Nazi-ACTA – początkiem realizacji ludobójstwa przez agentów Illuminati

Podobieństwo nie jest przypadkowe

Skandal z ratyfikacją neonazistowskiej ustawy o nazwie ACTA spowodował rewolucję, szczególnie młodej części polskiego społeczeństwa. Młodzi ludzie dotąd nie reagowali, mimo, że głośno się mówiło o systematycznie realizowanym ludobójstwie przez tzw. elity światowe – zwane Illuminati czy też Komitetem 300, który stanowią głównie żydowskie rody satanistyczne Rotszyldów, Warburgów, Oppenheimerów, DuPontów, Rockefellerów itd.  Dla nieznających temat można tu polecić publikację Henryka Pająka – „Komitet 300 „Sanhedrynem” Rządu Światowego”: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/nwo/komitet-300-%E2%80%9Esanhedrynem%E2%80%9D-rzadu-swiatowego-henryk-pajak/
[Wnioski oparte na pracach Texe Marrsa wydają się poprawne, jednak można mieć zastrzeżenia co do interpretacji roli Watykanu, która jest mocno naciągana, bowiem dzieło Jana Pawła II i Benedykta XVI polegające na umocnieniu katolicyzmu, zdaje się zaprzeczać ich współpracy z Komitetem 300. Pająk zupełnie nie uwzględnia możliwości szantażu Stolicy Apostolskiej przez mafię – dowodem na to było m.in. morderstwo Jana Pawła I i zamach na Jana Pawła II oraz jego otrucie].

Szokujące porównanie

Pojawienie się ACTA nie powinno było zaskoczyć tych, którzy badają we własnym zakresie tzw. „teorie konspiracji”. Internet z roli szpiega przeistoczył się bowiem w nieograniczone źródło informacji, która zaczęła stanowić poważne zagrożenie dla mafii. Puszka Pandory (w pozytywnym sensie) już się jednak otworzyła i poskromienie wiedzy jest praktycznie niemożliwe. Jedyną opcją dla Illuminatów i podległych im agentur jest obecnie wymordowanie tych osób, które dotarły do prawdy. Dlatego nie łudźmy się, że wejdzie ACTA i życie będzie się toczyło jak dotąd. Celem jest totalna inwigilacja i likwidacja osób, na które znajdzie się jakiś haczyk.

Ludzie ci posiedli znakomitą ekspertyzę w jaki sposób można wymordować opozycję realizując ludobójstwa w Niemczech hitlerowskich i Rosji sowieckiej. Pamiętajmy, że w Niemczech i w Rosji działały te same siły, na co dowodem jest to, że propaganda dla obu krajów pochodziła z tego samego źródła. Wystarczy spojrzeć na porównanie, które zamieściłem po lewej stronie tego tekstu. Jest to tylko mała próbka. Zdjęcia plakatów pochodzą z filmu „Sowiecka historia”.(http://www.youtube.com/watch?v=lnB2CjJvuYk)
Ani Niemcy, ani Rosjanie nie mogli jednak mieć pojęcia o tym, że ich propaganda jest kreowana przez tych samych ludzi, finansowanych przez to samo źródło – międzynarodowych bankierów z rodzin Illuminati.

Prawdziwi inicjatorzy i sprawcy obu wojen światowych, holocaustu i innych zbrodni wojennych, ludobójstwa w Rosji sowieckiej i nazistowskich Niemczech, a także wielu innych światowych tragedii byli jak dotąd w cieniu i udawało im się ujść sucho przed sprawiedliwością. W Norymberdze na szubienicach ginęli tylko pośredni wykonawcy woli oligarchów światowych. W Rosji jednak udało się doprowadzić do częściowej czystki, gdyż rzeźnicy Rotszyldów trafili na równie krwawego, o ile nie jeszcze bardziej brutalnego Stalina. Rosjanie, po utracie kilkudziesięciu milionów ludzi, potrafili stworzyć wewnętrzną tajną opozycję, która kto po kroku przejmowała służby wojskowe, co w końcu doprowadziło do przejęcia kontroli przez ich człowieka – Putina. Ciąg dalszy tej historii będziemy obserwować już naocznie, zapowiedzią kolejnych czystek robionych przez słowiańskich Rosjan jest wyrok na ludobójcę George’a Sorosa – jednego z głównych mafiozów Rotszyldów. Pamiętajmy, że węgierski Żyd George Soros, był nazistowskim agentem podczas wojny i swoimi donosami spowodował śmierć wielu węgierskich Żydów.
Zob: http://www.questionsquestions.net/docs04/engdahl-soros.html
Ten gangster uchodzi obecnie za „filantropa” rabując całe kraje w tym byłe komunistyczne. Jedynymi przywódcami, którzy odpowiednio potraktowali Sorosa byli Aleksander Łukaszenko na Białorusi i Władimir Putin w Rosji. Rosjanie na tym nie poprzestają – chcą doprowadzić do egzekucji ludobójcy Sorosa i nie wątpię, ze im się to uda. Sądzę, że przy okazji odpowiedzą za zbrodnie przeciwko Polsce agenci Sorosa w naszym kraju – wiemy o kogo chodzi.

Ratyfikacja ACTA jest więc dramatyczną próbą odzyskania przez Illuminati i ich agentów kontroli nad przepływem informacji. Nie można mieć wątpliwości, że jeśli im się to uda, to przystąpią do masowej eksterminacji opozycji – tak jak to było w przypadku Niemiec i Rosji.
Młodzi ludzie intuicyjnie czują zagrożenie, choć nikt z nich nie potrafi tego odpowiedni wyartykułować.
Zalecam więc dokładniejsze przestudiowanie „teorii konspiracji” i wniosków z nich wynikających.

Obalenie ACTA oraz ludzi promujących tę antyludzką ustawę jest naszym priorytetem.

Ratyfikacja ACTA nie musi oznaczać naszej klęski, jednak spowoduje nieobliczalne szkody w postaci represji i skrytobójstw, nie mówiąc o poważnym zubożeniu społeczeństwa. Na wszystko będą bowiem nakładane kary, a ich egzekucją zajmie się specjalna „policja orwellowska”, dla której powodem do rewizji i aresztowania będzie zwykły donos. Pamiętajmy, że w Rosji sowieckiej wystarczył donos, że jest się antysemitą, by dostać kulę w łeb bez procesu sądowego. To samo i teraz nam grozi.

Polecane materiały:

==========================================================================
Z ostatniej chwili: Rosja wydała nakaz aresztowania George’a Sorosa!

rabarbarek 28 Styczeń 2012 o 6:41 am
Breaking News!!! Jesli to prawda to mamy niezly bigos. Wiadomosc na blogu Toma Heneghana , eksperta od spraw wywiadu o tym , ze Rosja i Putin wystosowali nakaz aresztowania Sorosa. Odkryto bowiem spisek , dzieki ktoremu rynek i gielda rosyjska mialy zalamac sie po interwencji Sorosa na gieldach.
Wedlug informacji na stronie , rowniez Grecja wystapila do sadu i gotowa jest zrezygnowac z przenaleznosci do UE , zeby ocalic resztki swojej niezaleznosci.
Trzeba poczekac lub poszukac potwierdzenia tych wiadomosci . Czyzby naprawde grunt zaczal sie palic pod nogami szanownego towarzystwa wzajemnej adoracji. Moze dotrze wiec do rzadzacych , ze nalezy zawrocic ze zle obranej drogi . Poki jeszcze czas.http://www.myspace.com/tom_heneghan_intel/blog/545205489

==========================================================================
Poniżej zamieszczam wybrane materiały ze wczorajszej dyskusji n.t. ACTA.
==========================================================================

REFERENDUM, NIE ŻADNE PETYCJE:

Artur
27 Styczeń 2012 o 11:19 pm

podpisy zbierane przez wykop są nieważne bo nie maja żadnej mocy prawnej. nie spełniają podstawowych kryteriów i nie będą brane pod uwagę przez nikogo to zwykła ściema. Jeśli chcesz się podpisać pod wnioskiem o referendum w sprawie ACTA to myślę że na chwilę obecną tylko ta strona: http://www.referendumacta.pl jest prawnie przygotowana i jest już ponad 200 000 podpisów zebranych. Dobrze jakby była druga alternatywna grupa zbierająca ważne podpisy na wypadek gdyby tamte trafiły do kosza.

Tomasz Pietruszka informuje o działaniach prawnych przeciwko ACTA ReferendumACTA.pl: http://www.youtube.com/watch?v=hBAz1Uouw9I

Artur 27 Styczeń 2012 o 10:07 pm
Proszę moderatora o usunięcie linku do zbierania podpisów przez internet na wykopie. Takie podpisy nie mają żadnej mocy prawnej. Jest dobrze organizowana akcja na stronie: http://referendumacta.pl/ jest już ponad 200 000 podpisów proszę o dołączanie do akcji i rozesłanie linków. http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/bedzie-referendum-ws-acta-juz-200-tys-podpisow,1,5010611,wiadomosc.html

jakzawsze 27 Styczeń 2012 o 11:23 pm
Polsko powstan 2012 ! Bojkot miedzynarodowej mafi bankierskiej ! http://www.youtube.com/watch?v=XDL79MAw8VI  Bank Zachodni WBK ,Kredyt Bank ,mBank ,Nordea ,MultiBank ,BOŚ ,ING Bank Śląski ,Millennium ,Bank DnB Nord ,Deutsche Bank ,Bank PKO BP ,Citi Handlowy ,Getin Bank ,Credit Agricole ,Polbank EFG

ACTA TO NIE TYLKO INTERNET:

AQQ 27 Styczeń 2012 o 12:22 pm
WAŻNE!!!
  Cały Internet huczy już o upadku leków zastępczych, które są w składzie, nazwie i opakowaniu podobne do leków oryginalnych. W podobnym duchu ACTA będzie prawdopodobnie wpływało na światowy dostęp do nasion, a co za tym idzie do żywności. Budzi się we mnie uzasadniona obawa, że porozumienie to znacznie ułatwi wprowadzenie w życie monopolu żywnościowego największych na świecie producentów nasion, dodatków do żywności, suplementów diety itp. Chodzi tu o firmy Monsanto i Bayer, które już od kilku lat nie kryją się ze swoimi dążeniami do przejęcia władzy nad globalną żywnością (…)
Wiecej: http://www.eioba.pl/a/3lc9/acta-a-swiatowa-zywnosc
 http://www.eioba.pl/a/3lc9/acta-a-swiatowa-zywnosc#ixzz1kelaN05e

gozdek 27 Styczeń 2012 o 12:54 pm
Jak informuje PAP – Ambasador Polski w Japonii Jadwiga Rodowicz podpisała w czwartek w siedzibie MSZ Japonii umowę ACTA . Dokument podpisali też ambasadorowie pozostałych państw UE z wyjątkiem Cypru, Estonii, Słowacji, Niemiec i Holandii.  (…) Tusk, wbrew największym od czasu powstania III RP demonstracji w całym kraju, w których udział wzięło ponad 150 tysięcy młodych ludzi, podpisał dokument, który nie zakończy demonstracji – lecz rozpoczyna polską rewolucję. W wyniku masowych demonstracji, których będziemy świadkami a także uczestnikami – obalony zostanie Tusk, jego partia i III RP.
Całość: http://wzzw.wordpress.com/2012/01/26/koniec-z-tyranem-tusk-podpisal-na-siebie-wyrok/

ALFA 27 Styczeń 2012 o 1:21 pm
YouTube i Google szykują krytyczne zmiany!
Google idzie o krok za daleko! Od 1 marca szykuje znacznie większe zmiany niż myślisz!
Google ogłosił we wtorek, że będzie łączył dane użytkowników tj historię ich e-maili, przeglądanych filmów wideo, aktywności społecznościowych i innych usług, mówiąc że stworzy to piękne proste i intuicyjne doświadczenie dla użytkowników. W ten sposób Google będzie tworzyło pełen profil użytkowników, sprzedając informacje pod “najbardziej przydatne” reklamy czy namierzając najbliższych internetowych znajomych.
Całość: http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/youtube-i-google-szykuja-krytyczne-zmiany/

Peryskop 27 Styczeń 2012 o 2:34 pm
Prawdopodobnie wchodzimy w wir, którego się już nie da zatrzymać ! Zachowajmy zimną krew i przytomność umysłu bo historia się przetacza ! http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/131808.html
Strasburg. A C T A – SKANDAL W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM 27-01-2012
Podczas, gdy w czwartek w Tokio 22 ambasadorów krajów Unii Europejskiej podpisywało układ handlowy ACTA, w Strasburgu wybuchła bomba: sprawozdawca specjalny Parlamentu Europejskiego ds. tej umowy, francuski deputowany Kader Arif, złożył w proteście dymisję, która bez wątpienia utrudni ratyfikację. „Nie będę uczestniczył w tej maskaradzie” – napisał w opublikowanym oświadczeniu.
Całość: http://blog.wirtualnemedia.pl/index.php?%2Fauthors%2F54-Jerzy-Szygiel%2Farchives%2F4932-ACTA-skandal-w-Parlamencie-Europejskim.html

ACTA – KONSPIRACJA POLSKIEGO RZĄDU:

iHe 27 Styczeń 2012 o 6:55 pm
„5 maja 2010 roku, w odpowiedzi na interpelację posłów, minister Bogdan Zdrojewski odmówił ujawnienia informacji na temat prac nad porozumieniem ACTA. – Odnosząc się do postulatu upublicznienia przez rząd RP dokumentu dotyczącego negocjacji w sprawie porozumienia ACTA o nr 6347/10, należy zająć zdecydowanie negatywne stanowisko – czytamy w pierwszym zdaniu obszernego oświadczenia opublikowanego na stronie internetowej sejmu (zobacz treść oświadczenia). Jak twierdzi w oświadczeniu minister Zdrojewski, dokumentów nie można było ujawnić, ponieważ mają status „zastrzeżonych”
Żeby nie zginęło: „Bogdan Zdrojewski: ACTA już w około 90 procentach jest zgodna z ogólnymi dyrektywami Unii Europejskiej. Handlowe aspekty praw własności intelektualnej są częścią wspólnej polityki handlowej i obecnie są dobrze zharmonizowane na poziomie UE. Pozostałe 10 proc. może podlegać dodatkowym procesom implementacyjnym, ale nie w Polsce. My już dziś mamy przepisy spełniające oczekiwane standardy. Wszystkie państwa UE, z wyjątkiem jednego, stwierdziły, że po przyjęciu ACTA nie muszą i nie będą zmieniać prawa krajowego. Jedynym państwem, które w tych 10 proc. jest skłonne do zmiany prawa jest Szwecja.. – Jakich ograniczeń mogą spodziewać się internauci po ratyfikacji ACTA? – Żadnych nowych.”..

A tu typowa 2skowa retoryka:
„- Zapytam raz jeszcze, czy w przypadku społecznych sprzeciwów, protestów organizacji pozarządowych i takich organizacji jak Helsińska Fundacja Praw Człowieka wyobraża pan sobie, że Polska nie ratyfikuje ACTA? – Mam bogatą wyobraźnię i również wyobrażam sobie, taką sytuację, iż w finale całej procedury może tej akceptacji nie być. Mam też w sobie sporo wiedzy i wiary, iż istnieje szansa by przekonać opinię publiczną, iż efektem tej umowy będą korzyści dla państwa polskiego i wszystkich obywateli. Wiem jednak, iż debata po obecnym stanie emocji wcale nie będzie łatwa.”
Zdrojewski przyjaciel narodu.Ciekawe jakie to koszyeryści. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zdrojewski-wyobrazam-sobie-ze-polska-nie-ratyfikuj,1,5010569,wiadomosc.html
ps. Mam taką czarną wizje,że gradualizm masonów @jakwyszej;) połączony z ACTA mógłby zapełnić FEMA campsy niezliczonymi przeciwnikami nowego porządku ,którzy go znienawidzili. Taki swoisty archipelag GUŁAG. Na każdego znajdzie się paragraf z guglakiem wcale nie bydlakiem. Cóż za idealne narzędzie lepsze niż sprzężenie policji skarbowej z cba/abw ,ale tylko niewiele.No i bedzie się ciężej uciekało niż z Syberii..Najlepiej Luftem z komina.  Polin jest w ścisłej czołówce sprzedajnych fasadowych szontów i elit yntelektualnych skoro już tak wiele zrobiono na etapie gradualizmu . (Zdrojewski chwali się jakie to „polskie” prafo jest zgodne z ACTA w 90%). Może to FEMA jeszcze pusty GUŁAG wcale nie jest tylko dla amerykanów,bo w końcu żyjemy w świecie ponadnarodowej koshernej korporacji.A nie wszyscy chcą szybko zdychać tracąc siły witalne na toksynach,bandytyźmie władz ,manipulacjach pogodą czy medycyną czy zwyczajnie widząc kraty tego więzienia i niewiele możliwości ucieczki z niego. (jak wiadomo w klatce wolne ptaki też się nie rozmnażają)
Scenariuszy dla FEMA sporo,kto by jeszcze niedawno przypuszczał ,że można tam wylądować wprost z demokartycznej judeopolonii czy ukraela na koszt pokojowego malarza joblisty yy GooGlisty..A tu kto wie..
Na razie 1 student z ukraela,kto następny?
A tak z innego acta słyszałem z ciekawego źródła ,że „polskie”fartuchy zgodziły się na limit 15mln. POpulacji dla Polin. To by tłumaczyło wiele „reform” w tym jbnm kRaju rootkita i reszty trojanów jednookich.

PROTESTY W MIASTACH NA FACEBOOKU:

jakzawsze 28 Styczeń 2012 o 12:23 am
(…) Lista wydarzeń, protesty w miastach:
WARSZAWA https://www.facebook.com/events/340004262690401/
KRAKÓW https://www.facebook.com/events/215317315225357/
WROCŁAW https://www.facebook.com/events/332274416793882/
ŁÓDŹ https://www.facebook.com/events/136075406511048//
SZCZECIN https://www.facebook.com/events/280653448656301/
GDAŃSK https://www.facebook.com/events/353301034699480/
TORUŃ https://www.facebook.com/events/239838672758381/
LUBLIN https://www.facebook.com/events/174048566035586/
KATOWICE https://www.facebook.com/events/174724099301513/
BIAŁYSTOK http://www.facebook.com/events/256392994434523/
GORZÓW https://www.facebook.com/events/135788003207252/
RZESZÓW https://www.facebook.com/events/134706133314328/
OLSZTYN https://www.facebook.com/events/349441668418318/
BYDGOSZCZ https://www.facebook.com/events/212620175499352/
KIELCE https://www.facebook.com/events/216763271746396/
POZNAŃ https://www.facebook.com/events/174451399329583/
BIAŁA PODLASKA https://www.facebook.com/events/154443481334137/
BIELSKO- BIAŁA https://www.facebook.com/events/342876392398818/
CZĘSTOCHOWA https://www.facebook.com/events/315644171811283/
EŁK http://www.facebook.com/events/352653108080797/
GDYNIA https://www.facebook.com/events/308132032565777/
JASTRZĘBIE ZDRÓJ http://www.facebook.com/events/277715198961253/
KOSZALIN https://www.facebook.com/events/366544826693312/
LUBIĘCIN https://www.facebook.com/events/180049205428002/
MIELEC https://www.facebook.com/events/215960131828288/
PIŁA https://www.facebook.com/events/363770730315314/
RADOM https://www.facebook.com/events/214278065333774/
RADOMSKO https://www.facebook.com/events/333422520024895/
RYBNIK https://www.facebook.com/events/217531361672321/
SŁUPSK https://www.facebook.com/events/355576864469738/
SOSNOWIEC https://www.facebook.com/events/327134550660857/
SZCZYTNO https://www.facebook.com/events/304287716283865/
TARNÓW https://www.facebook.com/events/195948973836535/
TARNOWSKIE GÓRY https://www.facebook.com/events/226874334064657/
TOMASZÓW MAZOWIECKI https://www.facebook.com/events/217180361704882/
ZAMOŚĆ https://www.facebook.com/events/272542776144232/

Reklamy

308 responses to “Nazi-ACTA – początkiem realizacji ludobójstwa przez agentów Illuminati

 1. Peryskop 28 stycznia 2012 o 12:32 pm

  Nastąpiło wyraźne przyspieszenie na zapowiedź, że główni autorzy globalnego przekrętu będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej.
  Przykład:

  FAKIR 28 Styczeń 2012 o 11:41 am
  UWAGA
  Nie idźcie tą drogą
  Antymaterialny zdekonspirował agentów!!!!!!!

  FAKIR 28 Styczeń 2012 o 11:49 am
  NO CZEKAM NA ODPOWIEDŹ MARKA PODLECKIEGO
  TAK – jestem czynnym agentem
  NIE – zakończyłem współprace

  Peryskop 28 Styczeń 2012 o 12:24 pm
  Tak bardzo was tam zdesperowało, Wojtek?
  Nie, nie mam obsesji.
  Tak, oszołomem kiedyś byłem.

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 12:40 pm

   Zabolała prawda Gawrońskiego? No to mamy jasną sprawę. Nie będę się spowiadał żadnym anonimom.
   Wasz czas się kończy agenci – jesteście namierzeni, nikt się nawet was nie będzie pytał po co to robiliście. Za współudział w ludobójstwie jest tylko jedna kara.

   • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:07 pm

    Sprytny jesteś, ale są sprytniejsi.
    Zapewniam
    Twoja kariera legła w gruzach
    Bądź pewien

    • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:11 pm

     dokumenty też będą spokojnie 🙂

     • O Rzesz 28 stycznia 2012 o 6:28 pm

      „dokumenty też będą, spokojnie” … nie możesz ich znaleźć czy jeszcze ich nie stworzono?.
      Obstawiam drugą wersję.

