Wydarzenia i komentarze, 3 lutego 2012r.

Internet nadal działa. Potrzeba pozytywnych działań
List dr Zbigniewa Kękusia do naczelnego rabina Polski
ISDA – organizacja, o której się nie mówi    Krach w Europie – nieunikniony
Co naprawdę dzieje się w Syrii?    Co się stało z USA?
 

Internet nadal działa. Potrzeba pozytywnych działań.

Jednak na razie nie ma blokady. Nie traktuję wczorajszego wpisu Mizi jako oszołomstwa, jeśli by tak było to nie zamieszczałbym tego. Zamiast krytyki, proszę o zaproponowanie konkretnych rozwiązań na wypadek, gdy internet nie będzie już platformą wolności. Plany uniemożliwienia nam wolnej łączności istnieją, o czym świadczą próby wprowadzenia ACTA i innych totalitarnych przepisów. Należy z nimi walczyć ze wszech sił, w każdy dozwolony prawem sposób. Po naszej stronie jest większość ludzi myślących, należy jednak się organizować i zacząć konkretnie działać.
Sądzę, że można by np. założyć Ogólnopolski Ruch Wolności Internetu, a nawet Partię Wolności Słowa (nie mylić z Unią Wolności).
Ludzie, musicie sobie zdać sprawę z tego, że w chwili obecnej walczycie o życie. Elity otwarcie mówią o depopulacji globu – eksterminacji ponad 90% ludzkości. Wszystko co się obecnie dzieje w polityce zmierza właśnie ku temu. Eksterminacyjnej polityce podporządkowane są zmiany socjalne – zubożenie społeczeństwa, przejmowanie nieruchomości, niszczenie rodziny, walka z religią, deformacja edukacji, kreowanie nowej zaburzonej „kultury”, dewastacja sztuki i moralności, itd.
Wszystko to wychodzi z instytucji sterowanych po cichu przez sanhedryny satanistów – ONZ, Unię Europejską (głównie Komisję Europejską), instytucje pozarządowe, a także skorumpowane rządy i parlamenty. Większość osób pracujących dla tych instytucji nie zdaje sobie sprawy, że uczestniczy w wielkim ludobójstwie, zorganizowane są one hierarchicznie, piramidalnie, tak więc góra może z łatwością wdrażać perfidne zarządzenia. Ale to ma też swoją słabość – nielicznych agentów satanistycznego NWO łatwo zidentyfikować, a potem usunąć.
Identyfikujmy ich po ich decyzjach. Posłów można zlokalizować po sposobie głosowania, ministrów po treści wypowiedzi prasowych i decyzjach, przedstawicieli organizacji pozarządowych po ideologii, jaką promują.
To można łatwo monitorować – dane są ogólnie dostępne, brakuje tylko zorganizowanego „społeczeństwa alternatywnego”, które by się tym zajęło. Zatem należy to społeczeństwo tworzyć.
Moim pomysłem jest tworzenie niewielkich, maksymalnie 14-osobowych grup (niekonieczne do rejestracji), które nawiązywałyby z sobą kontakty. Aby przekonać ludzi do tworzenie takich grup, konieczne są publikacje – najlepiej jako obustronnie zadrukowane ulotki. Ludzie nadal nie czują zagrożenia, choć coraz więcej osób widzi, że coś jest nie tak. Pandemia w 2009 roku była okazją, nie wykorzystaliśmy jej. Teraz mamy ACTA – sądzę, że jest to moment przełomowy, który obudził ludzi młodszego pokolenia.
Kujmy to żelazo, a wykujemy nową, świetlaną przyszłość.

List dr Zbigniewa Kękusia do naczelnego rabina Polski

List jest bardzo długi, dlatego zamieszczam tylko fragment. Całość do pobrania jest w linku:
http://dl.dropbox.com/u/2346872/Z%20Kekus%20-%20list%20do%20Rabina%20M.Schudricha%20-%201%20lutego%202012.doc

Wielce Szanowny Rabinie,

Uprzejmie proszę o sporządzenie i doręczenie mi wyjaśnienia, czy podane niżej, zaczerpnięte przeze mnie ze źródeł internetowych cytaty pochodzą z najświętszej księgi judaizmu, Talmudu:

1. „Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a)
2. „Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem” (Keritot 6b)
3. „Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy” (Midrasz Talpioh 225)
4. „Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b)
5. „Jest w porządku oszukać gojów” (Sanhedryn 57a)
6. „Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” (Baba Kamma 113a)
7. „Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” (Midrasz Talpioh 255b)
8. „Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci” (Sanhedryn 57a).
9. „Jeżeli poganin (goj) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.” (Sanhedryn 58b)

Jest to list otwarty, tak więc dr Zbigniew Kękuś prosi o publikację go we wszystkich mediach.
Strona publikująca informacje o dr Z. Kękusiu:
www.zkekus.pl

Ważne komentarze rabarbarka

Peryskop słusznie zauważył, że świetne teksty rabarbarka z Kanady giną w tłumie. Zatem warto wyeksponować kilka z niech, co czynię poniżej.

ISDA – organizacja, o której się nie mówi
(…) Podobno to jest organizacja tych , ktorzy schowani za kurtyna manipuluja calym swiatowym rynkiem . To oni wlasnie doprowadzili do kryzysu 2008 roku , to oni w dalszym ciagu , nie zwazajac na to , ze swiat jest na krawedzi przepasci, prowadza swoje niebezpieczne gry. O IMF mowi sie duzo , a kto slyszal o organizacji ISDA [ International Swaps and Derivatives Association] ? Chyba niewiele osob.

Jest to potezna organizacja , sterujaca praktycznie wszystkimi najwiekszymi kryzysami finansowymi. Co oni wyrabiaja, nie miesci sie w glowie normalnemu czlowiekowi. Sami o sobie mowia , ze dzialaja jawnie i legalnie. Jaka to jawnosc , kiedy kazdy zapytany smiertelnik nic o nich nie wie, a jaka legalnosc , jesli w programie dzialania wpisany maja punkt ” dzialalnosci manipulacyjnej]

Zobaczcie kto zasiada w zarzadzie . Sa tam same szychy bankierskie z takich bankow jak, JP MOrgan, Morgan Stanley, Deutsche Bank, Citi, Merrill Lynch, Goldman Sachs , HSBC i wiele innych .

To cos jak klub elitarny dla najbardziej perfidnych bankierow , ktorzy w ciszy zalatwiaja poszczegolne kraje. Manipuluja mechanizmami rynkowymi, kieruja transakcjami , kontroluja przeplyw pieniedzy pomiedzy poszczegolnymi podmiotami, , zalatwiaja sprawy kredytow. A wszystko to w imie nie polepszenia sytuacji finansowej krajow , a w celu wyciagniecia przez bankierow zasobow finansowych , ktore jeszcze wyciagnac mozna.

To od nich wlasnie zalezy to co sie dzieje z kredytami i to oni nie chca dopuscic do uznania Grecji krajem niewyplacalnym. A dlaczego ? Otoz instytucje , ktorymi kieruja ubezpieczyly wierzycieli Grecji. Gdyby oglosili upadek Grecji musieliby placic olbrzymie odszkodowania podmiotom ubezpieczonym { CDS} , a tak ciagna z obywateli greckich ile sie da , jednoczesnie wiedzac , ze Grecja nie jest w stanie splacic nawet odsetek od swoich dlugow. Wedlug przepisow , kraj uznaje sie za niewyplacalny wtedy , kiedy placi mniej niz 50% zobowiazan. Uwaga , Grecja splaca mniej niz 10% , bo wiecej nie ma z czego.
Instytucja o , ktorej mowa powinna juz w tej chwili oglosic tzw ” credit event” i uznac Grecje za kraj niewyplacalny. Gdyby rzad Grecji , a zwlaszcza panowie w rzadzie mieli ” jaja” powinni zrobic to sami na wzor Islandii.
Mozna by o tym pisac w nieskonczonosc . Pamietajmy nazwe ISDA, to banda , ktora dziala jakby na zapleczu , ale faktycznie umoczona jest we wszystkie najgorsze swinstwa finansowe , ktorych jestesmy swiadkami. IMF to nic przy nich. Mozna o nich przeczytac na ich stronie.
http://www2.isda.org/about-isda/board-of-directors/

Krach w Europie – nieunikniony
(…) Teraz przynajmniej wiemy , ze wina za wiele wydarzen mozemy obarczyc ISDE. Prawdopodobnie stamtad wyszedl nakaz dla inwestorow dlugow greckich , aby dobrowolnie zrzekli sie 70 % profitu od zakupu tych dlugow. Czyli zamiast spodziewanego zysku rzedu ok 13 procent ,dostana tylko niecale 4 procent. Prawda jest jednak taka , ze albo nic nie dostana , albo ISDA celowo obniza procenty zyskow, aby w razie koniecznosci ogloszenia bankructwa Grecji mniej zaplacic ubezpieczonym inwestorom.

Oprocz tego Grecja czeka na pozyczke w wysokosci 130 miliardow Euro. [ bagatela !!!] , ktora to pozyczka zwiekszy zadluzenie kraju , ktore juz dzisiaj siega 160 % przychodow GDP . Te dlugi sa nie do splacenia. Grecja w obecnej formie jest bankrutem!!! Finansowym trupem!!!
20 marca mija termin wyplaty 14,5 miliarda dolarow inwestorom , a kasa pusta. Nawet Salomon tu nie pomoze. W kwietniu wybory w Grecji , oj bedzie sie dzialo.

W Europie spotykaja sie jutro na narade 4 kraje , ktore utrzymaly swoj rating jako kraje potrojnego A, czyli AAA. Sa to, Niemcy, Luksemburg, Holandia i Finlandia. [ ciekawy zestaw]
Beda debatowac nad nowym programem dla Grecji , a patrzac na sklad tego gremium mozna przypuszczac , ze reszta krajow znajduje sie juz w takiej sytuacji , ze nie musza juz zachowywac nawet resztek pozorow , ze u nich jest OK. Po prostu nie sa w stanie ratowac czyjejs plonacej d… jesli sami siedza na rozzarzonych plytach.

Do Grecji ma leciec z USA przedstawiciel Deutsche Bank na specjalne rozmowy. [ omawiac warunki upadku Grecji ? Jednym z szefow ISDY jest przdstawiciel tego banku]

Irlandia i Portugalia zostaly ostatnio objetem specjalna ” troska” przez UE , wiec tam tez niewesolo. Nawet zastanawiam sie czy przypadkiem ACTY nie naglosniono teraz celowo , zeby zaciemnic sprawe upadku Unii? Jesli sytuacja osiagnie ” end point” , zastapi krach nie tylko jednego kraju , ale wielu krajow, ludzie potaca swoje oszczednosci z dnia na dzien.

To ze nastapi krach w Europie to pewne , nie wiadomo tylko jak bolesny bedzie dla poszczegolnych krajow. Warto obserwowac sytuacje , bo media nie maja zamiaru dzielic sie wiadomosciami na ten temat z szeroka publicznoscia.
http://mobile.bloomberg.com/news/2012-02-02/greece-seen-as-struggle-even-after-2nd-rescue?category=

Co naprawdę dzieje się w Syrii?
W Syrii krwawa jatka. ” Wynajeci” najemnicy przypuscili szturm na obrzezach Damaszku i w innych miastach Syrii , aby zmusic Rosje i Chiny do ustepstw w sprawie rezolucji anty – Assadowskiej.
Informacje naplywajace z Syrii sa tragiczne. Syria zalana zostala przez Usrael bronia, prywatnymi kontraktorami[ czytaj, zbojami] , wywiadem, snajperami i faktycznie jest w stanie wojny z obcymi silami.

Zginal tez jeden z dowodcow Armii Syryjskiej. Cywile jakoby mordowani przez Assada to nic innego jak sila chlopa trenowana, wyposazona , zorganizowana przez obce wywiady. Na jednej ze stron , ktos napisal , ze Syria powinna zablokowac granice z Izraelem , aby nie naplywaly stamtad dostawy broni i ” cywilow” specjalnie szkolonych na okazje zamieszek. [ podobnie na granicy z Turcja]

Co do Iranu to rzeczywiscie coraz wiecej informacji dociera do nas , ze mozemy spodziewac sie jakiejs szczegolnej akcji , ktora stanie sie zarzewiem ataku na Iran. MSM coraz czesciej przekazuja informacje , ze to Iran zaatakuje Ameryke . Chyba wczoraj szef National Intelligece
przedstawil raport , ze Iran szykuje false flag atak na amerykanskiej ziemii. Do tego oczywiscie dolozono wiadomosc , o rychlym wyprodukowaniu bomby atomowej przez Iran i przedstawiono ” historie” iranskich atakow na cele amerykanskie w przeszlosci. Maszyna dezinformacji uruchomiona 9/11 2001 roku pracuje pelna para. Klamstwa maja na celu urobienie opinii publicznej i obawiam sie ,zaaranzowania jakiegos false ataku . Te scierwa tak klamia , ze nawet okim nie mrugna. Podobalo mi sie jedno powiedzenie , ktore znalazlam na jednej ze stron.
Przez zalganych politykow i dziennikarzy traktowani jestesmy jak pieczarki na farmie. Trzymaja nas w ciemnosci i karmia gownem
http://www.washingtonpost.com/world/national-security/iran-is-prepared-to-launch-terrorist-attacks-in-us-intelligence-report-finds/2012/01/30/gIQACwGweQ_story.html

Co się stało z USA?
Zwiazek Socjalistycznych Stanow Ameryki chce regulowac wszystko w swoim kolchozie. .Boze Ty moj , gdzie ta Ameryka do , ktorej sciagaly miliony emigrantow , aby z bliska zobaczyc demokracje, wolnosc , aby ciezko pracowac , ale i zarobic na godziwe zycie i jeszcze odlozyc na cos na spokojne zycie na emeryturze? Kto wtedy myslal o tym , ze Ameryka stanie sie krajem policyjnym , ktory bedzie regulowal kazdy krok spokojnych ludzi? A tyle bylo krytyki pod adresem ZSRR . Dzisiaj ZSSA bije na glowe swioch dawnych wrogow. W zasadzie to mozna zapytac , czego panstwo amerykanskie nie reguluje? Jedna z najnowszych propozycji to regulacja prawna w sprawie ” wykorzystywania” wlasnych dzieci w pracy na farmie. Amerykanie oburzeni [ i co z tego wynika ? nic , zero…] . Od pokolen bowiem dzieci farmerow braly czynny udzial w pracach polowych razem z rodzicami, ktorzy w ten sposob uczyli swoje dzieci szacunku do pracy , pieniedzy i drugiego czlowieka. W ten sposob dzieci przejmowaly po starych rodzicach farmy i zostawaly w tym ” biznesie” do konca zycia , aby z kolei przekazac go swoim dzieciom. A dzisiaj rzad mowi im , ze ich dzieci przed ukonczeniem 16 lat nie moga dojsc do krowy czy konia, nie moga prowadzic traktora ani innej rolniczej maszyny, nie moga wchodzic na drabine wyzsza niz 20 feet …. Te same regulacje maja dotyczyc wiekszych ogrodkow. Matrix ?
Matrix w najgorszym wydaniu.
Czyzby panstwo probowalo zagonic dzieciaki , ktore dotad pomagaly rodzicom , przed telewizor i do gier komputerowych? Czyzby te regulacje wkraczajace w sprawy wychowania mlodego pokolenia mialy na celu zniszczenie farm ? Czy ktos chce zniszczyc rodziny farmerow , czyli tych , ktorzy zywia narod?

To juz nie jest Ameryka , to Gulag albo lepiej FEMA Camp . Jak widac po kazdym kolejnych kroku naprzod, ci chorzy ludzie sa coraz blizej naszej kuchni, pokoju i sypialni. Niedlugo wejda i tam . Narazie sa na naszym polu, w naszym ogrodku i na podworku…

http://cnsnews.com/news/article/farm-state-outrage-intensifies-over-labor-dept-proposal-ban-children-doing-some-chores

Reklamy

239 responses to “Wydarzenia i komentarze, 3 lutego 2012r.

 1. emorris 3 lutego 2012 o 11:58 am

  Wielke stękanie na forach nt. ACTA, a podpisów bardzo mało: http://www.wykop.pl/zbieramypodpisy/
  Przecież najprościej zrobić referendum, a nie robić demonstracje.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 12:00 pm

   A to jest najprostsze: http://www.referendumacta.pl/

   Polubienie

   • jakzawsze 3 lutego 2012 o 1:21 pm

    Oni tam chca pesele,dane, i reszta zakotwiczeń. W pewnym sensie to może być agenturalna baza opozycjonistów wobec NWO,Usraeli i reszty ich socjologi. Ok nie kwestionuje tego. Ale kojarzy mi się to z pseudoDEMOKRACJĄ od 89 roku. Wszystko ładnie głosowali i tak sie to wydawało i efekt jest dzisiaj. Ci co wymyślili to ACTA (nato-OZN) maja w pewnym sensie nadludzką władzę i to przeforsują jakąś socjotechniką PSY-OP. Zresztą już widze te ich głupawe słogany w komuno=mediach typu:

    Co prezydent myśli o ACTA? „Oddzielić internautów…”

    lub

    Komorowski: widzę parę problemów w sprawie ACTA ____ // .. a ja dodam jak sobie dalej burżuj komor myśli ” widzę parę problemów w sprawie ACTA , ale i tato ACTA pociśniemy”
    ___________________________________________________
    Powiem wam że to wszystko już za daleko poszło, oni sie nie liczą z ludźmi. A te rzekomy igrzyska http://www.referendumacta.pl/ , to coś w stylu głaskania pieska po ogonie żeby nie szczekał, czyli to taka iluzja , pozór że ludzie mają wybór. W POLŚCE JEST REŻYM I TYLE I COŚ Z TYM TRZEBA ZROBIĆ, NIEWYKLUCZONE ŻE SIŁOWO…

    Polubienie

    • maupa102 3 lutego 2012 o 2:55 pm

     „W POLSCE JEST REŻYM”, którego Polacy (nie chcą widzieć) NIE WIDZĄ !!!!!!!!!!! ;(

     Polubienie

     • hjk 3 lutego 2012 o 9:13 pm

      Tzw. „miękka dyktatura”, której zarządzeń sami jeszcze nie przestrzegają, ale już wszystko gotowe…
      Jesli nastroje się zaostrza nagle okaze się, ze to, co miękkie, „stwardnieje”…

      Polubienie

      • szuwaxpl 3 lutego 2012 o 9:49 pm

       MACIE RACJĘ !!!! WSZYSCY WON!!!!!!!!!!!

       Polubienie

 2. jakzawsze 3 lutego 2012 o 12:00 pm

  Coś już majstrują w przeglądarkach, bo wymuszją klikanie na potwierdzenie certyfikatów przy ładowaniu stron, jest to nagminne …

  Polubienie

  • MamOczy 3 lutego 2012 o 1:10 pm

   Też to mam niestety …

   Polubienie

   • centurion 3 lutego 2012 o 1:32 pm

    Ja mam w Firefoxie cały czas komunikaty o niedostatecznej ochronie danych bo powyłączali szyfrowanie i teraz mają wszystkie dane wszystkich w Kołchoznecie jak na tacy dlatego likwiduje maile i przejdę na prepaid sim card.

    Polubienie

    • jakzawsze 3 lutego 2012 o 2:24 pm

     Mam to samo . Wszedzie cetryfikaty -wymuszenia. Może na linuxe używań alternatyw wobec szpiegów-kapusiów jak FIREFOX-ŁOPERA-SAFARI-GOOGLE CHROME666 … powiem wam invigilacja sie nam zaczyna

     Polubienie

     • monitorpolski 3 lutego 2012 o 2:26 pm

      Tak, linux ładowany z RAM, żeby za każdym razem nowy system się ładował, to jest rozwiązanie. A komputer, na którym pracujesz odciąć od sieci.

      Polubienie

      • Wojox 3 lutego 2012 o 4:51 pm

       Marek to rozwiązanie nie przejdzie. Historia twojego „surfowania” gromadzona będzie na serwerch powiedzmy googla. A wszystko przypisane do Twojego numeru IP. Klikanie na certyfikaty to nic innego jak wyrażanie zgody na własną inwigilację. A jak widać powoli się zaczyna. Wg. mnie przepisy są przygotowywane do ostrych działań przeciwko nam. Zauważyliście że już nie da się życ ? A prawo ma doprowadzić że już wogóle nie da się żyć. Na każdym kroku człowiek będzie narażony na KARĘ finansową….

       Polubienie

      • rozeznany 3 lutego 2012 o 7:06 pm

       a ja mam co chwile komunikat ” kabel sieciowy jest odłączony” pokazuje się na sekundę i znika..

