Wydarzenia i komentarze, 2 lutego 2012r.

Może być ważne – dzisiaj w nocy zamknięcie internetu?
Jane Burgermeister ostrzega: niedługo może być koniec internetu jaki znamy
Lindsey Williams – przygotujcie się do dewaluacji dolara
Krajowa Rada Adwokacka o ACTA
 

Może być ważne – dzisiaj w nocy zamknięcie internetu?

Ten tekst pojawił się dzisiaj w komentarzach – był w moderacji. Nie mogłem go wcześniej wpuścić. Zamieszczam go gdyż być może pochodzić faktycznie z przecieków.

miziaforum, Wysłany 02.02.2012 o 12:50 pm
uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OTRZYMAŁEM MAILA OD OSOBY PRACUJĄCEJ DLA RZĄDU – DZIŚ W NOCY PLANOWANE JEST WYŁĄCZENIE INTERNETU W POLSCE ABY PROTESTUJĄCY NIE MOGLI SIĘ KOMUNIKOWAĆ NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO. OFICJALNYM POWODEM MA BYĆ PODANIE INFO W TV I MEDIACH ŻE TO WINA NADZWYCZAJNIE NISKICH TEMPERATUR. AWARIA PLANOWANA – NA POMOC DONKOWI PRZYSZEDŁ MRÓZ. ROZSYŁAĆ TO INFO WSZĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
załatwiać dogrywać terminy jak najszybciej

[Komentarz monitorpolski: Uwaga: może to być dezinformacja lub test rozchodzenia się tego typu wpisów, zatem zalecam dystans. Czytaj komentarze pod spodem i obserwuj co się dzieje]

Jane Burgermeister ostrzega: niedługo może być koniec internetu jaki znamy

Kilka dni temu dostałem mail od dziennikarki austriackiej Jane Burgermeister, w którym ostrzegła, że należy jak najszybciej zrobić backup wszystkich ważnych blogów i stron internetowych, gdyż mogą „zniknąć”. Ma być to wynik podpisania ACTA i wejście w życie otwartego zamordyzmu i terroryzmu rządu światowego.  Oczywiście, jest to wynik desperacji zagrożonych „elit: i nie jest powiedziane, że im się ta operacja uda. Wiadomo jednak, że osaczony niedźwiedź jest groźny, zatem można się spodziewać wszystkiego.

Jak ściągnąć zawartość bloga? Najprościej darmowym programem WinHTTTrack: http://www.httrack.com/ ale może znacie jeszcze jakiś inny lepszy program? Używałem jeszcze ukraiński SxBandMaster http://www.sxbandmaster.com/, jednak ostatnia wersja, którą ściągnąłem była zainfekowana trojanem.

Lindsey Williams – przygotujcie się do dewaluacji dolara

Powołam się tu na audycję Jeffa Rense z 2 stycznia 2012 – wywiad z pastorem Lindsey Williamsem. Jak on sam twierdzi, był przez wiele lat pastorem na Alasce, w siedzibie magnatów paliwowych i przez to miał możność poznać ich tajemnice. Za ich zgodą Williams częściowo te tajemnice ujawniał w ubiegłych latach – jak ceny ropy czy opóźnienia inwazji na Iran. Fakty potwierdziły przewidywania Williamsa, choć nie wszystkie. Uważa on, że elity mają swoistą etykę polegającą na ujawnianiu swoich planów a priori.
Przez lata rzekomym źródłem informacji był Ken Fromm, który zmarł na początku ub. roku. Williams jednak ma nowe źródło.
Lindsey Williams ujawnia pikantne szczegóły działania FED, jak to, że dokładnie w Boże Narodzenie Rezerwa Federalna przekazała Unii Europejskiej 600 miliardów dolarów! Te pieniądze uratowały walutę europejską. Najważniejsze jest jednak to co przewiduje na najbliższą przyszłość.
Powołuje się na przemówienie obecnego prezesa Rezerwy Federalnej (FED) Bena Bernanke z 21 listopada 2002 roku, w którym ujawnił on plany jakie mają być zrealizowane w przyszłości.
Zob: http://www.federalreserve.gov/boarddocs/speeches/2002/20021121/default.htm
Bernanke opisał wówczas 5 mechanizmów regulacji w przypadku zaburzeń rynkowych, kryzysu długowego i depresji. To co 9 lat temu mówił ówczesny gubernator FED nie było niczym niezwykłym, jednak teraz w sytuacji poważnego kryzysu, mechanizmy wtedy przez niego opisane mogą być z powodzeniem wykorzystane.
I większość z nich została wykorzystana!
Szczególnie istotne jest wykupywanie przez FED własnych papierów wartościowych. 2 lata temu Ken Fromm ostrzegł Williamsa, że jeśli zacznie się ten proceder to kolejnym krokiem będzie dewaluacja dolara. Bernanke w 2002 roku przewidywał dewaluację 40-procentową i takiej należy się spodziewać. Dewaluacja ma być przeprowadzona w ciągu weekendu, gdy banki są zamknięte. Tak więc w poniedziałek Amerykanie (i nie tylko) obudzą się mając tylko 60% swojego majątku.
Podobny numer wyciął Amerykanom Prezydent Franklin Delano Roosevelt, który w 1933-34 roku przez wykupienie złota od Amerykanów za 20 dolarów za uncję, a następnie podniesienie jego ceny do 35 dolarów. Było to czyste oszustwo, nie stracili tylko ci, którzy ukryli złoto.

Krajowa Rada Adwokacka o ACTA

Kopiuję komentarz, gdyż jest ważny. AQQ 2 Luty 2012 o 11:07 pm
25.01 krajowa rada adwokacka podała jakie prawo obowiązywać bedzie od 26 stycznia w sprawie ACTA.
Za pobranie filmu z np: torrenty grozi kara do 3 lat wiezienia za udostepnienie tego pliku czyli tzw. seedowanie bo jest to nazwane rozpowszechnianiem do lat 5 jednak sądy będą mogły odstąpić od aresztu jeśli zapłacimy kare za nielegalne pobranie z sieci filmów czy muzyki {PIRACTWO}. Za pobranie 1 pliku muzyki kara 3 złotych za film 8 złotych + koszty sądowe. W sumie nie jest to duża kwota lecz policząc ile filmów i muzyki ściągamy w miesiącu suma mała nie będzie. Jak zwykle rząd jnformuje nas dzien przed wejciem prawa w życie. Ciekawe kiedy usłyszymy w mediach a raczej szybciej dowiemy sie z internetu o pierwszych przypadkach aresztowań kub karania grzywną.
Pozdrawiam /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/

UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie…? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO!
/skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1.
Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd.

Reklamy

256 responses to “Wydarzenia i komentarze, 2 lutego 2012r.

 1. BirD2 2 lutego 2012 o 6:49 pm

  raczej nic sie nie stanie ale gdyby to na wszelki wypadek rozsyłać.. Jak wyłączą to ja biore luk a ty Navajko swojego plastikowego Colta 45. i ogien..

  – – –
  Więcej niż 8 ton wody wyciekło z jednego z reaktorów w uszkodzonej japońskiej elektrowni atomowej, „Fukushima-1”. Według agencji Kyodo, incydent miał miejsce po eksplozji zamarzniętych rur wewnątrz budynku reaktora.

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejny-wyciek-radioaktywny-elektrowni-fukushima

  • Pandora 2 lutego 2012 o 8:19 pm

   To że ACTA dotyczy internetu i wszystkiego co z nim związane już wiemy, ale warto by wymienić inne rzeczy na które ACTA wpłynie. Tu kilka przykładów: http://imageshack.us/photo/my-images/96/beznazwy2ep.jpg/

 2. Wojox 2 lutego 2012 o 6:50 pm

  No ten rok ma być znamienny ponoć ?? Tylko kto chce go takim widzieć ??
  Myślę że sprawy w każdej dziedzinie wyglądają źle. A z planetą naprwdę już jest coś nie tak !!

  • navajo88 2 lutego 2012 o 10:21 pm

   Wojox z palnetą jak z planetą ,ale wokól planety co się dzieje ????????
   J.M.H

 3. latarnik 2 lutego 2012 o 6:52 pm

  No to ładnie. Pewnie ten mróz ściągneli przez Haarpa, żeby ludzi mniej na manifestacje przeciwko ACTA przychodziło 😉

  • Wojox 2 lutego 2012 o 7:05 pm

   To kolejny medialny temat zastępczy. Jak w kabarecie. Rok temu mieliśmy problemy z koleją np…

   • g 2 lutego 2012 o 8:44 pm

    jaki medialny tłumoku? ten miza to debil

    • wisznu 2 lutego 2012 o 10:46 pm

     Ten mizia to ściemniacz jakich mało już nie raz podawał takie rewelacje ze książki pisać.nie wiem po co marek wogole go słucha

  • tamara 2 lutego 2012 o 11:34 pm

   u nas bylo to samo; w dzien strajku generalnego( miniony poniedzialek) temperatura ponizej zera i spadl snieg…..pierwsze co mi przyszlo do glowy….manipulacja pogada

   • baba wanda 3 lutego 2012 o 12:32 am

    Nie szukajmy dziury w calym. Jest zima to i temperatura ma prawo byc ponizej zera. A wtedy tez ma prawo spasc snieg, chyba? 🙂

   • borowitz 3 lutego 2012 o 8:20 am

    Oj przydal by sie specjalny sprzet.Kriss Super-5.Jest opisany i pokazany na you tub.Oczywiscie to nie zalatwi problemu NWO. Tylko totalne przebudzenie spoleczenstwa
    naszego oczywiscie (Polskiego).Inni sobie poradza szybciej.

 4. Peryskop 2 lutego 2012 o 6:53 pm

  No to korzystam, że jeszcze działa, żeby przypomnieć ważny wpis Rabarbarek, który mógł umknąć waszej uwadze.

  Bo kto wie co to jest ISDA ?

  Konrad 31 Styczeń 2012 o 5:29 pm
  Upadek Europy http://www.youtube.com/watch?v=TDzXNYK7d-c

  rabarbarek 1 Luty 2012 o 3:31 am

  Konrad, szkoda, ze zostawiles film bez komentarza, bo chyba niewiele osob obejrzalo ten raport. A mozemy dzieki niemu poznac jak IMF niszczy poszczegolne kraje mowiac, ze im pomaga. Austerity programy to nic innego jak wyciskanie z poszczegolnych spoleczenstw ostatnich zyciowych sokow. Jest to dzialalnosc kryminalna, godna najwyzszego potepienia.

  Szczegolnie ciekawe jest zdanie na temat Islandii. Dlaczego spoleczenstwo Islandii nie wystepuje przeciwko swojemu rzadowi? Dlatego, ze spoleczenstwo Islandii stalo sie de facto zarzadca w swoim kraju. Poprzez referenda, maja glos decydujacy w sprawach waznych dla calego kraju. Poprzez wlasciwe wybory, odpowiednich ludzi [niekoniecznie zwiazanych z polityka] na stanowiska rzadowe, maja zaufanie do kierujacych krajem.

  No i jeszcze jedna wazna sprawa, wszelkie wiadomosci, ktore docieraja do nas w ostatnich czasach sa delikatnie mowiac mijaja sie z prawda, obchodza ja szerokim lukiem. Wazne jest wiec aby nauczyc sie czytac miedzy wierszami. MSM sa narzedziem w rekach wielkich korporacji i choc czasem troche prawdy gdzies tam mozna wyluskac, to wiekszosc informacji ma sluzyc korporacjom, a nie nam.

  A teraz troche na podobny temat, choc inna organizacja. Podobno to jest organizacja tych, ktorzy schowani za kurtyna manipuluja calym swiatowym rynkiem. To oni wlasnie doprowadzili do kryzysu 2008 roku, to oni w dalszym ciagu, nie zwazajac na to, ze swiat jest na krawedzi przepasci, prowadza swoje niebezpieczne gry. O IMF mowi sie duzo, a kto slyszal o organizacji ISDA [International Swaps and Derivatives Association] ? Chyba niewiele osob.

  Jest to potezna organizacja, sterujaca praktycznie wszystkimi najwiekszymi kryzysami finansowymi. Co oni wyrabiaja, nie miesci sie w glowie normalnemu czlowiekowi. Sami o sobie mowia , ze dzialaja jawnie i legalnie. Jaka to jawnosc, kiedy kazdy zapytany smiertelnik nic o nich nie wie, a jaka legalnosc, jesli w programie dzialania wpisany maja punkt ”dzialalnosci manipulacyjnej”.

  Zobaczcie kto zasiada w zarzadzie . Sa tam same szychy bankierskie z takich bankow, jak JP Morgan, Morgan Stanley, Deutsche Bank, Citi, Merrill Lynch, Goldman Sachs, HSBC i wiele innych.
  To cos jak klub elitarny dla najbardziej perfidnych bankierow, ktorzy w ciszy zalatwiaja poszczegolne kraje. Manipuluja mechanizmami rynkowymi, kieruja transakcjami, kontroluja przeplyw pieniedzy pomiedzy poszczegolnymi podmiotami, zalatwiaja sprawy kredytow. A wszystko to w imie nie polepszenia sytuacji finansowej krajow, a w celu wyciagniecia przez bankierow zasobow finansowych, ktore jeszcze wyciagnac mozna.

  To od nich wlasnie zalezy to co sie dzieje z kredytami i to oni nie chca dopuscic do uznania Grecji krajem niewyplacalnym. A dlaczego ? Otoz instytucje, ktorymi kieruja ubezpieczyly wierzycieli Grecji. Gdyby oglosili upadek Grecji musieliby placic olbrzymie odszkodowania podmiotom ubezpieczonym {CDS} , a tak ciagna z obywateli greckich ile sie da, jednoczesnie wiedzac, ze Grecja nie jest w stanie splacic nawet odsetek od swoich dlugow. Wedlug przepisow kraj uznaje sie za niewyplacalny wtedy, kiedy placi mniej niz 50% zobowiazan. Uwaga, Grecja splaca mniej niz 10%, bo wiecej nie ma z czego.

  Instytucja, o ktorej mowa, powinna juz w tej chwili oglosic tzw ”credit event” i uznac Grecje za kraj niewyplacalny. Gdyby rzad Grecji, a zwlaszcza panowie w rzadzie mieli ”jaja” powinni zrobic to sami na wzor Islandii.

  Mozna by o tym pisac w nieskonczonosc. Pamietajmy nazwe ISDA, to banda, ktora dziala jakby na zapleczu, ale faktycznie umoczona jest we wszystkie najgorsze swinstwa finansowe, ktorych jestesmy swiadkami. IMF to nic przy nich. Mozna o nich przeczytac na ich stronie:

  http://www2.isda.org/about-isda/board-of-directors/

  • yurek 2 lutego 2012 o 11:08 pm

   Do tej ISDA dodac tylko P na poczatku

  • hjk 2 lutego 2012 o 11:20 pm

   Trochę z tym związane – ju podali taką kaczkę – bo jak wyłączą net, to pieniadze staną się niedostępne przez net, a to oznacza powrót kolejek do banków i utrudniony obrót pieniędzmi i dostęp do nich, tak wiec chyba się trzeba zaopatrzyc w jakas rozsadną ilosć gotówki w razie czego:
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/hakerzy-zlamali-system-zabezpieczen-bankow,1,5016111,wiadomosc.html
   mam nadzieję, ze bankomaty używają swojej sieci, a podobnie terminale do kart płatniczych – te chodzą na GSMach i sieci telefonicznej…

   Co do tematu Rabarbarka już tym czytałem tak kilka tyg temu, ze własie jest to kolejna afera z tym CDS podobna do obligacji opartych na kredytach hipotecznych, które okazały się „subprime”, czyli szalenie ryzykowne i wraz z krachem na rynku nieruchomości wiele zostało zlicytowanych i tym samym „pewne” i „zabezpieczone” obligacje stały się śmieciem, co postawiło na granicy bankructwa banki i osoby fizyczne je nabywajace jako „superbezpieczenie” obligacje.
   Podobnie teraz specjalnie emitowane CDSy czyli papiery zabezpieczjace przed bankructwem okazały sie przed niczym nie zabezpieczać, bo jak podano, warunkiem wypłacania odszkodowań za bankructwo kraju i pokrycie nabywanych obligacji jest… oficjalne ogłoszenie bankructwa!
   A wiec tego nie chcą zrobić, bo to z kolei oznacza bankructwo wystawców owych CDS-ów, a tak to one ogoliły wszystkich tych, którzy się rzekomo „zabezpieczali” i teraz pokazują im „gest Kozakiewicza”.

   Jak widać to faktycznie fazy końcowe przed jakimś ostatecznym załamaniem, pytanie tylko czy będzie kontrolowane, czy zacznie się chaos, gdzie nieliczni się obłowią i przejmą wszystko, a reszta zostanie ogolona z resztek, jakie jeszcze mieli.

   Jak z tego widac w nic i nikomu nie można wierzyć, tylko gotówka w ręce albo jakieś „twarde” aktywa.
   I pewnie potem „ktos” skupi bezwartościowy papier finansowy za grosze, a za jakiś czas wszystko zacznie wracac do rownowagi po wielkim krachu i historia się powtórzy jak po krachu na wieść o rzekomym zwyciestwie Napoleona pod waterloo, kiedy giełda londynska spadła w panice, a „ktoś” skupował… Kto rozpuszczał plotki o Napoleonie..

   • rabarbarek 3 lutego 2012 o 7:48 am

    Peryskop , dzieki za wrzucenie ISDY na strone. Czesto pisze wieczorem czasu zaoceanicznego i wpisy zostaja niezauwazone. Akurat ten temat faktycznie jest dosc wazny , w obliczu tego co sie dzieje w Europie , choc media milcza.

    Hjk , ” jak widac to faktycznie fazy koncowe przed jakims ostatecznym zalamaniem….” No , zebys nie wykrakal. Przejrzalam kilka artykulow z ostatnich doslownie godzin, dotyczacych Grecji.

    Panika! tym jednym slowem mozna okreslic to co sie dzieje. Dlaczego nie mowi sie o tym co moze nastapic , a moze juz nastapilo , tylko utrzymywane jest w tajemnicy? Bo mamy zyc w niewiedzy, mamy robic zakupy , chodzic do kina , brac pozyczki, kupowac samochody, placic za benzyne, itd. Gdyby spoleczenstwa Europy dowiedzialy sie co sie dzieje za ” kulisami srebrnego ekranu” padlaby cala UE wraz z innymi krajami w ciagu paru tygodni. A tak nieswiadomi niczego obywatele wioda szczesliwe zycie , nie martwiac sie o kolejny dzien.

    A co sie dzieje? Teraz przynajmniej wiemy , ze wina za wiele wydarzen mozemy obarczyc ISDE.
    Prawdopodobnie stamtad wyszedl nakaz dla inwestorow dlugow greckich , aby dobrowolnie zrzekli sie 70 % profitu od zakupu tych dlugow. Czyli zamiast spodziewanego zysku rzedu ok 13 procent ,dostana tylko niecale 4 procent. Prawda jest jednak taka , ze albo nic nie dostana , albo ISDA celowo obniza procenty zyskow , aby w razie koniecznosci ogloszenia bankructwa Grecji mniej zaplacic ubezpieczonym inwestorom.

    Oprocz tego Grecja czeka na pozyczke w wysokosci 130 miliardow Euro. [ bagatela !!!] , ktora to pozyczka zwiekszy zadluzenie kraju , ktore juz dzisiaj siega 160 % przychodow GDP . Te dlugi sa nie do splacenia. Grecja w obecnej formie jest bankrutem!!! Finansowym trupem!!!
    20 marca mija termin wyplaty 14,5 miliarda dolarow inwestorom , a kasa pusta. Nawet Salomon tu nie pomoze. W kwietniu wybory w Grecji , oj bedzie sie dzialo.

    W Europie spotykaja sie jutro na narade 4 kraje , ktore utrzymaly swoj rating jako kraje potrojnego A , czyli AAA. Sa to, Niemcy, Luksemburg, Holandia i Finlandia. [ ciekawy zestaw]
    Beda debatowac nad nowym programem dla Grecji , a patrzac na sklad tego gremium mozna przypuszczac , ze reszta krajow znajduje sie juz w takiej sytuacji , ze nie musza juz zachowywac nawet resztek pozorow , ze u nich jest OK. Po prostu nie sa w stanie ratowac czyjejs plonacej d… jesli sami siedza na rozzarzonych plytach.

