Benjamin Fulford: Czeka nas wielka zabawa pod koniec 2012!

(…) Wg. Fulforda, głównym problemem współczesnego świata jest to, że system finansowy został przejęty przez fanatyków religijnych, którzy są przekonani, że ich powołaniem jest rządzenie całym światem z Jerozolimy i że w międzyczasie powinni wymordować 4-5 miliardów ludzi w ich Armageddonie. Pozostała część ludzkości ma im służyć jako niewolnicy (…) 
========================================================================

29 grudnia 2011 r. Benjamin Fulford  udzielił wywiadu Sean David Mortonowi w jego
programie radiowym Strange Universe.

Sean David Morton

Poświęciłem sporo czasu by napisać to streszczenie – gdyż to co mówi i proponuje Fulford zgadza się m.in. z projektem Lyndona LaRouche – dlatego też nie sądzę, że jest to czysta fantazja, ale że naprawdę dzieją się rzeczy, które mogą zmienić nasz świat na lepsze.

We wstępie, Sean David Morton przedstawił kilka faktów na temat Korei Północnej. Ciekawostką jest to, że najstarszy syn zmarłego przywódcy Kim Jong Nam, jest na wygnaniu w Chinach, odkąd jako chłopiec próbował się dostać do Disneyland w Tokio na sfałszowanym paszporcie (zob: http://johnboehnerhater2011.wordpress.com/2011/12/29/kim-jong-il-funeral-cnn/). Schedę po dyktatorze przejmie jak wiemy trzeci syn Kim Jong Un, który był kształcony w Szwajcarii i jest kibicem amerykańskiej koszykówki.
Jeśli chodzi o Koreę Północną, ważne jest to, że wg. Seana jest to jeden z trzech krajów świata, obok Iranu i Kuby, którego bank centralny nie jest kontrolowany przez Rotszyldów (a co z Białorusią i od niedawna Węgrami?).

Benjamin Fulford

Fulford, który mieszka w Japonii od 30 lat, uważa, że Korea Północna jest i była amerykańską kolonią. Dowiedział się tego od pewnego chińskiego polityka. USA są kontrolowane przez kompleks militarno przemysłowy, szczególnie Carlyle Group, oraz przez kompleks narkotykowy (CIA). To, że Korea Północna może być kolonią tego kompleksu potwierdzają pewne fakty, jak to np. technologia wyrzutnie rakietowych, które ma Korea Płn. została przekazana przez wywiad Pakistanu (ISI), a ten otrzymał ją właśnie od USA. Cel jest prosty – użycie tego kraju jako „zagrożenia” – po to by móc sprzedawać broń. To samo dotyczy technologii bomby atomowej.
Cała zimna wojna i podzielenie świata na obozy, było tylko przedstawieniem, które miało na celu stworzenie rynku do sprzedaży broni. Rządy w krajach obu bloków były zainstalowane przez ludzi stojących ponad tym wszystkim, takich jak David Rockefeller czy Henry Kissinger, którzy współpracowali z sowieckimi przywódcami.
Obecnie toczy się cicha wojna o Koreę pomiędzy dwiema frakcjami – stary kompleks militarno-przemysłowy chce utrzymać podział tego kraju, gdyż pozwala to na sprzedaż broni, a do tego Korea Północna jest centrum produkcji amfetaminy na Azję – tym zajmuje się część CIA.
Fulford wyraźnie rozdziela CIA na dwie frakcje – kryminalną część „gestapo” podległą George’owi Bushowi Seniorowi, oraz patriotów z Langley.

Na półwyspie koreańskim następuje fundamentalna zmiana władzy, w którą zaangażowani są Rotszyldzi, obecnie skonfliktowani z Rockefellerami. Kim Jong Il został zamordowany przez szwedzką prostytutkę już kilka lat temu, a na jego miejsce wstawiono sobowtóra, którego teraz usunięto. Fulford uzyskał informację od jednego z członków rodziny Rotszyldów, że chcą oni zjednoczyć Koreę pod berłem jednego imperatora, tak jak jest obecnie w Japonii. System polityczny nowej Korei będzie wymieszaniem systemów jakie są obecnie w obu krajach. Nowa Korea ma się stać centrum produkcyjnym. Oczywiście kraj ten będzie miał bank centralny należący do Rotszyldów. Chińczycy godzą się na to, pod warunkiem, że na Półwyspie Koreańskim nie będzie baz amerykańskich. Wcześniej próbę unifikacji tych krajów podjął prezydent Korei Południowej Roh Moo-hyun, którego zrzucono za to z urwiska. Nowy prezydent Lee Myung-bak jest praktycznie marionetką Rockefellerów i jak to nazywa Fulford „starych ludzi”.

O procesie unifikacji będą świadczyły wybory w Korei Południowej w tym roku – jeśli nowym prezydentem będzie lewicowiec, to będzie to świadczyć o tym, że proces unifikacji się rozpoczął. Oczywiście zajmie to sporo czasu, z uwagi na różnice w poziomie rozwoju obu krajów. Rozwój Korei Północnej ma nastąpić jednak bez pasożytniczego zadłużania kraju. Fulford przypomina, że są dwa rodzaje finansowania – jeden pasożytniczy, taki jaki jest stosowany w USA i Europie, a drugi konstruktywny, który służy faktycznemu budowaniu i rozwojowi. Dług nie musi być zły, jeśli banki uczestniczą zarówno w proficie jak i stratom.
To co się dzieje w Korei Północnej ma swoje odbicie także w Japonii – niedawno doszło tam do serii aresztowań, gdyż w rządzie japońskim od zakończenia II wojny światowej główną rolę odgrywali podstawieni agenci Korei Północnej, wstawieni tam z fałszywymi nazwiskami przez Amerykanów. Przykładem jest premier w czasach Reagana, Yasuhiro Nakasone. Używane są też grupy mniejszościowe, które przewodzą także mafii Yakuza (w jednym z wcześniejszych wywiadów Fulford wspomniał o tym, że 1% populacji Japonii to są przefarbowani Żydzi). Cesarz jest obecnie tylko atrapą, która pracuje dla Busha, Kissingera i reszty gangsterów.

katastrofa japońskiego samolotu Flight 123 - zamach terrorystyczny?

Model ekonomii japońskiej został zniszczony przez wprowadzenie systemu z Wall Street na się – przez groźby militarne, które potwierdzono zestrzeleniem samolotu Japan Airlines Flight 123 z 520 ofiarami. Japończycy mieli agencję planowania ekonomicznego, który tak doskonale się sprawdził w latach 80-tych – wtedy to Amerykanie poczuli zagrożenie, gdyż Japończycy zaczęli być obecni wszędzie i wykupywali biznesy także w Ameryce. Chiny, które obecnie przejęły ten model rozwijają się w tempie 10% rocznie.
[ Komentarz monitorpolski: Tu muszę dodać od siebie, że jest to prawdą – w latach 80-tych Japończycy wykupywali Amerykę – ja sam w 1988-90 pracowałem w Dallas w hotelu Westin, który został przejęty przez japońskiego właściciela. Zreorganizował on cały system działania hotelu, co szybko zwiększyło ilość gości, a także nasze zarobki.]

W dalszej części wywiadu Fulford komentuje fakty związane z tsunami z 11 marca 2011 r, które wskazują na konspirację i to, że tsunami zostało wywołane podziemnym wybuchem nuklearnym.
Okazuje się, że pojawił się świadek – w jednym z kościołów protestanckich w Tokio przebywał komandos japoński, który był członkiem 15-osobowego komanda, które podkładało ładunki nuklearne na dnie morza w pobliżu północno-wschodniej Japonii. Nie wiedzieli oni w jakim celu te ładunki były podkładane, powiedziano im, że to jest eksperyment. W czasie tsunami wszyscy pozostali członkowie komanda zginęli. Ten komandos ma znajdować się obecnie w Los Angeles. Fulford przekazał informację o tym fakcie rządowi amerykańskiemu, jednak bez żadnej reakcji.

Reaktor nr. 3 wysadzono bombą jądrową

Fulford wspomniał też o izraelskiej firmie Magna, która  odpowiadała za bezpieczeństwo elektrowni Fukushima [komentrz monitorpolski: inne źródła podawały informację o bombach atomowych, które zostały wprowadzone na teren elektrowni przez tę firmę w postaci wielkich półtonowych kamer BSP, zob. http://thelyingchannel.blogspot.com/2011/05/fukushima-was-attacked-by-israel.html ].
Przypomniał też, to co mówił rok temu – w styczniu 2010 roku, że ujawniono treść rozmów telefonicznych izraelskiego przywódcy Benjamina Netanjahu, który szantażował japońskiego premiera serią wybuchów nuklearnych na terenie Japonii, jeśli ten nie przekaże mu pieniędzy.

Nowym faktem jest informacja, że japoński statek Chikyu Maru robił odwierty w pobliżu epicentrum trzęsienia ziemi zaraz przed trzęsieniem ziemi 11 marca 2011. Obecnie statek ten dokonuje wierceń w dnie oceanu w pobliżu Ciba i Tokio. Operacja została prawdopodobnie wstrzymana. Źródła Fulforda w CIA donoszą, że Obama zarządził atak na Tokio by zmusić Japonię do kapitulacji, co utrzymałoby hegemonię mafii Rockefellera w świecie. Ewentualny atak na Tokio ma być jednak pomszczony przez wysadzenie wyspy Las Palmas na wyspach Kanaryjskich, co spowodowałoby olbrzymie tsunami, które zatopiłoby wielkie miasta na Wschodnim Wybrzeżu USA. Sytuacja jest więc bardzo niebezpieczna.

Wg. Fulforda, głównym problemem współczesnego świata jest to, że system finansowy został przejęty przez fanatyków religijnych, którzy są przekonani, że ich powołaniem jest rządzenie całym światem z Jerozolimy i że w międzyczasie powinni wymordować 4-5 miliardów ludzi w ich Armageddonie. Pozostała część ludzkości ma im służyć jako niewolnicy.

Niedawno Fulford otrzymał zaproszenie do Szwajcarii na negocjacje od niejakiego Vincenzo Lazaro, faszystowskiego masona z Teutonic Knights, by negocjować w sprawie zatrzymania III wojny światowej, która ma się rozpocząć od ataku an Iran. Oczywiście, nie daje się nabrać na tę oczywistą pułapkę, gdyż to właśnie tenże Lazaro próbował go zabić kilka miesięcy wcześniej podczas prób negocjacji – jest on znakomicie uzbrojonym zawodowym mordercą.

Pierwsza strona pozwu Keenana

W dalszej części wywiadu Sean David Morton nawiązał do pozwu sądowego złożonego przez Neila Keenana w listopadzie ub. roku przeciwko grupie z ONZ z Sekretarzem Generalnym włącznie oraz przedstawicielom rządu włoskiego z Silvi Berlusconi na czele.

Pozwani

Keenan reprezentuje grupę wpływowych rodzin azjatyckich, w których posiadaniu znajduje się wielki majątek w złocie. W pozwie chodzi generalnie o defraudację olbrzymich sum przekazanych rządowi amerykańskiemu po wojnie na użytek finansowania pomocy międzynarodowej, w tym planu Marshalla. Pieniądze zostały bezprawnie przejęte przez Rezerwę Federalną (FED) oraz stowarzyszone z nią instytucje (MFW, rządy europejskie itd.) i przez 50 lat są bezprawnie używane na użytek tej prywatnej grupy.
Podczas Bretton-Woods w 1944 roku USA, Francja, Anglia i kraje zwycięskie dostały uprawnienia do kontroli systemu finansowego świata. Jednak przekazane im pieniądze zostały źle wykorzystane, np. plan Marshalla został wykonany tylko w stosunku do krajów kontrolowanych przez Rotszyldów, tj. Zachodniej Europy i Japonii. Za pomocą tych pieniędzy sfinansowano także całą zimną wojnę. Fulford odkrył, że w reakcji na to, w 1955 167 krajów podpisało międzynarodowe porozumienie, w którym ustalono kontrolę nad 85% zasobów finansowych świata – złotem, biżuterią, itd, które były w posiadaniu tychże krajów. Pozostałe 15% to majątek krajów grupy G5 – czyli mafii Rotszyldów.
Część tych wielkich zasobów finansowych miało być użyte do rozwoju Afryki i Azji.
Prezydent USA właśnie po to wypuścił kilka miliardów dolarów rządowych, nie przez FED. Po jego zabójstwie, dysponentem wyznaczono premiera Indonezji Sukarno, który wymordował pół miliona ludzi, zanim udało się go obalić. Od tamtej pory te wielkie finanse są bezprawnie wykorzystywane przez grupę gangsterów globalnych (MFW, Bank Światowy, ONZ, itd.). Tak więc funkcjonowanie obecnego systemu finansowego, nie ma podstaw prawnych, a tworzone pieniądze są bez prawdziwej wartości w postaci zabezpieczenia w kruszcach czy kamieniach szlachetnych.

Wiarygodności Fulfordowi daje to, że pisał o pozwie Keenana jeszcze przed jego złożeniem, a obecnie w internecie można znaleźć jego skany (zob. http://www.scribd.com/doc/75892598/Keenan-Complaint-Trillion-Dollar-Lawsuit-Ben-Fulford ). Czy jest to podróbka, trudno ustalić bez bezpośredniego kontaktu z sądem. Pozew został złożony w południowym Nowym Jorku, co zdaniem Seana Davida Mortona nie jest najlepszym miejscem (brak jurysdykcji nad ONZ czy rządami innych państw). Fulford twierdzi, że pozew ma być tylko „wehikułem” do dalszych działań pewnych ludzi w Pentagonie w kierunku zmian w USA. Międzynarodowy Trybunał w Hadze też nie jest dobrym miejscem na składanie tego typu pozwów, gdyż jest całkowicie kontrolowany przez grupę Rotszyldów.
Dowody przedstawione w pozwie są nie do obalenia – fizycznie łączą pozwanych z rabunkiem obligacji o wartości 135 miliardów, tak więc sąd będzie musiał je rozpatrzeć. Obligacje zostały skradzione od obywateli japońskich, którzy próbowali przejechać granicę włosko – szwajcarską. Pieniądze miały sfinansować tunel pomiędzy Koreą i Japonią.

