NIE DLA ACTA – dyskusja, 26 stycznia 2012r.

ALFA Wysłany 26.01.2012 o 1:00 pm
Drodzy Przyjaciele, W zeszłym tygodniu, trzem milionom z nas udało się zwalczyć amerykański atak na światowy Internet! — obecnie nadciąga następne bezpieczeństwo, ale nasza globalna społeczność walcząca o wolność Internetu jest świetnie przygotowana by zniszczyć je w zarodku.
  

ACTA – międzynarodowy traktat, który pozwala korporacjom cenzurować Internet, negocjowany za zamkniętymi drzwiami, przez grupkę najbogatszych państw i przedstawicieli największych korporacji. Traktat stworzyłby nowe, podejrzane gremium wyposażone w środki pozwalające patrolować działalność każdego z nas w Internecie i wprowadzać ogromne kary – włącznie z karą więzienia – dla ludzi, którzy według nowej umowy szkodziliby interesom jej twórców.

Europa podejmuje obecnie decyzję na temat ewentualnego podpisania ACTA – bez tych podpisów międzynarodowy atak na wolność Internetu byłby niemożliwy. Wiemy, że ACTA sprzeciwia się już bardzo wielu, ale część członków Parlamentu cały czas waha się czy nowych umów nie podpisać – wywrzyjmy na nich presję, której potrzebują by odrzucić proponowane prawo. Podpisz petycję – jeśli uda nam się zebrać 500 tys. podpisów, w Brukseli doręczymy je do rąk własnych przywódcom europejskim.

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_pl/?vl

To oburzające — 80% władz międzynarodowej społeczności zostało wykluczone z negocjacji na temat Umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrabianymi (ACTA). W zamian za to nad jej kształtem pracowali niewybrani drogą jawnych wyborów urzędnicy wraz z lobbistami wielkich korporacji. W rezultacie stworzono nowe zasasy oraz niebezpiecznie silny reżim ich egzekwowania. ACTA, początkowo miała dotyczyć Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej oraz 9 innych państw, po czym stopniowo planowano dołączać do niej kolejne kraje. Jeśli uda nam się przekonać Unię Europejską do sprzeciwu wobec umowie teraz, ACTA straci swoją siłę i przepadnie na zawsze.

Represyjne przepisy mogłyby oznaczać, że karze podlegałyby takie działania jak choćby podzielenie się z kimś artykułem prasowym czy przesłanie filmu z przyjęcia, na którym zagrano piosenkę objętą ochroną praw autorskich. Oficjalnie przedstawiana jako umowa chroniąca prawa autorskie ACTA mogłaby również ograniczyć dostęp do leków zastępczych czy utrudnić rolników dostęp do nasion, których potrzebują. Ale to nie wszystko, Rada ACTA zapewnia sobie również wolną rękę w sprawie ewentualnych zmian jej zasad i nakładanie sankcji za ich łamanie, nie podlegając jednocześnie żadnemu demokratycznemu nadzworowi.

Przedstawiciele wielkich korporacji naciskają na szybkie podpisanie umowy, ale Parlament Europejski stoi na ich drodze. Wyślijmy parlamentarzystom jasne wezwanie do przyjęcia stanowczego stanowiska w sprawie ochrony wolności w Internecie i sprzeciwu wobec lobbistom. Podpisz teraz i zawiadom o tym wszystkich, których znasz.

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_pl/?vl

W zeszłym tygodniu dowiedliśmy naszej kolektywnej potęgi gdy miliony z nas zjednoczyło swoje siły by powstrzymać Stany Zjednoczone przed ocenzurowaniem Intermetu. Tym samym zademonstrowaliśmy także jak potężne mogą być nasze opinie. Wyraźmy je ponownie by uporać się z nowym zagrożeniem.

Z nadzieją i determinacją,

Dalia, Alice, Pascal, Emma, Ricken, Maria Paz oraz cały zespół Avaaz

Więcej informacji:

Ambasador Polski w Japonii Jadwiga Rodowicz podpisała w czwartek w siedzibie MSZ Japonii umowę ACTA
http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=infopakiet&dz=strony.glowna.temat_dnia&idNewsComp=&filename=&idnews=37674&data=infopakiet&_CheckSum=811788968

ACTA w języku polskim
http://g.gazetaprawna.pl/dgp/zalaczniki/pdf/actapolski.pdf

Wikileaks o ACTA: „Umowa nie powinna przechodzić przez Parlament Europejski”
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11030365,Wikileaks_o_ACTA___Umowa_nie_powinna_przechodzic_przez.html

Protesty w sprawie ACTA: cegły poszły w ruch
http://wyborcza.pl/1,75248,11033589,Protesty_w_sprawie_ACTA__cegly_poszly_w_ruch.html

Wydawało ci się że SOPA była niebezpieczna? Zapoznaj się z ACTA (w języku angielskim)
http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/01/23/if-you-thought-sopa-was-bad-just-wait-until-you-meet-acta/

ACTA contra SOPA: pięć powodów dla których ACTA jest większym zagrożeniem dla wolności w Internecie (w języku angielskim)
http://www.ibtimes.com/articles/286925/20120124/acta-sopa-reasons-scarier-threat-internet-freedom.htm?cid=2

Co jest nie tak z ACTA (w języku angielskim)
http://www.edri.org/edrigram/number10.1/whats-wrong-with-ACTA

Tajny traktat: Umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrabianymi (ACTA) i jej wpływ na dostęp do leków (w języku angielskim)
http://www.msfaccess.org/content/secret-treaty-anti-counterfeiting-trade-agreement-acta-and-its-impact-access-medicines

Reklamy

256 responses to “NIE DLA ACTA – dyskusja, 26 stycznia 2012r.

 1. szuwaxpl 26 stycznia 2012 o 1:13 pm


  Jak Go nie lubić ?!
  Dzięki

  • kamil51000 26 stycznia 2012 o 7:49 pm

   http://wiadomosci.wp.pl/title,Zamieszki-w-Poznaniu-Siedziba-PO-obrzucona-kamieniami-Policja-uzyla-armatki-wodnej,wid,14202031,wiadomosc.html?ticaid=1dcf4&_ticrsn=3

   • Onufry 26 stycznia 2012 o 9:34 pm

    Więc kto głosował na to PO. Na necie masa negatywów. Co jest grane ? A może internauci w Pl. to tylko margines. Bo z tego tak to wynika. Ja stale głosuję na Korwina , na necie kupa dobrych opini i kciuki w górę a na wyborach do dołu. Oświećcie mnie proszę !!!!!!!!!!!!!!!

    • kefir2010 26 stycznia 2012 o 10:02 pm

     mój demotywator na temat remedium na acta – jak na razie same pozytywne oceny, ma szansę na główną:

     http://demotywatory.pl/3668365#comment_6637609

     WCHODŹCIE, GŁOSUJCIE, KOMENTUJCIE! 😀

    • Roma 26 stycznia 2012 o 11:03 pm

     wygrywa ten, co liczy głosy !!!!
     wybory sfałszowane, te prezydenckie i te do parlamentu.
     po 10.04.2010 były przyspieszone wybory prezydenckie, więc skorzystano
     z tego i NIE było przetargu na firmę informatyczną, która miała dostarczyś system do liczenia głosów. Ta firma ma specyficzne powiązania, pisał o tym Aleksander Ścios, ale nie tylko on.
     To dlatego wyniki wyborów były takie jakie cedydenci chcieli.
     Wiem, że palikot ma w tym biznesie pewne udziały. O tym też pisano.
     Dla mnie wszystko jasne, tylko co dalej ? Oni są zdolni do wszystkiego, po trupach do celu,
     i to dosłownie, więc co dalej ? Pokojowo władzy nie oddadzą, bo nie po to tyle przekrętów narobili. Oni walcza o wszystko, my też. Konforntacja to jest kwestia czasu. Oni też to wiedzą
     i są na to przygotowani. Po to zainstalowała Gronkowcowa te głośniki na ulicach Wawy,
     które mogą ogłuszać dźwiękami na odległość. Obcina się becikowe a montuje nadroższe głośniki na ulicy, w dodatku o funkcjach ogłuszania (niszczy bębenki uszne).
     Oby ludzie się czym prędzej obudzili

     • wosiek 27 stycznia 2012 o 7:51 am

      Oczywiscie ze wygrywa ten co liczy glosy.A co byscie chcieli wygrac.Do tego potrzebny jest powrot do Pana BOGA.To on daje zwyciestwo swoim wybranym.Radze wszystkim pomyslec
      o tym.Amen

     • zenobiusz 27 stycznia 2012 o 8:42 am

      Tu mamy gotowy scenariusz,napisany dla nas całkiem niedawno.
      Nic ,tylko wprowadzić go w życie.

      🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/28/piloci-zobaczyli-przez-chmury-ogromny-zywy-krzyz-ktory-utworzyla-ponaddwumilionowa-rzesza-modlacych-sie-na-rozancu-ludzi-ten-widok-tak-ich-zaszokowal-ze-odmowili-wykonania-rozkazu-i-wyladowali/#respond
      Prezydent Marcos, dowiedziawszy się o niepowodzeniu misji lotników, zdecydował w końcu o wysłaniu czołgów przeciwko demonstrantom. Maszyn było 25, a towarzyszyła im kilkutysięczna armia. Krwawa jatka wydawała się nieunikniona. Kiedy jednak żołnierze dochodzili już do Alei Objawienia, nagle ich oczom ukazała się piękna kobieta, która rzekła do nich: Stop, kochani żołnierze! Nie posuwajcie się dalej! Nie krzywdźcie moich dzieci! Jestem królową ich serc. Dokładnie w tym samym czasie zebrani nieopodal ludzie – na klęczkach i ze wzniesionymi rękoma – głośno odmawiali różaniec; tak oto po raz kolejny moc różańcowej modlitwy pokonała wysłanników śmierci. Zaraz też wśród wojska pojawiły się dzieci z kwiatami; wciskały je w lufy żołnierskich karabinów, na których też wiązały żółte opaski – wyborczy znak pani Aquino, klerycy wychodzili naprzeciw żołnierzom i obejmowali ich w braterskim uścisku, kobiety zaś częstowały niedawnych agresorów naprędce przygotowywanymi kanapkami.

      Niebawem jednak padł kolejny rozkaz dyktatora – tym razem tyran postanowił rozpędzić demonstrantów gazem. Do akcji tej Marcos skierował najlepszych fachowców, wielokrotnie wcześniej sprawdzonych w podobnych zadaniach. Jednakże i ta – powtórzona dwukrotnie – próba spełzła na niczym: nagle odwrócił się wiatr i to napastnicy zaczęli kaszleć i uciekać!

    • opornykc 26 stycznia 2012 o 11:21 pm

     Nie wiem, Ja mam wymówkę. siedziałem w wiezieniu :(.

   • teosia 27 stycznia 2012 o 9:07 am

    pierwasza ofiara AKTA
    http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html?ticaid=1dd02

  • ALFA 26 stycznia 2012 o 8:09 pm

   Kto jest tu z Koszalina czy coś wie na temat zlikwidowania jednostki wojskowej ,i co tam przerabiają.Piszcie!!!!!!!

   • Konarski 26 stycznia 2012 o 10:26 pm

    Alef Stern w dyskusji z Antymaterialnym na Nowym Ekranie coś mówił, że na północy Polski są tworzone obozy na wzór FEMA, że jest „przyzwolenie światowe” itp.
    Komentarze Antymaterialnego zniknęły, poszukaj w komentarzach Alefa Sterna na NE.
    http://alefstern.nowyekran.pl/comments/

    • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 11:08 pm

     Wart Pac pałaca,
     jak pałac Paca.

 2. ... 26 stycznia 2012 o 1:16 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-rozmiesci-rakiety-w-obwodzie-kaliningradzkim,1,5009067,wiadomosc.html

  w razie powszechnej mobilizacji wiecie co zrobic z karta mobilizacyjna – ja odnosza ja do WKU i oswiadczam ze nie biore udziału w mordowaniu ludzi – jesli przywódcy chca wojen niech sami ida na nie , propaganda pseudopatriotyczna i strach przed wiezieniem posla wielu na smierc ale : „jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych” –

  http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

  • ... 26 stycznia 2012 o 1:18 pm

   • wosiek 26 stycznia 2012 o 11:22 pm

    Wielkie dzieki za ten film.BOG BOG jeszcze raz BOG i wiedza wiedza ta prawdziwa wiedza
    ktora nie zaslepia tylko rozjasnia jest szansa dla ludzkosci…Amen

  • zeebii 26 stycznia 2012 o 3:12 pm

   trzy kropki
   mobilizację to mogą ogłosić kiedy wybuchnie wojna z iranem. Wtedy wyślą ludzi na granicę z rosją, jeśli się Rosją opowie po stronie iranu, lub na chińską jeśli Rosja będzie sprzyjała USA -co jest również możliwe.

   ———
   przy okazji [było już chyba wczoraj ale myśle że warto powtórzyć ] NIK może gromadzić dane o naszym DNA
   „Każdy kontroler NIK będzie mógł zbierać i gromadzić m.in. informacje na temat pochodzenia rasowego, preferencji seksualnych, poglądów politycznych, wyznania, a nawet informację genetyczną, nałogów oraz stanu zdrowia. Takie uprawnienia daje pracownikom Izby wchodzący w życie 2 czerwca tego roku przepis znowelizowanej w 2010 r. ustawy o NIK. Chodzi o dość enigmatyczny art. 29 pkt. 2, odsyłający do innego artykułu ustawy o ochronie danych osobowych,
   http://www.polityka.pl/kraj/1523695,1,nik-dowie-sie-o-nas-wszystkiego-lacznie-z-zapisem-dna.read#ixzz1kY9aLONx

  • oporny KC 26 stycznia 2012 o 5:38 pm

   na pierwszy ogień pójdzie armia ta którą Tusk utrzymuje, a mianowicie urzędaski :),a potem Ci co mają coś na czym im zależy a nie będą chcieli tego stracić i Ci co przed rodziną będą czuli obowiązek.

   Jak to tam było poszedł na wojnę a trafił do wermachtu…..ehhhh
   Live crazy banana…

  • alexirin 26 stycznia 2012 o 9:47 pm

   dzisiaj jeśli dojdzie do wojny to nikt nie bedzie się bawił ani cackał tylko odpalą rakiety i będzie po wszystkim

   • opornykc 26 stycznia 2012 o 11:17 pm

    sztuczka polega na tym aby pozbyć się ludzi,nie dotykając roślinności,zwierząt i budynków.
    Po co mają niszczyć nie mając potem siły budowniczej,jak musiał by przysłowiowy muraż-tynkarz-akrobata+szeregowy iść na wojenkę.

  • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 11:11 pm

   „jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza.”
   Właśnie,dla tego tylko celownik optyczny,
   w karabinie snajperskim,
   da Ci właściwe spojrzenie.

 3. jakzawsze 26 stycznia 2012 o 1:33 pm

  … coś się dzieje ! Pełno tajnaiaków ! Zauwarzyłem że w mojej miejscowosci chodzą (smutni panowie) i pytają o róznych typów …. Robić (psom) nim zdjęcia i publikowac. Demaskować gdzie mieszkają (smutni panowie) , imiona nazwiska i telefony, robić zdjęcia domów (smutnych panów), pokazywać współżedne na mapach google, spisywać rejestracje i jakimi samochodami jeżdzą, Trzeba stworzyć baze danych na nich tak jak oni zbierają info o nas. Tą siatke trzeba zdemaskować, niech sobie nie mysla że mogą stosować zamordyzm w imieni prawa Made in ACTA z faszi-Usraela…. Bandyci ESESMANI się uaktywniają i werbują młodych do SS-Policji … coś z tym trzeba robić ….

  Ale weźmy też pod uwage że w policji są też uczciwi dobrzy ludzie , ale w nich są bandyci-najemnicy , wilki w owczych skórach przykład był 11.11.11 ___ i akcje ANTI-ACTA. W ich szeregach są kłamcy i oszusći aż po najwyższe szczeble władzy udjącej „pOLSKI rząd” !
  =============
  TUTAJ DOWÓD:
  =============
  POLSKI RZĄD KŁAMIE! W SPRAWIE ACTA!!!
  (Nie po raz pierwszy zresztą)

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Szwedzki-europosel-polski-rzad-klamie-w-sprawie-ACTA,wid,14198851,wiadomosc.html?ticaid=1dcde&_ticrsn=3

  Szwedzki europoseł: polski rząd kłamie w sprawie ACTA.
  „Gazeta Polska Codziennie” | dodane 53 minuty temu 25.01.2012
  […]
  W rozmowie z „Codzienną” Christian Engstroem, szwedzki europoseł z Partii Piratów mówi wprost: – Żaden kraj UE na razie nie podpisał ACTA. Jeśli minister Boni tak twierdzi, kłamie. Wszystkie kraje, które uczestniczyły w negocjacjach mają czas na podpis do 31 marca 2013 roku. Podpisać jednak nie muszą. Wystarczy powiedzieć „nie” – dodaje.

  Istotnie, jeszcze w środę na antenie RMF FM Boni mówił: – Nie możemy tego nie podpisać. Wszystkie kraje europejskie to podpisały, myślę, że jest trochę za późno, ten proces przecież trwa tak naprawdę od 2006 roku, Polska w nim uczestniczy od 2008 roku – przekonywał. Stwierdził też, że Polska powinna „dobudować do tej umowy klauzulę, która będzie pokazywała, jak my interpretujemy te punkty”.

  Innego zdania jest Engstroem: – Na pewno polski rząd nie może ratyfikować ACTA doczepiając do umowy jakieś interpretacje jej zapisów – mówi. – Negocjacje już się dawno zakończyły i Polska zgodziła się na to, co znajduje się obecnie w umowie. I co zobowiązuje w przypadku ratyfikacji wszystkie kraje sygnatariusze w ten sam sposób, bez wyjątku – dodaje.

  […]


  …..
  http://dyskusb.wordpress.com/2012/01/25/wojciech-cejrowski-o-acta/
  ===========================
  Co to do cholery za bandytyzm się w tej polsce dzieje, zafudowany man przez fiulera von TuxaDonaldixa i agentaKłomorka … ? …coś okropnego i mi się to pałe niemieści, to chyba jest jakiś sen i to się nie dzieje naprawde … ja tego niakceptuje …

 4. zenobiusz 26 stycznia 2012 o 1:40 pm

  Wklejam jeszcze raz z wczorajszej strony,by nie” znikło w tłoku.”
  http://www.referendumacta.pl/
  To prawdziwe referendum,nie dajcie się wpuszczać w referendum na interii,to zmyła.
  „Referendum przerwie ciszę, tylko świnia nie podpisze.”
  Proponuję to hasło na transparenty,gdyby ktoś robił akcję publicznego zbierania podpisów.

  Nawiązuje ono do hasła „Tylko świnie siedzą w kinie”
  z czasów okupacji,z Małego Sabotażu,w ramach” Szarych Szeregów”
  Niesiołowski kpi z symboli Polski Walczącej,niesionych przez młodzież.
  Zapomina,ilu z nas ma ją we krwi.
  Jak wrzucą do kosza podpisy z referendum,to Polska Walcząca ,
  miała jeszcze inne środki „perswazji”
  Obyśmy nie musieli po nie sięgać.

  • FAKIR 26 stycznia 2012 o 2:03 pm

   Proponuję również referendum w sprawie INDECT, ale coś mi się wydaje, że nikt nie będzie zainteresowany nagłośnić,

   a zwłaszcza radio ESKA 🙂

   • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 2:56 pm

    Jeszcze może referendum,w sprawie długości gwoździ,
    na których może siedzieć każdy fakir.
    Jesteś żałosny.Jest walka przeciw ACTA,
    a ty po wczorajszym defetyzmie,
    dziś proponujesz inny typ odwracania uwagi.

    • ciociababcia 26 stycznia 2012 o 3:34 pm

     Przecież ACTA i INDECT są ze sobą ściśle powiązane. To jest jeden globalny projekt zniewolenia. Angela ma też CIA po europejsku.

     http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=9716&Itemid=1

 5. Łukasz Bojarski 26 stycznia 2012 o 1:48 pm

  http://tylkoumysl.pl/manipulacje-po-polsku-w-tvn24

 6. wacpan 26 stycznia 2012 o 1:51 pm

  Żeni0 a byles wogole na protescie???czy tylko sapiesz zza kompa?bo np bylem i szli z nami starzy ludzie ktorzy sami przyznali,ze albo sie ten rzad rozjebie,albo bedzie jeszcze gorzej,po wczorajszej manifestacji widac bylo jak ludzie pomalu maja dosc…paliwko,leki,acta,indect.rewolucja bedzie predzej czy pozniej,takze szykuj sprzet Żeni0.

  • centurion 26 stycznia 2012 o 2:35 pm

   Takie piękne pochody 1 majowe na cześć jaśnie nam panujących urządzać to można co niedziele i psu na budę ruską się to zda. Jestem tylko ciekaw czy Egipcjanie na Placu Tahrir też potrzebowali pozwolenia władz żeby protestować i obalać Mubaraka.

  • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 3:03 pm

   No ja wczoraj zauważyłem,i pisałem na blogu że coś umilkliście,
   w czasie gdy były protesty.
   Władza robi bokami,i wysłała was szlifować krawężniki.

