Jestem pierwszy wyklęty przez diabłów…

Niech mnie wyklinają. Nie boję się diabelskiego nasienia. Nie boję się satanistów, ani skorumpowanych. A tacy obecnie rządzą, także w Kościele. Popieram księdza doktora Piotra Natanka i nie uznaję jego wykluczenia przez ludzi niegodnych bycia kapłanami.  

Uważam, że aresztowanie Rafała Gawrońskiego w tym samym czasie co atak na księdza, nie jest przypadkiem. Nie jest też przypadkiem atak na mnie w tym samym dniu na kilku blogach przez opętanych anonimowych blogerów – chodziło im zapewne o to, by jak najmniej ludzi zobaczyło ostatnie przed aresztowaniem szokujące nagranie rozmowy z Rafałem Gawrońskim. Nie udało im się – tysiące ludzi już wiedzą co się dzieje w Sejmie, co się mogło stać w Afganistanie i kto to może robić.

Ważne jest by się modlić za Rafała i księdza Piotra Natanka – zostali bowiem zaatakowani przez te same siły. Modlitwa ich ochroni. Dostaję wiele maili dotyczących tej sprawy, poniżej przedstawiam fragment jednego z nich:

=======================================================================
URUCHOMIŁAM RODZINĘ I ZNAJOMYCH…wszyscy modlimy się codziennie o jego bezpieczeństwo.
Modlimy się codziennie o RAFAŁA i wszystkich prawych dziennikarzy, by Bóg i Królowa Polski WAS chronili przed bandytami ..by sprawiedliwość zwyciężyła.

Od piątku – otrzymał od nas już 4 Anioły z chórów niebieskich, które już ma do końca życia.
=======================================================================
Anioły natychmiast są odczuwalne przez obdarowanego…
w Piątek dostał ode mnie
w sobotę ode mnie i koleżanki
w niedzielę od następnej
ma już 4….

Od piątku 03.02.2012 -dostanie kolejne Anioły, bo można je dawać od piątku przez 9 dni Nowenny
/WNUS – Wielka Nowenna Uwolnienia Świata/

Codziennie będziemy przyjmowały komunię za niego. Ja i moje dwie koleżanki,o które dbam by były na bieżąco.
(…)

JESTEŚMY RYCERZAMI CHRYSTUSA KRÓLA ….ci w czerwonych płaszczach z wizerunkiem Chrystusa Króla.
=========================================================
Powiadomiłam Ks. dr.hab.Piotra Natanka o sprawie linkiem i z prośbą o modlitwę i żeby cały świat się o tym dowiedział, bo Polacy na całym świecie słuchają jego kazań.

To ten wyjątkowy ksiądz, suspendowany przez kard.Dziwisza a teraz nadal szkalowany przez Radę Biskupów jest gorliwym zwolennikiem Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, bo to warunek uwolnienia Polski ze szponów Szatańskiej światowej mafii i „naszych” Judaszy.

Boją się jego i boją się aby Chrystus Król nie został KRÓLEM POLSKI, bo ich fortece runą, a runą w tym roku !!!

Wielkie rzesze l udu zjeżdżają na Pustelnię do tego Księdza – tam jest BÓG i jest to odczuwalne!!!!
To kapłan wybrany przez Boga, niczego się nie boi. Znam go osobiście i jeżdżę tam.

WALKA W POLSCE Z PATRIOTAMI, POLAKAMI i BEZPRAWIEM TOCZY SIĘ NA WSZYSTKICH MOŻLIWYCH PŁASZCZYZNACH. ALE JEŚLI BÓG Z NAMI TO KTÓŻ PRZECIWKO NAM ?
NIE WYKONAJĄ ŻADNEGO RUCHU, NA KTÓRY BÓG NIE POZWOLI !!!
Wierze w to, bo to widać jak się trzęsą wszyscy.
Te manifestacje … budzi się POLSKA !!! Trochę późno…

=====================================================================

Dr Piotr Bein o wczorajszym ataku Miziakowskiego i anonimów na autora tego bloga.

Do Edward Mizikowski: Z wyrazami szacunku — dla diabła?

Dr Piotr Bein - Vancouver, Kanada

Zarejstrować na TW mogli każdego, tylko czy współpracował i na czyją szkodę? Używasz terminologii, którą ogłupiono Polaków, chroniąc drani, a wskazując palcem na pionki i kozły ofiarne. Jak nic nie ma w IPN, to jest jakaś zakurzona zapomniana półka esbecka! Daj spokój, tu poważna publika.

Nawet jeśli Marek Podlecki miałby jakąś mroczną przeszłość (a o tym nic mi nie wiadomo poza opluwaniem bez podstaw jak twój koment), to się więcej niż zrehabilitował robotą od czasu „pandemii” w 2009 r., kiedy go poznałem. Miliony Polaków ochronionych od uwielbianych przez ciebie scypionek i Polonia, wśród której działał przeciw jot, znają jego intencje, które są bardzo tobie niewsmak. Zanim uprzejmie wejdziesz ponownie w zagnojonych gumiakach, poproś prowadzącego o lepszą analize psychologiczną forum – miałeś bić na alarm, a odezwał się ubecki ryk. Czołem jot-owcy!

„Największy” dowód na agenturalność MP: jego teksty jak powyższy… co stawia cię po stronie wiadomej. Do tego potwierdzasz, że niewsmak ci inicjatywa Jachnika ani kampanie antyscypionlowe. A czy kto ci broni dać dupę swoją i rodziny pod igłę?

Jeśli są te rzekome dowody i masz dostęp do rzekomych tajnych osobistych informacji (dlaczego i jako kto?), to na co czekasz?

Piszesz: „Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała.” O ile pamiętam, MP mówił mi coś o tym „udziale”: zmajstrował jakieś radyjko czy nadajnik dla Solidarności i za to go capnęli, zastraszyli, a on podpisał na odczepnego, po czym zgłosił Kurtyce, swemu koledze, że będzie udawał TW. Oczywiście, że jego „przydatność” zmalała. No ale wykonczyliście Kurtyków i in. 10 IV, więc nie ma kogo pytać… Może o to chodziło?

„Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.”
Tak, był „czynny” bo był w spisie SB, a paszport ktoś musiał podpisać. Mnie też jakiś bubek podpisał paszport, nie wiem nawet kto zacz i nie mam potrzeby ani ochoty wiedzieć, ale sugerował, bym miał oczy otwarte i raportował po powrocie. Niedoczekał się, bo ja nie wróciłem. Później dowiedziałem się, że chętnie wtedy (l. 1970-te) pozbywali się myślących młodych Polaków, jeszcze przed „ochotniczą” emigracją Solidarnościowców.

„Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.” Taa… „antysemita” — wiadomo, kto cię nasłał… Za to neo-esbecja ciąga MP bezprawnie po sądach! A żydo-Polonia przeklina jego imię.
„Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.” Ha! Ja co rok byłem w Polsce, od AWS po POPiS-dzielców – to robi ze mnie agenta Watykanu, razwiedki, mosadu czy CSIS? Tzn. MP przyjeżdżał co rok do Polin po wskazówki, czy rozładować i-Poda z podsłuchem Polonii?

„Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, […] Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.” Jeśli były zinfiltrowane prez takich jak ty, to dobrze że ich namierzył i próbował rozbić – no nie?

„Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).” Tzn. MP odpowiada za samobójstwo Blidy czy za machloje mafii węglowej, które demaskował? Nie uważasz, że gdyby był draniem, jakim go malujesz, to wolałby pracować jak Horodyski dla mendiow i jeździć wypasionym wozem zamiast zdezelowaną tojotą?

Od kiedy to IPN taką wyrocznią? Kłamie o historii Polski i świata, a prawdziwych, najszkodliwszych agentów ujawni? Wszak służą oni teraz unym, na ciepłych stołkach, w ich służbach. Prędzej IPN pogrąży porządnych ludzi kopiami z kopii…
A Podlecki jaką fuchę ma? Być opluwanym przez jakichś Mizikowskich i Miziów?
Czemu używasz żydomasońskich pojęć prawica-lewica?

PS: Przy okazji proszę odgrzeb moją „teczkę” w IPN.

Reklamy

251 responses to “Jestem pierwszy wyklęty przez diabłów…

 1. Konarski 30 stycznia 2012 o 12:10 am

  Popieram.
  Do dziś dnia nie są w stanie wskazać ani jednego błędu teologicznego w kazaniach ks. Natanka.
  Takich błędów nie ma, oni go „odsunęli” bo nie mogą znieść prawdy, którą głosi ten kapłan. Jego słów nie znoszą rządzący na obcych usługach.
  Żałosna zgraja faryzeuszy.

  Pierwsze 8 minut – warto wysłuchać kilku słów gorzkiej prawdy.

  http://www.youtube.com/user/pio9a#p/u/2/U0L-ybFDv0I

  • Konarski 30 stycznia 2012 o 12:10 am

   Ogłoszenia ks Piotra Natanka http://www.youtube.com/watch?v=U0L-ybFDv0I

   • wojowill 30 stycznia 2012 o 12:41 pm

    Szanuję autora tego blogu i już od kilku miesięcy codziennie śledzę nowe wątki.Ty razem jestem rozczarowany.Marku…śledzisz działania szatana i jego popleczników, powinieneś więc wiedzieć że jego działania mają wiele płaszczyzn. Najlepszym wskaźnikiem działań szatana jest księga z której w ogóle się dowiadujemy o takim czynicielu bezprawia. A w takiej księdze wszystkie doktryny przedstawiane przez Natanka są ostro potępiane!!Ktos taki nie może być po stronie Boga, on jest poplecznikiem sztana choć sam może o tym nie wiedzieć.A te bajki o aniołach to już lekka przesada.Sprawdz jaką moc mają aniołowie w Księdze Izajasza 37:36.

    • hjk 30 stycznia 2012 o 4:04 pm

     Aniołowie działają zasadniczo na rozkaz Boga i pełnią jego wolę, wiec to On daje im moc do realizacji ich zadań. Tylko demony działają swoją własną mocą, aczkolwiek też na rozkaz ich księcia, czyli diabła. No ale ten jest tylko stworzeniem Boga, wiec niższym i w dodatku upadłym, tj. pozbawionym mocy i światła Boga, wiec moze się tylko pastwić nad ludmi i to o tyle, o ile sami odchodzą od Boga i pozwalają mu na to – zwiedzeni lub z głupoty czy słabości…

     • wojowill 30 stycznia 2012 o 8:03 pm

      Wybacz ale jeśli uważasz że szatan jest pozbawiony mocy to zachęcam do lektury Biblii a konkretnie sprawozdań takich jak 1Jana 5:19 czy Mat 4:1-12.
      Wrócę do osoby Natanka,ktoś kto czci cokolwiek lub kogokolwiek innego niż samego jedynego Boga nie jest wiernym naśladowcą Jezusa.A tu Natanek z Marią na klacie i relikwiami.Biblia określa to mianem bałwochwalstwa.Polecam Mat 7:21-23.

      • hjk 31 stycznia 2012 o 12:39 am

       Pozbawiony jest mocy Bożej – może nie powiedziałem tego wprost, ale wynikało chyba dość jasno 🙂 Został tylko z własną, a ta wprawdzie jest o wiele wieksza od naszej, no ale wciąż znikoma wobec Boga – wobec tego łatwo go zwyciezyc z Bogiem, a ściślej to Bog go zwycięża jeśli go prosimy, no ale chce zebyśmy i my w tym mieli udział, stąd moc dana kosciołowi i ludziom do wyrzucania demonów.

       Ale jaka biblia? Sekciarsko interpretowana? Już tu dyskutowaliśmy wiele razy na blogu więc, nie bedziemy wszczynac tych pobocznych wątków.
       Wystarczy powiedzieć, ze w Kościele mamy wspólnote ludzi z Bogiem, stąd kult świetych czy Maryi (choć oczywiście nie sa oni jakimiś „bogami” w Kosciele, wiec nie ma mowy o bałwochwalstwie), ostatecznie odnosi się do Boga. Maryja jest „Matką Kościoła” od poczatku w nim obecna, najpierw z Jezusem, a potem „oddana” przez Niego pod krzyżem ludziom, a święci po prostu dalej kontynuują swe zadania, jakie pełnili na ziemi, sa więc naszymi pomocnikami. A za pomoc należy się przeciez odrobina wdzięczności, no i podziwu, ze tyle sie namęczyli, by zostać świętymi i dac nam przykład 🙂

       • wojowill 31 stycznia 2012 o 1:48 pm

        A więc zgadzam się z Tobą co do mocy szatana.
        Obojętnie jaka Biblia,w każdym przekładzie jest jasno powiedziane ,że bałwochwalstwo jest grzechem a niestety cały kościół katolicki ze wszystkimi kapłanami się tego dopuszcza.Jest to podstawowa błędna doktryna spaczona działaniami diabła.
        Zadaj sobie takie pytanie i w swoim wnętrzu na nie odpowiedz:jak myślisz co by zrobił Mojżesz gdyby wszedł do któregokolwiek kościoła i zobaczył wszystkie te obrazy i relikwie?Albo czy Jezusowi podobałby się Handel w tzw. miejscach świętych jak na filmiku poniżej i wielu innych?
        http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/boso-przez-swiat/wideo/fatima/46426 .
        A to cieszy się przecież poparcie głowy kościoła i nawet osoby wkrótce świętej czyli JP2.
        Wybacz ale nie uczestniczyłem wcześniej w debatach na ten temat więc jeśli się mylę to wyprowadź mnie z błędu.

      • weronika 31 stycznia 2012 o 2:53 am

       Do wojowill
       aj way…..widac, ze nie masz pojecia o tym swietym Kaplanie…..lepiej sie doucz, posluchaj, poogladaj i pojedz tam…i bedziesz mial pojecie . Ale nie kazdemu dane…”komu dane niech pojmuje….kto ma uszy niechaj slucha…..”
       http://tv-pustelnia.pl/radio_polonia_2000_zamkniety_konfesjonal_20-01-2012.htm

       • wojowill 31 stycznia 2012 o 2:49 pm

        Weroniko.Dla mnie największym autorytetem jest Biblia, to jest mój punkt odniesienia do wszystkich wydarzeń światowych, ale oczywiście masz prawo bardziej słuchać Natanka niż Biblii.

        • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 4:06 pm

         Wijwill@
         Widzisz,
         a dla nas Jezus Chrystus,ten sam i na wieki.

  • antyzuo 30 stycznia 2012 o 10:01 pm

   Mnie z kolei zastanawia i wprawia w bezgraniczne zdumienie… świętowanie w Polsce rozpoczęcie II wojny św. Inscenizacje etc. zamiast świętować zakończenie wojny ale z punktu widzenia okultyzmu ma to sens.

   • hjk 31 stycznia 2012 o 12:43 am

    Idz już spać domorosły okultysto 🙂
    Pamięć to element roztropności, a „historia nauczycielką życia” i „kto nie pamięta błędów przeszłosci skazany jest na ich powtarzanie” – Poszukaj kto to powiedział i przemyśl sobie.

  • Xall 31 stycznia 2012 o 7:14 am

   Akurat pierwszy filmik z działalności ks. Natanka, jaki obejrzałem, to był `chrzest` jakiego `udzielał` dzieciom umarłym bez tego sakramentu. Oczywiście takie działanie jest nieważne i określa się je mianem symulacji chrztu.

   • hjk 31 stycznia 2012 o 10:26 am

    Tak, to był jeden z zarzutów, ale można to uznać za działanie symboliczne, wykraczające poza oficjalną naukę i praktykę koscioła, jednak niekoniecznie z nią sprzeczne.
    Bowiem czy żywe czy zmarłe (aczkolwiek wciaz żyjące ale życiem wiecznym) dzieci i tak są chcrzone na mocy wiary rodziców czy chrzestnych i intencji chrzczącego, ponieważ same nie są zdolne „podjąć” chrztu i w normalnym życiu rodzice im w tym pomagają wychowując je w wierze.
    Tu już prawdopodobnie wszystkiego się już dowiedziały i pojeły i faktycznie brakować mogło im do szczęścia tylko tego aktu ze strony Kościoła…

    • Xall 31 stycznia 2012 o 7:24 pm

     @hjk. Możliwe, ale sakramenty nie są czynami symbolicznymi. Co więcej chrzest jest do zbawienia niezbędny. Mamy jednak chrzest pragnienia i chrzest krwi. Jednak to jedynie Bóg może osądzić. Traktowanie sakramentu (jakiegokolwiek) jako symboliki wykracza poza nieomylne nauczanie Kościoła, a nawet jako protestancką herezję.

 2. Konarski 30 stycznia 2012 o 12:11 am

  Coś ciekawego:
  2012 Symbolism: Costa Concordia – Titanic http://www.youtube.com/watch?v=MANeLw6O1Dc

  • hjk 30 stycznia 2012 o 4:14 pm

   Ciekawe – niewątpliwie jest jakaś „wojna imperiów”, a teraz jest wojna walutowa od początku m. USA i Chinami, a ostatnio USA z UE.
   Jak byłem Niemczech na pocz l. 90 tych, wiele mówiono o tym, ze UE ma być po to, by przeciwdziałać (wtedy jeszcze niewatpliwej) hegemonii USA. Nie wiedzieli wtedy, ze to tylko krok do globalizmu…

   To jakies „nawiązanie” było do „Tytanika”, ale i ofiar mniej i nie tego typu publika tam była, a i bez majątków, bo wtedy nie było elektronicnego pieniądza …

   • teosia 30 stycznia 2012 o 6:08 pm

    http://www.chip.pl/news/bezpieczenstwo/monitorowanie-i-szyfrowanie-danych/2011/07/tajnde-dane-unii-europejskiej-do-wgladu-rzadu-stanow-zjednoczonych

    • hjk 31 stycznia 2012 o 12:46 am

     a tu Michalkiewicz pokazuje brutalną prawdę o „drugim dnie” w ACTA
     http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2372

     • hjk 31 stycznia 2012 o 12:52 am

      równie ostro bez niedomówień o atakach na Orbana
      http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2373

    • hjk 31 stycznia 2012 o 12:53 am

     rozszerzenie o okoliczności acta w POLsce
     http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2374

     • hjk 31 stycznia 2012 o 12:57 am

      atu jak politycy sie kompromituja w tej kwestii
      http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2375

      • hjk 31 stycznia 2012 o 1:07 am

       i po cichu pichcą swe interesiki
       http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2377

 3. Konarski 30 stycznia 2012 o 12:14 am

  KS. DR HAB. PIOTR NATANEK I JEGO PRAWDZIWA HISTORIA CZ.V – OSTATNIA

  ALEKSANDER SZUMAŃSKI
  KORESPONDENCJA Z KRAKOWA

  KS. DR HAB. PIOTR NATANEK I JEGO PRAWDZIWA HISTORIA CZ.V – OSTATNIA

  Związek Polaków w Norwegii – Społeczny Ruch Zapotrzebowania Wiary – Koordynator Europejski przekazał list otwarty do Kurii Krakowskiej w sprawie ks. dr. hab., Piotra Natanka:

  „[…] Oslo, Norwegia 14 marca AD 2010

  Laudetur Jesus Christus!
  Eminencjo! Czcigodny Księże Kardynale Stanisławie!

  Piszę do Eminencji list otwarty będąc świadom wyzwania, jakie sobie stawiam. Jestem tylko zwykłym, grzesznym świeckim członkiem Kościoła, a zwracam się do księcia Kościoła, któremu Opatrzność powierzyła stolicę arcybiskupią w stołecznym Krakowie. Piszę ten list jednak, czując potrzebę dania świadectwa Prawdzie i aby uspokoić własne sumienie, które podpowiada mi, że milczenie byłoby grzechem…

  Piszę list w sprawie ks. Piotra Natanka, który dekretem, czy właściwie komunikatem Kurii Krakowskiej z dnia 2 marca 2010 został zawieszony w funkcjach duszpasterskich.

  Dekret Kurii Krakowskiej został umieszczony na stronach internetowych Kurii, szybko rozesłany po Polsce i świecie, rozpowszechnionych na różnych portalach w Internecie, dlatego ja również piszę mój list, jako otwarty i ogólnie dostępny. Piszę ten list wyłącznie we własnym imieniu, choć wiem, że wiele osób podziela moje poglądy.

  Było mi bardzo przykro zauważyć, że dekret Kurii Krakowskiej jest napisany bardzo niechlujnie., Fakt, że dekret nie jest imiennie podpisany, z punktu widzenia europejskiej kultury prawnej stawia jego ważność pod znakiem zapytania, czy jest on w ogóle ważny skoro nie jest imiennie podpisany? A może jest to jedynie projekt dekretu? Brak podpisu można także interpretować brakiem odwagi do wzięcia na swoje sumienie moralnej odpowiedzialności za ewentualny błąd podejmowanej decyzji.

  Musi się to kojarzyć trochę z umyciem rąk przez Piłata…

  Dekret jest niechlujny bo wydaje wyrok na kapłana – proroka (każdy kapłan jest prorokiem), a nie daje uzasadnienia. Jest mowa o błędach w nauczaniu, a nie podaje się żadnego błędu. Musi przypominać to sąd nad Jezusem.

  Jeżeli przez osiem miesięcy zespół ekspertów Kurii prowadził badania nad nauczaniem ks. Piotra Natanka, to dlaczego razem z dekretem nie opublikowano raportu na temat rzekomych błędów? Co to za eksperci, którzy nie są w stanie napisać uzasadnienia? Ewentualne poczucie sprawiedliwości nakazuje, że ewentualne błędy należy nie tylko wskazać, ale i udowodnić. Należy też dać oskarżonemu możliwość obrony.

  Co to za sąd kapturowy, który skazuje bez uzasadnienia, wykazania i udowodnienia błędów doktrynalnych.

  Niewymienienie konkretnych błędów pozbawia ks. Piotra Natanka prawa obrony, możliwości odparcia zarzutów, lub wycofania się z nich i poprawienia. Słuchających nauk ks. Piotra pozbawia się możliwości rozpoznania i unikania ewentualnych błędów.

  Zwracam się do Eminencji o anulowanie błędnej decyzji Kurii.

  Zgoda Eminencji na haniebny dekret, lub milczenie Ks. Kardynała podkopuje mocno tak wielki przecież autorytet, jakim Eminencja się cieszy wśród tysięcy, czy może nawet milionów wiernych w Polsce i na całym świecie…

  Komunikat jest niesprawiedliwy, narusza zasady legalności, jest swawolny, bo nie uzasadnia podejmowanych decyzji. Jest to wielka szkoda dla autorytetu moralnego biskupa oraz praworządności w Kościele!

