NIE DLA ACTA – wolna dyskusja, 24 stycznia 2012r.

(…) ACTA to następny etap zniewolenia – zanim masoneria światowa przystąpi do jawnego zabijania ludzi, musi przecież im najpierw uniemożliwić komunikację (…) wybrani mają dostać prawa autorskie na dzieła, których prawa autorskie wygasły, lub też takie, które nigdy nie były zabezpieczone takimi prawami. Mogą to być więc równie dobrze wszystkie wydania Biblii! (…) 

Nie wierzyłeś w NWO? Czas się obudzić!

Boisz się inwigilacji? Powinieneś.

W powyższym filmiku słyszymy oburzonego młodego człowieka, który nam wyjaśnia jak będzie wyglądał koniec internetu po wprowadzeniu ACTA, jak to nas będzie można pozamykać do więzień za wsadzenia nagrania z prywatki… A gdzie ten młody człowiek był gdy biliśmy w dzwon na alarm, że wprowadzane są totalitarne przepisy w Polsce i innych krajach, których celem jest zniewolenie społeczeństwa, że jesteśmy na co dzień truci opryskami chemicznymi, że następuje

Maska do wycięcia

frontalny atak na to co jemy poprzez modyfikowanie genetyczne roślin i zwierząt, że truci jesteśmy aspartamem, fluorem, dodatkami chemicznymi do prawie każdego produktu spożywczego? Gdzie on był, gdy szczepiono polskich bezdomnych eksperymentalną szczepionką na świńską grypę, po której zmarło 23 osoby? Gdzie był podczas fałszywej pandemii, której celem było zaszczepienie większości ludzkości świata skażonymi śmiertelnym wirusem ptasiej grypy szczepionkami?
Dlaczego młodzi ludzie budzą się dopiero, gdy odbiera im się ulubioną zabawkę, którą jest internet, a nie reagują na jawny atak na ich zdrowie i życie?

Czy nadal będzie się uważać fakty przedstawione na tym blogu i innych stronach za śmieszne teorie konspiracji?  Czy wreszcie się obudzicie i zaczniecie walczyć o życie?!
To co się odbywa to jedna wielka eksterminacja ludzkości, zwana czasem depopulacją. Wszystko jest starannie zaplanowane.

Czy sądziliście, że ci ludzie na tym poprzestaną?

ACTA to następny etap zniewolenia – zanim masoneria światowa przystąpi do jawnego zabijania ludzi, musi przecież im najpierw uniemożliwić komunikację.
To jest logiczne. Zanim zniszczy się wszelkie zgromadzenia z kultywowaniem religii włącznie, to należy zabezpieczyć się formalnym pretekstem – to też jest jasne. I to się właśnie dzieje. Nie mamy szans, jeśli nie zrozumiemy charakteru tych działań – ich perfidii i planowania. Czy sądzicie, że nazistom udałoby się wymordować tyle ludzi w obozach koncentracyjnych bez odpowiednich planów, które zabezpieczyły ich przed rewoltą tam przywożonych?
A przecież za NWO stoją ci sami ludzie, co za ludobójstwem w Rosji, Chinach czy nazistowskich Niemczech.

Wszystko co się dzieje było do przewidzenia – oczywiście, że mamy do czynienia z decyzjami tajnego jeszcze prywatnego rządu światowego, który poprzez ONZ, organizacje międzynarodowe, korporacje, NATO, rządy państw i ludobójcze media, wprowadza na siłę tzw, Nowy Ład Światowy.

Coraz wyraźniej widać na czym ma polegać ten ich „ład” – ma być to totalne zniewolenie, w którym człowiek nie będzie nic znaczył, pozbawiony zostanie wszystkich praw, łącznie z prawem do życia.
Declan McCullagh z CNET News (http://news.cnet.com/8301-13578_3-20003005-38.html)  ostrzegał już ponad półtora roku temu, że umowa ACTA – Anti-Counterfeiting Trade Agreement, była tajnie przygotowywany już od dłuższego czasu, administracja Obamy wprost zakazała ujawniania jej treści, z uwagi na „narodowe bezpieczeństwo”. Zwróćmy uwagę, że przygotowywany on był w USA, a więc stoją za nim ci sami ludzie, co za PNAC, Patriot Act czy NDAA – są to skrajni syjoniści.

Pierwsze informacje o tym czego ma dotyczyć ta umowa zostały ujawnione po głosowaniu w Parlamencie Europejskim. Jednak nadal nie pojawia się zbyt wiele informacji czego ma dokładnie dotyczyć ta umowa. W USA dzięki masowym protestom udało się dość łatwo zablokować rzekomo antypiracki Stop Online Piracy Act (SOPA) oraz rzekomo zabezpieczający własność intelektualną Protect Intellectual Property Act (PIPA) . Co najmniej takie same protesty są potrzebne w.s. ACTA, która ograniczy prawdopodobnie nasze podstawowe wolności, a także wkroczy na tak kluczowy grunt jak dostęp do suplementów, witamin i lekarstw, blokując do nich wolny dostęp.

Alex Jones w czwartkowym programie ostrzegł, że Kongres USA przygotowuje się do wprowadzenia prawa autorskiego na dzieła, które dotąd były własnością publiczną.
Co to ma oznaczać? Otóż wybrani mają dostać prawa autorskie na dzieła, których prawa autorskie wygasły, lub też takie, które nigdy nie były zabezpieczone takimi prawami.

Mogą to być więc równie dobrze wszystkie wydania Biblii!

Łatwo sobie wyobrazić taką sytuację, gdy np. Bill Gates wykupuje prawo do przejęcia praw autorskich na wszystkie wydania Biblii, a potem za każde wykorzystanie bierze opłatę, lub też wręcz zakazuje dostępu do Biblii. Taka sytuacja wcale nie jest hipotetyczna – ACTA sformalizują ten zakaz, nasyłając specjalne oddziały policji na księży czy pastorów cytujących Biblię podczas Mszy Świętej!
Pod pozorem ochrony własności intelektualnej i ochrony praw autorskich nastąpi otwarty atak na religię!
I może to dotyczyć nie tylko chrześcijaństwa, podobne przejęcie praw autorskich może dotyczyć także Koranu czy nawet Talmudu! ACTA może być więc o wiele bardziej podstępną ustawą niż nam to przedstawiają nawet media alternatywne.

Wczoraj odbyła się burzliwa dyskusja na tym blogu nt. wprowadzenia  AKTA. Ponieważ nie każdy ma czas i cierpliwość przeczytać wszystkie komentarze, wybrałem kilka ciekawych. Zachęcam jednak do przeczytania całości – mało gdzie jest tyle konkretnych informacji o tym totalitarnym zamachu na społeczeństwo.

Najnowsze materiały monitorpolski na YouTube:

sara10 23 Styczeń 2012 o 8:50 pm  (…) ACTA, twierdzi poseł Jaworski z PiS, powstały w wąskim gronie osób prywatnych w USA (iluminaci?). Ci ludzie następnie, TAJNIE konsultowali to z rządami państw, które to (bez konsultacji społecznych) wprowadzają na siłę w swoich krajach. Ten fakt nazywa się zamordyzmem. Nie mamy tu doczynienia z Białorusią a Koreą Północną.
[monitorpolski:  sara10 – Nie porównuj Białorusi z Koreą Północną – chciałabyś mieć tu Białoruś, z mądrym i przewidującym Łukaszenką… Nie porównuj tyranów z wielkimi patriotami, którzy się nie poddają NWO]

Adam 23 Styczeń 2012 o 4:51 am Polecam wam zapoznać się z usługami VPN. W wielkim skrócie, jest to usługa która udostępnia serwer w innym kraju (np. chiny, rosja) przez który filtrowane jest cały nasz ruch. Wszystko jest szyfrowane. Dzięki temu nie można wyśledzić co wysyłamy, ani co pobieramy, nie jest możliwe określenie naszej lokacji po adresie IP. Minusem jest z pewnością pewne zmniejszenie prędkości przesyłu danych, choć jeśli chcemy możemy naprzemiennie korzystać z połączenia VPN i zwykłego.
Tutaj podstawowe informacje na ten temat
http://www.green-trading.pl/vpn-bezpieczne-i-anonimowe-polaczenie-z-internetem.html
[monitorpolski: ściągać i drukować. Niedługo będziemy zdani tylko na informacje, które udało nam się pościągać z internetu przed wprowadzeniem ACTA]

katerina404 23 Styczeń 2012 o 5:08 am Cały czas badam to ostatnio od strony niemieckiej i wszystkich powiazań z Niemcami i zauważyłam, że poszczególne, szczątkowe wprawdzie informacje w tym temacie, świetnie się o siebie zazębiają. Szykuje się pod płaszczykiem demokracji IV Rzesza, ta najgorsza. Faszyzm w najczystszej postaci. Czy wobec tak daleko posuniętych kłamstw, tajemnic, matactw i dezinformacji, nam samym, jako ludziom uda się powstrzymać tą zarazę? Tu potrzebna jest siła wyższa, chociaż nie możemy rezygnować z szerzenia prawdy i z tą siłą wyższą współpracować. Mam na myśli Swórcę i jego anielskie szwadrony. Nawet natura sama już się buntuje przeciwko takiemu zdziczeniu i takiemu bezprawiu.

ciociababcia 23 Styczeń 2012 o 7:29 am
POWIEDZMY . N I E. SOPA, PIPA i ACTA, globalnie skoordynowany atak na wolność słowa. http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/acta_sm.jpg  …Z naszego podwórka szef MSZ R. Sikorski też chce być w klubie wielkich „etyków internetu” i dlatego wykorzystując stanowisko państwowe dla własnych celów chce regulować internet:
„Wytoczyłem pozwy przeciwko wydawcom, którzy tolerują groźby karalne, mowę nienawiści, oszczerstwa i antysemityzm na swoich stronach. Dążę do ustanowienia precedensu prawnego, mianowicie, że fora internetowe rządzą się nie ustawą o hostingu, o użyczaniu serwerów, tylko rządzą się prawem prasowym, w związku z tym wydawcy są odpowiedzialni za treści, które rozpowszechniają” – powiedział dziennikarzom szef MSZ. Ruch mający na celu ograniczenia i kontrolę Internetu, jak już wielokrotnie ostrzegaliśmy, jest realizowany ponieważ skostniałe tradycyjne korporacyjne i rządowe media, przegrywają z alternatywnymi i niezależnymi źródłami informacji pod względem udziału widowni, zaufania i wpływu. Rządy jak tylko mogą starają się utrzymać własną narrację zdarzeń i polityki wydając grube miliony co od dłuższego czasu jest coraz mniej efektywne. Taki spadkowy trend w możliwości oddziaływania propagandy na społeczeństwo próbuje się zatrzymać właśnie takimi ustawami jak ACTA. Takie działania rządów i korporacji muszą się spotkać z ostrą opozycją na każdym poziomie oraz w całym spektrum politycznym. Regulacja Internetu nie tylko stanowi ogromny zamach na wolność słowa, lecz będzie tworzyła nowe przeszkody dla e-gospodarki i w konsekwencji doprowadzając do dalszej dewastacji opanowanej przez kryzys gospodarki.
Powiedz NIE dla ACTA i wyślij swojego maila ze słowami dezaprobaty do Sejmu RP. http://www.youtube.com/watch?v=XdvfZn4pB7o 
Oto maile niektórych posłów RP, więcej: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sopa_pipa_i_acta,p514601167

Aśka 23 Styczeń 2012 o 9:02 am
http://technowinki.onet.pl/biznes/10-rzeczy-ktore-powinienes-wiedziec-o-acta,1,5005235,artykul.html
10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ACTA 22.01.2012, 16:26 Onet. * Marcin Kosedowski Onet.
ACTA mnie nie dotyczy, a dostawca sieci może mnie śledzić, bo nie mam nic do ukrycia” – może pomyśleć typowy Kowalski. Po przeczytaniu tych 10 informacji zmienisz zdanie.

Jak powstało ACTA?

ACTA to oficjalnie Anti-Counterfeiting Trade Agreement (umowa handlowa przeciwko podróbkom). Dokument był tworzony od 2007 roku w USA i utrzymywany w ścisłej tajemnicy. Na jego kształt wpływały instytucje lobbujące na rzecz ochrony własności intelektualnej. Dopiero 24 marca 2010 roku jego treść wyciekła do opinii publicznej. Odbyło się tylko jedno publiczne spotkanie w sprawie ACTA (w Meksyku), z którego wyproszono osobę próbującą je transmitować w internecie.

Parlament Europejski dwukrotnie sprzeciwił się wprowadzeniu ACTA, domagając się odtajnienia prac nad porozumieniem. Organizacje reprezentujące przemysł, w tym BSA, lobbowały przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka o pominięcie opinii Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przy wdrażaniu ACTA. Ostatecznie UE poinformowała o przyjęciu ACTA na stronie 43 komunikatu prasowego na temat rolnictwa i rybołówstwa.

Jak ACTA jest uchwalane w Polsce?

Uchwała pozwalająca na podpisanie ACTA przez Polskę nie zawiera w tytule skrótu ACTA, a nazywa się „Umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrobionymi między Unią Europejską i jej państwami członkowskimi, Australią, Kanadą, Japonią, Republiką Korei, Meksykańskimi Stanami Zjednoczonymi, Królestwem Marokańskim, Nową Zelandią, Republiką Singapuru, Konfederacją Szwajcarską i Stanami Zjednoczonymi Ameryki”.
Jak donosi zajmujący się prawnymi aspektami funkcjonowania internetu serwis VaGla.pl, dokument wpłynął do Rady Ministrów 18 listopada 2011 roku. Podpisano go już 25 listopada. Biorąc pod uwagę, że także 18 listopada prezydent powołał nowy rząd, prawdopodobnie żaden z ministrów nawet się z nim nie zapoznał – uważa autor serwisu, Piotr Waglowski.

Na obiecywane przez premiera negocjacje w sprawie ACTA nie zaproszono domagających się tego organizacji pozarządowych, ale pojawili się na nim przedstawiciele międzynarodowych korporacji.

Polska treść ACTA została udostępniona na serwerze Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 18 stycznia 2011. Według dotychczasowych planów ACTA ma zostać podpisana przez Polskę 26 stycznia w Japonii, choć po ostatniej burzy i atakach hakerskich na strony rządowe nie jest to jeszcze przesądzone, a minister administracji i cyfryzacji Michał Boni ma się dziś spotkać w tej sprawie z premierem.

ACTA zabrania otwierania stron?

ACTA przewiduje kary dla osób dopuszczających się piractwa na skalę handlową. Pojęcie „skala handlowa” nie jest zdefiniowane w żadnym dokumencie UE, a zdefiniowane przez ACTA „piractwo” jest bardzo ogólne. Na jej podstawie można uznać za „pirata” np. osobę czytającą stronę internetową pochodzącą z kraju, w którym pobieranie plików naruszających prawa autorskie jest zabronione. Dlaczego? Ponieważ podczas przeglądania danej witryny przeglądarka internetowa zapisuje na komputerze jej lokalną kopię, czyli kod, grafiki, treść artykułów. Są to zwykle utwory chronione prawem autorskim.

Koniec z YouTube?

Świadome obchodzenie zabezpieczeń takich jak np. możliwość oglądania filmów tylko w wybranej strefie lub korzystanie z proxy w celu obejrzenia na YouTube filmu wskazanego dla wybranego kraju jest nielegalne. Podobnie z wersjami gier przeznaczonymi na inne rynki. Warto przy tym zauważyć, że programy na rynkach wschodzących są 5-10 razy droższe niż w USA.

http://m.onet.pl/_m/75fd9ab1a50c248c3fc81ed183fa9f3c,62,1.jpg  YouTube
Obejście zabezpieczenia przed wyświetlaniem materiałów w danym kraju ACTA uznaje za nielegalne.

Co z małymi stronami?

Właściciele stron będą odpowiadać za treści na nich, więc wielu zrezygnuje z ryzyka prowadzenia strony. „Gdyby wprowadzić odpowiedzialność po stronie przedsiębiorców internetowych za treści umieszczane przez użytkowników oraz obowiązek monitorowania tych treści to nie tylko doprowadziłoby to do cenzury w internecie, ale przede wszystkim sens biznesowy platform internetowych przestałby istnieć, co z kolei by skutkowało załamaniem gospodarki internetowej” – uważa Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

Celnicy zajrzą do twojej walizki

ACTA pozwala służbom celnym z własnej inicjatywy zatrzymać na granicy podejrzane towary, w tym przewożone w bagażu podręcznym lub wysyłane paczkami. Towary te mogą zostać zniszczone, jeśli zostaną uznane przez celników za stanowiące naruszenia.

Ponadto państwo może dostarczyć właścicielowi praw informacje dotyczące wysyłek jego towarów, w tym opis i ilość. Może to stanowić podstawę do monitorowania poczty.

Programy mogące obchodzić zabezpieczenia stają się nielegalne

Urządzenia i programy, które mogą być użyte do obejścia zabezpieczeń powinny być według ACTA konfiskowane. W tym miejscu pojawia się kwestia tzw. dozwolonego użytku osobistego i użycia zupełnie legalnego urządzenia do zdjęcia np. zabezpieczenia DRM. W tym przypadku tylko cel użycia przesądza o jego charakterze.

Dostawca internetu będzie Cię śledził

Właściciel praw autorskich dostanie dane osoby, którą tylko podejrzewa o posiadanie treści naruszających prawa autorskie.

Oskarżający może żądać informacji o wskazanych osobach w jakikolwiek sposób powiązanych z podejrzanym. Może to prowadzić do sytuacji, w której ISP będą musieli ujawniać dane wszystkich osób, które pobierały pliki od podejrzanego przez właściciela praw.

Państwa muszą przewidzieć możliwość niezwłocznego wydania właścicielowi praw autorskich przez ISP danych abonenta, co do którego istnieje podejrzenie, że z jego konta naruszono prawa autorskie. Oznacza to olbrzymie wydatki małych ISP na infrastrukturę monitorującą każdą akcję każdego internauty.

Będą Cię kontrolować również inne kraje

ACTA pozwala na działania służb wobec obywateli innych krajów i na terenie innych krajów. Może się to odbywać „bez wysłuchania drugiej strony” [strona – kraj] i przy konfiskacie mienia oraz wniesieniu kaucji przez osobę podejrzaną (nie oskarżoną). Jeśli podejrzenia okażą się niesłuszne, sąd może, ale nie musi nakazać rekompensatę.

Państwo będzie wspierało posiadaczy praw

Państwa, w tym już wkrótce prawdopodobnie Polska, „podejmują wysiłki, aby wspierać tworzenie i utrzymywanie formalnych i nieformalnych mechanizmów, takich jak grupy doradcze, w ramach których jej [Państwa – przyp. red.] właściwe organy mogą poznać opinie posiadaczy praw”.

Państwa zobowiązują się również do przeszkolenia urzędników w zakresie dochodzenia i egzekwowania praw własności intelektualnej. A kto jak nie „grupy doradcze” związane z instytucjami antypirackimi przeprowadzi takie szkolenia?
Autor: Marcin Kosedowski Źródło: Onet.

Stanisław 23 Styczeń 2012 o 9:04 am
WP zamieściła taki oto tekst http://wiadomosci.wp.pl/title,Prezydent-moze-wprowadzic-stan-wyjatkowy,wid,14188797,wiadomosc.html?ticaid=1dca1
Pozwolę sobie napisać kilka słów od siebie – protest przeciwko ACTA jest słuszny, jednak jak to już napisano wyżej , prawdopodobnie rząd oleje stanowisko społeczeństwa i zrobi to co karzą mu jego prowadzący z Brukseli. Jeżeli nastąpią dalsze poważniejsze ataki to nie byłbym zdziwiony gdyby faktycznie Bronek i Rudy odstawili taki numer , a wszystko to w imię ratowania kraju przed . . . no właśnie przed czym ?
Problem ACTA i reszty kretyństwa jakie dzieje się w jeszcze naszym kraju, polega na tym że trzeba odsunąć źródło zarazy jaka opanowała koryto władzy.

AQQ 23 Styczeń 2012 o 12:41 pm
Zobaczcie koniecznie link wyżej są miasta wypisane. Prawie 30tys osób chce wziąc udział W-wa.
https://www.facebook.com/events/231718760242341/

Stanisław 23 Styczeń 2012 o 11:59 am
W sprawie anonimowych rozmawiałem z pewnym pracownikiem potężnej firmy informatycznej i oto co mi napisał: „Rozejrzałem się trochę za tą grupą i dotarłem do miejsc, w których się grupują i umawiają na kolejne ataki. To podobno ludzie dobrze znający się na komputerach, przepisach prawnych, analizie bezpieczeństwa itd. (wykwalifikowani informatycy, prawnicy, specjaliści ds. bezpieczeństwa), do których dołączają się osoby postronne, popierające to co oni robią. Ci ludzie mogą pomagać w atakach i robią to. Kusi ich przynależność do większej grupy, o której teraz jest głośno i mają posłuch na świecie.No i to,że razem są w stanie dokopać przynajmniej w niewielkim stopniu instytucjom rządowym. Tacy ludzie dostają gotowe narzędzia, których używają do przeprowadzania prostych ale skutecznych ataków. I to działa.
A dzięki temu, że atakują nie tylko członkowie tej grupy ci, którzy za tym stoją są trudniejsi do wykrycia.
Może i nawet sama grupa nie istnieje a ktos to wymyślił żeby siać zamęt.
Łapią się na to też dzieciaki, którzy pewnie wpadną.
1) powód do represji – pewnie tak
2) słuszność takiej akcji – tak
Popieram taki sprzeciw.”

Aśka 23 Styczeń 2012 o 12:18 pm
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/atak-hakerow-na-polske/koziej-mamy-do-czynienia-z-najwiekszym-protestem-w,1,5005497,wiadomosc.html

Koziej: mamy do czynienia z największym protestem w cyberprzestrzeni, który dotknął nasz kraj
10:48 GK / RMF FM, PAP 23.01.2012

– Mamy do czynienia z największym protestem w cyberprzestrzeni, który dotknął nasz kraj. Nasi internauci jeszcze nigdy nie byli na tyle zorganizowani – stwierdził w programie „Kontrwywiad” w RMF FM szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej. – Jeśli długotrwałe ataki hakerów zakłócą życie publiczne i na masową skalę nie będą mogły działać instytucje rządowe, wtedy trzeba będzie zastanowić się nad koniecznością wprowadzenia stanu wyjątkowego – dodał.

Koziej uważa, że to dobrze, że taki protest pojawił się w Polsce. – BBN od dawna zwracał uwagę na tego typu problemy. Atak pomoże lepiej przygotowywać państwo polskie do funkcjonowania w cyberprzestrzeni – stwierdził. – Z punktu meritum sprawy to dobrze, że ten protest się pojawił. (…) To znak, że pojawia się wyzwanie i trzeba będzie coś poprawić – powiedział.
[…]
______
Taką mamy demokrację!!! Jak obywatele siedzą cicho, to jest prawidłowo, jeśli tylko suweren wyrazi swoje zdanie, to trzeba poprawiać system lub wprowadzać stan wyjątkowy (…)

jakzawsze 23 Styczeń 2012 o 1:02 pm

Aktualne info z przebiegu operacji anti-ACTA : https://twitter.com/AnonymousWiki
Jeżeli skorumpowany rząd w Polsce podpisze ACTA to wkrotce bedziecie jeść genetycznie modyfikowana żywnosc i nawet nie bedziecie o tym wiedziec, w ACTA nie chodzi tylko o internet rzekomą wlake z piractwem , do jednego worka zostało wrzuconych dużo grozniejszych narzedzi, propozycji jak patentowanie nasion, a więc na swoich działkach bedziecie musieli sadzic pomidory i ogórki z nasion ktore kupicie w sklepie a za używanie swoich nasion bedzie grozilo wam wiezienie, tak już jest w USA ze zbożem, kukurydza i soja , reszta biosfery …- … to jest „nowy” TERRORYZM ! ! !… o tym wam nie powiedzą w radiu/TV/Propagandowych portalach jak ONET/TVN24/POLSAT/TVP … , dlatego że te korporacje są wrekach tych samych kryminalistów którzy wykreowali A.C.T.A. , SOPA, PIPA, INDECT …
Reklamy

300 responses to “NIE DLA ACTA – wolna dyskusja, 24 stycznia 2012r.

 1. heretick 24 stycznia 2012 o 2:07 am

  Ziemia dla Ziemian! http://www.facebook.com/pages/Ziemia-dla-Ziemian/273608966013985 pozdrawiam. Aa, zachęcam przede wszystkim tych co nie mają konta na fb – nie trzeba przecież podawać swojego nazwiska, czy faktycznej daty urodzenia.

  Trzeba wiedzieć co się zamieszcza i tyle (każda akcja na fb, każde kliknięcie „Lubię to” JEST zapamiętywane, nawet jak się „od kliknie”, czy usunie). Nie można nie przeceniać siły fb jednakże. Niech nas widzą, nie rozumiem: mam się ich bać? Równie dobrze mogę skończyć ze sobą już teraz. Zastraszenie to jest już ich wygrana. Ich przewaga. Generalnie za poglądy jeszcze nie zabijają, a jak zaczną to tym lepiej dla sprawy…

 2. Peryskop 24 stycznia 2012 o 4:10 am

  UWAGA:
  Ta agitka to powtórka @heretick !
  Ciekawe że w tak newralgicznym momencie.
  W poprzednim wpisie umieszczono ostrzeżenia przed wejściem do fb, z ktorego nie ma wyjścia.

  • heretick 24 stycznia 2012 o 3:29 pm

   Zdaje się, że co bym nie napisał będzie źle. Odpowiedź jest prosta, nie czytam tutaj komentarzy za często, wszedłem gdy pojawił się nowy wpis, a w starym była jakaś setka dodatkowych komentarzy, więc odpowiedziałem w obu miejscach. Traf chciał, że tu nie było ani jednego. Owszem, to jest agitka, ale strona jest na temat, czytać można bez logowania się. Polecam wpisy o Komitecie 300, bo o tym w Polsce wielu ludzi nie wie. Pan się rodzi dostaje pan PESEL (na kompjuterach IBM) i już jest pan częścią systemu. http://pl.wikipedia.org/wiki/PESEL W UK czy USA tego nie ma. Nie mówiąc o podpięciu się pod internet, albo posiadaniu tel. kom, albo konta bankowego.

 3. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 5:07 am

  Komuna żyje, nikt jej nie obalił. Obalenia komuny nigdy nie
  było.Okłamano nas. Hy hy hy!

  KTOS NAPISAL :
  „Pikieta smundakow fejsbukowych. Mydlkow w okularach jak denka od butelki. Podesla jeden patrol z prewencji, ze dwoch zarobi pala po grzbiecie a reszta ucieknie do Mamusi zeby zmienic pampersa. Zenada trolikow a nie pikieta! Ot co!”