Na koniec Fulford przedstawił swoją wizję roku 2012. Opiera je m.in. na rozmowach z lożą masońską P2 (Propaganda Due) w Watykanie, gdzie dowiedział się, że realizowane są długoterminowe plany inżynierii społecznej oparte na ruchu gwiazd. Dowodem na to są pewne zjawiska astronomiczne –  jak np. „niebieski Księżyc” 31 grudnia 2008 na zachodzie i 1 stycznia 2009 na wschodzie, były też szczególne zaćmienia Księżyca. Zgodnie z tymi obserwacjami nastąpi jakieś ważne wydarzenie, które przyjdzie ze wschodu, które zakończy 26,000 letni cykl, który powoduje również drgania Ziemi – był on uwzględniany przez Majów, którzy jednak wtedy nie wiedzieli co się dokładnie wydarzy. Nie znaczy to jednak, że musimy się zgodzić na długoplanową inżynierię społeczną. Ważne jest to co możemy fizycznie zaobserwować i ustalić, jak to, ze na pewno nastąpi kolaps systemu finansowego zachodu, czy też będzie musiało nastąpić ponowne jego „uruchomienie”.  Powodem jest to, że nie ma podparcia dla ilości pieniędzy jakie są w obrocie. Te rzeczywiste wartości – przemysł, nadwyżki w handlu, towary są kontrolowane tylko przez Japonię, Chiny, Rosję i kilka krajów eksportujących ropę naftową. W Europie i USA drukuje się bezwartościowe pieniądze, wspierane tylko medialną propagandą i uzbrojonych bandziorów.
Dlatego też sytuacja jest tak napięta i grozi wojną.

Aby załagodzić tę sytuację, grupa azjatycka proponuje podział 50-50 w kontroli nad planetą – podział ma być pomiędzy Wschodem i Zachodem. Niedopuszczalne ma być istnienie jednego centrum kontroli w postaci Rządu Światowego, choć pewne zasady powinny obowiązywać dla wszystkich krajów – jak międzynarodowe sądy decydujące o legalności wojen.

Grupa azjatycka chce promować plany zakończenia ubóstwa i niszczenia środowiska – to może być rozpoczęte już w ciągu kilku miesięcy. Jeśli dojdzie do porozumienia, można rozpocząć wielką zabawę – czyli sztuczny koniec świata. W sposób wirtualny można wywołać np. zatopienie Nowego Jorku i Tokio, a poprzez odcięcie komunikacji nie dałoby się ustalić czy jest to prawda, czy też fikcja. Można też w końcu ujawnić te wszystkie UFO, które są stworzone dla fikcyjnej Inwazji Obcych – byłoby to częścią wielkiej zabawy. Ten fikcyjny koniec świata może mieć miejsce 21 grudnia 2012 – gdyż nasz kalendarz fizycznie nie gra z aktualną postacią Układu Słonecznego. Przez 3 dni „nie byłoby” wówczas świata.
25 grudnia 2012, który jest faktycznym początkiem nowego roku solarnego, ustalono by datę 1 stycznia roku 0. Naprawiłoby to korelację ruchu naszej planety z kalendarzem, a także posłużyłoby jako początek nowej, zdrowej ery.
Jest to konieczne, bowiem to co się obecnie dzieje jest jakąś „kwarantanną”, która powstrzymuje ludzkość przed rozwojem. Powinniśmy mieć już dawno temu np. kolonie na Marsie, a wszystko się zatrzymało w latach 70-tych. Ludzkość jest powstrzymywana przez gangsterów z inną, chorą wizją przyszłości – należy pamiętać, że są to eugenicy, którzy chcą stać się bogami, a resztę z nas przekształcić na swoich niewolników. Redukcja populacji ma zwolnić Ziemię dla ich użytku i radości. Są oni członkami tego samego plenienia, które wyznaje eko-faszystowskie podejście do rzeczywistości. Zrujnowali już oni potencjał cywilizacji zachodniej, wywołali kolaps Związku Radzieckiego, a teraz rujnują ekonomię USA – to wszystko było wywołane w sposób sztuczny przez członków tych królewskich rodzin. Chodziło i chodzi o to, by ceny na wszystko tak spadły, by mogli to wykupić za centy. Ale ich plany na globalny rząd faszystowski udało się już powstrzymać – rezultaty tego zobaczymy w roku 2012.

Ci ludzie jednak nie będą chcieli po prostu tak sobie odejść, w związku z tym w USA i Europie nadal będą utrzymywać się trudne warunki, szczególnie w pierwszej części roku. Fulford został poinformowany przez przedstawicieli grupy, która zrealizowała rewolucje we Francji, Rosji i USA o tym, że w lecie tego roku będą próby wywołania rewolucji w Europie i USA – odbędą się wielkie demonstracje antywojenne. Nadzieją jest postawa dowództwa wojskowego USA, że będzie przestrzegana Konstytucja USA i że wrogowie wewnętrzni zostaną ukarani. Chodzi głownie o niedemokratyczny reżim zagranicznego agenta CIA Obamy i Kongres, którego członkowie w większości jak się okazuje, mają wielkie depozyty łapówkowe na kontach w Banku Watykańskim (który jak wiadomo jest kontrolowany przez mafię Rotszyldów). Jest więc prawny powód by ich wszystkich zaaresztować. Niewiele potrzeba 0 wystarczy wysłać tylko uzbrojonw oddziały do stacji telewizyjnych i redakcji gazet, a może nawet wystarczy wykonać kilka rozmów telefonicznych z ich właścicielami i zażądać mówienia prawdy, a resztę tych „starych ludzi” powsadzać do więzienia. Należałoby też siłowo przejąć kontrolę nad 12 oddziałami Rezerwy Federalnej i po zabawie.

Reklamy

161 responses to “Benjamin Fulford: Czeka nas wielka zabawa pod koniec 2012!

 1. ... 2 stycznia 2012 o 2:49 pm

  WŁADZA ŚWIATOWA CELEM KRYZYSU : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

  , PRZYSZŁE ZYCIE NA ODNOWIONEJ ZIEMI : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

  , BÓG CUDÓW – dokument : http://www.youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM

  • kefir2010 2 stycznia 2012 o 3:36 pm

   kręcenie lodów przez firmy transgeniczne (GMO) i ich lobby – w jaki sposób manipulują one opinią publiczną w III RP. rolnicy i izby rolnicze są przeciwne zasiewowi genetycznie zmutowanych organizmów:

   http://kefir2010.wordpress.com/2012/01/02/gmo-genetycznie-modyfikowana-smierc-natychmiastowy-zakaz-gmo-artykul-przegladowy-prosze-o-rozpowszechnianie/

   • Kamil 2 stycznia 2012 o 5:12 pm

    Niech spylają z tym GMO.Musimy sami o to walczyć bo Leppera już niema…………..

    • Brus_Zły_Lis 2 stycznia 2012 o 6:31 pm

     a tutaj jak rudy parch bawi się naszymi pieniędzmi
     http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/12/my-dajemy-oni-biora.html

    • kefir2010 2 stycznia 2012 o 6:53 pm

     ś.p. Andrzej Lepper został zamordowany przez kompleks jot (jego sługusów). najpierw zamordowano go politycznie w 2007 roku, a gdy istniało niebezpieczeństwo, że zacznie „sypać” – zamordowano go fizycznie. rola Kaczyńskich w eliminacji Samoobrony w 2007 roku jest oczywista, pod znakiem zapytania stoją korzyści, jakie odniósł kaczyzm i platfizm ze śmierci Leppera w 2011. to, że skorzystali – jest oczywiste, ale znak zapytania obejmuje to, kto skorzystał bardziej – tu tkwi klucz do rozwiązania tej kryminalnej zagadki. dokumentacja wojny informacyjnej jaka się przetoczyła, znajduje się tutaj:

     http://kefir2010.wordpress.com/2011/09/10/fukushima-lab-prologus/

     wtedy była jeszcze możliwość dodawania tekstów do ramki blogowej z bloga astral projection. teraz blog ten jest zawieszony przeze mnie, bo dodawanie tekstów do ramki jest niemożliwe. onet wydymał swoich blogerów.

     • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 8:44 pm

      Pamiętaj, że twój „kaczyzm” został zamordowany jeszcze przed Lepperem. W planie delegalizacja wszystkich partii o charakterze narodowym, w tym PiS. Zobaczysz.

      • mirek 3 stycznia 2012 o 10:41 am

       Tak u nas prawica-lewica jak w USA demokraci-republikanie, powinniście to wiedzieć, szczególnie po filmie ‚udadek republiki’ Alexa Jonesa

  • Kamil 2 stycznia 2012 o 4:17 pm

   Mały of topic, przepraszam Monitorku

   Ja powiem tak jak Bob Dean.
   Nie ma grzechu pierworodnego…………bo jakoś rozmnażać się trzeba jeśli powołuje do tego prawdziwa intencjonalna miłość, a jeśli już tak jest to na inne rzeczy też można znaleść wytłumaczenie.Jak np, że różnorodność gatunkowa naszej małej planety jest tak urozmaicona jak urozmaicone życie inteligentne ma miejsce we wszechświecie.

   pzdr

   • kefir2010 2 stycznia 2012 o 5:02 pm

    Kamil, dziecko, poczytaj apokalipsę według Henoha – tam masz wyjaśnione, czym jest kosmos, czym są gwiazdy itp.

    • ... 2 stycznia 2012 o 9:22 pm

     apokryfy niesa Słowem Bożym PAN JEZUS co mial do przekazania przkazal nam w Biblii no chyba ze wierzycie ze nie mial mocy aby całe swoje Słowo nam przekazac : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=135

     • Versus3 2 stycznia 2012 o 10:24 pm

      @…: Szkoda tylko, że o tym co jest apokryfem a co Słowem Bożym decydowali ludzie, najczęściej przez głosowanie….

     • KrisT 2 stycznia 2012 o 10:24 pm

      niestety nie masz racji, wiesz ile jest ewangelii ? coś ponad 30!!! z czego wybrano 4 na soborze watykanskim…..reszte odrzucono bo były bardzo niewygodne.
      Ponadto, to nie Jezus jest autorem BIblii….. tam sa tylko cytaty jego słow i opis jego poczynan spisane przez innych……

      • hjk 3 stycznia 2012 o 1:02 am

       ale właśnie te 4 w tamtych czasach uznano za autentyczne czy najbardziej zgodne z duchem nauczania i tak zostało…

       • hjk 3 stycznia 2012 o 1:03 am

        my niestety tego już nie rozstrzygniemy, bo to nie w naszych czasach Pan Jezus się narodził…

        • emigracja121 3 stycznia 2012 o 7:39 am

         Branie wsyzstkiego co pisze Fullford lub mowi Fullford za prawde jest powanym bledem logicznym , w ogole to nalezy ten blo czytac ze swiadomoscia ze 70 % to manipulacje , polprawdy , jest tez tu sporo calkowitych bzdur sprzecznych z chrzescijanstwem np. apologiaa katastrofizmu

  • smierc 3 stycznia 2012 o 2:17 am

   te schizy to straszniejsze od hollywoodzkich horrorów .brrr .
   ja wam mowie te bajki to wszystko gówno prawda .
   żyjcie pijcie i normalnie się rozmnażajcie jak bóg przykazał .

 2. Kamil 2 stycznia 2012 o 2:50 pm

  „Pozostała część ludzkości ma im służyć jako niewolnicy„.
  Nie doczekanie ………………
  Oni maja zbyt duza wyobraznie jak dzieci……….
  Dla mnie to jest osobiscie smieszne.

  Zapewne jesli mialoby cos takiego nastapic jakis odsetek ludzi jest w stanie uwierzyc w jakis hologram konca swiata i ten caly armagedon.Sek w tym ze jesli sami go nie bedziemy chciec to go nie bedzie.
  Najlepiej miec swoj rozum i swoj system i swoje bezpieczne swiadome otoczenie.
  Nara

 3. Ramires 2 stycznia 2012 o 2:51 pm

  Fulford już nie raz przepowiadał rzeczy które nie miały miejsca. Niemniej nie trzeba być wytrawnym obserwatorem by zobaczyć że obecny matrix dobiega końca. Widzimy na ulicach masę samochodów , pełne markety kupujących , zdaje się eldorado. A jest inaczej. W 80 % jest to na tzw. „kredyt”. To znaczy że trzeba to zwrócić z odsetkami. Ten system długu dobija do końca. To jest tak samo gdy ludzie masowo kupowali mieszkania. W 2006 M kosztowało 80 tyś., w 2008 – 250 tyś., obecnie warte jest ok.180-200 tyś., kredyt do spłacenia ok. 380 tyś. Tylko czy te skundlone społeczeństwo jest jeszcze stać by powiedzieć dość. Rok 2012 to pokaże jeśli nie to „gra skończona”.Pozdro dla wszystkich !

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 2:53 pm

   Nawet nie zdążyłeś przeczytać artykułu!!! Co, wystarczy ci 1 minuta? Mam to zapisane w rekordzie – kiedy dałeś komentarz. Tak właśnie tworzy się plotka. Coś słyszałem, a nie wiem co…
   Co do drugiej części – komu chcesz zwracać i co? Bezwartościowe pieniądze, których nawet nie wydrukowano? Te wszystkie pożyczki są fikcyjne, a to nie jest wina pożyczającego, że sklepy uwzględniły te fikcyjne pieniądze. Niech teraz cierpią. Banki są oparte na kryminalnej rezerwie frakcyjnej i pożyczają pieniądze, których nawet nie mają. Ten cały system jest oparty na kryminalnych podstawach – komu mamy zwracać i co? Ja też mogę sprzedać Wawel, ale to nie znaczy, że zrobię to zgodnie z prawem.
   Polecam Money as Debt: http://www.youtube.com/watch?v=5x-x4DxzgYo

  • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 4:34 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/02/czy-super-wulkan-zaledwie-390-mil-od-londynu-sposobi-sie-do-wybuchu/
   Fulfordzik ,wstydził się o tym powiedzieć,ale Białe Smoki nie śpią ,przygotowują zamach na Królową Brytyjską i Angelę Merkel,Dostanie się też Navaho88 bo Szczecin jest w zasięgu.
   Robią to przy pomocy HAARP złowrogiego,który już raz zamiast w Fuji-sun walnął w wyspę Fiji.
   Tym razem zagrożony jest Berlin – miejscowość w Hrabstwie Rensselaer, stan Nowy Jork,
   New London – miasto w stanie Connecticut, w hrabstwie New London
   New London – miasto w stanie Iowa, w hrabstwie Henry
   New London – miasto w stanie Minnesota, w hrabstwie Kandiyohi
   New London – miasto w stanie Missouri, w hrabstwie Ralls
   New London – miasto w stanie New Hampshire, w hrabstwie Merrimack
   New London – miejscowość w stanie Karolina Północna, w hrabstwie Stanly
   New London – wieś w stanie Ohio, w hrabstwie Huron
   New London – miasto w stanie Teksas, w hrabstwie Rusk
   New London – miasto w stanie Wisconsin, w hrabstwie Outagamie
   Na kogo wypadnie,na tego bęc !!!

