Wydarzenia i komentarze, 6 stycznia 2012r.

Eksplozja w północnokoreańskiej elektrowni jądrowej?
Przygotowania do inwazji Rosji na USA? – Obama chce zdradzić tajemnice wojskowe
 
Eksplozja w północnokoreańskiej elektrowni jądrowej?
Są to prawdopodobnie tylko plotki, na skutek których po godzinie 14 nagle spadła wartość kompozytowego indeksu cen towarów Korei (KOSPI) na giełdzie. Pod koniec sesji indeks jednak wrócił do poprzedniej wartości.
Panika jednak całkowicie nie ustąpiła i jak dotąd nikt jeszcze sprawy dokładnie nie wyjaśnił. Plotki dotyczyły elektrowni atomowej Yongbyon w Korei Północnej. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Korei Południowej nie posiada żadnych informacji o eksplozji, podobnie nie odnotowano niezwykłej aktywności sejsmicznej ani wzrostu radioaktywności. Północnokoreańskie media milczą na ten temat.
Plotkę można jednak wytłumaczyć możliwością zarobku na giełdzie na derywatach- ma to być sprawdzone przez odpowiednie instytucje. Jeśli jest to plotka mająca na celu manipulację giełdą, to nie będzie to pierwsza tego typu akcja – 27 grudnia puszczono nieprawdziwą informację, że Kim Jong Un został zamordowany, a także że w Korei Północnej doszło do zamachu stanu, co spowodowało natychmiastowe fluktuacje na giełdzie. więcej >artykuł

Przygotowania do inwazji Rosji na USA? – Obama chce zdradzić tajemnice wojskowe.
Na podst: http://www.thecomingattack.com/treason-alert-barack-obama-to-give-nuclear-missile-defense-secrets-to-russia/
Artykuł jest wart przetłumaczenia w całości – tu zamieszczam ograniczony skrót.
Wielki niepokój wzbudziła sugestia prezydenta Obamy, że powinno się udostępnić Rosji szczegóły danych systemu rakietowego U.S. Standard Missile-3, który jest częścią systemu obronnego USA Aegis Ballistic Missile System. Ma to szczególną wymowę w momencie gdy Rosja ogłosiła gotowość 4-tej generacji łodzi podwodnych wraz z rakietami uzbrojonym w głowice jądrowe SM-56 Bulava, tkóry wg. rosyjskich ekspertów jest w stanie ominąć każdy system obronny. Aegis ma właśnie na celu przechwytywanie rakiet zanim uderzą w cel lądowy. Wywiad amerykański jest bardzo zaniepokojony tym co planuje Obama, gdyż naraża to Amerykę na atak rosyjski bez możliwości obrony. Mówi się wprost o tym, że Obama powinien być natychmiast usunięty z urzędu Prezydenta. Zagrożenie atakiem nuklearnym na USA ze strony połączonych sił rosyjsko-chińskich jest już od jakiegoś czasu rozważane bardzo poważnie. Już 4 lipca 1954 roku znany amerykański wizjoner A.A. Allen widział zmasowany atak pocisków nuklearnych na Amerykę, podczas którego system obronny nie zadziałał – rakiety obronne wystrzelone ze statków nie dotarły do celu.

Turner siedzi, bo za dużo sypnął

USA jest obecnie jedynym znaczącym krajem na świecie, gdzie klasa średnia pełni dominującą rolę, a obywatele mają prawo do posiadania broni – system, który bardzo trudno zlikwidować poprzez zmiany prawne. Wszystko to co obecnie robi administracja jest wyraźną próbą zlikwidowania systemu kapitalistycznego, który odniósł tak wielki sukces w tym kraju. Działania Obamy potwierdzają przypuszczenia, że jest on komunistycznym agentem działającym na niekorzyść tego kraju, ale także na to, że globaliści planują by ten rok 2012 był tragiczny dla ludzkości.
Warto tu też przypomnieć to co w 2005 roku mówił generał Haotian na temat przyszłej inwazji na USA, wywiad w USA ujawnił Hal Turner, korego szybko wsadzono na wszelki wypadek do pierdla rozpowiadając plotkę, że był agentem CIA:

Reklamy

320 responses to “Wydarzenia i komentarze, 6 stycznia 2012r.

 1. ... 6 stycznia 2012 o 10:57 am

  Zanim antychryst dojdzie do władzy na scenie światowej pojawia sie cztery wielkie panstwa lub unie panstw – jesli USA jest pierwszym z nich na co mnóstwo rzeczy wskazuje to czas supremacji USA dobiega konca , prawdopodobnie USA czeka wielka kleska militarna i ostatecznie przestanie byc supermocarstwem militarnym i prawdopodobnie ekonomicznym – przeczytajcie interpretacje jak USA moga polegnac i jak moze dosc do konfliktu UE – Rosja lub Chiny w którym Europa zwyciezy i na pewien czas stanie sie pierwszym supermocarstwem : , http://zbawieni.com/showthread.php?tid=143

  czwarte panstwo ma byc inne niz wszystkie poprzednie – wchłonie ono poprzednie 3 i wszystkie inne takze bedzie to cos na kształ UNII ŚWIATOWEJ – m.in Księga Daniela 7:7 , Daniela 7:23

  • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 11:43 am

   … Już wiele razy pisałem, że to co się dzieje niekoniecznie jest realizacją przepowiedni biblijnych, ale że Biblia jest wykorzystywana w spisku przeciwko ludzkości. Illuminati sami nie mogą zdepopulować świata, dlatego muszą przekonać pewne grupy do pracy dla nich. Poprzez sztuczną realizację przepowiedni biblijnych (okazuje się, że jest to faktycznie realizowane w sposób sztuczny) udało im się skonsolidować pewne grupy żydowskie, które „przejmują świat” nie zdając sobie sprawy z tego, że jak zostaną wykorzystane, to nastąpi ich likwidacja. Jest to czysta gra psychologiczna. Podejrzewam, że podobnie wykorzystywane są grupy muzułmańskie i innych religii. Muzułmanie nie są z natury terrorystami, dlatego działalność Al-Kaidy musi być wynikiem indoktrynacji Illuminatów. I nie ma to nic wspólnego z przepowiedniami biblijnymi. TO JEST ZMYŁA.
   ===================================================================
   Jest wiele materiału na ten temat, jak „Plan 3 wojen światowych” Alberta Pike’a http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm czy też http://dzieckonmp.wordpress.com/tag/illuminati/
   Nie powinno się to jednak traktować w kontekście religijnym. Takie traktowanie jest dla nas szalenie niebezpieczne, gdyż powoduje to założenie, że TAK MUSI BYĆ i że nic nie możemy zrobić by się temu przeciwstawić. A tak nie jest, gdyż nie byłoby w nas nawet chęci oporu. A przynajmniej u mnie, ta chęć jest i jestem zdesperowany by się przeciwstawiać temu złu. Zastanawiam się anonimie (podpisany przez … ) dlaczego nas tak bombardujesz tymi negatywnymi informacjami?

   • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 12:08 pm

    Każde ugrupowanie religine jest już zindoktrnowane od środka (zielono świądkowcy-świadkowie „J”-protestanci-epifaniści-KK-i cała reszta). Wszyscy sobie przypisują z tych wyznań że to oni mają racje w interpretacjach proroct, choć nie wykluczone że niemają całkowitej racji (po owaocach ich poznacie). Zresztą i tak to wszystko kontroluje oenzetowska rada kościołów. To wszystko jest wielka manipulacja na ogroną skale światową, jakiej kiedy kolwiek nie było ! Antychryst ? … ” A było ich wielu” To może być 10 osób , a może być ich 1000, zresztą antychrystem może być każdy kto zaprzecza, że Jezus był synem bożym (zapłodnienie…invitro przez XXX). Każdy kto neguje Jezusa jest antychrystem, jednak naukie z 4 ewangeli, są wykorzystywane do manipulacji mas ludzkich, przez oenzetowskie organizacje. Co ciekawe to iluminaci zmierzają ku stromej pochylnie w kierunku znieszczenia religi na świecie (wiary w niewidzialną ręke-Boga). Temat rzeka….

    • alexirin 6 stycznia 2012 o 4:27 pm

     Każde ugrupowanie religine jest już zindoktrnowane od środka
     serio coś musi w tym byc dzisiaj idąc na spacerze zajzalem do kościola na starym miescie i co się okazało w kosciele tym nie było krzyża ? tylko jakies obrazy kościół braci jezuitów ? co o tym myślicie?

     • alexirin 6 stycznia 2012 o 5:18 pm

      dokładnie tu byłem Drzwi „anielskie” szok
      http://www.krajski.com.pl/718mkdrzwi.html

      • alexirin 6 stycznia 2012 o 5:18 pm

       dzisiaj idąc na spacerze zajzalem do kościola na starym miescie i co się okazało w kosciele tym nie było krzyża ? tylko jakies obrazy kościół braci jezuitów ? co o tym myślicie?

       • KrisT 7 stycznia 2012 o 12:58 am

        nie było krzyza…… bo w kosciele juz dawno nie ma Boga, ponadto oni nie lubia zeby im ktos zza plecow na rece patrzył.. dobrze wiesz ze od dawna w kosciele panuje kult mamony i złotego cielca…

        • wizzgaa 7 stycznia 2012 o 1:22 pm

         Bzdura Krist . Kościół to MY – nie pamiętasz ? Uważasz , że wszyscy jesteśmy czcicielami mamony / złotego cielca / ? Nieuprawnione uogólnienie.

      • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 5:27 pm

       Dziękuję.
       Dałem u siebie na stronę.
       Czuwajmy,byśmy nie byli zwiedzeni.

       • Tola 6 stycznia 2012 o 6:09 pm

        „samo jądro ciemności.”
        Wracajac do frazy z komentarzu Zeno ,czy wiecie ze ta ksiazka „Jadro ciemnosci” Conrada byla ostrzezeniem przed komunizmem?
        Chyba tez wizja ,ale za duza sypia i nie pamietam dokladnie :))
        Na jej podstawie zostal nakrecony film „Czas apokalipsy”.
        Nota bene Conrad to Polak ,prawdziwe nazwisko Korzeniowski.
        Tych co nie znaja goraco zachecam do lektury!!!!

        • hjk 6 stycznia 2012 o 7:33 pm

         Jezuici i dominikanie niestety stali się ostatnio najbardziej „postempowi”… Przykre to i jedynie co pozostaje to ich dyscyplinować, np. tak jak w zlinkowanym artykule, ale parafianie powinni to oprotestować, a drzwi co najwyzej nadają sie do muzeum…

        • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 5:31 am

         ale wy macie problemy drzwi – WOW – szkoda ze nikt nic nie napisał o święcie 3 króli obchodzonym dziś w Polsce – a ja sie pytam jakich 3 króli ? kolejna bujda na resorach wymyślona do strzyżenia owiec i baranów – z której w XXI wieku w zdaje sie cywiizowanym państwie zrobione świeto – dzizus krajs – gdzie ja żyje 😀 w skansenie głupoty ?

         http://wiadomosci.wp.pl/gid,14144681,title,Tlumy-w-koronach-na-polskich-ulicach-zdjecia,galeria.html?ticaid=1db1e&_ticrsn=3

         marsze , pochody, dzieci w koronach – masowki ja za komuny na 1-go maja – pranie mózgów na maxa 😀

         myśle że wasze DRZWI – to pryszcz w porównaniu z tym świetem 😀

      • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 5:29 pm

       @alexirin

       Tutaj mam podobny „cukierek”, byłem tam i widziałem to na własne oczy, co masoneria wybudowała, pod parasolem KK, zgroza ….

       Film: http://www.youtube.com/watch?v=tmx6pBSRZOc

       lub wyguglować : golgota beskidów

       http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=golgota+beskid%C3%B3w&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=jR8HT9DCC4X2sga4-OyCDw&biw=1647&bih=890&sei=kR8HT_X_Go_OsgbEnN2CDw

   • Rodriguez7 6 stycznia 2012 o 2:03 pm

    Panie Marku. Otwórz oczy.

    Zejdą na piramidach i podadzą się za naszych twórców i bogów. Ich wódz to będzie sam Lucyfer. Będzie piękny i mądry i zwiodą nas wszystkich. Uzdrowią ekonomie i dadzą nowe technologie. Popatrz na teledysk. „…i będzie jak za dni Noego” . Rozpusta, i grabież. Posiądą nasze kobiety. To się dzieje teraz. Chwała Jezusowi Chrystusowie, synowi Boga prawdziwego.

    • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 2:39 pm

     Czy chcesz przez to powiedzieć, że mam założyć ręce i czekać na swoją śmierć z rąk Lucyfera, bo „i tak nie da się nic zrobić”?

     • Konarski 6 stycznia 2012 o 4:18 pm

      Zawsze trzeba coś robić. Założenie rąk i postawienie tezy, że „nic się nie da” prowadzi donikąd.
      Zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli temu w jakikolwiek sposób przeciwdziałać.

      • sebecx 6 stycznia 2012 o 5:47 pm

       ..podobno na Ukrainie pszczółki obudziły się: .. http://zmianynaziemi.pl/wideo/ukrainie-budza-sie-pszczoly

       • kubuspuhatek 6 stycznia 2012 o 6:53 pm

        A od kiedy to pszczoły zasypiają na zimę?od kilku lat mam pszczoły i czasami w ciepłe zimowe dni pszczoły robią sobie oblot

        • sebecx 6 stycznia 2012 o 7:35 pm

         ..taaa… kubusiu…. „Całą zimę pszczoły spędzają w ulu. Nie zasypiają, są w lekkim letargu. Zimę spędzają w kłębie, siedząc na pokarmie. W takim kłębie, panuje stała temperatura 34 stopni. Na zewnątrz takiego zbiorowiska jest chłodniej, dlatego cały czas występuje rotacja bliżej środka kłębu. Zatem przez całą zimę w ulu trwa ruch.” http://www.ngo.dabrowa-gornicza.pl/liderzy-dbrowskiej-pozarzdowki/1105-wiesaw-stefanik-stowarzyszenie-pszczelarzy

        • sebecx 6 stycznia 2012 o 8:57 pm

         „Całą zimę pszczoły spędzają w ulu. Nie zasypiają, są w lekkim letargu. Zimę spędzają w kłębie, siedząc na pokarmie. W takim kłębie, panuje stała temperatura 34 stopni. Na zewnątrz takiego zbiorowiska jest chłodniej, dlatego cały czas występuje rotacja bliżej środka kłębu. Zatem przez całą zimę w ulu trwa ruch.” http://www.ngo.dabrowa-gornicza.pl/liderzy-dbrowskiej-pozarzdowki/1105-wiesaw-stefanik-stowarzyszenie-pszczelarzy

       • kubuspuhatek 7 stycznia 2012 o 9:21 am

        http://s-pszczola.eu/artykuly/zima-pszczoly-i-pszczelarz/

     • wizzgaa 6 stycznia 2012 o 6:20 pm

      Monitor , nie założyć ręce tylko ZŁOŻYĆ ręce > do modlitwy i zakasać rękawy do roboty . W końcu hasło brzmi „módl się i pracuj ” a chyba nikt tu nie uważa ,że pracuje się tylko przy łopacie. Módl się i bądź aktywny czyli współpracuj z Bogiem . Bądźmy aktywni- każdy w dostępny dla siebie sposób > bo nie wiemy czy „nic się nie da zrobić” . No i z pewnością Bóg nie nagradza bezczynności .

     • Orka 6 stycznia 2012 o 6:39 pm

      na pewno , nie Monitorze . Myślę , że należy działać w celu obrony , nie ataku . Nie wiem jak wygląda sprawa posiadania broni w Polsce , pozwolenia itd . Koniecznie , gdzie się da trąbić na temat free energy .
      . To po pierwsze. Ograniczyć w miarę możliwości , potrzeby m.inn.jakieś gazetki , kredyciki na gówna i wspierać polskie towary . Pomóc Panu Premierowi , co nie powinno być dotowane z budżetu : Podpowiadam :
      1-żadnych dotacji na żadne partyje ( absolutnie wykluczone finansowanie wyborów ! )
      2-pasożytnicze organizacje typu otwarta rzeczpospolita i podobne (można by tu jeszcze wymieniać)
      3-zlikwidowanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji itd , itd
      4-zakończyć wszelkie działania wojenne
      Proszę o dopisywanie z czego buðżet z naszych podatków może się obejść

      • hjk 6 stycznia 2012 o 7:40 pm

       pkt 2 wyczerpuje w zasadzie wszystko – trzeba tylko zrobić przegląd tych organizacji i dotacji dla nich. A tak to resztę rzeczy zreformować – wojsko, słuzby słuzbe zdrowia, edukacje, podatki i in.
       pkt 5. zmienić ustawe o NBP tak jak na węgrzech i NBP powinien sfinansować zadłuzenie, co zwolniłoby ok 40 mld PLN, które teraz idą na same odsetki dla lichwiarzy.

      • Joanna 7 stycznia 2012 o 9:09 am

       Likwidacja agencji państwowych, którym przekazano to, co powinny robić ministerstwa. Stąd taki burdel, że ministerstwa nawet nie potrafią projektu przepisu przygotować. A oto istniejące agencje państwowe:
       Agencja Mienia Wojskowego
       Wojskowa Agencja Mieszkaniowa,
       Agencja Nieruchomości Rolnych,
       -//- Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (zajmuje się wcześniejszymi emeryturami dla rolników)
       Agencja Rezerw Materiałowych
       -//-Rynku Rolnego
       Państwowa Agencja Atomistyki
       -//- -//- Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
       -//- -//- Rozwoju Przedsiębiorczości (efekty tego rozwoju widoczne aż nadto)
       Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
       -//- -//- Prasowa
       To armia urzędasów budżetowych o wysokich pensjach, utrzymaniem biur, aut itp.Mają swoje oddziały terenowe. Jest dużo ustaw tworzących inspekcje i komisje /np. ustawa z 2003r.,o ochronie roslin utworzyła państwową Inspekcję Ochrony Roślin (która przeprowadza obserwacje i kontrole -:)) roślin i produktów roślinnych w celu ustalenia organizmów szczególnie szkodliwych i szkodliwych szeroko rozpowszechnionych-:))(inspekcja obserwuje a organizmy się plenią)
       oraz Komisję d/s środków ochrony roślin (która opiniuje wnioski o wprowadzenia środka – dla ministra, coby się ten asekurował.
       Szeroko by pisać,

       • Orka 8 stycznia 2012 o 2:00 pm

        No proszę , to ile z nas jest gotowych naprawdę przejąć się losami naszej nieszczęśliwej Ojczyzny ? Troje . Dziękuję wam , że zareagowaliście .

     • Onufry 7 stycznia 2012 o 1:01 pm

      Panie Marku bitwa z Lucyferem jest przegrana na obecnym etapie. Wystarczy popatrzeć na swiat, co się dzieje. Lucyfer triumfuje niemal w kazdej dziedzinie. Co mozna zrobić ? Coś ala „Powstanie Warszawskie” , oni tylko na to czekają i myslę że sa przygotowani. Zniszczą pozostałą naszą klasę średnią i tyle. Ja proponuję może trochę zachowanie Mistrza Yogi z Gwiezdnych Wojen w połączeniu z Klaudiuszem w Cesarstwie Rzymskim. Czyli zbierac siły i czekac na błąd a w miedzy czasie udawać „Greka „. Jesli nie mam racji to mnie naprostujcie !

    • Peryskop 6 stycznia 2012 o 2:58 pm

     R’7 czy to nie pod wpływem satanistycznego klipa
     dałeś to ni z gruszki ni z pietruszki wezwanie do Marka ?

     Wszystko o czym piszesz że się dzieje, to wiadomo że się dzieje.
     Otwieraj oczy tym, którzy je mają wciąż szeroko zamknięte.

     • Rodriguez7 6 stycznia 2012 o 5:58 pm

      Staram się, ale jest ciężko. Babilońskie klapki są przepotężne.

    • heniek6619 7 stycznia 2012 o 12:03 pm

     @Rodriguez,
     najpierw szczesliwego nowego roku,
     a teraz
     KURW.
     kto ma posiasc nasze przepiekne,cudowne,pachnace,sliczne POLSKIE KOBIETY?

   • kmina 6 stycznia 2012 o 5:38 pm

    A to dobre , moze obawia sie Polski bo naszych w stanach jest kilka milionów . Moze sie pomylil ? a moze wie co mówi ?
    http://wiadomosci.wp.pl/title,Najwiekszym-zagrozeniem-dla-USA-sa-Iran-islamisci-i-Polska,wid,14144584,wiadomosc.html

    • iHe 6 stycznia 2012 o 10:21 pm

     Rick chyba za często wpada na blog Monitora;)

     W każdym razie pojawiamy się w zaszczytnym gronie.
     Dostrzeżono,że kochamy Usrael za prawdę,sprawiedliwość i misje globalnego zbawiciela z satanowa niosącego pokornie pożogę przez świat.

     Mimo ich kukiełki 2ska i reszty fartuszkowych bandytów zainstalowanych tu w wiadomym celu nie od dziś ,
     ten niby lapsus jest dosyć wymowny.

     W końcu nie kto inny jak fartuszki z Usraela ,Hitlerii czy Albionu propagują w świecie pojęcie „polskie obozy koncentracyjne”.
     Tylko czekać na polskich fundamentalistów chrześcijańskich i plotki ,że Brevik był Polakiem z pochodzenia..

     Pewnie debil nawet nie wie gdzie jest Polska.
     W ogóle jego nazwisko jakoś mi się kojarzy z płytą

     http://teksty.net/Metallica-Welcome-Home-Sanitarium#Tlumaczenie_piosenki

     Strach przed dalszym życiem
     Tubylcy są już niespokojni
     Bunt wisi w powietrzu
     Trzeba rozpocząć żniwa śmierci

   • PokójWam 6 stycznia 2012 o 7:15 pm

    Chrześcijanin jest najlepszym żołnierzem, gdy modli się do Chrystusa klęcząc. Gdy apostołowie byli w więzieniu nikt nawet nie pomyślał, by ich „odbić” lub jakoś protestować. Siedzieli w mieszkaniach i modlili się razem do Chrystusa, by ich uratował. Apostoła Piotra uwolnił anioł posłany przez naszego Zbawiciela. W obecnych czasach nie może być inaczej, modlitwa do Jezusa jest naszą najlepszą bronią…

  • Peryskop 6 stycznia 2012 o 1:08 pm

   @czerokropku – dobrze że z nami lecisz i masz pod ręką scenariusze Daniela.
   Odpowiednio dobrany balast jest podstawą pomyślnej nawigacji !

   • Tola 6 stycznia 2012 o 3:48 pm

    @Peryskop – jak zwykle mozna liczyc na swietny dowcip!!!!
    Tak trzymaj , tym bardziej ze to bardziej boli niz obraza.
    Dobre ,bardzo dobre!!!

    • Tola 6 stycznia 2012 o 3:49 pm

     Trzeba jeszcze samolot nazwac!

 2. czytelnik 6 stycznia 2012 o 12:19 pm

  Analiza tego co sie wokol nas dzieje i w calym swiecie wskazuje na to,ze faktycznie od dluzszego czasu swiatem rzadza jedni i ci sami zli ludzie oraz ich potomni ale prosze pamietac,ze wszystko w zyciu ma swoj poczatek i koniec !

  Swiat przestrajano na rozne sposoby i byly w tym okreslone cele z ktorych podstawowym byla chec zysku i wladzy nad innymi narodami.
  To juz dobiega konca ,bo tak jak i kiedys krowie konczy sie dojnosc,wymie i krowa wysycha tak dzieje sie tez z „wydojeniem” poszczegolnych ludzi,calych narodow i panstw .

  Co jeszcze dzisiaj mozna zabrac ludziom ?
  Co zrobic z tymi co juz nic oprocz dlugow nie maja ?
  Co zrobic z mlodymi ,silnymi i sprawnymi (starym funduje sie usmiercanie na rozne sposoby,mlodych sie tak nie da,sa silni i sprawni) ?

  To sa dylematy ,na ktore nie znajdzie sie globalnego rozwiazania i jest utopia,ze iles tam miliardow da sie wybic !

  Nadchodza dni i miesiace gdy przy przeciaganiu liny sila ,ktoras strona pusci lub lina sie zerwie .
  Na nic bogactwa,na nic zloto ,na nic wladza gdy sila w masie a masy to ogromne napnie sie do granic.

  Ktos sobie planuje ,ze wszystko zalatwi taka lub inna masowa bron,ze wywolany kataklizm czy pandemia „dokonczy dziela”,lecz na nic plany gdy przy realizacji ktorych zawioda ludzie !!!

  W kazdym czlowieku kiedys tez peka wytrzymalosc ,nawet u bezmozgowca wyposazonego we wszystko co silowe ,u osilka ktore ochrania bogaczy i ich bogactwo widzac,ze jest w mniejszosci nastapi zmiana i odwrot.
  Gdy potezne masy nie tylko fizyczne ale psychiczne uderza w lotrow swiat w ciagu paru dni sie zmieni ,reka,kij,miecz,bron.urzadzenie,maszyna obruci sie przeciwko nim i wtedy bedzie to juz ich koniec.
  Ten czas sie zbliza i to bardzo szybko.
  Do tego dojdzie dzialanie TEGO CO STWORZYL TEN SWIAT,KTORY JEST CIERPLIWY ALE SPRAWIEDLIWY – ON POKIERUJE WSZYSTKIM.
  ZLO PRZEPADNIE ,ZAPANUJE DOBRO !
  Daj Boze !

  • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 1:53 pm

   Te słowa to słoma. Żadnych faktów, konkretów. Proszę o merytoryczne wypowiedzi, dające argumenty. Takie dyskusje przypominają te o ilości diabłów, które się mogą zmieścić na końcu szpilki.
   „Swiat przestrajano na rozne sposoby i byly w tym okreslone cele z ktorych podstawowym byla chec zysku i wladzy nad innymi narodami” – kto przestrajał, gdzie są dokumenty na ten temat – najlepiej proszę podać linki z polskim tekstem. „Nadchodza dni i miesiace gdy przy przeciaganiu liny sila ,ktoras strona pusci lub lina się zerwie” – kiedy te dni nadejdą, kto się „zerwie” i dlaczego? Takie puste komentarze nie powinny w ogóle wchodzić. Proszę teraz zrozumieć, dlaczego niektórzy komentujący są blokowani – nic nie wnoszą do dyskusji!

   • czytelnik 7 stycznia 2012 o 9:00 am

    Ahaaa !
    Gospodarz potrzebuje konkretow – PO CO – PYTAM ???
    Aby doniesc tam gdzie trzeba ?
    DZIALALNOSC MADRYCH LUDZI JEST KONSPIRACYJNA GDY MA SIE PRZED SOBA POTEZNYCH WROGOW !!!

    Monitor – po raz kolejny ty i inni prowadzacy takie lub podobne bloogi odkrywacie swoje maski !
    Widzicie jak latwo was rozpoznac.

    Ten post zapewne sie nie ukaze,powyzszy moj sie ukazal i to dobrze bo WAS ZDRADZIL ,jakie cele postawiono przed wami i jak je ralizujecie – jak mlocke po zniwie dopuszczajac strach i szerzenie paniki, debilnych jednych i tych samych niedouczonych pomagierow w dodatku nawiedzonych.

    MY POLACY bedziemy wszelkich „podleckich” i podlych zdrajcow WSZEDZIE DEMASKOWAC,bo „boj to nasz ostatni” – SKONCZY SIE SZWABSKO-SZMULOWE PANOWANIE nie tylko w Polsce ale i na calym swieicie !

    A teraz tnij albo pokaz swa twarz „monitorze strachu”.

    Masz cywilna twarz stanac do otwartej walki z POLAKIEM ???

    Czekam ja i inni .

  • Onufry 7 stycznia 2012 o 8:08 pm

   Co zrobić z młodymi i silnymi?
   -wojny napoleońskie
   -1 wojna swiatowa
   -2 wojna swiatowa
   -ponad 300 aktywnych konfliktów
   Spoko czytelniku da się tą masę zagospodarować !

 3. Hix 6 stycznia 2012 o 12:22 pm

  też troche się zagłębiałem w obecnych wydarzeniach pod kątem Biblii, jeszcze wiele lat zanim dojdzie do wydarzeń tam opisanych moze 20 moze 50 a moze i więcej …
  wbrew pozorom myślę że gdyby w tej chwili zaczęto wprowadzać ‚znamie’ na szeroką skale mógłby się podnieść krzyk gdyż wielu chrześcijan by się zorientowało, bynajmniej na te chwilę.
  co do planu III wojen światowych wedle planu tfu pike’a… jeżeli ma byc III wojna (ma polegać na walce syjonistów z isamistami+ reszta sie dołączy po rożnych stronach) to do tej okazji został im już tylko Iran i Syria.

  • kefir2010 6 stycznia 2012 o 12:41 pm

   a np samo jądro ciemności – Arabia Saudyjska? a posiadające broń atomową Indonezja i Pakistan? Pakistan siedzi cicho, bo łapówkę dostaje i to nie małą – kilka miliardów dolców rocznie – to takie kupienie sobie spokoju. skończy się możliwość produkcji pieniądza z powietrza, skończy się i sojusz, a Pakistan rzuci wygłodniałych obywateli, by dopierdolić Indiom – także za pomocą bomby atomowej. dla Indii rejon Kashmiru ma mniejsze znaczenie, niż dla Pakistanu, więc sądzę, że zacznie się to od Pakistanu właśnie. poza tym: Chinole – oni też będą czymać z islamistami, jeśli pomoże to osłabić Zachód.
   Natomiast Indonezja – tam jest silny ośrodek wahabizmu / fanatyzmu islamskiego – zobaczcie jak ich kobiety chodzą na ulicy – zakutane w te burki, nie burki, czy coś pokrewnego. nawet w Palestynie tak nie ma.

   • baba wanda 6 stycznia 2012 o 3:38 pm

    „będą czymać z islamistami”
    Cos Ty w szkole robil na j.polskim?
    Komentarze sie chce pisac, blogi, ale podstawy sa …w lesie.

   • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 3:55 pm

    „samo jądro ciemności.”

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/06/17375/#respond
    Z pozdrowieniami ,dla zespołu redakcyjnego,kolejnego paszkeilu.
    Ciekaw jestem co was tak boli,
    Myślę że w tym tekście,obnażyliście ,to coś.
    Przekleiłem,ten atak,
    do siebie,bo u was ,dyskusji nie będzie.

    • Roma 6 stycznia 2012 o 4:18 pm

     Zeno,

     Miarą naszej wielkości jest ilość naszych wrogów.
     Za dużo dobrego robisz, dlatego te agresywne ataki.
     Kefir aż kipi z nienawiści, leci mu piana z pyska z wściekłości.
     Mam wątpliwość, czy on to pisze ……. świadomie,
     sam się zresztą przyznawał do brania różnych prochów.

     • Tola 6 stycznia 2012 o 4:34 pm

      @Roma , powiem ci,ze blog Kefira (wtedy jeszcze astral…) byl jednym z pierwszych na jakie trafilam i czytywalam go.Natomiast kiedy widze jego ,twoje Kefirze,komentarze tu to jakby je pisala zupelnie inna osoba.
      Dla mnie twoje zachowanie i niektore wypowiedzi sa chamskie i jestem i zniesmaczona,jak i rozczarowana takim spadkiem w dol.

      • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 4:37 pm

       Pisałem wielokrotnie.
       Ten blog został przejęty.
       I tyle.

       • Tola 6 stycznia 2012 o 4:47 pm

        Blog albo Kefir.
        Niewazne , w kazdym badz razie to jest zupelnie ktos inny,skrajnie inny ,jak dla mnie.

        • kefir2010 6 stycznia 2012 o 9:38 pm

         już pisałem! przeprowadzano na mnie elektrowstrząsy bez podania środka anestezjologicznego i bez znieczulenia. bo były przeciwwskazania. resztę zachowam dla siebie.

      • Tola 6 stycznia 2012 o 4:45 pm

       Wlasnie przeczytalam wpis Kefira na blogu Zenobiusza.
       Nienawisc i to orazanie Zeno totalnie dyskredytuja to co piszesz Kefir.

       • Tola 6 stycznia 2012 o 4:49 pm

        obrazanie mialo byc

        • Peryskop 6 stycznia 2012 o 5:31 pm

         Zeno BINGO!
         Musiałeś kogoś bardzo bardzo, ale to bardzo zaboleć!
         Przy czym niewykluczone, że de facto jesteś celem zastępczym w ataku na Marka.

         A teraz – no to kogo tak dotkliwie bolicie?
         Sam @Kefir zalatuje substancjami aktywnymi oraz … Bazarkiem Medycznym.
         Ale trzeba przyznać, że i tak dość długo świetnie udawało się udawać wkurzonego niepoprawnie.

         Czy MIZIA to odrębna struktura? Przypuszczam że wątpię.
         Oni od pokoleń tak mają, że udają tłum.

         Ciekawe co na to pozostali załoganci Monitora.

        • Hix 6 stycznia 2012 o 5:47 pm

         na blogu ‚mizi’ było podszywanie pod Zenobiusza z tego co pamietam
         „z nocnika nie pije sie choćby koniaku” tak to u siebie skomentował Zeno
         pozdrawiam

      • Roma 6 stycznia 2012 o 4:55 pm

       @Tola

       witaj w klubie ! Ja też czytywałam kiedyś blog Jarka kefirka czyli astral projection,
       wtedy to był człowiek z klasą a intencje były bardzo dobre
       to co pisze dziś niejaki KEFIR to jest jakby pisane przez kogoś innego
       lub (co też nie wykluczone) pisane pod wpływem prochów
       ale raczej przejęcie bloga jest dla mnie bardziej prawdopodobne, zgadzam się z Zeno.
       ten atak Kefira w Wigilię to szyte bardzo grubymi nićmi,
       to nie pasuje do Kefirka z astral, ani w ogóle nie pasuje do jakiegokowiel Polaka,
       bo nawet osoby nie wierzące szanują zwyczaje katolickie i każdy Polak (nawet ateista)
       się wycisza w okresie Świąt, więc ten atak przypisałabym
       wrogopwi Polaków.

       • Tola 6 stycznia 2012 o 5:22 pm

        @Roma -ladnie to ujelas -ja nie jestem dobra w wyrazaniu swoich mysli.
        Co do prochow to one raczej nie zmieniaja tak skrajnie ludzkich osobowosci,ale nie upieram sie,bo i to nieistotne.
        Zeno przykro mi,ze cie tak potraktowali ,ale z drugiej strony mocny facet jestes!!!
        W koncu zycie przeciez musi miec jakis sens!!!

        • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 5:57 pm

         🙂

      • mi461 6 stycznia 2012 o 7:06 pm

       @tola ja tez czytalam ASTRAL blog, ale blog mial duza przerwe a pozniej zupelnie sie zmienil.
       Zeno mowi prawde (zostal przejety)

       kefir TO NIE JEST TA SAMA OSOBA ktora kiedys miala astral.
       Szkoda dyskutowac.

     • Sully 6 stycznia 2012 o 4:52 pm

      Brakow Roma, Hitler i Stali byli zatem WIELKIMI LUDŹMI! Czyż mozna inaczej tłumaczyć Twoje słowa?

      • Roma 6 stycznia 2012 o 5:06 pm

       @ Sully

       ależ nie Sully, nie o to chodzi, pewnie wyraziłam się niezbyt czytelnie
       chodzi o wielkość człowieka a nie jego wartość w kategoriach dobro zło
       wielkość w sensie jego siły, czyli „zagrożenia” jakie sprawia przeciwnikowi
       moje drugie zdanie to wyjaśniało: że Zeno robi zbyt wiele dobrego
       Zeno jest atakowany, bo się boją jego siły i wpływu na innych

       • Sully 6 stycznia 2012 o 5:30 pm

        Wiesz co, nie wiem kim jest zenobiusz i co robi, tak plus minus coś tam przeczytam , ale jak zaczyna pieprzyć tym, że jestem dezinformatorem, albo próbuje wcisnąć kit, że nicki zmieniem, to ręce mi opadają, już raz to wałkowałam i nei mam ochoty udowadniać, że nei jestem wielbładem! A jak widać zenobiuszowi bardzo nie na rękę sa osoby myślace samodzielnei na tym blogu bo od razu…a szkoda gadać.
        tymniemniej dzięki Roma za doprecyzowanie.

      • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 5:10 pm

       Sully@
       Pomyliłaś/leś znowu blogi
       ????????????

       🙂 🙂 🙂 🙂

       • Sully 6 stycznia 2012 o 5:27 pm

        Zenobiusz ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemów z płcią… 😉 😉 😉

       • sebecx 6 stycznia 2012 o 5:29 pm

        ..hehehe. hehehe…

        • Peryskop 6 stycznia 2012 o 5:39 pm

         Oj Sully Sully
         nei Brakow lea Brawo
         i jakoś się rozumiemy

         A z brakiem kłopotów z płcią na twoim miejscu bym się nie martwił.
         To potrafi samo przejść.

        • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 6:03 pm

         Sulla,@

         sully [sʌlɪ]
         czas -leży , położonych , -lied
         do barwienia lub niszczą (reputacji, itd.) lub (renomy), aby ulec przebarwieniu lub matową
         n pl -leży
         1. plama
         2. akt sullying
         [Prawdopodobnie z francuskiego souiller do gleby]
         sulliable przym

         http://www.thefreedictionary.com/Sully

        • Sully 6 stycznia 2012 o 6:11 pm

         Zenobiusz gdybys uważnie czytał nie tylko swoje komentarze i nie tylko komentarze pochlebców wiedziałbyś, że Sully to mieszanka imienia Scully z Ax i skrót nazwiska sullivan – bohatera książek Jonathana Carrolla,…ale to wymagałoby od Ciebie krzty chęci , których nie masz wolisz pluć i obrażać.

  • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 1:06 pm

   Jakieś 15 lat temu, pewien mądry człowiek (już zmarł) mówił mi że będzie sprzątanie wschodu rękami USraela. 15 lat temu !!! czy wy sobie wyobrażacie ? w internecie (polski internet był jeszcze w powijakach), w internecie jak i w umysłach ludzkich na ten temat była cisza ! Nikt o tym niegadał , a za dyskusje na ten temat ludfzi zamykano w psychiatrykach. Ten człowiek może miał jakieś kontakty z masonami lub cholera wie. Był to niesamowicie dobry człowiek i znałem go od dzieciństwa, on nie potrafił kłamać, posiadał ogromną wiedze biblijną, praktycznie znał ją na pamięć. Wszystko co mówił , to sie to dzieje realizuje jeśli chodzi o wydarzenia eskalacje tego na wschodzie. Mówił że śwoatem żądzą pewnego rodzaju siły, które realizują zamierzenie boga co do rassy ludzkiej. Powiedział że ameryka realizuje to …, mówił że nastepnie że ameryka (te złe siły ) zostaną usunięte , obalone. Mówił że bóg posługuje sie mocarstwami światowymio do realizacji tych planów wobec ludzkości. Tu na ziemi działają siły pozaziemskiego pochodzenia, wiem że to prawda, bo jak sie kogoś zna od dziecka, to się wie że jak ktoś mówi to nie manipuluje i nie cygani. Mówił też coś o eksterminacjach ludzi kórzy sie postawią, bedą przeszkadzali w realizacji planów pozaziemskich wobec nas. I teraz ta cała tematyka znamienia besti czipowanie-biometria-szczepionki-ETC, gdyby on żył i by to widział to by sie za głowe złapał. W pewnym sensie zaraziłe się tą wiedzą od niego, dlatego też tu jestem na tym blogu.
   OBECNIE ZACHODZA WIELKIE ZMIANY W KOSMOSIE, KTÓRE MAJA WPLYW NA TO CO SIE TERAZ DZIEJE, I TO NIE JEST TAK DO KONCA ZE ILLUMINATI SOBIE NAPISALI BIBLIE I SOBIE JAKIES SWOJE PLANY REALIZUJA, ILUMINACI SA TEZ MANIPULOWANI PRZEZ POZAZIEMSKIE SILY !!!

   To nie jest tak że ILLUMINACI, napisali sobie biblie , jest to bardzo bledne myslenie. Zacytuje tuta Biblie 1000-lecia z apokalipsy Jana 22 rodzial 18 werset i 19 werset:

   „Ja świadczę każdemu, kto słucha proroctwa tej ksiegi: jeżeli ktoś do nich dołożył, Bog dołoży mu plag zapisanych w tej księdze. A jeśliby ktoś odjął co księgi tego proroctwa, to ze słów, to Bóg odejmie jego dział w drzewie rzycia i w mieście świętym-które są opisane w tej księdze”

   W KOSMOSIE ZACHODZĄ MEGAGIGANTYCZNE ZMIANY I MAJĄ WPŁYW NA TO CO SIĘ DZIEJE (..POGODA,ZMIANY SEJSMICZNE), A haarp i chemtrail’sy TO TAKIE MAŁE ZABAWKI W RĘKACH KRYMINALISTÓW ….

   • Hix 6 stycznia 2012 o 1:28 pm

    „To nie jest tak że ILLUMINACI, napisali sobie biblie” na litość Boską no pewnie że nie napisali jej. robisz wytrych dla przyjecia kosmitów z szerokimi ramionami jako bogów?

    • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 1:57 pm

     @Hix’o ….
     a gdzie tam , to tylko taki szkic co wiem plus minus, a zreszta i tak nas wybudowali-wymyślili „kosmici” (DNA) tylko że sa dobrzy i źli a pomiędzy nimi jest wojna o nas , bo są sami skluceni (JASZCZURY) … , kto wie siedzi w temacie, ten wie, a też niebede tu pisał bo i tak polowa zabardzo zna temat , a niemam zamiaru odganiać USERÓW aby polowa ludzi uciekla z tego bloga , bo wiem że niewszyscy sie zemną zgadzają ….. , coż wiele ludzi jest „ZPAUDEŁKOWANYCH mentalnie” w doktrynach wpajanym im od dzieciństwa (programowanie umysłu-kontrola-ergregor …) jakzawsze …..

     • hjk 6 stycznia 2012 o 3:15 pm

      nie ma zadnych kosmitów, a jedynie, kto jest, to być moze ludzie z dawnych cywilizacji, które uległy zagładzie, ale udało im sie ewakuować gdzieś w kosmos.
      Ale to wątpliwe… A co jest to sprawy te dobrze tłumaczy strona:
      http://www.zbawienie.com/ufo.htm

     • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 3:30 pm

      http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/
      Wszystko o „kosmitach”.
      Poczytaj,może się przyda.

    • Peryskop 6 stycznia 2012 o 3:19 pm

     Hix: ” „To nie jest tak że ILLUMINACI, napisali sobie biblie…” ”
     To racja.

     Ale wygląda na to że Biblię skomponowali proto-Illuminaci w celu tym samym:
     dla podporządkowania sobie – i strzyżenia – owieczek błąkających się po pastwiskach świata.

     Mamy wpojoną pychę co do wielkich możliwości i cywilizacyjnych dokonań współczesnego nowoczesnego człowieka m.in. mistyfikacjami w stylu Apollo na Księżycu, ycu, picu…

     I dlatego nie doceniamy, że już w antyku byli genialni ludzie z wielką wyobraźnią i wiedzą o historii, socjologii, i psychologii, chociaż tych dziedzin i wielu pojęć jeszcze wtedy nie zdefiniowano.

     • baba wanda 6 stycznia 2012 o 3:44 pm

      „dla podporządkowania sobie – i strzyżenia – owieczek”
      oraz dla wymuszania pewnych zachowan za pomoca wizji piekla czekajacego tych. co sie nie podporzadkuja

     • Sully 6 stycznia 2012 o 5:00 pm

      Peryskop wytłumacz mi Twoje pojmowanie świata to negacja wszystkiego co powiedza lub napisza naukowcy /fizycy/polityce dzisejszego świata? Czy to nie jest troszkę tak, że negując to wszystko stoisz w miejscu, bo…co masz w zamian wiarę w to, że w średniowieczu, renesansie byli genialni ludzie,?owszem byli i nie było ich wcale tak mało.
      W takim razie obraz ogólnei pojętego kosmosu to również może być mistyfikacja. Sam piszesz, że w lądowanie na księżycu nei wierzysz, w zabójstwo Kennedyego też pewnei nie, w zamach na WTC też zapewne nie przykładów mozna by mnożyć. Ba spotkałam się nawet z opinia na tym blogu, że „gwiazd” mistyfikują swojąsmierć po to żeby zyć sobie gdzieś spokojnie…czyżby wpływ filmu Ze śmiercią jej do twarzy 😉 Ja rozumiem, zamach-terroryzm-rozwój inwigilacji-skanert itp ok….tylko zastanawia mnei po co to wszystko, po co likwidować 90 % ludności, po co?

      • sebecx 6 stycznia 2012 o 5:34 pm

       ..ehhh… „po co likwidować 90 % ludności, po co?”… eugenika w imię postępu – lektura obowiązkowa: http://www.youtube.com/watch?v=xIOuqzY7u_E&feature=related

       • Peryskop 6 stycznia 2012 o 6:00 pm

        Sully, obawiam się że pomimo podejmowanych prób nie potrafię ci wytłumaczyć.

        Widocznie dysponujemy aparaturą poznawczą tak odmienną, że brakuje interfejsu.

        Nie neguję „wszystkiego co powiedza lub napisza naukowcy /fizycy/politycy dzisiejszego świata”
        ale staram się wyłapywać i negować bzdury, które wielu z nich generuje i proklamuje.

        Np wczoraj jakiś „ekspert” w telavizji zapewniał, że w USA spadło bezrobocie i indeksy poszły w górę, a więc (cyt. z pamięci) „ekonomia nabrała znów do siebie zaufania!”. Bo ludzi już nie ma jak nabierać, zatem zaczynają snuć bajki o za(d)ufanej w sobie samej ekonomii. Czujesz bluesa?

        Wczoraj wyraziłem radość że i ty z nami lecisz, ale dziś nadszedł dzień zwątpienia.
        Może coś ci pomoże obejrzenie filmiku podanego tu obok przez @sebecx’a.

        • Sully 6 stycznia 2012 o 6:06 pm

         Wiesz to że tv wciska kit to większośc ludzi chyba wie, tylko ja tutaj nei pisze o aktualnym stanie gospodarki czy bierzacej polityce zakłamanej już samej w sobie. Piszę o prawdach, odkryciach które negujesz…a to coś zupełnie innego.
         A czym lecicie, bo ja umiem tylko helikopterem, niestety 😉

        • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 6:16 pm

         Sully.@

         Najlepsze jest to, że Peryskop jest naukowcem.
         Nie wyczaiłaś tego ??????

        • Peryskop 6 stycznia 2012 o 6:21 pm

         My lecimy tu Tahomą,
         a poza Monitorem lecimy Courierem, albo TimesNewRomanem.
         Czym popadnie…

        • Sully 6 stycznia 2012 o 6:51 pm

         Zenobiusz tylko w majtki sie nie posikaj z radosci!
         Peryskop a jakiej dziedziny, jesli to nie tajemnica? A poza wszystkim Gratuluję znajomosci czcionki 😉

       • sebecx 6 stycznia 2012 o 6:56 pm

        ..tylko, że ten film, to tylko jeden z diabelskich puzzli…

   • Kamil 6 stycznia 2012 o 1:39 pm

    W kosmosie zachodzą przekichane zmiany.
    Byłem dzisiaj w kościele i modliłem się za Was.
    Modliłem się też za uzdrowienie przyrody.
    Ale do tego muszą być podjęte jakieś fizyczne działania , narazie na początek staram się uświadamiać o zagrożeniu ze strony 666 napotkane osoby(GMO, transformacja, chemtraile).
    Robię co mogę , względnie do sytuacji w jakiej się znajduję żeby miało to jakikolwiek pozytywny wpływ na świadomość innych.
    Będąc w kościele czułem ewidentnie jak bóg (po baranku boży) mnie rozgrzesza.Świątynia to takie miejsce gdzie ludzie swoją wiarą potrafią przywoływać siły nie z tego świata.
    Idę tylko droga Jezusa i w każdym momencie staram się być jego odbiciem. żeby nie zboczyć na ścieżkę która w tym systemie zawsze prowadzi do ślepego zaułku.Bardzo mnie to wzmacnia.

    W kupie siła.

    pzdr

   • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 3:25 pm

    jakzawsze, a jeśli temu gościowi CELOWO ktoś informacje sprzedał, żeby kiedyś to mogło wyjść jako „był taki prorok”? Przecież ci ludzie wszystko planują, nawet dezinformację. Te sprawy z porywaniem przez obcych itd, mogą im świetnie służyć dla odwrócenia uwagi – to nie my chcemy was zabić, to przecież OBCY!
    A ja daję jeszcze raz argument, że żadni obcy nie chcą wyludnić globu, bowiem zrobiliby to w kilka dni poprzez puszczenie odpowiedniego wirusa. Po co się bawić w jakieś wojny?
    Ludzie nie puszczą jeszcze na siebie takiego wirusa (chyba że lokalnie), bowiem jest to broń obosieczna – jeśli np. Europa puści na Azjatów, to ci puszczą na rasę białą, itd.
    Dlatego też aplikuje się szczepionki – mają działanie selektywne i można je tak zaprojektować, że nikt nie udowodni, że to właśnie one przyczyniły się do. np. śmierci 50 mln ludzi na raka.

    • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 4:53 pm

     Byłem mały, jak to słyszałem, gadali „przy stole”zwykli ludzie prości jak my , dochodzili do róznych scenariuszy metodą dedukcji, coś liczyli-obliczali jakieś daty na kalkulatorach , coś jak zabawa w numerologie, cholera wie, a planować tak niema co, bo ilu coś już planowało, obliczali jakieś daty i są ośmieszeni na dzień dzisiejszy. Czas pokaże co to bedzie w sumie już pokazuje , jednak trzeba trąbić, gadać ludziom o kryminalnych procederach wobec nas.
     I PRZYPOMNIAŁO MI SIE , jednemu delikwentowi jak gadał, pewnie palnął to lub się wygadał, więc mówił że interesują sie nami ludzie i zbierają informacje na nasz temat DO CZARNYCH TECZEK. To mogło być w 2002 lub 1997, bardzo dawno, zreszta… Dzisiaj panowie „MAN I BLACK” w czarnych garniturach zbierają informacje na nasz temat i nawet tutaj na tym blogu za pomocą nowoczesnych technologi, czyli archiwizują i czeszą nasze konta mailowe,sms-gsm,FACEBOOK,TWITER,+GOOLE, i wciskją nam technolgie CLOUD COMPUTING, to jest temat rzeka jeśli chodzi o invigilacje i po co to robią ? ( elektroniczne sieci neuronowe) … hm ciekawe skąd tą technologie dostali, bo sądze że to są już zabawki do sterowania społeczeństwem POCHODZENIA POZAZIEMSKIEGO … , naziści tez tym byli zainteresowani , IBM-prymitywnych komputerów uzywali , które oceniały koto ma iść do komory a kto na jakies eksperymenty eugeniczne ….

