Ludobójstwo na Polakach – szczepionki na HPV

Skandal jaki został wywołany nową listą leków refundowanych świadczy o tym że Polska jest całkowicie pod panowaniem kartelu farmaceutyczno – militarno – przemysłowego. Znając konspirację jaka się kryje za Unią Europejską i na razie tajnie działającym rządem światowym (CFR, Bilderberg, itd.) nie można mieć wątpliwości, że chodzi tu o ludobójstwo. Nie oszukujmy się, Polska jest na celowniku wszchpotężnych ludobójców, którzy kontynuują dzieło Hitlera chcąc”wyczyścić” nasz kraj ze „słowiańskiego śmiecia”. 
Czy zamierzacie się bronić, cz też jak niewinni Żydzi, pójdziecie z milczeniem do gazu?
Czy może odważycie się w końcu wyjść na ulice demonstrować przeciwko GMO, opryskom chemicznym z samolotów, zabójczym szczepionkom, nowym ludobójczym przepisom?
Totalitarna władza nie rozumie innego języka jak siła – i tę siłę należy pokazać w postaci pokojowych demonstracji. Nie łudźmy się, Polską nie rządzą już Polacy, rząd wykonuje tylko zlecenia, które płyną z Brukseli, Londynu, Tel-Awiwu i Waszyngtonu. Polskich żołnierzy wysyła się jako mięso armatnie na wojny, w których nie mamy żadnego interesu – i to jeszcze za pieniądze polskiego podatnika.
Najbardziej oczywistym przejawem ludobójstwa na Polakach, szczególnie na polskich dzieciach – co jest wynikiem diabelskiego bestialstwa, które może być porównywane tylko z mordowanie dzieci przez hitlerowców. Poniżej przedstawiam alarmujący list prof. Marii Doroty Majewskiej, na temat nowej akcji ludobójczej na Polakach.
Witam Państwa,

Francuscy lekarze żądają wycofania szczepionek HPV z użycia we Francji i Europie, argumentując, że jest ona nieskuteczna w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, raczej działa rakotwórczo, jest przy tym silnie toksyczna i zabójcza. Ich niezależne obserwacje pokrywają się z amerykańskimi danymi w bazie VAERS. (VAERS podaje, że w USA zgłoszono 108 zgonów po tych szczepionkach, co znaczy, że mogło ich być do 10 do 100 razy więcej.) Jeśli zostanie ona wycofana w Europie Zachodniej można oczekiwać, że producenci będą jeszcze bardziej agresywnie wymuszać szczepienia HPV w krajach Europy Wschodniej i innych biedniejszych krajach. Już dziś usilnie promuje się stosowanie tych szczepionek także u chłopców, choć nie mają oni macic, ale zarobić na nich można. Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych. Ich ofiarami są niestety bezbronne dzieci.

 http://vactruth.com/2011/12/18/medical-doctors-hpv-vaccines/

Powikłania po szczepionkach HPV zgłoszone do VAERS w USA. (Liczby zgłoszone stanowią od 1 do 10 % wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc powinny być pomnożone przez 10 lub 100). Z danych tych widać, że podstępnie szczepi się tymi szczepionkami także niemowlęta i dzieci do 5 r życia, choć oficjalnie sa one przeznaczone dla nastolatek.
Firma Merck (producent szczepionki HPV, Gardasil/Silgard) kilka lat temu wycofała z użycia swój lek przeciwzapalny Vioxx, po tym kiedy zabił on kilkadziesiąt tysięcy osób, choć wiedziała o toksyczności tego preparatu od początku jego wprowadzania. Ile dzieci musi zabić lub trwale okaleczyć Gardasil, żeby został wycofany z rynku?

http://www.naturalnews.com/027582_Merck_Vioxx.html

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowego, pomyślnego roku 2012.

DM

Komentarz monitorpolski: Ostrzegam, że każdy kto będzie tu bronił firm farmaceutycznych może kiedyś stanąć przed trybunałem międzynarodowym za udział w ludobójstwie. Powyższa tabelka jest jednym z niepodważalnych dowodów na to, że Polakom jak szczurom, będzie aplikowana trucizna.

Reklamy

221 responses to “Ludobójstwo na Polakach – szczepionki na HPV

 1. mmd 3 stycznia 2012 o 11:58 am

  SOPA (Stop Internet Piracy Act) od 1 stycznia 2012 w USA.

  SOPA stosuje Iran, Chiny i Syria. Teraz i USA. A kiedy Europa?

  Sam akt wzbudza wiele kontrowersji nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale na całym świecie ze względu na drastyczne kroki jakie wprowadza w odniesieniu do piractwa w internecie. Akt zakłada możliwość zablokowania strony internetowej oraz odcięcia jej od źródeł dochodu w przypadku zgłoszenia naruszenia jakiejkolwiek własności intelektualnej bez wcześniejszego orzeczenia sądowego. Wystarczającym ma być samo zgłoszenie że dana strona może naruszać własność intelektualną. Dodatkowo obywatele Stanów Zjednoczonych mogą być odcięci od dostępu do stron zagranicznych co do których zgłoszono naruszenie. Przewidywana jest także możliwość zablokowania finansowania takiej strony przez użytkowników będących obywatelami Stanów Zjednoczonych.
  Najwięcej kontrowersji wzbudza fakt że akt ma zostać uchwalony przez kongres w którym większość zasiadających przyznaje że nie wie w jaki sposób korzystać z internetu.
  Zródlo: http://wlasnoscintelektualna.blogspot.com/2011/12/sopa-czym-jest-sopa-najprosciej-jak-sie.html

  Lista firm z całego świata popierających internetowy totalitaryzm z USA.
  https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AmGJz_37ojoqdFZhYlBhN2hQOGRoN2R0ZGh3VDZlblE&output=html

  Lista ponad 40 firm internetowych otwarcie protestujących przeciwko SOPA
  http://techcrunch.com/2011/12/22/over-40-internet-companies-have-come-out-publicly-against-sopa/

  Open Act – duzo lepsze rozwiazanie.
  http://www.keepthewebopen.com/sopa-vs-open
  The OPEN Act is built to protect creative ownership in America while securing the open, accessible Internet you deserve. We’re going further by actually opening up the legislative process with a new tool named Madison.

  Will Google, Amazon, and Facebook Black Out the Net?
  Zródlo: http://www.foxnews.com/scitech/2011/12/30/will-google-amazon-and-facebook-blackout-net/#ixzz1iOElAEYR

  • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:11 pm

   Nie ma wyjścia, trzeba będzie przejść na listy i dystrybucję bezpośrednią. Trzeba tworzyć społeczeństwo alternatywne, z własnymi systemami komunikacji. Stawką jest nasze życie.

   • Wesołych Świąt 3 stycznia 2012 o 12:23 pm

    Stawka większa niż życie 😉 tutaj chodzi o nasze dusze 🙂

   • Konarski 3 stycznia 2012 o 1:47 pm

    W tej komunikacji unikać wszelkiej elektroniki, a nawet telefonów stacjonarnych . 🙂
    To nie żart, to dobra rada.
    Wówczas można działać w podziemnej konspiracji. Prawdziwej i trudnej do namierzenia.

    • navajo88 3 stycznia 2012 o 5:30 pm

     święte słowa panie Konarski !!!!!!!!
     J.M.H

     • hjk 3 stycznia 2012 o 6:21 pm

      „…unikać wszelkiej elektroniki, a nawet telefonów stacjonarnych”

      tym bardziej, ze dziś przewaznie tel. stacjonarne są realizowane na bazie internetu, a ten ostatecznie na łączu światłowodowym…

      • kefir2010 4 stycznia 2012 o 7:36 am

       odnośnie szczepionki HPV – to jedne z gorszych świństw, bo może modyfikować genom człowieka:

       Obecność DNA wirusa HPV we krwi osoby zaszczepionej jest zjawiskiem niespotykanym w naturze i nie towarzyszy naturalnym infekcjom tym wirusem, którego obecnośc normalnie ogranicza się do komórek nabłonka. Natomiast szczepionkowe DNA może się przedostawać ze krwi do wszystkich innych komórek i może wbudowywac się do DNA gospodarza z nieznanymi skutkami. Może się np. replikować i powodowac mutacje, raka, choroby autoimmunologiczne itp. Nie znane są jego dalekosiężne wpływy na organizm. Narodowy Instytut Zdrowia USA (NIH) na podstawie badań uważa obce DNA za hazard biologiczny, z którym trzeba się obchodzić bardzo ostrożnie. Doskonale wie o tym Merck, który nie przyznaje się, że jego szczepionki zawierają DNA HPV, a firmowe ulotki wręcz kłamia, że go nie zawierają.
       To może w pewnym stopniu tłumaczyć doniesienia z VAERS dotyczące tych szczepionek: 380 przypadków patologicznych cytologii, 137 dysplazji, 41 przypadków raka szyjki macicy w dodatku do 102 zgonów i 760 przypadków trwałego okaleczenia po tych szczepionkach. (Realne liczby tych przypadków są prawdopodobnie od 10 razy do 100 razy większe).
       Bezpieczeństwo tych szczepionek nie zostało zbadane, a milczące ofiary tych szczepień dowodzą, jak bardzo są one groźne . źródło: http://www.ageofautism.com/2011/09/lab-finds-hpv-dna-in-blood-of-gardasil-recipient-2-years-post-vaccination.html#more

       więcej pisałem tu, w długim tekście:

       http://kefir2010.wordpress.com/2011/10/25/szczepionka-hpv-cena-2011-szkodliwosc-dzialania-niepozadane-sklad-ukrywane-fakty-i-grzechy-firm-farmaceutycznych-podsumowanie-szczepionka-na-hpv-nie-chroni-przed-rakiem-szyjki-macicy-25-pazdzie/

   • navajo88 3 stycznia 2012 o 5:29 pm

    hahahahahahahaha kłania się prawdziwa konspiracia ,a nie jakieś zabawy z gazetkami i tym podobne bzdury !!!!!!
    J.M.H

    • Stolzjedzeniem 4 stycznia 2012 o 1:07 pm

     Ogladał ktos film Podziemny Krag lub druga jego nazwe nazwe Fight Club??? tam byla dopiero konspiracja….a uderzenie szlo w tzw elity zalezne od nas….

   • sebecx 4 stycznia 2012 o 9:21 am

    ..z tymi szczepionkami Monitor to powoli świadomość się poprawia, ale to bardzo powoli… cóż nie na darmo w pewnych pismach pisze, że większość ludzi jest zła i tępa…

  • ciociababcia 3 stycznia 2012 o 2:23 pm

   mmd

   Umowa YouTube z żydowską masońską organizacją o kontroli Internetu
   YouTube, popularny serwis internetowy umożliwiający każdemu użytkownikowi prezentację filmów własnej produkcji, podpisał porozumienie z żydowską organizacją „Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti-Defamation League – ADL), według której ADL uzyska prawo „fachowego oceniania materiału pod względem nienawiści występującej w Internecie” – podaje izraelski dziennik Haaretz.
   Umowa partnerska pomiędzy YouTube a ADL uruchamia tzw. centrum monitorujące nadużycia (Abuse & Safety Center), które umożliwi użytkownikom zgłaszanie „materiałów zawierających nienawiść”. Centrum to będzie również na bieżąco przedstawiało linki do opracowanej przez ADL listy „materiałów o ekstremistycznej zawartości”.
   Dyrektor ADL, Abraham H. Foxman powiedział, że „YouTube jest niesamowitym narzędziem umożliwiającym dzielenie się nagraniami video i umożliwia prezentację własnej produkcji, ale jak inne miejsca społeczności internetowej może być nadużywane lub używane do groźnych i niebezpiecznych celów. […] Są tacy co próbują wykorzystywać technologię do rozprzestrzeniania rasizmu, antysemityzmu i innych rodzajów nienawiści.”
   Dyrektor ADL podziękował firmie YouTube za zamieszczenie „ważnych informacji pochodzących ze strony ekspertów, takich jak ADL i innych, celem wskazania skutecznych sposobów walki z nienawiścią w Internecie.” Foxman podkreślił, że takie firmy jak YouTube dbające o tzw. bezpieczne użytkowanie Internetu „nie mogą działać same” i „rodzice, nauczyciele, ludzie przemysłu, rząd i inne pozarządowe instytucje muszą działać razem”, gdyż „bigoci mogą być usunięci tylko wtedy gdy ludzie dobrej woli aktywnie będą wskazywali nadużycia celem powzięcia przez dostawcę internetowego stosownych działań.”
   Firma YouTube należy do giganta informacji internetowej, firmy Google. Codziennie na YouTube umieszczanych jest około 70 tysięcy nowych filmów.
   Tzw. „Liga Przeciwko Zniesławieniu” (ADL) jest żydowską organizacją założoną w 1913 roku przez masońską syjonistyczną organizację B’nai-B’rith. Abraham Foxman – uratowany przed prześladowaniami w czasie II Wojny Światowej przez polskie rodziny – jest dyrektorem ADL od 1987 roku. „Abe” Foxman znany jest z jadowitych wypowiedzi przeciwko komukolwiek kto stoi na drodze ekspansji syjonizmu. ADL pod pretekstem „walki z nienawiścią”, dąży do wprowadzenia kontroli Internetu, jedynym pozostałym wolnym medium publicznym. Promuje stworzone przez ADL filtry internetowe blokujące tzw. strony nienawiści, również i strony chrześcijańskie. Jednocześnie ta sama organizacja była przeciwna filtrom antypornograficznym, mającym być zainstalowanym w komputerach bibliotek publicznych, z których korzystają miliony dzieci w USA. ADL dysponuje oficjalnie kwotą 50 milionów dolarów rocznie, utrzymuje 29 biur, zatrudnia ekspertów, np. byłych pracowników Pentagonu. Wielokrotnie nitki działalności szpiegowskiej prowadziły do ADL. Współpracuje z izraelskim wywiadem Mossad.

   http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5205&Itemid=53

   • Orka 3 stycznia 2012 o 10:11 pm

    Najwyższy czas aby ten kryzys na coś się przydał , między innymi po to aby wykopać w kosmos tych wszystkich pasożytów łącznie z otwartą rzeczpospolitą i podobnymi , istna paranoja aby za nasze podatki płacić za coraz wymyślniejsze zniewolenie

    • sebecx 4 stycznia 2012 o 9:26 am

     ..ale pasożytów jest więcej niż mogło by się wydawać…. czy uczący wedle postulatów Rockefuela, to nie pasożyty… przedstawiciele handlowi, to nie pasożyty? …większość ludzi to pasożyty widzące tylko koniuszek swojej kloaki…

     • sebecx 4 stycznia 2012 o 9:28 am

      .pasożytnictwo w/g wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Paso%C5%BCytnictwo
      ..hehhehe..

 2. OddanyBogu 3 stycznia 2012 o 12:02 pm

  czy szczepionka Hpv-Pif to to samo???

  • Peryskop 3 stycznia 2012 o 3:30 pm

   Nie.
   PIF to wirusowe kocie zapalenie otrzewnej.

   • OddanyBogu 4 stycznia 2012 o 10:55 pm

    oj sorki ogladalem dzisiaj szczepienie mojej 2 letniej coreczki..szczepionka nazywa sie HIB-PIF 6w1… bylo to pzed ukonczeniem 10 mies… na kolejne sie nie zgodzilem, po przeczytaniu paru raportow na temat szczepionek… Czy dobrze zrobilem ? sam niewiem w kazdym badz razie napewno juz na nic nie zaszczepie,
    a mala jest nadal zdrowa jak ryba 🙂

 3. Cramer 3 stycznia 2012 o 12:06 pm

  „Czy może odważycie się w końcu wyjść na ulice demonstrować przeciwko GMO, opryskom chemicznym z samolotów, zabójczym szczepionkom, nowym ludobójczym przepisom?”

  Demonstrować – tak, ale gdzie?
  Pod siedzibą rządu?
  Pod sejmem?
  Pod Belwederem?
  A może pod siedzibą (za przeproszeniem) gazety wyborczej i telewizji?
  Gdzie jest ośrodek realnej władzy?
  Bierność i ogłópienie większości ma swoją przyczynę w medialnej papce i kłamstwach serowowanych przez media. Bez odzyskania mediów demonstracje zostaną ośmieszone lub przedstawione w fałszywym świetle. Wydaje mi się, że od tego trzeba zacząć – zatrzymac strumień medialnej trucizny sączony do mózgów.

  Rzadko oglądam wiadomości w TV, ale niedawno zdarzyło mi się i nieoczekiwanie zobaczyłem coś interesującego:
  Po pół godzinie ogłópiania motłochu bzdetami P.Kraśko pożegnał publikę. Światła przygasły, kamera pokazała studio z perspektywy. Kraśko podszedł do rzędu najbliższych kamer, gdzie stał jakiś gość, podali sobie ręce. Tyle, że to nie był normalny uscisk dłoni – to był charakterystyczny MASOŃSKI uścisk dłoni.
  Kto nie wie jak wygląda masoński uscisk dłoni, niech sobie wygogluje.

  • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 12:13 pm

   A co z demonstracjami pod mieszkaniami posłów, sędziów, polityków – tam gdzie mają przyjaciół? Zobaczcie jak bolesne są dla Jaruzela demonstracje pod jego willą.
   Wyobcować ich!
   Przykładem są pikiety Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu – to ich najbardziej boli.
   Na razie nie będzie zakazu, gdyż byłoby to jawnym przyznaniem się do totalitaryzmu.
   A jak już zakażą to będzie wojna społeczeństwa z totalitaryzmem jak za faszyzmu i komuny – i oni nie mają szans jej wygrać.

  • zenobiusz 3 stycznia 2012 o 1:23 pm

   Ważne jest w jakiej sprawie i gdzie.Nie można manifestować w sprawach ,ocennych,gdzie znajdzie się kupa argumentów przeciwnych,i rzesze kontrmanifestantów.To prosta droga ,do prowokacji i pacyfikowania opozycji.
   Powód musi być jednoznaczny,ewidentny,i przekonywujący dla większości społeczeństwa,także dla służb siłowych.
   Proponowałem walkę o metodę Prof.Łagiewki,dającą szansę na tanią energię,a więc uniezależnienie energetyczne Polski ,w procesie przerobu CO2.
   Temat zainteresował,z tego bloga 70 osób.Wniosek ??
   Niechaj kandydaci na „kombatantów” pod pały pchają się sami.Może chociaż wybiją zęby jakimś ,służbowym kontrdemonstrantom,izanim ich,usuną w zacisze,zakładów karnych,na czas gdy Naród na prawdę ruszy.
   Hurrarewolucjoniści ,to już bywało.

   • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 2:26 pm

    Energetyką też się zajmiemy na tym blogu. Japonia wyszła z samochodem na wodę. Taki silnik może zasilać prądnice w każdym domu. Dlatego też mafia globalistyczna się tak spieszy w spacyfikowaniu globu – niedługo utracą całkiem kontrolę.

    • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 2:54 pm

     … to dopiero bedzie numer i tak już nie są wstanie wszystkiego kontrolować, cały system się im sypie a dzięki temu wiele ludzi zdązy przejzeć na oczy co się wyprawia , pewnie policja jako ludzie ( też normalni) oleją to i się zorientują że są sami manipulowani …. , w zasadzie każdego dnia w mediach pojawią sie „rewelacyjne” nowiny obnażjące plany kryminalistów , na samych forach aż huczy …, cały internet sie trzęsie….

    • STAŁY CZYTELNIK 3 stycznia 2012 o 3:30 pm

     Panie Monitor.
     Nikt nie wyjdzie na ulice bo Polakom zrobiono papkę z mózgu.
     Praca do 67 roku życia, astronomiczne ceny paliwa, wzrost podatków, opłaty za prąd do 10% więcej w tym roku, gaz do góry, OC za auto do góry.
     Ceny wariują i nikt nie reaguje ludzie posłusznie godzą sie na wszystko – warunek tylko im powoli odbierać.
     10 lat temu paliwo 2zł dziś prawie 6zł
     Ceny diesla to jakiś horror. Zobaczycie co będzie po sezonie rolniczym w tym roku. Całe rolnictwo oparte jest na dieslu zaraz to odczujemy.

     A najgorsze to nic nie zrobimy – nic.
     Libijczycy zrobili coś i co to dało kraj w gruzach zdobyty.

     • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 3:55 pm

      Libijczycy nic nie zrobili, taki jest rezultat. Kaddafi dał im broń, a oni jej nie wykorzystali.
      Walczyła tylko garstka – nie oszukujmy się.

      • deotibigratia 3 stycznia 2012 o 10:16 pm

       e nie… oni przez ponad pół roku dzielnie odpierali zmasowany atak nowoczesnych wojsk NATO i amerykańskiej koalicji – dla porównania kampania wrześniowa w 1939 w Polsce trwała miesiąc

       • Friend_of_mine 5 stycznia 2012 o 4:19 am

        deotibigratia co to za bzdurne porównanie? Jak Ty mało rozumiesz, a jeszcze mniej ludzie oddający 5 gwiazdek na Twój komentarz. Nie rozumiem, jak można tak zapominać o tym co uczyniła Polska w 1939 roku!!!
        Porównanie tych dwóch operacji militarnych to jak porównanie produkcji samochodu do wyrobu ciastka.
        W inwazji na Polskę brała udział cała armia Niemiecka, oraz od 17 września Rosyjska! Sama armia niemiecka była ówczas najnowocześniejszą i największą siłą świata. Siły te liczyły miliony ludzi i setki tysięcy ton sprzętu, to była machina wojenna, której żaden kraj nie był w stanie powstrzymać! Francja padła, w dużo krótszym czasie, mając lepszy sprzęt, sojuszników – Wlk.Brytania. Gdy Polacy i Polska mieli ze sobą tylko odwagę, honor i Boga ze sobą.
        Jakie siły prowadziła do boju koalicja us-natowska? Te siły liczone są w co najwyżej tysiącach żołnierzy, dodatkowo działali daleko od granic kraju.
        Porównanie tych dwóch wojen to absurd, bo nie ma tu skali odniesienia.
        Polacy walczyli mężnie przeciwko niezmiernie licznym siłom wroga pozostając wystawionym przez sojuszników na pastwę losu. Nie mówię i nie chcę umniejszać roli Libijczyków w obronie własnego kraju, jednak to Polska w 1939 roku stała jak Dawid przeciw Goliatowi. Atak na Libię to jak poligon dla sił us-natowskich, a my tutaj mieliśmy prawdziwą wojnę.

     • sebecx 4 stycznia 2012 o 9:54 am

      STAŁY CZYTELNIK masz 100% racji w tym co piszesz… ja dodam że zamierzam nastawiać dupy w pierwszym rzędzie za ludzi z których większość marzy aby wepchnąć dupy na stołki z których chcę innych wyrzucić, a potem tylko słuchać poleceń i kasiorkę liczyć… hehehe… czyli taniec z gwiazdami ..hehehe… dawida…. hehehe….

    • darma 4 stycznia 2012 o 12:13 am

     ,Tańszy sposób na energię w rolnictwie – ze spalania wodoru

     Zamiast ton węgla – butla z wodorem. Zamiast instalacji elektrycznej- silnik. Naukowcy opracowali rewolucyjny system. Dzięki wodorowi będzie można ogrzać całe gospodarstwo i zapewnić mu prąd.

     Rozwiązanie jest ekologiczne i znacznie obniży nasze rachunki. Silnik Wankla to najważniejszy element całego systemu, a w środku wtryskiwacze, sterowniki i odpowiednie oprogramowanie. A całość zasilana wodorem. Taki silnik wystarczy zamontować w pobliżu domu czy gospodarstwa.

     Mgr inż. Paweł Magryta – Politechnika Lubelska:
     – Musimy zaopatrzyć silnik w wodór, który jest produkowany dowolnym sposobem podczas elektrolizy. Takie elektrolizery też posiadamy. Jest to rozwiązanie korzystniejsze finansowo i ekologicznie, bo po spalaniu wodoru jedynym produktem jest para wodna. Dzięki wodorowi system podgrzeje wodę i zapewni prąd.

     Testy i próby trwały prawie dwa lata. W efekcie naukowcom z Politechniki Lubelskiej udało się stworzyć jeden z pierwszych na świecie systemów wykorzystujących wodór do potrzeb domowych, a ma on wiele korzyści.

     Mgr inż. Grzegorz Barański – Politechnika Lubelska:
     – Po pierwsze uzyskamy energię elektryczną z wodoru, czyli nie będziemy musieli korzystać z energii zewnętrznej, a po drugie możemy odzyskać energię cieplną, którą pozyskamy od chłodzenia samego silnika, a dodatkowo możemy odebrać ciepło z układu chłodzenia spalin.

     System może się sprawdzić między innymi w rolnictwie. Rolnicy z entuzjazmem oceniają pomysł lubelskich naukowców.

     Kazimierz Baruk – rolnik:
     – Na pewno – jeżeli to by było tańsze do ogrzewania, to myślę, że każdy rolnik by na to przeszedł!

     Lubelscy naukowcy zapewniają, że system nie zawiedzie. Podobne rozwiązania funkcjonują z powodzeniem między innymi w Kanadzie. Teraz wszystko w rękach firm, które już zaczęły się interesować lubelskim projektem.
     Autor: Tomasz Zalewa Źródło: agrobiznes ,,

     http://www.rolnictwo-agro.pl/1660,0,tans…..odoru.html

     http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs…../493844480

     • monitorpolski 4 stycznia 2012 o 4:25 am

      To na pewno jest rozwiązanie, tym bardziej, że dostępne już są nowe systemy elektrolizy. Na YouTube są konkretne działające przykłady takich rozwiązań (np. http://www.youtube.com/watch?v=HZJGX7gQ9no).
      Jednakże należy wziąć pod uwagę, że światem rządzą ludobójcy, a ich celem nie jest rozwój ludzkości, a zagłada. Wszystkie osiągnięcia na polu darmowej energii będą kryminalizowane lub ich odkrywcy będą (i faktycznie są) zabijani. Dlatego wojna o wolną energię powinna iść w parze z odpowiednim nagłośnieniem – ludobójcy nie potrafią działać w świetle dziennym. Ci ludzie powinni naprawdę nagłośnić swoje odkrycia.
      Dobrym przykładem blokowania taniej energii jest to co się dzieje z energią geotermalną i geotermiczną. Budowa elektrowni geotermicznej trwa rok, a po następnym inwestycja się wraca. Kolejne lata operacji to już czysty zysk, bez jakiejkolwiek emisji CO2. Polska ma doskonałe warunki geotermalne – dlaczego więc planuje się elektrownie atomowe, zezwala na wydobycie gazu łupkowego? To jest działanie kryminalne, równoważne ze zdradą państwa.

     • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 9:33 am

      otrzymywanie wodoru to nie taka łatwa banalna sprawa, żeby coś mieć trzeba coś dać i to nie mało. Aby co z tego było to trzeba ponad þół kilowata = 700 W energi ,aby zaczeło konkretnie bulgotać. A co teraz jak prądu niema, do otrzywania 700 W lub coś koło tego nie wystarczą „tanie” ogniwa fotowoltaniczne …., a taka turbinka zaistalowana w jakimś wodospadzie też raczej nie wystarczy.

      To nie jest takie hop siup , a jak już to dla „kasiastych”, to nie jest takie łatwe, a to nie sztuka skopiować z jakieś strony WWW kopiować wypociny jakiegoś profesorka kształconego w luminackich szkołach uniwerkach , oni to zawsze lubia pie___olić …. CO BY GDYBY, I JAKBY, I ŻE JEST, ___ ja ich już dobrze prześwietliłem ich DOTACJE Z UNI NA TAK ZWANE eksperymenty , które kończą sie złodziejstwem wyprowadzaniem tych pieniedzy …. WRRRR

      • darma 4 stycznia 2012 o 10:41 am

       To ,że prawdopodobnie ty masz słaby elektrolizer ,suchą lub mokrą celę ,a są i inne sposoby pozyskiwania wodoru ,elektrody węglowe i plazma ,nie znaczy wcale ,że polscy naukowcy z Lublina nie skonstruowali wysoce sprawnego urządzenia ,więc nie siej defetyzmu 🙂
       Albo nawet nie masz żadnego doświadczenia ,a teoretyzujesz .

       • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 2:00 pm

        @darma

        Co zrobisz jak ci elektrownie wyłonczą, korbką prodnice bedziesz krencił, musisz sie dobrze namachać zeby bulgotać zaczeło, chociaż technicznie wszystko jest mozliwe jak na zmiane się kreci w trzy osoby . To nie jest hop siup jak płynie 220 V …. HEH jeszcze prąd chcą dać do góry (ceny)….., a taka plazma spore kilowaty pożera …
        ===================================================
        Tak nie parodjując technicznie ile WAT sugerujesz i skąd je weźmiesz, w wiaderku , z magnesów neodymowych które są w każdym polskim domu (generatory-prądnice), zejdźmy na ziemie jest bida w Polskich domach, a ci co mają to się im wydaje że mają, jak wprowadzą elektroniczny pieniądz …. Zacznijcie mysleć trzeźwo …

        Wszyscy są mądrzy puki jest 220 v w gniazdkach, ale co jak niema …. ?

        Każdą drogą temat wodoru i ta cała technologia jest w powijakach, ok są autobusy w Londynie na wodór ale to są pokażówki wiadomo w czyich rękach, jeśli wiesz oczym mowa tutaj na blogu….
        ================================
        hydrogen to furtka otwarta dla każdego człowieka w pewnym sensie jest to przyszłość wobec innych gałęzi przemysłu „free energy” , a nie jest to takie free bo troche tą korbką trzeba sie nakrećić , ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO EKSPERYMENTOWANIA tylko swoich chałup nie powysadzajcie w powietrze …. bo z tym zartów raczej niema … to jest potęzna technologia
        =============================
        Zresztą odsyłam wszystkich do BIOgazu , to jest ciekawy patent, natura sama pracuje, a „korbką” nie trzeba kręcić…. i holera wie jakie nas jeszcze FREE sprawy czekają , niewątpliwie …

        • Peryskop 4 stycznia 2012 o 2:31 pm

         Już przed kilkoma laty Islandczycy przewidywali boom na wodór i zaczęli jego wytwarzanie z wykorzystaniem ciepła z gejzerów.
         Ale po sezonie euforii nastała cisza.
         Petro-lobby zadziałało?

        • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 2:31 pm

         a większośc filmików na YT o tematyce HYDROGEN to zabawki konstruowane przez małe dzieci dla małych dzieci na pokaz żeby zaszpanować , ale bardzo dobrze zę pokolenie X (jp2) matrixa coś tam eksperymentuje jest to bardzo pozytywne i budujące … , ale co do zastosowań w każdym domu i codziennie to ciemno to widze, raczej eksplozje z nieczelnych instalacji, to nie jest takie HOP-SIUP … jakzawsze co się wydaje że takie to łatwe …. , narazie to jest dostępne dla jednostek , no ale pomyślcie o seniorach jakiś dziadek lub babcia odkreca sobie zaworek i wodorek leci , trzeba wiecej wodurku to się pokreca ampery i ognia -troche niebezpieczne … a licznik kilowaty bije …. Lepiej drewna w lesie nazbierać i kozie napalić hyba …. i rewerem pedałować lub jaki pojazd skonstruowac na spręzone powietrze … temat „niagara”

   • Peryskop 3 stycznia 2012 o 3:34 pm

    Metoda łączenia wody z CO2 na paliwo prof. Nazimka.
    Łągiewka od zderzaka pędnikowego.

    • zenobiusz 3 stycznia 2012 o 3:59 pm

     Czeski błąd ,niby,
     a tylko Ty zwróciłes na to uwagę.

     🙂 🙂 🙂

     • Peryskop 3 stycznia 2012 o 4:20 pm

      Zeno, zdarza się.
      Gorzej, że czytanie ze zrozumieniem w zaniku, w następstwie pisania bez sensu i bez rzetelności.

  • ciociababcia 3 stycznia 2012 o 2:37 pm

   Szanowni Państwo,
   Dziękujemy za niesłabnące poparcie i wytrwałość we wspieraniu kampanii przeciwko GMO. Coraz więcej osób chętnie podejmuje własne działania w tym kierunku, co bardzo cieszy i jest kluczowe dla uświadamiania społeczeństwa o problemie.
   Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem ostatnich tygodni było Prezydenckie weto pod ustawą o nasiennictwie, oraz fakt, że Sejmowa Komisja ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi zarekomendowała Sejmowi przyjęcie weta. Pamiętajmy jednak, że to dopiero posłowie nowej kadencji rozptrzą decyzję Prezydenta.
   Portal Wikileaks opublikował depesze dotyczące Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie ujawniające szokujące praktyki lobbingowe na terenie Polski związane z czołowymi politykami, naukowcami a nawet wpływowymi dziennikarzami. więcej

   Inicjatywa społeczna „GMO to nie to” wystosowała list otwarty do „Gazety Wyborczej” w celu wyjaśnienia ujawnionych powiązań z producentami GMO,
   Na uroczystości dożynkowej w Częstochowie, Ministrowie Rolnictwa oraz Środowiska zadeklarowali podjęcie starań o doprowadzenie do Europy wolnej od GMO. Dzięki temu, pojawiła się realna sznasa na to, by zostały wprowadzone odpowiednie rozporządzenia przez tychże Ministrów, zakazujące upraw jedynych legalnie uprawianych roślin: kukurydzy MON810 i ziemniaka Amflora.

   W związku z tą szansą, przedstawiamy list Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi i zapraszamy do podpisania nowej petycji w tej sprawie.

   „Petycja o zakazie upraw GMO w Polsce”

   Szanowni Państwo

   Wierzymy, że teraz jest dobry czas aby w końcu ‘wymusić’ na Rządzie RP zakaz upraw GMO: kukurydzy MON810 i ziemniaków AMFLORA wzorem innych krajów Unii Europejskiej. Tylko te dwie uprawy są dopuszczone w UE a zgodną z prawem formą zakazu jest zakaz tzw. ‘case by case’, czyli każdej uprawy z osobna. Mamy nową petycję napisaną przez prawników. Jest ona skierowana do Ministra Rolnictwa i Ministra Środowiska bowiem to oni mogą wprowadzić zakaz uprawy GMO w drodze rozporządzenia na podstawie obowiązującej dyrektywy i opisanej wyżej procedury.

   PETYCJĘ MOŻNA PODPISAĆ na alert-box.org TUTAJ – http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

   PETYCJĘ można też wydrukować i zbierać podpisy osobiście: ściągnij. – http://download.alert-box.org/gmo/ulotkadopetycji.pdf
   PROSIMY O ZAANGAŻOWANIE bowiem chcemy zebrać tysiące podpisów jeszcze przed wyborami… o dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco. Wszelkie uwagi, prośby, pytania, sugestie prosimy wysyłać na adres: info@alert-box.org lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.
   Alert-Box.org

  • Versus3 3 stycznia 2012 o 9:19 pm

   Googluję i jako żywo nie widzę ŻADNEJ różnicy między masońskim a zwyczajnym uściskiem dłoni. Może ktoś mi to wytłumaczy? Może ja się nieświadomie witam z kolegami po masońsku?

   • maupa102 3 stycznia 2012 o 10:34 pm

    „Może ja się nieświadomie witam z kolegami po masońsku?” 😉 😉 😉

   • Cramer 4 stycznia 2012 o 9:21 am

    http://www.ephesians5-11.org/handshakes.htm
    A ty umiesz googlować? To jest pierwszy rezultat na zapytanie „free masonry handshake”.
    A może po prostu angielskiego nie znasz?

 4. UnderO 3 stycznia 2012 o 12:18 pm

  Wszyscy źle się poczułyśmy po tej szczepionce, ale Ewa najbardziej cierpiała – relacjonuje w rozmowie z Faktem jej współpracowniczka. Po dwóch dniach miałam straszne dreszcze! Nie pomagał kożuch i kozaki, które założyłam w domu. Cały czas się trzęsłam. Szczepienie najgorzej zniosła Minge, która wylądowała w szpitalu. Najpierw trafiła do szpitala w Zielonej Górze, potem do Bydgoszczy, do specjalnego ośrodka chorób tropikalnych. Czuła się bardzo źle. Tak wyczekiwany wyjazd do Gambii okazał się niemożliwy. Ewa miała gorączkę, wymioty, nieustające dreszcze. Czuła się fatalnie i aż trzy dni była pod kroplówką.
  http://www.pudelek.pl/artykul/37366/minge_trafila_do_szpitala_po_szczepionce/

  niedługo osoby publiczne mogą padać jak muchy

  • hjk 3 stycznia 2012 o 6:47 pm

   swego czasu był skandal z tą szczepionką w 1999 w Niemczech, bo zmarł operator filmowy kręcący zdjęcia w Afryce, jenakże juz po powrocie. Poczatkowo padł baldy strach na niemcy i szwajcarie, bo to był okres, kiedy szalała ebola w tamtym regionie, a ta jest extremalnie zaraźliwa, zaś człowiek przesiadał się w zurichu. W panice ściągano wszystkich pasazerów obu lotów i obserwowano, czy się coś nie dzieje.
   Po kilku dniach strachu okazało się, ze nieprzytomny operator zmarł, ale na żółtą febre, co z kolei wywołało skandal ze szczepionką, bo jakoby miał być zaszczepiony i w okresie jej działania.
   Sprawa była głośna,ponieważ Niemcy sa znani z egzotycznych wojaży, a tu był ewidentny przypadek jej nieskuteczności albo braku nadzoru (operator mógł uniknąć szczepienia, choć formalnie jego dokumentacja med. była OK). Zgromadzeni na konferencji prasowej lekarze tylko coś bełkotali od rzeczy, a sprawa była poważna dla przemysłu turystycznego…

   Pomyślałem, ze kiedyś europa czy inny kontynent „załatwi sobe” jakaś dżumę 21 wieku, z powodu bezsensownych masowych egzotycznych podróży w obce środowisko, do którego niektórzy ludzie mogą być całkowicie nieprzystosowani, która zakończy się smiertelnoscia na poziomie 30-50%…

   • sebecx 3 stycznia 2012 o 10:19 pm

    Dr F. Klenner w latach czterdziestych prowadził badania naukowe i odkrył, iż większość przypadków
    wirusa Ebola i z Marburga, ptasiej grypy (i jakiejkolwiek innej grypy) oraz gorączki zachodniego
    Nilu jak wszystkich innych ostrych zakażeń, mogą być leczone witamina C (doustnie najlepiej z
    bioflawonoidami ponieważ w przyrodzie kwas askorbinowy-witamina C występuje najczęściej z
    biflawonoidami, które zwielokrotniają siłę witaminy C) lub zaleczone wielokrotnymi dawkami
    askorbinianu sodu (witamina C aplikowana dożylnie)

 5. Lutek 3 stycznia 2012 o 12:41 pm

  „Polskich żołnierzy wysyła się jako mięso armatnie na wojny, w których nie mamy żadnego interesu – i to jeszcze za pieniądze polskiego podatnika.”

  To wszystko prawda, ale z moich wyliczeń wynika, że przez 10 lat Afganistanu, statystycznie pięciokrotnie więcej polskich żołnierzy zginęło w wypadkach drogowych w Polsce, niż na tej wojnie

  Wojna drogowa. Atmosfera jak na poligonie. Wszyscy zwarci i gotowi.
  To jest dopiero ludobójstwo, jak goj jeden z drugim piratuje i zabija za zachętą władzy.
  Bo na polskich drogach panuje cholerne bezprawie, nie widzicie tego?
  Nie to, żebym odciągał kogoś od tematu, tylko interesuje mnie czy kogoś także bodzie ta kwestia.

  • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 2:28 pm

   A wiesz ile pieniędzy z twoich podatków na tę NIELEGALNĄ wojnę. Wypadków nie unikniesz, z wojny można się wycofać. Każde życie jest ważne, nie uważasz?

   • latarnik 3 stycznia 2012 o 3:51 pm

    Liczbe wypadków możnaby baaardzo zredukowac. Wystarczy zabierac pijakom dozywotnio prawko i pakowac tych potencjalnych morderców do paki.

    • latarnik 3 stycznia 2012 o 3:52 pm

     Oczywiście nie bronię udziału naszych rodaków w Afganistanie.

    • zenobiusz 3 stycznia 2012 o 3:57 pm

     Będą ,jeździli bez prawka.
     Przepadek samochodu jako środka do przestępstwa,i po problemie.
     Proste i skuteczne.Który poseł to zaproponuje ???