   Nadzieja w tym ,że Fulfordzik w niepublikowanym wywiadzie,wyznał,że wraz z obsadą HAARP złowrogiego,zaczęli brać inne dragi,nie tak mulące,i tym razem akcja będzie skuteczna.Szczegóły w linku.

   • Extazed 2 stycznia 2012 o 4:40 pm

    Apokalipsa! Wszyscy do bunkrów hahahaa. Mama wie że ćpiesz? : P
    Myślcie ludzie racjonalnie bo jak się czyta takie bajki, to wszystko to traci na wiarygodności, a na prawdę ciekawe kwestie są tu poruszane. Czy ty celowo ludzi mamisz takim chłamem?

    • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 4:47 pm

     Extazed@
     Jeśli to pytanie do mnie,to źle z tobą.
     Wypij szklankę wody,i zacznij myśleć.

     🙂

     • Extazed 2 stycznia 2012 o 4:51 pm

      Nie uważasz, że artykuł o tym wulkanie a tym bardziej info o zamachu na elżunię drugą i angielke jest wyssane z palca? Z tym wulkanem to może jeszcze, no ale ten zamach? Skąd Ty takie bajki czerpiesz? Od fulfjorda? Jak tak, to raczej nie ze mną tu źle …

      • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 5:02 pm

       Przeczytaj jeszcze raz mój post,dokładnie.
       Chyba że przy pomocy brzytwy,pozbawiono Cię
       poczucia humoru.

       • Extazed 2 stycznia 2012 o 5:06 pm

        Hmm, dlaczego teraz mi głupio i mam ochotę usunąć swoje powyższe posty? Chyba jeszcze po sylwestrze nie wydobrzałem hahaha ; D
        Wybacz Zenobiuszu za mą głupotę.

        • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 5:15 pm

         Masz zwyczaj,szybkiego czytania,poprzez rzut oka na tekst. 🙂
         ,a tu był podstęp.Moja wina. 🙂
         Nie zapominajmy o analizie!!! 🙂
         Pozdrawiam.

    • Totalsky No Problemsky 2 stycznia 2012 o 9:21 pm

     @extazed

     mam podobne zdanie; przeczytałem całośc tekstu monitora…. – to groch z kapusta; w takim słowotoku sa totalnie pomieszane rzeczy prawdopodobne, i totalne bajdurzenia; gdyby ktos z zewnatrz (tzw. normalny;-) przeczytał te bajdurzenia, to (słusznie) powinien uznać ludzi bezkrytycznie to przyjmujących za czubki! fulforda pamietam z dużego tekstu w marcu (od tego czasu tu zaglądam) – pisał o jaszczurach, „złych” i „dobrych”, którzy sie ze soba zakulisowo napierniczają, prorokował rychłe kataklizmy; wyszło na to, ze w nic nie trafił; i teraz znowu Fulford! Monitor – zastosuj jakis logiczny filtr w przedrukowywaniu tych rewelacji, bo zaczyna mi chodzić po głowie myśl, że cały ten blog jest obliczony przede wszystkich na maksymalizację liczby „kliknięć”; jeden akapit z twojego objawienia: „Są oni członkami tego samego plenienia, które wyznaje eko-faszystowskie podejście do rzeczywistości. Zrujnowali już oni potencjał cywilizacji zachodniej, wywołali kolaps Związku Radzieckiego” – no nie bądź dzieckiem, chłopie – kolaps CCCP nastapił, gdyż system był niewydolny ekonomicznie z definicji: zyłem w „komunie”, Ty też – więc skąd te brednie? nie pamietasz, jak było? ruskie telewizory, „szczyt techniki”, które płonęły niczym bańki z benzyną (ale były, kolorowe, „sdiełano w CCCP” – Ruskie potrafia!; hasełka typu „czy sie stoi, czy sie lezy – dwa tysiące sie nalezy”, anegdotki o tym, że gdyby „ekonomię socjalistyczną” wprowadzic na Saharze, to po tygodniu piasku by zabrakło…..; raz jeszcze: mieszasz potencjalnie ważne fakty, do dyskusji/sprawdzenia/przemyslenia z informacyjnym chłamem; wiesz co? jakis dobry redaktor by ci sie przydał, żeby cie bronic przed tym informacyjnym chaosem; pozdrawiam!

     • Sully 2 stycznia 2012 o 9:34 pm

      Ja po rewelacjach p. Fulforda na temat „białego smoka” wyraziłam swoje o nim zdanie i oczywiście zostałam wykpiona…Facet jest poprostu oględnie mówiąc „dziwny” i nie wzbudza zaufania.

      • Totalsky No Problemsky 2 stycznia 2012 o 9:51 pm

       @ Sully

       i nawet nie sądze, żeby p. Fulford był jakims prowokatorem, „kretem”, czy kims takim: raczej obstawiam wersję, że mu ilośc („teorii spiskowych”), którymi sie zajmuje przeszła w jakośc (przejawiająca sie w regularnej szajbie); witaj po przerwie:-)

       • Sully 2 stycznia 2012 o 10:04 pm

        Dokładnie też tak to widzę, nie posądzam go o żadne działanie na czyjąkolwiek szkodę…ten typ tak już ma, że snuje wszędzie teorie spiskowe…a, że się jedna nei sprawdzi to zaraz jakaś inna na jej miejsce wskoczy…Pamiętam z marca tekst nie jego tylko LaRocha ( nie wiem czy dobrze zapamiętałam nazwisko) pisał/mówił, że czekają nas trzęsienia na niespotykaną skalę 10 i 11 w skali R….na całe szczęście jego „przepowiednie” się nie sprawdziły. To są ludzie, działający pod wpływem emocji, tego się się dzieje na bieżąco…było potężne trzęsienie …no to dawaj wysnuję teorię i trochę postraszę ludzi. Tylko przez takie działania stają się dla mnie zupełnie niewiarygodni, niestety.
        Witaj Totalsky po przerwie….pewnie miło spędziłeś Sylwestra 🙂

        • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:36 am

         Tak, zgadza się, LaRouche mówił o wzmożonej sejsmice. Poczekajmy jeszcze trochę. Wzrost ilości trzęsień jest znaczny – pisaliśmy już tu o tym. Pytanie, na ile wykreowany jest sztucznie, a na ile jest to zjawisko naturalne.

     • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:34 am

      To twój tekst jest grochem z kapustą. Fulford nigdy nie mówił o żadnych jaszczurach – coś ci się pomyliło z Davidem Icke czy Gregiem Szymanskim. A przewidział wiele, ujawnił też sporo istotnych rzeczy, jak to o pozwie sądowym. 3 lata temu mówił o planowanym sztucznym tsunami, które ma zaatakować Japonię i o ataku na elektrownię atomową – te rzeczy są dostępne na YouTube!
      A co do ZSRR, to chyba jesteś ignorantem – „rozpad” był sztuczny, Gorbaczow to agent Rotszyldów, zauważ gdzie teraz mieszka. I nadal miesza. Podobnie było zresztą z Polską i Solidarnością.

   • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 4:44 pm

    „Chodzi głownie o niedemokratyczny reżim zagranicznego agenta CIA Obamy i Kongres, którego członkowie w większości jak się okazuje, mają wielkie depozyty łapówkowe na kontach w Banku Watykańskim (który jak wiadomo jest kontrolowany przez mafię Rotszyldów). Jest więc prawny powód by ich wszystkich zaaresztować. ”

    No piękne to,wystarczy zamknąć Bank Watykański,i po sprawie.

    🙂

    • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 5:06 pm

     Niezupełnie. No bo jak. JPI próbował przejąć dla Kościoła Katolickiego ten bank i wiemy jak to się skończyło. Rotszyldzi mają na wszystkich coś w zanadrzu – najprawdopodobniej szantaż jądrowy, tzw. opcję Samsona. Próba przejęcia ich banków może się skończyć apokalipsą jądrową.
     Co do przejęcia (tylko części banku) przez Rotszyldów, to tłumaczy to Springmeyer:
     „Early in the 19th century the Pope came to the Rothschilds to borrow money. The Rothschilds were very friendly with the Pope, causing one journalist to sarcasticly say „Rothschild has kissed the hand of the Pope…Order has at last been re-established.”39 The Rothschilds in fact over time were entrusted with the bulk of the Vatican’s wealth. ”
     http://www.rense.com/general77/POWERS.HTM
     Znów podstępem. Nawet Wikipedia o tym wspomina (fragment z Encyklopedii Żydowskiej!):
     „However, in the early 19th century, the Rothschild family of Naples built up close relations with the Vatican Bank, and the association between the family and the Vatican continued into the 20th century. In 1832, when Pope Gregory XVI was seen meeting Carl von Rothschild, observers were shocked that Rothschild was not required to kiss the Pope’s feet, as was then required for all other visitors to the Pope, including monarchs”
     http://en.wikipedia.org/wiki/Rothschild_family

   • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 5:10 pm

    Ja też nadal nie wiem jaką on uprawia grę, ale jeśli w części ma rację, to mamy powód do pewnego optymizmu – a tego nam potrzeba.
    Np. okazuje się, że to nie Irańczycy przejęli kontrolę nad amerykańskim samolotem bezzałogowym, a patrioci amerykańscy znający sterowanie, po prostu go tam posadzili. Taki podarunek technologii.

    • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 5:28 pm

     Można mieć rację po części,tak jak można po części być w ciąży.Ale pocieszaj ludzi.Przyjdzie szeryf i zrobi porządek.
     Nadchodzą naturalne kataklizmy.Litosfera ślizga się po magmie,
     Ten proces napędzany wstrząsami powyżej 9,0 Richtera przyspieszy,a potem nagle się zatrzyma.To co się dzieje widać już z satelity,ale cisza w mediach.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/01/japan-megaquake-shifted-gravity-satellite-orbits/

     Cytowany materiał,przeszedł bez echa ,i nie doczekał się

     komentarzy,a fakty w nim przedstawiane,utonęły w

     natłoku,doraźnych „sensacyjek.”.Zastanawiam się ,czy nie

     jesteśmy w trakcie

     fizycznego przemieszczania się biegunów fizycznych Ziemi,w

     którym silne wstrząsy odgrywają rolę „silników”

     wywołujących ,ślizganie się litosfery,w stosunku do oceanu

     magmy,której drżenie harmoniczne w sumie odnotowywane

     jest niemal wszędzie.Jak zwykle nie traktuje się tego jako

     zjawiako globalne,a fragmentuje na lokalne „incydenty”

     • Ania 2 stycznia 2012 o 5:52 pm

      Tak, jesteśmy w trakcie przebiegunowania. Spoko. Od jakichś 2 tysięcy lat. Bo to wtedy już zaczęło słabnąć pole elektromagnetyczne Ziemi.
      Ale od kilku lat wchodzimy w decydującą fazę.
      Zmiany magnetosfery Słońca i coraz częstsze ” dygotki” Ziemi ( wstrząsy w tym samym czasie na całym niemal świecie), obecnie jeszcze niewyczuwalne, tylko na sejsmografach się piszą.
      Sądzę, że to będzie jeszcze w tym roku, wtedy amplituda wstrząsów będzie rosła i staną się coraz bardziej wyczuwalne. I płaszcz Ziemi posliźnie się po jądrze ziemi .
      Jak to będzie na powierzchni odczuwalne, nie wiadomo. Ale uważam że wielkich , globalnych kataklizmów nie będzie. Za to będą lokalne.
      Ale Ziemia daje sygnały, gdzie będą duże zmiany, aby ludzie mieli czas na ewakuację( tonięcie części Indonezji i wybrzeży w Azji południowo-wschodniej , zmiażdżenie części Ameryki środkowej, obrót Afryki i oderwanie się Półwyspu Somalijskiego itp).
      Dobrze będzie.

      • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 6:07 pm

       Ten proces przyspieszył.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/30/ziemia-wchodzi-w-nastepny-2012-rok-w-tektonicznych-i-wulkanicznych-paroksyzmach/
       U nas nie będzie źle,taki zakątek globu ,wybrała nam Opatrzność,niemniej w wielu miejscach zginą miliony, jak nie miliardy ludzi.To owa depopulacja.Walka w info wojnie,ma na celu odsunięcie prawdy, od jak największej liczby niewtajemniczonych,by nie mieli czasu na refleksję nad swoim życiem,i broń Boże się nie nawrócili.Oni mają złorzeczyć,a najlepiej na oślep linczować domniemanych winnych walcząc z policją i wojskiem.Taki jest plan.

       • Ania 2 stycznia 2012 o 6:29 pm

        Nie sądzę. Aż takich miliardowych kataklizmów nie będzie. No chyba, żeby HAARPem pomogli gdzieniegdzie.
        Ale czuje przez skórę, ze nie dadzą już wtedy rady.
        Panika pewnie będzie ( zapowiadane w wielu starożytnych przekazach dni ciemności ). I wielu ludzi zginie z powodu paniki. Może trzeba przygotować znajomych, aby kupili trochę świec, ciepłe ubrania i jedzenie na jakieś 2 tygodnie. Zwłaszcza te świece są ważne. W ciemności psychika ludzka szaleje.
        Pewnie trochę będa się stukać w czoło ( moi znajomi tak robią czasem ), ale pewnie coś tam zgromadzą na wszelki wypadek.

        • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 6:51 pm

         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/02/wzrost-aktywnosci-sejsmicznej-odnotowano-w-niebezpiecznej-kalderze-santorini/
         HAARP złowrogi,to legenda „przykrywka”
         Oj będzie się działo w tym roku,współczuję nieuprzedzonym.

     • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 8:56 pm

      Nie przetłumaczyłem dosłownie tego wywiadu – Fulford mówił o wykorzystaniu naturalnych zjawisk w polityce. Jak kapłani zaćmienia Słońca i Księżyca – stare tricki.

 4. navajo88 2 stycznia 2012 o 3:03 pm

  Monitor przeczytałem ten nowy artykół i powiem ci jedno , ZBYT WIELE NIEWIADOMYCH RZECZY KRYJE SIĘ W SPRAWACH ZIEMSKICH !!!!!!! , a to co tyczy się wyzerowanie kalendaża to jest po prostu bzdura i prawda jest taka że nigdy wąska grupa osób nie uzyska kontroli nas światem !!!! to jest tak oczywiste jak 1+1 to dwa !!!!!!! . Bo gdyby faktycznie kombinowali takie cyrki to zapewniam cię że ci panowie do dzisiaj by o niczym nie wiedzieli i kłania się prawdziwa konspiracja .
  Pozdrawiam J.M.H

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 3:06 pm

   A co ze zmianą kalendarza na juliański? Jeśli jest wyraźna niezgodność z kalendarzem astronomicznym, to będzie potrzeba zmiany. Niekoniecznie na rok 0, ale trzeba będzie dopasować.

   • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 3:19 pm

    Antychryst będzie zamyślał zmienić czasy, czy jakoś tak.

   • czytelnik 3 stycznia 2012 o 12:26 am

    Nie zapominaj,ze od wrzesnia trwa rok 5773 i skonczy sie we wrzesniu 2012 .

  • Ania 2 stycznia 2012 o 5:59 pm

   Zerowanie kalendarza to zabieg kosmetyczny i moze propagandowy.
   Obecnie na Ziemi funkcjonuje z 10 róznych kalendarzy i jakoś jest.
   Nic od tego nie zależy.

 5. theaspartam 2 stycznia 2012 o 3:23 pm

  Cytaty o agentach Illuminati…- http://www.youtube.com/watch?v=DOUNp7cwuPg

  • Peryskop 2 stycznia 2012 o 7:25 pm

   @theaspartam:

   Cytaty o agentach Illuminati
   http://www.youtube.com/watch?v=DOUNp7cwuPg

   Cyceron — Żydzi to siła ciemna i odpychająca. To naród łotrów i oszustów.

   Tacyt — Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co jest dla nas święte.

   Giordano Bruno — Żydzi stanowią taki zadżumiony, trędowaty i niebezpieczny ród. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym narodem na świecie.

   Voltaire — Dlaczego żydzi są znienawidzeni ? Jest to nieuchronny skutek ich praw, Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednana nienawiść do wszystkich innych narodów.

   Denis Diderot — Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie !

   Maria Teresa — Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.

   Goethe — Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.

   Stanisław Staszic — Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.

   Napoleon Bonaparte — Nie możemy skończyć pod rządami najliczniejszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.

   Helmuth von Moltke — Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboka, jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju.

   George Sand — Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.

   Ryszard Wagner — Żydzi zdobyli wpływ na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.

   Jan Matejko — Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się !

   Otto von Bismarck – Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla żydów.

   Wilhelm II — Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc gdzie może czynić szkody. Nawet za pomoca pogromów…

   Henry Ford — Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykańskiego jest pod wyłączną kontrolą żydów, manipulujących umysłami obywateli.

   Roman Dmowski — Antysemityzm to protest przeciw potędze żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwa europejskie.

   Michał Bakunin — Marks jest żydem, otacza go tłum zręcznych żydów, z jedną nogą w banku, a drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.

   Charles Lindbergh — Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.

   Norman Davies — Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa był szokująco wysoki procent żydów.

   • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 8:59 pm

    Zwalanie na „Żydów” to stary trick frankistów – prawdziwych Illuminatów. Poczytaj o Jakubie Franku, jego poprzedniku Zabotaju Zwi, masonerii itd. To frankiści pozują na „Żydów” żeby jak coś się wydarzy wyjść bez szwanku. Vide Holocaust. Ich celem jest zniszczenie każdej religii Abrahama, w tym judaizmu.

    • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 6:50 am

     @monitor

     Ciekawy news jak na propagandowe mendia:

     „Syjonistyczne prześladowana są gorsze od tego co robili hitlerowcy – stwierdził szef organizacji ortodoksów. ”

     Cały news >>> http://www.tvn24.pl/12691,1729884,0,1,ortodoksi-przesladuja–nas-gorzej-niz-nazisci,wiadomosc.html

 6. Kamil 2 stycznia 2012 o 3:49 pm

  Tak patrze na dzsiejszą pogodę i myślę że natura sama celowo ociepla klimat żebyśmy zrozumieli że niepotrzeba palić w piecu bo już na tyle jest zatrute środowisko.
  Sądze że gdybyśmy zaczęli mocno drążyć temat o chemtrailsach to zima mogłaby w zasadzie jako taka nie nadejść.

  Przepowiednie mówią że w naszej szerokości geograficznej mają niedługo rosnąć cytrusy……….
  Trochę wysiłku nie zaszkodzi aby jakkolwiek odmienić losy tego świata hehe

  pzdr

  • teosia 3 stycznia 2012 o 10:57 am

   To dzięki gorącym cząsteczkom 🙂

 7. Extazed 2 stycznia 2012 o 3:50 pm

  Gdy doszedłem do tego fragmentu
  „Kim Jong Il został zamordowany przez szwedzką prostytutkę już kilka lat temu, a na jego miejsce wstawiono sobowtóra, którego teraz usunięt”
  zaprzestałem czytania reszty. Co Pan za bullshit wstawia?! Proponuję w następnym artykule wstawić bajkę o królewnie śnieżce… Hahaha
  Popieram komentarz Navajo, jedyna racjonalnie myśląca osoba która tutaj się udziala.
  SICK!

  • Extazed 2 stycznia 2012 o 4:22 pm

   „Na koniec Fulford przedstawił swoją wizję roku 2012. Opiera je m.in. na rozmowach z lożą masońską P2 (Propaganda Due) w Watykanie, gdzie dowiedział się, że realizowane są długoterminowe plany inżynierii społecznej oparte na ruchu gwiazd.”
   Masoneria w Watykanie? Toż to oszczerstwa są ! hahaha

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:03 pm

   Akurat to jest najmniej nieprawdopodobny fragment. Nie słyszałeś o kobietach – zabójczyniach? Fulford nic tym nie zyskuje podając tę informację – jeśli chce się uwiarygodnić, to nie może dać się wpuścić w takie drobne kłamstwa. On tam jest zbyt długo – sądzę, że jest to bardzo prawdopodobne, że Kim Jong Il został zamordowany przez szwedzką prostytutkę.

   • Peryskop 2 stycznia 2012 o 10:18 pm

    To może mieć związek z plotkami o chorobie Kim Jong Il’a kilka lat temu, po której już nie doszedł do dawnej formy, rzadziej pokazywał się publicznie i był mniej gadatliwy. A więc rzeczywiście mogli go wtedy zastąpić sobowtórem.

    Tego typu sensacje wydają się niedorzeczne wszystkim tym, którzy byli wychowani w duchu uczciwości i w przeświadczeniu, że zasady zoobowiązują – a im wyżej, tym zasady zobowiązują bardziej wyszukane. Tymczasem powoli wysypuje się ukrywana wiedza jak zakłamane i fałszywe sa tzw. elity.

    Kto w dniu 11.09.2001 mógłby uwierzyć, że tak potwornego zamachu na swoich obywatelach mogły dokonać „własne” służby największej „demokratycznej” potęgi „wolnego” świata ?

 8. mmd 2 stycznia 2012 o 3:57 pm

  STRAJK W SZPITALU NR1 W SOSNOWCU
  http://faktysosnowiec.pl/news.php?readmore=7064

  Zaproponowany przez NFZ kontrakt na 2012 rok na Izby Przyjęć w łącznej wartości 770 430 zł z ryczałtem dobowym na Izbę Przyjęć I – 1077 zł i Izbę Przyjęć II – 1028 zł stanowi bowiem połowę wartości kontraktu zawartego na 2011r. i 30% złożonej przez Szpital oferty.

  Do szpitala w trybie nagłym, bez wcześniejszego uzgodnienia o wolnym miejscu w oddziale, przyjmowani będą wyłącznie chorzy ze stwierdzonym lub podejrzewanym udarem mózgu oraz pacjentki do porodu lub innymi nagłymi dolegliwościami ginekologicznymi.

  W innym przypadku wiaza pacjentow do szpitala gorniczego oddalonego 40 min od centrum!!!

  • Extazed 2 stycznia 2012 o 4:23 pm

   A to czubek góry lodowej!

 9. Annah. 2 stycznia 2012 o 4:11 pm

  Wyznania piekłahttp://www.youtube.com/watch?v=Gqa2qBwqKEY&feature=player_embedded

 10. ... 2 stycznia 2012 o 4:12 pm

  😉 racja powiem wiecej , to co ten Fulford mówi to własnie antychryst wprowadzi w zycie , cytuje :

  ” Aby załagodzić tę sytuację, grupa azjatycka proponuje podział 50-50 w kontroli nad planetą – podział ma być pomiędzy Wschodem i Zachodem. Niedopuszczalne ma być istnienie jednego centrum kontroli w postaci Rządu Światowego, choć pewne zasady powinny obowiązywać dla wszystkich krajów – jak międzynarodowe sądy decydujące o legalności wojen.Grupa azjatycka chce promować plany zakończenia ubóstwa i niszczenia środowiska – to może być rozpoczęte już w ciągu kilku miesięcy….Niewiele potrzeba 0 wystarczy wysłać tylko uzbrojonw oddziały do stacji telewizyjnych i redakcji gazet, a może nawet wystarczy wykonać kilka rozmów telefonicznych z ich właścicielami i zażądać mówienia prawdy, a resztę tych „starych ludzi” powsadzać do więzienia. Należałoby też siłowo przejąć kontrolę nad 12 oddziałami Rezerwy Federalnej i po zabawie ”
  …………….
  tak jak w Biblii jest napisane : ludzie odrzucajacy PANA JEZUSA i gardzacy BIBLIA beda wielbic i podziwiac antychrysta , ktory uzdrowi ekonomie , wprowadzi fałszywy pokoj – OBJAWIENIE JANA 13:3-5 , KSIEGA DANIELA 8:23-25 , 1 list do TESALONICZAN 5:3 , bedzie wytracał moznych – a wiec na tych na których teraz zrzucane jest całe zło , nie mówie ze pewni mozni sa niewinni ale posłuza oni jako koziol ofiarny – masy gdy zobaczy jak ich sie kasuje beda podziwiac i wielbic antychrysta , gadka o zlikwidowaniu ubóstwa i niszceniu srodowiska to to samo co pisze na stronach new age – te rzeczy tez beda wykorzystane do zwiedzenia – wiekszosc ludzi kocha pieniadze wiec ta rzecz bedzie jedna z głownych broni – antychryst da dobra prace , pieniadze ale nie za darmo – OBJAWIENIE JANA 13:16-18

  , NIE DAJCIE SIE ZWODZIC WIZJA IDEALNEGO SWIATA ZBUDOWANEGO PRZEZ UPADŁYCH LUDZI BO TO BEDZIE OSZUSTWO , NAWET JAK ZOBACZYCIE WIELKIE REFORMY , ZNISZCENIE TAK ZWANYCH BANKSTERÓW , ILLUMINATÓW , MASONÓW itp , NAWET JAK ZOBACZYCIE NAPRAWE EKONOMII I POKOJ , UMORZENIE DŁUGÓW , ZLIKWIDOWANIE GŁODU CZY UBÓSTWA to wszystko to bedzie krotkotrwałe i bedzie mialo na celu zwiedzenie ludzkosci i wielu da sie na to nabrac – wszyscy ci którzy nie beda zapisani w KSIEDZE ŻYCIA PANA JEZUSA – w czasie okolo 3.5 rocznego panowania ANTYCHRYSTA wystapia wielkie cuda i znaki ktoórymi ludzie beda zwiedzeni m.in do przyjecia ZNAMIENIA ANTYCHRYSTA – OBJAWIENIE JANA 19:20 , inne fragmenty o wielkich fałszywych cudach i znakach m.in : EWANGELIA MATEUSZA 24:24 , 2 TESALONICZAN 2:9-11 , OBJAWIENIE JANA 13:13-15 , OBJAWIENIE JANA 16:14

  , ANTYCHRYST bedzie niesamowicie madry i przebiegły – prawdopodobnie posle przed soba kilku pionków ktorych fałszywe religie obwołaja antychrystem a on sam ich zniszczy przez co moze probowac zwiesc chrześcijan , którcyh bedzie mordowal i przesladowal , antychryst ma byc madrzejszy on Daniela – EZECHIELA 28:3 i ma miec zdolnosc rozumienia rzeczy tajemnych – KSIEGA DANIELA

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:05 pm

   Nie sądzisz, że interpretowanie całej rzeczywistości z tekstów biblijnych jest lekkim nadużyciem?
   Fulford jest raczej typem drobnego cwaniaczka, który wpadł w sidła wielkiej polityki, podobnie jak Tusk. Nie o takich traktuje Biblia.

 11. PokójWam 2 stycznia 2012 o 4:29 pm

  Rotszyldzi nie przejęli Banku Watykańskiego, tylko są jego zaufanymi bankierami. Oni współpracują z nimi dobrowolnie, jest na to masa dowodów

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 5:12 pm

   A Springmeyer wprost pisze, że przejęli podstępem. Podobnie było z Cerkwią – stąd może te ataki na Putina.
   http://www.rense.com/general77/POWERS.HTM

  • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 6:31 pm

   Rotszyldy dostali w opieke bank watykański i teraz jest problem że nie chcą go oddać i to jeszcze mało bo watykan jest przeszkodą na drodze do wprowadzenia ogólnoświatowej religi więc najnormalniej w świecie bestia syjonistyczna zniszczy nierządnice bo z nią na na plecach dalej nie pojedzie do przyświecającego im celu który możemy nazwać nwo. My se możemy dywagować a co napisane wypełnić sie musi, chociaż kiedyś tak sobie myślałem jak by Bóg zrobił lucka w konia i nie spodziewanie zakończył ten ziemski cyrk przed wielkim uciskiem i rzeczami opisanymi w apokalipsie 😉

   • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:07 pm

    Jedna poprawka – Watykan nie jest nierządnicą. Masz papiery na to?
    Popatrz na Izrael.

    • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 10:00 pm

     Papiery ? 🙂 opary absurdu ładnie uderzają do głowy 🙂 tak, mam pełną dokumentacje od kad cesarstwo rzymskie zrozumiało że postępującego chrześcijaństwa nie da sie powstrzymać więc by nie zagrarzało ich władzy wpadli na sprytny pomysł wzięcia pod skrzydło tego ruchu z „małymi przeinaczeniami” Tak na serio kod dostępu do watykańskiej bilblioteki to 666, tylko nie mów nikomu 😉

    • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 7:00 am

     @monitor

     Nierżadnicą może być ogólnoświatowy system religijny (rada kościołów w ONZ’cie)
     Królestwo szatana jest podzielojne na 2 części na cześć religijną i polityczną, te dwie części obecnie ze sobą walczą, natomiast podobno część polityczna wykonuje zamierzenie boga (obalenie fałszywych religi islamy i inne klony ze strony KK), następnie w kolejnej fazie bóg unicestwi część polityczną (illuminati)…. , tak jakoś to wskrócie to widze i tak to wygląda.

     Oczywiście moge być w błedzie, a czas pokaże jak to bedzie, bo w pewnym sensie wszyscy tutaj na tym blogu jesteśmy obserwatorami tego wielkiego teatru, niewątpliwe ….

 12. Noni 2 stycznia 2012 o 4:52 pm

  Ja niewierze w Biblie i jej wersje przyszłości. Wszędzie się to cytuje jakby to była jakaś 100% prawda oczywista dla wszystkich. Wiadomo kto zrobił Biblie i komu zależy by ludzie wierzyli , że będzie taki scenariusz. I nie był to mister Bóg.

  • Extazed 2 stycznia 2012 o 4:59 pm

   Zaraz stado owieczek Cię wybeczy za takie poglądy gdyż mają to zaprogramowane od poczęcia. Dobrze rzeczesz, choć lepszym określeniem wg. mnie jest traktowanie biblii jako księgę zawierającą wskazówki jak można robić, a jak się nie powinno i do czego zmierza złe postępowanie, a nie traktować tego jako nakaz i wykaz zdarzeń. Drobna różnica a ile zmienia. Wszystko co materialne w rzeczy, piśmie itp. zostało stworzone dla człowieka i przez człowieka. Biblia jest o tyle skomplikowanym tworem, że skonstruowano ją tak, by w odpowiednich rękach służyła do manipulacji na wielką skalę. Nie patrząc na liczne poprawki i zmiany na przełomie stuleci, księga ta jest cenna, ale prawdą objawioną bym tego nie nazwał.

   • ... 2 stycznia 2012 o 7:25 pm

    kto i kiedy pozmieniał Biblie wg ciebie bo wg naukowców było to niemozliwe nawet 2 i 3 wieku a wiec wtedy kiedy jeszcze nie istnial Watykan : http://www.solafide.dei.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=98&Itemid=88

    , http://www.solafide.dei.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=102&Itemid=88

    , Biblia jest spojnym przekazem ale nie dla ludzi kochajacy grzeszenie przewaznie seksualne tematy , nie wiem czy jestes jednym z nich ale zli i kochajacy grzech nie beda miec zrozumienia tej Księgi

    ” Żaden bezbożny nie będzie miał poznania. lecz roztropni będą mieli poznanie ” KSIEGA DANIELA 12:10

    • Totalsky No Problemsky 3 stycznia 2012 o 2:56 am

     grzeszne seksualne tematy…; gdyby dobry Bóg był taki…pardon… świętojebliwy jak ty… toby stworzył nas w inny sposób i tak to urządził, ze …dajmy na to… do rozmnażania sie i podtrzymania gatunku wystarczyłoby np. … trzymać sie przez cała noc za ręce, i patrzeć sobie w oczy… po czym bum! iskierka przeskakuje… jednośc duchowa etc. i juz małe bobo rozwija si,e w brzuszku u mamusi; ale skoro Bóg zrobił jak zrobił, że pan pani, prawda, ten tego, cos tam w cos wkłada, i mało tego: zeby cos tam włożyc to nie moze w tym czasie czytac gazety, czy ogladać Ligi Mistrzów, tylko skoncentrowac sie musi na przyszłej mamusi… i uruchomic wyobraźnię, hormony, namietności, achy ochy etc…. (bo inaczej … wiesz… same chęci to za mało…;-) – to mam pytanie: to po choler,e On tak zrobił, jak zrobił? żeby nas teraz za te namiętności potępiać? w takim razie to zakrawa na psychiczne sado-maso, a ja Boga tak nie postrzegam; ergo…. wiesz co to jest seks? (cytuje moja niezapomniana koleżanke sprzed lat: „seks to jest najpiękniejsza rekompensata za ludzką śmiertlenośc”… czego i Tobie (udanego seksu) życzę!!

   • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 7:07 am

    za czytanie i posiadanie bibli w średnioweieczu palili ludzi na stosach ,a w puźniejszej fazie czasu kaplani czytali biblie po łacińsku , a ludzie nic nie rozumieli ….

    aż do dzisiaj tematyka bibli i ludzie którzy sie tym zajmują są wyszydzanii takie tam dlatego że biblia dyskredytuje cały system polityczny i mów dokładnie co czym jest i jak to pachnie ….

    zreszta co ja tam bede filozofował, CZAS POKAŻE JAK TO BEDZIE ….

  • ... 2 stycznia 2012 o 7:18 pm

   Kto zrobił Biblie i komu zalezy zeby ludzie znali ja ? Watykanowi ? to dlaczego wpisał ja do indeksu ksiag zakazanych , dlaczego mordowal i przesladowal tych ktorzy sie jej trzymali ? , dlaczego Watykan nie usunał z Biblii setek rzeczy ktore go obalaja i nie dodal setek aby Biblia potwierdzala jego nauki , dlaczego system szkaluje ta ksiege , dlaczego ludzie kochajacy grzeszenie nienawidza przykazan , PANA BOGA I PANA JEZUSA ? – to pytanie retoryczne 😉

   gardzacy ta Księga ciekawe beda miec miny jak stana na Sądzie Bożym i okaze sie ze ta Ksiega była prawda , beda miec tez ciekawe miny jak zobacza swiatowego lidera wielbionego przez swiat , lub jak zobacza fałszywe cuda o wydzwieku globalnym , albo jak zostanie wprowadzona pewna rzecz bez ktorej nic sie nie kupi ani nie psrzeda

   , wiarygodność Biblii i nowego testamentu – najlepeij zachowej starozytnej Ksiegi , m.in opinie noblistów o ktorych system wam nigdy nie powie , za to powie i pierze głowy ze jestesmy małpami z gatunku hom,o sapiens sapiens : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

  • PokójWam 2 stycznia 2012 o 8:33 pm

   Każdy kto nie wierzy, że Biblia jest natchnionym Słowem Boga i jest nie omylne ten jest głupcem na 100%. Jeśli światem rządzi szatan i jego słudzy, to istnieje także Bóg Ojciec, Jezus i natchnione przez Nich Słowo Boże

 13. Noni 2 stycznia 2012 o 4:54 pm

  Przy okazji chciałem podziękować Monitorowi za jego pracę i co tutaj Nam przekazuje. Lubię czytać wszystkie posty, i rób to dalej Ja chce więcej Pana Fulforda nie przejmuje się tym , że nie którzy mają mniej otwarte umysły na informację.

  • Extazed 2 stycznia 2012 o 5:02 pm

   Fulford jest bajkopisarzem, i tworzy swe bajki tak, by ludzie w to wierzyli i chcieli tego wszystkiego o czym bredzi. Natomiast maszyna wciąż na pełnych obrotach, ludzie co raz biedniejsi…

   • Extazed 2 stycznia 2012 o 5:04 pm

    Wydaje mi się, że każdy kto czyta tego bloga jest otwarty na informacje. Tylko jest jeszcze coś takiego, że owa informacja może zawierać prawdę albo fałsz. Informacje chłonąć najlepiej jest zewsząd, ale nie zapominaj o etapie analizy!

   • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 5:11 pm

    Problem nie w tym,że on jest bajkopisarzem.On jest agentem dezinformacji.Wszystko wskazuje na to że zbliżają się dla większości ludzkości naturalne kataklizmy,i tą wiedzę usiłuje się zaciemnić tego typu sensacjami.Przy okazji Biblię interpretuje się wadliwie,kumulując teksty dotyczące różnych w czasie wydarzeń,z dodawaniem Księgi Daniela,by wdrukować jak największej liczbie ludzi,że nadchodzi nieunikniony Armagedon,i to z woli miłościwie nami zarządzających „fartuszkowców,”z ich „bogiem” na czele.Nic im z tego nie wyjdzie,

    • Kamil 2 stycznia 2012 o 5:21 pm

     Ciekawe posty zenobiusz@ na nie nie wystarczy spojrzeć , trzeba każdy dokładnie przeczytać żeby zrozumieć o co tak naprawde chodzi…………..

     • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 5:38 pm

      🙂

      • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 6:42 pm

       Jedną z głównych rzeczy która mnie przekonuje że żyjemy w czasach ostatecznych jest technologia którą dysponujemy a raczej sataniści u szczytu piramidy, jak choć by znamie besti ale w tym miejscu nie będziemy zbierzni bo dla ciebie apokalipsa sie wypełniła w momencie spalenia rzymu, a ja głupi cały czas myślałem że apokalipsa mówi o czasach ostatecznych 😉

       • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 6:56 pm

        Wesołek@
        Zapominasz o tysiącletnim królestwie.Poczytaj spokojnie Apokalipsę ,ale sam tekst,nie opracowania o nim,bo większość jest bałamutna.Łatwo wychwycisz ,co tyczy upadku Rzymu,co końca Wielkiego Ucisku(to teraz),a co Armagedonu.

        • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 8:46 pm

         Sam jesteś bałamutny, apokalipsa tyczy sie czasów końca a armagedon to ma być ostatnia bitwa na którą lucek sprowadzi narody które zostaną zdmuchnięte, po wture cerarstwo rzymskie dalej włada pod postacią papierzy z tym z kwesti militarnej przeniosło sie na duchową. Pamiętam że nie dawno mówiłeś że nie zyjemy w czasach końca, więc czemu zmieniłeś zdanie ? co wielki ucisk trwa 5 tyś lat ?

        • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 9:01 pm

         Nie czytałeś Apokalipsy,cóż .Twoja sprawa.

       • ... 2 stycznia 2012 o 7:28 pm

        czy w czasach Rzymu istniala władza światowa ? , czy istnial jeden system finansowy oparty na znamieniu , mozna by było wymiac dzisiatki rzeczy : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

        • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 8:49 pm

         Nie wiem co jest w linku ale wiem że cesarstwo rzymskie swoją władzą nie obejmowało nawet połowy świata a mówimy o władzy szatana nad całą ziemią.

        • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 9:17 pm

         http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/17/wiele-wskazuje-na-to-ze-zyjemy-w-czasach-ostatecznych/
         Nie wiesz co twój guru ma w linku.Dziwne.
         Mojego nie musisz otwierać,sam link, zadaje kłam twoim pomówieniom :
         „Pamiętam że nie dawno mówiłeś że nie zyjemy w czasach końca, więc czemu zmieniłeś zdanie ? co wielki ucisk trwa 5 tyś lat ?”
         W innym materiale stawiam tezę,że zaczął się od rzezi Katolików w Meksyku,więc 101 lat.
         I starczy,.
         Ty jednak z tych, co nie czytują.
         Więc wesołych świąt .

        • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 10:22 pm

         Mój guru ? co za wredne, kłamlwe inysynuacje. Dziwne ? co jest dziwne ? że mój ? nie mam pojęcia co mój rzekomy guru ma w linku, co za wredne, kłamliwe insynuacje. nie wstyd ci ?
         kłamliwy skurwielu, już nie pierwszy raz mam cie na twoich kłamstwach, pytam sie, jaki mój góru ? WREDNE I KŁAMLIWE INSYNUACJE, T\ta agentem już byłem 100 razy, niech tylko przez twoje bałwochwalstwo ktoś sie pogubi to nie chciał bym być w twojej sprzedajnej skurze, lepiej kamień do szyji i siup.
         W meksyku ? Meksyk to ty masz w bani.

    • Ania 2 stycznia 2012 o 6:43 pm

     W każdym razie w Stanach spodziewaja się kataklizmu.
     Stad aktywność FEMA.

     • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 7:02 pm

      To oczywiste.
      Na amerykańskich blogach,ludzie też, zauważyli brak korelacji pomiędzy HAARP złowrogim ,
      a trzęsieniami,i erupcjami wulkanów,
      choć próbuje im się to wybijać z głowy,
      coraz nieskuteczniej.
      Monitorują samodzielnie El Hierro i Yellowstone.,są tam już niezłe profesjonalne zespoły i niezależny system wzajemnego ostrzegania oparty na Twitterze,póki działa.
      Na władze nie liczą,chyba że w zakresie sprzątania ciał.
      Wiedzą że ostrzeżenia w porę nie będzie,
      I podejrzewają fałszowanie danych.

      • Ania 2 stycznia 2012 o 7:47 pm

       Grecja sie trzęsie od jakiegoś czasu ( ze 2 lata) codziennie. Obserwuje często Alert Map.
       Przy przesuwaniu płyt kontynentalnych podobno Morze Śródziemne jeszcze się pogłębi, czyli dno się zapadnie. Jest to kolejna część zapadania się terenu. Już poprzednie gwałtowne zmiany geologiczne przed tysiącami lat ( iloma, nie wiem, może 8-6 tys lat temu ) spowodowały zatonięcie kilkudziesięciu miast położonych obecnie pod wodami Morza Śródziemnego.. Teraz wygląda, że proces będzie kontynuowany.
       Co jeszcze w Basenie Śródziemnomorskim zatonie ? Nie wiem. Ale część greckich wysp na pewno. Przy gwałtownych przesunięciach płyt często budzą się wulkany. Teraz tez wydaje się tak być.
       To wszystko wskazuje na to, że to już wkrótce.

