Wydarzenia i komentarze, 20 stycznia 2012r.

Adam Słomka o operacji „Urna” i Ubekistanie
Ważne wystąpienie Zbigniewa Ziobro w Parlamencie Europejskim
Peryskop: ważne problemy
  

Adam Słomka o operacji „Urna” i Ubekistanie.
Rozmowa z Adamem Słomką, mówi o manipulacjach stosowanych przez agenturę podczas wyborów i nie tylko. Operacja „Urna” z 1989 roku potwierdza to, że wszystkie komisje wyborcze były kontrolowane przez agenturę. Słomka należy do tych polityków, którzy są zawsze w opozycji. Jak wiemy wczoraj stawił się na rozprawie, którą wytoczył Skarbowi Państwa za represje w stanie wojennym, ale od razu został zatrzymany i wywieziony do aresztu. W ten sposób reżim sam kreuje bohaterów i być może przyszłych liderów. Takie akcje tylko Słomkę wzmacniają.

Ważne wystąpienie Zbigniewa Ziobro w Parlamencie Europejskim

Zbigniew Ziobro broni Orbána. B. Minister Sprawiedliwości w kilku słowach podsumował o co chodzi w ataku niedemokratycznej, bo niewybieralnej w drodze wyborów Komisji Europejskiej na demokratycznie wybrany rząd Victora Orbána.”Naród węgierski musi bronić swoich wartości (…) przed zakusami ponadnarodowych korporacji, które wobec Węgrów reprezentuje Komisja Europejska”. Oczywiście, że chodzi o nałożone podatki na banki i międzynarodowe korporacje i odwołanie się do Chrześcijaństwa w Konstytucji, wzmocnienia instytucji rodziny.

Należy tu wyjaśnić, że Komisja Europejska ma największy problem ze zmianami jakie wprowadził Orbán w działaniu banku centralnego. Wprowadzoną w ub. roku ustawą odebrał prezesowi banku prawo powoływania zastępców oraz zwiększył liczbę członków Rady Monetarnej z siedmiu do dziewięciu, przy czym sześciu z nich ma być nominowanych przez parlament. Cóż złego jest w tych zmianach? Z punktu widzenia demokracji, są one  jak najbardziej wskazane, ale dla międzynarodowej kliki oznaczają one ograniczenie kontroli. Podobna sytuacja była w Polsce na początku 2010 roku, gdy ówczesny prezes NBP ś.p. Sławomir Skrzypek reprezentował niezależną od MFW politykę pieniężną, i pewnie dlatego go zlikwidowano, wraz z Prezydentem i innymi 94 osobami.
Nie łudźmy się, jeśli Orbán będzie kontynuował swoje reformy, to może skończyć się to poważnymi sankcjami, które doprowadzą kraj do ruiny, albo nawet kolejną inwazją militarną.  Dlatego tak potrzebne jest poparcie ze strony polityków innych państw. Wystąpienie Zbigniewa Ziobro jest niezwykle ważne.
„Proszę się trzymać Panie Premierze, jesteśmy z Panem”. Ja się przyłączam do słów Z. Ziobro.

Peryskop: ważne problemy

peryskop poprosił mnie o przypomnienie i nagłośnienie dwóch ważnych kwestii – kataklizmu, który może lada moment nastąpić w zatoce Baja California oraz manipulacji w edukacji, którą od stuleci czy nawet tysiącleci posługują się „elity” w celu kontroli społeczeństwem. Peryskop powiązał sprawę edukacji i manipulacji naszymi umysłami z tajemnicą HAARP.

 • Ważna kwestia – HAARP czy zjawiska naturalne?

zenobiusz 8 Styczeń 2012 o 6:05 pm
http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/08/dziwne-wiesciz-maksyku/
Dziwne wieści przeniknęły z Meksyku właśnie.

[ Komentarz Monitorpolski: Tu może w skrócie wyjaśnię o co chodzi, bowiem tłumaczenie google’a, które zamieścił Zenobiusz jest trudne do przełknięcia.
W artykule http://www.stevequayle.com/News.alert/12_Cosmic/120105.Mexe.evacs.html z 4 stycznia 2012, poruszono sprawę tajnego spotkania centrum naukowym CICESE w Ensenada w Meksyku, które się odbyło w sierpniu ub. r.  W spotkaniu uczestniczyli czołowi naukowcy i politycy z różnych krajów świata, miało być całkowicie tajne, ale informacje wyciekły dzięki anonimowym pracowniczkom centrum, którym udało się wejść na salę. Mówiono o wielkim kataklizmie, wydarzeniu „geo-fizycznym”, które ma zniszczyć całe 300-tysięczne miasto Ensenada. W dyskusji omawiano natychmiastową ewakuację z miasta. Zagraniczni naukowcy pracujący w CICESE już się ponoć wynieśli.
W 2010 roku dzięki córce jednego z ważnych naukowców pracujących w CICESE wyciekła informacja o treściach rozmów naukowców z HAARP z pracownikami CICESE – ostrzegali oni przed Ensenadę czeka wielkie trzęsienie ziemi i tsunami, które było „planowane” lub „przewidywane” dla tego regionu. Nie wyszczególniono czy ma być to wydarzenie naturalne czy też spowodowane sztucznie.
Sprawa może być bardzo poważna, bowiem jeśli dojdzie do potężnego trzęsienia ziemi w zatoce Baja California, to zniszczona może być nie tylko Ensenada, ale i położone 68 mil na północ San Diego oraz Los Angeles.]

Peryskop 9 Styczeń 2012 o 4:29 am
Zeno, czy w zacytowanym tekście nie ma mowy o HAARP ? Wciąż powtarzasz, że anomalie mają naturalne źródło, a więc są to zjawiska pochodzące od Boga. A przecież wiadomo, że opanowano sporo wiedzy i dopracowano technologie aby można było wykorzystywać NATURALNE ZJAWISKA i PROCESY do geoinżynierii oraz manipulowania pogodą. Im wcześniej ten fakt dostrzeżesz, tym łatwiej zrozumiesz niektóre wydarzenia i trendy. Na przykład to, że dysponenci tych technologii są dziś dokładnie następcami starożytnych kapłanów (egipskich i nie tylko), którzy swą wiedzą o zjawiskach przyrodniczych (w tym astronomicznych) wprowadzali tłumy ciemnych ludzi w przerażenie, potem w ekstazę, a w efekcie w stan podporządkowania się „starszym i mądrzejszym”. I tak jest właśnie i dziś. Tylko technologie poszły do przodu, a wraz z nimi – niestety – także możliwości czynienia zła !

 • Edukacja i informacja narzędziem kontroli społeczeństwa

Tola 9 Styczeń 2012 o 5:25 am
@ Peryskop – Zgadzam się z tym, że metody i cel są takie same tylko inne narzędzia. Dążenie do władzy zawsze było, jest i będzie, zmienia się tylko sposób w jaki do tego, dążą stąd myślę, że ważna jest nasza własna droga i wybory, których dokonamy.  (…) Ale pytanie jest, jak przekazać tę wiedzę następnym po nas. Co z tego, że coś robimy jeśli nie będzie kontynuatorów?(…)

rabarbarek 9 Styczeń 2012 o 7:03 am
Nie zapominaj Tolu, ze iluminarze tego świata chcą nas zaprogramować według swoich reguł. Walczą o dusze naszych dzieci . Kultura masowa sprowadzać ma młodego człowieka do roli produktu konsumpcyjnego, szukającego nowych rozrywek, odmóżdżonego i rozrechotanego niczym żaby w czasie ciepłej nocy. Co się dzieje w szkołach, pisaliśmy. Wkrótce może być gorzej , bo nowe trendy nauczania idą w kierunku niszczenia wartości, które dotąd były nienaruszalne .
Aby nie dopuścić do wyprania mózgów naszym dzieciom , do zniszczenia ich psychiki , musimy mówić , mówić i jeszcze raz mówić (…) Wybór należy do nas, ale aby nasze dzieci nie stały sie stadem baranów oklaskującym, miłościwie panujących szubrawców, należy wychowywać ich w prawdzie .

iHe 9 Styczeń 2012 o 12:40 pm
Kundlizm luminarski dla dzieci:   Bambi’s Zombie Mom. Uprzedzam bardzo drastyczne (tym się zachwycają dzieci z podstawówki na swoich telefonikach): Every Happy Tree Friends Death
A teraz pytanie retoryczne-czy to objaw normalności produkować i propagować takie filmy dla dzieci czy też wynik nieprawdopodobnego zdziczenia i chęci demoralizacji. A jeśli demoralizacji to w jakim celu?
„Happy Tree Friends” to bajka o tym jak wszystko poszło nie tak… Bohaterowie kreskówki to milusie, słodkie stworzonka, których zwariowane przygody zawsze kończą się źle. Nieważne, jak niepozornie zaczyna się dla nich kolejny dzień – ktoś zawsze ucierpi. Tytułowi przyjaciele nigdy nie są w stanie przewidzieć, co tym razem przygotuje dla nich okrutny los. Wbrew pozorom to nie animacja dla grzecznych dzieci. Wręcz przeciwnie, będziecie potrzebować mocnych nerwów, żeby dotrwać do końca każdego z kilkuminutowych odcinków.
Emisja: Wtorek, Piątek, Niedziela, godz. 23:00 Copyright : © 2010 MTV Networks Polska sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Milusi producenci dla milusińskich pecunia non olet.W końcu to cudze dzieci nie moje..

hjk 9 Styczeń 2012 o 4:49 pm
sytuacja jest podobna, jak my byliśmy dziećmi – też były tematy zakazane jak Katyń, morderstwa UB, protesty robotnicze, Zachód, itp. i rodzice przekazywali nam prawdę o tamtych czasach, podobnie i my musimy dzieciom prawdę o naszych czasach – może to pomoże zając im właściwą postawę w sytuacjach, jakie ich będą czekać…

Peryskop 9 Styczeń 2012 o 10:13 pm
Tola – pytasz jak? Nie ma jednej słusznej odpowiedzi.  Rabarbarek podkreśliła Prawdę. iHe uczulił na ukryte sabotaże. Hjk przypomina o odkrywaniu ukrywanego. Talmud wzywa niegłupio do napominania – jak trzeba to 10 razy, a jak nie starczy to 100 razy. Ale rozumiem, że chodzi ci o nieprzekroczenie progu tolerancji naszych dzieci na napominania. To indywidualna sprawa. Z autopsji wiem, że reakcje naszych najbliższych bywają różne – często agresja i oddalenie się. Ale to nie zwalnia nas od obowiązków rodzicielskich, ani od wyrozumiałości czy cierpliwości. Obecna sytuacja przypomina nieco relacje z dzieckiem, które popadło w alkoholizm, narkotyki lub „złe towarzystwo”. I świadomi rodzice nie wiedzą jak się zachować żeby ukochanego potomka wyrwać z tego typu uzależnień, bo dzisiejsze zagrożenia mają podobny charakter. Zazwyczaj oprócz wytrwałości pozostaje … modlitwa, żeby przebudzenie nie było tragiczne. To nie jest łatwa pozycja, ale czy jest inna ? Zwykle można liczyć na wpojony tą czy inną metodą rozsądek. Ale trudno liczyć na przejście na drugą stronę tego Rubikonu bez „oparzeń”. Ważne żeby uniknąć konsekwencji nieodwracalnych.Metodą z wyboru może być rodzaj sytuacyjnej szczepionki tj. nie starać się zbyt skutecznie (bo przecież i tak to nie jest możliwe) o wyeliminowanie negatywnych kontaktów i doświadczeń. Niech córka czy syn spróbują kuszącego owocu i jeśli mają dobrą podbudowę, to nie powinni wpaść w tarapaty. A optymalnie jest, gdy po takim czy innym doświadczeniu przyznają nam rację i wdzięczność za nasze ostrzeżenia i „gadanie bez sensu”. Tej satysfakcji doświadczam – choć nie jest to reguła(…)

czytelnik 11 Styczeń 2012 o 8:36 am
Brońcie i dobrze w prawdzie wychowujcie dzieci, bo to przyszłość pokoleniowa. Rodzice zaglądnijcie do programów szkolnych niczym zło wyrwie wam Wasze dzieci ! Wasze dzieci faszerują złem już od przedszkola !!! Nikt inny za Was sie temu nie przeciwstawi. Dzisiaj zabierają Wam dzieci na różne sposoby, bywa, że są „towarem przetargowym” !rabarbarek11 Styczeń 2012 o 3:36 am
Uwierzcie, że możemy skończyć z tym łajdactwem. W wolnej Polsce to łajdak powinien czuć strach, a  przyzwoity człowiek powinien mieć możliwość wychowywania swoich dzieci i tłumaczyć im co to jest dobro a co to jest zło. … Łajdactwa, kłamstwa dzisiaj nie brakuje. Ale warto z tym walczyć gdziekolwiek żyjemy. Aby odzyskać wolność, którą tracimy z dnia na dzień, prawdę, która stała się towarem deficytowym, ojczyznę, w której panoszą się obcy, potrzebny jest zbiorowy wysiłek nas wszystkich.
To samo dotyczy walki z łajdactwem światowym, które bez skrupułów okrada całe narody, planuje wojny w których nie będzie zwycięzców, niszczy co dobre mówiąc, że buduje nowy piękny świat. Trzeba przebudzenia , nagłego i zdecydowanego, aby jutro nie było za późno.
Możemy skończyć z tym łajdactwem http://www.youtube.com/watch?v=0FXcJF6vKzU
Reklamy

336 responses to “Wydarzenia i komentarze, 20 stycznia 2012r.

 1. ced 20 stycznia 2012 o 10:36 am

  na dolnym śląsku 28 stycznia blokada autostrady A4 – jedziemy max 40km/h – protest dotyczy cen paliw – czy reszta Polski się przyłączy? Jeśli to nic nie da w czerwcu przed Euro robimy to samo.

  • Wesołych Świąt 20 stycznia 2012 o 11:03 am

   Banki blokować a nie autostrady, wszystko sie zaczyna od banków i lichwa jest ich motorem napędowym, nic sie nie zmieni jeśli system finansowy będzie pracował na takich zasadach jak dotychczas a gdy go sie zmieni to wszystko sie zmieni.

   • ced 20 stycznia 2012 o 11:22 am

    banki już zbojkotowałem osobiście – tankować jednak nadal muszę stąd nawołuję do przyłączenia się do protestu.

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:03 pm

     Świetny pomysł

     • hjk 20 stycznia 2012 o 2:53 pm

      Wyjściem są prace nad alternatywnym „paliwem” czy napedem.
      Samochód daje pozorną wolność, bo wkrótce mało kogo będzie stać na paliwo – gdyby były na wodę czy powietrze, to co innego. …
      Podobno jest gdzieś warsztat przerabiający na elektryczne – ładowanie akumulatorów jest tańsze i podobno przeróbka nie jest taka droga…

      • Poznawacz 20 stycznia 2012 o 4:44 pm

       Przez 10 dni pewnie nie zdążymy się zebrać to może jak na Poznaj Prawdę proponują miesiąc później ?

       http://poznajprawde.net/aktualnosci/277-czas-zaczac-sie-buntowac-28-stycznia-protest-przeciwko-wysokim-cenom-paliw-w-polsce.html

    • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 8:06 am

     Tankowac musisz ?
     A to ciekawe ,do tej pory bylm przekonany,ze to tylko kolorowi cos musieli.
     Wygladasz mi na bialego i nasladujacego .

     • hjk 23 stycznia 2012 o 12:02 am

      No musi, musi, bo jak to tak – kupić samochód i postawić? jak juz jest, to trzeba jeździć!!
      – czy trzeba czy nie…
      stąd te nieustanne korki na ulicach, bo sie publika wozi, a co!!

   • kargul 20 stycznia 2012 o 12:40 pm

    Z bankami trzeba poprostu pojechac..I to co Jezus Chrystus powiedzial prawda was wyzwoli.
    Z okowow ciemnoty zachipnotyzowania.Mowmy prawde wszedzie wszedzie

  • STAŁY CZYTELNIK 20 stycznia 2012 o 11:30 am

   Człowieczku i komu tą powolną jazdą zaszkodzisz ??????????

   Ludziom co śpieszą się do pracy, bo komu innemu.

   Jedź przed sejm, kancelarie premiera i tam coś może zdziałasz.!!!!!!!!!!!!

   Nie utrudniajcie przez swoje śmieszne protesty życia ludziom bo i tak nie mają lekko.

   Do Warszawy jedz protestować baranie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • ced 20 stycznia 2012 o 12:00 pm

    Dla Ciebie Pan Baran jak już co – a co do protestu na drodze to ten sam zabieg jaki obecnie nasi kochani lekarze i aptekarze nam zgotowali. „Strajk” w miejscu pracy. Dlaczego nie pojechali pod sejm? Nie musieli, a swoje ugrają uprzykrzając życie chorym.

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:04 pm

     zgadza się
     stały czytelniku baranie może być się przyłączył

     • falszywyprorok 20 stycznia 2012 o 1:58 pm

      W życiu bo to jest protest który ma za zadanie dzielić ludzi i nic nie osiągnąć. Wyczerpać siły ludzi chętnych do protestowania i jak zobaczą, że nie dość że banki i władza mają wyjhebane na ich 40km/h na autostradzie, nic się nie zmieni to jeszcze inni ludzie będą protestujących jebać w internecie. To jest typowe zagranie władzy, fałszywa flaga ten protest. WZYWAM TO NIE BRANIA W NIM UDZIAŁU, prawdziwy protest to przesiądzcie się na kurwa rowery, auto z LPG, komunikację miejską, albo jeździjcie w okół sejmu i trąbcie.
      Banda baranów sterowanych telewizorami i przez władzę będzie jeździć autostradą 40km/h. Protest lekarzy to zupełnie inna historia bo odbija się na całym społeczeństwie i całe społeczeństwo go popiera, nie chce płacić dużo za leki. Wy natomiast wkurwicie jedynie tych co będą chcieli akurat skorzystać z A4. Dziękuje i zalecam myśleć

      • deliriumworldd 20 stycznia 2012 o 2:20 pm

       rowery zwłaszcza w zimie…….może jeszcze z zimowymi oponami ? Świetnie jest sobie siedzieć w ciepełku i klikać w klawiaturkę, świetnie jest także wypisywać co to ja nie jestem, ale ruszyć się w kierunku sprzeciwu haniebnych poczynań władzy to już nie??? Mówisz o telewizorni – jaka ? Przecież inicjatywa tych ludzi wypłynęła w necie ! To Ty właśnie masz (w swojej wypowiedzi) tendencję do wiary w telewizornię, przy okazji wzywać to sobie możesz. Polacy dzielą się na kilka grup : nie zapracowani, pracujący, zapracowani, myślący oraz oglądający seriale typu „M” jak mydło. Niestety ale w każdym przypadku do puki im nie pokażesz że nie myślą w postaci jakiegoś wydarzenia TO NIE MYŚLĄ ! Dlatego bardzo popieram jakiekolwiek ruchy w kierunku fałszywej „władzy” nawet kosztem jechania na A4 (schrzanina pseudo autostrada) 40 km/h. Dodam więcej że z mojej strony być może wyjdzie podobna inicjatywa na A1. Tym kutafonom z gadającymi łbami trzeba się w jakiejś formie CZYNNIE powtarzam CZYNNIE zacząć przeciwstawiać, a nie siedząc, pierdząc, klikając BOJOWO w klawiaturkę !

       • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 2:45 pm

        Deliriumw : ale fakt , że masowa przesiadka na rowery byłaby skuteczniejszą formą protestu niż jazda szosą A4 w tę i spowrotem . Nawet przy lekkim śniegu . Zauważ ,że WIĘKSZOŚĆ ludzi w miastach dojeżdża do pracy z nawyku i przyzwyczajenia do hm…komfortu . Nie mówię o terenowych jazdach do pracy .TAMCI NAPRAWDĘ OLEJĄ TEN PROTEST . Ale wyobraź sobie np. 40 tys. osób na rowerach – do roboty / ew. tramwaj / i straty z tym związane . Tak po swojemu to to widzę .

        • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 2:47 pm

         ps. Dancer , czy nie byłoby to JAKIEŚ jednak czynne przeciwstawienie ? I całkiem bojowe – zważywszy ,że nie tak hop pieszczochowi przestawić się na pedałowanie 5km lub jazdę tramwajem 25 min pośród zagrypionych .

        • hjk 20 stycznia 2012 o 2:56 pm

         rowery to byłaby moze przesada, ale skutery czy motory elektryczne, to można by się zastanowić…
         I tak w zimie jak samochody ugrzęzna w korku, to szybkość przemieszczania nie jest oszałamiająca.

        • deliriumworldd 20 stycznia 2012 o 3:02 pm

         wizzgaa, ha trafnie określiłaś „szosą” ten dziwny twór co nazywają A4, jasne że masz rację gdybyśmy się masowo przesiedli, ale ja rąbię miesięcznie po 3 – 5 tys. kilometrów i w moim przypadku rower nie wchodzi w rachubę. Dlatego tak uporczywie to wspomagam. Tak jak powiedziałem, być może coś również będzie na A1 u mnie 🙂 pozdrowionka 🙂

        • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 3:08 pm

         Jeżeli dla Duńczyków i Holendrów rowery nie sa przesadą – widziałam tysiące przed zakładami pracy , to dlaczego dla nas ? Tramwaj czy autobus to też przesada ? I niech sobie wtedy kombinują ,jak odbić straty związane z zaleganiem paliwa w zbiornikach . Jeżeli uważamy,że dobre auto to „jednak” nobilitacja to fakt – kaplica . Jeśli uznamy ,że każda forma ruchu jest lepsza niż jej brak to będzie nam łatwiej zaproptestować CZYNNIE.

        • deliriumworldd 20 stycznia 2012 o 3:22 pm

         Jest u mnie w mieście (wiesz gdzie bo mnie znasz), człowiek zamożny który kupił tylko i wyłącznie do tego celu, samochód typu Bus ze skrzynią, na której jest trzy stronny baner, z napisami typu; POLAKU PRZEJRZYJ NA OCZY – POLSKA GORE. Podziwiam jego zapał oraz to że przynajmniej od dwóch lat to auto stoi w różnych miejscach miasta. Podziwiam to że pomimo wydawało by się swojego majątku (mógł by to olać), przeznacza środki na cele wszystkich Polaków. To jest inicjatywa godna podziwu.

        • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 3:43 pm

         Owszem Dancer – jest to PRZYNAJMNIEJ coś . Dobrze jeszcze byłoby znać jego myśli , może intencje sa zgodne z działaniem na zewnątrz.

       • deliriumworldd 20 stycznia 2012 o 2:55 pm

        qwert 1 godzinę temu
        …Stop drogiemu paliwu w Polsce Opis Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole – Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz – stacji Bliska) Do akcji dołączyli się: Warszawa: 23.01.2012r o godzina 15.45. Ruszamy z pod parkingu na ulicy Smolnej w Warszawie. Trasa będzie przebiegać ulicami przy ważniejszych urzedach: Belwederska, Smolna, Wiejska itp. kontakt: 511-185-044 Tomasz Rudzki Kraków: Blokowana będzie droga krajowa nr 7 Zbiórka 28.01 godz 12:00 Stacja BP przy ul. 29 listopada (przy wylocie w stronę Warszawy) Organizator Dariusz Piwowarczyk 509-893-858 Nowy Sącz: Blokowanie Gorz

        http://www.sfora.pl/Obama-obiecuje-Koniec-wiz-dla-Polakow-a39741-90#comments

        wpis do artykułu poniżej

        a jednak wiecej jest chętnych !

       • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 9:08 pm

        @delirka
        pełna zgoda i poparcie dla twoich uwag (oczywiście: popieram :siedząc, pierdząc i klikając bojowo w klawiaturkę”;-); prooost!!

       • hjk 21 stycznia 2012 o 1:50 pm

        @wizz
        „Jeżeli dla Duńczyków i Holendrów rowery nie sa przesadą…”
        Miałem na mysli, ze zimą są przesadą, a czkolwiek widziałem na jednym filmiku z YT wersję zimową – zamiast przedniego koła miał nartę, a z tyły dokręcało się taką przystawkę z rolkami i nakładało na oponę gumową gąsienicę 🙂

        były również zabudowane wersje „siedzących” rowerów, trzykołowe, wiec problem poślizgu by nie występował.

     • Lamacz Matryc 20 stycznia 2012 o 3:43 pm

      Tak stały czytelniku możne byś się przyłączył

     • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 8:27 pm

      @fakir
      mógłbym sie zastanowic na uwagami „stałego czytelnika” nt. protestu na autostradzie (ale pewnie w końcu zgodziłbym sie z „ced-em”, podającemu przykład aptekarzy), jednak te jego „baranie” sprawiło, ze olałem gościa; ale a propos tych „baranów”, „głupków”, „debili”, „nieudaczników”, „wieśniaków” – i całego tego „bogactwa leksykalnego” 🙂 epitetów w polskim internecie…: nie sądzicie, ze to posredni efekt tego, o czym „iHe” pisze we wstepniaku: degrengolady systemu edukacji w tym naszym dzikim kraju? subtelność, ironia, sarkazm – to pojęcia (i cechy) wymierające; liczy sie teraz natychmiastowy efekt – aby przywalic tak, by nikt nie miał wątpliwości, że sie z przedmówcą nie zgadzam; tak jak w powyższym przypadku: pisze facet w miare z sensem i poprawnie po polsku, po czym cały efekt szlag trafia z powodu tego końcowego „barana”; w tym momencie mój kolejny ulubiony przykład: reklama Media Markt; w Holandii ten slogan brzmi: „ik ben toch niet gek” – w wolnym tłumaczeniu: naprawde nie jestem szalony: a jak w Polsce? ano „nie dla idiotów”; hahaha, hłe hłe hłe… boki zrywać, czysty, jasny, prosty (wręcz prostacki) przekaz, jak krowie na kazaniu; i w efekcie mamy nie śmiech, ale rechot; miałeś chamie złoty róg, ostał ci sie ino rechot….

    • STAŁY CZYTELNIK 20 stycznia 2012 o 2:20 pm

     Uprzykrzając życie chorym. Przecież „misją” lekarza jest pomagać drugim a nie uprzykrzać na rzecz wywalczenia swoich interesów.

     Pomysł jechania 40km/h jest poryty. Komu ty zaszkodzisz – nam kierowcą, a politycy będą to mieli w dupie, Dziś pojedziesz 40km/h jutro normalnie i tyle z twojego tępego protestu.

     Zobacz jak górnicy walczyli w Warszawie o swoje prawa. Teraz od lat nikt nie ośmiela się ich tknąć. ze śmiechu bym pękł jakby górnicy w walce o swoje prawa jechali A4 40 km/h.

     Nie zatruwaj życia na ludziom jak masz zamiar protestować.
     Zatruj życie politykom. Strajk polega na tym, żeby ci rządzą to odczuli, a nie np ja jadąc A4 do pracy.

     jechać 40km/h to żeś człowieku wymyślił. Śmiech mnie ogarnia panie protestujący jak z koziej dupy trąbka ha ha

     • Lamacz Matryc 20 stycznia 2012 o 3:51 pm

      Ci co rządzą tez jeżdżą A4 !!!!

     • falszywyprorok 20 stycznia 2012 o 5:29 pm

      To jest załosne ale idiotm sterowanym przez rząd nie wytłumaczysz, a rządowi i agentom tym bardziej bo to ich praca.

      WEŹCIE TO NA LOGIKĘ : JAK MOŻECIE PROTESTOWAĆ WYSOKIE CENY PALIW – POPRZEZ TANKOWANIE PALIWA NA STACJACH I JEŻDZENIE!!!! NO JAK?
      GDZIE TU LOGIKA? Jesteście durniami, do tego waszego protestu będziecie musieli zatankowac paliwa, którego normalnie byście nie zatankowali…. głupota ludzka nie zna granic i jeszcze taki baran będzie miał czelność mnie wyzywać i mi coś zarzucać.
      CHCESZ OPROTESTOWAĆ WYSOKIE CENY PALIW : NIE TANKUJ PALIWA – WSZYSTKO w temacie, możesz to zrobić na różne sposoby : od używania nóg do innych form transportu

      • Friend_of_mine 20 stycznia 2012 o 10:14 pm

       Dokładnie. Ale lemingi są na tyle głupie, że płacą tym przeciwko którym protestują. Podobnie jak często słyszę, z ławek parkowych odzywki typu „pierdolę rząd, pierdolę Tuska” a następnie gość pociąga łyka wódki z flachy, gdzie płaci haracz, dla tych których uważa że ma w poważaniu. Absurd. Lemingi na takich osobników to mało powiedziane 🙂

       • falszywyprorok 20 stycznia 2012 o 11:30 pm

        Problemem jest prymitywny instynkt człowieka – poczucie masy, poczucie stadne.
        To tak jak z wyborami, a nie zagłosuje na JKM(tylko przykład) bo i co mój głos zmienia, najlepiej zostane w domu. To tak jak z bojkotem Systemu Illuminati, a co to zmienia że przestanę kupować pop kulturę, oglądać telewizję i chodzić do kina na filmy hollywood, to nic nie zmienia bo ja jestem sam, oleją mnie. To jest właśnie głupota ludzi, a w stadzie, wystarczy że jeden rzuci pomysł skaczemy w ogień i skaczą wszyscy. To jest problem. Człowieku dobrej woli, chcesz zmienić świat? Najpierw zacznij od siebie… Nie patrz na innych. Ja bojkotuje cały system illuminati, przyłącz się. Może się nie spotkamy, bo nie mamy gdzie, w kinie mnie nie spotkasz, w galeri handlowej też nie, na koncercie lady gaga też nie. Ale ja jestem i będzie nas coraz więcej, jeśli nie będziemy ulegać presji propagandy że mamy być tacy sami i że wszyscy tak robią. Ja jeżdzę autem tylko gdy muszę, zaprzestałem jeżdzenia dla zabawy, przerzuciłem się na auto z LPG, zlikwidowałem konto w banku, telewizor jest odłączony od gniazda, gazety nie kupiłem żadnej od lat… Uwierzcie mi, mam mniej problemów, nie mam sztucznych problemów jakie illuminati nam serwuje. Mam czysty umysł i chodzę zadowolony, w popkulturze i mainstreamie – jest jakiś przekaz podprogowy czy może to socjotechiki. A ile pieniędzy zostaje w kieszeni, a jakie zdrowie lepsze jak odrzucasz jedzenie na mieście czy cotygodniowy popcorn GMO z kina. Tak wygramy z tymi skurwysynami iliminatami, nie poprzez fora, ale poprzez bojkot ich koncernów, korporacji, systemu. Nie tankujcie paliwa, idzcie na spacer po bółki zamiast jechać autem, odżywiajcie się zdrowo, rozmawiajcie z ludźmi zamiast oglądać wiadomości. MONITOR czy wesprzesz mnie linkiem, jeżeli bym treśc wyżej przerobił na serwis internetowy z poradami jak żyć poza systemem – legalnie oczywiście??

        Gdzieś to trzeba zapoczątkować, walka z systemem jest banalnie prosta, każdy może ją toczyć ale jakoś przez lenistwo się nie chce. Pamiętajcie próżność, chciwość i lenistwo to poważne grzechy a to one powodują, że jesteśmy sterowani przez iliminatów/system/ zwał jak zwał.

        Pozdro

        • maniek 21 stycznia 2012 o 12:13 am

         no w końcu ktoś napisał jak trzeba z tym systemem walczyć… a raczej omijać… system jest jak płot: Tygrys przeskoczy, wąż przejdzie między szczeblami a baran zostanie. Oj baranki nasze baranki. Co raz to lepszy. Intencje dobre ale trzeba zabrać się do tego jak fałszywy prorok mówi takie jest moje zdanie. Auto można przerobić na LPG i plus do tego instalacja HHO (pali mniej do ok 50%) i wykonać samemu a nie wzbogacać tych którzy na tobie się pastwią. znajomy ma założone w seicento 1.1 i ja mu palił 6-7l teraz pali ok. 3l możliwe??? tak Kurwa możliwe tylko wystarczy pomyśleć samemu!!! aż takie trudne włączyć szare komórki…

        • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 1:02 am

         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/20/glos-wolny-do-wolnosci-namawiajacy/

         Tędy droga(zen)

         By nie zniknęło w sieci.
         Problemem jest prymitywny instynkt człowieka – poczucie masy, poczucie stadne.