    Do Grecji ma leciec z USA przedstawiciel Deutsche Bank na specjalne rozmowy. [ omawiac warunki upadku Grecji ? Jednym z szefow ISDY jest przdstawiciel tego banku]

    Irlandia i Portugalia zostaly ostatnio objetem specjalna ” troska” przez UE , wiec tam tez niewesolo. Nawet zastanawiam sie czy przypadkiem ACTY nie naglosniono teraz celowo , zeby zaciemnic sprawe upadku Unii? Jesli sytuacja osiagnie ” end point” , zastapi krach nie tylko jednego kraju , ale wielu krajow, ludzie potaca swoje oszczednosci z dnia na dzien.

    To ze nastapi krach w Europie to pewne , nie wiadomo tylko jak bolesny bedzie dla poszczegolnych krajow. Warto obserwowac sytuacje , bo media nie maja zamiaru dzielic sie wiadomosciami na ten temat z szeroka publicznoscia.

    http://mobile.bloomberg.com/news/2012-02-02/greece-seen-as-struggle-even-after-2nd-rescue?category=

    • Peryskop 3 lutego 2012 o 10:30 am

     Rabarbarek, dzięki za update.
     No to żyjemy już bardziej w virtualu niż w realu !

     Zastanawiam się czy sytuacja finansowa EUrela jest rzeczywiście dużo gorsza niż USraela ?
     Przecież zadłużenie Stanów jest horrrrendalne i też poza praktycznymi możliwościami spłaty.

     Znamienne, że wciąż poliszynel tylko wie kto jest globalnym wierzycielem, bo przecież nie Chiny.

     Ciekawe co wyszarpie Angela M. w swojej nowej misji impossible w Beijing ?

     Wcześniejszy szantaż innej ślicznotki Hilariewnej nie udał się za bardzo, chociaż Chiny dobrze wiedzą, że muszą wspierać swoich potencjalnych przeciwników w wojnie o afrykańskie surowce i „sprzedawać” wrogowi część produktów na kredyt, bo inaczej i za Murem gospodarka tąpnie.

     Paradoks polega tu na karmieniu Sama, żeby Wuj za Bernankowe dodruki mógł się dozbroić !

     A zatem nasz świat zachowuje się jak narkoman „leczony” kolejnymi dawkami heroiny.

 5. Onufry 2 lutego 2012 o 6:56 pm

  Ciekawe czy starczy im odwagi na taki krok ? Wszystko niebawem się wyjasni. A czy faktycznie donek się boi ? Po jego ostatnich działaniach antynarodowych wszystko wskazuje że nie. Mówiąc brzydko pokazał że ma nas w czterech literach i nie musi z nikim się liczyć.

 6. luna 2 lutego 2012 o 6:57 pm

  U mnie dziś rano był problem z internetem, ale na termometrze było -29 …. bardziej niż o internet martwię się o zamarzających ludzi. Kraj w środku europy a ludzie umierają z zimna i biedy …

  • borowitz 2 lutego 2012 o 10:02 pm

   Wlasnie to sa anomalie w 21 wieku ludzie gloduja nie maja pracy zamarzaja z zimna ..Pytam czy to normalne czy to demokracja czy totalitaryzm..Ci co to robia krzykna DEMOKRACJA
   NIECH ZYJE DEMOKRACJA.Pytanie jaka demokracja.Ludzie my zwykli ludzie obudzmy sie w
   koncu,Ja nie wierze w zadna wladze zadne piekne slowka bajera ciagla bajera.Tak jak za komuny by POLSKA ROSLA W SILE Aludziki zyly dostatniej tak dostatniej.Papier toaletowy
   zn.(sraj tasma)szorska .Moglbys deske oszlifowac ocet na pulkach ciagle kolejki.I ciagla bajera w telewizji POLSKA ZNALAZLA SIE NA SKRAJU PRZEPASCI.A kto to zrobil krasnoludki..DZIS TAK SAMO BAJERUJA..HAAAA..polaku obudzmy sie w koncu.Przestan z ta miloscia w stosunku do wrogow ktorzy niszcza ciebie i mnie…..A wiesz ty co za tym wszystkim stoi TALMUDYCZNY zydek ktory sie spotyka z swoimi pracownikami ktorzy niszcza
   ten piekny i przebogaty kraj (POLSKA).I pija koszerna wodeczke to normalna bez srodkow
   chemicznych ta jest tylko dla GOIOW .By szybko zdechli.WROCIMY DO KORZENI..TAM JEST ELIKSIR ZYCIA DLA NAS POLAKOW..Amen

 7. nowy84 2 lutego 2012 o 6:59 pm

  No to czekamy…do ogłoszenia stanu wojennego niestety coraz bliżej bo do tego dojdzie jeżeli nadal będzie tak tragicznie a będzie napewno

 8. Artur 2 lutego 2012 o 7:04 pm

  Hej, chyba miziaforum ktoś wystawił albo sprawdza 🙂

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 7:15 pm

   Nie, mam to z jego IP i tajnym adresem mailowym

   • Artur 2 lutego 2012 o 9:06 pm

    miałem na myśli, że ktoś kogoś chce sprawdzić i puszcza fałszywy przeciek

 9. jakis_buk 2 lutego 2012 o 7:06 pm

  sianie paniki jak zwykle 😀 a mizia to nie jest wyklęty na tym blogu ?

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 7:14 pm

   Nikt nie jest „wyklęty”. Ja szanuję ludzi, nawet jak na mnie plują. W sytuacji w jakiej jest świat to naprawdę nic nie znaczy.

   • Aśka 2 lutego 2012 o 9:50 pm

    Marku, jesteś wielki. Dlaczego jest tak mało takich ludzi, którzy potrafią działać w dobrej sprawie, poświęcać swój czas dla ogółu, a na dodatek mieć na tyle wyraźnie ustawione priorytety, że odrzucają wszytko to, co może zakłócać osiągnięcie postawionego sobie celu nadrzędnego? Ach, gdyby tak wszyscy działający w różnorodnych stowarzyszeniach, których jest tysiące, potrafili odrzucić sprawy ważne, ale mniej istotne z punktu widzenia ostatecznego celu, to dzisiaj oglądalibyśmy inną Polskę.

 10. diono2 2 lutego 2012 o 7:12 pm

  koles sieje ferment…

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 7:16 pm

   Być może – oby tak było… To też może być test jak szybko takie informacje się rozprzestrzeniają.

   • baba wanda 2 lutego 2012 o 10:09 pm

    Mizia pisze takie pierdoly, ze nie chce sie mi sie komentowac. Szkoda sobie wogule glowe nim zawracac. Nim i jego przepowiedniami, bo jeszcze sie zadna nie sprawdzila. I chyba wiekszosc osob poznala sie na nim, co jest warty. Od kiedy pamietam, chcial uchodzic za wszystko wiedzacego i „z koneksjami”, ktoremu donosza „z bardzo tajnych zrodel” 🙂 . I teraz naprawde dziwie sie Tobie Monitor, ze powtarzasz za nim te glupoty. Mam nadzieje, ze to tylko aby podniesc poczytnosc bloga, a nie z innych powodow, bo cenie Twoja prace do tej pory.
    Mozecie klikac „lapki w dol”, ale zaloze sie, ze jutro rano dalej bedziemy miec neta (chyba ze cos mroz tu narozrabia 🙂 ).

 11. rmld77 2 lutego 2012 o 7:17 pm

  jakis_buk – nawet jeśli jak twierdzisz, 95% info z tego bloga jest fantazją, to i tak rzeczywistość jest przerażająca…
  A myślę, że 90% tematów tu poruszanych jest prawdziwe.
  Fakt, jest tak wiele dezinformacji, że nikt tego nie ogarnia.

  • jakis_buk 2 lutego 2012 o 7:30 pm

   rmld77 – może twoja rzeczywistoś jest istotnie przerażająca jak czytasz tylko takie blogi i wierzysz w te fantazje 😀

   moja rzeczywistość wcale przerażająca nie jest 😀

   • dyskusb 2 lutego 2012 o 8:04 pm

    @jakis_buk

    oj ty fantazjo, … fantazjo, ty to dopiero bedziesz miał fantazje, te twoje „fantazje”, niebuj się, tobą sie też już interesują, .. może w nocy przyjdą …. , żeby ci się „fantazjo” czasem w nocy nie pokazałó na łóżkiem … 🙂 , wiedz że się już tobą interesują , nawet chłopie niewierz, a ile wierz, ile znasz ? tyle i gały widziały i brały … , co wszystko twoje gały widziały ? podejrzewam że twoje gały widziały 10 % tej rzeczywistości co cię otacza. A gdzie gały widziały 90 % ? .. no nie widziały. Żeby ci się to @jaki_buku twoje prześmiectwo nieobruciło przeciwko tobie, znając życie, a wilu takiech było i z nagłego przypływu informacji w psychiatrykach skończyło jak sie zadużo naczytało plus bonus . … „MANIFESTACJE”

    @JAKIŚ BOKU ty fantazjo , fantazjuj sobie dalej … i dalej ludzi wyśmiewaj …. , „ten kto się smieje te się smieje ” …. znasz to powiedzenie i sobie je dokończ

    • jakisbuk 2 lutego 2012 o 10:01 pm

     dyskusb – a ty co ? znów tanie winko wypiłeś i piszesz co ci ślina na jezyk przyniesie ? 😀

     wiem ze twoja rzeczywistość też jest przerażająca – bo opisujesz ją tu dość czesto i wylewnie – no cóż, każdy ma taka rzeczywistość na jaką sobie zapracował, i twoja rzeczywistośc jest z pewnością dużo bliżej psychiatryka niż moja 🙂

     • dyskusb 2 lutego 2012 o 11:59 pm

      Czy „@jakiś buk” internetowy oferuje zakłady losowe (parzyste, nieparzyste)?

   • Onufry 2 lutego 2012 o 8:24 pm

    Jakisbuku ! Twe myśli i wiedza za morzami a „unicestwienie czeka za rogiem”. Ja temat już przerobiłem. Weszli na chatę, zagazowali , mogli nawet powiesić i napisać list dlaczego to zrobiłem. Nie życzę Tobie ani nikomu na forum. Psycha moja to ruina , tak jakby przybyło 10 lat życia w jeden dzień.

    • jakisbuk 2 lutego 2012 o 10:03 pm

     Onufry – a co pomylili numer mieszkania ? czy dla jaj tak do ciebie weszli ?

     • rabarbarek 2 lutego 2012 o 11:25 pm

      Czy ktos ma jeszcze watpliwosci , ze zyjemy w zalganym swiecie , i premiuje sie dziennikarzy i media , ktore tak sprawnie przekaza klamstwa , ze Kowalski nawet nie bedzie wiedzial , ze wlasnie bierze udzial w medialnej zabawie, przekrecie, manipulacji, klamstwie…
      Jesli CNN szczyci sie haslem ” the most trusted name in news” [ najbardziej godne zaufania] i w ciagu 15 minut podaje 4 klamstwa to , to dopiero godne zaufania zrodlo informacjii.
      U Monitora [ i na innych podobnych blogach] probujemy dotrzec do prawdy, przebijajac sie przez gaszcz ” polprawd, nieprawd, lgarstw, tajemnic, sekretow,] i to wlasnie jest ciekawe. Jesli ktos nie chce w tym uczestniczyc , nie musi.
      Blogi tego typu sa sola w oku wielu rzadow na swiecie, bo co oni chcieliby zataic przed publika , wylezie na blogu. Stad te cholerne regulacje , PIPY, ACTY i SOPY.
      A prawdy i tak na nich wiecej niz w MSM. Przyklady ? Wiele ich , ale takie ostatnie [ pomijajac juz cala game klamstw o 9/11, Iraku , WMD , Libii, Iranie itd] to sprawa protestow w Rosji. Czy widzieliscie jak policja walila do tlumow granatami i gazem? Komentarze w tv oczywiscie potepialy zachowanie policji [ bo w Oakland to mozna , i nawet migawki nie pokaza] , oburzenie dyskusje …. ale okazalo sie , ze te prawdomowne media pokazaly na calym swiecie migawki z Grecji i wlasnie blogerzy podniesli szum , ze to Grecja , a nie Rosja.
      A dzisiaj wlaczylam kanadyjska tv [ coraz rzadziej to robie] i co widze? Afera ! Okazalo sie , ze kilka tygodni temu pokazali w dziennikach ceremonie przyjecia w szeregi kanadyjczykow , emigrantow. Ceremonia piekna, certyfikaty rozdane , telewizja na miejscu , zdjecia wywiady ….tylko , ze wszystko bylo ” fake” , bo pracownikow rzadowych przebrali za emigrantow i to oni odwalali robote jako emigranci . Teraz tlumacza sie w tv , ze zaden emigrant nie chcial mowic do kamery , wiec konieczny byl taki ” hokus pokus] Ludzie , w nic juz nie mozna wierzyc . Robia z nas idiotow i dlatego takie blogi sa potrzebne. Mimo pewnych niedociagniec to swoiste okna na swiat….

      A tu o ” szopce” w Kanadzie
      http://www.vancouversun.com/news/national/Government+apologizes+News+role+fake+citizenship+broadcast/6091217/story.html

     • Onufry 3 lutego 2012 o 9:07 am

      Weszli ot tak sobie po fanty.
      Czytając Twoje komenty powiem że ” przekonałeś mnie”.
      Chemtraile bzdura , NWO brednie , emisia pieniądza z powietrza też, zadłużanie całych narodów i władza w rękach korporacji śmiechu warte.
      Proponuję ci realny świat
      Pojedz do marketu na zakupy.
      Kup kurczaczka naszpikowanego dioksynami ( nie zapomnij o przyprawach) bo bez tego smakuje jak papier toaletowy kup ziemniaczki a precyzyjniej zestaw nawozów sztucznych
      Do tego zakup butelkę whisky (Spirytus Royal z zaprawką ).
      Usiąć wygodnie na kanapie , włącz wiadomości tvn. zobacz realny świat popijając whisky.
      Jedno jest pewne kac z rana gwarantowany.

 12. rmld77 2 lutego 2012 o 7:23 pm

  jakis_buk – mimo wszystko spełniasz pozytywną rolę na tym blogu. Chociaż wykazujesz niestety coraz mniej kultury osobistej. Nie obrażaj wszystkich Wierzących, jesli tylko niektórzy z nich Ciebie obrażają.

  • jakis_buk 2 lutego 2012 o 7:27 pm

   rmld77 – o co ci chodzi z tymi wierzacymi ?

   • rmld77 2 lutego 2012 o 7:39 pm

    jakis_buk – Zdarza Ci się podeśmiewać z wierzących w Boga.

    • jakis_buk 2 lutego 2012 o 7:53 pm

     ale zauważ że ja nigdy takich tematow nie zaczynam – a jedynie reaguje na niektóre wpisy – dla mnie bóg a raczej bogowie – to mniej wiecej to samo co ufo 🙂 – nie mogę wykluczyć ich istnienia 😀 a prawdziwy bóg to jednlita materia w wersji kwantowej 😀 jednolita jedność wszystkiego ze wszystkim

     • monitorpolski 2 lutego 2012 o 8:04 pm

      To twoja sprawa w co i jak wierzysz. Problem jest w tym, że widzę u ciebie samą ironię, żadnego szacunku do wiary i praktyk religijnych. Można być krytycznym i dyskutować, ale trzeba zachować poziom. Zauważyłem, że jeśli się występuje jako anonim to często dochodzi do przekraczania barier, których dana osoba nigdy by nie przekroczyła identyfikując się.

      • jakisbuk 2 lutego 2012 o 10:09 pm

       Monitor – wybacz – nie ucz mnie poziomu, bo swój pokazaleś ostatnio w „dyskusji” z fakirem
       obaj podobno jesteście bogobojne świetoszki – ja bogobojny nie jestem ale nigdy nie uzyłem taki słow jak wy w stosunku do innej osoby – wiec zacznij od siebie i pamietaj że na szacunek to trzeba sobie zasłużyć

       • monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:27 am

        Zauważę, że użycie pikantnych słów nie ma nic wspólnego z bogobojnością. Hitler nie przeklinał.

        • Peryskop 3 lutego 2012 o 10:45 am

         Jak to nie przeklinał ?
         A „ferfluchte donnerwetter” i „kapputtenheim” to skąd się wzięło ?

         Natomiast sbukiem się nie zajmuj, bo on ma od każdej zaczepki i oddzielnie od każdej riposty.

         Niech spełnia tu swoją „pozytywną rolę” jako sygnalizator nastrojów w Centrali.

     • rmld77 2 lutego 2012 o 8:05 pm

      jakis_buk – rozumiem, ale unikaj tego. To nic dobrego Ci nie przynosi. Zrażasz sobie ludzi i
      obrażasz również Boga, w którego nie wierzysz.
      Pozdrawiam.

      • BarbW 2 lutego 2012 o 9:43 pm

       Bóg jest neutralny. Nie karze ani nie wynagradza. Ale łączy Nas i z Nim bezwarunkowa miłość. Wszystko zbiega się do JEDNOŚCI – JESTEŚMY CZĘŚCIĄ BOGA! MAMY GO RÓWNIEŻ W SOBIE…

       • Orka 2 lutego 2012 o 11:14 pm

        Taaak?! neutralny ?! a to ci dopiero , no to róbta co chceta…

        • hjk 3 lutego 2012 o 12:17 am

         Trzeba odróznić 2 płaszczyzny działania Bozego – jedna „naturalna” a druga nadnaturalna, „nadprzyrodzona”.
         W naturalnej Bóg faktycznie jest miłością i nikogo nie karze, tylko wszystkich darzy tą miłością, co najwyżej ktoś sam się pokarze w ten sposób, ze odrzuci tę miłość. albo „nagrodzi” w tym sensie, ze „sięgnie” albo choćby zapragnie tej miłości i Bóg już czeka, by ją dać. trzeba tylko spelnić pewne minimum warunków – odwrócić się od zła i naprawiać przez czynienie dobra i „przekaz” tej miłości od Boga tam, gdzie coś się popsuło…

         Oczywiście nie jesteśmy żadna „częścią” Boga, bo Bóg jest absolutnie prosty i nie moze miec żadnych części 🙂 jedyne „części” to pozostałe Osoby Boskie, ale to juz jest wewnętrzne życie Boga, z nim tożsame a jednak jakoś odrębne… Mówi o tym dogmat Trójcy św. i objawienie w Nowym Testamencie.

         Drugi sposób działania Bozego zwany nadprzyrodzonym, ponad-naturalnym albo w religii „łaską”, jak sama nazwa wskazuje, wymyka się naszemu rozumieniu. W ten sposób np, Bóg jest obecny w jakiś tajemniczy sposób w naszej duszy, jesli Go zapraszamy i wierzymy w Niego, przyjmujemy sakramenty, a nawet jednoczy się z nami. „Normalnie” czy naturalnie jedyny sposób obecności Boga w świecie (tym samym i w nas) to podtrzymywanie go w istnieniu na mocy aktu stwórczego i wszechwiedza o wszystkim co się dzieje i co będzie.

         Jednak w sposób nadprzyrodzony ten naturalny porządek praw natury przez Boga może być z łatwością przekroczony i nie od rzeczy jest mówić, ze Bog może użyć czegoś zwanego przez nas ‚karą” czy „nagrodą” dla naszego dobra, czyli skierownia nas do Niego, bo przecież ostatecznie on jest naszym celem i najwyższym dobrem.
         taką rolę pełnią wszelkie „dopusty”, jednak ich ostateczny sens to relacja z Bogiem – żródłem wszelkiej prawdy i dobra, zwana religią (prawdziwą, bo realną).

         Wyjasniam trochę, bo czesto pojawiają się wątki niu-ejdżowskie i irracjonalne koncepcje nt. Boga niejasnego pochodzenia, w religii zwane herezjami. W naszej kulturze mamy racjonalną teologię liczacą juz 2000 lat i setki myślicieli wysilały się nad tym, zeby pokazać wszystko co możliwe do ujęcią dla naszego umysłu w sposób jak najbardziej racjonalny.

         Szerzenie dzisiaj jakichs pseudokoncepcji swiadczy o nieuctwie i ignorancji i jest naiwością graniczącą z dziecinną zabawą foremkami w piasku w porównaniu do profesjonalnego budownictwa 🙂
         Oczywiście dzieci mogą się bawić, ale kiedyś trzeba dorosnac i nauczyć sie tego czy owego…

        • BarbW 3 lutego 2012 o 2:28 am

         Czy Ty na prawdę potrzebujesz stróża z batem? Chcesz być wiecznym niewolnikiem? Masz wolna wole cały czas! Czas najwyższy wyjść tego wrytego i wpojonego NIEWOLNICTWA!