       • Roma 2 stycznia 2012 o 8:14 pm

        Aniu,
        a czy masz jakiegoś linka, żeby monitorować ten Alert Map ?
        jestem bardzo zaciekawiona losem Włoch i basenu śródziemnomorskiego
        kiedyś słyszałam, że podobno Neapol ma znaleźć się pod wodą,
        co zresztą by było „oczyszczeniem” od mafii oraz tych stert śmieci,
        bo przez mafię władze nie są w stanie nawet śmieci wywieźć
        i Neapol tonie w śmieciach (grozi epidemia)
        chętnie bym poobserwowała aktywność w tamtych rejonach,
        ale nie mam pojecia gdzie szukać
        a może Zeno wie gdzie i podzieli się wiedzą ?
        Dziekuję.

      • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 8:31 pm

       Tu świeża wiadomość

       La Palma’s activity continues to horrify. There has not been a single word on what is happening there. They have not updated the deformation charts in over a month and a half…and every day they’re having quakes and magmatic explosions beneath that island…and nobody is saying anything about it!!! [link to http://www.02.ign.es]
       http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1617390/pg233

       • Versus3 2 stycznia 2012 o 10:52 pm

        Jak to „horify” skoro na wykresach pod linkiem widać wyraźnie że sytuacja się stabilizuje…

        • zenobiusz 2 stycznia 2012 o 11:26 pm

         Tam jest żółta strzałka kliknij i cofnij.
         Tu chodzi o to,że nie ma informacji o wstrząsach,
         nigdzie.

       • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:27 am

        Z La Palma może być inna historia – to jest mój pomysł. Ponieważ jest takim zagrożeniem, to próbuje się ją rozbić małymi trzęsieniami wywoływanymi w sposób sztuczny – dlatego tak się tam trzęsie i tak długo. Już dawno temu Pentagon miał plany rozbicia wyspy na małe kawałki, tak żeby powoli wpadły do wody i nie powodowały zagrożenia wielkiego tsunami.
        Mogą to realizować – właśnie poprzez mikrowstrząsy, które robione są bombami, czy też HAAR-pem. Może HAARP nie jest taki silny, żeby wywołać trzęsienie o sile 8, ale z 2-ką powinien sobie poradzić.

     • czytelnik 3 stycznia 2012 o 1:01 am

      W Stanach nic sie niespodziewaja i zyja na tyle na ile ich stac.
      W Polsce natomiast dzieje sie wiele i dziac bedzie wiecej.
      Juz macie zapowiedzi cen nie na polska kieszen .

      Licza na to,ze narod nie wytrzyma i bedzie mozna wreszcie w Polsce przeprowadzic rewolucje (czytaj rzeznie).
      Ze straceniem samolotu , ubiciem prezydentow i naczalstwa nie wyszlo ,z olewaniem i zdejmowaniem krzyzy ( w tym w Sejmie RP) nie wypalilo, z marszami niepodleglosci toze,pedalstwem zupelnie ,wiec tylko ceny moga Polakow podpalic !

    • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:12 pm

     Toż on też o tym mówi. Może niezbyt dokładnie to przetłumaczyłem, ale jest to w części o fanatyzmie tych ludzi. Tak, będzie się dziać i oni o tym wiedzą dlatego chcą to wykorzystać. Ale może im nie wyjść, ponieważ druga strona też już o tym wie.
     W przeciwieństwie do kilku poprzednich, ja naprawdę nie mam się do czego doczepić w tym jego ostatnim wywiadzie. Ten fragment z bankiem watykańskim? Może dlatego tam trzymają bo jest najbezpieczniej? Może mafia japońska to wyczaiła przez swoje wtyki w Watykanie? Na pewno nie trzymają tego jawnie.

   • baba wanda 2 stycznia 2012 o 8:06 pm

    Fulford plasuje sie miedzy Andersenem, Konopnicka, bialymi smokami, czerwonym kapturkiem itd. I jeszcze miedzy krasnoludkami, sierotka Marysia i : „inżynieria społeczna oparta na ruchu gwiazd”.
    Bla, bla, bla takie tam bajeczki dla starszych dzieciakow.

    • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:15 pm

     No i ma trwać 26 tysięcy lat… Może mu chodziło o tych kapłanów egipskich, którzy manipulowali ludźmi bazując na wiedzy o zaćmieniach? Spójrzcie jak ważną rolę w historii ludzkości odgrywają obserwatoria astronomiczne i ustawienie budowli – Stonehenge, piramidy czy nawet lokalizacja takich budowli jak Wawel. Rzeczywistość jest bardziej niezrozumiała niż nam się wydaje… Czy można wykluczyć, że jest grupa ludzi, która wie dużo więcej od nas?

     • Peryskop 2 stycznia 2012 o 10:27 pm

      Tego wykluczyć nie można.

     • baba wanda 2 stycznia 2012 o 11:44 pm

      Monitor
      Wykluczyc nie mozna, ale wychodzic z takiego zalozenia tez sie nie powinno moim zdaniem.

 14. rmld77 2 stycznia 2012 o 5:07 pm

  Nie kłóćmy sie tu nigdy, prosze…

 15. 1111a 2 stycznia 2012 o 5:59 pm

  te stado podzieliłbym na kila podstadek.
  Ja wyssałem z mlekiem matki, że St to bajka jehowów.

  Neo owieczki, te do 20 roku życia, już są pojone starym testamentem.

  Biblię napisał Flawiusz i podrzucił starożytnym Grekom, doprowadzając do upadku tę wspaniałą cywilizację.

  Zbieżność czy przypadek, że cała Polska czyta biblie dzieciom ( była taka akcja – że tak powiem centralna ) i że w USA ktoś drukuje za niewiadomo czyją kasę 20 milionów egzemplarzy rocznie Biblii i rozdaje za darmo…. jak długopis reklamowy…..

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 8:46 pm

   Żaden człowiek nie mógł napisać Biblii, przeczytaj choć kilka stron, a zrozumiesz dlaczego. To nie jest mądrość ludzka.

   • felicyta 3 stycznia 2012 o 1:34 am

    @Żaden człowiek nie mógł napisać Biblii, przeczytaj choć kilka stron, a zrozumiesz dlaczego. To nie jest mądrość ludzka.

    -tylko kosmitow

   • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 7:17 am

    Cały świa wydziwia wymyśla jakies ustawy/konstytucje/zakazy/nakazy

    …a tu tylko 10 przykazań , i jaby wszyscy przestrzegali to by niebyla potrzebna policja,wojsko,bomby,banki i cała reszta , ludzie sie odwróciłi od boga (zerwanie przymierza), a dzisiaj widać opłakane skutki samorządzenia , opłakane …

    czas pokaże jak to bedzie

  • Wesołych Świąt 2 stycznia 2012 o 8:53 pm

   Dobrze że cała Polska nie czyta talmudu dziecią wpajając ruwnocześnie że Bóg nas bardziej kocha a teraz jest chujowo bo taka karma ale mieczem sie wszystkie bolączki uleczy.

 16. maran 2 stycznia 2012 o 6:27 pm

  Bardzo wazne video warte przetlumaczenia i rozpowszechnienia
  Wesley Clark ( US 4 Star General ) US will attack 7 countries in 5 years.

  • maran 2 stycznia 2012 o 7:09 pm

   tutaj czesc transkryptu z przmowienie gen Clark
   „I went through the Pentagon ten days after 9/11…and an officer from the Joint Staff called me into his office and said, I would want you to know, he said, sir, WE ARE GOING TO ATTACK IRAQ. And I said, why? He said, we don’t know. He said I said, will they tie Saddam to 9/11? He said, no he said but I guess, it’s they don’t know what to do about terrorism and so the they think but they can attack states and they want to look strong is all, I guess they think if they take down a state, it will intimidate the terrorists and you know what its like that old saying, he said, if the only tool you have is a hammer, then every problem has to be a nail.

   Well I walked out of there pretty upset and then we attacked Afghanistan. I was pretty happy about that, we should have. And then I came back to the Pentagon about six weeks later, I saw the same officer, I said why why haven’t we attacked Iraq? We are still going to attack Iraq, he said, oh sir he says, it’s worse than that. He said he pulled up a piece of paper of his desk, he said, I just got this memo from the Secretary of Defense’s office, it says we are going to attack and destroy the governments in in seven countries in five years. We are going to start with Iraq AND THEN WE ARE GOING TO MOVE to Syria, Lebanon, Libya, Somalia, Sudan and Iran seven seven countries in five years. I said, is that a classified memo? He said, yes sir. I said; well don’t show it to me, he was about to show it to me, cause I wanna talk about it. And I I sat on this information for a long time, for about six or eight months, I was so stunned by this, I couldn’t begin to talk about it. And I couldn’t believe it would really be true, but that’s actually what happened. These people took control of the policy in the United States and I realized, then it came back to me, a 1991 meeting I had with Paul Wolfowitz you know, in 2001 he was Deputy Secretary of Defense, but in 1991 he was the Under Secretary of Defense for Policy, it’s the number three position of the Pentagon.

   And I had gone to see him when I was a one star general, I was commanding the National Training Centre.. I called and up there he was available, Scooter Libby came to the door, I met Scooter for the first time and he brought me in and I said to Paul and this is 1991, I said Mr. Secretary you must be pretty happy with the performance of the troops in Desert Storm. And he said, well yeah, he said but but not really, he said because the truth is we should have gotten rid of Saddam Hussein and we didn’t. And this was just after the Shia uprising in March of ’91 which we had provoked and then we kept our troops on the side lines and didn’t intervene.

   And he said, but one thing we did learn, he said, we learned that we can use our military in the region in the Middle East and the Soviets won’t stop us. He said, and we have got about five or ten years to clean up those all Soviet client regimes; Syria, Iran, Iraq, – before the next great super power comes on to challenge us…. It was a pretty stunning thing, I mean the purpose of the military is to start wars and change governments, it’s not to sort of deter a a conflict, we are going to have invade countries and you know, my mind was spinning.

   And I put that aside. It was like a nugget that you hold on to. This country was taken over by a group of people with a policy coup, Wolfowitz and Cheney and Rumsfeld and you could name a half dozen other collaborators from the Project for a New American Century. They wanted at us to destabilize the Middle East, turn it upside down, make it under our control. It went back to those comments in 1991. Now did anybody tell you that? Was there a national dialogue on this? Did senators and congressman stand up and denounce this plan? Was there a full fledged American debate on it? Absolutely not; and there are still isn’t, and that’s why we are failing in Iraq, because Iran and Syria know about the plan.”

   • maran 2 stycznia 2012 o 7:11 pm

    „….9/11 happened. And what happened in 9/11 is we didn’t have a strategy, we didn’t have bipartisan agreement, we didn’t have American understanding of it and we had instead a policy coup in this country, a coup, a policy coup. Some hardnosed people took over the direction of American policy and they never bothered to inform the rest of us…………………..”
    „……..All you have to do is read the the Weekly Standard and Bill Kristol and he blabber mouthed it out all over the world…. They could hardly wait to finish Iraq, so they could move in to Syria. It was like a lay down, oh our legions are going to go in there. This wasn’t what the American people voted George Bush in to office, well they didn’t actually vote him to office, but it wasn’t… what he campaigned on. He campaigned on a humble foreign policy, the most arrogant foreign policy in American history. He campaigned on no peace keeping, no nation building and here he is with Afghanistan and Iraqis; astonishing.”

   • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:22 am

    Gen. Clark potwierdza, że Stany Zjednoczone zostały przejęte przez mafię globalistów, którzy korzystają z chwili słabości Rosji i przewagi nad Chinami by zniszczyć reżimy arabskie. Celem, o którym Clark nie mówi jest kontrola nad całym Bliskim Wschodem przez Izrael, gdyż większość tych drani to podwójni obywatele USA i Izraela. Wykorzystują do tego amerykańską armię i całą potęgę USA. Warto dodać, że ci ludzie, którzy pracowali obok Wolfovitza w Pentagonie, m.in, Scooter Libby, byli oskarżeni o szpiegostwo na rzecz Izraela i im się upiekło dzięki sile żydowskiego lobby. Piastowali najwyższe pozycje w Pentagonie, nie wiem, ale chyba nadal mają tam dużo do gadania. Chyba, że jak mówi Fulford, patrioci amerykańscy już zaczęli działać na rzecz oczyszczenia kraju.

    • Wesołych Świąt 3 stycznia 2012 o 9:16 am

     za chwile słabości Rosji to chyba powinni podziękować putinowi bo bardzo sie do tego przysłużył.

 17. maran 2 stycznia 2012 o 6:32 pm

  Kolejene ciekawe video warte obejrzenia.”Financial interests behind islamophobia”.
  Financial interests behind Islamophobia

 18. dziadek 2 stycznia 2012 o 7:09 pm

  Będzie III wojna światowa! Mają plan, jak ją wywołać!

  http://www.fakt.pl/artykuly,Bedzie-wojna-z-Iranem,141604,0,2,1,0,0,0.html#miniPoll

  Bardzo niebezpieczny rejon. Oby do tego nie doszło..

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:17 pm

   „Niebezpieczny irański reżim”. Ale drańska retoryka. W czym niebezpieczny? Zostawcie ich w spokoju, a nie ruszą nikogo przez następne 1000 lat. Co jak co, ale Iran nie jest niebezpieczny dla nikogo. Chyba, że się go zaatakuje.

   • Tomasz 2 stycznia 2012 o 9:30 pm

    Przejrzyj Monitor ta stronke. Jest bardzo duzo linkow na temat manipulacji jesli chodzi o Iran i wojne. A strona nawet ciekawa
    http://globalresearch.ca/

    • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:13 am

     Znam, Chossudovsky jest znakomitym źródłem – jednym z najbardziej rzetelnych i wyważonych. Wypadałoby zrobić skrót tych materiałów. Czasami słucham wywiadów z Michelem, szkoda, że nie daje ich zbyt wielu.

   • Totalsky No Problemsky 3 stycznia 2012 o 6:50 pm

    „Iran nie jest niebezpieczny dla nikogo”…… – pomijając fakt, że eksportuje jihad na prawo i lewo… i to jihad w bardzo agresywnej formie (co oczywiście nie znaczy dla mnie, że z uwagi na to można ryzykować III wojne światową, atakując Persów)

  • AQQ 2 stycznia 2012 o 9:50 pm

   Olejcie meRdia wreszcie! one bazują” na statystykach..