         To tak jak z wyborami, a nie zagłosuje na JKM(tylko przykład) bo i co mój głos zmienia, najlepiej zostane w domu.

   • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 8:15 am

    Nie wyzywaj go od baranow,bo moze to posluszna i potulna owca !?
    Protesty jakie on proponuje to przeciez zwiekszone zuzycie paliwa – biznes jest biznes !
    Te demonstracje co ty proponujesz to pala na plecy i gaz w slipia .
    Ja jestem za innym dzialaniem ale nie mam zamiaru podpowiadac tym,ktorzy i tak nie zrozumieja i zrobia to co propganda podpowie .
    Nie zal mi glupich i biedniejacych.
    Biednych mi zal,bo nie potrafia sie podniescc ale przeciez ja stary stokilowego opoja i wieprza/byczka z podloza nie dzwigne.
    Czy wyscie juz wszyscy glowy gorne na dolne pozamieniali ???

 2. Ada 20 stycznia 2012 o 10:38 am

  Dobrze powiedzial, ciekawe czy pociagnie ten temat.

 3. wacpan 20 stycznia 2012 o 10:47 am

  Monitor,zwracam sie do Ciebie z prosba,a mianowicie o naglosnienie sprawy zwiazanej z ACTA!

  • monitorpolski 20 stycznia 2012 o 10:50 am

   Daj znać o co chodzi, przez kilka dni byłem wyłączony przez podróż służbową.

   • wwwulkan 20 stycznia 2012 o 11:31 am

    Jeśli wacpan jeszcze nie podał szczegółów, to tu jest coś na ten temat:
    http://www.sekretyameryki.com/index.php/polska-podpisze-acta-26-stycznia/

   • zeebii 20 stycznia 2012 o 11:43 am

    @monitor
    celem ACTA i SOPA jest albo może być wprowadzenie cenzury internetu -czyli zamordyzm

  • Kurohige 20 stycznia 2012 o 11:33 am

   Dokładnie. Najpierw ACTA, później SOPA i PIPA to sprawy imo bardzo niepokojące i warto by wiedziało o nich jak najwięcej ludzi.

  • zeebii 20 stycznia 2012 o 11:40 am

   ACTA na wykopie i wzór listu protestacyjnego do posłów http://www.wykop.pl/link/1012505/list-do-poslow-w-sprawie-acta/

   tu u vagli http://prawo.vagla.pl/node/9631

  • felicyta 20 stycznia 2012 o 11:41 am

   Boni prosi Tuska, by wstrzymać podpisanie ACTA

   Opublikowano: 20.01.2012 | Kategorie: Prawo, Świat komputerów, Wiadomości z kraju
   http://wolnemedia.net/prawo/boni-prosi-tuska-by-wstrzymac-podpisanie-acta/
   ACTA to chyba najbardziej kontrowersyjna inicjatywa międzynarodowa, do której Polska ma przystąpić 26 stycznia. Na podpisanie dokumentu nasz rząd zgodził się łatwo, ale teraz dotarły do niego głosy oburzenia. Minister Administracji i Cyfryzacji zwrócił się do Premiera z prośbą o wstrzymanie się z podpisywaniem ACTA i podjęcie dyskusji.

   Wczoraj Polacy dowiedzieli się, że w przyszłym tygodniu, 26 stycznia, nasz rząd ma podpisać ACTA. Nie jest to co prawda tożsame z ratyfikacją porozumienia i jego wejściem w życie, ale chodzi o bardzo istotny krok. Prace nad ACTA wzbudzają kontrowersje od lat i nie chodzi tylko o to, że porozumienie to zagraża wolności słowa, prywatności, obiegowi informacji w sieci, a nawet dostępowi do leków.

   W ACTA niepokojący jest sam tryb prac nad porozumieniem. Po prostu wykorzystano szczebel międzynarodowy po to, aby wprowadzić prawo za plecami obywateli. Dyktowane przez ACTA zasady tworzyli ludzie nie będący wybranymi przedstawicielami poszczególnych krajów.

   Co w tej sprawie robił polski rząd? Nie bardzo wiemy, bo rząd nie chciał rozmawiać o ACTA. Dziennik Internautów wyśmiewał to milczenie w satyrycznym opowiadaniu, ale tak naprawdę to nie jest zabawne. Chodzi przecież o udział w porozumieniu nazywanym powszechnie „porażką demokracji”, a nasz rząd zachowuje się dokładnie jak twórcy ACTA – udaje, że nic istotnego się nie dzieje, jednocześnie wspierając inicjatywę.

   Organizacje społeczne zaapelowały niedawno do rządu z prośbą o ujawnienie informacji dotyczących ACTA. Efekty są interesujące. Najpierw poznaliśmy datę podpisania ACTA, a wczoraj Michał Bonii poprosił premiera o ponowną dyskusję w sprawie ACTA.

   Zanim napiszemy o prośbie Boniego, chcielibyśmy polecić czytelnikom pewien dokument. Jeden z Czytelników DI poinformował, że na stronie Ministerstwa Kultury można znaleźć wniosek w sprawie ACTA (skan, PDF, 88 stron). Z tego dokumentu możemy się dowiedzieć w jaki to sposób zapadła decyzja o podpisaniu kontrowersyjnego porozumienia. Znamienne jest to, że w dokumencie nie pojawia się rozpoznawalny skrót „ACTA”. Ot, wygląda to jak prośba o podpisanie takiej międzynarodowej umowy, która i tak miała być podpisana. Takie niby nic…

   Dokument jest ciekawy jeszcze z innego powodu – zawiera polskie tłumaczenie ACTA. Czytelników powinna szczególnie zainteresować sekcja 5 dokumentu, dotycząca dochodzenia praw własności intelektualnej w środowisku cyfrowym (strona 36 dokumentu i dalsze). Przeczytajcie a szybko zrozumienie, dlaczego ACTA jest niebezpieczna. Ta część dokumentu nie jest długa.

   Wróćmy do ministra Boniego. Wczoraj poprosił on premiera o ponowną dyskusję w sprawie ACTA, a zrobił to, gdyż wątpliwości w sprawie ACTA zgłosili 19 stycznia uczestnicy spotkania tzw. grupy Dialog.

   Grupa Dialog to forum wymiany opinii rządu z organizacjami społecznymi i przedstawicielami pracodawców związanych z internetem. Przedstawiciele strony społecznej zwrócili uwagę na to, że tryb przygotowywania i uzgadniania uchwały nie był przejrzysty.

   – Musimy upewnić się, że podstawowa zasada prawa autorskiego, czyli równoważne traktowanie praw twórców i użytkowników, jest w ACTA dobrze uwzględniona – mówił na spotkaniu grupy Dialog wiceminister administracji i cyfryzacji Igor Ostrowski – Musimy znaleźć przestrzeń, by wyrobić sobie zdanie w sprawach narzędzi ochrony prawa autorskiego w internecie. Dlatego moim zdanie warto rozważyć wstrzymanie podpisu w imieniu Polski – dodał wiceminister.

   Na spotkaniu odnotowano też fakt, że wątpliwości wobec ACTA pojawiają się w różnych krajach, nie tylko w Polsce.

   ACTA nazywana jest porażką demokracji, ale można też mówić o swoistym „teście demokracji”. Niebawem polscy politycy pokażą, czy wolą występować w roli prawdziwych reprezentantów obywateli, czy też są tylko biologicznymi przedłużkami do piór podpisujących narzucone „porozumienia”.
   kom.
   cyberia 20.01.2012 10:43

   Dziś rano SOPA zablokowało megavideo. Żegnajcie filmy online. Kiedyś można czasami było obejrzeć jakiś nowy filmy na HBO albo Canal +, teraz same starocie powtarzane tysięczny raz, za abonament ok 100 pln. Jak chcesz obejrzeć nowy film musisz dodatkowo zapłacić.
   Jak jeszcze zaczną wprowadzać ACTA młodzi nie zdzierżą, przetrawili paliwo po 6 pln/l, ale ograniczania i cenzura internetu wreszcie ich wygna na ulicę…

   Opracowanie: Marcin Maj
   Na podstawie: MAC, informacje od czytelników
   Źródło: Dziennik Internautów

   • mirek 20 stycznia 2012 o 1:32 pm

    Kurde, człowiek, oni już pokazują 20 lat kim są,
    A filmów fabularnych i seriali z hoolywood nie szkoda bo to największa propaganda i ogłupiacze.

    • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 8:48 pm

     @mirek
     cos tam jednak z tego holywoodo-badziewia da sie wyłuskać 😉
     Symbolika Illuminati w filmach: http://www.youtube.com/watch?v=7h2nsfFKPs8
     mój ulubiony motyw, to ten z „Terminatora” – napis nad tunelem….

   • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 8:22 am

    Na ulice wyjada dopiero jak matka i ojciec nie da im zryc ,bo kasa bedzie pusta.

 4. Hix 20 stycznia 2012 o 11:05 am

  Widać jak na dłoni do czego zmierza EuroSajuz. nie tańczysz jak zagramy?! to my was zniszczymy!
  Ciekawe jest to, jak sprawa jest przedstawiana w telewizorni, mianowicie jest tylko mydlenie oczu hasłami o niedemokratycznych i i ograniczających wolność poczynaniach Orbana, ZGROZA
  żaden zawszały redaktorzyna nawet się nie zająknie i nie przybliży na czym te „niedemokratyczne” zmiany polegają

 5. wacpan 20 stycznia 2012 o 11:18 am

  ACTA-inaczej zmasowany atak na nasza wolnosc w internecie, megaupload zostalo wczoraj zamkniete!!! GRUPA ANNONYMOUS zaatakowala min. Fbi.com oraz pare wytworni fonograficznych w USA, w Polsce ACTA startuje 26 stycznia!!! STOP CENZURZE!!!

  • monitorpolski 20 stycznia 2012 o 12:13 pm

   Popracuję nad tym w ciągu weekendu. Dobrze, że jest mobilizacja sił. Ale wredność tych poczynań świadczy o tym, że internet im wyraźnie przeszkadza i zamiast narzędzia do kontroli i wyłapywania dysydentów stał się narzędziem ujawniania prawdy. Setki milionów dysydentów nie można tak łatwo uciszyć…

  • Roma 20 stycznia 2012 o 12:17 pm

   Amerykański wymiar sprawiedliwości zamknął w czwartek serwis internetowy Megaupload.com za masowe łamanie praw autorskich. Strona była popularną platformą darmowej wymiany filmów, seriali, muzyki i innych plików. Aresztowano także właścicieli strony. Wszystko to wydarzyło się wczorajszego wieczoru czasu polskiego, a już w nocy grupa haktywistów Anonymous przeprowadziła akcję odwetową, zamykając serwisy internetowe FBI, amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, organizacji MPAA i RIAA, studia Universal Music i inne.
   Zamknięcie Megaupload.com zbiega się z dyskusją trwającą w USA wokół nowej, przygotowywanej w Izbie Reprezentantów „ustawy o wstrzymaniu piractwa internetowego” (SOPA), która wprowadza zabezpieczenia przeciw nielegalnemu wykorzystywaniu treści chronionych prawami autorskimi.
   Internetowy kolektyw hakerów Anonymous, walczący z narzucaniem restrykcji w internecie, ogłosił na Twitterze, że w odwecie zablokował strony internetowe FBI, ministerstwa sprawiedliwości, koncernu muzycznego Universal oraz organizacji MPAA i RIAA (odpowiedników naszego ZAiKS itp.). Krwawy odwet Anonimowych cały czas trwa i nie wiadomo, czym się zakończy. Widać jednak, że amerykańskie służby specjalne oraz media są pod dużym wrażeniem siły działania tej grupy. Jest to największa tego typu akcja w historii hakerstwa
   Chociaż ustawa jest wymierzona w zagraniczne portale, firmy internetowe twierdzą, że może być wykorzystywana do narzucania restrykcji również portalom amerykańskim, jak Google, Facebook i eBay. Na znak protestu Wikipedia w nocy z wtorku na środę wyłączyła się na całą dobę, a szereg innych stron dołączyła w ten sam sposób, bądź przynajmniej cenzurując swoje strony czarnymi planszami.

   źródło: Wirtualna Polska / PAP

   • Peryskop 20 stycznia 2012 o 6:59 pm

    Uwaga: po oznakach symbiozy Anonymus z Wikileaks są podejrzenia, że to też podstawka.

    • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 8:26 am

     Dziwisz sie ?
     Przeciez juz wszystko (no prawie wszystko) nalezy do nich .
     Obawiam sie o ks.Natanka ale na szczescie jest w sile wieku i nie da sie zaskoczyc jak sp.Lepper,no chyba,zeby ktorys z ministrantow zrobil…… .
     Jackowski juz przepowiednie kolejne pisze.

 6. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 11:23 am

  Czy Ziobro’wscy czy Orbam’owcy , nie wierze nikomu. Na poczatku ładnie gadaja i to się ludowi podoba, ale czy wcześniej czy puźnie gracze z ich klubów zostaną przejęci przez kartele, korupcje w postaci wniknięcia do danego klubu i udawanie „dobrego” aż do monentu odejścia lidera który zapoczątkował ruch w kierunku pozytywnym. Ale po jakimś czasie statek zmienia kurs bo na stanowisko 1szego kapitana , zostaje wrzucony 2 gi kapitan (wilk w owczej skórze) . Przykladem jest są wszyscy na których kiedyś lecieliście głosować czy to był wałesa, jarek, leszek, tusk, …. i dalej następni FRONTMENI. Nie wieżcie nikomu, zadnemu politykowi- dla mnie to są mafie skończone , które pracują na zlecenia tajnych organizacji działających w tle nawet pod płaszczykiem religi, jakiś dziwnych fundacji hoj wie z kad finansowanych …..
  ====================================
  Ostatnio mam taki nawyk. Kopiowanie całych newsów z propagandowych mediów i ciekawych wypowiedzi forumowiczów. Do czego was zachęcam , z takiego zlepku ionformacji można grubą książke skompliować do pliku PDF, a następnie wydrukować w jakimś nakładzie w postaci ksiązki papierowej, niech ludziwe czytają co czym jest w stosunku do manipulacji politycznych mających na celu dalsze wprowadznie ludzi w ślepe uliczki tak jak od 89 roku w Polsce, wałesa ilu wykiwał ?… , pis ilu wciągneło ? tusk ilu wyhujał ? a pomaranczowa rewolucja (ukraina?/bialoruś?) czy to orban czy zioberek czy tusk czy inny zbawiciel , zamykam ich do jednego wora, to jest jedna swołocz do koryta . Kapujecie ? ….to są FRONTMENI …
  ===================================
  Ciekawe komentarze wyśnupane na forach:

  almadtyszkiewicz1: Wreszcie budzą się z głębokiego letargu związki zawodowe. Czas to już znacznie spózniony na rzeczywiste zajęcie się sprawami pracowniczymi. Umowy śmieciowe ? co to jest za łajdacka forma zatrudnienia ? Kiedy ludzie wypracuja sobie lata do emerytury przy tak łajdackim i antyludzkim prawodawstwie. Jak kapitalista nie potrafi rozsądnie poprowadzic działalności to niech zwija zabawki. Czas zakonczyc bezpodstawne bogacenie sie nielicznych kosztem tych co w pocie czoła tyraja. Czas zabrac się za hipermakety. Duzo pracy do nadrobienia czeka związkowców.

  ~Inkwizytor do ~Każmirz: Zgadza się problem tylko w tym że w normalnym państwie rząd powinien wspierać przedsiębiorców i ogólnie ludzi więcej pracujących a jak to wygląda u nas? Traktuje się na s jak złodziei. Jak ja pracuję w trzech firmach to muszę płacić trzykrotne składki na NFZ. Czyli logika nakazuje że jeżeli już nie mogę liczyć na lepsze traktowanie to powinienem chociaż być w terminie przyjęty do lekarza i co? Limity się skończyły jakie k…a limity skoro nie korzystałem. Dlaczego nie mogę decydować o swoich składkach czy to na emeryturę czy zdrowotnych? Dlaczego przepisy zmuszają mnie do tego żeby płacić podatki nie w momencie wpływy pieniędzy ale powstania przychodu? Dlaczego państwo nic nie robi w sprawie zatorów płatniczych? Jedno okienko to fikcja. Jak patrzę ile muszę poświecić czasu na biurokrację zamiast czego mógłbym pracować to poraża mnie to. Za to coraz to tylko słyszy się o walce z biurokracją tylko jakość na razie jakoś jej nawet nie zaczęto. Dlaczego proste ponieważ przepisy generują urzędnicy dopóki nie zwolni się 90% z nich walka z biurokracją będzie fikcją.

  ~POkraki: Polska będzie bulić za limity CO2 a np. USA, Chiny, Indie (tfu) mogą dymić ile chcą ****Polska miała ograniczyć emisję CO2 o 6%, ograniczyła o 32% (za większą redukcję należało się też Polsce rocznie 5 mld zł) zrealizowano protokół z Kioto (inne państwa nie) – i to się nie liczy, tak wynegocjowali ****Lasy państwowe pochłaniają rocznie 40 mln ton (i za to należało się też 20E/tonę) ale to ekipy tusku przy negocjowaniu europejskiego pakietu klim. nie interesowało (ale przyjęli ustawę, że jak zagraniczny kupi las w Polsce to dostanie pieniądze) ****zobowiązali się natomiast zatłaczać pod ziemię 3 mln ton co będzie rocznie kosztowało 1,5 mld zł (dodatkowo zablokuje to w tym miejscu dostęp do zasobów np. geotermalnych) ****z dodatkowego limitu wywalczonego w EU sądzie zdradziecki rząd zrezygnował;
  niedługo prąd itd. o 100% BEZROBOCIE, NĘDZA, PONIEWIERKA, CIEMNO, ZIMNO

  ~dk: 5 mln NAGROD w MZ ? SKANDAL ! ZADMY DYMISJI KOPACZ ! Kopacz rozdała 5 mln zł nagród
  Przez całą kadencję E. Kopacz zarobiła niemal 800 tys. zł.
  Skandal! Jest kryzys, a Kopacz rozdała milionowe nagrody
  E. Kopacz w ciągu tych 4 lat pracy na czele resortu zdrowia wypłaciła swoim pracownikom niemal 5 mln zł nagród! Zakładając, że pieniądze otrzymał każdy z ok. 500 pracowników ministerstwa, to co roku otrzymywali prawie 2,4 tys. zł nagród. Tylko pozazdrościć takiej szefowej, która mimo braku efektów pracy nagradza. Co prawda minister Kopacz odchodząc z resortu mówiła, że wykonała nawet więcej niż planowała, ale to tylko dobra propaganda. Chaos z lekami, fiasko rozdziału NFZ na cztery konkurujące instytucje, nieudolny Rzecznik Praw Pacjenta, klęska planu komercjalizacji szpitali – to dokonania minister i jej podwładnych.
  A czy sama była minister zdrowia otrzymała nagrodę za swój trud włożony w ustawę? Przez całą kadencję Ewa Kopacz zarobiła niemal 800 tys. zł. [AKA] / gazeta Fakt z dn. 17-01-2012 r. / cytaty/

  ~sisi: ciekawe kto wreszcie zwroci uwage na niedole sektora prywatnego: galopujace podatki, drozsze paliwo (w tym kopalne), podwyzszanie minimalnych pensji, skladki zdrowotnej, dumpingowanie bez jakichkolwiek konsekwencji cen przez nielegalnie dzialajace firmy, malejace marze, nakladanie obowiazkow papierologicznych o kt. nikt nie informuje a kazdy wymaga, brak odpowiedzialnosci materialnej urzednikow co powoduje dlugie terminy oczekiwania i brak konsekwencji w razie pomylki na niekorzysc. nie oszukujmy sie ci co zarabiaja na sektor publiczny maja tak jak przasniczki w przemysle lekkim-kierat i zapieprz. i gdyby tyle wymagano od funkcjonariuszy publicznych, nauczycieli czy lekarzy to wszystkie zurzyte opony by plonely. panie Tusk nic pan z tym nie robisz a ponoc taki z ciebie liberal..

  ~iga: No wreszcie sie ludzie obudzili.Do protestu dolacz ekspedientki ze sklepow marketow ,opiekunki zatrudnione przez agencje pracy wyjezdzajace do niemiec,studenci emeryci,Maekety placa ekspedeientka nie wiele ponad 1000 zloty,praca jest ciezka.Opiekunki zatrudniane przez agencje nikt tego nie kontroluje.Za prace 24 godz na dobe placa grosze. Gdzie urzedy skarbowe.Kto daje pozwolenie na prowadzenie takiej dzialalnosci.Nie ma kontroli nad niczym wykorzystuje sie ludzi.Urzednicy siedza za biurkami nie robiac nic.Burdel w tym kraju stworzony przez rzad musi sie skonczyc.Panie Tusk zycze panu zeby zyl pan za 1000 zl.Rzadzacy nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci.karnej.To musi sie skonczyc.

  ~obywatel: to co dzieje się w naszym kochanym kraju to jedno wielkie oszustwo i niedołęstwo urzędasów,którzy w coraz większym stopniu ograniczają prowadzących działalność gospodarczą,coraz dłużej załatwiają sprawy petentów w urzędach,coraz więcej biurokracji powoduje zniechęcenie kogokolwiek do czegokolwiek,a związki zawodowe powinno się zlikwidować,bo tam najwięcej leni siedzi (bo nie pracuje) i zbija kasę za nic nierobienie

  ~marko: Tusk jest odważnym człowiekiem. Dał podwyżkę wojsku i policji więc się nas nie boi. Odgrodził się od społeczeństwa polem minowym i zasiekami Teraz możemy mu naskoczyć W ostateczności zapakuje w walizki złoto i wyjedzie mając to wszystko gdzieś. A my będziemy się naparzać z policją i wojskiem. Tu trzeba czegoś innego żeby społeczeństwo zapłaciło mu za dobrobyt

  ~klezmer: Szanowni państwo.Przez ostatnie cztery lata,pan premier,bawił się w kelnera.Pokazywał palcem za siebie i mówił:”to nie ja,to Kaczyński”Ogłupiały przez „zaprzyjaźnione” media komercyjne,jak je nazwał pupil PZPR-Wajda,elektorat powierzył mu władzę na następne cztery lata.Tusk,chcąc uciec przed TS i kryminałem,chce kupić dla siebie koryto w UE. za 6 miliardów euro,czy pozwolicie na to?

  ~NIEWOLNIK POLSKI : POLACY POWSTAŃCIE Z KOLAN !!!, WAŁĘSA GDZIE JESTEŚ I TWOI KAMRACI ?

  ~Czarek: ,,dobrobyt” za rządów POpaprańców jest taki że ,,szynkꔂ kupioną w Warszawie nie chcą jeść psy w mojej wsi.

  ~Tomek: Nigdy i nigdzie ja i moja rodzina na Tuska i „po”nie zagłosuje!!!anarchia przy korycie na „wiejskiej”

  ~widz kabaretu: Czy Polactwo głosujące na Rudego i Kwacha jest zadowolone ,że żyje w dzikiej Trzeciej RP ?

  ~WARSZAWIAK: POLACY BARANY WYBRALIŚCIE DONAKA TERAZ WSZYSCY CIERPIĄ ZA GŁUPOTĘ NIEDOKSZTAŁCONYCH LUDZI.

  ======================================
  … to co ludzie pisza i myśla to jest kropla w morzu, omijana przez propgandowe media

  ==== PRANIE MÓZGÓW DALEJ TRAWA, ..W TOKU ..=======

  • Aśka 20 stycznia 2012 o 9:14 pm

   @jakzawsze

   „Ostatnio mam taki nawyk. Kopiowanie całych newsów z propagandowych mediów i ciekawych wypowiedzi forumowiczów. Do czego was zachęcam , z takiego zlepku ionformacji można grubą książke skompliować do pliku PDF, a następnie wydrukować ”

   robię to już kilka lat :), bo wkurzało mnie to, że o czymś przeczytałam, a potem nie mogłam tych niewygodnych informacji znaleźć

   • Roma 20 stycznia 2012 o 10:59 pm

    Ja też mam taki nawyk od dawna.

  • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 8:57 am

   Za to im placa i to niezle.
   Goj zawsze bedzie gojem uwierzy propagandzie a nie madrym ludziom.
   Aby z goja zrobic czlowieka to trzeba wpierw go odpowiednio wychowac i wyksztalcic ale kto to ma zrobic jak szkoly nie sa gojow zas rodzice tylko gojami sa ?

   Przypatrzcie sie ja czynia nie-goje,jaka jest u nich solidarnosc i dzialanie/wspoldzialanie ,jak ksztalca swe dzieci i na jakich uczelniach, kierunkach a potem daja im „gniazda i dziuple” ,jakie sa ich prgramy szkolne w ich prywatnych szkoalch i kto ich edukuje.
   Zreszta przygladnijcie sie tym wysoko wyksztalconym i dopuszczonym do wszelkich wladz/rzadow, w tym koscielnych/religijnych,moze to pomoze wam zrozumiec czyj sukces a czyja kleska i gdzie leza tego przyczyny.

   Znacie jakiegos goja ,ktory zostal prokuratorem albo sedzia, byl,jest generalem lub biskupem,sprawowal lub sprawuje stanowisko szefa partii politycznej lub byl premeirem czy preyzdentem ,a moze teraz zostal wybrany ?

   Na dolnych piedestalach wladzy moze jakis sprytny i zdolny goj czy gojka zalapal sie na wojta,burmistrza,proboszcza ale jak sie blizej im przyjrzec,zerknac w podniebienie ,popatrzec gdy spadna im gatki lub guma trzasnie w majtkach, to widac,ze to mieszana krew z obca ,nawet obco pachnie jakas cebula czy czosnkiem !

   I tak to sie wszzystko toczy i kreci na tym swiecie „niepolskiego boga”.
   Dziwie sie Panie Boze ,ze widzisz to a nie grzmisz.
   Ale nie zbadane sa Twoje plany , zamiary i wyroki ,wyglada na to,ze znow tupniesz noga i pogrozisz reka.
   Twoja wola i Twoj Wszechswiat,my prochy marne.

 7. Polak 20 stycznia 2012 o 11:26 am

  Mam 32 lata zone i dziecko i zero perspektyw na dalsze zycie nie obchodzi mnie czy mi ktos pomoze czy nie ale rozpierdole…. im ta nore!

  • Sully 20 stycznia 2012 o 1:30 pm

   Hmmm, ale co potem jak już to rozp…, trzeba pomyśleć co potem. Mnie też się współczesny rządy nie podobaja, bo w dupie maja zwykłych ludzi.Nie mówie tutaj tylko o Polsce , ale o praktycznie całej UE, tylko my jeszcze do tego biedni jesteśmy.
   Ale ok rozwalę i co….mamy jakąś alternatywę, chętnie poznam Twój punkt widzenia. Bo jeśli dojdzie do jakiejś rozruby to będzie chaos, a potem oby nei było tak, że znowy ktoś do władzy dojdzie za 100 lat obalą nowy system i tak wkółko. Ale w jednym masz racje, napewno potrzeba zmian.

   • Roma 20 stycznia 2012 o 3:58 pm

    wzorem dla Polski powinno być to co się dzieje na Węgrzech !
    Węgry idą drogą moralnej odnowy społeczeństwa, bo wg Premiera Orbana
    źródłem kryzysu na Zachodzie jest właśnie upadek moralny ludzi i całych
    społeczeństw. Zgadzam się z tym w całkowicie.
    Propagowana jest demoralizacja, niszczy się młodzież, dzieci.
    Skoro wszyscy wiemy, że tak jest, to trzeba z tym skończyć.
    a zatem zacząć odnowę moralną. To nie zgniły tzw zachód jest wzorem do naśladowania.
    To oni powinni nas naśladować, a my w Polsce powinnismy zrobić, to co Węgry.
    Tylko, że w Polsce nie ma takiej partii prawicowej jak węgierski FIDES.
    Najbliższa byłaby prawica Marka Jurka, ale jest zbyt słaba, PIS jest blisko,
    ale nie ma tej aktywności i przebojowości, co premier Orban. A ponadto jest podzielona.
    Ojciec Rydzyk powinien zogniskować wokół siebie tego typu siły prawicowe,
    albo Natanek ? Problem w tym, że media w Polsce niszczą wartości polskie,
    bo – jak wiadomo – że są to media antypolskie, a tylko polskojęzyczne,
    Polecam wszystkim oglądnięcie wczorajszego wywiadu z Victorem Orban,
    przeprowadzony przez Popspieszalskiego w jego programie pt Bliżej,
    Ten progarm będzie niebawem do zobaczenia w internecie (był na TVP info)
    Zostałam zauroczona genialnym zmysłem DYPLOMACJI premiera Orbana.
    On jest delikatny i nikogo werbalnie nie atakuje a ROBI SWOJE.
    Czyli robi tak jak strona przeciwna !
    Nawet o MFW wyraża się z sympatią..
    W zasadzie to w rozmowach z MFW on dostosował metody do metod i
    poziomu przeciwnika, udaje, że ich lubi, nie zraża ich do siebie,
    prowadzi nieformalne rozmowy więc gra na czas.
    Podstawowym celem jego rządu jest stworzenie miejsc pracy dla każdego kto chce pracować,
    (roboty publiczne) tak, by rodzina węgierska chciała mieć dużo dzieci.
    Polityka proRODZINNA = ulgi na dziecko, ale np rodzina z trojgiem dzieci
    jest zwolniona z podatków całkowicie
    Warto posłuchać, co mówi sam Orban, bo wersje w mendiach
    zawsze są zniekształcone.
    Gdyby tak wśród lemingów rozpowszechaniać np ten wywiad z Orbanem,
    żeby ludki mogli zobaczyć, że rząd może stać po stronie swoich obywateli
    a nie ich okradać, że rząd może pomagać obywatelom np w spłacie kredytu we frankach,
    że rząd ZAMIAST zamykac szkoły z braku dzieci, może pomagać rodzinom z dziećmi,
    tak, aby miał kto w przyszłości pracować a naród nie wyginął !!!!
    Może te nieuświadomione lemingi zapomniały na czym polega rola rządu ?
    oraz zapomniały co to jest normalność ? uczciwość ? PRAWDA ? zło i dobro ?
    Przykad Węgier pokazuje, że rząd może iść inną drogą.
    Przyjazną dla swoich obywateli, a nie dla korporacji międzynarodowych.

    • deliriumworld 20 stycznia 2012 o 4:41 pm

     rządom w Polsce nie zależy kompletnie na tzw. „zaludnianiu” (polityka pro rodzinna) Polakami tego kraju, ponieważ to mijało by się z głównym celem jaki sobie postawili już po 1945 roku tzn. wysiedleniu bądz zaduszeniu Polaków we własnym kraju, ten proces znacznie się nasilił po wejściu (Kwach o mało się nie zsiusiał z wrażenia po wynikach referendum) Polski w skład „Unii Yewropejskiej” oraz następnie wprowadzeniu układu z Schengen, tym samym co spowodowali? 1. jedna trzecia bądz nawet jedna czwarta Polaków wyemigrowała
     2. kasa i tak spływa do nich bo pozostały rodziny, bo odwiedzają rodziny bo część z nich (głupota) w Polsce jeszcze płaci podatki
     3. ci co pozostali i tak są zaciskani „paskiem siły spokoju Mazowieckiego” pracując za 1 tys zł (tyle zarabiałem w 1995 roku czyli lat temu 17, od tego czasu płace „stoją” w miejscu a wydatki rosną w górę)
     4. doprowadzili Obywateli Polski do znieczulicy patriotycznej, oraz do opluwania i wyszydzania własnego kraju a nie ich „rządzących”
     5. nagminnie łamią „demokrację” w wyborach, poprzez ich fałszowanie, do czego również przyczyniają się jawnie „niezależne media” (trochę historii co to jest ITI czyli TVN, lub kto jest właścicielem oraz jego historia TV Polsat, Radio ZET, RMFM że o „Wybiórczej” nie wspomnę
     Reasumując : IM NIE ZALEŻY żeby Polacy się reprodukowali, im zależy żeby stąd się WYNIEŚLI !

     • Roma 20 stycznia 2012 o 11:08 pm

      @ deliriumworld
      zgadzam się z Tobą, Polska jest rządzona przez antypolaków,
      ale jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy, nie ?

   • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 9:44 pm

    @Sully
    całkiem mądrze i logicznie komentujesz @polaka, a dostajesz minusy? dla mnie to pośredni dowód na to, ze Polaków stac co najwyżej na obalenie muru, a potem… stają na srodku drogi jak dzieci we mgle, i czekają… właśnie, na co? na Godota? „patrzył na ufny tłumów marsz, milczał wsłuchany w kroków huk, a mury rosły… rosły rosły… łancuch kołysał sie u stóp”… to ta ostania, „nieoficjalna” zwrotka songu Kaczmarskiego, spiewana tu i ówdzie, ale rzadko…;
    a teraz odrobina prywaty, Państwo wybaczą;-) …. kiedy leci X-files i gdzie, bo jakoś nie mogę namierzyć, a chetnie bym sobie mózg przewietrzył, skoro na tym blogu jakos tak rzadko okna otwierają….?

    • Sully 20 stycznia 2012 o 10:17 pm

     Totalski, chyba nie masz mnie za tak płytką osobe, która zwraca uwagę na gwiazdki 😉 przeciez to dziecinne 🙂 Co do filmu to poniedziałki, wtorki 22.50 albo 23 jakos tak, przynajmniej tak pisze w gazecie 😉 A wracając do tematu, łatwo komus przywalić, ale trzeba sie zastanowic nad konsekwencjami działania. A z tym kruchutko.

     • Totalsky No Problemsky 21 stycznia 2012 o 2:34 am

      @Sully
      co innego zwracac uwagę na gwiazdki, a co innego sie nimi przejmować; ja zwracam uwage na gwiazdki, oczywiście biorąc na to odpowiednią miarę; – to taki barometr „tryndów” wśród szanownych Polaków-Rodaków; (nie wiem – może jednak powinienem socjologie studiowac, zamiast tego co studiowałem:-)…. dzięki za namiary na Scully :-)…. no i broń Boże nie biorę cie za „płytka osobe”…a raczej wprost przeciwnie…;…eeee …. to ja moze skoncze na tym swoja wypowiedź 😉

  • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 9:36 pm

   @Polak
   mam taka, rozsądną, jak mi sie wydaje, propozycję: jeśli juz zdecydujesz sie na rozpierduchę – poszukaj innych podobnie myslących; bo sam, to wiesz – tylko Chuck Norris wygrywa w pojedynkę! szkoda zapału chłopie, zrobia z ciebie wariata, jesli przeżyjesz, i tylko „tefałen” bedzie miał niusa do wieczornego wydania; ty myślisz, ze jeden Jacque (czy jak im tam) rozpirzyłby Bastylie? Bastylia padła, bo „Żaków” BYŁY TYSIĄCE, A bURBONOWIE MIELI ZA TŁUSTE BRZUCHOLE, ZEBY SIE OSOBISCIE BRONIĆ;…sorki, caps…; wytrzymaj jeszcze trochę i wyczuj, skąd (i kiedy) wieje wiatr…; pozdrawiam, l&p!

   • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 1:14 am

    TNP@
    Bastylii broniło 16 starców,którzy odżywiali się tym, co w ogródkach im wyrosło ,i hodowane kury zniosły.Więźniów było bodaj 6 sztuk ,w tym Markiz de Sade.
    Musisz koniecznie przewietrzyć swoją wiedzę,bo niebawem zaczniesz pisać jak „z Aurory wystrzał padł…” to proletariat zdobył wolność.

    • Totalsky No Problemsky 21 stycznia 2012 o 2:28 am

     @zenobiusz
     Bosh… chłopie… licentia poetica… to nie mial byc krótki kurs wiedzy o Bastylii, tylko apel do forumowicza, zeby sie nie pchał przed szereg, tylko „kupą mości panowie, bo kupy nikt nie ruszy”; swoja drogą – jakoś tak przywiązany jesteś do tych cytatów z czasów słusznie minionych: Aurora? a wiesz ilu tu obecnych kojarzy jeszcze ki diabeł? ciągle mam to nieoparte przeświadczenie, że ty cos wspólnego z mundurem miałeś, mniejsza o to jakim…: ten rodzaj maniery w twoich wypowiedziach : skoro nie mogę, „padnij powstań”, to chociaz szpilkę wsadzę….; u mnie „agresywnośc” – zero… no moze plus jeden:-) ..ale „sympatia” – mniej niz zero (z całym do Ciebie szacunkiem, bracie w Chrystusie, ale przecież nie musze kochać wszystkich bliźnich, chociaz pewnie by wypadało….);

     • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 8:36 am

      TNP@
      Toż o tym że jestem b,zawodowym żołnierzem pisałem wielokrotnie,szkoda że nie czytujesz jednak mojego bloga,wiedział byś dla czego hasło „kupą mości Panowie:,prowadzi dziś na manowce.

  • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 9:06 am

   Na pewno to zrobisz „komputerowo” !
   Majac 32 lata to juz prawie winienes miec rozum „chrystusowy” .
   Pamietasz ,Jezus tez sie kiedys zdenerwowal widzac w swiatyni swego Pana kupczacych ale wzial sznur i lal po garbatych plecach a ty co dokonales ?
   Walisz w klawiature kompa i nic wiecej .
   Ja tez klepie ,czesto z bledami ale moja reka juz stara .
   Twoja zas mloda i silna ,glowe tez masz na karku pokrec nia troche w lewo,troche w prawo i razem z innymi mlodymi glowkami wymysl cos wiecej niz tylko odgrazanie sie typu (jak wyzej)….. i zrobcie cos ze skutkiem .
   To moja (starego) prosba.
   Przeciez to Wasza przyszlosc ,swiat i zycie a dla nas pociecha widzac madrych i dzialajacych wnukow zmieniajacych na lepsze swoj los.
   Warto tez czasem starych zapytac o rade a nie tylko wyciagac raczke do starego jak jesc i pic sie chce,moze i co wiecej.

 8. felicyta 20 stycznia 2012 o 11:38 am

  Adam Słomka zatrzymany na terenie sądu

  Opublikowano: 20.01.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju
  http://wolnemedia.net/prawo/slomka-zatrzymany-na-terenie-sadu/
  Adam Słomka stawił się wczoraj w Sądzie Okręgowym w Warszawie w związku ze sprawą, którą wytoczył Skarbowi Państwa o odszkodowanie za represje w stanie wojennym. Opozycjonista został jednak zatrzymany przez policję i doprowadzony na rozprawę.

  Lider KPN-OP Adam Słomka został zatrzymany przez policję w w celu umożliwienia wykonania kary orzeczonej na ogłoszeniu wyroku w sprawie komunistycznych zbrodniarzy z Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego PRL. Po doprowadzeniu go na rozprawę, a następnie po jej odroczeniu, Słomka trafił do aresztu, gdzie ma pozostać przez dwa tygodnie.

  Prokurator Instytutu Pamięci Narodowej Piotr Piątek domagał się dla Kani i Kiszczaka po dwa lata więzienia w zawieszeniu. Wyrok miał zostać ogłoszony 12 stycznia o godz. 13:30. Salę rozpraw zablokowała jednak publiczność. Adam Słomka, w latach 1980. działacz opozycji niepodległościowej, wygłosił oświadczenie. Przypomniał w nim, że jego matka została zamordowana przez funkcjonariusza SB. Ze względu na protesty ogłoszenie wyroku przesunięto na godz. 15. Sąd odczytanie wyroku rozpoczął od… skazania Słomki na 14 dni aresztu.

  KPN-OP nazwała karę wprowadzeniem „standardów Białorusi w polskim wymiarze sprawiedliwości”. Słomka może się od niej odwołać – ale dopiero po doręczeniu mu postanowienia sądu. Jednak z informacji PAP wynika, że postanowienie zostało doręczone Słomce dopiero w areszcie.

  Adam Słomka w PRL był działaczem opozycyjnym. Od 1981 r. związany z organizacją młodzieżową Konfederacji Polski Niepodległej, w której współpracował m.in. ze Sławomirem Skrzypkiem. W sierpniu 1982 r. został internowany, potem aresztowany. Mimo że miał 18 lat, więziony był przez kilka tygodni w bardzo ciężkich warunkach, najpierw w areszcie milicyjnym (w piwnicy, bez światła dziennego, bez kontaktu ze światem zewnętrznym, bez spacerów) potem w areszcie śledczym (gdzie karnie umieszczono go w celi śmierci z seryjnym mordercą). W latach 1991-2001 był posłem na Sejm RP I, II i III kadencji. Kandydował też na prezydenta RP.
  kom.
  rad 20.01.2012 10:29
  Faszyzm i prokuratorski terroryzm! „Raz zdobyta włdza, nigdy nie zostznie oddana”.. bo i dlaczego, gdy orwelowskim świniom żyje się równiej, na strazy liberalnych idei.

 9. felicyta 20 stycznia 2012 o 11:44 am

  Adam Słomka zatrzymany na terenie sądu

  Opublikowano: 20.01.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju
  http://wolnemedia.net/prawo/slomka-zatrzymany-na-terenie-sadu/
  Adam Słomka stawił się wczoraj w Sądzie Okręgowym w Warszawie w związku ze sprawą, którą wytoczył Skarbowi Państwa o odszkodowanie za represje w stanie wojennym. Opozycjonista został jednak zatrzymany przez policję i doprowadzony na rozprawę.

  Lider KPN-OP Adam Słomka został zatrzymany przez policję w w celu umożliwienia wykonania kary orzeczonej na ogłoszeniu wyroku w sprawie komunistycznych zbrodniarzy z Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego PRL. Po doprowadzeniu go na rozprawę, a następnie po jej odroczeniu, Słomka trafił do aresztu, gdzie ma pozostać przez dwa tygodnie.

  Prokurator Instytutu Pamięci Narodowej Piotr Piątek domagał się dla Kani i Kiszczaka po dwa lata więzienia w zawieszeniu. Wyrok miał zostać ogłoszony 12 stycznia o godz. 13:30. Salę rozpraw zablokowała jednak publiczność. Adam Słomka, w latach 1980. działacz opozycji niepodległościowej, wygłosił oświadczenie. Przypomniał w nim, że jego matka została zamordowana przez funkcjonariusza SB. Ze względu na protesty ogłoszenie wyroku przesunięto na godz. 15. Sąd odczytanie wyroku rozpoczął od… skazania Słomki na 14 dni aresztu.

  KPN-OP nazwała karę wprowadzeniem „standardów Białorusi w polskim wymiarze sprawiedliwości”. Słomka może się od niej odwołać – ale dopiero po doręczeniu mu postanowienia sądu. Jednak z informacji PAP wynika, że postanowienie zostało doręczone Słomce dopiero w areszcie.

  Adam Słomka w PRL był działaczem opozycyjnym. Od 1981 r. związany z organizacją młodzieżową Konfederacji Polski Niepodległej, w której współpracował m.in. ze Sławomirem Skrzypkiem. W sierpniu 1982 r. został internowany, potem aresztowany. Mimo że miał 18 lat, więziony był przez kilka tygodni w bardzo ciężkich warunkach, najpierw w areszcie milicyjnym (w piwnicy, bez światła dziennego, bez kontaktu ze światem zewnętrznym, bez spacerów) potem w areszcie śledczym (gdzie karnie umieszczono go w celi śmierci z seryjnym mordercą). W latach 1991-2001 był posłem na Sejm RP I, II i III kadencji. Kandydował też na prezydenta RP.
  kom.
  rad 20.01.2012 10:29

  Faszyzm i prokuratorski terroryzm! „Raz zdobyta włdza, nigdy nie zostznie oddana”.. bo i dlaczego, gdy orwelowskim świniom żyje się równiej, na strazy liberalnych idei.

 10. felicyta 20 stycznia 2012 o 11:51 am

  Blokada eksmisji chorej na nowotwór

  Opublikowano: 19.01.2012 | Kategorie: Wiadomości z kraju
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/blokada-eksmisji-chorej-na-nowotwor/
  WARSZAWA. Na wezwanie Komitetu Obrony Lokatorów działacze lokatorscy pojawili się przed biurem komornika Marcina Jachowicza, który miał dokonać tzw. „wprowadzenia we współposiadanie” (eufemistyczna nazwa dla eksmisji).

  Eksmitowana na bruk miała być śmiertelnie chora na nowotwór kobieta, mieszkająca z trójką dzieci w wieku 17, 10 i 8 lat.

  Około 50 osób pojawiło się przed budynkiem, z którego miała być dokonana eksmisja. Komornik widząc, że nie zostanie dopuszczony do lokalu odstąpił od czynności.

  Tuż po komorniku pojawili się pracownicy wodociągów miejskich oraz zakładu energetycznego, w celu odłączenia lokalu. Twierdzili oni, że przyszli aby odłączyć liczniki i mają pismo lokatorki w którym o to prosi. Lokatorka nic jednak nie podpisywała.

  W blokadzie wzięli udział działacze KOL, uczestnicy Ruchu Oburzonych, Kolektywu Syrena, Młodzi Socjaliści, członkowie Związku Syndykalistów Polski oraz inni sympatycy ruchu lokatorskiego.

  Opracowanie: Piotr Ciszewski
  Źródło: Lewicaadambiernacki 19.01.2012 10:48
  kom.
  adambiernacki 19.01.2012 10:48
  „Wprowadzenie we współposiadanie” to na bruk wyj..banie. Pozytywne zjawisko, że ludzie się solidaryzują przeciw niesprawiedliwości w tym zniszczonym społeczeństwie. Podziwiam tych ludzi.

  ARTUR 19.01.2012 12:57
  Na bruk to należy wywalić władze miasta które są jak dupa od srania żeby słabszym z podatków zapewnić godne życie a nie dodatki do swoich pensji .Bez Katynia II chyba w tym kraju się nie da nic zrobić ,Hitler był za dobry że takim dziadom pozwolił przeżyć i się rozmnażać więc skutki ich władzy dzisiaj odczuwają wszyscy.

  Il 19.01.2012 13:05
  lokal zastępczy jest na ulicy Wiejskiej. to taka duża, okrągła betonowa „jurta” utrzymywana za podatki i obstawiona najemnikami militarnymi (wojskiem niepolskim).
  może przeprowadzka wyleczyłaby tę Panią?

  zakony kościoła RZYMSKOkatolickiego na bałwochwalstwo figurkowe i obraz(k)owe otrzymały nieodpłatnie lub za małe pieniądze grunty.
  POLSKA rodzina nie może na takich zasadach otrzymać społecznych (państwowych) gruntów???

  i tu widać hipokryzję polityków i urzędników współpracujących z włoskimi, germańskimi, innonarodowościowymi organizacjami przestępczymi i mafijnym kościołem RZYMSKOkatolickim.

 11. FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:17 pm

  Prędzej obecnie uwierzę w sztuczne kataklizmy niż w naturalne.
  Wszystko polega na strachu.
  Mało co możemy zweryfikować.
  Przypuśćmy dla przykładu, że służby wrzucają do internetu pierdoły na temat dziwnych dźwięków i zaraz setki tysięcy osób się tym podnieca, a żaden z nich nie jest w stanie zweryfikować.
  Dzisiaj przeczytałem, że Amerykanie znowu uratowali jakiś rybaków z Iranu.
  Zamieścili zdjęcia jak wspaniałomyślnie przekazują Irańczykom kanapki :):):)
  Przecież ten cały świat jest chory i merdia mają największą władzę nad ogłupiałym do reszty motłochem.

  • FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:21 pm

   Kiedyś dla przykładu przejrzałem sobie stronę globalnaswiadomosc od początku jej działalności.
   Złapałem się za głowę, bo nietrafionych strachów na temat kataklizmów było tam tyle, że łeb urywa.
   a to zlodowacenie, a to ocieplenie, a to przebiegunowanie, a to indonezja tonie, a to ewakuacja z kanarów i tak wciąż wypatrywanie nowych…..przecież to jest chore,,,,CIĘŻKO CHORE!!! Żadnych pozytywnych dla społeczeństwa wartości nie widzę w przekazywaniu wciąż nowych pierdoł na temat kataklizmów

   • FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:25 pm

    Około miesiąc temu rozmawiałem z kolegą i mówiłem, żeby zastanowił się czy lecieć na Kanary bo tam dzieją się jakieś niepokojące rzeczy związane w wulkanami.
    On mi odpowiedział, że właśnie widział w TV i że super, bo słyszał, że rybacy podpływają i można robić fotki. Powiedział, że na pewno skorzysta z takiej wycieczki i że lepiej przeżyć kilka dni jak lew niż całe życie jak mysz.
    Wrócił przeszczęśliwy z Kanarów.

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:33 pm

     Pisałem, że najlepiej Markowi wychodzi bieżąca działalność i tym sposobem przyciąga na swój blog bardzo wartościowych ludzi, którzy przyciągają następnych.
     Tymczasem wciąż kusi tania sensacja „kataklizmowa”
     Ona przyciąga z kolei najczęściej głównie młodych, zagubionych ludzi, których stan psychiczny będzie się systematycznie pogarszał po lekturze takich wpisów.

     Pisałem, że człowiek z głową w chmurach nie dostrzega szczurów pałętających się pod nogami i w tym czasie te szczury odwalają swoją szczurzą robotę.

     Proszę Was….Jak najmniej o kataklizmach, bo do tej pory nic a nic się nie sprawdza, a jeśli się sprawdzi to i tak będzie pozamiatane i nie będzie się nawet gdzie i przed kim pochwalić

     „a nie mówiłem”

     • FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:44 pm

      a co do manipulacji umysłami poprzez sieć komputerową i bardzo możliwe powiązanie z HAARP czy innym bardziej tajnym programem. ONE SĄ DLA MNIE FAKTEM, chociażby ze względu na doświadczenia które wykonywaliśmy przez kilka miesięcy.
      Wystarczy wymiana laptopa i łącza internetowego, aby przez kilka tygodni cieszyć się lepszym samopoczuciem, mimo spędzania tyle samo czasu przed komputerem.
      Potem „namierzają” i znowu jest to samo.
      Czy to nie jest wystarczającym dowodem, że instalują jakieś programy, które mają za zadanie „zniechęcić” do oglądania określonych stron???
      Blog monitor jest w ścisłej czołówce stron po których występują zawroty głowy i ospałość.
      Moim zdaniem une mają określoną listę stron www i system aktywuje się dla określonych osób już chwilę po wejściu na taką stronę

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 12:50 pm

       Zatem une nas wyniszczają systematycznie pod każdym względem
       GMO, przez sieć komputerowa, manipulując informacjami, szczepionki, fluor, chemtrails itd…wszystko w dobie internetu staje się aż nadto czytelne.
       Zatem aby utrzymać władzę będą musieli wprowadzać coraz większe totalitarne restrykcje i siać coraz większy strach

       Marzę o tym, że już wkrótce wreszcie wszystko wylezie i JESTEM TEGO PEWIEN, że będą co niektórzy w duszy przepraszać autorów takich blogów, bo na otwarte przeprosiny nigdy się lemingi nie zdobędą.

       • Sully 20 stycznia 2012 o 1:46 pm

        Zgodze się z tym, że bronią do zniewolenia kogoś jest strach. Z pojedynczym człowiekiem trudno, ale jeśli masz rodzinę i bliskich to tak mi sie wydaje , że ze strachu i ich życie i zdrowie zrobi się wiele.
        Mój kolega ciągle się zastanawia, czy pod przykrywka tej afery z receptami i teraz z aptekarzami, sejm nie uchwalił lub uchwali jakiejś neikorzystnej ustawy o której media nawet nie wspomną, no bo przecież leki ważniejsze.
        Smiać mi się chce, ostatnio czytałam, o „krzywiźnie banana”, że tylko taki jest akceptowany na tereni UE, a okazuje sie, że tylko takie banany rosną na plantacjach należących do jednej firmy 😉

        • Aśka 20 stycznia 2012 o 9:28 pm

         Sully, z tą krzywizną bananów, to stara, kilkuletnia sprawa. Obecnie UE już od niej odstąpiła. Dlaczego odstąpiła? Być może ci co mieli być zniszczeni, już zwinęli biznes bananowy.

        • Sully 20 stycznia 2012 o 10:23 pm

         Być może, ale to nie tylko o banany chodzi, dałam taki przykład. A co było z ogórkami zielonymi. Przeciez na każdą sprzedawana rzecz, żywność potrzeba tyle certyfikatów, papierków. biurokracja jest tak rozwinieta w każdej gałęzi życia że to się w głowie nei mieści. No i te wymogi, szkoda gadać.

      • mirek 20 stycznia 2012 o 1:45 pm

       Windows ma jakieś szpiegi w sobie, kiedyś ms zatuszowało afere.
       Gdzieś czytałem, ze każdy program z USA od 2012 ma mieć w sobie jakieś furtki.

       • zeebii 20 stycznia 2012 o 4:41 pm

        @mirek
        To trzeba używać Linuxa albo BSD -z rodziny BSD pc-bsd jest najprostszy w instalacji i użytkowaniu http://eart.cba.pl/BSD.html
        Nie trzeba nawet instalować Linuxa bo można odpalać system z płyty albo z pendrive

      • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 4:47 pm

       „Wystarczy wymiana laptopa i łącza internetowego, aby przez kilka tygodni cieszyć się lepszym samopoczuciem, mimo spędzania tyle samo czasu przed komputerem.
       Potem „namierzają” i znowu jest to samo.
       Czy to nie jest wystarczającym dowodem, że instalują jakieś programy, które mają za zadanie „zniechęcić” do oglądania określonych stron???
       Blog monitor jest w ścisłej czołówce stron po których występują zawroty głowy i ospałość.”
       Co ty FAKIR wciskasz.
       Właśnie to jest straszenie ludzi
       ,nie uprzedzanie że nasilają się naturalne kataklizmy ,
       na co jest mnóstwo dowodów.
       Jak się robisz ospały czytając monitora,to zostań,na blogu
       , u antymaterialnego,może już wrócił z Iranu

      • zeebii 20 stycznia 2012 o 4:50 pm

       @fakir
       zamień Windowsa na Linuxa lub BSD. Google na Duckduckgo, Iqxuicka i Startpage. Obok Firefoxa i IE używaj innych przeglądarek jak np. Midori i Chromium. Korzystaj z dodatków takich jak no script i ghostery. Nie przechowuj zbyt długo historii, stosuj higienę przeglądarki internetowej http://eart.cba.pl/bezpieczenstwoprzegladarki.html i bhp pc-eta…. Itd

      • Ditka 20 stycznia 2012 o 7:03 pm

       Skąd ja to znam…

       • zeebii 20 stycznia 2012 o 7:30 pm

        @ditka
        Nie bądź taka tajemnicza. Skąd co znasz?

        • Ditka 20 stycznia 2012 o 8:37 pm

         @zeebii Mój komentarz umieścił się nie w tym miejscu co trzeba. To był wpis do pierwszego komentarza Fakira odnośnie tej wymiany laptopa i złącza. Już wcześniej sygnalizowałam na tej stronie że jest problem z wejściem, dopiero jak wymieniłam sprzęt na nowszy, zmodernizowany to już nie mam problemów, nie wiem jak na długo. Sorki za nieporozumienie

      • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 9:34 am

       Dodaj do tego jeszcze umieszczania odpowiedzi jakie dajesz nie w tym miejscu gdzie odpowiadales na dany post.
       Sprytne – prawda ?
       Maszyna to robi czy czlowiek ???
       Nie przejmowac sie srulkami (za nich mysla zony),szwabiki sa grozniejsze i to te zagniezdzone w Bydgoszczy i okolicach.
       Z tymi z Wroclawia bywa roznie.

     • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 4:42 pm

      To poglądaj sobie to czego nie było,twoim zdaniem.
      Natural disasters of 2011 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4YuVwGrcjgE

      • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 5:02 pm

       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/20/prognoza-trzesien-ziemi-na-rok-2012/
       Prognozy u mnie na blogu,wbrew „usypiaczom”
       To są naturalne procesy,
       żaden szeryf tego nie wyłączy,
       W Polsce jest bezpiecznie,ale ludzie na zagrożonych terenach,
       mają prawo wiedzieć,że takie prognozy istnieją.
       Jak kogoś boli od tego głowa,niech więcej sypia,zamiast siedzieć przed kompem.
       A jak kto musi,trudno,doradzę jedno,
       orgonit niewątpliwie pomaga ,
       bezszwankowo przed komputerem siedzieć.
       Róbcie orgonity.

       🙂 🙂 🙂

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:26 pm

        zenobiusz
        Ty nic nie robisz tylko non stop kraczesz i kraczesz o kataklizmach, ale jeszcze się nic nie sprawdziło z tego co piszesz.
        Może trzeba nam zbudować orgonit wielki jak wieża babel???
        2 miesiące temu pisałeś że kanary są w wielkim niebezpieczeństwie i znasz osoby które się ewakuowały.
        tymczasem setki tysięcy ludzi wciąż lata tam i z powrotem na kanary i wszystko się odbywa jak zawsze.
        Konkretnie napisz KIEDY???
        Pisać o kataklizmach każdy głupi potrafi. Ja też mogę napisać, że Amerykę woda zaleje i czekać aż do tego dojdzie, a jeśli dojdzie za 30 lat to co??? miałeś rację ??? czy nie???
        Znasz konkretny termin??? Podaj chociaż jeden
        bla bla bla

        • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 7:02 pm

         „Znasz konkretny termin??? Podaj chociaż jeden”
         Widzę że Ci nerwy puszczają,chłoptasiu.
         Ja nie jestem prorokiem,ja informuję o tym co zamiata się pod dywan,
         z pomocą takich jak ty.Może napiszesz o strasznych prześladowaniach twoich,brata i antymaterialnego,pono zmusiły was do ucieczki z Polski.
         Jeżeli uważasz ,że nie należy zwracać uwagi,na symptomy zjawisk zagrażających milionom ludzi,
         to znaczy ,że dobrowolnie współpracujesz z ludobójcami,

         http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1617390/pg242
         tysiące ludzi na świecie dyskutuje El Hierro,i stara się przewidzieć co nastąpi,
         a Pan FAKIR,uważa że to niepotrzebne,bo jego kolega był i było miło.
         Dobrze że nie powołujesz się na opinie swojej szanownej Ciotki,bo chyba już się kiedyś podpierałeś jej autorytetem.

        • sebecx 20 stycznia 2012 o 8:59 pm

         …tutaj bardzo ciekawie opisana prognoza na 2012 .. wybuchy wulkanów oraz przesunięcia płyt z trzęsieniami … i być może dlatego obsadza się już załogą fema …http://suskiprognozapogody.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?0,2012

       • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 9:36 am

        A czerwone wino ?

    • Sully 20 stycznia 2012 o 1:25 pm

     Wczoraj na zmianynaziemi, pisało, że w Maroku i Algierii spadł śnieg. To tak apropos zmian które się dzieją na ziemi.

     • FAKIR 20 stycznia 2012 o 3:01 pm

      Cóż w tym dziwnego, że pada śnieg w Maroko, Algierii albo Syrii????

      • Sully 20 stycznia 2012 o 3:23 pm

       Z tego co wiem w Maroku o tej porze śnieg jest żadkością i na Saharze też śnieg nie pada co roku.

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:27 pm

        e tam w Maroko i Syrii często pada śnieg. Wszystko zależy na jakim terenie

        • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 7:10 pm

         „18 lutego 1979 roku, śnieg Fellin kilku miejscach w południowej Algierii, w tym pół godziny burza śnieżna, która przestała ruchu w Ghardaia, i został zgłoszony jako „po raz pierwszy w żywej pamięci”. śniegu nie było w ciągu kilku godzin.”
         http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1759688/pg1
         Mamy więc drugi przypadek za żywej pamięci.
         Pan FAKIR wie jednak lepiej,i dziwnie współgra jego głos z międzynarodowymi trollami na stronie gdzie trwa dyskusja,Zbagatelisować,wykpić.
         Mogłeś napisać że film jest z Afganistanu,bo twój kolega tam był i poznał palmę,jeden troll
         na” gp „tak napisał.Nie starasz się.

   • deliriumworld 20 stycznia 2012 o 4:50 pm

    Fakir, jeżeli nic co wymieniłeś się nie działo to popatrz:

    http://www.sfora.pl/To-najwieksi-zabojcy-2011-roku-g39721

   • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 9:25 am

    „Globalna swiadomosc” ?
    Przeciez to jest globalna DEZINFORMACJA .
    Gdy tylko ten portal powstal dokonalem rozpoznania i po tygodniu ja ich a oni mnie rozpoznali zablokowali i na dodatek komputer mi uszkodzili.
    Nie powiem sa silni i pozenili sie wzajemnie ,na szczescie „chlop z baba”,bo beda (a moze juz sa) z tego dzieci,piekne wesele bylo – ja tam byl ,miod i wino pil !

    Uwazac na sidla i wnyki diabelskie !

  • Ania 20 stycznia 2012 o 1:32 pm

   Niekoniecznie. To jedna z metod dezinformacji. Kiedy do sieci przedostaną się informacje ” niepożądane” uruchamiana jest machina dezinformacyjna wypuszczająca w obieg informacje fałszywe mniej lub bardziej wyglądające na bzdurne.
   Tak więc człowiek czytający/oglądajacy jedne i drugie, łatwo dostrzegając fałszerstwo w niektórych , dochodzi do wniosku, że wszystko jest bzdurą. I więcej nie interesuje się tematem. I o to chodzi !

   • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 4:40 pm

    „uruchamiana jest machina dezinformacyjna wypuszczająca w obieg informacje fałszywe mniej lub bardziej wyglądające na bzdurne.”
    To na pewno HAARP złowrogi,ale nie martwcie się szery w końcu to wyłączy.
    Śnieg na pustyni, Snow in the desert http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lxIoMYFDxQ0

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:34 pm

     Zenobiusz
     Przestań wreszcie ludzi straszyć.
     Kiedyś myślałem, że jesteś mądrzejszy. Wszystko zależy przecież od tego jak się ułożą fronty atmosferyczne.
     Nic nadzwyczajnego
     Masz tutaj przykład z 2009 roku.

     W 1979 roku spadł śnieg na Saharze i to w takim miejscu w którym nawet zimą jest zawsze ponad 25st w dzień,

     • sebecx 20 stycznia 2012 o 9:02 pm

      ..co ci zrobiono FAKIR?

  • Czytelnik 21 stycznia 2012 o 9:17 am

   Nie smiej sie z motlochu ale wez sie za jego edukacje i to nie przez kompa.
   Nie ma tam w poblizu ciebie mlodych ?
   Co to razem wspolnie potrafia myslec i dzialac ???

 12. dyskusb 20 stycznia 2012 o 1:02 pm

  Znajoma jest nauczycielką (nauczanie początkowe 1,2,3). To co mówiła na temat nowych tranformacji w szkolnictwioe to ją to przeraża. Dokładnie mówi że dzieci zamiast ksiązek, wyciągają laptopy z szaf. Komputery nim mózgi zeżrą (uzaleznienie od internetu) . Mówiła że to bedą ZOMBI/Lemingi niezdole do niezaleznego myslenia w dorosłym życiu. Mówiała że w szkołach pielegniarki namawiają do szprycowania szczepionkami rodziców, aby „pociechy” były zdrowe… , aha już ( .. z uszkodzonym mózgiem). Obene „nowe” inmnowacje MEN’u są przerażające, .. te programy nauczania serwowane prze urzędników UE. Ratunek jest indywidualne nauczanie metodami tradycyjnymi, wypisać ze szkoły , ale tutaj banda kryminalistów urzędników posługuje się w tym przypadku odebraniem dziecka , identycznie jak hitlerowcy zabierali dzieci do hutler jugend, w sumie tym samym jest EU, bo podłożem Eu jest nazimz, klub rzymski założony przez HOLSTEINA, a Holstein był SS666 . Te siły co działały za nazizmu , działają dzisiaj ale w innym kolorze, innej oktawie, innej nazwie … Same rodowody udających polskiech polityków i nazwiska kończące się na … ICZ lub …WSKI , bo wiecie zmieniali nazwiska , aby sie niekt teraz nie kapnoł kto kim jest i z jakiego klanu kryminalnego się wywodzi ..

  balcerowicz,gronkewiecz,kawasniewski

  Czy wiecie ale to niewiem tak do końca ale L.Wałęsa i A. Leper byli na żydowskiej jarmułce (jakieś święto talmudyczne) w USA’relu … zresztą Lech Kaczyński też zakładał tą czapke niewidke na łepetyne, i podpisał traktat oddając (sprzedajać) suwernnośc w ręce kryminalistów UE.

