Fulford – uzupełnienie

Benjamin Fulford – uzupełnienie (…) Pod koniec stycznia zaczną się poważne problemy, gdy wielkie instytucje podsumują swoje rozliczenia. Wg. informacji z CIA, mogą paść takie banki jak Citibank, Deutschebank, Bank of America, Goldman Sachs i J.P. Morgan (…) 

Benjamin Fulford – uzupełnienie

Należy się kilka słów uzupełnienia do streszczenia wywiadu z Benjaminem Fulfordem z dn. 29 grudnia, który niedawno zamieściłem na blogu. W artykule z dn. 26 grudnia 2011 Fulford podał, że:

 • -Seria aresztowań a Japonii to dopiero początek zmian. Aresztowanym zarzuca się wykorzystywanie Banku Japonii dla finansowania prywatnych inicjatyw.
 • Jednym z aresztowanych jest były Minister Finansów i Ekonomii Heizo Takenaka, który jest przesłuchiwany za zamkniętymi drzwiami i podobno „śpiewa jak kanarek”. Jedną z najważniejszych kwestii jest wyjaśnienie dlaczego przekazał kontrolę nad bankiem centralnym Japonii zagranicznym oligarchom, wliczając w to klany Rockefellera i Busha.
 • [komentarz monitorpolski: jeśli sprawy pójdą dobrze, a na to się zapowiada, podobne kwestie będą musieli wyjaśnić ministrowie innych krajów, którzy w podobny sposób dokonali zdrady swoich państw. Niewykluczone, że i do tego dojdzie w Polsce, wg. moich źródeł NBP prawdopodobnie zatrudnia tylko pracowników z pewnej grupy etnicznej i aby tam dostać pracę potrzebne jest odpowiednie poręczenie].
 • Stara ekipa z b. premierem Yasuhiro Nakasone próbuje utrzymać swoją silną pozycję mimo serii aresztowań.
 • Kim Jong Il został zabity przez szwedzką prostytutkę dwa lata temu, która podała mu truciznę wywołującą atak serca. Od tamtej pory w Korei Północnej zastąpiło do dwóch sobowtórów – obaj zostali sprzątnięci. Informacje te pochodzą z prawicowych źródeł japońskich oraz od północnokoreańskiego agenta w Japonii. Kim Jong Un jest synem Japonki Megumi Yokota, która była porwana w wieku lat 13 i przewieziona do Korei Północnej. Yokota jako agent Korei Północnej towarzyszyła Kimowi podczas jego studiów w Szwajcarii. Obecnie chce powrócić do Japonii.
 • Źródła pochodzące z rodziny Rotszyldów doniosły Fulfordowi, że Korea się niedługo zjednoczy pod przewodnictwem b. Korei Północnej, powołany zostanie tam bank centralny – co ma się przyczynićdo gwałtownego rozwoju tego nowego kraju. 1 milion uchodźców wróci do Korei z USA. Amerykańskie wojska opuszczą półwysep.
 • Ustalono, że pomiędzy Chinami i Japonią handel będzie rozliczany bezpośrednio w walutach tych krajów. Jak dotąd 60% transakcji było rozliczanych w dolarach.
 • Zmiany w Azji będą miały silne reperkusje w Europie i Stanach Zjednoczonych już w tym roku. Pod koniec stycznia zaczną się poważne problemy, gdy wielkie instytucje podsumują swoje rozliczenia. Wg. informacji z CIA, mogą paść takie banki jak Citibank, Deutschebank, Bank of America, Goldman Sachs i J.P. Morgan. Goldman Sachs jest kontrolowany przez Rockefellerów.
 • Pewne jest, że wewnątrz rodzin, w których posiadaniu znajdują się wielkie banki, w tym FED, nastąpił wyraźny podział. Niektóre z nich są na tyle aroganccy, że nie chcą ustąpić po cichu. Jednakże z pozycji lidera usunięto Geroge’a Busha Seniora, a nowe przywództwo zgodziło się już na plany Bractwa Białego Smoka na proponowane zmiany – zakończenie ubóstwa i powstrzymania niszczenia planety. Jest też przeciwne rządom dynastii rodzin królewskich i zapowiada zorganizowanie rozruchów w Ameryce Północnej i Europie w lecie, kiedy ciepła pogoda będzie sprzyjać wielkim demonstracjom.
 • Ludzkość zostanie uwolniona z kryminalnych elit, jednak kolektywnie musi być zdecydowana to zrobić. Wtedy można pod koniec roku urządzić wielką zabawę.
Reklamy

378 responses to “Fulford – uzupełnienie

 1. rmld77 4 stycznia 2012 o 2:06 pm

  Przerażenie ogarnia, z jaką nienawiścią atakowany jest Monitor i Zenobiusz na innych blogach. PRZERAŻENIE!

  • Wojox 4 stycznia 2012 o 2:37 pm

   Czytam tylko monitor, losyziemi, zmianynaziemi, nowaatlantyda, innemedium, czasami newworldorder (po załamaniu straciłem do nich „ciąg”), sekretyameryki.
   Więc mnie nie obchodzi nagonka tłumoków i służb na monitor. Jeśli ktoś żetelnie informuje nie wprowadzając kłamstw w obieg to się obstoi.

   Dodam że z powyższego dodatku wynika że jeśli szykują taką poprawę dla ludzkości, to idealnie pasuje do biblijnego proroctwa. „A kiedy będą mówić „Pokój i Bezpieczeństwo”, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną i nie umkną. List do Tesaloniczan. Nie podaję który, pobudzam do myślenia i sięgnięcia po Pismo Święte.

   Kiedy ludzkości bedzie się wydawać że już „załatwili” stare sprawy i perspektywa mleka i miodu przed nimi, wtedy nastąpi ZONK ….

   • ... 4 stycznia 2012 o 10:36 pm

    racja antychryst bedzie niesamowicie przebiegły – mozliwe ze zanim dojdzie do wielkiej wojny na bliskim wschodzie wpierw USA zostana powalone na ziemi – LEW Z ORLIMI SKRZYDŁAMI – USA ????????????????????????? : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=143

    • Wojox 5 stycznia 2012 o 4:23 pm

     Antychryst jest znany od około 300 roku. Więc nie ma co czekać na jakiegoś innego. Organizacja ta od samego początku przekręca słowa Jezusa…Dlatego w Biblii mówi się że jest to ANTY…Chryst, przeciwnik…

     • ... 5 stycznia 2012 o 6:56 pm

      w Biblii jest mowa ze to bedzie człowiek , w 13 rozdziale Objawienia jest podwójne znaczenie z jednej strony człowiek z drugiej 4 panstwo z Ksiegi Daniela

      , o mozliwym upadku USA – mozliwe ze USA jest pierwszym z czterech panstw , 4 to prawdopodobnie władza światowa i to z 4 panstwa ma nadejsc człowiek grzechu antychrst : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=143

   • rmld77 5 stycznia 2012 o 6:59 pm

    Masz racje, ale ja najczesciej czytam w telefonie komorkowym. Tu praktycznie tylko strony WordPress laduja sie wystarczajaco szybko. Dlatego czasami zagladam tez na inne strony na WordPressie.
    Oprocz Monitora nie ma tam wiele ciekawych rzeczy. Jest za to masa totalnych wulgaryzmow

  • Peryskop 4 stycznia 2012 o 6:51 pm

   @rmld77 – piszesz, że przerażenie ogarnia.
   Ale KOGO OGARNIA PRZERAŻENIE?

   Czy nie z podobną nienawiścią atakowane są Węgry ?

   Na ich demokratycznie znowelizowaną Konstytucję z odwołaniem się do tradycyjnych wartości ?

   Na ich demokratycznie wprowadzoną ustawę o dotkliwych karach dla dziennikarzy za kłamstwa ?

   PRZERAŻENIE globalnych lucyferiańskich przestępców jest wielkie i będzie jeszcze większe !

   Czy nie zauważyłeś, że przerażeni nienawistnicy odpuścili blog Monitor Polski, bo nie dali tu rady ?

   • sebecx 4 stycznia 2012 o 7:49 pm

    ..któż by dał radę tak znakomitemu zgromadzeniu… to co odróżnia pisujących u Marka, to archaiczna dziś wielokierunkowa wiedza oraz sprawna analiza rzeczywistości …

    • kefir2010 4 stycznia 2012 o 10:43 pm

     w państwie o nazwie III RP ludzie giną ludzie za sprzeciwianie się systemowi – kosher nostra poprzez swoje macki przejmuje masowo nieruchomości. to coś więcej niż podatek katastralny. realizowany jest po cichu plan pozbawienia Polaków hipotek – ziemia i mieszkania. z jednej strony Tuskowy kataster, z drugiej – krwawi kamienicznicy, zaś z trzeciej strony komisja majątkowa. zgodnie z dewizą: Polskie ulice, żydowskie kamienice.
     pamiętacie może, jak podczas przyjmowania Polski do unii mówiono, że Niemcy nas wykupią? otóż wykupią nas żydzi poprzez swoje banki (odwrócona hipoteka i dopier.dolenie katastru) i poprzez krwawych kamieniczników współpracujących z kosher nostra.

     szokujące fakty tutaj:

     http://kefir2010.wordpress.com/2012/01/04/morderstwo-jolanty-brzeskiej-zrobie-wszystko-co-w-mojej-mocy-by-naglosnic-te-sprawe-pogrzeb-jolanty-brzeskiej-3-stycznia-2012-ponad-osiem-miesiecy-od-daty-morderstwa-czy-to-nie-dziwne/

    • hjk 4 stycznia 2012 o 11:18 pm

     Tak, pisza tu osoby znajace się na wielu rzeczach i dociekający prawdy, a także czesto wiele rzeczy mających już dość gruntownie przemyslanych…
     Jedyne, co tu dla „nich” mozliwe, to trollowanie, podrzucanie linków odwracjacych uwagę i próby wciągania w jałowe dyskusje.
     To nie dziwne, ze zaczynają atakować „na zewnetrz”, ale miejmy nadzieję, ze dzieki temu robią blogowi reklamę i powiększają liczbę wejść.

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 3:19 pm

    Ponad 10.000 wejść dziennie podobno.
    Co jest grane .

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 3:44 pm

    Faszystowska Polska http://www.youtube.com/watch?v=q6MGJuEcIxU&feature=related

  • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:32 am

   Może się mylę,ale nie często mi się to zdarza.
   Proszę wszystkich,którzy mają wiarę,o szczerą modlitwę,
   w intencji Marka ,monitora.
   Najlepiej na różańcu.
   Moim zdaniem ma kłopoty.
   Wiem,jak próbowano mnie „załatwić”,
   Ale jestem co najmniej,o dziesięć lat doświadczeń,
   od Marka starszy.
   Poradzę sobie.
   Choć i mi przydała by się wasza modlitwa.!!!!!!
   Zauważcie ostatnie dni.Jak rzadko,
   Marek pisze,i co.

   • dracena8 5 stycznia 2012 o 1:49 pm

    O modlitwie zapewniam, za P.Marka i Ciebie Zenobiusz.

    • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 3:23 pm

     Bóg zapłać.
     zobacz ilu z Tobą .
     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:44 am

   Patrz na gwiazdki.!!!!!
   Nie śpią,nie jadzą,czuwają !!!!
   Jedzą ,piją lulki palą……..

   🙂 🙂 🙂 🙂

 2. ALFA 4 stycznia 2012 o 2:11 pm

  Nowy Porządek Świata wg. Antychrysta cz. 2/2 (hybrydy,bohemian grove,globaliści,666)
  Część druga opowiada szczegółowo o wpływie tajnych organizacji pozarządowych (sterowanych przez potomstwo diabła) we wdrażaniu Nowego Porządku Świata. Dowiecie się o obozach koncentracyjnych ‚FEMA’ wybudowanych w USA, tajnej sekcie Bohemian Grove, której członkiem jest Georg W. Bush, powiązaniach rodziny Bushów z Adolfem Hitlerem i globalnym hipnozowaniu nas treściami, które mają przygotować społeczeństwo na przyjęcie demonicznych istot jako przyjaznych kosmitów. Dodatkowo dr. Patrick Heron zinterpretuje proroctwo z księgi Daniela o 10-ciu królestwach w dniach ostatecznych i wspólnych rządach ludzi i demonów w tym okresie. Zajrzymy też do księgi Henocha, nie wliczonej w skład kanonu biblijnego, a jednak posiadającej informację na temat upadłych aniołów i ich planu zwiedzenia ludzi. Te informacje w zestawieniu z Apokalipsą Św. Jana z rozdziałem 9 przepowiadają wyjście upadłych aniołów z otchłani na czele z Bestią, ‚której została dana moc panowania na ziemi’. Na końcu Sam dokonaj wyboru w którym królestwie chcesz przebywać i jakiemu królowi służyć!!!

 3. ... 4 stycznia 2012 o 2:27 pm

  nauka a Biblia : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

  władze swiatowa zreformuje antychryst tak ze ludzkosc bedzie go wielbic i podziwiac : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

  ,

  • hjk 5 stycznia 2012 o 4:03 am

   „,,,władze swiatowa zreformuje antychryst ”
   taaaa…, chciałbym to zobaczyć
   zapewne tak jak „reformuje” nasze władze 😦

   • ... 5 stycznia 2012 o 6:58 pm

    dla bezboznych beda to reforma bo beda go wielbi i podziwiac

 4. Rmld77 4 stycznia 2012 o 2:28 pm

  Rak, nerwice, osłabienie organizmu – w naszym jedzeniu brakuje witamin i minerałów. Wszędzie dużo chemii. Trudno znaleźć jedzenie niepakowane w plastik. To zabija miliony ludzi. Czy komuś na tym zależy…?

  • kosiardeyablos 5 stycznia 2012 o 6:30 am

   Siemka Wyszystkim i Wielkiego Tralala w Nowym Roku !!!
   Rmld77 – rak,nerwice….szukaj w sposób wydobycia gazu łupkowego i konsekwencje tej „zielonej” (byuhahahahahahaaaaaaa) duperelni. Wszystkich pozytywnie doń nastawionych zachęcam do analizy tegoż „cudu gazowego”. Powiem tak : puła leci w dół na łęb na szyje i wali o glebe z hukiem !!! :
   Catherine Simons : Hydrauliczne rozłupywanie skał nie tylko dewastuje naturalne środowisko, ale, co więcej, wydobywany w ten sposób gaz przyczynia się do efektu cieplarnianego w większym stopniu niż elektrownie węglowe.
   editor@nexusmagazine.com
   Film do ogarnięcia (musze spadać do tyrki i nie mam dużo czasu, sorki ) – „Fracking Hell” – film dokumentalny dr Tony’ego Ingraffea oraz „Gasland” Johna Foxa.
   See You Nara !!!

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 6:38 am

    Kasian Jabłolu@
    Ja doceniam Twój wkład,
    ale uczłowiecz się jakoś.
    Pisz może po prostu jako Kasia ????????
    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    • kosiardeyablos 5 stycznia 2012 o 8:47 pm

     Hahahahahahahah!!! No Zeniu, moja droga, no że by tak od razu?……..hhahahahahahahaha……no wyje…ło mnie z butuf po twej Zeniu odpowiedzi.,….hahahahahahahaha………wkład to jest do do buci0oróf lub tudzież do kromki. Uzupełniam tylko braki informacyjne, czyli takie jakich tu nie ma a zresztą, co ja se bede głowe zawracal….hahaha….Pozdro !!!
     PS: uczłowieczanie to rzecz względna…..patrząc na ludzi….mam ochote zezwierzęcieć !

    • kosiardeyablos 5 stycznia 2012 o 8:55 pm

     Hahaha….Kasian Jabłoł@…hahaha. …przesadziłeś…No tak to jeszcze tej ksywki nikt nie przekręcił….hahaha. Napisze ci to wyraźnie – Kosiar de Yablos co w adresie miejlanym znaczyłoby kosiardeyablos@tralalalala itd com. NO i zajmij sie gazem łupkowym, z ciekawości, polecam. Tam adresik masz wiec jak dla ciebie moja droga Zeniu ( hahahahahaha…sorki….hahahahah) nie będzie chyba stanowić problemu…Pa!
     ….hahahaha!!! A powiem ci że warto !!!!!! :-):-):-)
     PS – moje imie i nazwicho – Myatomo Koshiaky !!!

     • Tola 6 stycznia 2012 o 8:55 am

      nick jest troche skomplikowany , mnie sie kojarzy jako „diabelska kosiarka” ,a nazwisko jako „miala motor kosiarka”.
      tak czy inaczej wychodzi,ze panna-ha,ha,ha! 🙂
      Moje imie to Trola,a ze dzialam w ukryciu wiec pisze tylko Tola!

      • Tola 6 stycznia 2012 o 9:02 am

       @kosiarka -mozesz do mnie pisac na Trola@taka.moja.rola.com
       Jak juz sie ujawniamy to na calego 🙂

 5. theaspartam 4 stycznia 2012 o 2:39 pm

  Założę się o browara że ceny ropy skoczą załamując gospodarkę całego świata co doprowadzi do 3 wojny światowej,a z Iranu kryminalne media zrobią kozła ofiarnego za którym wstawi się Rosja i Chiny. http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7001318-wyprzedzajacy-atak-nuklearny-na-iran?page=1

  • PokójWam 4 stycznia 2012 o 3:13 pm

   Dokładnie, a ja się zapytam obrońców KRK jak oceniają te zdjęcie. Benedykt XVI rozmawia i śmieje się ze znanym zbrodniarzem wojennym 🙂 Ciekawe o czym gadali, może papież chciał żeby Bush się nawrócił, albo się zastanawiali jak zabić miliardy ludzi…

   =========================================================================
   monitorpolski: Akurat zdjęcie nie jest żadnym dowodem. Czy sądzicie, że Papież ma czas badać teorie konspiracji?
   W to, że Papież jest zaangażowany w NWO uwierzę dopiero gdy to powie osobiście do wiernych. Wiedząc o planach zniszczenia katolicyzmu, można być pewnym, że będą wszystko robić by zdyskredytować Papieża. Nie widziałem żebyś kiedyś coś napisał np. na Kissingera albo Rotszyldów czy Warburgów? A ci ludzie i ich rodziny mają setki milionów ofiar na sumieniu.

   • wojox 4 stycznia 2012 o 11:07 pm

    Krótko : Wszetecznica, nierzadnica biblijna….

    • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:55 am

     Daj spokój swojej mamusi,
     nie musisz jej wszędzie z sobą zabierać.

     🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

     • kosiardeyablos 6 stycznia 2012 o 12:13 pm

      no masz fazke…hahaha….droga Zeniu!!!!

   • hjk 5 stycznia 2012 o 4:06 am

    najleoiej zapytaj, o czym gadali 🙂

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:49 am

    Czy ,nikt z was nie zainteresował się taką dziedziną jak mowa ciała???
    .Oni obaj maja pozycję ,gotową na odparcie ataku.
    Nic wam to nie podpowiada???

    • Annah. 5 stycznia 2012 o 8:16 am

     Bush zbytnio odsłania wrażliwe miejsce, a to znaczyć może że Ojciec Święty nie jest zbyt ofensywny 🙂

    • rob 6 stycznia 2012 o 4:44 am

     podpowiada nam, ze pozwolono im dac sobie buzi:) bo ciezkie czasy nadchodza 🙂

   • Joanna 5 stycznia 2012 o 8:51 am

    To nie BXVI wybiera tych zbrodniarzy na świeczniki. Sugerujesz, że Watykan powinien zerwać stosunki dyplomatyczne z państwami, bo m.in. jego owieczki dokonują takich a nie innych wyborów? Może powinien się obrazić na swoje owieczki?

    • PokójWam 5 stycznia 2012 o 3:27 pm

     Joanna oczywiście, że nie. Ale powinien raczej do niego mówić by się nawrócił i przyznał się ludobójstwa. Ja nie widzę na tym zdjęciu poważnego papieża i skruszonej miny Busha. Raczej wygląda to na to, że się dobrze dogadują i bawią

 6. Hix 4 stycznia 2012 o 2:49 pm

  generalnie nie udzielam się na blogach…
  Monitor I Zenobiusz jest nagonka…
  Fulford mąci (miesza półprawdy , prawde i kłamstwa), myśle że ci rokefelerowie, rotszyldzi i inne barachło to nic innego jak kontrolowana opozycja, a ich kres ma być triumfem proroka-fałszywego proroka
  poznamy po czynach

  • ... 4 stycznia 2012 o 10:45 pm

   dokładnie , nawet na stronach new age o nich pisza wiec widac ja na dłoni ze beda wykorzystani oni jako ozyteczne narzedzie szczególnie pomocne aby sprobowac oszukac tych ktorzy słyszeli o tzw NWO które tez jest swojego rodzaju manipulacja , zobacz ze np wg Księgi Daniela – czwarte królestwo ma wszystko niszczyc , miazdzyc , wszystko skruszyc , pozerac , deptac ma byc straszne nad miare : „Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów.” DANIELA 7:7 – czy to nie wyglada jak opowiesc o NWO ?? – ale co sie dzieje pozniej ? – pojawia sie antychryst obala 3 królów , wg Księgi Daniela 8:25 bedzie mial powodzenie , wg Objawienie Jana 13:3-8 cały swiat odrzucajacy PANA JEZUSA ma go wielbic i podziwiac , czy antychryst nie bedzie udawal dobrodzieja ktory zreformuje czwarte królestwo lub uwolni ludxi od tzw NWO ? inaczej przeciez nikt by go nie wielbil i podziwial – BIBLIA jest najpotezniejsza bronia przeciwko tzw NWO

   • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 11:21 am

    …. ostatni etap posągu, glina z żelazem pomieszana i już się wali na naszych oczach, wszystkie struktury UNI jak i USraela sie zapadają, a kto szabelką wojuje ten ginie odniej, ludzie to dopiero poczatek teatru , a ci co sie orientują w temacie to zapraszam do zajmowania pierwszych miejsc w rzędach na przedstawieniu …. brawo i oklaski, wreszcie sie coś dzieje , ruszyła maszyna …

    • ... 5 stycznia 2012 o 7:01 pm

     a nie sadzisz ze nogi i place oznaczaja 4 królestwo ktore pochłonie cała ziemie , UE moim zdaniem to 3 królestwo – miedz , w 7 rozdziale to pantera a w 8 kozioł

     , http://zbawieni.com/showthread.php?tid=143

  • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 1:47 am

   @Hix
   sex, drugs, and rock’n’roll – taką kurację Ci polecam; nie napinaj sie tak, bo wiesz: im wyżej wejdziesz, tym boleśniej spadasz (co nie znaczy, że ten jakiś-tam Fulford rzeczywiście nie „mąci i miesza”; blog jest fajny, z definicji, ale obawiam sie, że przewage biorą w nim „hardcorowcy” – kto nie znamy, to na pohybel! bogactwo w różnorodności (opinii)!! i nie sądź, abys nie był sądzony! wszystkiego najlepszego w nowym roku (oby nie ostatnim nowym roku);

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:52 am

    Totalsky No Problemsky @
    Co cie tak spięło,kochanieńki ???
    Na wypowiedź,@Hix
    Może jaźniej ,się określ ???
    🙂 🙂 🙂

    • sebecx 5 stycznia 2012 o 7:27 am

     ..może on „miętki” jest…

     • kosiardeyablos 5 stycznia 2012 o 9:36 pm

      nażar sie szaleju i leci z koksem…..albo to nie Zeno ale Zenia czyli PODSZYWAŁKA

    • baba wanda 5 stycznia 2012 o 3:39 pm

     Zenobiusz
     Ktos sie pod Ciebie podszywa czy naduzyles jakiejs substancji?

     • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 6:01 pm

      🙂

     • kosiardeyablos 5 stycznia 2012 o 9:40 pm

      no chłopak jest na haju……….niech se poświruje, czasem trzeba. Teraz ma film kobiecy, wydaje mu sie że ma cycki i cipulke, kumasz. Nagła zmiana płciowości, nie wiem jak to jest bo nigdy mnie to nie rypłpo w dekiel ale kumasz, potrzeba wyciurlania sie umysłowego….hahahha………..czyli stan utraty grawitacji – lewituje !!! Niech sie pobuja….hahaha!!!

      • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 11:32 pm

       Cofnijcie się w tym wątku,
       i zobaczcie do czego się odnosicie.
       Dziwne to.

       • baba wanda 6 stycznia 2012 o 2:37 am

        Zenobiusz
        Ja sie odnosze ogolnie do Twoich dzisiejszych odpowiedzi.
        Poprostu odnioslam wrazenie, ze sa inne niz zwykle, inne slowa, sformulowania.
        Jak nie Ty.

        • baba wanda 6 stycznia 2012 o 2:38 am

         *Twoich wypowiedzi mialo byc

 7. Filozofka 4 stycznia 2012 o 2:52 pm

  1 – ODWRÓĆ UWAGĘ

  Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”).

