Nazi-ACTA – początkiem realizacji ludobójstwa przez agentów Illuminati

Podobieństwo nie jest przypadkowe

Skandal z ratyfikacją neonazistowskiej ustawy o nazwie ACTA spowodował rewolucję, szczególnie młodej części polskiego społeczeństwa. Młodzi ludzie dotąd nie reagowali, mimo, że głośno się mówiło o systematycznie realizowanym ludobójstwie przez tzw. elity światowe – zwane Illuminati czy też Komitetem 300, który stanowią głównie żydowskie rody satanistyczne Rotszyldów, Warburgów, Oppenheimerów, DuPontów, Rockefellerów itd.  Dla nieznających temat można tu polecić publikację Henryka Pająka – „Komitet 300 „Sanhedrynem” Rządu Światowego”: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/nwo/komitet-300-%E2%80%9Esanhedrynem%E2%80%9D-rzadu-swiatowego-henryk-pajak/
[Wnioski oparte na pracach Texe Marrsa wydają się poprawne, jednak można mieć zastrzeżenia co do interpretacji roli Watykanu, która jest mocno naciągana, bowiem dzieło Jana Pawła II i Benedykta XVI polegające na umocnieniu katolicyzmu, zdaje się zaprzeczać ich współpracy z Komitetem 300. Pająk zupełnie nie uwzględnia możliwości szantażu Stolicy Apostolskiej przez mafię – dowodem na to było m.in. morderstwo Jana Pawła I i zamach na Jana Pawła II oraz jego otrucie].

Szokujące porównanie

Pojawienie się ACTA nie powinno było zaskoczyć tych, którzy badają we własnym zakresie tzw. „teorie konspiracji”. Internet z roli szpiega przeistoczył się bowiem w nieograniczone źródło informacji, która zaczęła stanowić poważne zagrożenie dla mafii. Puszka Pandory (w pozytywnym sensie) już się jednak otworzyła i poskromienie wiedzy jest praktycznie niemożliwe. Jedyną opcją dla Illuminatów i podległych im agentur jest obecnie wymordowanie tych osób, które dotarły do prawdy. Dlatego nie łudźmy się, że wejdzie ACTA i życie będzie się toczyło jak dotąd. Celem jest totalna inwigilacja i likwidacja osób, na które znajdzie się jakiś haczyk.

Ludzie ci posiedli znakomitą ekspertyzę w jaki sposób można wymordować opozycję realizując ludobójstwa w Niemczech hitlerowskich i Rosji sowieckiej. Pamiętajmy, że w Niemczech i w Rosji działały te same siły, na co dowodem jest to, że propaganda dla obu krajów pochodziła z tego samego źródła. Wystarczy spojrzeć na porównanie, które zamieściłem po lewej stronie tego tekstu. Jest to tylko mała próbka. Zdjęcia plakatów pochodzą z filmu „Sowiecka historia”.(http://www.youtube.com/watch?v=lnB2CjJvuYk)
Ani Niemcy, ani Rosjanie nie mogli jednak mieć pojęcia o tym, że ich propaganda jest kreowana przez tych samych ludzi, finansowanych przez to samo źródło – międzynarodowych bankierów z rodzin Illuminati.