 13. Simon85 20 stycznia 2012 o 1:06 pm

  K. Jackowski w swoich „przepowiedniach” na 2012 powiedział, że:

  „Stany Zjednoczone ucierpią w wyniku trzęsienia ziemi w skali dotychczas niespotykanej.”

  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2479

  Niewiele z tych jego „przepowiedni się sprawdza”, ale akurat pasuje, do tej sprawy, o której napisał Monitor.

  • dyskusb 20 stycznia 2012 o 1:18 pm

   …. pomału, pomału .. , .. nie wszystko naraz, a wszystko w swoim czasie, a sądze że to bedzie wysmienite przedstawienie jak sztuka w teatrze …

   ========== EFEKT DOMINA ======== …..

  • sebecx 20 stycznia 2012 o 9:07 pm

   oczywiście .. ja widziałem film jak facet objaśniał na konferencji nową mapę USA i mówił gdzie będą zalane tereny ..gdzie wyludnione itd…

 14. Annah. 20 stycznia 2012 o 1:18 pm

  Rozmowa red. Pospieszalskiego z premierem Orbanem

  • Annah. 20 stycznia 2012 o 1:55 pm

   Niezwykle cenny wywiad, polecam wysłuchać do końca

  • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 2:31 pm

   No fajnie ale Orban powiedział : WASZ KRAJ /Polska / MA FANTASTYCZNE WYNIKI . No to , o co nam chodzi ??? Zazdroszczę tym , którzy uważają, że wszystko rozumieją .

   • Annah. 20 stycznia 2012 o 2:44 pm

    Wizzgo, nie rozumiesz? to ukłon w stronę Tuska, który nie wiedzieć właściwie z jakiego powodu, lakonicznie i z mocno ściśniętym gardłem , ale poparł politykę Orbana. No a Premier to nie jakaś anonimowa persona

    • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 2:52 pm

     To bym akurat rozumiała , zaczęłam się natomiast obawiać ,że rządowy pijar jest tak diabelski ,że wylał się transparentnie poza kraj i różni poczciwi ludzie dali się nabrać . Tusk długo nie wytrzyma tego swojego zapartego tchu , poczekamy . Ciekawa jestem , jak się wycofa z poparcia , kiedy Orban „poprosi” głośno o pomoc .

     • FAKIR 20 stycznia 2012 o 3:04 pm

      Coraz bardziej sądzę, że ten Orban to pionek wystawiony przez banksterów.
      Wyłoży Węgry ekonomicznie, dojdzie tam do wielkich zamieszek i potem zwalą winę na prawicowców i Chrześcijan i będą ich prześladować, ku uciesze lewicowego motłochu
      Jeśli miałby dobre serce i rozeznanie w sprawach światowych, wtedy nie dziękowałby Tuskowi

      Bo za co??????

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 3:08 pm

       Mogę się oczywiście mylić, jednak coś mi tu nie daje spokoju i podśmiarduje

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 3:10 pm

        po owocach ich poznamy

      • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 3:14 pm

       ORBAN jest dla mnie podejrzany. Za bardzo go reklmuja w kryminalnych mediach, i wywiady z nim robia. Nawet w brukseli mu pozwalaja mowic.

       … qupa mi to smierdzi

       • AQQ 20 stycznia 2012 o 5:52 pm

        @jakzawsze. Orban jest z tej samej stajni co R.Sikorski, młody Brzeziński, Obama i wielu światowych przywódców… mieli nawet 1 promotora z polskobrzmiącym nazwiskiem. hmm.
        „Wpływ żydów na rządy światowe” poszukajcie.

     • Annah. 20 stycznia 2012 o 3:08 pm

      „różni poczciwi ludzie dali się nabrać ”
      chyba nie włączasz do tej grupy Orbana?!
      Może on i poczciwy, takie rzeczywiściej sprawia wrażenie, ale zawalczył z naprawdę nietykalnym dotąd towarzystwem….
      Widziałaś kiedy gołębicę atakującą kota 🙂

      • Annah. 20 stycznia 2012 o 3:13 pm

       http://www.maxior.pl/film/143240/Kot_vs_waz

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 3:13 pm

       :):) Pigeon Pestering Cats http://www.youtube.com/watch?v=CcPHi9fm75g

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 3:14 pm

        Czyli co ????

        Mamy jednak szansę wygrać????

        :):):)

        • Peryskop 20 stycznia 2012 o 6:14 pm

         Ktoś wczoraj pisał, że antymaterialny kasuje swoje posty.
         FAKIR – czy wiesz co się tam dzieje?

         przypominam:
         @isar – Zapisałem większość wpisów antymaterialnego na dysku. Dla tych co nie czytali lub nie zdążyli przeczytać wrzucam na bayfiles (serwis hostingowy)
         http://bayfiles.com/file/1lnj/GpmSZu/anty.rar

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:19 pm

         Sam na pewno skasował
         Nie ma co robić znowu jakiejś afery.
         Ostatnio mnie wrobili w Kanadę itd,. Wyszedłem na głupka. Mam dość

      • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 3:16 pm

       Poczciwy to nie znaczy gołąbek czy głupio naiwny . Doceniam Orbana ale nie ma sensu teraz rozbierać go na czynniki . Okaże się .

       • pola 20 stycznia 2012 o 4:44 pm

        Ja się nie znam na polityce, ale ciekawy jestem jak to się dzieje, że parlament polski ustawy „uchwala” (na przykład tę o refundacji leków), a przez parlament węgierski ustawy się „przepycha”? Który to konkretnie przepis nowej węgierskiej konstytucji albo „pomniejszych ustaw” daje konkretnie Fideszowi władzę nad mediami, sądami, bankiem centralnym, i instytucjami nadzoru?
        Żeby było jasne – nie podoba mi się nowa węgierska ustawa medialna, bo wolność słowa to jedno z moich ulubionych praw! Ale poza tym? Nowa węgierska konstytucja ogranicza podobno uprawnienia sądu konstytucyjnego do badania konstytucyjności przepisów na
        wniosek zwykłych obywateli. Wbrew dotychczasowej praktyce będą oni musieli najpierw przejść całą procedurę sądową. Dla wszystkich, którzy zapałali z tego powodu oburzeniem przypomnienie, że tak samo mamy w Polsce od lat!
        http://robertgwiazdowski.nowyekran.pl/post/47538,cozes-ty-europie-uczynil-orbanie

        • Peryskop 20 stycznia 2012 o 6:23 pm

         @pola – Orban może być podstawiony albo mógł się zerwać – podobnie jak Putin.

         Jeśli się zerwał układowi, to nic dziwnego że puszczają o nim plotki, że jest agentem NWO.
         Być może poparcie Orbana przez 2ska zostało też zamówione przez sznurkowych dla zmylenia.

         A jeśli węgierska ustawa medialna penalizuje podawanie kłamstw, to jej krytyka z powołaniem się na wolność słowa jest dyskusyjna. Zobacz jak u nas bezkarnie harcują kreatorzy faktów medialnych.

         Tu masz przykład z życia:
         „Rozbicie się Tu154 w Smoleńsku jako fakt medialny”
         http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5350&Itemid=100

        • AQQ 20 stycznia 2012 o 10:09 pm

         Cejrowski o Komorowskim i Tusku

        • Peryskop 20 stycznia 2012 o 10:28 pm

         AQQ a skąd wytrzasnęłaś tu WC ?

   • Roma 20 stycznia 2012 o 11:30 pm

    to się nazywa dyplomacja, polityka itd.

    od Premiera Orbana bije ENERGIA POZYTYWNA
    on jest grzeczny, delikatny i robi SWOJE

 15. Wesołych Świąt 20 stycznia 2012 o 3:14 pm

  Co myślicie o tym sposobie dotarcia do tzw. lemingów ? W tym przypadku grupa docelowa- bezrobotni (i możemy raczej być pewni że liczba odbiorców będzie wzrastać) ponadto ostatnio widziałem w ogłupiaczu że ich reklamy se tam śmigają więc kolejne zwiększenie liczby potencjalnych odboirców. Teren działania- w tym wypadku województwo Dolnośląskie.
  http://wroclaw.gumtree.pl/c-Praca-finanse-ksiegowosc-900-zysku-nic-prostszego-pieniadze-z-powietrza-W0QQAdIdZ345641331

  • FAKIR 20 stycznia 2012 o 3:16 pm

   Super pomysł!!!

  • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 3:19 pm

   Wymazane

   • Wesołych Świąt 20 stycznia 2012 o 3:43 pm

    Wymazane

    • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 3:54 pm

     Wymazane

     • Wesołych Świąt 20 stycznia 2012 o 4:55 pm

      Wymazane. Atak osobisty

      • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 5:30 pm

       wymazane

      • Annah. 20 stycznia 2012 o 6:11 pm

       miodzio chomuś 🙂 jak z obrazka
       http://www.fotka.pl/forum/humor/1047303,Lemingi

       • wizzgaa 20 stycznia 2012 o 8:30 pm

        Annah , jeżeli będziemy się zachowywać ,jak grono wybranych – wtajemniczonych i nazywać ludzi lemingami czy ludziowcami to trudno będzie kogoś przekonać do „tutejszych ” racji . Myślałam ,że chodzi nam o faktyczny wpływ na grupy mniej zorientowane .

        • Totalsky No Problemsky 21 stycznia 2012 o 2:48 am

         Wymazane – atak na religię

        • wizzgaa 21 stycznia 2012 o 11:07 am

         Totalsky : jeżeli proszę żeby nie nazywać moich ziomków lemingami czy ludziowcami to znaczy , że gryzę , jak pies ? Czy ty nie przesadzasz ? Czy to dobrze żeby blog kojarzył się ludziom z kołem mentorów niekoniecznie wykwalifikowanych ? Pisze tu wielu inteligentnych i nieźle zorientowanych ludzi , czy nie można podejść do sprawy bardziej zadaniowo ? To znaczy – diagnozujemy i przystępujemy do planownia a następnie działania . Wbrew pozorom trafna diagnoza nie jest etapem najłatwiejszym – zważywszy ,że ma prowadzić do „trafionego ” działania . Gdyby ktoś metodologicznie sprawny dokonał tzw . analizy SWOT czyli ustalenia , jakie są plusy i minusy w potencjale kraju i narodu a następnie wypunktował szanse i zagrożenia . Mając tę analizę SWOT możemy nazwać cel działania , można też cel wstępnie nazwać przed dokonaniem analizy i po tej czynności zweryfikować , uściślić czy zawęzić cel .Czy w ogóle taki zamysł / zamiar/ przyświeca liderom tego bloga ?

  • Roma 20 stycznia 2012 o 11:49 pm

   @ Wesołych Świąt
   genialny pomysł.
   wart powielenia !!!

 16. maran 20 stycznia 2012 o 3:18 pm

  Super wypowiedz Jacka Kurskiego w Euro-gulagu popierajaca polityke Orbana . Jacek Kurski dosc ostro dolozyl euro-gangsterom. Warto przeslulhac i rozpowszechniac.
  MUSIMY wspierac politykow oraz ludzi , ktorzy stoja po stonie Swiatla a nie po stronie ciemnych mocy. Nie jest ich wiielu dlatego tym bardziej trzeba ich wpierac. To sa nasi liderzy i jak trzeba oni poprowadza nas do walki. Bo ta walka sie odbedzie.
  Ona wisi w powietrzu jak ciezka olowiowa/chemtrailowa chmura. Ludzic sie nie ma co , trzeba sie wewnetrznie do niej szykowac.

  • AQQ 20 stycznia 2012 o 9:49 pm

   Jacek K. zapatrzył się na Nigela F…jednak nie przemawia do mnie.

 17. maran 20 stycznia 2012 o 3:22 pm

  tu swietna piosenka wegierskiego super zespolu ,Karpatia.
  Mowi wlasnie o walce do ktorej mamy sie szykowac. Pare ostatnicih zdan na koncu tej piosenki jest szczegolnie waznych.

 18. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 3:28 pm

  No i co naiwniacy ORBAN dal dupy…..
  ==============================
  Premier Węgier Viktor Orban wyraził w piątek gotowość do ustępstw w celu osiągnięcia porozumienia z Międzynarodowym Funduszem Walutowym i Unią Europejską w sprawie
  nowego kredytu wysokości 15-20 miliardów euro. 15-20 miliardów euro. – Teraz zależy już tylko od MFW i UE, kiedy można będzie zawrzeć porozumienie kredytowe – oświadczył Orban w państwowym radiu. Jednocześnie potwierdził, że jego rząd jest gotów zrezygnować z zakwestionowanego przez MFW i UE planu
  połączenia węgierskiego banku narodowego (MNB) z nadzorem rynku finansowego (PSZAF).

  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,WegryPremier-deklaruje-gotowosc-do-ustepstw-ws-banku-centralnego,wid,14184386,wiadomosc.html
  ============================ naiwniacy ….. TAK JAK NA WSTEPIE PISALEM, ja niewierze nikomu

  • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 5:33 pm

   Jak zawsze@,
   ty na prawdę nie odróżniasz polityki od janosikowania ??

   • rabarbarek 20 stycznia 2012 o 10:24 pm

    jakzawsze, nie do konca masz racje. Nie zapominaj , ze Orban jest dobrym strategiem politycznym , ale jak widac nieco odosobnionym w UE. Islandia jest krajem malym na peryferiach Europy i do tego czlonkiem kolchozu nie jest. Anglia stawia sie , ale broni swojego podworka , reszta krajow boi sie poprzec Wegry bo albo nie maja w tym zadnego imteresu lub sprzedali swoich obywateli obcej elicie.
    A teraz posluchaj co urzadzono Wegrom wczoraj lub dwa dni temu.

    Europejska Komisja wystartowala z akcja przeciwko wegierskiemu Fideszowi za to , ze rzad Wegier pogwalcil prawa UE i doprowadzil do erozji demokracji na Wegrzech. Dopoki problem nie zostanie rozwiazany [ czytaj dopoki Wegry nie pojda na ustepstwa] Wegry nie moga liczyc na jakiekolwiek fundusze z UE. Bez funduszy kraj znajdzie sie na rowni pochylej ku bankructwu. Nie ma co ukrywac , ze Wegry sa zadluzone i dlugi te trzeba splacac [ zlodziejom , ktorzy wepchneli ten i inne kraje na droge zadluzenia ]

    A teraz ciekawe. Bank Dunski : ” Wegry igraja z ogniem ” ” UE nie blefuje. Obawiamy sie , ze do Wegier jeszcze nie dotarlo , ze wszystkie kraje UE musza przyjac zasady obowiazujace w UE” To grozba , jawna grozba bez owijania w bawelne , bez konwenansow , ze jak ktores panstewko nie dostosuje sie do ogolnego tanca i nie pozwoli na okradanie go , to marnie skonczy.
    Wychodzi na to , ze UE to gorsze ” stowarzyszenie” niz mafia sycylijska.

    UE wyslala do rzadu wegierskiego trzy noty formalne [ ciekawe ile nieformalnych kanalami podziemnymi?] Pan Barroso [ kiedy go widze dostaje tikow nerwowych] dodal po swojemu , ze UE uzyje wszelkich dostepnych srodkow , aby zmusic Wegry do uleglosci.

    A Wegry i Orban robia swoje. Od 2010 roku ustanowili 300 nowych praw , pozamykali biura organizacji human rights , nazywaja po imieniu , tych , ktorzy rzadza w Brukseli [ lewicowcy ] , wprowadzili poprawki do konstytucji, pomimo sprzeciwu Komisji Europejskiej ,robia porzadek w systemie prawnym ze stalinistami , ktorych wciaz nie brakuje w kraju, w systemie bankowym itd.
    UE zrzyma sie ze zlosci i grozi. Zdanie ” Ostrzezenie jest jasne. Wegry pozostawione zostana na laske wrogich rynkow , jesli nie poddadza sie presji UE ”

    No i tak wyglada wolnosc w UE. Wierze , ze Orban nie powiedzial ostatniego slowa , czeka na sojusznikow , a w tej chwili nie ma wielkiego pola do popisu. Walczy samotnie z tygrysami[ ktore moga jednak wkrotce stracic kly]

    Artykul pod wielce pouczajacym tytule ” Wegrom grozi ruina kiedy UE straci cierpliwosc”

    http://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/9021423/Hungary-faces-ruin-as-EU-loses-patience.html

    • maran 21 stycznia 2012 o 12:07 am

     Masz racje. Orban jest dobrym strategiem.
     Nie zapominajmy tez, ze jest on odpowiedzilany przed swoim narodem ,a w jego narodzie ,tak jak w polskim, jest duzo szumowin , lemingow ,zdrajcow i posrednich kupczykow, ktorzy juz wrzask na caly swiat podnosza jak tu u nich tyrania strasna sie dzieje i jak sa przesladowni. Lewica lucyferianska to podchwytuje i przekazuje z zapalem dalej.
     Podziwiam Orbana za odwage i konsekewncje. Wklada on glowe do klatki pelnej glodnych lwow i musi bardzo uwazac, zeby mu jej nie zjedli.
     A gawiedz jak to gawiedz, raz spiewa hossana, a za dni pare ukrzyzuj Go. Podziwiam ludzi ,ktorym sie jeszcze chce zmieniac swiat i cos dobrego w nim robic. Bo kto jak kto, ale glupawe lemingi, tlumoki napedzane codziennie medialna sieczka, potrafia kazdego, kto probuje wyjsc z tlumu ,zgnoic , udoopic i zohydzic. A lucyferianom w to graj. Czesc lemingow oplaca aby robila za nich brudna robote, czesc lemingow tak ustawi ,ze sami sie beda zjadac i wyniszczac.
     Dziel i rzad. Stara diabelska zasada. Prosta, sprawdzona i pewna w uzyciu.
     „Najwiecej zla potrafia wyrzadzic ci ,ktorzy nie wiedza czy stanac po stronie dobra czy zla”.
     Wsperajmy ludzi, ktorzy maja dobre intencje i chca czynic dobrze, bo jest ich malo i sa niszczeni z wiellkim zapalem ,nie tylko przez ewidentne sily Zla ,ale tez przez glupich tlumokow, ktorzy sie gardluja bezsensownie, nie wiedzac, ze ci ktorzych wysmiewaja probuja bronic ich beznadzijnych tylkow. Lemingi z zapalem podcinaja galaz na ktorej siedza, a potem sa zdziwenie ze laduja w kawalkach na ziemi. Oczywisce zawsze znajda kogos innego, ktory jest temu winny. Palec jest zawsze wskazany na kogos ,nigdy na siebie, swoja glupote, lenistwo, obojetnosc, chciwosc, pyche, niechec do jakieggokolwiek samodzielnego wysilku myslowego.
     To nie ja, to oni, to zawsze oni.Co ja moge?? Ja moge byc tylko „uzytecznym idota”. Czyzby??

 19. maran 20 stycznia 2012 o 3:38 pm

  Swoja droge doceniajmy wysillek tych setki tysiecy anonimowych ludzi ktorzy dokladaja swoja mala cegielke aby uswiadmic publike, aby co nieco oswiecic lepetyny tych, ktorzy nadal wierza mainstreamowym media. Nawet jezeli sie z nimi niezupelnie zgadzamy w niektorych sprawach docenmy to, ze ich intencje sa dobre, szlachetne.
  Teraz trudno sie czesto rozeznac ,kto jest dobry czy swoj, a kto nie , kto ma racje a kto nie.
  Jest to takie troche bladzenie w gestej mgle szukajac drogi.
  Ale takie niestety czasy nastaly, ze oficjalne zrodla info zostaly przejete przez lucyferianow i nam pozostaly male, internetowe przyczolki, ktore jednak zaczynaja zdobywac coraz wieksze ilosci ludzi. To jest maly sukces. Wazne jest jednak zeby sie nawajem wspierac a nie obrzucac blotem i szukac dziury w calym. Wszyscy stoimy przed wielkim zagrozeniem. Z wody, ziemi i powietrza. Tego rodzaju sytuacji nie bylo jeszcze nigdy na swiecie, tak globalnego zagrozenia, w skali calego swiata.
  Dlatego musimy wpierac tych, ktorzy maja odwage o tym glosno mowic , pisac itp.
  Doceniajmy wysilek wielu anonimowych ludzie, tlumaczy, ludzi wrzucajacych filmiki na you tube, majacych swoje informacyjne strony itd.
  To jest BARDZAO wazne i chwala im wszytkim za to, ze dokladaja swoja mala cegielke do kruszenia Imperium zla jakie nas zdominowalo.

 20. navajo88 20 stycznia 2012 o 3:40 pm

  Ciekawie zaczoł się ten rok ! i w polityce i innymi wydażeniami ,ale zapewnie beńdziemy świadkami jeszcze ciekawszych wydażeń !
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/swiecie-dochodzi-przypadkow-nagrzewania-sie-gruntu
  Wiem że niekturzy z was śmieją się z tego ,ale warto zastanowić się co tak naprawdę się zaczyna dziać na ziemi i wokól niej we wszechświecie i wystarczy pomyśleć ,podumać i postarać się wyciągnąć własne wnioski ,nie koniecznie trafne ,ale takie kture w razie czego pomogą nam w chwili kiedy miało by dojść do najgorszego w podejmowaniu właściwych decyzji i zapewniam was to nic nie kosztuje ,ponieważ myślenie jest bezpłatne a kto choć trochę myśli i zastanawia się nad tym wszystkim co zaczyna się dziać wokól nas to może się okazać i pomocne i jak zbawienne ,ale to wszystko zalezy tylko od nas samych i nikt i nic nas w tym nie wyręczy .
  Sorry że to wszystko co napisałem brzmi jak jakaś tania przepowiednia ,ale ja to w ten sposób odbieram ostatnie wydażenia na świecie ,,,,, może się mylę ale wiem jedno że LICHO NIE ŚPI SPOKOJNIE !!!!!!!!!! .
  Pozdrawiam J.M.H

  • deliriumworld 20 stycznia 2012 o 3:56 pm

   o tym co cytujesz Zeno pisał wczoraj, pokusiłem się wczoraj o wejście na stronkę „stop NWO Poznań”, z informacji tam podanych (z wieloma się nie zgadzam) najlepsza jest przekazem afrykańskiego szamana, który opowiadał o początkach ludzkości, dość ciekawe.

 21. ciociababcia 20 stycznia 2012 o 3:55 pm

  Ważna kwestia – HAARP czy zjawiska naturalne?
  Radio – dziedzina techniki zajmująca się przekazywaniem informacji na odległość za pomocą fal elektromagnetycznych http://www.bibliotecapleyades.net/imagenes_tesla/tesla21_01.jpg

  Za wynalazcę radia uważa się powszechnie Guglielmo Marconiego. Syn włoskiego kupca z Lombardii rozpoczął doświadczenia z przesyłaniem i odbiorem fal radiowych w roku 1894. Pracując w amatorskich warunkach – i częściowo w tajemnicy przed ojcem – uzyskał we wrześniu 1895 roku łączność radiową na odległość 1 kilometra.

  Konkurentami do tytułu wynalazcy byli także serbski inżynier i wynalazca Nikola Tesla oraz rosyjski fizyk Aleksandr Popow. W 1943 Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych przyznał prawa patentowe Tesli[1]. Rozprawa rozstrzygnęła się po śmierci wynalazcy, przez co powszechnie za twórcę radia uznaje się Marconiego, mimo iż przyznał się on do wykorzystania wcześniejszych prac Tesli w zbudowaniu radia.
  Tesla opracował konstrukcję cewki wysokonapięciowej, wysyłającej silne fale elektromagnetyczne i zaczął pracować nad urządzeniem, które mogłoby te fale odbierać. Jego patent na urządzenie do przesyłania i odbioru fal elektromagnetycznych był gotowy w 1900 roku, jednak ubiegł go w tym o kilka dni Marconi. Tesla walczył z Marconim o patent na radio, dowodząc, że wynalazek Marconiego stosuje bez jego zgody wcześniej opatentowaną przez Teslę cewkę, ale długie procesowanie się doprowadziło Teslę do bankructwa. Ostatecznie dobił Teslę fakt przyznania Marconiemu nagrody Nobla za skonstruowanie radia, mimo iż korzystał on przy tym z teorii stworzonych przez Teslę. Ironią losu jest to, że ostatecznie odwołanie Tesli w sprawie patentu na radio do sądu najwyższego USA zostało wygrane już po śmierci samego Tesli w 1943 roku.
  Popow, w dniu 7 maja 1895 roku, w czasie posiedzenia Rosyjskiego Towarzystwa Fizyko-Chemicznego w Petersburgu, przedstawił pracę pt. „O stosunku proszków metalowych do drgań elektrycznych” i po raz pierwszy przedstawił publicznie przyrząd do wykrywania i rejestracji drgań elektrycznych. Głównym zadaniem przyrządu było jednak wykrywanie burz. Potrafił robić to z odległości 30 km. 24 marca 1896 roku udało się Popowowi nawiązać łączność radiową i przekazać telegraficznie znaki na odległość ponad 250 metrów.
  Radio służyło początkowo do przekazywania znaków alfabetu Morse’a, a następnie dźwięku. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/25/Radio_Diora_Pionier_U2_1.jpg/200px-Radio_Diora_Pionier_U2_1.jpg
  W roku 1993 rozpoczęło działalność pierwsze radio internetowe. Dzisiaj ponad 10 tysięcy stacji radiowych można słuchać przez Internet (niektóre tylko tam).
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Radio

  Tesla Electric Light Company i walka o prąd przemienny[edytuj]W laboratoriach swojej firmy Tesla opracował podstawy generowania i przesyłu prądu przemiennego, które są stosowane do dzisiaj na całym świecie oraz stworzył projekty urządzeń napędzanych bezpośrednio prądem przemiennym, takie jak świetlówka i silnik elektryczny. Następnie z pomocą George’a Westinghouse’a, zbudował pierwszą elektrownię prądu przemiennego i linię przesyłową, która zasiliła oparte na świetlówkach oświetlenie wszystkich stacji kolejowych Western Union na północnym wschodzie USA.
  Zaskoczony sukcesem Tesli, Edison rozpoczął kampanię na temat rzekomego niebezpieczeństwa stosowania prądu przemiennego. Jednakże fakty mówiły same za siebie i instalacje Tesli zaczęły powoli przejmować rynek produkcji i przesyłu prądu elektrycznego w USA, aż w końcu władze General Electric wymusiły na Tesli sprzedaż patentów na urządzenia prądu przemiennego, a na Edisonie przejście wszystkich jego elektrowni na nowy system. Ostateczny kres elektrowni na prąd stały zapoczątkował kolejny wynalazek Tesli – turbina wodna, która generowała prąd przemienny w oparciu o energię przepływu wody w rzekach.
  *****
  Po opublikowaniu przez Maxwella teorii elektromagnetyzmu Tesla wpadł na pomysł konstrukcji cewki wysokonapięciowej i następnie zauważył, że wysyła ona bardzo silne fale elektromagnetyczne. Zaczął pracować nad urządzeniem, które mogłoby te fale odbierać. Początkowo chciał na tej podstawie skonstruować urządzenia do przesyłu prądu elektrycznego bez użycia przewodów, lecz później wpadł na pomysł skonstruowania urządzenia do przesyłu za pomocą tych fal dźwięku. Patent na to urządzenie był gotowy w 1900 r., jednak ubiegł go w tym o kilka dni Marconi.

  Koncepcja wolnej energii była rodzajem obsesji Tesli, który pod koniec życia wykorzystywał każdą wolną chwilę na jej poszukiwanie.
  Tesla twierdził: (…)ujarzmiłem promienie kosmiczne i sprawiłem, by służyły jako napęd (…). Ciężko pracowałem nad tym przez ponad 25 lat, a dziś mogę stwierdzić, że się udało. (cytat z 10 lipca 1931 r. z Brooklyn Eagle).
  W 1901 r. opatentował odbiornik wolnej energii nazwany Aparatem do Wykorzystywania Energii Promienistej. Patent odnosi się do Słońca jak i innych źródeł energii promienistej, jak promienie kosmiczne.
  Próbował także przekształcić jednobiegunową prądnicę Faradaya w urządzenie wolnej energii. W 1889 r. uzyskał patent na maszynę dynamoelektryczną, której konstrukcję – opartą na pomyśle Faradaya – udoskonalił pod względem wydajności przez zmniejszenie oporu i odwrócenie momentu napędowego. Tesla sądził, że jeżeli da się uzyskać moment obrotowy o kierunku zgodnym – a nie przeciwnym – z kierunkiem ruchu, wówczas maszyna stanie się samowystarczalna. Chociaż nie udało mu się tego dokonać, jego ideą i ideą Faradaya zainteresowali się w latach 70. i 80. XX w. liczni badacze, między innymi Bruce De Palma – wynalazca maszyny N, mimo że już za życia Tesli udowodniono, że tego rodzaju maszyna łamałaby kilka praw fizyki, przede wszystkim zasadę zachowania energii.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla

 22. ciociababcia 20 stycznia 2012 o 3:57 pm

  Nikola Tesla był jednym z najwybitniejszych i zagadkowych jednocześnie wynalazców żyjących na Ziemi. Urodził się 10 lipca 1856 roku w Smiljan (Chorwacja). Przypisuje mu się setki rozmaitych wynalazków, które miały bezpośredni wpływ na postęp ówczesnego przemysłu, jak i mniej znanych bądź nawet utajnionych przez rząd USA. Najbardziej jego znanym wynalazkiem jest transformator wielkiej częstotliwości – znany jako transformator Tesli, którym wytwarza się napięcia rzędu milionów woltów.

  Tesla kształcił się na Politechnice Austrackiej oraz na Uniwersytecie Praskim. Pracował m.in. dla jugosłowiańskiego rządu przy budowie pierwszej instalacji telefonicznej w kraju, oraz od 1883 roku dla Thomasa Edisona, z którym rozstał się w nieprzyjaźni – Edison miał nie zapłacić Tesli za jeden z projektów. Poza tym oboje spierali się w wielu rzeczach, np. Edison był wielkim zwolennikiem prądu stałego, natomiast Tesla – przemiennego, który m.in. można łatwiej przesyłać na dalekie odległości.


  W grudniu 1900 roku wrócił do Nowego Jorku aby pracować nad prototypem ogólnoświatowej stacji nadawczej. Główna budowla do wyposażenia stacji stoi jeszcze nieopodal Long Island w Nowym Jorku. Dalsze badania Tesla musiał przerwać z powodu braku funduszy. Cechą globalnego systemu łączności Tesli w pełnym działaniu byłaby zdolność dostarczania małych ale użytecznych ilości energii elektrycznej do obwodów odbiorczych. Wyobrażał sobie że system pozwalałby na przesyłanie przemysłowych ilości energii elektrycznej do dowolnego miejsca na Ziemi przy minimalnych stratach. Istnieje dokument: US Patent nr 1.119.732 – „Aparat dla transmitowania energii elektrycznej”, dołączony rysunek do transmitera „Wardenclyffe” ukazuje Long Island przyłączoną do pełnego trójzwojowego „potęgującego transmitera” tak skonfigurowanego aby był odbierany w Colorado. Dalsze badania nad „Wardenclyffe” Tesla musiał przerwać z powodu braku funduszy. Budowla została opuszczona i w pierwszych latach I wojny światowej ostatecznie zburzona. Jeśli prototyp radiowego przesyłania energii na stacji w Long Island zostałby wykonany, to służyłby instalacji wielkiego systemu, zlokalizowanego obok Wodospadu Niagara, przy wspomnianej już pierwszej handlowej elektrowni trójfazowej.


  O Tesli krążą również inne ciekawe historie. Mówi sie, że potrafił on wytwarzać (i panować nad nimi) pioruny kuliste – obiekty, które dają się czasem zaobserwować w czasie burzy a do dzisiejszego dnia stanowią wielką zagadkę dla naukowców. Natomiast w kwietniu 1908 roku Tesla udzielił wywiadu prasowego, w którym twierdził, że zbudowal maszynę zdolna zniszczyć dowolne miejsce na Ziemi, dziwnym trafem dwa miesiące pózniej miala miejsce tzw. katastrofa tunguska na Syberii (wiekszosc naukowców twierdzi, że wielka eksplozja była efektem upadku meteorytu). Tuż po śmierci Tesli agenci FBI dokładnie przeszukali hotelowy pokój, w którym mieszkał – znalezione tam projekty zostaly opatrzone podpisem „Tajne”…
  http://www.roswell47.pl/nikola-tesla.html

 23. ciociababcia 20 stycznia 2012 o 3:59 pm

  HAARP (ang. High Frequency Active Auroral Research Program) – program wojskowych badań naukowych prowadzonych wspólnie przez US Air Force, US Navy i DARPA, oraz budowany przez BAE Systems. Celem projektu jest, według słów jego twórców:

  „Zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego”.
  W ramach projektu bada się wpływ działania rozmaitych urządzeń elektronicznych na dynamiczne procesy zachodzące w jonosferze. Używany jest duży zestaw różnych urządzeń diagnostycznych i nadawczych, przy pomocy których można symulować oddziaływanie różnych źródeł promieniowania na jonosferę. Przedsięwzięcie jest popularnym tematem rozmaitych teorii, mimo że znaczna część prowadzonych badań jest całkowicie jawna i prowadzona przez cywilny, interdyscyplinarny zespół specjalistów publikujący rezultaty badań w ogólnodostępnych czasopismach naukowych.