  Ks. Piotr Natanek głosił publicznie swoje kazania w ważnych ośrodkach kultu, na zaproszenie i w obecności wielu wybitnych kapłanów i szerokich mas wiernych, których pobożność zawsze bardzo wzrastała.

  Tak było również w przypadku rekolekcji w grudniu AD 2008 w Norwegii po których dokonano intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polonii Norweskiej. Miałem wówczas możliwość poznać ks. dr Piotra Natanka.

  Konsultowałem się z wieloma wybitnymi teologami i dostojnikami Kościoła z Warszawy, Lublina i Rzymu i nikt mi żadnego istotnego istotnego błędu w nauczaniu ks. dr Piotra Natanka nie wskazał. Ksiądz Piotr Natanek w swoim nauczaniu opierał się na źródłach uznanych przez Kościół ( posiadających imprimatur), na nauczaniu papieży, na Piśmie Świętym i na zapiskach Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, której dokumenty procesowe wysłane do Rzymu, razem z Księdzem Kardynałem podpisywał ks. dr. Piotr Natanek. Nie wątpię, że podpis Eminencji oznacza, że Ksiądz Kardynał wierzy w prawdziwość objawień danych Rozalii Celakównie.

  Dlaczego w takim razie próbuje się zamknąć usta gorliwemu kapłanowi, który tak bardzo przejął się objawionym Rozalii przesłaniem Jezusa dla Narodu Polskiego?

  Czy objawienia S.B. Rozalii Celakównej były, czy nie były prawdziwe?

  Istotą problemu nie jest ks. Piotr Natanek, lecz Orędzie, które Pan Jezus przekazał Służebnicy Bożej Rozalii.

  Kuria Krakowska wykazuje tutaj zadziwiający brak konsekwencji i sprzeczną, dziwną grę, godną może masona, ale nie mająca na pewno nic wspólnego z chrześcijańskim „niech mowa wasza będzie prosta”.

  Dokumenty procesowe wysyła się do Rzymu. Jednocześnie niszczy się największa relikwię przyszłej świętej, Jej dom rodzinny.

  Kapłanom głoszącym Jej przesłanie zamyka się usta!

  W oparciu o słowo Jezusa do Rozalii i w oparciu o całe Nauczanie i Tradycję Kościoła, ks. Piotr Natanek głosi, że Jezus Chrystus jest naszym Panem i Królem i że mamy za Króla go uznać, czyli intronizować.

  Istotą zagadnienia jest zatem, czy mamy uznać Pana Jezusa za naszego Pana i Króla, czy nie?

  Czy dla Kurii Krakowskiej Jezus jest królem, czy ma być tylko sługą i królem już tylko przeszłości?

  Dlaczego Kuria Krakowska tak bardzo boi się tematu intronizacji?

  Dekret Kurii jest niechlujny i przez to nie może być uznany za legalny.

  Dekret nakazuje np. dokonanie rzeczy niemożliwych, tj. usunięcie materiałów z Internetu.

  Jeden z filmów ks. Piotra Natanka pochodzi z sympozjum które odbyło się kierownictwem/patronatem Biskupa Żywieckiego.

  Czy nauczanie tego sympozjum również zawiera błędy? Jeżeli tak to jakie?

  I jakim prawem o błędach innego biskupa orzeka kanclerz Kurii Krakowskiej?

  Kogo i za co ma przepraszać ks. Piotr Natanek?

  A kto prze[rosi mnie i takich jak ja?

  Kto przeprosi za zgorszenie, cierpienie i załamania, jakie dla tak wielu przyniósł ten komunikat?

  Komunikat jako żywo przypomina Dekret o Stanie Wojennym. Podobna próba zastraszenia, wzięcia krzykiem, zahukania. To nie jest język Bożego Pasterza…

  Gdzie Boże Miłosierdzie, gdy brak elementarnej sprawiedliwości!!!

  Komunikat Kurii Krakowskiej nie jest napisany językiem chrześcijańskiej miłości. Przypomina raczej przewrotną mowę faryzeuszy. Czuć w nim zazdrość, mściwość, chciwość i fałsz i cynizm. Czuje się, że autor dekretu i jego zaplecze zazdrości ks. Piotrowi Natankowi jego duszpasterskiego sukcesu.

  To nie ksiądz Natanek, to Prawda, którą głosi ma taki szeroki odbiór i żadne zakazy na nic się nie zdadzą. Kapłan musi głosić prawdę i musi troszczyć się o zbawienie dusz.

  Jeżeli Bóg chce, aby Polska przeprowadziła intronizację, to stanie się to.

  KTOŚ MUSI POWIEDZIEĆ MASONOM Z BRUKSELI: NON POSSUMUS[…]”!

  Christus Vincit, Christus Regnat, Christus Imperat!
  Per signum Crucis, de inimicis nostris, libera nos, Deus noster!
  Bogdan Kulas – wiceprezes
  Społeczny Ruch Zapotrzebowania Wiary
  Koordynator europejski
  Związek Polaków w Norwegii

  Koniec cz. V (ostatniej)
  Aleszumm
  http://www.niepoprawni.pl/blog/2171/ks-dr-hab-piotr-natanek-i-jego-prawdziwa-historia-czv-%E2%80%93-ostatnia

  • borowitz 30 stycznia 2012 o 8:31 am

   Ja tez jestem niepoprawny. Ba i niemam zamiaru byc poprawnym politycznie…Wszyscy ktorzy
   niszcza Polskie i okradaja ..Pakowac sie i wypad z tad czas …….START…GAME OVER

   • rabarbarek 30 stycznia 2012 o 8:53 am

    Jesli Kuria Krakowska chce zachowac twarz , powinna szybko wycofac sie z podjetych decyzji.

    A niszczenie Polski? Dobry artykul jak naszych politykow widza za granica. I nadziwic sie nie moga , ze rzad Tuska dazy do jak najszybszego ” frakowania’ gazu. W momencie , kiedy Bulgaria zastopowala jakiekolwiek plany ” wydobycia” gazu metoda fracking , Polska wydala juz ponad 100 zezwolen na wiercenia i uwaza , ze w roku 2014 juz rozpocznie prace pelna para. Skad ten pospiech rzadzacych. Sikorski mowi o polskim El Dorado . Tylko pytanie , dla kogo to El Dorado?
    Autor wspomina tez sprawe aresztowania kilku osob podejrzanych o przyjmowanie lapowek za wydanie zezwolen . Ciekawe jest tez ostatnie zdanie. Daje troche do myslenia.

    Polska daje zielone swiatlo na wiercenia na masowa skale .

    http://oilprice.com/Energy/Natural-Gas/Poland-Gives-Green-Light-to-Massive-Fracking-Efforts.html

    • hjk 30 stycznia 2012 o 12:27 pm

     To masz na myśli?
     ‚Surely a coincidence, like those earthquakes and aquifer pollutants. Nothing to see here, move along.’

     No tak, to tak jak szczepienie dla organizmu – wpuszczanie obcych substancji to musi być i jakaś rekcja… Dotychczas tylko wydobywano to, co sama ziemia dawała, nawet pod dużym ciśnieniem, jakby chciała się tego pozbyć… 🙂

     A teraz gwałtem panie, gwałtem będą wydzierac…

  • alexirin 30 stycznia 2012 o 8:39 pm

   natanek powinien uważać na siebie mossad chce go zlikwidować tak jak popieluszke i wojtylle

  • pola 30 stycznia 2012 o 9:16 pm

   Widziałam Kościół ziemski, to znaczy społeczność wierzących na ziemi, owczarnię Chrystusa w jej stanie przejściowym na ziemi, pogrążoną w całkowitych ciemnościach i opuszczoną. (A. II. 352) Wy, kapłani, wy się nie ruszacie! Śpicie, a owczarnia płonie ze wszystkich stron! Nic nie robicie! Och! Jakże płakać będziecie nad tym dniem! Gdybyście choć wypowiedzieli jedno ‘Ojcze nasz’. Widzę tak wielu zdrajców! Nie odczuwają cierpienia, kiedy się mówi: «Źle się dzieje.» W ich oczach wszystko idzie dobrze, byle tylko doznawali chwały tego świata. (A. III. 184) Widziałam też wielu dobrych i pobożnych biskupów, lecz wątłych i słabych. Źli często brali
   górę. (A. II. 414) Widzę ułomności i upadek kapłaństwa, widzę też przyczyny tego i widzę przygotowane kary. (A. II. 334) Słudzy Kościoła są tak gnuśni! Nie czynią już użytku z mocy, jaką posiadają dzięki kapłaństwu. (A. II. 245)
   http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/emmerich.html

 4. Konarski 30 stycznia 2012 o 12:40 am

  Panie Marku jest jeszcze jedno źródło kazań ks. Piotra Natanka na stronie http://www.apokalipsa.info.pl/
  Szczegółowo starsze kazania od 2010
  http://www.apokalipsa.info.pl/archiwum_ks_natanka/index.htm
  I nowsze http://tv-pustelnia.home.pl/
  Są tam także rekolekcje z lat 2006-2009.

 5. grey 30 stycznia 2012 o 12:53 am

  Ks.Natanek stawia bardzo trafne tezy,natomiast chyba za bardzo przecenia Watykan, który nie jest taki święty.

  • Konarski 30 stycznia 2012 o 1:19 am

   Wysłuchaj wszystkich kazań ks. Natanka a dowiesz się co mówił o Watykanie, Soborze watykańskim II, o masonerii w Watykanie.

   • hjk 30 stycznia 2012 o 12:32 pm

    Błąd sekciarzy polega na tym, ze „Watykan” jest dla nich symbolem wszelkiego zła jak żyd dla „antyjudaisty” 😦
    A przeciez „Watykan” to miejsce „pracy” może setek duchownych, tak jak żydów są miliony i wśród tych wszystkich ludzi są i dobrzy i li, a raczej źle i dobrze działający, zresztą jak w każdym społęczeństwie…
    Jak juz chcemy określać zło, trzeba to robić bardziej precyzyjnie, a nie uogólniać prostymi kalkami czy kliszami…

    • Wesołych Świąt 30 stycznia 2012 o 12:51 pm

     Dla mnie cała ta religia jest chora, od wymieszania kultów pogańskich, czczenie słońca, bałwochwalstwo, kult maryjny i wiele innych dziwnych rytuałów nie mających nic wspólnego z chrześcijaństwem i przekazem biblijnym, i to nie jest tylko praktykowane w stolicy apostolskiej ale w naszych parafiach. Ale to tylko moje zdanie i jak popieram ks.Natanka w uświadamianiu ludzi w kwestiach politycznych, społecznych i pokazywanie jak ten świat na prawde wygląda i przez jakich ludzi jest zarządzany, tak co do wiary wyżej wymienione praktyki nie znajdują mojej aprobaty ale jak najbardziej intronizacja Jezusa na króla Polski ma moje poparcie.

     • hjk 30 stycznia 2012 o 2:01 pm

      Dopiero co pisałem o sekciarzach i antyjudaistach, a tu się włączył „ateista” czy „a-religista” 🙂
      Ten sam przypadek kolego – „religia” jest dla Ciebie „Watykanem” czy „żydem” 🙂

      Musisz rozróżnić – co już widzę, ze robisz, ale musisz być konsekwentny – całe wieki setki myslicieli dbały o spójność danej religii, więc już doktryny zostały wypracowane tak, aby były zgodne z tradycją i Ewangelią (mówimy tu o chrześcijańskich) – więc jedyne co możesz to uzasadnić, ze są jakieś obce elementy, czy jak piszesz, „nie mających nic wspólnego z chrześcijaństwem i przekazem biblijnym”, ale podejrzewam, ze duch sekciarstwa trochę Cię opanował, bo już te watki tu wielokrotnie przerabialiśmy chyba już od 2 lat na blogu (wcześniej grypa666).

      Krótko tylko (bo blog nie jest religijny) napiszę, że chrześcijańswo „schrystianizowało” wszystkie pogańsie wątki, symbole, tradycje i wierzenia, a nawet miejsca i budowle (świątynie – typowy przykład – Panteon w Rzymie) i wypełniło je treścią chrześcijańską tam, gdzie to nie stało w sprzeczności z zawartością Ewangelii. Pogaństwo oczywiscie podnosi łeb i chce to odkręcić, tj.spoganizować i wypełnić „swoją” treścią np. symbolikę czy zwyczaje ew. obrzedy, wprowadzić obce elementy, no ale to taka walka o czystość wiary. najnowsze przykłady to demoniczne rzeżby na dzrzwiach jednego z kościołów w Wawie i słynna „golgota beskidów” – twór masoński szydzący z chrześcijaństwa i Zbawiciela, gdzie „artyści” juz mocno „przegięli”.

     • borowitz 30 stycznia 2012 o 2:10 pm

      Panie wesolych swiat a czy to nie chore jak jeden czlowiek wynosi nad drugiego czlowieka.To jest dopiero szowinizm a wtym ile nienawisci pogardy dla drugiego czlowieka.Niema narodu wybranego to jest bzdura .Narodem wybranym beda Ci ktorzy sluza PANU BOGU w prostocie serca i strzega jego 10-przykazan.To jest madrosc .Dawajmy mnozmy zycie a nie znecajmy sie jeden nad drugim czlowiekiem .By zyc nie musisz byc super bogaty.Tylko syjonisci chcieliby zagrabic wszystko dla siebie..Bo to bedlyce nasienia..Pytanie zabierzesz to cale bogactwo do grobu. Zaponij …. Wiec starajmy sie byc dla siebie choc troszeczke uprzejmym.
      Wiem nie jest to takie proste .Ja nie jestem doskonalym czlowiekiem.Ale na dzisiejszy czas
      i te cale zlo mam jedna odpowiedz.Mowic totalna prawde.Prawda was wyzwoli i naprawde bedziecie wolnymi.Nikt nie musi sie z tym zgadzac.

     • Wesołych Świąt 30 stycznia 2012 o 5:41 pm

      Przedstawiłęm tylko swoje zdanie jak to widze, chyba moge ?
      hjk wyznawanie wiary w sposób katolicki delikatnie mówiąc nie jest według mnie zgodne z przekazem który zostawił Jezus, nie chcesz nie musisz sie zgadzać, nie zamierzam sie z tobą kłócić, jak zauwarzyłeś już pare wojen było na tym blogu i nie potrzeba więcej. Ale co do sekty to przyjrzyj sie twojej religi, bo jak by nie patrząc spełnia warunki doskonale, i jak duch sekciarstwa mnie opanował skoro nie należe do żadnej organizacji religijnej a moje poglądy powstały poprzez prostą dedukcje zawartości bibli i skonfrontowaniem z rzeczywistością zarówno przeszłą jak i terazniejszą tego co prezentuje kk.
      Nie uważasz iż te obce elementy należy usunąć zamiast je kultywować ?
      Nie raz już tutaj przedstawiałem swoje zdanie na temat krk i nadal je podtrzymuje iż jest to bilijna nierządnica a ataki na nią które obecnie obserwujemy jest to zrzucanie jej przez bestie czyli syjonizm a nie jak napisałeś walka o czystość wiary bo ta w wydaniu krk od samego początku nie była czysta minn. ze względów o których napisałem w 1 poście.
      Panie Borowizt, oczywiście że jest to chore gdy jeden człowiek sie wynosi nad drugiego (czego nie uczyniłem a mi to przypisałeś) dlatego nie widze powodu dla którego papież miał by tak czynić jako by niby był bliżej Boga od zwykłego szaraczka, mało tego był bramą prowadzącą do zbawienia. Że niby prezentuje nienawiść i pogarde względem katolików ? tutaj to już ładnie pana fantazja poniosła, chyba prędzej współczucie dla ślepoty która ich ogarneła na tyle że nie są w stanie samodzielnie myśleć i konfrontować bibli z dogmatami katolickimi. Na koniec mówisz by mówić totalną prawde co uczyniłem przedstawiając swoje zdanie w 1 poście w wyniku czego zostałem posądzony o sekciarza plującego jadem i nienawiścią szowinistą 🙂 bez żadnych podstaw merytorycznych. Jeżeli tak bardzo was zabolało że przedstawiłem swoje zdanie na temat krk to wiedzcie że nie to było moim celem, a tylko powierzchowne i delikatne oddanie mojego punktu widzenia na tą sprawe.
      Mam nadzieje że wybaczycie mi to że napisałem co myśle 🙂

      • Orka 30 stycznia 2012 o 8:26 pm

       Wesołych Świąt @ wyraźnie cię uwiera któreś z przykazań , masz typowe argumenty dla człowieka któremu w życiu coś się nie udało i w ten sposób próbujesz znaleźć „winowajcę zastępczego ” dla swojej słabości . Ludzi , żyjących zgodnie z dekalogiem nie nurtują takie problemy ! Proponuję więc przenieś się na portal o tematyce religijnej lub spróbuj porozmawiać z jakimś księdzem !
       Tak się składa , że ja też mam swoje zdanie i inni też mają i też nam musisz wybaczyć , że też piszemy co o tym myślimy , chyba też możemy ?!

       • aka77 30 stycznia 2012 o 8:45 pm

        Jesteście fanatykami (jedna jest tylko prawda i do was ona należy) i dlatego nie dopuszczacie innej opcji, ja podzielam zdanie wesołka świątecznego. A i jak znam ten blog to mój wpis zostanie usunięty (w słusznej sprawie) przez moderatora, bo jestem agentem, bo myślę inaczej.

      • sara10 30 stycznia 2012 o 9:30 pm

       @Wesołych Świąt
       Przez 2000 tys. lat istnieje KK. Wszyscy, którzy od niego odeszli (protestanci) nie potrafili do swoich racji przekonać pozostałych. A wiesz dlaczego? A no dlatego, że wszystko o czym mówili, okazało sie byc „głupstwem” i „gonieniem wiatru”. Bowiem ludzie instynktownie wybiarają to, co jest PRAWDĄ. Fałsz zawsze odrzucają.
       I jeszcze jedno – pleciesz jak Jehowa o bałwochwalstwie (modlitwa do figurki – co za kretynizm! ), a równoczesnie gloryfikujesz ludzi (żydzi – naród wybrany). Owszem, o nich mowa była w ST (Bóg ich wybrał), w NT natomiast Jezus nazwał ich (pamiętasz?) „plemię żmijowe” (żmija/wąż – synonim szatana). Dobrą Nowinę posłał zaś do pogan, a więc nas wszystkich. Nie mów więc tu o wybrańcach Boga. Nimi są wszyscy wierzący w Niego.

       • Wesołych Świąt 30 stycznia 2012 o 10:54 pm

        Orka napisałaś że wyraznie mnie uwiera któreś z przykazań. No tu to trafiłaś w 10 🙂
        Konkretnie mnie uwiera brak któregoś, drugiego, które na potrzeby najprawdziwszej religi mimo woli Jezusa i proroków zostało usunięte w „celach wyższej wiary” , chyba nie ma potrzeby go przytaczać, google nie boli, a po zapoznaniu sie skonfrontuj je z jednym z filarów katolicyzmu celebrowanym na każdym kroku.
        Nie mam czego ci wybaczać, będe nie zmiernie szczęśliwy jak spróbujesz samodzielnie myśleć.
        sara10 piszesz że protestanci nie potrafili przekonać nikogo do swoich racji 🙂 no ja wiem, któż by mógł dorównać krk w „przekonywaniu” ogniem i mieczem ? zakazom czytania bili i wiekom ciemności- nie bądz śmieszna. Ale slogany 🙂 instynktownie to możesz zaspokajać swoje potrzeby fiziologiczne a że człowiek jest nieco bardziej skąplikowaną istotą niż ta do której go porównałaś to dążenie do prawdy jest bliższe dążeniu do ideału niż zaspokajaniu instynktów.
        Gloryfikuje ludzi (żydów), następną fantazje ponoszą 🙂 a jeśli można wiedzieć to w którym miejscu ? i mam nie mówić o wybrańcach Boga, a czy mówie ?
        oj słabiutko, na koniec tej dyskusji by blog nie stał sie polem bitwy religijnej przytocze tylko wersy tyczące sie tego czasu i wyznania katolickiego (zaznaczam że to jest tylko moje zdanie i moge sie mylić ale na dzień dzisiejszy jestem przekonany co do jego trafności)-
        I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, i za jej czyny oddajcie podwójnie: w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie1 (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku! Ponieważ mówi w swym sercu: „Zasiadam jak królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby”, (8) dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: śmierć i smutek, i głód; i będzie ogniem spalona, bo mocny jest Pan, Bóg, który ją osądził. (9) I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru.

        • hjk 31 stycznia 2012 o 2:30 am

         @”…i jak duch sekciarstwa mnie opanował skoro nie należe do żadnej organizacji religijnej a moje poglądy powstały poprzez prostą dedukcje zawartości bibli ”

         To się nazywa sekciarstwo jednoosobowe 🙂
         Kościół z definicji nie jest sektą, bo on jest źródłowy, a sekta (od seco – stąd np.sex czy sekator) to cos, co się oddzieliło, odcieło. Ponieważ kościół był pierwszy, to wszystko inne jest sektą 🙂

        • hjk 31 stycznia 2012 o 2:43 am

         @”Nie uważasz iż te obce elementy należy usunąć zamiast je kultywować?”

         one kiedyś były obce, potem je schrystianizono, z czasem stały sie chrześcijńskie, a teraz jest walka o wydarcie ich chrzescijaństwu i spoganizowanie -. typowy przykład „oko opatrzności” oznaczające Opatrzność Bożą i Trójcę sw, (oko opatrzności) który to symbol chca przywłaszczyć masoni.
         Podobnie było ze swastyką, która w naszym kręgu kulturowym zawłaszczyli i splugawili niemieccy naziści, podczas gdy w Indiach jest to wciąż symbol szczęścia i pomyślności, obecny na wystrojach weselnych,,,

         @”Konkretnie mnie uwiera brak któregoś (przykazania), drugiego,’
         No to już chyba z 10 razy tu przerabiano 🙂
         zdemaskowałes się panie sekciarzu 🙂
         ten „fałszywy kościół” trzeba opuścić i najlepiej przenieść się do „prawdziwego” ,,,
         znamy to już od lat 🙂

 6. grypa666 30 stycznia 2012 o 1:00 am

  http://grypa666.wordpress.com/w-obronie-ks-natanka/

  • Stanisław 30 stycznia 2012 o 7:41 am

   Dziękuję za materiał jaki zamieściłeś na swojej stronie – roześlę linki pocztą do swoich znajomych by mogli się z nim zapoznać.

