Represje stalinowskie w stosunku do ks Natanka i jego parafian

Z e-maila z 4 lutego:
To stało się dzisiaj na pielgrzymce. Proszę to posłuchać, Boże co się dzieje !!!

Po tym paszkwilu Dz..owskim nastąpił dzisiaj atak na pielgrzymkę, którą prowadzi i mistyczka AGNIESZKA OD ORĘDZI CZASÓW OSTATECZNYCH, które redaguje ks. Natanek. Rodzice jej są na przesłuchaniu jak za PRL – 3 godz.
Jestem w szoku – oni do tej pory walczyli z Jezusem, w tej chwili już walczą z Matką Boską. Matka Boska powiedziała Agnieszce, że chce aby przychodziła do Wykrotu z pielgrzymką każdej pierwszej soboty miesiąca. Pielgrzymka idzie w nocy, 20 km pieszo bez względu na pogodę, bo to życzenie Matki Bozej. Dokonało się już wiele cudów i nawróceń.
Szatan dzisiaj okazał swoją wyjątkową wściekłość na zlecenie kard. Dz. /jego wyraz twarzy świadczy komu służy/.
Jak długo BÓG im jeszcze pozwoli bezcześcić Swoje Imię i Swojej Matki prawowitej KRÓLOWEJ POLSKI , KRÓLOWEJ ŚWIATA I POKOJU.
Komu służą przebierańcy w NASZYCH KOŚCIOŁACH – W DOMACH BOGA !! BARBARZYŃCY… PASIBRZUCHY W PURPURACH, SIĘGAJĄCY BRUDNYMI ŁAPAMI ŚWIĘTOŚCI NAJWYŻSZYCH. BĘDĄ POTĘPIENI !!!!
PANIE JEZU PRZYJDŹ JAK NAJSZYBCIEJ !

Ks. Piotr Natanek przed pielgrzymką: Mamę Agnieszki zwolniono z pracy za pielgrzymkę. Rodzice Agnieszki na przesłuchaniach esbeckich i hitlerowskich – robią wszystko by odwołać Pielgrzymkę. Nie ulęgli się – idziemy! (…) To co było za komuny to jest dzisiaj w Kościele. Pielgrzymka to jest moja decyzja wiary, to nie jest żaden dekret (…) Ogłosiłem wam kiedyś, że to My rozwalimy Unię. Nie są w stanie … przewidzieć co Polak wymyśli…

Komentarz po pielgrzymce: Nikt nie zamarzł !!! Nie szedł z nami kapłan ale szedł z nami sam Chrystus Król i Niepokalana . Zakończyliśmy Mszą Świętą w Ostrowi z niepojętą radością i oczami pełnymi łez. Niech będzie Bóg uwielbiony.

Wcześniej otrzymałem następujący mail (frag):

DEKRET, który wywiesili w gablotach po Parafiach to jedna sprawa.  A druga to list tajny do ksiezy, oto treść, w której widać jak się boją:

Czcigodni Księża Wicenotariusze!
Uprzejmie proszę o przekazanie poniższych informacji Księżom Proboszczom i Administratorom, a także Księżom Wikairuszom w dekanacie, dotyczących publikacji i wystąpień ks. dr. hab. Piotra Natanka Uwaga: Ta wiadomość nie została na adresy parafialne, ani na prywatne adresy księży, dlatego proszę Księży wicenotariuszy, aby zadbali i dostarczyli tę informację szczególnie Księżom Proboszczom i Administratorom. – według informacji otrzymanych z Kurii Metropolitalnej w Krakowie, ks. dr hab. Piotr Natanek, kapłan archidiecezji krakowskiej, otrzymał od Metropolity Krakowskiego zakaz publicznych wystąpień.
Ponadto Metropolita Krakowski powołał komisję teologiczną celem zbadania zgodności z nauczaniem Kościoła wypowiedzi i wykładów ks. dr. hab. Piotra Natanka. – w związku z tym proszę zwrócenie uwagi, czy parafii nie są rozprowadzane książki, kasety i płyty związane z działalnością ks. dr. hab. Natanka oraz czy wierni nie organizują spotkań z ww. kapłanem. W razie zaistnienia takich sytuacji należy poinformować dotyczących wiernych o obowiązujących decyzjach Metropolity Krakowskiego względem ks. dr hab. Piotra Natanka oraz o powiadomienie Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. – powyższe informacje nie należy, bez potrzeby nagłaśniać, aby nie robić reklamy ks. Natankowi.

Ksiądz Adam Nita – kanclerz Kurii
źródło: http://www.jezuici.pl/rozmawiamy/forum/107/comments/3109/start/20

to bardzo typowy sposób działania tej machiny – wyprodukowanie opinii o kimś, cichaczem jej rozesłanie i nakazanie przyjęcia jej przez ogół jako dogmat bez dania możliwości jej weryfikacji i bez dania możliwości obronienia się tego kogoś, jednym słowem inkwizycja, tylko w wydaniu współczesnym.

Reklamy

233 responses to “Represje stalinowskie w stosunku do ks Natanka i jego parafian

 1. Fred Roman 5 lutego 2012 o 12:02 pm

  Niby blog prokatolicki a ciągle wyskakują z tym jawnym wrogiem KK Natankiem.
  Bez tej budowli zaniknie wiara chrześcijańska a zastąpi ją lucyferianizm.
  Trudno,skoro nastąpił taki upadek czlowieka,ktorego zastąpił jakiś wytwór marketomedialny,
  niech i tak się stanie.Odstępcy od wiary w Boga i jego Syna,na podstawie ktorego nauki
  powstała obecna cywilizacja światowa zapłacą to zniszczeniem ich przez Tego,ktory
  stworzył ich i świat.
  polecam fredroman.blogspot.com

  • rmld77 5 lutego 2012 o 12:15 pm

   A może dzieki Natankowi Kościół się opamięta, zauważy wrzody we własnym Ciele?
   A może to 90% hierarchów jest niegodnych?
   Było już raz tak w historii Swiętego Kościoła…

   • Xall 6 lutego 2012 o 5:54 am

    Kościół wrzodów nie ma i mieć nie może. Natomiast ludzie Kościoła, to co innego. Ks. Natanek mówi o represjach stalinowskich. Trzeba jednak zrobić rozróżnienie, KK ma uprawnienia, w odróżnieniu od stalinowskiej uzurpacji władzy.. Sam ks. Natanek musiał swego czasu zadeklarować posłuszeństwo… etc. Niedobrze, gdy własne słowo obraca się w ustach w twór niesmaczny.