      • Peryskop 28 stycznia 2012 o 7:11 pm

       ORzesz – jeden „dokument” już jest !
       Sprawdź u „antymaterialnego” na NE.

       Właśnie wywiesił jako atrapę starą Trybunę Ludu.
       Teraz szukają jeszcze Neues Deutschland ?
       A potem Rude Pravo ?

       Widać, że po 11.11.11 nie mogą się chłopaki w Centrali pozbierać.
       A teraz jeszcze te ACTA, i przegoniony wczoraj Palikot.

       ZGROZA !!!
       Żaden ze sprawdzonych trików operacyjnych już nie działa.

       • kamil51000 28 stycznia 2012 o 11:38 pm

        A ja mam pytanie;
        – jak wy sobie to wszystko wyobrażacie??

        wczoraj mi usuwali posty z wp.pl, a nawet mi się Windows wysypał przy próbie umieszczenia posta, a mianowicie podczas kliknięcia „ok, czy wyślij”. Pamiętajcie, że w sieci nie jesteśmy anonimowi, po to pogrupowali ip na klasy, żeby mieć wzgląd gdzie na jakim terania jaka obowiązuje.

        Analizując różne materiały niemal jestem pewnie, że wojny o Iran nie będzie, bynajmniej nie teraz, choć z drugiej strony chciałbym, żeby zaczęła się już dziś, oczywiście wyłączając Indie, Syrię, Pakistan, Chiny, Indonezja, Australię, Państwa Arabskie pod rządami USA, Izrael i UE, a i oczywiście Rosja. Być może większość z was okrzyknie mnie mianem szaleńca, a jako, że w swoim życiu nie doświadczyłem wojny, to jestem młodym nieokrzesanym i głupim. Tylko, że większość z was nawet nie zdaje sobie sprawy, że czas nie jest sprzymierzeńcem ludzkości, nie tej o którą nam chodzi, on zawsze działał na naszą szkodę i pozwalał wdrażać kolejne etapy planu przez Iluminatów. Skoro chcą zrobić rząd światowy, jestem za. Bo kiedyś i tak nam przyjdzie trzeba taki zrobić, ale to ma być demokracja, a nie totalitaryzm jak to jest na chwilę obecną. Czytam to forum już od dłuższego czasu, ale widzę, że prawie nikt z tu obecnych nie ma żadnej realnej wizji przyszłości, Odnosicie się do Biblii i Religi, a tak naprawdę, żadne z nas nie ma pojęcia o co chodzi w naszej religii. Jak to ktoś kiedyś powiedział Polska to ostoja chrześcijaństwa Europy, a nasz naród ma dość martyrologiczną historię. Zawsze byliśmy pośrodku i to zawsze starano się za nas decydować lub toczyć wojnę, choć nigdy nie udało się zdławić „Polskości”. Komu to zawdzięczamy? Czy myślicie, ze w czasach średniowiecznych dbano o wszystkich?, nie, tylko elity miały dobrze, mości hrabiowie, itp, ale dzięki naszym babkom i dziadkom nigdy nie zdławiono ducha „narodu Polskiego, który swoją historię i tradycję złączył z religią chrześcijańska”.

        Jeśli wybuchnie ta wojna, to musi być termojądrowa, bo tylko taka coś zmieni. czy wy myślicie, że zmiany da się wprowadzić z dnia na dzień? Szkoda, że tak wielu ludzi cierpi na codzień z powodu wojen, niewolnictwa, wyzysku, biedy i głodu. Do czego to doszło, żeby umierały dzieci z głodu?. Oczywiście każda inicjatywa jet dobra, ale wyjścia sa dwa:
        – wojna;
        – obudzenie społeczeństwa i ogólnoświatowy przewrót w wyniku którego to ludzie dochodzą do władzy. I tu też w konsekwencji jest wojna, więc wyjście jest jedno.

        Według mnie druga opcja jest mniej realna. Patrząc na społeczeństwa świata jak i nasze to może kiedyś, ale nie teraz. Teraz ludzie jeszcze nie chcą się obudzić, nie dostrzegają obłudy, ale wiecie co wiecie dlaczego tak jest?? Bo nie ogólnonarodowego lidera, kogoś kto by to pociągnął i wziął na siebie wszystko, żeby tylko taki przewrót dokonać. Potrzebny nam człowiek o silnym autorytecie, który dotrze swym słowem do mas, a przewrót będzie możliwy. Nawet teraz te protesty to tylko prowokacja, brak lidera całej tej masówki, ona padnie jak i inne. Nie ma silnej i stanowczej ręki która parła by naprzód ku wolności Polski. Z pewnością inne narody by się zainspirowały.

        A i może mi ktoś odpowie, czego boją się tak panicznie rządy europejskie, to na pewno nie jest kryzys gospodarczy, finansowy,itp. to coś znacznie gorszego, o czym 99.9% ludzi nie ma
        pojęcia. Ma ktoś jakąś propozycję?

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 12:14 am

         „Skoro chcą zrobić rząd światowy, jestem za.”
         Powiadasz,i czekasz na lidera??
         Doczekasz się lidera.Antychrysta.Będzie czynił „samo dobro”,ba nawet cuda.
         Oj chyba nie dokładnie czytasz tego bloga.

        • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 12:21 am

         Tak, ja mam inną propozycję. Żadnych „rządów światowych” bo centralizacja władzy oznacza totalitaryzm – i nie ma od tego wyjątków. Świat bipolarny tak, nawet lepiej jakby było kilka stron. Dopóki się nie wyczyści go z ludzi genetycznie zmienionych, którymi są rody Illuminati. Oni są już tak odmienni od nas, że będzie im się zawsze udawało przejąć ster władzy – poprzez wrodzony rasizm i ideologię. Służą tylko swoim celom, a nie ludzkości, poza tym mają wrodzone skłonności ludobójcze. Są też kanibalami. Wiem, że brzmi dziwnie, ale to nie są prawdopodobnie już ludzie w naszym sensie myślenia – dlatego Icke nazywa ich reptylianami. Jeśli się tego nie wyeliminuje to najlepiej jak by nie było żadnego centrum władzy, żadnego ONZ czy Ligi Narodów.
         Uwolnienie darmowej energii osłabiłoby możliwość przejęcia totalnej kontroli, tak więc na to można liczyć.
         Wojna termojądrowa to koniec ludzkości, przynajmniej w sensie jaki znamy. Ocaleją najbogatsi, ci co mają głębokie schrony i zapasy na setki lat. Ale i oni ostatecznie mogą wymrzeć na skutek radiacji, która ich w końcu dopadnie. Dlatego sądzę, że do takiej wojny nie dojdzie.
         Co nastąpi to zamach na Illuminatów – i to zapewne już niedługo. Sądzę, że uda się nam wyjść z tego kryzysu, zbyt dużo ludzi się zaangażowało – co widać nawet po polskim necie. Bądźmy optymistami – NWO przejdzie do historii jak Neron czy Kaligula.

        • hjk 29 stycznia 2012 o 11:48 am

         @…”ale widzę, że prawie nikt z tu obecnych nie ma żadnej realnej wizji przyszłości,”

         Do powyższych słusznych uwag Monitora dodam tylko tyle, ze realizowanie jakichś wizji czy dokładniej utopii to stare działania różnego rodzaju socjalistów, ideologów, ludzi (?) sztucznych (w dosłownym słowa znaczeniu, bo ideologia czy wizja jest z dziedziny sztuki), odrealnionych, ubóstwiających wytwory własnej wyobraźni, pseudozbawców „ludzkosci”.

         W realnym swiecie czy życiu jest nam potrzebny organiczny wzrost, oddolna praca u podstaw i lokalne organizowanie się w celu realizowania czy osiągania różnych dobr od podstaw, a wiec w rodzinie, wspólnocie mieszkańców, dzielnicy, gminie, mieście, potem w państwie, a dalej jak są sprzyjające warunki, to we współpracy z innymi państwami.

         Taki obraz życia zarysował juz Arystoteles i taki utrwalił się w naszej kulturze i cywilizacji łacińsko – chrześcijańskiej. Chrześcijaństwo podało pewne reguły życia społecznego i dało duchowe siły do realizacji dobrego zycia.

         Jest to w oczywisty sposób sprzeczne z róznymi „wizjonerami” i konkurencyjnymi „zbawcami”, stąd przede wszystkim atak na chrześcijaństwo i jego kulture.

       • kruk 29 stycznia 2012 o 5:31 am

        A co jeśli jest to zorganizowana akcja wg. scenariusza akcja-reakcja. Ruch Anonymous ujawnił się na krótko przed próbą wprowadzenia ustaw SOPA, PIPA i ACTA. Początkowo wyciągnęli klikaset depesz międzykonsularnych i innych dokumentów rządowych i opublikowali je na portalu Wiki Leaks. Media strasznie to rozdmuchały – o Anonymous stało się głośno. Teraz postrzegamy ruch Anonymous jako „zdecentralizowany” ruch antyglobalistyczny ale czy tak jest na pewno? Kto stoi za kanałem #AnonOps – nie wiemy. Póki co zalecam ostrożność i obserwację aktualnych wydarzeń z dużą ostrożnością i ich oceny wg. zasady rozpoznawania intencji „po owocach”.

        A former AnonOps member wrote:

        “From the f [-] ing beginning (during the hack at Aiplex which started Operation Payback) there has been an secret club, an aristocracy in AnonOps, deciding how operations will play out in invite-only channels.

        It’s obvious, for they control the topic, the hivemind, the guides, every single thing behind the scenes…“

        – Nate Anderson

        http://disinfobahn.wordpress.com/2011/09/26/esoteric-analysis-of-anonymous-iconography/
        http://www.firetown.com/blog/2011/10/11/is-hacker-group-anonymous-in-the-illuminati-card-game/

        • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 8:24 am

         Tak jak mówię – nie ufać anonimom. Każdy się może podpiąć, szczególnie służby.

        • hjk 29 stycznia 2012 o 12:00 pm

         Wszystkich służb „z góry” to bym nie demonizował, bo obecnie w braku organizacji społeczeństwa pozostaje juz tylko „świecka nadzieja”, ze są w służbach jakieś elementy narodowe czy patriotyczne i ze nie wszystkie służby oddały się illu-globalistom i pracują przeciw narodom. I ze jakos wciaz sprzeciwiaja się ich planom.

         Bo jak nie, to jedyna nadzieja w Bogu, ze dokona jakichś nadzwyczajnych interwencji, gdyż zwykli ludzie są za słabo zorganizowani, zatomizowani, nawet ci „świadomi” czy „przebudzeni”. Oczywiście pewne masowe działania tych ostatnich mogłyby coś zmienić wespół z jakimiś masowymi wystąpieniami, ale to za mało.
         I jedyne, co na razie powstrzymuje illu-globalistów to opór „materii społęcznej”…

         No chyba ze jest jakies dobrze zakonspirowane „podziemie”, o którym wiedzą tylko wtajemniczeni…?

    • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 1:21 pm

     Wodzę że wydano nowe wytyczne,zniszczyć monitora.
     Ciekawe kto się włączy do akcji.

     • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:39 pm

      Przestań
      Konioju tłumacz takie dyrdymały
      „anonimowy mizia” w trójcy jedyny dmie w tą samą trąbkę nakręcając spiralę nienawiści.

      • centurion 28 stycznia 2012 o 2:23 pm

       Wspaniale się bawicie a przypomina to zadanie domowe z radzieckiej Rosji zdenuncjuj rodzinę i znajomych a zostaniesz bohaterem Związku Radzieckiego. W tym przypadku Związku Socjalistycznych Republik Jewropejskich.

      • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 7:15 pm

       To tylko fakir,a więc hinduski cudotwórca,w wielu osobach,w tym antymaterialnej.

      • mi6 28 stycznia 2012 o 9:59 pm

       sluchaj ty pi……iety fi.cie !! czytam cie od jakiegos czasu,te twoje ataki przepelnione inwektywami itp – przestan wchodzic na ten blog bo nikt cie tu nie oczekuje i pamietaj !- latwo cie znalezc i morde obic bez calowania.zniknij i nie wracaj tu wiecej !!

       • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 10:07 pm

        mi6 Spoko. To Abewu, boją się że ludziska wyjdą na ulice i obala władzę, a ci będą musieli strzelać. Ja też jestem przeciwko masakrom, lepiej to rozwiązać pokojowo. Problem jest w tym by do władzy się dostali patrioci jak na Węgrzech, a nie następne błazny. Dla mnie PiS jest dość wiarygodny, choć trzeba by zrobić selekcję. No i małe partie.

        • Ditka 28 stycznia 2012 o 10:36 pm

         monitor, zgadzam się z Tobą. A przy okazji: dobry wpis na temat R.Gawrońskiego. Tylko zaczynam popadać w depresję gdy o tym czytam. Media? Wiadomo, olewają. Ludzie? – Większość jest nieświadoma (a mnie się już odniechciało uświadamiać kufka mać) Też nie jestem zwolenniczką działań „siłowych” ale myślę że jak tak dalej pójdzie to chyba najgorsze instynkty pójdą w ruch bo np ja już nie wytrzymuję pomału

         • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 11:01 pm

          Jest stara rada,mądrość pokoleń
          Jak nie wytrzymujesz,to popuść.
          Do przemocy nie ma prawa dojść.
          jesteśmy cywilizowanym narodem.
          Młodzież już to pokazała.
          Teraz chodzi o masowe poparcie ,
          wniosku o referendum.
          http://www.referendumacta.pl/

        • jakzawsze 29 stycznia 2012 o 12:12 am

         Informacja do @palanety ziemi mieszkańców 😉
         ==================================
         W PIS są tajni zindoktrynowani frontmeni którzy pierwsi mogą być wypromowani na stołkach i polecą do koryta w Brukseli. Niewiadomo co kumu może strzelić do głowy, a władza i pieniądze biją na dekiel i to pożądnie. Może Korwin Mike był by dobry , ale też ile ona ma lat i ile mógłby pożyć, a za jego plecami mogły by czekać głodene sempy na posady $$$ .

         Ja już niewierze w polityków, jak i temu taki tamtemu . Oni nasamym początku pieknie mówią, przemawiają do tłumu i ludzie to kupują bo im się to podoba. Ale owieczka staje się wilkiem po jakimś czasie. Jai większość „PUPETÓW” to wielki w owczej skórze. Cała historia ludzkości hest na to dowodem. Tutaj jest nam raczej porzebna władzą z kosmosu, od tych cona skonstruowali-wymyślili (DNA) . Człowiek jako człowiek na tej planecie niepotrafi samodzielnie rządzić , widzicie dzisiaj samoNIErządy człowieka na tej palnecie i co ? Komunizmy,Kapitalizmy,Hitleryzmy,Scojalizmy,Marksizmy, New World Order, to się nie sprawdza to są jedne i te same schematy powtarzające sie kilka tysięcy lat już na tej planecie. To się poprostu wypaliło,a illuminati mają duży problem, dalej prubują nam forsować ich nową odmiane komunizu pod nawą Nowy porządek Świata. Co mysle i na kogo bym głosował to na Jezusa i jego plan i jego nauki. W sumie mamy już gotowe proste rozwiązania, i bardzo je łatwo wdrożyć w życie i innych do tego przystosować. To mi się własnie podoba ! Tak własnie zróbmy. A co to dopiero bedzie jak obiecał powtórne przyście i myśle że nie cyganił i to jest bardzo mozliwe, sama przyroda ta biosfera , tego gotowe programy genetyczne umieszczone w każdym żywym oragniźzmie na tej palnecie są tego dowodem i jest jakaś nadzieja i nie jest o tylko jakaś rzekoma halucynacja zbiorowa tak jak nam to inni prubują wmówić ….

         Politycy są skończeni i zostawmy ich. To jest jak virus komputerowy , a my ludzie jesteśmy programem antyvirusowym i naszymi prawdziwymi informacjami zwalczamy fałszywe informacje … 😉 Może to ACTA wprowadzą ale to ma szanse przetrwać jakiś krótki czas okresu, ACTA to fałsz, na nas jest 99 % wobec tego fałszu … ha ha ha …
         http://dyskusb.wordpress.com/

         • Apsik 29 stycznia 2012 o 1:08 am

          Hitleryzm , stalinizm , czy syfilizm, to nie jest twór ludzki, jeśli wierzysz w jakieś kosmiczne spowinowacenie hehehe . Zło to energia, strach to energia, bo silne emocje to energia , ktoś celowo stworzył system oparty na strachu, cierpieniu , biedzie i głupocie, żeby zbierać takie energie . Za pomocą totalitarnych systemów może odbywać się to najefektywniej. Radiesteci potrafią wykryć wahadłami siatkę opasującą Ziemię, może taka siata służy do wyłapywania , wyżej wymienionych energii i dostarcza je konsumentom zła. Tym których czczą sataniści rządzący Ziemią. Najefektywniejszym systemem tworzącym cierpienie, jest piekło. Degradacja środowiska, GMO, szczepionki, chemitralis , zatruta żywność ma na celu degradację człowieka, zrobienia z niego dostarczyciela energii demonom i stworzenia piekła na Ziemi. To nie ludzie są główną siłą sprawczą, tylko demony, które opanowały Ziemię. W naturze nie pustych miejsc, jeśli nie ma raju na Ziemi jest piekło, jeśli nie ma Boga jest diabeł. Wszystko na Ziemi musi zostać zmienione dokumentnie, żeby nie było piekła. Systemy gospodarcze, religijne a przede wszystkim my musi odzyskać władzę, którą straciliśmy. To nie nami mają rządzić to, my mamy rządzić.

         • hjk 30 stycznia 2012 o 1:36 am

          A dokłądniej Bóg ma rządzić, bo my sami nie stworzymy raju – a my w Jego królestwie…

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 12:36 am

         Nie obrażaj ABW,tam nie pracują nieudacznicy.

        • madam 29 stycznia 2012 o 9:22 am

         Cały PIS głosował za ACTA, a teraz będą walczyć o referendum. Obłuda do sześcianu.

         • AQQ 29 stycznia 2012 o 10:51 am

          PIS I PO to 2 siostry jednej matki.
          Bez PISu nie ma PO i odwrotnie. To PIS wykreował PO, a miałam nadzieje, że coś zrobią z wygranymi wyborami 2011, a oni zamknęli usta…
          To dwaj policjanci w 1ej słusznej sprawie, nie miejmy złudzeń, wszyscy won.

         • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 11:07 am

          ??? Możesz podać szczegóły kiedy to PiS wykreował PO? W Wikipedii jest zupełnie co innego:
          „Platforma Obywatelska (PO) – polska partia polityczna założona jako stowarzyszenie 24 stycznia 2001 (pod nazwą „Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej” zarejestrowana 5 marca 2002). Jej głównymi założycielami byli Andrzej Olechowski, Maciej Płażyński z AWS i Donald Tusk z Unii Wolności.”
          Ja sam rozmawiałem w Nowym Jorku ze ż.p. Płażyńskim na kilka miesięcy przed założeniem PO – już wtedy się chwalił, że planowana jest nowa partia, która ma przejąć ster władzy w Polsce gdyż „PiS jest zagrożeniem dla demokracji”.

         • AQQ 29 stycznia 2012 o 11:44 am

          I co zrobił PIS? wywalił ś.p.Lepera ośmieszyli fartuszki szkolne i oddał nas na pastwę folksdojczom, po-myleńcom!
          Ludzie nie głosowali na PO, głosowali przeciw PIS, czyja to wina (czy to wina PO?), tyle lat w polityce siedzą i niczego się nie nauczyli? czemu zamietli pod dywan wygraną w 2011???
          30 lat uczestnicze” w tej maskaradzie pseudopolitycznych partyjek. DOŚĆ.
          http://januszzagorski.pl/2011/07/02/wystapienie-janusza-zagorskiego-w-sprawie-tworzenia-ruchu-spolecznego-wolnych-ludzi-dosyc/

         • Annah. 29 stycznia 2012 o 12:15 pm

          Lepper przyznał się do uczestniczenia w zdradzie w rozmowie z red. GP, był jednak zdolny do tego, a nagonka medialna na PiS swoją drogą…Mądremu dość.

    • sebecx 28 stycznia 2012 o 5:01 pm

     ja to bym przed tymi papierami chętnie zobaczył tego czipa co to rzekomo miałeś..
     pamiętasz?..

   • Stanisław 28 stycznia 2012 o 3:46 pm

    rozesłałem linki do twojego materiału pocztą – im więcej się dowie o tym, tym jest większa szansa że uwięziony przeżyje. Może znów będzie potrzeba pisać do rzecznika praw obywatelskich ? jeżeli tak to proszę o wzór pisma i dalsze informacje co do losu uwięzionego.

    • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 4:17 pm

     Dzięki. Puściła to też Rebeliantka na Nowym Ekranie oraz red. Raczkowski na Afery Prawa. Rafał Gawroński będzie miał też adwokata.

     • dracena8 28 stycznia 2012 o 7:58 pm

      Ja też cały artykuł wkleiłam u siebie na stronie.

   • baba wanda 29 stycznia 2012 o 4:09 am

    Monitorpolski
    Jak sie tylko pojawil Fakir u Ciebie, to pisalam ze mi smierdzi. Ale wtedy nikt nie zareagowal. Wiekszosc oceniala to jedna gwiazdka

   • alexirin 29 stycznia 2012 o 8:48 am

    Hitler ACTA: http://www.youtube.com/watch?v=kJFXtvWj1rc

  • borowitz 28 stycznia 2012 o 9:43 pm

   Agenci czy tacy sa czy nie.Wiedzcie tylko jedno wykonacie brudna robote z lecona przez
   Mafie Banksterska, i tak samo podzielicie los zwyklych ludzi..Radze sie zastanowic i zatrznijcie
   myslec jak ludzie.A nie jak zwierzeta..Zastanowic sie prosze..

