Co się naprawdę dzisiaj stało – czy prokurator Mikołaj Przybył chiał się zabić?

Otwieram wpis do wolnej dyskusji na temat dzisiejszej rzekomej próby samobójstwa prokuratora płk Mikołaja Przybyła.  Znajomy b. prokurator wojskowy w rozmowie telefonicznej stwierdził, że nie zna takiego przypadku samobójstwa – nic nie wskazywało na to, że prokurator Mikołaj Przybył ma się zamiar zastrzelić. Sama treść jego wypowiedzi na to nie wskazywała.
– „Nie wykluczam próby zabójstwa – dziwne jest to, że tak szybko znikają nagrania z YouTube, w telewizji słychać było chyba dwa strzały, a nie jeden” – dodał.
– „Telewizja brytyjska zamieściła nagrania, gdzie widoczny był but postrzelonego, tu tego nie widać, w ogóle nie ma krwi” – powiedział prokurator.
Zapytałem go czy jednak nie była to zwykła próba samobójstwa na skutek histerii, czy nagłych emocji.
– „Nie można tego wykluczać, że broń się w ostatniej chwili osunęła, że zadziałał instynkt samozachowawczy i kula nie trafiła w podniebienie tylko w żuchwę”.
Dodał też:
– „Należy się dokładnie przyglądnąć dostępnym nagraniom kto jak się na nich zachowuje. Jeśli była to próba zabójstwa z zewnątrz, np. z platformy samochodowej, to niedoszły zabójca musiał mieć wspólnika w środku, który się z nim komunikował”.

Czekam na wasze opinie, jeśli macie linki do jakichś ukrywanych nagrań czy informacji, to bardzo proszę je zamieszczać. W tym kraju zaczyna się już naprawdę wolna amerykanka.

Czy na pewno próba samobójstwa?!

Nagrania można ściągnąć przez Keepvid.com

Reklamy

358 responses to “Co się naprawdę dzisiaj stało – czy prokurator Mikołaj Przybył chiał się zabić?

 1. darma 9 stycznia 2012 o 8:28 pm

  Nareszcie prawda w wojsku WP zobaczy światlo dzienne . Brawo za odwagę i obronę honoru . To jest przełom ,ku upadkowi zakłamania Prawdy i morale.

  Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 9 stycznia 2012 o 8:50 pm

   DLA WIELU OFICERÓW marynarki wojennej PRZYBYŁ jest niewygodny
   więcej w linku poniżej
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/01/mikoaj-przyby-2010-rok.html

   Polubienie

   • szuwaxpl 9 stycznia 2012 o 9:12 pm

    Tak – to chyba zacznie dzialać zasada kuli śnieżnej. Jedno jest pewne, wszystkie duże afery różnych RP przycichły dzięki umiejętnym działaniom BEZ prawa a dodatkowo dziennikarze są celowo wplątywani w nagonkowe newsy, które są drugim planem.
    Dzieje się cholera coś chyba dobrego ?

    Polubienie

    • kefir2010 9 stycznia 2012 o 9:46 pm

     jednym z nagonkowych newsów miała być afera receptowa, z lekami wypisywanymi „refundacja do decyzji nfz”. ta aferka miała przykryć inne afery, np związaną z ustawą geologiczno – górniczą:

     http://kefir2010.wordpress.com/2012/01/07/gaz-lupkowy-tekst-kolejny/

     jak wiadomo, wydobywanie gazu z łupków powoduje trzęsienia ziemi i jest skrajnie niebezpieczne dla środowiska. teraz dzięki tej ustawie można wypieprzyć każdego z jego nieruchomości, gdy tylko pojawi się możliwość wydobycia gazu.

     mogły to być także brudy związane ze Smoleńskiem, aferami w wojsku, np Nangar Khel, aferą z ustawionymi przetargami i wieloma innymi, w których wyjaśnianie był zaangażowany pułkownik Przybył.

     CHWDP systemowi i szujom. walka trwa!

     Polubienie

     • kosiardeyablos 9 stycznia 2012 o 11:18 pm

      no to przekleja, rano nie zdążyłem :
      Francuscy lekarze apelują o wstrzymanie szczepień przeciw HPV
      admin, ndz., 2012-01-08 13:06
      Skala zjawiska:
      kontynetalne
      inquisitr.com

      Na początku października 2011 roku, trzech lekarzy w Paryżu, we Francji, wezwało do Zgromadzenia Narodowego o zaprzestanie szczepień na HPV (wirus brodawczaka ludzkiego) oraz do zawieszenia europejskiego zatwierdzenia czteroskładnikowej szczepionki Gardasil ®, ponieważ mieli wątpliwości, co do bezpieczeństwa i skuteczności jej stosowania.

      Jeden z lekarzy, dr Philippe de Chazournes jest szefem stowarzyszenia MedOcean. Dwóch innych lekarzy dr Joel Pilgrim i dr Jean-Pierre Spinosa, szwajcarski lekarz położnik-ginekolog, który jest współautorem książki występujacej przeciw szczepieniu dziewcząt przeciwko rakowi szyjki macicy.

      Wydaje się, że wnioski wynikają z badań i raportów sporządzonych przez dr Catherine Riva, dr Spinosa i anonimowego dziennikarza.

      Dr Spinosa stwierdza, że należy stosować ​​środki ostrożności, aby zapobiegać zagrożeń stwarzanych przez adiuwant aluminium, który jest neurotoksyną. Dr Riva poddaje w wątpliwość szybką ścieżkę, jaką amerykańska agencja farmaceutyczna FDA przyjęła przy walidacji Gardasilu ®.

      Lekarze wskazują na „wyraźny wpływ”, jaki został wywarty na urzędników ze strony producenta szczepionki. Dochodzenie wykazało, że europejskie organy regulacyjne najwyraźniej wprowadziły zalecenia FDA, które są obecnie kwestionowane przez lekarzy ze względu na ich bezpieczeństwo i skuteczność.

      Źródło:
      http://vactruth.com/2011/12/18/medical-doctors-hpv-vaccines/
      no i co robaczki ? tam można to czemu u nas nie ?

      Polubienie

     • Aśka 11 stycznia 2012 o 8:46 pm

      Nie wiem, czy na blogu była poruszana sprawa trzęsienia ziemi w rejonach dotychczas niesejsmicznych, tj. okolice, Kalisza, Jarocina oraz Żerkowa, które miały miejsce 6 stycznia 2012r. Są to tereny, gdzie usilnie szukają łupków od jakiegoś roku, czy półtora … no i teraz to trzęsienie. Wszyscy mieszkańcy tych terenów szalenie zdziwieni, bo z dziada pradziada zjawisko to nie było nikomu znane z autopsji.

      Polubienie

      • AQQ 11 stycznia 2012 o 9:08 pm

       Aska. Ok 24ej na superstacji z 2 dni temu, leciał na pasku esemesik od widza z tą wiadomością i że jankesy testowali jakąs bombę……

       Polubienie

   • kosiardeyablos 9 stycznia 2012 o 11:20 pm

    co powiedział mi teść dziś wieczorem : łączenie sądu wojskowego z cywilnym to nie głupota ale stadium debilizmu !
    Podzielam po wsze jego punkt widzenia. To co sie dzieje to chujnia z patatajnią !

    Polubienie

    • kosiardeyablos 9 stycznia 2012 o 11:24 pm

     a wszystko po to by pozamykać gęby. Hej żołnierze !!! To kiedy ten pucz !!! Z przyjemnością się przyłącze !!! Bo sie kurna nie moge doczekać Koszenia i wyrywaniu chwastów !!!

     Polubienie

     • Tex 12 stycznia 2012 o 4:22 pm

      Siema,

      Zgadza sie Kosiar, jak by co to wierz ze mozesz na mnie lizyc.

      Tex

      Polubienie

    • ALFA 10 stycznia 2012 o 12:25 pm

     Wypowiedzenie Vasila Ponomariova O Zamachu Na Zycie Pułkownika Mikołaja Przybyła.
     vasil261

     Polubienie

   • ALFA 10 stycznia 2012 o 12:18 am

    @Brus_Zły_Lis
    I dlatego może chciał zwrócić uwagę co się dzieje w naszym kraju,jak nas okradają niszczą nasze wojsko i kto rządzi.Chciał obudzić naród Polski.Bo jak inaczej można go obudzić.
    Czy tylko ktoś zrozumie to.Nie tylko,każdy będzie pisał NIE UMIAŁ SOBIE STRZELIĆ W ŁEB.
    I to jest podejście wielu piszących.

    Polubienie

    • sebecx 10 stycznia 2012 o 6:28 am

     „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”. o. Klimuszko

     „Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości”.

     „Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze”. Dodatkowo według Ojca Klimuszki z Polski miały pochodzić osoby, które będą zmieniać świat. Sugerował, abyśmy byli optymistami i wcale nie myśleli o końcu świata.

     Polubienie

    • kosiardeyablos 10 stycznia 2012 o 8:30 pm

     dokładnie, tak jak godosz (..piszesz ). Właśnie o to chodziło. To co sie dzieje w MON to ludzkie pojęcie przechodzi. Fakt, że ( stary tekst ) gdzie zaczyna sie WP tam kończy się logika, ale takie przewały jakie odchodzą w „syfie” to sie w pale nie mieści. Zresztą wszyscy jesteśmy niejednokrotnie świadkami durnych decyzji i niekoniecznie zaczynają sie tylko w samym WP ale droga poleceń i rozkazów wykonawczych płynie niejednokrotnie z samej góry – z Ministerstwa Obrony Narodowej, o czym już wspomniałem. Żaden „trep” nie dokonuje samowolki. Choć często spotykane jest „dziobanie” czy „włażenie w dupe bez wazeliny”, w celu uzyskania korzyści ( awans ). Są żołnierze i trepy, tak było jest i będzie. Mrnotrawstwo pieniędzy podatników to norma, dlatego płk. M. Przybył narażając sie na reperkusje walczy o dobrą sprawę ujawniając to co powinien ujawnić. Do jasnej cholery, MON, MSW i reszta są na naszym utrzymaniu , więc dlaczego PODATNIK nie może wiedziećo „syfie” w „syfie”. Toż to nasze pieniądze a oni są na naszym utrzymaniu.
     czy można by wymieniać bez końca ? Hahaha, no jasne. Kto ma info, niech szuka i wkleja, pokażmy co jest pięć. Teraz pisząc nie dam rady, bo mam zajęcie i chwile przerwy, jest o czym krzyczeć. Nie tyko o cieniźnie, ale o wszystkim, o grypie która toczy nasz kraj, raku !
     ALFA – odnośnie twojej ostatniej uwagi – Racja, nie jest możliwe nie umieć strzelić sobie w łeb, jeśli możesz nacisnąć język spustowy (pop. nazwa :cyngiel) !!!

     Polubienie

 2. Święty 9 stycznia 2012 o 8:28 pm

  Sprawa smolenska oczywiscie sie klania, jednak media ulatwily nam zadanie a mianowicie po sprawie smolenskiej nie zdobyly zaufania osob trzezwo i logicznie myslacych. Wyglada na to, ze uwiklani sa dziennikarze.

  Polubienie

  • Ado 9 stycznia 2012 o 9:46 pm

   Facet ujawniał wiele afer w wojsku,ale według mnie albo wymuszono na niego samobójstwo,co wnioskuje po tym że były ataki na jego mieszkanie i samochód które wygląda na ostrzeżenie,albo dowiedziawszy się prawdy a będąc człowiekiem honoru nie wytrzymał i targnął się na życie,a wszystko z powodu odkrycia powiązań obcych slużb z prokuratorem prowadzącym sprawe katastrofy smoleńskiej.
   Żaden strzał z zewnątrz nie mógł mieć miejsca,po pierwsze strzał i ”klikanie” broni bylo wyraźnie słychać w środku,po drugie jakby snajper miałby go zdjąć koleś byłby już martwy.
   Dziwna jest reakcja ludzi,może media wiedziały że do tego dojdzie,jednak myśleli że cel zostaie zlikwidowany,a tu żyje i pada pytani o ile pamiętam ”wzywamy karetkę czy nie”,inna opcja? brak empati i uczuć u dziennikarzy gdyż ważniejsze jest uwiecznienie zdarzenia,szybki chwyt kamery zamiast pomóc poszkodowanemu,lub 3 opcja,szok.Postrzelony jak dla mnie jest ofiarą,wspominano że był zastraszany,jak wspomniałem wyżej może poznał coś czego nie powinien poznać,z tąd też decyzje o zlikwidowaniu prokuratury wojskowej,gdyż znajdują się w niej honorowi ludzie którz mogą wygrzebać coś śmierdzącego.

   Polubienie

   • Ado 9 stycznia 2012 o 9:54 pm

    Mogli też postawić mu ultimatum,ty lub rodzina,widocznie nerwowo chodził,widać że go nosiło,oby nic mu nie było i żeby żaden ”kabelek” czy oo z powodu ”obrażeń”pacjent nie przeżył.Dodam że są osoby które wiedzą jak strzelić w głowę tak by przeżyć.

    Polubienie

    • teosia 10 stycznia 2012 o 10:33 am

     Sądzę, że to pośpiech i drżenie ręki.

     Polubienie

   • Aśka 11 stycznia 2012 o 9:24 pm

    @Ado „będąc człowiekiem honoru nie wytrzymał i targnął się na życie”

    Czy to realne?
    Skrócona forma wypowiedzi Mikołaja Przybyła:
    „Stanowczo protestuję przeciwko (…) protestuję (…) protestuję (…). Na zakończenie podkreślam, że w toku całej mojej służby zawodowej jako prokurator prokuratury powszechnej, a potem prokurator prokuratury wojskowej, nigdy nie przyniosłem ujmy Rzeczypospolitej i bronić będę z całą stanowczością honoru oficera Wojska Polskiego i prokuratora. Dziękuję szanowni państwo, skończyłem.”

    Czy te słowa może wypowiedzieć osoba mająca za pięć minut popełnić samobójstwo? Aż bije z tej wypowiedzi ochota na walkę z zastaną, realnie ocenioną rzeczywistością. Ba, są w niej nawet plany dalszego działania w tej materii: „bronić będę z całą stanowczością honoru”.

    Polubienie

  • kosiardeyablos 10 stycznia 2012 o 6:19 am

   mendia lapsy i kiciarze – wymieszane razem z kochającymi inaczej – suma wszystkich strachów – łącznie z efektem pijanego geja we mgle – to czynnik dzisiejszego tła wydarzeń, trwającego zbyt długo. To efekt rządzenia pedałów przez ostatnie 20-cia lat. Dlatego sie pytam kiedy ten pucz, bo jedynie w Wojsku siła mozliwa do obalenia zasiedziałego pedalstwa ! W MONie też są geje, ale poustawiane wedle zaleceń trzymających się w dupach panisów partnerów ocipasów, CZŁONKÓW albo raczej ZWISÓW. Tam też musi dojść do czystki, odwewnętrznej !
   Już nie raz to powiedziałem na blogu – największym zagrożeniem są GEJE, w dodatku WEGA-GEJE w szczególności.

   Polubienie

 3. darma 9 stycznia 2012 o 8:29 pm

  – W dniu 16 listopada 2011 r. Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Poznaniu wszczęła śledztwo w sprawie Po Śl. PZ 86 / 10 dotyczącego ujawnienia tajemnicy służbowej i rozpowszechniania bez zezwolenia informacji z postępowania przygotowawczego, dotyczącego katastrofy smoleńskiej tj. o przestępstwo z art. 266 par 2 kk. i inne.
  [b]Bezpośrednią przyczyną wszczęcia śledztwa był fakt, iż w sprawie Po Śl. 54/10 dotyczącego katastrofy smoleńskiej prowadzonej przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie, dochodziło do nieustannego wycieku informacji i dane o charakterze niejawnym pojawiały się w prasie lub portalach internetowych.
  Naczelny Prokurator Wojskowy gen. bryg. Krzysztof Parulski, po wcześniejszej rozmowie z Prokuratorem Generalnym Andrzejem Seremetem, polecił mi przeprowadzić śledztwo, które miało ustalić sprawcę, lub sprawców przestępstwa ujawniania tajemnicy służbowej.

  Śledztwo miało też spowodować zatamowanie przecieków prasowych.

  Było to niezwykle istotne, gdyż sytuacja w której informacje niejawne przekazywane przez prokuratorów Federacji Rosyjskiej do Prokuratury Generalnej w Polsce przedostawały się do mediów, powodowała utrudnienia we wzajemnej współpracy i opóźnienia w tak istotnym śledztwie.

  Z uwagi na szczególny charakter śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, polecono mi dopełnić wszystkich obowiązków i dołożyć szczególnych starań by ustalić źródło przecieku.

  Wszechstronne sprawdzenie okoliczności musiało obejmować również sprawdzenie wątku ewentualnego udziału obcych służb specjalnych, zainteresowanych w podgrzewaniu atmosfery wokół katastrofy smoleńskiej i wzajemnego konfliktowania Polaków. Zwłaszcza w perspektywie nadchodzących w 2011 r. wyborów parlamentarnych i przewidywanej walki politycznej.

  W istocie śledztwo rozpoczęło się od uzyskania notatki służbowej z dnia 10 listopada 2010 r. sporządzonej przez pełniącego obowiązki Rzecznika Prasowego Naczelnej Prokuratury Wojskowej kpt. Marcina Maksjana.

  Notatka zawierała informację o tym, że osoba która przedstawiła się jako redaktor Maciej Duda zażądała odpowiedzi na pytania dotyczące materiału opatrznego klauzulą niejawne. Rzecznik Prasowy takiej informacji nie udzielił. W odpowiedzi usłyszał, iż wszystkie odpowiedzi na przedmiotowy temat znajdują się w „nadzorkach NPW” (chodzi o akta nadzoru prokuratorskiego) i aby Rzecznik Prasowy uzyskał dla niego wiedzę od prokuratora Pasionka lub gen. bryg. Zbigniewa Woźniaka – zastępcy Naczelnego Prokuratora Wojskowego. ( Osoba ta podała informacje przesłane pocztą elektroniczną dotyczące kontaktowych numerów telefonicznych) Sytuacja taka, kiedy rzekomy dziennikarz ujawnia swoje źródło informacji i wskazuje na potencjalnego sprawcę przestępstwa ujawnienia tajemnicy służbowej, w mojej ocenie była nieprawdopodobna i na początkowym etapie śledztwa wykluczałem możliwość, że do kpt. Maksjana dzwonił dziennikarz.

  Stąd też w planie śledztwa przyjęto założenie dotyczące konieczności weryfikacji wszystkich kontaktów telefonicznych prokuratorów posiadających wiedzę w sprawie katastrofy smoleńskiej.

  Na moje polecenie kpt. Łukasz Jakuszewski wykonujący incydentalne czynności w sprawie, sporządził szereg postanowień o żądaniu podania danych abonentów numerów telefonicznych z którymi łączyli się prokuratorzy posiadający limitowane informacje. Prokurator ten nie wiedział do kogo w istocie należą lub mogą należeć telefony.
  Ja zaś, jako „główny prowadzący” jak określiły to media, miałem istotne wątpliwości co do tożsamości osób które próbowały uzyskać od prokuratorów informacje o charakterze niejawnym.

  Stąd też miałem pełne prawo WERYFIKOWAĆ swoją wiedzę na temat uzyskanych po wykonaniu niezbędnych czynności w śledztwie numerów telefonicznych i dopiero po uzyskaniu informacji od operatorów sieci telefonicznych na temat danych abonentów mogłem określić czy numer użytkowany jest przez policjanta, księdza, lekarza, czy też przez dziennikarza.

  Zarzuty, że miałem pełną wiedzę w tym zakresie i podałem przedstawicielom mediów informacje nieprawdziwe są całkowicie bezpodstawne i kłamliwe. Grożenie mi przez gazety odpowiedzialnością dyscyplinarną za rzekome wprowadzenie opinii publicznej w błąd uważam za jawne godzenie w zasadę niezależności prokuratora i kneblowanie mi ust.
  Jeszcze raz oświadczam, że zarówno ja jak i prokurator kpt. Łukasz Jakuszewski pełną wiedzę w tym zakresie posiedliśmy dopiero po uzyskaniu wszystkich danych od operatorów. Udzielając informacji prasowej podałem informacje prawdziwe i rzetelne.
  Postanowienia wydane w zakresie uzyskania danych personalnych, wykazu połączeń telefonicznych, wykazu wiadomości tekstowych, a nawet te dotyczące żądania wydania treści wiadomości tekstowych uważam za całkowicie uzasadnione i nie naruszające obowiązującego prawa.

  Moja ocena wynika wprost z zastosowania przepisu art. 236 a obowiązującego kodeksu postępowania karnego, który umożliwia prokuratorowi sięganie po dowody elektroniczne.
  W obowiązującej doktrynie prawnej sytuacja ta nie budzi żadnych wątpliwości ( por. Lach. A gromadzenie dowodów elektronicznych Prokuratura i Pr. 2003/10/16 ) lub Witkowska K. Prok i Pr. 2011 /1/98, gdzie jasno wskazano cyt. „kodeks postępowania karnego nie zawiera ograniczeń ani podmiotowych ani przedmiotowych co do zakresu żądania określonego w art. 236 a k.p.k. Można więc żądać wydania korespondencji lub przesyłki której adresatem jest dowolna osoba lub wykazu połączeń dowolnego abonenta telefonu jak również w każdym postępowaniu, niezależnie od wagi przestępstwa. Rzeczy te mogą zostać poddane oględzinom niezależnie od tego, że zostaną one w późniejszym terminie poddane czynnościom zmierzającym do ujawnienia dowodów z ich intelektualnej zawartości.

  Stąd też prokurator żądający wykazu połączeń telefonicznych w tym treści SMS by wykonać oględziny i analizę – w świetle powyższego stanowiska działał prawidłowo.
  Oceniając zaistniałą sytuację – podanie informacji przez prasę, że Prokuratura Wojskowa kilkukrotnie złamała prawo, na podstawie jakieś opinii, z którą nie zdążył się zapoznać i ujawnić jej treści Prokurator Generalny uważam za skandal!!!

  Do dnia dzisiejszego nie wiadomo, czy postanowienia wydane przez prokuratora Łukasza Jakuszewskiego zostały zaskarżone, a jeżeli tak, to jakim prawem opinię wydaje jakaś prokuratura apelacyjna przed rozstrzygnięciem sądowym!!!!

  Taką sytuację można nazwać „przed – sądem” i próbą bezprawnego wywarcia wpływu na niezawisły sąd zanim jeszcze podjął decyzje.

  Również za skandaliczne uważam zachowanie Rzecznika Prasowego Prokuratora Generalnego Mateusza Martyniuka, prokuratora Jacka Skały ze Związków Zawodowych Prokuratorów i Pracowników Prokuratury oraz prokurator Małgorzaty Bednarek reprezentującej Stowarzyszenie Ad. Vocem, którzy poprzez swoje oświadczenia w mediach wydali wyrok skazujący na śmierć zawodową prokuratora Łukasza Jakuszewskiego nie znając stanu faktycznego sprawy, ani obowiązującego stanowiska ekspertów z tej dziedziny prawa. Sprawdzana w toku śledztwa wersja o udziale obcych służb specjalnych zainteresowanych sprawą katastrofy smoleńskiej uzyskała swoje potwierdzenie w materiale dowodowym.

  Prokurator nadzorujący postępowanie w sprawie katastrofy smoleńskiej, nie informując o tym wcześniej przełożonych wszedł w kontakt z przedstawicielami obcych służb specjalnych. Prokurator nie posiadał ochrony kontrwywiadowczej, która pozwala na weryfikacje z kim się tak naprawdę kontaktuje.

  Jest rzeczą oczywistą, iż przedstawiciel obcych służb specjalnych może przykładowo twierdzić, że pracuje na rzecz zupełnie innego państwa niż to, jako agent którego się przedstawia. Próba weryfikacji z kim faktycznie kontaktował się prokurator nadzorujący śledztwo smoleńskie i zapewnienia takiej ochrony ze strony Służby Kontrwywiadu Wojskowego podjęta przez gen. bryg. Krzysztofa Parulskiego została w artykule autorstwa Pana Redaktora Łukasza Orłowskiego z TVN 24 info przedstawiona jako donosicielstwo!!!!

  O tym, że przedmiotem rozmowy pomiędzy prokuratorem nadzorującym „śledztwo smoleńskie” ( i jak się na szczęście okazało) funkcjonariuszami amerykańskich służb FBI i CIA były fakty dotyczące bezpośrednio postępowania przygotowawczego świadczą jednoznacznie zeznania przesłuchanego przeze mnie agenta FBI.

  Działania tego prokuratora oceniam jednoznacznie jako dalekie od profesjonalizmu i obowiązujących reguł. O śledztwach prokuratorskich, z agentami innych państw, zwykle nie rozmawia się w restauracji. Tak mnie szkolono.
  Pragnę podkreślić, że w toku całego postępowania przygotowawczego prowadzonego w sprawie ujawniania osobom nieuprawnionym informacji ze śledztwa kilkukrotnie referowałem w szczegółach stan śledztwa Prokuratorowi Generalnemu Andrzejowi Seremetowi. Łącznie z przesłuchaniem Pana Prokuratora Generalnego w charakterze świadka. Pan Prokurator Generalny Andrzej Seremet miał szczegółową wiedzę na temat stanu śledztwa i podejmowanych czynności i je akceptował. Ostatni referat ze stanu sprawy składałem Panu Prokuratorowi Generalnemu na odprawie służbowej Prokuratorów Wojskowych w Ryni w marcu 2011 r.

  Szanowni Państwo jesteście Dziennikarzami Rzeczypospolitej Polskiej.
  W mojej ocenie zostaliście zmanipulowani. Prokuratura Wojskowa, ze szczególnym uwzględnieniem Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej, w chwili obecnej prowadzi najpoważniejsze śledztwa, dotyczące przestępstw gospodarczych o charakterze zorganizowanym na szkodę Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

  Zagrożone są nie tylko setki milionów złotych pochodzące z budżetu Państwa, ale przede wszystkim życie i zdrowie Polskiego Żołnierza, który często otrzymuje sprzęt wadliwy lub niesprawny. W sytuacjach, gdy wysyłamy żołnierzy na misje jest to niedopuszczalne.
  W dniu 31 grudnia 2011 r. udzieliłem pełnej informacji na temat rezultatów prowadzonych przez mój Wydział śledztw. W sprawach dotyczących przestępczości gospodarczej oskarżaliśmy zawsze skutecznie – bez uniewinnień.

  Nasze śledztwa obejmują coraz większy zakres i prowadzą do ujawniania nowych nieprawidłowości oraz systemu przestępczych powiązań, na styku działania prywatnej przedsiębiorczości i funkcjonariuszy państwowych decydujących o dystrybucji środków finansowych. Ujawniliśmy przestępstwa korupcyjne, mechanizmy ustawiania przetargów i wyłudzania ogromnych kwot z budżetu Wojska Polskiego.
  Moim zdaniem to właśnie z tego powodu jesteśmy bezpodstawnie atakowani.
  W tej chwili jesteście używani do kampanii mającej przekonać ośrodki decyzyjne o nieprzydatności i archaiczności systemu wojskowego wymiaru sprawiedliwości.
  Pisząc nieprawdziwe i nieprzemyślane słowa o łamaniu prawa przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Poznaniu Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej zostaliście włączeni w kampanię zmierzającą do jak najszybszego zlikwidowania tej ostatniej zapory przed systemem zorganizowanej przestępczości pozwalającej na całkowite i bezkarne okradanie Wojska Polskiego.

  Proponowane przejście prokuratorów wojskowych do cywilnych struktur prokuratury jest rozwiązaniem nieprawidłowym. Sprawy karne dotyczące wojska rozmyją się w setkach innych i nie będzie już możliwości prowadzenia śledztw z taką dokładnością i skrupulatnością jak dotychczas. Jako Prokuratorzy Wojskowi prosimy o poszerzenie kompetencji, umożliwiającej nam ściganie wszystkich przestępstw popełnianych na szkodę Wojska Polskiego. To rozwiąże problem równomiernego obciążenia sprawami z Prokuratorami Powszechnymi.