  Główne centrum badawcze HAARP znajduje się niedaleko miejscowości Gakona na Alasce. W projekcie bierze udział kilka mniejszych ośrodków w Platteville, w stanie Kolorado, Fairbanks na Alasce oraz Obserwatorium Arecibo w Portoryko.

  W 2005 naukowcy pracujący w HAARP opublikowali informację o wytworzeniu sztucznej zorzy polarnej za pomocą silnych, zogniskowanych fal radiowych wysokiej częstotliwości.

  HAARP jest przedmiotem wielu teorii spiskowych, ma rzekomo być to:

  broń elektromagnetyczna, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze, znane wyłączenie prądu w Nowym Jorku było następstwem testów tej broni (oparta na pracach dotyczących bezprzewodowego przesyłu energii Nikoli Tesli).
  broń geofizyczna i powodować: trzęsienia ziemi, cyklony, tsunami itp.
  urządzenie potrafiące sterować myślami ludzi.
  urządzenie mające wyżej wymienione cechy + możliwość: zniszczenia wszystkich satelitów na orbicie i międzykontynentalnych pocisków balistycznych, podziemnej tomografii, łączności z okrętami podwodnymi, sprowadzania na wybrany dowolny cel fali promieniowania o sile 20 megaton.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP

 24. ciociababcia 20 stycznia 2012 o 4:05 pm

  Holes In Heaven? HAARP And Advances In Tesla Technology – Dziury w Niebie? HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli

  HAARP czyli „Program Badania Aktywności Zorzy Polarnej przy Użyciu Wysokich Częstotliwości” to kontrowersyjny, gigantyczny nadajnik radiowy umiejscowiony na Alasce. Z pozoru służyć ma badaniom potencjału jonosfery w celu poprawy komunikacji, nawigacji i elektronicznego nadzoru.
  Program prowadzony i sponsorowany jest przez armię Satanów Zjednoczonych i jak łatwo się domyślić ma oczywiście, jak zawsze charakter „pokojowy”. HAARP m.in. potrafi zakłócać i kontrolować systemy łączności i sieci energetyczne, niszczyć satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne, dokonywać podziemnej tomografii (prześwietlać Ziemię), modyfikować pogodę – wywoływać w wybranym miejscu globu huragany, powodzie, a nawet trzęsienia ziemi, tworzyć na niebie dowolne wzory (rysunki) oraz sterować i manipulować ludzkimi umysłami.

  Lista odtwarzania YouTube: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6245

  Trzeba mieć dużo silnej woli, żeby wszystkim stanom populacji i wszystkim krajom jednakowo dokuczać ! – HAARP

  HAARP – Anglosaska tajemnica
  HAARP i MEDYCYNA
  ZĘBY i ZWIERZĘTA
  WAGA
  OBSERWACJE
  TRUCIE
  SAMOCHOD I MIESZKANIE

  PAMIĘTAJMY< TO WSZYSTKO WYGLĄDA ZAWSZE BARDZO NATURALNIE

  Każde opisane wyżej działanie HAARP-a mogę rozwinąć na żądanie !

  Goska: Rocznik 1951. maryla@iinet.net.au
  Zeskanowaną książkę pt. "HAARP bron ostateczna" mogę przesłać przez internet.
  PRZYDATNE LINKI
  http://blogi.newsweek.pl/Autor/Goska/


  [niestety już niedostępny, komentarz monitorpolski]

  Film z lat 90-tych nakręcony dla amerykańskiej telewizji. Polskie napisy.

  1: http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc
  2: http://www.youtube.com/watch?v=FU_6f_x4qy8
  3: http://www.youtube.com/watch?v=g9WxpB5ekQQ
  4: http://www.youtube.com/watch?v=L8SGzdEOObo
  5: http://www.youtube.com/watch?v=wpb6JCMZcMQ

  (Najbardzie nieprawdopodobne opisy w tym artykule są prawdą. Już rok obserwuję HAARP i spotykają mnie niesamowite
  reakcje. NP.: mózg rusza się podobnie jak silicon. Zawsze wiem kiedy fale przebiegają nieopodal, chociaż jestem w pomieszczeniu zamkniętym. Ponadto HAARP współdziała z chemtrailsami – pojawiają się
  niemal jednocześnie).
  http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
  —————————————————
  greta
  Gaduła
  Zobacz profil Email Odp: Zmiana osi Ziemi 2012/13 – KONIEC LUDZKOŚCI ?
  « Odpowiedz #20 : Kwiecień 03, 2011, 10:17:45 »
  ——————————————————————————–
  HAARP działa i ma się dobrze
  3 Kwiecień 2011 Proszę zamieścić swoje uwagi

  Na ekranach radarów Intellicast w USA i w innych krajach od niedawna pojawiają się dziwne okręgi – w większości małe o średnicy kilku kilometrów, ale też są i olbrzymie – kilkuset kilometrowe. Dutchsinse analizuje je od kilku miesięcy i wreszcie udało mu się zidentyfikować źródła ich powstawania: http://www.youtube.com/watch?v=SVanCVunm0k
  Okazuje się, że w środku tych okręgów znajdują się olbrzymie nadajniki radiowe. Są one elementami sieci broni pogodowo – tektonicznej i działają wspólnie z sieciami anten nadawczych HAARP.

  Tak wytwarza się fale ELF i VLF

  Dutchsinse dotarł do dokumentów naukowych wyjaśniających działanie tychże urządzeń. Służą one m.in. do „bardziej efektywnej metody wytwarzania sterowanych fal o bardzo dużej długości za pomocą ogrzewania jonosfery za pomocą fal o wysokiej częstotliwości”. Fale o bardzo dużej długości są trudne do wytworzenia, gdyż wymagałoby to olbrzymich anten, problemem jest także szybkie ich wygasanie w ziemskich warunkach. W opisie wynalazku, na który wpadł Dutchsinse, znajduje się dokładne wytłumaczenie zjawiska, oraz opis nadajnika, który wykorzystuje dolną, przewodzącą partię jonosfery jako antenę. Nadajnik pracuje na wysokich częstotliwościach 2-10MHz i jest modulowany amplitudowo (tzw. modulacja geometryczna). Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że HAARP jest czynnie wykorzystywany i że nie jest to wcale zabawka, polecam dokładne przeczytanie tego opracowania: http://www.scribd.com/doc/51904675/Geometric-Modulation-A-more-effective-method-of-steerable-ELF-VLF-wave-generation-with-continuous-HF-heating-of-the-lower-ionosphere
  W innym dokumencie opisane są obserwacje fal i ich mocy przez satelitę DEMETER: http://www.dtic.mil/cgi-bin/GetTRDoc?Location=U2&doc=GetTRDoc.pdf&AD=ADA514936
  W obu dokumentach nie ma ani słowa o zastosowaniu emiterów fal o bardzo dużej długości. Można mieć wrażenie, że jest to program czysto naukowy, jednak moc nadajników i inne dane wskazują, że może to być broń najnowszej generacji. Anteny emitują moc kilku megawatów, która z kolei jest wzmacniana wielokrotnie przez jonosferę. Fala o dużej długości (czyli niskiej częstotliwości) jak wiadomo może wywołać trzęsienie ziemi. Szczególnie groźne są fale o częstotliwości 2.4 Hz – a takie zaobserwowano w czasie wielkiego trzęsienia ziemi w Japonii. Fale o innych długościach mogą służyć do modyfikacji pogody – wywoływania huraganów lub też blokowania rozwoju chmur w danym regionie.
  Kręgi, które pojawiają się na radarach są wynikiem emisji fal radiowych z tychże anten wprost do jonosfery. Zauważono je właśnie tam, gdzie pojawiły się burze.

  burza zjawa w Kalifornii

  W innym klipie wideo (http://www.youtube.com/watch?v=qxbi1kka2z4), Dutchsinse analizuje „burze-zjawy” (mystery storms), kóre pojawiają się nagle na ekranach radarów na moment i znikają. Mają one okrągły kształt i pojawiają się na obszarze aktywnym sejsmicznie. Dutchsinse wyjaśnia, że ten obraz jest wynikiem działania anten, które w danej chwili emitują bardzo dużą moc. Za pomocą trzech nadajników (DOPE and superDARN backscatter dopple RADAR) dokonuje się wzbudzenia jonosfery. Efektem ich działania może być wielka burza lub też trzęsienie ziemi. W przypadku „burzy – zjawy” której obraz zamieściliśmy jako przykład, emiterem jest wielka stacja radarowa, której zdjęcia były na stronie http://www.wtwma.com – Weather Modification Association (Stowarzyszenie Modyfikowania Pogody).

  tak działa chiński HAARP

  Podobne systemy mają Chińczycy, nazywa się to Meridian Space Weather Monitoring Project (http://english.cssar.cas.cn/op/mp/), zwany też „chińskim HAARP-em). Na chińskiej stronie wyjaśnione jest dokładnie działanie urządzeń oraz rodzaje pomiarów jakie są dokonywane. Widać, że użyte być mogą standardowe radary, które są na lotniskach, w pobliżu więzień, zbiorników wodnych, kamieniołomów i cmentarzy (tak, w USA te stacje radarowe są wszędzie!) wraz z odbiornikami UHF EISCAT.
  Niebezpieczne fale tworzą się na skutek interferencji sygnałów o wysokiej częstotliwości z radarów.
  Zamieszczone dokumenty wymagają fachowej analizy, zamieszczony powyżej tekst jest skróconym tłumaczeniem wywodów dutchsinse oraz fragmentów tekstów.

  materiały pomocnicze:
  Intellicast: http://www.intellicast.com/Local/WxMapFull.aspx
  Prywatna agencja modyfikacji pogody: http://www.weathermodification.com/
  Sztuczne wywoływanie trzęsień ziemi: http://www.ecgs.lu/ecgs-fkpe-workshop-induced-seismicity/
  Pogoda jako broń: http://csat.au.af.mil/2025/index.htm oraz http://www.navy.mil/search/display.asp?story_id=21914
  W opisach do nagrań wideo jest więcej ciekawych linków.
  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1829.0
  ——————————————————-
  PRZYDATNE LINKI
  http://www.haarp.blo.pl
  http://prace.sciaga.pl/28124.html
  Kontrola Umyslu – ksiazka : http://ogrodymilosci.pl/ksiegarnia/Kontrola-umyslu,b18347.html
  Film : http://www.youtube.com/w/HAARP-Tesla-Research-Project?v=ze6s6kRs6uc
  artykul: http://nowaaurora.prv.pl/haarp.htm
  http://iluminaci.pl/haarp/haarp-bron-ostateczna-bestia-na-pustkowiu
  http://forum.swietageometria.info/index.php?topic=275.0
  http://forumzn.katalogi.pl/HAARP_i_atak_USA_na_Chiny.-t10784.html
  http://top1-1.com/haarp-wikipedia/

  Czy w Polsce są instalacje HAARP?
  Taki propagandowy film, ale jest dowodem na ludobójstwo w Polsce: http://www.youtube.com/watch?v=kE9fDvFZxP8

  • maran 20 stycznia 2012 o 9:44 pm

   Dzieki za te informacje. Mysle, ze moze paru osobom otworza oczy.
   Nie wierzenie w HARRP i chemtraily wymaga niemalego wysilku ze strony przesmiewcow i watpiacych jako ze wszelka dokumentacja udowadnia nie tylko jego istnieie, ale i destrukcyjne dziialanie.
   A poza tym …wystarczy spojrzec codziennie do gory, na niebo poszatkowane chemtrailsami na calym swiecie. Ale jak to ktos kiedys powiedzial ,ludziom latwiej sie sprzedaje wielkie klamstwo,
   bo wydaje sie ono tak absurdalne i wielu ludzie w nie nie uwierzy wlasnie z tej racji.
   HAARP jest wlasnie ta absurdalna rzeczywistoscia , w ktora wielu jeszcze nie chce wierzyc, mimo ze dowody sa widoczne dla kazdego w zasiegu oka.
   „Rzeczywistosc czesto przerasta fikcje” i teraz zyjemy wlasnie w takim swiecie.
   Fikcja (Orwell, Matrix np) byla zapowiedzia tego swiata jaki obecnie nas otacza.

 25. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 4:36 pm

  Wszyscy przywódcy graja w jednej druzynie tylko przed masami udaja wrogow aby wszczynac wojny i na ich gruzach budowac włądze światowa , taki jest plan a pózniej zbudowac unie swiatowa ktora zreformuje biblijny antychryst ktory bedzie panowal okolo 3.5 roku i bedzie podziwiany i wielbiony przez bezbozny swiat – OBJAWIENIE
  JANA 13:3-8 , KSIEGA DANIELA 8:23-25 ,

  GOOGLE : władza światowa celem kryzysu , katolickie doktryny niezgodne z Biblią , OBALENIE ATEIZMU INFORMACJA W PRZYRODZIE , przyszłe życie na odnowionej ziemi
  ======================
  ….a tak to jebac wszytkich politykow i ziobre czy orbama i reszte manipulatorkow JA NIEWIERZE NIKOMU / WARZNE TO CO W BIBLI PISZE A RESZTA TO W HOOJA W DUPE NA ZAGLADE W ARMAGEDONIE

  • tamara 20 stycznia 2012 o 7:33 pm

   jakzawsze -„WARZNE(ważne) TO CO W BIBLI PISZE”.z tego co piszesz wynika,że czytasz Biblie.mam pytanie;skoro Biblia nalezy do najlepiej(najbardziej) zakodowanych ksiąg na swiecie to co zrozumiales z tego co przeczytales?
   pozdrowienia dla wordpressu,ktory mnie ciagle banuje .widocznie moje wpisy to strzaly w 10.prawdopodobnie znowu zablokują mi internet.
   FOQ WP

   • ciociababcia 20 stycznia 2012 o 10:06 pm

    Tamara, nie ma żadnego kodu Biblii. Wymyślił go jakiś pisarzyna. Jedyną tajemnicą, jest fakt, że Pismo Święte czytasz w obecnośoci Autora i koniecznie przy pomocy Autora w Osobie Ducha Świętego.

    • tamara 20 stycznia 2012 o 10:53 pm

     czytanie Biblii w ten sposob to zabawa w ciociubabke

    • Totalsky No Problemsky 21 stycznia 2012 o 2:58 am

     @ciociababcia
     No przeciez Autor jest obecny zawsze i wszędzie, więc po co to zastrzeżenie, zeby czytać Biblię (właśnie „biblie” a nie zadne tam Pismo Świete… za duzo tych swietości w naszym kraju (msza św., Pismo Świete, sakramenty święte – a ludzi w aniołów i tak tym nie przerobisz) – „w obecności Autora”; jesli to miał byc prosty, zrozumiały dla maluczkich przekaz najważniejszych wskazówek nt. tego „jak zyć”, to powinien byc zrozumiały takze dla tych „misiów o malutkim rozumku”; „niech twoja mowa będzie: tak – tak, nie -nie”, a nie żadne tam korepetycje z udziałem istot nadprzyrodzonych…; obawiam sie, ze i tak nie zrozumiesz, o co mi biega…eh….

     • tamara 21 stycznia 2012 o 10:00 am

      boje sie o tym pisac bo czytajac posty widac,ze jest tu masa zagorzalych wyznawcow kk…ci ludzie(jak i wyznawcy wszystkich innych religii) nigdy nieznajda sensu zycia i nigdy nie zrozumieja,ze to co teraz sie dzieje na swiecie to walka o nasze dusze…WSZYSTKIE KSIEGI tzw „prawdy” sa programem MIND CONTROL…tylko ludzie o otwartym umysle maja szanse na znalezienie prawdy…..a prawda jest w zasiegu reki,jest cudowna…i daje olbrzymja MOC zwylkemu czlowiekowi…dlatego powstal program MIND CONTROL…dlatego serwuja nam fluor(miedzy innymi)…..szukajcie powiazanie oddzialywania floru na SZYSZYNKE…Totalsky No Problemsky

      • tamara 21 stycznia 2012 o 10:09 am

       niedokonczylam;Totalsky No Problemsky szukaj a znajdziesz.zreszta zycze tego kazdemu z was…i nie czekajcie na wybawce, bo on nigdy nie przyjdzie..jesli nie wybawicie siebie samych to nikt tego za was nie zrobi…tylko wasza wiedza, wiedza, wiedza sie liczy

       • wizzgaa 21 stycznia 2012 o 11:21 am

        Tamara : „wiedza ,wiedza ,wiedza …! A co będzie np. z upośledzonymi umysłowo , autystykami , niesłyszącymi i niewidzącymi oraz wszystkimi z przeciętnym lub niższym IQ ? Oni wszyscy na przemiał bo nie mają drabiny do wielkiej wiedzy ? Zastanów się , propagujesz kult wiedzy . To ryzykowna droga.

        • tamara 21 stycznia 2012 o 1:15 pm

         mądre pytanie zadalas wizzgaa;
         odpowiedz bedzie rownie burzliwa jak stwierdzenie,ze wszytstkie religie i ksiegi prawdy sa czescia programu MIND CONTROL….bedzie burzliwa dlatego,ze bede musiala odpowiedziec bez podawania argumentow (tych musisz szukac w madrych ksiazkach)….jest ich poprost za duzo i sa bardzo skomplikowane…..postaram sie odpowiedziec w miare krotko; osoby ktore nie znalazly sensu zycia CZYLI BOGA w tym zyciu ,powroca do kolejnego zycia droga reinkarnacji….(dowodem na to,ze kiedys „bylas” są sny,czyli obrazy z poprzedniego zycia zakodowane w naszej swiadomosci)CYKL ten bedzie trwal tak dlugo az znajdziesz prawde….dla wiekszosci z was proces ten bedzie trwal W NIESKONCZONOSC….jest tylko garstka szczesliwych (w obecnym cyklu jest ich zaledwie 2%),ktorzy znajdą sie na szczycie piramidy( tej ,ktora znasz,,,,,,,,,z okien na szczycie)….mam nadzieje,ze zdajesz sobie sprawe z tego,ze wiele pojec i znakow jest zle interpretowana przez tych, ktorym zalezy na tym, abysmy nigdy nie znaleli prawdy

        • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 1:46 pm

         „(tych musisz szukac w madrych ksiazkach)….jest ich poprost za duzo i sa bardzo skomplikowane…..postaram sie odpowiedziec w miare krotko; osoby ktore nie znalazly sensu zycia CZYLI BOGA w tym zyciu ,powroca do kolejnego zycia droga reinkarnacji….(dowodem na to,ze kiedys „bylas” są sny,czyli obrazy z poprzedniego zycia zakodowane w naszej swiadomosci)CYKL ten bedzie trwal tak dlugo az znajdziesz prawde….dla wiekszosci z was proces ten bedzie trwal W NIESKONCZONOSC….jest tylko garstka szczesliwych (w obecnym cyklu jest ich zaledwie 2%),ktorzy znajdą sie na szczycie piramidy( tej ,ktora znasz,,,,,,,,,z okien na szczycie)….mam nadzieje,ze zdajesz sobie sprawe z tego,ze wiele pojec i znakow jest zle interpretowana przez tych, ktorym zalezy na tym, abysmy nigdy nie znaleli prawdy”
         Większość prostych ludzi znajduje Boga w życiu.Tylko amatorzy,zagłębiania się w „madrych ksiażkach”,mają problemy,chadzają po manowcach reinkarnacji,i tkwią w pełnym samouwielbienia przekonaniu,że to oni ,owe 2%,jak piszesz ,zasługuje na więcej niż reszta.
         Jakże się mylisz.i jakże mi Cię żal.
         Niebawem staniesz w prawdzie,i będzie za późno.
         Tak nawiasem,
         postaraj się może o polską czcionkę,
         ciągle nie przydzielili ???

 26. rmld77 20 stycznia 2012 o 5:15 pm

  HAARP – bomba atomowa ma już prawie 80 lat, silnik odrzutowy też coś koło tego. W każdej dekadzie rozwój technologii jest bardzo duży. Można zatem przypuszczać, że istnieją bronie o wiele bardziej zaawansowane. Haarp to pewnie też już dawno przeżytek. Czy wszystko nie wskazuje na to, że UFO, to tajne wojskowe pojazdy?

 27. kokon20 20 stycznia 2012 o 5:21 pm

  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,WegryPremier-deklaruje-gotowosc-do-ustepstw-ws-banku-centralnego,wid,14184386,wiadomosc.html
  Wydawało się że Orban będzie twardo przy swoim a tu niestety.
  Siła złego na jednego.

 28. Fred Roman 20 stycznia 2012 o 5:22 pm

  W tym niesamowitym gąszczu różnych wiadomości,sensacji,teorii spiskowych i nieskończonej
  ilości wzajemnie sprzecznych informacji,warto na to wszystko popatrzeć z góry,
  by nie dostać fiksum dyrdum.

  A to z podniebnego rzutu było widać od dawna i jest na:
  fredroman.blogspot.com Miasto Zakazane

 29. rmld77 20 stycznia 2012 o 5:26 pm

  CHEMIA – smarujmy skórę tylko tym, co da sie zjeść. Przez skórę pochłaniamy mnóstwo rakotwórczej chemii.
  Skóra nie ma niestety systemu obrony, jakim są wymioty…

 30. kokon20 20 stycznia 2012 o 5:26 pm

  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,WegryPremier-deklaruje-gotowosc-do-ustepstw-ws-banku-centralnego,wid,14184386,wiadomosc.html
  Czyli po ptokach:(

 31. rem 20 stycznia 2012 o 5:41 pm

  ZGADZAM SIĘ TRZEBA RUSZYĆ NA ULICE CHOĆ JEST TO POMYŚLI TYCH OD NWO TO I TAK LEPSZEJ OPCJI NIE MA…

 32. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 6:00 pm

  DO LEMINGOW ZOMBI I RESZTY MATRIXOWCOW …. TO JAK WAS DYMAJA PATALACHY Z BELWEDERU ……
  =======================
  Cała prawda o cenie ropy!!!
  1) ropa na stacjach była w wakacje 2008 roku po ok.
  3,40 a 1 dolar ok. 2.20zł
  2) teraz ropa na stacjach po 5,80 a 1 dolar po ok.
  3,40zł
  3) w 2008r baryłka (ok.158 litrów) kosztowała ok.
  150$ teraz w 2012 ok. 110$ 4) sama matematyka:
  2008r –> 150$*2,20= 330zł baryłka
  2012r –> 110$*3,40= 374zł baryłka Różnica to tylko 44zł na baryłce a na litrze to tylko
  44zł/158= ok. 28groszy!!! A mamy 2,40zł więcej na litrze w porównaniu z 2008r., wiec niech nikt nie wciska ze to wina kursu
  walut tylko jasno wynika ze te dodatkowe 2 zł
  zafundował nam rząd i stacje benzynowe !!!
  ======================
  ____ widzicie to skooorwisyny z belwederu doja polske za cycki ile sie da / … ludzie to sa pasozyty i ich trzeba wpiepszyc na zbity pysk

  • jakisbuk 20 stycznia 2012 o 6:09 pm

   jakzawsze – wszystkich na pysk a ciebie na króla polski 😀
   po ile bedzie wtedy benzyna ?

   • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 6:21 pm

    czesc jakisbuku
    =============
    Gdybym mial co to bym wszytkim rozdal za darmo zeby sie powodzilo zwyklym ludziom zeby nienarzekali. NR 1 fotowoltanika w kazdym domu razem z samochodem elektrycznym tanim / …. zycze wszytkim aby byli niezalezni ZDALA OD TYCH SKORWISYNOW CO.NAS DOJA POZBAWIAJAC OSTATNIEGO GROSZA NEWET ZE DO GARA NIEMA CO WLOZYC…

    …. niech sie wreszcie jakistenbok zemsci na pasozytach 🙂

    • AQQ 20 stycznia 2012 o 7:10 pm

     Zaglądajcie, tam też…
     http://dyskusb.wordpress.com/

     • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 9:10 pm

      no mozna tam luknac /jakzawsze/ … ale nic tam ciekawego / moze po jakim czasie wiencej do wora wrzuce / …. heh u monitora jest ciekawiej….. niewatpliwie
      / … pogubilem hasla lub mi kto zablokowal mojego starego bloga i tak sobie go dla ciekawosci mialem dla zabawy ktora sie przerodzila w hoby tak jak to robia THRUSTSEKERZY……

      • AQQ 20 stycznia 2012 o 9:46 pm

       @ Koń Trojański…..To poszukaj tego hasła….

  • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 6:14 pm

   …. a wszytkich oglupiaczy medialnych , celebrytow-gwiazdeczki powylapywac i pozamykac w piwnicach lub powiesic na latarniach niech sie ptaki kruki najadza ta kupa miensa bezdatnego bez boga w sercu, podbierac temu pedalstwu majatki i biednym rozdac zeby co mieli jesc do gara wlozyc ….. MAM DOSYC TEJ ZDEGENEROWANEJ CHOLOTY CYRKOWEJ ….

  • alexirin 20 stycznia 2012 o 6:15 pm

   trzeba jeszcze dodać że litr ropy w USRAELU to około 0,5 $*3,40 =1,70 zł
   tak się doi polaczków 🙂

   • Robson 20 stycznia 2012 o 8:49 pm

    Dziś jak przejeżdżałem obok lotosa, shela i na lotosie patrze a tam 5.99zł za litr ON o shelu lepiej nie mówić ile.

   • AQQ 20 stycznia 2012 o 9:44 pm

    z sieci.
    Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 6 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 80 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 – przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie – od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE!

   • alexirin 21 stycznia 2012 o 8:47 am

    🙂
    by żyło się lepiej 🙂
    Wbrew malkontentom, co jakiś czas materializują się jednak obietnice wyborcze Premiera Tuska, tyle tylko, że inaczej niż deklarował w kampanii. Właśnie w tym tygodniu cena oleju napędowego na stacjach benzynowych przekroczyła 6 zł.

    http://newworldorder.com.pl/artykul,3303,Kolejny-cud-Tuska-cena-oleju-napedowego-przekroczyla-6-zl

 33. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 6:27 pm

  @jakisbuk’u ratuj Polske i zemscij sie na tych jebanych ILLUMINATACH, celebrytach,satanistom z PO PIS SLD AWS PSL PALIGLUPEK….. JAKISBOKU RATUJ NAS 🙂

  • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:36 pm

   Zenobiusz
   Przestań wreszcie ludzi straszyć.
   Kiedyś myślałem, że jesteś mądrzejszy. Wszystko zależy przecież od tego jak się ułożą fronty atmosferyczne.
   Nic nadzwyczajnego
   Masz tutaj przykład z 2009 roku: http://www.youtube.com/watch?v=cBkexIITISw
   W 1979 roku spadł śnieg na Saharze i to w takim miejscu w którym nawet zimą jest zawsze ponad 25st w dzień,

   • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:39 pm

    2007 rok
    na pustyni w Jordanii również

    http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8773876&rfbawp=1173980141.156&ticaid=1dc63

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:43 pm

     poza tym przeczytaj księgi machabejskie. Tam również są opisy śniegu na pustyni.

     • FAKIR 20 stycznia 2012 o 6:44 pm

      tutaj masz . Już znalzałem
      http://infoty.pinger.pl/m/7549513/na-saharze-spadl-snieg

   • rmld77 20 stycznia 2012 o 7:13 pm

    FAKIR, więcej umiaru w ocenianiu autorytetów…

    • rmld77 20 stycznia 2012 o 7:35 pm

     dziekuję… 🙂

     • rmld77 20 stycznia 2012 o 8:02 pm

      kto mi kliknął plusa?
      zostałem tu wyrzutkiem po moich opiniach o homeopatii…
      A swoją drogą, można być przeciwnikiem antybiotyków lub ich zwolennikiem, leków ziołowych i chemicznych…i nic.
      A przeciwnik homeopatii spotyka się zawsze z NIERACJONALNĄ NIENAWIŚCIĄ.
      Co w niej jest takiego..?

      • sebecx 20 stycznia 2012 o 10:21 pm

       ..nie przeginaj…. masz już te kolosalne zyski firm produkujących homeopaty? ..jakieś liczby?

       • Sully 20 stycznia 2012 o 10:35 pm

        sebes wczoraj byłam u homeopaty, dostałam lek na to zeby sie pozbyc tego kataru całkowicie, krople malutkie opakowanie co prawda wydajne, ale opakowanie kosztowało mnie 49 zł.! Syrop ziołowy kolejne 23 zł. Więc to wcale nie jest takie tanie. Te kuleczki opakowanie kosztuje ok. 12 zł. ale trzeba brać 5 kuleczek 3 razy dziennie więc miesięcznie musisz kupić 2 opakowania. A leki homeopatyczne nie sa refundowane z NFZ więc wszysko trzeba z własnej kieszeni, niestety. Koleżanka leczy dzieci homeopatycznie z dobrym skutkiem, ale co do cen to też mówi, że sporo kosztują, ale sa wydajne, bo taka buteleczka starczy pewnie na rok albo i dwa.

        • sebecx 20 stycznia 2012 o 10:58 pm

         .1.trzeba było zapytać JAKĄ MARŻĘ nakłada apteka… acerola w Lublinie kosztuje od 19 do 29 pln ceny z 3 aptek…
         .2. jakie to krople na katar homeopata ci przypisał, bo to bardzo ciekawe jest..
         .3. poproszę o liczby kolosalnych rzekomo zysków firm produkujących homeopaty – wtedy zestawimy je z „kryminalną” farmacją … a może jeszcze i jakimś innym niepotrzebnym przemysłem… liczby!!!!!!!!!

        • Sully 20 stycznia 2012 o 11:07 pm

         One są na bazie jakiegoś grzyba, jutro zerknę i napiszę Ci ich nazwę. Sprawdzałam w aptece internetowej są tylko kilka złotych tańsze.
         A o zyski, to chyba nie do mnie pytanie, ja stwierdziłam tylko, że ten produkt leczniczy 🙂 bo tak pisze na pudełku był drogi.

        • sebecx 20 stycznia 2012 o 11:45 pm

         ..kilka złotych czyli ile? ..i za co?… nazwy są potrzebne.. bo syrop ziołowy to np Stodal i kosztuje ok.12 pln ..
         ..a tak zapytam – jakiegoś innego produktu się spodziewałaś niż leczniczego? … jesteś zdziwiona precyzyjną informacją?
         ..wymienisz jakieś działania niepożądane lub skutki uboczne?

       • rmld77 21 stycznia 2012 o 8:26 am

        Sebecx- wpisz w Google „homeopatia zysk”

        „Homeopatyczny zysk
        Obecnie homeopatia jest stosowana dość powszechnie, szczególnie w Europie, na którą przypada 70 proc. światowego rynku produktów homeopatycznych. Najszerzej jest stosowana we Francji – ok. 40 proc. (wartość rynku szacowana na 300 mln euro), w dużym stopniu także w Holandii, Wielkiej Brytanii, Nemczech.

        Z danych Europa Press z 2007 roku wynika, że homeopatię stosuje blisko 15 proc. Hiszpanów (wartościowo 50 mln euro) i rynek ten wykazuje tendencję wzrostową. Globalny rynek homeopatii był szacowany w 2007 roku na 1,5 mld euro, czyli ok. 0,3 proc. całkowitego rynku leków wartościowo.

        W Wielkiej Brytanii przewidywania mówią o wzroście rynku produktów homeopatycznych do 46 mln funtów szterlingów do 2012 roku. W 2007 roku, amerykański rynek homeopatii wart był ok. 400 mln dolarów.”
        http://www.rynekaptek.pl/farmakologia/zwolennicy-homeopatii-nie-stosowaliby-jej-w-niektorych-chorobach,1838.html
        I może tu kilka ciekawostek, np. taki komentarz:
        „Od teraz Oscilochujwieco będzie traktowany jako Ekskluziff Słodzik do herbaty.”
        „Po przeliczeniu 2gramy po 3zł daje 1500 zł za kilo cukru. Brak słów.”
        http://www.wykop.pl/link/850487/jak-koncerny-farmaceutyczne-robia-nas-w-konia/

        I proszę nie denerwuj się, przeanalizuj, a może zmienisz zdanie.

