Ludobójstwo szczepionkowe – eskalacja przemocy

Doradca Obamy dr E. Pianka: „kryzys nadmiernej populacji musi być rozwiązany by elity mogły przeżyć. Wojna i głód nie są rozwiązaniem, AIDS jest zbyt wolny”. Dla E. Pianki marzeniem jest wyeliminowanie 90% populacji przez skażenie ludzi wirusem eboli lub ptasiej grypy, bo te zabijają w kilka dni! 

===================================================================
Ludobójstwo szczepionkowe – eskalacja przemocy

W świetle faktów związanych z tzw. „pandemią świńskiej grypy” z 2009 roku, nie można mieć wątpliwości, że nie tylko za biznesem szczepionkowym kryje się wielki biznes, ale jest to częściowa realizacja perfidnego planu depopulacji globu. Otóż druga największa firma na świecie, Baxter, która ma też oddziały w Polsce, wysłała do kilkunastu laboratoriów materiał szczepionkowy na świńską grypę skażony śmiertelnym wirusem ptasiej grypy. Gdyby nie czeski laborant, który zbadał nadesłany materiał na fretkach, które zdechły, mielibyśmy faktyczną pandemię – spowodowaną właśnie tymi skażonymi szczepionkami na świńską grypę!

Sprawa byłaby praktycznie nie do wykrycia, bowiem nikt by nie przypuszczał, że to szczepionka może być przyczyną zgonów. To, że się tak nie stało zawdzięczamy temu jednemu laborantowi i ludziom, którzy nagłośnili tę aferę, jak austriacka dziennikarka Jane Burgermeister, czy w Polsce dr Piotr Bein i prof. Maria Dorota Majewska, której alarmujący list publikuję poniżej. Należy tu również oddać kredyt wielu osobom w polskich służbach i rządzie, którzy nie poddali się presji ludobójczych firm farmaceutycznych i nie zakupili szczepionki – Polska była jednym krajem w Europie, która tego nie zrobiła.
Po niebezpiecznych  informacjach, które się ukazują w polskiej prasie, można się spodziewać nowej eskalacji i nowej akcji szczepionkowej. Mino niewątpliwych zasług dla wolności słowa, muszę z przykrością stwierdzić, że „Gazeta Polska” i „Niezależna” publikują manipulacyjne materiały dotyczące szczepionek i rzekomych ofiar świńskiej grypy w 2009 roku. Oficjalne dane wcale nie wyróżniają negatywnie tego  roku w ilości zgonów na grypę – a wiadomo, że ta choroba co roku powoduje śmierć pewnej ilości osób.
Gazety nie zupełnie wspominają o zagrożeniu jakie powodują szczepionki, a przecież nawet na ulotkach do nich dołączonych jest wyraźnie zaznaczone, że mogą one powodować schorzenia neurologiczne ze zgonem włącznie!

O skutkach przyjmowania szczepionek ze szczególnie szkodliwymi skwalenem czy timerosalem, pisaliśmy obszernie w 2009 roku na blogu www.grypa666.wordpress.com, co podchwyciły i potwierdziły inne media – publikacje były zresztą oparte na pracach naukowych i zagranicznych opracowaniach.Fakty, które są dostępne od niedawna, nakazują szczególną czujność jeśli chodzi o masowe szczepienia. Okazuje się bowiem, że Pentagon opracowywał szczepionki które mogą powodować lobotomię – nie wiadomo jaki jest ich cel – czy tylko wojna z myślami fanatyków, czy też pozbawienie nas chęci do walki o życie? O tym, że nie jest to żadna teoria konspiracji świadczy poniższe nagranie:

Dr E. Pianka chce eksterminacji 92% ludzi

Mało kto wie, że jeden z doradców naukowych prezydenta Obamy, dr E. Pianka jest zwolennikiem wymordowania większości populacji Ziemi! Oto jego słowa:
“War and famine would not do. Instead, disease offered the most efficient andfastest way to kill the billions that must soon die if the population crisis is to besolved. AIDS is not an efficient killer because it is too slow. My favoritecandidate for eliminating 90 percent of the world’s population is airborne Ebola (Ebola Reston), because it is both highly lethal and it kills in days, instead of years. We’ve got airborne diseases with 90 percent mortality in humans. Killing humans. Think about that. You know, the bird flu’s good, too. For everyone whosurvives, he will have to bury nine”. (zob >link)Krótko dla tych, co nie znają angielskiego: kryzys nadmiernej populacji musi być rozwiązany by elity mogły przeżyć. Wojna i głód nie są rozwiązaniem, AIDS (MP: jak wiadomo opracowany w laboratorium) jest zbyt wolny (MP: od niedawna jest nowa wersja, która powoduje rozwinięcie się choroby w ciągu 6 miesięcy!). Dla E. Pianki marzeniem jest wyeliminowanie 90% populacji przez skażenie ludzi wirusem eboli lub ptasiej grypy, bo te zabijają w kilka dni!
Ten człowiek – potwór jest jednym z doradców prezydenta supermocarstwa!

Nie ma więc czasu na strach czy zakładanie, że nic się nie dzieje. Po publikacjach w wyżej wspomnianych gazetach można sądzić, że ludobójcy znów przystępują do ataku. Musimy się wszyscy zmobilizować, bowiem tym razem wyciągną oni wnioski z nieudanej pandemii i faktycznie mogą nam zaaplikować śmiertelnego wirusa, który spowoduje rzeczywistą, a nie tylko gazetową pandemię.
Po co nagle pojawiły się informacje o sztucznej mutacji wirusa ptasiej grypy, który przez to stał się szalenie zaraźliwy? Kto normalny prowadzi takie prace badawcze?!

Nie łudźmy się, szczepionki nie są rozwiązaniem na sztucznie wytworzoną pandemię – być może będą chronić przed danym wirusem, ale skutkiem ich przyjęcia może być coś znacznie groźniejszego.
Teraz należy się skupić na walce o prawdę na temat szczepionek, domagać się aresztowania ludzi, którzy niemal doprowadzili do strasznej pandemii ptasiej grypy w 2009 roku poprzez skażenie materiału szczepionkowego na świńską grypę. Dlaczego sprawa tak ucichła, przecież mieliśmy do czynienia z próbą ludobójstwa na światową skalę?
Warto też pomyśleć o sposobach ratowania się, gdy ci szaleńcy faktycznie wypuszczą zmutowany wirus.
Wyżej wspomniane gazety w swoich manipulanckich artykułach zupełnie nie wspominają o nieinfekcyjnych metodach leczenia grypy takich jak MMS, a także o profilaktyce. Kto wpłynął na redaktorów by opublikować tak niebezpieczne artykuły?!
Można wyciągnąć wniosek, że jest to część akcji zakrojonej na szeroką skalę, a artykuły są tylko zapowiedzią pogromu szczepionkowego, który nas niedługo czeka.
====================================================================

Drodzy Panstwo,
Podziękujmy gorąco  stowarzyszeniu STOP NOP za wspaniałą obywatelską inicjatywę i zaangażowanie w walkę o życie i zdrowie polskich dzieci.    Właśnie dostałam od nich informacje o ich działaniach na forum Sejmu.  Włączmy się wszyscy w tę akcję ratowania polskich dzieci. Nie zgadzajmy się na traktowanie Polski jako poligonu doświadczalnego karteli farmaceutycznych, a Polaków jako bezwolnych królików doświadczalnych. Walczmy  o swoje prawa człowieka i prawa najmłodszych obywateli Polski, których nikt przecież nie pyta czy zgadzają się na własne okaleczenia lub  egzekucję trującymi szczepionkami.  Lobbyści karteli farmaceutycznych będą próbować przekupywać posłów (co czynią od lat także w innych krajach), ale miejmy nadzieję, że większość posłów, którzy mają przecież własne dzieci i wnuków, zrozumie wagę tej sprawy dla zdrowia i życia naszego narodu.  Ucieczka młodych matek z Polski, by rodzić dzieci za granicą  jest podyktowana także tym, ze tam są one wolne od szczepionkowego urzędowego terroru. Nie możemy się godzić na status medycznych niewolników we własnym kraju i na niszczenie polskich dzieci dla zysków koncernów farmaceutycznych.  Musimy wywalczyć pełne prawo rodziców do decydowania o zdrowiu swych dzieci.  Na całym świecie ludzie dziś walczą o ludzkie prawa dla siebie, także na ulicach. Polscy rodzice, gdy zajdzie konieczność, nie powinni się wahać iść ich śladem.
Pozdrawiam serdecznie,
DM [Dorota Majewska, wyjaśnienie MP]
Cytuję:

„I n t e r p e l a c j a (nr 656)
do ministra zdrowia
w sprawie stosowania w Polsce szczepionek wielowalentnych

Szanowny Panie Ministrze! W roku 2008 prof. dr hab. Maria Dorota Majewska prowadziła polemikę z Zarządem Polskiego Towarzystwa Wakcynologii i Ministerstwem Zdrowia, która dotyczyła stanowiska wobec szkodliwości – lub nie – ustawowego nakazu szczepień niemowląt, ich liczby i szkodliwości niektórych składników. Pani profesor wykazała wtedy, jak wiele wątpliwości lekarze w USA i Europie wyrażają na temat skuteczności stosowanych powszechnie szczepionek, jak często podkreślają w konkluzji badawczej możliwość związku szczepień niemowląt (polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 obowiązkowych szczepień przeciw 10 chorobom, dodatkowo zalecane mogą tę liczbę podnieść do 26 szczepień w pierwszych 24 miesiącach życia) ze wzrostem zachorowań neurologicznych, np. ADHD, autyzm, zaburzenia mowy. W ostatnim roku prof. Majewska wielokrotnie donosiła o zwiększonej liczbie raportów na temat zgonów poszczepiennych i przypadków kalectwa po
zaszczepieniu. Również na stronach internetowych można znaleźć wiele informacji wyrażających niepokój wobec praktyk stosowanych w niektórych akademickich ośrodkach medycznych, praktyk, które mogą mieć znamiona nielegalnego testowania szczepionek. Członkowie i sympatycy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” wystosowali petycję dotyczącą poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci oraz w sprawie skuteczniejszej ochrony szczepionych dzieci przed niepożądanymi odczynami poszczepiennymi, także prawa do informacji na temat możliwości i wystąpienia powikłań oraz uregulowania zasad przyznawania odszkodowań w wypadku, kiedy dojdzie do nieodwracalnej utraty zdrowia dziecka skutkiem właśnie powikłań poszczepiennych. Zestawiając te wszystkie dane, pragnę zapytać Pana Ministra: Czy ministerstwo posiada informacje na temat zatwierdzonych programów badawczych dotyczących testowania w Polsce szczepionek wielowalentnych? Czy ministerstwo rozważa w znajdującym się w Sejmie projekcie ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (z dn. 22 sierpnia 2011 r., druk nr 4625) uwzględnienie społecznych apeli o zniesienie ustawowego nakazu szczepień profilaktycznych dla niemowląt i pozostawienie decyzji w tej sprawie rodzicom?
Czy ministerstwo może potwierdzić – lub nie – pojawiające się informacje, że mające stać się obowiązkowymi szczepionki przeciwko pneumokokom, którymi dysponują polskie placówki medyczne, „chronią” tylko przed ich brazylijską odmianą?

Łączę wyrazy szacunku

Poseł Szymon Giżyński

Warszawa, dnia 21 grudnia 2011 r.”

====================================================================
To dobry czas na takie akcje bo Sanepid planuje paskudną nowelizację ustawy o chorobach zakaźnych i o Inspekcji Sanitarnej. Gdyby to przeszło w takiej formie jak chcą, to mieliby nieograniczoną władzę nie tylko w sprawie przymusowych szczepień na wszystko ale też monopol na informację o zakazeniach itd (totalna blokada informacji dla spoleczestwa i zero jawnosci dzialań, zero dostepnej dokumentacji równiez dla lekarzy.

Własnie wysyłamy taki apel do parlamentarzystów i gdzie się da.

Oto jego treść:

Apel do parlamentarzystów o ujednolicenie prawa dotyczącego obowiązku szczepień

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Was w związku z planowaną nowelizacją dwóch ustaw: Ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz Ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej z dn. 14 marca 1985 r.

Wnioskujemy o zmianę nazewnictwa szczepień z „obowiązkowych” na „refundowane” w ramach Programu Szczepień Ochronnych w treści ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.Obecnie obowiązujące przepisy są niejasne i prowadzą do błędnych interpretacji, a wszelki przymus w tej kwestii stoi w jawnej sprzeczności z prawem europejskim, Europejską Konwencją o Ochronie Praw i Godności Istoty Ludzkiej wobec Zastosowań Biologii i Medycyny i prawem pacjenta do świadomej odmowy albo zgody na zabieg medyczny, jak również Traktatem Lizbońskim (Art 6) oraz Kartą praw podstawowych Unii Europejskiej (Rozdział I, Art 3, pkt 2).

Aktualizacja przepisów i ich dostosowanie do standardów europejskich, poprzez potwierdzenie zniesienie anachronicznego przymusu pozwoli na swobodną dyskusję nad optymalnymi zaleceniami dotyczącymi szczepień.

W 2008 r., nowelizując ustawę epidemiologiczną, sejm VI kadencji usunął z tego aktu prawnego przepis o karaniu osób niekorzystających ze szczepień proponowanych przez państwo. W ten sposób dostosował powyższą ustawę do europejskich standardów ochrony praw i zdrowia obywateli. Nie zawiera go również projekt ustawy, który ma w najbliższym czasie trafić pod obrady Sejmu. Jednak zarówno w obowiązującej ustawie z 2008 r., jak i w tegorocznym projekcie nowelizacji pozostaje stare nazewnictwo określające szczepienia w ramach Programu Szczepień Ochronnych jako „obowiązkowe”. Na tę niekonsekwencję wielokrotnie zwracano uwagę publicznie, por. wypowiedź rzecznika prasowego Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Jana Bondara, tłumaczącego, że nakazywanie szczepień jest już anachronizmem prawnym i należy rozważyć zastąpienie słowa „obowiązkowe” słowem „rekomendowane”, tym bardziej że karania za brak szczepień nie praktykują inne kraje UE[i]. Dr Paweł Grzesiowski wyjaśniał: „W obecnym stanie prawnym obowiązkowość oznacza bezpłatność, a nie przymus. Więc jeżeli ktoś z jakichś powodów chce odstąpić od tego szczepienia, to oczywiście takie prawo ma. Natomiast szczepienie ma charakter obowiązkowy w tym sensie, że jest przez ustawę przewidziane, jest refundowane […]”[ii].

Zmiana treści ustawy nie pociągnęła również za sobą odpowiednich zmian powiązanych przepisów, tworzonych dziesiątki lat temu w odmiennym systemie społecznym, co utrudnia jednoznaczną interpretację aktualnej sytuacji prawnej.

Wynikłe z tego zamieszanie widoczne jest w chaotycznych działaniach powiatowych sanepidów. W wielu z nich szanuje się decyzje obywateli dotyczące ich zdrowia, lecz w niektórych urzędnicy, pomimo braku delegacji w tym zakresie, poczuwają się do obowiązku przymuszania pacjentów przychodni do poddawania siebie lub członków rodziny długiej serii szczepień. Ignorują przy tym fakt, że to pacjent/rodzic, a nie urzędnik, poniesie całą odpowiedzialność za ewentualne skutki danej procedury dla zdrowia swojego lub dziecka (a rodziny poszkodowane przez NOP samotnie borykają się z tragiczną sytuacją zdrowotną, prawną i finansową). Urzędnicy ci chwytają się przy tym wszelkich, także zdyskredytowanych metod, jak zastraszanie, wnoszenie spraw do sądów rodzinnych (sprawy są umarzane bądź wygrywane przez rodziców), wydawanie decyzji administracyjnych (bezprawne, kilkanaście przegranych spraw w sądach administracyjnych tylko w ciągu ostatniego roku) czy wydawanie postanowień (bez odpowiedniej delegacji, sprawy w toku). Dochodzi przy tym do złamania wielu przepisów, w tym marnowania środków publicznych, jak to bezsprzecznie miało miejsce w przypadku sanepidów wielokrotnie wydających decyzje administracyjne w takich samych sprawach i wielokrotnie ponoszących koszty sądowe przegranych spraw oraz koszty związane ze zwracaniem bezprawnie pobranych grzywien.

Działania takie pozostają w sprzeczności z oświadczeniami Głównego Inspektora Sanitarnego, Przemysława Bilińskiego: „stosowanie środków egzekucji administracyjnej nie jest najlepszą drogą promocji szczepień”[iii]. Wnoszą niepokój w życie polskich rodzin i podważają zaufanie obywateli do instytucji Państwa Polskiego.

Przymuszanie do szczepień jest niewątpliwie łamaniem podstawowych praw człowieka oraz prawa pacjenta do wyrażenia zgody na zabieg medyczny, jakim w sposób oczywisty jest szczepienie, procedura zawsze obarczona ryzykiem utraty zdrowia. Powikłania poszczepienne nie są zjawiskiem rzadkim, co uchodziło uwagi pacjentów w czasach, gdy szczepień było mniej i zanim wprowadzono system monitorowania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Zrobiono to dopiero w roku 1995, a niedawno świętowano 200 lat szczepień w Polsce! System ten pozostaje zresztą wysoce niewydajny – w każdym tygodniu zgłaszają się do nas osoby, w tym rodzice dzieci, u których wystąpiły odczyny poszczepienne. Są to zarówno skutki uboczne występujące krótko po podaniu szczepionki (tzw. niepożądane odczyny poszczepienne), jak i opóźnione reakcje; przemijające objawy oraz poważne problemy zdrowotne, których pojawienie się literatura naukowa wiąże z podaniem szczepionek[iv]. Zgłaszane są nam również przypadki zgonów po szczepieniu. Co skandaliczne, niemal wszystkie przypadki NOP, o których informują poszkodowani, nie są odnotowywane w odpowiednich sanepidach. Obowiązek zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych[v] w naszym kraju jest nagminnie łamany. Co więcej, podczas gdy część rodziców nie ma w ogóle świadomości istnienia rejestru NOP, część z nich aktywnie starała się o odnotowanie odczynu w dokumentacji medycznej dziecka oraz na formularzu zgłoszenia NOP, ale spotykała się z oporem lekarzy oraz z odmową potwierdzenia zgłoszenia NOP danego pacjenta udzielaną przez urzędników sanepidu. Prostym dowodem na to, że obecny system się nie sprawdza, może być porównanie polskich statystyk dotyczących NOP ze statystykami w innych krajach. Jeśli wierzyć statystykom, mamy w Polsce do czynienia z wyjątkową zarejestrowanych powikłań jest mniej – prawie wcale – przy deklarowanej blisko stuprocentowej wyszczepialności. Eksperci są zaniepokojeni niską zgłaszalnością niepożądanych odczynów poszczepiennych. „Mamy zaszczepionych około 1800 dziewcząt przeciwko HPV, a zgłoszono jedynie dwa NOP-y. To nie jest poważne” – ocenił prof. Leszek Szenborn z Akademii Medycznej we Wrocławiu[vi].

Reprezentujemy obywateli, którzy analizują indywidualne korzyści i ryzyko szczepień i podejmują świadome decyzje w sprawie szczepienia siebie czy swoich dzieci. Działania instytucji stosujących przymus wobec osób powodowanych głęboką troską o dobro swoich rodzin odbieramy jako karanie za światopogląd, a bezduszne i częstokroć bezprawne podejście urzędników za naganne. To właśnie rodzice dzieci, które ucierpiały w wyniku szczepień przymuszani są grzywnami do ich ponownego zaszczepienia. Jednocześnie są oni świadkami łamania przepisów przez lekarzy i niezgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym bardzo poważnych, do powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych. Z rażącym naruszeniem prawa, lekarze ci nie są w żaden sposób pociągani do odpowiedzialności przez kierowników sekcji szczepień.

Pod naszą petycją do Ministra Zdrowia, dostępną na stronie http://petycje.pl/7000 , poruszającą m.in. problem przymuszania do szczepień, podpisało się już ponad 4500 osób: tych, które ucierpiały wskutek szczepień, obywateli przeciwnych przymusowi poddawania zdrowych osób zabiegom medycznym, jak również lekarzy wzburzonych siłą ostracyzmu stosowanego wobec nich za mniej niż entuzjastyczne podejście do wybranych preparatów szczepionkowych. Pacjenci i lekarze protestują przeciwko cenzurowaniu wolnej dyskusji na temat wad i zalet szczepień. Obie strony skarżą się na blokowanie pełnych informacji o produktach i procedurach związanych ze szczepieniami ochronnymi.

Oczywisty jest wpływ marketingu na wizerunek szczepień propagowany w mediach. Stosunek Polaków do szczepień zmienił się po aferach związanych z ogłoszeniem epidemii świńskiej grypy. Spośród wielu przykładów groźnych zjawisk towarzyszących temu zdarzeniu przytoczmy najświeższy: 118 osób w Szwecji zapadło na narkolepsję wskutek szczepienia przeciwko świńskiej grypie. Największym wrogiem szczepień są wadliwe produkty. Zwalnianie producentów z odpowiedzialności za produkt i tworzenie dla szczepionek pewnego rynku zbytu to praktyki ewidentnie godzące w prawa i w bezpieczeństwo konsumentów.

Warto przy tym zaznaczyć, że w krajach europejskich, w których szczepienia są refundowane, lecz nie obowiązkowe, wyszczepialność utrzymuje się od lat na bardzo wysokim poziomie, co obala mit konieczności stosowania przymusu wobec obywateli w tej kwestii. W istocie, przymus dotyczy wyłącznie byłych krajów bloku wschodniego. W tych krajach forsuje się również znacznie większą liczbę dawek szczepionek przy jednoczesnej znacznie niższej jakości refundowanych preparatów.

Podsumowując, uważamy że, przymus szczepienia jest anachronizmem prawnym niedopuszczalnym wobec obywateli demokratycznego państwa. Pacjenci, lekarze, eksperci, GIS i prawnicy zgadzają się co do problematyczności zdezaktualizowanych przepisów. Błędne interpretowanie wadliwego prawa odnosi skutek odwrotny do zamierzonego, alienując karanych rodziców i wzburzając opinię publiczną. Przymus stoi w jawnej sprzeczności z prawem europejskim, Europejską Konwencją o Ochronie Praw i Godności Istoty Ludzkiej wobec Zastosowań Biologii i Medycyny i prawem pacjenta do świadomej odmowy albo zgody na zabieg medyczny; atmosfera przymusu prowadzi również do patologii życia społecznego w omawianym zakresie, prowadząc do sytuacji, w której niemożliwy jest konstruktywny dialog na temat budowania odporności i udoskonalania metod w tej dziedzinie.

Ponadto zwracamy uwagę na inne istotne i kontrowersyjne zmiany proponowane w projekcie:
Zmiana definicji choroby zakaźnej z „choroby, które zostały wywołane przez biologiczne czynniki chorobotwórcze, które ze względu na charakter i sposób szerzenia się stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego” na „choroba, która została wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy” co nie odpowiada medycznej definicji choroby zakaźnej i w sposób oczywisty może prowadzić do nadużyć.
Zmiany w sposobie finansowania szczepień – konieczne jest zobowiązanie instytucji odpowiedzialnych za szczepienie w Polsce do podawania do publicznej wiadomości wszystkich danych dotyczących finansowania szczepień na wszystkich szczeblach administracyjnych.
Próba scentralizowania systemu sentinel przez GIS.

W związku z powyższym apelujemy do Państwa o ustanowienie jasnych przepisów prawnych uznających prawo wszystkich obywateli do decydowania o tym, czy, kiedy i jakim szczepieniom się poddawać. Wnioskujemy o zmianę nazewnictwa szczepień z „obowiązkowych” na „refundowane” w ramach Programu Szczepień Ochronnych w treści ustawy, która niebawem trafi pod Państwa obrady (zob. Załącznik nr 1).

Członkowie i sympatycy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „STOP NOP”
http://stopnop.pl/

Załącznik nr 1

Proponujemy następujące zmiany:

I.

W obecnie obowiązującej Ustawie

Rozdział 2. Badania sanitarno-epidemiologiczne
Art. 5. [Obowiązki osób przebywających na terytorium RP]
1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie
do:
…..//….
2) poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym w ramach Narodowego Programu Szczepień
Ochronnych;

Proponujemy usunąć punkt 2 z tego rozdziału.
Lub zmienić na:
2) poddawania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym zarządzanym w czasie epidemii.

II.
Obecnie Rozdział 4 brzmi:
Rozdział 4. Szczepienia ochronne
Art. 17. [Obowiązkowe szczepienia ochronne; Program Szczepień Ochronnych]
1. Osoby, określone na podstawie ust. 10 pkt 2, są obowiązane do poddawania się szczepieniom ochronnym przeciw
chorobom zakaźnym określonym na podstawie ust. 10 pkt 1, zwanym dalej „obowiązkowymi szczepieniami
ochronnymi”.

Proponujemy zmianę na:

Rozdział 4. Szczepienia ochronne
Art. 17. [ Program Szczepień Ochronnych]
1. Osoby, określone na podstawie ust. 10 pkt 2, mają prawo do poddawania się refundowanym szczepieniom ochronnym przeciw
chorobom zakaźnym określonym na podstawie ust. 10 pkt 1, zwanym dalej ” szczepieniami
ochronnymi”.

IV.

W odniesieniu do projektu nowelizacji Ustawy przedstawionego przez GIS

3) w art. 5:
a) ust. 1 otrzymuje brzmienie:
„1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do:
1) poddawania się:
…a) szczepieniom ochronnym,
Proponujemy zrezygnować z podpunktu a) lub zmienić na:
a) szczepieniom ochronnym zarządzanym w czasie stanu epidemii

V.

Treść art. 17 zmienić na:
Rozdział 4. Szczepienia ochronne
Art. 17. [ Program Szczepień Ochronnych]
1. Osoby, określone na podstawie ust. 10 pkt 2, mają prawo do poddawania się refundowanym szczepieniom ochronnym przeciw
chorobom zakaźnym określonym na podstawie ust. 10 pkt 1, zwanym dalej ” szczepieniami
ochronnymi”.

VI.

W omawianym projekcie nowelizacji proponujemy zrezygnować ze słowa “obowiązkowe” w odniesieniu do wszystkich zapisów dotyczących ludzi zdrowych, poza stanem epidemii i zagrożenia. Zmiany te dostosowują ustawę do Konstytucji RP oraz do przepisów (krajowych i międzynarodowych) chroniących zdrowych obywateli przed przymusowym przyjmowaniem procedur medycznych.

Jako że przymus szczepień dotyczy de facto sytuacji epidemii, brak podstaw do wyznaczania przez GIS kalendarza obowiązkowych szczepień. Brak publicznej informacji o tym, kto i na jakiej podstawie jest uprawniony do zalecania konkretnych szczepień oraz na jakiej podstawie konkretne preparaty dopuszczone są do obrotu w Polsce, ani dlaczego do obrotu przez państwowe instytucje dopuszczane są szczepionki danego producenta. Rozszerzanie kalendarza szczepień to również dodatkowy podatek, a ten ustalany być powinien jedynie przez Sejm w drodze ustawy.

