Nadchodzi moment rozliczeń z szubrawcami

W zachowaniu rządzących sitw na całym globie widać zdenerwowanie, o ile nie panikę. Wszyscy zastanawiamy się czy Illuminatom uda się zrealizowanie planów światowego zamordyzmu o nazwie New World Order (NWO), czy ludzkość jest aż tak głupia, by dała się znów wprowadzić na manowce totalitaryzmu – tym razem na światową skalę. Gdzie są ci uczciwi ludzie w agencjach wywiadowczych? Skoro my widzimy co się święci, to oni na pewno też. Czyżby wszyscy dali się przekupić i zastraszyć? 
To jest niemożliwe – każdy kto zna te plany wie, że poddanie się im oznacza jedno – śmierć. W przypadku gdy zostanie wprowadzony rząd światowy, ze światową armią i policją, jedną służbą „zdrowia”, jednym systemem „oświaty”, dystrybucji „żywności” i gigantycznymi mega-korporacjami, to zacznie się wielka rzeź. Oni nawet tego wcale nie ukrywają – doradca Obamy d.s. nauki, dr E. Pianka, otwarcie mówi, że należy eksterminować 92% ludności świata. I jeszcze dostaje za to gromkie oklaski. Takich psychopatów jest więcej – John Holdren – „czar” naukowy Obamy, który twierdzi, że depopulacja powinna się odbyć za pomocą szczepionek. Bill Gates posuwa się jeszcze dalej – chce mordować całe narody za pomocą skażonych komarów zamiast igieł. Plan eksterminacji ludzkości jest zresztą szczegółowo opisany w tzw. Agenda 21 ONZ-u.
Jak pamiętamy, w 2009 to właśnie Światowa Organizacja Zdrowia podległa ONZ-owi, próbowała zaszczepić całą populacje globu śmiertelnymi szczepionkami. Czeski laborant jednak zbadał próbkę dostarczoną przez Baxtera z Wiednia i spraw się rypła – szczepionki zabijały fretki. Taki sam więc los miał czekać ludzi…
Czy znając te i inne fakty, ludzie ze służb nie reagują?

Od dłuższego czasu szukałem śladów przeciwdziałania tym ludobójcom. Z wiadomych przyczyn nie będą się ujawniać na YouTube czy w publikacjach mediów o dużym zasięgu. Całkiem przypadkiem trafiłem na kilka plików dźwiękowych – są to audycje radia internetowego dostępnego dla niewielkiego stosunkowo grona osób lokujących oszczędności w dinarze. Nie udało mi się dojść do strony internetowej tej organizacji, ale to nie będzie konieczne by przedstawić  o co chodzi.
Na początek omówię audycję z osobą przedstawiającą się jako „Kontakt 2”. Jest to prawdopodobnie oficer wywiadu, pracujący w dziale, w którym jak twierdzi, „jest więcej osób z tytułem doktora niż w MIT”.  Rozmowa była nagrana w styczniu 2011 roku, a więc jeszcze przed rewelacjami ujawnionymi przez Benjamina Fulforda.

„Kontakt 2” mówi m.in. o „pakietach zapomogi”, które mają być rozdane w postaci dużych sum gotówki ludności USA i być może też w innych krajach. Te pakiety są gwarantowane przez elity chińskie, nie związane bezpośrednio z rządem. Kontakt 2 uspokaja, że elity chińskie nie mają intencji przejęcia kontroli nad światem, że zależy im tylko na zagwarantowaniu pokoju światowego i rozwoju ludzkości. Elity te od stuleci działały w tle, nie były związane z działalnością komunistów (pytanie dlaczego nie reagowały gdy odbywało się tam ludobójstwo?). Chiny w swoim rozwoju technicznym, jak twierdzi „Kontakt 2”, dawno już prześcignęły USA, na co dowodem ma być wydarzenie, które miało miejsce 35 mil od wybrzeża Los Angeles 8 listopada 2010 roku. Chińska łódź podwodna, która niepostrzeżenie nagle się tam pojawiła odpaliła rakietę z bronią elektromagnetyczną, która zniszczyła całą elektronikę amerykańskiego statku bojowego. Miała być to odpowiedź na obecność 4 statków amerykańskich w pobliżu Chin. Amerykanie się wtedy szybko wycofali.
(http://www.truthorfiction.com/rumors/c/chinese-sub-catalina.htm)
„Kontakt 2” uważa, że Chiny nigdy nie miały i nie mają zapędów do ekspansji. Są pragmatykami, a komunizm był tylko narzędziem zjednoczenia kraju. Obecna polityka ma służyć podwyższeniu standardu życia wszystkich mieszkańców Chin. Polityka Chin wobec innych krajów ma też podłoże pragmatyczne – nie chodzi o to by je osłabić, ale wręcz przeciwnie – wzmocnić w takim stopniu by mieć dobrego partnera i klienta na towary.

„Pakiety zapomogi” mają mieć łączną wartość 100 bilionów dolarów (100,000 miliardów), co ma postawić na nogi nie tylko ekonomię USA, ale i całego świata.
Zmianie ma też ulegnąć dolar, którego emisja zostanie zabrana prywatnemu FED-owi i przekazana zgodnie z Konstytucją USA rządowi amerykańskiemu. Nowy dolar federalny będzie miał pokrycie w kruszcach.
„Pakiety zapomogi” mają służyć zneutralizowaniu dotychczasowej waluty, która de facto ma wartość ujemną jako dług.  Obecnie paradoksalnie, im więcej mamy na koncie tym bardziej jesteśmy zadłużeni. Ten paradoks ma zostać naprawiony – to spowoduje powrót ekonomii do normalności. Waluta oparta na dobrach trwałych zapobiegnie tworzeniu bogactwa z powietrza przez dotychczasowe elity.

