Wydarzenia i komentarze, 11 stycznia 2011r.

Wielkie trzęsienie ziemi w pobliżu Sumatry, uwaga na proroków!
Grecki rząd wpisuje pedofilów na listę osób niepełnosprawnych
Tokio zacznie sponsorować wycieczki do prefektury Fukushima
Nazwa Izrael pochodzi od syna satanisty Sabbataja Cwi
 

Wielkie trzęsienie ziemi w pobliżu Sumatry, uwaga na proroków!
7,3 w pobliżu zachodniego brzegu północnej Sumatry, na głębokości 18 mil. Zagrożone tsunami są Tajlandia,Indonezja, Indie i Malezja. O szczegółach piszą już wszystkie agencje prasowe, więc nie będziemy się powtarzać. Alarm na szczęście odwołano (>link), mimo to ludzie są nadal nieufni i nie wracają do domów. Głównym powodem są plotki, że trzęsienie było większe niż podano oficjalnie. Nie ma co się dziwić tym ludziom, skoro w 2004 roku tsunami pochłonęło ponad 200 tys ofiar.
Ale tu macie gościa o nicku Intuition (intuicja) który „przewidział” trzęsienie już 8 stycznia:
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1748575/pg1
Pisał on: „Jest wielkie prawdopodobieństwo, że będzie wielkie trzęsienie ziemi w ciągu najbliższych 72 godzin lub wcześniej. Kilka godzin temu doszedł do mnie niezwykle silny sygnał, podobnie jak przed innymi trzęsieniami wcześniej. Kierunek z którego pochodził był na zachód od Izraela. Niech Bóg ma w swojej opiece wszystkich, którzy są narażeni na katastrofę”.
Wydawałoby się ciekawe, gdyby nie to, że ten Intuition pod różnymi nickami pisze to samo co 20 dni, bo taka jest mniej więcej częstotliwość występowania trzęsień powyżej 7 stopni.
Ale ktoś na blogu pisał też, że od 11 stycznia rozpocznie się seria wielkich trzęsień ziemi. Zobaczymy…

Grecki rząd wpisuje pedofilów na listę osób niepełnosprawnych

Związki osób niepełnosprawnych w Grecji wyraziły oburzenie na decyzję rządu wpisania na listę pedofilów, kleptomanów, ekshibicjonistów, podpalaczy, natrętnych graczy, fetyszystów i sadomasochistów. Związane jest to z dodatkowymi zapomogami dla tych osób, a te są większe niż np. w przypadku osób z przeszczepami. Podpalacze i pedofile otrzymają np. do 35% zasiłku, podczas gdy cukrzycy mają tylko 10%.

Yiannis Vardakastanis

Przewodniczący związku niepełnosprawnych, niewidomy Yiannis Vardakastanis, obawia się, że spowoduje to trudności finansowe dla inwalidów, których i tak już dotkliwie dotknął obecny kryzys.
Wayne Madsen w swoim Wayne Madsen Report skomentował to krótko i zwięźle: „Cwaniacy z MFW i Eurobank chcą obciąć emerytury i dotacje na usługi komunikacyjne, ale chronią pedofilów. Dlatego właśnie powinno się postawić bankierów pod murem i zastrzelić”. (IMF and Eurobank shysters want pensions and transportation subsidies for the elderly cut but state welfare for pedophiles is okay. This is why bankers must be lined up and shot)

Tokio zacznie sponsorować wycieczki do prefektury Fukushima

Zupełnie nie przejmując się promieniowaniem radioaktywnym wynikłym ze spalania śmieci z okolic elektrowni Fukushima na terenie prefektur Iwate i Miyagi, rząd metropolii Tokio postanowił wspomóc promocję turystyki do prefektury Fukushima. Turyści otrzymają 1500 jenów dziennie (ol. 20 dolarów), a gdy zostaną na nocleg ot będzie to suma dwukrotnie wyższa. Dotacje przez agencje turystyczne będą dotyczyć tylko miekszańców i osób, które uczą się lub pracują w Tokio. Promieniowanie w prefekturze Fukushima w wielu miejscach przekracza 1 mikrosiwert na godzinę. Plan doacji rozpocznie się w Prima Aprilis, ale nie jest to żaden kawał.
Tymczasem w pobliżu elektrowni doszlo do kolejnego trzęsienia ziemi – 4,4 w skali Richtera: http://enenews.com/m4-4-just-offshore-fukushima-strongest-intensity-measured-around-plant-maps

Clifford Shack: Nazwa Izrael pochodzi od syna satanisty Sabbataja Cwi

ojciec satanistów - Sabbataj Cwi

Ta szokująca informacja ukazała się an stronie Henry Makova – kanadyskiego antysyjonistycznego Żyda.
Autor Clifford Shack podaje, że państwo Izrael utworzone przez sabatjańsko-frankistowskich Rotszyldów zostało nazwane tak na cześć syna satanisty Sabbataja Cwi, Israela ben Shabbatai, który z kolei miał to imię na cześć wnuka patriarchy Abrahama. Oznacza to, że wyznawcy Sabbataja i Franka nie są Żydami, a satanistami… Dobrze jest porównać zdjęcia Rotszyldów oraz założycieli Izraela i niektórych jego przywódców z rycinami Sabbataja Cwi – jest wyraźne podobieństwo!
http://cliffordshack-article-archive-storage.blogspot.com/

Więcej informacji po polsku o Sabbataj Cwi i Franku:

Reklamy

243 responses to “Wydarzenia i komentarze, 11 stycznia 2011r.

 1. opolczyk 11 stycznia 2012 o 12:34 am

  Marek, a może ten „intuicja” to ten gość, co guzik naciska.
  I wtedy robi się trzęsienie ziemi.
  Tak to i ja mogę „wyprorokować”.

  Polubienie

  • ... 11 stycznia 2012 o 9:13 am

   w przyszóości bedzie wiele prób imitowania proroctw szczególnie tych biblijnych dlatego tak wazne jest aby czytac Biblie i znac osobiscie jej proroctwa wtedy nawet jak szatan ze swoja banda beda probowali imitowac proroctwa to osoba znajaca ich prawdziwe znaczenie nia da sie nabrac – niestety reszta ktora gardziła Biblia pewnie da sie złapac na rózne sztuczki – w czasie „wielkiego ucisku” wojna duchowa bedzie otwarta – oszustwa beda tak potezne aby spróbowac nawet WYBRANYCH złapac w sidła :

   ” Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie. (24) Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych. (25) Oto przepowiedziałem wam. (26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni – nie wychodźcie; oto jest w kryjówce – nie wierzcie. (27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego ” EWANGELIA MATEUSZA 24:23-27 – – – przyjscie PANA JEZUSA na ziemie nie bedzie tajemnicze i niezauwazalne ale fałszywi prorocy beda mówic co innego ze np juz przyszedł i jest na pustyni albo w kryjówce – PRZYJSCIE NA ZIEMIE PANA JEZUSA BEDZIE WIDOCZNE DLA WSZYSTKICH –

   , TO WIELKIE FAŁSZYWE CUDA i ZNAKI beda poprzedzac ANTYCHRYSTA , kult jego podobizny i przyjecie ZNAMIENIA ANTYCHRYSTA – mozliwe ze teorie o ZNAMIENIU jako o BIOCHIPIE to oszustwo poniewaz ludzie PRZYJMA ZNAMIE POD WPŁYWEM WIELKICH FAŁSZYWYCH CUDÓW PRZECZYTAJCIE UWAZNIE – OBJAWIENIE JANA rozdział 19 wers 20

   ZNAMIE a FAŁSZYWE CUDA : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=13

   – ” a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia ” OBJAWIENIE JANA 19:20 – aby nadszedł ten okres wiele jeszcze musi sie stac ale własnie wielkie fałśzywe cuda beda dobrym znakiem ostrzegawczym dla chrześcijan

   Polubienie

 2. maran 11 stycznia 2012 o 12:46 am

  Piekna, smutna , refleksyjna antywojenna piosenka ukazujaca bezsens wojen rozpoczynanych w imie obrony interesow waskiej grupy ludzi, zwanych tez oligarchia tego swiata, lub tez inaczej psychopatami.
  Kazda wojna to potezny chichot piekla, ktore czasowo zwycieza nad ludzkoscia. http://www.youtube.com/watch?v=R3nDuVMey20

  Polubienie

  • lukaszr20 11 stycznia 2012 o 1:13 am

   wyjebane mam na tych amerykanow sami zaczeli to se niechcierpia pierdolic ich !!

   Polubienie

   • BirD2 11 stycznia 2012 o 7:45 am

    lukasz dobrze to podsumował.. Oni zaczęli więc niech płaczą i płacą.
    Powtarzam, ci co rządzą nie są niebezpieczni, niebezpieczni są ludzi którzy ich słuchają bo to dzięki nim oni mogą robić co chcą, dzięki tym walecznym żołnierzom w Afganistanie i całej reszcie która będzie walczyć w przyszłych wojnach 🙂

    Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 8:09 am

   TEN KTO WYWOLUJE WOJNY NIE GODZIEN JEST ZYCIA.

   Ten kto czyni klotnie winien byc ODIZOLOWANY od normalnego spoleczenstwa,narodu,rodziny.

   Glupich nie sieja ale sie rodza ,parwdopodobnie z glupich rodzicow ,czesto patologicznych/chorych.

   Lepiej z madrym zgubic niz z glupim znalezc !

   Zawsze przyjaciol szukaj wsrod madrych ludzi ,choc glupi czesto madrych udaja i z tym sie obnosza/pysznia

   Wyksztalcony wcale nie oznacza ,ze madry ,bywa,ze niewyksztalcony rozumem i zyciem przewyzsza wysoko wyksztalconych .

   Glupiego i biednego wiesz na co stac ale madry i bogaty zdolny jest do wszystkiego a ostatnio zauwaza sie wyrzadzania przez nich wiele zlego !

   WSROD BOGATYCH ZATRACA SIE DOBRO,BOGACTWO PRZYCMIEWA ROZUM !!!

   Biedni,bezdomni i glodni sa rowniez niebezpieczni jak zli bogaci ale tych pierwszych latwo daje sie pokonac zas drugich (bogatych) nie talk latwo ,bo strzega ich platni sludzy az po policje i wojsko.

   GDY JESTES DOBRYM CZLOWIEKIEM STRZEZE CIE BOG ,KTORY DAL CI WOLNA WOLE ALE WPIERW OBSERWUJE i LICZY NA CIEBIE,ZE SAM SIE OBRONISZ PRZED ZLEM,GDY BEDZIESZ PRAWIDLOWO UZYWAL SWEGO ROZUMU .

   BOG NIGDY NIE DOPUSCIL i TEGO NIE DOKONA ABY KTOS ZNISZCZYL JEGO DZIELA w tym DOBREGO CZLOWIEKA i CALE NARODY – zapamietajcie o tym wszyscy ludzie ,dobrzy i zli.

   Polubienie

   • sebecx 11 stycznia 2012 o 9:21 am

    …bardzo dobrze napisane… a to „WSROD BOGATYCH ZATRACA SIE DOBRO,BOGACTWO PRZYCMIEWA ROZUM !!!” wydaje mi się, że dotyczy również klasy średniej…

    Polubienie

   • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 9:36 am

    Całe cywilizacje ginęły. To nie jest tak proste.

    Polubienie

    • sebecx 12 stycznia 2012 o 8:39 am

     @Monitor czy obejrzałeś cały film na temat Germańskiej Nowej Medycyny?… ja po obejrzeniu i analizie najbliższego otoczenia doszedłem do wniosku, że to wszystko co jest na filmie to 100 % PRAWDA… rozumiesz… próbowałeś to sam potwierdzić? ..tylko trzeba obejrzeć do samego końca.. wszystko się staje jasne, że dlatego wykrywają „raka” nawet u dzieci, bo mają metody, aby „podejrzeć” fizjologię organizmu… to jest zasadniczo KRYMINALNA sprawa… kryminalna jak cholera… od dziecka wiedziałem, że z medycyną coś jest nie tak… po prostu od zawsze wiedziałem…

     Polubienie

    • sara10 12 stycznia 2012 o 7:09 pm

     Monitor, czy to możliwe, że moje wypowiedzi kasujesz? x-((

     Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 11 stycznia 2012 o 10:39 pm

    sorki za skojarzenie… ale tak mnie właśnie trafiło: „ten, kto wywołuje wojny, nie jest godzien życia”…; zgoda…. – a znasz Biblie…? jak to Izraelici rezali, z przyzwoleniem i technologicznym wsparciem Pana, Amonitów, Analekitów…. (myle nazwy, byc może…ale chodzi o zasadę, a nie o szczególy); i z triumfem, na kartach Starego Testamentu, donosili: zabiliśmy wszystkich, mężów, kobiety, dzieci i starców, i przejęlismy ich mienie, i ich niewolników… – etc.; każdy kij ma dwa końce!

    Polubienie

 3. filmyprawdy 11 stycznia 2012 o 1:10 am

  Nowe aktualizacje do przeczytania na naszej stronie jak też publikacja na temat wojny informacyjnej.

  Zachęcamy do czytania.

  Nasza strona: http://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiamy
  Redakcja Filmy Prawdy

  Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 8:23 am

   Zaden film nigdy pelnej prawdy nie przedstawia ,bo jest tylko filmem !

   PRAWDA TO ZYCIE !!!

   BOG,HONOR i OJCZYZNA wynika z zycia a nie z filmu .

   LUDZI NIE POZNAJE SIE PO SLOWACH ALE PO ICH UCZYNKACH DOBRYCH i ZLYCH !

   CZYN DOBRO,ZWALCZAJ ZLO !!!

   NIE KLAM tym bardziej gdy chesz byc wiarygodny obojetnie w jakim zawodzie i profesji.

   Gdy jestes dziennikarzem wyksztalconym czy „samoistnym” wiedz,ze kazde klamstwo wyplynie jak oliwa na wierzch a wtedy ty sam siebie ocenisz smieciem i bedziesz musial z tym zyc lub zginac,nikt z dobrych ludzi nie zechce podac ci reki .

   Zdanie do zdrajcow ,oszustow i klamcow obojetnie na jakich sa stanowiskach i jaka maja wladze :

   BEDZIECIE POTEPIENI NAPEWNO PO WASZEJ SMIERCI jezeli nie zawrocicie ze zlej drogi i nie naprawicie wyrzadzonych ludziom krzywd !
   BOG WYMIERZA WAM CZAS i LICZY NA NAWROCENIE NA DROGE PRAWDY i SPRAWIEDLIWOSCI.
   Gdy sie nawrocicie uwazajcie na tych,od ktorych byliscie zalezni w zyciu na zlej drodze,oni sa zdolni do wszystkiego,to piekielne bestie,potrafia sie mscic tym bardziej gdy sa przy wladzy i na urzedach !!!

   Polubienie

  • zeebii 11 stycznia 2012 o 1:23 pm

   Infowojna, a od kilku lat także cyberwojna. W następnej odsłonie toczona być może na dwa fronty: zarówno przez walczące ze sobą państwa jak i rządy kontra społeczeństwa po podisaniu NDAA SOPA i ACTA http://www.zjop.linuxpl.info/blog/blog/2012/01/06/cyber-wojna/

   Polubienie

   • zeebii 11 stycznia 2012 o 1:26 pm

    jest jeszcze temat wysłania satelity i budowy niezależnego internetu przez hakerów
    nikt chyba jeszcze tego nie poruszył
    http://www.zjop.linuxpl.info/blog/blog/2012/01/04/satelity-domowej-roboty-kongres-ccc/

    Polubienie

    • hjk 12 stycznia 2012 o 1:27 pm

     ciekawa sprawa, tylko moze się okazać, ze po jakimś czasie „satelita się uszkodził”, albo „trafił go meteoryt”…
     Nie wiem, czy „uny” dadzą sobie wydrzeć monopol kosmiczny, no ale próbować trzeba…

     Polubienie

 4. lukaszr20 11 stycznia 2012 o 1:11 am

  co sie dzieje na swiecie co oni sie z tym bawia Projektem HAARP ci amerykanie sa po…rdoleni morduja ludzi wiec za to spotka ich kara… p..dolic tych wladzy marionetek i p..dolic ich przemowienia oni sie z nami nie przejmuja bo maja to gdzies, smierc systemom CHWDP !!!

  Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 8:26 am

   Nie przeklinaj,to wcale nie dodaje ci uroku a tym bardziej bohaterstwa !

   Polubienie

   • sara10 12 stycznia 2012 o 7:07 pm

    Popieram, nie przeklinaj! 😦

    Polubienie

  • Wesołych Świąt 11 stycznia 2012 o 9:25 am

   Jacy amerykanie ? cała machina wojenna US jest tylko narzędziem w ręku syjonistów wśród których przeważa chazarska satanistyczna dzicz, tak samo jak z Polską na chwile obecną, więc czy mimo wysłania wojsk do Iraku i Afganistanu można powiedzieć że Polacy są pierdyknięci bo najemnicy z naszego kraju mordują tam ludzi ? W sprecyzowaniu sprawców takich zbrodni nie powinno mieć miejsca tego typu uogólnienie bo kamufluje prawdziwych winowajców za całym narodem który to też jest ich ofiarą.

   Polubienie

   • ciekawy 12 stycznia 2012 o 9:47 am

    „uogólnienie kamufluje prawdziwych winowajców” – to jest sedno sprawy!!!
    Właśnie w ten sposób rządzą światem syjonistyczni sataniści. Skrywają się za zwykłymi Żydami,
    którzy w rezultacie też są ich ofiarami.

    Polubienie

    • hjk 12 stycznia 2012 o 1:31 pm

     Na jednym filmiku było, ze haarp czasowo odcina nas od „wibracji wszechswiata”, co powoduje zmiany w ludzkiej psychice tudziez funkcjonowaniu róznych mechanizmów planetarnych – pogodowych tektonicznych, itd.

     Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 9:38 am

   lukasz20, widzę że korzystasz z chwilowego usunięcia moderacji. Nie o to chodziło mi o to by ten blog stał się szambem.

   Polubienie

   • sebecx 11 stycznia 2012 o 10:18 am

    ..to nie jest chyba do końca tak jak piszesz.. ja też pośrednio ponoszę winę za to, że piszący bluzgają, bo sam to robię… czas to zmienić…

    Polubienie

   • lukaszr20 11 stycznia 2012 o 1:19 pm

    no dobra przepraszam juz nie bede klnic troche sie zdenerwowalem co chamerykanie robia z ludzmi…

    Polubienie

 5. Tola 11 stycznia 2012 o 1:17 am

  Link do antymaterialnego nie dziala.
  Ktos cos wie?
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47333,lemingi-czy-wyrachowane-tchorze

  Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 8:30 am

   Byc moze sam lub inni mu pomogli w „zmaterializowaniu sie”.
   Tu masz tez portal ,ostatnio bardzo dobrze sie rozwijajacy ,tu pisz i dawaj wskazowki jak uczciwie zyc i zwalczac WSZELKIE SZERZACE SIE OSTATNIO ZLO nie tylko w Poslce ale na calym swiecie !

   Na szczescie to zlo jest juz w ostatnim stadium i zbliza sie do agonii.

   Polubienie

  • Peryskop 11 stycznia 2012 o 7:04 pm

   FAKIR, co się tam dzieje u antymaterialnego ?

   Na jego stronce jest tylko „Prymas Tysiąclecia” z 28.11.2011:
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/42009,prymas-tysiaclecia

   Polubienie

 6. aa1 11 stycznia 2012 o 1:31 am

  PR w oparach i natarciu – stawka wysoka jest. Widzą, że przegrywają i promują coraz ostrzejsze artykuły. Próba przykrycia faktów korupcyjnych na niebywała skalę poprzez teorię ośmieszania i dyskredytacji:
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/samobojcza-proba-plk-mikolaja-przybyla/libicki-proba-samobojcza-to-wewnetrzna-ustawka-woj,1,4994353,wiadomosc.html

  Teraz siła w blogach aby głosiły prawdę właściwą.

  Polubienie

 7. Logos 11 stycznia 2012 o 1:49 am

  upsss…u nas też trzęsie: http://gielda.onet.pl/zatrzymania-ws-koncesji-na-gaz-lupkowy,18489,4994203,1,news-detal

  Polubienie

 8. Bromba 11 stycznia 2012 o 2:30 am

  Niezależna w służbie komu? Niezły w tym zestawieniu jest tekst Oni kłamią -my informujemy.
  http://niezalezna.pl/21549-czy-rzad-po-odpowiada-za-zgon-2000-osob?page=5

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 9:41 am

   No to mamy dowód dla kogo oni pracują. „Niezależna” przygotowuje społeczeństwo do kolejnej akcji szczepień. Czy oni pracują dla ludobójców globalnych? Wirus H1N1 był opracowany w laboratorium, o tym „Niezależna” nie wspomina – został zrekonstruowany z wirusa „hiszpanki”. Baxter wypuścił materiał szczepionkowy skażony wirusem ptasiej grypy – o tym „Niezależna” też nie wspomina. Nie udało się, bo czeski laborant sprawdził te „szczepionki” – zwierzęta mu pozdychały. Pandemia nie wyszła.

   A 2009 nie był w niczym szczególnym. Tu są dane statystyczne zachorowalności i śmiertelności grypy.
   http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

   A tu się okazuje, że to właśnie szczepionka na świńską grypę miała szalenie groźne skutki z paraliżem i śmiercią włącznie. Nawet same firmy na ulotkach dołączonych do tychże ostrzegały:
   http://thebirdflupandemic.com/archives/h1n1-swine-flu-vaccine-insert-admits-it-causes-guillain-barre-syndrome-vasculitis-paralysis-anaphylactic-shock-and-death

   Pamiętacie jak v-ce min zdrowia Balicki bał się przyjąć szczepionkę przed kamerą? Tu są jeszcze inne szokujące informacje – szczepionka zawiera komórki rakowe zwierząt!
   http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/09/08/Another-Shocking-Warning-About-Swine-Flu-Vaccine.aspx

   Fajnymi rzeczami chce nas szczepić „Niezależna”…

   Teraz można się domyślać dlaczego PiS tak reagował, a nie inaczej – został wprowadzony w maliny przez tych ludzi. Teraz to kontynuują, prowadząc niebezpieczną grę polityczną i prowokując satanistyczne szczepienia.

   Polubienie

   • Cramer 11 stycznia 2012 o 10:24 am

    A słyszałeś o zarażeniach anthraxem w parku narodowym w Zimwabwe?
    Padły zwięrzęta: 88 hipopotamów, 30 słoni, 45 bawołów. Oczywiście epidemia nie jest opanowana i zagraża innym zwierzętom nie wspominajac o ludziach.
    No i co – anthrax ot tak z nikąd? Nie było go i nagle jest?

    Polubienie

   • Święty 11 stycznia 2012 o 10:53 am

    Czy znaczy to ze w ‚Niezaleznaej’ tez sa agenci, chyba tak. Nie znaczy to za cala ‚Niezalezna’ jest do d…y. Trzeba uwaznie czytac wszystko co sie czyta. Gdyby okazalo sie.ze osoba przeciwna szczepieniom nagle zmienila zdanie, to bylby to sygnal ze on/ ona przeszla na strone zla,ze pracuje dla kogos.

    Polubienie

    • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 11:18 am

     Nie mogę ci na to pytanie odpowiedzieć. Niedawno zaskoczyło mnie to, że krakowska redakcja Niezależnej jest w tym samym budynku co Żegota.

     Polubienie

     • O Rzesz 11 stycznia 2012 o 12:35 pm

      Świat był, jest i będzie nafaszerowany „tajnymi współpracownikami” jak dobry sernik rodzynkami!. Ostatnio widać że bezpieka jest wiecznie żywa.
      Może mniej sprawna ale jeśli mają kogoś na celowniku to potrafią się sprężyć i działać. Ostatecznie ktoś się „sam” wiesza i jest po kłopocie.
      Tu tylko film fabularny oparty na wydarzeniach z przeszłości ale dobrze obrazuje wszelkie działania służb. Można właściwie postawić znak równości do dzisiejszych czasów. Ogólnie nic się nie zmieniło poza nazwami i częścią personelu

      Polubienie

      • kefir2010 11 stycznia 2012 o 3:04 pm

       portal niezalezna.pl od początku epidemii świńskiej grypy wspułpracował z banksterami (reklamowany u nich SKOK) a także z korporacjami koszernymi, farmaceutycznymi – czyli z ludobójcami. tak, niezalezna.pl i gazeta polska mają krew na rękach! to takie same syjonistyczne medium jak gazeta wyborcza. tylko zwrucone w celu kanalizowania elektoratu patriotycznego.
       już w październiku 2009 uwagę moją zwuciło to, że niezalezna.pl lobbuje w interesie kampanii farmaceutycznych. to pomogło mi się „wyleczyć” z popierania PiSobolszewii. nigdy więcej PiS!! nigdy więcej kaczyzmu!! dziennikarze z łże mediów będą WISIEĆ, tuż obok politykuw i bankierów, których oni popierali! i koniec.

       Polubienie

       • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:22 pm

        kefir2010, weź na uspokojenie. Skąd wiesz, że nie była to gra polityczna? To, że się upierali przy szczepionkach, mimo że wiadomo już było, że to padnie, świadczy o celowym dezinformowaniu ich od wewnątrz, a więc chodziło o ich osłabienie. Która agentura działa na niekorzyść własnych ludzi? Podobnie jest i teraz – znów ich ktoś wsadza na minę.

        Polubienie

        • kefir2010 11 stycznia 2012 o 9:24 pm

         ok, wziąłem za Twoją radą ellenium na uspokojenie. a więc znuw czeka mnie odwyk, bo nie mogę brać tego ścierwa. ale kazałeś.

         cała niezalezna.pl to siedlisko agentury – nie bez powodu REKLAMUJĄ BANKSTERÓW, czyli skok, nie bez powodu reklamują szczepionki. czasami niezalezna – jew’zalezna występuje nawet przeciwko PiSowi, gdyż jeden z posłów PiSu zgłosił obywatelską interpelację w sprawie szczepionek – czyli niezalezna obrała za cel bycie bardziej świętojebliwymi niż [wycięte, po co sobie strzelać w łeb?]

         Polubienie

         • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 10:19 pm

          Nie wiem czy Skok to banksterzy, ale z resztą zgoda.

          Polubienie

        • kefir2010 11 stycznia 2012 o 10:24 pm

         SKOK należy do jakiejś międzynarodowej grupy kapitałowej, nawet kiedyś się sami tym chwalili. a więc już wszystko jasne. czemu Jarek ma tu moderację?

         Polubienie

         • monitorpolski 12 stycznia 2012 o 12:51 am

          Bo Jarek czasami pierdnie tak, że nie wiadomo czym nos zamykać

          Polubienie

        • sebecx 11 stycznia 2012 o 10:28 pm

         ..skok ma jakiś taki dziwny symbol kojarzy mi się z …. gwiazdą Dawida…

         Polubienie

    • Orka 11 stycznia 2012 o 11:06 pm

     http://grypa666.wordpress.com/2010/03/31/milion-sajanim-wykradanie-technologii-usa/
     Obawiam się , że już nie ma ani jednego miejsca na ziemi …wolnego

     Polubienie

   • AQQ 11 stycznia 2012 o 2:01 pm

    Cały ten krajowy-bajzel, te sztucznie ustalone ugrupowania partyjniaków, te fundacje do spraw niczego*, te zusy, krusy, pzu, ofe i inne takie złodziejskie byty” są zaplanowane na naszą zgubę, cel oczyścić nas z ostatków grosza a nawet wywalić na pysk z mieszkań! więc siedzą sobie parchy na ciepłych posadkach i myślą czym tu zając tą hołotę* aby się nie nudziła, pokorna była, debilała coraz bardziej i aby miała o czym gadać przy piwie z tesco i o co się skłócać nawet w rodzinie!
    Starym jak świat rozwiązaniem jest podzielenie narodu wzdłuż i wszerz, tu kwestia religii się bardzo przyczyniła…/udało się/
    Galopująca bieda oraz praca ponad siły w nienormowanym czasie, a dla tych co siedza* w chałupie ogłupiająca telAwiwzja i kolorowa prasa z golizną!/też sie udało/
    Wypaczona historia dla młodzieży oraz całkowite oduczenie myślenia samodzielnie- naŁka to testy i texty-regułki na pamięć i też wyszło…

    Co jeszcze mozna chcieć i wymagać od tak zaczadziałych mas?

    Polubienie

    • AQQ 11 stycznia 2012 o 7:41 pm

     od 14-ej w moderacji….

     Polubienie

     • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:19 pm

      Sorry, zaczęto śmiecić, uruchomiłem moderację, musiałaś trafić przez jakieś słowo

      Polubienie

    • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 7:59 pm

     Poczekaj na następny wpis, właściwie nagranie…

     Polubienie

   • deotibigratia 11 stycznia 2012 o 3:18 pm

    Monitor na miłość boską obudź się już z tego snu o szlachetnym Pisie !
    Czy nie pamiętasz już jak pisowski rzecznik praw obywatelskich Kochanowski żądał kupienia szczepionek i zamierzał złożyć do prokuratury doniesienie o zaniechaniach minister zdrowia w sprawie pandemii?
    http://news.money.pl/artykul/czy;rzad;powinien;zakupic;szczepionki;na;ah1n1,241,0,557297.html

    Potrzeba nam zupełnie NOWEJ, ŚWIADOMEJ klasy politycznej a nie odgrzewania starych pisowskich kotletów – i wiesz co ci powiem Monitor? TY się świetnie nadajesz na lidera 🙂

    co do niezależnej to jest sporo materiałów obnażających jej „niezależność”
    cyt za pszek prawda 2 info
    W istocie niezalezna.pl jest niezależna od prawdy ,niezależna od rzetelności,niezależna od obiektywizmu który jak wiadomo powinien być głównym walorem wolnego medium .
    Niezalezna.pl jest zwyczajną pisowsko-parytjną przybudówką .A właściwie to nie „zwyczajną „, a obskurną i prymitywną , nacelowaną na takiegoż czytelnika ( odbiorcę )
    więcej http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4715

    Polubienie

    • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 7:57 pm

     Pamiętam, pamiętam. Przecież to ja sam zrobiłem listę poparcia dla Ewy Kopacz i krytykowałem Kochanowskiego. Następny wpis to będzie jednak niemiła niespodzianka dla miłośników tego co się obecnie dzieje.

     Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 11 stycznia 2012 o 10:45 pm

     @deotibigratia
     o zmarłych albo wcale, albo dobrze: ale…. p. Kochanowski był, byc może, nie mam powodów wątpić, wspaniałym czlowiekiem na łonie rodziny…. ale na funkcji, którą pełnił, chyba jeszcze przez dziesieciolecia nie bedzie tak pierdołowatej osoby, jak on sam; swiec Panie nad Jego duszą!

     Polubienie

     • deotibigratia 11 stycznia 2012 o 11:07 pm

      @totalsky co ty bredzisz ? nie mówi się źle o zmarłych osobach prywatnych natomiast osoby publiczne to zupełnie winny wymiar – w zasadzie nie mówię tu o osobie ale o sprawowanej funkcji przez tę osobę
      jest taka nauka – historia …wiesz … sami denaci – juliusz cezar, bonaparte …

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 13 stycznia 2012 o 9:33 pm

       @deotibigratia
       ale Prezes jeszcze zyje 😉

       Polubienie

   • Aśka 11 stycznia 2012 o 4:28 pm

    MP: „No to mamy dowód dla kogo oni pracują. „Niezależna” przygotowuje społeczeństwo do kolejnej akcji szczepień. Czy oni pracują dla ludobójców globalnych?”

    To już widać po tym, jaki „Niezależna” ma stosunek do mieszania się Polski i innych krajów tzw. demokratycznych w sprawy białoruskie. Myślę, że to może być wyznacznikiem.
    A tak przy okazji witam wszystkich po dłuższej przerwie, życząc wszystkim więcej normalności starego typu, bo ta nowsza (inni mówią: nowoczesna), tak samo jak nowe dobro, to zło.

    Polubienie

   • Peryskop 11 stycznia 2012 o 7:15 pm

    Monitor – trzeba przypomnić, że dr Marek Balicki był (i wciąż chyba jest !) bardzo aktywnym propagatorem szczepionek i jesienią 2009 domagał się ich importu dla przeprowadzenia akcji szczepień – chociaż sam się nie dał zaszczepić.

    http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/533109,Sclerosis-singularis-doktora-balickiego.html

    Polubienie

    • sebecx 11 stycznia 2012 o 7:40 pm

     ..dzięki Peryskop… dołączam do archiwum …przyda się w edukacji, a może i przed sądem…

     Polubienie

    • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:37 pm

     Jest to nagrane, YouTube usunął mi klip z kanału YouTube, jako naruszający prawa autorskie. Można to jednak obejść. Nagranie oczywiście mam, kopie też są u ludzi.

     Polubienie

 9. hjk 11 stycznia 2012 o 3:16 am

  http://gazetawarszawska.com/2012/01/10/wezwanie-sprawa-beata-pokrzeptowicz-meyer/
  Niemiecka jurysdykcja chce zniszczyć cudzoziemkę, Beatę Pokrzeptowicz, bo odważyła się ona jej przeciwstawić, działać i udowodnić, że w jej przypadku aktywny opór był konieczny, żeby nie stracić na zawsze dziecka.

  Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 8:36 am

   Broncie i dobrze w prawdzie wychowujcie dzieci,bo to przyszlosc pokoleniowa.
   Rodzice zagladnijcie do programow szkolnych niczym zlo wyrwie wam Wasze dzieci !
   Wasze dzieci faszeruja zlem juz od przedszkola !!!
   Nikt inny za Was sie temu nie przeciwstawi.
   Dzisiaj zabieraja Wam dzieci na rozne sposoby ,bywa ,ze sa „towarem przetargowym” !

   Polubienie

 10. maran 11 stycznia 2012 o 3:21 am

  W West Bank (Zachodnim Brzegu) grupa ok 50 Palestynskich kierowcow w ramach protestu wjechala na drogi zarezerwowane „tylko do Izraelczykow”. Zostali oni zatrzymani przez izraelskie wojska IDF i czesc zaaresztowana.
  Tu video ukazujace ciekawa, pelna emocji probe przekazania izraelskim trepom cos do zakutych lbow przez jednego z Palestynczykow.


  http://mondoweiss.net/

  Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 8:42 am

   Niestety tej prawdy nie da sie juz zaklamac co wyczynia sie z Palestyna .
   Izraelczcycy uderzcie sie w koncu we wlasne piersi !

   To narazie PROSBA LUDZI SPRAWIEDLIWYCH.

   A przeciez podobno u Was sadzi sie „drzewka sprawiedliwych wsrod narodow swiata”.
   Czy malo waszych zginelo podczas IIWS,chcecie kolejnych wojen ???
   Zapomnieliscie czym sa wojny ?
   Przestancie byc nadludzmi ,juz Bog was o to prosi ,co daje sie zauwazyc po znakach jakie wam daje !

   Polubienie

 11. maran 11 stycznia 2012 o 3:36 am

  „Masters of war”. Kapitalne slowa. Piosenka Boba Dylana.
  Tu jedna z wielu interpretacji.

  Polubienie

 12. rabarbarek 11 stycznia 2012 o 3:36 am

  Uwierzcie , ze mozemy skonczyc z tym lajdactwem. W wolnej Polsce to lajdak powinien czuc strach , a przyzwoity czlowiek powinien miec mozliwosc wychowywania swoich dzieci i tlumaczyc im co to jest dobro a co to jest zlo. …

  Lajdactwa , klamstwa dzisiaj nie brakuje . Ale warto z tym walczyc . gdziekolwiek zyjemy . Aby odzyskac wolnosc , ktora tracimy z dnia na dzien , prawde , ktora stala sie towarem deficytowym, ojczyzne , w ktorej panosza sie obcy, potrzebny jest zbiorowy wysilek nas wszystkich .