Co gorsza, zobowiązane do tego instytucje państwowe, jak Państwowy Zakład Higieny, nie informują o skażeniach szczepionek dopuszczonych do obrotu w Polsce, najświeższy przykład to skażenie szczepionki Gardasil materiałem genetycznym wirusa HPV (badano próbki z różnych krajów, w tym z Polski).

Zwracamy również uwagę na fakt, że ani obowiązująca ustawa z 2008 r., ani projekt nowelizacji przedstawiony przez GIS, nie wskazują, kto ma pokryć koszty odszkodowań, leczenia, rehabilitacji, rent i opieki w przypadku wystąpienia bardzo poważnych niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) lub powikłań. Ta kwestia koniecznie wymaga uregulowania prawnego i wskazania zobowiązanego. Kto jest odpowiedzialny za NOP w obecnej sytuacji, w której Państwo nakłada na zdrowych obywateli obowiązek przyjęcia szczepionek, rezygnując jednak z kar za jego niewypełnienie, a IS egzekwuje go stosując przymuszenie? Ustawa powinna zawierać wyraźny zapis o odpowiedzialności za niepożądane odczyny poszczepienne, np. określić wysokość odszkodowania za poważny uszczerbek na zdrowiu w postaci godziwej comiesięcznej renty wypłacanej przez producentów danych preparatów oraz przez komisję, która dopuściła ten preparat do obrotu.

[i]
Gortyńska, Sylwia. „Nie należy karać finansowo za odmowę szczepienia”. Rzeczpospolita, 15.07.2011.

[ii]
Radio TOK FM, 27.03.2011

[iii]
Oświadczenie adresowane do uczestników Konferencji podsumowującej III Ogólnopolski Dzień Szczepień. Źródło: strona Państwowej Inspekcji Sanitarnej, http://www.pis.gov.pl/?news=293, data dostępu: 18.12.2011 r.

[iv]
Szczegółowy wykaz NOP, od gorączki powyżej 39 stopni po zapalenie mózgu, określa Załącznik nr 1 do Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r. w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich rozpoznawania: Rodzaje i kryteria rozpoznawania kryteria rozpoznawania niepożądanych odczynów poszczepiennych na potrzeby nadzoru epidemiologicznego

[v]
㤠5.

1. Lekarz lub felczer, który rozpoznaje niepożądany odczyn poszczepienny lub podejrzewa jego wystąpienie, wypełnia części I-IV formularza zgłoszenia i przekazuje zgłoszenie państwowemu powiatowemu inspektorowi sanitarnemu właściwemu dla miejsca powzięcia podejrzenia wystąpienia odczynu poszczepiennego.” – Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r. w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich rozpoznawania.

[vi]
„Polska wakcynologia w kryzysie”. Gazeta Lekarska, 30.05.2011 r.”

Reklamy

296 responses to “Ludobójstwo szczepionkowe – eskalacja przemocy

 1. maniek 13 stycznia 2012 o 1:56 pm

  http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/suplementacja/381-mms-cudowny-suplement-mineralny.html Polecam zainteresować się tą publikacją a najchętniej kupno lub ściągnięcie książki
  http://chomikuj.pl/FILIPRO/!+ZDROWIE+-+LECZ+SI*c4*98+SAM+!/PRZE*c5*81OM+CUDOWNY+SUPLEMENT+MINERALNY+ODKRYCIE+XXI+WIEKU,57638460.doc

  Polubienie

  • sebecx 13 stycznia 2012 o 3:09 pm

   ..dzięki Monitor za ten artykuł… trzeba walić w dzwon ile sił niech wszyscy słyszą…
   tutaj mały cytacik:
   „Dieta, zastrzyki i nakazy stworzą kombinacje, która od bardzo wczesnego wieku będzie wpływała na stworzenie takiego rodzaju charakteru, jaki władze uznają za pożądany”

   Bertrand Russell – „Wpływ nauki na społeczeństwo” – 1953 r.

   a tutaj lina: http://dydymus.nowyekran.pl/post/13173,trucizna-na-talerzu-przeczytaj-aby-zrozumiec

   ..ja mam kilka ściętych posuszonych sosen na pale gotowych… i szpadli kilka też znajdę … wapno też mam..

   Polubienie

   • Wojox 13 stycznia 2012 o 7:43 pm

    Już czytałem ten art. ale zawsze można sobie odświeżyć pamięć. Uważam że najgorsza metoda zabijania ludzi, to taka która sprawia wrażenie że się im pomaga. Wtedy ludzie stoją w kolejce i proszą się oprawców o „lekarstwo”. Pikanteri dodaje fakt że w tym procederze uczestniczą ludzie obdarzeni publicznym zaufaniem i szacunkiem. Taki rodzaj to najgorsza zgnilizna.

    Polubienie

    • BarbW 14 stycznia 2012 o 2:11 am

     To tak jak najlepszy NIEWOLNIK to ten który nie wie ze nim jest…

     Polubienie

   • navigator 14 stycznia 2012 o 12:52 pm

    A ja chętnie wezmę w „tym” udział, już mnie nosi od środka żeby od gadania przejśc do roboty.

    Polubienie

  • pytek 13 stycznia 2012 o 7:27 pm

   już raz pytałem tutaj, czy ktoś ma doświadczenia z zżywaniem MMS. Sam z rodzina zużyłem 200ml butelke. Niestety żadnej istotnego działania nie zauważyliśmy.

   Polubienie

   • hjk 13 stycznia 2012 o 8:15 pm

    Ja zażywałem w ciezkim zaziębieniu (byłem spocony na mrozie i nie mogłem się szybko przebrać), dzieki czemu trwało tylko 4 dni, bez dalszych komlikacji czyli kaszel, itd. Innym razem jak wlazłem do zimnej wody nad morzem w lecie też mnie połamało, ale tam moze też pomogło wygrzewanie się w żarze na słońcu, a nie tylko mms. Moze to działa nie na zaziębienia, które bardziej są przywracaniem równowagi termicznej w organizmie lub przestawianiem się na pore roku, niż jakąś infekcją…

    Ale gaz produkowany przez MMS doskonale leczy rany, tylko trzeba uważać, by nie płyn z MMS nie dostał się do rany. Zmniejsza objawy zapalne, przyspiesza gojenie, pewnie podobne działanie ma woda utleniona, no ale gaz może jakoś lepiej wnika i nie jest natychmiast rozkładany przez enzym w krwi, który powoduje pienienie się z powodu wydzielania tlenu…

    Polubienie

   • maniek 14 stycznia 2012 o 12:08 pm

    czyli jesteś zdrowy 🙂 ja miałem zapalenie oskrzeli i nawet zastrzyki mi nie pomagały ale jak zażyłem MMS to na drugi dzień tylko flegme wyplułem 🙂

    Polubienie

    • Orka 14 stycznia 2012 o 12:52 pm

     ile wystarczyło zażyć ?

     Polubienie

     • ALFA 14 stycznia 2012 o 1:02 pm

      Ten protokół nadaje się dla osób, które mają bóle, grypę, przeziębienie, zapalenie płuc lub inne choroby, które nie są zakwalifikowane jako nieuleczalne. Przy ciężkich chorobach i obłożnie chorych proszę przejść od razu do drugiego kroku terapii i zacząć małą dozą.

      Pierwszy krok: proszę wlać 6 kropli MMS do naczynia i dodać 30 kropli soku z cytryny lub limonki. Proszę zamieszać (poruszyć obrotowo) to naczynie szklane, aby MMS i kwas się dobrze wymieszały. Należy odczekaś przynajmniej 3 minuty. Troche dłużej nie zaszkodzi, jeżeli na krótko odeszliście i nie jesteście pewni, ile czasu minęło. Na 10 do 15 minut pozostaje stężenie roztworu constant. Następnie proszę dodać pół szklanki wody zamieszac szklanką i wypić mieszankę. Zamiast wody można dodać sok, do którego nie została dodana witamina C. Nadają się soki: jabłkowy, winogronowy, ananasowy i żurawinowy (świeżo wycisnięte, nie z kartonika – soki z kartonika wzbogacane są dodatkową nienaturalną witaminą C co jest nie wskazane).

      Drugi krok: proszę powtórzyć pierwszy krok po jednej godzinie. Normalnie osoba poddająca się tej terapii czuje się lepiej po 1 lub 2 godzinach pierwszej dozy. W szczególności, jeżeli dawka zostanie po godzine powtórzona. Naturalnie nie ma tutaj gwarancji. Bez względu na to powinna dana osoba zwiększyć dawke na 7+7, to znaczy na jedną dozę 7 kropli MMS, która zostane powtórzona za godzinę. To można tylko wtedy zastosować, jeżeli pierwsze dwie dozy z 6 kroplami zostały dobrze przyjęte. Jeżeli dana osoba miała dłużej niż 10 minut mdłości, lub nawet miała wymioty lub dostała rozwolnienia, nie naelży podnosić dozy do 7 kropli, lecz jeszcze raz podać 6+6. Jeżeli dana osoba bardzo źle się czuje, można dawkę zmnieszyć np do 3+3, ale to jest bardzo rzadko konieczne. Wskazane jest podanie choremu 6+6 kropli, aż będzie to dobrze znosił, i wtedy podniesienie dawki na 7+7.

      Docelowo powinno się dążyć do dawki 15+15 kropli. Można oczywiście postępować zgodnie z standardowym protokołem (dozowanie profilaktyczne) i dojść tak szybko, jak się da do 15 kropli na dzień, później dwa razy dziennie 15 kropli i w końcu na trzy razy dziennie. Dawkę 3 razy dziennie 15 kropli powinno się zachwać przez tydzień.

      Generalnie docelowo powinno się dojść do dawki 15 kropli dwa- do trzy razy dziennie. Dla dzieci dawki jest naturalnie mniejsza.

      Dawka dla dzieci: z reguły na 11,4 kg wagi dziecka 3 krople MMS.

      Dwa razy dziennie po 15 kropli to miarowa dawka dla dorosłych o wadze 68,1 kg lub mniej, trzy razy 15 kropli to miarka dla osób o wadze ponad 68,1 kg.

      Doza o tej wielkości zapewnia, że organizm jest wolny od szkodliwych mikroorganizmów i metali ciężkich. Jeżeli ta dawka została zachowana przez tydzień, to należy powrócić do ostrożnej dozy 6 kropli dwa razy na tydzień. (Na jedną dozę MMS jest zawsze pięciokrotna ilość soku cytrynowego lub limonkowego, lub kwasku cytrynkowego konieczna; równeż trzyminutowy czas oczekiwania, zanim dodamy pół szklanki wody lub soku i wypijemy mieszankę.

      Celem jest, aby nie dopuścić do zachorowania. Dlatego polecam 2 razy w tygodniu 6 kropli.

      Jeżeli poczujecie Państwo, że grypa siedzi w kościach, zastosujcie „Sześć-plus-sześć-protokół”, takmjak opisane powyżej. Tym samym grypa nie powinna trwać dłużej niż 12 do 24 godzin. Najczęściej ustępuje już po 6 godzinach po wzieciu drugiej dozy.

      2x 6 kropli na tydzień nie szkodzi nikomu.

      2x 6 kropli na tydzień wzmacnia system immunologiczny i osłabia substancje chorobotwórcze.

      Polubienie

  • Peryskop 13 stycznia 2012 o 9:33 pm

   Wklejam tu dzisiejszy mail od prof. Marii D. Majewskiej:

   data 13 stycznia 2012 19:17
   temat o szczepieniach HPV

   Witam Państwa,

   Powoli do środowiska medycznego zaczyna docierać prawda o oszustwach i manipulacjach firm farmaceutycznych dotyczących szczepień. W prestiżowym amerykańskim piśmie medycznym, Annals of Medicine, ukazała się publikacja kanadyjskich badaczy, która podważa zasadność stosowania szczepień HPV (Gardasil/Silgard i Cervarix), rzekomo przeciw rakowi szyjki macicy.

   Autorzy podkreślają, że nie ma żadnych dowodów, że te szczepionki chronią przed przed rakiem oraz to, że w krajach rozwiniętych, gdzie głównie promowane są te drogie szczepionki, umieralność z powodu raka szyjki macicy jest wielokrotnie mniejsza niż umieralność w wyniku powikłań po tych szczepienach. Trzeba przy tym pamiętać, że rak szyjki macicy występuje głównie u kobiet starszych, a szczepionki zabijają i trwale okaleczają zdrowe dziewczęta i młode kobiety.

   Lista poważnych powikłań po szczepieniach HPV włącza: zgony, konwulsje, paraliż, zaburzenia czucia, syndrom Guillaina-Barre (GBS), poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, porażenie nerwu twarzowego, zespół przewlekłego zmęczenia, anafilaksję, choroby autoimmunologiczne, zakrzepice żył głębokich, zatory płuc, i… raka szyjki macicy.

   Agresywne promowanie, nawet wmuszanie tych szczepionek szkolnym dziewczętom (także chłopcom) nie opiera sie na żadnych dowodach naukowych dotyczących zdrowotnych korzyści tych szczepień dla osób szczepionych (bo takich brak), a wyłącznie na korporacyjnej żądzy zysku i korupcji, nagminnie stosowanej przez producentów szczepionek, którzy przekupują krajowych i lokalnych polityków oraz administratorów publicznych funduszy. Jak wiemy, w Polsce przekupywane są zazwyczaj lokalne władze i nakłaniane do zakupu tych zabójczych i bezużytecznych szczepionek. Z przykością należy dodać, że to przekupywanie odbywa się przy pomocy „medycznych ekspertów”, posługujacych się korporacyjną reklamą jako „dowodami” skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

   Pozdrawiam
   DM

   ————
   Ann Med. 2011 Dec 22. [Epub ahead of print]

   Human papillomavirus (HPV) vaccine policy and evidence-based medicine: Are they at odds?

   Tomljenovic L, Shaw CA.

   Source

   Neural Dynamics Research Group, Department of Ophthalmology and Visual Sciences, University of British Columbia , 828 W. 10th Ave, Vancouver, BC, V5Z 1L8 , Canada.

   Abstract

   All drugs are associated with some risks of adverse reactions. Because vaccines represent a special category of drugs, generally given to healthy individuals, uncertain benefits mean that only a small level of risk for adverse reactions is acceptable. Furthermore, medical ethics demand that vaccination should be carried out with the participant’s full and informed consent. This necessitates an objective disclosure of the known or foreseeable vaccination benefits and risks. The way in which HPV vaccines are often promoted to women indicates that such disclosure is not always given from the basis of the best available knowledge. For example, while the world’s leading medical authorities state that HPV vaccines are an important cervical cancer prevention tool, clinical trials show no evidence that HPV vaccination can protect against cervical cancer. Similarly, contrary to claims that cervical cancer is the second most common cancer in women worldwide, existing data show that this only applies to developing countries. In the Western world cervical cancer is a rare disease with mortality rates that are several times lower than the rate of reported serious adverse reactions (including deaths) from HPV vaccination. Future vaccination policies should adhere more rigorously to evidence-based medicine and ethical guidelines for informed consent.

   PMID:
   22188159
   http://www.naturalnews.com/034636_vaccinations_quack_science_medical_journals.html

   Strona poświęcona ofiarom szczepionek HPV.
   http://sanevax.org/

   Polubienie

   • hjk 15 stycznia 2012 o 3:11 am

    też od p.Prof.:

    Jaka jest cena jednego zabitego szczepionkami dziecka dla firmy farmaceutycznej? Około 6,5 tys. $. Firma Glaxo została ukarana sumą 92 000 $ za wykonywanie nielegalnych ekperymentów ze szczepionką przeciw pneumokokom na niemowlętach w Argentynie, w trakcie których zmarło 14 dzieci. W zestawieniu z wielomiliardowymi dochodami tej firmy z handlu szczepionkami, suma 92 000 za zabicie 14 dzieci jest szokująca i oburzająca.

    Niemal na pewno dzieci umierają także podczas testów szczepionek przeprowadznych w Polsce, ale o tym się milczy. Lekarze prowadzący takie badania oraz Sanepid nagminnie odmawiają rejestracji zgonów poszczepiennych. Zgon zdrowego dziecka po szczepieniu zalicza sie do kategorii „siła wyższa” – czyli przyczyna nieznana. Lekarze i urzędnicy Sanepidu doskonale wiedzą, że szczepionki mogą zabijać (i zabijają), dlatego nie chcą brać żadnej odpowiedzialności za poszczepienne zgony lub okaleczenia dzieci. Wokół powikłań i zgonów poszczepiennych panuje w Polsce (także wśród polityków) cyniczna zmowa milczenia, żeby broń Boże nie narażać szczepionkowych koncernów na procesy sądowe i nie uszczuplać ich zysków oraz honoriariów (czyli łapówek) dla lobbystów. Zdrowie i życie polskich dzieci nie liczy się zupełnie.

    Cały obowiązek ochrony życia i zdrowia dzieci spada więc na rodziców. Muszą oni wiedzieć, że w Polsce nie ma obowiązku prawnego szczepienia się i nie ma kar a nieszczepienie. A zapisany w ustawach „obowiązek” szczepień, to tylko – jak tłumaczą przedstwiciele szczepionkowego establiszmentu – tzw. obowiązek społeczny (czyli zgoda rodzica na potencjalne okaleczenie swego dziecka dla wyimaginowanego dobra społecznego, a naprawdę – dla zapewnienia zysków firm farmaceutycznych), oraz obowiązek dla państwa płacenia za pewne szczepienia.
    ———
    News: Glaxo fined for deaths of 14 babies
    GSK fined over vaccine tests that killed 14 babies
    GlaxoSmithKline Argentina Laboratories company was fined 400,000 pesos (about US$ 92,000) by Judge Marcelo Aguinsky following a report issued by the National Administration of Medicine, Food and Technology (ANMAT in Spanish) for the killing of 14 babies during illegal labvaccine trials conducted between 2007 and 2008.
    Likewise, two doctors, Héctor Abate, and Miguel Tregnaghi, were fined with 300,000 pesos each for irregularities during the studies.
    The charges included experimenting with human beings, falsifying parental authorizations so babies could participate in vaccine-trials conducted by the laboratory from 2007 to 2008.
    You can read the remainder of this article at the following link:
    http://therefusers.com/refusers-newsroom/glaxosmithkline-fined-over-vaccine-tests-that-killed-14-babies/

    Polubienie

 2. AQQ 13 stycznia 2012 o 2:10 pm

  O szczepionkach blog-najnowsze niusy. http://vaccgenocide.wordpress.com/
  Tutaj o zdrowiu w naturze. http://naturalhealthconsult.wordpress.com/
  Portal o zdrowiu. http://bioslone.pl/
  Medycyna tybetanska. http://medycynatybetanska.wordpress.com/
  Zielnik Różanskiego. http://rozanski.li/
  Str. dr.Hałata http://www.halat.pl/leki.html
  Str. GNM http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index_2.html

  Polubienie

 3. ALFA 13 stycznia 2012 o 2:30 pm

  Nielegalne testy wielkiego koncernu farmaceutycznego
  Nielegalne testy przeprowadzone w Nigerii przez Pfizera – największą firmę farmaceutyczną świata i producenta Viagry – doprowadziły do śmierci lub okaleczenia blisko dwustu dzieci. Do tej pory ofiary i ich rodziny nie otrzymały zadośćuczynienia. To może się wkrótce zmienić. Afryka Zachodnia, rok 1996. Cały region jest nękany przez epidemie cholery, odry i zapalenia opon mózgowych. Z każdym dniem lista ofiar staje się coraz dłuższa. Zapełniają ją głównie nazwiska dzieci. Epicentrum plagi znajduje się na północy Nigerii. To tam, w stanie Kano, postawiono obskurny szpital chorób zakaźnych, w którym ofiarni Lekarze bez Granic starają się pomóc konającym i tym, dla których jest jeszcze nadzieja. nigeria_dziecko_afp_180
  Pewnego dnia w ośrodku pojawiają się wysłannicy Pfizera, największej na świecie firmy farmaceutycznej, producenta m.in. Viagry. Amerykanie podają dwóm setkom dzieci swój eksperymentalny antybiotyk – Trovan. W krótkim czasie 11 (a wg władz stanowych – ponad 50) młodych pacjentów umiera; ponad setka traci wzrok, słuch lub doznaje uszkodzeń mózgu i paraliżu. Przedstawiciele medycznego giganta szybko opuszczają Nigerię.
  O wydarzeniach tych świat dowiaduje się, fragmentarycznie, dopiero po kilku latach. Dziś jednak sprawa Pfizera i jego testu znów jest jednym z ważniejszych tematów w Afryce. Nigeryjczycy walczą o miliardowe odszkodowania.
  http://www.igya.pl/component/content/article/1-z-ostatnich-dni/633-nielegalne-testy-wielkiego-koncernu-farmacutycznego.html
  Tak testują na biednych dzieciach.

  Polubienie

 4. jakzawsze 13 stycznia 2012 o 2:38 pm

  Propagandowy portal łonet666 napisał, reklamując też w ten sposób bandycką kryminalną firme NOVARTIS:

  „Novartis AG (NVS) poinformował w piątek, że zmniejszy zatrudnienie o 1960 osób w ramach restrukturyzacji swojego amerykańskiego biznesu. To skutek wygaśnięcia w Stanach Zjednoczonych patentu na lek sercowy Diovan i braku spodziewanego sukcesu nowego leku na nadciśnienie Rasilez.”

  …. bla bla bla i tak dalej, całe to otłumanianie ludzie, bo to jest sponsorowany news wiadomo , kryminalisci … bandyci farmaceutyczni …

  ALE W KOMENTARZACH KTÓRE TUTAJ SKOPIOWAŁEM WYCHWYCIŁEM SŁUSZNE UWAGI A TYM SAMYM, ŚWIADOMOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA WOBEC TEJ BANDYCKIEJ FIRMY novartis jak i innych kryminalnych agend farmaceutyczno – szczepionkowych , a wiec czytamy :

  „…aronia potrafi skutecznie wyleczyć wiele innych chorób układu krążenia. Ja oprócz nadciśnienia pozbyłem sie nadmiaru szkodliwego cholesterolu,a po długim okresie picia aronii zamiast herbaty,mam tyle czerwonych krwinek,co kobieta w ciąży.Stosuję ją od kilkunastu lat, a zaopatruję się w nią z własnego drzewka,które też ma już około 20 lat i nie dość,że to drzewko mnie leczy,to jest też całoroczną ozdobą w moim ogrodzie.Wiosna pięknie kwitnie,w lato mnóstwo owocu przeplata się z zielenią liści,jesienią nabiera pięknych kolorów,a zimą ptaszki pożywiają się owocem,którego mam nadmiar. Kwitnie i owocuje każdego roku,bez żadnej pielęgnacji,nie choruje. ”

  ” Warto czytać klasyków. Dumas, „Hrabia Monte Christo”, rozmowa Dantesa z opatem Farią. Ten ostatni stwierdza, że całą wiedzę ludzką mozna zamknąć w 5 tys. tomów. Podobnie z lekami. Przez ostatnie 50 lat na palcach można policzyć naprawdę nowe leki. Reszta to zastępowanie sprawdzonych specyfików „nowościami”, najczęściej o niesprawdzonych działaniach ubocznych, byle szybciej, byle drożej. Budżet takiego Novartisa, większy od budżetu kilkudziesięciu państw, na pewno na sprzedaży aspiryny by się nie domknął.
  Najwyższa pora zrezygnować w Europie z bandyckiego systemu patentowego rodem z USA. ”

  ” To powinno obchodzić wszystkich, bo to jest światowy trend i wszystkie korporacje zachowują się w ten sposób. Ludzie się nie liczą, jedynie zyski są ich motywem działania… ”

  ” Aronia to jest lek na nadciśnienie.I tanio,i zdrowo.Przynajmniej gwarantuje wyleczenie. ”

  ” Patent ze świńską grypą nie wypalił. ”
  =============================================
  Nienawidze łonetu i sorki że reklamuje ten kryminalny portal, który z kolei reklamuje farmaceutycznych dilerów NOVARTIS. http://gielda.onet.pl/novartis-restrukturyzuje-sie-i-zwalnia,18489,4997064,1,news-detal . Jak ozdrowieje (przeczekam) mój virus, to biore tel.kom z wpadne do apteki i nagram panią która handluje tym ścierwem szczepionkowym , zadając bardzo niewygodne pytania dotyczące tego kryminalnego dilerskiego procederu depopulacji i wkrótce opublikuje na YT i swoim blogu. Jesli macie tel. z mozliwościa krencenia filmów, namawiam was gorąco ! DEMASKUJCIE DILERÓW FARMACEITYCZNYCH , NAGRYWAJCIE I PUBLIKUJCIE , NIECH CAŁY ŚWIAT WIDZI WIDZI CO POLSCE SIE TAK NAPRADE DZIEJE ! Nie tylko szczepionki ale inne sprawy , które dotyczą nas , niszcząc człowieczeństwo. Ja nic niema do stracenia, i się ich nie boje a puki moge to bede syfy wuciagał na zewnatrz i WY TO RUBCIE TEŻ, NIE BUJCIE SIE !!!!!!

  enjoj „jakzawsze” 🙂

  Polubienie

  • ALFA 13 stycznia 2012 o 3:36 pm

   Artykuł z 2010
   Nowe dane wskazują na istnienie spisku w tworzeniu pandemii „świńskiej grypy”
   W artykule zamieszczonym w Vialis News dr True Ott z Północnej Dakoty napisał, że firma farmaceutyczna Novartis Pharmaceutical z Bazylei w Szwajcarii spiskowała ze skorumpowanymi naukowcami z Wojskowego Instytutu Patologii w Fort Detrick w stanie Maryland. z którego pochodził znaleziony po zamachach z 11 września zabójczy wąglik, w celu stworzenia zabójczego szczepu wirusa grypy, posługując się jako wzorcem szczepem grypy z roku 1918, który zabił od 50 do 100 milionów ludzi.
   Według dra Otta w marcu i kwietniu miano zarazić nim niczego nie podejrzewających ludzi, aby stworzyć zapotrzebowanie na wytwarzaną przez firmę Novartis szczepionkę.
   „Szczepionka firmy Novartis” – twierdzi dr Ott – „jest, prawdę mówiąc, tak zaprojektowana, żeby ułatwić ewoluowanie pandemii w formę jeszcze bardziej zabójczych fal zjadliwej i śmiertelnej choroby, a nie tak, by ograniczyć obecny wybuch epidemii”.
   Dane pokażą, że firma Novartis zgodziła się uczestniczyć (za sowitą opłatą) w realizacji zaleceń Klubu Rzymskiego będącego organem globalnej elity… który nawołuje do masowej i szybkiej depopulacji pewnych segmentów ludzkości” .
   http://grongor.info/2010/02/02/nowe-dane-wskazuja-na-istnienie-spisku-w-tworzeniu-pandemii-swinskiej-grypy/
   Grypa z roku 1918, który zabiła od 50 do 100 milionów ludzi.To ściema sami nie wiedzą ile osób zmarło jak się czyta 20 milionów to 10 milionów .Tak się straszy ludzi.

