Fluor – zabójca ludzkości

(…) Badania wykonane na próbce 60 pacjentów zostały opublikowane w styczniowym numerze magazynu medycznego Nuclear Medicine Communications. Naukowcy stwierdzili, że zwapnienie naczyń u badanych pacjentów bez wątpienia było spowodowane zwiększoną ilością fluorku sodu w organizmach (…)  
==========================================================
Dzisiaj kilka informacji omijanych przez kryminalne media nt. fluoru, który w postaci związków, głównie fluorku sodu, stosuje się m.in. do „uzdatniania” wody i past do zębów.

Fluor główną przyczyną chorób układu krążenia
Na podst. Breaking: Fluoride Linked to #1 Cause of Death in New Research

Nowe, przełomowe badania wykazują, że fluorek sodu jest głóną przyczyną chorób układu krażenia. Stymuluje on bowiem tzw. arteriosklerozę czyli zwapnienie naczyń krwionośnych. Choroby naczyń w tym miażdżyca są główną przyczyną zgonów na świecie – np. w 2008 roku zabiły 17 milionów ludzi – tj. więcej niż rak. Badania wykonane na próbce 60 pacjentów zostały opublikowane w styczniowym numerze magazynu medycznego Nuclear Medicine Communications. Naukowcy stwierdzili, że  zwapnienie naczyń u badanych pacjentów bez wątpienia było spowodowane zwiększoną ilością fluorku sodu w organizmach. Fluorek sodu jest w wielu krajach dodawany do wody, mimo że eksperci medyczni ostrzegają, że powoduje to u ludzi spadek ilorazu inteligencji i wzrost bezpłodności.
Rzekomym powodem dodawania fluorku jest zapobieganie psucia się zębów i poprawy higieny jamy ustnej. Nowe badania wykazały jednak, że fluorek sodu nie ma takiego działania. O wiele lepsza jest np. witamina D, która nie powoduje efektów ubocznych. (zob: >artykuł).
USA jest jednym z takich krajów, mimo że istnieje mocna opozycja przeciwna fluoryzacji wody. Rząd owszem, przyznaje, że fluoryzacja powoduje problemy zdrowotne, ale nie redukuje programu fluoryzacji. W 1962roku zalecono dodawania fluorku sodu w ilości pomiędzy 0.7 a 1.2 miligramów na litr. Obecnie 72% Amerykanów spożywa wodę z fluorem, co w efekcie przyczynia się do bardzo wysokiej ilości osób z chorobami naczyń wieńcowych.
Negatywne skutki fluoru zostały potwierdzone w 24 innych badaniach zogniskowanych na sprawności umysłowej oraz w ponad 100 testach na zwierzętach. Potwierdziły one jego związek ze wzrostem bezpłodności, cukrzycy i innych problemów zdrowotnych. Np. 28% z badanych dzieci, które osiągnęły najwyższe wyniki w testach na inteligencję, mieszkały w regionach gdzie fluoryzacja wody jest niewielka, podczas gdy z regionów o wysokiej fluoryzacji było ich tylko 8%.
Autorzy artykułu apelują o całkowite zaprzestanie dodawania związków fluoru do wody. Tymczasem powinno się stosować efektywne filtry, które je usuwają.

Fluor jest jednym z najsilniejszych anty-psychotycznych substancji
Na podstawie: http://www.informationliberation.com/

Dodaje się go do 25% środków przeciwbólowych. W czasie II wojny światowej IG Farben opracował plany fluoryzacji ludności terenów okupowanych, gdyż stwierdzono, że fluor powoduje niewielkie uszkodzenia pewnych regionów mózgu. Uszkodzenia te powodują, że ludzie przestają bronić swojej wolności i są bardziej posłuszni wobec władz. Nie jest więc dziwne, że hitlerowcy stosowali tę chemiczną kontrolę umysłu. Nazistowskie badania medyczne były kontynuowane przez armię amerykańską, a celem było uzyskanie możliwości obezwładnienia całych państw za pomocą chemii.

Jak podano w tzw. „Raporcie Rockefellera”, program badań chemicznych był częścią znacznie większych studiów nad sposobami kontroli zachowań ludzkich.
Mit korzystnego działania fluoru na zęby powstał w 1939 roku w USA, gdy naukowiec Gerald J. Cox przeprowadził badania na szczurach i stwierdził, że wpływa on korzystnie na ich uzębienie i warto by aplikować fluor ludziom. W tym czasie Cox był pracownikiem ALCOA, największego producenta toksycznych odpadów fluorowych – firma była zagrożona procesami sądowymi związanymi ze szkodami jakie spowodowały te odpady.
W 1947 roku prawnik ALCOA, Oscar R. Ewing, został mianowany szefem FSA (Federal Security Agency), co dało mu kontrolę nad PHS (Public Helath Servies – agencja rządowa d.s. zdrowia). W ciągu następnych 3 lat 87 miast amerykańskich zaczęło fluoryzować wodę pitną. Wśród nich było miasto kontrolne w programie badawczym nt. skutków fluoryzacji w Michigan, co w efekcie wyeliminowało te dotąd jedyne obiektywne testy.

Odpady fluorowe, które powstawały głównie w produkcji materiałów wybuchowych, sztucznych nawozów i innych „koniecznych” artykułów, stały się więc z trudnych do składowania śmieci, cennym towarem. Stał się on ważnym składnikiem past do zębów, lekarstw, środków przeciwbólowych, antygrzybicznych i trucizn na szczury. Dlatego też walka z fluoryzacją jest bardzo trudna, o ile nie skazana na niepowodzenie, gdyż przemysł będzie się bronił z całej siły przed ograniczeniami. Dochodzi do tego odpowiednia „edukacja” na temat rzekomych korzyści jakie przynosi fluoryzacja.
Wzorem dla nowoczesnych „edukatorów” był ojciec PR-u i dezinformacji medialnej Edward Bernays.
Oparł się on na założeniu, że można doprowadzić do akceptacji praktycznie każdej idei, jeśli tylko ma się za sobą lekarzy. Lekarz jest autorytetem dla większości ludzi, niezależnie od tego jaka jest jego wiedza. Należy tu dodać, że z badaniami nad fluorem jest tego typu problem, że powoduje on całą gamę problemów zdrowotnych, zatem diagnoza jest bardzo trudna.
Ci, lekarze którzy propagowali fluoryzację kompletnie nie wiedzieli o badaniach wykazujących jego szkodliwość, zaś ci którzy próbowali się przeciwstawić zostali okrzyczani szaleńcami.

Fiji: pasty do zębów bez fluoru usuwane są ze sklepów

W związku z wejściem tzw. Toothpaste Standard (Standard Pasty do zębów) oficjele w Fiji prowadzą inspekcję wszystkich sklepów aby upewnić się, że nie ma w nich żadnej pasty bez zawartości fluoru. Sklepom, które nadal by prowadziły sprzedaż past bez fluoru grożą konsekwencje karne.

komentarz: Tego typu działania „prewencyjne” potwierdzają, że standardy tworzone są przez ludobójczy rząd światowy w postaci organizacji opanowanych przez międzynarodowe mafie bankierskie jak Rockefellerów.

Ciekawa jest dyskusja na temat fluoru na forum Godlikeproductions
http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1757209/pg1

– zamiast pasty do zębów można stosować sodę oczyszczoną z dodatkami smakowymi i olejem kokosowym. Dobra jest też hinduska pasta „Herbal Miswak”.
– W USA, w sklepach Wallmart  nadal można dostać pastę bez fluoru „Tom’s of Maine”. Można też czyścić zęby kompletnie nie używając pasty. Niestety, picie wody bez fluoru i używanie takich past do zębów to nie wszystko. Kąpiel pod prysznicem z fluoryzowaną wodą jest także groźna, bowiem fluor jest absorbowany przez skórę. W przeszłości do wody dodawano związki fluoru w hitlerowskich obozach jenieckich i koncentracyjnych aby zmniejszyć opór więźniów. Można założyć, że hitlerowcy raczej nie dbali o jakość zębów więzionych.
– Ze środków uspokajających i antydepresyjnych xanax i trazadone nie zawierają fluor
– Fluor powoduje dziury w zębach: www.fluoridedangers.blogspot.com/2005/12/fluoride-causes-cavities.html
– wideo: Fluor zabija: http://www.youtube.com/watch?v=QhYChSJzAaA

Reklamy

332 responses to “Fluor – zabójca ludzkości

 1. wojox 18 stycznia 2012 o 12:26 pm

  Dzięki Marek za ten art. pije w Anglii ten fluorek, co mam zrobić. Piję więcej wody butelkowanej z lidla. Lidlowa woda jest bez fluoru, ale za to plastik wydziela bisfenol, więc nie wiadomo co robić.
  Filtry weglowe nie pozbedą się fluoru. Filtr osmotyczny chyba tu nie osiągalny… Szkoda pisać, niszczą nas jak szczóry…

  • sebecx 18 stycznia 2012 o 2:17 pm

   „Międzynarodowy Uniwersytet na Florydzie opublikował raport, w którym stwierdzono, że roztwór fluorku potasu o stężeniu 0,45 ppm wystarczy, by znacznie spowolnić nasze reakcje sensoryczne i umysłowe. Wszyscy wiemy, do czego używa się fluoru – od lat 50-tych XX wieku jest cudownym składnikiem past do zębów, dzięki któremu możemy rzadziej chodzić do dentysty. Fluor dodaje się też do wody w kranach, by chronił zęby. Taka jest wersja oficjalna.”

   Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1msw/szkodliwe-dzialanie-fluoru#ixzz1joaOPCLo

   ..w przyrodzie występuje fluoryt – fluorek wapnia, a w pastach jest jaki?… proponuje poczytać na paście jaki tam jest fluorek i ile go jest…. widziałem w składzie 1400 ppm i więcej fluorku
   sodu…

   • deliriumworld 19 stycznia 2012 o 5:19 pm

    Bardzo Ważne Info – przepraszam ale wklejam tutaj

    http://www.sfora.pl/Kradziez-materialow-radioaktywnych-z-elektrowni-atomowej-a39711

    Gość 1 godzinę temu
    Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole – Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz – stacji Bliska) PODAJCIE DALE!

    • deliriumworld 19 stycznia 2012 o 5:49 pm

     http://regiomoto.pl/portal/utrudnienia-w-ruchu/kierowcy-zablokuja-autostrade-a4-protest-przeciwko-cenom-paliw

     • hjk 20 stycznia 2012 o 2:12 am

      Juz raz ludzi nabito w samochody – wszystkim dawano kredyty, a jak już pokupowali samochody to podniesli stopy%owe, a potem otwarli granice i zaczął się boom na sprowadzane samochody…
      A teraż 2ga odsłona – kupiłes tani samochód, ale nie ma taniego paliwa…
      A potrzeby budzetowe – rosną…
      No to i ceny…

   • Salvador 20 stycznia 2012 o 3:09 pm

    Obiektywnie patrząc… niewiele z tego fluorku człowiek połyka podczas mycia zębów. Większość pasty wypluwa się. Ja od dawna BARDZO dokładnie wypłukuję gębę po myciu zębów.

  • Ada 18 stycznia 2012 o 4:48 pm

   Osmoze zawsze mozesz kupic u nas (PL) i kazac sobie przyslac.
   Nie wyobrazam siebie zycia bez filtra osmotycznego, wody z kranu uzywamy wylacznie do mycia. Do tego stopnia mam „poprzewracane w glowie” ze poza domem nie pije nic 😉

  • zolnierz jakala 18 stycznia 2012 o 7:18 pm

   Nawet w Anglii macie wode zdrodlana , musicie znalesc hrabstwa , czyli posiadlosc prywatna
   gdzie te wode Wam udostepnia, nie mozecie jednak robic zamiesznia

   Zycze pomyslnosci

   Malgorzata

  • rmld77 18 stycznia 2012 o 9:08 pm

   W Niemczech trudno znaleźć wodę w plastikowych butelkach. Praktycznie wszędzie wyłącznie szkło. A u nas wszystko w plastiku, nawet drogie, „luksusowe’ produkty.
   Od plastikowych okien też dawno zaczęli odchodzić.
   A jak jest w UK?

   • Wojox 18 stycznia 2012 o 11:46 pm

    Dziś popatrzyłem po półkach, woda w szkle ma fluor 0,1….woda w plastiku czasami nie ma fluoru ale zawsze wydziela ten bisfenol. Bisfenol wywołuje zmiany nastroju i wybuchowe reakcje. Wracając do UK. Plastik króluje. Wszystko pakują w plastik. I króluje żywność głęboko przetworzona, makarony z sosem, jakieś badziewia do mikrofali, wszystko gotowce.. I tym się faszerują…Powiem że jak czegoś takiego się spróbuje, masz murowane gazy i to wyjątkowe, po prostu rozrywa człeka, jedynie pomaga garść nasion kopru…..

    • Salvador 20 stycznia 2012 o 3:14 pm

     Dokładnie jest tak jak mówisz. Nawet jest taki dowcip: Po czym poznać Polaka w kolejce do kasy w tesco? W koszyku ma mąkę, jajka, surowe mięso, i inne nieprzetworzone produkty. Angole mają tylko gotowce. 5 minut w mikrofali i sprzątać po obiedzie nie trzeba. O ile pewne „angielskie” (w cudzysłowiu, bo Angole nie mają swojej kuchni narodowej) dania mi smakują – np faggots, fish&chips – o tyle większość z tego co „ugotuje” angol w Polsce daje się świniom. Bo smakuje i wygląda jak pomyje. W restauracjach zakazano dodawania soli do potraw. Sól stoi w solniczkach na stolikach ale kucharze nie mogą jej dodać podczas gotowania. UK generalnie to kraj absurdów i bardzo daleko posuniętej głupoty.

  • Piioottrr 18 stycznia 2012 o 11:51 pm

   Polecam ta stronke w poszukiwaniu zrodla 😉
   http://www.findaspring.com/
   lub zapytac lokalnego ogrodnika
   Na zdrowie!

 2. xxxxx 18 stycznia 2012 o 12:27 pm

  Ludzie idioci od lat są powszechnie dostepne takie pasty i w sklepach i w necie tylko jak zwykle masy głupie niechcą wiedzieć i widzieć. Lepiej się truć albo kupować lekarstwa!!!!

  Stado tępych baranków… Tak Was traktują właśnie „elity” może w końcu ludzie ruszą dupska i zaczną sami dbać o swój tyłek i domagać się swojego!!! Wszystko jest na wyciąnięcie ręki…jeszcze…

  • sebecx 18 stycznia 2012 o 2:57 pm

   przeklejam z 7 stycznia:
   ..odnośnie wody jeszcze… moja żona zauważyła iż w na domowym „teleprompterze” leciały reklamy aby produkt mlekozastępczy dla dzieciaczka (nie pamiętam marki) rozrabiać z wodą butelkowaną !!!!! bo lepsza w mikro makro … no i fluor ma dodany o czym nie wspominają, a w szczególności o jego neurotoksyczności… cytuję:

   „Fluor powoduje przedwczesne starzenie się tkanek, skóry i tętnic. W
   miastach niemieckich, gdzie fluoryzowano wodę, częściej występowały
   choroby takie jak stwardnienie tętnic, arterioskleroza. Ostatnio
   naukowcy amerykańscy zwrócili uwagę na fakt iż fluor powoduje zmiany
   genetyczne.

   Uszkadza kod genetyczny ingerując w jądro komórkowe. Jest też przyczyną
   zablokowania funkcji wielu enzymów w organizmie, bez których organizm
   nie może prawidłowo funkcjonować. Ostatnie doniesienia naukowców
   wskazują na to, że fluor osłabia system obronny organizmu upośledzając
   funkcje białych ciałek krwi.

   W publikacji naukowej doktora Johna Yiamoyiannisa, Amerykanina
   światowego autorytetu w badaniach nad skutkami działania fluoru, pod
   znamiennym tytułem „Fluor przyczyną wczesnej starości” znajduje się
   podtytuł „Nie pij wody z fluorem”,”Nie używaj pasty do zębów z fluorem”,
   „Nie bierz tabletek lub witamin z dodatkiem fluoru”.

   Autor – doktorant renomowanych uniwersytetów w Chicago i Rhode Island,
   pracownik naukowy największego w USA Chemicznego Centrum Informacyjnego
   przestrzega przed niefrasobliwym stosowaniem past z fluorem, pastylek
   fluorowych itp.

   Zapotrzebowanie organizmu na ten pierwiastek jest niewielkie i organizm
   dostaje go wraz z pokarmem i wodą co w dobie zanieczyszczenia gleb przez
   wyziewy przemysłu – i tak może być zbyt dużo”

   Co do jodu, to gospodynie wiedzą, że ogórki kiszone na soli jodowanej
   nie udają się za bardzo. Jod zaburza rozwój odpowiednich bakterii kwasu
   mlekowego biorących udział w kiszeniu. Takie same bakterie kwasu
   mlekowego pracują w naszych jelitach. Zaburzenia ich rozwoju przez jod
   mogą powodować gorszą pracę przewodu pokarmowego, problemy z
   przyswajaniem mikroelementów.

   Fluor jest mikroelementem biorącym udział w aktywacji i zahamowaniu
   działania niektórych enzymów. Jest obecny we wszystkich tkankach
   organizmu. W kościach, zębach osiąga zdecydowanie większe stężenie niż w
   innych tkankach. Od lat trwają spory czy fluor jest niezbędnym
   mikroelementem. I jak dotąd nie znaleziono na to pytanie jednoznacznej
   odpowiedzi.
   Fluor jest jednym z głównych składników leków psychotropowych. Wzmacnia
   ich działanie. Gdy do popularnego leku uspokajającego Valium dodano
   fluor, powstał środek o silniejszym działaniu, Rohypnol. Inny, niezwykle
   silny środek uspokajający z fluorem, Stelazinum, jest używany w domach
   opieki społecznej i w szpitalach psychiatrycznych na całym świecie.
   Fluor jest też stosowany w takich lekach jak: Atorwastatyna,
   Deksametazol, Ezetymib, Nebiwolol, Riluzol, Sparfloksacyna, Triamcinolon.

   Międzynarodowy Uniwersytet na Florydzie opublikował raport, w którym
   stwierdzono, że roztwór fluorku potasu o stężeniu 0,45 ppm wystarczy, by
   znacznie spowolnić nasze reakcje sensoryczne i umysłowe. Wszyscy wiemy,
   do czego używa się fluoru – od lat 50-tych XX wieku jest cudownym
   składnikiem past do zębów, dzięki któremu możemy rzadziej chodzić do
   dentysty. Fluor dodaje się też do wody w kranach, by chronił zęby.

   Słynne akcje fluoryzowania zębów uczniów szkół podstawowych
   zaowocowały w Wielkiej Brytanii serią procesów sądowych. Okazało się, że
   u wielu dzieci doszło do przebarwień szkliwa, zęby stały się łamliwe i
   chropowate. W 1996 roku 10-letni Kevin otrzymał 1000 funtów
   odszkodowania od koncernu Colgate Palmolive, znanego producenta pasty do
   zębów. U chłopca stwierdzono fluorozę, czyli zatrucie fluorem.

   A czy fluor naprawdę w znacznym stopniu chroni zęby dzieci przed
   próchnicą? Ekspertyza przeprowadzona na zlecenie Amerykańskiego
   Instytutu Badań Stomatologicznych wykazała, że właściwie nie ma różnicy
   między liczbą ubytków w zębach dzieci mieszkających na terenach objętych
   fluoryzacją i na nieobjętych.

   Niewielu ludzi wie, że fluor tak naprawdę jest trucizną. Często też jest
   głównym składnikiem leków psychotropowych, a także… trutek na insekty.
   Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody MOŻE
   SPOWODOWAĆ poważne zaburzenia genetyczne, odwapnienie kości, raka. Jest
   gorszy od ołowiu! A w Polsce, innych krajach byłego bloku
   komunistycznego oraz m.in. w Wielkiej Brytanii wodę się od lat
   fluoryzuje. Wiele krajów demokratycznych nie wprowadziło jednak tego
   zwyczaju. Dlaczego? […]

   Otóż nikt nigdy nie przeprowadził szczegółowych badań nad skutkami
   długotrwałego zażywania fluoru. Owszem, mówi się oficjalnie, że fluor
   jest bezpieczny, o ile nie przekracza się pewnej ustalonej dawki. Ale
   jeśli ludzie piją dużo wody z kranu (nawet przegotowanej), często myją
   zęby pastą z fluorem (a niezwykle trudno jest kupić inną), to jak mogą
   być pewni, że wielokrotnie nie przekraczają takiej dawki? Podobnie jest
   z aspartamem, słynnym słodzikiem bez kalorii. Jest bezpieczny, gdy
   spożywamy go w niewielkich ilościach. Tyle tylko, że tak wiele różnych
   artykułów spożywczych go zawiera: soki, wody gazowane, witaminy,
   cukierki itp. Można się nim nafaszerować po dziurki w nosie, a
   producenci rozłożą ręce i powiedzą: przecież zawartość aspartamu w
   naszym produkcie jest dopuszczalna i bezpieczna!

   Totalitarna kontrola umysłów

   Od początku XX wieku wiedziano, że podawanie ludziom niewielkich
   dawek fluoru sprawia, że są bardziej ulegli i podatni na manipulacje.
   Gdy więc podczas II wojny światowej hitlerowcy szukali sposobu, by
   otumanić więźniów obozów koncentracyjnych, zaczęli podawać im duże dawki
   fluoru w wodzie pitnej. Produkcję fluoru zlecili koncernowi I. G. Farben
   z Frankfurtu.
   Po zakończeniu wojny do Niemiec przyleciał wysłannik rządu USA, Charles
   Eiliot Perkins, chemik, który miał przyjrzeć się hitlerowskim metodom
   kontroli umysłów. Odnalazł on dokumenty stwierdzające, że zanim wybuchła
   wojna niemiecko-radziecka w 1941 roku, oba totalitarne reżimy wymieniały
   się informacjami na temat sposobu panowania nad masami. „Bolszewicy
   uznali dodawanie leków do wody jako idealny sposób na skomunizowanie
   świata” – napisał w raporcie. Fluor, nadawał się do tego celu znakomicie
   – nie dość, że wywoływał w umysłach pożądane reakcje, to jeszcze można
   było uzasadnić jego użycie tym, że chroni zęby. Z trucizny zrobiono
   lekarstwo.
   Ale to sami Amerykanie rozpropagowali cudowne właściwości fluoru.
   Fabryki koncernu I. G. Farben jako jedyne nie były bombardowane przez
   aliantów – pewnie dlatego, że wielu amerykańskich biznesmenów ulokowało
   tam duże pieniądze, m.in. rodzina Mellonów. Po wojnie Mellonowie
   założyli Amerykańskie Przedsiębiorstwo Aluminiowe (ALCOA) – a fluor jest
   toksycznym odpadem przy produkcji aluminium. Coś z nim trzeba było
   zrobić. ALCOA oraz inne zakłady produkujące fluor sfinansowały badania,
   z których wynikało, że małe ilości fluoru nie są szkodliwe dla zdrowia.
   W raporcie całkowicie pominięto szkodliwe skutki oddziaływania tej
   substancji na organizm i mózg ludzki. Natomiast podkreślono zbawienny
   wpływ na zęby.
   i jeszcze parę lin:
   http://twardoglowy.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?4,2008
   film: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xP7IPDfC3yg
   film: http://www.youtube.com/watch?v=1l4nCZ0CeRk&feature=related
   ..pasta rebi Herbal ok.2,5 pln ..pasta promise ok. 3,9 pln (50%) większa niż rebi …obydwie w takiej cenie w kałflandzie..

 3. xxxxx 18 stycznia 2012 o 12:40 pm

  Dodam, że np w niektórych miastach zawsze można pić wodę ze studzienek artezyjskich ja pije taką wodę od 5lat i świetnie się czuję. Oczywiście są studzienki gdzie woda jest lepsza i gorsza.
  Ja taką wodę daje kotom i rośliną w domu.Wodę można oczyszczać Kryształami górskimi poprostu wrzucać je do niej bardzo prosty i skuteczny sposób. Kryształy mają własności energetyzujące i poprawiające strukturę wody. Jak zwykle tępota uzna że to New Age albo śmieje się, że taką wodę to tylko sobie wożą stare dziadki. Więc niech piją wodę butelkowaną i płacą za nią albo syf z kranu z dodatkiem chloru i innych syfów,a potem płaczą, że są chorzy. Powodzenia…

  Sory że tak ostro ale taka jest prawda… Głupota ludzka nie zna granic proste rozwiązania są zawsze pod nosem tylko trzeba troche wysiłku i samo zaparcia.

  • Marizza 18 stycznia 2012 o 9:42 pm

   znaczy się że ten kryształ górski jak wrzucę do wody to mi zneutralizuje trucizny w tym fluor??

   • xxxxx 19 stycznia 2012 o 12:59 am

    Ja bym raczej radzil pic wode bez fluoru … Czy to jest jakies niewykonalne? Czy zneutralizuje nie wiem nie probowalem bardziej poprawi struktore wody na poziomie czastek i naenergetyzuje… Kryształy maja takie własnosci. Napewno zauwazylem ze sie poprawia smak.

 4. xxxxx 18 stycznia 2012 o 12:44 pm

  Po co przepłacać za filtry kupe pieniędzy.Poczytajcie troche o minerałach starożytni mieli taką wiedzę i z nich korzystali. Pomagają na schorzenia i mają szereg zastosowań. Nawet można nimi oczyszczać wodę. Ale i także podczas bólu głowy czy oczu można sie nimi okładać efekty rewelacyjne stosuje to od lat. Lekarstwa są do niczego nie potrzebne bo matka natura dała nam wszystko co potrzebne do życia…

  • kkk 18 stycznia 2012 o 8:55 pm

   moze cos wiecej napisz na ten temat.Podziel sie wiedza ….

   • xxxxx 19 stycznia 2012 o 12:56 am

    podziel sie wiedza a nie laska poszukac w necie albo kupic ksiazeczke i poprobowac na sobie??? Co czekasz az Ci ktos wylozy kawa na lawe???

    • jerkey 19 stycznia 2012 o 8:38 am

     Jak jesteś taki mądry to po co w ogóle się tu wypowiadasz? Budujesz swoje ego? Lubisz wkurzać innych? Czy co?
     Forum jest od tego, aby wykładać „kawę na ławę”, chyba, że z jakiś uzasadnionych powodów nie można. Czy nie forum jest właśnie „szukaniem w necie”?

 5. xxxxx 18 stycznia 2012 o 12:47 pm

  Odnosnie past stosuje dwie firma URTEKRAM i ajurwedyjska VISCO.