  W dniu dzisiejszym staję w obronie honoru Prokuratorów Wojskowych i Sędziów Wojskowych, których określa się jako nieprzydatnych i anachronicznych. W mojej ocenie należy odejść od systemu statystyki i liczenia spraw przypadających ” na głowę” prokuratora, czy sędziego a zacząć liczyć pieniądze jakie traciło i traci Państwo Polskie na skutek przestępstw popełnianych przez zorganizowaną przestępczość o charakterze gospodarczym żerującą na budżecie Wojska Polskiego i w tym zakresie rozliczać z działalności Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości.
  Dlatego też stanowczo protestuję przeciwko prowadzeniu zorganizowanej negatywnej kampanii medialnej, w toku której padają nieprawdziwe oskarżenia pod adresem Prokuratury Wojskowej.

  Szanowni Państwo – w sprawie Po Śl. PZ 86 / 10 nikogo nie podsłuchiwaliśmy. Nie łamaliśmy prawa. Dążyliśmy do ustalenia prawdy w ramach obowiązujących przepisów prawa karnego.

  Protestuję przeciwko wypowiadaniu słów przesądzających o rozstrzygnięciu skomplikowanej kwestii prawnej zanim zrobił to niezawisły sąd przez media i „kolegów” prokuratorów.

  Protestuję przeciwko produkowaniu kolejnych bubli prawnych jakimi będą proponowanie przez urzędników Prokuratora Generalnego zmiany ustawowe dotyczące likwidacji Sądów i Prokuratów Woskowych. Takie niedbalstwo prawne narazi Skarb Państwa na olbrzymie koszty oraz szereg kompromitujących procesów z Sędziami i Prokuratorami.

  Na zakończenie podkreślam, że w toku mojej całej służby jako prokurator prokuratury powszechnej, a potem prokurator prokuratury wojskowej nigdy nie przyniosłem ujmy Rzeczpospolitej Polskiej i będę bronić z całą stanowczością honoru oficera Wojska Polskiego i Prokuratora.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/5…..-Przybyla-

  Polubienie

  • darma 9 stycznia 2012 o 8:35 pm

   to jest całe 15 minutowe wystąpienie .
   Cześć i Honor .

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 9 stycznia 2012 o 9:37 pm

    @drama
    Siła i Honor!!!!

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 9 stycznia 2012 o 9:42 pm

     Ludzie!! umiecie strzelać? umiecie posługiwać sie bronią? jeśli nie – to uczcie sie – na wszelki (bardzo prawdopodobny wypadek) – ku chwale Najjaśniejszej! jeszcze Polska nie zginęła, póki strzelać umiemy! (a teraz nastapi weryfikacja: tych, którzy tylko umieja gadać, i tych, którzy umieja przyp…lic z grubej rury!);

     Polubienie

     • Orka 10 stycznia 2012 o 12:18 am

      nie błaznuj , z pełnymi porami nawet nie wypada…

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 12:26 am

       @orka
       a ciebie to nie rusza?… to juz nie sa „teorie spiskowe”, to jest „real”: wysoki oficer prokuratury wojskowej próbował sie zabić (niech będzie, że tak było) niemal na oczach dziennikarzy; do Ciebie, i do wszystkich tu zaglądających – apel: nie obrażajmy sie wzajemnie, ale właśnie Rubikon został przekroczony, i wszelkie emocjonalne zachowania sa uzasadnione (przy okazji – przepraszam wszystkich, których byc moze uraziłem…. ale sie we mnie ciągle gotuje); to juz nie jest jakis wariat, strzelający do funkcjonariusza PiS-u (R.I.P.) – to jest pułkownik Prokuratury Wojskowej, wcześniej mówiący to, co powiedział… ludzie, otrzeźwiejcie!!!!

       Polubienie

       • Orka 10 stycznia 2012 o 1:31 am

        Totalsky , ja myślę , że powinieneś powiedzieć do siebie …człowieku, otrzeźwiej!!!! Patrz kogo wybrałeś i jakie są tego skutki…!!! I ten kawał o nas Polakach w raju …chamstwo !!! A tak a’propos Pana Pułkownika to przynajmniej zachowajmy dystans , bo tak naprawdę to my dalej nic nie wiemy ! I nie wiadomo , czy się czegokolwiek dowiemy ! Ciekawe , jak w kontekście Pana Pułkownika wygląda sprawa umorzenia śledztwa niejakiego GROMA któremu jakiś Turek ukradł milion albo 2 w banku szwajcarskim a on GROM nawet tego od razu nie zauważył… Wtedy coś możemy zacząć teoretyzować spiskowo , rzecz jasna …Napisałam tutaj kiedyś ,żeby czekać ze spokojem , aż sami wezmą się za siebie nawzajem , bo tylko w taki sposób prawda może wyjść na jaw , czekajmy ! Myśmy przecież swoje zrobili ! Przecież wybraliśmy !

        Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 1:54 am

         odpisałem Ci na poscie sprzed 2 dni… – ale pewnie juz tam nie zajrzysz (bez pretensji); no, wybrałem, Palikota; i co z tego? mój głos cos by zmienił? mogłem jeszcze zagłosowac na JKM, ale On nie ma szans (mniejsza o to, że ma racje); dowcip Ci nie pasuje? a moze Ci brakuje poczucia humoru? dystans do rzeczywistości i do siebie samego to jest to, czego nam, Polakom (IMO) najbardziej brakuje; umów sie ze mna na kawe/wino/herbatkę z melisy.. – a będę jak agent Tomek:-P… „orka”… brzmi drapieżnie…; ile w tym chciejstwa, a ile rzeczywistego stanu rzeczy?

         Polubienie

        • sebecx 10 stycznia 2012 o 6:38 am

         ..Ti no Pi ..”no, wybrałem, Palikota; i co z tego?” …czytelnicy zapewne to zauważyli już dawno…

         Polubienie

        • Friend_of_mine 10 stycznia 2012 o 11:52 am

         „Totalsky No Problemsky wybrałem, Palikota; i co z tego? mój głos cos by zmienił? mogłem jeszcze zagłosowac na JKM”
         Boże widzisz a nie grzmisz… Palikot jako następca Tuska, którego powoli wbijają na ambonę, tutaj coś napomknie o legalizacji marihuany, tutaj o wyjaśnieniu zamachu w Smoleńsku, a to taki sam agent, ale przecież trzeba zmieniać maski gdy agresja przybierze na sile na tyle, że wyleci ten pierwszy (Tusk). Kolejna sprawa JKM kolejna koszerna przystawka do obiadu. Jedyne co Cię Totalsky No Problemsky broni w tej sytuacji to to że przyznałeś się do swojego wielbłąda. Nie jedz tyle jedzenia z mikrofali nie używaj tyle telefonu komórkowego i może oczyść swój organizm z metali ciężkich.

         Polubienie

  • marek 9 stycznia 2012 o 10:48 pm

   tak dobijaja watahe…

   Polubienie

  • marek 9 stycznia 2012 o 10:55 pm

   „Również za skandaliczne uważam zachowanie Rzecznika Prasowego Prokuratora Generalnego Mateusza Martyniuka, prokuratora Jacka Skały ze Związków Zawodowych Prokuratorów i Pracowników Prokuratury oraz prokurator Małgorzaty Bednarek reprezentującej Stowarzyszenie Ad. Vocem, którzy poprzez swoje oświadczenia w mediach wydali wyrok skazujący na śmierć zawodową prokuratora Łukasza Jakuszewskiego nie znając stanu faktycznego sprawy, ani obowiązującego stanowiska ekspertów z tej dziedziny prawa. Sprawdzana w toku śledztwa wersja o udziale obcych służb specjalnych zainteresowanych sprawą katastrofy smoleńskiej uzyskała swoje potwierdzenie w materiale dowodowym.

   -to juz wiadomo, kto m.in zdradza Polske i Polakow: Mateusz Martyniuk, Jacek Skala i Malgorzata Bednarek

   Polubienie

   • kosiardeyablos 10 stycznia 2012 o 8:40 pm

    a ja ci powiem dlaczego : po kolei – pedał, transiol i lesba – kolorowi szaleją ot co !

    Polubienie

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 11:17 pm

   @darma
   Darma … pogrzało cię z tym tasiemcem, nielepiej było samego inka dać, z krótką notką ?

   Polubienie

  • kosiardeyablos 10 stycznia 2012 o 8:37 pm

   Cześć i Chwała !!!!

   Polubienie

 4. iHe 9 stycznia 2012 o 8:37 pm

  Myślę,że przeważy opinia,że naświetlał korupcje na szeroką skale w wojsku polskim? ,a tak na prawdę jego bezczelne rozkradanie,i czując się osamotniony i bezsilny zachował się jak człowiek honoru.

  W sumie biorąc pod uwage skale nadużyć przy likwidacjach jednostek i rozkradaniu tego mienia za wiedzą Mona i 2ska jest to wielce prawdopodobne taki Reytański protest.

  Głupie miny dziennikarzy i ich żarcik z kamerą mogły się nałożyć na osobistą i narodową tragedie.
  Miejmy nadzieje,że jednak Mikołaj Przybył przeżył ten incydent i ,że gangrena w natowskiej prostytutce ujrzy światło dzienne chociaż na chwile mimo aktywnych działań WSI24 i reszty pachołków z 2skiem na czele.

  Polubienie

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 8:41 pm

   No i zostawienie kamery na chodzie… Takie zagrywki to norma w polskim dziennikarstwie.

   Polubienie

   • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 9:42 pm

    Widziałem na Polsacie nagranie z krwią na podłodze. Oczywiście poleciał komentarz dezawuujący prokuratora.
    Myślę że gość zwyczajnie chciał się sam wykończyć bo wie że po tym co powiedział wykończą go inni którym nadepnął na odcisk .
    Dla mnie to był odruch desperacji.
    To raczej pokazuje że naprawdę mamy do czynienia z mafią urzędniczo-polityczną.
    Naprawdę straszno się robi.
    Jak przyłożyć do tego miarę historii p. Romana Kluski to widać że faktycznie chyba tylko Bóg mu pomógł!.
    Życie w kraju gdzie więźniów czy polityków co i rusz „rusza sumienie” przez co „sami się wieszają”, szefowie urzędu celnego „sami” sobie strzelają w pierś trzy razy z rewolweru a prokuratorzy walą sobie w łeb, jest coraz bardziej kafkowskie z podłożem orwellowskim.
    Tu nawet zaszycie się w Bieszczadach nie pomoże.
    Boże pomóż nam wszystkim.

    Polubienie

    • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 10:15 pm

     Dodam jeszcze że samoistnie przemknęła mi przez głowę myśl o inscenizacji jak i o tym że „nawet nie potrafił się zastrzelić” jak to w podobnym tonie ujął Nawako ale raczej traktuję to jako odbiór niż moje własne myśli (zaczynam się do was dostrajać).
     Sully … czytaj ze zrozumieniem (to do twojego postu „z poprzedniej strony”). W jaki sposób mogłem ci grozić?.
     Jesteś bardzo trudnym interlokutorem bo żeby coś ci wyjaśnić trzeba obniżyć lot do samego poziomu morza oraz do każdego zdania napisać jeszcze dwa tomy objaśnień.
     Nie konfabuluj.

     Polubienie

     • Roma 10 stycznia 2012 o 12:09 am

      @ O Rzesz
      przyznam się, że mnie też jako pierwsza przemknęła myśl o aktorstwie,
      takiej inscenizacji uzgodnionej z Parulskim
      ale potem tę myśl wygoniłam

      Polubienie

      • sebecx 10 stycznia 2012 o 6:40 am

       ..nie ty jedna…

       Polubienie

  • iHe 9 stycznia 2012 o 8:41 pm

   Łatwo można mieć skrzywione spojrzenie na ten „incydent”przez wizerunek jaki wisi nad tą instytucją działalność Seremeta i odium śledztwa smoleńskiego
   http://www.tvn24.pl/0,1730792,0,1,konflikt-prokuratur-co-wiedzial-i-co-moze-seremet,wiadomosc.html

   Polubienie

 5. rmld77 9 stycznia 2012 o 8:43 pm

  Więc Smoleńsk dalej się rozkręca,
  coraz trudniej będzie im ukryć prawdę, a nam ją w pełni poznać…

  Polubienie

 6. rmld77 9 stycznia 2012 o 8:44 pm

  A co ze Świętej Pamięci Lepperem?

  Polubienie

  • Onufry 9 stycznia 2012 o 8:55 pm

   Gość postanowił rozstac się z tym światem jak inni co znali spawę Olewnika czy zamach w Smoleńsku. Norma.” Nie ma w tym nic dziwnego”!

   Polubienie

   • Peryskop 10 stycznia 2012 o 12:38 am

    ”Nie ma w tym nic dziwnego”! to cytat z której instrukcji uwiarygadniania pozoracji ?

    Polubienie

    • Onufry 10 stycznia 2012 o 8:59 am

     Sory Peryskop, moja wypowiedż powinna być w cudzysłowiu a nie jest . Można by wypisać calą listę ludzi którzy się powiesili lub zginęli w wypadkach. Łaczy ich to iż byli niewygodni dla kręgów tzw. „władzy”.

     Polubienie

     • Peryskop 10 stycznia 2012 o 4:29 pm

      @Onufry, cudzysłów był. Ale chyba przyznasz, że żart to delikatny, bo przecież ci którzy aranżują tego typu samopseudobójstwa bardzo się starają, żeby wyglądało, że „Nie ma w tym nic dziwnego” ?

      Polubienie

 7. ALFA 9 stycznia 2012 o 8:48 pm

  KORUPCJA W MON
  Ustawiane przetargi w armii kosztowały setki milionów złotych
  4 mln zł odzyskał Skarb Państwa w wyniku działań prokuratorów wojskowych badających sprawy niewłaściwie przeprowadzonych przetargów w wojsku. Prokuratorzy weryfikują przeprowadzone przez armię przetargi z ostatnich kilkunastu lat.
  Pieniądze były wyłudzane poprzez ustawiane przetargi dotyczące prac budowlanych i remontowych prowadzonych w obiektach wojskowych, przetargi na niewykonane usługi bądź niezrealizowane dostawy.
  Jak poinformował we wtorek zastępca wojskowego prokuratora okręgowego w Poznaniu płk Mikołaj Przybył, kwoty z budżetu państwa, które były niewłaściwie spożytkowane, zdefraudowane lub stanowiły szkodę powstałą w mieniu Wojska Polskiego, mogą dać łącznie setki milionów złotych strat.
  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/442097,ustawiane_przetargi_w_armii_kosztowaly_setki_milionow_zlotych.html

  Polubienie

  • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 2:53 am

   Wszystko zaczelo sie od ustanowienia ministrem ON osoby cywilnej,potem rozwalenie OBRONNOSCI POLSKIEJ – ZLIKWIDOWANIE POLSKIEGO WOJSKOWEGO SZKOLNICTWA ,ZLODZIESTWEM tego wszystkiego co wojskowe az po rozbieranie koszar i sprzedaz za bezcen sprzetu i wyposazenia wojskowego ,likwidacja polskiego przemyslu zbrojeniowego,zakup obcoarmijnych bubli i zdezelowanego barachla ,wyslanie tysiace kadry POLSKIEJ do cywila i zastapienie ich MIESZANCAMI-NAJEMNIKAMI ,likwidacja obowiazkowej sluzby wojskowej ( zasadniczej), po obecne rozwalenie prokuratury i sadownictwa wojskowego aby nie mozna bylo scigac zlodzieji cywilnych i mieszancow obcych ubranych w polskie mundury !

   Panowie wojskowi prokuratorzy i sedziowie dopiero teraz reagujecie ,kiedy POLSKA STALA SIE BEZBRONNA i opanowana przez naszych wrogow ???

   Dopiero teraz przypominacie sobie o honorze wojskowym ,zaczynacie mowic i wyciagacie bron ,bo i WAM SIE DOBIERAJA DO SKORY ???

   Jutro byly minister ON a obecnie p-rezydent was ostatecznie zagoni do kata i dopelni sie zasada „nosil wilk razy kilka,poniesli i wilka ” !
   Czy mowi wam cos „dozynanie watachy” ?
   Uczyni to na polecenie najwyzszej gory…. dalekiej od Polski jako sluga slug.

   Chwytajcie za posiadana bron ale nie kierujcie jej do wlasnych glow ale do glow tych CO POLSKE i POLAKOW ZDRADZILI ,ROZKRADLI i ZNIEWOLILI !!!

   To juz nie Polska ,to poligon doswiadczalny,na ktorym cwiczenia wszelkie odbyto !

   Polubienie

   • navigator 10 stycznia 2012 o 3:19 pm

    I tutaj mogę się podpisac swoją prawicą, pod odczuciami starego żołnierza, TAK, została nam tylko jedna możliwośc. Tylko rozwagi wymaga chwila w której się zdecydujemy. Według mnie dobry moment to będzie bankructwo UJewropejskiej w tym roku..czasu mało a każdy powinen się przygotowac, Głodne i obrabowane z pieniędzy tłumy pójdą za nami !!!

    Polubienie

 8. Hix 9 stycznia 2012 o 8:50 pm

  oczywiście kamera ‚przypadkowo’ została zastawiona włączona….
  jak by nie było to są echa smoleńska…. ciekawe co jeszcze sie przydaży
  36 pułk rozwiązany gdyż obarczono go winą za smoleńsk
  komuś bardzo pocą się dłonie….

  Polubienie

 9. Onufry 9 stycznia 2012 o 8:50 pm

  Coś tu jest szyte grubymi nićmi które zaczynaja pękać. Cos myślę że to początek lawiny. Mam nadzieję że zmiecie ona nierząd w Polsce ! Pozdr. obserwatorów !

  Polubienie

 10. jakzawsze 9 stycznia 2012 o 8:59 pm

  Obecny rząd (B.Komorowski & 2sk) jak i poprzednie kadencje śmierdzą mi mafią.a i tak są dla mnie kryminalistami tak jak :

  -mafia żydowska
  -mafia CIA
  -Gomora
  -Yardies
  -Mafia albańska
  -Mafia serbska
  -Mafia izraelska
  -Mafia meksykańska
  -Yakuza
  -Chińskie triady
  -Kolumbijskie kartele narkotykowe
  -Sycylijska Cosa Nostra
  -Mafia rosyjska

  Na dzień dzisiejszy kradzieże samochodów, przemyt i handel alkoholem i narkotykami czy wymuszania haraczy, staje mniej dochodowe, a mafie interesują się ekonomią, budową autostrad, farmaceutyką, biotechnologiami , przemysłem zbrojeniowym , — etc .

  no i Bonus – polskie mafie , dziadostwa wychodzą nawierzch i Smoleńsk i Leper , afera Riwina (kozioł ofiarny) , a teraz B.Komorowski & 2sk pracujący dla mafi w Brukseli i cały związek Smoleńska i WSI , w brudy są zamieszane największe „głowy” a skończywszy na aparatczykach wojskowych czego dowodem jest incydent płk Mikołaja Przybyły…

  Czy próbował sobie szczelić w łeb ?
  Czy ktoś go chciał zlikwidować , na czyjeś zlecenie…. ?

  // „moja opinia:

  …to i to myslę, bo wiedział za dużo i zrobiła się „kupa bez wyścia w sprawie smoleńska” szantaże , więzienie.. Zauważyłem,że kiedys samobójstwa popelniali przestepcy,gdy wychodzily na jaw ich machloje i przekrety. Teraz wyglada na to,ze w leb musza strzelac sobie wojskowi, prokuratoży, politycy i kryminaliści w togach , ( samo skandaliczne zachowanie policji na 11.11.11 !!! )

  CHWDP systemowi … to dopiero początek

  Polubienie

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 9:22 pm

   SPROSTOWANIE -KOREKTA:

   lub

   Teraz wyglada na to,że muszą LIKWIDOWAĆ wojskowych , prokuratorów, polityków , kryminalistów w togach , i … administratorów sieci telefoni komórkowej GSM , ….WSI

   … no to się kupa zrobiła, i polecą kolejne stołki w gabinetach

   Polubienie

   • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 9:59 pm

    A ostatecznie : podobnie jak @nawajo88

    ” Więc reasumując to całe wydażenie to powiem wam że NIE MA CO SIĘ PODNIECAĆ !!!!!!!! .”

    … i tak to wszystko poleci na łeb , a ten cały system Światowy to jest jeden wielki samobuj ..
    ======== wniosek: ===========
    poniedziałek, 9 styczeń, 2012
    Kilkadziesiąt delfinów na brzegach Nowej Zelandii
    http://zmianynaziemi.pl/wideo/kilkadziesiat-delfinow-brzegach-nowej-zelandii

    …a w 2011 >

    1. Kentucky, USA, 500 martwych ptaków
    2. Luizjana, USA, 450 martwych ptaków
    3. Teksas, USA, 200 martwych ptaków
    4. Arkansas, USA: 3 tys. martwych ptaków, 100 tys. martwych ryb w rzece Arkansas
    5. Floryda, USA, 5 tys. martwych ryb w Port Orange
    6. Thanet w Wielkiej Brytanii, 40 tys. martwych krabów na wybrzeżu w Kent
    7. Falkoping w Szwecji, 50 martwych ptaków
    8. Parangua w Brazylii, 100 ton martwych ryb
    9. Coromandel w Nowej Zelandii, 500 martwych ryb
    10. Maryland, USA, 50 tys. martwych ryb w zatoce Chesapeake

    Z kolei w tym roku oprócz wielu ptaków, znaleziono 20 ton martwych śledzi. No i jak wytłumaczyć fakt, że wiele ptaków znaleziono na kilka godzin przed Nowym Rokiem, na danym terenie.

    Działaloność człowieka zmierza do autodestrukcji i nikt w tym kierunku nic nie robi aby to odwrucić … zapobiec temu , NATOMIAST wy tutaj SĘPY I HIENY medialne ŻYJECIE TANIĄ SENSACJA !!!! z mediów … propagandowych

    Polubienie

    • navajo88 9 stycznia 2012 o 11:06 pm

     hahahahahahahahahahahahahahahaha
     J.M.H

     Polubienie

 11. Pingback: Pułkownik Mikołaj Przybył postrzelił się podczas konferencji prasowej. Fala zbrodni przetacza się przez Polskę « Kefir 2010: polityka, informacje, NWO, szczepionki

 12. zenobiusz 9 stycznia 2012 o 9:09 pm

  Informacje o leczeniu i stanie zdrowia pacjenta przekazywać będzie tylko prokuratura wojskowa – powiedziała PAP dyrektor Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Krystyna Mackiewicz.

  Wcześniej po wypadku ranny prokurator był diagnozowany w szpitalu Centrum Medyczne HCP, gdzie został m.in. przebadany tomografem komputerowym. Zanim prokuratura zakazała lekarzom informować o stanie zdrowia rannego, prezes Centrum powiedział dziennikarzom, że życiu pacjenta nie zagraża niebezpieczeństwo.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/374379,plk-przybyl-przeniesiony-do-innego-szpitala.html
  ???????????????????????????????/

  Polubienie

  • kefir2010 9 stycznia 2012 o 9:16 pm

   może nie wiedzą, w jaki sposób poinformować o jego ewentualnym zgonie – jeśli nastąpi / nastąpił? to wygląda mi prawdopodobne, obym się mylił. cześć i honor.

   Polubienie

   • Sully 9 stycznia 2012 o 9:31 pm

    On jest draśniety i jutro ma wyjść , gdyby se strzelił w głowę to byłoby po nim, widocznie strzelał pod kątem, albo mu ręka drgnęła. Teoria próby zabójstwa jest absurdalna. Facet miał mieć postawione zarzuty, nie wielkiej wagi, ale dla honorowego wojaka, to sprawa ważna. Widać/słychać było rozgoryczenie w jego głosie, poprostu nei wytzrzymał presji, napięcia. Miały być zmiany, prokurator generalny zamiast go wesprzeć to zlał sprawę i udał że nic nie czai. Koles został jak to się mówi sam i zwyczajnie mógł nie dać rady.

    Polubienie

    • kefir2010 9 stycznia 2012 o 9:39 pm

     czemu jest absurdalna? ruwnie dobrze mogło być to zabójstwo związane właśnie ze Smoleńskiem bądź aferami w wojsku, patrz jego oświadczenie (link poniżej):

     „Zostaliście włączeni w kampanię zmierzającą do jak najszybszego zlikwidowania tej ostatniej zapory przed systemem zorganizowanej przestępczości” – zwrócił się prokurator Mikołaj Przybył do dziennikarzy. Co miał na myśli?

     Polubienie

     • Sully 9 stycznia 2012 o 9:46 pm

      Miał na myśli, to że prokuratura wojskowa miala zostać włączona w struktury prokuratury cywilnej, bo o tym mówił akapit wcześniej. Bo właśnie tym zajmuje się m. in prokuratura wojskowa , pisząc tym mam na myśli przestępczość zorganizowana, malwersacje i nadużycia w wojsku.

      Polubienie

      • kefir2010 9 stycznia 2012 o 9:50 pm

       @sully – no to teraz wypowiedz się na temat prokuratury cywilnej, jakie szambo tam panuje. jeszcze gorsze niż w instytucjach wojskowych. zresztą na różnych blogach pisaliśmy o tym wiele razy – od blogu mizi, po mój, aż po zenobiusza. poczytaj i odpowiedz sobie na pytanie, czego bronił pan Przybył.

       Polubienie

       • Sully 9 stycznia 2012 o 9:55 pm

        Słuchaj we wszystkich instytucjach państwowych banuje jeden wielki burd..el. Jak cos jest państwowe znaczy niczyje, i nikt o porzadek nei dba tylko o kieszeń i kolegów, co by mozna załatwić, ugrać. Kurczę nie chcę tak wyrokować na człowieku, musiałabym przeanalizować sprawy jakimi się zajmował, jakim był na codzień facetem.wojskowym, jaki miał charakter, wtedy można powiedzieć coś kolwiek, chociaz do końca pewności mieć nei będziesz.

        Polubienie

        • Ania 9 stycznia 2012 o 10:24 pm

         I tu się mylisz. W tym bałaganie jest metoda ! Więcej da się z państwowego ukraść, jak jest pozorny bałagan. Nikt niczego wtedy nie może dojść.
         Państwowe nie znaczy niczyje, tylko narodowe. Tylko że obserwujemy od co najmniej 20 lat zawłaszczanie przestrzeni publicznej i majatku państwowego ( czyli społecznego przecież) przez urzędników. Urzędy państwowe czują się właścicielami powierzonego im przez społeczeństwo obszaru władztwa, traktując poszczególnych członków tegoż społeczeństwa jak wasali !!!
         Gminy prawem Kaduka ( choć z mocą ustawy) uwłaszczyły sie na majatku państwa i mimo ze są rzekomo elementami samorządu mieszkańców obszaru zwanego gminą, to zachowują się jak prywatni właściciele tego majatku ! Maja np odgrodzone szlabanami parkingi przy urzędach tylko dla pracowników urzędu. Jakim prawem ? Prawem Kaduka, oczywiście.
         Interesanci ( czyli mieszkańcy gminy) nie mają prawa tam parkować, dla nich jest płatny parking !
         Czas chyba przypomnieć urzędnikom wszelkiej maści i kalibru ich służebną funkcję wobec społeczeństwa !
         PS. I wiem ,ze to utopia i nigdy tak nie było. TO BĘDZIE !

         Polubienie

        • Sully 9 stycznia 2012 o 10:26 pm

         No Ania powiem Ci, że zgadzam się z wszystkim co w tej wypowiedzi zawarłaś. W tym ich bałaganei jest metoda.