Prawdziwi inicjatorzy i sprawcy obu wojen światowych, holocaustu i innych zbrodni wojennych, ludobójstwa w Rosji sowieckiej i nazistowskich Niemczech, a także wielu innych światowych tragedii byli jak dotąd w cieniu i udawało im się ujść sucho przed sprawiedliwością. W Norymberdze na szubienicach ginęli tylko pośredni wykonawcy woli oligarchów światowych. W Rosji jednak udało się doprowadzić do częściowej czystki, gdyż rzeźnicy Rotszyldów trafili na równie krwawego, o ile nie jeszcze bardziej brutalnego Stalina. Rosjanie, po utracie kilkudziesięciu milionów ludzi, potrafili stworzyć wewnętrzną tajną opozycję, która kto po kroku przejmowała służby wojskowe, co w końcu doprowadziło do przejęcia kontroli przez ich człowieka – Putina. Ciąg dalszy tej historii będziemy obserwować już naocznie, zapowiedzią kolejnych czystek robionych przez słowiańskich Rosjan jest wyrok na ludobójcę George’a Sorosa – jednego z głównych mafiozów Rotszyldów. Pamiętajmy, że węgierski Żyd George Soros, był nazistowskim agentem podczas wojny i swoimi donosami spowodował śmierć wielu węgierskich Żydów.
Zob: http://www.questionsquestions.net/docs04/engdahl-soros.html
Ten gangster uchodzi obecnie za „filantropa” rabując całe kraje w tym byłe komunistyczne. Jedynymi przywódcami, którzy odpowiednio potraktowali Sorosa byli Aleksander Łukaszenko na Białorusi i Władimir Putin w Rosji. Rosjanie na tym nie poprzestają – chcą doprowadzić do egzekucji ludobójcy Sorosa i nie wątpię, ze im się to uda. Sądzę, że przy okazji odpowiedzą za zbrodnie przeciwko Polsce agenci Sorosa w naszym kraju – wiemy o kogo chodzi.

Ratyfikacja ACTA jest więc dramatyczną próbą odzyskania przez Illuminati i ich agentów kontroli nad przepływem informacji. Nie można mieć wątpliwości, że jeśli im się to uda, to przystąpią do masowej eksterminacji opozycji – tak jak to było w przypadku Niemiec i Rosji.
Młodzi ludzie intuicyjnie czują zagrożenie, choć nikt z nich nie potrafi tego odpowiedni wyartykułować.
Zalecam więc dokładniejsze przestudiowanie „teorii konspiracji” i wniosków z nich wynikających.

Obalenie ACTA oraz ludzi promujących tę antyludzką ustawę jest naszym priorytetem.

Ratyfikacja ACTA nie musi oznaczać naszej klęski, jednak spowoduje nieobliczalne szkody w postaci represji i skrytobójstw, nie mówiąc o poważnym zubożeniu społeczeństwa. Na wszystko będą bowiem nakładane kary, a ich egzekucją zajmie się specjalna „policja orwellowska”, dla której powodem do rewizji i aresztowania będzie zwykły donos. Pamiętajmy, że w Rosji sowieckiej wystarczył donos, że jest się antysemitą, by dostać kulę w łeb bez procesu sądowego. To samo i teraz nam grozi.

Polecane materiały:

==========================================================================
Z ostatniej chwili: Rosja wydała nakaz aresztowania George’a Sorosa!

rabarbarek 28 Styczeń 2012 o 6:41 am
Breaking News!!! Jesli to prawda to mamy niezly bigos. Wiadomosc na blogu Toma Heneghana , eksperta od spraw wywiadu o tym , ze Rosja i Putin wystosowali nakaz aresztowania Sorosa. Odkryto bowiem spisek , dzieki ktoremu rynek i gielda rosyjska mialy zalamac sie po interwencji Sorosa na gieldach.
Wedlug informacji na stronie , rowniez Grecja wystapila do sadu i gotowa jest zrezygnowac z przenaleznosci do UE , zeby ocalic resztki swojej niezaleznosci.
Trzeba poczekac lub poszukac potwierdzenia tych wiadomosci . Czyzby naprawde grunt zaczal sie palic pod nogami szanownego towarzystwa wzajemnej adoracji. Moze dotrze wiec do rzadzacych , ze nalezy zawrocic ze zle obranej drogi . Poki jeszcze czas.http://www.myspace.com/tom_heneghan_intel/blog/545205489

==========================================================================
Poniżej zamieszczam wybrane materiały ze wczorajszej dyskusji n.t. ACTA.
==========================================================================

REFERENDUM, NIE ŻADNE PETYCJE:

Artur
27 Styczeń 2012 o 11:19 pm

podpisy zbierane przez wykop są nieważne bo nie maja żadnej mocy prawnej. nie spełniają podstawowych kryteriów i nie będą brane pod uwagę przez nikogo to zwykła ściema. Jeśli chcesz się podpisać pod wnioskiem o referendum w sprawie ACTA to myślę że na chwilę obecną tylko ta strona: http://www.referendumacta.pl jest prawnie przygotowana i jest już ponad 200 000 podpisów zebranych. Dobrze jakby była druga alternatywna grupa zbierająca ważne podpisy na wypadek gdyby tamte trafiły do kosza.