  To samo dotyczy walki z lajdactwem swiatowym , ktore bez skrupulow okrada cale narody, planuje wojny w ktorych nie bedzie zwyciezcow, niszczy co dobre mowiac , ze buduje nowy piekny swiat. Trzeba przebudzenia , naglego i zdecydowanego , aby jutro nie bylo za pozno.

  Możemy skończyć z tym łajdactwem

  Polubienie

  • Annah. 11 stycznia 2012 o 8:40 am

   Kto ocenzurował informacyjne komentarze pod zdjęciami na wystawie w parlamencie europejskim nt katastrofy smoleńskiej i po co cały sztab ochroniarzy do jej pilnowania?

   Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 8:55 am

   Masz racje,ze potrzebny jest zbiorowy wysilek w zwalczaniu wszelkiego zla ale pamietaj,ze potrzebne sa i tez pieniadze na to aby zlo pokonac .
   I tu zapytajmy na co dzisiaj ludzie wydaja pieniadze ,czy potrafia wydac je na ZORGANIZOWANIE SIE i CZYNIENIE DOBRA ???

   Prosze zobaczyc jak „zlo sie organizuje” i jak im gra orkiestra !

   Dajac zlotowke na poparcie zla powstaja miliony ,zas dobro o grosze sie ociera .

   Czy nie widzimy batalii jak „zlo sie organizuje” jak wzajemnie wspiera,wyposaza,prywatyzuje,zagarnia i kradnie ?

   Jak dla przykladu w POLSCE ORGANIZUJE SIE DOBRO – podajcie przyklady ???

   To ze Owsiak wypsaza szpitale to dla dobra czyjego,kto te szpitale za nie dlugi czas ma zamiar przyjac w postaci szumnej prywatyzacji,czyje one beda,komu beda sluzyc ?

   Zreszta czy pozwalaja dobru sie organizowac,zbierac pieniadze,kwestowac,na POLSKIE NARODOWE CELE ???
   Zapomnielismy juz jak zakonnik z solidarnosciowcem ratowali stocznie polskie .

   Czy mamy ludzi ,ktorzy potrafia sie zorganizowac i czynic dobro ???

   CZY W POLSCE POLACY MOGA DECYDOWAC O SWYM LOSIE ??????????????????

   Polubienie

   • masakalambura 11 stycznia 2012 o 12:31 pm

    Myślę, że mogą. Proponuję przypomnieć sobie o innym sposobie odsunięcia zła od siebie. Sposób od środka i indywidualny a liczony całościowo.

    Najwyższy i Święty zsyła kary w wyniku grzechów, jakich dopuszcza się lud, na który postanowił karę swą posłać. Zwykle karą są źli ludzie albo kataklizmy. Przykład Jonasza i ludu Niniwy powinien przypomnieć nam wyraźnie:
    Nawróćcie się i CZYŃCIE POKUTĘ.

    Zatem nawróćmy się i czyńmy pokutę, to może łaskawy Bóg wybaczy nam i ochroni nas od nieszczęść, jakie zamierzył zesłać na cały świat zamieszkany. Bez pokuty będzie to niemożliwe, bo grzechy Polaków narosły. I wciąż narastają.

    Jeśli Niniwijczykom się powiodło, to może i nam się powiedzie. Skończyć z obżarstwem, pijaństwem, zabawami, rozwiązłym zachowaniem i strojami, podłym i obślizgłym słownictwem, rozpustą ciała, słów i myśli.
    Powrócić do Boga i modlitwy, do skromności i dobroczynności, do cichego, spokojnego i pełnego pokory życia ludzi bojących się Boga. Ludzi zachowujących i strzegących Prawa.

    Tego nam życzę.

    Polubienie

  • navajo88 11 stycznia 2012 o 5:52 pm

   rabarbarek jak chcesz to porzyczę ci swego Colta .45 !!!! hahahahahahaha
   J.M.H

   Polubienie

   • rabarbarek 12 stycznia 2012 o 6:23 am

    Navajo , co nam po jedym Colcie? Jeden wiosny nie uczyni…. A jak jest u Ciebie to wiem , ze bedziesz wiedzial co z nim zrobic …..

    Polubienie

 13. hjk 11 stycznia 2012 o 3:45 am

  co2 jednak dobry?
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/emisja-dwutlenku-wegla-opozni-epoke-lodowcowa,1,4992974,wiadomosc.html

  Polubienie

 14. hjk 11 stycznia 2012 o 3:46 am

  sorzedali libię – teraz iran?

  Polubienie

  • hjk 11 stycznia 2012 o 3:46 am

   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/program-nuklearny-iranu/rosja-zaniepokojona-atomowymi-planami-iranu,1,4994281,wiadomosc.html

   Polubienie

   • rabarbarek 11 stycznia 2012 o 5:05 am

    hjk, chyba jeszcze nie sprzedali, choc dyplomacja mocarstwowa robi co moze , zeby zebrac caly swiat przeciwko Iranowi [ i Syrii ] . W tym tygodniu do Chin udaje sie T. Geithner , zeby zmusic Chinczykow do zmniejszenia zakupow ropy w Iranie. Jak do tej pory Chinczycy pokazuja Ameryce srodkowy palec [ przepraszam] i nic sobie nie robia z ich prosb i grozb. Nie interesuja ich ani sankcje , ani tym bardziej plany wojenne[ no chyba , ze w obronie Iranu] . Rozmowy beda z pewnascia gorace , i nie wiadomo jakich argumentow USA uzyje , aby naklonic Chiny do zmiany stanowiska.

    Tymczasem prezydent Iranu udaje sie do Ameryki Poludniowej i tam bedzie zawiazywal swoje koalicje polityczne i gospodarcze. Na rope chetnych nie brakuje , choc wiadomo , ze Europa za przykladem wuja Sama nie bedzie kupowala ropy od ” wroga” nr. 1 na swiecie. Nie ten kupiec to bedzie inny, pomyslal Ahmadinejad i polecial na narade do swojego przyjaciela , Chaveza. Potem ma odwiedzic inne kraje regionu. Histeria przeciwko Iranowi narasta z dnia na dzien. Nowe ” atomowe sensacyje” preparowane sa na potrzeby krzykaczy , a prawda jest taka , ze i Iran i Syria maja taka bron konwencjonalna , ze gdyby chcialy zaatakowac wroga wcale nie musialyby atakowac go atomem. Tylko , ze nie o atom tu chodzi i agresor nie ten co go maluja. Przypomina to troche zabawe w ciuciubabke . Szkoda tylko , ze to dorosli tak sie ” bawia”

    http://www.washingtonpost.com/world/asia_pacific/beijing-rejects-sanctions-on-iranian-oil/2012/01/09/gIQA8xPUlP_story.html

    Polubienie

    • Tola 11 stycznia 2012 o 5:34 am

     Chinczycy nie maja chyba interesu bu uczestniczyc w wojnie.
     Raz,ze maja mase papirow amerykanskich a drugie,ze ich potega wyrosla na eksporcie do USA i EU.
     Kiedy oni sa w kryzysie to i Chiny kryzys dopada (bo dopada) ,ich rynek wewnetrzy jest bardzo dobry,ale ciagle za maly.
     Poza tym ,zwykli obywatele przez te ok 10 lat przywykle,ze im codziennie rosnie kasa w kieszeni wiec jesli zmniejsza sie eksport to rowniez proporcjonalnie niezadowolenie ludzi.
     A to jest ostatnia rzecz ,jakiej by sobie zyczyli.

     Polubienie

     • Cramer 11 stycznia 2012 o 10:29 am

      Przecież to CIA montuje wojnę przeciw Iranowi, Pakistanowi i Chinom. Niestety widać wielką determinację do rozpętania wojny. Chiny oczywiście nie mają interesu w wojnie ale przeciez bronić sie będą.

      Polubienie

      • iHe 11 stycznia 2012 o 12:13 pm

       Rosja ściemnia i gra na czas.Tak na prawdę Rosja gra z Niemcami i nie chce się spozycjonować na 1szej linii ognia,na co liczą Chiny.
       A Chiny zostaną zmuszone do wojny o Iran tak czy siak bo i tak są szykowane jako danie dnia.

       W ww1 wyścig zbrojeń między Prusami i Uk zmusił w końcu Prusy do wojny z uwagi na katastrofe ekonomiczną tym spowodowaną.

       Można powiedzieć,że USA przegrywa w ten sam sposób jak kiedyś ZSRR z USA.
       Obecnie Prusami są USA a ścigają się nie z Iranem/Rosją tylko z Chinami.

       Iran to zaplecze surowcowe Chin.Na taką stratę nie mogą sobie pozwolić,bo ropa jest przede wszystkim surowcem a dopiero potem energią.Zresztą potrzebna dla armii i gospodarki jak powietrze.
       Utrata Iranu to dla Chin koniec marzeń o prześcignięciu USA.Usa radośnie pozwoli im się udusić z niekłamaną radością.

       Wbrew pozorom odkąd Rosja jest potencjalnym sojusznikiem Chin w regionie ,też potrzebuje czasu i ogromnych funduszy na zbrojenia.Wiadomo,że dotąd się raczej rozbrajali tak jak Polska.
       Oni wiedzą,że chyba czas na ostateczną rozgrywkę,gdzie Rosja może wypaść z gry jak to źle rozegra.Kto jak nie my lepiej nie zna statusu sojusznika wszelkich mocarstw.
       http://demotywatory.pl/626275/Sojusznik
       http://demotywatory.pl/1443407/Sojusznik

       Myślę,że to bardziej uniwersalne i ponadczasowe.

       Polubienie

       • Cramer 11 stycznia 2012 o 12:34 pm

        Tak, wojna z Iranem to tak naprawdę wstęp do wojny z Chinami.

        Polubienie

    • mi461 11 stycznia 2012 o 5:36 am

     W sobotę Iran rozpoczął manewry wojskowe w pobliżu granicy z Afganistanem ,

     http://news.yahoo.com/west-readies-oil-stocks-release-iran-plans-war-001316345.html

     Mozna odliczac dni kiedy zacznie sie prawdziwe pieklo.

     Polubienie

    • czytelnik 11 stycznia 2012 o 9:06 am

     To nie zabawa , TO PERFIDNOSC ZNANYCH Z PAZERNOSCI HANDLOWCOW !
     Przy oakzji zapytam :
     W czyich rekach jest od dawna HANDEL SWIATOWY i to wszystkim ???

     Moze juz czas aby to zmienic – sa odwazni do tego dziela ???

     Iran wsrod „przyjaciol psy zjedza”, jak zwykle to bywalo gdy caly swiat sie temu nie przeciwstawi.
     Pytanie tylko jak zorganizowac swiat gdy dzisiaj wsrod danego narodu nie ma porozumienia,ba przeniklo to nawet do rodzin,bracia i siostry nie moga dojsc do porozumienia gdy chodzi o majatek i pieniadze lub spojrzenie na prawde,na klamstwa i wszelkie zlo .

     Swiat i ludzie musza poniesc kleske aby sie odrodzic !

     Polubienie

     • rabarbarek 11 stycznia 2012 o 10:37 pm

      USA poprzez agendy swiatowego oglupiania [ ONZ] zabronily jakichkolwiek transakcji z Centralnym Bankiem Iranu. Sa to tzw. sankcje nalozone na Iran za rozwijanie programu nuklearnego. Iran nie przyjal tego faktu do wiadomosci i uwaza je za nielegalne. Tym bardziej , ze kazde nowe posuniecie w zakresie rozwoju energetyki nuklearnej zglasza do IAEA [ agencji atomistyki] i przedstawiciele tej organizacji sa obecni w Iranie.
      Podobnie jak kiedys Irak i Libia , Iran odrzucil rozliczenia dolarowe z chetnymi do rozwijania kontaktow gospodarczych i rozlicza sie z nimi w roznych walutach. Kraje , ktore rozliczaja sie z Iranem w swoich walutach to , Chiny, Japonia , Indie i teraz Rosja. W sobote podpisano umowe Rosja – Iran , utworzono specjalne konta w bankach i odstapiono od rozliczen w USD. Biorac pod uwage ogrom w/w gospodarek , mowimy tu o wielkich pieniadzach. USA nie lubi takich numerow , tym bardziej , ze mowi sie coraz glosniej , ze to manipulatorzy finansowi USA celowo oslabili walute europejska , poniewaz bali sie , ze dalsze oslabienie dolara spowoduje odejscie od dolara w rozliczeniach swiatowych.

      http://english.farsnews.com/newstext.php?nn=9007275648

      Polubienie

      • Peryskop 12 stycznia 2012 o 2:36 am

       Znamienne są liczne głosy z Ameryki jak to kryzys z eurolandzie ciągnie świat do dołu, taak jakby nie było jeszcze totalniejszych ciągników – dług zagraniczny USA sięga już 15 pierdylionów.

       Są też opinie, że dla ratowania dolara przed anihilacją banksterzy fałszywą flagą zablokują Ormuz, żeby popchnąć ceny ropy w górę, a z nią kurs dolara.

       A przy okazji zwali się winę za to na Iran – i BUUUUM!!!

       Polubienie

 15. rabarbarek 11 stycznia 2012 o 4:00 am

  Wiadomosc trudna do sprawdzenia . Warto ja jednak zasygnalizowac. W Gruzji w samym tylko grudniu oddano do uzytku kilkadziesiat obiektow szpitalnych , ktore zbudowano z pieniedzy ameryknskich. W budowie sa kolejne. Istnieja podejrzenia , ze sa to przygotowania do wojny z Iranem. Wiadomo , ze w Gruzji zainstalowane sa bazy wojskowe , z ktorych latwo mozna przerzucic zolnierzy na fronty wojenne w zaleznosci od potrzeb. Szpitale sa dobrze wyposazone i moga przyjac ok. 20 pacjentow jednorazowo. [ czyli niewielu ale jesli pomnozy sie przez liczbe wybudowanych szpitali , liczba jest pokazna]

  http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=28568

  Polubienie

  • Tola 11 stycznia 2012 o 4:22 am

   ty rabarbarek czujny koles jestes! 🙂
   A propos wczesniejszego wpisu,to moze byc tak ,ze trzeba spasc na dno ,zeby moc sie odrodzic.
   Moze to co sie dzieje jest ostrzezeniem ,ze jesli odchodzi sie od moralnych zasad to za tym idzie tylko zgnilizna i nieszczescie.
   (oczywiscie wiem,ze jestes kobietka 😉

   Polubienie

   • rabarbarek 11 stycznia 2012 o 4:30 am

    Poki zywi, Tolu , nie tracmy nadziei…

    Sprawdzilam u zrodla i faktycznie akurat dzisiaj zostal oddany kolejny szpitalik- ambulatorium.

    Obok artykulu na ten temat wiadomosci na temat Ukrainy i jej sytuacji gospodarczej gorszej niz w Grecji i na temat Iranu , ktory stanowi zagrozenie dla swiatowego pokoju , czyli retoryki wojennej ciag dalszy . Tym razem z Gruzji…

    http://newsgeorgia.ru/politics/20120110/214554918.html

    Polubienie

  • czytelnik 11 stycznia 2012 o 9:10 am

   Nie zapomnij,ze OSACZANA JEST ROSJA ale w niej wszystkim „zdobywcom” szczeka opadla .
   Prawdziwych Gruzinow swiat jeszcze zdazy poznac.