   • Friend_of_mine 26 stycznia 2012 o 8:49 pm

    Krecią robotę to Ty smrodzie jeden robisz

   • centurion 26 stycznia 2012 o 9:02 pm

    No zenobiuszu nie podejrzewałem was o taką logiczną logiczność. Przecież wiadome jest że jeśli ktoś był na „pochodzie” i w tym czasie nie pisał postów to napewno jest z POlicji.
    No bo przecież wiadomo że każdy szanujący się obywatel w czasie pochodu pisze na netbooku albo telefonie wpisy na fora internetowe prawda.

  • sebecx 26 stycznia 2012 o 7:53 pm

   @wacpan jest tak jak piszesz…ludzie maja już tak dość, że kije od szczotek seriami im będą strzelać..

 7. choice 26 stycznia 2012 o 1:54 pm

  wystawiłem podobny komentarz na innym blogu i tu go też umieszczę z podziękowaniami takich ludzi monitor jak ty jest promil, a jeszcze mniejsze grono które chce słuchać, najlepiej to się komentuje słychać strzały… ale mniejsza o to, mnie zaczyna już to wszystko bawić (mam na myśli całe te acta) chyba zaczynam odchodzić od zmysłów, bo jak każdemu tłumaczyłem że jawna agresja usa na inne kraje jest zła, że unia ma coraz więcej haczyków by żyło nam się gorzej, byłem wyśmiewany, że wychodząc na miasto czułem się jak skuty w kajdanach i owinięty w kaftanie coraz większy monitoring itp.. tłumaczono mi że dla mojego bezpieczeństwa… że smoleńsk że WTC że smugi itd. itp… jak mam prosić ludzi żeby się zatrzymali wzięli głęboki oddech i się rozglądnęli… kiedy wszyscy patrzą na mnie z politowaniem jak mówię że zło rządzi światem…. a teraz płacz lemingów to ja się teraz pytam słychać strzały…….

  • AQQ 26 stycznia 2012 o 5:39 pm

   Niech się smieją, zwłaszcza Ci Młodzi kształceni z w.m.
   Wczoraj zasłyszałam, że na OFeee Polacy z w.m. własnie wpłacili w 2011r 14mld a na kontach zostało 2!!!

   • hjk 26 stycznia 2012 o 7:56 pm

    Tak działa giełda 😉

    • Onufry 26 stycznia 2012 o 9:41 pm

     Może giełda i tak działa. Jednak gdy w wieku 80 lat otrzymasz kasę na jedno opakowanie leków a będziesz ich potrzebować więcej to nie bedzie tak wesoło. A swoja drogą nie myślałeś w czyjej kieszeni ta kasa wylądowała.? Bo się nie rozmyła.!

 8. ALFA 26 stycznia 2012 o 2:00 pm

  Indeks wolności prasy
  publikowany został najnowszy raport dotyczący wolności prasy, zwany Reporters Without Borders press freedom index 2011-2012. Indeks ten określa kraje, w których prasa ma największą wolność słowa.
  W tym roku na dość wysokim, szóstym miejscu uplasowała się Islandia, która jest uznawana za kraj, w którym coraz bardziej szanuje się wolność prasy.
  Na pierwszym miejscu w tym roku znalazła się Finlandia tuż za nią Norwegia, Estonia, Holandia i Austria. Na siódmym miejscu tuż za Islandią jest Luksemburg i Szwajcaria. Polska zajęła w tym rankingu 24 miejsce.
  „W tym roku na czele rankingu znalazły się te same kraje co rok temu, Finlandia, Norwegia i Holandia, czyli kraje w których bardzo ważnym elementem jest poszanowanie demokracji i wolności słowa. Niezależne media mogą być utrzymane tylko tam gdzie istnieje bardzo dobrze rozwinięta demokracja, ponieważ demokracja potrzebuje wolności mediów” – napisano w oświadczeniu prasowym.
  http://wolnemedia.net/media/indeks-wolnosci-prasy/

  • AQQ 26 stycznia 2012 o 7:15 pm

   Ciąg dalszy demoNkratyzacji.
   Jakim sposobem 1 robol ma utrzymać Tyle darmozjadów?
   http://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-dzis-wywiad-skarbowy-ma-uprawnienia-jak-ABW-1558795.html

   • AQQ 26 stycznia 2012 o 7:50 pm

    Dla przypomnienia, tak wyglądała wypłata za okupacji.
    http://kwadryga.blox.pl/2010/12/Karta-obrachunkowa-1942.html

    • hjk 26 stycznia 2012 o 8:00 pm

     To stały topik Korwina od lat, ze jestesmy pod okupacją „urzedniczo – państwową” i że pod względem ekonomicznym jest gorzej niż za Hitlera, czym wywołuje bulwersację u różnych „redaktorów prowadzących” – a oto tu mamy dowód…

 9. PokójWam 26 stycznia 2012 o 2:10 pm

  http://www.catholicherald.co.uk/commentandblogs/2012/01/26/morning-catholic-must-reads-260112/

  Na polskich stronach katolickich będzie pewnie później

  • PokójWam 26 stycznia 2012 o 2:24 pm

   MONITOR SPECJALNIE DLA CIEBIE Nagranie z włoskiej telewizji La7 nt. listu arcybiskupa Carlo Maria Vigano do Benedykta XVI

   http://www.la7.it/intoccabili/pvideo-stream?id=i502913

   Niestety nie znam włoskiego, dobrze by było gdyby to ktoś przetłumaczył

   • Roma 26 stycznia 2012 o 3:45 pm

    ja znam włoski,
    postaram się to zrobić wieczorem

    • PokójWam 26 stycznia 2012 o 9:13 pm

     Roma byłbym wdzięczny i myślę, że większość poszukiwaczy prawdy

     A tymczasem Watykan przyznaje, że to prawdziwy list i jest zbulwersowany, że media ujawniły prywatną korespondencje do papieża!!

     Watykan nie kryje oburzenia po tym, jak we włoskiej telewizji La 7 wyemitowano materiał na temat rzekomej korupcji i stosowania nieprzejrzystych zasad finansowych za Spiżową Bramą. Stolica Apostolska zagroziła podjęciem kroków prawnych wobec stacji telewizyjnej.
     Punktem wyjścia programu „Nietykalni”, nadanego w środę wieczorem był ujawniony w nim list obecnego nuncjusza apostolskiego w USA, do niedawna sekretarza generalnego Gubernatoratu Państwa Watykańskiego arcybiskupa Carlo Marii Vigano do Benedykta XVI. Już w 2009 roku hierarcha ten alarmował papieża, że w Watykanie dochodzi do korupcji i nieprzejrzystych operacji finansowych, tolerowanych na najwyższych szczeblach.

     Przed kilkoma miesiącami abp Vigano stracił stanowisko w Gubernatoracie i został mianowany papieskim ambasadorem w Waszyngtonie, co – jak sugerowano w programie – było ewidentnym odsunięciem go z Watykanu.

     „Katastrofalna sytuacja”

     W programie przytoczono słowa abpa Vigano, który odnosząc się do swego przyjścia do Gubernatoratu Państwa Watykańskiego, gdzie między innymi zaczął odpowiadać za sprawę przetargów na wykonywane tam prace, stwierdził w liście do papieża: „Nigdy nie myślałem, że stanę w obliczu tak katastrofalnej sytuacji”. Dodał, że była ona znana wszystkim w Kurii Rzymskiej.

     Arcybiskup Vigano odkrył na przykład, że służby techniczne w Państwie Watykańskim to „małe królestwo”, powiązane zawsze z tymi samymi dostawcami, nie dzięki przetargom, i oferujące usługi budowlane oraz inne po dwukrotnie wyższych cenach.

     Obecny nuncjusz w Waszyngtonie zauważył ponadto, że zarządzanie watykańskimi funduszami powierzono grupie wpływowych bankierów ( Rotszyldzi? ), którzy według jego słów bardziej troszczą się o swoje interesy niż Kościoła. To zaś generuje dalsze straty – zaznaczył.

     Watykan „rozgoryczony”

     W nocie wydanej w czwartek i rozpowszechnionej przez biuro prasowe Stolicy Apostolskiej rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi wyraził „rozgoryczenie” tym, że w programie telewizyjnym posługiwano się „zastrzeżonymi dokumentami”, a więc korespondencją do Benedykta XVI.

     „Działalność prowadzona przez arcybiskupa Vigano jako sekretarza generalnego Gubernatoratu miała niewątpliwie aspekty bardzo pozytywne, przyczyniła się do zarządzania nacechowanego staraniem o rygor administracyjny, oszczędności i naprawę trudnej sytuacji ekonomicznej” – stwierdził watykański rzecznik zapewniając, że rezultatów tych „nikt nie neguje”.

     Niezwykle poważne” zarzuty

     „Z kolei niektóre zarzuty – niezwykle poważne – jakie padły w programie, w szczególności pod adresem członków Komitetu Finansów i Zarządu Gubernatoratu oraz Sekretariatu Stanu Jego Świątobliwości, zobowiązują tenże Sekretariat Stanu oraz Gubernatorat do wykorzystania wszystkich dróg, które uznają za stosowne, jeśli trzeba także prawnych, dla zagwarantowania dobrego imienia osób o nieposzlakowanej moralności i uznanego profesjonalizmu, lojalnie służących Kościołowi, papieżowi i dobru wspólnemu” – napisał ks. Lombardi.

     Zarzucił też autorom programu, że „stronniczo i banalnie” przedstawili działalność Państwa Watykańskiego, z – jak dodał – „ewidentnym podkreśleniem aspektów negatywnych”. Ocenił: „Łatwym do przewidzenia rezultatem było ukazanie struktur rządu Kościoła nie tyle jako dotkniętych ludzką słabością – co byłoby łatwo zrozumiałe – lecz jako nacechowanych głęboko kłótniami, podziałami i walkami interesów”.

     „Tak wielka dezinformacja nie może oczywiście przyćmić codziennej i spokojnej pracy w perspektywie coraz większej jawności wszystkich watykańskich instytucji. Nie można zapominać, że na czele rządu Kościoła stoi Papież o głębokim i ostrożnym osądzie, którego postawa moralna, będąca poza wszelkim podejrzeniem, gwarantuje spokój i ufność, jakiej słusznie oczekują ci, którzy pracują na służbie Kościoła oraz wszyscy wierni” – wskazał rzecznik Watykanu.

     Podkreślił też, że mianowanie arcybiskupa Vigano nuncjuszem w Stanach Zjednoczonych jest „bezspornym dowodem szacunku i zaufania ze strony Papieża”.

     http://www.tvn24.pl/12691,1732748,0,1,watykan-oburzony-posadzeniami-o-korupcje,wiadomosc.html

     Dla niedowiarków link do oficjalnej strony Watykanu

     http://www.news.va/en/news/fr-lombardi-statement-regarding-italian-tv-program

     Jak to skomentujesz Monitor?? A może ocenzurujesz tak jak moje inne komentarze, bo są nie wygodne?

     • Peryskop 27 stycznia 2012 o 10:27 pm

      Dywersje w Watykanie zdarzają się od wieków – tak jak wszędzie gdzie są pieniądze.
      Więc nie rób sensacji z kolejnej afery jakich wiele za sprawą sprytniejszych.
      Za to postaw się na miejscu „szefa”, który z tą hydrą ma do czynienia.

    • Roma 26 stycznia 2012 o 11:38 pm

     http://www.la7.it/intoccabili/pvideo-stream?id=i502913

     oto tłumaczenie z włoskiego, tak w skrócie:
     tytuł: Spisek w Watykanie
     Reportaż bazuje na liście, który biskup Vigano` zdecydował się napisać do samego
     Papieża Benedykta XVI w kwietniu 2011. Oto historia w skrócie:
     W roku 2009 Papież Benedykt XVI zlecił biskupowi Vigano` zbadanie przyczyn złej kondycji finansowej
     Państwa Watykańskiego i naprawienie sytuacji. Biskup Vigano` – osoba uczciwa i rzetelna –
     odkrył, że majątek Watykanu jest bardzo źle zarządzany i jest to celowe działanie grupy osób,
     które współpracowały z dostawcami i wykonawcami robót (korupcja za zlecenia)
     Biskup jako przykład niegospodarności podaje, że koszt szopki w roku 2009 w Watykanie wyniósl 550 tysięcy euro.
     Biskup Vigano` podjął się zleconej misji naprawczej i na skutek jego działania bilans zdecydowanie się poprawił,
     gdyż w roku było minus 8 milionów euro a rok później zysk ponad 34 miliony euro. Ale jego polityka nie spodobała się
     tym, którzy na tym stracili i miał wielu wrogów. Do „Il Giornale” ktoś wysyłał anonimy i były drukowane artykuły
     pod różnymi pseudonimami, których celem było szkalowanie biskupa Vigano` i jego dyskredytację.
     Szef il giornale nie podaje kto to pisał, mówi, że osoba dobrze poinformowana, czyli ktoś z wew. Watykanu.
     Aktualnie biskup Vigano` pracuje w Waszyngtonie, uznał, że jego misja naprawy finansów Watykanu została wypełniona
     i opisuje to wszystko w swoim liście do Papieża.
     tyle w skrócie.

     • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 11:49 pm

      „Aktualnie biskup Vigano` pracuje w Waszyngtonie, uznał, że jego misja naprawy finansów Watykanu została wypełniona
      i opisuje to wszystko w swoim liście do Papieża.”
      Dzięki Roma.
      to pokazuje manipulację naszych przekaziorów,twierdzących nieco inaczej,
      co chciał nagłośnić nasz Pokójzkuchnią.@
      No i nie wyszło.
      🙂 🙂 🙂 🙂

      • PokójWam 27 stycznia 2012 o 10:40 am

       Tak myśli, że została wypełniona bo być może nie wie, że za tym wszystkim stoi papież. Myślę, że z czasem będzie wyciekać więcej tego typu informacji bo nasila się konflikt interesów między Syjonistami a Watykanem jak to zapowiadała Biblia . Dla nie będących w temacie nt. finansów Watykanu polecam także zagłębić się w poszukiwania nt. Banku Watykańskiego np. w książce „Sekrety Watykanu” i poznać tę osobę

       http://pl.wikipedia.org/wiki/Paul_Marcinkus

       http://zbawienie.com/watykan.htm

 10. ALFA 26 stycznia 2012 o 2:14 pm

  My internauci nie damy odebrać sobie wolności słowa i pozwolić na powrót komunistycznej CENZURY!
  RZĄD Z PEWNOŚCIĄ ZWRÓCI NA NAS UWAGĘ JEŚLI ZBIERZEMY 1 MILION WYŚWIETLEŃ NA LICZNIKU:

  http://niedlaacta.1k.pl/

  • mi461 26 stycznia 2012 o 3:22 pm

   JUZ PODPISALI ACTA !!!
   Narod wybiera rzad a ten robi co chce nie zwracajac uwagi na WYBORCOW ? !
   JAK TO JEST ?

   ZAKLADAJA KAJDANY, teraz kolej na obroze, czipy i co jeszcze ?????

   • Onufry 26 stycznia 2012 o 9:58 pm

    Więc kto ich wybrał ? Czy mielismy naszych kandydatów ? Jeśli tak to czemu przegrali ? Nie wygali „big brothera” ? Jeszsze raz mówię ilu zagląda na takie strony ? Ilu ? Czego szuka i oczekuje reszta ? To że w mieście które ma kilkaset tysięcy mieszkańców przyszło na wiec przeciw acta 2000 tyś. osób to gigantyczny sukces. Może i tak. Nie chcem gasić niczyjego podniecenia. Ale od tej ” jaskółki droga do wiosny bardzo…… daleka !

 11. M.Lembicz 26 stycznia 2012 o 2:23 pm

  cyt:
  Wklejam jeszcze raz z wczorajszej strony,by nie” znikło w tłoku.”
  http://www.referendumacta.pl/
  To prawdziwe referendum,nie dajcie się wpuszczać w referendum na interii,to zmyła.

  Mam poważne obawy że to jest prawdziwe. Na stronie podane są tylko dane adresowe jednej osoby. Co w przypadku kiedy nasze dane osobowe zostaną na przykład sprzedane?
  Poza tym takie dane powinny być ZABEZPIECZONE! a tam nic o tym nie ma !
  Kto to jest Jakub Bartusiak?
  Ktoś to sprawdził?
  Bynajmniej nie jestem przeciwnikiem referendum, więcej uważam że właśnie teraz może dojść do skutku! Tyle że nie w sprawie ACTA a DYMISJI polskiego rządu!

 12. oporny KC 26 stycznia 2012 o 2:26 pm

  Co do wczorajszej manifestacji w KC,nie wiem nie znam nie pamiętam i nie potrafię sobie przypomnieć ludzików którzy to prowadzili.Patrzyłem jak tłum jest kierowany niczym bydło do zagrody.Nastolatki kierowane jak najprostsze zabawki.
  Nie myślałem tylko czułem i patrzyłem jak to wszystko jest zorganizowane.
  Wszystko odbywało się jak w zwolnionym tempie.
  Punkt po punkcie się zamykał,aż media na pastwiły swoje notatki sformułowaniem „zamieszki”.
  Potem znaleziono 25 winnych.
  Następnie osąd,zadymiarze złapani.
  Chwała policjantom,dali radę.

  Po 16 była na skrzyżowaniu sytuacja,wyszło 3 policjantów i podbiegli do niczego winnego chłopaka i próbowali wyciągnąć go z tłumu,popatrzcie ludzie,było was setki i kto ruszył po niego?
  Płakać mi się chciało bo ja się nie cofnąłem,a garstka ludzi tyle co mam palców na jednej dłoni ruszyło bo się nie bało,bo tylko te parę osób jest w stanie zrozumieć że prawo które jest w ciebie wymierzane tworzone jest po to aby zabrać Ci wolność,swobodę w podejmowaniu decyzji to ja kieruję swoją moralnością a nie przepisy,boje się ale wiem że tak trzeba,wierze że ktoś zrobił by to samo dla mnie.

  Nie dewastuj.Myśl,nie daj sobą kierować.
  Jak chcesz używaj cegły,śnieżki tego co jest Ci potrzebne bo wiem że jak ktoś Cie atakuje lepiej być przygotowanym niż mieć puste ręce.

  • centurion 26 stycznia 2012 o 2:44 pm

   Nie stresuj się szkoda twojego zdrowia wczoraj też obserwowałem „pochód 1 majowy na cześć Tuska” z pod Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu 8tyś ludzi (według moich obliczeń) było sznureczkiem uliczkami bocznymi prowadzone przez 100 policjantów i kilka radiowozów.
   Żałosne i śmieszne zarazem. Potem sobie troszkę pokrzyczeli smieszne hasełka i pomachali transparentami i powolutku rozeszli się do domków.Oczywiście wszystko nagrywali panowie policjanci chyba jako film instruktażowy jak się bydło do zagrody zapędza przy pomocy psów pasterskich.

   • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 3:00 pm

    Wolał byś pewnie zadymę???

    • hjk 26 stycznia 2012 o 8:22 pm

     No własnie, problem polega na tym, ze te „manify” zostawiają poczucie niedosytu, ale oczywiscie nie w tym sensie, ze nie było „zadym”, ale że to trochę za mało, aby to wszystko powstrzymać. No ale na początek wystarczy, trzeba kontynuować „akcję” przez podejmowanie nowych kroków.
     najważniejsze jest, ze przełamano „barierę organizacji” i „nicnierobienia”. następnym razem powinno być lepiej i sprawniej.

 13. ALFA 26 stycznia 2012 o 2:29 pm

  KPRM przyznaje: Usunęliśmy z sieci 5 tysięcy wpisów ws. ACTA
  Wczoraj, 25 stycznia (16:56)

  Z profilu kancelarii premiera na Facebooku usunięto we wtorek około 5 tysięcy wpisów osób, sprzeciwiających się podpisaniu przez Polskę umowy ACTA – potwierdza Centrum Informacyjne Rządu. O sprawie poinformował nas jeden z internautów. Autorom krytycznych wpisów zablokowano też możliwość komentowania jakichkolwiek treści na facebookowej stronie KPRM. Internauci pytają więc, czy to jeszcze wolność słowa, czy już cenzura.

  http://www.rmf24.pl/raport-koniec-wolnego-internetu/acta-fakty/news-kancelaria-premiera-przyznaje-usunelismy-z-sieci-5-tysiecy,nId,431086

  • sebecx 26 stycznia 2012 o 8:17 pm

   ja słuchałem o tym przypadkowo na rmf …na tej stacji jest nagonka na 2sk … usunęli jak mówi Donaldinio z powodu wulgaryzmów… hehehe.. na co reporterzy rmf zacytowali niektóre usunięte… ” Zwracam się z uprzejmą prośbą… ” itp… to są wulgaryzmy!!! …

   • ALFA 26 stycznia 2012 o 9:18 pm

    Nie wysyłajcie sms na rmf czy zet to jest naciąganie jeżeli nie płacicie abonamentu nic nie wygracie.Tyle pieniędzy zarabiają na głupocie ludzkiej tu trzeba im uciąć zarobek .Nigdzie nie wysyłajcie sms nie dawajcie im zarabiać .Czytajcie regulamin bo jak nie płacisz abonamentu to nic nie wygrasz ,ale stracisz.

 14. jakzawsze 26 stycznia 2012 o 2:30 pm

  BARDZO ISTOTNA INFORMACJE WOBEC ZAGROZEŃ CHEMIZACJI ŻYWNOŚCI (… mam nadzieje że komuś pomoże, kopiujcie i rozyłacie, zamieszczajcie na blogach)
  =============================================================
  Herba mate uśmierca komórki raka jelita grubego

  Opublikowano: 26.01.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

  Mieszkańcy Ameryki Południowej piją duże ilości herba mate (hiszp. yerba mate), dziennie od 2 do 3 litrów. Ostatnie badania wskazują, że to bardzo dobry dla zdrowia zwyczaj, ponieważ bioaktywne składniki naparu wywołują śmierć komórek raka jelita grubego.