 7. grey 30 stycznia 2012 o 1:08 am

  coś się dzieje w New Madrid
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanie-przeprowadza-wielkie-cwiczenia-w-okolicy-uskoku-new-madrid
  helikoptery latają nad Los Angeles
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/ndaa_bojowe_helikoptery_i,p1343272778
  Rosjanie ostatnio coś bąknęli o likwidacji gotówki teraz UE także
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/unia-europejska-planuje-likwidacje-gotowki
  i znowu propaganda o Nibiru, która już dawno miała być widoczna
  http://www.sekretyameryki.com/index.php/rosyjska-tv-potwierdza-w-100-nibiru/

  • hjk 30 stycznia 2012 o 2:20 pm

   No i mamy „powrót” wyroczni – rosyjskiej TV 🙂
   „Prawda” nas wyzwoli 🙂 🙂

   Chociaz kto wie, ale już na samym filmie zmienia się datowanie, ze to już nie w 2012, a w 2014, bo zgodnie z tymi wszystkimi filmikami już miała zbyć zdaje się w sierpniu 2011 widoczna, a póki co wielkie NIC.

   Teraz mamy, ze gdzieś w połowie roku będzie widoczna jako „drugie słabsze słońce” – pewnie tak, bo będzie odbijać promienie słońca jak się zbliży, o ile to prawda a nie mit.
   No ale jesli tak, to „ewenty” potrwają przez następne kilka lat, zanim się wszystko nie uspokoi i będzie sporo czasu, by sie przygotować. A póki co bez paniki i robimy swoje 🙂

  • grypa666 30 stycznia 2012 o 7:55 pm

   Wielkie trzęsienie nadchodzi na wybrzeżu Pacyfiku USA i Meksyku?
   http://www.eutimes.net/2012/01/megaquake-warning-issued-for-us-mexican-pacific-coast/

   Wzmianka o obserwowanym szybkim nagrzewaniu jonosfery powyżej epicentrum, podobnie jak przed trzęsieniem i tsunami w Japonii 11.3.2010. HAARP?

   • grypa666 30 stycznia 2012 o 10:58 pm

    Zrodlo ww. artykulu o trzesieniu ziemi: Sorcha Faal, podejrzewana o agenciurstwo dla CIA-Mosadu:
    http://www.whatdoesitmean.com/whoissorcha.htm

    Ostatnio ona pisze tez o rzekomych przygotowaniach do wojny, komasowaniu wojsk (w tym obcych) w Kalifornii:
    http://www.whatdoesitmean.com/index1557.htm

    Odwracanie uwagi od przygotowan do ataku na Iran?

   • felicyta 31 stycznia 2012 o 2:30 am

    @Wielkie trzęsienie nadchodzi na wybrzeżu Pacyfiku USA i Meksyku?

    Fragment tego textu tlum. Google
    ” W okolicach sierpnia 2011 r. bardzo duży tajne posiedzenie miało miejsce wśród elity naukowej na numer jeden w centrum badań naukowych w Meksyku znanego jako Centrum Badań Naukowych i Szkolnictwa Wyższego z Ensenada (CICES). Ten wstępny raport nie muszą być opublikowane, jak dotąd, jest rozwijany, aby ustalić, dlaczego wybitnych naukowców z różnych części świata, że ​​praca w CICES zdecydowali się nagle przenieść lub ucieczki od półwyspu Baja California z powodu zbliżającego się na geofizycznych wydarzenie wielkiej rangi .”

 8. Lutek 30 stycznia 2012 o 1:27 am

  Pewnie gdyby 0,5-roczna Madzia z Sosnowca, o której trąbią od kilku dni, miała czipa, już dawno by ją namierzyli… Obywatelu, baczność! Tylko RFID uratuje twoje dziecko przed czarną Wołgą!

  • BirD2 30 stycznia 2012 o 1:57 am

   albo znaleźli by tylko jej rękę

   • hjk 30 stycznia 2012 o 2:39 pm

    makabryczny humor…
    jeśli już to zakrwawiony chip

  • ekonomiczny hitman 30 stycznia 2012 o 1:48 pm

   Mi się wydaje, że tych porwań będzie więcej. Jakoś trzeba społeczeństwo przekonać, że to dla ich dobra są szykowane zmiany na lepsze. Obstawiam, że 3 głośne akcje wystarczą. Jedna już jest. I o dziwo wcale nie trzeba dzieciom robić krzywdy, bo zawsze mogą się „cudownie odnaleźć”.

 9. katerina404 30 stycznia 2012 o 4:49 am

  Ksiądz Natanek jest wspaniały. Słucham go codziennie, niektóre kazania po parę razy. Jedzie równo na tych oprawców ludzkości, odsłania wszystkie brudy. Trzeba się za niego modlić. Bardzo bym chciała pojechac do niego, ale technicznie u mnie to nie jest możliwe.

 10. Fred Roman 30 stycznia 2012 o 5:14 am

  Młyny zagłady mielą powoli.Myślał cham,że mu się uda,że jest taki wyjątkowy.To szlachta była
  zła i ją wytępili.A tu przyszła kryska i na matyska.
  polecam Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com

 11. kefir2010 30 stycznia 2012 o 5:38 am

  [usunięte]
  monitorpolski:Ty śmiesz tu jeszcze pisać?

  • sebecx 30 stycznia 2012 o 6:19 am

   jakie wycofywanie się niby z twarzą… i koniecznie pouczenie na koniec, aby dodać sobie … no właśnie ..czego?.. heheee..

  • mirek 30 stycznia 2012 o 8:46 am

   Ludzie nagrywający po 6 płyt z hitami dostają z 1500 zł jednorazowo zadaje sie, A.Rosiewicz ma ponoć z 600zł emerytury. Taki jest ten ZAIKS

   • szuwaxpl 30 stycznia 2012 o 10:15 am

    Ale chyba nie był w komitecie POparcia jak inne szmaty, które są ciągle dzięki temu na ekranie i w głośniku [fuj]

  • kowal nik 30 stycznia 2012 o 12:04 pm

   Jarek Kefirek dostał wytyczne z łonetu i nadaje na wordpresie 🙂
   Jakoś tam nikt nie zagląda i nie czyta , to samo u Mizi .
   Mizia ,twór z rozdwojeniem jaźni pozakładał wiele blogów i pod wieloma nikami vel bazarhandel ,ewcia92 ,dziekan itp. sam pisze dla siebie i z sobą duskutuje .
   Oba przypadki to raczej chorobowe a nie agenturalne ,przynoszące obciach tzw. internetowej opozycji .

   • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 12:14 pm

    Dla mnie każdy jest agentem, kto nie działa w interesie Polski. Jeśli nie pracują dla kogoś to są opętani, a to jest znacznie groźniejsze. Modlitwa za nich nie zaszkodzi…

    • wisznu 30 stycznia 2012 o 1:02 pm

     Już kiedyś to napisałem że mizia top łgasz. Jak była akcja ze szczepionkami na blog666,to ona tam aktywnie działał ,opowiadając o różnych rzeczach na ukrainie jak trupy leżące na poboczach jezdni. I od razu się zorientowałem i inni też że on jest fantastą jakich mało.KŁAMIE ,KŁAMAŁ I NA TO WYGLĄDA ŻE DALEJ BEDZIE KŁAMAŁ.

     • grypa666 30 stycznia 2012 o 8:13 pm

      niecalkiem tak: Mizia pisal mniej wiecej to samo, co znalazlem z innych zrodel, wygladajacych na niezalezne ukrainskie netowe; mozna latwo zweryfikowac we wpisach i forum z tamtego okresu; uny zrobiliby wszystko, zeby zatuszowac masowe zgony, a faktem jest, ze straszna bakteryjna zaraza po-grypowa ogarnela przynajmniej niektore czesci Ukrainy, do Polski przenikajac co najmniej kilkoma podobnymi przypadkami; zaraze przedtem stwierdzono w Ameryce Pln. i uczeni medycy mieli nie maly orzech do zgryzienia …czytajcie na Grypa666;

      kazdy ma cos do dolozenia we wspolnej sprawie, nie demonizujcie sie nawzajem, jest nas za malo na samoniszczenie sie;
      niektorzy latwo daja sie poniesc emocjom, wyobrazeniom o wrogach, agentach itp.;
      z mojej praktyki blogowej, w wiekszosci przypadkow sa to nieporozumienia, ktorych byloby mniej, gdyby zamiast e-kontaktu byl kontakt osobisty.

      • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 8:22 pm

       Okej, niech ja się wypowiem. Mizia robił dobrą robotę, mobilizując społeczeństwo. Ja się nawet nie obrażam na to co było wczoraj – te ploty już kilka razy były wykorzystywane w niszczeniu mnie jako potencjalnego, czy rzeczywistego autorytetu. Wiem kto je pisał – Maciej G., syn wrednego pułkownika SB, który zniszczył życie wielu ludzi. Ten sam Maciej G. wycinał z filmów w IPN postaci tzw. „drugiego szeregu” – esbeków, którzy stali w cieniu, Dotarliśmy do tego zgłaszając zamówienia na pewne materiały w IPN. Zresztą pewne osoby pokrzywdzone w stanie wojennym to potwierdziły, że filmy są poobcinane. Mizia mógł dać się nabrać, można to było jednak załatwić inaczej, a nie traktować mnie up-front jako wroga.
       Co do Ukrainy, zjechałem ją wszerz i wzdłuż i nie trafiłem na informację o „tysiącach trupów”. Potwierdzono natomiast straszną epidemię, o której nie mówiono nigdzie w mediach. W każdej restauracji, w każdym lokalu, gdzie przychodzili ludzie leżał czosnek, który każdy mógł wziąć za darmo do oporu. To uratowało życie wielu Ukraińców.
       W Polsce był ten sam wirus – już o tym pisałem, że mój znajomy lekarz w białostockim w jednym dniu miał 3 ofiary śmiertelne, „płuca im się wypaliły” – tak to określił. Nie mógł nic zrobić tylko patrzeć jak umierają.

       • ALFA 30 stycznia 2012 o 8:48 pm

        @monitorpolski
        Co do Ukrainy, zjechałem ją wszerz i wzdłuż i nie trafiłem na informację o „tysiącach trupów”. Potwierdzono natomiast straszną epidemię, o której nie mówiono nigdzie w mediach. W każdej restauracji, w każdym lokalu, gdzie przychodzili ludzie leżał czosnek, który każdy mógł wziąć za darmo do oporu. To uratowało życie wielu Ukraińców.
        A więc czym leczyli tych ludzi w szpitalu co powodowało ,że „płuca im się wypaliły.
        To jeszcze się monitor zapytaj co im podawano.Bo może przyczyną były leki.Tak nas leczą na niby wirusy od 18?? r.Żadne leki nas nie leczą ,a uśmiercają.Dlatego czosnek ma być na receptę 😀

       • miziaforum 30 stycznia 2012 o 9:16 pm

        nie póblikuj tego – otóz wkórwiłesmnie tymi głupimi wtrętami sam wiesz ze zeno [wyciąłem, MP] – ale to nie mój problem rób co chcesz –
        to co wczoraj to było nic bo to zbiór z netu linków – a pozatym specjalnie rozbilem je na komenty w nieświerzym tekscie z przed 3 dni –

        ale sprawdziłem i popytałem tu i tam – i mam coś nowego co mogło by cię oczyscić całkiem – lub pograżyć z kretesem – zostawiam to ad akta

        – sprawa ukrainy – były setki zgonów – rodziny całkowicie bez prawa do kontaktu z ciałami
        powiedzmy ze mógł bym wskazać – masowy grób – innych kremowano rodzina dostawała – słoik z prochami i przykaz trzymania mordy na klucz

        AKTY ZGONÓW – PRZYCZYNY WPISYWANO WSZYSTKO POZA ZARAZOM .

        ======================

        PS. DOKUMENTÓW DO MAMOŃ NIE WYSŁAŁEM SPRAWA MARTWA
        ==========================
        NIE WPIER SIĘ DO MNIE TY I ZENO I TYLE

        • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 9:53 pm

         Mizia, rób swoje, uwierz, że mamy dobre intencje – nie ma sensu się między sobą użerać.
         Zeno nikogo mi nie „wygonił” bo każdy ma swój rozum i jak chce to może dyskutować.
         Ukraina bardzo mnie interesuje nadal.
         Agata Mamoń – w ogóle mnie nie interesuje, chyba że ładna i niegłupia. Nie znam, nie znałem takiej i chyba nie potrzebuję znać. Oni będą szukać wszędzie, żeby mnie upieprzyć. Przecież wszyscy widzą co się dzieje.
         Co do NIE WPIER SIĘ DO MNIE TY I ZENO I TYLE – Nawzajem

    • kowal nik 30 stycznia 2012 o 1:47 pm

     Stosując takie kryteria , i słusznie proponowałbym usunięcie z polecanych stron internetowych przez Ciebie stronę prawda2info . Gdybyś nie wiedział to tamtejszy admin Bimi,a raczej admini propagują postawy antykatolickie , zamach Smoleński tłumaczy brakiem wyszkolenia przez pilotów ,toleruje i nagradza wszystkich głoszących medialne kłamstwo smoleńskie , neguje alternatywną medycynę , wyśmiewa i obraża uczęstników marszu niepodległości 11.11.2011 nazywając ich faszystami i ciotami . Wszystkich ,którzy zastanawiają się nad smugami chemicznymi pozostawianymi przez samoloty ,nazywa chorymi psychicznie .Już to powinno Ci uświadomić ,że nieświadomie promujesz agenturalną antypolską stronę .

     • hjk 30 stycznia 2012 o 2:43 pm

      Trochę tam moze prawdy jest, bo musi się jakoś uwiarygodnić, ale dla laika trudno wykryć, co jest wartościowe. I na tym ten dowcip polega z tworzeniem pseudoblogów z pseudoprawdami…

   • miziaforum 30 stycznia 2012 o 9:23 pm

    JESTEM JAK NAJBARDZIEJ REALNY A I INNE OSOBY SĄ OSOBNYMI BYTAMI
    a ty ???

    • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 7:47 am

     „SĄ OSOBNYMI BYTAMI”wirtualnymi dodajmy,
     mozolinie budowanymi przez długi czas,
     a tu raptem ZONK.!!!!!

  • zenobiusz 30 stycznia 2012 o 2:30 pm

   Zacny Kefirze.Niżej dwie twoje wypowiedzi.Pisałeś o doznawanych elektrowstrząsach,psychotropach które zażywasz.Napisz szczerze czytelnikom,
   „Jestem schizofrenikiem wybaczcie,ale mam prawo walczyć o Polskę moich marzeń.Czasem mi odbija i nie poczytujcie mi tego za złe.”
   Zrozumieją ,i świat będzie dla wielu prostszy.Przeczytaj swoje własne wypowiedzi poniżej.Więcej nie trzeba szukać.

   „Alme na swoim pierwszym blogu zajmował się m.in:
   -pluciem na PiS.
   -pluciem na PJN.
   -pluciem na polskość i patriotyzm.
   -pluciem na Kościół katolicki, obrzydzanie Polakom świąt religijnych
   -walczył ze mną nieuczciwymi metodami w kampanii smoleńskiej; jako amunicji używał… artykułów z kryminalnych mediów, nie dając żadnej analizy ani żadnego konstruktywnego słowa od siebie.
   -i masą innych złych, ciemnych rzeczy.”
   http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/606015,bezpieka-prl-agentura-wplywu-iii-rp-i-polskojezyczna-blogosfera-szok-gwarantowany.html

   kefir2010 29 Styczeń 2012 o 7:24 pm

   uważaj pułkowniku, żeby anonymous nie zainteresowali się tobą, świętojebliwy kato-dewiancie, z orędziami od samego lucyfera wziętymi. ostrzegam jeszcze raz – opamiętaj się. jeszcze jedno orędzie, kierowane do ruchu stop acta, i może być źle. my, młodzi, moje pokolenie, nie chce katolstwa i świętojebliwych przekazów od samego belzebuba.
   dla wszystkich, którym oczy się otworzyły na watykańską sado-luc-mafię, polecam film: „watykan – synagoga szatana”.
   kefir2010 29 Styczeń 2012 o 7:55 pm
   2 7 i
   Oceń wpis

   oczywiście, że my, chrześcijanie, wciągniemy młodzież do walki z katolstwem i kościołem szatana. jesteśmy potężni. potężni wiarą w Chrystusa! módl się, byle nie do diabła, jak dotąd się modliłeś.

   https://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/29/nadchodzi-moment-rozliczen-z-szubrawcami/#comment-71475

 12. Kamil 30 stycznia 2012 o 5:51 am

  Każdy ruch współpracuje jakakolwiek nie była by jego intencja.
  Jeden drugiego nie musi informować telefonicznie o aresztowaniu czy nastraszaniu tego czy tamtego.
  Ludzie na podobnych poziomach ewolucji sami decydują o pewnych sprawach w obrębie jakichs grup aby te w końcu końców zaczęły podobnie funkcjonować.
  Wibracja intencji to jak prędkość fali dźwięku która rozprzestrzenia się po wszystkich jak drżenie tafli wody po powierzchni jeziorka.Na globie ziemskim z ludźmi jest podobnie, dzięki tej zasadzie są wzmacniane lub osłabiane reakcje określonych układów zachowań, mających jeden wspólny cel.
  Nic nie dzieje się z przypadku tak że, Ja wolę mieć swoj rozum aczkolwiek nie zapominam o uwzględnieniu go pomiędzy innymi rozumami.

  • Roma 30 stycznia 2012 o 1:42 pm

   na tym też polega siła modlitwy,
   zbiorowa wibracja intencji

 13. Jony 30 stycznia 2012 o 6:29 am

  Czy Piotr Bein wini ludzi za globalne ocieplenie??
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/

  • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 10:10 am

   Ja się tu odezwę, gdyż rozmawiałem z Piotrem na ten temat. Przez lata pracował w Kanadzie jako ekspert, m.in. w tej dziedzinie. W swoich analizach oparł się na oficjalnych danych, które wskazywały na to, ze faktycznie działalność człowieka powoduje dużą emisję CO2. Oficjalnie nie mówiło się jednak, ze ocieplenie klimatu i zwiększenie CO2 jest korzystne dla życia. Najgorszym problemem jest metan, który może się nagle uwolnić w związku z podwyższeniem średniej temperatury – a to byłaby katastrofa. Sądzę, że w obecnej dyskusji Piotr nieco inaczej podchodziłby do tematu. W najbliższej rozmowie na Skype zapytam go o to i nagram.

   • wisznu 30 stycznia 2012 o 1:05 pm

    no po części to może i prawda ,bo jakby tak nie konsumowali ludzie nadmiernie to wiadomo że i planeta nie była w takim tempie degradowana. Ale to jest temat złożony.

   • czytelnik 30 stycznia 2012 o 10:23 pm

    Profesor Nieumywakin sie klania !

  • grypa666 30 stycznia 2012 o 9:51 pm

   odparlem juz dawno ten bzdurny atak:
   Echa zdemaskowania agenta Beina
   http://grypa666.wordpress.com/2010/06/01/o-naprawe-rzeczpospolitej-6/

 14. rmld77 30 stycznia 2012 o 6:51 am

  Szatan przedostał się również do Kościoła, ale nie mówiłbym, że nim rządzi. Bywało w historii już gorzej, a Chrystus zawsze zwyciężał.

 15. rabarbarek 30 stycznia 2012 o 7:04 am

  A tu kolejny przyklad jak ” rewolucje” zjadaja swoje dzieci. Oj drzyjcie szalency , bo wszyscy dostaniecie to na co zaslugujecie.
  Syn ministra transportu USA dostal bana na opuszczenie Egiptu. [ wielu innych Amerykanow i Europejczykow tez] Nowe wladze Egiptu beda sprawdzac co delikwenci robili w Egipcie. Przedstawiciele rzadu USA ” gotuja sie” ze zlosci i mowia , ze nie tak miala wygladac demokracja w tym kraju. Pewnie , ze nie tak . Tyle srodkow i planow na marne.

  http://www.suntimes.com/news/nation/10255860-418/egypt-bans-travel-for-lahoods-son.html

  • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 10:06 am

   To potwierdza, że rewolucje niekoniecznie były przygotowane przez judeocentryków, a może kontrola nad tym ruchem im się wypsnęła.

   • O Rzesz 30 stycznia 2012 o 1:11 pm

    Bez wątpienia przygotowane przez nich były.
    Zaangażowanie sił „demokratycznych” to działanie mające na celu wzbudzenie wielkiej wściekłości w Arabach.
    Wszystkie te działania są po to by w krajach owładniętych zamieszkami do władzy doszli islamscy fundamentaliści.
    Ma to być ostateczny powód do antagonizowania Świata ze „strasznymi i krwiożerczymi” Muzułmanami których trzeba spacyfikować.
    Przepowiednie o tym mówią. Tak jak o „nieznanych chorobach”.
    Pasożyty robią co mogą by to się wypełniło.

    • hjk 30 stycznia 2012 o 2:50 pm

     Albo może się wymknęły spod kontroli, bo wszystkiego nie da się skontrolować i to wymaga czasu – jak się już ludzie „obudzili” to zaczeli działać i brać w swe ręce…
     W Polsce wszystko wskazuje na to, ze też było wywołane i kierowane, ale trwało w 1980 1,5 roku, wprowadzili siłą stan wojenny i czystki trwały do 89 roku, aż wszystko przygotowali… A i tak jeszcze w 1987-88 gineli „niepokorni” księża – Zych, Suchowolec – to najsłynniejsze przypadki… Z milion ludzi wyrzucili z Polski, tych najaktywniejszych…

     • O Rzesz 30 stycznia 2012 o 3:46 pm

      Całkiem możliwe. Nie wierzę że tylko ciemna strona jest aktywna a jasna bierna. Wojna o dusze trwa.

