Wszystkie szczepionki są skażone – każda z nich!

„Główną, jeśli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu zachorowań na nowotwory, są szczepionki” – dr Robert Bell, były wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. Badań Nowotworów w British Cancer Hospital 
=======================================================================
Uwaga: Alex Jones potwierdził w swoim programie z 13 stycznia (piątek), że następuje eskalacja nacisków na szczepienia. Szczególny nacisk kładzie się na szczepienie dzieci – w USA szczepi się je nawet bez zgody rodziców. Rodzice są zastraszani i okłamywani, że szczepionki są obowiązkowe. Wygląda to na międzynarodowe przygotowania do wypuszczenia śmiertelnego wirusa.

Kolejna, „ostateczna” akcja szczepień planowana przez zwyrodniałe elity naszego globu nie ma szans powodzenia. Nieudana pandemia wiele nas nauczyła, nie nauczyła jednak tych ludzi, że igranie ze zdrowiem 7 miliardów ludzi może oznaczać dla nich wielką porażkę. Nadal próbują, tym razem jeszcze bardziej intensywnie, wykorzystując swoje kryminalne media i agentów we wszelakich organizacjach, w tym w skorumpowanych rządach. Jednak, jak pokażę w następnych artykułach, wirtualna „pandemia” z  2009 roku, wraz z innymi ujawnionymi konspiracjami, otworzyła oczy uczciwym ludziom w świecie naukowym, służbach wywiadowczych, armii, policji, w medycynie itp. Ludzie ci nie próżnowali, po cichu przygotowując kontrofensywę. Niedługo i my wszyscy czynnie włączymy się do tej kontrofensywy – rok 2012 faktycznie będzie przełomowym, ale nie w takim sensie w jakim wyobrażały go sobie satanistystyczne elity. Prawdziwa rewolucja się zaczęła i na nic się zdają próby nagłego unicestwienia większości ludności, które ci ludzie desperacko podejmą. Opozycją kierują potężne siły nie tylko w USA, ale także w innych krajach. Olbrzymie fundusze już są dostępne, pozostaje kwestia dystrybucji i ich wykorzystania.
Czekają nas naprawdę ciekawe czasy.
Poniższy artykuł jest kolejnym dowodem na diaboliczność realizowanych przez mafię światową planów eksterminacji ludzkości.
========================================================================

Wszystkie szczepionki są skażone – każda z nich!
(ALL THE VACCINES ARE CONTAMINATED ~ EVERY LAST ONE OF THEM!)
http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2011/12/all-vaccines-are-contaminated-every.html
S. Edmondson- Salem News – 8.12.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Tak, znowu mamy tę porę roku .. Czas, kiedy każe się ludziom ustawiać w kolejce jak posłusznym niewolnikom, podwijać rękawy i przyjmować przepisaną coroczną szczepionkę „przeciw grypie”. Jest to obrzydliwe, kiedy patrzy się na wypranych z mózgu i ogłupianych ludzi, słuchających jak naiwni głupcy tego co mówią korporacyjne media i zbrodniarze w przemyśle farmaceutycznym, że te szczepionki są niezbędne dla ich zdrowia, i zapobiegają śmierci z powodu grypy. Większość ludzi nie wie, że szczepionki, zawierające niebezpieczne substancje, są bardziej śmiertelne niż sama grypa!

Na poniższy ciekawy artykuł natknąłem się na http://www.salem-news.com, gdzie dr Robert Bell wypowiada się przeciwko szczepionkom, twierdzi, że WSZYSTKIE są skażone… Każda z nich!… Bardzo ważny artykuł dla wszystkich moich czytelników, i zamieszczam również moje komentarze… Oto ten artykuł – S. Edmonson Salem-News.com

„Główną, jeśli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu zachorowań na nowotwory, są szczepionki” – dr Robert Bell, były wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. Badań Nowotworów w British Cancer Hospital [Brytyjski Szpital Onkologiczny].

(WASHINGTON, D.C.) – Czy pośpieszyłeś się, żeby zaaplikować coroczną szczepionkę przeciw grypie, lub gorliwie zabierałeś dzieci na około 40 obowiązujących w okresie dzieciństwa szczepionek?

To prawdziwy wstyd, gdyż niechcący kupczyłeś standardową grypą czy tylko odrą, zapakowałeś swój organizm, lub swoich dzieci, chorobą nowotworową i innymi śmiertelnymi wirusami, wyniszczającymi bakteriami, środkami chemicznymi wybranymi do uszkodzenia płodności, a także syntetycznym DNA, które grozi uszkodzeniem własnego DNA, twojego kodu biologicznego.

Kto mówi, że szczepionki są skażone?