  Pasty są naturalne, eko, i świetnie działają na zęby i dziąsła zwłaszcza ta ostatnia.
  Używam tylko takich past od jakiś 5 lat i mimo że mam 30 pare lat zęby mam klasy A…

 6. kk7qq 18 stycznia 2012 o 1:14 pm

  Ciekawe ze w niektorych krajach nadal podaje sie malutkim dziciom tabletki wit D z fluorem.
  Kurcze juz sie gubie w tym wszystkim,nie wiem komu i czemu wierzyc.Zdac sie na wlasna intuicje? Ta rowniez czasem mnie zawodzi..
  Najlepsze sa opracowania naukowcow ktore co pewnien czas cos publikuja po to zeby za pare lat to obalic i znow inne nowosci i sensacje .
  Wyglada na to ze jestesmy niczym kroliki doswiadczalne wraz ze wspanialymi szczepionkami,chemicznymi medykamentymi ,opryskiwani geoinzynieryjnymi eksperymantalnymi chemtrailsami ktore za jakis czas obdarza nas nie daj Boze morgellonsami i haarp igrajacy z natura ! mam dosc .
  🙂 najlepsza obrona jest umiarkowane wczytywanie sie w „teorie spiskowe”(ktore i tak wiem ze sa w 89%prawdziwe)

 7. Sully 18 stycznia 2012 o 1:23 pm

  Ja też stosuję pasty bez fluoru, kupują na internecie, albo w takim jednym sprawdzonym sklepie u siebie. Nie widze problemu. W marketach takich past nie dostaniecie.Wogóle markety to taki chłam, ale wypierają i to skutecznie dzięki takiej a nie innej polityce prowadzonej od lat, małe sklepy, które nie wytrzymują konkurencji. Widzę to po moim mieście w centrum tylko banki, lombardy , sklepy za 5 zeta, albo ekskluzywne butiki w ścisłym centrum, no i donalny i inne kurczaki 😉

  • BBC 18 stycznia 2012 o 2:09 pm

   dla Sully Przychodzi baba do lekarza i mówi:
   – Panie doktorze, wie Pan co? Jestem jakoś dziwnie chora. Jakbym się położyła, to bym leżała leżała… Jakbym szła, to bym szła i szła…
   A doktor:
   – A jakbym Cię w dupę kopnął, to byś leciała, leciała i leciała…

   • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:02 pm

    @BBC
    i z tego Narodu ma wyjśc jakaś iskra? jeśli cos wyjdzie, to tylko smród metanu, więc może lepiej niech nic nie wychodzi: Bismark: dajcie Polakom niepodległość, i sami się zagryzą; skukinkot Prusak, ale mądry Prusak; czworacy – do czworaków!!!

  • krist 18 stycznia 2012 o 3:21 pm

   cyt:”W marketach takich past nie dostaniecie” i tu się mylisz…. w marketach sieci kauflad są pasty firmy REBI-DENTAL jedna wybielajaca Whitening a druga ziołowa (nie pamietam juz jej nazwy) oby dwie nie mają w swoim składzie fluoru a cena jest tez o wiele nizsza od colgate czy innych takich swinstw…Dystrybutorem tych past jest Mattes Poland sp.zoo w Gliwicach.

   • krist 18 stycznia 2012 o 3:24 pm

    małe sprostowanie nie firmy a nazy…..Rebi-Dental…cena w granicach 3-4 zł, tuby 100g. Jedyny minus a moze i plus to to, ze się tak mocno nie pieni….

    • Ada 18 stycznia 2012 o 4:52 pm

     Zgadza sie sa, kupowalam w poniedzialek, cena 3.49zl. Mozna tez dostac Paradontax czerwony bez fluoru, cena od 11 do 15zl, ale tu trzeba czytac bo pomimo identycznego opakowania jedne maja fluor inne nie.
     Dla dzieci sa ziajki maziajki bez fluoru.

     • Sully 18 stycznia 2012 o 5:39 pm

      Niestety do kauflandu mam daleko, korzystam z reala albo carrefoura 🙂 A jak sa to dobrze, może ja poprostu na nie uwagi nie zwróciłam, ale jak kiedyś chciałam kupic to po kolejnej tubce z fluorem poprostu odpuściłam .

      • Ada 18 stycznia 2012 o 5:47 pm

       W Auchanie kupowalam Rebi Dental po 1,39zl :))
       Ale nie lubie tego sklepu i jak jestem u mamy to podjezdzam do Kauflandu.

    • Aśka 18 stycznia 2012 o 6:34 pm

     nt. pienienia się artykułów kosmetycznych
     http://rozanski.li/?p=142
     […]
     (…) skóra nie toleruje Sodium Laureth Sulfate. Sodium Laureth Sulfate to totalny syfiaty, syntetyczny detergent wszechobecny i uczulający ludzi. Wysusza skórę, wywołuje świąd, rumień oraz charakterystyczne plamy. Najpierw pojawia się różowa plama, która mniej lub bardziej swędzi, następnie wysycha jej powierzchnia, nieco rogowacieje (staje się szorstka) i złuszcza się. Przy zanikaniu blednie od środka lub od obrzeża, pozostawiając lekkie odbarwienie, mijające po kilku dniach. Przy dużej nadwrażliwości Sodium Laureth Sulfate powoduje rozległe i zlewające się plamy, w formie potocznego liszaja. Zmiany nie reagują na hydrokortyzon i podobne kortykosteroidy. Dopiero odstawienie wszelkich produktów zawierających Sodium Laureth Sulfate daje całkowite wyleczenie. Trudno jest jednak wyeliminować Sodium Laureth Sulfate, bowiem jest tani, łatwy w zdobyciu i wygodny w produkcji. Sodium Laureth Sulfate występuje w szamponach dla psów, w szamponach dla ludzi, w niektórych płukankach do jamy ustnej, w tonikach do demakijażu, we wszelkich żelach i mydłach (tylko z nazwy) do mycia, w płynach do naczyń, w płynach do mycia urządzeń elektromechanicznych, w płynach i olejkach do kąpieli, w solach do kąpieli, w preparatach do mycia okrętów, samochodów, samolotów, podłogi, okien. Oczywiście jest też w środkach do mycia kibla, wanny, zlewu i pomieszczeń inwentarskich. Czyż nie jest wspaniałym wynalazkiem nowoczesnej chemii? Uniwersalny. Sodium Laureth Sulfate jest do mycia wszystkiego. Właściwie nikt nie wie jakim cudem znalazł się w kosmetykach i w produktach do higieny człowieka?. Kto pierwszy wpadł na tak genialny pomysł? Dlatego właśnie szampony wywołują łupież, swędzenie głowy, wypadanie włosów, uzależnienie włosów od całej grupy szamponów opartych na Sodium Laureth Sulfate. Dlatego ludziom łuszczą się uszy, swędzi skóra, dlatego takie masowe ataki atopowego zapalenia skóry, począwszy od niemowląt mytych wszechobecnym i panującym Sodium Laureth Sulfate. Pasta i płukanki do zębów ładnie się pienią, wszyscy są zadowoleni .[…]

     • Sully 18 stycznia 2012 o 6:40 pm

      Kurczę Ąśka, Ty wiesz , że mnie też się tak robi, oczywiście kupiłam k…o drogi krem żemi mi to zniknęło, i zadziałam, ale …nie wyeliminowałam żelu w któym to się znajduje hmmmm zrobię test na sobie zrezygnuję z tego żelu i zobaczymy czy będę musiała używać kremu.
      A nawiase mówiąc olukałam swój antyperspirant, skład : same dziwnei brzmiące nazwy i aluminium coś tam. nie wiem co to jest, ale już sama nazwa aluminium sprawia że mam ciarki.

     • Aśka 18 stycznia 2012 o 6:43 pm

      http://rozanski.li/?p=1379
      Czy kosmetyki wysoko przetworzone są w ogóle potrzebne?

      • Sully 18 stycznia 2012 o 7:01 pm

       Pofatygowałam się i sprawdziłam w połowie kosmetyków jest ;-( w innych jest albo sodium benzoate czyli benzoesan sodu , albo wodorotlenek sodu ( sodium hydroxide) równie szkodliwe.
       Ale powiem Ci, że w tym kremie o którym pisałam, nie ma żadnych podejrzanych składników, wszystkie sprawdziłam. Szkoda tylko, że jest tak drogi.

       • ALFA 18 stycznia 2012 o 7:10 pm

        @ Sully ale to tanie
        Przychodzi baba do lekarza, ten ją zbadał i mówi:
        – Ma pani raka!
        – O Boże! To co mam robić? Co mi pan zaleca?
        – Niech pani robi okłady z błota.
        – A to pomoże?
        – Nie, ale przyzwyczai się pani do ziemi.

        • Sully 18 stycznia 2012 o 7:21 pm

         To miało być zabawne?

        • andzia 18 stycznia 2012 o 10:51 pm

         sully, nie zrozumiałas? 🙂

    • baba wanda 19 stycznia 2012 o 3:40 pm

     krist
     to zdecydowany plus, jak sie mniej pieni. Chemia, ktora t”worzy” piane jest tez niezdrowa.

   • STAŁY CZYTELNIK 18 stycznia 2012 o 3:31 pm

    😦
    😦
    😦
    Rzygać mi się chce jak mam do marketów jechać.
    Kaufland mam daleko.

    A tu mi do domu przyśle koleś takie pasty:

    link: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11699037
    🙂
    🙂
    jak ja nienawidzę marketów !!!!!!!!!!!!!

    • xxxxx 18 stycznia 2012 o 4:22 pm

     Właśnie przez to że jesteś leniem patentowanym to potem cierpisz i narzekasz…

     • Marizza 18 stycznia 2012 o 10:04 pm

      on nie jest leniem patentowanym, tylko jak napisał nie lubi supermarketów, nie dziwię mu się

    • Sylu 18 stycznia 2012 o 9:05 pm

     Czytelniku tu masz taniej ta paste.
     http://www.valdi.pl/p/pl/1100/pasta+do+zebow+rebi-dental+herbal++100g+bez+fluoru.html

    • Annah. 20 stycznia 2012 o 9:40 am

     Ja jednak wolę kupować w Kauflandzie, ta sama pasta kosztuje tylko 2,50 , a przecież do ceny z Allegro musisz doliczyć jeszcze koszta przesyłki. Fajny interes 😉

  • deliriumworld 18 stycznia 2012 o 4:51 pm

   obserwuję Ciebie od pewnego czasu tutaj i …. dziwnym co najmniej „tworem” jesteś „koteczku”, bo myślisz pod publikę jak na pudelek.pl, coby tylko zabłysnąć – no cóż może dojrzejesz

   • xxxxx 19 stycznia 2012 o 1:01 am

    to do mnie ???

    • deliriumworld 19 stycznia 2012 o 1:54 pm

     do Sully był ten wpis

 8. Tomek 18 stycznia 2012 o 1:26 pm

  Rząd Bułgarii wstrzymał we wtorek poszukiwania gazu łupkowego cofając zezwolenie na próbne odwierty na północnym wschodzie kraju – poinformowały rządowe służby prasowe w Sofii.

  Wtorkowa decyzja gabinetu premiera Bojko Borysowa dotyczy regionu miast Razgrad, Dobricz, Silistra i Warna. W komunikacie podano, że powodem decyzji był „brak wystarczających danych, że bezpieczeństwo środowiska naturalnego zostanie zagwarantowane przy stosowaniu technologii szczelinowania hydraulicznego” podczas badań dotyczących obecności i wydobycia gazu łupkowego.

  Zezwolenia na poszukiwania w tym regionie miało kilka firm, w tym amerykański koncern Chevron.

  Do decyzji doszło po kilkumiesięcznych protestach ekologów i organizacji obywatelskich przeciw poszukiwaniom gazu łupkowego. Ostatni protest z udziałem kilku tysięcy osób odbył się w sobotę w 12 bułgarskich miastach.

  Temat gazu łupkowego stał się aktualny w Bułgarii w połowie ubiegłego roku, kiedy amerykański koncern Chevron wygrał przetarg na poszukiwanie gazu łupkowego w północno-wschodniej Bułgarii. Według wstępnych ocen spółki zasoby tego surowca w Bułgarii mogą wynosić od 300 mld do 1000 mld metrów sześciennych.

  W czerwcu 2011 r. rząd bułgarski podjął decyzję o podpisaniu kontraktu w tej sprawie. Dokument jeszcze nie został podpisany oficjalne, mimo to koncern miał zezwolenie na przeprowadzenie badań.

  • Roma 18 stycznia 2012 o 6:51 pm

   Polska, szczęśliwy kraj ropą płynący

   Mazowsze, woj. warmińsko-mazurskie i lubelskie leżą na złożach ropy łupkowej – stwierdza „Dziennik Gazeta Prawna” powołując się na nowy raport geologów.
   Jak wyjaśnia „DGP”, ropę ze skał wydobywa się w ten sam sposób jak gaz łupkowy. I choć eksploatacja jest droższa i trudniejsza, to przy dzisiejszych wysokich cenach ropy naftowej, jest to opłacalne. Zwłaszcza, że jej jakość jest dużo lepsza.
   Geolodzy wytypowali obszary w północnej i wschodniej części Polski, na których może występować ropa. Szacunkowe zasoby surowca będą znane w ciągu dwóch miesięcy.
   Według map, do których dotarł dziennik, największe złoża znajdują się w okolicach Warszawy, Radomia i Elbląga, głównie na obszarach koncesyjnych należących do ExxonMobil. Na spore ilości ropy może trafić też należąca do Petrolinvestu spółka Silurian, PGNiG, amerykański Chevron i włoskie ENI.
   Dziennik dowiedział się, że analizy PGNiG wskazały na możliwość występowania zasobów ropy z łupków na części koncesji spółki. „Liczymy, że analizy te znajdą potwierdzenie w trakcie dalszych prac i umożliwią nam w przyszłości rozpoczęcie wydobycia ropy z łupków” – mówi rzeczniczka PGNiG Joanna Zakrzewska.
   Jak stwierdza „DGP”, gdy tak się stanie, Polska mogłaby – wzorem USA – ograniczyć import ropy konwencjonalnej. Dziś sprowadzamy 97 proc. ropy, ponad 90 proc. z Rosji. Według ekspertów Front Core Capital, Polska to jeden z potencjalnie najciekawszych rynków ropy łupkowej na świecie. (PAP)
   rda/
   http://euro.bankier.pl/news/article.html?article_id=2471788

 9. ziomus 18 stycznia 2012 o 1:33 pm

  no prawda jest taka przez ten fluor z pasty, zeby madrosci mi zniszczyly tak powiedzialem w szkole ze to gowno ktore zeby niszcza i nas truja to wszyscy sie smieja nie rozumiem takich ludzi ;/

 10. yethwa 18 stycznia 2012 o 1:43 pm

  A to ciekawe bo jak zacząłem czytać te bzdury o szkodliwym fluorze w pastach kupując te bez fluoru to do tej pory mam już pół szczęki w plombach i na dentystę już nie mogę zarobić. A wcześniej przez 25 lat bywałem u dentysty może z 5 razy z czego większość jako dziecko.

  • sebecx 18 stycznia 2012 o 2:00 pm

   ..hehehe… że tak powiem, „bodaj pierdnąć”…

  • jakzawsze 18 stycznia 2012 o 2:11 pm

   @yaetwa i reszta świata

   … dopiero amalgand coś na bazie rtęci mózg pożera , a tu połowa Polaków i reszta populacji światowej noso w szczęgach zabujczą trucizne uwalniającą się mikrodawkach.

   Ostanio popularne są czałe szczęki , ceramiczne zęby za jakiś 5 tysi, zalezy jaki denstysta. Ale co jak co wiodziałem jak to robia. Odlewają szczenke, nastepnie na podstawie matrycy, robią metalowy, z jakiegoś tajemniczego stpu metalu cały fundament który się pokrywa w jakimś piecu , pkrywa się ten „DZIWNY” STOP METALU powłoką ceramiczną. Czym jest ten stop metalu to dopiero tajemnica, i pachnie mi to IGfarben’em. Sądze że w tym stopie są metale cieżkie lub inne toksyny, które pocichu przenikają do naszego ciała , np. odkladając się mózgu. Plomby amalgantowe są tego dowodem , jednak eugeniczna nowa stomatologia idzie z postempem do przodu … ,

  • krist 18 stycznia 2012 o 3:33 pm

   zęby ma sie w genach, znam dzieci z zzaawansowaną próchnicą i starszych co im fluorowano kły i ponadto szorowali ząbki 3 razy na dzien i w wieku 35 lat mają „szufladki”…
   MOje zęby od dłuzszego czasu nie widziały fluoru i znaczących ubytkow nie odnotowałem….
   Tu nie chodzi tylko o działanie antyprochnicze fluoru bo te do dzis nie jest potwierdzone a o to ze myjac zeby fluor wchłania sie przez skore!
   Chcesz miec zęby czy mózg???!!!! wybór nalezy do Ciebie yethwa, tylko po co zęby zidiociałemu przez fluor człowiekowi?

  • hippopl 19 stycznia 2012 o 1:24 pm

   Od parulat używam Elmex zielony który ma aminofluorek i jakoś żyję, nawet dentysta był zdziwiony że w tak dobrym stanie są zęby 😉

 11. jakzawsze 18 stycznia 2012 o 1:56 pm

  Pasty pastami, i nabijanie jakiemuś koncernowi jeszcze więcej i więcej … i jeszcze więcej …
  Jak tu już wszyscy tacy mądrzy jesteśmy to wymyslmy jakiś alternatywny patent naturalny aby nam słuzył w trosce o nasze zęby. Może jakaś roslina co rośnie w polsce ma jakieś właściwości dezynfekcyjne, ale jest to skrzętnie ukrywane przed opinią publiczną. Może jaki znachor/znachorka ma jakieś informacje. Może coś piszą w jakiś książkach starych zielarskich ….
  Wczoraj przechodziłem kolo takiej jednej stacji kontroli/ujęcia wody pitnej i sobie zdałem że tam jest cała ta dezynfekcja dodawana w trosce o tak zwane nasze bwezpieczeństwo (chlor/fluor) , oczywiscie nie kwestionuje skuteczności dezynfekcyjnych tych nazistowskich chemikaliów (IGfarnen’a), ale czy w mniejszym czy większym stopniu te „wynalazki eugeniczne” mają wplyw nas pożerając nasze mózgi. Przechodząc koło tej że stacji kontroli gdzie zmierzałem jakiś kilometr w góra za stacje , w celu pobranie do biksli 5 Litrowej , czystej prawdziwej wody – BARDZO SIĘ ZAWIODŁEM. Od klilku lat tam czmycham omijajac toksyczne wodociągi i korzystałem z tego mojego tajnego punktu. W tym roku chemitralsy i jak cały smog syfu w powietrzu dał się we znaki. Woda ta cuchneła deszczowiną, sniegowiną skażoną nie nadającą się do picie poprostu. Kryminaliści chemitralsowi ( firmy biotechnologiczne te opryski sponsorują) wykorzystują opady sniegu i sprejują wszystko na maksa, wykorzystując opady … w stosunku do pory letniej czy jesiennej gdzie na poludniu beskidów ani kropla wody z nieba nie spadła , a jak już to tylko lokalnie , chwilowo …

  To mnie dziwi że ludzie którzy się sprzedali do korporacji, czy propagandowych mediów niedostrzegają tych zagrożeń, przeciż sami są wystawienie na ten syf. Ostanio w meistramie głownego nurtu jest moda na pokazywanie gwiazdek chorych na raka, ale co jak co to nic nie gadają o żeczywistych przyczynach raka, a w ten sposób dezinformując jeszcze bardziej populacjie ZOMBI-LEMINGÓW , prowadząc w ślepą czarną uliczke. Zobaczcie te dziwne natretne reklamy TV , reklamujące, weź pigułeczke na to lub na tamto , bule brzuszka , glowy , nogi …. , witaminki dla dziewczynki.

  Wystrzegajcie się preparatów vitaminowych to dopiero wykańczanie. Ja sam kiedyś osobiscie nieświadomie sobie łýkałem pigułeczki vitaminki. Po paru dniach takiej kuracji zaczołem poprostu ciemniej widziedzieć, dosłowienie . Niebyłem tego świaidmy że to z vitaminek, niewiedziałem co mi się poprostu robi, w ostaniej chwili odstawiłem te zabujcze vitaminki, i omału się ludzie nie przekręciłem. Popularne vitaminki RAKA WYWOŁUJĄ ! … moja sąsiedka o menża swego dbała i mu vitaminki kupowała aby chłopina była zdrowsza . … do 2 miesięcy faced poszedł po ziemie ! ..wystrzegajcie się popularnych magnesów,wapnia, jakiś speedujących tabletek na rzekome poprawy mózgu w postaci tabletek musujących powystawianych na podpuche przy kasach sklepowych TESCO,BIEDRONKI,AUCHANY,ŻABKI i reszta sklepów666 (kupwać/sprzedawać=lichwa666) … i ibupromy, czy całe nurofremy I TO DLA DZIECI !!!! makabra ludzie !!!

  Propagandową TV trzeba zaskarżyć ( ale kumu ?,tym samym kryminalitą którzy to wszystko kreują sponsorują ? !!! ) ” , że wciska społeczeńtwu chemiczne koktajle , powodujące raki i reszte dziadostw, same swojego czasu reklamy gumy do żucia ORBIT !!! , chętnie bym tą firme ORBIT zaskarżył bo rujnuje zęby , jak i tysiącą polakom … TO JEST WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ JEŚLI CHODZI O CHEMIZACJE SPOŁECZEŃSTW , JA TO NAZYWAM CICHĄ EUGENICZNĄ DEPOPULACJĄ SPOŁECZEŃSTW ….

  • deliriumworld 18 stycznia 2012 o 2:11 pm

   patrz poniżej a masz odpowiedz 🙂

 12. deliriumworld 18 stycznia 2012 o 2:11 pm

  Przede wszystkim trzeba podjąć temat „fluoryzacji” dzieci w wieku szkolnym. Tutaj można już konkretnie zadziałać, wystarczy nie podpisać zgody na te zabiegi (co zrobiłem).

  Natomiast co do pasty bez związków fluoru to powiem tak, wystarczy proszek kaolinowy (skład chemiczny: SiO2, Fe2O3, TiO2, CaO, MgO, Na2O, K2O), który jest delikatnym środkiem ściernym i jednocześnie zawiera wapń (1 – 5%CaO, budulec kości), oraz krzemionkę (do 60%SiO2 krzem pierwiastek życia), wreszcie również sód (1 – 6%Na2O soda), kaolin jest wykorzystywany jako wypełniacz pudrów, cieni do powiek itp. w kosmetyce, jest neutralny dla człowieka, oczywiście jest też głównym składnikiem porcelany.
  Tak więc pastę do zębów można zrobić sobie samemu w domu (kaolin + woda).

  A jak dawniej to robiono? Link poniżej:

  http://www.portaldentystyczny.pl/pacjent/wybielanie_zebow/art9.html

  • deliriumworld 18 stycznia 2012 o 2:43 pm

   zapomniałem dodać : cena kaolinu mielonego u producenta za 1 kg – 0,7 do 1,0 PLN ( podzielić to przez 10 daje siedem do dziesięciu GROSZY ! za tubkę ( przeciętna cena pasty do zębów to 11 PLN)

   • Ada 18 stycznia 2012 o 4:58 pm

    Gdzie ty masz w takiej cenie, podaj namiary.

    • deliriumworld 18 stycznia 2012 o 5:06 pm

     Ada wpisz w wyszukiwarkę kaolin „KOM”, nazwy firmy nie podaję bo szanuję właściciela bloga, pozdrawiam Cię 🙂

     • Ada 18 stycznia 2012 o 5:58 pm

      Dzieki znalazlam :))

      • deliriumworld 18 stycznia 2012 o 6:23 pm

       ok super 🙂

 13. Star Walker 18 stycznia 2012 o 2:17 pm

  Witam!
  Kochani, odmawiajcie Koronkę do Bożego Miłosierdzia! Chociaż jedną dziennie. To bardzo ważne. To trwa tylko 10 minut. Ta modlitwa ma naprawdę zbawczą moc. Ta modlitwa może ocalić ludzkość przed zaplanowaną 3-cią Wojną Światową lub też złagodzić kataklizmy, które czekają naszą planetę. Ta modlitwa dodaje sił Panu Jezusowi w ochronie nas i planety Ziemia.
  Odmawiajcie za to, żeby Iran nie cierpiał w ogniu, żeby Izrael nie płakał z powodu wojny, żeby USA były oszczędzone od kataklizmów, żeby nasz kraj nie został rozgrabiony, żeby przetrwał piękny i silny. Za to, żeby jak najwięcej ludzi, którzy służą siłom ciemności się nawróciło, za ateistów, żeby uwierzyli, za rozbite rodziny, żeby się znowu pokochały, za wszystkich chorych, żeby w bólu i cierpieniu odnaleźli sens istnienia. Za naszą planetę, żeby jak najbardziej bezboleśnie weszła w wyższe wibracje, żeby jak najwięcej jej mieszkańców osiągnęło wyższy stopień duchowego rozwoju i żeby jak najszybciej zawitała do nas Złota Era Pokoju.
  Wszyscy na tym forum jesteśmy światłymi istotami, więc do naszych mądrych, pisanych komentarzy dodajmy również chociaż jedną koronkę dziennie odmówioną w zaciszu domowym. To będzie bardzo, bardzo „mocny mix”. Pozdrowionka dla Pana Marka Monitorka. Fantastyczna robota!
  Tekst modlitwy przesuwający się po ekranie macie tutaj:

  LOVE AND PEACE!!!

  • Po_prostu 18 stycznia 2012 o 7:28 pm

   Czy ta koronka ma moc tylko podczas odmawiania jej o 15:00, czy można o jakiej się chce porze?
   Nie bijcie, nie znam się na tym, a kto pyta- nie błądzi 😡

   • Po_prostu 18 stycznia 2012 o 7:31 pm

    Ps. ta emotka miała wyglądać tak: : x

   • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:14 pm

    @Po_prostu
    kto pyta – wielbłądzi… 🙂

  • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:12 pm

   @Star Walker
   a ten Bóg to taki beznamiętny księgowy, który siedzi na chmurce, i zlicza te koronki? i dopiero jak ilośc przejdzie w jakość, to łaskawie rusza boskie 4 litery i „robi dobrze” temu narodowi, który tych koronek odpowiednie wiele natłucze? sorry…. – ale jakoś mnie to nie przekonuje do tych koronek…;

  • Anaka 20 stycznia 2012 o 10:40 am

   To my potrzebujemy siły od Pana Jezusa,a nie odwrotnie.Pan Jezus nie potrzebuje od nas siły,jeszcze by się zaraził grzechem.

 14. STAŁY CZYTELNIK 18 stycznia 2012 o 2:19 pm

  PANIE MONITOR
  Pisze Pan coś co kiedyś w komentarzach już pisałem.

  PASTY BEZ FLUORU CORAZ TRUDNIEJ BĘDZIE KUPIĆ. JUŻ WKRÓTCE BĘDĄ WYCOFANE !!!!!
  USTAWĄ O OBOWIĄZKU DODAWANIE FLUORKU SODU DO PAST DO ZĘBÓW !!!!!!!