       Polubienie

     • maupa102 3 lutego 2012 o 3:03 pm

      „…inwigilacja się nam zaczyna” INWIGILACJA ZAWSZE BYŁA, tylko teraz robią to bezczelnie i „na chama” !!! DLA NICH JESTEŚMY TYLKO SZARĄ BEZWOLNĄ K U P Ą MIĘSA ! 😦

      Polubienie

     • ekonomiczny hitman 3 lutego 2012 o 7:32 pm

      //Systemy//

      Linux – najlepiej Ubuntu bo dość prosty w obsłudze (http://jakilinux.org/)
      FreeBSD + gnome / kde lub PC-BSD (http://www.bsd4u.org/)
      Qubes OS (4GB ramu trzeba) – polski w wersji beta, dobrze chroni przed wirusami bo dzieli system na kilka przestrzeni (do internetu, do pracy, do rozrywki itp.)

      //Połączenie//

      OpenVPN lub inne VPN ( http://techpp.com/2009/07/09/top-5-free-vpn-clients/ )
      TOR
      bramki proxy (można wejść w jedna bramkę i połączyć się z drugą i dopiero na stronę)
      VirtualBox (można łączyć się przez system zainstalowany na dysku wirtualnym, nie zaszkodzimy wtedy głównemu systemowi)

      //Antywirusy, darmowe wersje//

      Avira
      Comodo firewall
      Malwarebytes’ Anti-Malware
      Coś od spyware’u

      //Szyfrowanie danych//

      TrueCrypt (http://www.cdrinfo.pl/artykuly/truecrypt/) – tam trzymamy wszystkie dane poufne

      //Zapisywanie haseł(zaszyfrowane głównym hasłem)//

      KeePass
      PINs

      //Surfowanie//

      – z dala od portali społecznościowych lub fikcyjne konta
      – z dala od usług google, chyba, że na fikcyjnych kontach
      – loginy najlepiej imionami, byle nie unikalne bo wtedy je można śledzić łatwo
      – zawsze pobierać aktualizacje wszystkich programów

      Zresztą zrobię z tego artykuł jak znajdę czas, bo dużo jest ciekawostek. Nawet XP jest w standardzie tak dziurawy że trzeba o niego zadbać na starcie:

      http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/windows/2009/08/15-krokow-bezpieczenstwa-dla-systemow-windows-xp-i-vista.aspx
      http://infojama.pl/134,artykul.aspx

      Polubienie

 3. zas 3 lutego 2012 o 12:06 pm

  pl20.pl

  Polubienie

  • jakzawsze 3 lutego 2012 o 12:24 pm

   @pl20.pl
   A ty co ? Gówno Prawda michnika forumowe stworzyłeś ? Co to za propagandy ?
   ( Marynarka wojenna-Strategia obronności -Miejsce Polski w Europie i na Świecie-PZPN i pokrewne-Konstytucja-Prawo karne.) Spiepszaj z tym dziadostwem i nie zaśmiecaj monitoraPL !

   Polubienie

   • monitorpolski 3 lutego 2012 o 2:28 pm

    Wpisywać żołnierzom ważne tematy – DU, Fukushima, GMO, chemtraile – niech wiedzą. Lepiej nie trzeba. Niedługo i się żołnierzy pozbędą, bo mają automatyczne drony…

    Polubienie

    • O Rzesz 3 lutego 2012 o 5:33 pm

     „(…) Bo mają automatyczne drony” … fakt i to coraz doskonalsze: http://www.youtube.com/watch?v=2-MbQ6b0kgk

     Polubienie

     • Peryskop 3 lutego 2012 o 7:11 pm

      Ale wciąż mamy kłopoty – ten nowoczesny dron spadł bo zgubił skrzydło:

      http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/israel/9047664/Israeli-drone-the-size-of-a-Boeing-737-crashes.html

      Polubienie

      • ALFA 3 lutego 2012 o 10:24 pm

       Tak tylko tych dron nie ruszać mogą mieć jakieś wirusy chorobotwórcze. Trzeba zastanowić się jak je unieruchomić i nie rozbrajać.Bo to może być jak koń trojański ,ale metalowy.
       Koń trojański nie był zwierzęciem, lecz drewnianą konstrukcją. W „Odysei” … Koń trojański oznacza przynoszącą katastrofę zdobycz, podarunek niewinny i niebezpieczny.

       Polubienie

    • jakzawsze 3 lutego 2012 o 7:55 pm

     No w sumie tak racja monitorze , warto sie zalogować i jakies cenne linki powrzucać. Tylko że czasami usuwają, banują tematy … a krytykować nie ma co ..

     Polubienie

     • monitorpolski 3 lutego 2012 o 8:38 pm

      Próbować z kafejek, pod różnymi nickami. Chłopie, oni nas wszystkich powykańczają, naprawdę myślcie ja tu ludzi obudzić. Wyszukujcie oczywistych faktów, które nawet dureń zrozumie, że coś jest nie tak. Ich główną bronią są media – kontrolę nad nimi trzeba im odebrać!

      Polubienie

      • hjk 3 lutego 2012 o 9:21 pm

       Był taki film, chyba „oni zyją”, ze cały swiat byl hipnotyzowany przez jedno centrum nadajace na cały świat program tv…

       Polubienie

   • ekonomiczny hitman 3 lutego 2012 o 5:46 pm

    Naskoczyłeś na prawie puste forum, które powstało maks kilka dni temu i kto wie, czy nie powstało po wymianie zdań z hjk jakiś czas temu o tym, że przydało by się forum do rozmawiania na temat tego co można w naszym kraju zmienić. I ktoś to forum założył. Pytanie czy to powstało dlatego, że ktoś czyta tego bloga, czy to zbieg okoliczności. Bo jeżeli ktoś nie jest gotowy to mu to forum szybko rozwalą.

    Uważam, że warto się temu przyjrzeć, dlatego napiszę do nich i zapytam o co im chodzi z tym forum.

    Przykładowe działy z brzegu:

    rodzina
    Dział dla ludzi zaproszonych z innych miejsc w internecie. Co chcesz zmienić w tym kraju ?
    pracodawcy
    Dział dla ludzi zaproszonych z innych miejsc w internecie. Co chcesz zmienić w tym kraju ?

    Polubienie

    • monitorpolski 3 lutego 2012 o 6:33 pm

     Popierać należy wszystkie inicjatywy niezależne. Jeśli forum będzie dotyczyło ważnych spraw, niekoniecznie kontrowersyjnych, ale konkretów ważnych dla naszego życia i Polski, to należy to promować.

     Polubienie

 4. człek 3 lutego 2012 o 12:09 pm

  W sprawie półrocznej Madzi, o której słyszał już pewnie cały świat.

  Zastanawia mnie niesamowicie fakt tak wielkiego nagłośnienia tej sprawy. W każdych polskich mainstreamowych mediach jest to topowa sprawa od bodajże tygodnia. Żeby nie było – nie neguję istotności zaginięcia dziecka, jednakże takie i podobne rzeczy zdarzają się prawie codziennie (zaginięcia, gwałty, podpalenia, samobójstwa, porwania itp. itd.), a jednak nie mają aż tak wielkiego rozgłosu i siły przebicia. Nasuwa mi się wniosek, że ta sprawa może być zasłoną dymną, swoistym kamuflażem tego co dzieje się aktualnie w naszym kraju. Czy ktoś wie czy nie są aktualnie „po cichu” podpisywane jakieś ustawy, o których społeczeństwo ma nie wiedzieć? Lub nie dzieją się inne nie do końca wygodne dla rządu wydarzenia? Mam także drugą torię. Ta cała sprawa może w ogóle nie być prawdziwa. Możliwe, że nie było wcale żadnego zaginięcia dziecka. Wszystko inscenizowane po to, by zainteresować czymś opinię publiczną, odcinając tym samym od innych wydarzeń. Co o tym sądzicie?

  Polubienie

  • jakzawsze 3 lutego 2012 o 12:17 pm

   @człek
   Daj se siana czlowieku z tą propagandową informacja, tam na onecie i TVN’ach ić się wyżalaj, nas to gówno interesuje, … kapisz ?

   Polubienie

   • Wojox 3 lutego 2012 o 12:34 pm

    To Was to może zainteresuje, jak się okaże że dziecko zostało „oddane” do KK na ofiarę dla jakiegoś Molocha lub innego Baala. Już niektórzy taką teorię wysnuli. A wiadomo KK już nasiąkł nieczystym „wyziewem”. Nie atakuję tej instytucji. Stwierdzam fakt. A prawdopodobnie szykuje się atak besti na Babillon Wiellki…

    Polubienie

    • wizzga 3 lutego 2012 o 1:00 pm

     Wojox- dziecko na ofiarę w KK ? Liturgia nie przewiduje takiej formy . Nie frasuj się po próżnicy.

     Polubienie

    • monitorpolski 3 lutego 2012 o 1:46 pm

     Wojox, tu masz o tym jak wyglądają ci księża… Problem w tym, że mają czarne jarmułki na głowie. Żydówka z okolicy Chicago mówi o satanistycznych praktykach mordowania własnych dzieci w rodzinach sekt żydowskich:


     „Jest wiele rodzin żydowskich w kraju, nie tylko moja… które mordują dzieci. Ja sama znam w okolicach Chicago…uważa się to za normę…Są ludzie, którzy porywają ludzie rodzinom.”
     „Chcę jednak zaznaczyć, że nie wszyscy Żydzi poświęcają na ofiary swoje dzieci” – dlatego napisałem o „sektach”
     Kobieta przyznaje, że robi się to dla „mocy” (power)
     Największe sieci dystrybucji organów są prowadzone przez talmudycznych Żydów – były dziesiątki aresztowań w USA.

     Polubienie

   • dalmat 3 lutego 2012 o 12:38 pm

    Mów za siebie i szanuj spostrzeżenia innych

    Polubienie

   • jakzawsze 3 lutego 2012 o 1:01 pm

    Niedość że o tym dziecku gadają wszędzie na chama, to się jeszcze tutaj bedą wciskali, bo to cała „lemingowa polska” uznała że to jest najwazniejsze i najistotniejsze , wobec innych zagrożeń które istotne / ACTA,Chemizazja społeczeństw,anomalie pogodowe, .. i reszta zagrożeń eksterminacyjnych. A tu bedą klepali o „dziecku” , wiadomo do qu==RWY ze to tragedia ,ale to nie ten portal , to nie Radio 1 POLSKIE, zet,rmf, i reszta ogłupiaczy … więc tam odsyłam tam się wyżalajcie ..

    Polubienie

    • MamOczy 3 lutego 2012 o 1:12 pm

     To mogą być początki do wprowadzanie chipów pod skórę … taka wyreżyserowana gra pod publikę .

     Polubienie

    • dalmat 3 lutego 2012 o 1:13 pm

     Ty tutaj ustalasz zasady? już raz ci napisałem że swoją mało wyszukaną kulturą i łaciną podważasz wiarygodność tego bloga.

     Polubienie

   • O Rzesz 3 lutego 2012 o 5:40 pm

    To ciebie nie interesuje, jak zawsze.
    Jesteś pępkiem świata i guru nas wszystkich?.
    Wyznaczasz nam kierunki zainteresowań?. Trochę skromności … kołku.
    Temat jest ewidentnie prawdziwy, może nawet specjalnie sprokurowany a rozdmuchanie sprawy nie jest przypadkowe.
    Sprawy porwań dzieci zawsze dobrze się sprzedają medialnie więc w obliczu protestów wobec ACTA to doskonałe narzędzie. Typowy odwracacz uwagi.
    Jakkolwiek jest nie jest to miłe.

    Polubienie

  • Lamacz Matryc 3 lutego 2012 o 2:09 pm

   Dobrze rozkminiasz czlecze

   Polubienie

   • sebecx 3 lutego 2012 o 7:53 pm

    dokładnie… zaangażowany rutkowski … jackowski … ciekawe..

    Polubienie

  • mirek 3 lutego 2012 o 6:22 pm

   Własnie była wersja o zakopaniu dziecka, no na takim mrozie, kiedy ziemia jest zamarznięta kilkanaście centymetrów w głąb to się trzeba by nieźle namęczyć solidnym szpadlem.

   Polubienie

 5. junixy 3 lutego 2012 o 12:45 pm

  człek…od wczoraj dokładnie tak myślę, a właściwie wcześniej zaświtała mi taka myśl, że za sprawą Madzi z Sosnowca kryje się misternie zaplanowana medialna manipulacja psy-op mająca na celu wywołanie określonych emocji u społeczeństwa. Co mnie w tym dzisiaj utwierdziło … Dosłownie przed chwilą włączyłam TVN i tam oczywiście wydanie specjalne na temat tego zdarzenia i dziennikarz prowadzący w studio zapytał panią psycholog (psychologa dziecięcego) UWAGA … jakie to zdarzenie będzie miało konsekwencje w świadomości społeczeństwa, jeśli następnym razem zaginie jakieś dziecko! ??? Ten pan ma pewnie podsuwane pytania….To ja się pytam
  DLACZEGO W TEFAŁENIE WYCHODZI SIĘ Z ZAŁOŻENIA, ŻE W PRZYSZŁOŚCI MOŻE ZDARZYĆ SIĘ COŚ PODOBNEGO, PRZECIEŻ TAKIE SYTUACJE ZDARZAJĄ SIĘ NIEZWYKLE RZADKO!!! Sama niedawno czytałam, ze ostatni raz uprowadzenie niemowlęcia w PL miało miejsce w latach 90-tych.
  DLACZEGO DZIENNIKARZ ZADAJE PYTANIE O REAKCJĘ SPOŁECZEŃSTWA W PRZYSZŁOŚCI, CZY KAŻDE ZAGINIĘCIE BĘDZIE LUDZIOM KOJARZYŁO SIĘ Z DZIECIOBÓJSTWEM I PODEJRZENIA PADNĄ AUTOMATYCZNIE NA MATKĘ?
  Pani psycholog oczywiście potwierdziła, że odtąd uruchomi to taki sposób myślenia.

  Coś tu śmierdzi …

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 12:53 pm

   junixy – nie ogladaj TV – nie bedziesz miała problemów – jak tak robie 😀

   Polubienie

   • junixy 3 lutego 2012 o 1:03 pm

    Tak, ale czy nie chodzi o to, aby pokazać, że społeczeństwo jest pełne psycholi, na dodatek katoli. Tak jak sprawa Brevika… Każdy ma takiego Brevika na jakiego zasłużył. U nas w Polsce mogą to być psychiczne matki. A dziecko może zostało sprzedane za granicę, albo poświęcone w celach rytualnych.

    TVN włączyłam specjalnie,żeby zobaczyć jaka wodę na młyn tam leją i się nie pomyliłam.

    Polubienie

    • jakisbuk 3 lutego 2012 o 1:23 pm

     junixy – no i jaki cel osiagnełaś włczajac to TV – oprócz zmarnowanych nerwów ?

     mam nadzieję ze granatów tak nie testujesz 😀

     Polubienie

    • sebecx 3 lutego 2012 o 8:10 pm

     @junixy to jest szczucie przeciwko wszystkim rodzicom… wspomnisz moje słowa… niedługo krzyknąć na dziecko publicznie nie będzie można… nakręcanie spirali.. nakręcanie spirali… nakręcanie spirali… rodzice staną się wręcz wrogami publicznymi, a zwłaszcza wielodzietni… wspomnicie moje słowa … to jest ciąg dalszy psy-op .. w ubiegłym roku było rozdmuchiwane o pobiciach dzieci .. za znęcanie się nad dziećmi powinno się takich delikwentów nago do pala w centrum miasta przywiązywać na co najmniej 48h a dopiero potem do sądu ..jakby było jeszcze co sądzić oczywiście.. ale muszę przyznać, że jak widzę w sklepie rodziców dających klapsa albo podszczypujących swoje dzieci, to nie uważam aby robili coś złego… oni są ze swoimi dziećmi non stop i czasem po prostu braknie sił i pomysłów…

     Polubienie

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 12:59 pm

   To jest oczywiste. To są satanistyczne techniki socjo-manipulacji, opracowywane przez lata w takich „instytutach” jak Tavestock. Dzieci będą porywane na ofiary satanistów, muszą zindoktrynować ludzi tak, żeby nie podejrzewali tego typu praktyk. W USA co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci ginie w rytuałach mordów satanistycznych.

   Polubienie

   • jakzawsze 3 lutego 2012 o 1:06 pm

    i to jest mozliwe, mogli sprzedać na rytuał do USraela , lub wysłali do Karoliny Północnej na obrzędy Bohemian Grove. Ok nie winikam w to, bo mam tego dość .. żygam tym

    Polubienie

   • jakisbuk 3 lutego 2012 o 1:08 pm

    Monitor – „W USA co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci ginie w rytuałach mordów satanistycznych.” – no to pojechałeś po bandzie – ciekaw jestem skąd masz takie wieści ?

    Polubienie

    • monitorpolski 3 lutego 2012 o 2:34 pm

     Od b. szefa FBI w Los Angeles. Widać, że kompletnie nie wiesz co się dzieje. Polecam wszsytkie odcinki: http://www.youtube.com/results?search_query=Gunderson+PL&oq=Gunderson+PL&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=2334l4396l0l4716l8l8l1l1l0l1l254l1000l0.4.2l6l0
     Tu masz w jednym odcinku: http://www.livestream.com/monitorpolski/video?clipId=flv_0c15bdb1-3741-4766-8ccc-1b928dc38e0e
     Pomyliłem się – Gunderson mówi 2500 mordach rytualnych. W 1995 roku mówił jednak o większej liczbie

     Polubienie

     • jakisbuk 3 lutego 2012 o 3:40 pm

      Monitor – wiem co sie dzieje przecież czytam twojego bloga 😀

      dla mnie ten pan jest tak samo wiarygodny jak David Icke (wykłady z reklamą książek dla zbicia kasy na naiwniakach) — po drugie on mówi o latach 70-80 tych – po trzecie nie zauważyłem aby mówił o rytualnych mordach

      wiec twoja wypowiedź jest dla mnie niczym wiecej jak spekulacją i dezinformacja – siejesz panike i nic wiecej – wygrzebujesz jakieś info sprzed 30 lat i twierdzisz ze dzis jest tak samo – niestety ale dla mnie stajesz sie coraz mniej wiarygody

      pozdrawiam 😀

      Polubienie

      • monitorpolski 3 lutego 2012 o 6:39 pm

       Widać, że nie wysłuchałeś tego wykładu, co tylko potwierdza, że jesteś zadaniowcem. Po pracy obejrzyj w całości i nie mąć innym mając nadzieję, że tego nie oglądnęli.
       19 min 55 sek – 700 tysięcy dzieci rocznie jest porywanych, 83 na godzinę.

       To jest jeden z ważniejszych wywiadów w internecie o satanistach – Illuminati. Jeśli nie wierzysz jednemu z najlepszych detektywów w USA, to jak mam cię przekonać? Dopiero jak ci zamordują dziecko i sam się zorientujesz co się dzieje? Nie twierdzę, że w Polsce morduje się masowo dzieci w mordach rytualnych, ale nie można wykluczyć, że dzieci się sprzedaje. Jeszcze można polecić książkę Carra „Pionki w grze”, tu fragment: http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

       Polubienie

       • jakis_buk 3 lutego 2012 o 11:48 pm

        monitor – szacun ze sie przyznałeś do błedu „Pomyliłem się – Gunderson mówi 2500 mordach rytualnych” co nie zmienia faktu że naciągasz dane na maxa – zauważ również ze mamy rok 2012 a twoja wypowiedź stwierdza że to sie dzieje dziś – masz na to dowody – nie masz

        przypomne : „W USA co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci ginie w rytuałach mordów satanistycznych”

        nie pisze tego żeby ci zrobić przykrość itp – ale miej umiar w opowiadaniu bajek – bo zkładam że ludzie cie czytają i ci wierzą – wiec to chyba do czegoś zobowiązuje
        – no chyba ze traktujesz forumowiczów jak każdy polityk 🙂 „głupi naród wszystko kupi” – no i jak widać kupił – bo nikt oprócz mnie uwagi na to nie zwrócił

        kiedyś też wierzylem we wszystko co wyczytalem – życie jednak zweryfikowało moje podejści do informacji – dlatego dziś zanim w coś uwierze – pytam – niestety jak widać po reakcjach niektórych blogowiczów – zadawanie pytań to dla nich obraza majestatu 🙂 a otrzymanie rzetelnej odpowiedzi graniczy z cudem – szkoda

        pozdrawiam

        Polubienie

        • monitorpolski 4 lutego 2012 o 12:03 am

         Jeśli tylko takie coś ci przeszkadza, to nie jest tak źle z informacjami tu przedstawianymi. Gdzie masz w ogóle w mass mediach jakiekolwiek informacje o mordach rytualnych?
         Gunderson w 1995 roku mówił o znacznie większej liczbie. Być może w 2003 był już ostrożniejszy z oceną, lub ta liczba spadła. Sam fakt, że 700 tys dzieci ginie (100 tys oficjalnie według Riders Digest z 2003) świadczy o tym, że ta liczba może być faktycznie większa.

