Wydarzenia i komentarze, 20 stycznia 2012r.

Adam Słomka o operacji „Urna” i Ubekistanie
Ważne wystąpienie Zbigniewa Ziobro w Parlamencie Europejskim
Peryskop: ważne problemy
  

Adam Słomka o operacji „Urna” i Ubekistanie.
Rozmowa z Adamem Słomką, mówi o manipulacjach stosowanych przez agenturę podczas wyborów i nie tylko. Operacja „Urna” z 1989 roku potwierdza to, że wszystkie komisje wyborcze były kontrolowane przez agenturę. Słomka należy do tych polityków, którzy są zawsze w opozycji. Jak wiemy wczoraj stawił się na rozprawie, którą wytoczył Skarbowi Państwa za represje w stanie wojennym, ale od razu został zatrzymany i wywieziony do aresztu. W ten sposób reżim sam kreuje bohaterów i być może przyszłych liderów. Takie akcje tylko Słomkę wzmacniają.

Ważne wystąpienie Zbigniewa Ziobro w Parlamencie Europejskim

Zbigniew Ziobro broni Orbána. B. Minister Sprawiedliwości w kilku słowach podsumował o co chodzi w ataku niedemokratycznej, bo niewybieralnej w drodze wyborów Komisji Europejskiej na demokratycznie wybrany rząd Victora Orbána.”Naród węgierski musi bronić swoich wartości (…) przed zakusami ponadnarodowych korporacji, które wobec Węgrów reprezentuje Komisja Europejska”. Oczywiście, że chodzi o nałożone podatki na banki i międzynarodowe korporacje i odwołanie się do Chrześcijaństwa w Konstytucji, wzmocnienia instytucji rodziny.

Należy tu wyjaśnić, że Komisja Europejska ma największy problem ze zmianami jakie wprowadził Orbán w działaniu banku centralnego. Wprowadzoną w ub. roku ustawą odebrał prezesowi banku prawo powoływania zastępców oraz zwiększył liczbę członków Rady Monetarnej z siedmiu do dziewięciu, przy czym sześciu z nich ma być nominowanych przez parlament. Cóż złego jest w tych zmianach? Z punktu widzenia demokracji, są one  jak najbardziej wskazane, ale dla międzynarodowej kliki oznaczają one ograniczenie kontroli. Podobna sytuacja była w Polsce na początku 2010 roku, gdy ówczesny prezes NBP ś.p. Sławomir Skrzypek reprezentował niezależną od MFW politykę pieniężną, i pewnie dlatego go zlikwidowano, wraz z Prezydentem i innymi 94 osobami.
Nie łudźmy się, jeśli Orbán będzie kontynuował swoje reformy, to może skończyć się to poważnymi sankcjami, które doprowadzą kraj do ruiny, albo nawet kolejną inwazją militarną.  Dlatego tak potrzebne jest poparcie ze strony polityków innych państw. Wystąpienie Zbigniewa Ziobro jest niezwykle ważne.
„Proszę się trzymać Panie Premierze, jesteśmy z Panem”. Ja się przyłączam do słów Z. Ziobro.

Peryskop: ważne problemy

peryskop poprosił mnie o przypomnienie i nagłośnienie dwóch ważnych kwestii – kataklizmu, który może lada moment nastąpić w zatoce Baja California oraz manipulacji w edukacji, którą od stuleci czy nawet tysiącleci posługują się „elity” w celu kontroli społeczeństwem. Peryskop powiązał sprawę edukacji i manipulacji naszymi umysłami z tajemnicą HAARP.

  • Ważna kwestia – HAARP czy zjawiska naturalne?

zenobiusz 8 Styczeń 2012 o 6:05 pm
http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/08/dziwne-wiesciz-maksyku/
Dziwne wieści przeniknęły z Meksyku właśnie.