     🙂 🙂 🙂

     • hjk 3 stycznia 2012 o 6:57 pm

      wątpię, czy skuteczne, jak samochód jeszcze jakoś jeżdżący mozna kupić juz za ok 2 tys zł…
      Jazde bez prawa i inne przestępstwa drogowe chyba trzeba by bardziej skryminalizować…

      • zenobiusz 3 stycznia 2012 o 7:59 pm

       Żony ,już by dopilnowały,żeby tych nowych 2 tys.nie było trzeba wydawać. 🙂

       • hjk 3 stycznia 2012 o 8:48 pm

        żony to same by kupowały, zeby je wozić na zakupy i ew. do pracy 🙂

    • Q 3 stycznia 2012 o 7:00 pm

     Rozumowanie jest poprawne tylko przy założeniu że trzeźwi kierujący nie powodują wypadków i nie zabijają, jeżeli założenie nie jest prawdziwe to więcej tu emocji i poprawności niż logiki. Pijanych kierujących powodujących wypadki trzeba łapać,karać,leczyć a co z trzeźwymi kierującymi powodującymi wypadki ? Nie wiem co mówią statystyki, która grupa popełnia więcej przestępstw na drogach. Mam wrażenie że ktoś chce odwrócić uwagę od stanu dróg , pojazdów , jakości szkolenia kierowców, odpowiedzialności lekarzy za dopuszczenie do szkolenia. Nie zgadzam się tylko z logiką tej wypowiedzi , żeby była jasność szanowny latarniku.

     • hjk 3 stycznia 2012 o 8:49 pm

      „..a co z trzeźwymi kierującymi powodującymi wypadki ”

      A nic – tak samo karać…

      • Q 3 stycznia 2012 o 11:40 pm

       Jak to tak samo ? A „pomroczność jasna” ? Szkoda że dajemy się nabierać na „czarnego luda” i widzimy nieodwracalne skutki, zamiast zauważyć odwracalne przyczyny, dobrze by było zostawić świat naszym dzieciom trochę lepszy niż zastaliśmy, a co pomarzyć nie mogę ? 🙂

  • Wesołych Świąt 3 stycznia 2012 o 4:54 pm

   ilu Polskich żołnierzy zgineło ? A ja sie pytam ilu ludzi zabili Polscy żołnierze podczas okupacji Afganistanu ? Ja bardziej żałuje człowieka który broni swojej ojczyzny przed okupantem niż agresora, w tym wypadku najemnika z Polski.

  • czytelnik 4 stycznia 2012 o 8:24 am

   Zachowanie na polskich drogach nie tylko kierowcow ale wszystkich ich uzytkownikow swiadczy o ROZUMIE tychze !
   Jaki rozum taka jazda !!!
   Wychodzenie z zalozenia,ze po to sa przepisy aby je lamac swiadczy nie tylko o GLUPOCIE tak myslacego ale i z braku odpowiedzialnosci za zycie swoje i innych osob .

   To co sie dzieje na polskich drogach wola o pomste do nieba !

   W katolickiej Polsce proponuje przykazanie 11 (jedynaste) :
   „NIE BEDZIESZ ZAKLOCAL RUCHU DROGOWEGO i CZYNIL W NIM SMIERCI i SZKOD ! ”

   Wladzom koscielnym proponuje wprowadzenie obowiazku spowiedzi z powyzszego grzechu.
   Moze to da poprawe stanu bezpieczenstwa na drogach publicznych w Polsce .

   Dla przykladu w USA nie ma tyle szkol nauki jazdy jak w Polsce,nie ma obowiazku uczeszczania na oddzielne kursy teoretyczne z przepisow ruchu drogowego, obowiazku nauki jazdy w szkolach NJ,we wielu stanach nie ma egzaminu w ruchu publicznym jedynie na wydzielonych placach,nie ma tylu egzaminatorow „wysokiej klasy z dyplomami nieomylnosci” , nauka jazdy i egzamin moze sie odbywac na wlasnym pojezdzie i wypadkow jest znikoma ilosc w stosunku do ilosci pojazdow i drog.

   Za to w Polsce kwitnie INTERES z prawami jazdy ,wg zasad „jak dasz to zdasz”.
   Trwa „polski drogowy cyrk na kolkach” !!!
   GINA NIEWINNI LUDZIE – tych zal ale nie zal glupcow ktorym dano prawko ale nie nalano rozumu do glowy juz w szkole podstawowej w przestrzeganiu chocby przepisow dla pieszych.

   Aby to zmienic wystarczy przejsc na system amerykanski egzaminow :
   „zdajesz a nie dajesz „,warunek – gdy sie nauczysz tego co na drodze obowiazuje ,w pierwszej kolejnosci MYSLENIE ,a potem dopiero przepisy i umiejetnosci praktyczne !!!

   No i te strumienie alkoholu jakie sie leja do gardla „polskich rzeznikow drogowych”,potem brawura i „gierojstwo jewropy” ,konczacy sie placzem pozostalych przy zyciu rodzin DURNOWATYCH !
   Za jazde po alkoholu kierowca zatrzymany natychmiast jest skuty,pierdel i na drugi dzien sad ,prawko w depozyt i to na dlugo az przejdziesz odpowiednie wyklady w wyznaczonych do tego osrodkach „prania mozgu i sprawdzenia twej kieszeni”,potem ponowne egzaminy o odpowiednim rygorze i dopiero „ucalowanie” odzyskanego prawa jazdy ,co moze nastapic po dluzszym czasie przy niespelnianiu oidpowiednich warunkow i przepisow .

   Dla durni nawet rower jest nie wskazany co najwyzej taczka na wlasnym podworku.

 6. jakzawsze 3 stycznia 2012 o 12:54 pm

  Zobaczcie rodacy jak kryminalne media obsmarowują Viktora Orbana, brudne zapijaczone łapy UNI na chama się wciskają ….. ( http://www.tvn24.pl/-1,1730099,0,1,paryz-chce-zweryfikowac-wegierska-konstytucje,wiadomosc.html )

  …. a poniżej próbka propagandy

  „Paryż chce „zweryfikować” węgierską konstytucję,”NALEŻY TO DO KOMISJI EUROPEJSKIEJ”
  Rząd Viktora Orbana nie tylko nie ma dobrej prasy, ale też zaufania w europejskich stolicach. Najnowsza krytyczna opinia o węgierskiej prawicy i jej reformach należy do szefa francuskiej dyplomacji.Alain Juppe, w wywiadzie dla francuskiej telewizji informacyjnej i>TELE, ocenił, że Węgry ze swoją nową konstytucją umacniającą Orbana, stanowią obecnie problem, a ustawie zasadniczej tego kraju powinna przyjrzeć się Komisja Europejska.

  =================================
  Viktor Orban powinie być wzorem dla reszy przywódców światowych, no ale niestety przywódcy światowi podali już rekę diabłu ….

  • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 1:02 pm

   Kryminalne media piszą:

   „Prokurator Generalny prawdopodobnie skieruje do uzupełnienia wniosek o uchylenie immunitetu Antoniego Macierewicza. Jednym z powodów jest zbyt ogólnikowy opis czynu zabronionego, jaki miał popełnić były szef komisji weryfikacyjnej WSI.”

   ===================================================
   Antoniego Macierewicza polskiego patryjote wykluczają, tak to się pozbywa „NIEWYGODNYCH”, pewnie go też chcieli zapakować do Smoleńska, ale agendzie sie nie udało …, wiec próbują na inne sposoby …., ALE NUMER COŚ JAK ZAMACH STANU …

   • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 1:05 pm

    …..= SYMBOLIKA =

    Zobaczcie na logo znanej firmy zbrojeniowej (przestępczej), PENTAGRAM, gwiazda okulistyczna …. sami oceńcie

    http://www.lockheedmartin.com/

    • Totalsky No Problemsky 3 stycznia 2012 o 8:09 pm

     bardziej od symboliki poruszyło mnie motto pod tym logiem: we never forgot, who we’re working for…;-)

   • hjk 3 stycznia 2012 o 7:01 pm

    W smoleńsku to on był, tylko pojechał pociągiem…

    • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 9:02 pm

     … hmmm nawet niewiedzialem, a jednak przeczuciem trafiłem w sedno, indexując analizując propgandowe portale ,można do ciekawych wniosków dojść … ciekawe co jutro propaganda nam pokaże na tabloidach ….

 7. jerkey 3 stycznia 2012 o 12:58 pm

  Firmy zbrojeniowe i farmaceutyczne są największymi zabójcami. Niestety – większość osób, jeśli tylko ma okazję dostać się tam na posadę robi to z ogromną chęcią. A jak tylko polskiemu Bumarowi uda się wygrać jakiś przetarg i eksportuje „polską” broń – to czy wy sami nie czujecie chociaż odrobiny „dumy narodowej”?
  Jakiś czas temu ktoś wkleił tutaj filmik łączący Matkę Boską i czołgi … sorry, ale czy to nie wpisuje się właśnie w to o czym piszę? Hipokryzja.

 8. Kamil 3 stycznia 2012 o 12:59 pm

  Ja proponowałbym wszystkich na wstępie uświadamiać o szkodliwości GMO w transformacji jaka zachodzi w naszych organizmach.
  Następnie mówić że najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby namówienie rolników ze wsi przez osoby mieszkające w mieście do uprawy ekologicznej żywności i przy okazji stanowcza interwencja w sprawie chemtraili.
  Jeśli nic to nie da to nawet sam ide z Faszystami na kosy……………….bez kitu, ciągle każdemu od dzisiaj kogo nie spotkam będę o tym mówił.
  Kosa to moja broń ostateczna.

  pzdr

 9. navajo88 3 stycznia 2012 o 1:11 pm

  Monitor ty tu piszesz o jakiś demonstracjach ,a przeczytaj sobie dzisiejszą prasę ,nastąpilo kompletne załamanie na rynku wystawiania recept w polsce ,kompletny burdel się zrobił nikt nic nie wie , i nikt za to nie odpowiada ,karwia !!!!!!!!!!!
  J.M.H

  • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 1:25 pm

   pokażcie aptekarzy, którzy nie jeżdżą na wczasy , imprezy itp. bonusy organizowane przez firmy farmaceutyczne, nieruchości z łapuwek. Podobnie jest z bonusami dla lekarzy wypisującymi leki proponowane przez kryminalne firmy. To jest walka na noże o grube pieniądze. Opanowani są dziennikarze,kliniki, nawet profesorowie, makabra poprostu …

   • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 2:30 pm

    Co pokazywać, o depopulacji wszyscy wiemy, tylko idiota mógł sądzić, że nie będzie eskalacji. Tylko czekajcie aż zmniejszą emerytury o 50% w drodze oszczędności i spłacania długów bankierom. Potem przyjdzie przejmowanie mienia – to co zostało wybudowane krwią Polaków przez pokolenia. Polak nie ma prawa nic posiadać. A durnie nadal się będą kłócić o byle gówno.

    • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 5:03 pm

     dokładnie monitorze ,czarne jest czarne , a biale jest białe ,a media specjalnie puszczaja prowokacyjne informacje aby ludzi podjudzić,podzielić i zdołować …. to dopiero początek 2012 ,a ile się wydarzy aż strach myśleć doprzodu …

     • hjk 3 stycznia 2012 o 7:31 pm

      jedyna rada to przesiąść się na medycynę naturalną i alternatywną…
      Oraz stosowac profilaktykę, własciwe odzywianie, itd.

      • ALFA 3 stycznia 2012 o 8:41 pm

       Zrób to sam, czyli 17 domowych recept
       http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,2378139.html

       • ALFA 3 stycznia 2012 o 8:45 pm

        Przepisy :dietą warzywno-owocową można dużo wyleczyć chorób
        http://terapiasokami.blogspot.com/2011/06/przepisy-diety-warzywno-owocowej.html

        • hjk 3 stycznia 2012 o 8:51 pm

         są ośrodki kurujące taką dietą wg metody dr E.Dabrowskiej, jak ktoś nie ma samozaparcia, to sobie może takie wczasy zrobić…

        • ALFA 3 stycznia 2012 o 9:02 pm

         Bierzcie i czytajcie jakie witaminy minerały mają warzywa poczytajcie o drożdżach mają witaminy z grupy B potrzebne naszemu sercu ,do tego kwas foliowy,koenzym Q10.
         Np: BURAK
         Buraki odkwaszają organizm, zawierają m.in.: sód, potas, magnez, wapń, mangan, żelazo, kobalt, miedź, cynk, fosfor, fluor, chlor, karoteny, witaminy: B1, B2, B6, C; kwasy: nikotynowy i szczawiowy.
         Ekstrakt z buraka jest bogaty w organiczne żelazo. Zwiększa ilość krwinek czerwonych zawierających hemoglobinę, poprawia morfologię – ogólny stan krwi. W ten sposób wspomaga dostarczanie tlenu do komórek. Stosowany w anemii, blednicy, w białaczkach oraz w rekonwalescencji
         Ze względu na dużą zawartość błonnika i enzymów, szczególnie betalina HCL (z organicznego chloru), korzeń buraka jest dobrym środkiem regulującym pracę przewodu pokarmowego i przeciwdziałającym zaparciom, silnie odtruwa jelito, wątrobę, nerki i oczyszcza krew. Wg. alergologów, burak zalicza się do warzyw nieuczulających. Czerwonofioletową barwę nadają mu antocyjany, zwłaszcza betacyjany. Związki te pełnią ważną rolę w profilaktyce nowotworowej. Buraki mają niewielką ilość witaminy B1 i C.
         Wspomaga odchudzanie. Pomaga usuwać złogi szkodliwego tłuszczu, cholesterolu z naczyń krwionośnych i zmniejsza zwapnienie naczyń. Pektyny zawarte w burakach regulują krzepnięcie krwi. Ekstrakt z buraków zapobiega rozwojowi miażdżycy, nadciśnieniu i chorobom serca.
         do oczyszczanie i uzdrawianie nerek, zaleca picie soku z buraków w połączeniu z sokiem z marchwi. Pigmenty roślinne buraków, marchwi i alg, utleniają mocz. Prowadzi to do rozpuszczenia niektórych rodzajów kamieni moczowych. Zmniejsza się zwapnienie.
         http://www.biosila.pl/content/view/617/302/
         Sok z buraka ma właściwości lecznicze
         Białaczka
         300 g czerwonych buraków, 100 g marchwi, 100 g selera, 1 ziemniak wielkości jajka i 30 g rzepy lub rzodkiewki włożyć do sokowirówki i odwirować sok. Następnie przecedzić go przez gęste sitko, tak żeby nie pozostał w nim żaden osad. Sok należy pić powoli, przetrzymując go nieco w ustach.
         Kurkuma
         Kurkuma – przyprawa ta zawiera substancję, która przeciwdziała białaczce, rakowi wątroby, żołądka, jajników, płuc, piersi, nerek. Sos do sałaty: wymieszaj 1 łyżeczki kurkumy z pół łyżki oliwy i dużą szczyptą pieprzu.
         Jeżyny, maliny, truskawki
         Jagody spowalniają rozwój guzów nowotworowych. Jagody zawierają związki, np. antocjanidynę, które potrafią zmusić komórki nowotworowe do „samobójstwa”
         tu macie 12 pozycji
         http://kobieta.interia.pl/zdrowie/nowotwory/news-polmisek-antyrakowy,nId,413322

        • ALFA 3 stycznia 2012 o 9:19 pm

         Stosując diety nie wolno odstawiać leków,należy mierzyć cukier ciśnienie i zmniejszać dawki być pod kontrolą lekarz .Aż do uzdrowienia i używajcie zdrowe oleje .
         Żylaki
         • Rano i wieczorem przemywać skórę octem jabłkowym w miejscach, gdzie są rozszerzone żyły i rozcierać. Oprócz tego 2 razy dziennie pić 1 szklankę ciepłej przegotowanej wody z rozpuszczonymi w niej 2 łyżeczkami octu jabłkowego. Po miesiącu stosowania regularnych zabiegów żyły zaczną się zwężać.
         Czosnek, cebula, por, szalotka i szczypior zawierają związki siarki, które osłabiają rakotwórcze działanie substancji powstających w przypieczonym na grillu mięsie. Sprzyjają obumieraniu komórek raka okrężnicy, piersi, płuc, prostaty oraz białaczki.
         itd. dużo jest tematów szukajcie drukujcie .

  • Ania 3 stycznia 2012 o 6:25 pm

   I dobrze. Najwięcej osób tak naprawde umiera z powodu jatrogenii i polipragmazji.
   (jatrogenny j. – schorzenie wywołane ubocznym działaniem leków lub powstałe przez autosugestię u pacjenta na skutek słów lekarza.,
   Polipragmazja – termin medyczny określający sytuację, w której chory przyjmuje więcej niż kilka leków jednocześnie. Jest to jeden z częstszych błędów w leczeniu, prowadzący m.in. do znacznego zwiększenia występowania niezamierzonych interakcji lek–lek lub lek–pożywienie. Najczęściej jest to zażywanie przez chorego wielu medykamentów równocześnie bez znajomości mechanizmów ich działania i występujących między nimi interakcji, albo przepisywanie nadmiernej liczby leków bez wyraźnej potrzeby).

   • AQQ 3 stycznia 2012 o 6:54 pm

    @ Ania, pięknie to ujęłaś… 🙂
    Moi mili, jaja na całego robią z ludzi: przypomnę, że ludzkie ciało jest siedliskiem wszelkich tzw bakterii i wirusów i są one konieczne dla funkcjonowania organizmu w zdrowiu…
    „Chcesz uniknąć rozprzestrzeniania się zakażenia? Po prostu spuść klapę zanim spłuczesz wodę, a potem umyj ręce – tłumaczy profesor Wilcox.”
    http://www.sfora.pl/To-klapa-od-sedesu-winna-jest-epidemii-grypy-zoladkowej-a39236

 10. navajo88 3 stycznia 2012 o 1:30 pm

  I to jest temat panie Monitor ,a nie jakaś tam pierdolona Ameryka !!!!!!!!! , wyjdż pan do apteki byle jakiej i zobacz pan ten burdel co się dzisiaj zaczoł ,popatrz pan na wkurwionycj ludzi i tych kturych nie stać na wykóp leków ,a pan zajmujesz się pierdołami !!!!!!!! KURWA CO ZA ŚWIAT !!!!!!! DOOKOŁA WSZĘDZIE ZAKLAMANIE I OBŁÓDA !!!!!!!!! I WOGÓLE JESTEM WKUWIONY !!!!!!!!
  J.M.H

  • deliriumworld 3 stycznia 2012 o 2:39 pm

   navajo – odpuść, wszyscy są wkurw..ni ja też, ale spoko spoko, czas dobiega the end, wtedy ONI będą wkurw..ieni a my się będziemy śmiać 🙂 🙂 🙂

  • deliriumworld 3 stycznia 2012 o 3:02 pm

   http://www.tvn24.pl/1003544,1,1,czy-izrael-zaatakuje-iranskie-instalacje-atomowe,sondy.html

   natomiast zobacz co myślą ludzie w Polsce…….

  • Ania 3 stycznia 2012 o 6:29 pm

   Zdrowsi będą. 80% leków które ludzie łykają jest niepotrzebne i im szkodzi ! A czasem zabija.
   Tylko im wmówiono, że muszą je stale brać.

   • hjk 3 stycznia 2012 o 7:35 pm

    ale trzeba im wpierw uświadomić, ludzie starsi są tak przywiązani do lekarzy i leków, ze nie mozna do nich dotrzeć. A zapomnieli, ze jest cała gama naturalnych środków, przeważnie odpowiednich pokarmów, które moga złagodzic lub zlikwidowac dolegliwości…

    • Peryskop 3 stycznia 2012 o 8:21 pm

     @Ania – dzięki za przypomnienie tego fenomenu.
     Już @ALFA zauważył te korzyści zdrowotne wynikłe z niedostatku leków.
     Ale @hjk masz rację, że ludzie się przyzwyczaili i czują się „zaniedbani” jeśli nie łykają leków.
     To jest koszmar – szkodzić sobie i wydawać jeszcze na to pieniądze !