  2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

  Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

  3 – STOPNIUJ ZMIANY

  Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980. i 1990.: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

  4 – ODWLEKAJ ZMIANY

  Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

  5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

  Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

  6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

  Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

  7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

  Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

  8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

  Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

  9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

  Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

  10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

  Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

  Autor: Noam Chomsky

  • deotibigratia 4 stycznia 2012 o 10:01 pm

   daj spokój z chomskim to pseudointelektualista, lewacka – kontrolowana opozycja polityczna, to trockista – socjalista; pisałam już że on i naomi clain to tacy „rewolucjoniści” z gazety wyborczej lewactwo, kosmopolityzm, powierzchowna krytyka systemu bez wniknięcia w istotę problemu – czyn jest nwo, satanizm depopulacja

  • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 1:53 am

   @Filozofka

   duża wódka/kawa/lampka wina dla Ciebie! trafienie w punkt! (tylko… – jak wielu ze „współobywateli” to załapie?

 8. denuo 4 stycznia 2012 o 3:17 pm

  Kochani sprawdzajcie wszystkie religijne przekazy bo wiele fałszywych proroków ma być aktywnych przed powtórnym przyjściem Jezusa.
  http://www.piotrandryszczak.pl/index.html
  http://www.superfakty.info/

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 3:54 pm

   …to wszystko to jest walka na wersety, i trzeba się dystansować, niema sobie co wkręcać śrub do głowy, bo puźniej te śruby przekształcają sie w halucynacje na całe życie, a wielu kończy w psychiatrykach, to że bog istnieje (kosmiczna cywilizacja) to wiadomo tak jak świeci słońce jednakowo dla wszystkich ludzi. Niebezpieczne jest to że ludzie wiedze bblijną wykorzystują do krencenia lodów po przez manipulacje ludzmi przez różne klony chrześcijaństwa, TERRORYZUJĄC RODZINY żeby wykonywały jakieś czynności rytuały chore (pogańskie), a brud widać widać wszędzie , coż z tego że ktoś jest z takiej czy owakiej religi, JAK DALEJ KRADNA I JEDŹĄ EKSKLUZYWNYMI SAMOCHODAMI i zasiadają w pierwszych żędach na pokaz, np. ślub brytyjskiej „lumineri” na pokaz w kościele w „WESTMINTERZE”, tfu i WRRR i wara … myslą że dostąpią zbawinia w królestwie bożym …

   A żygamn tym i mi niedobrze jak to pisałem

   … niech bóg wykona wyrok na tych LALKARZACH przebierańcach , jęsli jest wogóle taka opcja i nie jest to tylka jakąś halucynacją religijną …

   A tak najlepiej to sie wypisać z jakich kolwiek organizacji i do niczego nienależeć i tylko obserwować , a jak już to niech pieeerdolnieeee we wszystkich i bedzie spokój …

   • Man 4 stycznia 2012 o 4:28 pm

    Jakaś część ateistów przecież bierze regularnie śluby w kościele… paradoks czy nie? 🙂

    • Peryskop 4 stycznia 2012 o 9:08 pm

     Bo śluby w kościele nawet dla ateistów mają urok, robią wrażenie, pozostają w pamięci.

     Czy regularnie ?
     Raczej nie, bo taką wzniosłą ceremonię można odbyć w zasadzie raz w życiu.
     W zasadzie…

    • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 1:56 am

     @ Man

     pragmatyzm (mniejsza o szczegóły:-)

     • hjk 5 stycznia 2012 o 4:08 am

      no i niezapomniane wrażenie bycia gwiazdą wieczoru 🙂

     • jakis_buk 5 stycznia 2012 o 4:15 am

      jeżeli ktoś sie nazywa ateisą i bierze ślub w kościele – o nie jest ateistą tylko hipokryą 😀

      • choice 5 stycznia 2012 o 10:49 am

       jeżeli ktoś wchodzi na blogi o tematyce nwo czytając je nie wierzy w teorie spiskowe jest hipokrytą…

       • Po_prostu 5 stycznia 2012 o 2:36 pm

        jeśli ktoś jest ateistą i bierze ślub w kościele to może jest po prostu wrażliwy na potrzeby wierzącego małżonka/ małżonki, a ten, kto wydaje takie pochopne wyroki jest zwykłym ograniczeńcem?

        • sebecx 5 stycznia 2012 o 5:17 pm

         ..hehe.. wiemy to nie od dziś… hehe..

        • hjk 5 stycznia 2012 o 6:58 pm

         Obawiam się, ze chyba nie moze być ślubu z niewierzącym, no chyba, że ktoś „udaje” wierzącego… Ale wtedy jest nieważny…

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 6:06 pm

    „wielu kończy w psychiatrykach, to że bog istnieje (kosmiczna cywilizacja)
    I stało się . 🙂

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 11:36 pm

    „bog istnieje (kosmiczna cywilizacja)
    , niema sobie co wkręcać śrub do głowy, bo puźniej te śruby przekształcają sie w halucynacje na całe życie, a wielu kończy w psychiatrykach,”
    I słowo,stało się ciałem.

  • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 1:55 am

   zanim Jezus przyjdzie na ten najlepszy ze światów, wypadałoby ten świat troche wysprzątać, jak przed Wielkanocą; nie sądzisz?

 9. navajo88 4 stycznia 2012 o 3:26 pm

  Czołem Panie Monitor ! ” 5 Responses to Fulford – uzupełnienie” , w tym artykule ktury zamieściłeś to jest czysta maskirowka !!!! czyli zwykły bajer na grójec !!!!!! jak mawiają Warszawiacy !!! i tak zastanawiam się czasami dla kogo tak naprawdę pracujesz Monitor i bez obrazy !!!!!!! OKI? .Walisz co chwila elektryzujące materiały ,a narud na twoim blogu zaczyna się podniecać do białości !!! ,czemu to słóży i przede wszystkim KOMU !!!!!! ,TAK SIĘ TYLKO ZASTANAWIAM !!!!!
  Wojox w jednym się z tobą zgadzam to pierdyknie i to nagle tak że tego się nie spodziewamy , i jeszcze do Monitora piszesz jakie to ruchawki zaczynają odchodzić w tak zwanych kręgach władzy światowej ,ale pamiętaj jeżeli to co piszesz było by prawdą ,to zapewniam cię że ani jedno zdanie i słowo by się nie przedostało do mediów i na blogi internautów !!!!!!!
  Jak dla mnie to co napisałeś we wstępniaku to jest czyste SF i pobożne życzenia !!!!!
  Widzisz ja na przykład mam swój rozum i potrafię jeszcze z niego korzystać w miarę sprawnie pomimo swej choroby i nie poddaję się ogólnej psychozie jaka zapanowała ostatnio na twoim blogu , i nie po to mam kompa i łącze internetowe żeby wszystko łykać jak pelikan ! tylko w miarę spokojnie przeanalizować wiadomości z innych żródeł i innych wpisów i na podstawie tego wyrabiam sobie własne zdanie co do spraw jakie zachodzą w naszym porombanym świecie .
  Mam nadzieję że się nie obrazisz za słowa mojej krytyki i jakże cenne acz i może błędne uwagi !
  J.M.H
  Ps: a swoją drogą to pusty śmiech mie bierze na to wasze niecierpliwe oczekiwanie końca naszych czasów !!!!!! . Ale spokojnie ja zapewnie nie doczekam końca świata czy jak byście to nazwali bo to nie beńdzie koniec świata ,ale kolejna ewolucja taka jak prawie 900 milionów lat temu ,kiedy to nastąpiło wyginięcie 98% form życia na ziemi ! ,Pozdrawiam serdecznie i cieplo wszystkich na tym blogu J.M.H

  • Kamil 4 stycznia 2012 o 3:37 pm

   Nie przejmuj się

   • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 3:59 pm

    @nawajo

    Niemartw sie ! damy rady tym skoorwysyynom , i tak sie nim to sypie , patrz TV i RADIO i NET … sami se już niewiedzą jakj se dać dupie rady … i się sami sądzą żrą miedzy sobą , a my mamy polew

    GŁOWA DO GÓRY NAVAJO !!!!

    • navajo88 4 stycznia 2012 o 4:05 pm

     Dzięki !!!
     J.M.H

     • Kamil 4 stycznia 2012 o 4:21 pm

      Głowa do góry

    • Peryskop 4 stycznia 2012 o 5:13 pm

     @navajo88 czy może wiesz kto napisał ci ten tekst?

     • AQQ 4 stycznia 2012 o 6:47 pm

      @Perys…p, przychylam się do pytania kto pisał text dla Nahaju?

      • ALFA 4 stycznia 2012 o 6:53 pm

       Co nie podoba się wam ,że tak pięknie napisał 😛

       • kefir2010 4 stycznia 2012 o 10:45 pm

        skąd koncepcja, że ktokolwiek miałby mu pisać teksty – co, Navajo języka w buzi nie posiada?
        tak, pięknie napisał, tekst miodzio – i Wam, owieczki, też radzę pujść po rozum do głowy.

        • Roma 5 stycznia 2012 o 11:49 am

         tekst Navajo to tekst bez …. treści, to czysta demagogia
         atak personalny zamiast krytyki merytorycznej
         zgadzam się z Navajo kiedy twierdzi, że nikt czytać nie musi …
         to po co czyta wstępniaka Marka ?
         navajo nie docenia wkładu pracy dziennikarza i tłumacza,
         zapomina ponadto, że autor bloga ma prawo doboru tekstów wg własnego „widzi mi się”,
         i takiemu Navajo nic do tego, zawsze może sobie założyć własny blog czyż nie ?

         a już ten tekst Navajo na samym końcu skierowany do innych blogowiczów ….
         że ciepło pozdrawia blogowiczów itd. to dopiero mistrzostwo manipulacji na emocjach !
         Post Navajo najpierw atakuje ostro autora bloga słowami (drukowanymi)
         Dla kogo ty pracujesz ? ja tylko pytam …. a na końcu ciepło pozdrawia
         blogowiczów ??? Navajo najpierw zaatakował właściciela bloga a potem
         chce wzbudzić sympatię innych do siebie a nawet współczucie dla siebie (sugestia choroby ?)
         a wszystko w celuzwiększenia własnej wiarygodności
         a tym samym podważenie wiarygodności Marka ( = psychomanipulacja)
         @ navajo, większość czytelników ma iloraz inteligencji zbyt wysoki na takie manipulacje.
         Proszę, zamiast stosować wobec mnie groźby karalne, co miało miejsce wczoraj,
         pokaż wszystkim, że moja opinia jest błędna, czyli utwórz własnego bloga,
         potem podaj nam tutaj adres twojego bloga, poczytamy, zobaczymy
         co masz do powiedzenia ok ?
         twoje posty nigdy nie miały treści merytorycznej a jedynie grały na emocjach,
         wiedząc, że target to ludzie o ponad przeciętnej wrażliwości,
         dostosowałeś do tego metodę psychomanipulacji, do sugerowania śmiertelnej
         choroby włącznie, bo nigdzie nie napisałeś tego wprost, celem było wzbudzenie sympatii, współczucia ze strony innych czytelników a gdy oceniłeś, że to się już stało,
         nastąpił potem ostry atak personalny na autora bloga,
         Teraz ja będę wyśmiewana za zdemaskowanie mechanizmu psychomanipulacji ?
         te metody są tak prostackie i prymitywne, że łatwe do przewidzenia
         Wieje od ciebie negatywna zła energia, destrukcyjna
         bez komentarza

      • Peryskop 4 stycznia 2012 o 7:01 pm

       @AQQ, podzielam twoje przychylanie się.

       Po 1 godzinie 48 minutach – a pewnie będzie więcej – wciąż brak ustaleń kto napisał ten tekst.

       Czasem trzeba posłuchać nożyc, żeby dojść do stołu, w który uderzono…

       Prawda Tolu ?

       • AQQ 4 stycznia 2012 o 7:28 pm

        @Peryskop- własnie używalam nożyc… pieska obcinam…nie sledzę* nonstop..forum.

        • rabarbarek 4 stycznia 2012 o 8:45 pm

         Jedno ustalenie pewne …. Gwiazd nad Szczecinem dzisiaj pelne niebo. Przepraszam , gwiazdek …..

       • Roma 4 stycznia 2012 o 9:02 pm

        ja też podzielam to w/w podzielanie

        • Roma 4 stycznia 2012 o 9:04 pm

         podobnie jak ustalenia @rabarbarka

        • Peryskop 4 stycznia 2012 o 9:13 pm

         Czy wystąpiły tam gwiazdki regularnie sześciokątne czy pozostałe – różne różniste ?

       • Tola 5 stycznia 2012 o 1:31 am

        @Peryskop – Prawde mowiac nie rozumie tej aluzji. Mozesz napisac wprost co masz na mysli?

        • Peryskop 5 stycznia 2012 o 9:02 pm

         Tolu – Roma mnie wyręczyła z nawiązką !

         Dziękuję Roma.
         Nic ująć, a można by coś małego dodać. To mianowicie, że kilka tygodni temu przy ostrzejszej wymianie poglądów poradziłem, żeby teraz dobrze obserwować co komu się z klawiatury wymsknie, bo wchodzimy w czas próby. No i mamy teraz kolejne objawy.

      • navajo88 4 stycznia 2012 o 9:25 pm

       Peryskop i AQQ muszę was zasmucić ,ale sam go napisałem , i nie każdemu musi się podobać każdy ma swą wole i swój rozum !!!!
       J.M.H

       • Roma 4 stycznia 2012 o 9:51 pm

        pewnie, że
        nie każdemu podobać się …. musi,
        podobnie jak
        nikt pisać tutaj nie …. musi
        chyba, że taki los

        • navajo88 4 stycznia 2012 o 10:07 pm

         i czytać też nie musi !!!!! hahahahahahahahahaha , i każdy jest kowalem swego losu co jest przypisane dla ciebie to jest tylko dla ciebie ,czy sława czy śmierć ,,,ale tylko dla ciebie pamiętaj o tym Roma !!!!!! OKI!
         J.M.H

       • Joanna 5 stycznia 2012 o 9:07 am

        Co do SWOJEJ woli i rozumu pozwolę sobie wyrazić powątpiewanie wobec wszechobecnej manipulacji. Nawet nie wiemy kiedy korzystamy z własnego rozumu i woli, a kiedy z „wklejonych”.

  • Ania 4 stycznia 2012 o 4:33 pm

   Oni tak mają, zaczytują się w proroctwach z Ksiąg i czekają aż się spełnią.
   Ja to już nawet się nie czepiam o to.

  • Święty 4 stycznia 2012 o 8:32 pm

   MEDIA SERWUJA NAM CODZIENNIE fucking pieces of shit!

  • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 2:02 am

   cześć navajo!!!

   jakos tak „nie wiem dlaczego”, ale po przeczytaniu twojego wpisu przypomniała mi sie wiekopomna sentencja: „wszyscy jesteśmy psychiczni – tylko nie każdego jeszcze wlaściwie zdiagnozowano”! niech żyją normalni (cokolwiek to znaczy:-)

   • Joanna 5 stycznia 2012 o 9:12 am

    W książce Paulo Coelo (którą b.dawno czytałam) pt.Weronika postanawia umrzeć, Naczelny Psychiatra-inaczej ordynator wiadomego oddziału- uważa, że normalni to wszyscy w szpitalu a poza murami nienormalni. Obecnie ktoś, kto stara się myśleć samodzielnie jest nienormalny.
    Niech żyją nienormalni! Normalni mnożą się jak króliki w dobrych czasach-:))

   • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 11:59 am

    Elektryczne Gitary: http://www.youtube.com/watch?v=aoZbM0fZ3bM
    Tak to jest .

  • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 11:48 pm

   „Ale spokojnie ja zapewnie nie doczekam końca świata czy jak byście to nazwali bo to nie beńdzie koniec świata”

   Każdy z nas doczeka,
   swojego świata.

 10. jakzawsze 4 stycznia 2012 o 3:26 pm

  Niemoge się doczekać kiedy ta bankowe kryminalne organizacje przestępcze pujdą do piachu.
  Mam nadzieje że te informacje to nie jakiś kolejny hit rewelacji informujący nas o walce z NWO. Trzaba nagłaśniać, ukazywać występki kryminalistów w uniformach ( Citibank, Deutschebank, Bank of America, Goldman Sachs i J.P. Morgan. Goldman Sachs ) , ale co z tego jak prawdziwy matacz iluminator SZATAN bedzie dalej manipulował posługując się zmiennokształtnymi, jeśli wogóle w to wierzycie, a wiem, że nie wszyscy to łykają … To jest troche jak jaka walka z wiatrakami … donkiszot i te sprawy. Tutaj nam wszystkim przydał by się jaki konkretny kataklizm dosłownie , aby te pasożytnicze wszy razem z ich ekonomicznymi pałacami wywrócić dogóry nogami. MILIONY LUDZI JEST ZOMBI , I KOMPLETNIE NIEKUMKAJĄ O CO CHODZI.

  „Bedą wołali pokój i bezpieczeństwo, aż przyjdzie na nich zagłada” _ oby to niebył opium dla ludu i zyczę aby te słowa sie sprawdziły i stały sie faktem … My zwykli ludzie co możemy zrobić, tylko nagłaśniać i uciekać od tego syfu ekonomicznego… , seperować sie od dziadostwa które jest już wszędzie dosłownie … zaraza jebana jest wszedzie jak hydra gmo-szczepionki-skazona żywność spozywcza-woda skazona- … i samo zdziczałe zachowanie ludzi ZOMBI, skażone media informacyjne, … ludzie gubią kompletnie sens życia , heh a ilu jest wykluczonych z życia społecznego, gdzieś tam boroki ludzie siedzą pozamykani w domach izolujący sie od dziadostwa …. , gdzieś robią za marne grosze byle by było co do gara włozyć …. , wiem to ,bo wiem i widze i obserwuje ….. z różnymi środowiskami , różnymi warstwami społecznymi mam do czynienia …., heh nawet to niebede tu pisał bo nie wypada …. , a są też tacy co żyją ponad stan , ale nim sie też pokończy szybko ….

  HWDP systemowi i niech hooooj szczeli bogaczy-bankierów-polityków WRRRR , tylko powstrzymują rozwuj cywilizacyjny , kosztem pasożytnictwa na niższych warstwach społecznych …

  To sie niestety wam skończy, zresztą Marek to tu wyjaśnił w tym newsie, że system gnije i sie sypie, a oligarchia jest zagrożona ponieważ już gnije od środka na naszych oczach ….

  CHWDP systemowi -AMEN !!

  • ALFA 4 stycznia 2012 o 3:42 pm

   Polowanie na finansowe ŚWIĘTE KROWY

   • hjk 5 stycznia 2012 o 1:08 pm

    Jest dużo ciekawych informacji, jednak goście zapominają, ze „aktywa” same nie pracują, tylko ludzie za nimi stojący i za duzy mają „ciąg” do „ustawiania się” w niesprawiedliwie zorganizowanej rzeczywistości przez „unych”, zamiast zająć się jej zmienianiem czy obalaniem, przez co naganiają do uczestnictwa w chorym systemie i profitowaniu z niego, oczywiscie kosztem innych.

    Jest pewna granica miedzy zabezpieczaniem się przed wyzyskiem (co chwalebne i każdy kto potrafi, powinien to robić) a uczestniczeniem w tym wyzysku, czego oni zdają się nie rozróżniac…

    W ekonomii, tak jak zresztą wszędzie, też obowiązuje moralność, a ma miejsce szczególnie pod nazwą sprawiedliwości…

  • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 6:22 pm

   Zacznij od orgonitu!

 11. AQQ 4 stycznia 2012 o 3:27 pm

  W momencie zrobiło się ciemno, zagrzmiało i spadł ulewny 5-minutowy deszcz. Teraz się przejaśnia.

  • wojox 4 stycznia 2012 o 7:12 pm

   Wyprane móżdżki powiedzą że deszcz w styczniu to normalka, zawsze tak było od wieków….I te smugi na niebie też zawsze były !!
   A szczepionki to juz Mojżesz aplikował,, No myślę że ludziska znają słówko sarkazm..

   • Peryskop 4 stycznia 2012 o 8:18 pm

    Wobec obecnych anomalii i wyjątkowo ciepłej zimy w naszych stronach zwracam uwagę na rekordowe mrozy na Grenlandii.

    Taki układ potwierdza, że manipulowanie pogodą umożliwia przerzucanie ciepła i wilgoci na pewne tereny, ale tylko kosztem odpowiedniego oziębienia i wysuszenia innych obszarów.

    A ten fakt podważa lansowaną ale fałszywą teorię „globalnego antropomorficznego ocieplenia”.
    Grenlandia jest ogromna ale żyje tam niewiele ludzi, korzystających z okazji żeby „siedzieć cicho” i w zimnie aby naszym lemingom wydawało się, że Al Gore i jego banda mają rację nakładając carbon tax.

    • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 2:09 am

     „rekordowe mrozy na Grenlandii” (jeśli w ogóle wystepują) mają (jak sądzę) minimalny wpływ na samopoczucie tubylców (circa ebałt 50 tysięcy dusz); a w amazońskiej dżungli wystąpilo ostatnio zadziwiające zjawisko hiperaktywności 15-metrowych anakond (zweryfikujesz to, Peryskop?); a miejscowi Indianie na to: anakondy swoje, a my – jak zawsze: palimy faję, żujemy gumę, i polujemy na kapibary….;… i niech sobie asfalt leży na ulicach…..

     • hjk 5 stycznia 2012 o 1:12 pm

      takie anomalia są „normalne” w tym sensie, ze w poprzednich latach też się zdarzały, a „nienormalne” dlatego, ze zazwyczaj o tej porze bywały dość siarczyste mrozy do ok – 20 st.C
      Moja hipoteza:
      1.Nie było lata o czasie nie będzie zimy o czasie…
      lub
      2. Słabe lato – słaba zima (i v.v.)
      lub
      3. Ktoś ostro manipuluje pogodą…

      • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 12:39 am

       Jeśli manipulują to od dawna.
       W 1952 lub 1955 roku moja babcia wieszała bodaj dziesiątego listopada pranie na podwórku (na polu, podwórzu żeby być przez niektórych lepiej zrozumianym). Było ciepło i słonecznie.
       W 1987 roku latałem jeszcze dwudziestego siódmego listopada.
       Było średnio ciepło. Zachmurzenie średnie (podstawa ok. 800metrów), warstwowe 10/10. Widzialność do 6 km. Brak opadów.
       W 1998 czy ’99 roku przez dwa tygodnie stycznia było tak ciepło że zakwitły forsycje na południowej ścianie mojego domu. Potem wróciły mrozy i śnieg.
       Teraz mamy jednak nagromadzenie takich anomalii.
       Znak to że coś się dzieje.
       Co się dzieje wszyscy wiedzą od dawna a mimo to mielą temat.
       Zacznijcie się modlić. Choćby i nadal grzeszyć ale zacząć się modlić.

       • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 12:54 am

        Oby was nigdy nie spotkało coś takiego lub jeszcze gorszego!

    • O Rzesz 5 stycznia 2012 o 11:48 pm

     Wiem że lubisz, Peryskop, dosiadać tego konika ale co z ociepleniem na innych planetach?.
     To już potwierdzone (nawet na Plutonie widać zmiany odcieni powierzchni).
     Jeśli na zmiany w całym Układzie Słonecznym nałożyć ew. manipulacje ludzkich karłów z użyciem HAARP’a to może to mieć sens.
     Oni ew. dokładają swoje trzy grosze do impulsu nadchodzącego z zewnątrz!.
     Coś się zmienia w mediach reżimowych.
     Widziałem ostatnio program gdzie wskazywano na zmiany wykrywane przez paleontologów, archeologów i klimatologów z powodu Słońca (datowanie na ok. 5200 lat przed Chrystusem}.
     To niezwykłe gdy się weźmie pod uwagę poziom propagandy na temat ocieplenia o podłożu antropogenicznym.

     • Peryskop 6 stycznia 2012 o 1:17 am

      ORzesz – Czy lubię tego konika ?

      Raczej traktuję go jako najbardziej bliskiego realiów.

      Anomalie zawsze były, bo pogodę kształtuje wiele czynników niezależnych od siebie.

      Dobrze, że i ty i większość pozostałych Monitorujących dostrzegamy, że tych anomalii jest teraz zbyt dużo, aby je tłumaczyć owymi niezależnymi czynnikami natury. O metodach inżynierii pogodowej, a także broni klimatycznej jest sporo danych, więc nie ma co tu robić sensacji.

      To że Zeno teraz wciąż naśmiewa się z HAARPa wcale mnie nie dziwi – jeszcze niedawno bujał w okolicach Nibiru i innych zmyślonych rewelacji. Ale to rozsądny gość i klepki ma przestawialne.

      Czy możemy wierzyć w dane podawane przez astrofizyków ? Jestem sceptyczny, bo zbyt wiele andronów nakręcono dla rozmaitych celów propagandowych, gospodarczych, strategicznych.