 4. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 5:34 am

  Drożyzna – żywność, paliwa, Dla telewizji katolickiej brak miejsca, mundurowi protestują o 300 zł, 2 mln bezrobotnych, 2 mln na emigracji, a starym wydłużyć okres pracy, kobietom do 65 roku – matkom i babciom (zamiast dołożyć im do emerytury) – wstyd młodzi bez szans na start, rodzice oddajcie mieszkania za jałmużnę (hipoteka), bo emerytura nie wystarczy zakneblować internet,.. i co jeszcze wymyślą ….. WIARE W JEDYNEGO BOGA CHACA CHCA ZLIKWIDOWAC…/ …. JUZ KIEDYS SLYSZALEM ZE BEDZIE ZAKAZ CZYTANIA BIBLI, a ZA POSIADANIE DO KICIA BEDA PAKOWALI…

  …. holera to jest faktycznie fakt, chca sie rzucic na religie

  • hjk 24 stycznia 2012 o 8:58 pm

   Już tak było w Rosji za komuny, więc to nie jest niemożliwe, no ale tam spacyfikowali społeczeństwo terrorem rewolucyjnym.
   Ale już teraz jest szerzony fanatyzm antyreligijny, wystarczy ze dadzą fanatykom broń i ci bedą ścigać posiadaczy Biblii…

 5. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 5:59 am

  Anonymous: Jesteśmy potężniejsi od polskiego rządu –
  Tłumaczenie

  „Witaj świecie! Jesteśmy Anonymous. Jak już mówiliśmy, nie pozwolimy wam podpisać ACTA. Czy myślicie, że ludzie są tak głupi, że da się nimi manipulować przy pomocy telewizji? Nadszedł czas na rewolucję i wasz koniec. Nie działamy tylko w internecie, jesteśmy wszędzie. Powiedzieliście mediom, że wasze strony padły, na skutek przeciążenia serwerów spowodowanych olbrzymim zainteresowaniem społeczeństwa – to żałosne. Odpowiedzieliśmy w przeciągu pięciu minut zamykając wszystkie wasze strony. Co teraz macie do powiedzenia? Nie będziecie nas wiecznie kontrolować. Ludzie cenią sobie wolność wypowiedzi, a wy chcecie, im to odebrać, ponieważ w internecie znajduje się masa informacji, często dla was niebezpiecznych i zagrażających waszej kontroli. Nie możecie wiecznie ukrywać się za kurtyną oraz robić co wam się żyw nie podoba za plecami swoich obywateli. Mamy wasze pliki oraz wasze najbardziej tajne, rządowe dokumenty. Radzimy wam, abyście się lepiej dobrze zastanowili, jeśli nie chciecie, aby ten program obrócił się przeciwko wam. Nie żartujemy polski rządzie. Jesteśmy od was potężniejsi. Premierze polskiego rządu lepiej jeszcze raz przemyśl swoją decyzję o podpisaniu ACTA. I tak już wystarczająco namieszałeś w swoim państwie, więc nie powołuj się na wymówki takie jak piractwo i inne podobne tłumaczenia. Chcesz mieć jeszcze większą kontrolę, nie szanujesz ludzkiej prywatności, Zostałeś rozpracowany już dawno temu. Jesteśmy Anonymous, nie pozwolimy ci na to. Ludzie widzą twoją porażkę, ACTA była twoją ostatnią. Gra się rozpoczęła. Zobacz, co zrobiłeś swojemu krajowi. Nie jesteśmy twoimi niewolnikami. To koniec. Pozwoliłeś kryminalistom panoszyć się po swoim własnym państwie. Zasługujesz na karę. Obudźcie się ludzie, nadszedł czas rewolucji, Musimy, im pokazać, że to rząd powinien bać się swoich obywateli, a nie ludzie rządu. Wyjdźcie na ulice i pokażcie swoją prawdziwą potęgę, zjednoczcie się. My zrobimy to samo. Mamy nadzieję, że zmienicie zdanie, w przeciwnym wypadku jesteście skończeni. Jesteśmy Anonymous, jesteśmy legionem, nie wybaczamy, nie zapominamy…”

 6. Lutek 24 stycznia 2012 o 6:37 am

  Korwin-Mikke o układzie ACTA:

  http://www.youtube.com/watch?v=p2lF7T0twmU

  Zauważyłem coś.
  Licznik w powyższym filmie stanął jak zwykle na 305, ale jest sposób na uzyskanie bardziej aktualnej wartości:

  http://www.youtube.com/results?search_query=„Rządy+w+ochronie+praw+autorskich+i+patentowych+poszły+za+daleko!+-+Korwin-Mikke+o+układzie+ACTA”&oq=”Rządy+w+ochronie+praw+autorskich+i+patentowych+poszły+za+daleko!+-+Korwin-Mikke+o+układzie+ACTA”

  Analogicznie:
  http://www.youtube.com/watch?v=QKAH3Xj1bQc (licznik pod filmem = 758998)

  http://www.youtube.com/results?search_query=„PANIE+PREMIERZE%2C+PRZEJMUJEMY+KONTROLĘ.+ODEZWA+DO+NARODU”&oq=”PANIE+PREMIERZE%2C+PRZEJMUJEMY+KONTROLĘ.+ODEZWA+DO+NARODU”
  (licznik w wynikach wyszukiwania = 1 068 692). Staram się oszacować, jak często ma miejsce aktualizacja licznika na tym poziomie.

  • AQQ 24 stycznia 2012 o 3:22 pm

   Kto ufa utwalaczowi systemu w osobie J-ego K-rólewska M-osc?..małolaty,przejrzyjcie na oczy!!!

   • Lutek 24 stycznia 2012 o 4:09 pm

    A kto ci każe lubić JKMa? Liczy się idea. Nowa Prawica to nie tylko JKM.

  • falszywyprorok 24 stycznia 2012 o 7:06 pm

   Jedna uwaga odnośnie YT i liczniku 305, to nie jest żadna manipulacja. jeżeli ktoś umieszcza film z konta na którym jest mały ruch, a film staje się popularny to licznik staje na +/- 300 a potem odświeżany jest raz na dobę. Więc zobacz sobie ten JKM filmik po północy a będzie miał ze 2/3 tysiące lub więcej. Po prostu roboty google sprawdzają czy ruch jest prawdziwy a nie fejkowy.
   Pozdro

 7. teosia 24 stycznia 2012 o 7:10 am

  Boni stwierdził, że ustawa ACTA jednak zostanie podpisana. Wojna się zaczęła nie tylko w necie. Pozostanie nam obserwować wojnę gigantów – ciekawy spektakl się zapowiada.

  • lyrzka 24 stycznia 2012 o 8:35 am

   Powinnismy z bojkotowac wszystko lacznie nie pojsciem jednodniowym do pracy Ale wszyscy to powinnismy zrobic bojkot wszystkiego wszystkiego..Ale czy to cos zmieni Jak ludzie nie wierza w teoria spiskowe.Wiec musza sie dowiedziec fizycznie to bardziej bedzie przekonywujace…..

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 10:59 am

   Przynajmniej zaczyna się robić jasne dla wszystkich, że jest to wojna przeciwko ludzkości. No to będę mógł wziąć wakacje…

   • MamOczy 25 stycznia 2012 o 1:17 am

    Na wakacje nie ma czasu Monitorze:)

    Pozdrawiam.

  • Joanna 24 stycznia 2012 o 11:27 am

   Ten rzont podpisze wszystko, co Bruksela nakaże, bo to nie rząd tylko administracja brukselska na Polskę do zdzierania podatków.

   • Orka 24 stycznia 2012 o 6:53 pm

    no , nie można tego było lepiej ująć , gratulacje Joanna

 8. stary partyzant 24 stycznia 2012 o 7:39 am

  Aby walczyć z korporacjami trzeba uderzyć ich tam gdzie najbardziej boli. Bojkot to najlepsze rozwiązanie.

  Miesięczny bojkot kina, rozgłośni, imprez masowych i klubów z muzyką komercyjną, wstrzymanie się z zakupem płyt z muzyką, grami i programami.
  Miesięczny brak wpływów w okresie karnawału zaboli bardziej od wszelkich monitów i innych protestów.

  Dla łamiących bojkot – ostracyzm towarzyski.

  Symbolem – zamknięta kłódka wieszana lub przyklejana.

  Hasło : może być z dawnych czasów :
  „Tylko … siedzą w kinie”

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 11:01 am

   Dlaczego miesięczny? Po co ci kino, imprezy itd. Zajmij się swoim życiem, przygotowaniami do terroru, który nastąpi, zrób zapasy, przygotuj niezależne źródła energii by się nie dać oskubać i nie dać zainstalować inteligentnego licznika, wyrzuć telewizor.

   • satry partyzant 24 stycznia 2012 o 12:22 pm

    Od czegoś trzeba zacząć. To był wpis do tzw. młodych gniewnych, praktycznie uzależnionych od masowego prania mózgu niczym narkomani.
    To chyba skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż uliczne rozróby.

   • wisznu 24 stycznia 2012 o 1:47 pm

    właśnie na cholere mam chodzic do kina,bo tak modnie? muzyki komercyjnej nie słucham bo to chłam,tv juz chyba ze 5 lat nie oglądam.ciągle szukam alternatywy na energie. i wiecie co jest mi troche łatwiej bez tego,w końcu widzę dalej niż wzrok sięga.Polecam żeby każdy sie wyzwolił od tych „fałszywych cywilizacyjnych wygód”

    • falszywyprorok 24 stycznia 2012 o 7:14 pm

     Ja wam polecam teatr, a sztuka która szczególnie wam przypadnie do gustu to „diabli mnie biorą” to taka komedia wyśmiewająca konsumpcyjny styl życia… Koncerty zespołów nie pokazywanych w telewizji, punk, rock, te zespoły o których nigdy nie ma na pudelku, lansiku i innych plotkarskich serwisach – chodzić na koncerty, kupowac płyty wspierać – muzyka jest dużo lepsza i daje energię. Ja po koncercie Farben Lehre naładowany byłem 2 tygodnie 🙂
     Kino jest niepotrzebne, wszystkie filmy to odgrzewane kotlety. Muzyka komercyjna to samo, odgrzewany kotlet. Prasa zwykłe pranie mózgu, telewizja też propaganda plus odgrzewane kotlety. Bojkotujcie, nie jedzcie w macdonaldzie, kfc, nie kupujcie produktów z galerii handlowych – gdzie wszystko jest z CHIN z marżą 1000%. Te ich Sale i przeceny z 200 na 100, produktu który kosztuje 5 złoty. Unikajcie marketów i galerii. Zdrowa żywność, nie kupujcie nowego auta (akcyza) nie palcie papierosów (akcyza) nie pijcie wódki (akcyza). Bojkot systemu to po prostu kulturalne zdrowe życie. Odrzucasz truciznę, toksyny, propagandę – robisz dobrze swojemu organizmowi – tak bojkotujesz system.
     Wystarczy porzucić wyścig szczurków, przedmioty szczęścia nie dają.

  • Zagrypiona 24 stycznia 2012 o 11:21 am

   Mi sie wydaje ze im nie chodzi o pieniadze. 😉 W kazdym razie pieniadze to nie glowny cel. Glowny cel to pranie mozgow i uczenie zlych nawykow poprzez propagandowe wykwity ‚artystyczne’.

   A do kina nie chodze, tv nie ogladam, rozglosni… Tez nie – nuda.

   • Joanna 24 stycznia 2012 o 11:30 am

    Chodzi o pieniądze i władzę. Głupiego łatwiej oskubać, głupim łatwiej rządzić.

    • pola 24 stycznia 2012 o 4:43 pm

     Poprzez pieniądze do zniewolenia,kredyty niewolnictwo XXI wieku

 9. ced 24 stycznia 2012 o 7:44 am

  Ciekawy komentarz – warto rozsyłać dalej

  ~czternastoletniamałopolszczynianka

  Co to jest do jasnej cholery za państwo, w którym człowiek jest monitorowany i obserwowany.? Korea Północna czy co?! Panie Premierze! Czy Panu się wydaje, że jak ‚zamknie’ Pan Internet to w Polsce będzie lepiej? Napisałam ‚zamknie’, ponieważ, gdy ACTA wejdzie w życie ludzie nie będą mogli normalnie wejść do sieci, będą obserwowani i narażani na oskarżanie ich o czyny rzekomo karalne. Czy to jest tak ważne co ludzie w sieci piszą.? Otóż nie! Jeżeli chce Pan Panie Premierze ŻEBY SIĘ ŻYŁO LEPIEJ to:
  OBNIŻ PAN CENY PALIWA
  PODNIEŚ PAN STAWKI PRACOWNIKÓW
  OBNIŻ PAN WIEK EMERYTALNY!
  I ZOSTAW NAM INTERNET- JEDYNĄ OSŁODĘ (taa..cukier też drogi) NASZEGO ŻYCIA – W ŚWIĘTYM SPOKOJU!!

  ‚Posłowie’ zainteresujcie się prawdziwymi sprawami! Słuchajcie tego co mówią ludzie! Gdyby nie Internet nie wiedziałabym co to ACTA, bo wszystko załatwiane jest po kryjomu i bez wiedzy szarych obywateli! Ścigajcie prawdziwych przestępców, a nie dobrych i porządnych ludzi, których nie stać na to, żeby kupić film na płycie i muszą go ściągać z Internetu. Zróbcie coś z wymiarem sprawiedliwości! Żeby nie był tylko wymiarem ale SPRAWIEDLIWYM I REALNYM wymiarem sprawiedliwości. Nie mieści mi się w głowie to, że jeżeli pijany kierowca zabije człowieka dostaje 4 lata i wychodzi po 2 kiedy powinien wyjść po 15, nie mieści mi się to w głowie, że Pan Kiszczak dostał 2 LATA W ZAWIESZENIU za tyle lat sądzenia i to za czyje pieniądze.? ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW!! I będziemy sądzeni gorzej niż oni? Ile lat dostaniemy za skopiowanie obrazka? Czy młodzi ludzie za słuchanie muzyki na YouTube.com będą musieli iść do poprawczaka? Cz za napisanie komentarza takiego jak ten, w którym wyrażam swoje zdanie będę musiała ponieść karę, np. zapłacić grzywnę?

  ZAJMIJCIE SIĘ PAŃSTWEM BY ŻYŁO SIE LEPIEJ! Takie przecież hasła były głoszone w kampaniach wyborczych! A teraz co.?! Żyło nam się tutaj w Internecie dobrze, dopóki Wy nie zainteresowaliście się Internetem!
  Zostawcie nam chociaż Internet skoro już mamy pracować do 60 i 65 lat! Zostawcie nam Internet skoro podnieśliście ceny paliwa! Zostawcie nam Polskę Naszą! A nie zniszczoną przez Wasze pożal się Boże RZĄDY!

  • alexirin 24 stycznia 2012 o 8:27 am

   weżcie sobie na zawsze zapamiętajcie
   polską rządzi grupa koszernych
   z Lejba Kohne na czele do czasu kiedy ich nie usuniemy będziemy mieli burdel w kraju
   http://alexirin.wordpress.com/lista-zydow-w-zniewalanej-polsce/

   • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 11:03 am

    Dałem ci kciuka, pewnie za to mnie zamkną na 25 lat….

    • Annah. 24 stycznia 2012 o 1:35 pm

     Niekoniecznie, ale na pewno chcą żebyś tak myślał, wogóle żebyś dużo myślał o tym na co nie masz większego wpływu bo jest już pod odpowiednim nadzorem, za to najlepiej zapomniał o TYM na co masz i to niemały
     http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120124&typ=po&id=po23.txt

    • alexirin 24 stycznia 2012 o 4:19 pm

     monitor usunąć ich to znaczy uświadomić ludzi w polsce że istnieje taka grupa obrzezanych osobników która ukrywa się pod innymi nazwiskami rządzi naszym krajem od 22 lat
     i nie da się ich w żaden sposób przegonić

     • hjk 24 stycznia 2012 o 11:20 pm

      pesymista 🙂

 10. teosia 24 stycznia 2012 o 8:09 am

  Przez net włażą wam do najbardziej prywatnej sfery – do domu!

  • centurion 24 stycznia 2012 o 8:44 am

   Do domu oni już dawno weszli teraz za przeproszeniem zaglądają do d…y

   • hjk 24 stycznia 2012 o 11:22 pm

    jest na to rada – do netu podłączać jakiegoś grata i tam ściągać pliki, a potem wrzucać je za pomoca pen-drajwa do własciwego sprzetu.
    Tym sposobem komputer „w necie” bedzie zawsze „czysty”…

 11. Jony 24 stycznia 2012 o 8:39 am

  Protesty przeciwko ACTA w Polsce:

  http://www.facebook.com/events/231718760242341/ Warszawa

  http://www.facebook.com/events/215317315225357/ Kraków

  http://www.facebook.com/events/226874334064657/ Tarnowskie Góry

  http://www.facebook.com/events/174048566035586/ Lublin

  http://www.facebook.com/events/174451399329583/ Poznań

  http://www.facebook.com/events/174724099301513/ Katowice

  http://www.facebook.com/events/353301034699480/ Gdańsk

  http://www.facebook.com/events/332274416793882/ Wrocław

  http://www.facebook.com/events/212620175499352/ Bydgoszcz

  http://www.facebook.com/events/315644171811283/ Częstochowa

  http://www.facebook.com/events/349441668418318 Olsztyn

  http://www.facebook.com/events/327134550660857/ Sosnowiec

  http://www.facebook.com/events/136075406511048/ Łódź

  http://www.facebook.com/events/280653448656301/ Szczecin

  http://www.facebook.com/events/256392994434523/ Białystok

  http://www.facebook.com/events/216763271746396/ Kielce

  http://www.facebook.com/events/342876392398818/ Bielsko-Biała

  http://www.facebook.com/events/195948973836535/ Tarnów

  http://www.facebook.com/events/239838672758381/ Toruń

  http://www.facebook.com/events/177454789020878/ Zielona Góra

  http://www.facebook.com/events/272542776144232/ Zamość

  • Jony 24 stycznia 2012 o 8:46 am

   https://www.facebook.com/events/195470430552322/ Gniezno

   https://www.facebook.com/events/263187973749735/ Płock

   http://www.strefaimprez.pl/slupsk/protest-przeciw-acta-na-placu-zwyciestwa-w-slupsku-84556 W Słupsku w środe o 16.30 na pl. Zwycięstwa

   https://www.facebook.com/events/370790072935948/ Rzeszów

   https://www.facebook.com/events/254939544574842/ Rzeszów

   https://www.facebook.com/events/284335671625639/ WŁOCŁAWEK

   https://www.facebook.com/events/214278065333774/ – Radom

   • centurion 24 stycznia 2012 o 9:13 am

    Dalej jazda wpisujcie się na listy eksterminacyjne tylko się potem nie zdziwcie jak o 5:30 z drzwiami do waszego mieszkania domu wejdą smutni listonosze z przesyłką za pokwitowaniem.
    Co myślicie że na Zuckerbergbooku jesteście niezależni czy anonimowi. Śmieszne i straszne.

    • FAKIR 24 stycznia 2012 o 10:24 am

     Kim jest szef anonimowych

     http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49491,kim-jest-szef-anonimowych

     • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 10:34 am

      Kim jest szef antycośtamktośtama.????

      • hjk 25 stycznia 2012 o 12:32 am

       ciekaawa dyskusja pod wpisame a-materialnego, np taki wpis:

       „Konkurencyjna wizja. Stworzenie konkurencyjnej wizji. Społeczeństwo jest takie jak jego świadomość. Świadomość społeczna jest zainfekowana.
       W stanie wyjątkowym znowu zostanie wyłapana i zniszczona aktywna tkanka. Zabieg ten ponownie uszkodzi zbiorową świadomość. Nie walcz.
       Zmień się sam. Bądź konkurencyjny. Zaraź tym otoczenie. Tak to się zaczyna.”
       albo frg innego:
       „Bo powiedz co jeśli mają plan usunięcia aktywnej tkanki i ona wystąpi przeciw i zostanie zniwelowana (w jakikolwiek sposób się wypali) i znowu stado baranków, których nie zdążono uświadomić zostanie samo ?
       A to stado baranków jeszcze przyklaśnie.

       Sam piszesz o „silent weapon for quiet wars „. A zniwelowaliśmy te wszystkie narzędzia by w pełni świadome decyzje podejmować?
       Czy jak rozmawiasz przez komórkę to trzymasz przy uchu czy przez słuchawkę? Czy śpisz w pobliżu komórki ?
       Czy masz chemtrails nad głową ?
       Czy unikasz fluoru w paście ?
       Czy unikasz aluminium?
       Czy starasz się kupować regionalne produkty?
       Czy śledzisz informacje typu „zginął. nie zgadniesz w jaki sposób” albo „zamordował 5 osób w brutalny sposób… zgadnij kto”?
       Zmiana świadomości generuje zmiany „systemowe”.
       To tylko takie moje przemyślenia. ;)”

     • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 11:11 am

      Sądzisz, że wprowadzenie stanu wyjątkowego pomoże mafii w utrzymaniu władzy? Skąd takie przekonanie? Na listach jest w sumie z 2 mln ludzi. Wyobrażam sobie w jaki sposób ich wszystkich pozamykają… Kompletna bzdura.

      • ziomus 24 stycznia 2012 o 12:49 pm

       wsadza ich do obozu koncentracyjnego FEMA… to troche przesadzone podpisza ACTA i internet bedzie ocenzurowany np. jak pobiore obrazka i pojde siedziec to wole tych psow zabic jak mi wejda na chate po co im to potrzebne? widze ze psy liza dupy rzadom…

      • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:02 pm

       Historia lubi płatać psikusy !

       Właśnie zatoczyła pętlę poprzez wyrok skazujący za współdziałanie we wprowadzeniu stanu wojennego przez – jak zostało to teraz potwierdzone – organizację przestępczą.

       Pętla jest. Jest także organizacja przestępcza.

       Obecnie mamy powtórkę ale już w przyspieszonej, bardziej drastycznej formie i w globalnej skali.
       To i wyroki będą bardziej drastyczne, przyspieszone i przed trybunałami międzynarodowymi.

       Tego ranka po 4-ej internet mi odłączono. Przez kilka lat nie miałem takiej awarii, a zatem najwyraźniej ktoś poszedł po rozum i łącze przywrócił. Takich przejawów walki rozumu z głową będziemy mieli teraz więcej.

      • miziaforum 24 stycznia 2012 o 2:03 pm

       nie wprowadzą – jesli to zrobią TO PRZEGRAJĄ NA CAŁEJ LINI

       A JEŚLI TO ZROBIĄ TO ZNACZY ŻE STRACILI CAŁKIEM ROZUM

       jakikolwiek stan wyjatkowy , czy wojenny to sygnał dla …… na , no na co -JESLI RZAD WYPOWIE WOJNĘ NARODOWI TO NARÓD NO MOZE NIE CAŁY WYPOWIE WOJNE RZADOWI
       ===================

       W KAŻDYM RAZIE STAN WOJENNY PRZEZEMNIE ZOSTANIE ODEBRANY JAKO PERSONALNY ATAK FIZYCZNYNA MNIE- a wiec mam prawo reagować jak na wojnie – wszystkie chwyty dozwolone.

       • ciociababcia 24 stycznia 2012 o 4:04 pm

        miziaforum 24 Styczeń 2012 o 2:03 pm
        W LATACH 80-TYCH NAJLEPSZA KOLEŻANKA MNIE WSYPAŁA, przejechała się na mnie i wyjechała do Niemiec jako represjonowana!!! Podziemię było kiczne (agentów też sporo), ale ponad 70% społeczeństwa stuliło uszy i przymknęło oczy, zaczęło walczyć o przetrwanie tylko dla siebie.
        Po wsypie i straceniu pracy traktowano mnie jak zadżumioną, „przyjaciele” już nie mieli dla mnie czasu. A teraz społeceństwo jest bardziej zindoktrynowane!

        • miziaforum 24 stycznia 2012 o 4:24 pm

         DLATEGO JA NIE MAM – TAK ZWANYCH KOLEGÓW I NIE POTRZEBUJE ICH MIEĆ – SAM LICZĘ NA SIEBIE I SAM ZA SIEBIE RĘCZE..

    • Zagrypiona 24 stycznia 2012 o 10:57 am

     To co sugerujesz? Zejsc do piwnicy, do bunkra i pokornie siedziec cicho? A myslisz ze piszac tu na tym blogu odpowiednie sluzby nie wychwyca ze tu cos pisales i w jakim tonie? 😉 Milych snow, spij dalej. Z chwila wejscia na taki czy inny blog (potrzebny i uzyteczny) wpisales sie na ta liste, tez cie moga odwiedzic za wywrotowe antyrzadowe poglady.

     PS. Co do wpisywania sie na jakies listy obcenosci fejsbukowe – no to moze rzeczywiscie przesada – ale rozsadne korzystanie z fejsbuka jako narzedzia do edukacji nieuswiadomionych ludzi – czemu nie? Jak inaczej dotrzec do ludzi? Staniesz na rondzie jakims z megafonem? – Predzej cie do wariatkowa czy do wiezienia zgarna za zaklocanie spokoju.

     • masakalambura 24 stycznia 2012 o 5:50 pm

      Jest jeszcze jedna metoda walki, oprócz tych wszystkich sposobów o jakich piszecie tzn organizowanie się, protesty itd.
      Należy pamiętać, że rozpoczęła się przeciwko ludziom kampania duchowa, a dokładnie demoniczna. I nie jest ona bez znaczenia. W gruncie rzeczy jest ona jednym z głównych narzędzi utrzymywania ludzi w stanie hipnozy. A także eliminowania świadomych i przebudzonych. Myślicie pewno, że na hipnozę nie ma metody, lub że można się obudzić przy pomocy słów. Otóż nie bez znaczenia są słowa ” patrzą a nie widzą, słuchają a nie słyszą” powtórzone w Starym Testamencie, w Ewangelii oraz w Koranie.

      Do rzeczy, jedną z najważniejszych broni z siłami demonicznymi jest tworzenie Duchowych Punktów Oporu. Takie punkty to poszczególne osoby których jedyną wymaganą cechą wspólną jest całkowite oddanie Jedynemu Bogu poprzez czyny, słowa i myśli. I należy wziąć sobie mocno do serca słowa Jezusa (w Polsce ten Posłaniec ma największy autorytet) że kto nie jest z Bogiem Jedynym, ten jest przeciwko Niemu, i rozprasza.

      W tak trudnych czasach należy jak ognia unikać rozpraszania. Należy oddać sąd Bogu i pozwolić tylko Jemu decydować, kto jest z Nim. Ludziom niestety już nie można ufać. A przynajmniej do momentu, kiedy światło sprawiedliwych ich oświetli i w końcu będzie widoczne. I tym bardziej nie radziłbym ufać duchom, podającym się za święte. Niezależnie do kogo byłyby podobne. Tylko Bóg jest Wszechobecny i Wszechmocny. Tylko On może osłonić przed atakami i ustanawiać pola rażenia do których demony nie będą mogły się zbliżyć.

      Pamiętajcie, światłość w niczym nie jest podobna do ciemności. Wystarczy jedna świeca i jej światło jest w stanie rozświetlić spory pokój. Kilka świec oświetli halę, a tysiące świec całe miasta i krainy. Tymi świecami mamy być my. Nasze światło to wiara, modlitwa do Boga i Jego Odpowiedź w postaci Mocy i Miłosierdzia. Potrzeba się modlić co najmniej trzy razy dziennie. Może nawet pięć (czemu Polak chrześcijanin ma być gorszy od Polaka muzułmanina?). W każdej chwili wspominać Boga. Przestrzegać Jego Prawa jak najdokładniej i miłować Boga i bliźniego.

      Żydzi uczą, że modlitwa dwóch sprawiedliwych zmienia świat, Jezus uczył podobnie. Módlmy się zatem do Boga jak nas uczył Jezus.
      Jeśli znajdzie się dziesięć osób w każdym mieście gotowych poświęcić się takiej walce, to nie jesteśmy jeszcze zniszczeni, i jest ratunek. A taka walka ma większą moc, niż jakakolwiek inna w czasie tzw pokoju. Bo sama obecność Sprawiedliwych którym Jedyny Stwórca błogosławi zmienia ludzi. Budzi ludzi. A przecież o to chyba chodzi. Budzić ludzi z transu…

      Nie mówiąc już o tym, że życie człowieka błogosławionego i spełniającego boże Prawa tylko takie nazwać można rzeczywistym Życiem.

      Pozdrawiam i zapraszam do walki w Prawdzie.

      • hjk 25 stycznia 2012 o 1:30 am

       Powtorze się, ale tu bardziej pasuje:
       http://davidwilkersoninpolish.blogspot.com/2011/04/nadzieja-wsrod-nadchodzacego-sztormu.html

       masz racje, gdyby wiecej bylo takich ludzi Nwo by samo upadlo

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 1:28 pm

   Wejście w te linki ,pozwala bez logowania,
   zobaczyć szczegóły przygotowywanych protestów,
   ilość osób deklarujących udział w danych miastach.
   Na teraz to około miliona w skali kraju.
   Nie radzę się logować by zgłosić udział.
   To może być niewłaściwe.
   Najlepiej zrobić niespodziankę i przyjść.
   Nie ma to jak niespodzianki.
   Nie dajcie się zastraszyć,
   że samo wejście w link jest niebezpieczne.

