Wydarzenia i komentarze, 3 lutego 2012r.

Internet nadal działa. Potrzeba pozytywnych działań
List dr Zbigniewa Kękusia do naczelnego rabina Polski
ISDA – organizacja, o której się nie mówi    Krach w Europie – nieunikniony
Co naprawdę dzieje się w Syrii?    Co się stało z USA?
 

Internet nadal działa. Potrzeba pozytywnych działań.

Jednak na razie nie ma blokady. Nie traktuję wczorajszego wpisu Mizi jako oszołomstwa, jeśli by tak było to nie zamieszczałbym tego. Zamiast krytyki, proszę o zaproponowanie konkretnych rozwiązań na wypadek, gdy internet nie będzie już platformą wolności. Plany uniemożliwienia nam wolnej łączności istnieją, o czym świadczą próby wprowadzenia ACTA i innych totalitarnych przepisów. Należy z nimi walczyć ze wszech sił, w każdy dozwolony prawem sposób. Po naszej stronie jest większość ludzi myślących, należy jednak się organizować i zacząć konkretnie działać.
Sądzę, że można by np. założyć Ogólnopolski Ruch Wolności Internetu, a nawet Partię Wolności Słowa (nie mylić z Unią Wolności).
Ludzie, musicie sobie zdać sprawę z tego, że w chwili obecnej walczycie o życie. Elity otwarcie mówią o depopulacji globu – eksterminacji ponad 90% ludzkości. Wszystko co się obecnie dzieje w polityce zmierza właśnie ku temu. Eksterminacyjnej polityce podporządkowane są zmiany socjalne – zubożenie społeczeństwa, przejmowanie nieruchomości, niszczenie rodziny, walka z religią, deformacja edukacji, kreowanie nowej zaburzonej „kultury”, dewastacja sztuki i moralności, itd.
Wszystko to wychodzi z instytucji sterowanych po cichu przez sanhedryny satanistów – ONZ, Unię Europejską (głównie Komisję Europejską), instytucje pozarządowe, a także skorumpowane rządy i parlamenty. Większość osób pracujących dla tych instytucji nie zdaje sobie sprawy, że uczestniczy w wielkim ludobójstwie, zorganizowane są one hierarchicznie, piramidalnie, tak więc góra może z łatwością wdrażać perfidne zarządzenia. Ale to ma też swoją słabość – nielicznych agentów satanistycznego NWO łatwo zidentyfikować, a potem usunąć.
Identyfikujmy ich po ich decyzjach. Posłów można zlokalizować po sposobie głosowania, ministrów po treści wypowiedzi prasowych i decyzjach, przedstawicieli organizacji pozarządowych po ideologii, jaką promują.
To można łatwo monitorować – dane są ogólnie dostępne, brakuje tylko zorganizowanego „społeczeństwa alternatywnego”, które by się tym zajęło. Zatem należy to społeczeństwo tworzyć.
Moim pomysłem jest tworzenie niewielkich, maksymalnie 14-osobowych grup (niekonieczne do rejestracji), które nawiązywałyby z sobą kontakty. Aby przekonać ludzi do tworzenie takich grup, konieczne są publikacje – najlepiej jako obustronnie zadrukowane ulotki. Ludzie nadal nie czują zagrożenia, choć coraz więcej osób widzi, że coś jest nie tak. Pandemia w 2009 roku była okazją, nie wykorzystaliśmy jej. Teraz mamy ACTA – sądzę, że jest to moment przełomowy, który obudził ludzi młodszego pokolenia.
Kujmy to żelazo, a wykujemy nową, świetlaną przyszłość.

