NIE DLA ACTA – wolna dyskusja, 23 stycznia 2012

(…) Jak wiadomo ONZ jest prekursorem prywatnego rządu światowego – organizacji masońskiej, która jest całkowicie we władaniu mafii Rotszydów, zwanej inaczej Illuminati. Powyższe stwierdzenia są doskonale udokumentowane, więc nie wsadzajcie mi kitu, że tak nie jest (…)

Otwieram wpis dla wolnej dyskusji na temat ACTA, które jest porozumieniem światowych bandytów w realizacji pierwszego etapu eksterminacji ludzkości zaplanowanemu w postaci tzw. AGENDA 21 ONZ-u.
Jak wiadomo ONZ jest prekursorem prywatnego rządu światowego – organizacji masońskiej, która jest całkowicie we władaniu mafii Rotszydów, zwanej inaczej Illuminati. Powyższe stwierdzenia są doskonale udokumentowane, więc nie wsadzajcie mi kitu, że tak nie jest. Nie mamy wyjścia, musimy walczyć.  Zdejmuję wszelką moderację na komentarze, te sprośne lub agenturalne będę po prostu usuwał.


NIE dla ścierwomediów!

Proponuję bojkot ścierwomediów. Nie chodzi jednak o niekupowanie ścierwogazet, niesłuchanie ścierworadia czy nieoglądanie ścierwotelawizji. Moja propozycja polega na bojkocie ich sponsorów.

Należy zrobić spis firm, które ładują kasę w ogłoszenia w ścierwomediach i drukować ulotki z nazwami tych firm nawołując do bojkotu.

Ulotki przesyłać innym tylko drogą mailową, bądź zamieszczać anonimowo na odpowiednich serwisach do ściągnięcia. Na blogach i forach dyskusyjnych można podawać w komentarzach adresy do tych plików – też anonimowo (np. z kafejki).

Ścierwomedia się nas nie boją bo mają dostęp do kasy. Jak sponsorzy przestaną się tam reklamować to te padną.
Przejmiemy kontrolę nad informacją i prawda wreszcie ujrzy światło dzienne!

UWAGA: Proszę o nie nawoływanie do przemocy. Od rozwiązywania problemów w czasie pokoju są metody pokojowe. Nie odpowiadam za treść waszych komentarzy!

Reklamy

378 responses to “NIE DLA ACTA – wolna dyskusja, 23 stycznia 2012

 1. Dawikd 23 stycznia 2012 o 1:26 am

  nie wiem czy was to obchodzi.. ale właśnie żre parówki !!

  Polubienie

  • sebecx 23 stycznia 2012 o 9:33 am

   nie na temat… kiedyś sugerowałem, że nick @jakiś_buk użył formy żeńskiej…
   ale to jest zastanawiające:
   jakis_buk 23 Styczeń 2012 o 12:18 am

   zwróciłem tylko uwage na niekonsekwencje w waszych poglądach – bo z jednej strony trąbicie tu od 2 dni o ACTA itp – a z drugiej, nikt sie nawet nie zająknął jak podełam jakie to metody cenzury wprowadził sobie Orban – wiec to świadczy tylko o waszej hipokryzji

   zdrowia życze – szczególnie psychicznego 😀

   „podełam” .. hmmmm …podaŁEM poda-ŁAM ..nawyk się ujawnił … on ..ona to, czy może ONO?

   ..popróbujcie szybko pisać na … raz tak raz tak..

   Polubienie

   • kosiardeyablos 23 stycznia 2012 o 7:54 pm

    chiba ONO – wtedy jest możłiwość pisania w formie meskiej i żeńskiej – bi – mbanie !

    Polubienie

   • sara10 23 stycznia 2012 o 8:50 pm

    Sebex
    Orban wprowadził cenzurę dla wypowiedzi (ogólnie rzecz ujmując) antynarodowych. Życzyłabym sobie takiej ustawy w Polsce. Mam dość tefałenów, wybiórczych i innego ścierwa – mediów całkowicie antypolskich a do tego totalnie ogłupiających i demoralizujących małolatów (i nie tylko!).

    ACTA, twierdzi poseł Jaworski z PiS, powstały w wąskim gronie osób prywatnych w USA (iluminaci?). Ci ludzie następnie, TAJNIE konsultowali to z rządami państw, które to (bez konsultacji społecznych) wprowadzają na siłę w swoich krajach. Ten fakt nazywa się zamordyzmem. Nie mamy tu doczynienia z Białorusią a Koreą Północną.

    Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 23 stycznia 2012 o 8:54 pm

    literówka sebecx… literówka; nie mnóż bytów ponad konieczność: btw. – desperately seeking woman? 😉

    Polubienie

    • Sully 23 stycznia 2012 o 10:01 pm

     Witam Totalski 🙂 Pamiętasz dzisiaj 😉

     Polubienie

  • YT 23 stycznia 2012 o 10:03 pm

   ACTA Anonymous Polska – Kim Dzong Tusk (HD) 720p http://www.youtube.com/watch?v=Cx6ZSMyu0lM
   Platformiana Bańka Mydlana http://www.youtube.com/watch?v=wzAaIXF9FzU

   Polubienie

  • Wojox 23 stycznia 2012 o 11:37 pm

   Parówki to ścierwo ! Nigdy nie jadam !

   Polubienie

 2. aaa 23 stycznia 2012 o 2:28 am

  więc tak:
  – Polacy są w czołówce IT (informatyki) i to nie któreś tam miejsca tylko pierwsze. Niestety na biznes się to nie bardzo przekłada ale bardzo dużo rodaków pracuje w największych korporacjach. Dodatkowo coraz więcej małych firm całkiem nieźle zaczyna sobie radzić na światowym rynku.
  – akcje anonymous widzę tak, że część rodaków do nich należy i teraz to pokazali (co cieszy)
  – efektu niestety wielkiego nie będzie to miało. Jakie ustawy mają być podpisane takie będą podpisane bez względu na ilość stron tymczasowo przeciążonych
  – ACTA to takie przyklepanie prawnicze. Dzisiaj nie jest wielkim trudem gromadzenie info, kto odwiedza jaką stronę i jakie treści zamieszcza. Ale prawnie jest to nie po drodze wiec po ACTA będzie już po drodze. Drugi aspekt to, że łatwiej będzie blokować strony alternatywnych mediów. Tak jak dzisiaj dosyć łatwo usunąć film z youtube przez mocne organizacje, które mają umowy z youtube tak po ACTA itp. łatwo będzie blokować różne strony przez twory czuwające nad owym ACTA
  – generalnie należy protestować przeciwko ACTA ale niewiele to da… ale chociaż sumienie będzie czyste.

  Polubienie

  • Adam 23 stycznia 2012 o 4:44 am

   Co do usuwania stron – z tego co wiem, ACTA ma po prostu umożliwiać monitorowanie treści pobieranych i wysyłanych przez użytkówników. I wyciągać odpowiednie konsekwencje.
   Nie ma to nic wspólnego z wyłączaniem stron internetowych.

   Polubienie

   • Adam 23 stycznia 2012 o 4:53 am

    Choć dodam że nie wiem jak niby mieli by monitorować cały ruch, przecież to niemożliwe.fizycznie. Jakieś algorytmy wychwytujące nielegalne treści? To by strasznie wszystko spowolniło.
    Może będą sprawdzać ludzi wyrywkowo, jak na zasadzie sprawdzania biletów w autobusie. By potem pokazowo ukarać, na postrach innych.
    Zresztą w polskim prawie jak na razie nie ma żadnego zapisu nakładającego takie obowiązki na dostawcę internetu.

    Polubienie

    • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 5:59 am

     Nie chodzi o monitoring, chodzi o wymówkę dla represji. Pod pozorem piractwa będą mogli każdego zamknąć. Zanim udowodnisz żeś niewinien to cię zabiją w więzieniu.

     Polubienie

     • kamil51000 23 stycznia 2012 o 6:59 am

      no dokładnie… to ostatni etap przebudowy, bo chyba już nic nie zostało;
      – polskie szkolnictwo leży i kwiczy;
      – polska armia – czy taka z prawdziwego zdarzenia istnieje, o ludzi nie wątpię, ale sprzęt jest potrzebny, a my go nie mamy;
      – przemysł – zrujnowali co się da, a co zostało wyprzedają na wzór Chile, czy też WIELKIEJ BRYTANI. Czemu Niemcom opłaca się wydobycie węgla, po wyższych kosztach, a nam nie?
      – służba zdrowia – to już jest totalna abstrakcja – wszyscy wiemy jak jest, dostanie się do specjalisty to mordęga, dobre leczeni – żadne, a nawet jak się jest w szpitalu, to trzeba dać w łapę, bo inaczej nic się nie załatwi. I gdzie pieniądze nasz??
      – media – manipulowane i przekazują jedną i ustaloną odgórnie wersję.

      Pozostał nam tylko internet, bo dzięki niemu wielu z nas dowiedziało się jak jest naprawdę i co trzeba zrobić, żeby było lepiej. ACTA wprowadzi masową inwigilacją, bo wierzcie mi wszystko można podciągnąć pod własność prywatną, intelektualną czy prawa autorskie. I każdy przejaw buntu i oporu będzie mógł zostać zgładzony w zarodku. A przez co się ludzie dowiedzą co się dzieje na świecie jak internetem będą rządzić elity?? Taka strona jak ta zostanie zamknięta pod byle pretekstem. i koniec wolnej Polski i świata.

      Polubienie

     • kargul 23 stycznia 2012 o 8:21 am

      Panie monitorpolski dobrze pan powiedzial.Ale to jest pewne na 1000%.Tylko ze nasze spoleczenstwo jest tak zbajerowane tak glupie tak zachipnotyzowane mamona ze ich to nie
      obchodzi..Dlamnie tacy ludzie to kupa lajna….Ludzie zbydlecieli…ach dosc pisania CZYN SIE
      LICZY

      Polubienie

      • kosiardeyablos 23 stycznia 2012 o 8:17 pm

       zbydelcieli ? Ocipieli i Och..eli ! Nieważne podatki, ważna komurka albo nowe dresy, praca za dyche na czarno byleby była kasa i cisza w klimacie politycznym bo myślenie niePOprawne „jeść nie daje” a wręcz szkodzi – komu ? To zbiorowy sadomasochizm, orgia – w której właśnie oni są waleni w dupala na maksa i nie mówą „Nie” ani Ał ale Oh ! No w dupe palec !!! Konsumpcjonizm to choroba – nie ma kasy? Kto nie ma, kto łazi po marketach ? Duchy ? Wystarczy reklama Pindla, Getto albo Stonki i walą tam na łeb na szyje !!!
       Odnośnie „Man in Black” – dla mnie to już nie S-F ale Reality Movies, beeeez kitu ! Inaczej tego racjonalnie sie wytłumaczyć nie da. Kosmici są wśród nas. Patrzcie im w oczy, patrzcie jak chodzą i jak sie zachowują- w nich nie ma nic normalnego. Propopnuje zgłosić refernendalne badanie DNA i pokaże sie ile jest wsród nas homosapiensos alias eretkus a homo-niewiadomo czy kosmo-plantazmo !!! Wygonić ich na MADAGASKAR !!! DO Króla JUliana, w dupe jego mać !!!

       Polubienie

     • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 12:39 pm

      Czy ty czasem,nie przesadzasz.??
      To trochę zakrawa na psychozę.
      Dopiero co Sąd Cie uniewinnił.
      Jednostkowe przypadki mające niewątpliwie miejsce,
      a dotyczące ludzi typu „Baranina” czy zabójców Olewnika.
      ,nie mogą być podstawą do stawiania w roli oprawców,
      wszystkich
      .Nikt nas nie będzie zamykał.Jesteśmy politycznym planktonem,i socjologiczną ciekawostką.

      Polubienie

      • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 1:05 pm

       Mylisz się. Właśnie kilka tygodni temu w dziwnych okolicznościach zmarła Teda Pike’a. Nie ma wątpliwości, że jest to wynik ataku demonicznego.
       Wkraczają w ostatnią rozgrywkę, zaczynają mordować. Ale to oznacza pośpiech, więc będą błędy. Ted pewnie też miał zginąć.
       Przypomnę, że w USA udało się zachować wolność słowa głównie dzięki działaniom pastora Teda Pike’a i jego sieci kilkuset tysięcy wiernych. To oni bombardowali Kongres i Senat USA telefonami, wywierali naciski na polityków. Ja to śledziłem dość dokładnie, ten facet i jego żona powinni mieć pomniki na każdym rogu. Na pewno większość z was o nim nawet nie słyszało…
       Poniżej historia, którą trzeba by przetłumaczyć – dowód na działanie demonicznych sił, ale też dla nas dowód na to, że można się przed tym wspólnie bronić. Internet łączy nasze siły, ACTA mają to rozbić.
       http://www.truthtellers.org/alerts/tedpikewifediedmartyr.html

       Polubienie

       • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 3:25 pm

        „zmarła Teda Pike’a.”
        Uciekło Ci słowo żona,bo to żona Teda Peike’a zmarła.
        http://radtrap.wordpress.com/2012/01/16/pastor-ted-pike-i-jego-zona-ofiarami-demonow/
        Nie ma to nic wspólnego z sytuacją w Polsce.
        U nas takie numery nie przechodzą.
        W zbyt wielu świątyniach ,
        regularnie biją dzwony.

        Polubienie

       • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 3:52 pm

        Podobno skoczyła z mostu,ciała nie odnaleziono,sytuacja jest dość dziwna,
        http://www.henrymakow.com/ted_pike_-_a_critical_view.html

        Polubienie

        • AQQ 23 stycznia 2012 o 4:02 pm

         A tak się bardzo modliła….

         Polubienie

       • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 6:00 pm

        @monitorpolski 23 Styczeń 2012 o 1:05 pm
        „Mylisz się. Właśnie kilka tygodni temu w dziwnych okolicznościach zmarła Teda Pike’a. Nie ma wątpliwości, że jest to wynik ataku demonicznego.”

        Monitor ma racje . Te istoty gadzie , potrafią tak człowieka wystraszyć , zo powodują dosłownie zawał serca (atak) , migotanie komór w sercu, paraliż i koniec,natomiast pogotowie stwiedzając zgon wykluczają co kolwiek , stwierdzajac na obdukcji zwykły zawał serca , smie¶ć kliniczna i tyle. I monitor ma racje i ja to też mówie, bp wiem co top jest, to są bardzo powarzne sprawy ….

        W kręgach strukturach władzy politycznej /policja,fbi,cia,nsa/ między nami ludzmi , nie są ludzie chociaż wyglądaja identycznie jak my. To są zmiennokształtni , gadoidy lub cholera wie co , (hybrydy) … to „coś” nie jest ludźmi nami … , i na dzień dzisiejszy są polowania na trustsekerów … , to nie są żarty ….

        Newet bym w to bardzo niechciał wierzyć, i nie wiedzieć, prawda ta jest bardzo brutalna. Zadroszcze komfortu psychicznego osobą które w to nie wierzą i może tak jest lepiej.

        Ale co wam powiem nie interesujcie się tym , nie wchodzcie za głęboko w te brudne sprawy, tak bedzie lepiej poprostu dla was. Zaufajcie mi …

        A to co Marek mówi – to to jest prawda niestety … ciemna strona mocy

        … i apeluje do was jeszcze raz , nie zajmujcie się tym tematem bo nie warto, są lepsze pozytywniejsze fajne rzeczy sprawy …

        Polubienie

        • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 6:43 pm

         Powtarzam ,ciała nie znaleziono,podobno skoczyła z mostu,sprawa jest niejasna,poczytaj w linku który podałem powyżej.
         Co do reszty,nie wiem czy masz racje,uprzedzony jest czyjny,i zna metody walki.
         Nieuprzedzony ,idzie na rzeź.

         Polubienie

        • Ktoś 23 stycznia 2012 o 9:18 pm

         „są polowania na trustsekerów” – trustseker co masz pod tym słowem na myśli?

         Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 23 stycznia 2012 o 9:05 pm

        @monitor
        skoro ten plebs jest taki głupi/naiwny/nieświadomy… to dlaczego ci super-hiper-inteligentni tak się z nami certolą? przecież takie bydełko można zrobić na szaro w 5 minut! a im schodzą na to całe dziesięciolecia, jeśli nie wieki…?… ale wy wszyscy (prawie) jesteście zgredziali: im gorzej, tym lepiej; wyjdżcie w końcu outside, poza kompa: zobaczcie: śnieg spadł, piękna zima wokół nas, fajni ludzie także;… pitolicie bez sensu….

        Polubienie

        • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 10:00 pm

         Wiesz kto im stoi na drodze? Nie wiesz, a może udajesz. O co się cała zabawa rozbija? Rzeczywistość to nie tylko świat materialny. Powiem może lepiej: świat materialny to nie rzeczywistość. Oni nie przejdą bariery naszej jedności, bariery modlitwy.

         Polubienie

    • zeebii 23 stycznia 2012 o 10:57 am

     @adam
     Mylisz się polskie prawo odnośnie usług internetowych podobnie jak telekomunikacyjnych jest bardzo surowe, a dostawcy usług mają „pewne obowiązki” -zapoznaj się z nim
     Cytat odnośnie ACTA:
     „Dlatego władza i korporacje chcą blokować dostęp do niewygodnych treści i powszechnie monitorować zachowania wszystkich obywateli w internecie na niespotykaną dotychczas skalę (łącznie z czytaniem i rejestrowaniem prywatnej poczty), bo „może kiedyś złamią prawa autorskie”. http://wolnemedia.net

     Stan wyjątkowy może zostać wprowadzony jeśli cyberataki nastąpiły by z zagranicy -musieli by udowodnić albo po prostu oszukać, że ataki pochodzą z zagranicy.

     Polubienie

     • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 2:08 pm

      Pocztę można szyfrować. Jak i to zostanie zakazane to będziemy pisać umownym szyfrem, tak jak się ludzie porozumiewali za okupacji. Stan wyjątkowy to dla nich koniec. Oznaczałoby to wojnę ze społeczeństwem, a to się jeszcze nigdy nie udało. Owszem, będą ofiary, ale i tak będą ofiary jeśli ten stan będzie trwał dłużej – w postaci osób zmarłych z nędzy.

      Nie ma powodu by wprowadzać społeczeństwo w nędzę, a na razie wszystkie środki podejmowane przez obecną władzę temu służą. Zauważcie – robi się wszystko by nas zubożyć.

      – nie było i nie ma konieczności pożyczek z IMF i innych instytucji międzynarodowych – Polska ma swoją walutę i może wyemitować potrzebne pieniądze na inwestycje (patrz wywód Billa Still nt. Chorwacji sprzed kilku miesięcy)

      – dotychczasowe pożyczki są nielegalne – rządy, które je zawierały musiały to zrobić za łapówki, bowiem nie było potrzeby brania pożyczek, skoro Polska ma niezależną walutę (patrz wyżej). Jest to sprawa kryminalna, w której brały udział międzynarodowe instytucje finansowe. Pożyczki są nielegalne, co więcej, co co do nich doprowadzili powinni zostać ukarani za zdradę państwa.

      – podwyżki cen energii są nieuzasadnione. Polska ma olbrzymie zapasy surowców naturalnych. Poza tym można dokonać szybkich inwestycji w elektrownie geotermiczne, które się wracają w ciągu 1 roku. Polska w ciągu 2 lat mogłaby być całkowicie niezależna, a nawet mogłaby sprzedawać z dużym zyskiem nadwyżki.

      – Wysokie podatki są nieuzasadnione i niewskazane. Udowodniono, że społeczeństwa prosperują gdy podatki są niskie. Bogatsze społeczeństwo to większa podaż, a więc powoduje to prosperity dla kraju. Tę sytuację można utrzymać na stałe.

      Polski rząd, ale nie tylko – bowiem w innych krajach to samo się dzieje, wykonuje zalecenia masońskiego rządu światowego. Wszystkie przepisy i zmiany prawne są akceptowane przez skorumpowany Sejm i Senat. Podpisuje je Prezydent – zapewne szantażowany przez masonerię, lub też nawet z własnej woli. Najczęściej jest to szantaż. Adrian Salbuchi niedawno ujawnił, że wszyscy liderzy państw są zaczipowani. Przypominam, że Komorowski zaraz po wyborach znalazł się w szpitalu.

      Polubienie

      • Roma 23 stycznia 2012 o 4:23 pm

       w najbliższy czwartek na TVPinfo ma być film dokumentalny na temat Islandii
       piszę to a propos pożyczek zaciąganych przez skorumpowane rządy w imieniu
       swoich obywateli oraz ewentualnych opcji „rozwiązania” kwestii zadłużenia.
       Islandia jest mała i tam się udało, odcięli się od długów, które narobilł skorumpowany rząd
       i wysłali MFW do diabła.
       warto zobaczyć ten program.
       Będzie późno, bo równo o północy.

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 23 stycznia 2012 o 9:09 pm

        @roma
        i to sie nazywa demokracja po polsku: niby o wszystkim mówią te nasze mendia: ale o tych najważniejszych sprawach – tylko po północy, kiedy zadłużony naród musi zapierdzlelać do pracy, żeby raty spłacić; dziki kraj…

        Polubienie

    • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 1:31 pm

     Tak zwane „polskie prawo ” to jest kompletny antyargument . Polskie prawo i w ogóle prawo to rzecz chroniąca wybrańców a wykańczająca „anarchistów” i gniotąca motłoch spoza elity . Zatem jeśli nie paragraf to SPOSÓB zawsze się znajdzie .

     Polubienie

   • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 1:24 pm

    Oczywiście Adam , po co mieliby wyłączać strony internetowe i odcinać się od źródła danych na temat ew. ” anarchistów” .

    Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 6:07 am

   Przemoc rodzi przemoc. Dlatego Komorowski może wg nowego prawa ogłosić stan wyjątkowy. A tak będzie bo młodzi ludzie nie będą obojętni na ten totalitarny ruch rządu światowego.
   A nam pozostaje komunikacja mailami, tego bowiem ACTA nie mogą blokować.
   Ważne jest by ci młodzi ludzie pracujący w dużych korporacjach zrozumieli, że nie mają innego wyjścia jak walczyć o swoją przyszłość. To jest wojna z ludzkością, na razie większość społeczeństwa nazywała to teorią konspiracji, teraz otwierają oczy, Zaczną im zabierać wszystko – emerytury, pieniądze z kont, dostęp do zdrowej żywności, witamin, trują ich w biały dzień – wszystko zgodne z Protokołami Mędrców Syjonu + bardziej nowoczesnymi planami eksterminacji gojów. Ratajczaka zamordowano gdyż pisał o tym kim są ci ludzie. Ale to nic nie dało – prawda poszła innymi ścieżkami, prawdy nie będzie dało się już poskromić.
   Sataniści = Lucyferianie = SYJONAZIŚCI – to cała mafia Rotszyldów, Warburgów, Oppenheimerów i spokrewnionych z nimi rodów. Z nich wywodził się Hitler, Churchill, Stalin. Obecnie z tego rodu jest m.in. Sarkozy i Merkel

   Polubienie

   • Onufry 23 stycznia 2012 o 10:20 am

    Monitorze , społeczeństwo ? Jakie ? Jego nie ma ! To już historia. Albo tzw. margines lub ludzie zagonieni robotą by zarobić na margines i kastę u władzy. Wczoraj rozmawiałem przy piwie ze znajomym małym przedsiębiorcą ( NIE DOPIŁEM DO KOŃCA ). Głosował na Tuska i zrobiłby to ponownie. Gość wstaje o 3 rano by dostarczyć towar do swoich 3 sklepików. Pracuje coraz wiecej by sie utrzymać , dla rodziny zero czasu. Wczoraj też praca do 18. I tak na okrągło. Gdy wygarnołem że popiera swego oprawcę o mało nie oberwałem. Można wychować posłusznych i przydatnych niewolników. Brawo ! Ta władza wie co robi.

    Polubienie

    • sebecx 23 stycznia 2012 o 3:51 pm

     Zgadzam się z Tobą w 100% …tak są właśnie ludzie zaprogramowani na wyścig szczurów.. moi niektórzy koledzy tak właśnie ciągle pracują … jak im podsyłam o NWO, szczepieniach albo GNM to mówią, że nie mają czasu na takie pierdoły….reklamy ..holiłód.. wszystko jest dla nich „na wyciągnięcie kopyt” …. heheh.. muszą się pokazać, dowartościować, odróżnić od sąsiada, który musi być gorszy.. gonią za królikiem który i tak nie spełni ich oczekiwań, bo to wszystko jest program, obietnica jakiegoś uczucia.. po upływie pewnego czasu trzeba nowych stymulantów bo „uczucia” przygasły albo okazały się się oszustwem… ….początek bierze się z rzekomych marzeń – tylko pytanie: własnych, czy wgranych? .. ot i mnie się przypomniał wiersz Leśmiana który ktoś ostatnio dał …jak chłopaki walili młotami w ścianę, bo za nią piękny głos ich uwodził … tak działa reklama…
     .i pewnie ten kumpel uważa się za lepszego od innych… hehe …zależy do kogo się porównać..
     ..kiedyś w myślach prosiłem Boga…spraw aby mi się nie chciało tych wszystkich zabawek, tak mocno jak mi ich się chce… i Bóg mnie wysłuchał …zrezygnowałem z drugiej pracy.. sprzedałem nieużywane od dawna motocykle i samochody legendy…plany o zakupach kolejnych udogodnień porzuciłem… zracjonalizowane zostały wszystkie wydatki… wszelkie destrukcyjne programy typu tytoń, alkohol i inne zostały wyrzucone na zbity pysk.. (co przy skromnych dochodach ma kolosalne znaczenie)..

     powiem tak – dla mnie jest nie ocenione wyjście rano do grodu za próg domu z kubkiem pachnącej (teraz już) zbożówki… boso!!! .. zaraz za mną, lub co bardziej właściwe przede mną słychać tupot malutkich stópek biegnących szybko do warzywnika … o będzie ziupka ..będzie ziupka… jakaż to radość dla dziecka móc samemu poznawać i zbierać warzywa i owoce…i zjeść na miejscu…. a dla rodziców móc wychowywać i obserwować…
     ale trzeba się pozbyć lucefariańskiego mind-control… który kieruje życie na materializm… od przedszkola .. „co ja mam, co ja mam? księżycowy kamień”…
     kończę, bo i tak za długo marudzę…

     tak na poważnie, to browara czasem wypiję 🙂

     Polubienie

     • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 4:00 pm

      Tędy droga!!!!!!
      Brawo!!!!!!!!!!!
      Oby jak najwięcej z nas,
      nią poszło.

      Polubienie

     • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 6:08 pm

      BRAWO !!!

      Polubienie

      • Peryskop 24 stycznia 2012 o 4:09 pm

       @sebecx, to wielka frajda lecieć w USPOKOJONYM stylu razem !

       Polubienie

     • maniek 23 stycznia 2012 o 9:12 pm

      Wielkie brawa dla Ciebie @sebecx i polecam film: „Zielona piękność” Żartobliwa i pouczająca opowieść o przebudzeniu, o tym, że można żyć inaczej. http://www.youtube.com/watch?v=L5kabiVVlsA&list=PL13375CE409D2DB74&feature=mh_lolz

      Polubienie

    • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 10:06 pm

     No to będzie dla nich KARA. Może tak ma być?

     Polubienie

    • wosiek 25 stycznia 2012 o 10:01 pm

     Duchowo jestesmy martwym spoleczenstwem.Zaskurniaki sie licza i tyle.Bo my wcale nie zarabiamy to co mamy w kieszeni to wlasnie zaskurniaki.Ale zeby byc takim slepym czlowiekiem i glosowac na Tuska czy tam na jakies PO.Rzeczywiscie to swiadczy o indolencji umyslowej danych ludzi..Czarno widze to nasza Polske..Tyle zesmy od histori dostali i jeszcze zesmy nie wyciagneli wnioskow To zle swiadczy onas..

     Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 11:25 am

   Uaktywnili się palikotowcy, dzisiaj ich guru wyjątkowo dobrze gadał, CFR chyba go jednak wyrzucił bo nie krytykowałby ACTA tak otwarcie i tak rzeczowo. Palikot powtórzył dokładnie to co my tu na blogu trąbimy, a to, że:
   – ACTA jest przykrywką dla totalitaryzmu
   – że stoją za nią biznesy i ścierwomedia, które się walą
   – że USA się zmieniły w kraj totalitarny przez wprowadzenie ograniczeń z uwagi na terroryzm
   – że w Polsce już jest totalna inwigilacja
   – że jak wejdą ACTA to będzie można zamknąć każdego
   Dodałbym, że palikotowcom na pewno jest też nie na rękę nowe prawo, że za posiadanie marychy będzie można pójść do pierdla na 25 lat. Wiemy, że chodzi oczywiście o represje – opozycji podrzucić marychę i won do pierdla na zawsze. Tak więc tu mamy wspólny front z Palikotem.

   Polubienie

   • Stanisław 23 stycznia 2012 o 11:54 am

    Hmmm – a nie przychodzi Tobie Monitorze taka mała myśl iż Palikot jet czymś jak wentyl bezpieczeństwa dla władzy ?
    Tak na dobrą sprawę Palikot będzie tak grał jak mu jego dyrygent pokaże – on ma robić dym w ograniczonej skali i być posłusznym, bo jak nie to skończy tak jak sp. Andrzej Lepper.

    Polubienie

    • hjk 23 stycznia 2012 o 12:25 pm

     Ale tym „podkręcają” notowania Palikota, zeby za 4 lata wygrał wybory, o czym sam zresztą mówił – to moze być akcja psy-op…
     Ale jesli tak, to póki co dobrze gada i dać mu wódki – palikotówki 🙂

     Polubienie

     • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 1:08 pm

      Za 4 lata to może być zupełnie inny podział sił. Owszem, oni pracują z wyprzedzeniem, ale wzrost świadomości społeczeństwa idzie szybciej niż przypuszczali. ACTA mają to spowolnić. To ich poważny błąd, bowiem represje spowodują kontrakcję. Z jednego monitorapolskiego wraz z kilkunastoma blogami, którego można było utrzymać w ryzach przez agenturalne komentarze, teraz będą mieli sieć niekontrolowalnych maili i działań pozainternetowych.

      Polubienie

      • hjk 23 stycznia 2012 o 2:37 pm

       Pewnie liczą na to, ze netem już ludzi odspołecznili, a zanim się ludzie na nowo zorganizują, to zyskaja trochę na czasie i wprowadza inne „zamordystyczne” srodki

       Polubienie

       • Orka 23 stycznia 2012 o 5:43 pm

        Pamiętajmy …KOR , historia lubi się powtarzać , wystarczy tylko jedno pokolenie aby przeszłe „nauczki” poszły w niepamięć…

        Polubienie

        • navigator 23 stycznia 2012 o 8:56 pm

         A ja sobie pomyślałem inaczej. Skoro taka nieskazitelna „ikona” jak Piłsudski, w młodości napadał na poczty i konwoje bankowe, rabował jak by nie patrzec legalną władzę. A pieniądze przeznaczał na walkę z „systemem”.(A teraz ma tyle pomników) To może trzeba brac przykład od naszych wrogów i zacząc robic dokładnie to samo. na początek proponuję okupację „swoich” Urzędów Ucisku Podatkowego, formę i wykonanie pozostawiam własnemu wyborowi. Nagrywajcie filmy i wrzucajcie na Youtuba. Zostawiam swój prywatny e-mail dla tych, którzy są bardziej sfrustrowani-napiszcie mam pomysł na ‚porzadna” akcję. Im szybciej doprowadzimy do upadku tego Państwa Bezprawia, tym szybciej na gruzach zbudujemy nowe Państwo Polskie.
         navigator2001@interia.pl, oczywiście zdaję sobie sprawę, że Monitor jest monitorowany…ale od dawna się ich nie boje !

         Polubienie

       • Orka 23 stycznia 2012 o 6:56 pm

        http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_301.html

        Polubienie

     • maniek 23 stycznia 2012 o 9:21 pm

      Palikot jest umoczony po uszy i mydli wszystkim oczy jaki on jest promłodzieżowy i lansuje się dla młodych by go poparli(wyjadacze MTV i trawki Ci bez wykształcenia i z rozbitych rodzin) Afiszuje się tym żę chce zdjąć krzyż, legalizacja trawki i takie tam równość „homosiów” i Tolerancyjność”kolorowi 2004″ i lewactwo w nowej odświeżonej formie. Palikot to sprzedane scierwo i który jeszcze za pomocą kochanych mediów zostanie prezydentem a prawdziwych prawicowców „Nowa Prawica” pójdzie w niepamięć bo już Korwin-Mikke niestety ale, już się starzeje i nie widzę jakiegoś następcy choć taki by się przydał polski Ron Paul lub młodszy Korwin. A tak huj będziemy patrzeć dalej na ten cyrk który robią nam w ogródku!!!