  „Pochodne kofeiny z herba mate nie tylko wywołują śmierć ludzkich komórek raka jelita grubego, ale i znacząco obniżają stężenie ważnych markerów stanu zapalnego” – opowiada prof. Elvira de Mejia z University of Illinois. To istotne, ponieważ stan zapalny sprzyja uruchamianiu kolejnych etapów rozwoju nowotworu.

  De Mejia i Sirima Puangpraphant oddziaływały na ludzkie komórki raka jelita grubego pochodnymi kwasu kawoilochinowego (CQA). W miarę jak zwiększano stężenie CQA, dochodziło do nienaprawialnych uszkodzeń DNA i nasilała się apoptoza.

  Zespół opisał mechanizm korzystnych dla zdrowia wydarzeń. Najpierw pewne pochodne kwasu kawoilochinowego znacznie obniżają poziom różnych markerów stanu zapalnego, w tym działającego jako czynnik transkrypcyjny kompleksu białkowego NF-κB, który reguluje wiele genów kodujących enzymy. Później do gry wkraczają kaspaza-8 (jedna z kaspaz inicjatorowych) oraz kaspaza-3 (odpowiedzialna za hydrolizę białek cytoszkieletu i błony otaczającej jądro komórkowe). Jednym słowem: powstaje mniej komórek nowotworowych, a istniejące ulegają zniszczeniu.

  „Gdybyśmy mogli ograniczyć aktywność NF-κB, ważnego markera łączącego stan zapalny z nowotworem, mielibyśmy większą kontrolę nad przemianą zwykłych komórek w komórki rakowe.” Ponieważ mikroflora jelit odgrywa ważną rolę we wchłanianiu i metabolizmie pochodnych kofeiny, przeciwzapalne i przeciwnowotworowe właściwości herba mate ujawniają się najsilniej właśnie w obrębie przewodu pokarmowego.

  Niedługo ukażą się wyniki studium, w ramach którego porównywano zachorowalność na raka jelita grubego u szczurów pijących wyłącznie herba mate (grupa eksperymentalna) i gryzoni pijących tylko wodę (grupa kontrolna).

  Opracowanie: Anna Błońska
  Na podstawie: EurekAlert!
  Źródło: Kopalnia Wiedzy
  ==============================
  Jak wprowadzą ACTA to się skończy YarbaMate ….. ten obrazek pokazuje wizji POLICJI rolniczej która jest w USraelu http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/01/hr_dees0.jpg , w Polsce to jest kwestia czasu. W polsce jest polityczne (mafijne) rozdawnictwo korytowych stołków. Szkoły / edukacje llikwidują, ludzi są wściekli. Radia tak słucham z nudów , w niektórych stacja uprwawiają propagande zielonej wyspy, lecz na innych stacjach sami redaktorzy są wsciekli na antenie i demaskują złodzieji ….. bardzo dobrze ! Niech ludzie widzą co to NWO i to nie jaka teoria, co się z nas śmiali … . Ale ludzie są wściekli na edukacje, korytkowe rady pedagogiczne , ludzie dym się w Polsce naszej szykuje …. , burzliwie w Częstochowie na ten temat … , heh jak i wszędzie ….. niepokoje dalej są , radni Częstwochowy to mafia …. wygaszają licea , szkoły pod pretekstem oszczędności …. radni i lokalne sejmiki samorządowe kradną na potenge w żywe oczy, a nauczyciele są wściekli !!!

  • zeebii 26 stycznia 2012 o 10:46 pm

   @jakzawsze
   . ten obrazek pokazuje wizji POLICJI rolniczej która jest w USraelu w Polsce to jest kwestia czasu.

   w polsce pola monitorują od lat satelity. Komisarze unijni [ zapomniałem jak się fahowo nazywają] mogą także kontrolować uprawy

   • zeebii 26 stycznia 2012 o 10:48 pm

    sory, „fachowo”

 15. oporny KC 26 stycznia 2012 o 2:31 pm

  Ja mam przynajmniej jeden problem z głowy,nie mam facebook-a
  🙂

 16. ALFA 26 stycznia 2012 o 2:32 pm

  Filmik pokazuje większość rzeczy, która zdarzyła się między godziną 15 a 18. Starałem się przygotować materiał, jak najobiektywniej. Choć zaznaczam że jestem jak najbardziej przeciwko ACTA.http://www.youtube.com/watch?v=G6neOGai-T4&feature=youtu.be

  • szuwaxpl 26 stycznia 2012 o 3:00 pm

   Dzięki ALFA za filmik realny, ale przelecial mnie strach, że taką mamy młodzież. Co prawda nawet tu na blogu FAKIR I INNI zachęcają ciągle tylko do biernego oporu. Przeradza się to nawet w chwili jak widać, że chłopcy z drogówki wyciągają jednego z tłumu a tłum nic !!!
   Jedyne na co stać tłum „Jeb..ć policję” aż tyle do trzech lub czterech smutnych panów w bialych czapkach. Wstyd !!!
   Muszę po prostu muszę dać ten cytat: ” Takie będą Rzeczypospolite jakie młodzieży wychowanie ” !

   • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 3:11 pm

    Oni wyciągali jednego z blogerów,
    bo zapomniał,że ma służbę,
    ma pisać komentarze ośmieszające protest,
    a przy okazji liczyli na medialny sukces,
    jak to protest przerodził się w zamieszki.
    Nie wyszło im,ludzie zdali egzamin.
    Nie zastanowiło Cię to ,że właśnie drogówka,jakieś spaślaki.
    Właśnie to miało ośmielić tłum.
    Drogówką wszyscy gardzą za łapownictwo.
    Myśleć Panowie,myśleć.
    Brawo Kielce.
    Brawo Alfa,,
    Brawo Civitas Kielcensis.

    • szuwaxpl 26 stycznia 2012 o 3:19 pm

     OK zenobiusz uwierzę, ktoś musi znać tego człowieka z Kielc. Twarz byla mocno widoczna na filmie. Powinno się to wyjaśnić.

     • opornykc 26 stycznia 2012 o 11:04 pm

      szuwaxpl jak chodzi Ci o tego chłopaka co go psy pociągnęły to nie prowokator,wiem bo stałem przy nim dosyć długo. Zresztą mało na filmiku jest…,chłopaczyna się wyrwał przy samym radiowozie bo jacyś 🙂 mili ludzie którzy stali razem z nim zaczęli tłuc w nich zmrożonym lodem:).

   • wizzgaa 26 stycznia 2012 o 3:19 pm

    Młodziez jest różna . U nas akurat nie było okrzyków ” je…ć policję ” ale już o „pornolach dla donalda ” i owszem . Mówiłam , policja była pewna ,że nic złego się nie stanie , szliśmy ulicą NAJGŁÓWNIEJSZĄ , tramwaje grzecznie stanęły , samochody też – przyglądali się . W Kielcach było trochę niepotrzebnego bałaganu a w Bydgoszczy z kolei aż za grzecznie . Uważam jednak,że dobrze się stało ,że marsze były . Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale nasi nie mają we krwi marszów protestacyjnych , nieczęsto zaliczają „manify” , jak to się dzieje w krajach bardziej wyćwiczonych pod tym względem . Gotowości do udziału w manifestacjach też trzeba się uczyć – właśnie za młodu żeby później sprawnie przetwarzać INFORMACJE na praktykę . A praktyką czasem jest manifestacja a czasem coś zupełnie innego . Nie mówmy młodzieży ,że każdy zryw młodych to prowokacja bo zamkniemy ich w czterech ścianach własnego Ja > jak zamknęło sie wielu ludzi naszego pokolenia – pokolenia ich rodziców.

    • hjk 26 stycznia 2012 o 8:36 pm

     w Lublinie tez zdecydowana wiekszosć to młodzież i też zakończyło się przemarszem…
     Ale ludzi nie było za dużo, po godzinie zostało moze ze 200 osób…

 17. oporny KC 26 stycznia 2012 o 2:34 pm

  ALFA super stanąłeś:)
  Jestem prawie na pierwszym planie:)

  • ALFA 26 stycznia 2012 o 2:54 pm

   @oporny KC a mnie szukaj z laseczką do pod podpierania.Ale laseczka młoda też stała koło mnie:D

 18. ziomus 26 stycznia 2012 o 2:42 pm

  Kiedy giełda padnie, Internet Zawiedzie.
  Bank centralny trafi szlak, a karta nie przejdzie.
  Spojrzysz człowieku w niebo, szukając blasku Słońca.
  Plastikowe społeczeństwo zbliża się do końca.

  niezle tak sie stanie ;]

  • rabarbarek 27 stycznia 2012 o 9:31 am

   A kiedy ropy z Iranu zabraknie wtedy cala UE szlag trafi i moze bedzie to jedyny , ale jakze wazny , pozytywny skutek tego co sie dzisiaj dzieje na swiecie. Wszystkie umowy, prawa, porozumienia , przepisy … do kosza WON!!!!

 19. Logos 26 stycznia 2012 o 2:56 pm

  W Zurychu padł prąd…nic nie działa, nawet bankomaty. Tyle warta jest „technologia”.
  Samowystarczalne osady czas budować! Własne jedzenie, prąd, zioła a przede wszystkim współpraca.

  • Aśka 26 stycznia 2012 o 6:27 pm

   Kto chętny? Bo ja się zapisuję, jakby co.

   • AQQ 26 stycznia 2012 o 6:33 pm

    Ja też- nawet mam troszkę ziemi

    • hjk 26 stycznia 2012 o 9:46 pm

     Nie wiadomo czy padł…
     Moze to próba, jak będą reagowac ludzie…
     Paść to mogło w Turcji,, jak niedawno pod wpływem śniegu – nie chce mi się wierzyć, ze w Szwajcarii (!!) główne bankierskie miasto (!!) nie ma prądu. kiedyś tak było w Rzymie, ale wtedy połowa Włoch była bez pądu – wrzesien 2003…
     Albo…
     To moze sabotaż i ostrzeżenie – miasto jest charakterystyczne dla dziedziny banksterstwa…

     • zeebii 26 stycznia 2012 o 10:53 pm

      @hjk
      ale podczas szczytu w DAVOS?
      Może to dla szczytu, albo sabotaż.
      „Curyś” jakby ktoś nie wiedział składa się głównie z banków i jest jednym z najwięksxzych centrów bankowych, przynajmniej europy.

 20. ALFA 26 stycznia 2012 o 3:04 pm

  DO MŁODYCH NA DEMONSTRACJE ZAKŁADAĆ MASKI PAPIEROWE TAKIE DO MALOWANIA I UŚWIADOMIĆ RZĄDZĄCYM ,ŻE JESTEŚCIE ŚWIADOMI CHEMTRAILS JAK WAS TRUJĄ  • ALFA 26 stycznia 2012 o 3:43 pm

   Zapomniałem dodać to
   PATRZ W KOMÓRKĘ NIE NA NIEBOhttp://www.youtube.com/watch?v=AvAHLHLW8qM&feature=player_embedded

   • ALFA 26 stycznia 2012 o 3:43 pm

  • teosia 26 stycznia 2012 o 5:24 pm

 21. ALFA 26 stycznia 2012 o 3:18 pm

  Film zrobiony 30 lat temu, doskonale opisuje obecną sytuację odnoszącą się do telewizji, wiadomości i głównych mediów. Rezonuje głośniej i bardziej zgodnie z prawdą dziś, niż kiedy został nakręcony po raz pierwszy.
  Sieć 1976 http://www.youtube.com/watch?v=6HnbfqTIgJo&feature=player_embedded

 22. nikt 26 stycznia 2012 o 3:23 pm

  Gdyby genialni hakerzy chcieli naprawdę pomóc musieliby zrobić porządek z satelitami i wszystkimi środkami łączności( odciąć zdrajcom i sukinsynom możliwość kapowania) tak aby Polacy mogli w spokoju posprzątać burdel na naszym, polskim podwórku ( czyt. zrobić użytek ze sznurów i szubienic). Skoro powołano sądy 24-godzinne to dałoby radę i w ciągu kilku minut orzekać wyroki.l Tym bardziej, że dowody na zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu mamy na każdym kroku.

  • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 3:36 pm

   „Skoro powołano sądy 24-godzinne to dałoby radę i w ciągu kilku minut orzekać wyroki”
   Jaką masz pewność,że ktoś nie okrzyknie cie TW 2skowych służb ??
   Nie tak hop z tymi sznurami i sądami doraźnymi.
   Mamy wspaniałą karę ,w tradycji Rzplitej,
   Banicja. Czyli WSZYSCY WON.!!!.
   A dane o DNA zbierane, przez NIK,będą jak znalazł,by określić,
   charakterystyczną haplogrupę nieproszonych gości.

   • wizzgaa 26 stycznia 2012 o 3:45 pm

    Tylko Zeno , większość z nich to już / albo od pokoleń / kosmopolici . Nic to dla nich banicja . Sami uciekną do swojej forsy w zagranicznych bankach i hajda na ciepłe , jeszcze nie zatopione wyspy. Zawsze uważałam ,że odpowiednie obozy pracy zamiast ks . Banicja byłaby problemem dla biedaka ale tamci obłowieni nie mają większego problemu .W zasadzie zbrodniarze wojenni podlegali banicji i co ? Wciąż wszyscy się denerwują ,że za dobrze i za długo żyją w ciepłych krajach . Tamci natomiast pokazują nam szyderczo znak – środkowym palcem ręki .

    • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 3:57 pm

     Oni będą szli mijając się po drodze,
     z tłumami uciekinierów,głodnych i obdartych,
     proszących Majestat Rzeczpospolitej o gościnę.
     Wspomnisz moje słowa.
     Mimo,że………….
     Nikt nie jest prorokiem
     we własnym domu.

    • opornykc 26 stycznia 2012 o 10:57 pm

     @wizzgaa racja jest,choć jak wspominasz że te małe szczury pouciekają jak statek będzie tonął to nic.Granice są otwarte każdy może wyjechać nie mając ani grosza.Myślę że pieniądze tutaj większej roli dla nas nie grają.
     Ponieważ to my mamy wartości których nie da się kupić tymi papierkami co jakiś tam człowiek wymyślił.Myślę że oni nawet nie widzą jakie to uczucie,wstać rano,uśmiechnąć się bo wiem że robię dobrze i decyduje w życiu wartościami których nie można fizycznie nabyć.

     p.s.Wiecie czym się różni policjant od twardego chłopaka?
     Niczym!! Jak masz czym się bronić.

   • ALFA 26 stycznia 2012 o 6:19 pm

    @zenobiusz sądy nie Polskie nie ważne .Będziemy bronić Polaków.To sądy takie jak 1956r .
    Mordowali naszych .

 23. jakzawsze 26 stycznia 2012 o 3:27 pm

  Nia dla ACTA w Bielsku-Białej

  … wypiepszyć stuxaDONALDA / kłomora, demokarcja komunistyczna to obluda i zaklamanie ! … i całej bajki wciskane nam przez 2 lata ze Smoleństekiem …. Wypiepszyć okupacyjną Bruksele … jesteście skończeni mafio korytkowa …. jesteście przeżarci na wylot rdzą korupcyjną , że sobie nawet w głowy szczelacie, … same gole -samobuje. To jest koniec UNI EU w Polsce. Dowiedzenia-dziękujemy Brukselo i USraelu,czarnoksięzników illumionati w piwnicach pozamykac ! JA (aj em) wam to mówie (jakzawsze) …

  Skótki wprowadznia ACTA bedą opłakane. Zakaz chodowli ważyw, z nasion uzyskanych we własnym ważywniaku metodą tradycyjną. Za plecami ACTA stoją firmy biotechnologiczne mające na celu wprowadzanie zamordyzmu, zmuszając obywateli do kupowania nasion GMO, firmy biotechnologiczne sponsorują opryski chemtrails (!!!) . Obecnie w USA jest policja rolnicza która nieszczy prywatne niezależne plantacje, a rolników wsadza do wieńzienia. http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/01/hr_dees0.jpg
  =======================================================
  http://dyskusb.wordpress.com/2012/01/26/nia-dla-acta-w-bielsku-bialej/
  …wreszcie się coś dzieje, a tak na to długo czekałem, a jednak … 😉 , czy anonimusy czy nie anonimusy bez masek to przyszłość nalezy do nas anie do tych bydlaków nadętych,skorumpowanych….

  • hjk 27 stycznia 2012 o 12:58 pm

   „Obecnie w USA jest policja rolnicza która nieszczy prywatne niezależne plantacje, a rolników wsadza do wieńzienia.””

   Ale chyba nie wszedzie? Mianowicie tam, gdzie ludzie są uzbrojeni, to chyba tak łatwo to nie idzie…

 24. Kamil 26 stycznia 2012 o 3:34 pm

  Mogę zostać w swojej ciężkiej rzeczywistości 3d ale weźcie sobie te chemtraile, GMO i innych którzy niechcą uprawiać ekologicznego jedzenia i dbać o naturę.

  Niech wezmą sobie wojny i całą tą transformacje…………… chcę tylko zjeść parę żółtek surowych z własnego kurnika z przyprawami i obojętnie jakim surowym tłuszczem.Herbate z cukrem i jabłko z robakiem.
  Jest energia geotermalna, zimna fuzja, a oni za wszelką cenę chcą tej j****ej ropy!!!!
  ropa ropa!!!!!!!!!!!!!!!rope to oni we łbie mają.

  pzdr

  • hjk 27 stycznia 2012 o 1:00 pm

   Ropa to też tworzywa sztuczne i nawozy, wiekszość przemysłu chemicznego dziś…
   A nie tylko paliwa…

 25. FAKIR 26 stycznia 2012 o 3:36 pm

  Z SERII PODPUSZCZANIE MŁOKOSÓW
  Pisałem już wiele razy, jaki i moi znajomi, w tym jeden znakomity prawnik, że polskie przepisy są bardziej restrykcyjne niż ACTA
  Wkrótce wszystko wylezie i dobrze, bo cała ta akcja przypomina kiczowatą brazylijską telenowele

  „- Nasze przepisy dotyczące swobód w internecie są dużo bardziej restrykcyjne niż to, co się znajduje w ACTA – powiedział Eugeniusz Kłopotek (PSL). Pierwszą zmianą, którą zamierzają zaproponować ludowcy jest nowelizacja prawa telekomunikacyjnego. PSL chciałby ograniczenia okresu przechowywania tzw. danych retencyjnych, czyli billingów, do 3 miesięcy. Obecne przepisy nie ograniczają katalogu przestępstw, przy których służby mogą sięgać po billingi. Prawo przewiduje też, że służby mogą przechowywać dane telekomunikacyjne przez dwa lata. To najdłuższy możliwy okres przewidziany przez unijną dyrektywę retencyjną. PSL chce doprecyzowania tych przepisów przez wprowadzenie konieczności wskazania celu przechowywania danych oraz kontroli legalności ich przechowywania. Zdaniem rzecznika PSL, by to osiągnąć, wystarczyłoby wprowadzić do prawa telekomunikacyjnego tzw. klauzulę konieczności, która mówiłaby o tym, że pozyskanie danych retencyjnych od operatora byłoby możliwe tylko w razie konieczności, po wyczerpaniu innych procedur mniej ingerujących w prywatność. Stronnictwo proponuje też wskazanie grup, wobec których pozyskiwanie danych retencyjnych byłby zakazane ze względu na np. tajemnicę zawodową, np. tajemnica dziennikarska. Oznaczałoby to, że mimo przechowywania billingów dziennikarzy, organy nie mogłyby ich uzyskać. „

  • szuwaxpl 26 stycznia 2012 o 4:08 pm

   Teraz to mnie wkurzyło to co napisaleś.
   Jeśli mamy bardziej restrykcyjne przepisy prawa niż ACTA, to do ciężkiej cholery jesteś urzędnikiem państwowym, że lubisz tonąć w papierkach i tym samym mieć jeszcze więcej pracy i być bardziej użytecznym dla rządzących?
   Bo nie rozumiem Twojego stanowiska ?!