    • Aśka 6 lutego 2012 o 9:29 am

     Posłuszeństwo, komu?

    • jerkey 6 lutego 2012 o 10:30 am

     @Xall
     „Kościół wrzodów nie ma i mieć nie może. Natomiast ludzi kościoła, to co innego.”

     Niestety, ale tak nie jest. Wiadomo, że za każdą decyzją i czynem stoją konkretni ludzie – w tym papieże. Ale kościół nie jest tylko zgromadzeniem wiernych, lecz także – a nawet przede wszystkim – instytucją, organizacją. To kościół swoim autorytetem wspierał wyprawy krzyżowe i inkwizycje. W dzisiejszych czasach jest podobnie. Krycie pedofilów wynika z działania konkretnych osób i ich decyzji, ale to kościół stoi w ich obronie, to kościół stoi naprzeciw wymiarowi sprawiedliwości, to kościół jest zmuszony płacić odszkodowania. Nic dziwnego, że ludzie nie patrzą na działania osób, ale na działania instytucji.
     Gdyby uczniowie Jezusa, a potem apostołowie Piotr, Jakub i Jan itp. postępowali tak, a nie inaczej to szkodziłoby to chrystianizmowi, a nie Piotrowi, Jakubowi i Janowi.
     Ks. Natanek próbuje walczyć z – okazuje się – DOMINUJĄCĄ postawą w hierarchii duchownych KK. Czy ciebie to nie zastanawia? Jego walka napotyka ogromny sprzeciw – sprzeciw, który z zewnątrz jest postrzegany jako sprzeciw kościoła katolickiego.

    • pola 6 lutego 2012 o 11:47 am

     Czasami się zastanawiam komu mamy być posłuszni,prawdzie czy władzy.Ponieważ prawda to wszystko to co Objawił nam Dobry Bóg i czego nauczał nas Pan Jezus a władza to kościół który nie zawsze idzie w zgodzie z tym wszystkim.Jestem daleka od krytykowania Kocioła ale patrząc z perspektywy czasu,tylko Dobry Bóg jest nie Omylny.

     • Peryskop 6 lutego 2012 o 2:04 pm

      @Xall, chyba nie doczytałeś tej stronki do końca.

      Więc przypominam rozważania ks. Małkowskiego o księdzu Natanku,
      w tym celną moim zdaniem ocenę stanu koniecznego nieposłuszeństwa.

      Gdy władza się psuje, to traci zwierzchność i podporządkowanie znika !

      Faktem jest, że taka sytuacja rodzi naprężenia, a często tragizm, ale i HEROIZM !

      Potrzeba wtedy asertywnej i możliwie obiektywnej oceny – kto ma rację i na jakiej podstawie ?

      tu szczegóły: http://www.youtube.com/watch?v=-Am2XB91X_Q

      • Xall 8 lutego 2012 o 6:28 am

       Nieposłuszeństwo uprawnione i nieuprawnione… Warto zauważyć, że cały kościół jest zrewoltowany. To wynik protestantyzacji. Biskupi, baa, nawet całe episkopaty odmawiają posłuchu papieżowi, księża głoszą własne mniemania. Ks. Natanek nie jest wyjątkiem, np z symulacją chrztu dzieci nienarodzonych i innych eksperymentów teologicznych.
       Z drugiej strony za same wygadywanie głupot nikt z przełożonych by go nie suspensował (sami wygadują głupstwa), ale dopiekł im atakami personalnymi. Oooo!, a tego już płazem nie puścili.

  • monitorpolski 5 lutego 2012 o 12:26 pm

   Ks Natanek lucyferianinem? Czyli wg. ciebie krytyka masonerii i Unii Europejskiej jest równoznaczna z lucyferianizmem?
   „Najpierw Muszą mnie zabić, nie pozwolę by Matka moja ojczysta Polska była tak poniżana…”

   Kazanie patriotyczne 7 lipca 2011 r – od 8 min 25 sek: http://www.youtube.com/watch?v=gf31TMWdU74

   Od 12 min 10 sek o purpuratach, potem jeszcze mocniej:

   …Weszli do kościoła… wszystko schazarowali!

   • dyskusb 5 lutego 2012 o 1:13 pm

    Na twiterze puściłem info: https://twitter.com/#!/DyskUsb/status/166108829443047424

    Ks. natanek dobrze mówi ( … tylko za dużo tych dewocjonali ma tam u siebie, no wiecie:choinki,obrazy,jakieś krzyże krzyżackie,fostie) , ale w sumie te „gadżety” są w sumie bronnią przeciw tym satanistom co po cichu przenikneli do chrześcijańswta i kota do góry ogonem wywracają … a mówie tu o satanistycznym sahedrynie co Jezusa zamordowali i puźzniej poprzebierali sie w szaty „kościoł” i w średniowieczu ludzi terroryzowali …

    „„Talmudyczny traktat Sanhedrin ostrzegał, że nie ma udziału w przyszłym świecie ten, kto wymówi imię. ” …. widzicie nawet tak terroryzowali że zakazali się dowiadywać na temat informacji boga. Po łacinie czytali, robili masze a żwykli biedni ludzie nie rozumieli. Łacina była językiem dla elit „kształoconych” przez luminerie masono-templowską (templariusze?)
    _______________________________
    Natanek dobrze gada i życze mu powodzenia, niech chłoszcze ty drani „przebierańców” satanistów… twórców KOMUNIZMU-MARKSIZMU-pseudoKAPITALIZMU-HITLERYZMU-SCOCJALIZMU-PATRYJOTYZMU-NACJONALIZMU __________ piepszyć ich ideologie robiące podziały / kłotnie / selekcje / rasizmy / .. inne paranoidalne zjawiska
    ________________________________
    https://twitter.com/#!/DyskUsb
    http://dyskusb.wordpress.com

    …AMEN

    • monitorpolski 5 lutego 2012 o 1:22 pm

     „te „gadżety” są w sumie bronnią przeciw tym satanistom” – dokładnie tak jest!