      • jakisbuk 2 lutego 2012 o 9:50 pm

       rmld77 – wybacz ale jeśli obrażam twojego boga bo w niego nie wierze, to obrażam równiez tysiace innych bogów w których też nie wierze – a w których wierzą inni ludzie – moim zdaniem nie mogę obrazić kogoś kto nie istnieje – czy ufoki i ich wyznawcy też są na mnie obrażeni ? wątpie 😀 a przecież w ufoków też nie wierze – wiec wniosek jest taki, ze jesteście religianci przewrażliwieni z tym obrażaniem sie tak samo jak żydzi – wystarczy słowo nie po waszej myśli i już obraza – moze zejdźcie na ziemie i przestańcie sie uważać za pepki świata co ?

       • hjk 3 lutego 2012 o 12:35 am

        Faktycznie nie mozesz obrażać „świadomie”, bo jak twierdzisz, nie wierzysz.

        Jednak „obrażasz nieswiadomie”, bo nie dociera do Ciebie fakt, ze rzeczywistość pochodzi od Boga – Stwórcy i wtedy nie uznajesz jego władztwa nad światem i nad Tobą (bo każdego z nas też stworzył, w tym sensie, ze obdarzył wolnością i duchowościa, majacą swe źródło w duszy rozumnej, za przez to niesmiertelnej i niematerialnej).
        Wtedy Twoja „wina” jest oczywiście znacznie zmniejszona i zrelatywizowana do naturalnej głupoty i tepoty, ale też jakoś się stopniuje, w zalezności od stopnia zawinienia tej głupoty.

        W tym sensie od ludzi np. uposledzonych nie ma czego wymagać i są oni całkowicie usprawiedliwieni w swej nieświadomości czy ew. szaleństwie.
        Ale tzw. normalni nie za bardzo mogą się wymówić od winy – szerzej wyjasnia to św. paweł w Liście do Rzymian, a krótko psalmista pisząc „powiedział głupiec w sercu swoim: nie ma Boga”…
        U najprymitywniejszych ludów zawsze odnajdywano jakies oznaki religii co swiadczy, ze istnienie czy obecność Boga jest jakoś przez każdego rozpoznawane, a co dopiero w świecie cywilizowanym, gdzie istnieje religia w rożnej postaci, setki traktatów teologicznych i filozoficznych. Więc człowiek jako tako rozsądny po prostu się nie wypowiada, jak mu się nie chce w to zagłębiać, albo co prędzej zaczyna się edukować.
        Niewiara w istnienie Boga, kiedy aż wszystko wokół krzyczy o Nim jest albo ciężką głupotą, albo upośledzeniem, albo zaprzedaniem złemu, który sam się ukrywając z obawy przed zdemskowaniem, chce „zabić” Boga przez zaciemnienie prawdy o Nim, bo tyle tylko moze przez szerzenie głupoty, ciemnoty i irracjonalizmu, powodowanie hałasu, chaosu i odwracania uwagi za pomocą bzdur.

        • jakis_buk 3 lutego 2012 o 1:44 am

         hjk – wszystko ładnie pieknie – tylko że pisane przez pryzmat twoiej wiary i na założeniu ze twój bóg istnieje – a ja ci mówie nie – wiec cale swoje wywody o j duszy itp gusłach mozesz sobie schować – bo jeśli ktoś na początku wywodu z góry przyjmuje błedne założenie (ze jest bóg)- to jaki sens ma dalsza wylicznka ? co mnie obchodzą teologiczne traktaty które dla mnie są tylko bajdurzeniem że swiat stworzył dziadek z brodą – chcesz w to wierzyć to wierz

         zwracam ci tylko uwagę że twój bóg jak i cała religia to klon starszych mitów na co są historyczne dowody chociażby u summerów – a gdyby nie tacy jak ja ktorzy te wierzenia negują – to zapewnie do dziś wierzył byś że ziemia jest płaska itp dogmaty które narzyciła ci religia

         wiesz kiedy kościół ogłosił że ziemia nie jest jednak płaska ? o innych bzdurach nie bede pisał – pisał o tym dziś kamil5100 – jednak cenzura wycieła (ucieła)

         poczytaj sobie i ustosunkuj sie do tego – bardzo jestem ciekaw co sądzisz o tych kościelnych historycznych „mądrościach”
         tu masz link http://wiadomosci.onet.pl/forum/to-nie-falsyfikat-calun-turynski-mogl-okrywac-jezu,0,570009,76414502,czytaj.html

         to mi sie podoba – ale perełek jest tam wiecej 🙂

         „1855 r. – Sprzeciw Kościoła wobec Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Kościół głosił: „Wolność to bluźnierstwo, wolność to odwodzenie innych od prawdziwego Boga. Wolność to mówienie kłamstw w imię Boga”. Wcześniej, do Kongresu Stanów Zjednoczonych, Kościół wniósł projekt ustawy zabraniającej wydobywania z łona ziemi ropy naftowej, którą Bóg tam umieścił, aby `czarci w piekle mieli czym pod kotłami palić’.”

         miłego czytania

        • jakis_buk 3 lutego 2012 o 2:02 am

         hjk – twój problem polega na tym że ja w twoje bajki nie wierze i koniec – przerabiałem ten temat ale sie w końcu obudzilem z tej obłudy i zakłamania

         twierdzisz że niewiara w boga jest głupotą lub upośledzeniem – ok – a ja twierdze dokładnie odwrotnie.
         wiara w bogów – bo przecież ludzie nawymyślali ich tysiące – wiec nie można mówić o jednym – podsumuje to twoimi słowami – to ” szerzenie głupoty, ciemnoty i irracjonalizmu, powodowanie hałasu, chaosu i odwracania uwagi za pomocą bzdur.”

        • hjk 3 lutego 2012 o 3:55 am

         No i nie przekonuje cię fakt, ze ludzie się zawzięli i wymyslili te tysiące bogów, ze za tym stoi jakaś kluczowa intuicja, tylko maja problem ze zidentyfikowaniem jednego Boga, który się za tym kryje?

         Nie to nie jest mój problem, bo on jest Twój 🙂
         Ja tu nie mam jakiegoś problemu z Tobą, Twój przypadek jest tylko modelowy i warto na nim pouczyć innych, mających jakieś wątpliwości…

        • jakis_buk 3 lutego 2012 o 4:37 am

         hjk – ludzie oprócz bogów wymyślili również karasnoludki, elfy, baby jagi itp byty – tez w nie wierzysz ? słaby człowiek nie potrafiący wyjasnic swiata wokół siebie tworzył sobie wyimaginowane byty które ten swiat mu wyjaśniały – dorosnji – mam XXI wiek

         skoro twierdzisz ze istnieje jakis bóg – to zadaj sobie pytanie kto go stworzyl ? znasz odpowiedx ? nie nie znasz – wystarczy poczytać historii i wiadomo kiedy i jaki bóg sie pojawił – prawda ?
         a co z bogami zeusem ra itp – ludzie im wspólcześni wierzyli w nich tak samo jak ty – dlaczego nikt dziś nikt juz w nich nie wierzy ? a co bedzie za powiedzmy 100 lat jak cały świat opanuje islam lub inna religia – co zostanie po twoim bogu ? to samo co dziś po zeusie i ra – wzmianka w historii

         wierzysz w swojego boga bo sie tu urodziłeś i tu jest taka tradycja – a w jakiego boga byś wierzył gdybyś urodził sie np w indiach lub chinach – z pewnością w innego 😀 i też byś mnie prekownywał ze to ten prawdziwy – prawda – przemyśl to

         pozdrawiam 🙂

        • hjk 3 lutego 2012 o 8:51 pm

         Tylko ze Bóg nie jest wymysłem, jak kransnoludki elfy, UFO, itd.

         Boga nikt nie stworzył, bo gdyby tak było, to ten co Go stworzył byłby bogiem „właściwym” 🙂 Nie możemy tak iść w nieskończoność, bo to absurd, musimy się gdzies zatrzymac na kims takim, kogo nikt nie stworzył a przeciwnie, to on wszystko stworzył.
         Bo cała rzeczywistość składa się z rzeczy które są nieabsolutne, a wiec skąds sie wzieły – pytanie skąd?
         Ano ostatecznie od Boga stwórcy. To nie wymysł, to konieczna racja istnienia swiata.
         Czy dociera do ciebie fakt, ze istnieje jakaś rzeczyistość poza twoim nieco spaczonym umysłem? 🙂

       • BarbW 3 lutego 2012 o 2:32 am

        JAKIBUK: God-Mind czyli Wielki Umysł Boski istnieje…. gdzieś ktoś musiał zapoczątkować wszystko. Dlaczego nie mowie Bóg? Bo wszyscy personifikują Boga, a tak naprawdę to jest Wielka, Piękna Energia! A kim Ty jesteś jak opuścisz ciało, inaczej mówiąc tą zamarzniętą energię?

        • BarbW 3 lutego 2012 o 2:39 am

         Twoje życie dopiero się zacznie… my nie umieramy… my przechodzimy! Czym jest śmierć? Wiele ludzi czeka żeby wyczyścić się z wszelkich bolączek, wyrzutów sumienia, bólu, czy innej choroby. Śmierć jest oczyszczeniem. Nie powinniśmy czekać żeby to robić do tej chwili. Żeby nie dopuścić do chorób powinniśmy pracować nad sobą za życia: przebaczać, odpuszczać. Nie trzymać w sobie, bo to powoduje choroby i nowotwory miedzy innymi faktorami. To jest bardzo obszerny temat.

        • jakis_buk 3 lutego 2012 o 2:50 am

         pisałem to już dzis ale powtórze – bóg jako jedność materii na poziomie kwantowym a wiec jak piszesz – czysta energia 😀

         jak opuszcze cialo wracam do siebie – jestem tu chwilowo aby poczuć ziemskie życie – takie wczasy z wieczności 😀

        • jakis_buk 3 lutego 2012 o 4:18 am

         hjk – na poziomie kwantowym – nie ma żadnej materii – tak gólnikowo, wszyscy jesteśmy jedną calością – a wiec jesteśmy jednym – materie widzisz tylko dlatego że tak pracują twoje zmysły – jest ona w jednych miejscach bardziej skupiona w innych mniej – dlatego tą bardziej skupioną widzisz – ale gdyby istniał mikroskop który by potrafil zaglebić sie dalej niz do poziomu atomu nie zbaczyl bys nic 😀 bo tam jest tylko energia – możesz ją nazwać bogiem – ale to nie jest dziadek z brodą na chmurce w którego ty wierzysz

        • hjk 3 lutego 2012 o 8:47 pm

         @”na poziomie kwantowym – nie ma żadnej materii – tak gólnikowo, wszyscy jesteśmy jedną calością – a wiec jesteśmy jednym – ”

         Widzisz buku jakis śmieszny – śmiejesz się z ludzi wierzących w Boga, a sam wyznajesz wiarę w nonsensy – „wszyscy jesteśmy jedną calością – a wiec jesteśmy jednym” <- to po prostu bełkot – ja nie jestem jakimś jednym z kimś czy czymś, ani tym bardziej jakas całoscią czy cześcią czegoś – jestem tylko sobą i niczym czy nikim innym…

         • monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:14 pm

          Tu się nie zgodzę. Wszyscy jesteśmy jednym może być odniesieniem do odkrycia Nassima Harameina – każdy proton jest zarazem całym Wszechświatem. Zatem my wszyscy jesteśmy częścią Boga w każdym naszym kawałku. To nie znaczy, że jesteśmy Bogiem. Jakis_buk sam dał określenie Boga powołując się na „jedną całość”. To co mówi Haramein bardzo do mnie przemawia, pozwala nieco lepiej zrozumieć to, że człowiek jeśli tylko chce to może zbliżyć się do tej tajemnicy. Haramein idzie nawet dalej, snując teorię, że Jezus był synem Boga, jako ten, który znał tajemnicę będąc w ciele człowieka…

       • BarbW 3 lutego 2012 o 2:42 am

        Ja Cię nie krytykuje! Podpowiadam: pomyśl, zastanów się….wierz mi…warto…

        • jakis_buk 3 lutego 2012 o 2:56 am

         BarbW – odpowiedź masz post wyżej – nie odniosłem wrażenia że mnie krytykujesz 🙂

        • hjk 3 lutego 2012 o 3:58 am

         pisałem to już dzis ale powtórze – „bóg jako jedność materii na poziomie kwantowym a wiec jak piszesz – czysta energia ”

         jaka jedność materii – a dlaczego nie 2,3 100 istność? 🙂
         jakiej materii, co to jest materia – ja nie widze zadnej materii 🙂
         a „kwantow niet” (niech ktoś napisze rosyjskimi literami) 🙂

        • BarbW 3 lutego 2012 o 7:19 pm

         Jais_buk: czy zastanawiałeś się po co inkarnowałes? Mówisz wczasy? Dziękuję za takie wczasy! Ziemia jest tym „piekłem” tutaj! Po prostu zobowiązałeś się do wypełnienia pewnych zadań. Nikt Cie tu na sile nie wepchnął. Są oczywiście duże wyjątki, tych specyficznie zaprogramowanych gdzie używając technologię Sirius A – Syrianów, przerzucają duszę z jednego ciała do drugiego. Przykładem jest Dr, Mengele (Oświęcim)i jego druga późniejsza postać Mr. Green który kontynuował swoje psychopatyczne badania w Montaouk, New York!

     • Eli 2 lutego 2012 o 8:40 pm

      Sam Twój nick już trochę o Tobie mówi.

   • monitorpolski 2 lutego 2012 o 8:17 pm

    jakis_buk – ty chcesz koniecznie bym cię wycinał. Nie atakuj w brudny sposób – kpiną. Jeśli widzisz błedy w rozumowaniu to wykaż je, podobnie jak to robi „peryskop”.

    • hjk 3 lutego 2012 o 12:43 am

     To odwracacz uwagi przez zasiewanie skandalu na forum ocenianym jako dość ortodoksyjne czy „fundamentalne” i liczy na to, ze ktos sie złapie na głodne kawałki 🙂
     To maniera pseudoracjonalistów, którzy sami nic nie są w stanie stworzyć, a żyją z krytyki i negacji, sprawa znana od dawna, bo ojcem tego całego kłamstwa jest wiadomo kto…

     Swięci doktorzy pisali również o możliwym zdeprawowaniu intelektu, który oddaje się na służbę złu, podczas gdy normalnym ludziom zdarza się zrobić źle to i owo, to jednak potrafią uznać własną słabość i zdobyć sie na jakiś uczciwy osąd i przyznać do słabości. Zdeprawowany intelekt nic takiego nie widzi i jeszcze próbuje usprawiedliwiać zło i głupote…

 13. Stan 2 lutego 2012 o 7:24 pm

  Myślę że to nie jest prawda, lecz wyślę na wszelki wypadek w kilka miejsc.
  http://tylkoumysl.pl/komentarze-polityczne-29-12-11

 14. s0ak 2 lutego 2012 o 7:26 pm

  OK, w takim razie ja proszę o merytoryczne (techniczne) info jak można w całej Polsce wyłączyć Internet???

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 8:50 pm

   Informatycy – można czy nie wyłączyć internet w całej Polsce?
   W Egipcie i Libii chyba tak się stało?

   • dyskusb 2 lutego 2012 o 9:27 pm

    Nie mozna wszedzie internetu tak hop-siup wylonczyć, np nowe loncza TPSA lecą przez protokoły TCP/IP bodajże , no wiecie lonczami internetowymi lecą pakiety jak się mówi. A tu teraz 997,112, i zablokowane … , w sumie i tak to jest w powijakach …

    ” ……łącz światłowodowych dostarczanych przez Telekomunikację Kolejową. Łącza główne są dostarczane do ważnych węzłów naszej sieci za pomocą profesjonalnych Radiolinii firmy Ceragon i Ericsson, działających w paśmie licencjonowanym ”

    Internet jest też dostarczany z „cichych” łacz radiowych np. CZech,niemiec, omijajac pjawki NWO jak TPSA,NETIA,DIALOG ….

    lub

    „Technologia „Airmax” wykorzystuje transmisje TDMA w pasmie 5GHz w zmodyfikowanym przez firmę Ubiquiti standardzie 802.11n „MIMO”, wykorzystującym do transmisji 2 niezależne tory radiowe. Udało się! Nowy rekord polski w połączeniu dwóch punktów w sieci o częstotliwości 5 GHz ustanowiony! Długość linku to ponad 200km, a dokładniej 218km czyli o 50km dłużej niż dwa lata temu….

    ===============================================
    Internet mozna tworzyć niezależnie od tworów NWO, … hehe tak jak ci „piraci” z MEGAUPLOAD, dobrych informatyków pozbierać i mozemy gigantyczny serwer postawić na łączach radiowych, ..portal otworzyć „MONITORPOLSKI” 🙂 , w sumie ta technologia to przyszłośc, tylko trzeba tych kryminalistów NWO zdelegalizować co nas terroryzują (illuminatów)

   • s0ak 2 lutego 2012 o 9:58 pm

    Bylo to czesciowo mozliwe, poniewaz Egipt ma okolo duzych 4 ISP i zamkniecie ruchu na ich routerach BGP nie było karkołomnym zadaniem – wystarczylo kilka godzin przygotowan.

    Nadal mamy ruch pomiedzy ISP via protokoly IS-IS oraz OSPF poprzez które odbywa sie ruch między ISP (IGP), zatem zaklocenie komunikacji pomiedzy ISP (a wiec Internetu w samym kraju) rowniez wymagaloby ubicia ruchu ISP-to-ISP czyli ubjanie routerow IGP.

    W Polsce sytuacja jest troche inna – mamy mnostwo ISP, a co za tym idzie wiecej routerow BGP oraz IGP zatem skala operacji bylaby znacznie wieksza.

    Co wiecej, podazajac za komentarzem jednego z czytelnikow, przeprowadzenie takiej operacji bylo by czarnym dniem dla polskiej gospodarki – najczarniejszym z mozliwych.

    • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:02 pm

     W mojej sprawie karnej wypowiedział się ekspert – sygnał z zagranicą idzie przez jeden serwer w Bieszczadach. Można więc zamknąć ten serwer i nie mamy łączności z zagranicą!

     • s0ak 2 lutego 2012 o 10:08 pm

      Nie wiem kim jest ekspert, ale nie ma takiej mozliwosci, aby cala polska Internetowa infrastruktura miala tzw. single point of failure. Kazdy „durny” wiekszy serwis internetowy (wiekszy = narazony na duzy ruch i wymagajacy wysokiej dostepnosci) ma tzw. failovery czyli lokalizacje/rutny/trasy zapasowe na wypadek, gdyby lokalizacja podstawowa padla na plecy. Nie ma takiej mozliwosci, aby polska siec byla oparta o wrecz złobkowy błąd architektury sieciowej.

      • m 2 lutego 2012 o 10:48 pm

       dokladnie, byle glupia strona www, gra posiada zazwyczaj dwa servery w takzwanym low-balance, a dodatkowo server na statyczne pliki CDN.
       Wylaczenie Internetu w PL – eee, to nie jest tak jak wylaczenie swiatla w pokoju.

       • hjk 3 lutego 2012 o 12:55 am

        wystarczy tylko wyłaczyć prąd i wszystko siądzie – po kilku godzinach wyczerpia się aku w UPS ach, po kilkunastu, ew. najdalej kilku dniach benzyna w agregatach. Nie wiem, na ile węzłowe punkty są zabezpieczona UPSami i na jak długo.

        Padają sklepy (brak swiatła i stop dla kas fiskalnych, no chyba ze swiece i wracamy do zeszytów), stacje benzynowe, stają pompy wodne i gazowe, Po kilku godzinach od wyłączenia prądu brakuje wody, gazu i ciepła w domach i zaczyna się horror, bandy zaczynają grasować po ulicach. Policji i wojska moze nie wystarczyć…wszyscy leża i kwiczą.
        A wyłączyć prąd to drobnostka, gorzej będzie z właczeniem potem.

