Jestem pierwszy wyklęty przez diabłów…

Niech mnie wyklinają. Nie boję się diabelskiego nasienia. Nie boję się satanistów, ani skorumpowanych. A tacy obecnie rządzą, także w Kościele. Popieram księdza doktora Piotra Natanka i nie uznaję jego wykluczenia przez ludzi niegodnych bycia kapłanami.  

Uważam, że aresztowanie Rafała Gawrońskiego w tym samym czasie co atak na księdza, nie jest przypadkiem. Nie jest też przypadkiem atak na mnie w tym samym dniu na kilku blogach przez opętanych anonimowych blogerów – chodziło im zapewne o to, by jak najmniej ludzi zobaczyło ostatnie przed aresztowaniem szokujące nagranie rozmowy z Rafałem Gawrońskim. Nie udało im się – tysiące ludzi już wiedzą co się dzieje w Sejmie, co się mogło stać w Afganistanie i kto to może robić.

Ważne jest by się modlić za Rafała i księdza Piotra Natanka – zostali bowiem zaatakowani przez te same siły. Modlitwa ich ochroni. Dostaję wiele maili dotyczących tej sprawy, poniżej przedstawiam fragment jednego z nich:

=======================================================================
URUCHOMIŁAM RODZINĘ I ZNAJOMYCH…wszyscy modlimy się codziennie o jego bezpieczeństwo.
Modlimy się codziennie o RAFAŁA i wszystkich prawych dziennikarzy, by Bóg i Królowa Polski WAS chronili przed bandytami ..by sprawiedliwość zwyciężyła.

Od piątku – otrzymał od nas już 4 Anioły z chórów niebieskich, które już ma do końca życia.
=======================================================================
Anioły natychmiast są odczuwalne przez obdarowanego…
w Piątek dostał ode mnie
w sobotę ode mnie i koleżanki
w niedzielę od następnej
ma już 4….

Od piątku 03.02.2012 -dostanie kolejne Anioły, bo można je dawać od piątku przez 9 dni Nowenny
/WNUS – Wielka Nowenna Uwolnienia Świata/

Codziennie będziemy przyjmowały komunię za niego. Ja i moje dwie koleżanki,o które dbam by były na bieżąco.
(…)

JESTEŚMY RYCERZAMI CHRYSTUSA KRÓLA ….ci w czerwonych płaszczach z wizerunkiem Chrystusa Króla.
=========================================================
Powiadomiłam Ks. dr.hab.Piotra Natanka o sprawie linkiem i z prośbą o modlitwę i żeby cały świat się o tym dowiedział, bo Polacy na całym świecie słuchają jego kazań.

To ten wyjątkowy ksiądz, suspendowany przez kard.Dziwisza a teraz nadal szkalowany przez Radę Biskupów jest gorliwym zwolennikiem Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, bo to warunek uwolnienia Polski ze szponów Szatańskiej światowej mafii i „naszych” Judaszy.

Boją się jego i boją się aby Chrystus Król nie został KRÓLEM POLSKI, bo ich fortece runą, a runą w tym roku !!!

Wielkie rzesze l udu zjeżdżają na Pustelnię do tego Księdza – tam jest BÓG i jest to odczuwalne!!!!
To kapłan wybrany przez Boga, niczego się nie boi. Znam go osobiście i jeżdżę tam.

WALKA W POLSCE Z PATRIOTAMI, POLAKAMI i BEZPRAWIEM TOCZY SIĘ NA WSZYSTKICH MOŻLIWYCH PŁASZCZYZNACH. ALE JEŚLI BÓG Z NAMI TO KTÓŻ PRZECIWKO NAM ?
NIE WYKONAJĄ ŻADNEGO RUCHU, NA KTÓRY BÓG NIE POZWOLI !!!
Wierze w to, bo to widać jak się trzęsą wszyscy.
Te manifestacje … budzi się POLSKA !!! Trochę późno…

=====================================================================

Dr Piotr Bein o wczorajszym ataku Miziakowskiego i anonimów na autora tego bloga.

Do Edward Mizikowski: Z wyrazami szacunku — dla diabła?

Dr Piotr Bein - Vancouver, Kanada

Zarejstrować na TW mogli każdego, tylko czy współpracował i na czyją szkodę? Używasz terminologii, którą ogłupiono Polaków, chroniąc drani, a wskazując palcem na pionki i kozły ofiarne. Jak nic nie ma w IPN, to jest jakaś zakurzona zapomniana półka esbecka! Daj spokój, tu poważna publika.