   Polubienie

   • zenobiusz 13 stycznia 2012 o 3:54 pm

    „masowej i szybkiej depopulacji pewnych segmentów ludzkości”
    Ulegamy nieświadomie ich terminologii.
    Proponuję konsekwentnie pisać o wymordowaniu milionów ludzi szczepionkami, .
    nawet termin ludobójstwo nie jest właściwy,bo u niezorientowanych wywołuje skojarzenia,z wojną,do której dla wszystkich ,daleko, a nie rychłą śmiercią.

    Polubienie

   • AQQ 13 stycznia 2012 o 4:14 pm

    Zupełnie jak z przemysłem holo-cośtam.
    http://c.wrzuta.pl/wi11972/ddfb4f0f0025c5344de68e1b/0/holo%20fotka

    Polubienie

 5. ALFA 13 stycznia 2012 o 2:40 pm

  A tu coś dla panów ,już dawno miałem o tym pisać bo ciekawi mnie jakie prawidłowe stężenia PSA w krwi w przypadku rozrostu prostaty jaki oni biorą wskażnik i wiek mężczyzny ,Czy tu też mężczyżni nie są oszukiwani.
  Wiek Stężenie
  ng/ml
  40–49 < 2,5
  50–59 < 3,5
  60–69 < 4,5
  70–79 < 6,5
  http://pl.wikipedia.org/wiki/PSA_%28antygen%29

  Polubienie

  • czytelnik 13 stycznia 2012 o 5:57 pm

   H2O2 nie tylko prostate „zmiata”.

   „Woda utleniona na strazy zdrowia ” autor ksiazki profesor Iwan Nieumywakin.

   Bestseller ,prace profesora doktora nauk medycznych autora ponad 200 prac naukowych,ponad 40 lat praktyki leczenia i uzdrawiania ludzi zaleca :
   Najtanszy lek – 3% Hydrogen Peroxide – nadtlenek wodoru ,ktory leczy wszystko – stosowanie zewnetrzne i wewnetrzne .
   Skutecznosc 99 %, w tym wyleczeni beznadziejnie chorzy.
   Siegnij po te ksiazke juz dzisiaj,przetlumaczona na wiele jezykow w tym j.polski.
   Ksiazka zawiera mnostwo informacji o tym ,jak w praktyce stosowac nadtlenek wodoru (wode utleniona).Podaje optymalne dawkowania ,zawiera relacje o odczuciach pacjentow i wyniki kuracji .
   Duzo listow i podziekowan od pacjentow .
   Autor wprowadza nas w arkana zupelnie nowego tematu – chodzi o zastosowania wewnetrzne H202 czego niektorzy sie obawiaja ,ja te kropelki rozwodnione pije i praktykuje na sobie, w gabinecie lekarskim bardzo dawno nie bylem ,odrzucilem wszelkie piguly.
   Za to pije bardzo duzo sokow wlasnorecznie przygotowywanych,co zaczerpnalem z nowej medycyny germanskiej.
   Profesor stwierdza ,ze :
   „PRZYSZLOSC MEDYCYNY TO SYMBIOZA MEDYCYNY OFICJALNEJ I LUDOWEJ,PLUS DOGLEBNA WIEDZA O PROCESACH FIZLOLOGICZNYCH ZACHODZACYCH W ORGANIZMIE”.

   CHWALA TAKIM PROFESOROM CO LECZA W ZGODZIE Z ROZUMEM CZLOWIEKA UCZCIWEGO NIE PATRZAC NA ZYSKI !

   CHWALA APTEKARZOM CO SPRZEDAJA LEKI Z BOZEJ APTEKI !
   Kleska lapiduchom pigularzom !!!

   CZLOWIEKU !
   LECZ SIE SAM !!!

   Polubienie

   • Wojox 13 stycznia 2012 o 7:54 pm

    Mam zapasik 30 % wody, ale ręczę że połykanie tego (oczywiście w śladowych dawkach) to katusze dla przełyku i żoładka..Ale leczy i to jest najważniejsze…

    Polubienie

    • hjk 13 stycznia 2012 o 8:22 pm

     to może jeszcze za duzego stężenia używasz, jak katuje żołądek i przełyk 😉

     Polubienie

     • Wojox 14 stycznia 2012 o 4:29 pm

      Najpierw rozpuszczam to 1:10 z wodą destylowaną. Mamy wtedy 3 % wodę a później dozuję kropelki wg. przepisu.

      Polubienie

      • hjk 14 stycznia 2012 o 6:51 pm

       hmmm, to jakiś wrażliwy żoładek i przełyk masz waść…
       Ja do płukania gardła używam łyzeczkę na szklanke 3%-ówki i nie ma jakichś specjalnych sensacji…

       Polubienie

   • Deczien 14 stycznia 2012 o 2:04 am

    Musi to być czysta woda utleniona. Bez chemicznych konserwantów. W Polsce takiej nie ma. Zażywanie tych konserwantów jest zabronione. Niszczą śluzówkę żołądka.
    przede wszystkim używane są: kwas 1-hydroksyetano-1,1 difosfonowy, dwuwodoropirofosforan sodu i kwas fosforowy stężony.
    Pozdrawiam

    Polubienie

    • czytelnik 14 stycznia 2012 o 10:53 am

     Panie i Panowie !
     Najwazniejsze sa wlasne doswiadczenia zyciowe w tym zdrowotne pamietajac,ze kazdy organizm ludzki to INDYWIDUALNOSC NIEPOWTARZALNA ,co znaczy ze nie wszystko co jednego leczy leczy wszystkich !
     Nie wszystko co jednemu szkodzi szkodzi wszystkim .
     Czy wiecie,ze kazdego czlowieka organizm broni sie na rozny sposob – wasz uklad odpornosciowy jest taki a nie inny .
     Nie wszystko to co je czlowiek pojedynczy moze zjesc inny czlowiek ,bywa ze tamtemu smakuje a ty sie porzygasz .
     To samo jest z napojami.

     Polubienie

    • hjk 14 stycznia 2012 o 6:53 pm

     ja tąką wode utl. znalazłem bez konserwantów, a przynajmniej nie było nic na etykiecie – taka czerwona z małej firemki gdzies w Polsce…
     tak a propos może ktoś wie, czy gdzieś taką można dostać w Polsce, bo w necie spotkałem tylko z USA 30%-ową

     Polubienie

 6. Rulkowski 13 stycznia 2012 o 2:41 pm

  Pozdrawiam p.Marka,tyle agresji w komentarzach,może dla odmiany puści Pan to przecież jest transformacja, co niektórzy zapominają,te cztery filmiki proszę zacząc od dołu z datą 3.09.2011

  http://krystal28.wordpress.com/2012/01/08/4-filmiki-yt-z-duchowymi-perelkami-wjd/

  Polubienie

  • przybysz 13 stycznia 2012 o 7:00 pm

   ta ksiezniczka jest luminatka

   Polubienie

  • jerkey 14 stycznia 2012 o 1:01 pm

   Sorry, ale to wszystko to wg mnie bzdury

   Polubienie

 7. Rulkowski 13 stycznia 2012 o 3:13 pm

  Poprawka z adresem
  http://krystal28.wordpress.com/2012/01/08/4-filmiki-yt-z-duchowymi-perelkami-wjd/

  Polubienie

 8. AQQ 13 stycznia 2012 o 3:17 pm

  Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski, wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszyscy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.

  http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=452&Itemid=503

  Polubienie

  • ALFA 13 stycznia 2012 o 3:26 pm

   @AQQ tu masz odpowiedż
   Jewish conspiracy theory
   Hamer purports that his method is a „Germanic” alternative to mainstream clinical medicine which he claims is part of a Jewish conspiracy to decimate non-Jews. In this Hamer follows the antisemitic „Neue Deutsche Heilkunde” propagated in Nazi Germany. More precisely he asserts that chemotherapy and morphine are used to „mass murder” the western civilisation, while such treatment is not used in Israel where nearly no people die of cancer, according to him.[8][9][14] Hamer also believes that the denial of recognition of his theories and the revocation of his practitioner’s licence is due to a Jewish conspiracy.[14] In 2008, Hamer presented a document where one „Chief Rabbi” „Esra” Iwan Götz confirms the existence of a conspiracy among Jewish oncologists to use the „torture” of chemotherapy on all non-Jewish patients, while Jewish patients were to receive the „correct” treatment of GNM. Iwan Götz is a German holocaust denialist active in the German Reich revivalism scene who has been repeatedly convicted by German courts on counts of holocaust denial,[15] fraud, defamation, misuse of academic titles (the title „Chief Rabbi” is not legally protected in Germany), falsification of documents among others.[16
   http://en.wikipedia.org/wiki/Ryke_Geerd_Hamer

   Polubienie

  • czytelnik 14 stycznia 2012 o 11:15 am

   Prosze pamietac,ze narody takie jak niemieckie i zydowskie uwazaja siebie za „wybrancow” i maja aspiracje do przewodzenia calym swiatem i to od bardzo dawna.

   Godzenie sie z tym indywidualnego czlowieka ,czlowieka z tych rodow nie wywodzacego sie, jest indywidualnym wyborem kto ma nim rzadzic.

   Jezeli te rzady beda sprawiedliwe i oparte na prawdzie,rowno traktujace wszystkich, mozna je zaakceptowac ,w przeciwnym razie nie moze byz zgody na takie rzady !

   Co najwazniejsze, nie wybierajmy do wszelkich wladz i rzadow ludzi NIEUCZCIWYCH, KLAMCOW,ZACHLANNYCH i PYSZALKOW !!!
   Ci widza tylko swoj interes i czubek swego nosa,ida po wladze po trupach !

   Warto przy tym zauwazyc ,ze wlasnie partie polityczne posiadaja w swych szeregach przewage czlonkow NIEUCZCIWYCH i KLAMCOW,sa to przewaznie przywodcy i ich zastepcy,liderzy partyjni.
   Partie polityczne uzurpuja sobie przewodzenie calym narodem a przeciez nas BEZPARTYJNYCH JEST WIECEJ !
   Czy nie czas aby to zmienic ???

   Polubienie

   • hjk 14 stycznia 2012 o 6:57 pm

    Czas, ale by to zmienić, to ta prawda musi dotrzec do mas (zreszta każdy jakoś tam pomstuje na polityków) i trzeba pokazać alternatywe la obecnego systemu. Jest nią w fazie poczatkowej masowe organizowanie się oddolne w rózne grupy.

    Polubienie

 9. maran 13 stycznia 2012 o 3:18 pm

  Super video z Monthy Pythona o anysemityzmie.
  Trzeba jednak dotrwac do konca zeby zrozumiec puente.
  http://www.gilad.co.uk/writings/monty-python-on-anti-semitism.html#entry14539567

  Polubienie

  • czytelnik 14 stycznia 2012 o 11:32 am

   Antysemityzm to bardzo popularne,naduzywane i …. „wyswiechtane” slowo,czas aby je zmienic .
   Proponuje je zastapic innym, moja propozycja (ja reprezentuje) – ANTYNIEUCZCIWOSC .

   Jestem ANTY przeciwko kazdemu NIEUCZCIWEMU CZLOWIEKOWI ,zaczynajac od klamcow po najwyzszych lotrow ,bandytow i zlodzieji ,obojetnie z jakiego wywodzili sie i wywodza narodu.
   Plemienia ,w tym z diabelskich plemion zmijowych,o ktorych JEZUS (Syn Bozy) otwarcie mowil do sluchajacych go ludzi .
   Zycie i kolejne wieki to podtwierdzily i nadal podtwierdzaja,racje te wyrazali inni madrzy synowie narodow,w tym naukowcy,filozofowie i przywodcy narodow.

   Obecne czasy dobitnie swiadcza kim sa NIEUCZCIWI i co z nami wyczyniaja .
   Juz czas na przeciwstawienie sie im !

   Jestes za tym madry czlowieku ???
   A moze bedziesz czekal,ze ktos inny to za Ciebie zrobi lub sam Pan Bog ?
   Sytuacja swiatowa dojrzala do zmian !

   Polubienie

 10. Stanisław 13 stycznia 2012 o 3:20 pm

  Dziękuję za ten jak że ważny materiał, natychmiast roześlę go tym, których mam na liście powiadomień , z linkiem do Twojej Monitor strony

  Polubienie

 11. Peryskop 13 stycznia 2012 o 3:36 pm

  Tu o dwóch niezależnych wieloletnich programach weryfikacji metody PSA.
  Zarówno w UK, jak i w Szwecji, wykazano, że test PSA jest bezużyteczny.

  http://www.bbc.co.uk/news/health-12911174

  1 April 2011

  Prostate screening has no benefit

  by James Gallagher
  Health reporter, BBC News

  Prostate cancer screening does not save lives, according to a 20-year study, published in the British Medical Journal.

  One in four newly diagnosed cancers in UK men is prostate cancer.

  Last year, the body which regulates screening in the UK advised against routine screening.

  The UK National Screening Committee said this study provided further evidence that the harms outweigh the benefits.

  Prostate cancer kills 10,000 people in the UK every year.

  While there is no screening programme, men over 50 may still request a test.

  Screening

  This latest study was carried out in Norrkoping in Sweden. It followed 9,026 men who were in their 50s or 60s in 1987.

  Nearly 1,500 men were randomly chosen to be screened every three years between 1987 and 1996. The first two tests were performed by digital rectal examination and then by prostate specific antigen testing.

  The report concludes: „After 20 years of follow-up, the rate of death from prostate cancer did not differ significantly between men in the screening group and those in the control group.”

  The favoured method of screening is the prostate specific antigen (PSA) test.

  However, around 15% of men with normal PSA levels will have prostate cancer and two-thirds of men with high levels of PSA do not in fact have prostate cancer.

  One study has suggested that to prevent one death from prostate cancer you would have to screen 1,410 men and treat 48 of them.

  Dr Anne Mackie, programmes director of the UK National Screening Committee, said:
  „This evidence provides further support for the recommendation the Committee made in November not to screen for prostate cancer at this time. At the moment the potential harms significantly outweigh the benefits of screening. We will re-assess the evidence for prostate cancer screening against our criteria again in three years, or earlier if new evidence warrants it.”

  Dr Sarah Cant, head of policy and campaigns for The Prostate Cancer Charity, said:
  „Whilst this research suggests that screening men for prostate cancer doesn’t reduce the number of men dying from the disease, this was a relatively small study and not all the screening rounds used the PSA test, which is the most effective test we have at the moment to indicate prostate problems that might be cancer.

  „We know from another larger study that screening using the PSA test can reduce mortality rates.

  „However, this previous trial showed that screening can lead to many men undergoing unnecessary treatment for a harmless prostate cancer. The Prostate Cancer Charity therefore doesn’t believe there is enough evidence yet to support a screening programme.”

  Polubienie

  • ALFA 13 stycznia 2012 o 4:29 pm

   @Peryskop żart to zdrowie 😛 odpowiem tu
   Co jednak gdy do herbaty dodamy cytrynę? Wówczas zachodzi reakcja chemiczna, a jej efektem jest powstanie cytrynianu glinu, który nasz organizm jest w stanie przyswoić. Glin kumuluje się w mózgu, co – jak dowiodły badania – przyczynia się do wystąpienia choroby Alzheimera. – Najwyższe stężenie glinu występuje w czarnych herbatach – podpowiada Monika Gackowska, dietetyk.
   http://www.prozdrowie.pl/Artykuly/Dieta-i-Fitness/ABC-zywienia/Pozywna-wiedza/Herbata-z-cytryna-szkodzi

   Polubienie

   • Peryskop 13 stycznia 2012 o 4:44 pm

    ALFA – oczywiście dobry żart jest wart więcej niż tynf.

    Ale byłbym bardziej ostrożny wobec źródeł z rewelacjami mających w nazwie „fitness”.
    Bo to w te strefy przesiedli się propagandyści eugeniki. Nie dajmy się zwariować.

    Czy ktoś słyszał o tym, aby herbata z cytryną komuś zaszkodziła ?
    Takich aktów sabotażu wobec naszego zdrowia jest więcej.

    Polubienie

    • ALFA 13 stycznia 2012 o 4:58 pm

     😛

     Polubienie

    • sebecx 13 stycznia 2012 o 5:48 pm

     sorry nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać …
     Adolf i faktura z Orange: http://www.youtube.com/watch?v=xsEcXOmn408&feature=related

     Polubienie

    • czytelnik 13 stycznia 2012 o 6:14 pm

     Coz moze wiedziec o prostacie „mlodzian w skore odzian” ?

     Dozyjesz mlodziencze odpowiednich lat,
     wtedy dowiesz sie czym jest siusianie na odleglosc i pod wiatr .
     Jezeli pozowlisz sobie palcem grzebac w du,,ie chocby specjaliscie,
     to wiedz ,ze znajdziesz sie do usmiercania na czarnej liscie !

     Do tego jak ci przypisza odpowiednie leki ,
     za ktorymi popedzisz do szmulowskiej apteki,
     to wiedz ze trumna dla ciebie gotowa,
     a rodzinke cala rozboleje glowa !!!

     Chyba w powyzszej rymowance
     dalem ci do zrozumienia komu
     i jak zalezy na zyciu goja .

     Masz pytania czym leczyc prostate (?) ,
     mozesz tez zapytac (gdy masz) starego tate .
     Jak siusia i czy jeszcze do lozka
     wpuszcza go mamusia.

     Polubienie

     • Peryskop 13 stycznia 2012 o 10:01 pm

      @Czytelniku, dzięki za rozsądne uwagi napisane krotochwilnym językiem.

      Panowie zazwyczaj nie wiedzą jak silnie na dysfunkcję prostaty wpływa bez-seks !

      Polubienie

      • Sully 13 stycznia 2012 o 10:20 pm

       Wniosek z tego płynie taki, że sex to samo zdrowie 🙂

       Polubienie

       • Peryskop 14 stycznia 2012 o 12:21 am

        Sully, to racja.
        Tylko nie mów tego przy Totalskym, bo

        Polubienie

        • Sully 14 stycznia 2012 o 11:07 am

         Nieładnie tak pisać o nieobecnych, ale myślę, że Totalski doskonale o tym wie 😉

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 2:26 am

         ale yaya! p. Monitor – to zazdrość, czy troska o mój psychofizyczny stan? 🙂 a Sullencję pozdrawiam: aseksualnie, ale z nieukrywana sympatią 🙂

         Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 2:30 am

         sorki: Peryszkop z Monitorem mi sie pomerdał …. ale w sumie i jeden wyraz i drugi ma związek z optyką 😉

         Polubienie

      • czytelnik 14 stycznia 2012 o 11:46 am

       A tak – proste i logiczne ,bo dawno napisano/powiedziano:

       NARZAD NIEUZYWANY ZANIKA.
       Jeszcze prosciej :
       RUCH TO ZYCIE !!!

       Dla cierpiacych z powodu powiekszania sie gruczolu krokowego „pocieszenie” :
       Cierp cialo kiedys duzo chcialo !

       To tez nam powiedziano :
       W krzyzu cierpienie,w krzyzu zbawienie.

       Ja dodam skromnie – zycie jest bolem i dobrze,bo to oznacza,ze jeszcze zyjesz.
       Gdy juz nic nie bedziesz czul ,oznaczac bedzie zes martwy !

       Dzieki Gospodarzowi za udostepnianie moich wpisow,dzieki i tym co je popieraja !

       NIECH ZYJE WOLNOSC SLOWA i MYSLI !
       NIECH ZWYCIEZA PRAWDA i POKOJ !!!

       Choc zanosi sie na wojne i to straszna.
       BOZE MIEJ LUDZI UCZCIWYCH W OPIECE .
       Prosimy CIE PANIE !

       Polubienie

    • O Rzesz 13 stycznia 2012 o 7:00 pm

     Rano, na czczo … i owszem.
     Może wywołać mdłości z powodu garbników wydzielających się obficie przy parzeniu wrzątkiem.
     Ogólnie jednak jest o wiele lepsza od kawy.
     A już najlepsza jest zielona, jednak gdy ktoś ma problemy z wrzodami żołądka to po dłuższym jej stosowaniu mogą być problemy gdy nie stosuje się odpowiedniej osłony (siemię lniane np.).
     Trzeba też pamiętać że herbata to zioło.
     Działa … odwadniająco!.
     Jednak przewaga czynników pozytywnych jest tak duża że minusy można zniwelować a nawet pominąć jeśli ktoś lubi tzw. „de lurę”. 🙂

     Szczepionki … pisałem już wielokrotnie że po zaszczepieniu się przeciw „zwykłej” grypie o mało co a bym się przekręcił.
     Od tego czasu zacząłem zgłębiać tajniki tego przekrętu tysiąclecia.

     Przy okazji, w sprawie formalnej … prosiłem co niektórych z szanownych państwa o włączenie w przeglądarce opcji korekty tekstu.
     Teraz wręcz o to apeluję!.
     Zdarzają się ciągle przypadki „języka pierwotnego”.
     Pomijam brak klawiatury z polskimi znakami czy nabyte słownictwo ale niechlujstwo jest po prostu niemiłe oku!.

     W FireFox’ie klikamy:
     „Narzędzia” – „Opcje” – „Zaawansowane” i zaznaczamy ptaszkiem pole „Sprawdzaj pisownię podczas wprowadzania tekstu”.
     Jeżeli nie widać opcji „Narzędzia” to prawym przyciskiem myszki klikamy na pasku górnym i zaznaczamy opcję „Pasek menu” dzięki czemu „Narzędzia” staną się dostępne!.

     To nie boli a jakość przekazu informacji niepomiernie wzrasta gdy mamy do czynienia z poprawnym (przynajmniej w większości) tekstem.
     Nie oczekujcie od Monitora że będzie wam jeszcze moderował teksty pod kątem ortografii!.

     Polubienie

     • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:06 pm

      A ja Ciebie i innych prosze : ” Nie badz aptekarzem pod kazdym wzgledem.”

      Czy wiesz,ze jezyk prosty i nieubarwiony ,nawet z bledami bardziej trafia do szerokich mas ludzi, niz uczona mowa i pisanie profesora czy wybitnego dziennikarza,publicyste ?

      Co innego wulgaryzmy lub celowe wtlacznie bledow (sa,sa tacy na foarch i robia to
      z premedytacja, sprytne „agenciaki” !).

      Za wulgaryzmy nie ma litosci ,a posluchajcie/poczytajcie jakiej to „laciny” dzisiaj sie uzywa,zreszta nie tylko w Polsce (red.K.Durczok tez potrafi a i M.Olejnik nie zostaje w tyle) .

      Czytaja/ogladaja/sluchaja nas ludzie w roznym wieku a najczesciej mlodzi i w tzw.wieku produkcyjnym i co o nas wtedy sadza ?
      Co powiedza – zaje..ty facet ,dobra qwa ???

      Jezyk gietki i szczerosc, to co pomysli glowa,
      niechaj przed nim sie schowa filozofa mowa !

      Polubienie

      • O Rzesz 14 stycznia 2012 o 4:00 pm

       Nikt z nas tu (chyba że odruchowo lub jako cytat) nie stosuje języka naukowego.

       Rymowanka dobra, o rozumie świadczy,
       Dowodzi ogłady, która rozum taszczy,
       Nie zda się to na nic, pójdzie do śmietnika,
       Gdy pismo twe … drapanie chomika,
       Nie gań za to Acan, że mnie krew zalewa,
       gdy treść piękna płynie lecz w formie parszywa,
       Promuj wśród „pospólstwa” cnoty narodowe,
       Bo to dzisiaj tarcza, klejnoty rodowe!,
       Jednym z tych klejnotów mowa jest ojczysta,
       I jej forma piękna, zapisana, czysta.

       Polubienie

  • monitorpolski 13 stycznia 2012 o 5:48 pm

   Przynajmniej streszczenie po polsku by się przydało. Ludzie głównie tu wchodzą by poczytać cenzurowane przez polskojęzyczną prasę wiadomości z alternatywnej prasy anglojęzycznej

   Polubienie

 12. zenobiusz 13 stycznia 2012 o 3:37 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/13/atak-nowych-szczepow-grypy-zaczelo-sie/
  Doniesienia wskazują,że być może zaczęli.Na razie z dala od Europy.

  Polubienie

  • mi461 13 stycznia 2012 o 5:52 pm

   Moja sasiadka nie szczepi sie ( uprzedzona przezemnie juz wczesniej) ale jej kolezanka z pracy (kanadyjka) poszla na „szczepienie” i ciezko sie rozchorowala tak,
   ze byla nieprzytomna.

   Mloda kobieta, mlody oragnizm a niepodolal TRUCIZNIE.
   A co byloby gdyby to byla osoba starsza ? .

   NAGLASNIAJCIE i dajcie przyklady o wypadkach jakie niosa szczepienia w kregach naszych sasiadow znajomych rodziny.
   Trzeba mowic obrazowo do ludzi poslugujac sie przykladami ze szczepienia sa ZABOJSTWEM dla nas

   Polubienie

   • BEBE 13 stycznia 2012 o 6:31 pm

    DOKŁADNIE TAK TO WYGLĄDA MOI TEŚCIOWIE KTÓRYCH JUŻ NAPROWADZAĆ NA DOBRĄ DROGĘ NIE ZAMIERZAM (JAK GROCHEM O ŚCIANĘ) POSZLI SIĘ W POCZUCIU OBYWATELSKIEGO OBOWIĄZKU ZASZCZEPIĆ PRZECIWKO GRYPIE I OBOJE PRZESZLI WŁAŚNIE W/W CHOROBĘ BARDZO INTENSYWNIE W TYM ROKU , JA WCZEŚNIEJ Z MOŻE DOŚĆ OLEWCZEGO STOSUNKU DO JAKICHKOLWIEK PRZEJAWÓW PAŃSTWOWEGO I DARMOWEGO DOBRA KILKUKROTNIE WRĘCZ W DOŚC ORDYNARNY SPOSÓB NAKŁANIANY PRZEZ LEKARZA INSTYTUCJI W KTÓREJ ŚREDNIĄ PRZYJEMNOŚĆ MIAŁEM ODBYWAĆ PAŃSZCZYZNĘ Z TAKIEGO „DOBRODZIEJSTWA” JAK DARMOWA SZCEPIONKA PRZECIWKO GRYPIE NIE SKORZYSTAŁEM
    ŻADNYCH NEGATYWNYCH A WRĘCz POZYTYWNE WYNIKAJĄCE Z TEGO FAKTU SKUTKI ODCZUWAM
    NA GRYPĘ GWIŻDZĘ Z ODDALI
    NIE ZROBIŁEM PRYWATNEGO WYWIADU WŚRÓD KOLEGÓW KTÓRZY DALI SIĘ NAMÓWIĆ ALE Z TEGO CO PAMIĘTAM ZWOLNIENIA LEKARSKIE KTÓRYCH PRZYCZYNĄ BYŁA GRYPA BYŁY NA PORZĄDKU DZIENNYM

    Polubienie

    • O Rzesz 13 stycznia 2012 o 9:27 pm

     To zrób, proszę, taki „wywiad środowiskowy” i go opublikuj.
     Otrzymuję coraz więcej potwierdzeń że większość z tych których zaszczepiono „przeciw” „zwykłej” grypie chorowała na nią najciężej w życiu, właśnie po takim szczepieniu.
     Przestałem już liczyć ile tego było ale naprawdę wielu ludzi ma po tym problemy o intensywności jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyli (tak było i ze mną).