    • Adams 5 lutego 2012 o 1:58 pm

     Nie w tym nic złego bo to są w większości wota.

   • luxjacek 5 lutego 2012 o 2:28 pm

    Nie wiem jak dla was,ale dla mnie ks.Natanek jest jak Popiełuszko-tylko na obecne czasy.

    • Peryskop 5 lutego 2012 o 4:24 pm

     „…Ponadto Metropolita Krakowski powołał komisję teologiczną celem zbadania zgodności z nauczaniem Kościoła wypowiedzi i wykładów ks. dr. hab. Piotra Natanka. – w związku z tym proszę zwrócenie uwagi, czy parafii nie są rozprowadzane książki, kasety i płyty związane z działalnością ks. dr. hab. Natanka oraz czy wierni nie organizują spotkań z ww. kapłanem. W razie zaistnienia…”

     Żałosna sytuacja !

     Najpierw ponad pół roku temu zapadl wyrok, potem ADLaureat powołał komisję teologiczną celem zbadania działalności ekumenicznej doktora habilitowanego, i bez orzeczenia tej komisji oraz bez przedstawienia KONKRETNYCH zarzutów, ADLaureat wydał tajne polecenie śledzenia „podejrzanego” i donoszenia na niego i jego otoczenia. Takie mafijne metody prowadzą do destrukcji Kościoła !

     • maupa102 5 lutego 2012 o 6:40 pm

      Purpuraci szczują wszystkich na ks. Natanka jak na dzikie zwierzę 😦 Ciekawe kiedy zajmą się zboczeńcami w swoich szeregach !!!

      • rmld77 5 lutego 2012 o 6:53 pm

       maupa102 – zboczeńców wśród księży jest stosunkowo najmniej w całym społeczeństwie.
       Nie wierzmy masońskiej propagandzie, proszę.

       • rmld77 5 lutego 2012 o 7:03 pm

        Duchowni, bez względu na religię należą do najbardziej praworządnych, etycznych i uczciwych ludzi.
        Wśród nich jest najmniej bandytów, włamywaczy, pedofili, morderców.
        Szanujmy kapłanów wszystkich religii i wyznań. Znakomita większość z nich godna jest naszego szacunku.

       • czekista 6 lutego 2012 o 9:15 pm

        Oni to specjalnie robia poto tylko.By kosciol zochydzic w oczach spoleczenstwa a szczegulnie
        w srod mlodzierzy.Ciekaw jestem jak jest w synagodze.Czy tez tam sa pedofile.Dzis wszystkim
        sie po………………….alo.Jeden drugiego chce……To jest chore nie nie nie nie .To jest specjalnie
        by nas z szmacic..Poco ogladasz ten telewizor czlowieku.Wez dobra ksiazke przeczytaj pomysl porozmawiaj z znajomym.Oni nam robia melaz z mozgu..A my lykamy wszystko jak
        pelikany..Obudz sie czlowieku POLAKU..GAME OVER

     • Nowaja 5 lutego 2012 o 11:25 pm

      To tak jak z ACTA.
      Najpierw premier cichcem podpisał,a teraz wspaniałomyślnie zgodził się poddać to pod dyskusję.

   • wojowill 6 lutego 2012 o 2:56 pm

    Wolność słowa to tu taka raczej kiepska.

  • borsuk 5 lutego 2012 o 2:02 pm

   Bylem u ksiedza Natanka i jestem rycerzem Jezusa Chrystsusa Krola Polski.Komu sie ksiadz Natanek niepodoba bo glosi prawde i obecny stan kosciola w Polsce.To jest jego sprawa.Ale daje dowod tego ze niejest z tej owczarni. I smiem twierdzic ze nawet niejest w 1000%Polakiem.Ale jesli powie ja jestem Polakiem ale nie wierzacym.To dlaczego jakis ksiadz czy Kosciol czy Krzyz ci przeszkadza..Bo daje swiadectwo ze slugusem zla slugusem wrogow Polski.Tacy nie sa Polakami..Polska byla chrzescijanska jest i pozostanie na wieki AMEN

   • m 5 lutego 2012 o 7:09 pm

    Doczytanie troche o historii nie zawadzi, jak to Polska przyjela chrzest i dlaczego.

    • choice 5 lutego 2012 o 10:05 pm

     przyjęła chrzest w taki w jaki był na obecne czasy możliwy i dlaczego żeby ciemnogród wyleczyć z pogaństwa i zabobonów, który byle piorun wystawiał gołą dupę przez okno, udziela ci się to jeszcze, czy może praktykuje to twoja rodzina m@ a może jakisbuk?

     • kosiardeyablos 7 lutego 2012 o 7:31 pm

      no i tu sie wtrynie bo tak czytam i czytam i mnie powalają teksty :
      Pytanie i czekam na odpowiedź – JAK został wprowadzony chrześcijanizm w dawnej piastowskiej poniekąd Polsce ? Czy aby nie było represji wobec ludności jak to nazwałeś pogańskiej ? No halo !!! Jaka ciemnota ? Jakie pogaństwo ? Jaki ciemnogród ? Co ty za pierdoły deklamujesz !!! Tyczy się to też innych religioznawców, psia mać !!! Weź ty się opanuj chopie !!! Chrzest Polski był konsekwencją działań KrK wobec „nowych wiernych” w północnych krainach, dzięki totalnym niemieckim dupowłazom(hm…) W jaki sposób późniejszy syn MIeszka chrystanizował Polske, czyli naonczas zjednoczone plemiona słowiańskie? Kijem ! Mieczem ! Ogniem ! Pod groźbą śmierci, taka była z niego wazelina, przydupasa Ottona III- go, goryla i prawej ręki, samozwańczego cesarza Niemiec !!! No halo !!! Odrub lekcje !!! Poczytaj o ówczesnych Słowianach, ich kulturze, wiedzy i zwyczajach !!! No halo !!! Jakie zabobony ? Kto teraz czci zabobony ? No halo !!! Ale sie wqurwiłem…………Szacun dla religij i poważanko ale takie pierdoły jak czytam to mnie trzęsie ze złości !!! Prawda ? Jaka prawda !!! Gdzie jest prawda !!! Bo są trzy prawdy – prawda, prawie prawda i gówno prawda !!! ….uległem prowokacji twej CHOICE-sik !!!