  • oporny KC 26 stycznia 2012 o 4:42 pm

   Fakir o tym jak działa kpk,kk,kkw,kpc mogę Ci opowiedzieć z fizycznej strony.Jak moje prawa są dostosowywane w tedy kiedy wpada oddział o 6 rano do domu.
   Na początku kominiarki,broń w rękach,agresywne obezwładnienie Ciebie i twojej rodziny.
   Tylko słyszysz na mocy uchwalonego prawa jest Pan zatrzymany pod zarzutem art.xx.
   Długie leżenie plackiem na ziemi,przeszukanie domu,samochodu,zabranie wszystkich dokumentów dotyczących kont bankowych,PTK,komputerów,telefonów.
   Przewiezienie Cie do placówki.Przesłuchanie które trwa 2 dni od 8 do 20 w którym masz dwie dodatkowe atrakcje.Jedna płynie w kontakcie a druga jest długa giętka i biała.
   Nikt nie przedstawi Ci zarzutów tylko non stop słyszysz ze jesteś jak narazie podejrzany i w 3 dniu lądujesz z dołka do prokuratora który,przedstawia Ci zarzut z arkt. i zasłania się że ma na Ciebie dowody które zostały zebrane w śledztwie niejawnym i one dopiero zostaną pokazane na rozprawie po zakończeniu śledztwa.
   Prokurator składa wniosek do sądu o zastosowanie wobec Ciebie aresztu.Posądzono Cie o art. którego max kara jest nie mniejsza niz 8 lat i sąd na mocy prawa takiego żę górna granica zarzucanego art. stanowi groźbę wymierzenia wysokiego wyroku i podbija w stół.
   Lecisz do więzienia.Nie przyznałeś się i wiesz że zarzutów nie popełniłeś.
   Po 4 tygodniach przychodzą do Ciebie pisma że prokurator prosi o zgodę sąd na podsłuchiwanie Ciebie przez okres 6 data końcowa to twoje zatrzymanie.
   Wchodzą po prostu na drogę formalną,podsłuchują tak wszystkich.Siedzą na tobie przez 6 miesięcy,potem z kontekstu rozmowy wyciągają zarzuty,zamykają,proszą o zgodę na podsłuch,z smsami robią to samo.Zresztą bierze przy tobie nikogo nie pytając o zgodę kartę sim,wkłada w taki mały terminal,wyskakuje mega kartka ze wszystkimi smsami,połączeniami aby sprawdzić czy przed zatrzymaniem się z kimś komunikowałeś.Prokurator trzyma Cie w więzieniu rok bo ma takie prawo że na zakończenie śledztwa ma rok,chyba że śledztwo jest wielowątkowe to może Cie przetrzymać do 2 lat.Po 13 miesiącach przychodzi do Ciebie i mówi jak się przyznasz to wychodzisz a jak się upierasz dalej to siedzisz do 2 lat.
   Zgadzasz się.Kieruje akt oskarżenia do sądu.2 tygodnie,przyznajesz się i wychodzisz.
   Wobec prawa kpk nie mam szans jak górna granica jest min 8 lat.Pisma,wnioski,kupa kasy wsadzona w adwokata i nic.
   Wychodzisz,sąd dowalił Ci grzywnę 10tyś na odchodne,zabrał,komputery,telefon,samochód bo był na mnie.
   Stajesz za bramą jak wystraszona wiewiórka…,ale uśmiechasz się bo Świat dalej istnieje.
   tekst nakreśliło życie…..

 26. deliriumworld 26 stycznia 2012 o 3:39 pm

  TO SĄ JAKIEŚ JAJA???

  http://www.tvn24.pl/0,1732732,0,1,przelomowy-wyrok-trybunalu-acta-niezgodne-z-prawem-ue,wiadomosc.html
  Tagi: prawo
  15:02, 26.01.2012 /PAP
  Przełomowy wyrok Trybunału. ACTA niezgodne z prawem UE?
  ETS: NIE MOŻNA NAKAZAĆ DOSTAWCOM BLOKOWANIA STRON

  „Fot. PAP/Piotr Polak/europa.euACTA niezgodne z prawem unijnym?
  Nie można zmuszać dostawców internetu do zainstalowania systemu zapobiegającego nielegalnemu pobieraniu plików z internetu – orzekł Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Stanowiłoby to bowiem naruszenie Karty Praw Podstawowych UE. Orzeczenie TS dotyczy bezpośrednio jednej z regulacji, która wprowadza ACTA i zdaniem ekspertów praktycznie uniemożliwia wprowadzenie tego mechanizmu w państwach, które podpisały KPP.”

  • deliriumworld 26 stycznia 2012 o 3:41 pm

   I REAKCJA NARODU W KOMENTACH:

   Teraz Tusk [2]
   będzie udowadniał, że też był przeciwko ACTA. A …
   ~prawdziwi Europ…
   / 26.01.2012 15:38
   Kompromitacja rządu , a szczeólnie Tuska, Boniego i Zdrojwskiego
   Wam kury macać, szanowni panowie.
   ~interclub
   / 26.01.2012 15:38

   RZĄD ZDRADZIŁ POLAKÓW ! [3]
   RZĄD ZDRADZIŁ POLAKÓW !
   ~greta
   / 26.01.2012 15:38

   Polska nie podpisała Karty Praw Podstawowych. [2]
   Więc…
   ~Yarek
   / 26.01.2012 15:38

   Co grozi za podpisanie czegos co nie jest zgodne z prawem? [1]
   Czy Donald Tusk pójdzie doi wiezienia?
   ~shk
   / 26.01.2012 15:36
   POPiS obłudy
   „Obywatele polscy nie podlegają ochronie z tytułu Karty …
   ~stop_acta
   / 26.01.2012 15:34
   TUSK! do szkoły. Ucz się prawa!
   TUSK! do szkoły. Ucz się prawa!
   ~Krystyn
   / 26.01.2012 15:34
   Donaldzie Tusku
   bys miał cohones to byś się postawił w tej sprawie, no, …
   ~Nie glosuje juz…
   / 26.01.2012 15:32

   Co teraz? [2]
   Co terasss muj vóc zrobi ???
   ~Monica
   / 26.01.2012 15:31
   RUDY RUDY RUDY RUDY RUDY RUDY RUDY RUDY
   CON-DONEK CON-DONEK CON-DONEK CON-DONEK CON-DONEK CON-DONEK
   ~GŁOSLUDU
   / 26.01.2012 15:30
   Karta praw podstawowych
   KPP jest pierwotnym prawem UE, które stosuje się …
   ~Merovingian
   / 26.01.2012 15:28
   dlaczego patenty np. techniczne sa chronione kilka lat
   a tzw”własność intelektualna” przez całe istnienie? …
   ~….
   / 26.01.2012 15:27
   Fotyga ty baletnico!!!!
   Zalatwiliscie wszystko z Jarkiem i Zbyniem?????,a fe!!!!!
   ~tango
   / 26.01.2012 15:26
   człowiek honoru by ustąpił ze stanowiska
   i zwolnił miejsce dla mądrzejszego ale to nie Donald T.
   ~w.
   / 26.01.2012 15:25

   prawda o ACTA [1]
   Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu …
   ~taczki operator
   / 26.01.2012 15:25
   Więc dlaczego
   Nasz premier i jego ministrowie podpisują coś co nie jest …
   ~zdegustowany
   / 26.01.2012 15:24
   Podziękujcie Jarosławowi K.
   Ograniczona karta praw podstawowych.. Szumu narobili …
   ~Adam
   / 26.01.2012 15:23
   nie ma to jak wejsc komus bez mydełka
   a teraz zonk heheheheheh
   ~przemko
   / 26.01.2012 15:23
   i co teraz
   Panie premierze?
   ~Patriota
   / 26.01.2012 15:23

   Spoko, tylko ze milosciwie nam ostatnio panoszacy sie [1]
   premier Tusk, nie przyjal karty praw podstawowych na …
   ~olo
   / 26.01.2012 15:21
   Kurdę ludzie nawet sobie nie zdają sprawę
   jak bardzo ACTA jest niebezpieczna i jak bardzo zmieni i …
   ~Don
   / 26.01.2012 15:19
   Tusk się wychylił a tu
   tylko poparcie w kraju spadło
   ~żegnaj
   / 26.01.2012 15:19
   nadgorliwy Donku, co teraz?
   wchodzenie bez mydła, w tym jesteś miszczem. Mój Ś.P …
   ~JAROSŁAWEK
   / 26.01.2012 15:18
   protokół brytyjski to też był błąd?
   Już czekam na sprostowania, he he
   ~Artur
   / 26.01.2012 15:17
   Ech
   To takie typowe dla Polaków, najpierw coś podpisać a …
   ~Pasztete
   / 26.01.2012 15:16
   Wygląda na to że teraz musimy wyjść z UE.
   Za łamanie praw podstawowych.

   • teosia 26 stycznia 2012 o 6:09 pm

    szelmostwa lisa witalisa!

  • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 3:46 pm

   To je jaja,nie tylko nasze dzieciaki stawiają opór.Na Zachodzie mają inne doświadczenie,i jeśli to prawda,to dokopali skurczybykom,pokojowo.

   • Polak Potrafi 26 stycznia 2012 o 4:06 pm

    Trzeba naszym dzieciom pomóc w organizacji marszu gwiaździstego na wzór marszu, który miał się odbyć w 81 roku. Zenobiusz twoje doświadczenie i wiedza może być bardzo cenna w celu powołania komitetu organizacyjnego takiego marszu. Jeżeli w marszu wzięło by udział 1 milion ludzi to myślę że to by było coś. Marsz gwiaździsty 2012.

    • ALFA 26 stycznia 2012 o 6:32 pm

     @Polak Potrafi tak pobudka dla tych co brali udział w demonstracjach lata 70 i 80 ponieść tyłki z przed telewizorni w nas siła .Dość seriali ogłupiających i reklam o lekach nie dajcie im zarabiać .Damy radę.Ratujmy nasze dzieci .Niech żyją w zdrowiu zgodnie z naturą , mają pracę .
     Precz z Tuskiem , tyle zlikwidował nam zakładów pracy,precz z całym rządem sponsorowanym przez koncerny farmaceutyczne.Podnośmy tyłki z przed TV.

     • ALFA 26 stycznia 2012 o 7:04 pm

      Teraz mówili nie będą dostępne strony o medycynie o to chodzi ,żeby ludzie nie wiedzieli czym się leczyć sukinsyny. Wiedzcie witamina C jest najważniejsza nawet to podkreśla Nowa Germańska Medycyna witaminy z grupy B koenzym Q10 ,kwas foliowy chroni wasze serce szukajcie drukujcie.To sobie drukujcie.
      Nadciśnienie tętnicze
      http://www.zdrowiekomorek.pl/nadcisnienie-tetnicze.php
      Miażdżyca
      http://www.zdrowiekomorek.pl/miazdzyca.php
      Cukrzyca i powikłania sercowo-naczyniowe.
      Przełom medycyny komórkowej
      http://www.zdrowiekomorek.pl/cukrzyca.php
      Przejdżcie na jarzyny dieta warzywno-owocową i olej lniany
      http://www.zdrowiekomorek.pl/cukrzyca.php
      Cholesterol
      http://www.zdrowiekomorek.pl/cholesterol.php
      nie dajcie się oszukiwać cholesterol jest nam potrzebny
      Choroba nowotworowa
      http://www.zdrowiekomorek.pl/nowotwor.php
      BARDZO WAŻNA JEST WITAMINA C i to duże dawki i aminokwas L-lizyna
      RAK NIE JEST CHOROBĄ według NGM jest to zdrowienie nie choroba
      Witamina C
      • Wspiera system odpornociowy i niszczy komóki rakowe
      • Kluczowy molekól dla produkcji kolagenu
      EGCG to zielona herbata
      • Blokada w powstawaniu i w rozprzestrzenianiu sie komórek rakowych
      • Wazny faktor do ochrony przed szkodami komórek i jej membramy
      Prolina
      • Wazny budulec do produkcji kolagenu
      • Wazna dla tworzenia stabilnej tkanki lacznej w synergizmie Lizyny
      Lizyna
      • Wazny budulec dla stabilnej tkanki lacznej
      • Roztrzygajacy faktor blokujacy kolagen-trawiennych enzymów
      MACIE U GÓRY DOLEGLIWOŚCI SPRAWDZAJCIE DRUKUJCIE
      Przepraszam za błędy za nie polszczyznę .KOCHAJMY SIĘ POLACY NIE MA PRAWICY ANI LEWICY .JEST JEDNA POLSKA .NIE DAJMY SIĘ Z SKŁÓCIĆ .
      DONALD TUSK I CAŁY RZĄD PRAWIE 470 MUSI ODEJŚĆ.
      TO PSEŁDO POLACY RZĄDZĄ .WSZYSTKIE USTAWY NA NIE KORZYŚĆ NAS POLAKÓW.
      WSZYSTKIM MÓWIMY WON!!!!!!!!!!!
      NIE MA CO CZEKAĆ BO WPROWADZAJĄ USTAWY PRZECIWKO NAM!!!!!!!!!!!!
      NIE MA CO CZEKAĆ DO WYBORÓW. BO ZA TEJ KADENCJI ZROBIĄ WIĘCEJ SZKODY DLA NAS NIŻ POŻYTKU .
      POBUDKA WSTAŃCIE POLACY Z KOLAN.

      • sebecx 26 stycznia 2012 o 9:47 pm

       Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało „Teorie spiskowe”, podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.
       http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

      • ALFA 26 stycznia 2012 o 10:27 pm

       TO SOBIE ZAPAMIĘTAĆ WYDRUKOWAĆ JAKBY COŚ SIĘ DZIAŁO W POLSCE CI CO MAJĄ NADCIŚNIENIE W RAZIE WYLEWU.TO JEST METODA CHIŃSKA ,JAK ZNAJDĘ ARTYKUŁ TO PODEŚLĘ. JACY CHIŃCZYCY SĄ MĄDRZY. A NASZE KONOWAŁY BY SIĘ TEŻ ZAINTERESOWALI NATURĄ. ALE MUSIMY LICZYĆ NA SIEBIE.
       Metoda Chińska w razie wylewu bez paniki miejcie igłę od strzykawki zawsze pod ręką.
       Nie ruszajcie po wylewie osoby niech leży bo podczas ruchu pękają naczynka.Nakłuć 10 palców na o puszku przy paznokciu wycisnąć krew ,jeżeli nastąpił paraliż ust to po 5-10 minutach masować uszy by nabrały koloru i nakłuć aby krew też spłynęła .Paraliż powinien ustąpić niech chwilę osoba po paraliżu odpocznie wypije herbaty.Wezwać pogotowie.To jest metoda Chińska.
       Jak się pogotowie wzywa to od razu oni biorą pacjenta na nosze i transport do szpitala w tym czasie powoduje to pękanie żyłek.

       • Annah. 26 stycznia 2012 o 11:06 pm

        Tutaj jest szerzej o tym sposobie
        http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/24/igla-ratuje-zycie/

  • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 3:53 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/26/sensacja-podpis-polski-niewazny-przelomowy-wyrok-trybunalu-acta-niezgodne-z-prawem-ue/

   Wyrok ,wyrokiem a my róbmy swoje,bo może się okazać,że ktoś coś żle zrozumiał.Zbierajcie podpisy do referendum.!!!!!!!!!!!!!

   • Joanna 27 stycznia 2012 o 8:33 am

    ETS nie stwierdził, że ACTA są niezgodne z prawem ue, bo w rozpatrywanym stanie faktycznym jeszcze nie obowiązywały. Wyrok został wydany 24.11.2011 i dotyczył odwołania z 2004r..

    • hjk 27 stycznia 2012 o 1:39 pm

     Albo się przestraszyli, ze ludzie zaczna się organizować i wolą teraz wszystko uspokoić, aby ludzie dalej spali, a oni będa dalej po cichu robić swoją robotę…

 27. maran 26 stycznia 2012 o 3:52 pm

  a tu tak moze wygladac jeden ze scanariuszy na najblizsza przyszlosc. Jedziemy sobie spokojnie metrem, albo siedzimy w cieplutkim domku a tu nagle………………

 28. maran 26 stycznia 2012 o 3:58 pm

  Tu z kolei inny , prawdopodobny scenariusz w najblizszej przyszlosci.

 29. grey 26 stycznia 2012 o 4:05 pm

  może by tak z Aborygenów przykład wziąć 😉
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/525188,Szturm-Aborygenow-na-knajpe-ewakuacja-premier

 30. syriusz 26 stycznia 2012 o 4:07 pm

  Podpisz petycje – nie czekaj 4 lat

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

  • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 4:18 pm

   Ona nie ma mocy prawnej,ale w zależności,od stanowiska władz w sprawie nieważności podpisu pod ACTA,mam nadzieję że zacznie się na bazie ruchu antyACTA,zbieranie podpisów pod taką petycją ale już nie wirtualną.Na razie sądzę że tego typu inicjatywy,mają wprowadzać ludzi w błąd.Ty tylko fakt wirtualny,nie wiadomo kto to organizuje.

 31. rozeznany 26 stycznia 2012 o 4:26 pm

  monitor i inni spójrzcie na to co znalazłem na necie.. z tamtego roku ale…

  http://chn24.pl/ze-wiata/news/2159-podskorne-czipy-dla-ludzi-ju-wkrotce-tej-technologii-uyj-ju-za-rok-podczas-igrzysk-w-londynie.html

  • oporny KC 26 stycznia 2012 o 6:00 pm

   news przypomina mi dosyć świerzy film z października 2011 „Wyścig z czasem”
   Jak nie chciałem oddać palczaka na paszport to się cieszyłem że mam chociaż dowód,a to chipy,dodatkowo wypasione bankomaty na linie papilarne jak tak dalej będzie to w ostateczności będą się cieszyć Ci co rąk nie mają ;-].

   p.s.jak coś to sorry za czarny humor.

 32. deotibigratia 26 stycznia 2012 o 4:31 pm

  ytat od autora Aleksandra Ściosa

  Nic mocniej nie dowodzi fasadowości demokracji III RP niż histeria związana z „bitwą o ACTA”. Wywołana przez rządowe media i silnie nagłaśniana „kampania sprzeciwu” wydaje się mieć tyleż wspólnego z walką o wolność słowa, ile rząd Donalda Tuska z wiarygodnością.

  Nie sposób oceniać obecnego wrzenia inaczej, jak w kategoriach działań propagandowych i osłonowych, mających na celu ukrycie rzeczywistych zagrożeń lub odwrócenie od nich uwagi.

  Dla przyszłości polskiego internetu zagrożeniem nie są bowiem enigmatyczne zapisy porozumienia ACTA, a przyjęte już przez rząd lub planowane konkretne regulacje prawne.
  Gdy na początku listopada 2011 roku w tekście „RZĄD WPROWADZA CENZURĘ INTERNETU” zwracałem uwagę, że za kilkanaście tygodni grupa rządząca uzyska ustawowe narzędzie cenzury Internetu, świadomość tego zagrożenia podzielała zaledwie część użytkowników sieci, a sprawę zgodnie przemilczały rządowe przekaźniki.

  Możliwość głębokiej ingerencji w treści internetowe przewiduje bowiem rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawy kodeks cywilny.

  Nowelizacja wprowadza dodatkowy rozdział 3a w ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Opisuje on „procedurę powiadomienia i blokowania dostępu do bezprawnych informacji”. Odtąd każdy, kto „posiada informację o bezprawnych treściach zamieszczonych w sieci Internet” będzie mógł zwrócić się do usługodawcy internetowego z wnioskiem o zablokowanie takiej informacji. O tym, co podlega pod definicję „informacji bezprawnej” decyduje wnioskodawca, zaś usługodawca może, choć nie musi przychylić się do jego wniosku. Przepis skonstruowano w taki sposób, by rolę cenzora spełniał administrator portalu internetowego. Ten zaś zawsze może się tłumaczyć, że zablokował informację ponieważ uzyskał wiarygodną wiadomość, że zawiera ona „treści bezprawne”.

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=19318&postdays=0&postorder=asc&start=0
  http://blogmedia24.pl/node/55235

  tu jest więcej o projekcie ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną

  http://www.locos.pl/wydarzenia-mainmenu2…..ktroniczn-

  oraz link do źródła
  http://www.bip.msw.gov.pl/portal/bip/218/19323/

  Projekt ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną został skierowany 21 stycznia br. do rozpatrzenia przez Komitet ds. Europejskich. Projekt będzie rozpatrywany przez komitet 1 lutego br. i kurka założę się że anonymous będą trzymać swe papierowe gęby w kubłach i bulgotać że nic nie słyszeli o nowelizacji

  • teosia 28 stycznia 2012 o 9:37 am

   Google alert od kilku dni nie wykazuje hasła „Radosław Sikorski” .

 33. rmld77 26 stycznia 2012 o 4:34 pm

  Podziwiam Tuska. …za to, że tak bardzo otumanił miliony Polaków.

  • Matix 26 stycznia 2012 o 4:38 pm

   To mu trzeba oddać, Copperfield XXI wieku

 34. Matix 26 stycznia 2012 o 4:37 pm

  Niesiołowski powiedział, że ci co protestują do debile, to jest już szczyt arogancji, za to powinien wylecieć od razu mordą na beton

  • FAKIR 26 stycznia 2012 o 5:18 pm

   Pierwszy raz się zgadzam z Niesiołowskim

   • Iwcio 26 stycznia 2012 o 5:52 pm

    To podaj jakąś nową datę z chanelingów nie debilu.

   • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 6:34 pm

    FAKIR 26 Styczeń 2012 o 5:18 pm
    0 3 Oceń wpis
    Pierwszy raz się zgadzam z Niesiołowskim
    ———————————————-
    O j nie pierwszy,nie pierwszy.
    Pierwszy raz publicznie,ale cóż
    Skoro nawet osławiony panek Ścios się kompromituje powyżej,
    to znaczy że dali wam jednoznaczne wytyczne.
    .Byliście hodowani na taką okazje,mozolnie zdobywając zaufanie czytelników.
    Jesteście jak węże jadowite, zakradające się do warzywnika.
    Ciekawe kto jeszcze zdejmie maskę.
    Najlepsze jest,że to jeszcze nie ten czas,to falstart.
    Dla nas to jedynie dzwonek na próbę generalną,
    a wasi mocodawcy,narobili w spodnie,bo mają słabe zamki,
    i nawet gdyby to był jedyny na razie efekt pozytywny.
    jest ze wszech miar zadowalający.
    Wypłoszyć żmiję spomiędzy marchwi i selerów.
    Nie każdy to potrafi.

    • Peryskop 27 stycznia 2012 o 4:52 am

     I nagle Fakir się „sfrojdził”.

     Zeno, to jednak nie po owocach, ale po puszczających zamkach ich poznamy ?