   Polubienie

   • zeebii 11 stycznia 2012 o 7:48 pm

    @czytelnik
    -najbardziej szczęka opadła mongołom i wikingom.
    Mongołowie okupowali rosję przez trzysta lat

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 12 stycznia 2012 o 12:04 am

     @zeebii
     i dlatego współczesna Rosja wciąż jest, jaka jest: mentalność niewolnika przekazywana w genach (a szkoda, co oczywiste!) – to jest potencjalnie wielki Naród, ale „genetyczne skundlenie” nie daje Rosjanom stać sie kimś takim…

     Polubienie

     • Max 12 stycznia 2012 o 12:57 am

      chyba cie powalilo, rosjanie to slowianie, tak jak i polacy, skad wzielo ci sie ze to niewolnicy??

      slowo slowianie wywodzi sie od slawy chwaly! a nie slowa slave ktore nie jest slowem slowianskim przeciez! jak mozna lykac taka propagande
      wyobrazasz sobie zeby narod ktory sam zwie sie niewolnikami dawal na imie swoim synom slawomir?? przeczytaj sobie etymologie tego imienia w wikipedi

      polacy, nie dajcie sobie wmowic ze jestesmy niewolnikami i ze tak ajest nasza historia

      slowianie to najbardziej tajemnicy lud na ziemi, dodatkowo nasza historia jest zafalszowana przez zachod i przez katolicyzm

      slowianie to najbardziej jednorodna grupa etniczna, rasa

      czy zdajecie sobie sprawe ze jezyk litewski oraz polski okresla sie mianem dialektu sanskryckiego? sanskryt to jezyk w ktorym napisano wedy indyjskie tysiace lat temu
      gramtatyka oraz slowa sa uderzajaco podobne, a najbardziej sa podobne do litewskiego, polskiego czy rosyjskiego!

      wiecie kim byli arianie? to wlasnie ci ktorzy przyniesli wiedze z wedow indiom

      skad takie podobienstwo jezykow slowianksich to staro-indyjskiego? tak zaawansowanego jezyka z czasow gdy w egipcie nie znano kola i pisano pismam obrazkowym?

      na te pytania moze odpowiedziec genetyka, halogrupa polakow, slowian hindusow i uwaga Persow! jest identyczna

      tak persow, bo lud slowianski ruszyl na wschod i na poludnie

      zachod twierdzi ze ich cywilizacja oraz cywilizacja indi pochodzi od arian, tylko jakik cudem slowianie oraz hindusi mieli tak podobny jezyk, i jakim cudem maja ta sama halogrupe?

      jesli sie twierdzi ze slowianie to jakies nierozwiniete ludy, to dlaczego podobienstwa miedzy nimi a hindusami sa najsilniejsze?

      hitler klamal, on twierdzil ze aryjczycy to niemcy, a prawda jest taka, ze niemcy to zbitek ras

      a ci mityczni aryjczycy, arianie to wlasnie slowianie
      wskazuje na to ta sama halogrupa i wskazuje na to bardzo duze podobienstwo (najwieksze z rodziny indo europejskich) jezyka polskiego, litewskiego i sanskryckiego!

      i co ciekawe, wierzenia slowianskie i hinduskie sa tozsame, zainteresujcie sie tym, opadnie wam szczeka jak zaczniecie dostrzegac te podobienstwa, jak wszystko zacznie sie spinac w prawde o ktorej nie mieliscie pojecia

      to sa fakty ktorych zachod nie moze przebolec, genetyka to potwierdza
      wczesniej potwierdzaly to badania nad jezykiem ale byly ignorowane, przemilczane, niedowierzano

      Iranczycy to nasi bracia pobnie jak hindusi

      radze wam, poszukajcie troche w internecie, na wikipedi,

      Polubienie

      • sebecx 12 stycznia 2012 o 8:57 am

       nareszcie ktoś poruszył ten ciekawy temat…

       Polubienie

 16. rabarbarek 11 stycznia 2012 o 5:29 am

  Kolejny spektakl wyborczy , a raczej przedwyborczy w USA. Tym razem New Hampshire . Ron Paul zajal drugie miejsce , co przy systemie , ktorego uzyto do liczenia glosow bylo wynikiem bardzo dobrym. Uzyto maszyny – komputera , ktory wyprodukowany przez kompanie wiadomego pochodzenia , ” mylil ” sie juz wielokrotnie w przeszlosci , nie liczad na przyklad glosow kandydata. Tym razem wiadomo , ktorego kandydata ” komputer” nie lubi , wiec z pewnoscia postaral sie o odebranie mu glosow.
  Jak widac bylo od poczatku kampanii , kandydatem Republikanow bedzie Romney , ktory niczym nie rozni sie od Obamy [ moze kolorem skory tylko] , a nawet jest jeszcze gorszym kandydatem od Obamy . Ron Paul wystartuje prawdopodobnie jako niezalezny , ale przeciez komputery liczace glosy nie pozwola mu wygrac. Czyli kolejne 4 lata z szalencem , jak nie jednym to drugim? No chyba , ze wszyscy zaglosuja na R. Paula.

  http://www.bradblog.com/

  Polubienie

 17. rmld77 11 stycznia 2012 o 7:07 am

  SMS – Marku, tak wiele nam dajesz, tak dużo sił i czasu poświęcasz. Pewnie wielu z nas chciałoby Cię wesprzeć. Załóż nr sms, poprzez który można w sekundę wysłać drobne wsparcie dla Twej Idei. Nie wszyscy mają dostęp do konta internetowego. Czytam blog od roku, najczęściej na komórce. Wspaniała jest jego formuła, tematyka, blogowicze. Jeśli jeszcze udałoby sie wyeleminować „łacinę”…

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 10:07 am

   Dzięki rmld77, ale nie chciałbym zarzutów, że to robię „za kasę”. Na razie mam pracę, choć to ogranicza bardzo moje możliwości publikacji. Postaram się wystawić coś na sprzedaż – płytki DVD, czy może jakieś broszury.

   Polubienie

   • navajo88 11 stycznia 2012 o 12:24 pm

    Monitor a o demnie dostaniesz piwko ! hahahahahahahaha
    Witam wszystkich spiskowców !
    J.M.H

    Polubienie

    • kefir2010 11 stycznia 2012 o 3:10 pm

     numer sms to dobre rozwiązanie dla osób z Polski – z przelewem bankowym czeba się fatygować na pocztę, do banku, ew zrobić to w internecie – i jest z tym troche roboty. zaś sms wysyłasz w ciągu kilku sekund i gra gitara. ja bym tak Was wspierał, Marka czy inną osobę z rzetelnie prowadzonym blogiem. przelewuw robić mi się nie chce.

     Polubienie

     • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 7:58 pm

      Tak, i firmy telefoniczne zabierają ci lwią część i finansujesz to całe zło.

      Polubienie

      • kefir2010 11 stycznia 2012 o 9:27 pm

       zbierając wpłaty na konto finansujesz banksterów i inne gnojstwo. tagże przejebane tak czy owak.

       Polubienie

       • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 10:19 pm

        Mniej. Nie płacisz 40 czy 50% prowizji, a tylko kilka zł/

        Polubienie

   • BarbW 11 stycznia 2012 o 9:30 pm

    Bardzo dobry pomysł. Proszę daj znać kiedy będzie można zakupić płytki DVD.

    Polubienie

 18. jetfire 11 stycznia 2012 o 7:37 am

  Panie MonitorPolski
  Słyszał pan o słoniach? teraz są trzymane w specjalnych pomieszczeniach i jak będzie się zaczynało tsunami to te słoniki będą spierdzielać a ludzie za nimi. W końcu one słyszą infradźwięki ; )

  Jak było poprzednie tsunami to nie mogły się wyrwać z łańcuchów, teraz są trzymane w specjalnych pomieszczeniach, żeby nie powtórzyć historii. Jakby poprzednim razem uciekli za słoniami prawdopodobnie straty by były małe w ludziach ; )

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 10:08 am

   Ze słoniami to znana sprawa, dobrze, że myślą zawczasu.

   Polubienie

 19. boryso 11 stycznia 2012 o 7:37 am

  Są osoby, które trzęsienia ziemi powyżej 7 stopni R potrafią wyczuć. To nie teorie a fakty.

  Polubienie

 20. jetfire 11 stycznia 2012 o 7:42 am

  Tak mi przynajmniej mówił nauczyciel od Fizyki, jak się mylił to przepraszam.

  Polubienie

 21. wildfrog 11 stycznia 2012 o 8:52 am

  Ktoś na tym forum mówił że 11 należy się spodziewać trzesięnia i rzeczywiście przewidział je prawie co do dnia. Dziwne to, chyba zacznę czytać te wasze rewelacje chociaż niektóre to się kupy nie trzymają. Może ktoś z was przewidzi ruchy akcji na giełdzie w tym miesiącu ???

  Polubienie

  • sebecx 11 stycznia 2012 o 9:52 am

   @wildfrog …wszystko się kupy trzyma ..może tylko Ty jesteś zwyczajnie niedoinformowany…
   co do giełd, to parę razy tutaj też pojawił się z trafnym przekazem 123sekundblackout… czytaj teorie spiskowe to będzie ci dobrze szło na giełdzie skoro musisz zarabiać w ten kurewski sposób…. hehehe…
   ..a o trzęsieniu masz tutaj:
   http://krolowa-superstar.blog.onet.pl/
   ..
   tp://krolowa-superstar.blog.onet.pl/

   Polubienie

   • wildfrog 11 stycznia 2012 o 1:08 pm

    zobaczymy jackowski wietrzy że w lutym ma być potężny krach więc poczekam i się ustosunkuje chociaż dzisiaj byle głupia informacja trzęsie rynkami a zarabiają tylko wtajemniczeni

    Polubienie

    • sebecx 11 stycznia 2012 o 1:32 pm

     http://www.prisonplanet.pl/polityka/lindsey_williams_2012,p96542396

     Polubienie

     • jerkey 11 stycznia 2012 o 2:42 pm

      Odnośnie linku z lindseyem williamsem , który dałeś @sebex zastanawiam się jak połączyć „postępującą demoralizację i życie w strachu” z „manifestacją sił dobra”. Na pierwszy rzut oka są to cele sprzeczne. Ponadto skąd wiadomość o „manifestacji sił dobra”? Czy nie będzie to tylko pseudo jasna strona tej samej gadziny, która pragnie strachu w celu wprowadzenia ludzi w błąd i zaprowadzeniu swoich rządów?

      Polubienie

      • sebecx 11 stycznia 2012 o 3:41 pm

       ..no właśnie.. jak siły dobra będą chciały nas podłączyć do jakiegoś komputera czy też zaczipować to wszystko będzie jasne… ciekawa ta manifestacja będzie, jeśli będzie… zobaczymy… znasz to:
       http://www.prisonplanet.pl/polityka/agenda_21_plan_wdrozenia,p862306749

       http://www.eioba.pl/a/2xsc/liga-swiata-projekt
       ..

       Polubienie

    • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:16 pm

     Jeśli to nad czym obecnie pracuję jest prawdą, to krach może być nawet wcześniej – jak się ludzie dowiedzą…

     Polubienie

 22. denuo 11 stycznia 2012 o 9:02 am

  SZOK!!! nadal składa się ofiary z ludzi bożkom http://www.youtube.com/watch?v=mhFK9VdArDw

  Polubienie

  • ALFA 11 stycznia 2012 o 8:53 pm

   Indie złożyli 7 letnią dziewczynkę w ofierze bogini ,wycieli serce i wątrobę
   http://losyziemi.pl/indie-zlozyli-7-letnia-dziewczynke-w-ofierze-bogini-wycieli-serce-i-watrobe/

   Polubienie

   • AQQ 11 stycznia 2012 o 9:17 pm

    Cóż….m.in. dzięki in-vitro mogą sobie wyhodować dowolną ilość „żyć ludzkich” a potem w myśl obrzędów religijnych składać w ofierze…prawdopodobnie najwięcej in-vitro wykonuje się w Indiach!
    http://www.bibula.com/?p=49822

    ….Natomiast spośród 66 klinik, które formalnie stosują takie formularze i jednocześnie przekazują embriony do badań, tylko 20 uprzedziło dawczynie komórek o ewentualnym przeznaczeniu zarodków. Tylko 3 kliniki spośród 38, które wykorzystują embriony do badań, poinformowało dawczynie o faktycznym losie ich embrionów.

    Polubienie

   • felicyta 12 stycznia 2012 o 2:51 pm

    @Indie złożyli 7 letnią dziewczynkę w ofierze bogini ,wycieli serce i wątrobę

    -no wlasnie nauczyli nas bogowie kosmici skladac sobie ofiary ze zwierzat i ludzi i mamy to do dzis zaczynajac od Starego Testamentu, poprzez Nowy Testament i zlozenie ofiary z Jezusa, do dzis.
    A teraz niektorzy kaza jesc oplatek imitujacy cialo Jezusa w dowod milosci do Boga. I jak ma byc dobrze na Ziemi…

    Polubienie

 23. STAŁY CZYTELNIK 11 stycznia 2012 o 9:09 am

  Panie Monitor
  Niech Pan coś skrobnie aktualnie o Iranie.
  Może też w komentarzach coś się wyłoni ciekawego.

  Sytuacja zmienia się co chwilę.
  Widziałem kiedyś zdjęcie prezydenta Iranu ze znakiem w dłoni typowym dla iluminatów.
  Zastanawiam się czy to nie jest jedno bagno i każdy z nich jest umoczony.

  Jak prezydent Iranu gra i chodzi tylko o krótki konflikt nuklearny by ludzi trzymać w strachu, a wtedy na wszystko się zgodzą, w tym na rząd św.

  Aktualnie prócz Iranu nie ma „światowego zagrożenia” i nie ma czym straszyć ludzi.

  Panie monitor zacznij dyskusją na ten temat osobną.

  pozdrowienia 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 10:04 am

   Na pewno działają tam siły, które chcą doprowadzić do wojny i zniszczenia Iranu. Najbardziej niebezpieczny wróg to wewnętrzny – patrz co się dzieje w Polsce i USA… Czy prezydent Iranu jest satanistą, nie wiem, być może. Bardziej jednak skłaniałbym się w stronę opinii, że to jest manipulacja medialna.

   Polubienie

   • iHe 11 stycznia 2012 o 1:30 pm

    Krótki konflikt nuklearny to dopiero będzie woda na młyn dla wszelkiej maści terroryzmów.Zresztą krótko nie znaczy nie straszliwie.

    Po takim krótkim konflikcie nagle może się okazać ,że wszyscy zajmą się ratowaniem resztek z biosfery,mimo ,że wypalono „tylko”sporą część Azji.
    Na prawdę to nie jest przypadek,że teatr działań wojennych zaplanowano na tereny bardzo gęsto zaludnione zaludnione ludźmi głęboko religijnymi,bez względu na łatkę jaką im się przypnie.

    Dla pewnych kręgów pyrrusowe zwycięstwo ma największą wartość.

    6 dni dobrze brzmi w podręcznikach z historii.
    Prawie jak chirurgiczne uderzenie.
    I gospodarka światowa to przetrwa..Bo na tyle ma zapasów..

    Tylko mały problem te zapasy pochodzą najczęściej z Chin a strategiczny surowiec z Iranu
    Czyżby produkcja wracała do USA?
    I pewnie takie podduszone Chiny po prostu rzucą się na Rosję z braku lepszych pomysłów w tej walce o rope..(taa,marzenia brzezia)

    Samowystarczalność będzie kluczowa w tym okresie to pewne.A tu wszystko ma jakieś dziwne metki made in PRC np czy inne E.U..

    Polubienie

 24. britisz 11 stycznia 2012 o 9:11 am

  Naprawde ciekawie sie rok zaczął… az strach pomyslec co bedzie dalej…

  Polubienie

 25. sebecx 11 stycznia 2012 o 9:33 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1731001,0,1,cios-w-program-atomowy-iranu-zamach-na-naukowca,wiadomosc.html ….

  Polubienie

  • deotibigratia 11 stycznia 2012 o 10:03 am

   dzięki za info sebecx
   zabijanie naukowców w Rosji i Iranie – dyskusja tutaj:
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=19135

   Polubienie

 26. sebecx 11 stycznia 2012 o 9:34 am

  znowu rozrzuca komentarze…

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 11:27 am

   Nie rozrzuca, tylko wykasowałem dziwne wpisy. Czekam na potwierdzenie czy te osoby, które się pod nimi podpisały faktycznie je wkleiły.

   Polubienie

 27. theaspartam 11 stycznia 2012 o 10:03 am

  Krzysztof Jackowski-Opowiada o swojej pracy. http://www.youtube.com/watch?v=X5Vtxmat4rw

  Polubienie

 28. Cramer 11 stycznia 2012 o 10:38 am

  Intuition : „Na św. Hieronima jest earthquake albo go ni ma”.
  Mi tez się dzisiaj sniło tsunami – fala na 100-200m, szczyt fali wydawał się być w chmurach.
  Ale wolę analizować fakty (oraz uznane objawienia).

  Polubienie

  • O Rzesz 11 stycznia 2012 o 12:47 pm

   To wpisz sobie „sennik” i sprawdź jak zinterpretować to co zobaczyłeś we śnie. Woda to uczucia. Może czekają cię zawirowania życiowe, uczuciowe?. Nie musi i zapewne nie będzie to dotyczyło tego co widziałeś wprost!.
   Każdy element ma znaczenie. Jakie były chmury, ich kolor itd.
   Naprawdę … sprawdź to.

   Polubienie

   • Cramer 11 stycznia 2012 o 1:19 pm

    To raczej info na temat trzęsienia ziemi 7.3 wprawiło mnie w ten ‚nastrój’.

    Polubienie

 29. theaspartam 11 stycznia 2012 o 10:49 am

  Brytyjski ekspert ujawnił rodzaj torpedy, którą Amerykanie zatopili „Kursk” http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/08/brytyjski-ekspert-ujawnil-rodzaj-torpedy-ktora-amerykanie-zatopili-kursk/#more-16897

  Polubienie

 30. Święty 11 stycznia 2012 o 11:06 am

  Uwaga na wszelkiego typu przepowiadaczy, znanych jasnowidzow typu Jackowskii inni. Oni moga byc pod wplywem Diabla. Jesli zajmuja sie ‚tymi’ sprawami, znaczy to, ze sa otwarci na sily, ktorych nie znaja a z ktorymi maja doczynienia. Jesli tak jest, to nie wiadomo co wchodzi do srodka i co potem wychodzi. Rok 2012 bedzie rokiem dobrym dla nas wszystkich i zadne wielkie Bum! sie nie wydarzy.

  Polubienie

  • sebecx 11 stycznia 2012 o 11:12 am

   o. Klimuszko też się tu wlicza?

   Polubienie

   • Święty 11 stycznia 2012 o 11:32 am

    A czy zyjemy w swiecie wolnym? Wszyscy jestesmy grzesznikami i tym narazeni na niebezpieczestwa z zewnatrz jak i ze srodka. Zyl jeden czlowiek ktory nigdy nie zgrzeszyl i ktory umarl za nasze grzechy. Zmartwychwstal i ‚poszedl’ do nieba. Zasiada teraz po prawicy Ojca. Razem beda sadzic swiat. Pozdrawiam

    Polubienie

  • Cramer 11 stycznia 2012 o 12:44 pm

   Rok 2012 nie bedzie rokiem dobrym choćby ze wzgledów gospodarczych. Nie trzeba być jasnowidzem, wystarczy zdrowy rozsądek, żeby przewidzieć krach.
   Także nie trzeba byc jasnowidzem, żeby zobaczyć dążenie do wojny na wielką skalę.
   Co do ‚wielkiego Bum’ – obserwacja aktywnosci sejsmicznej także nic dobrego nie zapowiada.
   Wszystko to racjonalna analiza faktów.
   A co do ‚jasnowidzów’ to masz rację. Człowiek nie może sam z siebie znać przyszłości – nie ma takich zmysłów. Może być ona objawiona albo przez siły zła albo dobra ale zazwyczaj siły dobra nie mają z tym nic wspólnego.
   A człowieczek się cieszy że ‚wie’ i że ‚ma dar’. Ja wolę takich ‚darów’ nie mieć.

