Wszystkie szczepionki są skażone – każda z nich!

„Główną, jeśli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu zachorowań na nowotwory, są szczepionki” – dr Robert Bell, były wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. Badań Nowotworów w British Cancer Hospital 
=======================================================================
Uwaga: Alex Jones potwierdził w swoim programie z 13 stycznia (piątek), że następuje eskalacja nacisków na szczepienia. Szczególny nacisk kładzie się na szczepienie dzieci – w USA szczepi się je nawet bez zgody rodziców. Rodzice są zastraszani i okłamywani, że szczepionki są obowiązkowe. Wygląda to na międzynarodowe przygotowania do wypuszczenia śmiertelnego wirusa.

Kolejna, „ostateczna” akcja szczepień planowana przez zwyrodniałe elity naszego globu nie ma szans powodzenia. Nieudana pandemia wiele nas nauczyła, nie nauczyła jednak tych ludzi, że igranie ze zdrowiem 7 miliardów ludzi może oznaczać dla nich wielką porażkę. Nadal próbują, tym razem jeszcze bardziej intensywnie, wykorzystując swoje kryminalne media i agentów we wszelakich organizacjach, w tym w skorumpowanych rządach. Jednak, jak pokażę w następnych artykułach, wirtualna „pandemia” z  2009 roku, wraz z innymi ujawnionymi konspiracjami, otworzyła oczy uczciwym ludziom w świecie naukowym, służbach wywiadowczych, armii, policji, w medycynie itp. Ludzie ci nie próżnowali, po cichu przygotowując kontrofensywę. Niedługo i my wszyscy czynnie włączymy się do tej kontrofensywy – rok 2012 faktycznie będzie przełomowym, ale nie w takim sensie w jakim wyobrażały go sobie satanistystyczne elity. Prawdziwa rewolucja się zaczęła i na nic się zdają próby nagłego unicestwienia większości ludności, które ci ludzie desperacko podejmą. Opozycją kierują potężne siły nie tylko w USA, ale także w innych krajach. Olbrzymie fundusze już są dostępne, pozostaje kwestia dystrybucji i ich wykorzystania.
Czekają nas naprawdę ciekawe czasy.
Poniższy artykuł jest kolejnym dowodem na diaboliczność realizowanych przez mafię światową planów eksterminacji ludzkości.
========================================================================

Wszystkie szczepionki są skażone – każda z nich!
(ALL THE VACCINES ARE CONTAMINATED ~ EVERY LAST ONE OF THEM!)
http://snippits-and-slappits.blogspot.com/2011/12/all-vaccines-are-contaminated-every.html
S. Edmondson- Salem News – 8.12.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Tak, znowu mamy tę porę roku .. Czas, kiedy każe się ludziom ustawiać w kolejce jak posłusznym niewolnikom, podwijać rękawy i przyjmować przepisaną coroczną szczepionkę „przeciw grypie”. Jest to obrzydliwe, kiedy patrzy się na wypranych z mózgu i ogłupianych ludzi, słuchających jak naiwni głupcy tego co mówią korporacyjne media i zbrodniarze w przemyśle farmaceutycznym, że te szczepionki są niezbędne dla ich zdrowia, i zapobiegają śmierci z powodu grypy. Większość ludzi nie wie, że szczepionki, zawierające niebezpieczne substancje, są bardziej śmiertelne niż sama grypa!

Na poniższy ciekawy artykuł natknąłem się na http://www.salem-news.com, gdzie dr Robert Bell wypowiada się przeciwko szczepionkom, twierdzi, że WSZYSTKIE są skażone… Każda z nich!… Bardzo ważny artykuł dla wszystkich moich czytelników, i zamieszczam również moje komentarze… Oto ten artykuł – S. Edmonson Salem-News.com

„Główną, jeśli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu zachorowań na nowotwory, są szczepionki” – dr Robert Bell, były wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. Badań Nowotworów w British Cancer Hospital [Brytyjski Szpital Onkologiczny].

(WASHINGTON, D.C.) – Czy pośpieszyłeś się, żeby zaaplikować coroczną szczepionkę przeciw grypie, lub gorliwie zabierałeś dzieci na około 40 obowiązujących w okresie dzieciństwa szczepionek?

To prawdziwy wstyd, gdyż niechcący kupczyłeś standardową grypą czy tylko odrą, zapakowałeś swój organizm, lub swoich dzieci, chorobą nowotworową i innymi śmiertelnymi wirusami, wyniszczającymi bakteriami, środkami chemicznymi wybranymi do uszkodzenia płodności, a także syntetycznym DNA, które grozi uszkodzeniem własnego DNA, twojego kodu biologicznego.

Kto mówi, że szczepionki są skażone?

Nikt inny niż (nieżyjący już) szef działu szczepionek w firmie Mercks, dr Maurice Hilleman, który przed kamerą przyznał, że szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B, produkowane przez Mercks, zawierały wirus, który wywołał epidemię AIDS w Ameryce. [czytaj wywiad http://gramzdrowia.pl/prof-maria-dorota-majewska/szczepienia/skazone-szczepionki.html

Powiedział, że wszystkie szczepionki Mercks są skażone nowotworem i innymi wirusami. Amerykański rząd przyznał, że ta szczepionka powoduje chorobę zwaną Lupus [toczeń układowy – http://megaslownik.pl/slownik/angielsko_polski/227431,systemic+lupus lub do przetłumaczenia przez Google’a http://www.hopkins-arthritis.org/arthritis-info/lupus/ – [przyp. tłum.]. Szczepionka ta jest obowiązkowa w Ameryce i podawana w dniu narodzin, ma również związki ze stwardnieniem rozsianym [MS – multiple sclerosis – przyp. tłum.].

[Komentarz: Dotąd pozwolił mi przeczytać przyjaciel, zanim wybuchł: „To bzdura. Moja siostra była zaangażowana w onkologię… A ponadto jesteś … itd”.]

Żydzi którzy prawie religijnie wierzyli autorytetom medycznym w kwestii szczepionek i obs***ali tych, których niepokoiło bezpieczeństwo szczepionek, może zechcą zauważyć, że Hilleman był Żydem.

Albo mogą uznać, że to samo mówi dr Larry Palevsky, uznany nowojorski pediatra, który przez 10 lat rutynowo aplikował szczepionki swoim pacjentom, aż do chwili, kiedy zauważył, że tracili kontakt wzrokowy, i wtedy zaczął przyglądać się szczepionkom, którym tak ślepo wierzył. I dowiedział się, że WSZYSTKIE są skażone wirusami tak małymi, że nie można ich usunąć. Przestał podawać szczepionki w ogóle. Obecnie leczy swoich młodych pacjentów z autyzmu i innych chorób neurologicznych wywołanych przez szczepionki.

Donald W. Scott, redaktor naczelny The Journal of Degenerative Diseases i współzałożyciel Common Cause Medical Research Foundation [Fundacja Badań Medycznych Wspólna Sprawa], szczepionki łączy z AIDS (jak Hilleman) i z amerykańskimi badaniami nad bronią biologiczną, i mówi, że są skażone mykoplazmą, prymitywną bakterią rozkładającą ścianki komórek.

Być może największym autorytetem naukowym, który mówi o skażonych szczepionkach, jest Garth Nicolson. Jest biologiem komórkowym i redaktorem naczelnym Journal of Clinical and Experimental Metastasis, oraz Journal of Cellular Biochemistry. Jest jednym z najczęściej cytowanych naukowców na świecie, opublikował ponad 600 prac medycznych i artykułów naukowych, zredagował ponad 14 książek, i pracował w zespołach redakcyjnych 28 czasopism medycznych i naukowych.

Jego zdaniem, nie tylko szczepionki są skażone mykoplazmą, ale ostrzega Amerykanów, że oni też są nią skażeni. Ponadto mówi, że wszyscy jesteśmy nią skażeni, i chorujemy na chroniczne choroby zwyrodnieniowe [degenerative diseases] .

Skażenie to tłumaczy pacjentów chorujących przez całe życie (zapewniających przez całe życie zyski) dla firm farmaceutycznych produkujących szczepionki, i uważa, że to nie wydaje się być przypadkowe.

Uwaga NTS: Pojawiają się dowody zdecydowanie pokazujące, że to co na temat szczepionek i szczepień mówiły nam własne rządy, własne organizacje zdrowia i własne nadzorowane media, to nic więcej niż kłamstwa.

Znowu konieczne jest, żeby absolutnie nie ulegać ciągłym kłamstwom o szczepieniach i unikać ich za wszelką cenę. Zawarte w nich substancje chemiczne są absolutnie zabójcze dla zdrowia człowieka, i nie są korzystne dla naszego układu odpornościowego.

warto przeczytać: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/02/wirus-aids-stworzony-przez-czlowieka/
=========================================================================
Ostrzeżenie dla tych, którzy chcą promować zabójcze szczepionki w Polsce – niedługo przyjdzie czas rozliczeń. Przyłączcie się do nas, bowiem trybunały karne jakie zostaną powołane dla ludobójców raczej nie będą łaskawe. Na liście ofiar mafii bankiersko – satanistycznej są miliony ludzi, ludobójstwo nie może być przebaczone.

Reklamy

366 responses to “Wszystkie szczepionki są skażone – każda z nich!

 1. ... 15 stycznia 2012 o 11:06 am

  Rzadzacy graja w jednej druzynie i udaja tylko wrogów aby napuszczac narody na siebie a na gruzach wojennych budowac władze swiatowa – nigdy nie bierzcie udzialu w zadnej wojnie , tzw NWO alno bedzie zreformowane albo zniesione przez biblijnego antychrysta poniewaz bezbozne masy odrzycajace PANA JEZUSA i jego nauki beda wielbily antychryata jako boga , geniusza , zbawiciela a wiec przynajmniej na poczatku jego panowania zniesie tzw NWO a wiec tzw NWO to tylko narzedzie manipulacji i to nie ono jest prawdziwym wrogiem , NWO to opozycja kontrolowana w stosunku do antychrysta

  , WŁODZIMIERZ LENIN : ” W rewolucji rzecz wcale nie idzie o Rosję – pluję na Rosję. Rosja jest tylko stadium w drodze do rewolucji światowej, do światowej władzy ”

  .. nic nie mam do Rosjan czy inncyh ludzi ale takie podejscie moim zdaniem maja inni przywódcy ktorzy maja globalne cele i tylko udaja wrogów aby m.in wszczynac wojny – http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

  http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 11:20 am

   Nie dojdzie do żadnego NWO.

   • Sully 15 stycznia 2012 o 11:43 am

    Skoro nie dojdzie do żadnego NWO…to po co to wszystko?

    • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 12:00 pm

     Po to by powstrzymać powstanie NWO, nie rozumiesz?

     • krist 15 stycznia 2012 o 12:42 pm

      my szraki nie powstrzymamy nadejscia NWO, wystarczy III WS i ludzie sami poproszą i zaakceptują globalny rząd z jedną słuszną religią!!! głodny, zastraszony, wycienczony człowiek zgodzi się na wszystko byleby miał spokój, poczucie bezpieczenstwa i co do gara włozyć!!!
      jak nie marchewką to kijem nas…. wystarczy tylko rozpetac wojne z iranem, zaatakowac israel, właczyc do wojny chiny i zaprowadzic globalny chaos, dokręcic ludziom sróbke na maxa…

      • ... 15 stycznia 2012 o 12:59 pm

       najwazniejsze pytanie co pózniej ? bo wg NEW AGE równiez ostrzegajacego przez tzw nWO pozniej zapanuje ZŁOTY WIEK 😉 , wg Biblii to nie bedziez złoty wiek mimo ze bezbozne masy beda wielbic 😉 i podziwiac antychrysta jako geniusza , boga.Masz racje ze wielu zgodzi sie na wszystko aby miec spokoj i pelna lodówke to własnie ci ludzie beda mówic : „Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną. (4) Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył ” 1 TESALONICZAN 5:3 – co wybierzecie ZŁOTY WIEK ANTYCHRYSTA trwajacy okolo 3.5 roku czy WIECZNOSC NA ODNOWIONEJ ZIEMI POD PANOWANIE PANA JEZUSA , który zniszczy antychrysta , fałszywego proroka i jego pomagierów

       • masakalambura 15 stycznia 2012 o 1:21 pm

        @…
        Owszem NWO może być tylko przykrywką, którą zniesie Antychryst, by wprowadzić swe rządy. Owszem, rozpoczęcie i trwanie jego rządów może być nazywane Złotym wiekiem, ale będzie trwało chwilę, 3-7 lat.

        Pamiętaj, że sam Jezus mówił, że przed końcem przyjdzie Eliasz i naprawi wszystko, znaczy przygotuje świat na przyjście Jezusa. W ST znajdziesz też przepowiednie o przyjściu Wielkiego Króla i nie chodzi w nim o Antychrysta.

        Zatem trochę nadziei. Owszem zło przyjdzie i zapanuje nad światem. Ale nie wszyscy mu się poddadzą. Wielki ucisk jest konieczny, aby oddzielić chwasty od pszenicy. Sprawiedliwi zwyciężą i złoty wiek, ten prawdziwy Złoty Wiek ma szansę przyjść. Trzeba jednak oddać się prowadzeniu Boga Jedynego, tak jak oddał się Mu Jezus. Bo czas antychrysta będzie czasem porównywanym do czasu Jezusa, kiedy wołał: Eloi, Eloi, lemi sabachthani? Po którym nastąpiło wzięcie do Nieba.

        • kefir2010 15 stycznia 2012 o 1:47 pm

         nwo będzie, właśnie po czeciej wojnie światowej i ustanowieniu tzw fałszywego pokoju przez Fulforda i jego wysłanników. nie przychodzi ci Mareczku do głowy, że Benjamin Fulford i jego sługi mogą być właśnie wysłannikami biblijnego antychrysta, by zaprowadzić tzw fałszywy pokuj, zrobić plebsowi wielką zabawę na koniec roku i wmówić, że wszysko gra?

        • maupa102 15 stycznia 2012 o 2:25 pm

         @kefir, co znaczy słowo : ‚czeciej’?, z niczym mi się nie kojarzy 😦

        • ... 15 stycznia 2012 o 2:35 pm

         temat Eliasza to cięzki temat i ja na nim bym sie nie opierał – Eliasz sprowadzał ogien z nieba aby udowodnic ze jest BOŻYM prorokiem co ciekawe fałszywy prorok ktory bedzie czynil wielkie cuda tez bedzie sciagał ogien z nieba – co jesli fałszywy proork powie cos w tym stylu :

         Ludzie jestem Eliaszem ktory mial przyjsc – udowodnie wam to i sciagne znowu ogien z nieba : ” I czyni wielkie cuda, tak że i ogień 😉 z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda ” OBJAWIENIE JANA 13:13-14 –

        • baba wanda 15 stycznia 2012 o 5:54 pm

         Maupa102
         Dziwi mnie Twoj brak skojarzen 🙂 . Tu kolega tworzy nowy jezyk. Po co zastanawiac sie jakie zet(rzet 😉 ) bedzie po „t” , skoro mozna wszystko ulatwic i zamiast „trz” pisac poprostu „cz”. Czeba, czyma, czeciej (nie mylic z czesciej). Takie nowe „esperanto-kefiranto” 🙂
         „Esperanto – najbardziej rozpowszechniony na świecie międzynarodowy język pomocniczy. Jego nazwa pochodzi od pseudonimu „Dr. Esperanto”, pod którym żydowski lekarz Ludwik Zamenhof opublikował w 1887 podstawy języka…”(z wikipedii)

        • Ado 16 stycznia 2012 o 12:42 pm

         Za dużo jest informacji o NWO,jakby chcieli to wprowadzić nie byłoby takich wycieków informacji a ludzi którzy coś wiedzą ”sprzątaliby”.Moim zdaniem to taka przykrywka ot co,bo nie ma to jak wspólny wróg co nie? ludzie zjednoczą się przeciwko temu ”przeciwnikowi” i pod przywództwem zdolnego ”dobrego” człowieka( człowiek bezprawia aka antychryst) obalą NWO,uzna on że obecne religie świata są powodem zła na tym świecie,i wprowadzi swoim zwolennikom nową,”cuda” które będą towarzyszyć temu człowiekowi tylko utwierdzą w przekonaniu ludzi że jest to ”boska” istota i należy jej się bezgraniczne zaufanie,jako że 1 z NWO(bankier) odbuduje III świątynie Salomona na znak zwycięstwa i obalenie tegoż złego NWO owy ”boski” człowiek zasiądzie na tronie.

         Takie są moje przypuszczenia.

      • Sully 15 stycznia 2012 o 1:01 pm

       Krist , zgadzam się w 100%

       • Peryskop 15 stycznia 2012 o 1:25 pm

        Krist , nie zgadzam się w 100%.

        Aż dziwne, że facet z takim historycznym nickiem może nie mieć wiary w ostateczne zwycięstwo w słusznej sprawie, jaką jest pokonanie zamachu pomylonych ludobójców ?

        Kto powiedział, że będzie łatwo ?

        Łatwo, przyjemnie i bezpiecznie bywa przed ekranem.
        A życie to nie serial, ani szkło kontaktowe z uzależnieniami, ani tańce z ..zdami.

        Weź się w garść, chłopie, i nie siej defetyzmu. Albo zmień nicka na „cykor”

        • masakalambura 15 stycznia 2012 o 1:34 pm

         A jaka to historia kryje się za nickiem Krist?

         • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 1:43 pm

          Nawiązuje do Christ, czyli Chrystus – po angielsku się to wymawia „krajst”

        • Sully 15 stycznia 2012 o 1:48 pm

         Peryskop to nie chodzi o tchórzostwo, poprostu prawda jest taka, że my tutaj na tym blogu to „se pogadać możemy” powymieniać się receptami na zdrowie, ostrzec się nawzajem, że coś jest niebezpieczne i nei warto się szczepić…ale…no własnie takie blogi i podobne nic nei znaczą dla wielkich tego świata, gdyby chcieli to zmietli by je z powierzchni ziemi w jeden dzień, nie stanowimy dla nich żadnego niebezpieczeństwa, a często przedstawiaja nas w taki sposób, że masy ludzi uważają nas za „pokręconych” i nei biorą naszych słów na serio. Taka prawda niestety przykre to , ale nei oszukujmy się. Jeśli NWo będzie miało zostać wprowadzone to je wprowadzą, jeśli chipy będą miały być to będą i jesli zechcą wszystkich zaszczepić to w 99% im się to uda, a tzw. podziemie będzie stanowiło mały procent, bo jak napisał Krist ” głodny, zastraszony, wycienczony człowiek zgodzi się na wszystko byleby miał spokój, poczucie bezpieczenstwa i co do gara włozyć!!!” a ja dodam, że jesli ten człowiek ma rodzinę to pójdzie im to jeszcze łatwiej.

        • Peryskop 15 stycznia 2012 o 2:06 pm

         Sully, a także Krist

         „…To twoja wiara cię uzdrowiła…”

         Jeśli wiara potrafi uzdrowić, to brak wiary potrafi człowieka doprowadzić do nieszczęścia.

         Czy oboje nie reprezentujecie typowo materialistycznego i konsumenckiego poglądu na życie ?
         Widać, że skutecznie was media zaprogramowały !

         Najwyższy czas to przemyśleć i zmienić.

        • Sully 15 stycznia 2012 o 2:29 pm

         Peryskop przestań pitolić, bo już tak musze brzydko powiedzieć. Konsumpcyjnego powiadasz, to zastanów się jak wezmą Ci dziecko i na Twoich oczach będą głodzić albo torturować czy nie zrobisz dla niego wszystkiego, dosłownie wszystkiego , a zaloże sie że jeszcze więcej niż potrzeba !!
         Porozmawiaj o wierze z tymi których krewni kominami wyszli z Auschwitz, ciekawe co Ci powiedzą, bo jak wiesz nie tylko Żydzi tam ginęli.

        • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 6:49 pm

         @Peryskop
         defetyzm, „cykor”, materializm, zaprogramowanie: chłopie, czy ty naprawdę nie masz „słabych punktów”, takich, o których pisze Sully: dzieci, bliscy, instynkt samozachowawczy? uświadamianie sobie tego, co sie dzieje – to najlepsza broń na obecne czasy, na zasadzie: lepiej zapobiegać, niz leczyć; „na wojnie prawda pierwsza pada ofiarą” – mówili mądrzy starożytni; póki nie ma wojny (i oby jej nie było), trzeba na tę prawde chuchac i dmuchać, i to właśnie tu, my wszyscy, robimy – mam nadzieję; i dzięki temu – obyśmy nigdy nie musieli sami weryfikować, czy mamy serce lwa, czy zająca…;

        • krist 15 stycznia 2012 o 10:22 pm

         peryskop- mozesz się nie zgadzać! powiedz mi jak chcesz zatrzymac plany nwo wprowadzenia po globalnej IIIWS? wpierw musiałbyś powstrzymac tych szalenców od zamiaru wywołania wojny! prosze bardzo zrób to….. ciekawie jak skoro ludzie w tym kraju nie moga zrobic nic coby im sie lepiej zyło i nie mam na mysli zmiany pracy na lepiej płatną! ludzie w tym kraju pomimo nieludzkich i antypolskich rządów nie umią zorganizowac manifestacji! nie moga się skrzyknąc bo jedynym wyjsciem to zbrojna rewolta!!! inaczej nic się nie zmieni!!!
         A TY chcesz aby garstka ludzi zmieniła coś globalnie??!!! Obudz się jestesmy mniejszoscią i to taką ktora wie co się stanie bo reszta lemingow idzie slepo na rzez..!!!
         samemu bądz z garstką ludzi mozesz sobie tylko pod chałupą pokrzyczec jak ci policmajstry badz straznicy pozwolą!!!! Mam wiare, mam wiare ze jesli dojdzie do …… to dam sobie rady aby przetrwac jak najdłuzej z rodziną….

        • krist 15 stycznia 2012 o 10:46 pm

         monitor- z tym nickiem to trochę nie tak.. tzn nie tak dosłownie bezposrednio chciałem nawiązywac do Chrystusa (nie było to moim zamierzonym działaniem)a do swojego imienia a te faktycznie takowe powiązanie jest z.. bo Imię to pochodzi od łac. Christianus, Cristianus oznaczające „należącego do Chrystusa”..
         @peryskop- nie pisz mi „Weź się w garść, chłopie, i nie siej defetyzmu. Albo zmień nicka na „cykor”” bo duzo rzeczy ktore powiedziłem sie spełniły…
         Plany NWO i chipowania ludzi sukcesywnie sie wprowadza, teraz na celowniku sa indie….
         A u nas? ludzie tyrają za grosze na smieciowych umowach czy ktos sie sprzeciwia, w dodatku majac rodzine na utrzymaniu????kazdy klnie i sie zali ale nic nie robi bo straci nawet te resztki jakie dostaje…..A TY chcesz aby ludzie przeciwstawili sie NWO!! ludzie juz to mają dosłownie w dupie, byleby było jutro, pojutrze lepiej i aby mieli ciut wiecej kasy… bo kasa to jedzenie i byt…

        • hjk 15 stycznia 2012 o 11:02 pm

         Peryskop może nie mieć słabych punktów, bo np. nie ma dzieci albo ma już dorosłe, wiec nie ma go czym do muru docisnąć…
         A z 2giej strony co to znaczy ze „wezmą dzieci” czy inne takie? Co – wyłącza neta i tv i juz się poddacie? Oddacie dzieci na rozkaz?!
         Trzeba mieć cohones i walczyć a nie iść jak barany pod nóż!!

         Podstawowa przesłanka jest taka ze nas jest więcej i nawet nieświadoma masa szybko się moze pokapować,ze coś jest nie tak i się obudzić, dlatego NWO-iarze nie mogą zbyt gwałtownie dzialac, bo się ludzie „pobudzą” i zaczną stawiac opór, organizować się, itd.
         Nawet jakias wojna juz nikogo nie rusza, bo za dużo pacyfizmu i nikt w wojny nie wierzy, wiec ludzie nie będą się wyrzynac. To nie czas 1 wojny, gdzie w Anglii na skutek propagandy zgłosiło się milion (!) ochotników na front…
         Grekom próbują własnie sciskać śrubę i ludzie się buntują, wiec poprostu przegieli pałe i ten sztucznie spreparowany pseudo-kryzys musi „ospuścić” – póki co przesiedli się na Włochy i Francję z Austrią…

        • hjk 15 stycznia 2012 o 11:08 pm

         Powstrzymać to wszystko jest bardzo łatwo – ponieważ ci bandziorzy działają w ukryciu, trzeba to wszystko uświadomić ludziom i obnażyć te podstępne knowania – ludzie sami wyrzuca sprawców i sługusów i zaprowadzą własciwe porządki a nie jakies chore NWO. Musi dojść do czegoś takiego jak pod koniec komuny w Polsce, ze nikt już nie wierzył tv i oficjalnej propagandzie, nawet sami propagandysci…

         Nawet wojna, okupacja i 35 lat komuny nie zgieło nas i w 1980 nastąpił zryw narodu, więc teraz też mozna by się podnieść i powiedzieć „dosć”…

      • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 1:16 pm

       III WS oznacza koniec świata i cywilizacji, także elit. Czy sądzisz, że gdyby to było tak proste, to już dawno by nie wywołali tej wojny? Ludzie z możliwościami to rozumieją i podjęli już działania, które mogą zakończyć dominację satanistów.

       • masakalambura 15 stycznia 2012 o 1:58 pm

        Wg. Alberga Pika ma oznaczać koniec Judaizmu, Chrześcijaństwa, Islamu i Ateizmu a początek otwartego lucyferianizmu. Wg. mędrców syjonu na tronie zasiądzie Dawid i będzie sprawował żelazne rządy nad całym światem. To jest ten NWO.

        I to stanie się. Z tym że nie potrwa zbyt długo, bo Najwyższy też ma Swoje plany, a nie ma bardziej przebiegłego nad Boga.

       • Sully 15 stycznia 2012 o 1:59 pm

        III wojna niekoniecznie oznacza koniec świata, bo jesli stany dysponują bronią o wiele groźniejsza od atomu, to Iran może im skoczyć, tylko jeśli dojdzie do tego to stany będą się musiały przynzac że mają coś groźniejszego i tyle, technologia prawie , że z kosmosu 😉 kiedyś o tym mówili na jakimś knale discov. Przecież im wcale nie zależy na pokoju na świecie , a gdzie będą sprzedawać broń, a dzie mundury, uzbrojenie, a co robić będą tysiące mężcyzn amerykańskich którzy sa wcieleni do wojska. Ech….stany nei są takie durne, jak nam się wydaje….ale jeśli ma być NOW to III szybka wojna swiatowa będzie.

        • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 7:06 pm

         @Sully
         kiedyś miałem hopla na punkcie tzw. techniki wojskowej (zresztą – co nieco zostało mi do dziś;-): czytałem o olbrzymich trudnościach, jakie tuż po II wojnie mieli konstruktorzy samolotów, by przekroczyc barierę dżwięku (nieco ponad 1000 km/h); po czym – właściwie nagle – Amerykanie wyskoczyli z czymś, co sie nazywa SR-71: ma toto pułap niemalże kosmiczny, pod 30 km, i lata z prędkościa 4,5 tysiąca km/h, i do dziesiejszych czasów (przynajmniej oficjlnie) nie skonstruowano niczego, co byłoby równie szybkie, i było samolotem; albo historia z radarem – Brytole mieli go juz pod koniec lat 30-tych, i dopiero II wojna sprawiła, że to ówczesne cudo techniki zostało ujawnione; dlatego sądze, ze masz racje, gdy przewidujesz rożne „s-f cudeńka”, jakie głównie Jankesi moga miec w swoich arsenałach; a czy to sami wymyslili, czy z niewielka pomocą „zielonych ludzików’;-) – to juz inna sprawa…

        • czytelnik 15 stycznia 2012 o 9:37 pm

         Iran nikomu nie „chce skoczyc”,to ten kraj chca zniszczyc jak wiele innych LOTRY SWIATOWE,ktorym ciagle malo i ciasno na tym globie !
         Jak narazie amerykanskich mezczyzn nie wciela sie obowiazkowo do wojska ,ida tam ci ktorzy zabijaja, za kase sa NAJEMNIKAMI.
         Prosze dokladnie rozpatrzyc komu amerykanska armia sluzy i dlaczego zabierajac glos w dyskusji opierajac sie na PRAWDZIE .