 12. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 8:53 am

  Na ulice prosze panstwa !!! do centrow miast / megafony i glosno tym gadac co sie wyprawia , jaki nam tutaj zamordyzm terroryzm wprowasze ten niodpowiedzialny TUX,calym ACTA’em … usraelskiki PIPA’mi / SOPA’mi …

  • Onufry 24 stycznia 2012 o 9:23 am

   Nie wiem czy to przyniesie efekt. Na ulicy zobaczysz pedzących i zaganianych ludzi. Popatrzą i pobiegną dalej. Praca , obowiazki , dom , spłata kredytów ect…. .Jesteśmy tu niedobitkami na tej czy podobnych stronach. Reszta nie chce o tym słyszeć i ma inne materialistyczne priorytety. Miarą wartości jest poczet „Królów Polskich” oczywiscie tych na banknotach . Inna opcja to menele , za winiawkę chętnie nas wysłuchają. Tylko co z tego ?

   • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 11:15 am

    Nie. ACTA uderza w największą zabawkę wszechczasów. Młodzi tego tak łatwo nie oddadzą. Tu nie chodzi o prawdę, która jest w internecie, ale właśnie o zabawkę – darmowy dostęp do muzyki, filmów, gier, plotki itd. To smutne, że nie chodzi o prawdę, ale tak jest.

    • Onufry 24 stycznia 2012 o 11:47 am

     Właśnie na onet czytałem że podpiszą a nas mają w 4 literach. Wybory wygrane i nie mamy nic do gadania , niestety tyle w temacie…………… ! A swoją drogą jeśli czytacie info na onet czy wp zwróciliście uwagę na zamieszczane zdjęcia Tuska i jego miny. Sam belzebub by się ich nie powstydził.

     • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:09 pm

      Modeli jest więcej
      http://monsieurb.nowyekran.pl/post/49211,buzek-i-jego-wozek

      • Orka 24 stycznia 2012 o 9:15 pm

       Na tym zdjęciu przypomina mi kogoś z rodziny Adamsów …

     • Aśka 24 stycznia 2012 o 1:16 pm

      Sprawa zamieszczanych zdjęć w łże mediach, to większy problem. Zdjęciami oni wpływają na odbiór zamieszczanych treści. Jeżeli ktoś działa zgodnie z ich potrzebami, to nagradzają wypowiadającego się ładnym, sympatycznym zdjęciem, a jeżeli kogoś nie lubią od początku do końca lub tylko konkretne stanowisko osoby im się nie podoba, to za karę dostaje brzydkie zdjęcie. W ten sposób modelują odbiór zamieszczanych treści wpływając na podświadomość. Lech Kaczyński był zagrożeniem od początku do końca i jego ładne zdjęcia mogliśmy zobaczyć dopiero po śmierci. Dopiero wówczas ujrzeliśmy, że wizualnie w niczym nie odstaje od forowanych przedstawicieli PO, a przewyższa tych z SLD, że nie jest potworem, dziwoloągiem, tylko sympatycznym człowiekiem.

      • Roma 24 stycznia 2012 o 11:17 pm

       @ Aśka
       zauważyłam, że od jakiegoś czasu na wp.pl pokazują bardzo odpychające zdjęcia Tuska.
       te zdjęcia nie sa nawety neutralne, są naprawdę bardzo odpychające.
       kiedyś były inne.
       to wpisuje się moim zdaniem w szerszy scenariusz czyli że ta akcja Anonimus
       jest prowokacja rządowa (choć nie wszyscy z rządu są wtajemniczeni)
       a szerzej ujmując, to jest prowokacja nieformalnego rządu światowego
       mam wrażenie, że wszystko zmierza do tego, aby sprowokować Polaków
       do wyjścia na ulicę, celem jest eliminacja polskiej opozycji,
       podobnie jak w Smoleńsku
       Musimy wygrać przewagą energii pozytywnej i siłą dobra na poziomie duchowym
       odnowa moralna to jest właściwa droga
       manifestacje ok, ale trzeba bardzo uważać na prowokatorów

    • kocisko1Irbis 24 stycznia 2012 o 12:52 pm

     Tu nie chodzi o zabawę … ale o prawde na temat mechanizmu funkcjonowania rządów i banków a są to zalegalizowane dzialania przestępcze … trwajace od kilkuset lat … z powodu swojej prostoty ktorą ludzie niesą wstanie zrozumieć ! To są demoniczne zabiegi majace na celu pasozytowania na ludiach i ich pracy i wypracowanych dobrach. B anki ktore niczego nie produkują, okradają nas wlasnie w w.w. sposob i zabieają nam (w razie niemoznosci splaty0 caly dorobek ludzi z calego zycia …

    • teosia 24 stycznia 2012 o 5:17 pm

     Oczywiście chodzi też o wiedzę, którą tu można zdobyć za free, o poszerzanie horyzontów i światopoglądu. To najbardziej boli władzę, gdy naród się kształci i zawsze jest krok do przodu.

    • miziaforum 24 stycznia 2012 o 5:35 pm

     CH CH – NIE WYCHODZĄ NA ULICE Z POWODU GŁODU, DROŻYZNY, ŁAMANIU PRAWA , OSZUSTWOM SĄDOWYM , PRZEKRĘTOM

     a jak neta chcą up…. to są -DZIWNY NARÓD

     ale nie ważne jaki powód jest teraz może będzie szansa wyrzygać wszystko na gangsterów

    • hjk 25 stycznia 2012 o 1:39 am

     tu dobry artykuł-koment pokiazujacy bezsens tego w Polsce;
     http://nathanel.nowyekran.pl/post/49559,alea-jacta-est

 13. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 8:58 am

  FACEBOOK=ORWELLBOOK

  … za ORWELLBOOK’kiem stoja ci sami ludzie co wykreowali ACTA , zapisujac sie tam jestescie wpuszczani w sidla ….

 14. Matix 24 stycznia 2012 o 9:54 am

  jak to nie pomoże to dołożą tymi: 15. Aśka 24 stycznia 2012 o 10:06 am

  Nie wiem, co sądzicie?
  Czytając ten artykuł Marka, który dzisiaj zamieścił, starałam się na niego patrzeć oczyma osoby, która niewiele wie o NWO. Doszłam do wniosku, że argumenty i przykłady są tak celne, że mógłby on posłużyć do uświadamiania osób niewtajemniczonych. Zróbmy wreszcie jakąś porządną akcję!! Ten artykuł świetnie nadaje się do drukowania i rozklejania. Bez zbytniego wchodzenia w temat, w sposób zwięzły, a jednak bardzo dobitny ukazuje to co się dzieje i istniejące zagrożenia. Myślę, że niejednemu otworzy oczy. Marku, dzięki 🙂

 16. diooo 24 stycznia 2012 o 10:09 am

  „Tusk Ty matole twój rząd obalą kibole” http://www.youtube.com/watch?v=ns3LM9PlVTY
  moze sie uda widzicie to ? to samo dzis sie stanie nie wiem jak sie uda tych pedalkow obalic i nie podpisza ACTA to git

  • pola 24 stycznia 2012 o 6:51 pm

   Dzisiaj dostałam informację że moj wpis został skasowany za naruszenie zasad ,a ja tylko wyrażałam swoją opinię.Pozdrawiam wszystkich moderatorów Interii, wp.wszystkich innych łze mediów,was też nie ominie depopulacja.

   • hjk 25 stycznia 2012 o 1:44 am

    rzad klamie o wielkosci i waznosci tych hakerskich „atakow”,
    w okolicy 10.04 2010 byly prawdziwe,zamilaczane a nie propagandowe ataki
    http://zakazanahistoria.nowyekran.pl/post/49488,w-kwietniu-2010-r-mial-miejsce-ogromny-cyberatak-na-polske

 17. Fred Roman 24 stycznia 2012 o 10:15 am

  Polska,Polska -każdy bierze ją na ozór
  Choć z niej został tylko pozór
  Najjaśniejsza ,jak gwiazda Dawida
  Gdzie nie spojrzysz,widzisz Ż……,
  Jest tu tylko juroregion,w nim panuje naszych legion.
  Patrioci-panowie i panie,nic nie zmieni wasze klikanie.
  polecam Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com

 18. FAKIR 24 stycznia 2012 o 10:23 am

  Kim jest szef anonimowych?

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49491,kim-jest-szef-anonimowych

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 10:33 am

   Kim jest szef FUCKIRa@ ???

   • Wesołych Świąt 24 stycznia 2012 o 10:57 am

    Czemu cały czas sie go czepiasz ? znowu dezinfo siejesz i kilkadzieśiąt komenterzy nic nie wnoszących. Bardzo dobry artykuł Antymaterialnego i trudno sie z nim nie zgodzić więc nie wiem o ci chodzi z tym komentowaniem każdego postu Fakira. Panie Marku, zbanować trola.

    • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:34 pm

     Zeno – najwyższy czas się opamiętać !
     Przeczytaj ze zrozumieniem uwagę AQQ przypomnianą przez antymaterialnego fakira.
     Prof. Schachtschneider wyłuskał bardzo ważną sprawę z kilkudziesięciu stron Traktatu Lizbo.

     • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 1:35 pm

      Nie strasz nie strasz …..

     • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 4:46 pm

      Ta sprawa jest znana od miesięcy.
      Czym wy straszycie.Napiszcie jeszcze,
      że Polcja ma gaz,pały i broń gładkolufową,
      a i ostrą.
      NATO zaś dysponuje bronią jądrową.

      🙂 🙂 🙂 🙂

    • Totalsky No Problemsky 24 stycznia 2012 o 8:37 pm

     @Wesołych Świąt
     kolega przedmówca, o którym piszesz, to taki….. samotny stary człowiek, a jeszcze może …. przypitolic zza węgła Bogu ducha winnym blogowiczom; juz od jakiegoś czasu – nie lubię osobnika……

   • hjk 25 stycznia 2012 o 1:46 am

    jest tam dosc ciekawa dyskusja o tym wszystkim pod wpisam a-mat.a

  • AQQ 24 stycznia 2012 o 10:41 am

   Bardzo istotny przemilczany fakt z TL. cyt. z linka Antymaterialny.
   „20 lutego 2008 roku w Niemieckim Parlamencie w Monachium odbyło się posiedzenie poświęcone Traktatowi Lizbońskiemu. Na spotkaniu tym profesor Schachtschneider z uniwersytetu w Nuremburgu wydobył na światło dzienne całkowicie przemilczany paragraf.

   Profesor wyjaśnił, że ów nieznany paragraf oznacza, że wraz z raftyfikacją Traktatu Lizbońskiego przywrócona zostanie w Europie kara śmierci. Kara ta nie jest zapisana w żadnym osobnym traktacie lecz jako przypis, ponieważ wraz z traktatem reformującym Unię Europejską, akceptujemy również Kartę Praw Podstawowych która mówi, że nie ma kary śmierci – lecz później jest przypis który mówi „chyba że w wypadku wojny, zamieszek (riots) i przewrotów (upheaval)” – wówczas możliwa jest kara śmierci.

   Profesor Schachtschneider zaznaczył, że klauzula ta jest czymś wyjątkowo skandalicznym, ponieważ wyraźnie została zamaskowana w traktacie pod postacią przypisu do przypisu i poza ekspertami nikt nie zdołałby go odkryć.”

   • AQQ 24 stycznia 2012 o 11:30 am

    Dobrze tłumaczy.

    • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 11:38 am

     Już dzisiaj by „inaczej głosowali”. Widać jakie to palanty. Inne głosowania pewnie były tez tak durne, nawet nie czytali co podpisują. A może nie palanty, tylko się przestraszyli takiej reakcji społeczeństwa? WSZYSTKICH WON!!!

     • AQQ 24 stycznia 2012 o 11:44 am

      Jedni bez drugich nie istnieją…role odgrywają a gawiedz myśli* że wybiera.

     • Matix 24 stycznia 2012 o 7:49 pm

      tylko widać, że ci goście (czyt. politycy) nie wiedzą nawet za czym głosują, bezwiednie podnoszą tylko te łapy…

    • teosia 24 stycznia 2012 o 5:38 pm

     I tak nas śledzą od lat. Znają każdy nasz krok!
     Będąc w 2006 r. w placówce mojej sieci z problemem obsługujący pan podszedł do kompa i sprawdzał daty moich wejść do netu. Moim oczom ukazał się zdumiewający obraz – ogromna tabelka z datami godzinami i adresami stron, na których byłam. SZOK! Moje zdumienie i jęk przerażenia spowodował natychmiastowe wyłączenie podglądu programu i zagadanie mnie prawie na śmierć. 😀

    • O Rzesz 24 stycznia 2012 o 6:50 pm

     Ci też dobrze tłumaczą. Szkoda tylko że ograniczają się tylko do sprawy praw autorskich i nie dostrzegają tego co naprawdę leży u podstaw całego tego cyrku … no ale od tego jest min. ten blog:
     1 http://www.youtube.com/watch?v=p2lF7T0twmU
     2 http://www.youtube.com/watch?v=b0S2I06dhnk

     • ALFA 24 stycznia 2012 o 8:55 pm

      Ja temu człowiekowi nie ufam .

      • O Rzesz 24 stycznia 2012 o 11:27 pm

       Komu. Mnie, JKM czy temu trzeciemu?.
       Mnie nie musisz. Wypowiadam się tak jak uważam i czuję. Nie dla poklasku. Nadal uważam „anonimowych” za świadomych lub nie wykonawców planu iluminatów pokazanych na ich kartach (wszelkiego rodzaju zamieszki i niepokoje).
       JKM warto posłuchać choć to tylko polityk i dał ciała niezastanawiając się czym naprawdę jest GMO.
       Ten trzeci … pierwszy raz widzę człeka na oczy. Mówi nie głupio więc pokazałem by i inni poznali cudze opinie.

       • hjk 25 stycznia 2012 o 2:01 am

        3ci dobrze gada

       • ALFA 25 stycznia 2012 o 9:08 am

        @O Rzesz nie ufam JKM

 19. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 10:51 am

  Podpisując ACTA >>>… prosta droga w kreacji „nowego społeczeństwa” ex.komunistycznego w wersji elekroniczno-zaczipowanej…

  …. i witamy w Nowym wspanialym świecie (Brave New World ) Aldous’a Huxley’a ILLUMINATI podzielą nas na ALFY/BETY/.DELTY/..DZIKUSÓW / … i zafundują nam chemiczną „SOME” -syntetyczne antidotum na wszystkie problemy (..narkotyk) Aldous Huxley się nie mylił.. Znacie tą książke wogule? … a gorąco polecam, bo ksiązka staje sie realem …
  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  http://dyskusb.wordpress.com

  • hjk 25 stycznia 2012 o 2:05 am

   nawet kupilem zeby ponownie przeczytac…
   jak czytalem pierwszy raz za komuny mowilo sie ze to krytyka komuny a jeszcze wtedy nikt nie mial pojecia o NWO…

 20. logika 24 stycznia 2012 o 11:06 am

  Zadowolony jestes,ze polikwidowales posty MADRYCH POLAKOW ?
  Masz wladze ale pamietaj ,ze ZDECHNIESZ FARYZEUSZU !

  Masz odwage to puscic TCHORZU ????????????????

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 11:18 am

   Co za wesz ten Augustyn. WON!!!

   • Zenek 24 stycznia 2012 o 11:36 am

    Chyba wiesz ,ze jednym ze swietych byl sw.Augustyn ,wszy na to nie stac.
    Wszy lonowe gniezdza sie wsrod ickow .
    Nie wiesz o tym „Monitorze” ,zapomniales Greenpoint ?
    Faktycznie mogles zapomniec ale Jozwiaka chyba pamietasz.
    Nie przypominam sobie ,ktory z was pierwszy przybyl na Greenpoint.
    Wiem napewno,ze pierwsza prace Jozwiak otrzymal jako wykidajlo przy drzwiach w „juni kredytowej” ,nawet pasowal mu mundurek (ten od sara).ladniej w nim wygladal niz w wojskowym w tv1 na wprowadzaniu „stanu jaruzelskiego”.
    Monitor siegnij pamiecia i „nie wszawij sie”.
    Przeciez ludzie zyja i pamietaja ,nie wszyscy sa podli .

    Zenek sie klania (ten od azbestow) !
    Pamietasz go ?

    • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 1:13 pm

     Nie trafiłeś, nigdy nie pracowałem przy azbestach. Twoje komunistyczne nawyki do dzisiaj wychodzą, nie potrafisz nawet wytrwać przy jednym nicku. Będę cię zatwierdzał tylko jako jeden nick, wybierz który. My tu nie oszukujemy ludzi na swoich ksywach. Albo jesteś Zenek albo Augustyn albo motyl albo … – wybierz.

 21. wacpan 24 stycznia 2012 o 11:11 am

  Dzis akcja ulica!!!!PROSZE WSZYSTKICH O PRZYBYCIE!!!POKAZMY TYM SKURWYSYNOM,ZE JESTN NAS DUZO I SIE NIE BOIMY!!! !!!MARSZ NIEPODLEGLOSCI.PL!!!

  • ALFA 24 stycznia 2012 o 1:02 pm

   Tylko nie dać się prowokować ,bo Donek już się wcześniej przygotował uzbroił dobrze policję.
   Protesty po winne być w każdym mieście jednego dnia i o jednej godzinie.Pamiętam lata 70 ściągali milicję z innych miast .

   • AQQ 24 stycznia 2012 o 1:07 pm

    Może unych wesprą prywatne siły z junii…
    Scenariusz uzgodniony dawno…w brukseli.

  • Annah. 24 stycznia 2012 o 1:02 pm

   aha, ahaaa 😉

 22. masakalambura 24 stycznia 2012 o 11:14 am

  A tak z czystej ciekawości, czy szanowni Państwo znają wersję zdarzeń w WTC podaną przez Dimitriego Khalezova?

  Jeśli nie, to polecam. Poniżej 1 i 10 (sedno sprawy) odcinek serii
  1: http://www.youtube.com/watch?v=eAV_BUQoGBw
  10: http://www.youtube.com/watch?v=LFgxqYI28Wc

  Pozdrawiam

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 11:22 am

   Nie cztałeś pewnie: monitorpolski.wordpress.com/2011/09/11/10-lat-terroru-a-to-jest-dopiero-poczatek-koszmaru/
   To nie jest „wersja” a prawda o WTC. Inaczej być nie mogło.

   • masakalambura 24 stycznia 2012 o 11:44 am

    Czyli szanowni Państwo tę wersję znają, dobrze wiedzieć 😉 Wszyscy ją znać powinni

 23. pio9a 24 stycznia 2012 o 11:18 am 24. Piotr 24 stycznia 2012 o 11:24 am

  Ważna wypowiedź : http://www.youtube.com/watch?v=pL1mbAM2_Ww&feature=related

 25. inka 24 stycznia 2012 o 11:52 am

  archiwizować co się da! nie każdy jest herosem i wiele dobrych stron zniknie bo by się wybronić trzeba mieć na prawnika – żywność, leki,technologie samowystarczalności, wiedza historyczna, nauka – ministerstwo prawdy rusza! prosze o dobre linki – póki są – czas ratować dokonania internautów zanim je zniszczą buldożery władziuchny…a potem się zobaczy…natura nie znosi próźni a prawda jest jak perz…odrasta nawet na betonie

 26. scherz 24 stycznia 2012 o 11:56 am

  Ludzie obudźcie się. Postawmy się temu całemu teatrzykowi. Uwierzcie własnym przeczuciom i uwierzcie w to, że jesteśmy bardzo silni energetycznie.
  Jakby co to mój nr gg 6660094

 27. PokójWam 24 stycznia 2012 o 12:04 pm

  Tak naprawdę wszystko jest już pozamiatane…

  – Nie możemy tego nie podpisać. Wszystkie kraje europejskie to podpisały (…), myślę, że jest trochę za późno, ten proces przecież trwa tak naprawdę od 2006 roku, Polska w nim uczestniczy od 2008 roku – przekonywał w RMF FM minister administracji i cyfryzacji Michał Boni, pytany czy Polska może odstąpić od ratyfikownia ACTA. I dodał, że Polska powinna „dobudować do tej umowy klauzulę, która będzie pokazywała, jak my interpretujemy te punkty”.

  http://www.tvn24.pl/12690,1732450,0,1,boni-nie-mozemy-nie-podpisac-acta-juz-za-pozno,wiadomosc.html

  Minister mówił także, że Polska „powinna mieć gotowość do jego podpisania tak jak wszystkie kraje”. Później uściślił, że 26 stycznia dojdzie do podpisania umowy w Tokio – może to zrobić polski ambasador w Japonii.

  http://www.tvn24.pl/12690,1732384,0,1,boni-polska-gotowa-na-acta-nie-zmieni-polskiego-prawa,wiadomosc.html

  http://www.orwellsky.blogspot.com/2012/01/wolny-internet-czy-kiedykolwiek-istnia.html

  A co myślicie o tym?

  Świętokradzkie msze ks. Natanka
  Biskupi przestrzegają katolików przed gromadzeniem się wokół osoby suspendowanego ks. Piotra Natanka i popieraniem głoszonych przez niego idei. Wystosowali w tej sprawie specjalne oświadczenie po posiedzeniu Rady Stałej 16 stycznia w Warszawie.
  Rada zwraca uwagę, że Msze św. sprawowane przez ks. Natanka są świętokradzkie, a udzielane przez niego rozgrzeszenia – nieważne.

  Publikujemy Oświadczenie Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ks. Piotra Natanka i jego zwolenników:

  Rada Stała, w oparciu o analizę sytuacji dotyczącej działalności suspendowanego ks. Piotra Natanka, stanowczo przestrzega katolików przed gromadzeniem się wokół jego osoby i popierania głoszonych przez niego idei. Mimo wyraźnego zakazu biskupa miejsca i nałożonej kary kanonicznej, ks. Natanek nie zaprzestał niestety swojej działalności. Rada zwraca uwagę, że Msze św. sprawowane przez suspendowanego kapłana są niegodziwe i świętokradzkie, a udzielane rozgrzeszenia – nieważne.

  Rada Stała Episkopatu Polski po raz kolejny stanowczo przestrzega też katolików przed błędnym nauczaniem tego duchownego i prosi wiernych, by nie korzystali z posługi duszpasterskiej ks. Natanka, nie kierowali się jego nauką, nie wierzyli w jego bezpodstawne zapewnienia o jej zgodności z nauczaniem papieży i biskupów oraz nie przystępowali do tworzonych przez niego grup.

  Osoby współpracujące z suspendowanym ks. Piotrem Natankiem przyczyniają się do rozłamu wspólnoty wierzących. Współdziałając w niszczeniu jedności Kościoła, popełniają grzech, z którego mają obowiązek oczyścić się w sakramencie pokuty. Warunkiem natomiast otrzymania rozgrzeszenia jest odstąpienie od wspierania rozłamu w Kościele i gotowość naprawienia wyrządzonego zła.

  Członkowie Rady Stałej
  Konferencji Episkopatu Polski

  Warszawa, 16 stycznia 2012 r.

  BP KEP / Warszawa, KAI
  2012-01-16 15:43:00

  http://www.idziemy.com.pl/religia/swietokradzkie-msze-swiete-ks-natanka/

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-moze-podjac-probe-zablokowania-ciesniny-ormuz

  • AQQ 24 stycznia 2012 o 12:11 pm

   No ciekawe czy Natanek by tak odprawiał jak Ci biskupi w diablej skórze co go oceniają.
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/23/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-kabaret-erotyczny-w-lodzkim-kosciele/
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/23/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-psi-ministranci-czy-psia-religia-boze-milosierny-co-to-za-diabel/

   • AQQ 24 stycznia 2012 o 12:43 pm

    Pamiętajcie. Nie idzcie w Najbliższą niedziele do kościoła!

    • AQQ 24 stycznia 2012 o 1:25 pm

     27.01.2012 świeto….
     http://duchowy.pl/2012/01/10/17-stycznia-dzien-judaizmu-po-raz-pietnasty/

    • wizzgaa 24 stycznia 2012 o 1:34 pm

     AQQ – w najbliższą nie a w kolejną można ? Jaki to sens . Już w ogóle tam nie chodzić ? Co proponujesz – czekać na przeprosiny władz KK za tamtych bezmyślnych / mam nadzieję / księży , pójść do kościoła ,jak zostaną ukarani i.ti.p ? I dlaczego nasz stary proboszcz ma zostać potraktowany ,jak współwinny, kiedy zawsze był bez zarzutu i zachowywał postawę skromnego ,mądrego apostoła ? Więc w którą niedzielę ludzie mogą już pójść do swojego kościoła ?

   • alexirin 24 stycznia 2012 o 9:25 pm

    ohyda spustoszenia ciekawe jak długo pan bóg będzie to znosił jeszcze?

  • masakalambura 24 stycznia 2012 o 12:48 pm

   http://www.leveltruth.com/books/TRANSLATIONS/MISGOD'ED%20IN%20POLISH.pdf

   Co by obraz rzeczywistości poszerzyć.

  • Peryskop 24 stycznia 2012 o 1:52 pm

   Kogo @pokójwamie tu reprezentujesz ? Przyznaj się !

  • Joanna 24 stycznia 2012 o 2:32 pm

   Do 1 listopada 2011 podpisało 8 państw: Australia, Japonia, Kanada, Republika Korei, Królestwo Marokańskie, Nowa Zelandia, Republika Singapuru, Stany Zjednoczone. Boni jest tu najmniej wiarygodną osobą w informowaniu, że wszystkie kraje europejskie to podpisały, a tym bardziej na jakich warunkach. Narazie Rada jewopy wydała decyzję w sprawie podpisania i zawarcia ACTA, rzont w sierpniu już w „trybie obiegowym” poparł związanie Unii jewejpejskiej ACTAMI, a Tusk podpisał w listopadzie Uchwałę Rady Ministrów o udzieleniu zgody na podpisanie tej umowy bez żadnych klauzul dodatkowych. Kto podpisze, to się dopiero okaże.

 28. Stan 24 stycznia 2012 o 12:05 pm

  http://tylkoumysl.pl/miktoimplanty-kontrola-umyslu-cybernetyka

 29. ALFA 24 stycznia 2012 o 12:27 pm

  Mutant zwiewa z Europy
  16 stycznia niemiecki koncern chemiczny BASF ogłosił, że zawiesza rozwój genetycznie modyfikowanych upraw przeznaczonych na rynek europejski. Przegrał z nastrojami konsumentów i decyzjami władz publicznych.

  Jak informuje portal farmer.pl, jako przyczynę takiej decyzji koncern BASF podał rosnącą niechęć konsumentów w UE wobec tej technologii oraz przeciągające się najdłużej na świecie procedury legislacyjne przy zróżnicowanych postawach polityków i krajów członkowskich wobec GMO.

  BASF przeniesie pola doświadczalne z „kwatery głównej” w Limburgerhof w Niemczech do USA oraz zamknie inne pola tego rodzaju w Niemczech i Szwecji. Firma zamierza również wycofać ziemniak GMO Amflora, który został zalegalizowany do przemysłowej uprawy na skrobię w 2010 roku z europejskiego rynku.
  http://wolnemedia.net/ekologia/mutant-zwiewa-z-europy/

  • teosia 24 stycznia 2012 o 5:51 pm

   Oby się jakiś gorliwy w Polsce nie znalazł łasy na forsę i nie udostępnił swoich morgów pod uprawę tego dziadostwa.

