Tim Rifat o tajemniczych dźwiękach

Od dłuższego czasu słychać doniesienia o dziwnych dźwiękach pojawiających się w różnych miejscach globu – w USA, Kanadzie, Rosji, Ameryce Południowej. Nagrania tych dźwięków można znaleźć na YouTube, na blogu kilka razy o nich wspomnieliśmy. Trudno je zlokalizować, dochodzą jakby z wszystkich stron. Są tak głośne, że potrafią wzbudzić alarm w samochodach. Jednak, jak się okazuje, można je dość łatwo wytworzyć, jeśli się dysponuje odpowiednią techniką, taką jak HAARP. Poniżej przedstawiam szkicowe tłumaczenie fragmentu wywiadu Jeffa Rense z Timem Rifatem z  25 stycznia. Tim Rifat jest ekspertem od okultyzmu i satanizmu, używa specyficznego języka – pewne jego określenia są trudne do przetłumaczenia.

Jeff Rense: Dzwonimy teraz do Anglii, skąd będzie do nas mówił Straszny Tim (Terribel Tim) (…)
Tim Rifat: A jak ty się miewasz
JR: Bardzo dobrze, przyglądam się tej sprawie sądowej, w której wezwano prezydenta kraju, który był kiedyś Stanami Zjednoczonymi Ameryki…
TR: Teraz bolszewickiej Ameryki…
JR: Tak, prezydent nie mógł się pojawić, to prokuratorzy zawiesili jutrzejsze przesłuchanie w Georgii na temat głosowania. On był wezwany jako świadek, więc prokuratorzy zawiesili jego udział…
TR: Nie mógłbyś też przesłuchać Stalina czy Lenina czy Gorbaczowa – Żyda Rotszyldów, który zniszczył Związek Radziecki, ponieważ niewolnicy nie mają żadnej siły. A USA są nowym Związkiem sowieckim (…)
JR: Chciałbym się ciebie o coś zapytać, gdyż masz szeroką wiedzę na temat technologii, a my nawet nie wiemy jak oni się daleko posunęli w wiedzy i wynalazkach za nasze pieniądze i jakich nowych rzeczy używają. Czy słyszałeś o tych dziwnych dźwiękach, które słychać na całym świecie?
TR: Nie
JR: Tak więc odtworzę ci kilka przykładów (…) Ludzie się patrzą w niebo zastanawiając się skąd one pochodzą. Wiele osób zajmuje się ich analizą.
TR (po wysłuchaniu nagrań dźwięków): To można zrobić całkiem łatwo. Są OS (?) projektory – gigawatowy na Alasce, w Norwegii o mocy pół gigawata, jest też na Cyprze zbudowany przez Brytyjczyków, który zasilany jest z elektrowni jądrowej i dostał właśnie dodatkowe pół gigawata mocy. Oni tylko modulują falą dźwiękową częstotliwość podstawową RF i po prostu to wysyłają. Jak wiadomo częstotliwość 6,6 Hz powoduje, że ludzie popełniają samobójstwa, a cały system transmisji neuronów i cała biochemia organizmu działa z częstotliwościami w paśmie dźwiękowym i można po prostu wyemitować częstotliwości zmian neurologicznych i funkcji organizmu (…)
Wydaje mi się amerykańscy bolszewicy eksperymentują z modulacją przestrzeni psychodynamicznej na całej populacji, po to by wprowadzić warunki do nadchodzącego zdewastowania i całkowitego zniszczenia Iranu (…)
JR: Te dźwięki są głośne, jest powszechnie wiadome, że krótkie fale elektromagnetyczne odbijają się wielokrotnie od jonosfery i mogą powodować powstawanie częstotliwości harmonicznych.
TR: Te gigawatowe fale mogą się też odbijać, a przecież przez ich modulację można przekazać dźwięk jaki się chce. W brytyjskim MI5, jeszcze w latach 50-tyc, używano zmodulowanego promienia mikrofal, który powodował, że ofiara słyszała głosy w głowie. Nazywa się to efektem „frey”. Teraz bolszewicy zachodu używają go nie tylko na pojedynczych ludzi, ale na całe społeczeństwa. Manipulują funkcjami mózgów całych populacji bazując na tych badaniach komputerowych. Jest to już daleko zaawansowane i jak widać stosuje się powszechnie w bolszewickich USA. Chcą pewnie używać tego na całym świecie by ustawić odpowiednio postawę wszystkich ludzi.
JR: Może też to potencjalnie służyć do stworzenia fałszywej inwazji Obcych, jako prekursor dźwiękowy do tego co będzie na wizji. Każdy sobie musi zdać sprawę, że te dźwięki mogą być z łatwością wytworzone przez człowieka, nie muszą być koniecznie dziełem Obcych. Choć nie wyklucza tego. Werner vor Braun powiedział Karolowi Rosenowi, że najważniejszą kartą, która zostanie rozegrana będzie fałszywa inwazja Obcych stworzona przez światowe elity po to by ostatecznie zdeptać społeczeństwo.
TR: Nie zgodzę się z tobą. Uważam, że to Iran jest ostatecznym arbitrem historii świata. Udowodniłem już wiele lat temu, że Iran poprzez wytworzenie dużej ilości kobaltu-60 i umieszczenie w USA, Anglii i bolszewickiej Europie, łatwo zniszczyłby Rotszyldów. Jeśli tego nie uczynił, to w tym roku Iran przestanie po prostu istnieć. Proste. (…)
JR: Takie dźwięki były używane w przynajmniej trzech produkcjach Hollywoodu, które pamiętam. W ekranizacji „Wojny Światów” z 2005 roku, w którymś z filmów opartych na noweli Stephena Kinga i „Clover Field”. Tak więc te zmodulowane dźwięki są doskonale znane w biznesie filmowym, ale także są dostępne w popularnej grze komputerowej. Dokładnie te same dźwięki.
TR: (niezbyt zrozumiałe) Tak ale mogą to być dźwięki okultystyczne z męskim pryncypium… jeśli wyciągniesz męskie pryncypium i dasz je Żydówce satanistycznej, nie mówię tu o zwykłych Żydach, ale o satanistycznych rabinach w Izraelu, którzy są na szczycie piramidy, to razem z pryncypium żeńskim, zablokuje to manifestację rzeczywistości – gdyż światło jest grawitacją w piątym wymiarze, a to co poniżej w piramidzie jest matrixem wytworzonym przez oko, które blokuje rzeczywistość i buduje ją z energii słuchu, ucha. Jest to matrix stworzony przez satanistycznych Żydów.
Tak więc będzie III wojna światowa, która się zacznie anihilacją Iranu. Przyniesie ona totalną światową dominację satanistycznych Żydów Rotszyldów. No i oczywiście muszą oni przeprowadzić rytuał okultystyczny i jest to dokładnie to co dzisiaj słyszeliśmy. Tak więc pomagasz satanistycznym Żydom Rotszyldów.
JR: Radzę więc się trzymać z daleka od kina. Jest to część tego samego matrixa.
TR: Hollywood jest kierowany przez tych satanistycznych Żydów (…) Wszystkie kanały telewizji są też przez nich prowadzone (…) Nie mówimy tu oczywiście o zwykłych Żydach, których możesz spotkać w sklepie, mówimy o naprawdę diabelskich ludziach, którzy stosują okultyzm i rządzą Ziemią, czcząc satanistycznego boga.
JR: Jest to 0.17% populacji naszej planety.

Reklamy

218 responses to “Tim Rifat o tajemniczych dźwiękach

 1. Sully 31 stycznia 2012 o 8:34 am

  I co powiecie na temat tego paktu fiskalnego. Polska mówi co innego, a Francja twierdzi, że to oni wygrali? Wiem jedno od dzisiaj nie kupuje niczego co francuskie i do nie będę robila zakupów w żadnym sklepie którego kapitał jest francuski.

  • dalmat 31 stycznia 2012 o 8:53 am

   Przyjęcie paktu poprzez rygorystyczną politykę zmusi nas jeszcze bardziej do zaciśnięcia pasa, nie dając nic w zamian. Zresztą wszystkie te ich pakty maja działać na nas tak, jak zaćmienie słońca na ociemniałego intelektualnie. Puki co, to najbardziej wkurzający jest ten francuski kurdupel.

   • monitorpolski 31 stycznia 2012 o 10:36 am

    „Francuski kurdupel” to satanista z rodu Rotszyldów

    • ciociababcia 31 stycznia 2012 o 2:29 pm

     „Le Figaro” po unijnym szczycie: Tusk to mąciciel

     „Mącicielem” nazywa Donalda Tuska francuski dziennik „Le Figaro”. „Opór Polski zakłócił szczyt w Brukseli, ale Nikolas Sarkozy wygrał w końcu spor z polskim premierem” – taki ton komentarzy przeważa we wtorkowej francuskiej prasie.

     Polscy dyplomaci sugerują, że wywalczony przez naszą delegację zapis w unijnej umowie międzyrządowej sprawi, że trudniej będzie nas wypraszać z antykryzysowych naradprzywódców eurolandu. Będą się one bowiem za każdym razem odbywać po szczytach całej UE.

     Po spotkaniu w Brukseli Nicolas Sarkozy zasugerował, że to bzdura i przedstawił inną interpretację przyjętego tekstu. Nie będzie potrzeby wypraszać z narad eurolandu przywódców spoza strefy, bo po prostu nie będą oni na nie wpuszczani.
     http://fakty.interia.pl/prasa/news/le-figaro-po-unijnym-szczycie-tusk-to-maciciel,1753331

     Igrzyska Tuska odbyły się. Teraz trwają igrzyska w sprawie ACTA -http://wiadomosci.wp.pl/title,Tusk-nie-zatrzyma-juz-ACTA,wid,14210886,wiadomosc.html?ticaid=1dd62#czytajdalej
     Jak długo jeszcze ludzie będą mu wierzyć? Jego kłamstwa już nie są nawet ukrywane.

     • Sully 31 stycznia 2012 o 3:22 pm

      tak dokładnei nazwali go mącicielem, żabojady; swoja drogą ciekawe który ma rację i czy faktycznie bedziemy wypraszani czy tylko żabojad mówi tak bo mu głupio ze przegrał.

      • Roma 31 stycznia 2012 o 6:52 pm

       @ Sully
       żabojad niczego nie przegrał,
       To Polska przegrała, tylko, że Thusk „czaruje” jak od zawsze
       skoro Wielka Brytania i Czechy nie podpisały paktu, to Polska też nie musiała
       czy jest to pakt korzystny dla Polski ? Nie.
       Bo jak rząd nie będzie chciał trzymać dyscypliny, to nie będzie trzymał
       a kara tylko uderzy – jak zwykle – w nas, obywateli.
       Jest to tylko kolejny krok w zubożaniu społeczeństwa.
       Rząd, który nie trzyma dyscypliny, powinien być rozliczany przez własnych wyborców
       a nie PILNOWANY przez obce instytucje. Bo rząd zdrajców może CELOWO prowadzić kraj
       do ukarania go karą. Co też jest bardzo prawwdopodobne. A potem wszyscy powiedzą, że to zgodne z prawem, bo podpisaliśmy pakt, wię oc o chiodzi ?

    • Roma 31 stycznia 2012 o 2:48 pm

     moim zdaniem to oni odgrywają tylko taki teatrzyk przed nami
     role są rozpisane i rozdane dużo wcześniej
     ten rzekomy konflikt z Francją także, chodziło o to, żeby Tusk wyszedł na twardziela
     że niby dba o interesy Polski, bo mu w Polsce spada popracie,
     wieć trzeba było jakoś to trochę załagodzić więc przyjaciele z UE pomogli Tuskowi
     Francja miała być przeciwna na maxa, potem złagodziła stanowisko = sukces Tuska miał
     być wykreowany jak się kreuję księgowość, z pustego w próżne
     Sarcozy mówi, że to jego sukces a ma niebawem wybory więc każdy z nich zadowolony
     a ludzie robieni jak zawsze w balona bo gdyby ktoś powiedział Polakom PRZED referendum
     o przystąpieniu Polski do UE, że niebawem będziemy musieli płacić ogromne pieniądze z budżetu
     naszego za miejsce przy STOLE unijnym, tam gdzie się decyduje o UE, to kto z Poalków by sie na to zgodził ?
     pewnie NIKT.
     Polacy zostali wprowadzenie w błąd co do tego czym ma być faktycznie UE i podjęli decyzję w referendum
     będąc w błędzie. Zatem wynik referendum należy uznać za nieważny !!!!!!!
     Wprowadzenie w błąd przez drugą stronę umowy skutkuje nieważnością tejże umowy.
     Polska moim zdaniem mogłaby się uchylić od skutków prawnych oświadczenia woli
     o przystąpieniu do UE.
     A wracając do tematu paktu fiskalnego.
     Skoro Polska jest członkiem UE to dyskusją nt obecności Polski podczas obrad UE
     jest DYSKRYMINACJA na tle walutowym !
     to jest jaki nowy rodzaj dyskryminacji !!!
     bo niby dlaczego kraje dzielą się na strefa euro i te pozostałe ????

     PRECZ z dyskryminacją na tle walutowym ! (dobre hasło ???)
     Jest to ponadto rodzaj MOBBINGU czyli wymuszanie na Polsce zmianę waluty na euro
     po to by należeć do KLUBU czyli krajów strefy euro.
     Niby czemu ten klub ma być czymś elitarnym skoro prawie wszyscy bankrutują ???
     Tak jak w pracy stosowany jest mobbing na pracowniku, aby coś robił w zamian za przywileje
     lub za samo utrzymanie stanowiska pracy tak samo
     kraje strefy euro stosują MOBBING wobec krajów typu Polska, które, żeby nie być pozbawionym
     przywileju decydownaia o sprawch UE i nie być dyskryminowana
     musi zmierzać do rezygnacji z własnej narodowej waluty.
     Gdybyśmu mieli euro w Polsce to byłaby b ieda gorsza niż w Grecji.
     A gdyby Grecja miała własną walutę to by nie miała tak wielkego kryzysu.
     Decyzje o stopach procentowych muszą zapadać w danym kraju, bo dotyczą własnej gospodarki.
     W przypadku waluty euro decyzje te będą zapadać POZA Polską i będąone korzystne dla tych
     co będą silniejsi w UE czyli głównie Niemców. Trzeba być zdrajcą narodu i wrogiem,
     żeby się dobrowolnie wyzbyć własnej waluty.
     Wielka Brytania ani myśli. Oby Polacy nie dali się zmanipulować.

     • monitorpolski 31 stycznia 2012 o 8:53 pm

      Wszystko to prawda, ale kto z polskiego rządu / społeczeństwa ma to wyegzekwować. Trzeba szukać kandydatów na posłów, którzy te sprawy jasno postawią – biliśmy oszukiwani, jesteśmy oszukiwani i będziemy oszukiwani – jak się z tego b..elu nie wypiszemy.

     • hjk 1 lutego 2012 o 10:47 am

      @’moim zdaniem to oni odgrywają tylko taki teatrzyk przed nami
      role są rozpisane i rozdane dużo wcześniej’

      tak własnie jest, to wszystko teatrzyk dla publiki…
      „Gdybyśmu mieli euro w Polsce to byłaby b ieda gorsza niż w Grecji.
      A gdyby Grecja miała własną walutę to by nie miała tak wielkego kryzysu.”

      Ale będziemy mieli, co gwałtownie zwiekszy nasze zadłuzenie w €, ze względu na niski kurs wymiany – to będzie przekret jak z Balcerowiczem na pocz l. 90 tych – teraz np. sprzedają € powyżej 4 zł, kupują obligacje (dlatego PO nas zadłuża na potęge, by zagraniczni spekulancii mogli je kupować), a potem bez żadnego ryzyka walutowego wymienią pln na € po 2zł – co da im zysk 100% a nam zadłużenie w € czy $ 100% wieksze!!

      Własna waluta nie chroni przed kryzysem zadłużeniowym, tylko co najwyżej ekonomicznym, bo czyni bardziej konkurencyjne towary z powodu ew. tańszej własnej waluty, co nie wpływa na lokalne ceny, tylko „exportowe” ew. „importowe”.

      A jak nie maja własnej waluty, chcąc być b. konkurencyjni musza obniżać ceny, które sa zarazem cenami wewnętrznymi, co oddala ich od spłaty długu i wyjscia z kryzysu.

    • grypa666 2 lutego 2012 o 1:19 am

     z ich rodu czy skoligacony?
     czytaj o sajanie Siarkozym: http://piotrbein.wordpress.com/2010/11/02/sarko/

  • centurion 31 stycznia 2012 o 10:50 am

   Real Carrefour LeClerc Geant Leroy Merlin Auchan Castorama i dużo szmateksów.
   No to życze powodzenia

   • Sully 31 stycznia 2012 o 11:37 am

    I tutaj się mylisz bo Real, wchodzi w skład: METRO GROUP których siedziba mieści się w Düsseldorfie/Niemcy i z francja mają niewiele wspólnego. Do nich należa też Saturn, Media, i Makro. Real wchłonął i przejał francuskiego geanta. A zamiast do Leroy możesz pójśc do Praktikera 😉 jak się chce to się da. Zawsze też możesz kupowac w tradycyjny sposób poprostu w zwykłym sklepie ( jesli chodzi o drobiazgi). A pozatym tu chodzi o sam fakt pewnie że jak nei ma wyjścia to pojdziesz i kupisz tam gdzie jest, ale jesli coś możesz kupić gdzie indziej…to to rób.

    • pola 31 stycznia 2012 o 8:44 pm

     Najlepsze zakupy robi się na bazarze gdzie warzywa są od naszych rolników,chleb od pana Rysia z piekarni gdzie pracuje przy jego wypieku cała rodzina a tak po za tym inne produkty w małych sklepach a nie w korporacyjnych molochach,które wyprowadzają pieniądze z naszego kraju.

     • pola 31 stycznia 2012 o 8:50 pm

      Sieci, a już zwłaszcza zagraniczne, nie płacą podatków – to zdanie niemal jak mantrę powtarzają od wielu lat politycy z różnych opcji politycznych. PiS poszedł o krok dalej i chce nałożyć na firmy handlowe podatek obrotowy, aby wreszcie zmusić je do większych płatności na rzecz polskiego budżetu. Zdaniem autorów gotowego już projektu ustawy to właśnie te firmy najmocniej korzystają z efektów wzrostu gospodarczego, ale umiejętnie ukrywają zyski. W części na pewno tak jest, jednak sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana.
      http://podatki.onet.pl/wielkie-sieci-a-placa-male-podatki,19923,4991676,1,prasa-detal

     • Sully 1 lutego 2012 o 8:34 am

      Pod warunkiem, że masz na to wszystko czas, ja pracuję i to długo więc pozostaje mi sklep który jest czynny 24 h

      • hjk 1 lutego 2012 o 10:59 am

       To wyslij rodzinę lub znajomych, a poza tym jesteś nielicznym wyjątkiem 🙂

       • Sully 1 lutego 2012 o 11:49 am

        Zakupy lubię robic sama nawet jesli robię je późno 🙂 Nie popadajmy w paraonję, wszystko z umiarem.

  • centurion 31 stycznia 2012 o 11:36 am

   Nie używaj zwrotu propagandowego „Polska mówi” bo to jest jedynie dozwolone jeśli zostałoby przeprowadzone referendum wtedy można tak powiedzieć w innym przypadku albo rząd albo konkretna osoba. Nie przez takie zwrotu wybuchały wojny.

   • Sully 31 stycznia 2012 o 11:49 am

    Naszczęście mogę mówić jak mi się podoba i nie ZWROT jest ważny a TREŚĆ, ale jak widać wolisz odbiegać od głównego tematu i zajmować się duperalami, twoja sprawa.