         Polubienie

    • dziadek 9 stycznia 2012 o 9:40 pm

     @Sully

     Żołnierz strzela Pan Bóg kule nosi …. Nie kombinuj durniu!!!

     Polubienie

     • Sully 9 stycznia 2012 o 9:48 pm

      sam dziadzie jesteś durniem! I dajesz tego przykład w pełnej krasie, nic konkretnego nei piszesz …ale swoje niezbyt madre 3 grosze musisz wetknąć…typowo polskie zachowanie.

      Polubienie

      • dziadek 9 stycznia 2012 o 10:06 pm

       „… jest jedna tylko rzecz w zyciu ludzi narodów i panstw, która jest bezcenna.. ta rzecza jest honor..” —- teraz wiem ze sa jeszcze na tej ziemi ludzie honoru..

       @Sully
       Najtrudniej to trafic do pustego łba jak twój.

       Polubienie

       • Sully 9 stycznia 2012 o 10:08 pm

        łeb ma koń i ty pustaku, zamknij lepiej dziub jak niczego konkretnego z niego nei potrafisz wydukac.

        Polubienie

        • dziadek 9 stycznia 2012 o 10:32 pm

         Idź się upij buraku to zdrowo. Jak nie wiesz o co chodzi, przeczytaj sobie Potop i instrukcję Zagłoby, w sprawie oleum.

         Polubienie

        • Sully 9 stycznia 2012 o 10:40 pm

         Dziadek bidoczku, nie podniecaj się tak, to niezdrowe, pozatym dzieki za dobre rady,ale nie skorzystam to że ty se popijasz to nie znaczy że inni musza.
         Dziadek spojrzyj za siebie widzisz co ci spod pięt wystaje…słoma. 😉

         Polubienie

      • marek 9 stycznia 2012 o 11:04 pm

       @Sully 9 Styczeń 2012 o 9:48 pm sam dziadzie jesteś durniem! I dajesz tego przykład w pełnej krasie, nic konkretnego nei piszesz …ale swoje niezbyt madre 3 grosze musisz wetknąć…typowo polskie zachowanie.

       -a Twoje typowo zydowskie, skoro polskosc wytknelas

       Polubienie

       • Sully 10 stycznia 2012 o 10:16 am

        Do Marka: , wytknęłam typowo polskie zachowanie, a nie polskość. Ale nie wystarczy czytać, trzeba jeszcze zrozumieć, a tego już cię nei nauczyli .

        Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 12:12 am

      dziadek, kuźwa, wyluzuj!! tu sie ważne rzeczy dzieja, z punktu widzenia Ojczyzny (nigdy, w Europie, nie zdarzyło sie takie coś, jak właśnie teraz, u nas), a ty bluzgasz jak nastolatek; i nawet cie nie podejrzawam o chazarstwo…. – ty po prostu jesteś prymityw, jak panszczyźniany chłop!… i odpitol sie od Sully!

      Polubienie

      • Sully 10 stycznia 2012 o 10:19 am

       Totalski, dziekuję za „obronę” , dostałes co prawda za to minusowe gwiazdki, ale przynajmniej wiem, że na tym blogu znajduje się chłop z „jajami” co za kobietą potrafi się wstawić , kiedy inny jej ubliża 🙂 Ja co prawda wieśniaka dziadka nie biorę do siebie, tymniemniej Twoje zachowanie jest bardzo miłe !

       Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 9 stycznia 2012 o 9:47 pm

     Sully ( z całą sympatią): na litośc boską!!! to był pułkownik (stopień mniej od generała, poza tym – prokurator)); on naprawdę dużo wiedział, i skoro chciał sie zastrzelić (albo ktos chciał Go zastrzelić), to nie trywializujmy!!! ludzcie – myślcie – to nie boli!

     Polubienie

     • Sully 9 stycznia 2012 o 9:51 pm

      o co Ci chodzi Totalski, widocznei dawno nie był na strzelnicy, bo jak ktoś chce się zabić, to se w łeb strzela a nie draśnie się. Może chciał wzbudzić zainteresowanie całą sprawą, jeśli tak to szacunek, bo biorąc taką wersję pod uwagę to strzelcem jest wyborowym- i to bez ironi!

      Polubienie

      • dziadek 9 stycznia 2012 o 10:22 pm

       Po raz pierwszy po 89 roku prokurator na oczach społeczeństwa próbuje popełnić samobójstwo,
       po raz pierwszy człowiek dokonuje samospalenia przed kancelarią premiera,
       po raz pierwszy szef kancelarii premiera (Tuska) popełnia ‚samobójstwo’
       po raz pierwszy szyfrant polskiej armii ginie w niejasnych okolicznościach,
       po … rozwiń całośćraz pierwszy 96 najważniejszych osób w kraju ginie w wypadku lotniczym,
       po raz pierwszy najwyżsi generałowie giną w wypadku Casy,
       po raz pierwszy dochodzi do mordu politycznego w imię partii PO,
       po raz pierwszy były wicepremier popełnia samobójstwo w niejasnych okolicznościach.
       Po raz pierwszy…
       To wszystko dzieje się teraz za rządów PO, a wy biedaki nadal wierzycie i krzyczycie że to PiS jest ucieleśnieniem wszelkiego zła. Podrapcie się po czuprynce i zastanówcie w jakiej iluzji żyjecie,,W Polsce zmagaja sie jakies ciemne moce!
       Jedna czesc tych mocy w tej chwili sprawuje wladze, a inne do niej pretenduja! Jesli jest przypadkiem w tych strukturach wladzy i wplywu jakis chocby jeden czlowiek godny, uczciwy, odpowiedzialny i odwazny, ktory identyfikuje sie z jasna strona mocy i z narodem – niech podniesie reke i otworzy usta, bo narod dlugo tego mataczenia nie bedzie tolerowal!
       Jest akurat na swiecie swoista atmosfera „wiosny ludow”, ktora jest w stanie skruszyc na miazge i zmiesc kazdy lodowy czy betonowy zator!
       Nalezy glosno wyartykulowac NASZE OSTATNIE POWAZNE OSTRZEZENIE pod adresem tych, co sie karmia zludzeniem, ze wladza pochodzi od Boga i wieczna jest!!!

       Polubienie

       • kefir2010 9 stycznia 2012 o 10:49 pm

        NIGDY WIĘCEJ PO-PiS. teraz pasuje?

        Polubienie

        • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 11:52 pm

         @kefir2010
         … i paligłupka-psl-sld-lpr-AWS, i reszta mafi OZN’towskiej _ precz ze skiurr…mi , do kamieniołomu, dziury kopać i kupki kamieni ukladać , bo nic nie robią dla ludzi, tylko żyłować, chyba bedzie PUCZ…

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 12:05 am

         a tu Cie poprę, kefir! tylko rodzi sie pytanie: skoro nie oni, to kto…? no i tu witamy w tzw. polskiej rzeczywistości, czyli w szambie! gówniane żarcie, gówniana edukacja, gówniana telewizja, gówniane reklamy, gówniane „elyty” – i mamy odmóżdżone spoleczenstwo, które – byc może – nie jest juz do odratowania; sam juz nie wiem – patriotą jestem, i żadne certyfikaty mi do udowadniania tego niepotrzebne, ale…. sam siebie pałuje za takie skojarzenia: skoro sami sie rządzic nie umiemy, to juz może lepiej kilka landów z Bundesrepublik, bo jesli juz, to wolałbym to, niz priwisljanskij kraj: przepraszam za te zdania – mam (patriotycznego) doła, może jutro bedzie lepiej; wiecie co? jesteśmy debilni, jako społeczenstwo (mniejsza o tych parę tuzinów „oświeconych”, którzy tu zaglądaja, i którym jeszcze chce sie myśleć); obawiam się, że jeśli przyjdzie „co do czego”, to skonczymy (bo ja sie bez walki nie poddam) jak szlachta w powstaniu styczniowym: hekatomba tych, którzy stanowili o istocie Narodu – a plebs poparł Cara, bo uwłaszczył chłopów…. czaicie, o co mi chodzi? (znajomość historii Polski – bardzo wskazana);

         Polubienie

        • kosiardeyablos 11 stycznia 2012 o 5:04 pm

         jakzawsze – pucz po pierwsze i pucz po drugie a organizacyjnie należałoby polegać na WOJSKU nie na psiarni, o ile mają honor jakiś jeszcze. Społeczna rewolta, powstanie musi mie poparcie w w wojskowośći. Szybkie przejęcie władzy bez skrupułów i słuchania wymówek obecnych rządzących, do jednej celi !!! Władza wojskowa do ogłoszenia wyborów przez referendum, dokładnie tak samo jak w Islandii. to sie sprawdzi. Pofyfnaste, pedalstwo nie zdąży zwiać i można będzie dokonać pomsty i sądu zajebiście na żywo publicznego, jakkolwiek sznur na lampie albo dyby do lampy i kopanie w dupe kto chce a potem odebranie praw jakichkolwiek na zawsze – dożywotnio też – czyli nawet po śmierci nie będzie miał żadnych praw. Karanie szubienicą to bilet w jedną strone, czemu ? Oni nie mogą tak szybko uciekać, im trza dojebać do pieca !!! Pucz nie jest trudny, ale może być niestabilny, wszystko zależy od patriotyzmu nas samych którzy wezmą udział.

         Polubienie

       • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 9:37 am

        Widzisz czlowieku dobrze ale malo jeszcze myslisz .
        Co najgorsze ZERO DZIALALNOSCI !
        To dotyczy WSZYSTKICH NIEWOLNIKOW.
        Jestes ubezwlasnowolniony,w chwilach rozpaczy podnosisz tylko reke na najblizszych i na siebie .

        ORGANIZUJ SIE i RUSZAJ NA PSUBRATOW – NIKT TEGO ZA CIEBIE NIE DOKONA !!!

        Innej drogi do wolnosci niema jak zniszczyc swych wrogow.

        Czy potrafisz odrozniac kto przyjaciel a kto wrog ???

        Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 12:19 am

       o co mi chodzi, to ja sie nawet boje pomysleć (chodzi mi o tego oficera, i dlaczego to zrobił, albo ktoś jemu to zrobił); staram sie ochłonąc… wiesz co? pułkownik…jakiejkolwiek armii, naprawde wie, ja sobie w łeb strzelić, żeby nie było co zbierać); ale mogła mu sie ręka „omsknąć”, z nerwów, poruszenia…. ale chodzi o samą decyzje, że sie na cos takiego zdecydował, i to tak spektakularnie…. a skoro tak (facet wyglądał na takiego przy zdrowych zmysłach) – to…módlmy sie za Ojczyzne (nigdy nie byłem przesadnie religijny, ale tym razem tak właśnie myslę); a poza tym… gdzie tu kurwy nędzy jest pan premier???!!!! w gałę harata i sra w gacie???????… sorki Sully, dawno nie byłem tak poruszony, jak teraz……

       Polubienie

       • Onufry 10 stycznia 2012 o 11:15 am

        Pan premier gra w piłkę, a że jest dobrym dyblerem to cały naród wymanewrował.

        Polubienie

     • zenobiusz 9 stycznia 2012 o 10:12 pm

      Jak oświadczył naczelny prokurator wojskowy gen. Krzysztof Paruslki, pułkownik Przybył to „człowiek honoru i prawości, pełen dynamizmu, wiary, woli życia”. – Z racji działalności jako prokurator był obiektem ataków na mieszkanie i samochód – dlatego też miał broń służbową – tłumaczył. Jego zdaniem przyczyną targnięcia się na życie nie były sprawy osobiste prokuratora.
      http://polska.newsweek.pl/-zachowanie-prawego-czlowieka—parulski-o-przybyle,86955,1,1.html

      Polubienie

     • grypka swinska 9 stycznia 2012 o 10:54 pm

      Panie Totalsky, pelna zgoda z panska opinia.

      Polubienie

   • ALFA 9 stycznia 2012 o 10:40 pm

    Za dużo tych przypadków za rządu PO nieudolnego rządu .Rząd powinien podać się do dymisji .

    Polubienie

    • ALFA 9 stycznia 2012 o 11:00 pm

     TU WIDAĆ UPADEK

     Polubienie

     • pablo 9 stycznia 2012 o 11:34 pm

      Nie widać śladów krwi , nie widać wypadającej broni ..

      Polubienie

      • Peryskop 10 stycznia 2012 o 2:17 am

       tu: wyjście M.P. z kadru – po 2 sekundach zamknięcie drzwi – po 2 sekundach strzał

       z innej kamery, też na statywie, obejmującej zbliżony kadr jak poprzednio:
       wyjście M.P. z kadru – po 2 sekundach zamknięcie drzwi – po 11 sekundach strzał
       http://vod.gazetapolska.pl/975-plk-mikolaj-przybyl-postrzelil-sie-podczas-konferencji

       Dlaczego w niemieckim materiale wcięto 9 sekund „akcji” ? Oszczędność czasu antenowego?

       Całość – z parą kamer na chodzie w tak intymnej chwili – wgląda na ustawioną inscenizację.

       Fajny jest koordynator w jasnej marynarce: wchodzi do gabinetu ze „scenopisem” w ręku gdy wszyscy wychodzą na przerwę, wychodzi jako ostatni, chyba on zamyka drzwi, po chwili je ponownie otwiera i zamyka, a w 2 sek po strzale uchyla (chyba on) drzwi i dopiero po następnych 6 sekundach wchodzi jako pierwszy do gabinetu ze „scenopisem” i telefonem na „ON”, sprawdza czy dobrze leży i spokojnie – jakby planowo – wychodzi gdy pozostali wbiegają.

       Qui bono?

       Sully, zaproponuj coś, bo dziś masz wyjątkowo dobry dzień.
       Czy wiesz już kto ci pisał wpisy z użyciem partykuły ‚nei’ ?

       Polubienie

       • rabarbarek 10 stycznia 2012 o 4:59 am

        Peryskop , znalazlam Twoj wpis. Tez zwrocilam uwage na te nieszczesne drzwi. Raz otwieraja [ zamykaja] sie przed strzalem , drugi raz po strzale.
        No i ciekawe jest wyjscie prokuratora i cien czlowieka w garniturku w odbiciu szyby mebla w gabinecie.
        Video nizej , choc juz bylo na stronie , to jeszcze raz je wloze, wyraznie wskazuje na manipulacje obrazem . Podejrzewam , ze nagrane jest cale zajscie i to nie z jednej kamery, ale nie wolno tego co sie wydarzylo pokazywac. Za to mamy nieudolna probe zlepienia wydarzenia , i stad nasze ” omamy wzrokowe”. Zwroccie uwage na prokuratora , ktory wstaje od stolu , mowi cos do czlowieka , ktorego odbicie widac w szybie, i odchodzi w kierunku drzwi. Za chwile , sekunde pozniej , prokurator ponownie idzie w kierunku drzwi , ale jakby dluzsza trasa [ policzcie ilosc drzwi szafy] i nikogo juz nie ma w pokoju. To nie sa zdjecia jednej kamery. Nawet kolory roznia sie miedzy scenami. Kto wiec krecil , po co , podobno pokoj byl pusty. Tylko czy napewno?

        video , http://www.youtube.com/watch?v=TZ_iAtX0erw&feature=player_embedded

        Polubienie

        • Tola 10 stycznia 2012 o 5:31 am

         W pierwsezj scenie kiedy odchodzi kamera podaza za nim ,a nibu juz nikogo nie.Nastepne ujecie juz z dystansu.
         To tylko moje wrazenia,nie czuje sie ekspertem,ale jak ogladalam to pierwszy raz to tak,jakbym ogladala sztuke teatralna,momentami zle zagrana.Zadnych emocji u tych ludzi nie widac.
         A moze ktos zostal i wyskoczyl przez okno?
         To tylko moje wrazenia,nie chce sie silic na eksperta.

         Polubienie

        • rabarbarek 10 stycznia 2012 o 5:56 am

         Tolu , a czy wiesz ktore to bylo pietro ? Jesli byla taka informacja to ja przegapilam. Natomiast w w/w sprawie wszyscy mozemy byc ekspertami . Tak spartaczonej roboty dawno nie widzielismy , kazdy z nas widzi , ze odwalono niezla chalture. Masz racje odnosnie emocji. Wszyscy przebywajacy w pokoju sprawiaja wrazenie jakby wybierali sie na wycieczke w gory , a nie ogladali prokuratora polzywego , lezacego na podlodze, ktory chwile wczesniej mierzyl do siebie z pistoletu. [ lub ktos mierzyl do niego.]

         Polubienie

        • rabarbarek 10 stycznia 2012 o 6:29 am

         Oczywiscie chodzi mi o material filmowy , ktory ogladamy , bo proby rozwiklania przyczyn zdarzenia sa poza naszym zasiegiem. [ przynajmniej w tej chwili] Byc moze rzeczywiscie sa to rozgrywki wewnwtrzne , a byc moze chodzilo o wyslanie czytelnego , graficznego przekazu dalej , poza granice naszego kraju. Ktoz to wie ?

         Polubienie

        • Sully 10 stycznia 2012 o 10:22 am

         Rabarbarek to było 2 piętro, wysokiego starego budynku, żadnych rusztować , drabin.

         Polubienie

       • przybysz 10 stycznia 2012 o 10:23 pm

        peryskop zapomniales dodac ze kiedy strzelil ktos uchylil drzwi i mowil do innych ze on chyba sie postrzelil slychc to cichym glosem ptem weszli do srodka

        Polubienie

     • teosia 10 stycznia 2012 o 6:36 pm

      Ciągle te pootwierane okna w gabinetach samobójców nie dają mi spokoju.

      Polubienie

    • kosiardeyablos 11 stycznia 2012 o 5:15 pm

     sam sie nie poda, jego trza zmusić !

     Polubienie

   • navajo88 9 stycznia 2012 o 11:04 pm

    a wiesz Kefir może i masz rację ,nie wziełem tego pod rozwagę !!!!!!! zobaczymy jutro jakie bendą wieści z frontu !!!!!!! hahahahahahahahahahahaha
    J.M.H

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 12:35 am

     wiesz navajo…; za bardzo sie we mnie gotuje, zeby teraz cos z sensem pisac na tym blogu: tobie doradzam… peryskop w dół:-)…a ja wracam na mulitplejera w Call of Duty….. przynajmniej odreaguje emocje, i nikomu krzywdy nie zrobię, nawet i słownie; ale sie yaya dzieja w tej Polszcze……..:-(

     Polubienie

     • sebecx 10 stycznia 2012 o 12:43 pm

      ..w jakim kraju aktualnie mieszkasz?…

      Polubienie

  • Onufry 9 stycznia 2012 o 10:35 pm

   Sory za tekst ale to wszystko to kupa gówna ktore to dopiero zacznie cuchnąć. No chyba że media nabiorą ” wody w usta”. A to takie” normalne” , Polskie !

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 12:48 am

    chyba jednak ilość zaczyna przechodzic w jakość… i nawet skurwiałe media niewiele juz są w stanie namieszać; uważajcie na tańce z gwiazdami, voice of Poland i inne takie… mody na sukces…; same w sobie….nawet niewinne głupstwa, ale jeśli to jest system (a jest)…. to pamietajcie o tym, że….

    „Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego?
    „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

    ….. love and peace… to zawsze, ale oprócz tego…. nie z nami takie numery, Brunner, czy inny Tusk/Kaczynski/Pawlak…. etc szajs!!

    Polubienie

    • Ada 10 stycznia 2012 o 9:46 am

     Cyt:„Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat”…

     Metode te stosuja nauczyciele w stosunku do rodzicow swoich uczniow 😉 Dodaja tez slowa klucze, typu: musisz, masz obowiazek, nie masz prawa itp.
     Ja dostaje wtedy „napadu nerwow”, normalnie gotuje sie we mnie. Juz kilkakrotnie poklocilam sie przez to z nauczycielka i dyrektorka.

     Polubienie

 13. Pingback: Incydent płk Mikołaja Przybyły (samobujstwo?/zabujstwo?- Mikołaj Przybył) « dyskUSB

 14. rmld77 9 stycznia 2012 o 9:19 pm

  Znacie to?
  Jak się to da wyjaśnić?
  http://neurogeneticsinstitute.blogspot.com/2009/10/tym-razem-zamieszczam-notke-z.html

  Polubienie

  • zenobiusz 9 stycznia 2012 o 9:27 pm

   To można wyjaśnić:
   Zmianą tematu rozważań.

   Polubienie

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 9:34 pm

   @rmld77
   Wyjaśnie to tak:

   … ktośby powiedział że to PHOTOSHOP, ale na tym świecie już mnie nic mnie zdziwi i nic nie jest wykluczone, a rzekomo podobno jak byli na księżycu to machali masońską flagą … A hitler i UFO ? JASZCZURZA zaraza się wszędzie rozplęgła … nawet i w kosmos

   Polubienie

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 10:07 pm

   Na Marsie mogą być lasy, swastyka to może być efekt świetlnego odbicia. Na tyle szczegółów ile jest na Księżycu można znaleźć kilka przypominających uporządkowane struktury. Ale nie można wykluczyć, że „nasi” już tam byli.

   Polubienie

   • rmld77 9 stycznia 2012 o 10:54 pm

    zenobiusz@- myślisz, że kilkaset wpisów wyłącznie na jeden, tak mało znany temat, może być ciekawe? Tobie nie zdarza się zmieniać tematu?
    monitorpolski@ – dzięki 🙂

    Polubienie

  • Orka 10 stycznia 2012 o 12:12 am

   Zacznę wierzyć w to , że może się zapalić cały świat , po prostu mają gdzie uciec .
   Są przygotowani na wszystko . A my ? na nawóz . Za parę tysięcy lat a może dużo wcześniej , Ziemia znów nada się do zamieszkania . Stąd te warstwowe wykopaliska archeologiczne , które dzieli wiele tysiącleci . Kolejne generacje , kolejne zagłady … Mars , Ziemia , Mars , Ziemia… i znów Mars a potem znów Ziemia… Wystarczy czasem uważnie posłuchać kto ostatnio z ważnych sprzedaje dom albo mieszkania…może szykują się do Wielkiej Pielgrzymki ? Dlatego tak trudno mi uwierzyć w jakichś obcych , bo historia Ziemi jest tak długa ( i Marsa ) , że ludzkość na przestrzeni tych dziejów mogła
   zrobić nawet z siebie … Obcych ! Informacja jest bardzo ważna , ważniejsza od rozważań na temat drogi Zenobiuszu ! Widząc wokół siebie tę zachłanność , małostkowość , ambicjonerstwo idące po trupach do celu ! pomimo poznania Prawdy , bo ją znamy ! i tak idziemy na zatracenie … Tak właśnie myślę … obym się myliła…

   Polubienie

 15. wacpan 9 stycznia 2012 o 9:30 pm

  Monitor ponaglam co KOMORUSEK robil w rassij niezalezna.pl???

  Polubienie

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 9:42 pm

   @wacpan

   Na szkoleniu był, w celach edukacyjnych, przechodził kolejny komunistyczny kurs nauki propagandy jaką ma przemawiać na wiecu w belwederze i kryminalnych mediach … 🙂

   Polubienie

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 10:03 pm

   wacpan, nie sledzę Komorusska. Może poszedł wypić z kimś brudzia? I nie śledzę całej dyskusji, mam kupę zajęć po chorobie, ale nadrabiam.

   Polubienie

  • Konarski 10 stycznia 2012 o 1:19 am

   Dobrze to ujął Antymaterialny w swym komentarzu w artykule NE: Komorowski knuje z Putinem? Tajemnice prezydenckiego lotu!

   „Będzie „walka” służb o dojenie Polski.
   Jeszcze cyc posiada dużo mleka.
   Z jednej strony wystawiony jest do gry Bul, a z drugiej Códak

   Trzeba zaznaczyć, że drużyna Códaka łagodniej obchodzi się z wymionami.
   Drużyna Bula będzie szarpać za wymiona aż krew z mlekiem poleci.”
   Antymaterialny

   Polubienie

 16. navajo88 9 stycznia 2012 o 9:30 pm

  Panie i Panowie to wszystko jest sranie w banie i nic po zatym , facet nawet nie potrafił sobie porządnie wszczelić w łepetynę !!!! karwia przyklada pukawkę pod brodę i co ????? a no nic londuje w szpitalu a tam muwią że pacjent ma powierzchowne obrażenia i najpóżniej za kilka dni wyjdzie ze szpitala !!!!!!!! ,ludzie kto po poszczeleniu się w głowę wychodzi ze szpitala po kilu dniach .Goście albo miał pistolet na ślepaki albo nie wyczyszczoną broń od stanu wojennego ,bo jeżeli by chciał naprawdę popełnić samobuja to zapewniam was że nie użył by tej swojej słóżbowej broni ,czy czegoś tam a zapewnie skombinował by coś o wiele lepszego niż P64 na przyklad .038 albo .045 i bylo by po sprawie i w związku z czym przypomniał mi się jeden icydent ktury pokazywała nasza telewizja i nie tylko nasz ,a mianowicie w NY w siedzibie ONZ pewien senator po udzieleniu konferencji prasowej ,na oczach zaskoczonych dziennikarzy popełnił samobujstwo szczelając sobie w łepetynę z Colta Magnum .0457 i zapewniam was efekt był murowany ,wiem bo wodziałem to w telewizji jak jego łepetyna rozpadła się w drobny mak !!!!!! .
  Więc reasumując to całe wydażenie to powiem wam że NIE MA CO SIĘ PODNIECAĆ !!!!!!!! .
  I jeszcze jedno wam powiem i zapewnie zaraz podniesie się krzyk że jestem czarnowidz i zawsze kraczę ,a mianowicie nasza Polska jako kraj beńdzie jeszcze istniała tylko przez 6 do 7 miesięcy , a potem nastąpi koniec naszej państwowości ,może się mylę ale te przeczucia !!!!!!!!!!!!! co do wydażeń to sami widzicie jak to wszystko zaczyna przyspieszać !!!!!!!!!!!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • Sully 9 stycznia 2012 o 9:33 pm

   navajo no co Ty….dlaczego takie czarnowidztwo, przewidujesz jakis krach, czy wojnę?

   Polubienie

   • navajo88 9 stycznia 2012 o 10:40 pm

    Sully ,krach to i może nadelść tak jak i wojna ,podejrzewam co innego Polska jako kraj przestanie istnieć rozbiór czy co kolwiek oby do tego nie doszlo !!! ,ale mówięci te przeczucia !!!!!
    J.M.H
    Ps : sorry że dzisiaj wstawiam tyle byków ,ale dzisiaj słabiej widzę !!!!!

    Polubienie

    • Sully 9 stycznia 2012 o 10:41 pm

     Jasne navajo mnei to nieprzeszkadza, ważne że sens wypowiedzi jest zrozumiały. Mówisz rozbiór hmmm kto wiem…ale mam nadzieję, że sie mylisz.

     Polubienie

     • krist 9 stycznia 2012 o 10:57 pm

      gdy ropa będzie po 10zł, a chlebek podrozeje razy 2-3 i ludzie poczuja głód, wtedy zdesperowane masy ruszą na 2ska… aby nie doszło do linczu albo spiepszy zagranicę albo pospieszy z pomocą merkel z swoimi odziałami….
      niestety utracilismy suwerennosc z dniem podpisania traktatu lesbonskiego zgodnie z ktorym na nasze tereny moga wejsc obce siły pacyfikacyjne…

      Polubienie

      • Logos 11 stycznia 2012 o 2:10 am

       a kto go podpisał ten traktat zamiast sprzymierzyć się z Klausem? i kto zrezygnował z referendum? głupich ponoć nie sieją a głupich z inicjatywą powinniśmy eliminować na stracie. mamy to co mamy, bo zamiast budować obywatelskie społeczeństwo kupowaliśmy koraliki „made in China” w nieopodatkowanych supermaketach. Mamy to na co zasłużyliśmy. walki nie prowadzi się w zaciszu M-4. Macie chusteczki na otarcie łez?

       Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 1:05 am

      Sully… takie ćwiczenie z logiki: jak sądzisz? – ile „procent społeczeństwa polskiego” odpowiedziałoby teraz „tak” w referendum na pytanie: „jesteście częścią Reichu” (BRD): w zamian – równe chodniki, czystość, ordnung etc, stabilne prawo, 700 ojro minimalnego zasiłku dla bezrobotnych (pod warunkiem,że są biali, niemal „czyści Aryjczycy, typ nordycki”), polizei ist polizei – i nikt im nie podskoczy, autostrady wzdłuż i wszerz Polen – najwyżej za drie Jahren (a może wcześniej)….cena vodka…. jak była….; emerytury… circa jebałt…800 ojro wzwyż….: warunken: deutsche Reichstag stanowi wam, Polacken, prawo, które musicie akceptieren….; ja stawiam na 75 do 25…. 75 proc. „za”…..; niech sie Bóg zmiłuje nad Polską… jeszcze ten jeden raz…..

      Polubienie

      • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 10:11 am

       I nad Tuskiem tez, gdy juz mu powiedza, „zrobiles swoje ,mozesz odejsc” .
       Comoormowcy to bardzo sprytni ludzie.

       Polubienie

      • Sully 10 stycznia 2012 o 10:29 am

       Hmmm gdyby takich typowych Aryjczyków było 100 tys. to pewnei podpisów z 200 bo obiema rękami by to zrobili 😉 No niestety, ale czy to jest cecha tylko Polaków? Czy myślisz że gdyby to samo zrobić z Niemcami, Włochami, Czy Litwinami to wynik takiego eksperymentu byłby inny. Już chyba taka ludzka natura, że chce mieć dobrze, za wszelką cenę. Oczywiście są wyjątki, ale wg. to nadal tylko wyjątki.
       Oglądała ostatnio film i zastanawiałam się, czy gdyby podczas wojny mnei przyszło przechować /uratować od obozu żydowskie dziecko, czy odważyłabym się na to?
       A wracając do sprawy, ja myślę, że nie bęzie tak źle, ełro się uratuje, państwa nei zbamkrutują- za dużo do stracenia…no chyba , że faktycznie ma przyjść ten cały Nowy Porządek..a to co się dzieje to tylko taka uwertura.

       Polubienie

    • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 9:54 am

     Nie graj Jackowskiego ,ten jest niezastapiony.

     Polubienie

     • krist 10 stycznia 2012 o 12:10 pm

      niema ludzi niezastąpionych! jako stary wiarus powinienes o tym wiedzieć.

      Polubienie

   • krist 9 stycznia 2012 o 10:51 pm

    sully- czerwiec-lipiec atak na iran, w polin ropa po 8 a nastepnie 10zł…na jaw wyjdą brudy tuska i koniec panstwowosci, młyn jak diabli…

    Polubienie

  • kefir2010 9 stycznia 2012 o 9:36 pm

   może padł ofiarą prania muzgu albo czegoś takiego. rodzina mogła nic nie zauważyć..bo jest to możliwe. zobacz na jego oświadczenie, pełny tekst:
   http://polska.newsweek.pl/oswiadczenie-plk–przybyla–w-wojsku-rzadzi-mafia,86954,1,1.html

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 9 stycznia 2012 o 9:50 pm

   navajo…. boli mnie to, co mówisz, ale…kurfffa… chyba masz rację: jak ja bym sie chciał zabić z P-64, to bym to zrobił (a mam na koncie tylko rok służby w wiadomym Wojsku Polskim – po studiach (jak Pan Bóg, wtedy, w latach 80-tych) przykazywał; dzięki za otrzeźwienie……

   Polubienie

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 10:02 pm

   Na wzór Amerykanóf (rodem z Holułód) Navajo. Masz rację, to ściema w której uczestniczą te pajace z mediów. Akurat musię kamyra zacięła i zostawił u prokuratora w biurze włączoną. Przemyślałem to – przecież jakby wpadł z tym to by miał niezłą przeprawię z sądem wojskowym. Takie same numery robią jak z tymi „strzelaninami” w USA co wykazał częściowo Chiarini.

   Polubienie

   • iHe 9 stycznia 2012 o 11:18 pm

    To ma znamiona faktu medialnego ,ale trzeba by to jakoś lepiej umotywować.
    Dziennikarze w tym kraju z ministerstwa prawdy czują się zupełnie bezkarnie i ewentualny atak na nich zamienią w koszmar ofiary ,o ile jest po niewłaściwej stronie ministerstwa.
    Za wsze mogą się zasłonić własnym debilizmem i każdy sąd im uwierzy .
    Pewnie znaleźli by jakiś kruczek.

    Puki co to b.delikatna sprawa..Zanim emocje opadną i dowiemy się czegoś więcej.
    Lepiej tą sprawe zacząć rozwiązywać od 2końca.
    Kolejna ze spraw idealnie dzielących Polaków.I to przede wszystkim w gronie patriotycznym.

    Polubienie

    • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 10:00 am

     Niedobrze – Zydzi i Polacy przestaja sie lubiec i szanowac !
     A zanosilo sie na przyjazn.

     Polubienie

     • krist 10 stycznia 2012 o 12:13 pm

      widziałeś kiedykolwiek przyjazn i szacunek miedzy panem a niewolnikiem???

      Polubienie

  • zenobiusz 9 stycznia 2012 o 10:28 pm

   Człowiek, żadnych emocji w ogóle, nawet pęknięcia uśmiechem.
   Cytując: MacElroy

   Nigdy nie miał pojęcia …. Prawdopodobnie siedzi w fotelu .. Okno szeroko otwarte ..
   dół abseils agenta … Boom …. Przestań gadać wielki facet ..
   Cytując: Sir Griffo

   Można zobaczyć tu jest przerwa w nagraniu przed usłyszeniem pistolet udręczone, zastanawiam się ile opóźnienie faktycznie miała.
   Cytując: MacElroy

   Zapoznaj się z jeszcze pic z niego podczas konferencji na link BBC … Okno jest zamknięte …… Następnie szeroko otwarte, gdy znajdą go na podłodze …
   Cytując: Sir Griffo

   WOW masz absolutną rację! Chcieli go zabić, zanim on ujawniać zbyt wiele prawdy. krajem Polska jest zawsze wkręca się na … szkoda, że tak wielu z nich żartować. Nie wszystkie mogą być bardzo jasne, są ludzie o wielkim sercu.

   http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1749192/pg5

   Polubienie

   • zenobiusz 9 stycznia 2012 o 10:35 pm

    Tak to widzą amerykanie.
    Ciekawe,że nikt,u nas, nie bierze pod uwagę możliwości innego źródła strzału,niż broń płk.Przybyła.Na wszystkich blogach trwa nagonka, pod hasłem,nawet nie umiał się zastrzelić.Nikt nie bierze pod uwagę wersji,że powierzchowna rana, powstała na skutek uniku,w ostatniej chwili.Sięgnął po broń ,ale nie dążył strzelić.Przecież nikt tego nie widział.
    Zapomnieliście już o podnośniku u Leppera?
    Ja nie neguję że mógł strzelić do siebie,ale skąd tylko jedna wersja przebiegu zdarzeń.
    To wygląda trochę ,jak obowiązkowa wersja, że piloci ulegli naciskom,i była mgła.

    Polubienie

    • navajo88 10 stycznia 2012 o 12:28 am

     zeno całe to przedstawienie odbylo się za zamkniętymi dżwiami ,a my czyli publika tylko może się domyślać a myśli mogą być kwieciste ,lub wręcz niebiańskie tak jak w samolocie nad smoleńskiem !
     J.M.H

     Polubienie

    • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 10:02 am

     Scenariusz byl dobry ale aktorzy zle zagrali swoje role .

     Polubienie

  • AQQ 9 stycznia 2012 o 10:59 pm

   @ Nawajo- strzał był od wewnątrz ust, pocisk przebił policzek…

   Polubienie

   • navajo88 10 stycznia 2012 o 12:36 am

    AQQ ,to w końcu jak ! przyłożył sobie spluwę pod brodę czy włozył lufę do ust ,bo nie da się wytłómaczyć przebicie policzka przykładając pistolet pod brodę to raz a dwa wkladając pistolet do ust zawsze beńdziesz miał lekko skierowaną broń pod pewnym kontem ,albo lekko w lewo i do gory albo na dół , albo w prawo i także zależne jest od tego czy jesteś mańkutem czy nie , na dobrą sprawę oprócz lekaży to nikt nic nie wie no może tych osób kture są tym najbardziej zainteresowane sprawą bo jak na razie komunikat mówi postrzał pod brodę i zniszczenie twarzo czaszki tylko tyle my!!!! wiemy ,a jaka jest prawda ???????? hmmmmm poczekajmy oki??? i jak kefir na jednym ze swoich wpisów zaznaczyl pacjent może naprzyklad nagle i na złość wszystkim zejść ztego świata !!!! hahahahahahahahahaha ,czyli wywinie nam wszystkim niezły numer ! AMENT !
    J.M.H

    Polubienie

    • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 10:05 am

     Szczeka to nie zderzak samochodu .
     Policzek nie dupa.

     Polubienie

 17. BirD2 9 stycznia 2012 o 9:48 pm

  Ciekawy materiał, sam nie jestem w stanie przetłumaczyć ale trochę rozumiem 🙂

  Polubienie

 18. Ciekawska 9 stycznia 2012 o 9:52 pm

  Film z konferencji:

  Polubienie

  • kefir2010 9 stycznia 2012 o 10:16 pm

   jak możecie – zapiszcie to na dysku, bo zaraz zniknie. to nagranie, w którym widać właśnie but pana Przybyła.

   Polubienie

   • ALFA 9 stycznia 2012 o 10:54 pm

    Masz rację już sporo filmików zamknięto.

    Polubienie

    • kefir2010 10 stycznia 2012 o 12:13 am

     i tam nie widać rany postrzałowej ani na policzku, ani na głowie – w filmiku kilka(naście) postów wyżej także nie widać krwi, nawet tuż przy miejscu zbrodni / próby samobójstwa

     Polubienie

  • ALFA 9 stycznia 2012 o 10:49 pm

   http://wiadomosci.wp.tv/i,Proba-samobojcza-polskiego-prokuratora-wojskowego,mid,944056,index.html?ticaid=6db5f#m944056

   Polubienie

 19. Jony 9 stycznia 2012 o 9:55 pm

  Słabiutkie żeś te nagrania monitor zdobył


  Na tym słychać dokładnie przeładowanie broni i strzał.

  Polubienie

  • monitorpolski 9 stycznia 2012 o 10:16 pm

   Mnie chodziło o ostatnie słowa wystąpienia pułkownika

   Polubienie

  • kosiardeyablos 10 stycznia 2012 o 9:24 pm

   reakcja ludków : nie dowierzanie a na ostatnim planie, spokojny pan Jurek z telefonem luka co jest i na luzie wypisuje numer kolejnego połączenia i wychodzi. Facet zimny jak głaz, total spokój. A reszta ? No fakt, co pierwsze chwycili reportarzaki, kamery, ale nie słyszałem żadnego wołania o wezwanie pomocy, co za jełopy………..jedno przeładowanie – energiczne i jeden strzał, co dziwne słychać było echo, tuż po upadku broni, uchylone okno ? Tak, ale uchylone bardziej, i to bardzo bardziej, co do tego nie ma wątpliwości……..ostanie słowa „Dajcie mi odetchnąć? Ostanie jego słowa przed…….KLAMKI ZAMKNIJ lub coś w ten deseń, tuż przed tym uchylają się drzwi….1.25 sek. ! Później wyraźnie słychać jak otwiera okno na oścież, widać to nawet w tle tuż po strzale, światło i cień !!! Strzelając patrzył w oddal……..

   Polubienie

 20. pablo 9 stycznia 2012 o 9:56 pm

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yREX5L2gMdQ Zobaczcie koniec koniec filmiku,otwarte okno wydaje się podejrzane

  Polubienie

  • Ania 9 stycznia 2012 o 10:05 pm

   No tak, w końcu jest zima, to okna są na ogół zamknięte.

   Polubienie

   • ALFA 9 stycznia 2012 o 11:17 pm

    @ Ania Jak był zdenerwowany to chciał zaczerpnąć powietrza ,a co ty w zimą nie otwierasz okna.

    Polubienie

  • pablo 9 stycznia 2012 o 10:06 pm

   Ten gościu w jasnej marynarce z telefonem wydaje się być dziwnie spokojny.

   Polubienie

   • BirD2 9 stycznia 2012 o 10:12 pm

    A reporterzy, pierwsze co to kamera..

    Polubienie

    • Sully 9 stycznia 2012 o 10:13 pm

     Dokładnie jak hieny, jak widziałam na nagraniu jak sie zachowywali…przerażające to jest!

     Polubienie

  • BirD2 9 stycznia 2012 o 10:11 pm

   To już nawet strach walnąć sobie w łeb bo możesz przeżyć i troche pocierpieć jeszcze zanim odejdziesz..

   Polubienie

  • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 10:36 pm

   Komentarz z YT:
   „STRASZNE. Dziennikarze rzucili się do kamer, a nie aby udzielić pomocy!!!!!!!!!!! Dlaczego też pozostawili kamerę włączoną skoro zostali poproszenie o upuszczenie pokoju? To pytanie jest oczywiście retoryczne.”
   O rzesz ich q(…). To nowy gatunek ludzi … Homo cynikus-debilus.
   Jakikolwiek koniec świata będzie wybawieniem dla naszego gatunku.

   Polubienie

   • BirD2 9 stycznia 2012 o 10:40 pm

    Dokładnie. A kamery zostawiono włączone by nagrać coś gdyby coś się stało, czy powiedziano.. Jak najwięcej ciekawego materiału

    Polubienie

    • rybka 9 stycznia 2012 o 11:02 pm

     ale jaja,filmow nie musimy ogladac,

     Polubienie

    • zenobiusz 10 stycznia 2012 o 3:01 pm

     Moim zdaniem,zostawienie włączonej kamery ,to nielegalne zastosowanie ,podglądu i podsłuchu przez TVN,na terenie wojskowym.Jakoś nikt nie pisze że będzie śledztwo w tej sprawie.

     Polubienie

   • stary zolnierz 10 stycznia 2012 o 10:23 am

    Dziennikarzy czego innego ucza niz udzielanie pierwszej pomocy w naglych wyapdkach.

    Polubienie

    • O Rzesz 10 stycznia 2012 o 12:48 pm

     Wyżej napisałem komentarze jakie wynikały z tego co odebrałem wprost z przekazu medialnego.
     Zachowali się dziwnie ale w sumie jak na cywili przystało.
     Jeśli nie było to zaplanowane to tak wygląda inteligencja stresowa przeciętnego człowieka (dość niska). To mógł być „paraliż sytuacyjny”.
     Jednak nie mogę się ciągle pozbyć wrażenia inscenizacji.
     Jak po Katastrofie pod Smoleńskiem kiedy pierwszą myślą było że „zabili ich”.
     Czas pokaże o co chodzi.

     Polubienie

  • marek 9 stycznia 2012 o 11:26 pm

   a czy pulkownik nie mowi przed strzalem „zamknij za soba”?

   Polubienie

   • trueplmedia 10 stycznia 2012 o 12:46 am

    mowi; „partyzantka”

    Polubienie

 21. navajo88 9 stycznia 2012 o 10:02 pm

  Monitor ja nie na temat ,kiedyś poruszałeś sprwaę gigantów żyjących na ziemi ,ja osobiście w to nie wierzę ale wkleję tu link OKI???

  http://innemedium.pl/wideo/gigantyczny-odcisk-stopy-liczacy-sobie-co-najmniej-200-milionow-lat

  Polubienie

 22. Annah. 9 stycznia 2012 o 10:05 pm

  Hmm, może chodziło o manifestację w obronie prawdy, zwrócenie uwagi. Akurat ostatnio miałam w dalszym otoczeniu samobójczą śmierć (facet w zbliżonym wieku). Wyglądało to bardzo podobnie, ale policja nie znalazła człowieka na czas mimo sygnału od niego w trakcie… i fachowa medyczna pomoc się spóźniła.

  Polubienie

 23. wacpan 9 stycznia 2012 o 10:08 pm

  Krew mnie zalewa jak widze te swinie,jedna czerwona a druga szwabska.ZROBMY COS DO CHOOJA!!!

  Polubienie

 24. ARTUR 9 stycznia 2012 o 10:15 pm

  To nie mogło być samobójstwo bo taki prokurator chodzi na strzelania i zna swoją broń ,strzał został oddany przez podłogę z niższego piętra .Samobójstwo to oczywiście przygotówka – jak zwykle .

  Polubienie

  • dziadek 9 stycznia 2012 o 11:23 pm

   Jeśli ktoś z Was uważa, że to było UDAWANE SAMOBÓJSTWO – proponuję spróbować przestrzelić sobie twarzoczaszkę… Nie wiem dla czego to zrobił, ale jestem przekonany, że NIE UDAWAŁ samobójstwa.

   Polubienie

   • kefir2010 10 stycznia 2012 o 12:15 am

    ja prubował nie będę, jednak koncepcja postrzelenia się w sam policzek jest prawdopodobna. choć na dwóch poprzednich nagraniach nie widać śladu krwi w ogóle – dziwne!

    Polubienie

    • dziadek 10 stycznia 2012 o 12:37 am

     Ciekawi mnie, czy osobiście wycelowałbyś sobie w głowe w taki sposób by się tylko drasnąć?

     Polubienie

     • navajo88 10 stycznia 2012 o 12:41 am

      dziadek nie da rady zawsze istnieje ryzyko że przedobrzysz i kicha i rodzinka ma wydatek na pogrzeb , albo delikwenta przykutego do łózka na resztę życia !
      J.M.H

      Polubienie

 25. wronski111 9 stycznia 2012 o 10:17 pm

  dziwny strzał http://www.youtube.com/watch?v=O3zkwU5saKk

  Polubienie

  • Konarski 10 stycznia 2012 o 1:35 am

   pistolet upada i uderza o podłogę.

   Polubienie

  • Peryskop 10 stycznia 2012 o 2:58 am

   ten klip to zmyła
   ktoś prymitywnie przesunął dźwięk względem obrazu
   i tak będą produkować kolejne aranżacje, żeby wprowadzić chaos

   Polubienie

 26. monitorpolski 9 stycznia 2012 o 10:21 pm

  Nie wiem jak to wytłumaczyć – dzisiaj czekając na tramwaj w tunelu w Krakowie byłem świadkiem dziwnego zdarzenia. Nagle zaczął się wydobywać ze szczelin przy suficie gęsty biały dym. Nie miał żadnego zapachu, ani nie dusił. Ale nagle włączyły się alarmy i z głośników wydobył się nagrany głos kobiety – coś o zagrożeniu i o konieczności ewakuacji. Oczywiście wszyscy ludzie (było nas raptem 15 osób) zaczęli w pośpiechu wychodzić schodami do góry i na zewnątrz. Zauważyłem, że oszklone drzwi po drugiej stronie automatycznie się zamknęły. Potem wróciłem, dymu było coraz mniej, sytuacja się uspokoiła jakby nigdy nic, choć ochroniarz przerażony opowiadał komuś przez telefon co się stało – kompletnie tego wszystkiego nie rozumiał, jak i inni. Wydaje mi się, że badają jak szybko ludzie potrafią się ewakuować. Wg. mnie oznacza to jednak przygotowanie do jakiejś operacji false flag, niekoniecznie w Krakowie. To było tutaj:

  Polubienie

  • Sully 9 stycznia 2012 o 10:30 pm

   Ostatnio byłam w centrum handlowym, tez była ewakuacja…

   Polubienie

  • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:36 pm

   @nieździwiło by mnie to .. , hmmm ten dziwny kontrowersyjny 2012 sie dopiero zaczyna , a mediach dudni z każdej strony na wielu aspektach życia … , oj bedzie bedzie się działo .. coś MEGA MEGA wielkiego , w sumie każdy dzień przynosi jakieś niepokojące sensacje ..

   Polubienie

   • Sully 9 stycznia 2012 o 10:43 pm

    a może jednak nie, może patrzmy na przyszłość z optymizmem. Wiem, że to trudne ale może warto spróbować i zacząć od siebie.

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 10 stycznia 2012 o 1:25 am

     Sully…. a nic:-)

     Polubienie

     • Sully 10 stycznia 2012 o 10:31 am

      Hmmm ?

      Polubienie

   • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:49 pm

    @monitor
    Wojsko jest traktowane jako podrzędna i niepotrzebna nikomu zgraja.. Likwidują wszystko
    Ciekawe kto nas będzie bronił jak jeden z „przyjaciół ” nas napadnie. Wszystko zaczęlo się jak nieomylna partia na ministra obrony mianowała cywila pan na P. (Parulski!)….. Poczytajcie ile Polska Marynarka Wojenna ma jednostek pływających. Jakie i ile mamy jednostki pancerne. Na co się wydaje miliony z budżetu państwa. Teraz wszyscy będą o tym pisać. Wystarczy czytać . Celem tajnych zewnetrzych służb jest demitylaryzacja, w dalszej sekcji może o to chodzi aby ludzie sami na siebie zaczeli napadać – ludność cywilna .. .. 3 wojna to wojna na maczety noże siekiery o przetrwanie , walka o żywnosć , ….. o broń boże wędzarnie z ludzie . Pamientacie ten film „DROGA” ? Kataklizmy+brak policji,wojska=wielka dzicz kanibalistyczna …. OBY NIE … BROŃ BOŻE

    Polubienie

    • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 11:21 pm

     Wspominałem kiedyś że historia lubi się powtarzać. Król Staś, Targowica, te sprawy. Polska nierządem stoi jak dawniej.

     Polubienie

   • O Rzesz 9 stycznia 2012 o 11:19 pm

    Było chyba już coś podobnego ale na wszelki wypadek powtórzę.

    „Krzysztof Jackowski o roku 2012 – to będzie straszny rok!
    Jasnowidz Krzysztof Jackowski do optymistów nie należy. Tym razem jednak poszedł „krok dalej” i jego wizja dotycząca roku 2012 jest chyba najbardziej niepokojąca ze wszystkich, które przedstawiał na łamach mediów.

    Zacznijmy od tego, co opublikował Superekspress.
    A oto wizje dotyczące roku 2012 przedstawione na łamach SE:
    Rok 2012 będzie straszny. Pogłębiający się kryzys, szaleńcze ceny paliwa i żywności. To będzie rok wielkich przełomów i niepokojów. Upadek Unii Europejskiej, kompletna przebudowa polskiej sceny politycznej. Taką wizję nadchodzącego roku ma Krzysztof Jackowski (46 l.), najsłynniejszy polski jasnowidz. Czy jego apokaliptyczne wizję się sprawdzą? Oby nie! Ale niestety ten człowiek rzadko się myli.
    Jego ubiegłoroczna przepowiednia na 2011 rok, którą ujawnił „Super Express”, spełniła się prawie w stu procentach.
    Jasnowidz przewidział wielkie trzęsienie ziemi w Japonii. Mówił o fatalnym roku dla gospodarki, również Polski, o tym, że cena benzyny przekroczy psychologiczną barierę 5 złotych i o drastycznych podwyżkach cen żywności. I to wszystko dzieje się na naszych oczach… A oto jego wstrząsająca wizja na nadchodzący rok.
    Krach na giełdzie i bezrobocie na poziomie 23 procent
    Styczeń w polskiej gospodarce będzie względnie spokojny. W lutym dojdzie do finansowego trzęsienia ziemi. Nastąpi wielki krach na giełdzie. W ciągu następnych dwóch miesięcy sytuacja się pogorszy i dojdzie do załamania gospodarczego. Ceny wzrosną o jedną trzecią, a bezrobocie sięgnie 23 procent.
    Rozpad Unii Europejskiej i zamieszki we Francji
    W pierwszej połowie roku z Unii Europejskiej wystąpi Wielka Brytania i Irlandia. W drugiej połowie Polska, Węgry i Grecja będą totalnymi bankrutami. Obronią się jedynie Włochy. To we Francji skumulują się negatywne nastroje związane z sytuacją w UE. Dojdzie do przewrotu. Pojawi się nawet groźba zbrojnej interwencji. To wydarzenie będzie początkiem podziału Unii. Powstanie Unia bis, w której znajdą się kraje spoza strefy euro.
    Benzyna za 6,80 zł, diesel po 7,20 zł
    Sytuacja na świecie spowoduje, że ceny paliw drastycznie wzrosną. W drugiej połowie roku cena paliwa do diesla sięgnie 7,20 zł, benzyny 6,80 zł. Podróżowanie samochodem będzie luksusem.
    Tylko dolar będzie pewny
    Pogłębiający się kryzys sprawi, że ceny walut będą się wahać. Najbezpieczniejszą walutą będzie dolar. To w niego najlepiej inwestować.
    Jarosław Kaczyński zmieciony ze sceny politycznej
    Mimo fatalnej sytuacji polityczno-gospodarczej polski rząd przetrwa ten rok. Nie uda się to natomiast PiS-owi. Jarosław Kaczyński nie będzie się liczył w polityce. Jego elektorat przejmie Solidarna Polska ze Zbigniewem Ziobrą na czele. Leszek Miller przegra partyjne wybory w SLD z Ryszardem Kaliszem.
    Koniec Tadeusza Rydzyka
    Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk przestanie szefować Radiu Maryja i TV Trwam.
    Na Euro 2012 Polska nawet nie wyjdzie z grupy
    Podczas mistrzostw EURO 2012 polska reprezentacja nie wyjdzie nawet z grupy. Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja.
    Mokre wakacje
    Latem Polaków znów zaskoczą pogodowe anomalie. Lato będzie ulewne.
    Wojna USA z Iranem
    Stany Zjednoczone ucierpią w wyniku trzęsienia ziemi w skali dotychczas niespotykanej. USA uwikłają się także w kolejny konflikt zbrojny. Amerykańskie wojska wejdą do Iranu.
    I jeszcze jeden tekst, czyli wywiad, jakiemu udzielił Krzysztof Jackowski dla Gazety Pomorskiej.
    Jasnowidz z Człuchowa: nadciąga rok niepokojów!
    2012 nie będzie dobrym rokiem, lepiej poczujemy się w 2013. Rozmowa z Krzysztofem Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa.
    – Panie Krzysztofie, co nas czeka w przyszłym roku?
    – Nic dobrego.
    – Rząd się zmieni?
    – Przypomnę, że powiedziałem już kiedyś w „Pomorskiej”, że w tym roku kryzys pokaże swoje prawdziwe oblicze. I tak też się stanie. Będzie to rok wielkiego oszustwa Unii Europejskiej, która dokona go w stosunku do niektórych państw członkowskich. Rząd zostanie oszukany przez UE, bo pożyczki, które mają wspomóc Unię, a na które Polska także się składa, zostaną zmarnotrawione. Kontra Wielkiej Brytanii będzie narastać i to stanie się kluczem do rozpadu. We Wspólnocie pozostanie kilka państw starej Unii. Nie twierdzę, że UE rozpadnie się w tym roku, ale to, co się stanie, nie pozostawi złudzeń, że tak właśnie będzie. Moja skromna rada, której i tak nikt nie posłucha, jest taka, by się wstrzymać przed wpłacaniem tych milionów euro do wspólnej kasy, bo i tak pójdą na marne.
    – A rząd?
    – Dopóki ten bankrut UE próbuje rządzić, dopóty rządy są pod kontrolą UE i nic im nie grozi.

    – Jaki będzie ten nadchodzący rok?
    – Dużo złego w nim będzie. Jakiś dramat na świecie. 2012 będzie rokiem kluczowym. 2013 będzie już inny, wolny. 2012 to wrzód, który ma pęknąć.

    – Jaka pogoda?
    – Ta zima to same anomalie i będzie raczej cieplej.