Tomasz Pietruszka informuje o działaniach prawnych przeciwko ACTA ReferendumACTA.pl: http://www.youtube.com/watch?v=hBAz1Uouw9I

Artur 27 Styczeń 2012 o 10:07 pm
Proszę moderatora o usunięcie linku do zbierania podpisów przez internet na wykopie. Takie podpisy nie mają żadnej mocy prawnej. Jest dobrze organizowana akcja na stronie: http://referendumacta.pl/ jest już ponad 200 000 podpisów proszę o dołączanie do akcji i rozesłanie linków. http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/bedzie-referendum-ws-acta-juz-200-tys-podpisow,1,5010611,wiadomosc.html

jakzawsze 27 Styczeń 2012 o 11:23 pm
Polsko powstan 2012 ! Bojkot miedzynarodowej mafi bankierskiej ! http://www.youtube.com/watch?v=XDL79MAw8VI  Bank Zachodni WBK ,Kredyt Bank ,mBank ,Nordea ,MultiBank ,BOŚ ,ING Bank Śląski ,Millennium ,Bank DnB Nord ,Deutsche Bank ,Bank PKO BP ,Citi Handlowy ,Getin Bank ,Credit Agricole ,Polbank EFG

ACTA TO NIE TYLKO INTERNET:

AQQ 27 Styczeń 2012 o 12:22 pm
WAŻNE!!!
  Cały Internet huczy już o upadku leków zastępczych, które są w składzie, nazwie i opakowaniu podobne do leków oryginalnych. W podobnym duchu ACTA będzie prawdopodobnie wpływało na światowy dostęp do nasion, a co za tym idzie do żywności. Budzi się we mnie uzasadniona obawa, że porozumienie to znacznie ułatwi wprowadzenie w życie monopolu żywnościowego największych na świecie producentów nasion, dodatków do żywności, suplementów diety itp. Chodzi tu o firmy Monsanto i Bayer, które już od kilku lat nie kryją się ze swoimi dążeniami do przejęcia władzy nad globalną żywnością (…)
Wiecej: http://www.eioba.pl/a/3lc9/acta-a-swiatowa-zywnosc
 http://www.eioba.pl/a/3lc9/acta-a-swiatowa-zywnosc#ixzz1kelaN05e

gozdek 27 Styczeń 2012 o 12:54 pm
Jak informuje PAP – Ambasador Polski w Japonii Jadwiga Rodowicz podpisała w czwartek w siedzibie MSZ Japonii umowę ACTA . Dokument podpisali też ambasadorowie pozostałych państw UE z wyjątkiem Cypru, Estonii, Słowacji, Niemiec i Holandii.  (…) Tusk, wbrew największym od czasu powstania III RP demonstracji w całym kraju, w których udział wzięło ponad 150 tysięcy młodych ludzi, podpisał dokument, który nie zakończy demonstracji – lecz rozpoczyna polską rewolucję. W wyniku masowych demonstracji, których będziemy świadkami a także uczestnikami – obalony zostanie Tusk, jego partia i III RP.
Całość: http://wzzw.wordpress.com/2012/01/26/koniec-z-tyranem-tusk-podpisal-na-siebie-wyrok/

ALFA 27 Styczeń 2012 o 1:21 pm
YouTube i Google szykują krytyczne zmiany!
Google idzie o krok za daleko! Od 1 marca szykuje znacznie większe zmiany niż myślisz!
Google ogłosił we wtorek, że będzie łączył dane użytkowników tj historię ich e-maili, przeglądanych filmów wideo, aktywności społecznościowych i innych usług, mówiąc że stworzy to piękne proste i intuicyjne doświadczenie dla użytkowników. W ten sposób Google będzie tworzyło pełen profil użytkowników, sprzedając informacje pod “najbardziej przydatne” reklamy czy namierzając najbliższych internetowych znajomych.
Całość: http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/youtube-i-google-szykuja-krytyczne-zmiany/