    • centurion 31 stycznia 2012 o 12:00 pm

     Chciałem tylko pokazać na przykładzie hipotetycznym nie mającym związku z rzeczywistością „Premier D.T. powiedział Okradamy europejskie instytucje finansowe” w najnowszym wydaniu poczytnej gazety miedzynarodowego koncernu medialnego napisano: „Polska okrada Europę”.
     Pojawia się stereotyp że „polacy to złodzieje”.
     Dalej czujesz się dobrze, wszystko jest świetnie i jesteś dumny że „okradasz europę”.
     Oczywiście to taki hipotetyczny przykład „mechanizm”.

     PS Przepraszam że Cię uraziłem więcej nie będę się wtrącał. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
     Życzę miłego dnia.

     • Sully 31 stycznia 2012 o 12:12 pm

      Spoko nei uraziłeś mnie, tylko czasem poprostu nei warto „czepiać” się szczegółu, jesli widzisz że wydźwięk wypowiedzi jest poprawny 😉 chodzi mi oczywiście, że polskie media i polityce rządzący mówia, że sukces….a francja odwrotnie, więc coś jest nie tak. Równiez życzę Ci miłego i słonecznego, choć mroźnego dnia 🙂

     • Aśka 31 stycznia 2012 o 8:22 pm

      A dzisiaj w onecie na pierwszej stronie http://natropie.onet.pl/crimestory/z-zimna-krwia-rodzina-mordercow-z-polski,1,5010099,artykul.html tytuł: „Rodzina morderców z Polski”. Początkowo myślałam, że chodzi o morderstwo na zydach (bo to teraz takie „modne”), ale nic podobnego i sprawcy, i poszkodowani to obywatele Polski. Zmasowany atak, żeby Polaków przedstawić jako oprychów … zabójców, złodziei

      • Peryskop 1 lutego 2012 o 12:19 am

       Tak, ciekawe są motywy przypominania po 42 latach tamtych tragicznych wydarzeń pod tak manipulancko naciągniętym tytułem.

       Nic dziwnego, że w komentarzach pojawił się spór, czy rodzina zabójców rzeczywiście pochodziła z Ukrainy, czy byli to rdzenni Polacy. Bo czyż nie jest to przykład „języka nienawiści” ?

       Prawdopodobnie właśnie o wzniecenie takich waśni chodziło redaktorce z „onet.na tropie”.
       Przecież to jest niezły odwracacz uwagi od autentycznych aktualnych problemów w Polsce.

       Na szczęście ludzie wyłapują takie intrygi „polskojęzycznych” mediów „opiniotwórczych”.

       I to co mało wyrządzić szkodę, oddaje przysługę, bo podwyższa wrażliwość na manipulacje.

    • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:08 pm

     Temat główny,to:
     „okultystyczne z męskim pryncypium… razem z pryncypium żeńskim”
     Kto tu od niego ucieka????

     • Sully 31 stycznia 2012 o 12:14 pm

      Postanowiłam poruszyć temat paktu, bo wydaje mi się to wazniejsze, ale jak nie chcesz to nie musisz pisać na ten temat. Dzieje się w Polsce ostatnio tyle rzeczy , które wg. warte są przedyskutowania.
      Zeno weź że zmień obrazek, już sie przyzwyczaiłam do rycerza.

      • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:23 pm

       Obrazek rycerza był powiązany z adresem poczty,którą poznał niejaki schizia gdy pisałem na jego blogu.Znając te dane mógł podrabiać moje wpisy.Musiałem mu to uniemożliwić.Jak opanuję zdolność zmiany poczty dla tegoż rycerza przywrócę go ,bo z nową pocztą nie będzie mógł być podrabiany.

   • czytelnik 31 stycznia 2012 o 12:47 pm

    Lepiej juz brzmi ” „POLIN,nie tylko mowi ale i poucza „.
    Prym wiedzie w dyskusji .

  • czytelnik 31 stycznia 2012 o 12:45 pm

   Dobra rozmowa Marka z Piotrkiem,choc z jednej strony tylko szczera.

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 8:31 am

    czytelnik, ty kuśwa nie mąć. Siedzisz na tej Florydzie i tylko pierdzisz w stołek, dałbyś coś od siebie ludzkości, nie tylko narzekanie na innych i krytykę. Wejdź na infowars.com i przetłumacz któryś z artykułów. Pomóż nam uświadomić młodych – co ich czeka. Jeśli sądzisz, że jesteś tam bezpieczny wraz ze swoją rodziną, to się grubo mylisz – na mapie Agenda 21 Floryda jest pusta!!! Zero ludzi. A więc i ciebie stamtąd wykurzą lub po prostu zabiją.

   • grypa666 2 lutego 2012 o 12:08 am

    z ktorej strony nieszczera?

  • teosia 31 stycznia 2012 o 1:02 pm

   Unijne prawo jest tak skonstruowane, że jeśli wzrośnie konkurencyjność polskiego produktu w stosunku do innych płacimy momentalnie karę „wyrównawczą” lub jesteśmy stosownie ograniczeni (likwidacja w domyśle). Totalny pat.

   • teosia 31 stycznia 2012 o 1:43 pm

    To oczywiście dotyczyło bojkotu francuskich sklepów i towarów.

  • Joanna 31 stycznia 2012 o 2:10 pm

   Sully najlepiej w ogóle ograniczać się z wydatkami. Zdrowe jedzenie nie jest drogie, ja teraz okulary zabieram do sklepu-:)) bo trucizny napisane są maczkiem.

   • Roma 31 stycznia 2012 o 2:56 pm

    Ja robie to samo – biorę okulary do sklepu o dokładnie czytam skład itd.
    Bez okularów się człowiek nie doczyta.

    • hjk 1 lutego 2012 o 11:08 am

     Jest taki „koncernowy” probiotyk „provag” – lekarz zapisał, kosztował niemało nawet w „taniej” aptece, w domu patrze sa skład, a tam m. in…. glutaminian sodu!!
     Rozumiem, ze ten znany podniecacz smaku (który R.Blaylock zdemaskował jako tzw. excytotoksyne) może znaleźć się w chipsach, chińskiej zupce, itd. ale co robi w zawartości kapsułki, która się połyka i nie czuje smaku?!

     To już ewidentna dywersja – to co ci ma poprawić trawienie jednoczesnie podstępnie niszczy!!
     Albo leki słodzone aspartamem – dostrzegłem to, ze po zakupie naszych firm farmaceut. przez obce koncerny zamiast dawnego cukru ładowany jest aspartam!!

     Szczególnie do różnych „musujących” „preparatów witaminowych” z półek supermarketów…

  • zeebii 31 stycznia 2012 o 9:54 pm

   @Sully teraz najwazniejsze jest:

   ACTA – TO ICH BOLI NAJBARDZIEJ: http://www.referendumacta.pl/

   Czyli referendum i demonstracje przeciw ACTA -wszyscy razem! lewica i prawica, polacy i francuzi.

  • Totalsky No Problemsky 31 stycznia 2012 o 11:06 pm

   @Sully
   pieprzę Francję, (za 1939 rok – i nie tylko), a najchętniej – to Francuzki!

   • Sully 1 lutego 2012 o 8:36 am

    Hmmmm no ja tego samego powiedzieć nie moge 🙂 , ale oględnei mówiąc nei przepadam za nimi, chociaż mają Disneyland 🙂

 2. tamara 31 stycznia 2012 o 8:50 am

  J.Rense i A.Jones pracuja na zlecenie OWO(old word order) lepiej znane jako pseudo-NWO THAT’s FOR SURE……Marek,ciebie stać na bardziej ambitne wpisy niż tanie sensacje tych dwóch tworów.

  • Rodriguez7 31 stycznia 2012 o 10:03 am

   Source pls

  • monitorpolski 31 stycznia 2012 o 10:39 am

   Udowodnij mi to. Nie mam żadnego argumentu i nie rozumiem, w którym momencie?
   Czyli nie ma satanistów? Nie ma okultyzmu?

   • tamara 1 lutego 2012 o 8:35 am

    owszem jest.ale czy to znaczy,ze mamy ciagle o tym samym pisac….dlaczego zamiast ciagle drazyc w tym samym temacie nie szukacie dalej,niewspinacie sie na wyzszy szczelem swiadomosci…..Marek ,zajmujesz sie teoriami spiskowymi…a czy wiesz jaki spisek byl pierwszy i najwiekszy,bo trwa do dzis….? pozdrawiam

  • centurion 31 stycznia 2012 o 12:33 pm

   Słyszałem i czytałem o OTO(Ordo Templi Orientis) ale wątku nt.OWO nie znam.

   • tamara 1 lutego 2012 o 8:29 am

    Pojecie OWO obejmuje niemal wszystkie organizacje i struktury wladzy w naszym swiecie.Te struktury wladzy sa tworzone przez elity ,ktore rzadza na gorze.Ludzie blednie nazywaja ich ILLUMINATIE i NEW WORLD ORDER…ALE TO FALSZYWE NAZEWNICTWO!! ! !!!
    Ta mylna nazwa zostala rozpowszechniona przez propagande elit ,a jest rozpowszechniana przez teoretykow spiskowych ( tu nasunie sie kazdemu z was pare nazwisk J.Rense i A.Jones,H.Makow ….D.Icke ) i przypadkowe kapcie tworzone przez poltykow i inne wplywowe osoby.PRAWDZIWA NAZWA DLA ELIT starego porzadku swiata to w skrocie OWO…OWO to sojusz super bogatych dynastii (rodziny krolewskie UK i Europy,dynastie Rockefeller,Rothschild,Astor,Bundy,Colins,DuPont,Freeman,Reynolds,Li,Bush,Onassis,Brzezinski,Kennedy, Murdoch,Ackermann,Russel,Trump,Sorros,McDonald,Merkel,Sarkozy,Bernanke,Greenspan,Gore,Clinton itd……………ktore maja TYLKO JEDEN CEL …. UTRZYMAC SIE PRZY WLADZY NA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!
    OWO w perfidny sposob przywlaszczyli sobie nazwe swoich wrogow THE ILLUMINATI to wlasnie oni dążą do obalenia starej dyktatury OWO.OWO to profesjonalni gracze.Wiedza kiedy przejac ster.Stopien niepopularnosci George W.Busha stawal sie powaznym problemem to zaczelo podwazac fundamenty demokracji.A dla OWO DEMOKRACJA TO POLITYCZNY WEHIKUL DO MANIPULACJI MASAMI,aby te masy uspokoic potrzebny byl odpowiedni makeover,nowy składnik do wstrzykniecia aby ozywic społeczeństwo.Kto bylby lepszy niz „unchallengigng”,charyzmatyczny,czarny czlowiek?On nie jest zagrozeniem dla agendy OWO.Ale dla setek milionow Obama to nowa nadzieja na zmiany .Ten ruch uratowal glowy z OWO.A czego oni sie najbardziej obawiali? REWOLUCJI !!!!Powstan takich jak te inspirowane przez THE ILLUMINATI (tych prawdziwych) w przeszlosci,ktore doprowadzily do obalenia dekadenckiej monarchii francuskiej w 1789 roku i aroganckiej rosyjskiej rodziny carskiej w 1917 roku.Demokracja to podstawa politycznej stabilnosci przy ,ktorej moga poszerzac swoja potege.Jesli demokracja jest zagrozona to i OWO jest zagrozony.Obama to prawda,ktorej argumentem jest prawdopodobienstwo;mowi aby mowic; idzie,ale stoi w miejscu.W rzeczywistosci ma zwiazane rece.Retoryka to ostateczny ratunek czlowieka biernego.

    • tamara 1 lutego 2012 o 8:59 am

     ulubiony slogan OWO „There’s a sucker born every minute.”(” co minutę rodzi się frajer .”)
     Czy nie nadszedł czas, aby przestać być frajerem?

  • czytelnik 31 stycznia 2012 o 12:49 pm

   Alex ma sie dobrze i nic mu nie zagraza.

 3. iHe 31 stycznia 2012 o 9:11 am

  Kolejny krok zdradzieckiego szontu do przygotowania terytorium polskojęzycznego pod pełne członkostwo w NWO.Najpierw oczywiście Stany Zjednoczone Europy..
  Na kolanach w długach bez wpływu na nic..
  Jak żebrak i na warunkach pana i władcy bankstera chowającego się za pseudodemokratycznymi instytucjami nawet nie stojącymi obok wybiórcy.
  Pełne wrogie przejęcie jak V rozbiór Polski.
  2sk zasługuje w pełni na miano ekonomik hitmana szkoda,że tak wiele z tego nie zdaje sobie sprawy.

  …”W takim razie zapytam ponownie, czy pakt fiskalny jest pożyteczny dla Polski?

  – Pakt fiskalny jest tworzeniem fikcji. Jako członek Komitetu Ekonomiczno-Finansowego UE obserwowałem osobiście, jak wiceministrowie finansów kilku dużych krajów Unii rozwadniają pakt podczas jego poprzedniej reformy. Jestem przekonany, że tak będzie i tym razem. Jeżeli za kilka lat okaże się, że Niemcy i Francja nie spełniają postanowień paktu i trzeba je ukarać, to kary z powodów politycznych nie zostaną wdrożone. To jest taki pakt, w którym silni chłopcy w liceum umawiają się jak będą znęcać się nad słabszymi kolegami w klasie. Jak w Folwarku zwierzęcym, są równi i równiejsi.”

  „A jakie mamy szanse na obiecywane przez PO w kampanii wyborczej 300 mld zł z unijnych dotacji?

  – Zerowe. Uzasadnianie tej tezy jest niepotrzebnym produkowaniem dwutlenku węgla, co niepotrzebnie pogarsza efekt globalnego ocieplenia – dla tych co wierzą w te nową religię XXI wieku.”

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rybinski-przyjecie-paktu-fiskalnego-to-akt-polityc,1,5012900,wiadomosc.html

  To i tak wszystko za delikatnie powiedziane,bo to w zasadzie można nazwać PO imieniu ,ale wtedy rozlegnie się wrzawa usłużnych meeerdiów i instytucji państwowych
  o zniesławieniu jaśnie panującego nam rootkiTa.No i z za granicy dobiegnie głośny POmruk.
  Cały wywiad ciekawy nie wychodzący POza polityczną poprawność..

  „A mówiąc konkretnie, to jak pan ocenia efekt wczorajszych negocjacji? Co ugraliśmy, co zyskaliśmy i co daje nam przyjęcie paktu fiskalnego?

  – Media jako główny efekt szczytu eksponują fakt uczestniczenia Polski w szczytach strefy euro. To nie jest ważne, skoro i tak nasze zdanie nie liczy się strefie euro. Ma to najwyżej znaczenie polityczne dla premiera i PO. I ma znaczenie co najwyżej symboliczne. Natomiast pakt fiskalny jest straszakiem na nieodpowiedzialnych polityków, którzy bez takiego paktu prowadzą politykę zadłużania kraju, co często prowadzi do bankructwa, jak w przypadku Grecji. Ja uważam, że zamiast marnować czas na uzgadnianie reguł paktu fiskalnego, Polska powinna po prostu skupić się na potrzebnych reformach. Nie dlatego, że Unia nam każe, tylko dlatego że tego wymaga odpowiedzialna polityka gospodarcza.

  – Czy podpisanie traktatu fiskalnego niesie jakieś zagrożenia dla Polski?

  – Może się zdarzyć, że do Polski w 2013 roku zawita recesja i nasz dług publiczny przekroczy 60 procent PKB. Wtedy Polska może zostać ukarana za łamanie reguł paktu. Skoro nie musimy wchodzić do paktu, to po co dobrowolnie ryzykować kary przewidywane przez pakt. To taki akt politycznego masochizmu.”…

  Jak widać masonizm z masochizmem ma wiele wspólnego.
  I tak skończy się sadyzmem włac okupacyjnych na Polakach.
  a POtem będzie jak do tego mogło dojść :to nie moja ręka ,noga,oko.
  Lizbona ratuj..

 4. Jony 31 stycznia 2012 o 9:13 am

  Liczba 17 to chyba jakaś ważna liczba okultystyczna bo ostatnio często ją widuje w rożnych produkcjach hollywoodzkich.

  • Jony 31 stycznia 2012 o 9:26 am

   Szukałem na necie informacji jakiś o liczbie 17 i znalazłem takie coś:
   Prezydent Lech Kaczyński panicznie boi się liczby „17”
   http://wiadomosci.wp.pl/title,Prezydent-Lech-Kaczynski-panicznie-boi-sie-liczby-17,wid,11328751,wiadomosc.html

  • Joanna 31 stycznia 2012 o 10:45 am

   Słuchałam prelekcji ks.prof.Posackiego na temat okultyzmu. Otóż wyraził się on, że praktyki wolnomularskie/masońskie oparte są na okultyżmie, kabale, ezoteryżmie. Dlatego ostatnie odkrycia red.Gawrońskiego -mimo ich szokującej treści- są wysoce prawdopodobne.

   • BarbW 31 stycznia 2012 o 12:32 pm

    Red. Gawronński wie o czym mówi na 100%.

   • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:59 pm

    Samochód w Afganistanie tzepchnięto na pobocze,by nie ramował ruchu,drogę naprawili saperzy,to rutyna,kto trochę się na tym zna,widzi to na filmie.
    Transport poległych,ma priorytet,z uwagi na szacunek do ich rodzin,i morale kolegów pozostających w akcji.
    Układ serwetek,na stolikach ,można zobaczyć w wielu stołówkach i restauracja,czyżby sataniści opanowali branżę gastronomiczną ??
    Poczytajcie blog Gawrońskiego,wystarczająco naobrażał Płemieła,i innych oficjeli,by nać mu po nosie,bez wskazywania na te właśnie fakty.

    • monitorpolski 1 lutego 2012 o 8:10 am

     Rozmawiałem z nim wczoraj. Chodzi o grubą aferę w Warszawie, którą ujawnił. Zamknął go sam komendant policji w Warszawie, nawet nie dali mu podstawy dlaczego siedzi. Ja sądzę jednak, że to też jest wymówka, że chodzi o ujawnienie praktyk satanistycznych. I że chcieli go zabić, a nagłośnienie temu przeszkodziło.

  • Roma 31 stycznia 2012 o 3:03 pm

   nie wiem skąd się to wzięło, ale np we Włoszech liczba 17 oznacza pecha
   tak jak u nas liczba 13
   u nich liczba 13 jest liczbą jak każda inna
   pechowy we Włoszech jest dzień 17 w piątek
   nie wiem dlaczego, ale tak jest
   ja też sie obawiam liczby 17
   liczby 13 absolutnie nie, nawet wręcz przeciwnie
   może dlatego, że mieszkałam w Rzymie kilka lat ???
   i przesiąknęłam kulturą śródziemnomorską ? bo to fakt

   • Peryskop 31 stycznia 2012 o 4:03 pm

    Roma, dzięki za uwagi o pechowej „17”-tce.

    Sprawdź „16” i czy mechanizm tego wierzenia w Italii nie jest podobny do „13” u nas.

    Gdzieś wyczytałem, że ta nasza tradycja wynika po prostu z tego, że liczbę „12” od dawna uważano za „doskonałą”, a wszystkie pomniejsze były potrzebne aby tę „doskonałość” osiągnąć.
    Natomiast pozycja o jeden za daleko była uważana za pech, no bo tak blisko „szczęścia” !

    Analogiczną rolę spełnia pechowa „4”-ka w Chinach, gdzie magia „3”-ki jest dominująca.

    Oni są tym do tego stopnia nasiąknięci, że w szpitalach nie ma sal, oddziałów, a nawet pięter (!) o tej numeracji z wiadomych powodów. IV piętro ma nuner V – i już !

    Również w wielu biurowcach i budynkach mieszkalnych rzestrzegana jest tam ta zasada.

    Podobnie wśród sportowców, którzy często określają 4-miejsce jako nieszczęsne, bo bez medalu gdy sukces był już tuż tuż.

    Z tej historyjki o genezie „13”-ki wynika prawda jak niewiele nieszczęście odbiega od szczęścia.