   Polubienie

   • Święty 11 stycznia 2012 o 2:18 pm

    Biorac pod uwage wzgledy gospodarcze, dazenia do wojny i aktywnosci sejsmiczne. Przy calej tej alalize faktow nadal uwazam,ze ten rok czyli 2012 bedzie dobrym rokiem. 🙂

    Polubienie

   • O Rzesz 11 stycznia 2012 o 2:36 pm

    Cramer … ty ich nie masz!. A raczej dość głęboko uśpione czy zablokowane.
    Kto „racjonalnie” myślący wskazał dokładnie datę krachu bankowego w 2008 roku?. Nikt. Wszyscy niezależni eksperci tylko ostrzegali że to będzie ale nikt nie wiedział kiedy.
    Na tyle pozwalała ich wiedza i rozum
    Jackowski wskazał dokładną datę na jakieś pół roku przed tym.
    Z faktami się nie dyskutuje.
    Je się analizuje, potem przemilcza lub wyśmiewa jeśli są dla kogoś niewygodne.

    Polubienie

  • O Rzesz 11 stycznia 2012 o 1:01 pm

   Oczywiście że mogą być. Tego nigdy pewnymi być nie możemy ale myślę że cuda są dziełem jednej i drugiej strony. Czy damy się zwieść tym czynionym przez zło to już nasz wybór.
   Ludzie koncentrują się na tym co jasnowidze mówią jak na tym co leci w telewizji.
   A czy ktoś zauważa że program TV jest transmitowany przy pomocy fal elektromagnetycznych?!.
   Czy ktoś dostrzega że taki Krzysztof Jackowski pokazuje że jest coś więcej niż rzeczywistość materialna?!.
   Nawet jeśli „napędza go” diabeł to, jak to u złego bywa, wszystko co złe z czasem, na złość jemu nomen omen,obraca się w dobre!.
   Na tym się skupcie.
   Osobiście jestem przeciw publikowaniu przepowiedni bo programują myślenie i zachowanie ludzi.
   Skoro jednak opisuje on coś co już tak głęboko zakotwiczyło się w naszej przyszłości że jest „widoczne z daleka” to trzeba odebrać to ostrzeżenie.
   Możecie się głęboko modlić i z całej siły myśleć że jednak do tego nie dojdzie.
   Nie przekreślał bym tego typu ostrzeżeń.
   Mogą być tym czym dla sejsmologii są/będą słonie i inne zwierzęta.

   Polubienie

 31. theaspartam 11 stycznia 2012 o 11:23 am

  Jasnowidzenie to ukryty zmysł który posiada każdy człowiek,ja też mam te zdolności i uczę się ich,ludzie którzy czegoś nie rozumieją i nie chcą zrozumieć, widzom wszędzie podstęp diabła przykre.Gdyby każdy człowiek używał tego zmysłu illuminati nie byli by w stanie manipulować ludźmi, znali byśmy ich wszystkie plany i kłamstwa, dla tego jasnowidzenie jest nadal tematem kpin i fałszu!!!

  Polubienie

  • Święty 11 stycznia 2012 o 11:49 am

   Jesli ty, lub ty sluchasz tego co mowi pan Jackowski, to kogo on slucha? Czyj glos slyszy? Kto mu podpowiada wizje. Mam swoja wlasna intuicje, ktora podpowiada mi wara od takich ludzi. A co ci mowi twoja intuicja(retorycznie)? Diabel ma swoich agentow wszedzie nawet w kosciele, siedza sobie i sluchaja co ten ksiadz mowi.

   Polubienie

  • Cramer 11 stycznia 2012 o 12:59 pm

   Nie ma takich ukrytych zmysłów. Te ‚zdolności’ to komunikacja pochodząca od bytów których przynależności nie jestesmy w stanie sprawdzić. Twój ‚wkład’ w te zdolnosci to otwarcie się na wpływ demonów.
   Podsuwanie takich ‚zdolnosci’ ludziom przez demony to pułapka w celu opętania. Tak – posiadanie jakichs strzepów ukrytej wiedzy daje swoistą przyjemność, poczucie wybraństwa, pychę. Zgadzam sie – to nęcąca perspektywa.
   Tak – masz rację – rzeczywiscie kazdy może otworzyć się na demony (choćby korzystając z „Nauki Jasnowidzenia”), ‚poznać’ rzeczy przyszłe/ukryte a potem wpaść w wielkie kłopoty, powiesić sie i skończyć w piekle.

   Polubienie

   • Sully 11 stycznia 2012 o 1:54 pm

    Dlatego ja do żadnych wróżek, wróżbiotów i jasnowidzów nie chodzę, nawet filmów z duchami nei oglądam…chyba najbardziej przerażający film jaki widziałam, a ściślej mówiąc dwa filmy to : „Ghotika” i „Klucz do koszmaru”. Ja wiem, że to tylko filmy, ale to co w nich pokazane może przydażyć się każdemu…
    Z drugiej strony słyszałam kiedyś, że duch krzywdy Ci nie zrobi tylko człowiek…ale jesli ktoś ogladał wymienione przezemnei filmy to będzie wiedział o co chodzi 🙂

    Polubienie

   • O Rzesz 11 stycznia 2012 o 2:45 pm

    Szanuję ludzi. Nie wywyższam się. Widuję przyszłość. Nigdy nie zdradzam tego co widzę. Mamy wolną wolę i siłę tworzenia rzeczywistości przez modlitwę i ukierunkowanie naszego myślenia. Jeśli ktoś chce się otworzyć na zło to nic mu w tym nie przeszkodzi.
    Ludzie głęboko wierzący też miewają takie dary.
    Jak choć by ojciec Pio. Jego też szatan opętał?.
    Boisz się tego co inne.
    Jak większość.
    Ja też źle się czułem ze swoim darem do momentu kiedy zrozumiałem że otrzymałem łaskę dowodu istnienia czegoś więcej!.
    Nie psiocz i nie wydziwiaj.
    Uwierz że ludzie nie są z natury źli ale do zła są nakłaniani albo podstępem i kłamstwem albo siłą. Wtedy okaże się że można zredukować wiele z tego co jest dla nas niedobre!.
    Ludzie o tym nie wiedzą a siły zła jeszcze to świadomie pogłębiają i podsycają strach oraz przerażenie.
    Pomyśl o tym.

    Polubienie

    • Cramer 11 stycznia 2012 o 5:08 pm

     Ojca Pio szatan nie opętał. Ale ojciec Pio nauczył się rozpoznawać kiedy mówi do niego osoba święta a kiedy ma do czynienia z fałszywką (a miał takie).
     Nie boję się tego co „inne”.
     Natomiast jestem świadomy tego że fałszywek jest znacznie więcej niz objawień prawdziwych oraz że nie jest łatwo odróżnić jedne od drugich.
     Nie pisoczę i nie wydziwiam – analizuję. Wolę analizować cudze objawienia – bo mam perspektywę, nie jestem emocjonalnie związany, mogę bez żalu odrzucić jeśli coś w nich nie pasuje.
     Nie uważam, że ludzie są z natury źli (chociaż są gorsi i lepsi). Ale kiedy jest wolność ale nie ma prawdy to mamy to co jest: pęd ku zagładzie.

     Polubienie

     • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:15 pm

      Nassim Haramein to też omawia. Ludzie natchnieni mają faktycznie dar od Boga – który jest Jednością. Każdy z nas może mieć takie zdolności w pewnych granicach oczywiście. Potrzeba koncentracji i modlitwy. Niekoniecznie trzeba być chrześcijaninem! Choć Chrystus wg. Harameina był dosłownie Synem Bożym. Ciekawe, nie?

      Polubienie

      • BarbW 11 stycznia 2012 o 9:33 pm

       I to jest dobry punk, który Marku wychwyciłeś…. Dlaczego to tak podkreśla?….

       Polubienie

       • Peryskop 12 stycznia 2012 o 4:23 am

        @marek 10 Styczeń 2012 o 5:12 pm
        „@Peryskop 8 Styczeń 2012 o 5:10 pm, Sceptycznie podchodzę do tego typu rewelacji
        @hjk 9 Styczeń 2012 o 4:30 pm, „A gdzie poznawcze owoce ?”
        -panowie, zamiast wyrokowac bez podstaw, poczytalibyscie troche
        http://www.wikinfo.org/index.php/Nassim_Haramein

        @marek, czy myślisz że wypowiadałbym się bez wysłuchania bodaj wszystkich wykładów i wywiadów z N.H. ?

        Przyznaję, że początkowo zrobił na mnie spore znaczenia – trochę jak Icke, Jones i Veitch.

        Ale mówić w ciekawy sposób o zebranych do jednego worka znanych wcześniej koncepcjach to nie wszystko. Jeśli jego argumenty są rzeczywiście mocne, to dlaczego owoców nie dał założony przez N.H. instytut na Hawajach ?

        A czy po zdobyciu sporej popularności niewątpliwie utalentowany medialnie N.H. nie zaczyna grać jakiejś roli ?

        Rozpad hawajskiego centrum mógł wyniknąć z fasadowości projektu i ucieczce chętnych gdy zobaczyli kłopoty „w szczegółach”.

        Czy są przeciwstawne kontrargumenty ?

        @Felicyta, dzięki że podałaś (niecałą) kolekcję filmików.
        Pewnie i ty – jak i ja do niedawna – jesteś pod wpływem ?

        Polubienie

   • Ktoś 11 stycznia 2012 o 4:14 pm

    Te „umiejętności” to prezent od Stwórcy. To, że są demonizowane wynika tylko z tego iż są niebezpieczne dla „kaznodziei” bo wyrywają owieczki z somnambulicznego podporządkowania „ambonowej mowie”. Działają jak ostrzegawczy dzwonek przed niebezpieczeństwem.

    Pychę jak i inne uczucia można mieć i nimi darzyć innych i bez uaktywnienia tych zmysłów. To od wrodzonego poziomu człowieczeństwa wynika czy się uważa innych za robactwo czy też równych sobie. Według Chińczyków najwyższym przejawem grzeczności jest nie czynienie różnicy pomiędzy sobą a otoczeniem. W obecnym świecie wiernych naucza się wartości wręcz przeciwnych tamtej prawdzie. Teraz modne jest hodowanie sadystów którzy po trupach nawet swoich bliskich prą do celu.

    Polubienie

  • Cramer 11 stycznia 2012 o 1:38 pm

   Ale z drugiej strony … Spryskałem per dni temu cały dom wodą egzorcyzmowaną (prawdziwą – od lefebrystów (do soboru istniał tylko jeden rodzaj święconej wody – woda egzorcyzmowana)).
   W pewnym momencie stwierdziłem, że jest jakoś inaczej niż zazwyczaj – jakby „spokojniej”.

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 12 stycznia 2012 o 12:20 am

    @cramer
    a co na takie dictum buddyści, animiści, konfucjaniści, muslimy, protestanci, prawosławni i „dzieci boże” do dzis żyjące w jakichs amazonskich ostepach, które nie tylko nie słyszały nigdy o Jahwe, Allachu, Buddzie etc., a nawet czytać nie umieją; ich pech? i wieczna zagłada, bo sie urodzili w złym czasie, i złym miejscu? – te moje mądrości to a propos twojego wpisu o „prawdziwej wodzie egzorcyzmowanej – tej przedsoborowej”…; – czy Bóg jest aż takim zgredem, żeby potępiał wyznawców, których szaman modli sie do Niego stojąc tyłem do ołtarza, a nagradzał tych, których szaman zwraca sie tą częścia ciała, gdzie plecy kończa swą szlachetna nazwę, a nogi sie jeszcze nie zaczynaja – do P.T. wiernych…?

    Polubienie

 32. theaspartam 11 stycznia 2012 o 11:29 am

  NAUKA JASNOWIDZENIA- Pierwsza Audycja Krzysztofa Jackowskiego w radiu Bez Cenzury 1-(15) http://www.youtube.com/watch?v=YRkRFOLKb3U Druga Audycja Krzysztofa Jackowskiego w radiu Bez Cenzury 03-11-2011 1-(13) http://www.youtube.com/watch?v=k2_LtVDS9P0 Trzecia Audycja Krzysztofa Jackowskiego w radiu Bez Cenzury 1-(11) http://www.youtube.com/watch?v=HM0hJqliAgc

  Polubienie

 33. Ciekawska 11 stycznia 2012 o 12:30 pm

  Ok. 4 dni temu podałam link do strony R.Suskiego.
  R.Suski stosuje metodę, która „opiera się na danych zapisanych na planie architektonicznym Piramidy Cheopsa, jej podziemnych komnat, kątów nachylenia ‚ślepych’ korytarzy czy ilości kroków”.
  W prognozie dla Polski na rok 2012, pisze, że od 11 stycznia zaczną stopniowo wybuchać wulkany, a przy tym będą występować trzęsienia ziemi.
  Fragm. ze strony:
  http://suskiprognozapogody.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?0,2012
  „Ze wstępnych wyliczeń wynika że początek aktywnych wulkanów rozpocznie się
  od 11 stycznia 2012r. plus minus. Ich aktywność będzie wzrastała, aż do
  uruchomienia wszystkich wulkanów na świecie.Styczeń, luty, marzec.kwiecień
  uruchamiają wszystkie wulkany nawet te wygasłe, 13 kwiecień.
  Równolegle z wybuchami wulkanów zostaną przesuwane płyty tektoniczne, które
  wpłyną na trzęsienia ziemi.”

  Tak jak pisałam wcześniej, podchodzę do tego z dużą rezerwą, ale może coś jest na rzeczy.

  Polubienie

  • Sully 11 stycznia 2012 o 1:50 pm

   Ciekawska, to od dzisiaj 😉 zweryfikujemy prawdomówność tego Pana i jego metody. Prawdą jest, że wulkany wubychały i wybuchać będą, pozostaje natomiast kwestia nasilenia ilości wybuchających wulkanów. Bo jak wybuchnie jeden czy dwa to luzik ( oczywiście zakładam, że to nei superwulkany 😉 ale jak w przeciągu miesiąca wybuchnie ich 30 to możemy zacząć się martwić.
   A swoja droga ostatnio trzęsie w Iranie, czyżby próbowali w ten sposób ich wystraszyć?
   Zginął też dzisiaj w zamachu bombowym irański naukowiec pracujący nad wzbogacaniem uranu..oczywiście Iran oskarża pejsatych..

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 12 stycznia 2012 o 12:23 am

    @Sully
    oczywiście Iran ma rację (że oskarża o to pejsatych)….

    Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:12 pm

   Ciekawska, David Wilcock dochodzi do podobnych wniosków – w Piramidzie Cheopsa, a właściwie w jej korytarzach ma być zakodowana cała nasza historia. Dla mnie to trochę naciągane – zawsze takie rzeczy wychodzą po fakcie… Co innego Suski, zobaczymy jak się to ułoży.

   Polubienie

   • BarbW 11 stycznia 2012 o 9:36 pm

    Uczulam na David’a Wilcoka. On jest mocno pod umysłową kontrolą…. Oczywiście, filtrowanie to dobra sprawa. W każdej dezinformacji jest prawda….

    Polubienie

  • Peryskop 12 stycznia 2012 o 12:11 am

   @ciekawska masz rację z dużą rezerwą. Moja jest jeszcze większa 😀

   Pan Suski wie jak wzbudzić pożądanie i dopisał na kóncu:
   „Kopiowanie publikowanie podlega karze.”

   Polubienie

   • Ciekawska 12 stycznia 2012 o 2:52 am

    Ja to rozumiem, sama pracuję w wolnym zawodzie.
    W końcu parę ładnych lat pracy na to poświęcił.

    Polubienie

  • Konarski 12 stycznia 2012 o 7:01 pm

   A więc według autora trzęsienie ziemi o sile 8,1 lub więcej będzie w Opolu lub okolicach pomiędzy 20 a 27 kwietniem 2012. 😉

   „Opole miejsce badań, linia zerowa, równik, linia słońca Galaktycznego ” 0 „.
   + 18 południk z prawej strony naszej Galaktyki, prawa strona Tabeli Galerii.
   + 18 południk przecina miasto Opole. Tabela Galerii informuje jak wskazywać
   układy słoneczne w naszej Galaktyce. Jakakolwiek zmiana układów słonecznych
   nazw planet doprowadzi do zagłady ludzkości na naszej Ziemi.
   Ostrzeżenia zapisano w Galaktyce.
   20/21 kwiecień wybuch na słońcu z temp. 518 stop. C. Liczba 518 została
   wyliczona z wzoru z podstawionych temp. słonecznych.
   Zacytuje fragment z http://www.WikipediipiramidyCheopsa ” Wykorzystano 18 metrową część
   Korytarza Zstępującego i zaczęto drążyć – w masywie piramidy, w suficie Korytarza
   Zstępującego” koniec cyt: Wyliczoną liczbę z wzoru 518 podstawie pod ten cytat
   i odczytam numerologią.
   1. 51 to kąt pochylenia piramidy oraz 51 równoleżnik.
   2. + 18 to południk przecinający miasto Opole.
   3. + 18 to układ słoneczny z prawej strony Tabeli Galerii, który bardzo silnie
   na wielkie trzęsienia ziemi do 8.1 stop. w Skali R. podam przykład Haiti
   12 styczeń 2010r.
   4. 5.1 to minimalna siła trzęsienia ziemi w Skali R.
   5. czytając wspak odczytam siłę trzęsienia ziemi do 8.1 stopnia w Skali R.
   6. wyliczenie przedstawia przedział trzęsienia ziemi od 5.1 do 8.1 stop. w skali R.
   7. jedynka środkowa to nasza strefa czasowa na wschód od ” 0 ” Greenwich.
   8. czytając z prawej do lewej odczytam masę ziemi do Księżyca + 81.
   9. skrzyżowanie 18 południka z 51 równoleżnikiem wskazuje terytorium Polski
   Opolszczyzny, okolic Wołczyna, miejsca trzęsienia ziemi.
   10. drążony otwór w suficie suficie w lini słońca to przenośnia, chodzi o przesunięcia
   płyt tektonicznych na skrzyżowaniu południka 18 z 51 równoleżnikiem.
   11. dodane liczby 5 + 1 + 8 = 14 to 14 układ słoneczny z prawej strony Tabeli Galerii
   ostrzega o ruchach ziemi lub erupcji wulkanu w naszej strefie czasowej, począwszy
   od Polski przez kraje śródziemnomorskie po Afrykę.
   12. liczba 5 wskazuje 5-ty układ słoneczny http://www.R.S.14.441 który wpływa na
   trzęsienia ziemi oraz erupcję wulkanów, nawet w całej Europie.
   13. 14 południk przecina miasto Drezno Niemcy.
   14. 20 czerwiec 2010r. wybuch na słońcu z wyliczoną temperaturą 909 stop. C.
   przedstawia tą samą wartość tylko w innym ułożeniu liczb, 909 – 9 x 9 = 81.
   8 miesięcy póżnie + 18 dni orientacyjnie informuje o trzęsieniu w Japoni przed
   11 marca 2011r. W dwóch przykładach występuje liczba + 81.
   Obecne przedstawione wyliczenie informuje ostrzega o niebezpieczeństwie
   jakie przypadnie na 20/21 kwiecień 2012r. po wybuchu na słońcu. Tym razem
   słońce uderzy bezpośrednio w miejsce współrzędnych geograficznych.
   Przedstawione wyliczenie informuje, ostrzega, przed niebezpieczeństwem
   faktem jest wybuch na słońcu 20/21 kwiecień 2012r.
   26/27 kwiecień kilka dni po wybuchu na słońcu przetoczy się przez Opolszczyznę
   tornado. zgodnie z zasadą ochłodzenie musi przyjść z początkiem maja.