    • Wesołych Świąt 30 stycznia 2012 o 6:21 pm

     Być może tak jak u nas, z tą ACTA i anonymusami (celowe wyprowdzenie ludzi na ulice) tylko po to by platforma spalona na całej lini że ani sondaże, ani propaganda nie ukryją faktycznego stanu rzeczy (a jeszcze ponad 3 lata ich rządów, niby) więc chopaki wymyślili by ukierunkować gniew ludu dając im „najwłaściwsze” wyjście w postaci Paliokota (bo przecież 10% poparcia z kąś sie wzieło a on teraz taki anty i nawet kadzidła w sejmie pali 😉 ) a tu klops bo sie okazało ża Polacy nieco mądzejsi niż to zza szyby limuzyny wygląda a i panowie socjologowie też robote zjebali bo paligłupa wbrew wszystkim przewidywaniom ludzie pognali jak chciał sie wpiąć na lidera ruchu anty ACTA. Myśleli że jeszcze troche poważą tego piwa a tu nie spodziewanie przychodzi im wypić, na razie powoli ale lawina ruszyła i w takim obrocie zdarzeń różnego rodzaju Fakiry nawołują by zaprzestać POKOJOWYCH protestów bo dobrze wiedzą czym to śmierdzi i że mogą być z torbami puszczeni (ale do pierdla) A my pokojowo jak w Islandi staniemy pod parlamentem i będziemy stali, dzień po dniu, do skutku.

     • O Rzesz 30 stycznia 2012 o 7:29 pm

      Paligłup chciał by na tym zrywie upiec swoją pieczeń. To oczywiste.
      Po splugawionym 2sku jego namaszczają w przyszłości (min. Urban) na głównego moderatora masońskiej sceny politycznej.
      Podziel tylko jego wynik wyborczy przez mniej więcej „2” bo tylko ok. połowy uprawnionych ludzi głosowało.
      Prawie wszyscy o tym zapominają.
      Ledwo załapał się na próg wyborczy.

      • hjk 31 stycznia 2012 o 3:04 am

       Tu błądzisz, bo próg liczy się z frekwencji, a nie z uprawnionych do głosowania – gdyby wszyscy zbojkotowali a poszliby palikociarze, to mialby wynik 100%. Ale masz racje, ze realne poparcie ledwo przekracza 5%.

       Do ludzi niestety nie dociera, ze w takim systemie jaki obowiazuje, niegłosowanie de fakto jest głosem na zwycięzcę,KTOKOLWIEK BY NIM NIE BYŁ (!!) czyli w 2 ost glosowaniach na PO…

       dlatego polowa sejmu albo powinna pozostac pusta, albo trzeba by zarzadzic wybory uzupełniajace np. za tydzien po oficjalnym termie…

 16. rabarbarek 30 stycznia 2012 o 9:11 am

  Jedna z pierwszych spraw tego typu w XXI wieku. Jak wladzuchna wykorzystuje nowe technologie do podgladania , szpiegowania obywateli.
  Nie mowie juz o dronie , ktory znowu latal nad LA i jak twierdza swiadkowie nie byl to przyjemny widok.
  Chodzi o sprawe bardziej prywatna. Otoz jakimus obywatelowi [ nieposlusznemu i podejrzanemu] zainstalowano w samochodzie prywatnym malutki GPS . Przez miesiac jezdzil z ta ” pchla” , nieswiadomy , ze jest non stop podgladany. Kiedy sprawa wyszla na jaw , podal sprawe do Sadu Najwyzszego. Ten uznal , ze owszem nastapilo pogwalcenie dobra osobistego , ale nie stwierdzono , ze jest to niezgodne z czwartym punktem Konstytucji. Tak wiec zawezono sprawe i wcale nie jest pewne czy taki wyrok na pol gwizdka zatrzyma kolejnych chetnych do zakladania tajnych urzadzen w samochodach, mieszkaniach, w miejscach pracy, niczego nieswiadomych obywateli.

  http://redtape.msnbc.msn.com/_news/2012/01/23/10217642-supreme-court-rules-on-gps-tracking-but-punts-on-larger-issues

  • mi461 30 stycznia 2012 o 6:49 pm

   @rabarbarek nie tylko podgladani.

   Mam w swoim GM-skim samochodzie system ONStar, (nie jest uaktywniony bo nie bede im placic za takie nowosci)

   Miesiac temu , wyjezdzajac na skrzyzowanie 2 samochod brzydko mi zajechal droge.

   Zaklelam „soczyscie” po polsku. 😉

   Moj ON STAR system (ktory nie powinien dzialac) URUCHOMIL SIE>
   Uslyszalam glos :

   „Pardon mi? Comment doesn’t much.”

   Tak mnie oglupilo ze nie moglam ochlonac.

   Jezeli macie podobne systemy (nie wiem jakie sa w Europie) UWAZAJCIE bo podsluchuja kazde slowo.
   WSZEDZIE mamy podsluchy kamerki itd.
   GG (nowe)jak sie logujesz zaraz wyskakuje informacja .
   „kamera uruchomiona”
   jaki czort !! nigdy nie korzystam z kamerki na GG .

   Jestesmy OSACZENI i trzeba walczyc z tym bo juz nigdy nie bedzie odwrotu .

 17. rabarbarek 30 stycznia 2012 o 9:50 am

  I jeszcze jedna szybka [ choc nieco ciezka wiadomosc] Chlopaki z ochrony siedziby ONZu pomylili sie i wezwali policje amerykanska po dokonaniu odkrycia dziwnej paczki. [ nadanej w Meksyku] Zamiast udac sie do Ban Ki Moona o porade , wykazali sie gorliwoscia , za ktora nagrody pewnie nie dostana. Okazalo sie bowiem , ze paczka zawierala kilkanascie kilogramow kokainy i szanowni , niedoszli odbiorcy mieli niezla gimnastyke piatkowa , aby wylumaczyc mediom [ ktore tematu nie podjely na pierwszych stronach gazet] , ze to musiala byc pomylka. Co z ” pomylka” zrobiono nie wiadomo , choc moze jednak do adresata dotarla. Dobrze , ze choc dostalismy ten przeciek , teraz juz wiemy czym zajmuja sie urzednicy ONZu i za co biora pieniadze.

  http://www.eurasiareview.com/27012012-major-scandal-as-35-lbs-cocaine-seized-at-un-headquarters/

 18. lucas003 30 stycznia 2012 o 10:23 am

  AKCJA UFO ZACZYNA BYC POMALUTKU WDRAZANA , POOGLADAJCIE NIEBO W GODZINACH NOCNYCH NARAZIE TYLE ,SAM JESZCZE MUSZE WNIKLIWIEJ DO TEGO TEMATU PODEJŚĆ

  • ekonomiczny hitman 30 stycznia 2012 o 2:28 pm

   Mówisz o światełkach wygladających jak kule i szybko lecących, znikających nie wiadomo gdzie, bo nie za chmurami (na linii wschód -zachód często)? Widziałem kilka parę miesięcy temu. Wyglądały jak spadające gwiazdy ale na 99% to nie było to. Wtedy sobie pomyślałem, że gdyby zaczęły tak latać dookoła ziemi nad każdym państwem to by niezła akcja była, bez użycia technologii blue beam bo wystarczyło by nagłośnić przez media podróbkę – otaczamy was z każdej strony poddajcie się ziemianie. I już mamy nie lada przedstawienie i panikę.

   Raz też widziałem małą artylerie, wtedy jak były ćwiczenia około 6-8 w rządku i takie świecące niepełnym światłem, jakby lekko przeźroczyste ale na całym pancerzu a nie w 1 punkcie. Poruszały się bardzo szybko. Napisałem o tym i podałem linka, że to mogło być to http://tnij.org/x47b i usunęli jeden wpis (chyba zbyt szczegółowo opisałem) . Lampiony nie były to na pewno (te moje).

   Tutaj pisałem o tym, wiele osób tam coś o światłach pisze:
   http://orneta.wm.pl/12690,Dziwne-swiatla-na-niebie.html

 19. Sully 30 stycznia 2012 o 10:32 am

  A na Discovery coraz więcej filmów „dokumentalnych” o UFO 😉 swoją droga gdyby kosmici mieli taką technologie iż by dotarli do ziemi, to po co mieliby się z nami kontaktować. Czy my rozmawiamy z mrówkami? Bylibyśmy dla nich mało atrakcyjni, chyba że potrzebne byłyby im tereny, to krótka piłka i ludzi nie ma .

  • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 11:48 am

   No właśnie Sully, jest to logiczne, ale nie dla wypranych aspartamem i fluorem mózgów. Mam nadzieję, że tych co logicznie myślą jest jeszcze na tyle wielu, że się nie damy omamić tym „ludobójcom-fantastom”

   • kamil51000 30 stycznia 2012 o 4:10 pm

    o tym UFO, to się coraz ciekawiej mówi, sam swego czasu oglądałem różne filmy dokumentalne o Ufo na Ziemi, księżycu i wszechświecie. Jedna z najbardziej trafnych i logicznych teorii, a poparta filmem „Apollo 18” mówi, że na księżycu są obcy, że defakto jest pusty w środku i nie wolno nam się zbliżać do niego. Ostatnia załogowa i potwierdzona oficjalnie misja miała miejsce przeszło 30 lat temu, a potem nagle przerwali program kosmiczny, a nawet dogadali się z Ruskimi i teraz współpracują.
    Mnie zawsze dziwił ten fakt, a mianowicie, po co lecieć na księżyc, a potem zaprzestać eksploracji jego? Przecież logicznie myśląc Księżyc powinien zostać zasiedlany i zmilitaryzowany.Być może wielu z was uzna to za głupotę, ale skoro istnieją obce formy, a nie oszukujmy się wcześniej czy później ktoś kogoś spotka, i to lepiej żebyśmy my spotkali ich na ich terenie, a nie oni nas na naszym. To księżyc powinien stać się bazą wyjściową pod eksploracji,, a nie tyle, że podboju, ale poznania i pokojowego zasiedlanie wszechświata.
    Zawsze dziwi mnie fakt, że nagle zaprzestano tego procederu. Przecież logiczne jest stworzenie linii obrony możliwie jak najdalej. i dobrze mówisz, że jeśli by przylecieli, to by nas zmietli. Pomyślcie, ktoś przemierza galaktykę, żeby z nami pogadać? No nie, mając taki sprzęt, to by nas wybili w pień, a co by zostało to by pracowało dla nich jak niewolnicy. I chyba tak się dzieje.,

    Ostatnio w Hollywoodzie coraz więcej filmów o końcu świata,robią ludziom sieczkę z mózgu. jaki to ma cel?

    • hjk 30 stycznia 2012 o 4:22 pm

     Kamil okazuje się, ze myśmy (tj. ludzie) w ogóle nie byli na księżycu 🙂
     A jesli już, to nie wtedy i nie za pomocą takiej techniki, jak pokazywano i jaka była znana oficjalnie…
     A wtedy księżyc jest już może dawno zasiedlony. ale to pod warunkiem, ze istnieje technika i technologia nieznana szerokiej publice…
     Bo jesli utajnianie wiedzy i odkryć zaczęło się już tak ok. 100 lat temu, to odstęp miedzy tą ciemnotą z końca 19 i początków 20 w., w której nas trzymają a tą utajnioną może być kolosalny…
     No i wtedy to całe UFO to przejawy tej utajnionej i ukrytej techniki.

    • Ktoś 31 stycznia 2012 o 1:09 am

     Księżyc to OLIMP, jak ktoś się interesuje mitologia to zrozumie o czym mowa.

  • krist 30 stycznia 2012 o 12:30 pm

   sully na discover nie jest coraz więcej filmow o ufo- to tylko takie wrazenie bo sa to stare filmy kilku letnie! a discovery jak wiemy lubi puszczac w kołko jedno i to samo… kilka lat temu tez naokrągło puszczali tylko o ufo wysmiewcze filmy…
   ponadto jak piszesz krotka piłka- obcy mogliby nas zmisc z pow ziemi otoz nikt nie rozwla swojego ogródka i poligonu doswiadczalnego ktory ma w posiadaniu od tysięcy lat…..

  • ekonomiczny hitman 30 stycznia 2012 o 2:36 pm

   Gdyby te mrówki były wielkości niedźwiedzia to na pewno byś z nimi porozmawiała albo przynajmniej zwracała na nie uwagę. Mrówek nawet nie zauważasz (takie malutkie są). Nie ma żadnych dowodów na istnienie obcych istot (gdyby były to po co je ukrywać(?), są tylko niejasne i nieoficjalne „dowody”), natomiast UFO (niezidentyfikowane obiekty latające) widziało wiele osób, ale na samą myśl wszyscy od razu widzą zielone ludziki, a to wszystko to mogą być zwykłe ziemskie obiekty, testy wojskowe, przyroda płatająca figle itp. I dlatego mit kosmitów jest wciąż żywy.

   • hjk 30 stycznia 2012 o 3:08 pm

    Nie ma żadanych „kosmitów” – zbawienie.com/ufo – tu jest dobre wyjaśnienie tych „fenomenów”… są tylko mity kos-mi(ty)czne 🙂
    wczoraj znalazłem tekst kolejny tekst potwierdzający:

    „W 1978 r. załoga radzieckiego statku Salut-6 nagrała na kamerę na orbicie wokółziemskiej dziwne manewry UFO. Film trwa 20 minut i ponoć ma być najlepszym filmem ukazującym manewry UFO z bliskiej odległości. Co więcej film ten pokazano NASA a obie strony uzgodniły wymianę informacji w podobnych przypadkach.
    Na filmie widać jak do statku Salut-6 zbliżył się na odległość 100 metrów niewielki obiekt latający o średnicy 8 metrów. Co ciekawe przez 24 godziny znajdował się on w tej samej odległości od Saluta, po czym nagle zbliżył się do niego na odległość 30 metrów. Kosmonauci przyjrzeli się obiektowi w kształcie dysku, zobaczyli trzy okna i twarze załogantów. Istoty miały podobne do ludzkich twarze i duże nosy. Ich niebieskie oczy były bardzo duże, trzykrotnie większe od ludzkich! ISTOTY MIAŁY DZIWNY, NIEMAL OBOJĘTNY WYGLĄD TWARZY, JAKBY CAŁKOWICIE POZBAWIONY UCZUĆ. Pojazd zmniejszył odległość do Saluta jeszcze bardziej, tak, że jeden z kosmonautów pokazał przez okno Obcym mapę Układu Słonecznego. Obcy pokazali podobną mapę przez swe okno. Astronauci nie tracąc zimnej krwi wzięli do rąk latarki i zaczęli wysyłać sygnały świetlne Obcym, dokładnie ciąg cyfr. Obcy po pewnym czasie także zaczęli wysyłać ciąg świetlnych znaków, z którego astronauci radzieccy odczytali jakieś matematyczne twierdzenia. Szokującym faktem jest, że astronauci wykonali spacer w kosmosie. Istoty zrobiły to samo, lecz ..”

    i tu uwaga, uwaga:

    „…nie potrzebowały ani masek ani kombinezonów! ”

    A to ciekawe..

    „Wysokość istot ustalono na około 2 metry, i raczej były one androidami. Kto nimi jednak sterował??? Po czterech dobach Obcy znikli w czarnym Kosmosie.”

    Ja dopuszczam jeszcze tajne technologie wojskowe, a najsmielsze to takie, ze cywilizacje poprzedni żyjące na ziemi musiały z niej odleciec z powodu jakiegoś kataklizmu i teraz powracają – podobno jest dużo dowodów na to, ze takowe żyły tu przed nami.

    • felicyta 30 stycznia 2012 o 10:25 pm

     @hjk 30 Styczeń 2012 o 3:08 pm, cywilizacje poprzedni żyjące na ziemi musiały z niej odleciec z powodu jakiegoś kataklizmu

     -to, ze na Ziemi zyly rozne cywilizacje „bogow” zanim nastapil ogonoswiatowy kataklizm ok.12, 5 tys lat p.n.e. udawadnia Leszek Wiktor Klimek na swojej superciekawej stronie
     http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/05bogowie/bogowie.htm
     Fragment:
     Calkiem inna historia ziemskiej cywilizacji
     Cywilizacja Bogów
     Zmieńcie definicję Boga, a wszyscy w niego uwierzą. Casey Wadowski
     Brakujące ogniwo
     Czy kiedyś, przed naszą istniała jakaś wyższa cywilizacja? Czy nasza, dzisiejsza cywilizacja powstała na gruzach starszej i potężniejszej od nas. Czy taka rzeczywiście istniała? Sądzę, że nie powinniśmy tego kategorycznie wykluczać. Daeniken twierdzi, że Ziemię często odwiedzali kosmici. Myślę, że nie trzeba szukać aż tak daleko. Być może pierwsze ziarno zasiane zostało z kosmosu, ale następne, siane tutaj na Ziemi, były już rodzime. Przekazy starożytnych stwierdzają, że człowiek został stworzony w bardzo dawnych czasach. Co chcę udowodnić? Udowodnić to może powiedziane za dużo, ale chcę pokazać, że:
     • Istnienie wysokiej cywilizacji (cywilizacji Bogów) w dawnych czasach uważam za więcej niż prawdopodobne.
     • Cywilizacja Bogów opuściła Ziemię przed światowym kataklizmem, nazwanym przez Hapgood’a „wielkim uskokiem skorupy ziemskiej”, pozostawiając ludzi samym sobie.
     • Cywilizacje „znikąd lub niewiadomego pochodzenia” są efektem planowej kolonizacji prowadzonej przez cywilizację Bogów, która przed przybyciem ludzkich osadników najpierw budowała ośrodki władzy oraz przygotowywała tereny pod względem gospodarki wodnej.
     • Twierdzenie, że Bogów wymyślił człowiek na własne potrzeby jest bezsensowne. Wynikało by z tego, że możliwości abstrakcyjnego myślenia u naszych przodków były takie same lub dużo większe niż dzisiejszych ludzi. Czy postać na zdjęciu obok (Salamanca w Hiszpanii) jest produktem średniowiecznego fantasty czy echem dawnej, zaginionej i zapomnianej epoki? Czy w ręku trzyma „boski sierp”, znany ze starożytnych przekazów?
     • Dzisiejszy podział na ery i epoki możemy spokojnie odłożyć na najniższą półkę, podobnie jak twierdzenie, że istniał dziki pierwotny człowiek. Uwzględnienie cywilizacji Bogów w naszej historii doskonale tłumaczy to, czego nie są w stanie wyjaśnić dzisiejsi historycy.
     • Skorupa ziemska nie jest platformą stabilną. Przyjęcie założenia, że zarys dzisiejszych kontynentów od tysiącleci pozostaje niezmienny nie daje żadnych szans na znalezienie odpowiedzi na pytania w rodzaju – dlaczego niektóre starożytne drogi prowadzą wprost do morza, dlaczego nie znaleziono ani jednej całej starożytnej budowli, dlaczego ogromna większość starożytnych ruin została zasypana ziemią czy wreszcie dlaczego na Antarktydzie utworzyły się pokłady węgla kamiennego.
     Cały czas poszukujemy „brakującego ogniwa”. To ogniwo istniało i istnieje. Nazywa się Cywilizacja Bogów.(…)

     • felicyta 30 stycznia 2012 o 11:50 pm

      @ogonoswiatowy kataklizm ok.12, 5 tys lat p.n.e

      ogolnoswiatowy kataklizm ok.12, 5 tys. lat temu lub ok.10, 5 tys. lat p.n.e.

      • choice 31 stycznia 2012 o 9:16 am

       ogólnoświatowy kataklizm ok. 4 tyś lat p.n.e

       ogólnoświatowy kataklizm ok. 4 tyś lat temu lub około 4,5 tyś lat p.n.e

       a jeżeli chodzi o sam fakt istnienia ufo to ściema dla dzieci lub dla osób które odrzucają Stwórcę jako jedynego kreatora tej ziemi i świata propaganda new age… i nie ma żadnych innych podobnych planet ludzi uciekających na księżyc w statkach czy kontroli nas przez obcych na razie jest kontrola baranów przez mas media oraz agentury bo lepsze gówno warta ściema niż Bóg bo tutaj trzeba będzie zachować wszystkie jego wartości…..
       jeżeli chodzi o statki to istnieją jest to nowoczesna technologia która jest ukrywana tak zwane wunderwaffe (coś za coś czyli krematoria II wojna światowa pełen okultyzm w zamian za nowoczesną technologię od azazela ) Zobaczymy to wszystko dopiero w wersji finalnej statki plus blu beam plus upadek aniołów będziemy mieć niezłe widowisko..

       http://moje-riese.blogspot.com/

       http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html

       http://radtrap.wordpress.com/2011/12/16/galaktyczna-federacja-kosmicznych-klamstw/

       http://radtrap.wordpress.com/2011/12/10/czarownice-vril/

       http://radtrap.wordpress.com/2011/12/03/prawdziwe-demony-nazizmu/

       http://radtrap.wordpress.com/2011/11/03/towarzystwo-thule/

       http://radtrap.wordpress.com/2011/01/23/maskarada-ufo/

       http://radtrap.wordpress.com/2011/11/20/hitler-uciekl-do-argentyny/

       • hjk 31 stycznia 2012 o 11:01 am

        @”ufo to ściema dla dzieci lub dla osób które odrzucają Stwórcę jako jedynego kreatora tej ziemi i świata propaganda new age”

        dokładnie tak jak piszesz – z istnienia Stwórcy i faktu stworzenia swiata i człowieka wynika, ze jedynymi istotami rozumnymi materialnymi są ludzie, ew jakieś ludziopodobne gdzieś na innych planetach, choć faktycznie nie wiem, jaki byłby sens zwielokrotniania ludzkości na innych planetach.
        Symptomatyczne, ze ci rzekomi ‚kosmici” mieliby być „wyzej rozwinięci” i to oni mieli nas „stworzyć’ co „atakuje” czy wyklucza Stwórcę, a z drugiej strono na siłę poszukują jakichś planet z życiem nawet prymitywnym (ale naiwnie poszukuja podobnych nam, a wiec sami potwierdzają, ze zyciodajna jest tylko ziemia), co ma wspierać teze, ze życie jest powszechne w kosmosie i mogło powstawać w drodze naturalnej ewolucji, co również jakoś „atakuje” czy wyklucza Stwórcę.
        Jak to mówią, „jak nie kijem go to pałką”…

        Choć nie widac powodu, dlaczego Stwórca nie mogłby „zasiać” różnych form zycia w różnych miejscach, tylko akurat tu… Jednak życie rozumne moze być tylko w takiej formie lub podobnej jak nasza, rózniacej się tylko drobnymi szczególami.
        Trochę to nastręcza trudności teologiczne, bo jeśli tak, to np. Chrystus musiałby wielokrotnie przychodzić do każdej z takich „ludzkości’, aby ich zbawiać. itd.
        Dlatego Kościół od wieków stał na stanowisku, ze Ziemia jest w centrum (zasadniczo duchowym, kiedyś ze fizycznym czy astronomicznym) wszechświata, a dzis jest to wsparte argumentami natury biologicznej, ze chodzi tez o centrum obecności i występowania wyjątkowych procesów biogenetycznych – nawet taką tezę głosił śp. Lem w książeczce pt. „Biblioteka XXI wieku”…

        • masakalambura 1 lutego 2012 o 8:59 pm

         „ufo to ściema dla dzieci lub dla osób które odrzucają Stwórcę jako jedynego kreatora tej ziemi”

         Nic bardziej błędnego.

