Ujawnienie tajemnicy Majów czy kolejne medialne oszustwo?

Film ma ujawnić tajemnice Majów
Przeglądając najnowsze nagrania na YouTube z Nassimem Harameinem natknąłem się na fragment wykładu, w którym ten znany fizyk przedstawił tajemnicze kamienie z rysunkami, które jak można się domyślać, należały do Majów. Nagranie ukazało się 21 listopada ub. roku. Wykład był tłumaczony na język niemiecki. 

Autor nagrania na wstępie zamieścił kilka informacji prasowych, opartych na artykułach z portalu TheWrap na temat informacji ujawnionych niedawno rzekomo przez rząd Meksyku. Sądzę, że należy być bardzo ostrożnym odnośnie poniższych rewelacji, gdyż mogą być one równe dobrze chwytem reklamowym meksykańskiego rządu, by zwiększyć turystykę do tego kraju w 2012 roku. Może też służyć innym, bardziej perfidnym celom. Podejrzane jest to, że historia została przechwycona przez takie agencje jak Reuters.
Na końcu niniejszego artykułu powrócę jeszcze do tego wątku.

W artykule Steve’a Ponda „Tajemnice Majów Mayan będą ujawnione przez Rząd Meksyku w 2012 roku” (Secrets to Be Revealed by Mexican Government in ‚2012’) mowa jest o informacjach, które były tajne przez 80 lat, a które „są istotne dla ludzkości aby zrozumieć serię wydarzeń, które nadchodzą i ich konsekwencje dla nas wszystkich”. Do tego artykułu nawiązuje też Reuters w „Mayan Revelations for 2012: Classified Information & Mysticism”.
Podano, że minister turystyki stanu Campeche, Luis Augusto Garcia Rosado podczas konferencji prasowych twierdził, że Majowie byli w kontakcie z Obcymi. Aby przybliżyć to co odkryto szerszej widowni, ministerstwo będzie uczestniczyć w realizacji filmu „Revelations of the Mayans 2012 and Beyond” realizowanego przez Raula Julia-Levy i Eda Elberta.

Sensacja zaczęła się od ujawnienia przez b. prezydenta Meksyku Vicente Fox’a, że istnieją tajne przekazy Majów. Filmowcy przez dłuższy czas naciskali b. prezydenta, by ich poparł w realizacji filmu na ten temat, aż w końcu udało się przekonać obecnego prezydenta Felipe Calderona. Jedynym warunkiem jaki został nałożony na producenta przez rząd meksykański, jest to, żeby prapremiera miała miejsce przed końcem kalendarza majów, czyli 21 grudnia 2012, kiedy to podobno kończy się 5,126-letni cykl i zaczyna następny.

Film będzie kręcony m.in. w piramidzie Calakmul

Nie będzie to film science – fiction, bowiem są podstawy by sądzić, że ujawnione rewelacje mają podstawy w odkryciach archeologicznych. Julia-Levy oświadczył, że „ta informacja była ukrywana przez 80 lat, ale teraz ludzie muszą zrozumieć serię wydarzeń jaka nastąpi i ich konsekwencje dla nas wszystkich”. Majowie mieli ponoć niesamowitą wiedzę na temat przyszłych katastrof i „szokującą mądrość na temat tego jak można naprawić świat”.
Te informacje są oparte prawdopodobnie na nowych odkryciach w Meksyku. Jak twierdzi minister Rosado, Majowie budowali piramidy jedną na drugiej. W piramidzie w Calakmul odkryto odkryto nowe pomieszczenia, gdzie dopuszczona zostanie ekipa filmowa.

Pierwsze dowody ujawnione

W artykule „Uaktualnienie: Realizatorzy filmu o Majach dostarczają zdjęcie jako dowód istnienia Obcych” (UPDATE: Mayan documentary filmmakers offer photo as proof of ET), opublikowano zdjęcie rzekomo

Ta głowa została ukryta gdzieś w USA

wykonane w 1930 roku tajemniczej 17-metrowej głowy z kamienia, którą odkryto w południowej Gwatemali. Zdjęcie ukazało się tylko raz w angielskojęzycznym magazynie, który natychmiast wycofano z dystrybucji. Głowę ponoć przewieziono do USA i ukryto.
Wg. dołączonej opinii archeologa Hectora E. Mejia, głowa może pochodzić z lat 3500-5000 p.n.e. Wg. archeologa, miałby to być dowód na istnienie nieznanej wielkiej cywilizacji. Charakterystyka twarzy nie ma nic wspólnego ani z Majami ani innymi rasami zamieszkującymi Amerykę.
Hector E. Mejia, który jest jednym z ekspertów filmowców uważa, że to Obcy zamieszkali na terenach obecnej Gwatemali i dzielili się swoją wiedzą z tubylcami. Dla Julia-Levy jest to wytłumaczenie obecności podobnych wielkich kamiennych rzeźb na całym świecie. Ostrzega, że „Obcy gdzieś są. To, że byli przyjaciółmi Majów, nie musi znaczyć, że muszą być naszymi. Ludzie powinni unikać z nimi kontaktów za wszelką cenę”.

W kolejnym artykule w TheWrap „Wg rządu Meksyku, film dokumentalny o Majach przedstawia dowody na kontakty z Obcymi” (Mayan Documentary Will Show Evidence of Alien Contact, Says Mexico) podano, że rząd Meksyku ujawni tajne dokumenty i wykopaliska, które są dowodami na kontakty z obcymi cywilizacjami. Minister Rosado potwierdził istnienie lądowisk w dżungli, które mają 3000 lat.
Producent filmu Raul-Julia twierdzi natomiast, że Majowie mieli zamiar zarządzać Ziemią, jednak zmuszeni zostali do ucieczki przez „ludzi o niecnych intencjach”.
Rząd Meksyku nie potwierdził oficjalnie tych rewelacji, jednak wg. producentów wszystko będzie do sprawdzenia. Reżyserem filmu ma być Juan Carlos Rulfo, nagrodzony za swoje filmy przez Humanitas Prize i w Sundance.
Do poparcia w produkcji filmu dołączył się też rząd Gwatemali. Prezydent tego kraju Alvaro Colom Caballero osobiście zaproponował kooperację. Minister turystyki Guillermo Novielli Quezada oświadczył, że Gwatemala podobnie do Meksyku „trzymał w tajemnicy pewne prowokacyjne odkrycia archeologiczne”. Teraz jest czas je ujawnić. Dodał, że filmowcy pracują „dla dobra ludzkości”. Podał też ciekawą informację, że piramida w El Mirador jest „największa na świecie”. Mógł się jednak pomylić, gdyż El Mirador to jest kompleks, a największa piramida nazywa się La Danta.

Nassim Haramein przedstawia dowody na kontakt z „Obcymi”

Jeszcze ciekawsze jest jednak to co prezentuje fizyk Nassim Haramein na austriackiej (?) konferencji, którą prowadził wspólnie z Klausem Doną. Przedstawia tajemnicze kamienie z rysunkami. Nie podano skąd one pochodzą, można jednak sądzić, że są to wykopaliska z meksykańskich piramid.

powiększenie z kopuły statku

Harramein: „Tu mamy jeszcze bardziej niesamowitą rzecz, a wy jesteście jednymi z pierwszych, którzy to zobaczą. Mamy tu Układ Słoneczny i planetę z atmosferą, możemy założyć, że jest to Ziemia. Widzimy dwa statki kosmiczne, a tu mamy powiększenie przedstawiające co jest po kopułą jednego ze statków, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości co to jest. Tu (na statku) są schody typowe dla piramid. Ten drugi statek podąża za kometą, która zbliża się do Ziemi. A to UFO (po lewej), które porusza się z wielką prędkością, robi coś co odpycha kometę. To może być wizerunek jakiegoś wydarzenia w przeszłości albo w przyszłości.”

Nassim Haramein analizuje tajemnicze rysunki "Majów"

Zmiana kadru i znów Haramein: „Nie powinniście tego nagrywać… Nie wolno nagrywać. Tu mamy kolejne części (prezentuje drugi kamień z rysunkiem). To jest Układ Słoneczny z bardzo wyraźnym Słońcem, jest planeta z atmosferą, mamy jeszcze jakaś inną planetę i oddalający się statek, tu kolejny i jeszcze jeden wewnątrz rozbłysku słonecznego. Podczas konferencji wyjaśnię, dlaczego można sądzić, że Słońce może być czymś w rodzaju wrót gwiezdnych do podróży w Galaktyce i Wszechświecie. Starożytne ludy zawsze nazywały Słońce wrotami. Tu widać bardzo wyraźnie jak UFO wylatuje ze Słońca”

Wielkie UFO czy Wielka Ściema w pobliżu Słońca?

Auto filmiku przerwał wykład i przedstawił zdjęcia z obserwatorium słonecznego Soho tajemniczych obiektów w pobliżu Słońca – wielkich sfer. W dalszej kolejności zacytował wypowiedzi Davida Icke, który twierdzi, że Ziemią rządzą rody, powstałe z połączenia obcego „gadziego” DNA z ludzkim. Nawiązuje do rasy Nephilim, która powstała z zapłodnienia ludzkich kobiet przez „bogów”.
Ciekawe są porównania starożytnych budowli z kamienia w różnych częściach globu. Okazuje się, że im są starsze tym więcej wykazują podobieństwa. Podziw budzą równo wycięte kamienie tak dokładnie dopasowane, że nie ma pomiędzy nimi szpary.
Dodam od siebie, że w tym przypadku nie może być żadnych podejrzeń co do manipulacji – budowle są niewytłumaczonym przez naukę faktem. Nawet współczesna technologia miałaby poważne trudności z odtworzeniem tej precyzji.

Klaus Dona przedstawia tajemnicze mapy, piramidę i czaszki.

W dalszej części filmiku austriacki badacz Klaus Dona przedstawia mapy świata na kamieniach wydobytych z podziemnych tuneli w pobliżu Zatoki Guayaquil w Ekwadorze w 1984 r. Mapy zawierają nieznaną wielką wyspę na Atlantyku, może to być zaginiona Atlantyda.

Chyba najciekawsza z prezentowanych dowodów jest kamienna piramidka, którą znaleziono w tym samym miejscu. Ma 13 stopni, a na jej szczycie jest wielkie oko. Jest dokładnie taka sama jak ta na 1-dolarowym banknocie!
Oko zupełnie nie przypomina ludzkiego, raczej gadzie, a w  tzw. „czarnym świetle” jasno się świeci. Spód piramidki zawiera schematycznie przedstawioną konstelację Oriona oraz inskrypcje, które rozszyfrował prezes Niemieckiego Towarzystwa Lingwistycznego, prof. Schiltman (?) który perfekcyjnie znał 40 języków. Napis, starszy niż wszystkie znane inskrypcje jest w pre-sanskrycie i prawdopodobnie oznacza „Syn Stworzyciela nadchodzi”.

Kim byli ci ludzie?

Czaszki, których zdjęcia są przedstawione są znane, znajdują się w muzeum Ica w Peru w pobliżu słynnego płaskowyżu Nasca. Badający je antropolodzy i lekarze zgodnie twierdzą, że nadanie takiego kształtu głowie byłoby bardzo trudne. Szczególnie jedna z nich ma strukturę złożoną z podwójnej niemożliwą do utworzenia przez deformację. Czaszka zawiera nawet szczątki skóry i włosów – nie wiadomo dlaczego nie przeprowadzono jeszcze badań DNA?
Dona na koniec prezentuje znane już szkielety gigantów wykopanych w 1964 w Ekwadorze.

Kilka słów na otrzeźwienie

Powyższe informacje i dowody mogą wydawać się szokujące. Antonio Huneeus z www.openminds.tv zaczął się bliżej przyglądać całej sprawie „ujawnienia tajemnic Majów”. Okazuje się, że na meksykańskich stronach internetowych nie ma nigdzie potwierdzenia wypowiedzi ministra Luisa Alberto García Rosado, poza tłumaczeniem z TheWrap. Nie ma też nigdzie jego zaprzeczenia takowych wypowiedzi. Ciekawa jest sama postać młodego wiekiem ministra – szkolony w Londynie, prywatnie jest powiązany z biznesem hotelarskim, przewozowym oraz z agencjami turystycznymi.

21 czerwca 2011 oficjalnie otwarto program Mayan World 2012. Prezydent Felipe Calderón oficjalnie oświadczył, że celem będzie przyciągnięcie jak największej ilości turystów, nie mówił jednak nic o związku Majów z obcą cywilizacją.

Film natomiast ma być sponsorowany przez program „Rok Majów” meksykańskiego Ministerstwa Turystyki, a finanse pochodzą z USA. „Rok Majów” ma na celu pobudzenie turystyki w regionie.
TheWrap nie rozpisywał się na temat reżysera filmu  Juana Carlosa Rulfo. A ten, jak się okazuje w jednym z wywiadów przyznał się, że wierzy w to, że obecne czasy to koniec ery, zwany Katunem. Majowie twierdzili, że pod koniec tej ery będzie okres chaosu, katastrof i niepewności trwający 12 lat. Początkiem tego okresu wg. Rulfo był zamach na WTC, a zakończy się on pod koniec 2012.
„Rozmawialiśmy ze starymi szamanami Majów, przedstawicielami Kościoła i kilkoma prezydentami z różnych części świata któryz o tym mówili” twierdzi Rulfo.

Tu może być przepowiednia "końca świata"

Prawda jest jednak taka, że nie ma żadnych oficjalnych przepowiedni Majów. Owszem, jest wiele przepowiedni New-Age, które nawiązują do Majów, ale nie ma żadnych ksiąg czy innych dokumentów. Być może takowe były i zostały spalone przez biskupa Yucatanu, Diego de Landa podczas podboju przez Hiszpanów. To co zostało, to ilustrowane prognozy astrologiczne. Reszta to 18-wieczna kompilacja Chilam Balam w języku Yucatec Maya.
Jest jednak jeden wyjątek – inskrypcja nr. 6 w Tortuguero Monumento na zachód od Palenque. Eksperci Marc Zender i Stanley Guenter datują ją na rok 668 n.e. Treścią są główne wydarzenia w życiu króla B’alam Ajawa. Zawarte są tam takie słowa: „400 lat po 360 dni, 13 Bak’tun zostanie zakończony. 4 Ajaw 3-ciego Uniiw (K’ankin) się to stanie (ciemność?). Będzie lądowanie Dziewiątego Wsparcia? Boga (-ów) do ?…”
Nie można więc wykluczyć, że rząd meksykański ukrywał inne ciekawe inskrypcje, czekając na najlepszą okazję do ich ujawnienia, którą jest właśnie rok 2012. Ponieważ jednak Meksyk ma bardzo rozwiniętą gałąź archeologii dobrze finansowaną przez rząd, to można by oczekiwać, że sensacje o zapowiadanym na 2012 „końcu świata”, innych kataklizmach czy kontakcie z Obcymi by się gdzieś ukazały. Jest wręcz przeciwnie, 1 stycznia 2011 roku meksykańscy eksperci z Center for Mayan Studies (CEM) i Uniewersytetu w Meksyku (UNAM) oświadczyli, że „świat się nie skończy w 2012 roku, nie będzie też żadnej katastrofy”. Koordynator CEM María del Carmen Valverde wyjaśniła, że „w swoim kalendarzu Majowie nie opisywali przepowiedni ale koniec cyklu 13 baktunów ( 1 baktun = 144,000 lat), który jest równoważny okresowi 5,125 lat, a także początek nowego cyklu. Ta kultura miała kołowe określenie czasu, co oznacza, że historia będzie się powtarzać od pewnego momentu”.
Na razie wiele wskazuje na to, że film jest akcją pijarową mającą na celu dodatkowe zyski z turystyki w Meksyku i Gwatemali.

Finansowanie filmu ze źródeł amerykańskich wskazuje na to, że może też mieć inny, bardziej podstępny cel – jak wytłumaczenie dla katastrofalnej sytuacji ekonomicznej i politycznej na świecie. Dla globalistów, którzy chcą zrujnować klasę średnią i wprowadzić totalitarny Rząd Światowy, wymówka z „końcem świata” jest bardzo wygodna. „12 lat chaosu, a potem będzie dobrze” – dobrze, ale dla kogo?
Czy Nowy Porządek Świata to termin na to co się będzie działo po roku 2012?
Ciekawy jest też sam portal TheWrap, który nagłośnił sprawę tajemnic Majów i realizacji filmu.
Stronę założyła w 2009 roku Sharon Waxman, korespondentka Newy York Timesa i Washington Post, inwestując $500,000. Portal zajmuje się wydarzeniami związanymi z rozrywką, mediami i biznesem filmowym, głównie Hollywood.  Zob. >info

Zemsta reptylianów?

Dał się nabrać, czy za dużo powiedział?

Wszystko wygląda na wielką operacją psy-op. Tylko dlaczego znany fizyk Nassim Haramein daje się nabierać na takie dowody? Czy udział Klausa Dony ma z tym coś wspólnego? Dlaczego na temat tak sensacyjnych dowodów jak piramidka z Ekwadoru było cicho i dopiero teraz, w 2012 roku ktoś uchyla rąbka tajemnicy?
Udział znanego fizyka nadaje tej całej historii wiarygodności. Jeśli wyciek tych informacji miałby być niepożądany, to na pewno Haramein stałby się persona non-grata. Haramein mógł się spodziewać ataku, dlatego prosił o nie nagrywanie – ktoś jednak zamieścił je w sieci. Sprawdziłem informacje zawarte w komentarzu pod filmikiem – wpis o szwajcarskim fizyku irańskiego pochodzenia Nassimie Harameinie faktycznie usunięto z Wikipedii! Nie ma już nawet zamieszczonej kopii artykułu.
Co więcej, pojawiły się publikacje dyskredytujące jego naukowe osiągnięcia, jak np. tutaj: http://azureworld.blogspot.com/2010/02/nassim-haramein-fraud-or-sage-part-2.html Czyżbyśmy mieli faktyczną sensację z inskrypcjami Majów?
Trudno to wszystko zrozumieć, dlatego więc zachęcam do zainteresowania się tematem.

Materiały:

Reklamy

376 responses to “Ujawnienie tajemnicy Majów czy kolejne medialne oszustwo?

 1. rmld77 8 stycznia 2012 o 4:18 pm

  Super artykuł. Podzielam Twoje przypuszczenie, że to wielka ściema. ONI mają niesamowite
  środki finansowe i techniczne.

  • sebecx 8 stycznia 2012 o 5:15 pm

   pożyjemy zobaczymy… obcy , Majowie, figurki, schody, piramidy… polecam Klaus Dona – The Hidden History of the Human Race: http://www.youtube.com/watch?v=lCgmvXd5es4
   pojawia się tu motyw „piszczałek” i ciekawych częstotliwości które generują … o tych częstotliwościach mówi też Len Horowitz… bardzo ciekawe…

   • monitorpolski 8 stycznia 2012 o 5:26 pm

    Oglądałem to, bardzo ciekawe i przemawiające. Nie można mieć wątpliwości, że na Ziemi była wysoko rozwinięta cywilizacja. Pytanie tylko czy pewne fakty są wykorzystywane teraz przez elity aby wzmocnić kontrolę nad nami, czy faktycznie coś nas czeka niesamowitego? Nawet Erich von Daniken uważa, że z końcem świata to jest ściema.

    • Peryskop 8 stycznia 2012 o 7:02 pm

     Fosar G. i Bludorf F. Czarodziejski śpiew. 2005

     W tej książce o naturalnym polu elektromagnetycznym wokół Ziemi (częstotliwość Schumanna ok. 7 Hz), o HAARP i technikach mindcontrol autorzy przytaczają m.in. starożytne przekazy z Irlandii oraz z Islandii o używaniu odpowiednich dźwięków w celu kontroli zjawisk meteorologicznych i wpływania na ludzi.

     Obecnie prowadzone są badania naukowe nt. oddziaływań akustycznych na DNA.

     • sebecx 8 stycznia 2012 o 7:59 pm

      czy chodzi o coś takiego?: http://www.youtube.com/watch?v=x0C32_K6oWg&feature=related

      • Peryskop 9 stycznia 2012 o 1:14 am

       @sebecx: Czy chodzi o coś takiego ?

       Mniej więcej

       • kefir2010 9 stycznia 2012 o 6:02 pm

        @Marek – jeden z najbardziej niebezpiecznych środków odurzających, używany przez rosyjską biedotę, będzie wkrótce dostępny w Polsce. już zainteresowały się nim polskojęzyczne media – dziś artykuł o tym był na onecie i w rzeczpospolitej. zróbcie coś, moje możliwości są ograniczone, choć napisałem kilka tekstów o tym:

        kefir2010.wordpress.com/2012/01/07/krokodyl-narkotyk-niezwykle-grozna-substancja-coraz-blizej-polski-grozny-narkotyk-ostrzegam-drastyczne/

        http://kefir2010.wordpress.com/2012/01/09/rosja-narkotyk-krokodyl-staje-sie-coraz-popularniejszy-zainteresowanie-mediow-w-polsce-krokodyl-polska-informacje/

        • Brus_Zły_Lis 9 stycznia 2012 o 8:50 pm

         ciekawe cieakwe
         http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/01/mikoaj-przyby-2010-rok.html

     • Petros 10 stycznia 2012 o 9:21 am

      …a w uzupełnieniu…… W książce Baird’a Spalding’a ŻYCIE I NAUKA MISTRZÓW DALEKIEGO WSCHODU (jest to sprawozdanie z 1894!!! roku, z wyprawy naukowej poszukującej prawdziwej wiedzy o życiu na Ziemi) jest mowa o używaniu dźwięków, przez mnichów tybetańskich, do transportu towarów i materiałów budowlanych w Himalajach. Z kolei Barbara Ann Brennan, była fizyk NASA, w książce DŁONIE PEŁNE ŚWIATŁA opisuje bardzo ciekawie lecznicze właściwości dźwięku.
      W filmie Alex’a Jones’a MARTIAL LAW CZĘŚĆ 2 16, w czasie 2’30” od początku tego odcinka, a także pod koniec 10 części ujawniane są fakty użycia broni dźwiękowej do walki w Iraku, ale również do stymulowania zachowań ludzkich w… Nowym Jorku!!
      Badania na falowymi właściwościami DNA i komunikacyjnymi komórki prowadził, z powodzeniem, przez ostatnie 40 lat BRUCE LIPTON, twórca epigenetyki – niezwykle barwna i nietuzinkowa postać, prawdziwy naukowiec.
      Pzdr. 🙂

    • ALFA 8 stycznia 2012 o 8:29 pm

     STWORCA Swieta Geometria

     • exe 9 stycznia 2012 o 10:17 am

      w tym filmiku widzę reklamę pentagramu i koźlego łba (czas 5,04).

      • hjk 9 stycznia 2012 o 2:49 pm

       pentagram jest oparty o zalezności matematyczne, a ze satanichy go przejęli, to co zrobić – tak samo jas struktura kryształków lodu i innych tworów natury jest 6 boczna, na czym mozna narysowac „gwiazdę dawida”…
       No i koźli łeb jak i cały kozioł to wytwór natury też, sam w sobie niewinny:-)
       Bo ważne jest, w jakim to kontekście występuje…

    • darma 8 stycznia 2012 o 11:50 pm

     Ta głowa ? Bo ta wygląda na 6 m wysokości ,a nie 17 .

    • STAŁY CZYTELNIK 9 stycznia 2012 o 9:55 am

     BBBBBBZZZZZZZZZZDDDDDDDDDUUUUUUUURRRRRRRAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!
     BZDURA KOMPLETNA!!!!!!!!
     Najbardziej rozwalił mnie tekst: …”twierdzi, że Ziemią rządzą rody, powstałe z połączenia obcego „gadziego” DNA z ludzkim. Nawiązuje do rasy Nephilim, która powstała z zapłodnienia ludzkich kobiet przez „bogów”.

     Jeśli jako chrześcijanie weźmiemy pod uwagę Biblię to owszem mówi ona o nefilimach (synach zmaterializowanych demonów i ziemskich kobiet), ale Biblia mówi że świat przez to został tak zdemoralizowany że Bóg zesłał potop.

     A w potopie zginęli wszyscy (z wyjątkiem 8 osób – Noe z rodziną).
     Więc obecnie na świecie nie ma ani grama DNA tych istot bo wszystkich zniszczył Bóg.
     Tak mówi Biblia, a jako chrześcijanie nie podważamy jej słów.

     Nie ma żadnych kosmitów czy replitan są tylko demony !!!!!!!!

     • hjk 9 stycznia 2012 o 2:55 pm

      Racja.
      Ale moze znowu się zreprodukowały wśród ludzi?

     • pola 9 stycznia 2012 o 8:12 pm

      Stały czytelnik widocznie słabo znasz Biblię,jeden z synów Noego pod wpływem jakiegoś ziela którego nadużył,spłodził dziecko z kobietą która pochodziła z neofitów,wstydził się tego i do ojcostwa przyznał się jego brat i to dziecko wraz z rodziną Noego przeżyło potop.

      • marek 10 stycznia 2012 o 3:24 pm

       @pola 9 Styczeń 2012 o 8:12 pmStały czytelnik widocznie słabo znasz Biblię,jeden z synów Noego pod wpływem jakiegoś ziela którego nadużył,spłodził dziecko z kobietą która pochodziła z neofitów,wstydził się tego i do ojcostwa przyznał się jego brat i to dziecko wraz z rodziną Noego przeżyło potop.

       -nie wiem skad wzielas takie „bombowe” info, bo w ogolnie dostepnej Biblii NIE MA takiego watku. Moze zacytujesz wersy?

     • nexx 9 stycznia 2012 o 10:51 pm

      Przypominam, że Biblia czyli mitologia Izraelitów była pisana przez nich i dla nich. Tak jak Grecy, Rzymianie, Hindusi, Słowianie itd mieli swoje. To człowiek uznał ją za księgę natchnioną. Zresztą była ona do XVII czy XVIII wieku zakazana i pospólstwo nie mogło jej czytać. Jedynie „oświeceni” księża i zakonnicy mieli prawo do czytania i interpretacji.
      A co do historii Ziemi to jest ona zakłamywana od początku.
      Poczytaj sobie stronę http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/. Tam dowiesz się więcej. Mnóstwo zdjęć, dokumentów i analiz.

     • Etwas 9 stycznia 2012 o 11:03 pm

      Wszyscy wierzący w Boga, anioły, demony i w autentyczność Biblii, powinni się zgodzić z tymi założeniami:
      • Bóg, aniołowie zamieszkują niebo/inny wymiar (którego z pewnością jeszcze ludzie nie odkryli),
      • Przybierali bądź posiadali ludzką/humanoidalną postać aby się ukazać człowiekowi,
      • Wg Biblii Bóg, aniołowie są istotami żyjącymi z nadludzką inteligencją i wiedzą nie z tego świata lecz z „Królestwa Niebieskiego” (Supernaturalne Byty),
      • Potrafią latać i stąd na obrazach mamy aniołów ze skrzydłami, a to może świadczyć o tym, że mieli moc unoszenia się w powietrzu,
      • Bóg lub aniołowie których Bóg posyła mogą wykonywać niewiarygodne rzeczy a ówcześnie żyjący ludzie odbierali je jako cuda,
      • W Królestwie Niebieskim panuje niemal wojskowa hierarchia (Najwyższy stopniem dowódca Bóg i dowódcy Archaniołowie czyli jakby generałowie którzy mają podległych innych aniołów),
      • Wg Biblii w Królestwie Niebieskim nastąpił bunt części wysokich Aniołów za którymi poszli inni, zostali oni zrzuceni na ziemię przez Boga, czyli już nie mogli wrócić tam skąd pochodzą,
      • Spodobały im się córki człowiecze, które porodziły tzw. gigantów (w mitach sumeryjskich, greckich i Wedach indyjskich są podobne wzmianki),
      • Bóg postanowił usunąć ich z ziemi za pomocą potopu i podjudzaniu jednych władców na drugich tak aby się sami powybijali (wg Księgi Henocha). Stąd archeologowie badając różne miejsca na ziemi np. rejon morza martwego (Sodoma i Gomora) stwierdzają dziwne zeszklenia gruntu i podwyższone promieniowanie jakby po wybuchu bomby atomowej. Wg np. starohinduskich legend bardzo dawno temu toczyły się zaawansowane technologicznie wojny pomiędzy Bogami, którzy latali w swoich Wimanach i używali broni nuklearnej do niszczenia dużych obszarów.
      A teraz: czym jest zjawisko UFO? Otóż nie ma wątpliwości, że Niezidentyfikowane Obiekty Latające pojawiają się na niebie i jest na to wiele dowodów filmowych, odtajnionych dokumentów wojskowych czy relacji świadków. Twierdzenie niektórych wierzących osób w Boga, anioły i demony a nie wierzących w tzw. kosmitów, że jest to tylko ziemska zaawansowana technika, którą USA przejęło od Hitlerowskich Niemiec i udoskonaliło ją przez lata jest zwykłą hipokryzją.
      Skąd u Niemców było takie bardzo duże zainteresowanie okultyzmem i naukami dalekiego wschodu, w szczególności naukowcy III Rzeszy badali starohinduskie pisma opisujące w szczegółach latające pojazdy Bogów (Wimany). Na ten temat jest również ciekawy film z kanału History HD z serii Ancient Aliens – Aliens and the Third Reich.
      zobacz także: Nowa Szwabia
      Czym się te nadludzkie istoty różnią? Wg mnie niczym!
      Zamieszkują Niebo (gdzieś w Niebie/Inny wyższy wymiar) i używają jakiejś nieprawdopodobnej mocy/technologii którą ludzie interpretują na ziemi w różnych okresach jako cudowna Moc Boża, szatańskie podstępne sztuczki czy zaawansowana technologia obcych wyprzedzająca nas o miliony lat!
      Więc wszystkie osoby, które wierzą w Boga, anioły i demony jakby na to nie patrzeć wierzą w życie pozaziemskie czy tego chcą czy nie! A upieranie się że tak nie jest, bo to przecież Bóg a nie jacyś tam kosmici nie ma sensu, ponieważ jest to wiara w jakąś bliżej nie znaną nam formę życia nie pochodzącą z ziemi, która na dodatek ingeruje w ludzkie sprawy. Tak w skrócie spełnia to wszystkie przesłanki aby zdefiniować tą formę życia jako cywilizację pozaziemską i szczerze mówiąc teoria kreacjonizmu jest bardziej bliższa tezom o kosmitach ingerujących w nasze życie niż teoria ewolucji.
      Czy Biblia opisuje fakty historyczne? jeśli tak to jakie one są?
      Biblia sama stwierdza, że jest wiele innych Bogów. Oczywiście w tamtych czasach nie używało się słów – „inne cywilizacje” Więc Biblię będziemy tu traktować jako bardzo ważny dowód na obecność w naszej historii obcej cywilizacji zainteresowanej naszą planetą i nami!
      I List do Koryntian (8;5)
      „A choćby byli na niebie i na ziemi tak zwani bogowie jest zresztą mnóstwo takich bogów i panów”
      W Biblii jest napisane, że człowiek nigdy nie oglądał „oblicza Boga”, i że Bóg jest wszechmocny!! A tu proszę co w tej samej księdze można znaleźć:
      1Moj.32:25-33 „A pozostał Jakub sam jeden i mocował się ktoś z nim aż wzeszła jutrzenka. I ujrzał, że nie pokona go i uderzył w staw biodrowy jego i zwichnął staw biodrowy Jakuba podczas zmagania jego z nim. I powiedział: Puść mnie, bo wzeszła jutrzenka. I powiedział: nie puszczę cię dopóki nie pobłogosławisz mi. I powiedział do niego: Jakie jest imię twoje? I powiedział: Jakub. I powiedział: Nie Jakub będzie nazwane dłużej imię twoje, lecz Izrael, bo walczyłeś z Bogiem i z ludźmi i pokonałeś. I zapytał Jakub i powiedział: Powiedz proszę imię twoje. I odpowiedział: Dlaczego to pytasz o imię moje? I błogosławił mu tam. I nazwał Jakub nazwę temu miejscu Penuel, bo widziałem Boga twarzą w twarz i ocalała osoba moja! I wzeszło mu słońce gdy przechodził Penuel ale on utykał z powodu biodra jego. Dlatego nie jedzą synowie Izraela ścięgna mięśnia biodrowego, które jest w stawie biodrowym, aż do dziś tego bo uderzył w staw biodrowy Jakuba, w ścięgno mięśnia biodrowego.