      Polubienie

 3. maran 23 stycznia 2012 o 3:55 am

  Nie potrzebne Polsce stocznie,
  I kopalnie i szpitale,
  Co rząd z tym majdanem pocznie?
  POLSKA? NIEPOTRZEBNA WCALE!!!

  Nie ma w Polsce polskiej huty!
  I z Wietnamu mamy buty!
  Wódka czeska, ukraińska,
  I konfekcja cała chińska!

  Poznikały polskie ryby,
  Przemysł nasz zakuto w dyby,
  Ledwo dyszą już rolnicy,
  Za to kwitną KOMORNICY!

  To jest ten nasz polski cud!
  Nam pozostał ino smród!
  No i jeszcze jedno swojskie,
  ŚWINIE! PRZY KORYCIE – POLSKIE!!!

  http://schoppenka.ne.pl.nowyekran.pl/post/46157,pragnienie-cudu-jest-najwyzsza-niezgoda-na-rzeczywistosc

  Polubienie

  • Aśka 23 stycznia 2012 o 9:23 am

   poligony dla już tylko 100 tysięcznej armii też sprzedają

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wojsko-sprzeda-czesc-posiadanych-poligonow,1,5005382,wiadomosc.html
   Wojsko sprzeda część posiadanych poligonów
   06:26 RC / PAP 23.01.2012

   Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 11:26 am

    Likwidowana jest Kwatera Główna w Cytadeli…

    Polubienie

    • hjk 23 stycznia 2012 o 12:30 pm

     Chciałem jeszcze kilka dni teu napisać Nawaczowi, ze ew. wojna będzie służyła likwidacji armii, a czkolwiek jak widać na naszym przykładzie nie potrzeba wojny, a armia jest już prawie zlikwidowana.
     Dlaczego?
     Bo armia była jedyną organizacją „starego” porządku, która w razie czego mogłaby stanąć za narodem i w jego obronie, ew. dokonac zamachu stanu i wprowadzić jakis porzadek, różny od NWO.
     A tak to po likwidacji armii zastąpią ją jakieś para-militarne organizacje na usługach NWO, których zadaniem zasadniczo będzie pacyfikować ludzi i wprowadzać siła dekrety NWO…

     Polubienie

     • hjk 23 stycznia 2012 o 12:32 pm

      Bo dzisiaj kazdy już wie, ze wojna nie ma żadego sensu przy takim poziomie techniki, a wszystkie realne problemy da się rozwiązać w drodze negocjacji, zas te tzw. „wojny”, które widzimy służą rabunkowi, terrorowi i wprowadzaniu NWO – Jugosławia, Libia, Irak, Afganistan…

      Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 9:46 am

   Z tego moral jest dzis taki :
   Bierz za pale i idz w krzaki !

   Badz partyzant,badz bojownik
   nie unijny subkolchoznik !

   Ojciec,matka siostra,brat
   ratuj swoj i ich swiat .

   Obudz sie, otrzezwiej wreszcie
   niczym znajdziesz sie w areszcie !

   WALCZ O POLSKE,WALCZ O DOM,
   NIECH WOLNOSCI BIJE DZWON !!!

   Anonimus

   Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 11:26 am

    Czym, motyką?

    Polubienie

    • hjk 23 stycznia 2012 o 12:34 pm

     Tylko lokalna organizacja w lokalnych, konkretnych sprawach, bo inaczej faktycznie, to porywanie się z motyką na słońce…
     No chyba, ze tak jak na Filipinach 2 mln wyjdzie z różańcami w rękach – to miałoby szansę powodzenia…

     Polubienie

  • alexirin 23 stycznia 2012 o 9:45 pm

   i co w końcu wierzycie kto za tym stoi ? 🙂
   kto chcę polskę zniszczyć? 🙂 czy nie? 🙂
   http://alexirin.wordpress.com/lista-zydow-w-zniewalanej-polsce/

   Polubienie

 4. maran 23 stycznia 2012 o 4:04 am

  Bardzo ciekawy wywiad, wart przesluchania. Ksiądz biskup broni ks Natanka http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZNWLMc6q9vM

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 9:49 am

   Ksiadz biskup niech nie bedzie afwokatem tylko staje na czele wiernych i prowadzi na PSUBRATOW !

   Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 12:37 pm

    Nie no Biskup jest do innych zadań i broniąc ks. wypełnił właśnie jedno z nich.
    Do takich spraw trzeba świeckich przywódcó, aczkolwiek mamy precedens w postaci ks. Skorupki w 1920 r.
    Tyle, ze tam przeciwnik był jasno okreslony, a tu siędzą poukrywani w dziurach jak szczury…

    Polubienie

 5. Adam 23 stycznia 2012 o 4:46 am

  Kilku „hakerów” + banda gimbusów w maskach którzy jaraja się uczestnictwem w wielkim „legionie”.
  Zresztą do przeprowadzania ataków ddos wielkich umiejętności nie trzeba.

  Gdyby tak sparaliżowali wewnętrzne państwowe systemy, a nie witryny www które sa tylko wizytówkami…

  Polubienie

  • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 1:38 pm

   Adam , ilu ludzi byłoby potrzeba do akcji , o której mówisz ? do tego sparaliżowania wewnętrznych systemów…….Czy jeden wybitny byłby w stanie to zrobić ?

   Polubienie

   • Adam 23 stycznia 2012 o 5:42 pm

    Do tego potrzeba by było juz jakiejs akcji wywiadów, jak z robakiem który zaatakował irańskie elktrownie.

    Polubienie

 6. katerina404 23 stycznia 2012 o 4:50 am

  Ciekawy artykuł znalazłam na stronie Darka Kwietnia. To może rozjaśnie te wszystkie powiązania z Nioemcami. Ród Rotschildów ma korzenie niemieckie, a David Icke mówił, że choć rodzina królewska Anglii jest uważana za brytyjski establishment, to tez pochodzi z NIEMIEC, tylko zmieniali nazwisko. Te nazwiska Ci źli ludzie zmieniają dość często, tak się kamuflują:

  A oto artykuł ze strony Darka Kwietnai, a w zasadzie list przysłany przez jednego z jego czytelników: Źródło: http://moje-riese.blogspot.com/

  „Panie Darku,

  przesyłam Panu tekst znaleziony na stronie NowaAtlantyda.com

  Ojciec amerykańskiego programu kosmicznego – Wernher von Braun – byłjednocześnie jednym z najbardziej zasłużonych naukowców w służbiehitlerowskich Niemiec. Ten fakt, był jednak przez lata ukrywany iniewielu Amerykanów zdawało sobie sprawę z niezbyt chwalebnej przeszłości bohatera podbojów kosmicznych.

  Podobnie działo się z innymi niemieckimi naukowcami, którym po przyjeździe do Stanów zmieniano życiorysy i usuwano ślady współpracy z faszystami. Najbardziej zasłużoną osobą niosącą pomoc wymykającym się sprawiedliwości byłym hitlerowcom był John J. McCloy. Utrzymywał on
  wiele oficjalnych kontaktów z Niemcami jeszcze przed wojną a także podczas jej trwania, zanim przystąpili do niej Amerykanie. Był on wpływowym członkiem zarządu City Bank, największego kredytodawcy III Rzeszy. To dzięki McCloyowi nigdy nie zbombardowano dróg prowadzących do obozu koncentracyjnego w Auschwitz, po to by powstrzymać transporty z nowymi więźniami. Uważał on, że taka akcja byłaby bardzo niebezpieczna dla amerykańskich bombowców, atakujących teren gęsto naszpikowany obroną przeciwlotniczą. W rzeczywistości było wręcz odwrotnie. Amerykańskie wyprawy bombowe startujące z włoskiej Foggi często mijały na swojej drodze obóz w Auschwitz, nie niepokojone przez Niemców. Kiedy ponowiono prośbę, aby zbombardować choćby tylko krematoria na terenie obozu, McCloy znów wkroczył do akcji, uznając, że byłoby to tym razem zbyt niebezpieczne dla więźniów.

  Gdy świat w końcu ze zgrozą dowiedział się o skali mordów jakie miały miejsce w Auschwitz, przyciśnięty do ściany McCloy dawał do zrozumienia że nie miał z zakazem bombardowania obozu nic wspólnego, bo wykonywał polecenia samego prezydenta Roosvelta sugerując przy tym, że jest on antysemitą. Stwarzał wrażenie, że pozycja Asystenta Sekretarza Wojny nie pozwalała mu na wydawanie bezpośrednich rozkazów i że mógł jedynie sugerować dowódcom podjęcie lub zaprzestanie
  Jakiejś operacji wojskowej. Jednak np. gen. Jacob L. Devers bez problemów przystał na sugestię McCloya, aby ominąć i tym samym oszczędzić niemieckie miasteczko Rothenburg ob der Tauber. Po wojnie wdzięczni mieszkańcy miasteczka przyznali McCloyowi tytuł honorowego obywatela. Mimo jawnej sympatii do Niemców – choć być może właśnie z tego powodu
  – John J. McCloy został mianowany Wysokim Komisarzem do spraw Niemiec i pomagał niemieckiej elicie – często byłym członkom NSDAP – bezpiecznie przesiedlić się do USA.

  Protegowanym McCloya był Allen Dulles – prawnik reprezentujący hitlerowski Schröder Bank. Podczas wojny Dulles był grubą rybą w OSS – ówczesnym amerykańskim wywiadzie wojskowym. Po wojnie OSS rozwiązano i na jej miejsce stworzono CIA, której Dulles został dyrektorem. Zaprzyjaźniony z McCloyem, dzięki pozycji w Agencji, stał się niezwykle przydatnym pomocnikiem w wybielaniu faszystowskich życiorysów. To, co dodatkowo łączyło McCloya z Dullesem była Wspólna nienawiść do prezydenta Kennedy’ego. Ironią losu było to, że po tragicznej śmierci prezydenta w Dallas, obaj przyjaciele zasiedli w tzw. Komisji Warrena, powołanej by zbadać wszelkie okoliczności
  zamachu na głowę amerykańskiego państwa. To McCloy wraz z Dullesem przeforsowali pogląd, że za zamachem stoi Harvey Oswald, który miał działać w pojedynkę, bez udziału jakiejś szerszej konspiracji
  przeciwko Kennedy’emu. John J. McCloy funkcję Wysokiego Komisarza do spraw Niemiec utrzymał
  aż do 1952 roku, kiedy to utworzono Republikę Federalną Niemiec. Nowa niemiecka republika powstawała pod jego okiem i nadzorem, a McCloy masowo uniewinniał hitlerowskich aparatczyków.

  Uniewinnił także Ernesta von Weizsäckera, SS-mana, ambasadora III Rzeszy przy Watykanie. Jego syn Richard, kiedy został niemieckim prezydentem, przyznał McCloyowi honorowe niemieckie obywatelstwo. John J. McCloy do końca życia pozostał jedną z najbardziej wpływowych osób w USA i nigdy nie wnikano w motywy jego sympatii do Niemców.

  http://moje-riese.blogspot.com/

  Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 6:01 am

   Toż mówię, SYJONAZIŚCI. Jak poszukasz to w Polsce też ich znajdziesz, m.in. jeden koleś co gnębi Z. Kękusia. Dziedek pracował dla nazistów jako rektor UJ, wszystkich zamordowali, tego wypuścili i jeszcze przeprosili!

   Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:09 am

   Starczy informacji ,WSTAN i DZIALAJ !
   Sobota i niedziela minela ,czy wiesz ile jeszcze masz WOLNOSCI przed soba ?

   Wszystko juz dopieli ,teraz czekaja na sygnal z najwyzszej gory .

   Lotniskowiec wplynal z pelnym nowym ladunkiem .

   W Polsce p-rezydent ma juz gotowe pioro do podpisu i to lepsze niz to ktore podano Kalsteinowi.
   Jestes jeszcze wolny ale jutro …… i zostanie ci juz tylko uzyskanie wiadomosci przez „motyl” ,bo ekran bedziesz mial czarny !

   Rozpoznaj drogi do lasu !

   Wiedz,ze z satelity maja namierzony twoj dom !!!

   Obok ciebie jest wielu ich slug i zdrajcow,rozpoznaj ich w pierwszej kolejnosci daj im w morde,odsun od siebie !
   Potem lacz sie z innymi,ktorym zalezy na Polsce a nie na zwloce i zdradzie !!!

   WSTAN i WALCZ W OBRONIE POLSKI i POLAKOW ,jeszcze nie jest za pozno !

   ONI,to papierowe i medialne „tygrysy”,zwykly ogien patrz co z nimi robi ,z ich majatkami.

   Miej przy sobie zapalki ,to pierwsza twoja bron.

   Teraz kapusie namierzaja nas,jestesmy wszedzie i zawsze od czasu Hitlera.
   Zabijecie nas kilku,nie zabijecie wszystkich,jestesmy na calym swiecie .
   LACZYMY SIE .
   Walczyc bedziemy do konca naszych dni jak nasi przodkowie !!!

   JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA ….
   Poki trzezwy i wolny jestes.

   Pamietajcie o tym POLACY,jak wrog was upija i ubija,glaszcze i karmi,szczepi i leczy !

   Pamietajcie i o tym,co juz dawno powiedzial otwarcie ich Marks -„religia to opium dla ludu”,
   MY DODAMY – dla glupich i naiwnych !

   POWSTAN POLSKO SKRUSZ KAJDANY !!!

   Anonimus

   Polubienie

   • AQQ 23 stycznia 2012 o 6:01 pm

    Ten lotniskowiec jest stary i za 2lata ma isc na złom… może byc II zat.świń?

    Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 2:25 pm

   Tyle, że do 1948 roku nikt nie mówił, że w Oświęcimiu mordowano Żydów… Skąd więc ten „antysemityzm” Roosevelta?

   Polubienie

 7. Adam 23 stycznia 2012 o 4:51 am

  Polecam wam zapoznać się z usługami VPN.
  W wielkim skrócie, jest to usługa która udostępnia serwer w innym kraju (np. chiny, rosja) przez który filtrowane jest cały nasz ruch. Wszystko jest szyfrowane.
  Dzięki temu nie można wyśledzić co wysyłamy, ani co pobieramy, nie jest możliwe określenie naszej lokacji po adresie IP.
  Minusem jest z pewnością pewne zmniejszenie prędkości przesyłu danych, choć jeśli chcemy możemy naprzemiennie korzystać z połączenia VPN i zwykłego.

  tutaj podstawowe informacje na ten temat
  http://www.green-trading.pl/vpn-bezpieczne-i-anonimowe-polaczenie-z-internetem.html

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:27 am

   Nie strasz ,jeszcze mozesz pisac ,IP niech ci namierzaja i podaja czynia to od czasu powstania internetu ,tu tez sa tacy co maja to zlecone iw ywiazuja sie z nalozonych an nich obowiazkow,nie przejmuj sie tym,PISZ ,nie wdawaj sie w jalowa dyskusje,dzialaj,zlecaj,doradzaj.

   Nasza IDENTYFIKACJA JEST PATRIOTYZM a nie sprzet i jego lokalizacja.

   Sprzet ,ktory bedzie dzialal dotad jak oni ci beda pozwalac liczac na rozpoznanie siatki.
   Myla sie grubo ,bo pod IP czesto spotykac beda „starcow” i nic wiecej, a tym juz wszystko jedno ,zawsze maja blizej niz dalej do Pana Boga .
   Dlatego tez za niedlugi czas ACTA wejdzie w zycie,parcowali nad tym kilka lat .

   WORLD WAR WEB – rozpoczeta – pamietaj WWW !

   To jednak tylko wstep do …..
   ale o tym dowiesz sie juz tylko od swoich.

   OD PRAWDZIWYCH POLAKOW,ktorym tortury hitelra i bolszewi nie byly grozne,GINELI ZA POLSKE,dzisiaj ich syny , cory,wnuki tez oddza (jak trzeba bedzie) za to zycie .
   Poki co ,zyjeMy i dzialalaMy .
   ZWYCIEZYMY !!!
   Przylacz sie do nas gdy nie jestes TCHORZEM .
   Wsrod nas sa sprawdzeni POLACY ,z nimi nie przegrasz zycia.
   MY nie walczymy pojedynczo ,sa nas juz miliony na swiecie.
   Zapapietaj :
   OD CIEBIE ZALEZY CZY BEDZIESZ WOLNY,ZDROWY i ZYWY !

   Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 2:29 pm

    motyl, łatwo ci pierdzieć w stołek na słonecznej Florydzie i podburzać młodych ludzi do aktów samounicestwienia. Zaproponuj sposób, a nie szafuj hasłami patriotycznymi. Takie hasła spowodowały, że ponad 200 tys Warszawiaków poszło na tamten świat – tylko dlatego, gdyż przywództwo nie miało innej opcji walki niż masowe samobójstwo. My tu musimy zwyciężyć, a nie żeby nas wyłapali jednego po drugim za „przestępstwa”. Jak działać zgodnie z prawem by wygrać? No jak?

    Polubienie

    • navajo88 23 stycznia 2012 o 6:03 pm

     TO PROSTE Monitor przyczaić się i czekać i być cierpliwym jak pająk ! a gdy nadejdzie ten moment to uderzyć nagle i bez litości !!!!!!! , i pamiętaj że nie należy się zrażać trudnościami bo to co jest łatwe i przyjemne to zazwyczaj bardzo szybko odchodzi ,,, ale to co sobie wywalczysz spokojem i cierpliwością to z czasem zaowocuje pełnym susksesem ! chyba że tak zwane siły wyższe postanowią za nas rozwiązać sprawy ( czytaj wszechswiat ) ale nato to my nie beńdziemy mieli najmniejszego wpływu i tylko będziemy mogli się przyglądać temu wszystkiemu i starali w jakiś godny sposób odejścz tego świata !!!! .
     Wiem że to wszystko brzmi pesymistycznie ,ale to jest życie !!!!!!!
     J/M/H

     Polubienie

   • wosiek 25 stycznia 2012 o 10:06 pm

    Wiem tym sie niczego niezalatwi.Ale na specjalne okazje moglby sie przydac.You tub (kriss super5).

    Polubienie

 8. katerina404 23 stycznia 2012 o 5:08 am

  Cały czas badam to ostatnio od strony niemieckiej i wszystkich powiazań z Niemcami i zauważyłam, że poszczególne, szczątkowe wprawdzie informacje w tym temacie, świetnie się o siebie zazębiają. Szykuje się pod płaszczykiem demokracji IV Rzesza, ta najgorsza. Faszyzm w najczystszej postaci. Czy wobec tak daleko posuniętych kłamstw, tajemnic, matactw i dezinformacji, nam samym, jako ludziom uda się powstrzymać tą zarazę? Tu potrzebna jest siła wyższa, chociaż nie możemy rezygnować z szerzenia prawdy i z tą siłą wyższą współpracować. Mam na myśli Swórcę i jego anielskie szwadrony. Nawet natura sama już się buntuje przeciwko takiemu zdziczeniu i takiemu bezprawiu.

  Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 5:57 am

   SYJONAZIZM – to zawsze byli ci ludzie. Jane Burgermeister dokładnie o tym pisze w swojej książce „IV Imperium”. Niemcy są jednak znów tylko wykonawcami.

   Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:41 am

   „nam samym ” ?
   Nie jestes osamotniona gdy jestes POLKA – z POLAKAMI DZIALAJ !
   Twoim pierwszym ZADANIEM jest rozpoznac KTO JEST KIM zyjacym obok ciebie ( w tym w rodzine wzeniony), w Polsce i po za nia.
   Potem nawiazuj kontakty z dalszymi RODAKAMI POLAKAMI,RAZEM SIE ORGANIZUJCIE i DZIALAJCIE pod jednym przywodztwem .

   Czy wiesz ilu zdrajcow Polakow przeszlo na wroga strone ,ilu ich kupiono za „judaszowskie srebniki ?
   Oni dzialaja wsrod nas ,udaja patriotow,podszywaja sie pod nich,sa agentami,dzialaja na dwie strony !!!
   PRZESLEDZ TO OSOBISCIE !
   Nie czekaj kiedy to oni zdradza cie i przyjda po ciebie ,TY ICH ZDEMASKUJ .
   Ucz sie solidarnosci od swych wrogow,zobacz jak oni potrafia sie jednoczyc i dzialac .
   BADZ SOLIDARNY/A PO POLSKU !!!

   Polubienie

 9. ciociababcia 23 stycznia 2012 o 7:29 am

  POWIEDZMY . N I E

  SOPA, PIPA i ACTA, globalnie skoordynowany atak na wolność słowa.

  …Z naszego podwórka szef MSZ R. Sikorski też chce być w klubie wielkich „etyków internetu” i dlatego wykorzystując stanowisko państwowe dla własnych celów chce regulować internet:
  „Wytoczyłem pozwy przeciwko wydawcom, którzy tolerują groźby karalne, mowę nienawiści, oszczerstwa i antysemityzm na swoich stronach. Dążę do ustanowienia precedensu prawnego, mianowicie, że fora internetowe rządzą się nie ustawą o hostingu, o użyczaniu serwerów, tylko rządzą się prawem prasowym, w związku z tym wydawcy są odpowiedzialni za treści, które rozpowszechniają” – powiedział dziennikarzom szef MSZ.
  ***
  Ruch mający na celu ograniczenia i kontrolę Internetu, jak już wielokrotnie ostrzegaliśmy, jest realizowany ponieważ skostniałe tradycyjne korporacyjne i rządowe media, przegrywają z alternatywnymi i niezależnymi źródłami informacji pod względem udziału widowni, zaufania i wpływu. Rządy jak tylko mogą starają się utrzymać własną narrację zdarzeń i polityki wydając grube miliony co od dłuższego czasu jest coraz mniej efektywne. Taki spadkowy trend w możliwości oddziaływania propagandy na społeczeństwo próbuje się zatrzymać właśnie takimi ustawami jak ACTA. Takie działania rządów i korporacji muszą się spotkać z ostrą opozycją na każdym poziomie oraz w całym spektrum politycznym. Regulacja Internetu nie tylko stanowi ogromny zamach na wolność słowa, lecz będzie tworzyła nowe przeszkody dla e-gospodarki i w konsekwencji doprowadzając do dalszej dewastacji opanowanej przez kryzys gospodarki.
  Powiedz NIE dla ACTA i wyślij swojego maila ze słowami dezaprobaty do Sejmu RP.

  Oto maile niektórych posłów RP:

  Biuro Poselskie Joachima Brudzińskiego
  e-mail: joachim.brudzinski@sejm.pl

  Biuro Poselskie Mirosławy Masłowskiej
  e-mail: miroslawa.maslowska@sejm.pl

  Biuro Posła do PE Marka Gróbarczyka
  e-mail: biuro@marekgrobarczyk.pl

  Biuro Poselskie Czesława Hoca
  e-mail: czeslaw.hoc@sejm.pl

  Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
  e-mail: stefan.strzalkowski@sejm.pl

  Biuro Poselskie PiS przy Zarządzie Okręgowym PiS
  e-mail: szczecin@pis.org.pl

  Biuro Przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS Joachima Brudzińskiego (Biuro Organizacyjne PiS)
  e-mail: biuro.organizacyjne@pis.org.pl

  Biuro Zarządu PO RP w Wielkopolsce
  e-mail: wielkopolska@platforma.org

  Biuro Zarządu PO RP w Wielkopolsce
  e-mail: wielkopolska@platforma.org

  Biuro Poselskie Rafała Grupińskiego
  e-mail: biuro@grupinski.pl

  Biuro Poselskie Adama Szejnfelda

  e-mail: biuro@szejnfeld.pl

  Biuro Poselskie Waldy Dzikowskiego
  e-mail: biuro@waldydzikowski.pl

  Biuro Poselskie Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz
  e-mail: biuro@kozlowska-rajewicz.pl

  Biuro Poselskie Bożeny Szydłowskiej
  e-mail: bozena.szydlowska@sejm.pl

  Biuro Poselskie Arkadego Fiedlera
  e-mail: malanowski.biuro@op.pl

  Biuro Poselskie Jakuba Rutnickiego
  e-mail: biuro@jakubrutnicki.pl

  Biuro Poselskie Pawła Arndta
  e-mail: pawel.arndt@sejm.pl

  Biuro Poselskie Tomasza Nowaka (biuro podstawowe)
  e-mail: Tomasz.Nowak@sejm.pl

  Biuro Poselskie Wojciecha Ziemniaka


  e-mail: wojciechziemniak@wp.pl

  Biuro Poselskie Macieja Orzechowskiego


  e-mail: biuro@maciejorzechowski.pl

  Biuro poselskie Mariusza Witczaka
  e-mail: slawomir.chrzanowski@platforma.org

  Biuro poselskie Małgorzaty Adamczak 


  e-mail: m.jurga@malgorzataadamczak.pl

  Biuro Seantorskie Witolda Sitarza
  e-mail: biuroposelskie@witoldsitarz.pl

  Biuro Senatorskie Piotra Gruszczyńskiego


  e-mail: biuro@piotrgruszczynski.pl

  Biuro Senatorskie Ireneusza Niewiarowskiego


  e-mail: biuro_wss@wp.pl

  Biuro Senatorskie Marka Ziółkowskiego


  e-mail: biuro@marekziolkowski.pl

  Biuro Senatorskie Jadwigi Rotnickiej
  e-mail: biuro@jadwigarotnicka.pl

  Biuro Senatora Mieczysława Augustyna
  e-mail: biuro@mieczyslawaugustyn.pl

  Biuro poselskie Filipa Kaczmarka Posła do Parlamentu Europejskiego
  e-mail: marek.sternalski@filipkaczmarek.pl

  Bruksela

Sylwia Tyra
, Asystenka

  e-mail: sylwia.tyra@europarl.europa.eu

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sopa_pipa_i_acta,p514601167

  Polubienie

  • maniek 23 stycznia 2012 o 9:36 pm

   no i kto się odważy do nich napisać jakieś groźby typu: ZDRAJCY NARODU!!! CZEKA WAS LINCZ!!! ha??? który taki???

   Polubienie

 10. mercy 23 stycznia 2012 o 7:41 am

  Nie mówcie, że protest przeciwko ACTA nic nie da. Już dał sporo. Postawcie się w roli przedstawicieli rządu którzy i tak nie mają nic do powiedzenia, tylko pomagają grupie bankierów i rodowi Rotszyldów. Dotychczas Donaldowi T., B. Komorowskiemu uchodziły płazem decyzje które niszczą wolność w każdej postaci dla człowieka/zwierząt a nawet roślin. Nie widział jeszcze co to jest bunt i karma wściekłości polaków jaki nad nim za chwilę się pojawi. Jeśli rząd myśli że jest nad „Nami” – ludem i będzie bezkarnie podpisywał tak negatywne ustawy to nie wiem co sobie myślał jak zostawał prezydentem. Oczywiste jest to że pracuje dla Nas i to my Polacy jesteśmy jego pracodawcom a nie wielkie korporacje finansowe. Osobiście wierzę w Polaków, są coraz bardziej oświeceni. Jeśli zostanie podpisana ta ustawa to jest to koniec demokracji ale za razem koniec rządu, prezydenta. Nie zdajecie sobie nawet sprawy z tego jaki cios wymierza sobie Komorowski. Będzie się działo! Petycja to za mało. Idziemy walczyć w jedności na ulicę….

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 11:18 am

   Nie bredz ty i inni o demokracji,ktorej za twego zycia nie bylo i nie bedzie !
   To co cie otacza to jeden wielki kolchoz i zlob, dla jego trwania zawsze odpowiednio przestrajany dla niepoznaki ale zawsze to jedni i ci sami TOBA RZADZA – przetrzyj wreszcie POLKO/POLAKU OCZY i PRZECIWSTAW SIE ZARZADCOM JEWROKOLCHOZU i KIBUCOWI SWIATOWEMU !

   Wiedz o tym,ze UN-e wykorzystuja do tego nawet twa naiwna wiare w „Jahwe” a nie w PRAWDZIWEGO JEDYNEGO BOGA,ktory dal ci zycie a ty tego swego zycia masz bronic i pomagac innym sie bronic .

   NIkt tego za ciebie nie zrobi ,kazdy narod w swoim kraju to musi uczynic !
   Inaczej zginie !!!
   Sytuacja do tego DOJRZALA W CALYM JUZ SWIECIE .

   OBRONE CZYN Z ROZUMEM i z MADRYM PRZYWODZTWEM,ktory nie poprowadzi cie na smierc (rewolucja) ale do zwyciestwa i to PO BOZEMU !
   Czyli tak ,ze ty zwyciezysz a UN-e zgina .

   Bierz przyklad z madrych a nie glupich ,nie kieruj sie podpowiedziami prowokatorow,ktorzy chca cie wlaczyc w beznadziejna rewolucje .

   GON OBCYCH ZE SWEGO PODWORKA,MIESZKANIA,DOMU – ONI JUZ DO CIEBIE WLEZLI i RZADZA TOBA !!!
   Do tego nie trzeba sily, wystarczy zwykle sabotowanie ( nie myl z szabasem).
   Masz przyklady jak glupich poderwali i napuscili wzajemnie na siebie w innych krajch za twego zycia.
   Probowali i w Polsce (patrz po 10 kwietnai 2010r kiedy to poswiecili „swoich” aby zawrzalo ,liczyli ze lud sie poderwie do rewolucji),sprowokowali walke o krzyz ,jak przestrajali sie w partiach politycznych,jak „splodzili palikota” i inne mutacje.
   Patrz jak czerwoni sie przepoczwarzaja ale za slabych jeszcze mlodych wilkow maja wiec powrocily stare tluste i chude wyleniale i lyse odynce !

   TY ZROB TO INACZEJ ale nie tak jak „pis-dzielce” ci podpowiadaja i teraz nawoluja chocby do referendum (co zrobili z Polska i Polakami wczesniej ? – zapomnieliscie ?) – NIE Z NIMI ZDRAJCAMI DZIALAJ ,spojrz na nowe twarze PRAWDZIWYCH PATRIOTOW POLSKICH,tych jeszcze we wladzach nie ma ALE BEDA !
   Jak dzialac, posluchaj PRAWDZIWYCH POLAKOW a nie ZDRAJCOW,ZLODZIEJI i oszustow w tym „swojego krajowego chowu”.
   ZDRAJCY i AGENCI PRZECIWSTAWIAJA JEDNYCH NA DRUGICH ABY POLALA SIE POLSKA KREW !
   ONI BEDA MIELI PZRYZWOLENIE NA DZIALANIE SILOWE,WSROD NICH BEDA PROWOKATORZY.
   Nie daj sie zwiesc,nie zrob chocby nawet jednego nierozwaznego kroku.
   MADRY PRZYWODCA NIE PROWADZI SWOICH NA PEWNA ZGUBE – PAMIETAJ O TYM.
   Masz tego przyklady z powstan narodowych.

   Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 2:34 pm

    wreszcie konkret!

    Polubienie

   • BarbW 23 stycznia 2012 o 4:57 pm

    Przekazywanie i rozszerzanie wiedzy to już polowa zwycięstwa. Jeżeli uwiadomiwszy sobie, ze tak jak głosi David Icke i Stewart Swerdlow ze to co nas otacza to ENERGETYCZNA ILUZJA, którą my sami WYŚWIETLAMY, to zmiana myślenia i postrzegania automatycznie zmienia „obraz na naszym wspólnym EKRANIE – RZECZYWISTOŚĆ”. W hiperprzestrzeni panuje PRAWO PRZYCIĄGANIA. Ludzkość od odległych czasów przyciąga OPRAWCÓW do siebie. Dlaczego??: bo mamy wyhodowaną i wrytą w nas WINĘ i to ze jesteśmy OFIARAMI, Z NIEDOWARTOŚCIOWANIEM. „Monitorpolski” ma racje z rozsyłaniem e-maili czyli dalszym uświadamianiem. Oczywiście WIEDZA I ŚWIADOMOŚĆ PRAWDY jest kluczem do naszej wygranej! ŚWIADOMIE NIE ZGADZAĆ SIĘ Z NIMI, WYSYŁAĆ PETYCJE ITP. Agresja tylko działałaby na korzyść oprawców. Pozdrawiam ciepło.