  Ja już zrobiłem zapasy, kupiłem parę sztuk dodatkowo tych past,

  KUPUJĘ STALE U TEGO GOŚCIA NA ALLEGRO, uczciwy i szybko wysyła.
  link: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11699037

  Ale każdy niech robi jak sam uważa. Pamiętać trzeba, że organizm potrzebuje kilka miesięcy by oczyścić się z trucizny jaką jest silna dawka fluoru w pastach. Dlatego po kilku miesiącach ODCZUWA SIĘ BRAK OTUMANIENIA.

  pozdrawiam, wszystkich myślących

  • sebecx 18 stycznia 2012 o 2:35 pm

   .ja kupuję te same pasty w kauflandzie trochę taniej…

   • krist 18 stycznia 2012 o 3:53 pm

    chyba znacznie taniej… bo ponizej 4 zł, a do kauflandu mam 500m… widzę ze te pasty rebi-dental mają niezłe powodzenie chyba ze względu na cene bo na zawartosc fluoru to nikt nie patrzy…
    Jak przeglądałem pasty ktora ma najmniej to ludzie, a raczej lemmingi jakos dziwnie na mnie patrzyli….

  • york 18 stycznia 2012 o 3:24 pm

   DZIĘKI ZA LINK MIAŁEM JUŻ DAWNO SIĘ ZA TO ZABRAĆ.

   kliknąłem se 4 pasty, dzięki za polecenie

  • marlon 19 stycznia 2012 o 8:17 am

   Polecam także ten sklep http://valdi.pl/p/pl/1100/pasta+do+zebow+rebi-dental+herbal++100g+bez+fluoru.html
   Kupuję w nim zawsze większe ilości,bardzo tanio plus normalne ceny za przesyłkę.

 15. eeetam 18 stycznia 2012 o 2:24 pm

  W takim razie:

  Jak poruszany jest taki temat od razu napiszmy listę pewnych i sprawdzonych pezez forumowiczów produktów i sposobów postępowań:

  1. Jakie pasty w Polsce stosować?
  2. Zauważyłem ostatnio , że w wodach mineralnych (kranowej nie pijam) jest niemal zawsze w małej ilości fluor (chyba aminek czy jakoś tak). Podajcie marki jakie najlepiej pić
  3. ogólnie jakie jedzenie z różnych kategorii używać (ja jem wszystko więc się dostosuje 🙂

  Postępowanie:

  1. Prysznic szybki i nie koniecznie codzień
  2. Mało pasty i raz dziennie dokładnie płucząc (różne rodzaje nawet tych bez fluoru bi zdywersyfikować ryzyko)
  3. Ogólnie , mniej jeść, małe porcje prostych produktów i bardzo różnorodnie, mić się ne za często, unikać chemii

  • sebecx 18 stycznia 2012 o 2:41 pm

   4.patelnię wymienić na ceramiczną…

   • Sully 18 stycznia 2012 o 6:05 pm

    a np. takie patelnie ja nei wiem jaki to jest stop metalu, ale garnki firmy Z….r ? Myślicie , że się nadają czy też są niezbyt zdrowe. Pytam, bo sama ich używam. Chociaż ceramiczną patelnię też mam i jest super.

  • Ania 18 stycznia 2012 o 4:06 pm

   U nas nie. W Polsce nie fluoryzuje się wody pitnej !
   Ale na butelkowane wody i pasty do zębów trzeba uważać.

   • stozjedzeniem 18 stycznia 2012 o 5:24 pm

    fluoryzuje sie…niestety na meila monitor dostal kiedys odemnie fotke z danymi

   • Sully 18 stycznia 2012 o 6:06 pm

    W wodzie butelkowanej, wiodącej marki, że się tak wyrażę jest np. anion/nek fluoru czy jakos tak pisze.

    • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:19 pm

     @Sully
     kto pije i pali, ten nie ma robali…; nie polecam, bo każdy z troche innej gliny ulepiony, i każdemu co innego pisane; ale póki co… tfu, tfu… działa 😉 a tak poza tym: pij mleko, bedziesz wielki!

     • Sully 19 stycznia 2012 o 9:13 am

      Hmmm, no nie wiem czy chce być „wielka ” 🙂

 16. Misjonarz 18 stycznia 2012 o 2:47 pm

  Trzeba też uważać na składnik zwany SORBITOL to kolejne gówno dodawane do past w tych bez fluoru też występuje. co do produktów ekologicznych m.in. past do zębów polecam firmę greenpeople albo sonnet(ostatnio kupilem na allegro kilka mydeł po 4 zł za sztuke)
  EKOLOGICZNE MYDŁO W KOSTCE 100 g – SONETT

  hipoalergiczne

  • czyste mydło roślinne z oleju palmowego i kokosowego z kontrolowanych upraw ekologicznych,

  • odpowiednie dla dorosłych oraz dzieci i niemowląt,

  • 100 % składników jest pochodzania naturalnego

  • nie zawiera środków zapachowych, barwników, wypełniaczy, dodatków kompleksujących jak EDTA ani wybielaczy optycznych.

  • posiada certyfikaty ekologiczne: EcoGarantie i EcoControl.

  • kosmetyk wegański wpisany na listę Vegan Society

  • nadaje się wyśmienicie zarówno do mycia rąk czy całego ciała jak i do prania.

  Ekologiczne środki czyszczące i piorące marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009

  Produkt nie zawiera:
  • surowców petrochemicznych
  • syntetycznych środków zapachowych
  • syntetycznych barwników
  • syntetycznych konserwantów
  • surowców modyfikowanych genetycznie
  • enzymów
  • składników alergizujących
  • fosforanów
  • wybielaczy optycznych
  • zwierzęcych tłuszczy i innych surowców z martwych zwierząt

  Pełny skład INCI:
  Sodium Palmate*, Sodium Cociate*, Glycerin*, Sodium Chloride, Sodiumthiosulfate
  * = certified organically grown/ z kontrolowanych upraw ekologicznych

  Uwaga:
  Mogące czasami wystepować drobne przebarwienia koloru jasnobrązowego nie mają wpływu na jakość użytkową i bezpieczeństwo stosowania mydła. Są one wynikiem naturalnych procesów utleniania mydła bez syntetycznych dodatków konserwujących, wybielających i kompleksujących

  Ekologiczne środki czystości marki Sonett szanują przyrodę i dbają o dobro zwierząt. Są całkowcie biodegradowalne, pachną naturą, a nie sztucznymi aromatami i nie ma w nich zwierzęcych tłuszczy ani żadnych części z martwych zwierząt. Nie są również testowane na zwierzętach.

  http://allegro.pl/mydlo-ekologiczne-sonett-kostka-dla-alergikow-i1959223194.html

 17. Misjonarz 18 stycznia 2012 o 3:23 pm

  Alex Jones w tym oto filmiku http://www.youtube.com/watch?v=I8yTfsomrj4 wspomina o fluorze, że już w latach 20 naukowcy wiedzieli ze fluorek sodu powoduje tragiczne skutki.

 18. pola 18 stycznia 2012 o 3:49 pm

  To pewnie prokuratorzy i urzędnicy skarbowi z Elblaga myją pastą z fluorem zbyt często zęby że im mózg wyżarło a rozum się ulotnił.
  Emerytka i rencistka rozwijały dochodowy biznes. Oskarżone o wyłudzanie VAT trafiły za kratki. W sądzie pokonały prokuratorów. Tylko fiskus nie odpuścił

  • pola 18 stycznia 2012 o 6:13 pm

   Sorki ,zapomniałam podać linka.
   http://pwp.pb.pl/2543481,27433,gang-babc-osmieszyl-prokuratorow

 19. pola 18 stycznia 2012 o 4:09 pm

  Od dzisiaj w dwóch francuskich departamentach testowany jest nowy system, który ma ułatwić ratowanie ofiar wypadków drogowych. Kierowcy i piesi zostaną wyposażeni w nalepki z kodem kreskowym, który umożliwi ratownikom natychmiastowy dostęp do ich danych medycznych – informuje RMF FM.
  http://www.sfora.pl/Ludzie-beda-miec-swoje-kody-kresowe-Pomysl-Francuzow-a39615

 20. Ania 18 stycznia 2012 o 4:11 pm

  Ciekawie zebrane wiele na temat fluoru.
  http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=%20sanepid%20fluoryzacja%20wody%20pitnej%20w&source=web&cd=4&sqi=2&ved=0CDAQFjAD&url=http%3A%2F%2Fuleszka.uprowadzenia.cba.pl%2Fwebacja%2Fmedalt%2Ffluor.htm&ei=qeAWT-XBGMTz-gbn7ZCpBA&usg=AFQjCNGkg33Z1-gncnyuaOOx-x3EDsLf2A&cad=rja

  • AQQ 18 stycznia 2012 o 5:17 pm

   Ponieważ dziś kolejny temat z serii jak się eliminuje ludzi na chwałę nwo więc:

   Namawiam wszystkich do robienia zakupów w jedynie słusznych tzw marketach.

   Tam sprzedajemy Wam po zawyżonych cenach tzw papkę żywieniową i różne inne odpady z pańskiego stołu.

   W tle smrodzi nasz dzielny mcDi, Wasze dzieci koniecznie zaciągną Was na „gorącego psa” z naszymi cudownymi specyfikami.

   Obok jest Apoteken, gdzie dodatkowo można kupić różne rewelacyjne środki i trutki na wszystko i czy Ci potrzebne czy nie ale wszyscy kupują więc Ty też kup.

   Dziękujemy za zakupy bo dzielnie wsparliście (1% od sztuki każdego produktu) naszą trudną i jedynie słuszną walkę z terroryzmem na bliskim wschodzie i na reszcie narodu świata.

   A teraz do dzieła forumowicze! (:)

   • ALFA 18 stycznia 2012 o 5:42 pm

    @AQQ dziękujemy za reklamę chętnie skorzystamy z tych dobroci.
    I przekażę 1% procent dla pasożytów,które są doliczone do towarów.
    Fluor wyprał nam mózgi i nogi nas bolą od tego świństwa i to dobrze, że to wszystko mogę kupić w markecie nawet kawę z aspartamem i jak słyszałem żarcie napromieniowane .

    • Peryskop 18 stycznia 2012 o 6:58 pm

     Przecież nie samym fluorem człowiek (ledwie) żyje !

     Uwagi p. Zbigniewa Kuźmiuka:

     O 300 mld zł Platforma już nawet nie wspomina

     1. Spoty wyborcze Platformy o 300 mld zł z Perspektywy Finansowej UE na lata 2014-2020, jakie miała „załatwić” dla Polski ta partia w dużej mierze przyczyniły się do jej zwycięstwa w ostatnich wyborach parlamentarnych.

     Aby oddziałując wręcz na podświadomość wyborców przekonać ich, że nie jest to tylko chwyt propagandowy, w spocie tym wiodące role odegrali ówczesny Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, a także komisarz ds. budżetu UE Janusz Lewandowski.

     To oni przekonywali Polaków, że te 300 mld zł jest w zasięgu ręki i tylko zgodnie działający rząd pod światłym przywództwem Tuska i ich wsparciu, spowoduje że budżet UE na następne 7 lat takie środki finansowe dla Polski będzie zawierał.

     Wprawdzie tuż po wygranych przez Platformę wyborach na spotkaniu z licealistami w Lublinie unijny komisarz ds. budżetu Janusz Lewandowski z rozbrajająca szczerością stwierdził „brałem udział w tych durnych klipach ale to była kampania” jednak dalej powiedział, „że to nie znaczy, że obiecanych pieniędzy nie ma”…

     więcej:

     http://kuzmiuk.blog.onet.pl/O-300-mld-zl-Platforma-juz-naw,2,ID448020176,n

   • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:31 pm

    @AQQ
    w mc donaldzie kupuje tylko, jesli jestem w trasie, kawę, bo w miare dobra i nie schodzi poniżej pewnego poziomu minimum – no i w lokalu nie ma meneli, co to piwko spod siwka sączą; no chyba że jestem głodny jak pies, to sie szprycuje frytkami – circa ebałt: raz na kwartał; ale nic nie zastąpi barów mlecznych… ech… niezapomniany „Karaluch”, vis a vis wejścia do wydziału DiNP na warszawskim uniwerku (a Jezus z frontonu koscioła pod wezwaniem… zapomniałem;-) – wskazywał paluchem drogę (chyba że ktoś był po kilku piwach, to zbaczał do knajpy obok:-) kasza ze zsiadłym mlekiem, pierogi ruskie, albo nie ruskie, ale ze śmietaną – nawet po najbardziej upojnej imprezie zawsze zostawało złoty trzydzieści, choćby na tę kaszę: to se ne vrati, zwłaszcza w takiej cenie 😦 – i komu to przeszkadzało? Rotszyldom… nać ich mać! ciekawe, co tam teraz jest: na Krakowskim, na wprost Jezusowego palucha? salon Orange?

    • Ada 19 stycznia 2012 o 10:36 am

     Na ochocie jest kilka barow mlecznych, zawsze jest tam mnostwo ludzi, nie zuli tylko normalnych lubiacych dobre jedzenie.

 21. ALFA 18 stycznia 2012 o 4:42 pm

  Prof Tombak radzi jak dbać o zęby. Przed czyszczeniem zębów płucze usta wodą – na 1/2 szklanki wody dodaje 1 łyżeczkę soku z cytryny – co dezynfekuje jamę ustną. Następnie przyrządza własną pastę do zębów: 3-4 krople soku z cytryny, szczypta sody oczyszczanej, szczypta soli i szczypta zmielonego imbiru. Wszystko razem należy wymieszać. Macza w tej paście palec i przez trzy minuty kolejno palcami wskazującymi ręki prawej i lewej czyści zęby i masuje dziąsła. Po umyciu zębów wypija szklankę zielonej herbaty, ponieważ chroni ona zęby przed psuciem i hamuje rozmnażanie mikroorganizmów niszczących emalię zębów.

  • Versus3 18 stycznia 2012 o 8:47 pm

   Tylko nie cytryna na zęby!! Błyskawicznie niszczy szkliwo.

  • rmld77 18 stycznia 2012 o 9:36 pm

   Czy nazwisko profesora jest prawdziwe, czy symboliczne?
   Bo po płukaniu zębów sokiem z cytryny i szczotkowaniu, można chyba zaraz zamówić tombakowe zęby…

 22. rmld77 18 stycznia 2012 o 4:48 pm

  No więc fluoryzuje się wodę w Polsce czy nie? Różnie podają różne źródła. Jest tu ktoś, kto wie to na 100%? Byle nie jakiś handlowiec wody mineralnej…:)

 23. rmld77 18 stycznia 2012 o 4:54 pm

  Kwas cytrynowy momentalnie niszczy szkliwo. Zobaczcie jak szybko odkamienia czajnik…

 24. ALFA 18 stycznia 2012 o 5:01 pm

  Fluor – cichy zabójca z kranu
  Fluor istotnie wzmacnia szkliwo zębów, lecz jest także wysoce trujący i może powodować szereg chorób somatycznych i psychicznych. Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody może spowodować poważne zaburzenia natury genetycznej.
  Już dawno wiadomo było, że często podawane, nawet bardzo niewielkie dawki fluoru, w poważny sposób wpływają na działanie mózgu i sprawiają, że podtruci nimi ludzie są bardziej ulegli i podatni na manipulacje.
  Z wielu badań wynika, że fluor powoduje problemy ze stawami, deformacje kręgosłupa, osteoporozę i może nawet wywołać raka kości. Również mózg nie może obronić się przed jego skutkami. Fluor ma negatywny wpływ na system nerwowy i system odpornościowy, i u dzieci może powodować chroniczne zmęczenie, obniżać poziom IQ, obniżać umiejętności uczenia się, powodować letarg i depresję.
  Fluor jest także jednym z głównych składników leków psychotropowych. Wzmacnia ich działanie.
  Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody może spowodować poważne zaburzenia genetyczne, odwapnienie kości, raka. Jest gorszy od ołowiu! A w Polsce, innych krajach byłego bloku komunistycznego oraz m.in. w Wielkiej Brytanii wodę się od lat fluoryzuje.

 25. Fred Roman 18 stycznia 2012 o 5:07 pm

  A to je…ne żydowskie,podstępne bydło.W trakcie czytania poszedłem do łazienki
  sprawdzić tę colodent biel.Myslałem,że jest bez fluoru,a tu patrzę przez lupę jak byk stoi
  dodano fluor.Wszystko zgodnie z Protokołami.Ale Wam rozum dopiero się rodzi,pra?
  Obawiam się,że już na to za późno.

  polecam Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com

  • deliriumworld 18 stycznia 2012 o 5:14 pm

   Ja tylko zadam wszystkim pytanie: kto z Was ma czasami tzw. odruchy wymiotne, torsje w trakcie mycia zębów pastami? Właśnie w ten sposób broni się nasz organizm przed tym świństwem, używałem nawet past mojej córki i ze zmniejszonym efektem (ale był) też to miałem, dodam że w epoce „lodowcowej”, czyli w latach 80-tych gdy była dostępna tylko pasta Nivea, tego odruchu nie miałem …

   • deliriumworld 18 stycznia 2012 o 5:19 pm

    sorry pomyłka, to była pasta POLLENA, ale ta druga też

   • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:37 pm

    @delirka
    to może byc odruch wymiotny po przedawkowaniu ;-)… nie, no…spoko …. – wychodzi na to, że najzdrowsze były te pasty ścieralne, którymi tow. Jaruzelski, w stanie wojennym, próbował myć zęby narodowi w czasach, kiedy tylko ocet był na półkach; ergo… niech żyje komuna ;-))))))

  • AQQ 18 stycznia 2012 o 5:24 pm

   Fred Roman daj jakiś konkretny link do tego filmu bo na w/w blogu nie umiem go znależc. 🙂

 26. mi461 18 stycznia 2012 o 5:11 pm

  Czytaliscie o protescie WIKIPEDIA?
  a wiec nie tylko oni maja „czarny dzien” na znak protestu, rowniez najbardziej popularna strona amerykanska godlikeproductions >>PROTESTUJE

  „”Godlike Productions has gone dark today in protest of the U.S. Stop Online Piracy Act (SOPA) and PROTECT-IP Act (PIPA). ”

  BB

  http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page

  • mi461 18 stycznia 2012 o 5:30 pm

   Link na ten temat – z wp.pl
   http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Dzis-protestuje-caly-internet,wid,14176809,wiadomosc.html

  • Konarski 18 stycznia 2012 o 7:16 pm

   Faktycznie dziś nie działa.
   http://www.godlikeproductions.com/

   • ALFA 18 stycznia 2012 o 8:17 pm

    Na tłumaczeniu jest KONGRES USA MA OCENZUROWAĆ INTERNET JEST PROTEST

 27. Peryskop 18 stycznia 2012 o 5:33 pm

  Monitor, we wstępniaku wspomniałeś nazwisko czołowego propagandysty XX wieku.

  Bernays był również zaangażowany w program fluoryzacji wody dla polepszenia skuteczności, ponieważ zatrute umysły chłoną wciskane im bałamutne treści znacznie efektywniej.

  Niestety bez wersji PL: Edward Bernays & Water Fluoridation – „Wytwarzanie przyzwolenia”
  „Engineering Consent” http://video.google.com/videoplay?docid=4127471896206528068#

 28. minowy 18 stycznia 2012 o 5:47 pm

  Będąc na praktykach w szkole byłem świadkiem „fluoryzacji” dzieci. Fluor im podawany był bardzo silnie stężony. Tą czynność pielęgniarka szkolna uskuteczniała wiele razy w trosce o „zdrowie” dzieci. Zapach tej okropnej substancji był wstrętny. Naprawdę jest mi przykro że ludzie są tak ślepi, chcąc dobrze trują dzieci. Miałem zamiar wytłumaczyć pielęgniarce że się myli z tym fluorem, ale jestem pewien że równie dobrze mógłbym tłumaczyć kałuży żeby popłynęła do ścieku bo ludzie nie lubią być ochlapywani. Tak ludzie mają zabetonowane mózgi.

  Fluor znajduje się w każdej wodzie mineralnej :/

  Mam pytanie. Czy fluor jest dodawany w polskich wodociągach? I jeśli tak to czy istnieje strona gdzie jest zapisane w jakich miastach?

  Pytanie 2. Czy filtry te lepsze po kilka tyś. Usuwają fluor?

  • BirD2 18 stycznia 2012 o 11:27 pm

   z pewnością i na 100% wiem że w Krakowie o okolicach. Pisało też mi się wydaje że na Wiki..

 29. ALFA 18 stycznia 2012 o 5:53 pm

  ZATRUTY ŚWIAT http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NzEvPwXqFwc

 30. Misjonarz 18 stycznia 2012 o 5:54 pm

  jakiś czas temu dzwoniłem do laboratorium wodociągowego w lublinie i dostałem odpowiedź, że od kilku lat dokładnie nie pamiętam jest zakaz fluoryzacji wody.

  • Sully 18 stycznia 2012 o 6:08 pm

   Dokładnie też o tym czytałam, na basenach też kiedyś woda była z fluorem, a teraz o ile dobrze pamiętam, a mylić się mogę bo aż tak uzdatnianiem wody się nie interesuję, jest jonizowana.

   • jakzawsze 18 stycznia 2012 o 7:34 pm

    .”…na basenach też kiedyś woda była z fluorem” ?

    … chlorem

    • Peryskop 18 stycznia 2012 o 7:51 pm

     Sully: „… a mylić się mogę bo aż tak uzdatnianiem wody się nie interesuję, jest jonizowana.”

     …ozonowana

     • Sully 18 stycznia 2012 o 7:56 pm

      tak z chlorem sorry, za dużo dzisiaj o fluorze pisałam, ale chlor miałam na myśli 😉 ozonowana, ok może byc i ozonowana, ważne że nei śmierdzi chlorem 😉

   • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:42 pm

    to był chlor, Sully, chlor… i wciąż tam jest, dlatego wolę jezioro, do którego mam 20 minut na bajku; will you join me? ;-)… ale nie teraz (bo lodem skute…) – tak od początku czerwca… zapraszam;-)

    • Sully 19 stycznia 2012 o 9:16 am

     why,not? 😉 ale ja mam trochę daleko do czystego jeziora 🙂

    • Sully 19 stycznia 2012 o 9:17 am

     JUż dobra dobra chlor, zapamiętałam 🙂

  • wojox 18 stycznia 2012 o 6:26 pm

   Wiem że w Polsce nie fluoryzowano wody. Podobnie było z chlorem. Mieszkałem w Jastrzębiu Zdroju i tam mieliśmy wodę z Czech ozonowaną, ale nie miałem informacji o fluorze.

   Całe to zamieszanie wokół NFZ też mi pachnie czymś dziwnym. Media skoczyły do gardła pani Kopacz. Media to psy opłacane i szczekają jak im pan każe. Ale coś mi sięwidzi że ktoś w rządzie Polski zaczyna się kapować w sytuacji. No wiadomo, zaczeli liczyć ile to muszą na choroby ludzi płacić, dawniej tak ludzie nie chorowali.
   Zdrowa logika mówi że ktoś zrobił w tych nowoczesnych czasach, wielki biznes na chorobach, nie koniecznie naturalnego pochodzenia….

  • ALFA 18 stycznia 2012 o 6:30 pm

   O to trzeba sprawdzić dokładnie bo Polacy totalnie przestali myśleć.Chyba ,że za dużo piją wody z butelek i te związki rakotwórcze.Ja już nie wierzę naszym rządzącym.Bo na każdym kroku nas okłamują.Czas sprawdzać kto zarządza wodociągami.Kim są zarządzający firmami spożywczymi,w ogóle co jeszcze jest w Polsce .Sprawdzajcie właścicieli.

   • sebecx 19 stycznia 2012 o 12:23 am

    ..a to ciekawe:
    „z wodą; najskuteczniejszą, a zarazem najtańszą metodą jest fluorkowanie wody wodociągowej. Metoda ta stosowana jest w wielu krajach. W Polsce, mimo niskich stężeń fluoru w wodzie pitnej (0,1 – 0,4 mg F/l) fluorkowanie prowadzi się tylko w części Wrocławia. Fluorkowanie wody pozwala zredukować próchnicę o 50–60proc.”

    http://www.poradnikzdrowie.pl/eksperci/pytania/fluoryzacja-w-zlobku/23149/1/

    tutaj też sporo ciekawej informacji:
    „W 1950 r. Amerykańska Służba Zdrowia Publicznego, pod kierownictwem Oscara Ewinga, oficjalnie i otwarcie poparła fluorkowanie wody pitnej w USA. W tym samym roku Fundacja Badań Naukowych Cukru, zrzeszająca 130 przedsiębiorstw, przyznała, że cukier jest jedną z głównych przyczyn próchnicy zębów. Fundacja udzieliła dotacji pieniężnych Katedrze Żywienia Uniwersytetu Harvarda na „rozwiązanie problemu próchnicy zębów bez ograniczania spożycia cukru”. Pod wpływem tych dotacji uniwersytet zalecił fluorkowanie wody. Dwie placówki najbardziej popierające fluorek, Uczelnia Dentystyczna Harvarda i Uniwersytet Rochester, otrzymały od przemysłu cukrowniczego wysokie dotacje na badania fluorku.
    W 1952 r. Pismo Amerykańskiego Związku Dentystów poleciło wszystkim dentystom, by nie dzielili się z pacjentami swymi osobistymi opiniami na temat fluorku.
    W 1952 r. rozpoczęto dodawanie fluorku do miejskiej wody w San Francisco, Pittsburgu i szeregu innych, dużych i małych miast. 29 listopada 1960 r. asfalt na ulicy o szerokości 15 metrów zapadł się na długości 60 metrów po tym, jak pękła prawie nowa, główna rura wodociągowa. Laboratoryjne badania wykazały, że rurę zniszczyły związki fluoru. Stwierdzono na niej fluorek o koncentracji 22,000 ppm. Gazeta Pittsburg Press z 15 października 1967 r. doniosła, że 98% zamieszkałych w Pittsburgu dzieci w wieku 13 – 15 lat ma krzywe zęby.
    W 1954 r. Christian Science Monitor zwrócił się do 81 laureatów Nagrody Nobla, uczonych reprezentujących chemię, medycynę i biologię, by przedstawili swe opinie na temat fluorkowania wody pitnej. 79% owych ekspertów nie poparło tej sprawy, mimo twierdzeń propagatorów fluoryzacji, że popierają ją wszyscy znani uczeni.
    W 1955 r. rozpoczęto sprzedaż past do zębów z fluorkiem, zaopatrzonych w ostrzeżenie, że „fluorkowanej pasty do zębów nie należy używać w miejscowościach, gdzie fluorku dodaje się do wody”. Po dwóch latach ostrzeżenie to zostało usunięte.”

    http://www.oswiecenie.com/fluor.htm

    • alexirin 19 stycznia 2012 o 9:23 am

     Fluorkowanie wody pozwala zredukować próchnicę o 50–60proc.”
     ale jednocześnie zwiększa ryzyko zachorowania na raka o 50-60proc
     więc czemu to ma służyć?