 19. Noni 2 stycznia 2012 o 7:46 pm

  Mówiąc, że ktoś jest otwarty na informację czyli chętnie czyta nawet głupoty bo może akurat taki Fulford powie coś mądrego, coś czego nie wiedziałeś i coś czego byś się nie dowiedział nie czytając go.

  Kiedy naciskacie na Monitora na nie umieszczanie wywiadów z tym człowiekiem zamykacie Sobie możliwość i Nam poznania co ma do powiedzenia, nie ważne czy gada głupoty w 90% dla tych 10% warto informacje zdobywać. Bo trzeba umieć oddzielać zboże od chwastów a nie kasować informacji bo On mówi to czy tamto w co nie wierzysz.

  • baba wanda 2 stycznia 2012 o 10:16 pm

   „nie ważne czy gada głupoty w 90% dla tych 10% warto informacje zdobywać. Bo trzeba umieć oddzielać zboże od chwastów”
   Rozumiem, ze jestes tak inteligentny/a, ze potrzafisz odroznic te 10% prawdy. Po co w takim razie wogule tracic czas na czytanie i zdobywanie informacji, skoro wszystko wiesz?

   A moim zdaniem wazne czy gada glupoty, czy nie. Jak ktos mija sie z prawda w 90% to nie warto sobie nim glowy zawracac, bo jest dezinformatorem i ch.joplatkiem.

   • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:11 am

    No, a skąd mamy wiedzieć, które 10% to dezinformacja? Jeśli się nie zna całości to nie można później skonfrontować z rzeczywistością. Fulford mówił o zagrożeniu Japonii sztucznie stworzonym tsunami już 3 lata temu! Niedawno odsłuchałem te nagrania, nawet zacząłem tłumaczyć, ale mają ponad 3 godziny, więc chyba nie wyrobię. To co mówił wtedy o strukturze władzy na świecie niezbyt odbiega od tego co dzisiaj wiemy – na górze kabalistyczni Rotszyldzi i Rockefellerowie, tu nawet dodaje „fanatyków” którymi są jak wiemy sataniści. Jego można zweryfikować – zobaczymy czy w lecie Europę zaleje fala rewolucji. To co się dzieje zdaje się potwierdzać te obawy…

    • baba wanda 3 stycznia 2012 o 2:29 am

     Sorry Monitor, ale moim zdaniem nie ma sensu sluchac kogos, kto mija sie z prawda w 90-ciu %. To tak jakby czytac ksiazke kucharska, w ktorej przepisy sa w 10-ciu % prawdziwe, a my to mamy weryfikowac w praktyce 🙂 .
     Poczytac zawsze mozna z ciekawosci, ale jakos opierac sie na zdaniu i przepowiedniach takiej osoby, albo jeszcze gorzej, jakies nadzieje z tymi przepowiedniami wiazac, to juz przesada.
     To znaczy kazdy robi, co uwaza za stosowne. Nie moja sprawa w co ludzie chca wierzyc 🙂 .
     Na swiecie duzo sie dzieje, napewno nawet nie zdajemy sobie sprawy, co niektorzy knuja, ale jeszcze sie taki nie narodzil, co umialby te wszystkie niteczki ze soba powiazac. Niektorzy tylko probuja przeforsowac swoje teorie, zeby sie wybic, zdobyc slawe, pieniadze, albo cholera wie jeszcze co 🙂 .

    • baba wanda 3 stycznia 2012 o 2:37 am

     Chyba powinnam zmienic nika na „niewierny Tomasz”, bo te wszystkie filmiki, przepowiednie i inne takie nie robia na mnie wrazenia. Jak nie „podlubie palcem”, to nie uwierze 🙂 .

 20. Konrad 2 stycznia 2012 o 8:00 pm

  Prosze o pomoc. Nie wiem dlaczego od kilku dni nie moge sluchac Radio Maryja – przez internet. Czy ktos wie cos na ten temat Z gory dziekuje
  A New Global Economic Restructuring

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:20 pm

   Próbuj wejść tu: http://195.94.205.211/rm
   Jak nie będzie chodzić, to wyczyść cookies – ciasteczka. Powinno to być o opcjach czy ustawieniach przeglądarki. Jak to nie zadziała możesz sobie zainstalować inną przeglądarkę, np Operę. Nie wydaje mi się, żebyś miał blokadę tylko na RM, ale niewykluczone, że blokują poprzez cookies.

 21. Wladek93 2 stycznia 2012 o 8:19 pm

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/wegry-moga-zostac-wyrzucone-z-unii-europejskiej,1741603

  Może będą mieli troche szczęścia i zostaną wyrzuceni 🙂

  • monitorpolski 2 stycznia 2012 o 9:21 pm

   przeprowadzam się na Węgry!

   • Wladek93 2 stycznia 2012 o 9:31 pm

    haha, powiedziałem do matki, że znalazłem kraj, do którego mógłbym ewentualnie wyemigrować (jestem przeciwnikiem emigracje, nawet kiedy finansowo jest cienko). Matka pyta się jaki? Węgry oczywiście 🙂 Madziary i Serbowie to jeszcze w miare normalny, kochające swój kraj narody.

   • Kamil 2 stycznia 2012 o 9:51 pm

    Szkoda chłopa 😦

  • lukaszr20 3 stycznia 2012 o 5:22 am

   kurde niech jeszcze Polske z UE wyrzuca razem z Tuskiem i zmiany w Polsce i by zylo sie lepiej niz teraz ;d

 22. sebecx 2 stycznia 2012 o 8:44 pm

  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/norwegia-20-ton-martwych-sledzi-nie-wiadomo-skad-sie-wziely,17873,1,0.html

  • 1111 2 stycznia 2012 o 10:36 pm

   ciekawe skojarzenie ” winny wigilijny niż”

   • 1111 2 stycznia 2012 o 10:44 pm

    się zagalopowałem:
    To przewrotne porównanie dotyczyło art. sąsiadującego ze śledziami tzn.
    http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/ziemia-zapadla-sie-w-norwegii-ogromne-osuwiska-pod-trondheim,17839,1,0.html

  • isar 3 stycznia 2012 o 12:24 am

   mówi się że za masową śmierć ptactwa i ryb odpowiedzialne jest „dziwaczne” działanie pola magnetycznego ziemi, jego gwałtowne ruchy mogą powodować dezorientację (szok?) i obranie niewłaściwego kierunku/trasy podróży u zwierząt posługujących się biologicznym kompasem. stąd trafiają do miejsc wcześniej przez nie nieodwiedzanych.
   http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1742644/pg1

 23. zenobiusz 2 stycznia 2012 o 11:54 pm

  Benjamin Fulford został zatrzymany przez CIA typu 13 grudnia grupy 2011
  Anyway … żywy lub martwy. Kiedy żyje, wciąż wydaje się być w stanie powiedzieć, co wielu z nas nie wie i może być w stanie uczenia.

  Fulford Cytat: Hitlera życiu Witaj Ben, można mówić o przetrwanie Hitler w Argentinia? To brakujące ogniwo do nazistów w USA. USA wiedziały od 1945 roku i chronione Hitlera. Leo nie może o tym mówić, ponieważ P2 chroni tę tajemnicę. Świat musi wiedzieć. Felix, Niemcy. Istnieje wiele dowodów na to, że Hitler przeżył. Historia zgasić przez Rosję jest to, że opuścił Norwegii w łodzi podwodnej, a
  zakończył się w Argentynie. Mieszkał tam aż do roku 90. Inna sprawa, że Niemcy muszą wiedzieć, że zamachu na Hitlera był fałszywy. Został zaprojektowany tak, że 5000 lub tak oficerów, którzy byli „wykonane”, jako część tej działki może otrzymać nowe tożsamości przez Odessa po wojnie nie jest pożądana. Inna sprawa, że Niemcy muszą wiedzieć, że Hitler był synem króla Jerzego V w Anglii i że Angela Merkel jest jego córką. Moje źródła tych informacji są liczne i zróżnicowane i obejmują córka króla Edwarda VII.
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1728289/pg2

  • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:04 am

   Cha!

  • Evita 3 stycznia 2012 o 1:19 am

   Hitler był synem Żydówki i króla Jerzego wynika z tej informacji, nieślubnym synem. Rodzina Bush-ów jest spokrewniona z rodziną Hitlerów przez dwór angielski, dlatego mają wszyscy wygląd idiotów,

 24. rabarbarek 3 stycznia 2012 o 6:27 am

  Dwie wiadomosci. Jedna zla , druga jeszcze gorsza.

  Zaczne od zlej. Gowne media [ to nie przejezyczenie] podaja w gownych wiadomosciach [ to tez nie przejezyczenie] , ze na Wegrzech ‚narod” wyszedl na ulice w protescie przeciwko nowej konstytucji. Krzyk sie podniosl , ze nowa konstytucja to zamach na demokracje i wolnosc Wegrow. A co w tej nowej konstytucji jest nowego ? Ano odniesienie do Boga, opowiedzenie sie za malzenstwem jako zwiazku kobiety i mezczyzny i uznanie zycia od poczecia . Rwetes podniesli wszyscy kochajacy inaczej , komuchy, liberaly , proaborcjonisci i cala ta ” cywilizowana” zaraza.
  Orban jest nieugiety w swoich reformach , ale juz widac , ze nagonka zorganizowana na Wegry przypomina polowanie , gdzie sfora wscieklych psow goni zwierzyne , ktora ucieka ile sil w nogach.
  Polak – Wegier dwa bratanki …. Po raz kolejny , Bravo Orban !!!!

  Druga wiadomosc , ta gorsza.

  Dzisiaj glosowanie w stanie Iowa. Jest juz niemal pewne , ze Ron Paul powinien wygrac. Wskazuja na to wszystkie sondaze. Tymczasem zaczal sie taniec na lodzie w wykonaniu przeciwnikow Rona.
  Probowano podwazyc jego autorytet , kiedy to nie przynioslo oczekiwanego rezultatu , wyslano przeciwko niemu jakas ” bojowke” , ktora zapowiedziala blokade wyborow , teraz z kolei ogloszono , ze glosy beda liczone nie w stanie Iowa , a poza granicami stanu. O czym to swiadczy ? Nie trzeba zbytniej inteligencji , zeby domyslic sie , ze chodzi o przekret , gdyby ten ” niesforny, niepokorny i nie namaszczony ” wygral. Tu nie chodzi tylko o Ameryke , ale o nas wszystkich. To przez ” swoich” prezydentow wielcy tego swiata wplywaja na losy nas wszystkich. A tu jakis Ron Paul im sie wcina i przeszkadza w rozdaniu kart . Wczoraj Ron Paul mowil o tym jak probowano znalezc na niego haki , kiedy sie nie udalo , probowano zrobic z niego demagoga , a teraz kiedy wydaje sie , ze ma on realne szanse na zwyciestwo w Iowa , jedyna szansa na pozbycie sie ” szkodnika” bedzie liczenie glosow ,” niewiadomogdzie” i do tego podobno firma izraelska bedzie obslugiwala maszyny.

  Ron Paul prosil wszystkich o pococ , o patrzenie na rece komisji. Czy teraz bedzie to mozliwe?

  Mike Rivero wystosowal do Amerykanow dramatyczny apel o poparcie Rona Paula. Jutro moze byc naprawde goraco w USA. Warto miec to wydarzenie na uwadze.

  Obejrzyjcie video. Nawet jesli nie zna sie jezyka warto zobaczyc.

  • rabarbarek 3 stycznia 2012 o 6:36 am

   Drugie video.

 25. rabarbarek 3 stycznia 2012 o 6:57 am

  Dodatkowe informacje. Wegry , jak pisalismy wczesniej opowiedzialy sie przeciwko GMO . Teraz poszly jeszcze dalej. Minister rolnictwa nakazal zniszczenie pol kukurydzy wszedzie tam , gdzie istnialo podejrzenie wysiania nasion kukurydzy wymieszanych z nasionami GMO.

  Mamy tez breaking news , ze Mitt Romney , glowny przeciwnik Rona Paula , nie powinien ubiegac sie o urzad prezydenta , poniewaz nie jest Amerykaninem urodzonym w USA. [ podobnie jak Obama]

  Przypomnial mi sie taki cytat z filmu” Mis ” , nie wiem czy dokladnie tak to brzmialo . Chodzilo o ukradzione parowki z kotla. Ten , ktory ukradl krzyczal ” Parowkowym skrytozercom mowimy Nie” . Teraz tez mamy takich skrytozercow , tyle , ze skrycie kradna glosy, nasza wolnosc [ lub jej namiastke], nasza przyszlosc i zdrowie.

  http://politicalvelcraft.org/2011/12/30/hungary-destroys-all-deadly-monsanto-gmo-corn-fields-gmo-infection-by-monsanto-causes-organ-failure/

  • rabarbarek 4 stycznia 2012 o 2:54 am

   Koncowka tytulu wpisu pasuje do tego co sie w tej chwili dzieje w Iowa , a co za tym idzie w msm. Wlasnie naplywaja pierwsze wyniki glosowania w stanie Iowa. Szok ,niedowierzanie , Ron Paul prowadzi. Poniewaz to dopiero poczatek liczenia glosow , sprzedajni dziennikarze maja jeszcze nadzieje , na zmiane wyniku , ale ich miny mowia cos innego. Nie zaprzestano manipulacji i na przyklad CNN podaje wyniki ostatniego sondazu przeprowadzonego we wszystkich stanach USA. Glownoprowadzacy dziennik , mowi , ze w sondazu bylo trzech zwyciezcow , Paul, Romney i Santorum. Zapomnial tylko dodac , ze R. Paul zdobyl prawie 5 tysiecy glosow , a pozostali kandydaci niecale 3 tysiace razem . Tak manipuluje sie opinia publiczna.
   Co rzucilo sie w oczy to fakt , ze w komitetach poszczegolnych kandydatow sale pelne sa zwolennikow tychze kandydatow. Pusta jest tylko sala Paula , poniewaz wszyscy , zgodnie z obietnica, udali sie w teren , aby czuwac nad dokladnym liczeniem glosow. Wydaje sie , ze odstapiono od przeniesienia liczenia glosow do innego stanu. Czyzby sila Internetu zadzialala?