    Polubienie

    • BarbW 23 stycznia 2012 o 7:56 pm

     Przy okazji zapraszam na http://www.expansions.pl tych którzy chcą pogłębić wiedzę na temat HIPERPRZESTRZENI I ILUZJI W JAKIEJ ŻYJEMY.

     Polubienie

     • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 8:28 pm

      Sorry, że ci nie odpowiedziałem na maila, ale mam straszne zaległości.

      Polubienie

      • BarbW 24 stycznia 2012 o 1:29 am

       Nie szkodzi, rozumiem i dziękuję za pomoc. 🙂

       Polubienie

     • hjk 24 stycznia 2012 o 2:42 am

      z tymi iluzjami to bylbym trochę ostrozny,bo jeśli żyjemy w iluzji, to skąd wiadomo, że jej demaskatorzy wzniesli się ponad nią?
      Czyli jednak nie do końca ta iluzja?
      Albo oni są ‚wybrani’?

      Polubienie

 11. kiriki 23 stycznia 2012 o 8:48 am

  A co z aresztowaniami tych syjonistycznych swin?

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 11:24 am

   Przyjdzie i na to czas ale wczesniej pere sie samych zagryzie,juz to sie dzieje .

   Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 1:29 pm

    Jak zwykle pewnie gdzieś uciekną 🙂
    Tak było w Argentynie w czasie ichniego kryzysu, wszystko zostało opuszczone i ludzie sami musieli przejmować w swoje ręce zakłady, całe ekipy menadzerów, rad nadzorczych, itd. nagle „poznikały”…

    Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 2:35 pm

   masz na myśli zbrodniarzy syjonistycznych. Nie każdy syjonista jest zbrodniarzem. choć pewnie każdy musi być świnią by być rasistą.

   Polubienie

 12. Aśka 23 stycznia 2012 o 9:02 am

  http://technowinki.onet.pl/biznes/10-rzeczy-ktore-powinienes-wiedziec-o-acta,1,5005235,artykul.html
  10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ACTA
  22.01.2012, 16:26 Onet.
  * Marcin Kosedowski Onet.

  „ACTA mnie nie dotyczy, a dostawca sieci może mnie śledzić, bo nie mam nic do ukrycia” – może pomyśleć typowy Kowalski. Po przeczytaniu tych 10 informacji zmienisz zdanie.

  Jak powstało ACTA?

  ACTA to oficjalnie Anti-Counterfeiting Trade Agreement (umowa handlowa przeciwko podróbkom). Dokument był tworzony od 2007 roku w USA i utrzymywany w ścisłej tajemnicy. Na jego kształt wpływały instytucje lobbujące na rzecz ochrony własności intelektualnej. Dopiero 24 marca 2010 roku jego treść wyciekła do opinii publicznej. Odbyło się tylko jedno publiczne spotkanie w sprawie ACTA (w Meksyku), z którego wyproszono osobę próbującą je transmitować w internecie.

  Dołącz do fanów Technowinek na Facebooku Dołącz do fanów Technowinek na Facebooku

  Parlament Europejski dwukrotnie sprzeciwił się wprowadzeniu ACTA, domagając się odtajnienia prac nad porozumieniem. Organizacje reprezentujące przemysł, w tym BSA, lobbowały przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka o pominięcie opinii Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przy wdrażaniu ACTA. Ostatecznie UE poinformowała o przyjęciu ACTA na stronie 43 komunikatu prasowego na temat rolnictwa i rybołówstwa.

  Jak ACTA jest uchwalane w Polsce?

  Uchwała pozwalająca na podpisanie ACTA przez Polskę nie zawiera w tytule skrótu ACTA, a nazywa się „Umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrobionymi między Unią Europejską i jej państwami członkowskimi, Australią, Kanadą, Japonią, Republiką Korei, Meksykańskimi Stanami Zjednoczonymi, Królestwem Marokańskim, Nową Zelandią, Republiką Singapuru, Konfederacją Szwajcarską i Stanami Zjednoczonymi Ameryki”.
  Jak donosi zajmujący się prawnymi aspektami funkcjonowania internetu serwis VaGla.pl, dokument wpłynął do Rady Ministrów 18 listopada 2011 roku. Podpisano go już 25 listopada. Biorąc pod uwagę, że także 18 listopada prezydent powołał nowy rząd, prawdopodobnie żaden z ministrów nawet się z nim nie zapoznał – uważa autor serwisu, Piotr Waglowski.

  Na obiecywane przez premiera negocjacje w sprawie ACTA nie zaproszono domagających się tego organizacji pozarządowych, ale pojawili się na nim przedstawiciele międzynarodowych korporacji.

  Polska treść ACTA została udostępniona na serwerze Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 18 stycznia 2011. Według dotychczasowych planów ACTA ma zostać podpisana przez Polskę 26 stycznia w Japonii, choć po ostatniej burzy i atakach hakerskich na strony rządowe nie jest to jeszcze przesądzone, a minister administracji i cyfryzacji Michał Boni ma się dziś spotkać w tej sprawie z premierem.

  ACTA zabrania otwierania stron?

  ACTA przewiduje kary dla osób dopuszczających się piractwa na skalę handlową. Pojęcie „skala handlowa” nie jest zdefiniowane w żadnym dokumencie UE, a zdefiniowane przez ACTA „piractwo” jest bardzo ogólne. Na jej podstawie można uznać za „pirata” np. osobę czytającą stronę internetową pochodzącą z kraju, w którym pobieranie plików naruszających prawa autorskie jest zabronione. Dlaczego? Ponieważ podczas przeglądania danej witryny przeglądarka internetowa zapisuje na komputerze jej lokalną kopię, czyli kod, grafiki, treść artykułów. Są to zwykle utwory chronione prawem autorskim.

  Koniec z YouTube?

  Świadome obchodzenie zabezpieczeń takich jak np. możliwość oglądania filmów tylko w wybranej strefie lub korzystanie z proxy w celu obejrzenia na YouTube filmu wskazanego dla wybranego kraju jest nielegalne. Podobnie z wersjami gier przeznaczonymi na inne rynki. Warto przy tym zauważyć, że programy na rynkach wschodzących są 5-10 razy droższe niż w USA.


  YouTube

  Obejście zabezpieczenia przed wyświetlaniem materiałów w danym kraju ACTA uznaje za nielegalne.

  Co z małymi stronami?

  Właściciele stron będą odpowiadać za treści na nich, więc wielu zrezygnuje z ryzyka prowadzenia strony. „Gdyby wprowadzić odpowiedzialność po stronie przedsiębiorców internetowych za treści umieszczane przez użytkowników oraz obowiązek monitorowania tych treści to nie tylko doprowadziłoby to do cenzury w internecie, ale przede wszystkim sens biznesowy platform internetowych przestałby istnieć, co z kolei by skutkowało załamaniem gospodarki internetowej” – uważa Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

  Celnicy zajrzą do twojej walizki

  ACTA pozwala służbom celnym z własnej inicjatywy zatrzymać na granicy podejrzane towary, w tym przewożone w bagażu podręcznym lub wysyłane paczkami. Towary te mogą zostać zniszczone, jeśli zostaną uznane przez celników za stanowiące naruszenia.

  Ponadto państwo może dostarczyć właścicielowi praw informacje dotyczące wysyłek jego towarów, w tym opis i ilość. Może to stanowić podstawę do monitorowania poczty.

  Programy mogące obchodzić zabezpieczenia stają się nielegalne

  Urządzenia i programy, które mogą być użyte do obejścia zabezpieczeń powinny być według ACTA konfiskowane. W tym miejscu pojawia się kwestia tzw. dozwolonego użytku osobistego i użycia zupełnie legalnego urządzenia do zdjęcia np. zabezpieczenia DRM. W tym przypadku tylko cel użycia przesądza o jego charakterze.

  Dostawca internetu będzie Cię śledził

  Właściciel praw autorskich dostanie dane osoby, którą tylko podejrzewa o posiadanie treści naruszających prawa autorskie.

  Oskarżający może żądać informacji o wskazanych osobach w jakikolwiek sposób powiązanych z podejrzanym. Może to prowadzić do sytuacji, w której ISP będą musieli ujawniać dane wszystkich osób, które pobierały pliki od podejrzanego przez właściciela praw.

  Państwa muszą przewidzieć możliwość niezwłocznego wydania właścicielowi praw autorskich przez ISP danych abonenta, co do którego istnieje podejrzenie, że z jego konta naruszono prawa autorskie. Oznacza to olbrzymie wydatki małych ISP na infrastrukturę monitorującą każdą akcję każdego internauty.

  Będą Cię kontrolować również inne kraje

  ACTA pozwala na działania służb wobec obywateli innych krajów i na terenie innych krajów. Może się to odbywać „bez wysłuchania drugiej strony” [strona – kraj] i przy konfiskacie mienia oraz wniesieniu kaucji przez osobę podejrzaną (nie oskarżoną). Jeśli podejrzenia okażą się niesłuszne, sąd może, ale nie musi nakazać rekompensatę.

  Państwo będzie wspierało posiadaczy praw

  Państwa, w tym już wkrótce prawdopodobnie Polska, „podejmują wysiłki, aby wspierać tworzenie i utrzymywanie formalnych i nieformalnych mechanizmów, takich jak grupy doradcze, w ramach których jej [Państwa – przyp. red.] właściwe organy mogą poznać opinie posiadaczy praw”.

  Państwa zobowiązują się również do przeszkolenia urzędników w zakresie dochodzenia i egzekwowania praw własności intelektualnej. A kto jak nie „grupy doradcze” związane z instytucjami antypirackimi przeprowadzi takie szkolenia?
  Autor: Marcin Kosedowski Źródło: Onet.

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 11:42 am

   Karol Wojtyla nawolywal „Nie lekajcie sie ” .
   My powiemy ci inaczej :
   Przestan pielgrzymowac i glowe lub du.e w piasek chowac !

   Straszyc cie beda do konca WSZYSTKIM chocby cudami na niebie ,beda cie kusic wszystkim.
   Beda ci pokazywac uchwaly,instrukcje i paragrafy ale ty „nas.aj na nie .

   Szwaby zabieraly ludziom zarna i kamienie do nich ale ludzie dalej chleb swoj wypiekali i to podczas wojny ,beda czynic i teraz ale nie ci co sie lenia i po purchawe do supertruciciela ida ale ludzie z glowa nie zamulona reklamami.

   POLSKA ZIEMIA BEDZIE NADAL RODZIC POLSKA ZDROWA ZYWNOSC !

   Wpierw jednak trzeba popedzic tych od „lupkow i glupkow” co te ziemie MATKE SWOJA chca struc i zamulic chemia .
   Zaczac trzeba od wojtow na wsi – PRZYGOTOWAC TACZKI lub fure z gnojem i takich wojtow wywiezc w kzraki i tam im bez swiadkow dac porzadny wpier..ol i przypomniec co Polak potrafi – chwala wschodniej polskiej stronie ,po pysku „szewronowcow sprzedajnych” ,gonic to obce dziadostwo z Polski ,jak trzeba to i proboszcza,ktory na nasza zgube dziala i nawoluje do tego.
   Zas tym co polska ziemie chca sprzedac obcym za ochlap wraz z kaznodziejami co do tego przekonuja od oltarza i na zebraniach, utrzec tak mordy aby nie poznali sie w lustrze „przed nabozenstwem” i spolecznym wystapieniem !

   Do dziela !
   POLSKA NALEZY DO POLAKOW !!!
   Rece obcych precz od niej !

   Polubienie

  • hjk 23 stycznia 2012 o 1:32 pm

   „Pojęcie „skala handlowa” nie jest zdefiniowane w żadnym dokumencie UE, a zdefiniowane przez ACTA „piractwo” jest bardzo ogólne. ”

   Czyli kolejny wytrych, który można obracać na wszystkie strony, jak „antysemityzm”, „terroryzm”, „mowa nienawiści”, itd.

   Polubienie

 13. Stanisław 23 stycznia 2012 o 9:04 am

  WP zamieściła taki oto tekst

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Prezydent-moze-wprowadzic-stan-wyjatkowy,wid,14188797,wiadomosc.html?ticaid=1dca1

  Pozwolę sobie napisać kilka słów od siebie – protest przeciwko ACTA jest słuszny, jednak jak to już napisano wyżej , prawdopodobnie rząd oleje stanowisko społeczeństwa i zrobi to co karzą mu jego prowadzący z Brukseli. Jeżeli nastąpią dalsze poważniejsze ataki to nie byłbym zdziwiony gdyby faktycznie Bronek i Rudy odstawili taki numer , a wszystko to w imię ratowania kraju przed . . . no właśnie przed czym ?

  Problem ACTA i reszty kretyństwa jakie dzieje się w jeszcze naszym kraju, polega na tym że trzeba odsunąć źródło zarazy jaka opanowała koryto władzy.

  Polubienie

  • cyberia 23 stycznia 2012 o 10:19 am

   Jeżeli nastąpią dalsze poważniejsze ataki to nie byłbym zdziwiony gdyby faktycznie Bronek i Rudy odstawili taki numer , a wszystko to w imię ratowania kraju przed . . . no właśnie przed czym ?
   Stan wojenny na EURO 2012 ?!? Niech wprowadzają, życzę szczęścia, dopiero by było zamieszanie na całą Europę 😉 Jak chce się być „bardziej świętym od Papierza” to trzeba uważać żeby nie przedobrzyć.

   Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 1:34 pm

    Tym razem chyba ten nr by nie przeszedł – na czym by miał polegać niby?

    Polubienie

   • mi461 23 stycznia 2012 o 2:38 pm

    to jest wlasnie dobry czas [EURO 2012 bo une maja zwiazane rece] zeby POLACY wreszcie pokazali ze nie dadza sobie robic z mozgu wode.

    Nie wiem kim jestes @motyl, ale chce uwierzyc ze twoja ” akcja” to nie tylko piekne slowa, ale czyny ale te przemyslane.
    Jezeli tak, to POWODZENIA i ja jestem z WAMI.

    Polubienie

  • Orka 23 stycznia 2012 o 6:24 pm

   Drogi Stanisławie , proszę mi odpowiedzieć , czy po wprowadzeniu ACTA też nie mam wyjścia ? Mam ! Zabieram wszystkie „zabawki” i idę do mojego dostawcy internetu i mówię mu : Stary , no niestety chyba będę się musiała obejść bez tego internetu i pozostałych usług od ciebie , jesteś po drugiej stronie a ja nie mam zamiaru cię utrzymywać ! Im więcej takich prób niewolenia nas , tym więcej mam pomysłów , z czego mogę zrezygnować ! Myślmy …
   ” Niewola człowieka na tym polega , że chce mieć więcej niż mu potrzeba „

   Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 9:35 pm

    słusznie – a drugi przekręt to wprowadzanie tej tv cyfrowej i potem pewnie radia, co powoduje koniecznosć zakupywania dekoderów, nowych tv, no chyba, ze ktos będzie miał kablówkę. Trzeba to też zbojkotować i niech sami sobie oglądają tą własną propagandę i żenującą rozrywkę

    Polubienie

 14. jakzawsze 23 stycznia 2012 o 9:15 am

  No to mamy (World War Web) ! Iluminaci i reszta frajerów frontmenów niech sobie nie myslą że wszystko im wolno ….. , wreszcie sie co rusza na tym skorumpowanym swiecie

  http://dyskusb.wordpress.com/2012/01/21/acta-polskie-panstwo-totalitarne-na-wzor-roku-1984/

  (Skorumpowany )” Prezydent może wprowadzić stan wyjątkowy?
  … a wprowadzaj sobie tempy durniu, jak mówiałem wszystkich was wypieszymy w kosmos to coście narobili od 89 roku. Wasze skorumpowane prywatyzacje i okradanie ludzi, zabieranie ostatniego bochemnka chleba. Całe komunistyczne zaplecze od 89 pujdzie z torabami … , wasza gierka teatralna skończona ….

  ████▓▓▓▓╬╬▓█████╬╬╬╬╬╬███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█
  ███▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬▓██╬╬╬╬╬╬▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ████▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ███▓█▓███████▓▓███▓╬╬╬╬╬╬▓███████▓╬╬╬╬▓█
  ████████████████▓█▓╬╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬█
  ███▓▓▓▓▓▓▓╬╬▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ████▓▓▓╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  ███▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  █████▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
  █████▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  █████▓▓▓▓▓████▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  ████▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
  ████▓▓███▓▓▓▓▓▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█▓╬▓╬╬▓██
  █████▓███▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓╬╬╬╬╬╬╬█▓╬╬╬╬╬▓██
  █████▓▓█▓███▓▓▓████╬▓█▓▓╬╬╬▓▓█▓╬╬╬╬╬╬███
  ██████▓██▓███████▓╬╬╬▓▓╬▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬▓███
  ███████▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬████
  ███████▓▓██▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████
  ████████▓▓▓█████▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█████
  █████████▓▓▓█▓▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓██████
  ██████████▓▓▓█▓▓▓╬▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓███████
  ███████████▓▓█▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████████
  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█

  Obecnie to my mamy stan wyjątkowy od 20 lat, rozumując standardami cywilizowanego świata … , rozjebać belweder, a złodzieji powywieszać na latarniach … , te ko.rwy okradają nasze dzieci, z podstawowych środków do życia .. !!!!!

  … gdyby mieszkał pod warszawa to już bym leciał z pałą na tych kryminalistów, mam 33 lata, zone, dzieko ( .. i gdzie przed nim przyszłosć w chorym panstwie) , i niec niemam do stracenia, bo żadnych perspektyw niema .. żeby co było normalne !!!! poobcienać łepy maczetami tym kryminalistom .., wydoili całe społeczeństwo swoimi zaklamanymi dziurami bużetowymi … , zabawa się skończyła , dziwi mnie bierność ludzi , CHYBA WAM TEN FLUOR ŻERZARŁ KOMPLETNIE MÓZGI …, a oto NWO chodziło …, bankstwerów rockefelerów i rotszytldów pozamykać do więzienia … !!! _ to jest nr jeden to jest hydra o wielu glowach ….

  Powiem wam dalej co może być , cały internet w polsce wyloczya nam, i wprowadzą stan wojenny …, sieć telefoni komórkowej wylonczą i sataniści bedą podawali komunikaty przez ich propagandowe radio i TV … doslowanie jak za komuny PRL’u .. !!!

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 11:51 am

   Jak jestes mlody masz zone i dziecko ,to nie lec na zlamanie karku !
   Zona i dziecko potrzebuje cie madrego i zywego.
   Wiedz,ze oni maja dzisiaj OGROMNA SILE i SPRZET PRZECIWKO TOBIE.
   Ty masz swoja glowe na karku o ktora dbaj i zrob to inaczej niz porwanie paly i na nich.
   Oni tylko na to czekaja abys ty bedac durny poszedl na swa zgube i zgniota cie jak robaka na ktorego ty nie raz nadepnales.
   Wiele glosimy jak ich zwyciezyc,posluchaj nas a nie zginiesz a twoja zona bedzie miala nadal meza a dziecko ojca .
   Pytaj naszych w terenie jak ich mozna zwyciezyc .
   Tu na wpisie powiemy ci tylko :
   NIE IDZ DO NICH PO NIC
   Tym bardziej nie rzucaj sie na nich jak dziecko na wiatraki .

   Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 1:39 pm

    @”NIE IDZ DO NICH PO NIC”
    hehehe, juz samo to załamie system – namnożyli jakichś koncesji, pozwoleń, nakazów, itd. ze ich zbojkotowanie dość szybko rozwaliłoby system…

    jak już sie zacznie rozpadać ważna będzie solidarność ludzi i wzajemna pomoc, by umożliwić sobie przetrwanie w kryzysie.

    Polubienie

    • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 2:57 pm

     Hjk: zbojkotowanie koncesji czy pozwoleń byłoby zadzieraniem z prawem czyli broń do ręki przeciwnika .Natomiast auta na kołkach , puste konta w banku , zakupy na straganie / zamiast marketu / bojkot med -farm na ile się da , chociaż przez jakiś czas , zawieszenie spraw z angażowaniem adwokatów , notariuszy / na jakiś możliwy czas / , wyłączenie tv > zobaczyłoby się ,co będzie .

     Polubienie

     • pola 23 stycznia 2012 o 3:59 pm

      Własnie kończy mi się umowa telewizji polsat i wiecie co nie przedłużam jej i namawiam wszystkich znajomych aby przez jakiś czas zrezygnowali z tych tub propagandowych.

      Polubienie

      • hjk 23 stycznia 2012 o 9:37 pm

       @wizz
       Tak, byłoby to zadzieranie z prawem, ale jak prawo zadrze z nami, to mamy prawo do obrony 🙂
       a póki co, to tak jak piszesz…

       Polubienie

  • hjk 23 stycznia 2012 o 1:36 pm

   Masz racje, muszą sie mocno zastanowić, co robia, bo będzie jak z tym balonem – „przebrał miarę no i …trrrrach”
   No ale widać z tego wszystkiego, ze wszedzie potracicli miarę – w drukowaniu pustych pieniedzy, pazernosci, zadłuzaniu krajów, rabowaniu ludzi, wprowadzaniu chorych ustaw…

   Polubienie

 15. miziaforum 23 stycznia 2012 o 10:20 am

  NIE WIERZĘ – MARKU – ALE JESLI TO DAM LINK

  ZWRUĆCIE UWAGĘ NA ACTA + INDECT -to sie dzieje teraz

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/01/23/acta-komorowski-wprowadzi-stan-wojenny-lub-wyjatkowy-to-nie-zart/

  Polubienie

  • miziaforum 23 stycznia 2012 o 10:27 am

   ps. cieszy mnie , ze w koncu dotarło do ciebie i innych to ze czy bedziesz siedział cicho czy walczył niema ZNACZENIA PLAN JEST REALIZOWANY KROK PO KROKU

   A W PIERDLU SPOTKAJĄ SIĘ WALCZĄCY JAWNIE JAK I CISI ODMAWIACZE RÓŻAŃCA

   ALE WTEDY BĘDZIE ZAPÓŻNO ŻEBY WYJŚĆ RAZEM I COŚ ZMIENIŁ

   przepustki na wolność będą żadkością …..

   „RAZ ZŁAPANEGO „WYWROTOWCA” Z RAK NIE WYPUŚCIMY”

   Polubienie

   • miziaforum 23 stycznia 2012 o 10:36 am

    PPS. SZKODA ZE PÓŻNO – ALE WKONCU MOGĘ ZNIKNAĆ Z NETA NA ZAWSZE
    od roku planuje zamiescić ostatni wpis który jest od dawna gotowy a wydarzenia teraźniejsze są idealnym tłem nie pozostawiajacym żadnych niedomówień – po którym zostanie ten mój blok skazowany , nie przezemnie
    ale bez żalu
    GRUNT ZE WIEKSZOŚĆ JUŻ WIDZI CO I JAK

    Polubienie

    • miziaforum 23 stycznia 2012 o 11:22 am

     OBEJRZYJ KONIECZNIE TEN FILM !!!!!!

     Polubienie

    • baba wanda 23 stycznia 2012 o 4:26 pm

     „MOGĘ ZNIKNAĆ Z NETA NA ZAWSZE” – nareszcieeeeeeeeeeeee!

     „SZKODA ZE PÓŻNO” – no, szkoda, ale lepiej pozno, niz wcale!

     Czekamy na ostatni wpis 🙂

     Polubienie

     • miziaforum 23 stycznia 2012 o 4:44 pm

      WIESZ DLACZEGO TUSK WYGRYWA WYBORY – BO WY WIERZYCIE W NAPISY – 🙂

      a to polityka jest

      nie doczekasz się choć to niebawem nastąpi – co oznacza dla ciebie……..

      „POLACY SĄ W POLITYCE POETAMI , A W POEZJI POLITYKAMI „

      Polubienie

      • hjk 23 stycznia 2012 o 9:39 pm

       mizia, to poczekaj już jak zamkną internet, bo co fani zrobią bez ciebie?
       niektóre wpisy warte kontynuowania… 🙂

       Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 12:06 pm

   Nie rozpraszajcie sie po roznych forach podobnie jak i nie dzialajcie w roznych organizacjach ,bo to TYLKO ZGUBA !
   POLSKA JEST JEDNA i TYLKO DLA POLAKOW !
   Kto inaczej mysli ,to nie tylko jest durny lub obcy ale bardzo BLADZI !

   W JEDNOSCI i MASIE SILA !!!!!!!!!!!!!!!!!

   My wiemy jak i czym was dezorientuja,prowokuja i przyciagaja ,daza do waszego rozproszenia i co gorsze SKLOCENIA .

   NIE DAJCIE SIE POLACY NASZYM WROGOM !
   Oni sa na kazdym portalu/stronie internetowej ,w kazdej dyskusji .
   Nie bedzie naszej cybersmierci gdy chocby zamkneli internet dla POLAKOW ,bowiem to przyspieszy ICH SMIERC, w koncu ludzie zejda sie w REALU a nie przed kineskopem a w nich z macicielami i wylapywaczami glow .

   „mizia” czy nalezysz do „lowcow glow” ? ,pytamy cie i znamy cie,
   strzez sie ,grozi ci obustronne niebezpieczenstow ,tobie i innym „uslugodowcom”.
   Mamy rozeznanie w calej sieci internetowej,sluzymy wszelkimi listami i wykazami.
   Drzyjcie POLSCY ZDRAJCY ,w tym przywodcy partyjni oraz pseudonarodowcy .

   MY i POLACY WAS ROZLICZA !
   To nie straszenie,to ostrzezenie .
   Swiat dojrzal !

   Anonimus

   Polubienie

   • miziaforum 23 stycznia 2012 o 12:37 pm

    SKORO JESTEŚCIE WSZYSTKO WIEDZACY TO POCO PYTACIE – 🙂 ??

    Polubienie

    • miziaforum 23 stycznia 2012 o 12:38 pm

     PANIE jacksonville 🙂

     Polubienie

 16. jakzawsze 23 stycznia 2012 o 10:23 am

  Propagandowe media piszą (wp.pl)
  ============================
  „Mamy poczucie bezpieczeństwa, ale to jest złudne. Nie mamy żadnej gwarancji bezpieczeństwa w przypadku zagrożenia. Ćwiczenia nadal prowadzone są na pokaz – twierdzi generał Roman Polko, który na łamach „Uważam Rze” ocenia m.in. stan polskiej armii. – Żołnierze czują, że armia nie jest ważna (dla władzy – przyp. red.). Widzą chaos, brak stabilizacji – dodaje. Były dowódca GROM zaznacza, że choć sąsiedzi Polski nie mają na pewno „agresywnych zamiarów wojskowych”, a ich armie są w kryzysie, to nie oznacza to, że Polska ma zagwarantowane bezpieczeństwo. Właśnie z tym, zdaniem generała Polko, wiąże się obowiązek posiadania własnej armii i „precyzyjnego zdefiniowania, jaka to ma być armia” ”
  ============================
  A jak sprawa wygląda ?

  AK! – Zawsze aktualnym pozostają pytania bez odpowiedzi! – Jakiemu obcemu ośrodkowi państwowemu, zależało na zniszczeniu wojskowych służb specjalnych! Oraz, drugie pytanie, przez kogo mogliby taką akcję przeprowadzić. Otóż – zależało na zniszczeniu wojskowych służb specjalnych, potencjalnym wrogom Polski. Taką pracę mogli wykonać tylko, poprzez zadaniowanie i kierowanie „agenturą wpływu” …. Dla każdego porządnego i uczciwego Polaka, nie jest żadną trudnością wskazanie tej obcej „agentury wpływu”…. z nazwiska, albo i nazwisk …. Byłoby samobójstwem, takich ludzi powoływać w skład jakichkolwiek organów służących państwo…..chyba, ze decydentom zależy na dywersji, sabotażu i dalszym niszczeniu Polski….

  ~OFICER: Najtrudniej być prorokiem we własnym domu! Bo, nie chce się widzieć! Niszczenie Wojska! NISZCZENIE WOJSKA! Zaczęło się nieomal zaraz po zwycięstwie „prawych no i sprawiedliwych, a jakże, obywatelskich”… To przecież była polskojęzyczna formacja wykształcona przez komuchów, przez ruskich, pełna agentury KGB a nie nadająca się do nasycenia agenturą CIA – Czego dowodem jak diabła, unikanie inspirowanych przez „patriotów” spotkań ze zdrajcą kuklińskim. Potem już było łatwo – najpierw zniszczono Wojska Lotnicze i Obrony Powietrznej Kraju, kolejno – Marynarkę Wojenną… potem…Wojska Lądowe…No i oczywiście wojskowe służby specjalne… Ostatecznie zniszczono podstawę niezreformowanych sił zbrojnych – pobór wojskowy. NO I NARESZCZIE MAJA SWOJĄ, PRAWĄ I NAJLEPSZĄ ARMIĘ POD SŁOŃCEM – wzmocnioną korpusem kapelanów no i obietnicą wsparcia najsilniejszej armii świata – ? ! Watykańskiej Armii pana Boga! – Któż z Nim bowiem zechce się mierzyć….. Acha – o problematyce kadrowej nie wspomnę – bo to wstydliwy temat… ZRESZTĄ, elementy tej wstydliwości właśnie Rzeczpospolita znegliżowała…!

  pamiętaj panie Polko ten rząd się nigdy nie myli bo.. nic nie robi to i armia powiela ten scenariusz, niech jeszcze wyjdzie na jaw więcej afer z nieprawidłowości przetargowych dla armii bo panowie z peło muszą napchać swoje skorumpowane kieszenie to już będzie kompletny obraz MONu 🙂

  ~POLAK: Husarię też zlikwidowali uchwałą sejmu Rzeczypospolitej w 1776 a potem było jak było teraz próbują zlikwidować armię w imię Unii Europejskiej i to im się pomalutku udaje co ciekawe to umiejętnie szczują poprzez media że Polski żołnierz to darmozjad (leming-zombi) z przywilejami …

  ~obywatel: A z kim to chcesz walczyc, generale? Ile wam jeszcze potrzeba setek milionów na wasze wyprawy? Tylko po co? Za pięc lat w Iraku jak i w Afganistanie będzie tak samo jak było! Internacjonaliści się znaleźli!
  Na razie były obiecanki a co jest? Ogromne koszty, finansowe jak i ludzkie. Miały byc interesy, poklask i co. Została opinia że nie dajemy sobie rady, że trzeba ponosic ogromne odszkodowania mimo że żołnierze jadą jako ochotnicy, czyż nie. Najgorsze co naród może spotkac, to wybujała wyobraźnia generałów!
  ===========================================
  … tego typu komentarzy jest multum, na wielu płaszczyznach. EFEKTEM TEGO JEST ZDAWANIE SOBIE SPRAWY że w POLSCE DZIAŁAJA WEWNETRZNE „siły” ktore dożą do rozbioru Polski realizowane przez durniów 2ska-komorka i reszte zaplecza (pis-sld-psl-aws-paliglup-Po) … . Moja teoria jest tak albo zostaną odunieci od władze, i postawimy ORBAMA lub cholera wie … , lub pozostanie tylko kupka kamieni z tabliczką w bita w ziemie z napisem „TUTAJ KIEDYŚ BYŁA POLSKA” . Problem rozbioru polski dotyczy też policji,wojska,sluzby zdrowia, likwidacji szkół,przemyslu fabryk stanowisk pracy, rolnictwa, ___a wszystko jest realizowane przez< mafie z belwederu na zleceni komunistycznej uni europejskiej i nazistowskiego USRAELA …. Polacy nic mnie robią, nieprotestują, są jak baranki gotowe na rzeź u masarza. Porównał bym to jak sranie do własnej piaskownicy i zjadanie własnej kupy.

  ====== Polacy swoją biernościa nie protestując , strzelają sobie SAMOBUJA =====
  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  http://dyskusb.wordpress.com /…jakzawsze/

  Polubienie

  • Cramer 23 stycznia 2012 o 11:23 am

   Wiecie co? Stan Polskiej Armii do złudzenia przypomina mi stan polskiej piłki nożnej:
   Korupcja i zerowe morale.
   I mam tylko nadzieję, że ta analogia nie pójdzie za daleko … To apropos EURO 2012 rozgrywanego na „polskim terytorium etnicznym”.

   Polubienie

   • motyl 23 stycznia 2012 o 12:18 pm

    O jakiej,ktorej ty „polskiej” armi piszesz ( faktycznie bredzisz) ?

    POLSKA JEST BEZBRONNA PO 1989 ROKU .

    POLAKOW NIE MA W MUNDURACH – tak wojskowych jak i policyjnych czy innych !!!
    Ci co sa to tylko obywatele polscy ( i to nie zawsze) .