    – A wiosna?
    – Wiosna będzie zatruta. Coś się będzie działo z powietrzem. Może nie w Polsce, ale bardzo się będziemy bali powietrza. Będziemy się bali oddychać.

    – A poza tym?
    – Wiosna sucha, lato bardzo mokre, nie za bardzo ciepłe.

    – A zima?
    – Zima bardzo zła. Zła dla ludzi.

    – Czego się możemy w tym roku spodziewać? Jakichś wstrząsów?
    – To będzie rok dwóch wstrząsów. Pierwszy, wiosenny. I drugi, późnoletni.

    – Ale pod jakim względem?
    – Nie wiem. Pytała pani o wstrząsy. Wtedy będą się działy jakieś złe rzeczy.

    – A Euro 2012?
    – Będzie przez nas mniej przeżywane z powodu napiętej sytuacji i niepokojów. W jednym z krajów europejskich zacznie się totalna rewolucja.

    – W Grecji?
    – Nie, nie w Grecji. We Francji lub kraju ościennym, gdzieś obok Francji. To będzie jak zamach stanu. Od tego momentu w Europie zaczną się dziać naprawdę niedobre rzeczy. Kraje Europy będą chciały reagować jako Wspólnota, ale to będzie problematyczne. I powiem coś niepopularnego, ale dopóki Jaruzelski żyje, to ktoś mu musi powiedzieć, że mu w przyszłości będą stawiać pomniki.

    – ?
    – W końcówce tej zimy rząd będzie miał problemy w parlamencie. UE nie będzie w stanie zapanować w ciągu dwóch, trzech miesięcy nad sytuacją ekonomiczną w Europie i drobne załamania będą następować jedno po drugim. Państwa wschodzące będą coraz bardziej krzyczeć i robić ferment. Rząd będzie bardzo za Unią i straci w Sejmie poparcie ludzi, których udało mu się dla siebie pozyskać. Od wiosny nie będzie sobie radził z gospodarką. I będą poważne niepokoje na świecie. Ja cały czas boję się wojny.
    I jeszcze na koniec informacja o „mieście na Śląsku, które się zamieni w gruzy”. Tę informację Jackowski podał w programie „Dzień Dobry TVN”.”
    http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/01/04/krzysztof-jackowski-o-roku-2012-to-bedzie-straszny-rok/

    Polubienie

    • Konarski 10 stycznia 2012 o 1:43 am

     NIE MANIPULUJ!
     Jackowski nie mówił o „mieście na Śląsku”, tylko o „mieście NA POŁUDNIU POLSKI”
     Tu link z jego wypowiedzi w „Dzień dobry TVN” – wskaż, w której minucie 2 części padło słowo „Śląsk”. On użył określenia „miasto na południu Polski”
     Subtelna różnica?
     http://dziendobry.tvn.pl/video/jasnowidz-wie-co-nas-czeka-w-2012-roku,104,newest,17075.html

     Polubienie

     • O Rzesz 10 stycznia 2012 o 12:51 pm

      Ja?. To jest kopia tekstu z podanego linku. Dyskusję na ten temat proszę prowadzić z autorem.

      Polubienie

      • Konarski 10 stycznia 2012 o 5:02 pm

       Super Ekspres „podkoloryzował” wywiad Jackowskiego w TV i tyle 🙂

       Polubienie

    • Sully 10 stycznia 2012 o 5:23 pm

     No z jedną wizją zgadzam się w 99% : że Polska drużyna nei wyjdzie z grupy 😉 Natomiast powaliły mnie dokladne ceny benzyny i olejnu napędowego 6,80 i 7,20 – zanotuję i zweryfikujemy 🙂
     Generalnei nie wierzę w takie gadanie, bo jesli ktoś jest kumaty, a koleś na takiego wyglada, sledzi politykę , gospodarke i ekonomię to wszystko mozna wywnioskować gdzieś na 50-60 %. To troche tak jak z przepowiedniami Nostradamusa, czytałam ostatnio książkę z 1991 r. i 2007 te same przepowiednie podciągniete pod zupełnie różne wydarzenia…i do obu pasowały 😉 to się nazywa uniwersalność wypowiedzi 😉

     Polubienie

     • mi461 10 stycznia 2012 o 5:42 pm

      @sully, jezeli dojdzie do zablokowania ciesniny Ormuz – barylka skoczy o 100% (ok 200$) a wiec i paliwo bedzie 100% drozsze.

      Takie wiadomosci dochodza rowniez do nas w Ameryce.

      Na godlikeproductions.com/ ostrzegaja sie zeby robic zapasy paliwa. Taka saytuacja moze potrwac krotko, ale bedzie problem z paliwem.
      Czas okaze

      Polubienie

   • czytelnik 10 stycznia 2012 o 10:32 am

    Zawsze tak bylo,ze cos sie dzialo u kazdego i wszedzie .
    Dajmy na to takie Wegry ,a to przeciez bratanki Polakow.
    Za duzo rozpisano sie o doktorach i zdrowiu Polakow ,wiec trzeba bylo stworzyc kolejne tematy jak chocby ten,czy prokurator wojskowy nizszy stopniem niz general potrafi sie zabic aby generala odeslac do cywila.
    Teraz obaj juz beda mogli zyc na zasluzonej emeryturze .

    Polubienie

  • Onufry 9 stycznia 2012 o 10:42 pm

   Dlatego ja trzymam się z dala od wielkich miast i skupisk ludzkich. A czy mam rację czy nie to wyjdzie.

   Polubienie

   • BirD2 9 stycznia 2012 o 10:51 pm

    jak powiedział naczelny..

    „w tym stadzie, chlewie musisz być zawsze z przodu albo z tyłu, nigdy w środku, nigdy nie poddawać się filozofii tłumu..”

    Ja jestem dumny że mieszkam na prowincji..

    Polubienie

  • BirD2 9 stycznia 2012 o 10:49 pm

   Ciekawe to wszystko, ten rok będzie ważniejszy niż wszystkie inne..
   U nas w okolicy to już jakiś czas temu zamontowano na szkołach i innych budynkach syreny alarmowe i co jakiś czas je testują..

   Nie mówie że coś się stanie ale coś się stanie..

   Polubienie

  • Khanis 10 stycznia 2012 o 12:11 am

   Ani troche bym się nie zdziwił jakby w tym czasie zamontowali tam jakieś ładunki wybuchowe. Dymu użyto po to aby nilkt nie zobaczył montażu. Nawet jakieś kamery w pobliżu. A tego Dymu było Bardzo gęsto czy nie? To też ważne

   Polubienie

 27. pablo 9 stycznia 2012 o 10:22 pm

  Przybył był ofiarą ataków na jego mieszkanie i auto
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/samobojcza-proba-plk-mikolaja-przybyla/parulski-przybyl-byl-ofiara-atakow-na-jego-mieszka,1,4992765,wiadomosc.html

  Polubienie

  • zenobiusz 9 stycznia 2012 o 10:46 pm

   Gdy reporterzy opuścili salę, usłyszeli huk. – Zobaczyłem, że za biurkiem leży prokurator, myślałem, że zemdlał. Kiedy podszedłem, zobaczyłem, że ma zakrwawioną głowę, chwilę później zauważyłem broń. Próbowałem mu pomóc i prosiłem o pomoc operatorów kamer, ale oni tylko filmowali – powiedział Łukasz Cieśla z „Głosu Wielkopolskiego”.
   http://fakty.interia.pl/polska/news/plk-przybyl-przeszedl-w-szpitalu-zabieg,1744099

   Polubienie

 28. jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:30 pm

  Mikołaj Przybyła z mowy ciała był bardzo zdenerwowany i delikatnie niestabilny psychicznie, żał mi go boroka… , jak media się tak mogą znencać , A WAM SEMPY NIEWSTYD ? wstyd mi za was tutaj też na tym blogu … wiem że te sprawy śmierdzą , ale może wypadało by się zająć czym innym , bo są warzniejsze sprawy ….. hyba nie ? …. żyjecie życiem marionetek , sensacją świata marionetkowego … , zostawcie to ,, to jest chore .. , tak was to jara ? sempy głodne sensacji

  Polubienie

  • Ania 9 stycznia 2012 o 10:36 pm

   Ty też byłbyś zdenerwowany jakbyś sam walczył z armią złodziei bez skrupułów.
   Drugi Papała nam przybył. Oby nie skończył tak jak tamten.

   Polubienie

   • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:54 pm

    @ANIA

    Mnie unoformy nie interesują, szybko te łachy bym z siebie zdarł, zdaleka od tego … Poczekajcie jak reszta uniformów zacznie panikować no i likwidacja stanowisk i posad … zgroza …

    Polubienie

  • dziadek 9 stycznia 2012 o 10:39 pm

   napisał o <partyji POpartaczy, co szkodzą Polsce niePOmiernie, a Naród Seniora swego maja za psie POszycie i do nędzy obywateli, a zwłaszcza seniorów-emeryckich doprowadzą, co już widać naocznie!!!

   Prezydent dzielnie sieje zamęt,
   Rozdebatował się Parlament.
   Rząd tylko zrzędzi zamiast rządzić…
   Nie wiem,co o tym wszystkim sądzić…

   Gdy bajzel robi się nieludzki –
   Z grobu powinien wstać Piłsudzki.

   Chowają Polskę do kieszeni
   Dorobkiewicze – biznesmeni.
   Miała być święta rewolucja,
   A nie złodziejstwo i korupcja,
   Praktyczną się wydaje teza:
   Łotrom pisana jest Bereza!

   Antysemicka w prasie draka
   To bicz odwieczny na Polaka.
   Kto wierzy w politykę czystą –
   Jest oszołomem i faszystą.
   Gdy zgraja łotrów tkwi na górze,
   Marzę o małej dyktaturze…

   Kto Pospolitą Rzecz oczyści,
   Skoro u steru platfusiści?
   Kto demokrację rozdziewiczy?
   Motłoch powinien być na smyczy,
   Jeśli ockniemy się nie w porę
   Znowu załatwią nas rozbiorem.

   Polubienie

  • kefir2010 9 stycznia 2012 o 10:52 pm

   @jagzawsze: uspokuj się!

   Polubienie

   • jakzawsze 9 stycznia 2012 o 10:55 pm

    @kefir2010

    Ok.

    Polubienie

    • haj 10 stycznia 2012 o 12:15 am

     @jakzawsze patrz kefirowi w oczy!

     Polubienie

   • Onufry 9 stycznia 2012 o 11:16 pm

    Czemu ze sobą walczycie i o co ? Czy nie szkoda energii ? Tak sobie pytam ? A moze zrobić rozejm i zwróić sie przeciw faktycznemu wrogowi ?

    Polubienie

  • zenobiusz 9 stycznia 2012 o 11:17 pm

   Mówi nam jeden z prokuratorów: – Przyszedł do pracy w mundurze i czekał na dziennikarzy, których zaprosił na konferencję. Był w dobrym nastroju. Pokazywał mi oświadczenie, które chciał wygłosić, pytał, co o tym sądzę. Mówił, że za chwilę je przeczyta. Po godz. 10 do mojego biura, które jest w drugiej części korytarza, wbiega kolega. Mówi, że Mikołaj się zastrzelił. „Co ty p…”, powiedziałem tylko, bo widząc Mikołaja rano, w dobrym nastroju, nie mogłem w to uwierzyć.

   Więcej… http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,10936636,Kolega_Przybyla___Zaplanowal_to__Wiedzial__ze_dziennikarze.html#ixzz1j0AfkC5A

   Polubienie

  • czytelnik 10 stycznia 2012 o 10:39 am

   Nie dawno bylo Mikolaja i do nie jednego domu mikolaj przybyl.
   Do prokuratury wojskowej na konferencje duzo przybylo dziennikarzy,bo wiedzieli,ze Mikolaj Przybyl i …. .
   Wszystko odbylo sie zgodnie z planem.
   Kto jest rezyserem tego spektaklu/sztuki ?

   Polubienie

 29. iHe 9 stycznia 2012 o 10:47 pm

  Hmm ciekawa dyskusja też jest na NE..
  http://www.rp.pl/artykul/10,789306-Reforma-u-wojskowych-sledczych-przesadzona.html

  Są opinie,że wraz z likwidacją wojskowej prokuratury zrobi się już taki bajzel ,że ze śledztwa smoleńskiego już nic nie zostanie.

  Ale też interes wielu wysokich wojskowych będzie bez wojskowej ochrony prawnej jaką lubią..
  Pytanie ,czy próba ujawnienia korupcji nie jest rozpaczliwą próbą uratowania tej instytucji.
  A właściwie może nawet sama tylko groźba ujawnienia.

  W każdym razie trzeba pomajstrować przy konstytucji ,żeby dobrać się do PW.
  Nie jest to 0-jedynkowe niestety.

  Może przydałby się na blogu Monitora czy NE sąd na obecnym WP who is who in WP.
  Wolałbym na Monitorze.
  W sumie powinniśmy znać jak pacierz jak się rozwala naszą armie ,kto zrobił coś dobrego i za co ,a kto tylko kradł i podlizywał się.
  Kto jest pro Rosyjski a kto pro Izraelski.

  Okupanci dobrze wiedzą kogo skorumpowali, a kogo zastraszyli teraz pora na naród ,żeby się dowiedział o stanie Polskich Sił Zbrojnych w NATO.To,że jest źle to raczej wiedzą wszyscy.

  Zmarnowane inwestycje,zniszczone bazy amunicji,niby nietrafione projekty,przepłacone aktywa o wartości złomu..etc.
  Skoro Polską szonci syndyk masy upadłościowej ulubieniec lichwiarzy to spójrzmy jak przygotowano kraj na ewentualną windykacje..Czy wizyte reformatorów wszelakich.

  Polubienie

  • AQQ 9 stycznia 2012 o 10:50 pm

   Nie zapominajmy, że w Smoleńsku zginęła również elita wojskowa!

   Polubienie

   • iHe 9 stycznia 2012 o 11:45 pm

    Same przypadki..
    A tu zmarnowano?
    16 oficerów sił powietrznych..(+4członków załogi)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotnicza_w_Miros%C5%82awcu

    „Załoga nie podjęła żadnych działań adekwatnych do zaistniałej sytuacji, gdyż prawdopodobnie do końca nie była świadoma położenia samolotu w przestrzeni[16].

    Samolot CASA C-295M nr 019 zderzył się z ziemią o godzinie 19:07 w odległości 1300 metrów od początku drogi startowej i 320 metrów z lewej strony od jej osi[16].”

    Może to wypadek,ale coś nieszczęścia chodzą parami.

    Polubienie

    • kefir2010 10 stycznia 2012 o 12:28 am

     powiem tak: na blogu astral-projection pisałem swego czasu o katastrofie CASy. jest to taka sama zagadka, jak Smoleńsk. samolot także skręcił w bok, i także pozostała z niego kupka gruzu / szczątków. nie widać było w ogóle kadłuba samolotu lub był on zachowany tylko nieznacznie.

     Polubienie

    • Roma 10 stycznia 2012 o 12:31 am

     katastrofa w mirosławcu i ta smoleńska są bardzo podobne.
     obie niewyjaśnione do dziś.
     w obu zginęli najlepsi ludzie, w tym wojskowi

     Polubienie

    • Zenek 10 stycznia 2012 o 11:12 am

     UN-e wiedzieli,ze Polska ma dobrych pilotow,juz dawno sie sprawdzili nad Anglia.
     Wybito wiec pilotow i jak zolnierz pisze teraz przyszla kolej na prokuratorow .
     Tylko czekac kiedy na salach sadowych zaczna sie strzelac.

     Polubienie

  • czytelnik 10 stycznia 2012 o 10:42 am

   Dopisz jeszcze kto jest proniemeicki.
   Niemcy nam za darmo czolgi dali,stoja na poiligonie zaganskim.

   Polubienie

   • iHe 10 stycznia 2012 o 6:28 pm

    No właśnie ,ale do końca nie wiadomo,czy opcja proniemiecka jest w rzeczywistości pro rosyjska ,czy pro izraelska.
    Jednak z uwagi na zbliżający się rozpad UE chyba to jednak moje niedopatrzenie.
    I kolejny do trójkąta.

    Tak czysto pragmatycznie patrząc opcja pro Rosyjska w Niemczech będzie się moim zdaniem jawnie wzmacniać wraz z osłabianiem się wpływów USA na kontynencie.
    I ewentualnymi porażkami reżimu Obamy/Netaniyahu.
    Pewnie zakładają same zwycięstwa,jednak już sam pomysł tej wojny (Iran)jest porażką.

    Głowa Tuska zależy od tego czy w Niemczech utrzyma się pro Rosyjski kierunek czy Usrael zmusi ich do jawnego serwilizmu.
    Wydaje się,że Tusk może być spokojny.Ten sojusz ma dużo większe tradycje niż jakaś 200 letnia kolonia w pełni kontrolowana przez Izrael,znacznie młodszy reżim ,ale za to o bogatej tradycji..

    Jedno co można powiedzieć o 2sku:żeby tak dbał o kraj jak o swój tyłek..
    W każdym razie wygląda to jakzawsze .Szpiony z Uk,Francji,Izraela bruździły ,ale jak się robiło na prawdę gorąco to zostawali już tylko wyżej wymienieni.

    Polubienie

 30. navajo88 9 stycznia 2012 o 10:51 pm

  no nie panie Monitor !!!!!
  „Zapytałem go czy jednak nie była to zwykła próba samobójstwa na skutek histerii, czy nagłych emocji.
  – „Nie można tego wykluczać, że broń się w ostatniej chwili osunęła, że zadziałał instynkt samozachowawczy i kula nie trafiła w podniebienie tylko w żuchwę”.
  Albo to mówił kompletny dyletant ,albo głópi !!!!
  Karwia jak pocisk może minąć żuchwę i podniebienie co ?????? ,Jeżeli przyłożę dobie broń pod brodę i strzelę to pocisk przelatuje i prze żuchwę i podniebienie i dopiero ewentualnie może zakrzywić tor potu pocisku jakaś inna część tważoczaszki !!!!!!bo na samym początku to pocisk leci prosto jak po drucie ( przyslowiowym !) ,dopiero po wlocie przez podniebienie pocisk albo dociera bezposrednio do mózgu albo zakrzywia swój tor lotu i rozwala inne trzęści głowy ,nawet jak strzelimy sobie z P64 !!!! cudów nie ma to jest po prostu BALISTYKA !!!!!!!!!!!!
  Jak dla mnie to wszystko jest zwykłą ściemą i tyle ,nie da się popełnić samobujstwa na niby ,bo to będzie tylko parodja samobujstwa .
  Ale mogę się mylić !!!! to tylko takie moje przypuszczenia !
  J.M.H

  Polubienie

  • zenobiusz 9 stycznia 2012 o 11:02 pm

   Włóż sobie lufę w usta,bo tak najczęściej strzelają.Tylko sprawdź czy rozładowana.I pomyśl.
   Tak jak opisujesz rozwala się jeńców,żeby widzieć ich oczy.

   Polubienie

   • navajo88 10 stycznia 2012 o 12:52 am

    zeno nie potrzebuję wkładać sobie spluwy do ust to raz a napisałem o przyłożeniu broni pod szczenkę a to jest różnica !!!!!!!!!!! ,a co do rozwalania jeńców nie zawsze za dóżo z tym roboty !!!!!!! są lepsze sposoby jak choćby wywalenie jeńca ze śmigłowca na wysokości 2000 m nat poziomem morzai !

    Polubienie

  • czytelnik 10 stycznia 2012 o 10:45 am

   Pan pulkownik ile ma zaliczone sluzby wojskowej ,po odznaczeniach widac ,ze nie wiele .

   Polubienie

   • maniek 10 stycznia 2012 o 4:42 pm

    a co mają odznaczenia do odbytej służby wojskowej???

    Polubienie

 31. Ktoś 9 stycznia 2012 o 10:53 pm

  Czasami ciekawe jest poczytać jakie wytyczne mają forumowi zaciemniacze i jak mają edukować yteligentów o całej sprawie.

  Motywem przewodnim tejże szopki jest to, iż pan płk odwalił szopkę z „nietrafieniem sobie w głowę”.
  Ponieważ na nagraniach zachowały się głosy sugerujące „przyzwolenie na wykrwawienie” się poszkodowanego można spokojnie oczekiwać kolejnego etapu tej szopki z „kabelkami w szpitalu”.

  Choć pewnie w tym roku to nie będzie ostatni przypadek „zademonstrowania honoru”. Parcie na „wyjaśnienie Smoleńska” coraz bardziej się wzmaga. Można oczekiwać „przecieku” w stylu „how to do it” tylko bardzo bardzo szczegółowego. No i upublicznienia pewniej „sfałszowanej” rozmowy.Przecież tyle gazu głópkowego skrywa się pod piękną słowiańska glebą.

  Polubienie

  • czytelnik 10 stycznia 2012 o 10:54 am

   Pewnie,ze to szopka noworoczna ,beda dalej grane jaselka.
   Pan p-rezydent nudzil sie w palacu wiec mu dano po kolendzie jaselka.

   Strach latac dzisiaj samolotami ,no chyba ze beda na pokladzie relikwie JPII blogoslawionego lub gdy duzo rabinow w odwiedziny do Polski bedzie leciec,to i inni doleca .

   Co do slowianskiej gleby ,to mowia,ze ona to juz nie slowianska. a z gazem to o co innego chodzi ,ma potaniec.

   Polubienie

  • Zenek 10 stycznia 2012 o 11:13 am

   Maja,maja wytyczne,bo dzis bez wytycznych nie ujedziesz.

   Polubienie

  • Onufry 10 stycznia 2012 o 4:21 pm

   Ktoś. A miałbyś odwagę sam sobie zaaplikować lufę w usta i wystrzelić. Jeśli tak, to jesteś kimś ! A jeśli nie to tylko peniacz netowy. Sory ale tak to wyglada !

   Polubienie

 32. Ktoś 9 stycznia 2012 o 11:00 pm

  Ciekawostka spod adresu
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/pod-warszawa-znaleziono-zwloki-policjanta,0,577316,0,czytaj.html

  ~MW Użytkownik anonimowy
  JUTRO SAMOBOJSTWO POPEŁNI KTOŚ WAZNIEJSZY NIZ DZIS KTOS PRUBOWAŁ POPEŁNIĆ…DO POŁDNIA….UDA SIĘ MU I BEDZIE BARDZO SADOWNO-PROKURATORSKO-POLITYCZNO-WOJSKOWO-POLICYJNIE SMIERDZĄCO.WŁADZE BEDĄ MIALY SIE PRZEZ CO TŁUMACZYC OJ BEDA MIALY…

  Polubienie

  • AQQ 10 stycznia 2012 o 11:25 am

   następna ciekawostka z meRdialnych komentarzy:
   „Parulski i Przybył pochodzą z tej samej WSI. Konflikt rozstrzygnąć ma Putin. Parulskiego już przesłuchał a Seremet będzie przesłuchany za dwa dni w Moskwie. Jeśli wróci z Moskwy żywy znaczy się to on ma pozostać. Jeśli przyjedzie jak Bierut to wygrał Parulski. Seremet już napisał testament, wyspowiadał się, wyczyścił biurko, uporządkował papiery i pożegnał się z najbliższymi. Ktoś powie: to niech nie wykona polecenia Putina! Nie ma takiej możliwości. Seremet ma aniołki Putina. Te same aniołki przypomniały Przybyłowi komu służy naprawdę. Pokazali mu, że może powiesić się na sznurku od worka bokserskiego albo zginąć w aucie bez hamulców. Tu Parulski nie kłamie. Dlatego za kilka dni wszystko się rozstrzygnie.”

   Polubienie

 33. Roma 9 stycznia 2012 o 11:19 pm

  W tej sprawie jest drugie dno, a może nawet więcej niż dwa.
  To nieskuteczne samobójstwo pokazało, że istnieje ostra rozgrywka
  pomiędzy Prokuraturą Wojskową a Cywilną.
  a konkretnie między Seremetem jako szefem Prokuratury Generalnej a parulskim,
  który jest jego zastępcą oraz jednocześnie jest szefem Prokuartury Wojskowej.
  Prokuartura Wojskowa ma być likwidowana, bo skoro nie ma poboru do wojska,
  to straciła sens istnienia, ma istnieć tylko jej forma szczątkowa jako pion cywilnej.

  Trzeba pamiętać, że tu jest w tle śledztwo …. smoleńskie.
  Przełożonym niedoszłego samobójcy jest Parulski = szef Prokuratury wojskowej,
  to on jest odpowiedzialny za śledztwo smoleńskie,
  co istotne to Parulski odsunął od śledztwa smoleńskiego prokuratora kojarzonego z PIS,
  Marka Pasionka (ex wspólpracownika Wassermana) za rzekome przecieki ze śledztwa.
  do dziennikarzy, np to, że podmieniono zeznania kontrolerów lotu wyciekło do prasy
  podobno przez tego prkuratora z PISu.
  Do śledztwa i postawienia zarzutów temu prok. z PISu Markowi Pasionkowi Parulski
  wyznaczył właśnie prok. Przybył.
  Więc ma on trochę na sumieniu, może to sumienie nie wytrzymało ?
  Z wypowiedzi Parulskiego po zdarzeniu wynika, że popiera on wszystko,
  co tamten mówił na konferencji.
  Tymczasem Seremet, który jest Prokuratorem Generalnym
  czyli przełożonym Parulskiego, na konferencji dzisiaj, po zdarzeniu, mówił rzeczy wyraźnie
  sprzeczne z tym, co mówil Przybył .Ta rozbieznośc jedst wręcz skandaliczna,
  bo ktoś nie mówi prawdy. Ja daję wiarę Seremetowi.
  Zatem skoro Przybył nie mówil prawdy, a potem strzelił do siebie, to wnoszę
  że mogły być na niego naciski na treść wygłoszoengo oświadczenia ze strony kogoś,
  np Parulskiego.
  Dziwne jest też, że skoro prok. Przybylski miał wcześniej problemy czyli ostrzeżenia,
  włamania do domu itp to czemu nie było prowadzone dochodzenie ?
  Bo informacje takie były podane,ale o dochodzeniu nic nie powiedziano.
  Mnie to wszystko zastanawia, wiemy przecież do jakiego stopnia ci ludzie
  potrafią mistyfikować fakty, kreować rzeczywistość, manipulować.
  To może być rozgrywka mająca na celu usunięcie Seremeta.
  Bo konflikt OSTRY między nimi jest od dawna a dziś Parulski podczas konferenc ji
  wypowiedział posłuszeństwo Seremetowi, pomimo, że Seremet jest jego przełożonym.
  Parulski jest z nadania PO, a Seremet kojarzy się z Lechem Kaczyńskim i PISem.
  Nie twierdzę, że ten strzał był grą aktorską, choć wiemy, że to też niewykluczone,
  ale może honor nie pozwolił prok. Przybyłowi uczestniczyć dalej w tym bagnie.
  Bo, skoro Parulski popierał stanowisko Przybyła wyrażone podczas konferencji,
  dowodzi, że Parulski rozgrywa Seremeta, ofiarą jest Przybył.