   • szuwaxpl 24 stycznia 2012 o 6:54 pm

    Już od dawna rosną rośliny GMO w Polsce. Nie myśl, że tu aż taka czysta ziemia. Jeszcze parę lat temu był zakaz sprzedaży takich nasion, ale nie uprawy. Więc byli tacy, ktorzy spokojnie zaopatrzyli się np. w Czechach w nasiona. Inna sprawa pasz i komponentów, które przypływają zza oceanu i u nas są mieszane jako dodatki paszowe. Nie ma mowy o czystości i wolności od GMO
    Nawet sobie nie zdajemy sprawy co się dzieje. Jedna rzecz najpewniejsza :

 30. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 12:30 pm

  CAŁA PRAWDA O RZEKOMYCH „ANONIMUSACH” JEST TAKA:

  Służby specjalne inspirują ataki hakerskie na strony rządowe. To jest jak miedzy młotem a kowadłem, jesteśmy my ludzie pomiedzy tymi maszyneriami. To jest operacja fałszywej flagi PSY-OPS. Anonymus’y są niczym innym jak katalizatorem (reklamą-przyśpieszaczem) do wprowadzenia ACTA (New Word Order). Za anonymusami nie stoją HAKTYWISCI ! Anonimusami są „CIENIE”-słuzby bezpieczeństwa AGENDY21. Cała sprawa z atakiem DoS na serwery to mistyfikacja, te serwery są wyłanczane wewnętrznie na pokaz ! , przez tych samych ludzi co wykreowali ACTA !

  Symbolika (… wpadka 1)

  Prawdziwi HAKTYWISCI nie używali by logo jakim afiszują się rzekomi ANONYMUS. Prosze zwrócić na loga-insygnia ONZ’zetu(666) i przez niego agend podległych http://www.un.org.pl/opis_agendy.php?agenda=11 . Jest charakterystyczny znany nam rzymski wianek oplatający kule ziemską , zamkniętą w klatce ( w więzieniu,…na pokaz się z tym otwarcie afiszują?). Analogicznie rzekomi ANONYMUS posiadają identyczne logo ze schematem rzymskiego ONZ’zetowskie wianka+ziemia w klatce, a w tle „członek agendy21”, mogący pracować przykladowo dla National Security Agency – NSA/CSS http://www.nsa.gov/.

  Symbolika (… wpadka 2)

  „Po owocach ich poznacie” O co chodzi ? Popularnym mottem anonimowych jest hasło „Jesteśmy Anonymous, jesteśmy legionem, nie wybaczamy, nie zapominamy…” ANG. „We are Anonymous, We are legion, We never forgive, We never forget, Expect us.” Czy prawdziwi honorowi haktywisći faktycznie posługiwali by się takiem hasłem ? , pełnym negacji, niewybaczania, itp-etc. Z kąd ta nazwa LEGION, .. z kąd ta inspiracja ..?

  Legion – demon biblijny, a właściwie wspólne imię dla wielu demonów, które opętały jednego mieszkańca Gadary [uwaga 1] w grobowcach do czasu, kiedy ten ujrzał Jezusa Chrystusa, który nakazał duchom, aby wyszły z tego człowieka. Złe duchy tylko szarpały nim, nawet jak wiązano łańcuchami, to łańcuchy te rozrywał, a demony pędziły go na pustynię. Wtedy Jezus pozwolił duchom wejść w stado świń, które po opętaniu rzuciły się do jeziora i utonęły. A kiedy Jezus chciał opuścić to miejsce, człowiek oswobodzony z demonów prosił go, by zabrał go ze sobą. Jednak Jezus nakazał mu, żeby rozpowiedział po mieście, jakie wielkie rzeczy uczynił mu Bóg. I odszedł rozpowiadając, co uczynił mu Jezus.

  Legion pojawia się w:

  Ewangelii Marka
  (9) I zapytał go: Jak ci na imię? Odpowiedział Mu: Na imię mi „Legion”, bo nas jest wielu.
  (15) Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie legion, jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach. Strach ich ogarnął.

  Ewangelii Łukasza
  (30) A Jezus zapytał go: Jak ci na imię? On odpowiedział: Legion, bo wiele złych duchów weszło w niego.

  .. i Ewangelii Mateusza jako dwie postaci.

  To jest cała prawda o anonymusach, gdzie tysiące młodych ludzi jest nieświadomie chipnotyzowanych nieświadomie, w rzekomej walce z obenym systemem NWO. Całemu światu impunują anonymus, gdzie czytamy tysiące nagłówków w propagandowch jak : „Internauci do Anonymous: jesteście bohaterami! ” LUB Jesteśmy Anonymous, jesteśmy legionem, nie wybaczamy, nie zapominamy…” Co za tym stoi ? …każdy niech się domyśli i odpowie sobie na to pytanie w głowie…. NIEDAJCIE SIĘ W ruch „anonymus” wciągnąć, sprawy są głebsze z podwójmym dnem , niż się przeciętnemu człowiekowi wydaje to co kreują propagamdowe media …
  =================================================
  Wyciąć powyższe INFO i wklejać na blogi … enjoj 🙂
  =================================================
  ( jakzawsze) zachęcam do skopiowania tej informacji powyżej i rozpowszechniania, rozbudowania kolejnych sekcji tego toku myslenia. Wniosek wyciągniety z http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49491,kim-jest-szef-anonimowych ( … no własnie kim jest szef anonimowych ? 😉 )
  http://dyskusb.wordpress.com/ ___ i sory że was podpuszczałem, niedajcie sie wpuścić w prowokacje … , bedzie cinżko jakiś czas , ale widze przed nami bardzo pozytywne „złote” czasy

  • AQQ 24 stycznia 2012 o 12:47 pm

   Było wiadomo, skoro wsparli ten ruch żydy Brzezinski , Soros czy kolorowy rezydent z ussraela.

   • Annah. 24 stycznia 2012 o 12:59 pm

    a w Polsce – Palikot

   • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 1:12 pm

    @aqq
    …. szkoda bo przy okazji dywersji PSY-OP anonimusów „CIENI” powpadają młodzi informatycy (hakiery) , uczący dopiero wielkiej sztuki „cyfrowania” … .Atak Dos to nie problem zrobić proxy tylko, darmowy jaki serwerek www w rosji znaleść, skrzyknąć lud z forów nadaną czas i miejsce akacji … ale czy to co da. I tak na chama wprowadzą ACTA bez dyskusji z ludem. To jest poprostu reżym, ale też niedziwie się maniakom-zapaleńcom komputerowym ich ambitnych ciśnień / inspiracji jak się naczytaja ksiażek o zabezpieczeniach,audycie i KEVINA MITNICKA .. / .. też kiedyś łapałem taką jazde za młodu ale mi się znudziło,bo są warzniejsze sprawy … teraz . Kiedyś prowadząc pewną strone, w kod html wkeljałem róznorakie skrypty PHP, w zasadzie ok każedego usera szło wyciągnąć wszystko od zapisu IP w logach, a kończąc na zidentyfikowaniu usera gdzie mieszka i jak się nazywa, ….socjotechnicznie. Dzwoniac do danego operatora prowidiera ( …wystarczą przecietne umiejetnosci aktorskie 😉 ) . Można się podszysć (udawać) urzędnika państwowego666, policjanta, a prowidierzy są na tyle naiwni że wszystko wyśpiewają jak pataszki przy kręceniu wora 😉 , kiedys to była zabawa, ale zabawa te zaczeła być czymś powarzniejszym … NIEBAWCIE SIĘ W TO , NIEWARTO, LEPIEJ SIĘ CZYM INNYM ZAJĄC POZYTYWNYM ,

    ” …. w qupie się patykiem nie grzebie bo bedzie jeszcze bardzie cuchneło, lepiej muchy dzikie wpuścić niech się nażrą i wyzdychają ” 🙂

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 12:53 pm

   jakzawsze@
   Wklejam tu,wypowiedż która u Ciebie czeka na moderację.

   .
   Please Note: Your comment is awaiting moderation.

   Łatwo zmieniasz poglądy.Zauważ tam człowieka bez głowy,czyli zdecapitowanego.
   Nie jest to symbol zwalczenia NWO.??
   Legiony Piłsudzkiego też uznasz za podejrzane.??
   Dałeś się łatwo podpuścic,czy ktoś Ci przemówił do rozsądku ?
   Czy antyktośtam cośtam,podaje jakiekolwiek sposoby walki?
   Zasięg akcji,zaskoczył rząd i robią wszystko,by ją zdemonizować.
   Zresztą nie do końca to działenie rządu.
   Uruchomiła się agenda NWO,wbijająca nam do głowy ,że nic się nie da zrobić,
   lucyferianie są wszechpotęni,i nic na to nie poradzimy.
   To taki sposób spuszczania pary spod kotła.
   Zastanów się.Solidarność na która też się pluje,podobnie zaskoczyła komuchów.
   Oczywiście inicjatywa była ich służb,masono komuchów.Naród wyczuł chwilę ,i zareagował masowo.
   Na I Zjeździe wybrano Patriotów i pogoniono „doradców”
   Trzeba było stanu wojennego,i wypchnięcia miliona na emigrację,zamordowania duchowych przywódców,
   by „druga solidarność”zdradziecka ,z wyjętkiem paru we władzach,podjęła chocholi taniec okrągłego stołu.
   Podobnie jest teraz.Oni się boją,

   • AQQ 24 stycznia 2012 o 1:12 pm

    Nie kłam Zenek!
    Farbowane lisy zostały przy korycie, do dziś szabrują i niszczą kraj i wizerunek Polaków a patriotów wysłali na poniewierkę za ocean.

    • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 1:34 pm

     Perfidnym kłamstwem ,jest twierdzenie,
     że wszyscy w solidarności zdradzili.
     Wystarczy już tego plucia.
     Jeszcze się niektórzy zdziwią.

   • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 2:02 pm

    @ZENO I reszta klubu 😉

    No masz racje Zenobiuszu. U mnie to różnie, bom impulsywny czełek, przez 5 minut myśle tak a za 10 min inaczej , no tak w kółko. Czasami mam różne toki myślenia, no ale dzieki temu jakoś tam udaje mi się zdalnie „elektronicznie” poruszać umysłami ludzi, wiesz ja to tak po swojemu nazywam „wpływanie-odziaływanie na pole matrycy kwantowej” Wpuszczanie informacji i zarażanie nia innych jest jednym z naciekawszych zajcieć , .. hobby. To jest tak jak by do 100 litrowego zbiornika wody , wpuścić krople atramentu. Gołym okiem nieda się rozróżnić barwy, ale na poziomie molekularnym zachodzą wielkie zmienany jednak nieodczuwalene dla oglądającyh widzów to zjawisko gołym okiem. Cały bajer polega na tym aby do 100 litrów wlać 1 litr atramentu (atrament=prawdziwa/informacja). Ja tego nie dam rady zrobić sam, ale tacy jak ty (ZENO) czy Monitor i inni i jak nas bedzie np 1000 siac lub milion plus minus i każdy puści tą kropelke prawdziwej informacji do fałszywego matrixa, to wierze że właśnie nastapi przełom i cały swiat się zmieni (spolaryzuje) w kierunku prawidłowym wobec tego który mamy obecnie i wszystko jest na odwrót. Dlatego zarażam informacja (atramentem) wszystko dookoła, nakrecam ludzi aby blogi prowadzili , jakies filmy robili , coś od siebie …I WIEM ŻE TO DZIAŁA , TO JEST WŁASNIE TO ! To jest jak obraz fraktalny, zmiana pozycji parametrów jednego pixela, fragmetu wielkiego obrazu fraktalnego zwanego dalej, naszą rzeczywistością, czy matrixem , jak kto tam to woli nazwać po swojemu , …zmiana jednego elementu odziałowuje na strukture-wygląd struktury całego obrazu fraktalnego fałszywego matrixa. To jest cały złoty sekret w którym prawodopodobnie bede sie zajmował całe życie, DO CZEGO NAMAWIAM WSZYSTKICH… TO JEST WŁANSIE TO !!!

    … a masoni,anonimusy,komuchy,wojsko,policja,urzedniki państwowe,solidarnosc,patryjotyzmy,naziści,socjaliści,marksiści,leninowcy,ekolodzy eugeniczni ,listonosze,sedziowe,ACTA,SOPA,PIPA,kuratory,talmudy,zusy,satanisci,prokuratury,syjoniści,doradcy,pismaki, .. inne kreciki —> to jest jeden wielki młym, programy kontroli umyslu,zniewalania,korupcji,afer, __ to są stare zardzewiałe jak dlamnie programy kontroli umysłu które się na dzień dzisiejszy wypalają, na żywych oczach i ludy maja tego dosyc, choć na dzień dzisiejszy jest jeszcze mioliny ofiar które dalej żywią te programy kontroli , coś jak symbioza w biologi ,pasożyty i żywiciele …
    =================================
    Sory za moderacje, na czasie to zmienie, bo mam problem z netem/przegladarka/ i takie tam pierduły techniczne …
    =================================

    Tu jest jakas ciekawa ksiazka, w sumie jej niegdy nie czytałem, ale porusza coś podobnego o czym mówiłem
    ====================================
    … I jeszcze jeden bajer, takiego kolege mam raz tam na jakiś czas gadamy, (CZEM….xxxx -ksywka) . Koleś mądry, inteligetny , ma internet. I mówie mu hej !!! patrz co sie wyprawia . ACTA chca wprowadzić ! On do mnie .. ” A co to jest ACTA ? ” .. szczeże mówiać byłem zażenowany i odebrał mnie jak idiote …. Więc widzicie ile jest lemingów -zombi … ignorantów …. żenada …

    • Peryskop 24 stycznia 2012 o 2:39 pm

     @jakzawsze, obrazowo opisałeś molekularne reakcje od atramentowej kropli Prawdy.

     Ale również kropla jadu kłamstwa działa podobnie choć z odwrotnym skutkiem, bo zatruwa świat.

   • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 2:31 pm

    …. każdą drogą Zenobiuszu system trzeba jebać , ale to jebać , tych farbowanych korytkowych lisów …ale to co stoi za anonimusami w cieniu, to ja to dobrze czaje , a czuja mam bardzo dobrego ,,,
    ,
    dM
    MMr
    4MMML .
    MMMMM. xf
    . „M6MMM .MM-
    Mh.. +MM5MMM .MMMM
    .MMM. .MMMMML. MMMMMh
    )MMMh. MM5MMM MMMMMMM
    3MMMMx. ‚MMM3MMf xnMMMMMM”
    ‚*MMMMM MMMMMM. nMMMMMMP”
    *MMMMMx „MMM5M\ .MMMMMMM=
    *MMMMMh „MMMMM” JMMMMMMP
    MMMMMM GMMMM. dMMMMMM .
    MMMMMM „MMMM .MMMMM( .nnMP”
    .. *MMMMx MMM” dMMMM” .nnMMMMM*
    „MMn… ‚MMMMr ‚MM MMM” .nMMMMMMM*”
    „4MMMMnn.. *MMM MM MMP” .dMMMMMMM””
    ^MMMMMMMMx. *ML „M .M* .MMMMMM**”
    *PMMMMMMhn. *x > M .MMMM**””
    „”**MMMMhx/.h/ .=*”
    .3P”%….
    [jebać iluminatów] nP” „*jakzawsze KuKluxKlan światowym satanistom

  • Peryskop 24 stycznia 2012 o 2:54 pm

   jakzawsze masz sporo racji z legionem Anonimowych i jego zdalnym sterowaniem.

   Ale haczyk polega na tym, że to w dużej części jest ruch – a raczej odruch – spontaniczny, bez zidentyfikowanego przywództwa, bez ściśle ustalonych struktur, czy regulaminów.

   Przez to praktycznie niemożliwy do namierzenia – co się tu wyłapie, to z nawiązką „tam” odrośnie.

   Siła przekory w tym środowisku jest wielka i z tego się bierze „nie wybaczamy, nie zapominamy”.

   Jeszcze nigdy nie widziałem tak przestraszonej miny u deputowanego z PE Saryusza-Wolskiego !

   • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 3:07 pm

    No @Peryskopie mam nadzieje że coś z tego wyniknie pozytywnego i oczy sie otworzą społeczeństwu wobec teori NIEspiskowych, tak jak to było w stecz do tej pory … ale puki co zapisywanie na liste ekstermionacyją ORWELLFEJSA …. Zuckermana człowieka roku magazynu illuminati „TIME” trwa, i to jest niepokojące, a może tylko mi się wydaje , czas pokaze co to bedzie

    .:.
    :|:
    .:|:.
    ::|::
    :. ::|:: .:
    :|:. .::|::. .:|:
    ::|:. :::|::: .:|:;
    `::|:. :::|::: .:|::’
    ::|::. :::|::: .::|:;
    `::|::. :::|::: .::|::’
    :::|::. :::|::: .::|::;
    `:::|::. :::|::: .::|::;’
    `::. `:::|::. :::|::: .::|::;’ .:;’
    `:::.. ::::|::: ;::|::. :::|::: .::|::jakzawsze
    `:::::. ‚:|::. :::|::: .::|:’ ,::::;’
    `:::::. ‚:|:::::|:::::|:’ :::::;’
    `:::::.:::::|::::|::::|::::.,:::;’
    ‚:::::::::|:::|:::|:::::::;:’
    ‚:::::::|::|::|:::::::”
    `::::::::::;’
    .:;” ::: „::.
    :’:’:
    ;

  • ziomus 24 stycznia 2012 o 3:11 pm

   ale se bzdury napopisywales anonymous nam pomagaja i chca zmienic swiat a ty se spiski szukasz smeiszne

  • mi461 24 stycznia 2012 o 5:16 pm

   @jakzawsze, wiesz co ? wq…. mnie.
   W koncu sie zdecyduj co chcesz podac ludziom jaka prawde, i jaka ona faktycznie jest.
   Albo ty jestes jak ta „flaga” na wietrze albo ci ktos robi z mozgu wode, a ty to pozniej tu dajsz i robisz z ludzi wariato.
   nie tedy droga.

   Rozpisujesz sie wpadajac w euforie na temat anonimus,pozniej piszesz ze prawda jest inna ….
   Rozpoznaj sprawe – pozniej bij na alarm.
   Jak maja ludzie wierzyc w to co sie pisze jak sie samemu zmienia zdanie i zaprzecza.

   ZDECYDUJ SIE CO CHCESZ przekazac i trzymaj sie tego albo po prostu zamilcz.

   pozdrawiam

   • Peryskop 24 stycznia 2012 o 7:15 pm

    @Mi, nie tylko ciebie ta sytuacja frustruje.

    Bo ocena Anonymus nie może być ani „biały” ani „czarny”. Dopiero po owocach…

    @Stanisław wczoraj podał dość wiarygodną ocenę jacy ludzie ten ruch tworzą.
    Inteligentni, dość wszechstronni, obeznani z prawem, ekonomią i informatyką itp.

    I w pewnej mierze działają spontanicznie, wiedzeni instynktem i nakazem chwili.

    Ale przy okazji powstała cała masa samorodnych hackerów, którzy do tego się dokładają.
    W rezultacie powstało „nie wiadomo co” i taki stan nieoznaczoności jest ich wielkim atutem !

    Oczywiście każdy chciałby wiedzieć więcej – zwłaszcza tajne służby.
    Ale chcieć a móc to spora różnica, nawet gdy się ma duży budżet.

    Poropnuję cieszyć się, gdy A’s robią coś pozytywnego – jak teraz.
    Ale i nie dziwić się, ani nie biadolić, gdy wykręcą jakiś nieprzyjemny numer.
    Bo to jest żywioł.

    Więc nie dręcz @jakzawsze, by zwykle jesteś super !

    • mi461 24 stycznia 2012 o 10:45 pm

     @peryskop masz racje, mam nadzieje ze cos jak mowisz „super” z tego wyjdzie.
     OBY
     Czasem trzeba „piesci”, gdy argumenty nie skutkuja zeby obudzic ludzi z letargu.

     nie bede dreczyc @jakzawsze

     • Peryskop 25 stycznia 2012 o 12:03 am

      😀

   • jakzawsze 25 stycznia 2012 o 12:13 am

    @mj461

    ====================================
    ====================================
    ============= r i l a x =================
    ====================================
    ====================================
    Niema się co podniecać, i wszystkie hipotezy brać sobie do głowy na serio, jak widać pewne sprawy dopiero nabierją tempa i trzeba być zdystansowanym obiektywnie do nieco kontrowersyjnych tematów …. , z którymi oczywiście możesz się nie zgadzać….

    • mi461 25 stycznia 2012 o 3:44 am

     @jakzawsze
     I to byla dobra odpowiedz 😀
     dzieki

  • falszywyprorok 24 stycznia 2012 o 7:16 pm

   Jeśli anonymous to PSY-OPS to ok, może tak było na początku. Teraz jednak to się im wymknęło spod kontroli, my jestęśmy anonymous bo będziemy jutro protestować na ulicach miast przeciwko Acta… Posty takie jak twój i antymaterialnego to jest właśnie psyops – walczcie z systemem poprzez doszukiwanie się spisków w internecie i nic więcej nie róbcie.

 31. kocisko1Irbis 24 stycznia 2012 o 12:31 pm

  Ja zawsze wierzylem w NWO i o tym pisalem w niejednym portalu … ale kpiono ze mnie i wysmiewano … zarzucano mi że tworzę jakeis teorie spiskowe…. a to jużdawno nie TEORIA a FAKTY spiskowe ! Tylko nieliczni zgadzali się ze mną … a to wszystko o czym pisałem dzieje sie przeciez na naszych oczach i dziwi mnie że jakoś tak nieiwleu ludzi zdaje sobie sprawe ze szykuje sie nam Nowy Faszystowski Ład Światowy ! Dziwi mnie także że niezaleznie od tego że dzięki internetowi caly śwait widzi co się święci – w Polsce tak niewielu ludzi to zauważa … Awantura z ACTEM i hackerami to tylko PRELUDIUM do tego co sie jeszcze wydarzy … Jesli teraz damy sie zastraszyc (co sie próbuje robić od dlugiego juz czasu, przy okazji odwracjąc uwage ludzi od najwazniejszych spraw dla naszego przezycia w tym faszystowskim systemie ktory coraz bardziej sie zaciesnia) – to już nie ma dla nas innej alternatywy …

  • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 2:22 pm

   @kocisko1Irbis

   Głowa do góry , „cienie” nie są wstanie nas wszystkich biologicznie wyeksterminować, to jest poprostu niemożliwe .Biologicznie to jest nie możliwe ….

   A WIELU PRUBOWAŁO:

   …stalinowi sie nieudało
   …jaruzelskiemu
   ….czo-czesku
   ….kgb
   ….stazi (nrd / rfm) 😉
   …hitlerowi
   …polpotowi
   …bolszewi
   …ubekom
   …nkwd
   …komuchom

   i nieuda IM się WYEKSTERMINAOWAĆ NAS PRZEZ obecnych frontmenów aparatczykowych:

   …. jak :

   Donalda Tuska
   Bronisława Komorowskiego
   Baracka Obame
   Putina
   Sarkozego
   Angele Merkel
   Rokefelera
   Rotszylda
   rzekomą fikcyjną ALKAIDE wykreowaną przez CIA …
   … abw
   ….wsi
   ….ANONYMUS’y psy-op

 32. ALFA 24 stycznia 2012 o 12:43 pm

  Deszczówka wypłucze nam portfele
  Miasta znalazły sposób na podreperowanie budżetów: wprowadzają opłaty za odprowadzanie wody po opadach – ostrzega „Dziennik Gazeta Prawna.
  . Opłatą objęte są nawierzchnie utwardzone, np. chodniki, ulice, parkingi czy place, ale już nie trawniki.
  http://podatki.wp.pl/kat,119234,title,Deszczowka-wyplucze-nam-portfele,wid,14192397,wiadomosc.html?ticaid=1dcbd
  Jak sobie po betonowali niech sobie sami płacą .Tak każdy sobie przed domem położył kostkę, a teraz będzie zrywać bo brak odpływu deszczówki.

  • teosia 24 stycznia 2012 o 11:53 pm

   Przerabiamy to już od paru lat. Wszystkie rynny poodprowadzać do ogródków!!!

 33. ALFA 24 stycznia 2012 o 1:09 pm

  Uratuj Internet – presja przynosi rezultaty!
  3,170,828 podpisów zebranych. Pomóż nam zebrać 3,500,000
  Najnowsza aktualizacja – w tym tygodniu amerykańscy kongresmeni odłożyli prace nad kontrowersyjnymi ustawami na później! Odmawiają jednak definitywnego odrzucenia projektów ustaw, licząc na to, że protesty opinii publicznej w końcu ucichną. Pokażmy im jak bardzo się mylą.
  Dziś możemy uratować wolny Internet.
  Kongres Stanów Zjednoczonych był o włos od przyjęcia ustaw, które pozwalałyby amerykańskim władzom cenzurować strony internetowe na całym świecie Po naszej petycji, popartej 1,25 mln głosów, Biały Dom wstrzymał prace nad ustawami, a w wyniku protestów na całym świecie, niektórzy legislatorzy, wcześniej popierający obie ustawy, zaczęli się z nich teraz wycofywać. Zablokowanie stron Wikipedii i uwaga mediów z nim związana, spowodowało, że coraz więcej ludzi poparło naszą kampanię.
  http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_polish/?cl=1527029046&v=12167

 34. Sully 24 stycznia 2012 o 1:20 pm

  Widzę, że zagorzała dyskusja trwa nadal, ale prawda taka, że rzad i tak zrobi co zechce, no chyba że te manifestacje będą naprawdę olbrzymie, sama pójde w swoim mieście i zrelacjonuje tutaj, możemy porównac miasta, bo chyba ruszycie tyłki sprzed komputerów?

 35. Tomek 24 stycznia 2012 o 1:22 pm

  Polskie Podziemie oświadcza ,że posiada 185 GB danych z MON , MS i MSZ , korespondencji Smoleńskiej ze stroną Ruską a także koncensje na gaz łupkowy.

 36. deliriumworld 24 stycznia 2012 o 1:23 pm

  „PATRYOCI” siedzą w ciepełku, piją drinka i dyrygują coby koniecznie wyjść na ulicę

  • deliriumworld 24 stycznia 2012 o 1:29 pm

   natomiast nasza „ze wszech miar uśmiechnięta” „władzunia”, klatki już pobudowała dla „baranów”, tylko niech wyjdą na ulice miast….
   Orliki i Chodniki – Remix 2010 http://www.youtube.com/watch?v=8QxUNhnwVww

   • FAKIR 24 stycznia 2012 o 2:57 pm

    http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49518,poznacie-prawde-a-ona-was-wyzwoli.

    • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 3:28 pm

     Panie KOZIEJ!! NIC NIE TRZEBA ZMIENIAĆ….WSZYSTKO JEST PRZYGOTOWANE PRZEZ PAŃSTWA MOCODAWCÓW

     20 lutego 2008 roku w Niemieckim Parlamencie w Monachium odbyło się posiedzenie poświęcone Traktatowi Lizbońskiemu. Na spotkaniu tym profesor Schachtschneider z uniwersytetu w Nuremburgu wydobył na światło dzienne całkowicie przemilczany paragraf.

     Profesor wyjaśnił, że ów nieznany paragraf oznacza, że wraz z raftyfikacją Traktatu Lizbońskiego przywrócona zostanie w Europie kara śmierci. Kara ta nie jest zapisana w żadnym osobnym traktacie lecz jako przypis, ponieważ wraz z traktatem reformującym Unię Europejską, akceptujemy również Kartę Praw Podstawowych która mówi, że nie ma kary śmierci – lecz później jest przypis który mówi „chyba że w wypadku wojny, zamieszek (riots) i przewrotów (upheaval)” – wówczas możliwa jest kara śmierci.

     Profesor Schachtschneider zaznaczył, że klauzula ta jest czymś wyjątkowo skandalicznym, ponieważ wyraźnie została zamaskowana w traktacie pod postacią przypisu do przypisu i poza ekspertami nikt nie zdołałby go odkryć.

     • FAKIR 24 stycznia 2012 o 4:53 pm

      CIEKAWY TEKST
      POLECAM
      http://moher.nowyekran.pl/post/49539,po-czyjej-stronie-gra-anonymous 🙂 🙂

      Myślę bardzo podobnie.