    • Roma 31 stycznia 2012 o 5:32 pm

     @ Peryskop
     zbadam temat

    • Ditka 31 stycznia 2012 o 7:32 pm

     Ja też mam jakieś swoje liczbowe „bojaźnie”. Wyczulona jestem na tzw. liczby mistrzowskie, czyli 11 i 22. Może to jakaś fanaberia ale w tych dniach jestem dziwnie spięta. No cóż każdy ma swojego „czarnego kota”

     • Roma 31 stycznia 2012 o 10:03 pm

      @ Ditka
      gwoli ścisłości to liczby mistrzowskie są cztery: 11, 22, 33, 44
      jakby ktoś nie wiedział skąd się wzięło użyte przez Mickiewicza
      określenie:
      a imię jego będzie 44
      Mickiewicz tak określił tego, który zbawi świat: imię jego 44
      w liceum tego nikt nie tłumaczył ani nir rozumiał
      a wzięło się to z tego, że Mickiewicza byl pod wpływem duchowym mistycyzmu
      liczba 44 oznacza poziom maximum mistrzostwa
      bo nie ma już (w tej skali) liczby mistrzowskiej 55
      maximum jest 44, wg numerologii
      zatem 44 jest to jakby liczba/symbol kogoś o max sile, mocy
      oczywiście mocy w sensie duchowym
      tak jakby poziom Boga lub posłańca działającego w jego imieniu
      kiedyś trochę ten temat badałam i moim zdaniem
      tzn w liczbach faktycznie zawarte są informacje – znaki
      no, ale wg mnie wszystko jest znakiem
      szerzej : semiotyka to nauka o znakach

      • Roma 31 stycznia 2012 o 10:22 pm

       aha, nie mogę w tym wywodzie nie przypomnieć wszystkim,
       że wg Mickiewicza
       „Polska Chrystusem narodów”
       oraz że wg niego z Polski będzie pochodził ten, co zbawi świat
       a imię jego 44
       Mickiewicz to pisał, gdy Polski na mapie nie było, pod zaborami
       historia narodu polskiego faktycznie jest pełna cierpień
       a Polska odgrywa ważną rolę w Europie
       moim zdaniem nasza rola będzie istotna w sensie duchowym
       czyli w odnowie moralnej zgniłej części Europy
       nawet jeśli idzie to bardzo powoli, ale to przebudzenie Polaków dzieje się i ma miejsce
       a młodzi nie są tak odmóżdżeni jak sądziłam (vide protesty anti ACTA)

       • monitorpolski 1 lutego 2012 o 12:56 am

        Roma, ja pracuję z młodymi. Generalnie są odmóżdżeni. Protest to wynik tego, że zabierają im zabawkę w postaci darmowych gier i filmów. Nie licz na to że się sami dowiedzą prawdy, trzeba robić wszystko by młodych edukować.

   • Labdron 1 lutego 2012 o 7:03 am

    13-sty piątek wziął się z historycznej daty pomoru templariuszy z 1307 roku a był to właśnie 13 piątek, październik.

    • teosia 1 lutego 2012 o 10:07 am

     Pmoru??? A na co się pochorowali??? 😀

     • teosia 1 lutego 2012 o 10:09 am

      Pomoru – miało być – oczywiście 😀

 5. matrix 31 stycznia 2012 o 9:16 am

  Może mi to ktoś wytłumaczyć ? bo brzmi jak jakiś new age..

  „Tak ale mogą to być dźwięki okultystyczne z męskim pryncypium… jeśli wyciągniesz męskie pryncypium i dasz je Żydówce satanistycznej, nie mówię tu o zwykłych Żydach, ale o satanistycznych rabinach w Izraelu, którzy są na szczycie piramidy, to razem z pryncypium żeńskim, zablokuje to manifestację rzeczywistości – gdyż światło jest grawitacją w piątym wymiarze, a to co poniżej w piramidzie jest matrixem wytworzonym przez oko, które blokuje rzeczywistość i buduje ją z energii słuchu, ucha. Jest to matrix stworzony przez satanistycznych Żydów.”

  • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 10:50 am

   „jeśli wyciągniesz męskie pryncypium i dasz je Żydówce satanistycznej, ”
   Toż to przednie,
   lepsze niż HAARP złowrogi.
   Prawda jest bardziej brutalna,
   ale mamy być od nej jak najdalej.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/20/jedna-z-teorii-tlumaczacych-dziwne-dzwieki-ostrzezenia-o-destabilizacji-rdzenia-ziemi/

 6. Versus3 31 stycznia 2012 o 9:27 am

  Z tymi dzwiekami niewiadomego pochodzenia: jedna rodzina sprawdziła cały dom, rury, transformator, urządzenia, w okolicy obeszli wszystkich sąsiadów i nic, nadal coś okropnie buczało. W końcu trafili na majstra, który im powiedział, że to PIORUNOCHRON był za bardzo napięty i wpada w wibracje na wietrze, trzeba tylko poluzować i będzie cisza. Pomogło.

  Prof. Staruszkiewicz (Fizyka) mawiał: „Nigdy nie należy rezygnować z racjonalnego wyjaśnienia”.

  • Peryskop 31 stycznia 2012 o 10:40 am

   „…PIORUNOCHRON był za bardzo napięty i wpada w wibracje na wietrze, trzeba tylko poluzować i będzie cisza. Pomogło.”

   Zwykłym zbiegiem okoliczności taka napięta stalowa struna jest dość dobrym detektorem fal ELF przy działaniu HAARP. A wiatr może dodatkowo ułatwiać jej rezonansowe rozkołysanie.

   A więc słusznie: „Nigdy nie należy rezygnować z racjonalnego wyjaśnienia.”

   No i oczywiście żadnych teorii spiskowo-podobnych! Sama praktyka.

 7. jakzawsze 31 stycznia 2012 o 9:38 am

  Dokładnie mowa o tym :
  Apocalyptic Sounds from Around the Globe!!! 2011 – 2012 http://www.youtube.com/watch?v=Q5XsVZ8OgTs

  • BarbW 31 stycznia 2012 o 12:36 pm

   A to jest to w co ONI chcą żebyś uwierzy/a. To jest test „Blue Beam” projektu, lub test jednego z niedługo wychodzącym filmem, który będzie miał taki specjalny efekt.

   • Iwan 31 stycznia 2012 o 12:47 pm

    Oto jaką wiadomość dostałem od pewnego jegomościa
    Hello,

    I will try to put this in a nutshell. There are lots of videos that you could watch to catch up to speed on this, if you haven’t already seen them. But… Brace yourself…

    My sources are VERY, VERY high up. Their livelihoods and possibly even their lives would be lost if they overtly told what they know. Some are scientists – world’s foremost authorities in their fields; and military folk who can no longer keep silent. I am told there is a terrible deception being perpetrated.

    There are arrays (25 in all) stationed all over the world. These ‚arrays’ use ‚sound’ (resonance) in wonderful and terrible ways. Like Microwave (very high frequency sound) can be used to cook food very quickly; ELF waves (Extremely Low Frequency sound waves) can be used in other ways. It is a technology that is known in America as HAARP. The installations around the world have their own names.

    The deception’s message is this…

    „Aliens are here.”

    Don’t believe it!!!

    They are NOT ALIENS FROM OUTER SPACE!!!!

    The message the ‚Aliens’ are ‚here’ to deliver is…

    „SURRENDER!!!!!!!!!!!!!!”

    The sounds you are hearing are being uploaded by commissioned HAARP-type arrays to specific types of SAC satellites, strategically placed all around the world. The sounds are also ‚bounced’ off the ionosphere that has been purposefully fortified with resonant, incandescent materials by aircraft; designated by the UN and carried out by consenting nations’ in the form of chem trails.

    They bounce off the atmospheric ceiling and back down to earth. That’s why you can’t tell where they are coming from. The sound waves are all around you. They will ultimately be used in concert with man made lights in the sky (orbs), remote control flying probes of many shapes (like saucer and triangular). The chem trails make the lights that are actually ground based, look like they are in the sky. And the ones men on the ground have flying remotely in the sky will seem more incandescent because of the spray of chem trails. (If you have questions about ANY UFO sighting, as to the explanation of what it actually is, just ask. You will not get a standard ‚cover story’ explanation. I will tell in detail exactly how it is being manufactured, by the very scientists who made it possible. The truth will become obvious to you.)

    HAARP technology is so advanced that ELF waves can be transmitted directly into the brain, manipulating the person/people like a psychotropic drug, causing them to hear things, feel things, see things, smell things, etc…that are NOT THERE.

    This deception is so terrible that it will make people believe they are actually seeing an Alien armada coming down to attack or subdue the people of the earth.

    The videos on my playlist are the safest way to tell much of the story. I don’t agree with everything they say. Your gut will tell you the difference…truth from conjecture.

    As for HAARP’s role in this, there is so much more than even these videos can tell!!!

    I have one very important question for you… What if it was not to explain a ‚rapture’, (the fact that during these visitations people are disappearing) or to usher in a peaceful One World Government (as one might suppose) …but rather to cover up a man made secret – more insidious.

    INFRASONIC WAVE OR INFRASOUND IS ESPECIALLY DANGEROUS DUE TO IT’S STRONG VIBRATIONS… Webster’s Dictionary defines infrasonic, or infrasound, as „1: having or relating to a frequency below the audibility range of the human ear. 2: utilizing or produced by infrasonic waves or vibrations.”
    Infrasound is especially dangerous, due to its strong vibrations, or oscillations. Infrasound waves hug the ground, travel for long distances without losing strength, and are unstoppable. Not much amplitude is needed to produce negative effects in the human body, and even mild infrasound exposure requires several hours, or even days, to reverse symptoms.

    PSYOPS in the Gulf: THE WASHINGTON POST: The Gulf War hologram story might be dismissed were it not the case that washingtonpost.com has learned that a super secret program was established in 1994 to pursue the very technology for PSYOPS application. The „Holographic Projector” is described in a classified Air Force document as a system to „project information power from space … for special operations deception missions.”

    This took place in 1992. In 1984 Benjamin Crème wrote describing how the Illuminati’s Messiah (Lord Maitreya) would make himself known to the world, manifesting through Masonry and telepathically communicate to all of us, all at once, all …over the world when he makes his emergence. Believe it or not, UFO sightings are all tied in with this. Many Demons who HE BELIEVES do his bidding, are and will be appearing as aliens from outer space.

    One only needs to look at the mirage city that appeared in China

    (One of numerous times) to know that we are VERY, VERY capable of pulling it off. …A false, world wide Alien Invasion and rise of a false messiah. The message they bring… SURRENDER!!!!

    If you have any questions, I am more than happy to answer them.

    ~Michelle

    • BarbW 31 stycznia 2012 o 4:36 pm

     Powyższy artykuł, szkoda, że nie przetłumaczony, zawiera wiele prawdy, ale nie do końca. Tak np. o orkiestrowanej inwazji Obcych. Tylko ten Mesjasz o którym mowa nie będzie z grona tych „Obcych” tylko z grona Hybryd tutaj na Ziemi rządzących: Illuminati. Na pasie Kuipera (opis i zdjęcie: http://gadzetomania.pl/2010/08/12/czy-wiesz-ze-sonda-pionier-10-wkrotce-wyleci-poza-uklad-sloneczny ) NASA potwierdziła masę nieznanych obiektów. Jak znajdę link to dołączę później.

     • Iwan 31 stycznia 2012 o 6:23 pm

      Z chęcią zapoznam się z tą informacją na temat masy nieznanych obiektów, dziwne że o tym nie słyszałem.

     • BarbW 31 stycznia 2012 o 9:07 pm

      Dodam tylko, ze planowana Inwazja Obcych ta z odziałem „Blue Beam” projektem może się wydarzyć na równi z Olimpiadą w Londynie. Ale ten pas Kuipera może czasem popsuć plany. Tego nikt nie jest pewny z wyjątkiem, ze są tam masy obcych pojazdów stacjonujących tam. Link: http://solarsystem.nasa.gov/missions/profile.cfm?Sort=Target&Target=KBOs&MCode=PKB&Display=ReadMore
      Hmm, która inwazja będzie pierwsza? Czas pokaże…

     • monitorpolski 1 lutego 2012 o 8:02 am

      Nie potrzeba aż sięgać pasa Kuipera. Tego jest pełno wokół Ziemi: http://www.youtube.com/watch?v=3PPUFMKvKOQ

    • monitorpolski 1 lutego 2012 o 8:22 am

     Tekst, który koniecznie trzeba przetłumaczyć. Na podstawie mojej wiedzy uważam, że wszystko to jest prawdą. Za pomocą HAARP, chemtrailsów i innych technologii chcą wprowadzić rząd światowy – i nikt nie będzie w stanie tego powstrzymać. 99,99% ludzkości podda się temu psychologicznemu terrorowi. Infradźwięki być może nawet zabiją większość z nas. Religia nie ma z tym nic wspólnego chodzi o realizację nowego Babilonu, dla wybranej rasy.

     • teosia 1 lutego 2012 o 10:25 am

      A mnie się wydaje, że chodzi o „skolonizowanie” upadłej, zadłużonej i zdziadziałej już europy przez USA. Zadłużonej tak mocno, że jest zmuszona wyceniać dobra natury z zamiarem spłaty swych długów Ameryce i Chinom. No, bo jak wytłumaczyć ostatnie ruchy Rosji, która zbroi się na potęgę w obronie własnego terytorium kładąc szczególnie nacisk na newralgiczne punkty – min. granica z unią.

     • BarbW 1 lutego 2012 o 10:11 pm

      Marku, dodać wypada FermiLabs, CERN Colider w Szwecji i nie tylko…. załamanie czasu wprowadzenie ICH WIRTUALNEGO!!!!!

   • BarbW 31 stycznia 2012 o 4:24 pm

    Nie ma problemu, je tylko sie dzielę wiadomościami, a dana osoba zrobi to już jej/jego wybór. Każdy ma wolną wolę i wie co jest dla niej/niego najlepsze. Pozdrawiam.

 8. Fred Roman 31 stycznia 2012 o 10:06 am

  Szkoda,że mainstreamowi dopiero teraz rozum się budzi,Przecież dla myślących/b.niewielu/
  było wszystko jasne już od wielu lat do czego doprowadzi ta unia juropejsatanistyczna.
  Kto do tego tworu wszedł nich teraz będzie cicho,a nie kwiczy jak świniak,który wlazł
  ochoczo do szlachtuza i dopiero tam mu zaświtało,że będzie wisieć na haku.
  Nic mu już to nie pomoże.JPII nazwał ten twór cywilizacją śmierci i to jest zgodne
  z przesłaniem Miasta Zakazanego na
  fredroman.blogspot.com

 9. Versus3 31 stycznia 2012 o 11:11 am

  „Jeśli wyciągniesz męskie pryncypium i dasz je Żydówce satanistycznej, to razem z pryncypium żeńskim, zablokuje to manifestację rzeczywistości – gdyż światło jest grawitacją w piątym wymiarze, a to co poniżej w piramidzie jest matrixem wytworzonym przez oko, które blokuje rzeczywistość i buduje ją z energii słuchu, ucha.”

  Nie wiem co ten gość bierze, ale też to chcę! 😀

  • Ktoś 31 stycznia 2012 o 1:38 pm

   Męskie i żeńskie pryncypium kojarzy się z TAOistycznym YIN i YANG podstawowymi składnikami wszelkich rzeczy. Ale czy to o tym mowa to nie wiem. Z tym najbardziej pasuje.

 10. Ktoś 31 stycznia 2012 o 12:10 pm

  Znalezione na łonecie
  (posted by precz_z_antkiem ~ 11,40)
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/janusz-wojciechowski-rozpadaja-sie-kolejne-bastion,1,5013203,wiadomosc.html)

  Od początku twierdzę , że w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem nie ma kompletnie
  nic do badania . Lot był potrzebny wyłącznie dla kampanii prezydenckiej Kaczyńskiego , nacisk na pilota oczywisty , głupota i przerost ego u prezydencika ewidentny. Trzeba tylko wyrazić wdzięczność Rosjanom za ich .nienaganne i ludzkie zachowanie , szczególnie zaraz po wypadku . Za parę lat Amerykanie upublicznią ostatnią rozmowę Kaczyńskich i wtedy trzeba będzie po cichutku wywiezć trumnę z Wawelu . Podgrzewanie atmosfery przez nawet inteligentnych dziennikarzy np. poprzez wywiady z ewidentnymi psycholami typu Macierewicz jest zwykłym schlebianiem motłochowi bądz robieniem mu wody z mózgu !

  A guru motłochu uważa się za patriotę.Oto jakie z nich patrioty:

  RAJMUND KACZYŃSKI URODZONY W GRAJEWIE MATKA FRANCISZKA ZE SWIATKOWSKICH ZRODZONEJ W WSI GRONOWCE KOŁO ODESSY Z RODZINY NACZELNEGO PREZESA SADU WOJSKOWEGO ZA STALINA PUŁKOWNIKA ARMII CZERWONEJ WILHELMA SWIATKOWSKIEGO.

  Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha – Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim.
  Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku – dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
  Drugi, Henryk, był ministrem „sprawiedliwości” nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze – już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu – właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów.
  To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły – wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!).
  czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi. Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców.
  ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.

  Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali.

  • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:29 pm

   „Po szczegóły – wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi.”
   To szczególne odesłanie do źródeł.
   Widać Kalkstein,już się tak dokumentnie,im zgrał.
   Dziadek carski dygnitarz,był mimo wyznania ewangelicko -augsburskiego,słabym dowodem na żydowskość,więc wynaleziono kuzyna.
   Żadnych odwołań do źródeł.
   Znowu apel,udowodnij,że nie jesteś wielbłądem.
   Ależ się go boją.
   Nawet nie zdążyli zmajstrować fałszywek ,
   na które można by się powoływac,tak im spieszno,
   by ktosie@ miały co kolportować,w trosce o Naród.

   • Ktoś 31 stycznia 2012 o 1:35 pm

    Wklejone by zachować przed przepadnięciem w łonetowych komentarzach. Nie wnikam w treść. Mam własne zdanie wyrobione od kilkunastu lat o tym panu. Pana reakcja na post też nie jest zaskoczeniem. Rozkazy zobowiązują do sprawnego kontr-działania.

    • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 1:46 pm

     „Rozkazy zobowiązują do sprawnego kontr-działania.”
     Tak to jest,jak nie maź ródeł,a trzeba szybko opluwać,
     to oponentowi ,przypisuje się własne cechy.
     Sztuczka tak zgrana i czytelna,
     że pora by wam ,wymyślili coś innego.
     Nawiasem,witam pod nowym nickiem ,
     „ktosiu”,z daleka rozpoznawalny.

    • Roma 31 stycznia 2012 o 3:18 pm

     @ Ktoś ależ na łonecie takie teksty nie przepadają !!!
     będą powielane do nieskończoności
     to tylko moje komentarze na onecie były blokowane,
     ja nie używam wyrazów niecenzuralnych, więc nie to było przyczyną
     zwykła cenzura = były nieporawne politycznie
     teksty dyskredytujące PIS onet drukuje, często z wulgaryzmami
     onet ma taki secyficzny filtr i cenzurę anty polską
     nie czytam onetu od min 2 lata właśnie dlatego, a ty @Ktośiu sugerujesz, że cenzura w reżimowym onecie działa na korzyść PIS ? idź tam skąd przybyłeś ok ?

     • Peryskop 31 stycznia 2012 o 4:54 pm

      @ktośowy donos z onetu to akcja maskowania zaniedbań BOR-u:

      http://marucha.wordpress.com/2012/01/31/dwadziescia-zarzutow-dla-bor/#comments

  • czytelnik 31 stycznia 2012 o 12:40 pm

   Pluskwy zawsze zyly i zyja w zgodzie w srodowiskach w jakich sie znajda .
   Inna sprawa z wszami i pchlami,te potrafia zyc roznie.