         Tora Genesis VI
         „I stało się, gdy zaczęli się ludzie rozmnażać na ziemi a córki im się narodziły-
         Że ujrzawszy synowie Boscy córki ludzkie,iż piękne były, pojęli sobie żony ze wszystkich, które sobie upodobali.
         I rzekł Bóg: Nie walczyć duchowi Mojemu w człowieku długo, jest on wszakże i ciałem; i niech będą dni jego 120 lat.
         Olbrzymi byli na ziemi w czasy one; i także w następstwie, bo przychodzili synowie Boscy do cór ludzkich, a rodziły im: Są to owi mocarze, którzy od wieków byli mężami sławy. ”

         I dalej u Henoha 6-8
         „1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
         2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.
         3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: „Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech”.
         4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: „Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku”.
         5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
         6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
         7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel.
         8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.

         7.
         l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
         2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
         3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
         4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.
         5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew. 6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.

         8.
         1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.
         2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute.
         3 Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel [ wychował] astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel nauczył dróg księżyca.
         4 Ludzie ginąc wołali, a głos ich doszedł do nieba.
         Wstawiennictwo archaniołów na rzecz ludzi”

         A zatem według Starego Testamentu coś żyje w niebiosach i bywało już na ziemi czyniąc wielkie zamieszanie oraz zepsucie. A jeśli wziąć słowa Jezusa, że czasy ostateczne będą jak za czasów Noego (powyższe cytaty dotyczą tego okresu), to możemy się liczyć z tym, że zepsucie na ziemi jeszcze się zwiększy a my jesteśmy przygotowywani (psuci) tylko na jego zstąpienie z niebios. I nie będzie to Jezus, a tylko ktoś od dawna oczekiwany przez wszystkich, którzy Jezusa nie uznali za Mesjasza. Ten zwodziciel zwiedzie wszystkich, którzy teraz od wiary odstąpili, i którzy nauki Jezusa nie przyjęli, i będzie on też miał swojego proroka, zwanego fałszywym. I znaki fałszywe będą robić.

         I dopiero po nim przyjdzie Zbawiciel i udowodni swoim przyjściem, że Ewangelia i możliwe że Koran (muzułmanie uznali Jezusa za Mesjasza i czekają na Niego) jednak nie były „ściemą” i że należy Prawa Boga Jedynego przestrzegać.

         Zatem scena gotowa, scenariusz znamy, tylko główni aktorzy jeszcze się nie ujawnili.

         Modlimy się i czekamy….

     • bn 1 lutego 2012 o 10:30 pm

      Bog nam nie pomoze jesli Go o to nie poprosimy.

   • Sully 30 stycznia 2012 o 3:52 pm

    Nie rozumiesz, to my jesteśmy dla kosmitów mrówkami, jesli byliby w stanei pokonać odległość ze swojej planety na nasza, to my będziemy dla nich mało atrakcyjnymi partnerami, chyba że jak pisze krist, jako króliki doświadczalne. Sami testujemy na zwierzętach, więc dlaczego by rozwinięci lepiej kosmici nei mieli tego samego robić na nas 😉

    • hjk 30 stycznia 2012 o 3:57 pm

     nie ma lepiej rozwinietych kosmitów, ew. demony, ale one nie potrzebują experymentować, no chyba, ze chcą się na stałe wcielać w jakieś ciała…
     Prędzej na nas to eperymentują jacyś mający się za „nadludzi”, tak jak Niemcy w czasie wojny w obozacj koncentracyjnych – posłuchaj wykładó D.Kwietnia…

     • Sully 30 stycznia 2012 o 4:19 pm

      A ja wierzę w to, że gdzieś w przestrzeni są światy podobne do naszego na których jest życie. Być może lepiej rozwiniete. Dopuszczam do siebie myśl, że człowiek może być dla takiego „kosmity” czymś w rodzaju pasożyta.

      • hjk 30 stycznia 2012 o 4:24 pm

       Ja też wierzę, ale są to istoty nam podobne, moze nieco różniące się wielkością, składem chem itd, ale zasadniczo podobne.

    • ekonomiczny hitman 30 stycznia 2012 o 5:31 pm

     Króliki doświadczalne to też jakaś forma kontaktu :). Mi chodziło raczej o to że jak by nas zobaczyli to musiało by ich to zaciekawić (zakładając że nie jesteśmy dla nich tak mali, że aż niezauważalni). My na mrówki nie zwracamy uwagi bo są małe, prawie nie widoczne. Ich technologia, poziom wiedzy (skoro bytu dotarli) wcale nie musi oznaczać, że nie byli by zdziwieni i ciekawi.

     • zenobiusz 30 stycznia 2012 o 6:04 pm

      „My na mrówki nie zwracamy uwagi bo są małe, prawie nie widoczne.”
      http://www.sciaga.pl/tekst/39717-40-owady_spoleczne_zycie_spoleczne_mrowek
      No nie całkiem nie zwracamy.Nas też ktoś być może obserwuje,ale nie są to kosmici,
      Modą to poza demonami,być przedstawiciele nielicznej grupy zdemonizowanych przedstawicieli homo sapiens,potomków twórców,demonicznej wysokiej cywilizacji technicznej,którzy po wojnach „bogów i ludzi”zmuszeni zostali,przez nieznany nam czynnik(moc Boga?) do pozostawania w ukryciu.Być może, to w naszej własnej naturze jest coś, czego się panicznie boją.Wiem ,wróble galaktyki i tym podobne pomysły sf są kuszące,ale…
      Każda cywilizacja tworząca technikę,musiała być sui generis ciekawa.
      Nie ukrywała by się przed nami.
      Brednie o tym,że nie nawiązują kontaktu,bo jesteśmy na zbyt niskim poziomie,i Kodeks Galaktyczny im zakazuje,by nie zakłócić naszego rozwoju,mnie nie przekonują.
      To ich dalsze bytowanie na Ziemi i w okolicy(dopuszczam,że mogą być na Księżycu,innych planetach w nielicznych bazach,na Arktyce, czy w Himalajach ,we wnętrzu podziemnych kompleksów) zależne jest od naszej niewiedzy.Prawdopodobnie wydaje im się ,że opanowali metodę,by wrócić choć na krótko do starożytnej roli „bogów”.Wskazuje na to dążenie do poganizacji nawet chrześcijańskich świątyń.
      Pozyskali sojuszników wśród ludzi,i dążą do celu.
      Nie uda im się .To oni są skazani na zagładę.

      My jesteśmy potomkami obietnicy,
      i doczekamy jej wypełnienia.

    • aka77 30 stycznia 2012 o 8:57 pm

     to wyobraź sobie, bardziej rozwinięta cywilizacja nie musi niczego testować, nie interesuje ich złoto ani inne surowce, dzięki większemu wykorzystani mózgów mogą poruszać się inaczej niż my, porozumiewać się inaczej niż my (np ze zwierzętami), i w końcu inaczej myśleć.

     • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 5:28 am

      To potrafią także ludzie,nieskażeni.
      Telepotracja bilokacja,kontakt telepatyczny,wpływ myśli na kreowanie materii.
      O tym mowa w słowach ,”Na podobieństwo swoje uczynił go…..”
      Wszak nie jest tu mowa,o tym że Stwórca,
      to istota dwunożna ,dwupłciowa i koniecznie z brodą.
      Niektórzy z nas po przemienieniu,
      znów będą posiadali te umiejętności kreacji,
      Musimy „tylko” zdać egzamin.

 20. Sully 30 stycznia 2012 o 10:35 am

  Do Monitora: A jakie to praktyki satanistyczne dokonują najwźsi hierarchowie w Kościele?

  • wegmar 30 stycznia 2012 o 11:08 am

   Kard. krakowski mimo licznych protestów wybudował i pozwolił poświęcić :

   http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2533&Itemid=56

   posłuchaj uważnie ze zrozumieniem:

   http://www.youtube.com/user/pio9a#p/u/12/xO9uWflS49Y

   • szuwaxpl 30 stycznia 2012 o 11:21 am

    wegmar – to wszystko jest tak nieprawdopodobne WOW
    dużo czytania, ale ten ktoś włożył bardzo dużo pracy aby laikom uzmysłowić patrz aby zobaczyć…

 21. rabarbarek 30 stycznia 2012 o 10:43 am

  Australia juz wczesniej uswiadomila swoich obywateli prowadzacych biznesy za pomoca Internetu , ze bedac na serwerze amerykanskim moga pasc ofiara Patriot Act i innych nowych , ustalen rzadu USA. Na stronie rzadowej znajduja sie wyjasnienia. W zwiazku z ostatnimi posunieciami rzadu USA i mozliwoscia aresztowania kazdego , wszedzie jest to sprawa dosc istotna. Podobno bank kanadyjski { CIBC} zostal ” poproszony” o dostarczenie listy klientow ,[ bardzo mozliwe , ze Amerykanow , ktorzy uciekli z USA , a sa tacy i to podobno wcale nie w ilosciach sladowych]
  Prawnicy pracuja nad sprawa i narazie radza , zeby zadnych informacji na poludnie nie przesylac.

  http://www.dsd.gov.au/infosec/cloud/cloud01.htm

  • rabarbarek 30 stycznia 2012 o 10:45 am

   A tu artykul do tematu

   Co zrobisz jak USA przyjdzie do ciebie?

   http://www.smh.com.au/it-pro/cloud/what-will-you-do-when-the-us-comes-for-you-20120125-1qhc1.html

   • hjk 31 stycznia 2012 o 3:14 am

    Nie otworze drzwi 🙂

 22. Cramer 30 stycznia 2012 o 11:14 am

  Oglądałem egzorcyzmy x. Natanka on-line w sobotę 28.01.
  W pewnym momencie po wypowiedzeniu kolejnej formuły egzorcyzmu w Imię Jezusa Chrystusa dało się słyszeć demoniczne wycie tego opętanego chłopaka.
  Byłem zszokowany. To było on-line!
  x. Natanek po prostu kontynuował.
  Czy ktoś ma nagranie tego egzorcyzmu?

  • Konarski 30 stycznia 2012 o 11:28 am

   Po co na siłę szukać sensacji?
   Dla TVN?

   • Konarski 30 stycznia 2012 o 11:29 am

    grunt, że przeprowadził egzorcyzm.

    • Cramer 30 stycznia 2012 o 11:51 am

     Nie, nie chodzi mi o sensację. Chciałem sprawdzić który z egzorcyzmów tak dokuczył demonowi.

     • O Rzesz 30 stycznia 2012 o 12:48 pm

      A po co ci to?. Jesteś księdzem?.
      Jeśli nie to nie baw się rzeczami które nie są twoją domeną.
      Możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.
      Wiele osób przez głupią ciekawość zostało opętanych.
      Odpuść sobie.
      Monitor walczy z nimi na planie realnym a ksiądz Natanek na duchowym.
      My wesprzyjmy Marka.
      Ksiądz Natanek ma już potężnego sprzymierzeńca w postaci Chrystusa.
      Powodzenia Monitor!.
      Niech ci Bóg błogosławi!.

      • hjk 30 stycznia 2012 o 3:14 pm

       No i to nie egzorcyzm sprawił wycie demona, ale fakt, ze uległ w końcu mocy Boga…
       Taki czy inny egzorcyzm to tylko narzędzie, środek do działania boskiego, wyraz woli człowieka, która niejako „uruchamia” czy jest warunkiem zadziałania przez Pana Boga, ale tu potrzeba władzy Kścioła i mocy, która Jezus powierzył kapłanom zasadniczo.

       • maran 30 stycznia 2012 o 4:31 pm

        Tu jest super nagranie ks egzorcysty Boguslawa Jaworowskiego o genezie zla i problemach z okultyzmem. Dlugie, ale naprawde warto posluchac. Bardzo przystepnie, konkretnie tlumaczy o co biega z tym okultyzmem, jak sie w niego wchodzi ( czesto nieswiadomie) i jak trudno z niego wylezc. Jezeli wierzymy ( a jako ludzie wierzac powinnismy) ze istnieje niewidzialny swiat duchowy ,ktory jest TAK SAMO realny jak nasz rzeczywisty , widzialny swiat, to wiemy tez ze istnieja dobre i zle duchy. Zle duchy ( szatan, lucyfer i cale mrowie innych czartow) robia wszystko ,aby nas zbalamucic, zgnoic, zniszczyc, dobre duchy ( swieci, sw Michal archaniol, aniolowie , nasz Aniol Stroz, Maryja, Duch sw) bronia nas przed dzialaniem zlych duchow. Jezeli ktos jest wierzacym katolikiem to wie, ze najepsza obrona jest bycie w stanie laski uswiecajacej
        ( czyli bez grzechu) , czesta komunia sw i spowiedz oraz modlitwa. Rozaniec jest ta szczegolna modlitwa, ktora dziala jak woda swiecona na czarty z piekla rodem. Potezna bron przeciw nim ktora jest nieuzywana ,a powinna byc. Bardzo wazne jest tez codzienne odmawianie modlitwy do Michala Archaniola oraz do naszego osobistego body guarda, ktorego kazdy ma przypisanego, czyli Aniola Stroza. To sa konkretne zalecenia, ktorych my , ludzie wierzacy powinnismy przestrzegac bo one nas CHRONIA. Chronia nasza dusze, ktorej dobro dla nas, ludzi wierzacych powinno byc najwazniejsze. http://www.youtube.com/watch?v=vW2ZN9Kj730

        • maran 30 stycznia 2012 o 4:38 pm

         Modlitwa do św. Michała Archanioła:
         „Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
         Amen.”
         Modlitwa do Aniola Stroza:
         „Aniele Boży, stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie, w nocy Bądź mi zawsze ku pomocy, Strzeż duszy, ciała mego, zaprowadź mnie do żywota wiecznego.
         Amen.”
         http://sacramenti.info/viewpage.php?page_id=11

        • gruszka 30 stycznia 2012 o 10:17 pm

         przecież Biblia pisze o tym żeby nie modlić się do aniołów… Tylko do Boga Ojca przez Jezusa, który jest jedynym naszym łącznikiem ? Czy dobrze to rozumiem ?

        • masakalambura 1 lutego 2012 o 10:46 am

         @gruszka
         zgadza się, najlepszą i najskuteczniejszą modlitwą jest ta, którą kierujemy bezpośrednio do Boga Jedynego, Jedynego Wszechmocnego i Wszechwiedzącego, Jedynego Miłosiernego i Litościwego, Jedynego Sprawiedliwego.

  • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 11:49 am

   Ja też wczoraj słyszałem wycie Mizi, gdy przeprowadziłem na nim egzorcyzm. Jednak chyba jestem za słaby, bo potem demony wróciły.

   • wisznu 30 stycznia 2012 o 1:13 pm

    Mizia dostaje kolejne ciosy,byt demoniczny siedzący w nim dostaje konwulsji że znowu przegrywa. Ale trzeba uważać bo każdy cios zadawany demonicznym siłą napędza ich gniew,bo inaczej nie potrafią.Ludzie to tylko ich wykonawcy,słabi wiarą.Ale jak dostaje się się ze wszystkich stron to w końcu musi ulec,Jezus pomaga w walce,tylko trzeba być silnym w wierze i nie ulegać pokusie.

    • navajo88 30 stycznia 2012 o 2:14 pm

     wisznu , ale głupoty opowiadasz człowieku i czy jak będziesz głody to Jezus da ci jeść ?????
     Jezusa to guzik obchodzi czy jesteś najedzony czy głodny !!!!!!! hahahahahahahahahahahahaha
     J.M.H

     • wisznu 30 stycznia 2012 o 2:28 pm

      A co ma wiara do cielesnych pragnień typu jedzenie i picie.Co da siłe duchową -red bull? może guzik obchodzi czy głodny czy nie ale obchodzi jakim jestem człowiekem

      • hjk 30 stycznia 2012 o 3:16 pm

       Obchodzi, bo sam nas nauczył, ze mamy się modlić „chleba naszego powszedniego”…

    • zwiastun 30 stycznia 2012 o 3:22 pm

     Winszu, to nie demony Mizie opentaly, to nierzetelne informatormacje wprowadzily go w blad. Tezaz wstydzi sie do tego przyznac. Nie przeprasza bo mu glupio, ma za duzo dumy osobistej. Po drugie chciably rozbic blog Marka i Zenka, ale panowie nie sa naiwni.

   • navajo88 30 stycznia 2012 o 2:20 pm

    Oj monitor monitor wy wszyscy jesteście porąbani i jak wy możecie wyznawać jakąkolwiek religję !!!!! ,,,, egorcyzmy ,wycie i tak na prawdę to sami jesteście dowodem że wymieranie już się zaczeło popatrz wokól siebie i zobaczysz podobnych do siebie ludzi i zachowujących się tak samo ,czyli pełny pęd ku zagładzie czy wam to się podoba czy nie , ale powiem ci że ja mam to wszystko w dupie i tylko się z tego wszystkiego śmieję !!!!!!! hahahahahahahahahaha
    J.M.H

    • wisznu 30 stycznia 2012 o 2:29 pm

     a na końcu nie będzie już do śmiechu,zresztą śmiejecie się puki możecie.

    • O Rzesz 30 stycznia 2012 o 3:58 pm

     Nawako … mylisz się całkowicie.
     Szkoda że zamykasz się tylko w granicach swojego chorego ciała.
     Poziom umysłu świadczy że jesteś zdolny do pojmowania i czucia czegoś więcej.
     „Ten się śmieje kto się śmieje ostatni”. Pamiętaj o tym.

     • navajo88 30 stycznia 2012 o 5:09 pm

      O Rzesz piszę nie dla tego że mi się chce śmiać , tylko ze pozostało mi się śmiać z tego wszystkiego i jeszcze jedno nie nabijam się zwas czy kogo kolwiek bo nie mam takiego zwyczaju !, i mam nadzieję że jeszcze mogę się śmaić bo potem ???? to kto to wie ?????
      J.M.H

      • navajo88 30 stycznia 2012 o 5:16 pm

       I więcej uśmiechu na twarzy ludziska ,tym bardziej że żyjemy w przełomowym czasie na ziemi !!!! OKI?
       J.M.H

   • felicyta 30 stycznia 2012 o 3:00 pm

    @monitorpolski 30 Styczeń 2012 o 11:49 am , potem demony wróciły.

    -o czym usilnie myslisz, to masz, bo tak tworzy sie rzeczywisosc. Nic nie istnieje „na zewnatrz”, jedynie to co wymyslisz. Zacznij rozwazac oryginalne nauki Chrystusa a oswobodzisz sie ze wszystkiego co zle…

    • Sully 30 stycznia 2012 o 3:58 pm

     oryginalne nauki Chrystusa…rozumiem, że znasz hebrajski i czytasz w oryginałach. Zresztą :oryginalnych” nie ma, bo każda z nich jest tylko kopią i to niedoskonalą, przez wiele lat ludzie to dodali tamto pominęli…
     A co do kreacji świata wokół nas, faktycznie jest coś takiego. Są ludzie którym wszystko się udaje pomimo, że sa logiczne przesłanki, że coś udać się nei powinno, a jednak…A są ludzie którym stale coś nei wychodzi, pomimo, że powinno…
     A ja zawsze mocno wierzę , że wygram w lotka, a tu….nic 🙂

     • hjk 30 stycznia 2012 o 4:36 pm

      Musisz się napiąć i mocniej wierzyć 🙂 🙂 🙂

      najpierw musisz opracować plan, jak podjąć kasę anonimowo, żeby cię jakaś mafia nie dopadła i nie szantażowała. A potem jak rozsądnie ją spożytkować, by ci przypadkiem to „szczęście” nie zrujnowało życia….

    • wizzgaa 30 stycznia 2012 o 4:38 pm

     Felicyto : „nic nie istnieje na zewnątrz jedynie to ,co wymyślisz …” Po co mówisz takie rzeczy , jeszcze ktoś niedoświadczony w to uwierzy i odwróci się plecami do nadjeżdżającego samochodu . Albo uzna , że przed wejściem do rzeki należy usilnie myśleć , że odległość do dna nie ma prawa przekraczać metra. Ryzykowne takie stawianie sprawy .

 23. czytelnik 30 stycznia 2012 o 11:29 am

  BOG ZAPLAC !

 24. wacpan 30 stycznia 2012 o 11:54 am

  Uwaga!!!anonimusy ujawniaja tajemnice.czytajcie FIATOWCA na NE!!!

  • monitorpolski 30 stycznia 2012 o 12:16 pm

   C’mon wacpan. Dominik T. i te różne inne zboczale, darujmy sobie… Ty promujesz mnie, a ja ciebie. Towarzycho wzajemnej adoracji.

 25. wacpan 30 stycznia 2012 o 12:19 pm

  ????

 26. Kamil 30 stycznia 2012 o 12:28 pm

  http://zmianynaziemi.pl/w…mug-chemicznych

  No tak, całe lata opryskiwać i `chronić` nasze ciała przed tak naprawdę dobroczynnym promieniowaniem słońca.
  Teraz pewnie nagle przestaną to robić dla ludzi aby nastąpił NAGŁY skok ewolucji w świadomości człowieka w harmonii z środowiskiem.
  Bez zanieczyszczenia całej planety nie bylibyśmy w stanie zrozumieć że jest coś takiego jak jej żywa świadomość i miłość w dbaniu o każdy żywy organizm.
  Ktoś musi zostać na Ziemi aby mogła rodzić nową świadomość tego ekosystemu.
  Uważam że każda cywilizacja na tym poziomie rozwoju borykała się z podobnymi problemami zatrucia planet z własnej winy.
  Jakkolwiek każda może się dlatego między sobą różnić wyglądem bądź zachowaniem.
  I zapewne każda z nich jest wyjątkowa pod jakimś względem.

  pzdr
  _________________

  • ekonomiczny hitman 30 stycznia 2012 o 2:46 pm

   Moim zdaniem opryski są im potrzebne, żeby technologia nie wysiadła od rozbłysku (systemy elektroniczne jakie nadejdą – brak gotówki, czipy itp.)