     Polubienie

     • Peryskop 13 stycznia 2012 o 10:57 pm

      Potwierdzam.
      Raz w życiu się zaszczepiłem i miałem wlokącą się przez 2 miesiące grypę na ćwierć gwizdka.

      Regularny sen, cebula, czosnek, miód, warzywa i owoce (świeże, a nie „suplementy” tj ich niby substytuty z ig farben apothek) oraz aktywność fizyczna na zewnątrz – to powoduje że jeśli raz na parę lat mam grypę, to ją przeleżę i prześpię, a po tygodniu jestem znów na chodzie !

      Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 7:06 pm

      I ja potwierdzam z tymi atakami ciężkiej grypy po szczepieniu w pracy u żony, gdzie zafundowano „darmowe” chętnym z pieniędzy z funduszu „socjalnego”- charakterystyczny był długi czas trwania i szereg komplikacji.
      Kobieta, która szczepiła się wytrwale co roku dostała w końcu choroby Hashimoto i lekarz stwierdził, ze to musiał być skutek tych szczepień.

      Ale sa też takie przypadki, że nektórzy twierdzą, ze jak sie zaszczepili, to przestali chorowac na zaziebienia – ale nie wiem, czy ten efekt długo trwał..

      Polubienie

    • AQQ 13 stycznia 2012 o 11:10 pm

     Znajoma zaszczepiona na zwykłą grypę bo „darmo w urzędzie dawali” straciła głos na 2tyg. chorowała za krtań-niestety uważa, że ją owiało….

     Polubienie

    • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:14 pm

     No i zyjesz !
     Dziekuj Bogu,ze daje ci zdrowie i rozum.

     Szczerze jeszcze dodam,ze bywa,ze i z glupich rodzicow rodza sie madre dzieci ,”podajac sie” dajmy na to do dziadkow lub nawet wczesniejszych pokolen twego rodu.

     Polubienie

 13. ALFA 13 stycznia 2012 o 3:49 pm

  Nasz umysł jest najlepszą bronią w walce z grypą
  Aby zapewnić zdrowie, ciało, umysł i duch muszą być w równowadze. Stąd też każdy może siebie uzdrowić, je­śli potrafi utrzymać tę równowagę.
  W modelu Hay myśli, które mogą generować w naszym organizmie większość chorób, to nienawiść, krytycyzm, gniew, uraza i poczucie winy. Każdy odczuł nieraz fi­zyczną reakcję, kiedy stawiał czoło któ­rejś z tych postaw. Doświadczany często i powtarzalnie stres, któremu poddawa­ny jest następnie organizm, manifestuje się w końcu w postaci jakiejś choroby lub niedomagania, lub obniżeniem odporności. Najlepszym sposobem przeciwstawiania się tym czterem wzor­com myślowym są afirmacje.
  Ograniczenie stresu jest sprawą klu­czową, ponieważ to właśnie stres destabi­lizuje cały układ immunologiczny. Pomocna w tym jest pozytywna rozmowa ze sobą samym. Są naukowe dowody na to, że powtarzanie afirmacji może zmienić sposób ekspresji mózgu, a w rezultacie jego chemizm. Połączenie tej techniki z medytacjami znacznie wzmacnia ten efekt.
  http://grongor.info/2010/03/04/nasz-umysl-jest-najlepsza-bronia-w-walce-z-grypa/

  Polubienie

  • sebecx 13 stycznia 2012 o 4:21 pm

   „nienawiść, krytycyzm, gniew, uraza i poczucie winy”..no i można się pokusić o stwierdzenie iż choroba, to kara za grzechy…. :)… i mieć rację! ..

   Polubienie

   • AQQ 13 stycznia 2012 o 4:41 pm

    Cudowna książka z tęczowym sercem na okładce….

    Polubienie

  • czytelnik 13 stycznia 2012 o 6:32 pm

   Zbyt naukowo to wyjasniasz .
   Prostaczkom i owczarni trzeba to powiedziec/napisac tak :

   Zyj tak aby innym nie szkodzic a Bog da ci zdrowie !

   Badz uczciwy,sprawiedliwy i zycie oprzyj na prawdzie a zaden klamca i zloczynca nie bedzie mial przystepu do ciebie .

   Modl sie i pracuj – chocbys ksiedzem byl to wiedz,ze nie sama modlitwa czlowiek zyje ,bierz sie wiec za fizyczna prace ,ta dopiero daje sily,zadne tam sale gimnastyczne (tak teraz modne) ale zwykla miotla,lopata i inny sprzet domowy do wszelkich prac fizycznych,tym sie posluguj TY a nie twoja gosposia,sluzaca czy inna pomoc domowa .
   Najlepsza jest praca fizyczna w przydomowym ogrodku i jezeli taki posiadasz to pamietaj ,ze oprocz kwiatow i krzewow ozdobnych, sadz drzewa owocowe i uprawiaj warzywa,miej je swoje, wtedy zaden glod ci nie grozi,a i doktorow i aptek nie bedziesz musial odwiedzac !
   Pamietaj,ze owoc ,ktory robak je jest jadalny a ten „wyszlifowany” z supermarketu robak nie ruszy bowiem zawiera trucizne !

   ZYJ ZDRO i SZCZESLIWIE,wiedzac co jesz i pijesz !

   Inna sprawa z oddychaniem ,bo teraz to i powietrze ci truja ,wiec nie zapominaj o parkach,lasach i polach – kochaj je i szanuj ,odpoczywaj w nich.
   A gdy zobaczysz sztuczne chmury na niebie ,zamknij sie w swym domu odpowiednio zasilanym w powietrze oczyszczone ,jak trzeba to i w piwnicy gdy ja posiadasz.
   Wiedz,ze to diably cie truja.

   Polubienie

  • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:20 pm

   Choroba nie wybiera – madrzy i glupi choruja.
   Jest tylko ta roznica ,ze madry wie czym,gdzie i u kogo sie leczyc ,
   zas glupi slucha propagandy i trafia do lapiduchow .

   Raz kiedys zapytal mnie mlodzieniec :
   Dziadku – czy mozna nie chorowac ?

   Odpowiedzialem :
   Mozna,gdy bedziesz zdrowo myslal.

   Polubienie

 14. Pingback: Ludobójstwo szczepionkowe – eskalacja przemocy « Zenobiusz's Blog

 15. AQQ 13 stycznia 2012 o 4:07 pm

  Ostrzegamy, tłumaczymy, pokazujemy artykuły, publikacje naukowe i co…groch o ścianę!
  Całe swoje ponad pół wieku byłam osobą niePOkorną i z podejrzliwością podchodziłam do jakichś niby darmowych badań okresowych a tym bardziej szczepień. Choć w tamtych czasach „głębokiej komuny” nie było tyle trucicieli, sama musiałam zasięgnąć języka z różnych żródeł, taki już ze mnie niedowiarek 🙂
  Teraz nastała era upragnionej demoNkracji, a szkoły wykształciły (czym wyższe studia tym głupszy tak wynika z moich obserwacji wsród dzieci znajomych) jednostronnie myślące POkolenie młodych lemingów łykających reklamy telawiwzji jak cukierki. Prześcigają się wręcz i fundują* dodatkowe ścierwo dziecku, bo nowość i reklama.

  Tu się musi coś zmienić tak być nie może, aby na każdym kroku ustawy regulowały jak żyć!!!
  Z natłokiem regulacji musimy walczyć.
  Nie dajmy sobie odebrać swojej prywatności i prawa do decydowania o naszych małoletnich dzieciach!
  Te ustawy w ogóle nie powinny mieć miejsca!

  Polubienie

  • sebecx 13 stycznia 2012 o 4:24 pm

   ..jakbym w lustro spojrzał.. z wyłączeniem „pół wieku”..:)..

   Polubienie

  • maupa102 13 stycznia 2012 o 10:57 pm

   W Gdyni zostały wysłane imienne „zaproszenia” do matek 12letnich dziewczynek, aby zaszczepiły dzieci przeciw „rakowi” szyjki macicy! Sam prezydent miasta osobiście „przemawia” (w tym liście) do sumienia matki……. i się pod tym podpisuje pacan jeden!!!! Pana prezydenta kupiła Big Farma, czy taki „guuuuupi” i wierzy w te szczepionki ??!!

   Polubienie

   • szuwaxpl 14 stycznia 2012 o 1:00 am

    maupa102
    Myślę, że pan Wojtek jesy zindoktrynowany i ma dobre zamiary. Wina po stronie ludzi z branży medycznej. A inna sprawa – retoryczna dla większości, czy szczepionki przeciwko chorobie mogą szkodzić? To swoisty absurd nieprawdaż …
    Moja siostra pracująca obok p.Wojtka uległa i zaszczepiła, są dziwne kłopoty zdrowotne z córką. Pozdrawim

    Polubienie

    • hjk 14 stycznia 2012 o 7:26 pm

     Głupota czy kryminalne działanie Rady Miasta Gdynia?
     Ostrzezenie do wszystkich rodzicow przed tzw szczepionka przeciwko HPV!
     http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2875

     Polubienie

  • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:27 pm

   Dobrze myslisz,dobrze piszesz ale wiesz co (?), nasze pisanie nie wszedzie trafia .
   Miejmy nadzieje,ze to sie zaniedlugo zmieni gdy juz wszyscy sie przebudza .

   Nalezy pamietac ,ze wsrod wielu innych sen przerywa,
   bol, glod , sra..nie i siusianie !

   Ci co spia jeszcze ich nie boli,glodni nie sa ,maja dobre zoladki i pecherze.

   Wszystko z czasem i wiekiem przychodzi !

   Polubienie

 16. Kruk 13 stycznia 2012 o 4:18 pm

  Kruki zwykle kraczą złe wieści i ja też nie mam lepszych. Tak sobie myślę nad całym dzisiejszym zamieszaniem wokół zagrożenia wojną z Iranem i w konsekwencji III wojną światową, czytam dzisiaj o planach depopulacji ludności przy pomocy szczepień i sztucznie wywołanych epidemii i dochodzę do wniosku że możliwa wojna to w zasadzie nic innego jak tylko główny element planowanej depopulacji. Czyli żadna wojna pomiędzy mocarstwami o dominację nad światem, ale współdziałanie wszystkich rządów w kierunku depopulacji. Kiedyś ukułem taką teorię piramidy motywacji ludzkich działań, gdzie społeczność ludzka podzielona jest na poziomy świadomości. Na każdym wyższym poziomie mamy ludzi świadomych coraz więcej z tego jak i co, aby ich motywacja i emocje popychały ich do działania zgodnego z życzeniem i planami tych co stoją na poziomie wyższym. W takim przypadku ludzi na samym dole motywują środki masowego przekazu i prawo stanowione, tych wyżej interes, chęć bogacenia, wyżej jest potrzeba władzy, jeszcze wyżej jakieś „boskie prawa” i tak cała piramida zgodnie zmierza w kierunku jaki wytycza jej wierzchołek. Jeżeli tak jest to naprawdę, nasz ratunek widzę tylko w oddaniu się wyższej władzy, która rezyduje w naszym sercu – o ile nie zasłania jej lęk.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 stycznia 2012 o 5:57 pm

   Kruk, nie jest tak źle. Te akcje depopulacji to prawdopodobnie próby zamieszania tak w świecie by nie udało się przejęcie systemu bankowego prowadzone przez siły oporu. Będę miał dla was niedługo chyba przyjemną niespodziankę, ale przygotowanie materiału wymaga dużo czasu.
   W skrócie: w najbliższych miesiącach dojdzie do serii tysięcy aresztowań i egzekucji globalnych ludobójców takich jak Bush, Kissinger (były oficer SS), Rumsfeld, Cheney, Soros i in. Wcześniej zostanie z nich wyczyszczony Trybunał Karny w Hadze. Dotychczasowy dolar zostanie zastąpiony dolarami rządowymi USA, ale większą rolę będzie odgrywała nowa waluta międzynarodowa – dinar.
   Ruch ze szczepionkami wynika raczej z desperacji, a nie z wyrachowania – należy zwracać uwagę na tych którzy to promują i przeprowadzają – oni wszyscy trafią pod Trybunał Karny i poniosą odpowiedzialność. Na podstawie tego co już wiem, nie sądzę że to jest operacja dezinformacji. Są fakty, które potwierdzają ostre przetasowania w świecie. Wojny atomowej nie będzie, chyba że grupa desperatów odpali kilka bomb, ale skończy się to potwornym kontratakiem w postaci wybuch Las Palmas i może zniszczeniem kilku głównych ośrodków faszystów globalnych. Śledźcie ten blog.

   Polubienie

   • navajo88 13 stycznia 2012 o 10:08 pm

    hahahahahahahahahaha ,ale ty monitor masz fantazję !!!! a niech cię cholera hahahahahahahahahahahahahaa
    J.M.H

    Polubienie

    • maupa102 13 stycznia 2012 o 11:09 pm

     Navajo88, to co napisał Monitor, nie jest fantazją, to jest marzeniem wieeeelkiej rzeszy ludzi…. i OBY SIĘ SPEŁNIŁO – mam nadzieję, że doczekam się szybciej niż myślałam, że nastąpi 😉

     Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 12:27 am

      Poki co Iran moze zejść na plan dalszy, bo pod bokiem coś sie rodzi duzego
      http://www.insiderfortunes.com/releases/12_11_GWI_News_IF.html
      A Latin American Syndicate

      Polubienie

     • Rodriguez7 14 stycznia 2012 o 3:07 pm

      Dokładnie – marzenie

      Nie uwierzę, że tym ludziom można coś zrobić póki tego nie zobaczę. Nie wiem Marku skąd masz info ale ja tego „nie widzę”

      Polubienie

      • hjk 14 stycznia 2012 o 7:34 pm

       http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/12/najwieksza-okropnosc-od-czasu-holokaustu-knuta-jest-przeciwko-zydom/

       Polubienie

       • AQQ 14 stycznia 2012 o 7:48 pm

        Przez tę stronę (hjk) musiałam robić 3X reset-myślałam, ze mnie czeka zakup nowego kompa…

        Polubienie

   • AQQ 13 stycznia 2012 o 11:12 pm

    Życzę Nam wszystkim takiej cudownej przyszłości! :)))

    Polubienie

   • Tola 14 stycznia 2012 o 4:53 am

    Monitor-obys mial racje.
    Tak bardzo trzeba nam jakis dobrych wiesci!!
    Pierwsze slysze ,ze Kissinger byl oficerem SS.Napisz cos wiecej albo daj linki.
    Ja obserwowalam dzialalnosc tego Pana w Chinach,za czasow Mao.
    Byl jednym z tych,ktorzy przyczynili sie do sukcesu komunistow.
    To male znane fakty ,ale to glownie amerykanie wspomogli chinskich komunistow.
    Moze nie tyle malo znane fakty,a raczej to ,ze malo kto sie tym interesuje

    Polubienie

   • Monika 14 stycznia 2012 o 6:57 am

    Panie Marku wydaje mi sie ze wywiady Benjamina Fulford to jedna wielka lipa Wszyscy sie zorientowali o co chodzi i nie chca z nim przeprowadzac zadnych wywiadow. Pozdrawiam i polecam przetlumaczyc na jezyk polski ten film

    Polubienie

   • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:33 pm

    Oby ci sie te proroctwa Gospodarzu sprawdzily !
    Jak narazie oni sa GORA,a gory tak latwo nie przesuniesz .

    Ale niech zywi nie traca nadziei !!!

    Ja osobiscie przy spotkaniach z ludzmi pocieszam ich jak moge ,miedzy innymi mowie :
    Modlcie sie aby nie bylo gorzej ,a pracujecie przede wszystkim na siebie,wspolzyjcie z ludzmi pokojowo a do myslenia uzywajcie glowy a nie zoladka i du.y !!!

    Polubienie

    • hjk 14 stycznia 2012 o 7:36 pm

     Tu jest trochę bożego optymizmu – będzie ciężko, ale Bóg zwycieży…

     Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 7:37 pm

      http://dzieckonmp.wordpress.com/

      Polubienie

 17. zenobiusz 13 stycznia 2012 o 4:49 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/13/11-01-2012-biegun-polnocny-przesuniecia-w-kierunku-syberii-cieplejsze-szerokosciach-geograficznych-zmienily-sie-na-polnocny-zachod/
  Oni mają dowody,na trwałe szybkie ocieplenie klimatu,liczą że to ułatwi infekowanie społeczeństw.

  Polubienie

 18. Ada 13 stycznia 2012 o 4:56 pm

  Ludzie nie chca tego wiedziec, moja kolezanka urodzila w zeszlym roku upragnione dziecko. Mowie jej o szczepionkach, przesylam linki, a ona na to „zebym jej dala spokoj, ona nie chce miec problemow w przychodni, ona chce wszystko tak jak inni, chce byc normalna”
  Pomyslalam sobie ze szkoda moich nerwow, mojego pisania i tlumaczenia, ja spelnilam obowiazek i przekazalam jej wiedze, a ona ja wywalila do kosza.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 stycznia 2012 o 6:01 pm

   Poczekaj półtora roku, wszystko się wyjaśni, niektórzy ludzie nie będą kompletnie wiedzieć gdzie żyją, tak są zdezinformowani. Najgorsze jest to, że niektóre zmiany w mózgach dzieci są nieodwracalne… Taka matka też powinna odpowiedzieć przed sądem za swoją ignorancję – to ona jest odpowiedzialna za zgodę we wstrzykiwaniu swojemu dziecku świństwa, przynajmniej powinna zażądać składu szczepionki i skutków niepożądanych – a te są jasno wymienione. Poza tym powinna zażądać od lekarza, który aplikuje te szczepionki poświadczenia, że dziecku nic się nie stanie. Jeśli tego nei zrobiła to naraziła je na śmierć lub okaleczenie, a to jest karalne!

   Polubienie

   • hjk 13 stycznia 2012 o 8:44 pm

    Niby tak, ale ludzie są kompletnie zdezinformowani i wierzą lekarzom oraz w to, ze „szczepionki ochronią ich dzieci”, bo taka propaganda jest od lat intensywnie rozsiewana niemalże na każdym kroku.
    Po prostu w głowie im się nie mieści, by to wszystko było dla zysku, bez wzgledu na skutki uboczne, a moze i dla stopniowego i cichego ludobójstwa. Sami lekarze sa na studiach indoktrynowani i nic nie chcą wiedzieć, a potem są w trybach machiny…
    „Buntownicy” szybka sa „uciszani” i jak za bardzo podskakują to znikają z profesji…

    Polubienie

    • Peryskop 14 stycznia 2012 o 1:06 am

     Ada, współczuję ci, bo rozumiem twój ból.

     Ale jak wczoraj wraziliśmy to z AQQ – trudno !
     Widocznie Przeznaczenie wymaga ofiar wśród naiwnych – nawet gdy są to nasi najbliżsi.

     To komusza osobowość wymaga, żeby być takimi jak inni. Zawsze. Nie wychylać się.

     Jeśli inni idą pokornie pod „prysznic” to trzeba iść, choć tam zamiast wody puszczają „Zyklon B”.

     Tak oto na naszych oczach odbywa się selekcja – naiwni i ich dzieci muszą niestety wyginąć !!!

     Polubienie

     • AQQ 14 stycznia 2012 o 1:11 am

      Peryskop! ależ nic nie wrażiliśmy.. tylko wYraziliśmy poglądy. :)))
      A żem sama to myśli lekko jednostronne”…

      Polubienie

      • Peryskop 14 stycznia 2012 o 10:22 am

       AQQ dzięki za korektę !
       Skoroś przed Monitorem Polskim pospołu z nami, to czy jużeś mniej sama ?

       A dla myśli uwielostronnienia polecam film, który właśnie oglądam:

       „Iran, Seven faces of civilization”
       http://video.google.com/videoplay?docid=-5356229498218843348#

       Plany napaści są iście szaleńcze i zbrodnicze !

       Polubienie

       • hjk 14 stycznia 2012 o 7:39 pm

        Idą na całość, bezczelnie wyłączyli mikrofon młodemu żołnierzowi:

        Polubienie

    • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:41 pm

     Taki to juz narod ,ktory tysiace lat zyje z lichwy i wszelkiego zysku,sprytu,klamstwa i zlodziejstwa.
     Gwiazdy wskazuja,ze ich koniec bliski.
     Jeden tylko warunek (aby ten koniec nastapil) :
     Przestancie im wierzyc , ufac i nie miejcie z nimi nic do czynienia .

     Z nimi wspolzyjac skracacie sobie zycie !
     U nich pracujac jestescie oszukiwani !
     Korzystajac z ich bankow zostaniecie bankrutami !
     Wierzac w ich bostwa cierpieniem sie otaczacie !
     Podlegajac ich wladzy stajecie sie niewolnikami !!!

     Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 7:43 pm

      trzeba odróżnić tych bogobojnych od szatańskiej pseudoelity:
      http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/12/najwieksza-okropnosc-od-czasu-holokaustu-knuta-jest-przeciwko-zydom/

      Polubienie

      • AQQ 14 stycznia 2012 o 10:58 pm

       hjk-tam się rozwodzą nad stratą milionów pejsatych, czyżby to policzek dla Polaków i sabotaż? czy niedopatrzenie admina?

       Polubienie

       • hjk 15 stycznia 2012 o 1:12 am

        rzecz polega na tym, ze satanistom nie odpowiada żadna religia czcząca Boga- ani judaizm, ani islam, ani chrześcijaństwo…
        wiec nie jest to żaden policzek itd.

        Polubienie

 19. szuwaxpl 13 stycznia 2012 o 5:04 pm

  ALEX dał w przedstawionym linku przec Ciebie Marku wspaniałą dawkę adrenaliny, która powinna przechodzić jako pozytywna ‚zaraza’ na każdego – kto to oglądał, ale powiem, że powinna być zaraźliwa drogą kropelkową, aby wiele milionów ludzi zachorowało na tą uzdrawiającą chorobę !
  Po prostu walczmy jak tylko umiemy i możemy pomóc się innym zarażać tą myślą o uwolnieniu ze szponów nawet nieświadomych całości medyków !

  Polubienie

 20. rmld77 13 stycznia 2012 o 5:06 pm

  Odmowa szczepienia nie może być karana. Ale czy na ponad 100 tys. lekarzy w Polsce nie ma 1% ludzi uczciwych, mądrych?

  Polubienie

  • mi461 13 stycznia 2012 o 6:03 pm

   „oni” tez maja robiana wode z mozgu.
   Moze za wyjatkiem starych lekarzy.
   Kiedy mnie zaproponowala lekarka szczepienie , powiedzialam ze lykam TRAN od jesieni do wiosny i nie mam juz problemow.
   Nie pamietam kiedy mialam katar.
   A zawsze bylam bardzo sklonna do przeziebien.

   Wiecie co mi odpowiedziala?

   Ze nauka poszla by na „psy” gdyby wszyscy mysleli tak jak ja. 😐 😦
   Ze powinnam dostac NAGRODE NOBLA za ten wynalazek.
   Nie wiedzialam czy sie smiac, czy plakac.
   Moje krytyczne spojrzenie na nia dalo jej moja odpowiedz.
   Od tego czasu nie chodze do niej, zmienilam lekarza.

   Polubienie

   • Ania 13 stycznia 2012 o 8:11 pm

    To po coś ty do tej lekarki poszła ?

    Polubienie

    • hjk 13 stycznia 2012 o 8:45 pm

     pewnie po zwolnienie 🙂

     Polubienie

    • mi461 14 stycznia 2012 o 1:29 am

     Ania, poszlam w innej sprawie ( mam wysokie nadcisnienie ), ale oni zaraz AGITUJA na szczepienie, wiesz jacy potrafia byc natretni.

     @ hjk haha ja zwolnienie nie ogladalam od ho ho czasow kiedy bylam w Polsce 😉

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 14 stycznia 2012 o 5:27 am

      @mi461
      to wrzuć na luz, i naciągnij kapitalistów na to, na co ich i tak stać – i niech się ichni ZUS martwi 🙂

      Polubienie

      • kefir2010 14 stycznia 2012 o 3:53 pm

       i przypłać to własnym zdrowiem – jasne 😉

       mojej rodzinie proponowali kiedyś szczepionki, ale o dziwo, mi nie. ja bardzo rzadko chodzę teraz do lekarza rodzinnego, jeśli już, to po psychotropy (milnacipran). odkąd biorę megadawki naturalnej witaminy C, odtąd mam spokój z przeziębieniami, a biorę już drugi czy trzeci rok. jak widać, każdy na swój sposub 😀

       zdrowia nie kupisz za pieniądze – leki tak, ale zdrowia już nie – niestety. aby być zdrowym, czeba być na czasie ze wszystkimi tajnikami medycyny. ktoś tutaj wspomniał o suplementach, że są niezdrowe. zależy też jakie. poza tym, nie narwiesz wszystkiego z krzaka, jak przed wiekami robili to nasi przodkowie. żeń szenia nie narwiesz z krzaka, spiruliny też nie – a są to bardzo poczszebne składniki diety. joł!

       Polubienie

  • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:43 pm

   Oczywiscie ,ze sa ale mafia ich spetala ,tancza tak jak im mafijna orkiestra gra .

   Polubienie

 21. isar 13 stycznia 2012 o 6:00 pm

  Zwiastun filmu dokumentalnego traktującego o programie kosmicznym Jugosławii pt. „Houston, we have a problem!” Niezmiernie interesująca sprawa, bo być może głównie dlatego doszło do rozpadu kraju..

  Polubienie

  • Peryskop 14 stycznia 2012 o 12:04 am

   @isar – wielkie dzięki za ten ciekawy link !
   Twoje sugestie są bardzo prawdopodobne.