        • Sully 15 stycznia 2012 o 9:43 pm

         Czytelniku jak chyba nei zauważyłeś, ja tylko wyraziłam pogląd, że stany to mocarstwo, które w zasadzie może wiele, i nei wnikam tutaj kto kogo chce zaatakować i z jakich pobudek !! Ale prawda jest taka, że jeśli dojdzie do tej wojny to Iran ją przegra, pytanie jakie”rany”zdąży zadać przeciwnikowi.
         Po drugie , praca w armii to praca jak każda inna. Idziesz i placą Ci za to . I nie nadużywaj tutaj pojęcia najemnik, które jest zarezerwowane dla wyjątkowych skurczybyków ( wg. mnie oczywiście) . Ktos musi wykonywać tę robotę i już. Może faktycznie źle się wyraziłam używając słowa wcieleni…ale jak widać kolejny skrupulatny czówa na tym blogu.

        • iHe 16 stycznia 2012 o 1:09 am

         Zakładając ,że wszyscy zakładają,że każdy ma po cudeńku i powstało nowe pojęcie jak wojna asymetryczna ,nie napawa to optymizmem przed wojną totalną.

         Planiści będą doskonale zdawać sobie sprawę,że będzie się liczyła każda minuta.
         To by tłumaczyło tak dużą powściągliwość Rosji i skromność Chińczyków.
         ww1:Wojna pozycyjna,ww2:blitzkrieg,ww3:?tu łatwo zgodzić się z biblistami..
         http://pl.wikipedia.org/wiki/Zegar_Zag%C5%82ady

         Powinniśmy jeszcze zakładać,że banksterzy dbają o względną równowagę pomiędzy blokami,żeby łatwiej się przykleić do zwycięzcy..

       • felicyta 15 stycznia 2012 o 9:57 pm

        Dobry film.
        Jak media wmanipulowują świat w wojnę

       • MANIUŚ 16 stycznia 2012 o 1:10 pm

        Trzecia wojna będzie bo rządy nie chcą oddać dobrowolnie władzy. Zamiar jest taki, że będzie ona kontrolowana, i będzie wywołana tylko po to ,aby rządy państw oddały władzę na rzecz jednego Rządu Światowego.Rząd światowy po bardzo krótkim czasie odda władzę antychrystowi, bo taka jest ustalona kolej rzeczy.Antychryst działa narazie w ukryciu, ale steruje wszystkim tym co się dzieje na świecie.

        • navigator 16 stycznia 2012 o 5:21 pm

         do: Totalsky No Problemsky
         czy aby na pewno do tej pory nic nie skonstruowali? Wpisz w wyszukiwarkę : „Projekt Aurora”
         Po pobieżnym zapoznaniu się z projektem i obejżeniu kilku amatorskich filmów na Youtube od razu człowiek ma pojęcie o skali dezinformacji, która nas karmią. Technologia „gwiezdnych wojen” przy tym to pikuś..

        • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 9:02 pm

         @navigator
         wiem, co to jest Projekt Aurora… nie musze wstukiwac w wyszukiwarkę; a skoro to… troche sie przedostało do wiadomości publicznej, to tylko mozna sobie dospiewywać, co jeszcze maja, i o czym zadne przecieki nie swiadczą; co jest najbardziej potrzebne na wojnie (poza dobrą kuchnią polową)? kasa! – zreszta jakość kuchni polowej tez zalezy od kasy; a Jankesom kasy nie brakuje – bo tacy z dziwnymi loczkami za uszami dbaja o to, zeby był ruch w interesie; po cos przeciez zadłuzyli całą Ziemię – zeby sobie nowe „zabawki dużych chłopczyków” budować – a tak na wszelki wypadek, gdyby sie bydełko zbuntowało na serio…;

      • Brus_Zły_Lis 17 stycznia 2012 o 7:23 pm

       POTOMEK JÓZEFA ŚWIATŁO DZIENNIKARZ TVN??
       http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/01/czerwone-dynastie-potomek-jozka-cz30.html

     • zenobiusz 15 stycznia 2012 o 12:44 pm

      Ich plany mogą się posypać ,z powodów zupełnie dla nich nie zrozumiałych.
      Właśnie w Rumunii, dzieje się coś dziwnego ,jest zabity,ranni,protesty dzisiaj we wszystkich miastach,a nasze TVN i GW informują o 1000 protestujących ,agresywnych kibicach,i rannych policjantach.
      Widać że wydarzenia zaskoczyły naszych” rządców dusz”
      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/14/zamieszki-w-bukareszcie-co-sie-na-prawde-dzieje/comment-page-1/#comment-39595

      • Sully 15 stycznia 2012 o 1:02 pm

       Zenobiuszu wczoraj na pasku tnv 24 leciały te informacje o protestach w bukareszcie.

       • O Rzesz 15 stycznia 2012 o 3:30 pm

        Cytat z niższego wpisu bez „odpowiedzi”: Sully „Niestety muszę się zgodzić z kefirem, że my Polacy jakoś nie kwapimy się do „walki”.
        My nie musimy walczyć fizycznie.
        Musimy wierzyć w Boga.
        Za cały świat jeśli tak będzie trzeba.
        To będzie trudne z uwagi na wielu ludzi, przepraszam za wulgarne porównanie, będących na poziomie blondynki klękającej na widok napisu „ciągnąć” ale na to nic się już nie poradzi.
        Będzie i u nas wiele „bulu” bo wielu jest zbyt płytkich by to zrozumieć.
        Pamiętajcie jedynie że kto mieczem wojuje od miecza ginie.
        Nie w tym nasza siła że będziemy roztrzaskiwać łby ale w tym że się nie poddamy wewnętrznie.
        Tak jak to ma miejsce od setek lat!.
        Z tego wynikał będzie największy opór Polaków (różne bardziej i mniej oficjalne metody torpedowania poczynań sług iluminatów) i szansa naszego przetrwania!. U boku Boga.
        Czy poprzez Kościół, czy w innej formie ale z Nim.
        Nie bez Niego!.
        To się wydaje teraz naiwne i nierealne w społeczeństwie przyzwyczajanym do wygód i osłabianym kulturowo oraz moralnie przez jednoczesne dociskanie śruby ekonomicznej ale jeżeli wierzyć przepowiedniom tak będzie.
        Natura słowiańska da o sobie jeszcze nie raz znać!.

        • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 7:25 pm

         @ O Rzesz
         niby tak, wsparcie sił nadprzyrodzonych jest bezcenne, chciałbym jednak nieśmiało przypomniec, ze „przedmurze chrześcijaństwa” – jakim przez wieki byliśmy, dlatego było takie twarde, bo mieliśmy husarię (i Pana Wołodyjowskiego;-); si vis pacem para bellum – oczywiście mierząc zamiary na siły (a te nasze siły raczej skromne są, póki co); a że przy tym nie zaszkodzi sie tez pomodlic – to inna inszość:-)

        • Sully 15 stycznia 2012 o 9:03 pm

         Zgadzam sie z Toba Totalski, modlić sie moga kobiety i dzieci, a faceci..cóż do boju, wesprzeć ich w tym moga jeszcze feministki, co by nie było, że nie jestem za równouprawnieniem 😉

        • krist 15 stycznia 2012 o 10:57 pm

         totalsky dobrze piszesz…. mielismy potężną armie, mielismy zołnierzy, wojownikow przez wielkie W, mielismy walecznosc jakiej nie ma żadna inna nacja… Sam Hitler powiedział „gdybym miał polaków, zdobyłbym cały swiat”.Napoleon-„jesli nie dacie rady wyslijcie polaków”…. poczytajcie o polskich termopilach a to tylko cząstka „naszych” dokonań a czyny te były zawsze podparte wiarą…..sama wiara to nie wszystko trzeba jeszcze czynów!!!

        • O Rzesz 15 stycznia 2012 o 10:58 pm

         Dokładnie panie Totalski … najpierw trzeba mieć tych husarzy.
         Nasi zarabiają i giną w okupacyjnych wojnach dzieci „Izraela”.
         Trzeba funkcjonariuszy i żołnierzy pouświadamiać.
         To trudne bo często są mocno zindoktrynowani.
         Wierchuszka jest z mieszańców lub wżeniona w Naród W.
         Znam takich ludzi … włos się jeży gdy zobaczyć co sobą reprezentują.
         Nastawieni na stronę materialną życia. Zepsuci do szpiku.
         Czasem jednak coś się przebija zza ściany i wtedy widać w ich oczach strach.
         Milkną, zmieniają temat.
         Czują że coś jest nie tak.
         Zresztą jak większość Polaków.
         Jesteś gotowy na odejście w imię prawdy i dobra? (pytanie, nie groźba!).
         Może być jeszcze gorzej … zatrzymanie i szpital psychiatryczny do końca życia.
         „Lekarze” w białych kitlach już czekają by wstrzyknąć kolejnemu niepokornemu głupiego jasia i wpisać do kartoteki że jest niebezpieczny dla otoczenia.
         Jesteś na to gotów?.
         Ja nie.
         Mogę jednak robić krecią robotę i uświadamiać kogo się da.
         Ktokolwiek zechce słuchać.
         Może mu ta wiedza w odpowiednim momencie życia pomoże wybrać choćby i bierny opór wobec czegoś co go spotka!.

         Sully … modlitwa dotyczy KAŻDEGO osobnika rodzaju ludzkiego.
         Płeć, wiek, rasa nie mają tu znaczenia.
         Ich wspiera szatan. Są już wszędzie.
         My mamy o wiele potężniejszego sojusznika.
         Ale że go nie widać to o nim zapominamy!.
         Trzeba tylko zrozumieć że to nie wymysł.
         Tylko i aż!.

        • hjk 15 stycznia 2012 o 11:18 pm

         Musicie wiedzieć, ze prawdziwa walka toczy się na poziomie idei, kultury i ducha, jak mówi św. Paweł w liście do Efezjan:
         „Zachęta do walki duchowej

         10 W końcu bądźcie mocni w Panu – siłą Jego potęgi. 11 Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. 12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, 15 a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju. 16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. 17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże – 18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych.”

         Wymachiwanie pałką i fizyczna eliminacja to prymityw, który do niczego nie prowadzi, wiedzieli to już „ruscy” i „niemcy” (celowo z małej i w „”) i wykańczali nam inteligencję, a teraz ciąg dalszy NWO odmóżdża ludzi w skali globalnej…

        • Roma 16 stycznia 2012 o 3:21 pm

         @ O Rzesz

         dokładnie to samo chciałam napisać, ale mnie wyręczyłeś.
         nasza siła jest w świadomości i duchowości
         a tego nie zwycięży żadna siła fizyczna
         niech każdy człowiek czyni dobro
         i podnosi świadomość innych
         a zło samo zniknie

        • BirD2 16 stycznia 2012 o 9:38 pm

         W Piśmie jest jasno napisane.. Będzie sieka i mordownia, będą sądzić tych którzy wierzą w Boga. Jeżeli nic nie zrobisz, nie mówię o rewolcie a o czymś dla zabezpieczenia siebie to dostaniesz kule.. Albo co gorsza pierw cie żywcem posiekają a ja nie chcę cierpieć nawet wiedząc że potem trafię do nieba..

         @O Rzesz i reszta, ślepo wierzycie w swoje ideały czy podczas jakieś wojny czy po prostu nie dacie się zaczipować i będziemy skazani na biede i wyjadanie resztek gdy ich sługi będą sobie żyć te kilka lat w dostatku i przeświadczeniu że to ten Nowy Wspaniały Świat..

         Niejeden tutaj uważa się za jakiegoś wybrańca, nie tacy szaleńcy żyli na tej planecie ale faktem wszyscy dostaniemy w kość

         Pan monitor też szaleje pisząc że wygramy, bzdura. Ja wierzę w Pismo i owszem, wygra się.. Dopiero po wszystkim

       • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 7:17 pm

        no i jeszcze onet czy interia w nocy podały tę informację, albo bardzo „grzeczną”; acha – i jeszcze telegazeta tvp; swoja droga polecam właśnie telegazetę – parę razy mnie zaskoczyła podawaniem informacji, o których milczały „koszerne tefałeny”; warto tam zaglądac przy porannej/wieczornej kawie: teletekst na kanale tvp 1/2, i strona 110 (kraj), 125 (zagranica) i ewent. 140 (gospodarka); poza tym – takie „zapomniane” Rumunie, Bułgarie, Słowacje (że już o Polsce nie wspomnę;-) – moga sporo namieszać w planach wciąz z siebie zadowolonych europejskich komisarzy…

        • Ditka 15 stycznia 2012 o 7:31 pm

         co do telegazety, parę razy spotkałam się z taką sytuacją, że jakaś wiadomość pojawiała się na krótki czas a później w „cudowny” sposób znikała

      • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 1:15 pm

       Właśnie! Trzeba by porównać co podają kryminalne media, a co się tam naprawdę dzieje. Tu może być klucz do zrozumienia tego co się dzieje w cieniu wydarzeń. A na pewno dzieje się bardzo dużo.

       • zenobiusz 15 stycznia 2012 o 1:43 pm

        Wszystkie aktualne informacje z Rumunii,zamieściłem na stronie,
        do której podałem link,powyżej.
        Jest następna niespodzianka.

        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/15/portugalia-tropi-masonowpolska-ich-holubi/

        Bo to Pan Bóg ,kule nosi…….

        • kefir2010 15 stycznia 2012 o 1:50 pm

         i dalej sądzisz, że to z Polski wyjdzie sygnał, który odmieni Ziemię? ja mam co do tego coraz większe wątpliwości. dopóki VAT będzie poniżej 50% a benzyna poniżej 20 złotych za litr, dopóty Polaczki będą siedzieć cicho i paczeć, co by tu do gara włożyć – I DZIECI NA ŻEBRY WYSYŁAĆ, COBY RODZINNE BYŁO WIENKSZE, HAHAHAHA!! 😀

        • Sully 15 stycznia 2012 o 2:01 pm

         Niestety muszę się zgodzić z kefirem, że my Polacy jakoś nie kwapimy się do „walki” pokolenie któer to robiło jest już oglednie mówiąc stare….a mlodzym się nei chce, ot cała prawda. A 200 czy 300 osób to trochę mało jak na powstanei i to o zasięgu międzynarodowym.

        • zenobiusz 15 stycznia 2012 o 4:27 pm

         Podpisuję się pod tą opinią w 100%

         O Rzesz 15 Styczeń 2012 o 3:30 pm
         3 Głosów
         Cytat z niższego wpisu bez „odpowiedzi”: Sully „Niestety muszę się zgodzić z kefirem, że my Polacy jakoś nie kwapimy się do „walki”.
         My nie musimy walczyć fizycznie.
         Musimy wierzyć w Boga.
         Za cały świat jeśli tak będzie trzeba.
         To będzie trudne z uwagi na wielu ludzi, przepraszam za wulgarne porównanie, będących na poziomie blondynki klękającej na widok napisu „ciągnąć” ale na to nic się już nie poradzi.
         Będzie i u nas wiele „bulu” bo wielu jest zbyt płytkich by to zrozumieć.
         Pamiętajcie jedynie że kto mieczem wojuje od miecza ginie.
         Nie w tym nasza siła że będziemy roztrzaskiwać łby ale w tym że się nie poddamy wewnętrznie.
         Tak jak to ma miejsce od setek lat!.
         Z tego wynikał będzie największy opór Polaków (różne bardziej i mniej oficjalne metody torpedowania poczynań sług iluminatów) i szansa naszego przetrwania!. U boku Boga.
         Czy poprzez Kościół, czy w innej formie ale z Nim.
         Nie bez Niego!.
         To się wydaje teraz naiwne i nierealne w społeczeństwie przyzwyczajanym do wygód i osłabianym kulturowo oraz moralnie przez jednoczesne dociskanie śruby ekonomicznej ale jeżeli wierzyć przepowiedniom tak będzie.
         Natura słowiańska da o sobie jeszcze nie raz znać!.

        • kefir2010 15 stycznia 2012 o 5:05 pm

         no to ustalamy podział obowiązków:
         -zenobiusz i monitorpolski się modlą;
         -ja, mizia i navajo zaś polerujemy gnaty i idziemy walczyć o Polskę!!
         może być? hahaha! 😀

        • Sully 15 stycznia 2012 o 5:44 pm

         Kefir dobre, 😉 Zenobiusz to módl się, kto wie może dzięki Tobie nie uda im sie ich niecny plan…

        • kefir2010 15 stycznia 2012 o 5:51 pm

         na rozluźnienie – złote lata 90-te XX wieku:

        • krist 15 stycznia 2012 o 11:05 pm

         @kefir— no to ustalamy podział obowiązków:
         -zenobiusz i monitorpolski się modlą;
         -ja, mizia i navajo zaś polerujemy gnaty i idziemy walczyć o Polskę!!
         może być? hahaha!

         a ja to gdzie??? od modłow sa kobiety ja tam wole czyny…
         dobrym miejscem walki w czasie wojny jest też…. kuchnia polowa…. przynajmniej człek będzie syty…hahhahahahahahahaha

      • maupa102 15 stycznia 2012 o 2:37 pm

       @Zenobiusz, „Ich plany mogą się posypać,” . . . ICH PLANY (WŁAŚNIE TERAZ !!!!!) SIĘ SSSSYYYYPIĄ !!!! 😉

       • zenobiusz 15 stycznia 2012 o 4:28 pm

        🙂
        Najlepsze,że nie wiedzą dla czego

        🙂

        • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 7:38 pm

         @ kefir, Sully, Zenobisz
         kto sie modli, ten sie modli, kto poleruje gnaty, ten poleruje – a ja bedę tym polerująco-modlącym się zapodawał muzę – taką jak ta:

         i w ramach akcji sabotażowej – rozpylał z Zenowej armaty orgonowej „koleżanke Maryskę” – coby u wroga zapał bojowy ostudzić; a potem to juz tylko, Sully:
         „A w tym całym burdelu jedno wiem na pewno
         Jesteś moją królewną zwiewną” – dziołk, dziołk of kors 😉

        • Sully 15 stycznia 2012 o 9:08 pm

         dżołk dżołk of kors nie odbieram tego inaczej 😉 ale ja Cię proszę, dobry towar dla wroga zostawiłeś toż to sie nie godzi 😉 wszak polerującym granaty też przyda sie troche rozrywki

        • navajo88 16 stycznia 2012 o 7:14 pm

         Zeno a wystarczy że zdadzą sobie jedno że żadna gemba nie da rady sama zjeść całego swiata i zawsze jej wypadnie jakiś kęs z gęby i zacznie psuć smak ,tak że z czasem się porzyga jak niemowlę !!!!! ,to jest proste nigdy nie zniewolą całego świata nigdy !!!!! to jest po prostu niemożliwe !
         J.M.H

       • czytelnik 15 stycznia 2012 o 9:49 pm

        Ich plany tak,szczegolnie w Europie w ktorej nastapi powrot do niezaleznsoci/suwerennosci panstw narodowych.
        I to w tym roku .
        Jak narazie nie ma takiej sily ,ktora by pokonala Stany Zjednoczone ,choc marzy sie to Chinom.
        Na horyzoncie przyjazn amerykansko-rosyjska !
        Byc moze bedzie sie to nazywac Komunizm II.

        • krist 15 stycznia 2012 o 11:12 pm

         nie mow chop zanim nie przeskoczysz….. usa mani sa wielcy tylko za sprawą techniki i wszechobecnej elektroniki…
         Wystarczy aby chinole strąciły im satelity, zagłuszyli sygnał i łacznośc to amerykancy stracą przewage….. Jak myslisz dlaczego chinole zrobili pokazówkę z strąceniem swego satelity?
         dali do zrozumienia amerykancom coby tak ochoczo nie podskakiwali….

     • Święty 15 stycznia 2012 o 11:37 pm

      Barzdo podoba mi sie pana podejscie panie Marku, popieram i tak trzymac. Zbyt wiele zlej energii zostalo wyprodukowanej za nasza letargiczna zgoda. Energia ta popchnela satanistow do corac to smielszych posuniec. Oni stawiaja krok po kroku,ale ty i jak mozemy powiedziec nie chce tego. Czas temu sie pzreciwstawic i powiedziec stop ich dzialaniom.

     • falcon 16 stycznia 2012 o 11:16 pm

      Stanie się to co sobie wyobrażam i jak Świat postrzegamy.. fizyka kwantowa jasno o tym mówi.. zatem nasze wyobrażenia kreują rzeczywistość.. myśleć pozytywnie zatem a nie dawać się zastraszyć wizją medialną. Tak dużo stowarzyszeń i ludzi dobrej działa, że nie możemy nie wygrać 🙂

   • ciociababcia 15 stycznia 2012 o 12:19 pm

    Schowane dosyć głęboko, przypadkiem? trafiłam, miłe zaskoczenie

    Trucizna w lekach na potencję. „To groźne”
    KK / thelocal.se
    Kupowanie leków na zaburzenia erekcji z nieznanych stron internetowych może okazać się niebezpieczne. Szwedzkie służby medyczne alarmują, bo na rynku pojawia się coraz więcej afrodyzjaków zawierających podejrzane substancje, takie jak np. strychnina, która dodawana jest do trutki na szczury – czytamy na thelocal.se.
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/trucizna-w-lekach-na-potencje-to-grozne,1,4998270,wiadomosc.html

   • ... 15 stycznia 2012 o 12:32 pm

    ” Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę, straszne i groźne, i nadzwyczaj silne; miało ono potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło, a co pozostało, deptało swoimi nogami, było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta, a miało dziesięć rogów. ” KSIEGA DANIELA 7:7

    ” Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi, które jest inne niż wszystkie królestwa; ono pochłonie całą ziemię, podepcze i zmiażdży ją ” DANIELA 7:23

    ” Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze.”

    ……..
    opis tego przyszłego ogolnoswiatowego panstwa a raczej unii panstw nie wyglada jaj tzw NWO ????

    , bedzie :

    – straszne
    – grożne
    – nadzwyczaj silne
    – bedzie pozerac , miazdzyc , deptac
    – bedzie inne niz wszystkie bo pochłanie cała ziemie
    – wszystko skruszy i zdruzgocze

    to tylko czesc opisu dzialania tego tworu – zajrzyjcie na strony diabelskiego NEW AGE zoabaczcie ze oni tez „walcza” i ostrzegaja przez tzw NWO – nie zastanawia was dlaczego – upadłe anioły ostrzegaja przed NWO ? 😉 , ostrzegaja poniewaz tzw NWO to bedzie tylko okres przejsciowy kluczem jest co bedzie dalej a wg NEW AGE dalej bedzie tzw – ZŁOTY WIEK 😉

    , wg BIBLII dalej bedzie panowanie okolo 3.5 roczne BIBLIJNEGO ANTYCHRYSTA i jego pomagiera – FAŁSZYWEGO PROROKA zwodzacego swiat wielkimi cudami i znakami – co najlepsze bezbozne masy maja wielbic i podziwiac ANTYCHRYSTA ktory wyloni sie z CZWARTEGO PANSTWA wiec albo zreformuje tzw NWO albo je zniesie całkiem co nie znaczy ze nie bedzie przesladowla np chrześcijan –

    ZŁOTY WIEK NEW AGE 😉 = okres który nastanie po tzw NWO

    ………….

    😉 TAJEMNICA NWO ROZWIAZANA 😉 , działania NWO to tylko sprytne narzedzie ktore posłuzy aby ANTYCHRYST je zniósł a uciemiezeni ludzie zobacza w nim dobrodzieja , boga , geniusza – beda mówic „POKÓJ i BEZPIECZEŃSTWO” , wg Ksiegi Daniela 8:25 ma zniszczyc wielu podczas okresu POKOJU / DOBROBYTU

    – oczywiscie ida ciezkie czasy w tym wojny i ogromny kryzys ale jesli kierujcie sie sprawieldiwoscia i wierzycie w PANA JEZUSA jako BOBOGA OBJAWIONEGO – ZBAWICIELA to wszystko sie dobrze skonczy , czytajcie Biblie i GŁOŚCIE EWANGELIE O KRÓLESTWIE BOŻYM NA ODNOWIONEJ ZIEMI : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139 , bo to najlepsza broń przeciwko przyszłemu zwiedzeniu i rzadom BIBLIJNEGO ANTYCHRYSTA I FAŁSZYWEGO PROROKA

    wierni PANU JEZUSOWI zwycieza antychrysta swoja wiara – OBJAWIENIE JANA 15:2-3 i nawet jak zostana zamordowani to maja obiecane zmartwychwstanie w nowym niesmiertelnym ciele do zycia wiecznego na odnowionej ziemi :

    ” I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat. (5) Inni umarli nie ożyli, aż się dopełniło tysiąc lat. To jest pierwsze zmartwychwstanie. (6) Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu; nad nimi druga śmierć nie ma mocy, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i panować z nim będą przez tysiąc lat.” OBJAWIENIE JANA 20:4-6

    ,

    • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 1:17 pm

     A ja się nie boję żadnego ZWIERZA.

     • kefir2010 15 stycznia 2012 o 1:51 pm

      ja się boję zwierza, dlatego muszę brać psychotropy. boję się też Benedykta 16-stego, biblijnego antychrysta.

      • ... 15 stycznia 2012 o 2:49 pm

       za antychrystem z 13 czy 17 rozdziału OBJAWIENIE ma isc w podziwie cała ziemia – wszyscy ci ktorzy odrzuca PANA JEZUSA i ego przykazania – wyobrazasz sobie jak np satanisci , ateisci , isalmisci , wyznawcy new age ida w podziwie za papiezem i wielbia go i mówia kto moze z nim wlaczyc kto jest do niego podobny ? , papiez nie jestem antcyhrystem a OBJAWIENIE JANA 13 czy 17 czy Księgi Daniela co najwyzej moze byc antychrystem jako tym który jest przeciwko Chrystusowi a takicj jest wielu jak napisał apostoł JAN w swoicj listach

       wiem ze eschatologia pewnych organizacji opiera sie na papiezu i Watykanie ale sa to fałszywe tory – m,in dlatego nie ufam zadnym organizacjom w tym religijnym

       • masakalambura 15 stycznia 2012 o 5:34 pm

        Islam nie odrzuca nauk Jezusa. W zasadzie Islam, tak jak Chrześcijaństwo na Jezusa jako mesjasza czeka (nie licząc szyitów, dla których Mahdi ma być mesjaszem) . Islam spiera się tylko co do tego, czy można Jezusa nazywać Bogiem, jeśli jeszcze na krzyżu sam woła do Boga, a po zmartwychwstaniu mówi „Jak Ojciec mnie posłał tak i Ja was posyłam”.

        Bo skoro Bóg jest Jeden czego i Jezus uczył:
        Mar. 12,32
        Rzekł Mu uczony w Piśmie: Bardzo dobrze, Nauczycielu, słusznieś powiedział, bo Jeden jest i nie ma innego prócz Niego. Miłować Go całym sercem, całym umesłem i całą mocą i miłować bliźniego jak siebie samego więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary”. Jezus widząc, że rozumnie odpowiedział, rzekł do niego: „Niedaleko jesteś od królestwa Bożego”.

        …I nigdzie nie mówi, że sam jest Bogiem, a tylko Synem, Synem Człowieczym, i że my wszyscy wierzący w Niego możemy być synami bożymi. To czy wypada mówić Bóg oraz Trzy?

        Co do przyjścia Eliasza. Mówisz, że temat śliski. Może i tak, ale skoro Jezus nas o tym poinformował, to należy się tego spodziewać. I tak jak za pierwszym razem Eliasz przyszedł (Jan) i przedstawił mesjasza (Jezusa), tak i teraz przyjdzie. Wiedzą o tym również sataniści, którzy Jezusa odrzucili. Więc ich Eliasz będzie podobny do tego pierwszego: ogień z nieba, pokaz mocy itd itp. Wszystko, do czego dzisiejsza nauka doszła.

        A prawdziwy Eliasz, kto wie kim on będzie? Może właśnie tym Wielkim Królem, który przygotuje świat na przyjście Jezusa. A może podobnie jak ostatnio jednym z męczenników ubranych w wory pokutne, mówiących światu o wielkim grzechu, w jakim żyjemy, i przynoszących plagi równe egipskim, jak to opisuje Apokalipsa 11,3.

