Nadchodzi moment rozliczeń z szubrawcami

W zachowaniu rządzących sitw na całym globie widać zdenerwowanie, o ile nie panikę. Wszyscy zastanawiamy się czy Illuminatom uda się zrealizowanie planów światowego zamordyzmu o nazwie New World Order (NWO), czy ludzkość jest aż tak głupia, by dała się znów wprowadzić na manowce totalitaryzmu – tym razem na światową skalę. Gdzie są ci uczciwi ludzie w agencjach wywiadowczych? Skoro my widzimy co się święci, to oni na pewno też. Czyżby wszyscy dali się przekupić i zastraszyć? 
To jest niemożliwe – każdy kto zna te plany wie, że poddanie się im oznacza jedno – śmierć. W przypadku gdy zostanie wprowadzony rząd światowy, ze światową armią i policją, jedną służbą „zdrowia”, jednym systemem „oświaty”, dystrybucji „żywności” i gigantycznymi mega-korporacjami, to zacznie się wielka rzeź. Oni nawet tego wcale nie ukrywają – doradca Obamy d.s. nauki, dr E. Pianka, otwarcie mówi, że należy eksterminować 92% ludności świata. I jeszcze dostaje za to gromkie oklaski. Takich psychopatów jest więcej – John Holdren – „czar” naukowy Obamy, który twierdzi, że depopulacja powinna się odbyć za pomocą szczepionek. Bill Gates posuwa się jeszcze dalej – chce mordować całe narody za pomocą skażonych komarów zamiast igieł. Plan eksterminacji ludzkości jest zresztą szczegółowo opisany w tzw. Agenda 21 ONZ-u.
Jak pamiętamy, w 2009 to właśnie Światowa Organizacja Zdrowia podległa ONZ-owi, próbowała zaszczepić całą populacje globu śmiertelnymi szczepionkami. Czeski laborant jednak zbadał próbkę dostarczoną przez Baxtera z Wiednia i spraw się rypła – szczepionki zabijały fretki. Taki sam więc los miał czekać ludzi…
Czy znając te i inne fakty, ludzie ze służb nie reagują?

Od dłuższego czasu szukałem śladów przeciwdziałania tym ludobójcom. Z wiadomych przyczyn nie będą się ujawniać na YouTube czy w publikacjach mediów o dużym zasięgu. Całkiem przypadkiem trafiłem na kilka plików dźwiękowych – są to audycje radia internetowego dostępnego dla niewielkiego stosunkowo grona osób lokujących oszczędności w dinarze. Nie udało mi się dojść do strony internetowej tej organizacji, ale to nie będzie konieczne by przedstawić  o co chodzi.
Na początek omówię audycję z osobą przedstawiającą się jako „Kontakt 2”. Jest to prawdopodobnie oficer wywiadu, pracujący w dziale, w którym jak twierdzi, „jest więcej osób z tytułem doktora niż w MIT”.  Rozmowa była nagrana w styczniu 2011 roku, a więc jeszcze przed rewelacjami ujawnionymi przez Benjamina Fulforda.

„Kontakt 2” mówi m.in. o „pakietach zapomogi”, które mają być rozdane w postaci dużych sum gotówki ludności USA i być może też w innych krajach. Te pakiety są gwarantowane przez elity chińskie, nie związane bezpośrednio z rządem. Kontakt 2 uspokaja, że elity chińskie nie mają intencji przejęcia kontroli nad światem, że zależy im tylko na zagwarantowaniu pokoju światowego i rozwoju ludzkości. Elity te od stuleci działały w tle, nie były związane z działalnością komunistów (pytanie dlaczego nie reagowały gdy odbywało się tam ludobójstwo?). Chiny w swoim rozwoju technicznym, jak twierdzi „Kontakt 2”, dawno już prześcignęły USA, na co dowodem ma być wydarzenie, które miało miejsce 35 mil od wybrzeża Los Angeles 8 listopada 2010 roku. Chińska łódź podwodna, która niepostrzeżenie nagle się tam pojawiła odpaliła rakietę z bronią elektromagnetyczną, która zniszczyła całą elektronikę amerykańskiego statku bojowego. Miała być to odpowiedź na obecność 4 statków amerykańskich w pobliżu Chin. Amerykanie się wtedy szybko wycofali.
(http://www.truthorfiction.com/rumors/c/chinese-sub-catalina.htm)
„Kontakt 2” uważa, że Chiny nigdy nie miały i nie mają zapędów do ekspansji. Są pragmatykami, a komunizm był tylko narzędziem zjednoczenia kraju. Obecna polityka ma służyć podwyższeniu standardu życia wszystkich mieszkańców Chin. Polityka Chin wobec innych krajów ma też podłoże pragmatyczne – nie chodzi o to by je osłabić, ale wręcz przeciwnie – wzmocnić w takim stopniu by mieć dobrego partnera i klienta na towary.

„Pakiety zapomogi” mają mieć łączną wartość 100 bilionów dolarów (100,000 miliardów), co ma postawić na nogi nie tylko ekonomię USA, ale i całego świata.
Zmianie ma też ulegnąć dolar, którego emisja zostanie zabrana prywatnemu FED-owi i przekazana zgodnie z Konstytucją USA rządowi amerykańskiemu. Nowy dolar federalny będzie miał pokrycie w kruszcach.
„Pakiety zapomogi” mają służyć zneutralizowaniu dotychczasowej waluty, która de facto ma wartość ujemną jako dług.  Obecnie paradoksalnie, im więcej mamy na koncie tym bardziej jesteśmy zadłużeni. Ten paradoks ma zostać naprawiony – to spowoduje powrót ekonomii do normalności. Waluta oparta na dobrach trwałych zapobiegnie tworzeniu bogactwa z powietrza przez dotychczasowe elity.

Nazistowski zbrodniarz wojenny

Kim są te tajemnicze „elity”? Jak uważa „Kontakt 2”, Stany Zjednoczone zostały przejęte przez nazistów po II wojnie światowej. W latach 70-tych miał on okazję zapoznać się z planami nazistów w jednym z bunkrów w Niemczech Zachodnich. Plany przewidywały m.in. przejęcie kontroli nad USA, co się dokładnie stało poprzez operację Paperclip, po której zostały przejęte system bankowy, media i kompleks przemysłowo – wojskowy.
I tak np. Henry Kissinger był oficerem SS, stąd jego mocny niemiecki akcent. To, że Kissinger jest Żydem o niczym nie świadczy, bowiem większość elit nazistowskich była Żydami (tu należałoby dodać, że te nazistowskie elity składały się z Żydów satanistycznych, w przeciwieństwie do Żydów Tory, których unicestwiono).
Kontakt 2 zwraca uwagę na to, że określenie „Żyd” zostało wykreowane dopiero w 1036 roku, tzw. „Żydzi” to była sekta chrześcijańska (!). Religia jest wg. „Kontakt 2” narzędziem kontroli nad społeczeństwem wykorzystywanym przez faszystów. I tak, w służbie amerykańskich nazistów służą obecnie protestanci chrześcijańscy, tak jak nazistom w Niemczech służyli katolicy.

To co się obecnie dzieje jest wynikiem wniosków do jakich doszedł amerykańscy naukowcy i wywiad z jego szefem Williamem Casey (później zamordowany) na czele w latach 60-tych, mianowicie, że kolejna wojna będzie termojądrowa i nie zakończy się zwycięstwem dla żadnej ze stron – będzie to po prostu anihilacja ludzkości. Planem wyjścia z tej sytuacji było zniszczenie ekonomii głównego wroga, którym był wtedy Związek Radziecki. Ekonomię zniszczono przez podważenie waluty tego kraju. Nastąpiło to za Reagana i właśnie wtedy CIA rozszczepiła się na dwie frakcje – jedna „dobra” i druga „zła”. Ta ostatnia to tzw. „kabała Busha Seniora i Rockefellera”, zwana w skrócie „kabałą Busha”, która zdobywa fundusze przez czarne operacje, głównie przez handel narkotykami – stąd też m.in. inwazja na głównego producenta opium – Afganistan. „Kabała Busha” Seniora za rządów jego syna przejęła całkowicie kontrolę nad amerykańską polityką. Apogeum tej działalności był zamach na WTC dokonany za pomocą 3 samolotów i jednego zdalnie sterowanego samolotu bezzałogowego, który uderzył w Pentagon. Zresztą samoloty pasażerskie miały też wbudowane zdalne sterowanie, tzw. „Home Run”. „Kontakt 2” porównuje słusznie zamach na WTC do prowokacji gliwickiej, która rozpoczęła II wojnę światową.

Obecne działania „dobrej frakcji” CIA polegają na utrudnieniu czy wręcz zamknięciu źródeł finansowania dla „kabały Busha”. „Pakiety zapomogi” to nic innego jak dystrybucja tych potężnych środków finansowych w taki sposób, żeby „kabała Busha” nie mogła ich zgromadzić.
Elity chińskie mają na celu zapobieżenie katastrofy nuklearnej i zrobią wszystko by uratować świat.

Jak uważa „Kontakt 2”, Amerykanie niedługo będą mieli swoją chwilę prawdy, podobnie jak Niemcy w momencie wyzwolenia Dachau. Jedno bombardowanie Bagdadu przyniosło 220 tysięcy ofiar i ponad 600 tysięcy rannych. Ludobójstwo „kabały Busha” zostanie ujawnione, a winni i wspólnicy ukarani.
Odbędą się trybunały w USA i w innych krajach, które wydadzą wyroki na zbrodniarzy, zostaną one wykonane – nastąpią egzekucje. Winni nie unikną sprawiedliwości, bowiem nie ma miejsca gdzie mogli by się ukryć.
Cały dług świata zostanie zneutralizowany. Większość niespłaconych długów na nieruchomości i inne towary (samochody) zostaną zlikwidowane – nie mają nawet podstawy prawnej. „Kontakt 2” radzi właścicielom domów by zdobyli poświadczenia z sądów na to, że ich domy nie mają żyrantów.
Nie będzie też żadnej waluty „Amero”, która była zaplanowana przez „kabałę Busha” i miała na celu dalszy rabunek społeczeństwa amerykańskiego.

„Kontakt 2” nie mógł podać dokładnej daty, uważa jednak, że zmiany nastąpią bardzo szybko i będzie to najważniejszy, „monumentalny” moment w naszym życiu. Świat zmieni się na lepsze w bardzo krótkim czasie. Operacja oczyszczani już ma miejsce, ale jej wynik nie jest widoczny. Nastąpi to w sposób nieoczekiwany i niespodziewany. Nie należy się jednak tego obawiać – trzeba być tylko czujnym i obserwować to co się dzieje.

Powyższe streszczenie jest bardzo ogólne i omija ciekawe szczegóły, o których mówił „Kontakt 2”. Sądzę, że warto by je przetłumaczyć w całości. Chętnym do przetłumaczenia podaję link do nagrania: http://kiwi6.com/file/svl34f8cko

Reklamy

220 responses to “Nadchodzi moment rozliczeń z szubrawcami

 1. miziaforum 29 stycznia 2012 o 11:02 am

  miziaforum powiedział/a
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  29 Styczeń 2012 @ 10:43
  0

  0

  Rate This

  Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika.
  Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim „Janusz” i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB.
  Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.
  Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.
  Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.
  Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność.
  Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów „Misja Specjalna” Anity Gargas i „Cienie PRL-u” Bronisława Wildsteina.
  W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.
  Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, w sieci zachowały się relacje ze spotkań z nim, jako gościem:
  http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2006_06_28.html
  http://www.klubygp.pl/kluby/krakow/2007_05_16.html
  Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).
  Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.
  Licząc, że nie ma w archiwum IPN żadnych materiałów na jego temat (kontrwywiad nie był weryfikowany, płynnie przeszli wraz z agenturą i jej papierami do III RP), Podlecki złożył wniosek do IPN o status pokrzywdzonego. Pomylił się, bo biurokracja komunistyczna była w SB tak duża, że sporo się mimo wszystko zachowało. Dostał odmowę, jako TW bezpieki.
  Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:
  http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp31359.html?highlight=#31359

  Nie jedyny to przypadek takiego człowieka obracającego się w kręgach prawicy.
  Ciśnie się na usta pytanie, czy Podlecki to tylko „Cień PRL-u”, czy raczej trwająca wciąż „Misja Specjalna”…
  I czemu współpracujące z nim osoby udają, że nie znają jego przeszłości…

  Z wyrazami szacunku

  Edward Mizikowski

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 9:08 pm

   Czy pan Mizikowski to osobiście Mizia? Jeśli nie, to jaki ma interes w badaniu mojej teczki? Zapraszam do bezpośredniego kontaktu – jeśli ma interes dziennikarski to mu udostępnię dane. Jeśli nie to sprawa może trafić do prokuratury, gdyż jestem osobą prywatną i informacje które rozsiewa, pochodzące zresztą z anonimowych wpisów, są paszkwilami. Sprawę mojej teczki w IPN oraz moich kontaktów z ś.p. Januszem Kurtyką opisałem obszernie kilka miesięcy temu.
   Nigdy nie współpracowałem z SB ani nie byłem nigdzie „wysyłany” – jestem bardzo dobrze znany w Polonii w walce z esbecką agenturą i to najbardziej ich boli. Nie mogą przebaczyć, że dali się tak wydmuchać jakiemuś Podleckiemu. Niedawny proces założony mi przez byłego spikera komunistycznego DTV z lat 80-tych, Janusza Jóźwiaka, po ponad 4 latach wygrałem, wyrok nie jest jeszcze prawomocny.

   • miziaforum 29 stycznia 2012 o 9:28 pm

    jesteś rzałosny – KŁAMCA – DOWÓD WPUŚĆ ŚWINIA 2 POSTY CHOC
    TO NIE WARZNE

    • miziaforum 29 stycznia 2012 o 9:29 pm

     CIEBIE NIEMA JUTRO SIE ZACZNIE -i ty o tym wiesz – gnoju

   • miziaforum 29 stycznia 2012 o 9:51 pm

    WPÓŚĆ TO

    TO BARDZO CIEKAWE TYM BARDZIEJ ŻE WŁAŚCICIEL BLOGA MONITOR POLSKI CZĘSTO SIĘ AFISZOWAŁ I NADAL AFISZUJE BLISKĄ ZNAJOMOSCIĄ Z ŚW. PAMIECI KURTYKĄ – SZEFEM IPN ????
    ============================================================================
    NATOMIAST PAN KURTYKA TRZYMAŁ GO OD PEWNEGO CZASU NA DYSTANS

    ALE NIECH HISTORIA PRZEMÓWI
    nigdy nie odzyskał zaufania………
    =======================================
    W grudniu 1981 r. Janusz Kurtyka rozpoczął tworzenie niezależnej od struktur NZS grupy konspiracyjnej w Nowej Hucie, w skład której weszli m.in. Jerzy Bryniak oraz Artur Wroński. Grupa zajmowała się produkcją kolców rzucanych pod koła samochodów milicyjnych podczas starć komunistycznego aparatu represji z manifestantami nowohuckimi, a także wyszukiwaniem odpowiednich miejsc dla nadajników Radia „Solidarność”. Kurtyka był pomysłodawcą urządzeń podsłuchowych umożliwiających rejestrowanie radiostacji resortowych. Wytwarzaniem tych urządzeń zajmował się Marek Podlecki. Nagrania rozmów prowadzonych podczas tłumienia zamieszek przez ZOMO (rzadziej przez SB) przekazywano za pośrednictwem Tomasza Gąsowskiego działaczom „Solidarności”. 14 XII 1984 r. M. Podlecki został tajnie aresztowany i zwerbowany do współpracy przez SB (pod ps. „Janusz”). Następnego dnia po werbunku przyznał się do tego Kurtyce, stwierdzając, że to jego miał rozpracowywać, bowiem SB podejrzewała go o kontakt z Radiem „Solidarność”. W związku z pozyskaniem M. Podleckiego przez bezpiekę (poza faktem zobowiązania się przez niego do współpracy Kurtyka nie znał szczegółów jego ewentualnych innych kontaktów z SB) działalność nowohuckiej grupy została profilaktycznie zawieszona, a w 1985 r. J. Bryniak i A. Wroński wykorzystując pobyt w Jugosławii,
    przedostali się na Zachód.

    http://www1.ipn.gov.pl/portal/pl/28/203/

    na pytania wtedy jak i teraz CZY JEST CZYNNYM AGENTEM – NIGDY ANI NIE ZAPRZECZYŁ ANI NIE POTWIERDZIŁ

    ZATO ZAWSZE – ZARZUCA AGENTURALNOSĆ – INNYM

    =================================================
    CZY ZATEM SZEF IPEENU MÓGŁ BYĆ SZANTAŻOWANY – W CELU BUNKROWANIA – TECZKI JANUSZA ??? M.P

    • miziaforum 29 stycznia 2012 o 9:52 pm

     ZRESZTA NIE MUSISZ – NO CHYBA ZE – WYMAZESZ STRONY IPN – MAMOŃ – TWOJA TECZKA I LINK
     Z WYPOWIEDZIĄ KURTYKI POWYŻSZY

     • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 9:57 pm

      Poddaj się fali miłości, która nadchodzi od nas wszystkich… Nie poddawaj się Mizia, nie jesteś sam!

     • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 10:01 pm

      Mizia, Mamoń mamoni, a ty jesteś Mizia. Zapamiętaj, nie było żadnego Mamonia ani mamoni w moim życiu, nie dawaj się ponieść tym ludziom, oni rozgrywają prywatne porachunki. Pomódl się przez chwilę i pomyśl rozsądnie: czy Janusz Kurtyka nie ujawniłby takiego wstrętnego agenta jak ja? Potraktuj to wszystko z innej strony niż nienawiść. Pomyśl o mnie jak o człowieku, a nie esbeku – to jest twój błąd, że w ludziach widzisz wrogów. Czy jest gdzieś w moich tekstach nienawiść do ludzi? Pomyśl i daj się ponieść fali miłości, która płynie w Twoją stronę.

    • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 9:53 pm

     Zaczynasz się powtarzać! Egzorcyzm zaczyna działać. Poddaj się dobrym myślom, poddaj się miłości do bliźniego … Bóg ci wybaczy. Tylko musisz chcieć. Jakbym miał twoje imię i nazwisko, a najlepiej zdjęcie to bym mógł ci naprawdę pomóc. Znam ludzi, którzy są mocniejsi niż wszelkie demony. Ty tego nie czujesz, ale w momencie gdy z ciebie wyjdą to poczujesz niezwykłą ulgę. Świat będzie dla ciebie piękniejszy niż kiedykolwiek. Teraz pałasz nienawiścią do wszystkich, a to się może zmienić w miłość.

   • grypa666 30 stycznia 2012 o 12:08 am

    Do Edward Mizikowski: Z wyrazami szacunku — dla diabła?

    Zarejstrować na TW mogli każdego, tylko czy współpracował i na czyją szkodę? Używasz terminologii, którą ogłupiono Polaków, chroniąc drani, a wskazując palcem na pionki i kozły ofiarne. Jak nic nie ma w IPN, to jest jakaś zakurzona zapomniana półka esbecka! Daj spokój, tu poważna publika.