      Dopóki trzyma się zmowa co do przebiegu 9/11 i rzekomych lądowań Apollo na Księżycu wszystkie informacje z tych dziedzin zasługują na uznanie za wykazany poziom tupetu.

      Podobnie trzeba filtrować z uwagą co mówią paleontolodzy, bo tam też króluje PR i euro$.

      • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 12:11 pm

       „Podobnie trzeba filtrować z uwagą co mówią paleontolodzy, bo tam też króluje PR i euro$”.
       Owszem. To prawda. Niemniej jeszcze niedawno wykres kija hokejowego był świętym Graalem
       tych ludzi.
       Dane o Plutonie pochodzą z mainstreamowego źródła. Mówię o portalu „AstroNews”.
       Nie publikuje się tam tylko hipotez. Dane pochodzą z pomiarów wykonanych przez teleskop Hubble’a.
       Można oczywiście założyć że wszystko jest fałszowane ale w tym wypadku był by to strzał do własnej bramki zwolenników ocieplenia spowodowanego jedynie przez ludzi.
       Muszą modyfikować swoje stanowisko ponieważ istnieje grupa znanych postaci nauki które jednak mimo wszystko przedkładają rzetelność naukową nad manipulację globalistyczną.
       Właśnie dzięki takim kwiatkom możemy być pewni że coś jest na rzeczy.
       Kończąc powtórzę że jestem za dwoistą naturą obserwowanych zmian.
       Ludzie tylko dokładają się do ogólnej tendencji. Prawdopodobnie cyklicznej.

   • Joanna 5 stycznia 2012 o 9:22 am

    Skoro telewizor nie mówi nic „w temacie”, to wszystko oczywiste. Ale wczoraj dowiedziałam się, że telewizor w programie II mówił o końcu świata, Majach i przebiegunowywaniu ziemi. Powiedziała to osoba wykSZtałcona, nie wykRZtałcona. I widac było, że się martwi…

 12. jakzawsze 4 stycznia 2012 o 4:27 pm

  Szczątki sondy runą na Ziemię 15 stycznia / KDP / PAP
  – Szczątki rosyjskiej sondy marsjańskiej Fobos-Grunt, która na skutek usterki nie znalazła się na właściwej trajektorii, spadną na Ziemię najpewniej 15 stycznia – poinformował przedstawiciel wojsk obrony powietrzno-kosmicznej Rosji Aleksiej Zołotuchin.
  ========================================================

  A teraz moja parodia , fikcyjna symulacja dalszych wydarzeń tego co się STAŁO, lecz sie niestało.

  Ze wzgledu na obliczenia trajektoria zmiarza o dziwo w Waszyngton w Bialy Dom, gdzie a tej chwili Barack Obama się obudził i je śniadanie w swojej loży razem ze swoją żoną. Czy to jest przypadek raczej nie prawdopodobnie jest to dalszy efekt zimnej wojny która nadal trwa, a był ukrywana od 89 roku. Pentagon jest w stanie gotowości i ma skierowane głowice nuklearne które czekają na istrukcje odpalenia, Pantagon apeluje do mieszkanców Waszyngtonu o natycmiastową ewakuacje, bo jest zagrożenie radiologiczne. Usa są w stanie gotowści bojowej, i nie wykluczone że Iran też wystrzeli pociski nuklearne skordynowane z działaniami rosyjskiiej obrony nuklearnej. Zachwile zobaczymy wielki byłysk nawet nad naszym niebem, zostalismy uratowani przez rosyjskich braci od reżimu amerykańskiego. Dzięki bogu … Biały niedźwieć nas uratował przed zagładą nazistów z USA …

 13. PokójWam 4 stycznia 2012 o 4:30 pm

  Rząd w Jerozolimie oświadczył, że podjęto przygotowania, aby w razie eskalacji wojennej z Iranem wyłączyć natychmiast z eksploatacji oba izraelskie reaktory atomowe. Istnieje obawa, że w odpowiedzi na ewentualny atak prewencyjny ze strony Izraela Teheran spróbowałby odpowiedzieć w podobny sposób.
  http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title,Izrael-szykuje-sie-na-wojne-z-Iranem,wid,14138241,wiadomosc.html

  • ALFA 4 stycznia 2012 o 5:43 pm

   To chazarskie żydostwo mordowało Polaków w Katyniu
   i tak dalej wojują .
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/04/to-chazarskie-zydostwo-mordowalo-polakow-w-katyniu/#comments

   • zenobiusz 4 stycznia 2012 o 6:20 pm

    Mili moi,czytelnicy wielu blogów i forów internetowych
    .Nie dziwi was to,????
    Nagle po niemal tysiącu lat,ożywa naród Chazarów,
    To nie my ,to oni,wstrętnie Chazary,!!!!!!!!!!!
    I Huzia na Józia.!!!!!!!
    Dotychczas,pisano,że talmudyczni Chazarzy
    ,zbiegli ,na Krym, gdzie ulegli islamizacji.
    Raptem,mamy ich znowu.
    W czyim interesie ta wiedza ?

    • Peryskop 4 stycznia 2012 o 7:07 pm

     Zeno, jakiś neo-Chazar przywalił ci minusa.
     Czyli jednak ożywa !

     • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 4:48 am

      Jedyna właściwa reakcja,na takie wieści.
      Nie pomstowanie
      .Powiedziano nam,wszak.
      Módlcie się ,za nieprzyjacioły wasze,
      a żagwie rozpalone,
      zgromadzicie nad ich głowami.
      Nasz Szan,P.Prezydent,niedomaga czegóś,
      .Szan.P. Premier też słabuje.
      A popatrzcie na celebrytów,i „artystów”

      to samo.
      Nie chcą się szczerze nawrócić ,
      na apele wiernych,
      Pan,daje im szansę nawrócenia w trwodze i bólu choroby.
      Módlmy się za nieprzyjaciół,a nie ustawajmy.
      Ja nie odpuszczam im ni dnia.
      Wciąż się za nich modlę.

      • czytelnik 5 stycznia 2012 o 6:58 pm

       I Bog cie wysluchal !

    • ALFA 4 stycznia 2012 o 7:49 pm

     @zenobiusz czy się coś nie podoba wać panu ,no właśnie w czyim interesie ta wiedza???:D

     • Peryskop 4 stycznia 2012 o 9:18 pm

      ALFA podrąż dalej – w czyim interesie ten interes ?

      Czy jako Szczecinianin potwierdzasz wystąpienie wielu gwiazdek?

     • iHe 4 stycznia 2012 o 9:21 pm

      Myśle,że jednak się rozumiemy o co chodzi z Chazarami 🙂
      Chazarzy to wielki nikt.Tych parę rodzin nikt na oczy nie zobaczy.

      Za to za Chazara podobnie jak terroryste można podstawić prawie każdego.
      I tu czai się problem ,bo sternicy znają się na takich zagrywkach nie od dziś.
      Nie chce się dublować.
      https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/03/ludobojstwo-na-polakach-szczepionki-na-hpv/#comment-64828
      4 Styczeń 2012 o 9:09 pm

      Tu jest problem a nie w mitycznych khazarach jakzawsze zresztą:
      „Trzaba nagłaśniać, ukazywać występki kryminalistów w uniformach ( Citibank, Deutschebank, Bank of America, Goldman Sachs i J.P. Morgan. Goldman Sachs ) , ale co z tego jak prawdziwy matacz iluminator SZATAN bedzie dalej manipulował posługując się zmiennokształtnymi, jeśli w ogóle w to wierzycie, a wiem, że nie wszyscy to łykają … To jest troche jak jaka walka z wiatrakami … donkiszot i te sprawy. Tutaj nam wszystkim przydał by się jaki konkretny kataklizm dosłownie , aby te pasożytnicze wszy razem z ich ekonomicznymi pałacami wywrócić dogóry nogami. MILIONY LUDZI JEST ZOMBI , I KOMPLETNIE NIEKUMKAJĄ O CO CHODZI. „

    • Joanna 5 stycznia 2012 o 9:28 am

     Mamy, mamy. Na ten przykład w Polsce jakoś nie widać semickich rysów a żydzi są. Niektórzy tego wcale nie ukrywają. W tym miejscu informuję, że nie jestem żadną rasistką.

     • iHe 5 stycznia 2012 o 11:09 am

      W stosunku do takich osób musimy mieć dowody,że działają na szkodę Polaków czy innych mieszkańców Ziemi z imienia i nazwiska ,narodowości.
      Musimy gromadzić dowody defraudacji,wyłudzeń,matactw,oszustw,korupcji..
      Są opracowania tylko nie ma „woli” politycznej.trójpodział władzy to taka sama farsa jak demokracja o czym boleśnie się przekonał A.Lepper.

      Kiedyś obecny reżim syjonistyczny będzie zmuszony się przefarbować.
      Jednak nie możemy dać się sprowadzić do ogólników a cały czas zmierzać do meritum okupacji.
      Bandyckie ustawy,niekompetentni ministrowie,dyspozycyjni prokuratorzy i policja.
      Sprzedajne media w każdym calu.Korporacje mające tu własny folwark,bo jak nie to się zwiną.
      Służby specjalne przejęte przez obce wywiady.

      Bezkarność oszustów ,fasadowe agencje do walki z korupcją na najwyższych stołkach.
      Brak narzędzi do kontroli „demokratycznie wybranego np.płemiela przynajmniej w praktyce.

      Zerowa kontrola społeczeństwa na demokratycznie wybranych „przedstawicielach”.
      Trybunał Stanu i inne Sądy powinny pracować pełną parą,zajmując się ludźmi którzy zdradzili interesy Polaków.

      System musimy oczyścić z trojanów na najwyższej półce i za żadne skarby nie dać się uwikłać w wojny na dole ,chyba,że ze zdradziecką władzą,bo to woda na młyn dla farbowanych lisów.Taka wojna domowa to czysta zasłona dymna.

      Jak Polska nie ma być słaba w takich warunkach?
      Aa zapomniałbym jeszcze o demontażu polskiej armii,który się świetnie wpisuje w demontaż Państwa Polskiego czy puszczanie świerzej krwi w Afganistanie czy na emigracji zarobkowej często bezpowrotnej.

      Ciekawe,że 20lat działalności demokratycznych szontów to nieustająca praca syndyka upadłościowego.
      To co ma miejsce w jeszcze Polsce to pokojowe przejęcie o którym z dumą mówił premier Izraela.
      I tymi ludźmi ,którzy umożliwili taki stan rzeczy powinniśmy się zająć w każdej formacji.
      Z imienia i nazwiska plus sieć powiązań.Bez prawa do ekstradycji do wiadomego kraju.

      Tu znany nam wszystkim filmik:

     • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 12:10 pm

      Joanna@
      Niestety,większość młodych ,nie potrafi rozpoznać semickich rysów..
      Wmówiono im ,że ich nie ma,

      • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 12:18 pm

       http://www.youtube.com/watch?v=sgOgJm8I3NA – Czaszka inna. O psychice nie mówię nawet.

       • hjk 5 stycznia 2012 o 1:18 pm

        jeszcze jest cała masa sługusów… 😦

 14. Ania 4 stycznia 2012 o 4:38 pm

  A jednak coś się w naszym kraju zmienia. Aż dziwne.
  http://wolnemedia.net/ekologia/rada-rolnikow-polskich-juz-dziala/

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 5:02 pm

   … no właśnie ROLNICY powinny sie skrzyknąć i stworzyć niezalezny system poza kryminalną UNIA EUROPEJSKA ( czytaj. nazistowską, dla czego ? a temu .. http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html ) , kontynłując … , rolnicy powinni uruchomić swoje niezależne PEGIEeERY, tysiące ludzi w domach sieci i gnije czekając na oklaski, steorzyć niezależny system handlu , nawet WYMIENNY, tak jak za komuny, co było wszystko jeśli chodzi o zdrową żywnośc, teraz wszystko odłogiem stoi a ludzie narzekją że GMO i że jest chemia w żywnosci. Hektary stoją odłogiem a ludziom sie niechce robić i wolą zdychać jak króliki w eksperymentach eugenicznych…, prawde trzeba powiedziec ale społeczeństwo Polskie leniami sie zrobiło, do roboty robić nawet i kilofami kopaczkami orać .., jak niema na paliwo do maszyn … , TO JEST SPOŁECZEŃSTWO ZOMBIE teraz, wychodowane ma marketach, głupiej modzie, głupiej muzyce, i wogóle ….

   CO NIE ZNACZY ŻE JAK TAK PISZE to nieznaczy że myśle o kołchozach pracy …, a zreszta inteligętny zatrybi co mam na myśli …

   • Onufry 4 stycznia 2012 o 8:42 pm

    Nie jest to takie proste. Dla wielu rolników dopłata z ue to jedyny dochód. Produkcja idzie po koszcie wytworzenia. Oni tez mają rodziny , kształcą dzieci. Jak za wiele podskoczysz to dopłata moze przepaść. To jest zaplanowane i ze straszliwą premedytacją realizowane. A i konsumęci z miasta są sobie też winni. Zostawili rolników samym sobie bo w makecie taniej. A teraz co, rączka w nocniku. Plastikowe jedzonko się znudziło , zgaga dokucza. Przejżeli na oczy ? Tylko czy nie za póżno !

   • jakis_buk 5 stycznia 2012 o 4:33 am

    widze ze siedzisz na tym blogu od rana do wieczora – to może sam weź sie za jakaś prace zamiast ciągle narzekac ?

    • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 12:21 pm

     Zbuku@ http://www.youtube.com/watch?v=CFSagvi9CIk

    • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 12:43 pm

     @jakis_buk
     TROLU ! … odczep sie o Zenobiusza,

     ZENO więcej robi dobrej roboty w jeden dzień jak urzednik państwowy pierdząc przez miesiąc w stołek …

 15. Ania 4 stycznia 2012 o 4:46 pm

  Zobaczcie co u Zenobiusza znalazłam !
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/04/polscy-naukowcyznow-zrodlem-klopotow-dla-rzadu-dzieki-wodorowi-bedzie-mozna-ogrzac-cale-gospodarstwo-i-zapewnic-mu-prad/

 16. kaci 4 stycznia 2012 o 5:22 pm

  John Gilleland, prezydent TerraPower LLC

  Wierzymy, że udało nam się stworzyć nowy typ reaktora nuklearnego, który jest źródłem niekończącego się zaopatrzenia w tanią, wolną od dwutlenku węgla energię dla świata. Rozwiązuje ona także pewne socjalne i techniczne aspekty energii nuklearnej, dlatego chcemy wam więcej opowiedzieć o tym, w jaki sposób działa ta idea.

  Reaktory obecnej generacji wykorzystują jako paliwo wzbogacony uran. A nasz reaktor, wykorzystuje odpady jakie zostają po… procesie tego wzbogacania. W naszym reaktorze zużyty uran jest zamieniany na ekonomiczne paliwo, które jest rozszczepiane przez neutron, który rozpoczyna reakcję łańcuchową, produkującą użyteczną ilość energii.

  Można sobie wyobrazić nasz reaktor jako cylinder o długości 60 cm. Mała ilość uranu jest użyta do wywołania fali. Po tym reaktor konsumuje własne paliwo, bez potrzeby jego uzupełniania lub usuwania tego co zostało zużyte przez cały czas istnienia reaktora.

  http://nowaatlantyda.com/2012/01/04/ostatnia-szansa-atomu/

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 5:36 pm

   żadnego atomu, jestem za NIE ! są inne technologie i je trzeba rozwijać , wiem że chodz o minielektrownie atomowe ale to jest dalsze wciskanie nam starego kitu tylko innymi drzwiami ( przez balkon, lub piwnice) , jestem zdecydowanie za NIE !

   • Peryskop 4 stycznia 2012 o 5:49 pm

    …zaopatrzenia w tanią, wolną od dwutlenku węgla energię dla świata. Rozwiązuje ona także pewne socjalne i techniczne aspekty energii nuklearnej…

    A pozostałych nie rozwiązuje. Jakich ?
    Zagrożenia wybuchem? Odpadami ?

    Dzięki @kaci.
    Masz rację @jakzawsze – to kolejna próba nuklearnego lobby żeby coś tam jeszcze wcisnąć.

    Takich prób będzie więcej, a ich celem jest zniechęcenie tych, którzy pracują nad alternatywnymi metodami wykorzystania dostępnych tańszych i czyściejszych form energii.

    Im głośniejsza będzie ta kampania, tym bliższy będzie kres ery węglowodorowo-nuklearnej.

    • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 6:10 pm

     no dokładnie , trzeba to bojkotować, nie dadzą rady wcisnać nam atomu przez „drzwi frontowe” , to próbują nam wcisnąć przez „drzwi balkonowe, lub piwnicą”, ja ich już dobrze czaje, dziękuje mieć taki reaktorek w mieszkaniu koło lodówki w kuchni, chyba ich pogrzało … lobby atomowe myslą że ludzie to debile, niestety tak nie jest …

     atomowi mowimy – NIE ! wara

     Zresztą i tak nam to wciskają na chama bez naszej akceptacji ( http://www.swiadomieoatomie.pl/ ) , to są skuwiali kryminalisći, robia to prosto w oczy bezczelnie z rudzielcem tuskiem na czele , że go ci kibole do bagażnika nie zapakowali to się dziwie. No a kibole to niewiem zamiast sie interesować sparwami Polski, zagrożeniami jakimi jest punktowany nasz kraj to parzą głupot, jakiś meczy których celem jest odwracaniem społeczeństwa od istotnych spraw która na dotyczą … (punktują)

    • ALFA 4 stycznia 2012 o 8:16 pm

     Co2 kontrola umysłu stężenie dwutlenku węgla w atmosferze odgrywa decydująca rolę w globalnej kontroli umysłów.
     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7697e02e17ec2288.html

     • Ania 4 stycznia 2012 o 9:48 pm

      Bardzo ciekawe. A z tym oddychaniem do papierowej torebki – stary sposób na opanowanie ataku paniki.
      W tym kontekście to i walka z palaczami papierosów nabiera nowego sensu.

      • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 10:55 pm

       @ania

       Widziałem taka dziewczyne w szpiatlu jak to miała, całe ciało sie jej wyginalo , wykrencało, tylko zapomnialem jak sie to nazywa coś na „RZ….” i doktorka to szczaiła i chwyciliśmy tą dziewczyne a lekarka założyłá jej na łepetyne reklamówke, myslalem ze ją udusimy -zamordujemy, no i ten atak jej przeszedł, a takiej jazdy to jeszcze niewidziałem żeby takie jaja sie z człowiekiem działy wyglądało to jak by ją jaki demon opętał na jakich egzorcyzmach ja to „byłem” gotowy ze strachu jak widzialem tą przypadłośść , jak ją 5 osób trzymalo na chama to szybko pobrali krew no i tą prubka lecialem do labolatoriu i wyszlo że miała za dużo jakiegoś pierwiastka co w powietzu występuje , zapomnialem jakiego bo to dawno bylo , ALE CZEGOŚ PODOBNEGO TAKIEGO NIE WIDZIALEM, pomyślcie jak kiedyś medycyna była w powijakach a ludzie mysleli że to demon, i co musieli wyprawiać tępi ludzie z takim pacjentem i jakie traumy przeżywał …. oh dobrze że teraz jest 2012 a nie średniowiecze 20 lat temu …

       Nikomu tego nie życze, bo widok łokropny…

       • Peryskop 4 stycznia 2012 o 11:44 pm

        ALFA – dzięki za przypomnienie tematu.

        Proporcje w składnikach powietrza ma jeszcze jeden ciekawy aspekt.

        Przed Olimpiadą w Meksyku zauważono, że trening wysokogórski generuje naturalny odpowiednik „koksu” w organizmie człowieka w postaci zwiększenia się liczby czerwonych krwinek – a to dla kompensacji z uwagi na obniżoną zawartość tlenu w powietrzu na większych wysokościach.

        Potem sprytniejsi wymyślili tańszą i łatwiej dostępną metodę takiej koksującej „aklimatyzacji”, polegającą na spaniu pod namiotem pod-tlenowym, czyli z obniżoną zawartością tlenu. W reakcji poziom hemoglobiny wzrasta i przesypiany w ten sposób sportowiec może więcej spalać w swoim mięśniowym piecu, a więc osiąga metę wcześniej, natomiast na boisku biega dłużej.

        Pojawił się dylemat czy należy to uznać za rodzaj dopingu, czy zezwolić ?
        Czy ktoś z Monitorujących wie jak formalnie ta tajemnica Poliszynela dziś wygląda ?

        W każdym razie zwiększony poziom CO2 w powietrzu to także wzrost wydolności fizycznej !
        A więc dodatkowy powód, żeby za emisję CO2 karać podatkami.

        Ale światlejsi ludzie i o tym już wiedzą, że tu właściwie chodzi elitom, żeby lemingi były nie tylko głupawe od telavizornii, ale i cherlawe jak przyjdzie co do czego.

        Wartałoby też sprawdzić, czy niższy poziom tlenu w powietrzu do oddychania nie ma pozytywnego skutku na występowanie nowotworów i innych schorzeń.

        Czyżby jednym z celów chemitrailowania było utrzymanie tych parametrów atmosfery w możliwie niekorzystnym dla ludzi zakresie ?

        No i znowu wyłażą kolejne kawałki teorii spiskowych !
        Jakby wpadł tu jakiś nowy troll, to zapewne pośle mnie do psychiatry 😀

       • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 2:13 am

        „całe ciało sie jej wyginalo , wykrencało” – brzmi jak cytata z Tacyta, albo innego porno-bloga….

        • jakis_buk 5 stycznia 2012 o 4:44 am

         to sie nazywa padaczka i nie dziwie sie że byl w tym szpitalu „jakzawsze” – w jakich „szpitalach” leczy sie padaczke to chyba nie musze nikomu wyjaśniać 😀 – a jak ktos tu kiedyś napisał „czytając ten blog mozna wysnuć założenie ze w jakimś psychiatryku uruchomiono siec kompuerową ” 😀 – cos w tym jest 😀

        • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 11:46 am

         @Totalsky No Problemsky
         @jakis_buk

         śmiejecie z ludzi z chorób jakie mają, co rakowców też bedziecie wyszydzali, i niemacie pojęcia o czym mowa, pracowałem na oddziele paliantywnym (hospicjum), z tamtad ludzie już nie wychodzą, WTYDŹCIE SIE ….. , żał mi was , ale przynajmniej wiem z kim tutaj mam do czynienia, i niech was ludzie tu widzą kim jesteście, coś okropnego, bardzo dobrze że Marek was nie banuje, bo sami sie wkopujecie

         …. a ty JAKISBUK ić do piwnicy i sie pare razy mlotkiem pier___nij w głowe TROLU, żeby cie czasem coś niedojechało prześmiewco ….

         ============================
         jakzawsze chamstwo trzeba tępić i za szmaty na pokaz publiczny wystawiać ….

         @Totalsky No Problemsky ?
         @jakis_buk ?

         „…. poprawcie się na przyszłość „

       • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:01 am

        Masz rację ,i jej nie masz.Obecność demona,powoduje zmiany w organiźmie,mierzalne metodami dostępnymi w medycynie.To komplikuje sprawę,jako symptomy choroby,ale i upraszcza,gdy ludzie wreszcie to zrozumieją.

        🙂 🙂 🙂

        • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 1:30 pm

         … może to źle sprecyzowałem-napisałem a reszta mnie chyba niezrozumiała, z tym „demonem” , to było tylko takie skojarzenie , aby komuś ukazać powage sytuacji , ale ten przypadek to takie rzadkie schorzenie neurologiczne tylko zapomniałem jak sie to nazywa co na „RZ …..” , ludzie maja wiele problemów, np . samo „stwardnienie rozsiane” – … diagnoza w średniowieczu wiadomo jaka była (kontakty z djobłem), ja nie jestm fachowcem , niema wiedzy aby jakieś diagnozy medyczne stwierdzać …., a to co tam pobazgrałem to było tylko takie doświadczenie … opis jak to widziałem własnymi oczami, a zreszta co ja sie tu tłumacze, a sowej tak bobie wiem

         http://pastylka.pl/choroby/lista

         …a zresztą o czymy tu dyskutujemy to glupoty … sa dla reszyty forumowiczów ..

 17. xTomaszX 4 stycznia 2012 o 5:30 pm

  Jest to Mój pierwszy komentarz a zarazem podziękowanie że w swoich poglądach nie jestem sam.
  Od co najmniej 3 lat uświadamiam ludziom w jakim kłamliwym świecie telewizji żyją dając pod nos przeróżne materiały.Powiem wam że czasami czuję się jakbym strzelił kulą w płot,że ludzie nie wierzą że wczoraj,Libia,dzisiaj Iran jutro my.Dla nich to tylko obraz z kłamliwego telewizora.
  Choć ostatnio nie jestem z tego dumny,ale na Południowej 5 w Lublinie jest dużo słuchaczy którzy potrafią zrozumieć na czym to wszystko polega,bo wiecie dlaczego,telewizor ich nie ogłupia.
  Po tym wszystkim się uśmiecham i teraz już wiem „że grzeczne dzieci Świata nie uratują”.
  Wtedy kiedy oni będą po drugiej stronie to ja zawsze będę stał po prawidłowej stronie barykady.
  Cichy słuchacz…
  Pozdrawiam i dzięki za to że wiem że nie jestem sam.