    • kamil51000 2 lutego 2012 o 11:19 pm

     no aż mi się chce śmiać i płakać jak to czytam… skąd te bzdury i pierdoły…
     czym ty w ogóle wiesz o czym piszesz i masz chociaż cień pojęcia o rutingu??
     czy według ciebie protokoły rutingu protokoły rutowalne to to samo? a w ogóle czy wiesz co to jest rip, eigrp, ospf??

     jednym słowem siejesz zamęt. Powiedzcie mi teraz: po co zamykać internet jak wówczas padnie drabinka finansowa?? Padnie wszystko dosłownie, media, gospodarka itp.?? kto na tym straci my czy oni?? chyba odpowiedź jest jasna. Gdyby rzeczywiście zawiesili ruch wychodzący z RP na zewnątrz to ja pierwszy biorę sztachetę i stoję na ulicy, zresztą poszło by za mną 36 milionów polaków.

     • s0ak 3 lutego 2012 o 12:09 am

      Poposzę zatem o merytoryczną korektę.

     • iHe 3 lutego 2012 o 12:30 am

      Czyli byłby to niezawodny sposób na wprowadzenie stanu wyjątkowego:(.
      Po co się męczyć z virusami.
      Pytanie czy już jesteśmy na tym etapie.
      Odpowiedź na to pytanie leży w centrali NWO.
      Ja bym tu liczył na skoordynowaną akcje w stylu rząd pomaga i broni..
      Oprawcy działają lokalnie ,ale myślą globalnie..
      Biorąc pod uwagę kreatywną księgowość ten cyrk w końcu musi się skończyć..
      Szafa z trupami,ustawami,długami bardzo pojemna.
      W końcu UErael,Usrael i Polin działają w myśl zasady PO nas choćby POtop.
      Zdaje się ,że coraz więcej osób zaczyna to dostrzegać.

      „Że w bój poprowadził krzywdzonych,
      że trwałość zwycięstwu nadał,
      dla nadchodzących epok
      stawiając mocny fundament –
      grób, w którym leży ten
      nowego człowieczeństwa Donald,
      wieńczony będzie kwiatami
      z nieznanych dziś jeszcze planet. ”
      http://demotywatory.pl/3493875/Tusk

  • Kurohige 2 lutego 2012 o 9:55 pm

   Nie można. W Libii/Egipcie była prawdopodobnie tylko jedna firma dostarczająca internet.

 15. greenish 2 lutego 2012 o 7:35 pm

  moim zdaniem monitor przeszacowal wartosc tej info, i wogole dziwne ze po tych obelgach ktore tu wczesniej czytalismy, po tym rozliczaniu kto byl patriotą w wersji prl, dziwie sie dlaczego podany watek jest daniem głównym, mnie dzis barzdziej zaskoczylo np. to ze spostrzeglem ok 16 samolot ktory pozostawial normalne smugi kondensacyjne, po przejrzeniu nieba naliczylem 4 podobne zadnego tak zwanego chemitrail’a, smugi znikaly po 10 sekundach.

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 8:15 pm

   No bo takie zwykłe samoloty też przecież latają…
   Co do tej |informacji” – zamieściłem ją z uwagi na wagę jaka może w niej być zawarta. Jeśli Mizia pracuje w służbach to może to być:
   a) prowokacja mająca na celu zdyskredytowanie bloga. Ale byłoby to bez sensu, bowiem ja zaznaczam, że nie mam pojęcia czy to jest prawdą czy nie.
   b) prowokacja służb by wymusić ruchy osób mających coś na sumieniu. Przypomina mi to numer jaki SB zastosowało ze mną w 84 roku – rano zadzwonił telefon „Mówi Jola z miasteczka. Zaraz u ciebie będą, zabierz wszystko i uciekaj”. No to ja łaps za pchły podsłuchowe i nadajniki UKF jakie robiłem dla ś.p. Janusza Kurtyki. No i oczywiście na zewnątrz mnie złapali – dwóch z prawej, dwóch z lewej i jeden od przodu.
   c) autentyczne ostrzeżenie. Mizia daje znać że taka niska temperatura sprzyja akcji masowych aresztowań. Ludzie siedzą w domach, bo zimno. Ostrzeżenie daje im szansę przenocowania się u znajomych – na wszelki wypadek.
   d) test. Sprawdzenie jak się będzie rozchodziła informacja i co ludzie zrobią. Nie widzę w tym jednak sensu, żeby to było tylko na moim blogu.
   Mizia nie musi być w służbach, dostał to ostrzeżenie od sympatyzującej osoby ze służb, tak jak ja dostałem w czasie pandemii info, żebym się nie martwił o masowe szczepienia, że oni już zadbali żeby ich nie było – był to na 2-3 tygodnie przed tym jak Kopacz powiedziała, że nie zakupi szczepionek.

   • rmld77 2 lutego 2012 o 8:20 pm

    monitorpolski – jeszcze jedna opcja: honorowo próbuje się pojednać.
    Nie mówię, że na pewno, ale może…

    • Peryskop 2 lutego 2012 o 10:59 pm

     @rmld, to nie wykluczone, zwłaszcza gdy zdał sobie sprawę, że narozrabiał jak idiota.
     Ciekawe kto był w tamtej akcji przekażnikowym detonatorem: fakir, mizia czy kefir ?

     • hjk 3 lutego 2012 o 12:59 am

      pewnie jakiś ich szef …

   • navajo88 2 lutego 2012 o 9:29 pm

    Monitor jak już to wersja . d)!!!!
    J.M.H

   • navigator 2 lutego 2012 o 11:43 pm

    Tu może chodzic nie o niezależne blogi czy mniejsze i większe protesty, wyłączenie lub zablokowanie internetu (pomijam czy to jest technicznie możliwe) doprowadzi jak napisal kamil51000 do…”wówczas padnie drabinka finansowa?? Padnie wszystko dosłownie, media, gospodarka itp…” Nie zauważyliście do czego przygotowuja się „elity”- musi byc: RESET SYSTEMU FINANSOWEGO. Nieczynne banki, bankomaty,lotniska, supermarkety,stacje paliw, brak wszelkiej komunikacji, bankructwo Euro i następnie dolara i całego świata !!! A potem już to wszystko naprawia i NWO gotowe.

    • hjk 3 lutego 2012 o 1:06 am

     To łatwo zrobić jw. – wyłączniem prądu na kilka dni czy tygodni – pod postacią mrozów, rozbłysku słonecznego, huraganó, itp.
     wystarczy ze ludzie zaczna sie masowo dogrzewać farelkami i siec wraz z transformatorami padnie – tak było w USA czy kanadzie w czasie wielkich upąłów, kiedy wszyscy właczyli klimatyzację… Niektórzy byli 3 tygodnie bez prądu, ale to było lato…

     Ale zeby to zrobić, sytuacja musi „dojrzeć” albo jak mówi Nawaczo – wiekszy kataklizm i wszystko się sypnie – to będzie koniec NWO. ‚Dlatego jak mawiał Lenin komunizm to kołchozy +elektryfikacja” czy jakoś tak – net, tv i wszystko musi ładnie chodzić, zeby NWO robiło postępy.

     Powrót do warunków pierwotnych wywołałby jakies duże kłopoty, ale te całe misternie budowane struktury i mentalność NWo od razu pod naciskiem sił natury by prysnęła jak bańska…

     Dlatego będzie tylko „straszenie” wyłaczeniem, a jak juz wszystko padnie to znak, ze wszystko się skończyło i idzie nowe… 🙂

 16. dyskusb 2 lutego 2012 o 7:37 pm

  Może być ważne – dzisiaj w nocy zamknięcie internetu?___________________________________________
  Też to słyszałem znajomy jest urzędnikiem państwowym i coś gadał ( .. informują ich o takich sprawach) ….
  ___________________________________________
  A jeżeli już to może to mój ostani news : Ujawnienie tajemnicy o systemie kontroli nad ludzkością http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/02/ujawnienie-tajemnicy-systemu-kontroli-nad-ludzkoscia/ ____ ….BĘDZIE ZAKAZ WSZYSTKIEGO , DELIKATNIE MÓWIAC
  ___________________________________________
  Niewiem co jest grane ale tu na południu Polski (Bielsko-Biała) latają helikoptery nad budynkami cywilnymi, coś się dzieje !!! … wiem to i czuje po kościach …
  ___________________________________________
  Piepszyć NWO , DOPIERO CZEKA NAS „imadło”

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 8:06 pm

   No to mamy jakby potwierdzenie. W Bielsko – Białej jest silna grupa anarchistów – ludzi doskonale zorientowanych w tym co się dzieje. Nie ważne czy totalny zamordyzm zacznie się jutro czy później – to było do przewidzenia, że musi się zacząć. Dzięki internetowi światło dzienne ujrzały rzeczy, za które uny kiedyś zabijały na miejscu. Za posiadanie „Protokołów” była za Stalina kula w łeb. Nie mówię o jeszcze bardziej kompromitujących dokumentach. Uny teraz będą się starały to wymazać z historii jak prawdę o nazistach.

   • dyskusb 2 lutego 2012 o 8:31 pm

    Niedadzą rady wymazać , zadużo ludzi wie o tym w pewnym sensie. Mechanizmy ogłupiania propagandy politycznej już nie działają, wypaliły się, ludzie są bardzo krytyczni. Dosyć mają tego szamba. Czasmi gdzieś tam miałęm podsłuchać jak ludzie „plotkują” na przystankach komunikacji miejskiej, czy jakiś prywatnych miejscach. Tyle powiem dobrze (lecz znów nie na tyle) są zorientowani tematycznie politologicznie , jak padają teksty „… Usrael” Wszyscy w domach siedzą i analizują co czym jest ( oczywiśćie część lemingów dalej siedzi po uszy w propagandzie). To co się dzieje tego się już nieda zatrzymać, sądze że jest takie cichy stan wojenny wprowadzony. Dzwine są automatyczne auktalizacje (back-doory) oprogramowania jak przeglądarki,skype i tego typu zabawki codziennej komunikacji. Chistorie czatowe z naszych komputerów mogą być zadalnie przesyłane po za naszą wiedzą na odłegłw serwery …. Kiedyś to było „…rozmowa kontrolowana, ..rozmowa kontrolowana ” teraz jest identyczni tylko bardziej elektronicznie i po cihu. Powiem wam niemyślałem że dożyje takich czasów i że taki sprawy się bedą działay, a ta spirala paranoidalnej kontroli się dopiero nakręca przez te całe ACTA-SOPA-PIPA-„INDEKTY .. „

    • BirD2 2 lutego 2012 o 8:52 pm

     a u mnie w 2 niedziele wcześniej na ulicy w stronę Bumaru masa sprzętu wojskowego jechało.. Rosomaki, ciężarówki, dżipy, medyczne..

     To ze helikoptery latają, jeszcze nic nie znaczy.. Zobaczymy co przeszłość przyniesie..

     • dyskusb 2 lutego 2012 o 8:59 pm

      Może nie tak nazwane „ANARCHISTÓW” , bo niewiadomo co sie to kojarzy komu i czym. ( Jakie wandale, narkomany, patologie, punki, skinheady, huligany – > oczywiscie bez obrazy ) Raczej grupa młodych ludzi obiektowo zorientowana w tematykach NWO, … mam nadzieje.

      • monitorpolski 2 lutego 2012 o 9:28 pm

       „Anarchiści” to w mojej opinii ludzie najlepiej zorientowani w tym co się dzieje.

    • centurion 2 lutego 2012 o 11:20 pm

     O jakich ludziach ty mówisz jest wielu którzy za kromkę chleba żeby przeżyć wbiją ci nóż między żebra tacy są ludzie.

   • BarbW 2 lutego 2012 o 9:52 pm

    Marku, nie tak czarno! Głowa do góry. Za bardzo bierzesz w tym „grze” udział. Nie rób im roboty: LĘK!
    Przecież o ten strach IM chodzi! Przestańcie wierzyć w tyle zła…

    • BarbW 2 lutego 2012 o 9:54 pm

     Wyczuwam Twoje przemęczenie. My Ciebie potrzebujemy 🙂

    • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:13 pm

     Nie oszukujmy się – historia lubi się powtarzać. Elity się nie zmieniły, mają tylko bardziej wyrafinowane metody. Ludzie się nie będą mobilizować, jeśli nie zrozumieją jakie jest zagrożenie. W „pandemii” świnioka było widać mobilizację, bowiem sprawa była oczywista – chcą nas na siłę szczepić skażonymi szczepionkami. To była próba ludobójstwa.
     Tak więc przycichli, jednak robią swoje powoli – inkrementalnie. W sytuacji jaka jest wszyscy czytelnicy tego bloga powinni powielać ulotki na własną rękę z ostrzeżeniami przed GMO, chemtrailasami, szczepionkami, atakiem na internet, fluorem, aspartamem itd.
     Powinni szybko zakładać grupy dyskusyjne, kontaktować się, umawiać na pikiety i demonstracje – pod Sejmem, biurami posłów, Pałacem Prezydenckim, siedzibą Premiera, Ministerstwem Zdrowia itp. – męczyć ich, napierać, egzekwować nasze prawa, szczególnie prawo do życia, na które prowadzony jest zamach. Ludzie odpowiedzialni za to wszystko nie powinni się czuć bezpieczni, powinni wiedzieć, że za ludobójstwo jest tylko jedna kara.

     • BarbW 2 lutego 2012 o 11:01 pm

      No, no ja nie mowie, ze nie mamy siebie uświadamiać…ale starać się zaprzeczać ich planom, PRZECIWSTAWIAĆ SIĘ, wspierać się duchowo i ukierunkowywać się bardziej pozytywnie, ze to IM NIE WYJDZIE!

 17. rmld77 2 lutego 2012 o 7:37 pm

  MONITOR, MIZIA pogódźcie sie.
  Staniecie się bardziej wiarygodni.

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:17 pm

   Ja na to w ogóle nie zwracam uwagi, jeśli zamieści coś ważnego i dobrego to ja też zamieszczę. Nie wiem kim on jest i jakie ma zamiary, to mnie zresztą nie interesuje. Cel jest jeden, musimy wygrać ze złem.

   • Orka 2 lutego 2012 o 11:26 pm

    no a w poprzednim wpisie na filmiku z p.Sendeckim to …?

 18. Jony 2 lutego 2012 o 7:55 pm

  Bez sensu przecież nie atakują ich hakerzy no chyba że jest jakaś wojna której świadkami nie jesteśmy. Ale tym tym ruchem tusk przekonał by elektorat po o tym że jednak mamy rządy totalitarne.

 19. rmld77 2 lutego 2012 o 7:57 pm

  NIE WYŁĄCZĄ Internetu, bo padnie 50% gospodarki lub nawet więcej.
  Większość firm bez netu nie może funkcjonować. Totalny Chaos.

  • zenobiusz 2 lutego 2012 o 8:27 pm

   Przede wszystkim bankowość internetowa 🙂

   • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:18 pm

    To nie musi siąść. Mogli opracować już awaryjne połączenia. Wyłączenie może też działać selektywnie – w USA opracowany jest system, który zachowuje działanie wszystkich serwerów rządowych i większych instytucji.

 20. nowy84 2 lutego 2012 o 8:02 pm

  Popatrzcie na to też w ten sposób: ludzie i tak już są wk**wieni!! jutro mają się odbyć kolejne protesty w całym kraju, niech się okaże że internet faktycznie dają radę jakoś wyłączyć to w większości tych protestujących miast napewno dojdzie do zamieszek a wtedy nasz dzielny premier/prezydent wprowadzi wojsko na ulice i tak mamy godzinę policyjną :/ choć ja już mam coś z głową 🙂 więc zignorujcie ten post :p

 21. choice 2 lutego 2012 o 8:16 pm

  info z przecieków ostatnio fakir mizia i kefir też mieli info z tym że na forum czuć było jak by ten przeciek a bardziej wyciek był z szamba….

  Co do info wszystkiego się mogę spodziewać ale nie popadajmy w skrajności na raz wszystkiego nie odetną lub nie wyłączą, będą robić to delikatnie z chirurgiczną precyzją pomalutku powoli i moje ulubione blogi będą zawieszać a potem znikać…..

 22. Jony 2 lutego 2012 o 8:17 pm

  Może się przestraszyli tego wywiadu „Wywiad z Anonymousem” http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/50643,wywiad-z-anonymousem
  Choć wątpię bo na wyłączenie internetu to raczej parę dni by się przygotowywali.

  • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 8:55 pm

   Przeczytalem to, ale na myśl przyszło coś –
   to ponoć jeszcze trwa, terroryzm, niewidzialny wróg jest bardzo bezpieczny na niego można wszystko zrzucić. Myślę, gdyby coś mieli anonimowi, to już by dali, taką malą rzecz, ale cieszącą. Pachnie mi tu ściemą al-kaida al-anonimus al.akbar

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:21 pm

   NE to wywiad wojskowy, coraz bardziej jestem o tym przekonany. Zarysowuje się podział – Ben Fulford twierdzi, że w USA Pentagon jest w opozycji do mafii Rockefellera, podobnie może się dziać w Polsce. Dziwiłbym się gdyby w wywiadzie wojskowym eksperci nie czuli pisma nosem co się święci i nic nie robili.

   • hjk 3 lutego 2012 o 1:34 am

    dobry ten wywiad, jeśli nawet sfingowany, to otwiera oczy na potencjalne mozliwosci kontroli i inwigilacji.
    Dlatego jedyne rozwiązanie to amsowy ruch z rozproszonym i wielokrotnie zdublowanym przywództwem, coś własnie w stylu tych „ano-nicków”. Wszystkich nie wyłapią, w ich miejsce musza powstawać inni a wtedy powstanie masa krytyczna i zmiany potoczą się niejako „same”.
    Moze już do czegos takiego zmierzamy i juz im się ziemia pali pod nogami…
    Tak jak na wojnie – dowódca zginął, to zaraz nowy to przejmował i walka dalej szła…

    • hjk 3 lutego 2012 o 1:36 am

     a co do służb widać jest to chyba wspierane przez jakieś i mamy jakaś wojnę m. nimi, pisze o tym Michalkiewicz i dlatego dla wywołania jakichs zmian jest im potrzebna jakaś ruchawka, zeby było, ze to demokratycznie, a nie odgórnie 🙂

     • monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:05 am

      Dokładnie tak jest. Do mnie też doszło, że 7 rodzajów służb się tłucze między sobą…

 23. zenobiusz 2 lutego 2012 o 8:17 pm

  Wiadomość identyczna pokazała się na nielicznych blogach.Źródło to samo.
  Monitorpolski’s Blog
  monitorpolski.wordpress.com/2012/02/02/14318/
  1 godzinę temu – Może być ważne – dzisiaj w nocy zamknięcie internetu? … OTRZYMAŁEM MAILA OD OSOBY PRACUJĄCEJ DLA RZĄDU – DZIŚ W NOCY … NIE MOGLI SIĘ KOMUNIKOWAĆ NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO. OFICJALNYM POWODEM MA BYĆ PODANIE INFO W TV I … POLSKA Powinna To Wiedzieć …
  Ostatnie wiadomości
  forum.polygamia.pl/index.php?action=recent
  OTRZYMAŁEM MAILA OD OSOBY PRACUJĄCEJ DLA RZĄDU ? DZIŚ W NOCY PLANOWANE JEST WYŁĄCZENIE INTERNETU W POLSCE ABY PROTESTUJĄCY NIE MOGLI SIĘ
  KOMUNIKOWAĆ NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO. OFICJALNYM POWODEM MA BYĆ PODANIE INFO W TV I MEDIACH ŻE TO WINA …
  Śpieszmy się kochać internet 😦 – Joe Monster
  http://www.joemonster.org › Forum › Hyde Park V
  48 min. temu – OTRZYMAŁEM MAILA OD OSOBY PRACUJĄCEJ DLA RZĄDU DZIŚ W NOCY PLANOWANE JEST WYŁĄCZENIE INTERNETU W POLSCE ABY PROTESTUJĄCY NIE MOGLI SIĘ KOMUNIKOWAĆ NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO. OFICJALNYM POWO

  • zenobiusz 2 lutego 2012 o 8:18 pm

   Obawiam się że monitor jest źródłem tej informacji.Mizia jej nie zamieścił,mamy więc do czynienia z próbą ośmieszenia bloga.