         Polubienie

   • jakzawsze 3 lutego 2012 o 1:47 pm

    Tak mnie wkurza, bo cała „lemingowska polska” kwęczy bo akurat pokazali-nagłosnili w reżymowych mediach o „patologi” pociążowej , oczywiści temat tabu . TUTAJ SIĘ PACZCIE I PODNIECAJACIE ILE LUDZI / DZIECI WYPAROWAŁO W KOSMOS http://zaginieni.pl/ !!! _____ a to co ma znaczyć !!!!!!!! >> http://www.missingkids.com/missingkids/servlet/PubCaseSearchServlet?act dalej >>> a to co ? http://www.criminaljustice.ny.gov/missing/alpha1.htm
    ___________________________________________
    Ale jak widze co piszą odmużdzone „lemingowe polaczki” to mam ochote rozpiepszyć komputer o ściane. Mówie wam tu o STANIŹMIE & pedofili na taka skale o jakiej zielonego pojęcia niemacie i TO NEGUJECIE !!! odmużdzeńcy …. tysiące dzieci ginie w NY/Londynie/Rzymie/Rio de Janerio …
    ____________________________
    Sory ale musze was czasami opiepszyć (..pierdolić) za wasze ukochane media reżymowe w „polsceLemingowej”

    Polubienie

    • dalmat 3 lutego 2012 o 4:41 pm

     Ty masz nieprawidłową osobowość. Nie można rozmawiać o jednym dziecku, bo gdzieś na świecie ginie ich tysiące a ty możesz się wkurzyć i rozpieprzysz komputer.

     Polubienie

    • Fred Roman 3 lutego 2012 o 4:52 pm

     Ty się też tak nie podniecaj swoją Hameryką,tym rajem w ktoryś wtopił owczym/wieśniaczym/
     pędem.Stamtąd idzie na świat największa słabość białej rasy.Gdzie sie podziali ci
     kowbjoe.Przerobili ich na tłuste,bezwolne piglety.To co sie miało tutaj stać i się stalo
     jest na
     fredroman.blogspot.com

     Polubienie

   • Annah. 4 lutego 2012 o 6:45 am

    Monitor, wliczając dzieci które giną na fotelu ginekologicznym robi się z tego potworna liczba. Pomijanie w statystykach tej największej zbrodni na ludzkości jest jednym z najbezczelniejszych lucyferiańskich trików. Nie powielajmy tej ściemy dezinformacyjnej.
    „W USA co roku kilkadziesiąt tysięcy dzieci ginie w rytuałach mordów satanistycznych.”
    Do tych wyliczeń można śmiało dodać jedno o ile nie dwa zera.

    Polubienie

  • Orka 3 lutego 2012 o 5:05 pm

   Ciała dziecka szukają , żadnego porwania nie było
   http://www.fakt.pl/Krzysztof-Rutkowski-o-matce-Madzi,artykuly,144697,1.html

   Polubienie

 6. Jony 3 lutego 2012 o 12:59 pm

  Nie oglądaj telewizji, bo będziesz miał\a w głowie glizdy!

  Polubienie

  • Aśka 3 lutego 2012 o 4:06 pm

   Rozumiem, że to jest przewodnie hasło dla lemingów. Uświadomionym „glizdy” nie zagrażają, bo potrafią właściwie ocenić podawane tam fakty lub brak informacji na jakiś temat. Musimy wiedzieć, czym wróg wojuje.

   Polubienie

 7. MamOczy 3 lutego 2012 o 1:01 pm

  Ja już o tych ulotkach i informowaniu społeczeństwa najlepiej przez ulotki pisałem już wcześniej.
  Trzeba działać na ulicy nie tylko w internecie …
  Mój komentarz na monitorze zamieszczony na blogu Zeno (dzięki za zachowanie).

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/31/jeszcze-polska-nie-zgnela-mam-oczy/

  Polubienie

  • MamOczy 3 lutego 2012 o 1:32 pm

   Widzę w komentarzach coraz więcej ludzi ”trzeźwo” myślących z czego się cieszę .
   Jednak martwi mnie to, że jest naprawdę masa świetnych komentarzy ale w całym tym natłoku komentarzy wszystko jakoś ”ucieka” .
   Jest jakiś wątek ,a pod spodem komentarze nie na główny temat.
   Ja to jeszcze rozumiem ale nowe osoby które dopiero raczkują i zagłębiają się w ten cały temat NWO to zdecydowanie odstrasza .
   Wiele osób nie ma czasu by godzinami siedzieć na internecie i czytać setki komentarzy, artykułów itp .
   Próbuję wielu ludziom powiedzieć , zagadnąć od czasu do czasu na ten temat oczywiście mnie zbywają, a jak już wchodzę w żywą dyskusję mówią:
   – no ok tyle wiesz itp ale co z tym zrobić? jak to powstrzymać ? nic się nie da zrobić.
   I często zachodzi mi w głowie pytanie : co ja mogę rzeczywiście zrobić?
   Napisać komentarz? ok przeczyta go ze 20 osób odejdzie od komputera i zapomni , zajmuje się swoimi sprawami .
   I myślałem ostatnio co by tutaj zmienić co ulepszyć jak zachęcić ludzi do ”dokształcania” się .
   Bo wiadomo świadome społeczeństwo nie dało by sobie wcisnąć tego kitu, który obecnie jest wszędzie .
   Przypomniało mi się jak ”wchodziłem” do tego tematu zaczynając jak pewnie większość od filmików na youtube . I w komentarzach spotkałem jakiś głos nawołujący do przebudzenia społeczeństwa .
   Bardzo się zainteresowałem tą inicjatywą i przeprowadziłem dłuższą rozmowę .
   Do czego zmierzam … otóż mieli zarys tego co powinniśmy zacząć robić .
   Chcieli zacząć robić ulotki rozdawać na ulicy , bilbordy itp informować ludzi i zachęcać do czytania .
   To miało być ogólnopolski ruch . Mieli być na bilbordach i w radiu oczywiście nie w komercyjnych -”kryminalnych” i nawoływać co się w okół Nas dzieje .
   Wizja była przedstawiona sensownie i liczyłem, że będzie o tym głośno.
   Miał być znajd by wszyscy mogli zacząć działać w swojej okolicy itp .
   Niestety kontakt się urwał . Nie mogłem się w żaden sposób skontaktować z tym człowiekiem .
   Pomyślałem, że skoro nie mogę się z Nim skontaktować to po prostu, że on tego nie chcę i dałem sobie temu spokój .Zapomniałem o tych całych reklamach , ulotkach itp
   No i oczywiście żadnej akcji nie było ostatecznie .
   Ale nie o to chodzi , chodzi o to, że trzeba zacząć ludziom dawać wiedzę pod rękę!
   Ulotki w skrzynkach pocztowych , biorą listy i ulotki zawsze ktoś coś przeczyta może się zainteresuje zgłębi temat w internecie. Strony jakiś blogów, filmów, artykułów.
   Tylko, że nie ma czegoś tak sensownego w jednym miejscu . Jak już coś jest to zaraz jest milion innych artykułów , komentarzy itp nie da się tego ogarnąć będąc laikiem ze słabym dojściem do internetu i przy ograniczeniach czasowych .
   Dlatego proponował bym oczywiście to nie moje kompetencje, nie mój blog itd.
   Zrobić jakieś forum tam zacząć się zgadywać w swoim mieście ? Dzielnicy ? Taki punkt ”oporu” .
   Jakieś spotkania rozmowy czy zbieranie pieniędzy właśnie na te nieszczęsne ulotki .
   Wszystko by było robione społecznie dla siebie, a raczej dla POLSKI.
   Zapewne i ten komentarz zniknie w otchłani komentarzy ale liczę na to, że monitor czyta owe komentarze i, że jak nie jest w stanie na wszystkie odpowiedzieć to przynajmniej poczyta i pomyśli nad nową formułą .
   Z poważaniem MamOczy

   Polubienie

   • zenobiusz 3 lutego 2012 o 1:52 pm

    Przekleiłem ,i ten wpis u siebie ,ale jak zauważyłeś i u mnie nikt nie podjął dyskusji.Na tym polega pułapka internetu.Już tłumy Zbuków zadbają,by twój komentarz szedł do góry,a ludzie czytają rzadko od nowa stronę,raczej patrzą co nowego.Jutro nowy wpis główny itd…
    Było już parę apeli podobnych do twojego,ale zdaje się ich autorzy nie natrafili na siebie.Może szkoda ,że nie wyłączyli internetu.Ponad milion ludzi prowadzi blogi ,i myśli ,że ma na coś wpływ.Ja wiem co mniej więcej należy zrobić.U siebie na blogu ,mogę podyskutować.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

    • zenobiusz 3 lutego 2012 o 1:56 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/31/jeszcze-polska-nie-zgnela-mam-oczy/
     W tym linku jest twój dzisiejszy wpis ,jako rozwinięcie poprzedniego.

     Polubienie

    • MamOczy 3 lutego 2012 o 2:01 pm

     I o to właśnie chodzi w internecie wiele ważniejszych rzeczy ucieka .
     Dlatego głupia ulotka może więcej zdziałać niż tysiąc podobnych apeli na blogach, stronach itp.
     Informacje dać jak na talerzu, a teraz jest dobry czas po tym ACTA.

     Ja niestety jestem za młody i za wiele zdziałać nie mogę dlatego jak ktoś ma odpowiednie możliwości powinien zacząć działać.

     Polubienie

     • monitorpolski 3 lutego 2012 o 8:46 pm

      Też o tym myślę jak to zorganizować by nie wyciekało…

      Polubienie

   • junixy 3 lutego 2012 o 2:04 pm

    Nawet jeśli komentarz nie na temat to sorry, ale pozostaje łonet, albo wirualna…też mam ograniczenia czasowe, raczej czytam niż komentuję. Ale ulotki jak najbardziej. Niech jakiś zdolny grafik zaprojektuje, sama obracam się w branży drukarskiej, mogę drukować jakąś ilość za free.
    Jeszcze jest czas, aby informować społeczeństwo, jeszcze wszyscy nie zdurnieli.

    Polubienie

    • zenobiusz 3 lutego 2012 o 2:35 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/03/piszcie-o-tym-co-sie-stalo-w-islandii-bo-media-o-tym-milcza-drukujcie-jako-ulotki/
     Tu masz tekst do pierwszej ulotki.
     Próbuj.
     Dystrybucja przez krewnych i przyjaciół.
     Powodzenia.

     Polubienie

   • Lamacz Matryc 3 lutego 2012 o 2:21 pm

    Proponuje piekna i prosta akcje .Kazdy kupuje sobie biala tania koszulke za 10 zl i markerem wypisuje haslo,slogan lub strone internetowa itp….i chodzi po ulicy,do pracy do sklepu do kina no traktowac to jak zwykla czesc garderoby.Ludzie czytaja moze wejda na stronke a moze zapytaja co to ma znaczyc?co wy na to?

    Polubienie

    • zenobiusz 3 lutego 2012 o 2:37 pm

     Wejdą na stronkę i trafią na Zbuka@.
     I po zawodach.Tak to działa.

     Polubienie

     • Lamacz Matryc 3 lutego 2012 o 2:53 pm

      A moze wejda na Twoja stronke Zenobiusz i trafia na informacje

      Polubienie

      • zenobiusz 3 lutego 2012 o 2:57 pm

       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/10/31/jeszcze-polska-nie-zgnela-mam-oczy/#comment-40176
       Za moją stroną,wolną od Zbuków.
       Same ulotki nie wystarczą.To będzie słomiany ogień.Trzeba w oparciu o istniejące struktury,poza parlamentarnych partii patriotycznych,organizacji katolickich,odtworzyć struktury podobne do AK,najlepiej w oparciu o synów i córki akowców.Ruch anty Acta aktywizuje społeczeństwo,nie wiemy jak to się skończy.Na pewno,czeka jakaś nowa „elita” przebierańców,by wskoczyć na czoło.Ludzi z blogów trudno scalić, nawet w mała strukturę.Pisałeś o człowieku który miał szczytne hasła i zniknął.Tak to działa.To jest info wojna.Agenci nie tylko plują.Są także pozytywni i konstruktywni.Aż znikają.Po to byś się zastanawiał.Namierzyli go,unieszkodliwili,itp…Niemniej w oparciu o społeczność bloga monitora
       można by spróbować.Jest potrzebny ktoś ,kto ma gospodarstwo na wsi.Powinien je przekształcić w gospodarstwo agroturystyczne.Blogowicze którzy się jakoś sprawdzili,poprzez mail do którego ma dostęp monitor, zawiadamiani,i wstępnie mailowo ustalający poglądy,mogli by jako turyści spotykać się i nawiązywać kontakt bezpośredni,wymieniać myśli.Nawet napisanie ulotki jest problemem.Ilość sensacji i zagrożeń,które się nam serwuje,wymaga zastosowania „brzytwy Ockhama”,inaczej można drukować tony ulotek,trafiających w próżnię.
       Tyle z myśli,takich ad hoc.

       Polubienie

       • zenobiusz 3 lutego 2012 o 3:53 pm

        Odsyłacze
        Liczb wyświetleń 88 823
        Search Engines 22 855
        monitorpolski.wordpress.com Follow 5 319

        Tu masz proporcje,skoroś ciekaw.

        Polubienie

     • jakzawsze 3 lutego 2012 o 4:04 pm

      @jakisbuk
      Chłoptasiu elektroniczne slady paluszków zostawiasz + IP ….w logach serwera i to nie jednego ….i nie tylko pod tym nickiem (hazardzisto)
      ____________________________________________
      0.gravatar.com/avatar/20582ddc6a9f55921d93e45987ca4375?s=40&d=identicon&r=G
      1.gravatar.com/avatar/7a206a2d7038f317bcb1bcd645c96c18?s=40&d=identicon&r=G

      ____________________________________________

      Niepodskakuj bo cie udupimy i Polonie na twoją chałpe naślemy, co żeś obrażał ( .. w sumie już cię mamy) __ do twojego prowidera/usługodawcy se zadzwonimy

      „…. gdyby kuzka nie skakała , to by nużki nie złamała ” ___ ja bym się zaczoł bać TROLIKU na twoim miejscu. Po co ci to ? …zdjęcia twojej chałpy porobimy- skłąd ześ … , niema anonimowości troliku tutaj …

      Polubienie

   • O Rzesz 3 lutego 2012 o 5:47 pm

    Zagaduję, informuję … jedni są jak „nasz” zbuk inni kręcą głowami z niedowierzaniem mówiąc „niemożliwe”.
    Śpią.
    Sen ich jest błogi.
    Czasem gryzą kiedy wytrącam ich z letargu.
    Nie da się wszystkich ocucić i uratować. Już to pisałem i powtarzam.
    Czasem wydaje mi się to daremne.
    Ale parę osób przyjęło, przynajmniej, informację o utrzymaniu dobrego zdrowia (wit. C itd).
    Chociaż tyle!.

    Polubienie

  • zenobiusz 3 lutego 2012 o 1:32 pm

   🙂

   Polubienie

   • Peryskop 3 lutego 2012 o 1:50 pm

    😀 😀

    Polubienie

 8. katerina404 3 lutego 2012 o 1:22 pm

  Podziwiam takich ludzi jak Kękuś, czy Gawroński i wielu innych, którzy narażają swoje życie i zdrowie w walce ze złem i niesprawiedliwością. Niszczą życie ludzkie na każdej płaszczyźnie. Wstrętni agenci systemu, otwórzcie oczy i przestańcie go wspierać, Przyłączcie się do nas prawdziwych Polaków, walczących o Polskę, ale nie tylko, o prawdę. Przestańcie siać niezgodę wśród Internautów i dokonywać wpisów dezinformujących. Na Was też zasadzone są sidła. Nie bądźcie dziećmi diabła. Bóg na Was czeka, czeka na Wasze zrozumienie i pokutę.

  Ciekawe swoją drogą jakie będą reperkusje tego pytania Kękusia. Facet jest okropnie zdesperowany i wcale się mu nie dziwię. Większosć ludzi w obawie przed zemstą potulnie ulega systemowi, ale są na szczęście tacy ludzie jak Kękuś, którzy idą za ciosem i dlatego musimy ich z całej siły wspierać, bo choć są najbardziej poszkodowani, to oni właśnie są filarem prawdy i walki o prawdę. Ale mocny tekst dał Kękuś, nawet zrobił stosowne przypisy i podał źródło. Musimy zwyciężyć, bo życie na kolanach nie ma sensu.

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 1:37 pm

   katerina404 – tak sie zastanawiam – co zrobi pan Kękuś jak mu rabin na wszystkie pytania odpowie tak ?

   Polubienie

   • Stanisław 3 lutego 2012 o 6:30 pm

    śmiem wątpić by UNY raczył się odezwać, prędzej media typu „gówno prawda” zrobią z Kękusia oszołoma i nie daj Bóg odpowiednie służby postarają się by wcześniej zszedł z tego łez padołu. To ich metody i w walce o swoje posuną się do wszystkiego by „prawda” leżała po ich stronie.

    Polubienie

 9. katerina404 3 lutego 2012 o 1:33 pm

  jakisbuk nie wiem, czy pełnisz swoją życiową rolę, czy naprawdę jesteś tak odporny na wiedzę.

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 1:40 pm

   katerina404 – odpowiedz na pytanie a nie odwracasz kota ogonem

   Polubienie

   • Peryskop 3 lutego 2012 o 1:53 pm

    Katerina nie karm trolla !

    Polubienie

    • Peryskop 3 lutego 2012 o 7:42 pm

     skoroś cham, karm się sam !

     Już kiedyś cytowana była tu na Monitorze dobra analiza pt. „NIE KARM TROLLA!”
     Trolle się szwendają i zamulają komunikację interpersonalną swoimi plwocinami spod klawiatury.

     Ulubionymi ich trikami – jak u sbuka – są: zagadać, obrazić, przymilić się, zapytać, zawstydzać itd.

     Na takie zachowania działa OSTRACYZM jeśli jest powszechny – czyli TOTALNE OLEWANIE !!!

     Zatem:

     nie karmić trolla!

     A jego wyplutki traktujmy jako stan trollllowskich emocji i atmosfery wokół ich Centralllli.

     Dziś muszą być w kiepskich humorach, bo jednak musieli dokonać kolejnego samo-zamachu – tym razem na ratyfikację ACTA.

     Ale trzeba czujnie śledzić rozwój sytuacji czy to nie manewr only.

     Polubienie

     • jakzawsze 3 lutego 2012 o 11:47 pm

      tak jest niema co karmić : ” TOTALNE OLEWANIE !!!”_szkoda klawiatury i powietrza na sygnał WI-FI.

      Musimy naszą technologie pozytywnie wykorzystać, np. uczyć sie alternatyw jak linuxy/unixy, jak sie logować na konta FTP omijajać „podejrzane darmowe oprogramowanie” windowsowe , jak zakladać wlaśne serwery na naszych kompach, a nie tam jakiś korporacyjnych.. Niepozwole aby ACTA przejeła nasze linuxy/UNIX’y. Systemy unixowe są zbiorową , intelektualną technologią dla każdego człowieka na tej planecie. Windowsy są efektem chciwego zysku korporacyjnego Billa Gatesa. Wygenerowane zyski ze sprzedarzy systemów „WIN” trafiają do eugenicznych psychopatów mających na celu depopulacje ludzkości. Wy to też zróbcie-wywalcie windowsy w kosmos, one nas szpiegują.

      Linuxy to oprogramowanie otwarte (ang. open source movement, dosł. ruch otwartych źródeł) – odłam ruchu wolnego oprogramowania (ang. free software), który proponuje nazwę open source software jako alternatywną dla free software, głównie z przyczyn praktycznych, a nie filozoficznych.. http://dyskusb.wordpress.com/ __ wiem że się przyzwyczailiście do „WINÓW” , ale wszystkie nalogi mozna zbanować jak fajki,piwka,tv LINUXY/unixy to podziemie i malo jest na to virów szpiegowskich tak w stosunku do Bill Gates CORP666

      Ja mam dosyć korporacyjnego „szitu” wciskanego nam na siłe, a już nie mówiac o tych szpiegowskich „smartfonach” orwella 1984. Mysle że nam internetu nie zablokują, ale z drugiej strony jest to sztuczny -syntetyczny twór i niema wnim życia biologiznego.Czasami internet kojarzy mi sie z szatańską maszyneria do łowienia -więzienia .. dusz ludzkich … do odbierania życia , wydaje nam się że znaleźliśmy pozyteczne rzekome informacje, ale tak naprawde to to może być puste. Maszyna kradzieży czasu … a rzczywistość prawdziwa biologiczna odłogiem lezy i wydaje nam się że przez internet ratujemy świat, poznajemy boga, i że jest super. Tak chyba nie jest , bo to jest sztuczne , tam tylko płynie prąd elektryczny i tak jak by kontroluje nasze mózgi .. , myslenie i mozę nam się wydawać że myslimy i że wiemy wszystko a tak naprawde to gówno wiemy … o tej cholernej rzeczywistosći do której jesteśmy powołani …. co to będzie dalej …, no własnie co to będzie …

      Polubienie

      • Peryskop 4 lutego 2012 o 2:17 am

       @jak zawsze: … i może nam się wydawać że myslimy i że wiemy wszystko a tak naprawde to gówno wiemy … o tej cholernej rzeczywistości do której jesteśmy powołani … co to będzie dalej …, no własnie co to będzie …

       Jeszcze ładniej to ująłeś niż jak zawsze ! Bo tak właśnie jest. I to od samych początków ludzkości.
       Gdybyśmy wiedzieli co będzie, to życie stałoby się okropnie nudne. A tak wszystko jest możliwe.
       No, może prawie wszystko. Masz dużo wiedzy i pary w sobie. Pewnie czasami aż za dużo ?