    Nawet jeśli Marek Podlecki miałby jakąś mroczną przeszłość (a o tym nic mi nie wiadomo poza opluwaniem bez podstaw jak twój koment), to się więcej niż zrehabilitował robotą od czasu „pandemii” w 2009 r., kiedy go poznałem. Miliony Polaków ochronionych od uwielbianych przez ciebie scypionek i Polonia, wśród której działał przeciw jot, znają jego intencje, które są bardzo tobie niewsmak. Zanim uprzejmie wejdziesz ponownie w zagnojonych gumiakach, poproś prowadzącego o lepszą analize psychologiczną forum – miałeś bić na alarm, a odezwał się ubecki ryk. Czołem jot-owcy!

    „Największy” dowód na agenturalność MP: jego teksty jak powyższy… co stawia cię po stronie wiadomej. Do tego potwierdzasz, że niewsmak ci inicjatywa Jachnika ani kampanie antyscypionlowe. A czy kto ci broni dać dupę swoją i rodziny pod igłę?

    Jeśli są te rzekome dowody i masz dostęp do rzekomych tajnych osobistych informacji (dlaczego i jako kto?), to na co czekasz?

    Piszesz: „Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała.” O ile pamiętam, MP mówił mi coś o tym „udziale”: zmajstrował jakieś radyjko czy nadajnik dla Solidarności i za to go capnęli, zastraszyli, a on podpisał na odczepnego, po czym zgłosił Kurtyce, swemu koledze, że będzie udawał TW. Oczywiście, że jego „przydatność” zmalała. No ale wykonczyliście Kurtyków i in. 10 IV, więc nie ma kogo pytać… Może o to chodziło?

    „Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.”
    Tak, był „czynny” bo był w spisie SB, a paszport ktoś musiał podpisać. Mnie też jakiś bubek podpisał paszport, nie wiem nawet kto zacz i nie mam potrzeby ani ochoty wiedzieć, ale sugerował, bym miał oczy otwarte i raportował po powrocie. Niedoczekał się, bo ja nie wróciłem. Później dowiedziałem się, że chętnie wtedy (l. 1970-te) pozbywali się myślących młodych Polaków, jeszcze przed „ochotniczą” emigracją Solidarnościowców.

    „Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.” Taa… „antysemita” — wiadomo, kto cię nasłał… Za to neo-esbecja ciąga MP bezprawnie po sądach! A żydo-Polonia przeklina jego imię.
    „Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.” Ha! Ja co rok byłem w Polsce, od AWS po POPiS-dzielców – to robi ze mnie agenta Watykanu, razwiedki, mosadu czy CSIS? Tzn. MP przyjeżdżał co rok do Polin po wskazówki, czy rozładować i-Poda z podsłuchem Polonii?

    „Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, […] Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.” Jeśli były zinfiltrowane prez takich jak ty, to dobrze że ich namierzył i próbował rozbić – no nie?

    „Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).” Tzn. MP odpowiada za samobójstwo Blidy czy za machloje mafii węglowej, które demaskował? Nie uważasz, że gdyby był draniem, jakim go malujesz, to wolałby pracować jak Horodyski dla mendiow i jeździć wypasionym wozem zamiast zdezelowaną tojotą?

    Od kiedy to IPN taką wyrocznią? Kłamie o historii Polski i świata, a prawdziwych, najszkodliwszych agentów ujawni? Wszak służą oni teraz unym, na ciepłych stołkach, w ich służbach. Prędzej IPN pogrąży porządnych ludzi kopiami z kopii…
    A Podlecki jaką fuchę ma? Być opluwanym przez jakichś Mizikowskich i Miziów?
    Czemu używasz żydomasońskich pojęć prawica-lewica?
    PS: Przy okazji proszę odgrzeb moją „teczkę” w IPN.

    • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 12:12 am

     Dzięki Piotr. Lepiej nie można było tego podsumować.

   • daniel893 30 stycznia 2012 o 10:18 am

    w. cejrowski o acta http://www.youtube.com/watch?v=Omt0DwILf3w

  • felicyta 29 stycznia 2012 o 9:17 pm

   @Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci

   -jest to najpiekniejsza opinia o Marku Podleckim i innych nie trzeba.

   • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 9:25 pm

    Sama widzisz… To są ludzie bezmyślni, naprawdę można z nimi wygrać. Ale trzeba tworzyć JEDNOŚĆ. Nie dajmy się podzielić, skłócić satanistom.
    Poznać ich można łatwo – po wulgarnym języku (przyznam, że mnie też czasem szatan kusi), tworzeniu podziałów i ich wrodzonej nienawiści do wszystkiego co jest pozytywne. To są ludzie opętani, którzy przy obdarowanych tracą całą swoją moc. Byłem świadkiem takich zdarzeń. Ci ludzie mogą się wyzwolić z demonów, lecz muza tego chcieć. Dla tych co potrafią to dobrze robić, proszę o modlitwę za Mizię, Kefira i Fakira. Tam sa jeszcze inni, ale na razie siedzą cicho.

    • miziaforum 29 stycznia 2012 o 9:31 pm


     co ty durniu myslisz ze masz monopol na info w necie

     A DOKUMENTY IPN TO FAŁSZYWKI BO TY TAK POWIESZ – powiem ci tyle nikt ci kurwa nie pomoze
     a teraz kwicz

     gnoju

     • miziaforum 29 stycznia 2012 o 9:54 pm

      JA SIĘ POPATRZE JAK SIE MIOTASZ – I BEDZIESZ ZAKLINAŁ ŻECZYWISTOŚĆ

      KAPUSIU

      • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 10:07 pm

       Wstawione przez Marka do postu zdjęcie egzorcysty,odnosi skutek.
       Módlcie się za Mizię.

       • miziaforum 29 stycznia 2012 o 10:34 pm

        KTO TO JEST – TW JANUSZ ???
        KIM JEST AGATA MAMOŃ ??
        CO TO JEST OPERACJA MIESZKO ??

        CHAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        KTO CI DAŁ PASZPORT W 1987 I ZAŁATWIŁ WIZĘ DO USA HI HI

        • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 10:39 pm

         Zaproszenie do Francji miałem przez znajomego. Paszport dostałem dzięki pani dziekan na Akademii Ekonomicznej, Surdykowskiej, b. żonie Konsula Generalnego w Nowym Jorku, której opisałem historię, że byłem nękany przez SB – próbowano na mnie wymusić uczestnictwo w pielgrzymkach w charakterze szpicla. Grożono mnie, że odnowią sprawę, więc musiałem uciekać. Wyjechałem jako student na wakacje. W 1987 roku już było łatwiej z wyjazdami. We Francji poprosiłem o azyl do USA podając Janusza jako kontakt w Polsce. Potem mi opowiadał, że odwiedziło go „dwóch panów” po potwierdzenie moich informacji. CIA to pewnie ma w swoich teczkach.
         Jest to wszystko opisane w książce. Mówię ci uspokój się.

        • miziaforum 29 stycznia 2012 o 11:06 pm

         TY NIE PYSKUJ – bo ja nie jestem twoim kolegom – i nie bedę dyskutował

         ty sie za bardzo draniu przyzwyczaiłeś do polskich pyskówek i bezkarności … za słowa

         KABLU , KAPUSIU , DONOSICIELU , – NO PODAJ MNIE DO SĄDU – JUŻ DYMAJ NA CO CZEKASZ

         • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 11:19 pm

          Proszę o dane osobowe. Pewnie, że cię pociągnę. Jesteś na razie anonimem jak wszyscy agenci blogowi.

        • miziaforum 29 stycznia 2012 o 11:26 pm

         POCIĄGNĄĆ TO SOBIE MOŻESZ W PIERDLU KOLEDZE

         jak tam trafisz 🙂

         JUŻ CI PISAŁEM ZE MAM W D… CIEBIE I TWOICH WŁAŚCICIELI

         ZA KRÓTKI JESTEŚ

         • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 11:29 pm

          Musisz jeszcze nad sobą Mizia popracować. Piekło za rogiem…

      • sebek 31 stycznia 2012 o 10:08 pm

       Naucz się pisać poprawnie! A najlepiej nie pisz w ogóle.

    • choice 29 stycznia 2012 o 10:14 pm

     ciekawi mnie zmiana tematyki oraz styl pisania na blogu antymaterialnego, i jak to się ma do tego że antymaterialny jeździ po całym świecie i nie ma dostępu do netu? żeby parę zdań od siebie klepnąć, a swoje dzieło przekazał komuś innemu.. to tak jak by znana i ceniona firma, przykładowo produkujące auta, oddała swoje prawie skończone auto, do wykonania prac końcowych, najgorszej firmie na rynku…

    • grypa666 30 stycznia 2012 o 12:15 am

     Fakira nie znam, ale za Miziaka i Kefira mi wstyd!

     • kosiardeyablos 30 stycznia 2012 o 6:36 pm

      big szacun grypa 666 i chyle czoło ! Powiem tak a raczej napisze – po takich wywodach mizi (no jak można mieć taką ksywe….) można dojść do wniosku że nie miał on / ona orgazmu. Sperma w dekiel bije tudzież jajnik wala sie po macicy, bicie piany w trybie PIJANY. Takie shit’y można wstawiać mailem albo na skype – tam konwersacja jest w cztery oczy – i to w dodatku na żywo ! Wylewanie pomyj jest w złym guście, przypomina skowyt pedała o poranku. Albo sie umówicie na SOLÓWKĘ na ubitej ziemi albo po prostu MrMonitor zbanuj leszcza bo pierdoli takie kocopoły jak śniety Walnięty. Mnie juz by ręka świeżbiła ! Jak by mi kto wlazł do domu i syf robił to wyjebałbym go na koppach z takich hukiem że Hiroszima to pikuś. Pozdro WaćPany !!!

  • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 9:21 pm

   „Teraz prowadzi kampanię przeciw szczepieniu naszych dzieci i uczestniczy w innych dziwnych inicjatywach, np. tej nagłaśnianej również przez Administratora Forum SW:”
   Zwróciłem uwagę na ten fragment.
   To znaczy że to paszkwil z czasów Grypa666.
   Jakaż to agentura wpływu,zwalczała wtedy Marka,jakaż ma trzeci sort umysłowy,by teraz to wyciągać ponownie.
   Dla wnikliwych dodam że to grupa mająca licencję na bezkarny antysemityzm,mający pokazać jak to my Polacy antysemitami jesteśmy.
   Marek o zgrozo zaczął różnicować.Wskazał co to syjonistyczni lucyferianie.
   Zbierało mu się widać.

   • O Rzesz 29 stycznia 2012 o 11:11 pm

    „Rzuć błotem a na pewno coś się przylepi”.
    Pies ich miział.

   • katerina404 30 stycznia 2012 o 4:12 am

    Wiesz Zenobiusz co mnie boli, że w momencie kiedy komuś się podwinie noga, to wtedy go zaczynaja z każdej strony atakować. Nie znam przeszłości Marka i mnie nie obchodzi. Ważne co robi teraz. A teraz robi kawał dobrej roboty, a nie wszystkim się chce tak narażać. Nawet jeżeli w przeszłości popełnił błąd, to o niczym nie świadczy. Czasami człowiek nie ma wyjścia, a czasami nie ma wystarczającej wiedzy i tak go osaczą, że głowa mała. Wyciągają co mają. Mnie też w młodości próbowali zwerbować na współpracę z milicja dawną, z wojskiem, miałam propozycję wprowadzenia do partii, śledzili mnie, posłuchiwali i robili zdjęcia z ukrycia. Pokazali mi je nawet. A ja nie wiedziałam kiedy mi je robią. Miałam o tyle łatwiejszą sytuację, że nic na mnie konkretnego nie mieli, więc się wykręciłam z tego po angielsk i z kurtuazją. Teraz kiedy potrzeba nam jakiejś zwartości, to wyciąga się jakieś sprawy, przedstawiając je w krzywym zwierciadle. Komuś zależy, aby skłócić blogerów i blogowiczów, bo co i rusz obserwuję jakieś napięcia między róznymi blogerami, chociażby na Nowym Ekranie i każdy już każdego podejrzewa. Wydarzenia przyspieszają, grunt się pali oszustom pod nogami, spoleczeństwo się budzi z letargu, to trzeba koniecznie wszystkich rozczłonkować, aby Broń Boże się nie dogadali ze sobą, bo mogą się skonsolidować i będzie kicha. Podobno Brzeziński napisał, że ludzie zaczną głupieć. Miał na myśli tych obudzonych i chyba się nie pomylił. A przecież w tym ogłupieniu duży udział mają zwerbowani dezinformatorzy. Spisek przecież nie może ogarnąć wielkiej rzeszy ludzi, bo skończy się ich panowanie, a uciekać nie będą mieli gdzie.

    Napisz mi coś więcej lepiej na temat, który dzis poruszyłeś, a mianowicie, że niedługo zobaczymy jak na naszych oczach się rozsypują. Czy Ty to czujesz? Czy jest to kwestia mocnej wiary? Czy są jakieś znaki, które są widoczne, no oprócz buntowania się przyrody?. Mam znajoma, która ma widzenia, potwierdza Twoje tezy.

    A dziś ten Alef Stern na Nowym Ekranie napisał prognozy na 15 lat i stwierdził, że będzie coraz większy totalitaryzm. Kurcze już teraz jest niewesoło, to co będzie dalej, jeżeli Twoje prognozy się nie ziszczą? Choć bardzo bym chciała, aby było tak jak mówisz.

    • rabarbarek 30 stycznia 2012 o 5:55 am

     Katerina , dobrze piszesz. Jesli chodzi o Monitora, to mysle , ze cala sytuacja ma drugie dno. Chodzi w tym wszystkim nie tylko o Niego , ale o kazdego , kto chcialby podjac walke z Goliatem. Goliat to cale to szemrane zlo , ktore atakuje ludzkosc na calym swiecie. [NWO] Wyslannicy Szatana , swiadomie lub nieswiadomie , prowadza ludzkosc w przpasc , wyslugujac sie w tej haniebnej robocie pionkami , ktore dla mamony lub z innych powodow posuna sie do kazdego swinstwa. Teraz przynajmniej wiemy po co trzymane byly teczki i rozne szmatlawe karteluszki wielu osob, ktore poza podpisem nigdy nie splamily sie donosicielstwem, przy jednoczesnym wyczyszczeniu teczek prawdziwych agentow.

     W USA podstawia sie panienki lub kompromituje gieldowymi spekulacjami , u nas wyciaga sie ” teczke” i krzyczy glosno ” lapaj zlodzieja”. Monitor podaje duzo ciekawych rzeczy to trzeba go skompromitowac , zeby ludzie widzieli w nim oszoloma i agenta. A wspomniane drugie dno, to przestroga dla kolejnych , ktorzy chcieliby isc sladami Monitora i ujawniac prawde , zeby siedzieli cicho , bo jak nie to teczka …. Na szczescie ludzie juz otworzyli oczy i to miotanie sie niewiele im pomoze.
     Pisarz , autor ksiazki The Red Horse , powiedzial niedawno ” To wojna. Jestesmy w stanie wojny i bedziemy musieli walczyc az do konca. Badzcie z Jezusem niezaleznie od tego co bedzie sie dzialo”. Piekne slowa.

     Wrog jest nie tylko niewidzialny ale i anonimowy. Walczymy na kilku frontach , politycznym, socialnym , religijnym, kulturowym i niestety osobistym.
     Walka ta nie jest latwa , ale kto powiedzial , ze bedzie latwa? A ranny lew jest grozny i walczy na oslep. Zadaje ciosy nie patrzac czy sa celne czy nie. Czego swiadkami wlasnie jestesmy.
     I nie tylko na stronie Monitora.
     Katerina , przykladow , ze uklady i plany sypia sie na calym swiecie masz dziesiatki kazdego dnia . Poczawszy od spraw malych konczac na wielkich , majacych zasieg swiatowy. Wspomne chocby ostatni [ kilka dni temu] Marsz pro-life w Waszyngtonie. Przyszlo , przyjechalo , przylecialo ponad 100 tysiecy mlodych ludzi z calych Stanow. Szok byl tak wielki , ze zapomniano” o tym napisac lub pokazac w telewizji. W momencie , kiedy debatuje sie o nowych ustaleniach rzadowych w sprawie aborcji i malzenstw gejowskich , nieprzebrane tysiace mlodych wiedza po ktorej stronie stanac. [ podobnie jak w Polsce protest przeciwko ACTA]
     A klotnie miedzy Mossadem i CIA ? Toz tak sie pozarli o Iran , ze nawet wspolne manewry
     odwolali. Nerwy puszczaja . Niech sie sami pozagryzaja…

     • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 10:15 am

      Tak, teczki i cały IPN jest narzędziem do szantażu i zwalczania opozycji. Jak przyjechałem do Polski w 2006 to nawet nie wiedziałem co to znaczy TW, myślałem że „towarzysz”. Ilu ludzi wykończono tym szantażem? Mnie też taki jeden zaczął szantażować, chciał żebym był agentem ABW, nawet mnie zaprowadził do Ministerstwa Obrony w 2006 roku, gdzie ówczesny chyba wiceminister rzucił mi na stół papiery do podpisania. Roześmiałem się tylko. Potem się okazało, że ten szantażysta miał zostać szefem ABW w Krakowie… Nie został, chyba dlatego, że był zbyt dobrze ulokowany w środowisku byłej krakowskiej opozycji. To oni robią teraz bydło, mnie się boją, gdyż wszystko o nich wiem. Nie muszę dodawać jakiego pochodzenia są ci ludzie.
      Acha, ja się naprawdę nikogo nie boję – wszyscy bowiem jesteśmy już trupami, jeśli nie będziemy działać w swojej obronie. Zapamiętajcie to sobie. Oprawcy też – będą trupami, jeśli się nie obudzą.

      • kosiardeyablos 30 stycznia 2012 o 6:45 pm

       z zadyszanych porzekadeł wymyślonych w biegu:
       To My Trupy
       Z martwych wstamy
       A Oprawców ?
       Oprawimy !!!
       wiary Dzierżąc tarcze
       i w Modlitwie !!!
       Przysmażymy Dupsko
       Sitwie !!!

  • ciociababcia 30 stycznia 2012 o 10:00 am

   miziaforum – wchodzisz na czyjś portal, wyzywasz Go, robisz kardynalne błędy ortograficzne, a z ludzi, którzy tutaj przychodzą robisz idiotów. Zapewne nie wtrąciłabym się w dyskusję, ale naruszyłeś mir blogerski I PROPAGUJESZ RZĄD ŚWIATOWY!!!
   A to już jest złamanie wszelkich zasad. http://miziaforum.wordpress.com/2012/01/26/acta-podpisano-anonymus-do-rzadu-zostaniecie-odsunieci-od-wladzy-zostan-anonymusem-potrzebujemy-cie/#comment-30944
   „ACTA podpisano !!! – ANONYMUS do rządu ZOSTANIECIE ODSUNIECI OD WŁADZY. ZOSTAŃ ANONYMUSEM -potrzebujemy cie !!!”
   – ja (i w mojej ocenie) i inne osoby, które tutaj przychodzą p POTRFIMY MYŚLEĆ i takich ordynarnych nauk nie potrzebuję.

