Wydarzenia i komentarze, 1 lutego 2012r.

Dramatycznie w Gdańsku, policja rozpędza protestujących
Google idzie o krok za daleko! Od 1 marca szykuje…
Braun:”Odgrodzić Warszawę, to może jeszcze reszta kraju się uratuje”
Kenijski Akt Urodzenia Obamy – szokujący dokument czy…
 
Dramatycznie w Gdańsku, policja rozpędza protestujących.

Google idzie o krok za daleko! Od 1 marca szykuje znacznie większe zmiany niż myślisz!
(powtarzam materiał, gdyż jest bardzo ważny)

Google ogłosił we wtorek, że będzie łączył dane użytkowników tj historię ich e-maili, przeglądanych filmów wideo, aktywności społecznościowych i innych usług, mówiąc że stworzy to piękne proste i intuicyjne doświadczenie dla użytkowników. W ten sposób Google będzie tworzyło pełen profil użytkowników, sprzedając informacje pod “najbardziej przydatne” reklamy czy namierzając najbliższych internetowych znajomych.
Będą zbierane i łączone z kontem dane dotyczące urządzenia (takie jak model sprzętu, wersja systemu operacyjnego i unikalny identyfikator urządzenia, a także informacje o sieci komórkowej, w tym numer telefonu). “Identyfikator urządzenia i numer telefonu mogą zostać powiązane z kontem Google”.

Kolejne kwiatki w nowej licencji to zbieranie informacji o:

– szczegółach dotyczących sposobu korzystania z usługi, np. wyszukiwane hasła;
– dane z dziennika połączeń telefonicznych, takie jak numer telefonu użytkownika, numer rozmówcy, numery docelowe przekazywania, daty i godziny rozmów, czasy trwania rozmów, ustawienia przesyłania wiadomości SMS oraz typy połączeń telefonicznych;
– adres IP;
– dane o działaniu urządzenia, m.in. o awariach, aktywności systemu, ustawieniach sprzętu, typie i języku przeglądarki, datach i godzinach przesyłanych żądań oraz odsyłających adresach URL;
– pliki cookie, które mogą jednoznacznie identyfikować daną przeglądarkę lub konto Google.

Google będzie zbierał wszystkie dane z GPSów umieszczonych w urządzeniach poprzez które używa się usług: “Jeśli użytkownik korzysta z usługi Google, która uwzględnia jego lokalizację, możemy gromadzić i przetwarzać informacje na temat rzeczywistego miejsca pobytu użytkownika, takie jak sygnały GPS wysyłane przez jego komórkę. Możemy również stosować różne technologie, aby określić tę lokalizację, w tym dane z czujników urządzenia, np. dotyczące pobliskich punktów dostępu do sieci Wi-Fi czy stacji bazowych sieci komórkowej.”
Google będzie zapisywało unikalne numery aplikacji. “Ten numer wraz z informacjami na temat danej instalacji (takimi jak typ systemu operacyjnego i numer wersji aplikacji) może zostać wysłany do Google, gdy usługa jest instalowana lub odinstalowywana bądź okresowo kontaktuje się z naszymi serwerami (np. w celu automatycznej aktualizacji).” Czy chodzi również o numery seryjne oprogramowań firm trzecich nie zostało określone.

Wszystkie zebrane dane będą mogły być udostępnione! Google pisze “Udostępniamy dane osobowe firmom, organizacjom i osobom spoza firmy Google, jeśli w dobrej wierze uznamy, że udostępnienie, wykorzystanie, zachowanie lub ujawnienie informacji jest uzasadnione w związku z:
– zapewnianiem zgodności z obowiązującym prawem, przepisami, procedurą prawną lub prawomocnym żądaniem instytucji państwowej;
– egzekwowaniem obowiązujących Warunków korzystania z usługi, w tym badaniem potencjalnych naruszeń;
– wykrywaniem oszustw i zapobieganiem im, a także rozwiązywaniem innych problemów dotyczących oszustw, bezpieczeństwa i kwestii technicznych;
– ochroną praw, własności lub bezpieczeństwa firmy Google, użytkowników jej produktów oraz pozostałych osób w sposób wymagany bądź dozwolony przez przepisy prawa.

Zgromadzone informacje, które nie umożliwiają identyfikacji konkretnej osoby, możemy udostępniać publicznie oraz naszym partnerom, takim jak wydawcy, reklamodawcy i podmiotom obsługującym powiązane witryny. Możemy na przykład opublikować dane, aby pokazać ogólne trendy dotyczące korzystania z naszych usług.”
To tylko niektóre ze zmian, które zostaną wprowadzone od 1 marca. Do tego czasu proponujemy szukania alternatywnych wyszukiwarek. Na początek proponujemy http://www.startpage.com i ixquick.com.
Wszystkie zmiany, które wprowadza Google już działają, tylko na razie nieoficjalnie.
Źródło: Prison Planet
http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/youtube-i-google-szykuja-krytyczne-zmiany/

[komentarz monitorpolski: Komus chodzi o zniszczenie Google. Podobnie jak zaostrzenie przepisów związanych z prawem jazdy są zgodnie z Agenda 21, pierwszym krokiem w kierunku likwidacji transportu prywatnego, tak i tu chodzi o zniszczenie najlepszego źródła informacji. Startpage nic nei da, ponieważ opiera się na google i będzie musiała udostępnić google’owi dane osób, które z niej korzystają]

Grzegorz Braun: „Odgrodzić Warszawę, to może jeszcze reszta kraju się uratuje
Bardzo ciekawa rozmowa z Grzegorzem Braunem na temat jego najnowszego filmu „Towarzysz Generał idzie na wojnę” emitowanego w telewizji Planete 13 grudnia 2011r.Grzegorz Braun nie ma jednak racji opisując hipotetyczną sytuację gdyby „Hitler wygrał wojnę”. Panie Grzegorzu, Hitler wygrał wojnę – cała Unia Europejska jest tworem nazizmu. NAZI to była partia faszystowsko – syjonistyczna, jej nazwa to Narodowy Socjalizm + Syjoniści. Układ między faszystami i syjonistami został podpisany w 1928 roku, Odsyłam do prac Eustace Mullinsa.
Żyjemy w systemie nazistowskim – wdrożonym podstępnie, gdyż wprost się to nie mogło udać.

Kenijski Akt Urodzenia Obamy – szokujący dokument czy kolejna fałszywka
Jak już o tym informowaliśmy, w zeszłym roku Biały Dom na swoje stronie opublikował Certyfikat Urodzenia Baracka Husseina Obamy, który okazał się sfałszowany. Dokument szybko ściągnięto ze strony, jednakże internauci zdążyli go skopiować i oddać do analizy. Na podstawie tego dokumentu założono kilka spraw sądowych obecnemu Prezydentowi, który zresztą umiejętnie ich unika dzięki armii prawników. Dokument był przeanalizowany przez najlepszych w USA ekspertów od programów Adobe, kórzy jednogłośnie oświadczyli że składa się warstw, a każda z nich pochodzi z innego dokumentu. Ktoś w Białym Domu zapomniał po prostu spłaszczyć dokument i zamieścił w formie pełnego zestawu warstw. Nawet taka wpadka, jak się okazuje nie wystarczy by zaszkodzić Prezydentowi.
Zobacz więcej: http://wp.me/pXVoU-1A1

Ale niedawno pojawił się nowy dokument – rzekomy akt urodzenia Baracka Husseina Obamy w … Kenii. Oceńcie sami na ile może to być oryginał. Zawiera odcisk stopy dziecka, tak więc można by to zweryfikować ze stopą Prezydenta – odciski stóp są tak samo unikalne dla każdego jak odciski palców. Jeśli by się potwierdziło, że Prezydent USA nie urodził się w tym kraju, to następuje bezpośredni konflikt z Konstytucją USA, bowiem ta stanowi, że Prezydentem może być tylko obywatel w „sposób naturalny” urodzony w USA. Ważne jest też to, że „sposób naturalny” oznacza, że jego rodzice powinni być również obywatelami tego kraju. Oto linki do trzech opublikowanych zdjęć z domniemanego aktu urodzenia: >1  >2  >3

Sprawa tego kim naprawdę może być Prezydent USA na tym jednak się nie kończy. Coraz więcej mówi się o tym, że nie jest to żaden Obama, ale że jest to syn samego MalcolmaX – radykalnego działacza afroamerykańskiego w USA, zastrzelonego w 1965 roku rzekomo przez białego działacza rasistowskiego. Malcolm X był Muzułmaninem, oskarżano go m.in. o antysemityzm, rasizm i propagowanie przemocy.
Jeśli Obama byłby faktycznie synem Malcolma X, to mielibyśmy do czynienia z niezwykłą konspiracją. Ale o tym napiszę w oddzielnym artykule.

Bloger Rafał Gawroński (Gawronski Rafzen) aresztowany, Cyprian Polak
(kopia artykułu z blogu na NE, szkoda, że autor nie podał linku do mojego blogu i nagrań!, M.P.)

Apel do Administracji Salonu24. Proszę o umieszczenie tekstu na SG. Mam nadzieję że zrobicie to bez względu na poglądy blogera Gawronskiego Rafzena. Tu może chodzić o zdrowie, a nawet życie człowieka. A nagłośnienie na pewno mu pomoże. Nie bierzcie więc na siebie takiej odpowiedzialności.

Dlaczego został aresztowany? O co chodzi?
Nim o tym napiszę wspomnę że jako bloger Rafał Gawroński znany jest również z Salonu24, gdzie pisanie zawiesił we wrześniu ub. roku. Był kilku , czy wielokrotnie ukrywany (nie wiem czy poszczególne wpisy czy może cały blog). http://rafzen.eu.salon24.pl/
Nie wiem jaka była przyczyna zawieszenia blogu na S24, ale sądzę iż przede wszystkim taka że zaczął w tym czasie publikować na NE. Tam teksty jego cieszyły się nieco większą poczytnością, aczkolwiek przez niejednego uznawane jako (by użyć popularnego wytrychu) „kontrowersyjne”. Ostatnio wszedł w jakiś konflikt na NE z ŁŁ. Nie wiem dokładnie na czym polegał, ale chyba teksty Rafała Gawrońskiego zaczęły uwierać, podobnie jak poprzednio teksty Krzysztofa Cierpisza emigranta solidarnościowego mieszkającego w Szwecji, pierwszego autora koncepcji inscenizacji przy Siewierny. Rafał Gawroński podobnie zresztą jak Krzysztof Cierpisz wyraża się bez ogródek. Widać emigranci i reemigranci tak mają (bo pan Rafał Gawroński jest reemigrantem) i sądzą że Polsce jest wolność słowa jak w krajach Zachodu lub może po prostu nie mogą przyzwyczaić się do kneblowania ust.

Teraz cofniemy się trochę i powiemy czym naraził się wcześniej Rafał Gawroński bo nie jest to jego pierwsze aresztowanie i nie są to pierwsze szykany wobec niego. Jako wstęp do krótkiego wyjaśnienia wkleję komentarz który wydaje mi się trafny w tej sytuacji:

Pułapka na POlonusa
Nasze państwo dorabia jako rozbójnik: najpierw mani takiego gostka by zaiwestował w sprawnym Państwie prawa, a później za pomocą prowokacji, oszustwa, często prowokacji, oszczerstwa, łgarstwa sądowego zabiera delikwentowi majątek i dokładnie go niszczy !
Niezmierzone jest zbydlęcenie POstkomuchów, nieogarnięte ich załganie, są ludzie gotowi własną matkę sprzedać „za flachę” bodziopl. (komentarz pod poniższym wpisem Rebeliantki)

Blogerka Rebeliantka, która zna osobiście Rafała Gawrońskiego cytuje m.in. http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/49953,bloger-gawronski-znowu-zatrzymany

Na blogu Rafała Gawrońskiego na WordPress pojawił się następujący wpis:

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym w Warszawie w godzinach rannych został po raz kolejny aresztowany przez policję Rafał Gawroński. Został on odwieziony na komisariat policji przy ul. Malczewskiego, stamtąd ma być przetransportowany do aresztu na ul. Rakowiecką. W chwili zatrzymania nie był znany powód jego aresztowania, dzielnicowy wiedział tylko, że nakaz został wydany przez policję z Elbląga.

Rafał na komendzie policji uzyskał możliwość wykonania telefonu i powiadomił mnie, że policja mokotowska skontaktowała się z elbląską (być może sami chcieli wiedzieć za co go zamknęli) i tym samym dowiedział się o przyczynie tego aresztowania.

Wcześniej do Rafała nie były doręczone wyroki czy też postanowienia sądu dotyczące nałożonej na niego kary w związku, z którą jest teraz pozbawiony wolności.

Rafał w telefonicznej rozmowie z aresztu przekazał mnie, że z tego co usłyszał jest to kara, przeszło czterdzieści dni więzienia za niezapłacone koszty sądowe.

Powtórzę raz jeszcze postanowienia sądu do w/s tych kosztów sądowych oraz wyrok, że jest skazany za to na karę więzienia nie były uprzednio jemu znane – nie doręczono.

Poza tym On już bezprawnie przesiedział w więzieniu kilka miesięcy – sędzia wydając kolejny wyrok zapewne miał całą dokumentację dot. jego sprawy. W prawidłowo funkcjonującym państwie sędzia powinien na podstawie akt sprawy te dni, które w ubiegłych latach bezprawnie przesiedział zaliczyć w poczet obecnej kary i tak nie wiadomo obecnie czy w ogóle zasadnej. Znając wcześniejsze poczynania tzw. wymiaru sprawiedliwości należy uznać represyjny charakter funkcjonariuszy publicznych wobec jego osoby.

Rafał udostępnił mnie licząc się z taką sytuacją hasła do jego stron.

W razie potrzeby kontaktu z Państwa strony podaję namiary do siebie mejl: latoszekewa@gmail.com tel. 0 514 689 206.

Ewa Latoszek, Warszawa

Na swoi blogu na nE pisze o sobie

„ Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane; salon24 lub portale z publikacjami atakowane przez urzędowych hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordp„

„Rafał Gawroński był rolnikiem, hodowcą bydła i koni, przedstawicielem Związku Hodowców Koni Wyścigowych w Polsce, autorem petycji Nr 1247/07 do Parlamentu Europejskiego.”

W tejże petycji występował o powołanie Komisji Śledczej i zapewnieniu bezpieczeństwa członkom jego najbliższej rodziny w związku z kilkoma próbami pozbawienia życia oraz usiłowania skazania bez podstawy prawnej. Działania te wobec niego pojawiły się gdy ujawnił defraudację funduszy unijnych. (więcej na blogu Rebeliantki -powyższy link.)

Rafał Gawroński był też zatrzymany 29 07 2010 pod pałacem prezydenckim. Później spędził 45 dni w więzieniach w Warszawie i Gdańsku. Przyczyną tych więzień miało by rzekome niewpuszczenie weterynarzy na teren swojego gospodarstwa.

W komentarzu pod moim postem e. Sendecki pisze też

„ Chcą go uciszyć, bo sie domaga kilku milionów złotych odszkodowania…

…za ziemię, którą mu zabrali. Rafał Gawroński jest z polskiej szlachty i jego przodkowie mieli wielkie połacie ziemi. Dzielny nasz Pan Rafał tę ziemię odzyskał, a kasę chciał przeznaczyć na TELEWIZJĘ NARODOWĄ. Dlatego teraz siedzi.”

Ale są jeszcze inne przyczyny. Gawronski Rafzen pisał bezpardonowe teksty

http://poloniae.nowyekran.pl
w których dawał zarzuty , które dla większości Polaków są szokujące, pokrywają się jednak na przykład z zarzutami ks. doktora Natanka: Pisał m.in.

o tym że czołowi polscy biskupi powiązani są z masonerią. Pisał też o „cywilizacyjnej dewiacji, judeo- satanizmie”. W jednym z ostatnich postów zarzucił kardynałowi Nyczowi kultywowania pentagramu. Przedstawił zdjęcie w którym na stole sejmowym jest pentagram. Może był to fotomontaż, a może jeśli zdjecie jest autentyczne kardynał Nycz został wrobiony, jednakże aresztowanie uwiarygadnia teksty Rafała Gawronskiego.

Uwiarygadnia też to że to jest satanizm, który objawił się pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu gdzie z tłumu porywają człowieka i wleką go wprost do szpitala psychiatrycznego, gdzie kopią innego w pierś i zabijają, gdzie i w zachowaniach strażników jest coś nienaturalnego i dziwnego.

W zaskakujący sposób gnębięni są inni niepokorni. Wide Adam Słomka (żydowskiego pochodzenia zresztą) gdzie sędzia żydowskiego pochodzenia skazała go bezpardonowo na dwa tygodnie aresztu do tego „złapany” dla większego upokorzenia na ulicy.

Przypomnę sprawę Rektora Jarosza , która ma też podtekst antychrześcijański, a w działaniu wprost satanistyczny. Rektor Jarosz stworzył z niczego uczelnię, której wartość wynosiła 200 mln złotych. Problem zaczął się gdy na terenie uczelni chciał postawić świątynię do tego pod wezwaniem Św Michała Archanioła. Połączyło się „przyjemne z pożytecznym” albo „dwie pieczenie na jednym ogniu”. Potężne grupy przestępcze związane zapewne jak w przypadku Olewnika z najwyższymi osobami w państwie miały chrapkę na ten majątek a budowa kościoła do tego pod wezwaniem Św Michała Archanioła pogromy Smoka dolała oliwy do ognia. Rektor Jarosz był gnębiony, sadzany do więzienia, tam odmawiano mu opieki medycznej. Nieznane mi są jego losy teraz. Zrobiła się o nim kompletna cisza. Prześladowania były kontynuowane za rządów PiS, a nagabywany przez słuchaczy Radia Maryja Ziobro wtedy minister sprawiedliwości obiecywał bardzo niechętnie że się tym zajmie w końcu nie było od niego żadnej o tym informacji.

Natomiast była rzecz jeszcze lepsza. Radio Maryja odczytywało list Rektora Jarosza z więzienia proszący o pomoc. List człowieka zgnębionego i na granicy normalnego funkcjonowania. Zaś mniej więcej w tym czasie O. dyrektor Rydzyk poinformował słuchaczy że ludzie z rządzącego wtedy PiS mówią mu : „Zostawcie to”! Czyli zostawcie pana Jarosza niech go zgnębią w więzieniu z zrabują wedle swego uznania majątek, który wytworzył”. Ofiara, którą trzeba silniejszemu rzucić na pożarcie? Za taką właśnie uwagę dobrze jeszcze mówiącą o PIS iż chce ,ale musi silniejszemu przeciwnikowi rzucać ofiary na pożarcie bo takie są reguły gry i kilka innych cofnięte zostały mi uprawnienia blogera na Niepoprawnych, gdzie w zwiazku z tym przestałem publikować. Ale mniejsza w tej chwili z tym. Wróćmy do Rafała Gawrońskiego (Gawronski Rafzen)

W środę czyli dzisiaj około godziny 16.30 zapowiadana jest pikieta pod aresztem na ulicy Rakowieckiej (w Warszawa)

Zapraszam wszystkich chętnych z Warszawy.
………….
Ten post miałem dać wczoraj około godziny 22-giej. W związku z pikietą jest on prawie spóźniony. A dlaczego się nie ukazał? Ano dlatego że gdy go chciałem umieścić, ba jeszcze pisałem, zniknął internet. Było to najprawdopodobniej tzw. „oślepianie”, komputer nie widzi internetu, lub inna sztuczka. Włożyłem do komputera płytę z zaczętym postem na tyle na ile mógł obejść się bez internetu. Gdy można było po moich poszukiwaniach i logowaniach zorientować się ze chcę umieścić post na Salonie 24 na temat pana Gawrońskiego internet zniknał. Zresztą podobne rzeczy zdarzyły mi się ostatnio parę razy.

Cyprian Polak

P.S Proszę o nagłaśnianie i polecanie tekstu (ewentualnie linkowanych zamiast mojego) nie chodzi tu bowiem o moją satysfakcję ,ale o człowieka i być może jego zdrowie a nawet życie. Przypomnijmy sobie co by się mogło stać z zawleczonym z Krakowskiego Przedmieścia do psychiatryka człowiekiem gdyby nie szybka reakcja obecnych ,

Reklamy

297 responses to “Wydarzenia i komentarze, 1 lutego 2012r.

 1. lucas003 1 lutego 2012 o 12:15 pm

  NIE WIEM JAK U WAS ALE W WARSZAWIE DZIŚ NIE PRYSKAJĄ ,CHYBA SKOŃCZYŁA IM SIĘ CHEMIA DOSTARCZANA OD IG FARBEN .JEDEN DZIEŃ SPOKOJU -ALE NA JAK DŁUGO ?

  • monitorpolski 1 lutego 2012 o 12:29 pm

   To na pewno są środki uspokajające. Strasznie się boją tych demonstracji.

   • Kamil 1 lutego 2012 o 12:31 pm

    wszystko możliwe, w niedziele pryskali fes……………żeby w tygodniu był możliwy spokój

    • krist 1 lutego 2012 o 12:40 pm

     kamil- czasem dają odpocząc (uzupełnic zapasy) na 2-3 dni i znowu sruuu… czasem nie sieją za dnia aby nocą jak nie widac hemtrali dowalic z grubej rury.
     Jesli swieci księzyc widac wtedy wokól niego kolorową teczową otoczke…
     to ze w jednym regionie nie sieją nie znaczy iz na drugim krancu polski niebio tes jest czyste.
     Np u mnie był poskój a 300km dalej nad ranem w wschodniej częsci kraju (okolice jarosławia) lali chemią od samego wschodu słonca jak diabli….
     na to jak leją mają tez wpływ wiatry i inne warunki pogodowe…

     • Kamil 1 lutego 2012 o 2:24 pm

      Dają odpocząć, tylko ja już mam dosyć tego trucia środowiska.
      Mieszkam na wsi i mam jakąś świadomość tego co natura ma przeciwko takiemu traktowaniu.

      pzdr

     • zenobiusz 1 lutego 2012 o 2:25 pm

      U mnie niebo czyste.Przestańcie już jęczeć jak stare baby.
      Zacznijcie walczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      http://zenobiusz.wordpress.com/cenne-porady-odnosnie-budowy-chembustera/

     • alexirin 1 lutego 2012 o 10:17 pm

      i pomyśleć że to wszystko dla naszego dobra i za nasze podatki alluminium jak wiadomo powoduje raka potem chemioterapia i do piachu
      żygać się chce na to wszystko

      • Wojox 2 lutego 2012 o 1:30 pm

       Anglia Presto. 3 dni było niebo czyste jak lala. Samoloty miały krótkie smugi, czyli takie jak powinny być. Dziś już pojawiły się teśmieszne samolociki, małe bzdyki z wielkim wydechem.
       Zaauważyłem coś. Mam możliwość obserwacji. Słońce tydzień temu miało wyższy pułap. Od 3 dni Słońce przemieszcza się po horyzoncie bardzo nisko. A to nie możliwe przecież bo jest bliżej lata. Biorę pod uwagę to że jednak Ziemia się „kołata”, tzn. nie kręci się idealnie tylko zachowuje się jak „bąk” który wytraca rotację. Zobaczcie od 50 sek.

       Rączka to biegun północny Ziemi. Stąd te mrozy ostatnio. Obserwuję to od dawna, Cykl trwa około 4-5 dni. I podobnie z temperaturą. 5/5 dni zimna i ciepła…..
       Co o tym myślicie ?

  • mokasyn 1 lutego 2012 o 1:17 pm

   Już raz o tym pisałem. Chemitrails to jest czysty biznes.
   Koncerny chemiczne i farmaceutyczne na czarnym rynku odsprzedają do utylizacji najbardziej toksyczne odpady, których utylizacja za dużo by ich kosztowała.
   Kupują to m.in. niektóre linie lotnicze i rozpylają w atmosferze, dzięki czemu uzyskują stężenie poniżej dopuszczalnego. I wszystko jest git, zgodne z prawem, bo przecież stężenia dopuszczalne nie są przekroczone.
   Niektórym liniom lotniczym trudniącym się tym procederem w ogóle nie opłaca się przewozić ludzi, ale przecież trzeba stwarzać pozory.
   Pamiętajcie umoczeni w tym biznesie są i politycy i wyżsi rangą pracownicy koncernów chemicznych i lotniczych.

   • jakisbuk 1 lutego 2012 o 2:16 pm

    mokasyn – a możesz te swoje rewelacje poprzeć jakimś wiarygodnym źródłem ? czy tylko powtarzasz jak papuga „rewelacje” które wyczytałeś w necie ?

    • Kamil 1 lutego 2012 o 2:22 pm

     Wszystko ma swój powód.
     Mokasyn nie musi przedstawiać żadnych dowodów żeby choć jakiś % z tego okazał się prawdą jak nie 99,9% z tego wszystkiego co napisał.

     • jakisbuk 1 lutego 2012 o 2:46 pm

      Kamil – jasne że nie musi i założę sie że nie poda – bo takie bzdury może napisać każdy leming 😀 a że 99% to bujdy na resorach – to juz inna sprawa – inne lemingi i tak to łykną bez zadawania pytań – no i tworzy sie „prawda objawiona” która bedzie powielana na innych forach, blogach itp – i tym sposobem około 95 % tego co krąży po internecie to właśnie takie „prawdy objawione” – wcale mnie to nie dziwi, bo na takim ogłupianiu i „prawdach objawionych” opiera sie wiekszość religii 🙂

      • mirek 1 lutego 2012 o 5:02 pm

       Tak czy inaczej spalanie wysokooktanowego paliwa jakiś syfek po sobie zostawia,
       nie śmierdzi wam samochód chociażby na gaz?

       • jakisbuk 1 lutego 2012 o 5:25 pm

        każde spalanie czegokolwiek pozostawia jakiś „syfek” – co wcale nie oznacza że ktos to robi celowo aby nas truć lub uzdrawiać

        • alexirin 1 lutego 2012 o 10:29 pm

         masz wejdz w ten link pare fotek z samolotami do oprysków
         gołym okiem widać które samoloty robią te opryski a które nie po przelocie samolotu opryskującego tworży się gęsta mgła która opada po kilku godzinach nie udawaj że tego nie widzisz 🙂

         http://alexirin.wordpress.com/chemtrails/#comment-2375

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 12:13 pm

         alexirin – nie pozostaje ci nic innego jak kupić sobie OP-1 + maskę przeciwgazową – zaszyć sie w domu i czekać aż nas wytruja a ty zostaniesz 😀 do tego zbuduj bunkier przeciwatomowy i przeciwpowodziowy i przeciw-HARPOWY itd . – moze przetrwasz 😀

         a twoje twierdzenie że gołym okiem widać co ma udowodnić oprócz twoich domysłów ? zresztą nie twoich, bo dałeś sie ogłupić jak wiekszosc wyznawców chemitrali – w inne współczesne religie internetowe też tak wierzysz ? nibiru, 2012 the end, jaszczury, chenelingi itp ?

         kiedyś ludzie wierzyli w baby jagi , czarownice , duchy , złe moce itp – no i co z tej wiary pozostało ? NIC – to samo bedzie z obecnymi „straszakami dla naiwnych” 🙂

      • rmld77 1 lutego 2012 o 6:56 pm

       Masz sporo racji, ale z oficjalnego bełkotu też trzeba umiejętnie wyszukiwać ziarenka prawdy…

     • Friend_of_mine 1 lutego 2012 o 6:42 pm

      Tutaj jest ta sprawa o której piszecie, związana z utylizacją odpadów przez linie lotnicze:
      http://olgacomscandal.wordpress.com/the-olgacom-scandal-2011/
      http://foodfreedom.wordpress.com/2011/06/23/chemtrails-olgacom-connection-explained/
      A ty jakisbuk, spadaj na łonet tam znajdziesz może jakiegoś leminga który jest podatny na gadkę „autorytetu” w twoim typie.