      Że co?? Człowiek siłował się z Bogiem a ten nie mógł go przemóc?? Ma to sens tylko wtedy gdy pod pojęciem „Boga JAHWE” uświadomimy sobie dość krzepkiego kosmitę!!
      Księga Rodzaju 18: 1-21

      „Bóg” w gościnie u Abrahama

      1 Pan ukazał się Abrahamowi pod dębami Mamre, gdy ten siedział u wejścia do namiotu w najgorętszej porze dnia. 2 Abraham spojrzawszy dostrzegł trzech ludzi naprzeciw siebie. Ujrzawszy ich podążył od wejścia do namiotu na ich spotkanie. A oddawszy im pokłon do ziemi, 3 rzekł: „O Panie, jeśli darzysz mnie życzliwością, racz nie omijać Twego sługi! 4 Przyniosę trochę wody, wy zaś raczcie obmyć sobie nogi, a potem odpocznijcie pod drzewami. 5 Ja zaś pójdę wziąć nieco chleba, abyście się pokrzepili, zanim pójdziecie dalej, skoro przechodzicie koło sługi waszego”. A oni mu rzekli: „Uczyń tak, jak powiedziałeś”.
      6 Abraham poszedł więc spiesznie do namiotu Sary i rzekł: „Prędko zaczyń ciasto z trzech miar najczystszej mąki i zrób podpłomyki”. 7 Potem Abraham podążył do trzody i wybrawszy tłuste i piękne cielę, dał je słudze, aby ten szybko je przyrządził. 8 Po czym, wziąwszy twaróg, mleko i przyrządzone cielę, postawił przed nimi, a gdy oni jedli, stał przed nimi pod drzewem.
      9 Zapytali go: „Gdzie jest twoja żona, Sara?” – Odpowiedział im: „W tym oto namiocie”. 10 Rzekł mu [jeden z nich]: „O tej porze za rok znów wrócę do ciebie, twoja zaś żona Sara będzie miała wtedy syna”. Sara przysłuchiwała się u wejścia do namiotu, [które było tuż] za Abrahamem. 11 Abraham i Sara byli w bardzo podeszłym wieku. Toteż Sara nie miewała przypadłości właściwej kobietom. 12 Uśmiechnęła się więc do siebie i pomyślała: „Teraz, gdy przekwitłam, mam doznawać rozkoszy, i mój mąż starzec?” 13 Pan rzekł do Abrahama: „Dlaczego to Sara śmieje się i myśli: Czy naprawdę będę mogła rodzić, gdy już się zestarzałam? 14 Czy jest coś, co byłoby niemożliwe dla Pana? Za rok o tej porze wrócę do ciebie, i Sara będzie miała syna”. 15 Wtedy Sara zaparła się, mówiąc: „Wcale się nie śmiałam” – bo ogarnęło ją przerażenie. Ale Pan powiedział: „Nie. Śmiałaś się!”
      16 Potem ludzie ci odeszli i skierowali się ku Sodomie. Abraham zaś szedł z nimi, aby ich odprowadzić, 17 a Pan mówił sobie: „Czyż miałbym zataić przed Abrahamem to, co zamierzam uczynić? 18 Przecież ma się on stać ojcem wielkiego i potężnego narodu, i przez niego otrzymają błogosławieństwo wszystkie ludy ziemi. 19 Bo upatrzyłem go jako tego, który będzie nakazywał potomkom swym oraz swemu rodowi, aby przestrzegając przykazań Pana postępowali sprawiedliwie i uczciwie, tak żeby Pan wypełnił to, co obiecał Abrahamowi”. 20 Po czym Pan rzekł: „Skarga na Sodomę i Gomorę głośno się rozlega, bo występki ich [mieszkańców] są bardzo ciężkie. 21 Chcę więc iść i zobaczyć, czy postępują tak, jak głosi oskarżenie, które do Mnie doszło, czy nie; dowiem się”.
      Co? „Bóg Wszechwiedzący i Widzący” nie widział z „Nieba” co się wyprawia w Sodomie i Gomorze? Mało tego nawet nie dał wiary swoim posłańcom i musiał się osobiście pofatygować aby zobaczyć to na własne oczy! I błagam was (osoby religijne) nie doszukujcie się tu jakichś symboli tak po prostu jest to opisane w Biblii na którą tak zważacie! Aż na zbyt dobitnie to świadczy o tym, iż „Bóg Jahwe” jest zupełnie inny niż wam się wydaje! A co z Sarą? Jak wiemy z dalszych losów Abrahama doczekał się on potomka po zapewnieniu „Pana”! Czyżby „Pan” korzystając z okazji pobytu na ziemi postanowił przeprowadzić potajemnie zabieg zapłodnienia In Vitro starszej już kobiety?

      • marek 10 stycznia 2012 o 4:21 pm

       @Etwas 9 Styczeń 2012 o 11:03 pm,Że co?? Człowiek siłował się z Bogiem a ten nie mógł go przemóc?? Ma to sens tylko wtedy gdy pod pojęciem „Boga JAHWE” uświadomimy sobie dość krzepkiego kosmitę!!
       Księga Rodzaju 18: 1-21

       -swietny tekst napisales. Mozna dodac jeszcze do tego opis statku kosmicznego z ksiegi Ezechiela i opis maszyny do robienia manny z Ksiegi Zohar

     • Awicca 10 stycznia 2012 o 12:08 am

      A nie przyszło ci do głowy że słowo „potop” jest symboliczne i wcale nie musiało oznaczać zalania dosłownie wodą ?! Pomyśl co można by jeszcze spoglądając z perspektywy obecnej współczesnym nazwać – Potopem ?

      • Orka 10 stycznia 2012 o 12:22 am

       Potop głupoty w stylu Totalsky no albo yes Kupas Problemos !

      • Petros 10 stycznia 2012 o 8:00 am

       Jak zatem wytłumaczysz istnienie Kanionu Colorado? Jakie wody mogły wymyć taką ilość gruntu i litych skał, bo chyba nie skromne wody rzeki, która nim płynie… 🙂 W filmie „Młody wiek Ziemi” autorzy stawiają bardzo śmiałe i logiczne tezy, którym słuszności i naukowej ścisłości trudno odmówić.
       Bardzo Ci go polecam!
       Podawałem w innym miejscu adres, ale… 🙂


       Pzdr.

      • marek 10 stycznia 2012 o 3:53 pm

       @Awicca 10 Styczeń 2012 o 12:08 am ,A nie przyszło ci do głowy że słowo „potop” jest symboliczne i wcale nie musiało oznaczać zalania dosłownie wodą ?!

       -jesli o potop chodzi, to „Teksty sumeryjskie świadczą o tym, że była to katastrofa naturalna, związana z bliskim przelotem obok Ziemi planety Nibiru.”
       A ci co „napisali” Biblie (wg mnie kosmici) opisali to jako kare boza aby ludzi utrzymac w ryzach poprzez zastraszanie

     • Petros 10 stycznia 2012 o 7:49 am

      OK. A skąd zatem na Ziemi wieloryby, delfiny, ośmiornice, kraby, płaszczki, rekiny, jeżozwierze, mątwy, kalmary (np. tak potężne, jak ten z Muzeum w Wellington…)??? Czy Noe miał Oceanarium na Arce?? Biblia nie jest JEDYNYM źródłem informacji…… a jeśli się już na Nią powołujesz, to bądź rzetelny, a nie zdawkowym ignorantem. 🙂

      W sprawie Potopu – polecam arcy ciekawy film MŁODY WIEK ZIEMI:

      Poza tym, poczytaj dokładnie Księgę Rodzaju, a łacno dowiesz się, że mieszanie DNA miało miejsce na Ziemi: Rdz.6.2, 6.4. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a to za sprawą choćby SYNÓW BOGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      W tejże Księdze nie ma mowy o zgładzeniu zwierząt i ssaków morskich!!!! W grę weszły TYLKO następujące formy życia: „ludzie, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne” – zatem ani żółwie, ani wyżej wymieniona przeze mnie „gadzina” morska…. Rdz 6.7
      Przeoczenie, czy coś innego miało tu miejsce? 🙂

      W maju 2008 roku Papież Benedykt XVI wygłosił takie oto oświadczenie (cytuję z pamięci, zachowując, rzecz jasna, sens): „Kościół Katolicki jest gotowy do chrystianizacji Kosmosu, jeśli jest on zamieszkały przez istoty rozumne” – co Ty na to?
      Hierarchowie i naukowcy Kościelni bronią tezy, że nie można ograniczać Boskiej Kreacji do jednej tylko formy ludzkiej (vide wywiad z szefem Obserwatorium Astronomicznego w Castel Gandolfo, uzasadniającego słowa Papieża) – a przecież w Biblii mowa tylko o człowieku, więc jak??? Czy management KK występuje przeciwko Biblii, czy też ma jakieś pozabiblijne informacje lub/i obserwacje? Poszukaj info o watykańskim Wydziale d/s kontaktów z Obcymi Cywilizacjami, a myślę, że szczena Ci na długo opadnie….. Na bardzo długo. 🙂 🙂 🙂
      To oczywiste, że formy antropomorficzne/humanoidalne muszą gdzieś występować. Pomyśl tylko – teleskop Hubble’a „widzi” w jedną stronę ok. 50 mld galaktyk – sądzisz, że życie zasiane zostało tylko na Ziemi? Dla mnie to niemożliwe (ale na szczęście nie trwam sam w takim przekonaniu!) i twierdzę, że w ogóle to niemożliwe. A może przekonają Cię słowa Ojca Pio, który wymienia i opisuje cywilizacje żyjące w naszym Układzie Słonecznym????
      Gdyby świat nauki był przekonany, że nie ma innych form życia, to po co wysyłano by, lata temu, sondę kosmiczną, a w niej złotą płytkę z inskrypcjami i ideogramami na temat naszego istnienia, po co astroradary i ciągłe teleskopowe obserwacje nieba z Ziemi i spoza niej – tylko po to, by rozpoznawać Kosmos???
      Polecam lekturę dwumiesięcznika NEXUS (wydanie listopad-grudzień 2011 jest jeszcze dostępne w kioskach), to dotrzesz do informacji spoza mainstreamu i zdobędziesz więcej rzetelnych informacji z wielu dziedzin nauki i paranauki… :)… w tym na temat Obcych.
      Polecam również wykład, którego autorem jest Phil Schneider:
      http://www.youtube.com/watch?v=v-cR6o6pZ_U ,
      a podczas to którego wystąpienia napomyka o ranie dłoni odniesionej podczas strzelaniny w bazie Dulce, Nowy Meksyk, USA – poszukaj info o DULCE BASE (szczególnie o strzelaninie w Bazie Dulce), a wtedy sam oceń, czy to rzeczywiście, jak ujmujesz, „demony”, czy może Reptilianie (Gady), Szarzy (Grays), a może coś innego? 🙂
      Zachęcam do obejrzenia: Montauk i eksperyment Filadelfia – trzeci „podziemny” wywiad z Alem Bielekiem http://www.youtube.com/watch?v=eSP0ToCfwsc&feature=results_video&playnext=1&list=PL0FCADFDEC5F8798F – poszerzysz znacząco własne horyzonty…. 🙂
      Godne polecenia są również działania i zadania systemu ECHELON – na ten temat też znajdziesz masę info w necie, a…. zaczęło się tak niepozornie – od ucieczki, zaraz po II Wojnie Światowej, radzieckiego szyfranta Ambasady ZSRR w Kanadzie…

      A swoją drogą, jeśli kiedyś będziesz w Peru, obejrzyj dokładnie budowle w Dolinie Inków i Płaskowyż Nazca z jego kilometrowymi, prostymi liniami, a sam dojdziesz do wniosku, że Inkowie, nie znający koła, stali i teodolitu, nie mogli być samodzielnymi budowniczymi i twórcami swojego Imperium – NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI!!! Pojawić Ci się będzie musiało pytanie: KTO IM POMÓGŁ?
      A kto pomógł Egipcjanom w pozycjonowaniu Piramid i precyzyjnej ich budowie, skoro na najdłuższym boku Piramidy Cheopsa odchyłka wynosi JEDYNIE 5 cm, a głazy dopasowane są wręcz idealnie (nie mówiąc już o kanale 20×20 cm biegnącym idealnie równolegle do boku Piramidy, a wykonanym po ustawieniu potężnych kamiennych bloków budowli….).

      No, to może jednak Obcy…., bo chyba demony nie byłyby tak pomocne. 🙂

      Pzdr.

      P.S.
      Reszta w świetnym tekście ETWAS’a. Dodam jedynie, że hinduskie pisma dokładnie opisują konflikt nuklearny, którego inspiratorem byli Bogowie, a wykonawcą Książę Arjuna, który to „wykończył” podwodne miasto, usytuowane w bąblu powietrznym na dnie Oceanu Indyjskiego – zbadano współcześnie opisane miejsce, odnajdując dokładnie takie same zeszklenia dna morskiego, jak gruntu w okolicach Morza Martwego… 🙂

      • marek 10 stycznia 2012 o 4:33 pm

       @Petros 10 Styczeń 2012 o 7:49 am

       -dzieki za swietny text

    • Petros 10 stycznia 2012 o 9:26 am

     A’propos kontroli, obejrzyj ten film na YT:www.youtube.com/watch?v=6o7DE2sWBAA
     (adres skróciłem tak, żeby go nie „zjadło”… 🙂
     Pzdr.

   • maupa102 8 stycznia 2012 o 5:44 pm

    Moim zdaniem, te „ukryte-odkryte” rewelacje są dla tych, którzy jeszcze nie „kumają” o co w TYM ŚWIECIE chodzi! Już te słowa – „Ostrzega,że ‚Obcy gdzieś są.To, że byli przyjaciółmi Majów nie musi znaczyć, że muszą być naszymi. Ludzie powinni unikać z nimi kontaktów za wszelką cenę’.” – są wyraznym generowaniem strachu!! LUDZIE POWINNI SIĘ BAĆ, O TO im CHODZI! Monitor, dzięki za ten (i podobne) artykuł, ponieważ takie „cudeńka” wiele mówią o tym, czego oni się boją ;D

    • ALFA 8 stycznia 2012 o 8:58 pm

     (Nauka Cudów)

     • Roma 8 stycznia 2012 o 10:58 pm

      @ alfa
      ten filmik tłumaczy bardzo wiele
      w zasadzie to w sposób naukowy potwierdza i wyjaśnia zdolności Krzysztofa Jackowskiego
      i chodzi nie tyle o jasnowidzenie, co odnajdowanie ludzi zaginionych (DNA zawiera informacje
      i można je odczytać na odległość, tj. niezależnie do odległości, telepatycznie, bezprzewodowo)
      Ponadto, jeśli nie wiecie, to powiem, że Krzysztof Jackowski twierdzi,
      że takie zdolności jakie on ma, mają wszyscy ludzie, choć o tym nie wiedzą
      Niektóre wrażliwe osoby, w tym pisząca te słowa, mogą to potwierdzić
      pewnie @ O Rzesz, @ hjk też by się tym zgodzili, wielu innych także
      trzeba nad tym pracować, jak nad wszystkim

      • hjk 9 stycznia 2012 o 12:38 am

       Problem z takimi sprawami jak jasnowidzenia Jackowskiego na podst. DNA – jak twierdzisz, wahadlarstwa, różdżkarstwa, wrózenia z dłoni, kul kryształowych dla każdego obeznanego z sytemami informatycznymi jest oczywisty – to potężny problem związany z przetwarzaniem informacji. A nasz Mózg to własnie taki też i przetwornik informacji.

       Rozmowa z ex – wróżką w pociągu (przypadkowa podróż) pozwoliła mi miec pewne informacje z 1 ręki. Twierdziła ona, ze wszystkie „gadzety” to sa wszystko bzdury, a liczy się „intuicja” – tak to nazwała. Jej zdaniem sa pewni ludzie uzdolnieni do takich spraw i da się to odczytac np. po kształcie dłoni. Gadzęty służą tylko do koncentracji i uruchomienia czy natężenia intucji. Podobnie twierdził jackowski w wywiadzie, ze mu się pojawiają wizję po przytknięciu zdjęcia czy jakiegoś przedmiotu osoby zaginionej do czoła.

       Ostatecznie jednak była zdania, ze ta „intuicja” jest też „kanałem” do przejmowania „kontroli’ nad takimi osobami przez byty wyzsze duchowo od nas, czyli aniołów i demony. W jej przypadku stwierdziła, ze jednak była pod wpływem złego ducha i zaprzestała tych praktyk.

       Podobne zdolności do Jackowskiego miał śp. o. Cz Klimuszko, co jest opisane w jego książce, a ponadto jeszcze inne. Np miał zdolność „odczuwania”, które zioło pomoże na dane schorzenie. Powszechnie uważa się, ze jego zdolności były wynikiem daru Bożego, ale sa głosy podnoszące wątpliwości – nie spotkałem się w pismie tylko gdzieś słyszałem.

       Sprawy są jeszcze nie do końca zbadane – gdzie jest naturalna możliwość i zdolność, a gdzie ma miejsce wpływ „siły wyższej”, Pismo sw. jest pełne ostrzeżeń przed działaniami złych duchów, bo „nawet diabeł moze przybrać postać Anioła swiatłosci”. „Rozeznawanie duchów” to cała skomplikowana dziedzina w duchowości chrześcijańskiej.
       A sprawa jest :delikatna”, bo nawet „najgłupszy duch” jest znacznie bardziej inteligentny od najbardziej genialnego człowieka…

       • felicyta 9 stycznia 2012 o 1:20 am

        @Pismo sw. jest pełne ostrzeżeń przed działaniami złych duchów, bo „nawet diabeł moze przybrać postać Anioła swiatłosci”.

        We filmie ponizej Arizona Wilder mowi tez o przywolywaniu zlych duchow (energi) aby sluzyly swa madroscia w zaprowadzeniu NWO na Ziemi

        Revelations of a Mother Goddess 01/17 *PL* rewelacje bogini matki

        Wywiad przeprowadzony przez Davida Icke z Arizoną Wilder. Twierdzi ona, że uczestniczyła w rytuałach odprawianych przez istoty które znamy pod postacią ludzi z pierwszych stron gazet. W trakcie rytuałów przybierają jednak postać gadoidalną – ich naturalną. Według tego co widziała i wie, jest to rasa rządząca nasza planetą, żeby utrzymać swą ludzką postać potrzebują rytualnych spotkań, gdzie piją krew ludzi. Coraz trudniej ponoć im utrzymać postać ludzką. Podaje ogrom szczegółów dotyczących tych spotkań, iluminatów, oraz twierdzi, że została przygotowana do służenia im w okrutny sposób od urodzenia. A nawet przed… Podaje nazwiska i dane, które szokują. Warto się przyjrzeć sprawie…

      • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 11:37 am

       „Krzysztof Jackowski twierdzi, że takie zdolności jakie on ma, mają wszyscy ludzie”. Tak to prawda.
       Każdy z Was ma intuicję, to fragment tego zmysłu. Coś jak koniuszek języka który jest częścią całego organu smaku.
       Moje przypadki widzenia przyszłości … widziałem wszystko niemal tak samo jak zwykle. Obrazy lekko rozmyte na krawędziach (nie zawsze!). To są elementy przyszłej, najbardziej prawdopodobnej rzeczywistości.
       Jak by zobaczyć zdjęcie czy raczej fragment filmu przez lornetkę.

       „Gadżety służą tylko do koncentracji i uruchomienia czy natężenia intuicji.”
       „nawet „najgłupszy duch” jest znacznie bardziej inteligentny od najbardziej genialnego człowieka” …hjk, sama prawda!.

     • Versus3 9 stycznia 2012 o 12:40 am

      Alfa: dzięki za ten film, naprawdę polecam.

    • felicyta 8 stycznia 2012 o 11:56 pm

     Hawking: Obcych lepiej nie zapraszać
     ZNANY NAUKOWIEC OSTRZEGA
     Nie należy szukać kontaktu z istotami pozaziemskimi, bo mogą się okazać bardziej podobni do „Obcego” niż „E.T.”. Brytyjski fizyk Steven Hawking wierzy w istnienie inteligentnych form życia poza Ziemią, ale nie w dobre intencje kosmitów. – Spotkanie z Krzysztofem Kolumbem nie wyszło na dobre rdzennym Amerykanom – przypomina.
     W pierwszym odcinku nowego programu telewizyjnego Discovery Channel „Wszechświat Stephena Hawkinga” znany astrofizyk powiedział, że hipoteza o inteligentnym życiu pozaziemskim jest „doskonale racjonalna”. Według niego Obcy mogą po prostu zjawić się na Ziemi w poszukiwaniu surowców, a następnie ruszyć dalej. Zatrzymywać ich nie należy. Jeśli kosmici mieliby nas odwiedzić, efekt byłby podobny do lądowania Kolumba w Ameryce. To nie wyszło na dobre rdzennym Amerykanom – przypomniał.(…)
     http://www.tvn24.pl/12691,1653655,0,1,hawking-obcych-lepiej-nie-zapraszac,wiadomosc.html

     • Orka 9 stycznia 2012 o 12:38 pm

      Gdzieś czytałam jak uczeń zapytał guru , czy w kosmosie istnieją inne istoty i czy dojdzie kiedyś do spotkania z nimi , guru odpowiedział : nie pragnij tego , bo nic dobrego dla nas z tego nie wyjdzie … Jak wynika ze szczątkowych historii na ten temat , to guru miałby rację .

    • Awicca 10 stycznia 2012 o 12:10 am

     Obcy wcale nie byli przyjaciółmi Majów, a wręcz odwrotnie traktowali ich jako niewolników i ofiary do przeszczepów, poza kilkudziesięcioma wybrańcami.

   • sebecx 8 stycznia 2012 o 5:59 pm

    ..ja tam w końce świata też nie wierzę… ale.. jakaś japońska księżniczka mówi o 3 dniach ciemności.. niby jakieś objawienia ludzie mają i tam też o 3 dniach ciemności… na harmoniach kosmosu też się w jakimś surwiwalu szkolą… zobaczymy… i ciekawe czy od około 11 stycznia wzmogą się erupcje wulkaniczne…

    • sebecx 8 stycznia 2012 o 6:00 pm

     ..po co mieli by się tak skompromitować ….no chyba, że są pod wpływem psy op..

    • Sully 8 stycznia 2012 o 7:21 pm

     a dlaczego akurat 11 stycznia?

     • sebecx 8 stycznia 2012 o 7:54 pm

      .11 pojawia się w tym linku:
      http://krolowa-superstar.blog.onet.pl/
      a tak określił tego linka nasz kolega @hjk
      „tu nieco zadufana w sobie dość młoda osoba, ale dość fachowa prowadzi blog meteo, ma trafne prognozy i wyjaśnia zjawiska pogodowe”…ciekawe.. może ma słuszność.. poobserwujemy… 🙂

      • hjk 8 stycznia 2012 o 9:08 pm

       „Podano, że minister turystyki stanu Campeche, Luis Augusto Garcia Rosado podczas konferencji prasowych twierdził, że Majowie byli w kontakcie z Obcymi.”

       Ooo, to nie tylko Majowie, pierwszy kontakt by już w Raju z Adamem i Ewą – jak to się skończyło wszyscy wiemy … 😦
       Zdaje się ze film M.Gibsona ‚Apocalypto” wyjaśniał, co było skutkiem kontaktów z ‚obcymi”, ale niestety go nie oglądałem…

       Co do poprzednich cywilizacji to mamy wiele takich przekazów, niektóre nawet w Biblii – np. Sodoma i Gomora, Potop, to samo z innymi religiami, u Platona o Atlantydzie – sens jest taki, ze zniszczył je jakiś kataklizm lub same się zniszczyły przez nadużycia technologii, w którym to kierunku my zdążamy…

       • felicyta 9 stycznia 2012 o 1:41 am

        @Co do poprzednich cywilizacji to mamy wiele takich przekazów, niektóre nawet w Biblii –

        -wszystkie cuda z Bibli to dzialanie wysokozaawansowanych kosmicznych technoilgii.
        Duzo z nich zostalo juz udowodnione obecnie lecz nie naglasnia sie tej wiedzy z jakichs powodow.
        Np z opisu pojazdu Ezechiela (statku kosmicznego) to zapozyczono wiedze i zaprojektowano obecnie nawet specjalne kolka do wozkow dla inwalidow.
        Wspomne kolejny raz o maszynie do produkcji manny, ktora tez skonstrulowano w obecnych czasach wg opisu z Ksiegi Zohar, z tym, ze bez napedu atomowego na jaki byla w czasach starozytnych.
        Rysunek tej maszyny i caly jej opis wraz z cytatami z Ks. Zohar, jest na str.
        http://www.paranormalne.pl/topic/6410-maszyna-do-produkcji-manny/

        • hjk 9 stycznia 2012 o 3:11 pm

         „wszystkie cuda z Bibli to dzialanie wysokozaawansowanych kosmicznych technologii.”

         No moze pozostawmy cuda ze Starego Testamentu, bo one mogły obrosnąć mitologią w stosunku do realnych wydarzeń, jakie faktycznie miały miejsce, a dzisiaj zasadniczo maja sens teologiczny, a nie historyczny…

         Lepiej zająć się faktami nam dostępnymi jak piramidy egispkie czy inne, posągi gigantów, etc. I starać się wytłumaczyć takie rzeczy…

      • Orka 8 stycznia 2012 o 9:17 pm

       Ona się nazywa tak samo jak Doda…

       • hjk 9 stycznia 2012 o 12:18 am

        Ale to nie ona 🙂 jest starsza…
        A co do 2012;
        The 2012 Deception Presentation (full video) http://www.youtube.com/watch?v=SPWBXF4ghfM

     • monitorpolski 8 stycznia 2012 o 8:26 pm

      11 stycznia zostanie ogłoszony w Sądzie Warszawa Śródmieście wyrok w sprawie przeciwko mnie… Może dlatego Ziemia się zacznie trząść?

      • Peryskop 9 stycznia 2012 o 1:30 am

       3mam kciuki !

      • Onufry 9 stycznia 2012 o 10:13 am

       Mnie uczono w szkole że sądy są „niezawisłe” a czy jest to prawda to zupełnie inna działka. Ostatnio czytalem na necie ile osób nagle straciło życie w „sprawie Olewnika czy Smoleńsku”. Miałem wkleić linka. Ale po co, Pana Marka to nie pokrzepi , a materiałow na necie o tym masa .Pozdrawiam i życzę powodzenia.

       • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 12:34 pm

        Tak, w moim przypadku od ponad 4 lat nie mogą ustalić jurysdykcji. Ciekawe co wymyślą, bo ekspertyzy biegłych są jednoznaczne, że nie można ustalić skąd były wprowadzane informacje na serwer.

        • hjk 9 stycznia 2012 o 3:13 pm

         pewnie można, ale trzeba by zdemskować tajne stacje typu „echelon” i inne możliwości i sztuczki, które mają być utajnione, by mogły stanowić dowód w sądzie…

    • Cramer 8 stycznia 2012 o 9:55 pm

     O trzech dniach ciemności pisał ojciec Pio, a z uwagi na ogromna ilość cudów związanych z ojcem Pio trzeba to brac powaznie. Oczywiście ojciec Pio nie znał daty. Prawdopodobnie mamy jeszcze kilka lat. Napewno nie bedzie to w 2012.

     • hjk 9 stycznia 2012 o 3:17 pm

      a skąd pewność ze „na pewno” nie w 2012?

   • deliriumworld 8 stycznia 2012 o 7:17 pm

    film oglądnąłem, nowe spojrzenie na stare informację, bez narzucania wizji, dobry materiał

   • felicyta 9 stycznia 2012 o 12:49 am

    A ja polecam wszystkim wspaniala serie wykladow Nassima Harameina, puki ich jeszcze nie skasowano, jak samego Nassima z Wiki.
    Przekroczyć Horyzont Zdarzeń I 1/7 (napisy PL) http://www.youtube.com/watch?v=WL7jsZI_d9M

    Zapraszamy do dyskusji
    http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,35.0.html

    • felicyta 9 stycznia 2012 o 12:54 am

     http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,35.0.html
     Nassim Haramein – „Przekroczyć Horyzont Zdarzeń”

     Jest to seria wykładów składająca się z 4 części. W pierwszej z nich Nassim przedstawia swoje rozumienie fraktalnej przestrzeni, która zawiera jednocześnie skończone granice oraz nieskończoność.
     Z naukowych wyliczeń wyłoni się obraz człowieka, który w sensie biologicznym plasuje się na granicy wszechświata w skali mikro i makro. Z budowy wszechświata opartej na Phi wyłania się nieoczekiwanie prawdziwe znaczenie tego, co starożytni Grecy nazywali Anthropos metron, czyli „człowiek-miara”, co my znamy raczej jako „człowiek miarą wszechrzeczy”, któremu to pojęciu Nassim nadaje (między wierszami) właściwy sens…
     CAŁY wykład Nassima stanowi ZNAKOMITE wprowadzenie w problematykę świętej geometrii, która zastosowana w różnych dziedzinach nauki stanowić może klucz do zrozumienia tajemnic świata, także tych pozostawionych nam przez starożytnych… Poczucie humoru prelegenta i jasny przekaz to niewątpliwie atuty tych wykładów.

     Z wprowadzenia do wykładów:
     „Jest to rezultat jego 20 lat badań w różnych obszarach, takich jak zaawansowana fizyka, kosmologia, starożytne cywilizacje, jak również filozofia i studia nad świadomością. Zachęcamy państwa do obejrzenia tej serii DVD z możliwie małymi przerwami pomiędzy każdą z jej części w celu zachowania ciągłości i osiągnięcia maksymalnych korzyści. (…) Proszę usiąść wygodnie i przygotować się na zmieniającą życie przygodę. (…)

     Główne kwestie zawarte we wszystkich wykładach z tej serii:
     1.0: W poszukiwaniu pierwotnego wzorca – wymiary w geometrii, Prawo Skalowania, Biologia, Zasada Unifikacji, Piramidy
     2.0: Od Mikro do Makro – Geometria Unifikacji Pola, Struktura Próżni, Kręgi zbożowe
     3.0: Wszystko Jest Czarną „Całością” – Starożytny Egipt, Archeologia, Czarne Całości/ Białe Całości
     4.0: Ujawnienie Tajemnicy – Przyszłość jest w naszych rękach, Arka Przymierza, Templariusze, Grobowiec Jezusa, Kabbalah, Drzewo Życia odkodowane

     • felicyta 9 stycznia 2012 o 12:55 am

      Przekroczyć Horyzont Zdarzeń IV 4/7 (napisy PL) http://www.youtube.com/watch?v=c8IqBjRVxg4
      Ujawnienie Tajemnicy – Przyszłość jest w naszych rękach, Arka Przymierza, Templariusze, Grobowiec Jezusa, Kabbalah, Drzewo Życia odkodowane

  • Jony 9 stycznia 2012 o 9:51 am

   Dowody na kontakty obcych z ludźmi w czasach starożytnych.
   http://newworldorder.com.pl/artykul,2928,Dowody-na-kontakty-obcych-z-ludzmi-w-czasach-starozytnych

   Mnóstwo informacji polecam!

   • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 12:25 pm

    Takie dowody można sfałszować. Dla mnie najbardziej konkretnym dowodem jest czaszka Starchild. Lloyd Pye dokładnie ją przebadał pod względem DNA. Naukowo jest potwierdzone, że czaszka pochodziła od osobnika z rasy różnej od homo sapiens, którego zygota została zaszczepiona ludzkiej kobiecie. Dlatego miał mitochondrialne DNA człowieka. Ale w całości był całkowicie Obcym. Jest to najbardziej konkretny dowód na wizyty obcych cywilizacji lub podróże w czasie. I tu nie ma dyskusji czy Obcy istnieją czy nie – jeśli uważacie, że nie, to musicie przewartościować swoje przekonania. 900 lat temu, tu na Ziemi, dokonano operacji na komórce jajowej człowieka i sztucznie zapłodniono kobietę osobnikiem, który nie był człowiekiem. Pytanie: ile tego typu operacji było dokonanych? Czy ci ludzie – nieludzie wpływali na rozwój naszej cywilizacji? Po co to robiono? Jakie mieli zdolności? Wielkość czaszki wskazuje na to, że ich inteligencja była o wiele większa od naszej.

    • hjk 9 stycznia 2012 o 4:02 pm

     „Wielkość czaszki wskazuje na to, że ich inteligencja była o wiele większa od naszej.”

     To dopiero jaką inteligencję musieli miec ci z czaszkami gigantów?
     Aczkolwiek słonie nie są od nas inteligentniejsze, mimo o wiele wiekszego mózgu, aczkolwiek to jedne z najinteligentniejszych zwierząt…

     • Konarski 9 stycznia 2012 o 4:06 pm

      Mózg słonia czy nawet wielkiego dinozaura jest wielkości konserwy turystycznej. 🙂

      • Peryskop 9 stycznia 2012 o 11:46 pm

       Był taki francuski antropolog, który swoje życie zawodowe poświęcił badaniom wielkości mózgów u ludzi nieprzeciętnych i genialnych. Nawet przedstawił hipotezę o korelacji między gabarytem mózgu a poziomem inteligencji.

       Zwolennicy jego idei doznali konfuzji gdy po śmierci antropologa-mózgowca stwierdzono, że jego zwoje które nosił w czaszce były nader skromne…

       przynęt –

       Czy ktoś się zastanawiał, jak inteligentne są pewne muszki i pajączki ? Niedawno zidentyfikowano takiego jednego – bodaj w Ameryce Południowej – który z główką jak łepek od szpilki z powodzeniem stosuje niełatwą metodę „polowania z obejściem”. Innego większego pajączka przyłapano na tworzeniu przynęt – z liści, patyczków i pajęczyny buduje sztucznego owada, a potem ŁAAAAPPPPSS! i ma na kolację owada zwabionego na flirtowanie z ustawioną maskotką!

       Eeeeeh ludzie, ludzie. Nawet nie wiecie gdzie jesteście.

  • deotibigratia 9 stycznia 2012 o 12:23 pm

   cyt za JerzyS prawda2 info
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=19125
   Prokurator wojskowy wiedział co mówi!
   Obce służby manipulują opinią publiczna i sceną polityczna
   Szkoda , że nie zdążył, powiedzieć które

   ======================================================
   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katast…..omosc.html

   Tragedia na konferencji prasowej. Prokurator strzelił do siebie
   32 minuty temu RZ, GK / TVN24, IAR, PAP

   Prokurator Naczelnej Prokuratury Wojskowej płk Mikołaj Przybył postrzelił się po konferencji prasowej.
   Prokurator żyje, jest reanimowany.

   Wcześniej mówił, że prokuratura wojskowa w Poznaniu miała podstawy prawne, by żądać od operatorów telekomunikacyjnych danych personalnych, danych połączeń i treści esemesów.

   Na miejscu jest już także policja, żandarmeria wojskowa i prokurator. Dziennikarze zostali wyproszeni z budynku. Prokurator odczytywał oświadczenie wyraźnie zdenerwowany. Po jej odczytaniu wyprosił dziennikarzy na kilka minut z sali. Wówczas strzelił sobie w głowę.