 2. wacpan 28 stycznia 2012 o 12:36 pm

  Moim zdaniem ruskie nas niedlugo najada i bedzie NWO JAK TA LALA

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 12:41 pm

   NWO masz w USA. W Rosji jest postsowiecka mafia, która wie, że jak przyjdzie NWO to zostanie rozstrzelana.

   • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:09 pm

    Dobre
    Naprawdę dobre
    Tak?
    a w jakim celu wydelegowali cię Ruskie do USA??

    • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:10 pm

     Chociaż nie powinno się pisać „ruskie” ,bo ten naród dużo wycierpiał.
     Może lepiej użyć słowa „komuchy”
     Dla nich ciągle przecież robisz

   • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 1:14 pm

    Jak człowiek,występujący pod własnym nazwiskiem,narażający bezpieczeństwo własne i najbliższych,ma się bronić,przed takimi anonimowymi kanaliami,,czy ktoś ma pomysł,poza zbanowaniem gnoja??
    A może ktoś wie kim jest ta kreatura??

    • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:22 pm

     Bardzo ciekawy typ
     Rozmodlony „anonimowy zenobiusz” stworzony aby anonimowo nazywać kanaliami, gnojami, kreaturami innych anonimowych
     Czego się spodziewać?
     Boże chroń Polskę przed tajnymi współpracownikami
     Nie uda się wam ta jatka w Polsce.

     • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:33 pm

      I nie kombinuj tylko siedź cicho, bo jak zamieszę na Nowym Ekranie dokumenty to zapewniam, że najpierw Polacy będą szukać ciebie, a nie mnie

      • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 1:36 pm

       Zamieść nieudolny bydlaku,Nic nie masz.
       Jesteś na tyle głupi by nie wiedzieć że też nie jestem w sieci anonimowy.

       • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:40 pm

        Ja nie piszę o tobie ale o konkretnej osobie.
        Wiesz dobrze o co chodzi.

        • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:42 pm

         Sam sposób wypowiadania zdradza kim jesteś
         Przed takimi ludźmi trzeba chronić Polskę

         • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 1:50 pm

          85.202.0.5 – Chelyabinsk, Russian Federation, RIPE Network Coordination Centre
          Nie to nie FSB, to Rotszyldzi:
          http://www.ripe.net/lir-services/ncc
          Ładnie Fakir, wpadłeś. Organizacja non profit z siedzibą we Francji, serwery wszędzie – pewnie tylko dla swoich

        • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 1:48 pm

         FAKIR, nie dyskutuję z anonimami. Proszę o imię i nazwisko Opolczyku.

        • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:54 pm

         he he
         oj Mareczku Mareczku, pewnie jesteś spocony co nie miara
         Ciekaw jestem czy nie będziesz musiał wkrótce jechać w pobliże adresu który wkleiłeś.

        • grypka swinska 28 stycznia 2012 o 11:17 pm

         Fakir, nielatwo mnie wyprowadzic z rownowagi i sprowokowac do wulgaryzmow ale tym razem ci sie udalo. Wynocha z tego forum szczurze!
         Odwal sie raz na zawsze od Marka i Zenobiusza falszywa mordo!

       • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 1:45 pm

        No konkrety,
        matole,nie dalsze wymysły.

        • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:51 pm

         Konkret jest jeden, że Marek Podlecki NIGDY nie zaprzeczył, że jest czynnym tajnym współpracownikiem i nie zrobi tego z prostego powodu 🙂
         Nie zaprzeczył również gdy wcześniej nie anonimowe osoby o to prosiły
         Więc anonimowość nie ma nic do rzeczy

         Przestań już się nadymać
         ============================================
         monitorpolski: Nie kłam. Opublikowałem na ten temat cały artykuł. Wykorzystujesz niewiedzę nowych czytelników agencie Rotszyldów.

        • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:58 pm

         Nigdy nie zaprzeczyłeś, że jesteś czynnym tajnym współpracownikiem.
         Zaprzeczenie ma skutki prawne i o to mi chodzi i ty dobrze o tym wiesz
         ==============================================
         Marek Podlecki: Co ty sobie KU..WA wyobrażasz, że ja jestem agentem?!! – bandyto jeden!!!
         Czy nie czytałeś co pisałem?! Czy sądzisz, ze ś.p. Janusz Kurtyka mówiłby publicznie, że go ostrzegłem gdybym był agentem?!
         Skąd takie wnioski wyciągasz durniu? Masz totalnego bana skur..ysynu, bo uderzasz w momencie gdy chcą wykończyć człowieka. Takie coś robią TYLKO AGENCI.

        • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 2:19 pm

         Czy ty w dalszym ciągu uprawiasz seks ze swoim pieskiem, od czasu jak odmówiła ci tego mamusia ?
         Potwierdź lub zaprzecz.
         Jednoznacznie.

        • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 2:23 pm

         Tak właśnie wygląda perfidia ataku agentury,którą zastosowałeś,jest to podręcznikowa socjotechnika.Niemniej ,ja chyba poszukam Cię w realu.Najlepszy dowód że się mnie boisz jest taki ,że nigdy nie miałeś odwagi wpisać się na moim blogu.
         Ciekawe dla czego?

        • Wesołych Świąt 28 stycznia 2012 o 3:06 pm

         hahaha Fakir widziałeś jak wam sie ładnie plan wali, w Warszawie gdy Paligłup chciał przejąć protest usłyszał od ludzi- Wypierdalaj. Sytuacja wymyka sie z pod kontroli i chłoptasiów zaczynają nerwy ponosić. Koniec zabawy jest bliżej niż myślisz 🙂

        • Wesołych Świąt 28 stycznia 2012 o 6:14 pm

         hahahaha Fakir w odwrocie zamieszcza na NE art. ze stenogramem z dzisiejszego tematu na MP w którym udowadnia że jest co najmniej debilem (bo agenciorstwo nie moge posądzać nie mając zbytnio dowodów) http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50086,monitor-ale-czy-polski-czyli-bog-horror-ojczyzna
         Fragment- Już wcześniej blog prowadzony przez Marka Podleckiego, znanego m.in. pod pseudonimem TW. Janusz, budził podejrzenia, że może posłużyć do skonsolidowania zdesperowanej młodzieży i użycia ich w odpowiednim momencie do rewolucyjnych protestów antyrządowych i krwawej rewolucji w Europie.
         i już wiadomo o co chodzi, jak pisałem w poprzednim poscie, sprawy wymykają sie z pod kontroli i zaczynają trząść sie bo wiedzą jak to sie skończy.
         I jeszcze jedno, Fakir pisał że NE blokuje materialnego co jest totalną bzdurą bo jego arty regularnie pojawiają sie na 1 stronie NE.

        • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 6:26 pm

         Najlepsze ,że nie podał linka do strony,
         którą opluwa ,by czytelnicy ,
         sami wyrobili sobie zdanie o sprawie.
         O komentarzy.
         Antymaterialny hinduski cudotwórca,
         jest skończony.

        • sebecx 28 stycznia 2012 o 6:30 pm

         hahahaha… może @fakira opętało jak świat zwiedzał..

       • O Rzesz 28 stycznia 2012 o 6:37 pm

        Zwracam honor Zenek.
        Ten facet albo jest schizofrenikiem i chory z nienawiści albo faktycznie jest agentem. Massakra.

        • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 6:57 pm

         ” @fakira opętało jak świat zwiedzał..”
         Uległeś magii słowa pisanego.
         On najdalej był w Mławie i Grójcu.
         Dalej mamusia ,
         nie puściła.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/28/kim-jest-fakir-vel-antymaterialnyjak-do-niego-dotrzec/

        • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 6:58 pm

         🙂
         Nie ma sprawy.

        • kefir2010 28 stycznia 2012 o 7:17 pm

         nie obrażaj schizofreników. agenci często udają wariatów, gdy grunt pali się im pod nogami.

        • Peryskop 28 stycznia 2012 o 7:20 pm

         Oko wam zbieleje gdy się przekonacie kim jest fakir vel antymat vel…
         A najbardziej szkoda mi Mi.

        • mi461 29 stycznia 2012 o 12:20 am

         @ PERYSKOP czy ja dobrze zrozumialam twoj komentarz (7:20) ?
         czy to jakas mi+mi +ka

        • Peryskop 29 stycznia 2012 o 2:00 am

         Mi, dobrze zrozumiałaś, bo i ciebie miałem na myśli.

         Czeka cię rozczarowanie jakie inni mają już poza sobą.
         Sprawdź ostrzeżenie dr Sendeckiego z lata 2011.

         Ten dzisiejszy atak jest tak zajadły, bo agentura zaczyna pogrążać się w stresie.
         Brak z Centrali jasnych instrukcji wzmaga napięcie, bo miało być wszystko OK, a tu schody.
         I nagle wszystko się rypnie. A miało być sielankowo !

        • kefir2010 29 stycznia 2012 o 3:05 am

         przepraszam, mowa jest o mnie? mogę być wariatem, młodym, anarchistą – ale daleko mi do bycia agentem. to, że nie głosuję na jedynie słuszną partię polityczną (PiS) i że krytykuje m.in. komisję majątkową – nie czyni ze mnie złego człowieka.
         film rzekomo anonymous, który przedstawił fakir – to nic innego, jak próba odciągnięcia narodowców od rewolucji, i jednoczesne nadanie ruchowi anty ACTA maski lewactwa. co się nie uda, jeśli będziecie akcentować potrzebę zjednoczenia się Polaków, tych o dobrej woli, ponad podziałami. tutaj duża rola blogerów – żreć się możemy po tym, jak odzyskamy niepodległość i swój rząd. i dopiero po tym, nie w czasie rewolucji, bo nic nie osiągniemy!

        • kosiardeyablos 30 stycznia 2012 o 8:46 pm

         ORzesz !!! To po prostu to takie NIEDOJEBKI SASKIE ! Wliczając opętanie – czyli shizofryzcję – – mamy do czynienia ze zwarciem okoloobwodowym skrętków mózgowych, jak już kiedyś wspomniałem – prostowanie fałda !!! Pod wpływem elektryczności powłoki cielesnej niewielkie przepięcia intonują dysonans myślowy…….hahaha !!!

     • hjk 29 stycznia 2012 o 6:59 pm

      Fakir, jesteś nieobznajomiony w temacie – swego czasu Mizia walczył z Zenem o to, ze jakoby Zeno (rzekomy emerytowany agent) zaganiał wszystkich do koscioła i różańca zamiast walczyć z reżimem 🙂
      a poza tym Zeno nie jest anonimowy, bo Mizia upierał się że go zna i zdemaskował…
      Zeno i jatka? heheh, dobre sobie…

 3. navajo88 28 stycznia 2012 o 12:43 pm

  http://wyborcza.pl/1,75248,11047033,Bezkarni_marines_z_Iraku.html
  I to jest właśnie różnica pomiędzy żołnierzami z lat 65 -75 ,a dzisiaj !!!!! .
  W vietnamie owszem byly morderstwa ,ale przeważnie w wykonaniu połodnowo koreańskich czarnych tygrysów , a my w tamtym czasie nie zabijaliśmy cywili a jak już to tylko w walce i to uczciwej walce ,a dzisiaj mamy przyklad z Iraku , a wkleilem ten link jako swoistą ciekawostkę i to właśnie obnarza USA !
  J.M.H

  • szuwaxpl 28 stycznia 2012 o 1:03 pm

   Co jest grane gówn wybo – dali prawdę do czytania, chyba naprawdę coś się dzieje!
   Co do treści, to zgroza papierowej armii.

   • FAKIR 28 stycznia 2012 o 1:27 pm

    PRAWDE?
    Celowo nakręcają spiralę nienawiści na całym świecie.
    Stąd również konflikt francusko turecki
    Będzie wiele etnicznych konfliktów
    Jeszcze nie widzicie szaleńcy że pakują Europę i USA w krwawe rewolucje i wojny???

    Argentyna i Brazylia wprowadziły już restrykcje, ze względu na ogromną falę emigracji z Europy i USA
    Chodzi o zakup ziemi i domów
    Nie emigrują więc tam biedaki bez grosza, ale burżuje którzy już wiedzą co się święci w Europie i zostawią smarkaczy a niech się wyrzynają
    Skala emigracji z Europy jest ogromna, ale o tym chyba wybiórcza nie pisze
    W połowie roku już zacznie się na dobre jeśli ludzie się nie opamiętają.

    • Święty 28 stycznia 2012 o 2:20 pm

     A my, gdzie mamy emigrowac? Opuscic nasze rodziny?

     • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 3:15 pm

      Fakir manipulancie, radzisz zmywać się gdy gorąco, ojczyznę i ludzi tutaj pozostawić na pastwę ścierwa? Tchórzu jeden.
      Bóg, honor, ojczyzna!

    • O Rzesz 28 stycznia 2012 o 6:39 pm

     Tak widzimy ale ty również pakujesz nas tu w krąg pomówień i nienawiści.

    • pola 28 stycznia 2012 o 9:52 pm

     Macie tyle wspólnego z antymaterialnym co trąba z kozą.Dla mnie jesteś nie wiarygodny.Nawet nie chce mi się czytać twoich bazgrołów.

   • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 4:30 pm

    Dobry znak. szczury zaczynają uciekać z tonącego okrętu. Zaczynają budować sobie alibi…

    • czytelnik 28 stycznia 2012 o 6:13 pm

     Bankierzy tez juz pakuja walizki.
     Ciekawe kiedy rzad zacznie sie ewakuowac ?

  • rmld77 28 stycznia 2012 o 3:45 pm

   navajo88 – to nie żołnierze, to bydlaki.

   • navajo88 28 stycznia 2012 o 6:42 pm

    wiem mld77 ,ale dzisiaj bardzo łatwo z żołnieża stać się łajdakiem i zbrodniażem ,ale żeby walczyć jak prawdziwy żołnież z zołnieżem to nie ma tylko nowinki techniczne i wożenie dupska wozem bojowym ,Eh świat zchodzi coraz bardziej napsy !!!!!!!!
    J.M.H

 4. czytelnik 28 stycznia 2012 o 1:03 pm

  Co to bedzie jak juz wszyscy agenci sie wymorduja ?
  Kto bedzie szpiegowal i donosil ???

  Jak czytam,to niektorym rozum zatrzymal sie na poziomie licealnym .
  Czas dorosnac ,tym bardziej ,ze wrog faktycznie przystapil do DZIALAN OSTATECZNYCH !
  Lada dzien zaczna sie dziac cuda na ziemi i na niebie .
  Psy i koty zaczna sie obejmowac i kochac .
  Nie palic kotow !
  Psy spuszczac z lancuchow !

 5. Sully 28 stycznia 2012 o 1:26 pm

  Ja mam takie pytanie. Bo już dzisiaj sa pewne regulacje zabraniające „podrabiania” m.in zastrzeżone znaki . Ale rozumiem, że z tego samego materiału np. jeansy mogę nazwać luee zamiast wiadomo co. A czy w tych regulacjach acta, jest zupełny zakaz podróbek? Chodzi mi o to, czy sa tam zapisy dotyczące kar jesli będę produkowała coś co skład ma taki sam ale inaczej się nazywa, albo w przypadku leku inaczej pozyskiwana jest cząsteczka substancji czynnej?

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 2:00 pm

   To pójdzie inkrementalnie. Najpierw będą to niezbyt uciążliwe ograniczenia. Potem dojdzie do tego, że będą zakazy używania pewnych słów. Mogę się założyć, że wprowadzą prawo autorskie na ważne dzieła, mówił o tym JKM, Alex Jones to potwierdził – może dojść do zakazu korzystania z Biblii, bo to jest jeden z ważniejszych celów.

   • centurion 28 stycznia 2012 o 2:31 pm

    Monitor al zakazy używania pewnych słów już są nie możesz powiedzieć pedał mimo że to słowo w języku polskim jest prawie 200 lat a musisz używać zwrotu gej który pojawił się kilka lat temu w Polsce. Nie mówi się wojna w Iraku czy Afganistanie tylko misja stabilizacyjna.
    Przykładów jest więcej.

    • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 4:28 pm

     To będzie jeszcze inaczej – słowa będą miały znak towarowy. Każde ich użycie będzie kosztowało. Bez zezwolenia – duże kary. Mogą obwarować znakiem towarowym wszystkie słowa. Już nie mówię o genach. Opatentują twoje geny i będziesz ich własnością – dosłownie. Takie genetyczne niewolnictwo. To jest perfidia NWO, którą zwalczymy a tych drani rozliczymy.

     • navajo88 28 stycznia 2012 o 6:51 pm

      Kurwa mać !!!!! Monitor żadne zakazy i nakazy nie zmusż człowieka do posłógiwania się nowomową !!!!!!!!!!!!!!! , ja zawsze mawiam na geja PEDAŁ i bendę tak mówił ,a na tak zwane misje stabilizacyjne to zawsze bendę mówił po prostu WOJNA !!!!!! i nik i nic mie nie zmusi do zmiany mojego zachowania w pewnych przypadkach !!! Kurwa monitor nie dajmy się AWARIOWAĆ !!!!!! ludzie pomyślcie tylko przez chwilę wszystkie zakazy i nakazy mozna omijać i należy omijać szerokim łókiem i zawsze iść prostą drogą przez siebie z podniesionym czołem !!!!!! kurwa czy to takie trudne !!!!!!! ,bo co nam zrobią zabiją ???? wszystkich ludzi zabiją ????????????? , sorry ale wkurwiłem się nie wąsko na to wasze biadolenie !!! aż oblałem się zupą !!!!!Karwia !!!!!!!
      J.M.H

      • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 7:04 pm

       „zawsze mawiam na geja PEDAŁ”
       I to już jest nowomowa,dyskretnie podsuwana ,starszym pokoleniom.
       Dawniej mówiono pederasta,pedryl względnie sodomita.

 6. ALFA 28 stycznia 2012 o 1:54 pm

  Przekręt narodowy i poznański bubel
  Jan Tomaszewski komentuje stan przygotowań do EURO 2012 i skandaliczne zachowanie PO podczas obrad połączonych komisji, które miały omawiać stan przygotowań
  do tej imprezy http://www.youtube.com/watch?v=fhwiHvusaTE&feature=player_embedded#!

  • FAKIR 28 stycznia 2012 o 2:02 pm

   Jak tak dalej pójdzie to żadnego EURO w Polsce nie będzie, a jeśli będzie to podpuszczeni smarkacze zrobią taki burdel, że istnieje możliwość wejścia ruskich do obrony swoich obywateli.
   Oni dokładnie ćwiczyli inwazje na plażę, która przypominała wybrzeże gdańskie, a po za tym przygotowali potrzebne ustawy

   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49999,co-nas-niepokoi

   Zacznijcie wreszcie myśleć

   • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 4:24 pm

    A do czego Ci euro i związana z tym rozrywka dla ubogich mentalnie? Zdzierają pieniądze z obywateli na rzecz otwierania stadionów, które są o dupę rozbić potrzebne. Tanie masowe igrzyska rodem z Rzymu.

  • szuwaxpl 28 stycznia 2012 o 6:19 pm

   Brak słów – pamiętam jak w radio byla audycja z odbioru grudniowego, piękny przekręt odebrać aby zaufane firmy nie placiły umownych kar za nie wykonanie prac w terminie.
   Wymowny tekst, ”ten staduin jest dla takich imprez” piłka to tylko dodatek do stadionu;)

  • Peryskop 28 stycznia 2012 o 8:11 pm

   Wypowiedź posła Jana Tomaszewskiego jest bardzo wymowna.
   PZPN 2!

   Teraz wiadomo dlaczego ministerką od kręcenia sportowych lodów została ta „najpiękniejsza” !

 7. Dan 28 stycznia 2012 o 1:58 pm

  A co o tym myślicie?Anonymus najeżdżają na KK. Ja już nie wiem kto jest po której stronie i o co chodzi…Wygląda na to, że Antymaterialny ma rację… http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9JHMPxLoKIw

  • FAKIR 28 stycznia 2012 o 2:03 pm

   Oczywiście, że TAK
   Zostaliście podpuszczeni przez tajnych współpracowników.
   Oni celowo budowali takie strony, żeby teraz ich użyć przeciwko Polakom, prowadząc ich na rzeź

  • Annah. 28 stycznia 2012 o 2:17 pm

   Pełna odsłona nr 1

   • Annah. 28 stycznia 2012 o 2:19 pm

    to o ancymonach

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 2:26 pm

   Przeanalizuj dokładnie to co publikuje antymaterialny. Wszelki nieuzasadniony atak na Kościół Katolicki jest zmyłą. Owszem, powinno się wytykać błędy, ale niech robią to duchowni. Dla mnie wytyczną jest ks. Piotr Natanek i nie będę się słuchał żadnych anonimowych. Przy okazji zadymy ACTA, odwracanie uwagi i kierowanie ataku na Kościół Katolicki jest dezinformacją. Co ma Kościół Katolicki wspólnego z ACTA do jasnej cholery? Zauważcie, że równocześnie idzie frontalny atak na media o. Rydzyka, co na pewno nie jest dla nas korzystne.
   Agentura na pewno ma przygotowane „autorytety” – są to w większości anonimy, bowiem jedna osoba może obsługiwać ich kilka, więc jest to sposób wydajniejszy.
   Podstawowa zasada: NIE UFAJCIE ŻADNYM ANONIMOM.

   • Roma 28 stycznia 2012 o 4:57 pm

    Do zastanowienia =
    oto jeden z komentarzy pod atakiem Anonimowych na KK,

    TUSKOWA PODRÓBA MAJĄCA NA CELU ROZBICIE JEDNOSCI PROTESTUJĄCYCH PRZECIW ACTA-szyte grubymi nićmi- nie dajcie się zwieśćmusimy utrzymać jedność w proteście!!
    tomekger3 8 godz. temu

    • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 5:44 pm

     Otóż to. Nawet nie „Tuskowa” – te prowokacje są z NWO, a wiec USrael i UKrael + syjonistyczne Niemcy.