      • Aśka 1 lutego 2012 o 11:03 pm

       O Olgacom już pisaliśmy na tym blogu. To firma kogucik i sprawa może być naciągana.

   • hjk 1 lutego 2012 o 3:10 pm

    „Koncerny chemiczne i farmaceutyczne na czarnym rynku odsprzedają do utylizacji najbardziej toksyczne odpady, których utylizacja za dużo by ich kosztowała.”
    Dokładnie, tak jak fluorek sodu jest dodawany do past do zebow…

    • Peryskop 1 lutego 2012 o 7:03 pm

     @hjk, analogicznie powstał pomysł jak się pozbyć kłopotliwego odpadu z reaktorów tj. uranu zbożonego. Ponieważ DU jest to materiał bardzo ciężki i tani, to świetnie się nadaje na rdzenie pocisków p-pancernych. A że przy uderzeniu spala się na trujące tlenki, przenika do gruntu i wody, a przy tym wywołuje skażenie radiacyjne – to dla eugenicznych oprawców „tym lepiej”.

     Właśnie w tych dniach zwrócono uwagę, że amunicja DU jest wciąż stosowana w Afganistanie powodując zmiany DNA wśród ludności, oraz – nie czarujmy się – wśród okupantów „misyjnych”.

     • hjk 1 lutego 2012 o 11:21 pm

      nO BO I O TO CHODZI, ZEBY DEPOPULACJA DZIAŁAŁA W 2 STRONY – TYM SKUTECZNIEJSZa…

   • rmld77 1 lutego 2012 o 7:11 pm

    mokasyn – obawiam się, że masz rację. Gdy nie wiadomo o co chodzi…
    Poza tym mogą to wykorzystywać do wielu innych celów.

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 11:19 pm

    mokasyn – to też, masz rację. Zauważ, że kompleks militarno przemysłowy zawsze planuje rzeczy tak, by mieć największe zyski. Tak więc opryski mogą mieć różnorodne zastosowanie. Na pewno nie odbijają się dobrze na zdrowiu – a to jest na rękę przemysłowi farmaceutycznemu.

  • hjk 1 lutego 2012 o 3:08 pm

   Nie pryskają jak są solidne mrozy bo wiedza, ze ludzie kryją sie po domach…
   A w łikendy wiedzą, ze część wybiera się na spacery, to pryskaja…

   • rmld77 1 lutego 2012 o 7:00 pm

    Chyba nie do końca tak. Latem też zdarzają się okresy bez oprysków.
    Po wybuchu w Fukushimie przez długi czas nie pryskali. Pytałem się dlaczego.
    Może bali się, że jeśli ich wtedy się zdemaskuje, to cały świat zwróci się przeciwko nim?

    • hjk 1 lutego 2012 o 11:24 pm

     Może dali sobie spokój, bo juz było promieniowanie, to po co się powtarzać..
     A z drugiejs strony może to jakos by się kłóciło i wywołało np. jakieś dziwaczne zjawiska, to by tym bardziej źle nastawiło publikę… ciekawe, nie zwróciłem uwagi, moze ktoś pamięta, jak długo nie pryskali? Warto popatrzec po archiwach foto, kto dokumentuje sobie co „ciekawsze” przypadki oprysków..

  • Aśka 1 lutego 2012 o 3:48 pm

   przenieśli się na południe Polski 😦

  • falszywyprorok 1 lutego 2012 o 3:52 pm

   Tak to wyglądało wczoraj prawie w całej Polsce. Obserwuje i badam to zjawisko. Odrzucam wersję iż jest psikana na nas trucizna – jest to niebo, każdy nim oddycha – truciciel też, jego dzieci też. Wersja z środkami uspakajającymi „agent nr #”, jest ponoć kilka odmian. Uspokajające, wzmagające agresję… Ale czemu psikaliby wczoraj? Nie było żadnych protestów, przecież. No i kolejna wersja, czyli psikanie celem ratowania atmosfery. To by mi pasowało ze względu na wczorajszy dzień, kiedy to słońce było wyjątkowo silne. Można było się opalać, spojrzeć na nie się nie dało. Może chemtrailsy były psikane by powstrzymać promieniowanie słoneczka. Atmosfera i klimat są w dupie, to widzimy po tej zimie na całym świecie, natura wariuje, zwierzątka umierają (podatne bardziej od człowieka na promienowanie) naprawdę powoli zaczynam przekonywać się do opcji – że chemtrailsy ratują nam życie a nie nas trują. Nikt tego nie powie głośno by nie robić paniki. Poza tym było już wiele wywiadów i różnych kruczków, gdzie wymsnkęło się przedstawicielom elit, że coś tam robią, że ma to coś wspólnego z globalnym ociepleniem. Że można tak kontrolować temperaturę na powierzchni i pogodę – w texasie oficjalnie to robiono.

   Że są to zwykłe smugi kondensacyjne utrzymujące się cały dzień, rozprzstrzeniające się po niebie i zakrywające słońce – nie wierzę. Poza tym istnieje pewna kampania medialna na pokazywanie Chemtrailsów w filmach, reklamach, wiadomościam, tak ukradkiem. Np. wczoraj był reportaż bodajże na tvn o czymś tam, było ujęcie nieba gdy ktoś coś mówił, a niebo zawalone chemtrailsami – gość który gadał, dalej gadał na swój temat i zaraz potem inny obrazek. Reklama lego chemtrails też taki przykład, wpiszcie sobie w youtube.

   Pozdro

   • Wesołych Świąt 1 lutego 2012 o 4:28 pm

    Dla czego usilnie powielacie teorie iż jako by chemitralsy miały na celu trucie ludzi i środowiska, nie, to jest tylko skutek uboczny. Chemitralsy mają pare zastosowań w tym poprawiać przewodnictwo fal haarpowych w celu geoinżynieri i wpływania na emocje ludzi zakłucając ich naturalne fale mózgowe wprowadzają w nastroje jakie im są w danej chwili na ręke. Przykładowo podczas afrykańskich rewolucji wywoływali w ludziach gniew, sprawe z Irakiem chyba każdy zna że wśród Irakijskich żołnierzy wywoływali lęk iż sie masowo poddawali (chyba nawet w jakiejś tv się wymskneło iż jest to skutek nowej broni) w Polsce za przewodnictwem tych fal wprowadzają w umysły bierność i apatie by ludzie sie zbytnio nie buntowali przeciw władzy (ale na ich nie szczeście są silniejsze bodzce które właśnie sie budzą w ludziach) Koleinym z celów chemitralsów jest zastopowanie rozwoju świadomośći poprzez odbijanie napływających do nas protonów ze wciąż wzrastającej aktywności słonecznej, może to też być odpowiedzią dla czego w jedne dni pryskają a w inne nie bo dopływ energi nie jest równomierny a zależny od tego jak aktywne jest słońce a dane na jego temat pochodzą od poddanych iluminatom agencji jak NASA, dlatego zbytnio w nie nie wierze.
    Po zatym jak piszesz że oni to robią dla naszego dobra to w takim przypadku była by uruchomiona cała machina medialna sławiąc pod niebiosa zbawców ludzkości a jest wręcz odwrotnie co świadczy o tym że ich zamiary nie są dobre bo dobre rzeczy sie pokazuje a złe ukrywa.

    • jakisbuk 1 lutego 2012 o 4:59 pm

     a w karasnoludki babe jage i świetego mikołaja też nadal wierzycie ? 😀 ludzie – naoglądaliście sie bzdur na YT, naczytaliście teorii paranoików na blogach i uważacie że to prawda ? a jakie macie dowody ? to ze ktoś coś gdzieś od kogoś itp ? wiedza czerpana z niewiarygodne.pl ? – życze powodzenia 😀

    • falszywyprorok 1 lutego 2012 o 6:04 pm

     Nie, oni nie robią tego dla naszego dobra, ale dla swojego dobra. Co by było gdyby media nagle doniosły ludziom, że atmosfera jest niestabilna i sztucznie podtrzymywana. To już tylko kwestia czasu aż się usmażymy wszyscy, a przeżyją tylko ci w bunkrach. Jak myślisz co by było? Dlatego ogłosili globalne ocieplenie, by ewentualnie pod to podpiąć chemtrailsy, a przy okazji opodatkować wszystko jak się da- za co się buduje potem miasta bunkry.

     Jeżeli to haarp czy modifkacja pogody, to po co wczoraj? Co się zmieniło? Było zimno jest zimno. Kontrola społeczeństwa? Protesty ACTA kolejna edycja wkrótce, zobaczymy, jak ludzi będzie podobna ilość i przebieg podobny to też odrzucam tą teorię. Jeśli jednak będą awantury albo malo ludzi, tzn że faktycznie mogli spuścić agresora lub leniwca z powietrza.

     Jakiśbut – na szczęście nie wszyscy potrzebujemy bodźców zewnętrznych typu opinia kogo innego, do myślenia, niektórzy wiesz patrzą w niebo i widzą na własne oczy, coś czego nie było kiedyś.

     • choice 1 lutego 2012 o 10:03 pm

      Film dokumentujący prywatne, oddolne śledztwo dotyczące chemtraili, analizujący sprzeczne oficjalne wyjaśnienia i wskazujący oficjalne dokumenty mówiące, że chemtraile nie tylko SĄ prawdziwe, ale są także „SYSTEMEM BRONI”. Dokument analizuje ponadto zaangażowanie mediów w zjawisko chemtraili szerzenie dezinformacji i posługiwanie się przekazami podprogowymi oraz przedstawia to zagadnienie na tle obecnej globalnej agendy politycznej.

      „Prawda jest dziwniejsza niż fikcja.” Tak dziwna, że doprawdy trudno w to uwierzyć. Na szczęście nie trzeba wierzyć, wystarczy spojrzeć. Smuga gwałtownie rozpoczynająca, bądź kończąca się w trakcie lotu samolotu oznaczałaby, że samolot wystartował z wyłączonymi silnikami, lub wyłączył je w trakcie lotu. Dokąd lecą samoloty latające tam i z powrotem nad miastem, tworzące na niebie kraciaste wzory? Jak to możliwe, że Agencja Ochrony Środowiska odmawia przyjęcia próbek do badań?

      Jak to ujął Alan Watt -„Opryskuje się nas z nieba jak insekty.” Nic dodać nic ująć.
      Zapoznaj się np., z dokumentem ze strony internetowej Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii opisującym testy przeprowadzone na społeczeństwie angielskim w latach 1953 1964. Gdzie rozpylono niemalże 5 ton silnie kancerogennego ZnCdS w różnych lokalizacjach (patrz tabele) na Wyspach Brytyjskich.

      • choice 1 lutego 2012 o 10:23 pm

       (ciąg dalszy urwało mi tekst)
       Jak to ujął Alan Watt -„Opryskuje się nas z nieba jak insekty.” Nic dodać nic ująć.
       Zapoznaj się np., z dokumentem ze strony internetowej Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii opisującym testy przeprowadzone na społeczeństwie angielskim w latach 1953 1964. Gdzie rozpylono niemalże 5 ton silnie kancerogennego ZnCdS w różnych lokalizacjach (patrz tabele) na Wyspach Brytyjskich.

       http://www.mod.uk/NR/rdonlyres/70A71F1A-831B-4618-918E-D263384DA684/0/ZincCad

       Eksperymentowano wówczas na niczego nieświadomych ludziach, jak na królikach doświadczalnych, ale teraz na pewno już się tego nie robi. Prawda?

       • jakis_buk 1 lutego 2012 o 10:56 pm

        choice – nie oglądaj tyle horrorów i SF – bo niedlugo dostaniesz fioła 😀

   • rmld77 1 lutego 2012 o 7:02 pm

    Może być antidotum. Jesli tam jest jakiś trujący metal lekki, to większe dawki magnezu mogą go dezaktywować. Lub coś w tym stylu…

    • Peryskop 1 lutego 2012 o 7:22 pm

     Niekoniecznie jest jakieś antidotum na chemię z nieba.

     Ci cisi, zdalni zabójcy nie kierują się naszymi systemami wartości.
     Są wyzuci z instynktów prospołecznych, bez solidarności narodowej. To są ofiary treningu w materialistycznym podejściu do wszystkiego co ich otacza, często po rozmaitych przejściach życiowych, zakompleksieni, albo po psychiatrycznym przepraniu mózgu, szantażowani i ukierunkowani na taką pracę, i odreagowanie w knajpie lub przed tefałzorem z workiem chipsów i flaszką. I od jutra to samo… Siepacze w białych rękawiczkach. Zombi XXI wieku.

     Zbuk już wrócił z nart i rzuca swoim starym g.wnem nie wiedząc jak się ostatnio Fakir ubabrał.

     Tak na marginesie – to ciekawe zjawisko, że w oceanie kłamstwa i podstępnej dezinformacji wciąż można znaleźć rzetelne informacje, którym nawet nie szkodzi to że są niekompletne i anonimowe.

     A przykład @fałszywego proroka swiadczy o tym, że tę wiedzę potrafią doskonale wyłuskać spośród kłamstw i demagogii czytelnicy ostrożniejsi i bardziej wyrobieni, których przybywa.

     • felicyta 1 lutego 2012 o 7:44 pm

      (…)4. Zydzi zaciekle zwalczaja tzw. spiskowa teorie dziejow, probuja ja wszedzie osmieszac.(…)
      Normalny czlowiek, po bodaj powierzchownym zapoznaniu sie z kwestia zydowska, jest zbulwersowany i gleboko zaszokowany perfidia tej nacji, nie majaca sobie rownych w swiecie.

      Skad u Zydow tyle nienawisci do obcych i takie bezgraniczne oddanie sie zlu? Rozum ludzki, aby znalezc wyjasnienie, musi uciec sie do zapisow Ewangelii.

      Jak podaje sw. Jan, Pan Jezus rzekl Zydom: „Ojcem waszym jest diabel i chcecie postepowac wedlug pozadliwosci ojca waszego”. (J 8, 44)

      U sw. Mateusza czytamy zas: „Pilat ujrzawszy, ze to nic nie pomaga, przeciwnie, ze zgielk sie wzmaga, wzial wode, umyl rece przed ludem i rzekl: Nie jestem winien krwi tego sprawiedliwego, wasza to rzecz. A caly lud, odpowiadajac, rzekl: Krew jego na nas i na dzieci nasze.” (Mt 27, 24-25)

      A wiec narod zydowski dobrowolnie przyjal na siebie najciezsza klatwe, ktora na nim ciazy do dzis – a to oznacza, iz jest zaprzedany diablu. Ze zrodel judaistycznych wiemy, iz Sanhderyn swiadomie zawarl pakt z diablem w zamian za obiecana mu wladze nad swiatem. Dopiero w swietle wiary mozemy zrozumiec te szatanska zlosc, przewrotnosc, niegodziwosc i perfidie, jakie cechuja ten narod.

      Dopiero wowczas mozna zrozumiec, dlaczego Zydzi wszedzie propaguja pornografie, rozwiazlosc obyczajow, alkohol, narkotyki. Dopiero wowczas mozna pojac, dlaczego to Zydzi stworzyli komunizm i hitleryzm i dlaczego spowodowali wybuch dwu wojen swiatowych (zydowskie banki finansowaly zarowno Rewolucje w Rosji, jak i rezym Hitlera).

      Zydzi stosuja hitlerowskie metody wobec Palestynczykow – bo przeciez sa tych metod tworcami!(…)
      http://www.paranormalne.pl/topic/15691-jak-rozpoznac-zyda/

      • jakis_buk 1 lutego 2012 o 10:10 pm

       no tak – każda smuga kondensacyjna i tak musi skończyc sie na żydach – hehehehe – ale wy macie poryte mózgi to szkoda gadać 🙂 zmieńcie lekarzy bo obecni was oszukują 😀

       zdrowia życze – szczególnie psychicznego 😀

       • choice 1 lutego 2012 o 10:26 pm

        po intensywnym praniu mózgu z klatki cię wypuszczono???

        • jakis_buk 1 lutego 2012 o 10:45 pm

         choice – najlepsze pranie muzgów to sobie sami robicie na tym blogu 😀 a 95 % waszych paranoicznych wizji nie ma nic wspólnego z prawdą – szkoda mi tylko ludzi którzy dają sie na to nabrać i pewnie nie jeden wyląduje potem w psychiatryku albo przynajmniej w swoim otoczeniu zostanie uznany za wariata – a takich tu nie brakuje prawda ? 😀

        • hjk 2 lutego 2012 o 12:53 am

         ciekawe co ty tu robisz „z buku” – czyżbyś sobie chciał tu trochę przeprać mózgownicę 🙂

       • Friend_of_mine 2 lutego 2012 o 11:37 am

        do jakis_buk
        Bubku jeden zakłamany ludobójco szerzący kłamstwa! Jeśli nie masz jakiejkolwiek merytorycznej opinii, nie potrafisz niczego powiedzieć na temat chemtrails, tylko próbujesz zanegować tanimi chwytami socjotechnicznymi, ludzi o otwartych umysłach, którzy takich jak ty (specjalnie piszę „Ty” z małej litery bo zupełnie nie zasługujesz na to) wciągają nosem na śniadanie, to WON stąd!

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 12:57 pm

         Friend_of_mine – „zakłamany ludobójco szerzący kłamstwa” – mocne 😀 tylko ze to kłamstwo bobku 😀

         ciekaw jestem jakim cudem twój wyprany móżdżek wpadł na tak genialne stwierdzenie – moze mi to wyjaśnisz bobku ?

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 1:10 pm

         Zbuk@
         Jakoś nie kwapisz się do odpowiedzi.
         zenobiusz 2 Luty 2012 o 10:40 am

         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/01/14/niemieccy-naukowcy-skarza-rzad-przed-sadema-u-nas/
         Ty perfidny ,zakłamany trollu,jesteś wspólnikiem ludobójców.

         zenobiusz 2 Luty 2012 o 10:42 am
         3 0 Oceń wpis
         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/12/27/chemtrailsukraina-petycja-do-parlamentu-%D1%85%D0%B8%D0%BC%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BB%D1%8B-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0/
         Wystarczy popatrzeć na kciuki w dół,jak pisze o busterach.Agentura NWP,bezwzględnie zwalcza i ośmiesza pomysł walki z tym,bo wiedzą że to jedyna nasza szansa.
         Niemieccy naukowcy i ukraińscy parlamentarzyści,też naczytali się monitora??
         Jak ty możesz sobie spojrzeć w gębę przy goleniu???/
         Upss.. Zapomniałem że trolle się nie golą.

        • Friend_of_mine 2 lutego 2012 o 2:02 pm

         jakisbuk – zaiste, gdy monarchia znów będzie ustrojem Polski, i dla takich jak ty znajdzie się w pałacu królewskim miejsce, funkcja nadwornego błazna czeka 🙂

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 2:40 pm

         zenuś – podajesz linki do własnego bloga zeby uwiarygodnic swoje paranoiczne wizje 😀

         gratuluje źródeł 🙂

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 3:03 pm

         jakisbuk 2 Luty 2012 o 2:40 pm

         zenuś – podajesz linki do własnego bloga zeby uwiarygodnic swoje paranoiczne wizje

         gratuluje źródeł
         ——————————————————————————————————-

         Otóż na tym blogu nie ma żadnych moich wizji,a zebrane z internetu publikacje na temat orgonu,budowy chembusterów,i orgonitów,i ich działania,z licznymi przykładami praktycznymi na filmach,np reakcja pszczół,delfinów,zanikanie chemtraili,odradzanie się terenów skażonych na Węgrzech.Są też informacje o przeciwdziałaniu kontroli umysłów,i o represjach w stosunku do aktywistów ruchu popularyzującego tę wiedzę.
         Niechcący do nich dołączyłeś,
         bo od chwili twego ataku,
         weszło na stronę 300 osób.

         Dziękuję,choć nie takie były
         .z pewnością twoje intencje.
         http://samotnywilk2011.wordpress.com/

     • jakis_buk 2 lutego 2012 o 3:57 am

      Peryskop – „Zbuk już wrócił z nart i rzuca swoim starym g.wnem nie wiedząc jak się ostatnio Fakir ubabra” – na twoje nieszczeście czytałem waszą „dyskusje” z fakirem – no cóż ilośc fekalii które żeście sobie wzajemnie nawylewali na wasze „mądre główki” wystarczyła by do napełnienia kilku szamb – jeżeli moje wypowiedni nazywasz g.ownem – to czym były wasze ?
      i wy sie uważacie za kat-olików ? żenada – nic nie pisałem bo ja sie w wasze g.ówniane dyskusje nie mieszam, nie mam zamiaru śmierdzieć jak wy 🙂 – sam wielokrotnie pisalem do fakira że ma fioła na puncie antymaterialnego – jakoś nie przypominam sobie aby mnie ktos poparł – dopiero jak wam wlazł na odcisk to pokazaliście wasze milosierdzie i miłośc bliźniego – HIPOKRYCI 🙂 coraz rzadziej tu zaglądam bo widze kim naprawdę jesteście – a najlepiej was poznac własnie po takich dyskusjach jak z fakirem, wytykacie innym że mają wyprane mózgi – a wy jakie macie ? jak już pisałem wielokrotnie wiekszość tego o czym tu piszecie to totalne bzdury (lista jest długa wiec nie bede jej wymieniał – ale maglowana jest tu w kółko )- wam to jednak nie przeszkadza w nie wierzyć – wiec kto tu ma wyprany mózg ? prześledź sobie choćby ostatnie pół roku z tego bloga i wasze „genialne przepowiednie ” i co sie z nich sprawdziło NIC – KOMPLETNIE NIC – a wiec były to bajdurzenia paranoików, nie mam czasu tego wypunktować ale ty doskonale wiesz o czym mówie, szkoda mi tylko waszych rodzin i znajomych oraz ludzi którzy nieopatrznie mogą w te wypociny uwierzyc nie zdajac sobie sprawy jak właśnie wyprali sobie mózgi – pytanie tylko dokąd ich to zaprowadzi ? paranoja ? samobujstwo ? rozpad rodziny ? – tego chcesz ? chyba tak – bo czytając tu co niektórych efekt zostal osiagnęty

      pogratulować 😀

      • zenobiusz 2 lutego 2012 o 1:04 pm

       Zbuk@
       „no cóż ilośc fekalii które żeście sobie wzajemnie ”
       Może jakiś link na dowód??
       Trollu,i nie opowiadaj bajek o nartach.
       Radośnie widzę podchwyciłeś.
       Przecież tobie stopy wyrosły odwrotnie,
       niż ludziom,taki trollowy los.

       🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

       • jakisbuk 2 lutego 2012 o 1:19 pm

        zenobiusz – Zenuś poszukaj sobie fekaliów w archiwach, ja sie w tym babrał nie bede – a jak masz skleroze to sie lecz

        a na narty polecam Czarną góre 🙂

        • felicyta 2 lutego 2012 o 2:07 pm

         @jakisbuk 2 Luty 2012 o 1:19 pm,…fekaliów w archiwach, ja sie w tym babrał nie bede

         -a jednak sie babrasz, bo i tu wyszukujesz ale, wiadomo, swoj do swojego ciagnie, widocznie masz za malo tego o czym piszesz

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 2:26 pm

         felicita – nie ja sie babram – bo nie ja ten temat zacząlem – prześledź temat aż dotrzesz do peryskopa który zaczął ten „g.ówniany” temat – wiec swoje żale skieruj do odpowiedniej osoby

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 3:10 pm

         Ty się nie musisz babrać.
         Składasz się z nich.

     • zenobiusz 2 lutego 2012 o 10:51 am

      Jest antidotum.I nie tylko na to.Reicha aresztowano,i wykończono w więzieniu,bo jego fala orgonu z cloudbustera,uniemożliwiła eksperymenyt z bronią nuklearną.Chembustery,transmutują pierwiastki do formy bezpiecznej,ale widzę że póki nie powiedzą o tym w TVN,i nie będzie można zacząć jęczeć czemu rząd nie robi chembusterów,to dalej będzie przelewanie z pustego w próżne.Na stronę jak budować chembuster weszło 35 osób przez dwa dni.

      • Friend_of_mine 2 lutego 2012 o 11:50 am

       Jest dobrze Zeno, nasze WP też buduje chembustery.
       jakis_buk – tylko że jak zacięty stary gramofon, z jedną porysowaną, zakurzoną już płytą, potrafisz się wypowiadać tylko i wyłącznie w jednym temacie: kwestii negacji chemtrails.

       • zenobiusz 2 lutego 2012 o 12:59 pm

        No,pocieszyłeś mnie.
        W czasie akcji przeciw chmurze, która mogła zawierać radioaktywne świństwo,pracowało parę niezwykle silnych chembusterów.
        Miałem nadzieję że to WP,lub służby,a nie jakiś zamożny Don Kochot.
        Regularne rozstawienie i koordynacja działania wskazywały na pierwszą możliwość.
        Zbyt dobra logistyka jak na cywila.
        Pozdrawiam.

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 6:20 pm

         Zbuka@
         Nie trzeba instytutów,
         by stwierdzić,
         że potrzebujesz egzorcyzmu,
         a różaniec nim jest.

        • jakis_buk 2 lutego 2012 o 6:51 pm

         zeniu – jesteś zwykłym naciągaczem i kłamcą – wciskasz ludziom jakieś kity orgonity – ale absolutnie nie potrafisz udowodnić i uwiarygodnić ich działania – wiec sam sobie zrób egzorcyzmy – moze wtedy przestaniesz kłamać i nabierać ludzi – narazie jedyne co potrafisz to wykrecać sie od odpowiedzi

       • jakisbuk 2 lutego 2012 o 1:05 pm

        Friend_of_mine – ja neguje 95 % tego co tu piszecie 😀 ty synuś jesteś na etapie na którym ja też kiedyś byłem – łykałem wszystko jak pelikan 😀 co znalazłem w internecie – jak dorośniesz to zrozumiesz – a za kilka lat sam przyznasz że wierzyłeś w bzdury

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 2:24 pm

         zenuś i taka z tobą rozmowa – ja pytam kogos o źródła jego wiedzy -a ty wyjeżdżasz z stanizmem 🙂 i jaki by temat nie poruszyć zawsze skończy sie na żydach albo satanistach

         lecz sie 😀

       • jakisbuk 2 lutego 2012 o 1:08 pm

        Friend_of_mine – „nasze WP też buduje chembustery” a to ciekawe – mozesz podać jakieś źródła tej „wiedzy” ?

