Tim Rifat o tajemniczych dźwiękach

Od dłuższego czasu słychać doniesienia o dziwnych dźwiękach pojawiających się w różnych miejscach globu – w USA, Kanadzie, Rosji, Ameryce Południowej. Nagrania tych dźwięków można znaleźć na YouTube, na blogu kilka razy o nich wspomnieliśmy. Trudno je zlokalizować, dochodzą jakby z wszystkich stron. Są tak głośne, że potrafią wzbudzić alarm w samochodach. Jednak, jak się okazuje, można je dość łatwo wytworzyć, jeśli się dysponuje odpowiednią techniką, taką jak HAARP. Poniżej przedstawiam szkicowe tłumaczenie fragmentu wywiadu Jeffa Rense z Timem Rifatem z  25 stycznia. Tim Rifat jest ekspertem od okultyzmu i satanizmu, używa specyficznego języka – pewne jego określenia są trudne do przetłumaczenia.

Jeff Rense: Dzwonimy teraz do Anglii, skąd będzie do nas mówił Straszny Tim (Terribel Tim) (…)
Tim Rifat: A jak ty się miewasz
JR: Bardzo dobrze, przyglądam się tej sprawie sądowej, w której wezwano prezydenta kraju, który był kiedyś Stanami Zjednoczonymi Ameryki…
TR: Teraz bolszewickiej Ameryki…
JR: Tak, prezydent nie mógł się pojawić, to prokuratorzy zawiesili jutrzejsze przesłuchanie w Georgii na temat głosowania. On był wezwany jako świadek, więc prokuratorzy zawiesili jego udział…
TR: Nie mógłbyś też przesłuchać Stalina czy Lenina czy Gorbaczowa – Żyda Rotszyldów, który zniszczył Związek Radziecki, ponieważ niewolnicy nie mają żadnej siły. A USA są nowym Związkiem sowieckim (…)
JR: Chciałbym się ciebie o coś zapytać, gdyż masz szeroką wiedzę na temat technologii, a my nawet nie wiemy jak oni się daleko posunęli w wiedzy i wynalazkach za nasze pieniądze i jakich nowych rzeczy używają. Czy słyszałeś o tych dziwnych dźwiękach, które słychać na całym świecie?
TR: Nie
JR: Tak więc odtworzę ci kilka przykładów (…) Ludzie się patrzą w niebo zastanawiając się skąd one pochodzą. Wiele osób zajmuje się ich analizą.
TR (po wysłuchaniu nagrań dźwięków): To można zrobić całkiem łatwo. Są OS (?) projektory – gigawatowy na Alasce, w Norwegii o mocy pół gigawata, jest też na Cyprze zbudowany przez Brytyjczyków, który zasilany jest z elektrowni jądrowej i dostał właśnie dodatkowe pół gigawata mocy. Oni tylko modulują falą dźwiękową częstotliwość podstawową RF i po prostu to wysyłają. Jak wiadomo częstotliwość 6,6 Hz powoduje, że ludzie popełniają samobójstwa, a cały system transmisji neuronów i cała biochemia organizmu działa z częstotliwościami w paśmie dźwiękowym i można po prostu wyemitować częstotliwości zmian neurologicznych i funkcji organizmu (…)
Wydaje mi się amerykańscy bolszewicy eksperymentują z modulacją przestrzeni psychodynamicznej na całej populacji, po to by wprowadzić warunki do nadchodzącego zdewastowania i całkowitego zniszczenia Iranu (…)
JR: Te dźwięki są głośne, jest powszechnie wiadome, że krótkie fale elektromagnetyczne odbijają się wielokrotnie od jonosfery i mogą powodować powstawanie częstotliwości harmonicznych.
TR: Te gigawatowe fale mogą się też odbijać, a przecież przez ich modulację można przekazać dźwięk jaki się chce. W brytyjskim MI5, jeszcze w latach 50-tyc, używano zmodulowanego promienia mikrofal, który powodował, że ofiara słyszała głosy w głowie. Nazywa się to efektem „frey”. Teraz bolszewicy zachodu używają go nie tylko na pojedynczych ludzi, ale na całe społeczeństwa. Manipulują funkcjami mózgów całych populacji bazując na tych badaniach komputerowych. Jest to już daleko zaawansowane i jak widać stosuje się powszechnie w bolszewickich USA. Chcą pewnie używać tego na całym świecie by ustawić odpowiednio postawę wszystkich ludzi.
JR: Może też to potencjalnie służyć do stworzenia fałszywej inwazji Obcych, jako prekursor dźwiękowy do tego co będzie na wizji. Każdy sobie musi zdać sprawę, że te dźwięki mogą być z łatwością wytworzone przez człowieka, nie muszą być koniecznie dziełem Obcych. Choć nie wyklucza tego. Werner vor Braun powiedział Karolowi Rosenowi, że najważniejszą kartą, która zostanie rozegrana będzie fałszywa inwazja Obcych stworzona przez światowe elity po to by ostatecznie zdeptać społeczeństwo.
TR: Nie zgodzę się z tobą. Uważam, że to Iran jest ostatecznym arbitrem historii świata. Udowodniłem już wiele lat temu, że Iran poprzez wytworzenie dużej ilości kobaltu-60 i umieszczenie w USA, Anglii i bolszewickiej Europie, łatwo zniszczyłby Rotszyldów. Jeśli tego nie uczynił, to w tym roku Iran przestanie po prostu istnieć. Proste. (…)
JR: Takie dźwięki były używane w przynajmniej trzech produkcjach Hollywoodu, które pamiętam. W ekranizacji „Wojny Światów” z 2005 roku, w którymś z filmów opartych na noweli Stephena Kinga i „Clover Field”. Tak więc te zmodulowane dźwięki są doskonale znane w biznesie filmowym, ale także są dostępne w popularnej grze komputerowej. Dokładnie te same dźwięki.
TR: (niezbyt zrozumiałe) Tak ale mogą to być dźwięki okultystyczne z męskim pryncypium… jeśli wyciągniesz męskie pryncypium i dasz je Żydówce satanistycznej, nie mówię tu o zwykłych Żydach, ale o satanistycznych rabinach w Izraelu, którzy są na szczycie piramidy, to razem z pryncypium żeńskim, zablokuje to manifestację rzeczywistości – gdyż światło jest grawitacją w piątym wymiarze, a to co poniżej w piramidzie jest matrixem wytworzonym przez oko, które blokuje rzeczywistość i buduje ją z energii słuchu, ucha. Jest to matrix stworzony przez satanistycznych Żydów.
Tak więc będzie III wojna światowa, która się zacznie anihilacją Iranu. Przyniesie ona totalną światową dominację satanistycznych Żydów Rotszyldów. No i oczywiście muszą oni przeprowadzić rytuał okultystyczny i jest to dokładnie to co dzisiaj słyszeliśmy. Tak więc pomagasz satanistycznym Żydom Rotszyldów.
JR: Radzę więc się trzymać z daleka od kina. Jest to część tego samego matrixa.
TR: Hollywood jest kierowany przez tych satanistycznych Żydów (…) Wszystkie kanały telewizji są też przez nich prowadzone (…) Nie mówimy tu oczywiście o zwykłych Żydach, których możesz spotkać w sklepie, mówimy o naprawdę diabelskich ludziach, którzy stosują okultyzm i rządzą Ziemią, czcząc satanistycznego boga.
JR: Jest to 0.17% populacji naszej planety.

Reklamy