       Gratuluję przytopienia sbuka! I dobrze, że go nie zakończyłeś – niech jeszcze sobie popływa.

       A ponieważ wierzysz w Boga, to masz podporę i wskazówki. A tamtym zaczyna się walić, bo wygenerowali fałszu za dużo, żeby nim w pełni kontrolować. Podobnie upadł sowiecki związek, no bo jak rządzić państwem, w którym wszystkie raporty są zakłamane ? Nadchodzi powtórka !

       The FBI investigates how activists linked to Anonymous obtained a recording of a phone call between US and UK police on their operations against hacking… http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-16881582

       Polubienie

       • jakzawsze 4 lutego 2012 o 5:45 am

        Tak jest trzeba/musimy sie trzymac wszycy razem ponad podzialami,zachowujac kulture,wartosci, i niedac sie wciagnac w prowokacje…

        Polubienie

  • dalmat 3 lutego 2012 o 4:46 pm

   Sądząc po formie – jakisbuk i jakzawsze to ta sama osoba, ten sam rodzaj bystrości, kultury i pisowni

   Polubienie

   • O Rzesz 3 lutego 2012 o 6:34 pm

    Nie obrażaj jakzawsze.
    Zdarza mus się zapomnieć ale choć w Boga wierzy.
    Zbuk wierzy w siebie.

    Polubienie

 10. PokójWam 3 lutego 2012 o 1:43 pm

  http://radtrap.wordpress.com/2012/01/30/porwanie-w-sosnowcu-kilka-frapujacych-skojarzen-lub-moja-paranoja/

  http://radtrap.wordpress.com/2012/02/03/mala-madzia-nie-zyje/

  Polubienie

 11. Mirek 3 lutego 2012 o 1:46 pm

  ”Póki co wciąż mamy możliwość obejścia manipulacji medialno informacyjnej służącej interesom ekonomicznym banków i wielkich ponadnarodowych korporacji. Nie straćmy tej szansy i informujmy o tym innych, aby w przyszłości móc podjąć podobne działania, jeśli zajdzie taka potrzeba. kopiuj wklej gdzie sie da ! niech ludzie sie dowiedzą !!”

  http://nnka.wordpress.com/2012/02/03/piszcie-o-tym-co-sie-stalo-w-islandii-bo-media-o-tym-milcza/

  Polubienie

 12. katerina404 3 lutego 2012 o 1:57 pm

  jakisbuk dlaczego negujesz iloś poświecanych dzieci dla Molocha. Ja sądzę, ze te dane sa jeszcze zaniżone, a skala problemu dużo większa. A odnośnie tej audycji w mediach na temat porwanego dziecka, to oni własnie wykorzystują takie informacje do zasia strachu wśród matek. Najpierw bowiem nakręcają spisralę nienawiści, a następnie strachu. Jak sądzę robią przygotowania do zachipowania ludzi, dlatego takich informacji będzie coraz więcej, aby przzekonac ludzi, że dzięki chipom szybko odnajda dziecko, zanim stanie sie mu krzywda. Propaganda idzie całą parą. Zasatanawia mnie, czy wszyscy dziennikarze są, tak źli, czy tak bezmyślni. Niektórzy z nich wyglądają sympatyczni. Myślę, że oni nie ogarniają całości, przynajmniej nie wszyscy są źli, tylko część z nich jest kompletnie nieświadoma, w jakim kierunku to wszystko podąża. Skoncentrowani nad jednym programem, nie widzą tej machiny propagandowej. Nie wiem, może się mylę. Trzeba apelować do dziennikarzy. Może któryś z tych meanstremowych prowadzi swojego bloga i tam go zasypać wpisami.

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 2:04 pm

   katerina404 – ale na podstawie czego wyciągasz takie wnioski ? ” iloś poświecanych dzieci dla Molocha. Ja sądzę, ze te dane sa jeszcze zaniżone, a skala problemu dużo większa.”

   Polubienie

   • jakzawsze 3 lutego 2012 o 2:21 pm

    Kananejski kult molocha to fakt, całopalenia dzieci , ofiary dla demonów , kult cielca, stanizm jaki nie nikomu nie śniło i filmach tego nie pokazywali .

    BARDZO TRAFNIE TO WYJASNIE TEN OBRAZEK I TAK TO SKOMNETUJE :

    Polubienie

    • Roma 3 lutego 2012 o 7:18 pm

     Śmierć Magdy nie była dziełem nieszczęśliwego wypadku.
     To było zaplanowane działanie, za którym stoi jeszcze jedna osoba – mężczyzna, prawdopodobnie z najbliższego otoczenia – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Krzysztof Jackowski, jasnowidz.
     W nieopublikowanym przez nas fragmencie twierdził, że zagadka wyjaśni się bardzo szybko, ale nie będzie mieć szczęśliwego zakończenia, bo dziecko już nie żyje. Wskazywał też, że ciało może znajdować się w miejscu położonym niedaleko starego budynku przemysłowego. Ze względu na dobro rodziny i fakt, że sprawa jest bardzo zagadkowa nie zdecydowaliśmy się wówczas na opublikowanie wizji Jackowskiego.

     Jackowski uważa, że kluczowym elementem w sprawie jest mężczyzna z najbliższego otoczenia Katarzyny. – Ta osoba prawdopodobnie pomogła kobiecie zaplanować, co zrobić z ciałem dziecka po tragicznym zdarzeniu. Śmierć dziecka nie nastąpiła przypadkowo. To była z premedytacją zaplanowana akcja. Myślę, że policjanci już wkrótce postawią zarzuty dwóm osobom – przewiduje Jackowski.
     http://wiadomosci.wp.pl/title,Smierc-Magdy-to-byla-zaplanowana-akcja-nie-wypadek,wid,14224130,wiadomosc.html?ticaid=1ddb3&_ticrsn=5
     a ponadto
     Krzysztof Rutkowski. – W dniu przesłuchania matka Madzi poprosiła męża, by w ramach odstresowania poszli razem do kina na horror – mówił podczas konferencji detektyw

     ode mnie:
     Jeśli oglądanie horroru ma matkę odstresować, to jak wygląda jej życie na co dzień ?
     Ona lubi horrory a mąż Bartek na nk ma zdjęcie na tle cmentarza
     oraz pisze „my Likanie” a Lykan składał ofiary z dzieci
     vide hasło: lykantropia
     Językoznawstwo
     lykantropia (gr. lýkos ‘wilk’+ trópos ‘zwrot, kierunek’) astrol. nocna zamiana człowieka w zwierzę przypominające wilka, które pożywia się mięsem ludzi i zwierząt, włóczy się po okolicy i przed świtem powraca do ludzkich kształtów; wilkołactwo.
     Moim zdaniem siłą sprawczą w tej sprawie jest ojciec dziecka,
     ona się go boi i go kryje. On jest tak pozbawiony emocji, że wariograf mu nie straszny.

     Polubienie

     • mi461 3 lutego 2012 o 8:28 pm

      @ROMA
      ……”On jest tak pozbawiony emocji, że wariograf mu nie straszny”

      tu masz racje, takie samo mam odczucie kiedy slyszalam jego wypowiedz.

      Zwloki ukryto, bo zgon nastail w zupelnie inny sposob niz podala matka.
      Swiat nie jest okrutny , ale LUDZIE na nim zyjacy.
      Straszne

      Polubienie

     • zenobiusz 3 lutego 2012 o 9:28 pm

      O czym wy cały dzień dyskutujecie.???
      http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/madzia-nie-zyje-rutkowski-znalazl-cialo,1,5016225,wiadomosc.html

      Dziś wieczorem w Sosnowcu odnaleziono zwłoki półrocznej Madzi – przekazał detektyw Krzysztof Rutkowski. Z informacji do których dotarł Onet wynika, że dziewczynka zginęła w wyniku wypadku, a ciało ukryła matka.

      W godzinach wieczornych grupa detektywa Rutkowskiego miała odnaleźć ciało półrocznej Madzi. Według słów Krzysztofa Rutkowskiego zwłoki dziewczynki były ukryte pod drzewem nad Czarną Przemszą. Miejsce wskazała matka dziewczynki.

      Z informacji do których dotarł Onet wynika, że dziewczynka zginęła przez przypadek. Według relacji matki dziecko wypadło jej z kocyka w domu, uderzyło główką o próg i zmarło. Będąca w szoku matka ukryła zwłoki. Historia z napadem i porwaniem została przez nią wymyślona.

      Informacje uzyskał od matki detektyw Krzysztof Rutkowski po „grze operacyjnej” jaką przeprowadził ze swoimi ludźmi. Według informacji do których dotarliśmy, matka zgodziła się na rozmowę wyłącznie z detektywem podczas której przyznała się do wszystkiego i wskazała miejsce ukrycia zwłok.

      Polubienie

      • zenobiusz 3 lutego 2012 o 9:31 pm

       To wiadomość z dnia wczorajszego ,godz 23,09

       Polubienie

       • mi461 3 lutego 2012 o 9:51 pm

        wobec tego to sa rozbiezne informacje, kto wprowadza w blad?
        dzisiaj o 19tej pisza inaczej.
        Kogo sluchac?
        http://wiadomosci.wp.pl/title,Co-sie-stalo-z-cialem-Magdy-Poszukiwania-przerwane,wid,14225159,wiadomosc.html
        http://wiadomosci.wp.pl/title,Policyjni-eksperci-zbadali-kurtke-Nowe-fakty-ws-Magdy,wid,14225382,wiadomosc.html

        Polubienie

        • zenobiusz 3 lutego 2012 o 10:25 pm

         To rzeczywiście,coraz bardziej śmierdzi.
         Jak Rutkowski mógł podać,
         że znalazł ciało,nie widząc go.??
         Paranoja sięga szczytu.

         Polubienie

        • luxjacek 4 lutego 2012 o 12:52 am

         Robił z Policji sieroty i bardzo dobrze mu to wychodziło.(gdyby nie on do tej pory prawdopodobnie nic byśmy nie wiedzieli).

         Polubienie

       • Aśka 3 lutego 2012 o 10:25 pm

        http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/policja-nie-znalazla-zwlok-magdy-nie-bylo-porwania,1,5016234,region-wiadomosc.html
        Policja nie znalazła zwłok Magdy. Nie było porwania
        03.02.2012, 08:28 POg, GK, Szymon Graniczka / Onet regiony Onet regiony

        Polubienie

        • Roma 4 lutego 2012 o 12:29 am

         w tym momencie na TVP info na pasku jest informacja, że
         Policja znalazła zwłoki, prawdopodobnie tej małej Magdy

         Polubienie

      • maniek 5 lutego 2012 o 11:18 am

       Nie w temacie ale Rutkowski to chyba jakiś polityczny mafioso. Ktoś wie coś wiecej na ten temat:
       10 stycznia 2012 roku zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym w sile 200 ludzi zaatakowała ochronę rafinerii GLIMAR w Gorlicach. Roman Sklepowicz – Głos Poszkodowanych.

       Polubienie

    • Ktoś 6 lutego 2012 o 1:12 am

     Zydowscy „bogowie” mieli rozne imiona, takie jak: EL , BAAL , MOLOCH , YHW .

     Po dodaniu samoglosek „a” i „e” do wyrazu YHW, powstala nowa nazwa „yahwe”, oznaczajaca zydowskiego „boga” YAHWE, uzywana w starym testamencie pelnym opowiadan, ktore nie tylko, ze sa zafalszowane, ale nie sa zgodne z nazwami, datami i miejscami wydarzen opisanymi w kronikach egipskich.

     Zydowski „bog” YHW byl rowniez nazywany przez zydow: BAAL i MOLOCH.

     Figurka „YaHWe” , czyli staro-testamentowego zydowskiego „boga” zostala odkryta w miejscowosci Ras Shamra, gdzie byly prowadzone badania archeologiczne.
     Zydowski „bog” YHW byl drewniana figurka z duzym penisem i na jego czesc zydzi budowali oltarze, ktore byly ozdobione podobnymi figurkami – patrz strona:

     http://einhornpress.com/jews.aspx

     Prawda o DZIESIECIU PRZYKAZANIACH.

     Tzw. „10 Przykazan” znane byly w Egipcie 100 lat wczesniej zanim narodzil sie Mojzesz ! – patrz strona:

     http://einhornpress.com/commandments.aspx

     Jeden z archeologow (J.Strugnell), ktory odnalazl starozytne zwoje w okolicach Morza Martwego powiedzial, ze Mojzesz rozkazywal swoim zydowskim wspolplemiencom gwalcic kobiety i male dziewczynki, a dla siebie kazal porywac najladniejsze kobiety do uprawiania seksu – patrz rowniez wyjatki z Talmudu, ktory nakazuje doroslemu zydowi gwalcic male dziewczynki, na stronie:

     http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=3&t=131

     Drugi z archeologow (J.Allegro), ktory tlumaczyl starozytne zwoje zwane inaczej DSS (Dead Sea Scrolls – Zwoje Morza Martwego) ostrzegl, ze w religii „starego testamentu” byly uprawiane orgie seksualne i narkomania oraz powiedzial prawde o tym, kim byl naprawde zydowski „bog” YHW (YaHWe) – patrz zdjecie figurki drewnianej z penisem, za co narazil sie Watykanowi.

     Archeolog J.Allegro dziwi sie ludziom jak moga byc tacy glupi i wierzyc w bzdury „starego testamentu”.

     p.s.
     Ja od siebie dodam, ze A.Szubert „Opolczyk” tez wyszedl na glupka, poniewaz utozsamial zydowskiego „boga” YaHWe z Jezusem Chrystusem.

     (z http://forum.suwerennosc.com)

     Polubienie

  • jakzawsze 3 lutego 2012 o 2:10 pm

   Co tak sobie zagineli i cichutko jest ? __ temat tabu ?

   http://www.criminaljustice.ny.gov/missing/alpha1.htm
   http://www.missingkids.com/
   http://zaginieni.pl/
   http://it.missingkids.com/missingkids/servlet/PublicHomeServlet?LanguageCountry=en_IT
   http://www.interpol.int/News-and-media/News-media-releases/2012/N20120201

   1 http://www.youtube.com/watch?v=Mh9K2crtNOw
   2 http://www.youtube.com/watch?v=D55rgwC-FEg
   3 http://www.youtube.com/watch?v=BBkBIYTOTpw

   Rządy na całym świecie są w istocie kontrolowane przez klikę rody rodowodowe za pomocą polityków i przywódców , pedofilów i satanistów, ludzi którzy nie odważą się przeciwstawić Ludziom Cienia. Ludziom, którzy trzymają w rękach dowody mogące ich zniszczyć.Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to wszystko jest zorganizowane. Sataniści i pedofile (i ich wyścig w dążeniu do władzy, pieniędzy i samego przetrwania) są umieszczani na kluczowych stanowiskach urzędów publicznych, aby ukryć swoje działania. Mówię tu także o prezydentach i premierach.

   A alien obduction ? … Janusz Zagórski ma pojęcie na ten temat …

   Polubienie

   • monitorpolski 3 lutego 2012 o 2:23 pm

    Poczytaj list dr Kękusia…

    Polubienie

    • wizzgaa 3 lutego 2012 o 2:37 pm

     Poczytalam , jest kilka mozliwości :
     – rabin potwierdzi ,
     – rabin zaprzeczy ,
     – rabin rozkrzyczy się drąc włosy z głowy / zamiast odpowiedzi /,
     – rabin odwlecze termin odpowiedzi pod pretekstem ,
     – rabin zignoruje dumnie milcząc / a stosowni zakrzyczą pytającego /
     Cokolwiek zrobi rabin , obróci się to przeciwko pytającemu i będzie korzystne dla rabinobraci. Może ktoś z charyzmą społeczną wysłałby otwarty list do premiera z zapytaniem , w jakim celu wprowadzono chemitraile ? To bardzo skromne przecież pytanko .

     Polubienie

     • baba wanda 3 lutego 2012 o 3:27 pm

      „rabin rozkrzyczy się drąc włosy z głowy / zamiast odpowiedzi /”
      Bedzie „oj, oj, oj znowu wszystko na nas, gwaltu, rety, antysemityzm” 🙂

      Polubienie

  • Sully 3 lutego 2012 o 3:00 pm

   Prawda jest taka Katerina, że i owszem dzięki chipom łatwo znajdziesz zagubione dziecko, złodzieja czy mordercą, ale równiez zwykłego szarego obywatela, który nic nei zrobił. Będzie śledzenie 24 h, normalny monitoring. Dzisiaj w tv, zaczęli reklamować karty biometryczne 😉
   Trzeba się zastanowić czy aby „chroniąc” życie nie pozwalamy za bardzo ograniczać swobody obywatelskiej. Jak daleko sie posuniemy w ograniczaniu wolnosci na rzecz ” bezpieczeństwa”?

   Polubienie

   • Aśka 3 lutego 2012 o 5:06 pm

    „Jak daleko sie posuniemy w ograniczaniu wolnosci na rzecz ” bezpieczeństwa”?”

    Myślę, że nie może być bezpieczeństwa bez wolności … no chyba że zależy nam na takim bezpieczeństwie jakie mają kury w klatce …

    Polubienie

   • Wojox 3 lutego 2012 o 5:23 pm

    Gadanie o chipach mnie śmieszy. Jak powstaną takie chipy, tak samo powstaną użądzenia do ich dezaktywacji. Strzał elektromagnetyczny z takiego urządzenia spowoduje jego zniszczenie. I dalej można robić z takim dzieckiem co się chce. Powstaną wtedy fałszerze chipów i jak ktoś będzie chciał to się stanie bogaty, wyuczony itp… Taka sztuczna nowa osobowość z niczego. Więc przestańcie drążyć temat chipów, to to zmyłka.
    Wrócę do tematu tego porwania.
    Czy ktoś dziś widział w TV pana Rutkowskiego ? Jego oczy ? Później ubrał okulary. Ale powiem Wam że szło się gościa wystraszyć, czy Oni coś biorą ? Że tak delikatnie napiszę… ?
    Poza tym pan detektyw stosował „projekcję”, Sugerował matce dziecka co ma mówić i co zapamiętywać, dziwię się że tego nikt nie widział. Sądzę że Rutkowski mógł tę historyjkę wymyśleć jako zasłona dymna. Może dostali jakiś liścik/telefon w sprawie dziecka i puścili media w maliny….

    Polubienie

    • junixy 3 lutego 2012 o 5:51 pm

     No przecież parę dni temu można było przeczytać na wirtualnej, że Rutkowski nie ma żadnych sukcesów w poszukiwaniu dzieci, jeszcze żadnego nie znalazł. A tu proszę jaki lansik … nagłówki krzyczą, że Rutkowski znalazł dziecko! Według mnie to nawet zbyt bezczelnie robi się z niego gwiazdę. A wszystko wygląda jak scenariusz do filmu kryminalnego. Publika w Polsce ma się czym ekscytować.

     Polubienie

    • Sully 3 lutego 2012 o 6:07 pm

     Nie wiem nei wypowiadam się, mam nadzieję, że żyje gdzies szczęśliwie w nowej rodzinie, bo i taki scenariusz należy wziąść pod uwagę.

     Polubienie

    • Nowaja 3 lutego 2012 o 8:29 pm

     Ja widziałam tę szopkę.Żałosne przedstawienie.
     Ta sprawa jest tak grubymi nićmi szyta,że aż boli.
     Narazie oczywiście trudno się zorientować ,kto tu i co,i dlaczego.
     Jedno jest pewne:nienaturalne zainteresowanie łżemediów świadczy,że une chcą tu coś ugrać.

     Polubienie

    • Ktoś 6 lutego 2012 o 1:18 am

     Rutkowski ją wrabia a właściwie wrobił w wyłączną odpowiedzialność za morderstwo Madzi.
     Matka sama w tym nie siedzi. Jest wytypowanym kozłem ofiarnym.
     I właśnie zgodnie z nakazami wiary upuszczają z niej krew.
     Wszystko w ramach rytuału z Dziecka Rosemary.