     • FAKIR 24 stycznia 2012 o 8:54 pm

      a to ciekawe 🙂
      Cytat powyżej pochodzi z blogu antymaterialnego i ma 6 ocen na plus, a jeszcze wyżej jest wpis z którego pochodzi ten cytat i ma 5 na minus :):):)

  • mironik 24 stycznia 2012 o 4:29 pm

   Ja nie mogę bo u mnie ksiądz po kolendzie chodzi

  • mi461 24 stycznia 2012 o 5:48 pm

   no to siedz tez popijaj te „drinki” i niec nie rob.
   Kaze ci ktos?

   • mi461 24 stycznia 2012 o 5:51 pm

    to do @deliriumworld !!!!

    • FAKIR 24 stycznia 2012 o 10:09 pm

     POLECAM
     http://cogito.salon24.pl/384602,kto-zastawia-sieci

 37. Tomek 24 stycznia 2012 o 1:30 pm

  Zapomnialem dodac linka

  • miziaforum 24 stycznia 2012 o 3:01 pm

   😉
   WCZORAJ TO NAPISAŁEM TU NA FORUM

   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/23/nie-dla-acta-wolna-dyskusja-22-stycznia-2012/#comment-69435

   A DZISIAJ NAPISAŁEM TO
   http://miziaforum.wordpress.com/2012/01/24/nierzad-acta-podpisane-anonymus-uzyjmy-wunderwaffe/#comment-29967

  • ciociababcia 24 stycznia 2012 o 4:32 pm

   52. a gdzie służby dbające o bezpieczeństwo?
   Grupa Polish Underground stojąca za atakiem na stronę Premiera RP zadeklarowała, że nie należy do Anonymous, którzy stali za weekendowymi atakami na strony internetowe wielu instytucji publicznych. „Anonimowi nie są hakerami, to dzieci, które chciały sie pobawić w hakerów” – napisali Polish Undergound.
   „Obywatele dosyć mają ograniczania ich praw i wolności. Dlatego zwracamy sie z apelem do rządu polskiego o postąpienie według woli obywateli i nie podpisywanie ustawy ACTA” – napisali hakerzy.

   „Internetu nam cenzurować nie będziecie. Praw człowieka nie odbierzecie! Chyba, że chcecie abyśmy naprawdę pokazali swoją prawdziwą siłę ;-)” – ostrzegają.

   Apelowi hakerów towarzyszył filmik stylizowany na słynne przemówienie, podczas którego Wojciech Jaruzelski ogłosił stan wojenny. Kobieta w czarnych okularach ogłasza w nim „stan wojenny na obszarze całego internetu”.

   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/atak-hakerow-na-polske/ogloszono-stan-
   **********
   Strona premier.gov.pl zaatakowana przez hakerów [ZDJĘCIA i WIDEO]
   Oficjalna strona internetowa premier.gov.pl została
   zaatakowana przez hakerów. Zamiast strony głównej pojawił się wpis z
   kompromitującymi danymi i wideo: Odezwą do narodu. Zobaczcie i czytajcie
   odpowiedź Kancelarii Premiera.
   »
   Grupa Anonymous potwierdziła, że to nie jej atak

   Donald Tusk jest złym człowiekiem – napisali hakerzy i zamieścili także krótki filmik.
   http://blogmedia24.pl/node/55124

 38. Sully 24 stycznia 2012 o 1:41 pm

  Uwielbiam siedzących przed kompem i udających , że coś robią, a jedyne co robią to piją kawe prze kompem i wywyższają się co to oni nei moga, Kurczę jak słucham twoich wypowiedzi, to tak źle i tak neidobrze, tylko narzekać portafisz i oceniać innych a nie wydaje mi sie żebys akurat ty miał do tego jakiekolwiek prawo, cóz…zachowanie mówi samo za siebie 😉

  • Sully 24 stycznia 2012 o 1:42 pm

   ten post był do derilium, nie wiem dlaczego ukazał się w niewłasciwym miejscu?

   • miziaforum 24 stycznia 2012 o 4:29 pm

    JEST BARDZO SILNA BURZA MAGNETYCZNA – NAJWIEKSZA OD 10 LAT – elektronika fiksuje
    nasa wydało 3 stopień zagrozenia w 5 stopniowej skali

    APOGEUM DZIŚ WIECZOREM 40% MOŻLIWEGO BLECK AUT.

    • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 4:53 pm

     To są bzdury,włącz sobie tłumacza google,
     jeszcze raz przeczytaj,i nie odwracaj uwagi
     ,jak wreszcie coś można zrobić,bez przemocy.
     http://tribune.com.pk/story/326374/sun-hurls-strong-geomagnetic-storm-toward-earth/
     The space weather center said the geomagnetic storm’s intensity would probably be moderate or strong,
     levels two and three on a five-level scale, five being the most extreme.

  • deliriumworld 24 stycznia 2012 o 2:28 pm

   nie piję kawy 🙂

  • deliriumworld 24 stycznia 2012 o 2:31 pm

   prawo do oceny ma każdy 🙂

  • deliriumworld 24 stycznia 2012 o 2:42 pm

   „Uwielbiam siedzących przed kompem i udających , że coś robią” – Sully powiedz a co Ty robisz? – musiałabyś troszkę mnie poznać że siedząc też można dużo zrobić, acha a dla znajomych jestem : dancer (skoro już tyle ze sobą konwersujemy)

 39. iHe 24 stycznia 2012 o 1:45 pm

  Decyzja szontu okupacyjnego nikogo nie dziwi bo tzw. „polska jelita”
  -najzwyklejszy BOTnet NWO.
  Jakby „jeszcze”ktoś miał wątpliwości:

  BonieM to typowy bot a właściwie root kit.

  „Historycznie rootkity były paczkami (ang. kit) zawierającymi zmodyfikowane kluczowe binaria systemowe w systemach uniksowych (inetd, sshd, ps), które zastępowały oryginalne tuż po dokonaniu włamania. Dzięki modyfikacjom w oryginalnym kodzie binaria z rootkita np. nie pokazywały wybranych procesów lub umożliwiały logowanie na roota za podaniem specjalnego hasła.” (za wiki)

  Super toast dla kita rootego kłamcy( od paparika.c:)
  „Per aspera ad ACTA! Takie zdaje się toasty wznoszą dziś tłuści oligarchowie.”

  ..”Bob Chapman stwierdził był, że Siły stojące za rządem (USA) okradały system od dziesięcioleci, jednak od roku 1971 gdy Ameryka odeszła od standardu złota okradanie znacznie się zwiększyło, czego konsekwencje będziemy obserwować w najbliższym czasie. Ceny dóbr, głównie jedzenia jak i pochodnych ropy, będą wzrastać w nadchodzącym roku, co dalej uszczupli portfele ludzi posiadających pracę. Administracja chce uniknąć bankructwa i jednocześnie dewaluacji dolara. Mogą podnosić podatki, obcinać wydatki, mogą nie wywiązywać się z wypłat ubezpieczeń społecznych i medycznych oraz zarekwirować wszystkie pieniądze z planów emerytalnych. ”

  No to perspektywy zupełnie jak w Polsce.-)” ..
  http://hansklos.blogspot.com/2012/01/network-czyli-perspektywy.html

 40. iHe 24 stycznia 2012 o 2:36 pm

  Tak z innej teczki:
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/wieza-big-bena-chyli-sie-w-lewo-a-parlament-tonie,1,5006505,region-wiadomosc.html
  Ja bym to wyburzył w cholere 😉
  Bo w tym grzybie pewnie zupełnie już się nie da myśleć..
  Najlepiej jakąś anonimową ekipąz V 😀

  A z inych act NWO:
  Jakby orwellowskie nie było to prafo chyżeGo rója to i tak jest częścią większej całości co zresztą monitor monitoruje doskonale:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-domagaja-sie-od-rosji-wyjasnien-ws-sprzedazy-s,1,5006799,wiadomosc.html

  • AQQ 24 stycznia 2012 o 3:36 pm

   JJestem zaa.Sikor ze stajni Zbiga chce wyburzyć PKiN, dołączyc do tego obóz w Auschwitz i zamek w Malborku.miel widziane inne propozycje.

 41. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 2:55 pm

  O ! tutaj macie starego farbowanego lisa z cewnikami moczu w nogawkach. Stary exkterminator aparatczykowy. Jest kreatorem tysięcy morderstw za pomocą swojej zabawki splujki ak-47 . Zwróććie uwage na te satanistyczne gwiazdki na jego esesmańskim uniformie. Taaak , taki to jest bohaterem dla komuszków kremlowskich. I wygląda rzeczywiście jak lis .. 🙂

  92-letni Michaił Kałasznikow to żywa legenda radzieckiej/rosyjskiej zbrojeniówki

  Donald TUX z Bronkiem też mają w szafach pochowane takie mundury, przecież komuna jest dalej, tylko klamali nas że się skończyła w 89 roku :-), tak , tak .. i te całe ACTA …

 42. FAKIR 24 stycznia 2012 o 2:56 pm

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49518,poznacie-prawde-a-ona-was-wyzwoli

 43. Pilot6 24 stycznia 2012 o 3:10 pm

  I tak sobie myślę.Masoneria i Iluminaci wiedzą,jeśli ACTA zostanie podpisane,to ludzie będą wychodzić na ulice,będą protestować za to,że jest coraz gorzej i to w wielu krajach.Będą się rodzić liczne zamieszki,konflikty,zaś oni będą to jeszcze bardziej podsycali.Będziemy faszerowani propagandą lecącą w TV,sytuacja w Iranie będzie się pogarszać i z tego może wyniknąć globalna wojna,zaś ludziom zostanie odebrany jedyny bastion-internet.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sopa_pipa_i_acta,p514601167?sid=50

  Co do sytuacji w Iranie
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/rosja_quotcokolwiek_stanie,p978357512?sid=50
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/indie_zgodzily_sie,p2034563298

  Będzie coraz gorzej.

 44. Waldemar E. 24 stycznia 2012 o 3:17 pm

  Polecam tworzyc tez tematy i komentarze, ktora pokazą co my jako obywatele, spoleczenstwo mozemy robic i co sami robimy aby zmieniać swiat na lepsze.

  Ile mozna gadac jak to sie źle dzieje i jak jestesmy maniulowani przez rządzących.

  Ja sam jak narazie to robie tyle zaczynam zmiany od samego siebie a dokladnie np. zmiana trybu zycia na bardziej aktywne fizycznie, zmiana nawyków zywienionych na bardziej zdrowe. Paliwa drozeja? to aby obnizyc koszty przesiadłem się na rower jak mam jezdzic do sklepu lub po mieście.
  Znajomych, rodzine informuje o tym jakie mam zdanie na dane tematy, jak np. siedzimy wspolnie przy kawce i lecą wiadomosci w TV to pokazuje im gdzie jest nieprawda lub jak oni manipulują spoleczenstwem.
  Jak rozmawiam z innymi lub slucham ich historii nt zdrowia, ze cos ich boli, na cos chorują to przedstawiam im swoja postawe czyli jakie sa alternatywne metody leczenia i poprawy stanu zdrowia niz nasi „kochanie” lekarze i chemiczne leki z apteki.

  Tyle narazie sam moge zrobic, a raczej na tyle mnie narazie stać aby zmieniać swoj i nasz świat

  Mniek krytyki kochani 🙂 a wiecej refleksji nad samym sobą i działania.

  Chcesz zbawiać swiat to zacznij od zbawiania siebie 🙂

  Jestesmy istotami duchowymi i tej duchowości zadne NWO itd nie odbierze bo taki jest ten świat i nasz byt, nasza natura

  • Roma 24 stycznia 2012 o 9:30 pm

   dokładnie tak.
   nasza siła tkwi w naszej duchowości a ta jest niezniszczalna !
   a to przekłada się na duchowość zbiorową.
   niech każdy zacznie od siebie i swojego otoczenia, to już coś.
   przebudzą się ci, którzy mają się przebudzić,
   czyli ci, których człowieczeństwo jest pełniejsze i dojrzalsze
   ma miejsce duchowa polaryzacja = oddzielanie ziarna od plew

 45. jerkey 24 stycznia 2012 o 3:30 pm

  Zadziwiające?
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/soros-ostrzega-przed-walka-klasowa-w-usa,1,5006547,wiadomosc.html

  Chyba nie.

  • iHe 24 stycznia 2012 o 4:07 pm

   Soros :

   – W takich czasach, jak obecne, najważniejsze to przeżyć – zaznacza w „Newsweeku”.
   Miło słyszeć od architekta chaosu takie słowa pociechy..
   Ciekawe co na to dolne piętra pajęczyny w kształcie piramidki ślepookiej..

   • Peryskop 24 stycznia 2012 o 4:19 pm

    JAK TO CO NA TO DOLNE PAJĄCZKI?

    Najważniejsze to przeżyć ten umyślnie wywołany chaos,
    do którego w jakiś sposób się przycznili.

    • teosia 24 stycznia 2012 o 7:02 pm

     Są jednostki, które nie mogąc żyć w normalności sami reżyserują konflikty. Jedni na małą domową skalę inni mając ku temu środki na skalę globalną. Dopiero wtedy wiedzą, że żyją.

 46. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 3:34 pm

  Maska do wycięcia:

  …. a widzieliście ten okulistyczny pentagram na samej górze maski ? ___ osobiścienie niepodoba mi się to , może lepsza by była jaka inna maska , ale nie ta. Demagogia mi ta anonimowa maska pachnie …

  „… bo jeżeli coś czujesz, to wiedz że już się coś dzieje” – Ks. Natanek 😉

 47. eeetam 24 stycznia 2012 o 3:48 pm

  Sam tego lepiej nie napisze więc zacytuje:

  „10 sposobów na manipulację społeczeństwem”

  1 – ODWRÓĆ UWAGĘ
  Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i … rozwiń całośćnagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”).

  2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE
  Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

  3 – STOPNIUJ ZMIANY
  Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 80-tych i 90-tych: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

  4 – ODWLEKAJ ZMIANY
  Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

  5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA
  Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

  6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI
  Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

  7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI
  Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

  8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM
  Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

  9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY
  Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

  10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE
  Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

 48. Jarson 24 stycznia 2012 o 3:51 pm

  Czytam tą stronę od jakiegoś czasu i z każdym dniem coraz więcej sobie uświadamiam… I jestem taki wściekły!!!…
  Wiecie czemu? Dlatego, że to co czytam, to co wydaje się z logicznego punktu widzenia autentyczne, próbuje przekazać innym
  i jestem w takim k***a szoku, że 90% ludzi to normalnie od siebie odpycha….. ODPYCHAJĄ OD SIEBIE PRAWDĘ! Ostatnio pokłóciłem się z rodzicami
  o to, że podsówam im pod nos strony internetowe, z których można czerpać AUTENTYCZNĄ wiedzę, a oni siedzą non stop przed telewizorem, polsat, tvn,
  mecze na eurosporcie i polsacie sport, jakieś popieprzone wiadomości, w których 70% to informacie nie dońca przekazywane w całości takimi
  jakie powinny być. Jestem przerażony, a za razem jest mi smutno, że moi bliscy żyją w tym popieprzonym świecie, tak jak większość, nie chcąc
  bądź nie mając chęci wyjścia na przód i skonfrontowania rzeczywistości z tym co nam wmawiają. Fakt, jeżeli rozmawiam z nimi o ACTA, to wszyscy są
  przeciwni i rozumieją problem, że chodzi tu o kontrolowanie społeczeństa, ale nic po za tym.. są bierni, siedzą w domu – praca, obiad, tv i tak w kółko.
  To jest żenujące… na prawdę aż tak dużo jest takich ludzi czy mi się tylko wydaje?

  • deliriumworld 24 stycznia 2012 o 4:30 pm

   obawiam się ze Ty nie jesteś sam, choć wielu już powoli zauważa że „coś” wisi w powietrzu, mam to z dziewczyną, ona jest poukładana bo wstaje o 3 rano, pracuje (zapie..la) w korporacji do 14 -tej, rozrywka to „Sędzia Wesołowska”, M – jak mydło i znów 3 w nocy… a ja tym czasem nie jestem poukładany bo sam jestem sobie pracodawcą i pracownikiem, wstaje o której wstanę, pracuję przez cały dzień, rzadko oglądam TV no i siedzę „znów na tych durnych stronach w necie”, różnica jest wielka jak sam o sobie decydujesz niż korporacja za Ciebie i z całym szacunkiem do mojej kochanej i wielu ludzi, staram się nie być baranem prowadzonym na rzez…….dopiero jak się coś dzieje za oknem większość tych ludzi się budzi niestety…… zbiorowa hipnoza już ewidentnie od roku 2000, przynajmniej w Polsce

   • teosia 24 stycznia 2012 o 7:17 pm

    To chyba nie całkiem hipnoza. Poważni Polacy już po prostu się „wykrwawili” – wojna, komuna, bieda, strajki. Zauważcie ciągle są czujni przystosowywując się do wciąż nowych parszywych okoliczności.

  • Peryskop 24 stycznia 2012 o 4:41 pm

   Jarson: „… na prawdę aż tak dużo jest takich ludzi czy mi się tylko wydaje?”
   Tak, ciągle dużo.

   I nie tylko ty przeżywasz męki po odryciu kamuflażu.
   Ale nie można się załamywać, bo kropla drąży skałę…

  • mi461 24 stycznia 2012 o 5:42 pm

   bo tak ludzie sa omotani TV , zwlaszcza starsi (na szczescie nie wszyscy 🙂 )

   Dlatego ze prawde przekazuje sie przez internet i ludziom otwiera oczy, podpisuja ACTA,
   Nie zrobimy nic bo smycz zrobi sie krotka przy samym „pysku”

   Bedziemy zyc jak w ciemnogrodzie nie wiedzac co sie FAKTYCZNIE dzieje na swiecie.

   Komputer bedzie wart tyle co ekran telewizyjny, (same ochlapy).

   • Sully 24 stycznia 2012 o 6:16 pm

    Ale czy myslisz, że takiemu blogowi dajmy na to jak ten, „grozi” zamkniecie albo jakies konsekwencje. ?

   • deliriumworld 24 stycznia 2012 o 6:29 pm

    mi461 – no wybacz ale ja jestem w Polsce, a ty gdzie? Tam gdzie klawiatura nie ma polskich znaków, takim patriotą który wyłącznie może sobie pogadać i nie jest w centrum zadymy, to jest fajnie nie? (przynajmniej tak piszesz na swoim gravatarze że „kochasz Ojczyzne Polske”)

    • mi461 24 stycznia 2012 o 10:32 pm

     .@ DANCER bo taki byles kiedys, nie, nie jestem w Polsce, ale uwierz mi ze moje serce wiecej tam „przebywa” niz tu.
     To tak jak mowili nasi poeci NOSTALGIA ZA OJCZYZNA nie ma granic i drzenie o nia jest OGROMNE>
     Jeszcze jedno z daleka widzi sie wiecej a i boli bardzie gdy sie dzieje zle.
     Tam nasze korzenie i najblizsi o ktorych przyszlosc sie martwimy.

     Bo MATKE sie ma tylko jedna

     • deliriumworld 25 stycznia 2012 o 9:57 am

      dzięki że mnie pamiętasz, posługuję się dwoma nickami (ale raczej w tym roku chyba delirka), nie mam Ci za złe że kochasz Polskę, przecież to jasne, kłopot w tym że czasami (właśnie nick) nie wiadomo z kim do końca się rozmawia – pozdrawiam

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 7:16 pm

   Nie martw się, 1 na 10 reaguje od razu, ale w każdym coś zostaje w podświadomości z tego co mówisz. Mózg to trawi i w końcu EUREKA! – gość czy koleżanka nagle widzi co się dzieje. Najlepsze jest to, że się im wydaje, że sami to wymyślili, a to przecież ich komputerki w backgroundzie pracowały i doszły do wniosku, że inaczej być nie może.

  • Totalsky No Problemsky 24 stycznia 2012 o 9:04 pm

   @Jarson
   mam podobny problem z rodzicami, tylko że zdecydowałem sie odpuścic wcześniej, zanim doszło by do nieuniknionej kłótni; mysle jednak (zabrzmi to okropnie, kocham swoich rodziców etc.),że czas pracuje na korzyść prawdy: pokolenie przedinternetowe odchodzi, nowe pokolenia nie wyobrażaja sobie życia bez sieci; nie ma co narzekać, ze ludziki wyszły na ulice dopiero wtedy, gdy tę zabawkę UNE chcą im zabrać: niewazny powód – wazny efekt; po mojemu to jest tak, że w sprawie ACTA tzw. UNE napotkały na klasyczną „barierę wzrostu”; climax się zbliża, będzie naprawdę ciekawie (chociaz niekoniecznie bezpiecznie);

   • Sully 24 stycznia 2012 o 9:55 pm

    I jak nam stronki poblokują, to gdzie będziemy klikać ? 😉

    • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 3:46 am

     @Sully
     wrócimy do starej dobrej konspiry: herbatka „z prądem” i „nocne Polaków rozmowy” w tzw. cztery oczy (no chyba, że sie jakis kret przypałęta, to kret dostanie po łbie;-); ICH siła (internet, media, propaganda etc.) jest równiez ICH słaboscią; no bo przeciez kto jak kto, ale my nie damy sie „zacipować”, prawda?

 49. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 3:56 pm

  „Rozpoczynamy operację ACTA, przygotujcie się na serię ciekawych linków…” – zapowiedziała około południa grupa Anonymous Polska na swoim profilu na Facebooku. Następnie zaczęli publikować linki do stron, na których ujawniają adresy mailowe, loginy i hasła pracowników Wideo
  „Blokowanie stron rządu to dopiero początek, bójcie się!”Co warszawiacy myślą o decyzji o podpisaniu porozumienia ACTA? – To nie jest dobry pomysł, sądzę, że rząd jara się, że to jest coś nowego, nie pomyśleli, tylko się najarali – mówi jedna z osób podczas sondy Wirtualnej Polski. – Jeśli… rządowych oraz polityków regionalnych. Jak piszą, ujawniają również fragmenty baz danych. Grupa opublikowała maila i hasła do serwisów rządowych oraz PSL zachodniopomorskiego, z Gryfina, Stargardu i Powiatu Kamieńskiego. Również bazy danych: Politechniki Krakowskiej, Platformy Obywatelskiej i PO z Nowego Sącza. Grupa ujawniła także maile do pracowników Telewizji Polskiej. Anonimowi z Polski opublikowali również listę zaatakowanych dziś witryn: http://www.elblag.sr.gov.pl, http://www.braniewo.sr.gov.pl, http://www.ilawa.sr.gov.pl, http://www.ostroda.sr.gov.pl, http://www.dzialdowo.sr.gov.pl, http://www.nowemiastolubawskie.sr.gov.pl.
  ================================================
  Poniżej jest kłamstwo. Kłamali i zawsze bedą kłamali w żywe oczy :

  „Umowa ACTA w niczym nie zmieni polskiego prawa także w sferze, która dotyczy praw internautów i funkcjonowania Internetu – powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej minister administracji i cyfryzacji Michał Boni.”

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 4:34 pm

   Przejrzałem strony anglojęzyczne,i nie znalazłem żadnej wiadomości o akcji Anonymous
   Polska.Nikt nie nagłaśnia i nie wspiera.

   Nie ma żadnego poparcia,np u Alexandra Higginsa,(ten co miał gotowe rubryki, do opisywania rewolty w Polsce) ,na stronie godlikeproduction,czy beforeitsnews.
   Wniosek stąd dla mnie,jest to inicjatywa czysto polska,ze źródłem w patriotycznych środowiskach polonijnych(stąd angielski na filmikach)
   realizowana przez polskich hackerów młodego pokolenia ,związanych z ugrupowaniami,nazywanymi w GW nacjonalistami.
   Zasięg i sprawność akcji,nie wyklucza udziału patriotycznych środowisk polskich służb specjalnych.
   Władze są przerażone,nie byli przygotowani.
   Jutrzejszy protest pokojowy,w ramach obowiązującego prawa,nie jest żadnym pretekstem do represji.
   Jedyne czego należy się spodziewa,to filmowanie uczestników,i sporadyczne próby prowokacji do przemocy,w którymś z większych miast.
   Należy zachować czujność.
   Próby zastraszenia nie działają,rośnie liczba deklarujących udział.
   W akcję przypisywania inspiracji,włączyły się nawet środowiska związane z byłym”drogim Bronisławem”tj.Partia demokratyczna.(była Unia Wolności)
   http://adamjarecki.wordpress.com/2012/01/23/nacjonalisci-pod-plaszczykiem-acta/
   Jednym słowem panika pełna.
   Jutrzejszy dzień należy potraktować jako próbę generalną.
   Sądzę ,że godzina” W” wybije w czasie Euro2012.

 50. grey 24 stycznia 2012 o 3:58 pm

  dlaczego nad maską ANONYMUSA do wycięcia jest pentagram ??

  • szuwaxpl 24 stycznia 2012 o 6:37 pm

   Dobre pytanie !

 51. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 4:29 pm

  Zobaczcie jak dzieciaki mądrze gadają:
  Polska przeciw ACTA.Co to jest ACTA itp. 8# http://www.youtube.com/watch?v=WD57VE44g28

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:01 pm

   I to jest nasza przyszłość,nasza wspaniała inteligentna młodzież.
   Ale nie przejmujcie się antymaterialny@ vel FACKIR@,wytłumaczą wam,
   że to tylko taka sztuczka z hologramem,
   a na prawdę to agenci NWO.

   • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:09 pm

    Nie trzeba daleko szukać.
    Ich materiał pod innym nickiem.
    Jak to na WSI,in coguto.
    FAKIR
    24 Styczeń 2012 o 4:53 pm

    CIEKAWY TEKST
    POLECAM
    http://moher.nowyekran.pl/post/49539,po-czyjej-stronie-gra-anonymous

    Myślę bardzo podobnie.

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 7:11 pm

   jakzawsze, to twoja siostrzyczka? http://www.youtube.com/watch?v=VloCxMVHDN8

 52. ciociababcia 24 stycznia 2012 o 4:36 pm

  NAJNOWSZE KOMENTARZE!

  *******
  69. Sikorski kpił z hakerów:
  Maryla, wt., 24/01/2012 – 03:09
  Sikorski kpił z hakerów: „Atak odparty”. Do czasu. „TANGO DOWN!”

  Wygląda jednak na to, że minister chwalił się skutecznością swoich
  służb przedwcześnie. Po kilkudziesięciu minutach na stronę MSZ wejść się
  już nie dało.

  TANGO DOWN!

  Odpowiedzialność za atak wzięła na siebie grupa AnonymousSoLiD. –
  Poczekamy zobaczymy – komentowali pierwszy wpis ministra. Po chwili
  nowy tweet: – TANGO DOWN! – http://www.msz.gov.pl/ Panie Radku (@sikorskiradek ),
  szybciej te ataki proszę odpierać… – Hmm, pewnie niedługo znów
  usłyszymy wiadomość od naszego ministra, Pana Radka, który pochwali się,
  że odparli atak, a oni zmienią tylko serv – kpili hakerzy.
  ********

  http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,11019726,Polski_Internet_
  *************
  77. http://www.premier.gov.pl/

  http://blogmedia24.pl/node/55124

 53. maran 24 stycznia 2012 o 4:43 pm

  Jedno z ostatnich video Alexa Jonesa. On wie dokladnie co sie dzieje , co nadchodzi. Niesmowite video, w ktorym Alex sfrustrowany, zdesperowany wrzeszczy na ludzi, zeby sie obudzili wiedzac, ze i tak sie nie obudza. To wszystko o czym Alex mowil, nalgasnial juz od wielu lat, sie dzieje na naszych oczach. Sily Saurona, budowane od wielu lat za kurtyna, juz wyszly na ziemie i wkrotce zaczna zbierac swoje krwawe zniwo. Nie w setkach, ale w tysiacach, w setkach tysiecy, w milionach, setkach milionow.

  • Jarson 24 stycznia 2012 o 6:27 pm

   Jakby ktoś zrobił do tego napisy to byłoby dobrze. Niestety nie wszyscy znają ten język.