       • hjk 16 stycznia 2012 o 12:43 am

        brawo trzykropek – i mamy rozwiązanie sytuacji, dlaczego nwo się nie powiedzie, a jesli nawet to nie na długo, bo diabeł w końcu oszuka jak zwykle współpracownikow…
        ale własnei tym moze zwieść, ze uwolni nas od „strasznego nWO, podczas gdy prawdziwe zagreozenie jest jw w liscie do efezjan

     • czytelnik 15 stycznia 2012 o 9:55 pm

      Czlowiek to tez zwierze – bywa,ze rozumne ,takze z zanikiem pamieci.
      Pytanie:
      Jakie zwierze nie daje sie ujarzmic ?
      Nie mylic z oswojenieem.

      • wizzgaa 16 stycznia 2012 o 11:26 am

       Pinczer karłowaty / nie daje się ujarzmić /

       • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 10:25 pm

        @wizzgaa
        wole chow-chow’y – siostra takiego ma, takie „lwy, ale psy”… a tak naprawdę to wolę cocker-spaniele… jedyna prawdziwa miłość 😉 …ale wpadł pod samochód… auuu auuuu… 😦

   • jakzawsze 15 stycznia 2012 o 4:08 pm

    @wszyscy…
    Moim zdaniem też „Nie dojdzie do żadnego NWO.”
    Celem zarządzania jest podział, bez podzuialu niema zarządzania.

    W Bibli pisze że w czasach końca świat będzie podzielony politycznie, i tez nastąpi koniec systemu wszystkich systemów jakie mogły być realizowane przez jaszczurów.

    Wszystko zostanie zniszczone siłami przyrody, co już widac po aktywnosciach sesmicznych , „cofkach 🙂 „, zmianach na słońcu, zachowaniu ludzi, … temat rzeka ..

    GŁOWY DO GÓRY LUDZIE ! Ja TO MÓWIE ” NIEBEDZIE ŻADNEGO nwo”

    …jaszczury zostaną wygonione … i nie bedą przeszkadzały … w jakiś magiczny sposób, może to promieniowanie z kosmosu jest dla nich zabujcze, o którym to naukowcy tak mówia ostanio , a propagandowe media milczą …

    … a NEW AGE niech spiepsza .. i reszta speluniarstwa

    … No ale jeszcze czekają nas ekstremalne czasy, zostawcie materializm za sobą, a zobaczycie na własne oczy za waszego życia że samochody bedą w rowach stały … ha ha ha …

    A jak ktoś chce to niech się zapisuje do głupich partyjek politycznych i niech sobie TV patrzy, tylko jak już ktoś w tym „kartonie-pudełku” siedzi, to niech sobie wieczko dekiel zamknie za sobą i niech w tym gnije, w tym systemie ….

    • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 4:13 pm

     Nie będzie też żadnego „końca czasów”, chyba że pod tym pojęciem rozumiesz usunięcie pasożyta w postaci tzw. „elit”.

     • jakzawsze 15 stycznia 2012 o 4:34 pm

      @monitor p….

      no wlasnie usuniecie elit,a co monitorze sadzisz o zmiennoksztaltnych ? …. no ze kontroluja politykow/wojsko/transfer nowych technologi,,,,, w zamian za cos….

      • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 5:19 pm

       Nie, jeśli nawet są i nas obserwują, to nie będą interweniować – poradzimy sobie. Bardzo mocni ludzie weszli w grę. Czekali jak to się zacznie rozgrywać, w końcu musieli zainterweniować. Mówię nie tylko o CIA, FBI ale i części elit.
       Acha, „zmiennokształtni” to ci z uszkodzonym DNA.

       • kefir2010 15 stycznia 2012 o 5:57 pm

        zmiennokształtni, czyli reptile? na jew tube widziałem filmik, jak Komorowski i Kwaśniewski zamieniają się w gada! ale i tak w to nie wierze.

        • AQQ 15 stycznia 2012 o 6:06 pm

         odn.Jew-tuba.
         Na płocie pisało C-P-A! Facet se chciał pogłaskać i mu drzazga weszła…

        • ALFA 15 stycznia 2012 o 6:12 pm

         @kefir2010 wiesz czemu Jarosław Kaczyński ma kota
         Może to ciężko zrozumieć ludziom lecz gady nie znoszą kotów. Koty są najlepszymi detektorami reptilianów jakie tylko zna ludzkość. Potrafią przebudzić całą rodzinę, a nawet okolicę kiedy zbliżają się do ludzi nieczyste siły. Są obrońcami szczególnie kobiet kiedy reptilianie próbują dokonać na nich ataku (obdukcji czy gwałtu

       • jakzawsze 15 stycznia 2012 o 6:29 pm

        @monitor p…..

        mam na mysli

        zminnoksztaltni=reptylianie=jaszczury=demony

        • jakzawsze 15 stycznia 2012 o 6:38 pm

         a dokladnie

         The Brandon Corey Story (1/7) (napisy pl)

         7 czesci po 10 minut, widziales to monitor?
         …. GRUPA ARENA / … to nie sa zarty / film jest zrobiony jako fakt i te postacie i zdarzenia sie dzialy naprawde / galy wam wyjda ….!!!
         ========================================
         [monitorpolski: Nie znałem, dzięki!]

        • jakzawsze 15 stycznia 2012 o 6:59 pm

         @monitorpolski

         monitorze i jeszcze jedno to jest warzne do weryfikaci / to sa powarzne sprawy dotyczace tego filmu…. / znalazlem to pare lat temu w sieci P2P…..

         Ale do czego zmierzam ? W sieci trafiłem na
         „torentachP2p” na zapis transkrypcje BRANDONA
         rozszeżającą tematyke filmu „The Brandon Corey Story
         (2006)” i pozwoliłem sobie to przepuścić przez translator
         goglowski , gdzie oczywiście zrozumienie spujności
         tekstu wymaga uruchmienia wyobraźni. W transkrypcji dowiadujemy sie o kompromitujących sprawach
         dotyczących czołowych polityków a mowa tu o pedofili-
         sataniźmie-poświęcanie dziedzi na ofiare-tajmenicze
         rytuał jak i także relacje osób które wiedziały
         zmiennokształtnych [demony-reptylianie]. ORGINAŁ PDF DO POBRANIA: http://grawitacja44.files.wordpress.com/2011/06/
         pdftranskrypcjebrandonaen.pdf PDF POLSKI [SUROWE TŁUMACZENIE TRANSLATOREM]: http://grawitacja44.files.wordpress.com/2011/06/
         pdftranskrypcjebrandonapl.pdf SUROWE TŁUMACZENIE TRANSLATOREM GOGLOWSKIM
         WIĘC WYMAGA URUCHOMIENIA WYOBRAŹNI.

     • Święty 15 stycznia 2012 o 11:41 pm

      Nie tylko nie bedzie ‚końca’, ale poczatek czegos dobrego dla nas

      • hjk 16 stycznia 2012 o 12:51 am

       Np. takie coś:
       „Paraliż w Turcji, miliony osób bez prądu
       wczoraj, 20:32 GK / CNN CNN

       Miliony mieszkańców Stambułu i zachodniej części Turcji zostały odcięte od prądu po tym jak awarii uległa główna linia elektryfikacyjna biegnąca od miasta Bursa. W liczącym 12 milionów mieszkańców Stambule nie działały wczoraj uliczne latarnie, metro i tramwaje. Przyczyną awarii mogła być ogromna śnieżyca, która przeszła nad tym regionem – informuje CNN. Według oficjalnych informacji prądu nie było m.in. w całym Stambule, Izmicie i Adapazari.
       Zobacz ogromną śnieżycę, która przeszła nad Turcją: ”
       http://webcache.googleusercontent.com/search?strip=1&q=cache:http%3A%2F%2Fwiadomosci.onet.pl%2Fcnn%2Fparaliz-w-turcji-miliony-osob-bez-pradu%2C1%2C4998493%2Cwiadomosc.html

       Niesamowite, ze taka masa ludzi jest zasilana jedną linią energetyczną – kompletny brak cywlizacji – odcięcie ludzi od ogłupiaczy spowoduje jednoczenie w trudnych warunkach i upadek NWO, które opiera się na technice…

   • sara10 15 stycznia 2012 o 7:33 pm

    Monitor
    Nie gniewaj się, ale ten blog stał się forum o szczepionkach i GMO. Nie zrozum mnie źle – to są naprawdę ważne tematy. Rzecz w tym, że one zdominowały wszystkie inne.

    PS. Robisz kaaaawał dobrej roboty. Za to bardzo cię szanuję. 🙂

   • sara10 15 stycznia 2012 o 8:59 pm

    Monitor
    Dlaczego moje wypowiedzi sa wciąż kasowane? Naraziłam się tobie/komuś? 😦

    • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 11:05 pm

     może z uwagi na nick 😉 ?

   • Raphaela 17 stycznia 2012 o 8:05 pm

    Prawda, nie bedzie zadnego NWO. Wystarczy spojrzec na ocieplenie klimatu, na coraz bardziej promieniejace slonce, co wskazuje, ze zloty wiek jest coraz blizej..

  • Julian 15 stycznia 2012 o 6:15 pm

   Oto jeden z wielu dowodów jak szatan pospiesznie wdraża swój plan zniewolenia i zniszczenia ludzkości poprzez swoja armię jemu poddanych. Jedyna droga dla nas to ucieczka do Boga, który zniża się do nas w tych Orędziach pokazując nam drogę naszego zbawienia.

   Polecam oto Orędzia: http://ostrzezenie.wordpress.com/

   Naukowcy publicznie zaprzeczą, że ten Cud miał miejsce

   Orędzie nr 315 z serii Ostrzeżenie

   Otrzymano piątek, 13 styczeń 2012, godz.21.35
   Moja najdroższa, ukochana córko, Moje Boskie Miłosierdzie zostanie wam ostatecznie uświadomione i w końcu będzie zrozumiane.
   Moje Promienie Miłosierdzia, które rozpoczną się wraz z różowym niebem, zaleją ziemię, aby ocalić ludzkość.
   Ani jedna osoba nie zostanie wykluczona. Prezydenci, królowie, królowe, książęta, biedacy, sławni ludzie, żebracy, złodzieje, mordercy, ateiści i wierzący w Boga Ojca i we Mnie, Jego umiłowanego Syna, wszyscy zostaną poruszeni przez Mój Dar.
   Butni upadną z pokorą, gdy ujrzą swoje ciężkie grzechy, tak jak ukazują się one przed Moimi oczami.
   Nikczemni ujrzą Światło Mojego Boskiego istnienia i będą musieli dokonać wyboru. Przyjmą Moją Miłość i Miłosierdzie lub wymierzą Mi policzek. Tak czy inaczej wszystkie Boże dzieci zobaczą Moje promienie Miłosierdzia i trudno im będzie zignorować ten Cud.
   Wzywam was wszystkich do modlitwy, aby Moje Miłosierdzie zostało powitane i przyjęte, tak jak głodny człowiek chwyta chleb życia. Bez tego chleba umrze.
   Istnieją tylko dwie drogi. Pójść ze Mną, waszym Boskim Zbawicielem lub stanąć wobec ogni piekła.
   Jestem zawsze miłosierny, ale będzie dla was tak mało czasu, aby okazać skruchę po Ostrzeżeniu.
   Wielu naukowców i tych w armii szatana zostanie wykorzystanych, aby publicznie zaprzeczyć, że ten wielki Cud miał miejsce. Módlcie się za nich, aby oszustwo to nie zwiodło tych oziębłych dusz, które mogą być skuszone, aby jeszcze raz odwrócić się ode Mnie.
   Przygotujcie się dzieci. Pamiętajcie, że ta interwencja z Nieba jest jedynym sposobem, abym mógł ocalić większość ludzkości.
   Gdybym nie wylał Mojego Miłosierdzia nad całym światem, bardzo niewiele dusz mogłoby wejść do Mojego Nowego Raju na ziemi.
   Wszystkich was kocham i powitam na łonie Mojej Miłości i Miłosierdzia.
   Nie obawiajcie się; wasze dusze zostaną wypełnione Moim Świętym Duchem. Was, wierzących, uczyni to jeszcze silniejszymi w waszej Miłości do Mnie i wtedy dołączycie do Mojej armii, aby nawracać tych, którzy potrzebują więcej czasu, aby zwrócić się ku Mnie.
   Wasz Zbawiciel i Król Miłosierdzia
   Jezus Chrystus

   • kefir2010 15 stycznia 2012 o 8:15 pm

    bo ten cud nie miał miejsca i koniec! CHCESZ DOSTAĆ ŚRUTEM W DUBSKO – NIE ZAMIESZCZAJ TYCH BREDNI TUTAJ.

   • czytelnik 15 stycznia 2012 o 10:12 pm

    Jak narazie „cudem jest ” to,ze do tej pory zlo zwyciezalo dobro a klamstwa zastepowaly prawde,zas niebo na to „pozwalalo” i milczalo.

    • Julian 15 stycznia 2012 o 11:36 pm

     Dobrze mówisz, ale widzę, że nie rozumiesz głębi tego wszystkiego. Jak byś tak poczytał trochę z życia Świętych Mistyków Kościoła Katolickiego to byś zrozumiał jak to jest? Tak naprawdę nikt z naszych Świętych nie był mile widziany w momencie swojego życia. Ale tu w tych Orędziach do Mari od Miłosierdzia Bożego chodzi głownie abyśmy zrozumieli, że poprzez modlitwę i tylko przez nią możemy mieć jakikolwiek wpływ na dzieje Świata. Nie wyobrażam sobie, aby odwieczny wróg Boga nawoływał do modlitwy, postu, ofiary jak to ma miejsce w tych Orędziach. Nie jest on taką potęgą by mógł z tego wywieść zysk dla swojego interesu. Rozumię obawy i ostrożność, ale wiedzcie, że ryzyka w tym być nie może, jeżeli zastosujecie się do próśb, jakie płynną z tych Orędzi i z pełną wiara i zaangażowaniem poświecicie się prośbom o modlitwę i post, bo modląc się i ofiarując posty otrzymuje się Łaski od naszego Pana Jezusa Chrystusa i Duch Święty osłania was. Łatwo jest być tylko wolnym słuchaczem, z którego tak naprawdę żadnego pożytku niema takie dusze są nazywane oziębłymi i obojętnymi, które stawiają siebie w potężne ryzyko potępienia wiecznego. Tak wiec dużo czytajcie z życia Świętych Kościoła, którzy są już uznani a wzmocnicie się i wasza wiara będzie wzrastać i staniecie się tak jak złoto, które chcąc oczyścić trzeba je długo wypalać.
     Z poważaniem dla wszystkich,
     Julek

     • zenobiusz 16 stycznia 2012 o 12:42 pm

      Ponieważw wklejasz to na różnych blogach wkleję moje odpowiedzi.
      Pięknie piszesz,ale…..
      Zaczynasz od sugestii,że jestem niedokształcony.
      Czytałem,być może więcej niż Ty,i nie będę się rozpisywał.
      Powiem Ci jaki interes może mieć zły.
      Po pierwsze,nowe orędzia mnożą nowe modlitwy,odciągając od różańca i koronki,
      a tych zły nienawidzi najbardziej.
      Osłabia to modlitwę wspólnotową wierzących.
      Posty są świetne,ale większość ludzi nie ma warunków,
      by je podejmować w rygorach pracy i innych wymogów współczesnego życia
      Wbija to wielu w poczucie winy.
      Jeśli nie przyjdzie ostrzeżenie,a kary spadną,wielu utraci wiarę.
      Biblia nigdzie nie mówi,że pokolenia”końca” będą miały ułatwienia ,ku zbawieniu,
      pisze zaś,że „zwiedzie nawet wybranych”.

      • zenobiusz 16 stycznia 2012 o 12:45 pm

       I nie wiem czemu Julianie,
       ale Twój słodki ton wyższości,
       kojarzy mi się,
       z sykiem węża wśród kwiatów…

       Wklejanie gotowca na różnych blogach,to cecha agenta wpływu.
       Pytanie czyim s ług ą jesteś.

     • jakzawsze 16 stycznia 2012 o 12:50 pm

      Julek ?

      Może to ty. Znam takiego kolesia co się stał księdzem (Beskidy-Sczyrk). A może to kto inny. Jak co to pozdrwaiam … i znam CIE koleszko… co się sprzedałeś masonom kościelnym. Pamientam jak się śmiełeś ze mnie .. świętoszku …księzulku … , widzisz trafiłeś tutaj, hah jaki ten świat jest mały … 🙂

      Każdą drogą precz z bałwochwalstwem, dziwie się już tyle ludzie wiedzą, a dalej klękają przed WISIORKAMI na ścianach, mantry rózańce. Wiem że są to pobożni ludzie i dobrzy, ale mi ich też żal bo są w konia robieni, przez masońskich przebierańców na wyłudzanie ostatniego grosza z renty-emerytury.

      JEZUS WPADŁ DO ŚWIĄTYNI TO WSZYSTKIE PIENIADZE POWYPIEPSZAŁ, WSZYSTKO FRUWAŁO 🙂 . A dla mnie to obłuda jak ludzie odpusty na piniądze robią , albo ksiądz czyta na pogrzebach kondolecje w pierwszej kolejności, tam gdzie koperta była bardziej zapchana.

      TFu, pluje na tą obłude. Bez obrazy widzicie to wogóle dostrzegacie to ?

      NO ALE MAM SZACUN DO LUDZI KTÓRZY JESZCZE JAKO TAKO ZACHOWUJĄ BOGA W SERCU, NAWET JAK SĄ KATOLIKAMI … A NIE JAKIMI ATEISTAMI DARWINOWCAMI CROWLEyAMI ….

   • jerkey 16 stycznia 2012 o 2:52 pm

    Czy nie dziwi was, że w dobie wielkiego nasilenia tzw. chanellingów, mamy też wysyp objawień Maryjno-Jezusowych? Co się nie obrócisz to jakieś objawienie. A więc: Bóg postanowił zainterweniować dając przeciwwagę, czy też zarówno jedno i drugie prowadzi w ostateczności do tego samego tyle, że innymi drogami? Na zasadzie: do wyboru, do koloru, co kto potrzebuje.
    Dla mnie osobiście sprawa jest oczywista. Dla chrześcijan objawienie zostało już dane – jest w Biblii. „A ktokolwiek doda coś do tego słowa …” (ostatnia księga).

    • hjk 16 stycznia 2012 o 9:33 pm

     ale tu nikt nic nie „dodaje”, to jest jedynie taka jakby „aktualizacja” do naszych czasów, bo biblia jest „ponadczasowa” – zawsze aktualna. Wierzymy jednak, ze jest to tak napisane, ze zostanie w stosownym momencie odczytane i umozliwi wierzącym swiatło…

  • kamiltrol 15 stycznia 2012 o 9:55 pm

   Polecam obejrzeć film:
   http://www.filmweb.pl/film/Contagion+-+Epidemia+strachu-2011-559895

  • wonderone 16 stycznia 2012 o 11:06 am

   Z przykrością muszę ogłosić, że NWO już jest i nie ma opcji żeby go powstrzymać. Można mniej lub bardziej biernie przyglądać się poczynaniom. W USA już mają NDAA i zaraz będzie Expatriation Act, a mainstream nic sobie z tego nie robi. Tylko niewielki ułamek procenta ludności tej planety jest świadomy tego co się dzieje. Jedyna nadzieja jest w naturze i kosmosie, że faktycznie wydarzy się potężny kataklizm który dosłownie przeora planetę wzdłuż i wszerz. Wtedy będzie nowy początek, a póki co możemy cieszyć się resztkami pokoju przed pewnym jak amen konfliktem w Cieśninie Ormuz.

   • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 11:12 am

    Dzieje się, ale poza przestrzenią mainstreamu. Wystarczy posłuchać telefonów do Alexa Jonesa. Częste są od partyzantów. Tam już jest przygotowanie do wojny domowej. W czwartek Alex wprost powiedział, że „przecież wszyscy już jesteśmy martwi. Czeka nas piach”. Oczywiście, jeśli nic się nie będzie robiło. Inne źródła wskazują na to, że w opozycji jest znaczna część wojska, FBI i CIA.

   • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 11:09 pm

    @wonderone

    ja mam swoje lata, pamietam lata 80-te: Sowietskij Sojuz gnił, ale miał atom i łodzie podwodne klasy „Oscar” i „Akuła” – i wyglądało na to, że bedzie gnił jeszcze stulecia, ale nikt mu nie podskoczy, z uwagi na powyższe; i padł: never say never…..

 2. teosia 15 stycznia 2012 o 11:43 am

  Nie unikniemy chorób poszczepiennych. Czy prowadzone są badania nad organizmem ludzkim spożywającym mięso nafaszerowane szczepionkami i innymi lekoświństwami? Co z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi domowymi, które pod groźbą grzywny nie mogą opuścić gabinetu weterynarza dopóki nie zostaną zaszczepione? Co z roślinkami, które są już na tyle zdegenerowane, że pozostała po nich kupa trocin nie wnosząca do naszego organizmu nic prócz toksyn.
  Nie widzę szybkiego rozwiązania problemu.

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 11:59 am

   Też nie sądzę by było szybkie rozwiązanie. Ale bez usunięcia przyczyny będzie jeszcze gorzej. Czekają nas lata leczenia z tej kilkusetletniej choroby.

  • O Rzesz 15 stycznia 2012 o 3:42 pm

   Na hormony i antybiotyki oraz ich metabolity skuteczne w dużej części jest gotowanie mięs przed dalszą obróbką.
   Rośliny … wszystko co do tej pory było jadalne a zostało nawet skażone da się spożywać w umiarze.
   Najbardziej szkodzi życie w stresie spowodowanym ciągłym myśleniem że to co jesz zaszkodzi ci.
   Jeśli tak samo będziesz zachowywać się jedząc nawet najzdrowsze produkty też doznasz problemów.
   Umysł i dobre myślenie to najlepsze bufory przed tego typu wyzwaniami.
   Wiem że to się wydaje bzdurą i czarami ale zapewniam że to prawda.
   Gdyby tak nie było placebo nie powodowało by pozytywnych objawów u osób z grup kontrolnych.
   Nie jest ono właściwie badane wiec i jego wpływ bywa, specjalnie zresztą, marginalizowany ale jest to dowód że można się samemu zabezpieczać.
   Skoro można wpływać na pracę serca itd. to można przetwarzać i trucizny.
   Wszystko zleży od poziomu świadomości. A ten jest specjalnie zaniżany choć by przez podawanie szczepionek i utrzymywanie tego oszustwa od tylu lat!.

   • zenobiusz 15 stycznia 2012 o 4:46 pm

    „Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie.” (Mk 16,15-18) ”
    jeśliby co zatrutego wypili należy interpretować rozszerzająco.

    • O Rzesz 15 stycznia 2012 o 11:04 pm

     Amen, Zenobiuszu!. 🙂

   • Peryskop 16 stycznia 2012 o 12:53 am

    ORzesz dzięki za trzeźwą ocenę.
    Bo nie możemy popadać w przerażenie, że wszystko jest skażone i tylko szkodzi.

    Trzeba dołożyć starań, aby kierując się wiedzą – m.in. z Monitora – wybrać możliwie bezpieczną żywność i starać się zapewnić swoim bliskim i sobie to co potrzebne i najmniej szkodliwe.

    Zapomnijcie o ideałach !
    Ale optymalizujcie swoje codzienne działania, a będą efekty.

    Nigdy wcześniej nie bawiłem się w kiszenie kapusty, aż do teraz. Kapusta jest niedroga, ma sprawdzone właściwości przeciw-nowotworowe, i jest smaczna !

    I co najważniejsze – opanujcie sztukę „zarządzania stresem”. To nie jest łatwe ale jest możliwe.

    Strach ma wielkie oczy. I potrafi człowieka sparaliżować i zabić.

  • AQQ 15 stycznia 2012 o 6:00 pm

   O szczepionkach* z bioslone.pl
   W kazdym razie brutalne wprowadzenia do organizmu koktajlu z tak toksycznych substancji może wywołać nie tylko typowe odczyny albo powikłania poszczepienne. Rzecz w tym, że wszystkie substancje zawarte w szczepionkach są groźnymi toksynami, a więc organizm będzie starał się je wydalić. Głównym układem wydalniczym przejmującym na siebie rolę wydalenia aktywnych substancji toksycznych jest błona śluzowa jelit, przez którą owe groźne substancje są wydalane do światła przewodu pokarmowego. Jest to szczególnie groźne w przypadku noworodków, u których przewód pokarmowy nie jest jeszcze wykształcony, a więc jest podatny na powstanie nadżerek, które – jak wiemy – są praprzyczyną wszystkich chorób. Ponieważ podawanie szczepionek noworodkom jest obecnie nagminne, więc jedynym wyjaśnieniem tego zjawiska jest hodowla pacjentów – nieświadomych nabywców leków i usług medycznych, bowiem rozwój tego gatunku jest gwarantem rozwoju farmaceutyczno-medycznego kartelu.
   Autor: Józef Słonecki

 3. koleś 15 stycznia 2012 o 12:01 pm

  Mam do was pytanie, dla mnie jest to naprawdę ważna rzecz. Piszę w komentarzach bo może ktoś się z tym spotkał, a ja osobiście nie wiem co mam z tym zrobić. Od miesiąca dziwnie się zachowuję moje ciało. Mam problemy z koordynacją ruchową. Moje ręce dziwnie się zachowują. Jakby nie do końca słuchają moich poleceń. Kiedy np jadę windą do znajomej matki żeby coś jej dać, to myślę co mam powiedzieć, koncze myśleć i chce już pukać do drzwi, mimo, że jestem jeszcze w windzie! Inny przykład, stoje gdzieś przy ścianie i w nią wchodzę! Jak przechodze do innego pokoju to uderzam rękami, barkami, stopami w kanty jakiś przedmiotów. Za niedługo mam zacząć kurs prawa jazdy, boję się, że nie dam rady jeździć. Czuję się jakbym nie był w swoim ciele, jakby ktoś programował moje ruchy. Wkładam chleb do lodówki, a wędline do chlebaka. Pewnie się z tego śmiejecie, ale dla mnie to nie jest śmieszne. Proszę was, jeżeli spotkaliście się z takim czymś, napiszcie. Monitor, sorry, że wykorzystuję twój blog to własnych celów, ale nie wiem do kogo mam z tym iść. Lekarze mnie raczej wyśmieją i podadzą jakieś psychotropy.

  • Sully 15 stycznia 2012 o 1:52 pm

   Mnie też zdarza się dać masło do szafki 😉 to normalne , jesteś poprostu przemęczony. Wyluzuj, zmień dietę na bardziej lekką, zacznij ćwiczyć, pić wodę no i jeśli się da to nie stresuj się tak wszystkim, a powinno być lepiej 😉 Chociaż z tym przechodzeniem przez ściany to mnie rozwaliłeś 🙂

   • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 8:09 pm

    kiedyś moja psiapsiółka (bylismy na tzw. goscinnych wystepach, tzn. z wizyta, nie zadne tam kryminalne paragrafy;-) – w domu nieprzyzwoicie bogatego Holendra – weszła z pełną prędkością przelotową w takie szklane drzwi miedzy ogromną kuchnią i jeszcze większym saloonem; huku było co niemiara, i rechotu też – to taka głupawka, wiecie: ktoś sobie masuje czoło, bo nieźle przygrzmocił, a towarzycho tarza się po dywanie ze śmiechu; sam wielokrotnie próbowałem włączyc telewizor telefonem, albo zadzwonic z pilota (ale ta standard:-); w mojej pipidówie ostał sie taki (chyba jeszcze poniemiecki) betonowy słup na ogloszenia: kiedys tam szedłem sobie ulicą i czytałem gazetę (wiem wiem – ginący gatunek jestem) i przyfastrygowałem w ten słup: pierwsza moja reakcja: „przepraszam pana”….; nie wiem, czy ci pomogłem @koleś – ale moze chociaz ciut rozweseliłem…

    • Sully 15 stycznia 2012 o 9:46 pm

     Nie wiem czy jego rozweseliłeś, ale mnie napewno…już sobie wyobrażam jak idziesz ulicą i walisz w słup….ja walęłam również ale w taki cienki, znak drogowy 😉 widzisz cos nas łączy Totalski…urazy głowy sprzed lat 😉

     • hjk 16 stycznia 2012 o 2:42 am

      ew @koleś mozesz jeszcze odwiedzić egzorcystę, to wybada, czy się w cos takiego nie zaplątałeś…

  • maupa102 15 stycznia 2012 o 2:58 pm

   @koleś, moim zdaniem przechodzisz TRANSFORMACJĘ ciała fizycznego (m.in. DNA), pewnie czujesz się też lżejszy ? NIE BÓJ SIĘ TYCH ZMIAN !!! Jeżeli jesteś zbyt niespokojny, to zrób sobie podstawowe badania dla „świętego spokoju” 😉 Możesz pomóc organizmowi biorąc WIĘCEJ wit. C (Medycyna Komórkowa)

   • tesa 15 stycznia 2012 o 6:38 pm

    @koles, sprobuj kuracje z magnezem.” Slov-mag” 2 tabletki rano i 3 tabletki na noc przez 7 – 10 dni,

  • Ada 15 stycznia 2012 o 8:16 pm

   Mialam podobne objawy, po tysiacach badan okazalo sie ze mam hipoglikemie, czyli za malo glukozy w krwioobiegu. Pomogl zakup glukometru i tabletek z czystej glukozy. Wizyta u diabetologa skonczyla sie na tym ze dowiedzialam ze sie w naszym cudownym kraju chroniczna hipoglikemia nie jest jednostka chorobowa… Poradzil odpowiednia diete i tabl z glukozy, jak zauwazam objawy to mierze cukier.