[ Komentarz Monitorpolski: Tu może w skrócie wyjaśnię o co chodzi, bowiem tłumaczenie google’a, które zamieścił Zenobiusz jest trudne do przełknięcia.
W artykule http://www.stevequayle.com/News.alert/12_Cosmic/120105.Mexe.evacs.html z 4 stycznia 2012, poruszono sprawę tajnego spotkania centrum naukowym CICESE w Ensenada w Meksyku, które się odbyło w sierpniu ub. r.  W spotkaniu uczestniczyli czołowi naukowcy i politycy z różnych krajów świata, miało być całkowicie tajne, ale informacje wyciekły dzięki anonimowym pracowniczkom centrum, którym udało się wejść na salę. Mówiono o wielkim kataklizmie, wydarzeniu „geo-fizycznym”, które ma zniszczyć całe 300-tysięczne miasto Ensenada. W dyskusji omawiano natychmiastową ewakuację z miasta. Zagraniczni naukowcy pracujący w CICESE już się ponoć wynieśli.
W 2010 roku dzięki córce jednego z ważnych naukowców pracujących w CICESE wyciekła informacja o treściach rozmów naukowców z HAARP z pracownikami CICESE – ostrzegali oni przed Ensenadę czeka wielkie trzęsienie ziemi i tsunami, które było „planowane” lub „przewidywane” dla tego regionu. Nie wyszczególniono czy ma być to wydarzenie naturalne czy też spowodowane sztucznie.
Sprawa może być bardzo poważna, bowiem jeśli dojdzie do potężnego trzęsienia ziemi w zatoce Baja California, to zniszczona może być nie tylko Ensenada, ale i położone 68 mil na północ San Diego oraz Los Angeles.]

Peryskop 9 Styczeń 2012 o 4:29 am
Zeno, czy w zacytowanym tekście nie ma mowy o HAARP ? Wciąż powtarzasz, że anomalie mają naturalne źródło, a więc są to zjawiska pochodzące od Boga. A przecież wiadomo, że opanowano sporo wiedzy i dopracowano technologie aby można było wykorzystywać NATURALNE ZJAWISKA i PROCESY do geoinżynierii oraz manipulowania pogodą. Im wcześniej ten fakt dostrzeżesz, tym łatwiej zrozumiesz niektóre wydarzenia i trendy. Na przykład to, że dysponenci tych technologii są dziś dokładnie następcami starożytnych kapłanów (egipskich i nie tylko), którzy swą wiedzą o zjawiskach przyrodniczych (w tym astronomicznych) wprowadzali tłumy ciemnych ludzi w przerażenie, potem w ekstazę, a w efekcie w stan podporządkowania się „starszym i mądrzejszym”. I tak jest właśnie i dziś. Tylko technologie poszły do przodu, a wraz z nimi – niestety – także możliwości czynienia zła !

  • Edukacja i informacja narzędziem kontroli społeczeństwa

Tola 9 Styczeń 2012 o 5:25 am
@ Peryskop – Zgadzam się z tym, że metody i cel są takie same tylko inne narzędzia. Dążenie do władzy zawsze było, jest i będzie, zmienia się tylko sposób w jaki do tego, dążą stąd myślę, że ważna jest nasza własna droga i wybory, których dokonamy.  (…) Ale pytanie jest, jak przekazać tę wiedzę następnym po nas. Co z tego, że coś robimy jeśli nie będzie kontynuatorów?(…)

rabarbarek 9 Styczeń 2012 o 7:03 am
Nie zapominaj Tolu, ze iluminarze tego świata chcą nas zaprogramować według swoich reguł. Walczą o dusze naszych dzieci . Kultura masowa sprowadzać ma młodego człowieka do roli produktu konsumpcyjnego, szukającego nowych rozrywek, odmóżdżonego i rozrechotanego niczym żaby w czasie ciepłej nocy. Co się dzieje w szkołach, pisaliśmy. Wkrótce może być gorzej , bo nowe trendy nauczania idą w kierunku niszczenia wartości, które dotąd były nienaruszalne .
Aby nie dopuścić do wyprania mózgów naszym dzieciom , do zniszczenia ich psychiki , musimy mówić , mówić i jeszcze raz mówić (…) Wybór należy do nas, ale aby nasze dzieci nie stały sie stadem baranów oklaskującym, miłościwie panujących szubrawców, należy wychowywać ich w prawdzie .

iHe 9 Styczeń 2012 o 12:40 pm
Kundlizm luminarski dla dzieci:   Bambi’s Zombie Mom. Uprzedzam bardzo drastyczne (tym się zachwycają dzieci z podstawówki na swoich telefonikach): Every Happy Tree Friends Death
A teraz pytanie retoryczne-czy to objaw normalności produkować i propagować takie filmy dla dzieci czy też wynik nieprawdopodobnego zdziczenia i chęci demoralizacji. A jeśli demoralizacji to w jakim celu?
„Happy Tree Friends” to bajka o tym jak wszystko poszło nie tak… Bohaterowie kreskówki to milusie, słodkie stworzonka, których zwariowane przygody zawsze kończą się źle. Nieważne, jak niepozornie zaczyna się dla nich kolejny dzień – ktoś zawsze ucierpi. Tytułowi przyjaciele nigdy nie są w stanie przewidzieć, co tym razem przygotuje dla nich okrutny los. Wbrew pozorom to nie animacja dla grzecznych dzieci. Wręcz przeciwnie, będziecie potrzebować mocnych nerwów, żeby dotrwać do końca każdego z kilkuminutowych odcinków.
Emisja: Wtorek, Piątek, Niedziela, godz. 23:00 Copyright : © 2010 MTV Networks Polska sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Milusi producenci dla milusińskich pecunia non olet.W końcu to cudze dzieci nie moje..