     • hjk 27 stycznia 2012 o 2:00 pm

      Ale to chyba ci „anonymous’ ich przestraszyli wykradzeniem „kompromitujących” danych??
      a nie te demonstracje?
      Chociaż np. w Krakowie było 15 tys., sami powiedzieli w tv, to już nie są żarty…

  • maniek 26 stycznia 2012 o 6:59 pm

   Niesiołowski to oszołom i cham!!!

   • mi461 26 stycznia 2012 o 9:33 pm

    MASZ RACJE

    niesiol? to zlosliwy upierdliwy PRYK

    chory z urojenia
    dlaczego takich nie zamykaja w psyhiatryku?
    wystarczy na niego spojrzec,
    a po jego chamskich komentach to pewne ze ma cos z tozsamoscia kuku….. 😐

    • rabarbarek 26 stycznia 2012 o 11:41 pm

     Wlasnie Zwiazek Psychiatrow wprowadza zmiany w klasyfikacji chorob psychicznych. Pewnie rekomendacje przyszly z gory, bo juz w tej chwili co drugi polityk nadawal sie do leczenia psychiatrycznego. Wiec ,zeby uniknac przykrych konsekwencji „chorych” glosowan , decyzji i zachowan , popieraja oni pewnie decyzje psychiatrow o wylaczeniu ze spisu zaburzen osobowosci , zachowan paranoidalnych , narcystycznych i innych. Teraz dopiero panowie w stylu pana „N” pokaza co potrafia.

     http://www.sciencedaily.com/releases/2012/01/120124113049.htm

 35. Jan Tarwid 26 stycznia 2012 o 4:38 pm

  Przed ACTA tak sie bronie,
  ze pisze wierszami i kto akta
  moje zaklada to w pulapke prawna wpada.
  Moje wierszowanie jest poetyckie i podlega ochronie.
  Ochronie takiej, ze moja poezje kopiowac do akt pozwalam
  tylko gdy na to pisemnie zainteresowanym osobom zezwalam.
  Autor.Mr.Jan Tarwid.Rochester. January, 26/2012

  • rabarbarek 27 stycznia 2012 o 12:34 am

   Dolacze do Jana z poezja , ale niestety nie mojej produkcji. Choc kto wie czy wkrotce wszyscy nie zaczniemy mowic wierszami.
   Uprzedzam , ze wiersz , ktory przetlumaczony jest juz na kilka jezykow nie jest wezwaniem do swiatowej rewolucji , a wyraznym , glosnym ostrzezeniem dla rzadzacych , ze czlowiek doprowadzony do rozpaczy , moze duzo zniesc , ale do czasu , do osiagniecia punktu krytycznego . Co potem ? Odpowiedz na to pytanie stara sie znalezc autor wiersza , Colin Ryan. Ten wiersz to jak krzyk-przestroga ” Rzadzacy szalency , opamietajcie sie , poki czas….”

   Nie jestem w stanie przetlumaczyc wiersza poetycko , wiec pare slow dla nieznajacych jezyka.

   Kiedy ludzie staja sie naprawde wolni

   Przychodza czasy , kiedy bezwzgledni przestepcy rzadzacy masami dla swojego zysku
   popelniaja bledy probujac zaspokoic swoje psychopatyczne zadze. Sa zadni krwi i ponizenia czlowieka. Zabieraja mu wolnosc i poczucie bezpieczenstwa.Okradaja go ze wszystkiego co posiada. Prawo zastepuja korupcja, i policyjnymi palami . Dla zwyklego czlowieka nie ma sprawiedliwosci ani zadnej drogi , ktora moglby pojsc.

   Kiedy ta szalona zabawa trwa zbyt dlugo , przychodzi czas , kiedy czlowiek nie ma juz nic do stracenia i nagle jego umysl staje sie wolny. Nie boi sie nawet smierci. Wtedy wie , ze jest w stanie cos zrobic ,dla poprawy swojego bytu i przyszlych pokolen.
   Wtedy jest w stanie odmienic losy swiata , bo kiedy nic nie posiada , nic nie traci. Jest w stanie pokonac szalencow , sciagnac ich na dno , tak jak oni sciagneli miliony jemu podobnych. Taki czlowiek nagle przestaje sie bac.

   Jest gotowy zginac w imie wyzszych celow , doprowadzony do ostatecznosci. Nie pozwoli sie dluzej ponizac i nie bedzie w milczeniu cierpial.

   W oryginale duzo ciekawsze.

 36. Konrad 26 stycznia 2012 o 4:40 pm

  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2012/01/project-camelot-bill-wood-live-qa/

  Prawda ktora warto znac.

 37. deliriumworld 26 stycznia 2012 o 4:40 pm

  No proszę jak szybko „Gówno Prawda” znalazła chłopaków, nieeesamowite……..

  http://www.sfora.pl/Hakerzy-od-ataku-na-strone-premiera-ujawnieni-a39935
  „Starsi i lepsi” ustawili młodych w szeregu.

  21-letni Łukasz S. z Namysłowa i 20-letni Oskar Z. z Kielc to według ujawnionego w sieci dokumentu hakerzy o pseudonimach Fir3 i Elusivell, odpowiedzialni za włamanie na stronę premier.gov.pl i podmianę treści strony.

  Tekst zawiera nie tylko szczegóły dotyczące samej akcji, ale też ujawnia informacje o sprawcach – włącznie z ich danymi osobowymi – donosi gazeta.pl.
  ULICZNA BITWA O ACTA>>

  Sądząc z komentarza autorów podpisanych jako Happyninjas, znają dość dobrze obu młodych mężczyzn, prawdopodobnie osobiście. Np. wypominają im handel narkotykami, złą opiekę nad dzieckiem czy używanie do włamań komputera bliskiej im, ale nieświadomej tego dziewczyny.

  Happyninjas opisują też dotychczasową działalność Łukasza S. Według nich jest on autorem serii włamań do sklepów internetowych (kradzież pieniędzy i danych osobowych) i włamania na stronę sądu rejonowego w Wałbrzychu – dodaje portal.
  POLSKA PODPISAŁA ACTA. NA NIC PROTESTY>>

  Portal skontaktował się z Łukaszem S., ten twierdzi, że dokument to „fałszywka”. Przyznał jednak, że dane są prawdziwe a i on sam miał już zatarg z prawem.

  Mamy po prostu ich dość i demaskujemy ich z całą świadomością. Idiotyczne podmiany stron nie robią na nas żadnego wrażenia, ale kradzieże pieniędzy ze stron w internecie, na których być może zakupy robią nasi bliscy nie zostaną zostawione same sobie. Nie wspominając już o e-terroryźmie w postaci ataków na strony rządowe – tłumaczą wysypanie kolegów Happyninjas.

  • oporny KC 26 stycznia 2012 o 4:52 pm

   Jasne cwaniaki kozła szukają,powiedz mi gdzie jest Staruch…

   • ALFA 26 stycznia 2012 o 8:20 pm

    @oporny KC dobre pytanie czy to był ich prowokator. Coś tu śmierdzi ,chcieli kiboli wyprowadzić na ulicę.

    • opornykc 26 stycznia 2012 o 10:40 pm

     Nie wiem jak to zrozumieć,ale ALFA zapewniam Cie że Staruch nie był prowokatorem,jest chłopakiem co otwarcie potrafi wyrazić swój sprzeciw.
     Chłopak trzyma się pewnie teraz na „sztywno”,tam gdzie teraz się znajduje.
     Dokleili mu narkotyki i dalej już poleciało standardem.
     Te durnie myślały że jak się go pozbędą to chłopaki z młynu się rozproszą.
     Aż mnie śmiech bierze.Zresztą nie ma co się dziwić jak takie pały podpisują coś co UE za parę godzin odrzuca.
     Choć jednego jestem pewien,jak na pajaca przystało zawsze robi dużo szumu,a jak schodzi ze sceny to po chwili nikt już go nie wspomina.

     • hjk 27 stycznia 2012 o 2:07 pm

      Moze to podpisanie to była prowokacja, bo z góry wiedzieli, ze będzie odrzucone przez UE.
      Chcieli „rozpoznać walką”…
      Wyprowadzać na ulice to raczej nie, bo pogoda nie sprzyja – za duze mrozy…

  • FAKIR 26 stycznia 2012 o 5:15 pm

   he he
   Dobre
   Tego się właśnie spodziewałem
   Wynik „protestów”

   1. ACTA podpisane
   2. Dalsze zaostrzanie prawa przez Komoruskiego
   3. Ukazanie społeczeństwu, że hakerzy są beeee i trzeba ich zwalczać
   4. Jeśli hakerzy są beeee, wtedy mamy nowego wroga, którego jak fikcyjny Osama będą szukać. Coś tam pewnie wkrótce wysadzą i obarczą winą hakerów, a hakerem mogą teraz nazwać każdego 🙂
   5. Dzięki Bogu nie doszło do rozruchów. Pewnie dlatego że większość Polaków jest lemingami i nie chce im się mieszać w żadne protesty. Wolą iść się uchlać i zabalować zamiast stać jak z transparentem na mrozie.

   O ironią losu! Lemingi przedłużają spokój w Polsce 🙂

   • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 6:40 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/26/sensacja-podpis-polski-niewazny-przelomowy-wyrok-trybunalu-acta-niezgodne-z-prawem-ue/comment-page-1/#comment-39908
    Żałosny dupku.Przekaz informacji wam szwankuje.
    Ale dobrze,wszystkie ryby w sieci.
    Skoro nawet osławiony panek Ścios. się kompromituje,
    co powyżej widać w jego popłuczynach wklejanych na różne witryny,
    to znaczy że dali wam jednoznaczne wytyczne.
    .Byliście hodowani na taką okazje,mozolnie zdobywając zaufanie czytelników.
    Jesteście jak węże jadowite, zakradające się do warzywnika.
    Ciekawe kto jeszcze zdejmie maskę.

    Najlepsze jest,że to jeszcze nie ten czas,to falstart.
    Dla nas to jedynie dzwonek na próbę generalną,
    a wasi mocodawcy,narobili w spodnie,bo mają słabe zamki,
    i nawet gdyby to był jedyny na razie efekt pozytywny.
    jest ze wszech miar zadowalający.
    Wypłoszyć żmiję spomiędzy marchwi i selerów.
    Nie każdy to potrafi.

   • sebecx 26 stycznia 2012 o 9:58 pm

    @fakir czy ty jesteś pierdolnięty?

    • Peryskop 27 stycznia 2012 o 5:19 am

     … i czy „to” załapałeś od anty-mater ?

   • hjk 27 stycznia 2012 o 5:22 pm

    @”5. Dzięki Bogu nie doszło do rozruchów. Pewnie dlatego że większość Polaków jest lemingami i nie chce im się mieszać w żadne protesty.”

    Kolego, przede wszystkim jest zima i zaczęły się mrozy:-)
    „Zima wasza, wiosna będzie nasza” – o ile masz odpowiedni wiek i pamiętasz to i owo 🙂

    Ciekawe co by było, jakby ktoś wymyślił jakąś bardziej sensowną formę protestu, no bo faktycznie przyjść, pokrzyczeć, namalować hasła i przejść w marszu, ew. złożyć jakąś petycję to rzeczywiście nic szczególnego… Ale ważne, że była mobilizacja i w Krakowie zjawiło się nawet 15 tys. Ludzie jednak powoli się mobilizują, zaczeło się od marszu niepodległosci 11.11.11.

 38. navajo88 26 stycznia 2012 o 5:07 pm

  Witaj Monitor a tu wklejam link ! to jest to o czym pisałem w czoraj u ciebie na temat Irańskiej ropy i ciało stało się faktem ,chyba Irańczycy też czytają moje posty na twoim wpisie hahahahahahaha
  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/376704,ft-iran-nie-bedzie-czekal-na-embargo-ue-wprowadzi-je-sam.html

  • O Rzesz 26 stycznia 2012 o 9:07 pm

   Jest więc szansa na benzynę po 7,80 za litr i ropę powyżej 8 złotych.
   Plany realizują się mimo naszej woli ich zastopowania.

   Prawie wszyscy tu się podniecają protestami czy akcją „anonimowych”. Są też tacy co ich wcześnie rozszyfrowali ale nikt nawet nie zająknie się że to wyższy plan.
   Wyższy niż realizują kabaliści-syjoniści.
   Zapominacie o Bogu.
   Będziemy gnębieni dopóki nie nauczymy się wierzyć.
   Monitor … nie wspominać o Bogu?.
   Rozumiem wkurzenie za doznane i doznawane krzywdy ale można sobie od razu dać wszczepić chipa.
   Jako mięsko armatnie realizujące scenariusz zadymy wywołanej jawnie niesprawiedliwymi i niebezpiecznymi przepisami jesteśmy do pokonania w kilka chwil.
   Co twardsi w kilka tygodni lub lat.
   I to wszystko.
   Jeśli już protestować to bez nienawiści.
   Jednak dziś to praktycznie nadal niemożliwe więc przerodzi się w wojnę domową a co najmniej w stan wyjątkowy o którym mażą sługusy wielkiego brata.
   Pomyślcie o tym wy którzy często odwołujecie się do wiary i Najwyższego.
   Dzięki Nawako z ten link.

   Dziękuję wszystkim z góry za łapki w dół.
   Ofiaruję je Chrystusowi jako moje brzemię niezrozumienia i odrzucenia.

   • Annah. 26 stycznia 2012 o 10:23 pm

    O Rzesz jestem z Tobą, dziękuję…

    • Peryskop 27 stycznia 2012 o 5:41 am

     ORzesz, masz niby sporo racji.

     Ale są sytuacje, kiedy nie możemy ustępować.
     Pomyśl tylko, że „im” na tym właśnie zależy, żebyśmy popadali w zwątpienie, marazm i smutę.

     Nie masz ani jednej łapki w dół.
     A więc tak „trwa mać” !

     Zeno słusznie spodziewa się przobrażeń mentalnych w ludziach pod wpływem szoków.

     Popatrz na Julkę poczwórnie cierpiącą: zagrożenie, niemoc, brak buta i w objęciach nie-lesby !
     http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/525188,Szturm-Aborygenow-na-knajpe-ewakuacja-premier

     A to przecież dopiero początki „ich ” przygód Anno Domini 2012

     • hjk 27 stycznia 2012 o 5:30 pm

      Ktoś tu już pisał w ostatnich dniach, ze plan illu zakłada, ze zezłoszczeni i zdesperowani ludzie sami wykończą swych „przywódców”…

      Zresztą zawsze tak robili mocodawcy swoim agentom – zdrajcom swego narodu, ze albo ich likwidowali, albo to mało chwalebne zadanie odstępowali komuś innemu. Bo jak zdradził swoich, to jaka gwarancja, ze nie zdradzi „pana”?

      Tak więc co niektórzy ludzie na stanowiskach muszą się mocno zastanowić, bo desperacja ludu narasta, to chyba już nie ulega wątpliwości.

     • O Rzesz 27 stycznia 2012 o 7:40 pm

      Nie napisałem żeby ustępować. Napisałem że przemoc w postaci ataku rozwścieczonego tłumu nie poprawi naszego losu a jedynie da masonom kartę przetargową do ręki.
      Bez boskiej pomocy, wymodlonej wprost z głębi serca każdego protestującego cała ew. akcja zamieni się w jatkę i źródło doczesnych nieszczęść dla uczestników.

      • Peryskop 27 stycznia 2012 o 11:27 pm

       Tu potrzebny jest dualizm: siła tłumu ale kierowana refleksyjnym rozsądkiem.
       Trudny do sharmonizowania splot spirytualizmu z fizycznością.

       Ale nie jest to konfiguracja niemożliwa, bo ludzie dojrzewają i nabierają świadomości.

       To właśnie dlatego na V kolumnę padł blady strach 11.11.11 – tyle lat mozolnej roboty na nic !

 39. tom 26 stycznia 2012 o 6:47 pm

  Człowiek wypowiada posłuszeństwo, przestaje płacić ZUS
  http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1249461,przedsiebiorca-z-piotrkowa-buntuje-sie-przeciw-prawu-nie,1,id,t,nk.html#skomentuj

  • Ania 26 stycznia 2012 o 9:09 pm

   No to mu komornika przyślą i tyle…..
   Coraz częsciej łapię się na mysleniu, że tylko ci, co nic nie maja są bezpieczni przed ta władzą.

   • sebecx 26 stycznia 2012 o 10:05 pm

    jak to nic nie mają? ..mają dług publiczny .. 🙂

    • Peryskop 27 stycznia 2012 o 5:50 am

     Przeczytajcie uważnie podesłane przez Rabarbarkę tłumaczenie.
     Lucyferianie przedobrzyli i ten etap właśnie nadchodzi !

     Colin Rayan: Kiedy ludzie staja sie naprawde wolni

     Przychodza czasy, kiedy bezwzgledni przestepcy rzadzacy masami dla swojego zysku
     popelniaja bledy probujac zaspokoic swoje psychopatyczne zadze. Sa zadni krwi i ponizenia czlowieka. Zabieraja mu wolnosc i poczucie bezpieczenstwa. Okradaja go ze wszystkiego co posiada. Prawo zastepuja korupcja, i policyjnymi palami. Dla zwyklego czlowieka nie ma sprawiedliwosci ani zadnej drogi, ktora moglby pojsc.

     Kiedy ta szalona zabawa trwa zbyt dlugo, przychodzi czas, kiedy czlowiek nie ma juz nic do stracenia i nagle jego umysl staje sie wolny. Nie boi sie nawet smierci. Wtedy wie, ze jest w stanie cos zrobic, dla poprawy swojego bytu i przyszlych pokolen.

     Wtedy jest w stanie odmienic losy swiata, bo kiedy nic nie posiada, nic nie traci. Jest w stanie pokonac szalencow, sciagnac ich na dno, tak jak oni sciagneli miliony jemu podobnych. Taki czlowiek nagle przestaje sie bac.

     Jest gotowy zginac w imie wyzszych celow, doprowadzony do ostatecznosci. Nie pozwoli sie dluzej ponizac i nie bedzie w milczeniu cierpial.

     • hjk 27 stycznia 2012 o 5:35 pm

      @”No to mu komornika przyślą i tyle…..”

      No tak, jednemu to mogą przysłać, ale jak zgodnie z powyższym zacznie się jakieś „obywatelskie nieposłuszeństwo”, to zabraknie komorników 🙂

      Pasożytować też trzeba umieć w umiejętny sposób…

 40. Konrad 26 stycznia 2012 o 7:00 pm

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

 41. oporny KC 26 stycznia 2012 o 7:04 pm

  Mam takie małe zapytanie odnośnie website bo niezbyt się w tym kumam,założyłem konto na nick opornykc jestem zalogowany i gdzie co mam kliknąć aby dodawać komentarze z zarejestrowanego nicka?

  • opornykc 26 stycznia 2012 o 10:26 pm

   dałem rade;]

 42. rmld77 26 stycznia 2012 o 7:11 pm

  OJCZYZNA, cudowna, mocna, niepowtarzalna pieśń Stefana Ceberka,
  http://www.youtube.com/watch?v=xGnm42u7jVk – nie tylko dla katolików…

 43. wacpan 26 stycznia 2012 o 7:17 pm

  My tu gadu gadu,a matuszka rassija bedzie rozmieszczac w 2 polowie 2012 Iskandery w obwodzie kaliningradzkim…zaczyna sie robic coraz bardziej ciekawie.

 44. ciociababcia 26 stycznia 2012 o 7:26 pm

  Kochani, ja już zgromadziłam kilka adresów, cokolwiek myślicie, ja myślę, że waro kliknąć, niech zobaczą, że ludzie organizują się.

  Potrzeba milion podpisów – jest już 40% – PODPISZ i TY!
  http://onepoland.eu/lang,pl

  Znalezione w sieci. Podpisałam i zaczęłam marzyć… sytuacja społeczna sprzyjająca …
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

  http://www.referendumacta.pl/

  My internauci nie damy odebrać sobie wolności słowa i pozwolić na powrót komunistycznej CENZURY!
  http://niedlaacta.1k.pl/

  Międzynarodowa petycja do unii
  https://secure.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread_pl/?aHKEEcb

  • ALFA 26 stycznia 2012 o 8:28 pm

   @ciociababcia spoko spoko ciociababcia to trzeba dobrze sprawdzić ,żeby nas nie wyprowadzono na manowce.Nie podniecajmy się ,tylko to trzeba zbadać kto te petycje pisze.
   Żeby nas znowu nie wyrobili tak jak w 1981 roku.

 45. ciociababcia 26 stycznia 2012 o 7:28 pm

  A tutaj bez komentarza, tylko w mordę lać!

  Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało „Teorie spiskowe”, podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.

  […] Retoryka Morozowa jest tylko jednym z aspektów szerszego ruchu mającego na celu zamienienie Internetu w rodzaj komory powtarzającej rządową propagandę, zagłuszając alternatywne głosy i działającej na korzyść dużych firm farmaceutycznych, które zarabiają miliardy sprzedając ryzykowne szczepionki oraz instytucji naukowych, których przetrwanie zależy od utrzymania mitu globalnego ocieplenia.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

  • O Rzesz 26 stycznia 2012 o 9:16 pm

   No i mamy kolejny dowód że „teorie spiskowe” nie są teoriami. Dlatego są tak niewygodne.
   Zwalczanie treści niepoprawnych politycznie to podstawa działania każdego totalitaryzmu i tyranii.
   Dziś już coraz bardziej obnażającej swoje liczne oblicza bestii.