   • luxjacek 5 lutego 2012 o 11:02 pm

    Polecam zagubionym między KK a ks.Natankiem http://www.youtube.com/watch?v=R4mAsnckdU0

 2. Zbigniew 5 lutego 2012 o 12:02 pm

  Czcigodni Księża Biskupi, bardzo prosimy traktujcie nas poważnie i nie próbujcie nas wiernych zastraszać i mówić takich rzeczy, że nauka ks. Piotra Natanka jest niezgodna z nauczaniem papieży i temu podobnie, bo nam też Pan Bóg dał rozum i umiejętność czytania i dlatego na nic zda się grożba ekskomuniki bo my wiemy, że tylko prawda nas wyzwoli.

  • rabarbarek 5 lutego 2012 o 9:39 pm

   … i bedziemy sie za Was i Ksiedza Natanka modlic , aby Bog wskazal Wam droge do rozwiazania obecnych problemow , ktore nie sluza ani Kosciolowi , ani wiernym. Przeciez sami nas uczyliscie , ze modlitwa ma wielka sile … Niech Bog ma Was w swojej opiece i pilnuje sciezek swoich owiec …..

 3. alexirin 5 lutego 2012 o 12:22 pm

  donek podpisal za nas cyrograf z diabłem

  Kopiujcie mój wpis i wklejajcie gdzie tylko możecie.

  Nie ma czegoś takiego jak zawieszenie ratyfikacji, bo ACTA takiej możliwości nie przewiduje (można tylko odstąpić od umowy poprzez pisemne powiadomienie Depozytariusza), a premier mówiąc o zawieszeniu gra na zwłokę! Niech tylko sprzeciwy ucichną a Euro2012 minie, wtedy po cichu, po wielkim cichu sejm wszystko przyjmie. Nie dać się zwieść obietnicom bez pokrycia, bo wszyscy już wiemy, czym one się kończą – NICZYM DOBRYM dla nas. Patrzeć im na ręce i czytać wszystko uważnie i ze zrozumieniem, żebyśmy za błędy idiotów nie musieli płacić do siódmego pokolenia. Tak dla ciekawostki, dlaczego w polskich artykułach można przeczytać, ze nawet jeśli Polska go nie ratyfikuje, to nic nie zmieni sytuacji? Czytam artykuły na anglojęzycznych portalach i tam wyraźnie pisze, że brak ratyfikacji w choćby jednym kraju Unii powoduje, że cała umowa traci ważność. Więc nie dać sobie oczu zamydlić, składać wnioski o referendum w sprawie ACTA i protestować.
  25.01 krajowa rada adwokacka podała jakie prawo obowiązywać będzie od 26 stycznia w sprawie ACTA, za pobranie filmu z np: torrenty grozi kara do 3 lat wiezienia za udostępnienie tego pliku czyli tzw seedowanie bo jest to nazwane rozpowszechnianiem do lat 5, jednak sądy będą mogły odstąpić od aresztu jeśli zapłacimy karę za nielegalne pobranie z sieci filmów czy muzyki{PIRACTWO}. Za pobranie 1 pliku muzyki kara 3 złotych, za film 8 złotych + koszty sądowe. W sumie nie jest to duża kwota lecz policząc ile filmów i muzyki ściągamy w miesiącu suma mała nie będzie, jak zwykle rząd informuje nas dzień przed wejściem prawa w życie. Ciekawe kiedy usłyszymy w mediach, a raczej szybciej dowiemy się z internetu o pierwszych przypadkach aresztowań, kub karania grzywną. Pozdrawiam /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny, to porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów, np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). Najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie…? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum. zbieramy podpisy pod referendum. MY zadecydujemy o ACTA a nie rząd.
  A propo ACTA: ~@Internauci Polscy: W ACTA wcale nie chodzi o Internet, a o licencje i patenty na żywność ( rośliny GMO i zwierzęta hodowlane ), i inne ważne produkty i technologie ! Czy wiecie, że Amerykanie opatentowali trzy genotypy świni domowej? To niestety nie żart !!!! Będzie ktoś chciał hodować trzodę chlewną – będzie płacił Amerykanom ! Podobnie jest z roślinami GMO. Ziarno z plonów roślin GMO nie będzie kiełkowało, a materiał siewny trzeba będzie kupować np. w firmie „Mons-anto”. Wszystkie patenty, licencje i koncesje są w rękach Amerykanów ! ACTA to w perspektywie kilku dziesięciu lat głód i katastrofa na świecie ! ~ Użytkownik anonimowy: Przyglądam się temu sporowi od samego początku i mimo że, wszyscy znają ACTA nie mam pojęcia dlaczego wiąże się go tylko z Internetem. W mediach mówi się o ACTA, jako o problemie Internetu, ale jeżeli przeczyta się ten dokument uważne to widać że Internet to tylko mała część jakiej on dotyczy. ACTA jest traktatem handlowym narzuconym przez USA, na warunkach USA. Nacisk jest wręcz fizycznie odczuwalny. Jak wiemy ACTA dotyczy przeciw działania na rozpowszechnianie podróbek nie tylko w Internecie, ale przede wszystkim w świecie realnym. ACTA będą miały zastosowanie wszędzie tam, gdzie zostanie naruszonia zasada rzekomej oryginalności. Narzuci to, rozprowadzanie produktów opartych na konkretnych patentach. Do czego zmierzam? Otóż ACTA zakładają na sygnatariuszy stosowanie wyrobów, które są poparte patentami za rejestrowanymi w wielkich korporacjach zachodu (czytaj USA). A dlaczego?, nie mamy własnych, które mogłyby konkurować z tamtymi, to od razu eliminuje konkurencje krajów rozwijających się takich, jak Polska. Nie będziemy mogli niczego wyprodukować bez kupna licencji od korporacji zachodnich inaczej będziemy odpowiadać za podrabianie, czyli będziemy biedni ponieważ licencje są tak drogie, że nie sprzedamy niczego taniej od nich. To będzie miało wpływ na wiele gałęzi przemysłu, jak na przykład przemysł około-samochodowy. Nie znajdziemy tanich części zamiennych, to samo dotyczy przemysłu IT. Nie mamy żadnych patentów z tej dziedziny, nawet przemysł rolniczy ucierpi, ponieważ licencje na żywność modyfikowaną genetycznie mają tylko amerykanie. Jednym słowem spowolni to lub nawet zatrzyma wzrost gospodarczy, dlaczego takie kraje: jak Chiny, Rosja czy Indie nie podpisały tego dokumentu, tam gospodarka idzie do przodu i będzie szła, to oni będą konkurencją dla zachodu. Jak ratyfikujemy ACTA stracimy również całkowitą kontrole nad wydobyciem gazu łupkowego, ponieważ licencje na technologie wydobycia mają tylko amerykanie. Czyli nie zrobimy nic bez amerykanów nawet, jak się na nich obrazimy, jak dotkniemy tych złóż bez nich to za to odpowiemy. Jeżeli nie podpiszemy ACTA to możemy dyktować jakieś warunki, bo ponoć mamy jedne z największych złóż na świecie. Biorąc pod uwagę krzywą wzrostu za potrzebowania na jakieś 300 do 400 lat. ACTA jest dobre dla takich krajów jak USA ponieważ to oni mają wszystkie patenty, a takie kraje jak nasz doprowadzi do pozycji „wyrobników” dla zapewnienia ich dobrobytu. Ratyfikowanie ACTA będzie jednym z największych przekrętów w dziejach Polski. -to nie moje słowa tylko innego użytkownika. Proszę Was o kopiowanie i wklejanie tego na inne strony.