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 1:16 pm

         Chciała by dusza do raju….
         Nie będzie dodatkowych bonusów na donos,
         nie w tym miejscu,ta czujność.
         Lepiej uważaj ,jak po ciemku,wynosisz śmieci,bo takie zainteresowania,
         mogą być bolesne.

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 1:24 pm

         zenobiusz – no i widzisz zenuś – piszecie jakieś bzdury ale jak was zapytać o źródła tej „wiedzy” to wykrecacie kota ogonem 😀 i kto tu sieje dezinformacje ? – TY i tobie podobni – takie masz wytyczne z góry ? każde kłamstwo powtórzone odpowiednią ilośc razy staje sie prawdą – znasz to prawda ? 😀

        • choice 2 lutego 2012 o 1:32 pm

         „każde kłamstwo powtórzone odpowiednią ilośc razy staje sie prawdą ” mówiłem że jesteś faszystą i chyba mam rację…

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 2:12 pm

         Są informacje niedostępne,
         dla gnojków,będących jawnymi satanistami.
         Wiem,i moi czytelnicy też ,że orgon,
         działa też,na zaplecze demoniczne satanizmu,
         stąd takie patologiczne ataki.

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 2:52 pm

         zenuś „Wiem,i moi czytelnicy też ,że orgon, bla bla bla ” – tylko na czym sie ta wasza „wiedza” opiera ? to wiara nie wiedza – a to zasadnicza róznica

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 3:18 pm

         ” tylko na czym sie ta wasza „wiedza” opiera .”
         Na doświadczeniach empirycznych,własnych,
         i relacjonowanych w sieci,także przez poważne instytuty.
         Jesteś jednak zbyt leniwy by się z tym zapoznać.

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 4:14 pm

         Ty masz złośliwy zbuku@,może ostatnią szansę.Bez barier językowych.Może trafi???
         Różaniec po hebrajsku – Zdrowaś Maryjo http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3n5W6Wkz8pQ

        • jakis_buk 2 lutego 2012 o 5:12 pm

         zenuś – to czekam na materiały od ciebie z których bedzie wynikało że badania przprowadziły „poważne instytuty”

  • Anaka 1 lutego 2012 o 10:06 pm

   Nie pryskają,ale za to dziś leciały płateczki aluminium,tak myśle,kilku niedowiarków się zastanawiało co to,oni to pierwsi dostrzegli, stwierdzili żę maleńki śnieżek,choć okiem,nie dojrzał chmury,powiem że byłam zaskoczona,widziałam przez szybę i na zewnątrz. Widziałam taki suchy deszczyk tylko na YT,dziś dotarło do mnie co tak właściwie wdychamy.

   • Anaka 1 lutego 2012 o 10:07 pm

    Nie wchodzi tam gdzie powinno,przepraszam to nie moja wina.

    • jakis_buk 1 lutego 2012 o 10:13 pm

     Anaka – to powinnaś zbierać i na złom zaniesć – pare groszy by ci wpadło 😀 a po za tym wszyscy zdrowi ?

     • rabarbarek 2 lutego 2012 o 12:50 am

      Korporacyjny zart w bardzo zlym guscie w temacie ” chemtrails”.Reklama takiej wielkosci i w tak widocznym miejscu kosztuje majatek. No coz , bogatych stac na to , zeby zabawiac sie kosztem tych 99% , ktorzy maja milczec gdy zle sie dzieje na swiecie…

      http://imageevent.com/firesat/strangedaysstrangeskies;jsessionid=y59zqtb3a5.buffalo_s?p=259&n=1&m=-1&c=4&l=0&w=4&s=0&z=3

     • Made in China 2 lutego 2012 o 3:36 pm

      Może to i pomysł , wszyscy pójdziemy do psychiatry za radami jakisbuka. Następnie przejdziemy na renty chorobowe. Kto wtedy będzie pracował na uposażenie dla agentów i troli.?

   • zenobiusz 2 lutego 2012 o 1:23 pm

    „dziś leciały płateczki”
    Muszę Cię Anaka@ pocieszyć.
    To nie było aluminium,
    To były drobniutkie kryształki lodu,zmrożona ,na dużej wysokości mgiełka.
    Znam to z klat 60-tych,a wczoraj widziałem u siebie,przy idealnie czystym niebie.
    Nałapałem trochę żeby się upewnić.
    Pozdrawiam.

    • zenobiusz 2 lutego 2012 o 10:12 pm

     http://zmianynaziemi.pl/wideo/diamentowy-pyl-w-atmosferze
     Tu potwierdzenie.

 2. dyskusb 1 lutego 2012 o 12:30 pm

  WAŻNE!

  Przedstawienie historii powstania projektów samochodów napędzanych energią elektryczną, walka z koncernami paliwowymi. Film ma na celu uświadomienie populacji, uzależnionej od malejących zasobów ropy, że odnawialne źródła energii coraz częściej muszą być brane pod uwagę przy tworzeniu nowych technologii. Bez względu na poglądy polityczne powinno się walczyć o sprawy jakże ważne dla naszego środowiska i dla człowieka.
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2577
  http://www.pg.gda.pl/~jarguz/erower/ecar.htm
  http://www.lmcltd.net/lem_200.htm
  http://www.ekonapedy.com
  http://www.interbike.com.pl
  http://www.autoelektryczne.com

  ============NIE DAMY SIĘ IM ! =============
  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  http://dyskusb.wordpress.com/
  (jakzawsze)

  • krist 1 lutego 2012 o 12:58 pm

   lobby paliwowe skutecznie blokuje rozwój a raczej ich wdrozenie do zycia, technologi alternatywnych napędów samochodów..stosowne technologie, nawet FreeEnergy są schowane na samym dnie sejfów….
   po co skoro jest ropa i mozna na tym zarabiac sporo kasy??!!!!!

   • dyskusb 1 lutego 2012 o 1:39 pm

    Na zdjeciach widzialem , typowy montaż takiego silnika (2 silników peradu stałego). Jak na moje oko nie jest o jakaś filozofia. Interesujące było by to aby samemu skonstruować taki silnik omijając uzaleznienie od koncernów. (stator-rotor-ilość uzwojeń na statorze, samemu optatentować produkcje takich magnesów neodymowych…, w końcu wszystko, cała materia sklada sie z jakiś domieszek pierwiatków, jak materia biologiczna tak i „wynalazki-patenty”… które wymkneły się z pod kontroli globalnych terrortystów. Ok jest „krizys” paliwowy., ale pomyślmy o paliwe który leje nam sie z kranów =h2o –>WODÓR. Co stoi na przeszkodzie to zacowanie społeczeństwa, wiadomo kto to też wykorzystuje-temat rzeka. I tak dalej ciągnąc temat globalnych terrorystów, ich acta i manie na punkcie kontroli, to wszystko narasta , to się potenguje, to jest ta polaryzacja, to musi poprostu penknąć, nie dadzą rady tego wszystkiego kontrolować metodami kłamstwa ….., zastraszanie spoleczeństwa w żywe oczy, to oni mają wielki bardzo wielki problem…

    (jakzawsze)

   • centurion 1 lutego 2012 o 2:21 pm

    Tak twierdzisz za komuny były szeroko zakrojone prace na ten temat jeśli chcesz wiedzieć przykład:
    http://www.youtube.com/watch?v=5a8bn2dPTmM (od 12 min konkrety)
    Stary dobry program który mógłby być pokazywany dalej mimo upływu lat dalej mamy technologiczny grajdołek.

 3. andzia 1 lutego 2012 o 1:27 pm

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11068039,Rozpacz_i_chaos__Odnaleziono_tasmy_z_Air_Force_One.html

  Nowe info w spr smierci Kennediego

  • ALFA 1 lutego 2012 o 1:55 pm

   Wyjdzie ,że kierowca strzelał do Kennedy’ego.http://studio.wp.pl/i,Zamach-na-Kennedyego,mid,822933,wideo.html?ticaid=1dd7e

 4. Jony 1 lutego 2012 o 1:30 pm

  Poniżej podaję miasta w których odbędą się protesty przeciw ACTA.

  BIAŁYSTOK 3.02 18:00 – https://www.facebook.com/events/256392994434523/
  BRZEG 5.02 13:00 – https://www.facebook.com/events/157719067674817/
  BYDGOSZCZ 3.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/175142775925513/
  GDAŃSK 31.01 18:00 – https://www.facebook.com/events/308132032565777/
  GORZÓW WIELKOPOLSKI 3.02 18:00 – https://www.facebook.com/events/344120585609578/
  JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 3.02 13:00 – https://www.facebook.com/events/317464588297401/
  JELENIA GÓRA 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/205384372890047/
  KATOWICE 3.02 16:30 – https://www.facebook.com/events/339458689408910/
  LEGNICA 1.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/229151093837340/
  ŁÓDŹ 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/208865455876698/
  PIŁA 8.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/356387441038288/
  PŁOCK 3.02 18:00 – https://www.facebook.com/events/256392994434523/
  POZNAŃ 2.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/332072200166083/
  RZESZÓW 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/359490664064244/
  SZCZECIN 1.02 17:30 – https://www.facebook.com/events/280653448656301/
  TARNÓW 1.02 16:30 – https://www.facebook.com/events/375128319168947/
  TORUŃ 3.02 17:30 – https://www.facebook.com/events/260647960673982/
  WROCŁAW 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/125579864229927/
  ZIELONA GÓRA 5.02 12:00 – https://www.facebook.com/events/273807379351273/

  WYDARZENIA POD SZYLDAMI:
  KIELCE 3.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/163091537135220/
  SKARŻYSKO 2.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/316448608398889/

  Oświadczenie organizatorów protestów anty-ACTA:
  http://stopacta.com.pl/oficjalne-oswiadczenie-organizatorow-protestow-181/- dotyczy Palikota

  Nie jesteśmy sami! Protestuje Europa. Mapa protestów w budowie tutaj:
  http://www.mediarp.pl/acta/mapa-protestow

  Ulotka do drukowania i rozprowadzania:

  Podane za:
  http://www.facebook.com/events/301294013254264/#!/events/226797367407070/

  lub tu:
  http://www.facebook.com/events/301294013254264/#!/events/323468437693209/

  https://www.facebook.com/Obalimy.Wasz.Rzad
  http://www.facebook.com/events/301294013254264/#!/pages/Marsz-przeciw-ACTA/156627321116822?sk=info

  http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/50456,lista-najblizszych-protestow-antyacta-druga-fala

  http://newworldorder.com.pl/post,1985,2#24393

  • luna 1 lutego 2012 o 1:54 pm

   Ogólnoświatowy protest ma się odbyć 11 lutego!
   http://www.facebook.com/events/171544026282055/

   STOP ACTA ! Worldwide protest on February 11 > INVITE YOUR FRIENDS

   • szuwaxpl 1 lutego 2012 o 2:41 pm

    Pamiętam taką przepowiednię ” Iskra wyjdzie z Polski ” Nie pamiętam kto to powiedzial, ale na pewno chodziło o dzisiejsze czasy.

    • monitorpolski 1 lutego 2012 o 3:01 pm

     Bułgarzy mają też przepowiednię, że „wyjdzie z Bułgarii”, Rumuni, że z kolei „wyjdzie z Rumunii”

     • szuwaxpl 1 lutego 2012 o 4:02 pm

      Nawet Jezus św Faustynie to powiedział. Ale są także inne przepowiednie. Znalazłem te dotyczące ostatniej dekady:
      Zresztą cóż ja będę pisał – wystarczy w wyszukiwarkę wpisać to hasło ISKRA WYJDZIE Z POLSKI

     • navajo88 1 lutego 2012 o 4:52 pm

      A także i ja mam swoją przepowiednię że : Iskra wyjdzie z mego Colta .45 , hahahahahahaha
      J.M.H

      • Onufry 1 lutego 2012 o 5:48 pm

       Powiedz kto będzie na celowniku ?

       • navajo88 1 lutego 2012 o 11:11 pm

        WSZECHŚWIAT !!!!!
        J.M.H

     • Peryskop 1 lutego 2012 o 7:37 pm

      ” Iskra wyjdzie z Polski ” … wyjdzie z Bułgarii … kolejna „z Rumunii”…

      Ja bym się nadwyżką iskier nie przejmował, bo im ich więcej, tym szybciej rozżarzą ogień serc.

      Na razie do ożywczych iskier z Islandii, Węgier, Grecji, Czech, teraz doszła anty-ACTA z Polski.

      Kolejne w drodze…

    • luna 1 lutego 2012 o 7:56 pm

     To była przepowiednia oj. Klimuszko ( mylnie przypisywana JP II ), zakonnika który zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym.

     • pola 1 lutego 2012 o 9:46 pm

      Optymistyczne są także słowa Maryi w przepowiedni licheńskiej, przekazanej Mikołajowi Sikatce w 1850 r. „Ku zdumieniu wszystkich narodów świata – z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat (…). Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony”. Dotrzymują temu kroku słowa Jezusa, które doszły do siostry Faustyny w jej widzeniu z roku 1938: „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeśli posłuszna będzie woli Mojej wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostatnie przyjście Moje”.

      • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 12:05 am

       Dziękuję : luna,pola i peryskop. A navajo88 wyczyść tę lufę, bo cholera może się przydać 😉

    • wojowill 1 lutego 2012 o 9:05 pm

     Tak na pewno:)wiarygodne źródło.

 5. kowal_nik 1 lutego 2012 o 1:33 pm

  Lista najbliższych protestów antyACTA – druga fala
  Nie jakieś tam maski na pomnikach.

  Choć w telewizji o protestach cisza, a jak już coś powiedzą to, że mróz i dlatego już ich pewnie nie będzie. Nagłaśniane są jedynie kolejne maski Palikota, tym razem nie będzie nakładał ich jak zwykle na swoje poglądy sprzed miesiąca, czy na twarz, z której mu ją zdarto ostatnio ale na pomniki, dotąd zanieczyszczane jedynie przez gołębie. Pomysł nałożenia przy pomocy helikoptera maski na pomnik w Świebodzinie, choć nieco zmodyfikowany, żywcem wzięty jest z filmu „Miś”. Podobnie jak jego autor. Miś podwieszony pod mediami, któremu prędzej czy później się lina urwie i poleci na ryj.

  Poniżej podaję miasta w których odbędą się prawdziwe protesty.

  WYDARZENIA NO LOGO:
  BIAŁYSTOK 3.02 18:00 – https://www.facebook.com/events/256392994434523/
  BRZEG 5.02 13:00 – https://www.facebook.com/events/157719067674817/
  BYDGOSZCZ 3.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/175142775925513/
  GDAŃSK 31.01 18:00 – https://www.facebook.com/events/308132032565777/
  GORZÓW WIELKOPOLSKI 3.02 18:00 – https://www.facebook.com/events/344120585609578/
  JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 3.02 13:00 – https://www.facebook.com/events/317464588297401/
  JELENIA GÓRA 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/205384372890047/
  KATOWICE 3.02 16:30 – https://www.facebook.com/events/339458689408910/
  LEGNICA 1.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/229151093837340/
  ŁÓDŹ 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/208865455876698/
  PIŁA 8.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/356387441038288/
  PŁOCK 3.02 18:00 – https://www.facebook.com/events/256392994434523/
  POZNAŃ 2.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/332072200166083/
  RZESZÓW 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/359490664064244/
  SZCZECIN 1.02 17:30 – https://www.facebook.com/events/280653448656301/
  TARNÓW 1.02 16:30 – https://www.facebook.com/events/375128319168947/
  TORUŃ 3.02 17:30 – https://www.facebook.com/events/260647960673982/
  WROCŁAW 3.02 17:00 – https://www.facebook.com/events/125579864229927/
  ZIELONA GÓRA 5.02 12:00 – https://www.facebook.com/events/273807379351273/

  WYDARZENIA POD SZYLDAMI:
  KIELCE 3.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/163091537135220/
  SKARŻYSKO 2.02 16:00 – https://www.facebook.com/events/316448608398889/

  Oświadczenie organizatorów protestów anty-ACTA:
  http://stopacta.com.pl/oficjalne-oswiadczenie-organizatorow-protestow-181/- dotyczy Palikota

  Nie jesteśmy sami! Protestuje Europa. Mapa protestów w budowie tutaj:
  http://www.mediarp.pl/acta/mapa-protestow

  Ulotka do drukowania i rozprowadzania:

  Podane za:
  http://www.facebook.com/events/301294013254264/#!/events/226797367407070/

  lub tu:
  http://www.facebook.com/events/301294013254264/#!/events/323468437693209/

  https://www.facebook.com/Obalimy.Wasz.Rzad
  http://www.facebook.com/events/301294013254264/#!/pages/Marsz-przeciw-ACTA/156627321116822?sk=info
  ————–

  • NIEdlaACTA 1 lutego 2012 o 2:37 pm

   Protest przeciwko ACTA odbędzie się również w SKIERNIEWICACH (woj.Łódzkie) – 03.02.2012 r. o godz. 16.30 na głównym rynku przed ratuszem.
   A to strona eventu na fejsie: https://www.facebook.com/events/169157296520602/
   Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych!!!
   p.s.a tak w ogóle to jest tu ktoś ze Skierniewic lub okolic??

 6. Czytelnik 1 lutego 2012 o 1:35 pm

  Google już korzysta z hmmm nazwę to „inteligentnych reklam”.
  Jako, że interesuję się muzyką to odwiedzam strony producentów programów muzycznych, syntezatorów itd.
  Kiedy wchodzę na strony, które korzystają z „reklam Google’a” wyświetlają mi się loga tychże stron z oprogramowaniem muzycznym. Mogę dodać, że posiadam konto w Google’u więc wyświetlanie tych reklam wynika z analizowania stron jakie odwiedzam, ew. haseł jakie wpisuję w przeglądarkę 🙂

 7. skurg 1 lutego 2012 o 1:50 pm

  Dlatego trzeba zrezygnować z google na rzecz bezpiecznej wyszukiwarki duckduckgo.

 8. dyskusb 1 lutego 2012 o 2:02 pm

  USA majstruje w kierunku falszywej flagi. Sprzeciw Rosji i Chin odnośnie interwencji w Iranie stanowi kłopot dla USA i Izraela. Wiemy na pewno, że USS Enterprise jest na służbie od 50 lat. Ten lotniskowiec ma być zresztą wycofany w przyszłym roku i zastąpiony supernowoczesnym, USS Gerald Ford. Czy to możliwe, że USS Enterprise zostanie zaatakowany lub nawet zatopiony?

  • maran 1 lutego 2012 o 4:19 pm

   bardzo dobre video. I bardzo prawdopodobny scenariusz pretekstu do rozpoczecia wojny z Iranem.
   Te skunsky nie moga zniesc, ze ich krwawe machloje sa coraz bardziej ujawniane, ale to oczywisce nie powstrzymuje ich od realizacji swych szatanskich planow.
   ROZPOWSZECHNIAJCIE to video gdzie sie da, jak najszybciej.
   Przynajmniej tyle mozecie zrobic
   Przestancie czytac rozne bajdurzenia celbrytow, palimlotow itp.
   Tu sie zaczyna walka o nasze zbiorowe byc albo nie byc. I TO NIE SA ZARTy.
   To juz sie dzieje i nabiera coraz wiekszego tempa i przyspieszenia.

  • ciociababcia 1 lutego 2012 o 5:40 pm

   Zatoka perska i ataki pod fałszywą flagą.

   Obrazek Obrazek

   Jeśli konflikt w Zatoce Perskiej ma wybuchnąć w 2012 roku, to jest bardzo prawdopodobne, że USA i Izrael będą zmuszone do skorzystania z opcji ataku pod fałszywą flagą. Przemawiają za tym dwa fakty. Po pierwsze, Iran nie ma motywacji aby angażować się w samobójcze pierwsze uderzenie przeciwko państwom Osi – ruch, który bez wątpienia kosztował by tysiące niewinnych istnień ludzkich i straty miliardów w infrastrukturze. Szczerze mówiąc, taka opcja rozpoczęcia konfliktu na pewno nie jest w irańskim narodowym interesie. Historia natomiast pokazuje, że USA i Izrael mogą – i potrafią wykorzystać techniki ataku pod fałszywą flagą, w konsekwencji których będą mogli obwinić Iran. Pod każdym względem jest to dokładnie ta sama strategia jaką wykorzystało USA by zaangażować się w kosztowną i krwawą wojnę w Wietnamie, poprzez niesławny incydent w Zatoce Tonkin [który nigdy nie miał miejsca].
   http://www.prisonplanet.pl/polityka/zatoka_perska_i_ataki_pod,p1692183552

   http://blogmedia24.pl/node/55030

   • rabarbarek 1 lutego 2012 o 11:58 pm

    W Syrii krwawa jatka. ” Wynajeci” najemnicy przypuscili szturm na obrzezach Damaszku i w innych miastach Syrii , aby zmusic Rosje i Chiny do ustepstw w sprawie rezolucji anty – Assadowskiej. . Informacje naplywajace z Syrii sa tragiczne. Syria zalana zostala przez Usrael bronia, prywatnymi kontraktorami[ czytaj, zbojami] , wywiadem, snajperami i faktycznie jest w stanie wojny z obcymi silami.

    Zginal tez jeden z dowodcow Armii Syryjskiej. Cywile jakoby mordowani przez Assada to nic innego jak sila chlopa trenowana, wyposazona , zorganizowana przez obce wywiady. Na jednej ze stron , ktos napisal , ze Syria powinna zablokowac granice z Izraelem , aby nie naplywaly stamtad dostawy broni i ” cywilow” specjalnie szkolonych na okazje zamieszek. [ podobnie na granicy z Turcja]

    Co do Iranu to rzeczywiscie coraz wiecej informacji dociera do nas , ze mozemy spodziewac sie jakiejs szczegolnej akcji , ktora stanie sie zarzewiem ataku na Iran. MSM coraz czesciej przekazuja informacje , ze to Iran zaatakuje Ameryke . Chyba wczoraj szef National Intelligece
    przedstawil raport , ze Iran szykuje false flag atak na amerykanskiej ziemii. Do tego oczywiscie dolozono wiadomosc , o rychlym wyprodukowaniu bomby atomowej przez Iran i przedstawiono ” historie” iranskich atakow na cele amerykanskie w przeszlosci. Maszyna dezinformacji uruchomiona 9/11 2001 roku pracuje pelna para. Klamstwa maja na celu urobienie opinii publicznej i obawiam sie ,zaaranzowania jakiegos false ataku . Te scierwa tak klamia , ze nawet okim nie mrugna. Podobalo mi sie jedno powiedzenie , ktore znalazlam na jednej ze stron.

    Przez zalganych politykow i dziennikarzy traktowani jestesmy jak pieczarki na farmie. Trzymaja nas w ciemnosci i karmia gownem

    http://www.washingtonpost.com/world/national-security/iran-is-prepared-to-launch-terrorist-attacks-in-us-intelligence-report-finds/2012/01/30/gIQACwGweQ_story.html

   • sebecx 2 lutego 2012 o 12:03 am

    mówisz i masz:
    http://www.tvn24.pl/-1,1733430,0,1,iran-rozwaza-atak-terrorystyczny-w-usa,wiadomosc.html

 9. xxxxx 1 lutego 2012 o 2:22 pm

  DOŚĆ WOJEN I DOŚĆ PODZIAŁÓW I RZUCANIA SIĘ SOBIE DO GARDEŁ. TRZEBA NATYCHMIAST ZACZĄĆ ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ I TWORZYĆ POKÓJ PAMIĘTAJCIE ŻE TO WSZYSTKO JEST TWORZONE I ROBIONE PRZEZ NICH… ONI POTRZEBUJĄTYCH WOJEN ABY MOGLI EGZYSTOWAĆ. SAMI NIE BIORĄ W NICH UDZIAŁU. SPIJAJĄ TYLKO ŚMIETANKĘ I ŚMIEJĄ SIĘ Z LUDZI KTÓRZY NICZYM GŁUPI NIEWOLNICY BIORĄ W NICH UDZIAŁ MAMIĄC ICH HASEŁKAMI TYPU BÓG, HONOR, OJCZYZNA. NIE CHCEMY TAKIEGO ŚWIATA CHCEMY POKOJU, CHCEMY POKOJU i MIŁOŚCI. CHCEMY TEGO ABY JEDEN CZŁOWIEK PATRZYŁ NA DRUGIEGO JAK NA BRATA ALBO SIOSTRĘ. WSZYSCY JESTEŚMY DZIECMI TEGO SAMEGO BOGA I NICZYM SIĘ NIE RÓŻNIMY OD SIEBIE. ZACZNIJCIE ŻYĆ TAK JAK NAUCZAŁ JEZUS.
  MIŁUJCIE SIĘ I WYBACZAJCIE I BŁOGOSŁAWCIE.
  GENERUJEMY POKÓJ MIŁOŚĆI WSPÓŁPRACĘ I NIE ULEGAJMY WOJNOM I PRZEMOCY.

  POMYŚLCIE ŻE ONI SIĘ WAMI BAWIĄ ALE TO MY MAMY SIŁĘ. BĘDĄC ŚWIADOMI MOŻEMY SAMI BUDOWAĆ SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ NAS JEST WIĘCEJ. ZAPRZESTAŃMY TWORZYĆ RZECZYWISTOŚĆ JAKĄ ONI NAM LANSUJĄ. ONI MANIPULUJĄ I KOMBINUJĄ.

  CZASAMI WYSTARCZY TAK NIEWIELE JAK NAKARMIENIE GŁODNEGO , PoTRZEBUJĄCEGO Z CZYSTOŚCI SERCA. NIECH WASZE ŻYCIE BĘDZIE PRZYKŁADEM DLA INNYCH. DOŚĆ EGOIZMU. WYSTARCZY JUŻTEGO WSZYSTKIEGO.

  PRZEMOC RODZI PRZEMOC. POKÓJ RODZI POKÓJ. My MAMY ZAWSZE WYBÓR. MOŻEMY POWIEDZIEĆ ŻE NIE ZABIJEMY INNEGO CZŁOWIEKA BO KOCHAMY GO JAK BRATA I ODRZUCIMY BROŃ. NIKT NAS DO TEGO NIE ZMUSI BY WALCZYĆ. DOPIERO WTEDY SIĘ SKOŃCZY CAŁE SZALEŃSTWO…

  • centurion 1 lutego 2012 o 2:36 pm

   Po prostu za nie wykonanie rozkazu cię zastrzelą jak NKWD żołnierzy regularnej armii kiedy ranni albo zdezorientowani próbowali wracać na swoje linie.