 54. Monte 24 stycznia 2012 o 4:51 pm

  Czytając wszystkie wypowiedzi „jakzawsze” stwierdzam że doskonale wykonuje tutaj krecią robotę zmieniając zdanie i punkt widzenia w zależności od swojego widzimisię. Najpierw ruch NO Acta przedstawia jako dzieło szatana by nagle stać się zagorzałym wojownikiem o wolność internetu. Szczerze wątpię czy takie zachowanie wynika z niedojrzałości i bezmyślności. Bardziej przypomina to celowe działanie mające na celu zanegować i zdyskredytować wszelkie działania które mogły by stanąć ością w gardle NWO. Mimo wielkiego szacunku dla „liter” Antymaterialnego nie potrafię pojąc co innego pozostało ludziom jeśli nie próba „krzyku” i sprzeciwienia się aktualnemu porządkowi świata. Czy samą świadomością tego że dzieje się źle będziemy w stanie coś zmienić?Szczerze wątpie! Czy ryzyko że pewne nasze działania mogą być wykorzystane przez lalkarzy NWO ma nam związać ręce i zakneblować usta? „Nie wolno się bać, strach zabija duszę.
  Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.” F.Herbert

  • Peryskop 24 stycznia 2012 o 8:03 pm

   Monte, od kiedy dosiadłeś się do Monitora i jadąc „na gapę” ustawiasz innych ?
   Kto tu robi krecią robotę ?

   Gdzie @jakzawsze „ruch NO Acta przedstawia jako dzieło szatana” ?
   A czy ty masz jednoznaczną ocenę Anonymus ?

   „Szczerze wątpię czy takie zachowanie wynika z niedojrzałości i bezmyślności….”
   Też mam takie wrażenie wobec ciebie.

   „”Nie wolno się bać, strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.””
   Czy możesz zarzucić @jakzawsze strach ? Boisz się ?

   Albo przemyśl co piszesz albo nie będziesz tu karmiony.

  • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 11:48 pm

   @monte
   ” Najpierw ruch NO Acta przedstawia jako dzieło szatana by nagle stać się zagorzałym wojownikiem o wolność internetu. ”

   Anty-ACTA czy A.C.T.A. ___ a,ktoż tym steruje jak między młotem a kowadłem są MY LUDZIE, to działa w dwie strony, kolego bedziesz protestwał i hakował serwery to wprowadzą stan wojenny jako pretekst do zamordyzmu „sztańskiego” i tak na chama wcisną ACTA, bedziesz siedział na dupie ciuchutko też w prowadzą AKTA ….. tu działają siły wyższe (psy-op) . Architekci kontroli tysiące lat studiowali ludzkie zachowania, zaufaj mni , … mają to w jednym palcu .. sterowanie tłumem …

   „by nagle stać się zagorzałym wojownikiem o wolność internetu” – oczywiście że tak !

   @monte ? włącz dwuj myslenie, algorytmy, przebiegi symulacje wydarzeń,

 55. FAKIR 24 stycznia 2012 o 4:52 pm

  CIEKAWY TEKST
  POLECAM
  http://moher.nowyekran.pl/post/49539,po-czyjej-stronie-gra-anonymous 🙂 🙂

  Myślę bardzo podobnie

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:04 pm

   Jak to na WSI.
   Wiedzą sąsiedzi,
   za co kto siedzi.

 56. deliriumworld 24 stycznia 2012 o 4:59 pm

  http://www.tvn24.pl/-1,1732503,0,1,przeciwnicy-acta-wyszli-na-ulice,wiadomosc.html

  zwróćcie uwagę na te ujęcia kamery, bo dla mnie nie jest to „kilkaset” osób, jak napisało wsi24

  • szuwaxpl 24 stycznia 2012 o 6:27 pm

   Szmaciaki z tvn kamerę na sztywno mają, ani w prawo ani w lewo – tylko w 2ska

 57. zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:06 pm

  Tam wyżej masz filmik,z typowym przedstawicielem NWO.
  Ale ty masz nick Obcylol,więc się nie dziwię.

 58. rozeznany 24 stycznia 2012 o 5:15 pm

  wszystko zgodnie z kartami illuminatów. nie dajcie się prowokować oni spokojnie rozgrywają kolejną kartę. dlaczego? ponieważ wiele innych informacji nie sprawdziło się a karty nie zawiodły ani razu. tu kolejny przykład z ACTA karta cenzura

  • zeebii 24 stycznia 2012 o 7:42 pm

   „nie dajcie się prowokować”
   grzecznie wchodźcie do wagonów i zajmujcie swoje miejsca

   „a karty nie zawiodły ani razu”
   -chiromanta? czy okultysta?

 59. maran 24 stycznia 2012 o 5:38 pm

  Euro-global-mafia zwana tez dla niepoznaki ,oficjalnie Unia Europejska ,oglosila wczoraj ,ze nie bedzie od lipca kupowac ropy od Iranu w ramach narzucenia sankcji Iranowi za to, ze sie im opiera i nie skacze tak jak oni chca.
  Iran w odpowiedzi prawdopodobnie zamknie Ciesnine Ormuz, co drastycznie podwyzszy ceny ropy w Europie i USA. Globalisci i ich satanistyczne MSMedia juz piszcza i belkocza ,ze to bedzie akt wojny
  ( ze strony Iranu oczywiscie) i da im to pretekst do lucyferianskiej napasci na ten pokojowy kraj.
  Sytuacja ta prawdopodobnie rozegra sie w przeciagu pary tygodni, gora miesiecy.
  Ta wojna/atak na Iran JEST juz postanowiony/zdecydowany. Proch jest usypany, tylko trzeba palaca zapalke przystawic i pieklo wybuchnie na ziemi.
  Szykujmy sie na ostra walke bo do tego dojdzie. Nie zapominajmy . Globalisci posluguja sie tysiacami, milionami tzw uzytecznych idiotow, czyli inaczej zwyklych, przecietnych ludzi, ktorzy nie mysla, ktorzy sa naiwni, glupi, obojetni, ktorzy daja sie im sterowac jak jakies roboty. Bez nich globalisci niewiele by mogli ale dzieki nim maja tzw mieso armatnie ktore ma byc zuzytkowane do zniszczenia tych co sie globalistom beda opierac. Uzytecznych,sprzedajnych idiotow jest pelno, pracuja w sprzedajnych MSMedia, sa w policji, security forces, armii, na lotniskach, w administracjach. Wszedzie tam gdzie liczy sie bezmyslne posluszenstwo, gdzie za miske ziemniakow czy ryzu bezmyslny idota zrobi to co mu
  kaza. Mam nadzieje, ze w piekle bedzie dla nich oddzielny krag, krag Uzytecznych Idiotow, z muzyka Dody i Nergala ( dla polskiej publiki) i kadzidelkami Palikota.

 60. Jony 24 stycznia 2012 o 5:40 pm

  [OFFICIAL] – Wiadomość dla Polskiego rządu od polskiego podziemia [POLISH PRIDE] http://www.youtube.com/watch?v=kEfQ3WCgt7U

 61. jakzawsze 24 stycznia 2012 o 5:41 pm

  ============= Wtart zaczeło się !!!! …wreszcie ==================

  Z ostaniej chwili !
  Ludzie wyszli na ulice i skandują ” Koniec z rządem!” Propagandowe media (tvn24/onet) drastycznie zaniżają liczbe osób „Kilka set ?”
  Przecież tutaj jest ze 20000 luda ! ” . ” Kilka tysiecy Jak zwykle kłamstwo tej stacji „

  HURA !!! 🙂 ___ wypiepszyć ACTA i TuXA … Boniego … Komora …za fraki ..

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 5:55 pm

   Spokojnie.!!!
   To tylko rozgrzewka.!!!!
   To się jeszcze musi ,
   pokotłować.

   • navajo88 24 stycznia 2012 o 6:21 pm

    i jak mawia navajo spokojnie jak na wojnie ,przyczaić się i czekać !!!!! i obserwować !!!!!!! hahahahahahahahahaha
    J.M.H

 62. deliriumworld 24 stycznia 2012 o 5:46 pm

  http://kontakt24.tvn.pl/temat,cir-podwaza-wiarygodnosc-anonimowych-quot-to-nie-sa-hasla-naszych-pracownikow-quot-,170667.html

  teraz zaczną się oczywiście zaprzeczenia, zaprzeczenia, zaprzeczenia i tak aż do OBALENIA

  • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 8:44 pm

   SznPan Premier mówi,niektóre są niewłaściwe,ot takie małe potknięcie na wizji.

 63. PokójWam 24 stycznia 2012 o 5:50 pm

  – Podpisałem dziś upoważnienie dla ambasador w Tokio do podpisania ACTA – oświadczył we wtorek premier Donald Tusk. Szef rządu zastrzegł, że podpisanie przez Polskę dokumentu w czwartek nie oznacza przyjęcia umowy – przypomniał, że musi ją jeszcze przyjąć parlament, a podpisać prezydent. Odnosząc się do blokowania przez „hakerów” stron administracji rządu Tusk zapowiedział: Nie będzie ustępstwa przed brutalnym szantażem.

  http://www.tvn24.pl/0,1732498,0,1,premier-nie-bedzie-ustepstwa-przed-brutalnym-szantazem,wiadomosc.html

 64. deliriumworld 24 stycznia 2012 o 6:04 pm

  mi461 – skąd wiesz że „siedzę” – na razie jeszcze mnie nie posadzili, a jak nawet to mogą mi co najwyżej naskoczyć

  Ew Mateusz 10, 28
  „28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.”

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=253

 65. spiskowiec 24 stycznia 2012 o 6:13 pm

  ONI mają już tylko z górki. Pieniądze to są nam potrzebne, a nie im. Skonflikowali już dokładnie cały świat, Arabowie nie popuszczą, Chińczycy jak USA zbankrutuje też nie.
  Mówiłem, że Chiny to janczarzy NWO, zostali uzbrojeni (transfer technologii) i „ktoś” zadbał , żeby USA i Chiny miały śmiertelny problem – zadłużenie na kilka bln $.
  Genialny plan 2 miliardy ludzi idzie walczyć w ich imieniu.
  Czy nie widzicie, że na stanowiskach rządowych albo powsadzali wyjątkowych matołów, albo pożytecznych idiotów.
  O czym to świadczy ?
  Ano o tym, że wiedzą, że najdalej za kilka miesięcy rewolucje ogarną cały świat i tłum będzie wieszał na latarniach każdego, kto się pod rękę nawinie.
  To są sataniści, niedługo zrzucą maski i wspomnicie moje słowa.
  Jedyna obrona Matka Boska.
  Praktycznie nic nie trzeba czytać, bo na wszystko jest już za późno – tylko objawienia w Fatimie.
  Tam też są szczegółowe wskazówki jak ich pokonać.
  Niestety, ale znaczna część ludzkości jest wyjątkowo zdegenerowana- nawet jeśli chce walczyć z NWO to niewiele jest od nich lepsza, a w dużej mierze IM pomaga (nieświadomie ale jednak)
  Dlatego to wszystko tak się rozbudowało – korzystali z ludzkich ułomności, ludzie dla swojej chciwości, żądzy deptali innych i przyczyniali się do umocnienia tego chorego systemu.

 66. Jarson 24 stycznia 2012 o 6:24 pm

  Na profilu Anonymous Polska na Facebooku dzieją się ciekawe rzeczy, proponuję wejść i popatrzeć na linki od samego rana, nie jest ich dużo, na szczególną uwagę zasługują chyba te publikowane tuż po godzinie 12 w południe 😉
  http://www.facebook.com/pages/Anonymous-Polska/294189610593616

 67. katerina404 24 stycznia 2012 o 6:25 pm

  W moim odczuciu ustawa ACTA była bardzo dawno temu przygotowana przez mocodawców odgórnych a rząd polski marionetek pod naciskami mocodawców musi tą ustawę przepchnąć. Potrzebny tylko był dobry pretekst. Dlatego juz dużo wcześniej mówiło się o grupie ANONYMUS, czy ANONIMUS jak kto woli, aby niczego nieświadomych gojów przyzwyczajać powoli do tego terminu i prać im mózgi o niebezpieczeństwie w Internecie. Myslę, że grupa ANONIMUS jest taką samą prawdą jak Osama BinLaden. Tylko tamten był kreowany jako symbol terroryzmu w realu, a Grupa Anonimus jako symbol zagrożeń w Internecie. Kolejne psy op.

  Uważam, że grupa ANONIMUS albo w ogóle nie istnieje, a rząd sam blokuje swoje strony dla wywolania odpowiedniego efektu, albo jeżeli działa, to kryja się za tym ciemne siły, które napędzają tą kolejną fałszywą propagandę, aby mieć pretekst wprowadzenia kontroli, a nawet znacznego okrojenia Internetu ze źródeł alternatywnych, a w dalszej konsekwencji do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Sama nie wiem, czy lepiej wychodzić na ulicę, czy lepiej siedzieć w domu. Wydaje się, że ani jedno, ani drugie wyjście nie jest dostatecznie dobre. Nie wyjście z domu, świadczy o tchórzostwie i cichym przyzwoleniu na poczynanie zbrukanej władzy. Wyjście na ulicę, daje im pretekst do działań bezprawia, do aresztowań, wsadzania do psychiatrykółw oraz do wprowadzenia stanu wyjątkowego.

  Jedyną pociechą jest to, że wobec tak radykalnych działań ze strony rządu, większa część spoleczeństwa się obudzi i choć większość lemingów, będzie sie martwić tylko o ograniczenia związane z rozrywką w sieci, to część z tych ludzi pojmie, że za tym kryje się coś jeszcze i przyłączą do klubu rozumnych ludzi. Każde takie destrukcyjne działanie ze strony rządu, będzie otwierać tylko puszkę pandory. Bo ich grzechy i kłamstwa urosły już do samego nieba i luidzie nawet Ci najciemniejsi w końcu to pojmą. Oby jak najwcześniej.

  Myślę, że powinniśmy się zebrać, szczególnie Ci najaktywniejsi ze wszystkich znaczących stron w tym temacie w realu i spotkać się na początek np z ugrupowaniem PIS w cztery oczy. Przedstawić im naszą dotychczasiową wiedzę i spytać dlaczego nic nie wiedzą, lub dlaczego udają, że nie wiedzą i dlaczego nic z tym nie robią, bo nasze narzekanie tylko nic nie da. Trzeba ich powstrzymać, a przede wszystkim obnażyć ich prawdziwe oblicze. W ten sposób zorientujemy się, kto gra jaką rolę i czym pachnie.

  • ALFA 24 stycznia 2012 o 7:08 pm

   ANONIMUS istnieje tak jak Al Kaida ,trzeba do wszystkiego podchodzić z ostrożnością .
   Wszędzie nas oszukują.A co dośledzenia to i tak śledzą dobrze wiedzą o każdym.
   Miałem przykład w latach 70.Wiedzieli ,gdzie się przeprowadziłem z kim się ożeniłem itd.
   O każdym z was tu piszących wiedzą wszystko.

   • alexirin 24 stycznia 2012 o 9:04 pm

    czyżby znowu false flag?
    inside job?
    coś w tym stylu?
    robota na zamówienie?
    tylko kogo?
    che che 🙂 ciągle tych samych obrzezanych 🙂

    • ALFA 24 stycznia 2012 o 9:42 pm

     Zanim czymś się podniecimy trzeba dobrze sprawdzić.Trzeba rządzącym pokazać ,że nie damy się robić w konia.Młodzież musi zacząć myśleć i rozróżniać co prawda, a co fałsz.Tyle jest zakłamania .I dobrze się wsłuchiwać co nam przekazują ,nie wierzyć w każde słowo DONKA.Po oczach jego widać fałsz.Zwracajcie na jego oczy i uśmiech .Widać jak kłamie.
     Zwracajcie na ich mimikę twarzy, oczy i ruchy to widać.Sami się zdradzają jak kłamią.

     • Peryskop 25 stycznia 2012 o 12:29 am

      Gdy ktoś kłamie zazwyczaj ma kłopoty z kontaktem wzrokowym, pojawia się także asymetria mimiki twarzy – zwłaszcza ust. Pomaga sobie nadmiernie rękami, żeby dodać sobie animuszu i odwrócić uwagę.

      Ale dobrze przeszkoleni specjaliści potrafią nad tym zapanować, nawet nad wariografem.

      Tracą te umiejętności w skrajnym zdenerwowaniu albo gdy są zmęczeni lub czymś zaskoczeni.

      A pod względem treści – starają się zmienić wątek na bardziej bezpieczny. Albo powiedzieć pozorną prawdę – np że w proteście uczestniczyło ponad 100 osób – kiedy było ich tam kilkaset.

      • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 5:27 am

       @do wszystkich!!!

       zobaczcie, co znalazłem na… onecie! naprawdę warto całośc przeczytać: samo „miecho”!!!

       Na temat ACTA myślę tak: ZAGROŻENIE. Należy zwalczać ten akt prawny, należy zwalczać władze, które chcą ACTA wprowadzać. Zwalczać… mało powiedziane! Władze, które wpadają na takie pomysły są niebezpieczne i należy je obalić, bo nawet jeś… rozwiń całośćli dziś powstrzyma się ACTA, to jutro oni wymyślą coś następnego. Już teraz pełno jest kamer w miastach, pełno śledzenia obywatela w internecie, w sklepie, w zbliżeniowej karcie kredytowej, w komórce, w odciskach palców na granicy, w skanerach całego ciała przed wejściem do samolotu, w tych numerach pesel i NIP, które nam nadają, w kolczykowaniu każdej krowy na Twoim polu, w numerowaniu jajek w sklepie, znacznikowaniu każdego telewizora i komputera w fabryce, w montowanych na stale GPSach, które śledzą ruchy Twojego auta zawsze, chcesz, czy nie, w czytnikach do oka, które mają zastępować klucze do drzwi, w identyfikatorach głosu, które mają być „ułatwieniem dla Ciebie”, do obsługi „wyłącznie Twojego sprzętu”… Tęczówka, siatkówka, fale muzgowe, odciski palców, pomiary izometryczne głowy, kod kreskowy przypisany do obywatela… ZAGROŻENIE. A zatem władzę, która wprowadza ACTA należy obalić. Dla własnego bezpieczeństwa. A piractwo w sieci? Z piractwem się nie wygrywa zakazami – z piractwem należy walczyć poprzez wyprzedzanie piratów na zakrętach. Steve Jobs – ten od firmy Apple – wyprzedził piratów, gdy zaczął sprzedawać legalnie piosenki po 99 centów za sztukę. Skończyło się nielegalne kopiowanie , bo większość ludzi woli za dolara kupić sobie porządny plik z piosenką, okładką, opisem, niż niepewny od pirata za… no właśnie – za ile piratowi się opłaca, w sytuacji, gdy legalnie można kupić za 99 centów? W podobny sposób należy zwalczać piractwo we wszystkich miejscach – to znaczy, należy legalny towar oferować tanio w dobrej jakości. Pirackiej płyty DVD w USA się już nie kupi. Dlaczego? Bo nie ma klientów. Nie ma chętnych na pirackie kopie. A nie ma dlatego, że można sobie za 9 dolarów miesięcznie wykupić usługę NETFLIX, podłączyć internet do telewizora i oglądać wszystkie filmy świata w ramach tych 9 dolarów miesięcznie. Wykupiłem. Jestem w Polsce – działa, jestem w Meksyku – działa, a teraz jestem w USA na prerii, i też działa – odpalam laptopa, podłączam kabelek do telewizora i oglądam na co mi akurat przyjdzie chęć. Stare programy telewizyjne, stare filmy czarno-białe, najnowsze filmy z kina, wczorajszy mecz futbolowy… co tylko mi się podoba. ACTA wprowadzane dzisiaj jest potrzebne wyłącznie władzy. Dziesięć lat temu jakoś się za to nie brali, a wtedy piractwo było problemem prawdziwym. Dzisiaj już nie jest. I przypomnę Państwu kto to pisze: facet, który żyje ze sprzedaży dzieł w rozumieniu prawa autorskiego, czyli facet, którego wkurza, gdy jest okradany przez internetowych piratów. Okradają mnie i denerwują codziennie. Wywieszają nielegalne wersje moich książek, audycji radiowych, moich programów telewizyjnych, potem kasują za to pieniądze, ale ze mną się nie dzielą – ZŁODZIEJE wartości intelektualnej. Ja z obrotu prawami do moich utworów utrzymuję rodzinę i kilkunastu pracowników, z których większość ma swoje rodziny i dzieci… A zatem pisze to wszystko facet, którego osobiście dotyka problem piractwa w internecie. I z tej mojej pozycji, osoby okradanej, poszkodowanej, piszę, że ACTA jest zagrożeniem większym dla mnie osobiście, niż wszyscy ci piraci. Bo ACTA to ograniczenie wolności osobistej, swobód obywatelskich, to wpieprzenie się władzy w przestrzeń, gdzie władzy być nie powinno. A ponieważ władza raczej nie zrezygnuje sama, to trzeba jej pomóc – OBALIĆ. Nawet lewacy zaczynają się orientować, że Tuski to zagrożenie. Nawet lewacy zaczynają się orientować, że wrogiem nie jesteśmy my katole, narodowcy, homofoby, tylko władza. Z lewakiem mogę żyć na jednym osiedlu; nie lubię go, nie cenię jego poglądów ani stylu życia i tu się kończy konflikt. Wojna między nami zaczyna się dopiero wtedy, gdy ponad nami pojawia się władza. To władza napuszcza ludzi na siebie. To władza jest inżynierem konfliktów. To władza wydaje zezwolenia na dwie manify na tej samej ulicy o tej samej porze. To władza jednym wydaje licencję na nadawanie, a innym nie daje. To władza ustawia starych ludzi w kolejkach do aptek. To władza zabrania Ci zatrudniać tanią ukraińską sprzątaczkę. To władza każe Ci zapłacić cło za komputer, który chcesz sobie sprowadzić z USA. To władza za twoje pieniądze zamawia autostradę u Chińczyków, ale jednocześnie ta sama władza nigdy w życiu nie kupiłaby swojej własnej córce chińskiego samochodu, ani chińskiej liny alpinistycznej, ani niczego, od czego zależy bezpieczeństwo i zdrowie. To władza produkuje dziesiątki tysięcy magistrów i zapewnia im zero miejsc pracy. To władza obiecuje Ci konkretne rzeczy w exposee premiera, a potem nigdy nie rozlicza się z ich wykonania. Obudziłeś się lewaku, lemingu, czy kim tam chcesz być? Widzisz już, gdzie jest Twój wróg? To nie ja, nie Jarosław, nie Dyrektor – my mamy po prostu radykalnie odmienne poglądy w większości spraw. A wrogiem Twoim, moim, naszym jest ta władza. I nawet nie proszę Cię byś mi ją pomógł obalić – po prostu obalaj ją sam ze swojej strony, a ja z mojej. Będę wdzięczny, jeśli ktoś popchnie tę władzę w tym samym czasie, gdy ja popycham. Zacznie się kiwać, raz w lewo, raz w prawo i w końcu runie w cholerę

       • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 5:29 am

        autorem jest „Wojciech C.” – tak był podpisany ten tekst

        • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 6:06 am

         zobaczcie: jeszcze ACTA nie obowiązuje, a juz takie numery…; mozna sobie tylko dospiewać, co będzie, gdy już to przegłosują…. – „łonet”, oczywiście, jest taki świetojebliwy…;

         Witaj zeist1,
         Twój komentarz:

         „Wallenrod, tyle że rudy? nieee… nie podejrzewam tego „pana” o cos takiego; po prostu arogancja władzy, nie pierwszy raz w tym kraju, i zawsze kończyło sie to dla władzy (prędzej czy później) fatalnie; Polaka mozna ogłupić, ale nie oszukać; nie z nami te numery, p. Tusk….!!!”
         dotyczący artykułu Protest przeciw ACTA trwa. Strona premiera zablokowana
         został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

   • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 9:38 pm

    ALFA@
    Wystarczyło uważniej dobierać znajomych,w tamtych czasach.
    Miałeś po prostu gdzieś blisko TW.
    To inne metody niż to co teraz się dzieje .

    • ALFA 24 stycznia 2012 o 9:51 pm

     @zenobiusz wiesz teraz przyznają mi rację ,a znajomość znajomością to zależy jak kto dał prać sobie mózg.TW miałem dobrych nie będę pisał tu dlaczego o mnie wiedzieli to prywatna sprawa.
     To co się dzieje teraz to dzieje się od dawna .Tylko jedni wymarli, a pokolenie się zostało.

  • Sully 24 stycznia 2012 o 7:22 pm

   katerina404 , grupa istnieje pytanei czy powstała samoistnie z pobudek antyrzadowych czy wręcz odwrotnie. Dzisiaj jutro organizowane sa manifestacje, choć rudy już powiedział” że nie ugnie się przed szantażem”….naprawdę nei wiem dlaczego ci których wybraliśmy nei słuchaja społeczeństwa. Kogo pytam to mówi, że jest przeciwny, a rzad podpisze, no to co jest do cholery. Oni mają reprezentowac ludzi i ich potrzeby a nei swoje własne widzi mi sie.

   • Totalsky No Problemsky 24 stycznia 2012 o 9:18 pm

    @Sully
    skończyło sie miłe mizianie wyborców po pleckach i bajerowanie banerami; porównam sytuacje do wyscigu kolarskiego – przed nami/nimi – premia górska I kategorii, i sentymenty sie kończą: kto ma „parę” – zapierdziela pod górę, bo meta blisko, a do niej juz z górki, któ odstanie – przegra wszystko; „kto przeżyje – wolnym będzie, kto umiera – wolny już”….

    • Sully 24 stycznia 2012 o 10:01 pm

     Wiesz ja nie mam złudzeń, że przed wyborami wszystko, a po g…tylko nie wiedziałam, że aż taki pasztet z tego wszystkiego wyjdzie. Bo to nie tylko o ACTA idzie, ale o pakt fiskalny też i pewnie wiele innych „aktów” które w ciągu roku się pojawią o których oni wiedzą, że podpiszą a media jeszcze wiadomosci nei wykradły. I nie czarujmy się to napewno nei będzie nic dobrego dla szarego obywatela.

     • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 3:57 am

      @Sully
      może to przedwczesny optymizm z mojej strony, ale tak cos czuję, że wreszcie kończy sie w tym narodzie ten chocholi taniec, na którym „udecja” jechała przez ostatnie 5-6 lat: straszenie PiS-em przestaje działać, fałszywe newsy odwracające uwagę od istoty sprawy, czy Prezes podrapał sie w prawe ucho, czy wstał lewą nogą, tez już nie wystarczają; nie zmieniam zdania o Prezesie – uważam, że pomimo tego, że często miał racje, choćby częściowo, fatalnie rozgrywał te racje medialnie (no i charakterek tez ma raczej podły); ale niech trwa!! podobnie z TV Trwam – to nie moja bajka, ale – do cholery – ponoć wciąz w tym kraju panuje demokracja, a to co robia z tym multiplexem, to przecież czysty zamordyzm! nie musze słuchac Radia Maryja czy TV Trwam, ale – do diaska! – słucha ich kilka milionów ludzi, więc co to do cholery ma być? Białoruś!? jeszcze dwa lata temu wybaczałem Tuskowi wiele, a błędy, które popełniał, kładłem na karb niedoskonałości charakteru (bo kto z nas jest doskonały? teraz jednak widzę, że Rudemu palma odbija na poważnie – on sie zmienił, niestety – w fatalnym kierunku ta zmiana poszła; klasyczny przykłd „wyrodzenia się”; całkiem bym sie nie zdziwił, jesli facet trafi wkrótce przed Trybunał Stanu…

      • Sully 25 stycznia 2012 o 8:31 am

       Hmmm no faktycznie cos w tym jest co mówisz, ja mam podobne odczucia . Nie ogladam TV Trwam, ale jeśli ktoś ma ochotę, to dlaczego mu tego zabraniać? Fakt, że nie pokazali wszystkich dokumentów dot. finansowania….ale przeciez tvp zakończyła rok na potężnym minusie i to nei stanowi problemu żeby miała miejsce na multipleksie. Donald się zmienił, bez dwóch zdań. Wkurza mnie mówienie, że nei ugnie się przed szantażem. Bo co to ma być rozmawiać nei chce, tylko cichaczem jak kot, a jak sie wyda, to z szantazystami nei będzie gadał.Dziwny tok rozumowania, może nei dziwny a cwany. Co do bliźniaka, oprócz „ciężkiego” charakteru ma złych PR-owców ot co.