Nazistowski zbrodniarz wojenny

Kim są te tajemnicze „elity”? Jak uważa „Kontakt 2”, Stany Zjednoczone zostały przejęte przez nazistów po II wojnie światowej. W latach 70-tych miał on okazję zapoznać się z planami nazistów w jednym z bunkrów w Niemczech Zachodnich. Plany przewidywały m.in. przejęcie kontroli nad USA, co się dokładnie stało poprzez operację Paperclip, po której zostały przejęte system bankowy, media i kompleks przemysłowo – wojskowy.
I tak np. Henry Kissinger był oficerem SS, stąd jego mocny niemiecki akcent. To, że Kissinger jest Żydem o niczym nie świadczy, bowiem większość elit nazistowskich była Żydami (tu należałoby dodać, że te nazistowskie elity składały się z Żydów satanistycznych, w przeciwieństwie do Żydów Tory, których unicestwiono).
Kontakt 2 zwraca uwagę na to, że określenie „Żyd” zostało wykreowane dopiero w 1036 roku, tzw. „Żydzi” to była sekta chrześcijańska (!). Religia jest wg. „Kontakt 2” narzędziem kontroli nad społeczeństwem wykorzystywanym przez faszystów. I tak, w służbie amerykańskich nazistów służą obecnie protestanci chrześcijańscy, tak jak nazistom w Niemczech służyli katolicy.

To co się obecnie dzieje jest wynikiem wniosków do jakich doszedł amerykańscy naukowcy i wywiad z jego szefem Williamem Casey (później zamordowany) na czele w latach 60-tych, mianowicie, że kolejna wojna będzie termojądrowa i nie zakończy się zwycięstwem dla żadnej ze stron – będzie to po prostu anihilacja ludzkości. Planem wyjścia z tej sytuacji było zniszczenie ekonomii głównego wroga, którym był wtedy Związek Radziecki. Ekonomię zniszczono przez podważenie waluty tego kraju. Nastąpiło to za Reagana i właśnie wtedy CIA rozszczepiła się na dwie frakcje – jedna „dobra” i druga „zła”. Ta ostatnia to tzw. „kabała Busha Seniora i Rockefellera”, zwana w skrócie „kabałą Busha”, która zdobywa fundusze przez czarne operacje, głównie przez handel narkotykami – stąd też m.in. inwazja na głównego producenta opium – Afganistan. „Kabała Busha” Seniora za rządów jego syna przejęła całkowicie kontrolę nad amerykańską polityką. Apogeum tej działalności był zamach na WTC dokonany za pomocą 3 samolotów i jednego zdalnie sterowanego samolotu bezzałogowego, który uderzył w Pentagon. Zresztą samoloty pasażerskie miały też wbudowane zdalne sterowanie, tzw. „Home Run”. „Kontakt 2” porównuje słusznie zamach na WTC do prowokacji gliwickiej, która rozpoczęła II wojnę światową.

Obecne działania „dobrej frakcji” CIA polegają na utrudnieniu czy wręcz zamknięciu źródeł finansowania dla „kabały Busha”. „Pakiety zapomogi” to nic innego jak dystrybucja tych potężnych środków finansowych w taki sposób, żeby „kabała Busha” nie mogła ich zgromadzić.
Elity chińskie mają na celu zapobieżenie katastrofy nuklearnej i zrobią wszystko by uratować świat.

Jak uważa „Kontakt 2”, Amerykanie niedługo będą mieli swoją chwilę prawdy, podobnie jak Niemcy w momencie wyzwolenia Dachau. Jedno bombardowanie Bagdadu przyniosło 220 tysięcy ofiar i ponad 600 tysięcy rannych. Ludobójstwo „kabały Busha” zostanie ujawnione, a winni i wspólnicy ukarani.
Odbędą się trybunały w USA i w innych krajach, które wydadzą wyroki na zbrodniarzy, zostaną one wykonane – nastąpią egzekucje. Winni nie unikną sprawiedliwości, bowiem nie ma miejsca gdzie mogli by się ukryć.
Cały dług świata zostanie zneutralizowany. Większość niespłaconych długów na nieruchomości i inne towary (samochody) zostaną zlikwidowane – nie mają nawet podstawy prawnej. „Kontakt 2” radzi właścicielom domów by zdobyli poświadczenia z sądów na to, że ich domy nie mają żyrantów.
Nie będzie też żadnej waluty „Amero”, która była zaplanowana przez „kabałę Busha” i miała na celu dalszy rabunek społeczeństwa amerykańskiego.

„Kontakt 2” nie mógł podać dokładnej daty, uważa jednak, że zmiany nastąpią bardzo szybko i będzie to najważniejszy, „monumentalny” moment w naszym życiu. Świat zmieni się na lepsze w bardzo krótkim czasie. Operacja oczyszczani już ma miejsce, ale jej wynik nie jest widoczny. Nastąpi to w sposób nieoczekiwany i niespodziewany. Nie należy się jednak tego obawiać – trzeba być tylko czujnym i obserwować to co się dzieje.

Powyższe streszczenie jest bardzo ogólne i omija ciekawe szczegóły, o których mówił „Kontakt 2”. Sądzę, że warto by je przetłumaczyć w całości. Chętnym do przetłumaczenia podaję link do nagrania: http://kiwi6.com/file/svl34f8cko

Reklamy