Nawet jeśli Marek Podlecki miałby jakąś mroczną przeszłość (a o tym nic mi nie wiadomo poza opluwaniem bez podstaw jak twój koment), to się więcej niż zrehabilitował robotą od czasu „pandemii” w 2009 r., kiedy go poznałem. Miliony Polaków ochronionych od uwielbianych przez ciebie scypionek i Polonia, wśród której działał przeciw jot, znają jego intencje, które są bardzo tobie niewsmak. Zanim uprzejmie wejdziesz ponownie w zagnojonych gumiakach, poproś prowadzącego o lepszą analize psychologiczną forum – miałeś bić na alarm, a odezwał się ubecki ryk. Czołem jot-owcy!

„Największy” dowód na agenturalność MP: jego teksty jak powyższy… co stawia cię po stronie wiadomej. Do tego potwierdzasz, że niewsmak ci inicjatywa Jachnika ani kampanie antyscypionlowe. A czy kto ci broni dać dupę swoją i rodziny pod igłę?

Jeśli są te rzekome dowody i masz dostęp do rzekomych tajnych osobistych informacji (dlaczego i jako kto?), to na co czekasz?

Piszesz: „Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała.” O ile pamiętam, MP mówił mi coś o tym „udziale”: zmajstrował jakieś radyjko czy nadajnik dla Solidarności i za to go capnęli, zastraszyli, a on podpisał na odczepnego, po czym zgłosił Kurtyce, swemu koledze, że będzie udawał TW. Oczywiście, że jego „przydatność” zmalała. No ale wykonczyliście Kurtyków i in. 10 IV, więc nie ma kogo pytać… Może o to chodziło?

„Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.”
Tak, był „czynny” bo był w spisie SB, a paszport ktoś musiał podpisać. Mnie też jakiś bubek podpisał paszport, nie wiem nawet kto zacz i nie mam potrzeby ani ochoty wiedzieć, ale sugerował, bym miał oczy otwarte i raportował po powrocie. Niedoczekał się, bo ja nie wróciłem. Później dowiedziałem się, że chętnie wtedy (l. 1970-te) pozbywali się myślących młodych Polaków, jeszcze przed „ochotniczą” emigracją Solidarnościowców.

„Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie.” Taa… „antysemita” — wiadomo, kto cię nasłał… Za to neo-esbecja ciąga MP bezprawnie po sądach! A żydo-Polonia przeklina jego imię.
„Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce.” Ha! Ja co rok byłem w Polsce, od AWS po POPiS-dzielców – to robi ze mnie agenta Watykanu, razwiedki, mosadu czy CSIS? Tzn. MP przyjeżdżał co rok do Polin po wskazówki, czy rozładować i-Poda z podsłuchem Polonii?

„Był członkiem Klubu Gazety Polskiej, […] Uczestniczył czynnie w rozbiciu krakowskiego Klubu GP i kilku innych prawicowych inicjatyw.” Jeśli były zinfiltrowane prez takich jak ty, to dobrze że ich namierzył i próbował rozbić – no nie?

„Wraz z Miłoszem Horodyskim był autorem słynnego materiału w Misji Specjalnej na temat mafii węglowej, poprzedzającego próbę aresztowania Barbary Blidy (zakończoną samobójstwem).” Tzn. MP odpowiada za samobójstwo Blidy czy za machloje mafii węglowej, które demaskował? Nie uważasz, że gdyby był draniem, jakim go malujesz, to wolałby pracować jak Horodyski dla mendiow i jeździć wypasionym wozem zamiast zdezelowaną tojotą?

Od kiedy to IPN taką wyrocznią? Kłamie o historii Polski i świata, a prawdziwych, najszkodliwszych agentów ujawni? Wszak służą oni teraz unym, na ciepłych stołkach, w ich służbach. Prędzej IPN pogrąży porządnych ludzi kopiami z kopii…
A Podlecki jaką fuchę ma? Być opluwanym przez jakichś Mizikowskich i Miziów?
Czemu używasz żydomasońskich pojęć prawica-lewica?

PS: Przy okazji proszę odgrzeb moją „teczkę” w IPN.

Reklamy