Wydarzenia i komentarze, 6 stycznia 2012r.

Eksplozja w północnokoreańskiej elektrowni jądrowej?
Przygotowania do inwazji Rosji na USA? – Obama chce zdradzić tajemnice wojskowe
 
Eksplozja w północnokoreańskiej elektrowni jądrowej?
Są to prawdopodobnie tylko plotki, na skutek których po godzinie 14 nagle spadła wartość kompozytowego indeksu cen towarów Korei (KOSPI) na giełdzie. Pod koniec sesji indeks jednak wrócił do poprzedniej wartości.
Panika jednak całkowicie nie ustąpiła i jak dotąd nikt jeszcze sprawy dokładnie nie wyjaśnił. Plotki dotyczyły elektrowni atomowej Yongbyon w Korei Północnej. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Korei Południowej nie posiada żadnych informacji o eksplozji, podobnie nie odnotowano niezwykłej aktywności sejsmicznej ani wzrostu radioaktywności. Północnokoreańskie media milczą na ten temat.
Plotkę można jednak wytłumaczyć możliwością zarobku na giełdzie na derywatach- ma to być sprawdzone przez odpowiednie instytucje. Jeśli jest to plotka mająca na celu manipulację giełdą, to nie będzie to pierwsza tego typu akcja – 27 grudnia puszczono nieprawdziwą informację, że Kim Jong Un został zamordowany, a także że w Korei Północnej doszło do zamachu stanu, co spowodowało natychmiastowe fluktuacje na giełdzie. więcej >artykuł

Przygotowania do inwazji Rosji na USA? – Obama chce zdradzić tajemnice wojskowe.
Na podst: http://www.thecomingattack.com/treason-alert-barack-obama-to-give-nuclear-missile-defense-secrets-to-russia/
Artykuł jest wart przetłumaczenia w całości – tu zamieszczam ograniczony skrót.
Wielki niepokój wzbudziła sugestia prezydenta Obamy, że powinno się udostępnić Rosji szczegóły danych systemu rakietowego U.S. Standard Missile-3, który jest częścią systemu obronnego USA Aegis Ballistic Missile System. Ma to szczególną wymowę w momencie gdy Rosja ogłosiła gotowość 4-tej generacji łodzi podwodnych wraz z rakietami uzbrojonym w głowice jądrowe SM-56 Bulava, tkóry wg. rosyjskich ekspertów jest w stanie ominąć każdy system obronny. Aegis ma właśnie na celu przechwytywanie rakiet zanim uderzą w cel lądowy. Wywiad amerykański jest bardzo zaniepokojony tym co planuje Obama, gdyż naraża to Amerykę na atak rosyjski bez możliwości obrony. Mówi się wprost o tym, że Obama powinien być natychmiast usunięty z urzędu Prezydenta. Zagrożenie atakiem nuklearnym na USA ze strony połączonych sił rosyjsko-chińskich jest już od jakiegoś czasu rozważane bardzo poważnie. Już 4 lipca 1954 roku znany amerykański wizjoner A.A. Allen widział zmasowany atak pocisków nuklearnych na Amerykę, podczas którego system obronny nie zadziałał – rakiety obronne wystrzelone ze statków nie dotarły do celu.

Turner siedzi, bo za dużo sypnął

USA jest obecnie jedynym znaczącym krajem na świecie, gdzie klasa średnia pełni dominującą rolę, a obywatele mają prawo do posiadania broni – system, który bardzo trudno zlikwidować poprzez zmiany prawne. Wszystko to co obecnie robi administracja jest wyraźną próbą zlikwidowania systemu kapitalistycznego, który odniósł tak wielki sukces w tym kraju. Działania Obamy potwierdzają przypuszczenia, że jest on komunistycznym agentem działającym na niekorzyść tego kraju, ale także na to, że globaliści planują by ten rok 2012 był tragiczny dla ludzkości.
Warto tu też przypomnieć to co w 2005 roku mówił generał Haotian na temat przyszłej inwazji na USA, wywiad w USA ujawnił Hal Turner, korego szybko wsadzono na wszelki wypadek do pierdla rozpowiadając plotkę, że był agentem CIA:

Reklamy