        • sebecx 21 stycznia 2012 o 9:28 am

         i cóż nam mówi to zdanie:
         po pierwsze „Zwolennicy homeopatii” – to już jest stwierdzenie mające zasugerować „sektowość” ludzi leczących się homeopatia…
         „dość powszechnie”- liczbyyyy ilu pacjentów…. 1 na ilu?…
         „Z danych Europa Press z 2007 roku wynika, że homeopatię stosuje blisko 15 proc. Hiszpanów (wartościowo 50 mln euro) i rynek ten wykazuje tendencję wzrostową. Globalny rynek homeopatii był szacowany w 2007 roku na 1,5 mld euro, czyli ok. 0,3 proc. całkowitego rynku leków wartościowo. ” OK. 0,3 PROCENT no ale można powiedzieć że tylko w espanioli … hehehe… ..ja sam kiedyś ZWALCZAŁEM homeopatię więc wiem, że nie masz żadnych dowodów potwierdzających… tylko szacunki i domniemania przedstawione jako fakty… najważniejsze, że wielu moich znajomych poszło za radą i udało się do homeopatki.. i są zadowoleni… w świetle opinii, którą przedstawiasz to faktycznie może wyglądać na tendencje wzrostową …heheh.. i bardzo dobrze…

         a tak na marginesie..

         ..no i nie powiodła się akcja z przedawkowaniem homeopatów prowadzona w ubiegłym roku..
         ..to dopiero są leki których nie można przedawkować i nie mają skutków ubocznych..
         i ludzie to zaczynają zauważać… i bardzo dobrze… może za 10 lat faktycznie będzie to big farma.. hehe..

   • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 7:19 pm

    Skoro wklejasz to dezinfo drugi raz na tej samej stronie,ponownie odpowiem.
    zenobiusz 20 Styczeń 2012 o 7:10 pm
    Oceń wpis
    „18 lutego 1979 roku, śnieg Fellin kilku miejscach w południowej Algierii, w tym pół godziny burza śnieżna, która przestała ruchu w Ghardaia, i został zgłoszony jako „po raz pierwszy w żywej pamięci”. śniegu nie było w ciągu kilku godzin.”
    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1759688/pg1
    Mamy więc drugi przypadek za żywej pamięci.
    Pan FAKIR wie jednak lepiej,i dziwnie współgra jego głos z międzynarodowymi trollami na stronie gdzie trwa dyskusja,Zbagatelizować,wykpić.
    Mogłeś napisać że film jest z Afganistanu,bo twój kolega tam był i poznał palmę,jeden troll
    na” gp „tak napisał.Nie starasz się.
    Powołujesz się na jedyny przypadek śniegu w znanej historii,rozmnażając go w stałe zjawisko.

    • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 7:23 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/20/jedna-z-teorii-tlumaczacych-dziwne-dzwieki-ostrzezenia-o-destabilizacji-rdzenia-ziemi/
     Tu masz na deser,tylko zażyj walerianę zanim klikniesz w link.

     • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 7:27 pm


      Tu znajdziesz zrozumienie

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 7:30 pm

     Takiego podejścia do sprawy nie zrozumiem.
     Nakręcasz siebie i ludzi, że dzieją się rzeczy niespotykane w historii i niepokojące.
     Ja przedstawiam dowody, że takie zjawiska już miały miejsce w historii i nie jeden raz a więcej.
     W obecnych czasach mamy do czynienia z celowym nakręcaniem spirali strachu, stąd majowie i inne pierdoły dla potłuczonych
     Podałem powyżej tylko niektóre przykłady.
     W filmiku przedstawionych przez Ciebie jest zamieszczony zlepek jakiś tsunami, trzęsień ziemi itd. Tylko że najbardziej tragiczne trzęsienia już były, nawet w Europie.
     Przykładowo lata 1755-1760 w których było bardzo dużo trzęsień ziemi w Europie i na całym świecie. Zostały wtedy zrujnowane doszczętnie CAŁE MIASTA. Czy wyobrażasz sobie co zrobiłyby media w obecnych czasach gdyby dochodziło do takich kataklizmów jak kiedyś???? Przecież TVN wypierdzielił by się w kosmos z zachwytu

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Huelva
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Trz%C4%99sienie_ziemi_w_Lizbonie_%281755%29

     W Ks. Machabejskich i kronikach Flawiusza znajdują się opisy opadów śniegu na terenach pustynnych i wynikających z tego problemów dla działań wojennych czy społeczeństwa (głód itd)

     • FAKIR 20 stycznia 2012 o 7:53 pm

      Poza tym przykładowo Chińczycy już wiele wieków temu posiadali sejsmografy i potrafili z dość dużą dokładnością badać trzęsienia ziemi. Kroniki dowodzą, że trzęsień na terenie Chin wcale nie przybywa,.

      Psychoza merdialna natomiast robi swoje.

      • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 8:21 pm

       Może linka.
       Rozumiem że czytujesz w oryginale.

     • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 7:54 pm

      „Ks. Machabejskich i kronikach Flawiusza”(ur. 37, zm. po 94)
      Młodszy z przywołanych tekstów ma niemal 2000 lat.
      Gratuluję argumentów.
      Miałem już na blogu niejakiego spokojny@,twierdzącego, że nie wzrasta ilość trzęsień ziemi,ale on chociaż powoływał się na opracowania z 1999 roku.
      Przebiłeś go.
      Nikt nie twierdzi,że nie było potężnych trzęsień ziemi,ale teraz to jest zjawisko globalne, a nie lokalne.
      Magma jest w ruchu na całej planecie,tzn,płaszcz ziemi ślizga się po magmie,na razie pomału,
      gdy to przyspieszy,możesz nie zdążyć nawet zdrowaśki zmówić,twój problem,możesz wtedy mówić zamknąwszy oczy”,nie ma mnie ,nie ma mnie.”
      Pozwól jednak ,że Ci którzy mają na to szansę,przygotują się właściwie,na to co być może nadchodzi.

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 8:03 pm

       Tak
       Przygotują się właściwie.
       Otoczą się orgonitami i nic ich nie ruszy
       Przestań
       Jakiekolwiek rozsądna polemika z Tobą nie ma sensu.
       Ilość trzęsień wzrasta wprost proporcjonalnie do ilość ludzi czyli przeludnienia, ocieplenia, scypionek i GMO :):),,,wszystko to na jednym wozie jedzie
       Skąd Ty wiesz, że płaszcz ziemi się ślizga, jeśli Ty nawet angielskiego nie znasz tylko wklejasz jakieś tłumaczenia z google translatora.

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 8:04 pm

        uwielbiam słowo

        „być może”

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 8:09 pm

         Kiedyś był taki fajny skecz w kabarecie ze św.p. Lepperem jak odpowiadał reporterowi.

         Reporter mówi, żeby zarecytował „Litwo Ojczyzno moja…itd”

         Lepper mówi: „Litwo Ojczyzno moja….

         Reporter : „I co dalej Panie Andrzeju??

         Lepper : „Chce Pan mnie nabrać, że jest jakiś dalszy ciąg??

         Reporter : „A nie ma????”

         Lepper : „Ja nie powiedziałem, że nie ma. Jak jest to jest, a jak nie ma to ja się nie dam nabrać” :):)

       • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 8:14 pm

        „Ilość trzęsień wzrasta wprost proporcjonalnie do ilość ludzi czyli przeludnienia, ocieplenia, scypionek i GMO”
        Wybacz ale przerosłeś już samego siebie.
        Napisz jeszcze jak słuszna jest koncepcja depopulacji,jako jedyny sposób na zmniejszenie trzęsień ziemi.
        Powinszować,nikt się tak dawno nie odkrył.
        Nie trzymasz ciśnienia.
        „Skąd Ty wiesz, że płaszcz ziemi się ślizga, jeśli Ty nawet angielskiego nie znasz tylko wklejasz jakieś tłumaczenia z google translatora”
        To też już wiele razy się pojawiało,ale niech tam.
        Nie mam czasu na tłumaczenia,a inteligentnym rodakom wystarczy, ułomne tłumaczenie googla.
        Ty rozumiem ,angielskim władasz ,z oxfordzkim akcentem,
        problem polega na tym,że nie dzielisz się tym co wyczytasz,a jesteś uspokajaczem i zamiataczem pod dywan.
        Poniżej,wyręczam cię w tłumaczeniu dziwnych dźwięków na całej planecie.

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 8:44 pm

         Nie chodzi mi przecież o to, że zaludnienie ma wpływ na trzęsienia ziemi itd,,,,ale o to, że straszenie ludzi kataklizmami czy UFO itd…wpisuje się w schemat działań NWO, tak jak pozostałe zjawiska które wymieniłem, jak szczepionki, GMO itd.
         Ludziom kierującym procesami NWO na pewno zależy na zastraszeniu jak największej ilości społeczeństw. Wtedy jak dowodzi historia łatwiej się steruje motłochem. Motłoch jest wtedy podatny na manipulacje. Sam się zgłasza do władzy: „Brońcie nas!!!!”
         W sprawie angielskiego chodzi mi o to, że w ogóle nie zadajesz sobie trudu na analizy i tłumaczenia. Bazujesz na informacjach podawanych na różnych znanych blogach angielskojęzycznych i innych.
         Przecież tego typu „ekspertem” mogłoby zostać dziecko w wieku 5 lat. One już potrafią kopiować i wklejać, oraz posługiwać się translatorami internetowymi.

        • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 9:00 pm

         Przedstaw ,więc swoją analizę.
         GMO jest smaczne,szczepionki należy przyjmować,nie narastają kataklizmy pogodowe,tektoniczne,nie ma chemtraili,to wszystko medialne sztuczki.
         nie ma korelacji pomiędzy dziwnymi dźwiękami a trzęsieniami ziemi i erupcjami wulkanów.
         Co do tłumaczeń,masz pole do popisu.
         Moi czytelnicy są wystarczająco inteligentni,by wyciągać własne wnioski,ja swoje trzy grosze dodaję rzadko,bo nie zamierzam być guru,czy też jak piszesz „ekspertem”
         To pozostawiam ,tobie w trzech osobach,no chyba że klonujecie,albo któryś jeszcze nie wrócił z panicznej ucieczki,po tym jak,skrzypienie podłogi,wzięliście za czających się agentów „unych”

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:18 pm

         Zenek
         Nie dokonuj teraz jakiejś ekwilibrystyki, bo nie wybrniesz 🙂
         Jestem przeciwny zarówno GMO jak i szczepionkom i innym syfom dokładnie opisywanym przez SPECJALISTÓW, którzy odważyli się przeciwstawić machinie NWO.

         Jestem również przeciwny nagonce kataklizmowej.
         Wpadłeś w dobrze zastawione sidła
         Sam się zastanów o czym możesz pisać poza wypatrywaniem wciąż nowych zagrożeń dla świata.
         Można odszukać bez problemu Twoje wpisy dotyczące Nubiru.
         Google ma dobrą pamięć.

         Chodzi mi tylko o to, że nie widzę sensu aby poświęcać swój czas na wypatrywanie kataklizmów.
         Nie widzę w tym ŻADNEGO pozytywnego przesłania ino STRACH

        • Peryskop 20 stycznia 2012 o 10:15 pm

         @Zeno, powinienieś wiedzieć, że translator google to jest inteligentne narzędzie do ogłupiania ludzi wierzących, że ktoś im rzetelnie pomoże za friko. Te automatyczne tłumaczenia są podstępne – czasem nawet poprzez zaprzeczenie sensu zawartego w oryginale !

         Odsyłanie kogoś „przetłumacz sobie googlem” to jakby „idź do diabła!”.

         Prymitywizm gramatyki i stylu to też sprytny chwyt, bo czytelnik nawet z pewną znajomością języka idzie na łatwiznę i stara się wyłapać sens w tej sieczce, a wobec wysiłku nie zwraca już uwagi na pojawiające się sprzeczności podstawowe.

         Jeśli w ten sposób poznajesz świat, to teraz jest mi łatwiej zrozumieć dlaczego swoje poglądy co jakiś czas musisz wymienić wobec porażającej lawiny wciskanych nam bzdur. Oczywiście tylko krowa… ale poczciwa krasula nie jest omamiana telavizją i googlem.

         Frapuje mnie to, że pomimo niewątpliwej inteligencji nie chcesz zrozumieć, że mamy do czynienia z różnymi kombinacjami zjawisk – od całkowicie naturalnych aż po całkowicie sprowokowane przez świadome działania człowieka, ale także często występuje ich mieszanina !!!

         Czyli np. w naturalnych procesach kumulują się chmury i zaczyna się ulewa, którą jednak można podtrzymywać sztucznie przez odpowiednie przemieszczanie mas powietrza – i w ten sposób można doprowadzić do powodzi.

         Ważną zaletą HAARP jest nie pozostawianie widzialnych efektów pobocznych, bo nie ma huku, dymu, odłamków jak przy użyciu klasycznych bomb. A zniszczenia mogą być ogromne !

         Wciąż przypominasz o przemieszczaniu się płaszcza Ziemi. To nie jest wykluczone. Tylko dlaczego nie dostrzegasz związku tego zjawiska z technicznym „gwałceniem” naszego globu przez masowe skanowanie wnętrza w poszukiwaniu zasobów mineralnych, a także gęste i głębokie wiercenia połączone z tektonicznymi oddziaływaniami w celu penetracji oraz dla uwalniania gazu lub ropy z łupków ? Nawet eksperymenty z jonosferą oraz z wytwarzaniem plazmy mogą mieć wpływ na stan litosfery, zachowanie się oceanów oraz krytycznych oczek magmy.

         Bierz proszę te wszystkie czynniki pod uwagę, zwłaszcza że one są dynamiczne i aplikowane superpozycyjnie tj. ich skutki nakładają się na siebie.

         Bo nie tylko orgon i orgonity są ważne.

        • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 11:39 pm

         peryskop@
         powiadasz:

         @Zeno, powinienieś wiedzieć, że translator google to jest inteligentne narzędzie do ogłupiania ludzi wierzących, że ktoś im rzetelnie pomoże za friko. Te automatyczne tłumaczenia są podstępne – czasem nawet poprzez zaprzeczenie sensu zawartego w oryginale !
         Nie prowadzę bloga dla mas.Ci czytelnicy,którzy mają zrozumieć zrozumieją co trzeba.
         Nie czas na edukację mas.
         Ci którzy szukają nowych sensacyjek,dadzą sobie spokój,bo nie prawdy szukają.
         Wiem jak bliska jest Ci idea HAARP złowrogiego,bo pozwala mieć nadzieję,że ktoś z tym zrobi porządek.Po to te stosy materiałów o HAARP, na wyciągnięcie ręki.
         Nie wiem nic ,o tym by zasada zachowania energii została wyrzucona na śmietnik,zaś cuda przypisywane działaniu tych antenek,na to by wskazywały.

         Przy okazji ,utrwala się przekonanie maluczkich o wszechpotędze elit,to dopiero jest sianie grozy.
         Jakoś nie czytałem by szanfakir z tym walczył.

         Ja twierdzę,i nie znajduję kontrargumentów,że to co się dzieje,to opisane w Biblii,znaki nadchodzenia końca świata w kształcie jaki znamy.(nie zaś końca świata)
         To nie lucyferianie sterują planetarnie pogodą i władają żywiołami.
         To Boży gniew,dopuszcza działanie mechanizmów ,o których nie mamy bladego pojęcia.
         Ostatnio nieśmiało mówi się o destabilizacji jądra Ziemi,oczywiście obwiniając o to CERN.Następna próba odwracania uwagi.
         Sylfy władające powietrzem,czyli aniołowie pogody są
         dla mnie bardziej godni obserwacji, niż większość paranaukowych teoryjek.

         By zaobserwować ich działanie,wystarczy zrobić działo orgonowe,
         wzmocnić układem orgonitów giftujących teren.
         Pożytek dla wszystkich.
         Czyste powietrze,lepsza wegetacja,
         a i sylfy wzmacniają się na takim obszarze,
         przeciwdziałając na oczach widzów skutkom rozsiewania chemtraili.
         Czy mam prawo do takich poglądów. ???

         🙂 🙂 🙂
         Fakir,i jego alter ego są zdania poniższego

         „Otóż właśnie Antymaterialny analizując Twoje wpisy napisał mi wprost, że jesteś niebezpiecznym i podejrzanym blogerem. Skąd te jest wywody,.nie wiem
         Większość tego co miałem przyjemność usłyszeć lub przeczytać się teraz powoli potwierdza.
         Wyłazi z Ciebie niezły cwaniaczek
         Niby jesteś taki bogobojny, orgonitowy, a zamiast pomagać tylko nakręcasz od kilku lat spiralę strachu. W jakim celu z taką konsekwencją??”

        • Peryskop 21 stycznia 2012 o 12:59 am

         @Zeno, to odpowiedź dla ciebie ale nie wiem gdzie spadnie.

         Oczywiście masz rację roszcząc sobie prawo do swoich przekonań i poglądów.
         Oczywiście masz prawo wierzyć bardziej w Biblię, niż w teorie (pseudo)naukowe.

         Ale nie powinieneś ignorować faktów jak np. robią to naiwni wciąż nie wierzący w chemtrails.

         Powinieneś też brać pod uwagę poprawki tłumaczy, którzy Biblię upiększali pod swoje geszefty.
         Przychylam się do poglądu, że jest odwrotnie i że lucyferianie od wieków bardzo starają się tak aranżować bieg wydarzeń, aby maksymalnie je upodobnić do przepowiedni biblijnych i innych.
         Wtedy ludzie każdy rozbój przyjmą jako dopust boży i dadzą się strzyc, doić i wybić jak owce.

         Dlatego nie powinniśmy potęgować tej atmosfery grozy, ani mieszać Boga w kataklizmy. Jeśli są naturalne, to widocznie są potrzebne, np spontaniczne pożary w lasach poprawiają jego stan.
         Ale jeśli kataklizmy są wspomagane w celach zbójeckich, to należy te zjawiska badać i ujawniać.

         Nie jest wskazane przerzucać wszystko na modlitwę, choć i ona jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
         I nie możemy ludzi straszyć tsunami z El Hierro które miałoby zatopić Nowy Jork, bo to bzdury.

         Jak chyba wiesz staram się w miarę możliwości i strzępów wiedzy walczyć z rozsiewaniem paniki. Ale jednocześnie nie mogę zatajać zagrożeń, które dostrzegam i oceniam jako istotne.

         HAARP nie jest zaprzeczeniem zasady zachowania energii, bo system służy tylko do kumulowania energii naturalnej w określonym miejscu i czasie oraz jej wyzwalanie – jak cynglem w karabinie. Oczywiście dla zamącenia w głowach podaje się brednie o megatonach – jak wiesz ludzie często sami spontanicznie takie androny dorobią i nagłośnią, bo taką mamy ułomną naturę. Ale ty nie powinieneś brać udziału w tej dezinformacji.

         Czy jeszcze nie zauważyłeś, że @Fakir to w sumie sympatyczny gość i robi w trójkę jak potrafi ?
         A że nikt nie jest perfekt, to czasem nawet wciąga do akcji brata. Kwartet jednoosobowy !
         Ale oby takich kwartetów było więcej na tym porąbanym świecie !!!

        • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 1:45 am

         „Powinieneś też brać pod uwagę poprawki tłumaczy, którzy Biblię upiększali pod swoje geszefty.”
         No ciekawe rzeczy piszesz peryskop@’

         Tyle że ja analizuję codziennie gołe fakty naukowo mierzalne,ilość i intensywność wstrząsów tektonicznych,fronty atmosferyczne,rozkład ciśnienia temperatur ,opadów itd.
         Że zapowiada to biblia,to dla Chrześcijan ,może się okazać,owym „radujcie się …
         Swoją drogą chętnie poznał bym te miejsca w Biblii,Twoim zdaniem :
         „poprawki tłumaczy, którzy Biblię upiększali pod swoje geszefty.”
         Jak wiemy starozakonnych określa się też mianem strażników księgi,
         jakoś nie natknąłem się na wielkie gewałt,fałszują goje Torę,
         rozumiem więc że to Ewangelie Twoim zdaniem sfałszowano ???

        • Peryskop 21 stycznia 2012 o 2:33 am

         Zeno, ano piszę ciekawe rzeczy o kreatywnych przeróbkach Septuaginty – greckiej wersji ST – przez tzw. Masoretów – żydowskich przepisywaczy Biblii w latach 700-1000 n.e.

         Poczytaj, bo warto:
         Czy Bóg posiada osobiste imię?
         http://www.zbawienie.com/imie-Boga.htm

     • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 9:02 pm

      @fakir

      Trzęsienie ziemi w Lizbonie miało miejsce 1 listopada 1755 roku o godzinie 9.40 rano[1]; pozostawiło po sobie niemal zupełnie zrujnowaną Lizbonę oraz zniszczoną większą część południowego wybrzeża – aż do Algarve. Bezpośrednio po trzęsieniu ziemi wystąpiło zjawisko tsunami. Fale tsunami, według późniejszych obliczeń, mogły osiągać wysokość do 20 metrów. Na obszarze niedotkniętym przez morze szalały setki pożarów. Katastrofa pociągnęła za sobą ok. 30 tys. ofiar śmiertelnych

      Trzęsienie ziemi w Skopje (1963) (mac. Скопски земјотрес 1963) – trzęsienie ziemi, jakie 26 lipca 1963 roku nawiedziło stolicę Socjalistycznej Republiki Macedonii, Skopje, zabijając ponad tysiąc stu ludzi. Pierwszy wstrząs nastąpił o godzinie 5.17 rano czasu miejscowego i trwał około dwudziestu sekund. Choć samo zdarzenie posiadało stosunkowo niewielką moc (Amerykańska Służba Geologiczna ocenia dziś siłę wibracji na 6,0 magnitudy), to jego hipocentrum mieściło się tuż pod miastem – na ówczesnym Placu Wolności (dzisiaj: Plac Macedonii), w dodatku – na bardzo niewielkiej głębokości. Z tego też względu miasto Skopje bardzo ucierpiało i z tej samej przyczyny siła niszcząca trzęsienia ziemi ograniczyła się właściwie tylko do samej stolicy.

      27 sierpnia 1883 roku doszło do jednej z największych odnotowanych erupcji wulkanu (a zarazem ze wszystkich katastrof żywiołowych) w dziejach ludzkości. Huk było słychać z odległości 3200 km. Rozpoczęła się 26 sierpnia o godzinie 12:53 lokalnego czasu. W nocy wybuchy słyszane były z odległości 4325 km. Słup dymu, popiołu i gazów osiągnął 27 km wysokości. Pokłady statków znajdujących się w Cieśninie Sundajskiej były zasypywane popiołem, pyłem oraz kawałkami pumeksu o średnicy około 10 cm. Pomiędzy godz. 18:00 a 19:00 niewielkie fale tsunami rozeszły się koncentrycznie i uderzyły w wybrzeża odległe nawet o 40 km.

      Trzęsienie ziemi w San Francisco w 1906 roku – główne trzęsienie ziemi, które uderzyło San Francisco i wybrzeże północnej Kalifornii o godzinie 5:12 nad ranem we wtorek, 18 kwietnia 1906 roku. Główny wstrząs epicentrum wystąpił niedaleko brzegu ok. 3 km od miasta. Obszar epicentralny miał kształt wąskiego pasa biegnącego wzdłuż uskoku San Andreas na północ jak i na południe, o całkowitej długości 296 mil (477 km). Obszar na którym wstrząsy były tak silne, że zawaleniu uległy wszystkie kominy, liczył 110 km szerokości. Trzęsienie trwało 65 sekund (według zapisów sejsmografów z Berkeley, niedaleko obszaru epicentralnego), zaś w samym San Francisco zniszczenia zostały dokonane w czasie 40 sekund. W tym czasie odnotowano tylko 567 wypadków śmiertelnych; liczba została podana przez rząd w obawie o nagły wzrost cen usług budowlanych i związanym z tym kosztem odbudowy miasta. Także w Chinatown zignorowano setki ofiar przypisując to rasizmowi panującemu w tamtych czasach. Dziś ta liczba została skorygowana i oszacowana na przynajmniej 3 000

      wszystkie powyższe teksty pochodza z wikipedii….. ergo: wszystko juz było, rzekł Ben Akiba (a co nie było – sniło sie chyba 😉

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:09 pm

       pewnie, że było
       a w USA się działo oj działo że ho ho. Ziemia pękała wiele razy kilometrami, tsunami wielometrowe, wiele razy opisywane.
       Wystarczy prześledzić lata 1755-1760 . Te 5 lat wystarczy żeby obdzielić cały XX wiek kataklizmami.
       Jeszcze raz podkreślam, że media NWO pakują nas w maliny.
       Pisałem, że uwierzę w sztuczne zmiany klimatu i trzęsienia ziemi, właśnie dlatego, że te oszołomy chcą zastraszyć ludzi aby wprowadzić NWO

 34. ziomus 20 stycznia 2012 o 7:30 pm

  wiecie co to moze ACTE bo tusk ma podpisac 25 stycznia?

 35. theaspartam 20 stycznia 2012 o 7:31 pm

  Jesz mięso?! To musisz to zobaczyć na własne oczy!!!- http://www.youtube.com/watch?v=BZDkb25wtOk

  • maupa102 21 stycznia 2012 o 12:34 am

   Właśnie dzięki podobnemu filmowi, 15 lat temu zostałam wegetarianką. ZWIERZĘ ZABIJA Z GŁODU, CZŁOWIEK DLA PRZYJEMNOŚCI 😦

   • monitorpolski 21 stycznia 2012 o 1:01 am

    Ja się staram ograniczać do ryby i kurczaka, ale nie zawsze mi to wychodzi. Wegeterianizm nie jest do końca tak dobry dla organizmu, szczególnie dla mózgu. Chyba, że się je dużo orzechów.

    • tamara 21 stycznia 2012 o 10:25 am

     w tym wszystkim chodzi o to ,aby nie byc fanatykiem i nalezy sluchac wlasnego organizmu(na poczatek trzeba zdac sobie sprawe,ze nasz organizm to najwieksze cudo w uniwersum)…potrzeban jest tu intuicja,ktora glownie maja kobiety.facet moze miec z tym problem.jesli twoj organizm ma ochote na mięcho to niezaluj sobie…najlepsza opcja jest DEMI-wegetarianizm

 36. rmld77 20 stycznia 2012 o 8:30 pm

  FAKIR – ZENOBIUSZ PRZESTAŃCIE!!!

  • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 8:51 pm

   r az m ogę l ecz d alej@?
   Przeczytaj spokojnie całą wymianę zdań.
   Czyżbyś zgadzał się z poglądem,że nic się nie dzieje,
   a ilość trzęsień ziemi wzrosła bo ilość ludzi się powiększyła ??

   • FAKIR 20 stycznia 2012 o 8:57 pm

    zenek
    nie udawaj głupiego.
    powyżej wytłumaczyłem Ci o co chodzi,. Chociaż zważywszy na Twoją jęteligencję powinieneś się domyślić, a nie pisać farmazony

    • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 1:48 am

     Nic wyżej nie wytłumaczyłeś,
     a ja nie jestem „wtajemniczonym”
     żebym się domyślał.

 37. zenobiusz 20 stycznia 2012 o 8:44 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/20/nasi-czytelnicy-z-perthkogos-zdenerwowalii-nie-sadze-by-to-byl-zeus/

  Takiej burzy,nie pamiętają najstarsi biali.
  Tylko znajomy FAKIRA ,aborygen ,mówi ,
  że to normalka.

  • FAKIR 20 stycznia 2012 o 8:47 pm

   No to rzeczywiście, ale mi histeria.
   Dzisiaj podawali przykładowo, że Amerykanie rozdają kanapki Irańczykom 🙂
   Wierzyć, nie wierzyć???

   • FAKIR 20 stycznia 2012 o 8:51 pm

    Oni zawsze piszą, że NAJWIĘKSZA!!! Strach się bać :):)
    Dwa lata temu też była największa 🙂 Jak pisał Anty- BÓJTA SIĘ…wRRRRR

    http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/pogoda-artykoy/57-zagroenia-/1437-australia-burza-gradowa-najwiksza-od-50-lat

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:00 pm

     Ile lat ci biali mają zenek, że nie pamiętają TAAKIEJ burzy 🙂

     Tutaj masz niezłe zestawienie z różnych lat …DRŻYJ WIĘC!!!! 🙂

     • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 9:14 pm

      Aborygen nie zawiódł.
      Pokaż mu to.Symulacja satelitarna ilości wyładowań,słaby filmik dał.

      Najlepiej,po prostu przeczytaj materiał do którego dałem linka.

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:24 pm

       Nie będę się licytował na wyładowania 🙂
       Gdyby aborygeni mieli internet wieki temu, być może naliczyli by więcej i teraz byś miał bardziej spokojną głowę 🙂
       Klimat się zmienia i co z tego. Wielokrotnie się zmieniał.

     • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 9:26 pm

      A na filmiku ,autor użala się że tak mało ma błyskawic,że wziął materiały z innych filmów.
      Polecam czytanie komentarzy,choćby z tłumaczem googla.
      Bo potem ,znowu” kanada”

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:32 pm

       albo Nubiru :):)

       maj minął a co z czerwoną kropką :):)

       Zenobiusz powiedział/a
       29/11/2009 @ 15:58

       Właśnie telewizja rosyjska, ni stąd ni zowąd podała”Na niebie pojawił się nowy obiekt,słaba czerwona kropka,póki co widoczna tylko dla astronomów ale już w maju 2011 będzie ją można zobaczyć gołym okiem. To „mroczna planeta” Nibiru tajamniczy element naszego układu słonecznegi”itd.MIZIA zamieścił ten film na forum ale nikt go nie chciał komentować.Czyżby nikt już nie znał rosyjskiego.??? Film był parę dni temu na forum,pewnie jeszcze jest bo w internecie już dawno zniknął a w stacji telewizyjnej zakończyło się kilka karier.

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:34 pm

        🙂
        dobre

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:36 pm

         Dalsze dywagacje Zenka na temat Nubiru z 2009 roku.
         Dzięki Bogu mamy 2012

         Uwaga

         Zenobiusz powiedział/a
         29/11/2009 @ 19:17

         Zyta !!Tak jest na wszystkich forach, Nautilius, David Icke itd.Dostarczają rozrywki i odwracają uwagę.Szkoda ,bo mogliby uratować masę ludzi. W Anglii Hiszpanii, Skandynawii,Francji i Niemczech ,w Stanach przenoście się w głąb lądu na tereny oddalone od morza .Najlepiej pakujcie manatki i wracajcie do Ojczyzny.Tak czy siak bądźcie czujni i przygotowani.Titanic niedługo zatonie choć orkiestra jeszcze gra.

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:39 pm

         Tu jest jeszcze lepiej 🙂

         Zenobiusz powiedział/a
         29/11/2009 @ 15:31

         Wygoogluj- Nibiru latest news- i przegryź się przez to.Są wiarygodne materiały z teleskopu Soho i wiele relacji z wiadomści telewizyjnych, które się wymknęły np. w Rosji, zanim temat objęto kategorią Cosmic Top Secret.Są też zdjęcia z amerykańskiego satelity.Gołym okiem będzie można zobaczyć za rok.W Polsce jak byk, będzie widoczna w 2011 ,ale wtedy będzie jak piłka, a na ziemi kataklizmy.W tej chwili widać ją z półkuli południowej, ale jest tuż przy słońcu ,czerwona plamka.Trudno przez amatorski sprzęt zaobserwować, tym bardziej że warunki do obserwacji zanikły z uwagi na szuuczne zachmurzenie.