     • maupa102 19 stycznia 2012 o 8:55 pm

      @alexirin „więc czemu to ma służyć?” . . . . mam być pewna, że jak umrę na raka to przynajmniej ze zdrowymi i mocnymi zębami 😉 😉

     • sebecx 20 stycznia 2012 o 6:40 am

      mnie z tego wszystkiego chodziło tylko o to jedno zdanie:
      „W Polsce, mimo niskich stężeń fluoru w wodzie pitnej (0,1 – 0,4 mg F/l) fluorkowanie prowadzi się tylko w części Wrocławia. „… ciekawe.. podobno w Polsce się nie fluoryzuje wody wodociągowej… ale mineralne już tak … heheh.. naiwniacy.. dosypać fluoru do wody lemingom powiedzieć, że go tam nie ma, a jak jest do dla dobra ząbków… i tak uwierzą, bo takie cudowne właściwości ma fluor.. swoją drogą zastanawiające dlaczego bakterie gnilne są zainteresowane zębami – przecież z definicji rozkładają martwe.. dlaczego mamy martwe zęby?… oczywiście nie wszyscy maja ten problem..

 31. Ditka 18 stycznia 2012 o 7:02 pm

  No to ja Was zaskoczę, chyba. Mój Ś.P. ojciec był dość specyficznym typem człowieka. Mianowicie nigdy nie mył zębów, szok nie? Barwa jego uzębienia była raczej nieciekawa co nie trudno sobie wyobrazić. Nałogowo palił bardzo duże ilości papierosów i w ostateczności te papierosy go wykończyły. A teraz najlepsze: umarł z pełnym i własnym uzębieniem, bez ani jednego ubytku, nigdy nie był u dentysty i nie narzekał na ból zębów. Teraz już chyba wiem dlaczego. Poza tym, tak z innej paczki, zawsze krzyczał żeby nie używać płynu do mycia naczyń tylko wrzątku z octem. Nie cierpiał chemii i teraz to w końcu jestem w stanie zrozumieć.

  • felicyta 18 stycznia 2012 o 11:01 pm

   czym czyścić zęby ?

 32. Ditka 18 stycznia 2012 o 7:54 pm

  Abstrahując od tematu. Dzisiaj rano w telavizji podawali, że mają ekskomunikować Ks. Natanka, zna ktoś jakieś szczegóły?

  • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:44 pm

   @Ditka
   a kogo to obchodzi? Boga chyba najmniej….

 33. ziomus 18 stycznia 2012 o 8:04 pm

  ogladajcie to dosc dziwne….

 34. gruszka 18 stycznia 2012 o 8:10 pm

  W Szwecji jest woda w butelce z plastiku ale na naklejce nie ma wzmianki o tym ,że występuje fluor . na reszcie jest. Jest 2x droższa niż zwykła woda z fluorem :/

 35. Wesołych Świąt 18 stycznia 2012 o 8:14 pm

  Siema, widze że trafiłem w sam raz w temat 🙂 Do rzeczy, rozchodzi sie o dziure w zębie 🙂 zaczyna boleć, dopiero w ogóle sie pojawiła, dzisiaj sie ukruszył kawałek ale leciutko pobolewa od paru dni i wydaje mi sie że będzie gorzej. Jakieś rady, wskazówki od osób posiadających wiedze w temacie z chęcią przyjme ( o istnieniu dentysty wiem a o zęby dbam)

  • szuwaxpl 18 stycznia 2012 o 8:25 pm

   Proponuję skorzystać ze swojej wiedzy !

  • ALFA 18 stycznia 2012 o 8:26 pm

   Wymazane

   • rabarbarek 18 stycznia 2012 o 9:02 pm

    Ale Pan Prezydent nie chce dentysty. Wiec polecam stara metode na macna nitke. Przywiazujesz zeba do nitki , a zona lub dziewczyna zamyka z hukiem drzwi i po zebie [ i klopocie] .
    A tak powaznie to kropla witaminy E do zeba i do dentysty.

  • Marizza 18 stycznia 2012 o 10:22 pm

   polecam ksylitol, zapobiega próchnicy zębów a nawet może pomóc jeśli pojawią się dziurki (ale malutkie), możesz kupić sobie takie drażetki, nazywają się ksylitolki, coś takiego http://www.sklepnazdrowie.pl/product_info.php?products_id=2218

  • felicyta 18 stycznia 2012 o 10:53 pm

   Na bol zeba olejek gozdzikowy (jest w kazdym zielarskim). Odrobine waty z olejkiem wlozyc do zeba i przylozyc wieksza kulka waty, bo gorycz i znieczulenie rozleje sie po ustach.

  • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:47 pm

   @Wesołych Swiąt
   pierdyknij się młotkiem w palec – i zapomnisz o bólu zęba (może to zbyt ryzykowne, ale nie mam najmniejszego zamiaru Cię obrażać… po prostu: mądrość narodów 😉

 36. szuwaxpl 18 stycznia 2012 o 8:23 pm

  Moi drodzy, ok 17-18 w radiowej jedynce występował jakiś człowiek i mówił, że Polska jest wsród najlepszych graczy gospodarczych świata, zaraz za usa, Chinami, z tego co mówił, to nie pamiętam aby wymówił Niemcy ?
  Czy tu gdzie mieszkam, czy to jest Polska ? , bo nie wiem siedzę teraz w domu i myślę, co jest grane. Myślałem, że na koniec podadzą nazwisko jegomościa, ale nie słyszałem. Czy ktoś to może słyszał, 🙂 myłem pastą bez fluoru i jadam zdrową żywność, ale nie ogarniam …
  Pozdr wszystkich

  • Konarski 18 stycznia 2012 o 9:34 pm

   To jakiś pryszczaty dekiel – leming, który uwierzył w brednie Tuska. 🙂

   • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:51 pm

    @Konarski
    moze po prostu zażartował/zaironizował? śmiejcie sie Polacy, a rano w podskokach pójdziecie do pracy (ku chwale EU, i takich tam, lokokoko przy uszach 🙂

 37. leśny 18 stycznia 2012 o 8:28 pm

  Fluor i czy można od niego uciec

  Krótko

  Fluor (nadmiar)

  Gromadząc się w kościach zwiększa ich kruchość i podatność na złamania.

  Gromadząc się w szyszynce zmniejsza produkcję melatoniny.

  Przedawkowanie fluoru powoduje fluorozę(plamy na zębach)

  Ma związek ze zwiększeniem zapadalności na osteoporozę.

  (fluor wypłukuje wapień z kości i zębów)

  Szkliwo staje się twardsze a zęby bardziej kruche

  Fluor uszkadza nerki, zmniejsza odporność na infekcje, sprzyja rozwojowi alergii, uszkadza centralny system nerwowy powodując zmęczenie, depresje,

  nadwrażliwość.

  Zwiększenie stężenia fluoru w wodzie powyżej 1ppm(1mg/l) powoduje zwiększenie wchłaniania ołowiu i aluminium przez mózg!

  Mieszkańcy krajów, w których stężenie fluoru w wodzie jest większe niż 3ppm(3mg /l) są mniej płodni.

  Wiąże również magnez, więc sprzyja zawałom serca w wyniku skurczów mięśniówki naczyń krwionośnych spowodowanych brakami magnezu („Tajemnice suplementacji odżywiania”). Kumuluje się w łożysku ciężarnych kobiet stanowiąc zagrożenie dla matki i dziecka. Sprzyja powstawaniu wad wrodzonych u narodzonych dzieci.

  Pasty do zębów bez fluoru:

  Przykład

  1. Tołpa Chamosal Dent Junior – bioaktywna pasta bez fluoru dla dzieci.

  2. Szałwiowa pasta do zębów – Ziaja

  3. Ajona – pasta bez fluoru na krwawiące dziąsła Pasta zawiera ekstrakt z rumianku

  4. Paradontax czerwona – pasta ziołowa- od lat używam tej .

  Ma specyficzny słonawy smak.Można się przyzwyczaić dodatkowo korzystnie

  wpływa na dziąsła. Można dostac w niektórych marketach Tesco ,Piotr i Paweł

  I w aptekach.Nie jest tania 15-19 zł

  Zielonej Paradontax(fluor) nie polecam wiadomo dlaczego(wprowadzono na rynek 2-3- lata temu.

  Poniższa lista może być nieaktualna

  Producenci wprowadzają ten sam produkt z fluorem(naciski korporacji)

  i bez fluoru sprawdźcie w opisie bezpośrednio na produkcie.

  Poza pastą(pasty nie połykamy ale czy wypłuczemy do końca) do zębów i kosmetyków

  do higieny ustnej . Fluorowanie wody wodociągowej sprawia że większość produktów

  żywnościowych dostępna w sklepach również zawiera fluor ponieważ jest używana do ich produkcji.

  Fajnie

  Ktoś pytał że przecież w Polsce się nie fluoryzuje wody??!!

  Jak macie wątpliwości czy woda wodociągowa zawiera fluor

  to sprawdźcie na oficjalnej stronie swojego dostawcy jaki jest skład dostarczanej wody

  Oto dodatki do wody w tym fluor

  Smacznego

  http://tiny.pl/hjljc
  Tak tabela wygląda oficjalnie. Ciekawe jak wygląda nieoficjalnie?

  Na końcu czyli w kranie po kilku czy kilkunastu kilometrach w rurach wodociągowych

  Nie wymienianych przez lata (niektóre niewymieniane mają po kilkadziesiąt lat)

  Stan czystości jest dużo gorszy niż w ujęciu wody a tam bada się jej jakość .

  Jak ktoś ma wątpliwości i środki proszę zbadać wodę kranową w sanepidzieest

  Podając że to woda ze studni babci na wsi.

  Związki chemiczne zawarte w wodzie wodociągowej nie ulegają degradacji w procesie oczyszczania i uzdatniania wody. Co gorsza: w wodzie pojawiają się śmiertelnie groźne zanieczyszczenia powstałe w następstwie jej uzdatniania: akryloamid, epichlorhydryna, trójhalometany.

  Pijemy więc nie wodę, ale roztwór związków chemicznych (cynk, ołów, kadm, rtęć, arsen,fluor, związki chloru i aluminium).

  Woda kranowa nie nadaje się do picia nawet po przegotowaniu.

  Woda butelkowana również zawiera fluor. Nie nadaje się do picia również

  Z innych względów .Plastik z której jest wytwarzana wydziela bis fenol

  Rak i bezpłodność .

  http://tiny.pl/hjl16
  Wszelkie napoje soki wodę. Wybierajcie naczynia szklane.

  Czy można od tego uciec?

  -Korzystaj z kosmetyków do higieny ustnej i past do zębów bez floru

  Zróbcie sobie zapas. Wyroby bez fluoru znikną z rynku

  -Nie pij wody kranowej ani butelkowanej tam jest fluor

  -Kup filtr osmozy odwróconej(min 5 stopni) albo destylator do wody,będziesz

  -Miał czystą wodę.To co brakuje w czystej chemicznie wodzie a jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu musisz uzupełnić jedząc

  Kiełki .Tam jest wszystko co potrzeba. Niemalże darmowa domowa apteka

  Witamin i minerałów. Wapń do prawidłowej budowy kości uzupełnisz

  Jedząc przetwory nabiałowe -jogurt,masianka, kefir,ser ,twaróg(mleko i

  Śmietana nie nadają się do picia-no może prosto od krowy)

  Polecam firmę JANA z Środy Wiekopolskiej. Ich wyroby są smaczne i bez dodatków

  -kup kiełkownicę i zestaw nasion

  -jak masz możliwość zrób własne ujęcie wody tam będzie fluoru i innych

  dodatków .Min koszt odwiertu śr 10cm +100zł za

  1m głębokości odwiertu Pompa elektryczna 300- 500zł ew. pompa ręczna 200-300zł

  -wymieńcie teflonowe patelnie na ceramiczne.Patelnie teflonowe

  podczas smażenia uwalniają fluor.

  Jak ktoś nie chce bawić się w uzupełnianie czystej wody z osmozy lub

  destylacji w kiełki i nabiał ,możesz kupić filtr odwróconej osmozy

  z mineralizacją na końcu procesu w odpowiednie składniki.

  Koszt 1000 zł i więcej.

  Z trucizny zrobiono lekarstwo.

  Cytat z powyższego linka

  http://tiny.pl/h7g1t

  A to wszystko

  pod kontrolą naszego „rządu” i „ministerstwa zdrowia” że jest ok.

  Ot co znaczą fasady zwane państwami

  A to wszystko dla naszego „dobra”

  Pozdrawiam

  Leśny

  • zolnierz jakala 20 stycznia 2012 o 6:46 am

   Dziekuje za szereg cennych informacji oraz za chrzescijanka postawe
   w obronie zycia lydzkiego .
   Pozdrawiam Helena

 38. rabarbarek 18 stycznia 2012 o 8:48 pm

  Fluor fluorem , a w Anglii szykuje sie rewolucja microichipowa. Pisalam kilka miesiecy temu o probach z malenkim microchipem , ktory mial byc wprowadzony na rynek przez firme Proteus Biomedical. We wrzesniu firma wprowadza swoj nowy produkt do 1460u aptek Lloydpharmacy na terenie Wielkiej Brytanii.
  Microchip wielkosci ziarenka piasku bedzie obudowany przez slodka , czerwona polewe z cukru . ktora rozpusci sie po polknieciu. Nastapi wtedy aktywacja chipa i dane o naszym stanie zdrowia przekazane zostana do naszego telefonu komorkowego lub bezposrednio do lekarza.
  Program zaczipowania i przekazywania informacji bedzie nosil nazwe Helius , koszt miesieczny to 50 funtow [ razem ze specjalna nklejka , ktora bedzie zmieniana raz w tygodniu]
  Proteus Biomedical wspolpracuje tez z innymi firmami , ktore globalnie zajmuja sie konstruowaniem i wprowadzaniem nowinek technologiczno- digitalnych do naszego organizmu takimi jak Novartis, Medtronic, Kaiser Permamente [ czy ktoras produkuje szczepionki???]
  Technology Review [ TR] podnosi kwestie prywatnosci w zwiazku z rzuceniem na rynek czipow. Pytanie [ jedno z wielu!!!] to , czy nasze prywatne rozmowy, informacje, te , ktore dotycza naszego prywatnego zycia nie przedostana sie gdzies dalej ??? [ oczywiscie , ze tak , to moja sugestia]
  I rzecz jeszcze wazniejsza , czy w niedalekiej przyszlosci firmy ubezpieczeniowe nie zazadaja od nas polkniecia tego g….a przymusowo , albo nie bedziemy mogli ubezpieczyc sie na zycie lub wykupic ubezpieczenia zdrowotnego? Czyzby poczatek zabawy ” albo czip i przywileje [ ubezpieczenia , tansze leki ] albo nic …

  W linku film , i wiele innych linkow na ten temat.

  http://spectrum.ieee.org/riskfactor/biomedical/diagnostics/uks-lloydspharmacy-to-sell-pills-with-edible-microchips

  • BirD2 18 stycznia 2012 o 8:54 pm

   to jeszcze nic.. Gorzej jak zaczną pakować to do żarcia a my będziemy to nieświadomie jeść..

   Moim zdaniem to ma sens bo jeżeli chcą wprowadzić chaos to potem muszą jakoś to bydło wyłapać 🙂

   • zeebii 19 stycznia 2012 o 10:40 am

    @bird2
    Chaosu raczej nie chcą wprowadzać -prace nad SOPA i ACTA, NDAA i „nowe ustawy norymberskie” raczej temu przeczą. Prędzej zamordyzm, cenzura i totalna kontrola.

    ACTA jest jeszcze bardziej zamordystyczna od SOPA
    petycja do podpisana w sprawie ACTA http://www.stopp-acta.info/english/get+involved/petition/petition.html?1

  • zeebii 18 stycznia 2012 o 10:26 pm

   @rabarbarek
   czy nasze prywatne rozmowy, informacje, te , ktore dotycza naszego prywatnego zycia nie przedostana sie gdzies dalej ???
   chyba przedostają
   http://www.telix.pl/artykul/niemiecka-policja-sledzi-obywateli-za-pomoca-stealth-sms-3,45483.html

   • zeebii 18 stycznia 2012 o 10:33 pm

    cd
    ale można się przed tym bronić
    szyfrowanie rozmów w komunikatorach internetowych: http://eart.cba.pl/komunikatory.html/
    szyfrowanie poczty:
    http://eart.cba.pl/szyfrowaniepoczty.html/

  • Totalsky No Problemsky 18 stycznia 2012 o 11:55 pm

   @rabarbarek
   przepraszam za skojarzenie – ale czy tego czipa w polewie kakaowej nie mozna, raz jeszcze przepraszam, po prostu … zdefekować! scheisse is scheisse!

   • rabarbarek 19 stycznia 2012 o 12:22 am

    Totalsky, jaka kakaowa?… cukierek czerwony z czipem [ cukier i farba , albo aspartam i farba] , a nie kakao… ” zdefekowac” tego nie zdazysz , niestety . Nie pomoze chyba nawet ” kosmiczne tempo trawienia”.

    zeebii , nie wiem czy w tym przypadku szyfry pomoga ? To wielki znak zapytania. Po prostu lepiej byloby , gdybysmy tego nie lykali. To tak jak Alfa powiedzial , nigdy nie wiadomo gdzie nam swinie podloza…. Takie ziarenko piasku mozna wsadzic wszedzie i kazdemu ….

    • Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 12:52 am

     @rabarbarek
     a gdzie się ten czip, po strawieniu warstwy ochronnej, kakaowej czy truskawkowej, pardon… zagnieździ? w jelicie grubym czy cienkim? a moze w żołądku? z tego co ja wiem o fizjologii (wiedza licealna, bo na studiach, to juz biologii nie miałem) – wszystko, co nie jest „przypisane” do organizmu, a jest w przewodzie pokarmowym, jest – pardon – wydalane; ja tam wole łykać alkaloidy… – jedną stroną weszło, drugą stroną wyjdzie; no, chyba, że te nanoboty dodadzą do wiskacza… – wtedy będę miał problem…; nie dajmy się zwariować!… czego i sobie, i Tobie, życzę!

    • zeebii 19 stycznia 2012 o 10:35 am

     @rabarbarek
     szyfry były odnonie komórki i „bezpieczeństwa informatycznego”
     -czipów oczywiście lepiej nie łykać. Chociaż [nano] technologia tak idzie do przodu że możemy w pryzszłości nieświadomie łykać mikroczipy nie wiedząc o tym, w żywnoci, wodzie, lub nawet w powietrzu

 39. Ciekawski 18 stycznia 2012 o 9:04 pm

  Dawać nowy wpis Fulforda, a nie jakieś tam fluorki!!!!! Wiadomo nie od dziś, że trują nas na wszelkie sposoby!

  • wiki 18 stycznia 2012 o 11:57 pm

   Camp Fema

  • Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 12:08 am

   @ciekawski
   tako rzecze Fulfordusta:
   w roku 2013, dokładnie to w czerwcu, w podwodnej jaskini koło wyspy Hula-Gula, otworzą się przestworza, i na bezkres oceanu wychynie cud-niewid: pól kobieta, pół jaszczurka, z biustem klasy „D” i ogonem jak mięśnie Marit Bjoergen; i pierdyknie tym ogonem, i tsunami powstanie ogromniaste, które zaleje/zasiecze najsampierw Australię, a potem i biedne Haiti, tudzież wyspę Tasmanię (ale z pominięciem diabłów tasmańskich, które dziwnym trafem, zapewne genetycznym, skrzela nabędą, i za rekiny robić zaczną); w tym samym dniu, w pewnym kraju średniej wielkości w Europie, wódka podrożeje o 30 proc., co wywoła niespodziewany dla wielmożów bunt plebsu, jednakowoż uśmierzony on (bunt) będzie, albowiem kacyk miejscowy, imieniem Yaro, akcyzę zniesie, i ów naród do buntu skłonny odda sie zniewoleniu alkoholowemu, co mu – nawiasem mówiąc – zawsze świetnie wychodziło…; a co z owa cud-jaszczurką? o tym przeczytacie państwo w następnym odcinku, który zapewne nastąpi, jak cią

   • rabarbarek 19 stycznia 2012 o 12:43 am

    A teraz zupelnie powaznie o niepowaznym Fulfordzie. Podaje jego strone .Jest tam kilka ostatnich wpisow Fulforda . Niestety nawet Totalsky ze swoja bajka nie przebije tego pana. A co tam mamy? Otoz do Bialego Smoka zglosila sie grupa z Izraela i z Federal Reserve i chca negocjacji. Bedzie wprowadzony nowy system pieniezny i ludzie na calym swiecie dostana z powrotem to co im ukradziono .
    Wczesniejsze wpisy to jakies dokumenty , ktore jednak okazaly sie byc falsyfikatami itd.

    Nie wiem jak komu , ale mnie to zalatuje siarka i to coraz mocniej….

    http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/

    • Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 1:00 am

     @rabarbarek
     ten facet, Fulford, moze być po prostu narcystycznym fantastą; najprostsze wyjaśnienia z reguły są najbardziej trafne – brzytwa Ockhama się kłania: dobranoc pani 😉

    • Peryskop 19 stycznia 2012 o 3:15 am

     Rabarbarek: „Nie wiem jak komu , ale mnie to zalatuje siarka i to coraz mocniej….”

     To odczucie może być całkiem trafne i wynikać z faktu, że czosnek zawiera sporo siarki.

     • rabarbarek 19 stycznia 2012 o 3:44 am

      Calkiem niedawno z Federal Reserve wyparowalo 9 trylionow dolarow [ 9 000 000 000 000 ]
      i pani inspector przepytywana w tej sprawie , pojecia nie miala gdzie tyle pieniedzy podzialo sie. No jakby tak dobrze poszukac to pewnie udaloby sie je odnalezc , ale checi brak , jak widac . Gdyby komus przyszlo do glowy , zeby przeswietlic FR , moze sie okazac , ze tam nic juz nie ma.
      $9,000,000,000,000 MISSING From The Federal Reserve!!! http://www.youtube.com/watch?v=36EX11kD2E4

      • malgowilk 19 stycznia 2012 o 10:54 am

       nie 9 trylionow tylko 9 bilionow. Amerykanie inaczej licza; Nasz miliard u nich nazywa sie billion, a liczba z 12 zerami w polsce to bilion: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bilion

       Ale i tak jest to trudna do wyobrazenia kwota.
       Pozdrawiam,
       Malgorzata

 40. Roma 18 stycznia 2012 o 9:27 pm

  Fluor jest bardzo czynnym składnikiem i przenika głęboko w kości i komórki, gdzie się odkłada. Powierzchnia zębów staje się mocniejsza, ale ząb sam w sobie staje się bardziej kruchy.
  Z wielu badań wynika, że fluor powoduje problemy ze stawami, deformacje kręgosłupa, osteoporozę i może nawet wywołać raka kości. Również mózg nie może obronić się przed jego skutkami. Fluor ma negatywny wpływ na system nerwowy i system odpornościowy
  i u dzieci może powodować chroniczne zmęczenie, obniżać poziom IQ, obniżać umiejętności uczenia się, powodować letarg i depresję.
  a teraz UWAGA:
  Rząd Belgii zaproponował Komisji Europejskiej, by zabronić dodatków fluorowych
  w całej Unii Europejskiej,
  ale Komisja stwierdziła, że na to jeszcze za wcześnie!

  ——————————————————————————–
  http://www.eioba.pl/a/1msw/szkodliwe-dzialanie-fluoru

  Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1msw/szkodliwe-dzialanie-fluoru#ixzz1jqLAnDIS

 41. Pingback: Fluor szkodliwość: fluor to niezwykle niebezpieczna broń chemiczna godna dr Mengele z Auschwitz – rozwinięcie tekstu monitorpolski blog « Kefir 2010: polityka, informacje, NWO, szczepionki

 42. rmld77 18 stycznia 2012 o 9:31 pm

  A wie ktoś, jakie jest koszerne jedzenie?
  Wydaje mi się, że nie może w nim być chemii.
  A co jedzą VIP’y?

  • alexirin 19 stycznia 2012 o 7:57 am

   o kużwa faktycznie obrzezani nie mają chemii na talerzu sprytnie to załatwili pod płaszczykiem koszerności chronią się przed truciznami 🙂 🙂 piekielnie cwane bestie 🙂

   • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 10:37 am

    Co bedzie gdy „pomyla talerze” ?

    Przeciez jaka kto bronia wojuje od takiej zginie !!!

    Izrael posiada bron nuklearna ,czy jego mieszkancy i sasiedzi wyobrazaja sobie gdy ta bron u nich „sama wybuchnie” ?

    Iran wyposaza sie w paliwo jadrowe ale do innych celow niz atak na ludzi,narody i panstwa, a zobaczcie jak „na zlodziejach czapka gore” .

    Dzieki Bogu,ze na swiecie jeszcze zyja ci , ktorym do konca rozumu nie odebralo bogactwo i pycha i ci wlasnie uratuja swiat od zaglady nuklearnej .

    Inna sprawa z kataklizmami i manipulowanie klimatem/pogoda ,bo nie ma nic gorszego jak naukowiec wariat !
    Predzej z malpami sie dogadasz niz z takimi co naukowe szykuja zabojstwa !!!
    Jedyna rada to „dac im zastrzyk z substancji” ktora sami wymyslili,zaszczepic ich wirusem ,skontrolowac umysly ich aparatura,ktora stworzyli, „zaczipowac i polozyc do snu”,bo to duze i niegrzeczne dzieci tego swiata.
    Na dobranoc wyciszyc ich muzyka,ktora skomponowali,oslepic swiatlem,ktorym oslepiaja innych ,dac im jesc i napoic tym co innym daja ,wyleczyc ich, ich medykamentami w tym chemioterapia i naswietlaniem ,nakazac zmowic ich paciorek ,przed smiercia „namascic”,po smierci „okadzic”,dac im wieczne odpoczywanie,reszte zostawic do osadu Bogu .

   • Ania 19 stycznia 2012 o 6:30 pm

    https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/18/fluor-zabojca-ludzkosci/?replytocom=68237#respond

   • alexirin 20 stycznia 2012 o 9:46 am

    trzeba by sprawdzić czy koszene jedzenie zawiera gmo,fluor,aspartam,itp swinstwa jeśli okaże się że nie ma tam tych dodatków to będzie 100% dowód że uny chcą tylko nas wytruć

 43. Czytelnik 18 stycznia 2012 o 10:00 pm

  Zaatakowano portal „monitora” – to dziwne.

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 10:16 am

   Atakow bedzie wiecej szczegolnie na „pozycje prawdy” !
   Odwrotu nie ma ,kazdy manewr wycofania jest kleska dla wycofujacych sie.
   Beda powstawac nowe bloogi dyskusyjne i warto tam zagladac .
   Otwierane sa dyskusje na portalach zamknietych ,przyklad : http://www.suwerennosc.com
   Nastepuje „przegrupowanie” i co najwazniejesze JEDNOCZENIE SIE SIL nie tylko Polakow ale innych narodow swiata .
   Zlo znajdzie sie w odwrocie i wtedy …………. ale o tym nie wyczytasz w internecie ,bo byc moze juz go nie bedzie dla PRAWDY.
   Pozostanie dezinformacja i prowokacja z zawsze istniejaca inwigilacja.