List dr Zbigniewa Kękusia do naczelnego rabina Polski

List jest bardzo długi, dlatego zamieszczam tylko fragment. Całość do pobrania jest w linku:
http://dl.dropbox.com/u/2346872/Z%20Kekus%20-%20list%20do%20Rabina%20M.Schudricha%20-%201%20lutego%202012.doc

Wielce Szanowny Rabinie,

Uprzejmie proszę o sporządzenie i doręczenie mi wyjaśnienia, czy podane niżej, zaczerpnięte przeze mnie ze źródeł internetowych cytaty pochodzą z najświętszej księgi judaizmu, Talmudu:

1. „Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a)
2. „Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem” (Keritot 6b)
3. „Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy” (Midrasz Talpioh 225)
4. „Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b)
5. „Jest w porządku oszukać gojów” (Sanhedryn 57a)
6. „Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” (Baba Kamma 113a)
7. „Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” (Midrasz Talpioh 255b)
8. „Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci” (Sanhedryn 57a).
9. „Jeżeli poganin (goj) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.” (Sanhedryn 58b)

Jest to list otwarty, tak więc dr Zbigniew Kękuś prosi o publikację go we wszystkich mediach.
Strona publikująca informacje o dr Z. Kękusiu:
http://www.zkekus.pl

Ważne komentarze rabarbarka

Peryskop słusznie zauważył, że świetne teksty rabarbarka z Kanady giną w tłumie. Zatem warto wyeksponować kilka z niech, co czynię poniżej.

ISDA – organizacja, o której się nie mówi
(…) Podobno to jest organizacja tych , ktorzy schowani za kurtyna manipuluja calym swiatowym rynkiem . To oni wlasnie doprowadzili do kryzysu 2008 roku , to oni w dalszym ciagu , nie zwazajac na to , ze swiat jest na krawedzi przepasci, prowadza swoje niebezpieczne gry. O IMF mowi sie duzo , a kto slyszal o organizacji ISDA [ International Swaps and Derivatives Association] ? Chyba niewiele osob.

Jest to potezna organizacja , sterujaca praktycznie wszystkimi najwiekszymi kryzysami finansowymi. Co oni wyrabiaja, nie miesci sie w glowie normalnemu czlowiekowi. Sami o sobie mowia , ze dzialaja jawnie i legalnie. Jaka to jawnosc , kiedy kazdy zapytany smiertelnik nic o nich nie wie, a jaka legalnosc , jesli w programie dzialania wpisany maja punkt ” dzialalnosci manipulacyjnej]

Zobaczcie kto zasiada w zarzadzie . Sa tam same szychy bankierskie z takich bankow jak, JP MOrgan, Morgan Stanley, Deutsche Bank, Citi, Merrill Lynch, Goldman Sachs , HSBC i wiele innych .

To cos jak klub elitarny dla najbardziej perfidnych bankierow , ktorzy w ciszy zalatwiaja poszczegolne kraje. Manipuluja mechanizmami rynkowymi, kieruja transakcjami , kontroluja przeplyw pieniedzy pomiedzy poszczegolnymi podmiotami, , zalatwiaja sprawy kredytow. A wszystko to w imie nie polepszenia sytuacji finansowej krajow , a w celu wyciagniecia przez bankierow zasobow finansowych , ktore jeszcze wyciagnac mozna.

To od nich wlasnie zalezy to co sie dzieje z kredytami i to oni nie chca dopuscic do uznania Grecji krajem niewyplacalnym. A dlaczego ? Otoz instytucje , ktorymi kieruja ubezpieczyly wierzycieli Grecji. Gdyby oglosili upadek Grecji musieliby placic olbrzymie odszkodowania podmiotom ubezpieczonym { CDS} , a tak ciagna z obywateli greckich ile sie da , jednoczesnie wiedzac , ze Grecja nie jest w stanie splacic nawet odsetek od swoich dlugow. Wedlug przepisow , kraj uznaje sie za niewyplacalny wtedy , kiedy placi mniej niz 50% zobowiazan. Uwaga , Grecja splaca mniej niz 10% , bo wiecej nie ma z czego.
Instytucja o , ktorej mowa powinna juz w tej chwili oglosic tzw ” credit event” i uznac Grecje za kraj niewyplacalny. Gdyby rzad Grecji , a zwlaszcza panowie w rzadzie mieli ” jaja” powinni zrobic to sami na wzor Islandii.
Mozna by o tym pisac w nieskonczonosc . Pamietajmy nazwe ISDA, to banda , ktora dziala jakby na zapleczu , ale faktycznie umoczona jest we wszystkie najgorsze swinstwa finansowe , ktorych jestesmy swiadkami. IMF to nic przy nich. Mozna o nich przeczytac na ich stronie.
http://www2.isda.org/about-isda/board-of-directors/