Peryskop 27 Styczeń 2012 o 2:34 pm
Prawdopodobnie wchodzimy w wir, którego się już nie da zatrzymać ! Zachowajmy zimną krew i przytomność umysłu bo historia się przetacza ! http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/131808.html
Strasburg. A C T A – SKANDAL W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM 27-01-2012
Podczas, gdy w czwartek w Tokio 22 ambasadorów krajów Unii Europejskiej podpisywało układ handlowy ACTA, w Strasburgu wybuchła bomba: sprawozdawca specjalny Parlamentu Europejskiego ds. tej umowy, francuski deputowany Kader Arif, złożył w proteście dymisję, która bez wątpienia utrudni ratyfikację. „Nie będę uczestniczył w tej maskaradzie” – napisał w opublikowanym oświadczeniu.
Całość: http://blog.wirtualnemedia.pl/index.php?%2Fauthors%2F54-Jerzy-Szygiel%2Farchives%2F4932-ACTA-skandal-w-Parlamencie-Europejskim.html

ACTA – KONSPIRACJA POLSKIEGO RZĄDU:

iHe 27 Styczeń 2012 o 6:55 pm
„5 maja 2010 roku, w odpowiedzi na interpelację posłów, minister Bogdan Zdrojewski odmówił ujawnienia informacji na temat prac nad porozumieniem ACTA. – Odnosząc się do postulatu upublicznienia przez rząd RP dokumentu dotyczącego negocjacji w sprawie porozumienia ACTA o nr 6347/10, należy zająć zdecydowanie negatywne stanowisko – czytamy w pierwszym zdaniu obszernego oświadczenia opublikowanego na stronie internetowej sejmu (zobacz treść oświadczenia). Jak twierdzi w oświadczeniu minister Zdrojewski, dokumentów nie można było ujawnić, ponieważ mają status „zastrzeżonych”
Żeby nie zginęło: „Bogdan Zdrojewski: ACTA już w około 90 procentach jest zgodna z ogólnymi dyrektywami Unii Europejskiej. Handlowe aspekty praw własności intelektualnej są częścią wspólnej polityki handlowej i obecnie są dobrze zharmonizowane na poziomie UE. Pozostałe 10 proc. może podlegać dodatkowym procesom implementacyjnym, ale nie w Polsce. My już dziś mamy przepisy spełniające oczekiwane standardy. Wszystkie państwa UE, z wyjątkiem jednego, stwierdziły, że po przyjęciu ACTA nie muszą i nie będą zmieniać prawa krajowego. Jedynym państwem, które w tych 10 proc. jest skłonne do zmiany prawa jest Szwecja.. – Jakich ograniczeń mogą spodziewać się internauci po ratyfikacji ACTA? – Żadnych nowych.”..