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:41 pm

         No gdzie ta Nubiru jak piłka?
         Przyznam, że nie widziałem

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:44 pm

         i teraz stań twarzą w twarz z ludźmi którym namieszałeś w psychice, którzy być może postradali zmysły na myśl o Nubiru.
         Wiem, że byli tacy
         Najważniejsze to na chwilę chociaż się zatrzymać i dokonać głębokiej analizy swoich wpisów.
         Czy one czasem nie przypominają kabaretu i taniej sensacji.
         Ja wiem, że też nie jestem święty, ale przynajmniej potrafię się przyznać do błędu zamiast brnąć w zaparte do upadłego

        • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 9:55 pm

         @fakir
         wiesz ze ja byłem jednym z tych, którzy co prawda nie postradali zmysłów (nawet jeden dodatkowy dzień życia to jest to, jakem Strzelec;-)… ale naprawdę sie… bałem? obawiałem? planowałem przyszłośc pod to wydarzenie? i to nie przez Zenobiusza, bo w tamtych latach nie wiedziałem o istnieniu tego bloga; swoją drogą – ostatni rok miałem jakis taki…. przelatujący miedzy palcami, i cos mi widocznie umknęło: gdzie są jakieś materiały, które świadczą o tym, że to był hoax? wiem wiem… „wygoogluj sobie”…ale nie chce mi sie przebijac przez ten natłok? masz może jakies adresy konkretnych stronek? byłbym dźwięczny:-)

        • Sully 20 stycznia 2012 o 10:54 pm

         Ja np. tutaj przyznam się do mojego słabego punktu, jestem podatna na właśnie takie przepowiednie. niby w to nei wierzę, ale gdzieś tam …zapasik zmagazynowany, plecaczek przyszykowany, co by tylko z szafy hop i w długa, jak by co 🙂 Mam nadzieję, że te przepowiednie dotyczące roku 2012 się nie sprawdzą, szkoda by było, bo świat pomimo wszystko jest piękny…Totalsky for you ..”So many adventures couldn’t happen today
         So many songs we forgot to play „.. 🙂 , bo wiem, że docenisz piękno sztuki 🙂

      • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 9:52 pm

       Tak ,nawiasem,na stronie do której dałem linka,nie ma ani słowa o Aborygenach
       ,czy pamięci białych,.
       To taki żart,ale widzę że czytając oryginał lingwistyczny,czy też tłumaczenie googla,
       nie zauważyłeś tego.Po prostu,nie masz poczucia humoru.
       To nie wróży najlepiej,zwłaszcza ,jak nasilą się deszcze,
       Ponurak w deszczową pogodę,trudno o gorsze towarzystwo.

       • Totalsky No Problemsky 21 stycznia 2012 o 3:34 am

        @Sully
        nie ma ramki „odp” pod twoim tekstem, to odpowiadam pod Zenkowym… – swoja drogą, to fajnie by było skrócic dystans (do komunikacji), bo zdaję sobie sprawę, że część naszej konwersacji może działać na nerwy paru szanownym współblogowiczom/-kom – mniejsza o szczególy, dlaczego tak sie dzieje 😉 … chociaż akurat ten kawałek jest jak najbardziej „po linii i na bazie” tego bloga


        Find me where I’m hiding
        Julia dream, dreamboat queen, queen of all my dreams
        lubisz Pink Floyd? ide spac – dobranoc!

        • Sully 21 stycznia 2012 o 12:42 pm

         Kawałek, fajny i wart przesłuchania, szczególnie niektórzy powinni to zrobic 😉 Skrócic dystans…tylko jak 🙂 Czy lubię Pink Floyd hmmm słuchałam kiedys pare kawałków i to wszystko…to nie lata mojej młodości 🙂 ale jesli piosenka fajna to doceniam , no bo przecież metallica to tez nei moja młodość a kilka kawałków mają genialnych.

      • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 10:12 pm

       Szanowny antymaterialny fakirze.
       czy ty nie masz fobii,na moim tle.??
       Gdybyś czytał mój blog,wiedział byś,że po pierwsze ja nie tworzyłem tych faktów,a przytaczałem,analizując to co pojawia się w sieci.Finalnie wraz z co bystrzejszymi blogowiczami,’doszliśmy do wniosku,że Nibiru,jest operacją fałszywej flagi,mającej odwracać uwagę od naturalnych przyczyn narastania kataklizmów,
       będącym jednocześnie przygrywką pod lądowanie „fałszywych kosmicznych braci”
       Zauważenie tego wymaga jednak czytania ,i dobrej woli.
       Jednego i drugiego jak widzę zabrakło.
       „i teraz stań twarzą w twarz z ludźmi którym namieszałeś w psychice, którzy być może postradali zmysły na myśl o Nubiru.”
       Ten fragment twojej wypowiedzi,wskazuje ,dodatkowo na coś jeszcze.
       To się nazywa mała podłostka,takie interpretowanie cudzej aktywności.
       Tym bardziej,jak takie wypowiedzi się powiela.
       „Jak poczytasz niektóre komentarze na tym blogu przez co najmniej 2 lata, wtedy odwiozą Cię do czubków
       Mi mało brakowało ”
       Sugerujesz więc że nie należy pisać o niepokojących faktach,nie należy ich analizować.
       Na tym i moim blogu,czyhamy na zdrowie psychiczne naszych czytelników.
       Nie należy przedzierać się samodzielnie przez gąszcz,dezinformacji,
       by znaleźć ,cień prawdy,którą przysypuje się śmieciami,w info wojnie.
       Należy ufnie udać się do Jak piszesz „eksperta”
       antymaterialnego fakira,a on objawi nam jedyną właściwą prawdę.
       Tyle lat budowania aury tajemniczości,nieuchwytnego guru,który tylko mailował do naszego fakira, :),a tu taki zonk.

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 10:29 pm

        Otóż jest dużo gorzej niż Ci się wydaje
        Otóż właśnie Antymaterialny analizując Twoje wpisy napisał mi wprost, że jesteś niebezpiecznym i podejrzanym blogerem. Skąd te jest wywody,.nie wiem
        Większość tego co miałem przyjemność usłyszeć lub przeczytać się teraz powoli potwierdza.
        Wyłazi z Ciebie niezły cwaniaczek
        Niby jesteś taki bogobojny, orgonitowy, a zamiast pomagać tylko nakręcasz od kilku lat spiralę strachu. W jakim celu z taką konsekwencją??
        Drwisz sobie z „Kanady” itd..oczywiście masz prawo
        Ja przynajmniej mam odwagę się przyznać, że chciałem dobrze dla kogoś, a wyszło tak sobie.
        Antymaterialny przynajmniej posiada jakieś dokumenty i wiedzę z którą niewielu jest w stanie polemizować. Nie jeden próbował i poległ.
        Nie wszystko mogę napisać na temat tej współpracy.
        Antymaterialny zamieszczał nie tak dawno dokumenty na NE pochodzące bezpośrednio z UOP, ABW itd więc się zastanów na jakich strunach toczy się gra. To nie jest klepanie kopiuj wklej i jaranie się kolejnymi sensacjami nubiru itd, ale coś znacznie trudniejszego i niebezpiecznego.

        • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 10:56 pm

         Jak na tak poinformowanych ,ciekawe to moje działanie od kilku lat.
         Różnie rozumiemy kilka.bo dla mnie dwa z kawałkiem ,to nie jest kilka.
         Co do tych dokumentów,chętnie zobaczył bym linka,
         bo ja nie śledzę twoich antymaterialny fakirze ścieżek,ty zaś mój blog i owszem,zważywszy jak sypnąłeś cytatami ,jak z rękawa.
         Czyżbyś czekał na okazję.??
         „Otóż właśnie Antymaterialny analizując Twoje wpisy napisał mi wprost, że jesteś niebezpiecznym i podejrzanym blogerem.”
         Niemniej czuję się nobilitowany takim zaintresowaniem moją skromną osobą.
         Jak to na WSI, nie wiedzą sąsiedzi na czym kto siedzi.
         A tu proszę.

         „Drwisz sobie z „Kanady” itd..oczywiście masz prawo
         Ja przynajmniej mam odwagę się przyznać, że chciałem dobrze dla kogoś, a wyszło tak sobie.”

         Co do tego wątku,nie znam żadnej wypowiedzi tłumaczącej tamtą komiczną panikę,poza enigmatycznymi wzmiankami ,jak powyższa.

       • FAKIR 20 stycznia 2012 o 10:36 pm

        Powinieneś swoją wiedzę wykorzystać do celów bardziej konstruktywnych, zamiast czekać z nadzieją, aż się wszystko zawali.

        bo wtedy będziesz mógł powiedzieć upragnione: a nie mówiłem.

        tylko czy będzie wtedy działał internet żeby się pochwalić?

        • FAKIR 20 stycznia 2012 o 10:45 pm

         bo jeżeli coś można zrobić to trzeba robić, odmieniać siebie i świat, zamiast licytować się na kataklizmy, wciąż wyglądać nowych nieszczęść i liczyć pioruny w Australii.
         Jeśli wprowadzono Cię w maliny na temat Nubiru, istnieje duże prawdopodobieństwo, że te same siły wprowadzają Cię w maliny w dalszym ciągu. Chyba, że sam te siły reprezentujesz? Chociaż uważam to za mało prawdopodobne.

         Moim zdaniem podejście do życia jakie proponuję jest zdrowsze zarówno dla samego siebie jak i społeczeństwa.

        • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 12:26 am

         „Powinieneś swoją wiedzę wykorzystać do celów bardziej konstruktywnych, zamiast czekać z nadzieją, aż się wszystko zawali.”
         Ja to robię a ty to torpedujesz,
         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/przypomnienie-o-co-walczymy-moj-piekny-orgonowy-swiat/
         A może podasz w punktach,swoje własne propozycje ??

 38. ALFA 20 stycznia 2012 o 8:44 pm

  Powtórzyć proces w Norymberdze!!!
  Poniżej zdjęcie ławy oskarzonych.Norymberga 2012

  Jerzy Ulicki-Rek

 39. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 8:55 pm

  @tamara

  Bibia w cale nie jest zakodowana, jest napisana prostym jezykiem dla zwyklych szarych ludzi jak ja ,lub inni. Ta ksiazka z kosmosu podyktowana przez inteligencje co nas wymyslila moze nie byc jasna dla slepcow/bogaczy/bakwochwalcow piniadza. A o czym jest ? ….. o wojnie konflikcie o nas ludzi , istot swietlistych ,jest wojna miedzy nimi o nas,zle istoty pozaziemskiego jaszczury sa tutaj i manipuluja ILLUMINATAMI. W bibli pisze ze to sie skonczy ,te 6 tys to faza testowa a my stoimy obecnie na progu czegos megawielkigo. W bibli pisze ze przeznaczeniem ludzkosci jest zycie wieczne o czym mowil tez Jezus /JEHOSZUA/. RZymianie ktorzy zamordiwali JEZUSA byli wqurwieni ze on ozyl zmartwystal.

  Dzsiejsi obecni mordercy Jezusa sa spadkobiercami dzsiejszego wspolcesnego CITY OF LONDON sa ILLUMINATAMI TRANSHUMANISTAMI i mysla ze dostapia zbawienia w KROLESTWIE BOZYM ZYCIA WIECZNEGO ……… /…. CO BEDZIE DALEJ TO TYLKO JEDYNY BOG ZADECYDUJE co zrobi z ta banda pasozytow egoistycznych

 40. Ditka 20 stycznia 2012 o 8:55 pm

  Odnośnie dziwnych dźwięków to coś w tym jest. Już w okresie wakacyjnym o tym pisałam na tym blogu gdy pewnego przedpołudnia sobie siedziałam na necie i nagle usłyszałam dziwny i trochę przerażający dźwięk. Nie mogłam określić czy to z góry czy z dołu. Poszłam do syna spytać czy to słyszał ale oczywiście nie bo oglądał jakiś film na Discovery a zazwyczaj jak go coś zainteresuje to się wyłącza całkowicie. Żałuję, że tego nie nagrałam ale skąd mogłam się spodziewać że akurat w tym dniu i o tej godzinie coś takiego nastąpi

  • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:01 pm

   może to był dźwięk z tego filmu na Discovery????

   • Ditka 20 stycznia 2012 o 9:09 pm

    A Fakir jaja se robisz czy co? Jak mogłam słyszeć dźwięk z Discovery skoro byłam w innym pokoju i nawet TV nie słyszałam. Chcesz mnie do czubków posłać? 😀

    • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:12 pm

     Jak poczytasz niektóre komentarze na tym blogu przez co najmniej 2 lata, wtedy odwiozą Cię do czubków 🙂
     Mi mało brakowało 🙂
     Musisz bardzo uważać, żeby nie chłonąć wiedzy jak smok wawelski wody

     • Ditka 20 stycznia 2012 o 9:27 pm

      czytam ale nie wszystko przyjmuję za pewnik, tak że moje zdrowie psychiczne jest ok

      • FAKIR 20 stycznia 2012 o 9:46 pm

       OK
       Rób tak dalej.

    • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 10:04 pm

     @ditka
     no to… facet wrócił po kilku głębszych na rodziny łono, i chiał „niepostrzeżenie” udac sie do świątyni dumania; i jak to zwykle z facetami w takiej sytuacji bywa, przypierdzielił w stos bombek choinkowych i zestaw do wina na 12 osób 😉

  • BirD2 20 stycznia 2012 o 9:01 pm

   jak się wycisze, będąc nad jeziorem czy nocą (gdy już nie jeżdżą auto) i jest całkowita cisza słyszę szum wody 🙂

 41. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 9:17 pm

  …. moze zamocny sygnal z routera WI FI / WLAN,a . Umnie mierzylem jakims tam softem to sygnal mialem 240 %!! ,ale go stlumilem nakladajac midziane rurki na antene jako ekran tkumik i mam sygnal 70 % zamiast 240 i juz tak w glowie nie gwizda szumi / polecam innym lub wylonczyc sygnal i kablami kompy polonczyc

  • szuwaxpl 20 stycznia 2012 o 9:31 pm

   Rzadko się zgadzam z jakzawsze(wyłączając tematy bezsporne oczywiście) – ale może mieć sporo racji – u mnie jak router jest zbyt blisko głośnika, to też słyszę dziwne dzwięki. Rurką miedzianą blokuję sygnał, ale jako ‚obsługujący’ i dbający aby córki miały slabszy sygnał
   i więcej się uczyły 😉

 42. rmld77 20 stycznia 2012 o 9:37 pm

  Czy niektórzy z Was wierzą naprawdę w jaszczury?
  Chyba, że są to ludzie opętani przez demony…

  • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 10:05 pm

   @rmld77

   Czytales ksiazki wszytkie DAVIDA ICKE to jest jakies 10 ksiazek hyba. Icke dokladnie opisuje rodowody illuminati az di babiloni egiptu. Opisuje symbolike jaszczurzych rodzin banksterskich gadiidalnych. WIEM ZE LUDZIE Z TEGO SIE SMIJA SZYDZA ALE WYNIKA TO Z ICH NIWIEDZY. Czemu gadoidalna symbolika wystepuje doslownie wszedzie od herbow pieczeci city of london nawet glupi bazyliszek w krakowie lub w zamku zaymojskich w bielsku bialej jest taki diabelek z rogami niedawno to odkryli a bylo to w sredniowieczu….. co przypadki to sa ? zeby tego niwidziec trzeba byc glupcem / w londynie przed jakims wielkim budynkiem urzedowym jest wielka figura posag na 7 METROW postac szatana pol czlowieka pol kozla lub hoj wie czgo i to cos gra na piszczalkach ……

   reptaliany jaszczury istnieja a co jest lub co robia pod lotniskim w Denver w USA ?

   @rmld77 pomiszkaj w londynie pare lat to ci galy wyjda jaka tam jest szatanska jaszczurza symbolika A WIDZE ZE CHLOPCZYKU NIE MASZ POJECIA O TYM I NITRKTUJ TEGO JAKI ZABOBON STARYCH LUDZI

  • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 10:20 pm

   acha i bym jeszcze dal pozwolenie zeby se wszyscy pelno marihuany nasadzili i z tych konopi robili ubrania ekologicze za free / aby z konopi robili liny / z nasion przemyslowej odmiany jest dozo odzywczch substancji /…. no i jak ktos jara to niech jara ile wlezie a podobno ten olej z konopi aktywuje komorki maciezyste i ludzie zdrowieja ….. / jakbym byl bogiem to bym wszytko ludziom dal za free / I TAK BOG DAJE WSZYTKO LUDZIOM A LE CI LUDZIE MAJA GO W DUPIE ….ODRZUCAJA NAWET NIECHCA ZYWNOSCI EKOLOGICZNEJ UPRAWIAC a WOLA WOJNY ROBIC ….. taj to ludzie boga olewaja ALE JAK TRWOGA TO DO BOGA I WSZYSCY W DUPE ZA KARE ZA TO.DOSTANA

  • zenobiusz 20 stycznia 2012 o 10:46 pm

   Coś w tym jest,choć podejrzewam,że nie do końca tak jak głosi to David Icek.
   Masz rację że to byty demoniczne,czy zdemonizowani ludzie.Jest taka księżka Malachi Martina,Zakładnicy diabła.
   http://merlin.pl/Zakladnicy-diabla_Malachi-Martin/browse/product/1,362282.html
   Niby na inny temat,bo koncentruje się na życiorysach opętanych i ich egzorcystów,ale uderzyła mnie tam jedna relacja.
   Póżniejszy egzorcysta ,próbował ocalić opętanego mordercę popełniającego samobójstwo poprzez pozostanie w płonącym pomieszczeniu.
   Tuż przed śmiercią tegoż,widział jak jego twarz zmienia się przybierając po kolei wygląd mężczyzn ,kobiet i dzieci,które ten człowiek w swym życiu zamordował.
   Były to przemiany fizyczne,tak więc jakiś rodzaj multimorfizmu ,z pewnością istnieje.
   Nie jestem przekonany co do kierunków w których każe nam się szukać replilian.
   Te nachalne wskazania rodzin królewskich,niektórych znanych polityków,są zbyt sygnalizowane.
   Sądzę,że trzeba ich szukać zgoła gdzie indziej,w trzecich szeregach ,
   każdorazowej władzy,nie na świecznikach.

   • Peryskop 20 stycznia 2012 o 11:10 pm

    @jakzawsze – przecież to są symbole wynikłe z ludzkich obaw przed dzikimi zwierżetami, które z czasem także demonizowano, aby im dodać grozy, a słuchaczy przerazić.
    Czyli psychologia.

    @zeno – częstym źródłem błędów jest branie na serio rozmaitych opowieści – zwłaszcza tych ornamentowanych na wzór ksąg niezykle wiarygodnych.
    Czyli bajki.

    A tu powtarzam wpis, żeby nie umknął w szumie i tłoku:
    Peryskop 20 Styczeń 2012 o 10:15 pm

    @Zeno, powinienieś wiedzieć, że translator google to jest inteligentne narzędzie do ogłupiania ludzi wierzących, że ktoś im rzetelnie pomoże za friko. Te automatyczne tłumaczenia są podstępne – czasem nawet poprzez zaprzeczenie sensu zawartego w oryginale !

    Odsyłanie kogoś „przetłumacz sobie googlem” to jakby „idź do diabła!”.

    Prymitywizm gramatyki i stylu to też sprytny chwyt, bo czytelnik nawet z pewną znajomością języka idzie na łatwiznę i stara się wyłapać sens w tej sieczce, a wobec wysiłku nie zwraca już uwagi na pojawiające się sprzeczności podstawowe.

    Jeśli w ten sposób poznajesz świat, to teraz jest mi łatwiej zrozumieć dlaczego swoje poglądy co jakiś czas musisz wymienić wobec porażającej lawiny wciskanych nam bzdur. Oczywiście tylko krowa… ale poczciwa krasula nie jest omamiana telavizją i googlem.

    Frapuje mnie to, że pomimo niewątpliwej inteligencji nie chcesz zrozumieć, że mamy do czynienia z różnymi kombinacjami zjawisk – od całkowicie naturalnych aż po całkowicie sprowokowane przez świadome działania człowieka, ale także często występuje ich mieszanina !!!

    Czyli np. w naturalnych procesach kumulują się chmury i zaczyna się ulewa, którą jednak można podtrzymywać sztucznie przez odpowiednie przemieszczanie mas powietrza – i w ten sposób można doprowadzić do powodzi.

    Ważną zaletą HAARP jest nie pozostawianie widzialnych efektów pobocznych, bo nie ma huku, dymu, odłamków jak przy użyciu klasycznych bomb. A zniszczenia mogą być ogromne !

    Wciąż przypominasz o przemieszczaniu się płaszcza Ziemi. To nie jest wykluczone. Tylko dlaczego nie dostrzegasz związku tego zjawiska z technicznym „gwałceniem” naszego globu przez masowe skanowanie wnętrza w poszukiwaniu zasobów mineralnych, a także gęste i głębokie wiercenia połączone z tektonicznymi oddziaływaniami w celu penetracji oraz dla uwalniania gazu lub ropy z łupków ? Nawet eksperymenty z jonosferą oraz z wytwarzaniem plazmy mogą mieć wpływ na stan litosfery, zachowanie się oceanów oraz krytycznych oczek magmy.

    Bierz proszę te wszystkie czynniki pod uwagę, zwłaszcza że one są dynamiczne i aplikowane superpozycyjnie tj. ich skutki nakładają się na siebie.

    Bo nie tylko orgon i orgonity są ważne.

    • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 12:17 am

     Pozwolę sobie wkleić ponownie moją odpowiedź,by nie umknęła 🙂

     Oceń wpis
     peryskop@
     powiadasz:

     @Zeno, powinienieś wiedzieć, że translator google to jest inteligentne narzędzie do ogłupiania ludzi wierzących, że ktoś im rzetelnie pomoże za friko. Te automatyczne tłumaczenia są podstępne – czasem nawet poprzez zaprzeczenie sensu zawartego w oryginale !
     Nie prowadzę bloga dla mas.Ci czytelnicy,którzy mają zrozumieć zrozumieją co trzeba.
     Nie czas na edukację mas.
     Ci którzy szukają nowych sensacyjek,dadzą sobie spokój,bo nie prawdy szukają.
     Wiem jak bliska jest Ci idea HAARP złowrogiego,bo pozwala mieć nadzieję,że ktoś z tym zrobi porządek.Po to te stosy materiałów o HAARP, na wyciągnięcie ręki.
     Nie wiem nic ,o tym by zasada zachowania energii została wyrzucona na śmietnik,zaś cuda przypisywane działaniu tych antenek,na to by wskazywały.

     Przy okazji ,utrwala się przekonanie maluczkich o wszechpotędze elit,to dopiero jest sianie grozy.
     Jakoś nie czytałem by szanfakir z tym walczył.

     Ja twierdzę,i nie znajduję kontrargumentów,że to co się dzieje,to opisane w Biblii,znaki nadchodzenia końca świata w kształcie jaki znamy.(nie zaś końca świata)
     To nie lucyferianie sterują planetarnie pogodą i władają żywiołami.
     To Boży gniew,dopuszcza działanie mechanizmów ,o których nie mamy bladego pojęcia.
     Ostatnio nieśmiało mówi się o destabilizacji jądra Ziemi,oczywiście obwiniając o to CERN.Następna próba odwracania uwagi.
     Sylfy władające powietrzem,czyli aniołowie pogody są
     dla mnie bardziej godni obserwacji, niż większość paranaukowych teoryjek.

     By zaobserwować ich działanie,wystarczy zrobić działo orgonowe,
     wzmocnić układem orgonitów giftujących teren.
     Pożytek dla wszystkich.
     Czyste powietrze,lepsza wegetacja,
     a i sylfy wzmacniają się na takim obszarze,
     przeciwdziałając na oczach widzów skutkom rozsiewania chemtraili.
     Czy mam prawo do takich poglądów. ???

     Fakir,i jego alter ego są zdania poniższego

     „Otóż właśnie Antymaterialny analizując Twoje wpisy napisał mi wprost, że jesteś niebezpiecznym i podejrzanym blogerem. Skąd te jest wywody,.nie wiem
     Większość tego co miałem przyjemność usłyszeć lub przeczytać się teraz powoli potwierdza.
     Wyłazi z Ciebie niezły cwaniaczek
     Niby jesteś taki bogobojny, orgonitowy, a zamiast pomagać tylko nakręcasz od kilku lat spiralę strachu. W jakim celu z taką konsekwencją??”

    • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 12:37 am

     peryskop@
     powiadasz
     @jakzawsze – przecież to są symbole wynikłe z ludzkich obaw przed dzikimi zwierżetami, które z czasem także demonizowano, aby im dodać grozy, a słuchaczy przerazić.
     Czyli psychologia.

     Czy to nie jest trochę chowanie głowy w piasek ??
     Czy to co leży u mnie w szufladzie,to też:

     ” symbol wynikłe z ludzkich obaw”
     http://prawdaxlxpl.files.wordpress.com/2009/11/dinu2.png?w=163&h=640&h=230

    • monitorpolski 21 stycznia 2012 o 12:59 am

     Peryskop, w działanie HAARP na chmury jestem w stanie uwierzyć, nawet przekonuje mnie to, że można spowodować trzęsienia ziemi. Ale ruch płaszcza pod wpływem wierceń?… O, no!
     Można policzyć jaka by tu energia była potrzebna, to nie ta skala. A czy przyczyną może być działanie istot inteligentnych (niekoniecznie znanego nam człowieka)? Sądzę, że tak.
     Przekonuje mnie do tego Nassim Haramein i kilka niedawno poznanych faktów. Na Ziemi były, a może i są inne istoty myślące niż Homo Sapiens – są na to konkretne dowody w postaci czaszek. Haramein przedstawił mało znane odkrycia archeologiczne, które są śladami super rozwiniętej cywilizacji. Może gdzieś przetrwali? Może ktoś dotarł do ich odkryć i je powiela?
     Nie możemy tego wykluczyć.
     Pamiętajmy, stopy człowieka zachowały się wraz z odciskami stóp dinozaura sprzed 100 milionów lat.

     • Peryskop 21 stycznia 2012 o 1:50 am

      @Monitor – 2 albo 3 miesiące temu sam nam pokazałeś falsyfikaty szkieletów „gigantów”.

      Dziwne niby-ludzkie czaszki i odciski stóp obok dinozaurów są też łatwe do podrobienia.
      Charakterystyczne, że brak wyników dokładnych weryfikacji naukowych tych znalezisk przez konkurencyjne renomowane ośrodki naukowe.

      A teraz wiercenia i tektonika. Chodziło mi o wielką liczbę detonacji podziemnych jakie się robi zarówno w celach kruszenia skał przed eksploatacją, jak i dla echo-sondowania pokładów i złóż.

      Jeśli tych detonacji jest sporo w pobliżu krawędzi płyt, jak wzdłuż New Madrid Line, to są i efekty.

      A teraz wyobraź sobie DODATKOWO aplikowane kierunkowo wibracje w takim rejonie ?

      Oraz także DODATKOWO spulchnianie głębokich warstw gleby przy pomocy HAARP ?
      Jak donoszą fale ELF (ekstremalnie niskie częstotliwości) rozchodzą się doskonale w glebie i podobno skoncentrowaną wiązką można nawet przeszyć na wskroś cały glob ! Tu nie trzeba stosować ogromnych energii. Wystarczy koncentracja, polaryzacja, synchronizacja i rezonans !

      Kto wie czy owe tajemnicze dźwięki „spod ziemi” nie są generowane właśnie w ten sposób ?

      Po kilkudziestu już latach badań „oni” zapewne mają sporo wiedzy jak te wszystkie oddziaływania na siebie nakładać, ażeby skutki były zbliżone do pożądanych. A ponieważ pod wpływem różnorodnych czynników fizycznych glob ziemski poddawany jest nieustannie rozmaitym dynamicznym i statycznym naprężeniom strukturalnym – a część z nich może przybierać wartości krytyczne tj. grożące jakimś lokalnym kataklizmem np. erupcją wulkanu – to możliwości celowego (lub przypadkowego) generowania przez człowieka kłopotów dla innych ludzi są znaczne. Niestety.

      Piszę to na podstawie analizy – i selekcji – rozmaitych informacji oraz ogólnej wiedzy inżynieryjnej.
      No i oczywiście posługuję się jak zawsze wyobraźnią, mając nadzieję, że bez popadania w fikcję.

      • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 2:26 am

       Sęk w tym ,że wstrząsy są pod dnami oceanów na południowej półkuli.

       • Peryskop 21 stycznia 2012 o 3:27 am

        Żaden sęk, bo fale HAARP doskonale przenoszone są w wodzie.
        Fale akustyczne również.

        • jakis_buk 21 stycznia 2012 o 4:51 am

         wiara czyni cuda 😀 fakt – tylko jak wynika z moich obserwacji – wyłącznie w umysle wierzącego – czego przykladów na tym forum mamy wiele, bo dowodów na jaszczury i inne „wynalazki ” nie macie żadnych – a wasze „dowody’ to w wiekszości wypowiedzi takich samych nawiedzonych jak wy – a wiec ślepy prowadzi ślepego i wszyscy sie cieszą 😀

         Fakir ocenił dziś zenobiuszaza za bujdy które jeszcze niedawno wypisywał – niedługo zenobiusz pewnie oceni objawienia antymaterialnego które cytuje tu Fakir , a potem inni ocenią innych – prawda was wyzwoli 😀
         albo wylądujecie w wariatkowie – tu sie z Fakierm zgadzam – a moja rada, ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie – zamiast łykać kazdą bzdure z tego forum, z davida icke itp oświeconych stron i blogów
         – ilu z was ma fioła na temat roku 2012 ? ciekaw jestem co powiecie w 2013 ? 🙂 bedziecie sie tak samo tłumaczyć jak zeno że on tylko cytował ? NO TO NIE CYTUJCIE GŁUPOT KTÓRE GDZIEŚ WYCZYTALIŚCIE W INTERNECIE – wiekszość tego co tu wypisujecie to cytaty kogoś innego – a skąd wiecie że ten ktos mowi prawde ? objawienia , jaszczury , harpy itp bzdury – macie na to jakieś rzetelne dowody ? nie nie macie – powtarzacie tylko bzdury które napisali inni – każde kłamstwo powtórzone odpowiednią ilosć razy staje sie prawdą – wiecie kto to wymyślił ?
         chcecie w to wierzyć ? – wasz problem

         powodzenia 😀

        • rabarbarek 21 stycznia 2012 o 6:02 am

         350 aftershocks w Iranie po czwartkowym trzesieniu ziemii. [ 550 mil od Teheranu]
         Naturalnym czy nienaturalnym ? Oto jest pytanie…..

         http://www.usatoday.com/news/world/story/2012-01-20/iran-earthquake-neyshabour/52688848/1

  • Sully 20 stycznia 2012 o 10:58 pm

   W jaszczury może nie, ale socjopaci są na świecie: „Musimy porozmawiać o Kevinie”, idż obejrzyj…to coś znacznie gorszego od jaszczura.