  • teosia 15 stycznia 2012 o 10:51 pm

   Wykonuj czynności świadomie i podkreślaj to co robisz mówiąc do siebie na głos np.: wchodzę do windy, jadę windą, wysiadam z windy. Roztrzepanie, niekontrolowane odruchy i mimowolne wykonywanie czynności powinno ustąpić 😀

  • O Rzesz 15 stycznia 2012 o 11:23 pm

   Koleś … a jak się odżywiasz?.
   Masz jakieś pojęcie o potrzebach swojego organizmu?. Dawno się badałeś?.
   Zrób morfologię krwi i całą resztę.
   To są naprawdę niepokojące objawy.
   Spektrum przyczyn może być szerokie.
   Przez braki w odżywieniu do niedokrwienia mózgu spowodowanego np. zmniejszeniem przestrzeni między dyskowej kręgosłupa szyjnego i uciskiem na tętnice szyjne.
   Słusznie się martwisz.
   Na spokojnie idź do internisty i opisz objawy.
   Sam zacznij stosować np. „Centrum” (nawet jeśli to z IG Farben 🙂 ) jeśli do tej pory nie miałeś styczności z suplementami.
   Może też wystarczy to co napisał’a tesa.

   Polecam ci również „nieśmiertelną”, naturalną witaminę C.
   Mam powody przypuszczać że nie tylko zabezpiecza organizm przed infekcjami i toksynami ale również wspomaga proces regeneracji tkanek.
   Opowiadałem tu kiedyś o znajomej sprzedawczyni.
   Wszystkie jej współpracowniczki kichają a ona nie.
   Wcześniej też się „normalnie” przeziębiała.
   Nie napisałem że ma problemy ze strunami głosowymi. Polipy.
   Tak charczała w czasie mówienia że musiała się w końcu poddać operacji bo traciła głos (dla każdego to tragedia ale dla kobiety … koniec świata 😀 ).
   Po operacji polepszyło się ale nadal mówiła dość cicho i chrapliwie. Po czterech miesiącach stosowania naturalnej witaminy C głos jej staje się coraz bardziej „gładki”.
   To się wydaje nieprawdopodobne ale jest faktem!.

   Koleś nie bagatelizuj objawów. Zacznij szukać przyczyn!.

   • O Rzesz 15 stycznia 2012 o 11:34 pm

    P S
    Skoro już mowa o IG Farben to warto spojrzeć na to.
    Nic nowego. Może już nawet tu było.
    Najważniejsze że na całym świecie rośnie masa ludzi świadomych roli przemysłu i kapitału w największej w dziejach ludzkości akcji wymierzonej przeciw niej samej:

  • mf 17 stycznia 2012 o 4:18 pm

   jesz aspartam? mnie aspartam porył podobnie. i szczepienia.

 4. rebo3 15 stycznia 2012 o 1:07 pm

  Marku…przede wszystkim ogromne wyrazy szacunku dla Ciebie i wszystkich tych,którzy „ofiarnie” walczą o przebudzenie się z życiowego letargu.Jestem świeżo upieczonym czytelnikiem Twojego potężnego archiwum,czy też bazy wiedzy.Jest tu gro ambitnych i mądrych ludzi i co najważniejsze wszyscy nasyceni i uświadomieni kolejnym doniesieniami z życia tych,którym się w głowach pipieprzyło idziemy w jednym szeregu pokazując tą faktyczną rzeczywistość dzisiejszego świata.W środowisku w którym obracam się jest również znaczna ilość osób,które zaczynają otwierać oczy i widzieć to,co od dawien zasłaniały „iluzjonistyczne” media.Myślę,że już czas,na jeszcze większą społeczną kampanię.Sercem i duchem jestem z Wami.Pozdrawiam Was wszystkich… 🙂

 5. Peryskop 15 stycznia 2012 o 1:11 pm

  Dzięki Monitor za dzisjeszy materiał. Trzeba działać wielotorowo – leczyć co się da jeszcze naprawić, zapobiegać niepotrzebnym a szkodliwym szczepieniom, a także rozpowszechniać wiedzę o zagrożeniach i protestować przeciwko okłamywaniu społeczeństw przez polityków i media.

  Aktualne wezwanie od osoby kompetentnej:

  od Maria D. Majewska
  data 15 stycznia 2012
  temat protest przeciw szczepionkowej przemocy

  Swiatowy marsz przeciwko szczepionkowej cenzurze i przemocy odbedzie sie 20.01.2012. Moze polscy rodzice zorganzuja podobny w Warszawie? Niekoniecznie musi byc tego samego dnia, wiosenna aura moze być bardziej przyjazna. Moze 1 maja będzie dobrą okazją do takiego marszu? Trzeba naszemu społeczenstwu uświadomić zakres szczepionkowej cenzury i przemocy przeciw dzieciom.

  http://stopnop.pl/aktualnosci1/111-marsz-przeciwko-szczepionkowej-cenzurze

  • Sully 15 stycznia 2012 o 1:53 pm

   Apropos szczepień, to na ten mój katar ostatnio lekarka poleciła szczepionkę w tabletkach Bro..coś tam nawet nie pamiętam nazwy 😉 że niby katar będzie lżejszy i wogóle że super działa.

   • Totalsky No Problemsky 15 stycznia 2012 o 8:15 pm

    @Sully
    „ulżę Pani w jej cierpieniu i medykament polecę: raczej ci to nie zaszkodzi, lecz ja wzmocnię swoją kiesę” 😉

    • Sully 15 stycznia 2012 o 9:14 pm

     No no no co to za śmichy chichy ja tu powazne probelmy poruszam 🙂 a tak serio to spoko juz po katarze…więc niczym was nie zaraże 😉

     • hjk 16 stycznia 2012 o 2:47 am

      bronchovaxom?
      – to taka pseudoszczepionka, nazywają to immunostymulatorem, jakieś resztki martwych bakterii czy coś w tym stylu, ale doustnie, nie wszczepiają…

      • O Rzesz 16 stycznia 2012 o 2:32 pm

       I to jest właśnie perfidia współczesnej medycyny granicząca z cynizmem poszczególnych lekarzy.
       Zamiast leczyć aplikują więcej syfu by organizm się „uodparniał”.
       A czym ma się uodparniać jeśli przeciwutleniacze nie są dostarczane w odpowiedniej jakości i ilości?.
       Dzisiejsze akademie medyczne to w istocie szkoły dla dealerów!.
       Nic więcej!.
       Jedynie chirurdzy i dentyści ratują jeszcze dobre imię tej profesji!.

       • hjk 16 stycznia 2012 o 9:37 pm

        dentystyka też jest niestety zakłamana (istnieje cały nurt alternatywnej – przykładowy link poniżej), a chirurgia okazuje się w wielu przypadkach niepotrzebna…

   • krist 15 stycznia 2012 o 11:31 pm

    Sully masz notorycznie katar? przeczytaj tę stronkę http://www.bioslone.pl/grzybica-jamy-nosowej
    ja tez mam przez 3/4 roku katar a zapalenie zatok tak z 2-3 razy w roku… jak nadejdzie jesien i pierwsze chłodne wiatry to przerabane.. choc nawet w srodku lata mam nos zatkany…
    ale własnie znalazłem w/w stronke i tak na 90% to jest ta przyczyna…
    inne srodki na notorycznyy niezyt nosa to tabletki „cirrus” i sprey „nasonex” – po tym drugim przez rok nie wiedziałem co to zatoki….teraz spróbuje terapie rozcieńczonym alocitem….

    • sebecx 16 stycznia 2012 o 12:14 pm

     ..a ja znam podobny przypadek wyleczony już ponad 5 lat temu przez homeopatkę…. 1 wizyta….

 6. alexirin 15 stycznia 2012 o 1:16 pm

  nie na temat ale bardzo wazne
  „Precz z czerwonymi łapami od Węgier”

  http://alexirin.wordpress.com/2012/01/14/%E2%80%9Eprecz-z-czerwonymi-lapami-od-wegier/

 7. rebo3 15 stycznia 2012 o 1:18 pm

  Dr Nancy Banks lekarz ginekologi i położnictwa mówi o niebezpieczeństwach szczepienia małych dzieci i medycynie. Krótki ale bardzo przejrzysty wywiad wyjaśniający całe sedno problemu od podstaw. Rozpowszechniajcie ten materiał

 8. rebo3 15 stycznia 2012 o 1:20 pm

  Moglibyście podpowiedzieć mi jak mam wstawiać tu materiały filmowe w komentarzach?

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 1:42 pm

   Wstawiasz po prostu link do youtube. Ale staraj się w jednej linii z linkiem dać nazwę materiału, wtedy nie będzie się to otwierać jako filmik, a link – filmiki powodują, że strona długo się ładuje. Możesz to pogrubić stosując b w nawiasach trójkątnych na początku, a /b w nawiasach trójkątnych na końcu (zamiast b może być „strong”)

   • rebo3 15 stycznia 2012 o 3:48 pm

    Wielkie dziękuję.W takim razie nie będę utrudniał.Będę wstawiał link do materiału filmowego.
    Pozdrawiam serdecznie.

 9. kefir2010 15 stycznia 2012 o 1:54 pm

  DOWODY NA NIELEGALNE TESTOWANIE SZCZEPIONEK W POLSCE:

  Jaka jest cena jednego zabitego szczepionkami dziecka dla firmy farmaceutycznej? Około 6,5 tys. $. Firma Glaxo została ukarana sumą 92 000 $ za wykonywanie nielegalnych ekperymentów ze szczepionką przeciw pneumokokom na niemowlętach w Argentynie, w trakcie których zmarło 14 dzieci. W zestawieniu z wielomiliardowymi dochodami tej firmy z handlu szczepionkami, suma 92 000 za zabicie 14 dzieci jest szokująca i oburzająca.

  Niemal na pewno dzieci umierają także podczas testów szczepionek przeprowadznych w Polsce, ale o tym się milczy. Lekarze prowadzący takie badania oraz Sanepid nagminnie odmawiają rejestracji zgonów poszczepiennych. Zgon zdrowego dziecka po szczepieniu zalicza sie do kategorii „siła wyższa” – czyli przyczyna nieznana. Lekarze i urzędnicy Sanepidu doskonale wiedzą, że szczepionki mogą zabijać (i zabijają), dlatego nie chcą brać żadnej odpowiedzialności za poszczepienne zgony lub okaleczenia dzieci. Wokół powikłań i zgonów poszczepiennych panuje w Polsce (także wśród polityków) cyniczna zmowa milczenia, żeby broń Boże nie narażać szczepionkowych koncernów na procesy sądowe i nie uszczuplać ich zysków oraz honoriariów (czyli łapówek) dla lobbystów. Zdrowie i życie polskich dzieci nie liczy się zupełnie.

  Cały obowiązek ochrony życia i zdrowia dzieci spada więc na rodziców. Muszą oni wiedzieć, że w Polsce nie ma obowiązku prawnego szczepienia się i nie ma kar a nieszczepienie. A zapisany w ustawach „obowiązek” szczepień, to tylko – jak tłumaczą przedstwiciele szczepionkowego establiszmentu – tzw. obowiązek społeczny (czyli zgoda rodzica na potencjalne okaleczenie swego dziecka dla wyimaginowanego dobra społecznego, a naprawdę – dla zapewnienia zysków firm farmaceutycznych), oraz obowiązek dla państwa płacenia za pewne szczepienia.

  chodzi o tzw szczepionki terminatory, czyli szczepionki, kture zawierają po kilkanaście chorób w jednej ampułce, tzn bakcyli chorobotwurczych.

  więcej:

  http://kefir2010.wordpress.com/niebezpieczne-szczepionki-testowane-na-polskich-dzieciach/

  kto podejmie temat? Marek, Zenobiusz? jak na razie tylko ja o tym pisałem, a są to też informacje od profesor Majewskiej. może warto by nagłośnić tę sprawę, zwłaszcza, że te testy odbywają się nielegalnie od kwietnia – maja 2011 roku?

  • kefir2010 15 stycznia 2012 o 1:56 pm

   Poniżej kilka publikacji dotyczących testowania szczepionek na niemowlętach z poznańskiego ośrodka.

   Pozdrawiam

   DM

   ——–

   Vaccine. 2010 Nov 16;28(49):7779-86. Epub 2010 Sep 28.

   Randomised, controlled trial of concomitant pneumococcal and meningococcal conjugate vaccines.

   Wysocki J, Tansey S, Brachet E, Baker S, Gruber W, Giardina P, Arora A.
   Source

   Poznan University of Medical Sciences, Poznan, Poland.
   Abstract

   A randomised, open-label study compared the immunogenicity and safety of 7-valent pneumococcal conjugate vaccine (PCV7) and meningococcal C conjugate vaccine (MnCC vaccine) administered concomitantly and individually. Infants received PCV7+MnCC vaccine (n=265), PCV7 alone (n=268) or MnCC vaccine alone (n=178). PCV7 was administered at 2, 3½, 6 and 12 months, and MnCC vaccine at 2, 6 and 12 months. For the 7 pneumococcal serotypes tested (4, 6B, 9V, 14, 18C, 19F and 23F), proportions of subjects with pneumococcal serotype-specific immunoglobulin G (IgG) antibody concentrations ≥0.35 μg/mL post-infant series were non-inferior for the PCV7+MnCC vaccine (91.5-99.6%) and PCV7 (89.0-99.6%) groups. Proportions of subjects achieving serogroup C meningococcal serum bactericidal assay titres ≥1:8 post-infant series were non-inferior for the PCV7+MnCC vaccine (99.6%) and MnCC vaccine groups (98.8%). Pneumococcal IgG antibody levels were similar in the PCV7+MnCC vaccine and PCV7 groups at each time point. Post-infant and post-toddler meningococcus C serum bactericidal assay titres and IgG levels were similar in the PCV7+MnCC vaccine and MnCC groups, although pre-toddler, the levels were lower in the PCV7+MnCC vaccine group than the MnCC vaccine group. Immune response rates to diphtheria antigen approached 100% for all vaccine groups. Local reactions were mostly similar among the treatment groups. The MnCC vaccine group had lower rates of some systemic events than the PCV7+MnCC vaccine group. Immune responses to PCV7+MnCC vaccine were non-inferior compared with those seen with each vaccine administered alone.

   Copyright © 2010 Elsevier Ltd. All rights reserved.

   PMID: 20883736

   [PubMed – indexed for MEDLINE]

   2. Pediatr Infect Dis J. 2009 Apr;28(4 Suppl):S77-88.

   Immunogenicity of the 10-valent pneumococcal non-typeable Haemophilus influenzae protein D conjugate vaccine (PHiD-CV) when coadministered with different neisseria meningitidis serogroup C conjugate vaccines.

   Wysocki J, Tejedor JC, Grunert D, Konior R, Garcia-Sicilia J, Knuf M, Bernard L, Dieussaert I, Schuerman L.
   Source

   University School of Medical Sciences & Regional Medical Center for Mother and Child, Poznan, Poland.
   Abstract
   BACKGROUND:

   Immunogenicity of the candidate 10-valent pneumococcal non-typeable Haemophilus influenzae protein D-conjugate vaccine (PHiD-CV) was assessed when coadministered with other routine pediatric vaccines including different Neisseria meningitidis serogroup C conjugate vaccines.
   METHODS:

   One thousand five hundred forty-eight healthy infants received, according to a balanced (1:1:1:1) randomization, either PHiD-CV coadministered with (1) DTPa-HBV-IPV/Hib (Infanrix hexa) and MenC-CRM (Meningitec), (2) DTPa-HBV-IPV/Hib and MenC-TT (NeisVac-C), or (3) DTPa-HBV-IPV (Infanrix penta/Pediarix) and Hib-MenC-TT (Menitorix); or 7vCRM (Prevenar/Prevnar) coadministered with DTPa-HBV-IPV and Hib-MenC-TT at 2-4-6 months of age with a booster dose at 11-18 months. Serotype-specific pneumococcal responses were measured by 22F-inhibition ELISA and opsonophagocytic (OPA) assay.
   RESULTS:

   In all 3 coadministration groups, PHiD-CV was immunogenic for each of the 10 pneumococcal vaccine serotypes as assessed by post-primary and post-booster antibody ELISA and OPA responses. When coadministered with DTPa-HBV-IPV, Hib, and MenC antigens, PHiD-CV responses after the third primary dose were within the same range as 7vCRM responses in terms of the percentage of subjects achieving an ELISA antibody concentration >or=0.2 microg/mL for all common vaccine serotypes (over 92% of subjects) except for serotype 6B (at least 87% of subjects). ELISA and OPA immune responses were also evident after the second primary doses of PHiD-CV or 7vCRM vaccine, although antibody levels were below that achieved after 3 primary doses, particularly for serotypes 6B and 23F. The kinetics of the immune responses from after the second dose to after the booster dose were similar for most of the serotypes in both PHiD-CV and 7vCRM groups.
   CONCLUSIONS:

   PHiD-CV was immunogenic when coadministered with other routine pediatric vaccines including MenC conjugate vaccines.

   PMID:

   3. Vaccine. 2008 Sep 26;26(41):5296-303. Epub 2008 Aug 27.

   Safety and immunogenicity of a DTaP-IPV(Vero) (serum-free) combination vaccine in comparison to DTaP-IPV(Mkc) when administered simultaneously with Haemophilus influenzae type B conjugate vaccine (PRP-T) in children at 2, 3.5, 5 and 16 months of age.

   Pietrzyk JJ, Wysocki J, Pejcz J, Galaj A, Majda-Stanislawska E, Käyhty H, Thierry-Carstensen B, Jensen AM.
   Source

   Jagellonian University, Medical College, Institute of Pediatrics, Department of Pediatrics, Wielicka 265, 30-663 Krakow, Poland.
   Abstract

   In a phase III, double blind, randomized, noninferiority, multi-centre clinical trial, 817 infants were included and randomly assigned to vaccination with DTaP-IPV(Vero) (N=410) or DTaP-IPV(Mkc) (N=407) vaccines (Statens Serum Institut (SSI), Denmark) in the right thigh. All infants were vaccinated with Act-HIB (Sanofi Pasteur, France) in the left thigh at the same time. The vaccination schedule was 2, 3.5, 5 and 16 months and serum samples were obtained at 6, 16 and 17 months. The primary objective was to demonstrate noninferiority of DTaP-IPV(Vero) to DTaP-IPV(Mkc) as regards immunological protection against polio virus types 1, 2 and 3. Furthermore, the immunogenicity of all vaccine antigens and the safety profile of the vaccines were assessed. The study demonstrated that DTaP-IPV(Vero) was noninferior to DTaP-IPV(Mkc). All antibody concentrations/titres remained at an acceptable level from the end of the primary vaccination series (i.e. 2, 3.5 and 5 months) until the time of the booster vaccination at 16 months. A good booster response was, furthermore, demonstrated for all antigens. No vaccine-related serious adverse events and no injection site granulomas or swelling of the entire thigh occurred. The frequencies of local injection site erythema and swelling as well as systemic adverse events such as fever, irritability, somnolence and decreased appetite were low and acceptable in both treatment groups. In conclusion, DTaP-IPV(Vero) is immunogenic and safe for primary vaccination and for booster vaccination of healthy children.

   PMID: 18675870

   link – źródło

  • Peryskop 15 stycznia 2012 o 2:12 pm

   Kefir,
   Temat był już wczoraj podjęty i @hjk podał na Monitorze ten mail od prof. Majewskiej.
   Ale dobrze, że jest też na Kefir2010, i że powtórzyłeś ten ważny materiał tutaj.

 10. navajo88 15 stycznia 2012 o 2:08 pm

  Czołem spiskowcy ,właśnie otworzyłem swoje kaprawe oczęta i co widzę ?????? ,czyżby nastąpił koniec NWO !!!!! hahahahahahahaha , oj ludzie ludzie ale spokojnie poczekajcie bo to co się dzieje to jest dopiero początek ! , a że w rumuni są jakieś ruchawki no to co z tego zawsze były na świecie jakieś ruchawki .
  Przejmujescie się szczepionkami a zasada jest prosta ! NIE BRAĆ TYCH SZCZEPIONEK !!!!! proste ? proste ! ale nie to jest ważne tylko to co nastąpi !!!!!!
  J.M.H

  • ziomus 15 stycznia 2012 o 3:42 pm

   navajo88 mialo cie juz nie byc hahahaha a wciaz jestes 😀

   • navajo88 15 stycznia 2012 o 4:11 pm

    WIEM !!!!!!!!!! , hahahahahaha
    J.M.H

   • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 4:13 pm

    On już znikał 154 razy…

    • navajo88 15 stycznia 2012 o 7:44 pm

     i za każdym razem się odradzam hahahahahahaha
     J.M.H

    • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 10:59 am

     @Monitor
     to a propos „odchodzenia” navajo…. oczywiście z pełna licentia poetica – i bez dwuznaczności 😉

     odpływasz juz 30 raz
     30 raz peryskop w dół
     na blogu nie ma juz twego hahaha
     a taki z ciebie był równiacha… 😉

     dobry humor mam na dzień dobry, katar – zero, bóle głowy zero, agresywnośc – zero, empatia – plus 10 – co i Panstwu polecam jako najlepszą „szczepionkę” na zło tego świata….

     • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 11:14 am

      Totalsky No Problemsky, czy ty sądzisz, że służby przeciwne NWO ignorują to co się pisze w komentarzach?

      • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 11:30 pm

       @Monitor
       „all you need is love… all together now… all you need is love… love is all you need”….; mają pod górkę te skurczysyny: internet służy zniewalaniu, ale – z drugiej strony – daje możliwość wymiany myśli…; no i właśnie mają z tym problem: zamkniemy – stracimy finansowo, nie zamkniemy – stracimy „w pijarze”… – a niech się pałują!!!!…; chyba się staję mistykiem – przez tego bloga, i zacznę popierać tych, którzy nawołują do modlitwy…; ale najpierw się napiję ;-)… jedno życie, jedna śmierć: dla nich, i dla Nas…;

 11. Fred Roman 15 stycznia 2012 o 2:19 pm

  Był rok 201?.Długo oczekiwana,przewidziana przez wszystkie wielkie proroctwa wojna
  skończyła się kilkanaście miesięcy wcześniej. Gdzieś na Dalekim Wschodzie i na Południu
  trwały walki z ruchem oporu przeciwko okupacji wszystkich krajów położonych w tych
  regionach. Najgorszy scenariusz, totalnej zagłady, nie spełnił się..
  Wojska zjednoczonych sił Zachodu jednym potężnym uderzeniem różnych rodzajów
  broni w tym ładunków nuklearnych błyskawicznie pokonały siły Wschodu.
  Wielki Niedźwiedź również otrzymał kilka ciosów od ostatniego i podporządkował się
  całkowicie zwycięskiej sile.. Kilka ładunków spadło na kontynent za Pacyfikiem.
  Wydarzenia te doprowadziły do wprowadzenia całkowicie nowego porządku w świecie.
  Nastała era wdrażania Wiecznego Pokoju i Braterstwa wszystkich ludzi świata.
  Podobnie jak w całym regionie,również miasto Jana Dora zostało wyludnione.
  Wielu zmarło na jakieś choroby,a młodzi zostali powołani do wojska,bez względu na
  stan zdrowia,czy wyszkolenie i wywiezieni gdzieś daleko. Ponoć do walki z buntującą
  się przeciwko okupacji sił zwycięskiej koalicji Zachodu ludnością Azji,Afryki i w innych
  regionach. Pan Jan chociaż już w zaawansowanym wieku,cieszył się jeszcze dość dobrą
  kondycją fizyczną,gorzej było ze stanem ducha. Wszystko się zmieniło. Zaopatrzenie
  w dobra konsumpcyjne było b. marne. Ale nikt nie narzekał.,ze strachu.
  Bo wszystko stało się niepewne i niewiadome. Od kilku miesięcy każdy miał na ręce lub
  czole czip i bez tego nie można było funkcjonować w nowej rzeczywistości.
  Na jego numer wpływały emerytury,wynagrodzenia tudzież obciążenia jak zakupy,podatki itd.
  Nikt nie wiedział ile ma nim wirtualnych .pieniędzy i jak są rozliczane.
  .
  Miasto miało wyznaczoną strefę w której wolno było przebywać,poza nią teren był
  skażony. Wszyscy którzy świadomie czy nieopatrznie przekraczali zonę umierali w cierpieniach,
  mimo pomocy medycznej, jaką udzielały im nowe władze.
  . Jan tęskniący za dawnymi wyprawami rowerowymi przez pola
  i lasy,często zbliżał się do terenów zakazanych,aby chociaż na nie popatrzyć z daleka.
  Wydawało mu się,że kwitnie tam normalne życie. Podczas jednego ze spacerów,natrafił
  pod strefą na grupę meneli. Tym było dobrze .Gdzieś na starym boisku popijali jak
  przed wojną swoje wina marki jabcok,głośno pobełkotując.
  W pewnej chwili zbliżył się do kolejny kompan,z wiszącą wargą.Poobijany,chudy,czarny
  na gębie posuwał się się do swoich niepewnym krokiem.Herszt watahy przywitał go grzcznie.
  -I co k…a Stasiek,masz wino?- Ni mom,bo nie chcieli mnie k….a sprzedać.
  -Co ? A wczoraj nasze ci smakował,co k….a?Cipy jeszcze k…a nie masz.A my wszyskie
  mamy,na ręcach abo łebach i pijem.A ty k..a co. Zaczął walić winnego dłużnika po gębie,
  ale po chwili przerwał .-Maniek łapa coś mnie boli dzisiaj.Daj głupiemu nauczkę.
  Cipy ni mo! Patrzcie go k…a.Chciałby tylko chlać nasze wino.Wal go k,,,,a,a po łebie
  żeby wreszcie ch..j zrozumiał. Maniek ostro wziął się do roboty.
  Dzisiaj Jan dostał wezwanie .Miał stawić się pod jakiś adres w wielkim mieście.
  Na podstawie tego ,otrzymał przepustkę na wybycie poza dozwoloną strefę.
  Jakimś autobusem z jeszcze paroma osobami,pod ochroną udali udali się do byłej stolicy.
  Wszyscy ubrani byli w kombinezony ochronne.
  Jana podwieziono pod Ministerstwo Miłości I Braterstwa Ludzi Świata.
  Wskazano mu pokój pod który miał się stawić. Na jego drzwiach przeczytał wizytówkę
  BUREAU INFORMATION of MIND INSPECTION
  CHIEF COL.BENJAMIN G.
  Zapukał i wszedł. Za biurkiem siedział jakiś mężczyzna w wojskowym mundurze.
  -Skierowano mnie do pana.-Wiem,witam forumowicza. Wiesz poco cię wezwano.
  -Nie,absolutnie.-To już się dowiesz.To ty pisałeś na forum prawda pod nickiem
  pempabempa? -Tak,coś tam pisałem.-Gdyby „coś” to by cię nie wezwano .
  Ale ty nam p;odpadłeś jednym wpisem.Tym niby demaskującym naszą właściwą tożsamość.
  Chciałeś nam zaszkodzić czy popisać się swoją mądrościa,przenikliwym umysłem.
  -Nie myślałem o tym.
  -No dobra.Właściwie to nam nic nie zaszkodziłeś.Wręcz przeciwnie.Mieliśmy dzięku
  twojemu demaskatorskiemu artykułowi okazję zbadać reakcję mainstreamu na przełamanie
  ich oporu wobec logiki faktów niezgodnych z ich oglądem świata.
  Posypały się z ich strony deklaracje lojalności,wręcz miłości do Bimiego cha,cha.
  Zamiast upadku nastąpił rozrost naszego forum.Gdyby nie ty,ten nędzny zoolog
  wywnętrzający się w swojej „twórczości” nigdy by się nie domyślił,że Bimi
  to zespół do badania ich umysłów,o ile tak je można nazwać, admin nazwany tak od inicjałów biura
  Ja byłem szefem czteroosobowej grupy badawczej w randze kapitana.
  Skierowała nas do pracy na zagranicznym serwerze wieś,oferując b,dobre zarobki opłacane
  przez budżet regionu.Teraz mamy inne zadania związane z tym tematem,wykonawcze.
  No ale wracamy do ciebie.Musisz być ukarany za zdemaskowanie naszej misji.
  Nie ma wyjścia,bo tak chce nasze szefostwo.Nasz zespół był przeciwny,broniliśmy cię.
  Ale nic to nie dało.Masz trafić do obozu reedukacji Miłości Przez Pracę.
  -Ale ja jestem już stary i słaby.
  -To nic .Jak nie zdechniesz prędko,to jeszcze w drodze wyjątku może wyjdziesz i pooglądasz
  nasz Nowy Świat.Zobaczysz jaki będzie piękny.