  • ciociababcia 5 lutego 2012 o 2:22 pm


   POZDRAWIAM.

   • Peryskop 5 lutego 2012 o 4:40 pm

    chleb pszenny 23 zł
    w tym 35% ACTA
    29% VAT
    i 19% akcyza

    Bo od 1.01.2012 obwiązuje akcyza na węgiel.
    Żeby zakupić kilo węgla trzeba przedstawić dowód osobisty z peselem.

    Aby uzyskać zwolnienie z tej akcyzy:
    „Rolnicy muszą ewidencjonować węgiel zużyty w gospodarstwie”
    http://www.bibula.com/?p=51371

    Przypomnę 3 fakty, a wnioski każdy sobie z łatwością powyciąga:

    1. Polska ma najbogatsze złoża węgla w Europie.
    2. Akcyzę wprowadzono jako specyficzny PODATEK OOD LUKSUSU.
    3. Nawet okupant hitlerowscy nie żądali ewidencji zużycia opału!

    • Onufry 5 lutego 2012 o 6:01 pm

     Praktycznie 80% naszych zarobków to podatki. Chcesz coś kupić ? Potrzebny kredyt czyli pieniądz wykreowany z powietrza a realnie trzeba go oddać z odsetkami. Mafia o nazwie panstwo tym sposobem morduje ludzi. Dlaczego trzeba palić w piecu opony i plastikowe butelki i wszelkie inne śmieci bo ludzi nie stać na węgiel czy gaz. Kiedy powiemy dość ? Czy jeszcze stać nas na to ?

     • hjk 5 lutego 2012 o 11:07 pm

      I tu widzicie, ze problemem nie jest zasadniczo free energy, (choć gdyby była za free, też nie byłoby źle 🙂 ), ale bandytyzm ludzi ograniczjących dostęp i do tej, co jest i nakładających haracz – podatki.
      Przeciez polski węgiel jest darmowy, a jedyny koszt to wydobycie i transport…
      Podobnie z energią el. – tu odpada koszt transportu ton wegla, który mozna spalić w elektrowni, jedynie trzeba zbudować słupy i linie przesyłowe, ale te już są, więc ew. tylko naprawiać.

  • SAM 5 lutego 2012 o 9:39 pm

   To dzieje się teraz, na naszych oczach. Teraz może zaświta w głowach największym sceptykom. – Układ ACTA, za parawanem zwalczania piractwa, chce temu skutecznie zaradzić. Co więcej, otworzy także furtkę dla GMO: „Sprawa jest poważna, gdyż dzięki zastosowaniu porozumienia ACTA… wielkie korporacje forsujące uprawy GMO zyskają ogromne możliwości ścigania nawet tych rolników, których uprawy zostały zapylone bez ich wiedzy… Społeczność internetowa może stać się po raz pierwszy od lat barometrem i obrońcą nieprzemyślanej polityki, w której interes ludzi, nie konsumentów czy zasobów ludzkich, dawno przestał być wartością podstawową” – źródło: onet.pl/strefa tajemnic.
   Trójwymiarowa technologia zaczęła wpływać na naszą nieświadomość, ale zdominowana przez „sekciarskie twory” szybko zaczęła wyznaczać sposób naszych zachowań. Młodzi ludzie swoim dziewiątym zmysłem (zmysł Czasu) odebrali ten impuls i podjęli skomasowane, zsynchronizowane działania – ale tylko pozornie o swoją wolność w Sieci, bo w rzeczywistości o wolność nas wszystkich. Fala protestów ogarnęła całą Europę. – Pakt ACTA to nie „zuinifikowana” walka papieży globalnego porządku z podróbkami i piractwem – od dawna bowiem są już podpisane i wdrożone cztery umowy międzynarodowe do walki z tego rodzaju przestępczością. Po co zatem wprowadzać ponownie coś, co istnieje od dawna? Dziś, nawet oficjalne odstąpienie szefów rządów od porozumienia ACTA nie daje gwarancji, że nie wprowadzą czegoś podobnego tylnymi drzwiami. W jakim celu ministerstwo zakupiło narzędzia i programy hakerskie? (z. artykuł z 14.11.2011, „Nowy zawód – haker państwowy”)
   Tak czy inaczej trzeba być czujnym, ale jednocześnie trzeba zachować bezwzględny umiar, ponieważ niebezpieczeństwo utraty wolności ludzkiego umysłu jest zbyt wielkie, a przeciwnik zbyt silny http://nnka.wordpress.com/2012/02/05/czy-walka-o-wolnosc-internetu-to-walka-o-umysl-planety-trzeba-byc-czujnym-niebezpieczenstwo-utraty-wolnosci-ludzkiego-umyslu-jest-zbyt-wielkie-a-przeciwnik-zbyt-silny/