  • andc 5 stycznia 2012 o 12:27 am

   Nie myśl że to koniec odkrytych kart, trzeba cały czas wchodzić na wyższy stopień świadomości. nie zachłyśnij się „ekstremalnie szaleńczą wiedzą”. Powodzenia.

   • jakis_buk 5 stycznia 2012 o 4:47 am

    no i pozdrowienia dla reszty pacjentów 😀

    • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:04 am

     Właśnie,
     zapomniano o was.
     Mam nadzieję,że przekażesz.

    • sebecx 5 stycznia 2012 o 5:45 pm

     ..taki „pacjent” z południowej 5 w Lublinie jednym strzałem ze łba wbił by ci nos w twój głupi łeb…

 18. kaci 4 stycznia 2012 o 5:46 pm

  Tańszy sposób na energię w rolnictwie – ze spalania wodoru

  Zamiast ton węgla – butla z wodorem. Zamiast instalacji elektrycznej- silnik. Naukowcy opracowali rewolucyjny system. Dzięki wodorowi będzie można ogrzać całe gospodarstwo i zapewnić mu prąd.

  Rozwiązanie jest ekologiczne i znacznie obniży nasze rachunki. Silnik Wankla to najważniejszy element całego systemu, a w środku wtryskiwacze, sterowniki i odpowiednie oprogramowanie. A
  całość zasilana wodorem. Taki silnik wystarczy zamontować w pobliżu domu czy gospodarstwa.

  Mgr inż. Paweł Magryta – Politechnika Lubelska:
  – Musimy zaopatrzyć silnik w wodór, który jest produkowany dowolnym sposobem podczas elektrolizy. Takie elektrolizery też posiadamy. Jest to rozwiązanie korzystniejsze finansowo i ekologicznie, bo po spalaniu wodoru jedynym produktem jest para wodna. Dzięki wodorowi system podgrzeje wodę i zapewni prąd.

  Testy i próby trwały prawie dwa lata. W efekcie naukowcom z Politechniki Lubelskiej udało się stworzyć jeden z pierwszych na świecie systemów wykorzystujących wodór do potrzeb domowych, a ma on wiele korzyści.

  Mgr inż. Grzegorz Barański – Politechnika Lubelska:
  – Po pierwsze uzyskamy energię elektryczną z wodoru, czyli nie będziemy musieli korzystać z energii zewnętrznej, a po drugie możemy odzyskać energię cieplną, którą pozyskamy od chłodzenia samego silnika, a dodatkowo możemy odebrać ciepło z układu chłodzenia spalin.

  System może się sprawdzić między innymi w rolnictwie. Rolnicy z entuzjazmem oceniają pomysł lubelskich naukowców.

  Kazimierz Baruk – rolnik:
  – Na pewno – jeżeli to by było tańsze do ogrzewania, to myślę, że każdy rolnik by na to przeszedł!

  Lubelscy naukowcy zapewniają, że system nie zawiedzie. Podobne rozwiązania funkcjonują z powodzeniem między innymi w Kanadzie. Teraz wszystko w rękach firm, które już zaczęły się interesować lubelskim projektem.

  http://www.rolnictwo-agro.pl/1660,0,tans…..odoru.html
  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs…../493844480

  znając życie, nasze realia Polskie i sprzedających prost… się polityków, słuch po tym zaniknie, jak ze zderzakiem Łągiewki i wielu innych, aż serce boli…Boże widzisz a nie grzmisz…

  • sebecx 4 stycznia 2012 o 8:41 pm

   ..nie musi być wodór może być biogaz… link: biopowersa.pl/assets/files/3%20broszura%20Biogas%20Nord.pdf

 19. Peryskop 4 stycznia 2012 o 5:53 pm

  To doniesienie z innego frontu walki z NWO świadczy, że nie tylko Kuba, Islandia, Białoruś, Wenezuela, Węgry i Iran walczą o swoją suwerenność i prawo do normalności:

  2012-01-03
  http://www.piotrskarga.pl/ps,8894,2,0,1,I,informacje.html

  Szczęśliwy kraj!
  Mieszkańcy Ghany nie muszą przejmować się wszechobecną w Europie poprawnością polityczną. Udowadniają to plakaty powitalne na tamtejszych lotniskach, najpewniej inspirowane chęcią wyrażenia solidarności z broniącym tożsamości kraju prezydentem.

  Turystów przylatujących do Ghany witają rozklejone na lotniskach bannery z wielkim napisem WITAMY! A niżej następujące informacje:

  * Ghana ciepło wita wszystkich gości – ludzi dobrej woli

  * Ghana nie wita ciepło pedofilów i żadnych innych dewiantów seksualnych

  * Owszem, Ghana nakłada bardzo ciężkie kary za wszelkie zboczone czyny seksualne

  * Jeśli przybyłeś do Ghany po to, by oddawać się tego typu czynnościom, to dla dobra nas wszystkich, a także Twojego własnego dobra, sugerujemy Ci wyjazd gdzie indziej.

  W listopadzie 2011 roku prezydent Ghany John Atta-Mills dołączył do zbuntowanych przywódców państw afrykańskich, które nie chcą pomocy od Wielkiej Brytanii, która uzależnia wsparcie finansowe od legalizacji sodomii. Polityk wydał oświadczenie, w którym stwierdził m.in., że „Wielka Brytania nie ma prawa do narzucania Ghanie kultury i wartości moralnych”. Wyjaśnił, że chociaż „brytyjski premier może wyrażać poglądy swojego rządu, składać oświadczenia i wydawać deklaracje, które odzwierciedlają normy społeczne i ideały społeczeństwa brytyjskiego, to jednak nie ma prawa ich narzucać innym państwom”. Atta-Mills dodał także, że jego kraj nie przyjmie pomocy zagranicznej, jeśli wymagać będzie się od niego realizacji tego typu postulatów. Być może plakaty pojawiły się na lotniskach w geście solidarności z decyzją prezydenta.

  Wśród mieszkańców Ghany blisko 70 proc. to chrześcijanie, ponad 20 proc. to wyznawcy islamu.

  • rabarbarek 4 stycznia 2012 o 9:42 pm

   No i dodac mozna , ze z pomoca Ghanie przychodza Chinczycy , ktorzy nie obwarowywuja swoich pozyczek czy darowizn przymusem kupna przez Ghane , broni , co czesto zdarza sie krajom – pozyczkobiorcom w przypadku pozyczek z IMF lub bankow europejskich.

   A teraz tez cos ciekawego z podobnego frontu tylko pod tytulem NWO w natarciu.

   Biernosc zachowan wobec atakow wroga na normalnosc , wartosci chrzescijanskie, rodzine, aktywizuje srodowiska dewiantow , ktorzy krok po kroku posuwaja sie coraz dalej w swoich wynaturzonych planach i teraz juz nie tylko placza nad swoja ciezka dola z powodu niezrozumienia ich przypadlosci , ale wrecz narzucaja nam swoj punkt widzenia i rozumienia pewnych spraw, Daje sie jednak zauwazyc, ze coraz czesciej atakowane sa dzieci i tu juz milczec nikt nie powinien.

   Nie od dzis wiadomo , ze Kalifornia jest eksperymentalnym stanem w USA . Wielu dewiantow
   znalazlo sie we wladzach stanowych instytucji , ktore poprzez tych wlasnie osobnikow narzucaja mieszkancom stanu absurdalne przepisy i prawa , ktore zdrowemu na umysle czlowiekowi nie przyszlyby do glowy nawet we snie.

   Do rzeczy . Wlasnie padla nowa propozycja w zwiazku nauczycieli szkol publicznych. Zanim propozycja padla w zwiazku tym zorganizowano konferencje- prelekcje pod egida Zwiazku Gejowsko-Lesbijsko- Biseksualno- Transseksualnego [ wszyscy zboczency w jednym worku] ‚ na temat ” Pride in education” . Kiedys slowo pride kojarzylo sie nam z czyms z czego nalezalo byc dumnym, czyms zaszczytnym , dzisiaj slowo to przywlaszczyly sobie srodowiska gejowskie niestety. O co tam chodzilo? Otoz o ” uwolnienie plci”. Kilka punktow z tej konferencji ,

   ” roznice wyrozniajace mezczyzne i kobiete musza zostac wyeliminowane aby uwolnic dzieci od niepotrzebnych stereotypow”

   Apelowano o przyjecie odpowiedniej etykiety szkolnej aby nie obrazic dumy jakiegos dziecka lub doroslego pracujacego z dziecmi.

   – ustanowienie specjalnych toalet tzw toalet neutralnych [ kazdy bedzie decydowal sam , do ktorej chce sie udac] [ czyli jesli chlopak czuje sie dziewczyka to uda sie do takiej neutralnej]

   – nie wskazywac nikomu plci , bo ubranie zewnetrzne nie swiadczy wcale o tym , kim dana osoba – dziecko czuje sie wewnatrz

   – nalezy obserwowac dzieci i lepiej zapytac ” jakiego zaimka ” uzyc wobec niej/ niego niz narazic dziecko na nieprzyjemnosci.

   BS BS . Takich idiotyzmow dawno nie czytalam , i byloby to smieszne gdyby nie dotyczylo tego co dzieje sie naprawde. Az trudno w to uwierzyc , az trudno uwierzyc w to , ze na takie spotkania chodza nauczyciele i nikt z nich nie zaprotestuje. Hanba!

   Jest w Kaliforni pewien adwokat , ktory walczy o chrzescijanskie wartosci w systemie szkolnym w Kaliforni , ale sam nie da rady walczyc z ta zaraza , jesli nie pomoga mu w walce rodzice dzieci i wogole wszyscy miwszkancy Kaliforni , ktorzy nie toleruja deprawacji systemu. A ta zaraza niestety przenosi sie na inne stany i potem przez ocean dociera do Europy.

   http://www.wnd.com/2012/01/382689/

   • Peryskop 5 stycznia 2012 o 12:01 am

    W Szwecji od kilku lat jest presja na wyćwiczenie u najmłodszych dzieci obojnaczej tożsamości.
    Nawet możliwe, że to tam przeprowadzono pionierskie badania w tym zakresie.

    A w Kalifornii siłowanie wokół szkolnych toalet obojętnych płciowo trwa już od kilku lat.
    Teraz widać, że obie strony nie ustępują w wojnie o ustępy.

   • Joanna 5 stycznia 2012 o 9:53 am

    To może od zaraz zaczniemy bezpłciowo do posteMpowców w stylu rosyjskim „jak wy się macie?” albo modernistycznie „jak ono się ma?”

   • Tola 5 stycznia 2012 o 1:03 pm

    W Szwecji te rzeczy dzieja sie juz pare lat.Czytalam tez juz o tym kiedys.Natomiast z wlasnych,prywatnych zrodel wiem,ze duzo sie tez dzieje jesli chodzi o dobor nauczycieli (zaczynajac od tych w przedszkolu).Istanieja takie preferencje by nauczycieli maks miksowac narodowosciowo.Tak wiec tylko jedna grupie wiekowa moze prowadzic Szwedka ,Turczynka,Kolumbijka itp.Wtedy jakby nawet nie trzeba egzekwowac nowych ustaw,bo dzieci i tak maja mlyn w glowie.
    Szwecja w wielu sprawach byla pierwsza ,wolna milosc ,latwosc odbierania rodzicom dzieci ,wladza dana dzieciom przeciwko rodzicom ,afery kastracyjne itd.

 20. kaci 4 stycznia 2012 o 6:06 pm

  Architekci Kontroli – Niewidzialna ręka (PL)

 21. jakzawsze 4 stycznia 2012 o 6:35 pm

  Cholera obadajcie to bazy atomowe,schrony w Polsce i to jakie „dupne”.Bardzo bym chciał sobie po takich schronach pochodzić jako turysta po cichu.. Ale betonu i stali zmarnowano, by zbudować,magazyny, które na nic się nikomu nie przydadzą, ciekawe kto to finansował i skąd była forsa na to …

  http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news/obiekt-3003-templewo,1723371,7530

  Nigdy bym nie uwierzył że Jaruzel uchronił polske od zagłady, no a teraz widząc to może należą się przeprosiny dla Jaruzelskiego,gdyby nie on to ZSRR rozpętał by III wojnę, światową wszystko było gotowe, a na kogo to Ruskie szykowali? Wystarczy pomyśleć kogo by zakatował zachód ja by rakiety zostały wystrzelone z Polski.
  ====================
  Sami ocencie, co myslicie,może jestem w błendzie, bo sam jestem zdziwiony i nie dokonca wierzyłem w te bajki o ZIMNEJ WOJNIE … a tu taką „jazde” budowali … SZOOX

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 6:40 pm

   KTOŚ napisał taki komentarz (do tych baz atomowych) , hehh ciekawe:

   „podszewki,dzieci mogly chodzic
   wszedzie,szczegulnie kiedy pszynioslo sie dla
   ruskiego „jabola”to takie wino patykiem
   pisane,nawet dawali postszelac .majac 12 lat nawet
   nimyslalem ze widzialem takie tajemnice na skale
   miedzynarodowom.Byly to 60lata. „

   • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 7:03 pm

    160 głowic w każdym schronie w POLSCE !!! czaicie to ? bo mi się to w pale nie mieści … półtonowe bomby nuklearne, jakieś gazoszczelne śluzy …
    =================
    hmm psychopaci są dalej wśród nas i dalej sobie robią „wojenki” … IRAN,UsRAEL, i cholera wie, to jest totalne szaleństwo ..

    • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 8:02 pm

     Sory że przeciągam ten temat ale tylko jeszcze jedna wzmianka, a wiec.. :

     ” Według odtajnionej przez MON teczki „Wisła”, w trzech obiektach przechowywano jeszcze w 1990 roku 169 ładunków jądrowych o łącznej mocy ponad 15 megaton, tj. pięciokrotnie wiekszej niż całość amunicji i materiałów wybuchowych zużytych podczas II wojny światowej.”

     hmm ciekawe czy na terenie Polski mają jeszcze coś „atomowego” pochowane ….
     OK starczy..

 22. ALFA 4 stycznia 2012 o 6:38 pm

  Jest niezaprzeczalnym faktem, że Ron Paul otrzymał od wojskowych więcej pieniędzy na swoją kampanię niż wszyscy inni kandydaci razem wzięci. Niektóre media widocznie do dnia dzisiejszego nie mogą pojąć tego fenomenu i pozostaje im jedynie uciekanie się do najbardziej prymitywnych metod znanych XXI-wiecznej technice.
  Wyciszyć trepa

  • Sylu 4 stycznia 2012 o 7:44 pm

   Alfa masz racje, za duzo juz powiedzial i oczywiscie przerwa w transmisji. Banda ale i tak duzo ludzie uslyszeli, a media same na siebie kreca BATA.

  • Święty 4 stycznia 2012 o 8:16 pm

   a TO SKURWIELE Z TV.. OGLADALEM DZISIAJ RANO BBC I TRANSMISJE Z PRZEMOWIENIA RONA PAULA. WYCISZYLI GO PO PROSTU..

   • zigi 4 stycznia 2012 o 9:00 pm

    Popieram twoje określenie Święty mógłbym powiedzieć więcej ale nie zniże się do TVUSraeli

    • rabarbarek 4 stycznia 2012 o 10:09 pm

     Ogladalam to na zywo. Stare numery CNNu. Kiedy uslyszalam o czym mowi ten chlopak , wiedzialam , ze zaraz zaczna sie zaklocenia transmisji. Czego nie ma juz na wideo , to gorace podziekowanie Rona Paula dla zolnierza . Po zakonczeniu krotkiego przemowienia koncowego, Ron Paul zaprosil Thorsena na podium i poprosil go o kilka zdan. Chlopak wygladal na lekko przestraszonego i tylko podziekowal R. Paulowi za to , ze mogl z nim wspolpracowac.

     Dzisiaj mlody zolnierz zostal oskarzony przez organa wojskowe o zlamanie nakazu lojalnosci wobec armii i prawdopodobnie na tym sie nie skonczy. To sie nazywa wolnosc slowa.

    • sinus 5 stycznia 2012 o 5:47 pm

     idealnie sie zmiescil z tym iranem, wtracil jeszcze ze izrael (israel is more then capable) jest wiecej niz zdrolny.. i CUT OFF

 23. FAKIR 4 stycznia 2012 o 7:09 pm

  Ja tak sobie myślę, że niedługo już wszystko zostanie obnażone
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46700,chemtrails-uaktualnienie-cz-2

 24. Peryskop 4 stycznia 2012 o 7:44 pm

  @ALFA
  W CNN Iowa „entrance poll” Ron Paul miał wyraźną przewagę – 48%
  Santorum 23%
  Romney 13%
  Perry 7%
  Gingrich 5%
  Bachmann 2%
  Kto potem policzył głosy żeby wyszło „jak trzeba” ?

  • rabarbarek 4 stycznia 2012 o 10:57 pm

   Pisalam o tym wczoraj wieczorem. [ poprzednia strona] . Peryskop , te dane ktore podales dotycza koncowych wynikow glosowania w przedziale wiekowym 17 – 29. Mlodzi ludzie glosowali na Rona , w przeciwienstwie do starszych Amerykanow , ktorzy po prostu spia [ tak powiedzial na koniec RP] Ron Paul jednak wygrywal na poczatku. Wolf Blitzer z reszta psich dziennikarzy nie wygladal na zadowolonego , ale czulam , ze na cos czekaja. [ klania sie Smolen/Laskowik] Cale te wybory i liczenie glosow bylo swietnie przygotowana akcja , aby nikt nie mogl protestowac , ze cos tam nie gralo.
   Na zwyciezce przygotowany byl Romney [ na prezydenta tez , jest gorszy od Obamy] , wiec , zeby nie bylo takie oczywiste , ze policzone glosy maja dac zwyciestwo Romneyowi , wypchnieto przed niego Santorum , ktory w ogolnej rozgrywce [ zagrywce !] mial sie nie liczyc.
   W telewizorniach wszyscy udawali zdziwienie , ze Santorum wygrywa z Romney. Wszyscy wszystkich pytali co sie dzieje , dlaczego mieszkancy Iowa tak nagle polubili Santorum. Ron Paul spadl juz wtedy na trzecie miejsce, co tez bylo przygotowane. Dlaczego? , bo w ogolnej , koncowej rozgrywce beda liczyly sie dwa pierwsze miejsca, zdobyte przez kandydatow w poszczegolnych stanach. Do konca , do ostatniej niemal minuty wygrywal Santorum , a na koniec , bum, 4 glosy i ” zwyciezca ” zostal Romney.

   Za tydzien New Hampshire .

   pelne glosowanie , wyniki

   http://www.cnn.com/election/2012/primaries/epolls/ia?hpt=hp_t1

   • Peryskop 5 stycznia 2012 o 12:16 am

    Rabarbarek – dzięki, rzeczywiście przeoczyłem przedział wiekowy.
    Ale aktualne pozostaje pytanie kto policzył głosy żeby wyszło „jak trzeba” ?

    • rabarbarek 5 stycznia 2012 o 5:12 am

     Za lasami , za gorami , gdzies w Iowie liczyli glosy usluzni ” szamani”.

     A teraz wyobraz sobie takie obrazki na ekranie telewizora. Odtrabiono koniec glosowania. Okregi zamknieto. Zaczynaja naplywac pierwsze wyniki. Ron Paul prowadzi , po paru minutach , po kilkunastu minutach Ron dalej na czele stawki. Studio CNN , sale wyborcze , podniecenie ogolne, kreca glowami dziennikarze i komentatorzy polityczni w studio. Ciesza sie miliony Amerykanow . Kamery wjezdzaja do punktow wyborczych i pokazuja grupy robocze [ w jednakowych mundurkach] liczace glosy. Kamera najezdza na kartki z nazwiskami i widac jak uczciwie tworza sie gory karteluszek z tymi wybranymi. Od samego poczatku starano sie stworzyc atmosfere autentycznosci, prawdziwosci i ufnosci . Bylo to wyrezyserowane przedstawienie usypiajace czujnosc widzow i uczestnikow tegoz przedstawienia. Cymes!!! Ale gdzies na godzine przed zakonczeniem transmisji nie ma juz kamer , Ron Paul spychany przez ” naplywajace wyniki” w dol . Blitzer glownodowodzacy wsrod dziennikarzy , mowi , ze zostaly do podliczenia dwa najliczniejsze okregi. I tu zaczela sie jazda . Tam juz nie bylo kamer , swiadkow i byc moze wkrotce czegos wiecej dowiemy sie. To wtedy dokonano dziwnych przeliczen i do ostatniej minuty trzymano widzow w sztucznie wykreowanym napieciu , w przekonaniu , ze walka rozgrywa sie miedzy Santorum i Romney. Ostatnie 2-3 procent glosow liczono dluzej niz 50-60 proc. glosow.

     Na stronach internetowych wscieklosc wymieszana z zalem , ale i z nadzieja. Mowi sie juz glosno o tym , ze jesli Ron Paul nie otrzyma nominacji z ramienia partii republikanow [ a nie dostanie chocby i wygral wszystkie nominacyjne wybory] , bedzie walczyl o jak najlepsze wyniki i przystapi do wyborow 2012 jako niezalezny kandydat. I wtedy mialby szanse, bo wybor miedzy Obama i Romney, to wybor miedzy dwoma szalencami . Olbrzymia liczba Amerykanow o tym wie , reszta ma jeszcze kilka miesiecy do przebudzenia sie , otrzezwienia i dokonania w pokojowy sposob przewrotu , konczacego epoke dwupartyjniakow-zmianowcow-zadaniowcow.

     • czytelnik 5 stycznia 2012 o 10:47 am

      Jak narazie nie liczcie na to,ze WYGRA PRAWDA i SPRAWIEDLIWI LUDZIE.
      Te lotry maja swoje metody aby zniewalac narody i czynia to od pieciu tysiecy lat.

      Aby to przerwac ludzie powinni zaprzestac korzystania z ich wszelkich „dobrodziejstw” !
      Innej drogi do zwyciestwa nie ma.

      Gdy nie pojdziesz do nich PO NIC ,oni wtedy skapituluja.
      Czy to jest takie trudne ?

      Czy mam jasniej to wytlumaczyc ?
      Na poczatek tylko jeden przyklad :
      NIE PRACUJ U NICH i NIE IDZ DO ICH BANKU !

      • monitorpolski 5 stycznia 2012 o 10:50 am

       Alex Jones ostatnio podsumował arsenał Amerykanów i ich możliwości – 400 mln sztuk broni, 150 mln osób, które ją posiadają i potrafią się nią posługiwać. Wystarczy 10% – 15 mln.

      • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 11:35 am

       @czytelnik

       … taka jest prawda, a mamona oślepia umysł, jednak ci co w niej toną niegdy tego niedostrzega i ta grupa jest przeznaczona do kasacji w pewnym sensie , CZAS POKAŻE …. CO TO BEDZIE .. DALEJ, a robi sie bardzo interesująco na świecie, „woda zaczyna sie gotować”- (… w przenośni)

       • czytelnik 5 stycznia 2012 o 7:10 pm

        Woda zanim sie zacznie gotowac wydaje bardzo dziwne dzwieki,zalezne rowniez od naczynia w jakim sie znajduje i czy jest pod przykryciem.
        Powstala para z gotujacej sie wody potrafi ruszyc pociagi pancerne a nie tylko gwizdek z czajnika zrzucic !
        Swiat rozpoczal „syczenie”,do ognia podlozono kolejna dawke paliwa,wkrotce nastpi wrzenie a potem ogromna sila rzuci lotrow w otchlan piekielna !!!

        Modlcie sie ,bo nie znacie dnia ani godziny…………..

       • hjk 5 stycznia 2012 o 7:59 pm

        gar sc linków z USA:
        początek dyktatury w imię prawa ?
        http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/05/1-stycznia-2012-poczatkiem-dyktatury-demokracji-w-usa

        Obama podpisał ustawę NDAA.
        http://www.prisonplanet.pl/polityka/obama_podpisal_ustawe_ndaa,p1414877438
        Senat będzie głosował nad ustawą, która zdefiniuje USA jako “pole bitwy”.
        Paul Joseph Watson, 

        http://www.prisonplanet.pl/polityka/senat_bedzie_glosowal,p515199150

        Rząd uruchamia obozy koncentracyjne FEMA na terenie całego kraju.
        http://www.prisonplanet.pl/polityka/rzad_uruchamia_obozy,p1577680516

        CFR daje zielone światło do ataku na Iran :
        http://www.prisonplanet.pl/polityka/cfr_daje_zielone_swiatlo,p1320787465

     • zniesmaczony 5 stycznia 2012 o 8:52 pm

      tylko D. TRAMP jeszcze nie powiedzial ostatniego slowa czy nie będzie kandydowal 😀

    • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 5:16 am

     Izraelska firma,podobnie jak u nas,tylko u nas to się nazywa „firma z Lublina”
     „Sztukmistrz z Lublina” ????