    CI DZISIAJ W POLSCE W MUNDURACH NIE MAJA PRAWA NAZYWAC SIE POLAKAMI ( w tym wszelcy strazacy i straznicy,ochraniarze i nowopowstale dziadostwo) ,bo :

    POLSKI I POLAKOW MUNDUROWI DZIS NIE BRONIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Polubienie

    • motyl 23 stycznia 2012 o 12:23 pm

     Malo tego ,POLSKI NIE BRONIA WSZYSCY CI CO SA WE WSZELKICH WLADZACH od dolu do gory !
     POLSKI NIE BRONI POLSKI KOSCIOL KATOLICKI !

     POLSKI NIE BRONIA CI CO PRZYBYLI I NABYLI POLSKIE OBYWATELSTWO !
     W tym dwaj kolorowi poslowie w Sejmie RP.

     W POLSCE ZOSTAL ZNIESIONY POWSZECHNY WOJSKOWY OBOWIAZEK OBRONY OJCZYZNY co wola o pomste do nieba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     Zrobiono to z pelna premedytacja bez zgody na to w powszechnym referendum POLAKOW .

     Polubienie

    • miziaforum 23 stycznia 2012 o 1:29 pm

     chacha cha – pyrt antonio –
     ps. tego chłopa zdradza upierdliwy styl nie do podrobienia

     Polubienie

     • hjk 23 stycznia 2012 o 10:22 pm

      @”POWSZECHNY WOJSKOWY OBOWIAZEK OBRONY OJCZYZNY”
      to totalitarny potwór prawny, żenada…
      Fakt, ze naszą armię rozmontowano i na nasze potrzeby teoretycznie powinniśmy miec dużo więcej wojska czy jakichś sił obronnych, ale przeciez nie w drodze takiego nonsensu – trzeba brać przykład z bardziej cywilizowanych krajów pod tym wzgledem – np. Szwajcarii, USA, Anglii, gdzie armia nie jest przechowalnia „trepów” 🙂

      Polubienie

  • Fred Roman 23 stycznia 2012 o 7:15 pm

   Polska,Polska -każdy bierze ją na ozór
   Choć z Niej został tylko pozór
   Najjaśniejsza,jak gwiazda D…..
   Gdzie nie spojrzysz,widzisz Ż….
   Toż od paru lat jest tu tylko region,a w nim panuje pewien Legion
   Jest to wszystko ujęte w :
   fredroman.blogspot.com Miasto Zakazane

   Polubienie

 17. Mariusz 23 stycznia 2012 o 11:37 am

  Ambasadorzy państw UE porozumieli się rano w poniedziałek w Brukseli ws. wprowadzenia stopniowego embarga na ropę z Iranu – podały źródła dyplomatyczne, tuż przed rozpoczęciem posiedzenia ministrów spraw zagranicznych „27”.
  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Porozumienie-ws-embarga-na-rope-z-Iranu,wid,14189335,wiadomosc.html
  Ot kolejna prowokacja…

  Polubienie

  • hjk 23 stycznia 2012 o 10:24 pm

   Chińczycy tylko zacierają ręce – ropa im stanieje, bo zniknie popyt z UE

   Polubienie

 18. FAKIR 23 stycznia 2012 o 11:48 am

  W sprawie ACTA

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49329,anonymous

  Polubienie

  • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 12:30 pm

   No proszę działa.
   A miała być ,po pierwsze blokowany,
   po drugie Antycośtamktośtam, wyleciał pilnie,
   w siną dal
   i miał wrócić a sierpniu.
   Już do innej Polski.
   My tu nie mamy sklerozy.

   Polubienie

   • FAKIR 23 stycznia 2012 o 12:35 pm

    Ty się chyba zesrasz niedługo przed komputerem 🙂
    Masz zupełnego fioła na pkt antymaterialnego.

    Coś konkretnego wreszcie? Czy orgonem ich? 🙂

    Polubienie

    • FAKIR 23 stycznia 2012 o 12:36 pm

     Dzisiaj działa
     Wczoraj nie działało.

     Polubienie

    • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 12:45 pm

     Antycośtamktośtam@FUCKIR@
     To jest rozdwojenie jaźni,
     Poziom kultury widzę dołuje podobnie jak poziom,bzdur na NE.
     Parafrazowanie cytatów z Ewangelii,
     jest żenujące.
     Ciekawe jakiego bruku sięgniecie,
     dążąc do popularności.

     Polubienie

     • FAKIR 23 stycznia 2012 o 1:02 pm

      Zważ swój poziom kultury
      Ja do ciebie nigdy nie napisałem: „pierdo,,,się”

      a ty do mnie owszem

      Polubienie

      • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 1:10 pm

       Link ,proszę.
       Poza tym ,mam sugestię.
       NIE KARMIĆ TROLLA!!!!

       Polubienie

       • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 1:38 pm

        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/23/trudne-zycie-trolla/#comments
        Polecam tablicę poglądową,ułatwiającą,rozpoznanie trolla.

        Polubienie

       • maniek 23 stycznia 2012 o 9:57 pm

        zawsze jak wam jakaś fala krytyki uderzy to od razu krzyczycie: nie karmić trolla. gorzej niż dzieci w piaskownicy krzyczą: mamo!!!! adaś mi w piasek kupe zrobił!!!… mentalność polaków koduje się od małego…

        Polubienie

      • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 1:19 pm

       Jink nie potrzebny,faktycznie użyłem angielskiego zwrotu,
       Coś twoja angielszczyzna ,raczej rynsztokowa,
       zważywszy jaką wersję tłumaczenia wybrałeś.
       „fuck you” tłumaczenie polskie

       fuck you {wykrz.} [wulg.] (też: fuck off)spierdalaj! {wykrz.} [wulg.]

       fuck you {wykrz.} [wulg.]spieprzaj! {wykrz.} [wulg.]

       fuck you {wykrz.} [wulg.]zjeżdżaj! {wykrz.} [wulg.]

       fuck you {wykrz.} [wulg.]chuj ci w dupę! {wykrz.} [wulg.]

       fuck you {wykrz.} [wulg.]spadaj! {wykrz.} [wulg.]

       Polubienie

 19. AQQ 23 stycznia 2012 o 11:50 am

  Co Gdzie Kiedy
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&p=36820&sid=8c8132ce8db348e619adfe126445403f#p36813

  Polubienie

  • AQQ 23 stycznia 2012 o 12:41 pm

   Zobaczcie koniecznie link wyżej są miasta wypisane.
   Prawie 30tys obób chce wziąsc udział W-wa.
   https://www.facebook.com/events/231718760242341/

   Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 2:44 pm

    Jestem za. Niech będzie 500,000 to wygramy.

    Polubienie

    • hjk 23 stycznia 2012 o 11:38 pm

     Tu jest problem – parlamentaryzm jako pseudodemokracja http://www.youtube.com/user/MagnaVeritasEst?feature=watch#p/u/17/FLUqEcme-lg

     Polubienie

 20. Stanisław 23 stycznia 2012 o 11:59 am

  W sprawie anonimowych rozmawiałem z pewnym pracownikiem potężnej firmy informatycznej i oto co mi napisał:

  „Rozejrzałem się trochę za tą grupą i dotarłem do miejsc, w których się grupują i umawiają na kolejne ataki. To podobno ludzie dobrze znający się na komputerach, przepisach prawnych, analizie bezpieczeństwa itd. (wykwalifikowani informatycy, prawnicy, specjaliści ds. bezpieczeństwa), do których dołączają się osoby postronne, popierające to co oni robią. Ci ludzie mogą pomagać w atakach i robią to. Kusi ich przynależność do większej grupy, o której teraz jest głośno i mają posłuch na świecie.No i to,że razem są w stanie dokopać przynajmniej w niewielkim stopniu instytucjom rządowym. Tacy ludzie dostają gotowe narzędzia, których używają do przeprowadzania prostych ale skutecznych ataków. I to działa.

  A dzięki temu, że atakują nie tylko członkowie tej grupy ci, którzy za tym stoją są trudniejsi do wykrycia.
  Może i nawet sama grupa nie istnieje a ktos to wymyślił żeby siać zamęt.
  Łapią się na to też dzieciaki, którzy pewnie wpadną.
  1) powód do represji – pewnie tak
  2) słuszność takiej akcji – tak
  Popieram taki sprzeciw.”

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 12:27 pm

   Koledzy sprzetowcy ,nie dajcie sie wpuszczac w maliny !
   Zastawiane sa sidla i wnyki !!!
   Zreszta wiecie jakie sa Wasze zadania przed wami do czasu „0”.

   POWODZENIA !

   Polubienie

   • miziaforum 23 stycznia 2012 o 1:33 pm

    do monitor – jestem za wprowadzeniem ponownej cezzury – na tym blogu 😉

    Polubienie

    • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 2:08 pm

     Do monitora : wprowadzenie cenzury nie spowoduje scalenia się wielorakiej osobowości miziaforum w ponowną całość . Żadna cenzura nie wyłapie wszystkich -psychuszkowatych jej wcieleń .

     Polubienie

     • miziaforum 23 stycznia 2012 o 2:27 pm

      a pani jest brzydka a ja sie wyleczę

      Polubienie

      • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 2:39 pm

       Jestem piękna a ty jesteś gamoń .

       Polubienie

       • miziaforum 23 stycznia 2012 o 3:04 pm

        e tam – masz brudne lustro , słabe okulary, żle oświetloną jaskinie i stary cie okłamuje
        dobra rada
        weź walium
        potem umyj lustro , załuż szkła własciwe, wkręć 100 w zamiast 25
        zarzyte walium sprawi ze nie padniesz trupem na widok…..

        zenka opinii nie słuchaj łże , poto zeby nie być starym samotnym człowiekiem

        Polubienie

        • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 3:10 pm

         Bzdura . A z tym leczeniem to może mialbyś szansę gdybyś zaczął dziesięć lat temu . Teraz nie warto już ładować w to pieniędzy .

         Polubienie

        • miziaforum 23 stycznia 2012 o 3:57 pm

         wizgooo – ja sie cały czas kuruje – ewcia92, bazarhandel – palce lizać 😉

         ale co ci będę pisał w twoim wieku to już prehistoria 🙂

         Polubienie

        • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 4:17 pm

         No dobrze że się do tego samozachwytu przyznałeś,bo wszystkim wiadomo,
         że bazarhandel,i ewcia numerowana,
         to ty, we własnej osobie,w różnych odsłonach.
         bo już się zastanawiałem czy nie zamieścić zdjęcia Wizzgii,
         by uciąć te insynuacje,ale……
         Nie dam pożywki onaniście,
         poza tym zaraz odezwały by się głosy,
         że zdjęcie nie jej ,
         a jakiejś celebrytki,zamieszczam.

         Polubienie

       • miziaforum 23 stycznia 2012 o 4:34 pm

        z – chyba ci zaszkodziło to zywienie się w hipermarketach o których pisałeś

        zejdż na ziemie jak można wygladać w miarę oględnie majac ciebie na codzień 🙂

        zreszta co ty mozesz wiedzieć skoro z meskich spraw pozostało ci już tylko golenie , 🙂

        Polubienie

        • miziaforum 23 stycznia 2012 o 4:39 pm

         ps. i to by było na tyle jesteście parką starych agresywnych pryków
         DOWÓD POWYŻEJ TEJ KONWERSACJI – atak pomarszczonej wizgi ni z gruch ni z…

         i znowu prubujecie robić szambo u marka – KASKADA WYPOWIEDZI JASNO DOWODZI

         I TO JUŻ NIE RAZ NIE DWA BYLE POBURDZIĆ.

         Polubienie

 21. jakzawsze 23 stycznia 2012 o 12:15 pm

  ROZPOWSZECHNIAĆ umieszczać na blogach, wysyłac znajomym linka ..

  … „udająca Polakow władza” … jest zarozumiała,pyszna ,bezczelna, i po trupach do celu chce wprowadzić ACTA

  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  http://dyskusb.wordpress.com/

  Polubienie

 22. Aśka 23 stycznia 2012 o 12:18 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/atak-hakerow-na-polske/koziej-mamy-do-czynienia-z-najwiekszym-protestem-w,1,5005497,wiadomosc.html
  Koziej: mamy do czynienia z największym protestem w cyberprzestrzeni, który dotknął nasz kraj
  10:48 GK / RMF FM, PAP 23.01.2012

  – Mamy do czynienia z największym protestem w cyberprzestrzeni, który dotknął nasz kraj. Nasi internauci jeszcze nigdy nie byli na tyle zorganizowani – stwierdził w programie „Kontrwywiad” w RMF FM szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej. – Jeśli długotrwałe ataki hakerów zakłócą życie publiczne i na masową skalę nie będą mogły działać instytucje rządowe, wtedy trzeba będzie zastanowić się nad koniecznością wprowadzenia stanu wyjątkowego – dodał.

  Koziej uważa, że to dobrze, że taki protest pojawił się w Polsce. – BBN od dawna zwracał uwagę na tego typu problemy. Atak pomoże lepiej przygotowywać państwo polskie do funkcjonowania w cyberprzestrzeni – stwierdził. – Z punktu meritum sprawy to dobrze, że ten protest się pojawił. (…) To znak, że pojawia się wyzwanie i trzeba będzie coś poprawić – powiedział.
  […]
  ______
  Taką mamy demokrację!!! Jak obywatele siedzą cicho, to jest prawidłowo, jeśli tylko suweren wyrazi swoje zdanie, to trzeba poprawiać system lub wprowadzać stan wyjątkowy. Kiedy ci manipulatorzy zawisną?

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 12:30 pm

   Czy general wie jak dzialec bez energii elektrycznej ?
   Macie w palacach swiece i lampy naftowe ???
   Zreszta NAFTY nie bedzie.

   Polubienie

   • FAKIR 23 stycznia 2012 o 1:08 pm

    he he
    co za pryszczate matoły.
    tak się dać podpuścić jak przedszkolaki 🙂

    zenek dawaj podpuszczaj dalej aż wprowadzą co chciałeś

    Polubienie

    • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 1:24 pm

     Oni chyba, gryzą się z opóźnieniem w język,bo agentura w necie,aż sie gotuje,żeby sprawę ośmieszyć ,czy opcjonalnie zdemonizować.
     Wiwat Anonimowi.

     Polubienie

  • Polak Potrafi 23 stycznia 2012 o 1:09 pm

   W powyższych spotkaniach z Papieżem brałem udział osobiście.
   Bóg-Honor-Ojczyzna
   Szczecin, 11 czerwca 1987
   Na zakończenie Mszy św. Jan Paweł II powiedział:

   Drodzy bracia i siostry. Pragnę podziękować Szczecinowi, że nas powitał taką piękną pogodą, słońcem i wiatrem od morza. Wy wiecie dobrze, że ten papież wędruje po różnych stronach świata i nad różnymi oceanami i morzami wypada mu sprawować Eucharystię, i doznawać tego uderzenia wiatru od różnych mórz. Ale tutaj wiatr od Bałtyku! Od tego morza, które nazywamy naszym, od naszego morza. Ten wiatr jest też ewangelicznym znakiem Ducha, Ducha Świętego. Dla was, drodzy małżonkowie, aby przypomnieć dzień, kiedy przyklękliście na stopniach ołtarza i Kościół śpiewał: Veni Creator, Spiritus! — Przyjdź Duchu, Stwórco! Dla was, drodzy małżonkowie.

   A widzę tutaj także wielu młodych, młodych ze Szczecina. Niech dla was ten wiatr będzie także symbolem życia i zmagania się z uderzeniami, które przychodzą na człowieka od zewnątrz i od wewnątrz. Są różne gwałtowne wichry, są także i uderzenia naszych różnych słabości. Trzeba się zmagać! Ci, co żyją nad morzem, ludzie morza, którzy wypływają na morze, muszą się zmagać z wichrem, aby zwyciężać. Kiedy więc przychodzą w młodości te różne uderzenia, te wichry namiętności, kiedy bierze górę słabość, przypomnij tchnienie Ducha, które masz w sobie od chrztu, od bierzmowania nie po to, żebyś się przewracał za lada podmuchem, tylko po to, żebyś stał jak ten żeglarz i dopłynął!

   Drodzy moi rodacy, bracia i siostry, małżonkowie, młodzi, wszyscy. Tego wam życzę i o to proszę Panią Fatimską, na której skronie w imieniu Kościoła szczecińskiego włożyliśmy papieskie korony.

   Częstochowa, 19 czerwca 1983

   Apel Jasnogórski

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
   1. W godzinie Apelu Jasnogórskiego pragnę naprzód podziękować Ci, Matko mojego narodu, za dzisiejszy uroczysty dzień. Od dawna złożyłem ten dzień w Twoim macierzyńskim Sercu, prosząc, abyś Ty sama pokierowała wszystkim. Dziękuję więc, że mogłem tutaj przybyć jako pielgrzym i uczestnik ojczystego jubileuszu sześćsetlecia Jasnej Góry. Że mogłem złożyć dziękczynienie za Twoją tutaj, o Matko, opatrznościową obecność w Obrazie tak bardzo umiłowanym przez wszystkich Polaków.
   Wobec Ciebie, Pani Jasnogórska, dziękuję wszystkim, którzy dzisiaj tu przybyli wraz ze mną i z kraju, i spoza jego granic, aby uczestniczyć w naszym narodowym święcie dziękczynienia i zawierzenia.
   Wobec Ciebie też, o Matko, dziękuję wszystkim, którzy, zarówno od strony państwowej, jak kościelnej, zabiegali o przygotowanie tej pielgrzymki i jej przebieg. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi.
   2. Za chwilę mamy powtórzyć słowa Apelu Jasnogórskiego. Słowa proste i mocne. Słowa zasadnicze. Słowa ewangeliczne. Słowa miłości, którymi pragniemy trafić do Serca Matki — i w tym Sercu ze sobą się spotkać. Spotkanie takie jest niezmiernie ważne. Nie możemy pozostać na tej trudnej polskiej ziemi bez spotkania w macierzyńskim Sercu Pani Jasnogórskiej.
   I dlatego, odmawiając wraz z wami, którzy tu jesteście, Apel Jasnogórski, pragnę ogarnąć w nim zarazem wszystkich naszych rodaków na ziemi polskiej i poza jej granicami. W iluż to stronach świata, w iluż krajach, na iluż kontynentach Jasnogórski Wizerunek jest równocześnie widomym znakiem duszy polskiej i ziemi polskiej.
   Na ziemi polskiej zaś — pragnę, aby ten Jasnogórski Apel stał się modlitwą szczególnego nawiedzenia. Niech to nawiedzenie dopełni mojej nieobecności w tych wszystkich miejscach, do których byłem zaproszony, a do których przybyć nie mogłem. Dziś w Apelu Jasnogórskim łączę się szczególnie z wami, drodzy bracia i siostry, których nie było mi dane ujrzeć i spotkać na szlaku mojego pielgrzymowania po Polsce. Poprzez Obraz Pani Jasnogórskiej nawiedzam was — i jestem z wami zjednoczony.
   Pragnę również w tej modlitewnej wspólnocie zjednoczyć się w sposób szczególny z tymi moimi rodakami, którzy — zwłaszcza w ostatnich czasach — zwracali się do mnie poprzez listy, a w swych listach najczęściej zapewniali mnie o tym, że mnie wspierają modlitwą i ofiarą. Niech w dzisiejszym spotkaniu wobec Matki Jasnogórskiej znajdą dla siebie odpowiedź i słowo podziękowania.
   3. W ten nasz modlitewny krąg Apelu Jasnogórskiego pragniemy zaprosić wszystkich, którzy cierpią. Jesteśmy zgromadzeni w imię Chrystusa, który mówi: „Byłem głodny, a daliście Mi jeść… byłem chory, a odwiedziliście Mnie, byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie” (Mt 25, 35-36).
   Drodzy bracia i siostry cierpiący, oto w tej godzinie Jasnogórskiego Apelu przychodzimy do was. Jesteśmy z wami sercem i pamięcią. Zapraszamy was do wspólnej modlitwy. Wy macie szczególnie wiele do powiedzenia Królowej i Matce naszego narodu. I Ona też szczególnie jest z wami — tak jak Jej Syn, który powiedział: „Co uczyniliście jednemu z tych braci…, Mnieście uczynili” (Mt 25, 40).
   Matko Jasnogórska! W tej wieczornej godzinie szczerości, w której otwieram moje serce przed Tobą, nie mogę pominąć spraw, które zalegają wiele serc. Myślę, że słowa moje są nieporadne — bo trudno mówić głośno o bolesnych sprawach. Więc tylko Cię proszę, o Matko mojego narodu… za tymi, którzy cierpią — za tymi, którzy sprawiają cierpienia… bo przecież Twój Syn nie chce nikogo odrzucić!
   4. O Matko i Pani Jasnogórska, pragnę — w zjednoczeniu ze wszystkimi — zawierzyć Tobie jeszcze raz mój naród. Jestem jego synem, noszę w sobie całe dziedzictwo jego kultury, jego historii, dziedzictwo zwycięstw — w tym roku szczególnie wspominamy Jana III Sobieskiego i Wiedeń — ale także dziedzictwo klęsk. Noszę w sobie świadomość jego zaniedbań, grzechów i win, ale także świadomość dziejowych krzywd, jakich doznawał, zwłaszcza w ciągu ostatnich dwu stuleci.
   Jestem synem tego narodu — i dlatego odczuwam głęboko wszystkie, wszystkie jego szlachetne dążenia, pragnienie życia w prawdzie, wolności, sprawiedliwości, solidarności społecznej — pragnienie życia swym własnym życiem. Przecież po tysiącu lat dziejowych doświadczeń ten naród ma swoje własne życie, swą kulturę, swe społeczne tradycje, swoją duchową tożsamość.
   5. Matko Jasnogórska! Pragnę Tobie samej zawierzyć to wszystko, co zostało wypracowane w trudnym okresie ostatnich lat, zwłaszcza od sierpnia 1980 roku, te wszystkie prawdy, zasady, wartości i postawy. Spraw, aby nic z tego, co prawdziwe 1 i słuszne, nie zginęło. Spraw, aby stawało się tworzywem prawdziwej odnowy społecznej i moralnej. Z tą odnową naród słusznie wiąże swe nadzieje. Spraw, aby na nowo, z odwagą podjęty został dialog społeczny, poprzez który naród mógłby odzyskać nadzieję pełnego uczestnictwa w stanowieniu o kształcie swojego wspólnego życia.
   Królowo Polski! Pragnę Ci także polecić trudne zadania tych, którzy sprawują władzę na polskiej ziemi. Państwo jest silne przede wszystkim poparciem społeczeństwa. Wobec Ciebie, o Matko Jasnogórska, zanoszę głośną prośbę, aby to poparcie mogło płynąć z pełnego zrozumienia dziejowej drogi narodu i współczesnych jego doświadczeń. Jest to równocześnie droga poszanowania człowieka, jego sumienia i przekonań.
   W tej trudnej godzinie dziejów zawierzam Ci, o Matko, wszystkich Polaków, bo od każdego w jakiejś mierze zależy wytrwanie na drodze odnowy, sprawiedliwości i pokoju.
   6. Coraz częściej na ustach Kościoła, postawionego pośród wielkiej rodziny ludzkiej, pojawia się słowo „pojednanie”. Chrystus bowiem, jak mówi święty Paweł, pojednał nas z Bogiem „w jednym ciele przez krzyż, w sobie zadawszy śmierć wrogości” (Ef 2, 16). W tym roku, który jest nadzwyczajnym Jubileuszem Odkupienia, słowo to wróciło z nową siłą. Krzyż Chrystusa wzywa nas do pojednania z Bogiem, otwiera do Niego przystęp wszystkim ludziom. Równocześnie droga do pojednania z Bogiem prowadzi poprzez pojednanie z ludźmi. „Odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”.
   Słowa te stanowią potężną zaporę przeciw narastaniu nienawiści i odwetu. Te słowa z Modlitwy Pańskiej zabezpieczają międzyludzką jedność u samych jej korzeni.
   Matko naszych serc! Spraw, aby słowa te kształtowały moc przebaczenia wszędzie tam, gdzie bez przebaczenia nie potrafimy wyrwać się z pęt nienawiści. Nienawiść bowiem jest siłą niszczącą, a my nie możemy ani niszczyć, ani dać się jej zniszczyć. Trzeba nam zatrzymywać się na progu słów Modlitwy Pańskiej, trzeba nam stawać zawsze na granicy możliwości pojednania.
   Poza tym przebaczenie świadczy o wielkości ducha ludzkiego, świadczy o tym, że jest on przenikliwy dla działania Ducha Świętego. Iluż ludzi na polskiej ziemi dało tego świadectwo w ostatnich czasach. Dziękujemy Ci za to, o Pani Jasnogórska. Dziękujemy Ci za każde zwycięstwo miłości w roku kanonizacji ojca Maksymiliana Marii oraz wobec beatyfikacji sług Bożych: Rafała, Alberta i Urszuli.
   Przebaczenie jest mocne mocą miłości. Przebaczenie nie jest słabością. Przebaczać — nie oznacza rezygnować z prawdy i sprawiedliwości. Oznacza: zmierzać do prawdy i sprawiedliwości drogą Ewangelii.
   O Matko, uproś nam w tym świętym Roku Odkupienia gotowość pojednania. Naucz nas zmierzać wytrwale do prawdy i sprawiedliwości, tak jak nas uczy Twój Syn.
   7. Przybyłem tu na Jasną Górę w roku 1979 śladem świętych patronów Polski — Wojciecha i Stanisława — od Gniezna i Krakowa. W tym roku przybywam szlakiem świętego Maksymiliana Kolbego, męczennika miłości, męczennika obozu oświęcimskiego. Przybywam też od świeżej jeszcze mogiły kardynała Stefana Wyszyńskiego, wielkiego Prymasa Tysiąclecia.
   Przez pamięć tych postaci, które wyznaczają drogę Kościoła w naszym trudnym dwudziestym wieku, proszę Cię, Pani Jasnogórska, aby Kościół ten mógł na ziemi polskiej nadal wypełniać swoją służbę.
   Tak jak przed dwudziestu prawie laty przygotował naród do wielkiej rocznicy tysiąclecia chrztu — tak niech teraz przygotuje cały Lud Boży na polskiej ziemi do początku trzeciego tysiąclecia od narodzenia Chrystusa. Jest to jak gdyby nowy adwent ludzkości. Maryja jest światłem tego adwentu. Ona wszakże poprzedziła pierwsze przyjście Zbawiciela na ziemię. Niech światło Jej Bożego macierzyństwa świeci mocno tutaj na Jasnej Górze i stale przybliża nas do Tego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem.
   Synowie i córki tej ziemi przez sześć stuleci byli wrażliwi na to jasnogórskie światło Maryi. Niech pozostaną nadal tak wrażliwi, jak tego domaga się od nich nasza trudna epoka: epoka dziejów ludzkości — i dziejów naszego narodu w wielkiej rodzinie ludzkiej.
   8. Na koniec, o Matko Jasnogórska, przybyłem tutaj, aby Ci jeszcze raz powiedzieć Totus Tuus: Jestem, o Matko, cały Twój i wszystko moje jest Twoim!
   Wszystko moje: a więc także — moja Ojczyzna, mój naród.
   O Matko! Zostałem powołany do posługi Kościołowi powszechnemu na rzymskiej stolicy świętego Piotra. Z myślą o tej uniwersalnej, powszechnej posłudze powtarzam wciąż: Totus Tuus. Pragnę być sługą wszystkich! Równocześnie jestem synem tej ziemi i tego narodu. To jest mój naród. To jest moja Ojczyzna.
   Matko! Wszystko moje jest Twoim!
   Matko! Wszystko moje jest Twoim!
   Cóż Ci mogę więcej powiedzieć. Jak inaczej jeszcze zawierzyć tę ziemię, tych ludzi, to dziedzictwo.
   Zawierzam tak, jak umiem.
   Ty jesteś Matką. Ty zrozumiesz i przyjmiesz.
   9. Jeszcze jedno. W dniu 13 maja minęło dwa lata od tego popołudnia, kiedy ocaliłaś mi życie. Było to na placu Świętego Piotra. Tam, w czasie audiencji generalnej, został wymierzony do mnie strzał, który miał mnie pozbawić życia.
   Zeszłego roku w dniu 13 maja byłem w Fatimie, aby dziękować i zawierzać.
   Dziś pragnę tu, na Jasnej Górze, pozostawić jako wotum widomy znak tego wydarzenia, przestrzelony pas sutanny.
   Wielki Twój czciciel, kardynał August Hlond, prymas Polski, na łożu śmierci wypowiedział te słowa: „Zwycięstwo — gdy przyjdzie — przyjdzie przez Maryję”.
   Totus Tuus.
   I więcej już nic nie dodam.
   10. Odśpiewajmy teraz słowa Apelu Jasnogórskiego, a potem proszę was, abyście w skupieniu rozeszli się do domu, rozważając słowa Apelu Jasnogórskiego. Ufam, że nikt nie zakłóci waszego skupienia.

   Polubienie

 23. pio9a 23 stycznia 2012 o 12:35 pm

  Kazanie ks Natanka 22.01 http://www.youtube.com/watch?v=SBuJZ3wSRH4

  Polubienie

  • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 2:02 pm

   Natanek w sprawie ACTA nic nam raczej nie pomoże, i zamiast bajerowania ludzi, wzioł by sie naprawde do roboty, moge powiedzieć że facet ma głowe, i mądrze gada, ale to nie wszystko…., kazdą drogą bardzo go lubie , przynajmmniej coś tam rusza mózgi tym ludziom żeby zaczeli myslec ! Siły ciemnosci i światła coraz bardziej się ścierają a efekt tego widać już na ocznie . Niewątpliwe jest to wielka wojna duchaowa teraz na naszej planecie.
   ░███░█████░░███░░███
   █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
   ░██░░░░█░░░█░░░█░███
   ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
   ███░░░░█░░░░███░░█

   ░██░░░███░░█████░░██
   █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
   ████░█░░░░░░░█░░░████
   █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
   █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
   http://dyskusb.wordpress.com

   Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 11:50 pm

    „Natanek w sprawie ACTA nic nam raczej nie pomoże, ….Niewątpliwe jest to wielka wojna duchowa teraz na naszej planecie.”

    Zaprzeczasz samemu sobie, bo jesli toczy się duchowa wojna duchowa, no to kto jak nie on nam pomoze? Oczywiście nie on tylko Bóg, którem służy… 🙂

    Tak naprawde w życiu chodzi o to, bysmy się nawrócili do Boga, ew. pogłebiali relacje z nim, bo taki jest ostateczny cel naszego życia. I to nam (m.in.) ten ksiądz mówi i w tym pomaga.

    Czasami owszem, trzeba w zyciu powalczyć tu i ówdzie albo z tym czy owym – tylko czy to nas zbliży do Boga? Czy sobie i innym pomożemy w tym, co jest sensem naszego życia?

    Polubienie

 24. poryty@system.wp.pl 23 stycznia 2012 o 12:40 pm

  ……nic nie zrobią – bo anonymous to mozesz byc nieswiadomie i ty sam… dojdzie do tego ze wszystkie instytucje ktore sie za to biora zostana zablokowane przez setki tysiecy nieswiadomych ludzi przez virusa napisanego przez jakas madra 1 glowe od anonymous’ow…. tyle na temat…

  A jesli chodzi o cyber przestrzen to smiech na sali – panstwo nic nie moze zrobic bo wiekszosc firm od ktorych mamy internet jest prywatnych…. a co moze im pozamykaja ich firmy bo internet nam udostepniaja/sprzedaja ? : D
  Bedzie tak ze te wszystkie servisy megaupload, rapidshare i inne pozamykaja i na tym sie skonczy…

  Polubienie

  • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 12:59 pm

   Masz absolutną rację,ale to ciekawe doświadczenie.Gdyby tak wzmogło sie zainteresowanie społeczeństwa,niektórymi marketami ,czy bankami,boć zdaniem rządu to jest powodem
   padania ich stron,efekt mógłby być ciekawy.
   Oni chyba, gryzą się z opóźnieniem w język,bo agentura w necie,aż sie gotuje,żeby sprawę ośmieszyć ,czy opcjonalnie zdemonizować.
   Wiwat Anonimowi.
   Rząd to marionetki.
   Zajrzyjcie im do kieszeni.
   To znaczy zwiększcie społeczne zainteresowanie,
   ich zapleczem finansowym.
   Powodzenia.