     • hjk 6 stycznia 2012 o 8:15 pm

      @”sądze że to są już zabawki do sterowania społeczeństwem POCHODZENIA POZAZIEMSKIEGO ”

      I słusznie, bo znane są skądinąd kontakty z tymi przedstawicielami „POCHODZENIA POZAZIEMSKIEGO” – znamy ich tylko 2 rodzaje – Aniołowie i demony, a nad wszystkim stoi Bóg Wszechmogący…
      Podejrzewa się, ze niektórzy z naukowców mieli tzw. „inspirację” co doprowadziło do pewnych odkryć, które dziś są przekleństwem, np. energia jądrowa, inżynieria genetyczna w postaci GMO, in vitro, itd….

      • Peryskop 6 stycznia 2012 o 9:53 pm

       Jakzawsze – ostro gadasz, ale z zazwyczaj z sensem.
       Z wyjątkiem tych momentów gdy jakaś siła cię unosi i wyrzuca poza Ziemię.
       UFO?

       „Byłem mały, jak to słyszałem … To mogło być w 2002 lub 1997, bardzo dawno, zreszta… ”

       To czy teraz jesteś już dużo większy, czy to tylko z emocji cię tak unosi i po czasie przesuwa ?

       Tak czy inaczej – trzymaj się zdrowo !

   • czytelnik 7 stycznia 2012 o 10:03 am

    Czemu tak razace bledy robisz w jezyku polskim,jak pisanie „rzycie” – czy ty Polak ?

 4. Roma 6 stycznia 2012 o 12:52 pm

  a tu jest dobra wiadomość:
  pamiętacie niejaką Frytkę ?
  Mnie się kojarzy z osobą, która ma wszystko na sprzedaż i dla kariery zrobi wszystko.
  A tu niespodzianka, cud nawrócenia, z komentarzy wynika, że ludzie nie wierzą
  w jej przemianę sądząc, że to jej kolejny chwyt medialny celem reklamy własnej osoby,
  ale wg mnie mówi szczerze, zobaczcie co ona sama mówi na filmie:
  Świadectwo nawrócenia Mai Frytkowskiej (nawet imię zmieniła, bo miała Agnieszka)

  Świadectwo nawrócenia Mai Frykowskiej http://www.youtube.com/watch?v=Cw5jSF3cMWE

  ps. takich nawróceń jest więcej,
  wiecie, że np. polska modelka, która wyskakiwała prawie naga z tortu na imprezach
  bunga bunga u Berlusconi po pielgrzymce do Miedjugorie postanowiła tam
  zostać na stałe w zakonie ?
  A może tzw. trolle także przejdą na wyższy stopień świadomości
  i miast szkodzić będą pomagać ?

  • Peryskop 6 stycznia 2012 o 1:19 pm

   Ciekawe co o tym nawróceniu Magdaleny powie nam FAKIR ???

   • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 3:26 pm

    Jak to co? Wstąpi do zakonu.

    • Peryskop 6 stycznia 2012 o 4:01 pm

     Frytka czy FAKIR ?
     Czy obydwoje ?

     • Tola 6 stycznia 2012 o 4:52 pm

      I czy z gwozdziami?

  • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 1:22 pm

   Strasznie na nią ludzie plują/obrażaja na portalach, coś okropnego.

   „Kto jest bez grzechu niech pierwszy w nią rzuci kamieniem” -….wszystko na temat

   • andzia 6 stycznia 2012 o 1:33 pm

    zawsze jest łatwiej kogoś ocenić, niż spojrzeć w głąb siebie i wydobyć swoje wady. Niestety ludzie tacy są, lubią podbudować swoje ego czyimś kosztem.

    • FAKIR 6 stycznia 2012 o 2:29 pm

     Szatańska szkoła zwodzenia Chrześcijan i rozbijania KK
     Może i się nawróciła, ale raczej moim zdaniem wystąpiła w reklamie.
     Przypomina mi to wszystko jakąś nową sektę.

     • Peryskop 6 stycznia 2012 o 2:44 pm

      No właśnie !

      Ale po „owocu” i ją poznamy.
      Może rzeczywiści obmacała dno przeglądając bluzgi pod swoim adresem na blogach.
      A póki co swoją spowiedzią może nakłonić trochę zagubionych jak ona owieczek do refleksji.

      Pamiętajmy, że Wszechmogący jeśli zechce, to i ze ZŁA potrafi wyprowadzić DOBRO.

     • FAKIR 6 stycznia 2012 o 2:57 pm

      :):):)
      http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46956,nawrocenie-czy-sekta

      • hjk 6 stycznia 2012 o 3:38 pm

       fragment z sednem dla tych, którym się nie chce kliknać w linka”
       „Św. Paweł ostrzega nas, że prawdziwy Kościół będzie szerzył wiarę w Jezusa wśród niewiernych, będzie tworzył misje, często ponosząc najwyższą ofiarę życia. Natomiast kościoły fałszywe będą działać głównie w obrębie prawdziwego kościoła Jezusa, aby go podzielić i rozbić, tworząc różne odłamy.
       Czy nie mamy z tym do czynienia?? Niech szanowny kościół reformacyjny wyśle swoich dzielnych misjonarzy do Nigerii, Sudanu, czy Somalii, zamiast zajmować się działalnością w Polsce, która od ponad tysiąca lat jest krajem Chrześcijańskim.”

      • Peryskop 6 stycznia 2012 o 3:59 pm

       Antymaterialny: …W ostatnich kilku sekundach widać jaki był prawdziwy cel tego wyreżyserowanego spotu [szołmenki Mai Frykowskiej], a mianowicie reklama „chrześcijańskiego kościoła reformacyjnego”:

       Kościół aktywnie zabiera głos w kwestii stosunków polsko-żydowskich, ze względu na programowe poparcie dla idei szeroko pojętego pojednania Żydów i chrześcijan, jak również zdecydowanego przeciwdziałania wszelkim aktom ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu. Owocem naszego wkładu w rozwój stosunków polsko-żydowskich było nagrodzenie zaangażowania Kościoła honorowym dyplomem nadanym przez Ambasadę państwa Izrael w Polsce.

       • iHe 6 stycznia 2012 o 11:14 pm

        I wszystko jasne..Masakra jakie to wszystko chytre..

        A tu sobie chyba testują 1world religion jak już satanowem wykończą nadmiarowych i niezachipowanych.
        http://www.bahai.org/
        Skrojone na miarę dla idealistów dla których chrześcijaństwo jest zbyt ciasne i oldschoolowe ..

        Kiedyś były kibuce,trochę się zużyły,czas na facelifting.
        http://pl.wikipedia.org/wiki/Kibuc
        http://media.bahai.org/subjects/locations/bwc/arc/7711/details
        Ogólnie zabawne,że w Izraelu rozwija się religię powstałą w Iranie gdzie jest prześladowana..

        Nasi „przyjaciele” nie przeoczą żadnej okazji..
        Mają gagę i bacha.
        Będziemy sadzić ogródki i się cieszyć,że zostaliśmy zakwalifikowani do nowej humanitarnej „tym” razem hodowli.
        Ci co zginęli na pewno mięli „złą” karmę jak większość Indian w preUsraelu.

  • Tola 6 stycznia 2012 o 4:07 pm

   Jakos tego nie czuje i nie wierze jej.Ona jest niezrownowazona.
   Moim zdaniem jesli sie na prawde nawrocila to powinna to w zupelnie inny sposob manifestowac

   • andzia 6 stycznia 2012 o 11:07 pm

    jeśli to tylko reklama (czy sekta), to i tak za jakiś czas diabeł pokaże różki 🙂

 5. sebecx 6 stycznia 2012 o 12:55 pm

  ..ja odnośnie wczorajszego wątku… w którym pewien ograniczony komentator bloga sugerował, że każdy biedny jest biedny, bo na to zapracował… hmmm… tutaj jest dokument TP pod tytułem ARIZONA: http://www.youtube.com/watch?v=_Ld6aiyahXs
  ..ciekawe czy gdyby @zbuk urodził się jako Tutsi albo Hutu również miałby taki pogląd… cóż… ograniczenie we własnym więzieniu…

  • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 1:12 pm

   @SEBEX’O 🙂

   To ten @jakis … , no nieładnie, znam takich pewnych ludzi, skromnie se żyja i to są super ludzie jesli chodzi rózne sprawy, dużo pomagają innym ale też mają swoje problemy.
   Ciekawe jak by ten @jakisbuk tak gadał przy tych ludziach … hmmm , mamona oślepia a troli trzeba omijać … POZDRO

   • jakis_buk 6 stycznia 2012 o 3:50 pm

    „Tańcowała bieda z nędzą

    Bieda obraziła się na Nędzę, więc mieszkańcy tej bajki – niecnotki ustalili, że musi się odbyć dwubój z udziałem arbitra.

    Bieda, jako arystokratka blisko spokrewniona z Niedolą, nie mogła pogodzić się z faktem, że o Nędzy, pospolitej wiedźmie z marginesu, zaczyna się mówić coraz więcej. W rankingach na popularność, spadało się jej co tchu, tak, że nie nadążała się podnosić; podczas gdy Nędza rosła w siłę i dostatek, Bieda obrastała w zawiść.

    O Nędzy było wszędzie; media zabijały się o przeprowadzenie z nią wywiadu, pchały się do niej z prośbami o wystąpienie w „Śniadaniu na dobranoc”. Stacje radiowe i inne meliny z dobrym słowem, organizowały przetargi na jej obecność w programie.

    Bieda, dotychczas niekwestionowana przodownica wszystkich tabel z nieszczęściami, teraz nieprzytomna z wściekłości i wzgardy, zaszyła się w kąt. Moda na atrakcyjność Nędzy, zaczynała ją męczyć. Kiedy otwierała telewizor, z diabelskiego pudełka wyskakiwała skwaszona fizjonomia Nędzy reklamującej pieluchy bez konserwantów.

    Mądry odludek żyjący na nielegalnym skraju wsi, smutny pokutnik zajmujący się nieróbstwem oraz doradztwem finansowym dla bankrutów powiedział, że do roli wykolejonego sędziego najbardziej pasuje mu bliski krewniak obywatela Głupawki, zasłużony frajer z pierwszych stron toaletowego pisma. Powiedział też, że w trakcie medytacji o czterech literach, doszedł do wniosku, że pojedynek należy odbyć w atmosferze przyjaźni, wzajemnego zrozumienia i ogólnie przyjętych uprzedzeń, a zwłaszcza, że powinno dojść do rozpisania referendum względem pytania o ukryty sens bójki o nic.

    Jakby nie rzec, bohaterkami honorowej zadymy były dwie pierwsze damy zadupia i strach brał myśleć, co to będzie, jak ich nie będzie, jak, w pojedynkowym ferworze, usieką sobie to, czy tamto… Usieką, lub odstrzelą!

    Jak zdecydowano, tak postąpiono i plebiscyt wykazał, że bijatyka jest najlepszym sposobem okazywania sympatii. A krwawa jatka połączona z pokazami latających tasaków, to CZYSTA MIŁOŚĆ.” 😀

    • sebecx 6 stycznia 2012 o 5:53 pm

     Ja już dawno wróciłem stamtąd, gdzie ty dopiero idziesz …

    • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 6:18 pm

     Ooo … widzę kolega bywalec. Światowiec żyjący „pełną gębą”.
     Wiesz na czym polega różnica między nami a tobą i tobie podobnymi?.
     My „robimy zdjęcia”.

     • jakis_buk 6 stycznia 2012 o 7:50 pm

      O Rzesz – no całkiem fajenie wyszedłeś na tej fotce 😀 – a ten przedlyżacz pływający na klapkach to odlot – polak potrafi 😀

      • O Rzesz 6 stycznia 2012 o 11:01 pm

       I tu jest twój główny problem … nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem.

       • jakis_buk 6 stycznia 2012 o 11:59 pm

        O rzesz – > chcialeś błysnac ale ci nie wyszło – tak to jest jak sie ktoś wpiep… miedzy wódke za zakąske 😀 ale basenik calkiem całkiem 😀 tak trzymaj i rób wiecej fotek

        • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 12:49 am

         @jakis_buk

         UWAGA TROL !!

 6. Peryskop 6 stycznia 2012 o 1:05 pm

  Hix – mylisz się albo chcesz wprowadzać ludzi w błąd.

  Syjionistów – którzy mają w swoich rękach zbyt wiele żeby nad tym zapanować – jest garstka.

  A więc III wś miałaby przede wszystkim zaangażować gojów do zwalczenia islamu, a ofiary wśród mieszkańców Izraela – gdzie akurat syjonistów zamieszkuje niewielu – to będzie collateral damage.

  Został nie tylko Iran i Syria.

  Przede wszystkim syjoniości ksztuszą się już małym, zacofanym i biednym Afganistanem.
  Muszą coś szybko wymyślić na 150-milionowy, nuklearny Pakistan.
  A potem jeszcze ludniejsza Indonezja. Obok Filipiny i Malezja.

  Czyli „tylko Iran i Syria” zostały tylko w twoich pomylonych rachubach.

  Ale dobrze, że także z nami lecisz, bo balast też się przydaje…

  • Hix 6 stycznia 2012 o 1:45 pm

   absolutnie nie chce nikogo wprowadzać w błąd, jeśli coś palnę to tylko z natłoku informacji/pseudoinformacji
   tak, bez wątpienia uny mącą w Pakistanie dobrze, obalić tamtejszy rząd, podzielić kraj…
   nie podlega dyskusji także to że na bazie III wojny można wprowadzić „miłującą” pokój ekipe 😀
   a wtedy mogą się dziać rzeczy żywcem z Biblii
   wczoraj czytałem też Zenobiusza i też było jak sie domyslam o III wojnie, tyle że tam było o koreach, zamiesza sie w nie rosja stając po stronie pólnocnej, chiny to wykorzystają i uderzą na rosje, europa zachodnia ją dobije
   jest mnóstwo zródeł, coś tam próbuję z tego ogarnąć, lepiej się orientować
   dzięki za cenna uwage Peryskop 😀

   • Peryskop 6 stycznia 2012 o 2:33 pm

    Hix dzięki za rzeczowa polemikę 🙂
    Oby zawsze latał z Monitorem taki „balast” !

    Wczoraj Obama zadeklarował zmniejszenie liczebności armii USA i jej koncentrację w Azji.
    Ta deklaracja może być szczera (bo gdzie rozegra się główne starcie?) albo to kolejna zmyłka.

    Scenariuszy może być bardzo wiele i wspólnymi siłami staramy się coś wykombinować.
    Przypomnę wczorajszy koment na przemyślenia iHe:

    Peryskop 6 Styczeń 2012 o 12:41 am
    @iHe: „Tylko idiota ma porządek !”
    Dobre !

    Jeszcze lepsza druga strona tego sloganu: „A geniusz kontroluje chaos.”

    Jak tak zmrużyć oczęta i popatrzyć na to co się dzieje z dystansem, to pojawia się pytanie:
    do którego etapu nasz „Geniusz” będzie w stanie kontrolować chaos, którego wciąż nawarza ?

    Drugie pytanie : w której fazie implozji Samowego Wuja zacznie się zbiorowa kąsanina ?Prawdopodobnie gdy pijany Sam zacznie się rozprawiać ze swoją owczarnią – jak to nazywasz.

    Trzecie pytanie: czy Tygrysy mogą wystąpić we wspólnym stadzie i kąsać w porozumieniu ? Mogą, ale tylko wobec wspólnego zagrożenia od Wuja, bo mruczą różnie i mają rozmaite cętki.

    I kluczowe pytanie: który narody mają najlepsze predyspozycje ażeby wytrwać w chaosie ?

    No i ciekawe – której bandery lotniskowiec zostanie zatopiony jako pierwszy ?
    Niespodziankę w tym konkursie może nam zrobić HMS z Union Jackiem, bo są słabi w chaosie.

    Założę się, że lucki bardzo się teraz starają wymyślić metodę jakby zniewolić „wolną energię”.
    I niewykluczone, że jak coś wymyślą, to nagle przeskoczą z olejowej na tę nową platformę.

    • Hix 6 stycznia 2012 o 3:09 pm

     „to ma być wojna kontrolowana, lecz wymknie się spod kontroli”
     hmmm te narody które są zaprawione jeśli chodzi o wewnętrzny chaos/destabilizacje?
     troche byłoby to zbyt oczywiste gdyby został zaatakowany amerykański, dużo osób by pewnie powiedziało że po co sie pchał skoro mieli ze sobą na pieńku, a brytole coś tam skomlą jeśli chodzi o hormuz 😀
     nic tylko czekać i obserwować rozwój wydarzeń gdyż scenariuszy jest rzeczywiscie multum

     • iHe 7 stycznia 2012 o 12:57 am

      Ja bym powiedział,że scenariuszy początkowych,
      Cel wydaje się jasny już od dawna.
      Rząd światowy ewentualnie 2 bloki w ten sposób trzymające swoje populacje w garści,dzielące się na mniejsze bloki.

      Myślę ,że plan maximum zawarł A.Jones w END game.
      Jakoś wszystko do tego zmierza niestety.
      Chyba sobie to obejrzę dla przypomnienia ,co się zmieniło a co nie.

      Dal mnie Alex to taki amerykański Monitor.

      Jak patrze na ww2 to oprócz Rosji za wiele im się nie wymknęło..
      (powstanie UE,Izraela,kundlizm,multikulturalizm,scentralizowane 2bloki żyjące w specyficznej symbiozie,ostra depopulacja,powstanie homo sovieticusa,podbój Japonii etc.)

      @Peryskop przemyśle sobie te pytania:)

      • Peryskop 7 stycznia 2012 o 2:50 pm

       iHe – a może ciebie i innych ponurtują jeszcze te trzy pytania natury egzystencjalnej :

       # jaka społeczność może dłużej sprawnie funkcjonować w oparciu o powszechny fałsz ?

       # gdzie może leżeć punkt krytyczny w dążeniach państwa (czy dowolnej organizacji) do potęgi przy jednoczesnym osłabianiu jednostek oraz eliminowaniu twórczych non-konformistów ?

       # co potrzeba ażeby system oparty na odwróconej hierarchii wartości mógł być stabilny ?

  • rmld77 7 stycznia 2012 o 10:23 am

   kim jesteś?, podziwiam twoją wiedzę, nie zdradzaj danych osobowych, ale powiedz coś o sobie, jestem nowym na tym blogu, a Twoje wpisy są dla mnie niesamowicie trafne, często wręcz porażają inteligencją

   • Peryskop 7 stycznia 2012 o 10:50 pm

    @rmld77: „kim jesteś?” – sobą.

    Witaj!
    To cieszy że masz ochotę lecieć z nami w tym niełatwym rejsie do normalności.

    Zamień porażenia wyostrzoną uwagą aby nasze oceny były jak najmniej omyłkowe.
    Poszukuj wiedzy z różnych źródeł i weryfikuj, bo jest mnóstwo fałszywych informacji.

    Powodzenia na niełatwem wirażu historii najnowszej !

 7. jakzawsze 6 stycznia 2012 o 2:56 pm

  Przygotowania do inwazji Rosji na USA? – Obama chce zdradzić tajemnice wojskowe.
  Na podst: http://www.thecomingattack.com/treason-alert-barack-obama-to-give-nuclear-missile-defense-secrets-to-russia/
  ==============================================
  Król północy VS Król południa ( …symbolika w tak zwanej apokalipsie starego testamentu w Księdze Daniela) . Podobno z „królem północy” utożsamiano „blok socjalistyczny”, zaś z „królem południa” państwa „kapitalistyczne”: Wiecie to takie te interpretacje (jak ktoś wie o co chodzi) gdzie, USA i UK mają być ostatnią potęgą ale w tłumaczeniu proroctwa o Królach północy i południa są wskazywani jako król południa… Podobno jakieś mocarsstwo ma się wychylić (król północy), i wtedy bedzie koniec systemu illuminati, podobno , wiecie to są interpretacje religijne podyktowane przez „KOSMITÓW” Danielowi … sam to niewiem co myślec, ale coś wtym chyba jest …. bez wkręcania wam jakiś jazd halucynacji religijnych …

 8. Extazed 6 stycznia 2012 o 3:08 pm

  Czy to blog religijny jest? Przestańcie pisać, że nadchodzą czasy apokalipsy bo przez waszą głupotę blog traci na wiarygodności w oczach osób, które zaczynają szukać prawdy i zauważają, że system nimi manipuluje.
  Takie wykorzystywanie poszczególnych fragmentów by poprzeć swe przemyślenia jest nie na miejscu.
  Na naszych oczach toczy się gra w władzę i o to chodzi. A nie trzeba znać Biblii by wiedzieć, że władza zawsze prowadzi do zła, które przejawia się w różnych formach jakie możemy zaobserwować wszędzie. Od grunty lokalnego do areny międzynarodowej.

  • hjk 6 stycznia 2012 o 3:50 pm

   @Ext
   masz po czesci rację krytykująć nadmerne łaczenie polityki z religią, a szczególnie jej religijne interpretowanie przez parasekciarzy w duchu apokaliptycznym.
   Apokalipsa jest tajemniczą księgą i nikt rozsądny się nie waży na jakieś jednostronne i zdecydowane interpretacje, gdzyż dotyczyć miała z załozenia przyszłości, a juz upłynęło prawie 2000 lat od jej napisania i nie wiemy tak naprawdę, ile się spełniło i spełnia na naszych oczach.
   Jedno jest pewne, ze gdy faktycznie nadejda czasy i wydarzenia w niej opisywane, nie powinno ulegać dla znajacych ja, ze właśnie się dzieją, bo taki jest sens ksiąg prorockich.

   Jednak w naszych rozważaniach nad rzeczywistością trzeba uwzględniać wątek religijny, gdyż okazuje się, ze ci, którzy mają w rękach nici władzy swiatowej najprawdopodobniej sa fanatykami religijnymi, opętanymi przez chore idee. Jako ze zdobyli wszystko, czego zazwyczaj pragną ludzie, czyli władzy i pieniędzy i zdobywszy je eskalują kryzys i wprowadzają chaos i zamieszanie, zamiast dążyć do poprawy sytuacji, a takze forsują chore rozwiązania różnych globalnych problemów…

   • Extazed 6 stycznia 2012 o 4:24 pm

    Ale czemu zmierzają ku kompletnej desynchronizacji? Po co to i dlaczego.
    Nie potrafię tego zrozumieć czemu tak im na tym zależy.

    • hjk 6 stycznia 2012 o 8:27 pm

     No bo ty jesteś, jak ufam, w miare normalny i nikt normalny tego nie moze zrozumieć. Musiałbyś się wczuć w psychikę psychopatów, moze pooglądać to, co powyzej podrzucone – „eugenika – w imie postępu” i inne tego typu, a ostatecznie tłumaczy się to demonicznym zwiedzeniem… A demon czyni zło dla zła, choć nic z tego nie ma i tym bardziej cierpi… To jest to co kościół nazwał „tajemnicą nieprawości i zła”…

 9. navajo88 6 stycznia 2012 o 3:08 pm

  Ale wy macie problemy !!!!! gdzie i kiedy !!!!! ,każda wojna jest wojną i nie ważne czy jest na kije czy kamienie , albo z użyciem broni jądrowej ,WOJNA JEST WOJNĄ I TYLE ! .ale widzę że oczekujecie wszyscy tej wojny jak na zbawienie świata i jako remedium na wszystkie bolączki tego świata ,ale w życiu tak nie jest i nic nie jest na życzenie . Pamiętajcie że jak gdzieś wybuchną walki z użyciem broni jądrowej to beńdzie ważne czy wa wojenka beńdzie miała tylko zasięg lokalny czy wręcz odrazu beńdzie miała zasięg w skali całego świata ! i to jest najważniejsze , ponieważ każda wojna żądzi się swoimi regułami i nie zawsze toczy się po myśli wojujących !!!!!!
  J.M.H

  • Hix 6 stycznia 2012 o 3:18 pm

   „ale widzę że oczekujecie wszyscy tej wojny jak na zbawienie świata i jako remedium na wszystkie bolączki tego świata” troche jest w tym prawdy, „system” mocno gniecie ludzi…. może i dlatego

   • hjk 6 stycznia 2012 o 3:54 pm

    ale przecież ludzie tak naprawdę nie chcą wojny, bo wystarczyło, ze PO postraszyło Kaczyńskimi i wojną, a juz wszyscy POlecieli głosować na PO jako na gwaranta pokoju, szczęścia i wszelakiej „pomylślniości” …

    Wiec nie wmawiaj tu komuś oczekiwania na wojne, która tak naprawdę niczego nie rozwiąze, a spowoduje jeszcze wieksze problemy…

    • Hix 6 stycznia 2012 o 6:12 pm

     no właśnie durna część narodu woli pokój za wszelką cenę, choćby do gara nie było co włożyć
     ale pocieszę cie, pokój za wszelką cenę tnie utrzyma sie dlugo, historia wiele razy to pokazała
     poza tym (nie mówie o POlszy) ale w wielu krajach jest przyzwolenie na dzialania wojenne
     zauważ co się dzialo w latach 2002-5 ileż to było demonstracji antywojennych, a teraz cisza…

     • hjk 6 stycznia 2012 o 8:34 pm

      W dzisiejszych czasach jakakolwiek wieksza wojna nie ma żadnego sensu, gdyz jest za duzo nagromadzonej broni, co najwyzej moze jakieś lokalne wojenki maja złudny sens, gdy miejscowi watażkowie łudzą się, ze „zwycieżą” sąsiada.