  Polubienie

  • deotibigratia 9 stycznia 2012 o 11:53 pm

   Dla mnie wygląda to tak jakby Przybył – nie chciał popełnić samobójstwa ale zamanifestować, nagłośnić sprawę i zapewnić sobie ochronę przed późniejsza likwidacją, po takiej akcji nie sprzątną go – …zrobiłby się w społeczeństwie za duży ferment

   Prawdopodobnie celowo przestrzelił sobie polik ..wkładając lufę do ust strzelił w bok a nie w górę – podniebienie

   Takiego mam czuja – może się mylę, nie wiem …

   ***************************************************************************************
   Przy okazji proponuję obejrzeć to:

   cyt za pszek prawda 2 :
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=19135
   To że na zlecenie swego rządy amerykańskie specsłużby dopuszczają się wszelkich możliwych zbrodni,wiadomo nie od dziś ani nie od wczoraj.Świat jakby przywykł do tego a teraz powoli przyjdzie przyzwyczajać się i do tego, że amerykańscy politycy mówią o tym zupełnie otwarcie i bez ogródek.
   Z poniższego filmiku który jest fragmentem serwisu informacyjnego, możemy dowiedzieć się o tym i owym ale nie to jest ważne bo o amerykańskich aktach terrorystycznych w tym zamachach na naukowców,wiadomo wszem i wobec,godny zauważenia jest bezwstydny tupet z jakim Amerykanie przyznali sobie licencje na zabijanie (włączyć polskie napisy klikając CC )

   Polubienie

 34. jakzawsze 9 stycznia 2012 o 11:37 pm

  My tu gadu gadu, smoleńsk i (samobuj?), WSI, jak w kurniku na bazarze, a plany NWO są realizowane za naszymi plecami kroook, po kroku…. , a co dopiero na wchodzie się odprawia IRANY-SYRIE-NIEGERIA-GRECJA , kryminalne media zamilkły i cicho sza … a tu jazda polityczna to ten , nie !! to tamten, a może ten .. , nie to oni, tak to oni, jutro ? teraz ? nie ! wczoraj, a o której ? i kiedy ? w grudniu po południu (2012) ____ aha, ok , dobra, no to oni , … no to ich mamy, winni, oni, … apelacja, tak prokuratura, oni, wczoraj, gdzie w chinach
  =====================================================
  TAKI TU JEST KLIMAT_ludzie apeluje do WAS zejdźcie na ziemie … zostawcie te brudy …

  „PLISKI” 🙂

  Polubienie

 35. Roma 9 stycznia 2012 o 11:46 pm

  „Przecieki” informacji ze śledztwa smoleńskiego zaczęła badać Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Poznaniu. Ponieważ „uprawdopodobniła” ona, że ujawnienia tajemnicy dopuścił się prokurator prokuratury wojskowej – który nie jest oficerem, lecz osobą cywilną – sprawę skierowano do cywilnej prokuratury w Warszawie.

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński krytykował Parulskiego za zawieszenie Pasionka (b. współpracownika koordynatora służb specjalnych w rządzie PiS Zbigniewa Wassermanna).

  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/560563,prokurator_pasionek_z_zarzutami_dyscyplinarnymi_chodzi_o_przecieki_ze_sledztwa_ws_katastrofy_smolenskiej.html.

  Polubienie

  • iHe 10 stycznia 2012 o 12:18 am

   Jednak od zera do bohatera łatwo zaliczyć drogę w odwrotnym kierunku:

   Sąd z NE:

   A jednak robią nas w wała tym cyrkiem. To nie było raczej na poważnie, cosik tym mogą przykrywać jak to zwykle bywa. Pułkownik w ten wystrzałowy sposób zanim żyje (i jego rodzina) postanowił sprytnie zakończyć karierę w prokuraturze wojskowej i wojsku. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, przestępstwo wniesienia broni prywatnej zapewne zostanie umorzone.

   Żeby węszyć w sprawie Smoleńska i korupcji, to trzeba być kamikaze. Nawet przykrywanie tego nie jest łatwe, a przecież śledztwa z naszej strony polegają na ZACIERANIU prawdy, nikomu nie zależy na prawdzie. Nawet PiS jej nie chce, bo co jeżeli maczaliby w tym brudne rączki ich koledzy, oraz alianci-sojusznicy z zachodu, USA, NATO, UE? Takiej prawdy nie chcą. Uznali Rosję za winną, stronę PO. Tyle im starczy. Nam nie. Chcemy CAŁEJ prawdy.

   Zapewne był po rozmowach ze „smutnym panami” od mokrej roboty, śrubek w samochodach itd rzemiosła. Myślał że jest nietykalny jako Pan Pułkownik Prokurator. Obudził się w III RP. Blida dała inspirację, a że jest mądrzejszy i wojskowy, to wiedział że strzelić sobie w policzek to jak przebić go nożem, nic strasznego. Do kolejnego wesela się zagoi. Pójdzie na rentę mon-owską, niezła.

   Akcją dał przekaz do ONYCH.
   Nie róbcie krzywdy mojej rodzinie i mnie, bo będę milczał, przestanę węszyć, odchodzę z wojska, prokuratury wojskowej. Można mi wierzyć, akcją pokazuję swoją determinację, postawiłem wszystko na szali, karierę, honor, dobro rodziny. Deal uznajecie? Jeżeli zostanie uznany, to nic się nie wydarzy w tej rodzinie. Jeżeli będą jednak jakieś nieszczęścia… to nie będą przypadkowe.
   Marek Kajdas
   Marek Kajdas

   Polubienie

   • Zenek 10 stycznia 2012 o 11:31 am

    Ten Przybyl to musial byc bardzo wierzacym w…. ,to prawie jak „muslim” rozrywa sie w imie ….
    Zadac sobie bol nie kazdy potrafi a tym bardziej smierc.
    Taki dla przykladu sp.Andrzej Lepper,trenowal przeciez boks a dal sie zaskoczyc.
    Choc mowia,ze najblizsi za kase go powiesili i dzisiaj jest juz wsrod blogoslawionych.

    Prokurator wybral pukawke ale strzelilo toto jak chlop z bata,byl trzask ale dymu nie bylo,pewno proch byl wilgotny.
    Dziennikarze dali domowym detektywom robote,maja rozwiklac zagadke,ktora jest bardzo prosta – pozbyc nalezalo sie tych co to mundury nosza i potrafia myslec,
    Gdy sa juz nieprzydatni to trzeba cos z tym zrobic,bo mlodzi na kase czekaja a na dodatek do wojska nie usmiecha sie im isc wola oskarzac i sadzic w cywilnych lachach.
    Co innego ksiadz gdy kapelanem zostaje , ma tace stopien co najmniej kapitana na poczatek i pensje.
    Prokurator ma obowiazkow wiecej i jeszzce oskarzac musi , zas kapelan tylko rozgrzesza , mszalne za darmo popija i na panienki chodzi,bo pzrecie kawaler i to jurny.
    Po co Polsce wojsko ?
    Dzisiaj Komorowski wszystko zalatwi ,na wojsku zdazyl sie poznac ,zreszta Sikorskiego pytal i uzgadnial co i jak z ta „watacha” uczynic.
    Podali juz wyniki ?

    Polubienie

 36. koko 9 stycznia 2012 o 11:54 pm

  http://www.sfora.pl/Atak-hakerow-Anonymous-Ukradli-dane-NATO-i-wywiadow-a39412

  hahaha brawa dla Anonymus

  Polubienie

 37. koko 10 stycznia 2012 o 12:04 am

  Polubienie

  • jakzawsze 10 stycznia 2012 o 6:52 am

   Busch członkiem okulistycznego zakonu Bohemian Grove praktykującego kananejskie kult skladania ofiary z dzieci, do norymbergi z tym zbrodniarzem i na krzesło jak i analogicznie reszta USraeslkiego zaplecza kryminalnego.

   Polubienie

 38. rabarbarek 10 stycznia 2012 o 12:04 am

  Wysoki ranga wojskowy , prokurator , ktory mowi , ze bedzie bronil honoru oficera wojska polskiego, 20 sekund pozniej probuje zastrzelic sie w naglym przyplywie depresji lub zalamania nerwowego. Trudno w to uwierzyc, zwlaszcza kiedy oglada sie video z tego wypadku. Pociete sekwencje , przerwy w nagraniu, kilka telewizji nadaje niby ta sama relacje , ale mozna zauwazyc roznice . Kiedys pamietam przy okazji jakiegos ” samobojstwa” analizowalismy zachowanie , mowe ciala i wyraz oczu osoby , ktora ma zamiar targnac sie na swoje zycie.

  Zwroccie uwage na oczy prokuratora, sa spokojne , nie rozbiegane , sam jest wkurzony , ale jak powiedzial , potrzebowal krotkiej przerwy i mial zamiar wrocic do tematu. Byc moze byl tam ktos kto probowal zapobiec dalszym niewygodnym wypowiedziom?
  Cale to nagranie zalatuje jakims smrodem . Prokurator wychodzi jednymi drzwiami , czeka na pusta sale z kamera ustawiona na stolik, wraca , zeby zastrzelic sie lub lepiej postrzelic , nagle otwieraja sie drugie drzwi , nie widac juz jednak kto wchodzi , bo nagranie ucieto. Calosc nie ma sensu. No i znowu , wszystkie agencje podaja , ze to byla proba samobojcza , bez dowodow, bez dochodzenia , bez sprawdzenia zasadnosci takich twierdzen , wszyscy juz wiedza co sie stalo.
  Kilka dni temu [ 2-3 dni temu samobojstwo popelnil w USA jeden z ulubionych radiowych dziennikarzy wraz z zona] .

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/9002589/Polish-prosecutor-survives-shooting-himself-after-news-conference.html

  Polubienie

  • alexirin 10 stycznia 2012 o 12:27 am

   mi się wydaje że to jest mistyfikacja dlaczego kamer nie skierowano na przybyłę w trakcie strzału?
   przecież na początku nagrania widać że można obracać obiektyw zdalnie we wszystkie strony
   na you tube krążyły niby te same ale jednak różniące się między sobą sprytnie zmontowane kawałki już nie raz na oczach kamer wieszano w celi świadków i robiono z tego samobójstwo

   Polubienie

  • Peryskop 10 stycznia 2012 o 3:55 am

   @Rabarbarek podzielam twoje wątpliwości co do autentyczności zdarzenia.
   Więcej napisałem wcześniej pod klipem z tej inscenizacji.

   Chyba rację ma też @DTG, że prokurator Mikołaj P. chciał w ten dość nietypowy sposób zapewnić sobie rodzaj immunitetu wewnątrz-organizacyjnego. Może w intencji zarysowanej przez cytowanego przez iHe M. Kajdasa z NE tj żeby ujść z życiem z gó.na w które był wdepnął.

   Ma też rację @Roma, że ten samopseudobójczy „zamach” jest elementem rozgrywki Seremet-Parulski i frakcji za nimi stojących. Nie jestem pewien, czy @Kefir słusznie wyżej ceni PW od cywilnej – obie są ubabrane w umożalność. Teraz mogły popaść w stan sprzeczności interesów.

   Znalazłem też komentarz, że to przejaw konfliktu premier-prezydent. Dlaczego nie?
   Pewnie wszystkie te aktywa uczestniczą w wydarzeniu po częsci, bo obecne quasi-mafijne układy mają duże wskaźniki wzajemnych korelacji i integracji.

   Tak czy inaczej jest to przejaw rosnącego napięcia wewnątrz układowego i Ali Baba nie da rady wygasić animozji i powstrzymać swoich zestresowanych rozbójników przed walkami frakcyjnymi.

   Polubienie

   • iHe 10 stycznia 2012 o 11:56 am

    Te walki chyba są nieuniknione bo „sojusz smoleński” wygasł w świetle zbliżającej się wojny w Iranie.Z mojego ptk. widzenia jesteśmy zbyt blisko Rosji,żeby stronnictwo prousate się ostało.A to znaczy,że będzie coraz ciekawiej.
    Bo w Polin linie podziału nie biegną równo z podziałami partyjnymi,tylko wtyczkowymi.

    Pewnie teraz umoczonych najbardziej boli głowa jak tu nie dać się wysadzić z siodła jednocześnie dostosowując się do nowej sytuacji międzynarodowej.

    Rosja wie jak dla niej ważna jest geostrategicznie Polska i wie ,że USA się relokują do Azjii.
    Nasz kocioł wybuchnie prędzej czy później i nie będzie w tym altruizmu czy bohaterstwa tylko typowa wojna między frakcjami klienckimi.

    Osobiście mnie to cieszy,bo nie spodziewam się nic dobrego po „nowym”U.SA dla Polski.

    Wydaje się że obecnie dla usraela największym problemem są Chiny z ich systemem BeiDu.
    No i Rosja.A my(Polska) jak ten elektron walencyjny..
    Jakzawsze między młotem a kowadłem.

    WW3 oprócz tego,że toczy się w dużej mierze jeszcze niejawnie to jeszcze niebawem wkroczy na orbitę ziemską.
    Biorąc pod uwage jak silne jest stronnictwo prousraelskie w w Polsce ten scenariusz może mieć ciąg dalszy w stylu smoleńskim.
    Oj będziemy się coraz bardziej polaryzować.. :(w tej gmatwaninie cudzych interesów.)

    http://stosunkimiedzynarodowe.info/artykul,831,Chiny_-_nowy_wymiar_sztuki_wojennej

    Polubienie

    • Peryskop 10 stycznia 2012 o 5:04 pm

     iHe, trudno cokolwiek zarzucić twoim wywodom. Tak idzie.

     Ciekawe kiedy AliBaby zaczną się gubić w swoich wielowątkowych rękopisach z Saragossy ?

     A inscenizacja z Mikołajem P. była tak spartaczona, że aż męczy mnie pytanie, czy to był zaplanowany środek wyrazu artystyczn-taktycznego, czy już tak nam się rozleniwiła elita ?

     Polubienie

     • iHe 10 stycznia 2012 o 9:49 pm

      Nie mają szacunku do nas,wiedzą ,że jako społeczeństwo i tak się pogubimy..:(
      Albo dla świętego spokoju i wygody uwierzymy w każdy fakt medialny.
      Mam próżną nadzieje,że te podejście elit społeczeństwo kiedyś zreformuje.

      Pogubić się mogą (elity)jedynie w przypadku braku współpracy na linii Berlin-Warszawa -Moskwa.
      W przypadku jakiejś ostrej próby destabilizacji Rosji wariant prawdopodobny.
      Rysuje mi się w głowie scenariusz z Polską w tej roli.
      Bardziej bym się obawiał samej agentury natowskiej niż 2uska w tej kwestii.

      Jednak poważnie rozważam,czy to nie jest zaczątek 3 bloku na prison planet.

      Obecnie Polska mi się jawi jak Księstwo Warszawskie.
      Mamy nawet trochę grenadierów na San Domingo yy w Afganistanie.
      Wymuszone poparcie dla USA tak samo padnie jak kiedyś dla Napoleona.

      Polubienie

 39. filmyprawdy 10 stycznia 2012 o 12:14 am

  Nowe aktualizacje do przeczytania na naszej stronie jak też publikacja na temat wojny informacyjnej.

  Zachęcamy do czytania.

  Nasza strona: http://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiamy
  Redakcja Filmy Prawdy

  Polubienie

 40. masakra 10 stycznia 2012 o 12:20 am

  Mikołaj Przybył – cała konferencja prasowa

  http://www.cda.pl/video/2818019/Mikolaj-Przybyl-cala-konferencja-prasowa

  Polubienie

 41. maniek 10 stycznia 2012 o 1:42 am

  Jak mawiał Ks. Natanek jeżeli widzisz coś niepokojącego to wiedz że coś będzie się działo 🙂 a tak serio to może coś na przygotowanie się na wypadek „W” : http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-

  Polubienie

 42. maran 10 stycznia 2012 o 2:49 am

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/08/na-czym-polega-oszustwo-owsiaka/#comments
  ZBLIŻA SIĘ NIEUNIKNIONE

  Czas cyka bezlitośnie w jedną stronę
  Szatan w fartuszku z mordą Crowley’a
  rozdaje prezenty pod drzewkiem
  z gwiazdą Dawida na każdym liściu

  Chłopcy o twarzach buraków cukrowych
  i dziewczyny o czerwonych łapach
  obnoszą kolczyki na jęzorach i w nosach
  rozmawiają nom-wow-skim slangiem
  pachnącym extazą i chip chopem
  pod profanackim hasłem „róbta co chceta”
  koszernego fejginiątka Jerzego Owsiaka

  Wynaturzenie sięga powoli zenitu
  a zegar stary cyka bezustannie

  U ludzi nieugiętych jak guziki Herberta
  włączają się patriotyczne budziki

  Uwaga! Nadchodzi nieuniknione!

  Tam gdzie granica honoru i godności
  majaczy kurewski Nowvus Ordo Seclorum
  Nadchodzi powoli czas
  na Globalną eutanazję i feudalizm

  Polubienie

  • Zenek 10 stycznia 2012 o 11:40 am

   Eeeee tam ,nic nie nadchodzi,bo juz dawno nadeszlo i jest .
   Teraz co najwyzej to moze odejsc ale samo tak szybko nie wyjdzie ,bo w Polin zyje sie im dobrze.
   Mozna by to popedzic ale nie ma chetnych do tej „pedzawki”.
   Brak „moczarowcow”.
   Same pawlaki i kargule.

   Polubienie

 43. maran 10 stycznia 2012 o 3:39 am

  „Prokurator Przybył gdyby strzelał do siebie z broni służbowej czyli z pw WIST 95 z nabojem parabellum 9mm z przystawienia to by co najmniej stracił całą szczękę. Nie byłaby to rana powierzchowna o której informują media. Rany opisywane przez lekarzy wskazują, że Pan Prokurator, urządził sobie szopkę, strzelając do siebie raczej z własnej broni i to ślepą amunicją.
  Pułkownik Przybył, regularnie odbywał zajęcia ze strzelania i można śmiało go określić jako doświadczonego strzelca. Na szkoleniu prokuratorów wojskowych jakie kiedyś miało miejsce na strzelnicy w podwarszawskim Rembertowie, Prokurator Przybył swoim kowbojskim lookiem dosłownie rzucał się w oczy. Pozer w skórzanych rękawiczkach, ciemnych okularkach. Figo fago kawa marago, prawie jak Dżejms Bond. Aktorstwo to Pan Prokurator ma we krwi.

  Panie Pułkowniku Przybył, szeregowe trepy z ochrony się wtedy z Pana nabijały, ale po dzisiejszym teatralnym występie to zapewniam Pana że rechot już się od Pana nie odklei.”

  „Emigracja” Salon 24

  Polubienie

  • Peryskop 10 stycznia 2012 o 4:18 am

   @Maran – dzięki za koment o kowboju.
   Nawet jeśli jest trochę naciągany, to pasuje do odegranej dziś inscenizacji.

   I jeszcze jedno – czy ktoś sobie wyobraża, żeby Prokuratora Wojskowa pozwoliła na swobodne filmowanie na co najmniej dwóch kamerach podczas przerwy, a potem wypuściła te materiały po takim zdarzeniu bez sprawdzenia nawet co się udało utrwalić operatorom obu kamer ?

   Przecież akurat toczy się śledztwo gdzie dziennikarze są podejrzani o przecieki. I nikt nie zwraca uwagi co robią w jaskini lwa i jakie nowe „przecieki” z niej swobodnie wynoszą ?

   A może nasza czujna elita wojskowa strzegąca prawa już jest zlemingowana do tego stopnia?

   Polubienie

   • rabarbarek 10 stycznia 2012 o 5:21 am

    Wlasnie o tych kamerach napisalam wyzej.

    Komentarz , ktory podala Maran dobry. Zreszta nie tylko trepy mialy powod do smiechu , teraz bedzie jednak jeszcze gorzej. Pan Pulkownik pokazal , ze mistrzem strzelania nie jest [ a moze wlasnie w tym tkwi jego mistrzostwo , ze sobie krzywdy nie zrobil. Ja balabym sie nawet dla zabawy tak sobie strzelac , w obawie , ze jednak kulka zmieni trajektornie i wyleci gora] . Na zagranicznych stronach pojawiaja sie juz komentarze podobne do tego. Nadziwic sie blogerzy nie moga , ze prokurator wojskowy nie potrafil sfinalizowac swojego zamiaru. Czy dowiemy sie o co tam chodzilo naprawde? Czy ktos , czy prokurator sam , przeciez gdyby chodzilo o jakies zagrywki personalno-resortowe to mozna bylo wyrezyserowac jakas bardziej porywajaca scene , a nie nieudolne strzelanie sobie w usta.

    Polubienie

   • Roma 10 stycznia 2012 o 4:03 pm

    no proszę, chyba mamy nową gwiazdę medialną !!!
    niedoszły samobójca zaraz na drugi dzień po nieudanej próbie samobójczej
    tj. dzisiaj w TV udziela się medialnie jak gwiazda filmowa
    dziś puszczono nagrane dwa wywiady z prok Przybył ze szpitala,
    dwóm dziennikarzom „udało się” przeprowadzić rozmowy telefoniczne z prok. Przybył
    podczas rozmów prok. Przybył – niedoszły samobójca – potwierdza, że chciał się zabić
    z punktu widzenia psychologicznego to jest absolutnie niewytłumaczalne !!!
    gdyby faktycznie zdecydował o odebraniu sobie zycia, to teraz powinien być w szoku
    i niezdolny do rozmowy na ten temat, powinien nie chcieć rozmawiać z nikim
    także z poczuciem wstydu jako wojskowy oraz poczuciem winy wobec rodziny, bo
    (żona + dwoje małych dzieci)
    a on robi dokładnie odwrotnie, on dalej GRA swoją rolę
    Porównajcie sobie, to co się działo po próbie samospalenia pod gabinetem Tuska.
    Nigdy nie było wypowiedzi niedoszłego samobójcy, bo tego się nie robi a ponadto
    taka osoba nie chce o tym gadać, chyba, że po długim czasie i może z psychiatrą.
    Tamta próba samospalenia była prawdziwa.
    Wczoraj nie chciałam być zbyt pochopna w ocenie.
    Ale po aktywnej postawie „samobójcy” i udzielaniu wywiadów,
    wedle mojej wiedzy psychologicznej,
    potwierdza się, że moje pierwsze „intuicyjne odczucie” było trafne
    to była zaplanowana inscenizacja
    na zlecenie czyje ?

    Polubienie

  • Zenek 10 stycznia 2012 o 11:44 am

   Lenin by to zrobil inaczej .
   Tak ze zdjecia to ten Przybyl Lenina mi przypomina tylko bardziej utuczony.
   Skad ten Przybyl przybyl do WP wie ta kto – nie przypadkiem z Moskwy ???

   Polubienie

 44. Kamil 10 stycznia 2012 o 4:43 am

  Napewno chciał popełnić samobójstwo.
  Nie widzę żadnej przyszłości dla nieświadomych osób………pogrążonych w letargu.
  Gość świadomy chciał popełnić samobójstwo bo widzi jakie są realia.
  A jeden Pan na forum o duchowości pisze mi w ten sposób że za dużo naczytałem się o New age…………kupa prawda……..ja sam widzę jakie są realia i chcę zapobiedz takim zachowaniom jak targnięcie się na swoje życie dla niecnych potrzeb systemu.Żaden człowiek który ma właściwe otoczenie nigdy tego nie zrobi.
  Sory ale ja nie widzę żadnej przyszłości dla osób nie przebudzonych w tym momencie.
  Ja swoją drogą podejmę inicjatywe ale ludzie którzy do tej pory nie będą chcieli WIEDZIEĆ będą musieli drogą ewolucji się przystosować jeśli coraz większa lba ludzi takich jak Jak wprowadzi na stałe swoje pozytywne zachowania do tego obsranego systemu.
  pzdr

  Polubienie

  • rabarbarek 10 stycznia 2012 o 5:37 am

   Kamil , czy Ty naprawde wierzysz , ze swiadomy realiow prokurator chcial w ten sposob opuscic ten zly padol ziemski ? Czy moze cytujesz czyjes zdanie.? Gdyby tak wszyscy , ktorzy widza realia , w jakich zyjemy , chcieli popelniac z tego powodu samobojstwa to lasow by w Polsce ubylo ,…
   Zgadzam sie natomiast z Toba , ze samobojstwo nie rozwiazuje problemu. Jest ucieczka od niego , ale nie rozwiazaniem. Jednak w przypadku wypadku prokuratorskiego mam coraz wiecej pytan i troche wyglada to na wyrezyserowany film grozy z happy endem.

   Polubienie

   • Ada 10 stycznia 2012 o 10:08 am

    Cyt:”…troche wyglada to na wyrezyserowany film grozy z happy endem…”

    Dokladnie, napisalam tak tez wczoraj po obejrzeniu tego filmu.

    Polubienie

  • Zenek 10 stycznia 2012 o 11:46 am

   Gdzie by tam Polak chcial popelnic samobojstwo.
   Polakom chce sie zyc ale im to zycie utrudniaja obcy !

   Polubienie

 45. Tola 10 stycznia 2012 o 6:02 am

  @Peryskop-musze na chwile wrocic do twojego ,wczorajszego komentarza;
  „Był taki francuski antropolog, który swoje życie zawodowe poświęcił badaniom wielkości mózgów u ludzi nieprzeciętnych i genialnych. Nawet przedstawił hipotezę o korelacji między gabarytem mózgu a poziomem inteligencji.”
  Ponoc najwieksze mozgi maja Chinczycy :)))
  Objetosciowo , oczywiscie

  Polubienie

  • Tola 10 stycznia 2012 o 6:09 am

   @Peryskop – i jeszcze a propos dzieci-napisze pozniej,nie chce rozbijac dyskusji.
   Fajnie jest miec takiego dyskutanta z peryskopem nad powierzchnia wody :)))

   Polubienie

  • Zenek 10 stycznia 2012 o 11:48 am

   Nie tylko mozgi ale to co im miedzy nogami sie placze.

   Polubienie

   • Peryskop 10 stycznia 2012 o 11:02 pm

    Zeno, tu akurat dętka.
    Azjaci mają nawet swoje lokalne rozmiary prezerwatyw.
    I to nie z oszczędzania na materiale !

    Co do mózgów – nie wiem skąd Tola wytrzasnęła swoją tezę.
    Fakt – nie są głupi, a zwłaszcza z liczebnego narodu zawsze sporo mózgowców się odcedzi.

    Natomiast nie wiązałbym inteligencji z gabarytem, bo to różne bywa.
    Tak samo z tym co „między nogami się plącze” 😀

    Polubienie

    • zenobiusz 10 stycznia 2012 o 11:20 pm

     Mylisz Zeno z Zenkiem,toż ja takich głupot nie wypisuję.

     Polubienie

     • Peryskop 12 stycznia 2012 o 3:56 am

      Pardon!

      Polubienie

 46. jakzawsze 10 stycznia 2012 o 6:44 am

  Pucz w Polsce zrobić, wypiepszyć wszystkich z belwederu, to reżym, puki jeszcze mają czym. W Polsce jest przeprowadzana ciecha demitylaryzacja (rozbiór) z zewnątrz… , oczywiście się o tym nie gada bo to „TOP SECRET” najwyrzszych szczeblów władzy, to jest panstwowy samobuj gol. A zresztą zostawcie to to wszystko to smród gow.noo, kijem się w kupie nie paćka, bo bedzie jeszcze bardziej cychneło odorem. 😉

  Polubienie

  • jakzawsze 10 stycznia 2012 o 6:47 am

   … a jak okno było otwarte to może ZE SNAJPERY go chcieli zdjąć (wsi-abw-??? ), a zresztą jak by to mieli zrobić, to by już chłopa nie było.