   • xxxxx 1 lutego 2012 o 4:21 pm

    Jak zastrzela wszystkich to nie bedzie mial kto dla nich pracowac!!!! To jest ich sposob zastraszania…

    • sebecx 2 lutego 2012 o 12:12 am

     ależ weźmy jeszcze pod uwagę drony bezzałogowe oraz roboty jak i broń chemiczną oraz biologiczną … wszystko można zaaplikować z bezzałogowej maszyny…

  • ciociababcia 1 lutego 2012 o 5:29 pm

   DOŚĆ WOJEN I DOŚĆ PODZIAŁÓW I RZUCANIA SIĘ SOBIE DO GARDEŁ. TRZEBA NATYCHMIAST ZACZĄĆ ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ I TWORZYĆ POKÓJ PAMIĘTAJCIE ŻE TO WSZYSTKO JEST TWORZONE I ROBIONE PRZEZ NICH…

   Zupełnie zgadzam się. To są pierwsze kroki dla nas do obalenia globalistów. Drugi krok to nie zadłużać się!!! SIEDZIMY NA JEDNĘJ GAŁĘZI – cała ludzkość, a ta gałąź nazywa się Ziemia. Grupka ogłupiałych od bogactwa ………. (wpisz swoje ulubione przekleństwo) postanowiła rządzić i zabijać miliardy. Róbmy swoje, informujmy się o zagrożeniach. Nie dajmy się sprowokować do rewolucji, bo to jest plan unych. A poza tym mamy już przykłady jak zniszczono państwa!!!

  • Onufry 1 lutego 2012 o 5:57 pm

   Tutaj najgorszym narzędziem w ich rękach będą nasze rodziny, żony i dzieci. Jak nie wykonamy rozkazu to po nich. Będziesz szedł i zabijał na chwałę Rotszyldów. Tutaj zazdroszczę samotnym bo moga pokazać gest Kozakiewicza i mieć tę całą mafię głęboko w czterech literach !

   • Orka 1 lutego 2012 o 6:25 pm

    Onufry , samotni też mają rodziny , rodziców , braci , siostry itd myślisz , że są poza zasięgiem ?! Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz …

    • navajo88 1 lutego 2012 o 10:18 pm

     Orak i tu się mylisz !!!! ,bo ja tak się sklada nie mam już nikogo !!!!!!!!!! i powiedz co mi zrobią ???????? NIC !!!!! , najwyrzej zabiją , ale to żadna strata i tak kiedyś trzeba umrzeć prawda ! hahahahahahahaha

     • Orka 2 lutego 2012 o 7:07 pm

      Przyjaciół nawajo88 też nie ma ?! W twoim przypadku pewnie się pomyliłam no ale cóż , nie jestem zwolenniczką takiego podejścia i do życia i do śmierci .
      Dobrze też wiem , że i tak w końcu musimy umrzeć , tylko jest w tym pewna niewiadoma , nie wiadomo kto pierwszy z brzegu ! Dlatego trzeba się nim cieszyć , każdego dnia ! Bo to jest dar ! Dlatego nawajo88 , życzę ci pogody ducha , bo pomimo twojego rozgoryczenia potrafisz być wrażliwym człowiekiem a ZMnz też lubię czytać ! Pozdrawiam !

      • maniek 3 lutego 2012 o 2:09 pm

       przyjaciele??? są ale chyba w tv 🙂 spójrz na swoich”przyjaciół” z 3ciej osoby i zobacz czy aby czasem są takimi jakich sobie wyobrażasz lub masz co do nich najświętsze przekonania. Najlepszy przyjaciel jest w stanie tak Ci dupsko obrobić, że najgorsza menda jaką znasz tak nie zrobi. Sam o tym już nie raz się przekonałem dlatego mam znajomych a nie przyjaciół. Niestety życie jest perfidne i paskudne. Zazwyczaj przez przyjaciół są rozsiewane Twoje tajemnice dla innych i ubarwione w otoczkę pikanterii by było bardziej kolorowe i fascynujące dla znajomych. I tak już oto zostałbym ojcem 3 razy, miałem połamane ręce i nogi, byłem w psychiatryku, chorowałem na ptasią grypę, latałem z nożem po osiedlu. No kurwa matrix mi „przyjaciele” zrobili z życia…

     • Lamacz Matryc 2 lutego 2012 o 7:19 pm

      Beda Cie torturowac Navajo88

   • rabarbarek 1 lutego 2012 o 6:27 pm

    No co Ty , Onufry , myslisz , ze zony na to pozwola. To nie czasy kapci, szlafroka , i garow. My tez umiemy pokazac gesty i to jeszcze jakie. Wlasnie dla naszych dzieci i ich przyszlosci. Wiec nie zazdrosc samotym , bo im wiecej nas tym lepiej. Gdzie diabel nie moze , tam babe posle.

    Zadnego zabijania na chwale szalencow !!!

    • Onufry 1 lutego 2012 o 6:56 pm

     Fajnie rabarbarku że tak myślisz. Prawda jest po środku. Znam gościa co dojeżdża rowerem do pracy 40 km. Jak mówi ma niepracującą żonę i czworo dzieci. Za ten dojazd ma dla nich chleb. Z kolei moja znajoma pracuje jako szwaczka teraz po 12 godz. dziennie. Jak wszystko dobrze i majster nie pozbawi premii to wyciągnie 2 tyś pln mc. Tak ludzie pracują na swoje rodziny a moze precyzyjniej na mafię zwaną państwem. Powiecie. Chłopie to jakiś margines. Odpowiadam, niestety nie. Tak wygląda świat po za wielkimi miastami. Tam średnia krajowa to 1500 tzw. netto. Jesteśmy zakladnikami naszych rodzin co sataniści doskonale wiedzą. I jak bedzie trzeba to będą wiedzieli co z tym zrobić……

     • rabarbarek 1 lutego 2012 o 7:18 pm

      Onufry , a ja mysle ze ‚ gosciu” doprowadzony do ostatecznosci zsiadzie w ktoryms momencie z tego rowera i znajdzie w sobie duzo slily , aby powiedziec Dosc. I przestanie w koncu pracowac na mafie. W koncu wszyscy wiedza do czego sluza taczki.

      No i oczywiscie nikt chyba nie powie , ze ciezko pracujacy ludzie to margines. To oni zasluguja na szacunek , a swoja ciezka praca utrzymuja bande nierobow i obibokow w rzadowych agencjach , ktore mialy sluzyc Polakom. Ale , ” nic nie moze przeciez wiecznie trwac…”

     • rmld77 1 lutego 2012 o 7:20 pm

      Onufry – w wielu rejonach Polski średnia to 1000 zł netto, praca na umowę zlecenie, bez prawa do chorowania, bez urlopu. Normalny dzień pracy to 10 godzin.
      Niektórzy zarabiają 600 zł za miesiąc pracy. Mają rodziny, nie mogą wyjechać np. do Warszawy, nie mają żadnego wyjścia.
      Okres takiej pracy nie wlicza się potem do żadnych świadczeń.
      To jest polska wersja kapitalizmu…

      • monitorpolski 1 lutego 2012 o 7:26 pm

       To jest zapłata za głupotę i niechęć do działania. Winić należy tu nie tylko najeźdźców, ale i samego siebie – Węgrzy się nie dają, pogonili hołotę. A my co?

       • rmld77 1 lutego 2012 o 7:29 pm

        …a my głosujemy na „liberałów”.

        • szuwaxpl 1 lutego 2012 o 8:16 pm

         właściwiej – liberałuf

        • kuba 1 lutego 2012 o 8:50 pm

         i demokratow ;]]]

       • Onufry 1 lutego 2012 o 8:44 pm

        „My” zagłosowaliśmy na tuska. Dziś tarłem kopię z gosciem który jest jego wyborcą. Cała jego racja to to, że inny by nic innego nie zrobił a zagłosował bo to nie jest głos „zmarnowany”. Gość jest sprzedawcą węgla. Pytam, czy akcyza na to paliwo jest dobra. On. Pewnie tak musi być i to nie jego sprawa. Tak wygląda to społeczeństwo. Taczki i wielkie zakłady pracy to relikt przeszłości.Prawie nikt nie podniesie głowy by nie oberwać i nie stracić kasy na utrzymanie rodziny. Wklepcie kciuki do dołu jeśli bzdury piszę !

        • sebecx 2 lutego 2012 o 9:25 am

         ..ja czekając wczoraj pod marketem w aucie natrafiłem na audycję na trójce gdzie była mowa unii europejskiej kilku prędkości i wprowadzeniu euro… podkusiło mnie i zadzwoniłem …
         ..wpuścili mnie na antenę więc jadę: To wszystko to jest oszustwo! … na co prowadzący pyta z uśmieszkiem co jest tym oszustwem? odpowiadam: wszystko, każdy jeden pomysł czy to pakiety czy euro to oszustwo, które służy zbankrutowaniu społeczeństw abyśmy podzieli los Grecji / tyle dali mi powiedzieć, zanim mnie wyłączyli… dobre i to … ziarno zasiane…

        • Friend_of_mine 2 lutego 2012 o 12:00 pm

         Do sebecx: ta ich wypowiedź z tym uśmieszkiem porażała mnie zawsze jakimi to są ignorantami. Wszystkowiedzący mości panowie i panie presstytutki, Ty masz ich słuchać nie oni Ciebie. Mamy być potulnymi owieczkami. Wszystkie rozkazy do tych patałachów idą z góry, a oni bez zastanowienia powtarzają na antenie prikaz (przepraszam teraz powinno być order) z centrali. Czasami zastanawiam się czy mają wyciętą masę szarą czy zostali zaczipowani czy po prostu mamona zjadła ich jaźń???
         I patent z wygłuszaniem normalna sprawa, przecież media służą systemowi totalitarnemu i na własne osobiste zdanie dotyczące danej sprawy (czyt.:na wolność słowa) , które zbyt rażąco różni się od masówki, nie pozwolą.

  • zolnierz jakala 2 lutego 2012 o 5:56 pm

   Zgadzam sie z komentatorem xxxx- swieta prawda nie mozemy zachowywac sie jak bezmozgowcy .
   Ludzie -jesli Pan Bog dal nam dobra wole i rozum to idzmy za glosem rozumu i sumienia
   bo tylko bezmozgowcy zachowuja sie tak prymitywnie , tu nawet nie moge dac przykladu zadnego zwierzecia , bo zadne zwierze nie zachowuje sie tak podle jak chory psychicznie czlowiek , czas najwyzszy abysmy przejrzeli na oczy i abysmy niedopuscili do kolejnych mordow w imie wojen

 10. lucas003 1 lutego 2012 o 3:00 pm

  Zenobiusz ja nie jęcze ze mam niebo chemią zasnute ,poniewaz nie to jest moją intencja , napisalem to zeby jakas zblokana owieczka jak moj wpis przeczyta to pomysli i zacznie szukac
  Dodatkowo dodałeś link z dzialem oronowym wiec moja intencja sie spełania
  PS własnie jestem na etapie zamawiania wszystkich produktów do działa jeszcze jakies 2 tygodnie i Celestynów bedzie czysty i okolice

  • zenobiusz 1 lutego 2012 o 7:56 pm

   🙂
   Ale na stronę do której dałem linka,
   zajrzało nawet nie dziesięć osób ,z tego bloga ,
   po daniu linka,przy tysiącach wejść.
   Nic to jeśli powstanie nowych dziesięć chembusterów,
   to i tak skutek pozytywny.
   Pozdrawiam ,
   i dziękuję że jesteś.

 11. Ado 1 lutego 2012 o 3:23 pm

  A mnie śmieszy Ruch Palikota :D,Gwaroń w wywiadzie na temat założenia maski Jezusowi powiedział ”maski Anonimusów”,śmieszy mnie ich brak wiedzy,myślą że są cool bo chodzą w hakerskich maskach,nie wiedzą tylko że maska pochodzi z filmu który powstał na podstawie komiksu a sama maska przedstawia twarz…KATOLIKA :D,także bawi mnie Palikot chodzący w ”masce katolika” i równocześnie plujący na katolicyzm xD.Aż tak bardzo chcą się podpasować pod protestujących ludzi że masakra xD.No cóż,to życzę powodzenia w zakładaniu katolickckiej maski posągowi Jezusa(pewnie myślą,ale im jaja zrobimy).Pzdr.
  Ps
  W Toruniu zapowiada się że będzie powtórka z protestu :d.

  • mirek 1 lutego 2012 o 5:20 pm

   Ale wie że to ICH film, z wątkami haha jakie modne homo i antyklerykalne nie? w sumie akurat dobry, ale nie pokazuje tak naprawdę sterowanej rewolucji ?

 12. Konarski 1 lutego 2012 o 4:26 pm

  Moje auto jeździ na wodę!
  Dramatyczne podwyżki cen paliw? Benzyna i ropa po 6 złotych? Rafał Kożuszek, mechanik z Kołobrzegu może się już tylko z tego śmiać. Pan Rafał założył w swoim samochodzie instalację, która… pozwala mu jeździć na wodzie. Na dodatek, na takim paliwie bardzo wzrasta moc silnika samochodu. – Dlatego trzeba zdejmować nogę z gazu. No i raz na sto kilometrów kupić na stacji benzynowej… butelkę mineralnej – śmieje się pan Rafał. Potem nalewa z czajnika wody do swego samochodu i odjeżdża ze zrywnym mruczeniem silnika.

  Generatory HHO albo jak ktoś woli, urządzenia do uzyskiwania z wody w procesie elektrolizy wodoru i tlenu, podbijają świat. W Internecie aż gotuje się od porad, jak domowym sposobem zainstalować w autach takie urządzenia. Korzystają też z nich różne instytucje.

  – Na przykład w Kanadzie takie generatory zamontowano w radiowozach. Efekt? Spalają nawet o 55 procent mniej paliwa – tłumaczy pan Rafał. On sam od dawna jako mechanik specjalizuje się w modyfikowaniu aut by spalały mniej paliwa. Jego warsztat montuje instalacje gazowe, które z racji niższej ceny LPG od benzyny cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Teraz mężczyzna poszedł jeszcze dalej. Skonstruował urządzenie do elektrolizy wody. Jak twierdzi, jego potężne terenowe auto już spala o 20 procent paliwa mniej choć o ekonomicznej jeździe nie ma mowy.

  Jak to działa? Bardzo prosto, pod wpływem prądu elektrycznego woda rozpada się na atomy wodoru i tlenu. Te za pomocą prostej instalacji trafiają do kolektora ssącego a stamtąd do silnika. Dzięki temu powstaje mieszanka paliwa wzbogaconego o wodór i tlen, dwa pierwiastki słynące z
  bardzo palnych właściwości.

  – Dzięki temu mamy wrażenie jakbyśmy jechali na bardzo wzbogaconym paliwie – mówi mechanik.

  Niestety na razie w Polsce nie ma przepisów, które pozwalałyby jeździć z instalacją wodną.

  – Samochód, który podjedzie na przegląd z taką instalacją, nie przejdzie wymaganych badań technicznych. A to z racji tego, że nie posiada atestu instytutu transportu samochodowego. Takie atesty, niestety, należy załatwiać indywidualnie do każdej takiej instalacji. A ponieważ kosztują dużo, są nieopłacalne – mówi Grzegorz Kryciński (45 l.), diagnosta samochodowy. I ostrzega: – Jeśli ktoś zamontuje sobie coś takiego, robi to tylko na własną odpowiedzialność!

  http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14158783,wiadomosc.html?ticaid=1dd81&_ticrsn=3

  • dyskusb 1 lutego 2012 o 10:01 pm

   @wp.pl
   A po pewnym czasie szlak trafi tłoki – cylindry – pierścienie i zawory w głowicy. Obecne silniki nie są dostosowane do spalania wodoru (jako paliwo). A gdzie smarowanie ? Wszyscy to też taką sielanką, wizją hydrogenu żyją że aż głowa boli, zero wyobraźni , pojęcia np.. :

   „No i raz na sto kilometrów kupić na stacji benzynowej… butelkę mineralnej – śmieje się pan Rafał. Potem nalewa z czajnika wody do swego samochodu i odjeżdża ze zrywnym mruczeniem silnika. ”

   Czy ktoś kompilując tego newsa, miał w głowie wszystkie klepki poukładane ? Może to jaki dzieciak no tak w sumie to WP.pl … , idiotów z ludzi robią, bardzo wielka nieodpowiedzialność …

   • Apsik 2 lutego 2012 o 2:39 am

    No patrz gamoniu cały świat stosuje tą technologię i taki geniusz, jak ty zna niebezpieczeństwo prawdziwe tylko , nawet gliny jeżdżą na spalenie zaworów , głowic tłoków , nie dbają o takie ryzyko..
    Zawory można spalić i za pomocą zwykłej benzyny, jeśli dostarczysz zbyt dużo powietrza w stosunku do benzyny.
    Geniusz dezinformator zastraszacz w roli oświeconego znawcy

   • navigator 2 lutego 2012 o 11:43 am

    @dyskusb
    Mieszkam w Anglii i od pół roku mam zainstalowaną taka instalację, kupiłem ją przez Ebay w kanadzie, zainstalowałem w audi a4 1.9 TDI(2004). Zrobiłem to pomimo właśnie takich głosów moich „przyjaciół” i obaw mojej własnej małżonki o samochód,który tani w zakupie nie był. I CO się STAŁO?…ano stało sie..moc silnika zauważalnie wzrosła i spala mi teraz ok. 3.5 litra ropy na 100km. Na jednym tankowaniu w sierpniu dojechałem do domu w PL, teraz jeżdż na tym moi 2aj bracia..”psuja” te swoje silniki aż mił, he,he. A TY nie montuj sobie- jak każda fajna rzecz, nie dla każdego.

   • pterodaktylwkaftanie 2 lutego 2012 o 1:03 pm

    jakzawsze,poniosło Cię,trzeba znać temat żeby się wypowiadać.Temat jest stary i przerobiony,wodór nie tylko służy jako paliwo do samochodu ale przede wszystkim spala to czego nie spali paliwo,wszelki nagar co oczyszcza silnik,poprawia jego żywotność i osiągi.Same zalety więc nie dezinformuj

    • sebecx 2 lutego 2012 o 4:50 pm

     mnie się wydaje panowie, że to was poniosło …ja zrozumiałem, że kolega @jakzawsze popiera HHO co już niejednokrotnie promował …a jego wpis to cytat z WP opatrzony jego komentarzem… atnm. zamawiam sobie właśnie takie małe hho…

 13. pablo 1 lutego 2012 o 4:36 pm

  WAŻNE-DETERGENTY

  Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate
  SLS i SLES to tanie detergenty syntetyczne, stosowane od dawna w przemyśle do odtłuszczania i mycia urządzeń oraz pomieszczeń. Możemy je znaleźć w praktycznie każdym szamponie, żelu myjącym, czy płynie do kąpieli. Są to prawdopodobnie najbardziej niebezpieczne ze składników stosowanych w pielęgnacji skóry i produktach do pielęgnacji włosów. To związki chemiczne powodujące lepsze pienienie się produktu, do którego są dodawane. Powodują przesuszenie skóry, zaburzają wydzielanie łoju i potu, podrażniają skórę, wywołują świąd i wypryski. Przyczyniają się do powstawania plam, guzków zapalnych i cyst ropnych (w tym prosaków). Szczególnie szkodliwie działają na skórę dzieci, niemowląt oraz na skórę w okolicach narządów płciowych.

  Badania na University Medical College of Georgia, wskazały, że SLS po wniknięciu do organizmu, kumuluje się w tkankach. Badanie pokazało również, że SLS dostając sie do oczu małych dzieci może powodować ich uszkodzenie, a u osób dorosłych rozwój zaćmy.

  SLS jest szkodliwy dla skóry i włosów. Czyści przez niszczenie warstwy lipidowej skóry i przez to działa wysuszająco, co przy cerze trądzikowej może powodować nadmierne tłuszczenie sie skóry, która ”broni się” wydzielając łój. Otrzymuje się w ten sposób skutek odwrotny do zamierzonego.

  Oczywiście w kosmetykach jest niewielki procent tych substancji, ale mogą się one kumulować w organizmie osiągając niebezpieczną ilość. Dlatego warto czytać składy kosmetyków i unikać kupowania tych zawierających SLS lub SLES. Największy problem stanowi znalezienie w marketach szamponu lub żelu pod prysznic, bez takowych związków. Warto wtedy zajrzeć do działu dziecięcego. Niektóre firmy zadbały o to, by nie narażać naszych pociech na kontakt z tymi substancjami, tworząc odpowiednie kosmetyki . My dorośli też możemy z powodzeniem, z nich korzystać

  http://e-naturalna.pl/2010/05/sodium-lauryl-sulfate-sls-sodium-laureth-sulfate-sles/
  http://www.domzdrowia.pl/czytelnia/page/925,
  http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
  SLS, parabeny i inne paskudztwa w kosmetykach http://www.youtube.com/watch?v=o4RZjfahlhc
  http://ekotarg.pl/artykul/wybieram_zdrowe_kosmetyki._cz_i-_bez_sls,216

 14. GW 1 lutego 2012 o 4:37 pm

  ‚Jeśli by się potwierdziło, że Prezydent USA nie urodził się w tym kraju, to następuje bezpośredni konflikt z Konstytucją USA (…)’

  No i co z tego?
  Zmieni sie i tak juz upadla Konstytucje.

  Co do protestow ulicznych w spawie ACTA polecam i podzielam opinie Pana Piotra Beina zalaczona tu przez Pana Marka.

  • rabarbarek 1 lutego 2012 o 6:47 pm

   Nie wiadomo do dzisiaj dlaczego postawiono na Obame w ostatnich wyborach. Czy dlatego ze mlody , przystojny , wygadany czy dlatego , ze mial sfalszowane papiery , wiec latwo bylo nim manipulowac. Do Senatu wstawiono go kilka miesiecy przed wyborami. Nikt go wczesniej nie znal. Wyskoczyl na scene polityczna jak krolik z rekawa. Teraz kroliczek ucieka sforze psow , ale jest latwym celem. Adwokaci i rozne organizacje wystepuja do sadow stanowych o uniewaznienie jego kandydatury na prezydenta. Wzywany jest na stawienie sie do sadow , aby udowodnic swoje miejsce urodzenia. Niestety prezydent oswiadcza wszystkim i wszedzie , ze na rozprawy nie przybedzie . Jest to dla spoleczenstwa wyrazny sygnal , ze cos z prezydentem nie tak , jesli nie potrafi odeprzec argumentow przeciwnikow .

   Wczesniej na kroki sadowe zdecydowano sie w Alabamie , a teraz w Georgii. Chyba byly tez inne stany. A Prezydent zamiast wyjasnic watpliwosci , zarzadza coraz to nowe silowe strategie przeciwko spoleczenstwu , jakby chcial udowodnic swoje pochodzenie zamykaniem ludziom , buzi . [ SOPA, ACTA i zmilitaryzowana policja]

   http://www.wnd.com/2012/01/georgia-judge-considered-default-against-obama/print/

   • rabarbarek 1 lutego 2012 o 10:07 pm

    ” Kochani odwalilem kawal dobrej roboty. ”

    Tu w miejsce Prezydenta wstawcie sobie kogo chcecie. Niejednemu tam bedzie do twarzy. Nawet nie trzeba sie specjalnie wysilac. To skutki polityki ” zdewastowanej ziemii.”

 15. ciociababcia 1 lutego 2012 o 5:13 pm

  Zauważyłam przerkręt, Soros finansuje Anonymous, którzy podbijają protesty przeciw ACTA. Ich rola to wywołanie kontrolowanej rewolucji, którą już wywoływali i zniszczyli wiele krajów – tam nadal nie ma spokoju, a o prawie i sprawiedliwości nie ma mowy. Prawdopodobnie to Soros postawił swoich ludzi w rządach… bo to on zainwestował.
  Z drugiej strony zleca filtrację internetu. Ponieważ Rosja ma udziały w Google, niewykluczone, że Morozow ma tam udziały.
  Ponadto jest system INDEKT, który daje takie same możliwości jak ACTA jeżeli chodzi o inwigilację.
  Nie zapominajmy, że UE też stworzyła CIA po europejsku – nie pamiętam nazwy – więcej nic nie potrzeba, bo Unia to Merkel.
  Proponuję: http://blogmedia24.pl/node/55235

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49491,kim-jest-szef-anonimowych

  MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów.
  Czy złamało przy tym prawo?
  http://poznajprawde.net/aktualnosci/189-koniec-anonimowosci-w-internecie-coraz-bliej.html
  INDECT -Totalna inwigilacja faktem-Polska krajem pilotażowym

  grawitacja44.org.pl

  Czym
  jest INDECT? System totalnej kontroli i monitoringu w Polsce od 2012
  roku. Pilnujcie Internetu i przyglądajcie się politykom, którzy nie
  dość, że chcą go ograniczyć, to jednocześnie wykorzystać do inwigilacji.

  cia.media.pl

  wis.org.pl/

  Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało „Teorie spiskowe”, podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.

  […] Retoryka Morozowa jest tylko jednym z aspektów szerszego ruchu mającego na celu zamienienie Internetu w rodzaj komory powtarzającej rządową propagandę, zagłuszając alternatywne głosy i działającej na korzyść dużych firm farmaceutycznych, które zarabiają miliardy sprzedając ryzykowne szczepionki oraz instytucji naukowych, których przetrwanie zależy od utrzymania mitu globalnego ocieplenia.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

  • monitorpolski 1 lutego 2012 o 10:57 pm

   Antymaterialny zamknął biznes?
   404
   Strona o podanym adresie nie istnieje.
   =====================================
   ciociababcia, czy masz jakieś dowody na sponsorowanie przez Sorosa? To ważne. ACTA nie jest tym samym co INDECT. Ważne jest zablokowanie tej ustawy, pokaże to ludziom siłę jaką dysponują. Czy Soros przypadkiem nie jest zbyt wszechstronny i wszechobecny?

   • Peryskop 2 lutego 2012 o 1:52 am

    http://antymaterialny.nowyekran.pl/comments/

    Na swej stronie Antymaterialny pozostawił tylko obrazek i taki tekst:

    Antymaterialny – 1. Konsolidacja młodych poprzez referendum WSI24 – 2. Petycje do rządu – 3. Odmowa – 4. Zamieszki – 5. Rewolucja – 6. Stan wyjątkowy – 7. NWO

    Moje komentarze
    @Mariovan 09:36:01
    Zgadza się

    W artykule powyżej JEST:
    „Polskie protesty już tydzień temu postawiły na nogi policję , służby specjalne”

    POWINNO BYĆ:
    „Służby specjalne postawiły na nogi protesty” 🙂

    a wspaniali policjanci i zindoktrynowane „brygady ZOMO” za psie wypłaty będą musieli się z tym szambem wkrótce zmierzyć

    być może dojdzie NSR i wojsko.

