Fulford – uzupełnienie

Benjamin Fulford – uzupełnienie (…) Pod koniec stycznia zaczną się poważne problemy, gdy wielkie instytucje podsumują swoje rozliczenia. Wg. informacji z CIA, mogą paść takie banki jak Citibank, Deutschebank, Bank of America, Goldman Sachs i J.P. Morgan (…) 

Benjamin Fulford – uzupełnienie

Należy się kilka słów uzupełnienia do streszczenia wywiadu z Benjaminem Fulfordem z dn. 29 grudnia, który niedawno zamieściłem na blogu. W artykule z dn. 26 grudnia 2011 Fulford podał, że:

  • -Seria aresztowań a Japonii to dopiero początek zmian. Aresztowanym zarzuca się wykorzystywanie Banku Japonii dla finansowania prywatnych inicjatyw.
  • Jednym z aresztowanych jest były Minister Finansów i Ekonomii Heizo Takenaka, który jest przesłuchiwany za zamkniętymi drzwiami i podobno „śpiewa jak kanarek”. Jedną z najważniejszych kwestii jest wyjaśnienie dlaczego przekazał kontrolę nad bankiem centralnym Japonii zagranicznym oligarchom, wliczając w to klany Rockefellera i Busha.
  • [komentarz monitorpolski: jeśli sprawy pójdą dobrze, a na to się zapowiada, podobne kwestie będą musieli wyjaśnić ministrowie innych krajów, którzy w podobny sposób dokonali zdrady swoich państw. Niewykluczone, że i do tego dojdzie w Polsce, wg. moich źródeł NBP prawdopodobnie zatrudnia tylko pracowników z pewnej grupy etnicznej i aby tam dostać pracę potrzebne jest odpowiednie poręczenie].
  • Stara ekipa z b. premierem Yasuhiro Nakasone próbuje utrzymać swoją silną pozycję mimo serii aresztowań.
  • Kim Jong Il został zabity przez szwedzką prostytutkę dwa lata temu, która podała mu truciznę wywołującą atak serca. Od tamtej pory w Korei Północnej zastąpiło do dwóch sobowtórów – obaj zostali sprzątnięci. Informacje te pochodzą z prawicowych źródeł japońskich oraz od północnokoreańskiego agenta w Japonii. Kim Jong Un jest synem Japonki Megumi Yokota, która była porwana w wieku lat 13 i przewieziona do Korei Północnej. Yokota jako agent Korei Północnej towarzyszyła Kimowi podczas jego studiów w Szwajcarii. Obecnie chce powrócić do Japonii.
  • Źródła pochodzące z rodziny Rotszyldów doniosły Fulfordowi, że Korea się niedługo zjednoczy pod przewodnictwem b. Korei Północnej, powołany zostanie tam bank centralny – co ma się przyczynićdo gwałtownego rozwoju tego nowego kraju. 1 milion uchodźców wróci do Korei z USA. Amerykańskie wojska opuszczą półwysep.
  • Ustalono, że pomiędzy Chinami i Japonią handel będzie rozliczany bezpośrednio w walutach tych krajów. Jak dotąd 60% transakcji było rozliczanych w dolarach.
  • Zmiany w Azji będą miały silne reperkusje w Europie i Stanach Zjednoczonych już w tym roku. Pod koniec stycznia zaczną się poważne problemy, gdy wielkie instytucje podsumują swoje rozliczenia. Wg. informacji z CIA, mogą paść takie banki jak Citibank, Deutschebank, Bank of America, Goldman Sachs i J.P. Morgan. Goldman Sachs jest kontrolowany przez Rockefellerów.
  • Pewne jest, że wewnątrz rodzin, w których posiadaniu znajdują się wielkie banki, w tym FED, nastąpił wyraźny podział. Niektóre z nich są na tyle aroganccy, że nie chcą ustąpić po cichu. Jednakże z pozycji lidera usunięto Geroge’a Busha Seniora, a nowe przywództwo zgodziło się już na plany Bractwa Białego Smoka na proponowane zmiany – zakończenie ubóstwa i powstrzymania niszczenia planety. Jest też przeciwne rządom dynastii rodzin królewskich i zapowiada zorganizowanie rozruchów w Ameryce Północnej i Europie w lecie, kiedy ciepła pogoda będzie sprzyjać wielkim demonstracjom.
  • Ludzkość zostanie uwolniona z kryminalnych elit, jednak kolektywnie musi być zdecydowana to zrobić. Wtedy można pod koniec roku urządzić wielką zabawę.
Reklamy