     Polubienie

 13. jakzawsze 3 lutego 2012 o 1:58 pm

  To że kłomorek i 2sk jak i reszta frontmenów to zdrajcy i kapusie sprzedawczykowe. Ciekawą uwage znalazłem gdzieś na forum:

  „Komorowski podczas podróży do Chin w ubiegłym roku kilkakrotnie potajemnie lądowął w Rosji gdzie przekazał wywiadowi rosyjskiemu kluczowe informację na temat bezpieczeństwa Polski. To, że ten prokurator strzelił sobie w głowę z powodu nacisku obcych służbspecjalnych to nic w porównaniu z tym w jakim obecnie zagrożeniu jest Polska. A pana pułkownika dobiją później jak reszta morderstw dokonanych za rządów PO przy pomocy Kopacz i Klicha, przypadkiem zginie gdzieś podczas podróży albo pobytu w szpitalu ”

  … Polską rządzi czarna mafia reżymowa, zabetonowana na amen. Albo maczety, albo uciekać . Tu za 5 lat będzie w polsce druga „FUKUSCHIMA” … + szyby naftowe i wszystko skażone ze szczelinowania hydraulicznego … , a dranie za posady korytowe pouciekają tak jak naziści-hitlerowcy do Argentyny lub do USraela w ramach operacji spinacz2013 „nowyPERCERCLIP”

  Czemu prawie wszystcy są tak głupi i tego niedostrzegają … ?

  Polubienie

 14. palka 3 lutego 2012 o 2:25 pm

  Co tu pisac i polemizowac same scierwa talmudyczne robia syf.Oni mysla ze im ujdzie na sucho
  Oco to nie bydelko zydowskie .A kto zrobil nam tyle zla od wiekow no kto DZIWOLAGI zydowskie.
  Niech robia kij ma dwa konce. Ostatni ruch i tak bedzie do goia nalezal.No co nie prawda moski
  imitacje ludzkie i podrobki..

  Polubienie

 15. Stanisław 3 lutego 2012 o 2:27 pm

  Dziękuję za możliwość „przedrukowania ” listu, im więcej osób go przeczyta tym lepiej.

  Polubienie

 16. Lamacz Matryc 3 lutego 2012 o 2:28 pm

  Proponuje piękna i prosta akcje .Każdy kupuje sobie białą tania koszulkę za 10 zł i markerem wypisuje hasło,slogan lub stronę internetowa itp….i chodzi po ulicy,do pracy ,do sklepu ,do kina no traktować to jak zwykła cześć garderoby.Ludzie czytają ,możne wejdą na stronkę a może zapytają co to ma znaczyć?Co wy na to?I po pewnym czasie cala polska śmiga w takich koszulkach własnoręcznie zrobionych a władzy i NWO nogawkami leci rozwolnienie:-)

  Polubienie

  • Aśka 3 lutego 2012 o 5:11 pm

   Noooo! może wreszcie byśmy się policzyli

   Polubienie

  • maniek 5 lutego 2012 o 11:27 am

   dostałbyś pałą po plecach i by Ci odechciało afiszować. Trzeba robić to po „cichu” z podziemia a nie wygłupiać się. Niedługo internetu zabraknie kasy w bankomatach też co już jest faktem i nabiera rozpędu i się zacznie walka o ogień 🙂 maczugi w ruch:)

   Polubienie

 17. katerina404 3 lutego 2012 o 2:30 pm

  Co jest grane? (NIE) Inwazja żydów poprzedzona manifestem

  Z sejmu ma zniknąć krzyż. Z koszulek naszej reprezentacji znika orzełek, który najprawdopodobniej zaraz wróci. Pytanie tylko czy będzie to piłkoptak czy może propozycja (od dzisiaj mojej ulubionej) gazety „Co jest grane”.
  http://rozwazny.blogspot.com/
  W nowym czasopiśmie „Co jest grane” ukazał się Manifest. Oto treść manifestu:

  „- Chcemy wrócić
  Już nie Uganda, Argentyna ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna.
  – Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków (SIC!). Na jawie i śnie wciąż marzymy o Polsce.
  Chcemy zobaczyć jak na skwerach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie powstają nowe osiedla. Obok cmentarzy wybudujemy szkoły i szpitale.
  Będziemy sadzić drzewa, budować nowe drogi i mosty.
  – Chcemy uleczyć Wasze i nasze traumy. Już raz na zawsze. Wierzymy, że pisane nam jest mieszkać tutaj, zakładać rodziny, umierać, składać do ziemi prochy naszych bliskich.
  – Ekshumujmy syjonistyczną fantasmagorię. Sięgajmy do przeszłości – świata migracji, polityczno-geograficznych przesunięć, rozpadu rzeczywistości jaką znamy – po to by zaprojektować nową przyszłość.
  – To nasza propozycja na czasy wyczerpania wiary, kryzysu upadku starych utopii. Optymizm wygasa. Obiecane raje zostały sprywatyzowane. Jabłka i arbuzy z kibuców nie są już tak dorodne.
  -Pragniemy przywitać nowych osadników, których obecność jest ucieleśnieniem fantazji na temat historii równoległej. Mierzymy się z jedną z wielu potencjalnych przyszłości, jakich możemy doświadczyć porzucając swój bezpieczny, znajomy, jednowymiarowy świat.
  – Nasz apel nie jest skierowany tylko do Żydów. Przyjmiemy w nasze szeregi wszystkich dla których zabrakło miejsca w ich ojczyznach – wypędzonych, prześladowanych. W naszym ruchu nie będzie dyskryminacji. Nie będziemy grzebać w Waszych życiorysach, sprawdzać kart pobytu, weryfikować statusu uchodźców. Będziemy silni naszą słabością.
  – Nasi polscy bracia i siostry! Nie planujemy inwazji. Będzie to raczej pochód duchów, powrót dawnych sąsiadów, nawiedzających Was w snach, których być może nigdy nie dane było Wam poznać. Będziemy głośno mówić o tych wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się między Nami i Wami.
  – Będziemy wspólnie korygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Liczymy na to, że wspólnie będziemy zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci w pokoju! Powitajcie nas z otwartymi rękoma, tak jak my witamy Was!
  – Z jedną religią, nie umiemy słuchać.
  Z jednym kolorem, nie potrafimy widzieć.
  Z jedną kulturą, nie potrafimy czuć.
  Bez Was nie potrafimy nawet pamiętać.
  – Przyłącz się do nas, i zadziwi się Europa!

  Ruch odrodzenia żydowskiego w Polsce.”

  Nie bez powodu w tekście zostały wytłuszczone słowa mówiące o braku „grzebania w życiorysach” czy o „kartach pobytu”. Poniżej film prezentujący to co tak naprawdę dzieje się w cudownym Izraelu:

  Nadal wierzysz w słowa, ludzi informujących nas o pokojowej inwazji? Ja nie mam złudzeń. Pytanie tylko po co taki manifest pojawia się w polskiej prasie. Żart jest dobry – szkoda tylko, że zabrakło sprostowania. Wracając do koszulek polskich piłkarzy – mam nadzieję, że nowe godło nie będzie wyglądało jak poniższe tło treści manifestu…

  Polubienie

  • Friend_of_mine 3 lutego 2012 o 2:55 pm

   Miejsce wpisania gwiazdy Dawida w Orła Polskiego jednoznacznie określa status jaki będziemy zajmować w stosunku do naszych syjonistycznych braci…

   Polubienie

   • rabarbarek 3 lutego 2012 o 10:14 pm

    Z gory przpraszam za link , ale musze go podac , zeby ktos sobie nie pomyslal , ze poniosla mnie fantazja. Niestety artykul wykracza daleko poza moje mozliwosci wymyslania bajek. Tekst i rzeczywistosc w nim ukazana to wypisz , wymaluj goracy pocalunek Gomulki z Brezniewem [ pamietacie , byl taki ] To co przeczytalam , to wiecej niz tamten gest milosci , to wazeliniarstwo pelna geba [ i nie tylko… ]

    Minister Spraw Zagranicznych Kanady udal sie z wizyta na jakas konferencje do Izraela. Tam wyglosil goraca przemowienie. A zaczal od tego , ze Izrael nie ma na calym swiecie lepszego przyjaciela niz Kanada. Rzad kanadyjski z calych sil popiera Izrael poniewaz oba kraje wyznaja te same wartosci. Minister nazwal Izrael ” latarnia morska” swiecaca w regionie , ktory pragnie demokracji, swobod obywatelskich i wolnosci.

    Przy okazji zakreslil nowe horyzonty anty-semityzmu. Kto probuje pomniejszyc role i znaczenie Izraela w dzisiejszym swiecie i kto demonizuje ten kraj podpada pod pojecie nowego anty-semityzmu. [ czytaj , kto pisnie slowko przeciwko , automatycznie staje sie nowym antysemita]

    Na zakonczenie panowie usciskali sie i prezydent Izraela powiedzial , ze oba kraje uzupelniaja sie doskonale , bo Kanada ma duze zasoby bogactw naturalnych. Szkoda , ze nie powiedzial co w zamian za te surowce jest w stanie oferowac Kanadzie.

    A wlasnie wczoraj w tv. dziennikarka pytala kanadyjskiego ministra obrony czy Kanada pojdzie na wojne przeciwko Iranowi razem z Izraelem. Minister nie odpowiedzial na trzy razy zadane pytanie. W koncu wyjakal , ze ma nadzieje , ze do ataku nie dojdzie.
    Niestety CNN podalo dzisiaj wiadomosc , ze Panetta oglosil pelna gotowosc Izraela do ataku na Iran. Mowi , ze moze to nastapic w weekend, choc mam nadzieje , ze nie. Biorac pod uwage , ze Iran wiekszosc operacji zwiazanych ze sprawami nuklearnymi elektrowni przeniosl gleboko pod ziemie , atak na instalacje nuklearne niewiele da. [ no chyba , ze uzyja ” ciezkich ” bomb ” zdolnych niszczyc cele pod ziemia.
    Jesli zaatakuja Iran , to rozpoczna pieklo na ziemii. Czy wtedy tez nie wolno bedzie uzyc slowa krytyki??? Taka to latarnia morska , swieci , ale wcale nie tym co trzeba …

    http://www.jpost.com/DiplomacyAndPolitics/Article.aspx?id=255816

    Polubienie

    • mi461 3 lutego 2012 o 10:47 pm

     @rabarbarek, a z czym ci kanadyjscy zolnierze mieli by isc na wojne ? czym walczyc, ????
     wiesz jak tu jest. W razie zagrozenia kanada nie obroni sie sama, Liczy na „sasiada” a ten zrobi jak bedzie chcial.

     Polubienie

     • rabarbarek 4 lutego 2012 o 12:33 am

      Milena , ja na ich miejscu odmowilabym wykonania rozkazu. Politycy niech sami ida i zabiora ze soba swoje dzieci. W artykule stoi jeszcze , czego zapomnialam dodac , ze Kanada podaza w swiat z Izraelem ramie w ramie. To niech , cholera stana razem , ramie w ramie , wszyscy ci , ktorzy tak daza do wojny na pierwszej linii frontu, niech wezma karabiny i pokaza jakimi sa dzielnymi bojownikami o wolnosc. Zza wegla to kazdy glupi potrafi.
      Jesli jakiemus durniowi marzy sie wojenka i ja rozpeta , to z pewnoscia nawet sasiad , chocby najsilniejszy, nam nie pomoze . Rozpetaja , a potem , jak szczury , do nory sie pochowaja.

      Polubienie

 18. katerina404 3 lutego 2012 o 2:56 pm

  Naszą szlachtę i elitę wymordowali, teraz zastąpią ją swoją. Stanisław Michalkiewicz o braku szlachty część 4

  Polubienie

 19. navajo88 3 lutego 2012 o 2:59 pm

  No wieczorem to wszystko skomentuję !!!!!!!!!!!!
  J.M.H

  Polubienie

 20. Mariusz 3 lutego 2012 o 3:02 pm

  Bardzo mocne tąpnięcie na walutach. USD i PLN pikują do góry.
  http://www.money.pl/pieniadze/forex/

  Polubienie

 21. katerina404 3 lutego 2012 o 3:18 pm

  Purim to żydowskie święto morderstwa perskiego premiera, Hamana za rzekomy spisek przeciwko Żydom. Hamana powieszono wraz ze wszystkimi jego dziesięcioma synami i zamordowano 75 tys. nieszczęsnych Persów.

  Jak na ironię, święto Purim 2003 r. wybrano do rozpoczęcia wojny w Iraku, wojny zaaranżowanej przez ekstremistów żydowskich i izraelskich zwolenników w administracji USA i mediach wobec narodu, który nie zagrażał Stanom Zjednoczonym. Irak był jednak strategicznym wrogiem Izraela, a Sadama przedstawiano globalnej społeczności żydowskiej jako nowego „Hamana”.

  Wojna w Iraku była kompletną katastrofą dla Ameryki: ponad 30 tys. Amerykanów było rannych i okaleczonych, ponad 3 tys. zabitych [dane najprawdopodobniej zaniżone -PB], a koszty sięgają bilionów $ USA. Amerykanom powiedziano, że ta wojna miała skończyć zagrożenie terrorystyczne.

  Ale zmanipulowana przez żydowskich ekstremistów, wojna spowodowała nienawiść świata wobec Ameryki i milionów potencjalnych terrorystów, którzy chcą zrobić nam krzywdę. Była to wojna przeciwko Irakowi i Ameryce, bo skrzywdzono nie tylko pół miliona Irakijczyków zabitych przez wojnę [dane zaniżone kilkakrotnie -PB] i jej następstwa, ale również faktycznie interesy USA.

  Polubienie

  • masakalambura 3 lutego 2012 o 7:13 pm

   Już bez przesady. Jeśli wierzyć Biblii Haman zasłużył sobie na taki los. Można nie lubić żydów, różne choroby po świecie się pałętają. Ale planowanie eliminacji całej populacji (to chciał zrobić Haman i przejąć ich majątki) cóż, to pierwowzór Hitlera. !0 synów – tylu samo co osądzonych w Norymberdze. To wyraźny symbol proroczy.

   Wyluzuj się.
   Szabat Szalom.

   Polubienie

 22. jakzawsze 3 lutego 2012 o 3:46 pm

  List otwarty do Mordechala Yosefa Schudricha .. poszedł dalej
  http://dyskusb.wordpress.com/list-do-do-sanhedrynu-usraela/

  Niech czytają wszyscy co to za NIEżydostwo przebierańcowe wyprawia w Polsce i na świecie , bedą tu ludzi obrażali w swojej kabalistycznej księdze satanistów z zwanej Talmud. Talmud powstał w średniowieczu i spisaligo satanisći . Talmud jest chorym wymysłem. Ludzie którzy wymyślili talmud myślą że to jest rozszeżenie TORY (5 ksiąg mojżeszowych) Jednak talmud jest zapszeczeniem TORY i ten owy talmud obraża prawdziwych żydów którzy się seperują od tej satanistycznej księgi rasitowskiej. Czymajmy z dr, Kekusia, R.Gawońskiego kciuki, i reszte ofiar ryżymowych ustrojów , które do dzisiaj znęcają sie na ludźmi i robia to legalnie pod propagandowymi programami politycznymi. Ze tam się ci kibole nasi nie zajeli tymi satanistami w jarmulkach to się dziwie , i w watykanie też ubierają te dziwne czerwone lub fioletowe jarmułki. Co to do cholery za szopki oni odprawiją ..

  ..o a tutaj skuwijad ACTOWY – Fiuler von 2sk w jarmółce rasistowskiej ..

  … a tutaj wiadomo ta sataneria talmudyczna wszędzie manipuluje

  … tutaj George W. Busch z talmudem

  .. i jeszcze inna fota >>

  ____________________________________________________
  dosyć mam tego ich chorego szamba

  Polubienie

  • mirek 3 lutego 2012 o 6:36 pm

   A ten na lewo nie nie rabin Majkel z piosenki Bubla?

   Polubienie

 23. PokójWam 3 lutego 2012 o 3:54 pm

  Co sądzicie o tym? Kolejne kłamstwa, żeby uśpić ludzi??

  http://www.tvn24.pl/0,1733644,0,1,ratyfikacja-acta-zawieszona-premier-rozgoryczony,wiadomosc.html

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 4:51 pm

   ja szczerze przyznam że nie spodziewałem sie takiej uległości premiera 🙂

   Polubienie

  • Sylu 3 lutego 2012 o 6:53 pm

   Oczywiscie ze klamstwo.
   http://www.tvn24.pl/12690,1733647,,,prawnik-pojecie-zawieszenia-ratyfikacji-nie-istnieje,wiadomosc.html

   Polubienie

 24. wacpan 3 lutego 2012 o 4:01 pm

  O jaki ladny kalkstein:],a podobno plk.l to wymyslil ehh

  Polubienie

 25. zenobiusz 3 lutego 2012 o 4:10 pm

  „- Podjąłem decyzję o zawieszeniu procesu ratyfikacji ACTA – oświadczył premier Donald Tusk. Dodał, że powodem tej decyzji jest konieczność szerokich konsultacji i starannej analizy umowy. Później zdeklarował także, że proces ratyfikacji „na pewno nie zostanie wznowiony do końca 2012 roku”. Zapowiedział też, że już w poniedziałek odbędzie się debata ws. ACTA „otwarta dla zainteresowanych”.
  Próba puszczenia pary,w gwizdek.
  I tak należy walczyć o referendum stop ACTA.
  Będziemy mieli sprawdzian dojrzałości ludzi.

  Polubienie

 26. wacpan 3 lutego 2012 o 4:13 pm

  Karwa nie dajcie sie zwiesc!on tylko ZAWIESIL.NA ULICE!!!

  Polubienie

  • Peryskop 3 lutego 2012 o 9:35 pm

   Decyzja „wirtualnego zawieszenia ratyfikacji” ACTA prawdopodobnie zapadła bo:

   – mizerny efekt ewidentnego samo-zamachu „hakerskiego” tzw. „anonimowych”;
   – rozpowszechnienie faktycznych poza-internetowych zagrożeń wynikających z ACTA;
   – ujawnienie kłamliwej oprawy tajemnego prowadzenia „konsultacji” i ratyfikacji paktu;
   – niespodziewanie szeroki i spontaniczny protest uliczny w PL roznoszący się na Europę;
   – klęska po nieudanej próbie przejęcia inicjatywy nad protestami przez desant Palikota;
   – brak koordynacji w ustalaniu przyzwalających opinii RPO, GIODO, FH, itp instytucji;
   – brak animuszu organów od „ładu i porządku” do pacyfikowania protestów.

   Trzeba wymusić, aby „zawieszenie” zostało zastąpione „wycofaniem się z paktu ACTA” !

   Polubienie

   • monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:50 pm

    Peryskop, sądzę że głównie to:
    – niespodziewanie szeroki i spontaniczny protest uliczny w PL roznoszący się na Europę;

    Polubienie

    • hjk 5 lutego 2012 o 11:10 am

     To chyba UE nie chce tego i organizuje ‚protesty publiczne’ w róznych krajach i dołącza różne inne preteksty jako przecieki, jak ACTA nie wystarcza…
     A 2sk chcial sie Ameryce przypodobać, a z drugiej strony zyska sympatię ludu, ze jednak łaskawy, bo przedtem popełnili błąd z braku konsultacji, a teraz uznał, ze konsultacje i zawiesza…

     Polubienie

 27. Pingback: Stara sztuczka,czy wyjdzie ???Ratyfikacja ACTA „zawieszona”. Premier „rozgoryczony” « Zenobiusz's Blog

 28. jakzawsze 3 lutego 2012 o 4:35 pm

  Za uszy rudego gebelsa i jego protektora „kłumorka”. Te dranie sprytnie majsterkują, pewnie byli na jakimś wiecu komunistycznym i uczyli się kolejnych przemówień komuno propagandowym . Nie wierzcie już tym draniom. To są stare komunistyczne hałatry PRL’owskie, „za torby” ich i na mróz , puźniej poćwiartować bo lwy w katowickim ZOO są głodne .. Nie dajcie się omamić tym oszustom. DLAMNIE POLITYKA JAKĄ ZNAŁEM SIĘ JUŻ DLA MNIE SKOŃCZYŁA, NIKOMU NIE WIERZE. Zamiast tych sahnedryńskich rabinistycznych-komunistycznych ich całych konstytucji ,

  10 przykazań zastosować i po problemie…
  (Ks. Wyjścia, Exodus, 20:1-26, Biblia Tysiąclecia)

  _________________________
  (1) Wtedy mówił Bóg (Elohim) wszystkie te słowa:

  (2) Ja jestem JHWH, twój Elohim, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. (3) Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!

  (4) Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! (5) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja JHWH, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. (6) Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

  (7) Nie będziesz wzywał imienia JHWH, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż JHWH nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy.

  (8) Pamiętaj o dniu szabatu (soboty), aby go uświęcić. (9) Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. (10) Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci JHWH, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. (11) W sześciu dniach bowiem uczynił JHWH niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił JHWH dzień szabatu (soboty) i uznał go za święty.

  (12) Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą JHWH, Bóg twój, da tobie.

  (13) Nie będziesz zabijać.

  (14) Nie będziesz cudzołożyć.

  (15) Nie będziesz kraść.

  (16) Nie będziesz mówić przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek.