    Polska podpaliła Europę. Europa protestuje przeciw ACTA

    Antymaterialny 01.02.2012 14:52:59

 16. Katon Najmłodszy 1 lutego 2012 o 5:23 pm

  Wykluczani

  „Ojcze nasz, któryś jest w niebie, pomagaj nam każdego dnia pragnąć stawać się lepszymi, rozwijać się zarówno moralnie jak i fizycznie, oraz być dla siebie uprzejmymi i pomocnymi” – te słowa modlitwy widnieją na tablicy w audytorium jednaj ze szkół średnich w mieście od półwiecza. Nikomu nie przeszkadzały. Można sądzić, że wręcz przeciwnie – pomagały wychowywać młodych ludzi na porządnych obywateli. Do czasu kiedy na plac gry nie weszła szesnastoletnia uczennica oznajmiając, że słowa tej modlitwy ją ranią i czuje się przez nie wykluczona. (…) całość http://katonisliwka.wordpress.com/

 17. Pingback: Do boju! Powstańmy z kolan « Kefir 2010

 18. rabarbarek 1 lutego 2012 o 5:49 pm

  Aby uwiezic nasza pamiec zmienili historie

  Aby uwiezic nasze umysly , dodali fluor do wody

  Aby uwiezic nasza biologie , dali nam leki na recepte

  Aby uwiezic nasze pomysly , wykreowali wlasnosc praw autorskich

  Aby uwiezic nasza prawna tozsamosc , wymyslili PIN

  Aby uwiezic nasze dzieci, dali im szczepionki

  Aby uwiezic nasze zdrowie psychiczne dali nam psychiatrow

  Aby uwiezic nasze rolnictwo , wykreowali genetycznie zmienione nasiona

  Aby uwiezic ziemie , wymyslili chemiczne pestycydy

  Aby uwiezic nasze poczucie wartosci, wymyslili mode i kosmetyki

  Aby uwiezic nasza wolnosc slowa wwyslili SOPA

  Aby uwiezic ludzi i ich dzialania , wykreowali TSA

  Aby uwiezic nasze protesty , wykreowali NDAA

  Aby uwiezic nasza produktywnosc , wykreowali IRS

  Aby uwiezic nasze finansowe dochody , wykreowali Federal Reserve

  Aby uwiezic nasze zabezpieczenie finansowe na przyszlosc, wykreowali niekonczace sie zadluzenie

  Aby uwiezic nasze konsumpcyjne ambicje, wykreowali reklamy telewizyjne

  Aby uwiezic nasza wlasna perspektywe , wykreowali wiadomosci telewizyjne

  Aby uwiezic lekarzy , wymyslili szkoly medyczne

  Aby uwiezic prawde naukowa, wykreowali naukowe dzienniki

  Aby uwiezic mlodych chlopcow , wykreowali video gry przesiakniete przemoca

  Aby uwiezic nastolatki , wymyslili Gardasil !

  Aby uwiezic nasza internetowa dzialalnosc , wymyslili tropiaca technologie

  Aby uwiezic sex , wykreowali seksualna dysfunkcje

  Aby uwiezic nasza zywnosc i farmy , wykreowali Departament Zdrowia.

  I jeszcze

  Aby zabezpieczyc wiezienia przed buntem , przeglosowali prawo przeciwko posiadaniu broni

  Aby zdusic roznice zdan , odhumanizowali i oglupili spoleczenstwa

  Aby wymusic slepe posluszenstwo, postawili rzad jako naszego wybawce.

  Ale

  Kiedy zbudowano pewna ilosc wiezien

  Wszystko jedno jak bardzo probuja

  Nie uwiezia naszych dusz

  W momencie , kiedy odkryjemy te wiezienia

  I zidentyfikujemy ich budowniczych

  Powstaniemy przeciwko nim

  Uwalniajac nasze umysly

  Nasze ciala

  Nasze dzieci

  Nasza produktywnosc

  Nasza wolnosc

  Nasza przyszlosc

  Jestesmy Amerykanami. Uwiezcie nas wszystkich.

  Nieprawdopodobne.

  Wiecie , ze napisal to kilka dni temu , Mike Adams , autor strony , ktora czesto cytujemy , Natural News. Sa to jego mysli , ktore przelal na strone patrzac na to co sie dzieje dookola. Na rozny sposob probuja ludzie zatrzymac szalenstwo tego zwariowanego swiata. I chwala im za to.

 19. zenobiusz 1 lutego 2012 o 5:55 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/01/syn-zadzgal-generala-henryka-szumskiego-z-nienawisci/comment-page-1/#comment-40099
  jeden z wierszy podejrzanego o zabójstwo.
  Smierc Prezydenta Kaczynskiego

  Ja mysle, ze sprzatnal General.
  Dlaczego? To moj ojciec, znam z kuchni, nie z PRAWDY konsomolskiej.
  Bo to byl jego ostatni Wielki Popis ze szefuja Komuchy, czyli On!
  No i przemawial (jego styl – znam, mowie wam do kurwy nedzy) na cmentarzu,
  po nieszczesliwym wypadku. Jego styl po wykonanej akcji – Informuje o Triumfie z malym
  usmieszkiem.

  Syn Boga 2012-01-13 21:25:48

  • Peryskop 2 lutego 2012 o 2:40 am

   Tragedia osobista, rodzinna i chyba narodowa, bo powiązana ze Smoleńskiem.

   Dzięki Zeno, że opublikowałeś u siebie więcej dramatycznych przekazów człowieka zamotanego w „karierę” ojca. Zmowa milczenia wywołuje cierpienia i wymaga ofiar.

   Obawiam się, że to dopiero początki naszej pokrętnej drogi do normalności.

   • jakis_buk 2 lutego 2012 o 4:22 am

    paranoicy wszystkich krajów łączcie sie – to chyba jedyne co można stwierdzić po „rewelacjach” zenobiusza 😀

    • zenobiusz 2 lutego 2012 o 11:25 am

     Zbuk@
     A to ciekawe.Ja dałem tylko informację podawaną oficjalnie o śmierci gen.Szumskiego,i wybór wierszy,domniemanego zabójcy dostępny na stronie poetyckiej
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/01/syn-zadzgal-generala-henryka-szumskiego-z-nienawisci/comment-page-1/#comment-40122
     .Jednym słowem wystarczyło słowo Smoleńsk,by zbuk@ nie zaglądając nawet na moją stronę,warknął odbytnicą.
     Ale jak się ma płacone od ilości postów wduszonych na blog,na którym ma się przydział,
     nic dziwnego ,że idzie się po najmniejszej linii oporu.
     Byle zaistnieć.

 20. luna 1 lutego 2012 o 6:23 pm

  Akcja plakat !

  W związku z podpisaniem umowy ACTA przez polski rząd, mimo protestów tysięcy ludzi, nadszedł czas by nasze manifestacje nabrały nowego wymiaru. Władza udowodniła, że nie interesują ją nasze sprzeciwy, nasza wola i opinie, a jedynie pieniądze.
  Wzrost podatków, ceny benzyny, wysokie bezrobocie utworzyły czarę goryczy, której ostatnią kroplą okazało się być podpisanie porozumienia ACTA. Polski naród obudził się, po latach bycia oszukiwanym i odzieranym z godności.

  Co robimy?

  Po pierwsze – informujemy ludzi.
  Myślisz, że to mało? Protestujących jest wielu, ale może być ich jeszcze więcej. Zadbajmy o naszą jedność, obalmy mit, że 90% manifestujących nie ma pojęcia czym jest ACTA. Uświadomienie ludzi z płynących zagrożeń to pierwszy krok by przestali wierzyć w gorliwe, acz obłudne zapewnienia polityków, że „to nic takiego”. Zaśmiejmy się w twarz kłamcom powtarzającym, że ACTA nie ograniczy praw i swobód obywateli.

  Po drugie – pokażmy, że jest nas wielu, że nie zapomnieliśmy, że wciąż walczymy razem, ramię w ramię, o nasze wspólne dobro.
  Politycy śmieli się z protestów, z politowaniem mówili: „należy ich ignorować, a znudzą im się strajki”. Pogoda również nam nie sprzyja. Naszą siłą jest zapał, pogoda ducha i nadzieja na to, że możemy sprawić by jutro było lepsze.

  Jak?
  W nocy, z 12/13 lutego, rozpoczynamy akcję, zatytułowaną „Plakat”. Nie ma ona w sobie żadnych ukrytych przekazów. Chcemy obejść kontrolę monitoringową w większych miastach i obkleić je plakatami o charakterze informacyjno-propagandowym. Naszym celem jest przyciągnięcie uwagi do problemu, szerzenie wiedzy na temat ACTA, a także pokazanie polskim władzom, że nie pozwolimy się uciszyć kilkoma złudnymi obietnicami.
  Założenia akcji są proste: dzielimy miasto na osiedla, lub ulice, do których wyruszamy małymi grupami. Plakaty wieszamy na przystankach autobusowych, słupach i innych miejscach użytku publicznego. Uważajmy jednak by nikogo (poza władzami lokalnymi) nie urazić. (Nie oklejamy okien, samochodów, domów)
  Projekt plakatu jest jeden na całą Polskę jako symbol zjednoczenia wszystkich miast w myśl jednej idei. Ponieważ koszt druku jest zbyt duży, wspólnie ustaliliśmy, że wydrukowanie jednego w formacie A4 i danego na ksera będzie dużo bardziej wygodne. (koszt ksera to 10-20 gr./szt.)

  Uwagi:
  – Należy uważać na monitoring. Sprawdzą się wszelkiego rodzaju czapki (nie kominiarki!), szaliki zasłaniające częściowo twarz.
  – Nie nadziejcie się na policję. A przynajmniej próbujcie

  NASZ PLAKAT, JEDEN WZÓR NA CAŁĄ POLSKĘ:

  http://imageshack.us/photo/my-images/96/beznazwy2ep.jpg/

  http://www.facebook.com/events/169991856443765/

 21. dyskusb 1 lutego 2012 o 6:23 pm

  Anti-SOPA PIPA Protest NYC 18 January 2012
  youtube.com/watch?v=vL5yr2rRn34

 22. katerina404 1 lutego 2012 o 6:28 pm

  Co do oprysków, to myślę, że osłaniają to niebo, aby zabrać nam słońce, które jest bardzo zdrowe wbrew opiniom „ekspertów” (filtry przeciwsłoneczne, się kłaniają, następne oszustwo) oraz tak jak pisze Monitor dają jakieś środki usypiające i przymulające, jak brom np lub inne świństwo, aby nas przymulić całkowicie. Ewentualnie mogą zakrywać niebo, abyśmy nie widziel,i co oni tam eksperymentują, a może zagęszczają po coś atmosferę. Albo wszystko w jednym. Jeżeli te chembustery naprawdę tak świetnie się spisują, to powinniśmy je montować, aby się bronić przed tymi hienami.

 23. theaspartam 1 lutego 2012 o 6:38 pm

  Ile jest chleba w chlebie?- http://www.youtube.com/watch?v=qLrwGuvZs9U

 24. rmld77 1 lutego 2012 o 6:54 pm

  Coś tu pusto dzisiaj. Zamroziło?
  Marku, czytywałem sporo blogów, ale Twój jest najlepszy. (Zaraz potem jest Zeno)
  Ma taką fajną, specyficzną atmosferę. 🙂

 25. maran 1 lutego 2012 o 7:30 pm

  Syjonisci wrecz wylaza ze swej wezowej skory aby wywolac te wojna i zmusic Stany do udzialu w niej.
  Uzywaja wszelkich diabelskich ,sobie znanych sposobow aby osiagnac swoj cel. Sa nawet sklonni wydac sporo wlasnej ,(uprzednio zrabowanej) kasy na ten cel.
  Tu na tym webiste http://mondoweiss.net/ jest sporo biezacych info ukazujacyh jak smietana syjonistyczna w USA urabia hamerykanskich politykierow i jak za wszelka cene chca , aby USA wsparlo ich w ataku na Iran.
  Sprostytuowane MSMedia robia z kolei swoja wyznaczona dzialke robienia wody z mozgu publice poprzez sianie paniki i histerii o rzekomych „niebezpiecznstwach” ze strony „Iranskich terrorystow” i Iranskiej jeszcze nie istniejacej broni nuclearnej”.
  Kto tu jest terrorysta?? Kazdy ,kto choc troche mysli to wie.

 26. Peryskop 1 lutego 2012 o 7:52 pm

  Podsumowanie anonimowych aktywistów

  „Monitor Polski” ma nieporównywalne zalety dzięki Gospodarzowi i jego Gościom.

  A zdemaskowanym osobom należy się współczucie gdy kawał ich tożsamości wali się.

  Charakterystyczny był wyraźny wzrost aktywności agentury po publikacji na MP tekstu red. Rafała Gawrońskiego o wybraństwie Polski i Polaków. I ostatnio powtórka po jego wywiadzie o praktykach satanistycznych – może domniemanych, ale ostra reakcja zdaje się je potwierdzać.

  Kumulacje zainteresowania tymi zagadnieniami świadczą o fascynacjach anonimowych aktywistów – nie tylko służbowych ale zapewne i osobistych.

  Antymaterialny@Fakir atakami na Marka musiał się nadwyrężyć, bo ciężkie ciosy poszły w próżnię. Po tej porażce teraz posprzątał po sobie i zamilkł na NE po „aresztowaniu w Moskwie”.

  Szkoda, bo pomimo różnych kiksów kompromitujących globtrotera (np. jakoby miejsce urodzin Buddy znajdowało się w dzisiejszych Indiach, gdy Lumbini leży w Nepalu) nie były złe te wpisy, książki, reportaże i programy. Ale zamotał się w kwestiach narodowościowych Palestyny i Białorusi, a także wyznaniowych wzywając wręcz do „wystrzelania” aborcjonistów.

  Tak się zwykle dramatycznie kończy służba „dwóm Panom” oraz ostentacja w obnoszeniu się z symboliką religijną. Ciekawe czy będzie go stać na szczerą i konstruktywną samoocenę ? Powinno, bo to inteligentny facet, ale psychikę ma nadwyrężoną zadufaniem i popularnością.

  Nie on jeden znalazł się przed trudnym wyborem – czy opowiedzieć się za ponadczasowymi humanistycznymi wartościami (których tak głośno broni – pod publiczkę ?), czy raczej wybrać pragmatyczny komforcik fizyczny, a duchowość powiesić „chwilowo” na gwoździu ?

  Tu dotykamy znacznie szerszego problemu i to na wyższym poziomie. Czy nasi „sprytniejsi” zdają sobie już sprawę, że dali się złapać w rozmaicie pozastawiane pułapki ? Czy nie zaczynają żałować, że ugrzęźli w kreowaniu zadłużeń niemożliwych do spłacenia, w niszczeniu państwa i narodu, w beznadziejnym motaniu się w wysiłkach aby nie ugrzęznąć w smoleńskim bagnie ?

  Pomimo otrzymanych „gwarancji” nie wyjdą już z matni, do której kuszeni przynętą dali się zagonić. Jeśli nowy prokurator wojskowy byłby nawet chętny śledztwa lepiej owijać w bawełnę, to kłębki są już tak wielkie i ciężkie, i jest ich z każdym dniem więcej, że bawełny nie starczy. Super klajstrem można pomóc tylko do czasu, który właśnie się kończy jeśli wygwizdany filut chce zamaskować Chrystusa, a odradza to inny filut znany z perwersyjnego podżegania.

  Już wiedzą, że dobre fortele się skończyły, a media tracą magiczną moc otumaniania narodu.
  A służenie „dwóm Panom” zakończyć się może tragicznie !!!

  A jeśli nawet w desperacji „dyżurny” zgasi światło, po zaciemnieniu Słońce znów zaświeci!

  Na jutro 2 lutego 2012 o 18.00 ks. Natanek zaprasza na internetową mszę.
  więcej tu: Ogłoszenia – ks. Piotr Natanek 28 01 2012
  „Przestańcie się bać” http://gloria.tv/?media=250439

  A tymczasem dla relaksu – co potrafią Rosjanie:
  Trapez Duo Artemiev http://www.youtube.com/watch_popup?v=5hIc2ODfRxQ

 27. theaspartam 1 lutego 2012 o 8:53 pm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7177958-jak-zminimalizowac-wplyw-chemtrails-?page=last

  • zenobiusz 1 lutego 2012 o 9:13 pm

   theaspartam@
   Poniżej rada ze strony,do której lik podajesz.

   Jednak możemy zminimalizować w pewnym stopniu wpływ jego działania na powietrze którym oddychamy w domu(mieszkaniu),zakładając na wywietrzniki filtry z fizeliny, własnej roboty na
   każdą kieszeń.Zdjęcia- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/photos/album?albumid=12933307 są to 3 kawałki cieniutkiej fizeliny naklejone krawędziami ze sobą,środkowy powinnien to być z włókna węglowego,ale możemy urzyć zmielony węgiel drzewny opylając fizeline na tyle że nie odpada i nie dmucha węglem,można też urzyć włókna węglowego który jest w środku filtra z demobilu do najpopularniejszej maski słoń, koszt 6zł- Filtry nie gwarantują 100% oczyszczenia powietrza, ale wchłaniają wszelkiego rodzaju pyłki np. metale jak aluminium w chemtrails.

   A moja rada tu:
   http://zenobiusz.wordpress.com/cenne-porady-odnosnie-budowy-chembustera/comment-page-1/#comment-40115
   Lepiej chyba likwidować przyczynę,a nie skutek.???????????

   • Aśka 1 lutego 2012 o 11:43 pm

    Skoro proponujecie filtry na kratki wentylacyjne, to co z oknami? Nie wietrzyć?

 28. theaspartam 1 lutego 2012 o 9:23 pm

  CHEMBUSTER

  Nie każdego stać na chembustera, po za tym można zabezpieczyć się na te dwa sposoby prawda?

  • zenobiusz 1 lutego 2012 o 10:28 pm

   Można zrobić składkę z paru znajomymi,koszt wykonania to około 1000zł,chyba warto,
   leki w przyszłości dla kilku rodzin będą o wiele droższe i.Nie funkcjonujemy tyko w mieszkaniach.Mamy nosić maski z pochłaniaczami idąc do sklepów i w pracy
   ,a co ze spacerami z małymi dziećmi,z osobami starszymi,
   a więc mniej odpornymi na terenie naszego zamieszkania.???.
   Dziwna ta strona ,wraz z obowiązkiem logowania,
   czy oni na prawdę walczą z chemtrails
   ,czy spuszczają parę z gwizdka?

   • monitorpolski 1 lutego 2012 o 10:46 pm

    Konkret – popieram. Ktoś musi tym pokierować. Może dobrze byłoby założyć jakieś forum dyskusyjne w tym temacie?

 29. felicyta 1 lutego 2012 o 9:23 pm

  ACTA – WAŻNE:

  19:11, 01.02.2012 /TVN24
  Referendum ws. ACTA? „Nie wolno odwracać się plecami”
  http://www.tvn24.pl/-1,1733440,0,1,referendum-ws-acta-nie-wolno-odwracac-sie-plecami,wiadomosc.html
  MINISTER BONI O INICJATYWIE WROCŁAWSKICH STUDENTÓW
  – Jeśli tak duża grupa chce referendum, to być może trzeba będzie je przeprowadzić – tak na propozycję referendum ws. ratyfikacji przez Polskę międzynarodowej umowy ACTA odpowiedział minister administracji i cyfryzacji Michał Boni. – Nie wolno wobec tak dużego ruchu niezadowolenia społecznego odwracać plecami – stwierdził w „Tak jest” w TVN24. Zdaniem Boniego warto rozmawiać na temat ratyfikacji ACTA. Taką debatę zaproponowała w środę Rzecznik Praw Obywatelskich Krystyna Lipowicz.
  Podpisy pod referendum zbiera trzech wrocławskich studentów – Kuba Bartusiak, Marek Kinstler i Tomasz Pietruszka. Do tej pory pod wnioskiem podpisało się 250 tys. osób.(…)

  • AQQ 2 lutego 2012 o 12:18 am

   Ci studenci z Wrocka czyżby za plecami mieli „kółka coli”…..

 30. Stanisław 1 lutego 2012 o 9:33 pm

  Czy w sprawie Rafała Gawrońskiego będziemy pisać do Rzecznika Praw Obywatelskich ? jeżeli tak to proszę o wzór pisma. Może też trzeba napisać do naszych posłów i senatorów – tych od prawicy, ponieważ na lewactwo i środek nie można raczej liczyć. Sprawa Gawrońskiego przypomina sprawę profesora Jarosza którego to ONI zniszczyli i żadna kara na NICH za to nie spadła. Tu i tam ŚCIERWO działa w „ramach prawa” niszcząc wartościowych ludzi.

  • monitorpolski 1 lutego 2012 o 10:48 pm

   Poprosiłem Tadeusza Chołdę i „Rebeliantkę” o wzór – oni mają w tym doświadczenie.

 31. dyskusb 1 lutego 2012 o 9:41 pm

  Apokaliptyczne dźwięki (fale z kosmosu) lub sprawka HARP’u i podobnych tego typu instalacji
  1/16/2012 — ‚Strange sounds’ heard WORLDWIDE — what is it?!
  youtube.com/watch?v=GZ2ZcmMxehk
  http://strangesoundsinthesky.com/

 32. felicyta 1 lutego 2012 o 9:50 pm

  21:34, 01.02.2012 /PAP
  Pakt fiskalny jest „tragicznym błędem”
  PREZYDENT CZECH KRYTYKUJE PRZYWÓDCÓW UE
  „Tragicznym błędem” nazwał czeski prezydent Vaclav Klaus pogłębienie integracji europejskiej poprzez przejście od unii walutowej do paktu fiskalnego. Klaus jest znany ze swych eurosceptycznych poglądów. Już wcześniej powiedział, że ewentualnie nie podpisze paktu fiskalnego. Między innymi z tego powodu w Brukseli czeski premier nie zadeklarował przystąpienia do umowy.(…)
  http://www.tvn24.pl/0,1733447,0,1,pakt-fiskalny-jest-tragicznym-bledem,wiadomosc.html

 33. pola 1 lutego 2012 o 10:06 pm

  Rutkowski przyjechał wymierzyć sprawiedliwość. Precyzując: miał wykonać wyrok sądu. Nasz rodzimy Super Hero kpiąc z obowiązującego w Polsce prawa, wykonawszy już chyba wszystkie możliwe bohaterskie akcje (bo tylko takich podejmuje się detektyw), zaczął wyręczać komorników. A jak do tego doszło?
  http://magielfinansowy.nowyekran.pl/post/50338,szturm-na-rafinerie-glimar-w-gorlicach

 34. felicyta 1 lutego 2012 o 10:17 pm

  Prawie 60 ofiar mrozów w Polsce i na Ukrainie
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/prawie-60-ofiar-mrozow-w-polsce-ukrainie
  Jak udzielić pierwszej pomocy ofierze mrozu? Poradnik Policji http://www.youtube.com/watch?v=rPvq3H-N-FA

 35. theaspartam 1 lutego 2012 o 10:19 pm

  New topic- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-

 36. kama 1 lutego 2012 o 11:04 pm

  Zastanówcie się skąd nagle w tv,w internecie na wp,onecie informacje o kulisach tajnych rozmów w sprawie ACTA.Anonymus chce aby młodzi wyszli na ulice i mnie to wcale się nie podoba.To samo było z solidarnością.Nie dajcie się podpuszczać.Dosyć już nas poginęło i co dziś z tego mamy.Jedyne wyjście rządać referendum w sprawie ACTA,referendum w sprawie pakietu fiskalnego,i uprawnień dodatkowych dla ingwilacji ludzi jakie dostała NIK.Uwaga na to co rząd wprowadza po cichu.Coś za dużo nagle w naszych mendiach o potyczkach rządu.Do tej pory tylko była zielona wyspa.Nie wierzę też tak za bardzo w to Anonymus,chcą wywołać zamieszki i wprowadzić całkowitą kontrolę bocznymi drzwiami.

 37. wacpan 1 lutego 2012 o 11:07 pm

  Wislawa polecam wiersz pt.”partia”

  • szuwaxpl 1 lutego 2012 o 11:12 pm

   Wisława POwie w oczy towarzyszowi Stalinowi ‚jacy jesteście wspaniali i wielcy towarzyszu’

 38. choice 1 lutego 2012 o 11:13 pm

  Ponad 73 osoby zginęły, a tysiąc odniosło poważne obrażenia w starciach po meczu Al-Masry z Al-Ahly – poinformowało ministerstwo zdrowia. To największa tragedia w historii egipskiej piłki nożnej.
  http://www.sport.pl/pilka/1,65085,11073496,Pilka_nozna__Zamieszki_po_meczu_w_Egipcie__Sa_zabici.html

 39. wacpan 1 lutego 2012 o 11:23 pm

  Czesc i chwala bohaterom 1.03

 40. felicyta 1 lutego 2012 o 11:23 pm

  Polecam swietny film z 22.01.2012 o starozytnych broniach podarowanych przez kosmitow(„bogow”) Ziemianom w dawnych czasach, a ktorych opisy budowy znajduja sie w Mahabharacie.
  Do dzis nie wiadomo w jakim celu to zrobili a moze nadal to roba? Warto sie zastanowic, zwlasza, ze we wspolczesnych channelingach od nich m.in. na http://krystal28.wordpress.com, przekazuja, ze nie dopuszcza do 3 wojny swiatowej.

  ancient.aliens.s03e09 (napisy)

  • choice 1 lutego 2012 o 11:35 pm

   1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.

   http://radtrap.wordpress.com/2011/05/15/heksagram-kult-saturna-i-dlaczego-musimy-wystrzegac-sie-magii-czesc-2/

   a odnośnie chanelingów kosmitów
   http://radtrap.wordpress.com/2011/12/16/galaktyczna-federacja-kosmicznych-klamstw/
   http://radtrap.wordpress.com/2011/12/14/roger-morneau-nawrocenie-bylego-spirytysty/
   http://radtrap.wordpress.com/2011/06/01/co-stoi-za-propaganda-ufo/

   • felicyta 2 lutego 2012 o 12:07 am

    Wg wielu naukowcow, m.in. profesora Jan Pajaka, pod wszystkimi bogami, aniolami czy demonami oraz ich „cudami” kryja sie kosmici z krwi i kosci a tylko niezrozumienie dzialan i technologii tych innych cywilizacjii przez owczesnych ludzi oraz wielu dzisiejszych sprawia, ze uwazani sa oni za jakies nadprzyrodzone stwory typu anioly czy demony.
    Nie mozna czegos potepiac w czambul tylko dlatego, ze czegos sie nie rozumie i z ignorancji czy niewiedzy nie dopuszcza innego wytlumaczenia niz subiektywne, ktore niekoniecznie jest zgodne z prawda.