   PRAWDA O ANONIMUS (o czym świadczą też kontrolowane rewolucje i niepotrzebne wojny)
   Anonymous i Acta – narzędziem do wprowadzenia chaosu i totalnego zniewolenia ludzkości

   Kontrolowana rewolucja w Polsce. Nie dajcie się sprowokować ! (wprowadzenie)

   Anonymous, jest tzw. kontrolowaną opozycją, i nie ma nic wspólnego z tym co niby jest ich głównym motywem działań czyli uświadamianiem i wyzwoleniem ludzi z uścisku okultystycznej ukrytej światowej władzy. Omówie najpierw symbole z którymi się indetyfikują, które nie zostały stworzone przypadkowo, i które same ich demaskują. Obrazki omawianych symboli nie będe umieszczał (będą mieli pretekst do zamknięcia bloga jak wejdzie w życie Acta), znajdziecie je bez problemu w sieci.

   Przejdźmy do loga Anonymous. Przedstawia ono człowieka ubranego w czarny garnitur i krawat oraz białą koszule, czyli jest ubrany w kolory jakie symbolizują masonerie (biało-czarna szachownica to jeden z symboli masonerii, która w większości lóż masońskich widnieje na podłodze). Zamiast głowy jest znak zapytania, tu nie potrzeba większej interpretacji. Opisana postac jest na tle globu, co charakteryzuje tylko to, że są organizacją ogólnoświatową. Moim zdaniem jest to nawiązanie do tych dla których odwalają swoją robotę, czyli dla okultystycznej grupy ludzi na świecie, działającej dla światowego ukrytego spisku przeciwko całemu światu.

   Został jeszcze jeden element, którym jest wieniec laurowy dookoła postaci człowieka i globu. Zapewne myslicie, że wieniec laurowy symbolizuje mniej więcej to, co informuje na jego temat wikipedia, w pełni kontrolowana przez omawianych okultystów.

   Wieniec laurowy (wawrzynowy) – symbol i nagroda zwycięstwa w równej walce.Wieńcem laurowym ozdabiano głowy zwycięzców na igrzyskach w Grecji i Rzymie.Z czasem stał się symbolem nie tylko zwycięstwa, ale wybitnych osiągnięć we wszelkich dziedzinach życia. W średniowieczu kończący studia honorowani byli gałązkami owocującego wawrzynu. Wieńcem laurowym nagradzano m.in. wybitnych pisarzy. Jedna z odznak żołnierskich (Wzorowy Żołnierz) ma kształt wieńca laurowego.

   Oczywiście nie ma w tym opisie symboliki nic prawdy. Jak zawsze mają dla swoich okultystycznych symboli czy znaków, oficjalną wersje, którą się karmo mase nieświadomych prawdziwego ich znaczenia ludzi. Wieniec laurowy jest okultystycznym symbolem wykorzystywanym szczególnie w czarach, magii, czy zaklęciach. Prawdziwą symbolike możecie z łatwością znaleść w internecie, poniżej prezentuje cytat z jednej typu stron zajmującej się szerokopojętą magią.

   Wieniec – to odmiana magicznej przewiązki, która chronić miała przede wszystkim głowę. Tworzony był z różnorakich czrownych ziół, co wzmacniało jego magiczne właściwości i wielokrotnie pozwalało wyjść poza działalność apotropeiczną. Wieszano wieńce także na rogi krów, przy oknach (by uchronić dom przed burzą), nad drzwiami (by uchronić cały dom przed złem), zakopywano jako ofiary zakładzinowe przy budowie domu.

   Wystarczy obejrzeć niektóre otwarcia czy zamknięcia wielkich wydarzeń sportowych (igrzyska itp), aby zauważyć wyraźnie, że sport jest jedynie magnesem przyciagającym tłumy ludzi na światowe szatańskie rytuały. Dlatego w sport są wpompowywane tak ogromne ilości pieniędzy przez różnych inwestorów itd. Często sponsorami są osoby czy firmy ściśle powiązane z grupą ludzi, którzy z ukrycia, przy wykorzystywaniu zasłony dymnej jaką jest polityka rządzą całym światem, niszczą go i zniewalają.

   Więcej o igrzyskach jako największego rytuału okultystycznego można się dowiedzieć w tym filmie, klikając na jego tytuł: Najwiekszy rytuał na świecie

   Myślicie, że symbolika okultystyczna loga grupy ludzi, którzy sami określają się jako ich przeciwnicy, może być przypadkowa i wykorzystują ją nieświadomie? Nic bardziej mylnego

   Przejdźmy teraz do drugiego symbolu jakim posługują się „Anonimowi”, a mianowicie do tzw. maski Guya Fawkesa. Czemu taką nazwę nosi ta maska? Odnosi się to do „spisku prochowego” jaki miał miejsce w 1605r w Wielkiej Brytanii. Guy Fawkes wraz z kilkoma swoimi kolegami (wszyscy katolicy) postanowili wysadzić budynek Izby Lordów w momencie otwaria partalemtu, i tym samym zabicie protestanckiego Króla Anglii i Szkocji Jakuba I. Plan im sie nie udał. Guy Fawks został znaleziony w nocy z 4 na 5 Listopada w podziemiach parlamentu z ponad 30 beczkami prochu. Całą grupę kierującą nieudanym zamachem skazano na śmierc i poćwiartkowanie. Cały ten incydent jak widać był na tle religijnym, w celu obrony katolicyzmu. Cała ta sprawa odbiła się szerokim echem w Europie i została wykorzystana do kreowania w nastrojów Antykatolickich w całej Anglii.

   Maska została przypisana Guy’owi Fawkes’owi przed scenarzyste komiksowego o nazwisku Alan Moore. Kim jest ten człowiek?

   Sama postać Alana Moore, scenarzysty komiksowego którego tak chętnie teraz ekranizują mówi nam wszystko. Zobaczcie jego opis na wikipedii po angielsku- rozpisuje się ona dość dokładnie na temat jego „pracy” czarownika, orędownika powrotu do kultów pogańskich i wielbiciela Alesteira Crowleya. Sprawdz poniższe video od 2:48 minuty.

   Alan Moore jest okultytsą, z głównym naciskiem na magię thelemicką Crowleya. Nigdy się od tego nie odcinał, można znalezć mnóstwo jego wypowiedzi dotyczących uwielbienia Crowleya czy opisów udanych eksperymentów magicznych. Sam ten fakt pokazuje że Moore jest doskonalym autorem do ekranizacji dla filmowego przemysłu Elity. Każdy thelemita, świadomie lub nie, popiera nowy porządek świata. Nowy Eon (czy może Aeon) i NWO to jedno i to samo.

   4 of 4 Satanic and Masonic Hollywood http://www.youtube.com/watch?v=Ih7fWeRSihA

   A pózniej ten sam człowiek pali głupa i nagrywa takie pierdoły jak to, że mimo że istnieją spiski to ostatecznie: „Światem nie rządzi spisek, światem rządzi chaos”. A co ma powiedzieć człowiek którego prace będą wykorzystane może jeszcze tej jesieni przez Anonimowych? Co ma powiedzieć człowiek praktykujący magię chaosu?

   Alan Moore on Conspiracies http://www.youtube.com/watch?v=NgSbaKpCjq4

   Maskę Guya Fewkesa wykorzystano również w największym propagandowym filmie tej samej ukrytej grupy osób „V jak Vendetta” i film oparto na komiksie wyżej opisywanego okultysty. To jaki przekaz niesie ten film zszokuje nie jednego z was.

   Illuminati rozszerzyli swój wpływ na media wizualne do niespotykanej wcześniej skali. Każdy ważniejszy scenariusz filmowy znajdujący się fazie przed-produkcyjnej jest oddawany do oceny czołowym podwładnym Illuminati, w celu wprowadzenia potencjalnych zmian i dodatków. Zmiany te mogą być duże lub małe, w zależności od materiału którym zajmuje się scenariusz.

   Scena z „V jak Vendetta” – „najszczerszy” filmowy projekt Illuminati jaki kiedykolwiek oglądałem

   V jak Vendeta jest jednym z filmów propagandowych wybranych nie bez przyczyny na symbol „rewolucji”. Annonymous, Okupuj Wall Street i Wikileaks -wszystkie są kontrolowaną opozycją, sponsorowaną i podżeganą przez ludzi z którymi mają podobno walczyć.

   Kliknij, aby przeczytaj artykuł o filmie „V jak Vendetta” oraz innych kontrolowanych produkcjach filmowych wychodzących od tej samej grupy osób zniewalających nas i wypływającej na spostrzeganie świata ludzi.

   Tak więc jak sami pewnie widzicie, że to całe Anonymous, które przedstawia się jako wybawców nasego świata z uścisku okultystycznych tajnych organizacji rządzącymi światem z ukrycia, wysługując się teatrzykiem zwanym polityką jest jedną z kilku grup ostatnimi czasy, które niby demaskuję tą samozwańczą elitę, a tak naprawdę jest to najzwyklejsza w świecie tzw. kontrolowana opozycja. To samo tyczy się Wikileaks, w którą tak wielu wierzy, że odkrywają prawdę i działają dla dobra nas wszystkich. O tym kim tak naprawde jest to całe Wikileaks, i jakie ma prawdziwe cele możecie przeczytać klikając w ten tytuł artykułu: Wikileaks to farsa

   Przeczytajcie jeszcze co na temat Anonymous, ma do wiedzienia były ich członek:

   Były członek Anonimowych, który zidentyfikował się jedynie jako Matthew z Manchesteru i poinformował, że występował pod pseudonimem „SparkyBlaze”, opuścił grupę i publicznie ją krytykuje.

   Jego zdaniem w ciągu ostatnich kilku miesięcy Anonimowi na tyle zmienili swoje postępowanie, że zdradzili ideały, które doprowadziły do powstania grupy.

   „Oni (Anonimowi i LulzSec) działają przeciwko temu, w co wierzę (i w co, jak twierdzą, wierzą Anonimowi). W ramach ataków AntiSec ujawniono olbrzymie ilości danych dotyczących niewinnych ludzi. Po co? Co oni zrobili? Czy Anonimowi mają prawo odbierać anonimowość niewinnym ludziom? Zawsze gadają o prawie człowieka do pozostawania anonimowym, dlaczego więc odbierają innym to prawo”?

   Matthew twierdzi też, że Anonimowi mają kierownictwo, które jednak zupełnie nie dba o resztę członków grupy. „Anonimowi zachęcają swoich członków, by sobie pomagali, ale większość z nich to dzieci, które nie zdają sobie sprawy z tego, co robią, z tego, że mogą spieprzyć sobie życie, a IRC ich przed tym nie uchroni” – pisze Matthew. Apeluje on jednocześnie do policji, by nie aresztowała szeregowych członków grupy, ale jej liderów.

   „Są inne sposoby na to, by pomagać ludziom, nie musisz od razu przyłączać się do Anonimowych. Wy nie uderzacie w rządy. Uderzacie w samych siebie. Nie mówię, że zgadzam się z tym, co robią rządy, ale nie zgadzam się też z tym, co robią Anonimowi. Oni nie mogą aresztować idei, ale mogą aresztować dzieciaki, wtrącić je do więzienia i spieprzyć im życie” – stwierdza były członek Anonimowych.

   W swoim wpisie wyraził też podziękowania ludziom, którzy przyczyniają się do ujawnienia prawdy o Anonimowych, w tym proamerykańskiemu hackerowi Jesterowi (th3j35t3r). Matthew zdecydował się na opuszczenie Anonimowych po tym, jak grupa zaatakowała witrynę systemukomunikacji publicznej w San Francisco i ujawniła dane jej użytkowników. W rozmowie z dziennikarzami powiedział, że brał udział w wielu atakach i nie ze wszystkich swoich działań jest dumny. Chwali sobie zaatakowanie witryny prezydenta Iranu, jednak swój udział w atakach na Sony uważa za błąd.

   Źródo:http://radtrap.wordpress.com/2011/08/29/nie-przyzwyczajajcie-sie-tak-do-tego-internetu/

   więcej:
   http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/01/24/anonymous-i-acta-narzedziem-do-kontrolowanej-rewolucji-i-stanu-wojennego/

 2. miziaforum 29 stycznia 2012 o 11:05 am

  TWOJA KARTA IPN – CIEKAWE KTO CIE KRYŁ – NIE PRAWDA ZNAJOMOSĆI W IPN TO UŁATWIAJA – NIE PRAWDA –

  i sam jesteś gnojem – nikt ci ku… nie pomoze – najlepiej wyłacz kompa z sieci – baranie

  :

  JESTEŚ OBSERWOWANY – czy to mozliwe ………..

  • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 9:24 pm

   Ostatni rzut na taśmę.To internet,starsze pokolenie Miziów,po prostu ,po takim procesie,poszlakowym,strzelało w potylice.

 3. vontad 29 stycznia 2012 o 11:22 am

  hmmm, hmm, hmm. to juz kiedys bylo.

  3,5 roku spokoju?

  • ... 29 stycznia 2012 o 3:55 pm

   3.5 roku to bedzie trwało panowanie antychrysta w trakcie którego m.in ludzie kochajacy grzeszenie i pieniadze beda go wielbic i podziwiac : „dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące” OBJAWIENIE JANA 13:5

   ” a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił C-U-D-A, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia ” OBJAWIENIE JANA 19:20

   w czasie około 3.5 rocznego panowania człowieka grzechu-antychrysta wprowadzony zostanie nowy system ekonomiczny którybedzie sie opierał o biblijne ZNAMIE ZWIERZECIA / BESTII – i coraz bardziej mam przeczucie ze TO NIE BEDZIE BIOCHIP – na dzis dzien nie moge na 100 % tego wykluczyc ale ZNAMIĘ bez którego nic sie nie kupi ani nie sprzeda OBJAWIENIE JANA 13:16-18 , ludzie przyjma pod wspływem WIELKICH , FAŁSZYWYCH CUDÓW a wiec tzw BIOCHIP moze byc tylko sprytna przykrywka – w swoim czasie wszystko bedzie jasne a do „WIELKIEGO UCISKU” jeszcze wiele wydarzen , znamię ma byc wprowadzone właśnie w trakcie 3.5 rocznego „WIELKIEGO UCISKU” – – kto przyjmie ZNAMIE pod wpływem cudów nie bedzie zył wiecznie na odnowionej ziemi – czkekac go bedzie wieczna smierc – OBJAWIENIE JANA 14:9-11

   ZNAMIĘ ZWIERZĘCIA FAŁSZTYWE CUDA : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=13

   , każdy powinien sobie odpowiedziec w razie czego czy pójdzie w podziwie i uwielbieniu za antychrystem i co najwyzej bedzie sie cieszył 3.5 roku nim , czy odrzuci antychrysta i jego znamię a wybierze PANA JEZUSA i wieczność na odnowionej ziemi w nowym , niesmiertelnym ciele

   , „I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda ” OBJAWIENIE JANA 13:13-14

   • kamil51000 29 stycznia 2012 o 5:47 pm

    a kto nim jest?? sory, ale powołujesz się na dzieło, na które powołują się i ci wg: ciebie źli.

  • felicyta 29 stycznia 2012 o 7:49 pm

   O identycznych „kontaktach” czytam u krystal28 i jakos trudno mi w nie uwierzyc, zwlaszcza , ze te „kontakty” podobno pouczaja tez kabalistyczny rzad swiatowy jak wprowadzac NWO „dla dobra ogolu”.

 4. choice 29 stycznia 2012 o 11:26 am

  ja ostatnio za dużo na yt ale zobaczcie to
  „SKANDAL!!! USA monitoruje działania polskiej Komisji Sejmowej w sprawie ACTA” http://www.youtube.com/watch?v=g32zLT2nJxo
  a tu zdarci maski paligłupowi czyli relacja w polszicie news „Polsat News –
  wyproszenie Palikota podczas protestów ws. ACTA ” http://www.youtube.com/watch?v=GxAyi5YJXBY

  • Konarski 29 stycznia 2012 o 11:35 am

   Macie czarno na białym, że tzw. polscy „politycy” to marionetki w rękach obcych.
   I pracują na rzecz ich interesów a nie interesu państwa i jego obywateli.

   • choice 29 stycznia 2012 o 12:20 pm

    Cykl szkoleniowy: Jak stworzyć idealną informację http://www.youtube.com/watch?v=L7nYWSruFSA

    • teosia 29 stycznia 2012 o 1:26 pm

     Piąta kolumna działa i to sowicie opłacana!

     • teosia 29 stycznia 2012 o 1:30 pm

      Dziwnie zachowuje się mój internet od 2 dni. Gdy czytam tego bloga jest wszystko oki. Gdy wysyłam komentarz następuje totalna zwiecha i przycięcie transferu. Powyższy tekst wpisywałam trzykronie i za każdym razem miałam odcięte łącze. Może dlatego że zamiast piąta pisałam V. Ktoś ma podobnie?

      • teosia 29 stycznia 2012 o 1:33 pm

       I jeszcze jedno. Po odświeżeniu strony mam zupełnie ją czystą zupełnie.

       • hjk 29 stycznia 2012 o 2:04 pm

        może powinnas przeskanowac kompa na obecnosć róznych virów.

        A co do Palikota to intencje zdemaskowane tu:
        http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120128&typ=wi&id=wi11.txt

        • kefir2010 29 stycznia 2012 o 3:24 pm

         zenobiusz blog – czy biczowanko ala sado maso już było? jak to się robi u was, u jezuitów? czy to aby nie jest złamanie przykazania bożego – samookaleczanie się to poważny gżech! ale nie buj żaby. przyjdzie czas rozliczenia dla rużnego rodzaju łotrów i szubrawców! i to prędzej niż ci się zdaje, chamie zbuntowany!

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 4:29 pm

         kefir2010.@
         Popularyzuj razem z schizią,
         nieskuteczne internetowe głosowania,
         i pluj ,musisz się wykazać bo fakir,zatopiony.
         Widzę ze znowu nie wziąłeś leków.

        • kefir2010 29 stycznia 2012 o 6:47 pm

         ooo, widzę, że sado-macho-pedo uskutecznione, lol’d ;-D ciekawi mnie jedna rzecz. co będziesz robić, jak odetniemy cię od neta. a zapamiętaj sobie – nie wrucisz już do blogowania, o nie. wystarczy, że ktoś wrzuci ci jakiś pedo-link, a ty w niego nieświadomie klikniesz – przecież otwierasz tyle linkuw dziennie, no nie? tak że uważaj, pułkowniku, bo ściany mają uszy. kurwa mać!!

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 7:11 pm

         Tu następny fałszywy Anonimowy,nieco chyba nie doszedł do siebie,jego strona też pluje w rewanżu za FAKIR@,fałszywkami na Marka i na mnie.A tu obnaża ich zamiary o których na swej stronie publicznie knuje, z drugim Anonimowym(o już cały klub kandydatów do AA mamy)licząc na wzrost oglądalnośći.Żałosne.

      • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 3:05 pm

       Strona się faktyczne wolno ładuje. Zeno miał podobnie – być może bandyci boją się istotnych komentarzy i je przechwytują.