   Poprawiony link: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-wezwali-ochrony-ziemi-sloncem-za-pomoca-smug-chemicznych

   • hjk 30 stycznia 2012 o 3:25 pm

    Ale bzdury, już nas zaczeli chronić przed „dziurą ozonową”, starsi pamiętają ten amok, w wyniku tego zaczęła się mania olejów i kremów do opalania, które są przyczyną przesłaniania do 99% dobroczynnego UV, które wytwarza naturalną witaminę D potrzebną w całej masie procesów metabolicznych, której brak powoduje ogrom róznych problemów zdrowotnych. W tym raka skóry, za który obwiniano własnie słońce!

    Sprawa jest istotna, bo wiosną, w lecie i wczesnej jesieni mamy wytworzyć jej tyle, zeby starczyło do nastepnej wiosny.

    Oczywiście ze ze słońcem nie należy przesadzać jak ze wszystkim, ale paradoks czy paranoja polega na tym, ze wszyscy się olejkują, a potem chodzą do solariów 🙂

    W rzeczywistości wystarcza od 15-20 min do godziny dzienie w lecie w zależnosci od fototypu skóry, ale ważne, by exponowana była duża powierzchnia ciała, a nie np. twarz czy ramiona tylko ew. nogi.

    • hjk 30 stycznia 2012 o 3:29 pm

     aha, nie wspominajac o tym, ze w tych olejach czy kremach jest masa rakotwórczych składników, które wnikają w skóre…
     przy epozycj na słońce jest ważne spożywanie sezonowych „czerwonych” owoców, które pełnia funkcje ochronne i które ‚dziwnym trafem” 🙂 akurat wtedy się pojawiają, gdy jest max. promieniowania – truskawki, poziomki, czereśnie i wiśnie, maliny, borówki, żurawina, aronia, jagody, agrest, w końcu śliwki…

     • hjk 30 stycznia 2012 o 3:36 pm

      no i porzeczki 🙂

      • sebecx 30 stycznia 2012 o 9:52 pm

       otóż to… otóż to.. 🙂

    • grypa666 31 stycznia 2012 o 3:11 am

     UV jest szkodliwe w nadmiarze, wiec i z dziur ozonowych.
     Czy jest jakies naukowe zdemaskowanie „dziury ozonowej” jako oszustwa?
     Tylko pliz nie Wikileaks, hakerzy i blogosfera!

     • hjk 31 stycznia 2012 o 11:23 am

      Zanim coś zaczniemy demaskować, to najpierw udowodnijmy, ze coś jest i ze jest to szkodliwe, a póki co tego nie udowodniono – w tym sensie, ze nie wiadomo od kiedy dziury istnieją, czy w poprzednich wiekach ich nie było, jak wielkie były w przeszłości, jak się przemieszczały, jaki miały wpływ na ludzką populację.
      Podobnie zresztą jest z tzw. „ociepleniem” – przecież termometry wynaleziono stosunkowo niedawno, a już masowe pomiary meteo to sprawa może ostatnich kilku 10-ek lat…

      Kupieni przez farma chemię naukowcy (albo pożyteczni idioci) rozdeli pewne fakty naukowe w celu promocji i sprzedaży olejków i kremów. Wcześniej z kolei nagonili ludzi do masowego i excesywnego opalania się, czego kiedyś nie było i co naturalnie człowiek opalający się czuje, ze nie moze znieść „smaząc się” na plaży. Oczywiście jest to chore, by jakiś mieszczuch z bladą skórą całymi dniami żyjący w mieście i siedzący w cieniu na 2 tyg pojechał na wybrzeże i palił sie codziennie w pełnym słońcu przez cały dzień, bo może to mieć tragiczne konsekwencje…

 27. Dobro 30 stycznia 2012 o 12:28 pm

  Kamil
  Ludzie na podobnych poziomach ewolucji sami decydują o pewnych sprawach w obrębie jakichs grup aby te w końcu końców zaczęły podobnie funkcjonować. Wibracja intencji to jak prędkość fali dźwięku która rozprzestrzenia się po wszystkich jak drżenie tafli wody po powierzchni jeziorka.Na globie ziemskim z ludźmi jest podobnie, dzięki tej zasadzie są wzmacniane lub osłabiane reakcje określonych układów zachowań, mających jeden wspólny cel……… Popieram np; poziomy wody, ratują życie w różnych warunkach itd:)

 28. Jarson 30 stycznia 2012 o 12:50 pm

  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego… Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają. Wiara czyni cuda i wierzę w dobrych ludzi, którzy połączą się w jedną siłę by ten świat był w końcu taki jaki powinien być, czysty od zła, wolny, bez manipulacji i dawał ludziom swobodę myślenia i mówienia bez ponoszenia konsekwencji za mówienie prawdy i głoszenia swoich poglądów, przecież każdy ma do nich prawo. A Ci którzy działają przeciwko nam, chcą zniewolić ludzi, stworzyć system, który doprowadzać będzie do śmierci, mam nadzieję, że się nawrócą, bo są ludzie, którzy chcą im w tym pomóc. Bóg jest w każdym z nas i nie trzeba go szukać daleko, wystarczy tylko chcieć go znaleźć. Kocham Was i mam nadzieję, że tak jak ja staram się na co dzień stawać lepszym człowiekiem tak samo i wy będziecie robić. Amen.

 29. mocniejszy 30 stycznia 2012 o 1:10 pm

  Co do różnych zgrzytów blogosfery, utrczek między blogerami: Patrzmy na słowa i czyny, czy dobre, czy złe, prawdziwe, mądre czy nie. Nie zapominajmy o ludzkiej omylności. I pamiętajmy, że każdy może przejść na dobrą stronę mocy 🙂

  A teraz do rzeczy 😉 Jedną z głównych spraw poruszanych na tym i innych blogach o podobnych zainteresowaniach jest związek między totalitaryzmem a ludobójstwem. Często ostrzega się przed grożącą depopulacją. Pada liczba zmniejszenia liczby Polaków do 15 milionów, co budzi grozę i niedowierzanie, bo byłoby to wyludnienie rzędu 23 milionów.

  Czy to fantasmagoryczny wymysł, tak wielka depopulacja Polski?

  Proszę przeczytać i rozpropagować artykuł z wyliczeniami i wnioskami o depopulacji Polski w wyniku II wojny światowej. Depopulacja, która się już odbyła, to nie 23 miliony, ale więcej, nawet 42 miliony…

  „Polska miałaby 80 milionów ludności gdyby nie wojna!!!”

  https://mocniejszy.wordpress.com/2012/01/29/polska-mialaby-80-milionow-ludnosci-gdyby-nie-wojna/

  Prawda o niedawnej przeszłości jest straszniejsza od scenariuszy przyszłych zbrodni…

  • hjk 30 stycznia 2012 o 3:46 pm

   Największa depopulacja to była wojna z nienarodzonymi – ten „holokaust” pochłonął ok 24 mln dzieci w czasie obowiązywania ‚stalinowskiej’ ustawy…

   Nie wiem, czy to nie krzywda tych najmniejszych nie woła przeciw nam teraz, tak jak niemoralność czasów przedwojennych i wojennych spowodowała unicestwienie Warszawy przez wyzwolenie demonicznych sił w Niemcach opanowanych okultyzmem przez cały 19 i początek 20 wieku.

   Na szczeście dzieki modlitwom i wysiłkom masy ludzi ta haniebna ustawa została odrzucona i morze krwi zatrzymane od rozlewu…

   Teraz z kolei mamy „wypróbowaną” w obozach przez „lekarzy” SS chemiczną i hormonalną antykoncepcję, powodującą niepłodność już ok 20% (!) par, GMO, trucie żywności, wody, powietrza, fluor, rtęć i alu w szczepionkach, ekonomiczną eksterminację i banicję ludzi za granicę…

   • iHe 30 stycznia 2012 o 6:45 pm

    http://biznes.onet.pl/polacy-nie-chca-dzieci-boja-sie-kosztow,18563,5011737,1,prasa-detal

    „Dla rodziców urodzenie dziecka to poważna decyzja także w kontekście finansowym. Przy braku widoków na pewną pracę i słabych zarobkach młodzi ludzie niechętnie decydują się na założenie rodziny” – ocenia Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha. Jak dodaje, „poziom niepokoju społecznego jest na tyle duży, że widać to w statystykach urodzeń”.

    W 2011 r. urodziło się 391 tys. dzieci, o 22 tys. mniej niż rok wcześniej – wynika z danych GUS. Eksperci wskazują, że wpływ na to ma zła sytuacja na rynku pracy – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

    Neomalthusianism ma się dobrze.Oczywiście pełen spontan tak PO prostu jest bo tak być musi..;(

    • hjk 31 stycznia 2012 o 11:26 am

     No i jeszcze chore prawa jakie tu panują też nie stwarzają korzystnego klimatu…

  • czytelnik 30 stycznia 2012 o 10:38 pm

   Co powiesz o aborcji i cichym zabijaniu starych ludzi na emeryturze LEKAMI ?!
   Niech ktos policzy w skali roku.

 30. navajo88 30 stycznia 2012 o 2:28 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-wezwali-ochrony-ziemi-sloncem-za-pomoca-smug-chemicznych

  • felicyta 30 stycznia 2012 o 2:52 pm

   @navajo88 30 Styczeń 2012 o 2:28 pm

   -czyli, ze chemtraile sa dla naszego „dobra” jak szczepionki i gmo.
   Iscie szatanska przebieglosc. Tylko jeden „lud” na Ziemi cechuje taka przebiegosc…

   • mirek 30 stycznia 2012 o 3:23 pm

    Jak dla naszego dobra to ‚federacja handlowa’ jeszcze każe mam za te chemitraile kiedyś zapłacić.

    • hjk 30 stycznia 2012 o 3:49 pm

     Tak jak płacimy za pasty do żebów z fluorkiem sodu, kłopotliwym produktem odpadowym z rafinacji aluminium…
     …tez rzekomo dla „dobra” naszego uzębienia…

    • alexirin 30 stycznia 2012 o 4:15 pm

     a za czyje pieniądze te samoloty latają? 🙂
     ile to jest paliwa lotniczego czy ktoś to policzył?
     to są miliony albo miliardy zamienione w biały proszek i rozpylone nad nami
     ten proszek to rakotwórczy bar i aluminium 🙂 dla naszego dobra 🙂
     http://alexirin.wordpress.com/chemtrails/#comment-2720

 31. navajo88 30 stycznia 2012 o 2:58 pm

  właśnie felicyta i wszystko się wydało hahahahahahahahahahahahaha , ale na poważnie to nie chemistrale tylko co chcą nam zasłonić na niebie ?????????? oto bym się martwił bo te pryskania to trwają już 5 lat ,,,, ale zapowiada się ciekawie ,bardzo ciekawie !!! pozdrawiam J.M.H

  • felicyta 30 stycznia 2012 o 3:04 pm

   @navajo88 30 Styczeń 2012 o 2:58 pm, co chcą nam zasłonić na niebie

   -przede wszytskim Slonce, bo bez Slonca nie ma zycia. Promienie sloneczne lecza tez wszelakie schorzenia (wystarczy poszukac w sieci), bo ew. zaslanianie lecacego na nas gruzu kosmicznego nic nie zmieni w ostatecznosci

   • navajo88 30 stycznia 2012 o 5:32 pm

    felicyta ,owszem słońce dało nam i nie tylko nam ale uczyniło tą planetę swoistym fenomenem życia na ziemi i kto wie czy nie w całym wszechświecie ,,,, ale także może w każdej chwili je zabrać i nikt i nic nam tego nie gwarantuje ! , bo tak naprawdę to nie mamy pojęcia co się dzieje nad naszymi głowami i z jakimi zjawiskami mamy do czynienia i z czym jeszcze będziemy mieli do czynienia . Dzisiaj wszyscy uczeni na tej ziemi zaczeli na wyścigi drapać się po swych siwych głowach i się zastanawiać co nam szykuje nasza kochana przyroda i wszechświat ! i tak to wszystko wygląda na dzien dzisiejszy moja droga felicyto ,,,,, łałlłł hahahahahahahahaha
    Pa: sorry za tą drogą felicytę ,OKI?
    J.M.H

    • sebecx 30 stycznia 2012 o 9:34 pm

     ..ależ oni to dla naszego dobra pryskają.. chronią nas przed Słońcem żeby nas nie spaliło… chronią jednoczenie też przed zbyt czystym powietrzem abyśmy od hiperwentylacji nie umarli … ściekami chronią nas przed czystą wodą.. szczepionkami chronią nas przed zdrowiem… telewizją chronią nas przed myśleniem …ACTA ochronią nas przed piratami … a GMO ochronią nas przed jedzeniem…

    • felicyta 30 stycznia 2012 o 10:08 pm

     Alez, drogi navajo88, jest mi baardzo milo za ta „drogosc”…
     Ty za to jestes jak to sloneczko dla bloga…
     Potwierdzam co napisales fragmentem od Leszka:
     „Czy nasza cywilizacja przetrwa ?
     Odpowiedź jest równie prosta co okrutna. Nie. Dlaczego? Dlatego, że od stuleci cała cywilizacja ludzi jest rządzona przez osobowości silne ale niekoniecznie mądre, a historię naszej cywilizacji stworzono ze wszystkiego z wyjątkiem prawdy. Decydenci od lat nie zauważają najważniejszego celu naszej cywilizacji jakim jest przetrwanie ludzkości. Dla nich najważniejszym celem jest bogactwo i zaspokojenie własnych ambicji. Do pomocy mają naukę, która zamiast określać strategiczne cele dla naszej cywilizacji i tworzyć technikę dla przeżycia, bawi się w naukę jak dziecko zapałkami.
     Nie pytaj komu
     dzwoni dzwonek,
     dzwoni on nam
     WSZYSTKIM !

     Wyśmianie i odrzucenie teorii o „wielkim uskoku skorupy ziemskiej” autorstwa Charles’a Hapgood’a zaowocowało wszechobecnym samouspokojeniem i niezłomną wiarą w to, że Ziemi nie może zagrozić żaden ogólnoświatowy kataklizm. Najważniejszy podmiot planety – zwykli ludzie – nie mają na to żadnego wpływu.

     Zlekceważenie przekazów starożytnych, które zawierają ostrzeżenia z przeszłości dla przyszłości, już wkrótce może zaowocować katastrofą, jakiej współczesna cywilizacja jeszcze nie doznała. Wprowadzenie roboczej, całkowicie nie do udowodnienia teorii Darwina zaowocowało tym, że poczuliśmy się panami świata. Wbito nam w rozum przekonanie, że człowiek jest w stanie zmieniać świat, tak jak mu się tylko podoba. Cel zasadniczy – przetrwanie – został rozmieniony na drobne, doraźne, mało istotne cele i w zasadzie całkowicie wypadł z repertuaru teatru, zwanego współczesną cywilizacją.”
     http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/survival.htm

     • navajo88 30 stycznia 2012 o 11:10 pm

      felicyta nic dodać nic ująć !!!!! jak to mawiają w rodzinnych stronach mojej matuli święte słowa moja pani ŚWIĘTE !!!!!! . Widzisz felicyta tylko jest pytanie nie kiedy to się stanie ? odpowiedż jest jedna : Wtedy kiedy nadejdzie czas ,,, a to może być i za milion lat jak i za miesiąc albo i jutro ,czyli nikt nie wie , ale że to nadejdzie to mamy to jak w banku ! PEŁNA GWARANCJA hahahahahahahahaha
      J.M.H

     • szuwaxpl 30 stycznia 2012 o 11:29 pm

      Do tego co napisalaś – mogę ze skromnością dodać, że wszelkie sprawy, ktore się dzieją na naszej planecie próbuje przypisać się człowiekowi. Trzęsie się mocniej ziemia – e to HAARP
      Dziwne dzwięki – e budują schrony, etc.etc

      • hjk 31 stycznia 2012 o 11:37 am

       To moze być,ze różne aktywności ludzie niekoniecznie celowe w tym kierunku (jak wymieniasz haarp czy wiercenie) powodują pewne zmiany w naturalnych procesach ziemskich.
       Z drugiej strony te procesy „żyją własnym życiem” i maja swą dynamikę na ktora jakoś wpływa cała dzialalność ludzka ze spalaniem, promieniowaniem, nawożeniem, gmo, exploatacją bogactw, zatruwaniem,itd. itp.

       • szuwaxpl 31 stycznia 2012 o 8:39 pm

        Może być wszystko to fakt, ale jakoś tak myślę, że ludzie chcą panować nad wszystkim i stąd zawsze wybierają pogląd, że to MY rządzimy na tej planecie a właściwie Nią całą. Myślę, że źle zostałem zrozumiany, jeśli w ogóle zostałem zrozumiany!

 32. wacpan 30 stycznia 2012 o 3:28 pm

  Monitor myslalem ze jestes inteligentnym facetem,ale ty z gory zakladasz,ze artykul FIATOWCA jest zly,przeczytaj,wrzuc.ehh

  • Friend_of_mine 30 stycznia 2012 o 3:36 pm

   Ale w tym artykule fiatowca, te ponoć „wycieki” to zdaje się oczywiście znane sprawy.

 33. felicyta 30 stycznia 2012 o 3:36 pm

  Andrew Adler nawołuje do zamordowania Obamy

  Opublikowano: 30.01.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/polityka/andrew-adler-nawoluje-do-morderstwa-obamy/
  „Atlanta Jewish Times” – gazeta, która jak nietrudno się domyślić reprezentuje głos społeczności żydowskiej miasta Atlanta i okolic, otwarcie nawołuje do morderstwa amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy. Redaktor naczelny gazety – Andrew Adler – w krótkim felietonie w formie listu do izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu szkicuje możliwe scenariusze w sytuacji „zagrożenia” ze strony Iranu, Hezbollahu i Hamasu.

  Najlepszym wyjściem jest według Adlera usunięcie przez Mosad Baracka Obamy jako nieprzyjaznego sprawie przetrwania państwa Izrael. Miejsce Obamy miałby zająć wiceprezydent, którego obowiązkiem w zaistniałej sytuacji miałoby być, według Adlerowskiego wishful thinking, przeforsowanie w Stanach polityki wewnętrznej nakazującej „pomoc państwu Izrael w zniszczeniu swych wrogów”.(…)

  • hjk 30 stycznia 2012 o 3:53 pm

   ciekawe jakby ktos wezwał do usunięcia obecnego premiera Izraela na łamach jakiejś gazety 🙂 🙂

 34. rmld77 30 stycznia 2012 o 5:02 pm

  WIBRACJE – co właściwie ta nowomowa oznacza? Konkretnie proszę.

  • rmld77 30 stycznia 2012 o 7:43 pm

   Temat WIBRACJE – za co dostałem kciuka w dół?
   To było pytanie. Może mi ktoś wreszcie wytłumaczy co to są te wibracje, pozytywne i inne.
   Czy to modne słowo to wytrych? Żeby pasowało do wszystkiego?

   • hjk 31 stycznia 2012 o 11:43 am

    tak, kolejna niu-ejdżowska ściema dla ateistów 🙂
    oczywiście w fizyce mamy częstotliowść, ale „wibracje” – jak to wspaniale brzmi 🙂

 35. kamil51000 30 stycznia 2012 o 5:07 pm

  nawet nie wiecie jak internet jest manipulowanym i regulowanym medium.

  Jak znaleźć człowieka w sieci?? Otóź nic trudnego, czy ktoś z was wie, że przeglądarka google chrome, zbiera dane o użytkowniku i przekazuje się bez jego zgody, czy to innym, czy to do swojej bazy. Tak było zawsze, dlatego proponuje trzymać się od tego dziadostwa z dala. Czy ktoś z was wie w jaki sposób szyfrowane są dane w sieci?

  Każde urządzenie ma swój indywidualny numer i tak jest z kartami sieciowymi,których adres składa się z dwóch członów: – numer producenta + indywidualny, ponoć niepowtarzalny numer. Wystarczy wyśledzić ip i powiązać z danymi z facebooka, nieraz nie trzeba nawet szukać po ip, bo często użytkownik w tej samej sesji korzysta z fb. i Już jesteś w bazie ogólnej, imię i karta sieciowa, potem antywirus sprawdza konfiguracje kompa, i już twój sprzęt jest w bazie, gdziekolwiek byś się nie łączył z netem jesteś na podsłuch i wiadomo, że to ty, bo MAC, jest tylko jeden.

  • sebecx 30 stycznia 2012 o 9:17 pm

   ..ja dodam do tego jeszcze tylko, że mnóstwo ludzi używa licencji windows.. hehe… niewiele wiedząc o systemie.. jeden system na wszystkich kompach jest marzeniem Bila The Bila .. system się łączy po aktualizacje z witryną windows i przesyła pakiety informacje w obie strony… ot jaki łatwy i prosty sposób na szpiegostwo nawet przemysłowe… a do tego jeszcze wirusy i programy antywirusowe… hehehehehe…. dlatego do profesjonalnych zastosowań używane są unixy i systemy unixopodobne np. linux … to takie proste instalujesz windows i Mały Miękki wie co masz na kompie… swojego czasu było głośno, że ms office przesyła kawałki dokumentów do microsyftu… hehe… ludzie open office w pełni zastępuje dziadostwo z Redmont i to za darmo… używajcie LINUKSÓW – to też jest walka z globalistami, z zwłaszcza jednym z tych faszystów.. kto wie na jakim systemie pracują chińskie serwery rządowe oraz instytucje i od kiedy?
   odp. http://www.modernmarketing.pl/index.php?pg=pras&artnr=133&back=pg%3Dpra
   Linux to bezpieczeństwo, różnorodność oraz dynamizm środowiska open source…
   http://www.linuxhotbox.com/fun/linux-wallpaper.213.htm

 36. Konarski 30 stycznia 2012 o 5:21 pm

  „Stoimy dziś w obliczu największej konfrontacji, jaką kiedykolwiek przeżyła ludzkość. Nie przypuszczam, by szerokie kręgi społeczeństwa amerykańskiego ani najszersze kręgi wspólnot chrześcijańskich zdawały sobie z tego w pełni sprawę.
  Stoimy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem, Ewangelią a jej zaprzeczeniem. Ta konfrontacja została wpisana w plany Boskiej Opatrzności.
  To czas próby, w który musi wejść cały Kościół, a polski w szczególności. Jest to próba nie tylko naszego narodu i Kościoła. Jest to w pewnym sensie test na dwutysiącletnią kulturę i cywilizację
  chrześcijańską ze wszystkimi jej konsekwencjami: ludzką godnością, prawami osoby, prawami społeczeństw i narodów.”