    • Peryskop 2 lutego 2012 o 3:43 am

     „Nie mozna czegos potepiac w czambul tylko dlatego, ze czegos sie nie rozumie i z ignorancji czy niewiedzy nie dopuszcza innego wytlumaczenia niz subiektywne, ktore niekoniecznie jest zgodne z prawda.”

     To prawda.

     Ale – przy całym szacunku dla Felicyty za jej inne wpisy – nie powinno się rozgłaszać wiary w dyrdymałki „profesora” z bujną wyobraźnią.

     Ezoteryka Bławatskiej i jej następców kusi, urzeka i wprowadza w stany euforii.
     Czyli OTUMANIA nas jak opium !

     • jakis_buk 2 lutego 2012 o 4:13 am

      nawiedzony poucza nawiedzonego – hehheeheh 😀

     • felicyta 2 lutego 2012 o 1:14 pm

      @nie powinno się rozgłaszać wiary w dyrdymałki „profesora” z bujną wyobraźnią.
      nawiedzony poucza nawiedzonego

      -i dziwic sie tu wprowadzajacym ACTA, jak nawet niektorzy na tym blogu byliby niezlymi dyktatorami od tego jaka wiedze nalezy rozglaszac

      • choice 2 lutego 2012 o 1:29 pm

       „-i dziwic sie tu wprowadzajacym ACTA, jak nawet niektorzy na tym blogu byliby niezlymi dyktatorami od tego jaka wiedze nalezy rozglaszac” tyle masz na swoją obronę jak tak to czytaj dalej tą nawiedzoną stronę http://krystal28.wordpress.com, i nie zapomnij wciągnąć w szeregi jakiegosbuka
       na starcie filmu 6,5 miliarda lat temu gdy ziemia była gorącą lawą huknął piorun i kto powstał pierwszy a przywieźli nas kosmici loooooool 😀

       • jakisbuk 2 lutego 2012 o 2:13 pm

        choice – jedni wierza w objawienia zenobiusza i matki boskiej a inni w chenelingi z krystal28 – dla mnie różnica żadna 🙂 bajki dla nawiedzonych

       • jakis_buk 2 lutego 2012 o 4:07 pm

        zenuś – „Nie bajki dla nawiedzonych,a wiedza nie dla leni umysłowych.”
        jaka wiedza ? oparta na jakimś programiku z T V ? no to poogladaj Discovery – a zaraz nam tu udowodnisz że kosmici istnieją 😀

        http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/11/19/o-nie-istniejacym-przeciez-zjawisku-chemtrailach-w-slowackiej-telewizji-kto-w-polsce-sie-odwazy/

        nie takie bajki widzialem w T V – co wcale nie znaczy że musze w nie wierzyć

        wg wiekszosci tu piszących media kłamią – dlaczego wiec Ty w to uwierzyłeś ? skąd jesteś taki pewny że wszystko czym cie karmi TV to prawda ? od kiedy to tak wierzysz w TV ?

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 4:18 pm

         Zadaj sobie trud poczytania innych stron,leniu.
         to tylko ilustracja ,że nie nasze to tylko troski,
         co powiesz o postawie niemieckich naukowców,
         dałem linka,ukraińskich parlamentarzystów ??

      • Peryskop 2 lutego 2012 o 3:25 pm

       Felicyta, nie podwiązuj naszych argumentacji pod gruby problem ACTA.
       Gdybym miał dyktatorskie zapędy, to napisałbym: NIE MOŻNA !!!

       A przecież napisałem konkretnie ale miękko:
       „…nie powinno się rozgłaszać wiary w dyrdymałki „profesora” z bujną wyobraźnią…”

       Dla wyjaśnienia, ja także jak @choice i wielu innych blogowiczów wierzyłem kiedyś w UFO-ludków i inne brednie, łącznie z Moonlandingiem Apollo.

       Ale oczy mi się otworzyły i przytomność wróciła gdy zauważyłem skalę przekrętów oraz ich cele.

       A do realizacji tych niecnych celów potrzebne jest wciśnięcie nam rozmaitych bajek, co robią agenci, ale także spontanicznie natchnieni „profesorowie” i inne autorytety.

       Przemyśl to na chłodno, proszę – zwłaszcza że aura sprzyja. Ciepło cię pozdrawiam!

       • felicyta 2 lutego 2012 o 3:35 pm

        @Ale oczy mi się otworzyły

        -mnie tez sie oczy otworzyly na calkiem inna historie naszej rzeczywistosci
        http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl

        ancient.aliens.s01e02 1z6 (lektor).avi http://www.youtube.com/watch?v=nA6nTXCjFBM

        „…w 19 wieku w ruinach Niniwy archeologowie znalezli 22 tysiace takich tabliczek (gliniane z pismem klinowym sprzed 3,5 tys. -1900 lat, kiedy terytorium dzisiejszego Iraku zamieszkiwali Sumerowie). Gdy odczytali pismo klinowe, odkryli, ze sa tam historie podobne do tych z judeo-chrzescijankiej Biblii. Niemal kazda opowiesc o potopie czy Adamie i Ewie ma wczesniejszy sumeryjski odpowiednik…)

        • jakis_buk 2 lutego 2012 o 4:19 pm

         felicyta -bo religie chrześcijańskie to plagiat – tylko że baranie głowy które wierzą w różne harpy, chemistrale i inne brednie – w to akurat uwierzyć nie chcą albo nie potrafią – bo to przecież wywróciło by ich świat do góry nogami 😀 a przyznaćsie że sie wierzyło przez lata w kościelne bajki to juz zbyt wiele 😀 EGO mogło by nie wytrzymać 😀

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 4:51 pm

         A pisałem żeś satanista ,
         alibo lucyferianin.

        • jakis_buk 2 lutego 2012 o 5:45 pm

         zeniu – „A pisałem żeś satanista ,
         alibo lucyferianin. ”

         to że ja nie wierze w twojego skopiowanego bożka – nie oznacza że jestem jakimś satanistą lub lucyferianem – jak zapewnie wiesz jestem wolnym człowiekiem nie należacym do żadnej religii organizacji itp – wiec nie podpinaj mnie pod swoje paranoje

        • felicyta 2 lutego 2012 o 5:57 pm

         @religie chrześcijańskie to plagiat – tylko że baranie głowy które wierzą w różne harpy, chemistrale i inne brednie

         -oo, zaczyna sie bluzganie zamiast argumentow, jednak uwieraja Cie chemtraile i HAARP, ale za Chiny nie doksztalcisz sie w temacie…?

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 6:05 pm

         felicita – nic mnie nie uwiera 😀 – podałem tylko przykład harp jako wiary w bujdy 🙂 – równie dobrze mogłem napisać Nibiru itp

         a w jakim temacie mam sie dokształcic ?

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 6:47 pm

         No i nawet avatarek się zmienił i nick.
         Tak to jest w pośpiechu.Wypowiedź po służbie.
         Ależ gorliwy pracownik,nadgodziny pod innym ,
         nickiem i avatarem,żeby łatwiej odróżńić.??

     • O Rzesz 2 lutego 2012 o 1:17 pm

      „Ezoteryka Bławatskiej i jej następców kusi, urzeka i wprowadza w stany euforii.”
      Mnie odpycha.

    • choice 2 lutego 2012 o 11:39 am

     przykro mi ale ja już potępiam szukałem i nawet wierzyłem w istnienie kosmitów, kto szuka ten znajdzie w tym momencie już mnie śmieszy ta new age propaganda. zaplątanie z omotaniem a do prawdy nigdy nie dotrzesz jak nie przeczytasz tych paru artykułów które ci podałem i się nie zastanowisz. to co ty próbujesz na siłę przedstawić to ja już tysiąc krotnie przerabiałem i określę to delikatnie jeden wielki bełt….

     • felicyta 2 lutego 2012 o 1:36 pm

      @ określę to delikatnie jeden wielki bełt….

      -jest takie porzekadlo, ze krowa , ktora duzo ryczy malo mleka daje albo inne, skarbonka z niewielu grosikami glosno brzeczy, ja tam nikogo nie osadzam wg tego co pisze i do tego w wulgarny sposob…

      • choice 2 lutego 2012 o 1:56 pm

       napisałem delikatnie bo nie wiem jak w takie brednie można promować płacą ci za to new age propagandę? czy działasz razem z nimi nie wiedząc o tym?
       co do reszty nawet nie poczytałeś to co umieściłem bo lepiej wierzyć w bogów kosmitów litości, nie dopuszczasz nic do siebie a szerzysz herezję i chcesz być wysłuchany… pooglądałem 10 minut to co zamieściłeś i niczym nowym nie zostałem zaskoczony, a ty nawet nie zaglądnąłeś to co umieściłem więc jak mam z tobą rozmawiać(pisać)……

       • felicyta 2 lutego 2012 o 2:25 pm

        @nie wiem jak w takie brednie można promować płacą ci za to new age propagandę?

        -i po co uzewnetrzniasz swoja zlosc dziecinnie (podwazasz w ten sposob inne swoje dobre wpisy), daj madre kontrargumenty, ale pewnie ich nie masz oprocz swoich b.subiektywnych i b.religijnych sadow. Nasza rzeczywistosc jest b. zlozona, moga sie tam miescic moje i Twoje poglady, wiec szkoda T.jadu. Nabywaj ciagle wiedzy, nie tylko religijnej, jak ja to m.in. robie.

        • Peryskop 2 lutego 2012 o 4:09 pm

         Felicyta, napisałaś: „Wg wielu naukowcow, m.in. profesora Jan Pajaka, pod wszystkimi bogami, aniolami czy demonami oraz ich „cudami” kryja sie kosmici z krwi i kosci a tylko niezrozumienie dzialan i technologii tych innych cywilizacjii przez owczesnych ludzi oraz wielu dzisiejszych sprawia, ze uwazani sa oni za jakies nadprzyrodzone stwory typu anioly czy demony.”

         Czy ktoś dysponuje DOWODAMI, że kosmici istnieją, i że są zbudowani „Z KRWI I KOŚCI” ?
         Ja przynajmniej na takie dowody nie napotkałem.
         A więc to tylko są spekulacje i wierzenia.
         Podobnie jak II część twojej tezy.

       • felicyta 2 lutego 2012 o 4:28 pm

        @na takie dowody nie napotkałem

        -widocznie niewystarczajaco wyszukales wiedzy w sieci na ten temat, ja wyszukalam, ale nie bede sie dzielic nimi tutaj, bo to nie ma sensu, jesli nawet nie ogladneliscie filmu, ktory opiera sie (i sa przytaczane) na faktach naukowych

        • felicyta 3 lutego 2012 o 8:32 am

         I jeszcze jedno w sprawie kosmitow. Jak myslisz, kto obsluguje ta kosmiczna maszynerie w Medjugorie do otumaniania ludzi, bo chyba nie bog, Jezus czy Maryja?

  • kiriki 1 lutego 2012 o 11:45 pm

   na Boga ta strona krystal to nawiedzone infantylne dzieci!
   poza tym napisz wasc cos lekko nie po ich toku myslenia, nie ma szans na zamieszczenie.
   Oni tam tona we wlasnym budyniu, az mdli od slodkosci!
   Ale filmik obejrze z ciekawoscia.

  • masakalambura 2 lutego 2012 o 9:32 am

   Jeśli by ktoś myślał,że Biblia nie ostrzega przed inwazją obcych, to powinien to znać:

   Tora Genesis VI
   „I stało się, gdy zaczęli się ludzie rozmnażać na ziemi a córki im się narodziły-
   Że ujrzawszy synowie Boscy córki ludzkie,iż piękne były, pojęli sobie żony ze wszystkich, które sobie upodobali.
   I rzekł Bóg: Nie walczyć duchowi Mojemu w człowieku długo, jest on wszakże i ciałem; i niech będą dni jego 120 lat.
   Olbrzymi byli na ziemi w czasy one; i także w następstwie, bo przychodzili synowie Boscy do cór ludzkich, a rodziły im: Są to owi mocarze, którzy od wieków byli mężami sławy. ”

   I dalej u Henoha 6-8
   „1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
   2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.
   3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: „Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech”.
   4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: „Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku”.
   5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
   6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
   7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel.
   8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.

   7.
   l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
   2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
   3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
   4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.
   5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew. 6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.

   8.
   1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.
   2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute.
   3 Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel [ wychował] astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel nauczył dróg księżyca.
   4 Ludzie ginąc wołali, a głos ich doszedł do nieba.”

   I dalej:
   „Imię pierwszego jest Jekon. To jest ten, który zwiódł wszystkie byty anielskie. Sprowadził ich na ziemię i uwiódł ich przy pomocy córek ludzkich.
   5 Imię drugiego jest Asbeel. Ten podsunął zły plan świętym bytom anielskim i zwiódł je tak, że zanieczyścili swe ciała z córkami ludzkimi.
   6 Imię trzeciego jest Gadrael. Ten pokazał wszelkie śmiertelne ciosy synom ludzkim. On zwiódł Ewę i pokazał ludziom oręż śmierci: tarcze, pancerze i miecz do zabijania i wszelki śmiertelny oręż ludzi.
   7 To z jego poduszczenia to wszystko przyszło na mieszkańców ziemi od owego czasu aż na wieki wieków.
   8 Imię czwartego jest Penemue. Ten pokazał ludziom gorycz i słodycz oraz wyjawił im wszystkie tajemnice wiedzy.
   9 Nauczył ludzi sztuki pisania atramentem i [wyrobu] papieru. Przez to wielu poszło na manowce od dawien dawna aż po dziś dzień.
   10 Ludzie bowiem nie zostali stworzeni po to, aby wzmacniali swoją wiarę piórem i atramentem.
   11 Ludzie bowiem zostali stworzeni po to, aby stali się jak aniołowie, czyli sprawiedliwi i czyści, i aby ich nie dotknęła wszystko niszcząca śmierć. Jednakże z powodu owej nauki idą ku zagładzie i z powodu owej mocy niszczy ich śmierć.
   12 Piąty ma na imię Kasdeja. Ten pokazał ludziom wszystkie złe ciosy duchów i demonów oraz ciosy atakujące embrion w łonie [matki] tak, że następuje poronienie. [Pokazał też ciosy atakujące] duszę. [Pokazał im] ukąszenia węża i porażenia w południe, dziecko bestii zwanej „samiec” […]
   13 To jest zadanie Kesbeela, przyczyny przysięgi, który pokazał [przysięgę] świętym. Kiedy miesz-kał na wysokości w chwale nazywał się Beka.”

   A zatem według Starego Testamentu coś żyje w niebiosach i bywało już na ziemi i wbrew woli Najwyższego czyniło wielkie zamieszanie oraz zepsucie ucząc rzeczy niepotrzebnych i szkodliwych dla ludzi. A jeśli wziąć słowa Jezusa, że czasy ostateczne będą jak za czasów Noego (powyższe cytaty dotyczą tego okresu), to możemy się liczyć z tym, że zepsucie na ziemi jeszcze się zwiększy a my jesteśmy dopiero przygotowywani (psuci) na jego zstąpienie z niebios. A nie będzie to Jezus, a tylko ktoś od dawna oczekiwany przez wszystkich, którzy Jezusa nie uznali za Mesjasza. Ten zwodziciel zwiedzie wszystkich, którzy teraz od wiary odstąpili, i którzy nauki Jezusa nie przyjęli, i będzie on też miał swojego proroka, zwanego fałszywym. I znaki fałszywe będą robić.

   I dopiero po nim przyjdzie Zbawiciel i udowodni swoim przyjściem, że Ewangelia oraz Koran (bo muzułmanie uznali Jezusa za Mesjasza i czekają na Niego) jednak nie były „ściemą” i że należy Prawa Boga Jedynego przestrzegać.

   Zatem scena gotowa, scenariusz znamy, tylko główni aktorzy jeszcze się nie ujawnili.
   Do modlitwy bracia i siostry…

   • choice 2 lutego 2012 o 11:25 am

    masakalambura@ bardzo fajnie czytało się twój komentarz jednak że co do ostatniego się za bardzo nie zgodzę, islamiści czekają na mesjasza który ma przyjść pierwszy żeby walczyć z antychrystem który ma się pojawić później, natomiast katolicy i chrześcijanie czekają na ujawnienie antychrysta który poprzedzi ponowne przyjście Chrystusa. A Jezus był dla nich jednym z wielu proroków.

    • choice 2 lutego 2012 o 12:19 pm

     „A Jezus był dla nich jednym z wielu proroków.” miałem na myśli islamistów..

    • masakalambura 2 lutego 2012 o 8:41 pm

     Nie prawda, Jezus jest w Koranie nazwany Mesjaszem kilkukrotnie, oprócz tego nazywany jest Słowem i Duchem Boga. Jest traktowany wyjątkowo, bo został z ciałem zabrany do Nieba.

     Wyznanie muzułmanów: że wierzą w Boga Jedynego (Allah = Bóg), Boga Abrahama, Mojżesza, Jezusa syna Marii i Muhammada i nie czynią różnicy między nimi, oznacza, że
     nie robią z żadnego z nich większego lub równego Bogu bo wszyscy prorocy byli uniżonymi sługami Boga (przypomnij sobie czego uczył Jezus, a trudno się z tym nie zgodzić). A to, jak osądził ich Bóg, jest wyłącznie Jego sprawą. Mym mamy czcić Boga, tak jak uczyli nas wszyscy prorocy bez wyjątku. Jezus był jednym z nich, choć jak wszyscy oni a może bardziej niezwykły.
     Hadisy mówią o tym, że Jezus przyjdzie w chwale aby zabić Antychrysta, który będzie właśnie okrążał obóz świętych broniących się przed Nim w wielkiej i ostatecznej bitwie (prawdopodobnie Armagedon). W chwale tzn. od jego spojrzenia niewierni i zbuntowani wobec Boga będą ginąć, a od jego głosu…

     Oj będzie się działo.

     Myślę że mylisz oczekiwanie muzułmanów na Mahdiego, zwanego mesjaszem muzułmanów. To prawda że jest on oczekiwany, ale to jemu i dowodzonymi przez niego wojskom ma Jezus przyjść na ratunek w ostatniej chwili. I potem wspólnie ustanowią Królestwo Mesjańskie.

 41. Konrad 1 lutego 2012 o 11:23 pm

  Prywatnosc w internecie

  • felicyta 2 lutego 2012 o 1:07 am

   Oszukać Wielkiego Brata Lektor PL

   Monitoring wkradł się w prywatność obywateli bez ich wiedzy i woli. Kamery telewizji przemysłowej, Internet i poczta elektroniczna to narzędzia inwigilacji. Ekspert ds. bezpieczeństwa Aton Edwards pokazuje, co trzeba zrobić, by uniknąć czujnego oka kamery.

 42. obnie.pl 1 lutego 2012 o 11:37 pm

  W sprawie Rafała Gawrońskiego.
  Pod materiałem na obnie.info ktoś zrobił komentarz, że jeśli to jest więzienie za grzywnę lub koszty sądowe to jeśli ktoś wpłaci kasę za Rafała Gawrońskiego to go natychmiast wypuszczą.
  Trzeba to sprawdzić i ew. ogłosić zbiórkę kasy.
  Jeśli chodzi o karty telefoniczne to jeśli jest kłopot z zakupem w więzieniu to chyba można je zasilić online.

 43. wacpan 1 lutego 2012 o 11:41 pm

  Mam lepszy wislawa.,wiesz pt. TEN DZIEN

  • szuwaxpl 1 lutego 2012 o 11:58 pm

   Ten to można by dwa miesiące temu zadedykować naj partii PO, służalczy rym jak widać zawsze na czasie.
   Analogicznie mamy prawie samych takich cudaków nagrodzonych Noblem, jeden żyd wileński nazwał ładnie Polaków ‚Przydrożne pieski’, chyba to był główny twór noblowski, następnego skaczącego to wstyd nazywać…
   Maria jakoś się ostała, ale to było dawno!

  • felicyta 2 lutego 2012 o 12:15 am

   „Szymborska z garstką podobnych jej krakowskich intelektualistów domagała się przyspieszenia wykonania wyroków śmierci na krakowskich księżach, których komuniści kłamliwie oskarżyli o pracę dla obcego wywiadu.”
   http://michaelstanislaus.salon24.pl/152139,wislawa-szymborska-kundlizm

   Pisala o „swoich” dla „swoich”, pejsatowatych, jakby kto nie wiedzial. Osiagnela piekny pejsaty wiek pasozydujac.

   • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 12:25 am

    Brawo frlicyta, ilu stąd ludzi wychwala tą panią, ale dziwić się nie należy. W szkole opracowania poezji w mediach laury – no jak nie chwalić, no jak ?
    Inna sprawa, Goebels miał rację, że jak się wmawia kilka razy głupotę, to potem wszyscy w to wierzą. Ten inny żyd wileński co na ‚Skałce’ pochowany, wtedy patrioci się nie dziwili, że to wstyd i Wielcy Polacy się w trumnach przewracają.
    Ale dość niech im świeci czerwona gwiazda 🙂

 44. choice 1 lutego 2012 o 11:53 pm

  Wojciech Cejrowski Budyzm bardzo dobry 24 minutowy dokument

  • felicyta 2 lutego 2012 o 12:17 am

   Cejrowski, jak i „siostra” Szymborska, pewnie tez osiagnie sluszny wiek pasozydujac.

   • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 12:28 am

    Wojtka lubię, nie ma ludzi idealnych. Ale uważam, że jest OK i goli pejsy:)

    • felicyta 2 lutego 2012 o 12:55 am

     Czy Wojciech Cejrowski jest skrajnym syjonistą?
     http://mocniejszy.wordpress.com/2011/03/30/czy-wojciech-cejrowski-jest-skrajnym-syjonista/
     30 Marzec 2011 Autor: mocniejszy
     (…)Czego dowiedziałem się od znanego podróżnika z przytoczonej wypowiedzi? Dowiedziałem się, że mieszkańcy Palestyny to „Palestyńcy” i zamiast twarzy mają „gęby”. Pan Wojciech najwyraźniej ich bardzo nie lubi, skoro publicznie tak o nich mówi. Dowiedziałem się też, że Polska powinna stawiać na Izrael i zakazywać demonstracji poparcia dla Palestyńczyków. To ostatnie zaskoczyło mnie w dwójnasób, bo znam Pana Wojciecha z wysławiania wolności. A tu nagle wielki obrońca wolności oburza się, że władze Warszawy nie zakazały wywieszenia symbolu solidarności z Palestyńczykami.(…)

     • Peryskop 2 lutego 2012 o 4:37 am

      dr E. Sendecki ostrzega

      zaplątany człowiek?
      http://gosc.pl/doc/762463.Moze-jestem-egzotycznym-katolem

      Wojciech Cejrowski każe usuwać swój wywiad z Internetu
      http://www.wideoportal.pl/site/items/3511

      @Choice, nie dostrzegłeś drwin z buddyzmu, Buddystów i samego Dalai Lamy?

      To tu WC „błysnął” nonszalancją i niewiedzą gdzie się urodził Budda. Słowem się nie zająknął, że wyznawcy Zen (głównie w Japonii) traktują Buddę jako Boga, a skoncentrował się na tym, żeby wyszło śmiesznie w ramach podkopywania sensu tej najbardziej przyjaznej, pogodnej i pokojowej filozofii życiowej.

      Prześmiewczy ton i chamskie wpychanie się z kamerą i mikrofonem pomiędzy modlących się ludzi, a potem wyzywanie od głupków osoby wypełniające swoje ceremoniały według wyznawanej tradycji trudno odbierać inaczej niż jawne dyskredytowanie religii jako takich.

      Zamówienie, czy tylko żałosny spadek formy, czego byliśmy świadkami ostatnio ?

      A może szydełko wyzwoliło się z workowatego przyodziewka w ramach Style.tv ?
      Czy wystarczy wskoczyć w koszulkę z Matką Boską z Guadelupe żeby udawać świętoszka ?

      • Annah. 2 lutego 2012 o 8:14 am

       Trochę dziwię się temu co piszesz. Słuchałeś siostry Michaeli słuchałeś?

       • Peryskop 2 lutego 2012 o 5:12 pm

        Annah, dobrze że tylko trochę się dziwisz temu co napisałem.
        Bo oczywiście, że wysłuchałem dr Pawlik. I skonfrontowałem na miejscu tu i tam.

        Buddyzm wyrósł z hinduizmu, a ten wywodzi się z jednej z najstarszych religii świata – dżinizmu. To na dżinistów geście pozdrowienia (ahimsa=bezgwałt) Gandhi oparł swoją zwycięską taktykę. Chyba nie tylko ja jestem przekonany, że to nie było ostatnie zwycięstwo POKOJU nad WOJNĄ.

        A siostra Michaela mimo swej wiedzy wchodzi „w kaloszach” w tamtejsze skomplikowane relacje historyczne, społeczne, religijne i filozoficzne z misją (a może raczej obsesją?) uszczęśliwiania siłą swej perswazji miliarda ludzi przez narzucanie im naszych zasad wiary. Podkreślam: WIARY.

        Nic dziwnego że budzi to sprzeciw, a gdy naciski trwają dłużej, to pojawia się pogarda i nienawiść. Obustronnie ! I tak właśnie powstają waśnie rasowe, wojny religijne i mordowanie „w imię Boga”.

        Z internetu: Michaela Pawlik, dominikanka — znawczyni hinduizmu, psycholog i filozof ostrzega przed zgubnymi skutkami propagowania religii Wschodu, które „niosą ze sobą rasizm, także w kontekście duchowym.” – koniec cytatu.

        Siostra Michaela szczególnie ostro zwalcza i wyśmiewa inkarnację, jakby osoba ze stopniem naukowym doktora nie dostrzegała, że w naszej kulturze strach przed śmiercią stał się jedną z przyczyn epidemii egoizmu i materializmu, co prowadzi do zapaści cywilizacyjnej.
        Utkwił mi w pamięci widok w Varanasi nad Gangesem staruszki umierającej w pogodnym nastroju m.in. dzięki wierze, że reinkarnacja pozwoli jej na dalsze funkcjonowanie mimo śmierci.

        Czy siostra Michaela świadomie chce wyznawcom religii Wschodu wyrwać ich pogodę ducha ?
        Jakim prawem ? W imię nawracania innych narodów ? Na co ? Na pychę ? Na brak tolerancji ?

        NIEMAL KAŻDA RELIGIA UZNAJE SIĘ ZA NAJWŁAŚCIWSZĄ I JEDYNIE SŁUSZNĄ!

        Wyjątkiem jest tu buddyzm, ale główny kłopot polega na niepewności czy jest on RELIGIĄ !!!

        Nie oszukujmy się – doktryna wiary katolickiej także dopuszcza szczególne formy „reinkarnacji”, a różnice poza nazewnictwem sprowadzają się do jednokrotności procesu i – z wyjątkiem świętych – nieokreślonego czasu jego realizacji oraz bezcielesności. Ale w chrześcijaństwie i we wszystkich religiach Wschodu – łącznie z taoizmem i konfucjonizmem – zachowane są zbliżone podstawowe kryteria, bo aby zasłużyć na nagrodę po śmierci, i spokój duszy, trzeba być dobrym człowiekiem za życia.