 44. jowram 18 stycznia 2012 o 11:29 pm

  Apel do społeczeństwa

  Musimy razem obronić naszą własność, zdrową polską żywność, wodę, bioróżnorodność, piękno polskiej wsi i ziemi, prawo własności.

  Szczelinowanie hydrauliczne jest technologią najgorszą z możliwych, bardziej inwazyjną dla środowiska od odkrywek węgla brunatnego.

  Na jedno szczelinowanie zużywa się od 10 do 20 tys. m3 wody z naszych podziemnych zasobów wód pitnych. Jeden odwiert w trakcie eksploatacji jest szczelinowany ok. 8 razy, żeby był opłacalny. Jeśli na terenie 1 gminy dokonają eksploatacji z np. 10 odwiertów, to zanieczyszczą bezpowrotnie min. 800 tys. m3 wody. Wytworzą 804 tys. m3 toksycznych ścieków, bo do tej wody dodadzą 0,5 % trucizn. Mieszkańcy jednej gminy taką ilość wody zużywają w okresie ok. 3 miesięcy. Nie ma złudzeń, w Polsce może zabraknąć wody, która jest podstawą wszelkiego życia. Gazem się nie napijemy. Zaledwie 1 kropla benzyny dodana do 1 m3 wody czyni ją niezdatną do picia. Oni do tego 1 m3 dodawać będą wiadro 5 l toksyn, w składzie których również są ropopochodne. Obecna Ustawa Prawo geologiczne i górnicze, która weszła w życie z dniem 1 stycznia, zgodnie z art. 20 zwalnia koncerny z opłat za wodę. Będą kopać studnie obok wiertni i nikt nie będzie wiedział ile wody zużyją i ile wyprodukują ścieków, może to być dużo więcej niż zakładamy. Monitoring będą prowadzili urzędnicy, na tereny wiertni wstępu nie będą miały żadne organizacje ani obywatele. Na powierzchnię razem z gazem wydobywana będzie płuczka zawierająca pierwiastki promieniotwórcze, które w sposób naturalny znajdują się w głębokich skałach, która będzie parowała z otwartych zbiorników. Płuczka może zawierać solanki. Zrzuty słonej wody do wód powierzchniowych to katastrofa ekologiczna dla rzek i jezior.

  Zanieczyszczenie wód, powietrza i gleby TO PEWNIOŚĆ.

  Żadnych korzyści finansowych dla gmin, mieszkańców i obywateli polskich nie będzie, a odwrotnie, firmy są zwolnione z konieczności rekultywacji terenów. Rekultywować będziemy MY, za własne pieniądze.

  ONI zapłacą 4,90 zł/1000m3 i 0,00 zł za wodę. Ile za wodę płacimy MY, a ile będziemy musieli płacić jak jej zabraknie!!!

  My płacimy podatki, ich firmy matki są poza granicami Polski i dochody wytransferują za granice. Wszystko zawiera ustawa – Dział VII Opłaty, z których wynika, że średnia gmina w Polsce za czas poszukiwania i rozpoznawania (szczelinowania próbnego – min. 10 tys. m3 wody za darmo!) dostanie przy 2 letniej koncesji ok. 10 000 zł/rok do budżetu, lub jednorazowo 20 000 zł za cały okres 2 letniej koncesji na badania i rozpoznanie.
  TO NIE WYSTARCZY NA NAPRAWĘ ROZJEŻDŻONYCH DRÓG I ZNISZCZONYCH PÓL

  Gmina straci kilkakrotnie na ograniczeniu działalności gospodarczej, agroturystycznej, rolniczej i leśnej, bo tereny objęte koncesją staja się terenami górniczymi, lub zagrożonymi działalnością górniczą.

  Niech politycy przestaną mamić obiecankami specustawy i emeryturami dla Polaków!

  Ustawę uchwaliła obecna koalicja, nie ma takiej siły, żeby ją zmienić. Dodatkowy podatek od kopalin to również wyższe ceny na m.in. węgiel i gaz, czyli droższa jeszcze energia i koszty dla obywateli polskich.

  Ten gaz nie JEST JUŻ NASZ POLSKI!! jest koncesjonariusza – KONCERNÓW GLOBALNYCH W 90%

  Dla Polaków zostaną tony trucizn pod ziemią, które przez rozszczelnione skały będą się wiele lat wydobywać na powierzchnię wraz z metanem. Wielkie baseny z trucizną na powierzchni, parującą do powietrza. Zanieczyszczone zbiorniki wód podziemnych.

  Możliwość wywłaszczania obecnych właścicieli nieruchomości przez koncerny globalne (art. 19 prawa g i g), ustanowienie dla ich działalności CELU PUBLICZNEGO, niemożność cofnięcia i odebrania koncesji, zaistnienie nieodwracalnych skutków prawnych – to najgroźniejsze zapisy ustawy. To ustawa wywłaszczeniowa – tereny koncesji obejmują ponad 1/3 kraju!!!

  Tak skonstruowano Ustawę, że firmy szczelinujące są bezkarne, pewne swoich zysków i braku odpowiedzialności przed społeczeństwem.

  Źródło: Dz.U.Nr 163 poz.981 z dnia 9 czerwca 2011r. (art. 15,19, 33, 42, 7 w pow. z 23, 104,190,191 i inne)
  Polacy muszą zatrzymać ten chory proceder.
  Zacznijmy od 19 stycznia w Żurawlowie.

  Nie jest to sprawa lokalna, dotyczy całej Polski, dotyczy naszego życia, zdrowia, możliwości wywłaszczeń, przewidzianych ustawą.

  Apelujemy do wszystkich, którzy mogą wesprzeć protest mieszkańców Żurawlowa w dniu 19 stycznia 2012 roku, swoją obecnością. Nie dopuśćmy do bezpowrotnych skażeń i zniszczenia pięknej polskiej ziemi.

  Nie dopuśćmy do zniszczenia wielu hektarów ziemi rolnej i lasów. Mamy zdrową żywność, za chwilę może być zanieczyszczona i toksyczna.

  Żywność to ostatni markowy produkt Polski, który eksportujemy.

  Zabraknie wody, to zabraknie żywności. Zanieczyszczenie gruntów to embargo krajów UE i pozostałych na import_ polskiej żywności – to katastrofa ekologiczna i ekonomiczna Polski!

  Dla gazu łupkowego są alternatywy. Możemy zgazowywać węgiel kamienny w złożu, bez chemikaliów, technologię ma Jastrzębska Spółka Węglowa. Mamy ogromne złoża geotermii, które również są zagrożone technologią szczelinowania, czyli zanieczyszczeniem cennych termalnych solanek, często o cennych walorach leczniczych. Gazu z węgla wystarczyć nam może na 2000 lat obecnego zapotrzebowania. Może zastąpić w przejściowym okresie dążenia do rozproszonej energetyki odnawialnej i kogeneracyjnej węgiel brunatny, możemy z otrzymywanego czystego CO2 robić paliwa. Geotermia gorących skał ma potencjał zabezpieczający POLSKĘ energetycznie na zawsze, technologie są znane i trzeba zacząć je stosować.

  Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek dla eksploatacji gazu łupkowego poza korupcją, która już została zdemaskowana w Ministerstwie Środowiska, PIG i firmach, które uzyskały koncesje. To zapewne wierzchołek góry lodowej, którą trzeba obnażyć do końca.

  Tysiące Bułgarów protestowało przeciwko szczelinowaniu w ich kraju. SĄ ŚWIADOMYM SPOŁECZEŃSTWEM, nie ogłupionym przez polityków, pseudonaukowców i celebrytów tokujących w mediach. W USA w związku z licznymi przypadkami zatruć, skażeń wód pitnych, śmierci i chorób osób i zwierząt, wstrzymano eksploatację, zakazano jej we Francji, wstrzymano w Niemczech, RPA (Chevron), i innych. Koncesjonariusze zagraniczni, podmioty zależne od Gazpromu i globalne koncerny paliwowe, pozbawione wszelkich skrupułów i zasad, kosztem środowiska naturalnego, polskiej ziemi i polaków, chcą wydobyć gaz dla własnego zysku, zastawiając zdegradowaną ziemię (np. Hallibarton: katastrofa w Zatoce Meksykańskiej, Chevron, np: http://ebe.org.pl/przeglad-prasy/brazylia-wyrzuci-chevron-ze-swego-kraju.html; http://zb.eco.pl/publication/powtarzajaca-sie-historia-p1506l1 , Exon Mobile, np.: http://iddd.de/fracPL3.pdf, wiele innych aspektów opisuje pan Damian Żuchowski na swoim blogu: Wolne Media)

  Spotkajmy się wszyscy 19 stycznia w Żurawlowie w gminie Grabowiec (woj. Lubelskie) ok. godz. 14-tej. Zamanifestujmy swój sprzeciw w dowolny sposób (plakaty, kombinezony czy maski gazowe, transparenty z nazwami miejscowości i hasłami sprzeciwu, np.: NIE DLA GAZU ŁUPKOWEGO), każdy pomysł będzie dobry.

  Miejsce zbiórki: Ochotnicza Straż Pożarna w Żurawłowie, kontakt na organizatorów: 604235749

  Do apelu załączamy materiały, dla tych którzy jeszcze nie wiedzą czym naprawdę jest szczelinowanie hydrauliczne i zapisy nowego prawa geologicznego i górniczego.

  Wejdźcie na stronę http://www.iddde.de . Przeczytajcie wszystko koniecznie i zacznijcie działać.

  Teresa Adamska w imieniu organizatorów , mieszkańców Żurawlowa:

  Barbara Siegieńczuk
  Medard Siegieńczuk
  Andrzej Bąk
  Marek Makuch
  Anna Makuch

  • Zenek 19 stycznia 2012 o 7:53 am

   Troche ich za malo aby mogli zmienic rzady w Polsce.

   • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 10:08 am

    Kropla drazy skale Zenku ,badz dobrej mysli ,sam wiesz,ze od razu Krakowa nie zbudowano.
    Swiat sie obudzil ,teraz „toaleta” ,sniadanie i glowna praca.
    Spojrz na Wegry moze to ci doda otuchy ?
    UE to „przejsciowka” obserwuj ewakuacje .

 45. Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 12:29 am

  @jowram
  Siegieńczuk, Bąk, Makuch…. whose that? nie to, żebym bagatelizował, ale te nazwiska nic mi nie mówią (nie kwestionuję przy tym Ich prawości, etc.), ale czy by nie było lepiej podpisać się pod tym memorandum… nie wiem… „obywatele gminy takiej czy owakiej”?… ludzie … uczcie się „pijaru”, bo UNI już tę wiedzę mają, a My – ciągle mamy pracę domową do odrobienia….

 46. felicyta 19 stycznia 2012 o 2:27 am

  http://wolnemedia.net/prawo/zyd-malowal-swastyki-i-napisy-antysemickie/

 47. felicyta 19 stycznia 2012 o 2:28 am

  Dla przypomnienia
  http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

 48. felicyta 19 stycznia 2012 o 2:30 am

  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,page,2,title,Wspolczesne-obozy-koncentracyjne-w-Rosji-Istne-pieklo-na-Ziemi,wid,14158013,wiadomosc.html?smgajticaid=6dc3b

  (…)O torturach w obozie w Czernokozowie dokładnie opowiedział światu Umar Chanbijew, były minister zdrowia Czeczeńskiej Republiki Iczkeri, który jako lekarz zajmował się setkami tych, którzy byli w takich miejscach (on sam był zresztą obozie więziony). Na podstawie tej wiedzy stworzył naukowe opracowanie na temat tortur chirurgicznych stosowanych w rosyjskich obozach koncentracyjnych. Wymienił m.in.: amputacje palców i kończyn, wydłubywanie oczu, łamanie kości i kręgosłupa, otwieranie jamy brzusznej i wyciąganie jelit na zewnątrz, odcinanie języka, uszu i organów płciowych, miażdżenie wątroby, śledziony i nerek.(…)

 49. rabarbarek 19 stycznia 2012 o 2:49 am

  Dobra wiadomosc. Mam nadzieje , ze prawdziwa , swiadczaca o tym , ze cos w ogolnym balaganie peka i ktos wzial sie za sprzatanie. W USA ujawniono oficjalnie [ choc w msm nie krzycza o tym] Agende 21 ONZtu . Kluby republikanskie potepily ja i nawet udalo sie to potepienie przeforsowac wiekszascia glosow. Za zamknietymi drzwiami dzieje sie znacznie wiecej niz dowiadujemy sie z oficjalnych przekazow , ale powoli te zakulisowe walki zaczna ogladac swiatlo dzienne.

  http://www.varight.com/news/breaking-news-rnc-official-document-condemning-agenda-21/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+VirginiaRight+%28Virginia+Right!%29

  • Peryskop 19 stycznia 2012 o 3:33 am

   Rozdźwięk na tle antyhumanitarnych planów „Agenda 21” potwierdza oczekiwanie, że wobec eskalacji napięć na dotychczasowym monolicie władzy pojawią się rysy.

   Podobnie jest z projektami nałożenia cenzury na internet pod pretekstem walki z piractwem.

   Według Google 4,5 mln internautów podpisało petycję przeciwko SOPA. Wobec masowych protestów wycofują swe poparcie dla ustaw SOPA/PIPA senatorowie i deputowani. Obie te legislacje mają być głosowane jeszcze w styczniu w izbie reprezentantów oraz w senacie USA.

   …In the face of massive Internet protest today, key senate and house backers of the SOPA and PIPA web censorship bills – including Senators Marco Rubio, Roy Blunt, John Cornyn, Orrin Hatch, John Boozman and Jim DeMint, and Representatives Ben Quayle and Lee Terry – have dropped their support…

   http://www.washingtonsblog.com/2012/01/update-on-sopa-and-pipa.html

   • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 1:40 am

    @ Peryskop

    Blunt i Miętówka (DeMint) wycofali poparcie dla PIP(A)-y; hm…. zastanawiające, na pierwszy rzut oka i ucha wszystko powinno konweniować 😉

  • Zenek 19 stycznia 2012 o 7:55 am

   Eeeee tam ,oni tylko dla picu sie kloca i swoje robia.

 50. Sully 19 stycznia 2012 o 9:29 am

  A ja mam takie pytanie do :ALFA, AQQ, marek, andzia…skąd w was tyle pogardy do drugiego człowieka? Oczywiście w stosunku do tych którzy nie zgadzają się z waszymi pogladami. Nie wiecie na czym polega dyskusja? Czy obrażanie to wasza jedyna „droga dyskusji”? Dlaczego uważacie , że tylko wasze poglądy sa słuszne?

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 10:01 am

   Odpowiedz jest prosta na powyzsze pytanie :
   Uwazaja siebie za narod wybrany ,a w rzeczywistosci sa tacy sami jak inni ludzie .
   Wywyzszajac sie sa ponizani,malo tego przechodza holocaust i teraz tez ich to czeka gdy nie zmienia sie !
   Czy warto sie za nich modlic ?

   • Peryskop 19 stycznia 2012 o 2:40 pm

    @Czytelniku – na pytanie Sully odpowiedź wcale nie jest tak prosta jak piszesz.

    Czy nie zauważyłeś, że ręce opadają gdy przychodzi do wymiany informacji z osobami słabo zorientowanymi, ale lansującymi jako prawdy niepodważalne teorie napotykane w necie ?

    Ale dziękuję ci za propagowanie optymizmu i nieustępliwości w działaniu !
    To bardzo ważne na przełomowym etapie dziejów aby nie dać się zastraszyć i popaść w marazm.

    • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 6:27 pm

     Proste to lone nie sa ,wprost przeciwnie,sa garbate ,z rozpietymi koszulami pod szyja ,przy mowieniu sa podnieceni wymachujac raczetami – po tym sie ich poznaje.
     Dla nie poznaki przyjmuja nazwiska narodow tych w ktore sie wbily jak kleszcze ,czesto udaja narodowych patriotow ,mowy maja dlugie i soczyste ,prac fizycznych sie nie imaja,wola handel i bankowosc.
     Tancza chlop z chlopem a baba z baba a i inne „przyciaganie plciowe” maja i grzebia tam gdzie grzebac sie nie powinno przy tym podniecaja sie smrodem .
     To tak w skrocie o nich ,reszte mozna doczytac w sieci net,takze i poogladac ( z ciekawosci).
     Strasznie nie nawidza Jezusa i zawsze chca go dopasc na krzyzu ,dlatego tak krzyz ich razi,bo pzreciez go wraz z zoldakami rzymskimi ukrzyzowali .

   • AQQ 19 stycznia 2012 o 3:02 pm

    Spożywanie fluoru prowadzi do trwałych uszkodzeń mózgu – czyżby Cię aby nie dotknęła ta przypadłość Czytelniku za oceanu 🙂

  • navajo88 19 stycznia 2012 o 2:25 pm

   Dobre pytanie Sully !!!!!!!!
   J.M.H

   • Sully 19 stycznia 2012 o 3:46 pm

    Dobre, szkoda, że nei stymuluje mózgów tych osobników do jakichś refleksji, szkoda gadać zdrowa żywność zamuliła im głowy i ciała.

    • deliriumworld 19 stycznia 2012 o 8:36 pm

     jeśli obraża Ciebie to że ktoś ma takie a nie „Twoje” poglądy to PO CO tu siedzisz? Mówiłem Ci idz na „pudelka” ! No chyba że Ci ktoś płaci za trollowanie to wtedy faktycznie nie masz wyjścia, i w „męczarniach” musisz wykonywać „swoją” „robotę” – pozdrowionka

     • Sully 20 stycznia 2012 o 9:44 am

      Nie jesteś w stanie mnei obrazić, sorry 😉 Mnie nie chodzi o poglądy, bo do nich każdy ma prawo, ale o chociażby takie głupkowate sugerowanei, że siedzę na blogu dla kasy, oszalałeś chyba !Zresztą spojrzyj na rozmowy, a jeśli tego nei widzisz, to …sam sobie dopowiedz

    • andzia 19 stycznia 2012 o 9:48 pm

     @Sully
     a kiedy ja tu kogokolwiek obrażam? Wskaż mi chociaż jeden post..
     Jeśli Ty lub ktokolwiek inny czuł się obrażony tym co napisałam, to przepraszam, ale na pewno nie było to celowe. Nie mniej jednak utrzymuję to co napisałam wyżej – daj przekonujący mnie dowód.
     Pzdr

    • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 8:49 am

     Zdrowa zywnosc to byla kiedys gdy rosla na gownie a nie na chemi .
     Teraz nawet kosher jest udawana ze zdrowa a szmulki na tym zarabiaja oszukuajc chocby swoich.
     Jak chcesz jesc zdrowa zywnosc to musisz sobie stworzyc/uprawiac ja sam przy pomocy BOZEJ .
     Jak chcesz zdechnac to jedz to co ci MONSANTO i ich naukowcy zafundowali .
     GMO stworzone zostalo na wyniszczenei gojow i biednych „wybranych”.
     Rekiny jedza „delicis” i zyja „pod kloszem”.

  • Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 5:19 pm

   @ Sully

   3maj się 🙂 **

   • Sully 19 stycznia 2012 o 5:33 pm

    Dzięki Totalsky Ty zawsze strzelisz w dziesiątke jeśli chodzi o muzę…..;-) Ale żeby była jasność, chyba niebierzesz na poważnei tego co tutaj niektórzy bredzą? Czuję, że my podobnie podchodzimy do tego..no chyba, że się mylę. Bo ja to biorę „lajtowo” spoko, każdy przecież ma swoje życie i każdy robi to co uważa za słuszne, ze szkolnych ław to już wyrośliśmy 😉 Na komputerze możesz pisać co Ci się podoba, stań oko w oko z kimś i powiedz to samo…ciekawe ilu miałoby odwagę. Pozdrawiam serdecznie!

    • Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 5:45 pm

     @Sully
     też biorę lajtowo, ale kawałkiem drewna nie jestem, i czasami tracę cierpliwość, i zaczynam bluzgać (przynajmniej w myslach); a najbardziej wkurza mnie już nawet nie taka postawa, ale skojarzenie tej postawy z przykazaniem „kochaj bliźniego swego jak siebie samego”; a przeciez tyle na tym blogu słów o Bogu i wierze…; nic to, aby do wiosny! kussjes en groetjes!

     • Sully 19 stycznia 2012 o 6:01 pm

      Spoko, ja już się przyzwyczaiłam, a spróbuj zwrócić komuś uwagę, że hmm jak jest katolikiem to nienawiść chyba powinien pochamować, o obrażaniu i bluzgach nie wspomne….no to wyjdziesz na żyda co to się czepia 😉 Spoko luz żyje w tej Polsce te hhhmmml at to się przyzwyczaiłam, bo to nie tylko specyfika tego bloga. Buźka!

    • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 6:33 pm

     Przeciez zabraniaja wam stanac oko w oko.
     Co to nie widac jak was strzega podczas marszow zywych i to zbronia,nawet polska policja nie ma do was dostepu.
     A po marszu jak sie zachowujecie w hotelach ,wszystko pos..ne i obrzygane. ?
     Ot kultura !
     Czym sie tu szczycic ,wybranstwem i pycha ?

     • Sully 19 stycznia 2012 o 6:59 pm

      O czym ty czytelnik do mnie mówisz? Gdzie wyczytałeś, że ja nie jestem katolikiem? Jestem, ale do takich „letkich” jak niektórzy z was tutaj na blogu to wstyd mi się przyznawać!!
      Po jakim marszu, chłopie, moher ci już mózg wyżarł. Aż żałuję że ze slolycy nie jestem 😉 wy tam marszy macie pełno.

      • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 9:01 am

       Co ty nigdy nie bylas w Oswiecimiu ,dajmy na to z wycieczka ?
       NIE ???
       Nie czytalas o mlodych szmulkach podczas marszow zywych w Polsce ?
       To na jakim ty swiecie zyjesz – zludzen i marazmu ???
       Poogladaj sobie filmy red.E Maciejczyka ,znasz takiego ?
       Spotkasz go na jego stronie:
       http://www.suwerennosc.com
       Juz tam idz i dyskutuj z czlowiekiem ,ktory z niejednej piekarni jadl chleb a do Polski ma wstep wzbroniony,podpadl srulkom i mieszancom w Polsce.
       Pogadaj z nim , on lubi dyskutowac z dyzurnymi poprawnosci wszelakiej,z taka katoliczka jak ty tez ,sypnie ci nawet wersetami z „bajbo”.
       Juz tam idz ze swoja ferajna,czekaja na ciebie.
       Jeszcze nie jest dla nikogo za pozno aby poznal inne horyzonty i pole widzenia ,nie tylko na jednym portalu czy forum.
       Jest tylko ta roznica (miedzy portalami),ze tam trzeba sie zarejestrowac do dyskusji ,po to aby sie blizej poznac ale kto to chce dzisiaj zdjac z twarzy maske – prawda ?

       • Sully 20 stycznia 2012 o 9:50 am

        Czytelniku, ty jesteś z tego co widze prosty chłop, który mówi w emocjach to co mu ślina na język przyniosła. Dyskusja z tobą to tak jak „groch o ścianę”.
        Byłam w Oświęcimiu, byłam w Birkenau, byłam w wielu innych miejscach. I widziałam co zrobiono Zydom, i nie tylko im bo w tych obozach ginęli również inni ludzie, dlatego nigdy nie zrozumię faszystów i neonazistów, których niestety coraz więcej.

        • Sully 20 stycznia 2012 o 9:52 am

         Apropos sypania wersetów z Bibli, cóż z tego, że księgę znasz na pamięć jeśli jej nie zrozumiałeś….

        • AQQ 20 stycznia 2012 o 10:45 am

         @Sully i inni ślepo wierzący w mit przemysłu holo-cuśtam.
         „….widziałam co zrobiono Zydom, i nie tylko im bo w tych obozach ginęli również inni ludzie,”
         Nie powtarzaj za srodkami masowego łżenia głupot- bo sprawa jest poważna.
         Przeczytaj Holocaust http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282&postdays=0&postorder=asc&start=0
         Straty ludzkie http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8839
         Przed wojną PL zamieszkiwało ok.300tys żydów…
         Ostatnio Zydzi zgodzili* się na liczbę 110tys.zamordowanych!!!

    • deliriumworld 19 stycznia 2012 o 6:44 pm

     Sully, widać że Ty jesteś kompletnie WIRTUALNA, to „bredzenie” trzeba wprowadzać w życie, a wtedy okaże się kto bredzi faktycznie

     • Sully 19 stycznia 2012 o 6:55 pm

      Wirtualny to jest twój mózg, ale chyba o tym jeszcze nie wiesz.

      • deliriumworld 19 stycznia 2012 o 7:12 pm

       o i nożyce się odezwały 🙂

       • Sully 19 stycznia 2012 o 7:31 pm

        „o i nożyce się odezwały” mogę powiedzieć to samo o tobie 🙂

        • deliriumworld 19 stycznia 2012 o 7:38 pm

         typowa reakcja niedojrzałego człowieka (nie myl z fizyczną)

        • Sully 19 stycznia 2012 o 8:07 pm

         ooo cóz za samokrytyka, mówisz do lustra?

       • andzia 19 stycznia 2012 o 9:54 pm

        sama w obrażaniu nie jest gorsza a psioczy na kogoś 😉

        • Sully 19 stycznia 2012 o 11:40 pm

         zważ jednak droga andziu, że zostałam sprowokowana, ja nie jestem z tych którzy nadstawiają drugi policzek 🙂

        • deliriumworldd 20 stycznia 2012 o 1:33 am

         no pewno że nie bo przecież „władza” ma zawsze rację, pardon – zapowiadam będę tępił wszystkie śmieci które siedzą na tego typu blogach – nie podoba się to won !!! Na pudelka… ale oczywiście to są aktywiści którzy próbują błotem (czytaj gów —- nem..) zawalić sens istnienia kogokolwiek w wypowiedzi, szkoda tylko że te patałachy biorą już małolatów – sprawdziłem i wiem

        • andzia 20 stycznia 2012 o 10:34 am

         Kazdy tu jest przez kogoś prowokowany…

        • Sully 20 stycznia 2012 o 12:37 pm

         no, ale kultura dyskusji powinna być zachowana, a jak rozmawiać z cżłowiekiem który drugiego ma za śmiecia, patrz wypowiedź deliriumworldd.

      • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 9:14 am

       Twoj napewno nie jest do pokonania ,jestes nieomylna i z rodow ,ktore zawsze mialy racje – czy tak ?
       Zwroc uwage,ze to jest moje pytanie a nie stwierdzenie .

       Zechciej odpowiedziec : dlaczego nie ufasz POLAKOM ?