   Polubienie

 25. iHe 23 stycznia 2012 o 12:41 pm

  Reżim się trzyma mocno..
  http://biznes.onet.pl/wegry-wycofuja-sie-z-kontrowersyjnych-przepisow,18491,5005751,1,news-detal

  „Mihaly Varga poinformował dziś, że do podpisania porozumienia między Komisją Europejską i Międzynarodowym Funduszem Walutowym w sprawie uzyskania przez Węgry szybkiej linii kredytowej w wysokości 20 mld euro dojdzie w marcu lub kwietniu.”

  Wygląda na to ,że przymusowa ściepa dla banksterów(haracz wynosi circa 20 mld.)

  Nie latają samolotem a i tak zmiękli..
  Jednak prawdziwy impuls musi pójść z Polski i to dopiero po tym jak Kozioł wywinie orła.

  Węgrzy przecierają szlak ,jednak dopiero my go zawsze wycieramy,co ma wisieć nie utonie.
  Tylko pytanie kiedy i na jakich warunkach i z kim.Pewnie jakzawsze sami.

  Małe kostki domina czekają na średnie a średnie na duże..
  ATAC w każdym razie się rozpoczyna (na społeczeństwa)

  Polubienie

  • FAKIR 23 stycznia 2012 o 12:58 pm

   Przestań
   Pisałem że tak będzie
   Wszystko jest zaplanowane i tylko łosie jeszcze tego nie dostrzegają.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 1:08 pm

    FUckir@
    Proroku nasz ,dwuosobowy.
    Pisałeś,że bedzie rzeź.
    Lewacy rzucą się na prawice,czy też odwrotnie.
    Ale nic, niedługo jak wejdzie ACTA,
    będziesz mógł uciszyć plagiatorów,twoich proroctw,
    podasz ich do sądu,o naruszenie praw autorskich.

    Polubienie

   • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 1:54 pm

    Fakir=Mikołaj Rozbicki ? ___ niemozliwe raczej , no ale …

    ten koles lubi używać słowo „łoś”, oczywiście jest też PSEM (smutnym panem),… i dwa dołki kopie …
    ___________________________
    No ale moge powiedzieć też onim pozytywnie , coś tam wiem i ma wiedze, ale lecieć na dwa fronty to tego nierozumie ….

    Polubienie

    • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 7:58 pm

     jakzawsze@
     zdradzę Ci tajemnice,
     ale nikomu nie mów.
     To Antymaterialny we własnej osobie,
     zaszczyca nas incognito.
     Ale sza,tajne!!!!!!

     🙂 🙂 🙂 🙂

     Polubienie

     • Peryskop 23 stycznia 2012 o 11:33 pm

      @Zeno, jednak zbyt krótki bywasz w czytaniu między wierszami.

      Ich dwóch plus brat to razem… czterech.
      Jak ci wychodzi tylko 3, to powtórz słupki.

      I nie atakuj tego kwartetu, bo są po słusznej stronie !

      Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 11:59 pm

    Tak Fakirze, Orban jeszcze chce pożyć 🙂
    A nie zakończyć żywot jak Kennedy…

    Cała ta gra moze była obliczona na wydarcie od MFW kasy, której nie chcieli dać, bo muszą ratowac Grecję czy Włochy czy coś tam innego, a takie Wegry to mają gdzies…
    Wola ze zgrzytaniem zębów dac tę kasę Węgrom, niż żeby się szerzył „zły przykład”…

    Polubienie

 26. acam 23 stycznia 2012 o 12:50 pm

  Anonymousi się bawią http://img406.imageshack.us/img406/5593/tuskzyczowiek.jpg

  http://www.facebook.com/pages/Anonymous-Polska/294189610593616 polecam

  Polubienie

 27. jakzawsze 23 stycznia 2012 o 1:02 pm

  Aktualne info z przebiegu operacji anti-ACTA : https://twitter.com/AnonymousWiki
  Jeżeli skorumpowany rząd w Polsce podpisze ACTA to wkrotce bedziecie jeść genetycznie modyfikowana żywnosc i nawet nie bedziecie o tym wiedziec, w ACTA nie chodzi tylko o internet rzekomą wlake z piractwem , do jednego worka zostało wrzuconych dużo grozniejszych narzedzi, propozycji jak patentowanie nasion, a więc na swoich działkach bedziecie musieli sadzic pomidory i ogórki z nasion ktore kupicie w sklepie a za używanie swoich nasion bedzie grozilo wam wiezienie, tak już jest w USA ze zbożem, kukurydza i soja , reszta biosfery …- … to jest „nowy” TERRORYZM ! ! !

  … o tym wam nie powiedzą w radiu/TV/Propagandowych portalach jak ONET/TVN24/POLSAT/TVP … , dlatego że te korporacje są wrekach tych samych kryminalistów którzy wykreowali A.C.T.A. , SOPA, PIPA, INDECT …

  Polubienie

  • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 1:11 pm

   Dokladnie ten obrazek wyjaśnia czym jest ACTA, a nie rzekoma walka z piractwem komputerowym, tu taj chodzi o coś znacznie wiencej. Polskich polityków korumpują największe firmy biotechnologiczne związane GMO , genetycznie modyfikowanymi organizmami , konsekwencja tego jest eugeniczna eutanazja społeczeństwa dziłająca na okresloną populacje genową = … słowianie , depopulacja białego człowieka, to jest walka przeciwko nam, w koncu jest mowa o redukcji populacji do 90 % prawda ? __ i wprowadzana to jest po cichu przed opinią publiczną, polscy politycy dostają w łape grube miliony niezdając sobie sprawy z tego procederu …

   PROSZE BARDZO TEN OBRAZEK TO WYJAŚNIA

   ░███░█████░░███░░███
   █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
   ░██░░░░█░░░█░░░█░███
   ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
   ███░░░░█░░░░███░░█

   ░██░░░███░░█████░░██
   █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
   ████░█░░░░░░░█░░░████
   █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
   █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
   http://dyskusb.wordpress.com /

   Polubienie

  • acam 23 stycznia 2012 o 1:51 pm

   „Ci jednak, którzy zakładają inne konta i legitymują się jako Anonimowi również należą do naszego legionu. Wyjątkami są sytuacje, gdy konta takie jak @AnonymousWiki zaczynają atakować niewinne, niepowiązane z protestem strony (świetnym przykładem jest ich wczorajszy DDoS onetu)”
   http://pastebin.com/jgKkpBM0

   http://www.facebook.com/pages/Anonymous-Polska/294189610593616

   Polubienie

 28. spiskowiec 23 stycznia 2012 o 1:04 pm

  dziś rano przestały działać : filesonic, filepost, fileserve,uploading, depositfiles
  Na dużo działań jest już zbyt późno

  Polubienie

 29. Pingback: Polacy swoją biernościa nie protestując , strzelają sobie SAMOBUJA… (operacja anty-ACTA w toku) « dyskUSB

 30. Aśka 23 stycznia 2012 o 1:33 pm

  http://biznes.onet.pl/wegry-wycofuja-sie-z-kontrowersyjnych-przepisow,18491,5005751,1,news-detal
  Węgry wycofują się z kontrowersyjnych przepisów
  11:42 IAR 23.01.2012

  Węgierski rząd zamierza wycofać kontrowersyjną ustawę o Banku Centralnym, która wywołała krytykę Komisji Europejskiej i europejskich polityków. Zapewnił o tym podczas konferencji prasowej w Budapeszcie szef kancelarii premiera Viktora Orbana – Mihaly Varga.

  Zmiana przepisów prawnych, zatwierdzona przez deputowanych 30 grudnia ubiegłego roku, podporządkowała Bank Centralny polityce rządu, dopuszczając możliwość odwołania jego szefa oraz mianowania jego zastępców i większości członków Rady Monetarnej.

  Kontrowersyjne przepisy doprowadziły do zerwania negocjacji między węgierskim rządem i Komisją Europejską oraz Międzynarodowym Funduszem Walutowym w sprawie nowej transzy pożyczki.

  Mihaly Varga poinformował dziś, że do podpisania porozumienia między Komisją Europejską i Międzynarodowym Funduszem Walutowym w sprawie uzyskania przez Węgry szybkiej linii kredytowej w wysokości 20 mld euro dojdzie w marcu lub kwietniu.

  24 stycznia premier Viktor Orban będzie rozmawiał na ten temat w Brukseli z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jose Manuelem Barroso. Varga zapewnił, że „nowa linia kredytowa będzie stanowić jedynie asekurację w przypadku dalszego pogorszenia ratingów Wspólnoty, a co za tym idzie narastających problemów węgierskiej gospodarki”.
  Źródło: IAR
  _____
  😦

  Polubienie

  • hjk 23 stycznia 2012 o 2:04 pm

   To widać taka gra była Orbana, zeby wymusić na mfw tą pożyczkę, bo jak wszyscy się „ratuja”, to czemu nie węgry… 🙂

   Polubienie

   • AQQ 23 stycznia 2012 o 2:17 pm

    Cicho sza o tym.
    http://janpinski.nowyekran.pl/post/49295,przedluzono-polsce-linie-kredytowa-na-30-mld-usd

    Polubienie

    • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 2:38 pm

     … pozyczka ?

     .. heh to jest jawna beczelna korupcja , jak sie nie wstydzą ..

     Polubienie

   • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 2:47 pm

    Hjk : to Orban chyba zakłada ,że będzie to pożyczka bezzwrotna . No bo jak ? Żaden nasz kraj chyba już w tym tysiącleciu nie wypłynie na spokojne wody .

    Polubienie

    • hjk 24 stycznia 2012 o 12:21 am

     To taki bat na spekulantów i pare groszy na bieżące wydatki, co umocni lokalną walutę.
     A za gotowość trzeba płącic, nawet jak nic sie nie wykorzysta.
     A oddać trzeba będzie i to z %em, bo inaczej,,,

     Polubienie

 31. hjk 23 stycznia 2012 o 1:56 pm

  Konferencja prasowa Pawlaka nt. ACTA – mówił o ataku na strony – trwa teraz…

  Polubienie

  • hjk 23 stycznia 2012 o 1:58 pm

   Powiedział, ze ludzie się nawet specjalnie nie maskowali z tymi atakami na strony rządowe…

   Polubienie

 32. katerina404 23 stycznia 2012 o 2:21 pm

  Ja jak zwykle w różnego rodzaju działalności doszukuję się drugiego dna. Ta grupa Anonimus jest świetnym pretekstem do wprowadzenia kontroli Internetu. Czyż właśnie nie w ten sposób te zakłamane jelita działają. PROBLEM-REAKCJA- ROZWIĄZANIE.

  Na temat ACTA i grupy ANONYMUS jest sposo komentarzy na Nowym Ekranie. Wprawdzie co do NE też mam pewne zastrzeżenia, bo czytałam o tym portalu to i owo, ale piszą na nim różni ludzie, nie zawsze przecież agenci. Trudno nie zgodzić się z niektórymi komentarzami Internautów, znając podskórne metody działania „ślepej władzy” i metody ogłupiania społeczeństwa. Pamiętacie jak straszyli i nadal straszą terroryzmem? Pamiętacie jak wyspecjalizowane służby wywiadowcze z olbrzymim potencjałem, nie mogły przez lata całe namierzyć „nieszczęśnicy” Osamy Binladena, choć tak się „starali”.?

  I teraz najprawdopodobniej grany jest ten sam scenariusz, tylko teraz dotyczy bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Rozszerzyli to pole „niebezpieczeństwa”. Teraz panie „terroryzm” się szerzy w Internecie.

  Pozwolę sobie zacytować kilku Internautów, jak oceniają te ostatnie wydarzenia i wprowadzane ustawy:

  „Nie chodzi o takich, których bez problemu wyłapują, ale o „grupę” która niby się zawiązała i działa od około 2004 roku
  Ta niby istniejąca grupa hakerów jest tak samo prawdziwa jak terroryzm Bin Ladena i inne pierdoły.
  Wszystko ma jeden cel: totalną inwigilację.
  Bin Laden był doskonałym pretekstem do obostrzeń prawa i takim samym pretekstem będzie „grupa anonimowych”

  Sądzisz, że w instytucjach CIA NSA itd pracują dupki, które przez kilka lat nie mogą namierzyć i wyłapać grupy hakerów?”

  „O naiwnosci ludzka !!!
  agencje calego swiata (nie wspominajac o tych najwiekszych CIA NSA ) przez 8 lat nie moga namierzyc grupy pryszczy grajacym na nosie komu chca .
  Odrobina wyobrazni i zdrowego myslenia sie klania .
  Po zahakowaniu stron polskich prezydent ma zielone swiatlo by podpisac ACTA .
  Kocham tych anominus ktorzy sami sobie strzelaja w piętkę”

  „Gra idzie teraz nie o jakieś tam piractwo, ale zupełne odłączenie sieci internetowej równocześnie ze wprowadzeniem stanu wyjątkowego.
  Tak jak wprowadzili kamery na każdym rogu ulicy dzięki fikcyjnej wojnie z terroryzmem.
  Podobnie wprowadzą co zechcą w dziedzinie teleinformatycznej dzięki wojnie tzw „grupą anonimowych”

  Oczywiście
  Tak Tak
  Dzieci w przedszkolu może i mogą łykać takie opowieści:)
  Człowiek zamieszcza grę komputerową nabijającą się z prezydenta i nazajutrz wjeżdża do niego ABW.
  Tymczasem „anonimowi” wciąż są anonimowi i spokojnie sobie myszkują w internecie, a jedna z wielu agencji wywiadowczych na świecie, której tylko jedna siedziba zajmuje obszar 260 hektarów nie ma pojęcia w jaki sposób uporać się z amatorami
  http://pl.wikipedia.org/wiki/National_Security_Agency

  świstak siedzi i wciąż zawija”

  Polubienie

  • wizzgaa 23 stycznia 2012 o 2:36 pm

   Skąd wiesz Katerino ,że nasi młodzi to amatorzy ? No i nie ma takiego hakera , który nie spotkałby na drodze lepszego hakera – to a,propos tych geniuszy z agencji wywiadowczych . Podobno polscy informatycy są rewelacyjni . Można tylko wątpić w umiejętności porozumienia się i zorganizowania SAMODZIELNEJ akcji tych młodych hakerów . Nie można więc wykluczyć ,że anonimusy to prowokacja.Co do tych „amatorów ” , sama znałam jednego genialnego nastolatka matematyka , którego agencja / czy jakieś FBI / chciało jeszcze przed maturą wyhaczyć do USA . Matka go nie puściła ,został w kraju . Takich dzieciaków może być więcej i cóż my wiemy o ich mózgach i ich „hobby „.

   Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 2:46 pm

    Miejmy nadzieję, może w ciszy się przygotowywali do tej rozgrywki? Wszak nie tylko my czytujemy alternatywną prasę hamerykańską i słuchamy Alexa Jonesa. Młodych zdolnych trochę w Polsce jest, choć cały czas myślałem, ze są pro-globalistyczni.

    Polubienie

  • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 4:27 pm

   No wypisz wymaluj wszystkie argumenty FUCKIRa@ vel antymaterialnego@.
   Ciekawe pod jakimi nickami jeszcze pisał,szkoda że nie ma linków.
   Nie ma to jak pomoc koleżeńska, w popularyzacji poglądów,
   w formie ich analizy krytycznej.
   Czego to na tej WSI spokojnej nie wymyślą.

   Polubienie

   • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 4:28 pm

    A tymczasem:
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:70ysMkzD-MgJ:www.kprm.gov.pl

    Polubienie

   • O Rzesz 23 stycznia 2012 o 6:15 pm

    Nadal uważam że hakowanie stron to tylko woda na młyn sługusom masonów zgadzającym się na wszystkie ich dyktaty.
    Oczywistym jest że ACTA to syf i należy mi się „stanowcze i zdecydowane – NIE”
    Mam w pamięci zmasowany protest wobec GMO i to że coś dał.
    Hakerstwo, jeśli jest prawdziwe a nie spec. (nie jestem przekonany że to nasi geniusze robią) niech idzie swoją drogą.
    Ich sprawa.
    Ja wyślę tyle maili z protestem ile zdołam.

    Polubienie

    • O Rzesz 23 stycznia 2012 o 6:22 pm

     Polubienie

 33. jerkey 23 stycznia 2012 o 2:44 pm

  Myśląc o ACTA, obozach koncentracyjnych i innych aktach prawnych odbierającym nie tylko wolność, ale w przyszłości także życie trzeba sobie uzmysłowić po co to wszystko. Czy po to, aby większa, czy mniejsza grupa mogła nas dowolnie inwigilować, sprawdzać i na nas pasożytować? Sorry, ale kompletnie mnie to nie przekonuje. Ludzie tworzący to chore prawo mają już przecież wszystko co tylko może wymyślić człowiek, włącznie z władzą i bezkarnością. (A’propos bezkarności: gdzie podziewają się te wszystkie zaginione dzieci w USA? W tajnych bazach ufoludków jak to chce powiedzieć Schneider? Przecież to bzdura urągająca zdrowemu rozsądkowi. Osobiście uważam, że duża część z nich służy jako ofiary w satanistycznych praktykach tzw. elity, która CZY CHCE, CZY NIE CHCE musi brać w nich udział).
  Prawdziwymi rozkazodawcami są demoniczne istoty duchowe. Jasne – można się z tego śmiać, ale zbyt dużo szczegółów wskazuje na to – chociażby historia iluminatti, ich satanistyczne praktyki rodem prosto ze starożytności bez praktycznie żadnych zmian, wieleset letni plan (przede wszystkim widoczny w niszczeniu chrystanizmu (widocznie bardzo dobrze także w czasie, gdy chrześcijaństwo królowało, w postaci haniebnego postępowania jej hierarchii duchownych)), chanellingi niszczące Biblię i jej Boga, powszechna symbolika, wmuszanie na siłę anty Biblijnych wartości itd.
  Wszystko to prowadzi mnie do wniosku, że plan ostateczny ZOSTANIE OSIĄGNIĘTY i nie jest nim wcale depopulacja. To będzie co najwyżej efekt uboczny.
  Pytanie powinno brzmieć: Co demony chcą osiągnąć wprowadzając takie, a nie inne ustawodawstwo oraz warunki życia? Odpowiedź jest jedna: chcą, aby w decydującym momencie ludzkość jawnie opowiedziała się przeciw Bogu, czy to będąc zwiedzionym, czy to pod strachem. Wprowadzenie zamordyzmu ma ustawić jeden kierunek myślenia i działania: zgodny ze sposobem myślenia elit, czyli de facto demonów. A biorąc pod uwagę stopień zaawansowania NWO ten decydujący moment wydaje się być u drzwi.
  Co można zatem zrobić? Uświadomienie sobie tych procesów jest ważne, ale ważniejsze jest to co każdy zrobi. Chcecie zbawić świat? Wy tego nie zrobicie, ale każdy może zbawić samego siebie i może w tym pomóc swoim bliskim.
  Jak się zachowacie, gdy trzeba będzie dokonać wyboru: System lub Bóg? Gdy będzie się to wiązało z utratą pracy, uwięzieniem? Czy wtedy wasze zdecydowanie w walce z NWO, a w zasadzie z Szatanem będzie nadal tak samo mocne jak teraz? A może pójdziecie na kompromis w zamian za gar zupy i dach nad głową?
  Świata nie zmienicie, ponieważ górują nad nami po stokroć bardziej inteligentne istoty niż ludzie, a one mają swój plan, który jak pokazują ostatnie (sic!) lata jest konsekwentnie realizowany i zbliża się do swego końca. Możecie za to trwale zmienić samych siebie.

  Wszystkim życzę siły, wytrwałości i mocy ducha, którego źródłem jest Bóg.

  Polubienie

  • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 3:46 pm

   ….ale w tej sprawie JERKEY możesz nie mieć racji to co mówił Phil Schneider (został zamordowany) , wynika to z twojej niedoglebnej analizy tego tematu … „alien obduction”

   Polubienie

   • jerkey 23 stycznia 2012 o 4:13 pm

    Tak, wiem @jakzawsze, że jesteś zwolennikiem jego teorii. Ja osobiście w to nie wierzę. Fakt, że za bardzo dogłębnie w ten temat nie wchodziłem. Zaznajomiłem się w temacie na tyle, że wyrobiłem sobie jakąś opinie w temacie.
    Tak w ogóle jest wiele spraw, które są do dzisiaj nie rozwikłane i nie wiadomo na ile to prawda, a na ile fałsz. Weźmy pod uwagę opowiadania D. Kwietnia. Nie ulega wątpliwości, że to co mówi jest prawdą. Ale w jakim stopniu naziści opanowali technologię genetyczną? Na ile byli w stanie byli w stanie wychodować hybrydy? Czy technologia ta została rozwinięta i stąd tzw. szarzy? Z drugiej strony były opowieści o wpływie psychicznym i emocjonalnym na osoby próbujące dowiedzieć się za dużo. To z kolei pasuje pod wpływ demoniczny. Ja osobiście sądzę, że rozwój technologiczny wziął się nie ze współpracy z kosmitami, ale ze współpracy z demonami. Być może one planują faktycznie coś w stylu mistyfikacji ujawnienia UFO, a w takim wypadku pokazanie „żywych szarych” jest kluczowe do osiągniecia celu.
    U podstaw mojego widzenia świata leży uznanie faktu istnienia Boga oraz demonów, których istnienie wydaje się oczywiste dla każdego kto nawet pobieżnie zaznajomił się z faktami. Jeśli spojrzeć na te istoty duchowe (włącznie z Bogiem) jako na kogoś, kto też ma swoje plany i cele, to wtedy skutkuje to odmienną percepcją obecnych wydarzeń oraz takich spraw jak Phill Schneider, ponieważ Bóg i demony mają o wiele więcej do powiedzenia niż ludzie (czy też jacyś hipotetyczni kosmici).

    Polubienie

    • jerkey 23 stycznia 2012 o 4:19 pm

     Acha – w sprawie szarych jeszcze.
     Mistyfikacja UFO ładnie łączy się z planami ustanowienia jednej religii. Ukazanie UFO wraz z wszelkimi chanellingami od UFO, kóre „grożą” ujawnieniem się trzeba połaczyć z sensem ich przekazów. A sens ten jest dość bezpośredni – dotyczy przede wszystkim sposobu pojmowania Boga, sensu życia człowieka i jego rozwoju duchowego poprzez reinkarnację i kolejne wcielenia (tak w ogólnym skócie).
     Ewentualne ujawnienie UFO byoby silnym sygnałem wdrażającym nową religię. Czy tak się stanie? Osobiście w to wątpie, ale teoria jest w miare spójna.

     Polubienie

     • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 4:58 pm

      dokładnie za tym stoja takie siły SZATANSKIE , że to się ludziom w pałach nie mieści, ..a ilu się wyśmiewa i szydzi, a winika to z wielu spraw gdzie lemingi zombi ofiary systemu propagandowego są kompletnie zagubione, nawet jeśli ktoś przeczyta pare razy biblie to i tak w te sprawy nie uwierzy , nie wszytkim manifestują się te siły (dokuczają) lub w inny sposób dlatego ludzie co ze złem niemieli do czyniania nie mają o tym zielonego pojęcia, … i wysmiewają tego typu sprawy , …. nie przed każdym człowiekiem uchylają się wrota brutalnej prawdy o rzeczywiostym świecie którym żyjemy, ….. gdyby nie pewne wydarzenia w moim życiu to bym w żadne jakiesz szatany,jaszczury,demony, .. te siły w życiu nie uwierzył, …. to jest tak straszne że przeciętny człowiek może dostać nagłego zawału ataku serca, a lekarz stwierdzi zwykły zgon, wykluczając co kolwiek o czym tutaj pisze i ty @jerkey….

      ….. niech się dalej śmieją, wiem że bedzie taki w koncu krytyczny moment, że ludzie bedą mdleli ze strachu i dosłownie jszczali w spodnie …. ze strachu tego co dopiero się szykuje ….

      Jak się ktoś wysmiewa szydzi, to mnie moje przekonania bardziej gruntują, a nieboraki nieszczęśnicy niewiedzą co czynia ____ PILOT TV PIWKO PAPIEROSKI CELEBRYCI NAŻREĆ SIĘ DISCO BIESIADNYCH TROJE I NAJEBAĆ SIĘ WODĄ I OGÓRAMI …

      Polubienie

    • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 5:16 pm

     „U podstaw mojego widzenia świata leży uznanie faktu istnienia Boga oraz demonów, których istnienie wydaje się oczywiste dla każdego kto nawet pobieżnie zaznajomił się z faktami. Jeśli spojrzeć na te istoty duchowe (włącznie z Bogiem) jako na kogoś, kto też ma swoje plany i cele, to wtedy skutkuje to odmienną percepcją obecnych wydarzeń oraz takich spraw jak Phill Schneider, ponieważ Bóg i demony mają o wiele więcej do powiedzenia niż ludzie (czy też jacyś hipotetyczni kosmici).”

     Doszliśmy niezależnie od siebie do tych samych wniosków.
     Jeszcze trochę ,a ktoś uzna ,że to ja piszę pod dwoma nickami.

     🙂 🙂 🙂
     http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2011/07/15/wazny-tekstprawda-o-ufodla-czytajacych-nie-tylko-naglowki/

     Polubienie

     • O Rzesz 23 stycznia 2012 o 7:14 pm

      „Jerkey – Odpowiedź jest jedna: chcą, aby w decydującym momencie ludzkość jawnie opowiedziała się przeciw Bogu, czy to będąc zwiedzionym, czy to pod strachem. Wprowadzenie zamordyzmu ma ustawić jeden kierunek myślenia i działania: zgodny ze sposobem myślenia elit, czyli de facto demonów. A biorąc pod uwagę stopień zaawansowania NWO ten decydujący moment wydaje się być u drzwi.”
      Dokładnie tak!.
      Wielu tego nie rozumie i nie zrozumie.

      „Zenobiusz – Doszliśmy niezależnie od siebie do tych samych wniosków. Jeszcze trochę, a ktoś uzna, że to ja piszę pod dwoma nickami.” … raczej pod trzema. 😉

      Polubienie

      • hjk 24 stycznia 2012 o 12:39 am

       „Ja osobiście sądzę, że rozwój technologiczny wziął się nie ze współpracy z kosmitami, ale ze współpracy z demonami.”

       Dochodze do podobnych wniosków, ale sa na te temat pewne relacje, a poza tym mamy skutki, gdzie zło zasadniczo przeważa nad dobrem – patrz np, energia jądrowa.
       Analiza pewnych odkryć czy wynalazków pokazuje, ze wykraczają one poza poziom myslenia naukowego w danej epoce, a czesto do dziś nieznane są tak naprawdę zasady dzialania (kontrowersyjny przykład – homeopatia, gdzie dopiero dziś zaczynamy cokolwiek z tego rozumiec, ale dopiero zaczynamy…)

       To już 4ty nick:-)

       Polubienie

       • hjk 24 stycznia 2012 o 12:43 am

        Wiecej info na ten temat na stronie zbawienie.com/ufo

        Polubienie

      • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 9:34 am

       🙂

       Polubienie

  • rubin 23 stycznia 2012 o 4:24 pm

   co niektórzy przemądrzli jak ( @ p…p) się już wystraszyli i wolą nie zabierać głosu taka jest ta mentalnaść naszych mądralskich.
   Kiedy jest coś powaznego to robią ” strusia” 😀

   Polubienie

   • Wesołych Świąt 23 stycznia 2012 o 11:31 pm

    Czy codziennie sie udzielam na MP ? NIE, co pare dni coś napisze ale skoro chcesz tak bardzo poznać moje zdanie na ten temat to specjalnie dla ciebie wkleje mój post z innej strony-
    Cały szum o acta powstał głównie dzięki akcji anonymusów inaczej pewnie w mediach nawet by sie nie zająkneli, więc dla czego tak puzno na pare dni przed podpisaniem poblokowali te strony ? wcześniej nie mogli ? Chciałem jeszcze za wczasu podziękować anonimowym za wprowadzenie stanu wyjątkowego o którym wspominał koziej. Tak trzymać chłopaki, pomyślcie jeszcze może nad tym by sprowokować rząd do podjęcia inwazji na Rosje, na ~~pewno coś wymyślicie, wierze w was 😉
    Dodam jeszcze że pisząc go nie znałem informacji o tym że dane wykradzione z laptopa tego ziutka mogą dotyczyć smoleńska i z tą inwazją to był żart ale teraz jakoś wydaje mi sie mniej śmieszny.

    Polubienie

    • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 12:54 am


     To słowa Kozieja
     Według szefa BBN to jest „samoograniczający” się protest. – Przecież nie mamy do czynienia z niszczeniem informacji, wykradaniem informacji, niszczeniem danych czy systemów. Jest tylko blokowanie. To naturalne, dlatego uważam, że nie ma żadnej potrzeby używania szczególnych środków, wprowadzania nadzwyczajnych rozwiązań w tym stanu nadzwyczajnego. To nie jest sytuacja, która by tego wymagała – zaznaczył generał.”
     A to twoje.

     „Chciałem jeszcze za wczasu podziękować anonimowym za wprowadzenie stanu wyjątkowego o którym wspominał koziej. ”
     Pytanie retoryczne”
     W jakiej drużynie grasz.????

     Polubienie

   • Wesołych Świąt 23 stycznia 2012 o 11:59 pm

    I jeszcze jedno szefie, jako że ze względów technicznych bloga nie wszystkie komentarze czytam ( nie lubie wśród 300 wyszukiwać paru których nie przeczytałem, drażni mnie to a często nawet jak jest już dużo komentów to po prostu nie wchodze) więc na przyszłość jak będziesz miał zamiar poznać moje zdanie na jakiś temat to z uwagi na ryzyko że nie przeczytam twojego postu prosze sie kontaktować przez YT http://www.youtube.com/user/lokotosz3421
    W sumie to sie nie spodziewałem że sie dorobie fana moich wypowiedzi, nie wiem skąd to wyrużnienie ale dziękuje 🙂

    Polubienie

    • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 8:20 am

     p..p@ to nie Pan_Prezydent@,a peryskop@,co jak widać sam zauważył.
     Wesołych Świąt,na okrągło.

     „W sumie to sie nie spodziewałem że sie dorobie fana moich wypowiedzi, nie wiem skąd to wyrużnienie ale dziękuje”

     Polubienie

   • Peryskop 24 stycznia 2012 o 12:19 am

    @rubin – dobrze, że i ty dosiadłeś się do nas.
    Tylko szkoda, że na wejściu stać cię dziś jedynie na głupawą drwinę.

    @Jerky, mylisz się z brakiem planów depopulacyjnych. Fakty temu przeczą !

    A z domnującym udziałem demonów zgoda, chociaż Ameryki nie odkryłeś.

    Przypomnę ponownie, że św. Augustyn (354-430) i inni doktorzy Kościała, a także poważany papież Leon XIII – dostrzegali w szatanie nie przeciwieństwo Boga ale sądzili, że stanowi jego część.
    Takie założenie tłumaczy wiele zjawisk chociaż nie jest zgodne z potocznymi kanonami wiary, jakoby Bóg był ideałem Dobroci. Bóg jest synonimem Mądrości – a to jest co innego.

    @Zeno, skąd tyle złych emocji do @Fakira, @Antymaterialnego i osoby piszącej za nimi ?

    Polubienie

    • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 1:06 am

     Peryskop@
     Jeśli popierasz zwalczanie Ks,Piotra Natanka,
     zgodne z linią służb straszenie stanem wyjątkowym,
     i torpedowaniem akcji protestu,która wyrosła,na być może prowokacyjnym
     „Wejściu Smoka”czytaj Anonimowych,
     Jeśli jesteś za kpieniem ,i zwalczaniem ruchu orgonu,którego aktywiści są mordowani,i wiezieni,
     w Afryce,
     a ich działalność próbuje się penalizować w USA.
     który daje szansę na zwalczenie :
     kontroli umysłu
     smogu elektromagnetycznego.
     Pozwala oczyścić :
     powietrze
     wodę
     zwiększyć plony i jakość
     płodów rolnych
     Osłabia wpływy demoniczne.
     zapobiega:
     chemtrails i skażeniom
     radioaktywnym.
     Jak czyni to FUCKIR@
     nie dziwię się Twojemu zdziwieniu.

     http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/przypomnienie-o-co-walczymy-moj-piekny-orgonowy-swiat/

     Polubienie

     • Peryskop 24 stycznia 2012 o 3:22 am

      Zeno, czy dobrze się czujesz?

      Pod podanym linkiem jedyny wpis jest pokręcony i być może „@anty-m jest tam podstawiony.

      Nie pamiętam, żeby Fakir lub A-m atakowali ks. Natanka.