  • zenobiusz 15 stycznia 2012 o 2:55 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/15/russia-attack-on-tehran-is-attack-on-moscow/comment-page-1/#comment-39599

   A praca trwa na wielu frontach.

   Wydawanie kart do populacji rozpoczął się 1 stycznia 2012 roku. Na przedmieściach zdobyte centrum informacyjne o wydanie karty uniwersalne.

   Obecnie Centrum Pomocy działa w trybie testowym w dni powszednie.

   Uniwersalna karta elektroniczna (Universal Smart Card) zawiera wniosek emerytura z dostępem do usług funduszu emerytalnego, polityki obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, zastosowanie transportu, który pozwala płacić za transport publiczny, a także innych aplikacji. Wydawanie kart rozpoczęła się 1 stycznia 2012 r., sprawozdania RIA „Novosti”.

 12. ciociababcia 15 stycznia 2012 o 2:21 pm

  Mam prośbę – sprawa ważna, ale czas króciutki, przyjdźcie!

  POLACY !!! POMÓŻMY WĘGROM. DZISIAJ ONI JUTRO MY.
  ORGANIZUJEMY PIKIETĘ PRZED SIEDZIBĄ KOMISJI EUROPEJSKIEJ W OBRONIE
  WĘGIER WE WTOREK 17 STYCZNIA O GODZ 12/00 PRZY ULICY JASNEJ 14/16 KE
  nasiliła w środę presję na Węgry, zapowiadając otwarcie trzech procedur
  karnych w celu wymuszenia zmiany budzących kontrowersje nowych
  przepisów. Decyzje mają zapaść do wtorku. Chodzi przede wszystkim o
  węgierski bank centralny (Orban pomaga węgierskim rodzinom wyjść z
  pułapki kredytowej zach. banków); reformy sądownictwa; zmiany w
  konstytucji węgierskiej (Węgrzy zapisali, że chronią małżeństwo jako
  związek mężczyzny i kobiety) ograniczenie niezależności urzędu ds.
  ochrony danych, sądów i wielu innych ustaw demokratycznego państwa
  węgierskiego. Dyktat MFW i KE jest skandalem na niespotykaną skalę.
  Inne państwa europejskie wielokrotnie przekraczały dopuszczalny deficyt
  finansów (np: Francja, Grecja, Włochy, Hiszpania)i włos nikomu nie
  spadł z głowy.WĘGRZY NA POMAGALI W 1920 I 1956 ROKU, BĄDŹMY BRAĆMI

  Arkadiusz Czartoryski

  http://warszawskipis.pl/pl/entry/17-stycznia-2012.html

  http://blogmedia24.pl/node/54971

  • Peryskop 16 stycznia 2012 o 1:46 am

   @ciociababcia – wielkie dzięki za ten wpis i link !

   Dla wszystkich zwątpiałych niech bratnie Węgry będą przykładem jak należy walczyć ze złem.

   „Cud nad Wisłą” udał się m.in. dzięki transportowi amunicji przysłanemu pociągiem z Wegier gdy nasi sojusznicy zachodni z wielką werwą deliberowali czy i jak mają nam pomóc.

   Silne wsparcie dla Węgier jest teraz naszym obowiązkiem !

   • hjk 16 stycznia 2012 o 4:18 am

    To i jakieś demo poparcia przed ambasadą Węgier.,,,

   • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 11:11 am

    szkoda, że mam 300 km do W-wy…. – gdyby nie to, pojechałbym; wiem, że wiekszośc z Was to robi, ale namawiam tych, którzy nie zwracają na to uwagi: oglądajcie „mendia”, i ich sposób relacjonowania rozwoju sytuacji na Węgrzech: co im (mendiom) przeszkadza w nowej konstytucji, jak zaniżana/zawyżana jest frekwencja na demonstracjach i manifestacjach w Budapeszcie (w zależności od tego, KTO manifestuje); Prezes nie jest moim idolem, ale jego passus o „Budapeszcie w Warszawie” – zrozumiałem (tym razem – bez ironii); generalnie facet dobrze kombinuje, tylko niech jeszcze popracuje nad formą przekazu – i własnym image’em!

 13. Sully 15 stycznia 2012 o 2:22 pm

  Navajo, zmien se nika na prorok, albo kruk, bo kraczesz i kraczesz 🙂

 14. maran 15 stycznia 2012 o 2:25 pm

  obowiazkowy do przeczytania.
  http://palestyna.wordpress.com/2012/01/05/izrael-szahak-prawa-halachiczne-oraz-stosunek-do-chrzescijanstwa-i-islamu/#more-10349
  „W najważniejszej części modlitwy na dni powszednie – czyli w „osiemnastu błogosławieństwach” – znajduje się specjalne przekleństwo, wymierzone początkowo przeciwko chrześcijanom, żydom, którzy się przechrzcili, i innym heretykom żydowskim: „I odbierz odszczepieńcom(61) nadzieję, a wszystkich chrześcijan zgładź natychmiast”. Formuła ta datuje się jeszcze z końca I wieku, kiedy to chrześcijanie byli wciąż niewielką, prześladowaną sektą. Około XIV wieku tekst ten został nieco złagodzony: „I odbierz nadzieję donosicielom, a wszystkich heretyków zgładź natychmiast”. Po ustanowieniu państwa izraelskiego proces cenzurowania został odwrócony i w wielu nowo wydanych modlitewnikach przywrócono tekst w jego czternastowiecznym brzmieniu; w takiej formie jest on zalecany przez nauczycieli izraelskich szkół religijnych. Po 1967 roku kilka kongregacji zbliżonych do Gusz Emunim powróciło do wersji oryginalnej (jak dotąd wyłącznie w formie ustnej, na piśmie jeszcze nie) i ludzie ci modlą się dzisiaj każdego dnia o to, by „chrześcijanie zostali zgładzeni natychmiast”. Stało się to wszystko w okresie, gdy Kościół katolicki (za pontyfikatu papieża Jana XXIII) usunął z wielkopiątkowej liturgii modlitwę, w której wierni proszą Boga o zmiłowanie dla żydów, heretyków etc. O ironio, modlitwa ta uważana była przez przywódców żydowskich za obraźliwą, a nawet antysemicką.

  Prócz stałych modlitw codziennych każdy pobożny żyd musi wygłaszać specjalne krótkie błogosławieństwa na wszelkie okazje, zarówno dobre, jak i złe (na przykład z okazji kupna nowego ubrania, zjedzenia po raz pierwszy w danym roku owocu, który dopiero co dojrzał, gdy zobaczył potężną błyskawicę lub usłyszał złą wieść itp.). Niektóre z tych błogosławieństw służą wpajaniu pogardy i nienawiści do gojów. W rozdziale II wspominaliśmy, że każdy pobożny żyd, przechodząc obok nieżydowskiego cmentarza, musi wypowiedzieć przekleństwo pod adresem spoczywających tam gojów, a przechodząc obok cmentarza żydowskiego ma obowiązek chwalić Boga. To samo odnosi się do żywych; pobożny żyd, widząc duże zgromadzenie żydów, musi pochwalić Boga, mijając zaś zgromadzenie gojów powinien wypowiedzieć pod ich adresem przekleństwo…….”

  • felicyta 15 stycznia 2012 o 10:09 pm

   Wszystkie przeklenstwa, wg prawa kosmicznego, wracaja do wypowiadajacego je. Jest nadzieja, w takim razie, ze w koncu wroci do nich to co wypowiadaja a my bedziemy wolni…

 15. maran 15 stycznia 2012 o 2:29 pm

  ..Prosze zobaczyc jaka wielka kase oferuje sie Izraellskim studentom za produkowanie internetowej pro-izraelkiej propagandy inaczej hasbary . Trudno powiedzec czy ta suma jest za tydzein, miesiac semestr czy za rok ale i tak jest niemala. Duzo robi to za darmo tak czy siak…
  „The National Union of Israeli Students (NUIS) has become a full-time partner in the Israeli government’s efforts to spread its propaganda online and on college campuses around the world.
  NUIS has launched a program to pay Israeli university students $2,000 to spread pro-Israel propaganda online for 5 hours per week from the “comfort of home.”
  The union is also partnering with Israel’s Jewish Agency to send Israeli students as missionaries to spread propaganda in other countries, for which they will also receive a stipend.”
  http://mondoweiss.net/2012/01/palestinian-hackers-occupy-a-government-website.html

 16. Fred Roman 15 stycznia 2012 o 2:34 pm

  Taką to powiastkę napisałem celem zdemaskowania admina p2.Dziwne to forum.
  Niby facet Bimi poświęca się za frico dla anonimowych popisywaczy.
  Żadnych korzyści,reklam itp.Czy trafilem w 10? Nieważne.
  Nikt nie skomentował na tamtym forum tego mojego wpisu,a porusza on temat
  który ciągle przewija się w tym i w prawie wszystkich forach o tematyce-co z nami będzie?
  Jest to opis trzeciej,b.krotki przebieg,kilkadziesiąt uderzen jądrowych.Pr.oba odwetu
  żołtych i niedźwiedzią skończyła się fiaskiem z powodu przekierowania ich rakiet
  na ich terytoria.Pokój pod jedynym hegemonem światowym nwo i permanentna walka
  z ruchem oporu na terenach okupowanych.Miasta zostały ogrodzone strachem
  /fikcyjnym/ przed skażeniem.Reszty można sie domyślić.

  polecam Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com

  • szuwaxpl 15 stycznia 2012 o 4:05 pm

   Jakoś dziwne mam wrażenie, że tekst dotknąć ma Marka ?
   Żyjemy w świecie, gdy nic nie jest pewne, jedynie śmierć.
   Ale żywy świat jest wyjątkowy i może się zdarzyć, że życiorys pewnych osób może być taki, że pieniądze nie muszą Ich zwabić, jak mawiał mój ulubiony poeta – ” Byli tacy co się rodzili, byli tacy co umierali, ale byli także i tacy, którym to było mało …”
   Pozdrawiam Wszystkich niedzielnie !

  • hjk 16 stycznia 2012 o 4:24 am

   co rusz pojawia się ten ruch oporu żyjacy czasem dosłownie w podziemiu na różnych filmach sf z przyszłosci…
   W Matrixie też…

 17. Pingback: Nielegalne testy szczepionek w III RP. Polskie dzieci służą żydowskim korporacjom jako króliki doświadczalne – ludobójstwo narodu Polskiego trwa. Nielegalne testy, eksperymenty na ludziach. Marazm i bagno III RP « Kefir 2010: polityka,

 18. Pingback: Nielegalne testy szczepionek w III RP. Polskie dzieci służą żydowskim korporacjom jako króliki doświadczalne – ludobójstwo narodu Polskiego trwa. Nielegalne testy, eksperymenty na ludziach. Marazm i bagno III RP « Kefir 2010: polityka,

 19. maran 15 stycznia 2012 o 2:49 pm

  Bardzo ciekawy wywiad o wplywie Izraela na polityke i media w USA ,lacznie z poteznym wplywem na kampanie prezydencka.

 20. Kamil 15 stycznia 2012 o 2:49 pm

  http://www.digart.pl/zoom/6882800/Sloneczko.html#.TxLZWvr78qI

 21. BirD2 15 stycznia 2012 o 3:17 pm

  Widzę że większość już odpływa..

  Wojna będzie ale nie u nas. My sami będziemy się zabijać o jedzenie. Wojna też nie będzie żadnym końcem wszystkiego, może Panie Monitor jeszcze jej nie zaczęli bo nie są gotowi. Rząd Światowy oczywiście będzie oficjalnie ale po tej owej wojnie.

  Oczywiście będzie to jako tako w porządku przez kilka pokoleń by zacząć na nich globalne rządzenie nie na nas, my wiemy co i jak im się już coś innego wmówi..

  Czy ten cały spisek oni stworzyli to już inna sprawa, faktem jest że go wykorzystują..

  – poprzez ten spisek można oddzielić plewy od ziarna – myślących od niemyślących (na których im zależy).

  Ci myślący zginą walcząc z tym albo zwieją do lasu, niemyślący będą im służyć..

  • BirD2 15 stycznia 2012 o 4:10 pm

   Psychiatra naczelny http://www.youtube.com/watch?v=4bgU9VSDCB8&feature=plcp&context=C3fc0e9fUDOEgsToPDskKhA8PLIM-YLKMe3svLUxC7

   • hjk 16 stycznia 2012 o 4:33 am

    a to sie stało – w parlamencie tam przeszło http://www.youtube.com/watch?v=U2P4WKNT7iY&feature=related

    • hjk 16 stycznia 2012 o 4:40 am

     o Kadafim http://www.youtube.com/watch?v=4dMx2Ljt05A&feature=related

     • hjk 16 stycznia 2012 o 4:51 am

      jakis nowy dziennik http://www.youtube.com/watch?v=p8FP9YtOaXw&feature=related

      • hjk 16 stycznia 2012 o 5:30 am

       na krawedzi

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 4:17 pm

   Nie rozumiesz co mam na myśli. Zmienił się układ, łowca stał się ofiarą. Teraz oni będą uciekać i się bronić. Jak sądzisz, po co Bush i inni zakupili te ogromne tereny w Patagonii? Na nic im się nie przydadzą – dojdzie do ich egzekucji. Już zostali skazani przez sąd międzynarodowy – podawała to też polska prasa. Ludzkość nagle dostała zastrzyk o wartości 100 bilionów dolarów.

   • BirD2 15 stycznia 2012 o 4:24 pm

    Mam dużo szacunku dla ciebie i twojej wiedzy ale mówie ci że nic na lepsze się nie zmieni.. Tej hydrze trzeba odrąbać wszystkie głowy..

    Może o to właśnie chodziło?. Może prawdziwe zło dopiero wyjdzie teraz gdy niby ci źli będą ukarani..

    • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 4:27 pm

     Nic nie trzeba odrąbywać gdy się im zabierze możliwość kontroli. A to się właśnie dzieje. Procesy sądowe w trybunałach się odbędą, bowiem doszło do ludobójstwa, ale proces naszego uwolnienia się jest nie do zatrzymania – ludzkość zdobyła już możliwość produkcji darmowej energii, a to oznacza koniec elit. Ten system musi runąć. Owszem, oni spieszą się z uzyskaniem totalnej kontroli, lecz nie zdążą. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich agentów, gdyż robią wiele szkód, jak np. ze szczepionkami. Agenci muszą zrozumieć to, że albo będą działać dla dobra ludzkości albo zostaną ukarani.
     Dodam, że na świecie jest już milion organizacji zajmujących się pracą dla dobra ludzkości – teraz ich działanie uzyskuje nowy wymiar – przez koordynację działań.

     • hjk 16 stycznia 2012 o 5:53 am

      iest tylko jeden problem – „bydło” http://www.youtube.com/watch?v=cFVhqMvHsnk&feature=BFa&list=PL2BA73284C37C60C6&lf=results_main
      czy to się da odwrócić u czy tu nie boskiej pomocy potrzeba…

   • czytelnik 16 stycznia 2012 o 10:23 am

    Przed sprawiedliwoscia BOZA NIKT NIE UCIEKNIE,chocby przedluzyl sobie zycie,byl/jest najbogatszy i gdziekolwiek sie zaszyl !

    JEST WINA – BEDZIE KARA !!!

    Wczesniej czy pozniej.
    Dla przypomnienia pisze o tym chocby na przykladzie medrca prof. B.Geremka,ktory jak sam stwierdzil Polski nienawidzil (!) – nie czlowiek a Bog wymierzyl mu sprawiedliwosc.
    Wymierza ja rowniez osobm duchownym – przyklad – biskup (arcy) J.Zycinski zabrany z tego swiata.

    BOG JEST CIERPLIWY a nade wszystko SPRAWIEDLIWY !

    Drzyjcie wszystkie lotry i zdrajcy,klamcy i bezduszni jeszcze zyjacy , szybko zmiencie swoje postepowanie i zycie,zacznijcie zyc w PRAWDZIE i UCZCIWOSCI,NAPRAWCIE WSZYSTKIE SZKODY JAKIE UCZYNILISCIE LUDZIOM CZY CALYM NARODOM – czyncie to wszyscy od najmniejszego „prostaczka” po tych na piedestale wszelkiej kariery i wladzy cywilnej i duchowej !!!.
    NIGDY NIE JEST ZAPOZNO ABY SIE ZMIENIC ZE ZLEGO W DOBREGO CZLOWIEKA .

    Przypominam to rowniez sedziom i prokuratorom ziemskim,ktorzy wsadzacie do wiezien niewinnych ludzi .
    BOG SEDZIA NAJWYZSZYM !
    U Niego winy sie nie przedawniaja,kara nastapi,grzechow odpuszczenie tez gdy staniecie sie dobrymi ludzmi.

    Ten wpis traqktujcie jako pouczenie/ostrzezenie – wszyscy bez wyjatku.

    BADZCIE LUDZMI !
    Nie badzcie dla innych wilkiem.

    BOG CZEKA CIERPLIWIE .

 22. rmld77 15 stycznia 2012 o 3:23 pm

  Pewnie wszystkie szczepionki są skażone i bardzo niebezpieczne, ale może nie w tym celu, żeby powoli wymordować całą ludzkość? To może problemy finansowo – technologiczne? Może dla nich po prostu PIENIĄDZE PONAD WSZYSTKO?
  Biała rasa i tak zaczyna przecież wymierać.

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 4:16 pm

   NIE. Nie chodzi o pieniądze, oni mają wszystko co im potrzeba. To już było tu tłumaczone, chodzi o redukcję populacji do 500 mln, która będzie łatwa do kontroli. Ludzie są im już niepotrzebni, wszystkie ważniejsze wynalazki już mają (tak im się wydaje).

  • AQQ 15 stycznia 2012 o 6:59 pm

   rmld77. To po co jest ustawa, obowiązek nakaz szczepien od 1doby—TO JAWNA HODOWLA PACJENTA, karmiciela korporacji chem.
   Po co nieżont się wtrąca tak zdecydowanie w tę intymną i prywatną sferę?
   Po co nakazy badań….z troską o nas? (tak jak te stale zmieniające się coraz to głupsze uchwały-kura nie może nocować z kogutem n.p) ja wiem co dla mnie dobre a kiedy choruję* TO niech mi NIKT nie dyktuje czym mam się leczyć-bo jest tylko Monopol na białe kitle, a ja chcę inne sposoby, których zakazują lub wręcz zabraniają prawnie!!!

   • ALFA 15 stycznia 2012 o 7:07 pm

    Sejm zmienił ustawę, lekarze dalej protestują
    Posłowie przegłosowali nowelizację ustawy refundacyjnej. Z ustawy nie zniknęły przepisy dotyczące karania aptekarzy. Wprowadzono jednak abolicję, która zakłada, że farmaceuci nie będą karani za realizację błędnych recept przed wejściem w życie noweli ustawy refundacyjnej. Nieusatysfakcjonowani nowymi zapisami są także lekarze. Naczelna Rada Lekarska zapowiedziała, że pieczątki „Refundacja do decyzji NFZ” dalej mogą być formą protestu.
    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sejm-zmienil-ustawe-lekarze-dalej-protestuja,nId,426577
    DOWCIP:
    Rozmawia dwóch polityków:
    – Grzechu, co tu robić? Ceny rosną, kryzys jak cholera, ludzie się w końcu zorientują, że my tu nic poza przekrętami nie robimy i nas za jaja powieszą.
    – Spokojnie Rysiu jak nie ma co robić to sobie znowelizujemy jakąś ustawę.
    – Jak to?
    – No np znowelizujemy sobie ustawę refundacyjną, tak żeby się to ani pacjentom, ani lekarzom, ani aptekarzom nie spodobało, będą strajkować, protestować a my będziemy zmieniać, nowelizować i tak rok przeleci, jak się temat znudzi to się weźmie następną ustawę. Także nic się nie bój Rysiu, nie takie rzeczy się robiło…

    • AQQ 15 stycznia 2012 o 7:13 pm

     @ ALFA! To nie dowcip to Samo życie!

     • hjk 16 stycznia 2012 o 5:57 am

      Racje ma ten Psychiatra Naczelny, ludzi traktują jak bydło…

    • Roma 16 stycznia 2012 o 4:51 pm

     warto przeczytać o Parulskim i jego oodanym adiutancie,
     tym, co urządził wystrzałowy happening (ma przestrzelony policzek tylko) a w pierwszym wywiadzie po zaszyciu policzka, jedno z pierwszych zdań to „trzeba ratować Parulskiego”
     trzeba dodać, że wywiad telefoniczny miał miejsce nazajutrz po próbie samobójczej
     oraz – co istotne- z inicjatywy samego postrzelonego. Wystarczy przeczytać któż to taki
     ten parulski, historię jego kariery, którą zaczynał w stanie wojennym
     potwierdza to moje wcześniejsze przypuszczenie, że był to atak na Prokuratora Generalnego Seremeta. Nie me w tym artykule a jest dziś w news, że z- ca Parulskiego Prok.
     Woźniak wysłano na emeryturę (lat 51). Ten Woźniak to człowiek rzetelnie badający śledztwo smoleńskie, to on zlecił zbadanie głosu Błasika w Krakowie, wynik jest niekorzystny dla wersji
     Anodiny, więc prok. Woxniak wylatuje, tak jak wcześniej Pasionek. To jest walka w Prokuraturze, chodzi o osłabienie Seremeta, bo zwolnic się nie da
     wszystko zmierza do wzmocnienia Prokuratury Wojskowej, jak w stanie wojennym.

     //wiadomosci.wp.pl/page,4,title,Tajemniczy-general-Parulski,wid,14169410,prasa_wiadomosc.html

     Zanim został szefem wojskowych śledczych, przeszedł wszystkie szczeble kariery w wojskowej prokuraturze. Rozpoczynał ją w 1982 r., w najgorszym okresie stanu wojennego. Prokuratura wojskowa cieszyła się wówczas bardzo złą sławą, prowadząc postępowania nie tylko wobec wojskowych, ale również cywili. Oskarżała z dekretu o stanie wojennym.
     Wielu wojskowych prokuratorów skoczyłoby jednak za nim w ogień. Należy do nich sprawca całego zamieszania płk Przybył, który zastąpił go na stanowisku szefa Stowarzyszenia Prokuratorów RP. – Przybył to jeden z najbardziej oddanych mu śledczych. Niektórzy ironicznie nazywają go jego adiutantem – mówią prokuratorzy.

   • rmld77 15 stycznia 2012 o 7:40 pm

    AQQ@ – oczywiście masz rację, ale to raczej dla pieniędzy i władzy, a nie po to, żeby
    wymordować 7 miliardów ludzi.

    • Peryskop 16 stycznia 2012 o 2:01 am

     rmld77 czy nie zapętliłeś się ?

     Przecież oni chcą wymordować 7 miliardów ludzi, żeby wykazać swoją władzę.

     A przy tej okazji przejąć ich pieniądze i majątki – a przede wszystkim ziemię.
     Pieniądze to pryszcz – warte tyle co papier i farba drukarska.

 23. rmld77 15 stycznia 2012 o 3:25 pm

  Marku, dlaczego dajesz linka do tych, którzy Ojca Świętego nazywają Antychrystem?
  Trochę psujesz przez to zasiane ziarno…

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 4:15 pm

   O który link chodzi?

   • rmld77 15 stycznia 2012 o 5:21 pm

    monitorpolski@ – chodzi o linki w części Twojego blogu:. „Blogi i strony internetowe”.

    • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 7:50 pm

     Konkret – która? Przecież nie mogę mieć kontroli nad tym kto co tam wsadza. Dałem linki bo były dobre artykuły.

     • rmld77 15 stycznia 2012 o 9:10 pm

      Przecież nawet dzisiaj u Ciebie, w komentarzu pisze to Kefir.

      • hjk 16 stycznia 2012 o 5:59 am

       nie kituj tylko dawaj linka to Monitor sprawdzi i ocenzuruje,,,
       Nikt nie będzie godzinami sprawdzał wszystkiego, jak coś masz to na stół…

  • Baleburg 15 stycznia 2012 o 4:31 pm

   „Nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie” (Mt 23,9)

 24. józiek 15 stycznia 2012 o 3:26 pm

  @Kamil Czy ten twój rysunek nawiązuje przesunięcia słońca w tym roku do środka drogi mlecznej i możliwych katastrof z tym związanych?

  • felicyta 15 stycznia 2012 o 10:28 pm

   Bardzo ciekawa hipoteza Charles’a Hapgooda o wielkim uskoku skorupy ziemskiej (mozliwym w tym roku ?).

   http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/02uskok/uskok.htm

 25. ALFA 15 stycznia 2012 o 3:31 pm

  Wolność – Dla tych, którzy jej nie mają, jest cenniejsza niż złoto cz.1/2
  Urabianie bydła.Wiemy ,że zadaniem nigdy nie było wyeliminowanie zła świata.Ich zadaniem jest przekonaniem nas ,że akceptujemy całe to zło i przyzwyczajamy się dożycia z nim.Mają siłę i czynią z nas biernych obserwatorów.http://www.youtube.com/watch?v=Kz_eEzvq8xY

 26. rmld77 15 stycznia 2012 o 3:38 pm

  NOWA GERMAŃSKA MEDYCYNA – medycyna oficjalna myli się zapewne w większości swych
  opinii. Ale NGM, tak modna ostatnio też nie daje wielu odpowiedzi.
  Może nie mogę ich znaleźć?
  Jak NGM tłumaczy chore noworodki?
  A jak epidemie? Np. ebola, grypa, wąglik, tyfus itp?

  • hjk 16 stycznia 2012 o 6:03 am

   tak samo – jesli źródłem chorób są konflikty nie jest powiedziane, ze noworodki ich nie przeżywają wraz z matką – poczytaj o psychologii prenatalnej, a nawet konflikty mogą byc fizyczne – działanie trucizn, gmo, promieniowania,,,
   A epidemia byłaby w takim raziem zbiorowym „szokiem”

  • GNM 16 stycznia 2012 o 10:34 pm

   Tu jest odpowiedź:
   Konflikt biologiczny podczas rozwoju embrionalnego – http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=85&Itemid=125
   Jeśli jakąś grupę ludzi dotknie ten sam konflikt, ponieważ doznali tych samych emocji i wrażeń, to po rozwiązaniu konfliktu „zachorują” w podobny sposób.
   Wielkie epidemie, jak np. dżuma, powinny być rozpatrywane jako wynik zatrucia spowodowanego fatalnymi warunkami higienicznymi, które w połączeniu z lekami zawierającymi rtęć – przyniosło toksyczne i śmiertelne efekty. Takie warunki nieuchronnie prowadzą do następnych konfliktów, takich jak: strach przed śmiercią, który prowadzi do zmian w płucach, lub konfliktu skalania – dającego objawy tzw. dżumy dymieniczej.

