Wydarzenia i komentarze, 2 lutego 2012r.

Może być ważne – dzisiaj w nocy zamknięcie internetu?
Jane Burgermeister ostrzega: niedługo może być koniec internetu jaki znamy
Lindsey Williams – przygotujcie się do dewaluacji dolara
Krajowa Rada Adwokacka o ACTA
 

Może być ważne – dzisiaj w nocy zamknięcie internetu?

Ten tekst pojawił się dzisiaj w komentarzach – był w moderacji. Nie mogłem go wcześniej wpuścić. Zamieszczam go gdyż być może pochodzić faktycznie z przecieków.

miziaforum, Wysłany 02.02.2012 o 12:50 pm
uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OTRZYMAŁEM MAILA OD OSOBY PRACUJĄCEJ DLA RZĄDU – DZIŚ W NOCY PLANOWANE JEST WYŁĄCZENIE INTERNETU W POLSCE ABY PROTESTUJĄCY NIE MOGLI SIĘ KOMUNIKOWAĆ NIE WIADOMO NA JAK DŁUGO. OFICJALNYM POWODEM MA BYĆ PODANIE INFO W TV I MEDIACH ŻE TO WINA NADZWYCZAJNIE NISKICH TEMPERATUR. AWARIA PLANOWANA – NA POMOC DONKOWI PRZYSZEDŁ MRÓZ. ROZSYŁAĆ TO INFO WSZĘDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
załatwiać dogrywać terminy jak najszybciej

[Komentarz monitorpolski: Uwaga: może to być dezinformacja lub test rozchodzenia się tego typu wpisów, zatem zalecam dystans. Czytaj komentarze pod spodem i obserwuj co się dzieje]

Jane Burgermeister ostrzega: niedługo może być koniec internetu jaki znamy

Kilka dni temu dostałem mail od dziennikarki austriackiej Jane Burgermeister, w którym ostrzegła, że należy jak najszybciej zrobić backup wszystkich ważnych blogów i stron internetowych, gdyż mogą „zniknąć”. Ma być to wynik podpisania ACTA i wejście w życie otwartego zamordyzmu i terroryzmu rządu światowego.  Oczywiście, jest to wynik desperacji zagrożonych „elit: i nie jest powiedziane, że im się ta operacja uda. Wiadomo jednak, że osaczony niedźwiedź jest groźny, zatem można się spodziewać wszystkiego.

Jak ściągnąć zawartość bloga? Najprościej darmowym programem WinHTTTrack: http://www.httrack.com/ ale może znacie jeszcze jakiś inny lepszy program? Używałem jeszcze ukraiński SxBandMaster http://www.sxbandmaster.com/, jednak ostatnia wersja, którą ściągnąłem była zainfekowana trojanem.

Lindsey Williams – przygotujcie się do dewaluacji dolara

Powołam się tu na audycję Jeffa Rense z 2 stycznia 2012 – wywiad z pastorem Lindsey Williamsem. Jak on sam twierdzi, był przez wiele lat pastorem na Alasce, w siedzibie magnatów paliwowych i przez to miał możność poznać ich tajemnice. Za ich zgodą Williams częściowo te tajemnice ujawniał w ubiegłych latach – jak ceny ropy czy opóźnienia inwazji na Iran. Fakty potwierdziły przewidywania Williamsa, choć nie wszystkie. Uważa on, że elity mają swoistą etykę polegającą na ujawnianiu swoich planów a priori.
Przez lata rzekomym źródłem informacji był Ken Fromm, który zmarł na początku ub. roku. Williams jednak ma nowe źródło.
Lindsey Williams ujawnia pikantne szczegóły działania FED, jak to, że dokładnie w Boże Narodzenie Rezerwa Federalna przekazała Unii Europejskiej 600 miliardów dolarów! Te pieniądze uratowały walutę europejską. Najważniejsze jest jednak to co przewiduje na najbliższą przyszłość.
Powołuje się na przemówienie obecnego prezesa Rezerwy Federalnej (FED) Bena Bernanke z 21 listopada 2002 roku, w którym ujawnił on plany jakie mają być zrealizowane w przyszłości.
Zob: http://www.federalreserve.gov/boarddocs/speeches/2002/20021121/default.htm
Bernanke opisał wówczas 5 mechanizmów regulacji w przypadku zaburzeń rynkowych, kryzysu długowego i depresji. To co 9 lat temu mówił ówczesny gubernator FED nie było niczym niezwykłym, jednak teraz w sytuacji poważnego kryzysu, mechanizmy wtedy przez niego opisane mogą być z powodzeniem wykorzystane.
I większość z nich została wykorzystana!
Szczególnie istotne jest wykupywanie przez FED własnych papierów wartościowych. 2 lata temu Ken Fromm ostrzegł Williamsa, że jeśli zacznie się ten proceder to kolejnym krokiem będzie dewaluacja dolara. Bernanke w 2002 roku przewidywał dewaluację 40-procentową i takiej należy się spodziewać. Dewaluacja ma być przeprowadzona w ciągu weekendu, gdy banki są zamknięte. Tak więc w poniedziałek Amerykanie (i nie tylko) obudzą się mając tylko 60% swojego majątku.
Podobny numer wyciął Amerykanom Prezydent Franklin Delano Roosevelt, który w 1933-34 roku przez wykupienie złota od Amerykanów za 20 dolarów za uncję, a następnie podniesienie jego ceny do 35 dolarów. Było to czyste oszustwo, nie stracili tylko ci, którzy ukryli złoto.

Krajowa Rada Adwokacka o ACTA

Kopiuję komentarz, gdyż jest ważny. AQQ 2 Luty 2012 o 11:07 pm
25.01 krajowa rada adwokacka podała jakie prawo obowiązywać bedzie od 26 stycznia w sprawie ACTA.
Za pobranie filmu z np: torrenty grozi kara do 3 lat wiezienia za udostepnienie tego pliku czyli tzw. seedowanie bo jest to nazwane rozpowszechnianiem do lat 5 jednak sądy będą mogły odstąpić od aresztu jeśli zapłacimy kare za nielegalne pobranie z sieci filmów czy muzyki {PIRACTWO}. Za pobranie 1 pliku muzyki kara 3 złotych za film 8 złotych + koszty sądowe. W sumie nie jest to duża kwota lecz policząc ile filmów i muzyki ściągamy w miesiącu suma mała nie będzie. Jak zwykle rząd jnformuje nas dzien przed wejciem prawa w życie. Ciekawe kiedy usłyszymy w mediach a raczej szybciej dowiemy sie z internetu o pierwszych przypadkach aresztowań kub karania grzywną.
Pozdrawiam /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/

UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie…? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO!
/skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1.
Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. A więc zbieramy podpisy pod referendum. To MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd.

Reklamy