  (17) Nie będziesz pożądać domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądać żony bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego.

  (18) Wtedy cały lud, słysząc grzmoty i błyskawice oraz głos trąby i widząc górę dymiącą, przeląkł się i drżał, i stał z daleka. (19) I mówili do Mojżesza: — Mów ty z nami, a my będziemy cię słuchać! Ale Bóg niech nie przemawia do nas, abyśmy nie pomarli! (20) Mojżesz rzekł do ludu: Nie bójcie się! Bóg przybył po to, aby was doświadczyć i pobudzić do bojaźni przed sobą, żebyście nie grzeszyli. (21) Lud stał ciągle z daleka, a Mojżesz zbliżył się do ciemnego obłoku, w którym był Bóg.

  (22) Rzekł nadto JHWH do Mojżesza: — Tak powiesz Izraelitom: Wy sami widzieliście, że z nieba do was przemawiałem. (23) Nie będziecie sporządzać obok Mnie bożków ze srebra ani bożków ze złota nie będziecie sobie czynić. (24) Uczynisz Mi ołtarz z ziemi i będziesz składał na nim twoje całopalenia, twoje ofiary biesiadne z twojej trzody i z bydła na każdym miejscu, gdzie każę ci wspominać moje imię. Przyjdę do ciebie i będę ci błogosławił. (25) A jeśli uczynisz Mi ołtarz z kamieni, to nie buduj go z kamieni ciosanych, bo zbezcześcisz go, gdy przyłożysz do niego swoje dłuto. (26) Nie będziesz wstępował po stopniach do mojego ołtarza, żeby się nie odkryła nagość twoja.

  (Ks. Wyjścia, Exodus, 20:1-26, Biblia Tysiąclecia)
  ____________________________________________
  … i po problemie, a tu chore ustawy wymyslaja, świrują, cudawianki wymyslają, ACTA .. !
  a gotowiec już jest, no ale tym przeklentym ludziskom dalej ideologie dziury na mózgu robią ..

  Polubienie

 29. navajo88 3 lutego 2012 o 4:37 pm

  Ot taka sobie ciekawostka ! hahahahahahahahahaha
  http://wyborcza.pl/1,75248,11085023,Donald_Tusk_zmienia_zdanie_ws__ACTA__zawieszamy_proces.html

  Polubienie

  • zeebii 3 lutego 2012 o 5:48 pm

   @navayo
   Tusk nie ma prawdopodobnie żadnych kompetencji żeby „zawiesić’ ACTA. Zwyczajna gra na czas. Dalsza procedura ratyfikacji ACTA leży w gesti sejmu i prezydenta -jeśli dobrze pamiętam.

   Polubienie

  • mi461 3 lutego 2012 o 5:50 pm

   wiesz jaki bedzie final?

   teraz czy pozniej NIC nie zrobia,
   poczekaja az „burza” przycichnie i mlodzi ochlona !!

   2sk gra na zwloke i chce uspokoic ludzi, bo takiej reakcji na taka skale sie nie spodziewal.
   Nie dajcie sie zmylic „ryszawemu” lisowi

   Przec do REFERENDUM
   jest takie przyslowie, „kuj zelazo poki gorace ” a jest….

   Polubienie

   • Sully 3 lutego 2012 o 6:14 pm

    No wyjątkowo się zgadzam, że czekaja aż sprawa przycichnie, bo nie mają nic do gadania to UE będzie to ratyfikowała, a jak Polska podpisała to se teraz możemy …

    Polubienie

 30. navajo88 3 lutego 2012 o 4:39 pm

  Ooooo widzę że inni byli pierwsi ,Monitor skasuj ten wpis !
  J.M.H

  Polubienie

  • mi461 3 lutego 2012 o 5:54 pm

   nie martw sie bylo ale z innej strony 😀 to co pisalam wyzej to odp. do ciebie.

   to kolejna ROZGRYWKA ponizej pasa.

   Kazda jego obietnica to BLEF !!!!!!!!!

   Polubienie

 31. choice 3 lutego 2012 o 4:54 pm

  jakisbuk 3 Luty 2012 o 11:53 am
  „Waldemar E. – na tym blogu jest 2 pozytywnych ludz….i” odpisze ci tutaj…
  tak ty narcyzku jesteś najweselszy z weselszych, buźko radosna, loolku uśmiechnięty, gaciowa gumko poluzowana, jesteś naj na tym blogu. Jesteś swojego rodzaju atrakcją jak klaun w cyrku, jesteś przykładem że świata nie zmienimy, bo betonowych ludzi z takim poglądem jak ty i taką odpornością na fakty jest więcej. Nie damy rady nic zrobić, bo ty jesteś czystym dowodem. Tak jak dawniej ludzie szli pod prysznic tak i w przyszłości ludzie z pokorą i pełną ufnością pod ten prysznic wejdą a ty klaszcząc z uśmieszkiem będziesz na czele…….

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 5:02 pm

   choice – jeszcze sie popłacz – co szkoda cie że nie wszyscy w tym kraju to nieudaczniki i czarnowidze ? jakie to polskie

   żart :
   jak sąsiad amerykanina kupuje sobie nowy samochód to amerykanin myśli – kupie sobie lepszy
   jak sąsiad polaka kupuje nowy samochód to polak myśli – a żeby mu ukradli

   Polubienie

   • luxjacek 3 lutego 2012 o 6:38 pm

    Czy ty nadal tego nie widzisz?(jesteś żałosny!)

    Polubienie

 32. jakzawsze 3 lutego 2012 o 4:56 pm

  @jakisbuk

  To jest IP @jaki buk’a

  http://91.231.74.4/
  Użytkownik: xxxxxx
  Hasło: xxxxxx

  Widzisz dzieciaku @jakis boku ? w kazdej chwili cie moge odcynglować-zbanować, zrobić co tylko chce …. NIEPODAM DANYCH, BO TAKĄ MAM ETYKE, I NIEPODSKAKUJ …

  Tu jest historia @jaki buka, gdzie chodzil i co robił ….

  91.231.74.0 through 91.231.74.255
  ip-reports.org/91.231.74.0/ – Tłumaczenie strony
  91.231.74.0,; 91.231.74.1,; 91.231.74.2,; 91.231.74.3,; 91.231.74.4,; 91.231.74.5, ; 91.231.74.6,; 91.231.74.7,; 91.231.74.8,; 91.231.74.9,; 91.231.74.10, …
  91.231.74.0 – 91.231.74.255 IP address database
  http://www.ip-adress.com/ip_addresses/91.231.74 – Tłumaczenie strony
  Advertising. IP addresses: 91.231.74.0 – 91.231.74.255 << back · 91.231.74.0 · 91.231.74.1 · 91.231.74.2 · 91.231.74.3 · 91.231.74.4 · 91.231.74.5 · 91.231.74.6 …
  91.231.74.0-91.231.74.255 – utrace
  en.utrace.de/ip…/91.231.74.0-91.231.74.255 – Tłumaczenie strony
  91.231.74.4 · 91.231.74.5 · 91.231.74.6 · 91.231.74.7 · 91.231.74.8 · 91.231.74.9 · 91.231.74.10 · 91.231.74.11 · 91.231.74.12 · 91.231.74.13 · 91.231.74.14 …
  74.4.91.x — Информация об IP подсети | IP-адреса
  ipadresa.net › Whois › 74.x.x.x › 74.4.x.x – Tłumaczenie strony
  … 74.4.91.221, 74.4.91.222, 74.4.91.223, 74.4.91.224, 74.4.91.225, 74.4.91.226, 74.4.91.227, 74.4.91.228, 74.4.91.229, 74.4.91.230, 74.4.91.231, 74.4.91.232, …
  List of allocated IP addresses in 91.231.0.0 – 91.231.255.255 …
  ip-address-lookup-v4.com/91/231/2 – Tłumaczenie strony
  … 91.231.113.123, 91.231.68.86, 91.231.71.175, 91.231.74.4, 91.231.113.108; 91.231.100.251, 91.231.65.163, 91.231.81.230, 91.231.108.26, 91.231.119.253, …
  Free Ip Address Lookup: from 91.231.64.0 to 91.231.79.255
  free-ip-address-lookup.com/91/231/64 – Tłumaczenie strony
  … 91.231.74.10, 91.231.74.9, 91.231.74.8. 91.231.74.7, 91.231.74.6, 91.231.74.5 , 91.231.74.4, 91.231.74.3, 91.231.74.2, 91.231.74.1, 91.231.74.0 …
  91.231.74.0-91.231.74.255 – utrace
  http://www.utrace.de/ip…/91.231.74.0-91.231.74.255 – Tłumaczenie strony
  IP-Adressen. Tabellarische Übersicht. 91.231.74.0 · 91.231.74.1 · 91.231.74.2 · 91.231.74.3 · 91.231.74.4 · 91.231.74.5 · 91.231.74.6 · 91.231.74.7 · 91.231.74.8 …
  Info of IP 0.115.63.5 | ipinformations.com
  http://www.ipinformations.com/0.115.63.5.html – Tłumaczenie strony
  63.207.252.16 0.174.49.190 172.17.67.146 192.168.90.114 91.231.74.4 83.139. 88.146 0.143.13.0 18.62.78.123 247.163.28.35 0.88.9.130 113.241.178.18 …
  IP位址資訊(74.4.0.0 – 74.4.255.255)
  101.alphalab.net/IPInfo/B5/74/4.htm – Tłumaczenie strony
  … 74.4.91.222 74.4.91.223 74.4.91.224 74.4.91.225 74.4.91.226 74.4.91.227 74.4.91.228 74.4.91.229 74.4.91.230 74.4.91.231 74.4.91.232 74.4.91.233 …
  List of allocated IP addresses in 74.4.0.0 – 74.4.255.255 network …
  reverse-ip-detective.net/74.4.2/index.htm – Tłumaczenie strony
  … 74.4.87.242, 74.4.80.1, 74.4.104.181; 74.4.78.136, 74.4.81.28, 74.4.124.231, 74.4.96.28, 74.4.91.231, 74.4.85.180, 74.4.83.141, 74.4.118.98, 74.4.125.86 …

  Polubienie

  • jakzawsze 3 lutego 2012 o 5:10 pm

   @jaki buk

   Dane o intruzie „@jaki buk” forum monitorpolski.wordpress.com
   A teraz @jaki buk przepros wszystkich. Tu sa dane gdzie twoj komputer jest zarejestrowanyi z kąd sie loguje i co mamy sobie zadzwonić do twojego operatora ? i więcej szczgułowych danych ? … moze puźniej sprawa w sądzie za obraze uczuć religinych ?
   ===========================================================
   inetnum: 91.231.72.0 – 91.231.75.255
   netname: WINET-PL
   descr: „Winet” „Media ok.pl” „Biooleje” Janusz Juszczak
   country: PL
   org: ORG-WJJ1-RIPE
   admin-c: JJ1047-RIPE
   tech-c: KK1629-RIPE
   status: ASSIGNED PI
   mnt-by: RIPE-NCC-END-MNT
   mnt-lower: RIPE-NCC-END-MNT
   mnt-by: TKTELEKOM-MNT
   mnt-by: MNT-WINET
   mnt-routes: TKTELEKOM-MNT
   mnt-routes: MNT-WINET
   mnt-domains: TKTELEKOM-MNT
   mnt-domains: MNT-WINET
   source: RIPE # Filtered

   organisation: ORG-WJJ1-RIPE
   org-name: „Winet” „Media ok.pl” „Biooleje” Janusz Juszczak
   org-type: OTHER
   address: ul. Kresowa 30, 62-800 Kalisz, PL
   e-mail:
   mnt-ref: TKTELEKOM-MNT
   mnt-ref: MNT-WINET
   mnt-by: TKTELEKOM-MNT
   mnt-by: MNT-WINET
   source: RIPE # Filtered

   person: Janusz Juszczak
   address: ul. Czestochowska 25
   address: 62-800 Kalisz, PL
   e-mail:
   phone: +48 62 502 45 25
   mnt-by: TKTELEKOM-MNT
   nic-hdl: JJ1047-RIPE
   source: RIPE # Filtered

   person: Krzysztof Kapitaniak
   address: 62-800 Kalisz,PL
   e-mail:
   phone: +48 696 420 224
   fax-no: +48 62 5024524
   mnt-by: TKTELEKOM-MNT
   nic-hdl: KK1629-RIPE
   source: RIPE # Filtered

   route: 91.231.72.0/22
   descr: „Winet” „Media ok.pl” „Biooleje” Janusz Juszczak
   origin: AS198048
   org: ORG-WJJ1-RIPE
   mnt-by: TKTELEKOM-MNT
   mnt-by: MNT-WINET
   source: RIPE # Filtered

   organisation: ORG-WJJ1-RIPE
   org-name: „Winet” „Media ok.pl” „Biooleje” Janusz Juszczak
   org-type: OTHER
   address: ul. Kresowa 30, 62-800 Kalisz, PL
   e-mail:
   mnt-ref: TKTELEKOM-MNT
   mnt-ref: MNT-WINET
   mnt-by: TKTELEKOM-MNT
   mnt-by: MNT-WINET
   source: RIPE # Filtered

   Polubienie

   • jakisbuk 3 lutego 2012 o 5:17 pm

    jakzawsze – z ochotą spotkam sie z tobą w sądzie – na początek zafunduje ci badnia psychaiatryczne – a potem to sie zobaczy 😀

    Polubienie

    • jakzawsze 3 lutego 2012 o 5:36 pm

     @jak Buk
     Bedziemy udawali ciebie, nawet o tym nie bedziesz wiedział @jaki buku,, zasypiemy ci komputer taki GÓWNAMI żę sie tego niewyliżeszesz – niewytłumaczysz … , „smutni panowie” pozbierają ci routery ACCESS POINT’y , komputery, ___ i co ty wtedy beczelny „boroku” zrobisz … nic nie zrobisz bo nic nie bedziesz miał, widzisz troliku -TWOJA GLUPOTA I CHAMSTWO CIE ZGUBIŁO, póki co żegnam i do zobaczenia w cyfrowej odchłani „w innym wcieleniu” …

     Polubienie

     • zenobiusz 3 lutego 2012 o 5:50 pm

      Co on z tym tanim winem co chwila,uraz z dzieciństwa,
      czy ma udziały w rozlewni.Arendarz jak ta lala.

      Polubienie

      • zenobiusz 3 lutego 2012 o 6:39 pm

       No proszę,nawet jest reklam konkretnej marki,wina marki wino.
       Co za sprytna nacja,i kudy nam,
       podskakiwać,
       i rządzić się samodzielnie,

       Polubienie

      • jakzawsze 3 lutego 2012 o 7:36 pm

       „@jakis bucek”
       …i co jeszcze „jakzawszowi” @jakis buczku powiesz że „krokodylami” się kłuje 😉 , tak jak zenobiusz powiedział masz jakiś uraz z dzieciństwa … ten twoj tekst ” napij sie taniego wina może ci przejdze ” prostacki. Koledzy z zawodówki ci sie kojarzą, bo podobno to kiedyś taka moda była. A że sobie lubię driknąć , to coż chłopczyku, jak każdy, ty też lubisz chłopczyku, i co jeszcze , maryche chcesz zajarać i masz ciśnienie. Na kolna @jaki buku i pana boga pszepraszaj za twoje bluzgi na przestrzeni 2 miesięcy tutaj , ja cie już dobrze tutaj czaiłem „łepetyno” i za łepetyne chwyciłem … 🙂 . Bedzie mi tutaj z biednych ludzi się wyśmiewał , obrażał , i pluł na religie.

       A może ty jesteś ten NIEżydek co udaje żydów i zamieszanie talmudyczne robi ? Ić posprzątaj lepiej tą swoją SYNAGOGE talmudyczną w Kaliszu, wypoleruj jarmułke i menore do rytuałow satanistycznych … cwaniaku . To co ? jak to z tobą „mixerze” jest ? mieszasz i mieszasz tutaj ludzią twoją ateistyczną gadką … a tu łapu capu szczur złapany mamy TWOJE IP , i już ci to obiecałem od dłuższego czasu, ostrzegałem, ale osiołek dalej swoje w swoją strone i ublizą dalej … i tak cię widzisz chłopcze dojechałem … a co zrobimy z toba to się zastanowie …

       @jaki_buk’u ładnie mi tutaj teraz przeproś Pana Zenobiusz i Monitora, ci panowie są nieco srasi od ciebie i odemnie i należy im się szacune i odpowiednia tonacja w rozmowie ..

       Polubienie

    • jakzawsze 3 lutego 2012 o 8:15 pm

     jakisbuk 3 Luty 2012 o 5:17 pm

     do
     „jakzawsze – z ochotą spotkam sie z tobą w sądzie – na początek zafunduje ci badnia psychaiatryczne – a potem to sie zobaczy ”
     ___________________________________________________
     Co (JAKI BUCKU) tatuś lub mamuśka to prokuratorki -Sedziowie kryminaliści w togach. Zawsze kojarze tą waszą stalinowską gadke straszenie „pschychiatrykami” ___ może by wypadało sprawdzić liste współczesnych stalinowskich oprawców w togach …. a nuż to mamuśka lub tatusiek twoi … DZIECIAKU …. no IP już mamy …. może mamuśka i tatusiek posadke załatwili krytko (jakiemus buckowi) …. coś mi tu pachnie TOGAMI to twoje cwaniactwo i ta gadka ….

     Polubienie

 33. Waldemar E. 3 lutego 2012 o 5:05 pm

  Nie znasz mnie gosciu wiec zachowaj dla siebie te opinie.
  Co moge to robie ze sobą i ze swiatem ktory mnie otacza.
  Nie potrzebuje tylko pisac i psioczyc na wszystko w komentarzach, bo dla mnie sie to mija z celem.

  Od pisania jakie to wielkie zlo jest na swiecie sie nic nie zmienia.
  Czytam tego bloga i podobne strony oraz komentarze w poszukiwaniu informacji.
  Niestety 90% to zwykly chłam i krytyka drugiej strony, religi, wiary, gustów, upodobań itd

  Po co to??

  Ja nie mam potrzeby pisania czego to nie wiem, jak to bardzo sprzeciwiam sie temu złu i jak to bardzo walcze.

  Bez wzgledu na to co sie dzieje u nas w kraju i na świecie mozna sie cieszyc zyciem i byc szczesliwym. Troche sie zmartwilem ze pozytywne nastawienie do zycia i radosc z zycia odrazu wg niektorych jest kategeoryzowana jako zwykly leming ktory jest omamiony medialną papką i nie dostrzega nic. Tu sie wlasnie niektorzy mylą.

  Mozna byc szczesliwym i mozna byc świadomym tego co sie dzieje na świecie.

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 5:12 pm

   Waldemar E – zgadzam sie z tobą – ale tu takich ludzi nie znajdziesz – wiekszość siedzi tu po to aby nakrecać sie jak to jest źle i jaki ten świat jest straszny – ale to oczywiści nie ich wina tylko UNYCH – heheheh 🙂

   Polubienie

   • Wojox 3 lutego 2012 o 5:46 pm

    No ja się cieszę z życia. Ale niestety to co mnie otacza, jest powiedzmy oględnie „nieodpowiednie”. Jako człowiek wierzący ufam tylko Biblii, w której to wszystko spisano dla naszego pouczenia. Powiedziano co będzie, zanim to nastąpi. To juz jest, czekam tylko na „sprzątanie”. Biblia zapowiada że Bóg nie zniszczy domu dla ludzi, tylko eksmituje większość lokatorów wg. powiedzenia „z prochu powstałeś…..” I to będzie sprawiedliwe….

    Polubienie

    • jakisbuk 3 lutego 2012 o 5:49 pm

     Wojox – bardzo sie ciesze że jeszcze ktoś tu wierzy w lepszą przyszłość oprócz mnie

     pozdrowienia i powodzenia 😀

     Polubienie

     • jakzawsze 3 lutego 2012 o 7:53 pm

      @Wojox

      UWAGA na Trolika —> jakisbuk

      Uważaj na tą mende z Kalisza, tutaj ładnie łapu capu z tobą gada, a puźnie TROLIK (jaki_bucek) bedzie szydził z boga-religi- itego typu sprawy / … koleś jest dobrze kopnięty-pogrzany .. i jeszcze raz …. UWAGA na Trolika —> jakis buk

      o jejku jak pisze „jaki bucek”

      „Wojox – bardzo sie ciesze że jeszcze ktoś tu wierzy w lepszą przyszłość oprócz mnie”

      … no widzisz biedocku-dywersancie, lepsza pszyszłośc, to dobrze że chociaż tyle myslisz …

      😉

      Polubienie

      • BarbW 4 lutego 2012 o 4:26 am

       Czy musimy się tak bardzo obrażać nawzajem?
       jakisbuk: blog jest bardzo religijny jak sam zauważyłeś. Ludzie wybierają to w co chcą wierzyć. Zostaw im wybór. Dogmaty religijne po to były stworzone by zamykać ludzi w samych sobie. Oni sami muszą wyjść z niej. Nikt im nie pomoże. Już uczuliłeś na wiele spraw. Tzn zrobiłeś co mogłeś.