Nikt inny niż (nieżyjący już) szef działu szczepionek w firmie Mercks, dr Maurice Hilleman, który przed kamerą przyznał, że szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B, produkowane przez Mercks, zawierały wirus, który wywołał epidemię AIDS w Ameryce. [czytaj wywiad http://gramzdrowia.pl/prof-maria-dorota-majewska/szczepienia/skazone-szczepionki.html

Powiedział, że wszystkie szczepionki Mercks są skażone nowotworem i innymi wirusami. Amerykański rząd przyznał, że ta szczepionka powoduje chorobę zwaną Lupus [toczeń układowy – http://megaslownik.pl/slownik/angielsko_polski/227431,systemic+lupus lub do przetłumaczenia przez Google’a http://www.hopkins-arthritis.org/arthritis-info/lupus/ – [przyp. tłum.]. Szczepionka ta jest obowiązkowa w Ameryce i podawana w dniu narodzin, ma również związki ze stwardnieniem rozsianym [MS – multiple sclerosis – przyp. tłum.].

[Komentarz: Dotąd pozwolił mi przeczytać przyjaciel, zanim wybuchł: „To bzdura. Moja siostra była zaangażowana w onkologię… A ponadto jesteś … itd”.]

Żydzi którzy prawie religijnie wierzyli autorytetom medycznym w kwestii szczepionek i obs***ali tych, których niepokoiło bezpieczeństwo szczepionek, może zechcą zauważyć, że Hilleman był Żydem.

Albo mogą uznać, że to samo mówi dr Larry Palevsky, uznany nowojorski pediatra, który przez 10 lat rutynowo aplikował szczepionki swoim pacjentom, aż do chwili, kiedy zauważył, że tracili kontakt wzrokowy, i wtedy zaczął przyglądać się szczepionkom, którym tak ślepo wierzył. I dowiedział się, że WSZYSTKIE są skażone wirusami tak małymi, że nie można ich usunąć. Przestał podawać szczepionki w ogóle. Obecnie leczy swoich młodych pacjentów z autyzmu i innych chorób neurologicznych wywołanych przez szczepionki.

Donald W. Scott, redaktor naczelny The Journal of Degenerative Diseases i współzałożyciel Common Cause Medical Research Foundation [Fundacja Badań Medycznych Wspólna Sprawa], szczepionki łączy z AIDS (jak Hilleman) i z amerykańskimi badaniami nad bronią biologiczną, i mówi, że są skażone mykoplazmą, prymitywną bakterią rozkładającą ścianki komórek.

Być może największym autorytetem naukowym, który mówi o skażonych szczepionkach, jest Garth Nicolson. Jest biologiem komórkowym i redaktorem naczelnym Journal of Clinical and Experimental Metastasis, oraz Journal of Cellular Biochemistry. Jest jednym z najczęściej cytowanych naukowców na świecie, opublikował ponad 600 prac medycznych i artykułów naukowych, zredagował ponad 14 książek, i pracował w zespołach redakcyjnych 28 czasopism medycznych i naukowych.

Jego zdaniem, nie tylko szczepionki są skażone mykoplazmą, ale ostrzega Amerykanów, że oni też są nią skażeni. Ponadto mówi, że wszyscy jesteśmy nią skażeni, i chorujemy na chroniczne choroby zwyrodnieniowe [degenerative diseases] .

Skażenie to tłumaczy pacjentów chorujących przez całe życie (zapewniających przez całe życie zyski) dla firm farmaceutycznych produkujących szczepionki, i uważa, że to nie wydaje się być przypadkowe.

Uwaga NTS: Pojawiają się dowody zdecydowanie pokazujące, że to co na temat szczepionek i szczepień mówiły nam własne rządy, własne organizacje zdrowia i własne nadzorowane media, to nic więcej niż kłamstwa.

Znowu konieczne jest, żeby absolutnie nie ulegać ciągłym kłamstwom o szczepieniach i unikać ich za wszelką cenę. Zawarte w nich substancje chemiczne są absolutnie zabójcze dla zdrowia człowieka, i nie są korzystne dla naszego układu odpornościowego.

warto przeczytać: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/02/wirus-aids-stworzony-przez-czlowieka/
=========================================================================
Ostrzeżenie dla tych, którzy chcą promować zabójcze szczepionki w Polsce – niedługo przyjdzie czas rozliczeń. Przyłączcie się do nas, bowiem trybunały karne jakie zostaną powołane dla ludobójców raczej nie będą łaskawe. Na liście ofiar mafii bankiersko – satanistycznej są miliony ludzi, ludobójstwo nie może być przebaczone.

Reklamy