   • ALFA 2 lutego 2012 o 8:32 pm

    U mizi na blogu jest też ta informacja

    • zenobiusz 2 lutego 2012 o 8:47 pm

     Jest ale w komentarzach i to dwa razy na czerwono.
     Pewnie za monitorem…
     Jakby co……

     • ALFA 2 lutego 2012 o 9:18 pm

      Mizia pisał na swoim blogu Luty 2, 2012 @ 12:34 PM a do monitorpolski otrzymał : miziaforum, Wysłany 02.02.2012 o 12:50 pm

   • Jony 2 lutego 2012 o 8:36 pm

    Właśnie mizia coś kręci

    • pola 2 lutego 2012 o 9:38 pm

     Kręci i to tak bardzo że widać ,słychać i czuć.Nie ufam takim miziom,nie udało im się zastraszyć,teraz będą robić wszystko aby blog stracił wiarygodność.

     • miziaforum 3 lutego 2012 o 11:28 am

      jesteś pierdolnięta w dekiel – MAM W DUPIE WIARYGODNOSĆ W WASZYCH OCZACH

      100 RAZY PISAŁEM ŻE MÓJ BLOG NIE JEST DLA WAS TYLKO DLA WYDZIELONEJ GRUPY

      CZYTANIE BLOGA JEST JAK PODSŁUCHIWANIE PRYWATNYCH ROZMÓW

      WTRĘTY Z BOKU OSÓB NIE BĘDĄCYCH W TEMACIE – MAM W D – BO CÓŻ MADREGO MOŻECIE WYDEDUKOWAĆ JEŚLI NIE ZNACIE KONTEKSTU

      =============================================
      BLOG JEST PRYWATNY A TO ŻE JEST DOSTĘPNY OGÓLNIE NIE ŚWIADCZY ŻE JA PISZĘ CO KOLWIEK DLA WAS – SZEROKO ROZUMIANEJ PÓBLIKI
      ==============================================

      JA NIKOGO NIE PRZEKONUJE
      NIE KAPTUJE , NIE UŚWIADAMIAM

      ================================================

      BLOG DOCELOWO STANIE SIĘ BLOGIEM ŚCIŚLE ZAMKNIĘTYM

      NARAZIE JEST KOMUNIKATOREM JEDNOSTRONNYM – I NIE WASZ INTERES W JAKIM CELU
      WASZEJ WYIMAGINOWANEJ BAJKI – RZECZYWISTOŚCI NIE MAM ZAMIARU BURZYĆ !!!!

      BO MAM W DUPIE GŁUPICH LUDZI

      ===================================
      POPROSTU UZNAJCIE ŻE MNIE NIEMA I TYLE – NIE CZYTAĆ NIE PISAĆ – MNIE NIEMA

      A NAPEWNO JA JEŚLI SPOKÓJ BEDZIE

      O WAS PISAŁ NIE BĘDĘ – SZCZAM NA WASZE ZDANIE – O MNIE WIEC UNIEŚCIE SIĘ HONOREM I SZCZAJCIE TEŻ NA MÓJ BLOG

      TO PROSTE

      =============================

      • miziaforum 3 lutego 2012 o 11:48 am

       ps. niekiedy gdy mnie poniesie faktycznie pisałem do was ale tylko z litości bo jak bywam w kraju to krew mnie zalewa co tu się dzieje – I WSTYD

       WIEM ZE POWINNI WSTYDZIĆ SIĘ RZĄDZĄCY ZA STAN UMYSŁOWY OBYWATELI – DOPROWADZONYCH DO NEDZY I UBUSTWA

       ========================================
       POPROSTU CZASAMI COŚ MI –

       POSTARAM SIE NIE PISAĆ JUŻ NIC CHOĆBY H … NA H.. STAWAŁ

   • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:23 pm

    Być może. Jednak nie mogłem jej nie zamieścić. Jest to tylko kopia komentarza. Nic tym nie wskórają.

  • zenobiusz 2 lutego 2012 o 8:21 pm

   http://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=DZI%C5%9A+W+NOCY+PLANOWANE+JEST+WY%C5%81%C4%84CZENIE+INTERNETU+W+POLSCE+ABY+PROTESTUJ%C4%84CY+NIE+MOGLI+SI%C4%98+KO#sclient=psy-ab&hl=pl&source=hp&q=OTRZYMA%C5%81EM+MAILA+OD+OSOBY+PRACUJ%C4%84CEJ+DLA+RZ%C4%84DU+%E2%80%93+DZI%C5%9A+W+NOCY+PLANOWANE+JEST+WY%C5%81%C4%84CZENIE+INTERNETU+W+POLSCE+ABY+PROTESTUJ%C4%84CY+NIE+MOGLI+SI%C4%98+KOMUNIKOWA%C4%86+NIE+WIADOMO+NA+JAK+D%C5%81UGO.+OFICJALNYM+POWODEM+MA+BY%C4%86+PODANIE+INFO+W+TV+I+MEDIACH+%C5%BBE+TO+WINA+NADZWYCZAJNIE+NISKICH+TEMPERATUR.+AWARIA+PLANOWANA+%E2%80%93+NA+POMOC+DONKOWI+P&pbx=1&oq=OTRZYMA%C5%81EM+MAILA+OD+OSOBY+PRACUJ%C4%84CEJ+DLA+RZ%C4%84DU+%E2%80%93+DZI%C5%9A+W+NOCY+PLANOWANE+JEST+WY%C5%81%C4%84CZENIE+INTERNETU+W+POLSCE+ABY+PROTESTUJ%C4%84CY+NIE+MOGLI+SI%C4%98+KOMUNIKOWA%C4%86+NIE+WIADOMO+NA+JAK+D%C5%81UGO.+OFICJALNYM+POWODEM+MA+BY%C4%86+PODANIE+INFO+W+TV+I+MEDIACH+%C5%BBE+TO+WINA+NADZWYCZAJNIE+NISKICH+TEMPERATUR.+AWARIA+PLANOWANA+%E2%80%93+NA+POMOC+DONKOWI+P&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=35565l45121l0l46670l78l17l0l0l0l8l1951l8918l4-2.1.1.4.1l13l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=f6fbd663492e5abd&biw=1366&bih=677
   Tu można śledzić szybkość rozchodzenia się plotki.

   • zenobiusz 2 lutego 2012 o 8:30 pm

    Co tak zamilkli,
    zabawę zepsułem,
    czy co???

    🙂 🙂 🙂

    • navajo88 2 lutego 2012 o 9:45 pm

     nie ma żadnej zabawy zeno ! a co jeżeli to jest coś innego jak tylko wyłączenie internetu ????? pomyślcie trochę !!!!!!!
     J.M.H
     Ps : ostatnie doniesienia o samobujstwach delfinów i waleni ????? i o prawdopodobnym przerwaniu łańcucha pokarmowego ziemskiej ekosfery ???? ,albo o realnym zgrożeniu z kosmosu kturego nie da się uniknąć ! jest wiele zagrożeń ,pomyślcie choć trochę i wystarczy nie sprawdzona informacja i mamy ogółną światową panikę a co to znaczy ????????? ha !
     J.M.H

     • baba wanda 3 lutego 2012 o 1:37 am

      „łańcuch pokarmowy ziemskiej ekosfery”
      czy mozesz wyjasnic co to jest ? 🙂

 24. Apsik 2 lutego 2012 o 8:18 pm

  Tusk chce sabotować całą Polskę. Wyłączą pewnie też telefony w całej Polsce i podcinają ludziom prąd , jak za PRL i wprowadzą czwarty albo piąty stopień zasilania. Tusk pokazał twarz gorszą od Jaruzelskiego poprzez chęć unieruchomienia wielu sfer życia gospodarczego , zależnych od internetu. Kto ma do zrobienia jakieś przelewy , płatności niech robi to teraz , bo siądzie cały system Elixir . Zamykajcie też aukcje na Allegro , bo rynek ten spadnie na twarz, niczym indeksy na giełdzie, bo biura maklerskie nie będą mogły realizować zleceń. Iskra wyjdzie z Polski , puści ją Tusk. Potem cały świat zostanie odcięty od internetu.

 25. szuwaxpl 2 lutego 2012 o 8:34 pm

  Właśnie to pisalem – ale jaja i padł mnie mój int.
  Raczej w to nie wierzę, bo o internet opiera się prawie wszystko, chyba, że ‚mróz’ ma wyczyścić konta bankowe ale wtedy będzie mroźna rewolucja lutowa.

  • baba wanda 3 lutego 2012 o 1:39 am

   Chyba dziadek mroz 🙂 . Wyczyscil swoje konto jak rozdawal prezenty na Gwiazdke i teraz musi sie odkuc 🙂

 26. theAspartam 2 lutego 2012 o 8:35 pm

  Awaryjna komunikacja bez internetu ,telefonu- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-

 27. ziomus 2 lutego 2012 o 8:36 pm

  zobaczcie to !! http://www.youtube.com/watch?v=MANeLw6O1Dc

 28. rmld77 2 lutego 2012 o 8:37 pm

  Monitor – „daniem głównym” na Twoim blogu może być codzienne „Dzień dobry,proszę o ciekawe i wiarygodne wpisy”.
  Ważne, żeby codziennie otwierać nowy dzień, ponieważ kilkudniowe wpisy powodują długie ładowanie strony.
  Nie możesz być pod presją wynajdywania atrakcyjnych tematów.
  Ty jesteś jeden, nas są tysiące. Prawdopodobieństwo znalezienia ciekawych tematów…

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 8:53 pm

   Mogę nawet 2 razy dziennie dać coś takiego. Tematów mi nie brakuje, ale nie mam kiedy ich składnie napisać.
   Zbieranie komentarzy jest jednak pozytywne pod jednym względem – daje możliwość pełnego skomentowania danego tematu – przez co taki artykuł z komentarzami stanowi całość – źródło cennych informacji i linków.

 29. g 2 lutego 2012 o 8:53 pm

  I w ogóle i w szczególe jesteście pierdolnięci razem z miziom szmiziom i innymi matołami

 30. g 2 lutego 2012 o 8:54 pm

  skończyłem ale można mnie znowu zamoderować jak pan wolisz 🙂

 31. zenobiusz 2 lutego 2012 o 9:09 pm

  http://newworldorder.com.pl/ucomment,21985

  Bimbus 2012-02-02 19:18:41
  uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  OTRZYMAŁEM MAILA OD OSOBY PRACUJĄCEJ DLA RZĄDU – DZIŚ W NOCY PLANOWANE JEST WYŁĄCZENIE INTERNETU W POLSCE ABY PROTESTUJĄCY NIE MOGLI SIĘ KOMUNIKOWAĆ NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO. OFICJALNYM POWODEM MA BYĆ PODANIE
  INFO W TV I MEDIACH ŻE TO WINA NADZWYCZAJNIE NISKICH TEMPERATUR. AWARIA PLANOWANA – NA POMOC DONKOWI PRZYSZEDŁ MRÓZ. ROZSYŁAĆ TO INFO WSZĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  załatwiać dogrywać terminy jak najszybcie

  https://monitorpolski.wordpress.com/

  • zenobiusz 2 lutego 2012 o 9:10 pm

   No słodkie to bimbus@ czyżby masz Mizia ??
   Podobne „ciepłe” skojarzenia.

   • ARTUR 2 lutego 2012 o 10:36 pm

    Na pewno coś się dzieje ,niekoniecznie z internetem ,gdyż sąsiadka pracująca w urzędzie ma bardzo ” jeżdżone ” o tej godzinie .Taka sytuacja była ostatnio w stanie wojennym gdy rządziła miejscowością razem z naczelnikiem ,może to być też jakaś próba generalna .

    • ARTUR 2 lutego 2012 o 10:37 pm

     Godzina oczywiście 22:37

     • BirD2 2 lutego 2012 o 10:57 pm

      juz byly znaki na mostach dla czolgow.. Nic sie nie stalo.. Kolejna Falszywa Flaga

 32. PokójWam 2 lutego 2012 o 9:09 pm

  Coś strasznego planują na marzec, 2 informacje:

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/operacja-falszywej-flagi-czy-mozliwe-ze-amerykanie-chca-zatopic-swoj-lotniskowiec

  http://www.tvn24.pl/0,1733559,0,1,ksiaze-piratow-na-falklandach-farba-i-kamienie-w-buenos-aires,wiadomosc.html

  Plany zatopienia lotniskowca i rocznica wojny o Falklandy zbiegają się w marcu. Ciekawe jest także to, że w te rejony został wysłany właśnie William który jest poważnym kandydatem na Antychrysta. Obie te informacje zbiegają się w marcu tego roku

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 9:26 pm

   USS Enterprise – taka sama nazwa jak w Star Trek – to też może mieć satanistyczną wymowę symboliczną przed projektem Blue Beam. Alex Jones też ostrzegał, że coś się szykuje. Wojna Obamie na rękę, nie musi być wyborów, Rona Paula odstrzelą, a Obama już jako faraon będzie panował na wieki.

   • BarbW 2 lutego 2012 o 9:56 pm

    Wielki brązowy X!!! Tak się nie stanie!

    • BarbW 3 lutego 2012 o 12:49 am

     Z tym jego panowaniem na wieki to coś w tym jest :-): przypominam ze wszyscy „Wielcy Przywódcy” maja po kilka klonów!

  • tamara 2 lutego 2012 o 11:50 pm

   zauwazyliscie,ze po latach spadajacych samolotow nastaly lata tonacych crusow(statkow wycieczkowych)?……jak dla mnie to podejrzana sprawa.

   • hjk 3 lutego 2012 o 3:22 am

    też ciekawe, bo w razie czego takim statkiem mozna by ewakuować dziesiatki tysięcu ludzi, a teraz co? Podniosą go?

 33. ziomus 2 lutego 2012 o 9:12 pm

  Mam pytanko jak wybuchnie 3 ws to moze tez dostrzec do Polski? jak w 2 ws ?? ;///

  • BirD2 2 lutego 2012 o 9:32 pm

   moim zdaniem z cala pewnoscia nie bedzie u nas wojny.. Rewolucje, walki.. Ale czy to akurat moze byc wojna, moze to tez byc jakas wirus

   Scenariusze przyszłości fundacji Rockefellera.

   Scenariusz:
   „W 2012 roku, pandemia, na którą od lat czekał świat w końcu uderza.
   …Pandemia miała również zabójczy wpływ na gospodarkę. Międzynarodowa mobilność osób i rzeczy została zatrzymania, wyniszczając branże, takie jak turystyka i łamiąc globalne łańcuchy dostaw.
   … Pandemia uderzyła w całą planetę choć nieproporcjonalnie dużo ludzi zmarło w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Środkowej, gdzie brakuje oficjalnych protokołów kontroli takich zjawisk.

   http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/scenariusze_przyszlosci,p288564572

   • choice 2 lutego 2012 o 9:40 pm

    http://zezorro.blogspot.com/2011/12/iii-wojna-juz-trwa.html

   • choice 2 lutego 2012 o 9:42 pm

    sory mały błąd mój post miał być do zioma..

  • choice 2 lutego 2012 o 9:40 pm

   Tak na pewno ale wydaje mi się że ta III wojna już trwa…

   • BirD2 2 lutego 2012 o 9:43 pm

    roznie to mozna nazwac.. Czy ta wojna juz jest czy bedzie czy bedzie jakies zalamanie gospodarcze, nie ma znaczeenia.. Nie bedzie milo.. Czy to za rok, czy jutro czy za 10lat

 34. luna 2 lutego 2012 o 9:19 pm

  Komisarz UE do europosłów: ACTA jest dobra, nie wierzcie protestom!

  Kampania przeciwko ACTA bazuje na dezinformacji – taką opinię wyraził Komisarz UE ds. handlu Karel De Gucht. Przedwczoraj wysłał on list do członków Parlamentu Europejskiego, w którym przekonuje ich, aby nie brali pod uwagę fali protestów i krytyki.

  czyt. całość
  http://acta.di.com.pl/news/43240,0,Komisarz_UE_do_europoslow_ACTA_jest_dobra_nie_wierzcie_protestom.html

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 9:24 pm

   Tia, a „Najlepsze wczasy to w obozach koncentracyjnych”. Bandziory.

   • luna 2 lutego 2012 o 9:41 pm

    Wiadomo będą szli w zaparte ! Ciekawe co powiedzą 11 lutego gdy protesty przeciwko ACTA odbędą się w 18 krajach ( tyle zgłosiło udział na dzień dzisiejszy ).

 35. O Rzesz 2 lutego 2012 o 9:32 pm

  Nie, no … znowu nie będzie „teleranka”?.
  Już to przeżywałem.
  Jeśli się tak stanie to będzie to jak ostateczne opadnięcie maski.
  Twu … sk pokaże na co stać jego ekipę.

 36. theAspartam 2 lutego 2012 o 9:39 pm

  Wyrażam Sprzeciw = http://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhee#p/f/93/cuuaHiSdu60

 37. dyskusb 2 lutego 2012 o 9:41 pm

  @monitorpolski
  _______________________________________________________
  Jak ściągnąć zawartość bloga? Najprościej darmowym programem WinHTTTrack: http://www.httrack.com/ ale może znacie jeszcze jakiś inny lepszy program? Używałem jeszcze ukraiński SxBandMaster http://www.sxbandmaster.com/, jednak ostatnia wersja, którą ściągnąłem była zainfekowana trojanem.
  _______________________________________________________

  Zalogować sie do panelu administracyjnego i wybrać:
  NARZĘDZIEa>>>EKSPORT >>> i …

  „Eksport

  Po kliknięciu poniższego przycisku WordPress utworzy plik XML, który możesz zapisać na swoim komputerze.

  Plik w formacie, który nazywamy WordPress eXtended RSS (lub po prostu WXR), będzie zawierał Twoje wpisy, strony, komentarze, własne pola, kategorie i tagi.

  Once you’ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
  Choose what to export

  All content This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.

  Wpisy

  Strony

  Opinie /uwagi”
  ____________________________________________________
  Wybieramy >>> (All content ) , puźniej spakować zipem a rozszeżenie *.ZIP zmienić na PDF i wysłać na serwer, aby każdy USER mogł sobie pobrać i sie uczyć od monitora, lub tego zipa wyslać na jaki inny serwer, tylko że teraz wszystkie serwery dranie banuja przez (nazi-acta), jhakieś korekty i uwagi to piszcie , jak to wygląda w praktyce

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:04 pm

   Dzięki – to ważne dla mnie. Ale inni też mogą sobie pościągać na swoje lokalne dyski. Warto postudiować te 70 tys komentarzy i ponad 550 artykułów, tego nie masz nawet w encyklopediach.

   • dyskusb 2 lutego 2012 o 10:12 pm

    Ja testowałem i zapisuje mi taki plik : ( no nic tam niema prawie, co kot napłakał)

    dyskusb.wordpress.2012-02-02.xml

    Prubowałeś monitorze zapisać tą baze ile cie „warzy” ile megabajtów ? ( … to moze być jakiś 300 megowy olbrzymi plik ze wszystkim lub 1, 5 gigowy) ___ łacze z limitem (bluconecta lub klona) pożre do szczału …

  • dyskusb 2 lutego 2012 o 10:05 pm

   i puźniej można dotychczasowego „monitorpolski” postawić na np. 10 serwerach, mirrorach lustrzanych. No wiecie „It’s Easy As…” to jest łatwe – Find a Web Host – zjadź prowidiera i instalujemy cały szkielet przez FTP http://wordpress.org/download/ a puźniej cała baze danych >>> przez :

   NARZĘDZIEa>>>IMPORT >>> i … WordPress Zaimportuj wpisy, strony, komentarze, własne pola, kategorie i tagi z pliku wyeksportowanego przez WordPressa.
   ______________________________________
   Lepiej to zrobić na sucho testowo, ale mysle że powinno biegać. No a co, jak ci cali illuminati kontrolują tego wordpressa i jakoś to poblokują, bo w końcu jest to podejrzane że korzystamy z tej platformy za FREE, za darmo, podejrzane to …

 38. navajo88 2 lutego 2012 o 9:51 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/wyjatkowo-duzy-meteoryt-spadl-wczoraj-w-usa
  miejcie to na uwadze !!!!!
  J.M.H

  • navigator 3 lutego 2012 o 12:17 am

   Ziemia (planeta) zbliża się do bardzo niebezpiecznego rejonu kosmosu. Nasza orbita będzie przechodzic przez tzw. pas planetoid-sa to szczątki ziemi i innego olbrzymiego ciała niebieskiego z którym doszło do kolizji przed 450 mln lat. Dochodzi do takiej sytuacji co 12,5 tys.lat. Niektóre głazy w tym pasie mają nawet po kilkaset metrów długości (największe do 1km). Przyciągnięcie jakiegoś „większego” kawałka przez naszą grawitacje może zakończyc panowanie naszego gatunku (dinozaury miały mniej szczęścia). Stąd właśnie tworzenie różnych banków nasion i schrony pod ziemia…nie chcę nikogo straszyc, ale ‚centrum’ pasa planetoid z tymi największymi kamykami ziemia osiągnie miedzy 20-23 grudnia, więc na razie łapiemy małe kamyki.
   http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/survival.htm

   • monitorpolski 3 lutego 2012 o 12:20 am

    Raczej nic nie będzie – te szczątki zdołały się tak rozproszyć, że szansa na uderzenie dużego kawałka jest bliska 0. Choć oczywiście nieco od niego większa.