 11. Ktoś 31 stycznia 2012 o 12:19 pm

  „Są OS (?) projektory – gigawatowy na Alasce, w Norwegii o mocy pół gigawata, jest też na Cyprze zbudowany przez Brytyjczyków, który zasilany jest z elektrowni jądrowej i dostał właśnie dodatkowe pół gigawata mocy. Oni tylko modulują falą dźwiękową częstotliwość podstawową RF i po prostu to wysyłają. Jak wiadomo częstotliwość 6,6 Hz powoduje, że ludzie popełniają samobójstwa, a cały system transmisji neuronów i cała biochemia organizmu działa z częstotliwościami w paśmie dźwiękowym i można po prostu wyemitować częstotliwości zmian neurologicznych i funkcji organizmu (…)” – słowem naziole eksperymentują (tfu rozstawiają i testują instalacje) z mikrofalówkami w których odbiornikiem „dzięków” jest własna głowa która później poprzez zmysły słyszy to co sama własnymi komórkami wcześniej odebrała. Taka broń była podobno używana w czasie wojny w IRAKU do oczyszczania zabunkrowanych miast z żołnierzy i cywili.

 12. czytelnik 31 stycznia 2012 o 12:28 pm

  Siedemnastaka to data/dzien w ktorym diabel/antychryst sie urodzil !
  Diably w ludzkiej skorze nadal sie rodza.
  Diablow nalezy sie bac !!!

  Teraz spojrzcie w swe i innych metryki.

  Nie zapomnijcie daty narodzenia Pana Jezusa ,warto o niej pamietac .
  Lata/roki i wiek sie nie liczy .
  2012 nie rowna sie (#) 5773
  Styczen nie rowny wrzesniowi.

  Matematyka klania sie.

 13. Stanisław 31 stycznia 2012 o 12:30 pm

  Ten temat skojarzył mi się z „generatorem fal strachu” o którym dość dawno czytałem – urządzenie miało chodzić na bardzo małych częstotliwościach z kierunkowym nadawaniem. Emisja kierunkowa pozwalała namierzyć obiekt, który pod wpływem emisji stawał się niespokojny. Czy tu może być coś podobnego ? może to ostatnie testy , później zgrają video oraz audio i zrobią nam przedstawienie typu „wojna światów” Jednak temat jest ciekawy i ważny na tyle że trzeba go drążyć dalej.

 14. Kurohige 31 stycznia 2012 o 12:30 pm

  Takiego technobełkotu dawno nie czytałem…
  Ludzie uwierzą we wszystko jeśli nie mają o czymś pojęcia. Koleś chyba nie wie czym się różni fala dźwiękowa od fali elektromagnetycznej. Ale co ja wiem…Na polecanym kiedyś przez monitora materiale Jessego Ventury było pokazane jak usłyszał bardzo niską częstotliwość przez słuchawki, które takich częstotliwości nie przenoszą.

  • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 12:43 pm

   Jak więc to ma się do poruszonego we wpisie zagadnienia.???

   Oto dowiadujemy się,że:„jeśli wyciągniesz męskie pryncypium i dasz je Żydówce satanistycznej, ”
   Tego typu zjawisko,z jego piorunującym wpływem na historię narodów,
   łatwiej udowodnić,wystarczy wspomnieć los Holofernesa,
   Czy poza hipotetycznym użyciem w Iraku,znasz inne przykłady by ludzie masowo popełniali samobójstwa?
   Bo wiatr halny, to chyba nie to,o czym piszesz ,a i samobójstwa przy nim popełniają jedynie zwichrowani duchowo.
   Cóżto więc za broń,która nie ruszy mocnych w Wierze,a wykosi dewiantów ,satanistów masonów,ateistów i tp….
   Czyżbyś był zdania,że to broń naszej ostatniej szansy,mająca nas obronić przed NWO???
   Ejże,sugeruję byś jednak skoncentrował się na „pryncipium satanistycznych Żydówek”,
   tu upatruję większą szansę na zrozumienie rzeczywistości.

 15. tahion 31 stycznia 2012 o 12:31 pm

  niesamowite ufo
  Antarctic station, Neumayer-Station III – January 31, 2012


  _______________________
  pozdr0 🙂 s00n

  • Iwan 31 stycznia 2012 o 1:12 pm

   Czyż to nie zwykła chmura? Jeżeli to jest ufo to ja widziałem na niebie smoki.

 16. kowal_nik 31 stycznia 2012 o 12:49 pm

  Tylko taki tepy i nieświadomy Ktoś ,może dalej wobec tylu kłamst i przekłamań raportu MAK I Millera powielać propagandę ,,wypadku ” TU-154 i zwalania winy na pilotów ,gen.Błasika i L.Kaczyńskiego .

  Taką samą oszczerczą nagonkę i zakłamanie prowadzi admin strony prawda2.info .
  Apeluję Monitor o usunięcie z zakładki polecane strony prawdy2.info .

  To mój wczorajszy komentarz ,byc może go nie zauważyłeś .
  —–
  kowal nik 30 Styczeń 2012 o 1:47 pm

  7

  0

  Oceń wpis

  Stosując takie kryteria , i słusznie proponowałbym usunięcie z polecanych stron internetowych przez Ciebie stronę prawda2info . Gdybyś nie wiedział to tamtejszy admin Bimi,a raczej admini propagują postawy antykatolickie , zamach Smoleński tłumaczy brakiem wyszkolenia przez pilotów ,toleruje i nagradza wszystkich głoszących medialne kłamstwo smoleńskie , neguje alternatywną medycynę , wyśmiewa i obraża uczęstników marszu niepodległości 11.11.2011 nazywając ich faszystami i ciotami . Wszystkich ,którzy zastanawiają się nad smugami chemicznymi pozostawianymi przez samoloty ,nazywa chorymi psychicznie .Już to powinno Ci
  uświadomić ,że nieświadomie promujesz agenturalną antypolską stronę .
  ———-

  • Wesołych Świąt 31 stycznia 2012 o 1:56 pm

   Co ty gadasz ? Bimi to spoko gość 🙂 po zatym jak by ci sie tyle debili zwaliło na jedno forum to też byś oszalał.

   • Fred Roman 31 stycznia 2012 o 6:03 pm

    Był rok 201?.Długo oczekiwana,przewidziana przez wszystkie wielkie proroctwa wojna
    skończyła się kilkanaście miesięcy wcześniej. Gdzieś na Dalekim Wschodzie i na Południu
    trwały walki z ruchem oporu przeciwko okupacji wszystkich krajów położonych w tych
    regionach. Najgorszy scenariusz, totalnej zagłady, nie spełnił się..
    Wojska zjednoczonych sił Zachodu jednym potężnym uderzeniem różnych rodzajów
    broni w tym ładunków nuklearnych błyskawicznie pokonały siły Wschodu.
    Wielki Niedźwiedź również otrzymał kilka ciosów od ostatniego i podporządkował się
    całkowicie zwycięskiej sile.. Kilka ładunków spadło na kontynent za Pacyfikiem.
    Wydarzenia te doprowadziły do wprowadzenia całkowicie nowego porządku w świecie.
    Nastała era wdrażania Wiecznego Pokoju i Braterstwa wszystkich ludzi świata.
    Podobnie jak w całym regionie,również miasto Jana Dora zostało wyludnione.
    Wielu zmarło na jakieś choroby,a młodzi zostali powołani do wojska,bez względu na
    stan zdrowia,czy wyszkolenie i wywiezieni gdzieś daleko. Ponoć do walki z buntującą
    się przeciwko okupacji sił zwycięskiej koalicji Zachodu ludnością Azji,Afryki i w innych
    regionach. Pan Jan chociaż już w zaawansowanym wieku,cieszył się jeszcze dość dobrą
    kondycją fizyczną,gorzej było ze stanem ducha. Wszystko się zmieniło. Zaopatrzenie
    w dobra konsumpcyjne było b. marne. Ale nikt nie narzekał.,ze strachu.
    Bo wszystko stało się niepewne i niewiadome. Od kilku miesięcy każdy miał na ręce lub
    czole czip i bez tego nie można było funkcjonować w nowej rzeczywistości.
    Na jego numer wpływały emerytury,wynagrodzenia tudzież obciążenia jak zakupy,podatki itd.
    Nikt nie wiedział ile ma nim wirtualnych .pieniędzy i jak są rozliczane.
    .
    Miasto miało wyznaczoną strefę w której wolno było przebywać,poza nią teren był
    skażony. Wszyscy którzy świadomie czy nieopatrznie przekraczali zonę umierali w cierpieniach,
    mimo pomocy medycznej, jaką udzielały im nowe władze.
    . Jan tęskniący za dawnymi wyprawami rowerowymi przez pola
    i lasy,często zbliżał się do terenów zakazanych,aby chociaż na nie popatrzyć z daleka.
    Wydawało mu się,że kwitnie tam normalne życie. Podczas jednego ze spacerów,natrafił
    pod strefą na grupę meneli. Tym było dobrze .Gdzieś na starym boisku popijali jak
    przed wojną swoje wina marki jabcok,głośno pobełkotując.
    W pewnej chwili zbliżył się do kolejny kompan,z wiszącą wargą.Poobijany,chudy,czarny
    na gębie posuwał się się do swoich niepewnym krokiem.Herszt watahy przywitał go grzcznie.
    -I co k…a Stasiek,masz wino?- Ni mom,bo nie chcieli mnie k….a sprzedać.
    -Co ? A wczoraj nasze ci smakował,co k….a?Cipy jeszcze k…a nie masz.A my wszyskie
    mamy,na ręcach abo łebach i pijem.A ty k..a co. Zaczął walić winnego dłużnika po gębie,
    ale po chwili przerwał .-Maniek łapa coś mnie boli dzisiaj.Daj głupiemu nauczkę.
    Cipy ni mo! Patrzcie go k…a.Chciałby tylko chlać nasze wino.Wal go k,,,,a,a po łebie
    żeby wreszcie ch..j zrozumiał. Maniek ostro wziął się do roboty.
    Dzisiaj Jan dostał wezwanie .Miał stawić się pod jakiś adres w wielkim mieście.
    Na podstawie tego ,otrzymał przepustkę na wybycie poza dozwoloną strefę.
    Jakimś autobusem z jeszcze paroma osobami,pod ochroną udali udali się do byłej stolicy.
    Wszyscy ubrani byli w kombinezony ochronne.
    Jana podwieziono pod Ministerstwo Miłości I Braterstwa Ludzi Świata.
    Wskazano mu pokój pod który miał się stawić. Na jego drzwiach przeczytał wizytówkę
    BUREAU INFORMATION of MIND INSPECTION
    CHIEF COL.BENJAMIN G.
    Zapukał i wszedł. Za biurkiem siedział jakiś mężczyzna w wojskowym mundurze.
    -Skierowano mnie do pana.-Wiem,witam forumowicza. Wiesz poco cię wezwano.
    -Nie,absolutnie.-To już się dowiesz.To ty pisałeś na forum prawda pod nickiem
    pempabempa? -Tak,coś tam pisałem.-Gdyby „coś” to by cię nie wezwano .
    Ale ty nam p;odpadłeś jednym wpisem.Tym niby demaskującym naszą właściwą tożsamość.
    Chciałeś nam zaszkodzić czy popisać się swoją mądrościa,przenikliwym umysłem.
    -Nie myślałem o tym.
    -No dobra.Właściwie to nam nic nie zaszkodziłeś.Wręcz przeciwnie.Mieliśmy dzięku
    twojemu demaskatorskiemu artykułowi okazję zbadać reakcję mainstreamu na przełamanie
    ich oporu wobec logiki faktów niezgodnych z ich oglądem świata.
    Posypały się z ich strony deklaracje lojalności,wręcz miłości do Bimiego cha,cha.
    Zamiast upadku nastąpił rozrost naszego forum.Gdyby nie ty,ten nędzny zoolog
    wywnętrzający się w swojej „twórczości” nigdy by się nie domyślił,że Bimi
    to zespół do badania ich umysłów,o ile tak je można nazwać, admin nazwany tak od inicjałów biura
    Ja byłem szefem czteroosobowej grupy badawczej w randze kapitana.
    Skierowała nas do pracy na zagranicznym serwerze wieś,oferując b,dobre zarobki opłacane
    przez budżet regionu.Teraz mamy inne zadania związane z tym tematem,wykonawcze.
    No ale wracamy do ciebie.Musisz być ukarany za zdemaskowanie naszej misji.
    Nie ma wyjścia,bo tak chce nasze szefostwo.Nasz zespół był przeciwny,broniliśmy cię.
    Ale nic to nie dało.Masz trafić do obozu reedukacji Miłości Przez Pracę.
    -Ale ja jestem już stary i słaby.
    -To nic .Jak nie zdechniesz prędko,to jeszcze w drodze wyjątku może wyjdziesz i pooglądasz
    nasz Nowy Świat.Zobaczysz jaki będzie piękny.

    • Fred Roman 31 stycznia 2012 o 6:13 pm

     Na ten temat jakiś czas temu zamieściłem na p2 powyższą powiastkę,Przy jej czytaniu
     warto trochę pomyśleć.Na p2 wszedłem przez przypadek i nie przeczytałem,
     obejrzałem ich szyldu.Dopiero niedawno zobaczyłem tematy akceptowane jak
     maryśka,walka z kk.wszelkimi wartościami cywilizacji chrześcijańskiej,lucyferianizm.
     Zawsze im to kontrowałem i może niejednego przekierowałem.
     Trzeba jednak patrzeć na szyldy,bo można przegapić napis lasciate…… i tam weźć
     nieopatrznie.
     Polecam fredroman.blogspot.com

     • Friend_of_mine 31 stycznia 2012 o 7:17 pm

      No p2 i bimi to krucjata zagorzałych fanatyków…

   • kowal_nik 31 stycznia 2012 o 9:27 pm

    Piszesz ,że Bimi to spoko gość ?
    Jeżeli dla ciebie , jego obśmiewanie patriotyzmu ,Kościoła Katolickiego , szerzenie cynizmu i konformizmu ,jawne propagowanie Kłamstwa Smoleńskiego ,popieranie Palikota ,jest postawą spoko ,to nie dziwi mnie wcale otumanienie reszty społeczeństwa ,wybierającego od 22 lat te same antypolskie osobliwości do sejmu i senatu .
    Widać ,że straciłeś kontakt z jasną oceną faktów i sytuacji .
    Zauważ ,że on tych ,,debili” ściąga i dba aby poziom leciał w dół ,stając się ,,normą” i udaje mu się ta sztuczka ,co widać po twoim komentarzu .

  • 4rmar 31 stycznia 2012 o 4:03 pm

   „zamach Smoleński” ?!
   Uważasz, że Lech Kaczyński wydał rozkaz „Podchodzić do lądowania!” (nagrał się o 10:31:05) mając zamiar świadomie doprowadzić do katastrofy lotniczej?
   Myślisz, że gdy wcześniej wydał równie niezgodny z prawem rozkaz lądowania w Tbilisi, to również był to zamach Lecha Kaczyńskiego, ale nieudany?

   • kowal_nik 31 stycznia 2012 o 9:42 pm

    Oto przykład agentury z prawda2.info
    niejaki armar tu podpisał się 4mar ,który za przyzwoleniem admina Bimi , podle wkleja wciąż te same kłamstwa na temat Zamachu Smoleńskiego .
    Przestrzegam ,aby nie odpowiadać na zaczepki ,gdyż ten dezinformator po przedstawieniu mu wszelkich dowodów na jego i medialne kłamstwa ,udaje przygłupa i po pewnym czasie dalej wkleja zlecone kłamstwa .
    Armar wracaj na onet , forum GW i prawda2.info , tam masz pełną ochronę swojej agenturalnej kreciej roboty .

    • 4rmar 1 lutego 2012 o 1:22 pm

     Poseł Pis Przemysław Gosiewski również był agentem skoro w swym zapytaniu poselskim ( http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/4D0917D9 ) pisał o tym jak to Lech Kaczyński wydał pilotowi rozkaz lądowania wbrew przepisom?
     Przypomnę jedno z pytań:
     Czy Minister, podejmując decyzję o odznaczeniu, chciał pokazać, iż będzie premiował w przyszłości przypadki niesubordynacji, tchórzostwa i odmawiania wykonywania rozkazów?

     Może w PiS jest więcej agentów?

     • kowal_nik 1 lutego 2012 o 2:01 pm

      Tu twoje sztuczki kanalio armar nie przejdą ,

   • zenobiusz 1 lutego 2012 o 1:31 pm

    Są różni agenci,ubezpieczeniowi,reklamowi,
    ale tylko niektórzy agenci,są łajdakami.
    Amur ty jesteś nim na pewno.
    Wracaj na swój śmietnik.

 17. ... 31 stycznia 2012 o 12:49 pm

  Wielkie wojny w tym na bliskim wschodzie beda miały straszny wpływ na ekonomie , a więc jesli nawet UE i Polska nie zobacza bezposrednio wojny to wielu to odczuje ekonomicznie , chociaż moim zdaniem jeśli armia rosyjska właczy sie do wojny na bliskim wschodzie to cała wschodnia granica UE w tym Polska beda zagrożone atakiem tak jak niedawno przestrzegał szef sztabu armii rosyjskiej , pan Makarow

  , ja osobiście jestem duchowo przygotowany na cięzki okres , od dawna nie kocham pieniędzy , nie gonie za samochodami , domami i cała resztą , więc jestem spokojny choćby i w Polsce miała byc „miarka pszenicy za denara a 3 miarki jeczmienia za denara” – OBJAWIENIE JANA 6:6 – a wiec wielka drożyzna i reglamentacja towarów.Kto kocha pieniadze ten mocno odczuje przyszłe wydarzenia , również ci ktorym wmówiono grzeszne tzw „korzystanie z życia” odczuja to bardzo a wiec wyjdzie wtedy cały przekrój życia

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Reglamentacja

  cytuję : „Reglamentacja – wprowadzone na stałe lub czasowo ograniczenie wolnego obrotu pewnymi dobrami lub towarami, spowodowane przeważnie niedostatkiem tych dóbr lub towarów i koniecznością ich racjonowania; zjawisko typowe dla gospodarki okresu wojennego i tuż po wojnie”

  , i wg Biblii najpierw nadchodza wielkie wojny – OBJAWIENIE JANA 6:4

  a nastepnie właśnie wielka drożyzna i wg mnie reglamentacja – OBJAWIENIE JANA 6:6

  …..