      Problemy mogą tylko rozwiązać świadome działania obywateli, no chyba, zę gdzieś trafią sie nieskorumpowani przywódcy, przy czym w wiekszości są to problemy wewnętrzne, zaś zewnętrzne trzeba rozwiązywać negocjując…

      Obecnie toczone i „zamierzane” są tylko i wyłącznie z inspiracji szaleńców, nizego nie rozwiazują, wprost przeciwnie – wszystko niszczą, płacą za tę głupote wszyscy, a jedynie profitują na nich podżegacze…

   • Roma 6 stycznia 2012 o 6:52 pm

    nie ma w tym prawdy, że człowiek chce wojny
    żaden człowiek wojny nie chce
    podkreślam słowo : człowiek
    a nie człekokształtny diabeł w ludzkiej skórze !
    po stracie syna na wojnie każda matka cierpi TAK SAMO
    ból serca nie ma narodowości
    podobnie jak miłość
    istotą wojny jest destrukcja i zniszczenie
    zatem chcieć tego może tylko szaleniec psychopata
    cechą zdrowego emocjonalnie człowieka jest kreacja, tworzenie dobra
    niszczenie, destrukcja to cecha psychopatów
    reasumując:
    żaden zdrowy psychicznie człowiek nie chce wojny

 10. jakzawsze 6 stycznia 2012 o 3:22 pm

  Inny materiał polecam do publikacji 11 cześci pocięta na 10 min >>>

  Len Horowitz – DNA: Pirates of the Sacred Spiral 1/11 [napisy PL]
  Len Horowitz mówi o grupie 144 tysięcy, że oni zainicjują impuls jakiś sygnał ( … te częstotliwosci), w Bibli też o tym coś pisze, tematyka 144 tyś jest bardzo tajemnicza … i to jedna powarzniejszych spraw dotyczących ludzkości (temat bardzo omijany i nie poruszany)
  Podobno JASZCZURY interesują sie 144 i ich eliminują ….

  Materiał ten pokrywa wiele tematów związanych z genetyką, świętą geometrią, cymatyką i elektromagnetyzmem. Odkrywa przed nami sekrety pitagorejskiej matematyki i pogrzebaną przez 3000 lat oryginalną skalę muzyczną. Jest nią starożytne solfeggio, którego brzmienia mają stymulujący wpływ na naszą świadomość i DNA, a które na przestrzeni historii zostały zatajone i zniekształcone. Horowitz gromadzi i przedstawia naukowe fundamenty duchowego renesansu i przeciwstawia je aktualnej sytuacji geopolitycznej świata, demaskując dokonujące się manipulacje w wielu sferach naszego życia. Fragmenty tego wykładu można było wcześniej znaleźć w filmie Esoteric Agenda.

  • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 3:31 pm

   Dzięki – połączę odcinki w całość i będzie dostępne na Monitorpolski Live

   • FAKIR 6 stycznia 2012 o 3:48 pm

    Antymaterialny też pisuje, że une chcą zmienić ludzkie DNA. Coś jest na rzeczy.
    Podobno pierwszym projektem według Antymaterialnego było to:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Krowianka

    Coś w tym jest. Zerknijcie na jedno za malowideł. Widać, że szczepienia wykonuje masoneria, a w tle złoty cielec. Kiedyś Antymaterialny zamieszczał inne malowidła, ale post został skasowany wraz z innymi

    • FAKIR 6 stycznia 2012 o 3:51 pm

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Jenner

     bardzo wpływowy, wysoko postawiony mason z Royal Society

     • hjk 6 stycznia 2012 o 4:01 pm

      Jak sobie pomyślimy, jaki w międzyczasie dokonał się postęp wiedzy medycznej i medycyny (mam na myśli pozytywne aspekty), to te pierwsze „próby” były potwornym barbarzyństwem, zresztą byli lekarze twierdzący, ze tego typu praktyki były odpowiedzialne za rozprzestrzenianie sie rożnych „zaraz” i „plag” jak syfilis, etc. Niektórzy dopatują sie w tym wpływów starozytnych praktyk okultystycznych (ofiary, praktyki odwracające gniew demonów, etc.)

      Niestety okazuje się, ze pomimo rozwoju wiedzy i postępu te praktyki nadal są w „modzie” pod egidą ‚nowoczesnej nauki”…

      • sebecx 6 stycznia 2012 o 6:03 pm

       ..to ja przypomnę tylko „pozytywne aspekty” :
       Fakty historyczne

       W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

       W latach 1871- 1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45.000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125.000 ofiar. (The Hadwen Documents)

       W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

       W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

       W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200.000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

       W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

       W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 „Abstracts”)

       W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

       W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

       W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

       W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

       W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

       W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

       W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)

       • sebecx 6 stycznia 2012 o 6:05 pm

        Lekarze potępiają szczepienia

        To jest niewiarygodne, jak naukowcy mogą twierdzić, że choroba Heinego-Medina zniknęła po szczepionkach, skoro zniknęła również w innych częściach świata, gdzie szczepienia nie były rozpowszechnione.
        dr Robert Mendelsohn

        Większość szczepień BCG zastosowana w takich krajach jak Szwecja, nigdy nie chroniła przeciwko chorobie w okresie dzieciństwa. Jednym słowem szczepienia te były zbyteczne.
        Prof. Walgen Szwecja

        W USA do tej pory nigdy nie szczepiono przeciwko gruźlicy, a mimo tego spadek zachorowań na tę chorobę jest dokładnie taki sam jak w Anglii czy innych krajach europejskich, w których masowo szczepionkę tę stosowano.
        Prof. Thomas McKeown

        Szczepienia przeciwko gruźlicy przeprowadzone w Australii były przyczyną ponad 600 przypadków śmierci dzieci.
        dr Archie Kalokerinos i Glen Dettman

        Prowokacja utajonego wirusa uważana jest za niebezpieczną ewentualność każdej procedury szczepień.
        Leon Chaitow

        Wszystkie szczepienia powodują efekt wprowadzania trzech wartości krwi w strefę charakterystycznej dla raka i białaczki. (…) Szczepionki wytwarzają skłonności do zachorowań na raka i białaczkę.
        Prof. L. C. Vincent

        Sami wywołujemy choroby i sami zmierzamy w kierunku masowych zachorowań na raka oraz do uszkodzeń mózgu poprzez używanie szczepionek.
        Prof. Leon Grigorski

        W przypadku dzieci ryzyko szczepień jest o wiele większe niż ewentualne korzyści z niego płynące.
        Dr Carlton Fredericks

        W końcu zamieniliśmy coś, co zwykle jest relatywnie drobną chorobą, na istotnie poważną chorobę. Zamiast samemu wziąć odpowiedzialność za nasz system odpornościowy, próbujemy rozwiązać każdy problem, wstrzykując szczepionkę. Drażnimy przez to nasze ciało, czyniąc z siebie coraz bardziej chory i zagrożony gatunek. W ten sposób stajemy się chodzącymi „bombami zegarowymi”.
        Dr Block

        Nie istnieje żaden sposób, aby dowiedzieć się, kiedy ukryty wirus zacznie działać i kiedy otrzymana szczepionka wywoła prowokację choroby.
        Leon Chaitow w swej książce „Szczepienia i uodpornianie”

        Jest olbrzymia ilość danych wskazujących, że szczepienia dzieci czynią więcej szkody niż pożytku.
        Dr J Anthony Morris, były szef Biura Kontroli Szczepień przy FDA w Stanach Zjednoczonych

        Największym zagrożeniem dziecięcych chorób zakaźnych są kłamstwa, że niebezpieczne i nieefektywne masowe szczepienia mogą zabezpieczyć przed tymi chorobami.
        Dr R. Mendelsohn, pediatra i autor książki (Jak wychować zdrowe dziecko na przekór twojemu doktorowi)

        Według nas mamy wystarczająca ilość powikłań poszczepiennych systemu immunologicznego żeby poprzeć narastające publiczne żądania badań nad alternatywnymi metodami zabezpieczeń przed chorobami zakaźnymi.
        Dr H. Buttram, J. Hoffman (Szczepienia i powikłania systemu immunologicznego)

        Każde szczepienie niesie za sobą pewne ryzyko i może produkować odwrotną reakcję u niektórych ludzi… generalnie jest więcej poszczepiennych komplikacji niż korzyści.
        Prof. George Dick, London University

        Oficjalne dane pokazują, że w USA szczepienia zakrojone na szeroką skalę nie zdały egzaminu, żeby uzyskać zadawalający efekt poprawy zachorowalności chorób przeciwko którym szczepiono.
        Dr A. Sabin (wynalazca doustnej szczepionki przeciwko polio)

        Do wielu przypadków śmiertelnych spowodowanych praktyką szczepień dodać należy długoterminowe ryzyko, którego nie można określić…
        Sir Graham Wilson (Ryzyko szczepień)

        Trzeba podkreślić, że bardzo realną możliwością jest, że szczepionki są zanieczyszczone zwierzęcymi wirusami mogącymi spowodować poważne choroby w późniejszym życiu (stwardnienie rozsiane, rak, białaczka itd). Musimy zdawać sobie z tego sprawę niezależnie od tego czy szczepienia działają czy nie.
        Dr W.C. Douglas (Cutting Edge, May 1990)

        Jedyną bezpieczną szczepionką jest ta, która nigdy nie została użyta.
        Dr James A. Shannon, Narodowy Instytut Zdrowia, USA

        Szczepienia są potwornym, nieślubnym dzieckiem błędu i ignorancji, które nigdy nie powinny mieć miejsca w higienie czy medycynie. Nie wierzcie w szczepienia – ogólnoświatową iluzję, tę nienaukową praktykę, zabobon z konsekwencjami mierzonymi łzami i cierpieniem bez końca…
        Prof Chas Rauta, Universytet Perguia, Italy , (New York Medical Journal, lipiec, 1899)

        Szczepienia nie zabezpieczają, a raczej powodują zwiększenie skłonności do zachorowań na ospę obniżając siłe witalną i naturalną odporność. Miliony ludzi zmarło na ospę, na którą zachorowali już po zaszczepieniu.
        Dr J.W. Hodge (The Vaccination Superstition)

        Szczepienia przeciwko ospie są bardziej ryzykowne niż sama ospa…
        Prof Ari Zuckerman, WHO

        Według mojego przekonania, które podziela ją inni zawodowcy, jest w USA blisko 10.000 przypadków rocznie syndromu nagłej śmierci (SIDS), które są powiązane z którymś ze szczepień rutynowo podawanym dzieciom.
        Dr R. Mendelsohn

        Wiele jest głosów twierdzących, że szczepionki Salka I Sabina przeciwko polio, produkowane z małpich nerek, są bezpośrednio odpowiedzialne za główny wzrost białaczki w USA.
        Dr F. Klenner, Polio Researcher, USA

        Żadna partia szczepionki nie może być uznana za bezpieczną zanim nie poda się jej dzieciom.
        Leonard Scheele (AMA Convention 1955, USA)

        Szczepionki zawierające żywe wirusy, na przykłąd przeciwko grypie lub polio, mogą w każdym przypadku powodować choroby przeciwko którym były podane.
        Dr Jonas Salk, odkrywca pierwszej szczepionki przeciwko polio (Science 4/4/77 Abstracts)

        • sebecx 6 stycznia 2012 o 6:08 pm

         …sorry za dłużyznę, ale ma to swój cel… a tutaj linki skąd to „wyssałem”:
         http://www.jut.pl/fakty-historyczne.html
         http://www.jut.pl/lekarze-potepiaja-szczepienia.html
         http://www.jut.pl/szczepienia.php

        • sebecx 6 stycznia 2012 o 6:22 pm

         .mnie zastanowiło to… ” Prowokacja utajonego wirusa uważana jest za niebezpieczną ewentualność każdej procedury szczepień.
         Leon Chaitow „

        • czytelnik 7 stycznia 2012 o 11:50 am

         Czy bydlo jest w stanie przeciwstawic sie gdy go przeganiaja z jednego pastwiska na drugie ?
         Co czynia barany i owce gdy wioza je do rzezni (?) ,potrafia tylko beczec .
         Do czego jest zdolny czlowiek,ktory karmiony jest przez cala dobe propaganda i dezinformacja ???

   • Roma 6 stycznia 2012 o 4:27 pm

    koniecznie !

  • Extazed 6 stycznia 2012 o 4:20 pm

   Obejrzałem w połowie, drugą połowę dokończę później – teraz czas brać się za naukę.
   Ale do czego zmierzam – jest to jeden z najciekawszych i najbliższych memu sercu wykładów jaki kiedykolwiek słyszałem. Wiedza jaka jest tu przekazana jest ponadczasowa i niesamowicie piękna w swej konstrukcji. Dzięki wielkie za ten link!

 11. maran 6 stycznia 2012 o 3:46 pm

  Niesamowite przemowienie Ron Paula z w Kongresie USA z 2002.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Trafnie przewidzial wydarzenia jakie nastapia w przeciaglu kolejnych 5-10 lat. Ciarki po plecach przechodza jak sie tego slucha, ( przemowienie sprzed 10 lat). Warto rozpowszechnic i przetlumaczyc.

  • Peryskop 6 stycznia 2012 o 4:32 pm

   Jeszcze o wypowiedziach doradcy ekonomicznego Rona Paula w sprawie okupacji Wall Street. W poprzednim wpisie klip: Peter Schiff broni kapitalizmu wśród okupujących Wall Street (PL) http://www.youtube.com/watch?v=CF8mzq7mAJM

   Zastanawiałem się dlaczego Schiff – niegłupi facet z tak bankowo dostojnym nazwiskiem – krytycznie wypowiadał się o obecnych przekrętach w ekonomii.

   Ale czy nie jest to banksterski agent ?

   Uczestnikom OWS wmawia, że są komuchami, i namawia ich na przekierowanie protestów na rząd, chociaż każdy już przecież wie, że rząd to tylko pajace na sznurkach bankierskich.

   Drugi wniosek: jeśli Ron Paul ma takiego doradcę to… Obama też miał być zbawiennym panaceum.

   Po trzecie: czyżby protesty zaczynały zagrażać Wall Streetowi ?

   • hjk 6 stycznia 2012 o 8:56 pm

    „Uczestnikom OWS wmawia, że są komuchami, i namawia ich na przekierowanie protestów na rząd, chociaż każdy już przecież wie, że rząd to tylko pajace na sznurkach bankierskich.”

    Tak jest, ale to rzad powinien hamować zapędy banksterów, więc niech się przyznają, ze sa marionetkami na banksterskim pasku i podadzą do dymisji, albo coś zaczna robić – w tym sensie ma rację.

    On i inni „guru” finansowi (jak zlinkowany kilka dni temu R.Kyosaki) działają w ramach tego systemu i tak naprawdę jest on im na rekę, nawet jak w tym czy owym go krytykują…

  • Peryskop 6 stycznia 2012 o 4:49 pm

   @Maran – to przemówienie miało miejsce już po 9/11 i po zaatakowaniu Afganistanu oraz po zapowiedziach uderzenia na Irak. Już wtedy było wiadomo, że Bush oszukiwał Palestyńczyków i świat swoją „road map” która prowadziła tylko do kupowanu czasu. Już wtedy było wiadomo, że kreatywna ekonomia może doprowadzić tylko do jednego – krachu jakiego świat nie widział.

   A więc w tych okolicznościach, dobrze znanych wszystkim chcącym to wiedzieć w 2002 roku, nie było żadnym proroctwem pokazanie konsekwencji wydarzeń, które zostały celowo zawieszone nad światem.

   I pytanie brzmi: dlaczego w Kongresie tylko Ron Paul ( i trochę Kucinich) był w stanie te oczywiste oczywistości wyartykułować gdy cała reszta wymownie milczała ?
   Odpowedź jest prosta: money.

 12. 1234 6 stycznia 2012 o 3:48 pm

  co za bzdety u ciebie, piszesz debilne teksty i komentują popaprańcy co im sie popitoliło w główkach od natłoku info z neta. Nic nie wiecie tylko pitolicie z tą różnicą, że maruś sobie coś niecoś na tych bzdurach zarobi bo nie ma innego uczciwego źródła utrzymania. Maruś NIC nie robi dla zwykłych ludzi. Jest mitomanem razem ze świrem tadkiem

  • monitorpolski 6 stycznia 2012 o 7:07 pm

   1234, a skądeś ty spadł? Te durnoty tu nie działają. Widać, żeś nowy w agencji

   • Tomasz 6 stycznia 2012 o 7:35 pm

    On nie jest nowy tylko udaje nowego a skad spadl to napewno Monitorze wiesz haha. Udanego weekendu wszystkim zycze 🙂 To tak jak jeden osobnik udaje bogacza,wiesz o kim mowie 🙂

    • Joanna 7 stycznia 2012 o 9:21 am

     Chyba Konfucjusz jakoś tak: w kraju dobrze rządzonym żle być biedakiem, w kraju żle rządzonym bogatym być hańba.

   • sebecx 6 stycznia 2012 o 7:45 pm

    hehehehe.. a jaki polot…

    • Tomasz 6 stycznia 2012 o 7:54 pm

     Sebecx pozdrowienia od sasiada 🙂

     • sebecx 6 stycznia 2012 o 8:06 pm

      ..na wzajem..

   • Roma 6 stycznia 2012 o 8:30 pm

    jest takie powiedzenie, że ” ktoś się urwał z ….. choinki ”

    bardzo pasuje do @1234

   • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 8:45 pm

    @1234 😉

    Może ten @1234 to jakiś @jakisbok, chociaz raczej nie @jakisbok chyba ma trohe oliwy w głowie, Ok wiec @1234 podaj jakieś ciekawe linki, co proponujesz ? ( onet-wp-interia-tvn24-radiozet-rmf-TVP-polsat ) ??? no słuchamy co masz i co proponujesz słuchamy wszyscy … 🙂

 13. Tomasz 6 stycznia 2012 o 4:23 pm

  A tak sie niszczy kraje. Normalnie noz sie w kieszeni otwiera co te……..robia. Ciekawe,czy ktos sprawdza wiarygodnosc tych agencji
  http://www.tvn24.pl/0,1730497,0,1,wegry-pograzone-fitch-papiery-smieciowe,wiadomosc.html

  • hjk 6 stycznia 2012 o 9:02 pm

   Ciekawe jak potoczy sie walka mafii banksterskiej z węgrami, gdzie zmieniono status banku centralnego z expozytury międzynarodowej banksterii na wewnętrzny autonomiczny organ rzadowo – pństwowy, który ma zaczac finansowac dług wewnętrzny bez płacenia prywatnym bansterom.
   Czas aby inne kraje poszły tym tropem, zas banksterzy zaczeli trochę pracować i współpracować z ludżmi na godziwych warunkach, a nie korumpować rzady, by te zadłuzały kraje i doiły potem podatników na lichwę…

 14. Tola 6 stycznia 2012 o 4:27 pm

  Jesli chodzi o ewentualne przetrwanie to stawiam na Chinczykow : ilosc ,psychika , wytrzymalosc fizyczna.
  Wbrew pozorem , ich male cialka sa calkiem niezle przystosowane do ekstremalnych warunkow.
  Psychika podobnie ,po tylu traumach plus tendencji do dzialan w grupie (od malych,jak rodzina)

  • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 5:00 pm

   a ja stawiam na UZBKISTAŃCÓW, ci dopierą są odporni potrafia bez wody wytrzymać 2 dni w ogromnym upale, a KENIJCZYCY ? … to są ludzie nie do zajechania, np. (biegi) maratony wygrywaja, potrafia biegnąć 120 KM ! bez rzadnych wspomagaczy …

   Na własne oczy widziałem i mam respekt … & szacun , a biały człowiek to cieńki „bolek” jeśli chodzi o te sprawy …

  • Tola 6 stycznia 2012 o 5:12 pm

   Jeszcze raz sie powtorze ze swoim pytaniem ;czy ktos z was ma jakas idee dlaczego nie ma chemitrails w Azji ,Afryce,Australii?
   Albo na odwrot,dlaczego pryskaja tylko tam gdzie pryskaja?
   Wiele razy o tym myslalam,ale nijak tego nie moge ugryz.

   • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 5:20 pm

    @Tola

    CEL: Biały Człowiek (my)

   • zenobiusz 6 stycznia 2012 o 5:20 pm

    Tola@
    Pryskają.
    https://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/12/03/incredible-sylphs-appear-over-spokane-after-call-for-sky-cleaning/
    Cały blog o tym zjawisku.
    Trochę cierpliwości,i będziesz wiedziała wszystko.

    • Tola 6 stycznia 2012 o 5:50 pm

     Zeno- czytalam wszystkie twoje 3 blogi.
     Raz tylko czytalam o chemistrails nad Wietnamem , jesli chodzi o Azje.I nigdzie wiecej .
     Mozliwe,ze nie doczytalam ,ad bylo moje pytanie

     • mi461 6 stycznia 2012 o 7:29 pm

      @tola nie wszedzie sa, jadac z Chicago do Meksyku samochodem male „smugi” widzialam nad Dallas Texas, pozniej nigdzie NIC.

      Nie zawsze mozna je zauwazuc nad mniej zaludnionymi czesciami kontynentu.
      Jedynie nad wiekszymi miastami.
      Moze grudzien to nie miesiac na „opryskiwanie” 😀

      • iHe 7 stycznia 2012 o 12:38 am

       Może też mają kłopoty z kasą,i jakieś związane z równowagą środowiska czy postępującą degeneracją proli,która może przybrać formy niebezpieczne dla systemu.
       W każdym razie na pewno nie wszyscy są w stanie wytrzymać równe tępo sprayowania i najbardziej sprayują w obszarach wielkomiejskich,aczkolwiek ostatnio zwiększyli liczbe dni bezchmurnych.

       Wydaje się ,że wywołują deszcze i utrzymując taką skorupę z chmur możliwe ,że starają się zapobiegać huraganowym wiatrom,ale jak wiemy są w tym syfie też różne dziwne substancje ,które nie pozwalają być spokojnym,pomijając drobny fakt,że ta technologia może też mieć wpływ na nasze samopoczucie i nie tylko (maind control)

       Z tym co2 obstawiam,że przy niskim pułapie chmur czyli pod chemitrialem nie da się wytrzymać jak wszyscy zaczynają palić syfem w piecu,no i z czegoś trzeba na to też brać pieniądze czarnobudżetowe..

       Na pewno mają dupochron na to tak jak to,że szczepionka jest oficjalnie lekarstwem.

      • zenobiusz 7 stycznia 2012 o 9:39 am

       Mi@
       może to dowód ,że robią nas w konia??????????????

       • mi461 7 stycznia 2012 o 6:19 pm

        w konia?
        To by bylo zbyt kosztowne, une maja inne formy „robienia w konia”
        chyba raczej to wyglada na KONIA ale tego „trojanskiego”. Moze dozyjemy wyjasnienia co tak naprawde sie w tym temacie kryje.
        W Ontario sa dni ze „szachownica” jest baaardzo gesta.
        Dzisiaj piekny dzien sloneczny styczen +7 czuc wiosne i ani jednej „skazy” na niebie 😀

   • FAKIR 6 stycznia 2012 o 5:42 pm

    Oczywiście, że są na całym świecie
    Wielokrotnie widywałem w różnych zakątkach globu nie wyłączając Azji, Afryki, Ameryki Środkowej, Pd itd

    • FAKIR 6 stycznia 2012 o 5:44 pm

     Tutaj jeden z brzegu

     • FAKIR 6 stycznia 2012 o 5:45 pm

      Największe widziałem właśnie w Tajlandii, Kambodży, Indonezji, Filipinach i Kenii
      Tam to dopiero jest jazda

      • FAKIR 6 stycznia 2012 o 5:50 pm

      • Tola 6 stycznia 2012 o 5:54 pm

       A w Chinach widziales?
       W Tajlandii i Filipinach tez nigdy nie widzialam,moze mialam akurat szczescie.

      • Tola 6 stycznia 2012 o 6:51 pm

       Fakir-dzieki za materialy :))

 15. Pingback: Szykujcie się do walki,lub do męczeństwa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! « Zenobiusz's Blog

 16. Pingback: Zenobiusz's Blog

 17. Pingback: Czuwajmy,byśmy nie byli zwiedzeni.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! « Zenobiusz's Blog

 18. ALFA 6 stycznia 2012 o 5:41 pm

  Rewolucje, tyrani i wojny wymagają środków, by zaistnieć.Kto stoi za głównymi pożogami, które nawiedziły rodzaj ludzki, szczególnie w ostatnich stuleciach? Czy istnieją złowieszcze moce skrycie zmierzające do osiągnięcia Heglowskiej syntezy i ustanowienia nowego porządku rzeczy? Niektóre z poruszanych tematów, to rewolucje z ubiegłego stulecia, potęga USA, zamach na Kennedy’ego i ustanowienie nowego porządku świata.