 4. Wesołych Świąt 5 lutego 2012 o 12:26 pm

  Cytat z artykułu- Komu służą przebierańcy w NASZYCH KOŚCIOŁACH – W DOMACH BOGA !! BARBARZYŃCY… PASIBRZUCHY W PURPURACH, SIĘGAJĄCY BRUDNYMI ŁAPAMI ŚWIĘTOŚCI NAJWYŻSZYCH. BĘDĄ POTĘPIENI !!!!
  Cytat z bibli- A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. (Ap 17,4)

  Purpura to kolor biskupupów a szkarłat kardynałów, kogo więc miał na myśli św. Jan opisując wielką nierządnice ? Tylko ślepy może tego nie widzieć.

  • Wojox 5 lutego 2012 o 1:49 pm

   Wpisz w youtube o czym powyżej piszesz i znajdziesz o kim mówił Jan…

  • Nowaja 5 lutego 2012 o 11:33 pm

   Przeczytaj sobie Koniec czasów M.Valtorty,to się dowiesz,kto jest wielką nierządnicą.

 5. jakis_buk 5 lutego 2012 o 12:31 pm

  podobno na tym blogu nie można pisać źle o koś-ciele – no to już głupiałem po tym dzisiejszym artykule

  • monitorpolski 5 lutego 2012 o 12:48 pm

   Ten blog to infowojna. Wiesz po co są ścierwomedia?

  • hjk 5 lutego 2012 o 2:21 pm

   musisz buku odróżnić pisanie źle o kościele jako całosci od pewnej krytyki błędów ludzi Kościoła, bo te mogą się przydarzyć każdemu i to własnie ludzie Kościoła powinni coś z tym robić, a nie jacyś zewnętrzni „zbawcy” i „dobroczyńcy” typu GWno, sekciarze, propagatorzy obcych duchowości, itd.

  • rmld77 5 lutego 2012 o 4:58 pm

   jakis_buk – 90% lub 99% mediów jest w rękach zwolenników „politycznej poprawności”.
   Może zacząłbyś ze swą gorliwością troszkę i ich krytykować?
   To byłoby ambitniejsze zadanie.
   Pozdrawiam

   • jakisbuk 6 lutego 2012 o 10:45 am

    rmld77 – trudni mi krytykować coś czego nie oglądam i nie czytam 🙂 zrezygnowałem aby nie dać sobie robic wody z muzgu – wiec nie mam pojecia co sie w nich dzieje

 6. Q 5 lutego 2012 o 12:37 pm

  Moim zdaniem Kuria w Krakowie nie powinna zamieniać walki ze złem na walkę z człowiekiem, a jeżeli uważają że ksiądz Natanek czyni źle to powinni mu pomóc , nie powinno się „karmić szatana”, co o tym sądzisz drogi Peryskopie ? 🙂

  • monitorpolski 5 lutego 2012 o 12:49 pm

   Posłuchaj kazania z 17 lipca 2011 (powyżej) to będziesz miał odpowiedź.

   • Peryskop 5 lutego 2012 o 4:46 pm

    Q, lepiej wróć do poprzedniego nicka @rubin, trollllu prowadzący.

    • Q 6 lutego 2012 o 9:11 am

     Peryskosp wiesz co to jest oczernianie? Chętnie wyślę swoje osobiste dane Monitorowi, jakie będą potrzebne do mojej pełnej identyfikacji, dzięki Tobie wiem jak czuje się osoba zaszczuwana. Monitor proszę Cię o pomoc w pełnym wyjaśnieniu tego pomówienia.

     • Peryskop 6 lutego 2012 o 1:30 pm

      Q – tak, wiem co to jest oczernianie, zaszczuwanie i pomawianie.

      A w jakim celu w tak delikatnej materii konfliktu wokół ks. Natanka stawiasz adresowane do mnie imiennie (z dopiskiem „drogi” co w tym kontekście można rozmaicie odbierać) zapytanie czy sądzę, że Kuria powinna czy nie powinna „karmić szatana” ?

      Po pierwsze – dlaczego ks. Natanka określiłeś w ten sposób – nawet w cudzysłowie ?
      Jeśli to miał być dowcip to w poważnych sprawach się tego nie robi. Stąd moja reakcja.

      Zastanów się nad swoim sformułowaniem, przeproś kogo trzeba i nie urządzaj tu teraz lamentów.
      Nie angażuj Marka w odkręcanie co nabroiłeś. Ani nie przesłuchuj więcej w stylu jak trollll @rubin.

      Nie jestem zegarynką, żeby odpowiadać którą kto ma akurat godzinę i dlaczego. Sam pomyśl.

      A jeżeli tylko się zapędziłeś i te argumenty do ciebie dotrą, to napraw błędy i leć z nami dalej.

 7. Annah. 5 lutego 2012 o 1:03 pm

  Rozmowy o patriotyzmie i wolności przy naturalnym Kefirze i kawie z posypką czyli Polaków portret własny 🙂 🙂 🙂
  http://www.zenobiusz.wordpress.com/2012/02/04/polskaz-boza-pomoca-powstanie-do-dawnej-potegi/

  • luxjacek 5 lutego 2012 o 2:37 pm

   Właśnie jest to doskonały przykład co obecnie dzieje się w naszej Ojczyźnie.(niestety)

 8. rmld77 5 lutego 2012 o 1:13 pm

  List do Abp Celestino Migliore w obronie Natanka:
  http://www.piotrnatanek.pl/index.php?option=com_petitions&view=petition&id=16

 9. masakalambura 5 lutego 2012 o 1:20 pm

  Co was nie zabije, to was wzmocni.