   Ze wstępnych wyliczeń wynika że początek aktywnych wulkanów rozpocznie się
   od 11 stycznia 2012r. plus minus. Ich aktywność będzie wzrastała, aż do
   uruchomienia wszystkich wulkanów na świecie.Styczeń, luty, marzec.kwiecień
   uruchamiają wszystkie wulkany nawet te wygasłe, 13 kwiecień.
   Równolegle z wybuchami wulkanów zostaną przesuwane płyty tektoniczne, które
   wpłyną na trzęsienia ziemi.

   Polubienie

 34. theaspartam 11 stycznia 2012 o 12:34 pm

  Mi intuicja mówi-buduj swój własny światopogląd nie zależny od czyiś opinii i autorytetów,nie tylko teorią a i praktyką ,by być obiektywnym… Na resztę pytań znajdziesz odpowiedzi jak przeanalizujesz wykłady Jackowskiego

  Polubienie

 35. ziomus 11 stycznia 2012 o 1:10 pm

  http://images39.fotosik.pl/1251/0e0bcae09767b912gen.jpg – Anders Behring Breivik zabil 69 ofiar w Norwegii.
  http://images38.fotosik.pl/1294/d02b79ea5560e7cf.jpg – Britneys Spears co spadla w depresje w 2006r.
  http://images35.fotosik.pl/1117/545719cecfafb53b.jpg – w kosmosie tam cos jest a NASA pokazuje przerobione zdjecia i sa klamstwem. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PjyJe-UkeqQ
  http://images50.fotosik.pl/1314/01b158a3e6f86618.jpg – nigdy nie byli w kosmosie bo to klamstwo zdjecia sa falszywe.
  http://images47.fotosik.pl/1305/401d0d2e3b5dc5dcgen.jpg – Nassim Haramein co mowil Nie powinniście tego nagrywać… Nie wolno nagrywać i ktos nagral i je wrzucil do neta moze zostac ten typ zabity co mowi prawde ?
  http://images40.fotosik.pl/1296/a1f722317664ef88gen.jpg – pogrzeb Michaela Jaskcon’a.
  http://images50.fotosik.pl/1314/8ede450f82e6a155gen.jpg – okupacja Wall Street i masowe aresztowanie.
  http://images47.fotosik.pl/1305/cca2d5fba6b22f3d.jpg – mozg Hitler’a to troszke mnie dziwi…

  http://images49.fotosik.pl/1258/dbb9639dc77d6081.jpg – Wybuch komputera?

  Wszystkie nie ktore karty illuminatow sie spelnia niemozliwe WTC czy Pentagon wgl skad ten typ mogl wiedziec ze tak sie wydarzy, nie ktore karty juz zostaly zagrane dziwne.

  Polubienie

 36. ziomus 11 stycznia 2012 o 1:12 pm

  http://images39.fotosik.pl/1251/0e0bcae09767b912gen.jpg – Anders Behring Breivik zabil 69 ofiar w Norwegii.
  http://images38.fotosik.pl/1294/d02b79ea5560e7cf.jpg – Britneys Spears co spadla w depresje w 2006r.
  http://images35.fotosik.pl/1117/545719cecfafb53b.jpg – w kosmosie tam cos jest a NASA pokazuje przerobione zdjecia i sa klamstwem. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PjyJe-UkeqQ
  http://images50.fotosik.pl/1314/01b158a3e6f86618.jpg – nigdy nie byli w kosmosie bo to klamstwo zdjecia sa falszywe…

  Polubienie

  • ziomus 11 stycznia 2012 o 1:13 pm

   http://images47.fotosik.pl/1305/401d0d2e3b5dc5dcgen.jpg – Nassim Haramein co mowil Nie powinniście tego nagrywać… Nie wolno nagrywać i ktos nagral i je wrzucil do neta moze zostac ten typ zabity co mowi prawde ? Troszke przesadzam ale moze tak sie zdarzyc 😀
   http://images40.fotosik.pl/1296/a1f722317664ef88gen.jpg – pogrzeb Michaela Jaskcon’a.
   http://images50.fotosik.pl/1314/8ede450f82e6a155gen.jpg – okupacja Wall Street i masowe aresztowanie.
   http://images47.fotosik.pl/1305/cca2d5fba6b22f3d.jpg – mozg Hitler’a to troszke mnie dziwi…

   http://images49.fotosik.pl/1258/dbb9639dc77d6081.jpg – Wybuch komputera?

   Wszystkie nie ktore karty illuminatow sie spelnia niemozliwe WTC czy Pentagon wgl skad ten typ mogl wiedziec ze tak sie wydarzy, nie ktore karty juz zostaly zagrane dziwne.

   Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 1:23 pm

   Widać, że dodrukowują karty w miarę potrzeb. Natomiast zalecam powrót do Nassima Harameina, to co mówi o Wszechświecie jako o świadomym istnieniu jest szczególnie ważne w kontekście religii, modłów i możliwości wpływania na bieg dziejów.

   Polubienie

   • stolzjedzeniem 11 stycznia 2012 o 5:33 pm

    WOW Wklejam zdjecie od „ziomus” http://images35.fotosik.pl/1117/545719cecfafb53b.jpg mamy ta budowle na ksiezycu w kształcie swastyki idziemy dalej `zwiastuny filmu IRON SKY http://www.youtube.com/results?search_query=iron+sky&oq=iron+sky&aq=f&aqi=g4&aql=&gs_sm=e&gs_upl=113425l115857l0l116216l8l8l0l2l2l0l192l983l0.6l6l0 ni i to http://www.youtube.com/watch?v=QGyYhvwqXTk w tym filmie przewija sie sia ta sama budowla….hmmm dziwne i nie prawdopodobne to idziemy dalej blog pana Dariusza http://moje-riese.blogspot.com/ relacje Jareckiego na temat Rise i Rzeszy ze czas uspienia bedzie trwal 70 -80 lat pozniej powroca….ile w tym prawdy???? Pozdrawiam

    Polubienie

    • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:10 pm

     Też to śledzę, dziwne rzeczy, ale nie można tego udowodnić. Natomiast Haramein ma konkrety. Masa próżni w protonie = masie Wszechświata! Każdy proton to Wszechświat – wszystko jest jednością!

     Polubienie

     • hjk 11 stycznia 2012 o 9:00 pm

      „Masa próżni w protonie = masie Wszechświata! Każdy proton to Wszechświat – wszystko jest jednością!”
      Daj spokój, co to za manifesty rodem z pseudoduchowości niu ejdż 🙂

      Polubienie

     • ALFA 11 stycznia 2012 o 9:43 pm

      Nassim Haramein
      http://www.wikinfo.org/index.php/Nassim_Haramein

      Polubienie

     • felicyta 11 stycznia 2012 o 9:54 pm

      http://jedno.wordpress.com/2010/04/06/nassim-haramein/

      Polubienie

     • felicyta 11 stycznia 2012 o 9:57 pm

      Wywiad z Nassimem Harameinem przeprowadzony po otrzymaniu przez niego prestiżowej nagrody za najlepszy referat (podczas 9th International Conference CASYS’09 na University of Liège, Belgium) wyznaczający nowy paradygmat w fizyce kwantowej, w którym jądro atomu traktuje się jako mini czarną dziurę…

      Nagroda od mainstreamowej nauki na pewno doda wiarygodności koncepcji Harameina, dzięki niej łatwiej będzie zachęcić dotychczasowych sceptyków do zaglądnięcia do prac Nassima.
      Wyjaśnia bardzo krótko, acz treściwie całą swoją teorię czarnych dziur i można zachęcić oglądających do sięgnięcia głębiej
      Opowiada dość dobrze, co to oznacza dla duchowości i jak tą wiedzą możemy wykorzystać, np. w medytacji, czy codziennym życiu
      Ogólnie wydaje mi się że Nassim może bardzo pomóc w rozwoju świadomości szczególnie „lewopółkulowcom”, radykalnym racjonalistom, którzy inaczej nigdy nie zaglądnęliby do jego prac, a dopiero nagroda od mainstreamu może sprawić że się zainteresują tematem.
      Nassim Haramein 1

      Polubienie

      • felicyta 11 stycznia 2012 o 9:59 pm

       Nassim Haramein 2

       Polubienie

       • felicyta 11 stycznia 2012 o 10:00 pm

        Nassim Haramein 3

        Polubienie

        • Peryskop 12 stycznia 2012 o 4:45 am

         Przeklejam bo wpis tu pasuje:

         @marek 10 Styczeń 2012 o 5:12 pm:

         „@Peryskop 8 Styczeń 2012 o 5:10 pm, Sceptycznie podchodzę do tego typu rewelacji
         @hjk 9 Styczeń 2012 o 4:30 pm, „A gdzie poznawcze owoce ?”
         -panowie, zamiast wyrokowac bez podstaw, poczytalibyscie troche
         http://www.wikinfo.org/index.php/Nassim_Haramein”

         @marek, czy myślisz że wypowiadałbym się bez wysłuchania bodaj wszystkich wykładów i wywiadów z N.H. ?

         Przyznaję, że początkowo zrobił na mnie spore znaczenia – trochę jak Icke, Jones i Veitch.

         Ale mówić w ciekawy sposób o zebranych do jednego worka znanych wcześniej koncepcjach to nie wszystko. Jeśli jego argumenty są rzeczywiście mocne, to dlaczego owoców nie dał założony przez N.H. instytut na Hawajach ?

         A czy po zdobyciu sporej popularności niewątpliwie utalentowany medialnie N.H. nie zaczyna grać jakiejś roli ?

         Rozpad hawajskiego centrum mógł wyniknąć z fasadowości projektu i ucieczce chętnych gdy zobaczyli kłopoty „w szczegółach”.

         Czy są przeciwstawne kontrargumenty ?

         @Felicyta, dzięki że podałaś (niecałą) kolekcję filmików.
         Pewnie i ty – jak i ja do niedawna – jesteś pod wpływem

         Polubienie

 37. on 11 stycznia 2012 o 1:17 pm

  SPAWA TECHNICZNA :Prośba o otwieranie nowego wątku po 200 komentach bo każdy nowy „poszukiwacz prawdy” zniechęci się poprzez długieee”mulenie” przeglądarki

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 1:20 pm

   Kiedy mogę to otwieram nowe wątki – nie zawsze mam czas coś przygotować. Puste wątki to wstyd otwierać…

   Polubienie

   • Sully 11 stycznia 2012 o 1:55 pm

    Monitor wstyd nei wstyd, ale faktycznie jak jest więcej niż 200 to długo się otwiera.

    Polubienie

    • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:07 pm

     Dlatego zwijam filmiki. One są największym obciążeniem.

     Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 12 stycznia 2012 o 12:28 am

   @on
   podpisuję się pod tym wnioskiem wszystkimi czterema kończynami…!

   Polubienie

 38. on 11 stycznia 2012 o 3:56 pm

  Nie wiem jak inni uważają,ale ja bym się nie wstydził z przymusowego otwierania nowego „pustego” wątku przez popularność strony…

  Polubienie

 39. Joanna 11 stycznia 2012 o 4:24 pm

  Panie Marku, a jak tam dzisiaj w sądzie?

  Polubienie

 40. theaspartam 11 stycznia 2012 o 4:36 pm

  Polska wstrząs 3 Richtera http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=250727#map

  Polubienie

 41. rmld77 11 stycznia 2012 o 4:59 pm

  Można podzielic dobę np na 4
  sektory. Czytam
  blog na komórce – tragicznie sie ładuje…

  Polubienie

 42. theaspartam 11 stycznia 2012 o 6:37 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1731077,0,1,czerwony-alert-ropa-moze-wystrzelic-w-gore,wiadomosc.html

  Polubienie

  • sebecx 11 stycznia 2012 o 7:20 pm

   ..nono … a tutaj zbiorowy znak sygnał czapką:
   http://www.tvn24.pl/12691,1730114,0,1,bez-czapek-i-rekawiczek-na-pogrzeb-marsz,wiadomosc.html

   Polubienie

  • Święty 11 stycznia 2012 o 7:20 pm

   A kiedy u nas pójdą w ruch meczety, noze i szubienice ?

   Polubienie

   • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:39 pm

    Najpierw sądy, potem szubienice, taka jest kolejność.

    Polubienie

   • jakzawsze 11 stycznia 2012 o 9:00 pm

    nie tedy droga

    Polubienie

 43. theaspartam 11 stycznia 2012 o 7:12 pm

  Były ksiądz – wyznania szczere do bólu cz.2- http://www.youtube.com/watch?v=077lRo_n5ic
  [monitorpolski: theaspartam – dowalaj tym, którzy są naszym zagrożeniem, a nie podgryzaj siebie samego. Zobacz co robi pan Palikot żeby osłabić księży, pracujesz dla niego?]

  Polubienie

 44. jowram 11 stycznia 2012 o 7:33 pm

  Ron Paul – jak drzazga w amerykańskim bucie

  Drugie amerykańskie prawybory na kandydata partii republikańskiej do stanowiska prezydenta USA wygrał Mick Romney z wynikiem 39,4%. Flagowy okręt republikanów tuż przed głosowaniem zaczął nabierać wody do głowy, gdyż oznajmił, że „lubi zwalniać ludzi”. To zrozumiałe, że bogaty pracodawca lubi zwalniać ludzi, którzy źle pracują, tyle że chwalenie się tym publicznie w charakterze kandydata na prezydenta trąci głupotą. Prezydent USA powinien mieć przecież głowę na karku.

  Drugi w tych prawyborach w New Hampshire (pierwsze odbyły się w Iowa) był Ron (Ronald) Paul z wynikiem 22,8%.Jest to wynik zaskakująco dobry bowiem Paul staje się drugim po Romneyu kandydatem. Jako outsider polityk, który jest przeciwny interwencji w Iranie, Afganistanie, polityk który pierwszy zażądał audytu FED (bank centralny USA) a obecnie postuluje jego likwidację – znajduje się Ron Paul w całkowitej „kontrze” do wszystkich pozostałych pięciu republikańskich kandydatów. Zbierane w trakcie kampanii fundusze często decydują o wyniku kandydata, Ronowi udało się od jej początku zebrać już ok 6,5 mln co pozwala zachować mu impet.

  Trzeci w New Hampshire Jon Huntsman zupełnie niepotrzebnie zajął trzecie miejsce. Ten intelektualista w służbie prezydenta Obamy, epatujący wszystkich (słusznym skąd inąd) słowem „zaufanie”, nie ma żadnych szans na nominację republikanów. W Iowa dostał śladową ilość głosów, w Newhampsire – gdzie postawił wszystko na jedną kartę – zdołał zająć zaledwie trzecie miejsce z wynikiem 16,8%. Jest przegrany choć póki co się nie wycofa.

  Czwarty Newt Gringrich jeszcze dwa tygodnie temu nominowany przez media na bezdyskusyjnego zwycięzcę republikańskich prawyborów, nie może się podnieść z porażki w Iowa. Jego ostatnią szansą podobnie jak Ricka Perryego zdają się najbliższe prawybory w Karolinie Południowej. Wóz albo przewóz. Gringrich ma szansę na przewóz, bowiem „doświadczonemu działaczowi” przyszedł z pomocą kolega. Kumpel prowadzący kasyna (skąd my to znamy?) w Las Vegas, przelał na kampanię Gringricha 5 mln dolarów, jednorazowo! i jedoosobowo. Obiecał jeszcze 15.

  Największym przegranym w New Hampshire jest Rick Santorum. Niemal zwycięzca z Iowa, nie mający funduszy, bogatych kumpli ani organizacji znalazł się na równi pochyłej Słaby wynik w Karolinie Południowej skłoni go (może przewidywania już skłaniają) do wycofania się z wyścigu i poparcia najbardziej prawdopodobnego zwycięzcy. Jego niechęć do krytyki Micka Romneya zdaje się potwierdzać ten kierunek. Wycofanie się z czegoś czego nie da się wygrać, poparcie zwycięzcy w zamian za … (no właśnie) – wydaje się być rozsądnym wyborem.