  Antychryst zokonczy biede , zreformuje świat a zwiedzeni ludzie beda ogłaszac nastanie ERY ZŁOTEGO WIEKU , wśród wielkich cudów grzeszni ludzie przyjma ZNAMIĘ bez którego nic sie nie kupi ani nie sprzeda – OBJAWIENIE JANA 13:16-18 – kto je przyjmie i bedzie wielbil antychrysta ten moze sie pozegnac z zyciem wiecznym na odnowionej ziemi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

  Ci którzy wybiora PANA JEZUSA nie beda mogli kupywac i sprzedawac przez 3.5 roku – znajda sie POZA SYSTEMEM EKONOMICZNYM – może bedzie mozna go obejsc np BARTEREM ale warto psychicznie i duchowo nastawic sie na strate wszystkiego co materialne – KTO NIE PRZYJMIE ZNAMIENIA ten tym bardziej nie martwi sie ewentualna biedą która nadejdzie jesli wybuchna wojny

  , „Nikt nie może dwom panom służyć, gdyż albo jednego nienawidzić będzie, a drugiego miłować, albo jednego trzymać się będzie, a drugim pogardzi. Nie możecie Bogu służyć i mamonie. (25) Dlatego powiadam wam: Nie troszczcie się o życie swoje, co będziecie jedli albo co będziecie pili, ani o ciało swoje, czym się przyodziewać będziecie. Czyż życie nie jest czymś więcej niż pokarm, a ciało niż odzienie? (26) Spójrzcie na ptaki niebieskie, że nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a Ojciec wasz niebieski żywi je; czyż wy nie jesteście daleko zacniejsi niż one? (27) A któż z was, troszcząc się, może dodać do swego wzrostu jeden łokieć? (28) A co do odzienia, czemu się troszczycie? Przypatrzcie się liliom polnym, jak rosną; nie pracują ani przędą. (29) A powiadam wam: Nawet Salomon w całej chwale swojej nie był tak przyodziany, jak jedna z nich. (30) Jeśli więc Bóg tak przyodziewa trawę polną, która dziś jest, a jutro będzie w piec wrzucona, czyż nie o wiele więcej was, o małowierni? (31) Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać? (32) Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. (33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane. (34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swego utrapienia. ” EWANGELIA MATEUSZA 6:24-34

  • BarbW 31 stycznia 2012 o 4:48 pm

   Przypominam, że Księga Rodzajów jest dziełem Illuminatow! Dlatego jak „pięknie się wszystko realizuje”…. może nie do końca. Ostatnio trochę szyki im się krzyżują: LUDZKOŚĆ PRZEBUDZA SIĘ I ZMIENIA MYŚLI-ZAMIERZENIA-WIARĘ; czyli sposób postrzegania. A co się z tym wiąże, to zmienia się RZECZYWISTOŚĆ. To im jest bardzo nie na rękę
   Przypominam: wszystko co nas otacza włączając NAS to jest ENERGIA WIBRUJĄCA. Rzeczywistość na Ziemi stanowi jakby „zamarzniętą energię”, ale nadal wibrująca na pewnych częstotliwościach.

   • ... 1 lutego 2012 o 8:38 am

    znowu ten anuki diabelskiego NEW AGE – co do ksiegi Rodzaju to PAN JEZUS i apostołowie wielokrotnie ja cytowali ale wam wszystko w Biblii nie pasuje – 3.5 roczne rzady antychrysta w trakcie którego bedzie wielbiony i podziwiany TO , TO SAMO CO ZŁOTY WIEK NEW AGE – kto kocha pieniadze i grzeszenie ten pojdzie za antychrystem

  • mirek 31 stycznia 2012 o 5:52 pm

   nie będą nam chcieli dać pieniędzy?, zróbmy swoje

  • monitorpolski 1 lutego 2012 o 8:13 am

   Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę, ale większość ludzi bez jedzenia umiera z głodu. Może ty jesteś wyjątkiem?

 18. xxxxx 31 stycznia 2012 o 1:02 pm

  Ehhhhh zabawni jesteście może pomyślcie sami czym mogą być te dźwieki:)))

  Jak nie kapujecie to ja wam powiem to wibracja Matki ziemi. Ziemia daje znać o swojej pełnej gotowości do wielkich zmian. Już wszystko przygotowane. Zmiany mają miejsce cyklicznie i Rotszyldzi tego nie zatrzymają w dupę niech się pocałują. Po to mają schrony ale nie uciekną.

  Ludzie o czystym sercu nie mają się czego bać. Niech się boją Ci co mają zamknięte serca.

  Nawet jeśli dojdzie do kataklizmu ogólno światowego to czego się boicie śmierci??? Przecież Jezus mówił że jak uwierzysz to będziesz żył wiecznie tylko to nie musi ozaczać że w fizycznym ciele.

  Robcie rachunki sumienia i wejdźcie na drogę światła i miłości zsynchornizujcie się z ziemią i centrum. Pieprzyć całe NWO, Jaszczurki itp. Po co się tym przejmować…

  Natura deszczu jest taka sama pozwala rosnąć kwiatom w ogrodach jak i cierniom na bagnach.
  Tak samo Natura Boga jest taka sama pozwala żyć tym którzy mają czyste serca ale także tym którzy je zamkneli. Tylko Ci ostatni długo z takim stanem nie pociągną.

  Pamiętajcie nie ma żadnych autorytetów!!! Jesteście sami dla siebie autorytetami.

  To tylko kwestia czasu.

  • BarbW 31 stycznia 2012 o 4:54 pm

   Wspaniała wypowiedz „xxxxx”! Całkowicie popieram :-). Tak trzymaj: lęk jest zapalnikiem do Kontroli umysłów, która jest w pełni aktywna. Nie ma bezpiecznego miejsca na Ziemi w obecnych czasach, są tylko Bezpieczni Ludzie, jak mawia Stewart Swerdlow.
   Illuminati wykreowali film w którym MY mamy odgrywać pewne role, ale MY nie zgadzamy się brać w tym ich filmie udziału. Koniec. Kropka!

   • BarbW 1 lutego 2012 o 12:10 am

    Dla tych których interesuje zagadnienie Kontroli Umysłów polecam bardzo dobry wywiad Stewarta Swerdlowa z George Moorym z „Coast To Coast AM” z napisami polskimi: http://expansions.pl/page8.php
    Jest nieco szokujący, ale takie są realia. Pozdrawiam ciepło.

  • monitorpolski 1 lutego 2012 o 8:09 am

   Jakby tak było,to i u nas byłoby te dźwięki słychać. To, że je słychać to tu, to tam, można wytłumaczyć tylko tym, że są generowane sztucznie. Wytłumaczenie z HAARP jest najlepsze. Nie zaprzeczycie chyba, że anteny HAARP istnieją i po coś są?
   A wieże GWEN? Po co budują takie urządzenia?

   • BarbW 1 lutego 2012 o 3:49 pm

    Tak też zaznaczyłam: Blue Beam test lub testowanie dźwięku filmu który my wyjść niedługo na ekrany. Powtórzyłam jego wypowiedz z jego członkowskiej strony w pytaniach i odpowiedziach. Nie wspomniał tytlu filmu. Czas pokaże.

 19. Sully 31 stycznia 2012 o 1:13 pm

  Przperaszam, że odbiegam od tematu ale musze to napisać Otóz byłam w aptece po lekarstwo dla taty. W styczniu płaciłam za nie 60 zl, bo przestało być refundowane. Dzisiaj zapłaciłam za nie 25 zł. Pytam się w aptece czy to pomyłka, a Pan an to, że postanowiła firma rozprowadzajca obniżyć cenę, bo lek wypadł z listy refundowanych i jak stare zapasy sprzedadza to nowy lek po 25 zł. jest/będzie.. Zobaczcie jak można go było kupic za „grosz” bo był refundowany, to Państwo musiało dopłacać te 59 zł. (Bo normalnie w aptekach ceny wahały się od 58 – 65 zł. na 100%), firmie, a teraz nagle jak okazało się, że wypadł to wspaniałomyślne firmy bojąc się że ludzie zaczną używać zamienników obniżyło cenę o ponad 100% !!!!!! A wcześniej doili państwo czyli nas podatników!!!!

  • Max Martini 31 stycznia 2012 o 1:31 pm

   ale to normlane, tak samo z programem rodzina na swoim
   wtedy banki winduja marze bo panstwo placi czesc
   i ceny za nieruchoosci tez rosna

  • centurion 31 stycznia 2012 o 1:45 pm

   Uwierz że to nie tylko preparatów leczniczych dotyczy ale także żywności wystarczy sprawdzić ile kosztuje mleko w sklepie za 1l a ile skupowane jest u rolnika.
   O rybołówstwie nie wspominam bo ktoś za to powinien być nabity na maszt pierwszego lepszego kutra rybackiego.

   • hjk 31 stycznia 2012 o 3:36 pm

    znani nam wszystkim „pośrednicy’ wszystko zmonopolizowali i wytwórca otrzymuje jakieś +/-10 tego, co płaci klient…

    • hjk 31 stycznia 2012 o 3:43 pm

     jedyna rada to tworzyć alternatywne kanały dystrybucyjne, typu „od drzwi do drzwi”…
     albo „znajomi dla znajomych”

    • rmld77 31 stycznia 2012 o 7:43 pm

     W przypadku rolników pewnie tak jest.
     3 lata temu sadownicy dostawali 17 groszy za kg. jabłek, a w sklepie kosztowały minimum 2 zł.
     Firmy produkcyjne, z tego co wiem, dostają zazwyczaj około 50%.

  • rmld77 31 stycznia 2012 o 7:44 pm

   Podobno podczas długotrwałego strajku lekarzy śmiertelność spadła o 30%…

   • ALFA 31 stycznia 2012 o 7:49 pm

    Niech jak najdłużej strajkują bo nas trują .Może ci ludzie się obudzą.A leki nich będą jak najdroższe .

    • alexirin 31 stycznia 2012 o 8:49 pm

     dokładnie a ludzie może w końcu wrócą do medycyny naturalnej czosnku cytryny i ziół

  • monitorpolski 1 lutego 2012 o 8:06 am

   Produkcja leków kosztuje grosze! To największy przekręt, na którym firmy się dorabiają miliardów. Czy wiecie, że w którymś z krajów, już nie pamiętam gdzie to było, w czasie strajku lekarzy śmiertelność w szpitalach spadła o 30%?!

   • Aśka 1 lutego 2012 o 11:15 am

    Miałam kiedyś taki materiał z internetu, gdzie były podawane marże na konkretne leki (kilka stron tego było). Marże producentów farmaceutycznych dochodzące do dziesiątek tysięcy procent. Jak to czytałam (2-3 lata temu), zapierało mi dech w piersiach. Niestety nie mogę tego odnaleźć.

    • lknhi 1 lutego 2012 o 4:33 pm

     Aśka tu masz:
     http://www.youtube.com/watch?v=Ob1WAJhjYSU Gary Null – Przesłuchanie w sprawie szczepionek 1/3 [PL]

 20. ziomus 31 stycznia 2012 o 2:02 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=TpAiVbiJlwg 2Pac to geniusz !

 21. navajo88 31 stycznia 2012 o 2:12 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/operacja-falszywej-flagi-czy-mozliwe-ze-amerykanie-chca-zatopic-swoj-lotniskowiec
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/globalne-ocieplenie-moze-znacznie-zmniejszyc-ilosc-zbiorow-pszenicy
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rozpoczeto-naukowy-projekt-ktory-ma-doprowadzic-budowy-tarczy-dla-ziemi
  Witam wkleilem trzy odnośniki , pozostawiam to bez komentarza !!!!
  J.M.H

  • hjk 31 stycznia 2012 o 3:41 pm

   globalne ocieplenie powinno zwiekszyć ilość zbiorów, bo im cieplej, tym wszystko lepiej rosnie, byle tylko suszy nie było, no ale jak cieplej, to szybciej i wiecej paruje wiec nie powinno…
   Znowu jak wiecej wyparuje, to chmurki zasłonią słońce i z powrotem się oziębi wszystko, tak wiec nie będzie żadnego ocieplenia 🙂
   jak zwykle tylko sa lokalne fluktuacje, że raz tu cieplej, raz tam…
   a potem jeden rok cieplejszy, potem zimniejszy…
   jesteśmy jeszcze za mali i za głupi, zeby to wszystko objąć i zrozumieć, jakie mechaizmy regulują działanie klimatu i atmosfery…

   • felicyta 31 stycznia 2012 o 6:00 pm

    @jakie mechaizmy regulują działanie klimatu i atmosfery…

    -ostatnio takim mechanizmem jest Haarp i rzadzacy juz sie postarali i nadal beda sie starali, zeby nie bylo zbiorow czegokolwiek do jedzenia.
    To nie rzekome globalne ocieplenie zmniejsza zbiory czegokolwiek, bo ono nie istnieje, ale, wiadomo, zmijowe nasienie potrafi przebiegle udowodnic wszystko na odwrot.
    Gdyby pozostawiono nature samej sobie byloby superowo i jedzenia pod dostatkiem.

 22. hjk 31 stycznia 2012 o 3:02 pm

  Wątek z wczoraj, bo podobne pomysły sie czasem pojawiają:
  maran 30 Styczeń 2012 o 7:32 pm

  „Moja wizja „refolucji”
  Wszyscy robią zakupy – zapasy na miesiąc. Nie idą do roboty nie oglądają telewizji. Czytają książki lub chodzą sobie na spacer. Nie używają komunikacji , samochodów , nie tankują paliwa. Nic przez miesiąc nie kupują. I nie płacą podatku za ubiegły rok. Nie używają bankomatów bo maja zapas gotówy. Rząd pada i jest zmuszony zmniejszyć administrację. Do nowej władzy nie dopuszcza się byłych polityków, ani członków ich rodzin. Jak również pracowników administracji. Oj wiele by się wtedy zmieniło.
  ALEF STERN..”
  Bardzo ciekawy artykul Alefa Sterna. Warto zajrzec
  http://alefstern.nowyekran.pl/post/50242,pola-acta-a-s

  Moje watpliwości:

  A wtedy rząd wyłącza gaz, prąd i wodę i wszyscy leżą i kwiczą 🙂
  Zresztą niewykluczone, ze nie musiałby tego robić rząd, bo jakby pracownicy elektrowni wodociagowni i gazowni nie przyszli do pracy, to samo by to wszystko stanęło.
  To samo z lekarzami – pacjenci by poumierali.
  pomijajac fakt, ze biedacy nie mieliby za co zrobic miesiecznych zakupów, a i towarów by szybko brakło, bo podejrzewam, ze w sklepach jest zapas na 2-3 dni max przy normalnej konsumpcji…
  Policja jak nie przyjdzie do pracy, gangi i bandy zaczna sie panoszyć…
  Myslenie utopijne…
  Taka akcja może i miałaby sens, ale to skomplikowane zadanie logistyczne…

  • Peryskop 31 stycznia 2012 o 5:18 pm

   Przypomnę, że autor Alef Stern został przyłapany na oszustwie przez jednego z czytelników Monitora Polskiego. Mianowicie swoją (czy na pewno?) książkę „Pola laska” lansował jako prorocze przedstawienie scenariusza tragedii smoleńskiej bo jej fragmenty opublikował w internecie rzekomo przed zamachem. Dzięki czujności i dociekliwości jednego z blogerów archiwalne zapisy ujawniły przeróbki w datowaniach „proroczych” wpisów, które faktycznie powstały po 10.04.2010.

   Obecny tekst jest sofizmatem zawierającym także prawadziwe dane. Ale służy do podpuszczania ludzi i programowania ich preferencji wyborczych. Niewykluczone, że jest to prowokacja napisana charakterystycznym bluzgowym stylem skłaniającym do negatywnych emocji wobec własnej kultury, własnego kraju i narodu.

   Znaczenia różnych wariantów słowa „stern” są powszechnie znane.
   A dla dociekliwszych polecam sprawdzenie znaczeń imienia „alef”.

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 7:59 am

    Podejrzewam, że niektóre anonimy piszące na tym blogu, już zdemaskowane jako agenci dezinformacyjni, to mogła być to ta sama osoba. Pisanie pod ksywą jest bardzo wygodne dla anonimów.

    • Peryskop 1 lutego 2012 o 3:27 pm

     Zdemaskowanym osobom należy się współczucie gdy kawał ich tożsamości wali się.

     Charakterystyczny był wyraźny wzrost aktywności agentury po publikacji na MP tekstu red. Rafała Gawrońskiego o wybraństwie Polski i Polaków. I ostatnio powtórka po jego wywiadzie o praktykach satanistycznych – być może domniemanych, ale ostra reakcja może je potwierdzać.

     Kumulacje zainteresowania tymi zagadnieniami świadczą o fascynacjach anonimowych aktywistów – nie tylko służbowych ale zapewne i osobistych.

     Antymaterialny@Fakir atakami na Marka musiał się nadwyrężyć, bo ciężkie ciosy poszły w próżnię. Po tej porażce teraz posprzątał po sobie i zamilkł na NE po „aresztowaniu w Moskwie”.

     Szkoda, bo pomimo różnych kiksów kompromitujących globtrotera (np. jakoby miejsce urodzin Buddy znajdowało się w dzisiejszych Indiach, gdy Lumbini leży w Nepalu) nie były złe te teksty, książki, reportaże i programy. Ale zamotał się w kwestiach narodowościowych Palestyny i Białorusi, a także wyznaniowych wzywając wręcz do „wystrzelania” aborcjonistów.

     Tak się zwykle dramatycznie kończy służba „dwóm Panom” oraz ostentacja w obnoszeniu się z symboliką religijną. Ciekawe Tak się zwykle dramatycznie kończy służba „dwóm Panom” czy będzie go stać na szczerą i konstruktywną samoocenę ? Powinno, bo jest to inteligentny facet, ale psychikę ma nieco nadwyrężoną zadufaniem i popularnością. Nie on jeden znalazł się przed trudnym wyborem – czy opowiedzieć się za ponadczasowymi humanistycznymi wartościami (których tak głośno broni – pod publiczkę ?), czy raczej wybrać pragmatyczny komforcik fizyczny, a duchowość wieszając na gwoździu ?

     Tu dotykamy znacznie szerszego problemu i to na wyższym poziomie. Czy nasi „sprytniejsi” zdają sobie już sprawę, że dali się złapać w rozmaicie pozastawiane pułapki ? Czy nie zaczynają żałować, że ugrzęźli w kreowaniu zadłużeń niemożliwych do spłacenia, w niszczeniu państwa i narodu, w beznadziejnym motaniu się w wysiłkach aby nie ugrzęznąć w smoleńskim bagnie ?

     Pomimo otrzymanych „gwarancji” nie wyjdą już z matni, do której idąc za przynętą dali się zagonić. Jeśli nowy prokurator wojskowy byłby nawet chętny śledztwa lepiej owijać w bawełnę, to kłębki są już tak wielkie i ciężkie, i jest ich z każdym dniem więcej, że bawełny nie starczy. Super klajstrem można pomóc tylko do czasu, który właśnie się kończy jeśli wygwizdany filut chce zamaskować Chrystusa, a odradza to inny filut znany z perwersyjnego podżegania.

     Już wiedzą, że dobre fortele się skończyły, a media tracą magiczną moc otumaniania narodu.
     Tak się zawsze tragicznie kończy służenie „dwóm Panom” !!!

     A jeśli nawet w desperacji „dyżurny” zgasi światło, po zaciemnieniu zaświeci znów Słońce !

     2 lutego 2012 o 18.00 ks. Natanek zaprasza do internetowej mszy.
     więcej tu: Ogłoszenia ks. Piotr Natanek 28 01 2012
     „Przestańcie się bać” http://gloria.tv/?media=250439

   • BarbW 1 lutego 2012 o 4:06 pm

    Jedyny „Aleph” o którym mi wiadomo stanowi literę starożytnego hebrajskiego alfabetu. Ten bardzo starożytny alfabet to typowe archetypy będące zaczątkiem powstawania. Są to tzw „Boskie Znaki”. Ten symbol http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Hebrew_letter_alef.png&filetimestamp=20050527133332 odnosi się do prawej półkuli mózgu. Symbolizuje on uduchowienie i kreatywny sposób myślenia i emocje. Podałam jako ciekawostkę…

 23. Pingback: Tim Rifat badacz okultyzmu i satanizmu o dziwnych dźwiękach, Iranie i 3 wojnie | Mistyka Życia

 24. dziadek 31 stycznia 2012 o 4:49 pm

  http://www.naulice.pl/

  • czytelnik 1 lutego 2012 o 9:08 am

   Nie na ulice ale PO ROZUM DO GLOWY !
   Oni tylko czekaja aby na ulicy ci przyrznac ,chocby woda i gazem,sklocic i nastawic na siebie abyscie sobie do oczu skoczyli .

   CHCA ROZLEWU TWOJEJ KRWI.

   Bojlotem ich i sabotazem wszelkim lac ,takze nie dawac na tace !

 25. Konrad 31 stycznia 2012 o 5:29 pm

  Upadek Europy http://www.youtube.com/watch?v=TDzXNYK7d-c

  • rabarbarek 1 lutego 2012 o 3:31 am

   Konrad , szkoda, ze zostailes film , bez komentarza , bo chyba niewiele osob obejrzalo ten raport. A mozemy dzieki niemu poznac jak IMF niszczy poszczegolne kraje mowiac , ze im pomaga. Austerity programy to nic innego jak wyciskanie z poszczegolnych spoleczenstw ostatnich zyciowych sokow. Jest to dzialalnosc kryminalna, godna najwyzszego potepienia.