  Co do księdza Natanka, co to za pomysł,że Maryja matka Jezusa (pokój z nią) jest królową Polski, Świata i Niebios. Przecież to pokorna służebnica Pańska…

  Tamte tytuły należą się Bogu Jedynemu. Gdyby to Jemu kś. Natanek tak poświęcił się i swoich zwolenników miałby i moje pełne poparcie. A tak, szanuję go za wiarę, ale rozstrzygnie Sąd w Dniu Bożym.

  • Nowaja 5 lutego 2012 o 11:40 pm

   Tak,Maryja jest pokorną służebnicą Pańską-dla Pana naszego,Boga Wszechmogącego.
   A dla nas-jest Królową Polski,Świata,Niebios ,Pokoju……:)

 10. iHe 5 lutego 2012 o 1:25 pm

  Kolejna gazeta nie do POczytania..:
  To może nie nowość ale warto rozliczać presstytutki na bieżąco:
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Zaskakujace-wyniki-plebiscytu-Donald-Tusk-zostal,wid,14226460,wiadomosc.html?ticaid=1ddde

  Niedawno się ubawiłem jak nocnikarze wychwalali ZbiGa na łonach wprost24.
  http://www.wprost.pl/ar/161533/
  http://www.wprost.pl/ar/280742/BigZbig/

  Aczkolwiek niespodzianka:
  http://www.wprost.pl/ar/290856/Ksiadz-Natanek-ostrzega-przed-ACTA-Szalency-glupcy-nie-wiecie-co-was-czeka/?O=290856&K=1&KI=814798

  W Polińskiej POlityce ostatnio panuje moda na wyjście awaryjne :
  jesteśmy za a nawet przeciw..Chyba Paligłup wytyczył ten nowy trend.
  Bardzo fajny licznik opinii widnieje tym jakże typowym trendem w NWO.
  Im większy rootkiT tym więcej nagród i wyróżnień.

  Ekonomik hitman bez meeerdiów MSM nie POciągnąłby nawet ruchu Palikmiota.
  Mała Madzia przychodzi z POmocą dzielnemu włotaszowi Polin jako wałkowany temat zastępczy post ACTA i inne anty reformy.
  Ekscytacja pressstytutek sięga zenitu na koszt niewinnego dziecka .
  Wreszcie mogą mówić ,że robią ,że mówią to co chcą!

  • mirek 5 lutego 2012 o 4:42 pm

   Jakie zaskakujące wszyscy zostawali, ‚złote stolce’ dostawali tu czy tam…

 11. wierzacy w Boga 5 lutego 2012 o 1:27 pm

  Czy jest ktos na tym forum „normalny”,tzn nieomamiony zadna propaganda katolicka czy swiecka ,bo ja myslac logicznie czegos w tym zgielku polskim (chrzescijanskim) nie rozumie i prosze o nastepujace wyjasnienia i POUCZENIA oraz przedyskutowania dziejacych sie faktow .

  Nie jestem nikogo wrogiem a juz napewno nie Pana Boga i prosze o szczera odpowiedz na nastepujace pytania WSZYSTKICH tu piszacych,bo to jest jeden z atakow naszych wrogow na POLSKE KATOLICKA (Przedmurze Chrzecijanstwa) ,odpowiedzcie na ponizsze pytania :

  1. Czym sie rozni ksiadz od ksiedza katolickiego wierzacego w JEDYNEGO BOGA PRAWDZIWEGO ?

  2. Jaka jest roznica miedzy odprawiaana msza sw. ksiedza Natanka od mszy odprawianej przez ks.kard. Dziwisza lub innego kaplana chocby w „psiej wolce” (wpisz sobie jaka chcesz swoja parafie) w raramch codziennego i swiatecznego obowiazku kaplanskiego ?

  3. Czy wszyscy w Polsce ksieza katoliccy odmawiaja brewiarz ,czy jest to nadal trwajacy obowiazek kazdego ksiedza obojetnie jakiej rangi, po II Soborze Watykanskim ?

  4. Na jakiej podstawie mozna uniewaznic SAKRAMENT KAPLANSTWA i czy ma do tego prawo jeden biskup ? Czy nie powiien tego dokonywac jakis do tego powolany „sad koscielny” i wola wiernych ???

  5. Suspense rozumie jako zawieszenie kaplana w wykonywaniu nalozonych na NIEGO przez BOGA obowiazkow duszpasterskich i mozna pozbawic kaplana JEGO PRAW i OBOWIAZKOW bez woli BOGA i Papieza,mozna ksiedza „rozwiesc” z Kosciolem ???

  6. Czy parafianie maja glos decydujacy, co do sprawowania przez kaplana poslug duszpastarskich w ich parafii ,wierni zakladaja parafie czy ustala je kuria i naznacza ksiedza ? Sa przypadki w parafiach,ze ksieza jakich przysyla im Kuria nie odpowiadaja parafianom z roznych przyczyn,jedna z nich jest niemoralne prowadzenie sie kaplana oraz naduzycia wszelkeie z jego strony w tym okradanie wiernych .

  7. Czy ksiadz Natanek naruszyl PRAWA BOSKIE i ludzkie (?),bo ustalone prawa diecezjalne (jak czytamy w pismach ) napewno tak.

  8. Co to jest „msza telewizyjna” i kto ja moze sprawowac i w niej uczestniczyc,jaki kaplan,jacy wierni. Czy to co robi ksiadz Natanek i jego wierni nie jest sekta niewiadomego pochodzenia,moze nawet zydowskiego lub innego masonskiego,globalnego planowania, majacego na celu rozbicie chrzescijan w Polsce ?