   Zwracam uwagę na kilka ciekawych faktów:

   – genialny Nikola Tesla (1856-1943) urodził się na terenach Jugosławii, a po latach swoich badań stwierdził enigmatycznie: „W materii nie ma energii innej, niż otrzymana z otoczenia.”;

   – dokonania Tesli dowodzą, że na Półwyspie Bałkańskim rodzili się nie tylko ciemni wieśniacy;

   – w latach 60-ych Jugosławianie niespodziewanie wyprzedzili wszystkich – także Amerykanów – w badaniach nad elektrostymulacją tj w dziedzinie mającej związek z technologiami kosmicznymi i aplikacjami wiedzy o fizjologii, sprzęganiu komputerów z organizmem człowieka i z robotami;

   – wobec sfałszowanych „sukcesów” kosmicznych ZSRR oraz USA (sfingowany lot Gagarina, sfingowane lądowania Apollo na Księżycu) Jugosławianie stali się niewygodnym świadkiem wydarzeń w ramach „zimnej wojny” – zwłaszcza wobec przyjaznych stosunków z Chinami;

   – wiki: „Zestrzelenie F-117 miało miejsce w 1999 roku podczas bombardowań NATO w Jugosławii. Jest jak do tej pory jedynym potwierdzonym wypadkiem utraty przez NATO samolotu technologii stealth podczas misji bojowej, które nastąpiło na skutek akcji przeciwnika. Amerykański F-117 został zestrzelony czwartego dnia operacji NATO, 27 marca 1999 roku. Zestrzelania dokonała bateria rakiet S-125 Newa z 3 dywizjonu 250 brygady jugosłowiańskiej obrony przeciwlotniczej, dowodzona przez płk. Zoltana Dani. Maszyna rozbiła się na polach pod miejscowością Budanovci k. Rumy 48 km. na pn.-zach. od Belgradu”; (dodam: aby tego dokonać trzeba dysponować sprzętem oraz wiedzą !!!)

   – lucyferianie wzięli srogi odwet na Jugosławianach przed Trybunałem Kryminalnym w Hadze;

   – Jugosławianie to kolejny zdolny naród słowiański, którego zasługi są deprecjonowane przez zachodnich (czyt. środkowo azjatyckich) propagandystów.

   Wniosek:
   Niech wspólnota pan-słowiańska uwierzy wreszcie w swoją potęgę intelektualną!

   Polubienie

   • hiperbola 14 stycznia 2012 o 8:46 am

    Słowianie jednoczcie się! Albowiem wielki jest w nas potencjał i potężna moc Rodu!

    Polubienie

    • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:51 pm

     Oby tylko jeszcze SLOWIANIE MIELI PIENIADZE !
     Jest to mozliwe przy wspolnej „zrzutce”.

     SLOWIANIE NIE BADZCIE DUSIGROSZAMI – WOLNOSC KOSZTUJE PIENIADZE !!!

     Zycie nie stawiajcie na szale.
     Wystarczy sie porozumiec i normalnie kupic WOLNOSC.

     Po to to wam preparuja powstania abyscie gineli .

     Zbierzcie kase i kupcie to co przynosi wolnosc .

     ZACZNIJCIE OD WLASNYCH BANKOW ,potem FABRYK i POL UPRAWNYCH.

     Sami produkujcie, sami sie zywcie WLASNA ZYWNOSCIA !
     Sami pielegnujcie naturalne leki,korzystajcie z BOZEJ APTEKI !

     GONCIE OBCYCH HANDLARZY i BANKIEROW OD SIEBIE .
     To moja skromna PROSBA.

     Polubienie

     • O Rzesz 14 stycznia 2012 o 4:15 pm

      Idealizujesz.
      „SLOWIANIE NIE BADZCIE DUSIGROSZAMI – WOLNOSC KOSZTUJE PIENIADZE”
      Czasem bez strzelenia w pysk nie da się przywrócić kogoś do normalnego poziomu.
      Resztki Stoczni Szczecińskiej od dawna chce wykupić polska spółka.
      Niestety wszelkie tego typu działania są torpedowane bo rząd 2ska działa na szkodę Polski i realizuje dyktat Niemiec/Brukseli.
      „GONCIE OBCYCH HANDLARZY” … tego się nie da zrobić bezboleśnie, za pomocą „pomarańczowej rewolucji”.

      Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 5:36 pm

      pieniadze nie są żadną przeszkodą czy problemem, można sobie je wydrukować – problem tylko z ich monopolizacją i dystrybucją przez odpowiednich ludzi, stąd są kłopoty.

      Polubienie

 22. jakzawsze 13 stycznia 2012 o 6:38 pm

  Kilka dni temu pokazalem mojemu znajomemu slynny film ze smolenska ukazujacy tajne sluzby strzelajace, dobijajac pasazerow tupolewa. Klega sie zlapal za glowe, bo niewiedzial o tym nawet mimo ze ma internet. Plus cale nagranie z prokuratorem od A do Z.MOWIE MU NIE PATRZ GLUPOT I NIEPATZ TV, BO LUDZI BARDZO DEZINFORMUJA.

  …… sadze ze Polsce jest 70% nieswiadomego niczego spoleczenstwa, nawet wsrod waszych rodzin czy sasiadow ….

  Polubienie

  • Smutas 15 stycznia 2012 o 2:05 am

   @jakzawsze 13 Styczeń 2012 o 6:38 pm

   Jeżeli ktoś wie jaki jest adres internetowy do tego nagrania i wyraziłby chęć się nim podzielić, to bardzo proszę aby wstawił go jeszcze raz na blog. Nie zawsze czytam wszystkie komentarze, a to musiało niestety uciec mojej uwadze.

   To mój pierwszy komentarz, chociaż przeglądam blog Marka od jesieni. Pozdrawiam Wszystkich, a szczególnie Marka oraz stale piszące tutaj osoby.

   Polubienie

 23. marcin 13 stycznia 2012 o 7:02 pm

  Wiem,że może nie na temat dzisiejszego posta,ale myślę że warto to zobaczyć.
  Wypowiedz Rona Paula z 2002 roku.Posłuchajcie ile z tego się sprawdziło.

  Polubienie

 24. iHe 13 stycznia 2012 o 7:20 pm

  We Francji najnowszą epidemie666 nazwą Serkoza .
  Obawiam się ,że będą ją leczyć amputacją – przynajmniej głowy kozy.
  Ser pewnie zostanie do sałatek.

  http://biznes.onet.pl/miliony-francuzow-ledwo-wiaza-koniec-z-koncem,18543,4997673,1,news-detal

  Jakbym widział 2skoland.A może 666landoffreedoom?
  (for rent oczy wiście)

  Polubienie

 25. pablo 13 stycznia 2012 o 8:17 pm

  GRAVIOLA LEKA NA RAKA !!!
  Skuteczność w zabijaniu komórek nowotworowych jelita grubego jest 10.000 razy efektywniejsza niż powszechnie stosowany lek w chemo terapii Adriamycin.
  http://www.dietametaboliczna.com/graviola.html
  http://www.leczenie-raka.pl/opracowania_ziola_peru/Graviola/
  http://www.poradnia.pl/graviola-wlasciwosci-lecznicze.html

  Polubienie

 26. Ditka 13 stycznia 2012 o 8:32 pm

  Zawsze jak czytam o tych szczepionkach to szlag mnie trafia. A najbardziej gdy tłumaczę młodszym koleżankom to zagrożenie u ich dzieci. Opowiadają jak to płaczą przy przyjmowaniu tych szczepionek przez ich dzieci, jak żałośnie płaczą ich pociechy bo niewątpliwie te szczepionki są bardzo bolesne. Ale najbardziej mnie wqrwia jak im próbuję przemówić do rozumu co to jest za gówno a one tylko słuchają, potakują i żadnej nie przychodzi do głowy żeby chociaż sprawdzić ile w tym prawdy, tak z czystej ciekawości. Wyprane mózgi do cna. Ja byłam szczepiona w dzieciństwie i od tego czasu nigdy się nie szczepiłam i nie zamierzam ani na grypę ani na inne dziadostwo. I żyję, nie choruję, nie przeziębiam się. I syna też nie zamierzam szczepić o nie! Znam parę osób które tak nagminnie szczepiły dzieci na wszystko co możliwe i co? Całkowicie mają rozwalony system immunologiczny, chorują non stop.
  To samo się tyczy tych pożal się Boże ginekologów. Większość kobiet czy to z pracy, znajomych czy z rodziny ma tylko przez nich same kłopoty ze zdrowiem. Gdy tylko coś jest nie tak wysyłają je z automatu na tzw. czyszczenie macicy bo taka jest potrzeba (moim zdaniem mają głeboko w dupie diagnozowanie). Z tego powodu już niejedna kobieta straciła szansę na urodzenie dziecka i chyba o to chodzi. Zmniejszyć populację, wyczyścić. Przepraszam za zbyt długi wpis ale nie wytrzymałam

  Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 14 stycznia 2012 o 5:23 am

   @ditka
   najlepszą szczepionką na babskie fanaberie jest … męski punktu widzenia – i vice versa (i bez obrazy – pażałusta:-)

   Polubienie

   • czytelnik 14 stycznia 2012 o 12:56 pm

    Ostatnio co raz mniej mezczyzn,widac tylko „chodzace spodnie” !
    W dodatku spadajace .

    Polubienie

    • Ditka 14 stycznia 2012 o 4:19 pm

     @czytelnik zgadzam się:) @Totalsky No Problemsky Не бери этого восвояси:D

     Polubienie

 27. rmld77 13 stycznia 2012 o 8:35 pm

  Uważam, że szczepionki, przynoszą bardzo duże pieniądze, mają dużo skutków ubocznych, często zagrażają życiu,
  ale w Polsce jest około 120 tysięcy lekarzy i prawie 180 tysięcy pielęgniarek = 300 tys.
  Zakładając, że 90% z nich nie jest uczciwa ani mądra, pozostaje armia 30 tysięcy ludzi.
  Gdzie oni są?
  Może ktoś potrafi to racjonalnie wytłumaczyć? Bo ja nie potrafię.

  Polubienie

  • Ania 13 stycznia 2012 o 9:04 pm

   Są, ale trzymają buzię na kłódkę , bo chcą pracować.
   Szkodliwość szczepionek to temat o którym się nie mówi, jak o UFO.
   Kto łamie tę zasadę ten jest pierwszy do odstrzału , bo jest ” inny”, a więc niebezpieczny.
   Nie wiadomo czego się po nim spodziewać.

   Polubienie

  • hjk 13 stycznia 2012 o 9:51 pm

   są trzymani w szachu i odizolowani, gdyby wiedzieli o sobie, zjednoczyli się, stanowiliby potężną siłę…

   Polubienie

   • hjk 14 stycznia 2012 o 12:11 am

    a reszta?
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/grzeszczaklekarze-sponsorowani-to-jest-niedopuszcz,1,4997143,wiadomosc.html

    Polubienie

    • AQQ 14 stycznia 2012 o 12:23 am

     Pisałam kiedyś (link się spalił wraz z twardym dyskiem) ile dostaje klinika (nie pamiętam) w leczeniu ponadstandardowymi i ile płacą od sztuki* zw.pacjentem tu 10tys dla lekarza.

     Polubienie

 28. jakzawsze 13 stycznia 2012 o 8:43 pm

  Wobec tych wszytkich negatywnych informacj ze wszad , warto sie naprawde posmiac … 🙂 , a wiec czytamy:
  ===========================
  Chciał powiększyć przyrodzenie.Przysłali lupę.

  Mieszkaniec hiszpańskiej prowincji Galicja, przeżył spore rozczarowa­ nie, gdy zamiast zamówionego za pośrednictwem Internetu zestawu do powiększenia penisa przysłano mu lupę. Zdenerwowany tym faktem mężczyzna postano­ wił udać się na posterunek policji, by zgłosić fakt oszustwa. Funkcjonariuszka zignorowała jednak jego przypadek twierdząc, że przysłany przedmiot również służy do powiększania przedmiotów o niewielkich rozmiarach. – W zasadzie dyskusyjne byłoby twierdzenie, jakoby doszło do oszustwa, skoro oba przedmioty spełniają podobną funkcję powiększania – stwierdziła. Zawiedziony mężczy­ zna odstąpił od złożenia skargi.

  Polubienie

  • O Rzesz 13 stycznia 2012 o 11:13 pm

   Faktycznie, chwila oddechu jest każdemu potrzebna.
   To coś szczególnie dla tych co muszą korzystać z translatorów angielskiego bądź też próbują bezpośrednio tłumaczyć tekst. 😀

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 14 stycznia 2012 o 5:18 am

    ten drugi (od garów) to był Stewart Copeland, a ten od mamusi to chyba Andy Summers, czy Sumners, ale faktycznie – każdy kojarzy dzis tylko Stringa;-) …; dzięki chłopie, chwila oddechu jest naprawdę potrzebna, bo jeśli jej zabraknie, to sie zamulimy sami na smierć w tych szczepionkach, wulkanach – co to mają wybuchnąć, Chazarach – co to maja nas zamienic w niewolników, i mendiach – co to nam zrobia ostatecznie kisiel z szarych komórek (jesli ktos je, szare komórki – posiada); „wonnym filcem wali”… polecam na juice tube:-) – „ukryty polski”;

    Polubienie

 29. jakzawsze 13 stycznia 2012 o 9:06 pm

  Moi drodzy, sory ze odbiegam z tematu zródlowego, ale przypominam ze z WordPressa, największego systemu blogowego na świecie, korzysta juz ok. 70 milionów osób. (2012)
  ===============================
  No jak juz tu pisze to BOJKOT SZCZEPIONEK/NFZ/MEDYCZNEJ MAFI

  Polubienie

  • sebecx 14 stycznia 2012 o 1:11 am

   @jakzawsze zobacz jaki prosty genialny patent na tracker solarny… bez silnika elektrycznego… bez prądu… bez fotokomórek… bez elektronicznego sterownika… w zasadzie ze śmieci!!!! http://www.instructables.com/id/DIY–2-bucket-dripper-tracker-for-solar-cookers-an/

   Polubienie

   • jakzawsze 14 stycznia 2012 o 5:49 am

    @sebex

    bardzo madry patent, jak i inne rozwiazania DIY na tej stronie www, polecamy wszytkim zaglebic sie w tematyke free energy

    Odsylam tez do……….. (kupowac/sprzedawac=666)’
    http://mobile.maplin.co.uk/navigation.aspx?menu=70952

    Polubienie

 30. PokójWam 13 stycznia 2012 o 9:38 pm

  Zaczyna się robić ciekawie
  http://www.tvn24.pl/12692,1731338,0,1,francja-traci-rating-aaa,wiadomosc.html

  Ciekawą rzecz napisał Rybiński:

  Na marginesie, jeżeli źródła rządowe wiedzą o tym wydarzeniu to znaczy że system finansowy jest w coraz większym stopniu oparty na oszustwie. Obniżenie ratingu to jest poufna informacja o wielkiej wartości rynkowej (można zostać milionerem w kilka minut) i wcześniej nikt nie powinien znać tej wiadomości.

  http://www.rybinski.eu/?p=3707&lang=pl

  Polubienie

  • hjk 14 stycznia 2012 o 12:05 am

   http://stooq.com/q/?s=eurusd&d=20120113
   poki co euro trzyma sie mocno, spadlo do minimum rocznego ale juz odbilo…
   czyli nie robi to wiekszego wrazenia, moze w pn bedzie jakas wieksza reakcja…

   Polubienie

 31. jakzawsze 13 stycznia 2012 o 9:54 pm

  Białoruś odcina się od światowego internetu

  http://niebezpiecznik.pl/post/bialorus-odcina-sie-od-swiatowego-internetu/#more-5107

  Polubienie

  • hjk 13 stycznia 2012 o 11:44 pm

   nie siej dezinformacji

   Polubienie

   • jakzawsze 14 stycznia 2012 o 5:35 am

    @hjk

    niewiadomo czy to dezinfo / … to trzeba zweryfikowac / … a ty skad jestes pewien ? / faszystowskie lapy uni poluja na bialorus jak i ukraine / i moze oni sie izoluja od tego syfu …

    Polubienie

    • hjk 14 stycznia 2012 o 11:12 am

     Ja tylko czytam co napisane, a chodzi o to, zeby ruch netu odbywał się na białoruskich serwerach i by ruch monitorowac… I gdzie tu „odcinanie się”? Co najwyzej trochę „nacjonalizmu” sieciowego… 🙂

     Polubienie

  • AQQ 13 stycznia 2012 o 11:57 pm

   A nasza złota Justyna Kowalczyk powiedziała, że…. woli Białoruś!!!

   Polubienie

 32. hjk 13 stycznia 2012 o 9:59 pm

  http://stooq.com/n/?f=559985
  NSA: na budowę każdego budynku trzeba mieć pozwolenie.
  Sprawa W.Deski, i jego „szopy”, postawionej na własnym gruncie.
  Skandal z tymi pozwoleniami, ciekawe, jak by inni sie pobudowali na tym terenie i co by było, gdyby postawić całą „nielegalną” osadę?

  Polubienie

 33. rabarbarek 13 stycznia 2012 o 10:30 pm

  Pozornie nie na temat , ale tylko pozornie , bo jest to przyklad walki z NWO , jaka podjela firma z San Francisco . Przyklad , ze warto walczyc , chocby wydawalo sie , ze nie mamy szans na pokonanie przeciwnika.

  Streszcze spawe , ktora w ramach Freedom of Information Act , zalozyla w sadzie firma Electronic Frontier Foundation przeciwko Departamentowi Transportu [ oddzial lotnictwa] . Firma ta prosila grzecznie , Departament o przedstawienie rekordu dotyczacego wydawania zezwolen [ certyfikatow i autoryzacji] firmom prywatnym i publicznym zainteresowanym uzywaniem dronow . Kiedy jej prosba zostala odrzucona , udala sie do sadu , aby ten wydal stosowny wyrok . Firma ta ma swoje biura w Waszyngtonie [ DC] , Californii i San Francisco. Zajmuje sie informowaniem spoleczenstwa i ustawodawcow o zagrozeniach wolnosci obywatelskich wynikajacych z roznych inicjatyw zwiazanych z nowoczesna technologia.

  W pozwie opisano drony jako urzadzenia zdolne przenosic rozne rodzaje aparatury , ktore pozwalaja na inwigilacje osob prywatnych i urzednikow. [ video kamery , radary, czujniki ciepla itd]
  Drony nowej generacji maja zainstalowane kamery ” gigapixel” , ktore moga obserwowac ludzi i samochody z wysokosci 20 000 feet . Moga jednoczesnie szpiegowac do 65 osob w tym samym czasie. Moga tez przechwytywac text messages bez wiedzy uzytkownika telefonu i firmy prowadzacej uslugi telefoniczne . Drony moga tez przenosic bron. [ dlatego niebezpieczne jest posiadanie telafonu komorkowego przez osoby , ktore moga byc celem ataku]
  Jeszcze niedawno drony uzywane byly tylko w akcjach militarnych , dzisiaj uzywa sie ich do obserwacji granic, pozarow lasow , pol , warunkow pogodowych, lapania zlodziei bydla , przemytnikow narkotykow, lub osob zaginionych. Padla tez propozycja aby dronow uzywac przeciwko kierowcom popelniajacym wykroczenia drogowe.

  Kongres walczy o jeszcze szersza autoryzacje wydawania pozwolen na wykorzystywanie dronow. Pozwolenia , ktore zostaly wydane w ostatnim czasie obejmuja ;

  35% Departamant of Defence
  11% NASA
  5% Departament of Homeland Security
  reszta , nieznana

  Czy sad przychyli sie do prosby firmy Electronic Frontier Foundation , nie wiadomo , Wazne jest , ze ktos odwazyl sie glosno zaprotestowac przeciwko bezprawnemu uzywaniu urzadzen szpiegowskich przeciwko wlasnym obywatelom. Za przykladem tej firmy powinny isc kolejne i sady powinny byc bombardowane sprawami , w ktorych chodzi o nasza wolnosc i ukrocenie zapedow NWOwcow.
  Opis sprawy

  https://www.eff.org/sites/default/files/filenode/EFFDroneComplaint.pdf

  Polubienie

 34. Friend_of_mine 13 stycznia 2012 o 10:56 pm

  Tłumaczenie jest błędne: „kryzys nadmiernej populacji musi być rozwiązany by elity mogły przeżyć” , gdzie w oryginale znajduje się ten tekst ?

  Polubienie

 35. AQQ 14 stycznia 2012 o 12:14 am

  Oj, bardzo ciekawa dziś była rozmowa telefoniczna z farmaceutką ok 24ej.
  Redaktor Jacek Zimnik drążył temat leków, otóż farmaceutka powiedziała, że wszystkie recepty są żle wypełnione i to bije finansowo w apteki-duże kary 200zł za 1-recetę oraz inne kary dodatkowe.
  Natomiast pojawiło się bardzo dużo leków firmy X których ona nie zna i które zawierają inne-dodatkowe” związki dotąd nie stosowane w lekach dawnych i uznanych firm …
  CUS tu śmierdzi…

  Polubienie

  • O Rzesz 14 stycznia 2012 o 12:27 pm

   Dobry sposób na podanie ludziom tego co chcą by ich wytłuc.
   Tak jak aspartam!.
   Pisano tu już wielokrotnie że niesłodzone wapno znikło z aptek!.
   Dostępne jest tylko to z aspartamem!.
   Oczywiście są metody alternatywne (pomijając jedzenie) na dostarczenie organizmowi wapnia ale ile osób o tym wie?.

   Polubienie

   • hjk 14 stycznia 2012 o 7:49 pm

    to napisz cos o tym… 🙂
    Ja czytałem tylko, aby skorupy z przegotowanych jaj (najlepiej od „swojskich” kur) zetrzeć w moździerzu i rozpuścić w soku z cytryny czy cos takiego …?

    Polubienie

    • baba wanda 15 stycznia 2012 o 1:32 am

     Mozna zmielic w mlynku do kawy. Dodawac do salatek, twarozkow i innych rzeczy.
     Zapach troche nienajlepszy, ale wapno ze skorupek, jest jednym z najlepiej przyswajalnych przez czlowieka.
     Mozna to rowniez podawac psom, szczegolnie szczeniakom w okresie wzrostu.

     Polubienie

 36. jakis_buk 14 stycznia 2012 o 12:49 am

  INFO DLA SIEWCOW PANIKI O PODATKU KASTRALNYM – nikt takiego podatku nie planuje, wiec następnym razem jak ktoś o nim napisze niech poda źródła

  ogłaszam koniec paniki w tym temacie 😀

  http://podatki.wp.pl/kat,66248,title,Podatek-katastralny-Resort-finansow-mowi,wid,14165039,wiadomosc.html

  Polubienie

  • szuwaxpl 14 stycznia 2012 o 1:13 am

   Niby masz rację źródłową, ale jeden mówił, że POdatków nie POdniosą
   Ponoć nie jesteś młodzieńcem !

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 14 stycznia 2012 o 5:04 am

    dajcie mi władzę, to ICH usadzę – a wam dam fotele ministrów, plus szparki-sekretarki w tle….; marzenia ściętej głowy – w „przeważającej większości” za starzy jesteście, zeby cokolwiek móc – ale pomarzyć można…;

    Polubienie

    • Sully 14 stycznia 2012 o 10:16 am

     Totalski …mówić do kobiety, że jest stara…porażka! Pamiętaj o mnie jak już będziesz miał stołek 🙂 ministerialny oczywiście.

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 2:50 am

      @ Sully
      to który z resortów siłowych wybierasz? MON? MSW Ci jednak nie dam, w mysl zyciowej maksymy agenta Muldera: „trust no one” 😉

      – swoją drogą, Monitor, ta melodia mogła by być nieoficjalnym hymnem wszystkich pomerdańców tu zaglądających (oczywiście, siebie tez wliczam do tego zacnego grona): o takich dziwnych sprawach tu dyskutujemy, że niech sie duet Scully/Mulder schowa…;

      a propos dziwności: znacie to? – WSZYSCY JESTE ŚMY PSYCHICZNI – TYLKO NIE KAŻDEGO JESZCZE WŁAŚCIWIE ZDIAGNOZOWANO…. kobranocka!

      Polubienie

    • zenobiusz 14 stycznia 2012 o 1:28 pm

     TNP@
     Szparka sekretarka ,odmienia się na szparkie sekretarki,
     ” szparki
     1. szybki, żwawy, prędki;
     2. dawniej: skory do czegoś, popędliwy”

     męski szowinisto .!!!

     🙂 🙂 🙂

     Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 7:52 pm

      http://www.youtube.com/watch?v=la35JnhIulg Donald Tusk o podwyżkach podatków i rozroście biurokracji (Gorzów 1993)
      Metamofozy z czasem i „stołkowe”…

      Polubienie

      • hjk 14 stycznia 2012 o 7:54 pm

       Janusz Korwin-Mikke Masakruje Tuska (22.09.2011) http://www.youtube.com/watch?v=PJfj2pKpJTg

       Polubienie

       • hjk 14 stycznia 2012 o 7:55 pm

        a tu trochę korwinowego humoru;
        Cięta riposta Pana Janusza

        Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 9:45 am

      @zenobiusz
      zaprawdę Waćpan – prawdę rzekłeś, izem to errorum popełnił, o białogłowych onych pisząc, iże to one „szparki” są, miast „szparkie” – sekretarressy lube; tuszę, iż i w przyszłości będę mógł spuszczać się na Waćpana w kwestyjach akuratności gramatyczno-lingwistycznej elaboracyj moich; i już teraz Waćpana zapewniam, że stolec ministerialny ministra edukacyi na Waćpana czekac będzie – jeśli Bóg zdarzy, że przywództwo narodowe w dobre i zacne (czyli moje) ręce trafi 🙂

      Polubienie

      • Sully 15 stycznia 2012 o 9:58 am

       Ale jak jak już obejmę ministerstwo MON , to poproszę o jakiegoś „szparka sekretarka” tylko przystojny ma być, żeby było na czym oko zawiesić 😉
       Gratuluję poczucia humoru i lekkości pisania przewyższającej nawet! ,naszego dbającego o czystość wymowy i pisowni, Zenobiusza 😉

       Polubienie

 37. rabarbarek 14 stycznia 2012 o 2:09 am

  Pisalismy wczoraj o dziwnych , trudnych do wyjasnienia dzwiekach w Kostaryce. Dzisiaj cos podobnego wydarzylo sie w polnocno wschodniej Anglii. Zdarzenie mialo miejsce ok 3 pm. Oficjele pospieszyli z wyjasnieniem , ze dzwieki i” trzesienie ziemii” zwiazane bylo z przelatujacymi samolotami ponaddzwiekowymi. Czy tak bylo , nie wiem , ale warto zobaczyc jak w tym czasie wygladaly wykresy geologiczne. Na wielu stronach internauci opisuja niezbyt przyjemne wrazenia , kiedy nagle wszystko dookola nich trzeslo sie i porownuja to z wydarzeniem w Kostaryce. Boja sie , ze to zapowiedz czegos wiekszego. Trzesla sie ziemia , budynki i slychac bylo przerazajace dzwieki.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2085847/Earthquake-reported-north-England–experts-say-buildings-shaken-sonic-boom-PLANE.html?ITO=1490

  Polubienie

  • navajo88 14 stycznia 2012 o 2:32 am

   rabarbarek no to ani chybi koniec świata się zbliza !!!!!!!!!!!!!! hahahahahahaha
   J.M.H

   Polubienie

   • rabarbarek 14 stycznia 2012 o 3:47 am

    Navajo , dobrze smiac sie tym co tego nie przezyli. Smieja sie tez niektorzy internauci , ale tylko ci , ktorzy znaja problem z blogow.Ci , ktorym szyby zadrzaly i meble sie poprzesuwaly , juz nie zartuja.
    Jeden z blogowiczow napisal,
    Trudno uwierzyc , ze to byl sonic boom. Ludzie czuli to w promieniu 100 mil. Moja teoria jest nastepujaca:
    1. Rzadowy cover-up
    2. trzesienie ziemii
    3. Armageddon

    To byl cytat. Co bylo przyczyna , nie wiemy. Wiemy , ze ktos co jakis czas robi ludziom BOOM , nie wyjasniajac przyczyn. A Ty Navajo nie kracz , bo zmienimy Ci nicka . [ na wrone]

    Polubienie

    • Extazed 14 stycznia 2012 o 10:50 am

     A nie przyszło wam do głowy, że może testowana jest jakaś nowa zabaweczka ?