       • miziaforum 29 stycznia 2012 o 5:53 pm

        tu akta sprawy W KTÓREJ PAN JANUSZ VEL MAREK PODLECKI PIERWSZE SKRZYPCE GRAŁ

        NA DOLE LINK DO FOTOKOPII – TECZKI TW – SB – IPN – WRAZ Z KRYPTONIMEM AKCJI MIESZKO
        =======================
        Sprawa Operacyjnego Rozpracowania [SOR] „Konspiratorzy” KR 26344 Występuje w sprawie dot. członków i współpracowników nielegalnej organizacji „Konfederacja Polski Niepodległej”, działających na terenie Krakowa. Wydz. III-1/III KWMO/WUSW w Krakowie 05.07.1982 05.1990 IPN Kr 010/12356 t. 5 (17567/II gr.)
        Sprawa Operacyjnego Rozpracowania [SOR] „Mieszko” KR 26694/31179 Kontrola operacyjna Agaty Mamoń podejrzewanej o współudział w emisji nielegalnej audycji radia „Solidarność”. Wydz. II KWMO/WUSW w Krakowie 15.11.1982 02.05.1987 IPN Kr 0101/336 (16981/2 gr) mkf
        Akta kontrolno śledcze Materiały kontrolno-śledcze przeciwko Agacie Mamoń oskarżonej o udział w przygotowaniu nielegalnych audycji „Radia Solidarność” oraz o udział w zajściach ulicznych w Krakowie w dniu 08.03.1988 r. Wydz. Śledczy WUSW w Krakowie 07.08.1985 21.04.1988 IPN Kr 07/5372 t. 1-2 (5709/III), IPN Kr 096/1117 (5709/3) mkf
        Akta prokuratorskie Materiały w sprawie przeciwko A. Mamoń oskarżonej o udział w przygotowaniu nielegalnych audycji „Radia Solidarność” Małopolska. Sprawa zakończona postanowieniem o warunkowe umorzenie postępowania karnego. Prokuratura Wojewódzka w Krakowie 09.08.1985 31.12.1985 IPN Kr 303/291, IPN Kr 303/292, IPN Kr 303/293 (II Ds 71/85)
        Akta penitencjarne Akta aresztowanej A. Mamoń osadzonej w związku z jej działalnością przy tworzeniu audycji w nielegalnym radiu „Solidarność Małopolska”. Areszt Śledczy w Myślenicach 09.08.1985 10.09.1985 IPN Kr 0139/32 (38/205/85)
        Akta paszportowe Akta paszportowe A. Mamoń- Prokop. Zastrzeżenie wyjazdów do wszystkich krajów świata. Wydz. Paszportów WUSW w Krakowie 30.06.1986 23.06.1989 IPN Kr 37/397905 (EAKr 397905)

        http://miziaforum.wordpress.com/2012/01/26/acta-podpisano-anonymus-do-rzadu-zostaniecie-odsunieci-od-wladzy-zostan-anonymusem-potrzebujemy-cie/#comment-30944

        • miziaforum 29 stycznia 2012 o 5:56 pm

         A TOBIE KURWA DALI PASZPORT W 1987 ???? CIEKAWE

         wiesz co ty już lepiej wypierdalaj z polski

         a i wiem ze to nie wkleisz ale czytasz więc WIESZ O CO CHODZI – O TO ZE POWIEDZIAŁEŚ DO MNIE GNOJU

         swojemu staremu to powiedz

        • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 6:06 pm

         Cha cha! Pewnie jeszcze macie durnie moje podpisy?!
         Gdzie depnęliśmy na wasze odciski z Zenem?
         Mamonia jednego znałem, pracował na tej samej pozycji gdzie ja teraz pracuję, potem się mścił na moim szefie reportażami w TVN, kóre nigdy nie ujrzały światła dziennego bo nie miały podstaw merytorycznych.

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 6:52 pm

         Tu ,widzimy jak wczorajsza jednoznaczna kompromitacja FAKIR@ vel Antymaterialny @ wywołała furię jego kolegów z tej samej stajni.Usiłują się podszyć pod Anonimowych ,by wpuszczać młodych w maliny,ale ze spadku oglądalności na mapce .
         http://www.revolvermaps.com/?target=enlarge&i=5p9eg7zi7to&color=ff0000&m=0
         z kilku tysięcy do niespełna setki,wynika że, ludzie wiedzą kim jest ten Pan.
         Strona ładuje się denerwująco długo,a zamiast obiecanych dokumentów rządowych fałszywka ,na Marka.Już samo to ładowanie jest kompromitacją,Anonimowi to świetni informatycy.
         Ciekaw jestem,kiedy prawdziwi Anonymous ,zainteresują się tymi maniakami,i na ile będzie to bolesne.

         🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

        • kefir2010 29 stycznia 2012 o 7:24 pm

         uważaj pułkowniku, żeby anonymous nie zainteresowali się tobą, świętojebliwy kato-dewiancie, z orędziami od samego lucyfera wziętymi. ostrzegam jeszcze raz – opamiętaj się. jeszcze jedno orędzie, kierowane do ruchu stop acta, i może być źle. my, młodzi, moje pokolenie, nie chce katolstwa i świętojebliwych przekazów od samego belzebuba.
         dla wszystkich, którym oczy się otworzyły na watykańską sado-luc-mafię, polecam film: „watykan – synagoga szatana”.

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 7:33 pm

         kefir2010@
         Wiem że sataniści próbują ruch młodych wepchnąć na tory walki z Kościołem.
         Nic im z tego nie wychodzi,A ty cóż.
         Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać,
         pozbawia go rozumu,co widać.
         Będę się dalej za was obu modlił.
         i myślę że nie tylko ja.
         inaczej nie możemy wam pomóc.

        • kefir2010 29 stycznia 2012 o 7:55 pm

         oczywiście, że my, chrześcijanie, wciągniemy młodzież do walki z katolstwem i kościołem szatana. jesteśmy potężni. potężni wiarą w Chrystusa! módl się, byle nie do diabła, jak dotąd się modliłeś.

       • lecz sie 29 stycznia 2012 o 6:21 pm

        debil

       • miziaforum 29 stycznia 2012 o 7:04 pm

        SYGNATURY TYCH SPRAW – AKTA PEŁNE PODLECKIEGO – JESTEŚ ZEREM

        • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 7:05 pm

         I co jeszcze wymyślicie żeby mnie zniszczyć? Może jakieś morderstwo? Durnie, jesteście skończeni.

        • miziaforum 29 stycznia 2012 o 8:06 pm

         DOBRANOC – 🙂

         niech wyjscie po fajki stanie sie wyprawą w nieznane

         test . test

        • miziaforum 29 stycznia 2012 o 8:28 pm

         A TERAZ SIUP NA FORA ANGLOJĘZYCZNE – POLONIJNE USA – KANADA AUSTRALIA

         WSZYSTKO ŁADNIE PO KOLEJI LOGICZNIE Z LINKAMI DOŹRÓDEŁ W IPN

         GNOJU

         MAM NADZIEJE ZE KTOŚ NIE WYTRZYMA I ………………… poda cię do sądu 🙂 🙂

        • miziaforum 29 stycznia 2012 o 8:37 pm

         tak się zastanawiam czy kolejne Aresztowanie Rafała Gawrońskiego

         MA ZWIĄZEK Z BLISKOŚCIĄ KABLA CZYNNEGO NADAL…..

         ale nie zebym cos sugerował przeslemy dokumenty z ipeenu -NIECH RODZINA RAŁAŁA SAMA ZDECYDUJE CO JEST A CO NIE

        • miziaforum 29 stycznia 2012 o 8:42 pm

         A BYŁ BYM ZAPOMNIAŁ W TROSCE O TYCH KTÓRZY NIE MAJĄ NETA I FORSY NA GAZETKĘ
         JAK SIE BAL ZACZNIE UDOSTEMPNIMY W JAKIMŚ KRAKOWSKIM DARMOWYM SZMATŁAWCU OGŁOSZENIOWYM

         chyba nie mieszkasz wśród ludzi prawych bo jeśli tak to będziesz w kominiarce łaził po chleb

         jesli ci coś zostanie po procesie

         GNOJU – 🙂

         WIDZIS ZILE KOSZTYJE SŁOWO GNOJU

         WSZYSCY SIE DOWIEDZĄ NAWET TWÓJ KSIADZ I PARAFIANIE – NIEMA CIE ŁAJDAKU

         SORY

         GNOJU

        • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 9:14 pm

         Tu mamy przykład,jak sypią się następne programy operacyjne: Mizia@ i Kefir@.Podobnie jak

         FAKIR@ vel Antymateriakny,latami budowali swój image, wyhodowani na piesi monitora, na jego blogu Grypa666.Co spowodowało, że tak się kompromitują ,i i pokazują właściwe oblicze,owi łowcy hasbary,,wyganiacze młodzieży na emigrację,i kierunkowi w szczuciu do burd ulicznych,z których nic im nie wyszło.Czemu ich w sumie spisano na straty,w desperackiej próbie zablokowania ruchu Stop ACTA.Ano system się samooczyszcza i potrzebuje ofiar na pożarcie tłumu.Na razie wirtualnie.
         Próbują jeszcze odwrócić uwagę,wykazać się ,ostatnim rzutem na taśmę pokazać ,że są przydatni.
         Współczuję im.Sami jednak,byli kowalami swojego losu.
         Krok w krok,podążać będzie za nimi,największy prześladowca’
         ich własne sumienie.

        • falszywyprorok 29 stycznia 2012 o 9:48 pm

         Czy to „niech wyjscie po fajki stanie sie wyprawą w nieznane”
         To nie jest coś jak osobliwa groźba (wyjdziesz po fajki – zabijemy cie)?

         Kto tak pisze?

        • andzia 29 stycznia 2012 o 9:55 pm

         Ludzie, dajcie już sobie spokój z tymi przepychankami. Żle sie to czyta. Jest to wręcz niesmaczne. Po co to wszystko?
         Nawet jesli ktokolwiek kiedykolwiek był w jakims SB UB czy cholera wie czym to co z tego?? Czy to ma jakies znaczenie? Ważne ze sie zmienił. My czytający blog możemy się tylko opierać na intuicji i filtrwać jakos te tresci (to co pisze monitor, co mizia, zeno, kefir i fakir), ale tak naprawde nigdy nic nie bedziemy wiedzieć, bo w tych czasach ciężko komukolwiek wierzyć na tak zwane słowo. Atakujący też muszą się z tym liczyć. tak, nie każdy wam wierzy, a jak plujecie to tym bardziej. Nie tędy droga. Podsumowując: zatem ataki drogi Mizio i Kefirku darujcie sobie, bo czytający ten blog mają swój rozum i prędzej czy później dojdą do tego komu i w co chcą wierzyć.
         Skupmy się raczej na tym, co się dzieje w PL. Nawet jeśli ktoś jest tu agentem, to po co mu to? Jesteście tylko potrzebni „na chwilę”, dostaniecie kasę i odstawią was. Nawołuję do poszanowania drugiego człowieka bez względu jaką ma przeszłość czy narodowość. Bądzmy dla siebie dobrzy i życzliwi, to naprawdę więcej pożytku przyniesie i podoba się Bogu, niż ciągłe skakanie do gardeł! Nie rozumiecie tego??
         Pozdro dla wszystkich

        • lukaszr20 29 stycznia 2012 o 10:11 pm

         idz spac zydzie jebany bo gadasz jakies bzdury ;o

        • Friend_of_mine 29 stycznia 2012 o 11:01 pm

         Pamiętam mizie, zawsze spitalał w nieznane gdy chodziło o sprawy Polski. Szkoda gadać, agentura zaczyna się sypać, syntax error, matrix is over pipoki.

   • Wesołych Świąt 29 stycznia 2012 o 12:23 pm

    W poprzednim temacie coś mówiliście o PiS, chyba mieliście na myśli wybory za 4 lata bo dla mnie na chwile obecną WSZYSCY WON. Mamy takie organizacje pozarządowe jak ONR i Młodzież Wszech Polska organizatorów MN w ubiegłym roku i to na nich należy stawiać.
    Rzecznik prasowy ONR- Marian Kowalski na proteście przeciw ACTA w Lublinie. http://www.youtube.com/watch?v=0KTY6NjQoN8

    • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 12:53 pm

     Masz rację,i jej nie masz.
     Jak wielokrotnie pisałem,mamy w Polsce dwa ,tradycyjne nurty polityczne,piłsudczyków,częściowo ,od zawsze infiltrowanych przez masonerię,i narodowców,,posiew myśli Dmowskiego,gdzie masonów,było mniej.
     Pierwsi to PIS,drudzy to ruchy o których piszesz,rozdrobnione,i pod szczególnym „nadzorem,”
     mającym zapobiec ich konsolidacji i porozumieniu z piłsudczykami.Każdy z tych ruchów,może się okazać za słaby,by przejąć władzę w wyborach.
     Dla tego należy dążyć do współpracy obu tych odłamów.
     Istnieje jednak szansa,że ruch młodych wygeneruje możliwość,odłożenia,historycznych sporów,do lamusa,i zjednoczenia patriotów,wokół jednego polskiego ugrupowania.
     Warunkiem ,jest jednoznaczne wprowadzenie do programu ,postulatu delegalizacji masonerii,wszelkich odcieni.
     Dekret Prezydenta RP z 1938 roku, w tej sprawie,jedna z przyczyn uderzenia Hitlera i Stalina na Polskę,nie został w zamieszaniu,dziejowych kataklizmów,nigdy formalnoprawnie,uchylony.Jest więc się na czym oprzeć.

     • Polak Potrafi 29 stycznia 2012 o 1:22 pm

      Zadaje pytanie ? Dlaczego 10 milionowy naród węgierski, potrafi w Budapeszcie zorganizować milionową demonstracje poparcia dla swoich dążeń narodowościowych. Jak napisałem o stworzeniu komitetu marszu gwiaździstego- to cisza … My Polacy nie potrafimy w ważnych chwilach powiedzieć nie globalnej mafii. Potrafimy tylko opluwać ludzi którzy chcą coś zrobić-
      Chwała bohaterom. Marek trzymaj się musimy być opluci wtedy nasze zwycięstwo będzie miało dużo większą wartość moralnie już wygraliśmy, oni o tym wiedzą a śmianie się z nas dowodzi tego że ich koniec jest bliski. Chwała Bohaterom… Bóg z nami

      • teosia 29 stycznia 2012 o 1:40 pm

       Nie tylko Węgrzy podnoszą głowę. Nawet Czesi się ruszyli (kto by pomyślał) w taki mrozik.
       http://stooq.pl/n/?f=565567&c=0&p=0

      • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 2:03 pm

       Polak Potrafi@.
       Jeszcze nie czas na to.
       teraz trzeba popierać ruch młodych ,
       i zbierać podpisy o referendum.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/28/informujemy-cala-polske-o-powstajacej-akcji-24h-przeciw-acta-ktora-organizuje-referendumacta/
       Działać lokalnie, myśleć globalnie.
       Teraz to co postulujesz,było by okazją do prowokacji,
       i pacyfikacji,na tym zależy władzy.
       Gdy zostaną zebrane podpisy,
       najlepiej miliony,nie tylko500.000
       a władza nie uwzględni wniosku.
       Będzie powód jednoczący Naród,
       a do tego czasu ruch młodych okrzepnie
       Więc do dzieła.
       http://www.referendumacta.pl/

      • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 3:13 pm

       Dzięki PP, można się spodziewać było ostrego ataku – z Gawrońskim nie mogli sobie inaczej poradzić, więc go aresztowali. Tu delegują dawno usiedzianych agentów. Dzięki wszystkim za wsparcie – naprawdę stanowimy razem siłę. Nadal namawiam do zakładania własnych blogów, stron czy grup dyskusyjnych. Wykorzystujcie Facebooka, nie podając jednak danych osobowych, gdyż FB służy szpiegowaniu. Nieopatrznie dali nam broń do ręki, która ich samych wykończy.
       Co do Węgier – słyszałem nawet o 2 mln demonstrantów popierających rząd Orbana.
       W Polsce sytuacja gospodarcza jeszcze jest na tyle dobra, że ludzie masowo nie wyjdą. Ale niedługo i to popuści jak podwyżki zaczną dawać w kość.

       • vontad 29 stycznia 2012 o 6:30 pm

        a propos FejsBuka:
        masz konto na FB, musisz miec jakis adres @ podany przy rejestracji.
        jesli jest to konto w gmailu a dodatkowo masz smartphone z synchronizacja kontaktow z gmail lub konto na YT, ktore juz jest jednym z kontem na gmailu – tu jest pies pogrzebany. to sie zapętla i wszystko wiadomo, who is who.

        • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 6:38 pm

         Oczywiste naruszenie prywatności. Ciekawe co zrobią z tymi, którzy nie będą mieć komórek? Natychmiastowa eutanazja?

     • Wesołych Świąt 29 stycznia 2012 o 4:38 pm

      Jak za słaby ? Kowalski mówił że ponad 50% nie głosowała a duża część z tych co głosowali to wybierali mniejsze zło. Nie mają odpowiednich struktór ? to stworzą tylko potrzebne jest poparcie społeczeństwa. Wszyscy won to wszyscy won, a nie może transparenty-
      Nie dla ACTA, Tak dla PiSu 🙂 Wszyscy won

     • Wesołych Świąt 29 stycznia 2012 o 4:40 pm

      A i ten PiS już ładnie wyjebał Samoobrone i LPR, co może powtórka z rozrywki sie marzy ? WSZYSCY WON

  • centurion 29 stycznia 2012 o 2:43 pm

   Ja bym sie publicznie nie chwalił że informacje czerpiesz z pejsatu i telaviv network zapewne g00wno też czytasz?

   • choice 29 stycznia 2012 o 5:01 pm

    ja bym na twoim miejscu też się nie chwalił że na faszystowsko amerykanski internet wchodzisz…. niedzielny obiad ci zaszkodził czy spotkanie rodzinne ?? a ackta to tobie na pewno nie zaszkodzą….

 5. kantos 29 stycznia 2012 o 11:47 am

  liczniki nie sa blokowane.. nawet nadchodzace utwory, ktore sa publikowane na youtube przez wytwornie maja ‚blokowane’ liczniki i nie wynika to z jawnego blokowania tylko powolnego odswiezania liczby odslon 🙂

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 3:16 pm

   A jak to wytłumaczysz? Zobacz ile jest głosów na tak.

   • Wesołych Świąt 29 stycznia 2012 o 4:01 pm

    Liczniki wyświetleń są aktualizowane chyba co 24h, a te z głosami na bieżąco. Zobacz teraz jest już ćwierć miliona wyświetleń i prawie 3 tys. głosów na tak.

    • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 9:10 pm

     Możesz mieć rację. Ale aż takie przystopowanie? Bez sensu

 6. miziaforum 29 stycznia 2012 o 11:51 am

  miziaforum powiedział/a
  29 Styczeń 2012 @ 11:49
  1

  0

  Rate This

  TO BARDZO CIEKAWE TYM BARDZIEJ ŻE WŁAŚCICIEL BLOGA MONITOR POLSKI CZĘSTO SIĘ AFISZOWAŁ I NADAL AFISZUJE BLISKĄ ZNAJOMOSCIĄ Z ŚW. PAMIECI KURTYKĄ – SZEFEM IPN ????
  ============================================================================
  NATOMIAST PAN KURTYKA TRZYMAŁ GO OD PEWNEGO CZASU NA DYSTANS

  ALE NIECH HISTORIA PRZEMÓWI
  nigdy nie odzyskał zaufania………
  =======================================
  W grudniu 1981 r. Janusz Kurtyka rozpoczął tworzenie niezależnej od struktur NZS grupy konspiracyjnej w Nowej Hucie, w skład której weszli m.in. Jerzy Bryniak oraz Artur Wroński. Grupa zajmowała się produkcją kolców rzucanych pod koła samochodów milicyjnych podczas starć komunistycznego aparatu represji z manifestantami nowohuckimi, a także wyszukiwaniem odpowiednich miejsc dla nadajników Radia „Solidarność”. Kurtyka był pomysłodawcą urządzeń podsłuchowych umożliwiających rejestrowanie radiostacji resortowych. Wytwarzaniem tych urządzeń zajmował się Marek Podlecki. Nagrania rozmów prowadzonych podczas tłumienia zamieszek przez ZOMO (rzadziej przez SB) przekazywano za pośrednictwem Tomasza Gąsowskiego działaczom „Solidarności”. 14 XII 1984 r. M. Podlecki został tajnie aresztowany i zwerbowany do współpracy przez SB (pod ps. „Janusz”). Następnego dnia po werbunku przyznał się do tego Kurtyce, stwierdzając, że to jego miał rozpracowywać, bowiem SB podejrzewała go o kontakt z Radiem „Solidarność”. W związku z pozyskaniem M. Podleckiego przez bezpiekę (poza faktem zobowiązania się przez niego do współpracy Kurtyka nie znał szczegółów jego ewentualnych innych kontaktów z SB) działalność nowohuckiej grupy została profilaktycznie zawieszona, a w 1985 r. J. Bryniak i A. Wroński wykorzystując pobyt w Jugosławii,
  przedostali się na Zachód.

  http://www1.ipn.gov.pl/portal/pl/28/203/

  na pytania wtedy jak i teraz CZY JEST CZYNNYM AGENTEM – NIGDY ANI NIE ZAPRZECZYŁ ANI NIE POTWIERDZIŁ

  ZATO ZAWSZE – ZARZUCA AGENTURALNOSĆ – INNYM

  =================================================
  CZY ZATEM SZEF IPEENU MÓGŁ BYĆ SZANTAŻOWANY – W CELU BUNKROWANIA – TECZKI JANUSZA ??? M.P

  oczywiście ze to możliwe

  • miziaforum 29 stycznia 2012 o 12:17 pm

   CO ZATEM MOGĄ MIEĆ WSPÓLNEGO Z PONIŻSZYM ZAWIADOMIENIEM

   BLOGERZY MONITOR POLSKI I ZENOBIUSZ BLOG – w październiku i listopadzie – wspólnie na blogach poniżali
   PONIŻEJ WYMIENIONĄ ZMARŁĄ ..

   „CZY TO DORZYNANIE WATACHY” ????

   LUDZI PAMIĘTAJACYCH KTO KIM BYŁ W TEDY ???? NIE WYSTARCZAŁO WYGNANIE???
   ==========================================================================
   TERAZ OBAJ PANOWIE POSTANOWILI STANĄĆ NA CZELE – PROTESTU ACTA POLSKA
   =========================================================================
   ††††††††††††††††††††
   Ś.p. Elżbieta Gawlas
   W dniu 21 stycznia 2012 roku,
   na wygnaniu w Kanadzie dokończyła biegu ś.p. Elżbieta Gawlas.

   Od początku próby przemian w Polsce, aż do godziny śmierci wśród ciężkiego długotrwałego cierpienia, w materialnym niedostatku żyła walką o Polskę.
   Elżbieta Gawlas, rozpoczęła swą polityczną aktywność w sierpniu w stoczni, jako sekretarka Lecha Wałęsy, była tam czołową postacią z całego szerokiego frontu przywódców strajków sierpniowych…….
   CAŁOŚĆ MATERIAŁU NA BLOGU – GRYPA666

   http://grypa666.wordpress.com/

   =

   Odrzuć | Odpowiedz | Szybka edycja | Edytuj | Oś czasu | Oznacz jako spam | Kosz

   • miziaforum 29 stycznia 2012 o 12:19 pm

    BARDZO ALE TO BARDZO OBSZERNE PÓBLIKACJE W NECIE NA W/W TEMAT – TAKŻE NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KABLI I ŚWIŃ

    =======================
    jesteś obserwowany -WODZU – czasy się zmieniły

    MAM W DUPIE CIEBIE I TWOICH WŁAŚCICIELI !!!!!!!!!!!!!

    • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 9:11 pm

     Ty koniecznie chcesz prokuratora na głowie. Sądzisz, że nie ma świadków moich rozmów ze ś.p. Januszem Kurtyką. Sądzisz, że nie mam z nim nagrań durniu – anonimie? Przynajmniej byś się ujawnił, a nie działał jak złodziej. Bardzo proszę – publicznie – imię i nazwisko. Wtedy pogadamy.

     • miziaforum 29 stycznia 2012 o 10:21 pm

      kotłuj sie kablu – podaj gdzie chcesz

      BULGOTAJ ŁOBUZIE

    • Friend_of_mine 29 stycznia 2012 o 9:15 pm

     Ja pierdolę!? Oglądałeś/czytałeś kiedykolwiek Potop?

   • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 10:26 pm

    Pani Gawlas gościła na moim blogu.Zamieszczam moją wypowiedź,
    kończącą tą gościnę.
    Ona stoi już przed Najwyższym Sędzią.
    Niech się zmiłuje Bóg Wszechmogący ,
    nad jej duszą.

    „Zenobiusz powiedział/a

    Listopad 6, 2011 @ 19:37 e 0 0 Rate This
    Jeżeli stoi Pani nad grobem,będziemy się za Panią modlić.
    Bóg rozsądzi,kto mówił prawdę.Dla mnie stosunek do Jana Pawła ll ,
    jest jednoznacznym,przy ocenie wiarygodności..
    Wiem,jak zaważył On na życiu moim,i setek milionów ludzi na świecie.
    Myślę,że On,błogosławiony,też się za Panią modli.
    Prawda was wyzwoli.”

    Zainteresowani szczegółami ,tu link.bo Mizia notorycznie nie podaje linków.

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/29/uwaga-uzytkownicy-gg-wazne/

 7. Pingback: Naprzód młodzi,spokojnie,bez przemocy.Służby zrobią resztę!!!!Nadchodzi moment rozliczeń z szubrawcami « Zenobiusz's Blog

 8. choice 29 stycznia 2012 o 12:25 pm

  „W greckiej mitologii pierwszym który „niósł pochodnię” był Prometeusz, Tytan który skradł ogień bogom i dał go ludzkości. Ogień był przez starożytnych postrzegany jako iskra z samego słońca, które z kolei postrzegano jako fizyczną manifestację bóstwa (kult słońca).”

  http://radtrap.wordpress.com/2011/05/20/olimpiada-2012-znicz-olimpijski-i-prometeusz/

  • hjk 29 stycznia 2012 o 2:41 pm

   No tak … 19 wiek to był czas fascynacji antykiem, badań i odkryć w archeologii, literaturze, językoznawstwie… ale tez rodzącego się i szalejącego ateizmu i laicyzmu – postanowiono widać ożywić pogańską tradycję jako konkurencję dla masowych imprez chrześcijaństwa. Sam sport jest OK i należy go propagować w społęczeństwie, ale faktycznie ten pseudoreligijny wymiar tych różnych imprez jest mocno podejrzany…

 9. lucas003 29 stycznia 2012 o 12:26 pm

  obudziłem sie dziś troche późno bo o 10 ,wyszedłem na fajke niebo czyste a o 12 idąc do sklepu się zaczeło , Celestynów okolice Otwocka niedalegko Warszawy
  http://imageshack.us/g/856/dsc0002ik.jpg/

  • szuwaxpl 29 stycznia 2012 o 12:52 pm

   Bez przesady, nie wszystkie dymki nad nami to chemia. Niektóre to faktycznie smugi wynikające z kondensacyjne. Tam wysoko jest bardzo zimno, a spaliny wylatujące z silnika są gorące i musi powstać smuga, która bez domieszek chemii znika średnio po paru minutach, ale nie zawsze.
   Wierzę w opryski!!!

   • szuwaxpl 29 stycznia 2012 o 12:53 pm

    Wynikające z kondensacji oczywiście, przepraszam za błąd!

    • Ada 29 stycznia 2012 o 8:49 pm

     Co ty piszesz, dzis nad warszawa latali jak wsciekli, „zasrali” cale niebo w kratki, trojkaty i linie rownolegle. Slepy by nie zauwalyl!

     • Friend_of_mine 29 stycznia 2012 o 11:06 pm

      95% społeczeństwa niestety to ślepi 😦

  • BENO 29 stycznia 2012 o 2:20 pm

   TO CIEKAWE U MNIE DOKŁADNIE TO SAMO????????????????????
   MOŻE PRZED WPROWADZANIEM DRASTYCZNYCH DECYZJI POSTANOWILI OPRYSKAĆ SPOŁECZEŃSTWO JAK STONKI ŻEBY PRZYĆMIĆ ICH REAKCJĘ?????????????????/
   JEŚLI TO MA ZWIĄZEK Z PLANOWYM DZIAŁANIEM MOŻE WARTO BYŁOBY ZROBIĆ ANALIZĘ WODY PITNEJ NA ZAWARTOŚĆ CHLORU ??????????????????????????

   • Kamil 29 stycznia 2012 o 2:31 pm

    Woda to nawet nie nadaje się do mycia……………bo włosy i skóra piechrzeją.
    Szkoda gadać….szkoda Ziemi na tą całą cywilizację

  • Kamil 29 stycznia 2012 o 2:27 pm

   u mnie naliczyłem dzisiaj 35 smug…………….NIECH WSTYDZĄ SIĘ CI CO SIĘ NA TO GODZĄ …………mówie o pilotach itp.

   • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 2:42 pm

    U mnie czyściutkie niebo,wczoraj próbowali,
    ale smugi zaczynały się formować w obwarzanki,
    (busterowcy wiedzą jak to wygląda) i zanikały.
    Wstydzę się za tych co mogąc walczyć o czyste niebo,nic z tym nie robią.
    http://samotnywilk2011.wordpress.com/chembuster-i-orgonit-instrukcje-wykonania/
    Budujcie chembustery,róbcie orgonity.

    • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 2:55 pm

     W Krakowie to samo, rano wyjeżdżałem były smugi, teraz zero

     • tamara 29 stycznia 2012 o 10:14 pm

      spryskane niebo oznacza tylko jedno-zmiana pogody……to sa experymenty….zwrocie rowniez uwage ,ze w nocy niebo jest czyste ,widac wszystkie gwiazdy,a rano pelno roznorakich chmur…ich proby w ostatnich 6 miesiacach bardzo sie nasilily(zaledwie 2dni bez opryskow)…..ja zastanawiam sie kiedy bedzie proba generalna tego wszystkiego….w kazdym kraju tworzone sa ruchy(organizacje) zajmujace sie walka z chemitrailis,ale na moj nos to pic na wode….to po to ,abysmy mysleli,ze jest ktos kto walczy o czyste niebo.w rzeczywistosci nic sie nie dzieje.

 10. lucas003 29 stycznia 2012 o 12:30 pm

  Uwaga link http://imageshack.us/g/856/dsc0002ik.jpg/ ma prawa autorskie za rozpowszechnianie i zapisywanie na dysku pójdziecie do kicia a najlepszej sytuaccji grzywna , POZDRAWIAM ACTA -NIE DLA ACTA

 11. Noni 29 stycznia 2012 o 12:37 pm

  Ciekawe z Izraelem przecież ten twór i jego złe elity też trzeba zdemontować.

 12. modnisiakaterina404 29 stycznia 2012 o 1:26 pm

  „I tak np. Henry Kissinger był oficerem SS, stąd jego mocny niemiecki akcent. To, że Kissinger jest Żydem o niczym nie świadczy, bowiem większość elit nazistowskich była Żydami (tu należałoby dodać, że te nazistowskie elity składały się z Żydów satanistycznych, w przeciwieństwie do Żydów Tory, których unicestwiono”

  O rany, panie Marku, a ja ostatnio pisałam, że badam to od strony niemieckiej i nazizmu jako takiego. I cały ślad prowadzi do nich. Zarówno metody działania, jak i sposób organizacji, no plus wiarygodne przesłanki z lektur pozaszkolnych i z netu. To właśnie Ci „Żydzi” syjonistyczni mordowali prawdziwych Żydów i inne nacje. „Posyłam Ci plemię żmijowe, tych, którzy uznają się za Żydów, a nimi nie są lecz kłamią, bo są ojcami kłamstwa”. To jest właśnie to plemię żmijowe, a ta liczba człowieka 666 to jest właśnie Henry Kissinger.

  Oczywiście oni za pomocą rozbudowanych przez siebie organizacji i agentów, również siedzą w innych krajach, w tym w Rosji. To oni byli autorami wszystkich rewolucji i wojen, to oni skłócali narody i ludzi wewnątrz narodów i dalej to robią, aby wywołać chaos i zdezorientować narody i polityków. Oni nie są Żydami, oni za Zydów się podają. Przecież nawet rodzina królewska wywodzi się z Niemiec, tak jak nazizm z tzw Żydów niemieckich, ale oni nie są Żydami, oni przywłaszczyli sobie zarówno nazwiska, tytuły, jak i przynależność żydowską. To dlatego tak dużo ludzi źle kojarzy Żydów, bo takie było ich założenie. Oni nienawidzą Żydów prawdziwych.

  A pamiętacie co mówiła Svali, wychowanka Illuminatów, że dzieci poddawane ich kontroli umysłu, były zmuszane do zabaw w obozy koncentracyjne i zastanawiała się dlaczego choć sami „są Żydami”, tak nienawidzą własnej rasy. A ta moja znajoma co mówiła? Teraz trzeba tylko czekać aż prawdziwi Żydzi się przebudzą.

  Podobno ze strony rosyjskiej najbardziej niebezpieczny jest Gorbaczow, który mimo, że nie jest teraz oficjalnie przy władzy, sprzyja im i ma w ich spisku duży udział. Gorbaczow jest bardzo niebezpieczny nie tylko w tym wypadku dla Rosji.

 13. navajo88 29 stycznia 2012 o 1:55 pm

  Cześć monitor wklejam link ,ciekawe !!!!
  http://wawel.salon24.pl/385433,anonymous-podsumowuja-rzad-lista
  Ps : Warto poczytać !!!!!
  J.M.H

  • hjk 29 stycznia 2012 o 2:44 pm

   „Anonimowi są hakerami ale nie od systemów komputerowych. Naszą specjalnością są systemy rządowe…”
   czyli agenci służb ? 🙂

  • maniek 30 stycznia 2012 o 12:34 am

   Oj warto warto poczytać:) jak to jest prawda co anonimowi chcą udostępnić te pliki to chyba czeka nas REWOLUCJA!!!! moim zdaniem to jest realne bo jakby nie było mogli prowadzić od paru lat gromadzenie danych by jak jebnąć faktami to żęby cały świat się zatrząsł ze zdziwienia 🙂

   wklejam część tego co nawajo88 w linku dał. Polecam dla zaspokojenia własnej ciekawości.

   Urząd Komunikacji Elektronicznej, bez naszej wiedzy, rozpoczął spis powszechny wszystkich Internautów w Polsce
   PO chce inwigilować obywateli, wiedzieć z kim i skąd dzwonią, kontrolować Internet. Helsińska Fundacja Praw Człowieka interweniuje. Przeczytajcie art. „Obywatel w sieci pod lupą”
   Projekt Pl.ID, wiele organizacji jest przerażonych wielkością zbieranych informacji przez MSWiA, baza będzie zawierać wszystko ,od ewidencji gruntów po akta stany cywilnego. przeczytaj art. „Wielka baza danych budzi kontrowersje”
   – Projekt INDECT, wdrażany w Polsce. Wielki brat który będzie monitorował Internet w tym nawet p2p i Usnet, fora dosłownie wszystko. Analizował dane z kamer ulicznych, cyfrowo rozpoznawał twarze.
   – Słynna już akcja internautów Stopcenzurze która była pokłosiem afery hazardowej. pod apelem do prezydenta o zawetowanie ustawy podpisało się już ponad stu dziennikarzy, prawników i przedsiębiorców. Tusk debatował z wyselekcjonowanymi internautami.
   – Zaraz po katastrofie smoleńskiej (3 godziny) ABW na wniosek Komorowskiego wchodzi do domu zmarłych parlamentarzystów pod pretekstem zebrania DNA a zabrali dokumenty i laptopy.
   Nowa ustawa przemocowa przewiduje zbieranie wrażliwych danych o rodzinach tylko na podstawie podejrzenia lub donosu tzw. Niebieska karta. Definicja przemocy: dawanie klapsów, zawstydzanie, krytykowanie, jednorazowe albo powtarzające się działanie lub zaniechanie naruszające wolność.
   Sprawa nazywana MEGA przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji za 400 dolarów za 1000m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000m3. Szacuje sie że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił „Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją”
   – Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o 1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.
   – PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji do 2037 roku w sytuacji gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawe z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawe z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.

   • ekonomiczny hitman 30 stycznia 2012 o 3:18 am

    Ten fragment krąży po sieci jako „PODSUMOWANIE 3 LAT RZĄDÓW PO:- Szef ABW, K.Bondyrak … od 2010 co najmniej, więc te informacje nie są tajne. Ale zestawienie jest bardzo dobre.

    http://wiadomosci.onet.pl/blogi/412170293,filemonowicz.blog.onet.pl,0,1,200,200,85640429,412180797,8559095,0,forum-blog.html

 14. katerina404 29 stycznia 2012 o 2:02 pm

  To najlepsza wiadomość od wielu lat. Oby tylko te plany się udały, a winni wszystkich zbrodni zostali ukarani adekwatnie do swoich przestępstw. No tu to w grę wchodzi tylko KS.

  • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 2:07 pm

   No tu to w grę wchodzi tylko KS.
   Ejże krwiożercza Pani.
   Nie tak hop.
   Krwawe rewolucje ,zawsze pożerają własne dzieci.
   Wystarczy konfiskata majątków,
   i banicja.

   • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 3:22 pm

    W nowszej audycji, z grudnia 2011 mówi się o wyrokach i karze śmierci, która będzie wykonana na tych ludziach. Są to legalne wyroki Międzynarodowego Trybunału Karnego, o których w Polsce pisała tylko jedna gazeta. Jest to w którymś z komentarzy na tym blogu – było ok 2 miesiące temu

    • Wesołych Świąt 29 stycznia 2012 o 4:13 pm

     Banicja ? chyba na bahama, przecież oczywiste jest że ludzie dla których tyle zrobili w potrzebie pomogą.
     5- Nie zabijaj- dożywocie wystarczy.

     • iHe 29 stycznia 2012 o 8:32 pm

      Optymalnie byłoby zachipować rfidem z remote deathem obłożyć go całą masa idiotycznych i praktycznych instrukcji w razie nie wykonania których się aktywuje.