     • hjk 3 stycznia 2012 o 8:53 pm

      Ludzie widzą to jako najwiekszą tragedię, ze sobie nie kupią leków, podczas gdy to dla wielu moze być wybawieniem…
      Oczywiście są przypadki, ze te leki musza być, ale zapewne nie są to wszystkie przypadki…

     • rabarbarek 3 stycznia 2012 o 9:22 pm

      Wielu starszych pacjentow lubi pzychodnie poniewaz tam moga sobie porozmawic z innymi ludzmi , wyzalic sie , poradzic sie lub poradzic komus innemu [ tak mi tlumaczyla jedna pani czekajaca w przychodni na swoja kolejke , kiedy poszlam z kolezanka do lekarza w Polsce] . ” Pani wie , tutaj to ktos przynajmniej mnie wyslucha , a w domu sama siedze ….” , powiedziala. Wiec dopoki rozpatruje sie chodzenie do przychodni w kategoriach towarzyskich wszystko jest w porzadku , ale znacznie gorzej jesli dochodzi do wykupu i zazywania lekow. Niestety coraz wiecej mlodych , a nawet dzieci leczonych jest lekami , ktore przynosza organizmowi wiecej szkody niz pozytku. Dziecko jest spokojne , prochy na pobudzenie , dziecko jest za zywe ,
      prochy na uspokojenie . Medycyna jak magik , wyciaga zajaca z kapelusza i jesli ulzy w bolach glowy to zaszkodzi na watrabe , i o to chodzi , aby ciagle cos dolegalo. Z tego czerpie zyski wielki przemysl farmaceutyczny.
      Czytalam ksiazke , ktora napisal ojciec 15 letniej dziewczyny z Kanady , ktora zmarla po zazywaniu leku pod nazwa Prepulsid. Lekarz przepisal jej lek na bole brzucha. Lek przynosil kompaniom miliardowe zyski. Dopiero smierc mlodej dziewczyny i determinacja jej ojca doprowadzily do zastopowania przepisywania leku. Wiadomo jednak , ze na miejsce tego zakazanego wejda na rynek inne , rownie szkodliwe.
      Pamietacie strzelanine w Littleton , Colorado , kiedy to mlodzi ludzie zabili kilkadziesiat uczniow ? Ci mlodzi byli na prochach , antydepresantach , ktore wlasnie przechodzily testy kliniczne. Jesli wejdziecie na strone SSRIstories.com to znajdziecie tam opowiesci o tym , jak dziwne moga byc zachowania ludzi po zazyciu tego leku [ proby samobojcze , podpalenia, zabojstwa, kradzieze itd
      Nie ma bezpiecznych lekow . Ojciec dziewczyny , ktora zabila ” wielka pharma” pytal ,” kiedy kopmanie przestana wreszcie zabijac niewinnych ludzi ?” No chyba dopiero wtedy , kiedy przestaniemy swiadomie korzystac z ich uslug i podziekujemy za leki , ktore zamiast leczyc , zabijaja.

      A tak na marginesie , to zobaczcie patent amerykanski z 2003 roku . Wplyw fal elektromagnetycznych na ludzki system nerwowy. [ czyli monitory tv i komputerowe] Dokladne wyjasnienia jak mozna zwariowac siedzac za dlugo przed tv lub komputerem. Kto o tym glosno mowi , kto apeluje do rodzicow o oderwanie dzieci od ekranow. Kto o tym wie? A ze dzieci sa potem nadpobudliwe , maja problemy zdrowotne to juz nikogo nie obchodzi. Nowi pacjenci ,mile widziani. [ zreszta problem dotyczy kazdego wieku] Warto zobaczyc link.

      http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PALL&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsrchnum.htm&r=1&f=G&l=50&s1=6506148.PN.&OS=PN%2F6506148&RS=PN%2F6506148

      • Peryskop 3 stycznia 2012 o 11:13 pm

       @Rabarbarek – dzięki za przypomnienie patentu Hendricusa Loos’a z Kalifornii, bo większość konsumentów TV nawet nie zadaje sobie sprawy z odziaływań na psychikę migotań monitorów.

       A to jest wiedza teraz intensywnie rozwijana i sukcesywnie wprowadzana do praktyki.

       Do tego dochodzą celowo spreparowane efekty akustyczne – np. odpowiednio dobrany podkład „muzyczny” podczas czyjejś wypowiedzi może sprawić, że ten przekaz werbalny zostanie na dłużej w pamięci lub wręcz przeciwnie – w zależności od poleceń dysponenta.

       Proszę zwrócić uwagę na sposób emisji głosu przez prezenterki w radio-telewizjach oraz podkładaczy głosu w reklamach – specjalnie dobierane tymbry i artykulacja (często na pograniczu wad wymowy) zwiększają stopień perswazji.

       Prostym a skutecznym trickiem hipnotycznej preswazji jest stosowane nie tylko przez red. Tomasza Lisa „akcentowanie pośladkowe” – nagłe uniesienie całego ciała na końcu istotnej frazy. Tego typu zsynchronizowany z treścią wypowiedzi ruch ciała nasza podświadomość dekoduje jako szczególnie ważne, poruszające stwierdzenie.

       A więc doszło do tego że dobrze wyszkoleni celebryci żeby dotrzeć z przekazem do naszej świadomości używają nie tylko gardeł, grymasów twarzy i gestów rąk, ale także męśni zwieraczy !

       Na szczęscie ta „wiedza tajemna” staje się powszechna i coraz więcej „przebudzonych” zaczyna się orientować jakimi wyrafinowanymi metodami są ogłupiani. Rosnąca świadomość odbiorców powoduje wzrost frustracji wśród dotychczasowych arcymistrzów podstępu i manipulacji.

       Dla kogoś kto rozumie prawidła biologii i medycyny nie są zaskoczeniem przecieki o niedomaganiach zdrowotnych wśród celebrytów. A przecież to dopiero początki…

       • sebecx 4 stycznia 2012 o 11:26 am

        ..a jak im puszczą zwieracze to będzie gówniany deszcz…

      • Tola 4 stycznia 2012 o 2:13 am

       A zeby bylo smieszniej to w sposobie reklamowania gier czesto uzywa sie okreslenia „addicted” -oczywiscie w kontekscie pozytywnym.To a propos przyklejonych do komputera dzieci.
       Jak obserwuje ,to najwieksza wojna w domach z dzieciakami jest o siedzenie przed kompem.

     • O Rzesz 4 stycznia 2012 o 12:20 am

      Parę lat temu słyszałem wypowiedz pewnego wiceministra zdrowia (lekarza nota bene) że ludzie to hipochondrycy i leczą się przede wszystkim z powodu swojej psychiki.
      Został szybciutko zakrzyczany, potępiony i zwolniony ze stanowiska.
      Ze swoich doświadczeń z ludźmi wyciągam podobny wniosek.
      Mafia medyczna uzyskała zamierzony efekt.
      Ludzie nie chcą słyszeć o rzeczywistości, o tym że sami przede wszystkim odpowiadają za swoje zdrowie i że mogą uniknąć wielu problemów jeśli będą świadomie żyć.
      Ludzie tego NIE CHCĄ!.
      Momentami zbiera mi się na torsje czego niedawnym przykładem był mój „wybuch” bezsilności i pozostawienie was na pewien czas.
      Jesteśmy jak postać z kreskówki która macha rękami by zwrócić uwagę na fakt że ludzie stoją na torach tyłem do nadjeżdżającego pociągu.
      Oni chcą tak stać.
      Zrobią wszystko by mieć wolną wolę niedostrzegania problemu!.
      To bardzo ludzkie podejście.
      Typowe i znane od wieków.

      • AQQ 4 stycznia 2012 o 12:36 am

       @ O Rzesz, przez lata świetnie spisało się lobby medyczne i skutecznie sobie podporządkowało PACJENTÓW!
       Ludzie, jak można żreć lek latami i Nie wyzdrowieć, PaRaNoJa!!!
       …………………………………………………………………………………………

     • Tola 4 stycznia 2012 o 2:00 am

      Starsi sa przywiazani , a mlodsi wyrosli w kulturze pigulki.Mysle,ze osob na tym blogu przekonywac do naturalnych sposobow nie trzeba.Wierze,ze osoby polecajace przetrenewaly wiele sposobow na sobie. Ja rowniez-mimo beznadziejnych werdyktow lekarskich -pare razy zaparlam sie i postawilam na nature.Poskutkowalo , miedzy innymi wyleczylam cukrzyce.
      Od kilkunastu lat nie chodze do lekarzy i nie choruje.
      Bardzo wazna w tym wszystkim jest profilaktyka czyli glownie zdrowe odzywianie i hartowanie organizmu.To plus unikanie lekarstw powoduje ,ze twoj organizm staje sie coraz mocniejszy i sam potrafi wiele chorob zwalczyc.
      Wiele rzeczy wyglada banalnie ,jak np naprzemienne prysznice:najpierw goracy (od glowy do stop) a potem zimny (od dolu do gory) : hartuje organizm,wzmacnia krazenie usuwajac toksyny , jest to naturalny masaz zyl i naczyn krwionosnych.
      I wiele ,wiele innych

      • Tola 4 stycznia 2012 o 2:08 am

       Musze jeszcze dodac jedna info.Zazwyczaj ludzie traktuja naturalne sposoby leczenia ,jak jakies czary.A to wszystko jest bardzo logiczne.Wszystkie produkty ,jak i caly wszechswiat sklada sie z pierwiastkow,ktore wchodza ze soba w reakcje chemiczne.To wszystko to jest czysta chemia , zadnych czarow.
       Nie wiem czy uwierzycie,ale stracilam juz wielu znajomych przez sugerowanie naturalnych metod.Maja mnie za wiesniaka w Polsce,a ludzie z Europy czy USA za ciemniaka z Europy wschodniej.Nawet moi rodzice ,widzac swietne efekty moich kuracji nie sa w stanie sie przemoc.Robia taki „delete” i juz nie widza i nie mysla i nie przyjmuja do wiadomosci.

       • Peryskop 4 stycznia 2012 o 3:16 pm

        Tola – dzięki za uwagi.
        Moc zakodowanych przekonań jest niezwykle silna – zwłaszcza u ludzi z „ciasnymi” umysłami.

        AQQ: „…przez lata świetnie spisało się lobby medyczne i skutecznie sobie podporządkowało PACJENTÓW!” Trudno to inaczej nazwać niż tresurą w oparciu o indoktrynację.

        Najbardziej perfidny jest trick zawstydzania: co ty mówisz ? z ciemnogrodu jesteś ? itd…

        No i cyniczne wykorzystywanie strachu o siebie i swoich bliskich, o przyszłość, o „szczęście”.
        Z drugiej strony to jest dodatkowy przykład jak zgubny może być egoizm.

        A zmienno-temperaturowe prysznice naprawdę skutecznie poprawiają wszelką odporność !

        Ciekawe będą „odkrycia” tych, którzy wobec pogorszenia możliwości finansowych przestaną wykupywać przepisane „leki ” i chodzić na diagnostykę, która często powoduje choroby.
        Jeślizdołają wypracować pozytywny stosunek do nowej sytuacji, to mogą poczuć się zdrowiej.

   • astma 4 stycznia 2012 o 1:48 am

    tak jestem tego żywym dowodem- co zostało w wielkim skrócie opisane w vistafit.manifo.com
    dopóki decydowali lekarze ,mój koniec zbliżał się wielkimi krokami,trwało to 5lat,Dopiero jak wzięłam swoje zdrowie w swoje ręce (opatrzność nade mną czuwała)-to wyszłam ze wszystkiego.

    • Annah. 4 stycznia 2012 o 8:20 am

     Ostudzę trochę zachwyt nad skwalenem, który znalazłam w dziale „pyszne i zdrowe” na blogu vistafit….
     „Skwalen jest polimerem organicznym z niektórymi determinantami antygenowymi, które mogą być wspólne z in-nymi polimerami organicznymi działającymi jako immunostymulatory. Był stosowany w eksperymentalnych szczepionkach od 1987 roku (Asa i inni, 2000) i w eksperymentalnych szczepionkach podawanych dużej ilości uczestników wojny w Zatoce. Obejmuje to też tych, którzy nie brali udziału w działaniach, ale otrzymali te same szczepionki. Działanie wspomagające niejonowego bloku kopolimera środków powierzchniowo czynnych zostało zademonstrowane, gdy podano je z dwuprocentową emulsją skwalenu w wodzie. Adjuwant ten spowodował jednak kaskadę reakcji zwanych „syndromem wojny w Zatoce”, które stwierdzono u żołnierzy biorących w niej udział. Symptomy, jakie u nich odkryto, obejmowały zapalenie stawów, bóle tkanki łącznej, powiększenie węzłów chłonnych, wysypki uczuleniowe, uczulenie na światło w postaci wysypki, wysypki w okolicy jarzmowej, chroniczne zmęczenie, chroniczne bóle głowy, nienormalną utratę włosów ciała, nie ulegające leczeniu ubytki skóry, owrzodzenia aftowe, zawroty głowy, osłabienie, utratę pamięci, napady, zmiany nastroju, problemy neuropsychiatryczne, uszkodzenia tarczycy, anemię, podwyższone OB, systemowy liszaj rumieniowaty, stwardnienie rozsiane, ALS (stwardnienie zanikowe boczne), zespół Raynauda, syndrom Sjórgena, chroniczną biegunkę, nocne pocenie i stany podgorączkowe. Ta długa lista reakcji wskazuje, jak wielkie szkody powodują szczepionki, szczególnie gdy ich działanie jest wspomagane przez bardzo silne „środki zwiększające reakcję immunologiczną”, takie jak skwalen i inne adjuwanty.
     Interesujące jest, że osoby zajmujące się szczepionkami z zasady uważają, że takie problemy są niewytłumaczalne i że występują po podaniu szczepionek przypadkowo.”
     http://szczepienia.prv.pl/strona9.html

  • Peryskop 3 stycznia 2012 o 10:22 pm

   @AQQ: „…Po prostu spuść klapę zanim spłuczesz wodę, a potem umyj ręce…”

   @navajo88: „I to jest temat panie Monitor ,a nie jakaś tam pierdolona Ameryka !!!!!!!!!..”

   Pokrętny los słusznie skojarzył obie te wypowiedzi.
   Bo przecież dla większości ludzi na Ziemi spuszczenie klapy przed spłukaniem muszli
   nabiera większego znaczenia niż „jakaś tam pierdolona Ameryka !!!!!!!!!..”

   Gratuluję AQQ wyczucia chwili, a Navajo jak zwykle refleksu nie zawsze zamierzonego!

   • Tola 4 stycznia 2012 o 2:26 am

    @Peryskop -a ja gratuluje ci twojego poczucia humoru!!!!
    Czasami smieje sie az do lez!!!!
    Tego nam tez trzeba .Jesli czasem sie wyluzujemy i posmiejemy.
    W koncu cos z zycia trzeba miec!!!! :))))

    • Peryskop 4 stycznia 2012 o 3:37 pm

     Dzięki Tola.
     Tak już mam „od dziecka” i podobno niewiele można już na to poradzić.

     Po prostu taki defekt w psychice.

     Na szczęście nieuleczalny!
     Hahahahaha…

     Objawy się nasiliły po nieudanej próbie zgonu w wyniku tragikomicznego wypadku na autobahn.

     Wszystkim Monitorującym życzę podobnych dolegliwości !

   • O Rzesz 4 stycznia 2012 o 3:16 am

    Nie przesadzaj Peryskop … jak można się zajmować zniewoleniem Ameryki i płynącymi z tego dla nas reperkusjami, czy sprawą szkodliwości szczepionek, kiedy ludzie nawet nie wiedzą że klapa w kibelku służy do tego by był zamknięty w czasie spłukiwania nieczystości i do czasu kolejnego użycia!.
    Nigdzie, powtarzam, nigdzie gdziekolwiek bywałem nie jest ona spuszczana.
    Niezależnie od świadomości i statusu gospodarzy.
    Ludzie nie mają nawet pojęcia że łatwiej np. uniknąć grypy jeśli umyje się ręce po powrocie z dworu.
    Ludzie w wielu przypadkach nie myją zębów o używaniu mydła nie wspominając.
    To niestety nie jest przesada. Temat jest poruszany od dziesiątek lat również w mediach reżimowych a mimo to niewiele się tu zmienia.
    Nadmiar higieny jest równie szkodliwy. Od smrodu jeszcze nikt nie umarł a od hiperwentylacji spowodowanej nagłym odetkaniem porów skóry, parę osób i owszem.
    Gdyby jednak te osoby dbały o minimum higieny jedna „potworna” kąpiel nie musiała by kończyć się tragicznie.
    Skoro duża część narodu nie dba nawet o podstawy higieny to co się dziwić że dają się omamiać jakimś lobby, jakkolwiek je tam zwał.
    Tym razem mojemu, szeroko pojętemu, krajanowi nawako przyznaję jeden punkt za trafność spostrzeżenia.

    • czytelnik 4 stycznia 2012 o 8:40 am

     Gdy jeszcze pierwotni ludzie nie myli zebow (jak obecnie) mieli ich wiecej umierajac ze starosci niz wspolczesni, kazdy (prawie) ze sztuczna szczeka !
     Inaczej sie tez usmiechali,bo nie szczerzyli zebow sztucznych jak wspolczesne klacze i ogiery ludzkie.
     Na myciu zebow interes kwitnie a dentysci zarabiaja krocie !

 11. Olaf 3 stycznia 2012 o 1:43 pm

  Szczepionki to tylko sposób na odwrócenie uwagi od innych metod zdegenerowania ludzi.
  Igła, ukłucie to strach (bardzo medialne) ale na co dzień aplikujemy sobie śmierć przez Wi-Fi
  Przeczytajcie! Ludzie zaczynają we Francji mieszkać w jaskiniach:
  http://stopradiacji.pl/index.php/homepl/7-adr/31-zycie-w-jaskini
  To jest perfidne ludobójstwo.
  Za własne pieniądze, po cichu – dzień po dniu…

  • arkebuz 3 stycznia 2012 o 2:54 pm

   Coś w tym jest, ale nie jest to udokumentowane. Nie wyobrażam sobie, aby ludzie zrezygnowali telefonii komórkowej – bez wi fi można sobie poradzić. Ale to działa na wszystkich i tych co rządzą też, nie da się przed tym uciec, nawet w góry.

   • zenobiusz 3 stycznia 2012 o 6:02 pm

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/15/wieze-smiercimozna-je-zwalczyc-seltsame-funkturme-wachsen-weltweit-wie-pilze-aus-dem-boden/
    Z tym można walczyć,
    ale niestety kandydatów niewielu,
    za to narzekających tłumy.

    • zenobiusz 3 stycznia 2012 o 7:02 pm

     A i dyżurni,minusujący taką wiadomość,zawsze czujni.
     MOŻNA Z TYM WALCZYĆ !!!!!!!!
     Tylko chcieć trzeba.
     Większość woli narzekać,
     na skutki.
     Biedactwa.

     • maupa102 3 stycznia 2012 o 7:34 pm

      @zenobiusz, myślę, że minusy dostajesz gdy dajesz teksty obcojęzyczne, a nie za wiadomość, którą chcesz przekazać! Może ktoś nerwowy, nie znający tego języka, ze złości „walnie obamę” 😉

      • zenobiusz 4 stycznia 2012 o 5:37 am

       Tu efekt informacji,tyle wejść na stronę,przy tysiącach wejść na ten blog..
       Coś tu nie gra.Czyżby kontrola umysłu już sterowała większością,jako konsumentami ,jakichkolwiek informacji,byle nie groźnymi dla systemu ??
       Tytuł Liczba wyświetleń
       Home page 41
       Wieże śmierci,można je zwalczyć.Seltsame Funktürme wachsen weltweit wie Pilze aus dem Boden 37
       Odebrałam z poczty orgonit. 6
       Jak zniszczyć chipa.Instrukcja . 5
       Nuke Buster.Protection against Radiation. 4
       PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO WALKI O CZYSTE NIEBO! 3
       Susza na południowym wschodzie Polski.Czy naturalna? 3
       CENNE PORADY ODNOŚNIE BUDOWY CHEMBUSTERA 2
       Cong Jade, starożytny buster. 2
       Budujcie chembustery i inne urządzenia orgonowe.!!!Jak bronić się w tych ostatecznych …. już
       … dniach. 2
       Forum Davida Icke,nie działa.ChemBuster i Orgonit.Oby tylko awaria. 2
       Nie rozmawiaj o pogodzie.Nie widziałeś ,musisz zobaczyć. 2
       Chemtrail,tym nas częstują. 2
       Prawdziwa walka na niebie.Nadesłał Nicram. 2
       Orgon,a zwiększenie plonów. 1
       „EarthPipes” (PE)

     • hjk 3 stycznia 2012 o 7:41 pm

      najpewniejszy sposób to zrobić z mieszkania czy domu ew. pokoju sypialnego „klatke Faradaya”, czyli otapetować siatką z cienkiego drutu o małych oczkach ściany, sufit i podłogę i uziemic…
      Zeno, napisz coś o orgonitach – podobno mozna nimi obstawić wieże tel. kom. i cos pomaga…

      • zenobiusz 3 stycznia 2012 o 7:53 pm

       Ten link do bloga To Samotny wilk cały blog tylko o orgonitach,zachęcam.