     • rabarbarek 5 stycznia 2012 o 5:41 am

      Fakt, firma byla . Ale tak dobrze wyrezyserowano przedstawienie , ze jak wyzej napisalam pokazano gawiedzi , ze oni tym razem recznie walczyli z zielonymi karteczkami. No chyba , ze owa firma zliczala potem komputerowo okregi i gdzies tam po drodze jakis okreg zawieruszyl sie „niewiadomogdzie”.

 25. AQQ 4 stycznia 2012 o 8:00 pm

  3-ci tydzień w meRdiach o receptach, pielęgniarki dostały status urzędnika państwowego, czy to czasem nie jest przygotowanie do czipów? Ludziska oczekują rozwiązania problemu, pobiegną jak mucha na lep….

  • kefir2010 4 stycznia 2012 o 10:52 pm

   właśnie na takie sytuacje mam zmagazynowany zapas swoich leków – milnacipran – jedno gówno mnie zatruło (thimerosal) to innym czeba się leczyć. najwyżej, będę przez dwa lata wpierdalał to, co zgromadziłem, a puźniej – kto wie co będzie puźniej, nie?
   w końcu przed nami 21.12.2012 jak i jeszcze straszniejsza data – 31.13.2013.. 😀

   • hippo 5 stycznia 2012 o 11:27 am

    Zwłaszcza ten 13 miesiąc 😉

   • zniesmaczony 5 stycznia 2012 o 8:46 pm

    @ KEFIR puźniej czy pózniej??? nie nauczysz się polskiego?Kto ci BLOGA pisze agencie??

    • kefir2010 6 stycznia 2012 o 2:04 pm

     twoja stara mi pisze bloga! SPIE..ALAJ!! 😀

  • Nowaja 4 stycznia 2012 o 10:59 pm

   Na dodatek pielęgniarki i położne dostały jakieś specjalne uprawnienia wzywania policji do „szczególnie agresywnych pacjentów”.No nie wykluczone,że szykują się do czipów lub szczepień…

   • Nowaja 4 stycznia 2012 o 11:04 pm

    „Niewykluczone” piszemy właśnie tak:)……..hahahahahaha(bez żadnych aluzji do navajo :)hahaha

   • Totalsky No Problemsky 5 stycznia 2012 o 2:18 am

    @nowaja
    albo do gwałtów „w imię racji stanu”…..

  • AQQ 4 stycznia 2012 o 11:00 pm

   8 +, 🙂 ale co Wy na to…

  • szuwaxpl 4 stycznia 2012 o 11:36 pm

   No to kłaniam się paniom urzędniczkom przy obowiązkowych szczepieniach 😦

  • Tola 5 stycznia 2012 o 1:59 pm

   No tak,krok po kroczku.
   Podobnie bylo z powolaniem kiedys strazy miejskiej.Najpierw to tacy mili chlopcy byli, a teraz wiadomo po co to bylo.Byc moze podobnie bedzie z pilegniarkami ,dostana konkretna wladze i narzedzia do reki.

   • Ada 5 stycznia 2012 o 3:50 pm

    Ojej lepiej nie, znam sporo pielegniarek i wysztkie sa straszne. Moj maz powiedzial ze zeby pracowac jako pielegniarka przy dzieciach trzeba nie miec serca. Cos w tym jest.

   • czytelnik 5 stycznia 2012 o 7:15 pm

    Nie zapominajcie,ze wiecej jest ludzi niz razem wzietych policjantow,wojska,ochraniarzy ,straznikow,strazakow i innych slugusow.

    NAROD DA SOBIE RADE Z WSZELKIM ZLEM !
    W koncowce walki zawsze zwycieza DOBRO .

 26. alexirin 4 stycznia 2012 o 8:10 pm

  Kto zarobił na bałaganie w lekach

  http://niezalezna.pl/21248-kto-zarobil-na-balaganie-w-lekach

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 8:31 pm

   ” oligarcha Ryszard Krauze. Dzień przed publikacją nowej listy refundacyjnej wykupił blisko 120 mln akcji firmy farmaceutycznej Bioton. Kurs akcji przedsiębiorstwa produkującego refundowaną insulinę wzrósł w ciągu ostatniego tygodnia o ponad 16,5 proc. ”
   =======================
   Stary skoorwisyn do więzienia za układy CYNKI przed rabunkiem (wprowadzeniem ustawy), wobec Polaków, przecież to złodziejstwo w biały dzien, ciekawe skąd wiedzia ten złodziej i ktomu dał cyne i z kim sie kasą podzielił … , takimi typami powinno sie interesować ABW ( które zresztą też jest przesiąknięte korupcją) … , a ludzie nie mają co gara włożyć , a bycek bedzie kradł do kieszeni i wyprowadzał złotówke na konta zagraniczne i w obcą walute zamieniał ….

   • hjk 5 stycznia 2012 o 8:08 pm

    nieee, no bez przesady 🙂
    kurs bio waha się między 6,7 i 8 groszy juz od pół roku, skok o 1 gr daje 16%, 14 albo 12% 🙂
    to sa naturalne wahnięcia giełdow – gdyby to skoczyło o 6-8 gr, to mozna by mówić o 100% zysku… 🙂
    Nikt nie zarabia na bałaganie, bo i tak albo płacili za te leki wszyscy z podatków, albo jak teraz sami dotknięci chorobą i „farmacjozą” (jakoby mającą ich „uleczyć”) pacjenci. A stale zarabiają koncerny, bo „refundowanie” likwiduje konkurencję i leki są jednymi z najdroższych w Europie, a w porównaniu do zarobków prawdopodobnie najdroższe.

    Jedynie tylko słyszałem o pazernych aptekarzach, którzy podnosze cene wszystkiego jak leci, wykorzystując to zamieszanie i tłumacząc lichwiarskie podwyżki „reformą”.
    Zwłąszcza w małych miejscowościach, gdzie nie ma konkurencji i najbliższa inna apteka jest np. 30 km.

    • sebecx 6 stycznia 2012 o 9:55 am

     ..tak też i stacje benzynowe poczynają sobie…

 27. PokójWam 4 stycznia 2012 o 8:28 pm

  CFR daje zielone światło do ataku na Iran
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/cfr_daje_zielone_swiatlo,p1320787465

 28. jakzawsze 4 stycznia 2012 o 8:48 pm

  Śmierć na kołach: Holandia uruchomi mobilne kliniki eutanazji, aby uśmiercać ludzi w ich własnych domach. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/smierc_na_kolach,p811424425

 29. kaci 4 stycznia 2012 o 9:28 pm

  [b]Rosyjski MON: Polska rości sobie prawa do terytoriów Białorusi [/b]

  http://konflikty.wp.pl/title,Polska-chce-odebrac-Brzesc-i-Grodno-Zdumiewajace-zarzuty-Rosji,wid,14140104,wiadomosc.html

  Polska nie ma sił i środków nawet na obronę, a co dopiero na akcje ofensywne (niedawny artykuł o Afganistanie i polskich żołnierzach http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111224&typ=po&id=po03.txt ). A zbudowanie naszego potencjału trwało by co najmniej 6/7 lat bez żadnych problemów (chodż ostatnia tajna umowa między naszym rządem a rządem Izraela, albo szukają dodatkowego mięsa armatniego, lub szukają miejsca dla swych obywateli, bo jest dużo podań paszportowych lub znając żydów o mienie spadkowe). Na razie jak by Łukaszenko chciał sobie zdobyć Warszawę to po 2/3 tygodniach jego żołnierze spokojnie widzieli by najwyższe budynki. Więc tu o panikowaniu „sovietów” można mówić. Ale też przynajmniej mają dobrą wymówkę na instalację klasowych systemów ofensywnych. W tym wypadku jeżeli nikt nam nie pomoże to my będziemy zwierzyną a nie myśliwym. Nawet gdyby Niemcy czy Rosjanie nas by zaatakowali czy wyzwolili, większość narodu i tak by miała to w głębokim d….tak są zmanipulowani, że głowa boli, nawet by się cieszyli wybrana grupa społeczna. Znając co nie których polityków np. Sikorski to by już sobie z Niemcami doszedł by do porozumienia, aby być ministrem w nowym Landzie….historia tak samo by się potoczyła, jak przed drugą w.św, tylko trochę na innych zasadach, nie raz mam wrażenie, że niektórzy prowokują lub dają do zrozumienia, że tj już kwestia i przypieczętowania…

  • AQQ 4 stycznia 2012 o 9:55 pm

   Czym będziemy odbierać? mam wrażenie, że postawiony jest nasz żont pod dziurawym walącym się płotem. Albo albo…to już chyba nasz kuniec w junii….

   • AQQ 4 stycznia 2012 o 10:58 pm

    To tak jak w mafii, zabijesz tego a tego, masz zaliczone” /my Cię nagramy,abyś sie nie rzucał potem/ nie uda Ci się…jesteś w odwojnie skończony>>>

  • jakzawsze 4 stycznia 2012 o 9:57 pm

   hmm Polska ? a może Tusk (Bruksela), bo Tusk i reszta bandy to już nie Polska (Tusk podobno w domu gada po niemiecku), wedługł mnie Polska lub ludzie którzy sie identyfikują z tą prawdziwą POLSKA i odcinają się (nieidentyfikują) od wrogich interesów sprzedawczywków które wiadomo co wyprawiają (po-pis-psl-sld-paligłupki=ANTYpolska=NATO)… Także ci pismacy w propgandowych mediach powinni nawet już nie pisać Polska bo Polske przejebali, sprzechandlowali .

   No wiecie rozumiecie to słowną polemike, udawanie coś czym już nie jest, podszywanie sie w celu dalszego ogłupiania prawdziwych Polaków rodaków ….,ach tam , kto rozumie ten rozumie … o co mi biegało …

   • alexirin 4 stycznia 2012 o 11:32 pm

    Platforma Obywatelska czy Przestępcza Organizacja ?

    http://wzzw.wordpress.com/2011/09/15/platforma-obywatelska-czy-przestepcza-organizacja/

    • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 12:00 am

     Ja tak na to patrzę to możliwe że „2sk” bedzie wisiał chyba, Polacy go wypi___lą na zbity pysk,a tutaj Lech Wałesa zaczyna świrować (podjudzać) >>> Lech Wałęsa: „za chwilę będziemy mieli rewolucję” http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-za-chwile-bedziemy-mieli-rewolucje,1,4989720,wiadomosc.html Jak nie potrafią znaleźć pracy, to niech piramidy budują – mówił Wałęsa w „Faktach po Faktach” w TVN 24. Ciekawe że Wałęsa występuje w kapitalistyczno kryminalnej korporacyjnej stacji która realizuje 10 sposobów na manipulację społeczeństwem (tvn 24) … Zamiast puścić czerwoną hołotę w skarpetach,to pan Wałesa się z nimi układał,a teraz kpi z Polaków chyba … Nie jestem fanem Walesy, ale w tym przypadku ma chlop racje. Niewierzacych w jego slowa zapraszam do pracy w Niemczech, Francj, Angli i innych „bardzo rozwinietych” krajow. Tu odczuje sie na wlasnej skorze, ile czlowiek jest wart – niezaleznie od stanu kasy. Pracujac na kogos zawsze sie ma uczucie, ze czlowiek sie nie liczy i zawsze moze byc wymieniony na model tanszy/mlodszy/bardziej ukladny. Wystarczy powiedziec prawde i zaraz ma sie klopoty – jak za czasow komuny… Maszyne sie szanuje, bo kosztowala pieniadze, pracownika uzaleznionego nie szanuje sie wcale …
     ========================
     NIEDAJCIE SIE LUDZIE PROWOKOWAĆ I ZACHOWAJCIE SPOKUJ, a dziekie psy niech sie zagryzą miedzy sobą …, niech sie pożrą …

     • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 12:10 am

      To oczywiste że w Polsce dojdzie do rewolucji L.W. ameryki nie odkrył,( jak zwykle), pytanie tylko kiedy pęknie ludzka cierpliwość. Wiadomo dlaczego w budżetówce podwyżki dostaną policja i wojsko, premier się boi że w razie rozruchów mogli by się wypiąć na niego kakao.
      Przecież to sam Wałęsa poprzez wspieranie lewej nogi otworzył drogę PRL-owskim aparatczykom do tworzenia podstaw dzikiego kapitalizmu w Polsce. Dawni czerwoni towarzysze pozakładali banki i instytucje finansowe, a cinkciarze kantory. Inne PRL-owskie wieprzki zasiadają w radach nadzorczych wielkich koncernów sprywatyzowanych w oszukańczy dla społeczeństwa sposób. Panie Wałęsa, pobudka! a tu każą nam pracować do 67 roku (gdzie pracować? za co żyć?) Z żalem patrzymy na nasze dzieci, ktore kończą studia i pracy nie ma dla nich. A przecież to dla naszych dzieci 30 lat temu lub wiencej ludzie walczyli o lepszy byt. Chyba lepiej było pozostać w tamtym systemie. Przynajmniej złodziei nie było aż tylu, a ci co byli to nie kradli aż tak bezczelnie jak ci dzisiejsi, jak sie niewstydzą, cała Polska patrzy na ich brudne gierki z tą skończoną już UNIA …

   • czytelnik 5 stycznia 2012 o 7:21 pm

    Polske przeje….. ale POLAKOW jeszcze nie .
    Badz dobrej mysli.
    POLSKA ODRODZI SIE NAWET Z POPIOLOW !
    ZDRAJCY wraz z WROGAMI ZGINA !!!

  • andc 5 stycznia 2012 o 12:43 am

   odnoście tego: http://konflikty.wp.pl/title,Polska-chce-odebrac-Brzesc-i-Grodno-Zdumiewajace-zarzuty-Rosji,wid,14140104,wiadomosc.html wczesna propaganda pt „PRETEKST”
   Nasze ziemie zostaną odzyskane w odpowiednim czasie i z „sytuacji od nas nie wynikłych”

   ANDC.

  • czytelnik 5 stycznia 2012 o 10:56 am

   Na nic i nigdy nie jest zapozno !
   Trzeba tylko aby nam sie chcialo chciec !!!

   Polecam tym co jeszcze tego nie dokonali – ogladniecie „ZMARTWYCHWSTANIA” autorstwa L.Oginskiej w rezyseri B.Poreby.
   Moze gospodarz lub ktos inny zapoda tu wersje filmowa i niech kazdy przetrze oczy czujac sie Polakiem.

 30. wojox 4 stycznia 2012 o 11:35 pm

  Zaczyna się :
  http://losyziemi.pl/szwajcaria-skalna-lawina-wielkosci-wioski-oderwalo-sie-nawet-4-miliony-metrow-szesciennych-granitowych-skal/

  • Wojox 5 stycznia 2012 o 2:50 pm

   Ziemia jako planeta wchodząc w równik naszej Galaktyki, rozluźnia więzy. Tak lekko to napisałem. Wszystkie siły w równiku galaktycznym zeruja się, dlatego powstają Sinkhole i góry się zaczynają rozpadać. Z każdym dniem bedzie więcej takich informacji, jak ta np :
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/potezne-osuwisko-kolo-trondheim-w-norwegii
   czy to dzisiejsze :
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/masowy-zgon-gawronow-w-azerbejdzanie
   Zaburzenia magnetyzmu i grawitacji. Oto cały rok 2012, bez straszenia. Zaczną się rozpadać drogi górskie itp…

 31. maran 4 stycznia 2012 o 11:44 pm

  WAZNE NEWS,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  POd koniec grudnia 2011 kilka tysiecy zolnierzy i oficerow USA pojechalo do Israela, aby wziac udzial w najwiekszych cwiczeniach obronnych w historii Israela.
  MainStreamMedia USA nie poinformowalo publiki o tym, za to iranskie news tak.
  Lucyferianie szykuja swiatowa rozrobe i maja w nosie to, co swiatowa opinia publiczna o tym sadzi.
  Widac ze Niemcy tez w tym maczaja paluchy.
  http://mondoweiss.net/2012/01/jpost-several-thousand-us-troops-to-israel-for-unprecedented-joint-missile-defense-exercise.html

  • Sully 5 stycznia 2012 o 12:35 pm

   Czemu bredzisz? , na jednym z portali przeczytałam tę wiadomośc w grudniu, wię nei gadaj że nikt nic nie mówił.

   • sebecx 5 stycznia 2012 o 3:08 pm

    ..no widzisz .. sama zaczepiasz nei mając nic do powiedzenia, a potem masz pretensje.. jak tam alergia? ..może mleczka się napij ..21 wiek…

    • Sully 5 stycznia 2012 o 3:47 pm

     chyba nei umiesz czytać ze zrozumieniem, dlatego nie widzisz informacji zawartej w mojej wypowiedzi..i szczerze nei chce mi się tłumaczyć. Czyżbyś się o mnie martwił ;-P

     • Tola 5 stycznia 2012 o 5:07 pm

      Nie wiem,jak inni , ale uwazam ze Sully jest slodka 🙂

      • Tola 5 stycznia 2012 o 5:11 pm

       I prosze na mnie, za to zdanie o Sully ,NEI krzyczec!

    • Orka 5 stycznia 2012 o 8:39 pm

     Biedna Sully , nie jada też mięsa , prowokuje dyskusje na tematy zdrowia a tak naprawdę w ogóle nic z tego do niej nie dociera , ma pańcia trochę czasu w pracy i pomyślała a wejdę na monitora , może w końcu czymś ich tu zaskoczę … ale ja Sully wracam do naszego starego tematu jedzenia mięsa i podaję link do produktu który by uzupełnił trochę białka w twoim organizmie (mózg !!! bardzo potrzebuje białka !!! alergie też mogą być z niedoboru białka !!!) , nie dziękuj Sully , naprawdę nie ma za co
     http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=302&lang=pl

     • Sully 5 stycznia 2012 o 11:48 pm

      Orka, to, że nie stosuję się do twojej głupawej diety znaczy że do mnie coś nie dociera? Palnij się chłoptasiu gumowym młotkiem,może zmądrzejesz. Jesli w czyms się mylę to owszem mogę zmienić zdanie, ale twoje wypociny nie dość że irytujące to jeszcze głupie.
      Zaskoczyć? Proszę cie, zaskoczyć … hmmm chyba że byłabym kosmitką, tutaj wypowiadam tylko swoje zdanie, któe jak tylko nie jest zbieżne z ogólnie przyjętym tutaj to oczywiście jest złe i a fe…śmiech na sali.

      • Orka 6 stycznia 2012 o 1:26 pm

       Sully , no cóż , nie masz klasy

 32. maran 4 stycznia 2012 o 11:49 pm

  Tutaj jedno z ostatnich przemowien Ron Paula w zdradzieckim Kongresie USA.
  Mowi m.in ze zgoda Kongresu na nalozenie sankcji na Iran to pierwszy oficjalny krok do wojny.

  • Święty 5 stycznia 2012 o 4:38 pm

   Dobre słowa, ale w końcu nie ma znaczenia, ponieważ fakty przemawiaja,ze są Żydzi nie chcą go w biurze czy to sie komus podoba czy nie. Zabiją tego człowieka, jeśli muszą. On naprawdę troszczy się o USA i Żydzi, którzy go nie lubią chcą zniszczyć USA.

 33. maran 4 stycznia 2012 o 11:52 pm

  ciekawe video „The world as it is today”

 34. Lipton 5 stycznia 2012 o 12:25 am

  RON PAUL ZAJĄŁ 3 MIEJSCE W PRAWBORACH.

  Mieliście jakieś złudzenia ze go przepuszcza?

 35. Extazed 5 stycznia 2012 o 12:33 am

  Znalazłem świetny filmik. Historia współczesnej polityki Stanów Zjednoczonych Ameryki.
  Warte obejrzenia! Zauważyłem, że trafia do ludzi i przemawia do ich rozsądku, co poprawiło mi zdecydowanie humor : )

  http://www.sadistic.pl/krotka-historia-wspolczesnej-ameryki-vt97801.htm

 36. maran 5 stycznia 2012 o 12:53 am

  W internrnetowym sondazu na „Human Rights Bohatera roku 2011” ogloszonym przez Amnesty International jak do tej pory wygrywa Muammar Gadaffi .
  „Voting in an online poll by Amnesty International USA for „Human Rights Hero of 2011″ is bringing up some human rights champions, that the western media have ignored. One favorite is Michael Jackson, and another is a human rights activist in Bahrain, Nabeel Rajab, while currently in the lead with more people still voting, is Muammar Gaddafi.”

  http://www.mathaba.net/news/?x=629712%3Frss

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 10:52 am

   Teraz to juz niema znaczenia, to tak jak posmiertne przyznanie orderu, lub jakiś malarz posmierci staje sie sławny, lub tez Nicola Tesla , który olał system stał się sławny pośmiertnie (pewnie go jeszcze otruli) ,

   Wszyscy sławnii i uchonorowani, ale wczyich oczach w oczach skoorwyysynow, luminiarskich instytutów pozakładanych przez tych samych morderców sponsorów bankierskich, sławnie ludzie po śmierci są dla lumieniarzy jak trofea , łupy wojenne na ołtarzu …

   …obłuda bez dna, cały świat poatrzyczył na zbrodnicze machloje NATO w Libi i co , teraz jest gów___o, zaprzeproszeniem, a cały świat stacza sie po stromej pochylni do upadku, tak sie kończą żądy człowieka (luminiarzy), ach tam szkoda mysleć …

 37. choice 5 stycznia 2012 o 1:28 am

  fajny dokument o chemitrasach polecam

  • choice 5 stycznia 2012 o 12:35 pm

   wydaje mi się że w tym filmie najlepiej jest opisane w jakim celu rozpryskiwane jest to gówno w powietrzu.. depopulacja ludzi roślin i zwierząt jest ich głównym celem powstają nowe choróbska wtedy kartele farmaceutyczne będą więcej zarabiać, większa ilość zgonów większa możliwość kontroli mniejszym głupim społeczeństwem.. zmiana ph gleby wprowadzą rośliny gmo, wtedy będzie totalne uzależnienie od państwa.. pod przykrywką globalnego ocieplenia klimatu (wszyscy te gówno kupili i wierzą w to bardziej niż w Boga) mogą śmiało zrzucać na nas tony aluminium i baru twierdząc że chcą nas chronić przed kataklizmami wywoływanymi przez klimat tak naprawdę wstrzykują nam raka ten.. opryski są nad całą unią i ameryką północną tam gdzie nie ma wywołuje się konflikty zrzuca bomby z dodatkiem gorszego pierwiastka.. i tak oto z biednych krajów gdzie trwają wojny ludność ucieka do bogatych czy to hameryki czy juni u nas jest co jeść to będą wpieprzać gmo a na niebo nie spojrzą bomby nie lecą a u nas sytuacja wcale nie jest lepsza spirala hipnotyzacji się kręci klaskanie do tańca z gwiazdami.. wymieszanie kultur łatwiejsze wprowadzenie nwo…. idę się kurować bo nie wiem jakim cudem ale choróbsko mnie złapało pozdrawiam wszystkich i rozsyłajcie filmik gdzie się da bo może wielu ludziom oczy otworzyć…

   • Peryskop 5 stycznia 2012 o 1:04 pm

    Dobrze namierzyłeś.
    Kuruj się @choice !

   • Tola 5 stycznia 2012 o 2:14 pm

    A propos chemitrails.Czy ktos ma jakas idee dlaczego oni tylko spryskuja eu i am pn.
    Raz tylko slyszalam o chemitrails nad wietnamem ,ale nigdy :afryka,australia,azja;am pd.
    Moze po prostu nie slyszalam

   • alexirin 5 stycznia 2012 o 7:05 pm

    tu też trochę o tym świństwie
    http://alexirin.wordpress.com/chemtrails/

 38. matrix 5 stycznia 2012 o 3:39 am

  Ten blog jest nastawiony na kliknięcia w necie tj.ilość odwiedzin i tyle w temacie Monitora,który ma potencjał i mógłby jak by chciał zadbać o poziom wiarygodności tematów się pojawiających jak i znaczenie tych tematów w skali lokalno globalnej…ale tu sie liczy jak w takim piśmie Fakt atrakcyjność czytaj sprzedaż informacji a szkoda Monitorze…z góry skazujesz sie na porażkę cytując takich dezinformatorów jak Fulford i inne wynalazki ale co tam potem będą inni jemu podobni a nazwę bloga zawsze mozna zmienić

  • monitorpolski 5 stycznia 2012 o 10:23 am

   Proszę o dowód na to, że Fulford jest dezinformatorem. Pierwszym argumentem dla mnie jest to, że występuje z Jopończykami – wygląda to na oryginalną japońską mafię. Japonia została zaatakowana, nie pozwoliliby sobie na promowanie jakiegoś dezinformatora.