   Tuż przed tragicznym wydarzeniem prokurator wygłosił pełne emocji oświadczenie, w którym zaprzeczył oskarżeniom o inwigilacji dziennikarzy i zarzucił im, że zostali zmanipulowani.

   – Prokuratura Wojskowa w Poznaniu w chwili obecnej prowadzi najpoważniejsze śledztwa o charakterze zorganizowanym.
   Zagrożone są nie tylko setki milionów złotych, ale też życie i zdrowie polskich żołnierzy. W sytuacjach kiedy wysyłamy naszych żołnierzy na misje wojskowe, takie działania są niedopuszczalne – stwierdził.

   Zaznaczył też, że prokuratorzy w przeszłości ujawniali przestępstwa korupcyjne i z tego powodu byli „bezpodstawnie atakowani”.

   – Dlatego protestuję przeciwko prowadzeniu kampanii medialnej, w toku której padają oskarżenia. Nikogo nie podsłuchiwaliśmy. Nie łamaliśmy prawa, ale dążyliśmy do ustalenia prawdy. Być może zdarzały się uchybienia, ale nie było to łamanie prawa. Protestuje przeciwko używaniu takich słów – stwierdził.

   Na koniec dodał: „W toku mojej całej służby nigdy nie przyniosłem ujmy Rzeczpospolitej Polskiej i będę bronić honoru oficera i prokuratura”. Po konferencji prasowej wyprosił dziennikarzy i strzelił do siebie. Nadal jest reanimowany.

   Dziś po południu Prokurator generalny Andrzej Seremet miał ogłosić swe decyzje w sprawie prokuratorów wojskowych z Poznania, którzy według mediów bez koniecznej decyzji sądu chcieli, aby teleoperatorzy ujawnili im esemesy m.in. dziennikarzy.

   Prokurator Generalny miał zapoznać się z wynikami kontroli działań poznańskiej prokuratury wojskowej w śledztwie o przeciek do mediów informacji ze śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. Prokuratura ta sześć razy złamała prawo, żądając by operatorzy sieci komórkowych ujawnili jej treść esemesów dziennikarzy oraz prokuratorów – podała „Gazeta Wyborcza”. Operatorzy tych danych nie udostępnili, bo tajemnicę korespondencji można uchylić tylko za zgodą sądu, której w tej sprawie nie było.

   „Wyprosił nas, powiedział, że chce przewietrzyć salę. Usłyszeliśmy huk”

   – Wyprosił nas, powiedział, że chce przewietrzyć salę. Potem miała być seria pytań. Staliśmy na korytarzu i usłyszeliśmy huk. Wbiegliśmy i zobaczyliśmy prokuratura leżącego nieruchomo w strudze krwi. Obok leżała broń – opisywał na antenie stacji reporter TVN 24 Łukasz Wójcik.

   Wcześniej prokurator Mikołaj Przybył oświadczył, że pozyskanie przez Wojskową Prokuraturę Okręgową kontaktów telefonicznych śledczych, biorących udział w śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej, było zgodne z prawem. Na konferencji prasowej określił jako skandal zarzuty, dotyczące pozyskania tych kontaktów od operatorów komórkowych.

   Prokurator mówił, że śledczy chcieli w ten sposób uzyskać źródło przecieków do mediów informacji ze śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Zwrócił uwagę, że przecieki powodowały utrudnienia i opóźnienia w polsko – rosyjskiej współpracy w sprawie śledztwa.

   Mikołaj Przybył mówił, że sytuacja wymagała także sprawdzenia wątku udziału obcych służb w tych przeciekach. Jego zdaniem, służby specjalne obcych państw mogły być zainteresowane spowodowaniem zamieszania i skłóceniem Polaków, zwłaszcza przed wyborami parlamentarnymi 2011 roku.

   Prokurator dodał, że zarzuty pod adresem Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu są związane z prowadzonymi przez nią śledztwami w sprawach gospodarczych, dotyczącymi strat, ponoszonych przez Wojsko Polskie.
   _________________

  • AQQ 9 stycznia 2012 o 12:51 pm

   Zobaczcie!!! – http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/prokurator-przybyl-strzelil-do-siebie-pacjent-jest,1,4992251,wiadomosc.html

   • ALFA 9 stycznia 2012 o 1:29 pm

    @AQQ szkoda ludzi którzy chcą powiedzieć prawdę ,tylko się dziwię czemu strzelał do siebie zamiast odstrzelić jakiegoś dziennikarzynę .Może by poszli po rozum do głowy co się dzieje w naszej polityce i przestali robić wodę z mózgu ludziom w głowach.

    • deotibigratia 9 stycznia 2012 o 3:23 pm

     tu cała wypowiedź prokuratora – konkretnie jedzie po systemie, mówi wiele bardzo poważnych rzeczy od katastrofy smoleńskiej, przez przewały gospodarcze w rządzie i próbę zlikwidowania prokuratury wojskowej – dobre ! http://www.youtube.com/watch?v=etYuu1XfIUs&feature=player_embedded#!
     Już nie działa. znalazłem tutaj: http://www.dailymotion.com/video/xnjy8u_prokurator-mikoyaj-przybyy-ostatni-przekaz-i-samobojstwo_news

    • hjk 9 stycznia 2012 o 3:37 pm

     CZY ZABÓJSTWO SAMOBÓJCZE PROKURATORA SMOLEŃSKIEGO?
     http://gazetawarszawska.com/2012/01/09/prokurator-plk-mikolaj-przybyl/

     • deotibigratia 9 stycznia 2012 o 5:32 pm

      o kurza melodia – patrzcie już usunęli klip yt z cała wypowiedzią prokuratora – a to psubraty !

      • deotibigratia 9 stycznia 2012 o 7:06 pm

       pełna wypowiedź Przybyła została zapisana tutaj
       http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/514008,Pelne-oswiadczenie-prokuratora-Mikolaja-Przybyla-

       • deotibigratia 9 stycznia 2012 o 7:31 pm

        Monitor – puść to, świetny filmik rosyjski z tłumaczeniem na polski [włączyć napisy cc] pt.
        Amerykańska licencja na zabijanie. Krótki dokument pokazuje w kontekście zbliżających się wyborów prezydenckich w USA – bestialskie metody torturowania i zabijania przez CIA wybitnych naukowców z Iranu a także Rosji
        Amerykańce zajmują się wszystkim i wszędzie – a ich samych nie kontroluje nikt

        http://www.youtube.com/user/relanium05?blend=1&ob=video-mustangbase

        • Orka 9 stycznia 2012 o 9:34 pm

         Żarty się skończyły … Boże miej nas w opiece…

        • Orka 9 stycznia 2012 o 10:46 pm

         Wszyscy tolerancyjni na wszelkie „dziwności” niech dokładnie to obejrzą !
         Po tym filmie zrozumiałam dlaczego chomiki mogą służyć w amerykańskim
         wojsku ! W ramach tortur będą sobie mogli poużywać na tył(k)ach wrogów !
         Teraz dopiero zaczynam się bać … co za szatańska perfidia !

      • sebecx 9 stycznia 2012 o 8:10 pm

       „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”. o. Klimuszko

       • Orka 9 stycznia 2012 o 9:24 pm

        Oj to się będzie działo , to strasznych rzeczy doświadczą inni , skoro to Polska ma tak zostać uhonorowana … Nasz Naród wiele wycierpiał …Niech się dzieje sprawiedliwość Boża…

 2. jakzawsze 8 stycznia 2012 o 4:57 pm

  Bardzo dobry news.

  ” Podejrzane jest to, że historia została przechwycona przez takie agencje jak Reuters.”
  ========================
  Routers i Associated Press | The essential global news network kupie dom ROTSCHILD, nawet na ten temat coś wspomina Alex Jones w soich filmach. Ponizej link do przeguglowanego translatorem źródła ( sklaleczona translacja automatem sieciowym)

  http://formatrix.50webs.com/Pre%205November2011%20version/the_house_of_rothschild.htm >>

  Poza tym ich liczne zamki, pałace pałac, winnice, rasy koni i ośrodków egzotyczne, Rothschild kupił routery w 1800 roku. Routery następnie kupił Associated Press, który wybiera i zapewnia tym samym nowe historie z całego świata, dzień po dniu. Mają kontrolę interesów w trzech głównych sieci telewizyjnych i łatwo uniknąć uwagi mediów, ponieważ są właścicielami mediów.

  =====================================================
  Kolejny film przezemnie proponowany z cyklu PRZEBUDZATOR (… pozdro dla Michała C z paltalka ) ..a więc >>

  Wolność – Dla tych, którzy jej nie mają, jest cenniejsza niż złoto cz.1/2 http://www.youtube.com/watch?v=Kz_eEzvq8xY
  Link do pobrania całości: http://ifile.it/0l1z86e

 3. iHe 8 stycznia 2012 o 5:05 pm

  W każdym razie niestety wiele wskazuje na to ,że jako rasa ludzka jesteśmy pasożytowani , bo czy jakiś człowiek o zdrowych zmysłach szykowałby się na nuklearną wojnę bez cienia refleksji?
  W latach 50tych jakoś zdrowy rozsądek jeszcze panował.
  Co się takiego stało,że już nie jest najważniejszy?

  Czy ktoś zdrowy na umyśle realizowałby depopulacje?
  Czy zarabianie kosztem cudzego życia i zdrowia to taka frajda?
  Czy zamienianie planety w śmietnik to normalne zachowanie przy jednoczesnym zapewnianiu ,że jest inaczej?
  Niszczenie kultur i jednostki to też pewnie OKej.

  Czy zaplanowanie 3 wojen światowych z czego 2 mamy już za sobą to okaz zdrowia naszej
  „Zachodniej cywilizacji?”

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/arabskie-rewolucje-syria/rosyjskie-okrety-wojenne-wplynely-do-portu-w-syrii,1,4991820,wiadomosc.html

  A sanatorium dla obłąkanych w kongresie Usraela dalej swoje..

  • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 12:03 pm

   „Czy ktoś zdrowy na umyśle realizowałby depopulacje?”. Jak najbardziej.
   Wróg ludzkości tak właśnie by robił.
   Robią to od wieków.
   Opracowywali różne metody czego kumulację mamy dziś.
   Zapewne tylko opatrzności bożej zawdzięczamy jeszcze że nie wytłukli nas ostatecznie.
   Wszelkie ich działania przynoszą w konsekwencji odwrotny skutek. To jak stosowanie antybiotyku.
   Wielu z nas pada ale pojawiają się odporni dzięki którym populacja się odradza i staje liczniejsza niż do tej pory.
   Tylko że to nie my jesteśmy patogenem a oni.
   Wiedzą do czego ludzkość dąży jako całość i starają się zapobiec temu co ma nastąpić ale ich przeciwdziałania są tym co wypełnia przyszłość.
   Tego typu scenariusz był już wielokrotnie wykorzystywany w twórczości S.F i jest również naszą rzeczywistością!.
   Zawsze mówię że za oknem realizuje się najlepsze opowiadanie S.F. jakie kiedykolwiek czytałem czy oglądałem w postaci filmu!. 😀

 4. Tola 8 stycznia 2012 o 5:08 pm

  No, jak widac chyba Pan juz czuje sie troche lepiej?
  Polecam wyklad Michaela Tsariona -Age of manipulation.
  Znajduje tam wiele odpowiedzi na wiele pytan,ktore przewijaja sie na tym blogu.
  Moga byc tez podpowiedzia na temat podany przez Monitora.
  Wogole ,to jestem ciekawa waszych komentarzy.
  Jakos te rewelacje za slodko dla mnie brzmia i sa takie nagle i tak wlasnie teraz i jak to jest podane,komu i gdzie…

  Ponizej link do M .Tsariona

  Michael Tsarion – Age of Manipulation http://www.youtube.com/watch?v=7Gfql4DZUek

  • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 5:20 pm

   tłumaczenie by się zdało ….

   • Tola 9 stycznia 2012 o 5:11 am

    @jakzawsze – niestety nie jestem w stanie zrobic tlumaczenia , z braku czasu.
    Ale Tsarion mowi bardzo ladnym,zrozumialym jezykiem.
    Mysle,ze i tak to ktos w koncu przetlumaczy , bo material jest na prawde wartosciowy i podany z zupelnie innej strony (moim zdaniem tej najwazniejszej,ktora odnosi sie do nas samych,naszej pracy nad soba i drogi w zyciu) .Jest to cos zupelnie innego,jak np. Icke ,ktorego zawsze troche odbieralam jak kosmicznego gawedziarza.
    Mozesz ,zamiast tego filmu , zobaczyc „Architekci kontroli” – jest z polskim tlumaczeniem .

 5. Peryskop 8 stycznia 2012 o 5:10 pm

  Sceptycznie podchodzę do tego typu rewelacji wciąż od nowa podgrzewanych.

  Czy Nassim Haramein nie lubi być traktowany jak Superstar ?

  Kanadyjski Szwajcar z Iranu rodem ?

  A gdzie poznawcze owoce ?

  • Orka 8 stycznia 2012 o 9:43 pm

   Oj , lubi i to w wielu dziedzinach
   http://www.wykop.pl/link/308663/orgazm-zamiast-bolu-przy-porodzie-o-tym-powina-wiedziec-kazda-kobieta/

   • hjk 9 stycznia 2012 o 4:30 pm

    „A gdzie poznawcze owoce ?”

    No przeciez sa te filmy na YT, coś tam w nich chyba przedstawia??
    Czy to same hipotezy i przypuszczenia albo spekulacje, czy tylko przedstawianie już znanych odkryć i fantazjowanie na ich temat?

    • marek 10 stycznia 2012 o 4:00 pm

     @Peryskop 8 Styczeń 2012 o 5:10 pm, Sceptycznie podchodzę do tego typu rewelacji
     @hjk 9 Styczeń 2012 o 4:30 pm, czy tylko przedstawianie już znanych odkryć i fantazjowanie na ich temat?

     -poczytalibyscie cos na jego temat panowie a nie wyrokowali bez znajomosci rzeczy
     http://www.wikinfo.org/index.php/Nassim_Haramein

    • marek 10 stycznia 2012 o 5:12 pm

     @Peryskop 8 Styczeń 2012 o 5:10 pm, Sceptycznie podchodzę do tego typu rewelacji
     @hjk 9 Styczeń 2012 o 4:30 pm, „A gdzie poznawcze owoce ?”

     -panowie, zamiast wyrokowac bez podstaw, poczytalibyscie troche
     http://www.wikinfo.org/index.php/Nassim_Haramein

   • marek 10 stycznia 2012 o 8:50 pm

    @Peryskop 8 Styczeń 2012 o 5:10 pm, A gdzie poznawcze owoce ?
    @hjk 9 Styczeń 2012 o 4:30 pm, przedstawianie już znanych odkryć i fantazjowanie na ich temat?

    -poczytajcie panowie a dopiero pozniej sie wypowiadajcie
    Nassim Haramein
    From Wikinfo

    Search for „Nassim_Haramein” on Wikipedia • Wikimedia Commons • Wiktionary • Wikiquote • Wikibooks • Mediawiki Wikia • Wikitravel • Google Advanced Search • Yahoo Advanced Search • WorldCat Advanced Search • Amazon • Recent NY Times • Older NY Times.

    For criticism see Criticism of Nassim_Haramein
    See also the article in Spanish and this article in Romanian.

    Nassim Haramein (born November 20, 1962) is a Swiss-born self-trained scientist who claims to have developed a unified field theory together with physicist Elizabeth Rauscher which he calls the Haramein-Rauscher metric.[1]

    In 2003, Haramein founded a 501(c)3 non-profit organization, The Resonance Project Foundation, where he is currently the Director of Research. The Foundation sells a 4 DVD set of Harameins’s ideas called „Crossing the Event Horizon: Rise to the Equation”. Contents [hide]
    1 Claims
    2 Funding
    3 See also
    4 References
    5 Further reading
    6 External links

    Claims

    Haramein claims his theory explains the origin of spin, which he defines as a „spacetime torque.” He claims that his amendment to Einstein’s Field Equations, which incorporates torque and Coriolis effects in „‚plasma dynamics'”[2] interacting with a „polarized geometric structured vacuum”, produces a unified field theory. Further, he and Dr. Rauscher have developed a „Scaling Law for Organized Matter”[3], which characterizes all matter from subatomic to galactic and universal size as various sized black holes. His unified field theory and the fractals associated with this „Scaling Law” are integral to his concept of a „Holofractographic Universe”.

    In a least one lecture he claims to decode crop circles.[4] Topics discussed in his 4 DVD set in addition to his unified field theory include „The Arc of the Covenant, Knights Templar, Emmanuel’s Tomb, Kabbalah, Tree of Life Decoded”.[5] Haramein notes that some of the geometry referred to in his theory has also been found in the ruins of ancient structures as well as crop circles.

    The website of the Resonance Project hosts a list of papers by Haramein. All of the papers are published in the Noetic Journal on in books by Noetic Press,[6] neither of which are not indexed by Web of Science, Chemical Abstracts Service, PubMed, or ArXiv.
    Funding

    In June 2008, Haramein announced that the Resonance Project has lost its funding, and would be vacating its headquarters in Hawaii. In a letter to his supporters, Haramein appealed for donations, and encouraged his supporters to promo his DVD set, saying „This work is for humanity and should be supported by humanity.”[7]
    See also
    Gregg Braden
    References
    ↑ N. Haramein and E. A. Rauscher, The Origin of Spin: A Consideration of Torque and Coriolis Forces in Einstein’s Field Equations and Grand Unification Theory, R. L. Amoroso, B. Lehnert & J-P Vigier (eds.) Beyond The Standard Model: Searching For Unity In Physics, 153-168, © 2005 The Noetic Press, ISSN# 1528-3739.
    ↑ N. Haramein, E. A. Rauscher, Collective Coherent Oscillation Plasma Modes In Surrounding Media of Black Holes and Vacuum Structure – Quantum Processes with Considerations of Spacetime Torque and Coriolis Forces (PDF), R. L. Amoroso, B. Lehnert & J-P Vigier (eds.) Beyond The Standard Model: Searching For Unity In Physics, 279-331. © 2005 The Noetic Press, ISSN# 1528-3739.
    ↑ N. Haramein, M. Hyson, E. A. Rauscher, Proceedings of The Unified Theories Conference (2008), Budapest, Hungary, Scale Unification: A Universal Scaling Law for Organized Matter, in Cs Varga, I. Dienes & R.L. Amoroso (eds.)
    http://video.google.com/videoplay?docid=6151699791256390335 at 2:13:00
    http://theresonanceproject.org/products.html
    http://theresonanceproject.org/research.html
    ↑ Personal Letter from Nassim Haramein This page uses content from Wikipedia. The original article was at Nassim Haramein.
    The list of authors can be seen in the page history. The text of this Wikinfo article is available under the GNU Free Documentation License and the Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 license.

    English | Română | edit

    Further reading
    Visualization Algorithm for Solutions of the Einstein Field Equations solved by
    Variations of the Kerr Newman Type, U. Winter, http://www.neuronx.de/pdf/uw7.pdf
    Vision in Action, A Tentative Model for a Living Universe, Part One, Elisabet Sahtouris, Ph.D.
    Discovering Nature’s Secrets of Success: A Potential Future for a Global Family, Elisabet Sahtouris, Ph.D., Journal of the Scientific Medical Network, Network Review, ISSN 1362-1211, No. 89, Winter 2005.
    The Gift Economy, The Biology of Business: Crisis as a Gifting Opportunity, Elisabet Sahtouris, Ph.D.
    Unwinding the Cosmos, Richard Merrick
    Challenging the Foundations of Orthodox Physics, Jeane Manning, Atlantis Rising Magazine, September/October, 2005, pp.16.
    External links
    The Resonance Project
    Categories: Imported, updated, or created in 2011 | 1962 births | Americans of Swiss descent | Living people | People living in Hawaii | Scientists | Spiritualists

    • marek 10 stycznia 2012 o 8:51 pm

     http://www.wikinfo.org/index.php/Nassim_Haramein

    • marek 10 stycznia 2012 o 9:57 pm

     Niestety nie moge podac linka do wiki o Nassimie Harameinie (istnieje, nie zostal „skasowany”), skad skopiowalem text, poniewaz jest automatycznie kasowany komentarz z tym linkiem przez monitorpolski (dlaczego???), ale wystarczy wpisac w Google Nassim Haramein.

 6. deliriumworld 8 stycznia 2012 o 5:14 pm

  jednym słowem : Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 2012 ! oj chyba się będzie działo, zwłaszcza że jesteśmy jawnie na to przygotowywani:

  Szokujący wywiad z maklerem Alessio Rastani w BBC – 26 IX 2011

  pomijając w tym przypadku „rewelacje” o obcych, wszystko zaczyna wyglądać jak zwykle tak samo na tym świecie: pasztet w oleju ze słoniną, posypany czekoladą i wiórkami kokosowymi, znaczy jeden wielki chaos i natłok informacji (dużo mieszanki informacyjnej, jest też niestrawne dla umysłu człowieka), wydaje się jedno TRZEBA BYĆ CZUJNYM

  Tym czasem „tęgie ” głowy tego „świata” radzą……..

  http://www.telegraph.co.uk/finance/financetopics/davos/8999715/Davos-The-key-people-aiming-to-pull-the-eurozone-back-from-the-brink.html

 7. Stanisław 8 stycznia 2012 o 5:21 pm

  Być może chodzi tylko o turystykę , a na zachętę ujawnią pewne odkrycia które do tej pory trzymano w tajemnicy – czy ważne czy nie to się przekonamy sami gdy nadejdzie wyznaczony czas.

 8. maniek 8 stycznia 2012 o 5:33 pm

  Polecam Ciekawy film „starożytni astronauci”

 9. yaphoto 8 stycznia 2012 o 5:36 pm

  Monitor, znasz ten temat?

  CONFIRMED: The Trillion-Dollar Lawsuit That Could End Financial Tyranny
  http://www.divinecosmos.com/start-here/davids-blog/995-lawsuit-end-tyranny
  http://divinecosmos.com/media/Keenan_complaint_11-23-2011_SDNY.pdf

  • monitorpolski 8 stycznia 2012 o 8:28 pm

   Tak, nawet było coś niecoś o tym w wywiadzie z Fulfordem.

 10. yaphoto 8 stycznia 2012 o 5:37 pm

  http://divinecosmos.com/media/Keenan_complaint_11-23-2011_SDNY.pdf

  Lista oskarzonych:
  1. DANIELE DAL BOSCO
  2. THE OFFICE OF INTERNATIONAL TREASURY CONTROL
  3. RAY C. DAM, individually, and as President ofOITC
  4. DAVID A. SALE, individually, and as Deputy Chief of the Council for the Cabinet of
  OITC
  6. THE UNITED NATIONS
  7. BAN KI-moon, individually, and as Secretary General of the UN
  8. H.E. Ambassador CESARE MARIA RAGAGLINI, Individually, and as Permanent
  Representative of the Italian Mission to the UN in New York
  9. H.E. Ambassador LAURA MlRACHIAN, Individually, and as Permanent Representative
  of the Italian Mission to the UN in Geneva
  11. ITALIAN REPUBLIC
  12. ITALIAN FINANCIAL POLICE
  13. SILVIO BERLUSCONI, Former Prime Minister of Italy
  14. THE WORLD ECONOMIC FORUM
  15. WORLD ECONOMIC FORUM U.S.A., INC.
  16. GIANCARLO BRUNO, individually, and as Head of the Banking Industry of WE

 11. jakzawsze 8 stycznia 2012 o 5:53 pm

  Kamera.tv

  Kiedy zegar wymierzał ostatnie sekundy starego roku i wybuchły fajerwerki martwe ptaki zaczęły spadać z nieba. Setki kosów padło w noc sylwestrową. Podobnie było rok temu. Były to zupełnie zdrowe osobniki, ale bardzo zdezorientowane hałasem. Podczas lotu rozbijały się o drzewa i budynki.
  =============================================
  Wpływ sztucznych ogni na środowisko jest znaczący, mianowicie sam moment wybuchu powoduje falę akustyczną, którą nasze uszy słyszą jako huk, człowiek jest jednak istotą bardzo ograniczoną i jego słuch oscyluje w granicy 16Hz-16KHz zależnie od wieku oraz predyspozycji zakres ten może się zmieniać. Jednocześnie inne zwierzęta jak np psy, ptaki słyszą w dużo szerszym paśmie tzw ultradźwięków. Sam „nieszkodliwy” huk petardy posiada składową ultradźwiękową, która drażni i dezorientuje zwierzęta. Można to porównać do człowieka śpiącego na torach którego obudzi przejeżdżający pociąg który użyje sygnału dźwiękowego ok 30 m przed człowiekiem. Nawiązując do tematu ptaków naukowcy zastanawiają się jak to możliwe. Jest to kompletna bzdura ponieważ najprostszym wytłumaczeniem jest fakt spłoszenia ptaków z ich siedlisk przez początkowe wystrzały, po wzbiciu się w powietrze ptaki zostały ogłuszone wybuchem petardy -> niech ktoś spróbuje trzymać w ręce petardę taką dużą i niech zobaczy efekt wybuchu fala akustyczna powoduje ogłuszenie osobnika, utratę równowagi, a nawet chwilowy brak świadomości. Ptak po ogłuszeniu spada na ziemie gdzie następuje zgon w wyniku złamania kończyn. ………….

  Ja uważam, że odgórnie we wszystkich krajach powinien zostać wprowadzony zakaz odpalania sztucznych ogni. Każdy kto odpala fajerwerki świadomie naraża życie zwierząt. Tyle niby się mówi o znęcaniu się nad zwierzętami, niby nakładane są kary na zwyrodnialców, a tu co roku każde zwierzę na świecie poddawane jest niewyobrażalnemu stresowi i wielokrotnie część z nich ginie z ludzkiej głupoty za zgodą urzędników, sędziów i całego społeczeństwa. Jestem tym zażenowany i przerażony . Ludzie, zbierzmy się wszyscy i zaprotestujmy przeciwko odpalaniu sztucznych ogni.

  • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 6:41 pm

   Dodam też że mówienie, że fajerwerki mają wpływ na śmiertelność zwierząt na tak ogromną skalę jest co najmniej niedorzecznością. Mówię o różnych zwierzętach, ponieważ rok temu znaleziono padłe zwierzęta :

   1. Kentucky, USA, 500 martwych ptaków
   2. Luizjana, USA, 450 martwych ptaków
   3. Teksas, USA, 200 martwych ptaków
   4. Arkansas, USA: 3 tys. martwych ptaków, 100 tys. martwych ryb w rzece Arkansas
   5. Floryda, USA, 5 tys. martwych ryb w Port Orange
   6. Thanet w Wielkiej Brytanii, 40 tys. martwych krabów na wybrzeżu w Kent
   7. Falkoping w Szwecji, 50 martwych ptaków
   8. Parangua w Brazylii, 100 ton martwych ryb
   9. Coromandel w Nowej Zelandii, 500 martwych ryb
   10. Maryland, USA, 50 tys. martwych ryb w zatoce Chesapeake

   Z kolei w tym roku oprócz wielu ptaków, znaleziono 20 ton martwych śledzi. No i jak wytłumaczyć fakt, że wiele ptaków znaleziono na kilka godzin przed Nowym Rokiem, na danym terenie

   • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 6:48 pm

    ………. HAARP & CHEMTRAILS , i kryminaliści dalej są na wolności i nie ponoszą za niedwracalne rujnowanie biosfery , …. kary i jakiej kolwiek odpowiedzialności , a media pokroju TVP-onety-tn24 i reszta propagandy maskują i sponsorują tych zbrodniarzy

    • lukaszr20 8 stycznia 2012 o 6:54 pm

     to niemoze byc od cheimstralow to moze by od petard wybuhowy i po tym straca sluch i spadaja z nieba…

     • Peryskop 8 stycznia 2012 o 7:07 pm

      Te masowe zwierzęce kataklizmy to w dużej mierze efekty HAARP.
      Już podczas eksperymentów prowadzonych przez Teslę zauważono padanie stad ptaków.

      • hjk 9 stycznia 2012 o 4:42 pm

       500 ptaków na cały stan wiekszy od Polski? To np. jeden padły ptak na miasto/-eczko czy wioskę…
       Ale kto je tak skrupulatnie zbierał i liczył?
       Czy gdzieś znalezione całe stado?

       Ptaki zawsze padają, bo kiedyś każdy musi zakończyć swój zywot…
       …tak jak zrobili sensację w czasie histerii z ptasią grypą z 2 padłych łabędzi w czasie mrozu gdzies w parku ze stawem w Toruniu czy bydgoszczy chyba…

       U nas strzały i salwy petard trwały z pół godziny, a nie znalazłem żadnego zdechłego ptaka, no ale moze siedziały w lesie, albo te wrażliwe odleciały do ciepłych krajów…

 12. PokójWam 8 stycznia 2012 o 5:58 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2012/01/07/tajemnice-olmekow-czyli-skad-sie-wzieli-majowie/
  http://polonuska.wordpress.com/2012/01/07/pawel-sergiejczyk-bliski-wspolpracownik-komorowskiego-kieruje-loza-wolnomularska/

  • Peryskop 8 stycznia 2012 o 7:12 pm

   FAKIR – co ty na te teorie ?

   Tajemnice Olmeków – czyli skąd się wzięli Majowie?http://radtrap.wordpress.com/2012/01/07/tajemnice-olmekow-czyli-skad-sie-wzieli-majowie

   Szlachectwo Johna E. Thompsona od E2 stawia starego archeologa w podejrzanym świetle.
   Greenspan też dostał za „całokształt”, którym Sir Alan przydusił cały świat.

 13. zenobiusz 8 stycznia 2012 o 6:05 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/08/dziwne-wiesciz-maksyku/
  Dziwne wieści przeniknęły z Meksyku właśnie.

  • Peryskop 9 stycznia 2012 o 4:29 am

   Zeno, czy w zacytowanym tekście nie ma mowy o HAARP ?

   Wciąż powtarzasz, że anomalie mają naturalne źródło, a więc są to zjawiska pochodzące od Boga.

   A przecież wiadomo, że opanowano sporo wiedzy i dopracowano technologie aby można było wykorzystywać NATURALNE ZJAWISKA i PROCESY do geoinżynierii oraz manipulowania pogodą.

   Im wcześniej ten fakt dostrzeżesz, tym łatwiej zrozumiesz niektóre wydarzenia i trendy. Na przykład to, że dysponenci tych technologii są dziś dokładnie następcami starożytnych kapłanów (egipskich i nie tylko), którzy swą wiedzą o zjawiskach przyrodniczych (w tym astronomicznych) wprowadzali tłumy ciemnych ludzi w przerażenie, potem w ekstazę, a w efekcie w stan podporządkowania się „starszym i mądrzejszym”.

   I tak jest właśnie i dziś.
   Tylko technologie poszły do przodu, a wraz z nimi – niestety – także możliwości czynienia zła !

   • Tola 9 stycznia 2012 o 5:25 am

    @ Peryskop -Zgadzam sie z tym,ze metody i cel sa takie same tylko inne narzedzia.Dazenie do wladzy zawsze bylo ,jest i bedzie ,zmienia sie tylko sposob w jaki do tego ,daza stad mysle ,ze wazna jest nasza wlasna droga i wybory ,ktorych dokonamy.
    Poza tym czesto sie zastanawiam ,jak wogole do problemu podejsc.
    Np. blog Monitora traktuje ,jako platforme dyskusji i zrodlo wiedzy (pierwsze przyjemne a drugie wartosciowe).Zgadzam sie z tym,ze blog ma na celu otworzyc ludziom oczy. Ale mam taki dylemat,bo mowimy o osobach doroslych.My cos zrobimy albo nie .Ale pytanie jest ,jak przekazac ta wiedze nastepnym po nas.Co z tego,ze cos robimy jesli nie bedzie kontynuatorow?
    Co robic z dzieciakami? Ich swiatopoglad ksztaltuje sie od poczatku -my teraz walczymy z tym,co nam wepchnieto do glow ,kiedy bylismy dzieciakami.
    Co im mowic ?
    Mowic czy nie mowic?
    Na razie to nasze pokolenie ma w rekach duza odpowiedzialnosc za dzieci,za to kim beda i gdzie pojda.
    Przytocze cytat z prelekcji Tsariona-bardzo mi sie podoba:
    „People often say that this or that person has not found himself.
    But the Self is not something one finds. It is somethins one creates.”

    Ma on dwojaki wydzwiek,moze odnosic sie do naszej sytuacji a rowniez do tych co beda po nas.Nie wiem czy autor mial obie te rzeczy na mysle,ale ja to odebralam dokladnie tak.

    • rabarbarek 9 stycznia 2012 o 7:03 am

     Nie zapominaj , Tolu , ze iluminarze tego swiata chca nas zaprogramowac wedlug swoich regul. Walcza o dusze naszych dzieci . Kultura masowa sprowadzac ma mlodego czlowieka do roli produktu konsumpcyjnego , szukajacego nowych rozrywek, odmozdzonego i rozrechotanego niczym zaby w czasie cieplej nocy. Co sie dzieje w szkolach , pisalismy . Wkrotce moze byc gorzej , bo nowe trendy nauczania ida w kierunku niszczenia wartosci, ktore dotad byly nienaruszalne .
     Aby nie dopuscic do wyprania mozgow naszym dzieciom , do zniszczenia ich psychiki , musimy
     mowic , mowic i jeszcze raz mowic . Zalezy tez od wieku dzieci . Ja swoim mowilam o wszystkim co nas otacza prawie od „zawsze” . Skutki tego byly rozne. Dzieciaki mialy rozne pomysly , a juz najbardziej wtedy gdy do szkoly przychodzili z pogadankami stroze porzadku lub inne osobistosci. Zdarzalo sie , ze bylam wzywana na rozmowy , bo wlasnie moje latorosle mialy dziwne skojarzenia na temat panow w mundurach i wyrazaly je dobitnie na kartkach papieru , ktore to kartki zawsze wypatrzylo czujne oko nauczyciela. Za to dzisiaj wiem , ze chociaz nie udalo mi sie ustrzec ich przed wszystkimi ” nieprawosciami i zgnilizna ” tego swiata to sa swiadomi tego co ich otacza i kiedys to zaowocuje,
     Wybor nalezy do nas , ale aby nasze dzieci nie staly sie stadem baranow oklaskujacym , milosciwie panujacych szubrawcow , nalezy wychowywac ich w prawdzie .