 12. falszywyprorok 3 stycznia 2012 o 2:18 pm

  jesteście pewni że Hitler nie walczył przeciwko iluminatom? 🙂

  • hjk 3 stycznia 2012 o 7:42 pm

   są takie głosy, jak próbował się wyrwać spod kontroli, ale potem go ichni lekarz zaczął podtruwać…

   • Peryskop 3 stycznia 2012 o 8:02 pm

    podobne wieści krążą wokół choroby JPII

    • hjk 3 stycznia 2012 o 8:59 pm

     w ogóle to było wszystko na pograniczu cudu – kula była nasycona wszelkim mozliwym świństwem, podano zatrutą krew do transfuzji, itd.
     Podobno byli jacyś lekarze proponujący inne terapie, ale jakoś trudno było się przebić.
     Ostatnie podobno decyzje były dobijające – tracheotomia i odżywianie kroplówką zamiast rurka ze zmielonym pokarmem…

 13. gozdek 3 stycznia 2012 o 2:46 pm

  sorry a owy list to gdzie sie znajduje?

 14. rebo3 3 stycznia 2012 o 3:04 pm

  Nie będzie dyktatury kartelu chemiczno-farmaceutycznego nad nami i naszymi dziećmi!
  Przedstawiamy ciekawy artykuł dr Ratha.

  Europa tworzona przez ludzi i dla ludzi

  Nie będzie dyktatury kartelu chemiczno-farmaceutycznego nad nami i naszymi
  dziećmi!

  W czasopiśmie wydawanym w języku niemieckim – Rath International –
  przedstawiłem Wam, drodzy Czytelnicy, analizę obecnej sytuacji
  politycznej na świecie oraz jej konsekwencje dla naszej pracy.

  Artykułowi temu nadałem tytuł „Sekta Ikara” i w ten
  sposób nazwałem po imieniu szereg manipulantów, którzy od dziesiątków
  lat rabują naszą planetę i poświęcają zdrowie i życie miliardów
  ludzi w interesie kartelu farmaceutycznego i paliwowego.

  Imię „Ikar”, którym nazwana została Sekta, pochodzi
  z mitologii greckiej. Dumny Ikar próbował wzbić się coraz wyżej na
  skrzydłach wosku. Jednak Słońce w końcu stopiło wosk jego skrzydeł i
  Ikar spadł. Dokładnie tak dziś przedstawia się los Sekty Ikara, czyli
  tych grup interesu, które od dziesiątków lat bez żadnych skrupułów
  postrzegają zdrowie, żywienie oraz zapotrzebowanie na energię całej
  ludzkości jako swój monopol i dla utrzymania tego monopolu sprowadzają
  na naszą planetę wojny, epidemie, klęski głodu i kryzysy gospodarcze.
  Słońce, które obecnie oświetla miliardowe oszukańcze interesy tej
  Sekty – przede wszystkim interesy, związane z przemysłem
  farmaceutycznym i paliwowym – niewątpliwie doprowadzi do upadku
  Sekty.

  Dzisiaj, po zdemaskowaniu Sekty Ikara przyszedł czas wziąć pod lupę
  kolejne działania tej Sekty, w szczególności w ramach
  „Brukselskiej UE”, która chce celowo rozbudować
  Sektę, jako swoją nową globalną „kryjówkę”.
  Oczywiście możemy tu poruszyć jedynie wyrywkowo niektóre aspekty, ale
  one zupełne wystarczą do zajęcia stanowiska.
  Całość dokumentu tutaj:
  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pdf/20081229_europa_ikarus_pl.pdf

 15. PokójWam 3 stycznia 2012 o 3:10 pm

  Ponad 3000 zamiast 3 złotych. Takiej sumy oczekiwali od pacjentki chorej na raka farmaceuci w kilku olsztyńskich aptekach. Źródłem problemu była pieczątka o treści „Refundacja do decyzji NFZ”, jaką po przebytej przez pacjentkę chemioterapii przybił na receptę lekarz onkolog.

  http://kontakt24.tvn.pl/temat,zmartwienia-po-chemioterapii-quot-ktora-apteka-zrealizuje-recepte-z-pieczatka-quot-,164754.html

  Jeśli to prawda, to rzeczywiście raczej nie jest na wyrost określenie „ludobójstwo”

 16. ALFA 3 stycznia 2012 o 3:48 pm

  Tu jest sporo wiedzy 12 stron warto przeglądnąć
  http://newworldorder.com.pl/kategoria-Kartel+farmaceutyczny.html

 17. mariuszek2m 3 stycznia 2012 o 4:16 pm

  Zobaczcie jaką koleś ma koszulkę. http://tosiewytnie.pl/i,UPDTE-240-sieciowy-donosiciel,vid,32181,index.html?skipd=yes&smgfjticaid=6dac8#n64769463-v32181-tPR

 18. szuwaxpl 3 stycznia 2012 o 4:30 pm

  Ludzie włożyli kawł roboty w te filmiki :

  • szuwaxpl 3 stycznia 2012 o 9:34 pm

   Moglem dopisać dla oglądających – ZAPIĄĆ PASY !

 19. Robak 3 stycznia 2012 o 5:15 pm

  /…/” A durnie nadal się będą kłócić o byle gówno.” (monitorpolski)

  Bolesna prawda. Wciąż kłócimy się o jakieś duperele, a w każdej, tak dosłownie: w k a ż d e j dziedzinie życia, zwłaszcza społecznego, jesteśmy uwalani na potęgę. Już nie o to mi nawet idzie, że „une” są takie jakie są (takie bowiem już mają; naturę, instynkt, psychikę i DNA), lecz o to, że to my nie potrafimy żadną miarą skonsolidować własnych wysiłków i postaw w celu obrony polskich wartości i dobra wspólnego, za jakie uważam m.in. wszelkie depozyty pamięci narodowej i do czego tu nawiązuję. Otóż usiłuję ze swojej strony niczym naiwny głupek od kilku dobrych lat (od kiedy łuski opadły mi z oczu) m. in. wydobywać na światło dzienne nieznane szerzej wydarzenia i wspaniałe postaci lokalnej historii z okresu przedwojennego i czasów II WŚ. Poza kilkunastoma osobami,wielu innych zamiast podchwycić dzieło, o którym wie od dawna, wspomóc go, wzbogacić o własne zbiory, (posiadają takowe) i wspomnienia, kłóci się, na dodatek publicznie, o jakieś nieistotne detale, podnosi wyssane z palca kwestie apoteozy antenatów, którzy akurat na cześć i chwałę nie zasłużyli. Pisze ponadto anonimy, bzdurne listy do redakcji lokalnej prasy etc. W atmosferze przepychanek kmiotków ginie autentycznie chwalebna przeszłość wielu spośród ich dziadków i pradziadków, którym nawet do pięt nie dorastają. Z bólem i smutkiem konstatuję tę „karłowatość” w stosunku do dzielnych przodków. Przerobiłem kilka tys. stron dokumentów, zapisków, pamiętników, relacji i wspomnień, więc wiem o czym piszę. Tylko kilkanaście osób, spośród kilkuset poznanych, prawdopodobnie rozumie o co w tym wszystkim idzie, jaką to ma wartość dla nas współczesnych i dla przyszłych pokoleń. (W innych dziedzinach sprawy te procentowo wyglądają zapewne podobnie.) W tym akurat skrótowo omawianym przypadku chodzi mianowicie o budowanie samoświadomości, która w życiu narodów jest nie mniej ważna niż posiadanie dóbr materialnych. Może jest nawet ważniejsza, bo dotyczy kultury, owej emanacji ducha nadającej sens istnieniu. ( „Duch daje życie, ciało na nic się nie przyda.” J. 6,63) Ona została przez nas już ogromnym stopniu zatracona (wojny, powstania, wybite elity, własna indolencja, brak wiary i przeświadczenia o konieczności podjęcia zbiorowego wysiłku i własnej, polskiej „solidarności”) i celowo zepsuta m.in. przez system współczesnej edukacji przypominającej „reformy reform” oraz rzesze niedouczonych pedagogów potrafiących co najwyżej nauczać przedmiotów, bo wychowywać to już z pewnością – nie. W tym wszystkim nie dostrzega się odległych celów, nie potrafi generalizować ani przewidzieć sytuacji wiodącej do totalnej katastrofy narodowej, w wyniku czego pozbawieni własnej tożsamości, staniemy się tym łatwiejszym łupem – współczesnymi Ammalekitami, których czeka ludobójstwo. Najwyższa pora, by się ocknąć. Jednym z warunków pozostaje wzajemna edukacja i uświadamianie. Póki to jeszcze możliwe…

  • monitorpolski 3 stycznia 2012 o 7:48 pm

   Masz całkowitą rację Robak – wyprano nam mózgi, by właśnie nie dbać o tę przeszłość. Kilkadziesiąt lat temu strzelano w tył głowy, teraz nie jest potrzebne wywożenie do lasu, gdyż naładowany pistolet w postaci telewizora jest w każdym domu i codziennie strzela w głowy tych, którzy na to pozwalają – a takich jest większość. Tzw. „robienie siana z mózgu” to zadanie kryminalnych mediów. Wystarczy jednak niewielki procent społeczeństwa by tę sytuację zmienić, pod warunkiem, ze ten procent będzie konsekwentny w działaniu.
   Wie o tym Lyndon La Rouche, który wykształcił całą kadrę młodych myślących ludzi – ci ludzie działają teraz już bez koniecznego przywództwa, gdyż wiedzą o co idzie stawka, a najważniejsze, że mają narzędzie do walki – tym narzędziem jest wiedza.
   Potrzeba nam krzewicieli wiedzy, a wiedza historyczna jest szczególnie ważna.
   Zauważcie z jaką siłą sataniści niszczą edukację, jak trywializuje się historię.

   • Peryskop 3 stycznia 2012 o 8:37 pm

    Kultywowanie pamięci o dokonaniach naszych przodków to bardzo ważna sprawa.
    Oprócz umacninania wiary we własne siły i kształtowania tożsamości konforntowanie tej wiedzy z różnych punktów widzenia pozwala na pogłębienie świadomości – osobistej i narodowej.

    Polecam krótki artykuł i nie mniej cenne fragmenty dyskusji nt:
    „Największe błędy w historii Polski”
    http://marucha.wordpress.com/2012/01/01/najwieksze-bledy-w-historii-polski/

    A właściwie dlaczego tego typu tematyki nie dopuszcza się mediach g(ł)ównego nurtu ?

    • hjk 3 stycznia 2012 o 9:10 pm

     bo jeszcze ktoś by zaczął myśleć, a to zakazane!

   • Rosomak 4 stycznia 2012 o 8:00 am

    „Wystarczy jednak niewielki procent społeczeństwa by tę sytuację zmienić, pod warunkiem, ze ten procent będzie konsekwentny w działaniu.” – Tak jest w istocie. Apostołów także było niewielu, ale byli konsekwentni w swojej misji. Dziś istota problemu, czyli walka między Dobrem a Złem pozostaje ta sama. Chrystus walczył z dziećmi diabła i plemieniem żmijowym poprzez orędzie miłości Boga i bliźniego, ale także głoszenie Prawdy. A ta burzy przejęte paradygmaty, co najczęściej skutkuje początkowo arogancją i wrogością uświadamianych, więc nie zrażajmy się tym. Kiedy Prawda zwycięży,wraz z nią powróci Normalność. W chwili obecnej mamy do czynienia z wynaturzonym i totalnie zakłamanym obliczem rzeczywistości, a historią szczególnie! Ona tworzy tożsamość poszczególnych ludzi i całych narodów. Jej zakłamywanie jest także ludobójstwem.
    W nawiązaniu zaś do wypowiedzi niektórych uczestników forum pragnę powtórzyć za „monitorempolski”, że zepchnięcie tego całego problemu wyłącznie kierunku Żydów jest nieuzasadnione. Wśród nich są także ludzie wyjątkowo mądrzy i szlachetni. W walce o Dobro trzeba ich przyciągać a nie odpychać przypisując im całe Zło. Zachowując ostrożność (wobec wszystkich) trzeba umieć albo przynajmniej próbować odróżnić pszenicę od kąkolu. Pozdrawiam Gremium Ludzi Dobrej Woli.

  • czytelnik 4 stycznia 2012 o 1:45 am

   Edukacja i uswiadamianie to za malo PRZYJACIELU, slusznie wyuszczajacy swoje powyzsze zdania i racje .

   W obecnej sytuacji zagrozenia losu miliardow ludzi potrzebne sa DZIALANIA oparte o WSPOLDZIALANIE WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI !

   Czy takowe widzicie chociazby na jakims portalu internetowym – POLSKIM ???

   Poczatek tego daje wraz z nowym 2012 rokiem portal :
   http://www.suwerennosc.com

   ZAPRASZAMY tam PRAWDZIWYCH POLAKOW.

 20. kama 3 stycznia 2012 o 5:22 pm

  Szkoda że u nas nie ma takiego Orbana.Bardzo by tu się przydał w naszym niby rządzie.Polak-Węgier dwa bratanki,wzorujmy się na nich.

 21. theaspartam 3 stycznia 2012 o 6:42 pm

  Krzysztof Jackowski – Moje wizje przyszłości 1-4.- http://www.youtube.com/watch?v=5vmeillLTHM

  • Rodriguez7 3 stycznia 2012 o 7:33 pm

   Wilk w owczej skórze. Jak zobaczyłem go w tvn-ie to już wiedziałem.
   Szkoda czasu ludzie na niego

 22. alexirin 3 stycznia 2012 o 6:43 pm

  Niższy VAT w Szwecji daje nowe miejsca pracy

  http://forsal.pl/artykuly/580483,nizszy_vat_w_szwecji_daje_nowe_miejsca_pracy.html

  • Sulik 3 stycznia 2012 o 8:30 pm

   http://www.rybinski.eu/?p=3610&lang=pl
   „by gienek:
   Robi sie goraco. Znajomy pracujacy w stolecznym ratuszu pokazal mi pismo skarbnika miasta do dyrektorow urzedu, aby tak konstruowali zawierane umowy, aby podwyzka stawek vat spadla w calosci na kontrahenta. podwyzka jest przewidywana od 1 LIPCA 2012”

   http://wiadomosci.wp.pl/title,Uciekajacy-premier,wid,14130282,wiadomosc.html

   „Jakiejkolwiek dziedziny byśmy nie tknęli, trafiamy na bałagan, niefrasobliwość i nieudolność władzy. Zmiany wprowadzane są po linii najmniejszego oporu, w sposób szkodliwy. Dobrym przykładem są próby udrożnienia wymiaru sprawiedliwości poprzez takie reformy jak przyznanie sędziom prawa do arbitralnego „upraszczania” protokołów przez usuwanie z nich materiału dowodowego, a obecnie zastępowanie pisemnych stenogramów nagraniami audio (niech oceni skutki tego „uproszczenia procedury” ten, kto kiedykolwiek próbował znaleźć określony fragment w niechby tylko godzinnym nagraniu).”
   „Trudno znaleźć resort w którym nastąpiłaby poprawa. Polski wymiar sprawiedliwości wciąż jest niesprawny i stanowi obok rozbudowanej biurokracji jedną z głównych barier wzrostu gospodarczego. Służba zdrowia i edukacja poddane zostały pseudoreformom – komercjalizacji szpitali i obniżeniu wieku szkolnego. Komercjalizacja, czego dowiódł szczegółowy raport NIK, nie dała niczego. Reforma edukacji, jeszcze gorzej, skończyła się kompletnym bałaganem i zdemolowaniem systemu, który nie działał dobrze, ale w ogóle jakoś funkcjonował. Z wojska, ze straży pożarnej i z policji masowo już uciekają specjaliści. Tragicznie wygląda sytuacja prowincji, do której nie tylko nie buduje się dróg, ale wręcz państwo wycofuje się z niej w podobny sposób jak w krajach Trzeciego Świata, zwijających się do stolicy. Z małych miejscowości najpierw zniknęły połączenia kolejowe i autobusowe, potem posterunki policji i poczty, ostatnio zaś ogłoszono likwidację 300 sądów rejonowych. A w ślad za państwem wynoszą się z prowincji pracodawcy.”
   „Tusk przypomina filmowego Indianę Jonesa uciekającego przed toczącą się za nim kamienną kulą albo pędzącego w stronę zamykających się kamiennych drzwi. Zdąży, nie zdąży – można się tym fascynować, nawet stawiać zakłady. Ale dla przebiegu katastrofy następującej za jego plecami nie ma to znaczenia.”

  • Peryskop 3 stycznia 2012 o 8:41 pm

   Irlandia i UK mają wynegocjowany zerowy VAT na ubrania dziecięce.
   A „nasz rząd okupacyjny” z 8% podwyższył na maxa !

 23. theaspartam 3 stycznia 2012 o 7:24 pm

  Wszystko wskazuje na to, że podczas manewrów w Cieśninie Ormuz doszło do małego incydentu, który mógł się zakończyć wojną. Irańczycy wezwali, aby Amerykański Lotniskowiec nie wracał już do Zatoki Perskiej.
  Wszystko wskazuje na to, że lotniskowiec znalazł się w obrębie irańskich wód terytorialnych, co niemal nie sprowokowało incydentu. O zakończeniu manewrów poinformował Generał Ataollah Salehi. Dodał, że manewry były pokazem siły i możliwości blokady strategicznej cieśniny. Czy w najbliższym czasie może dojść do bitwy morskiej?
  „Rekomendujemy amerykańskiemu lotniskowcowi, który przepłynął cieśniną Ormuz i wszedł do Cieśniny Oman, aby nie wracał do Zatoki Perskiej” powiedział Salehi.

  Motywy jego wypowiedzi nie były początkowo jasne. Potem dodał „Nie zamierzamy dać się sprowokować do irracjonalnych zachowań, ale jesteśmy gotowi na każde zagrożenie”
  Dwa okręty należące do V Floty U.S. Navy po wizycie w Dubaju w porcie Jebel Ali w tym lotniskowiec USS John C. Stennis w ostatni czwartek przepływały przez Zatokę i przez Cieśninę Ormuz .
  Według Irańczyków są w posiadaniu filmów i zdjęć przedstawiających lotniskowiec USA na terenie manewrów Marynarki Wojennej Iranu. Szef Obrony Powietrznej Generał Shahrokh Shahram potwierdził, że doszło do incydentu, ale obce jednostki zostały przegonione.
  Tego typu informacje zdają się potwierdzać, że odbywa się swoista gra sił. Wpływanie obcego lotniskowca w teren manewrów wojskowych trudno nazwać inaczej niż szukaniem konfliktu. Czy lotniskowiec USS John C. Stennis wróci wkrótce do Zatoki Perskiej? A jeśli wróci, czy Irańczycy w końcu dadzą się sprowokować?
  Źródło: http://www.washingtonpost.com/world/middle-east/at-end-of-drill-iran-army-chief-
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-zabrania-powrotu-lotniskowca-usa Stany Zjednoczone poinformowały we wtorek, że w dalszym ciągu – mimo gróźb Iranu – będą wysyłały do Zatoki Perskiej swoje grupy uderzeniowe z lotniskowcem, i że „dyslokacja amerykańskich okrętów w Zatoce będzie trwała, jak się to dzieje od dziesięcioleci”. http://www.tvn24.pl/0,1730167,0,1,us-navy-dalej-w-zatoce–jak-sie-to-dzieje-od-dziesiecioleci,wiadomosc.html

  • czytelnik 4 stycznia 2012 o 8:55 am

   Oni wszyscy na tym Bliskim wschodzie wzajemnie sie boja i czekaja na posuniecia USA.
   Na szczescie zolnierzom amerykanskim nie chce sie juz walczyc i to za zadne pieniadze.
   Kiepska sprawa z kontraktami .