   Polubienie

   • jakzawsze 10 stycznia 2012 o 8:12 am

    Inny motyw to : obecne techniki manipulacji dźwiękiem audio i obrazem sa bardzo zaawansowane, przy obecnej technologi montażu cyfrowego.Ścieżka dźwiękowa mogła być wcześniej nagrana przez służby (wsi-abw-inne666), i na szybko wmontowana w materiał video, a następnie snajper pociągną z cyngla, materiał szybko wrzucony na serwery wideo, a społeczeństwo tefałenowe24 połkneło to jak rybka haczyk … ( .. to jest tylko taka hipoteza). I już mamy teorie NIEspiskową

    Polubienie

 47. Jony 10 stycznia 2012 o 9:02 am

  Mikołaj Przybył – cała konferencja prasowa

  następny link: http://www.cda.pl/video/2818019/Mikolaj-Przybyl-cala-konferencja-prasowa

  Polubienie

 48. zenobiusz 10 stycznia 2012 o 9:33 am

  Czy odpowiadaliście sobie,co się dzieje gazami odrzutu,gdy strzela się w usta??
  Nie wydmuchuje się ich nosem jak dym z papierosa.Dochodzi do poparzenia jamy ustnej,przełyku i oskrzeli,nie są to nigdy obrażenia ,nie zagrażające życiu.Postrzał z zewnątrz może skończyć się lekką raną.Bywali tacy ,którzy po przeczytaniu atlasu anatomii ,strzelali sobie w brzuch tak,by kula ominęła ważne narządy.Gazy rozwalały im wątrobę,i konali w męczarniach,zamiast z czystą dziurką,jechać do szpitala.Strzał z ucho z przystawienia,broni gazowej,wywala mózg drugim uchem.
  Widzę,że niewielu tu widziało rany postrzałowe,na ciele człowieka,a niektórzy wybitni „wojskowi” nigdy nie robili tego co sobie przypisują.Na wszystkich blogach jest nagonka,moim zdaniem ,planowa i sterowana,o nieudolnym samobójstwie,czy pozorowanym samobójstwie.Nikt nie bierze pod uwagę ,próby” uciszenia” ofiary.To jest zdumiewające.

  Polubienie

  • deotibigratia 10 stycznia 2012 o 10:25 am

   joł, ale jak strzelasz ze ślepaka a nie z ostrej to już takich gazów nie ma 🙂

   Polubienie

   • maniek 10 stycznia 2012 o 4:57 pm

    jak nie ma takich gazów ze ślepaków co z ostrej to się grubo mylisz…. wystarczy jakbym Ci przyłożył ok 30cm lufę do twarzy to byś musiał mieć operacje plastyczną tak by Ci poparzyło twoją słodką buzię… kuku murowane…

    Polubienie

  • Wladek 10 stycznia 2012 o 11:52 am

   Nic tu niezdumiewa ,chyba ze glupich .
   Odstawili cyrk dla gojow !

   Polubienie

  • navajo88 10 stycznia 2012 o 1:16 pm

   Zeno kolejny raz robisz z siebie ognoranta ?????? , powiem ci żeby kogoś zmusić do milczenia to wcale nie trzeba go zabijać !
   a) za milczenie oferuje się ciepłą i smaczną posadkę !
   b) za milczenie ostrzega się w pierw delikwenta o grążących komplikacjach ,nawet zdrowotnych !
   c) pozornie nic się nie robi ,,,ale po pewnym czasie dochodzi do dziwnego wypadku w kturym dany delikwent zostaje ranny !
   d) albo zabija się delikwenta tak jak Papałę !!!!!!!!!!!
   Jasne panie Zeno !!!!!!!!!!!!
   hahahahahahahahahahahahaha
   J.M.H

   Polubienie

   • zenobiusz 10 stycznia 2012 o 3:36 pm

    „do milczenia to wcale nie trzeba go zabijać !
    albo zabija się delikwenta tak jak Papałę !!!”
    Czy ty czasem czytasz,przed wysłaniem swoje posty ?

    HA HA HA.

    Polubienie

 49. wegmar 10 stycznia 2012 o 9:35 am

  znalezione w necie
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/47400,proba-samobojcza-wojskowego-prokuratora-byla-inscenizacja

  Polubienie

 50. pablo 10 stycznia 2012 o 10:04 am

  W 2009 roku pisaliśmy o tym, że w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji i ustawiania przetargów na ziemi lubuskiej, Przybyłowi grożono śmiercią. Jako prokurator najpierw oskarżył, a potem doprowadził do skazania kilkudziesięciu osób zamieszanych w korupcję i olbrzymie wyłudzenia na fikcyjne remonty w wojsku. W związku z tą sprawą grożono również głównemu świadkowi Leszkowi S. Ten ostatni w końcu wyjechał do Kanady. Mówił, że boi się o swoje życie. – czytamy w artykule Łukasza Cieśli w „Głosie Wielkopolskim”.
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/mikolaj_przybyl_to_twardy_sledczy._czym_sie_zajmowal__18193/

  Polubienie

 51. Logos 10 stycznia 2012 o 10:05 am

  Historia firmy Malma:
  http://www.kamilcebulski.pl/biznes-po-polsku-historia-malmy/

  szok…i wqrf
  historia Kluski i tysięcy innych ludzi. Już dość, naprawdę już dość! Niech się wali ten domek z kart, ta piramida chciwości i głupoty.

  Polubienie

 52. wegmar 10 stycznia 2012 o 10:11 am

  opinia znaleziona w necie – same wątpliwości
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/47400,proba-samobojcza-wojskowego-prokuratora-byla-inscenizacja

  Polubienie

 53. Ironizator 10 stycznia 2012 o 10:12 am

  …tak sie on postrzelil, jak Jedrek powiesil.

  Polubienie

  • Wladek 10 stycznia 2012 o 11:55 am

   Nie tak,nie tak .
   Jedrus zaufal swoim a ci go powiesili.
   Mikolaj prosil o pomoc swoich ale nie przyszli mu z pomoca.

   Po to rezydent jezdzil do Moskwy ale tam tez sie podejrzewaja,powiedzieli mu masz instrukcje i wiesz co masz robic gdy….. i zacznie sie walic.

   Polubienie

 54. zenobiusz 10 stycznia 2012 o 10:30 am

  – Chciałem popełnić samobójstwo – powiedział pułkownik Mikołaj Przybył reporterce Radia ZET, Dance Woźnickiej, która rozmawiała z nim w poznańskim szpitalu. – Otworzyłem okno w swoim gabinecie i strzelałem w jego kierunku, żeby uniknąć rykoszetu. Lufę pistoletu włożyłem sobie do ust – powiedział pułkownik.
  Galeria

  Targnął się na swoje życie
  Próba samobójcza poznańskiego prokuratora w czasie konferencji prasowej

  Prokurator postrzelił się w policzek, ponieważ ktoś poruszył klamką próbując wejść do pomieszczenia, dlatego ręka mu zadrżała. Zapytany jak się czuje, odpowiedział: „jak po postrzale”. Podkreślił też, że trzeba uratować Naczelnego Prokuratora Wojskowego, gen. Krzysztofa Parulskiego.
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Plk-Przybyl-chcialem-popelnic-samobojstwo,wid,14151435,wiadomosc.html?ticaid=1db6b&_ticrsn=5

  Polubienie

  • zenobiusz 10 stycznia 2012 o 10:33 am

   „Otworzyłem okno w swoim gabinecie i strzelałem w jego kierunku, żeby uniknąć rykoszetu.”
   Coraz to dziwniejsze.
   Czy bał się że rykoszet rozbije wazony pamiątkowe,czy może uszkodzi kamery.??

   Polubienie

   • krist 10 stycznia 2012 o 12:40 pm

    teoretycznie rykoszet mogłby kogos postronnego zranic, wszystko by sie zgadzało tylko ze wg jego relacji musiałby stanąc tyłem do okna a wtedy upadłby w linii dzwi- okno (po postrzale jak widac poleciał prosto na twarz..) a bron znlazłaby sie w nogach bądz upadłaby gdzies w okolicach biurka….. po ułozeniu ciała wnioskuję iz oddał strzal stojac bokiem do okna…. moge się oczywiscie mylić…
    własnie słuchałem jego wypowiedzi jak na uszkodzenie szczeki (bedzie miec drutowanie) to bardzo dobrze i płynnie mowił….. z jego słow wynika iz został zaszczuty , zdemolowano mu auto, odkrecano koła, zabito psa……przekręty siegaja miliardów i ktos zacznie sypac lawina ruszyła i watahy bedą wyrżnięte.. tyle tylko ze tych dobrych i honorowych wyrżną….
    a wszystko po to aby zyło sie lepiej…

    Polubienie

   • O Rzesz 10 stycznia 2012 o 1:07 pm

    Wyżej chciałem napisać w komentarzu o kuli ale zrezygnowałem. Nie było słychać jej uderzenia (leci z prędkością bliską prędkości dźwięku!) w cokolwiek ani ew. opadającego tynku.
    Myślałem właśnie o przypadkowym wyleceniu przez okno … PRZYPADKOWYM!.
    Samobójca myśli o rykoszecie?. Człowiek zdesperowany, na krawędzi życia nie myśli o takich pierdołach.
    Co najwyżej ręka mu nie drgnie jeśli jest prawdziwie zdeterminowany.
    Moje przeczucie inscenizacji umacnia się z każdą chwilą.
    Oj, chyba to był jednak ślepak. Zobaczymy jakie będzie widać obrażenia. Pewnie lekkie oparzenie na policzku czy coś takiego. Przyznam jednak że pierwsze wrażenie było piorunujące. I o to chyba chodziło.

    Polubienie

    • Roma 10 stycznia 2012 o 4:35 pm

     @ O Rzesz
     zgadzam się. To był teatrzyk.
     w rozmowie telefonicznej ze szpitala pamięta, żeby „ratować” Parulskiego !!!
     teraz nikt nie ruszy parulskiego w obawie przed opinią publiczną
     bo byłby posądzony o chęć ukrycia mafijnych przekrętów w wojsku
     wojskowa prokuratura nie chce być zlikwidowana
     cywilny nadzór też im nie pasuje, bo wtedy ron robią przekręty we własnym gronie
     proste jak drut

     Polubienie

     • O Rzesz 10 stycznia 2012 o 4:58 pm

      Jak drut, Roma powiadasz.
      Raczej jak sznurek w kieszeni.
      W tej chwili wydaje się niemal pewne że to tylko teatrzyk ale czy treści jakie prokurator Przybył i poruszył są nieprawdziwe?.
      Pomijam sam fakt ew. „nieruszania” prokuratury wojskowej po tym wszystkim ale czy media nie ganiają na pasku mafii polityczno-urzędniczej?. Ganiają.
      Czy nie ma przekrętów w wojsku i poza nim? Są.
      Nic nie jest ewidentne do końca. Żeby uzyskać swoje cele musieli użyć ciężkich i prawdziwych argumentów a potem przyprawili je odrobiną fajerwerków żeby temat nie przemknął przez media jak wiele podobnych.
      Bardziej jest to element całości planu psucia wizerunku państwa i zaufania obywateli do instytucji rządowych.
      Każdy dziś wie że nie ma dziedziny życia społecznego i politycznego która nie była by splugawiona.
      I w każdej są przecież Polacy!.
      Że najczęściej pisani przez cudzysłów tego pospólstwu się już nie mówi.
      Sam wczoraj zareagowałem tak jak tego chcieli organizatorzy tej edycji „false flag”.

      Olać to.
      Idę kupić gromnice. Przygotuję je do poświęcenia by skutecznie zadziałały jeśli faktycznie dojdzie w grudniu do trzech dób ciemności.
      Jak nie to i tak się przydadzą.

      Polubienie

      • iHe 10 stycznia 2012 o 10:15 pm

       Ten system wzajemnych zależności wyklucza niestety prostote.
       Nie mamy do czynienia ani z prostymi ludźmi,ani z transparentnymi uczciwymi instytucjami ,pomijając drobny szczegół ,że z zaufaniem jest też bardzo kiepsko.

       Aczkolwiek 😉 zgadzam się z wami(Roma;ORzesz) i Peryskopem w całej rozciągłości sznurka czy też drutu.

       W moim odczuciu cała akcja okazała się sukcesem i autokreacja zdała egzamin
       A co będzie dalej zobaczymy.
       Po mojemu ludzie całą tę sprawę potraktowali po ludzku połykając haczyk.
       Holliłót już dawno odkrył,że czarne jest czarne a białe białe dla typowego widza.

       Ludzie lubią czarno-białe skrócone schematy.

       Polubienie

   • navajo88 10 stycznia 2012 o 1:08 pm

    No i widzisz panie Zeno !!! a co wczoraj pisalem ????ha ? hahahahahahahaha a dzisiaj wielkie zdziwienie ?????? hahahahahahahahaha
    J.M.H

    Polubienie

 55. Stanisław 10 stycznia 2012 o 10:39 am

  Nie wiem dlaczego, ale oglądając materiał plus komentarze w medium musowego nakazu nasunęło mi się skojarzenie że jest to ostrzenie dla tych co chcą wyjaśnić tajemnicę ?

  Polubienie

  • Wladek 10 stycznia 2012 o 11:58 am

   Jaka tajemnica jak juz wiadomo ,kto z kim walczy i o co .

   Polubienie

 56. dziadek 10 stycznia 2012 o 11:05 am

  Sępy już przysiadły, czekają…
  Prokurator wojskowy płk Mikołaj Przybył, kilka godzin przed ogłoszeniem przez Andrzeja Seremeta informacji w sprawie prowadzonego przez niego śledztwa dotyczącego inwigilacji dziennikarzy, zwołał własną konferencję prasową w Poznaniu.

  Poinformował na niej, że jego zdaniem śledztwo to jest powiązane z innym, dotyczącym korupcji z wojsku. Mówił o „zorganizowanej przestępczości o charakterze gospodarczym, żerującej na budżecie Wojska Polskiego” oraz o tym, że „zagrożone są nie tylko setki milionów złotych pochodzących z budżetu państwa, ale przede wszystkim życie i zdrowie żołnierza polskiego, który często otrzymuje sprzęt wadliwy lub niesprawny”. Po czym wyprosił dziennikarzy i próbował popełnić samobójstwo. Tyle fakty.

  Jeszcze nim pojawiła się informacja, że prokurator Przybył przeżył, już politycy dali głos. I to jaki. Beata Kempa rzuciła, że w polskim wymiarze sprawiedliwości nie dzieje się najlepiej pod rządami Platformy Obywatelskiej. Ruch Palikota, że konieczna jest komisja śledcza. A poseł Stefan Niesiołowski ogłosił ni mniej ni więcej, że „on (prok. Przybył) jest w jakimś stopniu niezrównoważony (…) Wyjaśnienia szukałbym w stanie jego umysłu i zdrowia”.

  Wiem, wszyscy wiedzą – polityka to teatr. Aktorzy muszą grać dobrze, inaczej nie dostaną następnych ról, reżyser tak prowadzić przedstawienie, by publiczność chciała płacić za bilety, a krytycy razić celnie, inaczej zginą wśród tłumu im podobnych. Ale czasami, zwłaszcza w sytuacji takiej jak ta, trzeba przerwać spektakl, spuścić kotarę, wstrzymać się od komentarzy i poczekać w ciszy. Samobójcza próba czynnego prokuratora, w dodatku prawie publiczna, jest wydarzeniem bez precedensu i powody, które pchnęły płk. Przybyła do tego czynu, wymagają dokładnego wyjaśnienia. Jego oskarżenia o próbę ukręcenia łba korupcyjnemu śledztwu – bo tak należy rozumieć wypowiedź na konferencji – również. Zwłaszcza że w tle jest konflikt między prokuraturami cywilną i wojskową, a jego publiczna odsłona nie wpłynie dobrze ani na jakość pracy prokuratorów, ani na społeczne postrzeganie wymiaru sprawiedliwości jako takiego. Sprawa jest zbyt poważna, by zostawić ją politycznym sępom.

  Andrzej Andrysiak
  Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

  >>>>>>>W końcu ktoś napisał o co chodziło naprawdę..Brawo!!!!!!!.

  Polubienie

 57. Święty 10 stycznia 2012 o 11:42 am

  Nie na temat,ale wazne. Polscy kibice są wyjątkowymi patriotami.Film ten potwierdza że Polski kibol jest normalnym Polakiem, zna swoje wartości i potrafi decenić smutek który dotknoł cały naród.

  Polubienie

 58. Wladek 10 stycznia 2012 o 12:01 pm

  Tak ,kibicow ci u nas skolko ugodna ale graczy nie uraczysz.

  Polubienie

 59. Sully 10 stycznia 2012 o 12:33 pm

  Słuchajcie, nie wydaje wam się dziwne, że facet który wczoraj chciał popełnić samobójstwo…dzisiaj udziela wywiadu dziennikarzowi!!!!

  Polubienie

 60. navajo88 10 stycznia 2012 o 12:57 pm

  Sully i ty się dziwisz !!!!! ,przecież pisałem w czoraj że to całe samobujstwo to jeden wielki pic na wodę hahahahahaha i gdyby chciał się zabić to by się zabił koniec i kropka ! , alw zyje i jeszcze udziela wywiadów hahahahahahaha czyli mamy do czynienia z gadającym trupem hahahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

  • O Rzesz 10 stycznia 2012 o 3:27 pm

   Chylę czoła.
   Formę masz irytującą ale wreszcie przebiła się przez nią treść. Wczoraj dałem się porwać emocjom.
   Na zimno rozum i intuicja połączyły się i fakty obnażyły to o czym mówiłeś.
   Jesteś wielki.
   Włącz tylko, proszę, i kilka innych osób, korektora tekstu w przeglądarce bo czasem próby odczytywania waszych wpisów powodują złamanie oka.
   Skoro czujesz że za kilka miesięcy możemy, potencjalnie, stracić oficjalną suwerenność niech pozostanie ona chociaż w dbałości o czystość mowy ojczystej.

   Polubienie

   • navajo88 10 stycznia 2012 o 5:09 pm

    oki O Rzesz !
    J.M.H
    Ps : nie prawda wcale nie jestem wielki ,jestem normalny zwyczajny człowiek ,schorowany i mam dziadowską rentę ,taki normalny POLAK !!!!!!!!!!

    Polubienie

    • Nemezis 10 stycznia 2012 o 6:09 pm

     Witam
     To jest coś, co by potwierdzało teze Navajo88 :
     *komentarz Marka
     „Marek Król ma swoje kanały informacyjne? Przecież szefował WPROST! W związku z tym trafił do niego nieautoryzowany zapis rozmowy prok. Parulskiego ze swoim podwładnym? Tak było? A może to tylko drwina z tego zdarzenia doskonale ujęta w słowa?

     W „środowisku” od dawna mówi się, że Facebook to najlepsza skarbnica informacji. W tej sytuacji wypada śledzić dyskusję na tym portalu społecznościowym. Nawet jeśli to tylko dworowanie Marka Króla, który pisze na swojej tablicy – „Dotarł do mnie nie autoryzowany zapis rozmowy w prokuraturze wojskowej sprzed tygodnia”.

     Oczywiście nikomu nie trzeba tłumaczyć, że chodzi o hipotetyczną rozmowę jaką rzekomo przeprowadził szef Prokuratury Wojskowej ze swoim podwładnym. A niby tak to leciało – „Mikołaj, chcą nas rozpierdolić, a ciebie wpieprzyć w te SMS-y pismaków, co je bez zgody sądu odczytałeś-drżącym głosem oznajmił prok. Parulski. Ten „chuczyboj” Pasionek, co go chcieliśmy wpierdolić w szpiegowanie na rzecz Jankesów, zostanie na moje miejsce twoim szefem. To wiesz, co cię czeka. Masz przechlapane, bo to ty wrobiłeś go w to śledztwo” – informuje Parulski.

     W dalszej części rozmowy, która tak de facto nie wiemy, czy się odbyła w realu jest już jasna instrukcja co i jak pułkownik ma zrobić. A jest to ciekawe, bo padają takie słowa – „Ty zrób w Poznaniu konferencje prasową. Nawrzucaj Seremetowi, że śledztwem w sprawie SMS-ów pismaków uderzył w jądra Twojego honoru. Co on pieprzy, że nie miałeś zgody sądu. My w wojskówce żadnej zgody, k..wa, nie potrzebujemy. Po wygłoszeniu oświadczenia, ogłoś przerwę. W gabinecie zostanie włączona tylko kamera WSI-24. Z nimi mamy to dogadane. Położysz się pod biurkiem i strzelisz sobie ze ślepaka w ucho” – szczegółowego scenariusza inscenizacji medialnej.

     W końcu jest i finał rozmowy, a w nim padają zapewnienia ze strony prok. Parulskiego – „Wszystko będzie załatwione: dobra renta wojskowa no i jakiś etat doradcy u mnie za uratowanie nam dupy. A i jeszcze coś, załatwimy ci implanta w to ucho, które poświeciłeś dla uratowania wojskowej prokuratury…” – którym ciężko się oprzeć podwładnemu i stąd ta tragedia? A na dokładkę to koniec, bo Marek Król stwierdza w swoim wpisie na Facebook’u – „Tu taśma się urywa, bo Parulski nie rozmawia przy sikaniu. Nawyk z okopów PRL” – kończy swój felieton były Redaktor Naczelny WPROST. A może są to tylko suche fakty jakie udało się mu pozyskać od informatora? Trudno wyczuć, ale czy taki scenariusz nie mógł być zrealizowany, bo zaczęło się prokuratorom palić pod czterema literami? ”

     http://nnka.wordpress.com/2012/01/10/uwaga-tajemnicze-nagranie-zobacz-to-koniecznie/

     Pozdrawiam Wszystkich serdecznie !

     Polubienie

     • zenobiusz 10 stycznia 2012 o 9:41 pm

      Tekst Króla ,to po wojskowemu mówiąc,
      zwyczajny skurwysynizm.

      Polubienie

 61. navajo88 10 stycznia 2012 o 1:05 pm

  Sully i jeszcze jedno to wczorajcze samobujstwo ,czy próba samobujstwa to jak dla mnie byla tylko taka swoista ucieczka na emeryturkę pana prokuratora i ucieczka przed odpowiedzialnością w przyszłości , bo teraz po tej śmiesznaj próbie to pan prokurator zostanie okrzyknięty psychikiem i nikt go już nie zatrudni ,proste ????? proste ! Sully , a to że ciąg dalszy nastąpi to jest tak pewne jak ament w pacierzu hahahahahahahahahahahahahahaha
  Pozdrawiam J.M.H

  Polubienie

 62. kamilg86 10 stycznia 2012 o 1:30 pm

  Prok. Przybył swoim oświadczeniem naraził się tym wplątanym w różne afery, być może bał się o życie bliskich i chciał popełnić samobójstwo. Ale walczył, tzn. nagłośnił sprawy korupcyjne i ważne żeby tym sie zająć, tym sprzedajnym rządem i skorumpowanym wymiarem sprawiedliwości. Widać że w wojsku jeszcze walczą o Polske. Takie jest moje zdanie. Kamil.

  Polubienie

  • dziadek 10 stycznia 2012 o 2:17 pm

   Przybył: Odkręcono mi koła chcąc, bym się zabił. Za moją głowę była nagroda

   Pułkownik Mikołaj Przybył tłumaczy, dlaczego próbował popełnić samobójstwo. Prokurator ujawnił, że za jego głowę wyznaczono gigantyczną nagrodę.Na mój krok miały wpływ sprawy, które prowadzę. Jedne z najpoważniejszych, jeżeli chodzi o kwestie finansowe w Wojsku Polskim. To one spowodowały bezpośredni nacisk na to, żeby przyspieszyć kroki w kierunku likwidacji prokuratury wojskowej – powiedział PAP Przybył.

   Mogłem pogodzić się z tym, że demolowali mi samochód, że odkręcono mi koła chcąc, bym się zabił.
   Wiem, że za moją głowę była nagroda miliona złotych………

   . Mogłem się pogodzić z tym, że zabito mi psa. Nie mogłem się pogodzić z bezpodstawnym atakiem, z zarzucaniem nam nieprawidłowego lub bezprawneg działania – powiedział Przybył.

   >>>>>>>>>>>>Papała i Leper też za dużo wiedzieli..

   Polubienie

   • O Rzesz 10 stycznia 2012 o 6:07 pm

    „Prokurator ujawnił, że za jego głowę wyznaczono gigantyczną nagrodę” … chciał żeby nagrodę jego żonie wypłacili?.
    Przepraszam ale im więcej tego słucham i czytam tym bardziej zaczynam się śmiać. To jak sen paranoika.

    Polubienie

 63. szell 10 stycznia 2012 o 2:38 pm

  parę dat i informacji dotyczących naszych (już nie) łupków

  Polubienie

  • AQQ 10 stycznia 2012 o 3:08 pm

   Ustawa, która weszła w życie 01.01.2012 pozbawi nas ziemi, domostw, zdrowej wody na korzyść lobby łupkowego, o tym się nie mowi publicznie. Polacy żyją* telewizorem, a tam recepty, lekarze i rozgrywki wSi. Nie będę tu wklejać textu – na niebiesko obszernie o gazowym szwindlu.
   http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a&start=9180
   Rozgrywek c.d.
   http://www.pb.pl/2541179,94877,abw-zatrzymala-7-osob-za-korupcje-przy-koncesji-na-lupki

   Polubienie

 64. Jony 10 stycznia 2012 o 3:38 pm

  Pierwszy wywiad z Mikołajem Przybył po nieudanym samobójstwie.
  http://www.tvn24.pl/-1,1730890,0,1,przybyl-chcialem-popelnic-samobojstwo-zadrzala-mi-reka,wiadomosc.html

  Polubienie

 65. zenobiusz 10 stycznia 2012 o 3:52 pm

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/514694,Nie-rozstrzygam-czy-to-proba-samobojcza
  No proszę,ktoś jeszcze myśli w Polsce.

  Nie rozstrzygam, czy to próba samobójcza
  polskieradio.pl 10.01.2012
  Śledztwo powinno wyjaśnić rozbieżności w słowach prokuratorów, a także czy doszło do próby samobójczej, czy do spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – uważa Krzysztof

  Były minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski przyznał w „Salonie Politycznym Trójki”, że martwi go sytuacja w prokuraturze. – Jestem zaniepokojony – i to najdelikatniejsze słowo – mówi. Dodał, że to dobrze, że prezydent spotyka się zarówno z Prokuratorem Generalnym Andrzejem Seremetem, jak i Naczelnym Prokuratorem Wojskowym Krzysztofem Parulskim.

  – Powołanie i odwołanie Prokuratora Generalnego i jego zastępców uwzględnia decyzję prezydenta. Nie chcę wyciągać żadnych wniosków personalnych. Uważam tylko, że ta sprawa powinna być jak najszybciej szczegółowo wyjaśniona – mówił Krzysztof Kwiatkowski.
  Wizerunek prokuratury „w gruzach”
  Były minister sprawiedliwości oceniał przy tym, że „absolutnie niedopuszczalna jest sytuacja, kiedy co innego mówi w tej samej sprawie Prokurator Generalny, a co innego jego zastępca, Naczelny Prokurator Wojskowy”, tak jak miało to miejsce w poniedziałek po wypadku w Poznaniu. – Prokuratura to instytucja, która jest organem ochrony prawnej obywateli. Można oczekiwać, że będzie budować zaufanie obywateli – oświadczył Krzysztof
  Kwiatkowski. – Wczoraj ten wizerunek legł w gruzach – oświadczył.
  Śledztwo w sprawie wydarzeń w Poznaniu

  Kwiatkowski dodał, że śledztwo powinno wyjaśnić, czy doszło do próby samobójczej czy do „spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu”. Dotyczy to również różnicy zdań prokuratorów w opisie postępowania.

  Polubienie

  • zenobiusz 10 stycznia 2012 o 3:57 pm

   „spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu”
   Kiedyś to określano:usiłowanie zabójstwa.

   Polubienie

  • AQQ 10 stycznia 2012 o 4:07 pm

   WSI-24 podaje, ze powieżli pułkownika do Szpitala w Bydgoszczy..oddz. wiadomy.

   Rysiu K. ozdoba* sld wie Najlepiej jak można uzdrowić prokuraturę…czego ten typ bezkarny chce i kto* go tak wystawia* w meNdiach?