     • Tola 9 stycznia 2012 o 11:31 am

      Drogi Rabarbarku!
      Bardziej mi chodzi o to jak to robic,jak dawkowac ,zeby nie przegiac.
      Przed chwila napisalam wiecej,ale padla mi bateria i wszystko wcielo.
      Pozdrawiam

     • iHe 9 stycznia 2012 o 12:40 pm

      Kundlizm luminarski dla dzieci: http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=daNVu_0RsaM
      Bambi’s Zombie Mom
      Uprzedzam bardzo drastyczne:
      (tym się zachwycają dzieci z podstawówki na swoich telefonikach)
      Every Happy Tree Friends Death (Part 2 of 2) http://www.youtube.com/watch?v=qnPDL_dQb4I

      A teraz pytanie retoryczne-czy to objaw normalności produkować i propagować takie filmy dla
      dzieci czy też wynik nieprawdopodobnego zdziczenia i chęci demoralizacji.
      A jeśli demoralizacji to w jakim celu?

      „Happy Tree Friends to bajka o tym jak wszystko poszło nie tak… Bohaterowie kreskówki to milusie, słodkie stworzonka, których zwariowane przygody zawsze kończą się źle. Nieważne, jak niepozornie zaczyna się dla nich kolejny dzień – ktoś zawsze ucierpi. Tytułowi przyjaciele nigdy nie są w stanie przewidzieć, co tym razem przygotuje dla nich okrutny los. Wbrew pozorom to nie animacja dla grzecznych dzieci. Wręcz przeciwnie, będziecie potrzebować mocnych nerwów, żeby dotrwać do końca każdego z kilkuminutowych odcinków.

      Emisja: Wtorek, Piątek, Niedziela, godz. 23:00

      Copyright : © 2010 MTV Networks Polska sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

      Milusi producenci dla milusińskich pecunia non olet.W końcu to cudze dzieci nie moje..

      • hjk 9 stycznia 2012 o 4:49 pm

       sytuacja jest podobna, jak my byliśmy dziećmi – też były tematy zakazane jak Katyń, morderstwa UB, protesty robotnicze, Zachód, itp. i rodzice przekazywali nam prawdę o tamtych czasach, podobnie i my musimy dzieciom prawdę o naszych czasach – moze to pomoże zając im własciwa postawę w sytuacjach, jakie ich będa czekać…

       • Peryskop 9 stycznia 2012 o 10:13 pm

        Tola – pytasz jak?

        Nie ma jednej słusznej odpowiedzi.

        Rabarbarek podkreśliła Prawdę.
        iHe uczulił na ukryte sabotaże.
        Hjk przypomina o odkrywaniu ukrywanego.
        Talmud wzywa niegłupio do napominania – jak trzeba to 10 razy, a jak nie starczy to 100 razy.

        Ale rozumiem, że chodzi ci o nieprzekroczenie progu tolerancji naszych dzieci na napominania.

        To indywidualna sprawa.

        Z autopsji wiem, że reakcje naszych najbliższych bywają różne – często agresja i oddalenie się.
        Ale to nie zwalnia nas od obowiązków rodzicielskich, ani od wyrozumiałości czy cierpliwości.

        Obecna sytuacja przypomina nieco relacje z dzieckiem, które popadło w alkoholizm, narkotyki lub „złe towarzystwo”. I świadomi rodzice nie wiedzą jak się zachować żeby ukochanego potomka wyrwać z tego typu uzależnień, bo dzisiejsze zagrożenia mają podobny charakter.
        Zazwyczaj oprócz wytrwałości pozostaje … modlitwa, żeby przebudzenie nie było tragiczne.

        To nie jest łatwa pozycja, ale czy jest inna ?

        Zwykle można liczyć na wpojony tą czy inną metodą rozsądek. Ale trudno liczyć na przejście na drugą stronę tego rubikonu bez „oparzeń”. Ważne żeby uniknąć konsekwencji nieodwracalnych.

        Metodą z wyboru może być rodzaj sytuacyjnej szczepionki tj. nie starać się zbyt skutecznie (o ile to w ogóle możliwe ?) o wyeliminowanie negatywnych kontaktów i doświadczeń. Niech córka czy syn spróbują kuszącego owocu i jeśli mają dobrą podbudowę, to nie powinni wpaść w tarapaty.

        A optymalnie jest, gdy po takim czy innym doświadczeniu przyznają nam rację i wdzięczność za nasze ostrzeżenia i „gadanie bez sensu”. Tej satysfakcji doświadczam – choć nie jest to reguła.

        Życzę jej także tobie oraz pozostałym rodzicom dbającym o swoje latorośle – nawet gdy są już tzw. „pełnoletnie”.

        Powodzenia !

 14. Jony 8 stycznia 2012 o 6:20 pm

  Wracając do waszej religii. Czytaliście wy w ogóle dekalog z pisma świętego? Bo niby lubujecie się w obalaniu nieprawdy a zajęliście się swoją religią na poważnie? Większość z was pewnie zna tylko dekalog z katechizmu do podstawówki który jest zmieniony na korzyść kościoła katolickiego.

  Co do dekalogu to zapoznajcie się z tymi przekazaniami i powiedzcie co na ten temat sądzicie:

  „Jam jest Pan, Bóg twój, którym cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.”

  „Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.”

  „Pamiętaj, abyś dzień sobotni święcił. Sześć dni robić będziesz i będziesz wykonywał wszystkie roboty twoje; ale dnia siódmego sabat Pana, Boga twego, jest: nie będziesz wykonywał weń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, sługa twój i służebnica twoja, bydlę twoje i gość, który jest między bramami twymi. Przez sześć dni bowiem czynił Pan niebo i ziemię, i morze, i wszystko, co w nich jest, a odpoczął dnia siódmego; i dlatego pobłogosławił Pan dniowi sobotniemu i poświęcił go.”

  Mam nadzieje że Monitor tego nie ocenzuruje.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Dekalog

  • sebecx 8 stycznia 2012 o 6:48 pm

   ..o co ci dokładnie chodzi i kogo masz na myśli? ..przykłady i źródła jakieś?… czy blogi WAM się pomyliły?

   • Jony 8 stycznia 2012 o 7:02 pm

    Źródło to pismo święte chyba masz takie na stanie w domu 🙂 Blog mi się nie pomylił, często są tu poruszane tematy religijne. Choćby ten wątek dotyczy religii. Zakładałem że wiesz co to jest dekalog ale jeśli nie wiesz to ci napisze tak żebyś zrozumiał to 10 przekazań kościelnych 🙂

    • Jony 8 stycznia 2012 o 7:14 pm

     Elektroniczna biblia http://www.biblia.info.pl/biblia.html

     Sprawdź:
     Księga Wyjścia 20, 2–17
     Księga Powtórzonego Prawa 5, 6–21

     • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 8:24 pm

      @dżony
      Efekt karmy i te sprawy.

      ” Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.”

      Co są winne 5 pokoleń doprzodu , to co zrobiły ich pra pra pra dziadkowie ? Małe dziecko się rodzi nic nieświadome i co ono winne co robili poprzednicy nawet że postępowiali niewłaściwie. Odbieram to jako sadym i wielką niesprawiedliwość …. , jest to poprostu nie porządku !!! Pytam do cholery ? Ma ktoś wogóle mózg aby to logicznie wytłumaczyć ?

      Może ty nam @dżony coś powiesz na ten temat ?
      ==========================================
      A może ludzkośc nie dorosła na tyle aby zrozumieć to prawo dżungli , prawa natury, lub holera wie, wiecie ta złota geometria (algorytmy) i na jakich zasadach działa ten piepszony diabelśki młyn … w którym wszyscy siedzimy po uszy, a wiem że JASZCZURY nam tutaj mącą ..

      • masakalambura 8 stycznia 2012 o 10:00 pm

       Odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli nie przestrzegasz przykazania, to poniesiesz karę już za życia. Ty i w związku z tobą twoja żona, twoje dzieci, wnuki i prawnuki jeśli dożyjesz, a kiedy umrzesz twoja klątwa nie musi trwać dalej za tobą. Bóg jest surowy w karaniu ale też sprawiedliwy i litościwy. Innymi słowy ty będziesz klątwą dla tych czterech pokoleń, które swym życiem jesteś w stanie objąć i dotknąć. Twoja przyjaźń będzie karą a twoje oddanie udręką dla tych, do których się skierujesz.

       Ciekawa jest sytuacja odwrotna, kiedy jesteś nagradzany, nagroda twoja idzie wszędzie dokoła w każdym wymiarze, czasowym również i ograniczenie jest tylko umowne. Tysiąc pokoleń to cały naród i przez wieki.

       • deotibigratia 8 stycznia 2012 o 11:09 pm

        tak, święta racja maskalambura !

        bo na poziomie subtelnej energii jesteśmy połączeni, cała ludzkość …ale najsilniejsze połączenia są bezpośrednio w rodzinie – dlatego wnuki noszą karmę dziadków, rodziców
        często to przejawia się już jako choroby wrodzone, ciężkie stygmaty: nowotwory, cukrzyca, padaczka, ślepota … te choroby pomagają oczyszczać się duszy po to by następne pokolenia/ wcielenia miały bardziej z górki…

        na planie duchowym -boskiej logiki – liczy się tylko rozwój duszy,

        ciało, los, pomyślność, majątek, zdrowie, zdolności – tracimy je po to by ratować duszę, która np. przywiązała się zanadto do mienia, do miłości rodzinnej, do swej zdolności czy mądrości – i wtedy wchodzi boska korekta – utrata, cierpienie, rozpad losu…

        w cierpieniu rozumiemy że tylko Bóg jest celem i tylko jego miłość jest wieczna i nieuwarunkowana więc – wracamy do Boga, leczymy duszę …i proces zaczyna się od nowa
        🙂

        • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 12:25 am

         @deotibigratia ?

         …zejdź na ziemie, na dużo NEW AGE

        • Tola 9 stycznia 2012 o 5:55 am

         @deotibigrafia – nie gniewaj sie -dla mnie to straszna kaszanka to co piszesz.
         Bo albo dajmy sobie spokoj z rozwojem ,bo i tam ciazy nad nami karma albo
         niech Bog bedzie celem ,pojdziemy za nim i leczymy dusze.

       • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 11:20 pm

        @masakalambura
        @dżony
        @ … i wy wszyscy tutaj

        Niezaciekawie i wcale tak nie musi być, i niekoniecznie się z tym zgadzam. Niby bóg wspaniały, mozna to widzieć po przez przyrode i te ćwiarkające ptaszki , wschody i zachody ślońca i potega kosmosu. Ale do k __u..rwy jak bóg mógł się patrzyć to co robił hitler i stalin ile ludzi , ile istnień ludzkich wyeksterminowano przez kominy i eksperymenty , paczył sobie z załozonymi rękami i Jezus też patrzył i nic nierobili, tak se patrzyli i siedzieli bezradnie. I jeszce mi się kojarzy że pierdzieli w stołki. Co ci ludzie złego zrobili, jak oni byli umenczeni w na śmierć makabrycznymi medtodami nazistowskimi. To jest bez sensu. Może wytłumaczenie jest takie że ONI ci „świetliści-pozaziemska forma” mają wielki burdel i sami mają problem wojne miedzy soba. A my dla nich jesteśmy niczym, poprostu gównem, kupą mięsa materi ożywionej , jak żwierzeta u rzęźnika, u masarza w zakładzie przetwórstwa mięsnego. A hiob ? … jak się nad nim znęcali ? co JASZCZURY wyprawiały a „BÓG” pozwalał się znęcać nad hiobem, jak szczurem labolatoryjnym i puźniej efekt nagrody …. jak marchewka na kiju. To jest prymitywne i prostackie jak na moje rozumowania … , czy bóg to sadysta ? Po co te gierki ? ktoś mi to gadał : ” KWESTIA SPORNA „, że istoty pochodzenia pozaziemskiego to obserwują i niedokońca są pewne czy ten „BOG” ma racje, WIEM ŻE TO JEST CIĘZKI TEMAT JAK OŁÓW, i nieda się go tak przetrawić …. , to już nielepiej sobie szczelić kule w łepetyne , zamiast się meczyć w tych ich zabawach EKSPERYMENTACH LABOLATORYJNYCH POCHODZENIA POZAZIEMSKIEGO ? … stawka jest wielka … Życie WIECZNE, nieśmiertelność (moje myślenie metoda dedukcji) … jak ktoś wogóle zna i ma poj ecie o czym wsumie jest cała „biblia” …. TO JEST CIĘZKI TEMAT, JAK KAMIEŃ MŁYŃSKI i wiem że większość ludzie tego nierozumie … , a może mi się wydaje że rozumie a tak naprade to hoo..j rozumie …

        • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 11:39 pm

         … wygląda że my tutaj na tej ziemi jako ludzie mamy gó.w.no do gadania, to jest wręcz aroganckie i przerażające i straszne i jeszcze polujemy na ILLUMINATÓW i szukamy winnych , za to co się obecnie dzieje, TO JEST DLA MNIE TAK JAK ŚLEPY GŁÓCHEGO PROWADZI w ciemnościach po jakimś zapachu, a w kręcamy sobie śruby halucynacje że jesteśmy wyjątkowi ___” I ŻE BÓG CIĘ KOCHA ” !!!!!! to jest aroganckie !!!! szlak mać do k’u’rw”y i chore

         ===========================
         „co jest madre w oczach ludzi to jest glupie w oczach boga”-BIBLIA gdzieś to tam pisze
         ( sory za mój Język łaciński, ale sobie lubie klnąć, jak mi coś nie pasuje)
         ===========================
         To jest dziwne że ILLUMINACI kontrolują drukarnie światowe, gdzie się biblie drukuje, to jest podejrzane …

         • FAKIR 8 stycznia 2012 o 11:49 pm

          Światełko do piekła
          http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47254,swiatelko-do-piekla

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 12:10 am

          owsik i ruchy hipisowskie PEACE i reszta rzekomych uzdrawiaczy zbawicieli systemu to WYGRZANA BABILONIA NA PIENIĄDZE … , zaprojektowana przez architektów kontroli światowej lumineri ILLUMINATI … , nawet Alex Jones coś gadał na ten temat w soich filmach, no ale niepokazywał tam OWSIKA „WOŚP”

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 12:14 am

          … no ale BÓG istnieje lub to coś co nas wymyśliło , tylko żeby to coś nie pozwoliło nas wsadzić do pieców centralnego ogrzewania FEMA i fru przez komin , jak za hitlera i stalina pozwoliło i się przypatrywało …

         • felicyta 9 stycznia 2012 o 12:28 am

          @To jest dziwne że ILLUMINACI kontrolują drukarnie światowe, gdzie się biblie drukuje, to jest podejrzane …

          -dobre stwierdzenie

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 1:09 am

          @felicyta

          ktoś to właśnie tu zasugerował i mi się przypomniało
          No a tutaj link a jest tego spora pajęczyna lista tych kosćiołow (Światowa Rada Kościołów)
          http://www.oikoumene.org/en/handbook/global-bodies-and-mission-communions/wcc.html#c23067 …. sporo tego jest

          .. i to już kontrolują jakieś tajne oraganizacje ILLUMINATI, wystarczy nawet tam poklikać i poglądać foty i tą masońską symbolike…. i ONZ tą podejrzaną siatke kontroluje

          a tutaj http://www.ekumenia.pl/index.php?D=8 i tam mają link do Towarzystwo Biblijne w Polsce http://www.tb.org.pl/ Kto finasuje Towarzystwo Biblijne w Polsce jak i na Świecie, jak by tak pszeczesać ich konta bankowe z kąd forsa płynie , to można by dojść do konkretnych osób związanych z Luminatami, ale też nie są oni tacy głupi, i pewnie są pozabezpieczani.

          Wiem tyle że bblia jest śmiertelnym zagrożeniem dla luminiarzy, bedą próbowali doążyć do delegalizacja, czyli zakaz posiadania bibli, zresztą widać że są atakowane klony kościoła katolickiego jak inne klony wyznań przez część polityczną, „królestwa szatana-illuminati-jaszczurów” to nie jest SC-FI …. jak wiele osób myśli że to absurd, zreszta to nie jest rewelacja nowosc ..

         • sebecx 9 stycznia 2012 o 12:05 pm

          ..i wszystko w temacie

        • jerkey 9 stycznia 2012 o 11:21 am

         @jakzawsze:
         „Po co te gierki?”

         To nie jest kwestia gierek, ale praworządności samego Boga, który prawa te sam stanowi. Dla nas ludzi baaaardzo istotna sprawa. Z tego prostego powodu sam nie może ich łamać (oczywiście „nie może” w sensie moralnym, a nie technicznym bo fizycznie może wszystko).

         Odpowiedzią na wszystkie twoje wątpliwości jest połączenie opisu wydarzeń w ogrodzie Eden (a w zasadzie ich sensu i konsekwencji) oraz opowieści o synu marnotrawnym podanym przez Jezusa. Opis wydarzeń dotyczących Hioba, a które cię tak „oburzają” także ładnie wpasowują się w ten motyw.

         PS. Oczywiście jeśli ktoś traktuje opis wydarzeń z Edenu jako bajkę, alegorię, przypowieść lub powieściopisarstwo nadmiernie uduchowionego Mojżesza, to wytłumaczenie to będzie z definicji bez sensu. Tyle, że cała Biblia włącznie z Jezusem opiera się na tej „bajce”. W takim wypadku proponuję od razu odrzucić całą Biblię jako ewentualne źródło prawdy.

        • Sully 9 stycznia 2012 o 1:06 pm

         tutaj się zgodze temat jest ciężki. Mnie osobiście czasem się wydaje, że wszystkim rządzi przypadek, że jesteśmy- żyjemy i tylko od pewnych przypadkowych zdarzeń stanei się z nami to a nie coś innego. Bo jesli życie byłoby zaplanowane, to masz racje, dlaczego holokaust, dlaczego wojny w iraku, afganistanie, dlaczego ogólnie pojęty stalinizm,faszyzm Kto mógł zaplanowac coś tak okrutnego i bestialskiego ( to sa oczywiście tylko przykłady których jest o wiele więcej)

        • felicyta 9 stycznia 2012 o 6:19 pm

         @jakzawsze 8 Styczeń 2012 o 11:20 pm,, czy bóg to sadysta ? Po co te gierki ? ktoś mi to gadał : ”

         – a moze prawdziwy Bog to nie ten ze Starego Testamentu, bo ten ze Starego Testamenu to rzeczywiscie sadysta jakis? Obcy przekazali nam tylko jakis ogolny zarys Boga a ten ze Starego Testamentu to tylko bog Izraerlitow, jakis kosmita…

         • felicyta 9 stycznia 2012 o 6:52 pm

          Tu o miejscach dzialalnosci kosmitow na Ziemi w czasach starotestamentowych

          Góra ognia – poszukiwania prawdziwej góry Synaj cz.1 z 5

       • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 12:03 am

        @masakalambura

        CO ??
        ” nagroda twoja idzie wszędzie dokoła w każdym wymiarze, czasowym również i ograniczenie jest tylko umowne. Tysiąc pokoleń to cały naród i przez wieki. ”

        CO ??

        Wiec ci złodzieje co jerzdzą mercedesami , mają kilka domów nieruchomości, mają firmy (.a w tych firmach mają niewolników nieszczęśników) . I te rodziny co sobie spadki, z pokolenia na pokolenie przekazują (złodzieje lichwiarze) k.u.r.wy złodziejskie. Co ? bóg bogoławi złodzieją ? ” Tysiąc pokoleń to cały naród i przez wieki. ”

        … a tu jacyś ludzie fajni-uczciwi co harują jak osły odrana do nocy w niewolniczej jakiejś pracy, i nic z tego nie mają !!! Nic niewinni ludzie, albo ludzie zdychają w afyce, male dzieci nie mają co żreć i umierją śmiercią głodową !!!!!!! … i bóg ich kara z pokolenia na pokolenie .., CO TO ZA DEMAGOGIA ??? !!!

        „” Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.”
        ========================================
        To jest DEMAGOGIA jakaś demoniczna poniżej @masakalambura ! :

        „Odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli nie przestrzegasz przykazania, to poniesiesz karę już za życia. Ty i w związku z tobą twoja żona, twoje dzieci, wnuki i prawnuki jeśli dożyjesz, a kiedy umrzesz twoja klątwa nie musi trwać dalej za tobą. Bóg jest surowy w karaniu ale też sprawiedliwy i litościwy. Innymi słowy ty będziesz klątwą dla tych czterech pokoleń, które swym życiem jesteś w stanie objąć i dotknąć. Twoja przyjaźń będzie karą a twoje oddanie udręką dla tych, do których się skierujesz.

        Ciekawa jest sytuacja odwrotna, kiedy jesteś nagradzany, nagroda twoja idzie wszędzie dokoła w każdym wymiarze, czasowym również i ograniczenie jest tylko umowne. Tysiąc pokoleń to cały naród i przez wieki.”
        =====================================

        … tak i więcej se gwiazdek klikajcie , brawa i oklaski z waszej głupoty …

        JA @jakzawsze nic już z tego nie kapuje i nie rozumie w mojej dedukcji myślenia , co te tysiące dzieci są winne zdychające w afryce ? … a może nikt tam niezdycha a iluminaci nas kłamia i to są spreparowane fałszywe reportaże z tej afryki … , nic z tego nie rozumie

        A może to jakiś ILLUMINAT posrany napisął, żeby się ludziom w pale poprzewracało i żeby nienawidzili tego BOGA… , niszcąc w ten sposób wiare, a w średniowieczu mogli fałszować i dopisywać co chca …. a ludzie to łykają i niewiadomo co se wyobrażaja ..

        • hjk 9 stycznia 2012 o 12:46 am

         „Co ? bóg bogoławi złodzieją ?”

         nie, tylko daje mu za życia to, co ten pożąda, ale gorzej będzie po śmierci…
         a nawet czasami już za zycia zdarza się, ze ten wszystko traci…
         Pieniądze i majątek szczęścia nie dają, czasem się tylko przydają 🙂
         Tak było np w 1929 roku, Masa samobójstw była…

         • sebecx 9 stycznia 2012 o 10:10 pm

          ..hehehe…dokładnie tak..

         • sebecx 9 stycznia 2012 o 10:12 pm

          ale mnie wydaliłooooo …na sam koniec….

        • Tola 9 stycznia 2012 o 5:37 am

         Qlukaszr – na pewno istnieje,przeciez widzisz na filmie.
         Na dodatek w makijazu i z porcelanowymi zabkami:)))

        • masakalambura 9 stycznia 2012 o 7:19 am

         „Wiec ci złodzieje co jerzdzą mercedesami , mają kilka domów nieruchomości, mają firmy (.a w tych firmach mają niewolników nieszczęśników) . I te rodziny co sobie spadki, z pokolenia na pokolenie przekazują (złodzieje lichwiarze) k.u.r.wy złodziejskie. Co ? bóg bogoławi złodzieją ?”

         „Ja tych co kocham karcę i ćwiczę”
         „Biada wam bogaci i cieszący się, bo wy odebraliście już swoją nagrodę”

         Niekoniecznie to, co jest wielkie w oczach ludzi jest wielkim w oczach Boga. Nagroda na ziemi to miłość, spokój, harmonia, codzienne zaopatrzenie, mądre i kochające dzieci, zdrowie rodziców, w łasne i potomstwa, schronienie a w niedoli ratunek. Tak błogosławi Bóg. A tym, których bogactwo już nie zniszczy (wie to tylko Umiłowany Bóg) może Stwórca dawać również pieniądze, oni podzielą się nimi z potrzebującymi – jałmużna.
         A teraz popatrz na tych o których piszesz – czy z nimi jest miłość, harmonia spokój? Czy ich dzieci błogosławią swym rodzicom? Czy ich majątek nie jest ich zgubą? A może Bóg już ich opuścił i nie ma dla nich nadziei, dlatego odbierają już tę marną i przemijającą nagrodę za tych kilka dobrych rzeczy które im się przydarzyły.

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 7:29 am

          @masakalambura
          o włąsnie bardzo mądrze ujęte , czego ja nie potrafiłęm ująć, WIELKIE DZIĘKI ZA SPROSTOWANIE :-), a już tak pobazgrałem zmixowałem że nikt tego niedał rady zrozumieć…THX

       • Tola 9 stycznia 2012 o 5:44 am

        @masakalambura – nie zgadzam sie.Mysle ze to nie dziala na zasadzie zadnej klatwy. Natomiast wierze w to,ze kolejne pokolenia ,np. w danej rodzinie ,beda miec jakis tam wspolny watek.Ale sklaniam sie ku temu,ze jest to powtarzany sysytem wychowania,przekazywanie takich a nie innych wartosci.
        Podobnie jest z chorobami genetycznymi To bardzo wzgledne pojecie.Czesto ludzie choruje na podobne schorzenie ,bo z pokolenie na pokolenie ,przekazuja sobie podobny styl zycia i odzywiania.Oczywiscie nie dotyczy to wszystkich chorob,ale w wiekszosci tak.

        • Tola 9 stycznia 2012 o 5:48 am

         @jakzawsze
         „Wiec ci złodzieje co jerzdzą mercedesami , mają kilka domów nieruchomości, mają firmy (.a w tych firmach mają niewolników nieszczęśników) . I te rodziny co sobie spadki, z pokolenia na pokolenie przekazują (złodzieje lichwiarze) k.u.r.wy złodziejskie. Co ? bóg bogoławi złodzieją ? ” Tysiąc pokoleń to cały naród i przez wieki. ”

         … a tu jacyś ludzie fajni-uczciwi co harują jak osły odrana do nocy w niewolniczej jakiejś pracy, i nic z tego nie mają !!! Nic niewinni ludzie, albo ludzie zdychają w afyce, male dzieci nie mają co żreć i umierją śmiercią głodową !!!!!!! … i bóg ich kara z pokolenia na pokolenie .., CO TO ZA DEMAGOGIA ??? !!! ”

         Wrzucasz wszystko do jednego wora-to jest bardzo dziecinne podejscie i takie ,jakby zakompleksione 😦

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 7:26 am

          @Tola i reszta świata

          No też niema co wszystkiego szufladkować, czas pokaże co to bedzie, a puki mamy internet i nam go nie wylonczą, to jest szansa wyciagania brudów na światło dzienne, gdzie świetnym przykładem jest Piote Bein.
          =============================================
          Ta głowa została ukryta gdzieś w USA ( http://i44.tinypic.com/2zya0wp.jpg ) , wiecie te duże posągi. W wielu kulturach, z przekazów przodków jest mowa o istotach olbrzymach, o nadludzkiej sile. Nie tylko że biblia wspomina o NEFILIM, czy o Goliacie i że miał 6 palców w ręce. Jest wiele przekazów ludówych, jakieś piesni, legendy, baśnie z omotywem olbrzymów. Dzisiaj to jest śmieszne, a efektem jest sfałszowana historia książkowa, i obecna zakłamana edukacja historyczna w szkołach, skoro uczą dzieci POCZET KRÓLÓW POLSKIECH, co na cholere im to , bo to jest gó.w.n.o warte do nieczego nie potrzebne. W wielu, folklorach ludowych są też motywy dziwnych relacji o róznych istotach, które się ukazywały „ciemnemu ludowi” kiedy to niebyło pradą,radia, TV, industrializacji. np. mowa o znanym nam UTOPIELCU , lub nocnickach ( … sam na własne uszysz słyszałem, jak dziosiaj już zmarła kobieta (RIP) mówiła otym jak byłem małym dzieckiem otym otwarcie-NOCNICKI, że jak ludzie gdzieś śli w nocy to się nim to ukazywało i było wrogo nastwawione. Lub inny schemat , np. strzyga , te istoty pojawiją sie w więzieniach, lub szpitalach…. Mozę dzsiaj sie śmieje społeczeńswto z wypranymi mózgami z tych przekazów ludowych. Ale wiem że zmienno kształtni są między nami (jaszczury), a też tak za duże niechce na ten temat gadać, bo wiele mam do powiedzenia na ten temat, który jest absurdem dla innych. Cały bajer TRICK zmiennokształtnych tych istost jak i innych polega dzisiaj na tym że się ukrywają, aby nami manipulowąć nawet i zapomocą róznorakich organizacji. W sredniowieczu miały jakby większe pole manewru, dlatego ukazywałe sie w formie dla nich bardziej dogodnej. Dzsiaj jest mase ludzi seniorów, którzy żyja sobie gdzieś tam poza systemem , i coś na ten temat mają wiele do powiedzenia, lecz z tych seniorów robi się margines , a system działa tak że gadanie o tych sprawach sprowadza sie do kalsyfikowania tego zagadnienia jako CHOROBA PSYCHICZNA i w ten sposób wiedza ta jest tłamszona w zarodku.

         • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 9:39 am

          co to?

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:15 am

          @monitorpolski

          Zobaczcie na to nagranie dokladnie przewińcie lub zobaczcie całość wszystkie częsci ale tutaj w tym nagraniu dokladnie w 5:50 sek. :

          kobieta mówi o uprowadzeniach (alien obduction), mowi o istotach pozaziemskiego pochodzenia z łuskami, wyglądające jak jaszczurka. Natomiast Nassimem Harameinem przedstawia te istoty jako co dali technologie cywilizacji majom, przedstawia ich w pozytywnym swietle, jak i reszta towarzystwa jego pokroju wzajemnej adoracji …

          Idąc dalej wiele kobiet z różnych relacji uskraża sie na jakiś problemy związane z narządami rodnymi chrakteryzuje się opuchnieciem cewki moczowej i tego podobne diagnozy , zdiagnozowane przez lekarzy, natomiast prawda na ten temat jest taka że te kobiety są w 1 fazie ciązy , same o tym niewiedząc. W tej też fazie okupanci ALIEN , ponownie odwiedzają kobiety i wyjmują embrion wychodowany w ciele, który był zainplantowany przy porwaniu. Okupanci Alien tarktują kobiety jak szczury labolatoryjne , do ich wałsnych cełow. Częściwo są kompatybilni z naszą genetyką DNA , ale mają z tym spore problemy…

          Swojego czasu na TVN byl program NIEDOWIARY i Strefa 11 ( mam problem ze znalezieniem tego nagrania) . Więc był tam wywiad z kobietą z Polką która o tym mówiał , i to nie są żarty, to są bardzo powarzne sprawy , a propagandowe media to cenzurują. Niedowiarków i sceptyków zapraszam na zieloną łąke na relax, bo niema sensu ze sceptykami gadać.

          Miałem pewnego rodzaju prywatne doświadczenia tego typu i niemam zamiaru z nikim na ten temat dyskutować , nawet i tutaj. – TYLE W TEMACIE POWIEM ŻE TO JEST FAKT. Ale trzeba społeczeństwo uświadamiać na ten temat, a nie o głupotach dyskutować …

         • Jony 9 stycznia 2012 o 10:58 am

          A co w tym dziwnego że robią na nas eksperymenty medyczne, patrząc na ludzi to przecież my to samo robimy ze zwierzętami. Alieny prawdopodobnie nas stworzyli więc z ich punktu widzenia badanie lub też ulepszanie swego dzieła jest jak najbardziej w porządku. Ich nie obowiązuje żadne religijne pisma bo to oni je dla ludzi stworzyli. Oni mają inne kryteria wyznaczające moralność ale czy naprawdę aż tak różniące się od tych ludzkich? nie sądzę.
          Po za tym z tego co mówi Robert Dean to są 4 rasy obcych w tym jedna wygląda jak my.

          Dużo też na ten temat można dowiedzieć się z tego artykułu.
          http://newworldorder.com.pl/artykul,2928,Dowody-na-kontakty-obcych-z-ludzmi-w-czasach-starozytnych

          No i polecam szczególnie serie Ancient Aliens

         • hjk 9 stycznia 2012 o 12:31 pm

          Porzućcie w końcu jakiś mit o „stworzeniu” nas przez jakichś obcych czy UFO – zeby tego dokonać potrzeba nieskończonej wiedzy i mocy, nam nie udaje się stworzyć „zwykłego” wirusa, a co dopiero „od zera” tak skomplikowanego organizmu jak jedna komórka, a co dopiero człowieka – system organiczny złożony z 50 (podobno) bilionów (!!) komórek…
          „Stworzenie” żywego organizmu to nie jakieś „paćkanie się” w masie organicznej!!

          Trzeba zapoznać się z podstawami informatyki, biologii, zeby wiedziec jak to funkcjonuje, ile wiemy, a ile jeszcze nie… Zeby wiedzieć, jakim potęznym umysłem musi dysponowac Stwórca, który stworzył miliony gatunków…

         • KrisT 9 stycznia 2012 o 12:58 pm

          hjk- nie stworzyli tylko genetycznie zmienili naszych przodkow w wyniku czego powstał homo sapiens. A propo wirusów chyba nie czytałes iz Holenderski naukowiec stworzył niedawno wirusa rodem z najgorszych koszmarów epidemiologów, który jest w stanie wybić w krótkim czasie nawet połowę populacji naszej planety. Obecnie inni badacze i eksperci z dziedziny bioterroryzmu prowadzą debaty na temat tego czy dobrym pomysłem będzie upublicznienie opisu stworzenia tej biologicznej super-broni.