     • sebecx 28 stycznia 2012 o 9:19 pm

      dam tutaj jeden z komentarzy na NE:
      Poznałem Marka Podleckiego osobiście i wspólnie angażowaliśmy się w opór przeciwko szczepionkom
      gdy to na całym świecie wrabiano ludzi w świńską grypę.
      Jego działalność z pewnością świadczy o tym, że jest On agentem.
      Czy to macie na myśli?
      Na Jego blogu poruszane są niepopularne tematy i teorie spiskowe więc może to macie na myśli?
      nadużycie link skomentuj
      NUS 28.01.2012 21:02:45

      • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 10:12 pm

       Dzięki stary. Pewnie, że jestem agentem – bo tak oni chcą. I dostaję kasę na działalność od Abewu czy jakiegoś inne Esbe, tak dużo tej kasy, że mam jeszcze długi.
       Co te ku..wy, których dupy też ratowaliśmy jeszcze wymyślą, żeby człowieka zmieszać z błotem?
       Czyli co – pozostało tylko aresztowanie mnie lub wadzenie do psychiatryka?

       • iHe 29 stycznia 2012 o 12:47 am

        Myślę ,że najpierw skupią się na montowaniu chmury kłamstw wokół twojej osoby Monitor:(
        Najpierw muszą zabrać ci wiarygodność i publike ,żeby tak po komuszemu uciszyć.
        Typowa agentura.Jak kiedyś będzie rozliczenie żadnej krechy nie będzie..
        Dla dobra następnych pokoleń.

        Leppera też zdjęli dopiero jak nieco zszedł ze sceny.
        Już miał wracać,gdy się okazało ,że na jego miejsce typowany jest Paligłup.

        Niestety twoje obawy uważam za uzasadnione i masz moje pełne poparcie.
        Warto by się było zastanowić jak forum mogłoby ci pomóc w szykowanej ewentualnie prowokacji ze strony od dawna niepolskich służb działających niby w imieniu Polaków.
        Oczywiście wierze ,że jesteś jakoś przygotowany nie tylko mentalnie na takową.

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 1:26 am

         Wklejono też komentarz ,którego Antymaterialny vel fakir nie mógł nie znać.

         http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50147,deus-anonymous
         2-gi najlepiej oceniany KOMENTARZ

         //Hahaha! O wy mendy, podszywacie się pod Anonymous, żeby dać upust swoim satanistycznym perwersjom!? Tylko idiota tego nie zauważy!! Proszę bardzo, jednak wiedźcie, że wasze dni są policzone. Wiemy o was, wiemy o waszej grupie, wiemy o waszych antypapieskich ekscesach, wiemy kto was wspiera. Wiemy też, jak skończycie. Skoro tak bardzo pragniecie trafić do szatana, będzie wam to dane.//

         Odpowiedz

         Zenobiusz powiedział/a

         Styczeń 28, 2012 @ 22:23 e
         Widzimy więc że młodzi zazwyczaj ludzie,
         świetnie wyczuwają,
         kto stoi za taką próbą kompromitacji ruchu anty ACTA,
         w którym uczestniczy Antymaterialny vel fakir.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/28/kim-jest-fakir-vel-antymaterialnyjak-do-niego-dotrzec/comment-page-1/#comment-39995
         Więcej na w linku.

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 1:30 am

         Tak więc to nie służby,tam są patrioci,i ludzie inteligentni.
         Tylko jedna agentura wpływu,zatrudnia,umysłowy trzeci sort,
         wiedziałem kim jest nasz Fakir,jak wpisał,głupawy antysemicki bluzg,
         u mnie na blogu.

   • Peryskop 28 stycznia 2012 o 6:15 pm

    MP „…są to w większości anonimy, bowiem jedna osoba może obsługiwać ich kilka…”

    Przykład powyżej: @antymaterialny jako @Dan pyta i jako @Fakir sobie odpowiada,
    a nam mają szczęki opadać: „jacy oni inteligentni i jak o nas dbają” !

    • Dan 29 stycznia 2012 o 12:18 am

     Jestem zwykłym czytelnikiem tylko…Czytałam Was często ale chyba zrezygnuję, bo widzę,że niektórym już całkiem odbija : (

   • grypka swinska 28 stycznia 2012 o 11:35 pm

    To logiczne co pan napisal panie Marku w sprawie ataku na Kosciol i media Ojca Rydzyka.
    I szacunek dla pana za naglosnienie sprawy uwiezienia niewinnego czlowieka, Rafala Gawronskiego. Choc szczerze mowiac nie chce mi sie wierzyc, zeby ci nasi polskojezyczni byli az tak zwyrodniali jak mowil pan Rafal. Chyba ma mocniejsze dowody, bo te stoliki z pentagramem w dekoracji wydaja sie byc troche naciagane. Logistyka z przewozem trumien z cialami tez.

  • centurion 28 stycznia 2012 o 2:34 pm

   Dan dobrze wiesz że KK w Polsce tak i na świecie nie jest monolitem i znajduje się dużo agentury w tej instytucji włącznie z Watykanem.

   • Peryskop 28 stycznia 2012 o 8:39 pm

    Podpięcie się antymater-fakira pod atak na KK odsłania jego agenturalność
    podczas gdy oficjalnie lansuje się pod różnymi kamuflażami jako gorliwy katol.

    Coś obrzydliwego !
    Zeno, gratuluję nosa !!!

    A straszenie że po odebraniu chleba może i igrzysk nie dadzą świadczy o poplątaniu strategii oraz o drastycznym kurczeniu się bazy poparcia, która „słupkami” pozwalała manipulować głupkami.
    Najpierw pogonili „kiboli”, a teraz za wszelką cenę chcą ich zatrzymać w domach, bo jak wyjdą poskakać przeciwko ACTA i pobratać się z inter-ancymonami – to będzie „rzeź” i NO-EURO !

    Więc teraz nareszcie łatwiej zrozumieć dlaczego top agentura napuszczona jest na Monitora.

    Nawet „anytymaterialny” (ha ha! niezły przekręt w nicku, bo to uzurpacja „boga”) rzekomo aresztowany w Rosji wciąż wali nowe arty na NE, z którego jest rzekomo wywalany, o czym jako fakir wciąż donosił na Monitora.
    Czy tam na Łubiance taka kultura, że zatrzymani podróżnicy mają dostęp do ustępu i internetu ?

    • pola 28 stycznia 2012 o 10:05 pm

     Od pewnego czasu śledzę wpisy na NE który podaje się za antymaterialnego to nie jest on,próbuje naśladować jego styl ale słabo mu to wychodzi.Dlatego tak często je kasuje.Przyznam się że też się na początku dałam nabrać.A niech was licho diabelskie nasienia.

     • ekonomiczny hitman 28 stycznia 2012 o 10:56 pm

      Przecież było napisane w jednym poście , że to nie antymaterialny pisze ciąg dalszy bloga. Jego udział zakończył się po serii wywiadów z nim. Potem fakir lub ktoś tego typu zaczęli kontynuować bloga. To tak, żeby nie tworzyć niepotrzebnego zamętu, który i tak już jest. Nikt nikogo nie próbuje udawać ani podrabiać stylu antymaterialnego bo on nie pisze na blogu a kto inny. Śledziłem bloga uważnie i tak wynikało by z jego treści. A czy to jedna i ta sama osoba, czy kilka to już inna kwestia do oceny i to trzeba sobie samemu wydedukować.

     • Peryskop 29 stycznia 2012 o 2:39 am

      Pola, z tym nasieniem to chyba masz sporo racji…

      Po nasieniu ich poznacie ?

      • baba wanda 29 stycznia 2012 o 6:26 am

       No po nasieniu to raczej trudno 🙂
       Chyba, ze Peryskop potrafi?

       • Peryskop 29 stycznia 2012 o 6:57 am

        😀 😀 😀

    • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 10:20 pm

     Oni chyba nadal nie kojarzą o czym tu piszemy. Do wszystkich agentów ABW i in:
     Też jesteście ludzie, też was trują, też was chcą zlikwidować po wykorzystaniu. Tylko ci na najwyższych pozycjach może się dłużej utrzymają. Zlikwidują was jako świadków zaraz po masowych mordach – zawsze tak było. Prześledźcie historię, co się działo z katami. Tym razem może nawet nie będzie potrzeba kata, razem będziemy umierali po ataku wirusa czy jakiejś nowoczesnej broni paraliżującej / mikrofalowej / bombie neutronowej itp. Co możecie zrobić dla siebie i dla nas, to prześledzić kto wam wydaje rozkazy likwidacji opozycji przeciwko NWO i opublikowanie anonimowe danych tych ludobójców. Zacznijcie działać tak jak służby USA, gdzie w CIA i FBI jest już podział – ponad połowa przeszła na dobrą stronę. Niedługo dojdzie do masowych aresztowań światowej mafii i lepiej żebyście byli po naszej stronie, bo Norymberga 2 nie będzie łaskawa dla zbrodniarzy. Wasz czas się kończy.

     I natychmiast wypuście Gawrońskiego!

     • teosia 28 stycznia 2012 o 11:55 pm

      O co to to nie… Ja nie chcę umierać z jakimś agentem ramię w ramię. 🙂

  • Orka 28 stycznia 2012 o 11:38 pm

   Cała akcja anonimowych jest skupiona na „nie dla acta” !
   Dan@ ten filmik to bzdura ! Chyba wiadomo kto używa takiego języka i argumentacji ?! Mistrzowie od socjotechniki i manipulacji zaczynają tracić fantazję!
   To dobry znak !

   • Peryskop 29 stycznia 2012 o 2:33 am

    Dan 29 Styczeń 2012 o 12:18 am
    Jestem zwykłym czytelnikiem tylko…Czytałam Was często ale chyba zrezygnuję, bo widzę,że niektórym już całkiem odbija : (

    Orka, oczywiście że filmik anty-KK to podpucha spieprzona przez „fachowców”.
    Najbardziej śmieszą te dystorsje obrazu z Lichenia, żeby podciągnąć dramaturgię !

    Anonymusy – tj spece nad specami od hakerowania nie potrafią ustabilizować obrazu ?
    Albo muszą nałożyć grubą siatkę na obraz jakby transmitowali twarz Ireny Dziedzic z Tele-echo.

    Dan opowiada bajki, że „czytał Monitor często”. I co ? Nie poznał się na infantylnej prowokacji ?

    Więc pytanie za 2 złote: kim jest Dan ?

    Nam nie odbija całkiem. To im się odbijają wszystkie sztuczki, które dotychczas się udawały.

    Zeno: „…wiedziałem kim jest nasz Fakir jak wpisał głupawy antysemicki bluzg u mnie na blogu…”

    W tym rzecz się macała!
    Kto wpisuje sobie anonimowo głupawe antysemickie bluzgi ?
    Kto maluje sobie na drzwiach swastyki i inne takie okazy „języka nienawiści” ?

    • baba wanda 29 stycznia 2012 o 6:29 am

     „Kto wpisuje sobie anonimowo głupawe antysemickie bluzgi ?
     Kto maluje sobie na drzwiach swastyki i inne takie okazy „języka nienawiści” ?”
     odpowiedz: semici !!!

    • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 11:43 am

     Nieco ciekawostek,o tym kto tu kręci lody.Więcej na mojej stronie.
     http://zenobiusz.wordpress.com/wp-admin/edit-comments.php
     Film, który publikujesz należy do ‘zamkniętej’ części anonymous. To jest jakieś antypolskie ugrupowanie, ktore nienawidzi jana pawła drugiego, religii i wszystkiego co polskie. Zacytuję ich lidera ‘polaki cebulaki’, ‘jan paweł drugi gwałcił małe dzieci’. Wiem, że nigdy, ale to nigdy ich działania nie pokrywały się z ogółem anonów. Ba często ich atakowali i tłumili ruch – to coś w rodzaju zorganizowana opozycja dla anonów. Odpowiadają za operacje fałszywej flagi obciążając anonów już od roku czasu. Tutaj z innej beczki.

     //Hahaha! O wy mendy, podszywacie się pod Anonymous, żeby dać upust swoim satanistycznym perwersjom!? Tylko idiota tego nie zauważy!! Proszę bardzo, jednak wiedźcie, że wasze dni są policzone. Wiemy o was, wiemy o waszej grupie, wiemy o waszych antypapieskich ekscesach, wiemy kto was wspiera. Wiemy też, jak skończycie. Skoro tak bardzo pragniecie trafić do szatana, będzie wam to dane.//
     Ta „zamknięta część Anonymous” to karachanowe pluskwy, a wyłażą one stąd:

     http://www.karachan.org/r/

     UWAGA: To prawdziwa kloaka internetu, wręcz epicentrum jego najciemniejszej strony

     PS1. To zdegenerowani gówniarze, przeważnie w wieku gimnazjalnym, choć tak naprawdę nie wiadomo czy ktoś nie kontroluje tego szamba lub nie pełni roli ich mentora. W żaden sposób nie są oni powiązani z ruchem Anonymous z #AnonOps

     PS2. Komunikat na głównej jest tylko formą trollingu –
     nikt nie prowadzi przeciw nim żadnej sprawy (serwer w USA) i żadne adresy IP nie są na prawdę nigdzie przekazywane.

 8. Stanisław 28 stycznia 2012 o 2:19 pm

  Ulicą Toruńską we Włocławku właśnie jadą kierowcy uczestniczący w proteście paliwowym

  • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 3:19 pm

   Bez sensu, jak można protestować przeciwko czemuś płacąc tym samym dla rządu za to (koszt zużycia paliwa). Ich protest jest odwrotny do zamierzonego, lepiej po prostu zupełnie zrezygnowali na jakiś czas z tankowania auta.

   • Stanisław 28 stycznia 2012 o 3:23 pm

    Też prawda, jednak ludziska się przyzwyczaiły i bez samochodu ani rusz, myślę że ci co mają nie za daleko do pracy powinni używać tam gdzie można środków komunikacji publicznej. Przy takim obrocie sprawy krwiopijcy paliwowi odczuliby to na własnej kieszeni.

    • teosia 28 stycznia 2012 o 4:37 pm

     Uzupełniliby straty kolejną podwyżką 😀

  • czytelnik 28 stycznia 2012 o 6:24 pm

   Komu oni szkodza ?
   Sobie szkodza i traca ,bo spalaja paliwo,ktore zakupili za swe ciezko zarobione pieniadze .
   Powinni podjezdzac na stacje paliwowe rowerami i brac kwaterke paliwa do butelki po oranzadzie.

   • szuwaxpl 28 stycznia 2012 o 9:12 pm

    Niby masz rację, ale aura nie jest rowerowa !

 9. FAKIR 28 stycznia 2012 o 2:21 pm

  Takich odpowiedzi udziela właściciel bloga.

  „Co ty sobie KU..WA wyobrażasz, że ja jestem KU..WA agentem?!! – bandyto jeden!!!
  Czy nie czytałeś co pisałem?! Czy sądzisz, ze ś.p. Janusz Kurtyka mówiłby publicznie, że go ostrzegłem gdybym był agentem?!
  Skąd takie wnioski wyciągasz durniu, Masz totalnego bana skur..ysynu.”

  http://demostenes.nowyekran.pl/post/31323,poza-prawem-cz-iii

  ale jest też dalszy ciąg 🙂

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 2:33 pm

   Co dalszy ciąg? Anonim. Dyrektor dostał przedłużenie kadencji. Nikt nie będzie brał do sądu anonimów z serwerami w Australii. Takie anonimy spowodowały, że gość jest jeszcze bardziej poważany. Do mnie też nabrano szacunku, że komuś tak nastąpiłem na piętę. Wsypałeś się Fakir tym atakiem na mnie, podobnie jak kilka innych osób i to nie anonimowo – są spaleni w środowisku. Ty też, przynajmniej na tym blogu. Tu masz link do tej agentury, choć pewnie ich znasz osobiście:
   http://niepoprawni.pl/node/55035
   http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1073:parol-ryszarda-opary-nowy-kran-metna-woda-&catid=47:tematy-ciekawe&Itemid=81
   To „znika” z sieci:
   http://wirtualnapolonia.com/2011/12/08/parol-ryszarda-opary-czesc-2-kbw-goldberg/
   http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?p=37104
   Kopie są oczywiście gdzie potrzeba.

   • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 2:51 pm

    Fakir,golas w ręczniku,z tyłkiem na materacu z gwoździ.
    On ma jedno zadanie odwrócić uwagę od tematu.Czy chodzi o wczorajszy materiał Gawrońskiego???
    Nie sądzę,argumenty są słabe,i już wałkowane przez Gawrońskiego na jego blogu,
    bez żadnej reakcji.
    To tylko pretekst.
    Chodzi o ACTA i wyłaniający się ruch młodych polskich patriotów.
    To spowodowało panikę i spowodowało ,że latami hodowani agenci ,
    zdjęli maski,bez pardonu atakując tych,którzy ten ruch wspierają.
    Nie jakichś tam Anonymous,
    a rdzenny szczery ruch młodych „Stop ACTA”,
    który wygwizdał Palikota.
    Jak mam rację,to dalej będzie tu popluwał
    ,bo przenieść dyskusję na mój blog najwyraźniej się obawia.
    Pytanie dla czego.

    • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 3:38 pm

     Pomyliłem się .Raz się wpisał na moim blogu.Stracił czujność.
     No to zapraszam na moją stonę na materiał,jak znaleźć FAKIRA vel antymaterialny@

    • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 4:47 pm

     No i proszę .Niewiele czasu mi zajęło.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/28/kim-jest-fakir-vel-antymaterialnyjak-do-niego-dotrzec/#respond

 10. ALFA 28 stycznia 2012 o 2:48 pm

  Awantura na peronie po manifestacji w sprawie ACTA
  Zatrzymany to Michał Stróżyk, dziennikarz Gazety Polskiej, który w ostatnich wyborach był też kandydatem z ramienia PiS do sejmiku województwa. Był na demonstracji w Gdyni, przeszedł z nią do Sopotu, a pod domem premiera kilka razy przemawiał przez megafon do protestujących.
  – Zatrzymano mnie jednak już po manifestacji, na peronie, gdy czekałem na kolejkę do Gdyni. Zachowywałem się spokojnie, w przeciwieństwie do kilku innych osób nie paliłem papierosów na peronie, nie piłem alkoholu, spokojnie sobie stałem. W pewnym momencie, od tyłu, zaszło mnie kilku mężczyzn. Chwycili mnie i zaczęli ciągnąć w kierunku schodów – opowiada Stróżyk.
  Wedle jego słów, mężczyźni nie przedstawili się, nie pokazali też policyjnych odznak, wszyscy byli w cywilnych ubraniach. – Zacząłem wzywać pomocy. Ludzie, którzy stali na peronie ruszyli mi na pomoc. W tym momencie jeden z mężczyzn – jak później się dowiedziałem policjantów – wyciągnął i przeładował broń. Nad moją głową zaczął mierzyć z niej w osoby, które chciały mi pomóc – odpowiada dalej Stróżyk.
  Stróżyk twierdzi, że zepchnięto go brutalnie ze schodów, podarto kurtkę, podczas szarpaniny zgubił też klucze do mieszkania. – Dopiero gdy wsadzano mnie do radiowozu, zorientowałem się, że to policja. Na komisariacie zabrano mi telefony, chciano mnie ukarać mandatem, ale nie przyjąłem go, bo nie popełniłem żadnego wykroczenia. Wypuszczono mnie ok. godz. 1 w nocy – dodaje.
  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Awantura-na-peronie-po-manifestacji-w-sprawie-ACTA-n54964.html

  • Ania 28 stycznia 2012 o 7:07 pm

   Te klucze co zginęły, to pewnie były potrzebne do przeszukania domu w czasie gdy go trzymali na komisariacie.

 11. Pingback: Kto na prawdę inspiruje lewicę i NWO w tym ACTA. « Zenobiusz's Blog

 12. rozeznany 28 stycznia 2012 o 3:17 pm

  obejrzałem ten filmik z Panem Gawrońskim i powiem tylko.. orzesz kurwa ja pierdole !
  zabierzcie mnie już z tego świata bo czasami czuję się taki samotny! bo dookoła mnie banda idiotów. brat nie jest mi bratem a ojciec nie istnieje.

  • O Rzesz 28 stycznia 2012 o 6:58 pm

   Prawda że ten zwrot sam się nasuwa … „orzesz”. „Dookoła mnie banda idiotów” … nie ty jeden masz wrażenie że wylądowałeś w świecie który jest wszechświatową kliniką psychiatryczną.

 13. pio9a 28 stycznia 2012 o 3:48 pm

  • pio9a 28 stycznia 2012 o 3:49 pm

   ks. Piotr Natanek o Acta.

   • Konarski 28 stycznia 2012 o 6:47 pm

    Ciekaw jestem co ma na myśli (16-17min) mówiąc o Tusku i Komorowskim, że „głupcy nie wiedzą co ich jeszcze w tym roku czeka”. ???

   • jakzawsze 28 stycznia 2012 o 7:28 pm

    Bardzo dobrze mówi, polecam każdemu niech se posłuchają wszyscy tutaj bo PIOTREK bardzo mądrze mówi i to się kazdemu przyda. A nie pieruły pisać, to ten agent NIE ! .. to tamten agent , i sataniści // . to wiadome że sataniści . Czasami spostrzegam wam jako małe dziedzieci , mimo tego że jestem od was młodszy a wy jesteście starsi … CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE ?

    • Peryskop 29 stycznia 2012 o 2:12 pm

     Trzy mity:
     1) Kościuszko
     2) Piłsudski
     3) rewolucja francuska

     Niestety ks. Natanek ma racje.