     Polubienie

    • navajo88 14 stycznia 2012 o 2:10 pm

     rabarbarek ja się nie śmieję !!!!!!!! , tylko że nie za dłógo to beńdą powszechne wieści ze świata ,może nie dzisiaj i nie jutro ,,,,ale bendą !!!!!! A’Members’ is this you !!!!!!

     Polubienie

    • navajo88 14 stycznia 2012 o 2:31 pm

     rabarbarek i w kanadzie także wystąpiły te dzwięki ,tu daję link
     http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejny-przypadek-dziwnych-odglosow-tym-razem-w-kanadzie
     I powiem ci że te dżwięki słyszałem jak leżałem nieprzytomny w domu jak doznałem udaru ,tylko że słyczałem je w znacznie iższej tonacji tak gdzieś okolo 30 – 45 Hz ,ale to były te same dżwięki ,serio !!!!!
     J.M.H

     Polubienie

  • maran 14 stycznia 2012 o 6:26 am

   Kombinuja jak kon pod gore. Maja teraz zabawke, straszaka to i sie ciesza, ze nikt im nie moze podskoczyc, bo potrzesa i kuniec. Japoni przylozyli, z Libya sie rozprawili „humanitarnie” za pomoca”pokojowych” sil Nato przyniesionych na bombowcach i czolgach, teraz rozdmuchuja palenisko pod Iranem, ktory sie im nie klania tak jak by tego chcieli.
   Ludzie im przeszkadzaja i to co na ziemi zyje i staraja sie to zredukowac do minimum. Czarcie pomioty z piekla rodem wypelzly na ziemie i swoje diabelskie plany staraje sie zrealizowac.
   Oj, pikne to czasy mamy, panie Havranek.

   Polubienie

   • czytelnik 14 stycznia 2012 o 1:10 pm

    Nikt nie wie co oni swiatu i ludziom szykuja ,jednak na pocieszenie dopisze ,ze oni nie wiedza na co
    ludzi i BOGA STAC !
    Ktos kiedys pierwszy wulgarnie powiedzial: „rachuj nie rachuj i tak wszystko na ..uj !”

    Wiele w tym racji ,bo niezbadane sa wyroki i plany BOSKIE,chocby dla tych co w Boga nie wierza.
    Wszyscy sie przekonaja ,ze swiat bedzie sie nadal krecil ,zgina ci co najbardziej sa pewni zycia .
    DOBRO ZWYCIEZO ZLO !
    BOG Z NAMI .

    Polubienie

  • ALFA 14 stycznia 2012 o 7:09 pm

   Kolejny przypadek dziwnych odgłosów, tym razem w Kanadzie
   http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejny-przypadek-dziwnych-odglosow-tym-razem-w-kanadzie

   Polubienie

   • monitorpolski 14 stycznia 2012 o 10:12 pm

    Nie tylko w Kanadzie, robi się coraz dziwniej: http://www.youtube.com/watch?v=nn1ITu7X9hw

    Polubienie

    • ALFA 14 stycznia 2012 o 10:40 pm

     Świnia http://www.youtube.com/watch?v=9PpimliDC_Q

     Polubienie

   • BirD2 14 stycznia 2012 o 10:18 pm

    to jakaś bujda. Poczytajcie komentarze z ZnZ.. Faktem jest że ktoś sobie niezły ubaw z tego ma. Tutaj moim zdaniem ci co zrobili ten filmik..

    Polubienie

 38. ziomus 14 stycznia 2012 o 3:10 am

  Katy Perry – E.T. w 4:20 zauwazylem ze w pudelku jest napisane „Purge on a common bird went extinct 2030” Wyginiecie ptaka do 2030 ?? bo sam niewiem

  Polubienie

  • wciaz-niegotowy 14 stycznia 2012 o 3:45 am

   nie „purge on” a „pigeon – a common bird went extinct 2030”
   czyli: „gołąb – pospolity ptak wymarły w 2030”
   takie ot se dramatyzowanie, ale kto wie…?

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 14 stycznia 2012 o 4:58 am

   @ziomus
   hej chłopaki, w górę ptaki – i oby nam nigdy nie wyginęły!! czego i Paniom życzę!

   Polubienie

  • maran 14 stycznia 2012 o 5:55 am

   w 4:20 bylo: „pi-ge-on ( golab) a common bird went extinct 2030 „.
   „Golab– powszechny/popularny/zwykly ptak , wyginal w 2030”.
   Ale tam tez byl napis :”Human sunglasses circa 2011″,czyli „ludzkie okulary przeciwsloneczne z okolo (circa) 2011 roku”.????

   Polubienie

  • Ditka 14 stycznia 2012 o 4:46 pm

   Znam ten clip. Jestem ciekawa czy ktoś go może zaprezentować klatka po klatce. W pewnym momencie dla wprawnego oka widać kopulujące zwierzęta. To ułamki sekund ale widoczne oczywiście nie na clipie. A w końcówce całkiem już widoczne kończyny o których opowiadał Dariusz Kwiecień

   Polubienie

 39. rabarbarek 14 stycznia 2012 o 5:08 am

  Ciekawe. Usrael straszy kraje , ktore utrzymuja kontakty handlowe z Iranem , sankcjami . Uwaza , ze sankcje wprowadzone przeciwko Iranowi staly sie miedzynarodowym prawem i nikt nie ma prawa prowadzic transakcji z bankiem iranskim. Jest to oczywiscie wyrazny sygnal skierowany w strone Rosji i Chin. Jak nie kijem go , to pala. Rozmowy nie odniosly skutku to trzeba postraszyc zerwaniem wspolpracy z krajami , ktore Wielkiego Brata sluchac nie chca. Ciekawe tylko skad Wielki Brat wezmie patelnie , talerze , gary dla Amerykanow , jak wspolpraca zostanie zerwana?
  Wielki Brat tupie noga i wszystkie kraje musza przytupywac razem z nim. Kto przytupywac nie chce musi liczyc sie z konsekwencjami. Tak straszy Wielki Brat wraz ze Starszym Bratem .

  A wina Iranu? No z pewnoscia nie chodzi braciom o zagrozenie nuklearne. Wina Iranu jest to , ze nigdy nie zginal kolan przed USraelem , ma duzo ropy i jest wlascicielem swojego wlasnego banku narodowego , ktorego nigdy nie poddal imperium rotshildowskiemu. [ tak bylo z Libia]

  Cala propagande anty-iranska mozna wlozyc miedzy bajki.

  No i jeszcze cos. Czy slyszeliscie wypowiedz generala izraelskiego? Przeciez gdybysmy zyli w normalnym swiecie takie slowa bylyby naglosnione , skrytykowane , potepione, a tu cisza jak makiem zasial. A general stwierdzil , ze rok 2012 bedzie dla Iranu ciezki , za sprawa sankcji i ” nienaturalnych” wydarzen. To grozba , ktora powinna byc potepiona przez wszystkie kraje. Ciekawe jakie to nienaturalne wydarzenia szykuja” wielcy szaleni „?

  http://news.nationalpost.com/2012/01/12/u-s-wants-to-close-down-the-central-bank-of-iran-over-nuclear-concerns/

  Polubienie

  • rabarbarek 14 stycznia 2012 o 5:16 am

   W artykule wypowiedz generala , ktora niespodziewanie przedostala sie do mediow , choc spotkanie bylo spotkaniem zamknietym.

   http://www.foxnews.com/world/2012/01/11/israeli-military-chief-hints-at-anti-iran-activity/#ixzz1jBuHGFXU

   Polubienie

   • rabarbarek 14 stycznia 2012 o 5:38 am

    Dobre video. Iran nie jest naszym wrogiem. [ i o klamstwach , ktore byly preludium do wielu wydarzen i wojen ]

    Polubienie

   • Sulik 14 stycznia 2012 o 10:43 am

    Ten artykuł warto zapamiętać (zapisać). Rabarbarek wynajdujesz b.ciekawe informacje, no i te analizy (szkoda że takich analityków nie można zobaczyć w naszych mediach).
    Dziękuję i pozdrawiam.

    Polubienie

  • maran 14 stycznia 2012 o 6:12 am

   Wielki Brat razem ze Strasznym Bratem pracuja wytrwale aby zakodowac w lepetynach swiatowej publiki obraz Iranu jako okrutnego rezimu(regime) ,a Iranczykow jako terrorystow gotowych wysadzac w powietrze kazdego kto palcem w bucie nie tak kiwnie.
   I tworza taki image Iranowi ,takiego bogeymana ,ktorego caly swiat ma sie niby bac.
   Czesc tlumokow w to wierzy, czesc nie jest pewna o co chodzi i nie ma zdania, a czesc tych, co juz czuja pismo nosem, wyczula falszywego bluesa i nie da sie nabrac na jankesko-izraelskie bajki/koszmarki opowiadane wieczorowa pora. Jak sie sprawa dalej potoczy trudno pedziec ,ale na pewno za wesolo nie bedzie. Szalency maja sie dobrze, sa za sterami swiatowymi strategicznie porozmieszczni, sa pewni zwyciestwa i ogolnie maja gdzies tzw . swiatowa opinie, chociaz jeszcze staraja sie ja przekabacac.To tak chyba z przyzwyczajenia . Tlumoki sie ludza, ze wszystko sie rozplynie po kosciach i jakosc to bedzie. Lepiej lub gorzej, ale czemu by nie lepiej ,skoro gorzej zawsze byc moze. Ale kosci ,jak to mawiall starozytny cesarz ,zostaly juz rzucone i teraz nie ma odwrotu. Historia nabiera przyspieszenia i nasz pociag cywilizacyjny leci do przodu na zlamanie tzw karku. Czy uda sie nam go w pore wyhamowac?
   That’s the question. ?????

   Polubienie

   • maran 14 stycznia 2012 o 7:16 am

    5 z 10 wielkich lotniskowcow (aircraft carriers) Wielkiego Brata jest juz strategicznie ustawionych w rejonie „zapalnym”.
    The George H.W. Bush Carrier Strike Group aircraft carrier off Syria.
    The USS The John C. Stennis Carrier Strike Group aircraft carrier in the Gulf
    The USS Carl Vinson Carrier Strike Group in the Gulf.
    The USS Abraham Lincoln Carrier Strike Group in Thailand on way to 5th Fleet AOR (Gulf).
    The USS George Washington Carrier Strike Group in South China Sea (Other side of Thailand)
    Skunksy , atak na Iran JEST juz postanowiony, ustalony z gory , teraz tylko zapalniczke nacisna (false flag czyli radiostacja w Gliwicach w 8/39 sie odbedzie ) i boom caly swiat uslyszy.

    Polubienie

    • Peryskop 14 stycznia 2012 o 10:51 am

     Iran, Seven faces of civilization
     http://video.google.com/videoplay?docid=-5356229498218843348#

     Jeśli się odważą, to pokażą, że są wrogami cywilizacji ludzkiej.

     Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 11:31 am

      juz nieraz chyba pokazali…
      ostatnio w libii…

      Polubienie

   • czytelnik 14 stycznia 2012 o 1:18 pm

    Tak,takie i inne pytanie wielu stawia a odpowiedz jest jedna NIEPODWAZALNA :

    WSZYSTKO MA SWOJ KRES !

    Strach na wroble na polu tez.

    Polubienie

  • Extazed 14 stycznia 2012 o 10:46 am

   Ja to tylko czekam jak któraś ze stron zrobi pierwszy krok. Rozpiździel gwarantowany!

   Polubienie

 40. jakzawsze 14 stycznia 2012 o 5:28 am

  Warto wspomniec o „dr ” eric pianka , wspomina alex jones w swoich filmach ( zeitgeist lub end game).
  ==================================
  Co najdziwniejsze na Amerykańskim BBC czytamy, ze trzech Polskich „naukowców” niejaki Eric Pianka, Raymond Kurzweil i William Dembski zebrało gromkie brawa za stwierdzenie iż „dla dobra ludzkości powinno się zredukować populacje Ziemii o 95%!”.
  ===============================
  ODSYLAM DOCIEKAWEGO TEKSTU W ANGIELSKIM:
  http://peb.pl/polska/370449-rzad-za-znakowaniem-ciaz-polscy-eugenicy.html

  A propos tylko planow redukcji populacji Ziemi. http:// en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

  Polubienie

  • jakzawsze 14 stycznia 2012 o 6:06 am

   Rząd za znakowaniem ciąż, a Polscy eugenicy w USA zbieraja oklaski… Ojciec Kurzweil’a był bratem stryjecznym Jana Zeha. Rodzina Kurzweilwyemigrowała do Austrii w czasach zaborów sam Zeh pozostał w Galicji. Potem USA i oszołamiająca kariera. Możesz o tym przeczytać w książce Szejk z Galicji. Tam rodzina Zeha jest dość dobrze opisana. Notabene sam Zeh oprowadzał ponoć samego Rockefellera po rafineri w Bóbrce kiedy ten odwiedził Galicję aby „podpatrzeć” rozwiwiązania Łukasiewiczowskie. Dembski to chyba jasne. Pianka kolejny przybłęda, o jego pochodzeniu nie znalazłem nic niestety ale BBC tak podało, ja tylko skopiowałem. Co do Kurzweila jestem pewny.

   Polubienie

  • O Rzesz 14 stycznia 2012 o 1:09 pm

   To tacy Polacy jak ze mnie Japończyk.
   Ścierwa jak zwykle podszywają się pod innych by tylko nie pokazać kim są w istocie.

   Polubienie

   • Nowaja 14 stycznia 2012 o 4:25 pm

    A przy okazji zaszargać opinię Polaka.Oj,stoi im ta Polska ością w gardle.

    Polubienie

  • AQQ 14 stycznia 2012 o 1:11 pm

   Oj Ci „polacy” na całym świecie robią karierę czyt.krecią robotę….

   Polubienie

 41. maran 14 stycznia 2012 o 5:40 am

  bardzo dobre kazanie ksiedza egzorcysty,” Geneza zla”.
  Polecam odsluchanie calosci.
  Koncowka super( tez to przezylam i wiem o czym ten ksiadz mowi).
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/geneza_zla_-_wyklad_egzorcysty__33195

  Polubienie

 42. jakis_buk 14 stycznia 2012 o 5:41 am

  coś dla lekomanów
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Brala-ponad-pol-setki-lekow-dziennie,wid,14166237,wiadomosc.html?ticaid=1dbc6&_ticrsn=3

  a potem sie okazuje że nie ma kasy w słuzbie zdrowia – a skad ma być kasa skoro ktoś potrafi zjadać 50 tabletek dziennie – pewnie w wiekszości refundowanych z naszych skałdek, moim zdaniem nie powinno być żadnej refundacji – bo to prowadzi tylko do korupcji i nic wiecej

  Polubienie

  • Extazed 14 stycznia 2012 o 10:40 am

   Pewnie zlikwidować refundacje. Niech płacą zamiast 3 zł ponad 3000 zł za opakowanie.
   Mi nie jest żal, że komuś sponsoruje lekarstwa. Bo gdy ja potrzebuje leki co na szczęście się (odpukać) rzadko zdarza, to również z refundacji korzystam.
   Pozwolę sobie zacytować fragment utworu. „Na takie podejście brak mi słów…”
   Z takimi pomysłami chłopie daleko nie zajedziesz….

   Polubienie

   • hjk 14 stycznia 2012 o 11:42 am

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polacy-lekomanami-rekordzistka-brala-52-leki,1,4997936,wiadomosc.html
    To chyba podobne info, ale pokazuje 2gą stronę medalu – ludzie tak uwierzyli w leki, ze dochodzi do przegięć, a zapominaja o skutkach ubocznych.

    Co do refundacji to wszystko powinno być pod społeczną kontrola – społeczne szpitale, społeczne kasy chorych, bo inaczej jak państwowe to wdaje się korupcja i drożyzna, a jak prywatne to lichwa i żerowanie na pacjentach i składkowiczach…

    W obecnej sytuacji potworzyły się klany, gangi i mafie żerujące na systemie i tajemnicą poliszynela jest, że zadłuża się szpitale przez doposażanie ich w nowoczesny sprzet, by potem zrobic skok na kase i „sprywatyzować” za grosze, a to samo z nfz – wejda prywatne kasy i bedzie „pogoda dla bogaczy”…

    Np. teraz likwidują szkoły
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rekordowa-liczba-likwidowanych-szkol,1,4997933,wiadomosc.html
    a za ok. 4 lat idzie fala wyżu demograficznego i co? Będą reaktywowac?

    Polubienie

    • Extazed 14 stycznia 2012 o 12:02 pm

     Nawydawali naszych pieniędzy nie wiadomo na co, nie wiadomo kiedy, i teraz mają wielki problem aby dalej ukrywać to przed społeczeństwem. Ale każda czara po jakimś czasie się przeleje, i to nie społeczeństwo będzie stroną która będzie musiała to wypić.
     Znów pozwolę zacytować: „Jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca”.

     Popieram pomysł społecznych kas chorych!

     Polubienie

    • Sully 14 stycznia 2012 o 2:52 pm

     Ludnośc Polski maleje, już nie będzie fali wyżu jak w latach 81-85, niestety dzieci rodzi się coraz mniej,młodzi ludzie emigrują i dzieci rodzą za granicami Polski, wsie pustoszeją, a bogatsi nawet jak mieszkają na obrzeżach miast to dowożą dzieci do szkół w miastach , tylko że reforma jest robiona po łebkach i byle jak…powinno się zamknąć część szkół do których chodzi np. 10- 15 osób , ale z głową, zapewnić bezpłatny dojazd dzieciom do szkół połozonych w innej miejscowości niż mieszkają, jakoś to ogarnąć, pomyśleć na 10 15 lat naprzód, a urzednicy tego nie robia, myślą 1 rok do przodu i to czasami.

     Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 9:49 pm

      W ogóle prawie nikt z tych urzędników nie myśli o niczym wiecej, jak by jakoś zrobić robotę i iść do domu, a na 1go wziąć pensje… Ale w sumie oni po to są…
      Nie ma żadnego przywództwa, myślenia strategicznego pronarodowego, ale oczywiście jest to ukryte, antynarodowe, internacjonalne….
      Nie ma innego wyjścia jak to, by ludzie się zorganizowali i wyłonili jakichś przywódców…

      Polubienie

  • O Rzesz 14 stycznia 2012 o 1:17 pm

   Faktem jest że większość z naszych „chorych” to lekomani utrzymywani w tym stanie przez mafię lekarsko-przemysłową.
   Zbuk … wskazałeś skutki.
   Czekam kiedy wreszcie zaczniesz wskazywać prawdziwe przyczyny widocznych nieprawidłowości.
   Masz się przecież za racjonalnego i stojącego twardo na ziemi co to go ani komuna ani inne potopy nie powaliły.
   Zdajesz sobie sprawę że tacy lekomani to ofiary systemu?!.
   Nie … na pewno nie. Nie jesteś zdolny do pogłębionej refleksji. Wolisz pisać że szukający przyczyn to paranoicy.
   Mierny jesteś.

   Polubienie

   • sebecx 14 stycznia 2012 o 8:53 pm

    ..e tam ..to ” wiejski głupek ” …jako, że takim zwrotem się posłużył w stosunku do jednego z komentatorów, tak więc zwrot do niego wraca… i wracał wielokrotnie będzie … gwarantuję…

    Polubienie

    • jakis_buk 15 stycznia 2012 o 3:51 am

     O rzesz – gdyby każdy polak miał takie podejście do „darmwej” słuzby zdrowia jak ja to dawno by sie sama zreformowała = rozleciała – bo ja przez ostatnie 20 lat byłem u lekarza moze 5 razy i to zawsze prywatnie bo nie bede czasu marnował z siedzeniem w jakiś darmowych kolejkach z mocherami i wysłuchiwania ile to one kilo tabletek zjadają zeby dalej żyć – sebex ja „wiejski głupek” nie zjadam kilogramow tabletek i żyje 😀 a co do komentatora do którego uzylem zwrotu „wiejsku głupek” to chodzilo o „giganta” który twierdzi że ma IQ 130 a wali byki ortograficzne jak dziecko z 2 klasy podstawówki – wiec zweryfikuj kto tu jest wiejskim głupkiem 😀

     Polubienie

 43. Monika 14 stycznia 2012 o 6:31 am

  Ten wyklad godny polecenia. Czy ktos zna tlumaczenie polskie Tutaj zawarta jest cala prawda

  Polubienie

 44. Extazed 14 stycznia 2012 o 10:58 am

  Na poprawę humoru : )

  Fajna nuta, akurat do rozmyślania nad sensem tego wszystkiego.

  Polubienie

  • BirD2 14 stycznia 2012 o 4:47 pm

   Tu masz lepsze, jak się bydło zagania ; ]

   Polubienie

   • sebecx 14 stycznia 2012 o 8:42 pm

    ..to i ja coś na rozerwanie się dam: http://www.joemonster.org/filmy/17253/Skad_sie_biora_dzieci_

    Polubienie

  • baba wanda 15 stycznia 2012 o 1:45 am

   W poczuciu obowiazku: 🙂
   Baba wstała wczesnym rankiem, posprzątała dom, wydoiła krowę, wygnała na pastwisko, zbudziła dzieci, nakarmiła i wyprawiła je do szkoły, naostrzyła kosę, poszła na łąkę, nakosiła trawy, narąbała drewna, przygotowała obiad, nakarmiła dzieci, zrobiła pranie,po czym znów poszła w pole, kosiła do zmierzchu, przygnała krowę do obory, wydoiła, przygotowała kolację, nakarmiła dzieci, wykąpała i położyła je spać, sama się wykąpała, przekąsiła kromkę chleba, zmówiła pacierz i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku położyła się spać.
   Nagle zrywa się:
   – O matko boska, przecie chłop nie wyruchany od rana lezy!!!

   Polubienie

 45. FAKIR 14 stycznia 2012 o 11:12 am

  SKARBY Z SZAFY LESIAKA

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/47900,skarby-z-szafy-lesiaka

  Polubienie

  • hjk 14 stycznia 2012 o 1:38 pm

   koment a-mat:
   „Sprawy, które podejmuje Dariusz Kwiecień są b.poważne.
   Zdążyliśmy się zorientować, że rozwikływanie zagadek Katynia i Smoleńska to przy nich zwykła fraszka.
   Łączą się z nimi akcje szczepionkowe i różnego typu ingerencje w DNA.
   Z jednej strony mamy do czynienia z osłabianiem konkretnych grup etnicznych, a z drugiej tworzeniem superrasy oraz różnych tworów, hybryd.
   Antymaterialny”

   Polubienie

   • Peryskop 14 stycznia 2012 o 5:30 pm

    Antymaterialny w tym artykule cytuje też rozmowę o tajemniczej organizacji LEBENSBORN,
    która pasuje to kontynuowanych planów stworzenia super-rasy IG Farben/WHO/BigPharma

    Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietnia – 14 czerwca 2011

    Polubienie

 46. wronski111 14 stycznia 2012 o 12:59 pm

  Na temat Aids polecam http://www.tomaszgabis.pl/?p=27

  Polubienie

 47. jakzawsze 14 stycznia 2012 o 1:10 pm

  Jakieś 10 minut temu (12.30) plus minus , radio katowice propagowało szczepienia małych dzieci., ale w jaki sposób bezczelny , socjologiczny. Wszytko pod płaszczykiem pomocy charytawnej , pod nadzorem bodajże WHO !! , a o co chodzi ? Gdzieś tam w afryce dzieci robią laleczki, no wiecie szyją-rexczna robota. Natępnie te „zabawki-laleczki” pod nadzworem WHO i patronatem RADIO KATOWICE, są wysyłane do polskie na akcje (radio katowice nadzoruje ten kryminalny proceder !!), wiec laleczki z afryki są wystawiane na aukcje w polsce za cene 10 zł, gdzie te pieniądze są przeznaczane na zakup zabujczych szczepionek. Dalej … > te szczepionki są za darmo rozdawane przez mafie NFZ, pod wielkim naciskiem natrectwem , wiecie jak wciskają lekarze-pielegniarki na hama, z miełym usmiechem. UDAŁO MI SIĘ TO NAGRAĆ NA TELEFONIE KOMÓRKOWYM, JAKO PLIK AUDIO, Z KTÓRE GO TEŻ KOZYSTAM DO KOMINIKACJI Z WAMI. Jak zreaktywuje moj system informatyczny , to wrzuce to na YT i inne sewu audio. ( tak wogóle to ciemna strony mocy działa, mam spalona karte sieciowa na plycie glownej kompa, … coś ewidentnie przeszkadza , wiem to ). Zobaczcie jak kryminalne media sprytnie promują eutanazje społeczeństwa na wielu spektrach pól działania. Mam alergie na radio i TV, słusząc glupoty ogłupiajace społeczeństwo (programowanie społeczeństwa-wdrukowanie informacji) …. , dostaję wręcz nad cisnienia i mi głowie pulsuje, co z ludźżmi wyprawiają. To nagranie , ten przykład który wam ukazałem jest jednym z wielu, a raczej setek …. , i sie dziwić jak jest ogłupione społeczeństwo. Apeluje jeszcze raz ponownie , nagrywajcie na telefonach lub czym tam kolwiek , dokumentujecie kryminalne procedery „kryminalnych mediów”. Kiedyś to berdzie nasza broń i tych bandziorów osądzimy, tak jak Jaruzela z nielegalne kryminalne wpowadzenie stanu wojennego, to samo czeka Buscha,Obame, … te całe koroporacje i reszte „kryminalnej speluny” ….