          Nowy wirus jest szczepem znanej już grypy H5N1 – zmodyfikowanym w ten sposób, aby był niezwykle zaraźliwy…. to ze my ludzie mamy za mała wiedzę nie swiadczy iz inni wysoce zaawanswowane nacje nie mają takowej wiedzy i sprzętu. Ale fakt stworzyc chyba nawet oni nie umia acz manipulowac genami mozemy nawet my… NP w chinach wychodowano swiecace ciemnosci psy….

         • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 1:34 pm

          Z nowym wirusem jest ściema – powód do nowej fali szczepień. Przecież to widać, jeszcze nie kapujesz jakie są ich metody?
          Zabójcze wirusy mają gotowe od lat, nie potrzeba żadnego Holendra… Zresztą testy z tymi wirusami były przeprowadzone już w 2009 w Polsce i na Ukrainie, sporo ludzi zmarło na dosłowne spalenie płuc. Mój znajomy lekarz z pogotowia w białostockim sam był świadkiem śmierci 3 osób w 1 dzień.

         • ALFA 9 stycznia 2012 o 2:05 pm

          @monitorpolski ciekawe czym leczyli , jaki lek mógł spowodować spalenie płuc trzeba szukać
          zobacz dla przykładu
          Pochodząca ze Szwecji Eva Uhlin była zdrową, uśmiechniętą nastolatką. Do czasu. Pewnego dnia poczuła się bardzo źle i postanowiła zażyć paracetamol. Pojedyncza pigułka wywołała u niej reakcję nazywaną toksyczną nekrolizą naskórka bądź zespołem Lyella. Rekcja alergiczna, spowodowała, że jej twarz zmieniła barwę na czarną, a potem zaczęła praktycznie odpadać. Podobna reakcja występuje raz na milion osób w ciągu roku.
          http://niewiarygodne.pl/gid,13211950,img,13211988,kat,1017185,page,4,title,10-najbardziej-szokujacych-przypadkow-medycznych,galeriazdjecie.html
          Przypuszczam ,że więcej nas straszą a strach powoduje zniszczenia komórek w organiżmie ,do tego lek i jest co jest zwalanie na wirusy.Przecież na grypę hiszpankę umierali ci co obniżano im gorączkę ,już w tedy była aspiryna to jej wina była.I dobrze by było ,żeby każdy przezwyciężył strach bo to nas zabija.

         • hjk 9 stycznia 2012 o 2:15 pm

          #alfa
          co ciekawe w Polsce prawie ze „hiszpanki” nie było, mimo zaborów i wojny, ktora nas tez do nędzy doprowadzila…
          ale po pierwsze nie było szczepien na ospe, a z 2giej strony podzas gdy była szokiem dla zachodu, u nas explodowała nadzieja na odzyskanie niepodległości…
          no i moze faktycznie nie było tu tej aspiryny…

         • hjk 9 stycznia 2012 o 2:16 pm

          cos sie struktura odpwiedzi rozpadła…
          Pewnie admin wywalił jakiegoś posta zamiast tylko wyczyscic treść…

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 2:26 pm

          @hjk
          Coś się dzieje z algorytmami wpisów, może jaka ingerencja INFORMATYCZNA ciemnej strony mocy, smutni panowie przeszkadzacze i te sprawy .. trojanowe, back-dorowe , , złośliwe kody, skryptowe…. PHP .. skryptersi-krystersi – gobliny hakierowcy. Problem z zakotwiczaniem odpowiedzi i przerzucaniem ich do innych sekcji, lub wogóle coś jak CENZOREK ..

         • Orka 9 stycznia 2012 o 2:44 pm

          @hjk
          „cos sie struktura odpwiedzi rozpadła…
          Pewnie admin wywalił jakiegoś posta zamiast tylko wyczyscic treść…”
          albo jakiegoś kreta …

         • Orka 9 stycznia 2012 o 2:20 pm

          Tak , to prawda , prawdopodobnie stosowano zbyt duże dawki aspiryny i to było powodem śmierci…

         • Peryskop 9 stycznia 2012 o 2:25 pm

          @ALFA: „I dobrze by było, żeby każdy przezwyciężył strach bo to nas zabija.”

          BARDZO SŁUSZNA UWAGA I NA CZASIE !
          Dla wielu jednak trudność może sprawiać pozbycie się tego strachu.
          W tym pomaga wiara i porzucenie nadmiernej troski wyrażonej „co ze mną (nami) będzie ?”

          A z prokuratorem-pułkownikiem mogło być różnie. Jednego można być pewnym – że musiał być pod dużym stresem skoro miał związek z prowadzonymi śledztwami dot. zamachu smoleńskiego i korupcji w armii. I to zapewne był pod ekstremalnymi naciskami niezależnie czy był nezstronnym fachowcem, czy kimś innym.

         • iHe 9 stycznia 2012 o 2:57 pm

          Ale konkluzja wydaje się być dosyć jasna:

          Skoro wszystko jest takie oczywiste dla wszystkich meediów w Polsce
          (i to od 1 dnia „katastrofy”) i sporej części mieszkańców Polski
          z wyjątkiem mediów alternatywnych i pisiorów/moherów ,

          -to skąd bierze się ten ogromny stres ,któremu zapewne uległ prokurator?

         • felicyta 9 stycznia 2012 o 5:47 pm

          @hjk 9 Styczeń 2012 o 12:31 pm,Porzućcie w końcu jakiś mit o „stworzeniu” nas przez jakichś obcych czy UFO –

          -bo wg Ciebie, obcy nie dorastaja nam do piet ze swoja technologia? Poszerz horyzonty, nabywaj wiedzy, jest jej naprawde duzo w sieci.

         • Sully 9 stycznia 2012 o 11:05 am

          jakzawsze….UFO Cię porwało…nawijaj, opowiedz jak było, badali Cię czy tylko z Toba rozmawiali?

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 12:03 pm

          @Sully

          Cześć @sully ….

          Kojarzysz mi się z taką „laleczką” pokazaną na tym zdjęciu:
          http://rense.com/1.imagesH/china_dees.jpg , apropo akcji z choinką „LEGALNIE”
          ( ufff , wybacz już mi sie niechce na ten temat dyskutowac, a niewtajemniczonych odsyłam do histori popszednich wpisów, wojenek)

          lub niekoniecznie laleczką jesteś ale tutaj (ta kobitka NIGER, gruba , za tym gościem co czyta tą popagandową gazetke o tutaj : http://rense.com/1.imagesH/msg2_dees.jpg

          lub @sully to jedna z tych ludzi w drugoplanowej sekcji tego obrazka : http://rense.com/1.imagesH/starve_dees.jpg

          lub @suly to może postać w tym fioletowym http://rense.com/1.imagesH/OK_dees.jpg a obok mąż ..twój

          lub @sully to facet jak na tym zdjęciu : http://rense.com/1.imagesH/msgdees.jpg
          ==========================================

          SUllY , ….hej, pobudka , obudź się ….

         • Sully 9 stycznia 2012 o 12:52 pm

          Idiota!

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 1:06 pm

          @sully

          „Yes We Can”

         • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 1:09 pm

          …bardzo mi przyjemnie. O Rzesz jestem!. 😀

         • Sully 9 stycznia 2012 o 1:17 pm

          do jak zawsze: Rozczaruję cię, ale ja z zasady na żadne załanczane zdjęcia nie klikam
          Do orzesz:No i jak tam O rzesz siedzisz przedm tym kompem nic ciekawego nei mówisz i dowartościowujesz sę pisząc kiepskie teksty, o rety ups a może powinnam pisac o rzesz.. i jak w tej Polsce ma być dobrze skoro tacy ludzie się tutaj wymądrzają. Porażka. A wystarczy podpuścić jednego z drugim i już ciśnienia nei wytrzymują i kłótnia „o nic” gotowa. Więcej rozsądku chłopaki!

         • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 4:31 pm

          „No i jak tam O rzesz siedzisz przedm tym kompem nic ciekawego nei mówisz i dowartościowujesz sę pisząc kiepskie teksty, o rety ups a może powinnam pisac o rzesz.. i jak w tej Polsce ma być dobrze skoro tacy ludzie się tutaj wymądrzają. Porażka. A wystarczy podpuścić jednego z drugim i już ciśnienia nei wytrzymują i kłótnia „o nic” gotowa. Więcej rozsądku chłopaki!” Cytat – pisownia oryginalna).
          Nigdy nie predestynowałem do miana literata. Również się nie wymądrzam.
          To ty, Suleńko, jesteś osobą która przy ograniczonych horyzontach pozjadała wszystkie rozumy!.
          Nie opisuję niczego nowego. Przytrafiają mi się rzeczy których doświadczyło wielu przede mną.
          Wartość moich stwierdzeń polega na tym że potwierdzają one cudze doświadczenia.
          Taka jest moja rola w tym życiu. Dać świadectwo prawdzie!.
          Ponadto posiadając pewną wiedzę techniczną, ogólną i życiową jestem w stanie, mając dodatkowo inne narzędzia poznania rzeczywistości, klasyfikować i potwierdzać lub zaprzeczać pewnym stwierdzeniom.
          Lepszy w tym względem jest Peryskop przez co chylę przed nim czoła.
          Tobie Sully, jeśli szukasz sensacji i ciekawostek polecam „Pudelka” tudzież inne portale nastawione na sensację za wszelką cenę.
          Tu dowiesz się nie zawsze o rzeczach ciekawych.
          Co do rzeczowości wypowiedziałem się w innym miejscu.

         • Sully 9 stycznia 2012 o 5:02 pm

          O Rzesz, wzruszyłam się czytając twojego posta. Ale co to jest Pudelek? Rozumiem, że jako osoba wszechstronnie wykształcona powinnam wiedzieć takie rzeczy, ups…tu kartony tu pudelek, muszę się dokształcić w tych twoich rozrywkach, skoro polecasz
          A tak na poważnie, dlaczego posty, pojawiają się nie w tych miejscach na które odpowiadam, Monitor to pytanei do Ciebie.

         • Orka 9 stycznia 2012 o 10:16 pm

          Sully , daj już spokój dobrze ? Użyj sobie na mnie , wyupsaj się ile chcesz , no ale atakujesz O Rzesz , który wydaje mi się bardzo sympatycznym i bardzo mądrym człowiekiem i naprawdę wiele mądrego ma do powiedzenia i wcale to nie są kiepskie teksty ! co tym bardziej czyni cię podejrzanie niesprawiedliwą ! A może ty jesteś zwyczajnie mściwa ?! Wiem , że jesteś młoda a być może i piękna , jak to polskie dziewczyny ! przez co wiele ci uchodzi . Nie nadużywaj tego !

         • marek 10 stycznia 2012 o 5:02 pm

          @Sully, (…)daj już spokój dobrze jak to polskie dziewczyny

          – a ja mysle, ze z polskoscia to ona ma niewiele wspolnego oprocz, ze panoszy sie tu jak inni ze zmijowego plemienia w Polin

         • Sully 9 stycznia 2012 o 5:03 pm

          Odpowiedziałam na Twojego posta powyżej. Ponieważ dzisiaj panuje bałagan w odpowiedziach, i posty umieszczają się w zupełnie przypadkowych miejscach..dziwne.

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 5:30 pm

          @O Rzesz

          Tak jest Orzesz’u …, trzeba przytemperować… kuzke, żeby nieskakała
          ============================================
          Tak wogóle pozatym, poza tematem. Byłem na małym spacerku zrobić wymiane tlenową. Obejrzeć „postęp” budowy obcych autostrad, za pieniądze z lichwy na naszej ziemi na poludniu Polaski. To co zobaczyłem to tragedia, jeśli chodzi o dewastacje biosfery. Jakieś 5 lat temu, te tereny były w pewnym sensie dzikimi rezerwatami, jak w dżungli. Czyste potoki, pełno drzew rózne gatunki, i pełno dzikiej zwierzyny. Te Polaczki że ślaska HANYSY ( i nie tylko), skoo.rwysyny wszystko nam zdewastowały, Olbrzymie setki hektary dzikiej przyrody wykarczowane !!! zniszczone !! „sodoma i gomora” Pełno śmieci na każdym kroku, zasyfione, pełno opon samochodowych w potokach ! Cała fauna flora zieleni , zniszczona, poprostu jej niema . Ludzie smieci wywalą wprost z samochodów do rowów i potoków- KATASTROFA. Wszyscy mają to w dupie. Ludność lokalna jakiś tam procent są zbulwersowani. Samorządy lokalne gmin i powiatów są skorumpowane i same kradną pieniądze z uni ile wlezie ! __a ekologie maja gdzieś. BOŻE ZAGRZMIJ -zrób trzęsienie ziemi, tak bardzo prosze ! zdmuchnij te wszy pasożytnicze, bo wszystko zrujnują. Fotki porobiłem i naczasie je opublikuje na moim blogu jak i tutaj …. Niech bóg zrobi trzęsienie ziemi , tak berdzo chcę ! Niech to przerwie … i niech spali żywcem wszystkich investorów , te firmy budowlane. Ze słowacji ścigąją cieżki sprzęt i te PEPIKI słowackie rujnują …. za grube pieniądze … Niech was i wasze rodziny co rujnujecie polske szlak trafi …

         • marek 9 stycznia 2012 o 6:48 pm

          @Sully 9 Styczeń 2012 o 12:52 pm, Idiota!

          -kto sie przezywa, ten sam tak sie nazywa

         • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 12:29 pm

          Oj, Sully, sully … ty zamiast ślęczeć na tym blogu oglądaj horrory typu śmiercionośnych kartonów.
          To odpowiednia rozrywka dla tak rozwiniętej duszy jak twoja.
          Buziaczki.

         • Sully 9 stycznia 2012 o 12:56 pm

          Hmmm O Rzesz ja nie wiem o co chodzi ale ty widze biegły jesteś w tych horrorach…więc nasówa się jeden wniosek…że na nei patrzysz, a polecasz coś jeszcze interesującego, oczywiście zdaję sobie sprawę, że polecasz filmy na swoim niezbyt wysokim poziomie. Buźka!

         • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 1:18 pm

          Jesteś kim jesteś Sully. Dzieckiem Boga które stoi w bardzo ciemnym pokoju.
          Naprawdę … jesteś bezbronna wobec wyższej inteligencji i nie mówię tu o sobie.
          Czytaj teksty zamiast je komentować. Nie będzie to takie żenujące.
          Ciągle niczego nie czujesz, nie wierzysz, nie wychodzisz po za krąg swoich pięciu zmysłów.
          To smutne.

         • Sully 9 stycznia 2012 o 1:23 pm

          A Ty masz szósty to współczuję, bo musi on byc ciężarem dla Ciebie.
          Cóz skoro taki ktos jak ty może je komentować, to chyab każdy może jedni mówia mądrzej inni trochę mniej, ale wkurza mnie jak ktoś się tutaj nabija jeden z drugiego . To, że jakzawsze wierzy w kosmitów ok niech sobie wierzy, ale jesli ktoś napisze, że w nich nei wierzy to jakim prawem pozostali się nabijaja, że niby ma ograniczony horyzont. Człowieku więcej tolerancji i rzeczowej rozmowy!

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 1:43 pm

          @Sully

          ….relax i soczek i muzyka chilloutowa, dajcie se już spokuj ..

          Bardzo fajna muzyka na styczniowe wieczory 🙂
          ==========================================================

          Prokurator strzelił sobie w głowę
          Prokurator Naczelnej Prokuratury Wojskowej płk Mikołaj Przybył postrzelił się po konferencji prasowej. Prokurator żyje, a jego stan określa się jako dobry.Wcześniej płk Przybył mówił, że prokuratura wojskowa w Poznaniu miała podstawy prawne, by żądać od operatorów telekomunikacyjnych danych personalnych, danych połączeń i treści esemesów.Prokurator odczytywał oświadczenie wyraźnie zdenerwowany. Po jej odczytaniu wyprosił dziennikarzy na kilka minut z sali. Wówczas strzelił sobie w głowę. http://niezalezna.pl/21497-prokurator-strzelil-sobie-w-glowe

          // „moja opinia” : Zauwazylem,ze kiedys samobójstwa popelniali przestepcy,gdy wychodzily na jaw ich machloje i przekrety.Ostatni znany przyklad to Blida. Teraz wyglada na to,ze w leb musza strzelac sobie ci,którzy tych pierwszych maja lapac.Po prostu nadeszly czasy gdy honorowi i uczciwi musza ze soba konczyc.Kto zostaje?

         • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 4:09 pm

          „Sully: A Ty masz szósty to współczuję, bo musi on być ciężarem dla Ciebie.” … był ciężarem dopóki nie zrozumiałem że jest darem!.
          „Człowieku więcej tolerancji i rzeczowej rozmowy!” … ależ ja się podpisuję pod tym tekstem obiema rękami (rękoma, ręcami).

          Co do kosmitów to nie jest kwestia wiary. To nie religia (jeszcze nie albo już od dawna nie. Zależy z której strony na to spojrzeć).
          Słowo „wierzę” znaczy tu „akceptuję (lub nie) fakt możliwości istnienia innej inteligencji niż tylko ta znana nam z Ziemi”.
          To bardzo szerokie pojęcie.
          Dziś już wiadomo że oprócz naszej inteligencji, Ziemię zamieszkują inne inteligentne istoty. Reprezentują inny jej poziom i rodzaj ale to jest inteligencja. Delfiny (kocham te walenie 😀 ), zbiorowiska mrówek czy termitów, małpy itp. .
          Trzeba też sobie zdawać sprawę że obecnie możemy być odcięci od prawdziwych „obcych” (którzy w istocie są takimi samymi ludźmi jak my choć wyglądać mogą inaczej) przez pasożyty które działają na wielu planach rzeczywistości, nie tylko tym materialnym.
          One (tzn. inne poziomy rzeczywistości) istnieją i tacy jak ja zaświadczają o tym że to prawda. Oprócz mojego słowa nie jestem w stanie dać ci innego „dowodu” prawdziwości tego stwierdzenia ponieważ nie sięgam tak daleko by świadomie kontrolować swoje dary.
          Bardzo rzadko mi się to udaje.
          Raczej bywa to spontaniczne i niezależne ode mnie.
          Poświadczam jeszcze jedną rzecz.
          Moje myśli i pragnienia materializują się ostatnio z zatrważającą częstotliwością i skutecznością.
          Muszę naprawdę uważać o co proszę, bo Pan Bóg (wszechświat jeśli ktoś tak woli) daje hojnie pokazując często że przekonanie o tym iż ktoś/ coś jest nam potrzebne nie zawsze jest właściwe!.

          Co do UFO … również je widziałem. Kilka razy. Znam osoby które również to widziały a stąpają bardzo twardo po ziemi i na co dzień takimi „pierdołami” się nie zajmują!.

          Nie można jednak wyśmiewać i zaczepiać kogoś.
          Popracuj nad formą tekstu. To nie słowo mówione.
          Tu się intonacji i intencji drugiej osoby nie odbiera wprost.
          Byłaś prowokująca w swoich wypowiedziach (jak to bywa z Nawaho) i otrzymałaś prostą odpowiedz.
          Ucz się empatii. To można opanować. Np. przez modlitwę.

          P S
          Pozycjonowanie postów znów się dziś rozjechało. Przynajmniej w Fire Fox’ie.

         • Sully 9 stycznia 2012 o 5:14 pm

          Do O rzesz, odpowiem Ci szczerze, chociaż nie wiem czy post zamieści się tam gdzie powinien,…źle się wyraziłam pisząc „wierzę”. bo ja akceptuję to, że oprócz nas ludzi sa gdzieś w kosmosie inne inteligentne formy zycia, jak to ktoś ładnie ujął byłoby arogancją twierdzić, że jesteśmy sami w kosmosie 😉 powiem więcej że gdyby się ujawnili to fajnie byłoby ich poznać 😉 no chyba, że mają niecne zamiary wobec nas ziemian. Fajny byl mini serial ” V” to apropos obcych. Co do empatii wydaje mi się, że jestem osoba nad wyraz empatyczna, fakt jestem trochę egoistka, ale zdaję sobie z tego sprawę, pozatym wiedza co czuje druga osoba nie musi iśc w parze z pomocą tej osobie – to tylko taki przykład w rzeczywistości nie jestem taka wredna 🙂
          Chcesz mnie zastraszyć cyt”Moje myśli i pragnienia materializują się ostatnio z zatrważającą częstotliwością i skutecznością.” ??

         • FAKIR 9 stycznia 2012 o 5:38 pm

          Lemingi czy tchórze??
          POLECAM 🙂

          http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47333,lemingi-czy-wyrachowane-tchorze

         • Peryskop 9 stycznia 2012 o 7:28 pm

          Polecam Fakira za polecanie antymaterialnego !

          „Pukała trwoga do drzwi. Otworzyła jej odwaga i nikogo tam nie było” Kard. Wyszyński

          I wiele innych ważnych słów.

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 7:50 pm

          @Peryskopy i inni zaiteresowani

          Ja sobie też bardzo cenie Kard. Wyszyńskiego, to jest jedyny gość w Polsce który się przyczynił do ujawnienia prawdy na temat imienia boga [JAHWE] Polsce, wielki mam szacun i respect do Wyszyńskiego a mowa tutaj o .. TUTAJ SCREEN SCHOT: http://grawitacja44.files.wordpress.com/2011/06/kardynal-wyszynski.jpg
          ===================================
          Inne info z ostatniej chwili:

          Kilkadziesiąt delfinów na brzegach Nowej Zelandii
          http://zmianynaziemi.pl/wideo/kilkadziesiat-delfinow-brzegach-nowej-zelandii

          youtube.com/watch?v=DKHjsTjQj9s

         • Peryskop 9 stycznia 2012 o 9:24 pm

          @jakzawsze – Kard. Stefan Wyszyński miał przede wszystkim odwagę,
          którą „otwierał drzwi” aż go na jakiś czas zamknięto.
          Wielki człowiek, wielki Polak !

          A mój poprzedni wpis miał być pod @Fakirem, bo dotyczy artykułu a-m skąd pochodzi cytat.

          Lemingi czy tchórze??
          http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47333,lemingi-czy-wyrachowane-tchorze

         • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 9:31 pm

          No co ty… nie jesteś obiektem moich westchnień. Mam do kogo wzdychać. Mówiąc „Moje myśli i pragnienia materializują się” mówię dosłownie. Dostaję to czego chcę w odpowiednim czasie.
          Nie jestem jednak Sithem. Co najwyżej uczniem Rycerzy Yeti ;).
          Nigdy nikomu nie życzę źle. Każde przekleństwo wraca w dwójnasób do tego kto je wypowiada.
          Śpij spokojnie. Błogosławię ci i będę się za ciebie czasem modlił byś doznała łaski wspięcia się na wyższe poziomy jestestwa i świadomości. Zaczęłaś ostro a mnie to ostatnio dość mocno irytuje. Widać za mało magnezu przyjmuję a za dużo kawy.

         • felicyta 9 stycznia 2012 o 5:52 pm

          @O Rzesz 9 Styczeń 2012 o 4:09 pm , Nie można jednak wyśmiewać i zaczepiać kogoś.

          -popieram Cie O Rzesz . Pozdro.

         • KrisT 9 stycznia 2012 o 12:37 pm

          nie interesuj się bo dostaniesz kociej mordki…. a tak na powaznie to zbyt powazny temat aby go poruszac w tym kraju, na tym blogu…
          a propo sam mam zdjecie , udało mi się uchwycic raz przelatujacego nol’a, a kilka innych widziałem z dalsza…..ciekawa? mam rade częsciej patrz w niebo….

         • Sully 9 stycznia 2012 o 4:56 pm

          tak tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka, hahahahah

         • katerina404 9 stycznia 2012 o 5:33 pm

          Ondośnie hipnozy regresyjnej byłabym bardzo ostrożna w ferowaniu wyroków.. Hipnoza jest pewnym zabiegiem z pogranicza PSI i narusza przestrzeń astralną danego człowieka. Każdy człowiek ma określoną aurę. Jeżeli w psychice, duszy człowieka panuje harmonia i miłość, ta aura jest mocna i niczym nie zakłócona. Tymczasem podczas takich eksperymentów, w aurze mogą pojawić się „dziury” przez które mają dostęp obce byty. To nie są byty pozaziemskie, to są złe duchy i demony, które przejmują kontrolę nad naszym ciałem i naszymi zmysłami. To delikatna materia. Wierzę, że Ci ludzie w większości mówią prawdę, tzn, faktycznie mogli mieć takie odczucia. Jednak nigdy do końca nie wiemy o tych ludziach wszystkiego. A przecież mogli oni poprzez jakieś, według nich niewinne „igraszki”, jak chociażby wywoływanie duchów, korzystanie z doradztwa wróżów korespondencyjnych w wypowiadaniu magicznych zaklęć etc, nawet we wczesnych latach młodości, otworzyć się na takie byty astralne, których teraz w tych czasach jest multum i one tylko czekają do kogo się podłączyć. Potrafią przybierać dowolne formy. Myślę, że ludzie doświadczający tych porwań, należą do tej kategorii ludzi i że wcześniej temat taki ich interesował i trochę się w nim grzebali. Ale myślę, że są i tacy, którzy potrafią nieźle odegrać swoją aktorską rolę, o czym monitor już wcześniej pisał i dobrze mają za to zapłacone. Przecież w wypadku Michaela Jacksona, też podobne mechanizmy zadziałały. Chłopiec. Który był rzekomo przez niego molestowany składał fałszywe zeznania i był w tym szalenie wiarygodny.

         • Sully 9 stycznia 2012 o 11:06 am

          Monitor, a Ty co, bawisz się w lepieni z gliny, czy może to maska karnawałowa?

         • Tola 9 stycznia 2012 o 11:48 am

          Monitor! -SARENKA!!! Ha,ha,ha!
          Skad to wytrzasnales?

         • exe 9 stycznia 2012 o 11:53 am

          rabinek w mycce…

         • navajo88 9 stycznia 2012 o 1:39 pm

          Monitor to jest kolejna maskirowka ,czyli zwykły fake !!!!!!!!!!
          J.M.H

        • masakalambura 9 stycznia 2012 o 7:32 am

         @Tola
         „Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.”

         Jak inaczej można to rozumieć uwzględniając sprawiedliwość Pańską i zapewnienia z Tory, że winy ponosi tylko winny? Nie można przecież Boga posądzać o kłamstwo.

         Kara za nieprawość Ojca przejdzie na synów, wnuki i prawnuki bo on będzie karany a los dzieci zależy od losów ich ojców. To jak w rodzinie alkoholika. Co dzieci winne są alkoholizmowi ojca? Ale bezwzględnie są karane. Bożek ojca w postaci czczonego dzień w dzień płynu powoduje karę na dzieciach, te przenoszą swoje złe nawyki na swoje dzieci a te na swoje. Popatrz na Polskę, kraj alkoholizmu. Czy nie widzisz tej wszechobecnej klątwy która przenosi się z pokolenia na pokolenie a zatrzymanie jej wydaje się niemożliwe?

         Tylko w Bogu ratunek. Chwała Jego Majestatowi.

         • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 9:35 am

          Nigdy mi się nie podobały te wizje złego Boga.

         • Joanna 9 stycznia 2012 o 10:18 am

          To raczej jest naturalna konsekwencja, a nie kara. Dobrze byłoby gdyby dzieciak alkoholika się nawrócił i pomimo genetycznego obciążenia nie kontynuował grzechu pijaństwa. Pan Jezus kazał przezwyciężać siebie.

         • hjk 9 stycznia 2012 o 12:24 pm

          Włąśnie dość czesto tak jest , ze dzieci pijaków są zagorzałymi abstynentami, nikotynistów wrogami palenia, a za czasów komuny synowie „partyjniaków” szli do seminarium duchownego…

          Z drugiej strony dzieci ludzi, którzy gdzieś daleko zaszli w jakiejś dziedzinie nie wytrzymują presji i „staczają sie” na jakieś niższe poziomy…

         • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 12:42 pm

          @hjk

          heh ciekawe ostanio z kolega o tym gadałem, radzice walą w kocioł , a dzieci abstyneci , anty i to aż obsesyjnie … , bardzo ciekawa uwaga , a ci co zaszli to idą na dół, to jest jak koło ZEN CHI I JANG… , CHOCIAŻ są wyjatki, ale to jest jak jakiś algorytm matematyczny ..

         • iHe 9 stycznia 2012 o 1:13 pm

          http://wiadomosci.onet.pl/raporty/samobojcza-proba-plk-mikolaja-przybyla/samobojcza-proba-prokuratora-prezydent-zaniepokojo,1,4992375,wiadomosc.html

         • AQQ 9 stycznia 2012 o 1:19 pm

          Dałam ten link wczesniej, cóż widocznie kłótnia o pierdoły ważniejsza. (;

         • AQQ 9 stycznia 2012 o 1:21 pm

          @ ihe to miało być….link z łoneta.

         • Sully 9 stycznia 2012 o 1:25 pm

          Tak zgadza się też czytała, ale czy czytałaś/łeś uzasadnienie? Fundacja czyli właściciel telewizji nie przestawiła jakichs sprawozdań finansowych za lata poprzednei i dlatego nei dali tej koncesji.

         • iHe 9 stycznia 2012 o 1:41 pm

          Aaa, @AQQ nie zauważyłem dość sporo materiału na blogu ,a tu taki news..
          Śmierdzi a nikt nie wie niby skąd.

          Kolejna próba samobójcza w naszym praworządnym kRaju.
          Do czego to doszło,że już nawet prokuratorzy mają swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzają..

          O prokuratorach to słyszałem taką opowieść,że idą tam osoby ,albo bardzo mierne ,albo nastawione na pozyskanie kontaktów i funkcyjne nastawione na awans dzięki służalczości.
          Inni po prostu nie mają szans ,bo albo psychicznie tego nie wytrzymają,albo się ich uwala.

          Taki legalny crack zakłamanej władzy w trójpodział władzy,ostoje demokracji i praw człowieka.
          Władza wszystko kontroluje tylko kto skontroluje skundloną władze.
          Wystrzelają się sami jedynie ci, co maja jakiś honor reszta będzie gniła na stołkach.

         • AQQ 9 stycznia 2012 o 1:46 pm

          @ iHe. Mam nadzieję, że sami się wykończą…”człowiek myślący samodzielnie” jest bez szans na karierę w dYmokracji!

         • AQQ 9 stycznia 2012 o 2:37 pm

          Z tym zabójstwem to jest jakaś dziwna sprawa, dziennikarze nie wyłączyli po wyjściu kamer…dlaczego? czy wojskowy nie wie gdzie się strzela-samobójczo?…duzo pytań…
          zdjęcia z tego wypadku*.
          http://newworldorder.com.pl/post,1923,0#22447

         • Ada 9 stycznia 2012 o 3:52 pm

          Ogladalam ten film, ledwo wyszli on zaraz strzela, za kilka sekund wchodza z powrotem, wchodza nie wbiegaja. Rozmowy sa spokojne, bez emocji. Dziwnie to troche wyglada. Wydaje mi sie ze w takiej sytuacji ludzie by wbiegli, okazywali by wieksze emocje, a tu jakos tak nijak. Mina tego faceta ktory sprawdza tetno u prokuratora, ta wymiana zdan z tym obok i to spojrzenie.

         • kantos 9 stycznia 2012 o 4:01 pm

          to samo powiedzialem po obejrzeniu tego nagrania, to wyglada jak wyrezyserowane

         • Kamil 9 stycznia 2012 o 4:01 pm

          Weźmy się w garść bo ziemia sama uszykuje dla polaczków jakąś katastrofe….

          I wcale nie żartuje…..

         • ALFA 9 stycznia 2012 o 4:17 pm

          A może są już przyzwyczajeni do takich scen.Już nie ma ludzi wrażliwych.Jest obojętność w wielu z nas na życie innych .Jest kasa i sensacja,kto zrobi dobre zdjęcie i napisze dobry artykuł.

         • iHe 9 stycznia 2012 o 5:48 pm

          @Ada
          Miałem trochę podobne obiekcje,ale jeśli prawdą jest ,że człowiek użył prawdziwej amunicji to takie zabawy z własna głową są z kategorii desperackich.

          Jest jeszcze opcja ,że nie było żadnej deformacji twarzoczaszki ,a to tylko dla nas/mas fakt medialny.
          I jacy to biedni są prokuratorzy zaszczuci przez pismaków.
          Hłe hłe bajka w bajce : kłamliwe pismaki zaskarżają leni i tchórzy.

          Bałem się aż tak dorzucić do pieca no ale skoro padło a..

         • hjk 9 stycznia 2012 o 2:11 pm

          http://gazetawarszawska.com/2012/01/09/prokurator-plk-mikolaj-przybyl/
          CZY ZABÓJSTWO SAMOBÓJCZE PROKURATORA SMOLEŃSKIEGO?

         • Orka 9 stycznia 2012 o 2:31 pm

          @hjk
          Bo te dzieci na własne oczy zobaczyły co to daje…

         • Tola 9 stycznia 2012 o 11:45 am

          @masakalambura – nie czuje sie tak mocna zeby interpretowac Biblie.ale zwrocilam ci tylko uwage na to,ze przeczysz sama sobie.No np na podanym teraz przez ciebie przykladzie.Przeciez jest tez troche dzieci pijakow,ktore potrafily przerwac toksyczny lancuch i poszly inna droga.Tak jest i czy to zrobily ma sens jesli dalej ciazy na nich klatwa? To po co walczyc ,probowac byc lepszym.
          A na ktorym pokoleniu to sie konczy?
          Na szostym czy na siodmym?
          Czy sie wogole konczy?
          Glownie chodzi mi o to,ze to co napisalam jakby zacheca do tego,ze nic nie warto,jesli nasi starzy i dziadki byli bad people.