 24. jakzawsze 3 stycznia 2012 o 7:25 pm

  Ostrzeżenie dla innych co moga narkotyki (speed-amfa) zrobic z czlowiekiem , poznajecie tą aktorke ? Agnieszka Krukówna

  http://www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,394486,aAId,23921#394498

  oj niedobrze …

  • Kamil 3 stycznia 2012 o 8:19 pm

   Niech biorą te sztuczne narkotyki a transformacja zrobi z nich zombi które nigdy już ze swoją psychiką sobie nie poradzi ………..
   przykro 😦

   • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 8:34 pm

    Szkoda ludzi , ci celebryci są odużeni tymi pieniedzmi i co sie z nimi dzieje , wyprawia, od operacji plastycznych do anoreksji, wraki a nie ludzie. Pieniądze w nadmiarze są rzeczywiście niezdrowe, są raczej zabujcze. Jak to tak patrze na tych róznych portalach to sie poprostu mózg lasuje,jak sie ludzie staczają…. ZAPEWNE JEST TO DLA NAS OSTRZEŻENIE ….

    • Kamil 4 stycznia 2012 o 8:07 am

     dokładnie ……………….przez pieniądze wpadłem w alkoholizm z którego ledwo wyszedłem…….bo już niemiałem za co pić………dobrze że troche mnie uświadamia świat bo może już byłbym w piachu……… ;/

     • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 1:28 pm

      ja to leciałem na % 2 miesiace nonstop, browary i browary setki butelek, też przestałem ale to gówno ten nałóg siedzi w czlowiekowi, jeszcze 5 lat takiego maratonu i wątroba/trzustka zeżarta. To co teraz dosypują do browarów to chemia, a ŻYWIEĆ pisze na butelkach ze zdrowe naturalne. Gówno prawda, kolega pracował w browarze Żywiec , to jak gadał co tam doypują to dzienkuje. DOSYPUJĄ JAKIEŚ BIAŁE PROSZKI UZALEŻNIACZE… i holera wie co , a woda pobierają z szamba o nazwie Jezioro Żywieckie (Tresna) .

      A ludzie myślą że piją sobie piwko bo zdrowe, aha tak napewno , powodzenia .

      CHOCIAŻ HARNASIA BYM SOBIE JEBNOŁ, a skończy sie na 5 butlach…. Lepiej nie zaczynać i pozdrowienia dla wszystkich alkocholików na tym blogu ….

      =========================
      Ten koncerny (browarowe) popują tysiące euro, i specjalnie opracowują takie receptury aby wykończyć ludzi (depopulacja), zatrudniają naukowców chemików frankensztajnów analogicznie to samo co GMO-Sczepionki… chemtrails …. ja już dobrze czaje to prostytucyjną mafie chemiczną …. ziklonB -igFARBEN, co ciekawe w browarze Żywiec pracują austyryjacy i gadają po niemiecku tam ludzie, niebujcie sie kartel nazistowski opanował już „polskie piwka” …. to jest temat tabu i sie otym wogule niedyskutuje wszyscy milczą

 25. Kamil 3 stycznia 2012 o 8:11 pm

  Polacy to bardzo mądry naród tylko znak bestii robi z nas takich debili w oczach innych narodów .
  Taka jest prawda……………

  • rabarbarek 4 stycznia 2012 o 1:29 am

   Kamil , inne narody tez „zdebilaly”. Oglupianie narodow nie zna granic i roznosi sie jak dzuma. W zakatkach swiata , gdzie masowe , otepiajace media maja maly zasieg ludzie mysla samodzielnie. W naszych rozwinietych krajach coraz wiecej niemyslacych, bo mysla za nas gazety, telewizory , i kina. [ i gwiazdy dziennikarstwa , ktore wypelniaja poslusznie nakazy odgorne decydentow] A my poddajemy sie slodkiemu lenistwu umyslowemu. Naszymi zmyslami [ sluch , wzrok ] nie ogarniamy tego co sie dzieje poza skrzynka telewizyjna. To choroba wielu krajow. Dlatego fajnie , ze spotykamy sie” Pod Monitorem „, bo to miejsce gdzie mozna probowac rozbebeszyc problemy tego swiata. Mozna tez zaprosic tu znajomych i znajomych , znajomych i zawsze jakies wiadomosci niedostepne w msm przedostana sie do ludzi.

   • Kamil 4 stycznia 2012 o 8:17 am

    rabarbarku ………..ja mówie wszystkim po koleji GMO, transformacja, chemtraile-wojna światowa z polakami,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Już wczoraj powiedziałem kilku nieświadomym osobom o co chodzi,,,,,,,,,,,od uświadamiania trzeba zacząć prawda?…………..
    Majowie mówią jasno………….dość tego zniewolenia ludzkiej świadomości

 26. theaspartam 3 stycznia 2012 o 8:49 pm

  A co o tym sądzicie? 🙂 Biblia wyraźnie potępia praktyki katolicyzmu- http://www.youtube.com/watch?v=oyLdAIxI6AY&feature=related

  • hjk 3 stycznia 2012 o 10:04 pm

   Topik o ludobójstwie szczepionkowym i innym a ty tu trollu ni w 5 ni w 9 o praktykach katolicyzmu :-)))
   oj trollu, trollu…

   • Peryskop 3 stycznia 2012 o 11:25 pm

    @theaspartam niekoniecznie troll, ale wyraźnie ma kłopot z poukładaniem spraw.

    Przecież „cierpienia młodego Wertera” prawie każdy przechodził lub przechodzi na sobie.

    Umiejętność pogodzenia sprzeczności „nie do pogodzenia” przychodzi zazwyczaj z wiekiem.

    Tego właśnie @theaspartam’owi i innym poszukującym życzę, bo znam ten ból z autopsji.

  • bronislaw 4 stycznia 2012 o 10:05 am

   Prosze panstwa co tu komentowac co tu pisac.Wszyscy sa zachipnotyzowani magia bogactwa
   blichtru obludy.Kazdy ma zanic patriotyzm uczciwosc wiare w BOGA.Dlanich bycie dobrym szlachetnym uczciwym to frajerstwo.Dobrze niedlugo sie dowiemy zreszta juz widzimy w jakim
   gownie zyjemy ..I odziwo wszystkim jest dobrze.Powiem wam dlaczego bo sami jestesmy szambem i gownem..A jak bedziesz mial czy dasz sobie wszczepic Chip=RFID to jestes panocku skonczony.A jak bedziesz im podskakiwal to ci wylacza i po tobie frajerze z miodem w
   uszach…Wiec delektujmy tempaki zatrutym jedzeniem i glupia telewizja.BY…..

 27. largoxx 3 stycznia 2012 o 9:12 pm

  a ja tak sobie mysle , a jak by tak napuscic na tych wszystkich kryminalnych ludnosc to nikt by im nie pomogl nawet armia ,chodzi mi mianowicie oto ze naprzyklad oglaszamy i dajemy ludzia informacje by pozbyc sie wlasnie tych ludzi by zylo sie nam lepiej i kto zlkwiduje tych kryminylnych bedzie wladal ich majatkiem i posadami o czywiscie z korzyscia dla ludzkosci jak dla mnie to mogli bysmy nawet oglosic kogos krolem calego swiata jesli oczywiscie pobyl by sie tych co chca pozbyc sie nas .to tylko moja mysl ,przydal by sie taki bochater jak batman albo inny pogromca zla

  • hjk 3 stycznia 2012 o 10:08 pm

   Najpierw trzeba opracować program, jak to wszystko ma/powinno funkcjonować, jak się wyciągnąć z obecnego bagna, znaleźć ludzi którzy to przeprowadzą, a dopiero potem usuwac…
   A zreszta sami się usuną jak ludzie się zorganizują pod przewodnictwem idei i własciwych ludzi. „Uny” żeruja na niewiedzy, chaosie, niezorganizowaniu, lenistwie i innych wadach…

 28. theaspartam 3 stycznia 2012 o 9:17 pm

  Jak Chińczycy budują wieżowiec w 6(!!!) dni.- http://www.youtube.com/watch?v=5EZVTZ4YWB4

 29. ALFA 3 stycznia 2012 o 9:32 pm

  Przykra prawda o kosmetykach i środkach higieny osobistej…tez was tym trują
  Co takiego zawierają pospolicie stosowane produkty higieny osobistej i kosmetyki? Wielu zdziwi się, dowiadując się, że często są to koktajle chemikaliów działających jako kancerogeny (czynniki rakotwórcze), rozwojowe toksyny (toksyny, które silnie wpływają na fizyczny i umysłowy rozwój dziecka), środki zakłócające działanie układu endokrynologicznego (substancje blokujące wytwarzanie lub przekazywanie hormonów w organizmie i w ten sposób zakłócające proces rozwoju), mutageny (środki powodujące mutacje DNA prowadzące do raka lub powodujące wady wrodzone), neurotoksyny (chemikalia oddziałujące na nasz układ nerwowy), reprotoksyny (czynniki oddziałujące na nasz układ rozrodczy) i alergeny (chemikalia wywołujące reakcje alergiczne w normalnej tkance po jej kilkakrotnym na nie wystawianiu). Uff!
  http://newworldorder.com.pl/artykul,1377,Przykra-prawda-o-kosmetykach-i-srodkach-higieny-osobistej

  • Peryskop 3 stycznia 2012 o 11:41 pm

   Zrobiono badania w UK (pogooglować) i okazało się, że przeciętna kobieta (nie tylko w UK)absorbuje ze stosowanych kosmetyków do wewnątrz swojego ciała ok. 0,5 kilograma związków chemicznych na rok !

   To jest bardzo dużo biorąc pod uwagę ich negatywne oddziaływania na zdrowie – o czym napisał ALFA powyżej – a także wobec faktu, że te toksyny przenikają przez skórę tj. przez barierę słabiej chronioną niż np. układ trawienny i inne śluzówki.

   Jednym z istotnych kancerogenów są pigmenty zawarte w farbach do włosów.

   No i powraca dylemat czy być zdrową i uśmiechniętą, czy piękną, że aż…?

 30. Sully 3 stycznia 2012 o 9:38 pm

  Czy to oznacza że moje kremy przeciwzmarszczkowe nie zadziałają?
  a z innej beczki, okazało sie dzisiaj że mam alergię na roztocza ;-( i sierść kota ;-( dostałam jakiegoś steryda sinuclar czy cos takiego …ale może znacie skuteczne metody wali z rostoczami…?

  • hjk 3 stycznia 2012 o 10:11 pm

   chyba trzeba jakos „podkręcić” czy „podregulować” układ immunologiczny, normalnie roztocza tysiącami czy milionami walaja sie po domach, tylko tego na szczeście nie widzimy, więc nie powinny stanowić dla immunologii jakiegos wiekszego problemu.
   To ze na nie nadmiernie reagujesz swiadczy o jakichś zaburzeniach, które trzeba usunąć.
   a z kotem sprawa prosta – wywalić i spokój. 🙂
   Czego za bardzo nie da sie z roztoczami…

   • ALFA 3 stycznia 2012 o 10:19 pm

    @hjk masz rację z układem immunologicznym
    ALERGIA
    Witamina C jest jednym z najbardziej skutecznych antyoksydantów, znanych w nauce. Przeciwdziała niszczącemu działaniu wolnych rodników na organizm ludzki. Oprócz tego zwiększa aktywność innych antyoksydantów, takich jak selen i witamina E; ta ostatnia, ponadto odnawia się w obecności witaminy C nawet z postaci utlenionej.
    Witamina C reguluje krzepliwość krwi i ilość lipidów we krwi,  kształtowanie tkanki kostnej i błonnika (kolagenu), wytwarzanie  sterydów (jeden z hormonów), reguluje przemianę węglowodanów.
    Witamina C stymuluje system odpornościowy, jak również wytwarzanie interferonu, zapobiegającego rozmnażaniu wirusów. Witamina C osłabia działanie alergenów.

  • ALFA 3 stycznia 2012 o 10:17 pm

   @Sully
   Metabolity pasożytów jako główny czynnik patogenny w powstawaniu astmy i alergii.
   Po lekach przeciw pasożytom mijają nie tylko ataki duszności, ale ustępują objawy ciężkiego zatrucia wyżej wymienione, spowodowane jadami pasożytów.
   http://www.vitanatural.pl/inwazja-robak%C3%B3w-jelitowych-przyczyn%C4%85-chor%C3%B3b-lamblia-a-astma-i-alergie

   • Sully 3 stycznia 2012 o 10:36 pm

    Alfa …sugerujesz, że mam robale???? Przecież ja nie mam 7 lat , zawsze myślałam, że to takie choroby wieku dziecięcego..Ale hmmm może sobie zrobię badania pod tym kątem…muszę poprosić lekarkę o skierowanie…Dzięki!

    • ALFA 3 stycznia 2012 o 10:49 pm

     @Sully ,każdy ma robale nie trzeba mieć 7 lat my starzy też .To one powodują nasze choroby.
     wejdz na blog alergia i pasożyty.

     • Peryskop 3 stycznia 2012 o 11:55 pm

      @Sully, jednym z prostszych sposobów na obniżenie aktywności roztoczy jest zostawiać pościel w łóżku w stanie nieuporządkowanym. Roztocza mają się najlepiej w stałych warunkach ciepła i światła i jeśli im to zakłócić, to rozpleniają się słabiej – co stwierdzili badacze naukowo.

      Ta rada jest sprzeczna z wpojonymi nam zasadami dobrego wychowania i zachowania porządku, ale za to jest zgodna z wiedzą, że paradoksalnie astma statystycznie częściej występuje w środowisku zadbanym pod względem higienicznym.

      Jeśli znasz angielski to DEAL WITH IT !

      Oczywiście te rady nie kolidują z potrzebą częstszego prania bielizny pościelowej itp…

    • AQQ 4 stycznia 2012 o 12:30 am

     Dla Sully. http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=20337.0
     cyt-„Rzecz w tym, że jakieś dziewięćdziesiąt procent schorzeń diagnozowanych, a więc i „leczonych” jako astma, to w rzeczywistości przewlekłe obturacyjne zapalenia oskrzeli bądź tchawicy albo alergie. Konowały wsadzają te choroby do jednego worka i „leczą” do usranej śmierci, bo taka ich sztuka kalekarska. Objawy tych chorób są nieco podobne, ale tylko nieco. Wprawne ucho od razu odróżni świst asmatyczny, który jest „czysty”, bowiem jest spowodowany zanikiem nabłonka migawkowego, od świstu, a właściwie rzężenia spowodowanego przez obklejenie nabłonka migawkowego wyschniętą, zagęszczoną flegmą.”
     Zwróc uwagę Suly czy nie spadł Ci „na głowę” nagle jakiś kłopot-problem!

    • O Rzesz 4 stycznia 2012 o 12:57 am

     Znajomy ma astmę. Od lat bierze sterydy przez co obecnie ma jeszcze problem i z ich powodu (cysta w mózgu uciskająca ośrodek wzroku!).
     Też się go spytałem o pasożyty ale odebrał to dziwnie.
     Po prostu nie ma wiedzy więc moje pytanie było dla niego nie na miejscu.
     Dzięki za ten link Alfa. Prześlę mu to. Może coś mu zaświta w łepetynie.

     • Sully 4 stycznia 2012 o 9:53 am

      Dziękuje wam wszystkim za materiały i porady. Zrobię te badania na no wiecie co 😉 ja nie mam astmy tylko alergię, która głównie objawia się suchym wrednym kaszlem i co chwila jakimis nieżytami oskrzeli, lekarz stwierdził, że to dlatego, że katar z nosa spływa po ściankach i dlatego kaszlę , no i oczywiście dał mi cos do udrożnainia nosa 😉 bo katar mam faktycznie taki dziwny…skąd te cholery się biorą, kurczę… stąd moja wizyta u alergologa, który zrobił test i to mu wyszło…Do AQQ, no kłopot mam bo nie wiem czy zasranych leków nie bede musiala brać i to mnei martwi ;-(

      • sebecx 4 stycznia 2012 o 12:03 pm

       ..nei martw się.. i tak będziesz łykać piguły, bo żyjesz w 21 wieku… przypomnij sobie swoje wypowiedzi…

       • Sully 4 stycznia 2012 o 12:07 pm

        Oczywiście, że żyjemy w XXI wieku,… i jesli będzie trzeba to bedę je łykała, na razie szukam jakiejś alternatywy, a ty jesli nie masz nic w tej sprawie do powiedzenia to lepiej sie wogóle NEI odzywaj.

        • sebecx 4 stycznia 2012 o 5:26 pm

         ..właśnie się wypowiedziałem wyżej w temacie … alternatywne „leczenie”, to właśnie farmacja…

     • ALFA 4 stycznia 2012 o 11:29 am

      @O Rzesz płyn Lugola dobrze działa na cysty w piersiach i jajnikach trzeba by poczytać jakby działało to na cystę w mózgu.
      SUPLEMENTACJA JODU:

      Laminaria (kapusta morska) – ok. 0,1% jodu. Działanie lekko przeczyszczające, sokopędne. Dawka 0,2 g/dz. Można dodawać jako przyprawę do surówek z wyjątkiem kapusty.

      Orzechy włoskie: niedojrzałe orzechy w całości z zieloną łupiną zemleć w maszynce, zmieszać z cukrem lub miodem w stosunku 1:1. Słoik szczelnie zamknąć i zostawić w ciemnym miejscu na miesiąc. Przyjmować 3 x 1 łyżeczkę do herbaty przed jedzeniem.

      Napar z liści orzechów włoskich (2 łyżki na szklankę). Wewnętrznie (miażdżyca, przemiana materii) i zewnętrznie (zapalne i alergiczne choroby skóry)
      Poczytaj tu pierwsza pozycja Awarie elektrowni i skażenia radioaktywne – co robić? dużo jest o jodzie i co leczy
      http://www.vibronika.eu/indexs.html

    • kk7qq 4 stycznia 2012 o 9:26 am

     sully doczytalam teraz jeszcze o odrobaczaniu 🙂 Ja odrobaczylam rok temu cala rodzine tak profilaktycznie .Robale do domu moze przyniesc kot….

   • jaś 4 stycznia 2012 o 10:20 am

    Artykuł owszem ciekawy, ale czar pryska jak widzimy pod co jest pisany. Olejek oregano za jedyne 100 zł. Na tej samej stronie możemy kupić argininę, której suplementacja jest wręcz szkodliwa. o czym możemy przeczytać tutaj – http://www.meduzo.pl/arginina

  • czytelnik 4 stycznia 2012 o 9:10 am

   Wyrzuc wykladziny podlogowe .
   Zobacz wpierw co jest pod nimi i pamietaj,ze najzdrowsze sa gole zwykle dechy .

  • kk7qq 4 stycznia 2012 o 9:21 am

   sully -tez mam uczulenie na roztocza ,na kota i inne ,tak mi wyszly testy .Moja skuteczna walka to nic nie robienie z tym zadnych lekow a juz nie daj Boze sterydow 😉 Mojej mlodej tez wyszly w testach rozmaite alergie ,doktor zalecal syropki antyalrgiczne i sterydy ,przestalam do niego chodzic ,wyzdrowielismy .Mam kota w domu lubie byc przekorna 🙂

   • Sully 4 stycznia 2012 o 4:02 pm

    no wiesz, tylko problem tkwi w tym, że nie mogę się pozbyc tego uporczywie suchego kaszlu i wiecznie „pełnego”nosa.

    • ALFA 4 stycznia 2012 o 4:29 pm

     @Sully nie chcę cię straszyć ,ale zacznij duże dawki witaminy C i aminokwas lizynę.
     A nie masz lekkiej gorączki czasami.

     • Sully 4 stycznia 2012 o 10:17 pm

      nie gorączki nei mam wogóle, książkowe 36,6….ale o co chodzi czemu mnei nie chcesz straszyć hmm?