hjk 9 Styczeń 2012 o 4:49 pm
sytuacja jest podobna, jak my byliśmy dziećmi – też były tematy zakazane jak Katyń, morderstwa UB, protesty robotnicze, Zachód, itp. i rodzice przekazywali nam prawdę o tamtych czasach, podobnie i my musimy dzieciom prawdę o naszych czasach – może to pomoże zając im właściwą postawę w sytuacjach, jakie ich będą czekać…

Peryskop 9 Styczeń 2012 o 10:13 pm
Tola – pytasz jak? Nie ma jednej słusznej odpowiedzi.  Rabarbarek podkreśliła Prawdę. iHe uczulił na ukryte sabotaże. Hjk przypomina o odkrywaniu ukrywanego. Talmud wzywa niegłupio do napominania – jak trzeba to 10 razy, a jak nie starczy to 100 razy. Ale rozumiem, że chodzi ci o nieprzekroczenie progu tolerancji naszych dzieci na napominania. To indywidualna sprawa. Z autopsji wiem, że reakcje naszych najbliższych bywają różne – często agresja i oddalenie się. Ale to nie zwalnia nas od obowiązków rodzicielskich, ani od wyrozumiałości czy cierpliwości. Obecna sytuacja przypomina nieco relacje z dzieckiem, które popadło w alkoholizm, narkotyki lub „złe towarzystwo”. I świadomi rodzice nie wiedzą jak się zachować żeby ukochanego potomka wyrwać z tego typu uzależnień, bo dzisiejsze zagrożenia mają podobny charakter. Zazwyczaj oprócz wytrwałości pozostaje … modlitwa, żeby przebudzenie nie było tragiczne. To nie jest łatwa pozycja, ale czy jest inna ? Zwykle można liczyć na wpojony tą czy inną metodą rozsądek. Ale trudno liczyć na przejście na drugą stronę tego Rubikonu bez „oparzeń”. Ważne żeby uniknąć konsekwencji nieodwracalnych.Metodą z wyboru może być rodzaj sytuacyjnej szczepionki tj. nie starać się zbyt skutecznie (bo przecież i tak to nie jest możliwe) o wyeliminowanie negatywnych kontaktów i doświadczeń. Niech córka czy syn spróbują kuszącego owocu i jeśli mają dobrą podbudowę, to nie powinni wpaść w tarapaty. A optymalnie jest, gdy po takim czy innym doświadczeniu przyznają nam rację i wdzięczność za nasze ostrzeżenia i „gadanie bez sensu”. Tej satysfakcji doświadczam – choć nie jest to reguła(…)

czytelnik 11 Styczeń 2012 o 8:36 am
Brońcie i dobrze w prawdzie wychowujcie dzieci, bo to przyszłość pokoleniowa. Rodzice zaglądnijcie do programów szkolnych niczym zło wyrwie wam Wasze dzieci ! Wasze dzieci faszerują złem już od przedszkola !!! Nikt inny za Was sie temu nie przeciwstawi. Dzisiaj zabierają Wam dzieci na różne sposoby, bywa, że są „towarem przetargowym” !rabarbarek11 Styczeń 2012 o 3:36 am
Uwierzcie, że możemy skończyć z tym łajdactwem. W wolnej Polsce to łajdak powinien czuć strach, a  przyzwoity człowiek powinien mieć możliwość wychowywania swoich dzieci i tłumaczyć im co to jest dobro a co to jest zło. … Łajdactwa, kłamstwa dzisiaj nie brakuje. Ale warto z tym walczyć gdziekolwiek żyjemy. Aby odzyskać wolność, którą tracimy z dnia na dzień, prawdę, która stała się towarem deficytowym, ojczyznę, w której panoszą się obcy, potrzebny jest zbiorowy wysiłek nas wszystkich.
To samo dotyczy walki z łajdactwem światowym, które bez skrupułów okrada całe narody, planuje wojny w których nie będzie zwycięzców, niszczy co dobre mówiąc, że buduje nowy piękny świat. Trzeba przebudzenia , nagłego i zdecydowanego, aby jutro nie było za późno.
Możemy skończyć z tym łajdactwem http://www.youtube.com/watch?v=0FXcJF6vKzU
Reklamy