 14. rmld77 28 stycznia 2012 o 3:53 pm

  FAKIR nie jest agentem, on chyba wierzy w to, co mówi.
  Gdyby był agentem, nie demaskowałby się tak łatwo.

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 4:24 pm

   To jest satanistą, który wali w plecy w krytycznym momencie. Pamiętaj, że ten blog może być zamknięty za kilka dni. Jeśli mają się ujawniać to kiedy jak nie teraz?

   • andzia 28 stycznia 2012 o 4:32 pm

    to sie przenieś na jakas płatną stronę. Już kiedyś ten temat poruszaliśmy. Deklarowaliśmy chęć pomocy materialnej w utrzymaniu takiej stronki, no chyba że nie będzie możliwości jej założyć przez to pier…e ACTA

    • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 4:34 pm

     Dzięki. Mam taką stronę, ale jeśli coś wiesz nt. ACTA, wystarczy nawet bezpodstawny donos by ją zamknąć. Przy tej tematyce zamknięcie strony będzie murowane. Jeśli już to otworzyć na serwerze w kraju, który nie podpisał ACTA, ale sądzę, że takie będą blokowane.

     • czytelnik 28 stycznia 2012 o 6:44 pm

      Moze na bialouskim serwerze by cos poszlo ?

     • andzia 28 stycznia 2012 o 11:04 pm

      na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie, albo będziemy pisać szyfrem 🙂

   • Kamil 28 stycznia 2012 o 5:00 pm

    On może nawet nie wiedzieć że jest satanistą, .On dopiero na końcu może się okazać tego świadomy kiedy doczeka zasłużonego obrządku organizowanego dla niego specjalnie przez `zasłużonych`

  • andzia 28 stycznia 2012 o 4:30 pm

   chyba że go poniosło

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 4:48 pm

   Wygląda,jednak,że to niedowartościowany bufon,przekonany o własnej wszechwiedzy.

   • mi461 28 stycznia 2012 o 5:52 pm

    Zenon no musze pogratulowac, chyba strzeliles w 10tke juz widze jak gryzie ppazury 😉

    • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 6:35 pm

     Chyba tak ,bo zaczął się wypierać swojego IP.choć u mnie pisał z niego przed paru miesiącami,mało przyznał się do IP z Czelabińska.
     „Na początek coś co nas bardzo rozbawiło, czyli wykrycie naszego IP 🙂
     Marek oczywiście nie wiedział, że jesteśmy w kilka osób(w tym blogerów NE), w jednym z pięknych miast koło Warszawy i ubaw mamy po pachy.
     Chwilę wcześniej z tego IP (pochodzącego oczywiście z Polski )wysyłany był e-mail do jednego z najważniejszych blogerów NE. Korzystamy przeważnie z jednego IP, ale Marek Podlecki oczywiście wykrył, że :” dalsze smaczne szczegóły w linku.
     http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50086,monitor-ale-czy-polski-czyli-bog-horror-ojczyzna

 15. VS 28 stycznia 2012 o 3:59 pm

  monitorpolski napisał

  „Zalecam więc dokładniejsze przestudiowanie „teorii konspiracji” i wniosków z nich wynikających.”

  zalecane tobie także monitorpolski

 16. Pingback: Kim jest FAKIR@ vel antymaterialny@,jak do niego dotrzeć. « Zenobiusz's Blog

 17. wizzgaa 28 stycznia 2012 o 4:23 pm

  Zeno ,masz szczęście ,że jestem daleko !!! Wysil się na mniej „wykwintny ” przykład .

 18. monitorpolski 28 stycznia 2012 o 4:23 pm

  Brawo Wojciech Cejrowski!!!
  Wojciech Cejrowski: Na temat ACTA myślę tak: ZAGROŻENIE:
  http://wirtualnapolonia.com/2012/01/26/wojciech-cejrowski-na-temat-acta-mysle-tak-zagrozenie/
  (…) A wrogiem Twoim, moim, naszym jest ta władza.
  I nawet nie proszę Cię byś mi ją pomógł obalić – po prostu obalaj ją sam ze swojej strony, a ja z mojej. Będę wdzięczny, jeśli ktoś popchnie tę władzę w tym samym czasie, gdy ja popycham.
  Zacznie się kiwać, raz w lewo, raz w prawo i w końcu runie w cholerę

  • jakzawsze 28 stycznia 2012 o 4:56 pm

   Super to powiedział nasz nowy TONY HALIK !!!! brawo panie Wojtku Cejrowski !!! On dobrze jedzie też na tych komunistów „Made in Wsi”

   Skometuje to też tym obrazkiem i zapraszam skopiwania tej grafiki na wasze blogi:

   • mi461 28 stycznia 2012 o 5:59 pm

    On bardzo ostro krytykowal wstapienie do UE i widzial co nam grozi, pamietacie jego „akcje” z paszportem?

    TAKICH LUDZI o takim MYSLENIU nam potrzeba.
    PO cholere nam jakis AlexaJ jak mamy wlasnego jest nim

    WOJTEK Cejrowski

    • Peryskop 28 stycznia 2012 o 10:52 pm

     jz, mi – A gdy poznacie prawdę, to ona was wyzwoli, ale najpierw bardzo zaskoczy…

     • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 11:03 pm

      🙂

     • mi461 29 stycznia 2012 o 12:41 am

      @peryskop co znowu chowasz w „rekawie” 🙂
      moze zaskoczy, oby tylko nie rzucila na kolana.

      Juz ktos tu napisal:

      wole umierac stojac, niz zyc na kolanach.

      • Peryskop 29 stycznia 2012 o 3:02 am

       Mi, teraz gdy wszyscy zbroją się na gwałt, ty musisz się uzbroić w cierpliwość.

       A w rękawie chowam to co zawsze: kilka asów i na wszelki wypadek fulla 😀

       • rabarbarek 29 stycznia 2012 o 3:37 am

        O Tempora! O Mores!

        • mi461 29 stycznia 2012 o 5:11 am

         rabarbarek, niestety …takie czasy i obyczaje … (O Tempora! O Mores)

         napisz cos na „pokrzepienie serc” bo peryskop odkrywa czarne karty 🙂
         bedzie mi siew nocy pal…kot w masce snil:|

         dobranoc wam

        • rabarbarek 29 stycznia 2012 o 5:32 am

         Niestety Milena nie bedzie to bajka na dobranoc , a raczej koszmar , ktory moze spowodowac bezsenna noc.

         Trafilam na ten film przypadkiem tzn czytajac gazete zobaczylam , ze ktos opisuje film , ktory przedstawiany byl w polskim pawilonie jako nasze polskie dzielo, przedstawione takze do jakiejs nagrody filmowej. Kiedy zaczelam ta produkcje filmowa , reklamowana takze w kanadyjskiej prasie, ogladac , poczulam sie jakbym brala udzial w jakiej glupiej zabawie. Nie wiem nawet kto tego gniota wyprodukowal , ale ogladac sie go spokojnie po prostu nie da.
         Prosze wszyscy jak jeden maz , obejrzyjcie film , bo nie predko chyba cos takiego zobaczymy.

         Polska flaga polaczona z gwiazda [ jaka wiadomo] ,do tego okrzyki mlodzienca na poczatku filmu ” przyjezdzajcie do Polski , czekamy na was, bez was Polacy nic nie znacza, jestesmy do niczego” itd. Czy na to niektorzy czekaja? Cholera ….

         film http://www.youtube.com/watch?v=F8JqumNQCso&feature=related

        • Peryskop 29 stycznia 2012 o 7:11 am

         Rabarbarek, głowa do góry !
         Przecież przegięcie pały jest koniecznym etapem procesu jaki ma miejsce.
         A najcięższe błędy popełnia się w stanie zadufania.

 19. wacpan 28 stycznia 2012 o 4:38 pm

  Ten rok przejdzie do historii jak zaden inny Europa i Ameryka znajduja sie w krytycznej sytuacji,elity teraz chca rozpetac wojne,Iran,Syria,Rosja,Chiny przeciw USA&UE.polecam Nigela Farage na fb.peace

 20. jakzawsze 28 stycznia 2012 o 4:39 pm

  Bardzo wyczerujący dokument na temat :
  Czy Janusz Palikot jest tajnym agentem Davida Rockefelera w Polsce ? Kim jest szef Janusza Palikota http://dyskusb.wordpress.com/2012/01/28/czy-janusz-palikot-jest-tajnym-agentem-davida-rockefelera-w-polsce/
  ======================================
  … heh Monitorze ? jacyś ludzie „chorzy” mówią że my jesteśmy agentami i że dla agentury pracujemy , — > hyba ich popieszylo .. WSI … ? ___ hah prawda boli i to bradzo 🙂 ___ klamstwa trzeba obnażać, bo boroki ludzie już sie kompletnuie pogubili i nie wiedzą co jest grane , a ja na to tak >>>
  UNIA.EU=KOMUNIZM=NAZISM=KAPITALISM=SOCJALIZM=MARKSIM—- > TO JEST WSZYSTKO TO SAMO ,ALE DOBRZE ŻE LUDZIE PRZEJŻELI . tYLKO DUZO LUDZI JESZCZE NIEROZMUMIE SCHEMATU TEJ STAREJ „DIABELSKIEJ” PLANSZY (gierki)

  Czy Janusz Palikot jest tajnym agentem Davida Rockefelera w Polsce ? YTuser jstaromlynski http://www.youtube.com/watch?v=4cwgDZE7_uw

  A tutaj jest szef pana JANUSZA PALIKOTA:

  … hah hahha buu hahah wyszło szydlo z worka co czym jest … 🙂

 21. Pilot6 28 stycznia 2012 o 4:50 pm

  O w mordę.Obejrzałem nagranie Rafała Gawrońskiego i po prostu szok.O wielu rzeczach ja wiedziałem, o tematyce NWO i o elementach z nią powiązanych także pisałem,ale ten film poświadcza, iż ta siła kontroluje prawie wszystko.Do tego Gawroński został aresztowany,więc samo się nasuwa iż on mówił prawdę,która jest wielu ludziom nieprzychylna.Coraz gorzej się tu dzieje.

 22. Pingback: Czy Janusz Palikot jest tajnym agentem Davida Rockefelera w Polsce ? Kim jest szef Janusza Palikota « dyskUSB

 23. rozeznany 28 stycznia 2012 o 5:05 pm

  wczoraj czytałem Biblię i wszystko dokładnie jak na dłoni sprawdza się. Jest i o ACTA napisane i o tych rytuałach i o 3 wojnie światowej. Jak ktoś nie wie kiedy ona wybuchnie zachęcam do czytania Pisma Świętego. Ja już wiem

  • jakzawsze 28 stycznia 2012 o 6:19 pm

   Czytajcie ,czytajcie … puki jeszcze jest opcja. Ci waryjaci zrobią zakaz posiadani bibli i innych informacji które są dla nich zagrożeniem , bo ich obnażaja. Ci psychopaci chcą sie na religie żucic (KK i reszta ), … i bóg wie co cholera jeszcze … , spirala się dopiero rozkręca. I jeszcze te kataklizmy jak się spotengują, to żeczywiście ludzie bedą się „załatwiali” do nogawek od spodni. Jak narazie wszyscy głodni rządzy, głodni informacji, i pierwsi do szabelki by lecieli, .. no ale nie wiem czy to takie bedzie ciekawe , cholera wie … . Te iluminaty bedą nam banowały strony www . Wycofaja wszystkie tabletki leki odpowiedniki, ibupromy uzalezniacze, antydepresanty ludziom pozabieraja, COFEE (kofeine) nam pozabieraja ze sklepow, a polska to nie brazylia zeby kawa rosła , a nie mówiac już o alkocholu piwach, wódzie … — a tutaj całe społeczeństwo uzależnione to dopiero bedzie zapaść …… , ludzie tu sie wielka jazda nam szykuje, trzeba z tych nalogow rezygnować … cholera kurcze mać …

   • rozeznany 28 stycznia 2012 o 7:36 pm

    ja owych nałogów nie posiadam za to zdrowy rozum 😉

 24. wacpan 28 stycznia 2012 o 5:35 pm

  Lewko Mortkowicz aka Wojciech Cejrowski…….

 25. jakzawsze 28 stycznia 2012 o 6:01 pm

  UWAGA ! ci psychopaci już realizuja _ nazi ACTA :

  ” Nasza Polityka prywatności zostanie zastąpiona zaktualizowanym dokumentem w dniu 1 marca 2012 ”
  ==================================
  Ochrona prywatności w YouTube

  Nasza Polityka prywatności zostanie zastąpiona zaktualizowanym dokumentem w dniu 1 marca 2012. Szczegóły można znaleźć na stronie z podsumowaniem.

  Ciężko pracujemy na zapewnieniem użytkownikom YouTube przejrzystości i realnych możliwości wyboru. Więcej informacji na temat naszych środków ochrony prywatności znajduje się poniżej.
  Polityka prywatności YouTube

  Polityka prywatności Google określa stosunek firmy Google i jej podmiotów zależnych do danych osobowych użytkowników korzystających z usług Google, w tym do informacji podawanych podczas korzystania z YouTube. Ponadto w naszych Informacjach na temat ochrony prywatności opisano procedury ochrony prywatności dotyczące YouTube.
  Wytyczne YouTube dotyczące prywatności

  W wytycznych dotyczących prywatności opisano proces ochrony prywatności w YouTube i czynniki brane pod uwagę podczas rozpatrywania skarg. Znajdują się tam także wskazówki postępowania ze skargami dotyczącymi naruszenia prywatności skierowane zarówno do skarżącego, jak i przesyłającego.
  Zgłaszanie naruszenia prywatności

  Każdego dnia tysiące osób odwiedzają YouTube, aby udostępniać filmy i komunikować się ze sobą. Zależy nam, aby użytkownicy czuli się w YouTube bezpiecznie, dlatego zachęcamy do informowania nas o filmach i komentarzach w witrynie naruszających prywatność lub poczucie bezpieczeństwa.

  Jeśli w filmie bez zgody umieszczono Twoje dane osobowe, w tym zdjęcie, imię i nazwisko oraz numer PESEL, możesz skontaktować się z nami przy użyciu naszej procedury usuwania treści naruszających prywatność.
  Udostępnianie prywatnego filmu wideo

  Stworzyliśmy YouTube, aby ułatwić ludziom udostępnianie należących do nich filmów odbiorcom na całym świecie. Mimo tego czasami możesz chcieć ograniczyć dostępność swojego filmu lub kanału i pokazywać dane dzieło jedynie niewielkiej grupie znajomych lub członkom rodziny. Skorzystaj z tych linków, aby uzyskać pomocne informacje na ten temat:
  Wprowadzenie: chroń swoje hasło
  Niepubliczne filmy wideo (dostępność ograniczona do osób mających link do filmu)
  Prywatne filmy wideo (dostępność ograniczona do 25 użytkowników YouTube)
  Edytowanie ustawień kanału dotyczących prywatności
  Centrum bezpieczeństwa YouTube

  W Centrum bezpieczeństwa YouTube można znaleźć informacje i wskazówki dotyczące korzystania z YouTube, w tym opisy sposobów postępowania w przypadku wszelkich nadużyć w witrynie, a także zasoby przeznaczone dla nauczycieli i rodziców. Więcej wskazówek dotyczących ochrony prywatności w YouTube można znaleźć na stronie Ochrona Twojej prywatności w Centrum pomocy.
  ***************************************************
  ***************************************************
  ****** http://dyskusb.wordpress.com *****
  ***************************************************
  ***************************************************

  • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 11:54 pm

   „Jeśli w filmie bez zgody umieszczono Twoje dane osobowe, w tym zdjęcie, imię i nazwisko oraz numer PESEL, możesz skontaktować się z nami przy użyciu naszej procedury usuwania treści naruszających prywatność.”
   Co za k… absurd!!! Kto niby umieszcza takie rzeczy w filmach!? Tym cyganom zależy tylko na tym żebyśmy to my jak pies do pana do nogi przymilali i podawali nasze dane, kojarząc nasze profile, maile itp. z naszymi danymi. Nie wyszło im z „prawem jazdy internetowym” to sposób „na bezpieczeństwo”, który wielokrotnie był przerabiany stosują. Frajerzy! Przestałem korzystać z googla, polecam https://startpage.com/

 26. ekonomiczny hitman 28 stycznia 2012 o 6:28 pm

  Ciekawy wątek na końcu wpisu:

  BYĆ MOŻE JEST TO JEDEN Z OSTATNICH WPISÓW NIE TYLKO NA NE, ALE W OGÓLE.

  ANTYMATERIALNY ZOSTAŁ WŁAŚNIE ARESZTOWANY W ROSJI

  MAM NADZIEJĘ, ŻE CHOCIAŻ KILKU OSOBOM UDAŁO SIĘ OTWORZYĆ OCZY.

  DZIAŁAJCIE Z GŁOWĄ POKOJOWO.

  BĘDĄ CHCIELI ZA WSZLKĄ CENĘ WYPROWADZIĆ LUDZI NA RZEŹ

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50105,boj-horror-ojczyzna

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 6:42 pm

   Ciekawe co on jeszcze wymyśli.
   Jaką mają łączność
   .Przysługuje Panu jeden telefon,
   do kogo Pan zadzwoni.
   Do Fakira ,on musi wiedzieć.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/28/kim-jest-fakir-vel-antymaterialnyjak-do-niego-dotrzec/
   Po tym wpisie,chyba zwinie firmę i zapuści brodę,
   przeprowadzając się na drugi koniec Polski.
   Taki wstyd.

   • hjk 30 stycznia 2012 o 1:40 am

    @ANTYMATERIALNY ZOSTAŁ WŁAŚNIE ARESZTOWANY W ROSJI

    trzeba mu współczuć – ale po co jechał do tej Rosji?
    Normalny człowiek powinien si tam bac jechac, a co dopiero taki ktoś jak a-mat.
    Podejrzane to…

 27. ekonomiczny hitman 28 stycznia 2012 o 6:32 pm

  Dziennikarze biją na alarm, że NIK, czyli Najwyższa Izba Kontroli, na mocy nowej ustawy, która wchodzi w życie 2 czerwca tego roku, zdobędzie uprawnienia daleko wykraczające ponad te, które mają służby specjalne.

  Projekt zmian w ustawie był procedowany od 2008 roku. Generalni Inspektorzy Danych Osobowych wyrażali się o tych przepisach bardzo negatywnie. Zawierają one między innymi zapisy umożliwiające po sięganie do danych uważanych za szczególnie chronione takich jak wyznanie, preferencje seksualne a nawet informację genetyczną, nałogi i stan zdrowia.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szykuje-sie-kolejne-totalitarne-prawo-przeciwko-obywatelom

  • AQQ 28 stycznia 2012 o 9:25 pm

   http://www.hotmoney.pl/artykul/prasa-polska-skarbowka-szykuje-zamach-na-allegro-23739

   • AQQ 28 stycznia 2012 o 9:40 pm

    – Czy widzisz tego dziedzica? to ja go postawiłem na nogi.
    – Nie wiedziałem, że taki z ciebie dobroczyńca!
    – Wprost przeciwnie. Zanim został moim dłużnikiem, rozbijał się luksusowym autem. A teraz chodzi pieszo.
    ………………………………………………………………………………………………………………………………

   • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 11:46 pm

    Zaborcy, oprawcy narodu szukają kolejnych danin!!!

 28. lucas003 28 stycznia 2012 o 6:34 pm

  Monitor przepraszam ze się nie zapytałem ,ale w zaistniałych sytuacjach ACTA , mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze robię backupa twojej strony – dziękuję z całego serca za ogrom pracy włożonej w blog.
  Zenobiusz ciebie też sciągne 🙂
  Nie doszukujcie sie u mnie agentury jestem polakiem używam HTTrack Website Copier
  , bo niewiadomo co wyjdzie z tą ratyfikacją, sam zbieram podpisy w postaci papierowej biurokratycznej do 6 lutego mam nadzieje ze uzbieram około 100 podpisów , niby kropla , ale kropla do kropli i mamy szklankę itp…………

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 6:49 pm

   🙂
   Do dzieła.

 29. choice 28 stycznia 2012 o 6:36 pm

  przeżyjmy to jeszcze raz dla tych co nie widzieli pożegnanie palikota

  • Extazed 28 stycznia 2012 o 9:12 pm

   Piękne! Każdy poligłup powinien być tak potraktowany.

 30. lucas003 28 stycznia 2012 o 6:42 pm

  kurde polacy doradzcie juz drugi program sciągnołem do sciagania całych stron a tu pupa zawsze cos nie tak , ze sie nie da odczytać.Macie jakieś doświadczenie z tymi programami ?
  sorka za błędy

  • szuwaxpl 28 stycznia 2012 o 7:07 pm

   Napisz do zenobiusza

   • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 7:37 pm

    Ja się zupełnie na tym nie znam.
    Nie jestem informatykiem.
    Komputer w ogóle potrafę obsługiwać od 6 lat,
    dzieciaki mnie zmusiły/
    Wcześniej patrzyłem jak murzyn na lusterko.
    Bałem się że zepsuje 🙂

  • ekonomiczny hitman 28 stycznia 2012 o 7:13 pm

   Nie pobierzesz raczej z subdomeny i będzie pobierać całego wordpressa czego z kolei nie pomieścisz nawet na dysku, chyba musisz ręcznie „control+S” i zapisać z obrazkami (opera), lub zapisać jako kompletna (firefox).

   • Po_prostu 28 stycznia 2012 o 8:58 pm

    ja sobie zapisuję właśnie w ten sposób, co podał Ekonomiczny hitman i jest w miarę okej 🙂 programy do ściągania całych stron to g.wienko za przeproszeniem 🙂

    • andzia 29 stycznia 2012 o 12:25 am

     ja tez taki ściągam, ale tych info jest tyle że cięzko znaleźć czas. Chyba że jakoś się podzielimy tym ściąganiem. Ja póki co mam bieżące ze stycznia, grudzien, pazdziernik i listopad. Marek w razie co może dać do mnie maila.