  • zeebii 26 stycznia 2012 o 11:26 pm

   @ciociababcia
   Oni są śmieszni -już się przewracają ale zupełnie nie widzą tego.
   Może to jednak despreracja?

  • Peryskop 27 stycznia 2012 o 6:00 am

   CO ICH BOLI:
   1) „Teorie spiskowe”
   2) globalne ocieplenie
   3) szczepionki.

   Dobrze że na tej liście nie ma Monitora Polskiego !

 46. wacpan 26 stycznia 2012 o 7:31 pm

  Co do AVVAZ to bym uwarzal,zwiazani sa ze srodowiskiem Gordona Brouna.

 47. wacpan 26 stycznia 2012 o 7:32 pm

  „Uwazal”

 48. jakzawsze 26 stycznia 2012 o 7:35 pm

  SZMATOMEDIA PISZĄ:
  =========================================================
  Cała prawda o ACTA. Zastępy policjantów będą „przeczesywać internet”?

  Czy zastępy policjantów będą przeczesywać internet w poszukiwaniu nielegalnie rozpowszechnianych plików? Razem ze specjalistami z kancelarii Bird&Bird Maciej Gawroński odkrywamy najważniejsze tajemnice dokumentu, który w ostatnich dniach zelektryzował opinię publiczną. Jak się okazuje, większość obaw internautów jest nieuzasadniona, ale zdarzają się przepisy, które mogą budzić kontrowersje.
  =========================================================
  …aha już to widze jak pajacyki w uniformach komunistycznych czeszą serwery pozakładane przez TOR’A, fałpeny, proxy , tunele inne chochliki …, w rosji , tam niema ACTA-srakta, a prz okazji komuniści z Polski zostaną powyłapywani za dywersje elektroniczne, a pier*dulony fasziUSraelik obliczył że ma 600.000 dolarów strat z powodu używania TORA
  http://cryptome.org/2012/01/0053.htm
  … a jak już to jebnąć tym całym internetem sztucznym tworem, liczy się prawdziwe życie, adrenalina, powietrze z chemitralsami, woda radioaktywna z fukuschimy , jak interenet tak i real dązy do autodestrukcji przez te sztańskie siły iluminatusuów , ludzie by się chcieli zakakać to co zrobią , jak historia i świat długi , to wniosek taki że formy protestu za pomocą megafonów,flag, demonstracji niec nie daje i ta forma walki się kompletnie nie sprawdza … wszystkie te rewolucje na przestrzeni wieków dały co ? dalej głupsi rządzą mondrzejszymi ___ zawsze hydra wskakiwała i zamiast 10 głów odrastało 1000 … , spopłeczeństwo rozbrojone, zlemingowane, sfluoryzowane, sponiewierane , niedożywione , otłumanione programami kontroli umysłu od muzyki RAP a kończąc slęnczeniem nad tym własnie internetem ACTOWYM , w którym dalej się ogłupiając czytając przefiltrowane destylanty papki informacyjnej ___ od blogów do łonetów i innych szmato pudelków-nocoty.pl , pojebanej muzyce i głupawych filmikach z JUTUBA … o rzekomej świadomości kosmicznej dawida icka, i dalej plując na boga , na religie, pola łaki odłogiem stoją bo unia zakazuje, a wizeli by sie wszyscy , skrzykneli i wpier*&dolić pałami tym urzednikom , pogonić w piz%du, tak jak to pisali w tycg szatanskiech protokolach ZIONU , czy ten wiepsz albert pike-srike … , SPOŁECZEŃSTWO BEZ KOMPASU, BEZ KIERUNKU, CO LEWA REKA CZYNI TO NIEWIE PRAWA …. , CI WSZYSCY NAUCZYCIELE men’U OD KOMUNY DO pseudoFASZIdemokracji zrobili tylko jeszcze większe ała … tak , TV i misja szklanych ekranów programatorów. Moim zadniem ludzie się powinni rzuciec na belweder z maczetami i poćwiartować tych kryminalistów z wiejskiej .. a ich mięso rzucić psom i kotom żeby się nażarły … , jak się ludzie nie postawią to bedą dopiero jebani przez system666 tak że to się wpale niemieści , komuna to była małą świeczka wobec tego co te dranie planują zrobić z ludzkością. !!

  DZIŚ ACTA , A JUTRO CHIPY666 ZNAMIE BESTI … NO CHYBA PRZEJŻELIŚCIE I SIĘ JUŻ KAPNELIŚCIE , JAK DELEJ BEDZIE …. dzisja karty zblizeniowe RFID , a jutro IGŁY … sam fiuler tux mówił o tym … , te mendy z nami sie kopletnie nie liczą, i jeszcze indoktrynują nasze dzieci aby zapisali się do ich armi POLICJI ŚWIATOWEJ ….. , nwo jest bezprecedensowo wprowadzane …. ale co dalej ? WIDZE TO TAK . RZECZYWISĆIe WPROWADZĄ TO nwo i ogłoszą to w tv666TVP, wszystko to bedzie faszystowska centralizacja, to co się śniło hitlerowi-stalinowi i reszcie przgłupów takich jak obecny BARAN OBAMA i jego kumpelek doktorek buszek dajblu666.

  NO ale jest promyk nadzieji , że planeta ziemia sie buntuje , preturberancje na słoncu, wulkany, ryby masowo zdychaja w morzach, ptaki spadają z nieba , a jak natanek mówił , jak to widzisz to wiedz ze coś się dzieje. Więc wiem że siły przyrody się zbuntują przeciwko tym sukinsynom tuxom, kłomorkom, baranowi łobamie i reszcie speliniarstwa frontmenów satanistów …. , tu jest cały trik po naszej stronie, a ci co w ciemnocie siedzą to bedą szczali w spodnie i sukienki , bo kompletnie tematu nie jażą …. , i tu jest nasz trik . Nawet w bibli pisze beda mowili pokuj i bezpioeczenstwo i nagle przydzie na nich zaglada tak jak noe uciekla do arki tak i zona lota zamienila sie w slup soli (wybuch atomowy), lub hoj wie co . Sodomo i gomora to są konkretne miejsca gdzieś tam na wschodzie tylko wpsólczeasnie pod innymi nazwami sie ta lokacja nazwya. Naukowcy tam byli i robili pomiary. To tam do dzisiaj jest zwiaksząne promieniowanie radio aktywne, a te skały są w postaci szkła ,zeszklone. Takie coś , te efekty to naukowcy mówia że to mozę być z nuklearnego wybuchu. Kto wie… ci co nas wymyslili skonstruowali nam DNA , to też są twórcami tje broni …. z czasów biblijnych …

  Każdą drogą jebać komorka tuxmena barana łobame i reszte ONZ’tu agendy 21 , ci ludzie są przeznaczeni na zagłade i kara ich czeka za to co robią . Jebać i całe ACTA-sracta .. to jest utopia …. chora … i komunisci i hitlery , taką władzą dysponowali potęzną i wszytko nim się sypneło …. 😉 .. niech sie sami ci architekci w dupe kluja tymi szczepionkami , ale i tak nie zmienią boskiej natury człowieka , za ho*&ja to jest niemożliwe ….. hahahahah bbuuahahahah , oni są prymitywni dla mnie ,,,, buu hahahhah ,, buuuahhahah

  I WCALE SIĘ ICH NIE BOJE, W DOOOPIE ICH MAM CAŁE akty i inne nakazy PIPOWE, SOPOWE , INDEKTOWE ___ buuuahhaha buuhahaha prostackie TO ….. a głupki w to wierzą jak jaka sekta ….
  http://dyskusb.wordpress.com

 49. FAKIR 26 stycznia 2012 o 7:37 pm

  POLOPIRYNA „S”

  czyli

  YES YES YES!!!

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49848,acta-srakta-tratatakta-czyli-show-for-lemings

  • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 7:57 pm

   Podobno
   antystatatatam@
   wyleciał w panice za granicę
   a wróci w sierpniu do innej
   Polski.
   A tu proszę, rozwolnienie
   publicystyczne jak ta lala.
   My na prawdę nie mamy sklerozy.

   • FAKIR 26 stycznia 2012 o 8:17 pm

    Na pewno?
    a wiesz gdzie teraz jest antymaterialny?

    w Moskwie

    to uważaj i więcej nie pyskuj

    • FAKIR 26 stycznia 2012 o 8:34 pm

     bo tam jest dużo zakurzonych dokumentów 🙂

     • FAKIR 26 stycznia 2012 o 8:46 pm

      No co tam zenek?
      Co się zmieniło od 1 września 2011

      „NIE DAJCIE SIĘ WYCIĄGNĄC NA ULICE CZY ZADYMY W MIEŚCIE – IM WŁAŚNIE O TO CHODZI. NASZEJ KRWI I PODZIAŁU SPOŁECZEŃSTWA, ORAZ WPROWADZENIA ZAMORDYZMU.”

      Czy coś się zmieniło w tej mierze? Wtedy chcieli krwi a teraz już nie chcą?

      Czy wtedy wierchuszka nie kazał?

      • Friend_of_mine 26 stycznia 2012 o 9:07 pm

       Sprzeciwiam się rozlewowi krwi. Jeśli chcecie rewolucji róbcie ją świadomie, na poziomie lokalnym. Jest nawet takie hasło myśl globalnie, działaj lokalnie. Jeśli wdacie się w sponsorowane przez system rewolucje, to koniec 😦 Działajcie w środowisku, w którym faktycznie, możecie zdziałać coś na dłuższą metę. Nie mówię, że protesty przeciwko akta są złe, bo te zapisy to ograniczanie nas, chodzi o to, że une starają się w nas wzniecić ogień by zagasić pożar ogniem. Mam nadzieję że rozumiecie co za tym stoi. Rozsądnie i z otwartym umysłem podchodźcie do tego co się teraz dzieje… To tyle. Jest źle i będzie jeszcze gorzej, starają się wyprowadzić społeczeństwo na ulice, by jeszcze bardziej nas upodlić.

       • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 9:14 pm

        Friend_of_mine@
        Generalnie zgoda z tym co piszesz.
        Wczoraj była jednak okazja,byśmy policzyli siły.
        Nikt przy zdrowych zmysłach,nie kazałby ,
        pałować dzieciarni.
        Teraz pora na konsolidację środowisk lokalnych,
        przy zbieraniu podpisów do referendum/

        • Friend_of_mine 26 stycznia 2012 o 10:58 pm

         Też się zgadzam, nie ważne to jaką różnice mamy w poglądach.
         Ważne jest jaki wspólny cel mamy. A chodzi tu o wierchuszkę, rząd, kurestwo które rozpanoszyło się, żąda od nas kolejnych danin na rzecz swoich suwerenów. Tylko jak to gówno rozwalić? Osobiście uważam, że najlepszym sposobem będzie rewolucja na zasadzie nie zgadzania się, to co przedstawił Ghandi. Ale jak to zrobić, skoro jesteśmy już tak uzależnieni od systemu, że to sprawa bardzo trudna…

      • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 9:10 pm

       Ty polityczny szczurze.Wyrywasz z kontekstu.Sytuacja się zmieniła,
       niemniej uwaga o Moskwie jest dla mnie nadto czytelna,
       nie podpieraj się Moskwą,bo na prawdę zrobisz sobie krzywdę.
       Oni nie lubią jak nieudacznicy,próbują dawać do zrozumienia
       ,że maja z nimi coś wspólnego.

       • FAKIR 26 stycznia 2012 o 9:16 pm

        Ci co mają oczy widzą
        Więcej nie będę prowadził dyskusji.

        • Peryskop 27 stycznia 2012 o 6:20 am

         Fakir, splamiłeś się Niesiołem.
         Policz łapki.
         Może z Moskwy wpadnijcie całą czwórką (nie zapomnij o koledze i braCie) do Canossy.

         Zeno was wyczuł, chyba rzeczywiście nie wytrzymaliście napięcia.
         A ja was policzyłem. Przeliczyłem się. Nie ja jeden.
         Ces’t la vie!

       • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 9:19 pm

        To do antymaterialny @ vel fakir@

      • opornykc 26 stycznia 2012 o 10:21 pm

       FAKIR co ty wymyślasz?
       Chłopaku o to chodzi aby ludzie wyszli z domu,niech zaczną żyć w realnym społeczeństwie.
       Niech zaczną żyć realnym otoczeniem.Nie ważne gdzie,ważne że chcą się jednoczyć.

   • takitam 26 stycznia 2012 o 8:41 pm

    zenobiusz czemu musisz sie za kazdym razem czepiac wpisow fakira? co by nie napisal to sie przyczepisz, daj sobie na wstrzymanie

  • ALFA 26 stycznia 2012 o 9:05 pm

   @Fakir

   ja tu widzę ciężko przestraszonego naszego premiera oczy wielkie gęba wraz z zaworem zaciśnięta ,uszy odstające ,żeby lepiej słyszał co uczynił naszemu narodowi.
   POLOPIRYNA NO NO NO !!!!!

   • FAKIR 26 stycznia 2012 o 9:15 pm

    Głupi jesteś jak but
    Wielkie ma oczy bo rosyjskie FSB niszczy Polskę.
    Dążą za wszelką cenę do destabilizacji Polski i Tuski przestali już panować nad rozwojem wypadków.
    Głupie lemingi rzucają cegłówkami. Zobaczymy jakie będą kozaki już wkrótce, gdy zamiast klepać w klawiaturki usłyszą komunikaty ze szczekaczek:

    „UWAGA UWAGA…DZISIAJ O GODZINIE X NASTĄPIŁ…..

    Głupie zafajdane smarki zrobią z polski cmentarz

    • FAKIR 26 stycznia 2012 o 9:18 pm

     a zdjęcie pochodzi z blogu antymaterialnego.
     Wrzucił je mój kumpel
     Dobrze byłoby żebyś przeczytał i zrozumiał o czym on od niedzieli pisze.

    • ALFA 26 stycznia 2012 o 9:29 pm

     @Fakir dziękuję jest bardzo inteligentny .Takich dupków nam potrzeba.

    • zenobiusz 26 stycznia 2012 o 11:17 pm

     Nie martwcie się .
     W lipcu wróci z Moskwy Antymaterialny,
     niczym Marchlewski z Dzierżyńskim
     Radujcie się więc i łykajcie,
     kluski jego,
     na Nowym Ekranie.
     Kiedyś to będzie lektura,
     szkolna waszych wnuków.
     Dzieła zebrane
     Fakira@

     🙂 🙂 🙂 🙂

   • navajo88 26 stycznia 2012 o 9:25 pm

    ALFA to nie premier tylko Owsiak cięzko wystraszony ! hahahahahahahahaha
    J.M.H

    • ALFA 26 stycznia 2012 o 9:33 pm

     @navoja88 ty widzisz Owsiaka a ja premiera taki podobny,ktoś inny Fakira hahahaha

 50. Święty 26 stycznia 2012 o 7:39 pm

  Nie dla ACTA Koszalin

 51. luna 26 stycznia 2012 o 8:11 pm

  Protest przeciw ACTA. Starcie przed siedzibą PO
  Starcie przeciwników ACTA z policją pod poznańską siedzibą PO. Poznaniacy znów protestują przeciwko podpisanemu w nocy w Tokio porozumieniu ograniczającemu wolność w internecie. Nie obyło się bez incydentów. Z transparentami, racami i syrenami około dwóch do pięciu tysięcy osób, według różnych szacunków, przeszło ze Starego Rynku na Plac Wolności. Tam przemawiali organizatorzy protestu, a demonstrujący wznosili okrzyki.
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/protest-przeciw-acta-starcie-przed-siedziba-po,1,5009660,wiadomosc.html

  • luna 26 stycznia 2012 o 8:16 pm

   Tłum demonstrantów obrzucił kamieniami brukowymi siedzibę Platformy Obywatelskiej w Poznaniu. Policja użyła armatki wodnej. Zablokowane jest centrum miasta….

   http://wiadomosci.wp.pl/title,Zamieszki-w-Poznaniu-Siedziba-PO-obrzucona-kamieniami-Policja-uzyla-armatki-wodnej,wid,14202031,wiadomosc.html?ticaid=1dcf5

   Zaczyna się dziać ….

   • opornykc 26 stycznia 2012 o 10:14 pm

    Lepiej by było jakby rzucanie było uzasadnione czy sprowokowane,ale co im budynek zrobił,nawet nie ma jak oddać.
    Pewno hormony małolatom skaczą;]

 52. maran 26 stycznia 2012 o 8:13 pm

  Bardzo ciekawa , super audycja ( warta przetlumaczenia) na temat histerii wojennej ,jaka rozpetuja tzw christian zionists w USA.
  U nas widzimy to np. na Frondzie w slowach red. pana Adamskiego, ktory gromko nawoluje USA i Israel do wojny z Iranem. Wbrew pozorom bardzo niebezpieczni i opetani ludzie. Z piekla rodem. Uwaga na nich, wilki w owczych skorach.
  http://www.gilad.co.uk/writings/the-roots-of-christian-zionism-how-scofield-sowed-seeds-of-a.html#entry14739221

 53. Jony 26 stycznia 2012 o 8:36 pm

  Tak myślę myślę i wymyśliłem monitorze że może dla ciebie i wielu tobie podobnym lepiej by było przenieść swoją stronę na serwer do iranu. Bo Europą zawładnie sracta.

  • Peryskop 27 stycznia 2012 o 6:30 am

   A Islandia ?

 54. szuwaxpl 26 stycznia 2012 o 9:18 pm


  W Gdyni na pewno prezydent Wojciech Szczurek wyszedł do pikietujących, wypowiedział co powinien człowiek stojący na czele miasta. Poza kamerą skakał w rytm przerobionego tekstu –
  kto nie skacze ten za ,2, ACTA
  Tak zachowuje się człowiek z klasą, o Takim można powiedzieć mój prezydent.
  Pozdrawiam Prezydenta Gdyni

 55. Jarson 26 stycznia 2012 o 9:45 pm

  To co robią politycy jest po prostu ŻENUJĄCE… Jak oni mogą mówić, że są w służbie państwa skoro nie słuchają swoich obywateli ????……… ŻENADA. Jeżeli Ci anonimowi posiadają na prawdę dane związane z aferami w polskim rządzie i na szczeblu między narodowym (np. Smoleńsk) to nie zawahałbym się sukcesywnie tego ujawniać. Ludzie powinni znać prawdę, wiedzieć kto tym wszystkim steruje, kto steruje tymi, którzy starają się sterować nami. Ja jestem zdania, że powinien zostać wybrany nowy rząd Polski z kompetentnymi ludźmi na to stanowisko i na tyle silnymi psychiczne, by nie uginali się pod presją rusków, niemców i kogokolwiek. Jak kraje które chciały nas wymordować kilkadziesiąt lat temu mają prawo nam mówić co mamy robić? (np. sfałszowane skrzynki tupolewa i cała afera smoleńska) CHORE PO PROSTU…

 56. PokójWam 26 stycznia 2012 o 9:48 pm

  Iran postanowił pokonać UE w kwestii embarga na ropę naftową. Już w niedzielę parlament islamskiej republiki zatwierdzi całkowite zaprzestanie dostaw ropy z Iranu do Unii Europejskiej przed wejściem w życie europejskich sankcji. To zwrot w wydarzeniach, Teheran jest pewien, że to zaszkodzi Europie i spowoduje podniesienie cen ropy naftowej.

  Irański parlament w najbliższą niedzielę może zatwierdzić całkowite zaprzestanie dostaw ropy z Iranu do Europy. Nastąpi to przed wejściem w życie europejskiego embarga na broń i zapowiedzi zaprzestania handlu z Iranem od lipca 2012..

  „Jeśli projekt zostanie zatwierdzony, rząd będzie zobowiązany do zaprzestania sprzedaży ropy naftowej do Europy przed tym, gdy UE nałoży embarga wobec Iranu” – powiedział dla Financial Times przedstawiciel irańskiego parlamentu Imad Husseini.

  To wydarzenie może być nieoczekiwane dla Europy, która pragnie odroczyć wejście w życie embarga do lata tego roku. Przypomnijmy, decyzja w sprawie nowych sankcji wobec Teheranu została podjęta przez ministrów spraw zagranicznych państw UE w poniedziałek. Zgodnie z porozumieniem, państwa UE, które zużywają około 20% ropy naftowej z Iranu, zabroniły zawarcia nowych umów z irańskim sektorem naftowym. Do 1 lipca, będą anulowane już istniejące umowy.

  Wcześniej, obserwatorzy zauważali, że opóźnienie było konieczne, aby kraje takie jak Grecja, Hiszpania i Włochy, które stanowią 70% zakupów irańskiej ropy w Europie byli w stanie znaleźć alternatywnych dostawców energii. Teraz jednak jest ryzyko, że pozostają bez kropli surowca z tego kraju.

  „Wielu członków Parlamentu, w tym ja, nie może doczekać się zatwierdzenia ustawy, dzięki której żaden z krajów europejskich, które dokonały na Iranie sankcji, nie można kupić ani kropli ropy z Iranu” – powiedział inny członek Parlamentu, Nasser Sudani

  Według Sudaniego, sankcje nałożone przez Zachód trafią w samą Europę. Po pierwsze, powiedział, kraje europejskie nie będą w stanie niczym zastąpić irańskiej ropy, a po drugie, embarga na ropę naftową w Iranie będą prowadzić do znacznego wzrostu cen „czarnego złota”. Z tego wynika, że Europejczycy jakoś będą musieli kupić irańską ropę przez pośredników, co znacznie zwiększy ich koszty.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-zdecydowal-sie-przerwac-handel-ropa-naftowa-europa-sankcje-wobec-ue

  • rabarbarek 27 stycznia 2012 o 10:21 am

   Nie kupia , bo Iran przypilnuje , zeby ani kropla iranskiej ropy nie dostala sie do Europy.