 19. Kamil 6 stycznia 2012 o 6:09 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Najwiekszym-zagrozeniem-dla-USA-sa-Iran-islamisci-i-Polska,wid,14144584,wiadomosc.html

  Stany się boją że społeczeństwo Polskie może zacząć się za szybko budzić.
  🙂

 20. Peryskop 6 stycznia 2012 o 6:10 pm

  Przytaczam z poprzedniego wpisu, żeby nie umknęło uwadze:

  Tola 6 Styczeń 2012 o 9:48 am

  Polecam bardzo film “Architekci kontroli”.
  Dla mnie jest to najlepszy film z kategorii ,ze tak powiem “conspiracy”
  Nie chodzi mi tu o podane fakty ,ale jakby cala wymowe filmu choc
  z paroma rzeczami bym polemizowala.
  Momentami bylam wrecz urzeczona jego pieknem.
  Mysle,ze wielu osobom moze bardzo pomoc w tym zwariowanym czasie,gdzie nikt juz nie wie kto jest kim ,co robi i dla kogo pracuje.Pisze skrotowo.
  Ostalam sie przy blogu monitora ,poniewaz ten facet jest dla mnie prawdziwy .
  Nawet jesli sie pomyli to nie ma problemu zeby sie do tego przyznac.Nie banuje ,dopuszcza ataki na siebie..Jest otwarty.Czasami ,po ludzku bezradny czy smutny.A przy tym odwala potezny kawal roboty .Zobaczcie ile codziennie jest wpisow. To takie swoiste “porwanie marki”. I to tak boli wielu .
  W innym swiecie zarobilbys na tym kupe k
  Monitor ,trzymam kciuki za ciebie! Badz dumny z siebie .
  Ta cala sprawa z Navaho to tak troche,jak cegla miedzy oczy .
  Nie przejmujcie sie trolami ,co ma byc to bedzie.Najwazniejsze zebysmy my sami byli dumni z siebie , rozwijali sie i pozostali na dobrej drodze w wybornym towarzystwie.
  Reszta ma juz tyle wiadomosci ,ze albo pojda za tym albo nie.
  Zmusic ich nie mozemy.Jest ,jak jest..

  • navajo88 6 stycznia 2012 o 8:43 pm

   Peryskop hahahahahahahahahahahahahaha
   Ado Toli ,patrz Tola nie wiedziałem że jestem dla was jak cegła pomiędzy oczy !!!!! no no no ??? zadziwiasz mie Tola ,pozdrawiam J.M.H

   • Roma 6 stycznia 2012 o 9:52 pm

    @ navajo

    przecież się wczoraj pożegnałeś
    niesłowny jesteś

    • navajo88 7 stycznia 2012 o 1:13 am

     Roma ty jesteś jak snajper z Vietcongu , widzę że polujesz na mnie jak na zarazę ! hahahahaha , tylko bacz abyś z myśliwego nie stała się zwierzyną ! hahahahahahahahahaha
     J.M.H

     • Roma 7 stycznia 2012 o 1:33 pm

      @ navajo88

      twoje słowa odbieram jako groźbę
      i jest to już druga groźba karalna z twojej strony wobec mnie
      poza odnotowaniem w/w oczywistych faktów,
      resztę twoich słów pozostawiam bez komentarza
      zostałeś poznany po ….. owocach, zatrutych jadem

      • navajo88 7 stycznia 2012 o 7:50 pm

       i wrednym ozorze ,a także po swoim łajdackim spojrzeniu bazyliszka ! hahahahahahahahahaha
       Roma jesteś przezabawna ,,,,,, lale ale czy ty aby nie jesteś mną zuroczona ??????? oj !!!! Roma Roma hahahahahahaha
       J.M.H

   • Tola 7 stycznia 2012 o 5:57 am

    Navaho! Nie od razu przyjelam opcje,ze jestes wrogiem.Myslalam,ze moze masz dolek (jak kazdy czase) ,ze jestes sfrustrowany tym wszystkim ,czyli jakby ogolnie,miales chwile slabosci.Na prawde dopuszczalam taka opcje.Ale po tym,jak zobaczyles reakcje na twoj wpis powinienes Monitora przeprosic,a ty probujesz dalej udawac,ze nic sie nie stalo i dalej brniesz,ale w zla strone.
    Napisalam,ze byles cegla , bo widizialam tu duzo sympatii do ciebie,ale to ze masz to w d..pie swiadczy,ze wiele osob sie pomylilo co do ciebie.
    Skoro nie czujesz tych wszystkich niuansow ,to dla mnie znaczy,ze nie jestes prawdziwie zaangazowany tylko odwalasz jakas robote.

  • rmld77 7 stycznia 2012 o 9:19 am

   navajo88 raczej nie jest trolem, jest chyba troszkę zbyt bezpośredni i impulsywny, najpierw strzela, później celuje…

   • Roma 7 stycznia 2012 o 5:00 pm

    @rmld77
    navajo celuje bardzo konkretnie a strzela poniżej pasa,
    nie współtworzy bloga żadnymi informacjami
    jedynie miesza na maxa i gra na emocjach

    • navajo88 7 stycznia 2012 o 10:40 pm

     Roma nie na emocjach tylko na gitarze !!!!! ,blues ,rock i muzykę Jimego Hendrixa , a co do szczelania to kiedyś szczelałem w vietnamie i nie poniżej pasa tylko konkretnie pif paf i trup ! ,a dzisiaj jestem na emeryturce ! hahahahahahaha
     Roma kolorowych snów !!!!!!!!
     J.M.H

 21. Peryskop 6 stycznia 2012 o 6:12 pm

  Lech Makowiecki, pieśniarz poeta

  Wszystko już można

  Można tu sprzedać wszystko:
  Godność, honor, sławę…
  Można zamienić świętość
  Na jurną zabawę…
  Można kajać się za nic,
  Stać w pokutnym worku…
  Można oddać diamenty
  Za garstkę paciorków…
  Można już groby ojców
  Tańcem sponiewierać…
  Można (za garść srebrników)
  Opluć bohatera…
  Można zaprzeć się wiary…
  Nową wiarę stworzyć…
  Można kraść… Można kłamać…
  Można cudzołożyć…
  Można krzyże usuwać…
  Można je podeptać…
  Można zakrzyczeć chórem
  Tych, co modły szepczą…
  Można dzieci ogłupiać,
  Demoralizować…
  Można – wszystko, co wstrętne –
  Zalegalizować…
  Można już rękę podać tym,
  Co donosili…
  (I wytłumaczyć można,
  Że nic nie szkodzili)…
  Można katów przewiny
  Do archiwum złożyć…
  Można ofiary wyśmiać…
  Znowu upokorzyć…
  Można wybierać przyszłość…
  (Względnie „tu i teraz”)…
  Tych, co myślą inaczej –
  Wysłać do cholery!…
  Można z „ludźmi honoru”
  Siadać do kolacji,
  Zabić też można kogoś
  (Zwłaszcza gdy ma rację)…
  A potem zbrodnię można
  Odciąć grubą kreską,
  Zdać się na sprawiedliwość
  (Po śmierci) niebieską…
  Można (nawet wypada)
  Być dzisiaj „na haju”,
  By bez żalu pożegnać
  Wolność swego kraju…
  Można (jak i należy)
  Obśmiać dziś Ojczyznę…
  Można (trzeba!) patriotyzm
  Okrzyknąć faszyzmem…
  Można sprzedać domeny
  „Polska” oraz „Poland”…
  Naród powalić można,
  Gdy znów powstał z kolan…
  Lecz jednego nie wolno
  Robić w naszym Domu:
  NIE MOŻNA powyższego
  Zabronić nikomu!

 22. jakzawsze 6 stycznia 2012 o 6:13 pm

  AFP >>Jego IQ to 160, twierdzi, że nie ma nieba, a ludzie muszą skolonizować kosmos-Stephen Hawking .
  ===================
  Oho yhym .. już napewno, jeszcze tam brakuje dziadostwa jakie nam fundują kryminalne organizacje lumineri światowej, skażenie,wojny,bomby,zarazy,fałszywy pieniądz,chemtrailsy,gmo,elektrosmog …. a tu się odezwał jakiś „dałn na wózku-bez obrazy” i kosmosu mu sie zachciało … a kapłani z NASA bedą realizowali koncert życzeń, jak te propagandowe media mogą takie głupoty pisać … (WP.PL), tak a ja mam IQ 130 i mnie nigdzie do roboty niechcą przyjąć, ciekawe ….

  • sebecx 6 stycznia 2012 o 7:12 pm

   ..ja czytywałem jego i jego kumpli spod gwiazdy neodarwinizmu … dawkins i inni…
   ..oni wierzą w jakiś enigmatyczny prawybuch.. itp.. bla… bla…. a Boga gdyby nie było. to trzeba by go wymyślić…. jak trzeźwo parę dni temu zauważyła @Wizzga…

   • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 8:35 pm

    to są jeebani ateissci -darwinisci i ten cały masoński Richard Dawkins, no ale propagandowe komercyjne media na pierwszyszy indexach ich promują i ludziom śruby wkręcają że od małpy pochodza, to ciekawe czemu te małpy co dzisiaj żyją niezmieniają sie w coś innego, powinny nawet wykryc jakieś mikroslady zmiany w DNA z próbek , z tych słojów spirytusowych które gdzies tam trzymają w muzeach brytyjskich z ostanich 200 lat … oni już dobrze w konia robią ludzi razem z tymi swoimi masońskimi kształconymi profesorkami …. heh i w kosmos chcą lecieć i planety ustawiac ingerowac w mechanike ciał niebieskich , skooorwisyny … na dałnote niema leku

    • hjk 7 stycznia 2012 o 3:29 am

     Masz rację, to cały masoński program nadużycia „nauki” celem robienia wody z mózgu – starsi to znają z „naukowego socjalizmu” itp. bzdur.

     No ale oni są dodatkowo biedni, bo zamknięci w błednym i ograniczonym paradygmacie uprawiania nauki – na szczęście powoli juz przebijają się inni naukowcy wykraczający poza te ograniczenia.

     Oczywiście chwytają się za problemy, których nie da się rozwiązać w ich dziedzinie nauki i na tym polega nadużycie – nieuprawnione wykorzystanie autorytetu z jednej dziedziny do innej.

  • sebecx 6 stycznia 2012 o 8:37 pm

   ..a z tym IQ to by się z Dodą dogadał …

 23. theaspartam 6 stycznia 2012 o 6:14 pm

  Polska wstrząs o sile 4 richtera tym razem na kopalnie nie zwalą, w tym miejscu jeszcze nie było trzęsień ziemi. http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=250257#map kliknąć na mapy i na drugom od lewej. Może o aktywność sejsmiczną chodzi z tą wizją Jackowskiego-Krzysztof Jackowski w 2012 roku widzi na południu Polski miasto w ruinach gruzach- http://www.youtube.com/watch?v=o_543kEITTg następny wstrząs może być silniejszy a media milczą…

  • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 6:27 pm

   @theaspartam

   Oni tam już dobrze manipulują-cygania publikując ze sejsmogramów dane, otwierają kod strony HTML i tam sobie wpisują jakieś cyferki (..dezinformują) , a ludzie we wszystko wierzą co tam pisze, i się podniecają … , takie analizy to strata czasu (chciaż coś się dzieje-cala ta aktywność), ale co myslicie żeby nam powiedzieli i pokazali …. wątpie to są oszuści z USGS – U.S. Geological Survey, nawet kłamią oficcjalnuie że HAARP to nic takiego i że nic nierobi, to samo sie tyczy chemtrails i GMO i reszte gooo _._wien

 24. theaspartam 6 stycznia 2012 o 6:20 pm

  Zatrzęsło w Wielkopolsce
  Tagi: wstrząsy, wielkopolska, jarocin
  Silne wstrząsy odczuli w piątkowe popołudnie mieszkańcy kilku powiatów województwa wielkopolskiego. „W domach ruszały się stoły i budynki” – napisał mieszkaniec Jarocina. „Mieszkańcy wybiegli w panice na ulice” – dodaje Reporter 24 Wojciech_Pacyna

  Mapy dostarcza Targeo.pl
  „6 stycznia ok. godz. 16:45 zatrzęsła się ziemia w Żerkowie i wsiach Chrzan oraz Stęgosz (gm. Żerków). Wstrząsy trwały kilkanaście sekund. Były na tyle silne, że szyby dzwoniły w oknach. W Żerkowie mieszkańcy wyższych budynków wybiegli w panice na ulice. Było to pierwsze takie zdarzenie w tej okolicy” – relacjonował Wojciech_Pacyna. Wstrząsy odczuli także mieszkańcy Jarocina. „O godz 16.40 odczuliśmy wyraźne wstrząsy” – napisał na skrzynkę Kontaktu 24 internauta @Łukasz, mieszkaniec Jarocina.

  „Otrzymaliśmy telefony w tej sprawie” – mówił w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Marek Mikołajczak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni. „Rozdzwonili się mieszkańcy z miejscowości Orzechowo i Miłosław. Ludzie mówili, że zatrzęsły im się żyrandole w mieszkaniach. Nie było żadnej interwencji”- dodał.

  Podobne sygnały otrzymali strażacy z Jarocina i Środy Wielkopolskiej.

 25. ALFA 6 stycznia 2012 o 6:22 pm

  Dr Nancy Banks lekarz ginekologi i położnictwa mówi o niebezpieczeństwach szczepienia małych dzieci i medycynie. Krótki ale bardzo przejrzysty wywiad wyjaśniający całe sedno problemu od podstaw. Rozpowszechniajcie ten materiał.

  • marek 6 stycznia 2012 o 10:34 pm

   Dzieki za film. Madry.

  • Annah. 7 stycznia 2012 o 10:27 am

   Trochę przed końcem lekarka odwołuje się do historii w Europie i tematu Inkwizycji „Kościół twierdził iż jeśli jesteś chory to zgrzeszyłeś i musisz cierpieć….”
   Akurat w tym przypadku nie trafiła ona z porównaniem do szczepień, najwidoczniej nie zna ona odkryć Hammera, które abstrahując już od danych historycznych i statystyki w temacie inkwizycji poczesną rolę w uzdrowieniu przypisują jednak psychice.
   Natomiast porównanie ostatnie :poświęcanie dzieci na ołtarzu przez Majów a szczepienia jest bardzo celne, ale trzeba powiedzieć, iż wszyscy rodzice szczepią dzieci wierząc w ich konieczność i ochronę jaką im zapewnią. Świadomość oddania dziecka w ofierze bożkom farmacji maja tylko decydenci i robią to z premedytacją.
   Bogu dzięki za coraz liczniejsze głosy lekarzy w tej kwestii.

 26. Kamil 6 stycznia 2012 o 6:29 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Najwiekszym-zagrozeniem-dla-USA-sa-Iran-islamisci-i-Polska,wid,14144584,wiadomosc.html

  Stany się boją że społeczeństwo Polskie może zacząć się za szybko budzić..
  🙂

  • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 7:46 pm

   @kamil
   Nawet napisali to tutaj na wp.pl :

   „Największym zagrożeniem dla USA są Iran, islamiści i… Polska”

   http://wiadomosci.wp.pl/title,Najwiekszym-zagrozeniem-dla-USA-sa-Iran-islamisci-i-Polska,wid,14144584,wiadomosc.html?ticaid=1db14&_ticrsn=3

   ” …widzicie, kręcenie lodów się zaczyna ” 🙂

 27. jakzawsze 6 stycznia 2012 o 6:40 pm

  @theaspartam
  Krzysztof Jackowski w 2012 roku widzi na południu Polski miasto w ruinach gruzach…. 2011-12-28

  =======================
  wreszcie sie coś dzieje, wiem że w zakopanym sciany w chatach popękały nie dawno, a nad zapora jeziora żywieckiego (tresna) cała wielka skarpa sie obsuneła i pozabezpieczali to siatką … droge zamkneli , niech sie trzęsie a ludzie niech się opamientają , żadna mamona nie pomoże ….

 28. Sully 6 stycznia 2012 o 6:56 pm

  Przperaszam, że do tego wracam ale…czy to możliwe , że uczula mnei moja żywa choinka w domu? Mam świerka…

  • Extazed 6 stycznia 2012 o 7:00 pm

   Oczywiście że tak. Alergia jest dość skomplikowanym zjawiskiem i często objawia się sezonowo. Mogło się u Ciebie aktywować uczulenie na świerk. Odpowiedz sobie na pytanie kiedy pojawiły się objawy. Jeżeli od momentu pojawienia się świerku w mieszkaniu to już masz odpowiedź : )

   • Sully 6 stycznia 2012 o 7:21 pm

    no własnie jakos tak, kurczę…dziękuję za odpowiedź, jutro czeka mnie rozbieranie coinki, a szkoda bo lubię ja trzymać do lutego ech..

    • Extazed 6 stycznia 2012 o 7:55 pm

     Nie ma za co : ) Na alergiach się znam troszki bo sam miałem problem.
     Powrotu do zdrowia życzę.

     • Sully 6 stycznia 2012 o 11:52 pm

      Dziekuję 😉
      Muszę to napisać, zobacz my rozmawiamy o alergi a jakieś głąby, bo inaczej nei mogę ich nazwać stawiają Ci gwiazdki na minus, przecież to jest poprostu dziecinne.

      • Extazed 7 stycznia 2012 o 12:29 pm

       Hahaha rzeczywiście : D Może dlatego, że nie poruszamy tematu apokalipsy? A tak na serio to dyskusja ta w ogóle nie związana jest z tematem bloga – może dlatego nie wiem. Nie zwracam uwagi na te gwiazdki bo przypomina mi to Lubię to! z fb. Nie lubię takich zabaweczek.
       Pozdrawiam, i daj znać jak poczujesz się lepiej : )

    • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 8:18 pm

     @Sully

     (choinka) Ładnie to tak przyrode niszczyć dla głupoty ?
     (która to już jest tak oszabrowana, widze to z okna cały góra oskalpowna z choinek)
     Sory ale to jest głupa tradycja, jak świecznik menora na TALMUDYCZNYM OŁTAżU …

     • Sully 6 stycznia 2012 o 9:30 pm

      nikt Ci nei każe mieć żywej choinki, kup se sztuczną. A o szabrowaniu mówisz z doswiadczenia ? Bo ja kupuje je legalnie 🙂

      • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 11:05 pm

       @sully
       Kupując nawet „legalnie” niszczysz przyrode, rujnujesz ! Teraz takich co kupują „legalnie” jest 100, a tam , jest ich 1000 -tysiące !!!! . Mieszkam w górach i to co widze to wasze „legalnie” to mnie szlak trafia ! To jest złodziejstwo „legalne” i rujnowanie przyrody dla piepszniętej tradycji rzymskiej , bo nawet w bibli nie pisze o choinkach i żeby to robić. Dlatego @sully muszę cie zjeba__bać jak qu___we. Kupujecie (kradniecie ) „legalnie” ale już samie nie wiecie po co to robicie i dlaczego, tak jak niewiecie po co zyjecie wogóle na tej planecie.

       Tak wogóle odsyłam do ciekawego newsa:

       Katastrofa ekologiczna w Beskidach.(Alarm !)-Podbeskidzie/IKEA
       http://grawitacja44.wordpress.com/2010/02/24/katastrofa-ekologiczna-w-beskidach-alarm-podbeskidzie/

       Wy skoorwy__syny za przeproszeniem ja wam dam „LEGALNIE” , łapy poobcinać siekiera, moją i jak innych ludzi przyrode rujnujecie spowodu TRADYCJI ! i to „legalnie” heh jak se to nazwała , niezły typek z tej @sully . Wara precz z lasu . na czasie porobie fotki, i zobaczycie jak są oskalpowane , wycinne góry w których mieszkam , nienawidze i mi przykro ,ale wszystko zniszczycie wy chorzy ludzie bez mózgu ….

       • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 11:22 pm

        @sully

        … i na następny rok już tego nierób, jak i do wszystkich ta mowa jest skierowana !
        Ile to trzeba aby takie drzewo urosło, czym bedą oddychały nastepne pokolenia ? Zreszta jak pod autostrady wycinają – rujnują przyrode na taką skale że szook, tyle wiem że następne pokolenia bedą miały przechlapane, heh jak wogóle zresztą ludzie się bedą rozmnażali, bo podobno coraz mniej dzieci sie rodzi i szkoły likwidują bo niema kto donich chodzic. A tu oglupione społeczeństwo z polotem w ręce TV i pi pi ri pi …. Polska jest punktowana ze wszystkich stron jak tylko można … Niech sie co stanie jakie trzesienie ziemi konkretne, żeby się ludzie opamientali , telewizory powypieszajcie , zkladajcie blogi -gromadźcie cenne informacje, kupcie spreje i piszcie jakieś komunikaty na murach elewacji pustostanów lub cholera wie np. z treścia : Telewizja internetowa na żywo http://www.livestream.com/monitorpolski , lub jakie inne ciekawe adresy waszych blogów , jeżeli wogóle prowadzicie, a sądze że połowa tutaj to pasożyty czekające na nowiny-rewelacje, działajcie ludziska !!! naprawde warto , bo informacja to broń wpywająca na rzyczywistosc fraktalna kwantową, np. wysle kumuś linka , a ten ktoś sie zarazi i ta osoba może mieć wpyw na 1000 osób, samym przykladem jest MONITORPOLSIKI jak i inne projekty tego typu podobne ….

        • Sully 6 stycznia 2012 o 11:38 pm

         jesteś chamem i głupkiem jakzawsze, a jesli nie wiesz gdzie kupuje choinki, bo widocznie w górach o szkółkach leśnych, które sprzedają choinki nie uczono, was tylko uczą jak przeklinać, pluć i obrażać…skąd ja to znam..
         Acha a swoje rozkazy to do rodziny kieruj, może się ciebie posłuchaja a pouczaniem innych się nei zajmuj bo kiepsko ci to wychodzi.

       • Extazed 6 stycznia 2012 o 11:23 pm

        Cóż przykro mi z powodu szkód jakich doznało twoje najbliższe otoczenie. Natomiast w większości drzewka te są zbierane z upraw specjalnie przeznaczonych na ścięcie i tak co roku w koło macieju, więc twoja odpowiedź jest nazbyt impulsywna i co najmniej uszczypliwa

        • Sully 6 stycznia 2012 o 11:42 pm

         Nie zajmujmy się prostakiem. Swoja droga ładne sobie wystawia świadectwo ” muszę cie zjeba..jak qur…” podejrzewam,że niejedna Pani zajmująca się tym procederem jest mądrzejsza od naszegop pseudoekologa..

        • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 1:08 am

         @Extazed
         Każdy by się wciekł, jak z nieogrodzonej posesji w kopleksie leśnym kradli 2.5 metrowe drzewa czy tobie czy @sully, czy każdemu z tego bloga, no ale hulaj hulaj świentą idą , i już jest okazja do zarobku. Mam alergie na straganiarzy którzy „legalnie” handluja i mam dosyć tych obłudnych świąt , które tak naprawde nic nie wnoszą , to jest jedno wielkie 666=kupawać/sprzedawać/lichwa …. i jeszcze w to boga mieszaja …. wykreowanego na swój sposób, bogiem Jezusa nazywają , i spiewaja lulajże Jezuniu, co sobie Jezus mysli to są czyste kpiny z niego, no ale świenta idą i trzeba TE DRZEWKA „legalnie” , ach niech się skonczy ta wygrzana babilonia


         Chodź spalimy Babilon kolejny raz
         Chodź zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi kolejny raz
         Dla tych zrujnowanych, tak zrujnowanych
         Dla nich zrujnowanych, tak zrujnowanych
         Więc chodź zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi kolejny raz

         Ludzie widzą swoje marzenia i aspiracje
         Skruszenie na ich twarzach
         I wszystkie ich ohydne intencje aby zniszczyć
         Ludzką rasą

         I to co wiem, i ja to wiem
         Z muzyką, dlatego zaśpiewamy cały Babilon
         Ta muzyka, dlatego zaśpiewamy cały Babilon
         Ta muzyka, chodź zaśpiewamy cały Babilon

         Chodź zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi kolejny raz
         Chodź zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi kolejny raz
         Dla tych zrujnowanych, tak zrujnowanych
         Dla nich zrujnowanych, tak zrujnowanych
         Więc chodź zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi kolejny raz

         Ty jesteś muzyka, muzyka jest kluczem
         Mów do kogoś, proszę mów do mnie
         Daj głos Rastamana
         Przemawiający do każdego

         Ja to wiem, ja to wiem, ja to wiem
         Ja to wiem
         Zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi, Zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi
         Zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi
         Muzyka Reggae, zaśpiewała Babilon z powierzchni ziemi
         Muzyka Reggae, zaśpiewała Babilon z powierzchni ziemi
         Muzyka Reggae, zaśpiewała Babilon z powierzchni ziemi
         Muzyka Reggae

         ==============================================
         ==============================================
         ===== precz zmojego lasu handlaże babilońscy !! ======
         =============================================
         =============================================

      • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 11:56 pm

       @sully

       Ej no nieobrażaj sie, chciałem tylko „delikatnie” nagłośnic powage tego procederu, a jeżli Cię uraziłem to cie bardzo przepraszam, a niema co komu po kregosłupie skakać, troche cie tutaj użyłem jako królika doświadczalnego (..jako przykład) w moim posstrzeganiu tej sprawy „legalizacji”. Ci co wydają koncesje na wycinke i ci leśniczy i ekologowie są już „dobrze” skorumpowani …. Głowa do góry …

       • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 12:14 am

        jakzawsze > w niezłym chlewie musiałeś sie wychować ze potrafisz tak powiedzieć do kobiety – SZOK

        • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 12:28 am

         @jakis_buk

         Cześc TROLU „bogaczu”, a to nie czasem twoja robota ?