 68. Peryskop 24 stycznia 2012 o 6:28 pm

  Prof. Maria D. Majewska
  24 stycznia 2012
  Temat: Patologiczna wakcynologia

  Witam Państwa,

  Badacze z amerykańskiej rządowej agencji CDC (kontroli chorób) doszli do wniosku, że niemowlęta z krajów rozwijających się, które są karmione głównie piersią, nie produkują dostatecznej odpowiedzi immunologicznej na szczepienia przeciw rotawirusom, ponieważ mleko matki zawiera naturalne przeciwciała i czynniki ochronne, które neutralizują te wirusy. „Genialni” badacze z CDC uznali to za karygodny błąd natury (żeby mleko matki chroniło niemowlę przed infekcjami) i proponują, żeby zmuszać matki do głodzenia swych niemowląt, by wytworzyły one zadowalającą ilość przeciwciał w odpowiedzi na szczepienia.

  To pokazuje jak patologiczny jest cały biznes szczepionkowy i pseudonauka, używana do jego promowania. Wielomiliardowe zyski z handlu szczepionkami są celem samym w sobie, a szczepione osoby są tylko rynkowym towarem oraz materiałem doświadczalnym. Ich zabicie czy okaleczenie szczepionkami nie stanowi dla tego biznesu żadnego moralnego problemu, bo liczą się tylko gigantyczne zyski. Kartele farmaceutyczne uzyskują je głównie dzięki korumpowaniu rządów, które zmuszają społeczeństwa do przyjmowania toksycznych i nieskutecznych szczepień. Ponieważ ludzie nie płaciliby za szczepienia miliardów z własnych kieszeni, kartele przekupują urzędników państwowych, żeby płacili za te szczepienia z publicznych funduszy.

  Lobbyści szczepionek przeciw grypie najbardziej agresywnie nawołują do szczepień osoby starsze, które są najczęściej zabijane przez te szczepienia. Ponieważ inteligentni ludzie szczepią się coraz mniej, zostaje masa niezużytych szczepionek przeciwgrypowych, więc zaczęto je już wstrzykiwać domowym psom i kotom. Nieważne, że te zwierzaki nie chorują na grypę, ważne, żeby komuś sprzedać niezużyte szczepionki. A że, zaszczepione zwierzęta rozwijają potem choroby nowotworowe i neurologiczne i szybko umierają, to już problem właścicieli tych zwierząt.

  Pozdrawiam
  DM

  Streszczenie tej pracy poniżej (równiez w załączniku).

  Pediatr Infect Dis J. 2010 Oct;29(10):919-23.
  Inhibitory effect of breast milk on infectivity of live oral rotavirus vaccines.
  Moon SS, Wang Y, Shane AL, Nguyen T, Ray P, Dennehy P, Baek LJ, Parashar U, Glass RI, Jiang B.
  Source
  National Centers for Immunization and Respiratory Disease, Centers for Disease Control and Prevention, Atlanta, GA, USA.
  Abstract
  BACKGROUND:
  Live oral rotavirus vaccines have been less immunogenic and efficacious among children in poor developing countries compared with middle income and industrialized countries for reasons that are not yet completely understood. We assessed whether the neutralizing activity of breast milk could lower the titer of vaccine virus and explain this difference in vitro.
  METHODS:
  Breast milk samples were collected from mothers who were breast-feeding infants 4 to 29 weeks of age (ie, vaccine eligible age) in India (N = 40), Vietnam (N = 77), South Korea (N = 34), and the United States (N = 51). We examined breast milk for rotavirus-specific IgA and neutralizing activity against 3 rotavirus vaccine strains-RV1, RV5 G1, and 116E using enzyme immunoassays. The inhibitory effect of breast milk on RV1 was further examined by a plaque reduction assay.
  FINDINGS:
  Breast milk from Indian women had the highest IgA and neutralizing titers against all 3 vaccine strains, while lower but comparable median IgA and neutralizing titers were detected in breast milk from Korean and Vietnamese women, and the lowest titers were seen in American women. Neutralizing activity was greatest against the 2 vaccine strains of human origin, RV1 and 116E. This neutralizing activity in one half of the breast milk specimens from Indian women could reduce the effective titer of RV1 by ca 2 logs, of 116E by 1.5 logs, and RV5 G1 strain by ca 1 log more than that of breast milk from American women.
  INTERPRETATION:
  The lower immunogenicity and efficacy of rotavirus vaccines in poor developing countries could be explained, in part, by higher titers of IgA and neutralizing activity in breast milk consumed by their infants at the time of immunization that could effectively reduce the potency of the vaccine. Strategies to overcome this negative effect, such as delaying breast-feeding at the time of immunization, should be evaluated.

  ——–
  Zgony po szczepionkach przeciw grypie zarejestrowane w bazie VAERS w USA (to tylko 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych zgonów, czyli te liczby trzeba pomnożyć przez co najmniej 10, a może i 100).

  Z danych jasno wynika, że szczepionki przeciw grypowe są najbardziej zabójcze dla osób po 65 roku życia.

  zał. Pediatr Infect Dis J.docx 47 KB

 69. Stanisław 24 stycznia 2012 o 6:28 pm

  Dziś we Włocławku odbyło się zebranie internautów około godziny 15, z tego co się dowiedziałem od jednego z uczestników było podobno około 300 osób – jednak sam tego potwierdzić nie mogę, gdy zjawiłem się na miejscu – około 15,45 z uczestników zostało tylko kilkanaście osób. Jednak z mediów był TVN24 – ich udało mi się sfotografować gdy zwijali już manatki.

 70. katerina404 24 stycznia 2012 o 6:31 pm

  W moim odczuciu ustawa ACTA była bardzo dawno temu przygotowana przez mocodawców odgórnych a rząd polski marionetek pod naciskami mocodawców musi tą ustawę przepchnąć. Potrzebny tylko był dobry pretekst. Dlatego juz dużo wcześniej mówiło się o grupie ANONYMUS, czy ANONIMUS jak kto woli, aby niczego nieświadomych gojów przyzwyczajać powoli do tego terminu i prać im mózgi o niebezpieczeństwie w Internecie. Myslę, że grupa ANONIMUS jest taką samą prawdą jak Osama BinLaden. Tylko tamten był kreowany jako symbol terroryzmu w realu, a Grupa Anonimus jako symbol zagrożeń w Internecie. Kolejne psy op.

  Uważam, że grupa ANONIMUS albo w ogóle nie istnieje, a rząd sam blokuje swoje strony dla wywolania odpowiedniego efektu, albo jeżeli działa, to kryja się za tym ciemne siły, które napędzają tą kolejną fałszywą propagandę, aby mieć pretekst wprowadzenia kontroli, a nawet znacznego okrojenia Internetu ze źródeł alternatywnych, a w dalszej konsekwencji do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Sama nie wiem, czy lepiej wychodzić na ulicę, czy lepiej siedzieć w domu. Wydaje się, że ani jedno, ani drugie wyjście nie jest dostatecznie dobre. Nie wyjście z domu, świadczy o tchórzostwie i cichym przyzwoleniu na poczynanie zbrukanej władzy. Wyjście na ulicę, daje im pretekst do działań bezprawia, do aresztowań, wsadzania do psychiatrykółw oraz do wprowadzenia stanu wyjątkowego.

  Jedyną pociechą jest to, że wobec tak radykalnych działań ze strony rządu, większa część spoleczeństwa się obudzi i choć większość lemingów, będzie sie martwić tylko o ograniczenia związane z rozrywką w sieci, to część z tych ludzi pojmie, że za tym kryje się coś jeszcze i przyłączą do klubu rozumnych ludzi. Każde takie destrukcyjne działanie ze strony rządu, będzie otwierać tylko puszkę pandory. Bo ich grzechy i kłamstwa urosły już do samego nieba i ludzie nawet Ci najciemniejsi w końcu to pojmą. Oby jak najwcześniej.

 71. maran 24 stycznia 2012 o 6:37 pm

  Bardzo dobre video Ickea http://www.youtube.com/watch?v=a3dj8b8aoCY

  • maran 24 stycznia 2012 o 8:06 pm

   Icke mowi, o czym pewnie czesc gajowkarzy wie, ze jednym z celow Junii aka international maffi bylo rozbicie Europy, poszatkowanie jej na niewiele znaczace regiony, bedace pod zarzadem/wplywem junijnych bonzow. Europa ,w ktorej nie ma granic, panstw, w ktorej prawa ustala jakas niewiadomoskad grupka podejrzanych twardoglowych, w ktorej niszczy sie rodzine, religie, pozytywne wartosci, oferujac w zamian demoralizacje, indoktrynacje mlodego pokolenia wedlug robta-co-chceta filozofii,w ktorej niszczy sie rolnictwo, przemysl, zdrowie i tak wlasciwe wszystko inne co jest wartosciowe i co mozna zniszczyc, ta Europa ma byc udoopiona, ma byc rzucona na kolana, oslabiona do granic mozliwosci, sklocona, wynendzniala, zabiedzona, ponizona. Taka Europe ta szjaka moze i chce przejac z latwoscia i moze wtedy robic co chce i kiedy chce. A plany wobec nas maja iscie szatanskie.
   I wyglada na to ,ze sa na dobrej drodze aby tego dokonac. Juz sa na finiszu.
   Wegry im stanely okoniem, bo i Wegrzy i ich super prezydent wyczuli pismo nosem.
   Czy same Wegry wystarcza, aby uratowac zgupiala, zaczadzona, oslabiona,zdezorientowana,zdemoralizowana, podzielona, zeszmacona Europe???

 72. deliriumworld 24 stycznia 2012 o 6:51 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,14194996,gpage,7,img,14195058,title,Stop-ACTA,galeria.html

 73. wacpan 24 stycznia 2012 o 6:57 pm

  Fakir dokladnie z ta razwiedka trafiles…,Michalkiewicz duzo opowiada o tej, jakze zacnej grupie.pozdrawiam

 74. Jaś 24 stycznia 2012 o 7:09 pm

  Trudna historia
  http://holocaustcontroversies.blogspot.com/2009/03/photographic-documentation-of-nazi.html

 75. filip 24 stycznia 2012 o 7:17 pm

  Tadek Firma Solo-Zapowiedź http://www.youtube.com/watch?v=Hn_PdEaCvl4
  Zapraszam do przesłuchania singla ze zbliżającej się solowej płyty Tadek Firma Solo – Niewygodna Prawda
  Pozdrawiam!

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 8:07 pm

   Dziękuję filip. Wzruszające.

  • jakzawsze 24 stycznia 2012 o 11:30 pm

   Bardzo dobra produkcja !

 76. Bromba 24 stycznia 2012 o 7:17 pm

  Właśnie wysłuchałam w wsi24 wypowiedzi Niesiołowskiego nt ACTA- dla niego jest to narzędzie do walki z hakerami,szantażystami i przestępcami i podpisze się pod nim obiema rękami i nogami.Wg doniesień niezaleznej (a nie musi to być prawdą) stacje telewizyjne takie jak tvn,polsat,tvp doskonale wiedziały o ACTA,ponieważ skierowano do nich prośbę o przekazanie uwag i opinii w terminie do 31maja 2010r. Tu lista organizacji poproszonych o opinię:Business Software Alliance, Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak,Federacja Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT,Fundacja Ochrony Twórczości Audiowizualnej,Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych,Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji,Polska Izba Komunikacji Elektronicznej,Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych ProMarka,Stowarzyszenie Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT,Stowarzyszenie Architektów Polskich,Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP,Stowarzyszenie Autorów i Wydawców „Polska Książka”,Stowarzyszenie Autorów ZAiKS,Stowarzyszenie Dystrybutorów Programów Telewizyjnych „SYGNAŁ”,Stowarzyszenie Filmowców Polskich,Stowarzyszenie Ochrony Własności Przemysłowej,Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania PRO,Stowarzyszenie Twórców Ludowych,Stowarzyszenie Wydawców REPROPOL ,Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Twórców Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL,Telewizja POLSAT S.A,Telewizja Polska S.A.,TVN S.A.,Związek Artystów Scen Polskich ZASP,Związek Artystów Wykonawców STOART,Związek Polskich Artystów Fotografików,Związek Polskich Artystów Plastyków,Związek Producentów Audio Video ZPAV.

  • Peryskop 24 stycznia 2012 o 7:33 pm

   @Bromba, no to za brak jakich konsultacji minister Boni M. wczoraj przepraszał ?

   A może przewrotną rację ma p. Piotr Gociek ?

   Czekając na obozy internetowania

   Piotr Gociek 24-01-2012, ostatnia aktualizacja 24-01-2012 13:12

   Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać chwili, w której prezydent Komorowski ogłosi w odpowiedzi na demonstracje warchołów internetowych stan wyjątkowy, znany z polskiej tradycji jako wojenny…

   więcej:

   http://www.rp.pl/artykul/9158,797093-Czekajac-na-obozy-internetowania.html

   • AQQ 24 stycznia 2012 o 8:00 pm

    O Anonimowych http://ukrytawladza.wordpress.com/

   • zeebii 24 stycznia 2012 o 8:02 pm

    @peryskop
    wystarczy wyjechać do niemiec.
    Niemcy ACTA nie podpiszą, podobnie jak szwajcaria.

    • Peryskop 24 stycznia 2012 o 9:15 pm

     @zeebii: „Niemcy ACTA nie podpiszą, podobnie jak Szwajcaria”
     Mam taką nadzieję.

     Ale z drugiej strony razem z UK to trójka krajów, które oferują sporo „intelektualnego towaru”.

     Tak czy inaczej jest to wielce kontrowersyjna sprawa i można się spodziewać, że stanie się kolejną kością jewrpejskiej niezgody. I dalszej dezintegracji. Jeśli nowy przewodniczący PE Schultz podaje premierowi Orbanowi argument, że „my tu w EU nie jesteśmy tacy głupi”, to musi być kiepsko !

     Jak tu nie wierzyć ocenom, że postawiono na dobór negatywny kadr.

     A to oznacza nieuchronność katastrofy takiego wypaczonego układu. Tylko kwestia czasu.

     • rabarbarek 24 stycznia 2012 o 10:44 pm

      Pan Niesiolowski moze sie podpisac pod czym tylko chce i czym chce . Do historii i tak przejdzie jako nedzna kreatura , ktora nigdy nie powinna byla sie znalezc w gronie politykow decydujacych o sprawach polskich. [ nie on jeden zreszta] Zostanie po nim tylko nieprzyjemny zapaszek.

      Ale nie o tym chcialam napisac. Zastanawia mnie tempo w jakim probuje podpisac sie ACTA . Czyzby strach przed podobnym losem ACTA w stosunku do PIPY \SOPY kazal decydentom
      nadac tryb specjalny?

      Jest kilka ciekawych spraw zwiazanych z SOPA [ chyba dotycza one tez ACTA] .Otoz w Video nizej , ktorego trzeba wysluchac spokojnie , szczegolnie od 8 minuty, [ wczesniej historia jak wogole doszlo do tych debilnych projektow regulacji] , czlowiek zwraca uwage na bardzo wazna spawe. We wszystkich ustawach – przekretach , dotyczacych uzytkownikow Internetu , stajemy sie zlodziejami. Kiedys w sadownictwie istniala zasada ” niewinny dopoki nieuznany za winnego [ innocent until proven guilty] , natomiast nowe ustawy [ zatwierdzone , proponowane , niezatwierdzone] wypaczaja te stara zasade na ” winny zanim nie udowodni , ze niewinny” . [ czyli guilty until proven innocent] Gdyby te idiotyzmy przeszly . to musimy udowadniac , ze nie dzielimy sie czyms co jest zabronione , bo jesli tak jest to policja internetowa zamknie nam
      strone , albo i nas.

      Panowie ustalacze w swojej perfidii zapomnieli , ze to my jestesmy uzytkownikami Internetu , a nie jakies Google czy Yahoo . Gdyby wszyscy nagle wypisali sie z Facebokow i innych stron , zobaczyliby kto jest tu wazny.
      Mamy wiec do czynienia z dylematem co jest legalne a co nielagalne , co nam wolno przekazac dalej a czego nie.
      Dobra rade daje czlowiek . Metoda pokojowa , a upierdliwa [ przepraszam za zwrot] Wszystkim Amerykanom radzi dzwonic do reprezentantow Kongresu , Senatu itd , aby wyrazac swoje niezadowolenie i protesty , natomiast wszystkim nie Amerykanom radzi …. dzwonic do znajomych Amerykanow i mowic im o tej akcji. Kiedy sprawa zostanie zablokowana w USA bedzie spokojniej na swiecie. [ podobna metode mozna zastosowac w Polsce i Europie , ale trzeba szybko dzialac]

      Mozemy takze [ video] zauwazyc , ze w duzej mierze za obecna sytuacje odpowiedzialne sa wielkie korporacje [ za ktorymi stoja , …. no stoja jeszcze wieksi mocodawcy…] To one kupuja za judaszowe srebrniki senatorow , ktorzy za te ich brudne money , zrobia wszystko , aby tylko znalezc sie w Kongresie na kolejna kadencje. Panom senatorom juz nic nie smierdzi , byle tylko lobby sie cieszylo. [ dlatego tak bardzo niewielu uczciwych senatorow nie moze przebic sie przez ten syf]

      Na gorze jest krotki wpis o spisku globalnych, psychopatologicznych, paradoidalnych, zboczonych potworow , ktorzy poki co nie kontroluja jeszcze tego o czym myslisz ale probuja kontrolowac to o czym mozesz myslec i dzielic sie tymi przemysleniami z innymi.

      Za chwile o ” odkryciach” internautow i szumie wokol sprawy.

      Video , ktore trzeba zobaczyc.

      http://farmwars.info/?p=7781

      • rabarbarek 24 stycznia 2012 o 10:56 pm

       Okazuje sie , ze internauci moga tez stac sie sila , ktora w calej okazalosci moze ujawnic prrfidie i zalganie tych , ktorzy ustanawiaja prawa. Nie bede Was zanudzala dokladnym opisem wydarzen , ale warto zobaczyc wyniki ” badan” . Ci sami , ktorzy daza do ustanowienia prawa przeciwko nam [ czyli piratom, kradziejom itd] robia to czego nam zabraniaja. Bomba!!! i mamy argument w reku , no chyba , ze oni tez znaja polskie przyslowie ” co wolno wojewodzie to nie tobie …. „. i uwazaja , ze im wolno , a nam nie wolno. Moze sie przelicza , bo szum juz wokol sprawy duzy …

       http://torrentfreak.com/busted-bittorrent-pirates-at-sony-universal-and-fox-111213/

       • rabarbarek 25 stycznia 2012 o 3:30 am

        Klamstwa , klamstwa i ta sama retoryka wojenna , ktora obowiazywala przed atakiem na Irak i na Libie , obowiazuje teraz w stosunku do Internautow. Mozna wiec powiedziec , ze wypowiedziano nam wojne. Wirtualne i prawne pociski leca w nasza strone , koalicja amerykansko- europejsko- australijska [ pod tajnym przywodztwem ] szykuje rozprawienie sie z wolnoscia slowa , dostepem do tego slowa , i wymysla brednie nie majace pokrycia w faktach . Jedna z tych bredni mowi o tym , ze USA traci z powodu piractwa internetowego 200 – 250 bilionow dolarow rocznie i 750 tysiecy miejsc pracy. Pytam , czy oni naprawde maja ludzi za kompletnych idiotow. Liczby te sa tak niewiarygodne , ze nawet dziecko nie uwierzyloby w nie. No coz , propaganda siega zenitu. Wkrotce okaze sie , ze to „piraci” odpowiedzialni sa za kryzys finansowy na swiecie.
        W tej chwili przemawia wlasnie milosciwie panujacy prez. Obama . Kongresmeni bija brawa na stojaco jak nie przymierzajac towarzysze na zjezdzie partii dla towarzysza Brezniewa lata temu.
        Usmiechy aprobaty nie schodza im z ust, a prezydent opowiada bajki dla grzecznych dzieci , w ktore sam nie wierzy. [ kaze wracac biznesom z Chin , obiecujac obnizenie podatkow , a co z pensjami dla pracownikow , kto bedzie pracowal za 2 dolary za godzine tak jak robia to Chinczycy? ] Zapowida powolanie specjalnych sluzb , ktore beda kontrolowaly przeplyw towarow do i z Chin [ wypowiedzenie wojny towarowo- ekonomicznej Chinom? Czekamy na wiecej…]
        Klamstwa , klamstwa …

        http://www.betabeat.com/2012/01/23/freakonomics-piracy-costs-the-economy-200-b-a-year-these-figures-were-made-up-out-of-thin-air/

        • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 4:11 am

         @rabarbarek
         Obama wygrał wybory troche na zasadzie: taki fajny, czarny misio, to za te plantacje bawełny sprzed 150 lat, i krzywdę Czarnych, dajmy mu urząd, niech cie Negry nacieszą; i to hasełko „yes we can!”…. swoja drogą – majstersztyk propagandowy, cos jak, troche z innej beczki, dawna reklama proszku „ociec, prać?”; tylko że to „yes we can”, odsłuchiwane wstecz, brzmi jak „thank you Satan” (ale o tym pewnie większośc z Was wie…); prawda zaczęła wychodzić na jaw bardzo szybko – chyba zaczęło sie od sławetnego przyznania mu pokojowego Nobla – ciekawe, czy to był po prostu głupi błąd głupich ludzi, czy wprost przeciwnie, czy nie chodziło o przyspieszenie biegu wydarzeń? może i nie będzie Nibiru w tym słynnym roku 2012, ale możemy mieć odpowiednik Nibiru w polityce i tzw. wydarzeniach społecznych; cos jednak w tym 2012 nastąpi, cos naprawdę istotnego, wielkiego, zmieniającego bezpowrotnie świat, jaki do tej pory wszyscy znaliśmy; tak właśnie czuję….

  • mi461 24 stycznia 2012 o 11:07 pm

   Niesiolowski ??? to najwieksze „0” jakie widzialam.
   Nie powiedzial jeszcze NIGDY NIC MADREGO, wazeliniarz i shizofremyk.
   1szy do wywiezienia na taczkach za rudym.
   Bierze ciezkie pieniadze i psuje powietrze i nerwy.

   • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 4:20 am

    @mi461
    i zakablował swoją kobietę, kiedy nadeszła dla niego chwila prawda, i trzeba było być twardzielem, a nie tylko na takiego pozować; wyjątkowo „mendialny” typ, zgadzam się; to juz prędzej z Błaszczakiem czy Brudzińskim napiłbym sie wódki, a z tym…. xx xxx – nigdy!

    • Sully 25 stycznia 2012 o 8:33 am

     Please nei załamuj mnie, pana n. niecierpię , ale pozostałych dwóch prosze Cię jak ich widzę to normalnie….

 77. Peryskop 24 stycznia 2012 o 7:21 pm

  Prof. Maria D. Majewska
  24 stycznia 2012
  temat: Wcześniaki używane do kryminalnych testów szczepionek

  W poniższym linku znajduje się informacja o testach szczepionek przeciw rotawirusom prowadzonych na wcześniakach (także w Polsce), sponsorowanych przez firmę Glaxo. Z opisu badań wynika, że od 30 do 40% zaszczepionych dzieci miało poważne powikłania poszczepienne (gorączka powyżej 39.5 oC, sześć lub więcej ataków biegunki w ciągu jednego dnia, co najmniej trzy epizody wymiotów na dzień, utrata apetytu, stany niepokoju). Powikłania występowały zarówno w grupie, która dostała testową szczepionkę razem z baterią innych, jak i w grupie placebo, która dostała masę różnych szczepionek bez testowej. Mimo tak wielkiej liczby powikłań, sponsorowani przez firmę autorzy pracy twierdza, że szczepienia powinny być stosowane u wcześniaków.
  http://www.pediatricsupersite.com/view.aspx?rid=91652

  W Polsce prowadzi się bardzo dużo testów szczepionek na niemowlętach. Wszystko wskazuje, że niemowlęta biednych, niewykształconych rodziców przeznaczone są na króliki doświadczalne i do potencjalnego zniszczenia. Temu właśnie służy utrzymywanie obowiązkowych szczepień w Polsce. Poniżej przykłady testowania szczepionek na polskich niemowlętach. Ile z tych niemowląt zmarło lub zostało trwale okaleczonych? To pozostaje tajemnicą firm i lekarzy, którzy prowadzą te badania. Oficjalnie w Polsce nie ma praktycznie żadnych powikłań poszczepiennych.

  http://journals.lww.com/pidj/Fulltext/2009/04001/The_10_Valent_Pneumococcal_Non_typeable.4.aspx?WT.mc_id=HPxADx20100319xMP&generateEpub=Article%7Cpidj:2009:04001:00004%7C%7C&generateEpub=Article%7Cpidj:2009:04001:00004%7C%7C

  http://journals.lww.com/pidj/Fulltext/2009/04001/Safety_and_Reactogenicity_of_the_10_Valent.6.aspx

 78. deliriumworld 24 stycznia 2012 o 7:23 pm

  http://pastebin.com/1mDAceCF

  Ataki na strony polskich władz MUSZĄ zostać zaprzestane
  ——————————————————–

  Mówiliśmy to już wcześniej i powiemy jeszcze raz. Ataki na strony zarówno Polskiego rządu jak i Unii Europejskiej nie pomagają w walce z ACTA. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi organizacjami pozarządowymi które poinformowały nas o tym, że ataki niszczą ponad trzy lata ich trudnej współpracy z rządem w tworzeniu prawodawstwa odpowiednio odnoszącego się do internetu i chroniącego podstawowe wolności internautów oraz możliwości negocjacji wstrzymania podpisu Polski pod ACTA. Jeśli potrzebujecie kolejnych dowodów przeczytajcie słowa wygłoszone przez Polskiego premiera Donalda Tuska:

  – Nie ustąpimy w żadnym wypadku wobec szantażu – oświadczył premier, odnosząc się do ataków na niektóre strony internetowe administracji państwowej. Szef rządu zapewnił, że jak na razie nie możemy mówić o zagrożeniach dla funkcjonowania państwa. – Nie wyobrażam sobie, aby polski rząd, polski parlament, polski premier ustępował przed kimś, kto mówi: „nie podpisuj, bo inaczej opublikujemy kompromitujące dane o twoich urzędnikach”. Tego typu metody uważam za niedopuszczalne – powiedział Tusk.

  Poinformował, że sprawdzane są zabezpieczenia stron, które zostały lub mogą zostać zaatakowane. Dodał, że jak na razie nie możemy powiedzieć o zagrożeniu dla funkcjonowania państwa ze względu na ataki na strony internetowe. Według niego są one raczej dokuczliwe i skuteczne propagandowo. – Nie ma żadnego powodu, żeby wzniecać alarm – uspokajał premier.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11024567,Tusk__Dalem_upowaznienia_ambasador__by_podpisala_ACTA.html

  Ataki DDOS zwróciły uwagę świata na toczącą się sprawę podpisania ACTA przez Polskę. Teraz tydiące Polaków wyszły na ulicę po to by manifestować swój przeciw. Nadszedł czas by pozwolić działać procesom politycznym i społecznym skierowanym przeciwko ACTA. Wszelkie ataki na strony polskiego rządu jak i Unii Europejskiej powinny zostać wstrzymane. Strony te służą przecież komunikacji krajowych i unijnych władz ze społeczeństwem. Jeśli lubisz DDOSować dla samego DDOSowania prosimy wybierz zamiast tego stronę swojej szkoły/uczelni.