       I to takim POLAKOM, co to nie maja zmieszanej swej krwi rodowej dajmy na to ze srulkami.
       A takich jest w Polsce juz (podobno) 48% !!!
       POLSKICH MIESZANCOW,co to za miche to krzyz symbol cierpienia i meki Jezusa oleja oraz ludzi modlacych sie pod krzyzem.
       Wstyd,ze takich jeszcze polska ziemia nsoi !

       Wiesz dlaczego Palikota krzyz razi a kot jezy sie pood krzyzem gdy obok przechodzi ?
       Nie wiesz,to ci napisze ,bo KOT i DIABEL PODOBNA MAJA SKORE,w ktora sa obleczeni !
       Psy sie od nich roznia,bo diabla wyczuwaja chocby w czlowieku w ktorego diabel sie wcieli.
       Sprawdz to jak masz psa.

       • Sully 20 stycznia 2012 o 10:01 am

        Jak już mówiłam, Twoje poglady są skrajne, ja takich do swojego światopoglądu przyjąć nie mogę. Jestem 100% Polakiem, ale za takich polaczków jak ty to WSTYD mi. Bo jesli te słowa które tutaj piszeszna tym blogu to twoje prawdziwe przekonania, to oby jak najmniej takich ludzi jak ty. Odpowiadając na twoje zaczepne pytanie, nie jestem z rodu nieomylnych;-) Trudno powiedzieć czy nei ufam rodakom, w mojej pracy zbyt wielu widziałam „cfaniaków”, ale nie wnikałam jakiej są wiary.
        Co do krzyża to osobiście uważam, że tę sprawę rozdmuchano z pobudek czystko politycznych i palikot dobrze o tym wie i próbuje to wykorzystać. Powiem ci więcej niedaleko mojego rodzinnego domu stoi krzyż, pod który często zanosiłam kwiaty. I tak samo jak nie przeszkadza mi krzyż w sejmie nie przeszkadzają mi inne symbole wiary w życiu społecznym i publicznym.

      • felicyta 20 stycznia 2012 o 12:22 pm

       @deliriumworldd 20 Styczeń 2012 o 1:33 am , zapowiadam będę tępił wszystkie śmieci które siedzą na tego typu blogach – nie podoba się to won !!! Na pudelka… ale oczywiście to są aktywiści którzy próbują błotem (czytaj gów —- nem..) zawalić sens istnienia kogokolwiek w wypowiedzi

       -popieram, pozdrawiam.

  • marek 20 stycznia 2012 o 12:26 am

   @Sully 19 Styczeń 2012 o 9:29 am, A ja mam takie pytanie do :ALFA, AQQ, marek, andzia…skąd w was tyle pogardy do drugiego człowieka?

   -dowody kto kim pogardza

   Sully 19 Styczeń 2012 o 3:46 pm
   Dobre, szkoda, że nei stymuluje mózgów tych osobników do jakichś refleksji, szkoda gadać zdrowa żywność zamuliła im głowy i ciała.
   Sully 19 Styczeń 2012 o 5:33 pm
   Dzięki Totalsky Ty zawsze strzelisz w dziesiątke jeśli chodzi o muzę…..;-) Ale żeby była jasność, chyba niebierzesz na poważnei tego co tutaj niektórzy bredzą?
   Sully 19 Styczeń 2012 o 6:59 pm
   O czym ty czytelnik do mnie mówisz? Gdzie wyczytałeś, że ja nie jestem katolikiem? Jestem, ale do takich „letkich” jak niektórzy z was tutaj na blogu to wstyd mi się przyznawać!!
   Po jakim marszu, chłopie, moher ci już mózg wyżarł
   Sully 18 Styczeń 2012 o 11:48 am
   Falicyta, a o tych brudnych palcach piszesz z własnego doświadczenia czy tylko tak żeby coś napisać pitloisz od rana, gratuluję pewnei coniedzielę do kościółka chodzisz z rodzinką i pierwsza do komuni lecpisz, ludzie ta wasza chrześcijańska postawa woła o …a szkoda gadać z bezmózgiem
   Sully 18 Styczeń 2012 o 1:14 pm
   Pitu, pitu, znowu to samo felicyta, kiedy ty się nauczysz nie tylko czytać, bo to widzę masz do perfekcji opanowane, ale też logicznie myśleć przy czytaniu, Sam piszesz bezmózgowcu, że niedobór…U ciebie jak widać na załączonym obrazku, brak jodu uposledził część mózgu odpowiadającą za samodzielne i logiczne myślenie,
   Sully 18 Styczeń 2012 o 9:13 am
   Wiesz co Peryskop, żal mi Cię, skoro wierzysz w takie brednie. Chłopie i ty masz tytuł naukowy…chyba jednak empatii w Tobie tyle co na lekarstwo!
   Sully 18 Styczeń 2012 o 9:14 am
   J23 , jesteś skończonym idiotą, rzygać mi się chce jak czytam takie brednie jak Twoje.
   Sully 18 Styczeń 2012 o 11:39 am
   Jeśli coś zmieniaszw wypowiedzi to nie cytuj, głąbie!
   Sully 18 Styczeń 2012 o 1:17 pm
   Jednak jesteś idiotą/ką. Dawaj dalej zobaczymy na co cię stać, bo jak na razie mizerne te twoje wysyiłki hahahah pajac ubawiłam się , dzięki za darmowa rozrywkę!
   Sully 18 Styczeń 2012 o 3:43 pm
   marek, „radzić” radzić to sobie możesz z małżonka gdzie na wczasy pojedziesz… A ciebie mogę nazwać jedynie imbecylem, bo hipokryta to trudne słowo i nie wiem czy sobie poradzisz z jego rozszyfrowaniem, bo dzisiaj wiki nie działa.
   Sully 18 Styczeń 2012 o 3:39 pm
   Totalski, dziękuję Ci za wsparcie które okazujesz, spoko ja się takimi chamami nie przejmuję, poprostu tacy ludzie też sa potrzebni, chociaż czasem mocno zastanawiam się do jakiego celu ich Bóg stworzył
   Sully 17 Styczeń 2012 o 5:28 pm
   Te bystrzacha, o tym jak Polacy walczyć nie chcą a właściwie to im się nie chce pisałam wczoraj, wysil się i sobie znajdź jak Cię to interesuje.
   Sully 18 Styczeń 2012 o 11:45 am
   Hmmm a ty masz już doświadczenie w sprzedawaniu swojej dupy? Powinszować powinszować!
   Sully 18 Styczeń 2012 o 11:43 am
   Wiesz co jesli tacy „Polacy” jak ty chca uzdrawiac nasz kraj to biada mu, bo nei odróżniacie wroga od przyjaciela, przykre to. Fujjj brzydze się toba i twoimi miernymi wypocinami, … kaska pewnie strumykiem na twe konto płynie miernotko.

   • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 9:26 am

    Duzo tych wpisow i wymownych ale wystarczy jeden wpis aby poznac PYSZALKOW i FARYZEUSZY WSPOLCZESNYCH .

    Nie zwracajcie uwagi na takich,oni sa juz w odwrocie ,niektorzy pakuja walizki .
    ZNOWU Z POLSKI BEDA WIAC i mowic ,ze ich Polacy przesladuja,se wyssali z piersi matki antysemityzm,ze sa ….. (tu duzo jest epitetow) ,stworzyli/mieli polskie obozy koncentracyjne .
    A zobaczie ile ich uratowano podczas wojny sami ponoszac smierc (za milosierdzie) ,ci uratowani z polskimi nazwiskami przywlaszczonymi lub nadanymi nawet profesorami zostali a Polacy za nich stracili zycie .
    Co robiono z Polakmi po wojnie ,co zrobiono po 1989 roku ,jak dokonano V-tego ROZBIORU POLSKI !

    OT SZMULOWA WDZIECZNOSC !

    • Sully 20 stycznia 2012 o 12:45 pm

     Jesteście nienormalni to było do czytelnika i @marek, widać nudzić się musisz skoro chcesz „przytaczać” wyrwane z kontekstu zdania, wybacz ja nie mam na to czasu i ochoty. Do roboty się weź, no chyba, że płacą ci za takie rzeczy , bo tylko tak wytłumaczyć mogę tę głupotę. 🙂 buźka
     Tyle w was nienawisci do żydów, rety, nawet nei wiedziałam że tacy dziwni ludzi ejak wy mogą żyć na tej planecie, czego wy im właściwie zazdrościcie? Bo pojąć nei mogę. Podważacie holokaust…ludzie jak mozna. Wyprano wam doszczętnie mózgi ?

     • Sully 20 stycznia 2012 o 12:52 pm

      A OTO SAMA ŁAGODNOŚC KTÓRA PRZEMAWIA PRZEZ MILUSIŃSKICH NA TYM BLOGU:”BBC 18 Styczeń 2012 o 2:09 pm
      dla Sully Przychodzi baba do lekarza i mówi:
      – Panie doktorze, wie Pan co? Jestem jakoś dziwnie chora. Jakbym się położyła, to bym leżała leżała… Jakbym szła, to bym szła i szła…
      A doktor:
      – A jakbym Cię w dupę kopnął, to byś leciała, leciała i leciała…
      ALFA 18 Styczeń 2012 o 7:10 pm
      @ Sully ale to tanie
      Przychodzi baba do lekarza, ten ją zbadał i mówi:
      – Ma pani raka!
      – O Boże! To co mam robić? Co mi pan zaleca?
      – Niech pani robi okłady z błota.
      – A to pomoże?
      – Nie, ale przyzwyczai się pani do ziemi.
      deliriumworld 19 Styczeń 2012 o 8:36 pm
      ijeśli obraża Ciebie to że ktoś ma takie a nie „Twoje” poglądy to PO CO tu siedzisz? Mówiłem Ci idz na „pudelka” ! No chyba że Ci ktoś płaci za trollowanie
      delirimworld 19 Styczeń 2012 o 6:44 pm
      Sully, widać że Ty jesteś kompletnie WIRTUALNA, to „bredzenie” trzeba wprowadzać w życie, a wtedy okaże się kto bredzi faktycznie
      deliriumworldd 20 Styczeń 2012 o 1:33 am
      no pewno że nie bo przecież „władza” ma zawsze rację, pardon – zapowiadam będtępiłwszystkie śmieci które siedzą na tego typu blogach – nie podoba się to won !!!
      felicyta 20 Styczeń 2012 o 12:22 pm
      @deliriumworldd 20 Styczeń 2012 o 1:33 am , zapowiadam będę tępił wszystkie śmieci które siedzą na tego typu blogach – nie podoba się to won !!! Na pudelka… ale oczywiście to są aktywiści którzy próbują błotem (czytaj gów —- nem..) zawalić sens istnienia kogokolwiek w wypowiedzi
      -popieram, pozdrawiam.”
      TOŻ TO SAMA MIŁOŚĆ DO BLIŹNIEGO PRZEZ WAS PRZEMAWIA.

      • marek 20 stycznia 2012 o 1:40 pm

       @sully
       -nie ma pod Twoim adresem ani jednego wyzwiska, jedynie ew.kopie Twoich wyzwisk w stos. do innych, a to co piszesz to, jak db zauwazyl @deliriumworldd- smieci albo pomyje wylewane na innych

      • Denis Diderot 20 stycznia 2012 o 3:36 pm

       @sully
       Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!

      • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 5:41 pm

       Tyle dobrych rad ,podyktowanych troską i nic.

       🙂

     • ALFA 20 stycznia 2012 o 1:05 pm

      @Sully jakbyś umiała odróżniać żydów od syjonistów to dobrze by było.A holokaust masz nawet teraz na narodach żarcie ,woda,krem drogi,leki.A kto był kapo w obozach.Może trzeba zagłębić się w historii.Kto wymordował naszą inteligencję w Katyniu.Szkoda dyskutować z tobą.Jak ktoś mądry to nie będzie z tobą dyskutował.Takich trolli omija się .

      • Sully 20 stycznia 2012 o 1:20 pm

       Wynika z twojej wypowiedzi, ŻE WSZYSCY KTÓRZY ZE MNĄ DYSKUJECIE JESTEŚCIE GŁUPCY. A jak już nie macie argumentów, to tekst o smiechach i wszystko gra, nie. Tacy jesteście yntelygentni. Hahahahahahah

       • felicyta 20 stycznia 2012 o 1:42 pm

        @sully, WSZYSCY KTÓRZY ZE MNĄ DYSKUJECIE JESTEŚCIE GŁUPCY.

        -to ludzie dobrej woli, ktorzy Cie szanuja nie rozpoznawszy zla, ktore sobia przedstawiasz

        • Sully 20 stycznia 2012 o 2:08 pm

         Hahahaahh nie rozśmieszaj mnie felicyta, a swoją drogą, felicyta, marek i max, korzystacie z jednego maila, bo ikonki macie takie same? I kto tutaj się ukrywa hahaha zapomniałeś/aś zmienić maila, jak odpisywałaś/łeś na moje posty ,prosze cie weź już lepiej się do mnei nie odzywaj jeśli potrafisz.
         @marek: niezbyt uważnie przeczytałeś tekst derilu. ale niech to już zostanie, między nami zgody w pewnych kwestiach nei będzie i kropka.

        • felicyta 20 stycznia 2012 o 4:44 pm

         Kazdy odpowie przed Bogiem za swoje czyny.

         • Salvador 20 stycznia 2012 o 4:45 pm

          hehehehe, dobre… dzięki.

        • Sully 20 stycznia 2012 o 5:01 pm

         I w tej kwesti popieram cię w całej rozciągłości !

     • max 20 stycznia 2012 o 1:35 pm

      @Sully 20 Styczeń 2012 o 12:45 pm, glupote, Wyprano wam doszczętnie mózgi ?

      -to Ty Sully jestes nienormalna i Tobie wyprano mozg doszczetnie, albo w ogole Ci sie nie rozwinal. Na tym blogu to tylko Twoje wypowiedzi sa pelne pogardy, nienawisci i wyzwisk a przytoczone Twoje komenty o tym swiadcza i sa wyrwane z ew. kontekstu ale innych Twoich pomyj jakie wylewasz na kometujacych

      marek 19 Styczeń 2012 o 9:07 am
      2 Głosów
      @Sully 18 Styczeń 2012 o 3:43 pm, ” ciebie mogę nazwać jedynie imbecylem, bo hipokryta to trudne słowo, chamami, zastanawiam się do jakiego celu ich Bóg stworzył”

      – „Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
      Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
      Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.
      Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
      Denis Diderot:Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!
      Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
      Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
      Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
      Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
      Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.
      Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki.
      Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju.
      Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
      George Sand:Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
      Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.
      Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
      Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
      Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
      Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
      Roman Dmowski: Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
      Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.
      Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.
      Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.”

 51. Fred Roman 19 stycznia 2012 o 10:20 am

  Przed chwilą wróciłem z tego parszego kauflandu.Nigdy nic tam nie kupuję.Właśnie jakas
  dziewczynka układa pastę na pólki.-Jest jakas pasta bez fluoru? _Zaraz się zapytam.
  Gdzies poleciała i za chwilę wraca.-Wszystkie pasty są z fluorem.
  A to ci parchy.Dotąd kupowałem w małym sklepiku będąc święcie przekonany,że ta pasta nie ma
  fluoru,zawsze się o to dopytywałem.Jeszcze niedawno pisali,że pasta ma fluor.Jak ludziska
  się skapowali,zaczeły parchy pisać drobnym drukiem,że nawet sprzedawczynie tego nie
  dostrzegały.To wygląda na 100%zamiar masowego trucia.Przeciez dawniej ludzie zyłi zdrowo
  bez tego fluoru i zęby im sie tak nie psuły.Wczoraj oglądalem jakiś program na discovery
  gdzie podali,że fluorek wodoru to najsilniejszy kwas.Nie wmówili cyjanku bo pewnie za slaby.

  polecam MIASTO Zakazane na fredroman.blogspot.com

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 6:40 pm

   Teraz to i koniom zeby czesciej sie psuja i wypadaja ,takie czasy nastaly.
   Do tego juz male dzieci matki nauczaja jak otwierac buzie i pokazywac szuflade bialych wczesniej podrutowanych zabkow aby potem interes kwitl,wiekszosc glupich smieje sie od ucha do ucha ,wydobywajac przy tym rechot podobny do starych ropuch .
   Dzis dentysta i ginekolog to ma klawe zycie !
   No i ci co udaja,ze raka lecza do ostatniej zlotowki pacjenta i jego ubezpieczalni.
   Koniec swiata jak mawial Kargul.

 52. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 11:07 am

  Nie jestem zwolennikiem radio maryja i rydzyka. Z tego co widze 2sk-komorek-reszta speluny belwederowskiej dożą do delegalizacji kościoła katolickiego. Podobnie jak sataniści za komuny prześladowali kościoł tak dzisiaj dzieci tych że satanistów antychrystów od 89 roku stają na głowach w kierungu delegalizacji kościoła jak i innych wyznań. I cały łobamamajaja antychryst zmierza kościół wpisać na liste tak zwanych terrorystów. Polska jako polska już nie istnieje, rozebrane całkowicie, prywatyzacje się skonczyły to teraz potwierali furtki w zamian za koprupcje takim firmą jak CHEVRON-HALLIBURTON -EXON fortki do skażenia ziemi polskiej i wykończenia … wszystkiego tak że wody nawet sie niebedzie dało napić … , ….. jednym słowem wielka kupa sie szykuje , kołomnie zauwarzyłem ludzie zamiast do pracy samochodami , to na nogach zapieszają, chodzi o benzyne i koszty dojazdu do pracy … , jak mówiłem pare lat temu że auta bedą w rowach stały tek też ta fala się zaczyna , …..

  • jakisbuk 19 stycznia 2012 o 12:39 pm

   coś na wasze smutki 😀

   http://kow77.wrzuta.pl/film/5LICKqKxuD3/michel_telo-_ai_se_eu_te_pego

   • Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 5:39 pm

    @jakisbuk
    a tu tłumaczenie

    Boska, Boska,
    Twe Ciało mnie zabija
    Ach, chcę cię złapać, ach, ach, chcę cię złapać

    Słodka, Słodka,
    Twe Ciało mnie zabija
    Ach, chcę cię złapać, ach, ach, chcę cię złapać

    W sobotę na dyskotece,
    Ludzie zaczęli tańczyć.
    Przeszła najpiękniejsza dziewczyna.
    Zdobyłem się na odwagę i zagadałem.

    Boska, Boska
    Twe Ciało mnie zabija
    Ach, chcę cię złapać, ach, ach, chcę cię złapać

    Słodka, Słodka,
    Twe Ciało mnie zabija
    Ach, chcę cię zaliczyć, ach, ach, chcę cię złapać

    .

    Boska, Boska,
    Twe Ciało mnie zabija…. etc

   • rmld77 19 stycznia 2012 o 6:44 pm

    witaj, dawno Cię tu nie było 🙂

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 6:50 pm

   To dobry znak,jak w Polsce chodza ludzie pieszo,widac jeszcze nei do konca zbaranieli !
   W hameryce to w niektorych miastach i osiedlach ludzkich to nawet chodnikow nie pobudowano aby ludzi przyzwyczaic do jezdzenia autem,no i potem wszystko poszlo gladko ,same grube du.y z tego sie porobily.
   Chodzenie pieszo to zdrowie ,nie jakas tam bieznia-maszyna a na niej glupi przebiera konczynami, placac za to jeszcze wlascicielowi klubo-sali gimnastycznej za smrod i pot jaki sie w nich wydziela .
   To jest dopiero interes na miare XXI wieku !

 53. historykfiolkow 19 stycznia 2012 o 11:27 am

  Troche offtop,ale mysle, ze moze zainteresowac
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/w-krakowie-powstaje-nowe-gigantyczne-centrum-handl,1,5002265,region-wiadomosc.html
  Krakow za pana M. to jedna wielka imprezownia przeplatana coraz to wiekszymi „centrami obludy”

 54. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 11:51 am

  A na chorobę Alzheimera można zapaść na skutek stosowania kremu NIVEA do rąk, ponieważ ten krem zawiera ALUMINIUM. Kto zna język angielski , może wiele dowiedzieć się na ten temat ze stron internetowych angielskojęzycznych.
  ____________________________
  Przyczyna wiekszosci zachorowan na raka jest wszechobecna chemia- w kosmetykach, w jedzeniu a takze jedzenie miesa.Nie potrzebujemy filtrowac skaldnikow odzywczych przez ciala zwierzat, skoro mozemy je czerpac bezposrednio z warzyw, orzechow, straczkow i nasion. Jestesmy manipulowani przez koncerny:farmaceutyczne, kosmetyczne, mleczarskie, miesne itp…Polecam obejrzec wyklad -Gary Yourfskyi zachecam do pzreczytania ksiazek pani Elzbiety Marii Jadwigii Zielinskiej
  ____________________________
  KOTOŚ NAPISAŁ: „To prawda,że za dużo kosmetyków stosujemy , niech każda z Was zerknie na półkę w łazience: żele pod prysznic, płyny do kąpieli, balsamy, płyny do higieny intymnej, dezodoranty, pilingi, maseczki , kremy pod oczy, do rąk, twarzy, stóp , cienie do powiek ,podkłady , pudry , lakiery do paznokci, zmywacze , utwardzacze tusze , kredki o matko i córko aż się przeraziłam tą wyliczanką. :-)))))) A to sama chemia !
  Kiedyś mój ginekolog zapytał mnie jakiego płynu do higieny intymnej używam , to odpowiedziałam , że różnych, jaki mi się trafi na co on odpowiedział,że ciało kobiety, to nie poligon doświadczalny i żeby w wyborze tegoż kierować się zdrowiem a nie zapachem i kolorem płynu . ”

  …. LUB

  ” Polecam samej zrobic sobie mydełka – jedno co ciala, jedno do włosow. Zamiast balsamow do rak, nog i ciala wystarczy naturalny olejek roslinny zimno tłoczony. Zamiast masy kosmetykow tworzacych razem chemiczny koktalil wystarcza 3 naturalne produkty 🙂 ”
  ===========================================================
  Artykuł na ten temat zamieszcza pismo „Journal of Applied Toxicology”.

  Parabeny, związki stosowane jako konserwanty w kosmetykach, produktach farmaceutycznych oraz żywności gromadzą się w tkance sutka i nie można wykluczyć, że mają udział w rozwoju raka piersi – oceniają naukowcy brytyjscy, na podstawie swoich najnowszych badań.

  Artykuł na ten temat zamieszcza pismo „Journal of Applied Toxicology”.

  – Obecność danej substancji chemicznej w tkance nie oznacza jeszcze, że przyczynia się ona do rozwoju raka. Ale skoro okazuje się, że związki te wnikają do ludzkiego gruczołu sutkowego, konieczne jest przeprowadzenie dalszych badań, aby ocenić, czy ich obecność ma jakieś negatywne skutki – wyjaśniła kierująca najnowszymi badaniami dr Philippa Darbre z University of Reading w Anglii.

  Według niej problem z parabenami polega na tym, że mogą one naśladować działanie żeńskiego hormonu płciowego – estrogenu, który pobudza rozwój i wzrost wielu guzów piersi.

  Estry parabenów są szeroko stosowane jako konserwanty w rozmaitych produktach higieny osobistej, żywności oraz farmaceutykach.

  Badania potwierdzają, że takie rozpowszechnienie sprawia, iż substancje te są obecne w organizmach większości ludzi – we krwi, moczu, nasieniu i matczynym mleku.

  W 2004 r. dr Darbre po raz pierwszy poinformowała o wykryciu tych substancji w próbkach pobranych ze złośliwych guzów piersi od 20 pacjentek. Późniejsze badania innych naukowców wykazały, że wchłaniają się one z kosmetyków przez skórę i już po godzinie od aplikacji, np. kremu, można je wykryć we krwi.

  Zrodziło to podejrzenia, że stosowanie w okolicy pachowej kosmetyków z parabenami, np. antyperspirantów, może mieć jakiś związek z ryzykiem zachorowania na raka piersi. Za hipotezą tą przemawiał np. fakt, że większość raków piersi jest zlokalizowana w górnej ćwiartce gruczołu sutkowego, najbliższej pachy.

  W najnowszych doświadczeniach dr Darbre i jej współpracownicy analizowali występowanie pięciu różnych parabenów w tkankach gruczołu sutkowego 40 kobiet z pierwotnym rakiem piersi, które przeszły mastektomię. Sprawdzano obecność tych związków w czterech lokalizacjach w piersi – od dołu pachowego aż po mostek.

  Okazało się, że u każdej pacjentki obecny był co najmniej jeden z estrów parabenów. Co ciekawe, 7 z 40 pacjentek nigdy nie stosowało kosmetyków pod pachę, jak np. antyperspiranty, które często zawierają parabeny. Oznacza to, że źródłem tych związków musiały być inne produkty – uważają naukowcy.

  Jedna z substancji, n-propylparaben, występowała w znacznie wyższych stężeniach w próbkach pobranych z okolic piersi bliższych pachy niż mostka. Pozostałe parabeny występowały równomiernie we wszystkich lokalizacjach.

  Jak podkreśla współautor pracy Lester Barr z University Hospital of South Manchester, badania te potwierdzają, że nie istnieje prosta zależność przyczynowo-skutkowa między stosowaniem pod pachę produktów zawierających parabeny a rakiem piersi.

  – Nie mamy rozstrzygającego dowodu na to, że parabeny odgrywają rolę w rozwoju raka piersi. Jednak brak dowodów, nie jest dowodem na brak ich udziału. Obecnie po prostu tego nie wiemy – skomentowała dr Darbre. Zaznaczyła też, że obecność tych związków w sutku uzasadnia dalsze prace nad tym zagadnieniem.

  Według dr Darbre rak piersi nie jest jednorodnym schorzeniem, a do jego rozwoju przyczynia się wiele czynników. Dlatego mało prawdopodobne jest, by jeden rodzaj związków odgrywał tu dominująca rolę. Wiadomo, że wiele innych składników kosmetyków oraz produktów higieny osobistej naśladuje działanie estrogenów, a ich obecność stwierdzano w gruczole sutkowym lub w mleku matki.

  – Dlatego jestem daleka od obarczania winą jednego związku chemicznego (o udział w rozwoju raka piersi – PAP). Nie chcę przez to powiedzieć, że parabeny z nie odgrywają tu roli, ale prawdopodobnie są tylko częścią większej całości – podsumowała dr Darbre.

  W wypowiedzi dla serwisu Health Day News badaczka zachęciła panie do zredukowania liczby stosowanych kosmetyków. – Współcześnie stosujemy ich po prostu za dużo – za dużo dla naszego ciała i dla środowiska – oceniła.

  • Peryskop 19 stycznia 2012 o 2:28 pm

   jakzawsze zapomniałeś podać źródło:

   2012-01-19
   Kosmetyki wywołują raka piersi?
   http://www.wprost.pl/ar/288850/Kosmetyki-wywoluja-raka-piersi/

   • jakzawsze 19 stycznia 2012 o 3:12 pm

    ….. to byl lonet i forum / … no ale co nim tam bede robil reklame linkowa / … … a ludzi strasznie manipuluja i cygania

   • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 9:29 am

    I wszelkie naswietlenia od rentgena po te na dyskotece.

