NIE DLA ACTA – wolna dyskusja, 23 stycznia 2012

(…) Jak wiadomo ONZ jest prekursorem prywatnego rządu światowego – organizacji masońskiej, która jest całkowicie we władaniu mafii Rotszydów, zwanej inaczej Illuminati. Powyższe stwierdzenia są doskonale udokumentowane, więc nie wsadzajcie mi kitu, że tak nie jest (…)

Otwieram wpis dla wolnej dyskusji na temat ACTA, które jest porozumieniem światowych bandytów w realizacji pierwszego etapu eksterminacji ludzkości zaplanowanemu w postaci tzw. AGENDA 21 ONZ-u.
Jak wiadomo ONZ jest prekursorem prywatnego rządu światowego – organizacji masońskiej, która jest całkowicie we władaniu mafii Rotszydów, zwanej inaczej Illuminati. Powyższe stwierdzenia są doskonale udokumentowane, więc nie wsadzajcie mi kitu, że tak nie jest. Nie mamy wyjścia, musimy walczyć.  Zdejmuję wszelką moderację na komentarze, te sprośne lub agenturalne będę po prostu usuwał.


NIE dla ścierwomediów!

Proponuję bojkot ścierwomediów. Nie chodzi jednak o niekupowanie ścierwogazet, niesłuchanie ścierworadia czy nieoglądanie ścierwotelawizji. Moja propozycja polega na bojkocie ich sponsorów.

Należy zrobić spis firm, które ładują kasę w ogłoszenia w ścierwomediach i drukować ulotki z nazwami tych firm nawołując do bojkotu.

Ulotki przesyłać innym tylko drogą mailową, bądź zamieszczać anonimowo na odpowiednich serwisach do ściągnięcia. Na blogach i forach dyskusyjnych można podawać w komentarzach adresy do tych plików – też anonimowo (np. z kafejki).

Ścierwomedia się nas nie boją bo mają dostęp do kasy. Jak sponsorzy przestaną się tam reklamować to te padną.
Przejmiemy kontrolę nad informacją i prawda wreszcie ujrzy światło dzienne!

UWAGA: Proszę o nie nawoływanie do przemocy. Od rozwiązywania problemów w czasie pokoju są metody pokojowe. Nie odpowiadam za treść waszych komentarzy!

Reklamy