         • masakalambura 9 stycznia 2012 o 3:05 pm

          @Tola, wiem, sam jestem dzieckiem z rodziny dysfunkcyjnej i wiem doskonale po sobie, że Bóg Jedyny nie karał mnie za moje czyny. Musiałem jednak znosić grzech swego ojca ja, mój brat i moja siostra. A jego alkoholizm w moim przypadku (jak w każdym przypadku całych rodzin alkoholików) stał się uzależnieniem biernym.
          Ale udało się przerwać ten łańcuch. Chwała Bogu, nie urodziło mi się jeszcze dziecko a ojciec po trudnych staraniach poszedł w końcu do psychologów, jest w AA i od 7 lat nie pije. Ja sam przeszedłem terapię, w której dowiedziałem się jak wiele zmian w postrzeganiu świata muszę wprowadzić aby zbić zakrzywione lustra własnej percepcji i odnaleźć prawdę. O sobie i o świecie.

          Stąd moja wielka nadzieja, że gdy założę własną rodzinę, dam swojej przyszłej żonie szczęście, a dzieciom przekaże pokój, mądrość i wiarę w Boga.
          Stąd również moje wielkie przekonanie, że Mądry Bóg dał nam Prawo Prawdziwe i musimy go przestrzegać dla własnego i naszych dzieci, a szerzej wszystkich bliźnich dobra. Nie ma tu miejsca na przekonania. To doświadczanie i pewność.

         • Peryskop 9 stycznia 2012 o 3:37 pm

          @masakalambura – życzę powodzenia w dalszym przezwyciężaniu przeciwności losu !
          Jeśli masz wiarę w sukces, i dołożysz starań oraz wyrzeczeń, to sukces osiągniesz !!!

          Takie przykłady potwierdzają, że przykład – dobry czy zły – to nie wszystko.

          I jak przypomniał @hjk – nie jesteśmy zdeterminowani genetycznie w całości.
          Częściowo tak.

          Co więcej – są wskazówki poparte dowodami na zwierzętach, że swoim postępowaniem możemy modyfikować nasz garnitur genowy. Tezy odwrotne wciskane są nam przez eugeników oraz rozmaitych chomskych żeby wmówić rzekomą bezskuteczność wysiłków dla poprawy losu naszego i naszych dzieci.

         • Tola 10 stycznia 2012 o 12:07 pm

          @masakalambura – Zycze ci wszystkiego najlepszego i na pewno zgadzam sie,ze wszystko mozna zrobic.Czlowiek ma w sobie ogromna sile,ktorej nawet nie podejrzewa,Wogole wydaje mi sie,ze szczegolnie osoby z podobnym zyciorysem,maja jej duzo.Zeby to wszystko znosic ,przez lata ,jako dziecko ,trzeba na prawde byc silaczem.Trzymam kciuki za ciebie i nigdy nie trac wiary.Wszystko lezy w twoich rekach i ty sam ksztaltujesz swoj los.
          Dobrze,ze piszesz o terapii,bo wiele osob jest tak zapetlonych przez toksyczne zwiazki,ze sa male szansy by mogly znalezc droge ucieczki.Dla mnie swiadczy to o otwartosci.To bardzo wazna cecha.
          Co do mojego komentarza ,to ten brzmi dla mnie jakos prosto i zrozumiale.
          Tamten,jakby odbieral nadzieje.
          Czasami lepiej powiedziec cos wprost ,bo lepiej dociera wklejac i wklejac.
          Pozdrawiam Cie

        • hjk 9 stycznia 2012 o 12:21 pm

         Tola, własnie czytałem gdzieś u jakiegoś alternatywnego doktora i to jeszcze sprzed odkrycia DNA, ze ludzie przesadzają z tą dziedzicznością (tak się wtedy mówiło), a własnie bardziej dziedziczy się nawyki, styl życia, sposoby odżywiania i to wpływa na podobieństwo schorzeń bardziej noz genetyka…

    • sara10 8 stycznia 2012 o 8:40 pm

     Jony, wy jehowici (kto to jest Jehowa? Jahwe to : „Jam jest , który jest”) nigdy nie weryfikujecie własnych „rewelacji”. A czasami warto by było. Wiesz jak fajnie jest wiedzieć? 🙂

     • Jony 9 stycznia 2012 o 12:15 am

      a ty sra wszędzie jechowy widzisz też ciekawy przypadek jesteś 🙂

    • pola 8 stycznia 2012 o 10:51 pm

     Jony,gdybyś był wierzącym Katolikiem to byś wiedział że Dekalog to 10 przykazań Bożych a Kościelnych jest pięć.Dwója ,lufa za dezinformację wypad za burtę .

     • Jony 9 stycznia 2012 o 12:14 am

      Ja to poprawiłem na 10 przekazań bożych ale cenzura monitora nato nie pozwoliła. Widać chłopak żyje według przekazań 🙂 bardzo religijny oszust jak wielu w tym kraju.

    • czytelnik 9 stycznia 2012 o 1:06 am

     Jak myslisz/uwazasz/wiesz – ktorych ludzi jest wiecej na swiecie – wierzacych w Boga czy niewierzacych ?

     • Jony 9 stycznia 2012 o 9:36 am

      Ludzie dzielą się na rożne religie które nawzajem się zwalczają. Gdy większość ludzi w coś wieży to nie znaczy że mają racje. To tylko znaczy że są bydłem które idzie za stadem. Weźmy takiego Nassimema Harameinema czy on idzie za stadem czy sam szuka prawdy?

      • hjk 9 stycznia 2012 o 4:56 pm

       Jony ty tu chyba jesteś nowy… 🙂
       Takie problemy przy okazji wizyt rożnych tzw. trolli juz tu były na blogu przedyskutowane, musiałbyś poszukać w archiwum.

       Ale ani blog, ani aktualny temat nie jest za bardzo religijny, ani ludzie tu zgromadzeni jakoś specjalnie się nie afiszują ze swą religią, wiec mozesz znaleźć jakiś blog religijny i tam wyjaśnić swe watpliwości…

   • rmld77 8 stycznia 2012 o 7:16 pm

    sebecx@ – im się jakoś ciągle mylą te blogi…

  • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 7:01 pm

   Do czego dżony zmierzasz ?

   … a to że luminiarze pozmieniali nam kalendarz starożytnych Izraelitów na SOLARNY z egiptu to wiadomo chyba , bo obecnie czas ziemski jest niema nic wspólnego z czasem kosmosu , mechaniki nieba, i kalendarzem księzycowym, wszystko jest na odwrót jak i reszta brudnych spraw na tym pojszczanym świecie ..

   • Jony 8 stycznia 2012 o 7:35 pm

    No tak rozumiem was prawda jest przytłaczająca musicie się wyładować jakoś robicie to jak potraficie. 🙂 Mam jednak nadzieje że sięgniecie po te pismo święte i sprawdzicie że pisze podobnie.

    • sebecx 8 stycznia 2012 o 8:21 pm

     ..no i co to wnosi do tematu przewodniego?

    • pola 8 stycznia 2012 o 11:13 pm

     Prawda jest taka że jesteś niedouczony w tym co próbujesz nam przedstawić jak się trochę dokształcisz to wróć z powrotem na razie to robisz z siebie pośmiewisko.

    • czytelnik 9 stycznia 2012 o 1:16 am

     „Jony” !
     Dlaczego Zydzi maja inny kalendarz i rok obecny u nich to 5773,ktory rozpoczal sie we wrzesniu a nie w styczniu jak dla niezydow w styczniu 2012 r. ?
     Ktory dzien tygodnia jest swiateczny jako siodmy wolny od pracy – sobota czy niedziela ?
     Dlaczego U Zydow niedziela jest pierwszym dniem tygodnia w dodatku dniem pracy a sobota dniem swiatecznym ( szabat) ,w ktorym Zydom nie wolno wykonywac zadnych prac ?
     Dlaczego Zydzi chca sie wyrozniac od niezydow,sa z tego powodu dumni i pyszni ,uzurpuja sobie wybranstwo przez Boga,maja swoje swiete ksiegi miedzy innymi Talmud ,ktory jest w sprzcznosci z normami wspolzycia miedzy narodami ???

     Czy Zydzi to nadludzie ?

     • felicyta 9 stycznia 2012 o 3:45 pm

      @Czy Zydzi to nadludzie ?

      -wg mnie, zostali zmanipulowani przez kosmitow (lepsze dna prez jedzenie spiruliny i czasem kuropatw przez 40 lat) do rzadzenia nad reszta i zdobycia calej Ziemi. Mozliwe, ze zostali sklonowani z „braci” kosmitow i reszta ludzkosci nie ma z nimi nic wspolnego.
      Uzurpuja sobie wybranstwo NIE przez prawdziwego Stworce, tylko przez psychopatcznego kosmite, ktory podszywal sie pod prawdziwego Sworce co jest opisane w Starym Testamencie.
      Prawdziwy Stworca nie ma swojego wybranego narodu, wszyscy jestemy jego dziecmi.

      • ALFA 9 stycznia 2012 o 4:29 pm

  • deliriumworld 8 stycznia 2012 o 7:07 pm

   tu się mylisz kolego Jony, nawet nie masz pojęcia ilu ludzi zna Biblię, a interesują się tematyką właśnie taką jaką zamieszcza Monitor, poznanie nie koniecznie faktycznie wywodzi się z Kościoła Katolickiego, z tym że kto chce poznać (przynajmniej przeczytać) i spróbować osobiście zrozumieć, ten to zrobi ! dodam jeszcze i tu się zdziwisz że ludzie Ci nie tylko poznają Biblię, ale również inne święte księgi, dla zrozumienia i poznania sedna wielu tajemniczych spraw, sorry ale akuratnie w tym przypadku Twój atak na łamanie przykazań, jest zupełnie nie trafiony, bo my nie czcimy tych posągów o których pisze Monitor (oglądnij film cytowany u góry na YT), nie czcimy tak samo jak kaczora Donalda, a przecież każde dziecko ma taką figurkę, lub foto bądz obraz…..

   • andzia 8 stycznia 2012 o 7:57 pm

    ten temat już był na tym blogu wałkowany, widać nie doczytał a chce namieszać żeby od głównego wątku uwagę odwrócić. Nie zwracajmy na niego uwagi.
    Przy okazji Ci powiem @Jony, że Bóg dając przykazania Izraelitom, musiał o tym wspomnieć, bo oni lubowali się w czczeniu np posążków kaananejskich (czytałes Stary Testament? Ciagle o tym jest wspominane. A jak czytałes to nie rozumiesz), czy nawet sobie sami zrobili posążek (złotego cielca), gdy Mojrzesz długo nie wracał ze spotkania z Bogiem. A druga sprawa, modlić się do obrazu/posążku, a przed obrazem/posążkiem to są dwie różne sprawy.

    • andzia 8 stycznia 2012 o 7:58 pm

     Mojżesz oczywiście 🙂

     • Orka 8 stycznia 2012 o 10:02 pm

      Super odpowiedź , nic dodać , nic ująć tylko drukować

    • masakalambura 8 stycznia 2012 o 9:47 pm

     Nie należy jednak tak łatwo chrześcijaństwa rozgrzeszać. Wśród katolików i prawosławnych czczenie kogoś innego niż Bóg Jedyny jest bardzo częste (święci, Maryja matka Jezusa oraz sam Jezus (pokój z nimi wszystkimi) oraz czasem ich obrazy i posągi (chociażby ten w Częstochowie) a także relikwie). A jest to przewinienie jakiego Stwórca nie przepuści co sam wielokrotnie przez wielu proroków powiedział.

     Nie lepiej tego całkowicie unikać? Chociażby z powodu tych prostaczków, co tylko naśladują bo sami wiedzy i możliwości intelektualnych nie mają, aby rozróżniać klęczenie przed posągiem od klęczenia do posągu?

     A tak w ogóle to czym się one różnią? Czy to specyficzny układ rąk?

     • Cramer 8 stycznia 2012 o 10:04 pm

      Maryja została stworzona na podobieństwo Boga. Jest jest do Boga podobna (choć sama z siebie nie ma świętosci czy mocy bo źródłem tego jest tylko Bóg), ale ma inna naturę – jest człowiekiem. Jezus ma podwójna naturę – o tym wszyscy wiemy.
      Pamietajmy, na podstawie ksiegi Genesis, kto jest wrogiem Maryi, staje po stronie szatana.

      • masakalambura 8 stycznia 2012 o 10:14 pm

       Ale kto czci Maryję jak boginię, ten czci Izydę i jest Szatana niewolnikiem.

       Jest różnica między modlitwą za duszę Maryi a modlitwą do Maryi. Jest wielka różnica między kochaniem Maryi jako czystej i oddanej Bogu służebnicy pańskiej, którą nagrodził Bóg Swym Duchem złożonym w jej ciało, a jako bogini niebios mogącej spełniać życzenia i prośby modlących się do niej. To drugie to stawianie Bogu równych lub pośredników czyli gwałcenie 1 przykazania. A jeśli dochodzi do tego modlitwa do obrazu to mamy 1 i 2 przykazanie podświetlone na czerwono, mrugające i wydające przeraźliwe dźwięki na tablicach Mojżesza.

       A Jezus (Pokój z Nim) uczył prawa przestrzegać wypełniwszy je miłością a nie pomijać.

       • Cramer 8 stycznia 2012 o 10:25 pm

        Katolicy nie czcza Maryi jako boginii ale jako Matkę Bożą. Jak napisałem nie ma Ona natury boskiej lecz ludzką.
        Odrzucenie kultu Maryi przez protestantów bylo inspirowane przez szatana – jest to akt pychy.

        • masakalambura 8 stycznia 2012 o 10:35 pm

         I właśnie o to chodzi. O zrozumienie słowa kult.
         Kult należy się tylko Bogu. O tym mówi pierwsze przykazanie. Tak samo miłości jak i z tablic Mojżesza.

       • Orka 9 stycznia 2012 o 2:11 pm

        „Ale kto czci Maryję jak boginię, ten czci Izydę i jest Szatana niewolnikiem…”
        ale pitolisz…

        • hjk 9 stycznia 2012 o 4:59 pm

         Dajcie już spokój, bo znowu strollujecie z pół bloga… 🙂
         jak tu już ktos zrócił uwagę, tematy wielokrotnie były wałkowane, ale trolle sa jakoś monotematyczni 😉

    • marek 9 stycznia 2012 o 9:55 pm

     @andzia 8 Styczeń 2012 o 7:57 pm,Nie zwracajmy na niego uwagi.

     -mow tylko za siebie…

   • Jony 9 stycznia 2012 o 12:18 am

    A gdzie ja coś napisałem że wy coś łamiecie nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. To że tak zinterpretowałeś co w biblii jest napisane to już nie mój problem.

  • felicyta 9 stycznia 2012 o 3:26 pm

   W sumie nie wiadomo, kto napisal dekalog. Te wszystkie „nie” w kazdym przykazaniu maja dzialanie odwrotne (NLP), bo podswiadomosc nie odczytuje „nie”, wiec zostaje, ze mamy wlasnie robic te zle rzeczy i to jest w nas programowane. Moze z powodu tych przykazan dzieja sie wszystkie zle rzeczy na ziemi?

   Dodac nalezy, ze isnieje bardziej prawdopodobna wersja Blblii, tez channeling , Ksiega Urantii

   http://members.optusnet.com.au/~pmjaworski/

   ktora wydaje sie blizsza prawdy, tylko, ze tez „pisana” przez obcych i nie wiadomo, czy w dobrej wierze.

   • felicyta 9 stycznia 2012 o 3:27 pm

    http://merlin.pl/Ksiega-Urantii_Urantia-Fundation/browse/product/1,819023.html?gclid=CObbz9ySw60CFQSDDgodxBZJ-w#fullinfo
    Księga Urantii to dzieło o charakterze duchowym i filozoficznym, którego tematyka obejmuje Boga, nauki przyrodnicze, religię, historię, filozofię oraz przeznaczenie. Księga ta powstała w Chicago, w stanie Illinois (USA), w latach 1924-1955. Pośród wielu poruszanych tematów, księga rozpisuje się o pochodzeniu życia i jego znaczeniu, opisuje miejsce człowieka we wszechświecie, omawia stosunek łączący Boga z człowiekiem, a także przedstawia szczegółową biografię Jezusa z Nazaretu. „Księga Urantii” wprowadza słowo „Urantia” jako nazwę planety Ziemia. Księga zawiera ponad dwa tysiące stron, składa się z przedmowy i 196 przekazów, pogrupowanych w cztery części: (I – Wszechświat centralny i superwszechświaty, II – Wszechświat lokalny, III – Historia Urantii, IV – Życie i nauki Jezusa). Urantia Foundation po raz pierwszy opublikowała „Księgę Urantii” w roku 1955 w języku angielskim. Przetłumaczono ją na wiele języków, w tym na język polski .

 15. hrtx 8 stycznia 2012 o 6:21 pm

  Powiedz NIE Obcej agenturze na Ziemi! http://www.facebook.com/pages/Ziemia-dla-Ziemian/273608966013985 Niech NAS Widzą!

  • RHTM 8 stycznia 2012 o 8:45 pm

   Ależ bądźmy tolerancyjni 🙂

   • hjk 9 stycznia 2012 o 4:05 pm

    RHTM – własnie – coż za xenofobia w pełnym słowa znaczeniu 🙂

 16. navajo88 8 stycznia 2012 o 6:27 pm

  Witaj Monitor ,przeczytałem ten artykół kury zamieściłeś jako temat wyjściowy do dyskusji i masz rację to jest jedna wielka ściema ,i jeszcze jedno jak sam zauważyłeś że ! należy niezwykle ostrożnie podchodzić do tego typu rewelacji ,a ja dodam jeszcze od siebie ,że nie tylko ostrożnie ale jak już podejdziemy to należy taki artykól traktować jak najgorzą minę przeciw piechotną , czyli w cudzysłowiu ” mały skaczący chłopczyk ” .
  Ale artykół jest napisany nie żle i daje wiele do myślenia , ale jak zaznaczam każdy człowiek ma swój rozum ,więc powinien kożystać ze swego rozumu rozważnie i ze zrozumieniem !
  J.M.H

  • rmld77 8 stycznia 2012 o 6:52 pm

   navajo88@ – tak trzymaj, znowu jesteś sobą…!
   pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

   • navajo88 8 stycznia 2012 o 8:38 pm

    hahahahahahahahaha

 17. Kruk 8 stycznia 2012 o 6:29 pm

  Ktoś, kto żyje na tym świecie wystarczająco długo i umie czytać między wierszami (pożyteczna umiejętność nabywana w czasach komuny) widzi zbliżający się w szybkim czasie moment przesilenia – przewartościowania cywilizacji zachodniej. Takie momenty przesilenia zwykle nadchodziły w towarzystwie wojen. I tym razem pewnie też tak będzie. W tym znaczeniu, biorąc pod uwagę globalny zasię cywilizacji zachodniej, można twierdzić że Majowie przewidzieli jakiś koniec, który prawdopodobnie wypadnie w okolicach końca 2012 roku. Wracając do wątku dyskusji – jest wiele dowodów na istnienie wysokorozwiniętych cywilizacji (stosując obecne kryteria oceny) w przeszłości. Jest wiele dowodów na pobyt cywilizacji pozaziemskich i wiele z tych dowodów pokazuje że ludzie byli przez przybyszy albo otaczani opieką albo wykorzystywani jako tania siła (robocza i energetyczna) – zależnie od rasy która nas nawiedziła. Tak więc nie ma dowodów na to że tamci są nam wrodzy lub przyjaźni. Kto wie – może jedni popychają nas ku przepaści a drudzy wspierają rozwój świadomości ludzi i przygotowują asekurację na wypadek tego że tym pierwszym się powiedzie ich niecny zamiar. I teraz złapałem się na refleksji że traktując alegorycznie apokalipsę św jana można by zaryzykować przewidywanie takiego przełomu jaki jest opisany w apokalipsie – z wojną, uciskiem oraz z „pieczętowaniem” wybranych w statkach kosmitów. Tylko że, pewnie jak zwykle doświadczą tego sami zainteresowani, a reszta pozostanie w świadomości starego ziemskiego porządku – bez ingerencji z zewnątrz.

 18. lukaszr20 8 stycznia 2012 o 6:48 pm

  trzeba byc powalonym zeby taka gildie zalozyc obczajcie to na tych debili, niewiedza co to za slowo illuminati bo se tak zalozyli to im powiedzialem ze to zlo to sie wysmiali WTF?
  http://imageshack.us/photo/my-images/850/beztytuuuaz.png/

 19. helena 8 stycznia 2012 o 6:50 pm

  http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv

  otworzcie kazanie Ksiedza Natanka Listy o zertwach ostatnich
  Drogi Marku i Ty Zenobiuszu modlitwa moze zdzialac cuda, prosze
  nie dajcie sie nabierac na rzadne strachy , bo strachem latwo manipulowac
  czlowiek zatraca poczucie reali , miejscie to tez na wzglecie
  Szczesc Boze Wasza Siostra Hela

  • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 7:33 pm

   Możecie mi wyjaśnić dlaczego ludzie mówią „BÓG ZAPŁAĆ”, no wiecie tam kościołach, lub jak ksiądz lub kościelny chodzi aby ludzie rzucali datki (forsa -ściepka), lub w innych sytuacjach…, ludzie to mówia jak ałtomaty nieświadomie.. , DLACZEGO BÓG MA PŁACIĆ I ZA CO ?

   • teosia 9 stycznia 2012 o 10:09 am

    kupczą

    • hjk 9 stycznia 2012 o 5:08 pm

     tak się mówi, kiedy doznamy dobroci i nie mamy możliwości się odwdzięczyć na miarę tego doznania. Wtedy odnosimy to do dobroci Boga i prosimy Go w tym modlitewnym zawołaniu, by im odpłacił za to dobro, czego my nie możemy spłacić.
     Słowo to ma w tym kontekście znaczenie podziękowania…

 20. Święty 8 stycznia 2012 o 6:51 pm

  Informacje podane w omawianym artykule wydaja sie byc malo czytelne, szczerze mowiac malo co z tego rozumiem co autor arykulu mial na mysli. Jaki przekaz daje ten artykul? Pozostawia coraz wiecej pytan, wprowadza wiecej zamieszania, niz logicznych konkluzji. Czy przecietny zajadacz chleba moze rozruznic co wydarzylos sie kilka tys lat temu? Majowie mieli kontakt z czyms co przewyzszalo ich percepcje, reszte mozna sobie dokleic i opowiadac bajki, jak te o naszych czlekoksztaltnych przodkach.

  • rmld77 8 stycznia 2012 o 7:05 pm

   Święty@ – może Ty nie taki święty…?
   Autor napisał bardzo ciekawy artykuł i podadał go pod dyskusję

   • Święty 8 stycznia 2012 o 7:21 pm

    No wlasnie dalem swoj comment, moje ‚jelita’ nie trawia pewnych rzeczy

 21. katerina404 8 stycznia 2012 o 7:13 pm

  A tu świetny materiał o masonerii i całej tej chorej strukturze, podany w przystępny sposób i bardzo wymowny w swej treści. Uważam, że to dobry film dla osób, które dopiero zaczynają zgłębiać kulisy tajnej władzy i tego raka, który toczy od wieków ludzkość. Polecać znajomym odpornym na wiedzę.

  • jakzawsze 8 stycznia 2012 o 7:51 pm

   @katerina404
   Bardzo dobry materiał z http://enigmatv.com/

   Wiecie co należało by zrobić ściepke lub ktoś sam jak może . Na http://enigmatv.com/ pojawiło się wiele nowych filmów niepublikowanych na „YouTubie” . Warto zamówić orginalne kopie DVD nowych filmów, a nastepnie przetłumaczyć na polski, zrenderować napisy, przekonwertować, i powrzucać na serwery wideo jak YT i inne. Wiem że to jest złodziejstwo, piractwo, ale każdą droga namawiam was do tego przedsięwzięcia na powage tego typu elektronicznych publikacji. A to co jest to czesc z naś to zna na pamięć, a jest wiele nowości i nic ostanio nierobi się w tym kierunku tak jak by się ta cała branża polskiej ekipy tłumaczów zatrzymała w czasie na etapie 2 lat wstecz.

   Brak translacji do następujących filmów:

   BLACK BOX OF OCCULT WISDOM – ILLUMINATI CONSPIRACY DVD BOX SET – directed and Produced by CHRIS EVERARD

   SUPERSTATE: A Film About Who Controls Planet Earth

   SPIRITWORLD Vol.2 – THE ALIEN KABBALAH: A Documentary About Psychic Contact With Beings in the Cosmos

   SPIRITWORLD Vol.1 – A Documentary About Psychic Contact With Beings in the Spirit World

   Więcej INFO:
   http://www.enigmatv.net/shop/index.php?route=product/category&path=35

   Oraz tutaj jest jakiś materiał do translacji ( całoś jest chyba na DVD) :
   http://enigmatv.net/enigmatv/

   • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 9:58 am

    Nie wiem czy wszystko takie „dobre”. Po tytułach widzę, że jest to kontrolowana opozycja. Atak na Watykan, przy całkowitym pominięciu syjonistów. Bardzo mało o Rotszyldach, zero o Chabadzie. Satanizm nie połączony z tymi, którzy nim kierują.

    • hjk 9 stycznia 2012 o 5:17 pm

     już lepsze chyba „filmy prawdy” – był tu link kilka dni temu chyba…

 22. Kamil 8 stycznia 2012 o 7:16 pm

  Przewartościowanie to unikanie haromonii z środowiskiem.Ot cała recepta na uzdrowienie świata…..
  -rolnictwo ekologiczne, nauka o duchowości, jednoczenie się, miłość, dbanie o każdy żywy organizm, bezpłatna energia.
  Majowie mieli transformacje i nauczyli się wszystkiego o gwiazdach przy pomocy swojej intuicji.
  To są prawdziwe umiejętności parapsychologiczne którymi potrafi dysponować zwykły człowiek.
  System 666 zmanipulował tak nasze DNA że wszystkie możliwości umysłu utraciliśmy na rzecz systemu monetarnego i materializmu.
  Osobiście unikam jakiegokolwiek przewartościowania, po czymś takim zawsze się gubiłem w rzeczywistości systemu (drugiej ewolucji) którą stworzyli nam tacy sami ludzie jak my dla ciepłego stołka i chciwości.
  Kieruje się Jezusem bo tylko to mnie czyni człowiekiem.
  Gdybym został wychowany w dobrobycie być może nigdy bym nie myślał o innych.
  Sytuacja obecna jednak wyzwoliła we mnie inne cechy które chcą same ominąć blokady zniewolonych umysłów.

  Dzięki świadomości tego nie daje się zniewalać pewnym sytuacjom stworzonym przez szatana, podnoszę za to automatycznie świadomość innych w gronie ludzi z którymi przebywam.Trzeba wiedzieć że każdy gest ma znaczenie w naszym życiu.Świadomość tego ogromnie buduje rzeczywistość jeśli ma na celu określoną intencje.
  Transformacja to dobry moment do budowania nowych praw kreacyjnych które mają wpływ na postępowanie.

  pzdr

 23. Sulik 8 stycznia 2012 o 7:16 pm

  Przypomniał mi się Obcy (film), kontynuacja będzie w 2012 (Prometheus).


  [img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/03/Alien_%281979%29_-_space_jockey.jpg[img]


  [img]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/385387_173959279367804_111092022321197_309253_1778895672_n.jpg[img]

  • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 12:09 pm

  • Ado 9 stycznia 2012 o 6:34 pm

   Żadna kontynuacja,a wydarzenia dziejące się długo przed pierwszym Alienem,zresztą alienów nie będzie,jedynie akcja filmu będzie się dziać w jego uniwersum,a głownym tematem filmu to poszukiwanie początków ludzkości,ludzie napotkają rase kosmitów będącymi ”inżynierami kosmosu”,wedlug scenariusza który wyciekł a może być fałszywy to SPOILER: ludzie wpadną w jakiś wir przez to cofną się w czasie i trafią na planete Ziemię zanim jeszcze człowiek się pojawił,tam odkryją ową rase kosmitów i substancje ktroa ma moc zmieniać materie nieożywioną w ożywioną,tak że cyborg który będzie z ludźmi zmieni się w człowieka,poświęcając się,zostaną z niego resztki z których kiedyś powstanie rasa ludzi,wszystko brzmi absurdalnie xD.

 24. Ania 8 stycznia 2012 o 7:32 pm

  Znalazłam przepowiednię tej japońskiej księżniczki przetłumaczone. Ładne.

 25. luna 8 stycznia 2012 o 7:38 pm

  Przecież rok 2012 już był ! Biblijne tablice chronologiczne się kłaniają !!!
  Majowie niby byli tacy genialni, a własnego upadku nie przewidzieli ? Czy może celowo pozwolili się wyniszczyć ? Z całym szacunkiem, ale cała ta przepowiednia Majów to jedna wielka ściema wymyślona na potrzeby filmów sf.

  • iHe 8 stycznia 2012 o 8:23 pm

   Z tym wyniszczaniem się to ciężko stwierdzić czy nie przewidzieli ,czy nie mieli wyjścia po prostu.(Zabrnęli w ślepą uliczkę duchowości/rozwoju ludzkości)
   Obecna cywilizacja przewiduje już prawie ze 100% pewnością swój upadek i też niewiele robi,żeby się nie przewrócić.

   Powiem więcej robi wszystko,żeby do tego doszło.
   A twórcy tego globalnego burdelu już nie mogą się doczekać jak znikną w swoich betonowych domkach zostawiając nas na żer żywiołów ,które puścili/puszczą w ruch.

   Tak czy siak ciężko ,żeby do tego nie doszło jak fundamentem jest wszechobecne kłamstwo i zło do którego jesteśmy zachęcani na każdym kroku.

   Skoro najbardziej wpływowe osoby w najmocniejszych państwach uprawiają czarną magie ,czy w ogóle magie to dlaczego mamy nie zakładać,że są tylko narzędziem dla sił ,którym się zaprzedali bez względu na to czy to kosmici czy demony.

   Z naszego ptk. widzenia największe znaczenie ma fakt ,że te siły destrukcji są w nas wycelowane ,a architekci tych przemian będą starali się uniknąć konsekwencji swoich działań w/g wyuczonych czarno-magicznych sposobów(typu kozioł ofiarny /wróg zastępczy etc)

   Z różnych mitycznych przekazów wynika,że Atlantyda upadła przez stosowanie czarnej magii.
   Najprawdopodobniej to tylko kwestia czasu kiedy Ziemia/Bóg da nam znać,że nie życzy sobie takich praktyk,bo przekraczamy znacząco przywilej wolnej woli jaki otrzymaliśmy.
   Zło też działa w jakiejś równowadze i dobrze o tym wie.Za tym progiem jest tylko reset.

   Im więcej Nowych Ziemian dla których nowe dobro to zło tym pewniejsza Apokalipsa.
   I pewnie o to chodzi głodującym w astralach ufokom czy też innym
   myślo-kształtom,demonom stworzonym z naszej nienawiści,chciwości ,kłamstwa czy zwyczajnego zła.

   Ciekawe czy ktoś naciśnie hamulec i powie STOP!

   • felicyta 9 stycznia 2012 o 4:10 pm

    @iHe 8 Styczeń 2012 o 8:23 pm, Im więcej Nowych Ziemian dla których nowe dobro to zło tym pewniejsza Apokalipsa.

    -Twoje przemyslenia sa b.ciekawe, w ogole dyskusja pod glownym tematem, az przyjemnie sie czyta.
    Co do nowych Ziemian, dla ktorych zlo jest dobrem, to przeciez sa oni zmanipulowani przez tych, ktorzy sa naprawde zli (rzadzacy swiatem przez m.in.czarna magie). Ci prawdziwie zli wiedza o tym, ze zgina, bo zlo z czasem zapada sie samo w sobie i w ten sposob niszczeje, ale chca jak najwiecej istot porwac ze soba. Podobnie, jak demony wyszly z ludzi i weszly w ciala swin na rozkaz Jezusa, zeby choc one zginely rzucajac sie z urwiska do morza.

    • hjk 9 stycznia 2012 o 5:23 pm

     ze swiniami to chyba był instynkt samozachowawczy – wyższe istoty żywe mają taki mechanizm wbudowany, ze jak czują, ze cos z nimi albo ze środowiskiem nie tak, to popełniają „samobójstwo” – znane sa owcze, krowie, a nawet szczurze „pędy”, kiedy całe stado biegnie w przepaśc i rzuca się w jezioro czy w dół…

 26. Ania 8 stycznia 2012 o 7:42 pm

  Szczepionki, kilka kolejnych faktów. Dr Nancy Banks o szczepieniach: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8vNQcmEw0WE

 27. Nemezis 8 stycznia 2012 o 7:50 pm

  Witam Was Wszystkich bardzo serdecznie i pozdrawiam 🙂

  Życzę zdrowia,siły ,mądrości i umiejętności rozeznania „prawdy” Gospodarzowi tego bloga !

  Czytam go od pół roku ….
  Nigdy jeszcze tutaj nie pisałam ,ale dzisiaj postanowiłam to zrobic 🙂

  Kochani , nie związane z dzisiejszym tematem, ale „konieczne ” do zobaczenia -> polska prawda !!!