 55. historykfiolkow 19 stycznia 2012 o 11:57 am

  tak oto ELLE a za nia onet.plzachwycaja sie pania minister:
  Władza, szpilki, rock’n’roll, czyli najlepsza minister TuskaDo samego świtu potrafi szaleć na koncercie rockowym, by potem o siódmej rano wsiąść do samolotu do Brukseli, bo ma tam ważną naradę. Troje dzieci od czterech lat wychowuje korespondencyjnie
  http://uroda.onet.pl/plotki/wladza-szpilki-rocknroll,1,5000445,artykul.html
  a ludzie zachwyceni, przeciez jest czym 😦

 56. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 1:09 pm

  Ciekawa strona, alternatywna dla kartelu paliwowego.
  http://www.samochodyelektryczne.pl

  • jakzawsze 19 stycznia 2012 o 2:19 pm

   … no to ceny paliwa mamy z glowy, niech sobie powyszaja….

   ZBYKOPTEK najlepszy silnik DC (polepszony z punktu „1” – z
   modyfikacjami w mojej firmie); ma
   parametry lepsze od innych wcześniej
   używanych w moich autach, ale z innymi
   zaletami, których brakowało w
   tamtych. ZBYKOPTEK waży ok. 11 kg. Techniczne dane na stronie: http://www.samochodyelektryczne.pl – cena 2.999,-zł + 23%VAT = 3.688,77zł
   (prawie każdą ilość)

   CINQECENTO NA PRAD KOSZTUJE 20 tysi/ z poruwnaniem drogich szpanerskich samochodow hybrydowych / sadze ze przemysl paliwowy jest juz pogrzebany …. to jest koniec ery benzynowej …

 57. BirD2 19 stycznia 2012 o 1:11 pm

  W Wietnamie zmarł nastolatek zarażony Ptasią Grypą 🙂

  • Peryskop 19 stycznia 2012 o 2:26 pm

   @bird – nie przejmuj się, przecież nie jesteś ptakiem !

   A „ptasia grypa” nie przenosi się z człowieka na człowieka i dlatego ONI wciąż mają z nią kłopot.

   Poczytaj wciąż aktualny artykuł „WHO ‚Mr Flu’ under investigation for gross conflict of interest”
   http://financialsense.com/editorials/engdahl/2009/1208.html

   • Ania 19 stycznia 2012 o 6:10 pm

    Już właściwie nie mają. Holendrzy „skrzyżowali ” ptasią grypę z hiszpanką i już będzie się przenosić drogą kropelkowa, bo o tę drogę przenoszenia szło. Były o tym informacje oficjalne z miesiąc temu. Jak ją wypuszczą do środowiska to kiepsko !
    A Wietnamczyk pewnie zjadł ichnią regionalną potrawę z surowej krwi kaczej i siekanych ziół.
    4 lata temu też zmarło 2 dzieci właśnie chyba w Wietnamie z tego powodu.

    • Peryskop 19 stycznia 2012 o 6:42 pm

     Ania, proszę nie rozpowszechniaj „oficjalnych” plotek.

     Te holenderskie osiągnięcie to odsmażony gniot, bo w czasie świńskiej „pandemii” też nas przecież straszono, że jest to zabójczy wirus. Pod koniec akcji zaczęto nawet snuć podejrzenia, że H1N1 to tak naprawdę jest kombinacją z H1N5 tj ptasim wirusem. A przedtem także była „ptasia” w HongKongu, a jeszcze wcześniej SARS. No i spektakularne wybijanie tysięcy niewinnych i zdrowych ptaków, żeby tylko naiwnych lemingów nastraszyć.

     Przeczytaj ze zrozumieniem o karierze „Mr Flu”, który zebrał setkę tysięcy próbek rzekomo zarażonego ptasiego kału, a okazało się, że ta zjadliwośc była blefem. Dałaś typowy przykład rozpowszechniania bredni bez konfrontacji ze źródłem – prawdopodobnie rzetelniejszym niż onety i telavizje.

   • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:00 pm

    Przyczyna wszelkich gryp jest miedzy innymi „hustawka pogodowa” .
    Czy nie widzicie jak oni manipuluja klimatem – raz cieplo a za dwa dni zimno,spokojnie lub wiatr ciezarowki z drogi spycha – po to sa te szachownice smug (czytaj trucizn) na niebie i to juz w kazdej czesci swiata ,szczegolnie tam gdzie duze zaludnienie .

    I to jest to jak ludzi zagnac tam gdzie trzeba, potruc na wszelkie sposoby,zgnoic i w koncu zabic przy jednoczesnym wydojeniu z ich krwawicy niewolniczej pracy !

    Po 20 – tym dojda jeszcze cuda na niebie aby barany i owce rzucic na kolana ,by prosily ziemskich bogow o zmilowanie i opieke !!!

 58. AQQ 19 stycznia 2012 o 1:33 pm

  Poczytaj mi mamo i tato….
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/jadalne_radio,p231433711 będą sledzić kupę
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/nbic_zabawa_w_boga_obraz,p1220355957
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/planopolis_plan_elit_na,p403947338
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_genetyczne_ludobojstwo,p2113435634
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_zywnosc_gmo,p1719888039

 59. theaspartam 19 stycznia 2012 o 1:45 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/19/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-piekielne-piekno-sztuki-watykanu-czesc-ii/#more-17222

 60. krzysztof 19 stycznia 2012 o 3:05 pm

  Za moich czasow szkolnych (,byly to lata 70-80,czyli upadajacy komunizm),byla obowiazkowa fluoryzacja zebow.Pani nauczycielka ustawiala wszystkich na boisku szkolnym a pani dentystka nakladala nam na szczoteczki od zebow ,jakis swinstwo(fluor)rzekomo majace zapobiegac prochnicy. Zastanawiam sie kto do tego dopuszczal,jaki wyzszy szczebel,ministerstwo edukacji,ministerstwo zdrowia>?moze mosad???
  Kiedy ze jakis czas dentystka wolala nas na obowiazkowy przeglad,stwierdala iz uzebienia ma prochnice i w zasadzie nic sie nie da zrobic,zapobiedz ,trzeba czekac az sie dziury pojawia.Moje pytanie ;kto za to dzis odpowie?????nikt.Dlatego uwazajmy na nasze dzieci,,nie dajmy ich truc w imie lepszego jutra,bo po jakims czasie winnych i desydentow juz nie bedzie,oprocz nas i naszych dzieci.

 61. navajo88 19 stycznia 2012 o 3:12 pm

  No widzę panie Monitor że panu już brakuje tematów do poruszania na tym blogu !!!!! ,ciągle ten fluor i nic więcej a w polsce to co nic się nie dzieje ?????????? coś ten blog zaczyna spadać na psy !!!!!!!
  J.M.H

  • jakzawsze 19 stycznia 2012 o 3:23 pm

   zrobmy jakas fundacje tutaj / sciepki bedziemy robili / wymyslimy liste projektow ciekawych ktore beda nam ludziom sluzyly a nie banksterom / PayPAL ? lub inne jakie stowarzyszenie / tylko nie na pierdoly typu protesty flagi i reszte propagandy / … jakis patent ktory nam wszytkim pozwoli sie odciac od pasozytow / …. cos NON PROFIT FUNDACJA …..

   …. BO narazie to gowno i lipe widze jak tak wszyscy beda siedzili na swoich komputerkach i klepali w kolko sprawy poruszane tutaj …..

   • jakzawsze 19 stycznia 2012 o 4:03 pm

    … fundacje sa legalne i bez podatku / … cos w obiegu zamknietym / nie na chandel lichwe / …. farma ZAMKNIETA z darmowa energia non profit , produkcja ekologicznej zywnosci / studnia glebinowa z czysta woda , i rozdawaniem jej za free reklamujac przy okazji szczytne cele i angazujac w to ludzi ……

   • zenobiusz 19 stycznia 2012 o 4:47 pm

    Pomysł masz dobry,tylko doczekasz się góra 30 gwiazdek,i żadnych deklaracj.Tak to działa.Blogi wiążą nas z komputerami,i dają okazję obserwować,a nuż ktoś za nas uratuje nasze tyłki.

    🙂 🙂 🙂

    • Totalsky No Problemsky 19 stycznia 2012 o 5:25 pm

     @zenobiusz

     świete słowa!

     • zenobiusz 19 stycznia 2012 o 6:08 pm

      Szczerze mówiąc,widzę tu na blogu kilku ludzi z którymi można coś sensownego wykonać,ale nie w natłoku rozbijających wątek z doskoku ,amatorów gadulstwa na każdy temat.Jedni mają wiedzę,inni teren,inni środki,inni zapał.Można z taką „bandą” jakiś proch wymyślić.

      🙂 🙂 🙂

      • jakzawsze 19 stycznia 2012 o 8:52 pm

       …. tyle tu ludzi ciekawych, a z samego gadania nic niema, Marek powinien jakas zbiurke forsy zrobic. I puzniej jak co bedzie ,haslo LUDZIE CO ROBIMY Z FORSA ? …. kilka opcji projektow do wyboru zapodanych przez userow tego bloga i OGNIA dzialamy …. np GAZETA PAPIEROWA MINITORPOLSKI DO WSZYTKICH GOSPODARSTW W POLSCE- czarno biala/prosta i tania w wydruku / co zrobimy jak nam swinie zablokuja internet …..

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:05 pm

   Na psy piszesz ?
   Mnie sie wydaje,ze na koty niedouczone.

 62. pola 19 stycznia 2012 o 3:16 pm

  Podobno Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy walczą z kryzysem. Dwanaście lat temu Joseph Stiglitz, główny ekonomista BŚ oskarżył swoją instytucję o grabież krajów, którym rzekomo miała pomagać.

  Stiglitz, to osoba, którą trudno dyskredytować. W 2002 r. dostał nagrodę Nobla z ekonomii. Gdy publicznie skrytykował Bank Światowy i MFW został zmuszony do rezygnacji. Dziś Polska i inne kraje mają przekazać fundusze do MFW, za które będzie on „walczyć” z kryzysem. Zobaczmy
  jak wyglądała ta „walka” pod koniec ubiegłego wieku.

  Odchodząc Stiglitz zabrał ze sobą dużo dokumentów. Wynika z nich, że MFW uzależniał pomoc dla znajdujących się w kryzysie państw od podpisania tajnego protokołu złożonego ze 111 artykułów, w których znajdowały się zobowiązania do wyprzedaży narodowego majątku (surowce naturalne, infrastruktura, banki itp.). Aby „pomóc” klasie politycznej w podejmowaniu decyzji część z pieniędzy ze sprzedaży dóbr była transferowana na tajne konta z przeznaczeniem na łapówki. Oto opisana przez Stiglitza metoda działania MFW.
  http://wolnemedia.net/gospodarka/mfw-i-bank-swiatowy-czyli-rzecz-o-grabiezy/

  • AQQ 19 stycznia 2012 o 7:34 pm

   http://www.sfora.pl/Bieda-Amerykanow-Nowe-masowe-groby-a39718
   Kilkuosobowe trumny…..!

 63. Peryskop 19 stycznia 2012 o 3:36 pm

  Nie tylko fluor nas po kryjomu dobija.
  I nie tylko produkty z Chin.

  http://www.sfora.pl/Tak-truja-nas-producenci-ubran-Grozi-ci-rak-a39701

  Tak trują nas producenci ubrań. Grozi ci rak

  Odzież pełna rakotwórczych substancji.

  Większość sieci odzieżowych używa formaldehydu, żeby ich ubrania nie gniotły się i nie pleśniały w czasie transportu z fabryk w Chinach. Tymczasem to silnie trująca i rakotwórcza substancja – informuje „The Daily Mail”.

  Eksperci odkryli, że poziom formaldehydu w części ubrań importowanych z Chin przekracza nawet o 900 proc. normy bezpieczeństwa.

  Prawo nie zobowiązuje jednak firm do ujawniania na metkach substancji chemicznych użytych do produkcji koszulek czy spodni.

  Formaldehyd może podrażniać skórę i wywoływać inne reakcje alergiczne. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem uznała go za czynnik sprzyjający powstawaniu nowotworów – dodaje dziennik.

  więcej:
  Toxic dyes, lethal logos, cotton drenched in formaldehyde… How your clothes could poison you

  http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2088623/Toxic-dyes-Lethal-logos-Cotton-drenched-formaldehyde–How-clothes-poison-you.html?ITO=1490

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:08 pm

   A wiecie o tym,ze tatuaze to pewny rak skory ?

   • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:09 pm

    Zas kolczyk w uchu to wrak na chodzie !

 64. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 3:37 pm

  Pamiętacie sprawę Gabriela Janowskiego? Walczył o Polskie
  cukrownie. Z niego też zrobili psychicznie chorego ….

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:10 pm

   A co mieli z nim zrobic ,zabic jak Leppera ?

 65. ALFA 19 stycznia 2012 o 4:53 pm

  Premier Donald Tusk powiedział w wywiadzie dla „Corriere della Sera”, że „o ile euro przeżyje, Polacy dotrzymają słowa i przystąpią do wspólnej waluty”.
  NIECH SIĘ ZAPYTA NAS POLAKÓW CZY CHCEMY??????????
  http://fakty.interia.pl/polska/news/tusk-przystapimy-do-euro-zakladajac-ze-ocaleje,1748364

  • AQQ 19 stycznia 2012 o 5:11 pm

   Noo, von-T troszku przesadził z tą nieuzgodnioną wypowiedzią – chyba, że jest uzgodniona a na czele żondu stanie inny spolegliwy pionek z nieprzebranych zasobów …

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:13 pm

   Wspolna waluta dla „jewropy” ma byc autentyczny zloty pieniadz i zloty bedzie sie nazywal, zas Polska zmieni nazwe na Polin.

   • hjk 20 stycznia 2012 o 2:06 am

    nie ma się co pytać, bo referendum nad traktatem juz było z pińć lat temu czy tam 6 czy 7, a tam pisało, ze Polska ma przyjąć €, tylko nie było, kiedy.
    trzeba najpierw czytać, na co się głosuje 🙂

 66. choice 19 stycznia 2012 o 4:56 pm

  …”Dobrym przykładem dlaczego opuściłem kraj jest ten nagłówek: 45 MILIONÓW WIDZÓW OBEJRZY MECZ TEBOWA. Nie podam linka, gdyż nie zasługuje na większą uwagę, lecz możecie go znaleźć na Drudge.

  Nie mam pojęcia kim jest Tebow, lecz zdołałem dowiedzieć się z rożnych nagłówków widzianych przez ostatnie miesiące że jest Rozgrywającym samego Boga. Ta jedna piąta całego kraju skoncentrowana na amerykańskim futbolu jest dla mnie wystarczającym powodem. Ludzie tam mają kompletnie spieprzone priorytety”…

  czytaj dalej—>

  http://radtrap.wordpress.com/2012/01/19/kroczyc-miedzy-kroplami-deszczu/

 67. Simon85 19 stycznia 2012 o 5:06 pm

  Wrzucam taką ciekawostkę. Jakby zaczęło się sprawdzać, przyda się do tego wrócić.

  Wg starożytnych przepowiedni Bhrigu (India), w październiku 2012r rzadowi zabraknie pieniędzy aby wypłacać świadczenia. Spowoduje to reakcję łańcuchową i dojdzie do wojny domowej,. Różne stany będą walczyć po różnych stronach, wojsko i policja będą rabowac, poniewaz tak samo nie będą dostawac wynagrodzeń, częśc armii będzie wierna rządowi a część stanie po innej stronie. Potrwa to do połowy 2017 roku. W Europie też się to odbije, ale głównie w Europie Zachodniej. Będą wezwane wojska z poza Unii do pomocy w pilnowaniu porządku. Agresja zostanie skierowana na imigrantów. Były wymienione miasta, gdzie będę więsze rozróby, pamiętam Pragę i Wrocław najbliżej nas. Najmniej odczują ten kryzys Rosja, Chiny i Indie. To wg Bhrigu.

  http://forum.waisznawa.pl/viewtopic.php?f=29&t=1994

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:18 pm

   Kazdy chce aby byc jaknajdalej od zawieruchy wojennej .
   Kazdy chce przezyc wojne .
   Niestety kazda wojna pochlania niewinne ofiary .

   W XXI wieku aby przezyc wojne trzeba byc z dala od skupisk ludzkich i drazyc ziemie jak kret.

 68. Fredek 19 stycznia 2012 o 6:28 pm

  Kopiował ktoś może komentarze antymaterialnego z Nowego Ekranu i ma aktualne? Znowu wszystkie pokasował i wygląda, że prędko nic nie napisze nowego. Oto co przed chwilą napisał:

  @interesariusz
  Może mam ciężki dzień dzisiaj
  Odbyłem kilka rozmów po których każdy by się załamał.
  Ciężko będzie cokolwiek zmienić, gdyż świat już zaczyna tonąć pod wieloma względami.
  Musi dojść do ogromnej ogólnoświatowej tragedii, żeby potem było ….lepiej?

  zawsze jest jakaś szansa.

  Rozglądam się uważnie dookoła i przyznam, że mam wątpliwości czy warto nadstawiać karku dla większości osób, które mnie otaczają.

  Jezus wykonał niesamowitą robotę życie oddając za ówczesne lemingi.

  Jeżeli większość ma w dupie napominania to może warto przede wszystkim zająć się sobą?

  Ostatni komentarz przed dłuższą przerwą
  Pozdrawiam

  • Simon85 19 stycznia 2012 o 6:39 pm

   Ja ostatnio widziałem jego wpis na NE, jak pisał że wyjeżdża do Iranu…

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:27 pm

   Kazdego syzyfa to czeka gdy bedzie dzialal w pojedynke ( od 1 do 10-ciu) .
   Kazdy wlasciciel portalu musi sobie zdawac sprawe,ze jeszcze ludzie maja co zryc i pic , maja internet w du.ie i glebokim olewaniu,wola swoje legowisko i telewizor ,ktorym go karmia .

   Katolik tez nie usiadzie przed kompem ,bo ma nakazane klepac paciorki i wierzyc w „bajbo”.
   Przed kompem siedza we wiekszosci nieowlosieni , bledni rycerze i panstwowa sluzba z powieszona przed nosem instrukcja dzialan wg.wytycznych .
   Ot i cala prawda.

  • szuwaxpl 19 stycznia 2012 o 8:13 pm

   Piękne ujęcie „Jezus wykonał niesamowitą robotę życie oddając za ówczesne lemingi”
   Nic więcej nie trzeba dodawać !
   Brawo

 69. StopNWO 19 stycznia 2012 o 6:52 pm

  http://di.com.pl/news/42977,0,Polska_podpisze_ACTA_26_stycznia.html

 70. zenobiusz 19 stycznia 2012 o 7:16 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/19/trybunal-wojskowy-o-destrukcyjnej-dzialalnosci-putina/
  Działalność Władimira Władimirowicza Putina, byłego prezydenta Federacji Rosyjskiej, byłego Najwyższego Głównodowodzącego Sił Zbrojnych, obecnie premiera rządu Rosji, w dziedzinie zapewnienia obronności kraju, uznać za sprzeczną z interesami narodowymi, noszącą charakter świadomie wrogiej i powodującej nieodwracalną szkodę dla bezpieczeństwa zewnętrznego Federacji Rosyjskiej. Uznać niemożliwym dalsze piastowanie stanowisk państwowych przez Władimira Władimirowicza Putina, a jego działalność poddać skrupulatnemu śledztwu przez organy prokuratorskie Federacji Rosyjskiej i następnie sądowo-prawnej ocenie. Decyzja Trybunału będzie podana do wiadomości urzędującego prezydenta Federacji Rosyjskiej, wojskowych Armii i Floty oraz wszystkich obywateli Federacji Rosyjskiej.

  Przewodniczący: J. I. Kopyszew, generał-major
  Członkowie : W. A. Popowicz, kontradmirał
  : W. M. Usow, pułkownik

  • Czytelnik 19 stycznia 2012 o 7:38 pm

   Co na to Putin ?
   Ten general jeszcze zyje co sie podpisal ???
   Nie taka to prosta sprawa „zdjac Putina”,ktory roznych nauk nabywal i w roznych szkolach ,on dobrze poznal taktyke Stalina choc Gruzinem nie jest.
   Zna piesni o „Bierjozce”.
   Smolensk to male ostrzezenie,nie tylko dla generalow ale i dla prezydentow,w tym Bronislawa Komorowskiego , ……….. i …….. przyszlych podleglych.
   W dzisiejszych czasach „ojciec chrzestny” tez sie liczy.

   • zenobiusz 19 stycznia 2012 o 8:01 pm

    Generał Iliuchin,nie żyje.Cześć jego pamięci.
    Ty zaś wielbicielu Jaruzelskiego i Putina ,jak komentujesz, to zadaj sobie trud przeczytania tekstu.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/19/trybunal-wojskowy-o-destrukcyjnej-dzialalnosci-putina/
    W noc z 19 na 20 marca w Podmoskowiu zmarł nagle i nieoczekiwanie główny oskarżyciel Władimira Putina na procesie Trybunału Wojskowego Wszechrosyjskiego Zjazdu Oficerskiego, poseł do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej, członek KC KPFR, Wiktor Iwanowicz Iliuchin. Według oficjalnej wersji śmierć nastąpiła wskutek ostrej niewydolności serca. Pogotowie ratunkowe nie zdążyło przybyć na czas. Dziwna śmierć, biorąc pod uwagę dobre zdrowie fizyczne Wiktora. I. Iliuchina, jego oświadczenie o zamiarze kontynuowania
    Działalności Społecznego Trybunały Wojskowego w sprawie Władimira Putina, zamiar zdemaskowania fałszerstw dotyczących sprawy katyńskiej oraz paktu Ribbentrop-Mołotow.

    Kierownictwo KP FR domaga się szczegółowego śledztwa w sprawie okoliczności i rzeczywistych przyczyn śmierci W. I. Iliuchina.

    • jakzawsze 19 stycznia 2012 o 9:13 pm

     czarna mafia kremlowska / widzialem gdzies na jakims filmie podziemnym jak urzednicy rosyjcy saluja jak essmani hitlerowi !… ito teraz we wspulczesnych czasach

    • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 9:48 am

     Pomysl zdrowo – czy mozna wielbic jednoczesnie Jaruzelskiego i Putina ?

     Kiepski z ciebie „wywiadowca” ,no ale zapozno na szkoly dla ciebie.

     Jaruzelski rozpoznawal i znal Zydow wraz z Gomulka dokonal „roboty” .
     Putin sie dopiero tego uczy i „aplikuje”.

     Jaruzelskiego po latach sadza ale wsadzic go nie moga .
     Putina podobno maja sprzatnac,bo „zdradzil szkoly”.

     Jaruzelski dal Walesie przyklad choc „byl za a nigdy przeciw”
     (Walesa tanczyl jak mu zagrano,pil i jadl,za to Nobla mu dano !).
     Putin gra i wygra,chyba,ze……….. .

     Masz pytania Zenobiuszu ?
     Chetnie udziele odpowiedzi „niedouczonym z kuklinskiej szkoly”.

  • iHe 19 stycznia 2012 o 7:56 pm

   Nikt normalny nie chce iść na taką wojnę jaka się szykuje.
   Nie dziwie się generałom,że nie chcą iść na tą wojnę,bo sami też wielokrotnie maczali palce w tym samo-rozbrojeniu.Nie wiem czy akurat ci wymienieni,ale proces był dosyć konsekwentny wieloletni i bezkarny.

   Rosjanie nie będą głównym graczem w tym konflikcie ,za to niewykluczone ,że jednym z bardziej poszkodowanych..(tylko kto nie będzie..)
   Nie ma się co oszukiwać zostali ustawieni tak na planszy,żeby bez względu na scenariusz znajdowali się po stronie poszkodowanych.
   No ale mądry Polak,Rusek PO szkodzie..

   Ciekawe jak to się tam w Rosji dalej rozegra,w każdym razie nie łudźmy się
   z Rosją czy bez będzie gorąco jak nie tu to tam.
   Poza tym mają tradycje przed każdą wojną światową restetować generalicje.
   Może jest w tym logika .
   Ciekaw jestem dalszego biegu wydarzeń.
   Puki co wydarzenia idą w kierunku antymaterialnym.

   No i jak fakt osłabiania Rosji przez Putina ma się do tego newsa:
   http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/520512,NATO-krytykuje-militaryzacje-Kaliningradu

   Wcześniej mieli w du..pie te wycieczki do Katynia..
   http://www.wprost.pl/ar/283339/Sikorski-zaniepokojony-militaryzacja-Kaliningradu/

   • zenobiusz 19 stycznia 2012 o 8:40 pm

    „Nikt normalny nie chce iść na taką wojnę jaka się szykuje.”


    On podobno chce,ale czy tak wygląda ,normalny ??

    • iHe 19 stycznia 2012 o 9:06 pm

     @Zenobiusz dobrze wiesz ,że do wojny potrzeba drugiej strony,a druga strona jaka jest nie trzeba rozjaśniać tu na blogu.
     W dodatku gdyby Rosja nie miała sojusznika w Chinach to kwestia Iranu byłaby pozamiatana.

     Obstawiam ,że czystki w armii rosyjskiej rozpoczną się z pierwszą usraelską rakietą na Iran.o ile wcześniej nie pozbęda się Putina.
     Normalność to rzecz bardzo względna w polityce.

     Dziś jest normalne gejostwo ,jutro palenie w piecach i łagry czy inne FEMA campsy.
     To na prawdę nie zależy od normalności..
     Okresy normalności to bardzo krótkie antrakty w matrixie.

     • zenobiusz 19 stycznia 2012 o 9:18 pm

      iHe@
      Ja to widzę inaczej.
      Na razie nikt nie jest gotowy do wojny,to takie prężenie muskułów.
      Rosję maksymalnie osłabiono,i ustawiono w roli obrońcy Iranu,
      u boku Chin,by zamaskować zupełnie inne roszady.
      Najbliższe miesiące wykażą,jaka partytura jest napisana,dla tej ostatniej symfonii.
      Rosyjscy patrioci,to przeczuwają ,i do Bóg ,w porę posprzątają ,stajnię Augiasza.

      • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 9:59 am

       Ktorych masz na mysli rosyjskich patriotow :
       – tych z bolszewi czy ze slowianszczyzny ?
       Do tego przemysl zachowania „azjatow”.

      • iHe 20 stycznia 2012 o 12:17 pm

       @Zenobiusz
       Ja to rozumiem i wiem,że nie ma łatwych rozwiązań.
       Ale jest jedna nacja na 200% gotowa do wojny i druga prawie gotowa.
       (USA/Izrael i Chiny)

       Putin poważnie wystraszył jewropejskich aliantów zmieniając ich status widza na gracza.
       Stąd takie moje poparcie dla Putna.
       Jewropa najchętniej by to załatwiła w rękawiczkach a tu nagle front pojawia się znowu w Europie i to ich ulubiony :wschodni.
       Ja widze tandem Jewropa-Putin jako minimalną szanse na uniknięcie ww3.