   • Peryskop 5 stycznia 2012 o 1:00 pm

    @matrix,
    jeśli jesteś taki rezolutny i juz nickiem robisz wrażenie, że sporo wiesz,
    to dlaczego nie zaproponujesz KONKRETNEGO alternatywnego źródła rzetelnej informacji ?

    Mamy sytuację, że dziś trzeba przerzucać tony chłamu, żeby odcedzić ziarenka prawdy.

    Jeśli możesz w tym pomóc, to pomóż.
    Jeśli potrafisz tylko narzekać to rób to sobie na osobności.

    Dla wielu po-tefałenowych ignorantów teksty Fulforda to same brednie.
    Ale nie są to same brednie dla osób posiadających sporo wiedzy o realiach geopolitycznych.

    • czytelnik 5 stycznia 2012 o 7:33 pm

     W dziejszych czasach naprawde trudno ocenic kto kim jest i komu sluzy .
     W tym nawet wywiady sie myla a co dopiero przecietny zjadacz chleba.

     Czasem warto zastanowic sie nad tym kto i po co to czyni lub prowadzi dana dzialalnosc.

     Czy wiecie jak potoczyloby sie sledztwo w/s smierci Andrzeja Leppera gdyby on przed smiercia sobie wypil jakas dawke alkoholu ?
     Czy czlowiek trzezwy i przy zdrowych zmyslach odbiera sobie zycie ???

     Przypomnijcie sobie smierc mlodego historyka D.Ratajczaka w Opolu,sledztwo szybko sie zakonczylo.

     Znacie przypadek aby ktorys mason-globalista sam sobie odebral zycie ?

   • Annah. 5 stycznia 2012 o 1:36 pm

    „Proszę o dowód na to, że Fulford jest dezinformatorem”
    Oczywiście że może nim być i to wzorcowym. Z kilku jego wypowiedzi wynika. iż sataniści i Stolica Apostolska – to jedność.

    • Peryskop 5 stycznia 2012 o 2:33 pm

     @Annah, czy doprawdy nie zdajesz sobie sprawy w jak dużym stopniu Watykan został na przestrzeni wieków spenetrowany przez masonerię i pokrewne odłamy lucyferiańskie ?

     Przecież to są przyczyny obecnej sytuacji kryzysowej w KK, o czym mówi m.in. ks. Natanek.

     • Annah. 6 stycznia 2012 o 11:16 am

      Peryskop, żeby oddać sprawiedliwość trzeba powiedzieć, że wszystkie niemal wszystkie instytucje są zinfiltrowane, zwłaszcza te które upominają się o człowieka na płaszczyźnie duchowej i czysto cielesnej. Weźmy przykład służby zdrowia w granicach prawa dokonującej milionów zabójstw rocznie przez aborcję i eutanazję. Dlaczego o tym cisza……. i zwróć uwagę na to kto się upomina o tych bezbronnych ludzi…. I to może być jeden z mocniejszych powodów dlaczego dyskredytuje się Kościół, drugim nie mniej mocnym jest dusza i życie wieczne, które można odzyskać poprzez stan łaski uświęcającej i życie sakramentalne w Kościele. I zadaj sobie pytanie kto najbardziej nienawidzi człowieka w jego szerszym wymiarze….

      • Peryskop 6 stycznia 2012 o 1:58 pm

       Annah: „kto najbardziej nienawidzi człowieka w jego szerszym wymiarze” ?

       Nadczłowiek.
       Czyli osobniki około-masonerskie, eugenistyczne i pochodne.

       Doceniam działania tych księży, którzy mają odwagę upominać się o wartości – w tym o życie.
       Ale ubolewam nad tym, że większość kapłanów poszła za pokusami materializmu i sprytnie lawiruje dookoła sedna nie wskazując „owieczkom” gdzie jest dfaktyczne pra-źródło zła.

       Czy w dalszym ciągu podtrzymujesz poprzedni zarzut do Fulforda ?

       • Annah. 6 stycznia 2012 o 6:04 pm

        Widzisz, wcale nie miałam na myśli jakiś odosobnionych wśród księży poglądów dotyczących wagi życia doczesnego i to od samego początku do naturalnego końca, ale oficjalne stanowisko Watykanu w osobie Ojca Świętego z całą mocą broniącego Dekalogu a w nim piątego przykazania – NIE ZABIJAJ. I tutaj raczej księża są zgodni od kiedy do kiedy należy się miano człowieka. Póki co ….

        „kto najbardziej nienawidzi człowieka w jego szerszym wymiarze” ?
        „Nadczłowiek.
        Czyli osobniki około-masonerskie, eugenistyczne i pochodne.”
        Ja bym jednak wymieniła na pierwszym miejscu szatana a potem sługusów ziemskich świadomych i niedouczonych. Ale ostatecznie w którym miejscu widzę Fulforda raczej nie można ostatecznie powiedzieć. Jeśli uczestniczy w teatrze nieświadomie to współczuję mu rychłego przebudzenia, jeśli świadomie – wyroku jaki na siebie podpisał.

       • Annah. 6 stycznia 2012 o 6:26 pm

        Poprzedni mój komentarz zawisł gdzieś w próżni, więc wklejam link, może przejdzie
        http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46956,nawrocenie-czy-sekta

      • Annah. 6 stycznia 2012 o 6:54 pm

       Dzisiejszy wpis u Królowej jest małą namiastką tego co dzieje się na całym globie.
       Uwaga, przeznaczone dla osób dorosłych!
       http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/06/amerykanie-sa-masowo-mordowani-we-wlasnym-kraju/

    • Wojox 5 stycznia 2012 o 2:43 pm

     Jedność i to bardzo zjednoczona. Siedlisko wszelkiego nieczystego wyziewu jak wspomina Biblia…

     • Annah. 5 stycznia 2012 o 3:33 pm

      Ciebie Wojox też zdążyliśmy tutaj poznać wraz z mamuśką…

      • Wojox 5 stycznia 2012 o 4:19 pm

       Nie rozumiem aluzji ? Mamuśką ? Mam zaraz 44 latka, chyba że chodzi ci o moją drogę życiową. Żadnym agentem nie jestem. A że mam wyrobiony już światopogląd, który nie „gra” z Twoim to już inna sprawa. To że nie ja jeden widzę obłudę w KK, to chyba nie jest tajemnicą.
       A Twojwa aluzja jest powiedzmy „żenująca”….

   • iHe 5 stycznia 2012 o 3:05 pm

    Ja bym nie przeceniał suwerenności Japonii,wręcz przeciwnie porównałbym suwerenność Japonii do nasze „polskiej”.
    Ale jako kraj pod okupacją hmm mogą się tam dziać rzeczy dziwne.

    U nas po Smoleńsku zamarła jakakolwiek fasada suwerenności.
    Dlaczego po „Tsunami” w Japonii mieli by się stać bardziej suwerenni?
    Pewnie nie o suwerenność tu chodzi.

    Myślę ,że nie tylko z ptk widzenia Chin mógłby im zaświtać taki plan powołania Unii wschodnioazjatyckiej, będącej jako przeciwwaga dla osi UE USA.
    Zabawne jak to się wpisuje w plany NWO.
    I zabawne jak będą suwerenni w ewentualnym nowym bloku.

    Ich suweren Usrael pokazał im,że w sumie zgotuje im powtórkę z ww2 jak nie będą lojalnie spełniać autodestrukcyjnych rozkazów USA.
    Może Chiny są w jakiś sposób w stanie przejąć od USA Japonię,ale to oznacza ww3 lub implozje USA.
    Osobiście jestem za impozją USA ,która by się doskonale wpisywała w chińską doktrynę wojenną.

    Japonia jest zakładnikiem USA od ww2,reszta to gra pozorów.
    Na pewno chcieliby ten stan rzeczy zmienić.

    Jeżeli mafia działa na rzecz Japonii to raczej dzięki służbom,a czyje one są to już zagwozdka pewnie z Chin i satanowa.Mafia działa za pieniądze ,a nie idee i to od wieków.

    Czemu z sataNowa?
    Ano bo sataNoWO prowadzi polityke ballance of power od wieków.
    Obecnie blok USrael/UErael jest za silny militarnie i istnieje niebezpieczeństwo braku kontroli jakby organizacja się za bardzo zbiesiła jak u Adolfa.

    Fulford to bardzo trudne źródło ?informacji obarczone ratingiem GGG.
    Niestety nie dzieje się za wiele wykraczającego poza ogólne ramy Rządu Światowego i
    depopulacji.
    Unia Wschodnioazjatycka jako siostra Chin to kolejny etap federalizacji Ziemi.

    Nie ukrywam ,że czekam na linki typu :
    niewyjaśniona śmierć w basenie członka cfr czy np.prezesa GS albo,że Japonia zlikwidowała swój dług z rezerw.
    Czy ,że obok Węgier i Iranu stali się telavivzyjnym public enemy.

    W najbardziej „wkurzających” społecznie akcjach typu chemtrails ,gmo,podatki co2 ,
    cykliczne epidemie (prawie co roku)
    nikt nie zaatakował otwarcie bezsensowności,tajności czy wręcz ludobójczego charakteru tych programów.

    W pewnych sprawach mamy do czynienia z pełną sztamą ponad totalitaryzmami USA czy Chin.Siła banksterów bez takich globalnych pałek jak Chiny,Rosja,UE czy Usrael byłaby znikoma.

    Stąd walka jest jedynie z nami jako zniewoloną populacją przez globalne kołchozy i ich prawdziwych przedstawicieli.

    Kołchoz nie jest już taki głupi i wie ,że otwarta fizyczna likwidacja własnej owczarni jest nieakceptowalne i grozi rewoltą,a metoda na cichacza stosowana w osi usrael-uerael
    może doprowadzić do zupełnej degradacji tego kołchozu.

    Neomalthusianism ma swoje ograniczenia i sprzężenia zwrotne.
    A tu tyle nadmiarowej owczarnii.
    Najbardziej ekologiczno/ekonomiczny sposób to połączyć owczarnie w pary kat-ofiara.Czyli dziel i rządź (czyli podjudzaj).
    Na naszych oczach próbuje się ordo ab chao już od samego początku wojny z terroryzmem.
    http://demotywatory.pl/640164/Tylko-idiota-ma-porzadek

    Teorie chaosu są doskonałym kamuflażem prawdziwej strategii,rodzajem cracka systemowego,doskonałym ukryciem prawdziwych zamiarów manipulującego,
    który posiada ogromną przewagę i superkomputery,jeden nawet nazwano pieszczotliwie BEAST.
    Stąd takie uwielbienie dla nich w satanowie.
    No i na co im ta cała masa niby bezsensownych danych do ich superkomputerów..

    The Beast File: Google (‚HUNGRY BEAST’, ABC TV) http://www.youtube.com/watch?v=R7yfV6RzE30

    Ponadnarodowa mafia finansistów dobrze wie jakie warunki im najbardziej odpowiadają.
    produkcja jak Chinach,Policja jak w Stanach i władza jak w UE.
    Telawiwzje już mają prawie ogólnoświatową.Chiny jako ewentualny nowy stary blok muszą mieć nieco odmienną tv,w końcu między blokami muszą być wyraźne różnice.

    • czytelnik 5 stycznia 2012 o 7:38 pm

     Prosze pamietac ,ze Japonczykow nikt nie jest w stanie zlamac psychicznie !
     Ten narod ma tyle samo w sobie grzecznosci co i zawzietosci !!!

     • iHe 7 stycznia 2012 o 1:29 am

      Polemizowałbym z tą opinią.Są dokładnie tacy jak pan pisze jednak w obliczu zagłady (np. nuklearnej)nawet oni zmiękli..
      To znaczy nie stracili ducha,ale poddać się musieli.Musieli go mieć sporo ,żeby się po czymś takim podnieść jak Hiroshima i Nagasaki.

      No i polityk to nie typowy przykład Japończyka.To osobna rasa,chyba nawet uznana za gady;) przez co poniektórych.
      A jak wiemy typowy Polak czy Japończyk mają tyle samo do powiedzenia co typowy Żyd czyli nic.

    • Peryskop 6 stycznia 2012 o 12:41 am

     @iHe: „Tylko idiota ma porządek !”
     Dobre !

     Jeszcze lepsza druga strona tego sloganu: „A geniusz kontroluje chaos.”

     Jak tak zmrużyć oczęta i popatrzyć na to co się dzieje z dystansem, to pojawia się pytanie:
     do którego etapu nasz „Geniusz” będzie w stanie kontrolować chaos, którego wciąż nawarza ?

     Drugie pytanie : w której fazie implozji Samowego Wuja zacznie się zbiorowa kąsanina ?Prawdopodobnie gdy pijany Sam zacznie się rozprawiać ze swoją owczarnią – jak to nazywasz.

     Trzecie pytanie: czy Tygrysy mogą wystąpić we wspólnym stadzie i kąsać w porozumieniu ? Mogą tylko wobec wspólnego zagrożenia od Wuja, choć mruczą różnie i mają rozmaite cętki.

     I kluczowe pytanie: który narody mają najlepsze predyspozycje ażeby wytrwać w chaosie ?

     No i ciekawe – której bandery lotniskowiec zostanie zatopiony jako pierwszy ?
     Niespodziankę w tym konkursie może nam zrobić HMS z Union Jackiem, bo są słabi w chaosie.

     Założę się, że lucki bardzo się teraz starają wymyślić metodę jakby zniewolić „wolną energię”.
     I niewykluczone, że jak coś wymyślą, to nagle przeskoczą z olejowej na tę nową platformę.

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 10:56 am

   matrix ? …. my własnie żyjemy w matrix’sie, pora sie obudzić, kapisz ?

  • dalmat 5 stycznia 2012 o 12:55 pm

   Już nawet rozum ci się zaciął, co niby te kliknięcia mają mu dać?????

 39. maran 5 stycznia 2012 o 4:43 am

  Kapitalne:))
  „Wielce szanowne Lemingi,
  kture mnie wybrałyście – jesteście kompletnymi idiotami, większymi nawet niż ja. Tych kturzy nie głosowali mam głęboko w …, jesteście dla mnie warci „mniej niż zero”. Na tych kturzy głosowali przeciw nam, mamy telewizję, bojówki, armatki wodne, gaz i sądy. Lepsi jesteśmy niż Łukaszenka i Putin. A co.
  Możemy wam wcisnąć każdy kit a wy go łykacie. Trzymajcie tak dalej. Dwa miesiące temu obiecaliśmy wam że dostaniecie 300 miliardów i wybraliście moich kolesi, teraz macie na to samo konto wpłacić kilkadziesiąt miliardów i nawet nie piśniecie. Koham was za to. Moglibyście jeszcze na moje wpłacić, te co mi kolega na Kajmanach otworzył. Ten co na niego ostatnio głosowaliście. Jak zobaczyłem wyniki to myślałem, że padnę. Trzymajcie tak dalej. Jesteście wspaniali, siema.

  Obrobiliśmy w 20- lat was z waszego majątku narodowego, zadłużywszy wasze dzieci i wnuki, ciągle pakujemy was w nowe problemy. Frank niedłógo bedzie po 5 zeta, ceny waszych mieszkań lecą na pysk, niczego co obiecaliśmy nie dotszymaliśmy. A wy dalej na nas głosujecie, wystarczy tylko szyld zmienić co jakiś czas, inny kit wstawić. Tak trzymać. Palanty. Wystarczyło tylko powiedzieć że to światowy kryzys, nie my. Hińczyki u których ostatnio byłem jakoś go nie odczóły, ale to szczeguł. Nie na waszą percepcjem.
  Wybierajcie dalej nas – waszych dennych polityków, kompletne moralne i intelektualne dno tego społeczeństwa. Tak trzymać. Paru zaprzyjaźnionych maherów z telewizji „specjalistów od śpiewu i mas”, za wyłączność na koncesje i etaty, robi z wami co chce. Uwieżycie im we wszystko. W mordercze skłonności królewny Śnieżki, szajkę złodziei 7 krasnoludków, kapelę cygańską, pancerną brzozę. Byle tylko podłechtać waszą próżność. Wystarczy powiedzieć że jesteście młodzi, wykształceni i nie ze wsi. Głąby kapuściane.
  Jak ja lubię to wasze cfaniakowanie, te wasze zakompleksienie wobec zahodu, to wasze chodowane przez nas poczucie niższości, to liczenie że ktoś wam coś da za darmochę, naiwniaki. Cieszcie się że wam coś budujemy, na prowizjach mamy połowę z tego. Jełopy…….
  cd.http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/46272,oredzie-noworoczne-prezydeta-lemingstanu

  • exe 5 stycznia 2012 o 9:49 am

   ” Lepsi jesteśmy niż Łukaszenka i Putin ” to chyba jest przysłowiowa kropla dziegdziu…..

  • czytelnik 5 stycznia 2012 o 11:25 am

   Ulzylo ci ?
   To teraz pokaz co potrafisz w innym dzialaniu niz pisanina i to z razacymi bledami polskimi.

   NIE SZTUKA JEST BLA<BLA<BLA ale sztuka jest wybicie chocby jednej szyby wrogowi.
   Zapytaj dziadka lub babcie jak walczyli z hitlerowcami.

   Moze chociaz wez przyklad od Talibow ,prostych ludzi ale skutecznych w dzialaniu ktorych juz dwie potegy swiatowe (militarne) dostaly w zeby i nie jeden z oprawcow wylecial w powietrze .

 40. maran 5 stycznia 2012 o 4:47 am

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 11:00 am

   2sk ? …. gdzie ty pujdziesz jak cie ludzie wyp_____lą, jak ty te długi spłacisz ? …. coś ty narobił człowiecze …. cała Polska na ciebie patrzy i się za głowy łapie ….

  • czytelnik 5 stycznia 2012 o 11:32 am

   Oni z was kpia i mowia :”pocalujcie nas w du.e z wasza bezsilnoscia !”.

 41. maran 5 stycznia 2012 o 5:23 am

  Unia – układ zabetonowany
  W licznych wystąpieniach, artykułach, dyskusjach i komentarzach podnosi się potrzebę zmian – nazwijmy wprost – ustrojowych w UE. Problem tylko w tym, że to… niedopuszczalne!
  Jakiekolwiek odejście od obecnego układu unijnego, jakakolwiek zmiana kierunku, priorytetów, celów czy sposobu działania, uderza w europejski lewacko-biurokratyczny „establiszmęt”. Jest on, co prawda, tak kurczowo uczepiony żłoba, że nie dostrzega oczywistego dla innych faktu, że wkrótce nie stanie ni paszy, ni żłoba samego.
  Ci wszyscy Barrosowie ze spoconymi łapskami, Rumpuyowie o aparycji enesdeapowców, wyszczekani pedo-Schultzowie, te nerwowe Buzki tajne i dwu-płciowe, końskie baronessy i mikrognatyczni Lewin-Lewandowscy wiedzą za to doskonale, że ich władza jest krucha, bo nie od prawdziwego suwerena pochodzi (wszak nie ma czegoś podobnego jak „lud europejski”) i że każda zmiana może wyrwać im ten miękki dywan spod nóg.
  Wraz z nimi stracha mają ci, którzy żyrowali ich przecherstwa – finansiści, bankierzy, spekulanci, szefowie wielkich koncernów, eksperci od siedmiu boleści, a także – LBNL – pismacy i propagandyści medialni. Cała ta oszukańcza zgraja darmozjadów spod znaku cyrkla i węgielnicy, żerująca na głupim tłumie zaślepionych wyborców, odurzonych colą, koką i wódą, na równi z coraz głupszymi fikołkami pokazywanymi w telewizji i polipoprawnym bajdurzeniem „uczonych” od globalnego ocipienia, genderów i równouprawnienia zboczeń. Odurzonych propagandą, oszukanych fałszywą edukacją, ograbionych z owoców swej pracy bezwartościowym pieniądzem i co rusz ogłuszanych pałą szantażu rozpadem tego pozłacanego chlewu, który zwie się Europą.
  Nic prędzej nie spuści poganiaczy tej nierogacizny do szamba historii, niż solidny kryzys ekonomiczny. Dlatego właśnie geszefciarze ci, wystraszemi sytuacją wymykającą im się spod kontroli, usilnie prowokują niepokoje społeczne i napięcia międzynarodowe, odgrzewają stare waśnie, biją w dziurawy bębenek antysemityzmu i rasizmu – bo przy pogłębiającym się kryzysie ekonomicznym ich władzę uratować może wyłącznie to, czym straszy nas Rostowski.
  Lewactwo bowiem wszelkiej maści – od jakobinów, przez socjalistów, komunistów, nazistów i maoistów, aż po obecnie nam panującą bandę feminazistowsko-pedalskich ekowypierdków kryptosatanizmu – zawsze znajdowało jedno wyjście w obliczu bankructwa ich ideologicznych mrzonek, które z równym zapałem co bezskutecznie usiłowali wprowadzać w czyn. To zamordyzm, terror, a w końcu – wojna.
  Zamordyzm rozkwita coraz bardziej, terror już się zaczyna – ładnie widać to właśnie u nas, kiedy zaś okaże się, że to wszystko mało i że w czerwone ślepia zagląda klęska – przyjdzie i do wojny. Coryllus o tym wspomina w kontekście stosunków z Rosją – może i ma słuszność, jeśli dane nam będzie pożyć dostatecznie długo, sami się przekonamy. W każdym razie – warto zacząć kupować żywność w puszkach i gromadzić opał.
  http://nazimno.tipsi.nowyekran.pl/post/43425,unia-uklad-zabetonowany

 42. Jarek 5 stycznia 2012 o 10:39 am

  Satanistyczna reklama EU – bądźcie czujni
  http://www.fotoszok.pl/show.php/780517_demotywator.jpg.html

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 1:47 pm

   @jarek

   …. hmm , tej symboliki jest „troche” wiencej, tylko trzeba się nauczyć patrzeć (wyczulić), odsyłam na forum M. Tsariona, i odsyłam na YT, słowa kluczowe „architekci kontroli PL” , wsumie niest to już nowość, dla obtrzaskanych w temacie …
   http://michaeltsarion.com/mtsarforum/viewtopic.php?f=2&t=32&sid=a29c576518786c28d824e18694ad3665

   … jeżeli ktoś wogóle mam pojęcie o co „biega”

 43. iHe 5 stycznia 2012 o 11:21 am

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/511601,Sa-wyniki-badan-krwi-Leppera-Wykryto-w-niej-leki

  Ciekawe,nikt już nie walczy z oficjalną wersją śmierci Leppera?
  Taki był nieważny i nic nie wiedział..Chłopek roztropek to się zabił.
  2 dni spóźnione badania toksykologiczne i inne matactwa
  Seria samobójstw(2 to już miniseria) w samoobronie i wszystko sprowadza się jak zawsze
  do kłopotów finansowych.
  Leczył się aż do samobójstwa i osierocił syna,który był dla niego sensem życia?
  Propaganda wszystko łyknie .
  (w końcu nie takie rzeczy łykali)
  A kto udowodni,ze biegły pomylił pawulon z lekarstwem albo wprost przeoczył inne środki.
  Polski wymiar sprawiedliwości ma zależy od prokuratora,biegłego i sędziego.
  Na każdym z tych etapów można już pracować nad ostatecznym wynikiem.
  Sprawa Olewnika pokazała jak prowadzi się wzorcowo śledztwo.
  Po takim śledztwie sprawa często nawet do sądu nie trafi.

 44. dziadek 5 stycznia 2012 o 11:29 am

  GODNOŚĆ

  nagranie amatorskie (amateur recording), polski cover jednego z najwiekszych przebojow muzyki greckiej – oczywiscie kompozycja THEODORAKISA

  • czytelnik 5 stycznia 2012 o 7:49 pm

   BRAWO – BRAVOSIMO !!!
   Piekna muzyka,piekny glos – lza kreci sie w oku a serce kazdego dobrego czlowieka drzy gdy slucha tej slowno-muzycznej PRAWDY .

 45. Kamil 5 stycznia 2012 o 12:01 pm

  Co do chemtrails to mówiłem już kilku nieświadomym osobom że cyklon B rozpylają na niebie bo chcą nas wszystkich wytruć …………..

  Jeśli mają umierać to niech umierają świadomie……………..

  pzdr

 46. Kamil 5 stycznia 2012 o 12:11 pm

  Jest atmosfera 3 wojny światowej to dobry moment żeby zacząć ludzi uświadamiać.

 47. Pingback: Konie trojańskie w Polsce « dyskUSB

 48. Ania 5 stycznia 2012 o 12:32 pm

  Walki ze szczepionkami ciąg dalszy.
  http://wolnemedia.net/prawo/apel-do-parlamentarzystow-ws-szczepien/

 49. Sully 5 stycznia 2012 o 12:39 pm

  Przestańie juz …moja koleżanka urdziła dziecko, ma już chyba 1,5 roku, nie szczepi, uprzedziła lekarza w przychodni. Zadnych wezwań i straszeń sanepidem nei ma, ot normalna sytuacja, Aż mi się wierzyć nie chce jak piszecie o jakichś wezwaniach, groźbach sądem, przeciez wystarczy ich postraszyć prawnikiem, wymienic kilka paragrafów których Pani w przychodni i tak nei zrozumie 😉

  • Peryskop 5 stycznia 2012 o 1:19 pm

   Dzięki Sully.
   Ta z przychodni „Pani” z dużej litery wiele ujawnia. 😀
   Nauczyłaś się wstawiania śmieszków ?