 39. daniel893 2 lutego 2012 o 9:54 pm

  Na początku był matrix cz.1

 40. theAspartam 2 lutego 2012 o 9:58 pm

  Czas się obudzić- http://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhee#p/f/127/TZRCUSCaE0U

  • Jony 2 lutego 2012 o 10:24 pm

   Jakby takie kawałki puszczali na vivie mtv eska tv itp badziewiach to były by to hity ale wiadomo cenzura.

  • maniek 4 lutego 2012 o 3:21 pm

   trzeb kupować paintballe i będziemy ich „lać” na demonstracjach. Zabić nikogo nie zabijemy ale takich 20 chłopa jakby wyleciało z paintbalami to by spierdzielali w popłochu 🙂 muszą czuć strach… niedrogie a skuteczne 🙂

 41. felicyta 2 lutego 2012 o 10:14 pm

  Nie na temat, ale tez wazne i chyba tu nie bylo, a moze sie przydac.

  WZÓR OŚWIADCZENIA WOLI O ODMOWIE SZCZEPIENIA – DLA SANEPIDU

  W krajach skandynawskich, które od lat cieszą się najlepszymi wskaźnikami zdrowotności społeczeństwa oraz najmniejszą umieralnością niemowląt, szczepienia są dobrowolne i niemowlęta otrzymują pierwsze w 3 miesiącu życia lub później
  Oświadczenie woli dla Sanepidu

  prof. Dorota Majewska

  Szanowni Państwo,

  Od jednej z mam otrzymałam wzór oświadczenia do Sanepidu (napisanego przez jej męża prawnika), które okazało się bardzo przekonujące i skuteczne. Załączam kopie, może się komuś przyda jako wzór.
  ================================================================
  Miejscowość, data

  Oświadczenie woli

  Będąc rodzicami i zarazem pełnoprawnymi opiekunami naszego syna Imię ur. xx.xx.200xr, po zapoznaniu się z wykazem niepożądanych odczynów poszczepiennych zawartym w załączniku nr 1 do Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych z dnia 23 grudnia 2002 r. (Dz. U. Nr 241, poz. 2097, z 2005 r. Nr 232, poz. 1973), będąc świadkami tragedii jaka spotkała naszych krewnych, których dziecko doznało powikłań poszczepiennych rzutujących na jego dalszy prawidłowy rozwój, powołując się na zapisy w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 19 grudnia 2002 r. w sprawie wykazu obowiązkowych szczepień ochronnych oraz zasad przeprowadzania i dokumentacji szczepień (Dz. U. Nr 237, poz. 2018, z 2004 r. Nr 51, poz. 513, z 2005 r. Nr 69, poz. 624, z 2006 r. Nr 36, poz. 254, z 2007 r. Nr 95, poz. 633) a w szczególności § 9.1 mówiący iż: „Kwalifikacyjne badanie lekarskie oraz wykonanie szczepienia u osoby, która nie ukończyła 6 roku życia lub osoby ubezwłasnowolnionej, można przeprowadzić tylko w obecności przedstawiciela ustawowego lub opiekuna faktycznego tej osoby.” – nie możemy zgodzić się na narażenie zdrowia i życia naszego dziecka, w związku z czym nie wyrażamy zgody na poddanie naszego dziecka szczepieniom przewidzianym w „kalendarzu szczepień”.

  Zmiana powyższej decyzji jest możliwa tylko w formie pisemnej za podpisem obojga rodziców.

  Oświadczenie zostało sporządzone w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,

  po jednym dla każdej ze stron.

  Imię Nazwisko Imię Nazwisko Przyjmujący

  Modele racjonalnego i bezpieczniejszego kalendarza szczepień istnieją od dawna. Dziwne, że Polska wzoruje się w tym względzie na USA, które stosują absurdalnie dużą liczbę szczepień i mają niewydolną, marnotrawną i skorumpowaną służbę zdrowia, czego odzwierciedleniem jest wysoka i wzrastająca umieralność niemowląt (około 7 na 1000 zdrowych urodzeń).

  W europejskich krajach zachodnich na ogół nie szczepi się noworodków i od dawna nie stosuje sie rtęci w szczepionkach. Wzw B otrzymują tam tylko noworodki matek zakażonych żółtaczką B, a BCG tylko niemowlęta z rodzin zagrożonych gruźlicą lub regionów, gdzie zachorowalność na tę chorobę przekracza 40 na 100 000.

  W Polsce średnio jest ona ok. 20/100 000. Skuteczność szczepionki BCG jest zresztą dyskusyjna, ponieważ szereg badań pokazało, że nie chroni przed gruźlicą, a może nawet zwiększać zapalność na nią (Bull WHO 1979, 57:819-827; Can Respir J. 2005, 12(3):134-8; Am J Epidemiol. 2002,155(7):654-63; Arch Bronconeumol. 2008 Feb;44(2):75-800).

  W krajach skandynawskich, które od lat cieszą się najlepszymi wskaźnikami zdrowotności społeczeństwa oraz najmniejszą umieralnością niemowląt, szczepienia są dobrowolne i niemowlęta otrzymują pierwsze w 3 miesiącu życia lub później; Euvac: http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/sweden.html.

  W pierwszych 12 miesiącach życia otrzymują one tylko 9 zalecanych szczepień: DTaP (przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi), IPV(przeciw polio) i Hib(przeciw grypie), a w 18 miesiącu dodatkowo MMR(przeciw odrze, śwince i rózyczce). Czesi mają podobnie racjonalny i oszczędny kalendarz szczepień. Stosują wprawdzie BCG w pierwszych 6 tygodniach życia, ale pozostałe szczepienia zaczynają dopiero w 13 tygodniu. Prawdopodobnie w dużej mierze dzięki temu umieralność niemowląt jest tam zbliżona do skandynawskiej i wynosi około 3 na 1000 zdrowych urodzeń.

  W USA właśnie ukazała się książka pt. „Szczepionkowa epidemia: jak pazerność koncernów, zmanipulowana nauka, i wymuszający rząd zagrażają naszym prawom człowieka, naszemu zdrowiu, i naszym dzieciom”. Edytorki: Louise Kuo Habakus i Mary Holland. Napisana jest przez wielu autorów.

  Najważniejsze są chyba dyskutowane tam aspekty historyczne i prawne przymusowych szczepień, jak i doniesienia rodziców opisujące poszczepienne tragedie ich dzieci. Są tam tez dwa rozdziały napisane przez dra. Wakefielda. Książka ta stała się natychmiastowym bestsellerem w USA. Polecam ją osobom, które dobrze znają angielski. Można zamówić w Amazon.com

  „Vaccine Epidemic: How Corporate Greed, Biased Science, and Coercive Government Threaten Our Human Rights, Our Health, and Our Children” [Hardcover]

  Louise Kuo Habakus, Mary Holland (Editors)
  http://sigma.nowyekran.pl/post/48780,wzor-oswiadczenia-woli-o-odmowie-szczepienia-dla-sanepidu

 42. theAspartam 2 lutego 2012 o 10:27 pm

  Nie wyciągniesz wniosków nie znając historii,Wojna! http://www.youtube.com/user/TheAspartam?feature=mhee#p/f/1/a7JfRr22k_4 Frankie goes to Hollywood – War http://www.youtube.com/watch?v=h__zgVz9fN4

 43. monitorpolski 2 lutego 2012 o 10:39 pm

  Peryskop i inni z IQ powyżej 140 – mamy potwierdzenie naszych przypuszczeń, kto fakirował na tym blogu: http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/02/dla-mizi-i-innychku-pomocy-w-ich-ciezkim-zyciu-prawda-was-wyzwoli/comment-page-1/#comment-40137
  Czciciel Dawida i „jego” gwiazdy, pan W.C. Skądinąd porządny katolik. Choć może to też być prowokacja, a prawdziwy pan W.C. może nawet o niej nic nie wiedzieć…

  • szuwaxpl 2 lutego 2012 o 11:41 pm

   Marku – Wojtek Cejrowski zajmuje się innymi sprawami, tam gdzie cieplej i jaśniej.
   PO tragedii śp. Grzegorza Przemyka, którego znał osobiście, to raczej na pewno nie odgrywalby roli fuckira na blogach pro ojczyźnianych.

   • monitorpolski 3 lutego 2012 o 12:25 am

    Mam nadzieję.

  • zenobiusz 2 lutego 2012 o 11:55 pm

   To ciekawe zagadnienie,jednak moim zdaniem to próba odwrócenia uwagi,
   od domniemanej tożsamości fakira vel antymaterialnego.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/28/kim-jest-fakir-vel-antymaterialnyjak-do-niego-dotrzec/
   On już wcześniej wplatał, w swoje wypowiedzi wątki mające wskazywać W.C. ,
   co najmniej jako antymaterialnego.
   Osobiście uważam to ,za strojenie się w cudze piórka,
   dla podniesienia własnego autorytetu.

   • monitorpolski 3 lutego 2012 o 12:25 am

    Może tak być. Ja się sam fakira kiedyś zapytałem czy jest WC, stąd to teraz używa sprycial.

    • Peryskop 3 lutego 2012 o 2:31 am

     Czasy i naprężenia są takie, że żadnej opcji nie można tu wykluczyć.

     • choice 3 lutego 2012 o 10:31 am

      otóż to ale z W.C vel. antymaterialny ciekawe tezy wysunęliście przez chwilę pomyślałem że tak może być ale pewności niema więc do końca nie wiadomo będzie kto z kim…
      Jeżeli chodzi o samego Wojtka cenię go że popiera największe wartości, że mówi prostymi słowami co jest złe dzięki temu wiele osób go zrozumie..

      • Peryskop 3 lutego 2012 o 11:09 am

       Tak, to zdolny facet i wielu sytuacjach pozytywny w działaniu.

       Tylko szkoda, że jak świadczą cytowane źródła, te jego proste słowa nie zawsze są szczere, bo często mają ukryty podtekst. No ale przecież żyjemy w epoce medialnej gdy kasa jest najważniejsza!

 44. Apsik 2 lutego 2012 o 10:54 pm

  Z tym odcięciem internetu , to może być prawda. Tusk ma w mózgu wszczepiony panel sterujący, połączony za pomocą złotych styków z szyszynką, dzięki temu może zdalnie łączyć z dowolnymi stacjami węzłowymi sieci internet i operować na przełącznikach tych stacji zdalnie za pomocą ruchów gałek ocznych, dlatego ma takie wyłupiaste oczy. Panel sterujący obciąża mózg Tuska, zabierając część funkcji ośrodka mowy w mózgu, dlatego Tusk sepleni. To samo tyczy się Gronkiewicz Waltz , tylko ona nie ma możliwości operowania na sieci, co najwyżej może podsłuchiwać rozmowy telefoniczne w promieniu kilku kilometrów i to tylko na terenie Warszawy, dlatego ma odpowiednie stanowisko na tym terenie. Takie lub podobne przeszczepy ma większość tzw elit rządzących, zawiaduje przydziałem takich implantów ośrodek rozwoju wysokich technologii im. Rockefellera.
  Trzeba obserwować zachowanie Tuska, jeśli będzie w telewizji ruszał za bardzo gałami to znaczy , ze miesza coś na stacjach przełącznikowych i wyłączy najprawdopodobniej internet.
  Po oczach Tuska wyczytamy jego zamiary wobec internetu.

  • zenobiusz 2 lutego 2012 o 11:03 pm

   Dobre!!!!Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!
   Nikt jeszcze chyba na to nie wpadł.
   Mam nadzieję że autor sensacji,
   z dzisiejszego wpisu,
   nie przegapi tej wiadomości.

   🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • centurion 2 lutego 2012 o 11:10 pm

   Konkludując Tuska trzeba nazywać Ojcem Interneta tak jak Stalina Ojcem Naroda.

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 11:10 pm

   To tłumaczy też podobne wady wymowy obu tych osób. Pierwsza generacja styków nie jest doskonała, stąd występują spięcia, które się objawiają charakterystycznym „r”.

   • Apsik 2 lutego 2012 o 11:29 pm

    🙂 Miejmy nadzieje , że internet to bardziej szczwana bestia od Tuska . Niczym ośmiornica-mafia ma władzę nad Ziemią.

  • Peryskop 2 lutego 2012 o 11:29 pm

   Apsik, doskonały dowcip !

   A najśmieszniejsze jest to, że pewne jego elementy mogą być zaniedługo prawdą !!!

   • Apsik 2 lutego 2012 o 11:57 pm

    Mogą, mogą, ale wierze , że to są ostatnie miesiące tego systemu, mam nosa do takich rzeczy, nie wiem skąd, ale mam.

  • felicyta 3 lutego 2012 o 12:07 am

   „IV. Sposob wyslawiania sie

   1. Zydzi posiadaja dar latwego wyslawiania sie, co pozwala im „zagadac” niemal kazdego Polaka.

   2. Zydzi, mowiac o sprawach najwazniejszych i bliskich sercu kazdego Polaka, nie angazuja sie emocjonalnie, nie przezywaja tego tak, jak my. Mowia monotonnie, wolno i bez emocji – ot, tak sobie, jak o kazej innej sprawie. Polskie sprawy ich nie obchodza, nie dotycza.

   3. Wielu Zydow ma problem z wlasciwa wymowa „r” (np. Hanna Gronkiewicz, Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Janusz Zemke).

   4. Czesto zdarza sie im wtracic do rozmowy jakies typowo zydowskie zwroty, zwlaszcza zas „tfu”, nasladujace odglos spluniecia.

   5. Czesto w rozmowach daja wyraz swej „uczonosci”, co przeradza sie latwo w poczucie wyzszosci i arogancje.

   6. Sa prawdziwymi mistrzami odwracania kota ogonem oraz zmieniania znaczen slow.”
   http://www.paranormalne.pl/topic/15691-jak-rozpoznac-zyda/

 45. kamil51000 2 lutego 2012 o 11:04 pm

  O czym 95% katolików nie wie: a powinno wiedzieć
  II w. – Wynaleziono wodę `święconą’. Pojawiają się pierwsze metody jej święcenia i wzmianki o jej używaniu do „wypędzania duchów”.
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/to-nie-falsyfikat-calun-turynski-mogl-okrywac-jezu,0,570009,76414502,czytaj.html

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 11:09 pm

   Obciąłem ten tasiemiec dodając link. kamil51000 robi dywersję wkładając teksty kilkunastostronicowe.

   • kamil51000 3 lutego 2012 o 2:01 am

    oj monitor monitor, ja nie musiałem czytać twojego bloga, czy też kilku innych na tej domenie. Jednakże po kilkumiesięcznym zapoznaniu się z większością z nich mogę stwierdzić, że twój jest najlepszy, a ze względu na to, że bardzo rzeczowy, tematyczny i w najmniejszym stopniu odnosi się do religii. Bo to jeden z aspektów, który sprawia, że te inne czyta inaczej.
    Jak to kiedyś ty wspomniałeś, na moim blogu można pisać wszystko, a skoro uważasz, się za wolnego dziennikarza „wolnych, niezależnych mediów” miałem takie prawo, bo uważam, że każdy ma prawo się dowiedzieć czym naprawdę jest kościół i o czym się w kuluarach nie mawia, co jest tematem tabu, i na co można sobie pozwolić. Chciałby, żeby wielu ludzi dowiedziało się że katolicyzm stał się polityką, bo religia jest polityką. Dlaczego księża nie mówią czego uczą się w seminarium?? dlaczego nic nie mówią ci, którzy odchodzą? a czy wiesz, że właśnie w tych że, seminariach stawia się głównie na psychologię człowieka i jak go ukształtować do bezwzględnego posłuszeństwa. Jestem chrześcijaninem, chodzę do kościoła, przyjmuję komunię, ale chyba kościół już dawno zboczył z dobrej trasy, stał się instytucją polityczną – od wieków najważniejszą w europie.

    Mój post nie miał na celu dywersji. Bo wiesz jak łatwo zrobić ci dywersję? otóż wytłumaczę, 95% społeczeństwa nie ma pojęcia o tym co się dzieje na świecie, sam to wiem rozmawiając ze znajomymi, czy rodziną, próbując im to wyjaśnić, ale każde z nich już jest tak „wychowane przez mas media”, że śmiej się się i nie przyjmuje tego do wiadomości. Co więcej to ludzie wykształceni, po studiach itp. Ludzie w pewnym momencie utracili wiarę w siebie i w to co mogą zrobić, wielu polityków próbuje się podpiąć pod protesty przeciw ACTA, a tak naprawdę powodują zamieszki. Myślice, jak cienka jest granica między protestem a zamieszkami? Chyba
    wiecie sami, sam wiesz.
    Takie naszło mnie porównanie dzisiejszego świata do rozwoju człowieka:
    – elita to starcy, którzy wiele przeżyli, i którzy są autorytetem dla młodszych;
    – reszta to dzieci zapatrzeni w starszych i patrzących w nich jak w obraz, nie wiedzący jeszcze co jest złe, co dobre, ale są jeszcze za młodzi na to, więc ufają starszym jak dziecko mamie, która go chroni, ale nie w moim opisie,
    Taki obraz społeczeństwa sprawia, ze cokolwiek się im powie, to uwierzą i uznają, za prawdę.
    Jeśli się mówi, że Iran ma broń nuklearną to ma, to jakby przyjąć to na wiarę.
    Co do dywersji, wystarczy zebrać takich ludzi w sile chociażby 100 i dać im ten blog, a 90% z
    nich obrzuci cie błotem. M

    PS: Masz mojego maila, więc zawsze możesz napisać co ci się nie podoba. Ja wyrażam tylko swoje zdanie.

    • jakis_buk 3 lutego 2012 o 2:15 am

     kamil – nie łudź sie 🙂 tutaj możesz pisać „wszystko” tylko z malymi ograniczeniami jak w starej reklamie forda – „możesz zamówić dowolny kolor samochodu pod warunkiem że bedzie to czarny” 🙂

     • kamil51000 3 lutego 2012 o 2:30 am

      trafne spostrzeżenie.

     • BarbW 3 lutego 2012 o 2:50 am

      Jakis_buk: obojętnie czyj to byłby blog to myślę, ze właściciela należny uszanować i jego poglądy. Prawda?

      • jakis_buk 3 lutego 2012 o 3:02 am

       tak tylko ta zasada powinna działać w obie strony – prawda ? bo albo piszemy to co myślimy albo uprawiamy wazeliniarstwo

       • hjk 3 lutego 2012 o 3:45 am

        już było na blogu kiedyś – nie rób z bloga shambaaa

    • monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:03 am

     Bardzo dobrze, że wyrażasz swoje zdanie – choć pięknie napisane, nic z niego nie wynika. 95% ludzi nie wie co się dzieje… A czy robisz coś, żeby ten procent się zmniejszył? Rozwiązania są proste. Załóż bloga, nie musi być tak rozbudowany jak ten – wystarczy, że wsadzisz jeden dobry artykuł na tydzień i rzucisz linki – to zostaje, ludzie będą czytać. Narzekasz na Kościół, a jesteś wierzący – poprzyj ks. Natanka! Nie chcesz zamieszek, a potępiasz ACTA – wymyśl sposób na toby nie dopuścić do wprowadzenia tej „policji myśli”.
     Co do e-maili – mam zaległości – ok 4 tysięcy nieprzeczytanych…

    • Aśka 3 lutego 2012 o 11:28 am

     O co Kamil51000 kruszysz kopie? Monitor nie wykasował Twojego wpisu, tylko skrócił, a do całości podał link. Nic z tej treści, którą chciałeś przekazać nie zostało utracone. Niepotrzebnie na ten temat powstało kilkanaście wpisów. Zajmij się ważnymi sprawami.