   Za to „wladze” Azerbajdzanu wykryly” spisek ” Iranu , aby zlikwidowac ambasadora izraelskiego w tym kraju. Winnych znaleziono ,kiedy zachowywali sie bardzo niedyskretnie wokol obiektow ” zaprzyjaznionego kraju”.

   Donosi o tym wielkim wydarzeniu The Telegraph. Szkoda , ze dziennikarze tej gazety nie zauwazyli protstow w Polsce przeciwko ACTA i wydarzen zwiazanych z podpisywaniem ACTA w Europie. No coz , jak zwykle media tego rodzaju zauwazaja co chca zauwazyc .

   Prawda , tylko prawda i g….o prawda . trzy rodzaje prawdy , z ktorych tylko ta ostatnia mozemy znalezc w szmatlawcach wielkonakldowych.

   http://www.telegraph.co.uk/news/

 57. Jarson 26 stycznia 2012 o 9:51 pm

  A, i jeżeli chodzi o Smoleńsk, to ja odnoszę wrażenie, że ruscy po przez wycinanie fragmentów rozmów ze skrzynek tupolewa i tym sms’em, który rzekomo dostały pewne osoby z rządu tuż po katastrofie, chcą powiedzieć jasno: „O*******LCIE się od tego tematu, Kaczyński nam przeszkadzał i tak miało być,a teraz zamknąć gęby” ;/

  • alexirin 26 stycznia 2012 o 10:50 pm

   jezeli chodzi o smolensk to zostalismy sprzedani przez usraela rosji w dniu 17 wrzesnia 2009 roku i nie ma co już szukać winnych
   http://kijowski.salon24.pl/126288,17-ix-2009-dowiodl-ze-polska-rzadza-dzis-zdrajcy-stanu

   • jakzawsze 27 stycznia 2012 o 12:33 am

    @alexirin
    …. a piepszyć ich ia tak wiadomo że to mafia NWO zrobiła (smoleńsk) i wszyscy normalnie myslący ludzie na pozimie o tym wiedzą , tylko tłumoki zapszeczają i kłamia ile wlezie aż się nim z uszów dumi ..

    • rabarbarek 27 stycznia 2012 o 9:10 am

     Macie racje, winni chowaja sie za parawanem , tylko ciekawe czy sumienie ich gryzie. Niezaleznie od tego czy ktos lubil L.K czy nie , zamordowano na oczach calego swiata , w bialy , sztucznie zamglony dzien polowe polskiego rzadu . Komunikaty podawane przez agencje swiatowe i przekazywane przez mainstreamowe media po wypadku byly kopiami tego co podawaly polskie przekaziory. Nie bylo tam doglebnych analiz, nie bylo pytan ani prob rozwiklania przyczyn katastrofy. Iluminackie geby powtarzaly bezmyslnie co im podeslano . Po dwoch dniach transmisje zakonczono i nawet na pogrzeb niewielu przybylo , bo niebo ” zapylilo ” sie wulkanicznie.

     Zwroccie co sie dzieje teraz , po katastrofie Costa Concordia. Tysiace artykulow, dyskusji i dochodzen. Wypadek wydarzyl sie 13 stycznia [ piatek] , a dzisiaj jest juz 27, i temat nie schodzi z ekranow . Cale panele madralow siedza za stolami i dyskutuja co tez takiego stalo sie Concordii , ze wyrznela w skale. A juz porownywanie CC do Titanica jest uwlaczaniem temu
     drugiemu. Na Titanicu orkiestra grala do konca , kiedy okret szedl juz na dno, kapitan i zaloga nadzorowali akcje ewakuacyjna a mezczyzni pomagali kobietom i dzieciom znalezc miejsce w szalupie ratunkowej. Z Concordii kapitan zwial pierwszy, dzieci i starsi ludzie tratowani byli przez mlodych i silnych , ktorzy po trupach chcieli wydostac sie ze statku , Chaos, przeklenstwa, rozpychanie sie lokciami. W ten to sposob mielismy okazje zobaczyc jak nam zchamialy obyczaje i czego mozemy spodziewac sie w razie wybuchu paniki zwiazanej z roznymi wydarzeniami , ktore moga nastapic . I warto to zapamietac.

     A wracajac do obu wypadkow , jasno widac , ze zmowa milczenia odnosnie katastrofy polskiego samolotu byla zaplanowana czescia wiekszej , tragicznej ukrywanej calosci.

     • zenobiusz 27 stycznia 2012 o 9:58 am

      W mrocznych refleksjach,zastanawiam się,czy akcja Anonymous,w Polsce,nie miała odwrócić uwagi od polskiej ekspertyzy,definitywnie wykluczającej wersje rosyjskiego MAK,i komisji Millera.
      Mam tylko nadzieję ,że źle wybrali pole do manipulacji,i naruszyli drzemkę uśpionego olbrzyma
      Paniczna reakcja w mediach ,i w internecie na to wskazuje.
      Teraz cała nadzieja w młodych,by dokończyli kwestię referendum,i poznali swoją siłę..

    • alexirin 27 stycznia 2012 o 9:53 am

     nikt nie bada tego wątku do smoleńska miały lecieć 2 samoloty tuż przed odlotem tego pierwszego poinformowano że jest awaria i wszystkich wsadzono do tupolewa czy nie była to celowa robota? 🙂

    • Peryskop 27 stycznia 2012 o 3:41 pm

     alexirin – poczytaj intheclouds i cierpisza.
     Prawdopodobnie generałowie byli na tyle ostrożni, że nie dali się wsadzić do Tu.

     Prawdopodbnie wywieziono kogo trzeba także Jakami, a ciała podpasowano pod jednego Tu.

     Już niedługo Prawda nas wyzwoli.

     • mi461 27 stycznia 2012 o 3:54 pm

      pamietacie ze na „polsacie” pokazano ze „Tu” wyladowal bezpiecznie ?
      i co mowil ojciec jednej ze stiuardes ze w „S” byla rowniez dnia poprzedniego?
      Przymiarka? test?
      Moze ta sprawa acta da nam klucz do drzwi prawdy
      Chce w to goraco wierzyc.

 58. Aśka 26 stycznia 2012 o 9:54 pm

  http://biznes.onet.pl/przywodcy-zebrani-w-davos-koncentruja-sie-na-china,18491,5009703,1,news-detal
  Przywódcy zebrani w Davos koncentrują się na Chinach
  dzisiaj, 19:54 PAP 26.01.2012

  Chińskie inwestycje zagraniczne oraz przyszłość demokracji i kapitalizmu były przedmiotem czwartkowej debaty w Davos, której gospodarzem – w ramach Światowego Forum Ekonomicznego – była agencja AP.

  Czwartek to drugi dzień Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, które odbywa się pod hasłem: „Wielka Transformacja: kształtowanie nowych modeli”.
  […]
  ______
  Komorowski reprezentuje Polskę.
  Czy słyszeliście, że bił się o krzesło z Tuskiem? Czy tym razem Tusk uznał, że prezydent może Polskę na tym forum reprezentować.

  • teosia 28 stycznia 2012 o 9:54 am

   Opracowują przedpole dla Chin w Eu na terenie polski. Zastanawiam się czy AKTA nie jest przypadkowo jednym z elementów tego opracowania. Hm…

 59. jakzawsze 26 stycznia 2012 o 10:19 pm

  http://dyskusb.wordpress.com/
  BARDZO ważne ZOBACZCIE TO ! BARDZO ważne ZOBACZCIE TO ! BARDZO ważne ZOBACZCIE TO ! BARDZO ważne ZOBACZCIE TO ! BARDZO ważne ZOBACZCIE TO ! BARDZO ważne ZOBACZCIE TO ! BARDZO ważne ZOBACZCIE TO !

  NAJNOWSZE ODKRYCIE niezależnych dziennikarzy!!! Dlaczego PO jest ulubioną polską partią Grupy Bildenberg. Wywiad z przewodniczącym organizacji pozarządowej w którym mowa o nowym rozmieszczeniu sił w polityce polskiej i globalnej. Film stawia następujące pytania: Dlaczego globaliści wspierają Tuska? Kim jest tajemnicza postać tworząca program PO? Czy Polska jest nadal demokracją? Czy Biblia mówi o Nowym Porządku Świata zapowiadanym przez tajne agendy rządzące światem?
  —————————-rozdziały——————————————————————-
  00:23 – powyborcza przemowa premiera D.Tuska
  02:00 – najbardziej decyzyjna postać w Polsce!!!
  05:18 – Nowy Porządek Świata wg. Polaków.
  06:04 – koniec niepodległości RP
  06:24 – kto tu naprawdę rządzi?
  07:55 – kłamstwo premiera UK Gordona Browna
  10:00 – od faraona do masona
  10:54 – demokracja czy sukcesja?
  14:05 – co łączy Busha z nazistami?
  16:29 – NOWY PORZĄDEK ŚWIATA
  18:05 – proroctwo o ostatnim królestwie
  ———————————————————————————————————–
  *all datas are used accordingly to fair use policy, no commercial motives, music: Lucasso7 ‚dead fish’.
  ———————————————————————————————————–

  Od 1994 r. w spotkaniach Klubu Bilderberg bierze udział reprezentant Polski – były minister finansów i spraw zagranicznych, Andrzej Olechowski. Wybór tej właśnie osoby do tak ważnego gremium z pewnością nie był przypadkowy. Trzeba bowiem pamiętać, że Olechowski swoją karierę ekonomisty rozpoczynał jako pracownik Konferencji Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju (UNCTAD) w Genewie w latach 1974-1975 i 1982-1984, natomiast w latach 1985-1987 pracował w Banku Światowym w Waszyngtonie, a więc w najważniejszej instytucji finansowej świata. Jego osobę już nieraz wymieniano jako kandydata na premiera.

  Andrzej Olechowski pełnił wiele funkcji w sektorze publicznym i prywatnym, m.in. był członkiem rad nadzorczych: Banku Handlowego, EXBUD-u, Philips Lighting Polska, wydawnictwa Czytelnik, PLL LOT, Polish-American Enterprise Fund, PKN Orlen oraz członkiem władz: Międzynarodowego Centrum Rozwoju Demokracji, Instytutu Studiów Wschodnich, Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, Fundacji Batorego. (http://ludzie.wprost.pl/sylwetka/Andrzej-Olechowski/)
  W 1989 uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu jako ekspert strony rządowej w zespole ds. gospodarki i polityki społecznej.

  „W spotkaniu 1998r. Klubu Bilderberg po raz pierwszy Polskę reprezentowały dwie osoby. Tą drugą była minister sprawiedliwości Hanna Suchocka, która wprawdzie nie pracowała w żadnym banku, ale za to odebrała staranne wykształcenie w takich uczelniach, jak Columbia University w Leyden, Instytut Praw Człowieka w Strasburgu oraz Instytut Prawa Publicznego w Heidelbergu. Od 1991 r. wchodzi ona w skład polskiej delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, uczestnicząc w pracach najważniejszej Komisji Politycznej, a w 1992 r., zanim została premierem, pełniła funkcję wiceprzewodniczącej tego Zgromadzenia.

  Warto też przypomnieć, że 1998 Suchocka weszła w skład 9-osobowej Rady Mędrców, której zadaniem miało być przygotowanie projektu reformy Rady Europy…

  węcej na: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2750
  film pochodzi z kanalu http://www.youtube.com/user/nowikusss
  http://newworldorder.com.pl/

 60. Konarski 26 stycznia 2012 o 10:43 pm

  Trochę humoru.


 61. anonim3030 26 stycznia 2012 o 11:03 pm

  MTV Życzy Wam – Masońskich Satanistycznych Świąt

 62. Friend_of_mine 26 stycznia 2012 o 11:19 pm

  Potrzeba nam konsolidacji, to na rękę z Wiejskiej, że się żremy.
  Jak możemy pod jednym sztandarem, pomimo różnic w poglądach, obalić to gówno zwane demokracją. Polska nie jest Polską. Nawet Hitler czy Stalin nie mieli tyle siły by wprowadzić zakaz palenia/picia alkoholu na ulicy. Nastąpił system totalitarny, tylko niewielu zdaje się to widzieć…

  • centurion 26 stycznia 2012 o 11:43 pm

   Ależ mylisz się mamy demokracje tylko w stylu starogreckim 1.Rządzi arystokracja 2.Wybór mają obywatele czyli możni posiadacze ziemscy kupcy wojownicy 3.Niewolnicy na nich pracują i mogą poruszać się w danym obrębie (według praw ustalonych przez powyższych).

 63. realista 26 stycznia 2012 o 11:21 pm

  ACTA jest tylko początkiem?

  Słów kilka od czytelnika
  Od kilku dni pilnie śledzę sprawy związane z ACTA i dzisiaj zaczęło mi coś śmierdzieć… Jak już teraz wiadomo, ustawa jak najbardziej zostanie wprowadzona, mimo ogromnego sprzeciwu społeczeństwa. To wyraźnie pokaże Polakom, że nie żyją w kraju gdzie zwykły obywatel ma głos. Każdy będzie w stanie przyjąć to w końcu do wiadomości. Z drugiej strony mediom i politykom, a zwłaszcza tuskowi, powinno niezmiennie zależeć na omamieniu publiki bajeczką o demokracji i suwerenności. Więc dlaczego tak bardzo prą do przodu, mimo tego że widać ich działania jak na dłoni w tej chwili? Ryzykują wiele, dlatego należy sądzić że zdarzy się w najbliższej przyszłości coś, co zagłuszy wszelki szum spowodowany wprowadzaniem ACTA.
  Anonimowi grożą udostępnieniem tajnych dokumentów, których ponoć już zgromadzili ponad 200 gb. Część z tych dokumentów ma zawierać fakty o katastrofie w Smoleńsku. I teraz tak; jeśli rzeczywiście wyciekną informacje o udziale ruskich, czeka nas wojna. I to nie byle jaka, bo zapewne jankesi w moment się pojawią, by nas ‘poprzeć’. A to wiadomo co by oznaczało.
  Anonimowi, jak już chyba wszyscy z dobrym wzrokiem wiedzą, nie są tylko czystą organizacją stojącą na straży moralności. Prawdopodobnie ich rozkazy pochodzą od CIA, lub innej agencji trującej świat. Widać to choćby po tym, że ich działania wywołują skutki odwrotne do zamierzonych. Ordo ab chao. Wprowadzić chaos, by mieć pretekst do przedstawienia nowego porządku. Trik, który sprawdza się bardzo dobrze od wieków.
  Co jeśli to wszystko jest grą? Kontrolowanym wyciekiem?
  Najpierw wprowadzą stan wojenny, przez kilka tygodni będą ‘badać’ sprawę dokumentów(przy okazji posyłając w koszary każdego w zasięgu łapy) a potem jazda z USrańcami na ruskich.
  Druga wojna zaczęła się w Polsce. Dlaczego by nie kontynuować tradycji? Coraz więcej ludzi się budzi i przestaje słuchać; idealnym wyjściem w tej sytuacji byłby właśnie globalny konflikt. I redukcja populacji i nowy porządek wprowadzony w ekspresowym tempie. Oczywiście każdy będzie miał czyste ręce, bo tusk przecież tylko ustawę forsował, a anonimowi odkryli przypadkowo cenne informacje. Każdy wygrywa, nie ma winnych, a społeczeństwo jest gotowe zdechnąć za interesy elit po raz kolejny.

  Jawlacz
  * * *
  Komentarz Radtrapa:
  Smoleńsk jest swoistym asem w rękawie ukrytej elity trzymającej piecze nad sprawami Polski. Nie powinno nas dziwić że po fali wyśmiewania i bagatelizowania całej sprawy, dzisiaj media w naszym kraju pokazują coraz więcej nieścisłości dotyczących tej katastrofy. Ma to przygotować opinię publiczną na ujawnienie prawdy – ujawnienie dowodów zamachu, który prawie w całości spadnie na barki Rosjan (choć co bystrzejsi z nas wiedzą chyba kto im w tym pomagał). Nie wiem czy będzie to zasługa Anonymous czy kogoś innego, ale czułem że tak się stanie już od 2010 roku.
  Nie zgodzę się co do tego że wojna światowa zacznie się od Polski. Kto wie czy w ogóle będziemy w jakiejś uczestniczyć, oprócz tej jednej której boję się najbardziej – domowej.

  • Apsik 27 stycznia 2012 o 12:04 am

   W przypadku zagrożenia wojną przez USA, Ruscy mogą ujawnić całe kulisy sprawy, że za Smoleńskiem stoi nie tylko Rosja , ale Wielka Brytania, USA lub inni międzynarodowi Żydzi, bo jak wiadomo Ruscy, tego sami , bez zgody żydostwa międzynarodowego , w tamtym czasie nie zrobiliby na pewno. Komu by wtedy należałoby wypowiedzieć wojnę ? Unii Europejskiej ?

   • zenobiusz 27 stycznia 2012 o 1:14 am

    Jesteśmy na wojnie! Konflikt, w który jesteśmy zaangażowani, nie jest podobny do wojen toczonych przez ludzi przeciwko ludziom, bo siły, z którymi mamy się zmierzyć, są groźniejsze niż wojska, a stawką walki jest wieczność.
    Biblia mówi wyraźnie, że jako chrześcijanie walczymy z wrogiem, który nie jest z tego świata. Wyposażeni lepiej niż najlepsza armia, potężniejsi niż mocarstwa, walczymy w bitwie wieków w sferze duchowej.
    http://kchjz3.republika.pl/artykuly/wojna%20w%20okregach%20niebieskich.htm

    • navajo88 27 stycznia 2012 o 8:55 am

     zeno czy chodzi ci o tak zwane niebiańskie siły inwazyjne ,czy piekielne odziały specjalne typu specnaz ,ranger’s , a moze zielone berety , bo zapewnie i tam też posiadają swoje odziały specjalne typu ziemskiego hahahahahahahahahahahahahahaha
     J.M.H

  • Apsik 27 stycznia 2012 o 12:12 am

   P.S. Smoleńsk może okazać się dobrym wytrychem do otwarcia świadomości ludzi, gdyż ujawniając prawdę o tej katastrofie, można łatwo ujawnić układy rządzące światem i szubrawy sposób w jaki ustanawiają swoją władzę i pozycję i jak na prawdę odbywa się rządzenie masami, poprzez mordy, kłamstwa i oszustwa.
   Przy dobrych układach Smoleńsk mógłby stać się zaczynem , likwidującym rządy szumowin, oby w pokojowy sposób.

 64. oporny KC 26 stycznia 2012 o 11:57 pm

  Czy to już trwa;]
  qurde,człowiek się zalogował opisał i żem się już z cenzurą zderzył
  „Twój komentarz oczekuje na moderację.”

  No nic,cierpliwy ze mnie człowiek…

  • jakzawsze 27 stycznia 2012 o 12:29 am

   @ łoporny KC

   Pewnie pan przeklinał i filtry spamowe nie puściły, lub 1 x raz w klubie tutaj i temu może hiba .., lub z innego kompa , to też moderuje automat wordpressa
   http://dyskusb.wordpress.com/

   • oporny KC 27 stycznia 2012 o 1:02 am

    @Jakzawszony powiem Ci krótko:
    Mniej gadaj więcej działaj 😀
    p.s.nic osobistego

 65. gozdek 27 stycznia 2012 o 12:30 am

  Student pierwszą ofiarą międzynarodowych porozumień antypirackich

  Nazywa się Richard O’Dwyer, jest 23-letnim brytyjskim studentem i z powodu domniemanego naruszenia praw autorskich w internecie zostanie pierwszą ofiarą międzynarodowych porozumień antypirackich.

  Czym zawinił student?

  Richard mieszkał w akademiku w Sheffield, gdzie uczęszczał do miejscowego uniwersytetu. W wolnych chwilach prowadził stronę internetową TVShack, gdzie społeczność zamieszczała linki do różnych źródeł, gdzie nielegalnie można było obejrzeć/ściągnąć materiały filmowe. Strona nie hostowała żadnych plików, umożliwiała jedynie wymianę linków… tak jak setki milionów innych stron w internecie, gdzie funkcjonują fora lub chociażby system komentarzy do artykułów. Czym więc wyróżniał się serwis Richarda? Tym, że osiągnął sukces – w ostatnich dniach działalności odnotowywał ok. 300 tys. wejść miesięcznie. To naprawdę sporo, jak na amatorski serwis.

  Co grozi studentowi?

  W świetle brytyjskiego prawa student nie popełniał żadnego wykroczenia. Nie udostępniał nielegalnych plików, nie trzymał ich na własnych serwerach, co więcej – sam z nich nie korzystał. Niestety, według prawa amerykańskiego, stał się groźnym przestępcą i USA wystąpiły o jego ekstradycję. Sąd w Wielkiej Brytanii stwierdził, że nie ma prawa odmówić, w związku z czym w najbliższym czasie Richard uda się na wycieczkę do Stanów. Może zostać tam dłużej, niż przeciętny turysta – za „piracką” działalność grozi mu 10 lat więzienia. 23-latek zdaje sobie sprawę, że jego proces będzie pokazowy – amerykańskie władze będą chciały wysłać sygnał do cyberprzestępców poza granicami kraju, że to koniec pobłażania – w związku z tym obawia się najwyższego wymiaru kary.Odwiedzając dziś stronę Richarda zobaczymy tylko groźną wiadomość, pozostawioną przez amerykański Departament Imigracji i Służb Celnych (fot. WP)

  Reakcja społeczeństwa

  Sprawa wywołuje wielkie emocje w Wielkiej Brytanii. Chodzi tu w końcu o ochronę własnych obywateli, która powinna być sprawowana przez państwo. Matka chłopaka przed kamerami najpierw nazwała decyzję brytyjskiego sądu „obrzydliwą”, a potem nie potrafiła powstrzymać łez.