   • Sully 5 stycznia 2012 o 1:35 pm

    Przez szacunek do drugiej osoby zawsze staram sie pisać z dużej litery….no chyba, że kogoś nie lubie ;-D albo zwyczajnie caps mi nie wskoczy

  • O Rzesz 5 stycznia 2012 o 4:48 pm

   Jedni mają takie doświadczenia jak twoja koleżanka inni, jak moja znajoma, staczają walkę „na śmierć i życie”.
   Czynników determinujących sytuację jest tyle że nie sposób określić tego jakimkolwiek wzorem.
   Wiele zależy od planu życiowego jaki przyjmujesz przychodząc na świat ale również od twoich i cudzych decyzji wynikających z wolnej woli.
   To że tobie coś nie pasuje do wzorca jaki znasz, nie oznacza że nie jest tak jak mówią inni.
   W ogóle w wyrażaniu wszelkich opinii wskazana jest powściągliwość bo można czasem wyjść na głupka.
   Nawet, a może przede wszystkim, w internecie.
   Pozdrawiam i życzę poszerzenia pola percepcji.

   • Sully 5 stycznia 2012 o 7:58 pm

    Wyrażajac swoją opinie potwierdzoną faktami nigdy nie wyjdziesz na głupka, chyba , że w oczach ograniczonego umysłowo ( i nei mam tutaj na mysli osoby chorej) który pomimo tego, że ma przed soba fakty nie przyjmuje ich do wiadomości.
    Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie ORzesz tej powściągliwości w wypowiedziach.

    • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 12:06 am

     Nic nie zrozumiałaś Sully .
     Generalizujesz na podstawie swoich własnych, ograniczonych doświadczeń.
     Na tej zasadzie ja mógł bym stwierdzić że we wszystkich rejonach kraju ludzie są siłą zmuszani do szczepienia dzieci. Twój przykład dowodzi że tak nie jest.
     Na twoją tezę podałem moją antytezę.
     Wniosek oczywisty jest taki że w całej Polsce sytuacja jest różna.
     Jeśli to zrozumiesz to zobaczysz że ja mam rację.
     Jeśli zrozumiesz.

     • Peryskop 6 stycznia 2012 o 1:54 am

      Jeśli…

      • Peryskop 6 stycznia 2012 o 2:29 am

       Pomyślałem, że dobrze jest, że oprócz pilota i Sbuk-trolla leci z nami Sully.
       Bo nieco łatwiej zrozumieć na czym polegają trudności w komunikacji wewnątrz społeczeństwa.

       • jakis_buk 6 stycznia 2012 o 4:29 am

        Peryskop > – wasz problem z komunikacją polega na tym że wiekszość z was jest normalnych inaczej 😀 co zresztą niektórzy sami tu przyznali twierdząc, że w kontaktach z otoczeniem uważani są za wariatów itp – ciekaw jestem jak ciebie odbiera twoje otoczenie ? 😀 zapewne odpowiedzi nie uzyskam albo wykręcisz kota ogonem nazywając mnie trolem itp 😀 – ty zdaje sie też przychodzisz tu sie dowartościować i utwierdzić w swoich przekonaniach jak wiekszość myslących inaczej ? prawda ? jak sie wierzy w różne bujdy na resorach to aby nie zwariować trzeba gdzieś szukać poparcia 🙂 tu z pewnoscią paru podobnych sobie znajdziesz i twoja prawda bedzie najtwojsza – życze powodzenia 😀

        • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 8:51 am

         Zbuk@
         Peryskop,chyba ma już pracę habilitacyjną na ukończeniu,studenci lubią jego zajęcia.
         A jak tam u ciebie.?????
         Dalej na korytarzu,słyszysz chichot za plecami ????

       • Sully 6 stycznia 2012 o 10:24 am

        Trudności w komunikacji polegają na :
        a) tym, że niektórzy mając manię wyższości innych mają za nic, co doskonale widac w nietórych wypowiedziach
        b) klapkach na oczach niektórych uczestników „lotu”

     • Sully 6 stycznia 2012 o 10:19 am

      Wniosek jest jeden to Ty nie zrozumiałeś mnie. Ja napisałam..”że wierzyć mi się nie chce, że jak piszecie o jakichś wezwaniach, groźbach sądem, przeciez wystarczy ich postraszyć prawnikiem, wymienic kilka paragrafów których Pani w przychodni i tak nei zrozumie ” analizując tę wypowiedź mozna dojśc do wniosku, że autor przyjmuje do wiadomości, to że w Polsce sytuacja jest rózna i w sposób zabawny stara się podsunąć rozwiązanie, dość banalne i proste ale takie zazwyczaj się sprawdzają.
      Kolega O Rzesz natomiast ązeby wyjść na mędrca „monitorowego” w sposób subtelny próbuje obrócic kota ogonem twierdząc, że autor wiadomości pisze o kawałku rzeczywistosci-społeczeństwa, nie zauważając przy tym albo poprostu z lenistwa nei starając się analizowac wypowiedzi tegoż autora…no bo po co.. Tylko, że kultura dyskusji nei polega tylko na wyśmiewaniu wypowiedzi, ale widocznei na w Twoim rejonie Polski, wnioskuje więc że i pod tym wzgledem sytuacja w Polsce jest różna, a szkoda.

      • Peryskop 6 stycznia 2012 o 3:07 pm

       Sully: Trudności w komunikacji polegają na :
       a) tym, że niektórzy mając manię wyższości innych mają za nic, co doskonale widac w nietórych wypowiedziach
       b) klapkach na oczach niektórych uczestników „lotu”

       ale co z tym punktem ?
       c) mizernych możliwościach obróbki danych wprowadzonych przez odklapkowane oczy

 50. Konarski 5 stycznia 2012 o 12:41 pm

  Kazanie ks. Piotra Natanka z 1,2 i 3 stycznia 2012.

  1: http://www.youtube.com/watch?v=MDRuHwHvOnQ
  2: http://www.youtube.com/watch?v=CdslxfwSOrc
  3: http://www.youtube.com/watch?v=FfiGJHkLHao

  • Kamil 5 stycznia 2012 o 12:59 pm

   Szkoda mi Natanka ……………widziałem w telewizji chłopa.

   • Kamil 5 stycznia 2012 o 1:00 pm

    Widać że w porządeczku jest miałem na myśli 🙂

    • Kamil 5 stycznia 2012 o 1:08 pm

     Moja siostra ma chłopaka który pokazuje znak szatana szatana ręką.
     Oddała mu całą dobroć a on ją tak reprezentuje………… jeszcze ta atmosfera którą się wietrzy w domu…………..
     Mam ochotę mu przywalić…………….dobrze że go tu w pobliżu niema…….. kurde……..

     • Kamil 5 stycznia 2012 o 1:11 pm

      Bo to jest tak:
      -Ona wyniesie wszystko co dobre z domu a on JEB szatan ręką i hooy………riprezent i koniec dobroci………..
      Nie dajcie sie wydupić frajerom

      • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 1:59 pm

       …. też miałém taką akcje podobną do twojej, jak sie co koło lub do chałpy przypląta, to cięzko to wygonić, cieżko się pozbyć, cieżko się obronić, „aż w powietzu czuć” , nr to trzeba unikać , uciekać , omijać zdaleko od dziadostwa … , chodzić bokami …

       Młodzi są są szczegulnie bombardowani (negacjami), muzyka,gry,zepsute towarzystwo, „dragi”, styl ubierania EMO, prostytucja jako styl życia (galeriany), new age, taroty , jakieś odmieny spirytyzmu modnego , jak ktoś wie o co biega i czym to pachnie to się może uchronić od tego dziadostwa …. , MŁODZI LUDZIE MAJĄ POPROSTU PRZEJEB__E, I SĄ SZCZEGULNIE WYSTAWIENIE POD OBSTRZAŁEM … , a świat wciąga przez rózne gó___a … ( sory za język , ale tak to trzeba opisywać,) , co nieznaczy że jak to gadam to ktoś ma lecieć do kościoła , do spowiedzi , ” … i sie bić po głowie biblią jak młotkiem w gwoździe .. , NIE TĘDY DROGA ….

       • Kamil 5 stycznia 2012 o 2:41 pm

        co nie nas nie zabije to nas wzmocni.
        glowa do góry 🙂

   • czytelnik 6 stycznia 2012 o 8:06 am

    Powolanie ks.dr.Piotra Natanka polaczone z poslannictwem jest bardzo ciekawe i zastanawiajace ale prowadzi w przepasc miedzyludzka .
    Na drodze jego i jego zwolennikow ( w tym mamusi) bedzie „byc albo nie byc”.

    Prosze pamietac,ze Biblia zawiera wiecej slow ludzkich niz BOZYCH,bowiem ludzie chca odgrywac role nieomylne, a przeciez NIEOMYLNY JEST TYLKO BOG .
    To dobrze,ze kaplan ten dobitnie porusza sumienia ludzkie oby sie tylko we wlasnym sumieniu nie zatracil.
    Czlowiek to puch marny i ulotny !

 51. Ania 5 stycznia 2012 o 12:45 pm

  Ale większość matek nie ma wiedzy na temat szkodliwości szczepień i bierze za dobrą monetę to, co pani doktor powie.
  Wierzy, że szczepiąc maleństwo działa na rzecz jego zdrowia.
  Poza tym reakcja na odmowę szczepień dziecka zależy od miejscowego powiatowego inspektora sanitarnego, który jest jednocześnie dyrektorem powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej.
  Czyli w różnych powiatach reakcja może być różna.
  Trzeba ubrać możliwość odmowy w konkretne umocowania prawne i już, aby nie trzeba było robić chytrych uników.

  • sebecx 5 stycznia 2012 o 3:28 pm

   ..dokładnie tak jest.. a sully? ..poczytaj jej wpisy i wszystko jasne…

   • Sully 5 stycznia 2012 o 3:45 pm

    Wszystko jasne? tobie nie warto niczego tłumaczyć i rozmawiać z toba….chyba ci to mleko od krowy zaszkodziło.
    A to, że sa jeszcze rozsądni ludzie w przychodniach to chyba na plus, nie.?

 52. navajo88 5 stycznia 2012 o 1:22 pm

  Roma do ciężkiej małpy pokaż ty mi te grożby karalne którymi rzekomo ci grożę !!!!!! ,albo jesteś taka głupia ,albo robisz igły z widły ,albo sama szukasz guza i zaczepki !!!!! JASNE MOJA PANI !!!!
  A co do tego artykułu to był skierowany do monitora a nie do ciebie osobiście i jeżeli monitor beńdzie miał taką wolę to sam osobiście mie zbanuje i wywali na zbity pysk ze swgo bloga !!! ,ale nie ty ,bo ty tylko możesz przeczytać ten artykół i tylko przeczytać ! jasne moja pani
  J.M.H

  • Roma 5 stycznia 2012 o 3:25 pm

   @ navajo
   ależ po co cię banować ? wręcz przeciwnie,
   bo twoje teksty to książkowe przykłady psychomanipulacji,
   więc niech się mniej doświadczeni ludzie uczą na tych przykładach,
   jak rozpoznać manipulatora
   twój atak na mnie był łatwy do przewidzenia, jego niski poziom tym bardziej,
   wszystko idzie wg wzoru: atak jest personalny, zero treści, pełen złych emocji, agresji
   dekoncentracja uwagi czytelnika na czym innym niż temat bloga ?
   skąd my to znamy ?

   • sebecx 5 stycznia 2012 o 3:33 pm

    ..czyżby nahaju się zdemaskował… hehehe.. ta agresja faktycznie nietypowa… może mu na prochy bez refundacji nie styknęło…

    • Peryskop 5 stycznia 2012 o 4:05 pm

     wyraźna kumulacja
     może stres przed odjazdem do dżungli ?

   • navajo88 5 stycznia 2012 o 4:39 pm

    hahahahahahahahaha Roma zabawna jesteś ! hahahahahahaha
    Ale tak na poważnie ,nie wiem co was napadło i jaka psychomanipulacja ????? albo zadużo czytacie książek na temat psychiatrji albo jakaś inna cholera ,wymyśliłaś sobie jakiś atak na twoją osobę ,nie wiem ale chyba jesteś przewrażliwiona i wracając to mojego tekstu ktury tu na monitorze napisałemm i był skierowany w formie zapytania do samego monitora ,to wy odrazu chuzia na juzia niz gruszki i ni z pietruszki odrazu na mnie że navajo88 to psychomanipulator !!!!!! hahahahahahahahahahahahahahaha
    Pusty śmiech mie bierze jak czytam teraz wasze komentarze !!!!!! ,i powiem wam ślubu z wami nie brałem żadnej przysięgi wam nie składałem i nie obiecywałem wam że bendę bił czołem przed imć Panem Monitorem ,a Monitor jeżeli jest mondrym człowiekiem to powinien wiedzieć że prawdziwa cnota nie boi się krytyki i tak zwanych kąśliwych uwag !!!!! ,tylko albo się odpowiada na słowa krytyki ,albo po prostu się milczy jak w tym przypadku zachował się Monitor ! Jasne Kameraden !
    No dobra powoli kończę pisanie u monitora i to wcale nie ze względu że wszyscy lecą po mnie ja po łysej kobyle co to to nie !!!!!!! ,tylko mam tego po prostu dosyć !!!!! jasne moi państwo !
    Więc pozwolę sobie pożegnać Monitora i podziękować za możliwość wypowiadania się na pańskim blogu ,ale wystarczy już !
    Trzymajcie się wszyscy i miejcie szeroko otwarte oczy i uważnie obserwójcie własne otoczenie i miejcie tak zwanego nosa na przeróżne niespodzianki jakie zaczną powoli acz nie ubłagalnie zaczodzić wokół was i także wokół i mnie ,powodzenia !!!!!!!
    J.M.H

    • Sully 5 stycznia 2012 o 11:51 pm

     navajo nie opuszczaj nas….smutno będzie bez Ciebie

    • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 7:27 pm

     Podobno masz u mnie bana,
     ciekawe że nie próbujesz?

 53. Sully 5 stycznia 2012 o 1:33 pm

  Do Peryskop…ano nauczyłam 😉
  I jak tam nasza biedna mała złotóweczka, patrzę na kursy i śmiać mi sie chce…..cóż to się dzieje i kiedy wreszcie ktoś zrobi z tym porządek, bo skupowanie ( kolejne ) nic nie da, zaniedługo nie bedzie mozna zagranice pojechać ( wakacje) bo nie będzie ludzi stać. A swoja droga , ktos zadał pytanko: Skoro wszystkie kraje są zadłużone to kto im pożycza kasę 😉

  • zenobiusz 5 stycznia 2012 o 3:13 pm

   „nic nie da, zaniedługo nie bedzie mozna zagranice pojechać ( wakacje) ”
   I na tym to polega.
   Mnie nie stać często na codzienne jedzenie,ona ma problem z wakacjami.

   • Sully 5 stycznia 2012 o 3:14 pm

    Zenobiusz, każdy ma inne problemy.

   • jakisbuk 5 stycznia 2012 o 3:51 pm

    Zenobiusz > „Mnie nie stać często na codzienne jedzenie” – a na internet cie stać ? tak sie zastanawiam co ty całe życie robiłeś lub na co je zmarnowałeś ze dziś klepiesz biede ? a gdzie rodzina dzieci znajomi ? co nie masz nikogo kto mógłby ci pomóc ?

    • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 4:38 pm

     @jakisbuk

     co sie tak prześladowco czepiasz Zenobisza, stań przed lustrem i popatrz sobie głeboko w oczy, co cie to obchodzi prywatne życie Żenobiusza, zacznij się sobą interesować, hehh bedzie sie tu jakisbok , jestes koles chyba prymitywny , żeby cie jaki parkinson lub alc-haimer nie dojechał za kare na starsze lata …. czego ci oczywiscie nie życze, zreszta nadendtemu pyszałkowi zadne korekty -uwagi już nie pomoga, ty idziesz w swoją strone , amy idziemy wswoja, i jakbyś coś chciał zmienić to pisząc głupoty jakie piszesz to w niczym ci to już nie pomoże i nic nie zmienisz w naszym toku rozumowania hehh 🙂 „szkoda klawiatury”

     baw sie dobrze @jakisbuk’u ( ty chyba jestes jakiś dzieciak z gimnazjum)

     • jakisbuk 5 stycznia 2012 o 5:18 pm

      jakzawsze > wiem wiem – ty masz taki sam tok rozumowania jak zenobiusz i też klepiesz biede – moge wam tylko doradzić że zamiast siedzieć całymi dniami na blogu i wypisywac te swoje „mądrości” – weźcie sie lepiej do jakiejś pracy, mnie moje myślenie zaprowadziło do w miare stabilnego zycia i niezłych dochodów – a was wasze do biedy – wiec kto tu komu może udzielać porad ? 😀

      • sebecx 5 stycznia 2012 o 6:06 pm

       ..a na blogu się dowartościowujesz chwaląc się.. hehehe… i o książce „jak żyć” wspominałeś… hehehehe… hehehehehe… nawet nie wiesz czemu mnie bawisz…

       • jakisbuk 5 stycznia 2012 o 6:27 pm

        sebex – ja sie nie musze nigdzie dowartościowywać bo mam wyjeba…. na to co o mnie myśla inni – mam to co mam – dorobiłem sie własną cieżką pracą, ale w życiu mam również pare zasad które mnie zaprowadziły tu gdzie jestem – jedna z nich to „ucz sie od tych co coś osiągneli – a omijaj nieudacznków” – mozna by to porównac do przysłowia – „z kim przystajesz taki sie stajesz”

        o zdrowiu można rozmawiać ze zdrowym – nie z ciagle chorujacym, o pieniądzach z czlowiekiem bogatym – nie biedakiem itp 🙂

        wiem wiem – polacy znają sie na wszystkim 🙂 pytanie tylko dlaczego w takim razie wiekszość z nich klepie biede ?

        „o książce „jak żyć” wspominałeś” – z kims mnie mylisz bo nie mam pojecia co to za książka

        • hjk 5 stycznia 2012 o 8:28 pm

         „wiem wiem – Polacy znają sie na wszystkim 🙂 pytanie tylko dlaczego w takim razie wiekszość z nich klepie biede ? ”

         nie rznij tu głupa i nie zadawaj idiotycznych pytań nasz etatowy trollu blogowy:-)

         Jakbyś czytał tego bloga to byś wiedział, dlaczego „wiekszość z nich klepie biede”.

         Zawsze jest i było tak, ze biednych jest znacznie więcej niż bogatych i stan ten świadczy tylko o patologii życia gospodarczego i politycznego.
         Jak mówi zdaje się chińskie przysłowie (Konfucjusz?) „w kraju dobrze rzadzonym hańbą jest być biedakiem, w kraju chorym hańbą jest być bogatym”.

         Jak wiesz co to statystyka i krzywa dzwonowa, to rozkład bogactwa w normalnym kraju powinien się przedstawiac „normalnie”, tj większosc powinna być średniaków, a na krańcach krzywej z jednej strony niewielka ilość biedoty, w różny sposób upośledzonej, a na drugim niewielka ilość bogatych, w różny sposob uprzywilejowanych z powodu warunków, zdolności, okolicznosci, pomysłowości, pracowitosci, itd.

         Im lepszy ustrój i prawo, tym bogactwo powinno sie upowszechniać na skutek rozwoju cywilizacyjnego i społecznego, a bieda schodzić na margines.

         W krajach chorych jest odwrotnie i bogaci muszą sie bunkrować przed rosnącą rzeszą biedaków…

        • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 12:09 am

         „(…) bo mam wyjeba (…)” .
         Masz chłopie. Oj masz.

       • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 8:14 pm

        @sebecx

        … jakisbuk to prostak materialista wierzy w co tylko widzi i może dotknąć chyba, sebex nie znim co nawet dyskutować, może to jaki żyd, krasnoludek z pejsami, tak podejżewam …

        • jakis_buk 5 stycznia 2012 o 8:51 pm

         jakzawsze > weź sie do roboty leniu smierdzący – nie bedziesz miał czasu na głupoty, wypisywanie swoich durnych przemyśleń na blogach i ocenianie innych – placi ci ktoś za to ?

         a twoje podejrzenia co do mojej osoby są tyle warte co stan twojego konta – zakładam że zerowy 😀

        • rabarbarek 5 stycznia 2012 o 9:34 pm

         Miara czlowieczenstwa nie jest , na szczescie, konto w banku, a nasz stosunek do innych. Do biednych , do cierpiacych , do chorych , do bezdomnych, bezrobotnych , tych w potrzebie i tych ktorych dzisiaj nie potrzebujemy , ale wiemy , ze jutro , gdy my bedziemy w potrzebie , wyciagna do nas pomocna dlon.

         Uchron mnie Panie Boze przed ” przyjaciolmi” , ktorzy zanim podadza mi dlon , beda chcieli sprawdzic moje konto.

         Nic nam nie jest dane na zawsze , a fortuna kolem sie toczy. Warto to zapamietac.

        • jakisbuk 5 stycznia 2012 o 10:03 pm

         rabarbarek > oczywiście że stan konta to nie wszystko – ale ja sie pytam czy człowiek mający 60 lat i siedzący całymi dniami na blogach – oceniajacy innych na każdym kroku, propagujacy gdzie sie da swoje „prawdy objawione” – a jednocześnie twierdzący że nie stać go na jedzenie – to medrzec czy głupiec ?

    • ... 5 stycznia 2012 o 7:52 pm

     @jakisbuk 5 Styczeń 2012 o 3:51 pm,Zenobiusz > „Mnie nie stać często na codzienne jedzenie”

     -zapytaj Piotra Beina z grypa666 kim jest zenobiusz i jakie posiada bogactwa (m.in. kolekcje obrazow , ktora kiedys publikowal na str. grypa666) i nie daj sie wrabiac w jego rzekoma biede
     http://grypa666.wordpress.com/2010/06/25/wybiory-i-agenciury/

     • Sully 6 stycznia 2012 o 10:27 am

      No proste nei stać go na jedzenei bo inwestuje w sztukę..

      • Peryskop 6 stycznia 2012 o 3:28 pm

       Sully, zapomniałaś dodać, że z korzyścią dla zdrowia i dla sztuki 😀

    • ALFA 5 stycznia 2012 o 10:25 pm

     @ zenobiusz biedny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 11:44 am

    Ja nie pisałem we własnym imieniu.przedstawiłem tylko dwie sytuacje,ludzi w tym samym kraju.
    Reakcja poniżej,znakomita.

    • Sully 6 stycznia 2012 o 1:03 pm

     To trzeba było pisać precyzyjnie. To nie byłoby tematu.

 54. Ania 5 stycznia 2012 o 1:52 pm

  No i Jackowski dołączył do chóru straszydeł…
  Kurcze, na ogół się nie mylił.
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/01/04/krzysztof-jackowski-o-roku-2012-to-bedzie-straszny-rok/

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 2:35 pm

   @ania
   Ja bym się tam dystansował od Mikołaja Rozbickiego ( … on w policji pracuje-współpracuje, nie oto mi chodzie ,ale …), prowadzi http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv Ten typ współpracuje z LIGHTWORKERS Joanna Rajską i jej chyba kochankiem Jackiem Czapiewskiem, bez jaj, zobaczcie co oni ludziom wkręcją na jakiś tajnych spotkaniach (SEKTA ), zobaczcie to wideo, ktoś to zerejetrował po tajemnie i upublicznił. Sczęki wam opadna co gadają … , M. Rozbicki werbuje ludzi z internetu przez WolnaLudzkości do klanu LightWorkers i zachęca aby ludzie kupowali książke od Joanny Rajskiej, ksiązka ryje mózg delikatnie chyba, a zresztą sami zobaczcie to wideo. Dziwi mnie że Janusz Zagórski współpracuje z M. Rozbickim … http://www.youtube.com/watch?v=56dqAo9EFJg

   Jak na moje obserwacje M.Rozbicki zadużo sie naczytał Davida Icke i się zapętlił bo nonstop gada to samo , wiecie śruby klimaty NEW AGE, to taka przestroga i trzeba się dystanosować do LIGHTWORKERSÓW. Zobaczcie zresztą tą egipską-faraońską symbolike na ich WWW ( krzyż ANKH) http://www.ezoteryka-terapia-trojmiasto.pl/

   • Kamil 5 stycznia 2012 o 2:53 pm

    Ja wiem o co chodzi z tym szczytem fali…………..
    Jesteśmy eksperymentem z którego korzystają rozwinięte cywilizacje przez stacjonowanie w pobliżu słońca. Zależnie od tego jak ludzie będą cierpieć w swoim 3ój wymiarowym świecie to takiego typu fale zmieniające nasze DNA wywołamy do której oni będą się przystosowywać aby zharmonizować z Nami świadome życie we wszechświecie.Dlatego Majowie mówią że czas transformacji jest momentem decydującym dla całego życia w galaktyce.
    Ludzie to najlepsze odbiorniki i to czy zło czy dobro zwycięży tak uplasujemy siły znajdujące się.
    Bob Dean nie bez przyczyny mówi że przyszłość naszych wnuków jest w gwiazdach. 🙂
    To ma sens i ja osobiście kieruje się Jezusem i wierzę w jego osobisty przekaz który pomaga mi przetrwać najcięszże chwile które zaserwuje mi system……….

    pozdro

    • Kamil 5 stycznia 2012 o 2:58 pm

     Mój wybór to Jezus…………….chcę być poprostu ciągle lepszym i rozwijającym się człowiekiem.
     I nie zboczę nigdy na inny tor bo wiem ile kosztuje wysiłek ponownego nawrócenia się.

     pzdr

    • Kamil 5 stycznia 2012 o 3:43 pm

     -uplasujemy siły znajdujące sie w galaktyce

   • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 3:03 pm

    oj „sory” to nagranie powyrzej nie dziala (pewnie zbanowane) ale to poniżej powinno być Ok.
    Lightworkerzy w ostatnim „Czasie Przebudzenia” – Prawda http://www.youtube.com/watch?v=56dqAo9EFJg
    … tą są głupoty, sory że zaśmiecam, no ale zobaczcie … jakie komedie robią dorośli ludzie …

    • Ania 5 stycznia 2012 o 9:04 pm

     Rozumiem, że to jest nagrana na magnetofon rozmowa. A kto dorobił do tego ten filmik ?