  MECHANIK SAMOLOTOWY O CHEMTRAILS ☰☰☰☰☰ ✈ http://www.youtube.com/watch?v=J_-Afcb7Ya8

  Należy szybko oglądac -bo szybko moze zniknąc !! (jak zwykle ! )
  Dotyczy to naszego powietrza – bez którego … raczej ciężko by nam było …. funckjonowac…

  A co do Majów ,to są bardzo w porządku ” w swej własnej -wewnętrznej mądrości ”
  Jest wiele spraw oraz rzeczy ,o których nie myslimy ,ponieważ jesteśmy totalnie „wkręceni” w system /matriks/ etc..
  Sztuka polega na tym, aby świadomie uzywac swojej własnej energii -> a energia podąża za uwagą 🙂 i wspomaga wszystko na czym się skupiamy !!!! WSZYSTKO !!!!
  Datego prawo przyciągania nie działa dla wiekszości 🙂 🙂 (->a może ,wzorem nowajo88 ha ha ha ha ha ha ha ha ….!!!!! – ponieważ ono zawsze działa !!! !!!! ) – dla niektórych działa bardzo dobrze !! ha ha ha ha ha ha ha (NWO)

  Panie Marku – Wielki „Szacun” z mojej strony za Pańską postawę na tym blogu !! NAPRAWDĘ !!!
  (na swój sposób tez bardzo się za Pana modlę ! )

  Mądrośc to wiedza !
  Świętośc ( w/g mnie czytaj wyjątkowosc – to umiejętnośc … widzenia ,rozpoznania i zachowania szacunku dla wszystkiego co Jest z jednoczesnym zachowaniem swojej wewnętrznej ciszy + wolnej przestrzeni +wolnej woli+SWOJEJ NIEPODWAŻALNEJ WARTOŚCI )
  Mądrośc to umiejnośc widzenia -rozpoznania tego co jest + tego kim jesteśmy 🙂
  Jak rozpoznamy kim jesteśmy ,Nikt i Nic nie moze nam NIC zrobic !!! 🙂 ha ha ha ha ha
  (potwierdzam z autopsji )

  W jedności Siła !!!
  Zatem pozdrawiam Wszystkich tutejszych „Bywalców” z pamięcią serca i w jedności istnienia KOCHANI 🙂

  Miłośc … 🙂 ????? no własnie -> czym ona NAPRAWDĘ jest ? Ha Ha Ha Ha Ha

  • deliriumworld 8 stycznia 2012 o 8:54 pm

   Nemezis pozdrawiam Ciebie również, ale powiem Ci że tzw. PRAWO PRZYCIĄGANIA nie działa bez myśli o Bogu (sprawdziłem to dokładnie dwa lata temu), więc jeżeli tylko myślimy że TO MY swoim pozytywnym dążeniem, osiągamy cel – niestety ale możemy wpaść w sidła złego ! Zawsze w swoich sprawach trzeba opierać się na Bogu, bo tylko On może wyzwolić w nas osiąganie celu, wiem sprawdziłem na sobie. Więc tak naprawdę prawo „PRZYCIĄGANIA” zostało dane od Boga i przez niego funkcjonuje, natomiast bynajmniej nie jest to prawo odkryte przez amerykańskich socjo-psychologów – jeszcze raz pozdrawiam

   • iHe 8 stycznia 2012 o 9:20 pm

    Czy ktoś jeszcze pamięta tą dziwną sprawę z kontrolerami lotów w polandii podejrzanymi o próbę wywołania katastrofy lotniczej w tym nędznym rządzonym przez sprzedajne służby kRaju?
    Nie moge znaleźć linka..W każdym razie stare sprawdzone ubeckie metody zastraszania.
    I jak widać działają.Opylają nas jak chcą.

   • felicyta 9 stycznia 2012 o 12:15 am

    Jezus powtarzal „modlcie sie tak, jakbyscie JUZ otrzymali to o co prosicie”. To sa podstawowe zasady dzialania prawa przyciagania. Trzeba wlaczyc emocje zwiazane z radoscia otrzymania i posiadana.

   • hjk 9 stycznia 2012 o 5:35 pm

    @deliri
    tak własnie jest jak piszesz, a to co ameryknie piszą to świecka wersja Ewangelii dla niewierzących, zaś każdy wierzący od dziecka się tego uczy 🙂
    No ale jak zwykle „odkrywają Amerykę” ale nie tam, gdzie ona jest 🙂
    Oni zrobili swiecką mszynke dla zaspakajania pożądań, a dla wierzącego wszystko to ma być tylko środkiem do wzrostu miłości Boga i bliźniego, a nie jakiegoś „bogacenia się”.
    Pozytywne jest tylko kładzenie nacisku na jakiś taki optymizm życiowy, no bo przecież jak ktos sam sobie rzuca kłody pod nogi i nie wierzy, ze coś moze osiągnąć to faktycznie nie osiągnie…
    No bo przeciez i Bóg jest dobry i świat, tylko chodziłoby o to by się w bezmyślnym materializmie nie pogrążyć…
    a trzeba uważać, by zły duch się nie wmieszał i nie dał tego czy owego, by człowieka od Boga odciągnąć… 🙂
    Bo Bóg daje tylko tym, których to od Niego nie odciągnie, a diabeł przeciwnie – tym, których odciągnie… Stąd słynna ‚zagadka powodzenia bezbożnych”…

  • deliriumworld 8 stycznia 2012 o 9:01 pm

   6 Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie. 7 Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni.

   Ewangelia Jana, 15: 6-7

  • luna 8 stycznia 2012 o 10:16 pm

   Nemezis 🙂
   Miłość – siła napędowa tego świata, czym jest nikt nie wie, ale :
   Miłość popycha ludzi do działania, daje nam motywację, uskrzydla, dodaje wiary i nadziei. Ludzie zakochani są uśmiechnięci, pełni życia, radośni i bardziej optymistycznie nastawieni do życia. Miłość jest źródłem energii i ciepła, które przekazujemy dalej. Jest ona ponadczasowym uczuciem, które tak trudno ubrać w słowa. Najlepiej jest go po prostu doświadczyć!

   Na początku było Słowo ….

   • felicyta 9 stycznia 2012 o 4:15 pm

    @luna 8 Styczeń 2012 o 10:16 pm, Miłość – siła napędowa tego świata

    -i dlatego prawdziwy Bog jest miloscia. Nie mylic z psychoptycznym kosmita, bogiem Izraelitow ze Starego Testamentu

 28. Kruk 8 stycznia 2012 o 7:52 pm

  Kamil, przewartościowanie to proces powszechny w całym wszechświecie – patrz procesy zmian galaktyk, gwiazd lub choćby warunków życia na Ziemi. Harmonia to nie jest stan stacjonarny ale dynamiczny i do tego aby dynamika się pojawiała potrzebna jest dysocjacja – czyli istnienie sił o przeciwnej polaryzacji – w tym sił dobra i zła. Dlaczego istnieją rasy (to akurat moja teoria) cywilizacji pozaziemskich o inklinacjach łączenia i współpracy oraz podziału i rywalizacji? Czyżby dalszy rozwój świadomości ludzkiej nie gwarantował całkowitego zwycięstwa Jezusa nad Szatanem? Może już tak jest ten wszechświat ustawiony że dobro i zło to nierozłączne aspekty życia i rozwoju? I wiedzą o tym niektórzy, tylko nam szarym ludziom mącą w głowach dzieląc i rozdzielając zło od dobra a my jak te barany walczymy ze wszystkich sił ze złem ustawiając się w szeregach armii dobra, nie widząc że ta walka odsuwa od nas świadomość tego jak jest. A może by tak spróbować akceptacji? Nadstawienia drugiego policzka?

  • Kamil 8 stycznia 2012 o 8:02 pm

   Ja powiem tak:
   -Jeśli szatan chce się zaczipować to niech się zaczipuje sam.
   Nam to niepotrzebne mamy własną świadomości którą możemy ogarniać wspólnym działaniem.
   Proste 🙂
   pzdr

 29. ALFA 8 stycznia 2012 o 9:14 pm

  Saga serialu dokumentalnego Ancient Aliens o starożytnych kosmontautach/kosmitach. W odcinach tego serialu różni ludzie zakładają koncepcje o obcych odwiedzających Ziemię dawno temu oraz wypowiedzi ekspertów z różnych dziedzin na temat przesłanek ku temu twierdzących.
  Starożytni Obcy – Ancient Aliens S01E01 part 1 http://www.youtube.com/watch?v=nMTcbvuovMQ

 30. ARTUR 8 stycznia 2012 o 9:27 pm

  Czasami może być tak że to co niektórzy śnią to jest koniec świata w innej rzeczywistości /wymiarze/ i tam faktycznie trwa ,jest nieprzyjemnie i ciężko ,lepiej aby takie czasy nie nadeszły .

 31. Cramer 8 stycznia 2012 o 10:18 pm

  Słyszeliście o „kamieniach z Ica”?
  http://en.wikipedia.org/wiki/Ica_stones
  Kamienie z Ica – w przeciwieństwie do tych medialnych bajeczek imputowanych Majom (którzy nie są przecież w stanie ich zdementować) są według mainstreamu totalną ściemą.
  Dlaczego tak sie dzieje?
  Otóż kamienie z Ica przedsawiają np. rysunki ludzi i dinozaurów.
  Dlaczego mainstream nie jest w stanie tego strawić?
  Bo jest to bardzo mocny argument przeciw teorii ewolucji. Wszystkie „naukowe” rachuby biorą w łeb i ateiści trafiają na przysłowiowy „square one” z kreacjonizmem jako jedyną sensowna opcją.
  Czytałem i kilku naukowcach, którzy po przedstawieniu dowodów na autentyczność kamieni z Ica stracili posady dostali „wilczy bilet” w świecie nauki.
  We współczesnej nauce możesz udowadniac np. że pedofilia to jedna z „orientacji” seksualnych, ale jesli przedstawisz dowody przeciw teorii ewolucji – masz przechlapane bo podważasz obowiązujacą ideologię.

  • Joanna 9 stycznia 2012 o 10:12 am

   Teoria ewolucji padła po odkryciu DNA. Nafłkowscy ewolucjoniści jakby ucichli bo wiedzą, że nic nie wiedzą.Wiadomo obecnie, że nawet Neandertalczycy mieli inny kod DNA, żyli równolegle z ludżmi, a według niektórych się krzyżowali. W Biblii jest mowa o olbrzymach, którzy brali córki człowiecze za żony.

  • Orka 9 stycznia 2012 o 11:26 am

   Być może , że utrzymanie tej teorii ewolucji jest podstawą egzystencji dla niektórych , to prawie tak jak z globalnym ociepleniem , też można wysysać pieniądze z powietrza albo np odsetki … takie paradoksy i chyba na tym ten świat polega , pewnie można by to zmienić ale komu by się chciało …

   • hjk 9 stycznia 2012 o 5:42 pm

    Niektóre rzeczy dobrze wyjaśnia strona http://zbawienie.com/ w dziale „najwieksze kłamstwa”

 32. Nemezis 8 stycznia 2012 o 10:25 pm

  deliriumworld@ powiedz mi jak się modlisz ???
  Bo ja kazdego dnia zaczynam tak …
  Boże Tyś Ojcem mym i Matka moją …!!!
  Powodzeniem i Radością !
  Ja jestem dzieckiem Twoim ,obrazem i dziedziczką !!!
  Wszystkie bogactwa tej ziemi ,wszelkie skarby wszechswiata ,wszelka obfitośc ,moc i powodzenie przynależą do Ciebie i w Tobie maja swe źródło – boś Ty ..Skarbcem i Skarbnikiem … boś Ty Wszystkim!!!!
  Jam Jest Dzieckiem Twoim ,Obrazem i Dziedziczką …..A zatem …….bla bla ….
  Zrozumiałam Twe Boskie Prawa …
  Świadomosc Ciebie zamożna ,mądrą i bogatą mnie uczyniła !!!

  etc …
  Tys BOGACTEM,MADROSCIĄ I POWODZENIEM moim !
  Zawsze TRWAM W ……MIŁOŚCI i OBFITOSCI TWOJEJ 🙂
  AMEN !!!

  Każdy z nas ma w sobie tę Boska Iskre ,która go czyni dzieckiem Najwyższego !! :)))
  Pamiętajmy o tym tak często jak tylko sie da ,a nic ani nikt nam nie zrobi krzywdy .
  Pamietajmy o tym tak czesto jak tylko sie da,a zawsze będziemy wiedzieli co jest własciwe a co nie – co złe a co dobre nas . 🙂
  Troche filozoficznie ..wyszło ale to w/g to najprawdziwsza prawda 🙂

  Jesli zaczniemy świadomie uzywac swojej jenergii i mocy w nas to zaczna sie cuda 🙂 dziac !!!
  najpierw w nas samych ,póżniej w naszym otoczeniu a następnie globalnie :))
  Nikogo nie agituje ale serce mnie boli ,ile energii tutaj idzie czasami na uzytek ” cza.. ko ”
  (czyt .czarnych koszulek ) 😦

  Pozdrawiam serdecznie

  • felicyta 9 stycznia 2012 o 12:18 am

   @Nemezis 8 Styczeń 2012 o 10:25 pm

   -piekna modlitwa

 33. theaspartam 8 stycznia 2012 o 11:17 pm

  Tak słucham tej audycji i się zastanawiam(Mikołaj Ruzbicki http://www.youtube.com/watch?v=E_TlGNU8Z_I ) jeżeli Majowie byli tak inteligentni że przewidzieli zmiany w roku 2012 ,zalerznie od przyjętej hipotezy jaka jest głoszona- brzebiegunowanie biegunów,wejście w piąty wymiar,koniec świata itd. to dlaczego nie przewidzieli że tego niedoczekają ,tej daty,a cywilizacja upadła tak jak ma upaść nasza w 2012?Jeśli ma być to ostrzeżenie dla innej cywilizacjii to dla czego nie odwalili na piramidzie układu słonecznego wyznaczaącą tą date, żeby każda cywilizacją kierująca się czasem w czasoprzestrzeni tego świata moglą ją odczytać po tym schemacie?Po ich schemacie można odczytać date końca ich kalendarza,czy to oznacza tragedie?A może kalendarz jak zegar leci od nowa i dla tego nie było dalszej części?Ruzbicki w niektórych momentach przeczy sam sobie,czy ktoś ma jakąś nową teorie, wszystko racjonalnie wyjaśniającą ? Bo się pogubiłem 🙂 http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069063-sekta-rajskiej-i-miko-322-aja-ruzbickiego

 34. hjk 8 stycznia 2012 o 11:28 pm

  Ktoś wrzucił opis naszej sytuacji na onet:
  „CELNY CYTAT Z RAFAŁA ZIEMKIEWICZA: Polska jest krajem postkolonialnym. Krajem, w którym hierarchia społeczna nie ukształtowała się sama z siebie, a elita społeczeństwa nie powstała z tych, którzy potrafili się przebić dzięki swoim zdolnościom, przedsiębiorczości czy pracowitości. Jak w każdym kraju okupowanym, w PRL elita została utworzona przez okupanta – z kolaborantów. Zwykle na zasadzie doboru negatywnego. Najwyżej awansowali ci, którzy nie mieli moralnych hamulców w wysługiwaniu się reżimowi, którzy wszystko zawdzięczali okupantowi. (…) Taką właśnie warstwę społeczną, obsługującą państwową maszynerię, odziedziczyła wolna Polska po PRL. Jedna z grup ważnych w ruchu opozycyjnym (związana z A. Michnikiem oraz Unią Demokratyczną) złożyła tej PRL-owskiej elicie szczególną ofertę: ochrzcimy was swoimi nazwiskami bohaterów walki z reżimem, udzielimy przysługującej nam sakry ludzi przyzwoitych, uchronimy przed jakimikolwiek rozliczeniami. Nikt wam nie każe się spowiadać z tego, co robiliście w PRL i czemu zawdzięczacie swą uprzywilejowaną pozycję w społeczeństwie. Ale w zamian uznacie bezwzględnie nasz autorytet, nas będziecie od dziś czcić i słuchać. A my, waszymi rękami, bo przecież władzę sprawuje się poprzez elity, dokonamy modernizacji Polski w duchu oświeceniowych, lewicowych idei, i przekształcimy ją w państwo nowoczesne. (…) Postpeerelowska elita, z ledwie nałożoną warstewką postsolidarnościowej lewicy, z eksponowanym przez media salonem ludzi o pięknych niekiedy rodowodach i niekłamanych zasługach na wierzchu, ale w masie swej pełna najciemniejszego sortu partyjniaków, nadal pozostała grupą naznaczoną nieprawością swego pochodzenia. Ludźmi niepewnymi swej wartości, zdolnymi tylko do naprzemiennego, intensywnego przeżywania pogardy i strachu. Dlatego właśnie media, którym patronuje duchowo michnikowszczyzna, zajęte są przede wszystkim dostarczaniem im przesłanek do jednego i drugiego. Nie toczą debaty publicznej, bo jej odbiorców tak naprawdę nie interesują programy, wizje przyszłości, historycznej wyzwania i problemy”
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/szef-pentagonu-grozi-iranowi-usa-uzyja-sily,0,576739,77006204,czytaj.html

 35. helena 8 stycznia 2012 o 11:48 pm

  Kabaret TEY – Jak wyjść z kryzysu
  http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=t4VjM2KpmNc

  Zenon Laskowik – nie tylko komik ale jasnowidz

  • hjk 9 stycznia 2012 o 12:13 pm

   albo już takie głosy chodziły, ze zaczynają sie przygotowania do stanu woj…
   Podobo zaczęli w marcu 1981

   • hjk 9 stycznia 2012 o 12:16 pm

    a co do kryzysu to dla nas nie nowina, bo tak gdzieś od końca lat 70 tych w zasadzie mamy permamentny kryzys z okresami odwilży…
    To już któryś tam kolejny, no może to dla młodziezy jakaś „ciekawostka”…

 36. FAKIR 8 stycznia 2012 o 11:48 pm

  ŚWIATEŁKO DO PIEKŁA

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47254,swiatelko-do-piekla

 37. FAKIR 8 stycznia 2012 o 11:48 pm

  Światełko do piekła

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47254,swiatelko-do-piekla

 38. FAKIR 8 stycznia 2012 o 11:55 pm

  Marek z całym szacunkiem, ale pierdoły powyżej w sprawie tych Majów.
  Już było takich sztuczek New Age pewnie z kilkadziesiąt.
  Zastanawiam się po co w ogóle podejmować takie tematy.
  Całkowite brednie, które wiele razy były wyjaśniane
  Oczywiście, że planują wielką akcję związaną z UFO i dlatego przygotowują psychikę do wielkiego zwiedzenia.

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 1:22 am

   @fakir

   Całkiem słuszna racja, ciekawe kto, że ufo pokazują , dzisiaj jest taka technika że mogą to dzisiaj te rysunki UFO wyrzeźbić na skałach , a powiedzą ze to majowie i ludzie zalatwienie bo to łykneli. Osobiscie ten Nassimem Harameinem jest podejrzany, wyglada jak by leciał na jakim PROZACU i cały czas głupio się uśmiecha jak by leciał na czymś lub kto go finansuje lub ten projekt CAMELOT, dla mnie to jedna wielka klika która się finasuje lub ktoś z zewnątrz ja finasuje i przez swoje rewelacje o UFO pirą podprogowo mózgi a UFO jest dla mnie SZATAŃSKIEGO POCHODZENIA. Jakieś własnie 15 lat temu bo już wam mówiłe o tym człowieku co zmarł ale też inny to gadał i gadali 15 lat temu !!!!!!!!!!!!!!! że bedziemy widzieli gości (istoty) bedą sie ukazywały , nawtet i w TV ___ właśnie chodzióło bo wtedy to kojarzyłem UFO …. , a pużniej sie dowiedziałem zmiennokształtnych reptalianach (UFO) i że możemy ich zobaczyć w TV !!!!!!!!!!!!! …….. temat rzeka moi drodzy, dystans i niedamy się nabić w bambuko ____ a news Marka ciekawy , dający troche do myslenia ….

   • hjk 9 stycznia 2012 o 3:23 am

    Pierwszy kontakt już wkrótce

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 5:51 am

   Ja pytam co w tym robi facet z jednym z najwyższych IQ na świecie, antyglobalista i antysyjonista, Nassim Haramein? Czyżby dał się zwieść? A może trzeba się temu przyjrzeć bliżej? Widziałeś materiały o tzw. Starchild skull, np. http://www.starchildproject.com/ ?

 39. hjk 9 stycznia 2012 o 12:03 am

  „jak bóg mógł się patrzyć to co robił hitler i stalin ile ludzi , ile istnień ludzkich wyeksterminowano przez kominy i eksperymenty , paczył sobie z załozonymi rękami i Jezus też patrzył i nic nierobili, tak se patrzyli i siedzieli bezradnie. ”

  A teraz zaproponuj co mieli zrobić???
  Dali ludziom wolną wole, zeby ludzie byli rozumnymi i wolnymi istotami. A gdy ludzie zaczęli grzeszyć, tj. czynić zło, Chrystus stał się człowiekiem i wziął na siebie wszystkie mozliwe konsekwencje zła i pozwolił, by to zło go zabiło jako cżłowieka. Ale ponieważ jest Bogiem, to zmartwychwstał i pokazał, ze zło zostało pokonane i nie ma sensu go czynić, trzeba czynić dobro. Nawet jak ktoś czynił zło, moze się nawrócić i skorzystać z łaski przebaczenia grzechów. Tylko uporczywe trwanie w złu zamyka drogę do zbawienia. Jesli ktos pozostanie w złu i nie połączy się z bogiem poprzez czynienie dobra, po śmierci zostanie sam ze swym złem i to nazywa się piekłem.
  To co czeka nas w przyszłości to wieczność z Bogiem lub bez, to co tu to tylko jakaś mała czasteczka nasej historii, ale jakze decydująca. bóg z pewnością wynagradza wszelkie cierpienie, ale pomyśl, jak straszne moze być cierpienie na wieki…

  „Po co te gierki ?”

  To nie gierki to konsekwencje wolnej woli i tego ze mozemy wybierać, a nie jesteśmy jak zwierzęta, takie quasi automaty sterowane instynktem…

  „:jak ktoś wogóle zna i ma pojecie o czym w sumie jest cała „biblia””

  No właśnie trzeba ją czytać i poznawać, a także co na ten temat mieli do powiedzenia przez wieki mądrzy ludzie, to wiele może sie wyjasnić. Samemu to faktycznie za trudne. Po to jest Kosciół, byśmy sobie pomagali…

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 12:44 am

   @hjk ?

   ” Ale ponieważ jest Bogiem, to zmartwychwstał ”

   Ja myslałem że Jezus jest synem boga, a teraz to Jezus jest bogiem, i bóg w postaci człowieka (Jezusa) sobie chodził tak se, tak sobie miedzy ludźmi stompał i pozwolił rzymianom robić co się im tylko widzi. Bóg stworzył człowieka i ziemie i zwierzeta i planety i kosmos. I w w pewnym sensie stworzył rzymian ( obecne dzisiaj spadkbiercy władzy CITY of LONDON ), wiec w pewnym sensie stworzył rzymian i jak ich wymyślił (DNA) , to teraz pozwolił żeby go umeczyli ukszyżowali…. oczywiście to jest fakt, ale jezus nie jest bogiem ale jakąś tam cząstkom tej energi , powiedzmy synem, nawet Jezus zjebał jak psów kogoś tam, jakiegoś apostoła jak przed nim klękali, a on nim powiedzial nie mi się kłoncie tylko bogu oddwajcie chwałe (nawet niewiem czy wiecie , znacie temn schemat). A teraz papiesz Jan Paweł 2 lub inne Racingery a ludzie przed nimi klękają i odbierają chwałe jmnalezna bogu ( lub temu „coŚ” co nas skontruowało) … ach temat rzeka

   Ale co jak co to my wszyscy ludzie musiemy się zjednoczyć ! zlikwidować podziały czyli polityke-granice państw-patryjotyyzm i inne ideologie które sieją podział-musimy spalić nasze dowody osobiste i paszporty biometryczne _____ jak tego nie zrobimy to illuminati te h.u_je bedą nami rządzili a efekty ich żądów są makabryczne …. i h. uj w dupe SZATANOWI i jego legionowi (jaszczury-reptaliany zmiennokształtne)

   • hjk 9 stycznia 2012 o 1:51 am

    @jakzawsze
    tu masz jakiws odpwoeidzi na Twe dylematy: Kymatica: http://www.youtube.com/watch?v=5tRUy4OGJ28

    • hjk 9 stycznia 2012 o 1:53 am

     ale jezus nie jest bogiem ale jakąś tam cząstkom tej energi ‚

     musisz sie zdecydowac, czy uzywasz fizyki czy teologi i filozofii do wyjasniania tych problemów, bo jak wszytsko pomieszasz to bedzie chaos,,,

    • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 1:12 pm

     @hjk
     Tak Kymatica, bardzo świetny dokument pokazujący co czym jest i jak powinno być, w stosuk tego co jest obecnie, gdzie wszystko robią na odwrót deprogramując rzeczywistość.

     Dzieki za przypomnienie …

     • hjk 9 stycznia 2012 o 2:19 pm

      no własnie, musisz to chyba bardziej widzieć w kategoriach choroby i działań psychopatycznych jednostek, którym mniej czy bardziej swiadomie ulegają masy po zniszczeniu edukacji i tradycji, niż obwiniać Boga za to czy owo…

   • Manian 9 stycznia 2012 o 12:52 pm

    Filipian 2:6 On, istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, (7) lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi. A w zewnętrznym przejawie, uznany za człowieka, (8) uniżył samego siebie, stawszy się posłusznym aż do śmierci – i to śmierci krzyżowej. (9) Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, (10) aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. (11) I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM – ku chwale Boga Ojca. Jana 5:21 Albowiem jak Ojciec wskrzesza umarłych i ożywia, tak również i Syn ożywia tych, których chce. 22 Ojciec bowiem nie sądzi nikogo, lecz cały sąd przekazał Synowi, 23 aby wszyscy oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, nie oddaje czci Ojcu, który Go posłał. Mateusza 28:9 A oto Jezus stanął przed nimi i rzekł: «Witajcie!» One podeszły do Niego, objęły Go za nogi i oddały Mu pokłon.
    Chrystus nigdy nikogo nie zjechał, że mu pokłon oddawał gdyż jest Bogiem synem Boga Najwyższego, który złożył wszystko pod jego stopy oprócz samego siebie. To anioł zjechał Jana, za odanie mu pokłonu Objawienie 22:8 To właśnie ja, Jan, słyszę i widzę te rzeczy. A kiedym usłyszał i ujrzał, upadłem, by oddać pokłon przed stopami anioła, który mi je ukazał. 9 Na to rzekł do mnie: «Bacz, byś tego nie czynił, bo jestem, współsługą twoim i braci twoich, proroków, i tych, którzy strzegą słów tej księgi. Bogu samemu złóż pokłon!»

    • masakalambura 9 stycznia 2012 o 3:36 pm

     @ Manian,
     Zjechał, zjechał.
     W chrześcijaństwie przyjęto, że przekaz z Apokalipsy pochodzi od Jezusa o wyglądzie anioła przypominającego Syna Człowieczego. W całej Biblii, również w części Apokalipsy znajduje się wyraźne rozgraniczenie Boga – Najwyższej Istoty (błogosławione niech będzie Jego święte Imię), i Baranka, Jezusa.

     A więc co mówi ten Anioł (Jezus):
     Ap. 22,8
     „To właśnie ja, Jan, słyszę i widzę te rzeczy. A kiedym usłyszał i ujrzał, upadłem, by oddać pokłon przed stopami anioła, który mi je ukazał. Na to rzekł do mnie: Bacz byś tego nie czynił, bo jestem współsługą twoim i braci twoich, proroków, i tych, którzy strzegą słów tej księgi. Bogu samemu oddaj pokłon!”.

     Co prawda kiedy przyjdzie w swej chwale, jak to napisał Henoch:
     „I w owej godzinie ów Syn Człowieczy został nazwany w obecności Pana Duchów i jego imię [zostało wspomniane] przed Głową Dni.
     Zanim słońce i konstelacje zostały stworzone, zanim gwiazdy nieba zostały utworzone, jego imię zostało nazwane przed Panem Duchów.
     Będzie on łaską dla sprawiedliwych i świętych, aby mogli się oni na nim wesprzeć i nie upaść i [będzie on] światłem narodów i nadzieją tych, którzy smucą się w sercach swoich.
     Ci wszyscy, którzy mieszkają na suchym lądzie, padną i oddadzą mu pokłon i będą błogosławić, chwalić i sławić psalmami imię Pana Duchów.
     I z tego powodu został on wybrany i ukryty przed nim, zanim świat został stworzony i na wieki.
     Lecz mądrość Pana Duchów objawiła go świętym i sprawiedliwym, bo ustrzegł los sprawiedliwych, bo oni znienawidzili i odrzucili ten świat niegodziwości i znienawidzili wszystkie jego czyny i drogi w imię Pana Duchów, ponieważ w jego imieniu są zbawieni i on jest tym, który zażąda ich życia.”

     Ale napisał też:
     ” Jednogłośnie wielbili owego Mesjasza, mądrze Go błogosławili i wysławiali. Okazali się mądrymi w mowie i sposobie życia. Pan Duchów posadził Wybranego na tronie swej chwały. Osądzi On wszystkie dzieła świętych w niebie i zważy na wadze ich czyny.”

     A więc mądrze błogosławmy Jeszua, syna Maryi, Mesjasza, Słowo Boga Najwyższego, nigdy nie zapominając o czci dla Boga, który Go posłał, aby nauczył ludzi wielbić Pana.

     • Manian 9 stycznia 2012 o 7:45 pm

      Bo i Ojciec nikogo nie sądzi, lecz wszelki sąd przekazał Synowi, aby wszyscy czcili Syna, jak czczą Ojca. Kto nie czci Syna, ten nie czci Ojca, który go posłał. (…) I dał mu władzę sądzenia, bo jest Synem Człowieczym (J 5,22-23.27).
      (Ap 22,16) Ja Jezus posłałem Anioła mojego, aby wam świadczył o tych rzeczach we zborach. Jam jest korzeń i rodzaj on Dawidowy, gwiazda jasna i poranna.
      (Ap 1,1) Objawienie Jezusa Chrystusa, które mu dał Bóg, aby okazał sługom swoim rzeczy, które się w rychle dziać mają; a on je oznajmił i posłał przez Anioła swojego słudze swemu Janowi.
      Owszem jest rozgraniczenie między Synem Bożym a Bogiem Ojcem ale mamy tak czcić Syna jak Ojca gdyż Chrystus nasz pośrednik jest naszym Bogiem i tylko w jego imieniu mamy zbawienie. Poza tym ci którzy klękali przed Chrystusem nigdy nie byli przez niego poprawiani ten anioł przed którym Jan klęknął to nie Chrystus
      Mateusza 28:9 A oto Jezus stanął przed nimi i rzekł: «Witajcie!» One podeszły do Niego, objęły Go za nogi i oddały Mu pokłon.
      Jana 9:38 On zaś odpowiedział: «Wierzę, Panie!» i oddał Mu pokłon.
      (J 10: 31-33) Żydzi znowu naznosili kamieni, aby go ukamienować. Odrzekł im Jezus: Ukazałem wam wiele dobrych uczynków z mocy Ojca mego; za który z tych uczynków mnie kamienujecie? Odpowiedzieli mu Żydzi, mówiąc: Nie kamienujemy cię za dobry uczynek, ale za bluźnierstwo i za to, że Ty, będąc człowiekiem, czynisz siebie Bogiem.” Izajasza 9:5 Albowiem Dziecię nam się narodziło, Syn został nam dany, na Jego barkach spoczęła władza. Nazwano Go imieniem: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju
      Hebrajczyków 1:6 Skoro zaś znowu wprowadzi Pierworodnego na świat, powie: Niech Mu oddają pokłon wszyscy aniołowie Boży!

      • Peryskop 9 stycznia 2012 o 10:34 pm

       @Manian, czy ty przypadkiem na drugie nie masz „czterokropek” ?

       • Manian 10 stycznia 2012 o 10:08 am

        Nie mówię poważnie i żadnym agentem nie jestem.

 40. hjk 9 stycznia 2012 o 12:42 am

  Dlaczgo plazmy i lcd-ki „lecą na łeb na szyje”:
  http://biznes.onet.pl/firma-lg-zaprezentuje-najwiekszy-na-swiecie-telewi,18577,4988426,1,news-detal

 41. lukaszr20 9 stycznia 2012 o 1:52 am

  Русалка на берегу каспия. Атырау.3gp http://www.youtube.com/watch?v=NqQo5jfDy6A
  lol to niemozliwe istnieje cos takiego ? ;oo

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 5:57 am

   Chłopaki się nieźle narobili by to zrobić, nie?

   • marek 10 stycznia 2012 o 10:03 pm

    http://wolnemedia.net/nauka/naukowcy-uzyskali-malpy-chimery/

    Naukowcy stworzyli pierwsze na świecie małpy-chimery. Hex, Roku i Chimero są ponoć zdrowe i normalnie zbudowane, a ich ciała składają się z komórek pochodzących z 6 różnych genomów.(…)

  • felicyta 9 stycznia 2012 o 5:00 pm

   @lukaszr20 9 Styczeń 2012 o 1:52 am , Русалка на берегу каспия. Атырау.3gp

   -ja mysle, ze to jedna z genetcznych hybryd jaka zmontowali nasi „naukowcy” wespol z obcymi. Bylo ju troche w sieci podonych hybryd. Przeciez wciaz sa porywani ludzie czy to przez naszych czy obcych a w podziemiach Dulce podobno robia takie eksperymenty.
   http://www.paranormalium.pl/ufo/tajna-baza-dulce-t6310.html

 42. alexirin 9 stycznia 2012 o 8:53 am

  Wprowadzono akt zmieniający USA w reżim totalitarny?

  http://autonom.pl/index.php/news/informacje/1530-wprowadzono-akt-zmieniajacy-usa-w-rezim-totalitarny

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 9:30 am

   Jak to „pierwsza wzmianka”? A kto pisał o wojnie wypowiedzianej Amerykanom? Alex Jones jednak uspokaja – akt ma służyć weryfikacji tej części wojska i policji, która na to pójdzie. Jest to wyraźny dowód słabości reżimu i przygotowywania się do wojny domowej. Jeśli chcą stopniowo zamykać ludzi, to im to nie wyjdzie, media alternatywne, które to podały mają już większy zasięg niż okupacyjne.
   Kolejna rzecz – Iran. Niekoniecznie chodzi o wojnę, ale raczej o sprowokowanie zamknięcia cieśniny, co spowoduje ogromny wzrost cen ropy, a z tym kryzysu. To ma służyć kolejnemu osłabieniu klasy średniej. Oni to rozgrywają na ubicie klasy średniej, ubodzy nie podskoczą.