   Polubienie

   • ALFA 10 stycznia 2012 o 4:29 pm

    Kto go wystawia czosneczek czy nie tak

    Polubienie

 66. Jony 10 stycznia 2012 o 3:56 pm

  Wenezuela: Chavez gości Ahmadineżada w pełni kryzysu na linii Iran-USA
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wenezuela-chavez-gosci-ahmadinezada-w-pelni-kryzys,1,4993204,wiadomosc.html

  Polubienie

 67. Jony 10 stycznia 2012 o 4:27 pm

  Najnowsze wiadomości: Zwolnią generała? Prezydent odpowiada i krytykuje
  Zginął rosyjski prokurator. „To ma związek z aresztowaniem w Polsce”
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Zginal-rosyjski-prokurator-To-ma-zwiazek-z-aresztowaniem-w-Polsce,wid,14153703,wiadomosc.html?ticaid=1db71&_ticrsn=3

  Polubienie

  • kargul 10 stycznia 2012 o 8:02 pm

   Ten niedoszly samobujca przypomina faceta.Pamietam bylo to za komuny.Stali pewni goscie przed Pewexem przy HOTELU FORUM w Warszawie.I wlasnie jeden z nich byl podobny do tego
   Pana podpulkownika.Ale przepraszam chyba sie myle

   Polubienie

 68. theaspartam 10 stycznia 2012 o 4:51 pm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-

  Polubienie

 69. Rmld77 10 stycznia 2012 o 5:24 pm

  A moze robimy krzywde pulkownikowi? Przeciez tak malo o wszystkim wiemy…

  Polubienie

 70. katerina404 10 stycznia 2012 o 5:29 pm

  „Czy odpowiadaliście sobie,co się dzieje gazami odrzutu,gdy strzela się w usta??
  Nie wydmuchuje się ich nosem jak dym z papierosa.Dochodzi do poparzenia jamy ustnej,przełyku i oskrzeli,nie są to nigdy obrażenia ,nie zagrażające życiu.Postrzał z zewnątrz może skończyć się lekką raną.Bywali tacy ,którzy po przeczytaniu atlasu anatomii ,strzelali sobie w brzuch tak,by kula ominęła ważne narządy.Gazy rozwalały im wątrobę,i konali w męczarniach,zamiast z czystą dziurką,jechać do szpitala.Strzał z ucho z przystawienia,broni gazowej,wywala mózg drugim uchem.
  Widzę,że niewielu tu widziało rany postrzałowe,na ciele człowieka,a niektórzy wybitni „wojskowi” nigdy nie robili tego co sobie przypisują.Na wszystkich blogach jest nagonka,moim zdaniem ,planowa i sterowana,o nieudolnym samobójstwie,czy pozorowanym samobójstwie.Nikt nie bierze pod uwagę ,próby” uciszenia” ofiary.To jest zdumiewające.”

  Otóż to. Na jednym materialne z dailymotion widać, że skierował się on w kierunku okna. Może stamtąd padły strzały? Chyba, że strzelał faktycznie nie z lufą w ustach, ale bokiem, aby nic sobie nie zrobić, a dać znać opinii publicznej, że coś złego się dzieje wokół jego osoby i zapewnić sobie tym samym większe bezpieczeństwo. Myślę, że w ciągu następnych dni będzie więcej przecieków w tej sprawie. A może to znowu kolejna próba odwrócenia uwagi mediów od spraw istotniejszych, aby gawiedź zajęła się spekulacjami. Ciężko za nimi trafić. Oni już chyba sami się pogubil w swoich kłamstwach i malwersacjach

  Polubienie

  • mi461 10 stycznia 2012 o 5:57 pm

   Ja rowniez odnosze takie wrazenie.
   Jezeli „ktos” chce popelnic samobojstwo tym bardziej taki „wyga” jak Przybyl, to zrobi to bez pudla.
   Nie wierze w przypadki, jak mam wystrzelic nie przeraza mnie ze ktos chwyta za klamke -naciskam spust i KONIEC.
   Zastanawia sprawa okna, ale to musialo by byc ukartowane.
   Czy by sie przyznawal pozniej ze „chcial sie zabic”? kryc kogos ? kogo?

   TU CHODZI O PRZEKAZ, to mialo byc w mediach cos UGRAC osobiscie mam bardzo dziwne odczucie ze jest prowadzona jakas „gra wojskowo-polityczna” czy prawda wyjdzie ?osobiscie nie sadze.
   Za wysokie progi…..

   Polubienie

   • navajo88 10 stycznia 2012 o 7:07 pm

    mi461 spokojnie wyjdzie i to znacznie prędzej niż się spodziewamy ,obserwuj premiera i prezydenta !!!!!!!!
    J.M.H

    Polubienie

    • ALFA 10 stycznia 2012 o 8:28 pm

     @navajo88 tak obserwujemy ,ale wyjdzie na dobre czy złe

     Tajemnicze lądowania Komorow*skiego w Rosji
     Samolot z prezydentem Bronisławem Komorowskim w trakcie niedawnej podróży do Chin oraz podczas powrotu z Azji kilka razy lądował w Rosji – sprawdził portal Nieza*lezna.pl. O fakcie tym nie poinformowała Kancelaria Prezydenta; polskie media także go przemilczały.

     Prezydent wyruszył w podróż do Chińskiej Republiki Ludowej 17 grudnia 2011 r. Tego samego dnia samolot z prezydentem wylądował na lotnisku „Kolcowo” w rosyjskim Jekaterynburgu. Oficjalnym powodem lądowania była konieczność zatankowania maszyny.

     Komorowski znalazł jednak czas, by w Jekaterynburgu spotkać się na osobności z Aleksandrem Charłowem, ministrem współpracy gospodarczej z zagraniczną obwodu swierdłowskiego. Ten polityk, związany ze środowiskiem Władi*mira Pu*tina, jest absolwentem szkoły wojskowej w Kijowie – w listopadzie 2011 r. został odznaczony medalem „Za osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego” za pomoc w organizacji międzynarodowej konferencji ws. bezpieczeństwa. Co ciekawe, odbyła się ona trzy miesiące przed tajemniczym lądowaniem Komorowskiego; organizował ją i wziął w niej udział były szef FSB Nikołaj Patruszew, a jednym z jej uczestników był szef polskiego BBN gen. Stanisław Koziej. Rozmowy między Komorowskim i Charłowem – według jednego z rosyjskich portali internetowych – miały dotyczyć współpracy gospodarczej między obwodem swierdłowskim a Polską.
     http://niezalezna.pl/21495-tajemnicze-ladowania-komorowskiego-w-rosji
     Wojskowe służby w tle próby samobójczej. „Armia, jako poletko niesłychanej korupcji”
     http://wpolityce.pl/wydarzenia/21188-wojskowe-sluzby-w-tle-proby-samobojczej-armia-jako-poletko-nieslychanej-korupcji

     Polubienie

   • dziadek 10 stycznia 2012 o 10:43 pm

    Czytajac wasze wypociny ktorzy krytykuja pulkownika ze nie umial sie zastrzelic to sie zastanawiam co wy macie w glowach .Zdesperowany czlowiek ktory przystawia sobie pistolet do glowy czy w tym czasie mysli pod jakim katem ?????,jak sobie wyobrazacie ze ma lusterko i kombinuje jak przystawic sobie pistolet aby sie nie zastrzelić?????.Trochu logiki,@mi461 zastanow co piszesz bo obnazasz swoja glupote.

    Polubienie

  • kefir2010 10 stycznia 2012 o 7:24 pm

   Słyszałem dziś wypowiedź pułkownika Mikołaja Przybyła w telewizji. Nie widać było, aby miał problemy z mówieniem. Więc albo upozorował samobójstwo strzelając w policzek poza ustami, albo strzały padły zza okna – z broni snajperskiej np. Bo przecież okno było otwarte – mianownik wspólny z ś.p. Andrzejem Lepperem – tam także okna były otwarte..
   Mikołaj Przybył zostanie przewieziony na obserwację psychiatryczną do szpitala w Bydgoszczy. Tam mogą próbować go wykończyć mega dawkami leków psychotropowych, tak, jak wykończyli już wiele osób w III RP. Przypomnę tutaj historię studenta z południa Polski, który musiał uciekać do Niemiec przed polskim systemem opresji psychiatrycznej. Tortury psychiatryczne są stosowane po dziś dzień w III RP i innych krajach postkomunistycznych. Stosuje się je w celu fizycznego niszczenia osób nieprzychylnych systemowi. Tortury psychiatryczne obejmują np elektrowstrząsy dokonywane „na żywca”, bez znieczulenia i anestezji, także wiązanie i długotrwałe przetrzymywanie w pasach. Jednak najważniejszym trzonem tortur psychiatrycznych jest podawanie ogromnych dawek leków psychotropowych, mających straszne działania niepożądane. Oni go tam wykończą..

   Polubienie

   • navajo88 10 stycznia 2012 o 9:00 pm

    kefir2012 jest takie powiedzenie ! ” Jeżeli znajdziesz się po między wronami to musisz karakać jak one,a jeżeli tego nie zrobisz to giniesz ” i powiem ci mi wsale nie żal tego pólkownika ,siedział po między nimi to ma za swoje JASNE !!!!!!!
    J.M.H

    Polubienie

 71. Logos 10 stycznia 2012 o 5:31 pm

  Marku, możesz rzucić na to okiem:http://www.darkgovernment.com/news/monsanto-now-owns-blackwater-xe/

  spore zaskoczenie…a w tle Bill Gates…

  Polubienie

 72. ALFA 10 stycznia 2012 o 5:41 pm

  כל שאתה אוהב אתה את שלך ואת המדינה שלנו יחד למען השלום.
  אנחנו היהודים האמיתיים של פולין יש לנו שולל שטיפת מוח כמו כולם.
  עלינו לאחד כוחות יחד לטובת ארצנו.
  כולנו אוהבים אחד את השני ואת עצמם נתמכים.

  Polubienie

 73. Konarski 10 stycznia 2012 o 5:57 pm

  Płk Przybył trafi do kliniki psychiatrii

  Teraz cokolwiek powie nie będzie miało znaczenia.

  Polubienie

 74. katerina404 10 stycznia 2012 o 5:58 pm

  A oto najświeższe spojrzenia gajowego. Nie znałam całego przemówienia, a tam padły ostre słowa. To całkiem zmienia cały wydźwięk tego wydarzenia medialnego. Polecam przeczytać w całości artykuł gajowego, a przede wszystkim przesłuchać całego przemówienia prokuratora pułkownika Przybyła, które wiele wyjaśnia http://marucha.wordpress.com/2012/01/10/domniemana-proba-samobojstwa-prokuratora-no-i-mamy-namierzona-razwiedke/#more-18107

  W każdym razie, cytuje gajowego: „ prokurator mówi o udziale obcych służb specjalnych zainteresowanych zdaniem prokuratora podgrzewaniem atmosfery wokół katastrofy smoleńskiej i wzajemnego konfliktowania Polaków (w związku z ówczesnymi wyborami). Ok. 7 minuty nagrania prokurator Przybył stwierdza znane mu fakty, że agenci CIA i FBI mieszali się w śledztwo smoleńskie potajemnie spotykając się z prokuratorem prowadzącym owo śledztwo.
  Prokurator Przybył opowiada też o tym, jak żydo-agenturalna mafia przestępcza szabruje i niszczy majątek niedobitków polskiej armii. Jest to robione metodycznie, na gigantyczną skalę metodą zorganizowanej przestępczości przy pełnej wiedzy i poparciu tego kryminalnego procederu ze strony żydo-agenturalnej ekipy Tuska.
  Równie istotnym i skandalicznym faktem ujawnionym przez prokuratora Przybyła jest prowadzony przez żydo-agenturalną ekipę Tuska zamach na wojskową prokuraturę – z tego tylko względu, że nie chce ona biernie przyglądać się szabrowaniu niedobitków polskiej armii.
  Podejrzewam, że prokurator zainscenizował próbę samobójstwa. Wiedział, że w ten sposób jego konferencja prasowa nabierze rozgłosu. W przeciwnym wypadku zostałaby przez żydo-media kompletnie przemilczana. Pułkownik zranił się niezbyt ciężko, zrobił to przy lecących kamerach, wiedząc że są one włączone.”
  http://marucha.wordpress.com/2012/01/10/domniemana-proba-samobojstwa-prokuratora-no-i-mamy-namierzona-razwiedke/#more-18107

  Polubienie

  • ALFA 10 stycznia 2012 o 6:29 pm

   וכך הוא צדק כל כך להשמיד את היהודים ופולנים אמיתי כמו להרוס
   האומה שלנו. הבה לא להיות מרומים
   וכך פולין ההר היא מדינה של שלהם
   איך המוסד השירות פולין
   הממשלה בראשות הממשלה הציונית של טוסק
   המתחם זהה הממשלה כולה.
   לחימה לטובת המדינה שלנו להתאחד פולין

   Polubienie

   • AQQ 10 stycznia 2012 o 6:53 pm

    Co to za krzaczki Alfa, czyżby wirus jakiś się wkradł???

    Polubienie

    • ALFA 10 stycznia 2012 o 7:16 pm

     @AQQ jak tak będzie jak jest trzeba się uczyć języka .Polskę rozkradają a moja część będzie pod Izraelem.Zachodnia pod Niemcami ,wschodnia pod Rosją.Tylko siąść i płakać .A tak walczyli o naszą ojczyznę nasi dziadkowie i co i gówno.Młodzi mają to w dupie tylko piwko,sex,narkotyki -krokodyle i disco .A ja już ma to wszystko też w dupie.Z nikim nie pogadasz ,każdy goni za kasą .Nikogo nie obchodzi co się dzieje w kraju.I jak tu żyć .Navoja88 ratuj nas ,szykuj kolta ,a my co procę.Ale jeszcze jest wyjście nie napiszę tu jakie ,bo trzeba nas dużo,dużo,dużo,dużo!!!!!!!!

     Polubienie

     • AQQ 10 stycznia 2012 o 7:43 pm

      @ALFA. Jak się to pokićkało, a nie tak dawno myslałam, że musimy studiować” uprawę ryżu…

      „Jeśli raz zdobędziemy władzę to nie oddamy jej już nigdy, chyba, że zostaniemy wyniesieni z naszych gabinetów jako trupy” Stefan Niesiołowski

      Polubienie

      • ALFA 10 stycznia 2012 o 8:10 pm

       @AQQ ja nie mam nic do prawdziwych żydów Polskich oni jadą na tym samym wózku co my .I oni dobrze wiedzą .Gorsi są ci chowani w Izraelu od dziecka mają prane mózgi syjonistyczną propagandą .Po co przyjeżdżają z ochroną ,czy my ich zabijamy upokarzamy nie .A co oni robią u nas jak się zachowują .Zobacz jak pilnują młodzież ,żeby z nikim nie rozmawiali prawdy się nie dowiedzieli.Jak są uczone dzieci żydowskie chowane w nienawiści.Już nie pokażą pozamykali filmy.To coś okropnego.
       A my powinniśmy bronić się jak stado bydła

       Polubienie

     • navajo88 10 stycznia 2012 o 8:55 pm

      ALFA ja sam was wszystkich nie uratuję !!!!! , albo beńdziemy razem albo każdy osobno , to pierwsze to może kiedyś da się to wszystko przywrócic ,a jeżeli to drugie ??? no to dupa blada !!!!! , i to wszystko ALFA innego wyjścia nie widzę !
      Pozdrawiam J.M.H

      Polubienie

      • ALFA 10 stycznia 2012 o 9:23 pm

       Wiem wiem navoja88 sami damy radę ,będziemy w stadzie przeżyliśmy lata 70 -80 to i to przeżyjemy.

       Polubienie

   • rmld77 10 stycznia 2012 o 6:57 pm

    Translator to tłumaczy. Ale dlaczego to piszesz po hebrajsku?
    Dziwne. Pozdrawiam.

    Polubienie

 75. jakzawsze 10 stycznia 2012 o 6:09 pm

  Czy Mikołaj Przybył jest meczenikiem i bohaterem narodowym tej prawdziwej Polski bo dał świadectwo że mafia smoleńsjka istnieje (oraz inne sprawy) ? Czy widzieliście całe nagranie konferencji i co mówi ? Czy macie LUDZIE wogóle blade pojęcie co się dzieje ? Czy dalej jesteście zieloni jak dolar amerylański …

  Rodacy otwórzcie oczy na prawde !

  Polubienie

  • rmld77 10 stycznia 2012 o 7:00 pm

   jakzawsze@
   Wstrzymajmy się od osądzania pułkownika.
   Możesz mieć rację…

   Polubienie

  • 12345 10 stycznia 2012 o 7:12 pm

   Więc durniu posłuchaj uważnie co powiedział plk Przybylski i nie sprowadzaj to tylko do kwestii smoleńskiej. Nic ci nie rozwinę, sam zacznij myśleć!

   Polubienie

   • 12345 10 stycznia 2012 o 7:14 pm

    Same gnojki komentują poza paroma wyjątkami.

    Polubienie

    • Onufry 10 stycznia 2012 o 8:57 pm

     Dość ostra uwaga ! Proponuję zaglądnąć na na oneta czy wp.” Tam będzie o niebo lepiej” !

     Polubienie

 76. Rodriguez7 10 stycznia 2012 o 7:29 pm

  Podczas Londyńskiej olimpiady zejdzie piramida z lucyferem. William ten co ma dwa rogi jak baranek ale nim nie jest przywita go i 21.12.2012 r siądą w Jerozolimie.
  Nie dajcie się zwieść.

  Polubienie

  • Rodriguez7 10 stycznia 2012 o 7:50 pm

   Btw ma ktoś link do protokołów w jakiejś dobrej wersji?; wiem że taka tu była, skan w pdfie bardzo ładne a co najważniejsze – pełne

   Polubienie

   • AQQ 10 stycznia 2012 o 8:05 pm

    http://www.radioislam.org/protocols/index-polish.htm
    http://www.przeklej.pl/plik/protokoly-medrcow-syonu-pdf-0011154555a5
    Dużo wypadło z neta i na chomikach są.

    Polubienie

   • 12345 10 stycznia 2012 o 8:29 pm

    wersja z 1936r:

    http://www38.zippyshare.com/v/39397452/file.html

    Polubienie

 77. eszli 10 stycznia 2012 o 8:19 pm

  Jest dobrzre,trzęsą się tyłki zamachomcom.Rudego sprzątną to kwestia czasu za dużo wie.Rudy szuka schronienia gdzieś w Europie,próbóje coś zyskać u masonów .Nie ma go w Polsce to znaczy ,moje życie ważniejsze.Zostawią go na pożarcie ludu.Masoni wystawią goą go.Nie pomoże mu Olechowski .Społeczeństwo kuma.Niech żyje Piłsudzki proroctwo mówi,że jest nasz Nowy to kwestia czasu ,zrobi porządek ze zdrajcami Polski

  Polubienie

 78. The Sign Painter 10 stycznia 2012 o 8:30 pm

  Nie wiem czy ktoś już wrzucał, nie będę czytał wszystkich komentarzy.

  Warto zobaczyć, jak działają te dziennikarskie hieny!

  Polubienie

  • rabarbarek 10 stycznia 2012 o 10:09 pm

   Ja widze ten film po raz pierwszy. Jest potwierdzeniem wczorajszych przypuszczen , ze bylo kilka kamer wlaczonych. Na filmach ogladanych wczoraj wyraznie slychac strzal i widac na podlodze , kolo stolu ,noge prokuratora . padajacego na ziemie po strzale. Tutaj poza strzalem i wbiegajacymi dziennikarzami , nie ma wczorajszych szczegolow.
   Dzisiaj REM oburzony zachowaniem dziennikarzy , chce zmienic ustawe o podawaniu szczegolow roznych krwawych wydarzen do prasy i tv. Niektore gazety zamiescily podobno zdjecia prokuratora w kaluzy krwi. Nie widac tego bylo na filmach.
   Jak pamietamy prezydent Obama tez nie pozwolil na pokazywanie zdjec ” zabitego” Osamy , bo byly zbyt drastyczne . Natomiast zdjecia Kadafiego drastyczne juz nie byly. Czyli bedziemy mieli do czynienia z tzw. wybiorczym przekazem przemocy w mediach.

   Dzisiaj przylatuja [ przylecieli] do Polski kongresmeni z USA , aby po raz kolejny patroszyc sprawe wiz dla Polakow pragnacych udac sie za ocean. Maja byc przyjeci przez premiera , ktory jutro powraca z zasluzonego odpoczynku we Wloszech . Czyzby kongresmeni przybyli do kraju Lacha z nadania obamowskiego z zadaniem budowania koalicji na wypadek wojny w Zatoce?

   Polubienie

   • iHe 10 stycznia 2012 o 10:28 pm

    Nadali dziś medal generałowi ,chyba cieniasowi za zasługi w czasie pokoju na misji chyba cywilizacyjnej w Afganistanie.

    Ciekawe kto się zajmie naszymi kobietami i dziećmi jak ruszą na polowanie na grubego zwierza jak zwykł mawiać bull.
    W sumie nie wiem czym się przejmują ,może nie będzie do czego wracać.
    Za to wiem kto sobie 1szy załatwi sobie wize..

    „Jacek Rostowski – nasz minister finansów, który straszył ostatnio europarlamentarzystów wybuchem III wojny światowej i nie wykluczał ubiegania się o zieloną kartę, by uciekać przed kataklizmem do USA

    – powinien być z tej wiadomości zadowolony

    Polubienie

 79. 12345 10 stycznia 2012 o 8:37 pm

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/12/28/elity-iii-rp-rodowod/

  Polubienie

  • AQQ 10 stycznia 2012 o 9:36 pm

   @12345.
   Kawał czytania ale warto!!!

   Fragment „W zbiorze materiałów WKP(b) opublikowanych w 1995 roku pt.”Polska
   – ZSRR. Struktury podległości” zamieszczony został raport Władysława Sokołowskiego (s.Iwana, inspektora Wydziału Organizacyjno-Instruktorskiego, członka WKP(b) od 1931),

   skierowany 13 czerwca 1944 roku do KC WKP(b). Zarzuca on oficerom pochodzenia żydowskiego, przede wszystkim szefowi Zarządu Politycznego Armii, ppłk Mietkowskiemu
   i jego zastępcy, Zambrowskiemu, iż na wszystkie intratniejsze stanowiska wsadzają swoich

   pobratymców, „którzy patrzą na aparat polityczny jako na miejsce wypoczynku, przyjemnego
   spędzania czasu oraz bogacenia się” (s. 75). Zgodnie z dyrektywą Mietkowskiego (wówczas

   szefa Zarządu Politycznego Armii), Zydzi pracujący w aparacie politycznym podają się za Polaków, (…). „Skład narodościowy aparatu politycznego Armii Polskiej na dzień 1 czerwca

   1944 roku – relacjonuje Sokołowski – wygląda następująco: na 44 oficerów Zarządu Politycznego (łącznie z redakcją gazety wojskowej i kierownictwa Domu Armii Polskiej – 34
   Zydów, 5 Polaków z ZSRR oraz 5 Polaków z Polski, przy czym wszystkie stanowiska kierownicze (szef Zarządu Politycznego, jego zastępca, szefowie wydziałów, redaktor gazety)
   są obsadzone przez Zydów” (s.76). Te same stosunki panują na niższym szczeblu: „na 43
   pracowników politycznych na szczeblu pułku – 31 Zydów. W pułkowym aparacie politycznym poszczególnych pułków (4 Pułk Artylerii Przeciwpancernej, 5. Pułk Piechoty) nie ma ani jednego Polaka” (s.76). <<. (Cytat za: Bogdan Urbankowski, „Czerwona Msza."

   Polubienie

 80. eszli 10 stycznia 2012 o 9:07 pm

  A co to za premier,który cały prawie czas na urlopie .Ja pracuje na intesywnej terapii i przez 1,5 roku nie byłam na urlopie bo ciągle nie ma ludzi.Teraz wychodzi szyddło z worka ,że mamy lenia,chyba zmęczył się malowaniem kolejnego komina.

  Polubienie

 81. eszli 10 stycznia 2012 o 9:51 pm

  Z tymi jaszczurami,myślałam,że kawał ,oglądając dzisiaj relacje TVP info,normalnie się przestraszyłam dziennikarki,która relocjonowała kwestię refundacji.Oczy reptyliańskie,i dolna żuchwa,zęby jaszczura.Coś na rzeczy ,że mediaPolskie opanowali reptaliani.Musimy sięgnąć bo broń duchową ,różaniec to ich destabilizuje,dostają kowulzji i dreszcze ,podobno szybko uciekają.Jan Paweł mówił w prywatnej rozmowie z jedną osobą,uśmiechając się.

  Polubienie

 82. eszli 10 stycznia 2012 o 10:18 pm

  Nie dajmy się zwieść.Apostoł Paweł napisał,śmierć dla mnie zyskiem,ze względu na Was muszę pozostać w ciele.Powstańcy Warszawcy,wszyscy żołnierze,patrioci z AK nie poto umierali,żebyśmy teraz pękali,budżcie się z letargu,przeciwstawiajcie się złu i przedewszystkim módlmy się za nowego Piłsudzkiego,który według proroctw przyjdzie pomóc Ojczyżnie.To nie jest przypadek,kiedy kandydat partii amerykańskiej mówił,że trzeba bać się Polski.Z Polskii wyjdzie iskra demokracji i prawdy Bożej Europa po części pogańska będzie drżała przed Polską.

  Polubienie

 83. aa1 10 stycznia 2012 o 10:20 pm

  WAZNE sa fakty, ktore przedstawil. I jesli rzeczywiscie strzelal tak, zeby nic sobie nie zrobic to ludzie – przeciez za to sie nalezy POCHWALA !. To byl bardzo dobry sposob aby naglosnic sprawe i zwiekszyc swoje i innych bezpieczenstwo. Ale wymagal ogromnej odwagi.
  Moim zdaniem to byl MAJSTERSZTYK. Kazdy, kto krytykuje badz nasmiewa sie z umiejetnosci strzeleckich jest zalosny.

  Polubienie

 84. Versus3 10 stycznia 2012 o 10:53 pm

  Wiem, że to dzisiaj nie całkiem na temat, ale poźniej zapomnę.
  Tu jest link (może juz się tu kiedyś pojawił) do filmu ze Smoleńska zaraz po katastrofie, ale wystabilizowany, zwolniony i wyostrzony, tak aby można przeprowadzić normalną analizę filmu.

  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_ktorego_nikt_nie,p1353583072

  Polubienie

 85. Święty 10 stycznia 2012 o 11:54 pm

  Jest coraz więcej wątpliwości: jak to jest, że pułkownik Mikołaj Przybył, który posługuje się bronią od wielu lat, chcąc rzekomo popełnić samobójstwo, celuje w policzek, a nie w głowę – powiedział w „Rozmowie Rymanowskiego” w TVN 24 eurodeputowany Zbigniew Ziobro. Jego zdaniem, prokurator nie chciał popełnić samobójstwa, lecz dokonać samookaleczenia. http://wiadomosci.onet.pl/raporty/samobojcza-proba-plk-mikolaja-przybyla/ziobro-pulkownik-przybyl-nie-zdecydowal-sie-na-sam,1,4994322,wiadomosc.html

  Polubienie

  • aa1 11 stycznia 2012 o 12:24 am

   sie Ziobro osmieszyl a do tej pory niezle rokowal. Fakt jest oczywisty, ze chcial sie okaleczyc celem zwrocenia uwagi ale dla ogolu ta informacje nalezy zachowac dla siebie a nie naglasniac zeby dawac pozywke mediom. Miejmy nadzieje, ze Mikolaj wytrzyma presje mediow.

   Polubienie

   • aa1 11 stycznia 2012 o 1:12 am

    hmm mozliwa tez druga opcja:
    Ziobro dal taka wypowiedz dla przeciwwagi teorii nieudolnego strzalu. W sumie duzej czesci slabo myslacacych zapatrzonych w TV wlasciwy sposob myslenia nalezy podpowiadac.
    Ciężko tu zdecydować, które działanie PR będzie bardziej właściwe aby wygrać z mediami.

    Polubienie

 86. zerrkos 11 stycznia 2012 o 7:49 am

  Czy oni kłamią w paru kwestiach? Nie! Oni kłamią we wszystkim.

  Polubienie