 27. Lutek 15 stycznia 2012 o 4:09 pm

  Mam pytanie do znawców różnorakiej symboliki.

  Polski teledysk, lata 90-te:

  http://www.youtube.com/watch?v=wvZphnT-S20

  Edyta Bartosiewicz ma na nim podwójne brwi. Jest mnóstwo pytań w komentarzach, po co i co to znaczy?
  Jest więcej zdziwienia i dezaprobaty niż podziwu ale jednak i ten się przewija.
  Osobiście cenię tę osobę za jej twórczość.
  Czytałem gdzieś i widziałem filmik, że jest ona na jakiejś liście Żydów ale tym się nie przejmowałem,
  natomiast te podwójne brwi mnie zaciekawiły.

  Tylko proszę bez komentarzy typu „to satanistka bo ja tak mówię” tylko jeśli ktoś coś wie, to żeby to podparł argumentami.

  • maran 15 stycznia 2012 o 4:34 pm

   Te podwojne brwi i nieco mocniejszy kolor makijazu pod jednym okiem ma na celu zwrocenie uwagi na to oko. Drugie jest caly czas „przykryte” grzywka. Kamera caly czas kladzie nacisk na jej twarz.
   Cel? ?? Ukazanie, jedengo „oczka”, klasycznego symbolu Illuminati. Tu jest to zrobione w bardziej subtelnej, aczkolwiek zauwazalnej formie. Nie jest to zrobione tak wulgarnie jak u gagy czu szmacianej dody, ale widac o co chodzi.
   Czyli Bartosiewicz tez swoja duszyczke zaprzedala komu trzeba.

   • maran 15 stycznia 2012 o 6:02 pm

    Nie orientuje sie za bardzo w obecnej pop music w Polsce ale nacielam sie na ten zespol Hej z bodajze Nosowska. Okropne. Znaczy sie ta Nosowska nawet ladna dziewczyna, ale wyglada na opetana. Bez wody swieconej i krzyza nie podchodzilabym do niej. tragedia.

    • AQQ 15 stycznia 2012 o 6:11 pm

     Malenczuk też już publicznie pokazuje „rogi”.
     Najlepiej czyt.KOSZMAR to wszystko wyglądało w telawizyjnym sylwestra-wszystkie stare zdziry w rajtuzach-jedna nawet w doopie grzebała bo jej się diabelskie stringi zaplątały…

     • maran 15 stycznia 2012 o 6:27 pm

      wyglada na to, ze wiekszosc gwiazd i gwiazdeczek promowanych przez polskie MSMedia zostalo zakupionych przez machine Illuminati. Tu pani Brodka o twarzy anioleczka ,ale w diabelnym wcieleniu. http://www.youtube.com/watch?v=DRRGDKtuzAM&feature=related

      • iHe 15 stycznia 2012 o 11:36 pm

       W Polsce prędzej ,czy później będzie bardzo mocna reakcja na tfuurczość inspirowaną iluminatami.
       Artyści i celebryci będą wygodnym kozłem ofiarnym dla resztek obecnych politykierów ,którzy zdołają się utrzymać przy władzy..

       Do tej pory Polacy bardzo umiarkowanie brali udział we wszelkiego rodzaju czystkach etnicznych czy ideologicznych.(ostre palenie czarownic w Europie)
       Przy obecnym odejściu od chrześcijańskich korzeni reakcja zdradzonego tłumu może być nie najgorsza z ptk.widzenia samooczyszczenia.
       POzdrawiamy celebrytóff :):):) i ich natchnioną tfuurczość..

       Nie ma nic prostszego niż znaleźć tak wdzięczy obiekt masowej nienawiści..
       Za architektów tych muppetów.
       http://demotywatory.pl/169851/The-Muppet-Show

      • czytelnik 16 stycznia 2012 o 10:46 am

       Oglupianie gojow zachodzi na wszystkich „frontach dzialalnosci” moznych tego swiata !

       GLUPCY ZAWSZE SLUCHALI i SLUCHAJA GLUPCOW Z NIMI SIE SOLIDARYZUJAC !!!

       Ich „wystepy” sa stadne – stada zapedzane sa przez przewodnikow ,takze duchowych.

       • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 11:18 am

        Ogłupianie gojów owszem, ale jeszcze gorsze jest ogłupianie Żydów! Zobacz na tę młodzież izraelską – co się robi z ich umysłami, jaką nienawiść się im wpaja: http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4 Cały film jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=qEQw6wFAAlM

 28. theaspartam 15 stycznia 2012 o 4:09 pm

  3 silne wstrząsy South Shetland Islands 6.2 richtera 6.7richtera i 6.5 richtera http://quakes.globalincidentmap.com/

  • jakzawsze 15 stycznia 2012 o 7:28 pm

   @theaspartam

   … ale sie boimy

 29. ALFA 15 stycznia 2012 o 4:28 pm

  Tak się zastanawiamy czemu rodzą się chore dzieci ,a jak kobieta jest w ciąży to zaraz zalecają dbać o zęby.No i my plomby trujące amalgamaty.To są plomby z rtęcią ,które niszczą nasze neurony.
  Nie dość ,że niszczy zdrowie matki to jeszcze zatruwa dziecko w łonie matki.Też ciekawi mnie z czego się składają się te plomby światłoutwardzalne.
  Wpływ plomb amalgamatowych na komórki mózgowe rtęć http://www.youtube.com/watch?v=oQlUsg5Uib4&feature=player_embedded
  Trujące Amalgamaty – Część 1 http://www.youtube.com/watch?v=vLGd8MM5Te4&feature=player_embedded

  • Peryskop 16 stycznia 2012 o 2:41 am

   Pierwsze materiały UV-utwardzalne opracował BASF – ten z IG Farben !

   • hjk 16 stycznia 2012 o 6:14 am

    jest też alternatywna dentystyka tu jeden filmik obok są inne http://www.youtube.com/watch?v=0DAFVv5x5c0&feature=related
    darmowy rozdział knigi o naturalnym leczeniu zębów (ang,)
    http://tnij.org/zuby
    może ktoś oszczędzi sobie lub dzieciom…

 30. jakzawsze 15 stycznia 2012 o 4:46 pm

  …. to mnie dziwi ze tylko w ciagu 100 lat mamy:

  prad elektryczng/bomba atomowa/energia nuklearna/fotowoltanika/nanotechnologia/gmo/swiatlo zarowka/samoloty/samochody/podruze w kosmos/invitro/tv/radio/internet/komputery/sklepy wszedzie/tel kmorkowe/nowoczesne domy/wielki skok demograficzny/elektronicze pieniadze/medycyna „kartelowa”/odkrycie dna

  niewydaje wam sie to podejrzane? tyle tysiecy lat ludzie orali, a tu nagle sto lat i taki postep, a ludzie jeszcze glupsi jak kiedys

  • AQQ 15 stycznia 2012 o 5:32 pm

   …. http://wolnemedia.net/nauka/nasa-potwierdza-badania-nad-zimna-fuzja-lenr/

  • rob 16 stycznia 2012 o 3:41 am

   czego to ludzie nie wymyślą..

   • hjk 16 stycznia 2012 o 6:18 am

    to może być prawda, a przynajmniej nie zaszkodzi 🙂
    co do postępu to ma on charakter kumulatywny, w tym sensie ze jednen wynalazek umożliwia powstanie 10, 1000 czy 1000 innych, a podobnie dzis są sztaby naukowców i wynalazców, czego dawniej nie było…

    • sebecx 16 stycznia 2012 o 10:13 am

     ..oczywiście, że prawda…ale z tym dotykaniem uziemienia to nie jestem przekonany… boso po trawie, asfalcie, piasku, kamieniach…. po około 3 dobach człowiek zaczyna dziwnie się czuć z butami na nogach … są obce…

 31. Paweł Fornalski 15 stycznia 2012 o 5:23 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=mxeKeuh_2Bw&feature=player_embedded NASA oficjalnie potwierdza badania nad zimną fuzją LENR.
  i oto Panie i Panowie witajcie w nowym świecie?

  • hjk 16 stycznia 2012 o 6:21 am

   trzebaa to umasowić i z tym jest zaawsze problem, musiałoby to być coś tak prostego, by kazdy to zrobił w domu z powszechnie dostępnych materiałów…
   wtedy uni musieliby rozpocząc seryjną produkcję, by zarobić…

 32. hjk 15 stycznia 2012 o 5:28 pm

  http://www.naturalnews.com/034635_schoolgirls_mystery_illness_New_York.html
  12 dziewczynek z NY zapadło na tajemniczą chorobę – czy szczepionka HPV może być powodem?

 33. zenobiusz 15 stycznia 2012 o 5:38 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/15/epidemia-cholery-na-haitionz-towskim-importem/

  Prezydent Reagan zażartował kiedyś, że najbardziej przerażające słowa,

  jakie człowiek może usłyszeć to:

  „Jestem z rządu. Jestem tu, by wam pomóc. „

  Koszmar na Haiti sugeruje, że parafraza żartu Reagana, brzmi:

  ” Jestem z ONZ. Jestem tu, by wam pomóc. „

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 10:54 am

   Prezydent ,o ktorym piszesz byl dobrym aktorem do konca swego zycia.
   Aktorsko tez wystepowal za zycia JPII (Karol Wojtyla).
   Wyzej wymienieni dobrze sie rozumieli ,(podobno) wspolpracowali ze soba , a rezyserow bylo kilku, w tym prof.Zbigniew Brzezinski,ktory jeszcze zyje.
   Warto o nich wspominac i dyskutowac,tym bardziej,ze od nich zalezalo to czym dzisiaj zyjemy i doswiadczamy.

   • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 11:15 am

    Widać, że kompletnie nie znasz dzieła JPII. Posłuchaj choć fragmentu homilii – on 15 lat temu już wiedział co się święci. http://www.dailymotion.com/video/xbx4m9_tozsamosc-wolnosci-film-dokumentaln_shortfilms

 34. navajo88 15 stycznia 2012 o 5:42 pm

  Witam ponownie i wklejam linki do pewnych artykólów
  http://wolnemedia.net/ezoteryka/ufo-szopka/
  http://wolnemedia.net/ezoteryka/ufo-szopka-2/
  i ma rację Monitor pisząc że ,tu cyctat ! „Nie dojdzie do żadnego NWO.” , bo to wszystko jest wielką ciemą i tyle i tak samo z tak zwanymi latającym tależami hahahahahaha , no chyba że wasze małżonki zaczną nimi żucać w wasze szacowne postacie panowie mężowie hahahahahahahaha
  J.M.H

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 6:20 pm

   Nie chodzi mi o to, że jest ściemą, ale o to, że będziemy się bronić i wygramy. W ciągu ostatnich kilku dni dowiedziałem jak mocny jest ten ruch oporu – postaram się to jakoś w odcinkach opisać.

   • navajo88 15 stycznia 2012 o 7:38 pm

    OKI ,czekamy
    J.M.H

  • felicyta 16 stycznia 2012 o 12:21 am

   @navajo88 15 Styczeń 2012 o 5:42 pm

   -na temat ufo i cywilizacji bogow na Ziemi poczytaj tu:

   http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm

   Pewnie opadnie Ci szczeka, albo nie bedziesz czytal w ogole. Pozdro.

 35. ALFA 15 stycznia 2012 o 5:47 pm

  Tak mamy walczyć ze szczepionkami ,ale trzeba pomyśleć o żywności,pampersach dla dzieci zawierające metale ciężkie,butelki na mleko dla niemowlaków zawierają składniki rakotwórcze,kupcie ćwiartkę tata skorzysta i dziecko butelkę ,kosmetyki,woda chlorowana,leki .
  W produktach dla niemowląt, ołów, kadm, rtęć, arsen
  Produkty przeznaczone do spożycia przez niemowlęta i małe dzieci muszą się
  charakteryzować odpowiednią wartością odżywczą, czystością mikrobiologiczną i chemiczną.
  Niezwykle ważne jest kontrolowanie zawartości zanieczyszczeń w wyrobach przeznaczonych dla
  tej grupy wiekowej, ponieważ pobranie nawet niewielkich ilości substancji toksycznych może
  spowodować w organizmie nieodwracalne zmiany. W pracy przedstawiono wyniki badań zawartości
  ołowiu, kadmu, arsenu i rtęci w kaszkach błyskawicznych dla niemowląt i małych dzieci.
  Przebadano cztery kaszki błyskawiczne: kaszkę ryżową, kaszkę ryżową z malinami, kaszkę mannę
  na mleku modyfikowanym oraz kaszkę mleczno-ryżową z kakao.
  http://www.npt.up-poznan.net/pub/art_4_18.pdf
  Matki nieświadomie trują swoje dzieci.Czas zabrać się za producentów, a zwłaszcza właścicieli firm.

 36. rmld77 15 stycznia 2012 o 6:18 pm

  Powinien zostać wprowadzony ABSOLUTNY ZAKAZ STOSOWANIA CHEMII w artykułach
  spożywczych, z niewielu wyjątkami, np saletrą.
  Byłoby około 90% mniej nowotworów.
  Proste.

 37. AQQ 15 stycznia 2012 o 6:21 pm

  Ucieczka przed lekarstwem filmy.
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=19183

  • Ditka 15 stycznia 2012 o 7:03 pm

   Największym absurdem jest to, że za uprawę (skądinąd całkiem ładnego krzaczka) można dostać wyrok natomiast nasiona można zakupić legalnie i bez odpowiedzialności karnej

   • jakzawsze 15 stycznia 2012 o 7:16 pm

    @ditka

    http://cannabis.fr.pl odmiana MAZAR

    piepszyc ich chore nakazy

 38. rmld77 15 stycznia 2012 o 7:11 pm

  objawy zatrucia kofeiną:
  http://www.sfora.pl/Uwaga-na-napoje-energetyczne-Dostaniesz-psychozy-a39594

 39. rmld77 15 stycznia 2012 o 7:13 pm

  poczytajcie też komentarze…
  http://www.sfora.pl/Uwaga-na-napoje-energetyczne-Dostaniesz-psychozy-a39594

 40. m 15 stycznia 2012 o 7:26 pm

  A ja Ci jakoś monitor nie wierze…. Wiele cywilizacji chce przejąć władzę na ziemie w miejsce elit. Jedne elity zastąpią drugimi tylko czy to będzię ok dla ludzi??? Nie nie będzie.

  Ludzie są traktowani jak farma bydła. Jedni ustąpią drugim ale farma dalej będzie farmą…

  Dopuki nie znikną z ziemi fałszywe religie, nie zniknie watykan oraz wszystko co łze tu nigdy nie będzie normalnie. Dopuki człowiek szuka zbawienia gdzieś tam to zawsze będzie wystawiony na pastwę bliżej nie zidentyfikowanych istot, które będą chciały rządzić.

  Wieki temu na ziemi rządził EA i ENKi potem władzę przejął MARDUK Marduka przegoniły Jaszczury a teraz i ENKI i Marduk chcą tutaj powrotu… Notabene Marduk był Bogiem słońcem i RA!!!!!

  Monitorku tak wogóle dla Twojej wiedzy ISRAEL pochodzi od trzech nazw IZIS – RA – EL(ohim) nie ma nic wspólnego z jakimś satanistą. Judiazm jest kultem zwiazanym z saturnem… Kościół katolicki upodobał sobie niedziele bo to sun day dzień słońca ku czci boga słońce (Ra Sumeryjski Marduk)
  Rzym kultywował kult solarny i połączono to z Bogiem słońce… Nawet IHS to Izis Horus Set –

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 7:44 pm

   Wyobraź sobie, że każdy ma dostęp do urządzenia produkującego darmową energię… Przecież wszystkie wojny są w pewnym sensie o energię. Te całe elity uzyskały kontrolują społeczeństwem przez finanse i energetykę. Owszem, są jeszcze inne czynniki, ale te są najważniejsze.

   • hjk 16 stycznia 2012 o 4:51 pm

    są jeszcze surowce i ziemia i woda w pustynnych terenach…

  • rmld77 15 stycznia 2012 o 8:21 pm

   m – przestańcie, ciągle to samo…
   Słońce jest również symbolem Chrystusa, jako Światła.
   A Watykan trwa 2000 lat i tylko dzięki temu szatan nie zawładnął do końca światem.
   Oczywiście, nawet w Kościele, jak wszędzie, jest wielu złych ludzi.
   Szatan nawet tam się wciska…

   • BirD2 15 stycznia 2012 o 9:11 pm

    albo już od samego początku tam jest..
    Ty możesz przekonywać i walczyć jak Inkwizycja a i tak znajdą się argumenty które to podważą..

    Kościół jako budowla czy taki zwykły ksiądz z jakieś dziury nie jest z założenia zły bo wierni go mają na oku ale skąd wiesz że papierz to nie jakiś pionek na szachownicy?

   • zerrkos 16 stycznia 2012 o 9:06 am

    Kościół został założony przez siły ciemności. Zadaniem kościoła jest oddalanie ludzi od Boga. W kościele panuje hierarchia. Im wyżej tym bardziej jest świadomy celu kościoła. Pozatym w kościele jak w wojsku, zwykły ksiądz nie ma nic do gadania, ma wykonywać rozkazy i nie podważać auterytetów, które są wyżej od niego w hierarchii kościelnej. Zwykły ksiądz za dużo nie wie, bo gdy wie to nie ma szans na awans. Prędzej z kościoła odejdzie niż będzie brać czynny udział w oszukiwaniu ludzi.

    • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 9:19 am

     Jesteś czarno – biały w swoich poglądach. Właśnie dzięki zasadzie hierarchiczności ta instytucja jeszcze funkcjonuje. Ludzie by się pozabijali gdyby nie rygor kościoła – patrz na to też z tej strony. Wiesz co było w pogaństwie? Widzisz co się dzieje na Bliskim Wschodzie? Oko za oko, ząb za ząb. Człowiek jest istotą brutalną, potwierdzają to wykopaliska – wiele czaszek jest zmiażdżonych. Nasi pogańscy przodkowie tłukli się na całego.
     Czy Kościół jest idealny? Nie, gdyż źli ludzie chcą go opanować i przez to kontrolować ludzkość. Dlatego należy cenić takich księży jak Natanek. To właśnie z wewnątrz Kościoła powinna wyjść siła oczyszczająca.
     Dlatego nie mam zamiaru an tym blogu rozważać czy Kościół jest zły czy dobry, problemy świata wynikają z zupełnie innej przyczyny.

     • zerrkos 16 stycznia 2012 o 12:37 pm

      „To właśnie z wewnątrz Kościoła powinna wyjść siła oczyszczająca.”
      Myślę, że przyjdzie czas, że tak się właśnie stanie.

    • zenobiusz 16 stycznia 2012 o 10:06 am

     Tu nawet przytoczę jak stało się, to o czym piszesz,kto i jak założył kościół.
     Na to Jezus mu rzekł: „Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jony. Albowiem ciało i krew nie objawiły ci tego, lecz Ojciec mój, który jest w niebie. Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr Opoka, i na tej opoce zbuduję mój Kościół, a bramy piekielne go nie przemogą. I tobie dam klucze królestwa niebieskiego: cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie”.
     Jesteś wyznawcą Lucyfera,którego uważacie za „boga”,w każdym razie głosisz ich doktrynę
     Niech miłosierdzie ,Jezusa Chrystusa,dotknie serc waszych,
     czas jest bliski,

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:15 am

   Za duzo sie o tym naczytales czlowieku i masz zamet w glowie .

   Gdy to wszystko sobie na spokojnie uporzadlujesz to dojdziesz do wniosku (jak nie jeden filozof) ,ze – „wiesz,ze nic nie wiesz”,bowiem neizbadane sa tajemnice BOZE i tego co BOG urzadzil.

   Kazdy mlody „filozof” ( a i starym sie to zdarza czesto do konca ich zycia) mysli,ze to on tylko ma racje a inni sie myla ,z wiekiem i po wielu doswiadzcenaich zyciowych staje przed dylematem :
   BYC ALBO NIE BYC ???
   Do tego gdy jeszcze dopada go wielka bieda lub ogromne bogactwa – GLUPIEJE DO KONCA !!!

   Czy sie rozumiemy ?
   Jezeli nie to pros swego STWORCE aby rozum otworzyl ci na swiat a nie na ksiegi,ktore tez napisali ludzie,bacznie obserwuj co sie w tym swiecie dzieje i wokol siebie ,byc moze zrozumiesz kto faktycznie kieruje tym swiatem (nie myl to z rzadzeniem).

  • hjk 16 stycznia 2012 o 10:06 pm

   Oj sekciarze, sekciarze 🙂
   IHS to nie I-Ha-eS, tylko I-ota, E-ta, e-S, czyli trzy inicjały imienia Jezus pisane po grecku – IHSOUS, bo H w grece oznacza grecką literę „eta” czyli długie „e” .
   Nie dorabiajcie jakichs okultystycznych konotacji do kultury grecko środziemnomorskiej, w której rodziło się chrzescijaństwo – gdzie Palestyna pod wpływami grecko (kulturowymi) – rzymskimi (politycznymi), a gdzie Egipt?

 41. cha-man.greenish 15 stycznia 2012 o 7:46 pm

  jak dla mnie BoBama jest wlasnie tym 616*161 i nie dlugo bedzie jego 3,5 lecie rzadow. same cuda dzialy sie za jego przyczyna. dostal noobla za checi, obiecywal ze usesici wycofaja sie z bliskiego wschodu. afgan i elrack. dal amerykanom lepsza sluzbe zdrowia, swoja droga wielkim kosztem fed. dal duze banki zielonych korporacja auto moto. poprostu jest kopia murzyna z herbu paż-papieza genetyktyna 16.

 42. Ciekawska 15 stycznia 2012 o 8:05 pm

  Teraz na żywo, telewizja alternatywna Janusza Zagórskiego.( od 20:00)
  http://januszzagorski.pl/

 43. jakzawsze 15 stycznia 2012 o 8:24 pm

  Stowarzyszenie grupa Arena – nie za bardzo zrozumiałem ich powiązań ze służbami U.S. , bardziej mi smierdzi podziemna baza miastem lotniska w Denwer. Jako członkowie wspierają i np pomagają w rytuałach (ci od „czarnych mszy”-) czy chcą to ujawnić …. truthsekerzy ? ciezko znalesc info o tym a w polskim jezyku mozna zapomniec

  …. jakies info tu tworcy http://en.m.wikipedia.org/wiki/Brian_Kraft
  …to jest dziwne ze facet ktoremu obcieto 2 palce jest w realu i wikipedia pisze ze przedarl sie przez zabezpiczenia westministeru i wskoczyl do pokoju krolowej elzbiety2, ten gosc jest dzis w psychiatryku w realu …..PODOBNO / bardzo smierdzaca sprawa i ten dawid icke tez gada o reptylach gadach

  na YT jesr dozo trasmisji gdzie nagle na antenie cos dziwnego sie dzieje ze skora prezetera telewizyjnego

 44. Ania 15 stycznia 2012 o 8:29 pm

  A tu też ciekawy artykuł.
  http://wszechocean.blogspot.com/

 45. jakzawsze 15 stycznia 2012 o 9:04 pm

  stargods.org/ReptilianPage.htm /.. ale to nie to co kiedys znalazlem …..
  ====================
  Podejrzane ze te strony WWW zostaly zbanowane, jesli wiecie o co biega ….

  This is the webside Bradon start: http://www.findjudenow.com/
  oraz nastepny ban
  http://www.truthseekertv.com/

 46. gruszka 15 stycznia 2012 o 9:12 pm

  Witajcie.
  Jak zwykle ciekawy temat u pana Marka. Obecnie bardzo mnie interesujący, gdyż mam do zaszczepienia dziecko w wieku 6 miesięcy. Od jakiegoś czasu czytam o szczepionkach i włos jeży mi się na głowie. Co radzicie ? Podajcie proszę jakieś linki na temat szczepienia dzieci na tzw „szczepionki obowiązkowe”
  Pozdrawiam 🙂

  • BirD2 15 stycznia 2012 o 9:23 pm

   Mniej więcej na temat..

   Wakcynolog Merck przyznaje, że w szczepionkach są wirusy powodujące raka, SV40, AIDS i inne.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wakcynolog_merck,p898051882

   Temat powinien być powtarzany jak mantra

   • BirD2 15 stycznia 2012 o 9:27 pm

    Najlepiej zbadać dziecko i jakoś informacje zachować. Zaszczepić i jeżeli coś się stanie to będzie dowód.. Jeżeli zaś się nie zaszczepi a dziecko zachoruje – wtedy gorzej..

    To takie moje durne przemyślenie, najlepiej by zwiać do lasu i pokazać gest Kozakiewicza 😀

    • zenobiusz 16 stycznia 2012 o 11:06 am

     http://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/01/16/chemtrailing-jest-programem-depopulacji-chemtrails-wear-down-the-immune-system/
     W lesie też musisz oddychać.SZczepionka baru i aluminium w sprayu dopodnie Cie wszędzie.Chyba że zaczniecie walczyć,budować działka orgonowe,i oczyszczać własną strefę życia orgonitami.
     Można też pisać petycje i protesty,ale wielu nie doczeka efektu takich działań,wczesaniej umrą.

     • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 11:22 am

      Petycje nic nie dają. Sądzę, że pozew zbiorowy kilku tysięcy Polaków, a może i mieszkańców innych państw – przeciwko NATO, Unii Europejskiej i poszczególnym państwom by coś dał. Tu trzeba kogoś z jajami i kasą, żeby założyć stronę internetową + wydawać regularne czasopismo o zagrożeniu – całkiem się poświęcić sprawie.

      • AQQ 16 stycznia 2012 o 4:02 pm

       Są biura poselskie może tam apelować, pytac, nekać ?) ale nie pojedyńczo,choc kilka osób.

  • AQQ 15 stycznia 2012 o 9:49 pm

   Ja bym nie ryzykowała, żadnej chemii dla dzieciaczka.
   http://vaccgenocide.wordpress.com/
   http://prawda2.info/viewforum.php?f=18
   dr.Majewska http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8877

   • BirD2 15 stycznia 2012 o 9:55 pm

    sam jesteś naszprycowany.. Dziecko w tych czasach to najgorsze rozwiązanie 😦

    • BirD2 15 stycznia 2012 o 9:57 pm

     przepraszam > naszprycowana..
     Tekst mi podkreśliło i ratowałem się pomocą 🙂

  • AQQ 15 stycznia 2012 o 10:05 pm

   @ gruszka Nie widzisz co tu pisze, czy co…?
   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/15/wszystkie-szczepionki-sa-skazone-kazda-z-nich/

   • AQQ 15 stycznia 2012 o 10:21 pm

    Tu dla Gruszki; https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/13/ludobojstwo-szczepionkowe-eskalacja-przemocy/
    u Astromarii jest dużo o oszustwach w medycynie”.