       W przypadku braku tego hamulcowego najprawdopodobniej uda się przeprowadzić depopulacyjną wojnę w Azji a potem kijem i marchewką wprowadzić jawne NWO.

       Putin liczy ,że nie będą musieli grać po rusku ,co ostudzi faszystowskie syjonistyczne NWO.
       Dla mnie nie ma złudzeń,że jak będą musieli (Rosja)to zagrają.
       Te negocjacje w zatoce świń nie wiadomo jak się skończą.

       Najgorsze jest to ,że w NWO rządzą ludobójcy, dla których to woda na młyn.
       Czyli sytuacja patowo/antymaterialna.
       Ciekawe kto wygra na tej teoroi chaosu:(
       Myśle ,że nowy stary porzątek:(((

       Na pewno będziemy śledzić rozwój wydarzeń i muppet show w wydaniu wazeliniarzy z nieszontu i środowisk opinio tfu rczych,Zmiennokształtni inaczej.
       http://demotywatory.pl/1652821/Opiniotworczosc

     • Czytelnik 20 stycznia 2012 o 9:52 am

      Do normalnosci dojdzie ale wpierw trzeba zaplacic za to „cene zaniedbania” !

 71. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 8:10 pm

  Ukryte kamery w polskich lasach -inwigilacja na potęgę!

  http://tech.wp.pl/kat,130038,title,Ukryte-kamery-w-polskich-lasach-inwigilacja-na-potege,wid,14169677,wiadomosc.html

  Wyposażone w czujniki ruchu kamery na podczerwień pilnują
  porządku w lasach zachodniej Małopolski – informuje „Dziennik
  Polski”. Kamerami dysponują wszystkie nadleśnictwa w
  zachodniej Małopolsce: Andrychów, Chrzanów, Olkusz i Sucha
  Beskidzka.
  ………………………..
  A DRUGA SPRAWA, LASY PAŃSTWOWE MAJA ZA DUŻO KASY WIDOCZNIE BO SKORO KAMER SĄ SETKI A JEDNA
  KOSZTUJE 2500ZŁ I OWSIK JESZCZE WYCIAGA FORSE OD LUDZI OJ BEDZIE NIEDOBRZE ,WSZEDZIE KORUPCJA

 72. hjk 19 stycznia 2012 o 8:19 pm

  Andre Kulisz
  Disiaj o godz 22:00 czasu polskiego (godz. 3pm czasu Chicago i San Antonio) Dr. Kulisz wystapi w audycji “Czerwona Pigulka – ciemne strony medycyny” w radio Kontestacja, http://www.kontestacja.com dyskutujac problemy spowodowane nowoczesnymi szczepionkami, sposoby leczenia, uzyskanie pieniedzy na leczenie. Rowniez beda dyskutowane problemy spoleczno-polityczne, szczegolnie korupcja wysokich szczebli srodowiska lekarskiego i przedstawicieli politycznych i rzadowych przez firmy farmaceutyczne. Zapraszamy do udzialu w audycji i zadawaniu pytan. Telefon: 22 2195 321 lub na skypie pod nickiem KONTESTACJA.COM.
  Do uslyszenia dzisiaj o 22:00 w http://www.kontestacja.com.
  http://www.kontestacja.com/
  http://www.kontestacja.com

  • hjk 19 stycznia 2012 o 8:40 pm

   Można ściągnąć plik z nagraniem, ale wynika z tego, ze jeszcze będzie o 22giej…

   • hjk 20 stycznia 2012 o 1:57 am

    czyli wygląda na to ze jednak wczoraj- info było na str stopnopu na facebuku
    pomyłka albo dezinfo, ale plik z audycji da się sciągnąć…

  • AQQ 19 stycznia 2012 o 9:16 pm

   hjk- 🙂

  • AQQ 19 stycznia 2012 o 11:05 pm

   Dr. Kulisz specjalizuje się głównie w leczeniu poszczepiennym autyzmu. http://www.kulisz.com/
   Audycję można tutaj odsłuchać.
   [audio src="http://www.kontestacja.com/audio/27/Pigulka_2012-01-19.mp3" /]

 73. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 9:07 pm

  Definicja antysemityzmu:

  Izrael ma prawo zatakować dowolny
  suwerenny kraj jak Iran a Iran nie ma prawa się
  bronić bo obrona przed USraelem jest
  antysemityzmem !

 74. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 9:43 pm

  sprawy zwiazane z 11 11 11 _______
  http://redwatch.info/sites/slaskie.htm
  ….. poluja hyba na jakies grupy ludzi

  • jakzawsze 19 stycznia 2012 o 10:05 pm

   http://redwatch.info/sites/kontakt.htm

   Kluczem do sukcesu jest wiedza i samodyscyplina. Musimy zbierać informacje na temat marionetek systemu, ich działań i powiązań. e-mail: redwatchpl@hotmail.com
   =========================
   ….. co wy na to ?

 75. Konarski 19 stycznia 2012 o 9:44 pm

  Kto zechce wysłucha uważnie od początku do końca bo warto, kto nie zechce – jego sprawa jednak nie musi pluć i szydzić na blogu jak wieprz w chlewie.
  Kazanie ks. Piotra Natanka – 18.01.2012

 76. kaci 19 stycznia 2012 o 10:18 pm

  [b]Amerykańskie żydostwo to rząd globalny
  [/b]
  AMERICAN JEWRY IS A GLOBAL REGIME
  http://www.realzionistnews.com/?p=691
  Brat Nathanael Kapner – 17.01.2012, tłumaczenie Ola Gordon
  [img]http://www.trueorthodox.com/pictures/jewglobal.jpg[/img]
  Całe chrześcijaństwo i zachodni świat są w rękach ponadnarodowego amerykańskiego żydostwa.

  Po zakończeniu II wojny światowej amerykańskiemu żydostwu nie tylko udało się zniewolić Niemcy, ale również W Brytanię i cały kontynent europejski.

  Teraz, kiedy amerykańskie NATO (w gruncie rzeczy żydowska machina wojenna) przejęło Libię, a reszta Afryki wkrótce znajdzie się pod żydowskim przywództwem kontrolującym cały światowy handel, zasoby naturalne, rynki wschodzące i ceny złota, można śmiało powiedzieć, że amerykańskie żydostwo jest rzeczywiście „rządem globalnym”.

  Gdy Napoleon otworzył drzwi żydowskim wpływom, przyznając prawa obywatelskie Żydom na początku XIX wieku, a reszta Europy poszła jego śladem, oznaczało to dla nich umożliwienie wytłoczenia swego stempla na całej infrastrukturze zachodniego świata.

  Rozszerzono przechwałkę Mayera Rotszylda: „Dajcie mi kontrolę pieniądza państwa, i nie obchodzi mnie kto ustanawia prawa” na cały świat. Ta ”kontrola” ma siedzibę w Waszyngtonie i Nowym Jorku, a dokonuje się poprzez należący do Żydów Bank Rezerw Federalnych i jego służalcze żydowskie banki inwestycyjne.

  Jej sieć łączy Londyn, Paryż, Frankfurt i Szanghaj, poprzez dynastię Rotszyldów. Amerykańskie żydostwo, dzięki duszącemu uściskowi na amerykańskim życiu politycznym i finansowym, stanowi rzeczywiście rząd globalny.
  [img]http://www.trueorthodox.com/pictures/jewglobalweb1.jpg[/img]

  [b]
  Sieć amerykańskiego żydostwa[/b]

  Siła amerykańskiego żydostwa leży w jego solidarności rasowej. Jej skoligacenie wychodzi poza granice Ameryki. A zatem lojalność wobec własnej grupy rasowej wypiera wierność „krajowi Jankesów”, gdzie amerykańskie żydostwo mieszka i działa.

  Tę wszechobejmującą solidarność, która spaja żydostwo, pokazuje obserwacja „międzynarodowych” koneksji jednoczących żydowskie organizacje amerykańskie z tymi za granicą:
  1. Amerykański Kongres Żydowski
  1a. Światowy Kongres Żydowski
  2. Amerykański Ruch Syjonistyczny
  2a. Światowy Ruch Syjonistyczny
  3. Amerykańsko-Izraelski Komitet Spraw Publicznych (AIPAC)
  3a. Żydowska Agencja Izraela (prezesem jest James Tisch z NJ Fed)
  4. Amerykańskie Stowarzyszenie Żydowskich Prawników i Jurystów
  4a. Międzynarodowe Stowarzyszenie Żydowskich Prawników i Jurystów
  5. Amerykańska Liga Przeciwko Zniesławieni (ADL)
  5a. B’nai Brith International (rodzic ADL)
  6. Amerykański Memoriał Holokaustu
  6a. Berliński Memoriał Holokaustu
  7. Amerykański Bank Rezerw Federalnych (BRF)
  7a. Rothschild Group International (główny udziałowiec BRF)

  [b]Jeden rząd światowy
  [/b]
  Twierdzi się, że historia udowodniła, że wszystkie „niepożądane rządy” w końcu „obalono”, a zatem amerykańskie żydostwo upadnie jak wszyscy inni.
  Ale obalenie niepożądanych rządów zaszło tylko w tych krajach, które miały określone i wyznaczone granice, wewnątrz których panowały te podmioty rządzące. To z pewnością nie odnosi się do niewidzialnego rządu amerykańskiego żydostwa (nie tak bardzo „niewidzialnego” dla wnikliwych obserwatorów), którego władza rozciąga się na wszystkie ponadnarodowe elementy globalizacji i międzynarodowe organy rządzące, takie jak kierowane przez Żydów Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy.

  Rzeczywiście, amerykańskie żydostwo to rząd światowy, i wszelkie próby „obalenia” tej imperialistycznej dynastii byłyby niemożliwe … czy przez głosowanie, czy powstania, czy rewolucje (historia to potwierdziła, kiedy Żydzi zwerbowali cały świat, by uniemożliwić Niemcom posiadanie własnego państwa).

  Może jedynie wojsko mogłoby przynieść to oczekiwane zdarzenie. Ale nawet przewrót wojskowy w celu powstrzymania globalnego żydostwa jest mało prawdopodobny, gdyż armia USA zależy od żydowskiego kapitału finansowego (kontrakty i wpływ przemysłu zbrojeniowego, a także posiadanie Rezerwy Federalnej) w jej finansowaniu, wynagrodzeniach i bonusach. A poza tym, wszyscy prawdziwi patrioci w armii USA albo zostali zabici, albo zastąpieni, albo zmuszeni do rezygnacji.

  Czy można powstrzymać amerykańskie żydostwo wraz z jego siecią globalną?
  Jak można je powstrzymać, skoro jeden światowy rząd (wraz z planowaną nową walutą rezerw światowych) w którym amerykańskie żydostwo łączy się z nadzorem żydowskich bankierów, już funkcjonuje?

  Tylko działanie Boga, lub prezydencja Rona Paula, lub kombinacja tych dwóch, może powstrzymać tyranię sprawowaną przez globalny system amerykańskiego żydostwa.

  http://marucha.wordpress.com/2012/01/19/amerykanskie-zydostwo-to-rzad-globalny/

  • AQQ 19 stycznia 2012 o 10:47 pm

   Turysta zagraniczny w rozmowie z tubylcem:
   – Ten Żyd Kon, to musi być bardzo bogaty człowiek?
   – ???
   – Przecież ja co chwilę słyszę tu w Polsce, że wszystko Kona. Przemysł, rolnictwo – wszystko Kona.

   • iHe 20 stycznia 2012 o 11:46 am

    Ta analiza bardzo upraszcza poszukiwanie metod uzdrowienia tego stanu rzeczy.
    Niestety walka z mafią i korupcją nie bez przyczyny nazwana jest rakiem.
    Mamy już od dawna przerzuty do mózgu.
    Pewnie w tym sataniści widzą swój sukces,wydaje im się ,że są nieuleczalnym pasożytem.

    Ludzie muszą odbudować swoją tożsamość,więzi międzyludzkie,etyke,nie dać się sprowadzić do poziomu moralnego okupantów jednak posiadając zdolność do surowych,świadomych,jawnych,odważnych, zdyscyplinowanych a czasem radykalnych metod uzdrowienia tego stanu rzeczy.
    Wnikliwie poszukiwać prawdziwych przyczyn zła i konkretnych ludzi za tym stojących w pajęczynie.

    To wcale nie jest takie trudne tylko brak woli w narodach.
    Sieć powiązań finansowych i ideologicznych jest dzięki internetowi aż nadto wyrazista.
    Brak wśród nas masowej potrzeby organizowania się i wspólnego działania przeciwko temu niby niewidzialnemu wrogowi.

    Trzeba tą sieć powiązań jak najszybciej zwinąć i jak niepotrzebny drut kolczasty wysłać do recyclingu.
    Oprawców wysłać do centrów pomocy ofiarom NWO,a w razie braku możliwości resocjalizacyjnych wprost do pomocy matce ziemi tam gdzie nie ma innych chętnych
    (np.jakieś oczyszczanie po katastrofach ekologicznych)

    W Polin takim przykładem przerzutów do mózgu jest ta wystawa:
    http://www.konservat.pl/index.php?sp=art&art=1538&path=arty2012#nc

    Musi być powszechna świadomość prawdziwego stanu rzeczy wśród ludzi na czym/kim opiera się obecny MATRIX i jakie narzędzia wykorzystuje
    (finezyjne)do zniewolenia jednostki i całych narodów.
    Musimy się z tym przebić do co 100 małpy ,żeby ,żadna maupa666 z brzytwą nie biegała udając światowego policjanta.
    (A kto jest sądem dla tego policjanta czy aby nie lichwa i kto lichwie dał prawo decydowania o nas? Jak się nad tym zastanowić to czysty status pan niewolnik..)
    DEMOnkracja fcuk off.

 77. BirD2 19 stycznia 2012 o 10:19 pm

  O FLUORZE I INNYCH SPRAWACH..

 78. jakzawsze 19 stycznia 2012 o 10:20 pm

  Zgroza zobaczcie jakie doslownie pedaly chca sie dorwac do wladzy i prezentowac polske …
  http://redwatch.info/sites/zachodniopomorskie.htm

  …. ale wstyd to jest chore i wulgarna degeneracja ludzi

  • Po_prostu 19 stycznia 2012 o 11:16 pm

   nie wchodźcie na tą stronę, bo to strona skrajnych rasistów, ponoć obserwowana przez policję. Po co robić sobie kłopoty??

   • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 8:25 am

    Czyli jak nie toleruje pedalstwa_dewiacji_zboczen to wedlugl TYCH PEDALoW jestem rasista ? ….

    …. i ile tam cpunow i prostytutek po aborcjach

    …. a co sadzicie ze murzyni i inni obcokrajowcy pchaja sie do polityki brudnej dk koryta / co ma myslec przecietny Polak ?

  • telimes 20 stycznia 2012 o 12:02 am

   Abstrahując od faktu,że dane (imię ,nazwisko,adres, gdzie bywa) często są na tej stornie wyszczególnione – okraszone są wyzwiskami bardzo nieprzyjemnymi świadczącymi o wielkiej nienawiści żeby nie rzec wściekliźnie…Należałoby się zastanowić co by było gdyby powstała strona „odwrotna” ,na której to Ty jakzawsze zostałbyś dokładnie opisany, na której widniałyby Twoje zdjęcia jako „chorego przeciwnika pedałów, szowinisty czy patrioty” (nie wszystkie osoby tam opisane walczą „publicznie”). Nie wspieram osób homo czy wielokulturowości w naszym/moim pięknym kraju tylko zwracam uwagę na chamski język i potencjalne zagrożenia ,które mogą dotknąć każdego z nas jeśli się jakiejś grupie internautów nie spodobamy…

 79. kaci 19 stycznia 2012 o 10:30 pm

  he he dobre…

  [b]Włochy: rewizja policyjna w biurze agencji Standard & Poor’s[/b]

  Włoska Policja Skarbowa przeprowadziła w czwartek w ramach śledztwa prowadzonego przez prokuraturę miasta Trani na południu Włoch przeszukanie w mediolańskim biurze amerykańskiej agencji ratingowej Standard & Poor’s.

  Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie działalności Standard & Poor’s w związku z oskarżeniami o spekulację, manipulowanie rynkiem i nieuprawnione wykorzystywanie zastrzeżonych informacji.

  Dochodzenia te prokuratura wszczęła na przełomie 2010 i 2011 roku m.in. w związku z „podejrzanymi skokami notowań włoskich papierów dłużnych na giełdzie mediolańskiej”.

  Część dochodzeń dotyczy raportów ogłoszonych przez Standard & Poor’s w maju 2011 roku, w których agencja negatywnie oceniała perspektywy ewolucji wartości kredytowej tych papierów.

  Spowodowało to wówczas natychmiastową reakcję włoskiego ministra gospodarki. Ogłosił on wtedy komunikat, w którym oświadczył, że ocena ta nie odpowiada rzeczywistości.

  13 stycznia Standard & Poor’s obniżył rating Włoch z poziomu A do BBB+.

  http://gielda.onet.pl/wlochy-rewizja-policyjna-w-biurze-agencji-standard,18489,5003232,1,news-detal

 80. Roma 19 stycznia 2012 o 10:48 pm

  na TVP INFO jest TERAZ wywiad z Premierem Węgier. Prowadzi Pospieszalski.
  Ten premier Orban jest genialny.

  • felicyta 19 stycznia 2012 o 11:25 pm

   POLITYKA 19.01.2012 08:01 74 komentarze
   Niech żyją wolne Węgry!
   Komisja Europejska wezwała Węgry do tablicy. Przed Parlamentem Europejskim pogroziła palcem, że jak się nie poprawią to kaski z funduszy spójności ani nawet na stabilizację budżetową nie budziet. Z niesmakiem oglądałem ten spektakl.

   Lewactwo przed miesiącem śliniło się tutaj maślanymi oczami do Tuska. Tego samego Tuska, którego polityka wobec mediów (szlaban dla TV Trwam, czystka konserwatywnych dziennikarzy w mediach publicznych, położenie łapy na Rzepie) czy Banku Centralnego (polityczny nakaz dla Belki zrzutki z rezerw NBP dla strefy euro) o dwie długości przekracza to wszystko, co się tutaj zarzuca Orbanowi. Ta sama załgana lewicowa kamaryla, ślepa i głucha na nadużycia demokracji w Polsce odpaliła wczoraj feerie niechlujnych bredni na temat Węgier.

   Ojcowie założyciele Schumann, Adenauer czy de Gasperi przewracają się chyba w grobie widząc jak Europa wolnych narodów, którą tworzyli stopniowo zamienia się w superbiurokrację depczącą butami suwerenność krajów członkowskich. Strasburg to nie Canossa, a Orban to nie Henryk IV – ewangelizowałem bez sukcesu lewaków z trybuny Parlamentu – i nie ma za co, ani przed kim się tutaj tłumaczyć.

   Europejska poprawność polityczna, nie może zdzierżyć, że jest taki kraj w Europie gdzie triumfuje konserwatyzm, interes narodowy i prawdziwe wartości. Dlatego wykorzysta każdy pretekst do ataku na Węgry. Komu Węgry się tak naraziły?

   Po pierwsze wielkiemu kapitałowi. Orban odgruzowując kraj po półwieczu rządów komunistów i ich socjalistycznych pogrobowców, opodatkował specpodatkiem kryzysowym tłuste koty, tj. kontrolowane przez kapitał zagraniczny banki, firmy energetyczne tel-kom, i hipermarkety. Spowodowało to furiacką, wspieraną przez ten kapitał nagonkę na Węgry.

   Podobna furia spotyka Węgry ze strony ideologicznej lewicy. Oto bowiem, zamiast odżegnywać się od chrześcijańskich korzeni, Węgrzy wpisali je z dumą do swojej konstytucji. Małżeństwo to na Węgrzech znów związek kobiety i mężczyzny, a życie chroni sie od poczęcia. Świat znów stanął na nogach. Nienawidzą Orbana socjaliści, bo FIDES skutecznie rozlicza zbrodnie komunistyczne a nowa konstytucja wyraźnie mówi, że komunizm był tyranią.

   Za Orbanem nie przepada też Rosja, której wpływy skutecznie wypiera on z węgierskiej gospodarki, czego najbardziej spektakularnym przejawem było przejęcie od Rosjan (gdy dla porównania Tusk kombinuje jak by tu Rosji opchnąć LOTOS) kontroli nad kluczowym dla bezpieczeństwa energetycznego Węgier koncernem MOL. Te wszystkie złości wybuchły wczoraj z całą furią.

   Orban debatę przetrwał. Przetrwał w garniturze. Nie przywdział pokutnego worka uszytego dla niego w Strasburgu. Ten spektakl pokazuje wszakże, co czeka Polskę, gdy kiedyś w końcu zaczniemy nasz kraj wyciągać z bagna. Póki co, niech żyją wolne Węgry!
   http://jacekkurski.nowyekran.pl/post/48703,niech-zyja-wolne-wegry

 81. acam 19 stycznia 2012 o 10:59 pm

  witam was, mam pytanie czy macie jakieś informacje czy w znieczuleniach u dentystów są jakieś bonusy ? czy sytuacja ze znieczulaniem wstrzykiwanym w dziąsło jest taka ja ze szczepionkami ? mam kilka dziur i chce wyleczyć zęby zanim coś się dupnie na świecie i nie będę miał okazji ;p

  • monitorpolski 20 stycznia 2012 o 10:11 am

   Dobre pytanie! Znalazęłm artykuł nt lokalnego znieczulenia, w którym ostrzeżono, że dawka śmiertelna dla dzieci jest tylko 3 razy większa od tej, którą się wstrzykuje.
   http://dentalresource.org/topic38anesthesia.htm

 82. felicyta 20 stycznia 2012 o 12:35 am

  Żydomasońska rewolucja w Kosciele Katolickim: Piekielne „piękno” sztuki Watykanu – część II
  19 Styczeń 2012
  Dodaj komentarz
  Przeskoczenie do uwag

  Na deser dwa arcypoważne filmy.

  Źródło: http://radiocristiandad.wordpress.com

  Data publikacji: 5.06.2011

  Tłum. i opracowanie GREGORIUS

  Demoniczny pomnik w katedrze w Brescia.

  Zanim poruszę sprawę tronu biskupa diecezji Brescia chciałbym powiedzieć nieco na temat Diabolicznego monumentu w katedrze miasta Brescia.(…)
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/19/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-piekielne-piekno-sztuki-watykanu-czesc-ii/#more-17222

 83. felicyta 20 stycznia 2012 o 12:40 am

  Prawie wszyscy metropolici bułgarskiej Cerkwi Prawosławnej współpracowali z organami bezpieczeństwa
  19 Styczeń 2012
  Źródło: http://3rm.info/19914-s-organami-gosbezopasnosti-sotrudnichali-pochti.html

  Data publikacji: 19.01.2012

  Tłum. RX
  Jedenastu z piętnastu członków Świętego Synodu Bułgarskiej Cerkwi Prawosławnej było przeszłości współpracownikami organów bezpieczeństwa państwowego Bułgarii, poświadczają o tym członkowie komisji prowadzącej ujawnianie archiwów służb specjalnych tego kraju.(…)
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/19/peawie-wszyscy-metropolici-bulgarskiej-cerkwi-prawoslawnej-wspolpracowali-z-organami-bezpieczenstwa/

 84. felicyta 20 stycznia 2012 o 12:42 am

  Rytualny ubój zwierząt w Polsce

  Opublikowano: 19.01.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

  Obrońcy zwierząt zaalarmowali prokuraturę w związku z działalnością ubojni bydła w Rogoźniku. Uważają oni, że praktykowane tam rytualne zabijanie zwierząt jest okrutne i niezgodne z prawem – informuje „Dziennik Polski”.

  Zgodnie z muzułmańskim prawem koranicznym i żydowskim przepisami religijnymi, podczas podcinania gardła zwierzęta muszą być w pełni przytomne. Wierzą oni, że krew jest brudna, a wierzgnięcia i konwulsje u zwierząt pomagają pozbyć się krwi z ciała.

  Obrońcy praw zwierząt zwracają uwagę, że po podcięciu gardła zwierzę potrafi być świadome jeszcze przez ponad półtorej minuty. (…)
  http://wolnemedia.net/prawo/rytualny-uboj-zwierzat-w-polsce/

 85. mmd 20 stycznia 2012 o 1:25 am

  Artykuł w jednej z francuskich gazet:

  Polska.
  Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20 lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!)
  Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza.
  Polacy..! Jak wy to robicie..?

  No właśnie jak My to robimy? :>

  • sebecx 20 stycznia 2012 o 6:56 am

   ..a czy to są polscy ministrowie?

  • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 8:05 am

   To jest tekst z lat 70 tych,po co wrzucasz takie starocie,udając że to aktualne ??

   • mmd 20 stycznia 2012 o 3:31 pm

    @zenobiusz tekst jest akyualny, ty nie udawaj ze wszystko wiesz!

 86. M. 20 stycznia 2012 o 2:18 am

  oto 2 akcje polegające na klikaniu na „pustą miskę” i poprawianiu tym samym losu zwierząt

  http://www.pustamiska.pl/ oraz http://www.akcjazwierzak.pl/

  zapraszam do codziennego klikania 🙂

 87. grey 20 stycznia 2012 o 8:25 am

  dziwna choroba dzieci w USA, oczywiście szczepionki zostały od razu wykluczone…

  http://wiadomosci.onet.pl/cnn/tajemnicza-choroba-atakuje-dzieci-w-usa,1,5003409,wiadomosc.html

 88. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 8:35 am

  Caly ten ORBAN z Wegier bede opanowany prze eurokryminalistow po jakims czasie.To tak jak wszyscy zachwycali sie Wlensom i Tuskiem na poczatku. Tu niby ladnie Orban przemawia, ele pachnie mi to czyms i podejtzane to jest ….. JA NIEWIERZE JUZ NIKOMU

  • Annah. 20 stycznia 2012 o 1:01 pm

   a ja nie wierzę w twoje dobre intencje 🙂

 89. filip 20 stycznia 2012 o 8:59 am

  co jak co ale na wodę w moim mieście narzekać nie mogę. nigdzie w żadnym innym mieście nie piłem tak smacznej wody jaką mamy w Ostrowcu Św. 🙂 Zimna, prosto z kranu mniam… lepsza od niejednej „mineralki” http://www.wodociagi.ostrowiec.net.pl/pages/analizy0711.pdf

 90. ced 20 stycznia 2012 o 9:26 am

  na dolnym śląsku 28 stycznia blokada autostrady A4 – jedziemy max 40km/h – protest dotyczy cen paliw – czy reszta Polski się przyłączy? Jeśli to nic nie da w czerwcu przed Euro robimy to samo.

 91. theaspartam 20 stycznia 2012 o 11:52 am

  Nielegalny rap- Axe – 2009 – 04. Między nami http://www.youtube.com/watch?v=dSFmETFWatY&feature=player_embedded