 46. AQQ 2 lutego 2012 o 11:07 pm

  z wp komentarz.
  Mam gdzieś, że pewnie mnie już namierzyli czy też nie – wklejam od: ~darek: Nie interesuje mnie muzyka i film, a raczej to co jest poniżej: 25.01 krajowa rada adwokacka podała jakie prawo obowiązywać bedzie od 26 stycznia w sprawie ACTA. Za pobranie filmu z np: torrenty grozi kara do 3 lat wiezienia za udostepnienie tego pliku czyli tzw seedowanie bo jest to nazwane rozpowszechnianiem do lat 5 jednak sądy będą mogły odstąpić od aresztu jeśli zapłacimy kare za nielegalne pobranie z sieci filmów czy muzyki{PIRACTWO}. Za pobranie 1 pliku muzyki kara 3 złotych za film 8 złotych + koszty sądowe. W sumie nie jest to duża kwota lecz policząc ile filmów i muzyki ściągamy w miesiącu suma mała nie będzie.Jak zwykle rząd jnformuje nas dzien przed wejciem prawa w zycie.Ciekawe kiedy usłyszymy w mediach a raczej szybciej dowiemy sie z internetu o pierwszych przypadkach aresztowań kub karania grzywną. Pozdrawiam /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie…? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd zwiń zwiń

 47. pola 2 lutego 2012 o 11:14 pm

  Dajcie spokój nie będzie żadnego odcinania internetu,nawet nie wyobrażacie sobie jak dużo przesyła się dokumentów wszelkiego rodzaju przez łącza internetowe zaczynając od małych firm poprzez urzędy i instytucje.

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 11:56 pm

   „Dajcie spokój, nie będzie gazowania, to przecież tylko prysznice. Wiecie jakby zareagowała społeczność międzynarodowa?”. Przypomina ci to coś? Pola – mamy Endgame, nie rozumiesz? Ostateczną rozgrywkę. Jeśli nie jutro czy za tydzień, to na pewno nastąpi moment gdy siły zła będą chciały demontować wszelkie sposoby porozumiewania się, zostawiając sobie furtki.

   • hjk 3 lutego 2012 o 3:47 am

    wtedy ludzie wrócą do kolejek przed sklepami czy pod wspólnymi ogniskami jak za komuny i odnowi się duch narodu…

   • pola 3 lutego 2012 o 9:24 am

    To do tej ostatecznej rozgrywki jest potrzebny internet,szybciej będą zamykać blogi,cenzurować nakładać bany i wszystko inne.Internet to potężna broń,za jego pomocą można zrobić tak wiele dobrego jak i złego.Mnie banują już od dłuższego czasu moje komentarze nie przechodzą.Bitwa toczy się już od dawna o nasze umysły i postrzeganie rzeczywistości.Dlatego tak ważne jest abyśmy nie toczyli walki,odpowiadając złem na zło tylko otwierając innym oczy że przeciwnik wciąga nas do swego poziomu i stajemy się tacy sami jak on a na to nie powinniśmy pozwolić.

 48. dyskusb 2 lutego 2012 o 11:14 pm

  PLUS MINUS O …. _____
  „Adresy e-mail zazwyczaj nie są bezpieczne. Powiem więcej, skrzynki na WP, ONET czy INTERII są całkowicie otwarte dla służb i są przez nie czytane przez protokoły szukające. Pozwala im na to prawo, które kilka lat temu wprowadziło obowiązek transparentności korespondencji w Polsce dla 9 czy 11 służb państwowych na zasadach prewencyjnych, bez konieczności decyzji prokuratora czy tym bardziej sądu. I służby z tego korzystają, najbardziej skarbówka, ABW, kontrwywiad, policja i cło. Nigdzie się o tym nie dowiesz, bo żaden polski portal co ma swoją pocztę przecież o tym nie napisze. Te kanały są do tego stopnia otwarte, że jak je rozpoznasz, to podszywając się pod służby możesz wejść do każdej poczty na polskich serwerach i nawet skorzystać z odpowiedniej wyszukiwarki. W przypadku Twojej poczty zrobić to można jeszcze inaczej. Ludzie, przy całej swej naiwności podają kody do poczty fejsowi, by dodać znajomych. Fejs jest rozpoznany przez wiele grup hackerskich, najwięcej tam rosyjskich. Podałeś kiedyś pocztę prywatną i tym kanałem tam wszedłem. Bułka z masłem, o tyle to łatwiejsze, że przez profil z imieniem i nazwiskiem na Fejsie masz od razu dostęp do czyjejś skrzynki, jakby ona tam się nie nazywała. Bo paradoksalnie czasem trudniej dowiedzieć się z jakiego adresu user korzysta, niż w niego wejść. Kolejne sposoby to wysłać maila z paradyzem, który zczyta hasła zapamiętane przez przeglądarkę, lub wprost podłączy ukryte cc do każdego wychodzącego maila. Takim robakiem mogę ci w kilka chwil przejąć kontrolę nad komputerem, wyłączyć firewalla i ze swojej klawiatury napisać wiadomość z twojej poczty, napisać dokument na twoim lapku lub wejść na skypa czy GG. Pełne rozpoznanie i kontrola. Oczywiście kontrolę przejmuje się na kilka sekund, bo czym dłużej siedzisz, tym więcej zostawiasz śladów. User ich nie rozpozna, ale może rozpoznać ktoś, kto go chroni albo ktoś z innej grupy, który zajmuje się prowadzeniem wojny i namierzaniem hackerów. Anonimusi sobie pomagają i się ubezpieczają, ale każdy z nich działa na własną rękę, a poza tym jako grupa wcale nie są najniebezpieczniejsi. Mamy pewne wartości i pewnych zasad nie łamiemy. Jesteśmy bardzie crackerami niż hackerami. Nie niszczymy plików, nie niszczymy ludzi, chyba że polityków i ludzi ze służb, którzy mają nieczyste sumienia i chcą nas wystawić na ACTA. To dopiero syf. Nie zdajecie sobie sprawy. W ogóle gówno wiecie. „

  • monitorpolski 2 lutego 2012 o 11:54 pm

   Szyfrowanie maili. Chyba jest jeszcze legalne.

 49. AQQ 2 lutego 2012 o 11:23 pm

  Matka malutkiej Magdy przyznała się do nieszczęśliwego wypadku i nieumyślnej śmierci dziecka…

 50. Roma 2 lutego 2012 o 11:24 pm

  półroczna Magda nie żyje. Matka przyznała się do winy.
  Twierdzi, że był to nieszczęsliwy wypadek, czyli nieumyślne spowodowanie śmierci.
  Ojciec dziecka, ani dziadkowie nic nie wiedzieli,

  • Peryskop 2 lutego 2012 o 11:34 pm

   Roma, miałaś nosa że sprawa śmierdzi , a rodzice trefni.

   • Święty 3 lutego 2012 o 12:10 am

    bla bla bla..Mam bardzo luzne hipotezy, nie pasuje mi tutaj kilka rzeczy. Kiedy dochodzi do incydentow to rodzice zazwyczaj dzwonia na pogotowie nawet jesli ofiara wypadku nie oddycha. Z kad ta zmaina zeznan i wydarzen. Dlaczego sprawa zostala naglosniona od poczatku w mediach? Dlaczego naglosniono,ze matka dziecka to osoba wierzaca katliczka?Czy doszlo do morderstwa rytualnego a matce kazano sie pozniej przyznac?

   • Roma 3 lutego 2012 o 12:33 am

    ja jak ja, ale Jackowski napisał wprost jn:

    Krzysztof Jackowski wprawdzie nie zaangażował się w poszukiwania, ale ma swoje przeczucia co się mogło stać z 6-miesięczną Madzią.
    – Według mnie dziecko jest w kraju, w Sosnowcu. Czuję, że wyjaśnienie tej sprawy bardzo zaskoczy opinię publiczną, jestem pewien, że policjanci ją wyjaśnią, bo są na dobrym tropie. Zbyt wiele błędów popełniły osoby, które stoją za zniknięciem dziecka – zdradził Jackowski.
    Jackowski, którego miałam okazję poznać (i sporo się nauczyć od niego)
    w przypadku poszukiwania osoby nieżyjącej – w zasadzie się nie myli. Osoba żyjąca się przemieszcza, więc jest trudniej ustalić miejsce pobytu. Informacja od osoby zmarłej jest wyraźna i konkretna, więc Jackowski wiedział, co sie stało już wtedy, gdy to mówił. Nie powiedział no porywacze tylko osoby, które stoją za zniknięciem dziecka.itd

  • felicyta 3 lutego 2012 o 12:27 am

   @. Matka przyznała się do winy.

   -ale szla wczesniej w zaparte bez mrugniecia okiem…

   • Ania 3 lutego 2012 o 9:57 am

    Ale ciałka dziecka nie ma.
    Nie rozpłynęło się w powietrzu.
    To nie jest koniec sprawy. Czuję, że przyznała się bo musiała.
    Nie chcę robić za jasnowidza, ale mam przeczucie, że dziecko żyje.

 51. Malwinaaa 2 lutego 2012 o 11:25 pm

  Coraz więcej ostatnio jest doniesień na temat Iranu. Że ma bomy atomowe, że produkuje rakiety które mogą dolecieć do USA. To tak jakby kolejny etap schematu fałszywej flagi właśnie wchodził w fazę. Ja jak jeszcze wątpiłam, że wojna to nie taka przesądzona sprawa, tak teraz coraz większej nabieram pewności po tym co się dzieje. Eksperci ‚przewidują’ atak na Iran od marca do czerwca. Jestem pewna, że będzie to atak pod fałszywą flagą.

  USS ENTERPRISE – Operacja Fałszywej Flagi http://www.youtube.com/watch?v=KWqVHmVQErY

  Jeśli chodzi o samoloty. To może ktoś mi podpowie co to może być. Mieszkam w Sandomierzu (świętokrzyskie). Od początku października zeszłego roku raz lub dwa razy , ZAWSZE W NOCY (20-23) leci wojskowy samolot. A dokładnie transportowy. Potwierdziło to parę osób, że prawdopodobnie to ten typ (opieramy się tylko na dźwięku). LATA CODZIENNIE NIEPRZERWANIE OD PAŹDZIERNIKA. Ostatnio coraz niżej i huk jest niesamowity. To jest bardzo dziwne, ponieważ w rejonie nie ma żadnego lotniska, wszędzie są lasy. Znajomi zasugerowali, że mogą coś składować. A i w październiku przez parę tygodni widziałam smugi raz najwięcej było ich 6 poprzecinane. Mieszkam w tym mieście od parunastu lat i nigdy nie było czegoś takiego. A jak leciał samolot to może raz na pół roku, jakiś helikopter albo szybowiec.

  • dyskusb 2 lutego 2012 o 11:46 pm

   w LONDYNIE (heatrow airport) jest zjawisko amatorskiego spisywania przylotów i odlotów samolotów , nr lotów , nr samolotów, etc. (…air spofing). Niezależni badacze wykryli że wiele samolotów poprostu nielegalnie londuje (np. CIA i tego typu klony). Służby się kapneły i każdy kto to chce robić musi mieć zezwolenia i tego typu NAZI-nakazy… temat rzeka poza opinią publiczną …

 52. Aśka 2 lutego 2012 o 11:36 pm

  http://marucha.wordpress.com/2012/02/01/putin-kontra-soros/
  Putin kontra Soros

 53. jakis_buk 3 lutego 2012 o 12:04 am

  PS. to było do kalmila – widze już cenzura tekst wyciela 😀 to sie nazywa ACTA 😀 w wydaniu monitora – ja protestuje przeciwko cenzurze – a ty monitor ?

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 12:23 am

   Ja protestuję przeciwko agenturze i cynizmowi

   • jakis_buk 3 lutego 2012 o 12:32 am

    monitor – to podpisz sie pod ACTA 4 łapami bo niczym sie od nich nie różnisz i wywalasz posty które są dla ciebie niewygodnie – bo twoja prawda jest najtwojsza 😀 cenzor walczy z cenzurą – dobre sobie

    • jakzawsze 3 lutego 2012 o 8:36 am

     Bluzgi chlopczyku piszesz, ludzi obrazasz,szydzisz dokladnie ten
     @jaki buk

     sam wzorzec jak kiedys taki MICHALEK na paltalku. TY JAKIS DZIECKO PO SZKOLE SPECJALNEJ CHIBA JESTES, BO NORMALNY CZLEK SIE TAK NIZACHOWUJE. To skoro boga niema wedlug ciebie to po co z tym walczysz ? Psychiatryk ? Proszki cie lekarz zmienil lub ci sie skonczyly ?

 54. Aśka 3 lutego 2012 o 12:22 am

  mnie informacja google o nowej polityce „prywatności” wpadła do spamu 🙂

 55. Aśka 3 lutego 2012 o 12:33 am

  teraz arbuzy … zarażają
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/salmonella-w-wielkiej-brytanii-i-irlandii-jedna-os,1,5016138,region-wiadomosc.html

 56. monitorpolski 3 lutego 2012 o 12:51 am

  Tu macie prawdę o Litwinienko:
  Litwinienko – zaskakująca prawda: http://www.youtube.com/watch?v=CLXUhsoI9Kg
  Polskie litery trzeba włączyć

 57. Filmy Prawdy 3 lutego 2012 o 1:07 am

  W Polsce ruszyła inicjatywa o nazwie – FILMY PRAWDY – najlepsze i najciekawsze filmy, które powinny znaleźć się w kolekcji każdego Polaka.

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

 58. rabarbarek 3 lutego 2012 o 1:07 am

  Zwiazek Socjalistycznych Stanow Ameryki chce regulowac wszystko w swoim kolchozie. .Boze Ty moj , gdzie ta Ameryka do , ktorej sciagaly miliony emigrantow , aby z bliska zobaczyc demokracje, wolnosc , aby ciezko pracowac , ale i zarobic na godziwe zycie i jeszcze odlozyc na cos na spokojne zycie na emeryturze? Kto wtedy myslal o tym , ze Ameryka stanie sie krajem policyjnym , ktory bedzie regulowal kazdy krok spokojnych ludzi? A tyle bylo krytyki pod adresem ZSRR . Dzisiaj ZSSA bije na glowe swioch dawnych wrogow. W zasadzie to mozna zapytac , czego panstwo amerykanskie nie reguluje? Jedna z najnowszych propozycji to regulacja prawna w sprawie ” wykorzystywania” wlasnych dzieci w pracy na farmie. Amerykanie oburzeni [ i co z tego wynika ? nic , zero…] . Od pokolen bowiem dzieci farmerow braly czynny udzial w pracach polowych razem z rodzicami, ktorzy w ten sposob uczyli swoje dzieci szacunku do pracy , pieniedzy i drugiego czlowieka. W ten sposob dzieci przejmowaly po starych rodzicach farmy i zostawaly w tym ” biznesie” do konca zycia , aby z kolei przekazac go swoim dzieciom. A dzisiaj rzad mowi im , ze ich dzieci przed ukonczeniem 16 lat nie moga dojsc do krowy czy konia, nie moga prowadzic traktora ani innej rolniczej maszyny, nie moga wchodzic na drabine wyzsza niz 20 feet …. Te same regulacje maja dotyczyc wiekszych ogrodkow. Matrix ?
  Matrix w najgorszym wydaniu.
  Czyzby panstwo probowalo zagonic dzieciaki , ktore dotad pomagaly rodzicom , przed telewizor i do gier komputerowych? Czyzby te regulacje wkraczajace w sprawy wychowania mlodego pokolenia mialy na celu zniszczenie farm ? Czy ktos chce zniszczyc rodziny farmerow , czyli tych , ktorzy zywia narod?

  To juz nie jest Ameryka , to Gulag albo lepiej FEMA Camp . Jak widac po kazdym kolejnych kroku naprzod, ci chorzy ludzie sa coraz blizej naszej kuchni, pokoju i sypialni. Niedlugo wejda i tam . Narazie sa na naszym polu, w naszym ogrodku i na podworku…

  http://cnsnews.com/news/article/farm-state-outrage-intensifies-over-labor-dept-proposal-ban-children-doing-some-chores

  • O Rzesz 3 lutego 2012 o 2:09 am

   „Czyżby państwo próbowało zagonić dzieciaki (…) przed telewizor i do gier komputerowych?”
   Dokładnie tak.
   Pracując z rodzicami nie będą indoktrynowane tak mocno jak mogą być.
   W tym okresie chłoną przecież najwięcej informacji.
   To na tym etapie życia kreują się zachowania społeczne i osobowość.
   Około osiemnastki wszystko zaczyna już lekko krzepnąć. A biorąc pod uwagę dzisiejszy wpływ mediów to jeszcze szybciej.
   Nazistowska komuna rzeczywiście opanowała świat i psuje ludzi!.

   Z ostatniej chwili.
   Niestety może jednak to prawda o sekciarstwie matki małej Magdy?!:
   http://www.obmawiamy.pl/02/magda-z-sosnowca-nie-zyje-winna-matka/

 59. Marcin 3 lutego 2012 o 1:31 am

  „Już niedługo – śmiertelne zagrożenie dla Wschodniego Wybrzeża w przypadku ataku na Iran. Szczególnie zagrożona Floryda – NIKT SIĘ NIE URATUJE! Zamknięcie tego bloga może oznaczać początek końca.” Możesz wyjaśnić coś więcej?

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 8:52 am

   Postraszyłem gnidę z Florydy, kóry mi wsadza codziennie kilkadziesiąt śmieciowych komentarzy plując na lewo i prawo.
   Generalnie chodzi o Cumbe Vija, która może być wysadzona w przypadku wojny z Iranem przez Chińczyków. Spowoduje to wielkie tsunami.

 60. ojtamojtam 3 lutego 2012 o 3:45 am

  Film http://www.youtube.com/watch?v=bRgeJfLfzbg

 61. rabarbarek 3 lutego 2012 o 4:26 am

  ” Maly” wyciek w elektrowni atomowej w okolicach San Diego. Calkiem nowe tuby generatora ” popuscily” troche pary radioaktywnej. Nikt nie wie dlaczego , wiec beda badac. Mieszkancy okoliczni majac na uwadze Fukuschime , sa mocno zaniepokojeni. Widac i czuc to po wpisach pod artykulem. Budowanie elektrowni atomowych w rejonach sejsmicznych to samobojstwo , ale pomyslodawcy takimi czarnymi wizjami , nie przejmuja sie.

  http://abcnews.go.com/blogs/headlines/2012/02/san-onofre-nuclear-plant-closed-after-radiation-leak/

 62. theAspartam 3 lutego 2012 o 8:24 am

  Chyba ostatni artykuł- http://www.globalnaswiadomosc.com/actakoniecopozycji.htm

 63. Kamil 3 lutego 2012 o 8:29 am

  Teraz aby utrzymać swoją różnorodność genów musimy odtworzyć na nowo cały ekosystem.

  Każda istota , każda roślina , każdy kształt , każde zachowanie osobliwych gatunków ma wpływ na różnorodność naszych możliwośći.

  Jeśli zechcemy współpracować z naturą to ona również NAM pomoże w utrzymaniu swojej pozycji w wyścigu ewolucji na dalszych etapach naszego istnienia…..w kosmosie

  Cena jaką zapłacimy za niezależność gatunkową jest ogromna jeśli nie zaczniemy wdrażać jakichś działań w kierunku odbudowy tego co dała Nam swoim przykładem zróżnicowania gatunkowego Matka Ziemia.

  Jesteś szybki jak pantera…………..panter jest ich coraz mniej, jesteś silny jak nosorożec………….jest ich jeszcze mniej.

  Niechcę żyć w przyszłości która upraszcza moje możliwości do pewnych granic które zwężają się z powodu mojego braku zainteresowania brakiem w mojej świadomości.

  http://zmianynaziemi.pl/forum/system-holograficzny

 64. pio9a 3 lutego 2012 o 9:42 am

  KOŚCIÓŁ KATOLICKI PŁONIE!

  • Kamil 3 lutego 2012 o 9:45 am

   lubie go słuchać, ma wiele do powiedzenia

  • Kamil 3 lutego 2012 o 9:51 am

   Nie Sty 29, 2012 16:20

   MOJE WRAŻENIA Z DZSIEJSZEJ MSZY:

   Czułem jedność serc będąc na dzisiejszej mszy. Przy każdym uderzeniu w gong i piąstki w klatkę piersiową podczas odmawiania baranka, staraliśmy podświadomie stworzyć biciem serca jedną wspólną świadomość tego uczucia.