       Polubienie

 34. rmld77 3 lutego 2012 o 5:12 pm

  WULGARYZMY OBNIŻAJĄ RANGĘ WYPOWIEDZI.

  Polubienie

 35. Kamil 3 lutego 2012 o 5:15 pm

  Ja chcę należeć do takiej grupy.
  Dajcie mi szanse 🙂
  ananasxxx@wp.pl

  Polubienie

 36. jakzawsze 3 lutego 2012 o 5:20 pm

  @jaki buk

  report INTRUZA WYSTĘPUJĄCEGO POD NICKIEM @jaki buk na https://monitorpolski.wordpress.com __ for http://91.231.74.4

  PORT STATE SERVICE
  22/tcp closed ssh
  23/tcp closed telnet
  53/tcp open domain
  80/tcp open http
  5190/tcp closed aol
  8031/tcp open unknown
  8045/tcp open unknown
  8093/tcp open unknown
  8099/tcp open unknown
  8222/tcp open unknown
  9100/tcp open jetdirect
  9101/tcp open jetdirect

  Providier host name USŁUGODAWCA:
  address: ul. Kresowa 30, 62-800 Kalisz, PL
  person: Janusz Juszczak
  address: ul. Czestochowska 25
  address: 62-800 Kalisz, PL
  e-mail: xxxxx
  phone: +48 62 502 45 25

  … i co teraz MAMY CI PLIKI/KATALOGI UPUBLICZNIĆ __ prześmiewco ?
  … twoja głupota cię chłopie zgubiła..

  Polubienie

  • jakzawsze 3 lutego 2012 o 5:46 pm

   niema czegoś takiego chłopczyku jak „prawo” , ta nazwa została wymyślona dla takich jak ty aby myśleli że jest „prawo” …. , żeby poprostu byli grzeczni dla innych , kultularnie się zachowywali, więc @jaki bok’u popraw się na następny raz, i wyciągnij wnioski dla siebie od userów-forumowiczów tutaj … które ci proponują i nie pluj na religie bo to jest bardzo brzydkie i PANA JEZUSA OBRAŻASZ …. , niech ci „bóg” wybaczy twoje wytępki …

   Polubienie

   • jakisbuk 3 lutego 2012 o 5:59 pm

    jakzawsze – nie pouczaj mnie miernoto umysłowa bo sam klniesz tu jak szewc i rzucasz bluzgi na kobo popadnie – wiec dla mnie jesteś wiejskim glupkiem i twoje uwagi ląduja w > null
    wychowanie zacznij od siebie – jak zauważe u ciebie coś pozytywnego to wtedy skorzystam z twoich rad
    a skoro ciebie żadne prawo nie obowiazuje to czekaj końca – zobaczymy jak daleko zajdziesz z takim myśleniem – wyżej „O_Rzesz” napisał o tobie tak – „Jesteś pępkiem świata i guru nas wszystkich?.
    Wyznaczasz nam kierunki zainteresowań?. Trochę skromności … kołku.”

    i ja sie z nim zgadzam 🙂

    Polubienie

    • jakzawsze 3 lutego 2012 o 6:35 pm

     @jakis buk = http://91.231.74.4/

     Polubienie

  • Sully 3 lutego 2012 o 6:09 pm

   Dlaczego opublikowałes dane personalne kogos z tego bloga? czy tak można? MONITOR, a Ty co?

   Polubienie

   • Sully 3 lutego 2012 o 6:12 pm

    Sorry nie doczytalam, dane jego operatora, ale to i tak jest niefajne, pisze się na tym blogu że nie chcecie szpiegowania….nie skomentuje tego

    Polubienie

    • rmld77 3 lutego 2012 o 6:51 pm

     MONITOR, usuń dane dotyczące forumowicza

     Polubienie

   • jakzawsze 3 lutego 2012 o 6:43 pm

    To nie dane … to prowidier … , a hamstwo trzeba tłamsić w zarodku … , puźznij taki @jaki buk bedzie kamieniami szyby wybijał dlatego że inni mają inne poglądy ( … to jest zwykły trolik gdzieś tam z Kalisza ..), a ty Sully co adwokatem @jaki buka jesteś ? , czy ty masz pojęcie co to za typek i jak ludzi obraża ? … wydaje mi się że nie

    Polubienie

    • jakzawsze 3 lutego 2012 o 8:32 pm

     Każdą drogą proszę państwa jest to nie etyczne aby publikowac dokladnie kim jest @jaki buk . Ale delikatnie można delikwenta naprostować aby sobie zdał sprawe że monitorPL to nie karuzela w cyrkowinie . Uwierzcie mi ja poczynania tego (jaki buka) obserwowałem 2 mięsiące, rozumie że się delikwent moze sie uczy świadomie lub nie świadomie i nie dokońca rozumie pewnych spraw tutaj poruszanych, ale na prostactwo mam uczelnie , co nie znaczy że jestm święty. Nie ….ja nie jestem …”świętoszek” .. ale trzeba dożyć do perfekcji. Każdy człowiek jest jak DIAMENTALE , ale jak się go weźzmi pod lupe to prawie na każdym są rysy. Niektóre DIAMENTY to syntetyki-podrubki I NIGDY NIE BEDĄ DIAMENTAMI , mimo że wyglądają że to diamnety …

     Polubienie

    • Sully 3 lutego 2012 o 10:25 pm

     Nie jestem niczym adwokatem, poprostu piszę i mówię co mi się nei podoba, olej go i tyle.

     Polubienie

    • sapienti sat 4 lutego 2012 o 1:36 am

     „…no jak piszesz chamstwo,no jak?!A może i dobrze…”

     Polubienie

  • miziaforum 3 lutego 2012 o 6:39 pm

   CHICHI – MOZESZ DZWONIĆ JAJAMI PO PAREPECIE -ty jakiś przygłup jesteś ???

   rętę masz na łeb???

   UPÓBLICZNIJ JESZCZE SZYLD TEJ FIRMY – 🙂

   ps. co to bierzesz za reklame od tego gościa – SPAMER JESTEŚ I DUREŃ

   Polubienie

   • zenobiusz 3 lutego 2012 o 7:08 pm

    Mizia vel Kefir,doprasza się zainteresowania,
    bo jego fałszywka Anonymous ,traci widzów,
    a on kocha widzów,co z tego że inaczej.

    Polubienie

    • sebecx 3 lutego 2012 o 9:12 pm

     no i co z tym zamykaniem internetu?

     Polubienie

     • monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:17 pm

      Przestraszyli się Mizi i nas.

      Polubienie

 37. ALFA 3 lutego 2012 o 5:50 pm

  Józef Kossecki o ACTA
  „Wypowiedź wybitnego cybernetyka, informatologa, metodologa nauk społecznych, politologa i dziennikarza doc. Józefa Kosseckiego z dnia 28 stycznia 2012 r.

  Polubienie

  • Wojox 3 lutego 2012 o 6:24 pm

   Wymeczyłem ten wykład cały, ponad 22 minuty czasu zmęczyłem. Mówi prawdę ale w stylu jakby to jakieś szkolenie BHP było. Miejscami łepek mi opadał i powieki się zamykały.
   Ale ogólnie parę zwrotów mnie podbudowało. Powiedział że młodzi wiedzą że ten system niedługo padnie. Co racja to racja…

   Polubienie

 38. katerina404 3 lutego 2012 o 5:58 pm

  „Waldemar E – zgadzam sie z tobą – ale tu takich ludzi nie znajdziesz – wiekszość siedzi tu po to aby nakrecać sie jak to jest źle i jaki ten świat jest straszny – ale to oczywiści nie ich wina tylko UNYCH – heh” – tak pisze jakiś zbuk

  A Ty, który należysz do mniejszosci, po co tu siedzisz. Idź człowieku wyluzuj się i ciesz się życiem, razem z Waldemarem, póki Ci tak życia nie uprzykszą, że przestanie Ci być do śmiechu. Tracisz tu cenny czas jak widzę. Weź się za konkretną robotę, a nie trolowanie na blogach.

  Polubienie

  • jakisbuk 3 lutego 2012 o 6:07 pm

   katerina404 – pracuje w domu i przy okazji dla rozrywki czytam sobie ten blog 🙂

   „póki Ci tak życia nie uprzykszą, że przestanie Ci być do śmiechu” – niby kto ? UNE ? 🙂 – nie strasz mnie garbatymi aniołkami

   „Idź człowieku wyluzuj się i ciesz się życiem” – to chyba tobie i innym to potrzebe bo ja to mam

   Polubienie

   • jakzawsze 3 lutego 2012 o 6:51 pm

    @jakisbuk = UWAGA TROLIK = http://91.231.74.4/

    Polubienie

 39. szuwaxpl 3 lutego 2012 o 6:10 pm

  Czy Wy też to zauważyliście na WP – dobre komentarze, tzn. takie, które są przeciwko bagnu na świecie są zablokowane z napisem wystąpił błąd w … ?
  Na pisiorów można dawać shitu ile wlezie, przeciw innym siłom nie, a teraz był artykuł, że Grecy zerują konta bankowe w obawie przed przejęciem Ich własności no i niektóre posty były OK, tylko że nie można było ich oznaczyć kciukiem +
  No to teraz jest już coraz lepiej w świecie cyberprzestrzeni, nawet na WP

  Polubienie

 40. ekonomiczny hitman 3 lutego 2012 o 6:34 pm

  Nie wiem czy to było, ale prawdziwe powody zamknięcia megaupload siedzą zupełnie gdzie indziej. Jak zawsze robią medialną nagonkę na piractwo, przy pomocy ACTA robią to samo pomijając aspekty nie iternetowe. Czły internet huczy o piractwie, a za plecami dzieje się co innego:

  Kim Dotcom, twórca serwisu MegaUpload przygotowywał się do uruchomienia nowej usługi, która miałaby zmniejszyć lub wręcz wykluczyć jakiekolwiek znaczenie organizacji, takich jak np. RIAA czy chociażby nasz rodzimy ZAiKS, a także wielkich wydawców muzycznych i filmowych.

  Usługa o nazwie Megabox miała być nową platformą umożliwiającą muzykom udostępnianie i sprzedaż swoich dzieł w internecie, z pominięciem RIAA i wielkich koncernów wydawniczych. Ci na taki stan rzeczy oczywiście nie zamierzali pozwolić. Dodatkowo miała zostać uruchomiona usługa Megamovie, w ramach której MegaUpload stałby się platformą umożliwiającą udostępnianie filmów.

  http://pclab.pl/news48558.html

  Polubienie

 41. ekonomiczny hitman 3 lutego 2012 o 6:36 pm

  I poparcie dla słów Piotra Beina i wywiadu Marka:

  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/51213,dr-piotr-bein-o-acta-wladze-maja-uny-kompleks-jot

  Polubienie

 42. Sylu 3 lutego 2012 o 6:48 pm

  ACTA!!!!!!
  Ten nasz premier TUSK klamie jak z nut. Polska prawdopodobnie nie musi niczego ratyfikowac,
  a i tak wprowadza ACTA!!
  http://www.globalnaswiadomosc.com/actakoniecopozycji.htm
  I jeszcze straszna cisza w mediach zachodnich o protestach ktore, tam beda a ludzie sie szykuja.

  Polubienie

 43. rmld77 3 lutego 2012 o 6:55 pm

  Właściwie to jak my się nazywamy?
  My przeciwnicy NWO. Bo jesteśmy czymś więcej niż antyglobaliści.
  Ma ktoś jakieś propozycje?

  Polubienie

  • ekonomiczny hitman 4 lutego 2012 o 6:10 am

   Obrońcy praw człowieka

   Polubienie

 44. alexirin 3 lutego 2012 o 7:08 pm

  hej szukają tej magdy w sosnowcu może się ujawni ktoś kto wie coś na ten temat podobno matka należała do sekty satanistycznej i mogła przekazać dziecko na rytualny mord

  Polubienie

 45. luxjacek 3 lutego 2012 o 7:16 pm

  Ty tak masz od urodzenia czy to był nieszczęśliwy wypadek?

  Polubienie

 46. pilot6pilot6 3 lutego 2012 o 7:21 pm

  I tak sobie myślę,iż ratyfikacja ACTA będzie przebiegała bardzo szybko w wielu krajach.Moim zdaniem jest to powiązane z sytuacją w Iranie,bądź inną sytuacją,która może mieć kolosalne znaczenie na świecie.Wiadomo iż sytuacja w Iranie staje się coraz bardziej napięta,media chcą stworzyć zafałszowany obraz wokół Iranu, ale niedawno pokazał się film ,,Operacja fałszywej Flagi”,który pokazuje co się może wydarzyć w rejonie zatoki perskiej.
  USS ENTERPRISE – Operacja Fałszywej Flagi http://www.youtube.com/watch?v=KWqVHmVQErY
  Iluminatom nie jest to na rękę-to wiadome,więc muszą coś zrobić,aby ludzie się nie dowiedzieli,a jedynym miejscem,który przeszkadza w realizowaniu ich planów doprowadzenia do globalnej wojny jest internet.Należy go ocenzurować,aby społeczeństwo myślało jak kiedyś,że ataki na Pearl Harbor,to były ataki z zaskoczenia i itp. Myślę,że sprawy będą nabierały tempa.Coś co się wydarzy w regionie Iranu, co doprowadzi do wojny będzie następstwem ratyfikacji ACTA,lub innej rzeczy,która pozwoli masonerii całkowicie skontrolować internet.To jest moje zdanie.

  Choć należy dodać iż w wielu rejonach świata pogarszają się napięcia np.Falklandy,gdzie w tamten rejon Wielka Brytania wysłała nowoczesny niszczyciel HMS Dauntless,mówiąc iż będzie on patrolował ten region.Rodzi się pytanie,czy nie można było wysłać inne, tańsze okręty,niż HMS Dauntless,którego rejs kosztuje krocie.Cała ta sprawa śmierdzi,do tego zbiega się 30 rocznica wybuchu wojny o Falklandy.

  Zamieszczam wypowiedź prezydenta Iranu,który na forum ONZ mówi iż 11 września 2001 roku to była robota USA http://www.youtube.com/watch?v=lERw9Zcx7ko

  Polubienie

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 7:37 pm

   Nie sądzę by im się udało przejąć internet. Jeśli każdy będzie z niego korzystał jak przedtem to co? Pozamykają nas wszystkich?

   Polubienie

  • zeebii 3 lutego 2012 o 8:43 pm

   @pilot
   „I tak sobie myślę,iż ratyfikacja ACTA będzie przebiegała bardzo szybko w wielu krajach.Moim zdaniem jest to powiązane z sytuacją w Iranie,bądź inną sytuacją,która może mieć kolosalne znaczenie na świecie”

   -not exactly
   z jednej strony oni dążą do wprowadzenia ACTA przed atakiem na iran i krachem europejskiej gospodarki i to jest chyba dla nich kluczowe.
   Z drugiej strony sam proces ratyfikacji jest skomplikowany. W polsce ACTA musi ratyfikować parlament, a następnie podpisik ma złożyć prezydent. Potem odbędzie się w sprawie ratyfikacji ACTA głosowanie w parlamencie europejskim. Nawet gdy polska nie ratyfikuje acta to będzie ono częściowo obowiązywało u nas -chyba za wyjątkiem ekstradycji np. do USA za podejrzenie popełnienia przestępstwa które u nas przestępstwem nie jest-
   Plus z opóźnienia ratyfikacji, albo też nie ratyfikowanie umowy ac [ i „zawieszenia”] jest taki że zanim acta wejdzie w życie nie będziemy latali na przymusowe wycieczki do kraju Wielkiego Brata aby zwiedzać tamtejsze więzienia.

   Jednak pruje im się matrix jak stary worek -nawet na trójce mówią już o totalitarnym NDAA co usłyszałem przed chwilą

   Polubienie

 47. navajo88 3 lutego 2012 o 7:26 pm

  No widzę że wszystkich pojebało i to równo !!! ,grożby machania pięścią i wymachiwanie szabelką i to jest właśnie ta cała wasza polska !!!! wspaniały kraj ,tylko ludzie jacyś pojebani i to równo , miałem jakiś sposób skomentować w czorajsze wydarzenia . ale tego nie zrobię co po prostu nie warto !!!!!! . Nawet nie potraficie przeżyc dwóch dni żeby sobie nie skakać do oczów !!!!!!!!
  Szkoda słów !!!!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • Friend_of_mine 3 lutego 2012 o 7:29 pm

   Ludzie się kłócą, a diabeł się cieszy.

   Polubienie

  • rmld77 3 lutego 2012 o 7:33 pm

   navajo88, jesteś Równy Gość.
   Masz rację. Za dużo tu ostatnio gróźb, zacietrzewienia, wulgaryzmów.

   Polubienie

   • rmld77 3 lutego 2012 o 8:12 pm

    Są inne blogi, gdzie tego nie ma.
    Uważam, że Twój jest najlepszy, ale uczestnik forum nie może być w żaden sposób zastraszany, nawet jeśli byłby szują. Masz przecież możliwość zbanowania go.
    Czy popularność jest Ci ważniejsza, niż poziom?

    Polubienie

 48. kaci 3 lutego 2012 o 7:51 pm

  Wpiszmy wolny internet do Konstytucji

  Premier przyznał się do błędu i wstrzymał ratyfikację ACTA w Polsce.

  Ale to nie wystarczy. Mogą być podejmowane kolejne próby, znowu po cichu, ograniczenia wolności w internecie. Dlatego trzeba tę wolność wpisać do Konstytucji. Proponuję żeby grupa osób która ma wolne moce organizacyjne rozpoczęła zbieranie podpisów pod referendum w sprawie zmiany Konstytucji. Proponuję, żeby obecny artykuł 17 w Konstytucji zastąpić nowym, który by brzmiał następująco: “Rzeczpospolita Polska gwarantuje wolny i niekontrolowany przez władze dostęp do sieci internet”.

  http://www.rybinski.eu/?lang=all

  Polubienie

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 8:40 pm

   Kuśwa, nie tylko Konstytucja, ale każdy zamach na internet powinien być karany najwyższym wyrokiem!

   Polubienie

 49. kowal_nik 3 lutego 2012 o 7:53 pm

  Dzisiaj Tusk ,zrobił krok w tył , ale nie wierzcie w jego dobre intencje .
  Marionetki sejmowe najbardziej boją się wystąpień społecznych ,szczególnie wyjść na ulicę ,aby ruch społecznie niezadowolonych nie odgonił ich od koryta .
  To tylko kontrolowane popuszczenie pręgieża ,zwykła socjotechnika wobec sprzeciwu społecznego , przyjdzie Euro 2012 ,igrzyska ,medialna papka ,a oni już od dawna robią co im zlecają . Trzeba się jednoczyć w prawdziwą opozycję wiedząc ,że pookrągłostołowe rozdanie z Magdalenki cały czas trwa .
  Zmieniają nazwy partii ,wycierają sobie zdradzieckie gęby hasłami demokracji ,a tak naprawdę służą światowej lichwie ,nazywając pseudodemokrację -demokracją .

  Polubienie

 50. wacpan 3 lutego 2012 o 8:04 pm

  Prosba!moze mi ktos podac linka zwiazanego z Olimpiada w londynie,najlepiej byl by material tego chlopaka co sie niby powiesil.dzieki

  Polubienie

 51. greenish 3 lutego 2012 o 8:27 pm

  odnosnie tego tematu tygodnia, porwania madzi, to dziwi mnie bardzo w hui czemu rutkowski tak to ogarnoł,( za udzial w sprawie olewnika to go powinnli za jaja powiesic zomowca jebaneg*) wielkie szoł z tego zrobil wiec cos moze jest na rzeczy z tym rytuałem.
  Bo napewno pomietacie sprawe na cala europe , porwanie Madeline, tej co miala w jedynym oku „Q”

  zrazilem sie troche do tego bloga, wkurwiaja mnie te klotnie wszyscy sie niby znaja z dawnych lat i wyciagaja teczki na innych( poziom politykow ) neguje sie poglady innych a wrecz jedzie na nie tylko dlatego zeby wlasne wyolbrzymic.
  PANIE ADMIN POZIOM POLEMIKI SPADA. i to nie jest celowe rzucanie obelg z mojej strony ale niektorzy powinnili zrobic sobie przerwe od tego bloga, o ile nie udac sie na jakas terapie.
  zatracili jasnosc umyslu na rzecz przeciwnika , jakim jest nwo, ktore juz jest monopoliczne, a niedawno przekroczylo 2/3 rzeczywistosci.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 8:34 pm

   greenish, masz zupełną rację – jest to chyba celowe, żeby obniżyć poziom i zagłuszyć tych, którzy mają naprawdę dużo do powiedzenia. Są 2 wyjścia – wprowadzić moderację albo puścić na żywioł. Wybrałem to drugie, bo nie wyrobiłbym z moderacją. Poza tym, jako przywykły do wolności słowa w USA, nie znoszę cenzury, nawet tej w dobrym sensie tego słowa. Wychodzę z założenia, że ci, którzy chcą poznać prawdę, wyłowią ją z tego tych gąszczów.