  • teosia 28 stycznia 2012 o 10:11 pm

   Odważne pytania zadajesz – tu i teraz. W realu prędzej znajdziesz odpowiedzi. 😉

  • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 10:22 pm

   Spróbuj teleport pro, według mnie najlepszy z dostępnych program do archiwizacji stron

  • Roma 29 stycznia 2012 o 12:27 am

   a ja zapisuję strony internetowe tak:
   u góry ekranu na tym szarym pasku mam różne opcje
   dla przykładu: Drukuj, Bezpieczeństwo, Narzędzia itp.
   wybierasz opcję : Strona
   u mnie po prawej stronie u góry
   trzeba myszką kliknąć i rozwinąć ten pasek
   a potem wybrać ” Zapisz jako ”
   a potem w opcji Zapisz jako typ: wybrać strona sieci WEB kompletna HTML
   to jest u mnie zawsze jako pierwsza opcja u góry
   i zapisujesz
   potem wyłącz połączenie z internetem i wejdź w ten plik
   żeby sprawdzić czy strona się otwiera ( a powinna)

 31. rmld77 28 stycznia 2012 o 6:50 pm

  Monitor, chyba ktoś chce Cię osaczyć:
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50086,monitor-ale-czy-polski-czyli-bog-horror-ojczyzna
  Dziwne to wszystko…

  • szuwaxpl 28 stycznia 2012 o 8:12 pm

   rmld77 Bardzo dziwne to wszystko – ale posłużę się cytatem mojego ulubionego poety,
   ”Dajmy czasowi czas”

 32. rmld77 28 stycznia 2012 o 7:18 pm

  Navajo88 – przypominasz mi trochę Sama Hawkinsa. 🙂
  (To ma być komplement.)

  • navajo88 28 stycznia 2012 o 7:37 pm

   hahahahahahaha oki!
   J.M.H

 33. navajo88 28 stycznia 2012 o 7:20 pm

  Monitor o czym ja od czasu do czasu trąbię na twoim monitorze ??????????? poczytaj u ważnie !!!
  ialbo się myliłem totalnie ,albo i nie sam jestem ciekaw !!!!!!!!!!!!!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-jestesmy-swiadkami-kolejnego-wielkiego-wymierania-ziemi

  • navajo88 28 stycznia 2012 o 7:47 pm

   a tutaj wstawiam wam ku uwadze !!!!!

   „jest to zresztą kwiat bardzo podobny pod pewnymi względami do słynnego bajkowego kwiatu paproci. W ciągu roku istnieje tylko przez 3 dni i tonie. Naukowcy twierdzą, że roślina ta nagle po prostu przestała kiełkować.
   Naukowcy pracujący nad hodowlą tych roślin w warunkach laboratoryjnych są w szoku, bo na kilkadziesiąt kiełków przyjmuje się jeden lub dwa a i tak po czasie obumierają.
   Biolodzy twierdzą, że to jakaś nieznana reakcja rośliny na zmiany na Ziemi. Rośliny zawsze ginęły pierwsze. Może to oznaczać, że coś bardzo złego dzieje się na naszych oczach, ale po prostu tego nie widzimy jak żaba gotująca się powoli we wrzątku. ”

   I uważam monitor że to jest ważna informacja ,bo sygnalizuje nam istotne zmiany zaczodzące na naszej ziemi ,a ziemię mamy tylko jedna i drugiej napewno nie dostaniemy i to jest PEWNE !!!!!!!
   J.M.H

   • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 8:22 pm

    Opryski chemiczne zmieniają kwasowość gleby. To może być przyczyną – te najwrażliwsze reagują jako pierwsze. Są już rośliny GMO, które mają stać się florą północnej półkuli – wszystkie opatentowane, nie będziemy mieć prawa nawet ich dotknąć. Czujecie bluesa jakie to perfidne?

    • navajo88 28 stycznia 2012 o 9:21 pm

     monitor a ta wiadomośc dotyczy samego centrum dżungli amazońskiej !!!!! tak wiec rozpylanie czego kolwiek nie za bardzo sie ma i ni jak to mozna połączyc !!!!!

     • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 10:09 pm

      Południowa półkula powinna być jeszcze czysta… To faktycznie dziwne, albo ściema. Nie sprawdzisz sam własnymi rękami, to nie wierz.

    • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 10:20 pm

     Lepiej, przy zwiększeniu kwasowości a więc, przy pH środowiska na poziomie 4,5 między innymi takie toksyczne pierwiastki kadm, rtęć i ołów, przechodzą w stan wolny, a więc zaczynają reagować z organizmami żywymi, zatruwając lub powodując ich śmierć. Natomiast przy jeszcze niższym pH a więc pH 3,5 aluminium (jeden z głównych składnik oprysków) przechodzi w stan wolny i zaczyna się holokaust całego życia w glebie i ponad nią (tam gdzie trafi). W ten sposób – kwaśne deszcze i uaktywnienie toksycznych składników – spowodowały śmierć w zasadzie wszystkich wiązów w Europie, zobaczcie co się dzieje w GOP, wypadają drzewa, a w zasadzie całe lasy ulegają zniszczeniu, podobnie uszkodzenia Czarnego Lasu w Niemczech, przez przemysł i powodowane przez to kwaśne deszcze.
     Dodam, że oficjalnie używana w opryskach chemicznych jest siarka, która również powoduje olbrzymi wzrost kwasowości środowiska. Do widzenia życie…

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 8:29 pm

   Spoko, to tylko ta prawdziwie szkodliwa działalność człowieka. Jeśli dopuszczono by do większej emisji CO2 to roślinność by nagle buchnęła rozwojem, a im przecież chodzi o to by bylo odwrotnie. To są ludobójcy i ich celem jest sztucznie stworzenie braku wszystkiego – żywności, energii, produktów – by nas zagłodzić, zatruć czy zakatować na śmierć. TAKI JEST ICH CEL I CI LUDZIE SĄ W NAJWAŻNIEJSZYCH ORGANIZACJACH ŚWIATA.

  • Annah. 29 stycznia 2012 o 10:41 am

   „Naukowcy przewidują, że możemy być u progu kolejnego na naszej planecie wielkiego wymierania gatunków. W sumie było już pięć takich wydarzeń w historii Ziemi. Ich przyczyny w przeszłości były różne i nadal dysponujemy tylko hipotezami na temat tego, co je rozpoczęło.”http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-jestesmy-swiadkami-kolejnego-wielkiego-wymierania-ziemi
   Jedna z hipotez
   „Nikt nigdy nie patrzył na rtęć, jako potencjalny element sprawczy. Wiemy, że był to czas największej aktywności wulkanicznej w historii Ziemi i wiemy dziś, że największe źródło rtęci pochodzi z wybuchów wulkanów”http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naplyw-rteci-ekosystemu-mogl-byc-przyczyna-wielkiego-wymierania-250-milionow-lat-temu

 34. katerina404 28 stycznia 2012 o 7:29 pm

  Czy Janusz Palikot jest tajnym agentem Davida Rockefelera w Polsce ? Dobre pytanie. Ciekawe co na to fakir? Jestem ciekawa jego dziwnego toku rozumowania? Fakir jeżeli masz zamiar bronić Palikota, aby nie nakręcać spirali nienawiści, toTwoja wiarygodność stanie pod znakiem zapytania. Przecież to jasne, że jest tajnym, czy nawet już jawnym agentem Rockeffelera lub samego Rotschilda. Trzeba pamiętaż, że w heiarchii ich władzy Rotschild jest wyżej ponad Rockeffelerem. Palikot jest w Komisji Trójstronnej na pewno, a chyba też w Klubie Bilderberga, a tam nie modlą się do Boga, tylko do Molocha i nie spotykają się na pogawędki o celebrytach, tylko zapadają tam ważne decyzje dotyczące świata. I to nie są decyzje dla nas korzystne, żeby było jasne.

  Fakir piszesz, że antymaterialny jest blokowany na NE. Otóż po pierwsze jego artykuły pojawiają się często na stronie głównej, a po drugie znikanie jego treści, jest spowodowane jego działaniem. Sam mi o tym powiedział. Był taki moment, ze nie uaktywniał się na NE, a jego dotychczasowe artykuły zginęły wraz z nim. Zadałam pytanie bezpośrednio Nowemu Ekranowi, dlaczego znikają artykuły antymaterialnego, bo sporo osób się niepokoiło. Dostałam odpowiedź, że ten autor musiał sam je usunąć. Ale ponieważ jestem dociekliwa, sprawę drążyłam dalej. Kiedy tylko pojawił się ponownie jego artykuł, natychmiast w poście zapytałam go o jego znikające artykuły i wtedy on sam osobiście przyznał, że swoje artykuły trzyma krótko, a poźniej usuwa, bo kto ma je przeczytać, to przeczytać zdąży. Trochę dziwna ta odpowiedź, ale wytłumaczył, że to ze względu na jego bezpieczeństwo. Widzę więc, że do końca nie znasz wszystkich niuansów sprawy, a Twoja znajomość z antymaterialnym nie nosi znamion takiej zażyłości, jakby wynikało z Twoich wcześniejszych postów, cytuję : „Materialny mi powiedział”. Często używałeś takiego sformułowania. Dlaczego więc o tym Ci nie powiedział. Ja nie mam aż takich zażyłości z antymaterialnym i normalnym trybem, na zasadzie pytanie i odpowiedź, dowiedziałam się w czym rzecz.

  Co do Cejrowskiego, facet celnie strzela i choć jest czasem grubiański, ale co tam, takie czasy, natomiast bez pardonu wali prawdę z mostu. On od dawna nie idzie z prądem, tylko pod prąd i nawet jego medialne wypowiedzi są bezpardonowe i konkretne.

  A co do napędzania nienawiści o jakiej mówisz, to nikt tu jej nie napędza. Ja bez napędzania kogokolwiek, sama się napędzam i choć zdaję sobie sprawę, że raptowne działanie do niczego dobrego nie prowadzi, to czasami wobec dziejących się niepokojacych spraw, mnie poniesie. Sądzę, że to zwykłe ludzkie odruchy. Szczególnie jeśli chodzi o Zenobiusza, to jest on ostatnią osobą, która nakręca do nienawiści. Kiedyś właśnie ten jego spokój i wyważenie mnie denerwował, bo właśnie wydawało mi sie, że on za mało jest dynamiczny i za spokojny wobec toczących się wypadków. No ale człowiek uczy się całe życie i teraz go już rozumiem. On chciał moją agresję stonować właśnie dlatego, że ten blog czyta dużo młodych ludzi, którzy mogą zbyt mocno eksplodować i narobić sobie problemów i kuku. Co nie znaczy, że mamy siedzieć biernie i nic nie robić, bo po to właśnie są te protesty, pokojowe protesty, aby masy zamóżdżonych się obudziły i zainteresowały się czymś więcej niż tym, jakie majtki nosi Doda.

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 7:45 pm

   Wszystko,OK. z jedną uwagą.
   Fakir @ i antymaterialny @ to ta sama osoba,ot i wszystko,
   a atmosfera prześladowań,tajemniczych kontaktów,
   zamykania stron,to normalka,
   mieliśmy więcej takich „prześladowanych”
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/28/kim-jest-fakir-vel-antymaterialnyjak-do-niego-dotrzec/comment-page-1/#comment-39980
   Jeszcze raz przybliżę zagadnienie.

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 8:26 pm

   Dzięki katerina404 za miłe słowa.

 35. jakzawsze 28 stycznia 2012 o 7:31 pm

  MOJE ZDANIE NA TEMAT PANA RAFAŁA GAWROŚKIEGO …. I RESZTY PODOBNYCH SYTUACJI …
  ====================================
  A co do Rafała Gawrońskiego to powinien cicho siedzieć, wiem że ma racje , ale do cholery takich żeczy sie nie gada publicznie bo ludzie są pie^&*donięci (czy. niebezpieczni) . Więc pan Gawroński powinien sobie takie informacje dla swojego grona zachować, lub coś delikatnie napisać na ten temat, bo pużniej ci waryjaci to wykorzystują i robią z niego świrka. Więc trzeba mu to wyjaśnić po cihu że ma racje ale żeby się się nie wychylał z tym. Niewiem tez jak to rozumieć bo mam dwuj myślenie , ale ty @monitor mogłeś nie publikować tego że RAfał coś mówi o pentagramach, bo delikatnie mu też pomogłeś że go tam wsadzili. Monitorze takich rzeczy sie nie publikuje bo ci ludzie są waryjaci i widzisz do jakich cełow to wykorzystują ŻĘ CHŁOPA BIEDNEGO POSADZILI DO PSYCHIATRYKA. Wiem że transformacja świadomości ludzkiej idzie do przodu , i ma to też negatywne skutki, I !!! to dla ludzi którzy są dalej zakorzenienie w tym systemie (wierzeń i nie tylko) , i myślą że tak ma być dalej, są jakby na etapie dlaje lat 89 roku lub 81. Ci ludzie się zatrzymali poprostu w tych czasach (1981 .. przykladowo) i mysla że wszystko jest tak dalej , a teraz mamy 2012 i ci ludzie jak Rafał Gawroński czy inni ludzie tego typu poprostu niewiedzą co się dzieje koło nich, bo dalej tkwią przestrzeni czasowej 1981. Oczywiści bardzo sobie cenie pana RAfała i innych w pewnym sensie menczenników tej chorej transformacji. Zachowanie tego typu ludzi może wynikać też, że nieznają wszystkich tych puzli tego wielkiego obrazu „BIG PICTURE” , i niechcą nawet dopuścić do swojej informacji kolejnych puzli tej wielkiej ukladanki . W tym do cholery jest problem ? Ci ludzie biedacy nie wiedzą wszystkiego, A OCZYWISCIE JA TEŻ NIE MÓWIE ŻE ZNAM WSZYSTKO, BO WIELE ŻECZY DOPIERO TERAZ ODKRYWAM.

  A wiadomo to co mówił Rafał to fakty i co za tymi ludźmi stoi, tylko to co chciał powiedzieć Rafał ubrał w nieco niewygodną forme oprawe tego o czym myślał i chciał powiedzieć … a wy filmując go i dajac to do internetu zrobiliście w oczach innych ludzi z Rafała Gawrońskiego idiote , co podchwycili inni i to wykorzytsali przeciwko niemu, i stało się to szoł BIGRADER NA POZKAZ CAŁEJ POLSKI !!! . TO MI SIĘ BARDZO NIE PODOBA ~!!!! Top jest chamstwo . ROZUMIECIE TO TERAŻ , TERAZ CHYBA ROZUMIECIE …
  Chociaż niewiadomo co też innego Rafał gadał , a głodne hieny tylko czekają aby człowieka zniszczyć i mieć z tego wielką satysfakcje na oczach widowni, pamientajcie że niewidzialny wróg wszędzie czycha i może być każdym , twoim sąsiadem udającym miłego na pokaz fałszywca, wrogiem mozę być żona, i najwiekszy kolega,i cała reszta tysiacy głodnych internautów żądnych sensacji z ust TRUSTSEKERÓW ..

  • jakzawsze 28 stycznia 2012 o 7:56 pm

   Pan Rafał powiedział :
   „…na szczątkach posła Wasermana wykryto ślady materiałów wybuchowych … !!! „
   …. jak już, to się takie rzeczy po cichu publikuje na kilku frontach (blogach,serwerach wideo), anonimowo się to robi …, a wiadomo że ten smoleńsk to był zamach i za tym siedzą tacy kryminaliści że to sie pale niemieści szaremu przeciętnemu czlowiekowi. Ludzie tego typu nieposiadają żadnej EMPATI do czlowieka , bo to nie są ludzie w pewnym sensie, co się w sumie wyjaśni w niedalekiej przyszłości. Narazie niewolno publikować szczegółowych infonformacji na ten temat i tyle i niema dyskusji.

   • centurion 28 stycznia 2012 o 8:26 pm

    A teraz bez ściemy Jakzawsze z którego resortu jesteś? Nie musisz podawać konkretnie tylko pod którego ministra podpadasz.

    • jakzawsze 29 stycznia 2012 o 8:24 am

     Nie identyfikuje sie z żadną polityka,religia, ktoś by mnie nazwał anarchista, ktoś by mie nazwał anonon, ktoś by mie nazwal agentura, ktos by powiedzila że pracuje dla galaktycznej federacji, kotoś by mie nazwal ho^&*j wie jak

     A ja to wszystko pier&%dole te wasze polityki , w których siedzicie po uszy , w tych waszych programach kontroli … , co wy ście narobili wogule tym wszystkim … , dokod idziecie ? … zawracajcie bo tam gdzie idziecie to ślepa ulica

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 8:24 pm

   Zapomniałeś, że opublikowałem po wsadzeniu go do więzienia – sam o to prosił bym tak zrobił. Jak wejdziesz na jego blog, to zobaczysz że już dość dawno o tym pisał.

   • jakzawsze 28 stycznia 2012 o 8:51 pm

    No w sumie tak … Przepraszam @monitorze za nieco moje uszczypliwe spostrzeżenie … , mam nadzieje że to się jakoś odkrecii, a w końcu też sobie trzeba cenić osoby które mają odwage o „tym”, mówić ..
    ======================================================
    Ok a teraz temat z innego regału, zobaczcie jak młode chłopaki mądrze gadają , tylko ja (jakzawsze) nie identyfikuje się z żadnym ugrupowaniem politycznym i olewam polityków, bo jak pieniądza z koryta dostaną to każdy glupieje i być może nawet K.Mike by zgłupał od pieniędzy. No ale w tym nagraniu liczy się mądry przekaz naszego pokolenia .. a więc posłuchajamy, a nie oskarzajmy sie nawzajem o jakieś głupie agenstury „Made in Wsi ..
    Videoblog sympatyków Nowej Prawicy cz. 1 http://www.youtube.com/watch?v=XXT4GSyid_Y

 36. AQQ 28 stycznia 2012 o 8:11 pm

  NIE DLA A.C.T.A – Manifest przeciwko A.C.T.A w Sopocie pod domem D. Tuska ! 25.1.2012 http://www.youtube.com/watch?v=CKHvjkCBGng

 37. rmld77 28 stycznia 2012 o 8:19 pm

  jakzawsze – stałeś się jednym z filarów forum. Dzięki

 38. Extazed 28 stycznia 2012 o 8:52 pm

  Ja powiem tak : nigdy nie uda im się ziścić ich planu ludobójstwa z prostego powodu. Taka zbrodnia w bardzo szybkim tempie została by nagłośniona chociażby pocztą pantoflową a wtedy społeczeństwo się przebudzi ze snu i poradzą sobie z wyrodnymi synami tej Ziemi. Bądźcie dobrej myśli bo dobro w ogólnym rozrachunku zwycięża zawsze!
  Wierzę w ludzi…

 39. Extazed 28 stycznia 2012 o 9:01 pm

  Tak na marginesie taktyka dziel i rządź na stałe zagościła na tym forum. Gratuluję Panom skaczącym sobie do gardeł. Otrząśnijcie się i stańcie wspólnie na jednym froncie zamiast obrzucać się błotem. Dajecie się manipulować i pozwalacie by rządziły wami emocje. Uważam że forum nie jest dobrym miejscem na „demaskowanie” kogokolwiek. Takie rzeczy to tylko w realu. Internet jest takim tworem, że każdy może być każdym więc to nie ma najmniejszego sensu.
  Robicie z tego dobrego bloga śmieciowisko, stwarzając atmosferę godną pożałowania.
  Brak jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji, niczym dzieci w piaskownicy. A okres, w którym się będą ważyć losy naszej cywilizacji już co raz bliżej. Po której stronie się opowiecie?
  Tyle ode mnie.

  • navajo88 28 stycznia 2012 o 9:17 pm

   Święte słowa Extazed !!!!!!! nic dodać nic ująć !
   J.M.H

   • navajo88 28 stycznia 2012 o 11:01 pm

    zeno moim frontem jest niezależność !!!!!!!!!!!!!! jasne ! ja jestem wolnym strzelcem i chadzam własnymi ścieżkami jak kot !!!!!!!!!!
    J.M.H

    • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 11:21 pm

     navajo88 mam podobną chęć na życie jak Ty – pełnia wolności, chadzanie jako kot własnymi ścieżkami. Ale to jak historia rodem z Folwarku Zwierzęcego, i koty zjednoczyły się z resztą zwierząt, pod wspólnym sztandarem, by wygnać oprawcę, który poczynił im tyle krzywdy.

     • navajo88 29 stycznia 2012 o 12:31 am

      No a dla mnie to każdy przywódca to jest potencjalnym wrogiem ! ,mam juz taka zasadę że każda władza szybko psuje i degeneruje każdego przywódcę !!!! hahahahahahahaa
      J.M.H

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 10:18 pm

   Extazed@ navajo88@
   „stańcie wspólnie na jednym froncie ”

   Jak chcecie stawać na jednym froncie z fakirem@,
   to wasza sprawa,chyba że nie rozumiecie o co tu w ogóle chodzi.
   Ja jednak,wolę mieć sojuszników,którzy nie wbiją noża w plecy.

   • Extazed 29 stycznia 2012 o 12:00 am

    „zamiast obrzucać się błotem”.
    Wydaje mi się, że macie wspólnego wroga, tylko każdy doszedł do innych wniosków bardziej lub mniej prawdziwych. Z tego co się orientuję duża część wpisów Fakira niesie ze sobą wiele prawdy, tak jak i Twoje wpisy czy wpisy Pana Marka. W myśl zasady wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, w godzinie wyboru pomiędzy tylko dwiema opcjami, przypuszczam że jednak staniecie na wspólnym froncie. Jak już mówiłem wierzę w ludzi.

    • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 12:27 am

     Kpiny z modlitwy.
     Zwalczanie Ks,Natanka
     Ruchu orgonowego,
     Zwalczanie PiS,
     Zwalczanie młodych walczących z ACTA,
     przy sugestii że to droga do rzezi.
     Obrzydliwy atak na Marka,Nna mnie wcześniej.
     Nigdy nie będziemy po tej samej stronie.
     Ja też wierzę w ludzi,ale w moich rodaków.

     • hjk 30 stycznia 2012 o 2:13 am

      Tu antymat. może jednak mieć racje:
      http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50209,co-za-tydzien-co-za-czasy

   • navajo88 29 stycznia 2012 o 12:36 am

    zeno nikt ci nie wbija noża w plecy ! , bo tak na prawdę to nie malo to wszystko obchodzi ,kto i z kim i po co i na co ,rozumiesz zeno ! , a to że bywam na tym blogu to bywam a jak mi się znudzi albo monitor da mi bana no to co TO NAWYŻEJ ZEJDĘ Z TEGO BLOGA ??? mam się zapłakać na śmierć ????, no co ty zeno hahahahahahahahaha trochę powagi chlopie !!!!!!
    J.M.H

    • navajo88 29 stycznia 2012 o 12:40 am

     i jeszcze jedno ja tylko ustosunkowalem się do stwierdzenia końcowego Extazeda do zdania :
     ” A okres, w którym się będą ważyć losy naszej cywilizacji już co raz bliżej. Po której stronie się opowiecie?
     Tyle ode mnie.”
     i tyle
     J.M.H

    • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 12:45 am

     Navajo88@
     Litości,ja nie o Tobie,tylko o fuckirze.

     • navajo88 29 stycznia 2012 o 1:51 am

      aha no to oki! hahahahaha
      J.M.H

    • baba wanda 29 stycznia 2012 o 7:12 am

     „hahahahahahahahaha trochę powagi chlopie !!!!!!”

     Rozbrajajace Hahahahaha 🙂

 40. lucas003 28 stycznia 2012 o 9:11 pm

  Urodziłem się w Otwocku ,lecz jestem mieszkańcem Celestynowa ,piękna miejscowość tak na marginesie.Urodziłem się w 1983 roku jako wcześniak z objawami padaczki , co po jakimś czasie objawiło mi się w padaczkę całkowitą mając 8-14 lat .Moja mam szukając ratunku dla mnie jako swego syna jeździła ze mną na mase konsultacji do nowej ery lekarzy , ,badania za badaniami, po roku trafiliśmy do Pana Węgorka z Otwocka , prywatna klinika , wizyty zawsze jakies 50 -100 zł a on jak z perspektywy czasu wspominam to obejrzał tylko wyniki badań popukał mnie tu i ówdzie przepisał amizepin i inkasował coś około 100 zł , już nie pamietam ,to było kilkanaście lat temu.
  Najgorsze jest to ze wpajął mojej mamie i mi ze ja ten amizepin mam brać do końca życia.Moja
  mama jako mądra kobieta ,pomyślała sobie jak to do końca życia mój syn ma jeść prochy i być nadal chory ? -jej słowa.i szukała alternatyw .I znalazła ,za co chwała jej za to , do tej pory jej dziękuje a mam 28 lat ,juz nie musze jesc amizepinu który zniszczył moją wątrobę doszczętnie ,lecz dzięki pewnej kobiecie która mnie uratowała ,jezdziłem do niej około 6 miesiecy 2 razy w miesiącu i tak wątroba zdrowa, jestem bez padaczki od wielu lat , zero powrotu choroby, pije , pale choć niepowienienem . MEDYCYNA TRADYCJONALNA NIE LECZY ONA UZALEŻNIA DO LECZENIA -życiowy wniosek
  P.S Pani Jadzia która mnie uzdrowiła medycyną chińską już jest kobietą Świętej Pamięci 2 lata temu uległa wypadkowi samochodowemu w rzymie .
  MOże to wypadek ,może nie ,ale od wielu lat była nękana przez państwo żeby zamkneła dziłalność
  nachodzili ją ludzie , miała dziwne telefony ,wiem co mówię , my z tą wspaniałą kobietą utrzymywaliśmy kontakt telefoniczny .Ale jej praca nie poszła na marne teraz jej córka przejeła całą inicjatywe.
  kolejny P.S
  Pani Maria mówiła nam ze u niej leczyli sie nawet „najwięksi ” polscy lekarze z różnymi dolegliwościami i politycy , choć nigdy nie wypowiedziła nazwisk -ale to nie o to chodzi
  Taka moja życiowa historia

 41. Ditka 28 stycznia 2012 o 9:54 pm

  Przyznam, że co drugi dzień tu zaglądam i się nie wypowiadam bo aż strach zważając na ostatnie dyskusje. Przytaknę komuś to zostanę z automatu agentem, nie napiszę nic to znaczy, że czekam na wytyczne itd. Może wróćmy do normalności, do takiego bloga jakiego ja zastałam wchodząc tu po raz pierwszy. Po co się kłócić, szarpać sobie nerwy? Oszczędzajmy energię dla wyższych celów, potrzebnych i przyjaznych nam wszystkim.
  Ostatnio obejrzałam pewien kanał na YT, ogólnie pariodujący i dla „śmichu” ale jeden filmik przyciągnął moją uwagę i nikt się nie śmieje
  KlejNuty – Folksdojcz http://www.youtube.com/watch?v=-BVApZimRH8&context=C3f2a758ADOEgsToPDskJ_ogqfbMcjmeVHItceVn6k

  • szuwaxpl 28 stycznia 2012 o 10:01 pm

   Ditka – ten filmik bez muzycznych ulepszeń lepiej oddaje prawdę ! Ten pan zadał kluczowe pytanie, kto sponsoruje indoktrynujące media !

 42. opornykc 28 stycznia 2012 o 10:15 pm

  Teraz trochę z innej bajki…
  Od dłuższego czasu można zaobserwować w sumie „WAS”,kilka-kilkanaście tych samych osób które wypowiadają się w komentarzach…
  Mam tylko taką nadzieje że ludzi czytających monitorpolski jest o wiele więcej…
  Mam tylko taką nadzieję że przyjmują strategie na partyzanta…
  Mam taką nadzieje że jakimś trafem nie przeczytają co niektórych w tym temacie komentarzy bo poziom IQ nastolatki może się obniżyć…

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 10:29 pm

   Widzę że zakładasz bloga.Ja na swoim, doradzałem by bez potrzeby się nie wpisywać,
   bo licho nie śpi.Ci którzy już to zrobili są u mnie proszeni o konsekwentne trzymanie się tematu,jak nie ,do widzenia.
   To tak z doświadczeń.
   Też zaczynałem od zera,
   nawet nie wiedziałem jak robi się kopiuj wklej,
   i np linki przepisywałem ręcznie 🙂
   Metoda na partyzanta,to nie jest głupie.
   Powodzenia.
   P.S.
   Ja mam średnio 3000 wejść ,monitor ponad 10.000,
   więc na pewno co najmniej kilkuset ludzi czyta.
   Mapka daje lepszy pogląd niż licznik wejść,
   który zlicza wejścia z tego samego adresu.

   • Po_prostu 28 stycznia 2012 o 11:58 pm

    Np ja czytam Monitora regularnie, ale bardzo rzadko się wypowiadam- wprost nieraz strach zabrać głos na tym froncie, w ogniu siarczystych komentarzy : O

    • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 12:31 am

     Hartuj się,to tylko wirtualna ,nieco walka..
     Będzie trzeba w realu mieć odwagę,
     będzie jak znalazł.
     🙂 🙂 🙂

     • rabarbarek 29 stycznia 2012 o 5:55 am

      Po_prostu dziesiaj trzeba wprost… Innej drogi nie ma.

      • Peryskop 29 stycznia 2012 o 7:23 am

       @Po_prostu, jeśli czytasz Monitora regularnie, to zapewne poszerzyłeś zasób swoich wiadomości i poprawiłeś swój aparat analizowania zjawisk wokół ciebie. Z czasem nabierzesz chęci do udziału w dyskusjach – byle rzeczowo i z korzyścią dla sprawy oraz innych czytelników. ŚMIAŁO!

 43. PokójWam 28 stycznia 2012 o 10:37 pm

  http://newworldorder.com.pl/artykul,3348,Tajemnicza-symbolika-Igrzysk-Olimpijskich-Londyn-2012

 44. Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 10:41 pm

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50086,monitor-ale-czy-polski-czyli-bog-horror-ojczyzna
  „i przykład typowych blogerów, których udało się wmanipulowac w spiralę nienawiści

  Fakir manipulancie, radzisz zmywać się gdy gorąco, ojczyznę i ludzi tutaj pozostawić na pastwę ścierwa? Tchórzu jeden.
  Bóg, honor, ojczyzna!”

  I mówiłem że manipulanci, nawet nie podali kontekstu wypowiedzi odnośnie Fakira który radzi pakować manatki i się zmywać.
  A ludzie czytający antymaterialnego (o ile on jeszcze od dłuższego czasu w ogóle pisze) na ne, zdają się w to wierzyć.

 45. Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 10:45 pm

  Marek, puściłem komentarz w sprawie manipulacji na nk, nie przeszedł, a link na ne do artykułu już umarł.

  • Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 10:49 pm

   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50086,monitor-ale-czy-polski-czyli-bog-horror-ojczyzna

   To link do artykułu, w którym manipulują wypowiedzi, między innymi moją, nawet nie odnosząc się do tego co wypisywał Fakir!! Ilu ludzi łapie się na haczyk o dalszym istnieniu antymaterialnego (ten prawdziwy zdaje się że w ogóle nie pisał od dłuższego czasu).

   • andzia 29 stycznia 2012 o 12:35 am

    kilka miesięcy temu antymaterialny poinformował, że już nie będzie pisał na blogu i z powodu (chyba) stanu zdrowia wyjeżdża zagranicę, ale nie było długiej przerwy i wpisy znowu zaczęły się pojawiać, no i teraz znowu pisze…
    Dziwnie to wszystko wygląda.

    • Peryskop 29 stycznia 2012 o 4:35 am

     Andzia, F_o_m, P_p – historia Antymaterialnego może być dla nas nauczką.

     Powiesił sobie święty obrazek podobnie jak Bolek i przybrał nicka sugerującego „boski” kontakt.

     Zamieścił sporo tekstów pokazujących świat, historię i otwierających oczy na zagrożenia NWO.

     W ten sposób wytworzył sobie autorytet wywindowany jeszcze wyżej przez Fakira, który działał tu jako „pośrednik” mający dostęp do Antymaterialnego, a na dodatek do „brata” i „kolegów”.

     Potem rozsiewał wieści że zamknie, bo wyjeżdża – tak jakby internet nie dochodził dziś wszędzie.

     Jeśli potem „ktoś” go zastąpił i kontynuował to czemu podszywając się pod Antymaterialnego?

     Jeśli robił to Fakir, to dlaczego wsadzał nam, że Antymaterialny powiedział mu to, napisał tamto?

     Raz pisze w liczbie pojedyńczej, innym razem w mnogiej, a dziś że został aresztowany w Rosji !

     Dla mnie wniosek taki : to jest jeden facet który dla upozorowania ważności używa kilka nicków, dla upozorowania martyrologii (bo Polacy współczują i takich lubią) rozsiewa plotki że NE go kasuje i blokuje chociaż też przyznał, że sam pokasował wpisy. Kręci, kombinuje i od dłuższego czasu robi intrygi, a teraz nagle wyskoczył z ostrym atakiem na Marka, który mu się nie udał.

     Czy tak postępuje osoba uczciwa ?

     Obawiam się, że mamy do czynienia z super hipokrytą i sprytnym manipulatorem, który może oficjalnie dla poklasku uznać ACTA za zagrożenie, a w intryganckich anonimowych komentarzach stara się poróżnić ludzi aktywnie protestujących przeciwko ACTA i starać się zatrzymać ich w domach strasząc rzezią – bo takie zadanie mu przekazano. Stąd taka nerwowość w działaniach, bo ta dwulicowa gra grozi wpadką, kompromitacją i załamaniem pięknie rozwijającej się kariery.

     Ale ludzie się budzą, stopniowo zaczynają kojarzyć fakty jak wacpan i dostrzegać te sztuczki.

     • rabarbarek 29 stycznia 2012 o 5:05 am

      No i nie zapominajmy ataku na Orbana.
      W momencie , kiedy niezliczone tlumy Wegrow wyszly na ulice , aby wyrazic swoje poparcie Orbanowi , nasz ” kolega” nagle zmaterilizowal sie i przypuscil atak na jedynego w Europie przywodce , ktory mial odwage stanac po stronie narodu i powiedziec UE ” to nasz kraj”.

      Wsrod flag wegierskich mozna bylo zauwazyc w Budapeszcie flagi polskie. Z relacji Pospieszalskiego wynika , ze tlumy Wegrow , ktorzy zauwazyli polskie napisy i flagi, skandowali ” Lengyelorszag! Lengyelorszag” [ Polacy , Polacy]

      W momencie , kiedy ten rzad , rzad Orbana daje nadzieje Wegrom na lepsze jutro , gromadzi spoleczenstwo wokol sprawy narodowej , daje poczucie dumy bycia Wegrem , nasz ” niematerialny” nazywa go zdrajca i naslanym szpiegiem. Nieladnie Panie Fakirze , tak jak nieladnie jest nazywac nasza mlodziez ” szczeniakami” . Ci mlodzi ludzie wlasnie mieli okazje przekonac sie kto rzadzi Polska . Wystarczy popatrzec na ich twarze , to nie sa twarze bezideowych , wytresowanych na modle unijna baranow. Ci mlodzi budza sie i nie pozwola sie zamknac do kolchozu , jaki szykuje UE. Czy to wlasnie zabolalo???/

      • Peryskop 29 stycznia 2012 o 6:08 am

       Musiało bardzo zaboleć. Stąd irytacja. Tym większa, że podszyta lękiem !

       Tyle lat pracy u podstaw przez najbardziej oddanych fakirów, świetnie opłacanych dziennikarzy, wspomaganych najwyższej klasy autorytetami z tytułami naukowymi – i nagle… taka klapa !

       Już niejeden lis witał się z niejedną gąską, a tu masz: Marsz Niepodległości 11.11.11 , który się nawet nie nadawał do wyśmiania w mediach, ani do sprowokowania większej rozruby. Tylko mizeria samospalenia dwóch samochodów, i tajniaka-sadysty nadwyrężonego biciem i kopaniem.

       A teraz spontanicznie zorganizowany cykl pokojowych demonstracji przeciwko ACTA, z asystą.
       I Palikot ze świńskim ryjem odprawiony z kwitkiem przez młodzież, która przejrzała na oczy.

       TO MUSI BARDZO BOLEĆ I PRZERAŻAĆ OSOBY SPRAWUJĄCE NAMIASTKI WŁADZY!!!

       Na dokładkę w Budapeszcie odzyskuje niepodległość dla Węgrów premier Orban, któremu Przewodniczący PE Schulz musi się tłumaczyć, że kierownictwo EU nie jest takie głupie.

       A Iran wprowadza zakaz eksportu ropy do EU, bo ma lepszych klientów płącących złotem.

       I wiadomość od Rabarbarki o ściganiu „filantropa” zasłużonego w rozwalaniu ruskiej gospodarki.

       Jak tak dalej pójdzie to mundurowi wezmą swoje podyżki i na tym poprzestaną, bo zrozumieją.
       A żont znów będzie się musiał sam wyżywić … ale tym razem pakując manatki.

      • andzia 29 stycznia 2012 o 12:21 pm

       Musimy poprzec Wegry całym narodem, może w ślad za nami pójdą inne kraje. Warto to zamieszanie wokól ACTA wykorzystać właśnie na pełne przebudzenie narodu. Niech rzadzacy wiedzą, że pepełnili błąd który może ich kosztować wiele.

     • baba wanda 29 stycznia 2012 o 7:19 am

      Gdyby nie ten swiety obrazek…
      I gdyby mniej elokwencji..
      to wyszedl by z tego caly m-ziaczek, nieprawdaz? 🙂

      • Peryskop 29 stycznia 2012 o 7:31 am

       Przegiął pałę.
       No ale zapewne bardzo chciał się wywiązać ze zobowiązań za wsparcie tu i tam.

 46. wacpan 28 stycznia 2012 o 11:01 pm

  Pis to samo scierwo masonskie,L.KACZYNSKI utrzymywal kontakty z loza B’nai B’rith.dziekuje dobranoc VIVA NARODOWCY!!!

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 11:08 pm

   Okej, rozumiem twoje niezadowolenie. Gdzie masz jednak dowód, że od to sprowadził? Puścili taką plotę by go zdyskredytować. Zeno to ma nawet w swoim archiwum: http://zenobiusz.wordpress.com/2010/08/13/2894/
   Chyba nie wyobrażasz sobie, że go zamordowano z miłości? Patrz co się dzieje w mediach. Palikota wypuszczono by broń Boże Kaczyński z PiS nie przejął pałeczki – dajecie się nabrać na takie proste rzeczy. A wystarczy posłuchać co mówią ścierwomedia.
   Co do masonerii w PiS, tak jest, ale uczciwi posłowie wiedzą kto jest kim. Rozmawiałem z takimi i doskonale sobie zdają sprawę kto miesza. Przyjdzie czas, to się ich wyczyści.

 47. teosia 28 stycznia 2012 o 11:08 pm

  Słowacja – rząd – Anonymous
  http://stooq.pl/n/?f=565513&c=0&p=0

 48. wacpan 28 stycznia 2012 o 11:12 pm

  Zapomnialem dodac Kaczynski aka Kalkstein;)

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 11:29 pm

   Nawet jeśli byłby Kalksteinem, to nazwisko nie świadczy o człowieku. Ważne jest jak go ścierwomedia traktują. Ludzie przestali myśleć krytycznie, myślą tak jak im przewodnik stada powie, czyli po zwierzęcemu. A ja wiem co się działo za PiS i sądzę, że gdyby PiS dalej rządził to nie mielibyśmy tego syfu co dzisiaj. Pewnie, że mogę się mylić, ale przecież to nie Tuska czy Komorowskiego zamordowano.

   • ciociababcia 29 stycznia 2012 o 8:21 am

    Lech Aleksander Kaczyński h. Pomian
    Także:Jarosław Aleksander Kaczyński h. Pomian
    Także: Marta Kaczyńska h. Pomian
    M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego
    http://www.sejm-wielki.pl/b/sw.11840

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 11:32 pm

   Odpowiedź 4 minuty od podania linka,Szybko czytasz.
   Kalkstein,to pomysł płk.Lesiaka,jak nie znalazł haka na Braci wymyślił to.Już się z tego wycofały najbardziej zagorzałe prawdziwki.Teraz jest inna wersja,Polega na tym,że jeden z dziadków,był wysokim carskim oficerem,i ewangelikiem,co ma być dowodem że Żyd.
   No to i Anders,i Jan Henryk Dąbrowski też bo ewangelicy?
   Zacznij myśleć,chyba że masz zadanie,a nikt nie zadał sobie trudu ,by dostarczyć ci nowe dane do opluwania.

 49. wacpan 28 stycznia 2012 o 11:19 pm

  Monitor widocznie cos tam musial mieszac…KENNEDICH TEZ WYRZNELI TJ.SAMYCH MESZCZYZN,a podobno byli 13 klanem,czemu tak sie stalo?,raczej juz sie nie dowiemy,to samo bylo tu,miedzy soba sie tluka.pozdrawiam

  • monitorpolski 28 stycznia 2012 o 11:33 pm

   Z rodem Kennedych to jest o wiele ciekawsza rzecz. Katolicy, jeśli któryś z nich by startował na prezydenta to byłby pewniakiem. Teraz doszły do mnie słuchy, że RObert Kennedy Jr będzie startował w ostatniej chwili – jako kandydat na prezydenta, albo wice. Jak dam rady to przetłumaczyć to zamieszczę dokładniej. W skrócie, mówi się po cichu, że Obama tylko gra pajaca, a tak naprawdę przygotowuje się do wielkiej czystki, gdzie uwali tę masonerię. Kennedy ma startować razem z nim, wtedy mają pewnika, że wygrają. Wiem, że to zwariowana teoria, ale słyszałem w jednej z audycji rzekomego odłamu anty-NWO w FBI.

 50. wacpan 28 stycznia 2012 o 11:26 pm

  Albo wezmy np z Pisu Marcinkiewicza…,nie twierdze ze sa zli w 100%,jest tam wielu madrych i dobrych ludzi…

  • zenobiusz 28 stycznia 2012 o 11:35 pm

   Marcinkiewicza powiadasz z PiSu.
   Czy ty się dopiero obudziłeś,
   z paroletniego snu,
   czy wziąłeś nie te notatki.?
   Marcinkiewicz,paradne.

 51. Friend_of_mine 28 stycznia 2012 o 11:26 pm

  Uwaga uwaga!

  Informujemy całą Polskę o powstającej akcji ,,24H PRZECIW ACTA”, którą organizuje ReferendumACTA.