         ” 1234 6 Styczeń 2012 o 3:48 pm
         co za bzdety u ciebie, piszesz debilne teksty i komentują popaprańcy co im sie popitoliło w główkach od natłoku info z neta. Nic nie wiecie tylko pitolicie z tą różnicą, że maruś sobie coś niecoś na tych bzdurach zarobi bo nie ma innego uczciwego źródła utrzymania. Maruś NIC nie robi dla zwykłych ludzi. Jest mitomanem razem ze świrem tadkiem ”

         Czy @jakis_buk to @1234 , a @1234 to @jakis_buk ?
         Póki co baw się dobrze…. i się nie tłumacz … co nie znaczy i ci wmawiam żeś @1234, troluj dalej .. Czym sie teraz pochwalisz i wywyrzszysz ? ( … amalogicznie do twoich ostatnich bazgroł)

        • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 12:38 am

         jakzawsze > wez tabletki i lulu – damski bokserze 😀

        • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 12:47 am

         a ty TROLU ić spać, a jak siedzisz na drugiej półkuli globu to ić na spacer bo słońce świeci , zrób coś pożytecznego, co ty człecze wogułe piszesz ? ….” damski bokserze „, z kad takie u ciebie skojarzenia, bardzo podejrzane …., możesz nam coś wiencej na ten temat powiedzieć ?
         … a zresztą lepiej niemów bo to żenada, pochwal się czymś madrym, wnieś tutaj coś ciekawego TROLU …. bo narazie to trolujesz i wałkujesz … jakzawsze poprostu 🙂

       • Agata 7 stycznia 2012 o 5:07 pm

        jaki Zbuk, extased, Sully to jedna druzyna
        podobno AA

      • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 12:38 am

       @sully 🙂

       ” muszę cie zjeba..jak qur…” – Hej to tylko taka przenośnia, jak aktorzy w teatrze grają aby wywołac wrażenie na publice-czytelnikach , lub na filmach , w tej grze słownej w całej tej sprawie „legalizacji”. A rzeczywistosci to cie tam jakoś negatywnie absolutnie niewidze, to tylko pusta gra słowna która nic nieznaczy. No chyba rozumisz mnie i nie musze tłumaczyć i znów się zapętlac …. a ty sobie to wziełas słoneczko do serca, no przestań , przepraszam … za ostro poleciałem z tekstem …

       • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 1:02 am

        jakzawsze > już sie chwale – ja pisze idź a ty „ić” – ja pisze więcej a ty „wiencej” – ja pisze skąd a ty „z kąd”

        „wienc” jak chcesz to moge Cię troche polskiego nauczyć 😀

        • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 1:28 am

         gramatyka jest dla „lalusiuw” ktorym rodzice sposnsorują uniwerki luminackie wykształcenie tak ZWANA KULTURA , a ja jestem prosty człowiek, samouk, w stosunku do ciebie kształciuchu @jakis_buku, i tak sie to zmieni kiedyś , gramatyka ta obecnie byla kiedyś potrzebna kiedy JĘZYK POLSKI był bardziej rozbudowany …

         jak mówi na głos słowo : który
         a teraz nagłos mowimy to samo słowo : ktury
         w innym zapisie gramatycznym…
         Czy słychać przez narząd słuchu (ucho) róznice dzwiękową ?

         ===== NIE ! ======== i wieć to zlewam bo mi to do niczczego potrzebne, ale ta nauka gramatyki jest przeznaczona dla kształconych debili, którzy się sprzedali KORPORACJI, krórzy chcą robić „KARIERE” . @Jakis_buki dla jakiej ty wogule agencji pracujesz ? w TVP ? Gazeta wyborcza (gówno) ?

         Zreszta co ja tam sie tłomacze ten filmik to wyjaśnia kim jestem i co prezentuję _ENJOJ
         @Jakis_buku ty żejesz w kulturowej ilizji-obudz sie czlowieku _obadaj to >>

        • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 2:44 am

         jakzawsze > „luminackie wykształcenie tak ZWANA KULTURA” o czym ty tu człowieku beredzisz ? chcesz zbawić świat a wlasnego jezyka sie nie nauczyłeś ? dziwisz sie że nie masz pracy ? skoro ty nawet pisać po polsku nie potrafisz ? co 4 klasy skończyłeś ? samochodem też pewnie bez prawka jeźdisz 🙂

         Naogladałeś sie filmików na YT – i uważasz sie za pępek świata który wie wszystko ?
         ostatnio co drugi wpis na blogu to twój – wiec kto tu jest TROLEM ? – za nauke jakiegoś zawodu i ortografie sie weź wiejski głupku , a jak sie nauczysz pisać to wroć !!!

         jezeli nie masz ochoty sie uczyć to nawal sie amfą czy jakimś innym gównem jak Mc Kenna – może zobaczysz ze świat jest kolorowy 😀 a nie czarny jak po tej twojej ARIZONIE 😀

         Zacznij więc nauke od siebie – a jak już coś bedziesz umiał to ucz innych – a narazie zapamiętaj sobie „raz na jutro” że w Twoim przypadku „milczenie jest zlotem” 😀

         PS. Mc Kenna zmarł w wieku 55 lat wyglądając jak 80-cio latek – więc to raczej kiepski przykład do naśladowania

        • sebecx 7 stycznia 2012 o 9:51 am

         ..ARIZONE @Bąku to Ja wstawiłem… ale udowadniasz właśnie swoje, prostactwo, tępotę oraz brak empatii.. no i cóż: „bedziesz”, „jeźdisz”, „beredzisz”…

         CYTAT Z CIEBIE „za nauke jakiegoś zawodu i ortografie sie weź wiejski głupku , a jak sie nauczysz pisać to wroć !!!”… i „„wienc” jak chcesz to moge Cię troche polskiego nauczyć”…. w tym przypadku @Zbąka proponuję: po CHOLEWACH go poznacie… hehehe…

 29. rafzen 6 stycznia 2012 o 7:08 pm

  SATANIŚCI W KOŚCIELE.
  http://rafzen.wordpress.com/2012/01/06/satanisci-w-kosciele/

  • jakzawsze 6 stycznia 2012 o 7:32 pm

   Panie Rafale wszystko jest przesiąknięte masoneria …i nie tylko ale inne ruchy. Bardzo dobrze że tacy jak pan obnażają demagogiczne machlojki jaszczurów. To wszystko zmierza do armagedonu prostą pochylnią w dół. Głowa do góry !!! Zapnijmy pasy bo ostra jazda sie zaczyna.

   Mateusz 24:24
   Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.

   ========================
   Niech się pan nie przejmuje. Niech pan niesłucha obelg , jak pana obrażają to sa idioci , którzy podali już ręke djabłu (jaszczura-reptylianie) za MAMONE. Na nich będzie wykonany wyrok gniewu bożego…, na satanistycznych niegodziwcach …. na 100 procent, coś sioe dzieje na świecie , zadużo zawirowań, wszystko się kotłuje, hehh a dopiero się bedzie kotłowało ….

   • rafzen 7 stycznia 2012 o 11:01 am

    Zdziwiłem się iż tylko raz pośrednio zarzucono mnie brak wiary. Ci co wierzą w duchownych zalecam zmianę.

 30. FAKIR 6 stycznia 2012 o 7:56 pm

  a to dobre 🙂

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/46982,dlug-deficyt-pierdu-pierdu

  • hjk 7 stycznia 2012 o 5:52 am

   „w jaki sposób spłacić jakiekolwiek zadłużenie, jeśli brakuje ponad połowy pieniędzy, nie stosując dotąd niestosowanych metod?”

   Odp: Nie zadłużać się.
   To stary numer banskterów – najpierw mamią łatwymi pożyczkami, a potem dokręcają śrubę, zeby wycisnąć ile się da.
   Trzeba zastosować niestosowaną metodę, mianowicie taką, ze bank centralny wykupuje dług rządowy i foruje się zakaz konstytucyjny zadłużania się rządu. jak ktos che, moze sie sam zadłużyć.

   W twoim rozumowaniu i podobnych ludzi jest jeden błąd, który trzeba podkreślać i pietnować: mianowicie przeliczanie długu RZADU na OBYWATELA, co jest nieuprawnionym hochsztaplerstwem i chutzpą. Bo przecież nikt z nas nie podpisywał papierów kredytowych, wiec dlaczego je mamy spłacać? Jak kowalski zaciągnął dług na mieszkanie, to dlaczego ma go spłacać wiśniewski? Żeby bankster odzyskał pieniądze?
   A jak rząd zaciągał dług to niech teraz spłaca, ale nie naszymi pieniedzmi ani naszym majatkiem narodowym.

   Koniec okradania ludzi przez banksterów korumpujących rządy.

   • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 7:24 am

    hjk – niby masz racje tylko ktorzy rząd sam ukreci na siebie bata ? żaden – co myślisz że sami ustanowia prawo ktore bedzie moglo ich ukarać ? utopia
    podam ci przykład z zycia bo mój ojciec był przez 8 lat radnym w gminie
    – obejmujac urząd masz długi po poprzednikach – z czegos trzeba je spałcac – masz budżet i masz ile dostaniesz i ile trzba wydać – jak brakuje trzeba albo podnieśc opłaty, podatki itp albo pożyczać – opozycja zawsze mówi żadnych podwyżek – no to pozyczasz i kólko sie zamyka, oczywiscie mozesz okroić wydatki i narobisz sobie wrogow 🙂 albo zrezygnować z inwestycji – to powiedzą że nic nie robisz 🙂 jakbys nie robił zawsze źle, moj ojciec człek poczciwy i pracowity – zrezygnował z nastepnych wyborow choć dostał by sie bez problemu bo ma szacunek wśród ludzi i namawiali go by nie rezygnował – miał dość i nie startował w wyborach -a jedyne czego sie na tej polityce dorobił – to zszarpane nerwy – nieważne że w tym czasie wybudowali piekną sale gimnastyczną dla gimanzjum , wyremontowali szkoły itp powstalo kilometry wodociagów i gazu, w miasteczku nowe chodniki itp – bajka – ale zawsze znajdzie sie grupa niezadowolonych która wierci dziure w brzuchu i chce tego i tamtego za darmoche- wszystkim nigdy nie dogodzisz.

    Opozycja grzmi że nie wykorzystujemy dotacji z UE- ok – tylko żeby z nich skorzystać trzeba mieć najpierw kase – tak w gminie jaki wyżej -wiec sie bierze kredyty – potem dostaje sie dotacje z UE i inwestycja jest za pól darmo – wiec albo bierzesz kredyt i masz cos za pół darmo albo nie bierzesz i nie masz nic

    jak na dole tak na górze – nieważne że za PIS powstały 3 kilometry autostrad a za PO 1000 🙂 – rząd nic nie robi – ja tam ani za tym ani za tym – ale w polsce jaesze ludzie w pryczepach kampingowych nie mieszkaja 😀 wiem, zdłużenie jest duże – tylko że każdy kij ma 2 końce – biorac kredyt na inwestycje dajesz ludziom prace, napedzasz rozwój – bo pieniadze jako takie same nic nie zrobią, te pieniądze dają prace ludziom, nie ma kasy w obrocie nie ma pracy, nie ma pracy nie ma dochodów z podatków, nie ma kasy w budżecie to sie ogranicza inwestycje i nie ma pracy itd i kólko sie zamyka.
    choć pisze o kredytach że są dobre – to osobiście uważam ze banksterzy to złodzieje i lichwa ze wzgledu na wysokośc oprocentowania – podobno jest kryzys – a czytając wyniki banków okazuje sie że są ogromne – z tym trzeba walczyć – ale jak ? nie mam zielonego pojecia, a wy macie ?
    osobiście nie daje im zarobić bo nie mam żadnych kredytów 🙂

    a tak ogólnie ja tam jestem optymistą 😀 zyje w Polsce już prawie 50 lat i przynajmniej w mojej okolicy widze jak sie to wszystko zmieniło na lepsze i ładniejsze – piekne drogi, masa nowych domów, tysiące nowych firm powstalych przez ostatnie 20 lat – wiec może spróbujcie spojrzec bardziej optymistycznie na to co sie w Polsce zmieniło na lepsze – bo moim zdaniem zmieniło sie bardzo dużo. Komuna miał swoje plusy i minusy -ale to już nie wróci, i możemy tylko o tym pogadać jak o zeszłorocznym sniegu , żyjemy tu i teraz i albo ktoś sie potrafi w tym haosie znaleźć albo klepie biede, za komuny bylo to samo albo podobnie – tylko że wtedy każdy leser miał prace – a dziś juz nie – uważam że to sprawiedliwe 😀 chcesz coś mieć to musisz zpierda… dzień po dniu godzina po godzinie – to tylko żydom manna leciała z nieba przez 40 lat – i tak byli niezadwowleni 😀
    mój śp. tesć za komuny byl komunistą – po rewolucji jej zagorazałym przeciwnikiem – całe życie grał w totka – wszedzie wietrzył spisek i wszyscy go okradali – no cuz umarł jako biedak – nigdy sie ze mna nie zgadzał 😀 sfinansowałem mu nagrobek 😀

    • sebecx 7 stycznia 2012 o 9:23 am

     ..hahahaha… a co ciebie ta bieda tak prześladuje?.. hahaha.. …”sfinansowałem mu nagrobek” …hehe.. i co dowartościowałeś się już odpowiednio…. hehe… @buczku ..hehe.. ja już stamtąd dawno wróciłem… 🙂

 31. Extazed 6 stycznia 2012 o 7:59 pm

  Taka mnie refleksja naszła. Tak sobie tutaj rozmawiamy co sie dzieje i co się wydarzyć może, ale wszystko rozpatrujemy w czarnych barwach. Potrzeba nam więcej optymizmu i trzeba zacząć działać na tyle ile może każdy. Kto zrobił ostatnio coś dobrego dla kogoś? Niby błachostka, ale jak mówiłem wcześniej, należy działać lokalnie.

 32. Wladek93 6 stycznia 2012 o 8:22 pm

  Zgadzam się z Extazed! 🙂

 33. PokójWam 6 stycznia 2012 o 8:33 pm

  Od KoRn do Jezusa

 34. ALFA 6 stycznia 2012 o 8:43 pm

  MOŻE KTOŚ W SKRÓCIE OPISAĆ

  • rabarbarek 6 stycznia 2012 o 9:19 pm

   Alfa , otworzylo sie tej ksiezniczce trzecie oko i rozmawiala [ komunikowala sie] z UFO. Pod konie roku 2012 nie bedzie pradu. 3 dni . Kompletna ciemnosc , nie bedzie gwiazd , slonca…
   Norwegia , Australia, Holland , Szwajcaria , rzady te beda chcialy uciec z Ziemii lub zejda do podziemnych baz , ale niewiele im to pomoze. Musimy oczyscic nasze serca i nasze cialo , aby … czy chcesz wiecej czy wystarczy?????

   • ALFA 6 stycznia 2012 o 9:27 pm

    @rabarbarek wielkie dzięki.

    • FAKIR 6 stycznia 2012 o 9:57 pm

     z całym szacunkiem, ale chyba jej się to oko w pupie otworzyło, bo zalewać świat takimi bredniami, to jak szambo

   • Ania 6 stycznia 2012 o 9:57 pm

    Dawaj dalej !

    • rabarbarek 6 stycznia 2012 o 10:25 pm

     Aniu , oszczedz mi tej katorgi , bo naprawde ktos uwierzy , ze ja w to wierze i dostane bana…
     Zgadzam sie z Fakirem .

     Jesli bardzo chcesz wiedziec co bylo dalej to tylko ci powiem , ze ta pani opowiada o swojej reinkarnacji , o tym jak dlugo zyje na swiecie w roznych wcieleniach i dzieki temu klapki jej sie w glowie otwieraja i moze mowic roznymi jezykami , ktorych sie nie uczyla. Zaprasza tez na konferencje , ktora dotyczyc bedzie podobnych tematow. Miodzio!

     • Peryskop 6 stycznia 2012 o 11:37 pm

      A na moje oko te Rockefelery i Mubaraki w czołówce to są fejki z kafejki.

      • rabarbarek 7 stycznia 2012 o 1:20 am

       To trzecie ????

       A ta ksiezniczka to nie „fejka”? Ciekawe czy zna Fulforda? Trzecie oko i szesc zmyslow to juz cos.

       Tu strona ksiezniczki na facebook. Dziwna jakas

       http://www.facebook.com/pages/Princess-Kaoru-Nakamaru-of-Japan/125768390816998?sk=photos

       • hjk 7 stycznia 2012 o 6:26 am

        co do tych ciemnosci to podobno już tak lokalnie bywało w niektórych miastach, co ciekawe, ze nawet świece nie rozpraszały mroku podobno…
        znalazłem na jednym z blogów… podobno sa zapisy historyczne w kronikach miast…

        • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 7:32 am

         hjk – no miej troche dystans do rewelacji na blogach – bo niedługo uwierzysz ze elvis żyje 😀

       • Peryskop 7 stycznia 2012 o 4:56 pm

        @Rabarbarek – nawet nie musiałem otwierać swojego trzeciego oka!

        Nie tylko ja dostrzegłem fejki (z Saddamem i Kaddafim włącznie), bo w wersji vimeo została tylko fejkowa „princessa”, która zamiast tiary ma we włosach okulary – szkoda że bez trzeciego szkła !

        W wersji vimeo z kolei doczepiono jej refleksyjno-njuejdżowy ogon…

        Dlaczego „fejka” przemilczała podziemne schrony pobudowane w USA, Rosji i w Anglii ?

        Jeśli japońska to czy „fejka” nie powinna kilku zdań nam powiedzieć co się stało w Fukushima i jakie są prognozy wobec tamtego zagożenia ?

        No a teraz musimy czekać aż do 22 grudnia na olśnienie brakiem złocistego światła !

  • TajemniczyPan 7 stycznia 2012 o 5:59 am

   Przepowiednie Księżnej Japonii na rok 2012 [PL]

   Z POLSKIMI NAPISAMI!!!

   • TajemniczyPan 7 stycznia 2012 o 11:06 am

    MIRROR na vimeo:

    • iHe 8 stycznia 2012 o 12:23 am

     Musze przyznać,że mnie bardzo zainteresowała jej wypowiedź o szkodliwości aluminium.
     Interesujące ,że pod pretekstem globalnego ocipienia wywala nam się na głowy tony tego alzheimero gennego pierwiastka.

     Tacy napruci aluminium będziemy jak chodząca antena,ktoś włączy jakieś pole i staniemy się bezwiednie jego częścią,a może właśnie cały bajer w braku tego pola?

     Gdzieś czytałem ,że jesteśmy niewolnikami pewnych częstotliwości(Uspieński?)

     Nazwa prisonplanet to nie jest przenośnia.To jak najbardziej stan faktyczny coraz lepiej widoczny w decyzjach podejmowanych przez strażników i ich kapo.

 35. Sully 6 stycznia 2012 o 9:28 pm

  rabarbarek, jedno pytanie: Czy Ty w to wierzysz?

  • rabarbarek 6 stycznia 2012 o 9:51 pm

   Sully , ja tylko spelnilam prosbe Alfy. Odpowiedzia jest zastoj w tlumaczeniu , znak zapytania i moje ciezkie westchnienie [ ktorego juz nie bylo slychac…] Ciekawe , ze sa ludzie , ktorzy w to wierza , a nawet wiecej , ze takie rzeczy opowiadaja ….

 36. rabarbarek 6 stycznia 2012 o 9:32 pm

  Czy M. Jacksona zabili Iluminaci czy inna banda nie jest juz dzisiaj takie istotne. Chcialam zwrocic uwage na pewne teksty , ktore po nim zostaly , a niektore z nich byly mocno osadzone w naszej dzisiejszej rzeczywistosci. Byc moze chcial nam cos powiedziec , ale my nie za bardzo chcielismy go sluchac. Zreszta mysle , ze MJ probowal otwierac oczy mlodemu pokoleniu , do ktorego latwiej dotrzec przez muzyke niz niezalezne media.

  Piosenka ” Oni sie o nas nie martwia ” [ czyli krotko mowiac Oni maja nas w …] spiewal , ze bijac i zniewazajac , ciagajac po sadach nie zabija go , nie odbiora mu dumy [ i pewnie mial na mysli nie tylko siebie , ale obecne pokolenie] Ciekawa piosenka i tlo. [ teledysk]

  • ALFA 6 stycznia 2012 o 9:46 pm

   @rabarbarek Michael Jackson nigdy nie sprzedał swojej duszy za luksusowe życie.

   • rabarbarek 6 stycznia 2012 o 10:12 pm

    Wiesz Alfa wrzucilam MJ , bo przypomniala mi sie ta piosenka , kiedy czytalam dzisiejsze wiadomosci [ niektore kilkudniowe] . Co ta banda wyrabia to sie w glowie nie miesci. Pewne rzeczy musimy wiedziec i puszczac je w obieg , bo prawdy w msm tyle , co kot naplakal. [ i to doslownie tyle co w tym powiedzonku] Dobrze , ze wrzucasz informacje o zdrowiu , bo pewnie wczesniej czy pozniej przydadza nam sie.

    A teraz wiadomosc. Prezydent Obama sprezentowal Amerykanom [ choc nie tylko , bo przeciez nasionka rusza w swiat] na Nowy Rok , nowe odmiany kukurzydzy i soji. Sa to oczywiscie odmiany GMO i to najgorszego rodzaju. Na swojej stronie Departament Rolnictwa otworzyl specjalna konsultacyjna strone , na ktorej kazdy mogl wyrazic swoja opinie co sadzi o nowych odmianach ” roslinek” genetycznych. Uwaga ,, 45 000 glosow krytycznych , przeciwko , za bylo 23 glosow [ chyba ciotki i dzieci monsantowcow] . Pomimo tak miazdzacej krytyki , Obama podpisal dokumenty , majac opinie publiczna w powazaniu. To po ch….. e bylo zbieranie opinii?
    Zeby bylo smieszniej , to jedna z tych odmian nazywa sie 2,4 -D corn i jest odporna na
    herbicyd 2,4 – D , ktory byl skladnikiem broni uzywanej w Wietnamie do niszczenia pol i lasow. { Agent Orange}

    Naukowcy w tym wypadku maja wiele watpliwosci i isnieje duze prawdopodobienstwo , ze bedziemy mieli odmiane rakotworcza ” bez dwoch zdan” . Smacznego!!!

    http://www.cornucopia.org/2011/12/action-alert-say-no-to-dow-chemicals-ge-corn-petition/

    • ALFA 6 stycznia 2012 o 10:32 pm

     rabarbarek i tak będą robić z nami co będą chcieli dopóki nie ruszymy tyłka .Ale jak chcesz przekazać wiadomość co się dzieje to człowieka ignorują.Patrzą na ciebie jak na psychola.A z młodymi to szkoda gadać totalnie wyprane mózgi ,a to od nich zależy jakie będzie życie na ziemi.
     Ale jak sobie pościelą tak się wyśpią.

     • mi461 6 stycznia 2012 o 11:48 pm

      macie racje kobietki , nikt nie wierzy az sie nie przekona na wlasnej skorze, tylko wtedy juz bedzie za pozno. Moze dlatego dali nam tyle roznych dezinformacji zeby dokladnie zamieszac ludziom w glowach.
      Odnosnie mlodych, to powiem ze sa mlodzi ludzie po 18.19 lat ktorzy juz duzo wiedza (wiem z doswiadczenia) sama podawalam materialy i ZAINTERESOWALI sie problemem, moze jeszcze nie jest za pozno.
      OBY

      • hjk 7 stycznia 2012 o 1:57 pm

       Młodzież polska coraz głupsza
       http://www.youtube.com/watch?v=dy0oj-700DQ

    • Joanna 7 stycznia 2012 o 9:44 am

     Kiedyś przeczytałam w internecie, aby nie kupować produktów z oznaczeniami (nazwa albo producent) o czerwonym kolorze, lub najczęściej na czerwonym tle-znak STOP dla wtajemniczonych. Robiłyśmy z mamą sałatki jarzynowe na święta, miała dwie puszki kukurydzy-jedna z Kwidzynia, droga jakiejś nowej firmy, nazwy nie pamiętam ale na literę „D” i w elipsie na czerwonym tle. ta pierwsza była wyrażnie słodka i żółta, druga bladożółta o niezdecydowanym smaku.
     W marketach pojawiły się produkty firmy Vertus-zauważyłam, że wszystkie mają krzyczące czerwone oznakowania.

     • sebecx 7 stycznia 2012 o 10:01 am

      ..ja w lidlu kupiłem pomidory i miały kiełki w środku.. po prostu wykiełkowały w nich nasiona.. jak rzeżucha…

    • iHe 7 stycznia 2012 o 1:58 pm

     To bardzo zła wiadomość,bo może oznaczać,że chcą się rozprawić z ewentualną partyzantką bronią chemiczną.A zbieranie tych wiadomości to faktycznie śmiech na sali.
     Kiedyś pucz banksterski upadł bez jednego wystrzału, ale też i bez 1ego osądzonego
     (jak w Polsce)
     Hmm tym razem są tak aroganccy,że aż dziw bierze.Pewnie ugoda nie wchodzi w rachubę.
     Czyżby w tym kraju już nie rządzili ludzie, tylko opętani szaleńcy?