  Anonymous

 79. rmld77 24 stycznia 2012 o 7:23 pm

  Chyba ktoś mocno manipuluje w rankingach blogów WordPressa.
  ACTA zostanie pewnie podpisane, ale protesty pokazały siłę internautów.
  Pokazały, że społeczeństwo łatwo może się zorganizować…

 80. ekonomiczny hitman 24 stycznia 2012 o 7:52 pm

  We wiadomościach przed minutą zrobili wstawkę o „zagrożeniach w cyberprzestrzeni” (nazwali nawet po imieniu) spowodowanych hakerami, sieciami botów itp.! Niezłe jaja! Zaczyna się programowanie owieczek, żeby potem nie było zdziwienia?

 81. luna 24 stycznia 2012 o 7:54 pm

  Ktoś pamięta może projekt INDECT ? Może ATCA to tylko kolejny krok ?
  Pod nazwą INDECT kryje się ‘INtelligent information system supporting observation, searching and DEteCTion for security of citizens in urban environment’ (czyli: ‘Inteligentny system informacyjny wspierający obserwację, wyszukiwanie i detekcję dla celów bezpieczeństwa obywateli w środowisku miejskim’). Jest to projekt badawczy Unii Europejskiej, który się rozpoczął w roku 2009, a powinien zostać zakończony w 2013.

  INDECT – to jeden z największych programów obserwacyjnych, które dotychczas powinny zostać wdrożone. Obejmuje on nie tylko internet. Także ludzie spacerujący na ulicy nie ukryją się przed INDECT-em. Co nam się wydaje jako abstrakcyjne science fiction, może stać się brutalną rzeczywistością już w 2013. Science fiction było wczoraj. INDECT łączy wszelkie dane z for, portali społecznościowych, przeglądarek z bazami danych, danymi komunikacyjnymi oraz obserwacją kamer na ulicach. INDECT będzie wiedział, gdzie jesteśmy, co robimy, dlaczego coś robimy i jakie będą nasze następne kroki. INDECT będzie miał informacje o naszych znajomych i gdzie pracujemy. INDECT będzie oceniał, czy się zachowujemy normalnie czy nienormalnie.

  CO OBEJMUJE INDECT?

  Internet:

  – inwigilacja internetu przy pomocy wyszukiwarek www, UseNet, portali społecznościowych, for, blogów, sieci P2P, jak również indywidualnych systemów komputerowych,

  – wyszukiwanie zdjęć i filmów przy pomocy znaków wodnych, tak jak zautomatyzowane rutyny wyszukiwania, np. przemocy lub „nietypowego” zachowania,

  – rozwinięta lingwistyka komputerowa, której celem ma być rozpoznawanie relacji między osobami, jak również kontekst treści w rozmowach, np. w czatach (interpretacja wypowiedzi).

  Ulice:

  – mobilny system obserwacji w mieście (Mobile Urban Observation System),

  – drony – latające kamery (tak zwane Unmanned Aerial Vehicles – UAV, podobne do kwadrokopterów). UAV powinien być połączony „inteligentnie i autonomicznie”, jego element powinny kooperować między sobą, by zidentyfikować podejrzane i ruszające się obiekty w sposób zautomatyzowany I samodzielny oraz by móc je śledzić w przestrzeni miejskiej,

  – kamery obserwacyjne wykorzystują prewencyjnie dane biometryczne z paszportów i dowodów osobistych, by zidentyfikować osoby oraz by stworzyć wzór przemieszczania się.

  Otrzymane dane mają być zapisane oraz uzupełnione w bazie danych. Do tego należą między innymi:

  – kamery obserwacyjne,

  – lokalizacja komórki (np.: przez GSM/GPS),

  – rozpoznawanie twarzy (np. przez biometryczne dane w elektronicznych dowodach),

  – inwigilacja telekomunikacyjna (przechowywanie danych).
  INDECT ma zostać przetestowany na mistrzostwach Europy w Polsce i Ukrainie w 2012 roku. Celem tego eksperymentu ma być rejestracja ‘nienormalnego’ zachowania oraz filtrowanie głosów.

  Ten europejski eksperyment badawczy ma zostać zakończony w 2013 r. INDECT przyniesie wyniki. Dane każdego obywatela będą połączone i przetworzone ze wszystkich źródeł komunikacyjnych. Podejrzane zachowanie na ulicy będzie zarejestrowane i zgłoszone.

  Poprzez INDECT zostanie podjęta próba przewidzenia, gdzie mogą powstawać protesty. W idealnej sytuacji – zanim protestujący sam będzie o tym wiedział.

  INDECT jest instrumentem, poprzez który państwa obiecują sobie zastraszenie obywateli, ale przede wszystkim kontrolę oraz możliwość kontroli obywateli, nie patrząc na prawa człowieka.

  INDECT chce wiedzieć, co zrobimy, zanim sami będziemy o tym wiedzieć.

  INDECT zmieni nasze zachowanie w społeczeństwie bardziej niż wszelkie inne systemy inwigilacji.

  INDECT będzie decydował, co to jest normalność.
  http://wolnemedia.net/prawo/czym-jest-indect/

 82. dalmat 24 stycznia 2012 o 8:08 pm

  Znalezione w komentarzach na wp
  ————————————
  Internet jest załatwiany, uciszany, tylko przy okazji. Sprawa ma podłoże dużo głębiej. Jak dotąd nikt nie poruszył tematu DLACZEGO informacja o toczących się negocjacjach dot. ACTA pojawiła się w komunikacie prasowym MINISTERSTWA ROLNICTWA. Otóż dlatego, że ACTA dotyczy także ŻYWNOŚCI GMO w tym NASION GENETYCZNIE MODYFIKOWANYCH, które produkowane są m.in. przez Monsanto oraz BASF. ACTA wprowadzi totalną ochroną dla tych firm i spowoduje, że ułatwione stanie się karanie rolników odkładających nasiona do ponownego zasiewu. Tym samym ograniczy się żywność naturalną, której i tak jest niewiele. Taka sytuacja dotknie każdego rolnika, a tym samym każdego obywatela ponieważ koszty produkcji żywności WZROSNĄ W ZNACZĄCYM STOPNIU. ACTA to kolejny krok do zniewolenia obywateli i nałożenia kolejnych kar â?? pseudo podatków, które obciążą i tak już biednego obywatela. Jak widać zmiany wprowadzane powoli (niekorzystne przepisy) nie powodują takiego oburzenia ludności jak nagłe zmiany. Jeśli nic w tym kierunku się nie zmieni to ludzie obudzą się jako niewolnicy, oddający większość zarobionych pieniędzy do państwa spłacającego zagraniczne pożyczki m.in. do korporacji lobbujących za wprowadzeniem ACTA. Ludzie obudźcie się – czas na zmiany!

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 10:25 pm

   Kurde, przecież piszę, że to Agenda 21. Patenty to nowa taktyka wojny ze społeczeństwem – eksterminacja jako efekt stosowania prawa. Nikt nie będzie winien, ludzie będą umierać, klasyczna zagrywka satanistów.
   Oprócz GMO mają chronić używanie pewnych słów, aż do sytuacji gdy nie będzie nam się między sobą porozumiewać – wszystkie słowa będą „chronione” prawem autorskim. To jest aż tak perfidne. BOJKOT, BOJKOT, BOJKOT – wszystkiego co daje im zarobić. Nie ma wyjścia, trzeba zrezygnować z komórek, nauczyć się komunikować w inny sposób niż internetem, jeść pieczarki czy cokolwiek co się da samemu uprawić czy wyhodować.

   • zenobiusz 24 stycznia 2012 o 10:35 pm

    Nie dajmy się spanikować.
    Oni jeszcze nie wygrali,choć tak sądzą.
    Chociaż, zdaje sie,że coraz liczniejsi ,
    wiedzą że klęska blisko.Okrę tonie.
    Szczury szykują się do ucieczki.

    • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 4:23 am

     @zenobiusz
     tu się z toba zgodzę, tzn. mam nadzieje, że masz rację, bo ja też tak to widzę, i na to liczę;

 83. ignac 24 stycznia 2012 o 8:52 pm

  To zwykłe dalsze dokręcanie śruby. Ciekawi mnie tylko, dlaczego nie było takich protestów tylu portali przeciwko okupacji Afganistanu czy przeciwko bombardowaniu Libii.
  Wygląda na to, że większość protestujących boi się, że nie bądą mogli za darmo pornusów oglądać.

 84. AQQ 24 stycznia 2012 o 9:13 pm

  Polecam wszystkim wątpiącym przeczytać w skupieniu Protokoły Mędrców Syjonu, póki jeszcze są w necie.

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 10:18 pm

   I będą dostępne. Czy ktoś ma do nich prawa autorskie?

   • latarnik 25 stycznia 2012 o 12:28 am

    Dobre:>

 85. Aśka 24 stycznia 2012 o 9:21 pm

  Przez pomyłkę poniższe treści zamieściłam w temacie wczorajszym. Pewnie dużo osób do niego już nie zagląda na bieżąco, więc wklejam tamte posty tutaj.

  #
  Aśka 24 Styczeń 2012 o 7:46 pm

  Wszyscy pamiętamy, jak to przeobraziły się stenogramy z posiedzenia tego sejmu RP (specjalnie z małej litery, bo prawdziwego Sejmu, to my nie mamy), w którym pani Kopacz omawiała jak to skrupulatnie była przesiewana ziemia w Smoleńsku po katastrofie. Bezczelnie je ktoś poprawił i w tej chwili już nie przeczytamy, że ziemia w Smoleńsku była przesiewana na metr w głąb.

  Tak i teraz dociekliwy internauta dokopał się do ponownego poprawiania historycznych wypowiedzi posłów PO. Tym razem wypowiedź dotyczy wprowadzania ACTA.
  Zobaczcie sami.

  http://pclab.pl/news48509.html
  ACTA w Unii Europejskiej to sukces Polski! No… może jednak nie?
  Piotr Gontarczyk, Poniedziałek, 23 stycznia 2012, 15:01
  Tagi: acta, donald tusk, internet, paweł graś, platforma, po, prawo, propaganda, psl, rząd, umowa, www
  95

  Rząd umywa ręce od kontrowersyjnej sprawy. Zaledwie parę dni dzieli nas od terminu planowanego podpisania, przez polski rząd, umowy ACTA. Polskie władze od soboty są poddawane ostrej krytyce, a grupa Anonymous podejmuje niemal ciągłe ataki na strony internetowe rządu, prezydenta, sejmu, a także poszczególnych polityków, takich jak Donald Tusk czy Paweł Graś, który zasłynął z tego, że wprowadził do polskiego dyskursu politycznego propagandę najniższych lotów.

  Rzecznik polskiego rządu stwierdził w niedzielę, że żadnych ataków nie ma, a niedostępność wielu rządowych stron to efekt ich „ogromnej popularności”. Okazuje się, że to nie koniec zagrywek propagandowych polskich władz.

  Użytkownik serwisu Wykop.pl, masterbeam, dosłownie wykopał z historii wyszukiwarki Google oświadczenie rządowego Portalu Innowacji, opublikowane 20 grudnia ubiegłego roku, opisujące umowę ACTA jako sukces polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Z oświadczenia wynika to, że polski rząd chwali się doprowadzeniem do tego, że kraje Unii Europejskiej podpiszą w Tokio ową umowę. Sama publikacja miała tytuł „ACTA sukcesem polskiej prezydencji”.

  Jednakże już dziś, po tym jak opinia publiczna zaczęła wyrażać sprzeciw wobec ACTA, ten sam tekst brzmi inaczej. Z tytułu usunięto słowo „sukces”, a brzmi on obecnie „ACTA a polska prezydencja”. W pierwszym zdaniu pierwotnie napisano, że polska prezydencja może pochwalić się kolejnym sukcesem – czyli umową ACTA. Teraz to samo zdanie mówi o tym, że Rada Unii Europejskiej podjęła decyzję w jej sprawie.

  Oznacza to, że agencja rządowa po pierwsze nie chwali się tym, co jeszcze parę dni temu było najwyraźniej wielkim powodem do dumy. Po drugie polski rząd umywa ręce od całej sprawy. Pierwotnie rządowa agencja twierdziła, że polska prezydencja de facto doprowadziła do podjęcia decyzji o podpisaniu umowy ACTA – przez kraje UE. Teraz decyzję polski rząd zrzuca na Radę Europy, pomijając w tym swój udział.

  Żadnych ataków nie ma. Żadnego sukcesu nie było. Propaganda ma to do siebie, że jak się przesadzi, to z kłamstw zaczyna robić się seria nieprzyjemnych dowcipów.

  Rzecznik rządu, Paweł Graś, przypomniał mi ostatnio pewną komiczną postać – byłego ministra informacji Iraku, z czasów inwazji amerykańskiej na ten kraj, który zapewniał, że nie ma żadnej wojny, wszystko jest w normie, wszyscy żyją normalnie.


  Wersja oryginalna


  Wersja „dostosowana” do słupków sondażowych?

  Źródło: Wykop.pl
  _____
  Nie potrafię zamieszczać obrazków, więc proszę otworzyć sobie screany podane w powyższych linkach.

  #
  Aśka 24 Styczeń 2012 o 8:10 pm

  Zobacz, jak to z ACTA było:

  http://prawo.vagla.pl/node/9631

  #
  Aśka 24 Styczeń 2012 o 8:19 pm

  http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,11021015,Boni__Za_pozno_na_wycofanie_sie__do_ACTA_dodamy_klauzule.html
  Boni: Za późno na wycofanie się, do ACTA dodamy klauzulę bezpieczeństwa
  wg
  2012-01-24

  Już za późno na wycofanie się z podpisania ACTA. Nie możemy nie podpisać tego dokumentu, ale do umowy chcemy dobudować klauzulę bezpieczeństwa. Klauzula pokaże, jak my interpretujemy punkty, które należą do polskich kompetencji – mówił w RMF FM Michał Boni. – Jeżeli ACTA zostanie ratyfikowane, to tylko z taką klauzulą – zapewnił minister.
  […]
  #

  Aśka 24 Styczeń 2012 o 8:54 pm
  http://pclab.pl/news48459.html

  Trwa protest przeciwko SOPA i PIPA
  Piotr Gontarczyk, Środa, 18 stycznia 2012, 19:00

  Zgodnie z zapowiedziami, wiele serwisów internetowych przystąpiło do protestu przeciwko aktom prawnym, które mają zostać wprowadzone w życie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Mowa oczywiście o budzących od długiego czasu kontrowersje projektach SOPA i PIPA.

  Do protestu przystąpiły setki, jeśli nie tysiące serwisów internetowych. Wśród nich znajdziemy takie potęgi, jak na przykład Reddit.com, Wikipedia, BoingBoing.net, MoveOn.org, Bluesnews.com, Destructoid.com, strony internetowe organizacji CEA (Consumer Electronics Association) i wiele innych.

  Pojawiła się wcześniej informacja o tym, że do protestu przyłączy się firma Google, co miało poskutkować wycofaniem wsparcia dla SOPA przez amerykański Biały Dom. Ostatecznie firma Google, na razie, ogranicza się do wyświetlania stosownej informacji na głównej stronie swojej wyszukiwarki.

  Przykładowo serwis Gamasutra.com protestuje poprzez brak jakichkolwiek aktualności ze świata gier – przez co najmniej 12 godzin.

  Projekty SOPA i PIPA wciąż, jak twierdzą protestujący, stanową poważne zagrożenie dla wolności słowa w internecie. O ile SOPA została odsunięta w czasie – do lutego, o tyle projekt PIPA będzie przez amerykański senat głosowany już 24 stycznia. Niestety dotychczasowe działania części senatorów, którzy chcieli opóźnić głosowanie, nie odniosły skutku.

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 10:17 pm

   WSZYSTKICH WON!!! WSZYSTKICH WON!!!
   (cytat z W. Cejrowskiego)

   • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 4:35 am

    @monitorpolski
    lepiej późno, niz wcale tę cholerną „grubą kreskę” zamazać; popieram: WSZYSTKICH WON!!!! – ale naprawdę wszystkich, bez względu na to, jaką legitymację jakiej partii/urzędu mają za pazuchą!

  • Totalsky No Problemsky 25 stycznia 2012 o 4:32 am

   @Aśka
   jest taki film z Pythonami (Monthy Python), niestety – tytuł mi umknął: rajskie królestwo (coś a la Atlantyda) tonie, fale coraz wyżej, a ichni odpowiednik Grasia, siedząc na jakiejś kolumnie, z wodą sięgającą do ramion, wciąz nawija, że nic złego sie nie dzieje, że to złudzenie, „przejściowe trudności” itede; i nawet jak mu woda podeszła pod nos, to wciąz tak samo bajdurzył, w końcu zaczął bulgotać, i z tym bulgotliwym kłamstwem na ustach pogrążył sie w toni; wyjątkowa menda z tego Grasia: nie dośc, że łga jak najęty, to jeszcze w tak beznadziejnym stylu to robi; przy nim Urban (pamiętny rzecznik WRON-y i Jaruzela), to też kanalia, ale jednak kanalia-fachura…;

 86. grey 24 stycznia 2012 o 9:26 pm

  dzisiaj Boni powiedział, że podpisanie ACTY w prawie nic nie zmieni, więc pytam skoro nic nie zmieni to po ch*j to podpisywać??
  za niedługo zaczną się jaja, Polacy każdy przepis potrafią obejść, teraz są modne smycze ,pies gratis:)

  • monitorpolski 24 stycznia 2012 o 10:14 pm

   Niegroźnym dla systemu nic nie będą robić – tu chodzi o pretekst by wyeliminować tych co walą prawdę. Wejdą ci na kompa znajdą zdjęcie w cache z copyrights i idziesz na 2 latka do pierdla.

 87. grey 24 stycznia 2012 o 9:31 pm

  Nie działa strona radeksikorski którą prowadzi minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. „To przez te wyświetlenia” – komentuje grupa Anonymous Polska na profilu w serwisie facebook. Minister, zazwyczaj dość aktywny w serwisie twitter, nie skomentował wyłączenia strony.

  Wreszcie go przytkało a dzisiaj po południu sam ich prowokował żeby atakowali bo będą trenowali obronę przed atakami 😀

 88. volv 24 stycznia 2012 o 9:34 pm

  Chciałbym się podzielić jedną refleksją 🙂

  Aby rozwalić cały system i wygrać z korporacjami i tym całym obecnym chłamem nie trzeba robić NICZEGO !!!!! właśnie dosłownie NICZEGO !!!! Po prostu wszyscy ludzie na całej planecie którzy mają dość obecnej sytuacji nie robią NIC!!! wystarczy dwa dni… nie kupujemy, nie jedziemy nigdzie, nie tankujemy, nie , nie, nie robimy nic tylko siedzimy i spokojnie czekamy !!!!! Teraz sobie wyobraźcie jaki spowoduje to zamęt w systemie………….. :):)

  Pozdrawiam i pomyślcie o tym 🙂

  • Peryskop 25 stycznia 2012 o 12:53 am

   @volv zgadnij dlaczego brak komentarza po twojej teoretycznie słusznej refleksji.

   • volv 25 stycznia 2012 o 9:11 am

    bo za bardzo ludzie się boją!! nawet nie robienia niczego!! strach to jest to czym trzymają ludzi za dupę ………..

 89. Hubert 24 stycznia 2012 o 10:03 pm

  ACTA to jest błąd rozumowy. Powielanie to jest proces naturalny. Płodność i powielanie ludzi nie może być zabronione. Twórca nie zastrzegając sobie praw do powielania daje przyzwolenie niejako logicznie. Idąc dalej, z prochu powstałeś i w proch się obrucisz. Człowiek nie jest swoją własnością. Ziemia jest właścicielem wszystkich pierwiastków na ziemi, i sama wszystko co możliwe powiela. Prawnie jeżeli będą twórcy którzy pozwolą na darmowe powielanie, to siłą selekcji naturalnej prawa podazy i popytu wyeliminuje kosztowniejsze odmiany. Tradycyjne nasiona zostały stworzone przed urodzeniem jakiegokolwiek człowieka obecnie na ziemi, a więc patent jest niemożliwy do uzyskania. A muzyka czy filmy do życia potrzebne nie są.

 90. ravese 24 stycznia 2012 o 10:05 pm

  Cześć, czytam codziennie ten blog. Teraz pracuje w szwecji. W zasadzie jeżdżę po całym kraju, ale nie ma nic lepszego niż zobaczyć naprzeciw siebie dwie potężne hale : baxter i bas-f . Dzisiaj skojarzyłem czytając komentarze. Jedni szczepionki, drudzy gmo. Zagłębie przemysłowe Rosersberga pod Sztokholmem. Pozdrawiam

 91. ekonomiczny hitman 24 stycznia 2012 o 10:54 pm

  Organizacje hakerskie postawiły premiera Donalda Tuska pod ścianą. Musiał więc zrobić to, co zrobił. Inaczej mielibyśmy w Polsce demokrację hakerską – powiedział w „Faktach po Faktach” były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Odniósł się w ten sposób do postanowienia szefa rządu o podpisaniu ACTA, gdyż – jak się wyraził – „nie będzie ustępstw przed brutalnym szantażem”.

  http://www.tvn24.pl/12690,1732529,0,1,premier-musial-tak-zrobic–bo-inaczej-mielibysmy-demokracje-hakerska,wiadomosc.html

  • sebecx 25 stycznia 2012 o 6:30 am

   ..a czy ten co to wydukał musiał rozstać się z żoną, bo po czterdziestce nie mógł nad „hormonem” szukającej „świeżej” dupy kochaś zapanować? pytam tylko.. …hehehe… jak dziecko.. jak dziecko.. ale goldman sachs o wszystko zadbał i dopomógł w transformacji … hehehe.. wzór do naśladowania …

 92. Lutek 24 stycznia 2012 o 11:06 pm

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/znakomity_wpis_nt_acta_ze_strony_pkrzysztofa_gonciarza_tajemniczo_zniknal/1207

 93. Pingback: This is revolution – stop acta & nie dla acta & CHWDP acta! Działamy. 25 stycznia 2011 protesty ws acta w całej Polsce. Wysyłamy maile – obywatelski nacisk na posłów i trybunał konstytucyjny konieczny! « Kefir 2010: polityk

 94. Pingback: This is revolution – stop acta & nie dla acta & CHWDP acta! Działamy. 25 stycznia 2011 protesty ws acta w całej Polsce. Wysyłamy maile – obywatelski nacisk na posłów i trybunał konstytucyjny konieczny! « Kefir 2010: polityk

 95. wacpan 25 stycznia 2012 o 1:16 am

  Monitor,prosba moze jutro cos na temat INDECT,podobno startuje na euro w czerwcu…az wlos sie jezy.

 96. ekonomiczny hitman 25 stycznia 2012 o 1:26 am

  PETYCJA ZA ODWOŁANIEM RZĄDU DONALDA TUSKA:

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

 97. BirD2 25 stycznia 2012 o 1:26 am

  Mam nadzieje że każdy ten poniższy obrazek zrozumie 🙂

  Nieposłuszeństwo..

 98. katerina404 25 stycznia 2012 o 4:36 am

  No to rok się zaczął nieciekawie. A ja na stronie prisoplanet przeczytałam ciekawy artykuł. Nie najnowszy, ale ostatnio mam mało czasu na czytanie. Zaskoczył mnie ten artykuł, mimo, że w zasadzie wiemy to od dawna.

  Otóż Według L. Williamsa rok 2012 będzie również rokiem krytycznych zmian społecznych. Społeczeństwa będą poddane bardzo agresywnej demoralizacji, co w kręgach elit określane jest jako „mesjasz diabła”. W mediach i przez polityków promowana będzie kampania strachu. W ten sposób wszyscy będą żyli w strachu, pozbawiając się krytycznego myślenia i analizowania zdarzeń. Oczywiście odpowiedzią na wszystkie lęki i demoralizację społeczeństwa będzie nowy globalny Anglo-Amerykański system, nowa waluta światowa i system ekonomiczny, jednym słowem Nowy Porządek Świata, przed którym od lat wszyscy znający problematykę ostrzegają.

  W kręgach elit, których system religijny jest daleki od etyki chrześcijańskiej zachodu i opiera się na wierze w Lucyfera, wierzy się, że ten agresywny ruch po stronie elit będzie miał swój wydźwięk po drugiej stronie. Mówią oni o tym, że coś się wydarzy w 2012 roku co można określić jako „manifestacja obecności” sił dobra.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/lindsey_williams_2012,p96542396

 99. katerina404 25 stycznia 2012 o 5:01 am

  W Kalifornii rząd zakazał używania gotówki.

  Mieszkańcy Discovery Bay, Kalifornia będą pierwszymi w kraju obywatelami, którym oficjalnie odmawia się prawa do wykorzystania gotówki na pokrycie kosztów usług publicznych. Ruch ten odwołuje się do instrukcji Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który opisał tych, którzy używają fizycznych pieniędzy jako potencjalnych terrorystów.

  Jak donosi Contra Costa Times, od maja, mieszkańcy nie będą mogli płacić rachunków za wodę lub pozwolenia na parkowanie gotówką. Zarząd dzielnicy Discovery Bay Community Services, przegłosował zakaz transakcji gotówkowych dla wszystkich usług. Każdy, kto płaci za takie usługi publiczne, musi to zrobić kartą kredytową/debetową, czekiem lub przekazem pieniężnym.
  Oświadczenie na wszystkich banknotach dolarowych, „Banknot ten jest prawnym środkiem płatniczym dla wszystkich długów publicznych i prywatnych” nie mają zastosowania w Discovery Bay, jeśli chodzi o płatności urzędowe.

  Jeden z byłych dyrektorów Zarządu Powiatu powiedział The Times, że uważa że ruch ten jest odpowiedzią na niewielką ilość anonimowych wniosków o odpisy rejestrów publicznych, które sprzedawano zgodnie z prawem za gotówkę.

  …Orzeczenie to wprowadza niebezpieczny precedens, nie tylko w tym, że skutecznie ogranicza dostęp do rejestrów publicznych, ale także w tym że identyfikacja ludzi (którzy używają wyłącznie gotówki, a nie kart kredytowych) przez rząd federalny, kończy się określeniem ich jako potencjalnych podejrzanych terrorystów.

  W ramach szkoleń ochrony obiektów handlowych i zasobów, stworzono film pt. „Jeśli coś widzisz, Powiedz coś” , który został niedawno wydany przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS).

  Film sugeruje, że „Terroryści i przestępcy zrobią wszystko, aby zatrzeć ślady. Może to obejmować płatności gotówką. „Recepcjonistka hotelowa gra zaskoczoną i oniemiałą, gdy gość chce płacić gotówką i mówi, że nie korzysta z kart kredytowych. Jak prawdziwy kapo/gumowe ucho powiadamia swego kierownika, stwierdzając, „Myślę, że to nie jest problem, to po prostu… dziwne.” Narrator filmu, następnie potwierdza: „To jest podejrzane zachowanie”.

  Oczywiście, to co jest „dziwne” to fakt, że mamy oczekiwać, że dla obywateli USA będzie zupełnie normalnym informowanie rządu o poczynaniach innych osób, którzy nie chcą elektronicznie płacić za usługi.

  (przypis Prisonplanet.pl)
  Obrazki jak z czasów komuny w Polsce, Niemczech, Rumuni itd tylko jakość lepsza. Kapowanie, pisanie donosów, obserwacja czy ktoś nie robi czegoś podejrzanego. To jest tworzenie społeczeństwa, które wzajemnie się inwigiluje. Rzeczywiście Ameryka się zmienia. Duża w tym zasługa szefa Stasi, Markusa Wolfa, który przez ostatnie dwa lata swojego życia, pracował jako konsultant dla Homeland Security. Link do artykułu na ten temat LINK.
  (przypis Prisonplanet.pl)
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_kalifornii_rzad,p2095144375

 100. katerina404 25 stycznia 2012 o 5:38 am

  Pełna lista członków Komisji Trójstronnej. Oczywiście z Polaków jest tam Olechowskli, Palikot i Wanda Rapaczyńska. Olechowski jest wysoko na liście http://www.prisonplanet.pl/files/646406682/file/trilateralcommission2005.pdf

 101. Pingback: Nie dla ACTA w Bielsku-Białej « dyskUSB