  • ALFA 15 stycznia 2012 o 11:12 pm

   @ gruszka czytasz o szczepionkach co one zwierają powinno cię zainteresować i sama musisz decydować . Ty bierzesz odpowiedzialność za szczepienie dziecka, a nie my tu piszący .Ale musisz wiedzieć ,że w szczepionkach jest rtęć,aluminium komórki rakowe zwierząt itd.
   Już 6 miesięcznemu dziecku można podawać 600mg witaminy C naturalnej.Nie z apteki. Witamina C chronić dzieci przed chorobami wzmacnia układ immunologiczny.Masz dużo informacji w internecie.Wpisz w google witamina c i odra lub inną chorobę to się dowiesz.My tu nie bierzemy odpowiedzialności za informację o szczepionkach.Tylko informujemy co one zawierają .Chcemy ,żeby nasze Polskie dzieci były zdrowe nie cierpiały po tych szczepieniach.Rodzice odpowiadają za swoje dzieci szczepione i nie szczepione.
   Tu masz forum poczytaj
   http://astromaria.wordpress.com/category/zdrowie/szczepienia/

   • ALFA 16 stycznia 2012 o 12:19 am

    SZCZEPIĆ CZY NIE SZCZEPIĆ
    Mit 3. Czy system immunologiczny malutkiego dziecka nie jest zbytnio obciążony, jeżeli już kilka tygodni po urodzeniu ma wstrzykiwane zarazki chorobotwórcze?
    Noworodki, niemowlęta i małe dzieci mają na co dzień styczność z zarazkami, bakteriami i wirusami. Antygeny osłabionych lub obumarłych zarazków chorobotwórczych, które znajdują się w szczepionkach stanowią tylko małą część tych „agresorów”, na które dziecko jest codziennie narażone. Szczepionka nie szkodzi systemowi immunologicznemu, lecz go stymuluje. System immunologiczny reaguje po szczepieniu podobnie jak przy prawdziwej infekcji i tworzy antyciała przeciwko chorobie.
    Mit 4. Sześć szczepionek w jednym zastrzyku – czy to nie jest po prostu za wiele?
    W żadnym wypadku. Tuż po urodzeniu każde dziecko ciągle ma styczność z zarazkami chorobotwórczymi i antygenami. Zaczyna w ten sposób tworzyć swój niezależny system odpornościowy na różne choroby.
    System immunologiczny dziecka radzi sobie całkiem dobrze jednocześnie z wieloma zarazkami. Szczepionki stanowią tylko niewielką cząstkę tych codziennych zmagań. Zalecane dzisiaj szczepionki zawierają znacznie mniej antygenów niż te wcześniejsze. Dla przykładu szczepienia rutynowe lat 60-tych ubiegłego wieku zawierały 3.200 antygenów, podczas gdy dzisiejsze szczepionki tylko około 50. Dla porównania: owoc kiwi zawiera 30 antygenów. Tolerancja oraz działanie szczepionek skojarzonych (poliwalentnych, na przykład Di-Per-Te) zostało wielokrotnie przebadane. Nie różnią się niczym od szczepionek, które chronią tylko przed jedną chorobą. Za to mają bardzo dużą zaletę: trzeba wykonać znacznie mniej iniekcji.\
    http://www.niemcy-online.pl/spoeczestwo/289-szczepi-si-czy-nie-fakty-przeciw-mitom?comment_id=341#josc341

    • sebecx 16 stycznia 2012 o 10:08 am

     .kurwa jaki bzdury… jak ktoś pisze takie dyrdymały to jestem za eugeniką… (chodzi mi o autora wypocin)…
     miałem nie przeklinać ale kurwaaaaaaa….. skóra jest barierą ochronną… śluzówka jest barierą ochronną… na naszym organizmie znajdują też „bakterie” które mają zatrzymać obcy element… a jak się wstrzyknie to układ ich nie rozpozna …więc się dodaje gówna powodujące reakcję czyli ZAKAŻA substancjami które nigdy nie powinny być wstrzyknięte ….

     • ALFA 16 stycznia 2012 o 12:10 pm

      Masz rację sebex

   • gruszka 16 stycznia 2012 o 7:13 pm

    @ALFA , ja jestem facetem 😉 I nie chodzi mi tu o zrzucanie odpowiedzialności na kogokolwiek. Ja jestem nowy w tych wszystkich tematach. Jest tego dużo i nie wiadomo co jest prawdziwe a co nie. Pracuję do popołudnia , a później trzeba zająć się domem i jest wiele spraw na głowie ,więc zapytałem Was o informacje. Nikt za mnie nie decyduje czy szczepić malca. Ja nie mieszkam w Polsce i tam gdzie mieszkam jest tak :
    WZW A – wirusowe zapalenie wątroby typu A
    szczepienie niekonieczne

    WZW B – wirusowe zapalenie wątroby typu B
    szczepienie niekonieczne

    ŻG – Żółta gorączka
    szczepienie niekonieczne

    BTP – błonnica, tężec, polio
    szczepienie zalecane

    DB – dur brzuszny
    szczepienie niekonieczne

    W – wścieklizna
    szczepienie niekonieczne

    JZM – japońskie zapalenie mózgu
    szczepienie niekonieczne

    MK – szczepionka meningo-kokowa (a+c)
    szczepienie niekonieczne

    Każdy mówi co innego i powstaje kołomyja w mózgu po prostu ..

    • ALFA 16 stycznia 2012 o 7:34 pm

     @gruszka Niedobór witaminy C powoduje spadek liczby limfocytów T, na
     których opiera się działanie układu immunologicznego.
     ,,(�) Wirus Ebola i z Marburga, ptasiej grypy, wirus gorączki zachodniego Nilu, polio i wszelkich ostrych chorób zakaźnych
     mogą być leczone albo zaleczane wielokrotnymi dawkami witaminy C
     Przeczytaj ciekawy artykuł o witaminie C
     http://www.fnbg.org/pliki/witaminac.pdf

    • sebecx 16 stycznia 2012 o 9:31 pm

     @grunia….a może kup sobie książkę i przeczytaj.. albo sprawdź archiwum monitora i poszukaj linków..
     http://www.jut.pl/lekarze-potepiaja-szczepienia.html
     http://www.jut.com.pl/
     ..tyle razy już… sam masz wziąć odpowiedzialność za swoje dzieci jako rodzic a nie zwalać na innych…

     • gruszka 17 stycznia 2012 o 4:42 pm

      @sebecx Ty chłopie wyluzuj , bo na nikogo nie zwalam odpowiedzialności i nie zarzucaj mi czegoś takiego. Nie masz nic do powiedzenia życzliwego to zamilcz , lub mi nie odpowiadaj , bo ja nie potrzebuję „mędrców ze wschodu” , tylko treściwych odpowiedzi i na temat , i nie,czy mam zaszczepić dziecko, tylko coś prawdziwego o szczepionkach.
      PS. Już mi nie odpowiadaj już poczytałem już wiem .

      @ALFA , dziękuję za odpowiedzi i linki , pozdrawiam.
      Mam możliwość zaszczepienia dziecka w Skandynawii, bo tam mieszkam , a tam jest zabroniona rtęć w szczepionkach , bo chyba o to się najbardziej rozchodzi ?

      • hjk 18 stycznia 2012 o 12:24 am

       wejdź na forum szczepienia org.pl
       i stronkę stopnop.pl
       tam na forum masz kopalnie informacji i chyba wszystko co możliwe w 1dnym miejscu.

      • sebecx 18 stycznia 2012 o 1:29 am

       „mędrców ze wschodu” …dobre…

  • baba wanda 16 stycznia 2012 o 2:21 am

   Duzo o szczepieniach

   http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

  • mi461 16 stycznia 2012 o 3:20 am

   @gruszka w tym linku duzo jest przykladow i dowodow.
   przeczytaj i gleboko sie zastanow nim zaszczepisz.

   http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/

   • AQQ 16 stycznia 2012 o 11:17 am

    Reni Jusis, Omena Mensah publicznie mówiły o NIEszczepieniu swoich dzieci!
    zapodały blog ale nie zapamiętałam nazwy.

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:20 am

   Ja ci podpowiem:
   Spojrz na swe dziecko i zapytaj siebie czy chcesz go zabic .

   Niewinny zwrok tego malenstwa,byc moze usmiech lub placz podpowie ci co nasz zrobic,a Bog uporzadkuje twoje myslenie.
   Badz matka !

 47. Sylu 15 stycznia 2012 o 9:40 pm

  Pozdrawiam wszystkich.
  Uwaznie czytam wszystkie komentarze, sprawdzam linki dodane do nich i powiem wam jedno. Trzeba na pare minut zapomniec o tym calym zlu, co dzieje sie na swiecie, o tych wszystkich bandytach ktorzy za pieniadze sa w stanie pogrzebac ludzkosc.
  Wiec tak do relakso-refleksji polecam. http://www.youtube.com/watch?v=SCDLvP5hXn8
  i http://www.youtube.com/watch?v=GK5KwpXNam8
  a i do smiechu http://www.youtube.com/watch?v=jx-Oe_s1Lz4
  Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie- nawet TROLI

  • Ditka 15 stycznia 2012 o 10:18 pm

   Zawsze oglądam gdy ktoś wrzuci jakiś clip. Taka się urodziłam. Lubię muzykę i obojętne mi jest czy to Chopin, Nirvana, Eminem czy MJ. po prostu kocham muzykę. Była kiedyś fajna wokalistka, miała szansę na niezłą karierę ale podobno nie dogadała się z żydokomunami i wiele straciła a właściwie olała to
   Monitor przepraszam że wklejam link bezpośredni


   [monitorpolski: sorry, ale zwijam bo naprawdę się wolno otwiera]

   • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 11:49 pm

    @ditka
    no to chodźmy razem na karaoke 🙂 …; a… bardziej wolish Karrambę, czy Paktofonikę? Coldplay, czy Foo Fighters? a może Dire Straits? Grechutę, czy Nosowską? Budkę Suflera, czy Myslovitz? a może HappySad? „gdzie słyszysz śpiew, tam wchodź, tam dobre serca mają; pamiętaj: ludzie źli – ci – nigdy nie śpiewają”….; no chyba że „Heili Heila” 😉 to takie proste, żeby było dobrze, ale… nawet nie NWO: coś jest w nas, ludziach, że wszystkie dobre zamiary się rozbijają o kant pewnej części ciała; mała nadzieja, że tu zaglądam, i że to coś zmieni; ale trzeba próbować…;

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:23 am

   NIGDY NIE ZAPOMINAJ O ZAGROZENIACH !
   Nie odkladaj obrony na pozniej !!!
   BRON SIE TAK JAK POTRAFISZ.
   Gdy jestes bezsilny/bezsilna pros o wsparcie .
   Razem dzialaj !

 48. jakzawsze 15 stycznia 2012 o 9:43 pm

  .. a to co ? dla inteligetnych / kto nie kuma to do goglo traslatora i mozg uruchmic /
  „Praise the LORD from the earth, ye dragons, and all deeps.” – PSALMS 148:7
  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/who_draconians.htm

  A czemu to zostalo zbanowane http://www.eagle-net.org/dulce/ jesli ktos ma zielone pojecie….

  ” człowiek o nazwisku Thomas Edwin Castello, który twierdził, że pracował w tej wspólnej NSA / Alien
  obiekt jako dyrektor ds. bezpieczeństwa. Inni twierdzą,
  że rdzeń National Security Agency (NSA), (ang. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego) nie jest już „ludzki”, ale w rzeczywistości kontrolowany przez tajną organizację człowieka obce hybrydy znany jako „Black Monks”,
  którzy są REAL organizatorów za New World ”

  i co ludzie ? kto to kwestionuje ? …. tyle wam powiem=malo jeszcze wiecie….

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:27 am

   Gdy wiesz wiecej ,dziel sie z innymi i nie badz „pewniakiem”,nie pozuj na bohatera !

   Gdy chesz zostac bohaterem musisz sie wykazac czynem ale nie w cyber lecz w realu .

   Swiat potrzebuje madrych i niezaleznych przywodcow.

 49. Kruk 15 stycznia 2012 o 9:49 pm

  Kiedy czytam o tych wszystkich zdradach jakich dopuszcza się (nie)nasz (nie)rząd wobec własnego narodu, myślę sobie że już dość tego, że wypadałoby zmienić ten przykry stan rzeczy. I wtedy pojawia się dylemat – co robić???
  Założyć partię niezależnych protestujących? – ostatnie wybory pokazały że wybory w Polsce to fikcja, a ich wyniki określa się przy biurku na długo przed dniem wyborów.
  Zwołać manifestację i siłą obalić władzę? – wystrzelają nas jak kaczki – bo już kilka lat temu na stronach jakiś ogólnounijnych rozporządzeń zapisali sobie prawo do stosowania przemocy z użyciem ostrej amunicji włącznie w sytuacjach „zagrożenia interesów i porządku publicznego”
  A może ogłosić ogólnonarodową akcję odmowy w poparciu władz państwowych – poprzez nie płacenie podatków, nie wystawianie faktur – całą wymianę handlową realizować poprzez barter lub płacąc gotówką. Dochodzi do tego organizowanie kształcenia dzieci poza szkolnictwem oraz leczenie poza państwową służbą zdrowia. Jednak państwo w dalszym ciągu posiada w ręku tak ważne dla funkcjonowania społeczności instytucje jak system wytwarzania i przesyłania energii elektrycznej, produkcji i dystrybucji paliw oraz wody użytkowej. Bez tak podstawowych środków do życia daleko cały ruch odmowy nie zajedzie – zwłaszcza że każdy z nas będzie indywidualnie wystawiony na państwowy system represji i przymusu. Trzeba by siłą przejąć te systemy ale wtedy patrz pkt. 2
  Więc co robić???

  A może spróbować zawiązać międzynarodówkę słowiańską? – nieformalną organizację narodów słowiańskich która z czasem prowadzenia wymiany kontaktów i informacji o bezeceństwach wrażych władz, stanie się siłą (przynajmniej potencjalnie) zdolną wywierać wpływ (coraz większy) na działania rządów w krajach słowiańskich aż do bardziej ewolucyjnego niż rewolucyjnego obalenia rządów obcych interesów. Dlaczego słowiańska? Bo jakoś tak mamy wspólnych przeciwników i podobną sytuację – to cechy, które ułatwiają nawiązanie więzi i przełamanie barier – np językowych, choć tutaj rozwiązaniem mógłby być niestety rosyjski aczkolwiek Rosji bym do tego nie mieszał.

  Napiszcie co sądzicie o tym pomyśle. A może ktoś ma inny pomysł?

  • monitorpolski 15 stycznia 2012 o 10:14 pm

   Też o tym myślę – sądzę, że należałoby stworzyć niejawny think-tank złożony z osób, które mają wiedzę i osiągnięcia. Dać im zadanie i niech wymyślą jak go rozwiązać. Drugim pomyslem jest stworzenie (czy odtworzenie) tymczasowego rządu na uchodźctwie, który by przedstawiał dyrektywy dla narodu. Tu się jednak można obawiać, że taki rząd mógłby być stworzony na użytek Rotszyldów czy jakiejś gałęzi tej mafii – tak się przecież stało z rządem londyńskim.
   Co do bojkotu – ja już kiedyś rzuciłem hasło Grup niesubordynacji społecznej https://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/07/grupy-niesubordynacji-spolecznej/

   • teosia 15 stycznia 2012 o 11:58 pm

    Bardzo mało jest ludzi niesprzedajnych, a „postawionych pod ścianą” jeszcze mniej. Zobacz co dzieje się w komunistycznych krajach. Przez tyle lat ludzie nie są w stanie się wyzwolić. Wolą uciec z własnego kraju niż przewalczyć reżim. Takie próby wiadomo jak się skończyły. Władza, kasa, armia trzyma wszystkich na krótkim pasku. Jeśli już działać, to zorganizować się w jawne stowarzyszenie. Jak działać to działać 🙂

   • zenobiusz 16 stycznia 2012 o 5:48 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/28/piloci-zobaczyli-przez-chmury-ogromny-zywy-krzyz-ktory-utworzyla-ponaddwumilionowa-rzesza-modlacych-sie-na-rozancu-ludzi-ten-widok-tak-ich-zaszokowal-ze-odmowili-wykonania-rozkazu-i-wyladowali/#respond
    Jak nie zrozumiecie tej lekcji.
    Nie zaczniecie właściwie myśleć,wasz los będzie przesądzony.
    Wymyślacie byty ponad potrzebę,
    gdy wzorzec postępowania jest gotowy.
    To najbardziej ośmieszany i torpedowany wzorzec,bo z niedawnej przeszłości
    i jedyny skuteczny.
    Czytajcie tą relacje do znudzenia,
    Aż zrozumiecie,nieszczęśni.

   • wizzgaa 16 stycznia 2012 o 10:41 am

    Grupy Sprzeciwu Społecznego .

    • AQQ 16 stycznia 2012 o 10:47 am

     Lepiej brzmi: Społeczne Grupy Sprzeciwu (SGS) bo (GSS zle się kojarzy)

   • wizzgaa 16 stycznia 2012 o 10:47 am

    GRUPY SPRZECIWU SPOŁECZNEGO !

    • czytelnik 16 stycznia 2012 o 12:12 pm

     „UN-e” maja GPS i dobry namiar.
     Satelity kraza,zagladaja na twe podworko ,a ich banki do twej keiszeni.
     Sprzeciw spoleczny jest iskra do rewolucji ,gdy ta wybuchnie bedzie zdlawiona jak kazde powstanie .
     NIE DAJCIE SIE ZWARIOWAC !

     • hjk 18 stycznia 2012 o 1:01 am

      Bierny opór jak za Gandiego w Indiach. Sprzeciw taki jak w zlinkowanym przez Zana wydarzeniu nie zostanie zdławiony, bo nie będzie srodków na to…

  • zenobiusz 15 stycznia 2012 o 10:38 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/15/na-duza-skale-rosnie-aktywnosci-sejsmiczna-wzdluz-poludniowego-bieguna-planety-25-wulkanow-w-indonezji-nasila-aktywnosc/#respond
   Jeszcze trochą cierpliwości,a potem Rząd Narodowy,podejmie funkcję,gdy przestanie działać jakakolwiek władza.Pisałem kiedyś ,o tym ,że powstał.

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:44 am

   Wszedzie o tym pisze/mowie gdzie tylko mi pozwalaja/nie blokuja ,ze rozwiazanie jest bardzo proste :
   NIE ISC DO BOGATYCH PO NIC .
   BYC SAMOWYSTARCZALNYM.
   WSPOLNIE SIE ORGANIZOWAC .
   DZIALAC JAKO NAROD SOLIDARNIE .
   PAMIETAC,ze obywatel to jeszcze nie narodowiec.

   Wiedziec,ze:
   „Zorganizowano/zafundoano” nam (po 1989r.) dwie POLSKI – jedna dla nas ,druga dla nich .

   W zwiazku z tym czas aby powstala JEDNA POLSKA, SKLADAJACA SIE Z POLAKOW i tych z nadania obywatelstwa polskiego,ktorzy chca w tej Polsce meiszkac/zyc,dla niej i siebie pracowac, ponosic rowne koszty/podatki,dla niej sluzyc i jej bronic ,dbac o jej dobro i nas wszystkich, ze sprawiedliwym podzialem zyskow z naszej wspolnej pracy.

   NIE – dla pazernego obcego KAPITALIZMU.
   TAK – DLA DEMOKRACJI NA ROWNYCH PRAWACH .
   RZAD WYBRANY Z NARODU a nie narzucony.
   Religia wg.checi i wyboru ,wiara szzcera a nie udawana nie przynoszaca szkod i krzywd dla innych.

   Czy takie to trudne aby tego dokonac BEDAC ZJEDNOCZONYM i DZIALACYM a nie spiacym i czekajacym,ze ktos to za nas dokona ???

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:49 am

   Tu byla moja podpowiedz,co nalezy uczynic.
   Gdzie sie podziala ?
   „Kto tasuje karty tego pokera ” ???

   • czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:59 am

    DZIEKI za interwencje.
    Na swiecie sa silni i silniejsi.
    Nie wiadomo tylko ,co z glupimi zrobic .
    Ktos powiedzial,ze lekarstwem na glupote jest zimna woda .
    Pospiech przydatny jest przy lapaniu pchel,te sa sprytne i szybkie.

    Jeszzce raz dzieki madrym ludziom na sluzbie !
    Wszystko bedzie dobrze przy wzjemnym zrozumieniu sie i dobrym dzialaniu.

    CHWALA WIELKIEJ POLSCE !!!

 50. Ditka 15 stycznia 2012 o 9:56 pm

  Ostatnio był w mediach nagłośniony temat o ospie. Może ktoś o tym już pisał, jeśli tak to sorry. Rodzice organizują tzw. chyba ospa-party czy jakoś tak. Naprawdę nazwy nie pamiętam. Głównie chodzi o to że rodzice którzy mają zakażane dziecko ospą wietrzną zapraszają inne dzieci i ich rodziców do domu aby te dzieci również się zakaziły i przeszły tą chorobę. Głównie po to aby uniknąć szczepień. W gównianych mediach temat jest napiętnowany i rodzice porównywalni z psychopatami. Dla mnie jak najbardziej akcja jest ok

  • Sylu 15 stycznia 2012 o 10:18 pm

   Tak w Stanach jest to podobno bardzo popularne a i w Irlandii slyszy sie o tym. Ludzie w starszym wieku bardzie powaznie przechodza ta chorobe, niz dzieci, a powiklania u starszych moga byc powazniejsze.

   • teosia 16 stycznia 2012 o 12:08 am

    Cha! byłam szczepiona w dzieciństwie, a w okrsie osłabienia organizmu (okres przedmaturalny) przechodziłam półpaśca, po wielu latach obsypało mnie dość specyficznie a towarzysząca gorączka nie spadała z 40°C. Dopiero 3 lekarz sobie z tym poradził. Powiedział „Jeszce raz dostanie P. ospy, to ziemia pewna” :-D.
    Dlatego wystrzegam się party z jakimikolwiek chorymi dziećmi 😀

    • zeebii 16 stycznia 2012 o 6:12 pm

     @teosia
     To chyba jaja sobie z ciebie robił.
     Moja matka ma przeszło 70 lat i dwa razy chorowała na p.paścia.
     Żyje i ma się dobrze.

     • Totalsky No Problemsky 16 stycznia 2012 o 11:58 pm

      @zeebii

      to byli ludzie ulepieni z innej gliny (też mam Matkę – +70); ale oni się szczepili tylko p-ko polio i Heinego-Medina, i może jeszcze p-ko gruźlicy; inne czasy, inne standardy… moralne; te se ne vrati… ;-(

      • hjk 18 stycznia 2012 o 1:07 am

       w USA to swego czasu (i chya w Anglii) organizowano „measles parties” czyli „herbatki” innych malutkich dzieci u dziecka chorego na odrę, bo im wcześniej dziecko to przechorowywało, tym łagodniej przechodziło.
       Co do wiatrówki to ja przechodziłem ja w wieku 25 lat (!!) bez żadnych problemów i specjalnych sensacji, a oprócz objawów zwykłego przeziębienia nie było nic oprócz kilkunastu pęcherzyków na skórze rąk, twarzy i głowy i konieczności siedzenia 2 tyg. w domu.

 51. AQQ 15 stycznia 2012 o 11:48 pm

  z 13.01.2012 http://urbas.nowyekran.pl/post/47903,chiny-atakuja-usa

 52. Noni 16 stycznia 2012 o 3:33 am

  Wyłapać elitę, zabrać kasę zainwestować w ludzkość i zlikwidować przemoc, ubóstwo dać każdemu dom, ogród, opiekę i miłość oraz wiedzę. Kasy starczy na 1000 lat to dopiero będzie postęp 🙂

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 12:04 pm

   Tylko nie dac nic za darmo !
   Darowizny nikt nie uszanuje,bywa,ze roztwoni.
   Elity wcale nie trzeba wylapywac,wystarczy przed nia stanac twarza w twarz i powiedziec otwarcie :
   Z NAMI ALBO PRECZ !

   Wyniki i postep beda przy wspolnym wysilku – RAZEM MLODZI PRZYJACIELE !!!
   To WASZA PRZYSZLOSC .

 53. jakzawsze 16 stycznia 2012 o 8:40 am

  SLD likwiduje IPN. SZkoly sa likwidowane w i to w setkach. Mse moich znajomych co pracowalo, jest po zwalnianych,chodza i zebraja o prace…. Co sie w tej polsce wyprawia… / zreszta nie tylko w polsce …. po/pisy/sld/psl/paliglupki realizuja zlecenie AGENDY21 / sa przeciwni ludziom i to ewidentnie / polskosc jest niszczona jak butem deptana trawa….

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 12:08 pm

   Zapytajcie bezrobotnych:
   Czy potrafia sie zorganizowac i razem dzialac (?) – WSPOLNIE,niezaleznie od profesji/zawodow.
   Jak narazie kazdy sobie rzepke skrobie i karmi sie propaganda lzemediow oraz zwiazkow zawodowych,ktore wiadomym jest z kim maja uklady .

  • falszywyprorok 16 stycznia 2012 o 12:37 pm

   Ale Polactwo tego chce przecież wybrało tuska, ja znam takiego jednego buraka, który mi na fejsbuku ubliżał bo nie głosuje na tuska. Dowiedziałem się gdize pracuje i wiem że w związku z nowymi ustawami od 2012 zarabia dwa razy mniej. Pracuje w centrum rozrywki, poszedłem tam krótko przed sylwestrem i mówię do niego tak :
   – Chłopie rok sie kończy a ja mam jeden wielki żal do tuska, bo go wybrałem a on obietnic nie spełnił.
   – a o jakie obietnice?
   – O to że paliwo ma być po 20 pln za litr, bo wiesz wkurwiaja mnie korki na drogach, że jeszcze etatowców i klasę średnią stać na paliwo, to skandal. Powinniście na osiołkach zapierdalać, no ale cóż może w tym roku się wywiąże z obietnicy. No a poza tym, zamontowałem basem w domu za 150 tys pln to i jakiś nowy podatek tusk wprowadził i 15 tys musialem mu w podatku oddac, rozumiesz to? Wcześniej tego nie było, tak zniszczył kraj że do nas bogatych się musi dobierać, już nie tylko do was niewolników etatowców… Taki mam żal.
   i nastała cisza 😀 leming się nie odezwał.

   Pamiętajcie KARMA, polacy widocznie zasługują na kryzys, ktoś na tego tusk głosował. Pomimo iż nawet na ONET.PL nie ma juz nawet 1% komentarzy popierających PO, to jednak sterowani telewizorami stanowią większość.
   Jesteśmy w dupie

   • sebecx 16 stycznia 2012 o 9:23 pm

    „- O to że paliwo ma być po 20 pln za litr, bo wiesz wkurwiaja mnie korki na drogach, że jeszcze etatowców i klasę średnią stać na paliwo, to skandal. Powinniście na osiołkach zapierdalać”… hehe.. dobre…

    • alexirin 16 stycznia 2012 o 9:40 pm

     a alkohol szkodzi zdrowiu więc niech kosztuje pól litra 50zł a co tam
     papierosy tez szkodzą paczka 40zl
     chleb jest tuczący 16zł
     itd az w koncu na nic was nie będzie stać tylko te 3% oligarchów 🙂 🙂
     i oto chodzi kochane polaczki głosujta dalej na nas
     to ja wasz ukochany premier donald tusek chytrusek 🙂

 54. iHe 16 stycznia 2012 o 8:57 am

  Ciekawe czy ktoś się nie zabawił w jewropejskie WTC.
  News z piątku ,ale symbolika bardzo ciekawa..

  „Intencją jaka przyświecała nadaniu nazwy (statkowi)Costa Concordia było wyrażenie życzenia dla kontynuowania harmoni, jedności i pokoju pomiędzy narodami europejskimi.’

  To faktycznie wygląda jak typowy znak(synchro) dla fartuszków w Jewropie.
  W każdym razie ciekawa interpretacja autora.

  http://eonmark.nowyekran.pl/post/48235,znakow-ciag-dalszy

  W dodatku kapitan porzucił statek..

  „Prowadzący dochodzenie badają także hipotezę, że kapitan obrał specjalnie kurs w kierunku pięknie oświetlonej wyspy, by pokazać ją uczestnikom rejsu i pozdrowić syreną mieszkańców. O tym, że taki zwyczaj panuje, przypomniał tamtejszy burmistrz. – Wiele statków podpływa do Giglio, by syreną okrętową pozdrowić mieszkańców. Ale tym razem źle to się skończyło – przyznał.

  – Jeśli to prawda, to byłaby niewybaczalna lekkomyślność- stwierdził prokurator.”(za rp.)

  Czyli już nie tylko antyspiskowcy wiedzą,że wspólna Jewropa idzie do piachu,fartuszkowa dzicz też.

  • czytelnik 16 stycznia 2012 o 12:17 pm

   Czy na tym statku byli biedni ?

   • iHe 16 stycznia 2012 o 12:39 pm

    W zasadzie nikt nie zginął (%owo),a znajomy ubezpieczyciel pewnie wszystko pokryje.
    W tym przypadku ewidentnie nie chodziło o ofiary..(Costa Concordia)
    Choć sam nie byłbym wypłaty taki pewny,bo z tego co pamiętam wyłudzenie odszkodowania za WTC się nie udało.
    W każdym razie na biednego nie trafiło.