Krach w Europie – nieunikniony
(…) Teraz przynajmniej wiemy , ze wina za wiele wydarzen mozemy obarczyc ISDE. Prawdopodobnie stamtad wyszedl nakaz dla inwestorow dlugow greckich , aby dobrowolnie zrzekli sie 70 % profitu od zakupu tych dlugow. Czyli zamiast spodziewanego zysku rzedu ok 13 procent ,dostana tylko niecale 4 procent. Prawda jest jednak taka , ze albo nic nie dostana , albo ISDA celowo obniza procenty zyskow, aby w razie koniecznosci ogloszenia bankructwa Grecji mniej zaplacic ubezpieczonym inwestorom.

Oprocz tego Grecja czeka na pozyczke w wysokosci 130 miliardow Euro. [ bagatela !!!] , ktora to pozyczka zwiekszy zadluzenie kraju , ktore juz dzisiaj siega 160 % przychodow GDP . Te dlugi sa nie do splacenia. Grecja w obecnej formie jest bankrutem!!! Finansowym trupem!!!
20 marca mija termin wyplaty 14,5 miliarda dolarow inwestorom , a kasa pusta. Nawet Salomon tu nie pomoze. W kwietniu wybory w Grecji , oj bedzie sie dzialo.

W Europie spotykaja sie jutro na narade 4 kraje , ktore utrzymaly swoj rating jako kraje potrojnego A, czyli AAA. Sa to, Niemcy, Luksemburg, Holandia i Finlandia. [ ciekawy zestaw]
Beda debatowac nad nowym programem dla Grecji , a patrzac na sklad tego gremium mozna przypuszczac , ze reszta krajow znajduje sie juz w takiej sytuacji , ze nie musza juz zachowywac nawet resztek pozorow , ze u nich jest OK. Po prostu nie sa w stanie ratowac czyjejs plonacej d… jesli sami siedza na rozzarzonych plytach.

Do Grecji ma leciec z USA przedstawiciel Deutsche Bank na specjalne rozmowy. [ omawiac warunki upadku Grecji ? Jednym z szefow ISDY jest przdstawiciel tego banku]

Irlandia i Portugalia zostaly ostatnio objetem specjalna ” troska” przez UE , wiec tam tez niewesolo. Nawet zastanawiam sie czy przypadkiem ACTY nie naglosniono teraz celowo , zeby zaciemnic sprawe upadku Unii? Jesli sytuacja osiagnie ” end point” , zastapi krach nie tylko jednego kraju , ale wielu krajow, ludzie potaca swoje oszczednosci z dnia na dzien.

To ze nastapi krach w Europie to pewne , nie wiadomo tylko jak bolesny bedzie dla poszczegolnych krajow. Warto obserwowac sytuacje , bo media nie maja zamiaru dzielic sie wiadomosciami na ten temat z szeroka publicznoscia.
http://mobile.bloomberg.com/news/2012-02-02/greece-seen-as-struggle-even-after-2nd-rescue?category=

Co naprawdę dzieje się w Syrii?
W Syrii krwawa jatka. ” Wynajeci” najemnicy przypuscili szturm na obrzezach Damaszku i w innych miastach Syrii , aby zmusic Rosje i Chiny do ustepstw w sprawie rezolucji anty – Assadowskiej.
Informacje naplywajace z Syrii sa tragiczne. Syria zalana zostala przez Usrael bronia, prywatnymi kontraktorami[ czytaj, zbojami] , wywiadem, snajperami i faktycznie jest w stanie wojny z obcymi silami.

