Wydarzenia i komentarze, 11 stycznia 2011r.

Wielkie trzęsienie ziemi w pobliżu Sumatry, uwaga na proroków!
Grecki rząd wpisuje pedofilów na listę osób niepełnosprawnych
Tokio zacznie sponsorować wycieczki do prefektury Fukushima
Nazwa Izrael pochodzi od syna satanisty Sabbataja Cwi
 

Wielkie trzęsienie ziemi w pobliżu Sumatry, uwaga na proroków!
7,3 w pobliżu zachodniego brzegu północnej Sumatry, na głębokości 18 mil. Zagrożone tsunami są Tajlandia,Indonezja, Indie i Malezja. O szczegółach piszą już wszystkie agencje prasowe, więc nie będziemy się powtarzać. Alarm na szczęście odwołano (>link), mimo to ludzie są nadal nieufni i nie wracają do domów. Głównym powodem są plotki, że trzęsienie było większe niż podano oficjalnie. Nie ma co się dziwić tym ludziom, skoro w 2004 roku tsunami pochłonęło ponad 200 tys ofiar.
Ale tu macie gościa o nicku Intuition (intuicja) który „przewidział” trzęsienie już 8 stycznia:
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1748575/pg1
Pisał on: „Jest wielkie prawdopodobieństwo, że będzie wielkie trzęsienie ziemi w ciągu najbliższych 72 godzin lub wcześniej. Kilka godzin temu doszedł do mnie niezwykle silny sygnał, podobnie jak przed innymi trzęsieniami wcześniej. Kierunek z którego pochodził był na zachód od Izraela. Niech Bóg ma w swojej opiece wszystkich, którzy są narażeni na katastrofę”.
Wydawałoby się ciekawe, gdyby nie to, że ten Intuition pod różnymi nickami pisze to samo co 20 dni, bo taka jest mniej więcej częstotliwość występowania trzęsień powyżej 7 stopni.
Ale ktoś na blogu pisał też, że od 11 stycznia rozpocznie się seria wielkich trzęsień ziemi. Zobaczymy…

Grecki rząd wpisuje pedofilów na listę osób niepełnosprawnych

Związki osób niepełnosprawnych w Grecji wyraziły oburzenie na decyzję rządu wpisania na listę pedofilów, kleptomanów, ekshibicjonistów, podpalaczy, natrętnych graczy, fetyszystów i sadomasochistów. Związane jest to z dodatkowymi zapomogami dla tych osób, a te są większe niż np. w przypadku osób z przeszczepami. Podpalacze i pedofile otrzymają np. do 35% zasiłku, podczas gdy cukrzycy mają tylko 10%.

Yiannis Vardakastanis

Przewodniczący związku niepełnosprawnych, niewidomy Yiannis Vardakastanis, obawia się, że spowoduje to trudności finansowe dla inwalidów, których i tak już dotkliwie dotknął obecny kryzys.
Wayne Madsen w swoim Wayne Madsen Report skomentował to krótko i zwięźle: „Cwaniacy z MFW i Eurobank chcą obciąć emerytury i dotacje na usługi komunikacyjne, ale chronią pedofilów. Dlatego właśnie powinno się postawić bankierów pod murem i zastrzelić”. (IMF and Eurobank shysters want pensions and transportation subsidies for the elderly cut but state welfare for pedophiles is okay. This is why bankers must be lined up and shot)

Tokio zacznie sponsorować wycieczki do prefektury Fukushima

Zupełnie nie przejmując się promieniowaniem radioaktywnym wynikłym ze spalania śmieci z okolic elektrowni Fukushima na terenie prefektur Iwate i Miyagi, rząd metropolii Tokio postanowił wspomóc promocję turystyki do prefektury Fukushima. Turyści otrzymają 1500 jenów dziennie (ol. 20 dolarów), a gdy zostaną na nocleg ot będzie to suma dwukrotnie wyższa. Dotacje przez agencje turystyczne będą dotyczyć tylko miekszańców i osób, które uczą się lub pracują w Tokio. Promieniowanie w prefekturze Fukushima w wielu miejscach przekracza 1 mikrosiwert na godzinę. Plan doacji rozpocznie się w Prima Aprilis, ale nie jest to żaden kawał.
Tymczasem w pobliżu elektrowni doszlo do kolejnego trzęsienia ziemi – 4,4 w skali Richtera: http://enenews.com/m4-4-just-offshore-fukushima-strongest-intensity-measured-around-plant-maps

Clifford Shack: Nazwa Izrael pochodzi od syna satanisty Sabbataja Cwi

ojciec satanistów - Sabbataj Cwi

Ta szokująca informacja ukazała się an stronie Henry Makova – kanadyskiego antysyjonistycznego Żyda.
Autor Clifford Shack podaje, że państwo Izrael utworzone przez sabatjańsko-frankistowskich Rotszyldów zostało nazwane tak na cześć syna satanisty Sabbataja Cwi, Israela ben Shabbatai, który z kolei miał to imię na cześć wnuka patriarchy Abrahama. Oznacza to, że wyznawcy Sabbataja i Franka nie są Żydami, a satanistami… Dobrze jest porównać zdjęcia Rotszyldów oraz założycieli Izraela i niektórych jego przywódców z rycinami Sabbataja Cwi – jest wyraźne podobieństwo!
http://cliffordshack-article-archive-storage.blogspot.com/

Więcej informacji po polsku o Sabbataj Cwi i Franku:

Reklamy