      Przewidywanie możliwości wprowadzenia stanu wojennego nie jest od razu straszeniem nim.

      Wiele osób się zastanawia, czy akcja Anonimowych była prowokacją czy nie ale to nie oznacza
      torpedowaniem akcji protestu, która spontanicznie powstała i zatacza coraz szersze kręgi.

      A na naigrywanie się dziś Fakira z Nibiru i innych katastroficznych fobii sam sobie zapracowałeś.

      @Waćpanowi wytykasz brak jednej litery, co się każdemu zdarza. Tobie nie ?

      Nawet na Marka dziś warknąłeś za jego słowa rozczarowania dla PiS za poparcie dla ACTA. Niestety mit „mniejszego zła” runął, i chociaż boli, to tego nie cofniesz irytacją i przekleństwami.

      Polubienie

      • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:34 am

       Peryskop,wiem,czytelnicy to łykną,ale taki twój los,ja nie.
       Wiem co piszę i co ty napisałeś.
       Przykro mi .Mam pamięć fotograficzną,nie tylko wzrokową.
       Nic,człowiek traci czasem złudzenia.
       Nie odniosłeś się do tego co napisałem ,
       a przyrżnąłeś głupa.
       Nie będę nawet tego analizował,
       ja wiem ,i ty wiesz,
       Przykro mi w twoim imieniu.

       Polubienie

       • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:45 am

        http://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/01/22/kto-nie-lubi-orgonitowczyli-projektantymaterialnyoglaszam-za-zamkniety/
        Jeszcze raz przeczytaj.

        Polubienie

       • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:51 am

        „Niestety mit „mniejszego zła” runął, i chociaż boli, to tego nie cofniesz irytacją i przekleństwami.”
        Po takim dictum,
        przykro mi,wyżej Cie oceniałem.
        A poglądy swojego guru ,
        odśwież sobie tutaj.
        https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/22/wydarzenia-i-komentarze-22-stycznia-2012-r/#comment-69041
        Pozdrów waćpana,
        jak odwiedzisz jego kibuc.

        Polubienie

  • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 4:33 pm

   Masz rację al…
   ” plan ostateczny ZOSTANIE OSIĄGNIĘTY”
   W tym jednym miejscu,jej nie masz.
   Oni,po prostu nie biorą pod uwagę Boga,
   a aniołowie zemsty,już dostali zadania.
   Obserwujcie to co się dzieje,
   na całym świecie,
   analizujcie.

   Polubienie

   • jerkey 23 stycznia 2012 o 5:34 pm

    Po prostu @Zeno nie powiedziałem do końca. Cel zostanie osiągnięty z punktu widzenia ludzi i demonów. On nawet musi zostać osiągnięty. Ostatecznie jednak ten cel nie ma znaczenia, z powodu o którym piszesz.

    Polubienie

    • hjk 24 stycznia 2012 o 12:46 am

     …jak powiedział św. Augustyn na pytanie o zło w świecie – „Bóg jest na tyle wszechmocny, ze nawet ze zła moze wyprowadzić dobro”…

     Polubienie

     • Peryskop 24 stycznia 2012 o 3:00 am

      hjk, podobnie argumentowali inni wyznawcy wiary krytycznie nastawieni do doktryny.

      Nasze rozumowanie jest zazwyczaj zbyt uproszczone i z trudem dopuszcza do głosu myśl, że Bóg może prowadzić ludzi do dobra poprzez zło.

      Leon XIII miał sformułować taki graniczący z herezją pogląd aby móc jakoś wytłumaczyć przenikanie masonerii do struktur watykańskich, co dostrzegał i czemu nie potrafił zaradzić.

      Aktualnym odnośnikiem do tego typu zjawisk jest ACTA. Jeśli ten diabelski pakt zostanie wprowadzony do stosowania, to kosztem wielu nieszczęść ludzkość może opamięta się i porzuci konsumpcyjny styl życia, jako zbyt kosztowny i nabijający kiesę pazernym cwaniaczkom.

      Polubienie

 34. ciociababcia 23 stycznia 2012 o 2:46 pm

  PANIE PREMIERZE, PRZEJMUJEMY KONTROLĘ. ODEZWA DO NARODU.
  BARBARA JARUZELSKA: http://www.youtube.com/watch?v=QKAH3Xj1bQc
  (Podaj dalej)

  Polubienie

 35. ciociababcia 23 stycznia 2012 o 2:49 pm

  ACTA. ACTA i po ogłoszonym wielkim sukcesie prezydencji, rakiem, rakiem… czyli cenzura internetu

  Przesłanie od Anonimowych na stronie przypominającej bloga Kasi Tusk

  Akcja „Blogerzy przeciwko cenzurze” – kontynuacja inicjatywy Internautów „STOP CENZURZE” http://blogerzystopcenzurze.wordpress.com/

  tutaj znajdziesz zbiór wiadomości, Koziej narazie zawiesił stan wojenny!
  http://blogmedia24.pl/node/55124

  Polubienie

  • sebecx 23 stycznia 2012 o 6:12 pm

   tata podobno wedle jakiejś przepowiedni z Polski ucieknie…

   Polubienie

 36. ciociababcia 23 stycznia 2012 o 2:51 pm

  POCZĄTEK REWOLUCJI!
  26 stycznia przedstawiciele polskiego rządu podpiszą ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), niezwykle kontrowersyjną umowę międzynarodową, która wprowadzi drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej i ograniczające wolność w sieci. Nie pozwól, aby na internet padł choć cień międzynarodowej cenzury! Zapraszamy na manifestacje w całej Polsce.

  BIAŁYSTOK

  25 stycznia, godz. 17, Rynek Kościuszki 10.

  BIELSKO-BIAŁA
  25 stycznia, godz. 18, Urząd Miasta (pl. Ratuszowy 1).

  BYDGOSZCZ
  25 stycznia, godz. 16.30, Plac Wolności.

  CZĘSTOCHOWA
  25 stycznia, godz. 17, Urząd Miasta (ul. Śląska 11/13).

  GDAŃSK
  25 stycznia, godz. 16, Urząd Miasta (ul. Nowe Ogrody 8/12).

  JASTRZĘBIE ZDRÓJ
  25 stycznia, godz. 18, Urząd Miasta (al. Piłsudskiego 60).

  KATOWICE
  25 stycznia, godz. 16.30, Urząd Marszałkowski (ul. Ligonia 46).

  KIELCE
  25 stycznia, godz. 18, al. IX Wieków Kielc 3.

  KOSZALIN
  25 stycznia, godz. 18, pod ratuszem.

  KRAKÓW
  25 stycznia, godz. 18 pod Sukiennicami, przy głowie Mitoraja.

  LUBIĘCIN
  28 stycznia, godz. 10, pod sklepem Interkram.

  LUBLIN
  26 stycznia, godz. 14, Urząd Wojewódzki (ul. Spokojna 4).

  ŁÓDŹ
  25 stycznia, godz, 18, Urząd Wojewódzki (ul. Piotrkowska 104).

  OLSZTYN
  25 stycznia, godz. 16, Urząd Miasta (pl. Jana Pawła II 1).

  POZNAŃ
  26 stycznia, godz. 17, pod Ratuszem (Stary Rynek).

  RADOM
  24 stycznia, godz. 16, Urząd Miejski (ul. Kilińskiego 30).

  SŁUPSK
  25 stycznia, godz. 16.30, Plac Zwycięstwa.

  SOSNOWIEC
  25 stycznia, godz. 18, Patelnia.

  SZCZECIN
  25 stycznia, godz. 18 (ul. Wały Chrobrego 4).

  TARNÓW
  25 stycznia, godz. 18, Urząd Wojewódzki (Aleja Solidarności 5).

  TORUŃ
  25 stycznia, godz. 17, pod pomnikiem Mikołaja Kopernika.

  WARSZAWA
  24 stycznia, godz. 16 pod Parlamentem EU w Warszawie (ul. Jasna 14/16).

  WROCŁAW
  24 stycznia, godz. 16, Urząd Wojewódzki (pl. Powstańców Warszawy 1).

  ZAMOŚĆ
  25 stycznia, godz. 17, Rynek Główny.

  ZIELONA GÓRA
  25 stycznia, godz. 15.30, Rynek Główny (pod ratuszem).

  Orzeł (nv), pon., 23/01/2012 – 00:32

  http://niezalezna.pl/22207-viktor-orb%C3%A1n-w-rozmowie-z-codzienna#comment-552940

  Polubienie

 37. m 23 stycznia 2012 o 3:05 pm

  a czy do komunikacji (w razie „wojny” ) nie można użyć sieci TOR? (która obecnie słuzy – z tego co wiem – wszelkiej maści pedofilcom i itp)

  Polubienie

 38. AQQ 23 stycznia 2012 o 3:59 pm

  Trochę zdrowego humoru.

  Polubienie

 39. minowy 23 stycznia 2012 o 4:07 pm

  Dzisiaj przez przypadek natrafiłem na ten o to portal: http://www.konserwatyzm.pl
  Po bardzo pobieżnej lekturze nagłówków tematów urodziła się we mnie nadzieja że być może ten portal może mieć w swojej bazie teksty mówiące prawde i pozytywne. Jednak wchodząc w link: http://www.konserwatyzm.pl/artykul/3502/przeciwko-rasizmowi-w-izraelu

  wszelkie moje iluzje prysły. Chodzi o komętarze które pozostawie bez komętarza 😉

  „Musisz być zalogowany i zweryfikowany by dodawać komentarze.

  Andrzej Milewicz | 2012-01-21 04:27:37
  To jest po prostu skandal aby w demokratycznym państwie prawnym przestrzegającym powszechnie uznanych standardów europejskich dochodziło do tak jawnego pogwałcenia podstawowych praw człowieka od kilkudziesięciu lat aprobowanych przez społeczność międzynarodową. Liczę, że minister Sikorki, oraz tak pożyteczne organizacje pozarządowe, jak Human Rights Watch oraz Amnesty International zareagują na te wydarzenia i podejmą odpowiednie kroki prawne przeciwko państwu izraelskiemu. Rasizm w dzisiejszych czasach, po doświadczeniach II WŚ, ujawniający się w bestialskim zamordowaniu 6 milionów europejskich Żydów musi być dla nas wszystkich dzwonkiem ostrzegawczym. W dzisiejszym świecie nie ma już miejsca na szowinizmy i nienawiść między ludźmi, jeżeli Izrael tego nie rozumie, to nie powinno się wykluczyć użycia wobec niego wszystkich przewidzianych prawem międzynarodowym sankcji. Nie wyłączając interwencji pokojowej.
  Zar | 2012-01-23 13:04:35

  @Andrzej Milewicz – W Wiadomościach, chyba w pietek, podano, ze zamordowanych Żydów nie było 6 a 11 mln. Podajac takie liczby, może pan zostac zaklasyfikowany jako negacjonista.A na to są paragrafy.Pozdrawiam”

  Po przeczytaniu chyba nie bedziemy mieli problemół w identyfikacji komu ten portal służy

  Polubienie

 40. rem 23 stycznia 2012 o 4:16 pm

  No internauci ruszają tylki sprzed monitorów toż to wielka rewolucja!!! 😀

  Polubienie

 41. minowy 23 stycznia 2012 o 4:20 pm

  Lubie słuchać radiowej trójki, czesto poprawia mi humor. Sczególnie wiadomości i mądrości „Jekspertów” doprowadzają mnie do wybuchów smiechu i są wielce zabawne

  Przed chwilą usłyszałem: „Ustawa o ACTA spowoduje stworzenie nowej miedzy narodowej organizacji do spraw Internetu, niezleżnej od nikogo”

  hahaha

  Polubienie

 42. Olek 23 stycznia 2012 o 4:28 pm

  Nie dla ACTA czyli historia kiedy INTERNET był dla ARPA a „ACTA” leżały w Stasi

  Ludzie (Rząd) zapomnieli historie jak kiedyś było. A było to tak ze piractwo istniało skutecznie bez internetu i całkiem świetnie sobie z tym radzono. Każdy miał bogate zbiory filmów na kasetach vhs programy na dyskietkach i płytach i nikomu nie przeszkadzało ze nie było jeszcze internetu.

  Rząd chciał po prostu zapomnieć o tej niewygodnej historii i przepchać ACTA mówiąc ze INWIGILACJA będzie temu służyła. Internet jest tylko nośnikiem ludzie zmienia szybciutko nośnik i będzie dalej piractwo.

  Kto skorzysta na tym na pewno piraci w świetle takiej sytuacji będą brali $ za MEGABAJTY tak jak to kiedyś robili bo kto będzie nadstawiał głowy za darmo. Zyskają tez producenci nośników danych. Skorzystają też programiści którzy będą brali słone opłaty za usługi małe niewyszukane oprogramowanie pisane przez jedna czy dwie osoby po godzinach pracy gdzie podatek i tak nie zostanie odprowadzony Wygląda to tak jak by Rząd popierał takie działanie na korzyść piratów.

  Na pewno nie skorzysta przemysł fonograficzny bo każdy może posłuchać radia z internetu lub sobie nagrać mp3 z takiego radia lub zapisać swój ulubiony film jako strumień danych z internetu. Świetnych darmowych aplikacji jest dużo które zapewniają wszystkie podstawowe funkcje które się w domu wykonuje i w małych firmach. Jedynie potężne narzędzia dla specjalistów gdzie wiadomo że jest wymagana licencja na takie oprogramowanie. Ludzie niechętnie będą korzystać z takich narzędzi a co za tym idzie mniej będzie wyszkolonych w posługiwaniu się nimi do firm będzie się brało rozwiązania programowe (programy) za które nie trzeba będzie płacić.

  Zadajmy sobie pytanie jako Polacy Patrioci Polscy broniący własnych interesów a nie cudzego interesu ile mamy do stracenia z prywatności i niezależności. Ile z mamy molochów produkujących oprogramowanie, muzykę, i film zysku i jakie mamy na co dzień z nich korzyści. Wymieńmy sobie po 5-ciu producentów czy ktoś to potrafi. Czy korzystamy w świetle prawa z naszych rodzimych dóbr i posiadamy legalne zasoby. Niestety oprogramowanie nie rodzime nie nadaje się do prowadzenia księgowości, kadr i innych specjalizowanych funkcji w polskich firmach i szkołach a jest tak czy inaczej wymagana licencja której się przestrzega bardzo rygorystycznie.

  ACTA bezpośrednio wiąże się z nakładaniem kar finansowych a przez co z wyprowadzaniem gotówki z Polski i na to Rząd nasz się godzi bez mrugnięcia okiem, czy on jest nasz i stoi po naszej stronie.

  Co będzie jak wejdzie ACTA czy tylko posłuży ono do sprawdzania i inwigilacji w celach ochrony praw autorskich na terenie Polski. Polacy zapomnieli o sytuacji central telefonicznych jakie sprzedali nam nasi koledzy z USA w czasach zimnej wojny. Takie centrale można było skutecznie unieruchomić sygnałem tonowym i były już uszkodzone. O tym też nie pamiętamy. Zmierzam do tego iż sama ACTA nie będzie funkcjonowała bez sprzętu elektronicznego i zaplecza a inwigilacja będzie prawdopodobnie służyła dalej zimnej wojnie ale w strefie ekonomicznej i szpiegowaniu nie tylko legalności ale także zasobów które są naszą własnością prywatną. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile to wartościowych ekonomicznie wiadomości przepływa przez internet i to stanie się publiczne dla osób nie powołanych lub Rządów. Wyrażenie zgody na takie ukryte manipulacje równa się z wielką biedą i uciskiem społeczeństwa co jak nie zareagujemy nas dotknie.

  ACTA będzie ewoluowało jak ARPA z prostej sieci kilku komputerów co za tym idzie to to że będzie wymagany dla tej usługi w internecie specjalizowany sprzęt i nie będzie specyfikacji publicznej. Co to oznacza to już chyba każdy może się domyślać. Garstka osób będzie go wykorzystywała do swoich celów jakich no cóż jak „Kowalski” ma krowę to ja doi a jak jest mało moralny ….. Tu nie ma co się dziwić w co ewoluuje ACTA. Oczywistą sytuacja na dziś jest to że USA ma problemy ekonomiczne i szuka rozwiązania swojego problemu najskuteczniej jak się da a ACTA może spokojnie służyć im do osiągnięcia tego. Szpiegostwo technologii i ekonomi dalej trwa.

  Teraz spokojnie zadajmy sobie pytanie jak chcemy żyć z ACTA i ile zyskamy czy bez.

  Polubienie

 43. mika 23 stycznia 2012 o 4:33 pm

  Witam wszystkich. Dawno nie pisałam, ale sprawa ACTA zaniepokoiła mnie. Chodzę sobie właśnie po różnych portalach i na onecie, na który dzisiaj WYJĄTKOWO zajrzałam (zwykle tam nie wchodzę) pod jednym z artykułów jest bardzo ciekawy komentarz. Oto on:

  „~szymo: Właśnie czytałem na amerykańskim portalu, że anonymous szantażuje nasz rząd ujawnieniem informacji które przechwycili. Podobno są to dane z serwerów firm z branży marketingu politycznego i zawierają skrypty kampanii rządu na forach internetowych, gdzie wynajęte osoby piszą pochlebne władzy opinie. Są tam dane blogerów i forumowiczów którzy pracują na rządu, a także dziennikarzy którzy piszą na zamówienie. Jest też dużo o dezinformacji na temat samego ACTA. Do tego są tam podobno logi z akcji kiedy dana kampania została załadowane do systemu. I tam podobno jest jakiś hit, bo kampanie na dany temat były ładowane zanim wydarzenie nastąpiło. Podobno dotyczy to takich rzeczy, że mogłoby dojść w Polsce do przewrotu i to dość brutalnego. Bardzo mnie ciekawi co to za dane i do czego rząd się przygotowywał z wyprzedzeniem, o czym wiedział zanim nastąpiło? Obstawiam jakieś akcje na rynkach finansowych lub coś związanego z wyborami. Warto czytać coś poza polskimi mediami bo można dużo się dowiedzieć. Co ciekawe, wszelkie wpisy o tym zniknęły z forów innych portali, w tym onetu. Może tu da się co nieco powiedzieć?”

  Myślę, że przy okazji zamieszania z wprowadzeniem ACTA mogą wyjść na jaw bardzo interesujące rzeczy.

  Polubienie

  • mi461 23 stycznia 2012 o 5:04 pm

   I tu jest przyslowiowy „pies pogrzebany”.
   Albo podpisza ACTA i wyjdzie caly „BS” na wierzch, albo (co bardziej mozliwe) zrezygnuja z podpisu, a to jeszcze bardziej bedzie podejrzane ze czegos sie jednak obawiaja,

   Ciekawe co przewazy i co wybiora?
   zaczyna byc bardzo interesujaco.

   Polubienie

   • Konarski 23 stycznia 2012 o 5:10 pm

    „Podpisanie porozumienia ws. walki z naruszeniami własności intelektualnej ACTA może zostać odłożone w czasie” – uważa szef PSL, minister gospodarki Waldemar Pawlak.

    Polubienie

    • mi461 23 stycznia 2012 o 7:52 pm

     moga odlozyc bo sa postawienie w szachu, ale nie sadze zeby tak latwo zrezygnowali z ujarzmieniem internetu.

     Znajda sposob, to sa kanalie i tylko tak trzeba walczyc z nimi , pokazac ze nie wychodzac na ulice MONA ZDZIALAC duzo wiecej.

     Technika jest gora.

     POWODZENIA trzymam kciuki

     Polubienie

   • Sully 23 stycznia 2012 o 5:20 pm

    Ja też przyglądam się z uwagą sytuacji, przynzam szczerze nei myslałam, że się wycofają, a tu już coś świergotają , że można ale nie trzeba, że może poczekamy, przeanalizujemy….tylko gdyby nikt o tym nei pisał, to Polska by to podpisała a ludzie nawet by nei wiedzieli co jaki i po czemu, taka prawda. Ja sama aż tak działalnośćią rządu nei jestem zainteresowana i każdym jego resortem i przyznam, że o STOP-ie słyszałam , ale o tym, że Polska ma podpisać coś podobnego to dopiero jak sie głośno zrobiło. Dlaczego tak w tajemnicy chcieli to podpisać…dziwne.

    Polubienie

    • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 5:43 pm

     …. bo to jest jebana mafia miedzynarodowa bakstersko -GADZIA !

     … to dopiero początek wyciągania co czym jest, … i to się nie tylko skończy na ACTA, …. to „coś: co się budzi w ludziach dopiero zacznie potęgować no nie .. ? .. chyba to każdy odczuwa … z wyjątkiem ludzi którzy opływają w materialistycznych luksusach, przed nimi ta czarodziejska kurtyna prawdy jest nadal zasłonięta i nadal żyją w iluzji kompletnej … ( …nieszczęśnicy) , efektem tego jest że ci ludzie zaczynają świrować poprostu, niewiedzą co się wogóle robi-dzieje kołonich,

     … materialiści (bogacze) ani jednego PUZLA tej układanki nie odkryli i nawet nie prubują tego zrozumieć …, są oni w kompletnych ciemnościach oślepieni pieniądzem … w tem całym GADZIM programie kontroli umysłu …

     Ten moment jest teraz, kiedy internet jest w naszych rękach, ujawnimy i zniszczymy cele międzynarodowej reptaliańskiej mafi banksterów.

     ░███░█████░░███░░███
     █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
     ░██░░░░█░░░█░░░█░███
     ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
     ███░░░░█░░░░███░░█

     ░██░░░███░░█████░░██
     █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
     ████░█░░░░░░░█░░░████
     █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
     █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
     http://dyskusb.wordpress.com/

     Myśleli że mają taką władze że wszystko mogą z szarymi ludźmi zrobić, to jednak bardzo grubo pomylili , bardzo … , … tak teraz obradują na swoich komunistycznych obradach co tu robić, a tu du.pa blada … = nema niszta. dobrejutro ! 🙂 .srybsky

     ha hahah buu hahahh ….

     Polubienie

    • Ania 23 stycznia 2012 o 5:58 pm

     Zrobili błąd. Nie dali ekscytującego tematu zastępczego ……
     Dotychczas ta metoda działała bez pudła.

     Polubienie

     • Sully 23 stycznia 2012 o 6:07 pm

      Hmmma afera z farmaceutami, może to miał być temat zastepczy, tylko nei wyszło.

      Polubienie

     • Orka 23 stycznia 2012 o 8:03 pm

      Dali , dali , w tle toczy się sprawa protestów przeciwko niedopuszczenia na platformę multipleksu , TV Trwam ale jak widać ludzie otwierają oczy i wiedzą w czym rzecz
      http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120123&typ=po&id=po11.txt

      Polubienie

      • hjk 24 stycznia 2012 o 1:02 am

       @Ania
       ACTA to jest właśnie temat zastępczy, bo cała ta polityka to same tematy zastępcze, a po cichu coś innego się dzieje, pytanie tylko co?
       Najprostsza odpowiedź to szabrowanie i ogłupianie, ale czy tylko to…

       Polubienie

      • Annah. 24 stycznia 2012 o 8:25 am

       Orka, zdaje się masz rację. Przebrzmiała burza w szklance wody, głosowanie było w listopadzie, ma zakryć nieudzielenie TV Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie. Teraz jest czas na nasz głos w tej właśnie sprawie, acta to zasłona dymana.

       Polubienie

       • Annah. 24 stycznia 2012 o 8:32 am

        Przychylam się do wypowiedzi Sary ( ale także Hjk, Zenobiusza, i innych , którzy nieco bardziej krytycznie spoglądają na tę maskaradę)
        „Orban wprowadził cenzurę dla wypowiedzi (ogólnie rzecz ujmując) antynarodowych. Życzyłabym sobie takiej ustawy w Polsce. Mam dość tefałenów, wybiórczych i innego ścierwa – mediów całkowicie antypolskich a do tego totalnie ogłupiających i demoralizujących małolatów (i nie tylko!).
        ACTA, twierdzi poseł Jaworski z PiS, powstały w wąskim gronie osób prywatnych w USA (iluminaci?). Ci ludzie następnie, TAJNIE konsultowali to z rządami państw, które to (bez konsultacji społecznych) wprowadzają na siłę w swoich krajach.”

        Polubienie

       • Orka 24 stycznia 2012 o 4:29 pm

        i to być może , bo o ACTA piszą wszystkie mendio-merdia a nad sprawą z TVTrwam … cisza .

        Polubienie

   • sebecx 23 stycznia 2012 o 6:07 pm

    przypominam anonimowych z 16 grudnia: http://www.youtube.com/watch?v=LMedWZZcUbk

    Polubienie

    • Sully 23 stycznia 2012 o 6:09 pm

     Sebex ten lek się nazywa Mucedokhel D5

     Polubienie

     • sebecx 23 stycznia 2012 o 6:18 pm

      na zdrowie..

      Polubienie

      • Sully 23 stycznia 2012 o 6:25 pm

       Czy to miałobyć ironiczne ?

       Polubienie

      • Sully 23 stycznia 2012 o 6:30 pm

       Jeśli wiesz coś o tym leku, to napisz, bo na necie mało informacji jest.

       Polubienie

       • sebecx 23 stycznia 2012 o 9:10 pm

        ..ja nie doktor ..nie znam się .. :)..

        Polubienie

        • Sully 23 stycznia 2012 o 9:57 pm

         Super, dzięki. No ale to było tylko do dyskusji o cenach leków homeopatycznych, cena tego specyfiku 48 zl. ( po otwarciu mozna trzymać dwa miesiące )

         Polubienie

        • sebecx 24 stycznia 2012 o 9:17 am

         ja widziałem na necie po 39 ..

         Polubienie

  • miziaforum 23 stycznia 2012 o 5:09 pm

   TAJEMNICZY KRASNALE PRZEJELI info dotyczace smoleńska a konkretnie wymiany tajnej info między nierzadem a usa……. brutalny przewrut TO ADEKWATNE OKREŚLENIE……

   Polubienie

  • pola 23 stycznia 2012 o 9:41 pm

   To pewnie informacje ze skradzionego laptopa .
   Ktoś włamał się do laptopa wiceministra cyfryzacji Igora Ostrowskiego i skradł dane, zarówno prywatne jak i służbowe – ujawnił minister Michał Boni

   – Hakerzy włamali się do komputera wiceministra, było zgłoszenie na policję. Uważam, że to jest skandaliczne – powiedział minister cyfryzacji na antenie TOK FM.

   Boni przeprosił też za brak konsultacji społecznych ws. przyjęcia przez Polskę ACTA: – Jest deficyt i poczucie tego, że nie było konsultacji, boleję nad tym i mogę za to przeprosić.
   http://www.rp.pl/artykul/796028,796372-Boni–Skradziono-dane-z-laptopa-wiceministra-cyfryzacji.html

   Polubienie

   • Aśka 23 stycznia 2012 o 11:27 pm

    Co z tym Ostrowskim?
    Dzisiaj mówił o nim też Hołdys tutaj
    http://wiadomosci.wp.pl/title,Holdys-ostro-o-internautach-to-hipokryzja,wid,14191402,wiadomosc.html
    Hołdys ostro o internautach: to hipokryzja!.
    […]
    „Muzyk zwrócił też uwagę na doradcę ministra Boniego, Igora Ostrowskiego. – To wielki orędownik walki z ACTA, zwolennik „wolności myśli” i dostępu do kultury za darmo. Środowisko twórców ma o nim bardzo złe zdanie. Myślę, że miał duży wpływ na ostatnie wypowiedzi ministra Boniego, który sam nie do końca zdaje sobie sprawę ze spustoszenia, jakie czyni w Polsce brak regulacji ACTA. ”
    […]

    Polubienie

    • iHe 24 stycznia 2012 o 12:22 am

     http://demotywatory.pl/3302111/Zdzislaw-Holdys

     Polubienie

     • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:06 am

      ZH dał się poznać jako orędownik establisz-mętu.

      A z danymi skradzionymi z laptopa vice Boni M. to może być zmyła. Ale jeśli nawet – to niezła !

      Polubienie

      • hjk 24 stycznia 2012 o 2:37 am

       widac juz chyba z tego wszystkiego, ze walczą ze sobą jacyś duzi. Zmyła służy szantażowi jednej strony przez drugą i to nie z laptopa mają infa… 🙂

       Polubienie

 44. Pingback: Nie pytaj co Ojczyzna zrobiła dla Ciebie,pytaj,co ty możesz zrobić dla Ojczyzny.Stop ACTA.!!!! « Zenobiusz's Blog

 45. rmld77 23 stycznia 2012 o 5:10 pm

  Myślę, że władze w Polsce nie spodziewały się tak dużego oporu ze strony Internautów. Akcja Anonimowych nie musi być prowokacją, może być autentycznym, niezależnym protestem.

  Polubienie

  • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:15 am

   @rmld77: „…Akcja Anonimowych nie musi być prowokacją, może być autentycznym, niezależnym protestem.”

   …zwłaszcza, że podobno działają nowocześnie – w rozproszeniu i bez formalnych struktur.

   Polubienie

 46. theaspartam 23 stycznia 2012 o 5:21 pm

  Gadzi Spot Reklamowy – Hulu http://www.youtube.com/watch?v=YZN3x0MuDyM&feature=g-all-u&context=G27fccb9FAAAAAAAAIAA

  Polubienie

 47. Jony 23 stycznia 2012 o 6:03 pm

  ACTA: Kto głosował za, kto głosował przeciw
  http://wyborcza.pl/1,75248,11017884,ACTA__Lista_hanby_i_chwaly.html#ixzz1kIaasNBY

  Polubienie

  • szuwaxpl 23 stycznia 2012 o 6:21 pm

   Fajnie jest napisane – to jak najlepszy bolek, jestem za a nawet przeciw . Gówno Wyborcze lubi takie ujęcia .

   Polubienie

 48. wacpan 23 stycznia 2012 o 6:13 pm

  No i poszlo… Jestesmy w d…,ktos jeszcze ma jakies ALE do wyjscia na ulice?!?

  Polubienie

 49. rem 23 stycznia 2012 o 6:15 pm

  Wiecie dlaczego ta akcja odniosła taki skutek …bo zamknięto megavideo które było dla 80%użytkowników polskiego internetu głownym miejscem spędzania czasu w necie… gdyby to nie zbiegło sie z ACTA to ta sprawa rozmyła by się jak w przypadku GMO gdzie tak naprawdę garstka ludzi się tym interesuje a powinno całe społeczeństwo…

  Polubienie

 50. szuwaxpl 23 stycznia 2012 o 6:25 pm

  Podaj metodę, aby pokazać kiepskiemu rządowi, że naród ma już dość !
  Bismarck trafnie określił naród polski !

  Polubienie

 51. rem 23 stycznia 2012 o 6:50 pm

  Alienlo dokładnie problem jest w tym że ludziom nie przemówisz do rozumu prędzej zrobią z ciebie jakiegoś spisko-fanatyko-popaprańca aniżeli ci uwierzą…żeby nie mówić posłuchają…

  Polubienie

 52. Sully 23 stycznia 2012 o 6:53 pm

  Czytam w necie, że M. Boni, stwierdził, że ustawa nic nei zmieni w Polskim prawie i umowę podpiszą. Przynajmniej tak podają dwa portale internetowe.

  Polubienie

  • ALFA 23 stycznia 2012 o 7:17 pm

   Donald Tusk zapowiedział, że ACTA podpisze, ponieważ polskie prawo jest bardziej surowe od ACTA. W takim razie, dlaczego tak bardzo zależy mu na jego podpisaniu, skoro pakt ACTA miałyby nic nie zmienić? Kolejne kłamstwo rządu, by przekonać opinię publiczną, że nic złego się nie dzieje?

   Jak pamiętamy, rząd Donalda Tuska próbował jakiś czas temu wprowadzić cenzurę internetu pod pretekstem Ustawy antyhazardowej. Obecnie próbuje dokonać tego samego pod pretekstem paktu ACTA, którego zamiar podpisania ogłoszono na 40 stronie komunikatu prasowego, dotyczącego rolnictwa i rybołówstwa. Czyż to nie ta sama taktyka wprowadzania kontrowersyjnego prawa podstępnie tylnymi drzwiami (żeby przypadkiem ktoś nie zauważył) za pomocą polityki faktów dokonanych? To kpina z demokracji! To kpina z wyborców!
   http://acta.wolnemedia.net/

   Polubienie

   • Konarski 23 stycznia 2012 o 8:10 pm

    Kult – Po co wolność (alternatywny teledysk)

    Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 8:36 pm

    W następnym wpisie zdradzę wam tajemnicę dlaczego im tak bardzo zależy. Pamiętajcie – głównym celem jest zniszczenie religii. Jak się to ma do ACTA? A ma się, bardzo się zdziwicie. Czegoś tak perfidnego nikt normalny by nie wymyślił!