      Dodatkowo delikwent miałby zapewniona prace przy pomocy ofiarom własnej zbrodniczej działalności.
      Nikt nie miałby go na sumieniu a poza tym byłby na swoim ulubionym oku.
      Jako nadczłowiek byłby wyróżniony tym wynalazkiem.
      Kwatery reedukowanych oczywiście powinny zawierać napis praca czyni wolnym i inne sentencje z folwarku ,Wellsa czy 1984r.
      Wszelkie praktyki czarnomagiczne uruchamiałyby rfid.

      • sebecx 29 stycznia 2012 o 9:41 pm

       godne to i sprawiedliwe :)..

       • Peryskop 30 stycznia 2012 o 7:04 pm

        … ale raczej nie zbawienne.

        Doskonały pomysł iHe aby lucyferian NWO potraktować ich metodami !
        W myśli starej zasady: kto (takim) mieczem wojuje, ten od (tego) miecza ginie.

    • miziaforum 29 stycznia 2012 o 10:25 pm

     KTO TO JEST – TW JANUSZ ???
     KIM JEST AGATA MAMOŃ ??
     CO TO JEST OPERACJA MIESZKO ??

     CHAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 10:36 pm

      A skąd ja mam wiedzieć kto to jest AGATA MAMOŃ? Ty wiesz? O sobie już pisałem na kilka stron na tym blogu – nie chce mi się szukać, ale pewnie znajdziesz w google. Kup sobie książkę o ś.p. Januszu Kurtyce. I weź sobie na uspokojenie. Nie znam żadnej Agaty Mamoń, nie byłem w żadnej organizacji, jedyną osobą, którą znałem był ś.p. Janusz Kurtyka, gdy wpadłem to podpisałem lojalkę, bo tak mi mówiono: albo 7 lat więzienia albo podpiszesz lojalkę i będziesz pod naszą kontrolą. Wybrałem drugie z oczywistych powodów. Ostrzegłem od razu Janusza, ten pozostałych ludzi – nikt nie wpadł. Co, źle zrobiłem? Wiedziałem, ze mają na niego oko bo się zdradzili zdjęciem legitymacyjnym, które rzucili na stół – „a tego znasz?!”.
      Normalnie ze mną gadaj to normalnie odpowiem. W Krakowie jet cała ekipa, która chce mnie zniszczyć gdyż im waliłem na klubach prawdę o rządzie światowym i tym gównie NWO, dla którego pewnie pracują. Jest poza tym ekipa byłych esbeków, syn jednego z pułkowników napisał te anonimy, które bezmyślnie przedrukowujesz. Myśl Mizia i się opanuj.

      • miziaforum 29 stycznia 2012 o 11:34 pm

       OSTATNI WPIS

       CO TY KURWA SOBIE WYOBRAŻASZ ŻE BEDZIESZ TAK BEZKARNIE OBSRYWAŁ BEZ POWODU LUDZI

       tak za to jedno słowo CI DOPIERDOLE

       BO JESTEM MŚCIWY I MAM HONOR I BYLE CHUJOWI NIE POZWALAM NAWET SIĘ KRZYWO PATRZEĆ NA SIEBIE

      • maniek 30 stycznia 2012 o 12:40 am

       monitor. uspokój się i nie wnikaj w barana. jak chce być twardy, mocny i wielki jak skała(miziu miziu) to ty bądź jak woda-opływająca go z każdej strony i płynąca dalej swoim nurtem:) wszystko da się przejść a jak się nie da to przeskoczyć. z baranem nie dyskutuj bo tylko śmietnik się robi i mnie już miziu miziu wkórwia!!! jak zobaczy, że nikt na niego nie będzie odpisywał to sobie chłopaczek odpuści i pójdzie gdzie indziej stękać.

       • Peryskop 30 stycznia 2012 o 7:19 pm

        @maniek, to i racja co piszesz.

        Ale jak w każdym medalu jest i rewers.

        Niechaj MIZIA SIĘ DALEJ WYPLUJE I DO RESZTY SKOMRPOMITUJE !!!

        Dajmy mu pole do kompletnej demistyfikacji. I Kefirowi 2010 również.

        Szkoda że antymaterialny@fakir został tu zbanowany. Bo też ciekawą pianę wydzielił nim zatonął.

        Czy czytaliście dziś w NE, że Wojtek zamieścił tam swój „najostatniejszy” artykuł jako a-m ?

     • zenobiusz 30 stycznia 2012 o 7:49 pm

      „CHAC!!!!!!!!!!!”
      Nie wiem co to znaczy nie znam żargonów w jidisz.
      Ktoś może wie,poza autorem cytowanej wypowiedzi???

 15. miziaforum 29 stycznia 2012 o 2:06 pm

  Nadchodzi moment rozliczeń z szubrawcami

  A JAK NAJBARDZIEJ DROGI KABLU

  tyle że my sie z wami pierdolić nie bedziemy ………….

  niema powodów –

  • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 11:53 pm

   „Nadchodzi moment rozliczeń z szubrawcami”
   To tytuł dzisiejszego wpisu.
   Czyżby tak dodatkowo ich rozjuszył.?
   Widać w tekstach ,że obaj piją.
   Hm………..

 16. navajo88 29 stycznia 2012 o 2:08 pm

  A tutaj kolejny kwiatek !!!!!!!! karwia !!!!
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/unia-europejska-planuje-likwidacje-gotowki
  I wiecie co właśnie wpadła mi taka myśl że nie koniecznie się mylili ci wszyscy wizjonerzy w czasach starozytnych i w średniowieczu ,może takiego klasycznego końca świata nie będzie ( ale nigdy nic nie wiadomo !!!!) tylko mieli nosa co do wydarzeń w europie !!!! . Ale wierzę że ludzie na tym kontyneńcie to jeszcze chyba nie utracili świadomości !!!! ,bo jeżeli by się potwierdziły te tezy no to karwia!!!!! dupa blada !!!!!!!!!
  J.M.H

  • centurion 29 stycznia 2012 o 2:48 pm

   No to dupa blada wręcz kości miednicy widać

   • kosiardeyablos 30 stycznia 2012 o 7:24 pm

    …i czarna dziura !!!

  • hjk 29 stycznia 2012 o 3:00 pm

   gotówka to tylko środek wymiany, nie da się zlikwidować gotówki, wejdzie do obiegu złoto czy diamenty – to dla wielkich, dla małych srebro ew. barter róznych towarów i usług…

   • andzia 29 stycznia 2012 o 10:36 pm

    dokładnie, ludzie sobie poradzą i bez gotówki.

 17. katerina404 29 stycznia 2012 o 2:13 pm

  Według mnie to Henry Kisisnger, jak i reszta tej bandy z jego otoczenia oraz te Illuminackie rody nie są żadnymi Żydami. Oni przywłaszczyli sobie, podobnie jak nazwiska i tytuły, również narodowość i pod plaszczykiem i szyldem Żydów realizują swój chory plan. To oni mordowali w czasie wojny Żydów. A ponieważ przywłaszczyli sobie tę narodowość, to ludziom w większości słowo Żyd źle się kojarzy. Tymczasem oni nienawidzą Żydów.

  Pamietacie jak wychowanka Illuminati Svali mówiła, że dzieci poddawane kontroli umysłu, były zmuszane do zabaw w obozy koncentracyjne? Albo jak mówiła, że nie rozumie dlaczego, choć sami uważają siebie za Żydów, zachowują się tak, jakby nienawidzili własnej rasy?

  To właśnie jest to biblijne plemię żmijowe, a liczba 666 pod którą kryje się konkretny człowiek, gdyż jest to liczba człowieka, to Henry Kissinger. To on uruchomił plan ludobójstwa i nie pamiętam dokladnie nazwy, ale w tej nazwie operacji, dotyczącej ludobójczych szczepień jest liczba 666

  • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 2:32 pm

   Litości.Spójrz na zdjęcie we wpisie.
   Sugerujesz ,że to typ śródziemnomorski,czy kaukaski,
   a może w skrócie aryjczyk ???

 18. katerina404 29 stycznia 2012 o 2:27 pm

  Zenobiuszu ale ta banicja, to w ich wypadku będzie nieco utrudniona, bo nie ma ich gdzie wydalić. Żaden kraj nie zasłużył na to, aby z dobrowolnego przymusu, przyjąć ich w gościnę. Trzeba by było stworzyć im jakiś oddzielny teren z dala od cywilizacji. Może na KSIĘŻYCU?

  • zenobiusz 29 stycznia 2012 o 2:36 pm

   Karerino404@
   ,Dyskusja jest czysto teoretyczna.
   Ja na moim blogu piszę o tym,że niebawem,
   stojący po stronie zła,po końcowym ostrzeżeniu,
   nie odmieniający swych serc,
   rozpadną się w pył na naszych oczach.
   Nieco cierpliwości,a ujrzycie.

  • centurion 29 stycznia 2012 o 2:50 pm

   Już byli tacy co mieli lokalizacje na Madagaskarze.

 19. zenobiusz 29 stycznia 2012 o 3:09 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/29/odslaniaja-twarze-ziobroglosujacy-za-acta-w-brukseli-dzis-zwolac-rbn-w-sprawie-atakow-na-strony-urzedow/
  Więcej o rozłamie w PiS pisać nie trzeba.Pan Ziobro,jednoznacznie odsłonił twarz.

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 3:25 pm

   Klasycznie przejęcie człowieka. Ma dziecko, jest szantażowany. Wcześniej zamordowano mu ojca, więc nie są to tylko pogróżki.

   • andzia 29 stycznia 2012 o 10:41 pm

    tak, najlepiej jakby sie wycofał z polityki w tej sytuacji.

 20. wacpan 29 stycznia 2012 o 3:46 pm

  Polska=WSI+UB,a do tego dochadzi zach masoneria.Ktos kiedys powiedzial,ze Polska to taka prostytutka,niestety chyba mial racje:(….

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 6:18 pm

   Nie Polska, a pewni ludzie w Polsce, nie czujesz różnicy?

 21. navajo88 29 stycznia 2012 o 3:47 pm

  A tutaj z innej łączki i na inny temat oraz z wiadomego żródła hahahaha czyli GW!!! , ale jak zaznaczam warto czytać wszystko i analizować !!!!!!!! ,ale swoją drogą artykół jest bardzo dobry i warto poczytać ! polecam !!!!
  http://wyborcza.pl/1,75248,11051010,Sztuczna_inteligencja_nadciaga.html
  J.M.H

 22. navajo88 29 stycznia 2012 o 3:58 pm

  A tutaj inny kwiatek !!!! z Grecji ,karwia !!!!
  http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/spontaniczne-wydawanie-darmowych-posilkow-zakazane/
  J.M.H

 23. alexirin 29 stycznia 2012 o 4:11 pm

  Co może łączyć ACTA i ustawy o GMO?

  Osoby zorientowane w tematyce GMO wiedzą doskonale, że nasiona GMO sprzedawane i uprawiane są na prawach licencji, w związku z czym rolnik zobowiązuje się do uiszczenia odpowiedniej opłaty firmie, która stworzyła dany rodzaj uprawy. Ta oczywista z pozoru rzecz czasem nie bywa jednak to oczywista. Dokumentujący to stwierdzenie może być przypadek kanadyjskiego farmera Percy’ego Schmeisera, który został oskarżony przez biotechnologiczny koncern Mosanto o nielegalne uprawianie na swoim polu zmodyfikowanego genetycznie rzepaku.

  http://orwellsky.blogspot.com/2012/01/gmo-kolejny-obok-acta-atak-wielkich.html

  • dugi 31 stycznia 2012 o 11:11 pm

   Świński Patent Monsanto

 24. wacpan 29 stycznia 2012 o 4:21 pm

  Niemcy i Francja wycofuja sie z Afganistanu,czyli maja zielone swiatlo od USA,ze ci nie beda sie wtracac w sprawy Europy,a Europa ich interwencji na Iran…juz niedlugo bedzie goraco(szczegolnie ze wsch)mowie wam,obserwujcie bacznie ten teatrzyk

 25. wacpan 29 stycznia 2012 o 4:23 pm

  Obserwojcie

 26. rmld77 29 stycznia 2012 o 4:29 pm

  Sorry, ale „Kontakt 2″ wygląda na bajeczkę (dobrzy Chińczycy) albo dezinformację.

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 4:39 pm

   Chcesz posłuchać, podaję ci link:
   http://kiwi6.com/file/svl34f8cko
   Piotr Bein twierdzi, że brzmi wiarygodnie.

   • rmld77 29 stycznia 2012 o 5:15 pm

    Wszystkie główne tezy tego bloga = 100% trafne. (illuminati, chemtrails, szczepionki, NWO)
    90 lub 99% nowinek, to dezinformacja (dla ośmieszania teorii, dla pieniędzy, dla sławy)
    Fajnie się czyta takie rzeczy. Nie gniewaj się, że to piszę.
    Ogólnie – robisz super robotę. Ale oszczędzaj się, za dużo pracujesz. 🙂

    • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 6:43 pm

     Artykuł jest tylko omówieniem wywiadu jaki dał „Kontakt 2”. Sam nie wiem co o niem sądzić. Minął rok, a my nie widzimy żadnych pozytywnych efektów działalności „dobrej” części CIA. Chyba, że to się ujawni nagle. Owszem, są przesłanki – jak pozew sądowy na 1 bilion dolarów, czy też pewne ruchy międzynarodowe.

     • rmld77 29 stycznia 2012 o 9:29 pm

      Monitor-to nie był zarzut.
      Trzymaj się 🙂

  • teosia 29 stycznia 2012 o 8:50 pm

   Zastanawia mnie jedno – jak będziesz patrzyć chińczykowi prosto w oczy i odwrotnie jak oni będą patrzeć nam prosto w oczy mając zupełnie inną kulturę, wartości moralne i historię, która w znacznym stopniu odcisnęła piętno na ich mentalności. Nawet w religiach wschodu mocno podkreśla się złowrogość bogów władających tą częścią świata (wschodem). Z osobistego przykładu mogę wnieść tylko tyle – z uczciwością nie jest im zawsze po drodze.

   • Peryskop 31 stycznia 2012 o 1:30 am

    teosia, czy wiesz o czym piszesz?

    Poznaj ‚wojny opiumowe’ i inne epizody mordowania i rabowania Azjatów przez białego.
    Poznaj holokaust Holendrów na narodzie Indonezji i okolic.
    Poznaj losy Aborygenów pod rządami Brytyjczyków.
    Poznaj wreszcie rytuał Kol Nidre.

    A potem zastanów się nad rolą i metodami propagandy.

 27. Kamil 29 stycznia 2012 o 4:30 pm

  Depopulacja pełną parą.

  Dzisiaj niedziela a oni jadą z koksem jak leci.

  ………….juz z 40 smug może dzisiaj było jak nie wiecej.

  Faszyzm………a może coś gorszego?

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 4:38 pm

   Środki uspokajające, nie kojarzycie? BROM

   • mi461 29 stycznia 2012 o 6:54 pm

    BROM dawali rowniez w wojsku i wieziemoach zeby nie pobudzal …..
    a wiec to rowniez ma wplyw na populacje.

  • szuwaxpl 29 stycznia 2012 o 4:42 pm

   Naprawdę nie wiem jak wygląda niebo nad Wami, sam mieszkam pod korytarzem powietrznym przy lotnisku, które z wojskowego przebudowują na cywilne i był blękit nie licząc typowych smug kondensacyjnych. Podam linka aby sprawdzić cóż to za samoloty latają nad Wami.
   http://www.flightradar24.com/

   • szuwaxpl 29 stycznia 2012 o 5:01 pm

    Dodam, że widzialem film na ktorym pasażerowie nagrali dyszę pracującą ! To są skurw….y
    Widzialem ten filmik z polskim technikiem, który zainteresował się instalacją i w którym momencie mogliby ładować zbiorniki. Proste – niezauważenie tylko w chwili wypompowywania nieczystości. To trochę dało do myślenia. Nawet pracujący na lotnisku mogą nie podejrzewać co się dzieje. Mała grupka osób i wystarczy. Przypomina mnie się podobny obraz – w Oświęcimiu więźniowie jak i niektórzy Niemcy też nie wiedzieli skąd pochodzi ten czarny dym ?!!!!!!!!!! Analogicznie ten jest biały i łatwiej to ukryć, bo silniki etc.

    • maniek 30 stycznia 2012 o 12:48 am

     link daj bo na słowo nie wierzę i póki sam nie ocenie

 28. wacpan 29 stycznia 2012 o 4:34 pm

  Porabalo mi sie sorry:)

 29. ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 4:38 pm

  Mój komentarz do jednego użytkownika, wrzucam go też tutaj bo to jest moje ostateczne zdanie na temat wydarzeń jakie mamy obecnie i jakie będziemy mieli już niedługo.

  Mało macie lekcji z historii, żeby takie bzdury pisać. Co odwalił „bolek” jak nie zdobył zaufanie, pokierował rewolucją i sprzedał nasz kraj? Co przyniosły akcje w Grecji oprócz strat za które trzeba jeszcze zapłacić? Co zmieniło „Occupy Wall Street” w zarządzaniu bankami?

  Myślicie, że oni się przejmują grupą ludzi z kamieniami? Ani trochę bo mają już gotowych uzbrojonych w pały posłusznych piesków na takie okazje, całe armie !!!

  A teraz jak to zrobiła Islandia???
  Strajkami?
  Rewolucjami?
  Kamieniami czy intelektem???

  Jedyne czego oni się boją to ludzi, którzy zaczną działać intelektem i bojkotować ich działania! Odcinać się od banków a zwłaszcza kart kredytowych i kredytów, przestawać kupować w marketach i innych gównach od nich, pisać skargi masowo na ich wciskanie szczepionek, łączyć się ze sobą w grupy poszkodowanych przez korporacje, boją się tego jak zaczniemy się zbierać w ugrupowania tak jak oni i ze sobą rozmawiać, w którym miejscu ukrócić ich prawa i wciskane kity a potem to realizować. Tego oni się boją i dlatego tworzą podziały i rozbijają blogi i wszelkie grupy, które działają intelektem nie pięściami, wyzywają od agentów, żeby robić kolejne podziały i dawać tematy zastępcze. Zamiast kamieniami i siłom powinniśmy planować i działać według ich praw, tak jak oni to zrobili. Najpierw zaplanowali potem realizują. Tak trudno to dostrzec?

  Wiedza króluje niepodzielnie niemal nad wszystkim!

  Boją się jak będziemy mieć tą wiedzę na skale masową, bo czym oni wywalczyli to co mają pięściami? Siłom zrealizowali tylko parę kroków, ale wcześniej przemyślanych na wiele sposobów! Wszystko najpierw zaplanowali dogłębnie na poziomie intelektualnym, dopiero potem działali! Tak wygrywają z nami właśnie! Za każdym razem robią nas w ten sam sposób.

  A teraz jaki my mamy plan? Co przemyśleliśmy? Jakie mamy cele? Kto będzie rządził jak wykosimy tych co są teraz? Kto poprowadzi ten kraj przez dalsze bagno? Kto zapłaci za szkody wyrządzone przy okazji rzezi? Kogo wybierzemy jako następce? Jakie prawa ukrócimy, jakie zostawimy? Kto ze strajkujących zna odpowiedź?