  JAN PAWEŁ II

  • Konarski 30 stycznia 2012 o 5:25 pm

   Jan Paweł II mówił bardzo dużo wprost lecz zidiociałe stada zamiast słuchać bezmyślnie klaskały i zakłócały słuchanie innym.
   Może zaczną sobie przypominać o czym, kiedy i gdzie mówił.

 37. Fred Roman 30 stycznia 2012 o 6:03 pm

  Ad votem Konarski.Jakiś czas temu ktoś mógł pomyśleć,że opis tej juni w Mieście Zakazanym
  jest przesadzony.Tymczasem Ojciec Święty JPII wyraził się o niej w sposób nie mniej
  zdecydowany.Nazwał ją „cywilizacją śmierci”. Wątpię czy wtedy „zidiociałe stada”
  usłyszały te słowa nie mówiąc o zrozumieniu.
  polecam fredroman.blogspot.com

 38. dziadek 30 stycznia 2012 o 6:43 pm

  Palikot w masce anty – ACTA
  NASZA OPINIA O PALIKOCIE? – najgenialniejsza „wrzuta” Donalda Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że jakikolwiek bunt młodych nie zagrozi temu systemowi.

  Palikot – milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy

  Palikot – facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk

  Palikot – poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, wku***iał Kaczyńskiego, Kaczor robił zadymę –> wszyscy zajmowali się zadymą, zamiast nieudolnością rzadu

  Palikot – gość, który który kilka lat temu wydawał katolickie pismo „OZON”, teraz walczy z religią

  Palikot – 6 grudnia 2009 r. „nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości. ”

  Palikot – jesień 2011 – akcja „zdjąć krzyż w Sejmie”

  Palikot – „jako poseł PO brał udział 27 kwietnia 2006 r. w sejmowym głosowaniu nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Nowelizacja zaostrzyła górną granicę kary za uprawę narkotyków, w tym konopi (z 2 do 3 lat więzienia), zwiększyła także wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych (z 5 do 8 lat więzienia).”

  Palikot – grudzień 2011 „Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. kokainy, heroiny i amfetaminy.”

  Zadaj sobie pytanie – kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu – wcale nie zwalczał? Które media pompowały Palikota w czasie kampanii? Czyżby te same, które bronią rządu i przekonują, że protestujący przeciwko ACTA to idioci?

  Dlatego jeśli już przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, to nie daj się nabrać na Palikota – NAJWIĘKSZĄ ŚCIEMĘ TUSKA, która ma gwarantować, że system będzie trwał. Palikot to polisa ubezpieczeniowa Tuska.

  http://kwejk.pl/obrazek/880934/palikot,tak,naprawd%C4%99,popiera,acta!.html

  • iHe 31 stycznia 2012 o 1:01 am

   Ten system nie będzie trwał,bo degeneracja jego trybów prędzej czy później doprowadzi do typowo biblijnego scenariusza..
   No a jak wiemy chodzi o problem reakcje i rozwiązanie.
   RootkiT i spółka miedzypartyjnych fartuchów paląca koty yy mosty są na etacie likwidatorów obecnego systemu.
   Poprzednicy robili to nieśmiało, a teraz już odbywa się to zupełnie jawnie.
   Ich jedyne zadanie to pilnowanie synchronicznego upadku.

   Wiedzą,że jak dokończą dzieła to ich czas się skończy.
   Wydaje sie ,że w NWO wypatrują właśnie tej szansy przetrwania ludzkości w czym my na blogu widzimy najgorsze więzienie i upadek człowieka.(dziwne prawda?;>)

   Człowieczeństwo i władza nigdy nie szły w parze.
   Tylko,że dziwnym trafem najcenniejszą wartością jaka mamy to jest właśnie to człowieczeństwo.

   Warto by się było zastanowić jaki scenariusz rozkładu Polski jest pożądany przez NWO i jakie jest prawdziwe przeznaczenie tak upadłego kraju w globalnej wiosce.
   Jestem pewny ,że plan już jest od dawna..Trzeba by go precyzyjnie ludziom nakreślić jako bezczelne cyniczne ,wrogie planowane przejecie wraz z żywym inwentarzem i instrumentami vocale.
   I jak ten plan ewoluuje i dlaczego.

   Wiadomo,że klockami tego planu są:
   -degeneracja moralna i fizyczna społeczeństw
   -skażenie żywności i środowiska jako takiego
   -doprowadzenie do biedy i zamordyzmu
   -maksymalnie utrudnić opiekę lekarską lub uczynić ją niemożliwą
   -wprowadzić techniki depopulacyjne do medycyny
   -wprowadzenie totalitarnych metod inwigilacji i maksymalne ograniczenie praw człowieka i obywatela.
   -wykorzystanie scentralizowanych pozornie różnorodnych meeediów jako ministerstwa prawdy do prania mózgów całych społeczeństw.Coś jak melodia na flecie szczurołapa.
   -zastraszyć całe społeczeństwa

   Pozwoliłem sobie na takie nieoryginalne wnioski:

   Z tego „wspaniałego” scenariusza wyłania się obraz depopulacji.

   Jednak zanim on nastąpi te wszystkie elementy PO cichutku implementowane w system i społeczeństwo muszą zadziałać jak najbardziej synchronicznie i skutecznie.
   Dodałbym,że środki na synchronizacje najprawdopodobniej zawsze się znajdą z pewnej drukarni.(To tylko kwestia POstęp-owania za instrukcjami i ewentualnie używania kremu na hemoroidy w rytm tęczowej muzy..)
   Inaczej społeczeństwo osłabione tym gotowaniem żaby może wykazać siły do samo uzdrowienia.

   W razie niepowodzenia planu stopniowej depopulacji w celu ochrony swoich najlepszych agentur i struktur trzeba zarządzić plan 3wojny światowej,gdzie depopulacja będzie zwyczajną pochodną i nikt się nie zorientuje ,że najbardziej wygrane będą te(elity)które osiągną ustalone limity populacji.
   (bo nie będzie im doskwierał problem limitowanych surowców ,energii ,przestrzeni życiowej ani problem kontroli niewielkich scentralizowanych zorwellizowanych populacji)

   Słowem wreszcie RAJ utracony.POlatają sobie hanebauem z chipem w łapie w Metropolis korzystając z wszystkiego co ma do zaoferowania cywilizacja pośmie(r)ci.
   No i z architektów wreszcie się przefartuszkują w ogrodników demiurgów.
   Jak już posprzątają POrzezi.
   Sen Ikara..
   http://demotywatory.net/310/pycha

   ps.Jest opcja ,że plan NWO jest związany bezpośrednio z cyklicznymi zmianami na ziemi,co nie zmienia faktu,że misja ratowania ludzkości depopulacją ,gigantycznym kłamstwem i totalitaryzmem jako alibii na to całe zło wypada niewiarygodnie.
   Raczej jest dowodem ich słabości lub opętania.
   W najlepszym wypadku pójście na łatwiznę.
   (jak wiemy łatwiej zarządza się orwellowsko mniejszymi,wyspecjalizowanymi wyedukowanymi ,wyselekcjonowanymi społecznościami
   -marzenie eugeników brunatnoczerwonych).

  • hjk 31 stycznia 2012 o 2:35 pm

   Palikota zdemaskował prof. Jaroszyński –
   http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120128&typ=wi&id=wi11.txt

 39. Piotr 30 stycznia 2012 o 7:05 pm


  Czy to jest jeszcze Polska? Czy już folwark zwierzęcy ?

 40. maran 30 stycznia 2012 o 7:32 pm

  „Moja wizja „refolucji”

  Wszyscy robią zakupy – zapasy na miesiąc. Nie idą do roboty nie oglądają telewizji. Czytają książki lub chodzą sobie na spacer. Nie używają komunikacji , samochodów , nie tankują paliwa. Nic przez miesiąc nie kupują. I nie płacą podatku za ubiegły rok. Nie używają bankomatów bo maja zapas gotówy. Rząd pada i jest zmuszony zmniejszyć administrację. Do nowej władzy nie dopuszcza się byłych polityków, ani członków ich rodzin. Jak również pracowników administracji. Oj wiele by się wtedy zmieniło.
  ALEF STERN..”
  Bardzo ciekawy artykul Alefa Sterna. Warto zajrzec
  .http://alefstern.nowyekran.pl/post/50242,pola-acta-a-s

  • wilkzlasu 30 stycznia 2012 o 8:04 pm

   Ja już zaczynam i zapraszam innych 😉

   • andzia 30 stycznia 2012 o 9:12 pm

    w PL to raczej nierealne, o ile w ogóle gdziekolwiek by się udało…

  • maran 30 stycznia 2012 o 10:58 pm

   Ja bym tu jeszcze dolozyla modlitwe. Tak bylo na Filipinach w 1986 roku gdy obalono dyktature Marcosa. Manifesty milionow na uliach oraz nieustanna modlitwa, w tym duzo rozancowej, oraz post.Tu ciekawe video dokumentujace te wydarzenia na Filipinach. Niesamowite!!!

  • hjk 31 stycznia 2012 o 2:40 pm

   A wtedy rząd wyłącza gaz, prąd i wodę i wszyscy leżą i kwiczą 🙂
   Zresztą niewykluczone, ze nie musiałby tego robić rząd, bo jakby pracownicy elektrowni wodociagowni i gazowni nie przyszli do pracy, to samo by to wszystko stanęło.
   To samo z lekarzami – pacjenci by poumierali.
   pomijajac fakt, ze biedacy nie mieliby za co zrobic miesiecznych zakupów, a i towarów by szybko brakło, bo podejrzewam, ze w sklepach jest zapas na 2-3 dni max przy normalnej konsumpcji…
   Policja jak nie przyjdzie do pracy, gangi i bandy zaczna sie panoszyć…
   Myslenie utopijne…
   Taka akcja to skomplikowane zadanie logistyczne…

 41. Jony 30 stycznia 2012 o 7:33 pm

  • iHe 31 stycznia 2012 o 1:32 am

   Ktoś odwalił wspaniałą robotę z tym filmem(czujność 1sza klasa).
   Ciekawe,czy zagrają asa ,który już im wypadł z rękawa..
   Być usraelskim żółnierzem to prawdziwy stres.Nigdy nie można być pewnym ,kiedy padnie friendly fire jak u czekistów.

 42. maran 30 stycznia 2012 o 7:36 pm

  „Cały świat dziwi się Polsce. Dlaczego akurat u nas ACTA wywołała takie emocje.
  Cyrkowcy z Sejmu i inne twory ze szklanego ekranu mają swoje zdanie. „Polacy to złodzieje.”
  Ja mam zdanie odmienne. Polacy to głupcy , którymi rządzą złodzieje.,,”
  Alef Stern
  http://alefstern.nowyekran.pl/post/50242,pola-acta-a-s

  • Wesołych Świąt 30 stycznia 2012 o 8:41 pm

   Nie patrząc w artykuł odnosząc sie tylko do cytatów z niego musze zaprzeczyć jako by Polacy byli głupcami, i nie rzycze sobie takich haseł bo fakty mówią wręcz przeciwnie, jesteśmy jednym z najbardziej inteligentnych narodów świata i cała kilkudzieśięcio letnia mordercza machina, pranie mózgów od najmłodszych pokoleń i aparat terroru od 39 roku chce złamać w nas ducha narodu, bo jeszcze Polska nie zgineła i teraz jakiś Alef Stern wyskakuje ze swoimi anty Polskimi urojeniami a my mamy mu przyklaskiwać ? Oni by chcieli byśmy sie postrzegali jako głupców i upośledzonych bo wtedy bez poczucia własnej wartości byli byśmy podatni na ich sugestie i szli jak barany na rzez. Dlatego panie Alef zaprzestań natychmiast takiej publicystyki bo z całą pewnością sie nie przysłuży a wręcz odwrotnie.

  • Wesołych Świąt 30 stycznia 2012 o 11:23 pm

   Po zapoznaniu sie z artykułem Alefa nie tyle co podtrzymuje swoje zdanie ile stwierdzam że to jest jakiś pajac, spodziewam sie w jego następnym wpisie tego że w paczce zapałek zamiast sztuk 34 było 28 🙂 i po długim namyśle oznajmienia wszem i wobec iż jednak pudełko od zapałek ma kanty 🙂 Brawo panie Alef :), a teraz zawijaj wrotki bo obsrywających Polskość pejstych przewrotnych prawd nam aż za wiele.

 43. rmld77 30 stycznia 2012 o 7:37 pm

  Monitor@ – „Prosze o opinię czy warto jest zgłaszać sprawę na prokuraturę za nękanie?”
  Umknęło Ci zapewne, że Święty Paweł zabraniał podawać do sądów, ktore są w rękach pogan.
  I najlepiej dla wszystkich – staraj się tonować całą sytuację. Wojna między Wami służyć może
  tylko tym siłom, przeciw którymi walczycie.

 44. iHe 30 stycznia 2012 o 7:42 pm

  Ad acta:
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/gowin-decyzja-ws-acta-racjonalna-i-zabezpiecza-int,1,5012424,wiadomosc.html

  „Zapowiedział także, że wszystkie planowane przez rząd reformy będą przeprowadzane w dialogu ze społeczeństwem. – Możemy zagwarantować, że to będzie dialog, ale to będzie twardy dialog. Twardy w tym sensie, że ostatecznie rząd musi podejmować decyzje, które leżą w interesie całego społeczeństwa, a nie poszczególnych grup – wyjaśnił.

  Według niego, „zarówno w sprawie ACTA, jak i w sprawie refundacji (leków – przyp. red.) był stosunkowo szeroki, tzn. był standardowy; chociaż być może w niektórych kwestiach należało otworzyć się na dialog ponadstandardowo, tak jak w przypadku ACTA, ale to jesteśmy mądrzy po szkodzie”. – Nigdzie w Europie te sprawy nie wywołują takich kontrowersji jak w Polsce – stwierdził.

  http://www.rmf24.pl/fakty/news-protesty-przeciw-acta-dotarly-do-czech-hakerzy-zaatakowali,nId,431309

  Zadeklarował także, że w rządzie i jego zapleczu parlamentarnym jest ogromna determinacja do przeprowadzenia planowanych reform. – Nie będzie żadnego uchylania się przed trudnymi decyzjami – powiedział.”

  Jasne ,że się nie uchylą przed serwilizmem i jawnym działaniem przeciwko polskiemu społeczeństwu.Przecież nigdy dotąd się nie wahali.
  Ale z kłamstwem i POzorami to u nich coraz gorzej..

  • iHe 30 stycznia 2012 o 10:44 pm

   Zły policjant Gowin u góry a dobry Boni na dole..
   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/boni-w-sprawie-acta-na-podpisaniu-swiat-sie-nie-ko,1,5012882,wiadomosc.html

   „kłamiesz łysolu ,z chwilą podpisania nie można juz nic zmienić i nawet nie musimy ratyfikować wystarczy ze zrobi to sześć krajów jak z automatu wejdzie ACTA w Polsce w życie.Przestancie wciskać w końcu ludziom ciemnotę !!!!!!!Tusk miał dwa lata zeby złożyć podpis nie musiał tak się spieszyć ”
   tfu(z forum onet)

   „Na podpisaniu ACTA świat się nie kończy. Skoro jest tak wielka wola wyrażona przez ludzi młodych, to nie wolno nam rozpocząć procesu ratyfikacyjnego bez dokładnej analizy wszystkich punktów umowy – mówił w programie „Tomasz Lis na żywo” w TVP 2 minister administracji i cyfryzacji Michał Boni. – Nie ma żadnych chęci, żeby ingerować w pewne obszary wolności w internecie.

   „Wolno protestować. Uważam, że każdy ma prawo wyrażać swoje emocje tak jak tylko chce. Jesteśmy w nowym modelu działania rządu, ja mam poczucie, że ten nowy resort musi sprostać oczekiwaniom świata cyfrowego. Postaram się odzyskać zaufanie. Jeśli przegram to trudno, ale będę próbował. My się was staramy zrozumieć i uczymy się was rozumieć – mówił minister zwracając się do młodzieży. – Nikt nie chce inwigilować kogokolwiek. Wasz krzyk został usłyszany – zapewniał Boni.”

   „Tusk do perfekcji opanował umiejętność manipulacji. Jeszcze wczoraj bezwarunkowo
   zgodził się na ACTA wyzywając protestujących od „szantażystów” a już dzisiaj pozwala
   na delikatne przecieki o rzekomym „łajaniu” swoich ministrów ganiąc ich za brak konsultacji
   kreując się w ten sposób na dobrego wujka. Jednocześnie już myśli o odzyskaniu zaufania
   wśród tych, których niedawno tak jawnie zlekceważył, czyli głównie młodzież spontanicznie
   protestującą przeciwko ACTA. ”
   drAtanazyKula

 45. Kamil 30 stycznia 2012 o 8:00 pm

  http://wolnemedia.net/ekologia/dajakowie-benuaq-kontra-olej-palmowy/

  Zajebiście…………
  Olej palmowy marnowany jest na jakieś silniki a dieta niskowęglowodanowa oparta na surowych tłuszczach roślinnych jak np oleju palmowym może działać prawdziwe cuda.
  Zamiast spożywać energię w postaci surowego tłuszczyku będziemy wdychać jego spalone odpadki.
  Super……….

  pzdr

 46. maran 30 stycznia 2012 o 8:12 pm

  a tu kolejny przyklad jak Wielki Brat dba o swych obywateli. Jakas awantura z aparatami fotograficznymi na Stadionie Narodowym. Chodzi o to ,ze Wladza musi pokazac, ze to wladza rzadzi, wladza ustanawia co dobre a co nie, wladza okresla kto i co jest przestepstwem, kto , co i za co moze zostac ukarany.
  Bydlo moze tylko sluchac, utrzymywac Wladze przy ich zlotym zlobie i czynic to co Wladza bydlu karze.
  W razie protestu Wladza wysle bydlo do rzezni.
  Bo Wladza to taki niepodzielny, wszechmogacy,wszystko wiedzacy bozek, ktoremu nalezy skladac holdy, uklony, ktoremu nie nalezy sie sprzeciwiac, ktory wszystko moze i ktory nie nie musi. Najwyzej chce.
  Zamiast Boga, mamy demonkratycznie wybranego bozka/zlotego cielca, czyli WLADZE.
  I ta Wladza ma nas wszystkich , zwyklych obywateli, w przyslowiowej doopie.
  http://carcinka.nowyekran.pl/post/50244,chory-kraj-tysiace-osob-nie-weszlo-na-stadion-narodowy-video

 47. Pingback: Kultura zaangażowana… inaczej, ale i dla Polaków « Grypa666's Blog

 48. ALFA 30 stycznia 2012 o 8:38 pm

  Witam czy już macie zmiany w internecie .Czy zauważyliście .Co macie .
  Jest Ty,wyszukiwarka,Grafika itd bo ja mam brak pliki do ściągania.
  Może jestem już ślep ????????

 49. katerina404 30 stycznia 2012 o 9:25 pm

  A tu Cejrowski o planach zlikwidowania gotówki. Bardzo istotny jest taki głos ze strony osoby za przeproszeniem publicznej. Być może niektórzy zamknięci na wiedzę, przejrzą nieco na oczy i zobaczą jakie drugie dno kryje się za tymi techologicznymi cudeńkami. Chipy, sripy i inne.

 50. Pilot6 30 stycznia 2012 o 9:37 pm

  Dla mnie,jak i dla wielu Cejrowski to równy gość,który wie co się na świecie dzieje.Likwidacja wszelkiej gotówki i wszelkich walut to wielki krok ku NWO.

  • felicyta 30 stycznia 2012 o 11:41 pm

   @Cejrowski to równy gość,który wie co się na świecie dzieje.

   -bystry jak wiekszosc narodu wybranego

   • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:53 am

    Niechaj pisze dalej książki,mam nadzieję ,
    że nie ma ambicji ,zostać nowym Michnikiem.

 51. felicyta 30 stycznia 2012 o 9:52 pm

  Rota – czyli hymn posla ….

  Niestety, wszystko sie zgadza….

  Nie rzucim żłobu, to nasz cel,
  Wykurzyć się nie damy.
  Z udziałem naszych rąk i nóg,
  Tych żłobów się trzymamy .
  Niech się nie łudzi polski lud.
  Tak nam dopomóż Bóg.

  Do krwi ostatniej kropli z żył,
  Bronimy apanaży,
  By jak najdłużej zostać tu,
  Każdy z nas o tym marzy.
  By nie przeszkodził nam w tym lud.
  Tak nam dopomóż Bóg.

  A gdy wyborów przyjdzie czas,
  To wszystkim obiecamy:
  Każdy robotę znajdzie z was,
  No i podwyżki damy.
  Niechaj się cieszy ciemny lud.
  Tak nam dopomóż Bóg.

  A po wyborach, kiedy znów
  Zajmiemy swe fotele,
  To pomyślimy, jakby tu
  Powiększyć swe portfele.
  Bo w nosie mamy głupi lud.
  Tak nam dopomóż Bóg.

  Przesłanie takie damy wam,
  Ludziska me kochane,
  Co obiecuje poseł wam,
  Na wodzie jest pisane.
  Nie zmieni tego żaden cud.
  Tak nam dopomóż Bóg.

 52. katerina404 30 stycznia 2012 o 10:00 pm

  „Gdzieś tak 7-8 lat temu natknąłem się na decyzję US a potem wyrok NSA w sprawie Open Source.