        I tu pojawia się kłopot, bo z moich licznych i różnorodnych obserwacji nie widzę jednoznacznego wpływu poszczególnych religii na postawy etyczne ich wyznawców. Niezależnie od wyznawanego wyznania zbój jest zawsze zbójem – tym bardziej perfidnym jeśli się maskuje religijnością, a osoba szczera i przychylna dla siebie oraz dla innych już taka jest – i do tego nie musi wierzyć w Boga !

        Wyjątek stanowią wyznawcy zbrodniczo rasistowskich zasad Talmudu, ale to odrębny problem.

        Wobec chronologii powstawania religii tę ideę ponownego istnienia po śmierci prawdopodobnie przejęli z Indii staro-egipscy kapłani, następnie późniejszy judaizm, potem chrześcijaństwo i islam.

        Nie łudźmy się i w tym, że działania dr Pawlik nie wynikają z chęci zatrzymania fali konwersji na coraz modniejszy na świecie buddyzm, atrakcyjniejszy m.in. z uwagi na brak Boga karzącego oraz dzięki wierze w reinkarnację po przejściu przez fazę bardo.
        Podkreślam: to też jest tylko WIARA.

        Buddyzm jest coraz silniej zwalczany i wyśmiewany, bo stanowi zagrożenie dla planów lucyferian promujących globalną rozpierduchę. Czyżby nasz „śmiały” i „wszechstronnie mądry” obieżyświat nie wiedział o tym kpiąc sobie z buddyzmu w stylu Style.tv ?

        Ale dr Michaeli Pawlik zawdzięczamy ważną wiedzę, że prawdopodobnie dominująca kasta braminów została ustanowiona w starożytnych Indiach przez pejsatych wędrowców znad Morza Martwego. Znamienne, że ta bojowa dominikanka zwalcza reinkarnację, ale nie narusza niesprawiedliwego systemu kastowego w Indiach, który rozpanoszył się ukradkiem po całym świecie i realnie zagraża coraz wyraźniej ludzkości, bo wszystkie morza na kuli ziemskiej mogą wnet stać się MARTWE.

        Czyż WIARA w REINKARNACJĘ jest groźniejsza od WYZYSKU oraz DEPOPULACJI ?

        A może też wiesz dlaczego w katechezach „jedynego radia katolickiego w twoim domu” (którego dość często słucham) przewijany jest starotestamentowy (czyli w znacznej mierze baśniowy) wątek „wybranego ludu Izraela” bez dodania że to „wybraństwo” przepadło wobec zerwania warunków ? A i tak przecież to „wybraństwo” to draństwo wymuszone podstępami Jakuba i jego pięknej matki oraz „walką z Bogiem”, która okazała się tylko Jakuba snem. Wobec istnienia wielu ogólniejszych, a przez to cenniejszych wątków Biblii – czy to nie jest podpropogowe programowanie słuchaczy ?

        Czy wobec tego rodzaju „misji” nie znajdzie się po różnych mecyjach miejsce na multipleksie ?

        Staram się zachować obiektywizm, umiar i tolerancję, bo kwestie wyznaniowe są bardzo delikatne. A jeśli gdzieś się pomyliłem, to bardzo proszę o skorygowanie z podaniem rzeczowych argumentów.

        Mam też nadzieję, że moje rozważania doktrynalne nie kolidują ze słuszną dewizą Gospodarza: Na tym blogu nie tolerujemy napastowania na Kościół Katolicki i inne religie. Możemy krytykować co najwyżej poszczególnych kapłanów, bo człowiek jest człowiekiem. Wpisy z atakami na instytucję Kościoła będę wymazywał – to jest bowiem osłabianie naszej jedności

        • Peryskop 2 lutego 2012 o 5:31 pm

         Przepraszam za omyłkę – oczywiście powinno być:
         …Siostra Michaela szczególnie ostro zwalcza i wyśmiewa reinkarnację…

        • zenobiusz 2 lutego 2012 o 6:30 pm

         peryskop@

         Fajny wywód,ale chyba przegapiłeś coś,
         czego Michaela nie przegapiła.
         I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i
         przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie». Po rozmowie z nimi Pan Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga. Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdził naukę znakami, które jej towarzyszyły (Mk 16,14-20; por. Mt 28,17nn; Dz 1,6-7).

        • Peryskop 2 lutego 2012 o 7:55 pm

         Zeno, dziękuję za słowa uznania i przygany, którą najbardziej cenię:
         „Fajny wywód, ale chyba przegapiłeś coś, czego Michaela nie przegapiła. I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony…”

         Otóż doskonale znam te słowa.
         I za młodu miałem z nimi kłopot, bo niby dlaczego uczciwa osoba nie wierząca w Ewangelię miałaby zostać potępiona ? W tych wątpliwościach utwierdził mnie mądry kapłan, którynatrafił na podobne dylematy, ale przecież nauki doktorów Kościoła i papieży nie stawiają kryterium zbawienia/potępienia tak ostro jak zrobili to żydowscy tłumacze Septuaginty.

         Ponadto jak wczytasz się głębiej to znajdziesz i werset zalecający wyłączenie spod konkwisty rejonów dość nieprecyzyjnie określonych, ale w kierunku „na Wschód”. To mogło wynikać z wiedzy, że o ile w starożytnej Europie i Afryce czczono rozmaite pogańskie kulty, to na Wschodzie funkcjonowały dużo starsze i dość dobrze ugruntowane masowe religie.

         A czy do ciebie przemawia argument: kto nie z nami, ten przeciwko nam ?

         Do mnie nie przemawia, bo ten przejaw zamordyzmu trudno jest kojarzyć z nauką Chrystusa.

         A wreszcie ominąłeś całkowicie dylemat, czy siostra Michaela prowadzi swoją krucjatę li tylko z pobudek osobistych fascynacji (a może nawet obsesji) religijnych, czy raczej wypełnia robiące wrażenie spiskowego zamówienie „starszych i mądrzejszych” ?

         To rozróżnienie wydaje się istotne w kontekście pytania:
         komu i dlaczego przeszkadza wiara w reinkarnację ???

         Czy masz jakiś pomysł?

      • borowitz 2 lutego 2012 o 10:37 am

       Dobrze powiedziane .Jak zydzi beda uwladzy to nigdy Polak niebedzie mial dobrze w tym kraju
       I zawsze bedzie szczuty przez zydow to na polaka to na ukrainica to na Rosjanina to na litwina
       Slowianie to nasi bracia.Bez wzgledu na to jakie relacje mielismy z nimi w przeszlosci.I tylko znimi mozemy budowac nasz kraj (Polskie).Zyd jest duchowo obcy naszej chrzescijanskiej kulturze i to dla niego jest ochydne lacznie z nami (goiami Polakami czy innymi slowianami).
       Wiec wszelkie dyskusje sa zbyteczne.Ty dla zyda Polaku jestes niczym gnojem do roboty stworzonym dla zydowskiego zysku..A jak ta jakis Cejrowski mowi ze Polacy powinni dzialac tylko z zydami .To niech on idzie ja jestem Polakiem i mam obowiazki Polskie.Cejrowski widac niejest czystym Polakiem.Suma sumarum ile jeszcze chcesz sie dowiedziec Polaku czy doswiadczyc.By uwierzyc w to ze tylko Polak musi rzadzic tu nad wisla i wspolpracowac z slowianami swoimi bracmi.Zachod jest dlamnie nie partner do dyskusji.Jesli tak to wole robic biznes z Azjatami…Dlamnie zachod jest skanczony…Czlowieku zreszta odpowiedz masz codziennie jak nas w d……………………………ja.I co jeszcze chcesz doswiadczyc..OBUDZ SIE POLSKO a BOG ci wtedy dopomorze.Amen

      • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 10:52 am

       Lubię Wojtka, ale przyznam, że tego o Nim nie wiedzialem.

       • O Rzesz 2 lutego 2012 o 1:22 pm

        Też go lubię bo często przemawia bardzo mądrze ale co z tego?.
        Szydło prędzej czy później i tak z worka wyjdzie!.

        • jakisbuk 2 lutego 2012 o 1:26 pm

         a dla mnie zawsze był durnym pajacem – i tak pozostanie 😀

      • choice 2 lutego 2012 o 11:50 am

       też tego nie wiedziałem a parę szyderstw wykonał w tym dokumencie, ale jednak nie zmienia to faktu że Budyzm jest teraz na siłę pchany w nasze życie i promowany…
       Bogowie nowej ery cz1 http://www.youtube.com/watch?v=6d6FaSCdO9E

     • falszywyprorok 2 lutego 2012 o 11:23 am

      zbyt dużo siedzenia przed komputerem, nic nie robienie, to powoduje wyszukiwanie się teori spiskowych i syjonistów wszędzie. Jeżeli Cejrowski jest syjonistą to dawajcie więcej takich, promuje hetero, niskie podatki, wolność, gotówkę a nie chipy i mówi o tym otwarcie.

      A o palestyńczykach uważam to samo, poczytaj sobie historię konfilku – mogli dostać połowę dzisiejszego Izraela, ale oni chcieli wybić żydów i myśleli że jak zaatakują ich sobie ze wszystkich stron to tak zrobią. A tu dupa, żydki się wybroniły i przejęły 90% terenu. Polecam, dymnęli palestyńczyków na pierwszych białych księgach ale potem mogli zawrzeć kompromis z niepodległą Jerozolimą włącznie, zamiast rozpoczynać tam wojnę – do której też prawda co prawda syjoniści prowokowali. W 48/49 mogła być tam sytuacja taka jaką miała wprowadzić 60 lat później mapa drogowa i nie wprowadziła przez Hamas, który przejął władzę w palestynie po tym jak Szaron wykazał słabość i oddał im tereny zachodniego brzegu. Palestyńczycy nie chcą pokoju z izraelem oni chcą go zniszczyć, dlatego nigdy nie dostaną swojego państwa a mogli już je mieć wiele razy. A prawo do istnienia izrael ma, więc…

      • zenobiusz 2 lutego 2012 o 1:49 pm

       Michnik,kiedyś w kościołach się pałętał,
       Niechaj WC ,pisuje książki i dogląda swojej hacjendy,
       w Ameryce Południowej,byle nie pchał się.
       na czoło jako „polski” polityk.

  • Radzio 2 lutego 2012 o 12:49 am

   Gość wie na temat buddyzmu co piąte przez dziesiąte i jeszcze przez pryzmat niejako chrześcijański, nie oglądajcie tego żal dupe ściska…

   • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 11:56 am

    Radzio – ale jak zrobić program ok 20 minutowy i pokazać szerokiej rzeszy ludziom, którzy nie mogąc pojechać samodzielnie do takich miejsc. Ty wolałbyś wchodzić w szczegóły i zanudzać większość? Uważam, że Wojtek w wystarczającym skrócie opowiedział to co trzeba. Zapytaj ludzi na ulicy co to jest Buddyzm, to się zdziwisz.

   • choice 2 lutego 2012 o 12:03 pm

    a jaka jest religia lub wiara NATO? wszystkie religie i wiary są zabronione ale… właśnie można uprawiać medytację zaciągniętą z buddyzmu i do tego jest pokój specjalnie przeznaczony..

   • Irol 2 lutego 2012 o 4:30 pm

    Tylko Buddyzmów jest wiele :D. Tak wiele bo Buddyzm który powstał całe 500 lat przed chrześcijaństwem podobnie jak chrześcijanie przejmował na bieżąco i adaptował lokalne wierzenia , bogów i całe systemy religijne do swoich potrzeb. Tutaj na filmie WC opowiada o tzw. Buddyzmie południowym zwanym Hinajaną, a właściwie Therawadą która po polsku tłumaczy się jako małą drogę. Therawada nie ma nic wspólnego z buddyzmem północnym (zwanym MahaJana- wielka droga) którego odmianą jest szkoła Gelugpa którego głównym nauczycielem jest Dalaj-Lama. Ponieważ nie chce tutaj dawać jakiegoś ogromnego wykładu na temat systemu filozoficznego jakim jest buddyzm powiem tylko, że w buddyzmie nie ma bogów, ani bogiń, są tylko formy związane z umysłem medytującego na które się medytuje celem osiągnięcia stanu oświecenia ( stanu buddy). Bo budda to nie bóg tylko stan umysłu który jest obudzony-przebudzony ( stąd wspólny dla jęz. polskiego i sanskrytu człon ). Po wykład zapraszam do grup medytacyjnych na terenie Polski.

    • Peryskop 2 lutego 2012 o 6:20 pm

     Dzięki Irol.

     Czy nie wystarczyłoby, żeby elokwentny obieżyświat odrobił pracę domową i w reportażu podał te najważniejsze fakty które przytoczyłeś, a przy okazji obalając szkodliwe mity m.in. dotyczące buddyjskiej swastyki ? Na przykład coś w tym stylu:

     Budda (566-486 BC) z Nepalu dla osiągnięcia szczęścia zalecał umiarkowanie, wyzbycie się egoizmu oraz empatię wobec wszelkich istot „czujących”.

     Podkreślał ulotność rzeczywistości i dopuszczał współwystępowanie stanów wzajemnie sprzecznych odbieranych jako „niemożliwe”.

     Postrzeżenie jest jak złudzenie wzrokowe.
     Świadomość jest jak urojenie.
     Uczucie jest jak bańka z wody.
     Forma jest Pustką, Pustka jest Formą.
     Materia jest jak kłąb piany.

     Budda (sans. przebudzony) zalecał medytacje i usuwanie barier mentalnych odgradzających nas od nieprzyjemnych elementów rzeczywistości.

     Dla propagowania i doskonalenia wiedzy zachęcał do jej wspólnego weryfikowania, bo główne źródła skalań człowieka Budda upatrywał – dziś widzimy że słusznie! – w pożądaniu i w ignorancji, rozumianej jako szczere przekonanie, że ‚wiem już wszystko’.

     Udekorowane swastykami wizerunki Buddy, szkoły i świątynie symbolizują buddyjski humanizm oraz brak ortodoksji.

     http://www.crystalinks.com/swastika.html

     Swastyka jest zakazana jako symbol faszyzmu, a wobec jego nawrotu i powiązań z komunizmem należy uważać.

     http://www.youtube.com/watch?v=lnB2CjJvuYk ,

     Unikajmy jednak skojarzeń zawężonych do zbrodni Hitlera i przygód Klossa, bo był to i nadal jest symbol pozytywny, poważany w wielu kulturach. Prastara słoneczna swastika (sans. su dobrze, asti być) oznacza „dobrostan” i w Azji symbolizuje szczęście, płodność, mądrość i edukację.

     http://www.swastika.cba.pl/galery/galery7/galery7.html

     W symbolice u dżinistów występuje przy geście pozdrowienia ahimsa (bezgwałt), na którym Gandhi oparł swoją zwycięską taktykę.

     Swastyka jest frapującym przykładem przenikania się rozmaitych kultur i religii.

     U pierwszych chrześcijan „wirujący krzyż” chronił przed szatanem i ponoć do końca XIX wieku w rzymskich katakumbach zachowało się blisko tysiąc tych świętych znaków. Symbolizowały dynamiczne czyli pobudzające do refleksyjnego rozmyślania „światło” promieniujące z Czterech Ewangelii.

     Polska tradycja motywu solarnego jest także prastara, od znaku na denarze Mieszka I oraz „crux gammata” w formie zamkniętej swastyki wyrytej na ścianie kolegiaty w Kruszwicy z XII wieku.

     Słowianie ten symbol Słońca nazywali „swarga”, w Polsce też „wiąszczyca”, a w formie kołowej – „kołowrót” jako cykliczne, nie kończące się koło życia. Spotykany w chałupach na Podhalu jako „krzyżyk niespodziany” jest na odznace przewodników tatrzańskich, a jako ulubiony talizman M. Karłowicza został wyryty na jego obelisku w Tatrach.

     Już od roku 1915 – a zatem gdy szeregowiec Adolf Hitler walczył na froncie o stopień starszego szeregowca – swastykę umieszczano na emblematach 4. Pułku Piechoty Legionów, a także innych polskich formacji wojskowych, aż do roku 1945.

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

     ==============

     Dla ciekawskich informuję, że nie jestem buddystą i nie zamierzam konwertować.

     Ale czy w tym kontekście nieco łatwiej dostrzec manipulatorską robotę obieżyświata ?

     Powtarzam: to jest dość inteligentny gość, więc dobrze wie co robi, co mówi,
     oraz CZEGO NIE MÓWI !!! No i dlaczego nie mówi …

     Pytanie dodatkowe – jakie były kryteria jeśli za dezinformację geograficzną i drwiny z religii przyznano „Złoty Medal” na Festiwalu w Nowym Jorku za najlepszy program podróżniczy ???

     Tu bynajmniej nie chodzi o limit 20 minut.
     Tu chodzi o to, żeby „ludziowce” mieli pogmatwane w głowach i wypaczony obraz świata.

     I żeby ogłupiacze łykali, to trzeba im czasem podać coś prawdziwszego – na znieczulenie i osłodę.

    • rabarbarek 2 lutego 2012 o 7:24 pm

     Przyznam sie , ze WC bardzo lubie. Wiekszosc jego tekstow jest naprawde dobra i celnie strzela. Ksiazki z jego wypraw czyta sie jednym tchem . Opisy prawdziwe i rzetelne. Zgadzam sie z Zenobiuszem , ze to wlasnie powinien robic. Jesli czytaliscie ostatnio wydana ksiazke Grzegorza Brzozowicza ” Cejrowski Biografia” , to jest w niej napisane wyraznie , ze Cejrowski dumny jest ze swoich zydowsko- hiszpanskich korzeni.Mial przodka z rodu de Navarra, Zona jego dziadka byla szlachcianka z rodu Bielinskich , ale matka dziadka byla Zydowka Leiman , ktora pochodzila z rodziny Neifeldow. Tak to jest jest z korzeniami Cejrowskiego , czego nie ukrywa. Od dziecinstwa mial leb do interesow i jako dziecko zarabial zbieraniem butelek. Zrobil z tego nawet niezly interes. A mozna o tym poczytac wlasnie w wyzej wymienionej ksiazce.
     Sa jednak teksty WC , z ktorymi trudno sie zgodzic. Nienawidzi ” ruskich” i kaze do nich strzelac. Owszem jak mozna latwo udowodnic , na przestrzeni dziejow nie byli oni naszymi najlepszymi przyjaciolmi . Narod nasz wiele wycierpial , wymazywali nas z mapy swiata, dzielili na kawalki , najezdzali i mordowali .Czy jednak kazdego Rosjanina trzeba winic za te zaszlosci i nasze wspolne ” trudne dzieje”? I , zeby zaraz strzelac do wszystkich jak popadnie? Tu chyba WC zaszedl troche za daleko. Wbijcie sobie haslo ” Cejrowski o Rosjanach”

     Nie posluchalam takze jego wezwania do omijania Kuby szerokim lukiem , ze jadac tam sponsoruje sie najwiekszego satrape naszych czasow czyli Fidela. Chcialam wlasnie zobaczyc ten kraj zanim wejda tam kiedys Amerykanie. [ w koncu podobno Kuba siedzi na ropie , tylko brak technologii uniemozliwia jej wydobycie. Dzieki amerykanskim sankcjom oczywiscie] Choc Kuba rzadzi teraz jego brat Raul , to USA w dalszym ciagu nie zlagodzila sankcji. Guzik prawda , ze chodzi o ” tyrana” , bo na swiecie nie tacy tyrani rzadza krajami , kradnac miliardy dolarow pomocy miedzynarodowej wysylanej przez rozne organizacje humanitarne. Popatrzcie na brzuchatych przywodcow Afryki [ niektorych oczywiscie] , ktorzy w d…e maja swoje glodujace spoleczenstwa. A wiec nie o Fidela chodzi i nie o komunizm a raczej o nadszarpniecie dumy wielkiego Brata przez wysepke , ktora pogonila ” kapitalistow” i jeszcze osmieszyla w oczach calego swiata. Tego Wielki Brat darowac nie moze.
     A Kubanczycy choc biedni , sa wspanialymi ludzmi i wcale nie nienawidza Amerykanow. Dostali pozwolenie na uprawe warzyw wszedzie gdzie tylko chca , wiec je uprawiaja nawet pod blokami [ oczywiscie nie GMO], lekarze lecza naturalnymi metodami , przepisuja pacjentom ziola, leki i operacje sa tam zlem ostatecznym. [ brak lekow i urzadzen zmusza ich do tego , i dobrze] Z braku pieniedzy i towarow w sklepach nie moga sobie kupic kuchni , wiec pieka ryby na kamieniach przykrywajac je lisciami bananowymi [ pycha] Naprawiaja samochody sami wlasnymi pomyslami i jezdza takimi jeszcze z lat 50tych. Polskie maluchy tez sa w obiegu. Bieda oczywiscie jest wszechobecna , ale to zasluga USA , wiec pan Cejrowski powinien byc bardziej obiektywny w ocenie zjawiska pt, Kuba. Bo wychwalajac pod niebiosa USA z jej wolnosciami i Izrael jako kraj narodu wybranego [ patrz video nizej] , troche niszczy swoj wizerunek czlowieka , ktory wie i widzi duzo.
     Zobaczcie video . Wypowiedzi niezbyt rozgarnietej mlodziezy przeplatane sa wypowiedziami WC, z ktorymi trudno sie zgodzic. Mimo to uwazam , ze podroznikiem-oblatywaczem – opisywaczem jest dobrym.

     MaturaToBzdura.TV: FLAGI ŚWIATA odc. #52 http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=eNjXWSsqfpE&NR=1

     • monitorpolski 2 lutego 2012 o 8:28 pm

      No to Cejrowski coraz bardziej zaczyna mi śmierdzieć syjonistą. A syjoniści to potencjalni czy też rzeczywiści ludobójcy. ONZ uznał syjonizm za rasizm, tylko dzięki zastraszeniu i kasie udało się USA tę rezolucję odwołać – jako jedyną w historii ONZ. Jeśli pan Cejrowski popiera syjonistyczne USA, które wcale nie są „wolnym krajem”, lecz są po okupacją, to mamy sprawę jasną – dlaczego jest tak promowany w syjonistycznej telewizji. Oczywiście, że zgadzam się, że jest świetny jako podróżnik i znawca świata, powinien się tylko do tego ograniczyć. Panie Wojtku, syjonizm to najgorsza zmora ludzkości – polecam prace Eustace Mullinsa. Nazwa NAZI pochodziła od Narodowych Socjalistów i Nazistów, którzy zawarli porozumienie w 1928 roku. Hitler realizował syjonizm, Mein Kampf to nic innego jak przerobiony Talmud. Naziści wymordowali głównie Żydów – wyznawców Tory.

 45. dyskusb 1 lutego 2012 o 11:54 pm

  Rzad NWO…werbuje tysiace tajnych agentów jako cyber „Freedom Fighters,” podszywajac sie pod anonymus.Dzialaja w rekrutacjach instytucji edukacyjnych i posluguja sie wami jako szpiegami ktorzy mysla ze sa anonymus, dzieje sie to przez promocje ksiazek, artykulow, doniesien prasowych i wykladow dla indoktrynacji o zewnetrznych zagrozeniach, aby odwrócic uwage od wewnetrznych, to wszystko jest spuscizna agencji Echelon/NSA i ich nowych komorek agend. Posluguja sie social mediami, wykorzystujac umiejetnie… mega zarzadzanie poprzez prawne instytucje, stworzone wlasnie przez niech samych na ich uslugi.Maja dostep do prywatnych danych obywateli na calej planecie- robia to legalnie i nielegalnie w sposob tajny.To oni sa globalnymi terrorystami, teraz to wie kazdy i by nie mowil ze nie wie, kto to kwestionuje ten jest idiota ..

 46. choice 2 lutego 2012 o 12:01 am

  Cejrowski i Hołownia Bóg w wielkim mieście cz.1 oglądałem ich rozmowę trochę mnie zniesmaczył Hołownia z resztą natrafiłem na fajny komentarz pod spodem. http://www.youtube.com/watch?v=C_OeSvW7QBw..
  „Przypominam tylko, że ReligiaTV, w której występuje Hołownia należy do ITI. TVN, w którym Hołownia udowadnia, że jest zniewieściałym gówniarzem należy do ITI. Przypominam, że ITI zostało założone na zlecenie KISZCZAKA i URBANA.Ten człowiek pozwala innym przesuwać granice a C mówi, że granice wyznaczono 2 tyś lat temu a katolicy nie są od ich przesuwania. NIe dajcie się zwariować bo jutro się obudzimy w kraju gdzie morduje się dzieci, zabija niepełnosprawnych, gdzie geje wychowują gromatke dzieci”

  • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 11:20 am

   choice – dziękuję i stawiam 10 – 0 dla Wojtka Cejrowskiego, Szymon H wypadł jak dla mnie bardzo słabo!
   Peryskop, czy to o te filmiki chodziło ?

   • Peryskop 2 lutego 2012 o 6:41 pm

    Obaj „super-spece” od katolicyzmu wykazali, że przede wszystkim brak im POKORY.
    Przerost formy medialnego wyrazu nad istotą poruszanych treści. Byle się działo !!!

    Był to zapewne show ustawiony, bo oba samce alfa-alfa znają swoje role i miejsca w szeregach.

    Znamienne, że oceny są spolaryzowane, więc zapewne właśnie o to obu panom chodziło !

    Bo mając kłopot z analizą sensu wypowiedzi, podniecamy się tym, kto komu ostrzej przywalił.

    I takie wrażenie pozostaje na długo w pamięci ze szkodą dla meritum, które zaginęło w zgiełku.