   Jakby tego bylo malo , Ron Paul umieszczany jest na ostatnim miejscu na liscie kandydatow , i jak narazie to ostatnie miejsce zaznaczone jest wszedzie kolorem czerwonym. Czyli prowadzi ten , ktorego zamilczano, wysmiewano, i skazywano na porazke.

 26. zenobiusz 3 stycznia 2012 o 7:46 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/03/panie-putinpora-na-emeryture-syberia-oddzieli-sie-od-rosji-i-stanie-sie-nowym-amerykanskim-stanem/
  A tymczasem,po cichu,innym „wielkim” wyrasta garb,którego nie planowali.
  🙂 🙂 🙂

 27. hugon 3 stycznia 2012 o 8:36 am

  hej monitor podawałeś kiedyś link do alternatywnej wyszukiwarki internetowej mógłbyś mi przypomnieć dzięki

  • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 10:23 am

   https://www.startpage.com/

  • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 10:29 am

   no cookies | no search-term records | access log deleted within 48 hours

   https://ssl.scroogle.org/scrappl8.html

  • konserva-tor 3 stycznia 2012 o 11:50 pm

   szukajki
   http://www.blackle.com/
   https://eu.ixquick.com/
   https://www.startpage.com/
   http://duckduckgo.com/
   http://www.sogou.com/

 28. Kamil 3 stycznia 2012 o 8:51 am

  Kompilacja aury – to nowa teoria kolejności doświadczonych zdarzeń mających wpływ na autentyczność naszej wypowiedzi w intencji jaką się kierujemy.

  Tutaj proszę przykład: to wpływ jakiegoś pola na nagrywane video które zmienia automatycznie kształt pikseli

  Jeśli chodzi o Jezusa to wyraźnie dawał to odczuć w sposób na tyle mocny że jego autentyczność do tej pory jest uwieczniana na obrazach

  Sądze że chodzi o określone wibracje które kształtują nasze geny.

  pozdro

  • Peryskop 3 stycznia 2012 o 11:40 am

   Kamil – przecież ten FOX trick reptyliański to tania mistyfikacja.
   Nie przynoś takiego chłamu na Monitor, i to z podczepieniem do Jezusa.

 29. Annah. 3 stycznia 2012 o 8:59 am

  Europejska inicjatywa obywatelska to pomysł polityków Solidarnej Polski, by w formie ogólnoeuropejskiego referendum przeciwstawić się regulacjom pakietu klimatycznego – przypomniał lider ugrupowania Zbigniew Ziobro, który podkreślił na konferencji w Katowicach, że pakiet uderza w konsumentów i przemysł, obniżając tym samym konkurencyjność gospodarek tych krajów, które stracą najwięcej na ograniczeniu emisji CO2, a należy do nich także Polska. Najwięcej zagrożonych firm jest oczywiście na Górnym Śląsku.
  http://www.naszdziennik.pl/

 30. theaspartam 3 stycznia 2012 o 10:30 am

  Prowokacja USA w Cieśninie Ormuz-Wkrótce po wystosowaniu do Iranu ostrzeżenia, że wszelkie zamknięcia kluczowego punktu tranzytowego nie będą tolerowane, USA prowokacyjnie wysłał jeden z największych okrętów wojennych przez Cieśninę Ormuz podczas irańskich gier wojennych odbywających się w regionie.„Wśród rosnących napięć wokół kluczowego miejsca tranzytowego, amerykański lotniskowiec wszedł w strefę w pobliżu Cieśniny Ormuz, będącej miejscem gier wojennych przeprowadzanych przez irańską marynarkę, powiedział irański urzędnik w czwartek” – donosi Ynet News. „Urzędnicy USA ogłosili w środę, że statek i jego grupa wsparcia przeszły przez Cieśninę Ormuz, wąski odcinek przy wejściu do Zatoki, który jest najbardziej istotnym wąskim gardłem dla tranzytu ropy”.

  Jak wcześniej informowaliśmy, oprócz lotniskowca Stennis i jego floty mniejszych okrętów, również w drodze są USS Abraham Lincoln i USS Carl Vinson.

  Obecność amerykańskich okrętów wojennych w regionie wśród eskalacji napięcia służy jako przypomnienie sytuacji gdzie administracja Busha przeprowadzała dyskusję nad scenariuszem inscenizacji ataków pod fałszywą flagą, w którym fałszywe irańskie łodzie patrolowe miały być wykorzystane do ataku na amerykański statek jako sposób na stworzenie pretekstu do wojny.

  W styczniu 2008 rząd USA podał do wiadomości publicznej, że miał miejsce incydent, w którym nieomal nie otwarto ognia do grupy irańskich łodzi patrolowych w cieśninie Ormuz po tym jak łodzie rzekomo nadawały ostrzeżenie, że będą atakować amerykański statek.

  USA twierdzi, że irańskie łodzie nadawały przez radio komunikat, „idę na ciebie. Eksplodujesz w ciągu kilku minut „, i że rozkaz otwarcia ognia został odwołany w ostatniej chwili, jak łodzie patrolowe wycofały się.

  Iran później opublikował film udowadniając, że nigdy łodzie patrolowe nie komunikowały jakichkolwiek gróźb. The New York Times następnie poinformował, że rzekome taśmy zawierające pogróżki nie miały żadnych dźwięków tła/otoczenia więc nie mogły pochodzić z irańskich jednostek, ale z innego niezidentyfikowanego statku w regionie.

  Według Seymoura Hersha dziennikarza nagrodzonego nagrodą Pulitzera, incydent doprowadził do dyskusji w biurze wiceprzewodniczącego Dicka Cheneya o tym, jak rozpocząć wojnę z Iranem poprzez realizację ataku pod fałszywą flagą na morzu. W styczniu incydent w cieśninie Ormuz nauczył Cheneya i innych z wewnętrznych administracji, że: „Jeśli stworzysz odpowiedni incydent, amerykańska opinia publiczna będzie cię wspierać”. Hersh, powiedział: „Pojawiło się kilkanaście pomysłów na to jak wywołać wojnę. Ten, który zainteresował mnie najbardziej, to ten omawiający dlaczego nie zbudujemy, w „naszej stoczni”, – czterech lub pięciu statków, które wyglądają jak irańskie kutry. Umieścimy na nich Navy Seals z dużą ilością broni. A następnym razem gdy jedna z naszych łodzi będzie przechodziła przez Cieśninę Ormuz, rozpoczniemy strzelaninę. To może kosztować wiele żyć”.

  Plan został odrzucony, ponieważ kosztował by życie Amerykanów, ale potencjał realizacji podobnych scenariuszy w cieśninie Ormuz, prawdziwych bądź spreparowanych pozostaje bardzo realny, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość okrętów wojennych USA, które są już w regionie lub w drodze do cieśniny.

  Konfrontacja w cieśninie Ormuz pośle ceny ropy drastycznie w górę tworząc globalną destabilizację ekonomiczną. Wszelkie zamknięcie Cieśniny sprawi, że obecny kryzys finansowy będzie wyglądał jak majówka w parku.

  Iran zapowiada testy rakiet dalekiego zasięgu w cieśninie Ormuz.
  Wśród potyczek słownych ze Stanami Zjednoczonymi na temat zablokowania Cieśniny Ormuz, istotnej trasy żeglugowej dla transportu ropy naftowej, Iran ogłosił w piątek, że rozpocznie testy rakiet długiego zasięgu w Zatoce Perskiej.

  „W sobotę rano irańska marynarka będzie testować w Zatoce Perskiej kilka rakiet dalekiego zasięgu” powiedział agencji prasowej Fars zastępca dowódcy marynarki wojennej admirał Mahmoud Moussavi.

  Testy rakiet są częścią trwających manewrów marynarki wojennej w Zatoce Perskiej, a według Moussavi, główny i ostatni etap przygotowuje marynarkę do konfrontacji z wrogiem w sytuacji wojennej.

  Opracowanie: Paul Joseph Watson http://wolnemedia.net/polityka/prowokacja-usa-w-ciesninie-ormuz/

 31. jakzawsze 3 stycznia 2012 o 11:06 am

  Co to ma znaczyć ? a weźmy pod uwage że wojska całego świata skupiają się tam … na wschodzie

  Apokalipsa św. Jana 9:14-15

  Uwolnij czterech aniołów, związanych nad wielką rzeką, Eufratem! v I zostali uwolnieni czterej aniołowie, gotowi na godzinę, dzień, miesiąc i rok, by pozabijać trzecią część ludzi.

  …. albo inny motyw

  1 machabejska 7:41
  „Gdy bluźnili posłowie króla, wtedy anioł stanął i zabił spomiędzy nich sto osiemdziesiąt pięć tysięcy. ”

  ======
  zgroza ..

 32. iHe 3 stycznia 2012 o 11:13 am

  http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1654816,1,fatalne-skutki-uboczne-popularnej-szczepionki,index.html

  „W Finlandii zidentyfikowano 79 dzieci, u których rozwinęła się narkolepsja, co stanowi liczbę 12 razy większą niż normalny odsetek chorych w populacji. Fiński rząd oświadczył, że przyjmuje za fakt związek pomiędzy przyjmowaniem pandemriksu a narkolepsją i obiecał odszkodowania oraz wsparcie dla poszkodowanych rodzin. – Zdecydowaliśmy się na podjęcie takich kroków, ponieważ decyzja o zakupie szczepionek podjęta została przez nas w sytuacji groźby wystąpienia pandemii, w związku z czym chcemy wziąć odpowiedzialność za jej skutki – oświadczyła minister zdrowia Paula Risikko.”

  Szczepionka produkowana jest przez GlaxoSmithKline. – Obecnie nie ma dowodów sugerujących istnienie związku pomiędzy pandemriksem a narkolepsją – stwierdził doktor Pim Kon, dyrektor medyczny brytyjskiego oddziału korporacji farmaceutycznej.

  Europejska Agencja Medyczna poinformowała w lipcu, że z przeprowadzonych badań wynika, iż wśród dzieci i młodzieży zaszczepionych pandemriksem występuje od 6 do 13 razy większe ryzyko wystąpienia narkolepsji, w porównaniu z dziećmi nieszczepionymi. Dodano jednak, że chociaż wydaje się istnieć związek przyczynowo-skutkowy, to “prawdopodobnie szczepionka weszła w interakcję z czynnikami genetyczni lub środowiskowymi mogącymi zwiększać ryzyko narkolepsji, a także inne czynniki mogły wpłynąć na wyniki”.

  Dla nas tu na blogu to prawdziwa niespodzianka,że ten pre pa rat tak mógł zadziałać..
  Pigpharma ma przyjaciół i nawet jak powiedzą część prawdy to tylko tak,żeby nie zadrzeć.A gdzie jakieś pozwy i śledztwo..Ach wiem taka była umowa od początku.
  Najwięcej wiary w specyfiki pigpharmy poza CEO ma oczywiście ZION tv atakując nas bezczelnie codziennie wojną z grypą za pomocą demokratycznych szczepionek i innych środków których niewłaściwe stosowanie może być przyczyną poważnych powikłań a nawet śmiercią..

 33. mmd 3 stycznia 2012 o 11:37 am

  SOPA (Stop Internet Piracy Act) od 1 stycznia 2012 w USA.

  SOPA stosuje Iran, Chiny i Syria. Teraz i USA. A kiedy Europa?

  Sam akt wzbudza wiele kontrowersji nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale na całym świecie ze względu na drastyczne kroki jakie wprowadza w odniesieniu do piractwa w internecie. Akt zakłada możliwość zablokowania strony internetowej oraz odcięcia jej od źródeł dochodu w przypadku zgłoszenia naruszenia jakiejkolwiek własności intelektualnej bez wcześniejszego orzeczenia sądowego. Wystarczającym ma być samo zgłoszenie że dana strona może naruszać własność intelektualną. Dodatkowo obywatele Stanów Zjednoczonych mogą być odcięci od dostępu do stron zagranicznych co do których zgłoszono naruszenie. Przewidywana jest także możliwość zablokowania finansowania takiej strony przez użytkowników będących obywatelami Stanów Zjednoczonych.
  Najwięcej kontrowersji wzbudza fakt że akt ma zostać uchwalony przez kongres w którym większość zasiadających przyznaje że nie wie w jaki sposób korzystać z internetu.
  Zródlo: http://wlasnoscintelektualna.blogspot.com/2011/12/sopa-czym-jest-sopa-najprosciej-jak-sie.html

  Lista firm z całego świata popierających internetowy totalitaryzm z USA.
  https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AmGJz_37ojoqdFZhYlBhN2hQOGRoN2R0ZGh3VDZlblE&output=html

  Lista ponad 40 firm internetowych otwarcie protestujących przeciwko SOPA
  http://techcrunch.com/2011/12/22/over-40-internet-companies-have-come-out-publicly-against-sopa/

  Open Act – duzo lepsze rozwiazanie.
  http://www.keepthewebopen.com/sopa-vs-open
  The OPEN Act is built to protect creative ownership in America while securing the open, accessible Internet you deserve. We’re going further by actually opening up the legislative process with a new tool named Madison.

  Will Google, Amazon, and Facebook Black Out the Net?

  Read more: http://www.foxnews.com/scitech/2011/12/30/will-google-amazon-and-facebook-blackout-net/#ixzz1iOElAEYR
  http://www.foxnews.com/scitech/2011/12/30/will-google-amazon-and-facebook-blackout-net/

 34. theaspartam 3 stycznia 2012 o 11:43 am

  Groźby Iranu windują ceny ropy- http://www.tvn24.pl/0,1730089,0,1,grozby-iranu-winduja-ceny-ropy,wiadomosc.html krok po kroku i niedługo będziemy czytać w kryminalnych mediach że Iran jest winny upadkowi światowej gospodarki…

 35. Admin 3 stycznia 2012 o 12:33 pm

  Co wy ćpacie? Polećcie mi tego dilera.

  • urself 5 stycznia 2012 o 11:33 am

   Na prochach to każdy potrafi. Zrób tak bez, cwaniaczku.

 36. filmyprawdy 4 stycznia 2012 o 11:05 pm

  DZIŚ POWSTAŁA STRONA O NAZWIE FILMY PRAWDY:

  http://filmyprawdy.wordpress.com/

  POLECAM ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJAMI, KTÓRE SĄ TAM ZAWARTE.

  Pozdrawiam