  Bardzo ważne, mogące przesądzić o wycofaniu się niektórych kandydatów prawybory w Południowej Karolinie już 21 stycznia. Jest ciekawie. Najciekawszy jest Paul. Nawet jeśli nie wygra, to jego „rewolucyjne poglądy” znajdą oddźwięk w przestrzeni publicznej USA, co będzie pewną nowością w obezwładniającej homogenizującej przestrzeni jednomyślenia medialnego.

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:04 pm

   Dzięki jowram za tę informację – w Iowa oszukiwano, głosy dla Paula dostał Santorum, co wyszło właśnie w Hampshire.

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 12 stycznia 2012 o 12:34 am

   @jowram
   a w polskich, wizualnych me(n)diach – (od kilku dni zadaje sobie sporu trudu, i śledze doniesienia z kampanii w USA) – ani słowa o R. Paulu; bodaj raz wymieniono jego nazwisko w ciagu ostatnich trzech dni (TVP, TVN, Panorama); chyba coraz większej grupie z tzw. establishmentu zaczynaja dygotać łydki….. – i w tym kontekście ciągle sie zastanawiam: dlaczego UNE nie zamkną internetu…?

   Polubienie

   • monitorpolski 12 stycznia 2012 o 12:46 am

    Nie zamkną internetu, bo stracą kontrolę. Tak mają zautomatyzowaną – co kto pisze. Oni są chorzy na kontrolowanie innych. Ale ci co chcą uniknąć bycia kontrolowanym i tak sobie poradzą. A co do Rona Paula – sami widzicie jaka jest ściema satanistów i jak zniewolone są media w Polsce. NIKT, absolutnie NIKT nie poświęcił mu chwili czasu antenowego czy miejsca w gazecie. Wszystko to bagno, wszystkie gazety, programy telewizyjne itd to łajno, które się do niczego nie nadaje. Po prostu kicha jak nie było za komuny!

    Polubienie

    • iHe 12 stycznia 2012 o 1:34 am

     A ja się tak zastanawiam,czy nasi prze cwani globalni sataniści co tak sprytnie udają wielość i różnokolorowość jednogłośną nie mają takiego planu..
     Uprzedzam hardecore i proszę się nie śmiać;)
     Tylko dla wykminiarzy glosa gdybna..

     Nie dają mi spokoju plotki? o przygotowaniach do inwazji na USA sił międzynarodowych szczególnie Rosji i Chin.

     A teraz do czego zmierzam.
     USA obecnie jest zaangażowana na bardzo wielu frontach.
     Iran jest już tak otoczony profesjonalnie jak obiad na talerzu w polskim obozie „jakimśtam”.
     To są bardzo znaczne siły i bardzo daleko od USA.

     I skojarzyłem to sobie z Polską.Fall weiss.
     Miażdżąca ofensywa blitzkriegu

     (którą byśmy przetrwali gdyby nie lenie śmierdzące i tchórze alianci+wspaniały plan obrony i mobilizacji)

     ,ulubiona u faszystów w prawdziwych wojnach
     (nie dotyczy tych co tylko mają trwać)

     Mityczna Hitleria rzuciła na nas wszystko co miała mając jednocześnie puste zaplecze..
     Mały atak od zdrajców Francuzów i Angoli i byłoby PO zabawie..

     I konkluzja,że jak USrael rozpocznie działania wojenne na wyznaczonym przez siebie terenie gry na swoich zasadach to:
     -po pierwsze przeciwnicy nie przyjmą jego zasad
     -prawdopodobne ,że też i pola gry

     Będzie pełna asymetria podręcznikowa.Jak najbardziej spodziewałbym się uderzenia w serce czy miękkie podbrzusze.
     USA może dostać mata na swoim terenie.
     Nawet królówki nie stracą.
     (co jest oczywiście bardzo ważne dla kr óló wki)
     (za to współczuje Iranowi)

     Scenariusz wydaje się nierealistyczny,ale biorąc pod uwagę,że tu tylko chodzi o realizm dla mass i głównego koordynatora interes/plan ,brałbym pod uwagę scenariusz
     KOŃ TROJAŃSKI .

     Oczywiście kwestia desantu wydaje się kosmiczna bez zdrady,mimo ,że Chińczycy są gotowi na takowy sprzętowo.

     Taki plan idealnie pasowałby do teorii chaosu.
     Zobaczcie jak go można fantastycznie rozegrać NWOwsko..
     Może nawet się za dużo sprzętu nie zmarnuje za to ludzi na pewno.

     Jakoś takie manipulacje mi na tyle śmierdzą ,że mimo ,że nie kibicuje USraelowi chciałbym się podzielić tą wątpliwością z gatunku jak budowano NWO.

     Iście po Gorbaczowsku ,a może nawet Rotschildowsku w
     końcu liczy się drużyna.
     Jak kogoś rozbawiłem to też dobrze mało tu zabawnych historii wbrew pozorom.

     Polubienie

     • rabarbarek 12 stycznia 2012 o 6:08 am

      iHe, nie jest to takie glupie , choc ja wprowadzilabym male poprawki- uzupelnienia. USrael to kompania , ktora pracuje na zlecenie. Pytanie tylko , czyje? Podejrzewam , ze to ten ukryty , wlasciwy rzad-nierzad swiatowy, ktory czeka na odpowiedni moment aby pokazac swa twarz, stoi za decyzjami marionetek , ktore szumnie zwa sie przywodcami swiatowymi. USA daje pieniadze i mieso armatnie , drugi czlon kompanii daje pomysly, wywiad i operacje tajne [ likwidowanie niewygodnych ludzi]
      Jawne operacje wojenne , prowadzone przez USA z sojusznikami, maja na celu szybki podboj danego kraju wraz z jego bogactwami naturalnymi jak ropa, gaz, diamenty , woda , zloto itd. Na podbitym terenie instaluje sie bazy , ktorych celem jest zaznaczenie terenu juz przejetego , do ktorego nie wolno zblizyc sie obcym. [ troche jak kot , ktory zaznacza swoje terytorium przed obcym]
      USA dzisiaj taki zandarm swiatowy. Podbija ” bogactwa” , a ludziom w USA zyje sie coraz gorzej. Konstytucja nic juz nie znaczy, nowoczesna technologia szpieguje kazdy ich krok, Niszczona jest wolnosc. Zabierana wlasnosc. Miliony bezrobotnych , na zasilkach , lub bez nich. Miliony opuszczonych domow , ktore wyburza sie , bo nie ma widokow na zasiedlenie ich.Niszczenie Ameryki odbywa sie systematycznie i metodycznie. W koncu to Soros powiedzial , ze bedzie mogl umrzec spokojnie , kiedy zobaczy upadek Ameryki. Tu niepotrzebny desat niezadowolonych” W koncu pogloski o obcych wojskach stacjonujacych w USA slychac nie od dzisiaj. To moze byc ten desant wewnatrz USA . Mozna to na przyklad nazwac armia NWO. Byc moze taka armia istnieje gdzies tam , tylko my o tym nie wiemy. Tak , ze przejecie USA wcale nie jest takim kosmicznym gdybaniem .

      Watpie , zeby Chiny i Rosja uderzyly na Ameryke. Moze gdyby rozpoczela sie wojna z Iranem , ale coraz czesciej slysze o ” zmianie rezimu” w Iranie [ bo o to w koncu chodzi w calym tym zamieszaniu] . Jesli uda sie tego dokonac bez zbytnich ofiar w ludziach, to wszyscy beda siedzieli cicho i patrzyli na swoje interesy. Na dzien dzisiejszy , po rozmowach miedzy dyplomacja Chin i USA , jedyne co zrobily Chiny to zapowiedzialy , ze w sobote udaja sie w rejon zatoki na rozmowy z Arabia Saudyjska i Zjednoczonymi Emiratami , zeby wynegocjowac wieksze dostawy ropy. Czyzby Geithner przetlumaczyl im , ze ropy z Iranu brac nie powinni?
      Mr. Geithner prosto z Chin udal sie do Japonii i tam tez bedzie ” tlumaczyl” przywodcom japonskim , dlaczego ropa z Iranu ” nie nadaje sie do uzytku” .
      No i nie oszukujmy sie , kiedy doszloby do wojny , ktora nie skonczylaby sie na terytorium Iranu , ale rozlalaby sie po kontynentach , to desanty sa juz bez znaczenia.
      Ewentualne zamkniecie Hormuzu moze byc klopotliwe dla wszystkich odbiorcow ropy z Zatoki , ale tam juz czuwaja lotniskowce amarykanskie , ktore na okres iranskich manewrow wycofaly sie ze swoich pozycji , po to by jednak tam z powrotem wrocic.

      A wracajac do Rona Paula.

      Jak” polskie”media maja pokazywac czlowieka , ktory obnaza bez litosci cale ” s ……….o” tego swiata i Amerykanskich przywodcow , ktorzy zdradzili wlasny narod i swoja postawa demonstruja poparcie szatanskich planow wprowadzenia jednego rzadu, ktorzy dzialaja na rzecz obcego kraju , wlasny majac za nic , ktorzy za obiecane srebrniki gotowi sa popelniac najwieksze zbrodnie oparte na lgarstwach i oszustwach. Malo sie o tym mowi , ale to wlasnie Ron Paul powiedzial , ” dosyc pomocy dla Izraela ” . To on mowi o kongresmenach na uslugach panstwa Izrael , o silnym lobby izraelskim , ktore kupuje czlonkow kongresu jeszcze zanim zostaja kongresmenami.
      Nie wiem czy wiecie o takiej ustawie z roku 1975 , ktora juz dawno powinna znalezc sie na smietniku , a tymczasem po cichu przed narodem , co 5 lat jest odnawiana. Na mocy tej ustawy USA musi , powtarzam musi zapewnic Izraelowi dostawy ropy. Nazywa sie to potocznie Memorandum of Understanding , roboczo inaczej. Gdyby sytuacja swiatowa i wewnetrzna byla trudna , to Izrael ma byc priorytetem , a nie USA .
      Te wszystkie absurdy widzi Ron Paul i walczy jak moze aby prawda przebila sie do spoleczenstwa, ktore w dalszym ciagu nie bardzo kapuje co w trawie piszczy. A gospodynie domowe te od serialow i gazet o trendach w modzie. leca na wybory i wybieraja tego przystojniejszego i mlodszego , bo taki fotogeniczny . [ prawie polowa z nich glosowala wczoraj na Romney] Dobrze , ze mlodziez jest juz bardziej swiadoma walki o lepsze jutro i glosuje na Rona.

      Zobaczcie Memorandum

      http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Peace/cdoilmou.html#ANNEX

      Polubienie

      • iHe 12 stycznia 2012 o 10:32 am

       Dzięki rabarbarek to bardzo ważne uzupełnienie/sprostowanie w tej układance.
       Musze to przemyśleć i zderzyć z technologią chmury,którą brać masońska nam podarowała tak niefrasobliwie..;)
       Ten cyctat z Sorosa to wręcz jak kompas rozwoju sytuacji.
       Dobrze,że Soros ma tak „mało” do powiedzenia w Jewropie 😦

       Polubienie

    • Peryskop 12 stycznia 2012 o 3:25 am

     Monitor – mówisz jak ks. S. Małkowski:

     …Ksiądz Popiełuszko był niesamowicie prawy i odważny. Nie należy sądzić, że związałby się z salonem Sikorskiego czy poddał się presji tzw. politycznej poprawności. Tymczasem, słuchając kazań moich kolegów i obserwując to, co się dzieje w Kościele, widzę, jak oni poddają się tej presji. Doszło do ponurej sytuacji. Podczas komuny nie miałem żadnych ograniczeń formalnych skierowanych do mnie osobiście w kwestii głoszenia Słowa Bożego. To zabrzmi źle, ale trzeba powiedzieć, że podczas PRL-u miałem większą swobodę wypowiadania się na tzw. tematy kontrowersyjne niż dziś.

     http://gpcodziennie.pl/4142-kosciol-pod-presja-salonu.html

     Polubienie

 45. theaspartam 11 stycznia 2012 o 7:34 pm

  Tajemnice wojskowej prokuratury- http://wolnemedia.net/polityka/tajemnice-wojskowej-prokuratury/ Źle się dzieje w państwie polskim http://wolnemedia.net/polityka/zle-sie-dzieje-w-panstwie-polskim/

  Polubienie

 46. ALFA 11 stycznia 2012 o 7:36 pm

  Uważaj! Nowe liczniki będą cię szpiegować
  Będą wiedzieć o nas wszystko?
  Do 2020 roku mierniki energii elektrycznej mają zostać zastąpione tzw. inteligentnymi licznikami – to wynika z projektu nowego prawa energetycznego.
  http://www.sfora.biz/Uwazaj-Nowe-liczniki-beda-cie-szpiegowac-a39466

  Polubienie

  • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:00 pm

   Jest to o wiele bardziej groźne – te liczniki, tzw. smart meters, rząd światowy wszędzie wprowadza. Emitują bardzo groźne promieniowanie o wiele mocniejsze od telefonów. Skutkiem jest rak. W USA lekarze już zakładają sprawy karne za te liczniki.

   Polubienie

   • hjk 11 stycznia 2012 o 8:56 pm

    pewnie komunikują się z jakimś zbiorczym odbiornikiem i nie trzeba inkasenta, a dodatkowo pewnie monitorują chwilowe zuzycie.
    U nas mówili, ze niektóre bloki mają takie liczniki cepła na kaloryferach, ze facet staje z jakimś gadzetem obok bloku i zczytuje wszystkie liczniki automatycznie…

    Polubienie

   • lukaszr20 11 stycznia 2012 o 11:05 pm

    czy ten licznik pradu tez moze miec RFID? bo juz sam niewiem co sie dzieje tez w mi zamontowali nowe liczniki pradu i wody… to jest chore jak np jade do pracy a ci psy wejda do mego mieszkania i cos zabiora pozniej mam przechlapane nie wiem czy da sie zniszczy to g..o zeby tak nei szpiegowali..

    Polubienie

   • lukaszr20 11 stycznia 2012 o 11:09 pm

    http://www.jmtronik.pl/images/produkty/02liczniki/L1Fk.jpg nie wiem czy tez ten licznik pradu bedzie mnie szpiegowac troche powalone np. pojade do pracy a ci psy wejda do mego mieszkania bez mojej zgody i tam cos znajda potem bede mial przerabane trafie do paki i po co i to? z reszta i tak bede tych psow czy bogatych ludzi zabijal mam to gdzies…

    Polubienie

  • AQQ 11 stycznia 2012 o 8:17 pm

   Już są na całym osiedlu u nas….niestety…. tylko 1-słownie jedna osoba się sprzeciwiła montazowi tego miernika!/ma męża z rozrusznikiem serca-niestety nic nie wskórała./
   Spółdzielnia wywaliła na to 2mln z naszego haraczu…ale co tam ludki spią, ciepło mają…
   Robi to „techem” firma z Krakowa!!

   Polubienie

   • monitorpolski 11 stycznia 2012 o 8:38 pm

    Wypisać się z elektrowni, założyć własny alternator na benzynę, w lecie ogniwa słoneczne – nie ma innego wyjścia. Nie płacić za prąd – sami ci wyłączą.

    Polubienie

    • AQQ 11 stycznia 2012 o 8:42 pm

     ale to do wody licznik.

     Polubienie

     • hjk 11 stycznia 2012 o 8:57 pm

      albo do ciepła na kaloryfery…

      Polubienie

      • AQQ 11 stycznia 2012 o 9:03 pm

       Na kaloryferach już wiszą stale te same. To jest dopiero ściema – mierzy temp. na kaloryferze…a w mieszkaniu zimno…
       Mam dość kolchozu /blok/ a mieszkam tu dopiero 5lat.

       Polubienie

    • hjk 12 stycznia 2012 o 12:48 am

     „alternator na benzynę,”
     ale to w domkach, bo w blokwach byłby koszmar – tak jest w nigerii, gdzie nie ma sieci eneretycznych, hałas jest nie do niesienia i smród spalin

     Polubienie

 47. AQQ 11 stycznia 2012 o 7:47 pm

  von-T i zgraja tak się szczycili sukcesami” a szydło wyszło z wora. /czyżby Jackowski miał rację z podziałem unii?/
  Ani Polska, ani inne kraje spoza strefy euro, nie będą brały w szczytach eurolandu. Nawet jeśli podpiszą nowy traktat o pakcie fiskalnym – twierdzi PAP, powołując się na najnowszy projekt umowy. Pytany o to na konferencji prasowej premier Donald Tusk zaznaczył, że nawet jeśli tak się stanie, nie jest to dla Polski „być albo nie być”. – Trudno, nie wszystko można wygrać – powiedział. Wcześniej zapewniał, że Polska będzie jednak walczyć o to, by móc uczestniczyć w szczytach.
  http://www.tvn24.pl/12692,1731014,0,1,szczyty-eurolandu-bez-polski-tusk-trudno,wiadomosc.html

  Polubienie

  • iHe 11 stycznia 2012 o 9:18 pm

   Na osłodę zawsze nas kiedy trzeba zdążą pochwalić..
   Szczególnie,że jest okazja dokopać Orbanowi i
   POklepac pupilka lichwy PO plecach.
   Dziel i rządź, a POtem PO dziel łup.
   Sorry za to POpoLupo

   http://biznes.onet.pl/lewandowski-ke-pozytywnie-o-rownowazeniu-polskich-,18543,4994904,1,news-detal

   Polubienie

 48. ALFA 11 stycznia 2012 o 9:17 pm

  Ziemia – Planeta Więzienna
  Istnieje jeszcze ukryty program kosmiczny, wykorzystujący technologie o których się nam nie śniło. Istnieje silna ewidencja na to, że coś takiego ma miejsce w chwili obecnej.
  http://nowaatlantyda.com/2011/03/30/ziemia-planeta-wiezienna/

  Polubienie

  • sebecx 11 stycznia 2012 o 9:47 pm

   ..to też niezłe… nieźle … a ludziom deszczówkę każą łapać i zużycie energii limitować.. kiedyś czytałem, że jak już najeźdźcy zdobędą to co chcą, to muszą ludzi cofnąć w rozwoju do stanu sprzed inwazji, ale nie pamiętam co to za fantastyka była… to też dobre dla tych, którzy wiedzą co to oznacza: http://nowaatlantyda.com/2012/01/06/darpa-i-niewidzialnosc/

   Polubienie

  • Peryskop 11 stycznia 2012 o 11:53 pm

   @ALFA , toż to bzdury nałożone na fakty!
   Wystarczy popatrzeć uważnie na drwiącą minę Richarda Dolana.