 43. rmld77 20 stycznia 2012 o 9:40 pm

  http://www.sfora.pl/To-kraj-chorych-psychicznie-ludzi-Co-piaty-ma-problemy-a39754

  • Aśka 20 stycznia 2012 o 11:12 pm

   ciekawe ilu w Polsce ma te problemy … zważając na to, jak żyje się tutaj, pewnie zbytnio się nie różnimy od Amerykanów, jeśli chodzi o zdrowie psychiczne

 44. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 9:42 pm

  Gdybym mógł rządzić. Pomarzę 1. Ogłaszam bankructwo Polski dla rynków zagranicznych.Nie
  spłacamy długów zaciągniętych przez komuchów z PO, PiS, SLD, PSL
  2. Wszystkich bandytów z wiejskiej do kryminału. Konfiskata ich
  majątków.
  3. Redukcja administracji o 70%
  4.Likwidacja funkcji prezydenta i jego dworu. 5.Zmniejszenie liczby posłów do 16. Każdy z jednego województwa.
  Sejm zbiera się na obrady 2 razy do roku na 2 tygodnie.W sytuacjach
  nadzwyczajnych cząsciej.Likwidacja senatu.W składzie rządu pozostają
  tylko ; Ministerstwa finansów, spraw wewnetrznych i administracji,
  obrony narodowej
  6.Likwidacja podatku dochodowego.Państwo utrzymuje się tylko z vat.
  7.Likwidacja ZUS.Emerytury wypłacane były by z budżetu państwa.
  Wszystkim po równo. 1500 zł.
  8Osoby wchodzące wiek produkcyjny od 01.01.2013 pod przymusem
  odkładały by po 300 zł na indywidualne konta emerytalne ale w
  bankach.Po 30 latach pracy każdy robi z pieniędzmi co tylko chce.Likwidacja OFE. Wszyscy którzy głosowali za OFE i podtrzymywali
  to złodziejskie rozwiązanie do kryminału.
  8.Państwo ma zakaz zadłużania się. Zapisane ma to być w
  konstytucji.Wydatki dostosowane mają być do wpływów z vat.
  9.Wszyscy sędziowie, prokuratorzy, adwokaci którzy mieli do
  czynienia z PRL maja zakaz wykonywani zawodu. 10. Wszyscy którzy działali w strukturach PZPR od I sekretarza w górę-
  zakaz pełnienia funkcji publicznych dożywotnio.
  11.Współpraca z UE jako z partnerem. Strefa Schengen to wszystko co
  nas interesuje. Obniżenie cen paliw, gazu, energii poprzez obniżkę
  vatu , akcyzy
  12.Wprowadzenie w życie 2 ustawy Wilczka.Ograniczenie roli pantwa w gospodarce do minimum.
  Co wam sie podoba a co nie?Czego brakuje? zapraszam do dyskusj

  • Ditka 20 stycznia 2012 o 9:53 pm

   To pierwsza się wypowiem. Posłowie i senatorowie zapier…alać w normalnej robocie za średnią krajową. Ich funkcja powinna być całkowicie społeczna i bezpłatna. Jak myślicie ile by ich zostało? Zero przywilejów w postaci np. bezpłatnych przejazdów PKP i innych. O reszcie pomyślę jak się uspokoję

   • Totalsky No Problemsky 20 stycznia 2012 o 9:59 pm

    @ditka
    to ja bym sie zdecydował;-) no ale chociaż darmowa klitka w sejmowym hotelu? (za obiady będę płacił!); przeciez nie będę dokładał do interesu, a milionerem nie jestem, miej litość 😉

    • Ditka 20 stycznia 2012 o 10:20 pm

     Totalsky total Problemsky
     Dlaczego ciągle mnie próbujesz postawić w świetle tzw. głupiej blondynki? Od jakiegoś czasu obserwuję Twoje wpisy i to jak piszesz gdy ja się wypowiadam, Wiesz, do jakiegoś czasu można to wytrzymać, ja jestem cierpliwa. Ale gdy zaczynasz przy kolejnym poście to odwalać to myślę czy czasami nie jesteś jakiś niedowartościowany, może kobieta Cię rzuciła, może jesteś samotny. Wiesz, ja jak mi post nie pasuje to po prostu nie odpowiadam i nie obrażam nikogo. Wiesz co to jest klasa?…

     • Peryskop 20 stycznia 2012 o 10:57 pm

      😀 😀 😀

      • Peryskop 20 stycznia 2012 o 11:17 pm

       jakzawsze – wydaje się, że twój 12-punktowiec jest wart dalszej obróbki !

     • Totalsky No Problemsky 21 stycznia 2012 o 3:58 am

      @ditka
      oki… Hrabino de Nędza; postaram sie juz never-ever nie naruszac twojego spokoju ducha, i twojego poczucia „klasy” (inna sprawa, ze nawet nie zauważyłem, zebym jakoś nadzwyczaj regularnie odpisywał Tobie, to juz prędzej „wiizgęę” i „deoti-cośtam” kojarze, ze cos tam im parę razy odszrajbnąłem; no i Sully, of course; mam szczere przeświadczenie, że wiem, co to jest klasa, jednocześnie pozwolę wyrazic sobie zyczenie, że Ty nie zapomnisz, co to jest poczucie humoru, i jak dobrze wpływa na zdrowie psychiczne; acha…. bardzo lubię blondynki (naprawdę nie kpię! i naprawde uważam, ze głupota rozklada sie równo: i na blondynki, i na brunetki, i na rude – i to samo w męskiej wersji); no i jeszcze answer w sprawie twego bardzo osobistego pytania: rzucałem, i byłem rzucany – jest tak mniej więcej na remis – i mówiąc szczerze, nie narzekam;-); a co do samotności – hipotetycznie: gdybym był zmuszony przebywac z osoba o Twojej konstrukcji psychicznej pod jednym dachem, byłby to klasyczny przykład „samotności w tłumie”; pozdrawiam po raz ostatni )chlip, chlip;-) – i bez odbioru poproszę…..

  • monitorpolski 21 stycznia 2012 o 12:50 am

   Nie wiem czy anarchia nie byłaby jeszcze lepsza… Każdy robi co chce, zero podatków w skali państwa. Władze lokalne. Zdecentralizować wszystko. Pozostaje problem obrony narodowej – tu można by wprowadzić mały podatek na lokalne rządy. Sejm w ogóle niepotrzebny, robi się zgromadzenie narodowe z wybranych delegatów. Może być stały rząd wybierany przez zgromadzenie na 2 lata – złożony z ekspertów. Do tego niezależna instytucja kontrolna nad rządem, która składa raporty rządom lokalnym – te mogą wspólną uchwałą zwołać zgromadzenie i zmienić rząd.Itepe itede.
   Jeśli miałoby to wyglądać jak piszesz, to ilość posłów nie może być mała, bo sprzyja korupcji. Zauważ KTO chce zmniejszyć liczbę posłów…

 45. maran 20 stycznia 2012 o 9:55 pm

  Passion of the Christ http://www.youtube.com/watch?v=vRMwd66XZDU

  • Friend_of_mine 20 stycznia 2012 o 10:20 pm

   Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

   • maran 20 stycznia 2012 o 10:44 pm

    Bedziesz sie przed Nim musial rozliczyc ktoregos malo pieknego dnia.
    Zobaczymy jak ci wtedy bedzie wesolo.
    Portkami bedziesz trzasl ze strachu, a zeby ci beda latac jak kastanety.
    A jak cie zgarnie ten ,ktorego wydajesz sie czcic ,to nic tylko wspolczuc.
    I juz nie bedzie „upros czy przepros”, Klamka zapadnie i bedzie fora za dwora.

    • Friend_of_mine 20 stycznia 2012 o 10:55 pm

     Niebo zostawiam dla Was owieczki, czcijcie sobie co chcecie, ja tego filmu, którego sprzedajecie nie kupuje. Nie chce zbawienia, dla Was zostawiam piotrową bramę, już rodząc się na tym świecie nie chciało mi się tutaj żyć, ale trzeba to wykorzystać i mieć jak najciekawsze doświadczenia 🙂
     Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

     • Friend_of_mine 20 stycznia 2012 o 10:58 pm

      Dodam że już jako dziecko ściągałem tego człowieka umieszczonego tam z krzyży jak tylko udało mi się, nie wiem czy ze współczucia, czy ze zorientowania się w nonsensie tego przedstawienia.
      Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem

      • Sully 20 stycznia 2012 o 11:37 pm

       „..każdego ranka , każdej nocy dla męki ktoś na świat przychodzi, Każdego ranka, każdej nocy dla szczęśliwości ktoś na świat przychodzi. Jedni się rodzą dla radości, Inni dla nocy i ciemności..” W.Blake

      • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 2:02 am

       To pogrubienie,to tylko wyostrzenie słów wskazujących ,że masz resztki sumienia,,nieboraku.
       Wielu blogowiczów zapewne pomodli się w twojej intencji,jak i ja czynię.

     • Sully 20 stycznia 2012 o 11:03 pm

      Myślisz, że po śmierci nic nie ma? Byłoby to okrutne i przerażające, że liczy się tylko tu i teraz…

      • jakzawsze 20 stycznia 2012 o 11:47 pm

       W bibli pisze po smierci nie ma zycia pozagrobowego.A wszytko co ludzie tak mysla to to jest sprawka demonow.Demony maja takie mozliwosci ze potrafia nasladowac glosy zmarlych. Te istoty maja w pewnym sensie dostep cos rodzaju matrycy jakigos pola niewidzialnego jak dysk w komputerze. DO tej matrycy jest wszytko zapisywane o wszytkich ,wszytko co robimy podczas naszego zycia , nawet jakim dzwiekiem glosu mowimy. Demony z tamtad powielaja wzorce i w ten sposob ludzi wprowadzaja w blond. / ….. byc moze to jest pole morficzne lub kronika akaszy ….

       • lol 21 stycznia 2012 o 12:11 am

        chacha….ty chyba czytałeś biblię napisaną przez siebie 😉

       • Peryskop 21 stycznia 2012 o 2:00 am

        witamy nowe wcielenie Obserwatora !

        • Peryskop 21 stycznia 2012 o 1:47 pm

         to było do @Friend_of_mine z poglądami jak u Obserwator vel Polak Mały itd

   • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 12:13 am

    Święty Michale Archaniele,
    broń nas w walce. Przeciw niegodziwości
    i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną.
    Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy,
    a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą
    Bożą strąć do piekła szatana
    i inne duchy złe, które na zgubę
    dusz krążą po świecie.

    Amen.

    * * *

    Święty Michale Archaniele,
    który wraz z Aniołami
    zwyciężyłeś szatana w niebie,
    dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.

    • jakzawsze 21 stycznia 2012 o 5:57 am

     @friend of mine

     ech tam / prawie cala ekipa tutaj to ludzie w temacie i tez czaja o co chodzi / jedni mniej =drudzy wiencej / … i niktu nie niejest manipulowany przez kk a jak juz to moze trohe / ale dostrzegaja oblude / a na inne religie nie wolno pluc bo ci biedacy sobie niezdaja sprawy w jakich programach kontroi umyslowej siedza po uszy / .. no a chyba jest 1 bog dla wszytkich / tylko ludzie ruznie to odbieraja przez te programt kontroli umyslu ….

   • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 2:05 am

    Weź chusteczkę,bo się posmarkałeś.
    🙂 🙂 🙂

 46. ksant 20 stycznia 2012 o 10:30 pm


  Wejście SMOKA – 23.01.2012=11

 47. AQQ 20 stycznia 2012 o 10:31 pm

  I wojna światowa, siedzą Rosjanie w okopie, dowódca kompanii woła
  „Orły, naprzód! Za mną!”
  Cała kompania wyłazi z okopów, dwóch zostało.
  „Komendy nie słyszeliście?”
  „Słyszelimy, ale to nie do nas było!”
  „Jak to nie do was?”
  „My nie orły, my lwy – Lew Dawidowicz i Lew Mojżeszowicz”.

 48. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 10:47 pm

  my tu pirdol , pirdol a pocihu za naszymi plecami w pewnym sensie szykuja sie rude lisy na los tego bloga MONITORPOLSKI w ktorym panuje wolnosc wypowiedzi ….
  ============================
  Polscy internauci mogą mieć niebawem podobny
  problem, co ich amerykańscy koledzy
  protestujący przeciwko regulacjom SOPA i PIPA.
  Nasz rząd zamierza 26 stycznia podpisać
  kontrowersyjne międzynarodowe porozumienie
  ACTA, dotyczące m.in. walki z piractwem i podróbkami. Organizacje pozarządowe biją na
  alarm, że ograniczy ono wolność w internecie i
  pozwoli na inwigilację internautów. Minister
  administracji i cyfryzacji Michał Boni prosi
  premiera o ponowną dyskusję w tej sprawie. Spotkanie ws. ACTA (czyli Anti-Counterfeiting Trade
  Agreement), która zdaniem wielu europejskich
  środowisk prawniczych i pozarządowych może
  prowadzić do ograniczenia wolności słowa w
  internecie, odbędzie się prawdopodobnie w

 49. maran 20 stycznia 2012 o 11:13 pm

  Bardzo ciekawe vidoe w ktorym gosciu z Iowa/farmer opowiada jak w 2000/01 roku karmil swoje swiniaki kukurydza z GMO i jak mu prawie cale gospoarstwo padlo. Swiniaki zachodzily w tzw pseudo/ciaze, mialy poronienia i nie rodzily malych swiniatek. Wiekszosc swianiakow stala sie sterylna. W przeciagu roku 80% z jego livestock sie skurczylo i gosc musial sie pozbyc biznesu. Okzala sie ze ten sam problem mieli inni farmerzy ktrozy karmili swinie lub krowy te zafajdaczona kukurydze. Gdy problem naglosnili okazalo sie ze jest to na szersza skale niz przewidywali. Oczywiscie kompania ktora sprzedawla im te trutke udala glupa, rzad udal glupa i staral sie to zamiesc pod dywan. Teraz pytanie. Jak to ma efekt na ludzi skoro juz jest to udowodnione ze wyniszcza to zwierzyne??

 50. rabarbarek 20 stycznia 2012 o 11:34 pm

  Bardzo mi sie podoba ” rzetelne ” przedstawienie wynikow sondy- glosowania na jednym z amerykanskich uniwersytetow. Jak mozna wywnioskowac ze zdjecia pytanie dotyczylo wyboru przyszlego kandydata na prezydenta USA. Jesli ktos mial jeszcze watpliwosci co do Rona Paula , niech popatrzy na zdjecie. Sa wszyscy kandydaci , tylko zabraklo tam jednego. Ktorego? Wiadomo , tego , ktorego trzeba zamilczac . Wraz z nieobecnym kandydatem , wyparowalo kilkadziesiat procent glosow. Ale ktoby sie takim drobiazgem przejmowal?

 51. jakzawsze 20 stycznia 2012 o 11:36 pm

  @peryskop
  ….gdzies go tam znalazlem w cyfrowej dzungli . ktos wymyslil te 12 przykazan….. ktore sa bliskie sercu chyba wiekszosci polakow

 52. AQQ 20 stycznia 2012 o 11:39 pm

  No moi Drodzy w knese-jmie chcą zaostrzenia przepisów za maryśkę….. do 25lat!
  Rozenek od płonącego kota jest wstrząśnięty odebraniem Rydzykowi miejsca na multiplexie…aż trudno uwierzyć 🙂

  • monitorpolski 21 stycznia 2012 o 12:23 am

   Po to by podrzucać opozycji i ich zamykać na wieczność.

   • jakis_buk 21 stycznia 2012 o 4:59 am

    a ja sie tak zastanawiam – skoro rydzyka nie stać na zapłacenie 4 tys kary – to jakim cudem chce prowadzić tv na multiplexie za kilkadziesiat milionów rocznie ? moze mi to ktoś wyjasni ?

 53. rabarbarek 21 stycznia 2012 o 12:01 am

  Na dobranoc cos milego dla podniebienia.

  Smieszne ale malo zabawne.

  Otoz pewien czlowiek w USA chcial zarobic pieniadze w sposob lelkki , latwy i przyjemny pieniadze . Sposob prosty jak drut. Wpakowal do puszki z napojem Mountain Dew zdechla myszke i pobiegl z puszka do badania.

  Badanie trwalo dlugo . Oczekiwania i nadzieje czlowieka na duze pieniadze okazaly sie przedwczesne . Uradzono bowiem , ze napoj zawiera takie ilosci chemii i kwasow , ze myszka powinna rozpuscic sie w krotkim czasie i jedyne co z nie powinno pozostac to galareta i kawalek ogona.

  Wniosek z tego zdarzenia? Nie pijmy tego swinstwa , bo zamienimy sie w galarete , o ogonku nie wspominajac.

  Wpisy pod tekstem

  Rodent Jelly Blast!
  Weapon of Mouse Distraction!
  Mountain Dew rozpuszcza szczury ? Wyslac kilka butelek do Kongresu i szczura w Bialym Domu !!!

  http://www.thesmokinggun.com/documents/mouse-in-mountain-dew-563891

 54. zenobiusz 21 stycznia 2012 o 2:18 am

  SOPA AND PIPA ARE DEAD http://www.youtube.com/watch?v=dcbF1u6K7aU
  Ciekawe co na to 2sk

  • zenobiusz 21 stycznia 2012 o 2:21 am

   Wielkie hurra dla Ciebie !!!!! Wygraliśmy na razie – Sopa i PIPA zostały wycofane przez Kongres dziś – głosów byliśmy starają się zmobilizować przeciwko zostały anulowane. Największy protest w historii zasadniczo zmieniło w grze. Jesteś zostały wysłuchane. dniu 18 stycznia 13 milionów z nas wziął czas, aby powiedzieć Kongres w celu ochrony wolności słowa w Internecie. Setki milionów, może mld ludzi na całym świecie zobaczyli, co zrobiliśmy w środę. Zobacz niesamowite numery tutaj: http://www.sopastrike.com/numbers To była bezprecedensowa. Twoja aktywność może zmieniły sposób ludzie walczą dla interesu publicznego i podstawowych praw na zawsze. MPAA (lobby dla dużych studiów filmowych, które stworzyły te straszne rachunki) był zszokowany i pozornie upokorzeni. „” To był zupełnie nowy inna gra nagle „MPAA prezes i były senator Chris Dodd powiedział New York Times”. [PIPA i Sopa były] uważane przez wielu za slam dunk „. „” To jest zupełnie nowy efekt, „Pan Dodd powiedział, porównując online ruchu dla arabskiej Wiosny. Nie mógł Pamiętam” wysiłek, który poruszał się z tym stopień zmiany wsparcie to dramatycznie w ostatnich czterech dekad, dodał. ” Tweet z nas, krzyczą w internecie z nami, niech świętują: brawa dla 13 milionów ludzi, którzy wstali – # PIPA i # Sopa zostały złożone 4 teraz. # 13millionapplause Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy pomogli na początku tego ruchu – Ciebie i wszystkich miejsc, które były w opałach, aby zaprotestować w listopadzie – Boing Boing oraz Mozilla Foundation (i dziękuję Tumblr, 4chan)! I oddolnych grup -. Public Knowledge, Electronic Frontier Foundation, Progress Demand, CDT i wiele innych # # PIPA Sopa i prawdopodobnie powrót w jakiejś formie. Ale gdy to robią, będziemy gotowi. Czy można dokonać wpłaty na Fight for the Future, aby pomóc nam zachować ten ogień idzie? Zmieniliśmy gry tej jesieni, a my nie jesteśmy gonna stop. $ 8, $ 20, co trochę pomaga. 13000000 silne, Tiffiniy, Holmes, Joshua, Phil, CJ, Donny, Douglas, Nicholas, Dean, David S. Moore i … Walka o przyszłość! systemu PS Chińskie cenzurowanie Internetu przypomina nam, dlaczego walka o zasady demokracji jest tak ważne: W New Yorker: „Odpowiednio, być może, dyskusja rozwinęła na Weibo, Twitter, jak mikro blogów witryny, która ma zespół cenzorów na pracowników do wykończenia posty z podłoże polityczne treści. To jest układ, że przeciwnicy ustawy sugerują, wymagane byłoby amerykańskich stron, jeśli są one zmuszone do policji treści swoich użytkowników za łamanie praw autorskich. Na Weibo, żartując o Sopa jest podobieństwo do chińskiej cenzury na tyle czuły, że kilka postów na ten temat były prawie na pewno usunięty (choć może być trudno się dowiedzieć). … Po chińskich użytkowników sieci, ale nad dziwności Amerykanów słuchu debaty zasługi przesiewowych sieci dla nadużycie treści, dziwili się na amerykańskiej odpowiedzi Komentator Liu Qingyan napisał:. . „Powinniśmy nauczyć się czegoś od sposobu ich amerykańskie firmy internetowe protestowali przeciwko Sopa i PIPA wolnego i demokratycznego społeczeństwa zależy od każdego z nas troska o politykę i walkę o nasze prawa. Nie osiągniemy to poprzez unikanie porozmawiać o polityce.

   • Peryskop 21 stycznia 2012 o 4:45 am

    ODŁOŻENIE SOPA/PIPA BEZTERMINOWO NA PÓŁKĘ MOŻE BYĆ PRZEŁOMEM !

    Bo przecież brak możliwości nałożenia cenzury na internet to klęska gangu NWO !!!

    Zobaczymy co teraz się stanie z pokrętnym i półtajnym paktem ACTA.
    Na miejscu „trzymających pozory władzy” zacząłbym powoli wpadać w panikę.

    • jakis_buk 21 stycznia 2012 o 5:11 am

     kazdy kij ma dwa końce – ktos coś wymyśla, pracuje nad tym latami – wkłada czas i pieniądze aby coś wyprodukować i w przyszlosci coś z tego mieć – poświeca sie zaniedbując rodzinę itp – wypuszcza produkt do spredaży i co ? i za jakiś czas inny cwaniaczek nie wkładając w to żądnej pracy i pieniedzy poprostu to kopiuje i sprzedaje – jak bys sie czuł gdyby to ciebie spotkało ?

     • rabarbarek 21 stycznia 2012 o 6:32 am

      Nie dosc , ze SOPA/PIPA przepadly z kretesem , to klopotow administracji spod znaku Bialego Domu przybywa.
      Wielcy przyjaciele Polnoc/Poludnie poklocili sie o rure i Premier Kanady oswiadczyl Prezydentowi USA , ze jak USA nie chce kanadyjskiej rury z ropa , to on bez problemu znajdzie nabywce ropy w Chinach . Wyrazil tez swoje niezadowolenie z polityki amerykanskiej i dal wyrazny sygnal Poludniu , ze obejdzie sie bez ich laski , a rope i tak sprzeda .

      http://www.bloomberg.com/news/2012-01-19/canada-pledges-to-sell-oil-to-asia-after-obama-rejects-keystone-pipeline.html

 55. rabarbarek 21 stycznia 2012 o 5:38 am

  Contagion , kolejny produkt Hollywoodu , ktory w zeszlym roku wszedl na ekrany kin. Ptasia Grypa zaatakowala ludnosc . Nie ma przed nia ucieczki . Zabija tysiace. Na pytanie ‚ Czy ktos mogl wykorzystac virus ptasiej grypy , aby zrobic z niego bron biologicznej zaglady?” pada odpowiedz oficjela , ze oczywiscie nie , poniewaz virus ten zmutowal sie sam w ten sposob , ze stal sie grozny dla kazdego kto sie sie z nim zetknie.

  Oczywiscie wojsko { FEMA?} sa na miejscu i sluza pomoca , panstwo i rzad robia co moga aby sytuacje opanowac , trup sciele sie gesto, narod bezradny oczekuje pomocy z zewnatrz , szczepionki brak , ale jak ktos z ministerstwa zdrowia wynajdzie ja to z pewnoscia nie bedzie klopotow z namowieniem mieszkancow miast i wsi do przyjecia jej.

  I tak to po raz kolejny Hollywood zaprzagniety zostal przez samozwanczych wlascicieli naszego globu do wciskania nam niewidzialnej szczepionki strachu , ktora to szczepionka tak podziala na nasza wyobraznie , ze jakiekolwiek protesty antyszczepionkowe zostana zagluszone przez strach.
  Czy o to chodzilo przy stworzeniu tego ” dziela” , czy moze naprawde cos maja w zanadrzu? [ mimo wszystko warto miec troche wody , zywnosci i tasmy klejacej w domu]
  Kilka lat temu akcja masowych szczepien nie wypalila , teraz tez coraz mniej chetnych z wyciagnieta reka w kolejce do piguly .
  Sciagajac od Peryskopa ,” Na miejscu trzymajacych pozory wladzy zaczelabym wpadac w panike”
  Kleska za kleska , ” glupi narod” przestaje sluchac wladzy, protestuje, strajkuje, podpisuje petycje, informuje … pokazuje sile .[ i pazurki]
  Zobaczcie [ kto nie widzial ] trailer filmu , jak umiejetnie steruje sie obrazem i slowem , aby wywolac odpowiednio silne napiecie i strach w widzach.

  I jeszcze jedna informacja o szczepionkach , tym razem nie z filmowego ekranu , a z pol i lasow Texasu [ o ile nie pokrecilam miejsca] Kilka innych stanow rozpatruje mozliwosc zastosowania tej samej metody zaszczepienia dzikich …. zwierzat !!! przeciwko wsciekliznie. Z powietrza zrzucana sa tysiace torebek zawierajacych szczepionke , oblana olejem . Kiedy zwierzeta to wyczuja, dobiora sie do przysmaku , ktory okaze sie pulapka. Podejrzewam , ze pieniadze na ta idiotyczna akcje przeznaczone beda z podatkow Amerykanow . A co bedzie jak jeden lis czy szop pracz zje 5 takich torebek?

  Trailer Contagion http://www.youtube.com/watch?v=bdzWcrXVtwg

  • Peryskop 21 stycznia 2012 o 2:10 pm

   W nawiązaniu do uwag Rabarbarka o filmie „Contagion” mamy deklarację holenderskich uczonych, że „czasowo” wstrzymują dalsze prace nad bardziej zjadliwym wirusem ptasiej grypy wobec zagrożeń wykorzystania wyników tych prac przez terrorystów.

   Czuję, że ten kłamliwy nius wymyślono dla przykrycia faktycznych niepowodzeń w wykreowaniu zabójczego wirusa grypy przez terrorystów spod flagi NWO, WHO itp., a także dla nakłonienia strachliwych do szczepień.

   20 January 2012
   Bioterror fears halt research on mutant bird flu

   A majority of H5N1 human cases have been contracted through contact with live or dead poultry

   Scientists who created a more deadly strain of bird flu have temporarily stopped their research amid fears it could be used by bioterrorists…

   więcej:
   http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-16662346

   A tu dla przypomnienia informacja z książki dr Eleonory McBean o szczepionkach jako prawdziwych przyczynach „hiszpańskiej grypy”, przy pomocy której w 1918 roku zabito 20 milionów ludzi :

   May 4, 2009

   The Vaccine Caused ‚Spanish Flu’ killed 20 million
   ~ Researches have found the cause of the 1918 ‚Flu’ to be the companies that made the vaccines…

   „Swine Flu Expose” a book by Eleanora I. McBean, Ph.D., N.D.

   Excerpt: Chapter 2: The Spanish Influenza Epidemic Of 1918 Was Caused By Vaccinations

   http://www.holistic-helper.com/articles/articlevaccinecaused1918flu.htm

 56. jakzawsze 21 stycznia 2012 o 6:07 am

  @lol

  … ja to tam niewiem co ty LOLU tam napakowales do swojej glowy / u mnie to zmarli spia i nic niwiedza / poprostu sa martwi jak KAMIEN NA DRODZE… / a dziwi mnie to ze ludzie sie modla tam do jakis ludzi co zyli np. 300 lat temu pod auspicjami WATYKANU , ludzie mysla ze sa w niebie /… w stratosferze ?

 57. jakzawsze 21 stycznia 2012 o 6:17 am

  @sully

  … Sully no to powiedz wszytkim tutaj co jest po smierci i jakie sa twoje wizjie …
  _________________
  u mnie po smierci czlowiek wacha kwiatki od dolu i niema zycia pozagrobowego i zadni swieci z watykanu nie ida do nieba i nie ida do piekla / a jak juz to to jest TALMUDYCZNA filozofia z babiloni … i tyle ….. / i zal mi ludzi ze tak swiruja / WIEM ZE TO TEZ JEST PRZERAZAJACY TEMAT I SAM SIE BOJE TYCH SPRAW….

 58. jakzawsze 21 stycznia 2012 o 6:29 am

  Moze monitorze wymyslimy nowa konstytucje razem z peryskopem / to co znalazlem to szkic surowy / i sobie chociaz zalozymy panstwo miasto / olewajac ta bande z belwederu / oni sa juz w moich oczach skonczeni LEWA REKA NIE WIE CO ROBI PRAWA …. analogicznie ks. NATANEK olal system masonow i sobie zrobil swoj swiat i ma sie dobrze …

 59. jakzawsze 21 stycznia 2012 o 6:33 am

  @sully

  POROZMAWIAJMY O KEVINIE

  …. widzialem ten film jest przejebany / … to ja widzialem takiego faceta z ta choroba w realu / … tyle powiem ze bylem przerazony / … cos okropnego

  • jakzawsze 21 stycznia 2012 o 6:47 am

   … iles osobowosci w jednym czlowieku / jak jakie demony na jakim filmie ktore sie aktywuja w zaldznosci od widzi im sie …

   kolega to widzial moj i ja…. takiego typa , to omalu busmy sie pojszczali ze strachu / … a moze faktycznie jaki byt niematerialny opental tego dekikwenta…

 60. Pingback: Zbigniew Ziobro broni Orbána « Dziennik gajowego Maruchy

 61. Annah. 21 stycznia 2012 o 10:22 am

  Głos nadziei dla tych co zawierzą swoje życie Bogu
  Dzieckonmp powiedział/a
  20/01/2012 @ 7:46 pm
  Pastor Rodney Howard-Browne o tym, jaki będzie rok 2012
  Znany amerykański pastor Rodney Howard-Browne podzielił się tym, co jak mówi, Bóg powiedział mu o roku 2012.
  Pastor ogłosił: „Podczas modlitwy Pan powiedział mi: „Powiedz ludziom, żeby prosili o rzeczy niemożliwe, ponieważ będzie to rok, w którym będę czynił ponadnaturalne cuda”.
  – Rok 2012 będzie rokiem waszych świadectw ponadnaturalnego zabezpieczenia, ochrony, uwolnienia, mądrośći, prowadzenia. To rok nowego poziomu, na którym jeszcze nie byliście. To rok nagłych Bożych cudów. Wierzę, że rok 2012 będzie rokiem, w którym sieci będą się rwać od obfitości ryb i eksplozji materialnych błogosławieństw. Tym samym, Pan przyciągnie uwagę świata, który ujrzy manifestację Bożej chwały w waszym życiu. Plany diabła zostaną odsunięte do tyłu, a Boże Królestwo majestatycznie wyjdzie do przodu. Oczekujcie deszczu. To wasz rok” – mówił Howard-Browne.
  – Cuda w waszym życiu będą odpowiedzią na wasze uniżenie przed Bogiem. Nie ma znaczenia, w jakim kraju żyjesz. Boże błogosławieństwo będzie tam, gdzie się znajdujesz. I w posłuszeństwie Bogu zostanie wyswobodzone – podkreślił.
  Pastor Rodney zwrócił również uwagę, że chodzenie w tym, co ponadnaturalne, zależy również od tego, na czym polegamy. – Możesz polegać na sile swoich mięśni i zdolności i żyć normalnym, zwykłym życiem, ale możesz też polegać na Bogu i mieć ponadnaturalne zabezpieczenie. Przerzuć się z tego, co naturalne, na to, co ponadnaturalne, aby ujrzeć Bożą pełnię, ponieważ wiara to pewność nie swoich możliwości a Bożych – mówił.
  Rodney Howard-Browne wezwał również usługujących, by zrezygnowali z wszelkiego kompromisu i głosili pełną ewangelię Jezusa Chrystusa.
  – Apostoł Paweł był gotowy na cierpienie ze względu na Chrystusa. Podobnie ma się rzecz, jeśli chodzi o kościoły na Bliskim Wschodzie czy w Azji, ale amerykańska kultura kościelna jest gotowa nie na cierpienie dla Chrystusa, a na komfortowe i poprawne politycznie półtoragodzinne nabożeństwo połączone z klubowymi relacjami. Nie wybierajcie lekkich dróg dla swojego ciała – apelował.
  – Proście o to, co niemożliwe, wielkie. Jeśli nie potrzebujecie w czymś Bożej pomocy, to znaczy, że nie jest to zbyt wielka rzecz. Proście o to, co wielkie! A on dokona rzeczy niemożliwych – przypomniał Rodney Howard-Browne.
  http://chrzescijanin24.pl/ze-wiata/news/2400-pastor-rodney-howard-browne-o-tym-jaki-bdzie-rok-2012.html

  dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/19/wyswieceni-sludzy-bedziecie-prowadzeni-w-strone-falszywego-proroka/

  • wizzgaa 21 stycznia 2012 o 10:40 am

   Serdeczne dzięki Annah , za ten fragment . Rok Bożych cudów . Jeszcze raz czas płomiennej nadziei .

   • Annah. 21 stycznia 2012 o 2:23 pm

    Dziękuję za odzew Wizzgo, powiem Ci że dawno nie czytałam czegoś tak motywującego w kierunku dobra swego i najbliższych. Czuję, jakby coś się wyrzynało w okolicach łopatek 😉

    • wizzgaa 21 stycznia 2012 o 2:38 pm

     Annah – ja znów mam zryw nadziei , że stanie się coś ,co po ludzku nie jest możliwe . Jak powiedziałam – rok nadziei . Jeżeli to się wydarzy , dam świadectwo , jeżeli nie to na co czekam to też skomentuję . Pozdrawiam Cię .

 62. filmyprawdy 21 stycznia 2012 o 3:55 pm

  FILMY PRAWDY – WOJNA INFORMACYJNA

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

 63. alexirin 21 stycznia 2012 o 7:47 pm

  Lekarstwo na raka zostało wynalezione!
  …w 1928 roku!

 64. Pingback: Głos wolny do wolności namawiający. « Zenobiusz's Blog