    • kk7qq 4 stycznia 2012 o 4:39 pm

     sully -uporczywy katar u mojej corki ktory trwal od okresu niemowlecia ,przez pare lat bezskutecznie leczony tonami chmicznych syropow ,antybiotykami,syropkami antyalergicznymi i w momencie propozycji lekarza podania sterydow przestalismy do niego chodzic.Wtedy wpadlam rownoczesnie na trop w necie zeby odrobaczyc i odkrylam srebro koloidalne .Po zastosowaniu obu kuracji mamy spokoj z tym niekonczacym sie kaszlem! 🙂
     Witamina C ,rutinoscorbin oczywiscie profilaktycznie.

  • ALFA 4 stycznia 2012 o 11:01 am

   @Sully bierz duże dawki witaminy C wytwarza kolagen skóra się naciągnie i znika cellulit ,po co kremy .Też dobrze smarować twarz szyję wodą utlenioną po wymyciu potrzymać 15 min i delikatnie przetrzeć wodą przegotowaną.Dobrze do wanny dać raz w miesiącu 2L wody utlenionej poleżeć pół godziny dotlenić ciało.Lub zaparzyć trochę siemienia lnianego i jak się zrobi gluten przetrzeć twarz.A twarz dobrze jest myć rękawiczką ostrą ściera naskórek martwy,są takie do kąpieli.
   Lipa też naciąga skórę.Jest sporo naturalnych sposobów.Jak słyszę jak panie między sobą przechwalają się jaki krem kupiły ile zapłaciły,a więcej to chodzi ile dały kasy.Te drogie kremy to gówno warte.

   • Ania 4 stycznia 2012 o 12:51 pm

    Spróbuj też naparu ze:
    -Skrzypu polnego
    -nagietka
    -przywrotnika.
    Jako toniku. Można trzymać w lodówce 3 dni.

 31. Wojox 3 stycznia 2012 o 10:04 pm

  W tym wypadku zgadzam się jednogłośnie. Nie tylko HPV jest trucizną, wszystkie szczepionki to trucizna. Mówią (szczepionki) organizmowi że ta choroba to nic groźnego, błachostka. I organizm jest oszukiwany walcząc z ospałymi i obumierającymi zarazkami. Jak przyjdzie prawdziwa inwazja, organizm głupieje i się poddaje. Prawdziwi ludzie walczą z chorobą i się uodparniają na całe życie. Śmiać mi się chce z kolegów co się na grypy szczepią, zawsze nie omieszkam im przypominać że pierwsi chorują i kierują się do sklepu z jedynie słusznymi lekami. A ja i moja rodzinka od 2008 roku, zero gryp i innych zapaleń. Sama natura, czosnek, cytryna, miód, herbatki itp.

  Pozdrawiam pasożyty – czyli tych co tworzą nowe szczepy uodpornionych zarazków z którymi ja muszę sobie poradzić. Ale mi Bóg dał system immunologiczny i nie wolno mu pszeszkadzać.
  Zwłaszcza z tą chorobą :
  http://www.eioba.pl/a/1q75/angina-genetyczne-czyszczenie-dna

  Dlatego NWO skupia się na opryskach żeby upośledzić naszą zdolnosć do kasowasowania syfu z naszego DNA. Każdy człowiek ma intuicję-taki dodatkowy zmysł. I Ci wielkogłowi zaraz wszystko podają w wątpliwość. Mnie nie muszą omamiać „nauką”.
  Zresztą cała farmacja, to ułomna imitacja ziół i natury….

 32. eszli 3 stycznia 2012 o 10:17 pm

  Dzisiaj niemieckie media informowały o 10 tysięcznej demonstracj w Budapeszcie,A Pochanke informowała o 100 tysięcznej manifestacji w TVN o 19 w Faktach,ale perfidnie zakłamana stacja.Nawet prawdy nie umieją powiedzieć.Oglądałem na ZDF,RTL-u.

  • Peryskop 4 stycznia 2012 o 12:01 am

   @eszli – przecież między 10 tys. a 100 tys. różnica jest ZERO.
   I Pochanke o tym świetnie wie !

 33. GW 3 stycznia 2012 o 10:39 pm

  ‚Czy zamierzacie się bronić, cz też jak niewinni Żydzi, pójdziecie z milczeniem do gazu’?

  Drogi Monitorze,
  Tozto pomniejszasz Pan wiarygodnosc przeslania, A i po co?

  • Peryskop 4 stycznia 2012 o 4:14 pm

   O! Gazeta Wiadoma nareszcie tu przyszła.
   I retorycznie pyta: „A i po co?”

 34. jakzawsze 3 stycznia 2012 o 10:52 pm

  Morderca w Twoim domu

  Pomyślcie też o wodzie lub przez co ona przepływa. Mowa tu o plastikowych rurach , … hyba PCV , lub o zbiornikach wody w hydroforze. W takim zbiorniku jest gumowy płaszcz wodny koloru czarnego, pomyślcie ile toksyn musi sie przedostawać do wody z te osłony gumowej !!!

  PCW – polichlorek winylu (PVC, winyl) jest najbardziej niebezpiecznym tworzywem sztucznym. Od innych odróżnia je jedna cecha – zawartość chloru. PCW jest mieszaniną wielu toksycznych związków. W powietrzu nad wykładziną z PCW zidentyfikowano 60 substancji chemicznych, w większości szkodliwych. W czasie pożaru PCW wydziela wyjątkowo toksyczne gazy – chlorowodór i dioksyny, zabijające ludzi.

  Kolejny problem w instalacjach wodociągowych wykonanych z PVC stanowią połączenia klejowe, które moga przenikać do naszych ciał.

  http://www.rakstop.engo.pl/www/zdrowy3.htm#wply
  http://www.zm.org.pl/?a=pcw

  … to tylko namiastka tematu wobec takich własnie kryminalnych zagrożeń jak SZCZEPIONKI serwowane przez propagandowe media

  • jakzawsze 3 stycznia 2012 o 11:03 pm

   i jeszcze dodam ….

   Spalenie 1 kg PCW powoduje emisję 50 mikrogramów dioksyn, wystarczających do wywołania raka u 50000 zwierząt laboratoryjnych. Kupując PCW – zanieczyszczasz nasz kraj na zawsze.

   PLUS

   Pakowanie produktów spożywczych w plastik/folie/reklamówki = … a ludzie sie dziwia z kąd tyle chorób , a dalszą drogą wpadają w sidła karteli farmaceutycznych przez prywatne przychodnie jak i NFZ

   ==========================
   …zgroza ,boże uhowoj..

   • Kamil 4 stycznia 2012 o 8:20 am

    dobrze wiedzieć takie rzeczy

    • Rodriguez7 4 stycznia 2012 o 2:10 pm

     Średnio dobrze, to co ja mam kurwa jeść xD

  • czytelnik 4 stycznia 2012 o 9:20 am

   Dzisiaj nawet deszczowka jest niezdrowa a co dopiero to co plynie przez rure !
   Nie trzeba sie az tak zamartwiac,jaka to roznica zejsc wczesniej czy pozniej z tego swiata .
   Zyj poki sluza lata i to tam gdzie jeszcze jest czym oddychac a nie w zgnilych zadymionych/zasmrodzonych miastach .

 35. AQQ 3 stycznia 2012 o 10:57 pm

  Wszystkim, którzy chcą wiedzieć coś więcej o swoim zdrowiu radzę koniecznie obejrzeć ten film.
  Nie powierzajmy swojego zdrowia w ręce obcych NAD-ludzi (lekarzy*), którzy potrzebuja PACJENTA aby żyć-luksusowo żyć. Gdyby każdy człowiek miał wiedzę iż strach, stare przyzwyczajenia, blokady powodują objawy pseudo-chorób mielibyśmy cudowne,zdrowe życie bez lekarzy w tle!!!
  Germanska Nowa Medycyna i dr.Hamer Wam to proponuje, za darmo!

  • Peryskop 4 stycznia 2012 o 12:58 am

   AQQ – dzięki za przypomnienie NGM – Nowej Germańskiej Medycyny.

   Wiki podaje m.in. że: …Hamer purports that his method is a „Germanic” alternative to
   mainstream clinical medicine which he claims is part of a Jewish conspiracy to decimate non-Jews…

   Da liegt der Hund begraben ! Czyli – tu leży pies pogrzebany !
   Bo oficjalnie NGM jest ostro zwalczana przez establiszment srodowiskowy lekarzy.

   Otóż dr medycyny Ryke Hamer (z urodzenia Holender) zakłada, że jego metoda jest „Germańską” alternatywą dla rozpowszechnionej medycyny klinicznej, która – jak twierdzi – jest częścią żydowskiej konspiracji dla wyzbycia się nie-Żydów…

   Teoria medyczna dr Hamera jest dość ściśle powiązana z tradycyjną medycyną Dalekiego Wschodu. Ale ponadto jest przeciwwagą dla nowoczesnej zakłamanej medycyny zachodniej.
   Ta akcja nabiera dziś szczególnego znaczenia wobec faktu, że oprawcy z Auschwitz przetrwali proces w Norymberdze i wkrótce reaktywowali Bayer-BASF-Hoechst w obecnej formie globalnego kartelu Big Pharama:

   Od Norymbergii do Brukseli…
   http://www.kurkiewicz-family.com/norymbergia-bruksela.htm
   „Historia będzie się powtarzać, jeżeli o niej zapomnimy…”

   Moim zdaniem jest w Nowej Germańskiej Medycynie sporo wartościowych hipotez – jak np. ta o naturze chorób nowotworowych, oraz że konflikty i ich psychologiczne odbicia są przyczyną wielu schorzeń. Ale prawda leży gdzieś bliżej środka – i oprócz życiodajnych drobnoustrojów chroniących naszego zdrowia – występują prawdopodobnie także mikroby szkodliwe.

   A już przez moment wydawało się, że wszystko jasne…

   • hjk 4 stycznia 2012 o 8:22 am

    Kiedyś w słynnej dyskusji w sieci „samouczek” twierdził, ze nie ma mikrobów szkodliwych, a z drugiej strony każdy moze sie stac szkodliwy w warunkach beztlenowych, a moze i jakichś innych…

    • hjk 4 stycznia 2012 o 9:02 am

     tu więcej o bakteriach
     http://www.eioba.pl/a/1q75/angina-genetyczne-czyszczenie-dna

    • Ania 4 stycznia 2012 o 12:48 pm

     Tak się dzieje. Gdy układ odpornościowy jest osłabiony, czasem atakują nas nasze mikroby komensalne( takie, które normalnie żyja w nas i na powierzchni naszego ciała)
     Takie zakażenia zwane są oportunistycznymi.

   • czytelnik 4 stycznia 2012 o 9:27 am

    Nie do konca jasne ,bo kazdy czlowiek jest inny – NIEPOWTARZALNY !
    Ten sam lek nie kazdego uleczy.
    Nie kazda trucizna zabije danego czlowieka.
    Nie w kazdym lekarzu mieszka szatan.
    Nie w kazdym ksiedzu/duszpasterzu/przywodcy religijnym/guru sekty mieszka Bog.

    Nie kazdy czlowiek to aniol lub diabel.

    Czlowiek to brzmi dumnie ,cichy i spokojny gdy lezy juz w trumnie !!!

   • AQQ 4 stycznia 2012 o 2:35 pm

    Równowaga-złoty środek.
    W GNM zastanawia mnie dlaczego rodzi się tak dużo chorych dzieci, czy to powoduje=udziela się stres matki?

  • Ania 4 stycznia 2012 o 1:33 pm

   Rewelacja ! Pierwszy raz widzę takie spojrzenie na gruźlicę !!!!!

 36. jakzawsze 3 stycznia 2012 o 11:29 pm

  Ewa Minge w szpitalu!

  Zaszczepiła się przed wycieczką do Gambii i poczuła się koszmarnie!

  Ewa Minge miała wyjechać na Gambia Fashion Night z udziałem prezydenta tego kraju, Zineb Yahya Jammeh. Projektantka zaszczepiła się na żółtą febrę i zaczął się koszmar!

  Wszyscy źle się poczułyśmy po tej szczepionce, ale Ewa najbardziej cierpiała – powiedziała jej współpracowniczka. – Po dwóch dniach miałam straszne dreszcze! Nie pomagał kożuch i kozaki, które założyłam w domu. Cały czas się trzęsłam.

  Szczepienie najgorzej zniosła Ewa Minge, która wylądowała w szpitalu. Najpierw trafiła do szpitala w Zielonej Górze, potem do Bydgoszczy, do specjalnego ośrodka chorób tropikalnych.

  Ewa czuła się bardzo źle – zdradziła informatorka. – Tak wyczekiwany wyjazd do Gambii okazał się niemożliwy. Pani Ewa miała gorączkę, wymioty, nieustające dreszcze. Czuła się fatalnie i aż trzy dni była pod kroplówką. Na szczęście pokaz w Gambii, choć bez udziału autorki udał się doskonale.

  Mamy nadzieję, że Ewa czuje się już lepiej.

  http://nocoty.pl/title,Ewa-Minge-w-szpitalu,wid,14129693,wiadomosc.html

  • Konarski 4 stycznia 2012 o 10:19 am

   Niech sobie zafunduje jeszcze z 5 „szczepionek” z rtęcią i chemicznym ścierwem to szybciej zjedzie gwiazdka z tego świata.
   Stać ją. Czemu się krępuje?

   • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 10:45 am

    Ci ludzie są ofiarami systemu , są poprostu zaślepieni, są nieświadomi, nie mają zielonego pojęcia, nic niewiedzą. Tych szczepionek bym nawet nieżyczył swojemu wrogowi.

    ALE POWIEM TAK. Jest grupa ludzi która wie co robi i robi to z premedytacja , czyli sponsorowanie koncernów, ROBIĄ TO Z CZYSTĄ PREMEDYTACJA. Ci ludobujcy niemają żadnej empati do nas …. TO TRZEBA nagłaśniać !!!! Tak jak to robi Marek i zniego przykład trzeba brać …. Demaskować kryminalistów w uniformach !

 37. alexirin 3 stycznia 2012 o 11:37 pm

  Szczepionki -broń masonerii -na depopulację !

  http://gloria.tv/?media=235768

 38. czytelnik 4 stycznia 2012 o 9:30 am

  Wystarczy sie nie szczepic i juz im bron wytracisz z reki .
  Pamietaj ,ze czlowiek musi sie tylko wysrac/odlac i umrzec !
  Jak zyc – wybor nalezy do ciebie.

 39. Konarski 4 stycznia 2012 o 10:16 am

  Szachrajski system bankstersów z mediami w ręku właśnie „wystrugał” Rona Paula. 😦
  Główne mendia w rękach masońskich szubrawców i satanistów zrobiły swoje.

  Prawybory w USA. Romney wygrał ośmioma głosami z Santorumem
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/prawybory-w-usa-romney-wygral-osmioma-glosami-z-sa,1,4988864,wiadomosc.html

 40. iHe 4 stycznia 2012 o 10:26 am

  Ktoś się pokusił o świetny komentarz na łónecie:
  „~perunek: Tzw. „demokracja zachodnia” opiera się na dwóch filarach:
  1. „Niezależność” banku centralnego.
  2. Wolny przepływ kapitału.
  Wolne wybory do parlamentu są mniej znaczące, choć propagandowo bardzo eksploatowane.
  Pokrótce te dwa filary omówię:
  1. Określenie banku centralnego „niezależnym” jest bardzo mylącym określeniem gdyż chodzi o niezalezność od lokalnie wybranej władzy a nie o niezależność od zagranicznych decydentów/lobbystów. Na podobnej zasadzie można by rząd Jaruzelskiego nazwać „niezależnym” bo był niezależny od woli lokalnych mieszkańców. W rezultacie polityka finansowa kraju kierowana jest przez międzynarodowe elity dla realizacji ich interesów a nie lokalnych.
  2. Wolny przepływ kapitału oznacza zniesienie wszelkich restrykcji odnośnie wykupu lokalnych przedsięwzięć przez międzynarodowy kapitał. Ma to krytyczne znaczenie w przypadku rynku mediów, gdyż ten rynek kapitałowo na świecie jest niezwykle skoncentrowany. Główne lokalne media zostają szybko wykupione i kreaują obraz świata pożądany przez międzynarodowe elity.
  Gdy te dwa filary zostaną ustanowione wolne wybory niewiele mogą już zdziałać dobrego dla miejscowych.

 41. jakzawsze 4 stycznia 2012 o 10:33 am

  Kryminalne media robia niesamowitą nagonke na WĘGRY:

  np.

  „Węgry stały się pierwszym państwem UE, które przeczy twierdzeniu, iż procesy demokratyczne są nieodwracalne. Biorąc pod uwagę obecne problemy gospodarcze Europy, może nie być ostatnim” – konkluduje „Financial Times”.

  LUB (…propaganda UWAGA !)

  „Financial Times”: Konstytucyjny zamach stanu na Węgrzech

  =============================================
  „Financial Times” jest tubą propagandową w rękach Londyńskich luminairzy kryminalistów od 1888 ( … już piorą mózgi) Redakcja popiera wolny rynek i globalizację, jest także przychylna Unii Europejskiej.Tak pisze wikipedia.
  ================================
  NO TO TERAZ WSZYSTKO JUŻ WIEMY- czym to pachnie, a ci co siedzą w temacie wiedzą o co chodzi i z jakich „źródeł oświeconych” pochodzą te informacje wyświetlane oczywiście na polskich tuba propagandowych i analogicznie ROUTER i AP (Associated Press) kupił dom Rotszyldów … itak dalej i tak dalej …, a najbardziej szkoda tych ludzi co niemają pojecia (nie mają internetu lub nielubia go używać) , ci ludzie czytając to myślą że to prawda i tak ma być … WRRR

 42. theaspartam 4 stycznia 2012 o 10:40 am

  Religia, największy rak świadomości- https://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhee#p/a/f/0/9sBRUHM_xTg

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 11:11 am

   @aspartam
   przewińcie na 13 minute tego nagrania- pokazane co czym jest ….

   • wojo 4 stycznia 2012 o 11:54 am

    A kiedy władcy świata stwierdzą że religia jest źródłem zła na świecie-a to jeden z kroków do przejęcia władzy nad światem- do którego dojdzie w ciągu kilku lat , spełnieni się proroctwo biblijne zapisanego w Księdze Objawienia-upadek Babilonu Wielkiego.
    @theaspartam tak więc z całym szacunkiem do Ciebie,nie jest żadnym odkryciem to że religia nie krzewi pokoju na świecie tylko wręcz go burzy,w Biblii zanotowano to już blisko 2000 lat temu.

 43. Pingback: Polscy naukowcy,znów źródłem kłopotów dla rządu ??? Dzięki wodorowi będzie można ogrzać całe gospodarstwo i zapewnić mu prąd. « Zenobiusz's Blog

 44. jakzawsze 4 stycznia 2012 o 11:56 am

  Komentarz z łunetu znaleziony:

  „~Boolan do ~WDOWA: Ma pani na myśli Chazarów, którzy przyjęli religię judaistyczną ok. 760 roku . Tworzyli państwo chazarskie w dolinie Wołgi w średniowieczu. Zostali rozbici przez plemiona ruskie i germańskie. Rozpierzchli sie po europie, min. w Polsce gdzie zobyli władzę w 1944 roku po wejściu Stalina do Polski i dzierża ta władzę do dzisiaj. Chazarowie nie są Żydami, lecz nazywają się sami żydami poprzez przyjęcie religii judaistycznej ok. 762 roku.. Chazarowie pochodzą z plemion azjatyckich, które osiedliły się w dorzeczu ujścia Wołgi. W przeszłości wyznawali kult falusa. W Polsce ok 80% żydów to Chazarowie.”

  ==============
  …heh oficjalnie bez cenzury, ciekawe czemu nie cenzuruja, co jest grane …

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 12:11 pm

   (skopiowane z … ktoś tam napisał,wypocił)

   „Żydzi dzielą sie na dwa główne nurty, Żydzi sefardyjscy (nazywani od miejscs osiedlenia się w hiszpanii po wypędzeni ich z palestyny przez cesarza Hadriana ok r. 160 po hrystusie) ok 20 % w Polsce oraz żydzi aszkanazyjscy w języku Chazarów aszkanaz czyli german tj. od miejsca osiedlenia sie duzej grupy żydów chazarskich w niemczech. Stąd nazwa żydzi aszkanazyjscy.”
   =========================
   Co jak co to niewiem czy to fakt czy jaki fałsz, ale ciekawe info do weryfikacji …bo wszędzie robią nagonki na żydów, i każde plemie przypisuje sobie że to naród wybrany , a tam rózni talmudyści i ortodoksyjni którzy podobno sie odcinaja od syjonistycznych talmudystów

   hmm .. obecny syjoniści chba nic niemją wspólnego z starotestamentowym syjonem.