     Wydaje się ,że na dłuższą mete są szykowani do pokojowej interwencji..”ONZu” za zbrodnie na własnej ludności.Ale to bardzo wybiegam w przyszłość.

     agent orange victims

     Pokojowy joblista nie zawodzi..
     Widze,że nie tylko amunicje powinni amerykanie kupić..

     Czy to nie naziści z USA szukali broni masowego rażenia

  • Roma 6 stycznia 2012 o 10:31 pm

   @ rabarbarek
   moja córka to fanka M Jaksona i zainteresowała mnie jego tekstami.
   On był wizjonerem, jego teksty są głębokie, nawołuje do dbania o Ziemię jako planetę,
   martwił się on to samo, co my wszyscy tutaj.
   Warto zobaczyć filmik, http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/4908917-m-jackson-i-iluminati
   jest tylko po angiellsku, ale jest to dosyć łatwy angielski
   Jackson wiedział kto rządzi przemysłem muzycznym i się tych ludzi obawiał
   zobaczcie na OKO typowy symbol Illuminati, które jest na ścianie w jednej ze scen teledysku
   a w tym samym czasie Jckson śpiewa słowa:
   You can trill me …… You will never kill me
   sądzę, że on sobie nie zdawał sprawy do jakiego stopnia ci ludzie manipulowali tym
   czym mogli czyli wygląd okładki, scenografia teledysku

   • Roma 6 stycznia 2012 o 10:38 pm

    Illuminati, killed Michael Jackson MUST SEE SERIOUSLY part2

    • rabarbarek 6 stycznia 2012 o 10:57 pm

     Roma , dzieki. Zwroccie uwage , jak w rozmowie z dziennikarzem na poczatku , MJ mowi ” I ‚ m done” , jestem skonczony. Dalej na spotkaniu z mlodymi , mowi o manipulacji w mediach , prosi ich aby po zakonczeniu spotkania nie zapomnieli co im powiedzial i aby uzywali mozgow patrzac na rzeczywistosc, bo dzisiejszy swiat nie jest swiatem , ktory ogladamy na ekranach tv.

     • Sully 6 stycznia 2012 o 11:46 pm

      wiesz co rabarbarek, szkoda że za życia był tak wyśmiewany, poniżany i zastraszany….i oskarżany, że za bardzo lubi dzieci.

 37. theaspartam 6 stycznia 2012 o 10:05 pm

  Tu jest z napisami Michael Jackson-(NWO-prison version)- http://www.youtube.com/watch?v=6K940yi_D0o

 38. theaspartam 6 stycznia 2012 o 10:39 pm

  Cele illuminatów zostały zrealizowane w 90% [PL]- http://www.youtube.com/watch?v=1MtzDms_8xQ

 39. jakzawsze 6 stycznia 2012 o 10:40 pm

  „Majkel Dżekson” swoją drogą, a pomyślcie ilu w Polsce dziennikarzy zamordowano którzy wąchali sprawy smoleńska, lub inne kryminalne sprawy. A ostanio Leper … W Polsce działa kryminalna mafia bezprecedensowo związana z brudnym belwederem, to jest kartel zabetonowany (po-pis-sld-psl-palidebil z K300). Na wolności są kryminaliści jak 2sk i komor, którzy otwarcie reprezentują interesy kryminalistów z UNI i USraela. Zreszta to już wiadomo i to nie nowośc, że ludzie ich tam tolerują pod tą Warszawą to się dziwie, hmmm ciekawie sie zapowiada nastepne 11.11.2012 … Zreszta jak to już myśle o tym to głowa boli i wogóle…. Tu sie w Polsce dopiero rewolucja szykuje, i te całe prowokacje, makabra. To jest nie dopomyślenia że normalni obywatele rodacy są tak dymani przez tą bande. Te kibole jak by wpadło jakieś 3 tyś naraz na belweder to by zrobiły z nimi porządek, ale co jak kryminaliści mają za swoimi plecami mafie z brukseli i nato i Usraele …. Boże zagrzmij, bo ludzie śpią … postwa ich na nogi …

  • rabarbarek 7 stycznia 2012 o 1:22 am

   jakczesto , masz racje. Pobudkaaaaaaa!!!!

   • iHe 7 stycznia 2012 o 1:23 pm

    Sporo ludzi niestety zdają sobie z tego sprawę,dobrze wiedzą ,że muszą udawać,za długa historia okupacji,żeby zapomnieć jak przyjaciele władz okupacyjnych się załatwiali z rdzennymi mieszkańcami.
    Poza tym zmieniające się kolory okupanta przybierające już nawet kolor tęczy nie zmieniały za bardzo samego charakteru okupacji.

    Ale moment przesilenia nadchodzi.Nie możemy go przespać.
    Niestety to miejsce w środku EUropy ma to do siebie,że tu ujawnia się sprzężenie zwrotne ujemne do wszystkich idei światowego satanowa,czy chcemy tego czy nie.

    Dlatego sataNoWo stara się tu nas przeprogramować dodatnio.
    Można powiedzieć ,że niestety mają w tej materii pewne sukcesy,przy ogromie nakładów na tą „szlachetną” działalność szczególnie przez merdia i entertaintment szeroko nierozumiany.

    Dlaczego Polska tak „dobrze przechodzi „kryzys?
    Bo tu był odzawsze;)
    Oczywiście pytanie czemu,nie nastręcza trudności.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Sprz%C4%99%C5%BCenie_zwrotne

 40. gozdek 6 stycznia 2012 o 11:47 pm

  • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 12:16 am

   @gozdek

   Joanna Rajska i Jacek Czapiewski znów bedą wkręcali śruby o turokach i wyciągali forse od ludzi (80 zł !! ). To dopiero manipulacja i ten Mikołaj Rozbicki, sektą mi to pachnie. Turoki niem przekazują informacje z kosmosu, bardzo dobrze że ktoś nagrał ich potajemnie i zdemaskował .. skandal, to trzeba nagłasniać.

   Znów organizują jakieś spotaknie i ogłupiają ludzi pod parasolem walki z NWO i jakiś tam rewelacji domniemanych. Zresztą sami zobaczcie http://czasprzebudzenia.files.wordpress.com/2012/01/ogloszenie-do-4wymiaru.jpg

   To już mądrze gada jej córka Monika Rajska , ta blądyna, ale jej stara to już papla głupoty aż wstyd ….

 41. marek 6 stycznia 2012 o 11:50 pm

  UFO nad Taipei (Nowy Rok 2012)

  • Kamil 7 stycznia 2012 o 8:54 am

   Nad moim domem przelatywalo ostatnio podobne………
   Tylko nieco bliżej niż na filmiku.

   • iHe 7 stycznia 2012 o 12:46 pm

    Może ktoś się wybrał na przejażdżkę testową korzystając z fajerwerkowego kamuflażu.
    Pewnie ufoki marzą o oglądaniu fajerwerków;)
    A ta wieżyczka to jakaś taka zgrabna w stylu neotolkienowskim.
    Ciekawe,czy w planach jest jej wyburzanie i jaką metodą..

 42. Kruk 7 stycznia 2012 o 12:39 am

  Armagedon pewnie nastąpi, bo zbyt wiele osób pragnie zmiany i oczyszczenia. Jednak najczęściej pragniemy oczyszczać innych – kraje, narody, organizacje lub osoby, nie widząc w sobie żadnej skazy ani tym bardziej belki w oku. Dlatego, kiedy już rozpocznie się piekło na Ziemi, raptem okaże się ile zła jest w nas samych. Łatwo jest ferować wyroki i być nieskalanym, siedząc przed kompem, popijając herbatę z cytryną, Gorzej będzie kiedy zabraknie prądu i zaopatrzenia w sklepach. Jezus powiedział abyśmy kochali nieprzyjaciół, bo nasi oponenci uczą nas tego czego ani przyjaciel ani nikt z rodziny nigdy nam nie zdradzi – ile zła jest w nas samych. Czy nie ma innej drogi poza cierpieniem aby się tego dowiedzieć? Jeżeli jednak ma przyjść to co nieuniknione, to życzyłbym sobie abyśmy dobrze odrobili lekcję – abyśmy uważnie patrzyli na swoje ręce i myśli bo nigdy nie jest zbyt późno na poznanie prawdy a wiadomo że to prawda nas wyzwoli.

 43. marek 7 stycznia 2012 o 12:46 am

  Chiny odmawiają płacenia za emisję CO2 w UE

  Opublikowano: 06.01.2012 | Kategorie: Ekologia, Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/ekologia/chinskie-linie-lotnicze-nie-zaplaca-za-emisje-co2/
  Największe linie lotnicze w Chinach poinformowały, że nie będą płacić za unijne pozwolenia na emisję CO2 w Europie – donosi BBC News.(…)

  • hjk 7 stycznia 2012 o 2:03 pm

   powinny powiedziec, zeby europa płaciła im za emisje samolotów na ich terenie 🙂

 44. marek 7 stycznia 2012 o 12:51 am

  Zabawy z ogniem, czyli UFO a broń jądrowa

  Opublikowano: 06.01.2012 | Kategorie: Ezoteryka i paranauka, Publicystyka
  http://wolnemedia.net/ezoteryka/zabawy-z-ogniem-czyli-ufo-a-bron-jadrowa/
  Robert L. Hastings, długoletni badacz zjawiska UFO i autor głośnej książki „UFOs and Nukes” ujawnia szczegóły obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających nad placówkami z bronią jądrową, a także tego, jak do tego problemu podchodzi się od strony oficjalnej – rządowo-wojskowo-naukowej. O inteligencji stojącej za zjawiskiem UFO Hastings mówi: „Z dużą pewnością mogę jednak stwierdzić, że niektóre z tych istot najwyraźniej monitorują atomowy wyścig zbrojeń i robią to od jego zarania, tj. II wojny światowej…”(…)

  • KrisT 7 stycznia 2012 o 1:33 am

   marek nie pisz tu o takich sprawach bo zaraz dostaniesz bana albo wysmiany iz to nie obcy tylko demony! jesli chcesz pogadac nt ufo, nol’i to wejdz na inne blogi tam cie nikt nie wysmieje jak tu.
   Tutaj (blog) niema ufoli są tylko anioły i demony… a kto sie nie zdadza z ta opinią się nie zna i jest trollem…. ewentualnie dostaniesz linka do strony gdzie cię naprostują…..
   pzdr. tematy ufologiczne zostaw sobie na inne blogi, obeznane w tej tematyce taka moja dobra rada od stale banowanego bywalca tego bloga…. kto nie z nimi ten przeciwko nim..

   • hjk 7 stycznia 2012 o 2:11 pm

    Ale nikt nie neguje FENOMENU (czyli zjawiska) UFO, bo wiele osób naocznie to obserwowało, tylko negujemy INTERPRETACJE „kosmiczną” – nie ma żadnych kosmitów, tylko jak powiedziano demony albo tajna technika wojskowa z poczatkami juz w l. 30 tych i 40 tych rozwijana przez Niemców w czasie IIw. swiat. Nieco bardziej „odjechana” interpretacja również do pewnego stopnia akceptowalna to taka, ze mamy do czynienia z przedstawicielami rasy ludzkiej, jednak z poprzednich cywilizacji, które na ziemi wyginęły, ale przedstawiciele mogli uciec w kosmos przed kataklizmem…

    Bo nie jest powiedziane, ze tylko nasza cywilizacja mogła osiągnać taki poziom naukowo – techniczny, byc moze pred nami juz jakieś istniały, tym bardziej, ze jak twierdza, ziemia ma 4 mld lat, a rodzaj ludzki z kilkaset tysiecy lat…

    • hjk 7 stycznia 2012 o 2:12 pm

     Przykłądem domniemanej zaginionej cywilizacji są opowieści o Atlantydzie, utrwalone juz w pismach Platona…

    • KrisT 7 stycznia 2012 o 4:13 pm

     a nie pisałem!!!! demony!!!! wez poczytaj człowieku starowedyjskie pisma, ta twoja tajna technika wojskowa jest widywana od tysiącleci. A dowodów na istnienie „latajacych bogów z gwiazd” jest całe mnóstwo…
     tak trudno przyjąc iz we wszechswiecie istnieje inteligentne zycie? trudno jak się jest zatwardziałym katolikiem, nie wierzę bo w bibili nie o tym nie pisze… a g… prawda ! opisów jest bez liku np cudowne zmartwychstanie Jezusa…. Dwaj aniołowie ubrani na biało w swietliste stroje ,wyniesli na barkach Jezusa i udali sie w gwiazdy na promieniu światła….. tak to niewygodny zapis!

  • KrisT 7 stycznia 2012 o 1:36 am

   a ponadto to o czym piszesz było juz opisywane w ksiązkach (kilku autorów) ładnych kilka lat temu, ameryki nie odkryli…

  • Peryskop 7 stycznia 2012 o 2:55 am

   @marek, chyba jesteś tu nowy?

   Monitor to dość poważny blog pod względem zdrowego dystansu wobec ufo-objawień.
   Wrzuć te rewelacje na onety, tam się z tego ucieszą.

   • jakis_buk 7 stycznia 2012 o 5:13 am

    Peryskop > a ja sie wcale markowi nie dziwie, że wkleił coś takieg- przecież jak czyta ten blog to wie ile tu jest objawień jak nie maryjnych to zenobiuszowych , fakirowych, jakzawszowych, harpoowych, chemitralowych, mgłowo-brzozowo-helowych, o zydo-maso-iluminackich juz nie wspomnę 🙂 – blog jest poważny – fakt jak cmentarz 😀 – ale tylko dlatego ze znaleźć tu kogoś zadowolonego i potrafiacego sie uśmiechnąć to cud 😀 a jak wiadomo na cmentarzu śmiać sie nie wypada 😀
    „zdrowy dystans” ? a kto tu ma zrowy dystans do czegokolwiek o czym tu sie piszecie ? chyba navayo i ja 😀 – bo reszta ślepo wierzy w prawie każdą bzdure którą tu wyczyta i dostaje orgazmu jak mu ktoś gwiazdkę postawi – hehehhe – kiedy wy ludzie dorośniecie 🙂

    pozdrwiam i z niecierpliwością czekam na klejne objawienia typu el hiero, wybuch w metrze, napad rosii na usa, nowych zdjęć reptilian, itp 😀

    • rmld77 7 stycznia 2012 o 9:14 am

     jakis_buk, nie jesteś chyba taki zły, na jakiego się zgrywasz.
     Kiedyś byłeś tu nawet gwiadą wieczoru
     Pozdrawiam ciepło 🙂

     • sebecx 7 stycznia 2012 o 11:05 am

      ..śmiejmy się hurrraaaaaa !!!!!
      www4pl.dr-rath-foundation.org/pdf/20081229_europa_ikarus_pl.pdf

      ..Brzeziński z was jest pewnie dumny… hehehe…

    • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 9:54 am

     @jakis_buk lub @1234
     ==================

     Pozdrawiam cie serdecznie 🙂 , wychyl się z czymś ciekawym , co ty tutaj wnosisz ?
     Dlaczego negujesz tematy tutaj poruszane ? W TVP lub radioZET pracujesz ?
     ( ty jesteś już zapudełkowany w boxie i niepotrafisz samodzielnie myśleć, takie wrażenie odnosze) ZOMBI ? (…wspólczuje ci człowieku)

 45. Peryskop 7 stycznia 2012 o 2:08 am

  Stanisław Michałkiewicz
  Sami sobie zgotowaliśmy ten los

  5 stycznia 2012
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2345

  końcówka:

  …Urzędnikami zostają u nas ludzie z klucza politycznego, to znaczy – w nagrodę za to, że przysłużyli się jakiemuś politycznemu gangowi. Dostają taką posadę, jaką gang akurat dysponuje; raz w gospodarce, innym razem – w ochronie zdrowia, albo w przemyśle rozrywkowym. Zdecydowana większość posiadaczy tych synekur nigdy wcześniej nie prowadziła żadnego przedsiębiorstwa na własny rachunek, a jedyną umiejętnością, jaką naprawdę posiedli, jest wyszukiwanie synekur, to znaczy – dobrze płatnych i nie związanych z żadną odpowiedzialnością stanowisk w sektorze publicznym – oraz podlizywanie się tym, którzy tymi synekurami dysponują. I to właśnie takim ludziom lekkomyślnie powierzamy nie tylko zarządzanie gospodarką narodową, ale powierzamy w ich ręce nasz własny los, nasze zdrowie i przyszłość naszych dzieci. Czyż może być lepszy przykład lekkomyślności i głupoty?

  Weźmy obecne zamieszanie wokół refundacji leków. Wzięło się ono stąd, że banda naszych okupantów wmówiła nam, żebyśmy oddali im dodatkową część naszych pieniędzy tytułem składki na ubezpieczenie zdrowotne, a oni potem – po przechwyceniu części tych pieniędzy na własne utrzymanie – będą nam „refundowali” koszty zabiegów i porad medycznych oraz leków. Już na pierwszy rzut oka widać, że gdybyśmy nie dali narzucić sobie tego pośrednictwa naszych okupantów, to byłoby na pewno taniej. Bo przecież za zabiegi i porady medyczne, podobnie jak za leki, tak czy owak trzeba zapłacić tyle, ile naprawdę kosztują, a poza tym trzeba przecież utrzymać armię naszych dobroczyńców, którzy byle czego nie zjedzą. Więc gdyby tych dobroczyńców nie było, to byłoby przynajmniej taniej. Być może byłoby również sprawniej – bo zawsze łatwiej dogaduje się nabywca usługi z jej bezpośrednim wykonawcą, niż z pośrednikiem, zwłaszcza takim, który swoje pośrednictwo narzuca siłą.

  I niczego nie zmieni odwołanie jakiegoś ministra, w tym przypadku – Bartosza Arłukowicza, który najwyraźniej nie ma pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek, a tylko był bardziej od innych wygadany w telewizji. Jeśli nie zmienimy systemu, to znaczy – jeśli nie przepędzimy na cztery wiatry naszych dobroczyńców, którzy składają nam bezczelne propozycje i dopóki nie odzyskamy władzy nad bogactwem, jakie swoją pracą wytwarzamy, dopóty będziemy przez naszych okupantów bezlitośnie wyzyskiwani, a w końcu – poddani eutanazji – bo tak naprawdę o to właśnie w tym całym zamieszaniu chodzi. Ale nie możemy zapominać, że ten los zgotowaliśmy sobie sami, jeśli nawet nie na własne życzenie, to na pewno – z przyzwoleniem.

  • hjk 7 stycznia 2012 o 2:19 pm

   No nie przesadzajmy, ze z przyzwoleniem, bo żeby przyzwolić, to potrzebna jest tu pewna swiadomosć, a po drugie jakieś mozliwości „nieprzyzwolenia”, żeby można było przyzwalac lub nie. Świadomosć jaka jest to każdy widzi, a z tymi możliwosciami tez nie za bardzo chyba, bo tak to wyjdzie, ze nas w końcu zlikwidują i będą mówić, że sami tego chcielismy, tak jak „chcieliśmy” 1.9.39 czy 17.9.39…
   Też przecież niby „przyzwoliliśmy” 😦

   • hjk 7 stycznia 2012 o 2:23 pm

    Ponadto Michalkiewicz jest trochę fanatycznym zwolennikiem liberalizmu i w przypadku leków i sł. zdrowia zdaje się nie rozumieć, ze działa to jak taki społeczny system ubezpieczenia. Nie wiem, czy prywatne fundusze zdrowotne w rodzaju niemieckich kas chorych czy amerykańskich firm ubezpieczeniowych działałyby charytatywnie…
    Oczywiście naduzycia trzeba tępić i dbać o morale pracowników lub o moralnych urzędników, ale nie wylewajmy dziecka z kąpielą, albo dozwolmy na powstawanie społecznych funduszy zdrowotnych…

 46. Peryskop 7 stycznia 2012 o 2:24 am

  Dla tych którzy są wciąż omamieni możliwościami technologicznymi kompleksu NWO
  czyli krótki reportaż z cyklu „Niemiec też potrafi”,
  albo czym bywają „instytucje naukowe”,
  albo jak z góry zrobić dół.

  ASSE, GÓRA SIĘ ZAPADA

  6 stycznia 2012 roku
  Krzysztof Puzyna
  http://www.iddd.de/umtsno/bocianatomowyAsse.htm#gora

  Jednym z najbardziej poruszanych tematów politycznych w Niemczech są akcje ludności i dyskusje o radioaktywnych odpadach w składowisku Asse.
  W Asse chodzi:

  1. O eksperymentalne składowisko odpadów radioaktywnych Asse w Wolfenbüttel.

  2. O Sigmara Gabriela (SPD), którego okręg wyborczy jest w okolicach Asse.

  3. O około 3,7 mld Euro kosztów (wg oszacowań z roku 2010 odpowiedzialnego ministra Norberta Röttgen z CDU) dla wydobycia odpadów i ponownego ich składowania w bezpieczniejszym miejscu.

  4. O akcje mieszkańców z okolicy Asse. Minister środowiska Röttgen chce zaoszczędzić pieniądze. Zaczął, więc publiczną dyskusję o sytuacji „alarmowej i wyjątkowej”, która by mu pozwoliła zalać składowisko materiałów radioaktywnych rozcieńczonym betonem, w domyśle by tanio, ale nieodpowiedzialnie załatwić problem.. Rzeczoznawcy jednak mówią, że będą się tworzyć gazy oraz radioaktywne odpady będą wypierane przez beton i ługi do góry skażając zasoby wodne i w rezultacie doprowadzając do skażenia całej biosfery.

  5. O dodatkowe zastraszające mieszkańców wyniki z jesieni 2011 rutynowo przeprowadzanych przez niemiecki urząd zdrowia statystyk występowania raka. Okazuje się, że w okolicach Asse nastąpił 3 -krotny wzrost białaczek, a u kobiet dodatkowo 4-krotny wzrost raka tarczycy w stosunku do średniej niemieckiej. Ale naukowcy uspokajająco – nie widzą, czy nie potrafią lub nie mają pozwolenia dla związania przyczynowego 300-400 procentowego podwyższenia występowania przypadków raka z odpadami radioaktywnymi składowanymi 900 metrów pod ziemią.

  Rozwijając temat: od roku 1965 do roku 1978 w Asse były składowane, oficjalnie słabe odpady radioaktywne. W praktyce okazało się, że odpowiedzialne towarzystwo badające zachowanie się przechowywanych w stalowych beczkach materiałów radioaktywnych w składowisku o wcześniejszej nazwie „Forschungszentrum Karlsruhe”, a przy rozwiązaniu występującej pod nazwą „Helmholtz-Gesellschaft” nie protokołowało składowania lub protokoły zniszczyło. Dlatego dzisiaj nikt nie wie, co leży w Asse. Firmy składowały w Asse średnie i silne odpady radioaktywne oraz różne do dzisiaj niezbadane trucizny przemysłowe. Nie było faktycznie w tym niby doświadczalnym i „naukowym” składowisku kontroli!

  Towarzystwo naukowe było krytykowane, ale utrzymywało się w zarządzie składowiska i przy dotacjach, stosując trik rozwiązywania się i ponownego zawiązywania się pod nową nazwą. W 1991 roku w kwietniu okazało się, że od 23 lat składowisko było zalewane żyłami wodnymi, które utworzyły żrące ługi potasowo-sodowe, intensywnie korodujące beczki z odpadami. W 1995 instytut do badań składowiska (GSF-Institut für Tieflagerung) musiał się rozwiązać, gdyż skończyły się środki finansowe. Ostatnią nazwą towarzystwa badawczego było „Helmholtz Zentrum München (HMGU)”. W 1992 roku zakończono prace badawcze. Aby zamknąć składowisko zmieniono przyporządkowanie składowiska z prawa górniczego na prawo atomowe. Kierownictwo przejęło Ministerstwo Środowiska, a w nim prezydent BfS -Urzędu dla Ochrony przed Promieniowaniem Wolfram König.

  Jak Sigmar Gabriel (SPD) został Ministerem Środowiska to okazało się, że nie można składowiska zamknąć, gdyż sztolnie są zalane, pojemniki z odpadami przeżarte i całe składowisko grozi zawaleniem i skażeniem środowiska. Powstała decyzja o wydobyciu odpadów i wywiezieniu ich do nowego miejsca w byłej kopalni rudy żelaza „Schacht Konrad” w Salzgitter. Aktualnie okazuje się, że chodzi o przynajmniej 126000 beczek z radioaktywnymi odpadami. W sumie odpadów ma być ponad 100000 ton, to znaczy pojemność składowiska „Schacht Konrad” jest za mała, trzeba by kopalnię powiększyć. Wyciąganie uszkodzonych beczek, według ustalonych procedur ma potrwać około 20 lat.

  Tymczasem widać, że góra Asse pracuje. Ona się zapada i próbuje istniejące sztolnie zamknąć i wypełnić. Pogięte wsporniki, zapadające się sztolnie już teraz uniemożliwiają zejście na poziom 900 metrów, gdzie są składowane odpady. Jak obawiają się geolodzy, w najbliższych latach w Asse może dojść do największej katastrofy zatrucia środowiska w historii Niemiec.