   Polubienie

   • Friend_of_mine 3 lutego 2012 o 8:48 pm

    Wiecie co, to straszne, bo tu doszło do mnie, że przecież energia podąża za uwagą. Ta sprawa mogła być celowo nagłośniona, bo dziewczyna została zamordowana w rytuale. Kilkadziesiąt milinów ludzi skupiających się na tym, wyzwala potężne pokłady, potrzebują tego pasożytujące na nas osobniki. Tak jakby celowo, energię zamiast na skonsolidowanie nas w tym czasie, przekazano na cel, który chciały gady.
    Jak łatwo da się manipulować nieświadomymi masami…

    Polubienie

    • greenish 3 lutego 2012 o 9:03 pm

     (energia)nasz strach=ich chleb powszedni

     Polubienie

     • BarbW 4 lutego 2012 o 4:30 am

      Tak jest!

      Polubienie

   • greenish 3 lutego 2012 o 8:57 pm

    ale jednak zalecil bym nagmine trolowanie i nagmine szerzenie deziofno(czyli bardzo czeste wpisywanie sie tylko po to zeby „ostatnie zdanie bylo moje i kropka” banowac przynajmnijej na 24 ewentualnie na 48 godzin. bo taka tetoryka burzy konstruktywne mysli i nie pozwala tym pozytywnym przejjsc na glowny nurt myslenia. to ze myslimy o tym, o walce z tym to czyni nasza nieswiadomosc zbiorowa potezna bronia obronną.

    w zaloczeniu troche konstruktywnej muzyki http://www.youtube.com/watch?v=CovjFSs-hiw&list=UU231hNWglz-riKmmAtgWGgA&index=3&feature=plcp

    Polubienie

 52. rmld77 3 lutego 2012 o 8:49 pm

  Zaklejcie taśmą mikrofony w laptopach, odłączajcie je w komputerach.
  Komórki w domach trzymajcie w przedpokoju – unikniecie możliwości najprostszego podsłuchu.
  ==============================================================================
  monitorpolski: Kupcie wtyczkę mini jack i wsadźcie ją do wejścia mikrofonowego – wtedy wyłączy mikrofon. Kamerkę można zakleić. Komórkę postawić koło radia z audycją Radia Maryja. Jeśli nie chcecie by w ogóle była pod sygnałem – owinąć ją folią aluminiową.

  Polubienie

 53. rmld77 3 lutego 2012 o 8:54 pm

  Monitor, przepraszam, że się tak czepiam – rzadko, czasami czytuję inne niezależne blogi, które mają WIĘCEJ WEJŚĆ niż Twój. Ani razu nie spotkałem tam takiej agrescji ani tak wielu wulgaryzmów jak u Ciebie. Pomyśl o moderacji, filtrze na takie słowa.

  Polubienie

  • monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:08 pm

   Był filtr, mogę go ponownie wsadzić, ale chyba źle działał, bo cała masa komentarzy się nie pokazywała. A ja naprawdę mam ograniczone możliwości czasowe. Może by tak zrobić głosowanie kogo zbanować?

   Polubienie

   • rmld77 3 lutego 2012 o 9:24 pm

    OK

    Polubienie

   • felicyta 3 lutego 2012 o 10:56 pm

    Proponuje do zbanowania jakiegosbuka, choc wczesniej go bronilam, z 2 powodow-niestety, tez zaczal uzywac obrazliwych slow w swoim trolowaniu a i jego trolowanie stalo sie nader dokuczliwe zabierajac czas i miejsce na blogu, nie mowiac juz o osmieszaniu bloga w oczach przypadkowych czytelnikow.

    Polubienie

 54. monitorpolski 3 lutego 2012 o 9:05 pm

  Tu macie kurtkę guru Facebooka Zuckerberga: http://www.youtube.com/watch?v=_2LT–dV0bY z taką oto grafiką od środka jak poniżej. Niby nie chciał jej zdjąć, ale wygląda to na wyreżyserowane przedstawienie. Oni muszą mieć wszystko zapowiedziane.

  Polubienie

  • BirD2 4 lutego 2012 o 12:26 am

   ten na gorze po lewej to jakas jajowata ma te glowe:)

   Polubienie

 55. szuwaxpl 3 lutego 2012 o 9:10 pm


  WSZYSCY WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wiecie myślalem, że jestem odporny na politykę, ale tego filmu „Władcy marionetek” notabene Tomasza Sekielskiego z ulubinej stacji tvn WOW chyba Tomek i Inni już wylecieli z TVNu, choć nie wiem bo nie oglądam. Polecam film i dodam, że po połowie musialem zrobić sobie drina, bo jakiś ból w okolicach serca………….
  PS mój znajomy mawiał ech życie, życie

  Polubienie

  • ekonomiczny hitman 4 lutego 2012 o 2:43 am

   Dobry film, był kiedyś na YT pewnie usunęli go. Jeden z tych jakie powinien obejrzeć każdy. Żeby to w szkołach puszczali…

   Polubienie

 56. wacpan 3 lutego 2012 o 9:50 pm

  http://newworldorder.com.pl/artykul2722,zion-olimpiada 2012

  Polubienie

 57. mi461 3 lutego 2012 o 10:05 pm

  Prawdopodobnie bedzie zwrot w sprawie Smolenska…
  Eksperci z Instytutu im. prof. Sehna w Krakowie badają zapis z magnetofonu samolotu Jak-40,
  Jak przekazuje RMF FM, ten dowód może podważyć wszystkie dotychczasowe ustalenia dotyczące przyczyn katastrofy smoleńskiej. Samolotem Jak-40 do Smoleńska lecieli polscy dziennikarze ”
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/zapis-z-jaka-40-rzuci-nowe-swiatlo-na-katastrofe-s,1,5017041,wiadomosc.html#mark
  Moze choc jedna tajemnicza zbrodnia doczeka wyjasnienia……?

  Polubienie

 58. ALFA 3 lutego 2012 o 10:50 pm

  biuletyn@stopcodex.pl to
  UWAGA! ACTA ZAGRAŻA TEŻ NASZEJ NIEZALEŻNOŚCI ŻYWNOŚCIOWEJ! PODAJ DALEJ TĘ
  WIADOMOŚĆ!

  Decyzja o przystąpieniu państw Unii Europejskiej do ACTA zapadła podczas
  polskiej prezydencji na posiedzeniu Rady UE ds. rolnictwa i rybołówstwa w
  dniach 15 – 16 grudnia 2011. Posiedzenie prowadził polski minister
  rolnictwa Pan Marek Sawicki.

  ACTA DOTYCZY wszystkich aspektów życia, w tym również ŻYWNOŚCI.
  Określa ramy prawne dla dochodzenia i egzekwowania praw własności
  intelektualnej.GMO – Genetycznie Modyfikowane Organizmy, wprowadzane na
  nasze talerze i do upraw SĄ PATENTOWANE i SĄ WŁASNOŚCIĄ KORPORACJI.

  Żywność jest towarem strategicznym, kto kontroluje żywność, ten kontroluje
  świat! Przepisy ACTA dotyczą ochrony własności intelektualnej, a więc też
  opatentowanych nasion i roślin GMO.
  Rolnicy stracą prawo do swoich nasion, stracimy niezależność żywnościową,
  będziemy całkiem zależni od ponadnarodowych korporacji.

  Rząd RP chce pozwolić na uprawy GMO mimo, że już 9 krajów UE (w tym Niemcy
  i Francja) wprowadziło zakazy takich upraw. Nasze pola zostaną
  nieodwracalnie zanieczyszczone przez GMO, które jest własnością
  korporacji. ACTA odda kontrolę nad produkcją żywności w Polsce w ręce
  korporacji. GMO powoduje poważne problemy
  zdrowotne, w tym bezpłodność. PODPISZ PETYCJĘ O ZAKAZIE UPRAW GMO W
  POLSCE: http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

  Zobacz również: ACTA i GMO mają wspólny mianownik?

  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/acta-i-gmo-maja-wspolny-mianownik,1,5012966,artykul.html

  Polubienie

  • felicyta 3 lutego 2012 o 11:09 pm

   19:13, 03.02.2012 /tvn24.pl, PAP
   Prawnik: Pojęcie „zawieszenia” ratyfikacji nie istnieje
   CO MIAŁ NA MYŚLI PREMIER?
   W prawie międzynarodowym nie istnieje pojęcie „zawieszenia” procesu ratyfikacji – mówi w rozmowie z tvn24.pl prawnik, ekspert prawa międzynarodowego Piotr Schramm. Jego zdaniem, premier Donald Tusk użył zwrotu tylko dlatego, by wzmocnić swój komunikat i sprawić, żeby zapadł on w pamięć.(…)
   „Nie da się zawiesić ratyfikacji”
   (…)powiedziała z kolei prezes Fundacji Panoptykon Katarzyna Szymielewicz.(…)
   Jak oceniła, istnieje też problem prawny, polegający na tym, że nie da się zawiesić ratyfikacji ACTA. – Premier nie ma takiej kompetencji, jak zawieszenie ratyfikacji. On nam tylko ogłosił swoją polityczną decyzję: że nie będzie – jak rozumiem – zachęcać posłów PO do głosowania za ACTA w parlamencie. To jest jedyne, co premier może w tym momencie zrobić, ponieważ on, jako szef rządu, wskazał na forum międzynarodowym jasno, że zrobi wszystko, aby do ratyfikacji doszło – to bowiem oznacza podpis ACTA. To deklaracja rządu, że będziemy dążyć do ratyfikacji. Moim zdaniem tego nie można odkręcić – tłumaczyła.
   http://www.tvn24.pl/-1,1733647,0,1,prawnik-pojecie-zawieszenia-ratyfikacji-nie-istnieje,wiadomosc.html

   Polubienie

 59. Peryskop 3 lutego 2012 o 11:16 pm

  Antymaterialny-WC-Fakir COMEBACK !

  Znów się pojawili – tym razem z głową ostudzoną texaskim wiaterkiem i z oliwną gałązką.
  Oto cały wpis:

  „Cała Europa powinna otrzymać jedno prawo. Powinna działać na jednym prawie patentowym pod kierunkiem Niemiec” – Walter Hallstein

  Dysponujemy coraz mniejszą ilością czasu, aby prowadzić blog na NE.

  Po za tym kolejne osoby się wyłamują ze względu na podejrzane szykany

  Otrzymaliśmy link do wartościowego naszym zdaniem wywiadu z Piotrem Beinem, który przeprowadzil Marek Podlecki.

  Jak niektórzy wiedzą od kilku dni jesteśmy z Panem Markiem na „wojennej ścieżce” do czasu wyjaśnienia wszelkich niejasności.

  W tym przypadku warto zakopać wojenny topór, gdyż uważamy, że Piotr Bein bardzo trafnie analizuje procesy globalizacji i w zdecydowanej większości Jego przekaz pokrywa się z tym co mówił i pisał Antymaterialny.

  Bardzo polecamy!

  – koniec cytatu

  Gratulacje Marku, za przetrwanie kolejnego g.wnobicia !
  Żegluj dalej i prowadź nas ku wolności ze wsparciem przychylnych załogantów MP.

  To kolejny dowód, że PRAWDA zwycięża, pomimo rozmaitych raf i podłych ataków.

  Jeśli teraz nawet inteligentny facet przetarty na szlakach potrafił się zapuścić w ślepy zaułek, to oprócz pojednawczego pomruku o toporach na wojennych ścieżkach powinien się zdobyć na wyjaśnienie i przeproszenie, bo przecież to nie z twojej strony było cokolwiek niestosownego oprócz ujawnienia satanizmu.

  Akurat los zrządził, że z aresztowaniem i szokującą wypowiedzią red. Rafała Gawrońskiego zbiegła się prawdopodobnie podobnego typu tragiczna afera w Sosnowcu.

  W ogóle nie mają szczęścia twoi oponenci i mąciciele ! Po wpadkach Alefa Sterna, Demostenesa, Fakira, Kefira vel Mizi, dziś bezsznurowo zawiesił się główny promotor ACTA, a wieczorem „jak zawsze” – ku przestrodze !!! – został wysypany na bruk kaliski sbuk. Piękna kolekcja !

  KTO NASTĘPNY ???

  @rmld i inni – nie lamentujcie, że wióry tu lecą przy rąbaninie.
  Zauważcie, prosze, kto tu mąci i zastanówcie się w jakim celu.

  Ktoś niegłupi a odważny powiedział kiedyś:
  ”Mój wróg świadczy o mnie”

  Polubienie

 60. zenobiusz 3 lutego 2012 o 11:33 pm

  http://www.naturalnews.com/Vaccines_Get_the_Full_Story.html
  Tłumaczone na wiele języków,niestety nie na język polski.

  Polubienie

 61. Friend_of_mine 3 lutego 2012 o 11:39 pm

  To jest robione celowo – prowokacje, z tego powodu, że przy wejściu nowego czytelnika, taka świeża osoba, zauważy tu kłótnie, bluzgi, a to odstrasza i zniechęca do bloga.

  Polubienie

 62. Peryskop 3 lutego 2012 o 11:41 pm

  erratum: zamiast trollska Centralla jeszcze lepiej im pasuje CENTROLLA.

  Zgadzam się z Felicytą że sbuk zapracował na bana.

  Ale doprowadźmy inteligentniej do auto-destrukcji trollllla, a przy tej okazji wykażmy, że jesteśmy zdolni do współdziałania. A więc potraktujmy te akcję także jako trening sprawnościowy.

  Niech zapanuje na Monitorze Polskim ścisły ostracyzm na trollllla „jakis_buk”
  tj jest CAŁKOWITE OLEWANIE JEGO WPISÓW NIEZALEŻNIE OD ICH TREŚCI !

  Jeśli ktoś nowy na blogu, albo ktoś podstawiony, wda się z nim w dialog, to postawmy mu/jej wtedy standardową etykietę ostrzegawczą: „NIE KARM TROLLA !” .

  Sądzę, że sbuk da sobie spokój i wyniesie się wnet na inne akweny gdy tylko poczuje, że jest tu tylko nieproszonym intruzem. Może nawet skłonią go do tego chłopaki z CENTROLLLLI – zwłaszcza po dzisiejszym częściowym zdekonspirowaniu przez jak zawsze czujnego uczestnika.

  Polubienie

 63. Friend_of_mine 4 lutego 2012 o 12:51 am

  Dziś znalazłem na The Pirate Bay (http://thepiratebay.se), serwisie, dzięki któremu można dzielić się plikami, wpis, a w zasadzie apel, który może okaże się nam tutaj blogującym, bliski, zwłaszcza w momencie obecnych wydarzeń. Przetłumaczyłem ten apel i zamieszczam go tutaj na monitorpolski:

  „Rok sztormu.

  2012 to rok sztormu.
  The Pirate Bay w tym roku skończy 9 lat. Doświadczywszy nalotów, inwigilacji i grożenia śmiercią, nadal jesteśmy tu. Przeszliśmy przez piekło i z powrotem i to spowodowało że staliśmy się silniejsi niż kiedykolwiek byliśmy.

  Ludzie prowadzący ten serwis zmienili się w ciągu tego czasu. Żaden zdrowy umysł ludzki nie pozostanie nietknięty przy takim napięciu przez ciągłe 8 lat. To szalone hobby, które pochłania czas dla naszych rodzin, pracy (przepraszam szefie) i naszej nauki.

  To co łączy nas razem to silna wiara, że to co robimy jest dobrem. To jest coś, o czym pewnego dnia, pełni dumy opowiemy naszym wnukom. Ludzie z całego świata potwierdzają to. Czytamy oświadczenia ludzi z Syrii pragnących wolności, dziękujących nam za to że możemy im ją oferować. Każdego dnia ponad 100 wizyt pochodzi z Północnej Korei i jesteśmy pewni, że potrzebują tego. Jeśli jest cokolwiek, co przyniesie pokój na ten świat to zrozumienie i doświadczenie drugiego człowieka. Jaka inna droga może okazać się lepsza do tego niż dzielenie się bezgraniczną biblioteką kultur?

  Mówiąc to, słyszymy wieści od naszych dawnych adminów, którzy otrzymali werdykt w Szwecji. Trzech naszych przyjaciół, braci w krwi, zostało skazanych na więzienie. To może być gorsze niż faktycznie brzmi. Nikt z całej trójki już nie mieszka w Szwecji, nie trafią do więzienia. Są tak samo wolni dziś, jak wczoraj.

  Ale to co nas rozsierdza, do samej wnętrza jaźni, jest to iż system, imperium, rządy, cały czas próbują wydawać nam i wszystkimi wokół swoje rozkazy, poprzez prawa, z których każde następne jest jeszcze bardziej chore od poprzedniego. Myślisz, że oni zatrzymają się na SOPA/ACTA/PIPA? Nie. Ponieważ nie przestaniesz dzielić się tymi informacjami. Ponieważ nie poprzestaniemy. Ponieważ nikt nie cofnie czasu. Razem, jesteśmy tym samym żelazem, które staje się twardsze przy każdym kolejnym uderzeniu.

  W tym roku, ogarniętym sztormem, zwycięzcy zbudują wiatraki, a straceńcy zbudują kryjówki. Napnijcie więc swoje muskuły, przyjaciele piraci, razem jesteśmy tą siłą! Twórzcie więcej serwisów! Więcej sieci! Więcej protokołów internetowych! Krzyczcie najgłośniej jak tylko możecie i przenieście to na kolejny poziom!”

  z http://thepiratebay.se/blog/204

  PS: Między innymi stąd tyle porównań do określeń związanych z morzem iż logo The Pirate Bay to piracki okręt 🙂

  Polubienie

 64. Peryskop 4 lutego 2012 o 1:11 am

  Zobaczcie jak się pokonuje potężną bandę morderców bez choćby jednego wystrzału!

  Chłopak uratowany z irackiej wojny śpiewa „Imagine” na X-factor:

  Polubienie

 65. Annah. 4 lutego 2012 o 6:33 am

  Wywiad z Ewą Błasik. Miejcie odwagę się przyznać.
  Żaden z członków komisji Jerzego Millera, którzy mieli rozpoznać głos Pani męża, dziś nie chce się do tego przyznać. Nie dziwi to Pani?
  – (…)Jest mi ogromnie przykro, że pułkownicy z komisji Millera tak szybko i bezpodstawnie, zdając się jedynie – jak mówią – na kontekst sytuacyjny, przypisywali słowa wypowiadane przez załogę mojemu mężowi. Chciałabym, żeby opinia publiczna dowiedziała się, jacy to przyjaciele mojego męża od razu rozpoznali w Moskwie jego głos, by padły ich nazwiska. Nieodpowiedzialne przypisanie do kokpitu mojego męża wywołało lawinę bezpodstawnych, okrutnych oskarżeń w stosunku do jego osoby(…)http://www.naszdziennik.pl/

  Polubienie

 66. alexirin 4 lutego 2012 o 10:26 am

  To nie jest normalne, takiego wysokiego czoła nigdy nie miał i nikt normalny nie ma. Tak samo takich uszu nigdy nie miał…

  No przyjrzycie się ludzie!!!!

  [http://www.tvpparlament.pl/retransmisje/pozostale/konferencja-prasowa-premiera-donalda-tuska-03022012/6402948]

  Polubienie

 67. Filmy Prawdy 4 lutego 2012 o 1:26 pm

  W Polsce ruszyła inicjatywa o nazwie – FILMY PRAWDY – najlepsze i najciekawsze filmy, które powinny znaleźć się w kolekcji każdego Polaka.

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Polubienie

 68. SAM 5 lutego 2012 o 1:00 am

  Z czym mamy tak naprawdę do czynienia ? – Z perpetum mobile, planem stworzonym w oparciu o poznanie Tajemnic Natury, którą znała bardzo stara rasa aryjska . I nie chodzi tu o nazwiska i tożsamości tylko o sam mechanizm działania. Słowo rasa nie dotyczy tu narodu lecz grupy dusz, które mogą się wcielić w każdym miejscu na Ziemi. Tą wiedzę można wykorzystać w dwojaki sposób, dlatego została ukryta.
  – Tajne Stowarzyszenia ją posiadły? – Tak. Ale samo zbudowanie na niej destrukcyjnego planu jest nałożeniem sztucznych ram czasowych, które mają dać panowanie nad polem zbiorowego umysłu-nazywanego w starożytności zbiorowa duszą.
  -Czy to znaczy ze ta rewolucja z jaką obecnie mamy również w Polsce kontakt jest tym co potocznie nazywa się rewolucją w naszej Głowie? – Dokładnie tak. To pozorna gra panów iluzji . Można to porównać do Igrzysk lub przetasowania tej samej talii kart jeśli tak wolisz.

  http://nnka.wordpress.com/2012/02/05/wywiad-z-cieniem-co-z-ta-polska/

  Polubienie