A tu typowa 2skowa retoryka:
„- Zapytam raz jeszcze, czy w przypadku społecznych sprzeciwów, protestów organizacji pozarządowych i takich organizacji jak Helsińska Fundacja Praw Człowieka wyobraża pan sobie, że Polska nie ratyfikuje ACTA? – Mam bogatą wyobraźnię i również wyobrażam sobie, taką sytuację, iż w finale całej procedury może tej akceptacji nie być. Mam też w sobie sporo wiedzy i wiary, iż istnieje szansa by przekonać opinię publiczną, iż efektem tej umowy będą korzyści dla państwa polskiego i wszystkich obywateli. Wiem jednak, iż debata po obecnym stanie emocji wcale nie będzie łatwa.”
Zdrojewski przyjaciel narodu.Ciekawe jakie to koszyeryści. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zdrojewski-wyobrazam-sobie-ze-polska-nie-ratyfikuj,1,5010569,wiadomosc.html
ps. Mam taką czarną wizje,że gradualizm masonów @jakwyszej;) połączony z ACTA mógłby zapełnić FEMA campsy niezliczonymi przeciwnikami nowego porządku ,którzy go znienawidzili. Taki swoisty archipelag GUŁAG. Na każdego znajdzie się paragraf z guglakiem wcale nie bydlakiem. Cóż za idealne narzędzie lepsze niż sprzężenie policji skarbowej z cba/abw ,ale tylko niewiele.No i bedzie się ciężej uciekało niż z Syberii..Najlepiej Luftem z komina.  Polin jest w ścisłej czołówce sprzedajnych fasadowych szontów i elit yntelektualnych skoro już tak wiele zrobiono na etapie gradualizmu . (Zdrojewski chwali się jakie to „polskie” prafo jest zgodne z ACTA w 90%). Może to FEMA jeszcze pusty GUŁAG wcale nie jest tylko dla amerykanów,bo w końcu żyjemy w świecie ponadnarodowej koshernej korporacji.A nie wszyscy chcą szybko zdychać tracąc siły witalne na toksynach,bandytyźmie władz ,manipulacjach pogodą czy medycyną czy zwyczajnie widząc kraty tego więzienia i niewiele możliwości ucieczki z niego. (jak wiadomo w klatce wolne ptaki też się nie rozmnażają)
Scenariuszy dla FEMA sporo,kto by jeszcze niedawno przypuszczał ,że można tam wylądować wprost z demokartycznej judeopolonii czy ukraela na koszt pokojowego malarza joblisty yy GooGlisty..A tu kto wie..
Na razie 1 student z ukraela,kto następny?
A tak z innego acta słyszałem z ciekawego źródła ,że „polskie”fartuchy zgodziły się na limit 15mln. POpulacji dla Polin. To by tłumaczyło wiele „reform” w tym jbnm kRaju rootkita i reszty trojanów jednookich.

PROTESTY W MIASTACH NA FACEBOOKU:

jakzawsze 28 Styczeń 2012 o 12:23 am
(…) Lista wydarzeń, protesty w miastach:
WARSZAWA https://www.facebook.com/events/340004262690401/
KRAKÓW https://www.facebook.com/events/215317315225357/
WROCŁAW https://www.facebook.com/events/332274416793882/
ŁÓDŹ https://www.facebook.com/events/136075406511048//
SZCZECIN https://www.facebook.com/events/280653448656301/
GDAŃSK https://www.facebook.com/events/353301034699480/
TORUŃ https://www.facebook.com/events/239838672758381/
LUBLIN https://www.facebook.com/events/174048566035586/
KATOWICE https://www.facebook.com/events/174724099301513/
BIAŁYSTOK http://www.facebook.com/events/256392994434523/
GORZÓW https://www.facebook.com/events/135788003207252/
RZESZÓW https://www.facebook.com/events/134706133314328/
OLSZTYN https://www.facebook.com/events/349441668418318/
BYDGOSZCZ https://www.facebook.com/events/212620175499352/
KIELCE https://www.facebook.com/events/216763271746396/
POZNAŃ https://www.facebook.com/events/174451399329583/
BIAŁA PODLASKA https://www.facebook.com/events/154443481334137/
BIELSKO- BIAŁA https://www.facebook.com/events/342876392398818/
CZĘSTOCHOWA https://www.facebook.com/events/315644171811283/
EŁK http://www.facebook.com/events/352653108080797/
GDYNIA https://www.facebook.com/events/308132032565777/
JASTRZĘBIE ZDRÓJ http://www.facebook.com/events/277715198961253/
KOSZALIN https://www.facebook.com/events/366544826693312/
LUBIĘCIN https://www.facebook.com/events/180049205428002/
MIELEC https://www.facebook.com/events/215960131828288/
PIŁA https://www.facebook.com/events/363770730315314/
RADOM https://www.facebook.com/events/214278065333774/
RADOMSKO https://www.facebook.com/events/333422520024895/
RYBNIK https://www.facebook.com/events/217531361672321/
SŁUPSK https://www.facebook.com/events/355576864469738/
SOSNOWIEC https://www.facebook.com/events/327134550660857/
SZCZYTNO https://www.facebook.com/events/304287716283865/
TARNÓW https://www.facebook.com/events/195948973836535/
TARNOWSKIE GÓRY https://www.facebook.com/events/226874334064657/
TOMASZÓW MAZOWIECKI https://www.facebook.com/events/217180361704882/
ZAMOŚĆ https://www.facebook.com/events/272542776144232/

Reklamy