  Czy w obliczu podpisania przez nasz kraj ACTA, wkrótce czeka nas seria podobnych spraw? Jak bardzo międzynarodowe porozumienia wpłyną na możliwość ochrony obywateli przez polskie władze? Udzielenie odpowiedzi na te pytania powinny być dziś priorytetem dla rządu.

  Na razie społeczeństwo nie rezygnuje z protestów, także tych ulicznych. Zbierane są też podpisy pod wnioskiem o referendum ws. ACTA (potrzebne jest 500 tys. podpisów). Porozumienie nie zostało jeszcze przepchnięte przez Sejm RP, protestujący mają więc cień nadziei, że ostatecznie uda się powstrzymać wprowadzenie ACTA w życie.

  http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html?ticaid=1dcf8

  • iHe 27 stycznia 2012 o 9:12 am

   2sk i reszta NWOców POwie,że w USA na pewno tego studenta uniewinnią ,bo oni mają o wiele mniej restrykcyjne prawo niż w Polin.
   A boniM i reszta kłamców/usypiaczy z doradcą prezia na czele stwierdzą,że to POstęp w ochronie własności yntelektualnej.
   W każdym razie miło,że się tak jasno POzycjonują po stronie wrogów ludu.
   Przynajmniej na niewinnych nie trafi.
   Jakby nie spojrzeć na historie ,żaden reżim nie trwa wiecznie ,a aksamitne rewolucje to wybitna rzadkość i raczej szybko nie powtórzą..
   Root kiT rządzi,rody kit radzi ,rudy nigdy cie nie zdradzi.

 66. navajo88 27 stycznia 2012 o 12:40 am

  Wygląda na to że w następnej kolejności są Chiny !
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-rozmieszcza-wojska-na-filipinach-jako-przeciww,1,5009604,wiadomosc.html
  Widać że Irańczycy zaskoczyli jankesów ,no to kowboje powoli wynoszą się do Azji
  J.M.H

 67. alex 27 stycznia 2012 o 4:06 am

  ACTA i Reakcja łańcuchowa!
  Pomimo ogromnych manifestacji przeciwko ACTA i sprzeciwu milionów, politycy mając głęboko w d…. swoich wyborców podpisali kontrowersyjną umowę.

  Zobacz jak się zaczęło i czym się zakończy!

  • Totalsky No Problemsky 27 stycznia 2012 o 9:37 am

   @ALEX
   a propos polityków (ten tekst ma 30 prawie lat… jak ten czas… kuffa leci…)

   • Totalsky No Problemsky 27 stycznia 2012 o 9:43 am

    „we własnym domu trudno byc prorokiem,
    ale mówie to co widzę ze swoich okien
    i nie chcę was straszyć, ale zobaczycie sami
    ŻE NAJCIEKAWSZE DOPIERO PRZED NAMI” !!

    • navajo88 27 stycznia 2012 o 11:21 am

     No z tym to się zgadzam , prawdziwe atrakcje to są dopiero przed nami !!!!! , paczcie uważnie wokół siebie i analizujcie to co zobaczycie , może nie tak od razu ale stopniowo acz nie ubłagalnie to nadejdzie i od tego nie ma ucieczki !!!!!!! i tylko będzie zależało od nas samych w jaki sposób to przyjmiemy i jak się do tego przygotujemy i nikt i nic za nas tego nie zrobi ,ani tak zwani kosmici ,a tymbardziej tak zwany duch święty !!!!!!
     J.M.H

 68. Lutek 27 stycznia 2012 o 7:12 am

  Wynaleźli jakiś pacz:
  http://www.bbc.co.uk/news/health-10661117
  Sztandarowe zastosowanie: vaccine.

  Jakiś wirus mutant atakuje bydło. I co?
  Naukowcy już pracują nad opracowaniem vaccine.
  Mućka dostanie 2 litry szczepionki w dupala i będa truć ludzi przez mleko.

  To już chyba jakaś vaccine propaganda.

 69. Annah. 27 stycznia 2012 o 7:13 am

  nmp.wordpress.com/2012/01/25/oredzie-matki-bozej-25012012-medjugorje/

 70. Lutek 27 stycznia 2012 o 7:40 am

  O! a ile tu jest ciekawych zdjęć:

  http://www.google.pl/search?q=vaccine+patch&hl=pl&safe=off&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UEYiT9PgLcPu-galrqyrCA&ved=0CDYQsAQ&biw=1024&bih=574

  Przekaz jest taki: szczepionki muszą być, ale zrobimy tak, że nie będzie bolało.

 71. teosia 27 stycznia 2012 o 9:19 am

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/376807,mieczyslaw-muraszkiewicz-przestaje-byc-rzadowym-ekspertem.html

  • AQQ 27 stycznia 2012 o 9:57 am

   @teosia dziennik.pl
   Z szefowania Radzie Informatyzacji działającej przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji zrezygnował prof. Mieczysław Muraszkiewicz dowiedział się dziennik.pl.
   Rada jest organem doradczym, który ma za zadanie opiniowania prawa dotyczącego internetu, w tym także umów takich jak ACTA. Muraszkiewicz wysłał dziś do jej członków pismo, w którym wyjaśnia przyczyny dymisji.

   Złożyłem na ręce Pana Ministra Michała Boniego rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady oraz członkostwa w tej Radzie. Rezygnacja jest reakcją na podpisanie przez Pana Premiera Rządu RP upoważnienie dla polskiej ambasador w Japonii do przyjęcia umowy ACTA oraz podpisanie tej umowy przez Panią Ambasador – tłumaczy Muraszkiewicz. Rada została powołana pod koniec ubiegłego roku, ale jak do tej pory ani razu nie została zwołana przez ministra Boniego.

   • jakzawsze 27 stycznia 2012 o 10:25 am

    @aqq
    BRAWO ! Przejrzał facect ( prof. Mieczysław Muraszkiewicz) na oczy … , co to za mafia z Bilderbrga , olechowski i reszta psów pracujących dla masonów !

 72. miziaforum 27 stycznia 2012 o 10:03 am

  DO CZYTELNIKÓW TEGO BLOGA I ADMINA – PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO NAS

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/01/26/acta-podpisano-anonymus-do-rzadu-zostaniecie-odsunieci-od-wladzy-zostan-anonymusem-potrzebujemy-cie/#comment-30608

  • zenobiusz 27 stycznia 2012 o 10:18 am

   Qwertyuiq powiedział/a
   http://miziaforum.wordpress.com/2012/01/26/acta-podpisano-anonymus-do-rzadu-zostaniecie-odsunieci-od-wladzy-zostan-anonymusem-potrzebujemy-cie/#comment-30601

   Styczeń 26, 2012 @ 6:10 PM 14 Votes
   POPIERAM PRAWDZIWYCH ANONYMOUS I UWAŻAM ŻE SZARGASZ ICH DOBRE IMIE!
   Oszuście, powiedz mi czemu nie ma wspaniałych cytatów PISowskich polityków? Cytujesz tylko wypowiedzi osob, które mają poglądy antyPISowskie. Prosta i jasna sprawa, albo należysz do ONR albo innej skrajnie prawicowej organizacji.
   Macierewicz ci sosne lizał, buraku.

   NAJBARDZIEJ MNIE DRAŻNI TO, ŻE PODAJESZ SIĘ ZA ANONYMOUS, GŁOSISZ ANTYPOLITYCZNE TEKSTY A TAK NA PRAWDĘ CHODZI CI TYLKO O BUNTOWANIE LUDZI PRZECIW TUSKOWI. NIE MARTW SIĘ I TAK NIE WYGRA KOLEJNYCH WYBORÓW, LECZ GDYBY SIĘ ODBYŁY TERAZ, PEWNIE WYGRAŁ BY PIS CO BYŁO BY KATASTROFĄ.

   Anonymous powiedział/a

   Styczeń 26, 2012 @ 5:04 PM 6 Votes
   Kupa narodowych oszołomów, a do tego fake – nie ma to, jak podszyć się pod Anonymous… – kopiuj/wklej na tym blogu był w kwietniu 2010 – http://kefir2010.wordpress.com/tag/zamach-w-smolensku-niepublikowane-dowody-zbrodni%E2%80%9D/

   • miziaforum 27 stycznia 2012 o 10:24 am

    PO CZYM POZNAJESZ PRAWDZIWYCH ANONYMOUS ????

    chętnie sie dowiem – serio -:-)

    WSZYSCY SIĘ CHĘTNIE DOWIEMY -prawda czytelnicy tego bloga

    nie bądź jedynym posiadaczem sekretu jak rozpoznać anonimowych…

    • miziaforum 27 stycznia 2012 o 10:26 am

     ps. jeśli wiesz jak ich rozpoznać

     spodziewaj sie wizyty abw – oni też chcieli by poznać metodę identyfikacji -KTO JEST A KTO NIE JEST – A

     • zenobiusz 27 stycznia 2012 o 10:56 am

      Na razie widzę kandydatów do AA.
      🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    • zenobiusz 27 stycznia 2012 o 10:34 am

     Opublikuj ,jako pierwszy, jakikolwiek dokument,którym straszy się 2ska.
     Nie jako drugi bez linka,ale jako pierwszy.
     🙂 🙂 🙂 🙂
     Tak poznamy jakiś Anonymous,
     i z czyjej kuchni.
     Na wiarygodność nie pracuje się nawoływaniem młodych,
     do emigracji i burd ulicznych,
     co do niedawna było twoją specjalnością.

   • zenobiusz 27 stycznia 2012 o 10:25 am

    Ktoś tam pichci swoją pieczeń,dużo poparcia dla Palikota…..
    Mają oczy a nie widzą……

    http://adamjarecki.wordpress.com/2012/01/23/nacjonalisci-pod-plaszczykiem-acta/
    Nacjonaliści ,to nowa nazwa Patriotów ,dla środowisk Partii Demokratycznej,
    która od śmierci „drogiego Bronisława,”nie ma okazji zaistnieć,
    i próbuje,jak widać.
    Jak łatwo zostać wmanipulowanym….
    Czyżby i tam nieutuleni w żalu miłośnicy” drogiego Bronisława,”
    Pełna mobilizacja,i mnożenie inicjatyw ponad potrzebę.
    Teraz ważna jest tylko walka o referendum,
    Anonymous,zrobił swoje,plan się rypnął,
    Anonymous,może odejść.

 73. zenobiusz 27 stycznia 2012 o 10:06 am

  ← Rezolucja Liska czyli fanatycy w Europie.
  Aresztowanie Rafała Gawrońskiego
  Publié le janvier 26, 2012
  Szanowni Państwo,

  w dniu dzisiejszym w Warszawie w godzinach rannych został po raz kolejny aresztowany przez policję Rafał Gawroński. Został on odwieziony na komisariat policji przy ul. Malczewskiego, stamtąd ma być przetransportowany do aresztu na ul. Rakowiecką. W chwili zatrzymania nie był znany powód jego aresztowania, dzielnicowy wiedział tylko, że nakaz został wydany przez policję z Elbląga.

  Rafał na komendzie policji uzyskał możliwość wykonania telefonu i powiadomił mnie, że policja mokotowska skontaktowała się z elbląską (być może sami chcieli wiedzieć za co go zamknęli) i tym samym dowiedział się o przyczynie tego aresztowania.

  Wcześniej do Rafała nie były doręczone wyroki czy też postanowienia sądu dotyczące nałożonej na niego kary w związku, z którą jest teraz pozbawiony wolności.

  Rafał w telefonicznej rozmowie z aresztu przekazał mnie, że z tego co usłyszał jest to kara, przeszło czterdzieści dni więzienia za niezapłacone koszty sądowe.

  Powtórzę raz jeszcze postanowienia sądu do w/s tych kosztów sądowych oraz wyrok, że jest skazany za to na karę więzienia nie były uprzednio jemu znane – nie doręczono.

  Poza tym On już bezprawnie przesiedział w więzieniu kilka miesięcy – sędzia wydając kolejny wyrok zapewne miał całą dokumentację dot. jego sprawy. W prawidłowo funkcjonującym państwie sędzia powinien na podstawie akt sprawy te dni, które w ubiegłych latach bezprawnie przesiedział zaliczyć w poczet obecnej kary i tak nie wiadomo obecnie czy w ogóle zasadnej. Znając wcześniejsze poczynania tzw. wymiaru sprawiedliwości należy uznać represyjny charakter funkcjonariuszy publicznych wobec jego osoby.

  Rafał udostępnił mnie licząc się z taką sytuacją hasła do jego stron.

  W razie potrzeby kontaktu z Państwa strony podaję namiary do siebie mejl: latoszekewa@gmail.com tel. 0 514 689 206

  Ewa Latoszek, Warszawa

  http://rafzen.wordpress.com/2012/01/26/aresztowanie-rafala-gawronskiego/

 74. jakzawsze 27 stycznia 2012 o 10:14 am

  Wypiepszyć za szmaty mafie z belwederu, a WY seniorzy macie to w dupie , bo macie emerytury,renty a czesc was ma te emerytury poprostu pozalatwiane od komunistow lekarzy, i siedzicie chuihutko , debre ze jest co dogara wlozyc , zejeśc , srać i TV . Tutaj my mlodzi niebedziemy mieli emerytur a nic , a puki co czesc z nas żyje z tych rent o dziadkow i jakieś tam wchłąpy zarobi w świecie na suchą bułke !!!!! Zbojkotowa wiejsko , wypiepszyć tych kumuchów …puki jeszcze mozna, skoncza sie fejsboki jak pozamykaja, skoncza sie filmiki na jutube, a internet to tylko bedzie pare stron rządowo propagandowych jak TVN i ONET i gowno prawda WYYBORCZA MICHNIKA , bedziecie patrzeli na pojebana dode i owsiaka lajdi gagi =oglupiacze muzyczne, i tuska i komora komunisnistów ..

  Jak teraz …. to kiedy ?

  DZISJAj ACTA , A JUTRO CHIPY ELEKTRONICZNE BIOMETRIA 666 ZNAMIE BESTI …

  Wypiepszyc belweder, bo nam nasze dzieci zakolczykują jak bydło wstanji, i jeszcze te szczpionki wyłanczające duchowośc w mózgu !!!!

 75. jakzawsze 27 stycznia 2012 o 10:43 am

  ZOBACZCIE JAK KLAMIA I CYGANIA W ŻYWE OCZY TVN666 !!!!! >>>
  ==================================================
  Gospodarka w 2011 r. urosła nam o 4,3 proc. ,GUS PODAŁ DANE O DYNAMICE PKB
  4,3 proc. – w takim tempie rosła nasza gospodarka w 2011 r. Opublikowane dziś przez GUS dane są zgodne lub nieco lepsze od ….
  =================================================
  Dosyć klamstw zielonej wyspy i zachodu, amerykanskiego snu … // … co jakoś hakierzy nie dotkneli serwera TVN,u ___ i te cale wylanczanie rządowych stron to może jaka podpucha do wprowadzania zamordyzmy z faszi-BILDERBERGA eNWuŁO, doścyć kłamstw …..

  Prosze zwróćić jak komunistyczny agent odwraca kota ogonem: : Kuźniar: protesty są sterowane przez tych, którzy mają się czego obawiać ”

  PROSZE ZOBACZYĆ JAK DALEJ KLAMIA I MANIPULUJĄ MEDIA , A PROTESTY BYŁÝ WSZĘDZIE W KAŻDY MIESCIE W POLSCE, A TBY PROPAGANDOWE PISZĄ : „Demonstracje przeciwko ACTA odbyły się w Warszawie, Wrocławiu i we Włocławku. Najwięcej osób zgromadziło się przed warszawską siedzibą Biura Parlamentu Europejskiego. Swój sprzeciw manifestowało – według szacunków służb porządkowych – ponad tysiąc osób. Skandowali m.in. „Precz z cenzurą”, „Nie dla ACTA”, „Rząd się sprzedał”. Część osób miała usta zaklejone taśmą z napisem „ACTA”.” <<<< klamstwa klamstwa i jeszcze raz kłamstwa komuno-masońskie ..

  Nie piszcie tylko o internecie! ACTA to również umowa dotycząca tzw. leków generycznych, czyli tańszych zamienników leków produkowanych przez międzynarodowe korporacje! Wg. tej umowy nie tylko handel, ale również posiadanie tańszych zamienników jest nielegalne! I co będą mieli w tej sytuacji zrobić schorowani ludzie, których zwyczajnie nie stać na wykup kilkanaście droższych (ale legalnych) leków?! W końcu trafią masowo do szpitala! I wtedy znowu problem: czy zadłużone szpitale będzie stać na wykup leków drogich leków międzynarodowych molochów na taką skalę! Wtedy Polska albo zacznie zwiększać swój deficyt budżetowy w przerażającym tempie, albo stanie się jedną wielką umieralnią! Czy tego właśnie chcą miłościwie nam rządzący?! Niech nas Tusk, PO i PSL nie uszczęśliwia na siłe. Nie róbcie z Polski drugiej Korei, Chin czy USA. To są policyjne kraje a my Polacy chcemy wolności i internetu bez cenzury. Wszystkim autorom dzieł sztuki przypominam, ze już wzieli za swoje dzieło wynagrodzenie i sprzedali swoje dzieło wiec stracili do niego prawo własności i skoro raz juz wzieli za to kasę to dzieło to jest własnością wszystkich ludzi i mogą do woli oglądać , słuchać kopiować itd.Ile razy mamy płacić za to samo.

  • alexirin 27 stycznia 2012 o 10:54 am

   Tusk podpisał na siebie wyrok

   http://wzzw.wordpress.com/2012/01/26/koniec-z-tyranem-tusk-podpisal-na-siebie-wyrok/

   TYLKO Z TĄ REWOLUCJĄ TO OSTROŻNIE CHODZI O DEPOPULACJE JAK W LIBII I EGIPCIE WIĘC WSZYSTKO TRZEBA ROBIĆ Z GŁOWĄ JESTEŚMY KRÓLIKIEM DOŚWIADCZALNYM DLA TWÓRCÓW NWO

   • alexirin 27 stycznia 2012 o 11:04 am

    Obozy FEMY
    http://newworldorder.com.pl/artykul,1518,Wojciech-Mann-Minuta-po-Polnocy-Obozy-FEMY-Cz-7

    z rewolucją ostrożnie
    podobno gdzieś na północnym wschodzie polski budują podobne FEMA dla polakow może ktoś coś więcej wie na ten temat ??????

  • AQQ 27 stycznia 2012 o 11:27 am

   Samorządy mają wypłacać 13tkę dla nauczycieli po ok. 3tys na łeb, z czego wypłacą budżetu nie ma na NIC>

   • wizzgaa 27 stycznia 2012 o 11:45 am

    Dla porządku AQQ : trzynastkę otrzymuje cała budżetówka , gdzie nauczyciele akurat zarabiają najmniej > zatem ich trzynastki obciążą budżet ale w stopniu zdecydowanie mniejszym niż reszta . Dlaczego nie mówisz o innych przedtawicielach tej grupy – budżetowej ?? Trzy tysiące zresztą dostanie nauczyciel z 3-cim lub 4-tym stopniem awansu zawodowego i po 20-tu latach pracy . Młodsi zdecydowanie mniej . Jeżeli tak bulwersują cię 13-ki nauczycieli to pokus się i napisz ile wynoszą trzynastki nieco wyższych urzędników zarówo samorządowych ,jak i rządowych . Gdyby nauczycielom rozdzielić tę 13-kę na miesiące to zarabialiby o 200 zl mies. więcej . I to już wołałoby o POMSTĘ DO NIEBA . Wiesz AQQ – byłam nauczycielem przez 10 lat potem odeszłam ze szkoły bo żadne wakacje ani tzw. mniejsze pensum nie mogło opłacić tej górniczej roboty i nerwów . Teraz moja córka jest nauczycielką i pożycza ode mnie pieniądze na czynsz .

    • AQQ 27 stycznia 2012 o 12:01 pm

     Nie miałam NIC złego na myśli. akurat dałam się nabrać* na medialne manipulacje
     Doskonale wiem,że wszelkie biurwoKractwo od szerzenia zamętu po uszędach dostaje 18pensji na rok…a na to wszystko ma zapracować niewolnik, robol.

     • wizzgaa 27 stycznia 2012 o 12:09 pm

      Fakt ,ze nauczyciele to swoiście „bezradna ” grupa zawodowa / poza grupką związkowców / i łatwo na nich psy wieszać bo się nie obronią .

 76. Katon Najmłodszy 27 stycznia 2012 o 6:02 pm

  Czy komunizm ma przyszłość?

  W paru poprzednich artykułach poruszaliśmy na blogu kwestie związane z szeroko pojętym ruchem faszystowskim – w aspekcie politycznym, historycznym, społecznym a nawet psychologicznym oraz kulturowym. Pora przyjrzeć się innej ideologii politycznej, która święciła tryumfy w zeszłym wieku. Na pierwszy ogień proponuję bardzo interesujący wywiad. KatoN całość http://katonisliwka.wordpress.com/

 77. hdfhfg 27 stycznia 2012 o 9:26 pm

  http://www.eioba.pl/a/3lc9/acta-a-swiatowa-zywnosc