   • Friend_of_mine 5 stycznia 2012 o 4:48 pm

    jakzawsze Sam sobie odpowiedziałeś na Twoje wywody komentarz własnym komentarzem który wisi wyżej
    „@jakisbuk (zamień na jakzawsze)

    co sie tak prześladowco czepiasz Zenobisza (zamień na M.Rozbicki), stań przed lustrem i popatrz sobie głeboko w oczy, co cie to obchodzi prywatne życie Żenobiusza (zamień na M.Rozbicki), zacznij się sobą interesować, hehh bedzie sie tu jakisbok (zamień na jakzawsze), jestes koles chyba prymitywny , żeby cie jaki parkinson lub alc-haimer nie dojechał za kare na starsze lata …. czego ci oczywiscie nie życze, zreszta nadendtemu pyszałkowi zadne korekty -uwagi już nie pomoga, ty idziesz w swoją strone , amy idziemy wswoja, i jakbyś coś chciał zmienić to pisząc głupoty jakie piszesz to w niczym ci to już nie pomoże i nic nie zmienisz w naszym toku rozumowania hehh 🙂 „szkoda klawiatury””

    Innymi słowy, drzazgę w czyimś a swoim belki nie widzimy…

    • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 5:03 pm

     @Friend_of_mine
     no własnie nikt nie jest świety i ja też, ale nie toleruje jak ktoś kogoś atakuje tym bardziej że wpisy ŻENKA znam od „czasów grypa666 P.Beina”, i wiem co Żeno reprezentuje dlatego go bede bronił, a jak ja coś pisze to też moge palnąć jakąś czasami głupote i moge być w błedzie, wiec też jest to forum po to aby to skorygować-sprostować…. jak i mnie tak i innych ..
     ============================
     Ok a teraz coś na „przekąske”
     2012 >>> Efekty będą obejmować:
     (w sumie nie jest to nowość)

     -Wzrost korupcji i wojowniczości od ustanowienia władzy
     -Zwiększona nielegalność: korporacyjnych i umysłowych przestępczości
     -Zwiększonie naruszeń prywatności
     -Pogorszenie poszanowanie granic: Nadmierne podglądactwa, chciwość, skąpstwo, i rozpusty
     -Zwiększające się zużycie energii-wampiryzmu od toksycznych ludzi wśród nas
     -Emocjonalne wybuchy i niekonsekwentny nieprzewidywalne zachowanie
     -Emocjonalna depresja, niepokój rośnie, ..i paranoja
     -Załamanie psychiczne z powodu stresu i nadużyć substancji chemicznych
     -Fizyczne dolegliwości (zwłaszcza dotyczące trawienia, układu pokarmowego,
     -wątroby, jelita grubego, narządów płciowych, jajników i reprodukcyjnego material DNA)
     -Rażące nadużycia dobrej woli
     -Zwiększony masochizm i sadyzm
     -Odwety
     -Aberracje w przyrodzie (susza, zimno, fale upałów, katastrofy, śmierć fauna)
     -Zmiany w Hartmann Waves, !! Schumanna częstotliwości !!, promienie ultrafioletowe,
     -Axial Wobble, Światłość ze Słońca, etc, …
     -Zanieczyszczenie wody i zanieczyszczeń
     -Wypadki … (tv)
     http://michaeltsarion.com/mtsarforum/viewtopic.php?f=2&t=35&sid=a29c576518786c28d824e18694ad3665

     poszukajcie w GOOGLACH : częstotliwości Schumanna

     • Friend_of_mine 5 stycznia 2012 o 5:53 pm

      Rozumiem Cię. To co zasieję wróci z 4 krotną siłą. Do mnie do jakisbuk, do Ciebie wszystko wróci i to ze zwielokrotnioną siłą, zwłaszcza w tym roku, błyskawicznie.
      Będzie trudno, ale w czasie tym znajdziemy też wiele szans.

      • jakisbuk 5 stycznia 2012 o 6:08 pm

       Friend_of_mine > każdy dostaje to co sieje – no a kto i co tu rozsiewa to wystarczy poczytać 🙂 nie chciał bym być w ich skórze jak to wszystko do nich wróci x 4 😀

      • Ania 6 stycznia 2012 o 12:33 pm

       Dlaczego z 4-krotną ?

   • Ania 5 stycznia 2012 o 5:06 pm

    Ani jestem przywiązana do poglądów Rozbickiego, ani nie jestem. Czasem podoba mi się jakiś artykuł, czasem mniej.
    Zwykłam sama dobierać sobie tematykę tego, co czytam i oglądam.
    Ale dziękuję za troskę.

 55. gozdek 5 stycznia 2012 o 3:18 pm

  http://spes-moritur-extrema.blogspot.com/2011/08/quod-erat-demonstrandum.html

  http://szukaj.gazeta.pl/portalSearch.do?&szuk=gazeta&s.si%28navigation%29.navigationEnabled=true&search_r=serwis&dxx=98016&ile=10&s.sm.query=ko%C5%9Bcio%C5%82y

  http://bryla.gazetadom.pl/bryla/51,85298,8120336.html?i=1

 56. gozdek 5 stycznia 2012 o 3:19 pm

  CHWYTAK vs. CZAKI – Wjebię jej? ( Maleńczuk – Ostatnia nocka / remake 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=DFLoY7y9GhA

  • lololo 5 stycznia 2012 o 5:44 pm

   lol 2mln wyswietlen w 8dni niemozliwe tak oglupiaja ludzi a prawdy niechca znac bo moze sie boja ?

   • dziadek 6 stycznia 2012 o 11:45 am

    Qzwa co prostactwo odmóżdzone

 57. Pingback: Zenobiusz's Blog

 58. jakzawsze 5 stycznia 2012 o 3:42 pm

  Słyszeliście do Kaczyńskliego strzelali, ludzi już kompletnie pogrzało, ALBO TO BYŁA PROWOKACJA jakiś tajnych służb , lub jakiś świr co zadużo sie oglądał polityki nagonkowej w TV.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Ktos-strzelal-do-Jaroslawa-Kaczynskiego,wid,14142761,wiadomosc.html

 59. navajo88 5 stycznia 2012 o 4:50 pm

  Na koniec panie Monitor wklejam bardzo ciekawy artykól na temat skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy my ludzie ,pozdrawiam J.M.H
  http://wolnemedia.net/historia/wyzwolenie-homo-habilis-%e2%80%93-7/

  • Święty 5 stycznia 2012 o 6:39 pm

   Jak dotad brak jasnych dowodow na instnienie form posrednich miedzy malpa a czlowiekiem. W przeszlosci dochodzilo do wielu falszerstw w tym temacje,ktore potem odslanialy cala prawde, np: ze czaszka, kawalek kosci nalezaly w rzeczywistosc do malpy. Jest to wielki skrot tego co pisze, jednak nalezy byc ostroznym i krytycznym przy alanizie tematow o nowych odkryciach, historia lubi sie powtarzac. 😉

 60. Anjin 5 stycznia 2012 o 5:09 pm

  Ormus —-
  Bialy Proszek Zlota—–
  Odswiezam temat …..

  • hjk 5 stycznia 2012 o 8:36 pm

   ale co odświeżasz – napisz coś więcej albo daj linka

 61. filmyprawdy 5 stycznia 2012 o 5:15 pm

  POLECAM STRONĘ:

  http://filmyprawdy.wordpress.com/

 62. Ditka 5 stycznia 2012 o 6:08 pm

  WYJAŚNIENIE
  Przepraszam, że nie na temat ale kilka dni mnie tu nie było ponieważ nadal mam problemy z tą stroną. Przeczytałam po ostatnim wpisie Wasze komentarze i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Otóż nie jestem żadnym agentem, nie wkręcam ani nawet nie mam w tym żadnego interesu. Pisałam nie obrażając nikogo więc nie rozumiem co Wam się stało. Czy to już paranoja? Już wiem, że coś jest nie tak od kiedy zawiesza mi się ta strona i muszę trochę poczekać aż mnie odblokuje. Nie wiem czym to jest spowodowane ale już wiem, że muszę wykasować w ostatniej rubryce „wprowadź swoje dane” taki link: http://gravatar.com/sebecx. Pojawił się samoistnie i nie jestem za to odpowiedzialna. Wbrew powiedzeniu „tłumaczy się winny” pragnę to wytłumaczyć jakoś ale skoro i tak jestem agentem to trudno, bardzo mi przykro. Po prostu nie będę już nic pisać.

  • Peryskop 5 stycznia 2012 o 9:24 pm

   Ditka,
   prawdopodobnie padłaś ofiarą wiruso-podobnych cyber zagrywek z .

   Twoje szamotanie się pod tak podłóżonym ci nickiem było dość spektakularne i w rezultacie powstało podejrzenie, że coś kombinujesz albo jeszcze gorzej.

   Nie wiem jak to wygląda od strony pulpitu, ale od strony mojego ekranu (i po własnych przygodach podobnego typu) sądzę, że nie musisz nam udowadniać, że garby nie są twoje.

   Zdrowia i pogody ducha ci życzę !

  • Roma 5 stycznia 2012 o 10:51 pm

   @Ditka,
   No coś Ty ?
   ja w ogóle nie wiem o co Ci chodzi
   pewnie jakieś wybryki virusowe
   Nie dajmy się skłócić !!!!

  • sebecx 5 stycznia 2012 o 11:12 pm

   ..ale mam branie…. ho ho…

   • rabarbarek 6 stycznia 2012 o 12:16 am

    Nie branie , a sobowtora , sebecx. Uwazaj , bo bedzie ich wiecej i nie bedziesz wiedzial , co Ty napisales , a co sobowtor.

    Ditka , nic sie z nami nie stalo. Spokojnie czekamy , kiedy wrocisz . Chyba wiekszosc rozumie , ze ” jakis virus lub inne swinstwo dopadlo Twoj komputer” Ja na przyklad nie mam wejscia na niektore strony , wiec nie wchodze i juz. Jak widac komputery wariuja , ale nie wolno sie poddawac. Pozdrowienia!

    • sebecx 6 stycznia 2012 o 9:28 am

     ..ja niektóre mejle po 2 razy muszę wysyłać.. bo za pierwszym razem dostaje majler demona, że nie doszły… dopiero za drugim razem dochodzą … to tak od około 2 miesięcy się zaczęło… chyba przeinstaluję system.. i kursor myszki czasem mam „nerwowy”…

     • Peryskop 6 stycznia 2012 o 3:37 pm

      @Sebecx, czyli zostałeś częściowo przejęty ?

      Możliwe że na krzyż z @Ditką, i stąd afera ?

 63. kokon20 5 stycznia 2012 o 6:38 pm

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/20_lat_darmowego,p1013231751
  TO WAŻNE!!
  Może to początek (prawie) darmowej energii dla każdego.

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 7:49 pm

   @kokon20

   Troche to ciemno widze, i jakie sumy w to wchodzą …” 2.000.000 dolarów” !!!!

   ..i
   „Jak tylko liczba potencjalnych nabywców osiągnie 10.000 nazwisk, masowa produkcja urządzeń zostanie rozpoczęta”

   … hmm , pachnie mi tu lichwiarstwem pejsatym z USraela, ludzie zejdzmy na ziemie, pomyślcie z kad ci biedni ludzie wezmą na to forse … , a ten dyrektor tej firmy to rasowy żyd (chciwiec), pewnie talmud czyta codziennie

   …i dalej w dalszej sekcji czytamy:

   „Rossi ujawnił również, że w tym projekcie pracuje z innymi naukowcami zajmującymi się reakcją nuklearną ”

   …a ja mówie ATOMOWI – nie !!!!!, ___ Rossi niech sobie ten wsadzi reaktorek atomowy do lodówki …
   ==========================================
   Wszytko to jest pod lichwe robione (kopować/sprzedawać=666), i pachnie mi tutaj karsnoludkami z pejsami
   ==========================================
   Temat zimnej fuzji , był zresztą już tutaj poruszany, tylko szkoda że tą technologie przejmą eurolichwiarze …. , a nas bedą doić z ostaniego grosza …..

   • hjk 5 stycznia 2012 o 8:40 pm

    projekt musi być tak dopracowany i potem ujawniony, zeby kazdy to mógł produkować, kto tylko ma ochotę i sprzedawać wszystkim chętnym z minimalnym zyskiem – nie ma innego wyjścia, temat jest fundamentalny dla ludzkosci. Jakies czajenie się, utajnianie, itd.jest podejrzane, aczkolwiek rozumiem, ze chcą chociaż odzyskac moze pieniadze włożone w badania…

 64. kokon20 5 stycznia 2012 o 7:07 pm

  Przemówienie doradcy ekonomicznego Rona Paula w sprawie okupacji Wall Street:
  Peter Schiff broni kapitalizmu wśród okupujących Wall Street (Napisy PL) http://www.youtube.com/watch?v=CF8mzq7mAJM

  • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 2:43 pm

   Dzięki, to bardzo ważne – kapitalizm (ten zdrowy) daje szanse każdemu na godne życie.

 65. alexirin 5 stycznia 2012 o 8:28 pm

  Kraj na granicy wojny domowej. Z powodu cen paliwa (hmmmm )
  http://www.sfora.pl/Kraj-na-granicy-wojny-domowej-Z-powodu-cen-paliwa-a39200

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 8:44 pm

   No to USrael napadnie na Nigerie a pomyśleć że w Libii benzyna była po 0,15 usd i trzeba było Libijczyków „wyzwolić” … co to sie wyprawia na tym świecie, a tu dopiero poczatek 2012 …

   • hjk 5 stycznia 2012 o 8:55 pm

    przypominam, ze koszt benzyny w hurcie z dostawą to, cos nieco ponad 1 żl.
    Baryłka ropy to średnio coś ponizej 110$ – ale to na „światowym rynku”, w baryłce jest 159 l., Ale w ropie surowej jest z kilka składników, które da się wydzielić.
    Jeśli ktoś ma własne złoża, to jego cena baryłki jest równa tylko kosztowi wydobycia, a był czas, ze baryłka nie tak znowu dawno była w handlu w okolicy 10$ !

 66. FAKIR 5 stycznia 2012 o 8:32 pm

  he he to ciekawe wiadomości na dole wpisu
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46805,mis

  Brazylia waha się czy udzielić kredytu na ratowanie UE, a jednocześnie otrzymuje super dotacje z programów UE, gdyż w dalszym ciągu figuruje w wieloletnich planach dopłat jako kraj ubogi. W statystykach za 2011 rok Brazylia wyprzedza większość europejskich krajów.

  TO SĄ DOPIERO JAJA :):)

  • hjk 5 stycznia 2012 o 8:47 pm

   nie ma tu zadnych jaj zważywszy, ze nie ratuje się UE tylko zbankrutowane banki w krjach UE. UE daje Brazylii pomoc z pieniędzy podatników europejskich, natomiast Brazylia ma pozyczyć pieniądze podatników brazylijskich bankom UE, to taki trick „obchodzący prawo i dobre obyczaje”, zeby wkurzeni ludzie w panstwach UE nie protestowali przeciw wydzieraniu im ostatnich groszy na ratowanie superbogatych.

   • hjk 5 stycznia 2012 o 9:03 pm

    „Tymczasem Hiszpania nie może się uporać z innym problemem, a mianowiciez zasiedlaniem nowych pustostanów i rezydencji przez osoby bezrobotne, którezasiedlają tego typu inwestycje nie bacząc na obowiązujące prawo własności.
    Tak, to prawda. Hiszpanie, zwłaszcza młodzi, są do tego stopnia zdesperowani,że wraz z całymi rodzinami włamują się do nowym mieszkań i domów i je zasiedlają.
    Policja jest bezradna. Skala zjawiska przybrała na sile od grudnia”

    Jest to poniekąd uzasadnione w sytuacji kryzysowej, byleby mieszkań nie zdemolowali i płacili opłaty wynikające z ich ekploatacji, a w razie czego pokryli koszt ew. usterek czy remontu właścicielowi.
    Przeciez to bez sensu, zeby stały puste, jak nikt nic z tego nie ma – właściciel i tak nie ma kasy za wynajem, a miasto i firmy komunalne opłat, a młodzi nie mają gdzie mieszakać. A tak to przynajmniej 2 z tych problemów się rozwiąże.
    A jak ktoś kupił mieszkanie i w nim nie mieszka, to widać po pierwsze nie było mu potrzebne, miał nadmiar bogactwa i nie powinien przez to zbiednieć…
    Kryzysy i inne zawieruchy rozwiążą różne problemy, ludzie moze zaczna myśleć realnie…

    • Peryskop 5 stycznia 2012 o 9:31 pm

     UWAGA:
     ciąg dalszy JAJ FAKIR’a czyli o śmiesznych finansach, bo okazuje się, że Węgry mają jednak spore rezerwy trzymane przez ich Bank Centralny, aby trzeba było brać następne pożyczki !

     05.01.2012

     Węgry użyją rezerw walutowych. Na spłaty i stymulację

     2012-01-03 http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/wegry;uzyja;rezerw;walutowych;na;splaty;i;stymulacje,163,0,1001123.html

     Rząd Węgier zamierza spłacić część zadłużenia z rezerw dewizowych Węgierskiego Banku Centralnego. Taką operację umożliwia nowelizacja ustawy o Banku Centralnym, przyjęta wbrew protestom Komisji Europejskiej 30 grudnia ubiegłego roku. O zamiarach gabinetu Viktora Orbana poinformowała węgierska telewizja publiczna, powołując się na informacje z kół rządowych.

     Według nich, Węgry spłacą w tym roku zagranicznym wierzycielom dług w wysokości 180 miliardów forintów, tj. 600 mln euro. Uszczupli to dewizowe rezerwy węgierskiego Banku Centralnego, obliczane na 35 mld euro.

     Kolejne miliardy forintów rząd premiera Orbana zamierza przeznaczyć na ożywienie gospodarki, między innymi na pomoc dla zagranicznych inwestorów. Głównym celem rządu będzie ucieczka od recesji, która zagraża węgierskiej gospodarce. Według najnowszych danych Urzędu Statystycznego, dług publiczny przekroczył już 82 procent Produktu Krajowego Brutto.

     Sięgnięcie do rezerw dewizowych ułatwiła rządowi nowelizacja ustawy o Banku Centralnym, w wyniku czego instytucja ta straciła praktycznie swoją niezależność. Mimo protestów Komisji Europejskiej deputowani rządzącej prawicy przeforsowali tę ustawę, a premier Orban stwierdził, że w przypadku zerwania negocjacji z Komisją Europejską i Międzynarodowym Funduszem Walutowym na temat udzielenia Węgrom nowych pożyczek rząd zdoła wyprowadzić kraj z kryzysu własnymi siłami.

     • Roma 5 stycznia 2012 o 10:30 pm

      Ale ten Victor Orban to ma tzw …… cojones !!!

     • Tola 6 stycznia 2012 o 1:27 am

      @Peryskop-
      „@AQQ, podzielam twoje przychylanie się.

      Po 1 godzinie 48 minutach – a pewnie będzie więcej – wciąż brak ustaleń kto napisał ten tekst.

      Czasem trzeba posłuchać nożyc, żeby dojść do stołu, w który uderzono…

      Prawda Tolu ?

      Czy to pisales do mnie?
      Zadalam juz to pytanie,ale wkleilo je w innym miejscu.

      • Peryskop 6 stycznia 2012 o 3:06 am

       To było raczej do tamtej Toli kojarzonej z 2skiem !

  • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 12:19 am

   To wiadomo od dawna że na biurokratów europejskich wybiera się co sprawniejszych imbecyli. Kolejny dowód że ten sztuczny twór powstał tylko po to by z hukiem się rozleciał.

 67. dziadek 5 stycznia 2012 o 9:27 pm

  Od 30 grudnia 2011 roku miasto Sabha pozostaje pod kontrolą bojowników Libijskiej Armii Wyzwoleńczej, którzy wypędzili zeń uzbrojonych bandytów teoretycznie podporządkowanych „n”RL i wspierających ich terrorystów al-Kaidy Pólnocnego meghrebu.
  Co kilka dni w mieście odbywają się wiece poparcia dla bojowników „Zielonej Libii”.

  http://zielonalibia.blog.pl/komentarze/index.php?nid=15598345

  Libya: 12/30/2011 Sabha – Long live the green revolution! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BX9u2bGKxnc

 68. jakzawsze 5 stycznia 2012 o 10:27 pm

  Jak dajemy się okradać każdego dnia (lektor)

  youtube.com/watch?v=sm3iuQ-yg…..u_in_order
  youtube.com/watch?v=a4yqCQME5M8&feature=related
  youtube.com/watch?v=cRiZBQRJW0g&feature=related
  youtube.com/watch?v=teYd619CC10&feature=related

  • jakzawsze 5 stycznia 2012 o 10:47 pm

   … to jest propagganda dla profesorkow ksztalconych, .. chyba
   =Jak dajemy się okradać każdego dnia (lektor)=

 69. alexirin 5 stycznia 2012 o 11:29 pm

  Kolejne ptaki tym razem Szwecja
  http://ekstrabladet.dk/vrangen/article1481512.ece

 70. hjk 6 stycznia 2012 o 1:31 am

  ciekawostka
  http://nowaatlantyda.com/2011/11/14/latajaca-kula/

  • hjk 6 stycznia 2012 o 1:36 am

   inna;
   http://nowaatlantyda.com/2011/11/22/terminator-16-oko-muchy/

   • Tola 6 stycznia 2012 o 9:48 am

    Polecam bardzo film “Architekci kontroli”.
    Dla mnie jest to najlepszy film z kategorii ,ze tak powiem “conspiracy”
    Nie chodzi mi tu o podane fakty ,ale jakby cala wymowe filmu choc
    z paroma rzeczami bym polemizowala.
    Momentami bylam wrecz urzeczona jego pieknem.
    Mysle,ze wielu osobom moze bardzo pomoc w tym zwariowanym czasie,gdzie nikt juz nie wie kto jest kim ,co robi i dla kogo pracuje.Pisze skrotowo.
    Ostalam sie przy blogu monitora ,poniewaz ten facet jest dla mnie prawdziwy .
    Nawet jesli sie pomyli to nie ma problemu zeby sie do tego przyznac.Nie banuje ,dopuszcza ataki na siebie..Jest otwarty.Czasami ,po ludzku bezradny czy smutny.A przy tym odwala potezny kawal roboty .Zobaczcie ile codziennie jest wpisow. To takie swoiste “porwanie marki”. I to tak boli wielu .
    W innym swiecie zarobilbys na tym kupe k
    Monitor ,trzymam kciuki za ciebie! Badz dumny z siebie .
    Ta cala sprawa z Navaho to tak troche,jak cegla miedzy oczy .
    Nie przejmujcie sie trolami ,co ma byc to bedzie.Najwazniejsze zebysmy my sami byli dumni z siebie , rozwijali sie i pozostali na dobrej drodze w wybornym towarzystwie.
    Reszta ma juz tyle wiadomosci ,ze albo pojda za tym albo nie.
    Zmusic ich nie mozemy.Jest ,jak jest..

 71. filmyprawdy 6 stycznia 2012 o 11:08 am

  POLECAM AKCJĘ:

  http://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiam

  Redakcja „Filmy Prawdy”