   Ja to uświadamiam.

   Za pomocą uroczystości eucharystii tworzyliśmy harmonie między naszymi organizmami.

   To wzmacnia więzi miedzyludzkie, kiedy w jednym miejscu jednoczy się określona grupa ludzi, mająca wspólny cel pojednania.Upodabniając się do siebie swoim zachowaniem stara się ona wynieść dla `innych` iskrę mającą rozpalać w innych sercach ciepło dla podtrzymania cech istotnych dla zachowania człowieczeństwa.

   Nic nie dzieje się z przypadku.

   Światło Matki Ziemi doprowadziło mnie do momentu w którym mogę to stwierdzić.Tak więc nie może być przypadkowa Ci osoba której spojrzysz w oczy przekazując jej znak pokoju dla wzmocnienia harmonii w której chciałbym/chciałabyś trwać do następnego spotkania w podobnym gronie.

   `Przypadkowe` spotkanie spojrzeń dopełnia nawzajem dwie dusze dla uregulowania przepływu energii we wszystkich organizmach biorących udział określonym przedsięwzięciu.

   Szczęścia które budujemy takimi zachowaniami mamy znacząco mało, dlatego wiara w cokolwiek MUSI istnieć żeby móc się jakoś odnieść do rzeczywistości w której funkcjonujemy aby to szczęcie mogło funkcjonować w swoim rozwoju na wyższych poziomach wibracji.

   PODSUMOWANIE:

   -Nieważne jest miejsce w którym chcemy przebywać dla wzmocnienia więzi , ważna jest intencja którą się kierujemy aby te więzi umacniać.

 65. Sully 3 lutego 2012 o 9:51 am

  Marek -monitor, wyluzuj, bloga Ci jeszcze nikt nie zamknąl i pewnei nie zamknie, przestań wyolbrzymiać!

 66. jakzawsze 3 lutego 2012 o 10:09 am

  Uwaga na ! Wielka tube propagandową radio JEDYNKA POLSKIERADIO http://www.polskieradio.pl/7,Jedynka . Uwaga to radio propaguje cele faszystowskiej brukseli. propaguja zielona wyspe. redaktorek zkłamany Andrzej’ek Tucholski przeprowadzał wywiad z jakimś profesorkiem iluminatusem mający powiązania z WALL STREET. To było o +/- 9.30 . Nekręcali (kłamali), ludzi że jest sukses i że uczelnie dają przyszłość, cudawianki wygadywali- tak że myślałęm że to radio rostrzaskam o ściane i podłowe. Ten profesorek z którym gadał ANDRZEJEK TUCHOLSKI (PROPAGANDYSTA) , profesorek namawiał żeby młodzi ludzie brali kredyty i że teraz s a takie firmy że się „zaopiekują” nowym narybkiem po masońskich studiach i że te firmy spłacą za tych młodych ludzi te kredydty , tylko aby pracowali dla tych masońskich korporacji „sukcesu zielonej wyspy-amyrykańskiego snu”. Z kolei przed tą audycja jakaś inna kopnięta-piepsznięta redaktorka pracująca też dla tego propagandowego radia, obrażała młodych polaków, nazywała ich „DZIEĆMI” – DOROSŁYCH LUDZI ! , że nim sie niechce robić , gadała (PIERD&*^DOLIŁA) że jest pełno pracy… . Ludzie coś okropnego !!!
  _____________________________________________
  BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! (ŻYDOus-MEDIÓW)_ BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! _BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! (ŻYDOus-MEDIÓW)_ BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! _BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! (ŻYDOus-MEDIÓW)_ BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! _BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! (ŻYDOus-MEDIÓW)_ BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! _BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! (ŻYDOus-MEDIÓW)_ BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! _BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! (ŻYDOus-MEDIÓW)_ BOJKOT ŚCIERWOMEDIÓW ! Andrzej Tucholski my się zajmiemy tobą – frajeże agenciku propagandowy … taka tragedia w Polsce od 89 a tu dalej oni swoje co za bezczelnośc. Rozpiepszyć im te nadajniki-anteny propagandowe, gożej jak za komuny kłamią .. i robią pozory iluzji sukcesu…

  ░███░█████░░███░░███
  █░░░░░░█░░░█░░░█░█░░█
  ░██░░░░█░░░█░░░█░███
  ░░░█░░░█░░░█░░░█░█
  ███░░░░█░░░░███░░█

  ░██░░░███░░█████░░██
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  ████░█░░░░░░░█░░░████
  █░░█░█░░░█░░░█░░░█░░█
  █░░█░░███░░░░█░░░█░░█
  http://dyskusb.wordpress.com/

 67. iHe 3 lutego 2012 o 10:16 am

  Jak okupant rootkiT Polske upadlał..następny atak w nierentowne biblioteki ,czy tylko cena benzyny i innych danin dla banksterki w Góre?
  RootkiT twoje szonty sa POliczone,szkoda ,że z kraju prawie nic nie zostanie opróczdługów do niespłacenia.

  W każdym razie atak na biblioteki to w nieczytatym społeczeństwie proli jawna polityka totalitarnego NWO budowanego przez masonerie i ich macki.

  Pro pejsjonalysta Str̥oyefsky:

  „Polska wciąż nie dostosowała przepisów do unijnych regulacji, zgodnie z którymi za każdą wypożyczoną z biblioteki książkę jej autorowi należy się honorarium – stwierdza „Rzeczpospolita”.

  „- Początkowo minister Zdrojewski był przekonany, że problem nie istnieje, ostatnio jednak zdał sobie sprawę, że tak do końca nie jest – mówi informator dziennika.”

  A to jest dopiero zabawne;jak cała POlityka ekonomik hitmana:

  „Niekoniecznie musi to oznacza, że po wdrożeniu unijnych regulacji każdy, kto wypożyczy książkę, będzie musiał za nią płacić. Ten ciężar może wziąć na siebie budżet państwa lub samorządy. Eksperci szacują, że może chodzić o 10–20 mln zł.

  – Korzystanie z bibliotek jest i będzie darmowe – zapewnia MKiDN, które nie wyklucza, że w tym roku rozpocznie debatę społeczną na temat dyrektywy.”

  Za to na takie flagowe projekty nie skąpi się nawet złotówki..
  http://mocak.com.pl/mocak
  http://www.piotrskarga.pl/ps,9044,2,0,1,I,informacje.html

 68. historykfiolkow 3 lutego 2012 o 10:31 am

  Witam. Chciałem podzielic sie pewnymi spostrzezeniami. Po pierwsze praktycznie wszedzie gdzie sie poruszam: sklep, tramwaj, autobus nawet taxi ludzie mowia jedno: telewizja podaje znacznie wyzsze temeperatury niz sa w rzeczywistowsci, roznice wynosily srednio jakies 6 stopni (tzn w rzeczywistosci – 20 w telewizorni -14) – taka dezinformacja wbbrew pozorom moze i mysle, ze juz doprowadzila do tragedii.
  Kwestia druga to kwestia ACTA- pomijajac to, ze ACTA wprowadza przerazajace regulacje dotyczace zywnosci i lekow, ktore maja wlasciwie jasno okreslony cel, to nierozumiem dlaczego szatanska elita wprowadza utrudnieniew rozpowszechnianiu swojej propagandy. Jasne jest, ze Ci ktorzy sciagali filmy i muzyke z netu nie zaczna jej teraz nagle kupowac. Wieksze serwerownie zawiesily poki co dzialanosc. Pseudo elita traci w ten sposob swoja tube propagandowa w postaci szmirofilmow z holyludu – ktorych spoa zasluga co by nie powiedziec bylo tak latwe przyjecie przez tak wielu klamstw w stylu 9/11 itd itp.
  Trzecia kwestia to kwestia internetu- pomijajac juz sama wiadomosc zaprezentowana wczoraj na blogu, mysle, ze wylacznie netu jest mozliwe. Nie wiemy ilu tak naprawde mamy glownych dostawcow internetu do Polski- tzn. ile firm jest glownym zrodlem. Jka pisano na wielu blogach nieclae 180 firm ma w rekach 70% gospoddarki. Dlaczego tak nie ma byc z internetem. Wymuszenia (nie)rzadu aby zaprzestali czasowego dostarczania uslugi jest calkiem mozliwe. A juz na pewno jest mozliwe pozbawienie internetu 80% spoleczenstwa – wykorzystujac do tego tp oraz sieci komorkowe. Przeciez w USA powstal juz plan zamkniecia internetu w razie niebezpieczenstwa – obama przekazal jakies klucze pseudo medrcom internetowym, mozna poczytac np w tym linku:
  http://webhosting.pl/Siedmiu.medrcow.otrzymalo.klucze.do.Internetu
  Pozdrawiam

  • zenobiusz 3 lutego 2012 o 11:21 am

   Ciekawe refleksje.
   Może odpowiedź znajdziesz tutaj.Mnoży się sensacje,zagrożenia i i newsy dla odwrócenia uwagi.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/02/destabilizacja-bieguna-poludniowego/

  • Wojox 3 lutego 2012 o 11:31 am

   A ja myślę że net może zniknać tak szybko jak się pojawił. Pamiętam czasy jak się rodził mój syn. Rok 1991 to był i nie było netu i żyłem, chyba nawet lepiej….Dziś jest miliony ludzi uzależnionych, od tego bloga także…

  • Sully 3 lutego 2012 o 12:33 pm

   Ni emożesz „przewidzieć ” dokładnei pogody, stąd różnice, oni podaję średnia temperature dla danego regiony. W jedym będzie powyżej a w drugim poniżej i tak oto jest średnia! Ludzie przestańcie węszyć wszędzie spiski!!

 69. Waldemar E. 3 lutego 2012 o 10:52 am

  Obserwuje i czytam tego bloga od kilku miesiecy.
  Mozna sie naprawde nakrecic na to ze „Ci Wielcy” chcą nam ludziom robic tylko źle, truć, okradac i zabijać nas.
  W takim wypadku brakuje tutaj pozytywnego patrzenia na świat, cieszenia sie tym co jest, zyć szczęsliwie.

  Poza tym czytajac komentarze nt religi, wyznania, wiary w Boga lub innego boga to zalecam dac sobie luz i miec szacunek do samego siebie. Jesli szanuje czlowiek sam siebie i zna swoją wartosc to druga strona go nie obrazi i nie ma awantur.

  Niestety jest inaczej i co chwile czytam jak to ludzie wierzący sa niby krytykowanie itd – a warto spojrzec na siebie i jak traktujemy samego siebie i jak to traktowanie projektujemy na inne osoby.

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 11:53 am

   Waldemar E. – na tym blogu jest 2 pozytywnych ludzi 🙂 ja i navajo – reszta to czarnowidze którym świat sie kończy średnio raz w tygodniu 😀 i nawet ich bogowie nic nie są w stanie na to poradzić

 70. zenobiusz 3 lutego 2012 o 10:58 am

  Coś takiego.Nie wyłączyli internetu !!!!

  • waryjat 3 lutego 2012 o 11:08 am

   Dziś w nocy ok. 3 nawet się przestraszyłem, że to prawda. Nie miałem internetu przez równe 15min. pewnie to jakiś przypadek, bo ostatnio mam duże kłopoty z internetem, a może to był jakiś test. Może ktoś siedział tak późno w nocy i też coś podobnego zaobserwował?

  • iHe 3 lutego 2012 o 12:02 pm

   Jak wtedy będą monitorować grype666 swoim ulubionym narzędziem GóoGlekiem..

   Patrząc na pejsbukowe rewolucje ,będą na pewno potrzebować tego anonimowego virtualnego tłumu do własnych celów.Tylko teraz trzeba selektywnie wyłączyć nieanonimowych i nie całkiem virtualnych,zanim zostaną uciszeni.

   A tu jeden z serii manipulatorskich cudów meeerdikarskich.
   Niby jesteś za, a nawet przeciw ,w każdym razie nie mamy zdania ,a jak mamy to zdanie zbliżone do oficjalnych źródeł.:

   „Tymczasem mamy już luty, czyli okres, gdy powinniśmy kichać, kasłać i czuć się połamani, a grypa wykazuje – jak podają specjaliści – „relatywnie niską” aktywność.”
   (tak się dziwnie składa ,że cała masa z nas była połamana z miesiąc temu tylko nie pognała do apteki PO aktualizacje antywirusowe od PIG pharmy ,ani nie skorzystaliśmy z narzedzia:

   „Możemy coraz skuteczniej walczyć z ogniskami epidemii, gdy tylko się pojawią – ułatwiają nam to nowe narzędzia, takie jak Google Flu Trends, ale z ustalaniem na czas genetycznego wzoru każdej nowej mutacji wirusa sprawa jest znacznie bardziej problematyczna. ”

   A to jest dopiero interesująca konkluzja,jak zwykle nie bez interesowna:

   „Przez lata naukowcy starali się łączyć siłę ataków grypy ze zmianami klimatu. Ponieważ infekcje pojawiają się zwykle w zimie, grypa musi najwyraźniej lubić pluchę i chłody… Jeśli tak by rzeczywiście było, proces globalnego ocieplenia klimatu ograniczyłby przypadki zachorowania na grypę. A przecież ocieplenie nie zahamowało pandemii nieznanej wcześniej odmiany grypy w 2009 r., która zaczęła się w kwietniu w… Meksyku. Co więcej – najbardziej zjadliwe szczepy grypy powstają w upalnych krajach południowo-wschodniej Azji.”..

   Może prościej byłoby wyciągnąć konkluzje ,że grypa łatwiej rozwija się w krajach przeludnionych z ptk.widzenia globalistów i ich włotaszy.
   (w końcu na filmie epidemia strachu nietoperek batman zrobił kupke w Azji i kupa ludu pomarła.)
   A góóglek POliczył trupy,zaplanował obławy i kwarantanny,namierzył wrogów demo/kracji czyli internetowe niesiołomy sprzedające nic nie warte zioła 😉 i inne remedia komikwojażerskie.

   Na koniec góógiel pharmacy wkroczy do akcji..
   Pewnie chcą się zmierzyć z problemem komiwojażera w praktyce..Czyli powrót do korzeni dla co po niektórych.
   http://webhosting.pl/Algorytmy.aproksymacyjne.opracowane.przez.Polaka.przyspiesza.Internet
   http://swiat.newsweek.pl/widmo-grypy-krazy-nad-europa,87929,1,1.html
   http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Google_zaplaci_500_mln_dolarow_kary-36577.html
   (stare ale znamienne)
   http://www.youtube.com/watch?v=oNofb-OlZyQ googles dark side – google conspiracy

   Dla przypomnienia NWO w sieci już jest: http://www.youtube.com/watch?v=R7yfV6RzE30 The Beast File: Google (‚HUNGRY BEAST’, ABC TV)

 71. Kruk 3 lutego 2012 o 11:17 am

  Odnoszę coraz wyraźniejsze wrażenie że łżemedia stosują sprytną technikę pompowania ludzkich emocji i oczekiwań. Po co pompować ? ano żeby wykreować pożądaną sytuację. Bo sytuacja staje się faktem, kiedy ludzie podświadomie zaczynają w swojej masie pożądać określonej sytuacji. Dam przykład – wojna światowa. Od lat media dość regularnie wzmagają podawanie informacje o zagrożeniu ze strony Iranu oraz o zagrożeniu wojną z tym krajem – wygląda to tak, że poziom zainteresowania mediów faluje. Raz podaje takie informacje że już, że ja kilka tygodni i nasila panikę, by później odpuścić sobie, ale za kilka miesięcy sytuacja powtarza się. Ludzie oczywiście boją się wojny i jej konsekwencji i na takie informacje reagują postawieniem w stan gotowości przed zagrożeniem. Po kilku latach falowania nastrojów, w ludzkiej świadomości zmęczonej ciągłymi alertami, pojawia się podświadoma potrzeba rozładowania napięcia – a więc nastąpienia tego czego się boję. Oczywiście w cały ten spektakl doskonale wpisują się strony internetowe piszące o „spiskowych teoriach dziejów” – dokładnie jak ten blog – niektóre świadomie , bo taki był ich cel powstania a inne zupełnie nieświadomie.
  Powie ktoś, po co takie zabiegi? – nie lepiej sprowokować, zrobić drugie 911? Otóż nie. Jeżeli wola ludzi sprzeciwia się wojnie, to każda prowokacja spali na panewce – ludzie przecież świadomie nie przystąpią do samounicestwienia. Dopiero, kiedy wewnętrznie zapanuje w nas potrzeba aby to wszystko wreszcie wypaliło się w ogniu oczyszczenia – dopiero wtedy nastąpi prowokacja a ludzie ochoczo skoczą sobie do gardeł.
  Jakieś wnioski?
  Chyba lepiej rozmawiać o tym jak pokonać bariery blokujące nam prawdziwy kontakt z drugim człowiekiem, jak rozpoznać przyjaciela w swojej własnej żonie, jak dostrzec sztywny kościec własnych przekonań , niepozwalający nam zaakceptować prawdy innego człowieka.

  • Peryskop 3 lutego 2012 o 1:23 pm

   @Kruk, dzięki za rozsądne słowa i słuszne obserwacje celowego falowania nastrojów.

   Osoby świadome istoty tych technik manipulacji są mniej na nie podatne.
   Dlatego ważne jest propagowanie tej wiedzy.

   Ale jedną z przeszkód na tej drodze są paradoksy – dość częste w psychologii –
   co powoduje u wielu osób niezdolność do zrozumienia i uwierzenia, że to tak właśnie działa.

 72. Ania 3 lutego 2012 o 11:29 am

  Wklejam, aby nikt już nie miał wątpliwości.
  Walkę o niepodległość trzeba zacząć od UPAŃSTWOWIENIA NBP !!!
  Wszystko inne , też ważne, potem.
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/02/03/kto-tak-naprawde-jest-wlascicielem-nbp/

 73. kowal_nik 3 lutego 2012 o 1:16 pm

  Mizia miesza prawdę z fikcją od dawien dawna ,a to nazywa się po imieniu DEZINFORMACJĄ .
  Ewentualnie człowiek ten ma problemy natury psychicznej i bardzo lubi zwracać na siebie uwagę ,kiedyś podał do siebie adres mailowy i nr.tel .
  Więc Monitor , narażasz się na kpiny cytując fantazje Mizi ,a u niektórych wzbudzasz bezsensowne dywagacje .
  Pomyślcie ,gdyby teraz zamkneli internet ,na fali niezadowolenia młodzieży to dopiero ludzie zrobiliby zadymy , w miastach na ulicę wyszliby i dorosłe osoby korzystające z internetu ,co zaowocowałoby przegonieniem PO i innych marionetek .
  Po drugie większa część gospodarki jest UZALEŻNIONA od komunikacji internetowej ,planowanie ,dystrybucja ,zamówienia,dostawy ,rozliczenia ,finanse ,więc już samo to wyklucza świadomą możliwość wyłączenia internetu .
  Myślcie logicznie ,a nie dawajcie się wpędzać w paranoiczne przypuszczenia i obawy .Zapomnijcie o możliwości wprowadzenia ,,stanu wyjątkowego” tak wiem jest tu wielu zwolenników tego wymysłu .
  Marionetkowemu ,,rządowi” jest na rękę aby ludzie mieli tematy zastępcze i nie dyskutowali o Zamachu Smoleńskim , rabunkowemu wyprzedawaniu majątku ,zaostrzaniu prawa wobec obywateli ,zwiększającej się ilości fotoradarów ,kamer .

 74. Katon Najmłodszy 3 lutego 2012 o 5:14 pm

  Dzieciofobia rodzi ciążofobię

  Jest jeszcze rarytas – na deser profesorka Środa dodaje: „ciąża wycieńcza, zniekształca, czyni własne ciało obcym, budzi lęki, czy wszystko jest w porządku”. Hmm… Jeśli to ma być argument za niezachodzeniem w ciążę i nierodzeniem dzieci, to muszę pani profesorce uzmysłowić, że rodzić to może bardzo poważne konsekwencje. Nie tylko ciąża wycieńcza, zniekształca, czyni ciało obcym i budzi lęki. Praca zawodowa również skutkuje takimi dolegliwościami, ale czy ktoś rozsądny z tych powodów opowiedziałby się przeciwko pracy? Chyba tylko lenie, leserzy i patentowane feministki, którym bardzo rzadko zdarza się pracować własnymi mózgami. (całość http://katonisliwka.wordpress.com/