    Polubienie

    • jerkey 23 stycznia 2012 o 10:35 pm

     Czekam z niecierpliwością na wpis.

     Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:25 pm

   Postapia jak im nakazano.

   Polubienie

 53. Marek 23 stycznia 2012 o 6:59 pm

  ACTA to kpina !
  http://www.technollama.co.uk/acta-in-the-uk/comment-page-1#comment-18874

  Polubienie

 54. zenobiusz 23 stycznia 2012 o 7:03 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/23/solar-storm-warningm-9-solar-flare-headed-to-earth-explosion-among-most-powerful-kind/
  Bardzo ważna ,wiarygodna prognoza,warta przemyślenia.Dodajmy do tego co pisze autor,wzmożenie aktywności sejsmicznej,i być może przebiegunowanie,a będziemy mieli pełny obraz.
  Radzę przeczytać i przemyśleć,no chyba ,że ktoś ma miejsce w bunkrze.
  Cała reszta,furda…….

  Polubienie

  • szuwaxpl 23 stycznia 2012 o 7:13 pm

   http://quakes.globalincidentmap.com/
   Fajna stronka – cały czas się dzieją dziwne rzeczy.

   Polubienie

  • rmld77 23 stycznia 2012 o 7:43 pm

   Najgorsze jest to, że rządy wydają biliony na śmiercionośne bronie, a nie robią nic, żeby zabezpieczyć się przed tym nieuniknionym zjawiskem.
   A może niektórzy czejają na to…?

   Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:26 pm

   Otrzymales nowe wytyczne ?

   Polubienie

 55. 1984 23 stycznia 2012 o 7:04 pm

  WOJNA TO POKÓJ
  WOLNOŚĆ TO NIEWOLA
  IGNORANCJA TO SIŁA

  Orwell rok 1984 = ACTA 2012

  Polubienie

 56. szuwaxpl 23 stycznia 2012 o 7:09 pm

  No widzisz – nie ma dobrej metody aby pokazać rządowi środkowy palec. Można nie tankować paliwa, ale Ci co pracują autem mają to w du.. i nawet się nie dziwię. Więc może jest jakiś sposób aby pokazać nie szkodząc nikomu ? Najłatwiej jest krytykować, choć wiem, że wyjście to nie jest najlepszy sposób. Ale czekam na propozycję – może ktoś wymyśli dobry sposób !

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:17 pm

   Nie czytasz uwaznie – patrz wyzej !
   Przypomne ci :
   BOJKOT WSZYSTKIEGO CO ICH !!!

   Polubienie

 57. konrad 23 stycznia 2012 o 7:20 pm

  http://sopablackout.org/learnmore

  Polubienie

 58. wacpan 23 stycznia 2012 o 7:23 pm

  No i co z tego,ze moze wyjsc wojsko?!?kurwa nasi dziadowie,potrafili walczyc z komuchami i szwabami,a my dzis jaka postawe reprezentujemy?BANDA CIP im wlasnie zalezy na strachu…”TO CO ROBIMY ZA ZYCIA ODBIJA SIE ECHEM W WIECZNOSCI”kurwa!!!!!

  Polubienie

  • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 7:39 pm

   Na ulice !

   jak nie wydziecie to bedziecie dalej ruchani za 1500 na lewo, bedziecie żarli USraelskie GMO, i bedą nas w dupy kłuli szczepionkami … i nasze dzieci , nie bedzie wam wolno nic, nawet muzyki posłuchać, a za kapuste i ziemniaki bedą was do kryminałow zamykali ….
   bedziecie chodzili w jednkowych komunistycznych ubraniach jak u ORWELLA 1984, bedą decydowali o tym kiedy macie odjeść (przumusowa eutanazja) na narządy dla bogaczy !!! ,
   Niebedzie wolno rozmawiać, bo kapusi kabłow inwigilantów wpuszczą miedzy nas-niewiadomo kto kim bedzie … , wszyscy zostama OCZIPOWANI666 w trosce o nasze bezpieczeństwo !!!

   ████▓▓▓▓╬╬▓█████╬╬╬╬╬╬███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█
   ███▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬▓██╬╬╬╬╬╬▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
   ████▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
   ███▓█▓███████▓▓███▓╬╬╬╬╬╬▓███████▓╬╬╬╬▓█
   ████████████████▓█▓╬╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬█
   ███▓▓▓▓▓▓▓╬╬▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
   ████▓▓▓╬╬╬╬▓▓▓▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
   ███▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
   █████▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█
   █████▓▓▓▓▓▓▓██▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
   █████▓▓▓▓▓████▓▓▓█▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
   ████▓█▓▓▓▓██▓▓▓▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬██
   ████▓▓███▓▓▓▓▓▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬█▓╬▓╬╬▓██
   █████▓███▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓╬╬╬╬╬╬╬█▓╬╬╬╬╬▓██
   █████▓▓█▓███▓▓▓████╬▓█▓▓╬╬╬▓▓█▓╬╬╬╬╬╬███
   ██████▓██▓███████▓╬╬╬▓▓╬▓▓██▓╬╬╬╬╬╬╬▓███
   ███████▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬████
   ███████▓▓██▓▓▓▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████
   ████████▓▓▓█████▓▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓█████
   █████████▓▓▓█▓▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓██████
   ██████████▓▓▓█▓▓▓╬▓██╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓███████
   ███████████▓▓█▓▓▓▓███▓╬╬╬╬╬╬╬╬╬▓████████
   ░███░█████░░███░░███
   █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
   ░██░░░░█░░░█░░░█░███
   ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
   ███░░░░█░░░░███░░█

   ░██░░░███░░█████░░██
   █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
   ████░█░░░░░░░█░░░████
   █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
   █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
   http://dyskusb.wordpress.com

   Oni (belweder-wiejska) na straszą stanem wojennym żebyśmy się ich bali, chca zasiać strach w naszych umysłach …. !

   Takiego wała ! FUC’K O’FF dla =Made in IGfarben=

   Polubienie

 59. jakzawsze 23 stycznia 2012 o 7:23 pm

  …. jaki stan wojenny , jak Policja nawet na benzyne niema , a benzynka kosztuje, … koszuje 6 ZETA 🙂 , ileż oni mają tej aminicji ? … tyle co kot napłakał, Wojsko rozebrane do zera … nawet niemaja sie czym bronić, jakieś ta LARAD’y boń dźwiękowom posciągali , ale jak wpadnie tłum kilka tysięcy , to im te LRAD’y po.ro’zpier’dala w drobny mak .. Stan wojenny ? .. a niech se robia , śmiechu warte, ludzie zejdźcie na ziemie jest 2012 anie komubna 1981 !!! , bedzie nam tu 2sk i komorek i reszta robiła średniowiecze …, zgroza !

  Ci politycy z was/nas się śmieją, robią sobie co chcą, a w gabinetach komunistycznych pocichu wóde chleją, i się smieją. TVn24 pstraszy jakimiś pajacami KOMoRKIEM i TuXEM że powiedzieli że wprowadzą stan wojenny … śmiechu warte ….!

  Co wy się ich boicie czy co , zadużo macie TVN24 zasiane do głowy … i tyle , bedą tu piepszyli mi o stanie wojennym … jak policja niema na bezyne i suchą bółke, ich komisariaty się sypia, niemają pieniędzy te dziady nawet na papier a4 i długopisy, mają jakieś stare kompputery przedpotopowe, niemaja na tonery do drukarek i stan wojenny ?

  …żenada i co jeszcze HARPEM nas bedą straszyli ? żenada !

  LUDZIE ! OGNIA NA ULICE ! .A JAK NIE .TO. BEDZIECIE =ZAP_IER’DA.L ALI= PO NASIONAKA DO MARCHEWKI I SŁONONO PŁACILI I NASZE DZIECI ! A jak se wychodujecie po cihu to was do więzienia pozamykają !!! ZA KAPUSTE, ZA ZIEMNIAKI .. te debile bez mógu

  TE DEBILE (BRUKSELA 2SK I JEGO KUMPELEK KOMOREK CHCA WAM / NAM / MI
  Zrobić produkty ==== Made in IGfarben =====, chyba ich pojebało !!!

  Na ulice do belwederu i za fraki EWUNIE KOPACZ i reszte , wyjebać ich, do dupy na kopać… oni sobie robią czyste kpiny ze zwykłych ludzi jak JA i reszty , nim, już odjebało z tych pieniedzy z tych premi i posadek…. to jest chore i pora z tym dziadostwem skończyć … I jacy bezczelni na TVN24 sie reklamuja i afiszuja ….. że nieustąpią i dalej bedą doili biednych ludzi, …

  Na Ulice ludzie !!

  Stan wojenney !!! , w dupie mam co 2sk i komorek bredzi, tych ludzi trzeba wyjebać na pysk zbity .. przecież to są dałny ! zobaczcie jak wygladają ! jak pokraki obesrane….. to są kaliki skorumpowane .., a to , co gadają to te dałny to, z kartek czytają i się uczą na pamieć starych trików swoich dziadków UBEKÓW !!! na wiecach komunistcznych. Gdzie był komorek w chinach ? …. był dawać dupy za ACTA …

  Na ulice ludzie !!! bo ja niemam zamiaru jebać za 1500 zł , a niektórzy robią za 1000 zł !! lub mniej na jakis fikcyjnych umowach śmieciowych …

  Oni was tylko straszą .. STAN WOJENNY ! __ komunistyczne stany wojenne to przeszłosć.. Stan wojenny to my im zrobimy , .. tak wymyslają se ustawy cihcem i robią co chcą … z porządnych ludzi obywateli co zapiepszjaa na zusy emerytury od rana do nocy, … a zusu cześć pieniędzy wyparowała i cihutko , nasze dzieci pracu niemaja , to kto bedzie robił na moją emeryture …. Dla mnie ten system komuno-pseudo-demoNkratycznej jest skończony …

  Na ulice Ludzie i tych drani za fraki trzeba wziąśc … lotniska prywatne im pozamykać, pozabierać limuzyny, … , ale niewolno krzywdzić, tylko ich z pustymi torbami wy’pier’doli’c w świat niech idą łajzy (komor_ 2sk_EWUNIA_OWSIAK_tvp_CELEBRYCI) żebrać do rokefelera i rotszyldów , bo ja mam tego łajdactwa-pazerności , szczerze już dosyć !!! DOŚĆ TEJ OBŁUDY …

  Na ulice ludzie … !

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:21 pm

   Nie prowokuj !
   LUDZIE UWAZAJCIE NA PROWOKATOROW !!!
   WYJSCIE NA ULICE TO WASZA PEWNA SMIERC !!!!!!!!!!!!!!!

   IM MOZNA TYLKO DAC RADY WSZELKIM BOJKOTEM !
   NIE IDZCIE DO NICH PO NIC i OLEWAJCIE ICH WLADZE !!!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

 60. zenobiusz 23 stycznia 2012 o 7:29 pm

  No i co z tego,ze moze wyjsc wojsko?
  Bo to Twoi rodacy,
  choć z braku polskiej czcionki,to nie wynika.
  ”TO CO ROBIMY ZA ZYCIA ODBIJA SIE ECHEM W WIECZNOSCI”
  dodatek dla ciebie.
  Wydoroślej,

  Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:28 pm

   Starszy nie znaczy madrzejszy !

   Polubienie

 61. wacpan 23 stycznia 2012 o 7:33 pm

  Bez komentarza.zeno bohater zza kompa. wolnos zawsze byla przelana krwi innej drogi ni ma!!!

  Polubienie

 62. zenobiusz 23 stycznia 2012 o 7:43 pm

  Niedługo będziesz miał okazje do przelewania krwi,
  ale Polaków do tego nie namówisz.
  Mam nadzieję że twój kibuc ,jest gdzieś na uboczu.

  Polubienie

  • hjk 23 stycznia 2012 o 8:55 pm

   Polacy się obudzili i przynajmniej czasowo udaremnili knowania Chevronu w sprawie rabunku polskiego gazu łupkowego:
   http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/22/falszywy-prorok-bedzie-traktowany-jak-zyjacy-swiety-ci-ktorzy-mu-sie-sprzeciwia-zostana-uznani-za-heretykow/#comment-61795

   Polubienie

  • motyl 23 stycznia 2012 o 10:30 pm

   Goj gojowi nierowny.

   Polubienie

 63. choice 23 stycznia 2012 o 8:03 pm

  „Likwidacja forum
  Forum jest zarządzane przez nie znaną mi osobę więc podjąłem decyzję o jego likwidacji , nie mam na to żadnego wpływu .Data likwidacji 20.04 2012 .PS w Polsce nigdy nie było Liebensborn” o co kaman?? ma ktoś rozeznanie nie jestem zalogowany ale czytam od deski do deski te forum….
  http://moje-riese.blogspot.com/2012/01/likwidacja-forum.html#comment-form

  Polubienie

  • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 8:27 pm

   Dobrze, że w tym momencie to forum jest na WordPressie. Musieliby zhackować całego WordPressa

   Polubienie

   • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 8:41 pm

    Kto jest wogóle właścicielem wordpressa , co to za ludzie, ktop za tym stoi .. ?

    70 milionów użytkowników podobo jest …

    Polubienie

   • motyl 23 stycznia 2012 o 10:33 pm

    Ale mozna przewidziec co sie stanie gdy ….. i to bedzie juz koniec.
    Narazie tarcza sie kreci.

    Polubienie

  • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 8:38 pm

   Darkiem Kwietniem się interesują CIENIE z czarnymi teczkami i wiem że ma problemy powarzne …

   Polubienie

 64. jakzawsze 23 stycznia 2012 o 8:09 pm

  Hołdys (… sprzedawczyk$$) ostro o internautach: to hipokryzja!
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Holdys-ostro-o-internautach-to-hipokryzja,wid,14191402,wiadomosc.html
  =========================================================
  Sory za tasiemca ale bardzo cenne uwagi dające dużo do myslnia w sprawie ACTA
  =========================================================

  Już piesek szczeka. Za chwile wyskoczy jego kumpel owsik żebrak i też zacznie ujadać.

  Biedak heh . Niech się cwaniak za normalną robotę weźmie, a nie za te dyrdymały i zobaczymy czy będzie chciał płacić. Ten co ma za dużo kasy to niech się lepiej nie odzywa, albo się podzieli !!!

  Panie Hołys,pan jesteś śmieciem.Jak Jaruzelski,Urban,Michnik i Kiszczak.Wsie rawno,Albo lepiej:wsie gawno.

  Sluchaj Holdys –nie kompromituj sie ,nie wystepuj wiecej publicznie,jesli cie ktos wynajal na wystep w TV to tylko rzeby sie z Ciebie posmiac te twoje niby inteligentne wypowiedzi, to RZENULA! i niewiem czym na siebie chcesz zwrucic uwage!!!,,twoja epoka sie skonczyla daj sobie siana!!!!!!

  Panie Hołdys takie bzdury i bajki to może Pan opowiadać dzieciom w przedszkolu bo żaden zdrowo myślący człowiek nie kupi tych bredni. Po pierwsze to niech Pan spojrzy na poziom polskiej ”kultury” po drugie to na to ile artyści otrzymują za sprzedaż płyty a ile dostaje wytwórnia płytowa, po trzecie i najważniejsze- jeśli Pan uważa że ACTA występuje w interesach twórców w tym także Pana to jest Pan na poziomie naiwności owych dzieci z przedszkola.

  STOP PLAYBACKOWI,STOP NAGRANIOM STUDYJNYM SPRZEDAWANYM POTEM ZA MNÓSTWO KASY.”ARTYŚCI” WSZELKIEJ MAŚCI ZACZNIJCIE UCZCIWIE ZARABIAĆ PIENIĄDZE GRAJĄC I WYSTĘPUJĄC W ZESPOŁACH PODWÓRKOWYCH JAK TO MIAŁO MIEJSCE W ZAMIERZCHŁYCH CZASACH TO MOŻE „ZEJDZIECIE NA ZIEMIE” MIĘDZY NORMALNYCH OBYWATELI. TE WSZELKIE LANSOWANIE PSEUDO KULTURY W MASS MEDIACH TO NIE TO SAMO CO ZARABIANIE UCZCIWIE ZA UCZCIWY WYSTĘP JAK TO ROBIĄ NP.ARTYŚCI W PRZEJŚCIACH PODZIEMNYCH.DWORCÓW,LOTNISK ,SKWERÓW I.T.P.MIEJSC WYSTARCZY DLA WSZYSTKICH I DOPIERO PUBLICZNOŚĆ (O KTÓRĄ PODOBNO WAM CHODZI )ZWERYFIKUJE WASZE TALENTY.

  Ciekawe cy Holdys będzie tak samo mówił jak mu każą zapłacić 200 złotych za tusz do drukarki, albo 300 za wycieraczkę do samochodu, a nigdzie nie będzie mógł dostać zamiennika, ani podróbki. zarabiajać grosze ..

  A jakim prawem myśl ludzka – pomysł ma być przypisywany jednemu człowiekowi? Teoretycznie każdy może wymyślić wszystko co znamy. Wystarczy tylko, że zajdą odpowiednie warunki… Ja też, nie wiedząc o utworach pana Hołdysa mogę wymyślić identyczne słowa piosenki. Niby dlaczego on ma tylko prawo do czerpania zysków z tego tytułu?

  idz na drzewo prostować banany Panie Hołdys, ilu polaków stać na płyty muzyczne? dostaję do ręki niecałe 1000 złotych, mieszkanie a raczej pokój wraz z opłatami to bez mała 650 pln. Zostaje 350 pln na jedzenie, picie (nie mówie o alkoholu). Ksiązki od roku nie kupiłem. I tak samo nie wydam 70 na płyte. Wiec niech pan, pan stop-komersji-staszewski kazikiem znany trzyma swoje wargi na kłódke i sprobuje życ na naszej stopie życiowej a nie na teneryfie. STOP ACTA

  jeżeli w muzeum zrobię swoim aparatem fotkę obrazu „Dama z łasiczką” aby sobie fotkę tę oglądać w późniejszym terminie na komputerze wraz ze znajomymi a nawet nieznajomymi, to czy już staję się h**em piratem, czy jeszcze nie? bo jeżeli fotograficzna kopia „czegokolwiek” nie jest piractwem to dlaczego kopia muzyki i filmu jest piractwem? ale jeżeli fotograficzna kopia „czegokolwiek jest piractwem, to po kiego wała są w sprzedaży aparaty fotograficzne?! może nie mają służyć do robienia fotografi, lecz do…!!! no własnie do czego?!!! proszę o merytoryczna odpowiedź. szczególnie od pana Hołdysa.

  Zapytajcie się pana artysty, jak zakończyła sie kontrola oprogramowania w jego firmie?

  Hołdys to burak. Było o nim cicho, to jak zwykle powiedział kilka słów, aby znów o nim usłyszano. Jego muzyki i tak nikt nie ściąga, więc i tak nic nie straci 😀 ANONIMOWI BRAWOOO!!! NIE DLA ACTA!

  Polubienie

  • hjk 23 stycznia 2012 o 8:41 pm

   Myślę, ze jest tu pomyłka polegająca na tym, ze utożsamiono wytwory czy dzieła o charakterze narzędnym (programy komputerowe, wynalazki techniczne, lekarstwa, itp.) z wytworami kultury, czyli przeznaczonymi do rozwoju ducha człowieka. O ile pierwsze zasadniczo ułatwiają nam życie i służą jako narzędzia, jako takie powinny być chronione i opłacane proporcjonalnie do pożytku, jaki dostarczają (co w danym przypadku jest dość łatwe do oszacowania), o ile twórca ich nie udostępnia, o tyle sprawa z drugimi jest wątpliwa i skomplikowana.
   Ponieważ zasadniczo służą one rozwojowi ducha człowieka, a to jest „bezcenne” czyli trudne do oszacowania. Oczywiście „produkcja” czy upowszechnienie niektórych dzieł wymaga nakładów i te dobrze by było, by się zwróciły, jednak niestety dobra te o charakterze duchowym zostały skomercjalizowane i wykorzystywane do ordynarnego zarabiania pieniędzy przez różne koncerny. Podobnie wypadałoby, żeby artysta dostał jakieś honorarium za swą twórczość.

   Problemy te (szczególnie w 2gim przypadku) są trudne do ujęcia prawnego, bo sprawa zasadniczo ma charakter moralny i każde rozwiązanie prawne będzie tu niedoskonałe. Jasna sprawa, ze koncerny naciskają na ochronę ich interesów, powszechnie znane jest, ze sami artysci dostają jakieś marne % zysków koncernów, zresztą podobnie jak z rolnikami, którzy dostają moze 10% końcowej ceny produktów rolnych.
   Sprawa jednak domaga się jakiegoś uregulowania, bo dziś w dobie internetu i łatwości i dostępności technik kopiowania i odtwarzania, wszystko można łatwo i darmowo nabyć.
   Z tego jednak, co się dzieje wynika, ze sprawa jest szerzej zakrojona, niz tylko o ochronę praw i przeciwdziałanie piractwu.

   Koncerny darmochą uzaleznili młodzież od rozrywki, a teraz każą płacić – sprawa podobna jak z dilerką narkotyków, bo ta ‚rozrywka” już jest zwyczajnym narkotykiem, tylko się o tym oficjalnie nie mówi – o medioholizmie, muzoholizmie, t-fonoholizmie, itd. Jdyna rada to porzucić te satanistyczno – illuminackie pseudorozrywki i samemu zająć się tworzeniem kultury w gronie znajomych, w okolicznych lokalach, popierać lokalne zespoły muzyczne, zespoły teatralne, jakieś koła poezji, kabarety, itd.
   Bojkot pseudokultury!

   Polubienie

   • hjk 23 stycznia 2012 o 8:43 pm

    miało być „o ile twórca ich nie udostępnia za darmo”

    Polubienie

   • Orka 24 stycznia 2012 o 12:40 am

    „…i samemu zająć się tworzeniem kultury w gronie znajomych, w okolicznych lokalach, popierać lokalne zespoły muzyczne, zespoły teatralne, jakieś koła poezji, kabarety…”
    I oto chodzi , a poza tym w showbiznesie nie ma miejsca dla wszystkich , tylko co dla niektórych … Bojkotować to badziewie pseudokulturalne !!!

    Polubienie

 65. hjk 23 stycznia 2012 o 8:15 pm

  Gigantyczny rozbłysk dziś musiał być – dawno czegos takiego nie widziałem…
  http://www.swpc.noaa.gov/today.html

  Polubienie

 66. Aśka 23 stycznia 2012 o 8:19 pm

  Można, tak jak to proponuje Monitorpolski na górze strony, odciąć od kasy, tych którzy są odpowiedzialni za to, że tylko garstka ludzi wie, co się dzieje, tj. odciąć od kasy łże media w ten sposób, że nie będzie się kupowało towarów tych firm, które zamieszczają ogłoszenia/reklamy w mediach. Bez tych reklam łże media padną.

  Polubienie

  • Aśka 23 stycznia 2012 o 8:26 pm

   Markowi proponuję, żeby na górze strony zrobił zakładkę, w której można byłoby zamieszczać nazwy firm reklamujących się tamże (z podaniem nazwy radia, tv, czy gazety, a może nawet daty i godziny).
   Myślę, że pomysł Marka jest bardzo dobry z tego względu, że dosyć łatwo jest to zrobić i skutecznie pozbawić środków utrzymania mediów, którym tak wiele mamy do zarzucenia.
   ========================================================================
   ok. otworzę specjalną stronę, będzie w zakładce u góry

   Polubienie

   • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 9:12 pm

    @monitorpolski
    @aśka
    NR radio Bielsko !

    Wysyłają ekspedycje z lekami (…prawdopodobie szczepionki) do Afryki (Gambia).
    Teraz kto to sponsoruje ? Wiem że radio Bielsko w spólpracuje z medyczną mafią WHO, co jakiś czas propagaują szczepienie. Mam to nagrane na telefonie ! Zadzwonie sobie do nich i czegoś wiencej się dowiem, ale póki co to ….

    ====== Bojkot RADIO BIELSKO !======
    Prosze bardzo mamy sposora AQUA który finansuje tą stacje …

    dalej >>
    Lista osób odpowiedzialna za promowanie szczepień w RADIO BIELSKO:
    http://www.radiobielsko.pl/pliki/stat.php?id=98

    Agnieszka Adamczyk
    agencja@radiobielsko.pl

    Arleta Kamińska
    a.kaminska@radiobielsko.pl

    Małgorzata Zygmanska-Lasek
    m.lasek@radiobielsko.pl

    Romana Loranc
    r.loranc@op.pl

    Violetta Prus
    viola@radiobielsko.pl

    Jerzy Wilczek
    j.wilczek@radiobielsko.pl
    =====================================
    Mają powiązania z WHO. O co chodzi ? Dzieci z afryki szyją laleczki i wysyłają do polski przez WHO na aukcje pod auspicjami-patronatem tegoż RADIA ! . Radio wystawia laleczki za 10 zł ! i za tą forse są kupowane szczepionki . Gdzie mogą być wysyłane do GAMBI lub w polsce rozdawane. Nie znam szczegów ale podejżewam że to finansuje mafia medyczna może …. BAXTER/ GLAXO SMITH KLINE / . inna znana kryminalna korporacja
    ===============================
    Sprawa bardzo jak dla mnie, bardzo śmierdzi i aż się prosi aby się tym zając … , a widzicie póki co są oni bezkarni ….. i finansowani grubymi pieniędzmi … !

    Polubienie

    • motyl 23 stycznia 2012 o 10:24 pm

     Inicjatywa godna polecenia .
     Zdejmowac im maski !

     Polubienie

 67. heretick 23 stycznia 2012 o 8:24 pm

  Ziemia dla Ziemian! http://www.facebook.com/pages/Ziemia-dla-Ziemian/273608966013985 pozdrawiam. Aa, zachęcam przede wszystkim tych co nie mają konta na fb – nie trzeba przecież podawać swojego nazwiska, czy faktycznej daty urodzenia.

  Polubienie

  • jakzawsze 23 stycznia 2012 o 8:46 pm

   @heretic
   Unikajcie orwellowskiego szpiega =FUCKINBOOKA=(fejsbuk), niechodźzcie tam , a jak wchodzicie to wchodzicie tam na własną odpowiedzialność, wchodząc tam tylko raz siedzi się tam do końca życia, aż do „piórnika” i nieda się wyleść … / … fejsbuk to martwa klatka dla zabłąkanych dusz …

   Polubienie

   • przybysz 23 stycznia 2012 o 10:43 pm

    jak skasowac konto na facebooku
    http://www.fejsik.pl/Jak-skasowac-konto-na-Facebooku-a79

    Polubienie

    • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 12:14 am

     … niema takiej mozliwosci , @przybyszu , tam się zostaje na zawsze w =FUCKINBOOK’u666= , niestety wielu dało się wpuścić w BIG BROTHER’A …

     Polubienie

     • hjk 24 stycznia 2012 o 1:43 am

      oficjalnie tylko deaktywują, ale jak sie zalogujesz, to ono znowu „odżyje”…
      ale piszą, ze mozna wysłać ządanie usunięcia…

      Polubienie

   • heretick 24 stycznia 2012 o 1:56 am

    trzeba wiedzieć co się zamieszcza i tyle (każda akcja na fb, każde kliknięcie „Lubię to” JEST zapamiętywane, nawet jak się „od kliknie”). Nie można nie przeceniać siły fb jednakże. Niech nas widzą, nie rozumiem: mam się ich bać? Równie dobrze mogę skończyć ze sobą już teraz. Zastraszenie to jest już ich wygrana.

    Polubienie

 68. zenobiusz 23 stycznia 2012 o 8:43 pm

  „wolnos zawsze byla przelana krwi innej drogi ni ma”
  Nasz”bohater” zapomniał w gębie,
  nawet,tej ułomnej polszczyzny.

  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 69. Ktoś 23 stycznia 2012 o 9:24 pm

  Ciekawe o jakim odwecie na rządzie mówili anonimowi w swoich zapowiedziach, opublikują prawdę o smoleńskim zamachu i odpowiedzialności wielu „oficjeli” w pomocy w przeprowadzeniu i późniejszym zacieraniu śladów? To zmiecie rząd wraz z sejmem i resztą przychylnych mu mediów szybciej niż się oczami mruga. Po takich „newsach” będą mieli szczęście jak ich sami BOR-owcy nie rozwalą a co dopiero oszukiwany od dawna tłum zlinczuje.

  Polubienie

 70. theaspartam 23 stycznia 2012 o 9:30 pm

  Nielegalny rap na mikrofonie za 15zł da się?Wystarczy chcieć!!! Jest nas wielu co z tym zrobimy? Czas na coś więcej niż słowa na forum- http://www.youtube.com/user/PodziemieDebno#p/u/0/unqUqNXOgIw CDN …….. Pomyślcie o tym.

  Polubienie

  • ekonomiczny hitman 23 stycznia 2012 o 11:44 pm

   To też jest dobre K-Rino-Grand Deception (cała historia iluminatów w jednym kawałku):http://www.youtube.com/watch?v=_oGV1XWh3k4

   Jeszcze K-Rino-The plan / K-Rino-The world / Immortal Technique wszystkie kawałki

   Polubienie

 71. ALFA 23 stycznia 2012 o 9:40 pm

  Piekło tkwi w szczegółach”, czyli exposé premiera Donalda Tuska 18.11.2011. ROBOKOPTER.

  Polubienie

 72. wacpan 23 stycznia 2012 o 9:46 pm

  ŻENio kulaj babola:d

  Polubienie

  • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 10:10 pm

   Pracuj,pracuj,
   to wciąż nie jest po polsku.

   🙂 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

 73. pola 23 stycznia 2012 o 9:50 pm

  Zatem nie dość, że w kraju bida i kompletna dezorganizacja, to jeszcze UEFA, FIFA i PZPN chcą zarobić na darmowej pracy wolontariuszy!!!
  Ze swojej strony nie dam się na to nabrać i ogłaszam bojkot Euro 2012 !
  To by dopiero była światowa sensacja, gdyby pod stadionami Euro2012 ukazały się transparenty : „Żądamy pracy i chleba” , „ Nie chcemy umierać za Afganistan”, „ Nie będziemy dopłacać do awantury w Libii”, „ Polacy nie muszą spłacać długów Grecji ani Włoch” itd. itp. !
  Taka demonstracja będzie znacznie skuteczniejsza niż tysiąc komisji trójstronnych i dwa tysiące
  debat telewizyjnych!
  http://odwagacywilna.nowyekran.pl/post/48999,warto-oglosic-bojkot-euro-2012

  Polubienie

  • AQQ 23 stycznia 2012 o 10:00 pm

   Nie dawać swoich dzieci na Wolontariuszy dla malwersantów!!!
   Wynajmijmy Bruca Willisa i zrobi szklaną pułapkę….z p-osłów.

   Polubienie

   • ALFA 23 stycznia 2012 o 10:20 pm

    ZAKOŃCZENIE KS. POLA LASKA

    Polubienie

  • Ktoś 23 stycznia 2012 o 10:02 pm

   Zajebista propozycja, o ile nasze mendia to wycisza by nie psuć iluzji zielonej wyspy cudów obce na pewno podchwycą temat. By się wtedy działo. ;p

   Wolontariusze tez powinni w dniu meczu zrobić strajk. Moze klapa pozwoli niektórym zadufanym w sobie panom docenić prace pogardzanego przez nich robola, ze bez tego murzyna dupa z bogactwa jaśnie państwa.