   KIEDYŚ termin SYJON oznaczał – góra ozdoby boga, no ale po zachowani sie przebierańców nic chyba z tym wsþólnego nie mają, bo „PO OWOCACH ICH POZNACIE” -tak jak to tam Jezus mówił … moge być w błendzie też co tu pisze, i jak co to prosze o korekte … ( to jest tylko taki „szkic” tego zagadnienia tajemniczego)

   • Ania 4 stycznia 2012 o 12:39 pm

    Maja ,mają. Prawdziwi synowie Izraela nadal mieszkają w… Palestynie i są Palestyńczykami! W VII w przeszli na Islam i wymieszali się z arabskimi najeźdcami. Żeczywiście, obecnie za żydów uważani są Aszkenazyjczycy i Sefardyjczycy. Tylko ze Jakub zwany Izraelem miał 12 synów ( z róznymi kobitkami) i oni dali początek 12 plemionom Izraela. Pozostałe 10 zaginęło i rózne inne czasem egzotyczne ludy uwazaja się za ich potomków. Np Falaszowie z Abisynii są czarni.
    Ale u żydów istnieje konwersja. Tzn za Żyda uważany jest ten, który przeszedł na Judaizm, niezależnie od pochodzenia etnicznego. Talmud nawet szczególnie podkresla, że nie należy robić różnicy miedzy Żydami z urodzenia a konwertytami.
    I oni sa narodem wybranym. Jahwe ich wybrał, włóczył po pustyni przez 40 lat, aż zostali tacy, jakich chciał mieć. Widocznie takie mają posłannictwo, aby rządzić tym światem za pomocą pieniędzy.
    Ale nikt z nas, nie-żydów nie musi się z tym zgadzać. Ja na to nie przystaję.

    • Ania 4 stycznia 2012 o 12:43 pm

     Jakoś mi to ” rzeczywiście ” kiepsko wyszło. Popraw Adminie, proszę.

     • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 1:01 pm

      @Ania
      niemam tak pojecia bo sam jestem zielony w tym temacie a to co wiem to , to co żem sie naczytał , czas pokaże co to bedzie, podobno ci… , te 12 pokolen jest rozproszene na całej ziemi zmieszane z narodami, „po owocach ich poznacie” , czas pokaże a narazie to cholera wie co to bedzie a nie zapowiada sie ciekawie, i sam niewiem co myślec a „masówki” mi sie niewidza , te całe kotrole umysłu- programowania stada i te sprawy …. czas pokaże bo jak narazie to jest prowadzona cicha wojna przeciw bialemu czlowiekowi i nie tylko … TEMAT RZEKA ..

   • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 12:50 pm

    i żeby wam jeszcze wiencej namieszać zmixować temat SYJONU

    W filmie Matrix Syjon (ang. Zion) jest ostatnim miastem ludzkim, ulokowanym głęboko pod powierzchnią Ziemi. Na dzień dzisiejszy na terenia USA i nie tylko budują mega gigantyczne bazy miasta pod ziemią. Po co ? Czy faktycznie zbliża się jakiś kataklizm ? sami oceńcie , i te anomalie pogodowe plusowe temperatury, na południu polski nie ma sniegu w górach za oknem to widze teraz i nigdy tak niewidziałem ..!!! W pierwszej części matrixa uzywali programu do włamywania i ten program do audytu w świecie realnym istnieje … http://nmap.org/ . Idąc dalej w tym filmie porzez nmap włamali sie do jakiejś elektrowni i hasło było ZION … przypadek czy co ? coś się chyba kroi nad całą ludzkościa … i ostrzegąją nas w filmach aby schizy popłochu nie robić …. ta informacja tylko dla ludzi z ruzmem lub holera wie

    Tutaj screen-szot:

    3 linijka od góry:
    „#shhnuke 10.2.2.2.2 :ssh -rootpw=”Z10N …101”
    http://nmap.org/movies.html
    =========================
    co jak co oceńcie sami, każdemu różnie się wydaje … , i też trzebą się dystansować do tego typu rewelacji

    • AQQ 4 stycznia 2012 o 1:22 pm

     …od Felicyty…

     Przy wspolnym obiedzie rozmawiaja katolik, protestant, mulzumanin i zyd.
     Katolik-jestem tak bogaty, ze zamierzam kupic CityBank
     Protestant-ja jestem bardzo bogaty i kupie sobie General Motors
     Mulzumanin-ja jestem bajecznie bogatym ksieciem…kupie Microsoft
     Zapadla cisza, wszyscy czekaja co odpowie zyd.
     Ten spokojnie zamieszal kawe, oblizal lyzeczke i odlozyl na spodek.
     Nastepnie popatrzyl na pozostalych biesiadnikow i mowi-
     a ja nie sprzedaje.
     Ludzie kręcą się w kółko, potykają o prawdę….a ona leży pod nogami.

 45. ALFA 4 stycznia 2012 o 12:00 pm

  A teraz wszyscy sprawdzają czy będą z nas wychodziły pasożyty
  Przeprowadzenie zabiegu: 24 godziny przed zabiegiem dieta bezcukrowa,
  Możemy kupić zioła na pasożyty do kąpieli, ale można też spróbować bez ziół.
  Temperatura kąpieli dość ciepła. Wsadzamy pacjenta do wanny, dobrze jest aby przez kilka minut leżeć w ziołowej kąpieli z równoczesnym polewaniem całego ciała. Do oddzielnych spodków dajemy sztuczny miód i mąkę pszenną bierzemy na dłoń troszkę miodu i mąki rozcieramy między dłońmi, smarujemy /wcieramy / w strefę pleców a następnie spłukujemy ziołami z wanny, czynność tą powtarzamy kilkakrotnie. Po kilkunastu ruchach na skórze pojawią się w porach pasożyty, które jak igiełki pokrywają strefą oczyszczaną, wówczas maszynką do golenia lub nożem z ząbkami / taki z zestawu stołowego / ścinamy, golimy je i spłukujemy ziołami. Czynność wykonujemy tak długo aż pasożyty przestaną wychodzić. Dalsze oczyszczanie przeprowadzamy w identyczny sposób w strefach; szyi ale tylko strony boczne, szczególnie okolice węzłów i ślinianek, twarzy i kończyn górnych od barku do łokcia. Na strefie twarzy, szyi szczególnie kobietom i dzieciom nie używamy maszynki do golenia. Podczas zabiegu utrzymywać dość ciepłą temperaturę wody w wannie uzupełniając co jakiś czas wrzątkiem. Po zakończeniu czynności pacjenta kąpiemy, podajemy do wypicia herbatkę z mięty i pokrzywy z dodatkiem soku z czarnej porzeczki. Co jeden – dwa tygodnie zabieg powtarzamy aż do skutku.
  Jak wykazuje dotychczasowa praktyka po przeprowadzeniu kuracji oczyszczającej pacjenci uzyskali poprawę stanu zdrowia, szereg dolegliwości ustąpiło samoistnie.

  Żródło :www.igya .pl

 46. iHe 4 stycznia 2012 o 12:39 pm

  Rozważam czy jeżeli zostanie dopuszczona jawna nagonka na Żydów i homoseksualisów to nie dlatego,że nagle stracili poparcie,tylko dlatego,że są bezpiecznikiem przed właściwą organizacją.
  Są rodzajem problemu i głównym winnym w razie potrzeby.
  (Peryskop wkleił tu świetne złote myśli na temat Żydów,sporo uwag pochodziło od masonów w dodatku francuskich)

  Problem który się stwarza można równie łatwo rozwiązać przez odcięcie funduszy i poparcia medialnego i aparatu terroru.(yy władzy)
  (taki nazistowski kombajn pałka ,kamera i kiełbasa wybiórcza)

  Jednak w świadomości ludzi mimo wszystko pokutuje masę półprawd choćby ta ,że Żydzi przejęli władze w Polsce wraz ze Stalinem.
  (he he ,a co z całą masą frankistów..typowe w Polin)

  W naszym pasożytowanym kRaju są wielowiekowe tradycje luminarskie i jawnie kolaboranckie.
  Międzynarodówka tu zawsze miała silne POparcie nie tylko w tyłek.

  Nasz kraj świętuje konstytucje 3 maja jako powód do dumy a istnieje sporo dowodów na to,że był to rasowy pocałunek śmierci podarowany nam przez kolaborantów i obce wywiady.
  Takich przykładów naszej oficjalnie zakłamywanej historii można by mnożyć.

  Rewolucyjne spięcie przerywa drucik a nie organizacje.

  A fartuszkowa mafia jako w dużej mierze bezideowa(o ile ideowością można nazwać krypto satanizm) kontroluje fale za pomocą swoich koryt.
  Mam dość podobne przemyślenia do tego co się będzie działo w V Rzeszy(US.sa)
  jak Izrael wyparuje.
  Wszystko już czeka.

  A więc „drodzy” Żydzi dalej słuchajcie swoich khazarskich nazi ziomków,oni się przefarbują ,
  ,a wy grzecznie wraz z nami do pieca.Fartuszek to strój ,żeby sobie ubrania nie pobrudzić przy brudnej robocie.
  Im bardziej haftowany tym sugeruje wrażenie ,że robota czystsza.

  Pozwolę sobie wkleić bardzo nieprawomyślne spojrzenie na naszą zakłamaną histeorie:
  (Oczywiście nic się nie zmieniło)

  „p. Władysław Obrzut zajmuje się „Dylematami związanymi ze świętowaniem rocznicy konstytucji 3 maja”, pisząc wprost:

  „Jeśli będziemy oceniać konstytucję 3 maja samą w sobie, jako pojedynczy fakt historyczny, w oderwaniu od szerszych procesów historycznych, to ta ocena musi zawsze wypaść niezmiernie pozytywnie; będzie ona wyłącznie powodem do zachwytu i narodowej dumy. Powstaje jednak pytanie, czy takie podchodzenie do zagadnienia jest najbardziej właściwe i słuszne? Otóż, wydaje się, że nie do końca. Chcąc mianowicie wyciągnąć z danego wydarzenia historycznego rzeczowe wnioski i nauki, należy patrzeć na nie w szerszym kontekście i starać się dowiedzieć jak najwięcej o jego kulisach i całej epoce, w jakiej ono się działo, a nie zadowalać się krążącymi wokoło obiegowymi opiniami. (…)

  Prusy były więc nieubłaganym, śmiertelnym wrogiem Polski. Oczywiście, Rosja była również wrogiem Polski, ale była nim na inny sposób. Nie potrzebowała aż tak bardzo polskiej czy litewskiej ziemi, bo miała dosyć swojej. Co prawda, rościła pewne pretensje do niektórych ziem zamieszkanych przez ludność ruską, wyznającą prawosławie, jednak w omawianym czasie ta tendencja w rosyjskiej polityce zagranicznej wyraźnie słabła. Dominującą bowiem tendencją w polityce rosyjskiej wobec Polski, i to już od czasów Piotra Wielkiego, było uczynienie z niej rosyjskiego satelity, tj. zachowanie Polski w dotychczasowych granicach jako państwa zależnego, jako wasala, i nie dzielenie się wpływami w niej z nikim. Taką też politykę względem Polski Rosja zasadniczo prowadziła przez długie dziesięciolecia. (…)

  Przywódcy stronnictwa ,,patriotycznego” nie potrafili widać wyciągnąć z tego wszystkiego właściwej lekcji. Wprost przeciwnie, wydawało się im, że związek z tymi samymi Prusami będzie najlepszą gwarancją polskiej niepodległości. Swoją drogą, trudno jednak zrozumieć, skąd znalazło się w ówczesnej Polsce tyle sympatii i zaufania właśnie dla Prus. Otóż, wpłynęło na to wiele czynników. Prusy miały swoich stronników w Polsce już w siedemnastym wieku. Już wtedy pruskie złoto potrafiło skusić niejednego polskiego magnata. Natomiast pod rządami saskimi wykształciło się już całe propruskie stronnictwo na czele z potężnym rodem Potockich. (…) W znacznym stopniu dopomogło mu do tego to, że było ono bardzo mocno wspierane przez masonerię. Jak się bowiem okazuje, główni przywódcy stronnictwa „patriotycznego” i duża część jego członków należała do tej tajemnej organizacji. Mało tego, należała do masonerii prawie cała elita polityczna i kulturalna czasów stanisławowskich. Wiadomo o tym z badań kilku bardzo poważnych historyków, przeprowadzonych w końcu dziewiętnastego wieku w oparciu m.in. o zachowane archiwa masońskie.

  Badania te wykazały, że wpływ masonerii roztaczał się bardzo szeroko nie tylko na ówczesną polską magnaterię, ale także na dwór królewski, część zamożnej szlachty, a nawet niektórych, co prawda nielicznych, ale bardzo wpływowych duchownych. Kto wie, czy to właśnie nie więzy masońskie były tym czynnikiem, który w ostatecznym rozrachunku pozwolił „patriotom” uzyskać przewagę w Sejmie. Prusy były bowiem w owym czasie jednym z największych światowych centrów masonerii. Co więcej, istniejące wówczas polskie loże masońskie były blisko powiązane z pruskimi i poddane ich zwierzchnikom. To właśnie tu tkwiła prawdopodobnie zasadnicza przyczyna tak silnej fascynacji i takiego zapatrzenia się stronnictwa „patriotycznego w Prusy. Jak wielkie rozmiary osiągnęła ta fascynacja może najlepiej świadczyć fakt, że wodzowie stronnictwa „patriotycznego” po prostu pozwalali komenderować sobą pruskim dyplomatom, i z reguły to tylko było uchwalane w Sejmie, co najpierw uzgodniono na tajnych spotkaniach z posłem pruskim w Warszawie. (…)

  Powszechna polska opinia to właśnie na Targowicę zrzuca niemal wyłączną winę za doprowadzenie Polski do zguby. Nie usprawiedliwiając jednak w niczym targowiczan, trzeba zdać sobie sprawę z tego, że gdyby nawet ich nie było, to Rosja na dłuższą metę tak czy owak nie pogodziłaby się ze związkiem polsko-pruskim, a tym samym z utratą dotychczasowych swoich wpływów w Polsce i zapewne znalazłaby wcześniej czy później jakiś inny pretekst czy sposób, by się z Polską rozprawić. Byłoby to bardzo łatwe do przeprowadzenia właśnie z tego podstawowego powodu, że Prusy ani przez moment nie zamierzały Polski bronić, ale zamierzały postąpić wprost przeciwnie. Wniosek z tego wszystkiego może być tylko taki, że konstytucja 3 maja, przy całej jej doniosłości i wewnętrznej wartości, nie mogła utrzymać się dłużej właśnie z powodu całkowicie błędnej polityki zagranicznej sejmu czteroletniego. (…)

  „Patrioci” swoją samobójczą propruską polityką poprowadzili Polskę do katastrofy. Oddajmy tu raz jeszcze głos Jędrzejowi Giertychowi, który tak oto opisuje przypuszczalne, utajone motywy uchwalenia konstytucji 3 maja: ,,Myślę, że nie popełnię błędu, wyrażając przekonanie, że masoneria w sejmie czteroletnim wcale nie stawiała sobie za główne zadanie dokonania reform i w tym celu uchwalenia konstytucji 3 maja. To był tylko pretekst, środek do zdobycia sobie licznego zastępu stronników. Jej istotnym, głównym celem było utrzymanie Polski w systemie polityki pruskiej i poróżnienie jej z Rosją. Nie wiem, nie śmiem tego twierdzić w sposób stanowczy ale podejrzewam, że na szczytach obozu masońskiego byli ludzie – niekoniecznie rodowici Polacy – którzy dobrze wiedzieli, do czego w istocie zmierzają: do rozbioru i unicestwienia Polski” (Tysiąc lat historii polskiego Narodu).

  Czytając te słowa, otrzymałem nareszcie logiczną i przekonywującą odpowiedź na nachodzące mnie już od wielu lat myśli, dlaczego to rządzący dziś Polską fanatyczni zwolennicy Unii Europejskiej, a więc zadeklarowani przeciwnicy państwa narodowego, tak ochoczo obchodzą święto, upamiętniające przecież oficjalnie walkę o ocalenie bytu państwowego Pierwszej Rzeczypospolitej. Prawdopodobnie chodzi tu o zachowanie wszystkich możliwych, zewnętrznych pozorów wobec Polaków, że państwo nasze, pomimo wcielenia do Unii, dalej realnie istnieje i jest rzekomo suwerenne. Ponadto niewykluczone, że te huczne obchody nawiązują w jakiejś mierze i do wspomnianych powyżej przypuszczalnych, utajonych motywów uchwalenia konstytucji. W końcu orientacja geopolityczna jej twórców jest przecież, ogólnie biorąc, zbieżna z orientacją sił rządzących obecnie naszym krajem.”

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 2:02 pm

   …. może by lepiej linka było podać

   • Peryskop 4 stycznia 2012 o 4:50 pm

    …. może by lepiej linka było podać

    http://polski.blog.ru/137099603.html

    • iHe 4 stycznia 2012 o 9:09 pm

     Było, ale chodziło mi o ten konkretny fragment,a i tak chyba nie zostałem zrozumiany.
     Może za bardzo wybiegam ,a za brak linka przepraszam.

     W każdym razie Żydom nie zazdroszczę.
     Zionmale się postarali o doskonały klimat do znacznej redukcji tej diaspory.Inne populacje już nieźle giną i cierpią,odczuwają sprawiedliwy gniew w stosunku do Żydów.

     Nie żebym ich żałował,po prostu wiem,że jak sprawy pójdą
     tylko i wyłącznie w kierunku polowania na Żydów
     to główni winni się przefarbują ,
     a my się pogrążymy w sterowanym bagnie nienawiści.

     I właśnie to chciałbym podkreślić,że dla nas to bardzo źle, jak mówi się tylko Żyd,khazar czy szabas goj.Takie określenia wroga (tak na prawdę bezosobowego)
     zmienią tłum w zwykły motłoch łatwo sterowalny dla inżynierów społecznych z satanowa.

     Gniew społeczny powinien być skierowany w konkretne osoby ,instytucje,urzędy czy agencje.

     Inaczej para pójdzie w gwizdek i tłoki NWO,a właśnie o to chodzi naszym architektom,o paliwo,ciśnienie do ich maszyny.A ciśnienie rośnie.

     Ogromna większość naszych oprawców tak samo jak wiernie wspierała Żydostwo szybko zmieni zdanie jak wiatr historii powieje w 2 stronę.Zmienią menore na cokolwiek.
     Wiatr historii zmienia kierunki ,ale łódka z dobrym sternikiem potrafi się dostosować,
     może nawet woli pod wiatr halsem.Szczególnie ,że wpłynęli świadomie na rafy.

     Więc musimy bardzo uważać na sternika bo nie wiadomo czy nie uczył się na Tytaniku.(Tusk?)

     To bardzo ważne,żeby nagonka na Żydów nie przesłoniła walki z banksterami i ich pachołkami politykami.
     A jak wiemy temat zastępczy już wielokrotnie uprawiano w polityce.
     I

 47. Pingback: III RP zabije Cię, jeśli będziesz stawiał opór – ale na każdego zamordowanego przez mechanizm władzy i represji, stu innych chwyta za broń! « Kefir 2010: polityka, informacje, NWO, szczepionki

 48. theaspartam 4 stycznia 2012 o 1:57 pm

  Założę się o browara że ceny ropy skoczą załamując gospodarkę całego świata co doprowadzi do 3 wojny światowej,a z Iranu kryminalne media zrobią kozła ofiarnego za którym wstawi się Rosja i Chiny http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7001318-wyprzedzajacy-atak-nuklearny-na-iran?page=1

 49. Pingback: Morderstwo Jolanty Brzeskiej – zrobię wszystko, co w mojej mocy, by nagłośnić tę sprawę. Pogrzeb Jolanty Brzeskiej 3 stycznia 2012, ponad osiem miesięcy od daty morderstwa – czy to nie dziwne? « Kefir 2010: polityka, informacje, N