   • czytelnik 9 stycznia 2012 o 12:34 pm

    TAK,to racja,bo biednemu zawsze wiatr w oczy .
    Do tego trzeba dodac cos na temat klasy sredniej dajmy na to w USA,gdzie zyje 23 rok.

    Zakladasz biznes swoj (kontraktorke) ale po zaopatzrenie juz pojdziesz do „klasiorow” wyzszych ,no bo skad wezmiesz towar.
    Musisz wiec tak tanczyc jak handel/hurtownia ci zagra,a sprobuj sie sprzeciwic lub cos kwestionowac ,wtedy twoja „kontraktorka krotka’.

    BOGATEMU NIE PODSKOCZYSZ INDYWIDUALNIE !
    Zbiorowo tak,ale przekonaj do tego zachlanych i lizydupow .

 43. dalmat 9 stycznia 2012 o 9:11 am

  Ludzie, nie róbcie tyle błędów, nawet najlepszy merytorycznie wpis, traci na wartości. Poza tym czytając to, można zostać wtórnym analfabetą.

 44. jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:24 am

  Wniosek jest taki, jest wojna w kosmosie (bunt-trwa już ileś tysięcy lat), i to jest ukrywane przed opinią publiczną obecnych rządów światowych, rządy światowe współpracują z pozaziemską cywilizacja (alien) okupacyjną w zamian za transfer nowych technologi. które obecnie mamy. Podobno obcy „alien” okupanci kazali obecnym rządom światowym rozpylać chemtrails’y. To jest taki pakt, umowa miedzy nimi w zamian za coś.
  ==========================
  Mowi sie że ktoś zawarł pakt z szatanem, to takie stare powiedzenie.

 45. jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:29 am

  zresztą Janusz Zagórski też ma coś wiencej na ten temat do powiedzenia , bo posiada olbrzymią wiedze na ten temat

 46. Sully 9 stycznia 2012 o 11:03 am

  jakzawsze….UFO Cię porwało…nawijaj, opowiedz jak było, badali Cię czy tylko z Toba rozmawiali?

 47. jakzawsze 9 stycznia 2012 o 11:22 am

  Janusz Zagórski ma wiencej coś na ten temat do powiedzenia, posiada olbrzymią wiedze na ten temat wobec sceptyków o „ptasich możdżkach” żyjących w niewiedzy matrixowej
  Nie Do Wiary – UFO nad Polską http://www.youtube.com/watch?v=3Cvrkk4NKsw

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 12:18 pm

   Ja z tymi gośćmi z „Nie do wiary” spotkałem się w Nowym Jorku, znalazłem kilka tematów, a nawet jeden nagrałem – o Amityville – podjechaliśmy tam z kolegą do tego domu gdzie straszy i … demony nas przegoniły! Uciekaliśmy aż się kurzyło – dosłownie. Samochód zaczął wydobywać z siebie czarny dym, wcześniej kamera nie chciała kręcić bo akumulatory wyładowywały się jeden po drugim w ciągu 2 minut. Na kolegę, który dostał z tego wszystkiego rozwolnienia i poszedł do pobliskiej restauracji, napadły wielkie czarne muchy. On nawet nie wiedział wcześniej nic o tym miejscu, ja zresztą też niewiele. Ludzie gdy ich pytaliśmy uciekali przed nami i kamerą. Ale większość tematów „Nie do wiary” to była ściema – to wynikło z rozmów z tymi panami. Janusza Zagórskiego z nimi nie było.

   • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 1:00 pm

    @monitorpolski

    A tu tyle sceptyków i nie mają zielonego pojęcia , kompletnie , to są dopiero sprawy …. aż się włosy jeżą na głowie .. , w dodatku wyszydzają,szkalują, prześladują .. Niemiałem pojęcia że ludzie to tacy ignoranci …

    • felicyta 9 stycznia 2012 o 5:04 pm

     @jakzawsze 9 Styczeń 2012 o 1:00 pm,Nie miałem pojęcia że ludzie to tacy ignoranci …

     -na szczescie, nie wszyscy sa ignorantami. Pozdro.

   • Konarski 9 stycznia 2012 o 3:28 pm

    Ciekawe, hm…
    Chciałbym tam pojechać.
    Ciekaw jestem co was wystraszyło? „jakby zło zawisło wokół w powietrzu”, co wyczuliście?

    Pytam ponieważ kiedyś mój dawny znajomy z grupą kolegów (nastolatkowie, dwudziestoparolatkowie) poszli pod pewien stary dąb (ma między 300 a 400 lat) rosnący w polu obok staropolskiego gościńca z czasów I Rzeczypospolitej – gościńca będącego tam na długo zanim przyszły rozbiory. Obecnie to polna droga ciągnąca się wzdłuż grzbietu wyżyny, a ten polny dąb jest widoczny z nastu kilometrów wokół. Miejscowi mieszkańcy i rolnicy unikają tego miejsca a ci, których pola sąsiadują z tym dębem z obu stron (dąb jest na granicy pól) zostawili wokół dęba z 5 lub więcej metrów ugoru wokół, dziś orają ciągnikami, kiedyś ich ojcowie orali końmi.
    Jeszcze za komuny, gdy we wsiach było duże pogłowie koni do prac polnych było mnóstwo przypadków spłoszenia zwierzęcia (konie stawały dęba, pociły się ze strachu) mijając ten dąb (pień jest jakiś 7 metrów od polnej drogi) lub pracując na polu sąsiadującym z drzewem. Nie miała znaczenia pora dnia czy nocy.
    Bardzo dużo ludzi (część już nie żyje) opowiadało rozmaite historie, że coś ich lub ich konie „przeraziło”, „przestraszyło”, poczuli jakieś „straszne zło” itp…
    Jedno jest pewne, że ten dąb od zawsze do dziś przyciągał jak magnes samobójców – wisielców. Trudno byłoby ich zliczyć. Najstarsi ludzie mówili, że od „niepamiętnych czasów” z dziada, przadziada wieszali się tam samobójcy. Część można się dowiedzieć ze starych kronik parafialnych z parafii położonych kilkanaście kilometrów wokół, część w dokumentach urzędowych z XIX i XX wieku. Wieszali się tam rozmaici ludzie, mężczyźni i kobiety, starsi i młodzi, bogaci i biedni, chłopi pańszczyźniani, szlachcice, byli nawet Żydzi trudniący się handlem czy wyszynkiem karczm i żydowska biedota. Wieszali się dziedzice, którzy przegrali majątek w karty, chłopi pańszczyźniani (tzw. dworusy), chłopi i ich potomkowie uwłaszczeni po powstaniu styczniowym w 1864, wieszali się przed I wojną, w czasie I wojny (jakiś carski oficer chyba w 1915 gdy nacierała ofensywa pruska i austro-węgierska), wieszali się przed i w trakcie II wojny światowej (ciekawe jest to, że w 1944 gdy Niemcy uciekali na linię Wisły przed Armią Czerwoną powiesił się tam jakiś niemiecki major, a kilka dni później jakiś sowiecki oficer). Po wojnie to miejsce cieszyło się złą sławą aż do dziś. Z tego co mi wiadomo to ostatnia ofiara popełniła samobójstwo kilkanaście lat temu – jakaś kobieta, od tamtej pory
    nie wiem nic, dawno nie byłem w tamtych stronach.
    To miejsce, które jak magnes przyciąga samobójców nawet z dalekich stron znacznie dalej niż najbliższa kilkanaście kilometrowa okolica.
    Tego mojego znajomego i jego kolegów też coś śmiertelnie przeraziło, że zwiewali stamtąd w podskokach. Kolega powiedział mi oni wszyscy na raz wyczuli „jakby zło zawisło wokół w
    powietrzu i było wokół nich”. Poszli tam w 8 osób w dzień po południu (padały deszcze i nie mieli roboty w polu a w gospodarstwach swoje obowiązki załatwili – karmienie i pojenie bydła)

    Może Monitorpolski miałeś z kompanem doświadczenie poczucia jakiegoś rodzaju zła itp. podobnego to opisanego wyżej.

 48. lucas003 9 stycznia 2012 o 11:28 am

  A Mi sie wydaje ze to moze byc fake ,te rewelacje , dlaczego poniewaz w ich programie jest zapisane , według tych planów władcy świata ‘odkryją’ jakieś niezwykłe zwoje, w których okaże się, że dotychczasowe wierzenia, czy w Biblię czy Koran czy inne księgi okażą się całkowicie mylne oraz oczywiście okaże się, że jedynie w tych zwojach jest szczera Prawda. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych ponieważ je mylnie interpretował.
  Pierwszy z czterech kroków programu mówi o rozłamamie i zmian obecnej wiedzy archeologicznej. Punkt ten ma zostać osiągnięty poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie. Skutkiem tych kataklizmów mają być nowe odkrycia archeologiczne ukazujące wszystkim ludziom „błąd” leżący u podstaw wszystkich doktryn religijnych. Sfałszowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane.
  tak mi sie skojarzyło , co wy o tym sądzicie

  • Orka 9 stycznia 2012 o 4:20 pm

   Nie da się „mylnie” lub „źle zrozumieć ” lub „błędnie interpretować” nauk Jezusa ! Nie ma szans !
   Ale masz prawo poszukiwać , jeśli wiesz czego szukać to znajdziesz !
   Kto raz spotkał się z nauką Jezusa , żeby nie wiem ile i jak długo szukał , wraca do Jezusa . Tylko w Jezusie i z Jezusem znajdziesz prawdziwe pojęcie dobra i miłości !
   Nie wdawaj się w jałowe dysputy , interpretacje, bo to cię rozproszy i wydłuży
   czas który ci pozostał do dojścia do celu , tylko zmieniaj wszystko wokół siebie
   na lepsze !
   Po to tu jesteś !
   Nie marnuj czasu , żyj prawdą , aby nikt wokół ciebie nie miał wątpliwości , że jesteś dobrym , uczciwym , prawym człowiekiem !
   Wtedy wszystko wokół ciebie zmieni się na lepsze !

   • hjk 9 stycznia 2012 o 5:49 pm

    @lucas
    taki scenaiusz tu już kilkakrostnie był opisywany czy linkowany…

 49. O Rzesz 9 stycznia 2012 o 12:49 pm

  Ujawnianie tajemnic Majów … ciekawe. O Puma Punku i Tiahuanaco oraz reperkusjach wynikających z materialnego dowodu istnienia zaawansowanej technologii obróbki twardej skały w bardzo odległej przeszłości wspominał już Daeniken i jemu podobni o czym i ja tu ongiś wspominałem.
  Bardziej ciekawe są dziś dla mnie ujawnienia naszych współczesnych rewelacji.
  Sądzę że „sprawa Olewnika” czy p. Romana Kluski i jego „Optimusa” to dowody na powiązania przestępcze urzędników średniego i wysokiego szczebla ze światem przestępczym. Wielka ośmiornica nas dusi. Między innymi doświadczył tego również pan Goczyński oraz wielu innych.
  Dzięki min. Monitorowi mamy dziś tego świadomość i wiemy kto, w sensie ogólnym, za tym stoi!.
  Media są tu, niestety, wykorzystywane często jako psy gończe. Masakra!.

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/prokurator-przybyl-strzelil-do-siebie-pacjent-jest,1,4992251,wiadomosc.html
  http://wiadomosci.onet.pl/wideo/kamery-zarejestrowaly-dzwiek-wystrzalu,11107501,1,klip.html##play

 50. wacpan 9 stycznia 2012 o 12:50 pm

  A ja polecam poczytac niezalezna.pl o miedzy ladowaniu KOMORUSKA na terytorium rassijjj,podczas lotu do chin:)

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 1:24 pm

   @wacpan
   komorek & 2sk reszta gabinetów klonów to kryminaliści marionetkarze, a ja już mam dosyć śledzenia ich komiksowych podróży w czasie w imie faszystowskiej „dyplomacji”
   ======================
   W świetle najnowszych danych z Komisji Macierewicza niemożliwe jest już ukrycie faktu zamachu na samolot prezydencki w Smoleńsku, więc sprawcy uzgadniają dalszy tok postępowania w tej sprawie. Przy okazji służby rosyjskie doszkalają swojego agenta Bronisława. Z dużym prawdopodobieństwem prezydent „RP” Bronisław Komorowski jest agentem wpływu. Nic dodać nic ująć.Takie wiadomości należy przekazywać ciągle i wyczerpująco.Wszelkimi możliwymi środkami i z interpretacją skutków dla naszej wiadomosći dla agencji MONITORA …

   ===========
   niezalezna.pl _ dzieki @wacpan

 51. Sully 9 stycznia 2012 o 12:53 pm

  to było do jakzawsze, który mial przygody z UFo i on ma czelnośc pisać o normalności hahahahah

 52. Annah. 9 stycznia 2012 o 12:54 pm

  Odmawiają TV Trwam miejsca na multipleksie
  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji mętnie tłumaczy się z odrzucenia wniosku Telewizji Trwam o miejsce na multipleksie cyfrowym. Jeśli powodem odmowy były względy finansowe, to dlaczego koncesję otrzymały stacje niemające nawet złotówki aktywów, podczas gdy katolicka stacja ma aktywa na poziomie 25 mln złotych? Posłowie opozycji chcą, aby KRRiT wytłumaczyła się z tych decyzji na posiedzeniu sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu(…)
  Ale, co ciekawe, decyzję KRRiT w sprawie koncesji dla Telewizji Trwam krytykują również osoby niekryjące niechęci do tej Telewizji i do Radia Maryja. Eurodeputowany SLD Marek Siwiec, były członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, otwarcie mówi, że brak jakiejś telewizji na multipleksie oznacza jej zniknięcie z rynku. Siwiec za nie do przyjęcia uznał też niejasne reguły przyznawania koncesji przez KRRiT.
  Ponadto Krzysztof Luft przekonuje, że w multipleksie cyfrowym nie znajdzie się wiele stacji, takich jak TVN24, Polsat News, Religia TV i Superstacja. Ale członek KRRiT pominął jeden istotny szczegół: te stacje należą do dużych koncernów telewizyjnych, które rozprowadzają te kanały za pośrednictwem własnych platform cyfrowych, na czym doskonale zarabiają.
  Tymczasem posłowie opozycji domagają się zwołania posiedzenia sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu, na którym członkowie KRRiT wyjaśniliby powody swoich decyzji o przyznaniu stacjom telewizyjnym miejsc na multipleksie. Ale przewodnicząca komisji posłanka Iwona Śledzińska-Katarasińska (PO) na razie odmawia zwołania takiego posiedzenia.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120109&typ=po&id=po03.txt

 53. czytelnik 9 stycznia 2012 o 12:56 pm

  Pranie mozgow prostaczkow,naiwnych i nawiedzonych trwalo,trwa i trwac bedzie !
  Madry czlowiek potrafi odroznic klamstwo od prawdy, prawdziwa wiare od choroby psychicznej.
  Potrafi zauwazyc ,ze to co wokol niego jest i co sie dzieje to ludzkie lub inne WYZSZE (nie ludzkie – nazwij jak chcesz) DZIELO,ktorego podrobke chce dokonac zapatrzony w siebie naukowiec wariat.

  SWIAT NIE STWORZYL CZLOWIEK,ktory niech nie wciela sie w role i powinnosci Boga !

 54. Tola 9 stycznia 2012 o 1:03 pm

  No , niezly czad z tymi Omlekami!!

  • Peryskop 9 stycznia 2012 o 11:05 pm

   Ciekawostką jest to, że Olmekowie byli pionierami także w użyciu kauczuku, a również stworzyli swój własny kalendarz, w którym pioniersko zastosowali glif w kształcie owalnej muszelki, oznaczający zero. I jak podano w wiki – nagle nie wiadomo dlaczego wyginęli.

 55. Sully 9 stycznia 2012 o 1:07 pm

  Rozczaruję cię, ale ja z zasady na żadne załanczane zdjęcia nie klikam 😉

 56. Kruk 9 stycznia 2012 o 1:08 pm

  hjk, czy słyszałeś kiedykolwiek o tekście „atrahasis” pochodzącym jeszcze z sumeru? Tutaj można poczytać: (http://www.livius.org/as-at/atrahasis/atrahasis.html). Polecam szczególnie fragment od 221 wersetu. Dość dokładnie tam opisują jak udało się stworzyć człowieka. Co prawda występują tam bogowie, ale jeżeli zastąpimy to słowo przybyszami z innych systemów gwiezdnych, całość wygląda znacznie mniej mitycznie a bardziej jak opis rzeczywistego zdarzenia.

  • felicyta 9 stycznia 2012 o 5:35 pm

   @Kruk 9 Styczeń 2012 o 1:08 pm, http://www.livius.org/as-at/atrahasis/atrahasis.html

   -dajesz ciekawe teksty, znasz cos z tego w jez. pol.?

   • hjk 9 stycznia 2012 o 5:57 pm

    Nie słyszałem, poczytam, ale to pewnie mitologia 🙂
    No tak…
    Nie mozna zabić Boga, bo z definicji i tradycji jest niesmiertelny.
    Istoty rozumne takie jak człowiek moze stworzyć tylko nieskończony Bóg i to jest obrazowo przedstawione w tym fragmencie, ze trzeba było pomieszac glinę z czymś boskim…
    A czyms boskim tak naprawdę dysponuje tylko Bóg…

    • Peryskop 9 stycznia 2012 o 11:13 pm

     @Kruk: „…Co prawda występują tam bogowie, ale jeżeli zastąpimy to słowo przybyszami z innych systemów gwiezdnych, całość wygląda znacznie mniej mitycznie a bardziej jak opis rzeczywistego zdarzenia.”

     Czy słyszałeś o „rzeczywistym zdarzeniu z udziałem przybyszów z innych systemów gwiezdnych?” Oczywiście, przecież pokazywali na filmidełkach z holiłudu !

     Kolejna ofiara wciskania ludziom kitu.

     • marek 10 stycznia 2012 o 3:34 pm

      @Peryskop 9 Styczeń 2012 o 11:13 pm, Czy słyszałeś o „rzeczywistym zdarzeniu z udziałem przybyszów z innych systemów gwiezdnych?

      -alboz malo jest dowodow pozostawionych prez kosmitow na Ziemi, chociazby piramidy. Ponizej masz film pelen dowodow ale widocznie masz juz tak zapchana glowe kitem, ze nic do do niej sie juz nie zmiesci
      Klaus Dona-The Hidden History of the Human Race PL (1-5)

 57. wacpan 9 stycznia 2012 o 1:13 pm

  Ban czy moderka?

 58. Sully 9 stycznia 2012 o 1:14 pm

  No i jak tam O rzesz siedzisz przedm tym kompem nic ciekawego nei mówisz i dowartościowujesz sę pisząc kiepskie teksty, o rety ups a może powinnam pisac o rzesz.. i jak w tej Polsce ma być dobrze skoro tacy ludzie się tutaj wymądrzają. Porażka. A wystarczy podpuścić jednego z drugim i już ciśnienia nei wytrzymują i kłótnia „o nic” gotowa. Więcej rozsądku chłopaki!

 59. Sully 9 stycznia 2012 o 1:22 pm

  A Ty masz szósty to współczuję, bo musi on byc ciężarem dla Ciebie.
  Cóz skoro taki ktos jak ty może je komentować, to chyab każdy może jedni mówia mądrzej inni trochę mniej, ale wkurza mnie jak ktoś się tutaj nabija jeden z drugiego . To, że jakzawsze wierzy w kosmitów ok niech sobie wierzy, ale jesli ktoś napisze, że w nich nei wierzy to jakim prawem pozostali się nabijaja, że niby ma ograniczony horyzont. Człowieku więcej tolerancji i rzeczowej rozmowy!

  • sinus 9 stycznia 2012 o 6:10 pm

   duży plus, tak właśnie reaguje osoba tolerancyjna i bez uprzedzeń wyznania

 60. Annah. 9 stycznia 2012 o 1:45 pm

  Następna tym razem na szczęście niedoszła ofiara…http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/prokurator-wojskowy-postrzelil-sie-podczas-konferencji,1743753,6911

 61. navajo88 9 stycznia 2012 o 2:20 pm

  No to rozpoczeliśmy nowy tydzień wystrzałowo hahahahahahahahahaha, ale swoją drogą ciekawe rzeczy zaczynają się dziać w polsce , no ale przecież życie toczy się nadal , za oknem chmury ,a dzie niegdzie to i nawet śnieg pada świat jest piękny ,tylko szkoda że nie dłógo się skończy , tak to już w życiu bywa ! hahahahahahahahaha
  J.M.H

 62. jakzawsze 9 stycznia 2012 o 2:54 pm

  My tu gadu gadu, no a media kryminalne dalej straszą:
  ===================
  Floty mocarstw płyną
  na Bliski Wschód
  ____ bez linka bo nienawidze TVN
  Iran znów pręży muskuły.
  „Nie zrezygnujemy z atomu”
  ____ bez linka bo nienawidze TVN
  ____
  Wow a tutaj BBC leci z tematem :
  Polish prosecutor ‚shoots self after news conference’
  http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-16466522
  _____
  A tutaj polują na OBCYCH :
  http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-16265519
  _____
  USA grożą Iranowi klęski i zniszczenia wszystkich programów jądrowych
  http://www.newsru.com/world/09jan2012/iran.html
  _____
  Hakerzy z Anonymous, pękanie że Stratfor zbiornika, dane skradzione przez Henry Kissinger
  http://www.newsru.com/world/09jan2012/stratfor2.html
  _____
  Naukowcom udało się stworzyć zabójczy wirus ludzkości. Wyniki prac będą ukrywać
  http://www.newsru.com/world/09jan2012/virus.html

  • pinokio 9 stycznia 2012 o 5:41 pm

   Taaa nienawidzisz tvn ale „studiujesz” ich lekturę 😀

  • hjk 9 stycznia 2012 o 6:01 pm

   najlepsze z tym wirusem, ale to chyba ludobójcy a nie naukowcy – prostestuję w imieniu wszystkich naukowców 🙂
   A dlaczego wyniki będa ukrywać – bo to ściema, a jedynie padła im jedna czy druga mysz w laboratorium, albo namnożył im się w jakies kulturze tkankowej 😉

 63. mr.x 9 stycznia 2012 o 3:22 pm

  Srutu tutu majtki z drutu…polecam niezalezna.pl o tym jak to w wielkim buluu nasz KOMORUSEK musiaj ladowac w rassijj.

 64. Ada 9 stycznia 2012 o 3:56 pm

  Kurcze odpowiadalam na wpis AQQ 9 Styczeń 2012 o 2:37 pm, a wyszlo inaczej.

 65. Kamil 9 stycznia 2012 o 3:58 pm

  Weźmy się w garść bo ziemia sama uszykuje dla polaczków jakąś katastrofe….

  I wcale nie żartuje.

 66. Kamil 9 stycznia 2012 o 4:00 pm

  Weźmy się w garść bo ziemia sama uszykuje dla polaczków jakąś katastrofe….

  I wcale nie żartuje…

 67. Sully 9 stycznia 2012 o 4:03 pm

  U mnie też nei da się odpowiedzieć na konkretnego pota tylko „rozsiane sa” stąd moje podwójne wypowiedzi, pozatym jakos długo wszystko chodzi, a zawsze śmigało…

 68. wacpan 9 stycznia 2012 o 4:18 pm

  ?

 69. Sully 9 stycznia 2012 o 5:00 pm

  O Rzesz, wzruszyłam się czytając twojego posta. Ale co to jest Pudelek? Rozumiem, że jako osoba wszechstronnie wykształcona powinnam wiedzieć takie rzeczy, ups…tu kartony tu pudelek, muszę się dokształcić w tych twoich rozrywkach, skoro polecasz 😉
  A tak na poważnie, dlaczego posty, pojawiają się nie w tych miejscach na które odpowiadam, Monitor to pytanei do Ciebie.

  • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 9:22 pm

   Gdybyś była naprawdę wszechstronnie wykształcona, moja Suleczko, nie była byś taka infantylna.
   Rzucanie pereł przed wieprze jest marnotrawstwem.
   Nie jesteś warta dalszej polemiki.

 70. Ado 9 stycznia 2012 o 5:12 pm

  Facet ujawniał wiele afer w wojsku,ale według mnie albo wymuszono na niego samobójstwo,co wnioskuje po tym że były ataki na jego mieszkanie i samochód które wyglądają na ostrzeżenie,albo dowiedziawszy się prawdy a będąc człowiekiem honoru nie wytrzymał i targnął się na życie,a wszystko z powodu odkrycia powiązań obcych slużb z prokuratorem prowadzącym sprawe katastrofy smoleńskiej.A wy już doszukujecie że fałszywe nagranie itd,najlepiej jakby stanął na środku i walnął sobie w łeb tak by wszyscy widzieli,bo jak czegoś nie widac to już podejrzenia.Facet był zastraszany grozili jemu rodzinie i postawili mu może ultimatum,albo on albo rodzina,lub sam nie wytrzymał,już w czasie konferencji był nerwowy,chodził to tu to tam,nosiło go.

 71. wacpan 9 stycznia 2012 o 5:37 pm

  Czemu nie ma moich komentarzy?

 72. FAKIR 9 stycznia 2012 o 5:38 pm

  HE HE
  LEMINGI CZY TCHÓRZE?

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47333,lemingi-czy-wyrachowane-tchorze

 73. theaspartam 9 stycznia 2012 o 5:50 pm

  Żywność liofilizowana i własna produkcja na każdą kieszeń- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-?next=

 74. szuwaxpl 9 stycznia 2012 o 6:08 pm

  nawajo88 – może nawet nie wiedziałeś ?

 75. Ditka 9 stycznia 2012 o 6:34 pm

  Witam. Ja w kwestii UFO chciałam tylko coś dodać. Mianowicie kiedyś czytałam lub oglądałam (już nie pamiętam) wywiad z Papieżem Janem Pawłem II. Dziennikarze spytali go czy wierzy w obce cywilizacje, czy istnieją. Odpowiedział dość tajemniczo, mniej więcej coś w tym rodzaju: czy myślicie, że Bóg jest takim egoistą, że dopuszcza tylko życie na Ziemi?
  Próbowałam usilnie znaleźć link potwierdzający tą wypowiedź ale nie mogę znaleźć. Musiałabym chyba siedzieć całą noc żeby przejrzeć wszystko.

  • Ditka 9 stycznia 2012 o 6:37 pm

   Rozumiem, że czekam na moderację bo zmienił mi się pewnie IP. Wczoraj wymieniłam sprzęt na lepszy i jest diametralna poprawa z wchodzeniem na tą stronę:)

 76. BirD2 9 stycznia 2012 o 6:59 pm

  Pluton z Fukushimy okrążył już całą północną półkulę ziemi.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/pluton_z_fukushimy,p1670989678

 77. Tuptusia 9 stycznia 2012 o 7:40 pm

  CHCIAŁAM POCIESZYĆ WSZYSTKICH, KTÓRZY MARTWIĄ SIĘ Z TEGO POWODU, ŻE LEKI PODROŻAŁY.

  Zdrowie jest podarunkiem od Pana Boga a jeśli zachorujemy potrzebujemy bożych leków.

  Boże leki są za darmo albo kosztują bardzo niewiele – tak mówił ks. Sebastian Kneipp – ten od wodolecznictwa ale leczył także ziołami i to jeszcze jak? Potrafił to wszystko dzięki wyjątkowej łasce Bożej. Nie wystarczy mieć ogromną wiedzę o sposobach leczenia żeby się wyleczyć i można wiedzieć bardzo mało i ta wiedza może wystarczyć. Jednemu człowiekowi pomoże jakiś specyfik, drugiemu to nie pomoże albo pomoże co innego.

  Inna sprawa jak choroba jest z woli bożej i nic nie może pomóc.

  Pamiętacie chyba tę opowieść o chorej kobiecie na raka i jej mężu, który zwrócił się o pomoc do Pana Boga w rezultacie ostre papryczki wyleczyły z raka – tani i dostępny lek. Wydaje mi się, że właśnie taką postawę trzeba mieć w czasie choroby. Ja działam podobnie i jeszcze mnie to nie zawiodło.
  Jak pojawi się choroba moja czy najbliższych, biorę różaniec, klęczę i modlę się i proszę Matkę Bożą o lekarstwo i sprawy tak się toczą, że pojawia się lek i to niedrogi i dostępny jak ta papryczka.
  Nasza Najlepsza Matka która jest Uzdrowieniem Chorych, Matką Bożą Zielną, Pocieszycielką strapionych, Ucieczką grzeszników – nie świętych tylko grzeszników, ta Panna Łaskawa czy mogłaby nas opuścić?
  Czy nie wstawi się za nami do Swojego Syna, „w którego ranach jest nasze zdrowie”?
  Dlatego służmy Jej, bądźmy Jej dobrymi dziećmi i odmawiajmy różaniec
  – za dusze czyścowe,
  – o nawrócenie grzeszników,
  – o ochronę życia poczętego,
  – o pokój w rodzinach i na całym świecie,
  – o uświęcenie kapłanów,
  – o łaskę trzeźwości i godnego życia dla alkoholików
  – etc.

  A jeśli martwicie się jeszcze o zdrowie najbliższych – weźcie ich do wspólnego odmawiania różańca. Nie mają czasu ani ochoty? A łaski to by chcieli.
  Ciotka mi opowiadała, jak w czasie wojny bauer załatał dach budynku w którym mieszkali Polacy bo byli mu potrzebni do pracy to czy Matka Boża nie będzie lepszą dla nas?
  Znałam starszą biedną kobietę, taka babusia co drepcze do kościoła i modli się na różańcu, wzięła wody święconej z kropielnicy z kościoła i smarowała jak ją coś bolało – pomagało, jaka musiała być jej wiara?
  No właśnie TU POTRZEBNA JEST WIARA.

 78. katerina404 9 stycznia 2012 o 8:47 pm

  Zauważcie co mówi David Icke w swoim wykładzie na przytoczonym tu video z wywiadu z Arizoną Wilder. Otóż wywiad ten oglądałam bardzo dawno temu i teraz jakby po zdobyciu szeregu innych informacji zupełnie jeszcze inaczej go odbieram. W części 4 w minucie 2;29 mówi on, że

  „ I ta rodzina, ten ród żyje tutaj częściowo, żyje tutaj w pałacu Buckingham, jednym z wielu pałacy i domów brytyjskiej rodziny królewskiejDomu Windsorów i są postrzegani jako bastion brytyjskiego establishmentu, ale faktycznie ród Windsorów w ogóle nie jest brytyjski tylko niemiecki

  Zauważcie, że rodzina Rothschildów również ma pochodzenie niemieckie, gdyż Amschel Rothschild protoplasta rodu Rothschildów, przynajmniej pierwszy, o którym wiadomo, był niemieckim żydem, który poprzez swoje oszustwa w interesach wszedł na salony.

  Niesławny i okrutny Mengele, o którym również wspomina David Icke, był również Niemcem. Technologia wysoko rozwinięta pochodzi z Niemiec i ma swoje początki jeszcze przed II woja światową i po wojnie została przetransportowana do Stanów Zjednoczonych. Ta technologia jak wiadomo dotyczy również niezidentyfikowanych obiektów latających.

  Dariusz Kwiecień, nasz Polak, badający kompleks Riese, dużo mówi o podziemnych tunelach w Górach Sowich, ale nie tylko, ogólnie na południu Polski i o dziwnych eksperymentach, które tam przeprowadzano zarówno w czasie wojny, jak i zaraz po wojnie. Ludzi, którzy o tym mówili zamykano w psychiatryku. Darek również wspomina o udziale wysokich dostojników kościelnych w tuszowaniu hitlerowskich zbrodni w czasie II wojny światowej i o ich zaangażowaniu w przetransportowaniu ich do Australii i Stanów Zjednoczonych oraz o bezpiecznym ulokowaniu części z nich ich w Europie, dla uniknięcia procesów norymberdzkich.

  Teraz papieżem jest Niemiec, Niemcy mają wysoką pozycję w strukturach unijnych, że nie wspomnę o pochodzeniu rodziny Tusków i niesławnej przeszłości jego dziadka. Moim zdaniem w tej całej układance wątek niemiecki jest bardzo istotny i należałoby pogrzebać w tym temacie. A na koniec powiem, że Kolvenbach przełożony Zakonu Jezuitów i obecny czarny papież, tez jest Niemcem, a nazwisko rasowo niemieckie. Co Wy na to?

 79. szuwaxpl 9 stycznia 2012 o 11:34 pm

  http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=664.10
  Tylko tyle można tu wyczytać, a i tak zapiera dech w piersiach 🙂

 80. filmyprawdy 10 stycznia 2012 o 12:13 am

  Nowe aktualizacje do przeczytania na naszej stronie jak też publikacja na temat wojny informacyjnej.

  Zachęcamy do czytania.

  Nasza strona: http://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiamy
  Redakcja Filmy Prawdy

 81. znadziejanalepszejutro 10 stycznia 2012 o 11:08 am

  czy takie produkcje jak to : http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM&ob=av2e
  naprawde nie daja nic ludziom do myślenia???