  Pewna firma w Polsce postanowiła olać roz6iwązania Microsoftu i zadbała o to, by na jej kilkudzieścięciu komputerach było zainstalowane oprogramowanie bezpłatne – czyli Open Soursowe.

  Kontrole US w tamtym czasie sprawdzały również legalność posiadanego oprogramowania.

  Wynik kontroli US.

  Firma X – rezygnując z zakupy oprogramowania MS – na kilkudziesięciu komputerach zaoszczędziła kwotę kilkudziesięciu lub kilkuset tys złotych.

  Decyzja – powinna zapłacić podatek od darowizny 🙂 ??????????????????????????????????????

  Firma odwołała się do NSA (bo takie wtedy były) i przegrała.

  Gówno interesował US fakt, że nie kupując tego oprogramowania firma X, nie miała podatkowych kosztów jego zakupu a zatem zapłaciła podatek od dochodu nie pomniejszony w podstawie o koszt zakupu oprogramowania MS.

  Szuka się na gwałt w Polsce kasy – byle tylko dowalić podatnikowi.

  Mam i kilka innych ciekawych kwitów na tą okoliczność 🙂

  W końcu 20 lat od uwierzenia premierowi Mazowieckiemu czegoś się nauczyłem 🙂

  http://akwedukt.nowyekran.pl/post/50248,open-source-i-tragedia

 53. szuwaxpl 30 stycznia 2012 o 10:09 pm

  Ludzie wszystko spieprzą. Jestem pewien jednego – gdyby dziś powrócił Jezus, skończył by tak samo lub gorzej [jeśli się da] W każdej kulturze pojawia się ktoś taki jak Jezus, Wirakocha.
  To jedno przesłanie, jedna nauka – jesteś dzieckiem Boga [kto teraz zobaczył tego staruszka na tronie?] Na pewno nie o nim mowa. Jeśli odrzucamy tę naukę, to prosta droga do grzechu pod różnymi nazwami…….
  To nie blog religijny, ale jak czytam mądrości każdego z osobna, to chcę znaleźć ten zbiór wspólny i trudno to osiągnąć naprawdę. A szkoda. Pozdrawiam

  • szuwaxpl 30 stycznia 2012 o 10:12 pm

   Przepraszam podpiąlem to pod filmik o Watykanie, ale Marek chyba wyrzucił.
   Chyba szkoda, bo prawda boli, ale można tylko dzięki niej się wyzwolić.

 54. maran 30 stycznia 2012 o 10:13 pm

  Oprocz walki w tzw realu, musimy prowadzic tez walke duchowa , jako ze mamy do czynienia z cala armia , armiami Zla ,wprost z czelusci piekiielnych , ktore nas okrazaja pewni swego zwyciestwa.
  Na nich jedyna skuteczna bronia jest modlitwa czystego serca.
  A wiec nawrocenie, pokuta, post, jalmuzna i zycie w lasce uswiecajacej oraz MODLITWA. MODLITWA. MODLITWA. Modlitwa JEST bronia atomowa, nuclearna na czarcie tabuny przymierzajace sie do finalowego ataku. Bez modlitwy nie mamy szans.

 55. Konrad 30 stycznia 2012 o 10:48 pm

  Powiazania CIA i Nazistow 1/5

 56. felicyta 30 stycznia 2012 o 10:50 pm

  14:05, 30.01.2012 /RIA Novosti, newsru.com
  USS Annapolis przepłynął Kanał Sueski. Kierunek: Zatoka Perska?
  TAJEMNICZY REJS ATOMOWEGO OKRĘTU PODWODNEGO

  „(…)W rejon Zatoki Amerykanie wysłali już znaczne siły, m.in. lotniskowce USS Carl Vinson i USS Abraham Lincoln, a w marcu do Zatoki ma przypłynąć USS Enterprise. Zdaniem niektórych ekspertów, wojskowa operacja USA przeciw Teheranowi jest praktycznie nieunikniona. Pentagon zwrócił się właśnie do Kongresu o dodatkowe środki finansowe na zwiększenie mocy najpotężniejszej konwencjonalnej bomby na świecie, tzw. „niszczyciela bunkrów”. Zdaniem komentatorów to wyraźne ostrzeżenie pod adresem Iranu, że Amerykanie mają możliwości zniszczenia podziemnych instalacji atomowych.(…)”
  http://www.tvn24.pl/12691,1733155,0,1,uss-annapolis-przeplynal-kanal-sueski-kierunek-zatoka-perska,wiadomosc.html

  • navajo88 31 stycznia 2012 o 2:18 am

   atam felicyta a dzisiaj Iran zaprezentował swoje nowe zabawki rakietowe i wyrażnie ostrzegli amerykanów przed rozpoczęciem wojennki
   J.M.H

 57. Annah. 30 stycznia 2012 o 10:59 pm

  Kto może niech pości jutro. To życzenie Matki Najświętszej warto potraktować serio.http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/30/maryja-wzywa-o-dzien-modlitwy-i-postu-aby-przygotowac-sie-do-ostrzezenia/

 58. rabarbarek 30 stycznia 2012 o 11:06 pm

  Korporacyjni kryminalisci do wiezienia! Nikt nie moze byc ponad prawem. Okazuje sie , ze od dosyc dawna w USA odwazni adwokaci przeczesuja pole minowe falszywych dokumentow, ipodpisow pod nimi . Kilka stanow np. Kalifornia i Newada , a teraz dolaczy Massachuttes stawiaja bankierow pod sciana i zglaszaja sprawy kryminalne sadom stanowym. Kilka wielkich bankow , w tym najwiekszy Bank of America beda musialy spowiadac sie z kazdego falszywego papierka. Sprawa w Massachuttes obejmuje … 30 tysiecy falszywych dokumentow . Autor i zarazem adwokat napisal , ze na szczescie winni nie sa za duzi aby siedziec w wiezieniu. Oczywiscie to aluzja do modnego ostatnio powiedzenia ” too big to fail” [ za duzy zeby pasc] Wiekszosc spraw to smierdzace sprawy pozyczek na zakup domow . Wiadomo tez , ze wlasnie od nich zaczal sie kryzys , zabieranie domow , niszczenie calych nowych osiedli juz wybudowanych , ktorych nie mial kto zasiedlic, puszczenie dlugow zwiazanych z tymi pozyczkami w swiat, Jesli jeden tylko czlowiek zebral ponad 30 tys. brudnych spraw to ile musi ich byc w calych stanach?
  Sprobujmy my isc do sklepu , banku czy gdziekolwiek z falszywym czekiem na sume chocby tysiaca dolarow. Afera bylaby niezla i kratki za falszerstwo. A banki i wielkie korporacje robily to latami i czuly sie bezkarne.

  http://4closurefraud.org/2012/01/18/john-l-obrien-jr-register-of-deeds-calls-for-criminal-action-against-the-big-banks-says-they-acted-like-criminal-enterprise/

 59. maran 30 stycznia 2012 o 11:07 pm

  Powoli nadchodzi czas proby i walki.
  Zlo wychodzi z ukrycia i maszeruje po swe ofiary.
  „All will be sacrificed.Wszyscy beda zlozeni na ofiare.
  All will be lost . Wszyscy beda zgubieni.
  UNLESS ALL UNITE against Evil”. Chyba ze wszyscy z nas sie zjednocza/polacza w walce przeciw Zlu

 60. maran 30 stycznia 2012 o 11:35 pm

  Tak mi sie nasunelo, ze moze ten akt uczynienia Jezusa Krolem Polski to tak troche jak podroz Firodo w” Lord of the rings ” do krainy Mordoru ,aby tam wrzucic ten pierscien Zla w otchlan piekielnego ognia na zniszczenie. Tylko wrzucenie tego pierscienia, wlasnie tam, mialo uratowac ludzkosc od calkowitej zaglady.
  Byc moze faktycznie ten sam akt moze byc poczatkiem uratowania swiata od zepchniecia w przepasc???
  Czasami sie zastanawiam czy Tolken nie mial jakis wizji piszac te ksiazke/trylogie??.
  Bo ta walka ze Zlem, ktore najpierw skryte, a potem raptem wylazlo uzbrojone na powierzchnie i zmierza ku naszej calkowitej zgubie, podczas gdy ziemskie krolestwa sa podzielone az do bolu , zaczyna sie toczyc na naszych oczach. Ta walka zaczyna sie przyspieszac a 3 wojna swiatowa ,
  ktora juz wisi w powietrzu tylko ja zaostrzy i uwidoczni. To jest walk ZLA z resztkami , resztkami Dobra, ktore jeszcze gdzie nie badz istnieje.

  • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:49 am

   „To jest walk ZLA z resztkami , resztkami Dobra, ktore jeszcze gdzie nie badz istnieje.”
   Maran,nie upadaj na duchu.
   Pierścień trafi do otchłani, a dobrych hobbitów i ich przyjaciół jest więcej niż podejrzewasz,tylko dobro jest ciche i pokorne.
   Oni mieli tylko Gandalfa Białego,my mamy Jezusa Kóla,a jego kawalerię, którą prowadzi,ujrzysz na własne oczy.
   Króluj nam Chryste.

 61. grypa666 30 stycznia 2012 o 11:44 pm

  Nt. hipotezy Gawronskiego o mordzie rytualnym: dobrze ze nie ulozyli tych talerzy w 6-kąty!
  Czy ktos moze potwierdzic, ze sprowadzenie zwlok polskich żołnierzy było rzeczywiście niezwykle szybkie? Ile czasu zabralo to w innych polskich przypadkach, ile w amerykanskich?

  • jakzawsze 31 stycznia 2012 o 3:57 am

   Ratujcie ,ci eugeniczni psychopaci chca nam tu do Polski wprowadzic to nazi ACTA. Przy okazji poza tymi niepokojacymi informacjami pozdrawiam pana panie Piotrze i duzo zdrowia zycze …

 62. felicyta 30 stycznia 2012 o 11:53 pm

  Dr Lawrence Broxmeyer
  GRYPA I JEJ ZWIĄZEK Z GRUŹLICĄ, cz. 1
  Wbrew powszechnie panującym poglądom badania wykazały, że rzeczywistym sprawcą pandemii w latach 1918–1919 nie był wirus grypy, ale utajona gruźlica, która wywołała wtórne infekcje powodujące masowe zgony.

  http://www.nexus.media.pl/zakupy/product_info.php?cPath=26&products_id=432

 63. zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:19 am

  To nie premier Orban Viktor rzadzi na Wegrzech, tylko wybrany przez Madziarow wegierski Parlament, który faszystów, komunistów i partię socjalistów uznał za organizacje przestępcze ścigane prawem. Parlament wegierski nałożył podatki na korporacje międzynarodowe (hipermarkety, banki, firmy telekomunikacyjne), które manipulują kosztami by płacić w rajach podatkowych czy w siedzibach firm matek. Dlatego Węgry spotykają się z tak wściekłym atakiem reprezentantów interesów korporacji czyli mainstreamowych mediów i sponzorowanych polityków państw, którzy współpracują z liberałami i socjalistami Budapesztu w organizowaniu wielu zaplanowanych demonstracji.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/30/wzor-dla-naspremier-wegier-viktor-orban-do-polakow/

 64. filmyprawdy 31 stycznia 2012 o 1:11 am

  Ks. dr hab. Piotr Natanek – W obronie Polski

  POLECAM:

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

 65. navajo88 31 stycznia 2012 o 2:15 am

  No to panowie i panie Pakt Fiskalny został zaklepany i przyklepany !!!!!!! a my będziemy teraz doplacać do tych wszystkich bankrutów ! koniec i kropka Mamy Najukochańszego premiera !!!!! hahahahahahahahahaha ,Karwia !!!!!
  J.M.H

 66. jakzawsze 31 stycznia 2012 o 2:20 am

  =Hello World= Ks Piotrek Natanek http://www.piotrnatanek.pl/ identycznie gada mowi podobnie jak Swiadkowie Jehowy http://www.watchtower.org/p/index.html Kiedys zanałem takiego pana ale już zmarl (ŚJ) i tak samo mówił jak ks. Natanek. W słowo w słowo to dopieo numer ! Chrońmy ks Natanka i sie modlijmy za tego bardzo cennego człowieka. Niech go bóg ma pod ochroną. Ja to sobie skopiowalem wszytkie kazania jego na dysk z jutuba i puszczam znajomym co mnie odwiedzaja co nie maja internetu. Boje sie ze go moga zamordowac jak Lepera te satanistyczne chieny …

 67. katerina404 31 stycznia 2012 o 3:47 am

  A co o tym myślicie? Dziwny widok w czasach tzw. pokoju

  http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhNol1lDnoJjB7jjrK

 68. kosiardeyablos 31 stycznia 2012 o 6:14 am

  Coś na rzeczy, czyli prawdopodobieństwo czegoś o czym nadmieniłem tu na tym blogu jakiś czas temu, że nie wszystko jest lub musi być tym na co wygląda, czyli – możliwość :

  Naukowcy wezwali do ochrony Ziemi przed Słońcem … za pomocą smug chemicznych
  admin, pon., 2012-01-30 11:42
  Skala zjawiska:
  globalne
  airliners.net

  Jak to zwykle bywa teorie spiskowe po czasie stają się faktem. Widzieliśmy to już wielokrotnie a teraz ten los może spotkać również wyśmiewane chemtrails. Wszystko to dzięki propozycji naukowców z Carnegie Institution i Stanford University z USA.

  Według naukowców wykonanie ekranu chroniącego przed Słońcem może pomóc pokonać globalne ocieplenie i zminimalizować ryzyko głodu. Według badaczy pokrycie Ziemi specjalnymi odbijającymi światło słoneczne substancjami może również pomóc w zwiększeniu plonów na skalę globalną.

  Przez analogię do efektu, jaki są w stanie wywołać wulkany uwalniające do atmosfery ogromne ilości pyłu zaproponowano kontrolowaną geoinżynierię z wykorzystaniem samolotów, które będą rozpylać pewne substancje na określonych wysokościach. Celem ma być wytworzenie ekranu zdolnego do odbijania w przestrzeń kosmiczną światła słonecznego.

  Jednak ja zauważają tak jak w przypadku pyłu wulkanicznego, który w końcu opada tak i w przypadku tej technologii utrzymanie efektu wiązałoby się z koniecznością powtarzania operacji polegających na kolejnych celowych opryskach nad określonym obszarem.

  Uważa się, że zmiany klimatu są głównym czynnikiem odpowiedzialnym za spadek plonów na świecie. Dlatego naukowcy zaczęli pracować, aby dowiedzieć się, jaki potencjalny wpływ na płodność może mieć prowadzenie eksperymentów z geoinżynierią. Aby to zrobić, użyto kilku modeli klimatycznych.

  Początkowo zespół przeprowadził symulacje klimatyczne, przy użyciu bieżącej wartości stężenia dwutlenku węgla. Gdyby jego ilość stale wzrastała to ilość dwutlenku węgla wprowadzona do atmosfery mogłaby zostać podwojona, co według symulacji zostanie osiągnięte w ciągu kilku dziesięcioleci, jeśli obecne tendencje w konsumpcji paliw kopalnych będą kontynuowane.

  Wreszcie przetestowano model, w którym mamy dwukrotnie większy poziom emisji gazów cieplarnianych, ale prowadzimy natryski w stratosferze, głównie aerozolu siarczanu, co odzwierciedlałoby temu, że około 2% padającego światła słonecznego wróci z powrotem w przestrzeń kosmiczną. Potem, wyniki symulacji warunków klimatycznych zostały zastosowana do modeli, które są powszechnie używane do przewidywania plonów.

  Stwierdzono, że we wszystkich przypadkach, geoinżynieria „słońca” prowadzi do wyższej wydajności w większości regionów, mimo niższej średniej rocznej temperatury w tych modelach. Proste wyjaśnienie tego paradoksu jest takie, że natrysk nie wpływa na poziom dwutlenku węgla, a zwiększenie jego stężenia ma pozytywny wpływ na produktywność roślin.

  Komentarz ZnZ:

  Wygląda na to, że postanowiono poinformować ludzkość o konieczności prowadzenia stałych oprysków różnych substancji w atmosferze. Zadawanie pytań o to, dlaczego niektóre smugi kondensacyjne znikają po krótkiej chwili a inne utrzymują się całymi dniami zasnuwając niebo „mlekiem” może się okazać bardzo istotnym pytaniem. Pojawienie się takich badań świadczy o przygotowywaniu gruntu medialnego do poinformowania ludzi, że planowane są celowe opryski w celu ochrony naszej planety i zwiększeniu plonów. Czy bezrefleksyjne masy ludzkie kupią takie wytłumaczenie? Prawdopodobnie tak. Pojawia się jednak pytanie, co wchodzi lub będzie wchodzić w skład tych oprysków? Wiadomo, że może to być aluminium i stront, to trucizny powodujące raka, autyzm, problemy oddechowe a także zakwaszenie gleby, co może powodować konieczność obsadzania jej przez uprawy modyfikowane genetycznie. Kto wie czy już teraz nie pracuje się nad roślinami, które są zdolne do przetrwania w takim środowisku.

  Źródło:
  http://www.gizmag.com/sunshade-geoengineering-study/21225/

  • iHe 31 stycznia 2012 o 9:39 am

   Skoro pracują nad przetrwaniem roślin(o czym świetnie wiemy)to nasuwa się
   pytanie oczywiste:
   Czemu nie pracują nad przetrwaniem ludzi..?

   Tak czy siak pora wyjść z faszystowskiego NWO inaczej zamienią Ziemie w jedną wielka komorę gazową z plastikową naturą jako dekoracją.

   Co by nie powiedzieć mają rozmach.Nawet się nie pytam kto im dał prawo do takich nadużyć.
   U nas rootkiT sankcjonuje wraz z rządzącą mafią zupełnie bezrefleksyjnie te realizowane a nie planowane zmiany na ziemi.
   Dobry zarządca getta.Order się należy.

   Aa zapomniałem,że już dostał.Jak każdy dobry trojan został doceniony za granicą.
   Nagrody Karola Wielkiego nie nadają za byle jaką służbe..

   • Peryskop 31 stycznia 2012 o 11:04 am

    Jeżeli smugowanie nieba jest naturalnym i racjonalnym działaniem na naszą korzyść, to można by porównać je z takim zabiegiem, jak odśnieżanie jezdni i chodników.

    A jeśli tak, to dlaczego nie mamy w gazetach i telewizorach relacji z akcji wzmożonego odśnieżania, wywiadów z przodownikami prac na tym trudnym froncie, analizy kosztów operacji z podaniem źródeł ich pokrycia, zestawienia ile ton piasku i soli zabezpieczono na obecny sezon, a ile faktycznie wykorzystano, coś dla miłośników techniki czyli jak działają nowoczesne pługi, turbiny do przedmuchiwania śniegu na pobocze, rozrzutniki piasku i soli, który gatunek piasku najlepsze, jakie dodatki do soli czynią ją bardziej skuteczną itp, itd.

    Dlaczego więc te rzekomo dobroczynne opylanie z samolotów jest tematem tabu ?

    Gdzie są reportaże i wywiady z dzielnymi pilotami i obsługą naziemną, koordynatorami smugowych lotów, przedstawicielami komercyjnych linii lotniczych chwalących się ile to roślin, zwierząt i ludzi uratowano przy okazji przewozu pasażerów, z inspektorami nadzorującymi czy opylania prowadzono w minionym okresie sprawozdawczym z wystarczającą intensywnością i w optymalnych rejonach. Itp itd.

    Odpowiedzi na chociażby te proste pytania powinny być wydobyte przez Rzecznika Praw Obywatelskich, Ministerstwa, Prokuratury, Sanepidy, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Episkopat, media …

    Dlaczego ta głucha cisza skoro cel akcji jest tak szczytny ?

    • wizzgaa 31 stycznia 2012 o 1:53 pm

     Peryskop : być może dlatego , że chemtraile są tak użyteczne , jak chemia dla chorego na raka . Smugi chronią ludzi / czy sprzęt?/ przed ” napastliwością” słońca a potem zabiją ich – izolując od słońca , które jest m.in. witaminą .

 69. Pingback: A to ci niespodzianka.!!!!Naukowcy wezwali do ochrony Ziemi przed Słońcem … za pomocą smug chemicznych « Zenobiusz-Samotny wilk

 70. vontad 31 stycznia 2012 o 8:33 am

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2093796/British-tourists-arrested-America-terror-charges-Twitter-jokes.html

  brytyjska para na lotnisku w los angeles zostala zatzymana na 12h w pierdlu za to, ze mezczyzna na twitterze napisal: ‚I’m going to destroy America and dig up Marilyn Monroe’

  Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2093796/British-tourists-arrested-America-terror-charges-Twitter-jokes.html#ixzz1l1EwO9Le

 71. Annah. 31 stycznia 2012 o 8:38 am

  Ciekawie się dzieje, polecam dzisiejszy numer NDhttp://www.naszdziennik.pl/

 72. zenobiusz 31 stycznia 2012 o 8:51 am

  FAKIR@ vel Antymaterialny@.Epilog.
  zenobiusz powiedział/a
  Styczeń 31, 2012 @ 05:38 e
  „siejecie nienawiść. Młodym w głowach przewracacie”
  Zachęcam do lektury,i popularyzacji linku.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/31/polacymlodzioto-gotowy-przyklad-rewolucji-tak-oto-po-raz-kolejny-moc-rozancowej-modlitwy-pokonala-wyslannikow-smierci/
  To klasyczny przykład siania przeze mnie nienawiści,
  i przewracania młodym w głowach.
  Mam nadzieję,że jako patriota, zrobi Pan wszystko ,
  by tą moją postawę nagłośnić,
  (nie może mi to ujśc bezkarnie)
  na jak największej ilości blogów i portali.
  Pro publico bono.!!!

 73. Logos 31 stycznia 2012 o 10:54 am

  Czy myślicie, że mamy jeszcze jakieś szanse? jak zatrzymać tą machinę zniewolenia i upodlenia? potrzebuję słów otuchy…

  • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 11:05 am

   Wystarczy wejść w link który podałem,by nabrać otuchy.

  • Peryskop 31 stycznia 2012 o 11:16 am

   Logos, jest takie całkiem racjonalne powiedzenie, że szanse masz dopóki żyjesz.
   Żyjesz?
   No to masz szanse udziału w zatrzymaniu tej machiny zniewolenia i upodlenia !

 74. Pingback: Polska Rjewoljucija przez ACTA!? « Grypa666's Blog