   Dzięki @ziomus
   Oczywiście, że nigdy nie byli w kosmosie, bo to kłamstwo, a zdjęcia są falszywe…

   Rozsądniejsi Żydzi też to wiedzą i robią sobie dobre dowcipy:
   http://www.flickr.com/photos/amitai/109620717
   pogrubiłem, monitorpolski 🙂

   Polubienie

   • Peryskop 12 stycznia 2012 o 2:02 am

    😀 😀

    Polubienie

    • ALFA 12 stycznia 2012 o 8:47 am

     :D:D:D:D:D

     Polubienie

    • ALFA 12 stycznia 2012 o 10:04 am

     Kosmos w studio


     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb8c82f70369865f.html
     😛

     Polubienie

 49. jakzawsze 11 stycznia 2012 o 9:31 pm

  Kryminalne zrodla budowy obcych autostrad w Polsce
  http://www.youtube.com/watch?v=b6fBpasWUCk

  Polubienie

 50. iHe 11 stycznia 2012 o 10:09 pm

  Jedyne wyjście to masowy bunt w więzieniu.
  Międzynarodowy,świadomy i skoordynowany.

  Polubienie

 51. szuwaxpl 11 stycznia 2012 o 10:39 pm

  Inny temat, ale to także swoiste trzęsienie Ziemi
  La’Amerika, to szczególna gwiazda ‚mądrzejszych’ a nie nazwa od Amerigo W.
  każdego dnia dowiaduję się tylu rzeczy a i tak okazuje się, że niczego nie wiem !!!
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://atlantisonline.smfforfree2.com/index.php%3Ftopic%3D731.0&ei=GAAOT6aXO42YOtjUqJ8H&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=6&sqi=2&ved=0CFwQ7gEwBQ&prev=/search%3Fq%3Dla%2Bmerika%26hl%3Dpl%26qscrl%3D1%26nord%3D1%26rlz%3D1T4SUNC_plPL401PL401%26biw%3D1549%26bih%3D732%26site%3Dwebhp%26prmd%3Dimvns

  Polubienie

 52. AQQ 11 stycznia 2012 o 10:46 pm

  W wywiadzie dla dziennika „Izwiestija” dyrektor rosyjskiej agencji kosmicznej zasugerował, iż marsjański próbnik Fobos-Grunt, nad którym utracono kontrolę po jego wejściu na orbitę wokółziemską, mógł paść ofiarą obcej ingerencji – poinformował „New York Times”. Próbnik spadnie na Ziemię między 14 a 16 stycznia. Może to się zdarzyć w (..?…) południowej Polsce.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10944339,Rosyjskie_wladze_sugeruja__ze_probnik_marsjanski_padl.html?lokale=szczecin

  Polubienie

 53. maran 11 stycznia 2012 o 11:58 pm

  Okazuje sie ,ze ci co nie zawodzili wystarczajco glosno (lub wcale) i nie okazali swej niezmiernej zalosci z powodu smierci tyrana i despoty w Pln Korei moga za kare posiedziec ,co najmniej pol roku w gulagu, i tam beda mieli okazje nadrobic stracona okazje do wyrazania zalu.
  Moze faktycznie, tak jak JKM napisal ,Bog stworzyl swiat i potem sie od niego odwrocil.
  Bo niby swiat jest juz doskonaly i nie potrzebuje zadnych zmian, przerobek czy poprawek???
  http://ki-media.blogspot.com/2012/01/comrade-you-go-to-jail-for-not-shedding.html

  Polubienie

 54. rem 12 stycznia 2012 o 12:02 am

  hej czy ktoś z was kojarzy historie powstania i przedstawicieli takich gatunków dziennikarskich jak raport i korespondencja bo szukam w różnych knipach , wyroczni i nie mogę znaleźć nic oprócz definicji…

  Polubienie

 55. Wojox 12 stycznia 2012 o 12:07 am

  Zobaczcie :
  http://losyziemi.pl/polska-naukowcy-z-pan-zbadaja-pierwsze-naturalne-trzesienie-ziemi-w-wielkopolsce/#more-8928

  Spójzcie na wykresy. Co wam to przypomina. Drgania synchroniczne w kształcie ??

  Polubienie

 56. hjk 12 stycznia 2012 o 12:42 am

  http://fundament.bho.pl/index.php/hic-et-nunc/lewiatan/433-wgry
  o wegrzech

  Polubienie

 57. jakzawsze 12 stycznia 2012 o 5:32 am

  Wielka Orkiestra Iluzorycznej Pomocy

  Dzisiaj usłyszałem w TV (słowa kopacz) że 80% sprzętu na oddziałach dziecięcych i
  ratunkowych jest dzięki orkiestrze …Taka wiadomość dla kogoś kto nie zamierza
  głębiej się nad tym zastanowić wydaje się świetną reklamą całej akcji, tym bardziej
  reklamą wypowiadaną przez sama minister zdrowia …
  Ale zastanówmy się głębiej…Jak wiadomo w Polskich szpitala różowo nie jest i pomimo
  medialnego cyrku , można przyjąć że jest tak jak w krajach sąsiednich czyli podobnie..I teraz trochę matematyki
  Skoro w szpitalach w Czechach, na Słowacji Węgrzech czy Litwie jest podobnie a
  budżet w krajach Unii jest konstruowany według tych samych lub bardzo zbliżonych
  kryteriów więc podobna ilość kasy z podatków idzie na szpitale i sprzęt a tam nie ma
  orkiestry !!! To prostym logicznym wnioskiem dochodzimy do tego że u nas w
  ministerstwie zdrowia ktoś kradnie równowartość wydatków na 80% sprzętu !!! A tą dziurę pokrywają oszczędności ze skarbonek Polskich dzieci !!! Zapewne zaraz odezwą
  się mędrcy którzy stwierdzą że gdyby nie orkiestra to w polskich szpitalach było by
  gorzej niż Ruandzie czy Mozambiku to jednak muszę odeprzeć ten zarzut gdyż żadna
  Orkiestra nie gra na rzecz Ministerstwa Edukacji /Ministerstwa Ochrony Środowiska /
  czy Ministerstwa Sił zbrojnych i w żadnym z tych Ministerstw nie brakuje 80%.. Brakuje
  jedynie w Ministerstwie Zdrowia na chore dzieci ale jak ma nie brakować skoro te 80 % minister może wydać np. na swoje pensje czy leczenie znajomych w zagranicznych
  klinikach za pieniądze podatników bo przecież na biedne i chore dzieci zrzuci się
  społeczeństwo do puszki Owsiaka i tak dochodzimy do absurdu że im bardziej
  pomagamy tym bardziej ktoś inny może to marnować . Ale w kraju gdzie dzieci muszą
  płacić za leczenie dzieci nic już nie powinno dziwić …

  prawda2.info/viewtopic.php?t=14877

  Polubienie

  • AQQ 12 stycznia 2012 o 12:06 pm

   Jak na razie to „walka z wiatrakami”. Ludzie nie mają neta, nie myślą logicznie i znają tylko „praFdy z tv”.

   Polubienie

  • Ania 12 stycznia 2012 o 12:10 pm

   Tak czy tak, urzędnicy zawsze ukradna ile chcą, bo właściwie nie ma nad nimi kontroli, bo jeden wysoki urzędnik kryje drugiego.
   A moja córeczka żyje dzięki temu, że spędziła 1 miesiąc w Owsiakowym inkubatorze.
   Zawsze będę dawać na Orkiestrę i ją też nauczę.
   A kto liczy na ministra, to niech liczy. Na pewno się przeliczy, bo minister ma najwyraźniej inne priorytety wydatków.
   Że trzeba wywierać nacisk ? To wywierajcie. Ja nie wierzę że da się cokolwiek wydusić.

   Polubienie

 58. rabarbarek 12 stycznia 2012 o 6:46 am

  Mieszkancy Japonii prosza na swoich stronach , zeby nie zapominac o tym co sie wydarzylo w ich kraju. Co wiecej , opisuja, ze ostatnie trzesienia dostarczaja im zupelnie nowych wrazen i odczuc . Wyczuwaja roznice miedzy trzesieniami kiedys i dzis. Maja wrazenie , ze slysza podziemne wybuchy . Zobaczcie strone , moze macie jakis pomysl , co to moze byc?

  http://fukushima-diary.com/2012/01/fukushima-citizen-recent-earthquake-different/

  Polubienie

  • Ania 12 stycznia 2012 o 12:02 pm

   To może być to, że rdzenie poszły w ziemię i tam w zetknięciu z ciekami wodnymi w warstwach wodonośnych wytwarza się para pod ciśnieniem. Od czasu do czasu się rozpręża i wybucha gdzieś tam głęboko. Pewnie nikt nie wie nawet, jak głęboko te rdzenie się już przetopiły.
   Zważywszy położenie Fukuszimy, na zbiegu 3 płyt tektonicznych nie wiadomo jak to się dla Japonii skończy.

   Polubienie

 59. theaspartam 12 stycznia 2012 o 6:56 am

  Finał WOŚP 2012. Wyniki 20 lat – „oczy szeroko zamknięte”. http://www.youtube.com/watch?v=QNGE4y1lSE0

  Polubienie

 60. rmld77 12 stycznia 2012 o 7:16 am

  jakzawsze – to jest bardzo logiczne, u nas korupcja jest większa niż w Afryce.

  Polubienie

 61. theaspartam 12 stycznia 2012 o 7:34 am

  Najtańsze ogniwa słoneczne do samodzielnego złożenia zestaw 24szt daje napięcie 12V o mocy 48W podłączone pod akumulator samochodowy daje źródło awaryjnego zasilania dla domu nawet przy całkowitym zachmurzeniu akumulator będzie się ładował i magazynował prąd koszt zaledwie 120zł dla porównania złożony zestaw 12V 50W kosztuje 650zł przetwornica prądu z 12V na 220V 150W około 100zł http://allegro.pl/ogniwa-sloneczne-1szt-sovello-bateria-sloneczna-i2041937839.html a tutaj zestaw na elektrownie, 255 ogniw słonecznych Motech 1KW Zestaw pozwala na samodzielną budowę 7 baterii słonecznej o mocy 144 W. Całkowita moc zestawu ok 1000W. koszt zaledwie 2 659 zł- http://allegro.pl/255-ogniwa-sloneczne-motech-1kw-bateria-sloneczna-i2016526755.html

  Polubienie

 62. rabarbarek 12 stycznia 2012 o 7:38 am

  O urzadzeniach bezprzewodowych w domu , telefonach komorkowych i smart meters. Jak ustrzec sie przed szkodliwym promieniowaniem , jak rozmawiac przez komorke i na co powinny wazac kobiety w ciazy. Rady i porady . Strona z tlumaczeniem gogla , ale komu wygodniej , moze wrocic na strone angielska. [ jesli wyskoczy angielska , wystarczy wybrac polski i szybko przetlumaczy]

  http://educate-yourself.org/cn/microwaveshielding09jan12.shtml

  Polubienie

  • ozyrys 12 stycznia 2012 o 11:05 am

   Przed tym wszystkim już dawno możemy się skutecznie bronić ,co najmniej od 10 lat mamy wynalazek polskiego naukowca -nagradzany licznymi nagrodami na świecie ,a w Polsce ???-CISZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   http://vistafit.manifo.com/adr—y
   są skuteczne – na wszystkie możliwe promieniowania ,nawet jest specjalny na uzdatnianie żywności !!!!

   Polubienie

 63. hjk 12 stycznia 2012 o 8:44 am

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niebezpieczne-zwiazki-lekarzy-z-firmami-farmaceuty,1,4995659,wiadomosc.html
  oficjalnie pisza o koprupcji, wszyscy o tym iwedzą, gdzie CbA?

  Polubienie

 64. Tola 12 stycznia 2012 o 11:12 am

  @Peryskop;
  „Znamienne są liczne głosy z Ameryki jak to kryzys z eurolandzie ciągnie świat do dołu, taak jakby nie było jeszcze totalniejszych ciągników – dług zagraniczny USA sięga już 15 pierdylionów”
  Jak zwykle, niezle sie usmialam. Moze zglosisz to jako nazwe nowej waluty?
  Co do Harameina , tez jestem pod wrazeniem,choc ogladnelam dopiero I czesc.
  Podobal mi sie sposob w jaki podszedl do problemu.Czesto inni geniusze odkrywali swoje teorie na takich prostych sprawach,ktore sa widoczne dla kazdego ,ale nikt ich nie widzi.
  Gdzies czytalam,ze za ta swoja teorie black hole zdobyl jakies znaczace nagrody.
  Wiec moze to owoce?
  Postaram sie odnalezc link , ale jak wiesz cos wiecej to napisz ,bo niewatpliwie wyglada,ze jest gwiazda i wielu juz o nim mowi „nowy Einstein”.

  Polubienie

 65. Tola 12 stycznia 2012 o 11:18 am

  Haramein:
  „Taka mała informacja – Nassim Haramein otrzymał ostatnio za to swoje teoretyzowanie prestiżową nagrodę za najlepszy artykuł (na University of Liège, Belgium podczas 9th International Conference CASYS’09) wyznaczający nowy paradygmat w fizyce kwantowej, w którym jądro atomu traktuje się jako mini czarną dziurę…
  http://www.paranormalne.pl/topic/21879-nassim-haramein-pt-przekroczyc-horyzont-zdarzen/

  W sumie to nie ma zbyt wiele informacji o nim

  Polubienie

 66. hjk 12 stycznia 2012 o 12:10 pm

  Z netu:
  ~Stanisław: Cwaniaków mnóstwo, porządnych mało,
  Więcej porządnych by tu się zdało!
  Niedouczonych też jest tu mnóstwo,
  Więc dookoła myśli ubóstwo.

  Prawo pogięte i pokręcone,
  Bo każdy ciągnie tu w swoją stronę,
  Pijane posły po Sejmie łażą
  I o podwyżce diety wciąż marzą.

  Komisje jakieś, ważne zebrania,
  Bo tyle spraw jest do obgadania,
  Wieszają krzyże, sierpy i młoty,
  Lecz chęci nie ma tu roboty.

  Ktoś gdzieś przechodzi, dżuma, cholera,
  Inny krzyżami znów poniewiera,
  Ten o marmury kłóci się jurnie,
  Sprawa jest jasna – tu sami durnie!

  Czarni, czerwoni, nalane gęby,
  Tłuste brzuszyska, zepsute zęby,
  Obleśne twarze, fałsz, kombinacje,
  Gdzieś na cześć wodza znowu owacje.

  I „Druga Polska”, „Trzecia Holandia”,
  „Piąta Japonia”, „Ósma Irlandia”,
  Że niby wielka zachodzi zmiana,
  Ale głupota ciągle ta sama!

  Polska głupota! Nasza ci ona!
  Ktoś chciał doczekać, lecz zdążył skonać.
  I znów czekamy na wielkie zmiany …
  Tak to wygląda, kraju kochany!
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/podpalil-sie-przed-kancelaria-tuska-mial-racje-ws-,1,4995622,region-wiadomosc.html

  Polubienie

 67. zenobiusz 12 stycznia 2012 o 12:17 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/12/czy-juz-jestesmy-oznakowani-jak-bydlo-co-o-tym-sadzicie/

  Jeden z czytelników,zwrócił mi uwagę na bardzo ciekawe zagadnienie.Czy nr pesel jest narzędziem do naszej dyskryminacji??Autorka tezy Dr.Halina Wróbel już ma o to spostrzeżenie opublikowane na swoim blogu sprawę karną,o czym z triumfem ,donosi Gazeta Wyborcza.Może warto się przyglądać i odkryciu,i losom dzielnej blogerki z Rzeszowa ???

  Polubienie

  • Orka 12 stycznia 2012 o 12:52 pm

   Na początku PSL jest rok urodzenia , im jesteś starszy tym gorzej dla ciebie !

   Polubienie

  • Orka 12 stycznia 2012 o 1:54 pm

   Nie trzeba będzie sporządzać list dla „okupantów” .
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Judenrat .

   Polubienie

 68. Orka 12 stycznia 2012 o 1:19 pm

  A jeśli oznakowano nas jako goim , no to co ? ! No to dobrze !

  Polubienie

 69. filmyprawdy 12 stycznia 2012 o 10:45 pm

  KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!
  WYSTARCZY, ŻE NACIŚNIESZ W NAZWĘ FILMU, BĄDŹ W ZDJĘCIE, A MOŻESZ OGLĄDAĆ ONLINE WYBRANY PRZEZ CIEBIE FILM Z NASZEJ KOLEKCJI FILMÓW PRAWDY.

  LINK: https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/12/kliknij-i-ogladaj/

  Więcej informacji: https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiamy
  Redakcja Filmy Prawdy

  Polubienie

 70. filmyprawdy 12 stycznia 2012 o 11:31 pm

  KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

  WYSTARCZY, ŻE NACIŚNIESZ W NAZWĘ FILMU, BĄDŹ W ZDJĘCIE, A MOŻESZ OGLĄDAĆ ONLINE WYBRANY PRZEZ CIEBIE FILM Z NASZEJ KOLEKCJI FILMÓW PRAWDY.

  LINK: https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/12/kliknij-i-ogladaj/

  Więcej informacji: https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiamy
  Redakcja Filmy Prawdy

  Polubienie