Represje stalinowskie w stosunku do ks Natanka i jego parafian

Z e-maila z 4 lutego:
To stało się dzisiaj na pielgrzymce. Proszę to posłuchać, Boże co się dzieje !!!

Po tym paszkwilu Dz..owskim nastąpił dzisiaj atak na pielgrzymkę, którą prowadzi i mistyczka AGNIESZKA OD ORĘDZI CZASÓW OSTATECZNYCH, które redaguje ks. Natanek. Rodzice jej są na przesłuchaniu jak za PRL – 3 godz.
Jestem w szoku – oni do tej pory walczyli z Jezusem, w tej chwili już walczą z Matką Boską. Matka Boska powiedziała Agnieszce, że chce aby przychodziła do Wykrotu z pielgrzymką każdej pierwszej soboty miesiąca. Pielgrzymka idzie w nocy, 20 km pieszo bez względu na pogodę, bo to życzenie Matki Bozej. Dokonało się już wiele cudów i nawróceń.
Szatan dzisiaj okazał swoją wyjątkową wściekłość na zlecenie kard. Dz. /jego wyraz twarzy świadczy komu służy/.
Jak długo BÓG im jeszcze pozwoli bezcześcić Swoje Imię i Swojej Matki prawowitej KRÓLOWEJ POLSKI , KRÓLOWEJ ŚWIATA I POKOJU.
Komu służą przebierańcy w NASZYCH KOŚCIOŁACH – W DOMACH BOGA !! BARBARZYŃCY… PASIBRZUCHY W PURPURACH, SIĘGAJĄCY BRUDNYMI ŁAPAMI ŚWIĘTOŚCI NAJWYŻSZYCH. BĘDĄ POTĘPIENI !!!!
PANIE JEZU PRZYJDŹ JAK NAJSZYBCIEJ !

Ks. Piotr Natanek przed pielgrzymką: Mamę Agnieszki zwolniono z pracy za pielgrzymkę. Rodzice Agnieszki na przesłuchaniach esbeckich i hitlerowskich – robią wszystko by odwołać Pielgrzymkę. Nie ulęgli się – idziemy! (…) To co było za komuny to jest dzisiaj w Kościele. Pielgrzymka to jest moja decyzja wiary, to nie jest żaden dekret (…) Ogłosiłem wam kiedyś, że to My rozwalimy Unię. Nie są w stanie … przewidzieć co Polak wymyśli…

Komentarz po pielgrzymce: Nikt nie zamarzł !!! Nie szedł z nami kapłan ale szedł z nami sam Chrystus Król i Niepokalana . Zakończyliśmy Mszą Świętą w Ostrowi z niepojętą radością i oczami pełnymi łez. Niech będzie Bóg uwielbiony.

Wcześniej otrzymałem następujący mail (frag):

DEKRET, który wywiesili w gablotach po Parafiach to jedna sprawa.  A druga to list tajny do ksiezy, oto treść, w której widać jak się boją:

Czcigodni Księża Wicenotariusze!
Uprzejmie proszę o przekazanie poniższych informacji Księżom Proboszczom i Administratorom, a także Księżom Wikairuszom w dekanacie, dotyczących publikacji i wystąpień ks. dr. hab. Piotra Natanka Uwaga: Ta wiadomość nie została na adresy parafialne, ani na prywatne adresy księży, dlatego proszę Księży wicenotariuszy, aby zadbali i dostarczyli tę informację szczególnie Księżom Proboszczom i Administratorom. – według informacji otrzymanych z Kurii Metropolitalnej w Krakowie, ks. dr hab. Piotr Natanek, kapłan archidiecezji krakowskiej, otrzymał od Metropolity Krakowskiego zakaz publicznych wystąpień.
Ponadto Metropolita Krakowski powołał komisję teologiczną celem zbadania zgodności z nauczaniem Kościoła wypowiedzi i wykładów ks. dr. hab. Piotra Natanka. – w związku z tym proszę zwrócenie uwagi, czy parafii nie są rozprowadzane książki, kasety i płyty związane z działalnością ks. dr. hab. Natanka oraz czy wierni nie organizują spotkań z ww. kapłanem. W razie zaistnienia takich sytuacji należy poinformować dotyczących wiernych o obowiązujących decyzjach Metropolity Krakowskiego względem ks. dr hab. Piotra Natanka oraz o powiadomienie Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. – powyższe informacje nie należy, bez potrzeby nagłaśniać, aby nie robić reklamy ks. Natankowi.

Ksiądz Adam Nita – kanclerz Kurii
źródło: http://www.jezuici.pl/rozmawiamy/forum/107/comments/3109/start/20

to bardzo typowy sposób działania tej machiny – wyprodukowanie opinii o kimś, cichaczem jej rozesłanie i nakazanie przyjęcia jej przez ogół jako dogmat bez dania możliwości jej weryfikacji i bez dania możliwości obronienia się tego kogoś, jednym słowem inkwizycja, tylko w wydaniu współczesnym.

Reklamy