 47. Peryskop 7 stycznia 2012 o 3:34 am

  Nieco więcej szczegółów do info relacjonowanego wcześniej na Monitorze Polskim
  http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=378

  Czy 1 stycznia 2012 jest początkiem DYKTATURY DEMOKRACJI w USA?

  Jeszcze w sylwestra 2011 roku składając inwestorom korzystającym z serwisu giełdowego amerbroker.pl życzenia, ironizowałem, że zapowiadany koniec świata 2012 roku przeżyjemy zapewne równie szczęśliwie jak poprzednie daty zagłady.

  Niestety myliłem się. Wystarczyło przeżyć jeden dzień więcej i już dzisiaj wiemy, że koniec świata nastąpił 1 stycznia 2012 roku. Przynajmniej koniec świata w Stanach Zjednoczonych. Co to takiego się stało, że wyciągam tak śmieszne wydawałoby się wnioski ? Przecież w mediach nie było żadnej szokującej informacji która usprawiedliwiałaby wyciągnięcie takich spostrzeżeń. No właśnie, ach te …. „wolne media”.

  Wieczorem 1 stycznia 2012 prezydent USA – Laureat Pokojowej Nagrody Nobla – Barack Hussein Obama, podpisał najważniejszą ustawę od ponad 220 lat, czyli od 25 września 1789 roku. A jaki dokument ustanowiono wówczas?

  Otóż 25 września 1789 roku Kongres Stanów Zjednoczonych zatwierdził listę 10 poprawek do konstytucji USA znanych pod nazwą Bill of Rights. Prawdziwy powód do dumy obywateli tego kraju. Od tego momentu Ameryka była niekwestionowanym liderem wolności i demokracji. Prawdziwą ziemią obiecaną.

  Te dziesięć poprawek do konstytucji US gwarantowało prawdziwe swobody i wolności obywatelskie. Większość ówczesnego świata mogła jedynie marzyć o takich prawach. Bill of Rights gwarantowała prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia, wolności prasy i swobody wypowiedzi, prawo do swobodnego gromadzenia się oraz prawo do posiadania i noszenia broni.
  Do 31 grudnia 2011 roku Amerykanie mieli też prawo bycia dumnymi z tych wolności. A co się stało 1 stycznia 2012 roku ? Otóż 1 stycznia nastąpił koniec świata w Ameryce. To data która w historii będzie datą przełomową, będzie cezurą dzielącą okres wolności od czasów zniewolenia.

  Wojna w Ameryce ?

  Wieczorem 1 stycznia 2012 roku prezydent Stanów Zjednoczonych w wielkiej tajemnicy podpisał „The National Defense Authorization Act” (NDAA). Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się tylko na jednym z portali w Teksasie, ale po kilku godzinach została zdjęta. Przez kilka godzin po podpisaniu dokumentu pracownicy ONZ gorączkowo komentowali między sobą ten fakt, a cechą charakterystyczną tego wieczoru były nagminnie przerywane rozmowy telefoniczne oraz połączenia SKYPE. Nie wiem czy tego dnia było to normą w całych Stanach czy tylko w tej placówce. Możliwe, że był to zbieg okoliczności – ale jeśli tak to trochę dziwny.

  Dzisiaj mamy 3 stycznia i w żadnym z oficjalnych mediów nie ma nadal ŻADNEJ informacji na ten temat. Prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce podajemy te fakty. Tymczasem w cieniu sylwestrowych zabaw tłumów wielcy tego świata przygotowują się w sposób prawny do realizacji swoich planów.

  Nowa Era w Ameryce !

  1 stycznia 21012 roku umarła w Ameryce wolność. Rozpoczęła się Nowa Era. Era Dyktatury Demokracji. Podpisany przez Obamę „The National Defense Authorization Act” w praktyce unieważnia pierwszych dziesięć poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Ustawa deklaruje Amerykę polem walki gdzie każdy obywatel amerykański może zostać aresztowany, osadzony w więzieniu, torturowany a nawet zabity bez procesu. Nie trzeba być nawet oskarżonym gdyż dzięki nowemu prawu które podpisał Obama wojsko i służby policyjne mogą bez powiadamiania rodziny przeprowadzać tajne porwania podejrzanych osób.

  Wcześniej projekt ustawy napisany potajemnie przez Senatora Carla Levina i Johna McCaina, został przepchnięty za zamkniętymi drzwiami na posiedzeniu komisji bez żadnego czytania !

  Obama zrobił wielki krok w kierunku wojny domowej w Ameryce. W takiej sytuacji wydaje się ona być nieunikniona, wydaje się być tylko kwestią czasu. Możemy się zakładać czy nastąpi już w tej dekadzie czy dopiero w następnej. Teraz oczekuję wkraczania US na etap poszukiwania kolejnych wrogów aby ograniczać wolności obywatelskie w praktyce. O terroryzm oskarżyć można KAŻDEGO. Z doświadczenia wiemy że „zaplutym karłem reakcji” może być każdy kto nie jest z nami. Najlepszymi wrogami są tacy których można długo ścigać i trudno będzie ich złapać.

  EMA – zapamiętajcie tę nazwę

  To będzie instytucja która już za kilka lat może przejąć absolutną, totalną i niczym nie ograniczoną władzę w Stanach Zjednocznych. Nie chciałbym być złym prorokiem ale obawiam się, że prezydent Obama najprawdopodopodobniej wprowadza świat w erę faszymu, totalitaryzmu i dyktatury władzy.

  Grzegorz Nowak
  Serwis giełdowy http://www.amerbroker.pl

  Źródłem wiadomości są informacje bezpośrednie od amerykańskich pracowników ONZ w Nowym Jorku

  Z uwagi na wagę publikowanych informacji wyrażam zgodę na rozpowszechnianie wiadomości umieszczanych na stronach otwartych serwisu giełdowego amerbroker.pl za wyjątkiem analiz publikowanych w serwisie zamkniętym

  • rabarbarek 7 stycznia 2012 o 4:23 am

   I w ten to sposob wszyscy ktorzy przyczynili sie do podpisania ustaw , wyrazili zgode na aresztowanie siebie,swoich rodzin i znajomych , bo przeciez prawo bezprawia, dotyczy wszystkich , a w tym wypadku , jesli podpadna pod paragraf to immunitet przestanie obowiazywac.” Bezpieczenstwo ” na pierwszym miejscu. Mowi o tym Ron Paul i jak grochem o sciane , narod spi. Jak widac to nie tylko polska przypadlosc.

   • jakzawsze 7 stycznia 2012 o 8:37 am

    To już nie jest żadna demokracja to jest reżim/faszyzm, a zwrućcie uwage jak obama przemawia w kongresie to polewej i po prawej stronie są takie dwie wiązki gałażek czy czegoś tam tutaj to jest na tym SCREENIE http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Fasces2.png&filetimestamp=20080530225633 , hitler miałe to samo jeśli ktoś kojarzy tą symbolioke, a w Polsce też jest rezim bo nic sie nie zmieniło od 89 roku, jest jeszcze gorzej ….

    • hjk 7 stycznia 2012 o 2:28 pm

     I tak jak Hitler „demokratycznie” doszedł do władzy, tak demokratycznie ustanowiono takie „faszystowskie” ustawy – Juz Platon pisał, ze demokracja z koniecznosci musi przerodzić sie w tyranie i słowa te raz po raz potwierdzaja sie…

    • Peryskop 7 stycznia 2012 o 8:46 pm

     To są rózgi – symbole faszyzmu
     fasces – od tego nazwa
     historia jest w wiki

 48. Peryskop 7 stycznia 2012 o 3:39 am

  Dalszy ciąg finansowych jaj Fakira – ale tym razem to nie przelewki !

  2012-01-05
  http://www.piotrskarga.pl/ps,8922,2,0,1,I,informacje.html

  W tym roku Polska musi wykupić prawie 120 mld zł długu!

  Ministerstwo Finansów podało informację o kwocie długu, jaką Polska musi wykpić do 31 grudnia 2012. Suma opiewa na 119,5 mld zł.

  Na dług do wykupu w tym roku składają się bony skarbowe o wartości 12 mld zł, obligacje wyemitowane na rynku krajowym o wartości 90,7 mld zł i obligacje oraz kredyty na rynkach zagranicznych warte 16,8 mld zł – wyjaśnia „Gazeta Prawna”.

  Według danych ministerstwa do grudnia 2011 r. spadło zadłużenie w bonach skarbowych – o 16 mld zł. Resort podkreśla, że udział bonów skarbowych w papierach wartościowych wyemitowanych na rynku krajowym wyniósł na koniec grudnia 2,4 proc, co jest najniższym poziomem w historii. Jednak jeszcze w styczniu 2012 r. nastąpi wzrost zadłużenia w bonach skarbowych w przedziale od 1 mld do 2 mld zł.

  Źródło: „Gazeta Prawna”

  • hjk 7 stycznia 2012 o 2:30 pm

   Ale tu nikt nic nie będzie wykupowął, tylko „rolował”, tj. stare spłacał nowymi i w ten sposób dług będzie sie powiekszał, bo banksterzy muszą tu zarobić na przekręcie zwanym „wprowadzenie €” do Pl.

 49. rabarbarek 7 stycznia 2012 o 4:13 am

  Troche z frontu przygotowan do wojny z Iranem . Posrednio dotkniety zostanie problem poruszony przez Monitora we wpisie glownym. Strona , ktora podaje mowi , ze zolnierze amerykanscy wybieraja sie do Izraela na wspolne cwiczenia. Beda to manewry na niespotykana dotad skale, [ oczywiscie mowa o manewrach USA- Izrael] Tysiace amerykanskich zolnierzy przerzuconych zostanie na front wojny z Iranem , bo nie oszukujmy sie , ze celem tego ” spotkania” jest przyjazn miedzy narodami. W rejonie tym szalency maja do wykonania zadanie do ktorego przymierzaja sie juz od kilku lat.
  Debka podala dzisiaj , ze czesc wojska amerykanskiego znajduje sie na miejscu. Warto tu przypomniec , ze w ostatnich dniach niezla goraczka panuje w Turcji. Aresztowano jednego z dowodcow armii w stanie spoczynku od zeszlego roku. Kolejne nastapia w ciagu najblizszych dni a stawiane zarzuty tu proba przewrotu w kraju. Erdogan jest chory , podobno wycieto mu polipy , ale ostatnia epidemia rakowa wsrod przywodcow swiatowych daje duzo do myslenia. Wczoraj Turcja zapowiedziala , ze jednak zmienia zdanie i nie pozwoli uzyc swojego terytorium do dzialan wojennych przeciwko Iranowi. Komentatorzy niezaleznych mediow pytaja czy Chinczycy , Rosjanie a moze jedni i drudzy razem w jakis tajemniczy sposob „przetlumaczyli” Turcji , aby ta nie dala sie wciagnac USraelowi w wojne z Iranem. Jesli tak bylo to faktycznie i Chiny i Rosja moga cos planowac przeciwko koalicji anty-iranskiej, w wypadku zaatakowania Iranu.
  Narazie jest to wciaz retoryka wojenna polaczona z pokazem sil , Pytanie tylko , jak dlugo?

  Msm milcza na temal Turcji i wspolnych przygotowan USA i Izraela do wojny. Amerykanie i reszta swiata dowiaduja sie o wszystkim z Internetu i ustnych przekazow. Poza straszeniem Iranen , czyli budowaniem strachu przed bronia nuklearna , ktorej Iran nie posiada , cisza.

  http://www.whiteoutpress.com/articles/q12012/us-troops-going-to-israel483/

 50. rmld77 7 stycznia 2012 o 7:38 am

  JEZUS PRZEGRYWA!
  A Kościół milczy. My milczymy… Dlaczego?
  Jezus przegrywa w Internecie.
  Na stronach odwiedzanych przez miliony ludzi, od kilku lat
  jakaś zorganizowana grupa blogerów atakuje Kościół i kapłanów. Brutalnie, z nienawiścią.
  Miliony czytają codziennie o pedofilach, złodziejach w sutannach, spiskach Watykanu.
  „Każde kłamstwo tysiąc razy powtórzone staje się prawdą”
  Dlaczego nie ma ZORGANIZOWANYCH grup obrońców Chrystusa w Internecie?
  Utopia: gdyby każdy kapłan dał 1 zł. miesięcznie, można by ZATRUDNIĆ 10 osób,
  które codziennie pisałyby komentarze na głównych portalach.
  Może udałoby się zorganizować również grupy wolontariuszy spośród ministrantów
  i studentów?
  MARKU, ZENOBIUSZU, drodzy Blogowicze, może ktoś z Was zna kapłana, kogoś, kto mógłby
  zorganizować takie grupy? Jest to zadanie na miarę Maksymiliana Kolbe…

  • hjk 7 stycznia 2012 o 2:33 pm

   To nic nie da, bo jest pełno ludzi broniących kościoła i wiary, tylko ze ich komentarze są często blokowane i powstaje wrażenie przewagi „tamtych”. Najlepiej nie wchodzic na satanistyczne ściekowiska, a jeśli juz to po to by powalczyc jak wpuszczaja komenty……

 51. Kamil 7 stycznia 2012 o 8:59 am

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Najwiekszym-zagrozeniem-dla-USA-sa-Iran-islamisci-i-Polska,wid,14144584,wiadomosc.html

  Stany się boją że społeczeństwo Polskie może zacząć się za szybko budzić.
  🙂

  • Joanna 7 stycznia 2012 o 9:59 am

   Wymienił Iran, islamistów w tym towarzystwie według amerykańskiej oceny terrorystycznym. Do terrorystów dodał Polskę-może coś wie, czego my nie wiemy np. na temat zamachu smoleńskiego.

 52. jakzawsze 7 stycznia 2012 o 9:19 am

  Pranie Mózgu vs Edukacja ( Erica Goldson ). Celem edukacji jest wyszkolić i wychodować mase przecientnych obywateli aby zabardzo nie myślały. Jaka kolwiek orginalność i protest jest już tłamszona od „zarodka” w szkole (dzieci indygo i ADHD). Np. cześć dzieci jest wrzucana do specjalnych szkół i są skazywane na banicje społeczną w w dalszym życiu przez system. Cześć z tych dzieci mimo tego osiąga ponad przeciętne możliwości ,gdzie rówieśnicy z gimnazjów są daleko za nimi. Wyjątkowść jest tłamszona w szkołach przez rówieśników. Dzieci w szkołach w szkołach nie są popudzane przez system edukacyjny, są ustawiane do prac które są automatyzowane i w ten sposób nierozijają myślenia. Szkoły programują od dziecka po do dorosłe zycie do zniewolenia, a tylko jednostki są promowane jako narzędzia do kreacji dalszego niewolniczego systemu. Niemamy żadnych wyborów w życiu od kiedy motywują nas pieniadze. Obecne społeczeństwo jest jak roboty wyuczone wyłapywac przedystelowane puste fakty, narzucone nam przez propagandowe media. Wiekszośc z nas jest tak zaprogramowana aby po trupach do celu uzyskać stopien i prace w korporacji, a dalej w ten sposób zarobione pieniadze przekomsumować i wydać je na sposób nam narzucony przez branże illuminati. Wiekszośc ludzi obywateli, rodaków Polskich jest prowadzona w ten sposób a efekty tego widac , jezli ktoś wogóle potrafi to zobaczyci najgorsze jest to że większośc stada zaprogramowanego nie potrafi tego dostrzec. LUDZIE ZACZNIJCIE MYSLEĆ SAMODZIELNIE, A NIE COPY & PASTE I POWIELANIE JASZCZUŻYCH KODÓW, WZORCÓW.

  Kiedy nie jesteśmy krytyczni, podczas przetwarzania informacji, to czy rzeczywiscie myślimy ? (ZOMBI)

 53. gozdek 7 stycznia 2012 o 10:05 am


  (…)
  ROBTA, CO CHCETA
  albo
  GRAMY DO KONCA SWIATA I O JEDEN DZIEN DLUZEJ
  (…)
  Owsiak ma dosc pytan o finanse WOSP?
  „Nie musicie dawac”
  (…)
  Wszystkie pieniadze zbierane podczas finalu WOSP ida na leczenie, bo wszystkie pieniadze musza byc przeznaczone na ten cel. Nie mozemy zadnych pieniedzy przeznaczyc na nasze koszty.
  Tu jednak pojawia sie kruczek, bo z odsetkami od tych pieniedzy mozna robic juz wszystko:
  Nie jest tak, ze z pieniedzy ktore ktos wrzuca do skarbonki organizujemy Przystanek. Ale odsetki mozemy wydac na to, na co chcemy.
  Jak to sie komus nie podoba, to moze
  nie wrzucac nastepnym razem.
  (…)”

  więcej:
  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7067627-czy-chrzescijanie-wspieraja-religie-kryszny-?page=last

  • rmld77 7 stycznia 2012 o 10:17 am

   w dniu finału WOSP zawsze daję więcej na tacę i wysyłam SMS na Caritas, jeśli spotkam żebraka, to też go wspieram

   • hjk 7 stycznia 2012 o 2:42 pm

    ale pod kościołami też myszkują…

 54. theaspartam 7 stycznia 2012 o 11:14 am

  Sztuka Przetrwania w godzinie W jak Wojna !- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-

 55. AQQ 7 stycznia 2012 o 12:20 pm

 56. pio9a 7 stycznia 2012 o 12:35 pm

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – FAKTY NIEWYGODNE

  http://www.swiadectwanawroconych.pl/wiadectwa/52-inne/1679-wielka-orkiestra-witecznej-pomocy-fakty-niewygodne.html

  • Roma 7 stycznia 2012 o 1:37 pm

   kilka słów na temat Owsiaka (gorący temat)

   Charytatywne występy artystów podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej to fikcja.
   Zespół Rezerwat za koncert w Jeleniej Górze dostanie 12 tysięcy złotych, występ Lady Pank we Wrocławiu będzie kosztował 7-8 tysięcy.
   L.U.C. zainkasuje w Oławie 6 tysięcy złotych – informuje „Gazeta Wrocławska”.
   http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/76800,komercja-zabija-serca,id,t.html?cookie=1

   http://wiadomosci.wp.pl/title,Ile-kosztuje-Wielka-Orkiestra-Zobacz-zarobki-gwiazd,wid,14145250,wiadomosc.html?ticaid=1db24

   Dotarliśmy do cennika popularnych zespołów, przygotowanego na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
   Najczęściej wykonawcy za rzekomo charytatywny występ żądają od 50 do 70 procent swej normalnej – komercyjnej stawki.
   Wielu lokalnych organizatorów pieniądze wykłada. A to tylko zachęca artystów, by kasowali gotówkę.

   Niedzielny koncert Elektrycznych Gitar w Jeleniej Górze będzie kosztował organizatorów 20 tys. zł. Wrocław za Arkę Noego wynegocjował cenę 12 tysięcy
   (standardowa stawka to 18 tys. zł), Bracia Cugowscy wzięli o tysiąc złotych mniej.
   Bijący ostatnio rekordy popularności zespół Feel nie zagra w tym roku nigdzie tylko ze względu na osobiste sprawy muzyków.
   Ofert było mnóstwo, choć artyści oczekiwali aż 30 tysięcy złotych (jedna trzecia standardowego honorarium).
   – Jeśli każdy bierze pieniądze, technicy, oświetleniowcy, kierowcy, to dlaczego artyści mają nie dostać choć części gotówki – pyta Łukasz Bartoszak, menedżer Feela.
   Etycy nie mają wątpliwości.

   a tu tekst Łukasz Warzecha: Na czym polega oszustwo Owsiaka (fragmenty)
   W przypadku Owsiaka mamy do czynienia z często stosowaną metodą tworzenia iluzji pozapolityczności osoby i przedsięwzięcia, które pozapolityczne wcale nie są. Owsiak nie jest osobą „pozaideologiczną”, stojącą w jakiś sposób poza sporem politycznym. Przeciwnie – jest osobą o bardzo wyrazistych poglądach, które uzewnętrzniają się od czasu do czasu w postaci zapowiedzi „dawania z baśki” tym, którzy ośmielają się badać życiorys Wałęsy, w wypowiedziach na temat Radia Maryja albo w usuwaniu sprzed wejścia na Przystanek Woodstock (podkreślam: z terenu publicznego) wystawy antyaborcyjnej. Jednak dla środowiska, mówiąc ogólnie, „Gazety Wyborczej” jest Owsiak authority of last resort – kimś, po kogo się sięga w nadzwyczajnych sytuacjach. Owsiak jest niezwykle wygodny,

   Owsiak zrobił przez te wszystkie lata z WOŚP istny cyrk, którego koszty stają się absurdalne. Godziny telewizyjnych transmisji, przeloty samolotami (tym razem w eskorcie F-16), tysiące ludzi do obsługi koncertów, którzy przecież nie pracują darmo, sprzęt itd. Jaki jest sens ciągnąć imprezę, gdzie co roku trzeba wymyślać nowe fajerwerki, coraz absurdalniejsze i coraz kosztowniejsze, byle zachęcić ludzi do jednorazowego zrywu? Porównanie kosztów i zysków to zwykłe wyliczenie efektywności. Nikt tego dotąd nie zrobił, a w takim wyliczeniu wspominany przez Leskiego Caritas wypadłby pewnie o kilkaset procent lepiej niż WOŚP.

   http://www.bibula.com/?p=17159

   dodaję od siebie:
   kiedyś przypadkiem trafiłam na oficjalne dane z Urzędu Miasta Szczecina, są dostępne w internecie, były to zapytania radnych na różne tematy do Rady Miasta, jeden radnych zapytał
   o koszty WOŚP w Szczecinie czyli Jaką kwotę Miasto przeznaczyło z budżetu na sponsorowanie imprezy Owsiaka, dot roku chyba 2008 lub 2009. Nie pamiętam w tym momencie wysokości
   kwoty a nie mam pod ręką linka,ale byłam w SZOKU. Kwota była ogromna, rzędu 200 tysięcy, ale piszę to z pamięci, więc mogę się mylić co do kwoty.
   Nie mylę się jednak co do SZOKU jakiego doznałam po tej informacji ! Kwota wyasygnowana z budżetu miasta to nie datek na orchiestrę, ale koszty typu zbudowanie sceny, oświeltlenia
   i inne tego typu. Zatem jeśli się spojrzy na tę imprezę poprzez koszty jakie ponoszą wszyscy podatnicy, to przekazanie pieniędzy z budżetu danego Miasta bezpośrednio do lokalnego szpitala
   miałoby większy sens i dystrybucja bardziej sprawiedliwa. Istota tej imprezy polega na drenowaniu kieszeni Polaka a bazuje na tym, że Polak to wrażliwy człowiek i ma dobre serce.
   Skutek jest taki, że dotowane są szpitale, które prawdopodobnie będą „skomercjalizowane” vel sprywatyzowane i za wszystkie usługi wykonywane na sprzęcie tym zakupionym za pieniądze
   Polaków szpitale będę pobierać opłaty, co zresztą już czynią, bo miały miejsce takie przypadki. Czyli kolejne wyciąganie pieniędzy z kieszeni Polaka, bo będzie płacił za usługi w szpitalu
   wykonane na sprzęcie DAROWANYM przez WOŚP, ale pamiętać trzeba, że za ten sprzęt już Polacy uprzednio zapłacili poprzez datki na WOŚP, więc usługi szpitala powinny być za darmo.
   Nikt tego nie kontroluje. Mnie nurtuje pytanie o charakterze prawnym: kto jest prawnym właścicielem tego nabywanego przez WOŚP sprzętu medycznego
   oraz jaki charakter ma umowa między WOŚP a szpitalami, bo skala zjawiska jest ogromna, kwoty kosmiczne, więc dystrybucja tych środków finansowych powinna być transparentna.
   Mam podstawy do wątpliwości, czy interesy Polaków – darczyńców są odpowiednio reprezentowane w tej akcji oraz czy celem nie jest przypadkiem granie na emocjach i dobrych sercachPolaków, aby wydrenować ich kieszenie, a w konsekwencji ich ……. zubożenie. A dzieje się to w skali całego społeczeństwa, więc trzeba takie pytania zadawać.

 57. filmyprawdy 7 stycznia 2012 o 2:05 pm

  W POLSCE RUSZYŁA AKCJA FILMY PRAWDY ( NA STRONIE NOWE INFORMACJE ):

  http://filmyprawdy.wordpress.com/

  POZDRAWIAMY REDAKCJA FILMY PRAWDY

 58. Katon Najmłodszy 7 stycznia 2012 o 2:53 pm

  Pedofilia legalna?

  Czy następnym krokiem na drodze do nowoczesności będzie uznanie pedofilii za normalność? Czy casus wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób zostanie wykorzystany przez lobby pedofilskie do przeforsowania własnych projektów ustaw? Czy ta odrażająca praktyka zboczeńców stanie się normą na wzór gejowskiej rewolucji? Czy „Lolita” Vladimira Nabokova będzie lekturą obowiązkową w szkołach podstawowych? Dzisiaj o tym. http://katonisliwka.wordpress.com/

 59. heniek6619 7 stycznia 2012 o 5:47 pm

  witam i zycze Wam dobrego nowego roku 2012
  i teraz do Was : wszyscy umrzemy-lub jak kto woli – zginiemy…
  wczesniej czy pozniej…
  pozdrawiam

 60. heniek6619 7 stycznia 2012 o 5:50 pm

  jeszcze raz ja,
  posluchajcie,odprezcie sie: