Kto naprawdę zamordował Aleksandra Litwinienko?

>>http://www.youtube.com/watch?v=gF2YPdYOQ7s
Ojciec Aleksandra, który był głównym aktorem agresji medialnej na Putina całkowicie zmienił zdanie. Oto nagranie, które zrobiła z nim telewizja rosyjska we Włoszech, gdzie obecnie mieszka (…) Czy warszawski ślad faktycznie prowadził do Putina?

Kto naprawdę zamordował Aleksandra Litwinienko?

Pamiętamy tragedię rosyjskiego oficera wywiadu Aleksandra Litwinienki, który zmarł w mękach otruty polonem. Ojciec Aleksandra, który był głównym aktorem agresji medialnej na Putina całkowicie zmienił zdanie. Oto nagranie, które zrobiła z nim telewizja rosyjska we Włoszech, gdzie obecnie mieszka:

Prawda o Litwinienko: http://www.youtube.com/watch?v=gF2YPdYOQ7s

Okazuje się, że Litwinienko był nie tylko podpułkownikiem FSB, ale przede wszystkim agentem wywiadu brytyjskiego. No i to nie żaden „Putin” go sprzątnął, tylko kolesie z MI5 czy też MI6! Można się domyśleć, że był w czymś niewygodny lub po prostu zbędny – i jako taki mógł być wygodny jako rzekoma ofiara Putina.
W mediach pojawiły się tylko zdawkowe informacje na temat tego co obecnie mówi ojciec Litwinienki. A w 2006 roku aż huczało. Przypomnę fragmenty tekstów z tego okresu:

Gazeta Wyborcza: Dlaczego umarł Aleksander Litwinienko
Dziś brytyjscy śledczy przylatują do Rosji, aby przesłuchać świadków w sprawie śmierci Aleksandra Litwinienki. Były pułkownik FSB zmarł w piątek w Londynie po trzytygodniowej chorobie, którą najprawdopodobniej wywołał radioaktywny polon znaleziony przez lekarzy w ciele Rosjanina.  Bliscy Litwinienki oskarżają prezydenta Putina o zlecenie otrucia człowieka, który od kilku lat zarzucał gospodarzowi Kremla m.in. wykorzystywanie tajnych służb do krwawych porachunków z oponentami. Ponadto Litwinienko współpracował z Borysem Bierezowskim, najgłośniejszym wrogiem Putina (…) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,3758121.html
O dziwo, cały tekst jest zablokowany i nie znalazłem nigdzie jego pełnej kopii. Być może Gazeta Wyborcza udostępnia stare artykuły za opłatą, nie wiem, rzadko korzystam z informacji tam zamieszczanych.

Ciekawy jest ten tekst:
Gazeta Wyborcza: Zabójstwo Litwinienki: ślady radioaktywności w samolocie do Warszawy
Brytyjskie władze prowadzące śledztwo w sprawie otrucia Rosjanina Aleksandra Litwinienki znalazły ślady radioaktywności m.in. w samolocie, który przewoził pasażerów z i do Warszawy. O tym, kto otruł w Londynie byłego oficera KGB i krytyka Kremla Aleksandra Litwinienkę, nadal wiadomo niewiele. Litwinienko zmarł w poprzedni piątek. Lekarze  wykryli w jego moczu polon 210, substancję radioaktywną, która jest wielokrotnie bardziej trująca niż np. cyjanek. Sam Litwinienko uważał, że za jego otruciem stoi prezydent Rosji Władimir Putin. Brytyjska policja szuka śladów radioaktywności w miejscach, które odwiedzał Rosjanin (…) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,3765292.html. Niby z dystansem, a „wiadomo” kto to zrobił.

Czy warszawski ślad faktycznie prowadził do Putina? Najdziwniejszą opinię odnośnie śmierci Litwinienki wyraził znakomity dziennikarz amerykański Wayne Madsen, były agent największej agencji wywiadowczej USA NSA (4-krotnie większa od CIA). Otóż opublikował on artykuł, w którym oskarżył … Radka Sikorskiego! Wzmianka o tym jest na forum Gazety Polskiej: http://klubygp.webd.pl/klubygp/awaria_kg/kg.php?temat=12&archiv=2
Tu natomiast jest oryginalny artykuł Madsena: http://www.davidicke.com/articles/illuminati-criminals-mainmenu-58/4603-was-the-use-of-polonium-to-kill-litvinenko-a-clue-to-the-identity-of-the-killer-or-killers

W 2007 roku Sikorski został zdymisjonowany z pozycji Ministra Obrony z uwagi na to, że ma podwójne obywatelstwo. Po cichu mówiło się jednak, że mógł być agentem brytyjskiego wywiadu.
https://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/06/echa-wystapienia-min-radoslawa-sikorskiego/

Dlatego mówię wam, ostrożnie z tym Smoleńskiem!

Reklamy