   Szczegolnie ciekawe jest zdanie na temat Islandii. ” Dlaczego spoleczenstwo Islandii nie wystepuje przeciwko swojemu rzadowi? Dlatego , ze spoleczenstwo Islandii stalo sie de facto zarzadca w swoim kraju. Poprzez referenda , maja glos decydujacy w sprawach waznych dla calego kraju. Poprzez wlasciwe wybory , odpowiednich ludzi [ niekoniecznie zwiazanych z polityka] na stanowiska rzadowe , maja zaufanie do kierujacych krajem.

   No i jeszcze jedna wazna sprawa , wszelkie wiadomosci , ktore docieraja do nas w ostatnich czasach sa delikatnie mowiac mijaja sie z prawda , obchodza ja szerokim lukiem . Wazne jest wiec aby nauczyc sie czytac miedzy wierszami . MSM sa narzedziem w rekach wielkich korporacji i choc czasem troche prawdy gdzies tam mozna wyluskac , to wiekszosc informacji ma sluzyc korporacjom ,a nie nam .

   A teraz troche na podobny temat, choc inna organizacja. Podobno to jest organizacja tych , ktorzy schowani za kurtyna manipuluja calym swiatowym rynkiem . To oni wlasnie doprowadzili do kryzysu 2008 roku , to oni w dalszym ciagu , nie zwazajac na to , ze swiat jest na krawedzi przepasci, prowadza swoje niebezpieczne gry. O IMF mowi sie duzo , a kto slyszal o organizacji ISDA [ International Swaps and Derivatives Association] ? Chyba niewiele osob.

   Jest to potezna organizacja , sterujaca praktycznie wszystkimi najwiekszymi kryzysami finansowymi. Co oni wyrabiaja, nie miesci sie w glowie normalnemu czlowiekowi. Sami o sobie mowia , ze dzialaja jawnie i legalnie. Jaka to jawnosc , kiedy kazdy zapytany smiertelnik nic o nich nie wie, a jaka legalnosc , jesli w programie dzialania wpisany maja punkt ” dzialalnosci manipulacyjnej]

   Zobaczcie kto zasiada w zarzadzie . Sa tam same szychy bankierskie z takich bankow jak, JP MOrgan, Morgan Stanley, Deutsche Bank, Citi, Merrill Lynch, Goldman Sachs , HSBC i wiele innych .

   To cos jak klub elitarny dla najbardziej perfidnych bankierow , ktorzy w ciszy zalatwiaja poszczegolne kraje. Manipuluja mechanizmami rynkowymi, kieruja transakcjami , kontroluja przeplyw pieniedzy pomiedzy poszczegolnymi podmiotami, , zalatwiaja sprawy kredytow. A wszystko to w imie nie polepszenia sytuacji finansowej krajow , a w celu wyciagniecia przez bankierow zasobow finansowych , ktore jeszcze wyciagnac mozna.

   To od nich wlasnie zalezy to co sie dzieje z kredytami i to oni nie chca dopuscic do uznania Grecji krajem niewyplacalnym. A dlaczego ? Otoz instytucje , ktorymi kieruja ubezpieczyly wierzycieli Grecji. Gdyby oglosili upadek Grecji musieliby placic olbrzymie odszkodowania podmiotom ubezpieczonym { CDS} , a tak ciagna z obywateli greckich ile sie da , jednoczesnie wiedzac , ze Grecja nie jest w stanie splacic nawet odsetek od swoich dlugow. Wedlug przepisow , kraj uznaje sie za niewyplacalny wtedy , kiedy placi mniej niz 50% zobowiazan. Uwaga , Grecja splaca mniej niz 10% , bo wiecej nie ma z czego.
   Instytucja o , ktorej mowa powinna juz w tej chwili oglosic tzw ” credit event” i uznac Grecje za kraj niewyplacalny. Gdyby rzad Grecji , a zwlaszcza panowie w rzadzie mieli ” jaja” powinni zrobic to sami na wzor Islandii.
   Mozna by o tym pisac w nieskonczonosc . Pamietajmy nazwe ISDA, to banda , ktora dziala jakby na zapleczu , ale faktycznie umoczona jest we wszystkie najgorsze swinstwa finansowe , ktorych jestesmy swiadkami. IMF to nic przy nich. Mozna o nich przeczytac na ich stronie.

   http://www2.isda.org/about-isda/board-of-directors/

   • rabarbarek 1 lutego 2012 o 3:40 am

    Jeszcze do tematu. Wlasnie Irlandia zaczyna glosno mowic o potrzebie rozwiazywania problemow poprzez referenda. Oczywiscie zostala skrytykowana przez UE , podobnie jak Czecy , ktore nie chca podpisywac wszystkiego jak leci. A co na to nasz ” plemiel” i prezydent.? Czy uwaza , ze Polacy do powiedzenia nic nie maja, czy boi zderzenia z prawda ?

    http://www.eubusiness.com/news-eu/ireland-finance.ex0/

    • rabarbarek 1 lutego 2012 o 3:47 am

     I video , o mozliwym upadku 5 najwiekszych bankow w USA , ktore przez machloje stracily plynnosc finansowa. Nie sa w stanie slacac , pozyczac , manipulowac. Czy upadna , nie wiadomo, ale jesli nagle wydarzy sie cos na skale potopu w finansach swiatowych [ Europa, USA] , pamietajmy o tym co powiedziano w video.

     video http://www.youtube.com/watch?v=9802NwSSS6U&feature=youtu.be

     • rabarbarek 1 lutego 2012 o 7:12 am

      Europa stracila poczucie rzeczywistosci . Chce ladowac pieniadze w Grecje , ktora jest juz tak zadluzona , ze szanse na splaty jakichkolwiek dlugow spadaja do zera. Pytanie , czy to Europa chce naprawiac Grcje za pomoca nowych kredytow czy ktos ja do tego zmusza? [ patrz wyzej ,]

      Kilka zdjec , Grecja , p. Merkelowa jak widac zaklopotana , dyskusje w Davos.

      http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotostrecke-77996.html

   • czytelnik 1 lutego 2012 o 8:58 am

    To wszystko jedna sitwa szmulo-niemiecka z wiadomych rodow oraz ich wierni sludzy do grobowej deski .

    TYLKO BOJKOT ICH SWIADCZEN DA POZYTYWNE WYNIKI !
    Innej drogi do zwyciestwa nie ma.

    Na poczatek wystarczy ich olac i „zatkac du.e kolkiem”,chodzic pieszo ,omijac ich wszelkie „swiatynie” i zaopatrzenie z serwisem , nie tylko banki.
    Nie chodzic na glosowania i wybierac z list ich kandydatow,pogonic ich partie i samorzady gdy zapukaja do twych drzwi,postapic jak z Palikotem na wiecu – sami podwina ogony bez lania ich w czape !!!
    Wtedy zobaczycie co sie bedzie dziac.
    Przestac powielac ich „strachy na lachy”,pisac konkrety co czynic !

    Pierwsi prysna bankierzy w poplochu z kraju zniewolenia (patrz Islandia),drudzy zaczna obiecywac gruszki na wierzbie po zmianie nazw,trzeci zamkna supermarkety i koscioly, a SLUDZY ICH (sludzy diabla) obroca bron i wszelkie srodki przeciwko tym co jeszcze mamia narody,przestana im sluzyc ,KROL BEDZIE NAGI,dwory padna .

    KONIEC BEDZIE BLISKI i nie pomoze im juz nikt.

    Czy to takie trudne SIOSTRO i BRACIE POLAKU ???

    Nie gap sie i nie sluchaj MIESZANCOW (tych jest juz polowa w Polsce),tym jest w miare dobrze (do czasu gdy kasa bedzie pusta)w Polsce,tak dobrze jak obslugujacym LZEMEDIA i wszelkie ich „swiatynie” .

    RZADY W POSZCZEGOLNYCH PANSTWACH NIE SA NARODOWE !
    To kupeni sluzalczyki,wiedzie sie im dobrze.

    WON Z PARTIAMI NIEPOLSKIMI !!!

    Polskie sa one tylko z nazwy i to czesto mylacej jak czolowe PO i PIS – dla kogo ta platforma (lajba nieudacznikow),dla kogo to prawo i sprawiedliwosc (dla swoich) ???

    Ogladnijcie z uwaga wczorajsze „fakty po faktaach” – dyskusje Giertycha,Kalisza (prawnicy z wyksztalcenia z doswiadzceniem zyciowym) i Durczoka (dziennikarza za nie mala kase) ,jak to juz oni sami przestaja udawac,nie wytrzymuja w klamstwie i zaczynaja myslec i mowic jednym glosem .
    To dobry znak ,bo wszyscy juz maja dosc „kanciastej obludy”.

    W gore serca,idzie nowe i nie to samo ,narody madrzeja !

    Moderator pusc ten post do ludu niech czytaja ( w tym wszelkie sluzby ,agenciaki i donosiciele) – chyba jestes Polakiem , a moze i ich sluga,ktory zrozumial wiele,w tym gdzie pies pogrzebany ,szanuj sie ,inaczej przyjdzie i na ciebie kolej aby cie „przyziemic”,bo syny juz ojcow generalow ubijaja ,a prokuratorzy w swoj pysk aby innym oczy otworzyc ,BADZ MADRY !

    SLUZ POLSCE i POLAKOM, a nie ich wrogom !!!

    APA

 26. mika 31 stycznia 2012 o 6:08 pm

  Może nie związane bezpośrednio z tematem, ale polecam artykuł z bloga Loża bez tajemnic. Oto link:

  http://radtrap.wordpress.com/2012/01/31/rotschild-ktory-nie-chcial-byc-zly/#comment-4701

  Jjak widać nawet wśród iluminatów, może znaleźć się dobry człowiek, który odmówi niszczenia i zabijania. Oby było ich więcej.

 27. xGxHxBx 31 stycznia 2012 o 6:15 pm

  Kulisy rządu światowego w swojej książce odsłania zatrudniony przez agencje brytyjskiego wywiadu MI5/MI6 John Coleman, miał dostęp do plików i archiwów w British Museum, których społeczeństwo nie może zobaczyć. Tam spędził prawie 10 lat szukając archiwów w imieniu rządu i dowiedział się prawdy o świecie i niewidzialnej władzy – grupie zwanej „Olimpians”. Jego nieograniczony dostęp do tajnych dokumentów pozwolił mu zdobyć informacje, których nikt z nas nie zobaczy. Całą wiedzę, którą udało mu się wynieść umieścił w książce pt. „Hierarchia konspiratorów: Komitet 300”, która stała się bestsellerem. Ma również wiele zewnętrznych kontaktów pozwalających mu prowadzić śledztwo przez ponad 20 lat. Był też pierwszym człowiekiem, który odkrył istnienie Klubu Rzymskiego – najważniejszej globalistycznej organizacji futurologistycznej, napisał o nim książkę kiedy jeszcze nikt o nim nie słyszał i zanim jego istnienie oficjalnie wyszło na światło dzienne, tak więc ma on wiarygodność.

  wezwaniedoprawdy.xt.pl/Komitet-300.htm

 28. hektor 31 stycznia 2012 o 6:30 pm

  może być wiosna tej zimy ;] http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50090,tusku-twoj-czas-juz-minal-anonimowi-ujawniaja-tajne-dane

 29. Peryskop 31 stycznia 2012 o 6:31 pm

  analityczny artykuł aktualny

  ACTA zbrodni

  30.01.2012

  Dziwicie, że wpycha się nam ACTA na chama ze złamaniem elementarnych zasad demokracji? Wszak gra się toczy o niewyobrażalnie wielką stawkę.

  Rząd Donalda Tuska pokazał ostatecznie, gdzie ma wyborców. Co zresztą było wiadomo od dawna, tylko może nie wszyscy to widzieli. Wczoraj miałem okazję rozmawiać z przyjaciółką, która ma liberalne poglądy. Gdy jej wyjaśniłem, co to jest ACTA, nabrała do rządu Tuska wyraźnie wrogiego nastawienia. Żadnemu liberałowi nie przyjdzie nawet na myśl bezprawie, jakie wprowadza ACTA. Proponuję więc, żebyśmy zamiast narzekać zrobili coś bardziej konstruktywnego. Rozmawiajmy z wyborcami PO. Tłumaczmy, co to jest ACTA. To na dłuższą metę więcej zmieni.

  Jak rozmawiać? W sumie ACTA to temat tak jednoznaczny, że bardzo łatwo znaleźć argumenty:

  – ACTA uprawnia dostawcę internetu do odcięcia ci dostępu do Sieci i wypowiedzenia umowy w przypadku PODEJRZENIA, że łamiesz prawa autorskie. Tracisz prawo o odszkodowania. Nie masz możliwości się bronić. Po prostu jest arbitralna decyzja, a zarzutów nawet nie ma potrzeby udowadniać. Stąd ACTA łamie fundamentalną zasadę prawa: domniemanie niewinności. ACTA uprawnia dostawcę internetu do uznania ciebie za winnego bez żadnych dowodów, procesu itp.

  – ACTA przerzuca całą odpowiedzialność za piractwo na dostawców internetu. To jest mniej więcej tak jakby karać producentów noży za to, że ktoś wyprodukowanym przez nich nożem kogoś zabił i to karać bez procesu i udowadniania, że jakiekolwiek morderstwo faktycznie miało miejsce. Oczywisty absurd.

  – ACTA nie bierze wcale pod uwagę praw klientów. To akt jednostronny, dbający tylko o interesy koncernów.

  – Prawo autorskie w ogóle, a ACTA w szczególności nie chroni interesów autorów. Indywidualni twórcy bowiem nie mają najmniejszej szansy w sporze sądowym z koncernami. Głośna była swego czasu sprawa, gdy Timbaland ukradł utwór muzykowi sceny C64 podpisującemu się nickiem Tempest/Damage. Scenowiec nie miał po prostu pieniędzy na trudny i zawikłany proces o naruszenie praw autorskich i na odpowiednio biegłego w tych sprawach prawnika, stąd jawne złodziejstwo pozostało bezkarne. Dlaczego? Bo za Timbalandem stał potężny koncern, który z użyciem wszelkich sposobów i środków chroniłby kurę znoszącą złote jaja. Oto prawo autorskie w praktyce. Czy ACTA coś w tym zmieni? Nie, nie zmieni…

  Więcej:
  http://wolnemedia.net/prawo/acta-zbrodni/

  • alexirin 31 stycznia 2012 o 9:01 pm

   a ja zadam teraz takie pytanie po co głosowaliście na tuska i po? 🙂

   • BarbW 1 lutego 2012 o 12:21 am

    Odpowiedz jest prosta: każdy z Nas kiedyś wierzył w ta złudę. Ale wszystko ma swój kres!

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 1:03 am

    Nie sądzę żeby Peryskop głosował na po i tuska… Ja przyznaję – na PiS w wyborach do Sejmu, a na Leppera w prezydenckich. PiS dlatego, bo żadna z małych partii nie miała szans.

    • maniek 1 lutego 2012 o 2:10 am

     „bo żadna z małych partii nie miała szans” bo co mniejsze zło??? nie rozumiem dlaczego większość tak robiła i nawet Ci co mieli głosować na KNP, tylko „władza” musiała zablokować 21 okręgów wyborczych by takiemu Kowalskiemu nie odbiło i nie poszedł głosować na KNP. Ja się pytam gdzie był czas antenowy KNP, Gdzie były debaty??? Palikmiot podebrał wyborców i skopiował sobie postulaty wyborcze Korwina-Mikke. I tak Palikmiot dostał się do Sejmu…. i Ja się pytam do Kurwy nędzy dlaczego była awaria na stronie PKW przez godzinę i dlaczego jak wiem zę głosowało w danym okręgu wyborczym 9 osób na KNP a na stronie było tylko 3 wpisy odnotowane na KNP. Skurwysyny i manipulatorzy tak robią…..

    • czytelnik 1 lutego 2012 o 8:17 am

     WSZYSTKIE PARTIE W O N !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • BarbW 1 lutego 2012 o 4:09 pm

     Czy w ogóle możną wierzyć w jakiekolwiek wybory? Pytanie retoryczne…. 🙂

   • ALFA 1 lutego 2012 o 1:31 pm

    Od samego początku wiedzieli,że wygrają .Ciekawy jestem ile naprawdę dostali głosów.:D

 30. Roma 31 stycznia 2012 o 6:35 pm

  skoro piszemy tutaj o demonach i siłach zła ….. oto gorąca sprawa in meritum

  może ktoś z Was ma rzetelne informacje nt historii tej małej Madzi ?
  rzekomo porwanej ?
  pisałam na tym blogu zaraz na drugi dzień po jej „porwaniu” że wg mnie to jest sfingowane porwanie,
  a nie znałam jeszcze wypowiedzi rodziców dziecka, bo oni jeszcze wtedy nie istnieli medialnie.
  na forum wp.pl pojawiają się niepokojące informacje,
  że podobno matka i ojciec tej małej Madzi mają konta na nk, często się tam udzielają
  a informacje, które oni zamieścili na swoich stronach korelują z tematem dzisiejszym bloga

  ludzie piszą, że ojciec tej Madzi podał na nk informację typu : „my Likanie” (wilkołaki)
  a matka podobno należy do sekty satanistycznej, nie mam jak tego sprawdzić,
  z braku konta na nk
  ale faktem jest, że obydwoje rodzice na konferencji prasowej pojawili się ubrani na czarno,
  jak na pogrzeb, a twarze mają tak odpychające, że 5 lat paki tylko za sam wygląd !!!
  wszyscy widzą, że oni kłamią,
  Ojciec dziecka nie zgodził się na pomoc jasnowidza, Jackowski sam im to zaprpponował,
  ojciec dziecka zrezygnował z pomocy Jasnowidza, gdyż – jak pisze podobno na nk –
  wymagało to wyjazdu na Pomorze a on sobie nie wyobraża w aktualnej sytuacji wyjazdu z Sosnowca”

  pytanie niby dlaczego nie chce pojechać do jasnowidza ?
  jego obecność w sosnowcu jest potrzebna ?
  poniżej fragmenty z forum na wp.pl

  Weźcie pod uwagę to,że mama Madzi jest w sekcie Tehab z siedzibą w Czeladzi –zob NK

  na nk ojciec Madzi podobno pisze coś nt Likanie

  Likanie.to ludzie, którzy mają coś wspólnego z wilkołakiem,
  zranieni przez wilka lub mają charakter podobny do wilkołaka

  ps. czy to prawda z tym nk ?

  • Ditka 31 stycznia 2012 o 7:48 pm

   Roma
   Temat Madzi jest mi bliski ponieważ ponieważ to w moim mieście się wydarzyło i pracuję rzut beretem od tego miejsca gdzie ją porwano. Od 3 lat nie mam konta na NK więc nie mogę sprawdzić Twoich informacji. Sama jestem wstrząśnięta i cały czas śledzę te informacje, jedno wiem na pewno. Policja zrobiła poważny błąd bo zamiast od razu wszcząć wszelkie środki aby zapobiec wywiezieniu tego biednego dziecka już pewnie poza granice kraju (a tu do granic już nie jest tak daleko) to pierwsze co zrobili to nagonkę na rodziców. Debilizm, podczas tych pierwszych godzin przesłuchań dziecko już mogło spokojnie znaleźć się w Reichu

   • andzia 31 stycznia 2012 o 9:30 pm

    a jak ich znaleźć na NK. Ja mam fikcyjne konto to mogę sprawdzić co tam wypisują (jeśli konto jeszcze istnieje).