   Polubienie

   • hjk 24 stycznia 2012 o 1:57 am

    najlepiej jakby w dniu otwarcia nasi piłkarze zrobili bojkot i nie zagrali, o ile oni maja grac na inauguracji 🙂
    światowa sensacja murowana…
    Tylko idea jakas musi być,…

    Polubienie

 74. theaspartam 23 stycznia 2012 o 9:52 pm

  Dociera przesłanie? http://www.youtube.com/watch?v=a7JfRr22k_4&feature=BFa&list=FLhZNfuZWJ7Uj2oSl6OxQIow&lf=mh_lolz

  Polubienie

 75. Bromba 23 stycznia 2012 o 10:16 pm

  Pamiętam protest organizowany przez internautów i polską wersję strony Blackout Europe przeciw Pakietowi Telekomunikacyjnemu,wtedy listami protestacyjnymi zapychane były skrzynki mailowe europosłów i posłów.I to jest niezły pomysł,gdzieś wyżej są maile ,koniecznie trzeba wyrazić swój protest choćby w takiej formie i powinniśmy to zrobić wszyscy. Możecie też podpisać to http://www.internetblackout.org/podpisz-list-do-premiera-nie-dla-acta,0.html

  Polubienie

 76. Piotr 23 stycznia 2012 o 10:30 pm

  ACTA, to niestety jeden wielki przekręt, którego głównym beneficjentem są wszelkiego rodzaju korporacje. Głownie one lobbowały za odpowiednimi przepisami, na różnych etapach projektowania i wprowadzania ACTA. A tak naprawdę sprawa jest banalnie prosta, jeśli chodzi o niby, główne założenia, czyli ochronę „twórców”, „myśli” itp., to tym tokiem rozumowania, można by powiedzieć, że prawnej ochronie powinien również podlegać każdy pomysł doświadczonego rzemieślnika, budowlańca, serwisanta itp, który w konkretnym przypadku rozwiązuje jakiś problem w oparciu o swoje doświadczenie, wiedzę, a ktoś inny robiąc „przysłowiowe zdjęcie”, lub opowiadając o tym swoim znajomym dokonuje kradzieży pomysłu. Dlaczego pan Hołdys ma być lepiej traktowany, od eksperta, ale tego na pierwszej linii, nie projektanta, który pewnych istotnych elementów, czy napotkanych problemów nie jest w stanie przewidzieć, a właśnie ten wykonawca swoją pomysłowością i doświadczeniem, owe problemy rozwiązuje. To po pierwsze.
  Po drugie, jest pewien okres ochronny dla twórców muzyki i nie tylko, po którym można robić, bez dodatkowych kosztów dla artystów, własne interpretacje starych przebojów, które znowu stają się prawnie chronione( czasami stając się nowymi przebojami), a kto na tym głownie znowu zarabia?
  Po trzecie „Wszelkie prawa zastrzeżone”, co to ma oznaczać, a co mogło by oznaczać, gdyby obowiązywało od kilku stuleci? Tu należy nadmienić, że niestety dla autorów, większości tych najbardziej sławnych, ich sława i podziw następowała po ich śmierci…czy taka ustaw więc by im sprzyjała?
  Dodatkowo mamy do czynienia z pewnym haczykiem w przypadku np.: filmów. Otóż ich producenci zakładają „jakiś” zysk z poniesionych nakładów, czasami jest taki jak się spodziewano, a czasami nie. Mało tego, bywało, że zysk przerastał oczekiwania producentów, ale i odwrotnie.
  Co ma do tego ACTA? Jedno…dążenie do ciągłego zysku. Co ma powiedzieć np: producent spodni? Żądać pieniędzy za każdorazowe założenie ich na d..pe? Co powie piekarz? Kasa za ilość kromek z jednego bochenka?

  Polubienie

  • Ktoś 23 stycznia 2012 o 10:49 pm

   Chodzi o legitymizacje bandytyzmu patentowego korporacji z usa kosztem firm z reszty świata. Przepisy ACTA dadzą także argumenty do wojen celnych z krajami produkującymi zbyt tanie zamienniki. No i da legitymizacje do szpiegostwa przemysłowego na niespotykanie masowa skale bo zawsze można powiedzieć, że „włamaliśmy się bo podejrzewaliśmy …”. Procesy prowadzone przed sądami w USA nawet wygrane i tak wykluczą z obiegu osoby/ firmy dotknięte takimi „autorskimi” włamaniami. A co do samych praw NOKIA się przekonała jak wygląda „ochrona” patentów made in usa jak po wytoczeniu spraw amerykańskim firmom które ukradły i przywłaszczyły sobie jej ekran dotykowy nagle się okazało iż „w mniemaniu sędziów” to sama NOKIA łamała prawa patentowe tych oskarżonych przez siebie firm. Jeśli takiemu gigantowi się nie udało zawalczyć o swoje to co będzie ze zwykłymi firmami? Szybkie bankructwo w imię megakorporatyzmu z usa. Nobliwych sponsorów wprowadzanej 4 rzeszy.

   To, że mowa o „ochronie praw autorów” to wybieg by nikt się nie wczytywał w rzeczywiste implikacje wynikłe z tego „(bez)prawa” porównywalnego tylko z zagrabianiem Dzikiego Zachodu przez bandziorów opłacanych przez antenatów dzisiejszych amerykańskich milionerów.

   Bezpieczeństwo przetrwania zależy od różnorodności. Jeśli liczba producentów zmierzą do 1 korporacji to jej produkty możecie uznać za nieosiągalne dla was. I nie ma znaczenia, że teraz można je kupić. Że TERAZ MOŻNA…..

   Polubienie

   • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:54 am

    @ktoś – widać, że wiesz co piszesz.

    Niestety, bo to są realia których nie chwyta osoba nie znająca zasad tej fry-wolno-amerykanki !

    Polubienie

    • hjk 24 stycznia 2012 o 2:09 am

     Zlinkowany wyżej artykuł z GW wskazuje, ze UE w PE się trochę postawiła, wiec już czują pismo nosem – „ciekawa” postawa „naszych” €parlamentarzystów — widać kto gra w druzynie USA?
     Wygląda na globalnąrozgrywkę i kłótnie w rodzinie o dominację nad swiatem i podział łupów…
     Na razie widać jeszcze się nie dogadali i wstrzymują sprawę, stąd moze te organizowane protesty…
     Polska dostała w tyłek za „słabe głosowanie”i ktoś ich tam czymś postraszył, jak też powyżej było zlinkowane – Pawlak wycofuje sie rakiem – tu grają jacyś wieksi gracze…

     Polubienie

 77. grey 23 stycznia 2012 o 10:33 pm

  http://www.sfora.pl/Zwolennicy-Kaddafiego-odbili-cale-miasto-a39844

  Polubienie

 78. StopNWO 23 stycznia 2012 o 10:44 pm

  Ktoś może mi szybko odpisać czy to prawda ? http://wyborcza.pl/1,76842,11017884,ACTA__Kto_glosowal_za__kto_glosowal_przeciw.html
  Nie spodziewałem się tego po Pis-ie

  Polubienie

  • StopNWO 23 stycznia 2012 o 11:06 pm

   Panie Monitorze, liczę na odpowiedź.
   Dlaczego głosowali za ACTA ?

   Polubienie

   • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 11:22 pm

    DEBILE. Są skończeni dla mnie. Nie mam nic do dodania. To jest kluczowa sprawa – ACTA jest wymierzona przeciwko Chrześcijaństwu. W planie ma być wprowadzenie Biblii na listę dzieł z Copyrights – zastrzegą ją prawami autorskimi. W USA już planuje się zmianę statusu dzieł, które były własnością publiczną – po prostu prawa autorskie dostaną wybrani i oni będą decydować czy można te dzieła używać i w jakich warunkach. Podobnie z używaniem samych słów – niektóre słowa mają być zastrzeżone prawami autorskimi! Chodzi o to by nam zakazać porozumiewania się.
    Sądzicie, że zwariowałem? Poczekajcie, to się przekonacie. Podobnie będzie z oddychaniem – będzie zakazane jeśli się nie zapłaci podatku.

    Polubienie

    • Święty 23 stycznia 2012 o 11:33 pm

     Teraz pan widzi panie Marku ze PiS i PO graj w tej samej druzynie

     Polubienie

     • monitorpolski 23 stycznia 2012 o 11:40 pm

      Dałem im szansę, pokazali klasę z GMO. Ale równocześnie zrobiłem film „Partie to mafie” – czas przebudzenia dla posłów, przestać się słuchać rozkazów z góry i myśleć, bo wam te dzieci pozabijają i nie będzie zmiłuj się!

      Polubienie

      • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 12:14 am

       Ci europosłowie,w większości wraz z Ziobro nie są już w PiS.
       To było w 2010 r,dodatkowy kwiatek,który wyszedł.

       Polubienie

     • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 12:37 am

      Monitor@,Święty@
      „DEBILE. Są skończeni dla mnie.
      Teraz pan widzi panie Marku ze PiS i PO graj w tej samej druzynie”
      No to pan Michnik będzie zadowolony,ba ,szczęśliwy.
      Przecież to jego zagrywka.
      Większość z tych posłów wyleciała w międzyczasie z PiSu,
      a głosowanie było w 2010 r.wtedy nie zauważyliście???
      Zamiast przeanalizować,huzia na Józia.
      Do jego drużyny się zapisujecie.???Michnika?
      Czy Nowego Ekranu z FUCKIREM.
      Nie sądzicie,że Anonymus ktoś podpuścił ,żeby odwrócić uwagę od „taśm smoleńskich”
      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/23/nie-tylko-acta-zmiany-zaleza-od-nas-prof-zdzislaw-krasnodebski-socjolog-z-uniwersytetu-w-bremie/
      Efekt przerósł plany,i wy wpisujecie się w kampanie,wyciągania kasztanów z ognia,który jeszcze nie rozgorzał.

      Polubienie

    • navajo88 23 stycznia 2012 o 11:47 pm

     hahahahahahahaha oj Monitor teraz to rozwaliłeś mię dokładnie i to tak że nawet gdybyś strzelił do mnie z Magnum .500 to nie osiągnoł być takiego efektu jak tym co napisałeś hahahahahahahahahaha ,,,, ale śmiech to zdrowie !!!!! hahahahahahahahaha
     J.M.H

     Polubienie

   • AQQ 23 stycznia 2012 o 11:28 pm

    Banda 4-ga. b/k.

    Polubienie

   • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 11:34 pm

    Bo to źli ludzie są.
    Spisane będą słowa i uczynki….

    Polubienie

  • hjk 24 stycznia 2012 o 2:11 am

   Sprawę PIS i reszty „czworokątą bermudzkiego” wyjaśnił już jozefbizon.wordpress.com

   Polubienie

 79. grey 23 stycznia 2012 o 10:45 pm

  Witam zrobiłem sobie miesiąc przerwy z powodu pewnego snu (stwierdziłem,że muszę odpocząć)
  Śniło mi się, że siedziałem na imprezie z ojcem oraz uwaga uwaga z Beniaminem Netanjahu sic!
  Rozmowa zaczęła się toczyć ostro w pewnym momencie zapytałem wprost, czy wszystkie pogłoski o Illuminati ,Rotszyldach zabijaniu Palestyńczyków czy to prawda.
  Premier Izraela odpowiedział, że to prawda oraz potwierdził, że działa razem z nimi by w ostatniej najważniejszej batalii zdradzić ich wszystkich…
  Nie wiem co o tym myśleć ale zrobiłem sobie przerwę od kompa.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • FAKIR 23 stycznia 2012 o 10:54 pm

   Czy NOWY EKRAN to kolejna ściema??????
   Konto antymaterialnego jest skutecznie blokowane.
   Muszą śledzić wszystko „live”,bo znowu nie dali ukończyć wczoraj zaczętego wpisu
   Kumpel musiał działać z kawiarenki, aby wrzucić dzisiaj cokolwiek

   http://imageshack.us/photo/my-images/827/skan34.jpg/

   Polubienie

   • FAKIR 23 stycznia 2012 o 10:57 pm

    Proszę o sprawdzenie czy możecie swobodnie poruszać się po NE.
    Ja i żaden z moich kumpli nie możemy
    Stało się to od wczoraj zaraz po pierwszym wpisie
    p.t.
    a „k” t a z mossad

    Polubienie

    • FAKIR 23 stycznia 2012 o 10:59 pm

     antymaterialny miał jednak rację
     Wszystko jest kpiną i wszystko już kontroluje NWO,
     ale co zrobić??
     Trzeba pisać ile się da bo niedługo jak on twierdzi wszystko szlak trafi w necie

     Polubienie

     • zenobiusz 23 stycznia 2012 o 11:42 pm

      „No proszę działa.
      A miała być ,po pierwsze blokowany,
      po drugie Antycośtamktośtam, wyleciał pilnie,
      w siną dal
      i miał wrócić a sierpniu.
      Już do innej Polski.
      My tu nie mamy sklerozy.

      FAKIR
      23 Styczeń 2012 o 12:36 pm

      Dzisiaj działa
      Wczoraj nie działało.”
      —————————–
      My na prawdą nie mamy sklerozy,
      Takie rozmowy samego z sobą
      anty@ FUCKIR@
      przemęczają cię wyraźnie,stąd te luki w pamięci.

      Polubienie

      • FAKIR 23 stycznia 2012 o 11:51 pm

       Masz chyba sklerozę jednak zenek, bo wyraźnie napisane że pod nieobecność możemy pisać, bo ma do nas zaufanie
       Już się przyzwyczaiłem, że gdy niuchasz jakiś wyraz na „anty” od razu dostajesz jakiś epilepsji i pojawiasz się natychmiast.
       Lepiej z tym skończ bo już stajesz się nudny
       Napisałbyś co tam na kanarach, albo o wulkanach, nubiru,
       Wiem, że to jest ciekawsze i bardziej chwytliwe dla lemingów

       Polubienie

       • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 12:22 am

        Z każdej WSI myślisz można się wycofać,
        na z góry upatrzone pozycje.???
        Nie sadzę.

        Polubienie

       • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 1:14 pm

        FAIR i Zenobiusz – mamy sytuację awaryjną, nie zaśmiecajcie bloga dyskusją prywatną, proszę!

        Polubienie

     • FAKIR 23 stycznia 2012 o 11:47 pm

      „skurvysyny” jak nic wszystko live obrabiają
      PIS PO wszystko jedno.
      wpakowali cały kraj w szambo NWO i teraz zgrywają bohaterów
      żygać mi się chce
      i teraz wielki Nowy Ekran..bu ha ha ha
      Jak mogliśmy być tacy głupi?

      POzdrowienia, łączę się z wami z bulu

      Polubienie

      • navajo88 24 stycznia 2012 o 12:01 am

       Fakir nie martw się jest szansa na to że wkrutce to wszystko się wyzeruje !!!!! hahahahahahaha
       J.M.H

       Polubienie

      • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 12:24 am

       FUCKIR@
       Ortografia cię zawodzi z tych emocji.
       Odpocznij,to nic że was dwóch.

       Polubienie

       • hjk 24 stycznia 2012 o 2:22 am

        Fakir – moze to marna pociecha, ale na żywo to obrabiają tych znaczących…
        resztę o tyle o ile, mają tam jakies priorytety. A całą resztę – maszyny z programami… I dopiero jak te coś wychwycą, to ludzie się zajmują…

        Polubienie

  • hjk 24 stycznia 2012 o 2:17 am

   @ grey
   na innym blogu opublikowano proroctwo, ze ktos pracuje przeciw „narodowi wybranemu” i chce mu zrobić zło…- moze to jakis odprysk ci się dostał…

   Polubienie

 80. Dariusz Szamałek 23 stycznia 2012 o 10:48 pm

  To mój pierwszy wpis tutaj.Od dawna interesuję się tym co się dzieję na świecie i często nie ukrywam się w tym gubię,mam wyrobione zdania na wiele tematów,ale nie jestem subiektywny i potrafię się przyznać do błędu.Jedno jest pewne,jeżeli jest okazja to pójdę zaprotestować,bo jakim prawem chcą zamknąć nam buzie i wmówić co jest dobre a co złe?Choćby był to internet,lepsze to niż nic.Nie jestem żadnym internetowym napinaczem,po prostu chcę pokazać swój sprzeciw,nawet dla samego siebie.Do niczego nie namawiam,ale ja w Bydgoszczy się stawiam i mam nadzieję że będzie nas jak najwięcej.Pozdrowienia dla Was.

  Polubienie

 81. jetfire 23 stycznia 2012 o 10:49 pm

  Oficjalny twiiter anonimowych, ten międzynarodowy. To są ci do których NASA boi się startować.
  http://twitter.com/anonops
  http://anonops.blogspot.com/

  Piszą tam że nie mają nic do FB. Jedyny i wiarygodny.

  Polubienie

 82. konrad 23 stycznia 2012 o 10:55 pm

  http://www.infowars.com/listen.html
  1 polowa 2-iej godziny dzisiejszej audycji Alex Jones jakis gosc twierdzi za za 2 lata Europa bedzie nie do poznania. Tyrania zapanuje zupelnie.
  PS: NIEWIDOCZNI to drugie po AL Qaida dzielo ELity by zniszczyc niezalezne media i internet, ta gra jest ostatnim etapem zniewolenia swiata i pozbawienia przekazywania prawdy o zagrozeniach dla ludzkosci.

  Polubienie

  • FAKIR 24 stycznia 2012 o 12:12 am

   OCZYWIŚCIE ŻE TAAAAAAAAAKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!
   Czy ktoś zachowywał wpisy antymaterialnego????
   On pisał o tym w październiku 2011
   Dokładnie opisał czego się spodziewa
   Było też o Nigerii

   Polubienie

   • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 12:18 am

    Przebóg,prorok.
    Jackowski straci chleb.

    Polubienie

   • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:29 am

    przypominam:

    @isar – Zapisałem większość wpisów antymaterialnego na dysku. Dla tych co nie czytali lub nie zdążyli przeczytać wrzucam na bayfiles (serwis hostingowy)
    http://bayfiles.com/file/1lnj/GpmSZu/anty.rar

    Polubienie

 83. ekonomiczny hitman 23 stycznia 2012 o 11:05 pm

  Strona premiera zhakowana przez Polish Underground, teraz nie działa, próbują chyba ją przywrócić.

  Taki był komunikat:

  Polubienie

 84. Święty 23 stycznia 2012 o 11:22 pm

  Anonymous do polskiego rządu: „Jesteśmy od was potężniejsi”

  Polubienie

  • TajemniczyPan 23 stycznia 2012 o 11:52 pm

   Ze scalonymi polskimi napisami:

   Anonymous – Polska Rewolucja! [PL]

   Polubienie

 85. Święty 23 stycznia 2012 o 11:35 pm

  Kilkunastu kierowców sparaliżowało w poniedziałek wieczorem stację Orlen na ul. Bałtyckiej. Protestowali przeciwko rosnącym cenom paliwa.
  Pomysł na protest był prosty: robić wszystko, by tankowanie trwało jak najdłużej, a do dystrybutorów ustawiały się długie kolejki. Dlatego kierowcy tankowali paliwo wiele razy i za jak najmniejsze kwoty, korzystali z okazji, by umyć szyby, zamówić i zjeść hot doga, wypić kawę i przejrzeć na stacji gazety. Rekordzista zatankował 0,09 litra za 51 groszy. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11020063,Protest_kierowcow__tankowali_za_51_groszy.html

  Polubienie

 86. kiriki 24 stycznia 2012 o 12:05 am

  A ja sie pytam, gdzie sa aresztowania, ktore mialy zaczac sie 22 stycznia!?
  Kisinger, bangsterzy nadal wolni, co jest…

  Polubienie

  • BirD2 24 stycznia 2012 o 12:18 am

   a kto to mówił Fujford?.. On w chuja leci, niby ma poparcie jakieś tam armii chińczyków z białego smoka a ponoć kase bierze za dostęp do swojego forum..

   Polubienie

 87. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 12:08 am

  Zobacz treść DYKTATORSKIEJ USTAWY ACTA (PDF)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/01/zobacz_tresc_acta_rzadu_5615354.pdf

  ,
  dM
  MMr
  4MMML .
  MMMMM. xf
  . „M6MMM .MM-
  Mh.. +MM5MMM .MMMM
  .MMM. .MMMMML. MMMMMh
  )MMMh. MM5MMM MMMMMMM
  3MMMMx. ‚MMM3MMf xnMMMMMM”
  ‚*MMMMM MMMMMM. nMMMMMMP”
  *MMMMMx „MMM5M\ .MMMMMMM=
  *MMMMMh „MMMMM” JMMMMMMP
  MMMMMM GMMMM. dMMMMMM .
  MMMMMM „MMMM .MMMMM( .nnMP”
  .. *MMMMx MMM” dMMMM” .nnMMMMM*
  „MMn… ‚MMMMr ‚MM MMM” .nMMMMMMM*”
  „4MMMMnn.. *MMM MM MMP” .dMMMMMMM””
  ^MMMMMMMMx. *ML „M .M* .MMMMMM**”
  *PMMMMMMhn. *x > M .MMMM**””
  „”**MMMMhx/.h/ .=*”
  .3P”%….
  [nosig] nP” „KAPINO

  Polubienie

 88. choice 24 stycznia 2012 o 12:08 am

  Komentarz został usunięty przez ACTA

  no i tyle miałem do powiedzenia dobrej nocy……

  Polubienie

 89. Święty 24 stycznia 2012 o 12:21 am

  wklejam ciekawy wpis:
  A C T A daje prosta droge amerykanskiej firmie M O N S A N T O do globalnego opatentowania WIEKSZOSCI NASION I GENOTYPOW HODOWLANYCH W ROLNICTWIE NA SWIECIE ! A C T A to KON TROJANSKI – DO PRZEJECIA KONTROLI NAD USTALANIEM CEN ZYWNOSCI NA SWIECIE.Przyklad OK ,LEGALNA PLANTACJA DIABELSKIEJ G M O ,PO PRZEZ WIATR PRZENOSI SIE NA SASIEDNIE POLE GDZIE WYRASTA I MAMY ZASIEW BEZ LICENCJI.NASTEPNY OK,ROLNIK DOWIADUJE SIE ZE M O N S A N T O ZADA OPLAT ZA GENY ZWIERZAT W JEGO HODOWLI I CO?.I TRZEBA PLACIC-ROWNIEZ ZA KAZDA SZTUKE PRZYCHOWKU. LUDZISKA NIE MOZEMY SIE NA TO ZGODZIC,to jest wlasnie N W O !!!!!!!!!

  Polubienie

  • hjk 24 stycznia 2012 o 2:35 am

   Percy Schmeisser rolnik z USA wygrał o to sprawę z Monsanto – jest o tym film na yt, ze mu zaśmiecili pole GMO a potem próbowali oskarżyć, ze nie kupił od nich licencji…

   Polubienie

 90. wacpan 24 stycznia 2012 o 12:22 am

  Ciekawe rzeczy sie dzieja…

  Polubienie

 91. m 24 stycznia 2012 o 12:47 am

  czy ktos wie co sie dzieje z Darkiem Kwietniem?

  Polubienie

 92. MICHAL A 24 stycznia 2012 o 2:11 am

  Szanowny Panie Marku, i zacni czytacze, czytając przez jakiś czas ( kilkanaście miesięcy) Państwa opinie dochodzę do wniosku że, pojawia się ogromna ilość informacji, które mają przedstawić sytuację dla CZŁOWIEKA, które mają zmienić spojrzenie na obecny świat. Te opinie mają na celu ugruntowanie spojrzenia , to o czym duża część z Państwa wie. Można by się zastanowić, dlaczego niektóre myśli ( na blogu ) nie pasują , a które , nie. Wartość spojrzenia na pracę osób (mam nadzieję, że osób a nie komputerów) intelektulaną, a nie „komputerową” może sprawić, że przede wszystkim: spory nie dadzą nic. Cały czas przypomina mi się powiedzenie generała Zbigniewa Ścibora-Rylskkiego. ” Kochani sprawiliście mi ogromną radość, to powitanie , nigdy tego nie przeżyłem. Do was mówię, wy jesteście przyszłością, ale wiem, że gdyby przyszedł moment, to stanęliście by jak WASI RÓWIEŚNICY, WASZE PIĘKNE DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY,ŻE WPROST TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE ODDALI WOLNOŚĆ NIEPODLEGŁOŚĆ UKOCHANEJ OJCZYZNY, ALE TO, ŻE wy tu jesteście …. Jestem wnukiem pilotów walczących w imię Anglii ( bitwa o Anglię), mam też ogromne wspomnienie o żołnierzach walczących na Sycylii, i tych kochanych polaków po stronie wschodniej. To co pragnę napisać, to taka wartość wobec której stwierdzenia, że obecny naród to „NIC” to nic wobec siły obecnej SIŁY. Każdy z nas posiada ogromną MOC, tych kochanych , partyzantów, pułkowników Kwiatkowskich, i innych wspaniałych obrońców (możecie dopisać tych wspaniałych ludzi, którzy nieśli tę wartość). Zabrakło mi słów… To znaczy, że CI ludzie nie mieli chęci ustawienia się. Oni chcieli nieść wartości RZECZPOSPOLITEJ. To ta właśnie siła, która nie daje przynależności a daje wartość. Wartość BYCIA CZŁOWIEKIEM. Niech każdy z nas zastanowi się nad siłą jaką może wznieść dla człowieka. Nie tylko dla POLAKA ale dla człowieka, tej wartości, która nie ma ograniczeń wobec miejsca, religii, ale KULTURY. Na dzisiaj koniec.

  Polubienie

 93. Katon Najmłodszy 24 stycznia 2012 o 2:45 pm

  KL Demokracja

  Naiwni ludzie wierzą, że Internet jest „ostatnim” bastionem wolności. Stąd też podejmują działania w rodzaju happeningu z jakim mamy do czynienia obecnie. Cała prawie internetowa brać wzięła się za obronę przed demonem o nazwie ACTA. Naiwni. Myślą, że są spiskowcami i obrońcami wolności, ale to nic innego, jak właśnie sama istota Internetu zabija ducha spisku! Co to za walka z Lewiatanem skoro podkłada się pod sam szpiclowski nos wszelkie pomysły i scenariusze mające rzekomo go obalić? Spiskować można tylko w pojedynkę, w osamotnieniu; tam gdzie jest dwóch w sieci, już rodzi się zdrada. całość http://katonisliwka.wordpress.com/

  Polubienie

 94. Aśka 24 stycznia 2012 o 7:46 pm

  Wszyscy pamiętamy, jak to przeobraziły się stenogramy z posiedzenia tego sejmu RP (specjalnie z małej litery, bo prawdziwego Sejmu, to my nie mamy), w którym pani Kopacz omawiała jak to skrupulatnie była przesiewana ziemia w Smoleńsku po katastrofie. Bezczelnie je ktoś poprawił i w tej chwili już nie przeczytamy, że ziemia w Smoleńsku była przesiewana na metr w głąb.

  Tak i teraz dociekliwy internauta dokopał się do ponownego poprawiania historycznych wypowiedzi posłów PO. Tym razem wypowiedź dotyczy wprowadzania ACTA.
  Zobaczcie sami.

  http://pclab.pl/news48509.html
  ACTA w Unii Europejskiej to sukces Polski! No… może jednak nie?
  Piotr Gontarczyk, Poniedziałek, 23 stycznia 2012, 15:01
  Tagi: acta, donald tusk, internet, paweł graś, platforma, po, prawo, propaganda, psl, rząd, umowa, www
  95

  Rząd umywa ręce od kontrowersyjnej sprawy. Zaledwie parę dni dzieli nas od terminu planowanego podpisania, przez polski rząd, umowy ACTA. Polskie władze od soboty są poddawane ostrej krytyce, a grupa Anonymous podejmuje niemal ciągłe ataki na strony internetowe rządu, prezydenta, sejmu, a także poszczególnych polityków, takich jak Donald Tusk czy Paweł Graś, który zasłynął z tego, że wprowadził do polskiego dyskursu politycznego propagandę najniższych lotów.

  Rzecznik polskiego rządu stwierdził w niedzielę, że żadnych ataków nie ma, a niedostępność wielu rządowych stron to efekt ich „ogromnej popularności”. Okazuje się, że to nie koniec zagrywek propagandowych polskich władz.

  Użytkownik serwisu Wykop.pl, masterbeam, dosłownie wykopał z historii wyszukiwarki Google oświadczenie rządowego Portalu Innowacji, opublikowane 20 grudnia ubiegłego roku, opisujące umowę ACTA jako sukces polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Z oświadczenia wynika to, że polski rząd chwali się doprowadzeniem do tego, że kraje Unii Europejskiej podpiszą w Tokio ową umowę. Sama publikacja miała tytuł „ACTA sukcesem polskiej prezydencji”.

  Jednakże już dziś, po tym jak opinia publiczna zaczęła wyrażać sprzeciw wobec ACTA, ten sam tekst brzmi inaczej. Z tytułu usunięto słowo „sukces”, a brzmi on obecnie „ACTA a polska prezydencja”. W pierwszym zdaniu pierwotnie napisano, że polska prezydencja może pochwalić się kolejnym sukcesem – czyli umową ACTA. Teraz to samo zdanie mówi o tym, że Rada Unii Europejskiej podjęła decyzję w jej sprawie.

  Oznacza to, że agencja rządowa po pierwsze nie chwali się tym, co jeszcze parę dni temu było najwyraźniej wielkim powodem do dumy. Po drugie polski rząd umywa ręce od całej sprawy. Pierwotnie rządowa agencja twierdziła, że polska prezydencja de facto doprowadziła do podjęcia decyzji o podpisaniu umowy ACTA – przez kraje UE. Teraz decyzję polski rząd zrzuca na Radę Europy, pomijając w tym swój udział.

  Żadnych ataków nie ma. Żadnego sukcesu nie było. Propaganda ma to do siebie, że jak się przesadzi, to z kłamstw zaczyna robić się seria nieprzyjemnych dowcipów.

  Rzecznik rządu, Paweł Graś, przypomniał mi ostatnio pewną komiczną postać – byłego ministra informacji Iraku, z czasów inwazji amerykańskiej na ten kraj, który zapewniał, że nie ma żadnej wojny, wszystko jest w normie, wszyscy żyją normalnie.


  Wersja oryginalna


  Wersja „dostosowana” do słupków sondażowych?

  Źródło: Wykop.pl
  _____
  Nie potrafię zamieszczać obrazków, więc proszę otworzyć sobie screany podane w powyższych linkach.

  Polubienie

 95. Aśka 24 stycznia 2012 o 8:10 pm

  Zobacz, jak to z ACTA było:

  http://prawo.vagla.pl/node/9631

  Polubienie

 96. Aśka 24 stycznia 2012 o 8:19 pm

  http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,11021015,Boni__Za_pozno_na_wycofanie_sie__do_ACTA_dodamy_klauzule.html
  Boni: Za późno na wycofanie się, do ACTA dodamy klauzulę bezpieczeństwa
  wg
  2012-01-24

  Już za późno na wycofanie się z podpisania ACTA. Nie możemy nie podpisać tego dokumentu, ale do umowy chcemy dobudować klauzulę bezpieczeństwa. Klauzula pokaże, jak my interpretujemy punkty, które należą do polskich kompetencji – mówił w RMF FM Michał Boni. – Jeżeli ACTA zostanie ratyfikowane, to tylko z taką klauzulą – zapewnił minister.
  […]

  Polubienie

 97. Aśka 24 stycznia 2012 o 8:54 pm

  http://pclab.pl/news48459.html

  Trwa protest przeciwko SOPA i PIPA
  Piotr Gontarczyk, Środa, 18 stycznia 2012, 19:00

  Zgodnie z zapowiedziami, wiele serwisów internetowych przystąpiło do protestu przeciwko aktom prawnym, które mają zostać wprowadzone w życie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Mowa oczywiście o budzących od długiego czasu kontrowersje projektach SOPA i PIPA.

  Do protestu przystąpiły setki, jeśli nie tysiące serwisów internetowych. Wśród nich znajdziemy takie potęgi, jak na przykład Reddit.com, Wikipedia, BoingBoing.net, MoveOn.org, Bluesnews.com, Destructoid.com, strony internetowe organizacji CEA (Consumer Electronics Association) i wiele innych.

  Pojawiła się wcześniej informacja o tym, że do protestu przyłączy się firma Google, co miało poskutkować wycofaniem wsparcia dla SOPA przez amerykański Biały Dom. Ostatecznie firma Google, na razie, ogranicza się do wyświetlania stosownej informacji na głównej stronie swojej wyszukiwarki.

  Przykładowo serwis Gamasutra.com protestuje poprzez brak jakichkolwiek aktualności ze świata gier – przez co najmniej 12 godzin.

  Projekty SOPA i PIPA wciąż, jak twierdzą protestujący, stanową poważne zagrożenie dla wolności słowa w internecie. O ile SOPA została odsunięta w czasie – do lutego, o tyle projekt PIPA będzie przez amerykański senat głosowany już 24 stycznia. Niestety dotychczasowe działania części senatorów, którzy chcieli opóźnić głosowanie, nie odniosły skutku.

  Polubienie

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 10:20 pm

   Google od dawna stosuje się już do SOPA. Prezes google to członek Bilderberga. Jeśli google mówi że się przyłączy to gra, bo się boi że straci użytkowników. I proponuję powoli przechodzić na inne wyszukiwarki.

   Polubienie