  Polubienie

  • hjk 14 stycznia 2012 o 1:46 pm

   jest już coś takiego jak słowiański trybunał sprawiedliwości…
   Racja, kto może faktycznie to powinien dokumentowac, co pooże oczyscic przestrzeń publiczną w stosownych okolicznosciach.
   Co do kompa to czy juz wyczyściłeś go z vir-ów, trojanów, itd.?
   No i warto robić kopie zapasowe…

   Polubienie

 48. filmyprawdy 14 stycznia 2012 o 1:27 pm

  Zachęcamy do czytania i do zamawiania płyt dla znajomych, księży, studentów i rozpowszechniania wszelkich akcji informacyjnych w swoich okolicach.

  Nasza strona: http://filmyprawdy.wordpress.com/

  Pozdrawiamy
  Redakcja Filmy Prawdy

  Polubienie

 49. zenobiusz 14 stycznia 2012 o 1:31 pm

  Egipska mapa Atlantydy dowodem na fizyczne przebiegunowanie ziemi.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/14/atlantydana-mapie-starozytnych-egipcjando-gory-nogami/

  Polubienie

 50. jakzawsze 14 stycznia 2012 o 1:40 pm

  @filmyprawdy ?
  …. biznes sie kreci ?

  Polubienie

  • rmld77 14 stycznia 2012 o 1:45 pm

   …i natrętni są.

   Polubienie

   • jakzawsze 14 stycznia 2012 o 3:14 pm

    @rmld77 / @filmyprawdy i reszta świata

    Broń boże że tam kogoś zniechencam , a tylko tak zapytałem z ciekawości i prosze tego nie traktować jako „szczypawice”. Zresztą jak na wstępie ŻENEK NAPISAŁ:

    łyty, które umieszczamy do przekazu posiadają domenę publiczną i nie pobieramy żadnych opłat za film, lecz jedynie za koszty produkcji płyt w co wchodzi: pudełko, płyta do nadruku, kartka fotograficzna A4 do okładki, tusz do nadruków.
    http://filmyprawdy.wordpress.com/
    Czemu kpicie z cennej inicjatywy,zamiast ją poprzeć,wolicie wydać na piwo ??

    ====================================
    Moim zdaniem ciekawa inicjatywa, też kiedyś tak mysłałem żeby coś w tym, stylu kombinować , jednak środowisko „humanistycznych” idiotów mnie zniechęciło. Ale jeżeli macie nagrywarki,płyty, chęci, środki finansowe to kombinujcie. Wiadomo że jakiś tam zysk trzeba mieć, trzeba kupić płyty czyste do wypalenia, pudełka, i sam komputer prąd ciągnie, plus wiedza jak ominąć chciwe komercyjne programy do kompilacji obrazu plyty aby wypalić żeby to było czytelna na DVD/Blu-RAY’ach/VCD/DIVX/Xvid’ach/ __ też to nie takie chop siup. Zrozumcie ile ludzie niema interenetu tylko mają satelity DVB,duże telewizory plazmowe do ogłupiania (wdrukowywania propagandowych wzorców zachowań do umysłu)

    Hmmm, może też uruchomie podziemną wytwórnie prawdziwych filmów i jakiś system dustybucji , DO CZEGO WAS TEŻ GORĄCO NAMAWIAM.

    LUDZIE Z ‚filmyprawdy’ podają gotowy produkt, wytarczy jakiego grosza zainwestyować i mamy gotowe plyty matryce do kopiwanie-powielanie-rozdawania, za jakies tam symboliczne pieniadze słuzace do dalszej dystrybucji ….
    ========================================================
    Oczywiście potępiam lichwiarstwo, no ale też trzeba mózg zasilić proteinami (jedzenie) , aby tą prace wykonywać dalej ….

    Polubienie

    • zenobiusz 14 stycznia 2012 o 3:21 pm

     No teraz lepiej.Intencja wypowiedzi czytelna.Tak trzymać,

     🙂

     Polubienie

  • zenobiusz 14 stycznia 2012 o 2:34 pm

   Płyty, które umieszczamy do przekazu posiadają domenę publiczną i nie pobieramy żadnych opłat za film, lecz jedynie za koszty produkcji płyt w co wchodzi: pudełko, płyta do nadruku, kartka fotograficzna A4 do okładki, tusz do nadruków.
   http://filmyprawdy.wordpress.com/
   Czemu kpicie z cennej inicjatywy,zamiast ją poprzeć,wolicie wydać na piwo ??

   Polubienie

   • rmld77 14 stycznia 2012 o 4:43 pm

    Faktycznie, nie spojrzałem na cenę przyzwyczajony do natrętnych reklam.
    Przepraszam.
    Ale swoją drogą mogliście to jakoś wyraźnie poprzeć.

    Polubienie

 51. iHe 14 stycznia 2012 o 1:49 pm

  Ciekawe info na temat ZION igrzysk paraolimpijskich w Londynie ,jednej z głównych siedzib lichwy światowej i promotora idei wyludnienia.
  Jaki sponsor takie IGszyska farben pomalowane na tęczowo w poke moony.

  http://biznes.onet.pl/napijcie-sie-wody-z-bhopal,18572,4997967,1,news-detal

  „Chcą, by Dow Chemical zrezygnował z bycia sponsorem olimpijskim z racji swoich związków z katastrofą w indyjskim Bhopal w 1984 roku.

  Chcą, by urzędnicy napili się wody z miejsca, w którym doszło do śmiertelnego w skutkach wycieku gazu. W wyniku katastrofy zginęły tysiące ludzi.”

  A tak ogólnie może DCh za sponsoruje jakiś ciekawy dodatek do IGrzysk prosto z ulubionej karcianki?
  Z tego co słyszałem to angole mają jakieś procedury zatruwania wody na wypadek paniki..
  W każdym razie przydałby się bojkot tego Zion IGeshiFt.
  Tak samo jak Jewro2012.

  Tak strategicznie na to patrząc to idealnie IGrzyska się nadają ,żeby jakiegoś bakcyla rozprowadzić na cały świat co ma okres inkubacji = z trwaniem IGrzysk,lub niewiele krótszy.
  Niewypał ekonomiczny też dałby nieźle PO dupie Zionlandowi.
  A jak wiemy już się propagandowo przygotowali..

  http://www.filmweb.pl/film/Contagion+-+Epidemia+strachu-2011-559895

  Wydaje mi się ,że obowiązkowa pozycja dla nas na blogu.
  Już wiedzą,że zło czai się w internecie kwestionujące wytyczne z WHO i oczywiście bezpodstawnie oskarżające kartele farmaceutyczne i szont..
  Sądzę,że maja już nawet jakieś nowe wytyczne na ten temat.
  Niestety to może być równie zapalny ptk. programu na 2012 jak wojna w Iranie..

  Polubienie

  • AQQ 14 stycznia 2012 o 2:54 pm

   Dziwię się bidnym, głupim ludziowcom co kupują bilety, tracą kasę na takie pierdoły!

   Polubienie

 52. rmld77 14 stycznia 2012 o 1:54 pm

  ZAMIAST SZCZEPIONEK
  1 KIWI, 1 POMARAŃCZA lub 1 CZERWONA PAPRYKA zapewni minimalną dawkę witaminy C na cały dzień. (Jabłka, cebula, czosnek, kiszona kapusta są zdrowe, ale zawierają niewiele tej witaminy.) Do tego myjmy ręce.

  Polubienie

  • hippopl 14 stycznia 2012 o 11:59 pm

   kiwi z bananem rozgniecione jest super, w usa dawali kiedyś to małym dzieciom, zanim fastfoody stały się modne 🙂

   Polubienie

 53. rmld77 14 stycznia 2012 o 2:08 pm

  proponuję nauczyć się na pamięć 🙂
  ZAWARTOŚĆ WIT. C W 100 GRAMACH (w miligramach).: WEDŁUG ZAWARTOŚCI
  acerola 1400–2500
  dzika róża suszona 1700
  dzikiej róży owoc 1000
  berberys. 450
  Guava 230
  Rokitnik – jadalne tylko przetwory 225
  Porzeczka czarna 183
  natka pietruszki 178
  Papryka czerwona 144
  chrzan 100
  czarny bez 95
  Brukselka 94
  Papryka zielona 91
  brokuły 80
  koperek zielony 75
  Kalafior i szpinak 70
  Truskawki 68
  Kiwi 60
  Papaja 60
  Poziomki 60
  szczypiorek 60
  rzodkiew czarna 60
  Kiwi 59
  Kapusta czerwona 54
  Cytryna i pomarańcze 50
  liczi 50
  Kapusta czerwona i biała 45
  pomidory gotowane porcja 225 g 45
  agrest 40
  grejpfruty 40
  jarzębina 40
  burak ćwikłowy 35
  mango 34
  kalarepa 30
  maliny 26
  ananasy 25
  rzepa 25
  Pomidory – 23
  rzodkiewka 23
  czarna jagoda 22
  jeżyny 17
  Kapusta kwaszona 16
  Ziemniaki wczesne 16
  kalina i żurawina 15
  Ziemniaki późne 11
  granat 10
  banan 9
  groszek zielony 9
  jabłka 7
  winogrona 7
  Cebula 6
  Gruszki 5
  Śliwki 5
  ogórki kwaszone 4
  karczochy 2,8
  Ogórki 0,2

  ALFABETYCZNIE:
  acerola 1400–2500
  agrest 40
  ananasy 25
  banan 9
  berberys. 450
  brokuły 80
  Brukselka 94
  Brukselka 94
  burak ćwikłowy 35
  Cebula 6
  chrzan 100
  Cytryna i pomarańcze 50
  Cytryny 50
  czarna jagoda 22
  Czarna porzeczka 183
  czarnego bzu 95
  Czerwona porzeczka 45
  dzika róża suszona 1700
  dzikiej róży 1000
  granat 10
  grejpfruty 40
  groszek zielony 9
  Gruszki 5
  Guava 230
  jabłka 7
  jarzębina 40
  jeżyny 17
  Kalafior i szpinak 70
  kalarepa 30
  kalina i żurawina 10 do 20
  Kapusta czerwona i biała 45
  Kapusta kwaszona 16
  karczochy 2,8
  Kiwi 59
  koperek zielony 75
  liczi 50
  maliny 26
  mango 34
  natka pietruszki 178
  Ogórki 0,2
  ogórki kwaszone 4
  Papaja 60
  Papryka czerwona 144
  Papryka zielona 91
  Pomarańcze 49
  Pomidory – 23
  pomidory gotowane porcja 225 g 45
  Porzeczka czarna 183
  Porzeczka czerwona 46
  Poziomki 60
  Rokitnik – jadalne tylko przetwory 225
  rzepa 25
  rzodkiew czarna 60
  rzodkiewka 23
  szczypiorek 60
  Szpinak 68
  Śliwki 5
  Truskawki 68
  winogrona 7
  Ziemniaki późne 11
  Ziemniaki wczesne 16

  Polubienie

 54. Ktoś 14 stycznia 2012 o 3:05 pm

  „…kryzys nadmiernej populacji musi być rozwiązany by elity mogły przeżyć. …” – problem w tym, że te „elity” to znane z przyrody trutnie i nic się dla ekosystemu złego nie stanie jak wynikną w całości wraz ze swoimi talmudycznymi naukami i całym pokradzionym majątkiem.

  Polubienie

 55. navajo88 14 stycznia 2012 o 3:11 pm

  To ponownie ja! hahahahahahaha , a tutaj wklejam kolejny link do GW !!! ,WIEM ŻE NIEKTURZY SIĘ WKURWIAJĄ NA TE LINKI ,,,,,,ALE CZASAMI WARTO POCZYTAĆ CO INNI PISZĄ I I WYCIĄGAĆ WŁASNE WNIOSKI !!!!!! CAPITO KAMERADEN !!!
  a odnośnie tego linka z GW ,pazernośc polaków nie zna granic !!!!!!! hahahahahahahahahahahaha , żadne pieniądze nie śmierdzą ! i nawet za cenę zrujnowanej chałupy !!!!! . No ale prawdziwe jaja to mogą być jak nic z tego nie wypali !!!! , i co wtedy ??????? a guwno ! i dopiero się zacznie izba skarbowa i tym podobne ,ale co wam bendę pisał sami to przeczytajcie i wysiągnijcie własne wnioski !!!!! hahahahahahahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

  • szuwaxpl 14 stycznia 2012 o 3:25 pm

   a link ?

   Polubienie

  • navajo88 14 stycznia 2012 o 4:22 pm

   sorry link :
   http://wyborcza.pl/1,75478,10963356,aaa____na_Euro_wynajme_lokum_tanio_i_chetnie.html

   Polubienie

   • hjk 14 stycznia 2012 o 5:45 pm

    myślałem ze pęknę, jak to przeczytałem 🙂
    Nawet jak z góry zapłacą, to mogą „kibole” zdemolowac chatę i potem szukaj wiatru w polu, a i trzeba by zrobic przeprowadzke do sąsiada wszystkich wartosciowych rzeczy…
    No chyba, ze ktoś ma swieżo zakupiony pustostan z minimum starych sprzetów z komisu… 🙂
    Jak zwykle pewnie pojawi się pełno oszustów i złodziei…

    Polubienie

    • navajo88 14 stycznia 2012 o 6:04 pm

     ale jak beńdzie już po wszystkim to zobaczysz jakie beńdzie miała izba skarbowa uzywanie !!!!!!!hahahahahahahahaa
     J.M.H

     Polubienie

     • hjk 14 stycznia 2012 o 6:41 pm

      nic nie bedzie bo nikt o iczym nie będzie wiedział 😉

      Polubienie

      • szuwaxpl 14 stycznia 2012 o 8:29 pm

       Zapomniałeś o efektach pracy, którą włożyłe mendia – społeczeństwo obywatelskie tzn. życzliwie donoszę, że sąsiad dorobił 55zł i nie zapłacił POdatku…

       Polubienie

       • hjk 14 stycznia 2012 o 9:59 pm

        No tak, ale to trzeba udowodnić 🙂
        Bo takich donosów z zawiści mogą być kilogramy…

        Polubienie

 56. theaspartam 14 stycznia 2012 o 3:22 pm

  Kto blokuje dostęp do jednego z najskuteczniejszych leków?- http://wolnemedia.net/zdrowie/swiete-ziele/

  Polubienie

 57. theaspartam 14 stycznia 2012 o 4:50 pm

  Jak media wmanipulowują świat w wojnę [PL]. http://www.youtube.com/watch?v=OWc4lwDVaHs http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-

  Polubienie

 58. maran 14 stycznia 2012 o 4:57 pm

  W Niemczech naukowcy podaja do sadu rzad w zwiazku z chemtrails (smugi chemiczne) a w Polsce glupawe lemingi sie smieja ze oni w bajki nie wierza. Ale w bajki opowiadane przez Tuska/Komorowskiego i Unie to wierza. Tlumoki jedne, odmozdzone medialnie.

  Polubienie

  • Kamil 14 stycznia 2012 o 5:33 pm

   Chematraile są właśnie po to byśmy się rozwijali w tempie na tyle świadomym ile pozwoliła nam na to sytuacja panująca aktualnie w świecie w kierunku czlowieczenstwa.
   W zasadzie jeśli są to substancje blokujące odżywcze promieniowanie mające wpływ na DNA to z pktu widzenia jakichś istot takie działanie jest uzasadnione tym że moglibyśmy pojść następnym krokiem w kierunku kolejnej wojny.
   Społeczeństwo jest zbyt ogłupione żeby mogło nagle wkroczyć w ścieżkę totalnego oświecenia.
   Nie kontrolowane dopuszczenie prostego czlowieka do pelnej transformacji mogloby sie skonczyc w tym momencie do jego zezwierzęcenia w systemie masońskim jaki nam urzadziła 666 .Kazde dzialanie mialo jakis cel zeby dotrwac do transformacji.Nawet wojny, szczepionki, katastrofy ekologiczne ….to wszystko po to bysmy sie poprostu nauczyli ze integracja z kreacja i prawami przyrody w jednym sa najwlasciwsza podstawa do rozwoju.
   Dlatego jest kryzys , bezrobocie chemtraile itp. bo skoro ze zakladam ze jestesmy pod czyjąś opieką(kosmici ktorzy ingerowali w nas) to maja zwykłe boskie prawo do kreowania sytuacji na świecie.Jest to ich zwykła opieka nad niesfornymi dziecmi.Sądze że skoro oni mogli SZYBKO ewoluowac to My wcale nie musimy tak szybko tego robic.Byc moze chca abysmy naprawili to co Oni zniszczyli swoim postepem a my jeszcze póki mamy troche czasu mozemy to naprawić.
   Powinnismy sie zaczac przyzwyczajac ze jednak mamy z wszechswiatem cos wspolnego.
   Nie powielam wszystkiego jak ksero tylko chce poprostu uzmyslowic ze jest w tym jakis sens.
   Jesli jest system w ktorym niema wojen i zabijania sie, chorob i glodu to jest możliwe.
   Poprostu gdybyśmy wzieli się wszyscy za rece i w pelnej swiadomosci tego ze jestesmy wspolnota z kosmosem, moglibysmy w jednej chwili oczyscic planete z zatrucia srodowiska.
   Ale nie mowie tu ze wszystko jest mozliwe, najlepiej zaczac od ekologicznego rolnictwa i wspolpracy wsi z miastem.
   To moze nawet zalatwic system polityczny ktory sie nie sprawdza w polsce i zawsze sie nie bedzie sprawdzal jesli dalej bedziemy trwac w letargu.
   Troche przesadzone moze te moje new`ageowskie poglady ale jeszcze mozemy miec jakis pozytywny wplyw na przyszlosc kiedy nie wszystko stracone.
   Nie od razu Kraków zbudowano 🙂
   pozdro

   Polubienie

   • jakzawsze 14 stycznia 2012 o 6:26 pm

    @Kamil

    Kamilku dziecko zejdź na ziemie (piłeś coś dzisiaj ?) :

    „Chematraile są właśnie po to byśmy się rozwijali w tempie na tyle świadomym ile pozwoliła nam na to sytuacja panująca aktualnie w świecie w kierunku czlowieczenstwa.”

    „Poprostu gdybyśmy wzieli się wszyscy za rece i w pelnej swiadomosci ….”

    Nieczytaj NEW AGE, może zadużo Mikołaja Rozbickiego z wolnaludzkośc i czasuprzebudzenia, może zadużo LIGTHTWORKERS – Joanneczki Rajskiej
    ==========================================
    Ludzie są zabardzo pofragmentowani a w ten sposónb niebezpieczni, to nie jest takie nieejdżowe jak sie wszystkim wydaje …. , tutaj wszystkim jest potrzebne otrzepanie mózgu w postaci konkretnego kataklizmu na skale światową …. , a jak tak czytam wypociny głupoty to mnie szlak trafia …

    @kamil ” Troche przesadzone moze te moje new`ageowskie poglady …”

    odp. to nie pisz takich głupot bo ten blog to nie szambo …

    Polubienie

    • Kamil 14 stycznia 2012 o 6:37 pm

     sory
     juz koniec z glupotami

     Polubienie

   • monitorpolski 14 stycznia 2012 o 10:24 pm

    A nie prościej Kamil przyjąć, że jest banda zbirów, która chce nas wszystkich wykończyć? AIDS to nie była lekcja, to sztucznie wytworzona choroba, która zabijała i zabija, głód w Afryce to nie jest żadna lekcja, co roku umiera z głodu miliony ludzi, a co z Irakiem, gdzie w ciągu 1 nocy podczas bombardowania zamordowano 220 tysięcy ludzi, a 600,000 zraniono, też lekcja? Nie Kamil, to zło, szatańskie zło najgorszego kalibru – i trzeba z tym złem walczyć ile sił.

    Polubienie

    • Kamil 15 stycznia 2012 o 6:55 am

     dzięki 🙂 dodajesz sił 🙂

     Polubienie

  • zenobiusz 14 stycznia 2012 o 6:29 pm

   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/12/27/chemtrailsukraina-petycja-do-parlamentu-%D1%85%D0%B8%D0%BC%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BB%D1%8B-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0/
   Na ukrainie w tej sprawie petycja do parlamentu,u nas, wciąż śmiech.

   Polubienie

   • monitorpolski 14 stycznia 2012 o 10:15 pm

    Wiele spraw jest stawianych na Ukrainie jasno, ale korupcja jest tam przerażająca. Dobrze, że choć z chemtrailsami coś się dzieje, widać, że stara komunistyczna mafia też się tego boi.

    Polubienie

  • sebecx 14 stycznia 2012 o 8:29 pm

   ..no i przepowiednia Jackowskiego się sprawdza… sprawa niedługo się nagłośni i faktycznie lemingi będą bały się oddychać ja wieszczył ciemnowidz…

   Polubienie

   • hjk 14 stycznia 2012 o 10:01 pm

    film o hipnotyzowaniu ludzi
    ‚obudz sie człowieku”

    Polubienie

 59. Pingback: Trybunał międzynarodowy dla mafii farmaceutycznej: baxter, pfizer, bayer, novartis i inne odnogi. Szkodliwe szczepionki, nielegalne testy medyczne, także w Polsce « Kefir 2010: polityka, informacje, NWO, szczepionki

 60. Ditka 14 stycznia 2012 o 6:00 pm

  Tak off top. Kiedyś chyba Rabarbarek podała link do obejrzenia wspaniałej dziewczynki która malowała piękne obrazy. Ja też czasami mam dość i lubię obejrzeć coś co mnie wyluzuje. Tu kobieta która wspaniale maluje piaskiem. Polecam, pięknie to robi

  Polubienie

 61. ksant 14 stycznia 2012 o 6:23 pm

  Mafia medyczna – szczepienia z Dr Glis 1z6

  Ucieczka przed lekarstwem 1/4

  (film o medycznej marihuanie)

  Polubienie

  • dyskusb 14 stycznia 2012 o 8:25 pm

   Jak Marihuana to nasiona mamy tu http://cannabis.fr.pl _ polecana przezemnie odmiana to MAZAR (19% THC) , nie zamula, nie usypia jak inne odmiany grasu, a dziala lepiej jaka holenderska odmiana …, MAZAR konkretnie jest psychoaktywny. Ostanio dużo sie mówi że „maria” leczy wiele chorób. Więc polecam gorąco jak to komu pomoże, w dzsiejszych trudnych namskich czasach a DLACZEGO ? ODSYŁAM WAS DO BARDZDO MĄDREGO NEWSA I TO NIE ŚA ŻARTY … tam jest cała psrawa wytłumaczona

   „Kto blokuje dostęp do jednego z najskuteczniejszych leków?”
   http://mefi100.nowyekran.pl/post/47891,swiete-ziele

   .. kopia tego samego newsa na wszelki wypadek ingerencji CEZUROWCÓW FASZYSTÓW Z UNI :
   http://dyskusb.wordpress.com/2012/01/14/kto-blokuje-dostep-do-jednego-z-najskuteczniejszych-lekow/

   Polubienie

 62. PokójWam 14 stycznia 2012 o 7:09 pm

  Spełniają się proroctwa biblijne

  http://www.tvn24.pl/12691,1731423,0,1,niech-watykan-placi-podatki-tak–jak-wszyscy,wiadomosc.html

  Polubienie

 63. theaspartam 14 stycznia 2012 o 7:23 pm

  Uwaga na Polskę leci BOMBA – http://www.youtube.com/watch?v=nWXeGYtdBfY http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-

  Polubienie

  • szuwaxpl 14 stycznia 2012 o 8:25 pm

   theaspartam – super strzał, z całym szacunkiem dla p.Basi, ale pokazuje samą prawdę co to wszystko znaczy. Tragikomizm chwilowy, inaczej będzie w chwili tragedii, ale cóż tyle etatów OC trzeba obsadzić z lini znajomości nie tematu tylko koneksji…

   Polubienie

 64. zolnierz jakala 14 stycznia 2012 o 7:59 pm

  Odezwa Holenderskich obywateli do narodow Europejskich .
  Flandria i Europa nie są własnością klanu. Musimy pozbyc sie wszelkich form dyktatury,oraz próby zatrzymania.
  Europy ktora sklada sie z niezależnych i autonomicznych państw i narodów. Nie pozwólmy dyktaturze bolszewizmu, marksizmu, leninizmu, gieremkoizme, putinizmie ,sarkoizmie i stalinizmie czy nawet judaizmie i liberalizmie szalec w całej Europie,lecz aby ich sie pozbyc Europa musi pozostać kontynentem, która bedzie chronic przed obcymi wpływami a szczegolnie w dziedzinie polityki. Nasz kontynent bedzie również musiał przeciwstawić sie rozszerzeniu obcych kultur i religii. Flandria i inne państwa europejskie musza przestrzegac jedynie Boskie prawa dotyczące ich własnego narodu. Nikt poza władza nie ma prawa do wprowadzania zmian w regulaminie naszej suwerenności, naszej kultury, religii oraz wartości moralnych. Flandria i wszystkie narodowosci Europejskie mają tę właściwość, odziedziczone po przodkach. Europa nie jest Międzynarodówka Socjalistyczna,ani Azjatycka Unia, Islamska czy Związku Radzieckiego. Umiejmy więc odrzucać wszelkie formy DYKTATURY. Europa jest najstarszą czescia kontynentu.Stad pochodzi cywilizacja . Nie mozemy porównywac sie ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki lub Australii. Z Nami nie ma miejsca na eksperymenty!. Nasz kontynent europejski ma tradycje chrześcijańskiej kultury i religii. Nie możemy pozwolić aby nasza chrześcijańska kultura wtym religia, tradycja oraz nasze uczucia patriotyczne byly niszczone przez Unię Europejską i NATO. Organizacje te zostały wymuszone na nas. Europa,w tym wszystkie wcielone narodowosci i ich obywatele nie posiadaja pelnych praw jakie mieli przed II wojna swiatowa. Tak jak Rewolucja Październikowa w Rosji była dziełem masonerii,tak tez i obecny twor EU jest forma sztuczna i narzucona .
  Dlatego wypowiadamy votum nieufnosci wszystkim tym ktorzy sa przy wladzy gdyz nie reprezentuja nasze wartosci chrzescijanskie ani patriotyczne .