    • Roma 31 stycznia 2012 o 10:34 pm

     @ andzia
     kiedyś w artykułach na wp.pl były podawane dane rodziców małej Madzi
     trzeba poszukać, matka ma na imię Kasia (tyle zapamiętałam )

    • Roma 31 stycznia 2012 o 11:19 pm

     @ andzia
     konto rodziców Madzi istnieje na nk i ma się dobrze,
     jest często odwiedzane a oni są aktywni, aż nadto (tak piszą ludzie)
     ich nazwisko to
     Waśniewska Katarzyna (lat 22)
     oraz
     Bartek Waśniewski

     • Roma 31 stycznia 2012 o 11:24 pm

      jeśli ktoś ma konto na nk,
      to proszę niech sprawdzi te konta rodziców małej Madzi
      pod kątem ew. treści satanistycznych
      ich wygląd jest odpychający, zachowanie nie budzące współczucia,
      brak emocji, a raczej złe emocje ….
      podobno są aktywni na nk

      • aa1 1 lutego 2012 o 1:19 pm

       konta sa, komentarze ukryte, jedno zdjecie (Bartka) czarno biale przy jakims nagrobku w lesie (dziwny cmentarz) ma podpis autora: „Likanie… – przy nas wampiry są niczym.”. Na zdjeciu dodatkowo jedna zrenica zmniejszona w programie graficznym.
       Moze koles naogladal sie jakis filmow i tyle no ale kto wie..
       Moze byc tez tak, ze ktos sobie ich wytypowal tak zeby pewnymi ich zainteresowaniami wzbudzic podejrzenia.

       • Roma 1 lutego 2012 o 3:04 pm

        oto cytaty z forum na wp dot. Madzi, które mogą zastanawiać:

        obejrzyjcie zdjęcia na nk. jakies cmentarze, rysunki z japońkich kreskówek, przebieranki rycerskie, Dziwna rodzinka? On ma nazwisko po matce, siostra też nosi inne nazwisko, ta najmłodsza siostra jest z nowego zwiazku matki. Dobrze przeanalizowałam ten portal, wszystkich znajomych , rodzinke , a ten ich slub i fotki? Na tych zdjęciach to tylko militaria, broń , cmentarze, kościół. Koszmarne!

        Policjo,masz jasne dowody że przynajmniej ojciec jest satanistą,świadczy o tym wiele,nawet piosenka puszczana na facebooku podczas docierania żony na miejsce do rodziców i niby podczas informacji o zagrożeniu ze ktoś idzie za nią..Kto normalny interesuje się satanizmem chce słuchać takich piosenek,fotografować się na cmentarzu,porównywać się do wampirów,likan którzy dzieci swoje oddaja w ofierze!!!,to jakiś horror.Ludzie kto z was takie rzeczy robi??????To jest nienormalne i TĄ TAJEMNICĄ JEST FAKT PRZYNALEŻNOŚCI DO SEKTY i to jest już wiadomym.

 31. Pilot6 31 stycznia 2012 o 6:36 pm

  Link z filmami,w których słyszymy te dziwne dźwięki.
  Do końca nie wiadomo co jest przyczyną
  Jedni podają że to dźwięki związane lub wywoływane przez HAARP,tutaj w tym wywiadzie pada stwierdzenie projektorów,zaś inni jeszcze mówią że to Federacja Galaktyczna,albo co innego.

  http://radtrap.wordpress.com/2012/01/27/media-glownego-nurtu-zajely-sie-kwestia-dziwnych-dzwiekow/
  http://radtrap.wordpress.com/2012/01/17/statki-matki-i-odglosy-z-nieba/

  Bynajmniej dziwne te odgłosy

 32. zenobiusz 31 stycznia 2012 o 7:05 pm

  Zenobiusz powiedział/a

  Styczeń 31, 2012 @ 16:02 e 0 0 Rate This
  Czas aktualizacji = wt 31 stycznia 17:57:46 UTC 2012

  MAG UTC DATE-TIME
  y / m / dh: m: s LAT
  deg LON
  deg GŁĘBOKOŚĆ
  km Region
  MAP 5.2 2012/01/30 13:20:35 2,030 96,611 38,7 SIMEULUE, Indonezja
  MAP 6.3 2012/01/30 05:11:01 -14.179 -75.644 39,2 W pobliżu wybrzeża CENTRAL PERU
  http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_big.php

  Odpowiedz

  Zenobiusz powiedział/a

  Styczeń 31, 2012 @ 16:03 e 0 0 Rate This
  Wielu ludzi musiało podjąć modlitwę.Takiej przerwy we wstrząsach powyżej 5,0 nie pamiętam,.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/30/wazne-wazne-waznedo-wszystkich-do-wszystkich/comment-page-1/#comment-40067

 33. Annah. 31 stycznia 2012 o 7:36 pm

  31 stycznia godz. 23.30 – transmisja objawienia Matki Bożej dla Ivana, wizjonera z Medjugorie,
  Matka Boża pobłogosławi internautów i dewocjonalia.
  Uprzejmie informujemy, że w najbliższy wtorek w dniu 31 stycznia 2012, za pośrednictwem http://www.marytv.tv/MaryTV/ będzie transmitowane objawienie Matki Bożej dla Ivana Dragićević’a, wizjonera z Medjugorie. Matka Boża podczas tej transmisji, pobłogosławi wszystkich obecnych przy ekranach, jak również przyniesione przez nich dewocjonalia.
  Transmisja rozpocznie się 31 stycznia 2012,z kościoła Św. Józefa w Kalamazoo, stan Michigan, USA, od godz. 5:30 PM (EST, czyli sześć godzin później, tj. 23:30 w Polsce) transmitowany będzie wieczór modlitwy z Ivanem, wizjonerem z Medjugorie. Ivan przewiduje Objawienie Matki Bożej o około 6:40 PM, tzn. 00:40 w Polsce.
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/01/31/31-stycznia-transmisja-objawienia-matki-bozej-dla-ivana-wizjonera-z-medjugorie/

  • BirD2 31 stycznia 2012 o 8:14 pm

   stuknij sie z ta swoja matka.. Jak jakas porąbaną sekta

   • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 11:55 pm

    Bluźniercom,niedowiarkom,i teologicznym samorodkom,dedykuję:
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/31/moc-modlitwyczyli-kogo-sluchaja-zywioly-znamienna-przerwa-w-silnych-wstrzasach-tektonicznych-31-stycznia-2012-r/

    • zenobiusz 1 lutego 2012 o 1:10 am

     A może to po prostu,
     obsługa,HAARP złowrogiego,
     zrobiła kawał ??

     🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • maran 31 stycznia 2012 o 8:47 pm

   Medjugorie to falszywe objawienia.
   Nie promuj tu ich bo paru ksiezy egzorcystow wyrazilo sie o nich bardzo krytycznie.

   • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 10:37 pm

    Może by tak jakieś linki.?
    To nowe odkrycie.

    • BirD2 31 stycznia 2012 o 10:57 pm

     czy to nie ta sama walnięta banda cyrkowców która parę miesięcy temu miała niby w TV pokazać objawienie?

     Módlmy się do matki boskie, ziemskiej osoby która jest przecież matka Boga..
     Czy wy jesteście porąbani?.. Ja wierze w Boga i nie potrzebuje kościoła, meczetu czy synagogi..

     Jeżeli nie widzicie boskości w drzewie, wodzie i wszystkim innym to jesteście walnięci..

     • Annah. 1 lutego 2012 o 9:46 am

      Bird, a tobie nic nie odpiszę, bo jesteś człowiekiem zlej woli. Popraw się bracie jeszcze masz szansę wyczłapać się z bagna

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 1:06 am

    maran, podałbyś linki. To jest ważna sprawa, ja to też słyszałem, ale z kolei moja matka była świadkiem wypowiedzi Ivana w 1998 roku, że „dwa wielkie budynki w Nowym Jorku runą”. Ja to od niej słyszałem jeszcze w 1998 roku. Czyli co, Ivan był poinstruowany co miał mówić? To jest gruba sprawa jeśli tak było.

    • zenobiusz 1 lutego 2012 o 1:16 am

     Listy Ojca Świętego Jana Pawła II do przyjaciół z Krakowa,
     wspominające miejsce objawień Matki Bożej w Medziugorju
     «JA TEŻ CODZIENNIE PIELGRZYMUJĘ TAM W MODLITWIE…»
     http://voxdomini.com.pl/pap/pap_medz.html

    • ALFA 1 lutego 2012 o 10:13 am

     Medjugorie fałszywe objawienie
     http://www.eioba.pl/a/1ylv/medjugorie-falszywe-objawienie

   • Annah. 1 lutego 2012 o 9:39 am

    Maran, nie ważyłabym się tak kategorycznie wypowiadać o Medjugorie gdybym nie przeczytała choć kilku książek rożnych autorów, albo z raz tam nie była.
    Znany egzorcysta ks. Amorth popiera Medjugorie, inny polski egzorcysta twierdzi że najbardziej zawaluowanego demona wyrzucił podczas egzorcyzmów przykładając obrazek Matki Bożej z Medjugorie do brzucha petenta.
    Następnym razem doczytaj sobie zanim obrzucisz błotem miejsce, które przyniosło ukojenie i zdrowie duchowe i fizyczne wielu ludziom, zakładam że nie urwałeś się gdzieś z wyłomów kamiennego kopca.
    Możesz zacząć np od tego blogahttp://medziugorje.blogspot.com/

  • BirD2 31 stycznia 2012 o 9:22 pm

   nie słuchaj tam jakiegoś sekciarza, księdza,mnicha, monka czy innego.. Wyjdź na dwór, otwórz oczy, wycisz sie a zobaczysz tego prawdziwego Boga..

  • zenobiusz 31 stycznia 2012 o 9:47 pm

   http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/01/31/31-stycznia-2012-jako-specjalny-dzien-modlitwy/#comment-63704
   Dziś dzień szczególny,módlmy się,i wynagradzajmy,za bluźnierców i potwarców,
   dziwnie dziś zaktywizowanych.
   To ich mroczne dusze ,proszą o modlitwę
   ,w ten dzień miłosierdzia,zwracając nasza uwagę.

 34. Peryskop 31 stycznia 2012 o 7:52 pm

  Kolejny kłopot z „raportem” nielegalnie powołanej „komisji” Millera

  31.01.2012

  TAJEMNICE RADIOSTACJI AWARYJNO-RATUNKOWYCH

  Jedną z wielu zagadek związanych z tragedią smoleńską jest tajemnica radiostacji awaryjno-ratunkowych, które nie zadziałały w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Samolot TU 154 M był wyposażony w dwie tego typu radiostacje, które zostały zamontowane w czasie ostatniego remontu w 2009 roku: ARM – 406 AC 1 oraz ARM – 406P. Pierwsza była radiostacją przenośną, zaś druga zamontowaną na stałe w samolocie. Radiostacje awaryjno ratunkowe są to urządzenia działające w ramach międzynarodowego systemu satelitarnego ratownictwa lądowego, powietrznego i morskiego COSPAS-SARSAT. W wypadku awarii lub katastrofy radiostacja , uruchamiana automatycznie (dla samolotów wykorzystywana jest siła grawitacji, dla statków kontakt z wodą), wysyła sygnał do satelity, przekazywany następnie do naziemnych stacji odbiorczych, skąd kierowany jest do centrów kontrolnych, które z kolei zawiadamiają najbliżej położone ośrodki zdolne do dotarcia na miejsce katastrofy i udzielenia niezbędnej pomocy.

  Okazuje się, że w dniu 10 kwietnia żadna z tych radiostacji nie wysłała sygnału S.O.S, co eksperci Millera tak wytłumaczyli (str.51 raportu, przypis 38):

  „Zabudowana radiostacja awaryjno-ratownicza była wyłączona z powodu zakłóceń, jakie wprowadzała do pracy innych urządzeń pokładowych. Decyzję taką podjął Szef Sekcji Techniki Lotniczej 36 splt”.

  Okazuje się, że tuż po powrocie z remontu w Samarze, podczas którego zamontowano owe urządzenia, zanotowano zakłócenia w pracy urządzeń GPS – 1 oraz GPS – 2, które miała wprowadzać nowa radiostacja awaryjno-ratunkowa. Według pilota Grzegorza Pietruczuka: „zakłócenie pracy GPS-1 i GPS-2 mogą mieć bardzo duże znaczenie w nawigowaniu przy podejściu do lądowania”. Podobnego zdania jest Krzysztof Zalewski z pisma „Lotnictwo”: „To bardzo poważna sprawa. W takim przypadku przed ponownym dopuszczeniem samolotu do użytku powinny zostać przeprowadzone badania zgodności elektromagnetycznej, które wykazałyby, czy zamontowane w Samarze radiostacje ratownicze faktycznie zakłócały działanie GPS-1 i GPS-2. Nie wyobrażam sobie, by takich badań nie wykonano”.

  Czy wykonano sugerowane przez eksperta badania zgodności elektromagnetycznej? Nic na to nie wskazuje, a radiostacje po prostu wyłączono, tak przynajmniej można przeczytać na stronie 51 raportu komisji Millera. Jednak już w załączniku 5 „ Opis uszkodzeń samolotu”, na stronie 24, możemy przeczytać, że urządzenia te nie zadziałały, gdyż zostały uszkodzone w czasie katastrofy:

  „Radiostacje awaryjne Zabudowane podczas ostatniego remontu radiostacje awaryjne typu ARM-406AC1 nr 7523242494 i ARM-406P nr 7524241208 oraz ich systemy antenowe zostały uszkodzone w chwili wypadku w stopniu uniemożliwiającym ich zadziałanie. Radiostacja ARM-406P (uruchamiana automatycznie wyłącznikiem przeciążeniowym) – oberwany przewód antenowy i zasilający, zgnieciona obudowa radiostacji. Radiostacja ARM-406AC1 – niewielkie uszkodzenia obudowy (użycie radiostacji wymaga podłączenia anteny i jej uruchomienia przez obsługę)”.

  W związku z powyższym powstaje pytanie: czy radiostacje nie zadziałały, gdyż zostały uprzednio wyłączone z powodu wywoływanych zakłóceń? Czy może nie zadziałały z powodu poważnych uszkodzeń, których doznały w chwili rozpadu konstrukcji samolotu, bo najwyraźniej eksperci Millera mieli z tym problem? To ostatnie tłumaczenie jest o tyle dziwne, że przecież tego typu urządzenia są projektowane, podobnie jak czarne skrzynki, z myślą o sytuacjach ekstremalnych. Nie tak dawno mogliśmy przeczytać, jak to złomiarze z Lęborka uruchomili przez przypadek radiostację awaryjno-ratunkową i postawili na nogi służby ratunkowe nie tylko z Polski, ale nawet z Kanady. Tymczasem 10 kwietnia 2010 roku stała się rzecz niespotykana: samolot wyposażony w nowiuteńkie radiostacje awaryjno-ratunkowe nie wysłał sygnału S.O.S! Jak zatem było tak naprawdę z radiostacjami awaryjno-ratunkowymi w dniu feralnego lotu? Dlaczego nie zadziałały? Wyłączono je, czy zostały uszkodzone w wyniku katastrofy? A jeżeli wyłączono, to którą z nich – stałą, czy przenośną? A może w Samarze dodano do radiostacji awaryjno-ratunkowych jakiś „bonus”, który sprawił, że nie zadziałały w chwili katastrofy?

  Czy ów „bonus” powodował również zakłócenia pracy GPS – 1 i GPS – 2?

  http://www.panstwo.net/node/330?page=1
  http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14188753,wiadomosc.html?ticaid=1dd57&_ticrsn=3
  http://m.naszdziennik.pl/zasoby/smolensk/ZalacznikiDoRaportuKoncowego.pdf
  http://m.naszdziennik.pl/zasoby/smolensk/

  wpis i komentarze tu:

  http://martynka78.salon24.pl/386572,tajemnice-radiostacji-awaryjno-ratunkowych#comment_5654190

  • mi461 31 stycznia 2012 o 8:18 pm

   na temat tamtejszych „sluzb” i …..wiem duzo z doswiadczenia Wszystkiego sie mozna po nich spodziewac.Oni sa ja „roboty”do „kazdej”roboty zwlaszcza tej brudnej.
   Budowalismy tam „rure” w czasie burzliwym dla naszego kraju(reszte przemilcze)

   To jak bardzo sa lojalni „wladzy” sami widzicie po tym wypadku.Reszte przemilcze i tak za duzo mowie.

 35. greenish 31 stycznia 2012 o 8:21 pm

  no nie wierze ze powstal art. nt. dziwnych odglosow tutaj. ale popieram w 100% intencje poznawcze.
  ja mialem okazje uslyszec te brzdąkania, juz wczesniej pisalem o tym.
  ale zmienie temat na chwile widzieliscie reklame noki 800 lumia?

  najlepszy ten lisek i ten co prasuje jakas szarosc na desce, i wogole pelno takich nu ejdzowskich znakow.

  pozdro prawdziwi.

 36. maran 31 stycznia 2012 o 8:35 pm

  Rozlazi sie to wszystko na tym swiecie jak stare, sprane , rozpadajace sie gacie.
  Ci u gory, jak takie obmierzle nienasycone wieprze, stojace u zloba, chapia tylko dla siebie jak najwiecej, jak najwiecej.
  Juz ich nawet nie obchodzi co mysli o nich demokratyczna publika, ktora sama ich wzniosla do owego zloba. Maja to gdzies. Kradna, klamia, manipulaja,zaprzedaja siebie i swoj narod za chwile wladzy i pare zlotych monet. Nadzy przyszli na ten swiat i nadzy odejda. I guzik im przyjdzie z tego zlodziejstwa, wiarolomstwa, pychy, chciwosci,chamstwa i przekretow . Wierze, ze jest sprawdliwosc po drugiej stronie rzeki i ta sprawiedliwosc tam ich dosiegnie. A publika ktora sie dala i daje omamic owym wieprzkom niech tez uwaza. Kazdy ostatecznie bedzie odpowiadal za siebie, za swoje wlasne zycie, czyny. I nikt nie bedzie zwolniony z tej odpowiedzialnosci. Tlumaczenie typu: ” a bo oni mnie do tego zmusili, a bo mnie tak zbalamucili, a bo oni kazali mi byc poslusznym, zaczadzonym jak tabaka w rogu ” raczej nie przejdzie.
  Twoja/moja wola, twoj/moj wybor, twoje/moje konsekwencje.
  Kazdy stanie przed Bogiem goly i malo wesoly i bedzie rozliczony ze wszystkiego, z kazdego dnia, ,minuty, sekundy.

  • Roma 1 lutego 2012 o 12:03 am

   @ maran
   zgadzam się z Tobą.
   a dodam od siebie moje ulubione powiedzenie:
   że trzeba każdy dzień przeżyć tak jakby ten dzień był dniem …. ostatnim
   bo, kiedyś ten dzień faktycznie będzie tym …… ostatnim

 37. Tomek 31 stycznia 2012 o 9:12 pm

  Panie Marku.Da się coś naskrobać na głównej w tej sprawie ?

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50090,tusku-twoj-czas-juz-minal-anonimowi-ujawniaja-tajne-dane

  • iHe 31 stycznia 2012 o 11:16 pm

   Ciekawe jak tam z 2skiem ,bo z takimi tekstami daleko nie zajadą o czym dobrze wiedzą..
   W końcu robili doktorat z wazeliny i szczucia.
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niesiolowski-w-polsce-wolnosci-jest-za-duzo-a-nie-,1,5013983,wiadomosc.html

   dla słuchaczy szykuje się niezła papka.Oszołom Nieosioł vs Biedroń obrońca wolności..
   Czyli Palikot przejmie schede.(zgodnie z planem)

   Miszczofie ściemy:

   „Niesiołowski ocenił, że w Polsce „wolności jest za dużo, a nie za mało”. Wskazał m.in. na to, że za palenie samochodów policyjnych czy wywoływanie burd ulicznych można uniknąć odpowiedzialności.

   Biedroń wyraził wtedy zdziwienie, że Niesiołowski nawołuje do „ograniczania wolności”. – Kaganiec założony na Dodę jest zagrożeniem dla demokracji – stwierdził.

