Co się naprawdę dzisiaj stało – czy prokurator Mikołaj Przybył chiał się zabić?

Otwieram wpis do wolnej dyskusji na temat dzisiejszej rzekomej próby samobójstwa prokuratora płk Mikołaja Przybyła.  Znajomy b. prokurator wojskowy w rozmowie telefonicznej stwierdził, że nie zna takiego przypadku samobójstwa – nic nie wskazywało na to, że prokurator Mikołaj Przybył ma się zamiar zastrzelić. Sama treść jego wypowiedzi na to nie wskazywała.

  • „Nie wykluczam próby zabójstwa – dziwne jest to, że tak szybko znikają nagrania z YouTube, w telewizji słychać było chyba dwa strzały, a nie jeden” – dodał.
  • „Telewizja brytyjska zamieściła nagrania, gdzie widoczny był but postrzelonego, tu tego nie widać, w ogóle nie ma krwi” – powiedział prokurator.

Zapytałem go czy jednak nie była to zwykła próba samobójstwa na skutek histerii, czy nagłych emocji.

  • „Nie można tego wykluczać, że broń się w ostatniej chwili osunęła, że zadziałał instynkt samozachowawczy i kula nie trafiła w podniebienie tylko w żuchwę”.

Dodał też:

  • „Należy się dokładnie przyglądnąć dostępnym nagraniom kto jak się na nich zachowuje. Jeśli była to próba zabójstwa z zewnątrz, np. z platformy samochodowej, to niedoszły zabójca musiał mieć wspólnika w środku, który się z nim komunikował”.

Czekam na wasze opinie, jeśli macie linki do jakichś ukrywanych nagrań czy informacji, to bardzo proszę je zamieszczać. W tym kraju zaczyna się już naprawdę wolna amerykanka.

Czy na pewno próba samobójstwa?!

Nagrania można ściągnąć przez Keepvid.com

Reklamy