  Polubienie

  • hjk 14 stycznia 2012 o 11:51 pm

   masz jakiegos linka – słuszne uwagi…
   warto by moze zalożycv jakas anty-miedzynarodowke do tej socjalistycznej od manifestu Marxa z 1848 r,
   takie ruchy alterglobalistyczne juz są,tylko sporo w nich anarchii i lewctwa…

   Polubienie

 65. rudi 14 stycznia 2012 o 8:27 pm

  Dość niedawno, może od 1,5 roku siedzę w internecie na tego typu blogach.Jest to kwestia obowiązku poznania czegoś więcej niż wiem.W latach mojej młodości nie było internetu jak i nie było możliwości poznania tego wszystkiego.W początkowym okresie mojej „miłości” do tych blogów i ich treści było moje z dystansem podejście do ich treści.Z natury nie bardzo przychodzi mi wiara w coś bez sprawdzenia.W tym przypadku ktoś wierzący w jakiejś religii wieszał by na mnie psy.Lecz nigdy nie odżegnywałem się od wiary w COŚ co kieruje całym naszym lub jeszcze innym wszechświatem.Tyle filozofii.Wracam do wstępu.Jak powiedziałem mój stosunek do tych wszystkich „rewelacji” był z dystansem,czasami nawet myślałem,że określone siły celowo umieszczają setki takich blogów aby wprowadzić jakiś zamęt.Bo przecież ugruntowanie w świadomości ludzkości,że coś jest, co tą ludzkością chce rządzić daje efekt w świadomości ludzi : czy warto z tym walczyć kiedy się nie ma żadnych szans? I czy nie można przyjąć tezy, że tych „rewelacji” tych spisków na ludzkość świata nie ma, że grupka cwaniaków na świecie w ten sposób chce ogłupiać społeczeństwa, przestraszać je dla swoich celów aby łatwiej rządzić, aby powiększać swoje fortuny. Rozumowanie wcale nie pozbawione podstaw, gdyż każde społeczeństwo chce żyć w spokoju i nie podejmie walki z kimś iluzorycznym.A czy nie można przyjąć tezy, że pewne teorie spiskowe były pożywką dla tych ludzi aby zacząć naprawdę wcielać je w życie? Mieli gotowe pomysły do realizacji. Tutaj proszę mnie nie osądzać „od czci i wiary”. Wiem, że jest tysiące tzw. dowodów na te teorie, wiem, że te dowody są czasami niepodważalne. Z czasem pewne elementy zaczęły mi się układać i mogłem je skonfrontować. Ale czy np. tak wykształcona cała rzesza naszych lekarzy w sposób świadomy wypisuje recepty na to co truje społeczeństwa? Czy jeśli Amigdelina /B17/ jest taka pomocna to dlaczego nie zrobią protestu tak jak teraz z receptami? To nie jest jakaś bojaźń.Nikt ich /mówię o zbiorowym proteście tysięcy lekarzy/ nie zwolni ani nie pociągnie do odpowiedzialności karnej. Dlaczego tego nie zrobią? Czy aż tak daleko zaszli w usługach dla korporacji farmaceutycznych? Wszyscy? Mam lekarza w rodzinie. Odnośnie szczepionek na te wszystkie grypy miał jedno zdanie: broń cię Boże. To co to jest do ch…y jasnej? Drobny incydent na te opryski: byłem na otwartym terenie, ani jednej chmurki,przelatuje samolot wysoko,ma smugi, za jakiś czas spadają miliony drobnych kropelek czegoś.I tu jak wspomniałem wyżej zaczynam czasami sam przeczyć swojej świadomości którą niestety mam tylko z internetu gdyż na inne źródła nie mam „źródeł” aby je nabyć. Na koniec mojego wstępu na tym blogu /tak myślę/ – być może takowe są ale winny znajdować się tu autoryzowane opracowania ludzi którzy zawodowo tymi rzeczami się zajmują. Pozdrowienia dla wszystkich co trzeźwo spoglądają na nasz świat !

  Polubienie

  • monitorpolski 14 stycznia 2012 o 9:54 pm

   Dobry komentarz, gorsza końcówka. Ludzie, którzy się zajmują „zawodowo” jakimś tematem nie są otwarci na fakty o konspiracji. Wolą naginać rzeczywistość do swojego wyrobionego punktu widzenia. Dobrym przykładem jest podejście do zamachu na WTC – uznanie tego, że nie był dziełem Arabów ze scyzorykami wiąże się z całkowitą zmianą ich światopoglądu. Dlatego wolą temat przemilczeć czy też wyśmiać rzeczową teorię.
   Takie blogi mają za zadanie obudzenie odpowiednio dużej ilości ludzi, żeby „teorie” konspiracji zaczęły być rozpatrywane jako fakty.

   Polubienie

  • sebecx 14 stycznia 2012 o 10:26 pm

   ..z tymi kropelkami z chemtrailsów to i ja zauważyłem na świeżo umytym aucie ciemnego koloru… ale pomyślałem, że przesadzam…

   Polubienie

   • rabarbarek 14 stycznia 2012 o 11:45 pm

    Jak wielkie jest obecnie zapotrzebowanie na tego typu wiedze , swiadczy program z zeszlego roku nadany w tv CBS Atlanta . Oczywiscie nie oszukujmy sie , jest to telewizja mainstreamowa i prawdy w niej niewiele , ale juz sam fakt podjecia tematu jest zasluga internautow , ktorzy problem naglosnili i ujawnili . Chodzi wlasnie o chemtraile. Wymieniona telewizja zrobila program na ten temat i okazalo sie , ze to nie temat-bajka , a temat rzeka. Do studia naplynelo tysiace e-maili z calego swiata. Mamy tam watek polski , kiedy zdumiony dziennikarz zaznacza , ze byly e-maile nawet z Polski.
    Wybrali sie wiec dziennikarze do jednego z kongresmenow z zapytaniem czy faktycznie ktos nas truje czy moze to manipulowanie pogoda [ geoinzynieria] jest przyczyna spadania toksycznych chemikaliow i metali ciezkich na nasze glowy. Kongresmen kategorycznie zaprzeczyl podejrzeniom , jezyk troche mu sie platal, wykrecil sie od odpowiedzi na zarzuty ” Panem Bogiem ” ktory wszystko kontroluje i wniosek koncowy brzmial ” dowodow na zarzuty brak”
    Jeden z internautow pod filmem napisal ” Jakich dowodow , idioto. Popatrz w gore , tam sa dowody” Inny zaznaczyl , ze wystarcza badania [ ktore juz byly robione przez niezaleznych specjalistow] i dostaniemy odpowiedz na wiele pytan.

    Nie wiem czy ktos z Was zwrocil uwage na pewne zjawisko . Ja mieszkam na terenie gdzie nade mna przelatuja samoloty , na szczescie dosc wysoko. Jest to jednak droga , ktora leca na lotnisko – ladowisko. Na pamiec znam godziny , w ktorych bedzie ich najwiecej. I co ciekawe , po przelocie tych samolotow nie zostaja zadne smugi , czasem jakis samolot zostawia jakies ” biale kreski” , ktore szybko znikaja. Ciekawa jest czy ktos zwrocil uwage na to , kiedy smug [ chemtraili , nie con…] jest najwiecej i czy jest wiecej , po starcie czy przed ladowaniem . Nigdzie nie spotkalam sie z tym tematem.

    Film. http://www.youtube.com/watch?v=4o4NNLN_BpU&feature=player_embedded

    Polubienie

    • hjk 15 stycznia 2012 o 12:17 am

     @rudi
     „czasami nawet myślałem,że określone siły celowo umieszczają setki takich blogów aby wprowadzić jakiś zamęt”

     Oczywiście,, ze tak jest i rózne ‚filmy prawdy” tez mają „domieszki”…
     dlaczego?
     Bo illuminaci („uni”) zdaja sobie sprawę, ze ogłupić wszystkich się nie da i że jakoś trzeba zneutralizować „poszukiwaczy prawdy:” Tych najbardziej niebezpiecznych i opornych zlikwidować fizycznie, a reszte „w bialych rękawiczkach” albo przeciagnąć na swą strone…
     A wiec trzeba uruchomić machine dezinformacji i tak jak zwykłym zjadaczom chleba wystarczy tv i gazety + fluor msg i aspartam do zamukenia mózgu, tak tym „ambitniejszym” trzeba jakas bardziej wyrafinowaną strawą.
     Ewidentnym przykładem jest „Zeitgeist”, gdzie prawda o systemie jest wymieszana z chorym new age w kwestii religijnej.
     Niektórzy popularni „opozycjoniści” mogą być podstawieni.
     Trzeba by jakiegoś zbiorowego analitycznego wysiłku by np. rozłożyć na czynniki pierwsze te „filmy prawdy” i zobaczyć, ile tam faktycznie jest prawdy…
     Podobnie z innymi rzeczami, ale mamy ten i inne blogi i możemy dzielić się uwagami…

     Polubienie

     • czytelnik 15 stycznia 2012 o 9:44 am

      Zgadzam sie z tym,ze „pala przeginana jest w obie strony”.
      Nie ten kocha prawdziwie co duzo mowi,ze kocha ale ten kto daje dowody tej milosci.
      Prawda wynika z faktow,klamstwa z klamliwych ust.
      Nie tylko ten kocha Boga co codziennie goni do kosciola i klepiee zdrowaski ale ten,co zyje jak Bog przykazal i czyni dobro.
      Dobrego towaru nie trzeba reklamaowac,obnosic sie z nim i glosic ,ze najlepszy – „kazdy zyd swoj towar chwali”,dobry towar to ten na ktorego nie ma narzekania i zlych ocen.
      Piekna miska jesc nie daje,trucizna moze byc podana w krysztale.
      Nie ten doktor dobry co ma duzo pacjentow ale ten,ktory wyleczyl chocby jednego pacjenta.
      Ksiadz glosi kazania rozne ale malo jest ksiezy,co daja przyklady z zycia wspolczesnego odnoszac to do pouczen Bozych ,czas im sie zatrzymal kiedy spisywano ewangielie a teraz czasy i ustroje sa inne.
      Ludzie zawsze chcieli jesc i jedli ale wiedzieli jaka sobie zywnosc wyprodukowali czy zdobyli – dzisiaj tez jedza ale nie wiedza co,bo zywnosc produkuje im przemysl a dostarcza handel.

      Piekna kobieta,muzyka i spiew czesto prowadzi do zguby ,nie uroda a dobroc ci pomoze i da sie z nia zyc.
      Mezczyzna to samiec,ktory rozne ma oblicza i postawy lecz na rozum cisnie mu sila zachowania i podtrzymania gatunku,nie zawsze zadba o to co splodzil,czesto porzuca swa samice i idzie dalej.

      Swiat ludzi ,zwierzat i roslin istnial i istnieje w symbiozie,zle sie dzieje,gdy symbioze ktos lub cos zakloca.
      Bog nie potrzebuje chwaly ale zycia wszelkiego co stworzyl, w zgodzie i ustalonych przez niego normach – biada tym co chca ten zgode i normy/formy i ustalenia zachwiac lub zniszczyc.

      Amen

      Polubienie

    • Tola 15 stycznia 2012 o 4:39 am

     @rabarbarek-ja tez mieszkam niedaleko lotniska.Nigdy nie widzialam zadnych chemitrails.
     Tez zwrocilam na to uwage,ze rzadko w poblizu lotnisk wystepuja chemitrails.

     Polubienie

 66. AQQ 14 stycznia 2012 o 8:29 pm

  http://marucha.wordpress.com/2012/01/13/maria-ochman-polska-to-dla-koncernow-farmaceutycznych-eldorado/
  cyt.Słynne słowa pana Kalisza „Wreszcie zdyscyplinowaliśmy koncerny farmaceutyczne” nie mają pokrycia w rzeczywistości. Jest zupełnie odwrotnie – to koncerny farmaceutyczne, te największe, te „rekiny”, zdyscyplinowały rząd. Teraz się mówi: „ustawa jest zła, należy ją zawiesić, napisać od początku”. Nic z tego nie będzie, bo to jest nie na rękę producentom, którzy decydują o tym rynku, czyli koncernom farmaceutycznym. Do tego nigdy nie dojdzie. To całe zamieszanie, proszę zauważyć, dotyczy tylko spraw marginalnych: wypisywania recept przez lekarzy, którzy mają decydować o poziomie odpłatności, czy to ma być 30%, 50%, ryczałt czy bezpłatnie. Takie rzeczy są naprawdę nieistotne. By wystarczyło nakazać lekarzom zakupić sprzęt komputerowy z oprogramowaniem do wypisywania recept. Aptekarzy kiedyś NFZ zmusił do całkowitego skomputeryzowania się!

  Polubienie

  • hjk 15 stycznia 2012 o 12:25 am

   całkowita paranoja – rząd jako odbiorca hurtowy tych refundowanych leków zamiast wymusic na koncernach wielkie rabaty i zniżki, przyczynia się do windowania cen, co swiadczy o chyba totalnym skorumpowaniu…
   Podobnie powinny byc określone jakieś ceny maxymalne na różne leki, bo to co się dzieje jest skandalem – różnice w cenach przekraczaja kilkadziesiąt % w różnych aptekach – jeszcze w wiekszych ośrodkach czasami jest konkurencja, to w małych albo zmowa albo lichwa przekraczająca granice przyzwoitości…
   Mam informacje, ze np. w jednej małej miejcowości ceny pospolitych leków zostały zwindowane pod pozorem „reformy” po 1 .1,2012

   Polubienie

 67. jakzawsze 14 stycznia 2012 o 9:33 pm

  Uzależnieni od internetu mają zniszczenia w mózgu sand, BBC 2012-01-13 Osoby, które nie radzą sobie z kontrolowaniem czasu jaki spędzają w sieci mają zmiany w istocie białej mózgu. To część układu nerwowego odpowiadająca m.in. za kontrolowanie emocji i podejmowanie decyzji. Autorami pracy opublikowanej w magazynie „Plos One” są chińscy badacze z Akademii Naukowej w Wuhan. Wykonali skany mózgu 35 kobiet i mężczyzn w wieku 14 – 21 lat, z czego 17 osób zdiagnozowanych zostało wcześniej jako uzależnione od internetu. Badanie skanerem wykazało zmiany w strukturze części mózgu odpowiadających m.in. za samokontrolę, emocje i zdolność dopodejmowania decyzji – zniszczenia połączeń włókien nerwowych. Dr Henrietta Bowden-Jones, psychiatra z prestiżowego brytyjskiegoinstytutu badawczego Imperial College London nazwała te wyniki „przełomowymi”. Naukowcy uzyskali potwierdzenie, że nie tylko uzależnienie od substancji, jak alkohol czy nikotyna, powoduje zmiany w układzie nerwowym; ale również uzależnienie od zachowań. Niedawno podobne badania wykazały zmiany w mózgach nastolatków spędzających zbyt wiele czasu na grach komputerowych.

  Polubienie

  • jakzawsze 14 stycznia 2012 o 9:37 pm

   … a moze to jakie dezinfo straszace aby ludzie za duzo sie niedowiadywali o NWO

   Polubienie

   • BirD2 14 stycznia 2012 o 9:45 pm

    gdyby tak chcieli to wyłączyli by internet..
    raczej sama prawda, dużo mi to mówi i sam jestem tego dobrym przykładem..

    Kiedyś wstawałem, grałem i szedłem spać i w kółko przez kilka lat. Jak pijak trzęsie się z braku alkoholu ja sie trząsłem jak nie miałem internetu..

    Teraz mi to przeszło, siedzę nawet nie 1h dziennie.. Reszta czasu to podwórko i bieganie itp..

    Ciekawe czy te zmiany są nieodwracalne..

    Jak wchodzę to tylko by przelecieć te wszystkie blogi i zaraz na dwór..

    Polubienie

    • hjk 15 stycznia 2012 o 12:33 am

     Niestety nie mówi się o „medioholizmie” – a trzeba by już chyba krzyczeć!!!
     I tu nie chodzi o tv czy net, ale o komórki, mp3 i 4, tablety, itd. z wiadomych wzgledów…
     Prawda jest taka, ze człowiek jako istota rozumna moze się uzależnić od wszystkiego, a nie tylko prymitywnych fizjologicznych czy emocjonalnych używek.
     Dlatego trzeba kontrolowac swoj czas i stopień przywiązania do różnych rzeczy w planie całosci życia i swietle jakiejś hierarchii wartości…
     Zmiany w mózgu – jak wynika z danych z jednego filmiku czy bloga – sa odwracalne, ale oczywiście trzeba zmienić tryb życia, myslenie i przyzwyczajenia, zeby mogły się dokonac.
     Jesli ludzie wyzwalają się z różnych nałogów, to widać jest to możliwe…
     A jeszcze jak się sięgnie po pomoc Bożą, to już w ogóle 🙂

     Polubienie

 68. jakzawsze 14 stycznia 2012 o 10:26 pm

  … ja to mam przechlapane, 16 godzin i mam malo. to jest jak jaka heroina dla heroinisty, mam czasami zludzenie aby wskoczyc do monitora i latac w tych cyfrowych obrazach w tych literach.Musze tym piepsznac i czym innym sie zajac…. bo to mozg hyba zezera…

  Polubienie

  • BirD2 14 stycznia 2012 o 10:42 pm

   musisz dojść do pewnego konsensusu.. Jeżeli siedzisz 16h to ci teraz współczuje. Wyjdź i przebiegnij się, jeżeli przelecisz 200m i zadyszysz się to wyobraź sobie taką sytuacje..

   Ceny w góre 2-3x ludzie wychodzą na ulice, ty z nimi bądź nie. W pewnym czasie pada wszystko ktoś cię zaczyna gonić czy to policja (która jeszcze jako tako istnieje) czy wygłodniały tłum, czy to łapanka czy gonitwa za smakowitym mięskiem…

   I wszystko w tym momencie zależy nie od zasobności portfela, 10 aut, 20 służących a wyłącznie twojej kondycji..

   Czy tak się stanie, owszem czy za miesiąc czy za rok czy za 10 lat, nieważne. Ważne by być gotowym…
   40min dziennie wystarcza mi na przelecenie wszystkich blogów i newsów. Wieczorkiem oglądnę sobie jeszcze jakiś film i spać

   Polubienie

 69. jakzawsze 14 stycznia 2012 o 10:47 pm

  KOLEJNY CIEKAWY NEWS ZNALAZLEM , a OTO FAGMENT:

  „Gdy regularnie zmuszamy organizm do wysiłku, wytwarzamy więcej NO i magazynujemy go w tkankach, np. w mięśniu
  sercowym. To naturalne zabezpieczenie przed chorobami
  takimi jak zawał serca” – dodaje uczony. Nic dziwnego, że tlenek azotu jest też wiązany z mechanizmami starzenia
  się i długowieczności”

  TUTAJ CALOSC:
  http://www.focus.pl/nauka/zobacz/publikacje/doladuj-sie-azotem/strona/4/#

  Polubienie

 70. theaspartam 14 stycznia 2012 o 11:12 pm

  Żydo – masoneria i postęp … Żydzi , masoni , iluminaci FILMNYGUS. Edward Snopek http://www.youtube.com/watch?v=g5mE7y5dRA8

  Polubienie

  • ALFA 14 stycznia 2012 o 11:54 pm

   Wolniewicz o roszczeniach żydowskich i Donaldzie Tusku

   Polubienie

   • AQQ 15 stycznia 2012 o 11:47 am

    von-T. dostał „gospodarczą malinę” 1sze m-ce, nie odebrał jest w górach…
    http://wolnemedia.net/gospodarka/przyznano-gospodarcze-maliny-2011/

    Polubienie

 71. AQQ 14 stycznia 2012 o 11:24 pm

  A może to dla przypomnienia „Elity…kto na prawdę rządzi Polską?” http://www.youtube.com/watch?v=lzYKK3pQjUQ&feature=player_embedded

  Polubienie

 72. theaspartam 14 stycznia 2012 o 11:34 pm

  EPILOG : Oświęcim i Brzezinka – Obozy i cmentarze / Polska i Izrael – Polacy i Żydzi … Kłodzko http://www.youtube.com/user/SlawomirZakrzewski#p/u/28/S9bT8P_FDxk

  Polubienie

  • ALFA 14 stycznia 2012 o 11:44 pm

   Żydzi przepraszają Żydów w Jedwabnem to nie my ich przepraszamy ha ha ha
   chociaż przyznają się sami .Jak żyd żyda niszczył.
   Zawsze myślałem że Żydzi chcą by za Jedwabne przepraszali Żydów Polacy, ale okazuje się że wolą inaczej. Wolą by za Jedwabne przepraszali Żydów Żydzi.
   http://niepoprawni.pl/blog/3509/zydzi-przepraszaja-zydow-w-jedwabnem

   Polubienie

 73. kosiardeyablos 14 stycznia 2012 o 11:41 pm

  Przymuszanie do szczepień ? No Fuck’n Way ! Jest jedna ścieżka do ugłaskania wrednych urzędasów – duchowy zamordyzm dzięki paranormalnym możliwościom asertywnej wygibacji w trakcie ( w stanie ) eksterioryzacji czyli bezcielesne katrupienie debili. To chyba czas na X-manuf czwartej gęstości. Tego się nie da skontrolować, tego się nie da pohamować. To siła silniejsza niż gnat czy pejcz. Niewidzialna siła duchowej perswazji, której nie jest sie w stanie skontrolować ani szpiegować, nie ma takiej opcji – to jest niemożliwe ! W oczywisty sposób cieleśnie nie jest łatwe oklepanie ryja ale w tym powyższym systemie i także dzięki technikom psychicznego nacisku w sposób niekoniecznie werbalny jest to jak najbardziej możliwy sposób – istny Fredy Kruger. To nie baja, to nie brednia – to fakt. Pamiętajmy – nie siłą lecz sposobem ! Drzemiący demon w każdym z nas może zrobić taki Sajgon że sie w pale nie mieści. Pedalstwo nie zdaje sobie sprawy z boskich umiejętności wybranych strażników i żołnierzy z polecenia najwyższego. Potęga ducha ( duszy ) jest niewymierna i nie obliczalna. Tępaki bez wiary, zwyczajowo upodleni i opętani nie są w stanie sobie wyobrazić grozy duchowego cierpienia. To ich problem gdyż będą mieli problem z duchowymi KOSIARZAMI !!! :

  Nadejdzie koniec dnia
  Nadejdzie nocy czar
  I Oni wolność nieść
  Ci będą
  W obliczu śmierci
  Czyhając tu i tam
  Na bitew krwawy zew
  Będąc niczym Boski Wiatr
  Wzbudzając w Besti Gniew !

  Polubienie

 74. AQQ 15 stycznia 2012 o 12:15 am

  Jak media wmanipulowują świat w wojnę- świeżutki tłumaczony film

  Polubienie

 75. TajemniczyPan 15 stycznia 2012 o 12:24 am

  Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails [PL]

  Lokalna stacja potwierdza istnienie pierwiastka baru w chemtrails [PL]

  Polubienie

 76. kosiardeyablos 15 stycznia 2012 o 12:26 am

  Rosjanie otwarcie wsparli militarnie Syrię
  admin, sob., 2012-01-14 11:27

  Kilka dni temu rosyjski statek towarowy „Chariot” w wyniku złej pogody został zmuszony do zacumowania w cypryjskim porcie Limassol. Ponieważ postój nie był planowany celnicy cypryjscy dokonali kontroli ładunku i odkryli cztery podejrzane kontenery. Okazało się, że kontenery zawierały ponad 60 ton broni a port docelowy znajdował się w Syrii.

  Jak podaje serwis TVN24

  „Cypryjskie władze miały zwrócić się właściciela statku, aby nie płynął do Syrii, ponieważ byłoby to złamanie unijnego embarga na dostawy broni do tego kraju. Rosja jednak mu nie podlega, więc po opuszczeniu Cypru statek popłynął do Syrii. Amunicję miało zamówić syryjskie ministerstwo obrony.”

  Oznacza to dowód na zaangażowanie militarne Rosji w tym regionie świata. To komplikuje znacznie sytuację na Bliskim Wschodzie gdzie w krótkim czasie może dojść do powtórki ze znanych już w przeszłości schematów polegających na wspólnym zasilaniu wrogich sobie reżimów.

  Widzieliśmy to już kiedyś w Korei, Wietnamie, Afganistanie i w wielu innych konfliktach. Syria jest bardzo blisko sprzymierzona z Iranem, więc rosyjska aktywność w tym regionie jest postrzegana, jako problem w realizacji amerykańsko-izraelskich planów dominacji na Bliskim Wschodzie.

  File 18144

  Baszar el-Asad · tokfm.pl

  W kontekście Syrii warto też wspomnieć, że obraz trwającej tam rewolty, jaki jest przedstawiany w europejskich mediach jest daleki od realnej sytuacji. Nie jest prawdą, że ludność tego kraju walczy zjednoczona w celu obalenia tak zwanego „reżimu Asada”. Wielu Syryjczyków uważa Asada za doskonałego prezydenta i oczekuje radykalnego rozwiązania kwestii wciąż trwających protestów. Najlepszym tego dowodem jest to, że nie ma żadnych manifestacji w Damaszku, ale są w innych częściach tego kraju.

  Źródło: http://www.tvn24.pl/-1,1731325,0,1,rosja-wsparla-syryjski-rezim-tonami-amunicji,wiadomosc.html

  Polubienie

 77. Pingback: Niemieccy naukowcy skarżą Rząd przed sądem,a u nas ???? « Zenobiusz-Samotny wilk

 78. hjk 15 stycznia 2012 o 1:47 am

  nareszcie ktoś polemizuje z szalonymi poglądami reinkarnacjonalistów nie za pomocą filozofii czy teologii

  Polubienie

  • dalmat 15 stycznia 2012 o 9:02 am

   I co z tego wynika. Każde poglądy mogą być szalone

   Polubienie

 79. zenobiusz 15 stycznia 2012 o 1:59 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/14/zamieszki-w-bukareszcie-co-sie-na-prawde-dzieje/

  Zanim nasza prasa odważy się napisać,najświeższe dane.Policja prowokuje przemoc.

  Polubienie

 80. maran 15 stycznia 2012 o 2:35 am

  a tu nowa afera ukazujaca jak israel wmanewrowuje usa w swoje brudne gierki

  Polubienie

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 11:24 am

   USA już nie będzie popierać Izraela

   Polubienie

 81. maran 15 stycznia 2012 o 2:57 am

  Okazuje sie za agenci Mossadu ,udajac pracownikow US-wskiego CIA ( falszywe paszporty itp)werbowalo czlonkow Pakistanskiej terrorystycznej organizacji Jundallah (znanej min z zabijania i kobiet i dzieci) do zamachow na iranskich naukowcow ( paru ich zostalo zabitych w przeciagu ostatnich 2 lat). Stany niby sa tym oburzone i niby o tym nie wiedzialy, ze Mossad udaje ich pracowikow werbujac terrorystow do terrorystycznych dzialan.
  Iran za bardzo im nie wierzy.

  Polubienie

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 11:23 am

   Wszyscy zostaną rozliczeni przez Żydów.

   Polubienie

 82. historykfiolkow 15 stycznia 2012 o 10:08 am

  Witam Wszystkich. Na jesien 2011 roku do kin wszedl film Contagion – Epoidemia strachu-Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni. Co ciekawe wszystkich zarazonych na terytorium USA gromadzono na stadionach, ktore czesto pojawiaja sie w kotekscie amerykanskiego FEMA.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 83. filmyprawdy 15 stycznia 2012 o 3:05 pm

  Nowe filmy na naszej stronie:

  Zestaw 43 filmów na 8 pŁytach

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/07/wszystkie-filmy-na-6-plytach/

  KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!
  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/12/kliknij-i-ogladaj/

  Pozdrawiamy i życzymy rodzinnej i błogosławionej niedzieli.

  Polubienie