   Następnie politycy ostro spierali się o pomysł Ruchu Palikota, który chce założyć maskę Anymousa na największej głowie Chrystusa w Europie – w Świebodzinie.

   – To bluźnierstwo. Zostawcie pana Jezusa w spokoju, błaznujcie sobie gdzie indziej – mówił Niesiołowski. – To jest absolutnie niedopuszczalne, to poniżanie ludzi wierzących – dodał.”

   Biedroń broni demokracji dodą a niesioł wzywa do ograniczeń demokracji pod pretekstem ataku na kościół, bo anonimusy w osobie Palikota zakładają make Chrystusowi..
   Fantastyczna manipulacja rodem z Tymochowicza.Szopka jak ta doda.
   Ja bym się tU dopatrzył dziel i szońć i ordo ad chao.

   Widze ,że antyspece od PR w POpelinie główkują jak mogą.Chyba obecnie czas na mappetniesioł palidoda.
   Może to nie zupełnie na temat ,ale wg podobnej instrukcji.
   http://demotywatory.pl/3444233/Jesli-to-wlasnie-takie-show-twoja-dama
   http://www.se.pl/rozrywka/plotki/tymochowicz-wyzwa-dode-od-najgorszych_127349.html
   Sezon na plucie i łapanie pod słońcem Peru nieustający.

  • monitorpolski 1 lutego 2012 o 1:01 am

   Nowy Ekran niech robi. Mnie się to coś nie podoba. Jakoś nie ufam „anonimowym” – poczekajmy co pokażą.

 38. Friend_of_mine 31 stycznia 2012 o 9:47 pm

  Blog antymatermaniaka nie działa. Czyżby służby szykowały akcję odwetową przeciwko manifestacjom w sprawie akta? Palikmiot nie pomógł, agentura internetowa również… Coś dziwnie ucichli.

 39. Friend_of_mine 31 stycznia 2012 o 10:13 pm

  http://www.naturalnews.com/034810_McDonalds_ingredients_Russia.html
  Stowarzyszenie do spraw praw konsumenta wystosował wobec sieci McDonald żądanie aby podali faktyczny skład milkshake , którego mleko jest tylko małym dodatkiem, przestali go nazywać milkshake (od milk-mleko) i podali faktyczny skład tego napoju (gdzie większość zawartości to oleje).
  Oto i zonk, gdy to Rosja gdzieś asymiluje/atakuje państwo larum na międzynarodowym forum, ale gdy USA, no to przecież w obronie demonkracji i wolości. O tempora, o mores. Nie jestem zwolennikiem ani jednych ani drugich, ale obiektywizmu tu za grosz nie ma. Papka medialna, w mózgach robi swoje 😦

 40. zosik 31 stycznia 2012 o 10:37 pm

  Podpiszcie jak chcecie i prześlijcie dalej.http://www.avaaz.org/en/stop_acta/?cl=1548761414&v=12304

 41. grey 31 stycznia 2012 o 10:58 pm

  Czytam sobie te stare wywiady np. z illuminati
  http://www.zbawienie.com/nautilus.htm
  i przeraża mnie trafność tych wypowiedzi a poniżej stary schemat ale może nie wszyscy czytali,pozdro
  PS. Zeno bez rycerza jak Święta bez śniegu 😉
  Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.

  Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.

  Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.

  Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego aby kontynuować to oszustwo.

  Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian.

  Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne.

  Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.

  Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.

  Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.

  Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.

  Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

  Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.

  Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.

  Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.

  Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.

  Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.

  Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.

  Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.

  Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.

  Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.

  Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.

  Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.

  Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.

  Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.

  Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.

  Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.

  Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.

  Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.

  Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.

  Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawszę będziemy realizować nasz plan.

  Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.

  Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga .

  Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.

  Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.

  Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i jak mysleć.

  Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.

  Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.

  Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lun śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.

  Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.

  Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.

  Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.

  Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.

  Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.

  Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.

  Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.

  Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.

  Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać.

  Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.

  Będą nienawidzić siebie i bliźniego.

  Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć.

  Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.

  Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu.

  Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.

  Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.

  Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.

  Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.

  Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy.

  Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.

  Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni.

  Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas.

  Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.

  Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.

  Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.

  Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.

  Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.

  O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.

  Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.

  Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.

  Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji .

  Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.

  Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.

  Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.

  Nigdy nie muszą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.

  Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.

  To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.

  To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi , którzy zstąpili z nieba na ziemię.

  To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.

  • zenobiusz 1 lutego 2012 o 12:39 am

   Już lepiej?

  • centurion 1 lutego 2012 o 12:22 pm

   Words, words, words. W.Shakespeare

 42. BirD2 31 stycznia 2012 o 11:41 pm

  Inwigilacja: http://www.youtube.com/watch?v=pyi0OWJpQfA

 43. Konarski 1 lutego 2012 o 1:10 am

  Ksiądz Piotr Natanek o ACTA http://www.youtube.com/watch?v=WUU9m51x4P0

 44. felicyta 1 lutego 2012 o 2:02 am

  Tajny raport Ligi Arabskiej w sprawie Syrii?

  Opublikowano: 31.01.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/polityka/tajny-raport-ligi-arabskiej-w-sprawie-syrii/
  Komitet Ministrów Ligii Arabskiej, odpowiedzialny za przebieg i realizację całego planu obserwacji, składający się z 5 państw arabskich (Algieria, Egipt, Oman, Katar, Sudan), zatwierdził raport misji czterema głosami przeciwko jednemu (Katar) i zdecydował się 22 stycznia przedłużyć o miesiąc misję obserwatorów. Jak podają źródła wśród obserwatorów z misji Ligi Arabskiej, problem polega jednak na tym, że raport potwierdza wersję syryjskiego rządu i obala wersję wydarzeń Zachodu i monarchii bliskowschodnich.Od początku obecnego kryzysu w Syrii mamy do czynienia z dwoma przeciwstawnymi wersjami wydarzeń – piszą analitycy Réseau Voltaire. Jedna wersja przeznaczona jest dla mieszkańców Zachodu i jego sojuszników w regionie Bliskiego Wschodu. Według niej „reżim topi we krwi ludową rewolucję”. Według zaś drugiej wersji – przeznaczonej dla Syrii i jej sojuszników z państw BRICS – sytuację przedstawiana jest jako atak na Syrię zbrojnych grup, pochodzących z zewnątrz.(…)

 45. Konrad 1 lutego 2012 o 5:22 am

  http://www.youtube.com/watch?v=rWFH66qZyUA USA przygotowana do stanu wojennego Polskie wojska tez sa

 46. Konrad 1 lutego 2012 o 5:51 am

  Rabarek zupelnie sie z Toba zgadzam Polecam ten wywiad w tym tygodniu byc moze ISDA zadecyduje co dalej dla swiata

 47. rabarbarek 1 lutego 2012 o 6:47 am

  Zeby zakonczyc dzisiejszy dzien czyms z tematu glownego polecam obejrzenie zakonczenia filmu wiadomej produkcji , majacego cos okolo dwoch lat. Dziwne dzwieki , jakze podobne do tych z co najmniej kilku filmow na you tube, uznane przez pastora [ bohater filmu] za traby obwieszczajace przyjscie Zbawiciela. Potem okazuje sie , ze to byly dzwieki ‚ dzialalnosci ludzkiej”. Taki zart na zakonczenie horroru , gdzie trup slal sie gesto. A mnie sie wydaje , ze ktos kto to wymyslil zasmial nam sie prosto w twarz. Byloby to smieszne gdyby te dzwieki byly wymyslone przez dzieciuchy , ale bez watpienia ludzie je slysza i zglaszaja zapytania. Wiec o co chodzi? Czy juz dwa lata temu byli tacy , ktorzy wiedzieli , ze bedzie nam dane slyszec to co slyszymy ? Niewinne zarty czy manipulacja naszymi umyslami , a moze jeszcze cos innego ???

  Posluchajcie i porownajcie z nowymi nagraniami.

 48. Annah. 1 lutego 2012 o 9:25 am

  Dostałam na pocztę informację o zmianach w polityce prywatności i warunkach korzystania z google.
  Drogi Użytkowniku,
  Rezygnujemy z ponad 60 różnych polityk prywatności w Google na rzecz jednej, o wiele krótszej i bardziej zrozumiałej dla odbiorcy. Nasza nowa polityka obejmuje wiele usług i funkcji, ponieważ chcemy, by korzystanie ze wszystkich produktów Google było jak najbardziej intuicyjne i proste.
  ważamy, że Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google to ważne dokumenty, więc w wolnej chwili zapoznaj się z ich nowymi wersjami na stronie http?://www.google.com/policies. Zmiany zostaną wprowadzone 1 marca 2012 r.

  • aa 1 lutego 2012 o 10:32 am

   Artykuł na ONET, opinia profesora wypowiedziana „między wierszami” że żywnośc zmutowana genetycznie, jest przyczyną raka.

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowe-odkrycie-wyjasnia-przyczyne-raka,1,5013505,wiadomosc.html

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 12:28 pm

    aa, w USA osoby krytykujące GMO będą uważane za terrorystów. A NDAA pozwala na zabicie takiego na miejscu…

  • Aśka 1 lutego 2012 o 11:38 am

   Pisał o tym ALFA:

   ALFA 27 Styczeń 2012 o 1:21 pm
   YouTube i Google szykują krytyczne zmiany!
   Google idzie o krok za daleko! Od 1 marca szykuje znacznie większe zmiany niż myślisz!

   Google ogłosił we wtorek, że będzie łączył dane użytkowników tj historię ich e-maili, przeglądanych filmów wideo, aktywności społecznościowych i innych usług, mówiąc że stworzy to piękne proste i intuicyjne doświadczenie dla użytkowników. W ten sposób Google będzie tworzyło pełen profil użytkowników, sprzedając informacje pod “najbardziej przydatne” reklamy czy namierzając najbliższych internetowych znajomych.

   Będą zbierane i łączone z kontem dane dotyczące urządzenia (takie jak model sprzętu, wersja systemu operacyjnego i unikalny identyfikator urządzenia, a także informacje o sieci komórkowej, w tym numer telefonu). “Identyfikator urządzenia i numer telefonu mogą zostać powiązane z kontem Google”.

   Kolejne kwiatki w nowej licencji to zbieranie informacji o:

   – szczegółach dotyczących sposobu korzystania z usługi, np. wyszukiwane hasła;

   – dane z dziennika połączeń telefonicznych, takie jak numer telefonu użytkownika, numer rozmówcy, numery docelowe przekazywania, daty i godziny rozmów, czasy trwania rozmów, ustawienia przesyłania wiadomości SMS oraz typy połączeń telefonicznych;

   – adres IP;

   – dane o działaniu urządzenia, m.in. o awariach, aktywności systemu, ustawieniach sprzętu, typie i języku przeglądarki, datach i godzinach przesyłanych żądań oraz odsyłających adresach URL;

   – pliki cookie, które mogą jednoznacznie identyfikować daną przeglądarkę lub konto Google.

   Google będzie zbierał wszystkie dane z GPSów umieszczonych w urządzeniach poprzez które używa się usług: “Jeśli użytkownik korzysta z usługi Google, która uwzględnia jego lokalizację, możemy gromadzić i przetwarzać informacje na temat rzeczywistego miejsca pobytu użytkownika, takie jak sygnały GPS wysyłane przez jego komórkę. Możemy również stosować różne technologie, aby określić tę lokalizację, w tym dane z czujników urządzenia, np. dotyczące pobliskich punktów dostępu do sieci Wi-Fi czy stacji bazowych sieci komórkowej.”

   Google będzie zapisywało unikalne numery aplikacji. “Ten numer wraz z informacjami na temat danej instalacji (takimi jak typ systemu operacyjnego i numer wersji aplikacji) może zostać wysłany do Google, gdy usługa jest instalowana lub odinstalowywana bądź okresowo kontaktuje się z naszymi serwerami (np. w celu automatycznej aktualizacji).” Czy chodzi również o numery seryjne oprogramowań firm trzecich nie zostało określone.

   Wszystkie zebrane dane będą mogły być udostępnione! Google pisze “Udostępniamy dane osobowe firmom, organizacjom i osobom spoza firmy Google, jeśli w dobrej wierze uznamy, że udostępnienie, wykorzystanie, zachowanie lub ujawnienie informacji jest uzasadnione w związku z:

   – zapewnianiem zgodności z obowiązującym prawem, przepisami, procedurą prawną lub prawomocnym żądaniem instytucji państwowej;

   – egzekwowaniem obowiązujących Warunków korzystania z usługi, w tym badaniem potencjalnych naruszeń;

   – wykrywaniem oszustw i zapobieganiem im, a także rozwiązywaniem innych problemów dotyczących oszustw, bezpieczeństwa i kwestii technicznych;

   – ochroną praw, własności lub bezpieczeństwa firmy Google, użytkowników jej produktów oraz pozostałych osób w sposób wymagany bądź dozwolony przez przepisy prawa.

   Zgromadzone informacje, które nie umożliwiają identyfikacji konkretnej osoby, możemy udostępniać publicznie oraz naszym partnerom, takim jak wydawcy, reklamodawcy i podmiotom obsługującym powiązane witryny. Możemy na przykład opublikować dane, aby pokazać ogólne trendy dotyczące korzystania z naszych usług.”

   To tylko niektóre ze zmian, które zostaną wprowadzone od 1 marca. Do tego czasu proponujemy szukania alternatywnych wyszukiwarek. Na początek proponujemy http://www.startpage.com i ixquick.com.

   Wszystkie zmiany, które wprowadza Google już działają, tylko na razie nieoficjalnie.

   Źródło: Prison Planet
   http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/youtube-i-google-szykuja-krytyczne-zmiany/

 49. pio9a 1 lutego 2012 o 10:59 am

 50. Pingback: Architekci kontroli i ich plany wobec 2012 « dyskUSB

 51. felicyta 1 lutego 2012 o 11:11 am

  Europa protestuje przeciw ACTA
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/europa-protestuje-przeciw-acta/
  (…)Polacy pomimo blokady informacyjnej naszych i obcych mediów „podpalili” Europę. W kolejnych dniach (26-28 stycznia) protestowało już część miast francuskich, holenderskich, irlandzkich . To nie koniec.
  Mapa przedstawia coraz większą liczbę miast krajów Europejskich, które dołączają do protestów. Mamy więc niemal całą Francję, całą Polskę, Czechy, Słowację , Bułgarię, Maltę , Anglię, Irlandię, Szwecję, Chorwację, Hiszpanię i inne kraje. Nie znamy jeszcze wszystkich miejsc protestów, stale ją uzupełniamy. Ponieważ media tego nie pokażą, pomimo że są to rzetelne informację, mała prośba od redakcji: rozpowszechniajcie to gdzie się tylko da.(…)

  http://www.mediarp.pl/acta/mapa-protestow

  • zenobiusz 1 lutego 2012 o 11:59 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/01/poczatek-represji-protest-anty-acta-31grudnia-2012-w-gdansku/
   Europa protestuje w ślad za Polską.
   Protestować przeciw ACTA chcą miasta Francji, Angli, Polsk, Litwa ale i innych krajów . Dołączają te kraje, których rządy podpisały kontrowersyjny dokument. Widocznie o protestach w Polsce przeciw ACTA dowiedziała się cała Europa.

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 12:54 pm

    Tego się obawiano. Ale chyba już jest za późno – młodzi ludzie zaczynają rozumieć na czym polega totalitaryzm.

    • grypa666 2 lutego 2012 o 1:08 am

     Wszystko niby fajnie, ale…
     http://grypa666.wordpress.com/2012/02/01/polska-rjewoljucija-przez-acta/
     Martwi mnie ten sped pod dyktando, podobnie jak w rjewolucjach kolorowych i arabskich…

 52. felicyta 1 lutego 2012 o 11:19 am

  40 osób oskarżonych o udostępnianie plików

  Opublikowano: 01.02.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju
  http://wolnemedia.net/prawo/40-osob-oskarzonych-o-udostepnianie-plikow/
  Komputery 40 internautów oskarżonych o udostępnianie plików z naruszeniem praw autorskich zostały zabezpieczone – poinformowała otwocka policja.(…)Funkcjonariusze policji przypominają, że obecnie warunki techniczne pozwalają na szczegółowe wskazanie, kto, kiedy i z którego połączenia korzystał, ściągając bądź udostępniając pliki.

 53. iHe 1 lutego 2012 o 11:28 am

  Coś z lini głównego frontu NWO Chiny/Usrael.
  Pewnie stąd te umizgi znowu do Rosji Pejsatych.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykanscy-eksperci-rosja-to-jedyny-kraj-ktory-mo,1,5013580,wiadomosc.html

  http://foxmulder2.blogspot.com/2012/01/tajny-chinski-arsena-jadrowy.html#comment-form

  „Po trzęsieniu ziemi Wenchuan miejscowi ze zdumieniem odkrywali betonowe konstrukcje ukryte wewnątrz gór – które odsłoniła osuwająca się ziemia. Eksperci z równym zdumieniem zauważyli wzrost promieniowania na tym obszarze. W ten sposób odkryto tajny system tuneli przeznaczonych dla rakiet z głowicami nuklearnymi, który ciągnie się przez całe Chiny na długości ponad 5 tys. kilometrów. Jest to naprawdę budowla przewyższająca rozmachem Wielki Mur Chiński. Podlega ona II Korpusowi Artylerii i według zachodnich analiz kryje 3 tys. rakiet balistycznych z głowicami jądrowymi”

  Ciekawe z kim nasi kosherni spece od propagandy wybiorą się na polowanie na grubego zwierza..

  „Jezeli dotychczas sadzono iz Chiny maja powiedzmy 400 glowic a teraz nagle okazuje sie ze maja ich 3 tysiace to pokazuje iz te wszystki CIA,NSA itp z ich supertajnymi satelitami nie sa warte nawet zlamanego dolara.Nie moge znalezc tak na szybko linka ale z tego co czytalem jakis miesiac temu na ten temat oni(Amerykanie)doszli do tego wniosku uzywajac jakiejs nowej metody analizy obrazow satelitarnych-tyle tylko ze przy takiej rozbieznoasci ocen(40 razy)to kazda kolejna metoda analizy moze przyniesc wynik od zero do 10 tysiecy.Niezla wpadka Amerykanow po raz kolejny.”
  (piotr34)

  I znowu Rusek(Putin)dobry..Ach ta schizofrenia polityczna.

  • Peryskop 1 lutego 2012 o 3:50 pm

   Do serii nieszczęść dołączył izraelski super dron, któremu urwało się skrzydło.

   Samo-lot zdolny do 40-godzinnych „misji” spadł i rozbił się w ogrodzie koło bazy wojskowej.
   Takich kłopotów może być więcej, bo buta robi swoje, a triki propagandy kończą się.

 54. zenobiusz 1 lutego 2012 o 12:04 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/01/polska-podpalila-europe-mapa-protestow-przeciw-acta/

  Aby dodać manifestację, podeślij informację na redakcja@mediarp.pl , 533 526 266, GG 57 97 27 . Pół Europy protestuje !

 55. grypa666 2 lutego 2012 o 12:58 am

  Dziwne dźwięki na całym świecie?
  http://www.cmn.tv/videos/rense-charles-smith-mysterious-frightening-sounds-worldwide/

  Tylko wideo z Alberty (Kanada) wygląda wiarygodnie? Mogli się magicy przebrać za leśników i nagrać lipę. Natomiast w filmikach z okien bloków na osiedlach i z ulic brakuje ludzi zaalarmowanych zjawiskiem. Jeśli to było tak powszechne, gdzie są relacje poza youtube? Nietrudno taki filmik sklecić. Do tego dodac obraz i mamy Blue Beam 2012. Czy ktoś doświadczył tego osobiście? Napiszcie na adres kontaktowy: http://grypa666.wordpress.com/8071-2/

 56. Pingback: Polska Rjewoljucija przez ACTA!? « Grypa666's Blog