  O tym się nie rozmawia a czemu? Po to by nic z tego nie wyszło, bo kto nie ma planu to o co walczy (każdy o co innego)?

  „Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy” – z naciskiem na rozum i przeliczy!

  To musi najpierw obejrzeć każdy by zrozumieć: http://www.youtube.com/watch?v=fwZRJSvQCP4

  Zacznijmy niszczyć ich bunkry i podziemne bazy tego oni się boją a nie strajków obalających polityków, którzy są tylko marionetkami w przedstawieniu, które oni realizują!

  Zamiast rozmaiwać tylko o tym co oni robią zacznijmy tworzyć plan tego jak to ukrócić! Najpierw plan potem działanie! Ja uważam, że nie może grupa ludzi w sejmie decydować o naszym losie! Każdy musi głosować nie G.T.W. dlatego polityka musi zniknąć całkiem i rozbic sie na wszystkich ludzi! Potrzebujemy nowego systemu ale to osiągniemy tylko rozmowami a potem opiero działaniami!

  Tak jak teraz łączymy się by strajkować tak samo możemy sie łączyc i planować, jak bilderbergi pod ochroną policji w zamkniętych pomieszczeniach niczym komory gazowe, tak my na otwartych przestrzeniach w centrach miast lub na forum! Łączyc się i planować dopiero potem działać i rewolucjonizować! I nawet jeżeli czasu jest brak to najpierw trzeba wszystko zaplanować, ustalić cele, żądania, potrzeby bo inaczej będzie fiasko! To się tyczy przyszłości, nie tylko ACTA bo to dopiero początek zamieszek jaki nadejdą! Bo po co niby zaciskają nam pasa jak nie po to by wywołać zamieszki?

  • ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 4:38 pm

   Mój manifest na obecne czasy!

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 4:43 pm

   Tak, Alan Watt jest świetny, polecam. Świetny tekst, ekonomiczny hitman, wykorzystam go jeśli nie masz nic przeciwko temu w którymś z kolejnych wpisów – trzeba to nagłośnić.

   • ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 5:07 pm

    Możesz z tym zrobić co uważasz. To są moje dzisiejsze emocje, zdenerwowanie i odczucia przelane na klawiaturę. A przecież to tylko namiastka i czasu coraz mniej. Nie wierzę, że oni nie planują czegoś na ten rok (przecież tyle już o tym się mówiło), a już się dzieje ACTA, NIK, Google, Allegro, kryzys, zamieszanie wokół Iranu itd. (wszystko według tego o czym tu piszemy – my już wiemy!), w mediach nawet powiedzieli, że politycy nie wiedzą za czym głosują (media mówią prawdę, od kiedy?)! To się dzieje i przyśpiesza!

    • ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 5:08 pm

     I gdzie ma nas zaprowadzić? Jakie są wytyczne?

  • ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 5:25 pm

   Jeszcze jedno napisze co mi po głowie chodzi od jakiegoś czasu jako system komunikacji jak internetu nie będzie lub sytuacje wyjątkowe nastaną i nas odetną. Nie wiem czy to jest już znane (ja jestem młody) i jak było kiedyś ale:

   – w każdym mieście ustalamy punkt spotkań (centrum miasta, rynek itp)
   – spotykamy się tam w każda niedziele lub inny dzień wolny
   – tam przekazujemy sobie zdobyte informacje, dzieje się to regionalnie i każdy może do tłumu coś powiedzieć
   – tam też ustala się przywódce lub kilku co mieliby obowiązek zbierać informacje na poziomie województwa
   —-
   – następnie co miesiąc lub co 3 miesiące, spotykamy się na poziomie wojewódzkim w stolicy każdego województwa i przekazujemy zdobyte regionalnie informacje, pomysły, plany itd.
   – spotyka się przedstawiciel by wymieniać informacje, choć przyjechać może każdy
   —-
   – na koniec spotykamy się na spotkaniu ogólnopolskim, co pół roku lub co 3 miesiące i przekazujemy uzyskane informacje, plany wojewódzko na całą Polskę.
   —-
   To jest na czasy jak odetną nas od sieci, telefonów i wszystkiego. Języków nam wszystkim nie utną. Taki prosty system, który można udoskonalić i awaryjnie przekazać w sieć na czasy najcięższe, jeżeli kiedykolwiek nastąpią.

   • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 6:40 pm

    Trzeba zrobić osobny wpis na ten temat, lub nawet stronę kontaktową. Psychole lecą na całość, będą niebezpieczni. Nie ustąpią bez walki, bo wiedzą co ich czeka po tych zbrodniach.

    • miziaforum 29 stycznia 2012 o 7:50 pm

     PANI AGATA DOSTAŁA KOMPLETNE SKANY WSZYSTKIEGO

     BĘDZIESZ MIAŁ PROCES – I W MEDIACH REKLAME

     WIESZ BARDZO SIĘ ………… JAK DOWIEDZIAŁA SIE KIM JEST ÓW JANUSZ – TW ..

     NAWET STWIERDZIŁA ŻE NIEDALEKO MIESZKASZ …

     • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 10:12 pm

      Jóźwiak nie wystarczył? Opanuj się Mizia, nie dawaj się!

   • navajo88 29 stycznia 2012 o 6:55 pm

    ekonomiczny hitman i to co proponujesz to jest najproszczy sposób na to żeby nastąpila generalna wpadka !!!!! .
    Nie bendę pisał jak to się robi i napewno nie na tym blogu i na żadnym innym blogu .
    Ale jak powtarzam to co proponujesz to prosta droga do kazamatów policyjnych ,lub wywiadu wojskowego jeżeli takowy będzie miał władzę
    Sposób jest prosty i nie zawodny ,,, ale to wy musicie do tego dojść i go ewentualnie zastosować w praktyce !!!!!!
    J.M.H

    • ekonomiczny hitman 29 stycznia 2012 o 7:26 pm

     Coś robić trzeba a trwa wojna informacyjna. Ludzie żyją w świecie zbudowanym na cudzych informacjach i nikt z nich nie jest nawet tego świadomym. Zahipnotyzowanie graja główne role w cudzym filmie.

     W jaki sposób mamy ich uświadomić, że coś tu nie gra i że ACTA to tylko jeden z elementów układanki, że nie chodzi o gry, filmy i muzykę, czy piractwo? Porozmawiajmy o sposobach działania, i zacznijmy je realizować i informować o tym innych. Ja tylko przelałem swoje myśli.

     Ja wiem, że sposób jest prosty. Jest aż za prosty, żeby go dostrzec. Ja żeby to zrobić musiałem najpierw spaść na samo dno by zacząć widzieć więcej ale jeżeli myślimy o tym samy, to nie widzę możliwości przekazania tego światu bo nikt nie zrozumie!

     Uważasz, że rozmawianie i wzajemne edukowanie zamiast rzezi to droga do wpadki, spotykanie się i organizowanie w grupy tak jak oni robią to z nami, bojkotowanie ich nie przemocom ale dobrym planem działania, tak by każdy wiedział gdzie leży problem, czy o inny wątek ci chodzi bo było to pisane w porywie chwili i nie dyskutowane z nikim? Od tak przelane kilka przemyśleń.

  • Roma 29 stycznia 2012 o 11:37 pm

   @ekonimiczny hitman
   popieram całkowicie, dokładnie to samo mnie martwi
   podobnie było w latach 80 tych = wszyscy strajkowali.
   ale strajk klasy robotniczerj nie wystarczy by stworzyć nowe elity władzy,
   bo strajkują ludzie nie mający przygotowania merytorycznego, czyli jest bunt,
   ale co dalej ? w latach 80 tych brakowało współpracy między klasą intelektualistów
   a tzw „robotnikami” Zabrakło gotowego spójnego planu budowania nowego ładu
   i dlatego przejęli budowanie ładu ci, którzy mieli „gotowce”.
   Skutki tego mamy dzisiaj i kraj zrujnowany. Ten ogromny zryw lat 80 tych nie został
   dobrze spożytkowany (żeby nie powiedzieć stracony)
   Trzeba zbudować plan działania, wiemy co chcemy, mniej więcej model węgierski
   można przecież poprosic Węgrów o porady i know how
   ktoś na tym blogu napisał, że przyszły system to będzie MERYTOKRACJA
   moim zdaniem jest to strzał w 10 !!!
   od meritum, system oparty na wiedzy merytorycznej, czyli rząd fachowców
   dziś mam w parlamencie stado bałwanów, oni nie mają wiedzy i robią głupoty
   część z nich nawet nie jest zła, ale zwyczajnie głupia bo niewykształcona
   PO wręcz stawia na braki, ministrowie są dobierani wg klucza = selekcja negatywna
   im głupszy tym lepszy, ma być tylko dyspozycyjny szefowi parti
   celem jest model węgierski,działamy lokalnie, trzeba tworzyć lokalne grupy
   typu gromady a potem jakoś pójdzie

 30. Wladek93 29 stycznia 2012 o 4:48 pm

  navajo, naucz się pisać albo zainwestuj w słownik i sprawdzaj każdy wyraz, czy dobrze napisałeś.Ewentualnie jak nie masz kasy na słownik to ściągnij Firefoxa. Dorosły facet, a pisze jak dziecko… sorry za ot

  • rmld77 29 stycznia 2012 o 6:25 pm

   Władek93 – nie czepiaj się Navajo88, każdy ma swoje mocne i słabe strony.
   A Navajo ma więcej tych mocnych…

  • navajo88 29 stycznia 2012 o 6:48 pm

   waldek piszę jak mi jest wygodnie ,OKI! , po drugie zawsze możesz przeskakiwać moje wpisy to nic nie kosztuje !
   J.M.H

 31. Pingback: „Ekonomiczny hitman.” Mój manifest na obecne czasy!!! Watro przemyśleć i realizować. « Zenobiusz's Blog

 32. navajo88 29 stycznia 2012 o 4:56 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegierscy-naukowcy-ostrzegaja-mozliwym-uaktywnieniem-wulkanizmu-w-karpatach
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanie-przeprowadza-wielkie-cwiczenia-w-okolicy-uskoku-new-madrid
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejny-lotniskowiec-usa-dotrze-wkrotce-zatoki-perskiej
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dwa-sredniej-wielkosci-trzesienia-ziemi-w-okolicy-wulkanu-fuji
  I wklejam ponownie wczorajsze linki !!!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gigantyczne-pekniecie-wyspy-baltyku
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-jestesmy-swiadkami-kolejnego-wielkiego-wymierania-ziemi
  Wiem że zaraz usłyszę po jaką cholerę wklejasz tyle linków navajo !!!! ,odpowiem wam , wygląda na to że my jako ludzie chyba wkroczyliśmy w krytyczny okres naszego istnienia na ziemi !!!! i wiem że pisanie o tym na nie wiele się zda !!!! , bo dzisiaj króluje sprawa ACTA i walka z systemem ,ale pisałem już wielokrotnie na tym blogu i u miziaka że być może znależliśmy się my ludzie u progu wymierania ?????? wiem i slyszę ten wasz chichot i uśmieszki i komentarze w rodzaju : no nie navajo ZWARIOWAŁ !!!!! , może i zwariował , ale zauważcie jak wszystkie wydażenia przyspieszyly na ziemi od początku tego roku i to nie dlatego że ten rok jest wyjątkowym rokiem 2012 !!!!! rozpatrywanym głównie przez pryzmat katastro i ewentualnej zagłady atomowej czy innej ! , bo to wszystko musialo się odkladać w jakis niezauważalny sposób dla ludzi i dopiero teraz stalo się to widoczne dla nas ludzi .
  Istnieje też i inne zagrożenie dla nas ,a mianowicie sama nasza galaktyka jest właśnie tym zagrożeniem i wędrówka naszego ukladu słonecznego przez tą galaktyke , możliwości i zagrożeń jest dzisiaj mnóstwo .
  Nie straszę nikogo bo to nie ma sensu ,bo jeżeli dostaniemy po dupie to wszyscy dostaniemy i elity i my zwykli ludzie , także weżcie to pod rozwagę , i co najważniejsze to są jak na razie moje przemyślenia i oby takimi się pozostaly ,czego wam życzę .
  J.M.H

  • felicyta 29 stycznia 2012 o 8:36 pm

   @navajo88 29 Styczeń 2012 o 4:56 pm, możliwości i zagrożeń jest dzisiaj mnóstwo .

   -u Leszka mozna poczytac o czekajacym nas, moze niebawem, wielkim uskoku skorupy ziemskiej. Akurat ostatnimi czasy zauwazalny jest zwiekszony tektoniczny „ruch” na styku plyt kontynentalnych…
   Oto fragment:
   „Co łączy Hapgood’a z Naui Ollin?
   Zacznijmy się bać z korzyścią dla wszystkich.
   Czy boimy się zrozumieć?
   Teoria wielkich katastrof opiera się na stwierdzeniu, że co jakiś czas Ziemię nawiedza potężny kataklizm kończący całkowicie życie pewnej epoki. Giną wszyscy lub prawie wszyscy. Ludzie i zwierzęta. Rozbijany jest w puch dorobek całych cywilizacji. Nowe powstające na gruzach często nie ma pojęcia o swym poprzedniku. Buduje wszystko od zera, przypisując nieznane budowle Bogom lub co bardziej możliwe, przypisując je sobie celem dodania splendoru i rodowodu. Co jest tego przyczyną? Kto lub co powoduje tak ogromne zniszczenia?

   Nasza cywilizacja odnajduje ślady potężnych katastrof na całej Ziemi. Są to zarówno ślady materialne jak i ślady w nielicznych, ocalałych dokumentach pisanych. Faktem jest także, że wiedza spisana jest uboga, gdyż ogromna jej część prawdopodobnie przepadła w takiej katastrofie, a pozostała część dokumentów została bezpowrotnie utracona poprzez ludzką bezmyślną działalność. Przy okazji podbojów nowych ludów unicestwiono też znawców starego pisma. Dziś czytamy stare dokumenty jak dzieci uczące się elementarza, sylabizując i przekręcając wyrazy. Dużo języków jest utraconych dla świata i jest już wiadomo, że nigdy ich nie odczytamy.

   Zarozumiałość i nonszalancja niektórych ludzi nauki, przyjmowanie niedorzecznych hipotez, niewiara w mądrość starożytnych, to tylko niektóre przesłanki do tworzenia fałszywego obrazu historii dzisiejszego człowieka i jego cywilizacji. Odwieczny spór między ewolucjonistami a kreacjonistami nie ma końca. Wprowadzony aksjomat o liniowości postępu zaczyna się rozbijać o niezrozumiałe znaleziska. Ukrywa się je lub fałszywie ocenia, byle tylko nie zburzyć istniejącego porządku.

   Co może zmieść życie z powierzchni Ziemi? Sadzę, że tylko dwie siły mają taką zdolność – Kosmos i sama planeta Ziemia. Co więcej, tłumaczenia dostępnych jeszcze dokumentów mówią w większości o udziale samej Ziemi, jako burzycielce starego i matce nowego na niej porządku.

   Hopi – Drugi świat skończył się, gdy kula ziemi przesunęła się i zmieniła swoją oś, a wówczas lód pokrył wszystko.

   K’ü Jüan „Pytam niebiosa” – Gdy runął K’ang-huei, czemu ziemia na południowy wschód się kłoni? […] Gdzie osiem słupów? Czemu zbrakło jednego na południo-wschodzie?

   Dwa pierwsze fragmenty z dwóch przeciwległych krańców Ziemi mówią w zasadzie o jednym – o przesunięciu się całej skorupy ziemskiej. Dwa następne – to przestroga, że coś podobnego się powtórzy.

   Kodeks Rios – Kiedyś, w dniu Naui Ollin, nastąpi koniec świata. Wszystko, co żyje, ulegnie zniszczeniu na skutek trzęsienia ziemi. Będzie to już czwarte zniszczenie ludzkości. Ale nie wiemy, czy i tym razem ludzkość będzie miała szczęście – po raz piąty – pozostawić nasienie…

   Annales de Cuauhtitlan – Piąte Słońce – Jego znakiem jest 4-Ollin. Zwie się Słońcem Ruchu, bo się porusza, bo kroczy swoją drogą. I jak powiadają starcy, podczas tego Słońca nastąpi wstrząs, będzie głód i tak zginiemy. Powiadają, że powstało w roku 13-Acatl (Trzcina), że wtedy się narodziło owo Słońce, które teraz istnieje. Jego znakiem jest 4-Ollin. To jest piąte Słońce, które się utrwaliło, podczas tego Słońca nastąpi wstrząs, podczas niego będzie głód.

   Czy wstrząsem takim może być „wielki uskok skorupy ziemskiej”? Czy jest możliwe przesunięcie się całej skorupy ziemskiej? Jako pierwszy taką hipotezę stworzył i ogłosił Charles Hapggod. Nauka od razu uznała ją za niemożliwą i wszystkie działania podporządkowała nie jej obaleniu, a jej zignorowaniu. Czy jest to naprawdę niemożliwe? Zapoznajmy się z tą hipotezą.(…)
   być.http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/02uskok/uskok.htm

   • navajo88 29 stycznia 2012 o 9:25 pm

    Witaj felicyta masz całkowitą rację ,tylko że prognozowanie na podstawie przeszłych katastrof to nie ma sensu ,bo każda następna katastrofa jaka się może !!!!! wydażyć to nigdy nie będzie taka sama jak poprzednie ,a w ręcz inna co nie zmienia faktów że może byc ta ostatnią ktura dotknie nas ludzi !!!!! i takie są prawa natury i my ludzie nic na to nie poradzimy !!!!! ,pozdrawiam J.M.H

   • sebecx 29 stycznia 2012 o 10:04 pm

    ..ja dodam coś jeszcze w temacie:
    http://suskiprognozapogody.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0

 33. katerina404 29 stycznia 2012 o 5:07 pm

  „Kontakt 2″ wygląda na bajeczkę (dobrzy Chińczycy)” tu ktoś napisał.

  Zdaje się, ze jesteś trochę pod wpływem demonizacji Chin przez media wszelkiego rodzaju, w tym gazet, Poczytaj trochę artykułów na prisoplanet. Tam admin tej strony powołuje się na opinię naprawdę dobrych geopolityków. Chiny nie chcą narzucić innym nacjom jednobiegunowego świata. Owszem w sferze dominacji ekonomicznej tak, na zasadzie zdrowej konkurencji, ale nie wtrącanie sie w politykę i ekonomię innych narodów. Chiny są w tej chwili mocne i to całe nasze szczęście, bo inaczej jak to pisze navajo „dupę byśmy mieli umoczoną”: jeden rząd panów i masa niewolników. Oni stanowią dla nich świetną przeciwwagę. Uważam, że wybawienie przyjdzie ze wschodu i wogóle wschód odegra w tej rozgrywce ogromnie dużą rolę. Oby tak się stało, a przy okazji, aby wszystkie narody słowiańskie się się zjednoczyły.

  • rmld77 29 stycznia 2012 o 5:56 pm

   zjednoczone narody słowiańskie byłyby potęgą

   • Roma 29 stycznia 2012 o 11:57 pm

    a mnie by się podobała UNIA słowiańska o nazwie PANSLAVIA
    nawet języki mamy podobne więc idzie się dogadać
    a Węgrów przyjmiemy bo to bratanki, pomimo innej grupy językowej
    (węgierski to grupa języków ugrofińskich, jakby co)
    ale Węgrzy mają dusze słowiańskie, więc się kwalifikują
    po co nam Unia państw tzw zachodnich ? zgniłych moralnie jak próchno ?
    Słowianie są bardziej uduchowieni, romantyczni, szczerzy, szlachetni
    są bliżej tego, co nazwałabym istotą człowieczeństwa
    gdyby nie rządy oraz celowe prowokacje,
    to narody słowiańskie by się zawsze dogadały !!!

    • kosiardeyablos 30 stycznia 2012 o 8:59 pm

     dobrze rzeczesz !

   • Peryskop 31 stycznia 2012 o 3:45 am

    „Uni” o tym doskonale wiedzą i robią co mogą żeby nas poróżnić.

    Katerina, masz rację co do Chin i ich roli w rozwikłaniu problemów stworzonych przez białą rasę.

  • falszywyprorok 29 stycznia 2012 o 5:58 pm

   Chiny są zajebiste to prawdziwie wolny kraj – byłem widziałem, tęsknie. Gdybym znał chiński to dawno by mnie tu nie było, wolałbym być boyem hotelowym niż w tym europejskim więzieniu kimś,

 34. H.B. 29 stycznia 2012 o 5:20 pm

  P 2 To według mnie to samo co NESARA pozdrawiam
  http://krystal28.wordpress.com/2010/10/08/nesara-swiatowy-program-obfitosci-33/

  • monitorpolski 29 stycznia 2012 o 5:37 pm

   Chyba tak!

 35. Konrad 29 stycznia 2012 o 5:39 pm

  28.1.2012 – 1/4 – Unconstitutional Legislation http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=oSJctTimzFo

  Prawda o GMO i bezprawiu w USA

 36. Konrad 29 stycznia 2012 o 5:50 pm

  28.1.2012 – 2/4 – Unconstitutional Legislation http://www.youtube.com/watch?v=LDZbOXVNhBI
  Tutaj 2 czesc jest 3 i 4 Sytuacja krytyczna USA

 37. Annah. 29 stycznia 2012 o 6:51 pm

  Posłuchajcie ogłoszeń Natanka, święty gniew
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/29/przestancie-sie-bac/

  • szuwaxpl 29 stycznia 2012 o 7:43 pm

   Annah – świetne, ale uproszczę – bo warto kliknąć w napis OGLADAJ na środku w górze str
   Przeszedł mnie dreszcz, taki fajny lubię to przeżywać jak duch się materializuje 🙂
   SUPER!!! CHOĆ 15min

  • andzia 29 stycznia 2012 o 9:21 pm

   dobre, xNatanek dał czadu. Niech Boza Moc nadal z nim będzie!

 38. navajo88 29 stycznia 2012 o 7:19 pm

  Wklejam wam filmik jaką mieliśmy kiedyś armię !!!!
  22.07.1966 – Wielka parada 1000-lecia Polski! Siła LWP! http://www.youtube.com/watch?v=Af-l5c3CDAs

 39. takitam 29 stycznia 2012 o 7:31 pm

  • andzia 29 stycznia 2012 o 7:58 pm

   no super. Ciekawe co 2sk powie jak to usłyszy hahaha.

  • choice 29 stycznia 2012 o 8:15 pm

   no super zajebiste 😀

   • Friend_of_mine 29 stycznia 2012 o 9:04 pm

    Lans, lans, lans…
    Sporo chce pozyskać orzechów gdy ktoś zrzuca je z drzewa.
    Palikmiot, grupy rapowskie i inne warchołstwo-oszołomstwo.
    Gdzie byliście podczas 11.11.11? Pytam się?!!!! Widzę kto działa a kto nie! Marka Blog działa, di działa wolnemedia iskry i wiele o których warto by wspomnieć. To jest działanie, a nie rap w 3 minuty napisany by kabzę nabić. Precz z oszołomami!

    • Friend_of_mine 29 stycznia 2012 o 10:55 pm

     Niestety każdy tak może się podpiąć. To samo co działo się z Solidarnością gdzie UBek Bolek przejął ruch narodowy! Nie dajcie się zmanipulować, patrzcie na ich owoce!!!

     • O Rzesz 29 stycznia 2012 o 11:38 pm

      Podpiąć … a może zrobić coś po swojemu?. Przestań pier … ć.

 40. pio9a 29 stycznia 2012 o 7:49 pm

 41. katerina404 29 stycznia 2012 o 8:05 pm

  Panie Marku znowu na Nowym Ekranie burza mózgów. Tym razem na stronie głównej w dziale polityka. Oczywiście to część dalsza dyskusji na temat Monitora, Zenobiusza i leci ostry atak. Jeżeli macie konto na NE, to zabierzcie tam głos i zamknijcie tą sprawę. Może antymaterialny poczuł sie urażony, że pomniejsza się jego dokonania. Też zabrałam głos, aby temat wyciszyć, bo nie słuzy on niczemu dobremu, ani materialnemu ani Wam, a tylko miesza w głowach ludzi. Trzeba zapytać ich konkretnie jakie mają zarzuty. Bo oni twierdzą, że tu nawołuje się do zamieszek, a to gówno prawda. Trzeba wstąpić przed szereg i powiedzieć im. Trochę nieładnie, że antymaterialny zanim napisał artykuł na pierwszą stronę, nie skontaktował się z Panem. A wogóle to wczoraj było napisane, że podobno go zgarneli w Rosji, a dziś już pisze ponownie na stronie głównej? Halo, zaraz o to zapytam?

  • jakzawsze 29 stycznia 2012 o 8:40 pm

   @katerina404

   Ja to powiem tak niech się psy zagryzą między sobą. Nr 1 niech pier poodgryzaja sobie ogony żeby niemiały czym z radochy merdać . Puźniej łapy żeby zaczeły kulawieć . A puźniej łepetyny żeby nić już niezostało 🙂 . Jak dlamnie toportal „nowy ekran” został założone przez jakiś postkomuszków. Nawet mi się ta nazwa niepodoba i te jebane banery reklamowe czego u monitora niema i to sobie bardzo cenie i dla tego tu jestem 🙂 , moðe może się myli bo niznam komuno nowy ekran i tam nie zaglaglądam, ja ich poprosty pier&*(^dole i tyle na temat , i sory za moj język „jak zawsze” czasem … enjoj ludzie
   http://dyskusb.wordpress.com/

   Bojkot propagandowej banerowej reklamy na „NŁOWY ŁEKRAN” komunistyczny , KTO WOGULE JEST SZEFEM TEJ FO PORTALU ? i kto te serwwery sponsoruje ? ____ chyba sie musze zajać tymi „szefami” skłucaczami Polaków, za łepetyne ich … czyli jaki serwerk jakie ip i gdzie serwerk i kto providier i tak do końca aż do źrudła …. kto lodami kręci …

   • iHe 29 stycznia 2012 o 10:50 pm

    Nie raz tu już było na ten temat i nie zapomnieliśmy o sponsorach i budowniczych NE.
    W Polsce prowadzi sie miszczofską gre w przebieranki i pseudoopozycje od 20 lat z ogromnym suxesem.
    Czas z tym skończyć.Nasi wrogowie stosują sprawdzoną metodę gromadzenia oddanych ludzi Polsce pod różnym sztandarami po czym nasyła się jednych na drugich przez zainstalowanych agentów i prowokowanie niesnasek.
    Ten schemat niszczenia prawicy jest w Polsce od 20 lat jak nie od odzyskania niepodległości.
    (Zgadzam się w 100% z analizą Zenobiusza co do sanacji i endecji. i tego jak to teraz wygląda)
    Monitor jest niewygodny dla tego układu dlatego go niszczą.
    Ja tez rzadko korzystam z NE najczęściej jak mówią prawdę,bo są tam jak wszędzie też i oddani ludzie Polsce.
    Ale tu waśnie o to chodzi o to wymieszanie gfwna z kapustą.

    O ile Monitor czasem stosuje ten trik dla własnego bezpieczeństwa ,o tyle NE stosuje go z wyżej wymienionych powodów.
    Monitor robi swoje :czasem wrzuci pare bajek dla poprawy nastrojów ,ale kurs trzyma bezwzględnie na szukanie prawdy i nie kasuje komentarzy w ilościach pełne forum.

    A poza tym, niestety prawda coraz bardziej okazuje się czarniejsza niż nam się wydaje, więc i gówno w kapuście staje się rzeczą normalną w matrixie POmimo ,że szokująco nieprawdopodobną.
    Każdy tu ma swój rozum i warto go czasem przewietrzyć jakimiś zdawało by się nieprawdopodobnymi doniesieniami.To dobry trening w czasach masowej propagandy korporacyjnych sanhedryńskich meediów i temat do ciekawych dyskusji.
    I tak kurs mamy kolizyjny na rootkiTa i fartuszkową sfołocz NWO zainstalowaną jako głowa w tym kRaju.

    (A trzeba dodać ,że przeszliśmy 73 lestni okres fragmentacji i wirtualizacji jako naród.
    Obecnie paczka root KITa rozsyła nas PO całym folwarku NWO,żebyśmy jako nędzna diaspora nie stanowili najmniejszej przeciwwagi dla idei nieszontu światowego,którego pierwszym krokiem ma być w Jewropie powołanie Stanów Zjednoczonych Jewropy.
    Oczywiście marzenie „naszych sprzedajnych zdradzieckich pszetstaficieli demo GoGicznych.)

    Tacy przedstawiciele zasługują tylko na jedno.Impeachment.tS czeka tylko mafia sama siebie nie skarze.)

 42. jakzawsze 29 stycznia 2012 o 8:06 pm


  Uwaga ! Nowe dziecko programatorów …. to jest nowa gwiazda illuminati. Tak zawana „Juliet” jest dzieckiem i jest ofarą systemu programu kontroli umysłów.( UK Tvinstock ?)
  Juliet, ośmiolatka z Australii, stała się nową sensacją YouTube’a dzięki piosence „My First Hardcore Song”. – tak pisza media parcujące wiadomo na czyich usługach.
  Teraz uważajcie wasze dzieci beda fanami tej dziewczynki. Bedzie to promowane przez media jak wsztszytkie stacje raduiowe w Polsce: międzyinnymi RMF-ZEt-ESKA. Brytney Spears,Leady Gaga i tego typu klony się wypaliły, teraz „Juliet” i wasze dzieci ją bedą wielbiły. „Juliet” będzie wytrychem do umysłu waszych dzieci, mówię tu o ukrytym programowaniu satanizmu w umysły małych dzieci
  prosze bardzo !: Dziecko tańczące do iluminackiej muzyki:

  Ten program satanistycznej kontroli umysłu jest zapowadawny przez TVN24, prosze bardzo cytat co portal reklamuje:

  ” Ostra 8-latka śpiewa heavy-metal. Nowa sensacja internetu „NIE CHCIAŁA SPAĆ, JEŚLI NIE PUŚCILIŚMY JEJ MARILYN MANSONA” ”

  Inne wideo:
  youtube.com/watch?v=mOd2vBZCD34
  youtube.com/watch?v=1443F-j-Uqs
  youtube.com/watch?v=AtgjZD0po1g

  Ostrzegam was uważajcie na to i chrońcie swoje dzieci przed tym dziadostwem… głos tej dziwczynki bedziecie slyszeli zanidlugo we wszystkich „sanhendryńskich” mediach propagandowych.
  Tutaj : http://en.wikipedia.org/wiki/Tavistock_Institute jest info związane z tym o czym mówie, jednak nie wszystko tam jest ujawnione i trzeba szukać na innych WWW.

  Wiencej informacji na ten tema o czym informuje państwa:
  13-Cubed: Case Studies in Mind-Control & Programming
  http://www.amazon.com/13-Cubed-Case-Studies-Mind-Control-Programming/dp/0974014443

  Book Description:

  Publication Date: September 21, 2007
  Do you have strange, inexplicable experiences, including: buzzing, humming, high-pitched noises, or voices in your head? strange body markings, out-of-body or abduction dreams/experiences? repetitive dreams of escalators, ladders, slides, or elevators? night time vomiting, night sweats, nightmares, or night terrors? feelings of loneliness, isolation, depression, or suicide? irrational fears, paranoia, anxiety, inability to focus, or set goals? knowing that something is just not right but you cannot put your finger on it? If this happens to you, then it is highly probable that you are specifically programmed. Surprised? Intrigued? Skeptical? Want to know more? 13 clients present their personal experiences; some bizarre, some seemingly normal, but all with the same common denominator of mind-control and programming. Read Stewart’s fascinating analyses–perhaps you will recognize yourself or someone you know and love. Ex-secret government mentalist and clairvoyant Stewart Swerdlow once again explores the unknown zone where few dare to tread. Globally known for his ability to guide others out of the same darkness that tried to envelope his own life, this is definitely one book that will cause you to question your own reality. 13-Cubed: Case Studies in Mind-Control & Programming~ Stewart Swerdlow’s continuing quest to bring you The Truth!
  =================================
  @monitorze przetlumaczmy tą ksiazke na jenzyk Polski i niech ludzie zobaczą …

  http://dyskusb.wordpress.com

  • Friend_of_mine 29 stycznia 2012 o 8:48 pm

   Syf syf syf… Zchaotycznienie mózgu pod wpływem fluorko-aspartamu połączonego ze śpiewem palikmiota…
   „Boga” „Matkę Ziemię” „Miłość” czy jak nazwiesz to połączenie, znajdziesz w kontakcie z sobą , ciszą, naturą

 43. Friend_of_mine 29 stycznia 2012 o 8:43 pm

  Na ne to niby „antymaterialnego” porwali, a tu kolejne artykuły „co-za-tydzien-co-za-czasy” biadolący smok z anty, że nastała rewolucja antyrządowa, po tylu latach gnojenia. Nie, nie pitolą. Śpijcie, to nic takiego, bo macie się bać, być zniewoleni generalną gadką o dupieMaryni.
  Czekam z referendumacta.pl na stanowiska spotkań, w piątek będę, robię sztandar anty chemtrails , nwo, gmo, acta … pozdrawiam!!!

 44. gruszka 29 stycznia 2012 o 9:07 pm

  Jaka to piekna ta idea tych „chińskich elit” ,aż chciało się czytać…Z natury jestem nieufny i temu nie ufam. To tak jakbym teraz uwierzył w Plejadian, lub inne ratowanie Ziemi w Egipcie 🙂 Nie twierdzę ,że to ściema , ale pewności tez nie ma , niestety. Ale bardzo piękna idea 🙂

 45. jakzawsze 29 stycznia 2012 o 9:30 pm

  Powiedz Mamo ! , Powiedz Tato czy Tusk i Komorowski to gestapo. Tak mój drogi synu trzeba jebać skor%wysynów !
  powiedz mamo powiedz tato http://www.youtube.com/watch?v=JvpjxnAPVCo

 46. teosia 29 stycznia 2012 o 10:26 pm

  Bardzo fajny artykuł
  http://niepoprawni.pl/blog/1489/czy-zdrojewski-skrzyzowal-palce-pod-stolem

 47. raanon 29 stycznia 2012 o 10:45 pm

  Anonymous – Co Polska wiedzieć powinna http://www.youtube.com/watch?v=xIxezd51b5g

 48. alexirin 30 stycznia 2012 o 8:13 am

  Przyglądam się temu sporowi od samego początku i mimo że niby wszyscy znają ACTA nie mam pojęcia dlaczego wiąże się go tylko z Internetem. W mediach mówi się o ACTA jako o problemie Internetu ale jeżeli przeczyta się ten dokument uważne to widać że internet to tylko mała część jakiej on dotyczy. ACTA jest traktatem handlowym narzuconym przez USA, na warunkach USA. Nacisk jest wręcz fizycznie odczuwalny. Jak wiemy ACTA dotyczy przeciwdziałania rozpowszechniania podróbek nie tylko w Internecie ale przede wszystkim w świecie realnym. ACTA będą miały zastosowanie wszędzie tam gdzie zostanie naruszenia zasada rzekomej oryginalności. Narzuci to rozprowadzanie produktów opartych na konkretnych patentach.
  Do czego zmierzam?
  Otóż ACTA zakładają na sygnotariuszy stosowanie wyrobów które są poparte patentami zarejestrowanymi w wielkich korporacjach zachodu (czytaj USA). A dlaczego bo nie mamy własnych które mogłyby konkurować z tamtymi. To od razu eliminuje konkurencje krajów rozwijających się takich jak Polska. Nie będziemy mogli niczego wyprodukować bez kupna licencji od korporacji zachodnich inaczej będziemy odpowiadać za podrabianie, czyli będziemy biedni ponieważ licencje są tak drogie że nie sprzedamy niczego taniej od nich.
  To będzie miało wpływ na wiele gałęzi przemysłu jak na przykład przemysł około-samochodowy. Nie znajdziemy tanich części zamiennych. To samo dotyczy przemysłu IT. Nie mamy żadnych patentów z tej dziedziny. Nawet przemysł rolniczy ucierpi ponieważ licencje na żywność modyfikowaną genetycznie mają tylko amerykanie. Jednym słowem spowolni to lub nawet zatrzyma wzrost gospodarczy. Dlatego takie kraje jak Chiny Rosja czy Indie nie podpisały tego dokumentu. Tam gospodarka idzie do przodu i będzie szła. To oni będą konkurencją dla zachodu.
  Jak ratyfikujemy ACTA stracimy również całkowitą kontrole nad wydobyciem gazu łupkowego ponieważ licencje na technologie wydobycia mają tylko amerykanie. Czyli nie zrobimy nic bez amerykanów nawet jak się na nich obrazimy. Jak dotkniemy tych złóż bez nich to za to odpowiemy.
  Jeżeli nie podpiszemy ACTA to możemy dyktować jakieś warunki bo ponoć mamy jedne z największych złóż na świecie. Biorąc pod uwagę krzywą wzrostu zapotrzebowania na jakieś 300 do 400 lat. ACTA jest dobre dla takich krajów jak USA ponieważ to oni mają wszystkie patenty a takie kraje jak nasz doprowadzi do pozycji „wyrobników” dla zapewnienia ich dobrobytu.
  Ratyfikowanie ACTA będzie jednym z największych przekrętów w dziejach polski.

  http://forum.dziennikwschodni.pl/acta-kaganiec-na-internet-t57472/

  • alexirin 30 stycznia 2012 o 8:17 am

   Hitler jest przeciwko ACTA http://www.youtube.com/watch?v=dcac7u_lI1Y

  • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 9:57 am

   Tak jak mówię, wszystko zależy od rozwoju sytuacji w USA i czy uda się opanować bandycki kompleks militarno-przemysłowy Rockefellera. Jeśli dojdzie do otwartej wojny z Iranem, będzie to zły znak. Na razie w armii amerykańskiej nie ma na to zgody.

 49. Andrzej 30 stycznia 2012 o 5:17 pm

  O, czyżby blog Kapitana Simoniniego z „Cmentarza w Pradze” ?