 47. tamara 2 lutego 2012 o 12:02 am

  ciag dalszy o OWO ,,,,temat; MASS MIND CONTROL
  wyobraź sobie, że chcesz, aby ludzie robili to co ty zaplanowales, aby nigdy nie przeciwstawiali się twojej woli. Chcesz aby grali na Twoich warunkach. Jak to osiągnąć?…….poprzez więzienie świadomosci mas
  To oczywiste,ze ludzie w więzieniu(za kratkami) nie stanowią zagrożenia dla tych poza murami więzienia. Wyobraź sobie, ze możesz budować więzienie – więzienia umysłu – z którego ci,ktorzy „siedza „ nigdy nie bedą stanowić zagrożenie dla twojej władzy i kontroli…
  Oto przyklady co psycholodzy OWO od MASS MIND CONTROL juz wprowadzili:
  1) „nastaw drugi policzek”.
  Jeśli bede cie nieustannie krzywdzić ,okradać ,wykorzystywać….to dla mnie idealnym
  scenariuszem będzie jak bedziesz siedzial cicho i nadstawisz „drugi policzek”,a ja bede dalej robic swoje(wykorzystywac ciebie) . Cui bono?( łac.kto na tym korzysta) Osoba wykorzystujaca czy wykorzystywana?
  (adnotacja do punktu 2…..zaznaczam,ze ja Tamara wierze w BOGA)
  2) „Czekaj na królestwo niebieskie, aby cieszyć się nagrodą za ziemskie uczynki”. Jeżeli chcę cieszyć się przyjemnościami tego świata, to nie zycze sobie,aby inny mi tego bronili. Ale jaką mam pewnosc,ze oni tego nie zrobią? Więc mówię im, że nie powinn korzystac z uciech tego swiat (tu i

  teraz, na tej ziemi w tym życiu)., że powinni oni dawać Cezarowi to, co nalezy do Cezara, ( bogaty odbiera biednemu). Że powinni czekac na przyszle,cudowne zycie w niebie… Cui bono? Ci, którzy już posiadają czy ci którzy nie posiadają ?
  3) THE AMERICAN DREAM (amerykański sen). Jeśli ciężko pracujesz, zostaniesz nagrodzony. Jeśli nie dostaniesz nagrody… ipso facto… nie pracujesz wystarczająco ciężko. Tak więc dziesiątki milionów Amerykanów, którzy pracują bardzo ciężko wracają do domu z groszami(centami) w
  kieszeni ,ale to jest ich własna wina. Podczas gdy leniwi i próżniaczy,uprzywilejowani inwestorzy bankowi , którzy po zachodzie slonca wychodza z dziesiatkami milionow ,na ktore „w pelni sobie zasluzyli ciężką pracą” (Weź pod uwagę kryzysu gospodarczego – kto go spowodował? TY NIE. A kto za to płaci ?oczywiście TY….. Kiedy zmądrzejesz ?.?.?) Cui bono? ci, którzy są już bogaci, czy ci, którzy marzą o bogactwie?
  4) W Wielkiej Brytanii loteria krajowa wykorzystuje slogan „It Could Be You”. Tak, być może, ale z szansą 14 milionów do jednego,jest pewne, że to napewno nie bedziesz TY. American Dream jest taki sam. Możesz być jednym z nielicznych, którzy posiedli bogactwa tej ziemi nierobiąc nic. Przestań marzyć. Psychologowie kontroli – którzy mają już wszystko, co chcą – są twórcami American Dream. Jest to jeden z ich najlepszych dźwignie kontroli. Amerykańsa rzeczywistości jest taka, że dwie przeciętne osoby, które nie są przykładami ciężkiej pracy – George Bush, seniorów i juniorów – zostaly pezydentami. Jak im się to udało? Czy poprzez American Dream, czy mieli to szczescie i urodzili sie w extremalnie bogatej i wpływowej rodzinie? American Dream jest fantasją – i fantastycznym sposobem kontrolowania zdesperowanych mas. Tylko idiota uwielbia fantasie.

  Psychologowie od masowej kontroli umysłu nie muszą zakladac obozów koncentracyjnych, poniewaz ludzie będą wierzyć we wszystko co im sie sprzedaje.

  • jakis_buk 2 lutego 2012 o 4:09 am

   Tamara – moglaś to napisać w jednym zdaniu – wszystko o czym piszesz nazywa sie religia – system dziala od 2 tys lat – inni go tylko powielają – jeżeli tego nie widzisz to jesteś ślepa 😀

 48. Tomi 2 lutego 2012 o 12:25 am

  Witam Wyslalem 2-3 tyg temu kilka zdjec z oprysk. na monitorpolski@yahoo.com Prosilem w @ o potwierdzenie odb. do dzisNieotrzymalem zadnej wiadomosci….Czyzby wcielo zdjecia??? Pozdrawiam

 49. wacpan 2 lutego 2012 o 12:34 am

  Do tego wora wrzucic mozna jeszcze wielmoznego Milosza:)

  • felicyta 2 lutego 2012 o 12:49 am

   „Czesław Miłosz żydowskie pochodzenie , obrażał Polaków. Książki Czesława Miłosza pełne są pogardy wobec Polaków. Naśmiewa się ze wszystkich warstw społecznych. Wielką obelgą jest insynuacja Miłosza, że jakoby w Polsce panował analfabetyzm, a chłopi to są ohydni, śmierdzący głupcy, których trzeba nauczyć myśleć.
   Miłosz “szydzi z polskich robotników wyjeżdżających za granicę w poszukiwaniu pracy – nazywa ich pogardliwe “szczuropolakami”. Najbardziej, najbrutalniej, perfidnie zbezcześcił Polaków pisząc: Polak musi być świnią, ponieważ Polakiem się urodził””
   http://top1-1.com/poziom-inteligencji-iq/

   • centurion 2 lutego 2012 o 11:54 am

    Lepsza świnia niż kozioł to raz a że wyjeżdżający za granice robią wybór albo buduję swoją pracą Polskę albo kraj do którego wyjeżdżam to dwa.

 50. luna 2 lutego 2012 o 2:21 am

  TEGO NIE POKAZAŁA ŻADNA TV PUBLICZNA 11.11.2011

  Coraz więcej Polaków ma już dość kłamstw, wyzysku i wychodzi na ulicę z podniesionym czołem. Rząd bardzo boi się tego zjawiska, dlatego tego tłumu nie pokazała żadna TV publiczna. Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wydało oświadczenie w sprawie relacji medialnych z 11 listopada. Jego zdaniem widzowie otrzymali fałszywy obraz wydarzeń:
  http://www.rp.pl/artykul/10,759224-SDP–Media-zafalszowaly-obraz-Swieta-Niepo

  • alexirin 2 lutego 2012 o 1:19 pm

   w ogóle obecne media niczym nie różnią się od tych ze stanu wojennego cenzura jeden jedynie słuszny punkt widzenia totalne dno i bagno

   • mirek 2 lutego 2012 o 1:43 pm

    przecież to te same media dzieciaki z teleranka są dziś w teleekspresie

 51. waryjat 2 lutego 2012 o 9:47 am

  Grzegorz Braun to kolejny nękany sądami. Wraca sprawa o pobicie kilku milicjantów http://www.youtube.com/watch?v=m6AJnsqtumY Normalnie krew się gotuje.

 52. alexirin 2 lutego 2012 o 10:13 am

  bolek agent mossau wyjazd załatwił sobie,nie napracował się ciężko,a go stać na leczenie,wypoczynek w Ameryce,szkoda,że o nas rodakach zapomniał,bo to on załatwił nam takie życie,że młodzi uciekają z kraju w poszukiwaniu chleba,a w kraju zostaną sami starcy potrzebujący pomocy. O takim wyjeździe do Ameryki przeciętny Polak może jedynie pomarzyć,bo choć należymy do unii, to i tak nie mamy takich samych praw jak jej wszyscy obywatele.Nie ma co mamy drugą Japonię tylko chyba ta po trzęsieniu ziemi.
  http://wzzw.wordpress.com/2012/02/01/walesa-w-miami-walentynowicz-w-grobie-polacy-na-smietniku/

  • AQQ 2 lutego 2012 o 12:32 pm

   http://wolnemedia.net/gospodarka/wegry-naszym-sojusznikiem/
   ..Możni tego świata wpadli w szaleństwo pacyfikowania Węgier. Chcą usunąć premiera Viktora Orbana i doprowadzić do przegranej rządzącej partii Fidesz. Poważane w świecie finansowym gazety i autorytety wylewają na głowę Orbana kubły pomyj. „The Economist” napisał, że Orban jest bezprzykładnie podły. Zarzuty są mętne i nieistotne. Powodem nie może być nowa konstytucja, w której nic zdrożnego nie ma. Fidesz wprowadził lub ma zamiar wprowadzić podatek liniowy. Jest to flagowy punkt programu twardej prawicy, troszczącej się o dochody bogatych. Pojawiły się okręgi większościowe, co też jest idée fixe prawicy, która nie chce dopuścić do parlamentu poglądów mniejszości. Orban nie jest zatem groźnym socjalistą, przebranym w owczą skórę prawicowca. Inny zarzut to przeniesienie korony króla Stefana do parlamentu. Korona to nie sierp i młot albo swastyka, nawet nie krzyż czy półksiężyc. Co komu przeszkadza korona?….

   • zenobiusz 2 lutego 2012 o 1:56 pm

    Bo to był Święty Stefan.

 53. Ada 2 lutego 2012 o 10:32 am

  Caly poczatek to screeny z tego bloga 🙂

  • alexirin 2 lutego 2012 o 10:51 am

   wydaje mi się ze fema są zbudowane dla nie legalnych imigrantów czyli i polaków
   ”””””””””””””’ 🙂

   • alexirin 2 lutego 2012 o 11:20 am

    będziecie mieli do wyboru albo przyjmiesz dobrowolnie chip a będziesz na wolności nie przyjmiesz idziesz do femy nwo pełną mordą 🙂

    • Friend_of_mine 2 lutego 2012 o 12:41 pm

     Szukam linku do oryginalnego zapisu o acta.
     Być może stanie się to narzędziem do (nazwę rzecz po imieniu) porywania niewygodnych dla systemu obywateli i umieszczania ich w takich miejscach jak obozy fema.
     Przykład takich działań deportacja i możliwy wyrok na 60lat:
     http://polishexpress.polacy.co.uk/akt,zlapano_nastoletniego_hakera,4015.html

  • MamOczy 2 lutego 2012 o 3:05 pm

   A, jak mało osób obejrzało .

  • felicyta 2 lutego 2012 o 3:27 pm

   Tzn., ze monitorpolski dobrze pisze:)

 54. wronski111 2 lutego 2012 o 11:28 am

  http://zezorro.blogspot.com/2012/02/mielenie-zezorrem-1-acta_01.html

 55. theaspartam 2 lutego 2012 o 12:09 pm

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/02/operacja-falszywej-flagi-czy-to-mozliwe-ze-amerykanie-chca-zatopic-swoj-lotniskowiec/#more-17817

 56. miziaforum 2 lutego 2012 o 12:50 pm

  uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  OTRZYMAŁEM MAILA OD OSOBY PRACUJĄCEJ DLA RZĄDU –
  DZIŚ W NOCY PLANOWANE JEST WYŁĄCZENIE INTERNETU W POLSCE ABY PROTESTUJĄCY NIE MOGLI SIĘ KOMUNIKOWAĆ
  NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO
  OFICJALNYM POWODEM MA BYĆ PODANIE INFO W TV I MEDIACH ŻE TO WINA NADZWYCZAJNIE NISKICH TĘPERATUR
  AWARIA PLANOWANA – NA POMOC DONKOWI PRZYSZEDŁ MRÓZ
  ROZSYŁAĆ TO INFO WSZĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  załatwiać dogrywać terminy jak najszybciej

 57. dyskusb 2 lutego 2012 o 1:01 pm

  10 rogów (królów) wyobraża wszystkie mocarstwa polityczne, które obecnie dzierżą władzę na świecie i popierają wizerunek besti (ONZ=acta,sopa,pipa,indect …666 znamie besti).
  CZY NA TEJ FOTCE TO JEST TE 10 KRÓLÓW Z ONZETU ??

  12 „A dziesięć rogów, które ujrzałeś, oznacza dziesięciu królów, którzy jeszcze nie otrzymali królestwa, lecz na jedną godzinę otrzymują władzę jako królowie wraz z bestią. 13 Ci mają jedną myśl i dlatego dają bestii swą moc i władzę. 14 Ci stoczą bitwę z Barankiem, ale Baranek ich zwycięży, ponieważ jest Panem panów i Królem królów. Zwyciężą też ci, którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni”. (Objawienie 17:12-14)
  _______________________________________
  16 A dziesięć rogów, które ujrzałeś, i bestia — ci znienawidzą nierządnicę i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i zjedzą jej ciało, i doszczętnie spalą ją ogniem. 17 Bo Bóg włożył to do ich serc, żeby wykonali jego myśl, żeby wykonali swoją jedną myśl, dając swe królestwo bestii, aż się spełnią słowa Boga. 18 A niewiasta, którą ujrzałeś, oznacza wielką metropolię mającą królestwo nad królami ziemi”.

  …chodzi tu zniszczenie religi którą kontrolują przebierańcy czyli masoneria/illuminati , dlatego że nim jest już nie potrzebna do utworzenia Nowego Porządku Swiata, a tylko go blokuje…

  Nowy Porządek Świata i tak nie powstanie , bo Jezus to obiecał. Wałdcy tego świata nie mogą nic uczynić samemu Jezusowi, ponizeważ znajduje się w niebie (przestrzeni kosmicznej), daleko poza ich zasięgiem
  ________________________________
  … miejmy nadzieje że Polska , prawdziwi Polacy ( nie ci przebierańcy co nas udają , podszywają się pod nas) , zostanie uchroniona przed tym co czeka królów ziemskich wobec zagłady Boga i jego planu wobec całej ludzkości !
  ________________________________
  Czy to może być teoria NIEspiskowa ? … to się chyba faktycznie może dziać….
  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  i pipa,sropa,faket-srindekt (indect)
  http://dyskusb.wordpress.com/
  (jakzawsze)

  • wisznu 2 lutego 2012 o 4:52 pm

   Być może jest to dobra interpretacja na obecne czasy. Bo to co w biblii jest napisane wieki temu to interpretacja na wspólczesne czasy może i tak wyglądać

  • ... 2 lutego 2012 o 4:56 pm

   http://zbawieni.com/showthread.php?tid=143

 58. Kamil 2 lutego 2012 o 1:19 pm

  Nie dajcie się zwieść jakiejś marnej kasie.
  To zwyczajna łapówka na dalszą służebność dla systemu.Człowiek potrzebuje naprawdę niewiele żeby żyć w szczęściu i zdrowiu.
  Za prawdę powiadam Wam wystarczy parę surowych żółtek z jakimkolwiek surowym tłuszczem i jabłko z robakiem i herbata z cukrem żeby dobrze i zdrowo funkcjonować w każdej sferze egzystencji.
  Pieniądze szczęścia nie dadzą, szczęście jest tym co razem budujemy na dobrych chęciach.

  http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=19085&start=75

  Olej palmowy idzie do silników.My zamiast odżywiać się nim będziemy wdychać jego produkty uboczne.

  http://wolnemedia.net/ekologia/dajakowie-benuaq-kontra-olej-palmowy/

 59. Annah. 2 lutego 2012 o 1:32 pm

  W dzienniku wieczornym z 31.01. na TVN poseł Janusz Palikot zapowiedział, że chce zasłonić maską twarz Świebodzińskiego Chrystusa Króla. Komputerowa animacja pokazała w TV krążący nad figurą Chrystusa Króla śmigłowiec z podczepioną na linie maską prześmiewcy, która w pewnym momencie zasłoniła twarz Chrystusa.
  Czy polscy Katolicy mogą pozwolić sobie na robienie takich „jaj” ze świętości?
  czytaj dalej na Królowej…
  ?http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/02/apel-czytelnika/

  • alexirin 2 lutego 2012 o 1:54 pm

   ale my polacy jestesmy tolerancyjni(a raczej gLupi) rząd składa się wyłącznie ze starszych braci w wierze 🙂
   lub ich agentów
   czy przykładowo taki polak mógł by pojechać do israela i robić tam podobny cyrk do tego który u nas wyprawia pali kot 🙂 🙂 🙂

   • jakis_buk 2 lutego 2012 o 4:46 pm

    alexirin – najwiekszym cyrkiem to jest budowanie takich pomników

 60. rozeznany 2 lutego 2012 o 2:33 pm

  tez macie od jakiegoś tygodnia komunikat ” kabel sieciowy odłączony” pojawia się na sekundę co jakiś czas i znika. dodam, że strasznie mnie to wkurwia

 61. navajo88 2 lutego 2012 o 2:33 pm

  Kolejne ostrzeżenia dla ludzkości !!!!!!!!!

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/rosnie-ilosc-martwych-delfinow-wybrzezu-usa
  Wielkie Wymieranie ????????????????????????
  J.M.H

  • navajo88 2 lutego 2012 o 5:01 pm

   Odnośnie do marwych delfinów , my ludzie ostatnimy czasami jesteśmy jak ślepcy nie widzimy tego co zaczyna się dziać wokól nas nie widzimy przyrody i otaczającego nas świata , alw w tym swiecie żyją i inne zwierzęta tylko że co ????? wyginie kilkanaście delfinów czy wielorybów albo spadnie z nieba kilka ptaków . Ale to właśnie taki może mieć przebieg wymierania przyrody ,a my ludzie jesteśmy częścią tej przyrody i w związku z tym także mamy duże szanse na to że i nas w końcu to dotknie ,,,,,, ale ludzie wolą tego nie zauważać i udawać że nic takiego się nie dzieje ,a to może byc właśnie początek przemian na ziemi że jedne gatunki i w tym ludzie zaczną wymierać ,a inne się rodzić i to jest normalne w przyrodzie czy to nam się podoba czy też nie ,ale przyroda nie zna takiego pojęcia jak próżnia w okuł niej i jak jedno życie odejdzie to stara się zastąpić je innym i to właśnie nazywa się ewolucją !!!!!.
   Wiem dzisiaj wszyscy są zajęci sprawami ACTY i innymi rzeczami ,ale pamiętajcie że nasza obojętność i mariazm zostaną nam wyrównane z nawiązką !!!! . Bo na dobrą sprawę to nikt nie ma pojęcia kiedy zaczyna się czaos ,a kiedy katastrofa i chyba ludzie obudzą się kiedy będzie już zapóżno na jakiekolwiek działania a wtedy będziemy mogli sobie powiedzieć i naszym pokoleniom że to właśnie my sami i na własne rzyczenie spierdolilismy sprawę !!!!!
   Możecie się z tym co napisalem nie zgadzać ,ale kazdy ma swój rozum i powinien zniego kożystać jak najlepiej potrafi ,,, przynajmniej ja się staram tak robić !!!
   J.M.H

 62. navajo88 2 lutego 2012 o 2:35 pm

  Atutaj kolejne potencjalne zagrożenie dla ziemi !
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/uklad-sloneczny-wlecial-w-miedzygwiezdny-oblok-energii
  J.M.H

  • navajo88 2 lutego 2012 o 3:25 pm

   I ta wiadomośc to jak by częściowo wyjaśniała sprawę chemistrali , bo nasza galaktyka to nie jest takie coś zawieszone w absolutnej próżni , tylko przemierza w raz z naszą galaktyką kosmos i w związku z ty okresowo ramiona galaktyki w kturej się znajdujemy wlatują od czasu do czasu w zagęśzczone rejony materi kosmicznej i przeróżnych śmieci jak drobny kosmiczny gróz i małe komety a także planetoidy i tak na prawdę to tego nikt dokładnie nie wie i także może to mieć że rozpylają chemistrale po to żebuy nas ochronic ,bo nie podadzą że właśnie ziemia zaczeła wchodzić w niebezpieczny rejon naszej galaktyki bo odrazu by wybuchła panika i to na skalę globu ,,,, a wyobrażcie sobie jak by mogła wyglądać taka panika !!!!!!
   Ale to są tylko takie moje przemyślenia kture właśnie przed chwilką wpadły mi do głowy ! i wcale nie muszą być prawdą !
   J.M.H

   • O Rzesz 2 lutego 2012 o 9:26 pm

    Troszkę pomieszałeś Nawako.
    Po pierwsze oto prawdopodobna przyczyna „efektu cieplarnianego”.
    Po drugie, ogólnie masz rację ale … według najnowszych (sprzed kilku lat) danych „nasz” Układ Słoneczny nie jest prawdopodobnie oryginalnym elementem Drogi Mlecznej (naszej Galaktyki).
    W gwiazdozbiorze Strzelca można zaobserwować resztki małej galaktyki którą wiele milionów lat temu Galaktyka asymilowała powodując jej grawitacyjną destrukcję.
    Krąży ona pod dużym kątem do płaszczyzny dysku Galaktyki.
    Jeśli Słońce jest gwiazdą z tego układu gwiezdnego to wiadomym się staje jak to możliwe że co jakiś czas zbliżamy się do płaszczyzny Galaktyki.

    Stąd się prawdopodobnie biorą wielkie cykle na Ziemi.
    Teraz zbliżamy się do strefy zwanej płaszczyzną Galaktyki.
    Zwiększone stężenie gazów i pyłów oraz natężenia promieniowania elektromagnetycznego o rożnych częstotliwościach czy nieznanych form energii (dysk Galaktyki zachowuje się jak ciało sztywne. Gwiazdy na dalszych i bliższych orbitach nie kręcą się z różnymi prędkościami wokół jądra Galaktyki.
    Prędkość kątowa ciał bliższych i dalszych jest taka sama!.
    Astronomowie i astrofizycy otwierają szeroko usta ze zdumienia.
    Nic tu nie pasuje do utartych teorii!.) może powodować to co naukowcy obserwują w Układzie Słonecznym a my wszyscy na samej Ziemi czyli min. podniesienie średniej temperatury.
    Jeśli jeszcze dodać do tego walkę światła i ciemności (po za znanymi nam wymiarami ale połączonymi z nami łączem podprzestrzennym) to mamy przyczynę oraz mechanizmy skutków wynikających z tej przyczyny.
    Reszta opisana jest w biblii i wcześniejszych tekstach do niej asymilowanych (w Starym Testamencie).

    Zmiany są naturalne.
    Nic nie jest wieczne.
    Mamy to szczęście że możemy brać udział w największym egzaminie jaki przechodzi ludzkość.
    Który to już raz?.
    Ślady jakie można znaleźć (Tiwanaku, Baalbeck, Piramidy na całym świecie, Yonaguni itp. ) bez odnoszenia się do wątpliwych, co do intencji duchów, channelingów wskazują że nie jest to pierwszy raz!.
    Zamiast bać się że ludzie zwariują trzeba im to powiedzieć … ale wtedy cała władza pryśnie bo okaże się że nic nie jest takie jak to od lat twierdzono.
    I o to właśnie toczy się cała gra.

    Żeby być uczciwym trzeba wspomnieć że „teoria Strzelca” to tylko przypuszczenie.
    Jest jeszcze jedno wytłumaczenie.
    Zakładając że Układ Słoneczny rzeczywiście oscyluje przechodząc okresowo przez płaszczyznę Galaktyki trzeba uznać że Słońce nie jest pojedynczą gwiazdą ale jest faktycznie związana z jakimś ciałem niebieskim. Może jakimś brązowym karłem albo małą czarną dziurą?.

    Krążąc wokół niego „w górę” i „w dół” jest co pewien okres poddawane oddziaływaniu zwiększonych porcji różnej energii.
    Może nawet przechodząc przez strefę wygaszania (słynne trzy dni ciemności) wszelkich częstotliwości, wszelkich energii dokładnie w płaszczyźnie Galaktyki?!).
    Kłania się tu więc koncepcja „Nibiru” choć w nieco innej formie.
    Pożyjemy, zobaczymy. Narazie pasożyty zapewniają nam co i rusz igrzyska dla odwrócenia uwagi od tego co się naprawdę dzieje!.

   • gruszka 3 lutego 2012 o 8:16 pm

    widzę ,że bardzo obeznany jesteś w kwestii kosmosu i energii

 63. kiriki 2 lutego 2012 o 2:53 pm

  a co z zapomoga xD ktos cos wie wiecej:)

 64. katerina404 2 lutego 2012 o 3:03 pm

  „Tamara – moglaś to napisać w jednym zdaniu – wszystko o czym piszesz nazywa sie religia – system dziala od 2 tys lat – inni go tylko powielają – jeżeli tego nie widzisz to jesteś ślepa”

  Przepraszam Cie jakis_buk, czy chcesz przez to powiedzieć, że Bóg nie istnieje? Bo nie bardzo rozumiem Twojego toku myślenia. Czyli w Twoim mniemamniu człowiek nie rózni się niczym od ameby? To jaki wobec tego, według Ciebie, jest sens życia?

  • jakis_buk 2 lutego 2012 o 4:38 pm

   katerina404 – „że Bóg nie istnieje? Bo nie bardzo rozumiem Twojego toku myślenia. Czyli w Twoim mniemamniu człowiek nie rózni się niczym od ameby? To jaki wobec tego, według Ciebie, jest sens życia?”

   trudne pytania – po pierwsze co to znaczy wg Ciebie bóg ?
   a sens życia ? – hmmm – każdy ma własny – jakie cele sobie wyznaczysz taki bedzie twoj sens życja – nie da sie tego uogólnić moim zdaniem – równie dobrze możesz zapytać jaki jest sens życia ameby – z ludzkiego punktu widzenia życie ameby nie ma żadnego sensu 😀

   • zenobiusz 2 lutego 2012 o 4:54 pm

    I tu trafiłeś w dziesiątkę,
    amebo.
    Macie takie samo,
    spojrzenie na Boga,

    • jakis_buk 2 lutego 2012 o 5:20 pm

     zeniu masz racje, bo człowiek to jedyne zwierze które wierzy w boga 😀 reszta jakoś zyje sobie spokojnie bez tej wiary 😀

     • masakalambura 2 lutego 2012 o 9:19 pm

      A skąd możesz wiedzieć w co wierzą drzewa i do kogo modlą się ptaki?

      • choice 2 lutego 2012 o 10:24 pm

       dobre 10/10

 65. felicyta 2 lutego 2012 o 3:52 pm

  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/grzyby-halucynogenne-zamiast-antydepresantow,18695,1,0.html
  – Substancja zawarta w grzybach halucynogennych może pomagać w leczeniu depresji – oświadczyli brytyjscy naukowcy, którzy przeprowadzili dwa niezależne od siebie badania. Psylocybina, substancja psychoaktywna zawarta w narkotyku ma powodować zmniejszenie aktywności mózgu z obszarach, gdzie połączenia neuronowe są najgęstsze.

  Wyniki badań zaskoczyły naukowców, ponieważ okazało się, że psylocybina zmniejsza aktywność tych samych obszarów mózgu, co antydepresanty. Przed badaniami spodziewano się, że ich działanie będzie wprost przeciwne.

  Według naukowców oznacza to, że substancja to mogłaby być wykorzystywana w leczeniu depresji.(…)

 66. theaspartam 2 lutego 2012 o 3:55 pm

  KOPIOWAĆ ROZSYŁAĆ-Manipulacja Polskich Mediów- http://www.youtube.com/watch?v=lRASbycdCTc&feature=g-all-lik&context=G2aa147cFAAAAAAAACAA

  • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 4:52 pm

   Świetny materiał, cudowna Muzyka, ale trochę za głośno.
   Ale nam przyszło żyć w ciekawych czasach.

 67. theAspartam 2 lutego 2012 o 7:58 pm

  Nowy wpis uzupełnienie – http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna- Jak ktoś ma nowe pomysły to śmiało pisać!

 68. Filmy Prawdy 2 lutego 2012 o 11:56 pm

  W Polsce ruszyła inicjatywa o nazwie – FILMY PRAWDY – najlepsze i najciekawsze filmy, które powinny znaleźć się w kolekcji każdego Polaka.

  https://filmyprawdy.wordpress.com/