  Już 3 lutego 2012 roku we wszystkich miastach w Polsce odbędą się ponownie demonstracje ale to nie wszystko! W tym dniu odbędzie się również ogólnopolskie zbieranie wniosków we wszystkich miastach. Tu zwracamy się z prośbą do ostatnich organizatorów aby utworzyli kolejne wydarzenia na FB bądź zmienili datę ostatnich! Wszystkich prosimy o zorganizowanie demonstracji w piątek (3.02.2012) o godzinie 17:00. Prosimy aby nie powstawało po kilka wydarzeń dla jednego miasta.Pamiętajcie aby demonstracje zarejestrować w urzędzie miejskim – Wydziale Bezpieczeństwa I Zarządzania Kryzysowego.W kwestii punktów postaramy się aby miejsc, w których możecie zostawić swoje wypełnione wnioski było jak najwięcej. Już w poniedziałek/wtorek opublikujemy aż 400 nowych punktów! W ten dzień prosimy również każdego z Was i to piszemy naprawdę bardzo poważne. Wydrukujcie w domu nowy wniosek albo skserujcie od kogoś, potem wyjdźcie na ulice i zbierajcie choć przez 60 minut podpisy! Niech będą nas tysiące! Już deklarujących się jest około 2 tysięcy mamy nadzieję, iż będzie Was więcej. Celem całej akcji jest jak najszybsze zebranie ponad pół miliona podpisów, chcemy pokazać iż każdy obywatel Polski ma prawo do głosu i jednocząc się możemy naprawdę wiele zmienić w tym kraju! Liczymy i czekamy na Was trzeciego lutego 2012 !
  http://www.referendumacta.pl/

  • hjk 30 stycznia 2012 o 2:46 am

   Niepokoi trochę to, bo moze miec rację…
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50209,co-za-tydzien-co-za-czasy

 52. jakzawsze 28 stycznia 2012 o 11:37 pm

  SYMBOLIKA: (informacja wspomniana w którymś filmie A.Jonsa)

  Co ciekawe że pogańsko-astrolorogiczny dzień 20/21 marca kiedy zamordowano tysiące istnień ludzkich (wynosić ok. 655 tys.osób, w większości cywilów) jest dniem dyskryminacji Rasowej (rozpoczyna Tydzień Solidarności z Ludami Zmagającymi się z Rasizmem i Dyskryminacją Rasową; ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ) !!!!!!

  http://pl.wikipedia.org/wiki/21_marca
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Irak
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ostara

  • jakzawsze 28 stycznia 2012 o 11:40 pm

   20/21 marca ten dzień był Amerykańską okupacją inwazji .na IRAK w 2003 r. !!!!!

  • baba wanda 29 stycznia 2012 o 7:24 am

   No i COOOOOOOOOOOOO?
   Chcesz nam zasugerowac nastepna date, ktorej powinnismy sie bac????

 53. Noni 28 stycznia 2012 o 11:41 pm

  Monitor polecam manifo.com darmowe strony + edytor stron za darmo. Bez reklam wersja kosztuje już od 27 zł rocznie 🙂

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 12:11 am

   Dzięki!

 54. Pingback: Informujemy całą Polskę o powstającej akcji ,,24H PRZECIW ACTA”, którą organizuje ReferendumACTA. « Zenobiusz's Blog

 55. wacpan 28 stycznia 2012 o 11:46 pm

  No tak a gruzja??wspierana przez izrael czy jak?

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 12:11 am

   Tak, Gruzja w rękach Izraela. Kaczyński rozgrywał niebezpieczną partię, co innego mówił, co innego robił, o czym świadczyła działalność ś.p. S. Skrzypka – wbrew interesowi MFW. Zauważ kto wręczył Kaczyńskiemu czerwoną różę dokładnie na miesiąc przed zamachem (szukaj „zamach z różą”)

   • falszywyprorok 29 stycznia 2012 o 1:17 am

    Kaczyński niestety poparł Gruzję, która rozpoczęła wojnę z Rosją. Nie wiem co na celu miała ta prowokacja? Co chciano osiągnąć? Przecież o Osetię czy Gruzję III wojny światowej by nie zaczęto. Wiele już było pisane na temat tej wojny – to była prowokacja gruzińska. Kaczyńskiego oceniać tutaj jest mi trudno. Z jednej strony : zawiązał front państw Europy wschodniej ale z drugiej strony stanął po stronie syjonistów.
    Kto wręczył tą czerwoną różę?

    • hjk 30 stycznia 2012 o 3:40 am

     Gdzies pisano ze go jak Saakaszwilego popuszczono, a chodziło o to, ze Gruzja miała być wykorzystana do ataku na Iran jako „niezatapialny lotniskowiec”.
     Rosja się szybko zorientowała i zniszczyła gruzińskie lotniska.
     Moze aby zamaskowac porażkę wywołano wojnę o te jakies tam krainy…
     Ale nie wiem, czy to nie politykal fikszyn…

     • hjk 30 stycznia 2012 o 3:42 am

      Aha, dla Rosji nie ma żadnej Gruzji, tylko jest ich „strefa wpływu”, niech nas nie mylą nazwy…

 56. wacpan 29 stycznia 2012 o 12:00 am

  Pis w poprzedniej kadencji glosowal w 80%,tak samo jak po,mozecie sprawdzic.

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 12:04 am

   Na GMO? Patrz na to co naprawdę ważne. Teraz owszem, europosłowie z PiS głosowali za ACTA, ale szybko się teraz wycofują. Też źle o nich świadczy.
   Nie twierdzę, że stoję rękami i nogami za PiS, ale uważam, że dla Polski byłoby lepiej z PiS u władzy. Zresztą była próbka – zaczęły się czystki, to było bardzo dobre, dość starej skorumpowanej ekipy. Jak to mówi Cejrowski „Wszystkich WON!!!”

 57. wacpan 29 stycznia 2012 o 12:11 am

  Wiem wiem z tym GMO,zreszta sam glosowalem za pisem…metlik sie robi…

 58. ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 12:31 am

  Komentarz na youtube w moderacji, od kiedy?

  • ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 2:44 am

   Na razie tylko pod jednym filmikiem nie po polsku był

 59. Peryskop 29 stycznia 2012 o 5:09 am

  Znalezione w necie:
  Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.

  Zagraniczne reportaże o demonstracjach anty-ACTA w Polsce:

  Warszawa http://www.youtube.com/watch?v=jrdNKcUpJPg

  Kraków [napisy EN] http://www.youtube.com/watch?v=7NqWyBOxA3Y

 60. rabarbarek 29 stycznia 2012 o 6:13 am

  A propos wczorajszego wpisu[ ktory jest dzisiaj we wpisie glownym]

  Nastapily przecieki [ kontrolowane lub nie] propozycji Niemiec dla Grekow w sprawie dlugow i przyznania Grecji kolejnej transzy pozyczek. Zatwierdzone maja byc te propozycje w poniedzialek na szczycie UE. Kiedy Grecy [ rzad] zobaczyli co im szykuja ” panstwa zaprzyjaznione” zakrzykneli , ze nie zgadzaja sie na plan , ktory narzuca Grecji rewizora , ktory bedzie kontrolowal kazdy krok rzadu w sprawach finansowych. Komentatorzy – blogerzy podkreslaja fakt, ze Grecki rzad przeciwstawil sie Niemcom z obawy o swoje zycie. Boja sie , ze narod nie wytrzyma i zlinczuje ‚ rzadowcow” ..

  http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-16777322

  • hjk 30 stycznia 2012 o 3:46 am

   To są takie nieprzyjemne chwile w zyciu każdego rzadzacego, kiedy musi wybierać między panem, a poddanym i z obu stron grozi stryczek…

 61. alexirin 29 stycznia 2012 o 8:11 am

  tak sie zastanawiam czy to wszystko nie jest odwróceniem uwagi od znacznie powazniejszego problemu mp leki czy GMO.
  czy wiecie że rolnik nie jest właścicielem zbiorów a żeby wysiac ziarno które zebrał musi wykupić licencje bo inaczej jest takim samym piratem jak my ?
  pomyślcie jakie moga byc nastepne kroki

 62. ciociababcia 29 stycznia 2012 o 8:24 am

  Do „przebudzonych”

  http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=37801

  • hjk 30 stycznia 2012 o 3:51 am

   Nada się i to:\
   http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/50209,co-za-tydzien-co-za-czasy
   bo moze mieć racje

 63. alexirin 29 stycznia 2012 o 8:39 am

  ACTA podpisana. !!! ZRÓBMY IM LEKCJE DEMOKRACJI !!!

  http://www.wykop.pl/link/1021083/acta-podpisana-zrobmy-im-lekcje-demokracji/

 64. jakzawsze 29 stycznia 2012 o 10:40 am

  Czy ABW czy WSI to też ludzie i tak samo mają problemy jak my, może im więncej pałacą` i to ich trzyma , no ale chyba też mają oczy i czytają o tych zagrożeniach paranoidalnych. To samo żarcie muszą żreć co my. Tą samą wode zasyfioną piją. Tym samym powietrzem z chemtrailsów oddychają. Pewnie też mają żony i dzieci, które też mają przejebane w tym chorym systemie. Mozę mają po kilka domów i samochodów i wydaje im się że są „bogaci”, że jakąś tam władzą dysponują i mogą zarządzać zasobami ludzkimi. Ale i tak się starzeją jak my , jak ludzie, część z nich choroby dojadą, lub i cześć z nich nawet się niezestarzeje, pozdychają na choroby kardiologiczne z GMO i paranoi które sami sieją pod parasolami programów politycznych, programów kontroli społeczeństwa … Pewnie sami kombinują , jak i każdy człowiek żeby się ho*(&%^ja nie dać zrobić przez innych kumpli z klubu. Może sami nie wiedzą po co żyją i dlaczego i myslą że to jest prawdziwa rzeczywistość i że tak musi być. Może myślą że jak mają nowoczesne technologie to są jakimiś nad ludźmi. Mnie nudzą te gluþie fakultety , żeby zdobyć posade, i być „KIMŚ”, to jest bez sensu. Obecna Technologia i internet daje takie mozliwosći jeżeli kotoś jest samoukiem, to może się wiencej nauczyć jak to co dają fakultety (MEN) luminatów. Ich wiedza i gadzie toki myslenia, algorytmy , ideologie, te programy kontroli , ich całe pieniądze co oferują, to jest dla mnie puste, jest to dla mnie nudne, nawet sie dziwie ludziom że się do tego zapisują i widzą w tym sukces ….. JA ICH POPROSTU PIEPSZE I MAM ICH I TO CO OFERUJA W DUPIE. Niech sobie do dupy wsadzą te ich żekome technologie jak internety,smartfony, nanotechnologie, który oni się czuja że są ich włądcami Niech się zapatentuja – opatentuja i zamkną w puszcze . Niech se do cholery wezmą te swoje technologie , niech się nażrą, zresztą zawsze byli chciwi , a ja ich piepsze 100 X razy … ENJOJ , niech niem to stanie w gardle, niech sie napchaja , zwisają mi oni … aż do samej „torby” ____ a częśc z was ma jakaś paranoje wzajemnie się oskarząjąć o coś … ja to nie wiem co to z wami bedzie …

  Co wy myślicie że tylko my

 65. Artur 29 stycznia 2012 o 10:44 am

  Pytanie do informatyków.
  Czy ktoś wie jak odbywają się głosowania i referenda przez internet w Szwajcarii. Jakie jest do tego oprogramowanie, jaka możliwość sprawdzania poprawności liczenia głosów, jak oprogramowanie weryfikuje osoby. Jakie jest oprogramowanie w innych krajach, czy możemy sami stworzyć i użyć taki soft.
  Rządy zwlekają z wprowadzeniem głosowania przez internet bo mogłoby to być im nie na rękę, ludzie zbyt łatwo i szybko mogliby wpływać na bieg wydarzeń i bardziej patrzeć na ręce politykom. Stąd też robienie pod górkę z podpisem elektronicznym. Z tego co wiem to prawo polskie zatwierdziło ważność podpisu elektronicznego i on obowiązuje już od kilku lat. Urząd Skarbowy w tym wypadku wychodzi przed szereg i daje za darmo kody uwierzytelniające podpis co można byłoby wykorzystać zamiast płacenia za „podpis elektroniczny”. Również rząd przeciągnął sprawę z nowymi dowodami osobistymi, które upoważniają do głosowania przez internet – miały być już podobno przed zeszłorocznymi wyborami ale z niewyjaśnionych przyczyn ich nie ma.
  Nie jestem informatykiem, ale myślę, że przy obecnym poziomie wiedzy, można bardzo prosto stworzyć darmowy system weryfikacji osób wraz z systemem do głosowania, składania wniosków czy referendum, z którego będą mogli wszyscy korzystać na równych prawach i mieć możliwość kontroli tego systemu. Uważam również, że Polska z powodu nie wprowadzenia tego systemu ponosi duże straty a osoby za to odpowiedzialne powinny ponieść konsekwencje.
  Czy możemy zrobić taki system oddolnie i przesyłać dane (podpisy, wnioski itp.) przez internet do odpowiednich instytucji rządowych?

  • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 11:23 am

   Artur@
   Trzeba bardzo z tym uważać,cyfryzacja wyborów to ich odczłowieczenie,i finalnie droga do chipowania.Nawet najlepszy system w końcu można obrócić przeciw wyborcom..Trzeba niestety głosować ręcznie,i liczyć ręcznie jak przed erą komputerów.

   • Artur 29 stycznia 2012 o 5:07 pm

    Zenobiusz, nie zgadzam się z Tobą. Podajesz skrajne porównanie a wcale nie musi tak być. Obecny system liczenia głosów jest beznadziejny i łatwiej można go oszukać niż dobre oprogramowanie. Jeśli system komputerowy udostępnia dane do sprawdzenia dla każdego na każdym szczeblu od najmniejszej wioski po największe miasta gdzie można sprawdzić czy tak głosowała dana osoba, ilość głosujących, upoważnionych, sumy miast, województw, kraju itp. to łatwiej to wszystko ogarnąć i sprawdzić. Wiadomo, że nie wyeliminuje się ludzi sprzedających głosy ale w zamian za to mocno wzrośnie frekwencja co przełoży się korzystnie na wynik wyborów i będzie on bardziej reprezentatywny dla Polaków.

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 6:47 pm

   Rządy chcą takiego głosowania, w którym mogłyby oszukiwać. Ponieważ w Polsce można oszukiwać bardzo prosto, to po co im to zmieniać? Tu wystarczy sobie wydrukować druczek, wypełnić i podmienić. Nie ma kopii kontrolnej, co powoduje, że takie głosowanie jest bez sensu. Jeśli głosowania nie można skontrolować to nie jest to głosowanie. Podobnie przez internet – jeśli będzie system, w którym otrzymasz kopię kontrolną i zawsze będziesz mógł sprawdzić i porównać jaki głos oddałeś, to taki system jest ok. Każdy inny to pole do fałszowania, jak w USA.

   • Artur 29 stycznia 2012 o 8:53 pm

    Ok, można oszukiwać w takim systemie i w każdym innym a dobry jest tylko ten system który jest całkowicie transparentny i daje pełną możliwość kontroli dla wszystkich zainteresowanych, zgadzacie się ze mną?
    Jeśli tak to nadal uważam, że da się zrobić taki system, żeby sprawy załatwiać przez net.
    Innym problemem jest na kogo głosować w danym okręgu. Nie jestem zwolennikiem głosowania na partie tylko na fachowców osoby znane w danym rejonie.
    Jeśli zostawimy na razie wybory a weźmiemy pod lupę przykładowy wniosek o referendum to jak można tu oszukać? Co może przeszkodzić zebrać 500 000 podpisów w ciągu np. kilku godzin?
    Nie ma wtedy potrzeby wychodzić na ulicę, robić manifestacje, narażać się na prowokacje żeby zebrać podpisy.
    Tak jak wyżej pisałem dobrze byłoby zrobić takie oprogramowanie oddolnie dzięki któremu np. teraz moglibyśmy oddać ważny podpis pod wnioskiem i go wysłać elektronicznie bo prawo na to zezwala.

    • ekonomiczny hitman 30 stycznia 2012 o 1:27 pm

     I dobrze piszesz, dlatego trzeba rozmawiać o pomysłach. Też myślę o tym samym. Ale ten system powinien dotyczyć każdej ustawy. Nie może banda łobuzów za ciebie podejmować decyzje w sejmie czy pedały mogą adoptować dzieci. Oni nie reprezentują twoich uczuć, idei, potrzeb tylko swoje. Głosować za tym musi każdy i dane muszą być jawne i ponumerowane według liczby głosów, żeby każdy mógł sprawdzić, czy głos jest zliczony poprawnie. A polityka musi zniknąć.

 66. miziaforum 29 stycznia 2012 o 10:51 am

  bochater który nawet 5 minut nie spedził w areszcie ???
  A W KOŁO TERROR A WKOŁO ZAMYKAJĄ

  twój ipn – nr ??? – chcesz – bo inni już maja – wypada wysłać też zainteresowanemu- na końcu

 67. Lamacz Matryc 29 stycznia 2012 o 11:35 am

  Obecnie wszędzie jest ukryte zło nawet w języku pisanym np angielskim.God czytany od tylu daje nam Dog albo Live czytane od tylu daje Evile.Gdybym posiadał drzewo życia i chciał je ukryć to zasadziłbym wokoło niego las .Tak samo jest w epoce w ,której teraz przyszło nam żyć i się doświadczać.Jezus mówił ze gdy odejdzie do domu Ojca to wleje w nasze serca Ducha Prawdy i powiedział ze będzie z nami do skończenia ery(epoki).Właśnie teraz w tym roku kończy się Era Ryb i zaczyna Era Wodnika i myślę ze w przeciągu 20lat życie na tej planecie i ludzie staną się całkowicie inaczej myślącymi istotami.W mojej ocenie teraz umiera gatunek Homo sapiens a rodzi sie nowy gatunek a mianowicie Homo Galaktiko czyli istota myśląca galaktycznie.Będziemy świadomi ze istnieją inne cywilizacje we wszechświecie i będziemy się ze sobą komunikować itp a to wszystko nastanie w przeciągu 20 lat takie swoiste przemeblowanie.Jestem świadomy tego otaczającego nas kurewstwa i w momencie kiedy rozpoczął się u mnie proces uświadamiania tego to w pierwszych odruchu chciałem walczyć i wszystkim mówić co się dzieje ze światem a ze mój zawód to walka i uczenie jej innych,wiec mam to we krwi i tak zareagowałem, ale odbiłem się od ściany ludzkiej ignorancji.Nigdy się nie poddaje wiec szukałem opcji do kontynuowanie walki choćby w pojedynek…….i zrozumiałem ze to odbywa się na poziomie duchowym.modliłem się i wydarzyło się wiele rzeczy.Teraz dalej walczę z NWO ale wychowując dzieci nowej generacji.mowie im o miłości ,poszanowaniu ,sprawiedliwości,spokoju wewnętrznym i o Bogu-Ojcu o sile naszego ducha.Zostaliśmy zainfekowani złem, które się rozrosło wiec teraz musimy infekować dobrem i to jest moja mała cegiełka w ruchu oporu ,który tworze…………….Wygramy bo tak jesteśmy zaprogramowani na zwycięstwo!!!

  • hjk 30 stycznia 2012 o 3:56 am

   Podobno astrologowie zostali kupieni i sieją bzdury, bo coś tam jest opónione o 2 godz dziennie zdaje się, co daje „prawdziwą” ere wodnika za 100 lat

  • Peryskop 30 stycznia 2012 o 2:48 pm

   LM, masz dużo racji, zwłaszcza z potrzebą krucjaty DOBRA w walce ze ZŁEM.

   Ale skąd przekonanie, że „rodzi się nowy gatunek a mianowicie Homo Galaktiko czyli istota myśląca galaktycznie. Będziemy świadomi ze istnieją inne cywilizacje we wszechświecie i będziemy się ze sobą komunikować itp a to wszystko nastanie w przeciągu 20 lat takie swoiste przemeblowanie” ???

   W poniższym dowcipie zawarta jest gorzka ocena głupoty homosapiensa, porównywalna do mądrego i pomimo pozorów wciąż aktualnego stwierdzenia Sokratesa „Wiem że nic nie wiem”:

   „Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.”

   Bo pozaziemscy „oni” gardzą ludzką głupotą, pazernością i pychą.

 68. erykbednarz 29 stycznia 2012 o 11:45 am

  KURWA MAĆ !!! Tylko Rewolucja … POLSKĘ JUŻ SPRZEDAŁO PARU KOLESI… Ważne punkty Strategiczne dla Kraju – Banki, Przemysł, Kopalnie, Cukrownie… również przekręty korporacji … Teraz pozostało tyko okopać się na wyznaczonych pozycjach i … W Polsce niema demokracji jeśli jest to tylko z nazwy… NIE MA NIEZALEŻNYCH MEDIÓW !!! Polityczna poprawność – Prostytucja Polityczna !!! … K U R W A M A Ć !!! !!! !!!

  • hjk 30 stycznia 2012 o 3:58 am

   przykład Islandii, moze trochę węgier…

 69. Pingback: Zenobiusz's Blog

 70. hjk 30 stycznia 2012 o 1:28 am

  Przestańcie się bać
  http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-01-28_ogloszenia_przestancie_sie_bac.wmv

 71. Jan Tarwid 30 stycznia 2012 o 7:56 pm

  Odnosnie w/w wpisu i jego czesci cytuje,”Młodzi ludzie dotąd nie reagowali, mimo, że głośno się mówiło o systematycznie realizowanym ludobójstwie przez tzw. elity światowe – zwane Illuminati czy też Komitetem 300, który stanowią głównie żydowskie rody satanistyczne Rotszyldów, Warburgów, Oppenheimerów, DuPontów, Rockefellerów itd. Dla nieznających temat można tu polecić publikację Henryka Pająka – „Komitet 300 „Sanhedrynem” Rządu Światowego”:stwierdzam, ze w mojej ocenie chuba Ten co to pisze nie czytal noweli Z.Nałkowskiej pt, Medaliony. Tych co mysla samodzielnie zapraszam do wspierania Krasulapakt , by nie dopuscic do kolejnego doswiadczenia z Medalionami.
  Mr. Jan Tarwid