Zginal tez jeden z dowodcow Armii Syryjskiej. Cywile jakoby mordowani przez Assada to nic innego jak sila chlopa trenowana, wyposazona , zorganizowana przez obce wywiady. Na jednej ze stron , ktos napisal , ze Syria powinna zablokowac granice z Izraelem , aby nie naplywaly stamtad dostawy broni i ” cywilow” specjalnie szkolonych na okazje zamieszek. [ podobnie na granicy z Turcja]

Co do Iranu to rzeczywiscie coraz wiecej informacji dociera do nas , ze mozemy spodziewac sie jakiejs szczegolnej akcji , ktora stanie sie zarzewiem ataku na Iran. MSM coraz czesciej przekazuja informacje , ze to Iran zaatakuje Ameryke . Chyba wczoraj szef National Intelligece
przedstawil raport , ze Iran szykuje false flag atak na amerykanskiej ziemii. Do tego oczywiscie dolozono wiadomosc , o rychlym wyprodukowaniu bomby atomowej przez Iran i przedstawiono ” historie” iranskich atakow na cele amerykanskie w przeszlosci. Maszyna dezinformacji uruchomiona 9/11 2001 roku pracuje pelna para. Klamstwa maja na celu urobienie opinii publicznej i obawiam sie ,zaaranzowania jakiegos false ataku . Te scierwa tak klamia , ze nawet okim nie mrugna. Podobalo mi sie jedno powiedzenie , ktore znalazlam na jednej ze stron.
Przez zalganych politykow i dziennikarzy traktowani jestesmy jak pieczarki na farmie. Trzymaja nas w ciemnosci i karmia gownem
http://www.washingtonpost.com/world/national-security/iran-is-prepared-to-launch-terrorist-attacks-in-us-intelligence-report-finds/2012/01/30/gIQACwGweQ_story.html

Co się stało z USA?
Zwiazek Socjalistycznych Stanow Ameryki chce regulowac wszystko w swoim kolchozie. .Boze Ty moj , gdzie ta Ameryka do , ktorej sciagaly miliony emigrantow , aby z bliska zobaczyc demokracje, wolnosc , aby ciezko pracowac , ale i zarobic na godziwe zycie i jeszcze odlozyc na cos na spokojne zycie na emeryturze? Kto wtedy myslal o tym , ze Ameryka stanie sie krajem policyjnym , ktory bedzie regulowal kazdy krok spokojnych ludzi? A tyle bylo krytyki pod adresem ZSRR . Dzisiaj ZSSA bije na glowe swioch dawnych wrogow. W zasadzie to mozna zapytac , czego panstwo amerykanskie nie reguluje? Jedna z najnowszych propozycji to regulacja prawna w sprawie ” wykorzystywania” wlasnych dzieci w pracy na farmie. Amerykanie oburzeni [ i co z tego wynika ? nic , zero…] . Od pokolen bowiem dzieci farmerow braly czynny udzial w pracach polowych razem z rodzicami, ktorzy w ten sposob uczyli swoje dzieci szacunku do pracy , pieniedzy i drugiego czlowieka. W ten sposob dzieci przejmowaly po starych rodzicach farmy i zostawaly w tym ” biznesie” do konca zycia , aby z kolei przekazac go swoim dzieciom. A dzisiaj rzad mowi im , ze ich dzieci przed ukonczeniem 16 lat nie moga dojsc do krowy czy konia, nie moga prowadzic traktora ani innej rolniczej maszyny, nie moga wchodzic na drabine wyzsza niz 20 feet …. Te same regulacje maja dotyczyc wiekszych ogrodkow. Matrix ?
Matrix w najgorszym wydaniu.
Czyzby panstwo probowalo zagonic dzieciaki , ktore dotad pomagaly rodzicom , przed telewizor i do gier komputerowych? Czyzby te regulacje wkraczajace w sprawy wychowania mlodego pokolenia mialy na celu zniszczenie farm ? Czy ktos chce zniszczyc rodziny farmerow , czyli tych , ktorzy zywia narod?

To juz nie jest Ameryka , to Gulag albo lepiej FEMA Camp . Jak widac po kazdym kolejnych kroku naprzod, ci chorzy ludzie sa coraz blizej naszej kuchni, pokoju i sypialni. Niedlugo wejda i tam . Narazie sa na naszym polu, w naszym ogrodku i na podworku…

http://cnsnews.com/news/article/farm-state-outrage-intensifies-over-labor-dept-proposal-ban-children-doing-some-chores

Reklamy