    Za to w „Polsce” to na pewno by się nie udało z odszkodowaniem,chyba,że znajomi królika by podróżowali tym okrętem lub mieli udziały w spółce.
    http://ubezpieczenia.wp.pl/kat,113640,title,Ubezpieczyciel-Fryderyka-Chopina-nie-zaplaci-za-remont,wid,12909398,wiadomosc.html
    Stare ,ale znamienne.

    • Peryskop 16 stycznia 2012 o 10:01 pm

     Znamienne jest nazwisko kapitana „Costa Concordia” : Schettina.
     Czyżby kuzyn naszego?

     • hjk 18 stycznia 2012 o 1:39 am

      PO kręci lody i tam 🙂

 55. jakzawsze 16 stycznia 2012 o 9:07 am

  Czerwony burak to bardzo popularne warzywo, które przeżywa prawdziwy renesans. Jego walory zdrowotne w pełni to uzasadniają. Powinien gościć na naszych stołach jak najczęściej.Zawiera oprócz witaminy C i B1 wiele makro- i mikroelementów, jest w nim dużo wapnia, magnezu, sodu, potasu oraz dwa rzadkie metale: rubid i cez. Ten skład chemiczny buraka ma bardzo duże znaczenie w zwalczaniu nowotworów…. Picie surowego soku z buraków jest wskazane dla wszystkich, bowiem ma on właściwości oczyszczające krew i pomagające w wydalaniu kwasu moczowego z organizmu. Pobudza też krążenie i bardzo pomaga przy złej przemianie materii. Możemy sami się o tym przekonać, pijąc dwa razy dziennie przed posiłkami ok. pół szklanki soku rozcieńczonego zimną wodą. Z kolei dla osób cierpiących na nadciśnienie krwi poleca się picie surowego soku z buraków zmieszanego w proporcji pół na pół z miodem.
  ====================
  ….sokowirowki i ognia!!! tempi raka / zawirea naturalny cukier-MONOCUKRY

 56. Ania 16 stycznia 2012 o 10:49 am

  Piątek 20.01.2012 godz.15:30 POZNAŃ
  włączamy się w światowy PROTEST PRZECIWKO „SZCZEPIONKOWEJ” CENZURZE
  Obywatelska akcja w sprawie nie cenzurowania informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień – 20 stycznia 2012, Poznań, ul. Półwiejska, pod pomnikiem Starego Marycha.

  Protest urządzamy w solidarności z rodzicami zmarłej Stacy. Prosimy chętnych o pomoc w organizacji i nagłośnieniu akcji.

  Raphaël Sirjacobs oraz Béatrice Dupont- rodzice zmarłej Stacy apelują do całego świata o przyłączenie się w piątek, 20 stycznia 2012 do ich protestu w Brukseli. Cały czas przyłączają się kolejne grupy osób z całego świata. Oto treść ich apelu:

  „Organizujemy światowy marsz ku czci Stacy, Novy i innych ofiar szczepień na całym świecie. Apelujemy do wszystkich obywateli wszystkich krajów, aby wyszli na ulice miast, miasteczek i wsi: to musi się zmienić teraz! Pamiętajcie, aby zaprosić miejscowych dziennikarzy, media, ofiary i ich rodziców gotowych, do opowiedzenia swojej historii.

  Zróbcie plakaty, banery, tablice z hasłem: NIECENZUROWANA INFORMACJA O SZCZEPIONKACH, WOLNOŚĆ WYBORU! Będziemy szczęśliwi, jeśli wykorzystacie poniższe zdjęcie belgijskich bliźniaczek Stacy i Lesly.

  Międzynarodowe wiadomości ujawniły ostatnio, że 14 dzieci zostało zabitych w czasie prób klinicznych pewnych szczepionek w Argentynie, 10 zmarło w Indiach, a wiele innych na całym świecie.

  Co gorsze: według relacji Washington Post z 4 stycznia 2012 roku 14 ofiar śmiertelnych z Argentyny znajdowało się w grupie kontrolnej, a jeśli to prawda, dowodzi to, że bezpieczne próby kliniczne ze szczepionkami są oszustwem, a w tzw. ?grupach kontrolnych? zamiast ?placebo? stosuje się toksyczne szczepionki. Ocena bezpieczeństwa szczepionek jest zatem tendencyjna, a nasze dzieci są traktowane jak świnki morskie!

  Prosimy dołącz do nas 20 stycznia w czasie demonstracji na całym świecie!

  Organizatorzy w Belgii: Raphaël Sirjacobs & Béatrice Dupont, rodzice Stacy i Lesly
  Telefony komórkowe: 032/492983902 0032/498610088 0032/71438177″

  Historia Stacy z Belgii
  Stacy Sirjacobs zmarła w październiku 2011 r. w wieku 2 miesięcy, tydzień po zaszczepieniu pierwszą złożoną szczepionką. Jej rodzice desperacko walczą o uzyskanie wyników z autopsji. Zgodnie z prawem obowiązującym w Belgii każda nagła śmierć dziecka poniżej 18-go miesiąca życia wymaga przeprowadzenia sekcji zwłok w celu zbadania przyczyny śmierci, chyba że jedno z rodziców sprzeciwia się. Rodzice nie sprzeciwili się autopsji. Od października 2011 domagają się jej wyników bezskutecznie!

  Nic dziwnego, że dziś rodzice Stacy apelują o nie cenzurowanie informacji o szczepionkach. Dla nich marsz 20 stycznia będzie miał wymiar osobistej tragedii, jaka być może nie wydarzyłaby się, gdyby informacje o zagrożeniach szczepień były przekazywane rzetelnie nie tylko rodzicom, ale i lekarzom.

  W Polsce również zdarzają się równie szokujące i smutne historie związane ze szczepieniami.

  Historia Kubusia z Polski
  Jako noworodek został standardowo zaszczepiony szczepionką przeciwko gruźlicy w szpitalu, wkrótce pod pachą pojawiły się powiększone węzły chłonne, które zostały nacięte, żeby oczyścić je z ropy. Rok później Kubuś trafił do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie leżał nieprzytomny. Okazało się, że jest chory na poszczepienną gruźlicę mózgu, którą prawdopodobnie wywołały prątki bydlęce ze szczepionki, jednak szpital i lekarze nie potwierdzili na piśmie tej diagnozy (wykluczono zarażenie gruźlicą). Kubuś zmarł w maju zeszłego roku. Mimo wielokrotnych próśb i pism, rodzice do dzisiaj nie otrzymali wyników sekcji zwłok, chociaż minęło już 8 miesięcy od śmierci chłopczyka!!! Lokalny Sanepid odmówił rodzicom prawa do uzyskania informacji czy lekarz zgodnie z obowiązkiem zgłosił niepożądany odczyn poszczepienny!

  WIĘCEJ INFORMACJI http://stopnop.pl/
  APEL DO PARLAMENTARZYSTÓW http://stopnop.pl/stowarzyszenie/dzialania/108-apel-do-parlamentarzystow-o-ujednolicenie-prawa-dotyczacego-obowiazku-szczepien
  PETYCJA DO MINISTRA ZDROWIA http://petycje.pl/7000

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROTEŚCIE!
  PEŁNA I NIECENZUROWANA INFORMACJA O SZCZEPIONKACH, WOLNOŚĆ WYBORU!

 57. jakzawsze 16 stycznia 2012 o 11:51 am

  Nawet jak byśmy sie chcieli odciąc od narzucanego na m dziadostwa i stworzenie NASZEGO aby służyło wszystkim ludziom to ….

  … czy wcześniej czy puźniej zostałny zainfekowany od środka,

  Jężeli by to działało musiały by być uruchomione określone procedury / zabezpieczenia / których niewolno łamać przekraczać …. nr 1 to eliminacja pieniądza … , zadnych opcji że jeden zarabia 500 zł a drugi 10 tyś bo niby to teraz „legalnie” a le i tak to jest dla mnie korupcja na dzień dzisiejszy …

  =======================
  bóg dał 10 przykazań, ale ludzie to olali, i dzisiejsze skutki samowolki są katastrofalne … , najniższej klasie społecznej jest opecnie zakładana niewidzialna pętla na szyje, ludzie pracy nie mają i nie mają za co zyć, a jak już to „stare” metody rolnicze, typu gospodarka domowa (świnka,poletko,niezalezna farma) jako obieg zamknięty są przez satanistów wyszydzane i likwidowane a posługują sie narzedziem aparatczykowym (skorumpowanym) POLICJĄ – WOJKSKO i reszta sprzedajnego speluniarstwa …
  ======================================
  Ale wiem to że ludzie którzy sie sprzedali np. do propagandowych mediów i reszty kartelów , skończą na samym dnie bo illuminatom oni już nie bedą potrzebni do realizacji i dalszych egoistycznych planów , a mówa tu o OSIĄGNIĘCI NIEŚMIERTELNOŚCI,ŻYCIA WIECZNEGO … wiecie transhumanizm … wieżą w technologie i że ona nim to zapewni …

 58. czytelnik 16 stycznia 2012 o 11:51 am

  SZCZESC BOZE !

 59. jakzawsze 16 stycznia 2012 o 12:22 pm

  Kto w Polsce ( .. jak i naświecie) ..

  ..wprowadził ustawe legalizującą wprowadzanie do zywności (pieczywo)

  -POLEPSZACZ (E … xxx)
  -GUMA ARABSKA
  -PRZYSPIESZACZ
  – „spulchnaicze”
  -reszta chemi rakowej

  mowa tu też o kodesie żywnościowym CODEX ALIMENTARIS … termer friztz (jesli koś jarzy o co chodzi)

  Kto zawetował ustawe w Polsce mówiąca o zataniajaniu (chronieniu kryminalnych producetów), … o zatajaniu skladu pruduktu, a między innymi kamuflowaniu chemicznych środóków wywołujących raka .
  =======================================
  Ci ludzie którzy zawetowali ustawy poruszające wyżej wymienione przeze mnie procedery są winni tysiące zgonów na raka, jaki inne choroby. Tych ludzi z belwederu trzeba wyłapać i urichomić procesy sondowe przeciwko nim. Ludzie z belwederu są humanistami , czyli pieknie wyglądają, pieknie potrafią przemawiać do tłumu, ALE ICH WIEDZA NAUKOWA,TECHNICZNA,MEDYCZNA jest zerowa, na poziomie ucznia szkoły specjalnej. Ci ludzie są niebezpieczni i jak najprendzej ich trzeba od władzy odsunąć i osądzić i w więzieniach pozamykać pozbwawiąjąc majątków. Majatki ich przeznaczyć do rozwoju ludzkości aby pomagały i śłużyły.

  TAk jak to ktoś tutaj napisał :

  ” Wyłapać elitę, zabrać kasę zainwestować w ludzkość i zlikwidować przemoc, ubóstwo dać każdemu dom, ogród, opiekę i miłość oraz wiedzę. Kasy starczy na 1000 lat to dopiero będzie postęp ”

  ===================================
  ( sądze że biotechnologia GMO jest celowo projektowana, aby wywoływać choroby)

  Inna sprawa powyrzucajcie patelnie,garnki, inne asortymenty z TEFLONEM. TEFLON powoduje zwapnienie szyszynki w mózgu.
  ==========================================
  Ja „jakzawsze” APELUJĘ DO WAS TUTAJ …. Z TYM POSTULATEM !

 60. Tomasz 16 stycznia 2012 o 12:53 pm

  A tak sobie Glaxo testuje szczepionki. W USA i Europie nie wolno to jakis kraj sie zawsze znajdzie.Dyskutowalem z takim jednym studentem fizyki,znajomym mojej znajomej. Dla niego te pare dzieci ,ktore umarlo czy ma powiklania to taki procent,blad etc. Ot to taki ,sceptyk,maruda.Zachowuje sie za przeproszeniem stary kawaler nikogo nie obrazjac oczywiscie. Oby zycie zmienilo jego poglady.
  http://therefusers.com/refusers-newsroom/glaxosmithkline-fined-over-vaccine-tests-that-killed-14-babies/

  • sebecx 16 stycznia 2012 o 3:21 pm

   … na pewno poglądy zostaną zweryfikowane poprzez LEKCJĘ na własnej skórze…

 61. Ania 16 stycznia 2012 o 12:57 pm

  http://wolnemedia.net/gospodarka/podatek-katastralny/
  To też nam już niedługo zrobią. Kończy się kasa z prywatyzacji, to trzeba wymyślic nową formę okradania.
  I to szybko.

  • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 1:08 pm

   Jak będziemy tylko dyskutowali to wprowadzą podatek za oddychanie. Bezrobotnych i tych co nie są w stanie zapłacić się będzie zabijało. Serio.

   • navajo88 16 stycznia 2012 o 3:37 pm

    hahahahahahaha , o ile pozwolą się zabić ! hahahahahahahahahahahahaha
    J.M.H

   • navajo88 16 stycznia 2012 o 3:40 pm

    Monitor czasami piszesz ciekawe rzeczy , ale jak czasami pierdolniesz jakąś głópotę to wydżwięk ma to taki jak byś przywalił żelazną sztabą w mur !!!!! i nie wiadomo czy plakać czy zwijać się ze śmiechu !!!!!!! hahahahahahahahaha
    J.M.H

    • Peryskop 17 stycznia 2012 o 1:01 am

     Navajo, czy wyobraźnię straciłeś z rżnięcia w wojnę na Pacyfiku ?

 62. rebo3 16 stycznia 2012 o 1:04 pm

  Moi drodzy…zdaję sobie sprawę że to nie na temat,ale tlko jedno pytanko:czy prowadzenie bloga tu na wordpress-ie jest odpłatne?

  • monitorpolski 16 stycznia 2012 o 1:07 pm

   Nie, nic nie płacisz. Wszystko jest po polsku.

   • rebo3 16 stycznia 2012 o 1:29 pm

    Dziękuję…no to do dzieła.

 63. zenobiusz 16 stycznia 2012 o 1:17 pm

  http://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/01/16/gdyby-ktos-mial-watpliwosci/
  To jest wojna,po której stronie jesteś,czy masz wolę walki ??

 64. Annah. 16 stycznia 2012 o 1:45 pm

  MEDJUGORIEdzieckonmp.wordpress.com/2012/01/16/tajemnice-zostana-ujawnione-na-trzy-dni-przed-ich-spelnieniem-sie/

  • szuwaxpl 16 stycznia 2012 o 2:52 pm

   coś z linkiem nie tak

 65. Tomasz 16 stycznia 2012 o 2:24 pm

  No i sie zaczyna,nastepny krok…..
  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-francja-kody-kreskowe-beda-ratowac-zycie-ofiar-wypadkow,nId,426891

  • teosia 16 stycznia 2012 o 2:47 pm

   Kij ma dwa końce – czy są już dostępne skanery kieszonkowe? Chętnie zczytałabym tego i owego/ową 😀

  • AQQ 16 stycznia 2012 o 2:56 pm

   Za wschodnią granicą też działają. U nas też obcy minister cyfryzacji lada moment oklei nam czoło. Bydło i trzoda chlewna ma już kolczyki- nie obrażam tym zwierząt bo to my pozwoliliśmy.
   Kody kreskowe zwłaszcza u młodych motocyklistów przydadzą się łowcom organów!
   I tak nas do roli produktu sprowadza system….
   Wszystko się wypełnia* na naszych oczach a my co – ślepi i głusi?
   ……………………………………………………………………………………….
   Musimy się temu przeciwstawić – przecież to za ludzkie pieniądze takie produkty NIE-pierwszej potrzeby się funduje…

  • BirD2 16 stycznia 2012 o 5:53 pm

   Znalazłem na StopSyjonizmowi..

   To mi wygląda na takie działanie, trochę mniej tu potem trochę więcej tam i znów więcej tu a tam mniej..

   W końcu będzie wszystko na tym samym zglobalizowanym i zniewolonym społeczeństwie, czyli wszędzie będzie tak jak sobie wymarzyli..

 66. jakzawsze 16 stycznia 2012 o 4:09 pm

  Kryminalne media informuja /czyt. terroryzuja/:

  Inteligentne liczniki energii mogą być
  zagrożeniem . Do 2020 r. mierniki energii elektrycznej mają zostać zastąpione
  tzw. inteligentnymi licznikami – zakłada projekt nowego prawa
  energetycznego. To szansa dla gospodarki, ale i zagrożenie dla
  prywatności obywateli – uważa generalny inspektor ochrony
  danych osobowych. http://tech.wp.pl/kat,130038,title,Inteligentne-liczniki-energii-moga-byc-zagrozeniem,wid,14157615,wiadomosc.html
  ===================
  … moja odpowiedz jest taka w ponizszym obrazku
  htto://aircrap.org/wp-content/uploads/2011/09/smartmeter_dees.jpg

  • alexirin 16 stycznia 2012 o 4:14 pm

   te liczniki to przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia emitują promieniowanie powodujące raka w USA są tysiące pozwów w tej sprawie o odszkodowania

 67. AQQ 16 stycznia 2012 o 5:22 pm

  To jest dobre.
  http://www.wprost.pl/ar/288407/Izrael-hakerzy-zaatakowali-gieldy-i-linie-lotnicze/

 68. AQQ 16 stycznia 2012 o 5:27 pm

  Komu zawdzięczamy lichwę. http://www.rmf24.pl/news-500-lat-temu-wierzono-ze-bankierow-czeka-pieklo-dzis,nId,423115

  • AQQ 16 stycznia 2012 o 5:30 pm

   http://www.rmf24.pl/news-terroryzowanie-fiskusa-czyli-wloscy-poborcy-podatkowi-na,nId,426161
   9 grudnia w rzymskim biurze Marco Cuccagna, dyrektora generalnego Equitalii, wybuchła bomba. Cuccagna został raniony w dłonie i twarz. Tydzień później służby przechwyciły kolejną bombę w biurze urzędu. Policja obwinia o to tajemniczą organizację – Nieformalną Federację Anarchistyczną (Informal Anarchist Federation – FAI). Grupa ta przyznała się wcześniej do kilku niezbyt groźnych akcji organizowanych od 2003 roku.

   O samej FAI niewiele wiadomo. Mówi się, że to parasol dla kilku różnych organizacji anarchistycznych. Żaden jej członek nigdy nie został schwytany. Niektórzy oficerowie służb bezpieczeństwa twierdzą, że taka organizacja może w ogóle nie istnieć, a jej nazwa stanowi tylko szyld dla różnych oburzonych wywrotowców. (czyt.narodu.)

   • Ania 16 stycznia 2012 o 5:46 pm

    No w sumie niegłupie.

 69. Sully 16 stycznia 2012 o 5:35 pm

  Jest jedna metoda przejecia władzy i jest nia rewolucja, niestety. Ale żeby to miało ręce i nogi musi być przywódca, musi być plan i przedewszystkim chęci a nie tylko puste słowo. No i rzecz równie ważna zgranie wszystkiego w czasie, nie ma tak że raz tu raz tam , tylko jedno mocne uderzenie 🙂 normalnie więcej nie pisze 😉

 70. Sully 16 stycznia 2012 o 5:37 pm

  Taka sprawa jeszcze: nigdy nie puścili na onecie, interii czy tvn mojego komentarza, który był merytoryczny i rzeczowy. Jak napiszę w komentarzach i złodziejach , trochę wyzwysk i prostackich słow…komentarz puszczany bez żadnego ale….a te sensowne „niezgodne z regulaminem” ech…

  • Marizza 16 stycznia 2012 o 6:51 pm

   To ty masz jakieś komentarze merytoryczne i rzeczowe?? O_o

   • Sully 16 stycznia 2012 o 6:59 pm

    W przeciwieństwie do Twoich głupokowatych „niby komentarzy” to owszem , mam.

 71. AQQ 16 stycznia 2012 o 5:42 pm

  Jaskółka” z Rosji.
  http://biznes.onet.pl/mcdonalds-pozwany-w-rosji,18572,4999268,1,prasa-detal
  McDonald’s w pełni świadomie narusza rosyjskie prawo dotyczące ochrony praw konsumentów”. Sieć ciągnie w Rosji duże zyski z tytułu „specjalnie uprzywilejowanej pozycji”, dzięki decyzji stołecznego arbitrażu. W połowie 2011 r moskiewski Sąd Arbitrażowy uznał, że McDonald’s w Rosji nie prowadzi działalności restauracyjnej, a jak sklep, sprzedaje towary. Dzięki temu sieć płaci VAT o stawce nie 18 proc. (jak restauracje), ale 10 proc. (jak handel).

  Amerykański fast food na razie nie skomentował pozwu. Sieć ma w Rosji 276 restauracji (przepraszam – sklepów) i działa na tym rynku od 22 lat.

  • alexirin 16 stycznia 2012 o 10:58 pm

   10 proc.powiadasz hmmm
   u nas w polszcze od 22 lat supermarkety wyprowadzają 99,5% zysku na kajmany
   nie będę podawał nazw by nie robić krypto reklamy
   PŁACĄ OKOŁO 0,5 %
   A POWINNI ???
   PRZY 120 000 000 000 ZŁ

   http://podatki.onet.pl/wielkie-sieci-a-placa-male-podatki,19923,4991676,1,prasa-detal

 72. Piotr 16 stycznia 2012 o 6:23 pm

  Rozsądnie mówiący Prof. Thomas Szasz http://www.youtube.com/watch?v=xlCTJcmZsXo&lr=1&feature=mhee

 73. FAKIR 16 stycznia 2012 o 6:26 pm

  A TO DOBRE he he

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/48317,nowy-ekran-manipulacje

  • AQQ 16 stycznia 2012 o 11:36 pm

   http://antymaterialny.nowyekran.pl/error-404/ (Bdb!!!)

 74. Sully 16 stycznia 2012 o 7:00 pm

  http://fakty.interia.pl/polska/news/episkopat-przestrzega-przed-ks-natankiem-to-grzech,1747125 😉

  • jakzawsze 16 stycznia 2012 o 7:25 pm

   @natanek

   … czarna mafia masonska domaga sie haraczu, moga go zalatwic jak lepera

 75. iHe 16 stycznia 2012 o 8:34 pm

  Codex alimentarius w natarciu:
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/eksperci-naduzywanie-suplementow-witaminowych-zwie,1,4999439,wiadomosc.html

  Nałkofcy się jak zwykle o nas bardzo martwią..Najpierw zioła teraz witaminy..

  „Juergen Windeler, dyrektor Instytut Jakości i Skuteczności Ochrony Zdrowia (Institut fur Qualitat und Wirtschaftlichkeit im Gesundheitswesen – IQWiG) uważa, że nie można dłużej ignorować długotrwałych skutków nadużywania suplementów witaminowych. Trzeba ograniczyć dopuszczanie ich na rynek albo przynajmniej lepiej informować ludzi o tym, na co się narażają, gdy nieodpowiedzialnie zażywają preparaty witaminowe.”

 76. alexirin 16 stycznia 2012 o 8:46 pm

  NASA wzywa do działań na rzecz ograniczenia emisji metanu jako element walki z globalnym ociepleniem
  czyli de facto chcą opodatkować gaz i podnieść jego cenę 🙂
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nasa-wzywa-dzialan-rzecz-ograniczenia-emisji-metanu-jako-element-walki-globalnym-ociepleni

  • Totalsky No Problemsky 17 stycznia 2012 o 8:51 am

   może jeszcze dojdzie do tego, że jeśli – pardon – puścisz bąka – to też zapłacisz podatek: za zanieczyszczanie atmosfery metanem 😉

 77. AQQ 16 stycznia 2012 o 9:28 pm

  Ukrywana prawda o Unii Europejskiej http://www.youtube.com/watch?v=Xd7ncTDSRAo

  • AQQ 16 stycznia 2012 o 10:15 pm

   Jak szaleć to szaleć i nie tylko w gałę i na nartach…
   http://marucha.wordpress.com/2012/01/16/mamy-ok-29-biliona-zlotych-dlugu-80-tys-na-glowe/

 78. Krzysio:) 16 stycznia 2012 o 9:32 pm

  Sam artykuł bardzo ciekawy. Zastanawia mnie jedno. Dlaczego, nagle, w obliczu nadejścia dnia końca (chociaż moim zdaniem to czysta propaganda mediów, no ale nie będę się nad tym rozwodził) każdy jest taki wierzący i na wszelkie możliwe sposoby próbuje… hmm… podprogowo dla gawiedzi pokazywać swoją dewocjonalność. Nie uważacie, że Boga ma się w sercu a nie na pokaz, tak jak tu w tym artykule chociażby ?
  Wracając do szczepionek. Jak każda osoba, która chociaż raz miała głębszy, że tak powiem, stosunek ze służbą zdrowia doskonale wie, że szczepionki, które są używane w Polsce (jak na całym świecie), są zrobione z martwych lub półmartwych wirusów pozbawionych zagrażającemu życiu cząstek RNA czy innych cudów. Ponadto są one osadzone w cieczy, która głównie to sól fizjologiczna lub inny rodzaj neutralnego dla krwinek płynu. Nic w tym nie ma skażonego, tak jak to opisujesz. Prawdopodobnie w Ameryce w laboratorium do jednej partii szczepionek przedostał się wirus zmutowany genetycznie i… jak to ludzie lubią najbardziej, zaczynają dopowiadać sobie swoje historie. Kończy się to na tym, że ludzie boją się szczepionek, nawet przeciw tężcowi.
  Warto nadmienić, że szczepionka pozwala jedynie zapoznać się z typem wirusa Naszym leukocytom a nie zwalcza chorobę lub jest swoistą tarczą. Poza tym, z jednym muszę się zgodzić. Naród głupi i szczepi się na grypę. Poroniony pomysł. Wirusy grypy z każdym rokiem ewoluują i stają się coraz trudniejsze do leczenia. Należy dbać o swoje zdrowie i tyle.

  Na koniec dodam tylko, że do każdych leków należy podchodzić z dozą ostrożności i zdrowego rozsądku, a każdą szczepionkę konsultować z lekarzem pierwszego kontaktu. No i darujcie sobie te bogobojne teksty. Większość z Was grzeszy, że ho ho a publicznie krzyżem się rozkładacie i w pierś bijecie. Wstyd ! Boga ma się w sercu a nie na pokaz.

  Pozdrawiam
  Krzysio 😉 Misz-Masz Studio Blog & Atelier

  • Wojox 17 stycznia 2012 o 12:07 am

   Szczepionka „zapoznaje” organizm z typem wirusa jednocześnie wprowadzając go w błąd. Wirusy są martwe, osłabione lub pozbawione „zjadliwości”. Organizm dostaje błędną informację o tym z czym ma do czynienia.

   Czemu nie używamy logiki w rozumowaniu. Dzięki naszemu przyzwoleniu mamy czasy jakie mamy. Podział na ludzi i parapety. Dziś jak jesteś nikim, człowiekiem bez papierka, to twoja opinia jest nic nie warta. Jak się wypowie „autorytet” :szczepcie się bo to dobre, większość leci i podwija rękaw a mi mówią idź w buraki ciemniaku.

   Ale ja mam własny zmysł, nazywa się intuicja. Patrzę obserwuję i wyciągam wnioski. Obserwuję ludzi którzy się szczepią i pierwsi chorują i to gorzej niż poprzednio, więc coś jest na rzeczy.

   Zalecam, posługujcie się intuicją….

  • zenobiusz 17 stycznia 2012 o 8:02 am

   Tu widzimy,jak mądry Krzyś,poucza misie o małym rozumku,w obowiązkowych moherowych berecikach.
   Tak właśnie wygląda wpis zawodowego agenty wpływu.
   Nie czytał tekstu,bo wiedział by ,że zero w nim odniesień do religii,ma jednak gotowca,więc go pakuje.

 79. BirD2 16 stycznia 2012 o 9:46 pm

  Takie też coś znalazłem..

 80. BirD2 16 stycznia 2012 o 10:20 pm

  @THE ASPARTAM
  Polecam ci to, odpisz jak dotrze i Please Vote ^

  • BirD2 16 stycznia 2012 o 10:22 pm

   I ten odcinek… Jest jeszcze „Ogień Leczy Rany”

   Dużo można się dowiedzieć..

 81. AQQ 16 stycznia 2012 o 10:20 pm

  Betar: http://www.youtube.com/watch?v=_lFVQwyGk04