  9. Jak to jest,ze ks.Natanek nadal sprawuje posluge w obecnej postaci i normie a wyzsi dostojnicy nie przeprowadzaja referendum wsrod chocby katolikow tej diecezji krakowskiej – czy sa za lub przeciw powstawaniu takich odlamow w KK – jakie jest ich zdanie w tym narastajacym sporze katolickim w lonie POLSKIEGO KK, dlaczego nie zapytaja NARODU POLSKIEGO o zdanie ,tylko sami decyduja i robia „krecia robote” slac „tajemne listy poslancami” ?
  wreszcie
  10. O co w tym sporze miedzy kaplanami,parafianami w wladzami koscielnymi chodzi,czy aby to nie jest ROZBICIE i ZWASNIENIE CHRZESCIJAN obrzadku rzymskiego ???

  Wydaje mi sie,ze juz czesciowo udalo sie rozbic POLAKOW i POLSKICH KATOLIKOW !
  Mamy na to spokojnei patrzec i tylko „kibicowac” ?

  POLACY KATOLICY,BRONCIE i RATUJCIE SIE !!!
  Szatan rozpetal wojne !

  • monitorpolski 5 lutego 2012 o 2:01 pm

   Znów Pyryt, pod innym nickiem?

   • wierzacy w Boga 6 lutego 2012 o 10:22 am

    Panie i Marku Podlecki !

    Przekazalem twoje pytanie Panu Pyrytowi ,temu mi znanemu ( Pyrytow jest bardzo duzo w Polsce i po za nia) , powiedzial mnie,ze na dziwne i podchwytliwe pytania nie sklada odpowiedzi ,tym bardziej,ze osobiscie bardzo juz rzadko pisze na istniejacych forach interentowych,wiedzac,ze czysto POLSKICH juz nie ma, dodajac :

    UWAZAJCIE NA TYCH CO MAJA BARDZO POLSKIE NAZWISKA !

    Sa to nazwiska przewaznie konczonce sie na „-ski,-cki,- icz” az po takie nazwisko jak „Polak”.
    Sa to ludzie z odpowiednich rodow zagniezdzeni w danym panstwie ( w Polsce jest ich bardzo duzo),ktorzy zmieniaja nazwiska sami lub tego dokonali dajmy na to ich rodzice,dziadkowie i jeszcze wczesniej plemienni przodkowie – przyjmuja takie jakie sa powszechne i spotykane w krajach osiedlenia czyli swojsko brzmiace .
    Co ciekawe nazwiska ich czesto kojarza sie z ich upodobaniami,( bardzo czesto smakowymi)zachowaniami i dzialalnoscia,bywa,ze wynika to i z ich charkteru.
    Udowodniono, ze nazwiska tez „sa kradzione” lub przywlaszczane , to spotyka sie podczas zawieruch wojennych (ludzie gina bez sladu a zostaja dokumenty osobiste) – ludzie wchodza „pod obca skore” – przykladow jest wiele.
    To dzieje sie we wielu panstwach narodowych ,co bardzo rzuca sie w oczy ludziom logicznie myslacym i spostrzegawczym.
    Oprocz takich nazwisk jak wyzej zakonczone sylabami, sa przybierane nazwiska od rzeczy uzywanych, chocby „brona,wrona,motyka.lopata” itp. czy nawet spozywanej zywnosci „kapusta,marchewka,zyto,cukier,kisiel „, bywaja i inne mniej rzucajace sie w oczy.

    Czy tylko to jedno pytanie masz Marku do mnie , chyba wystarczajaci na nie odpowiedzialem.
    Szkoda,ze TY jak i inni dyskutanci nie odpowiedzieli na moje w/w 10 pytan – nie wiem co to moze znaczyc przy tak waznym temacie jak
    ROZWALANIE POLSKIEGO KOSCIOLA CHRZESCIJANSKIEGO od srodka i tworzenie jego odlamow a mzoe nawet sekt wsamym jego lonie .
    Mam nadzieje,ze ,ze odpowiedzi te jeszcze padna,chocby ze strony wlasciciela portalu,jego administracji czy moderatorow wystepujacych jako dyskutanci i to pod faktycznie roznymi nickami.
    POZDRAWIAM LUDZI WIERZACYCH W JEDNEGO PRAWDZIWEGO BOGA oraz …………………. w rzeczy widzialne i niewidzilane ………. !

    Dobry portal prowadzisz Marku ,uwazaj mimo wszystko, tak na tych co udaja przyjaciol ,jak i na NIEPRZYJACIOL POLSKICH i ich slugi !!!
    Zakonczenie rowneiz pytaniem :

    TY CHYBA SLUZYSZ POLSCE i DLA POLAKOW PROWADZISZ PORTAL ?
    Czekam odpowiedzi.

    Zbyszek – wierzacy w Boga

  • wierzacy w Boga 6 lutego 2012 o 10:33 am

   Coz za kombinacja (czlowiek czy maszyna ?),ze pisze w odpowiedzi pod zadanym pytaniem a post umieszczany jest w innym miejscu !
   O czym to swiadczy ADMINISTRACJO – Wasza to dzialnsoc czy „wordpress” ???
   Ludzie badzcie szczerzy !
   Wyglada mi to na jakies faryzejstwo lub celowa robote.
   Prosze pamietac,ze nie jestem z tych naiwnych co to wierza w ……. i w teorie spiskowe,jestem doroslym czlowiekiem i nie dam sie mamic nikomu .
   Licze na wyjasnienie ,co sie dzieje.

   Zbyszek – wierzacy w Boga i niektorym ludziom,.nie obludnikom .

   • wierzacy w Boga 6 lutego 2012 o 10:36 am

    Dzieki moderatorze za wlasciwe dzialanie !
    Juz teraz post jest na okreslonym miejscu.

    Sa ludzie,ktorzy maja Boga w sercu ,niech ma ich w opiece !!!

    Zbyszek – wierzacy w Boga i dobrym ludziom

 12. PokójWam 5 lutego 2012 o 1:39 pm

  Atak 3/08/12 ?

  • ziomus 5 lutego 2012 o 6:48 pm


   to samo chca zrobic zamach na Big Ben w Anglii co 11lat sa zamachy terrorystyczne…

   • bolus 5 lutego 2012 o 9:10 pm

    Wojna z teroryzmem moze trwac bez konca.Az wszystkich ludzi iluminati wymorduja.Bo chca zrobic depopulacje 90% i to jest prawda..A to co robi nasz kochany rzad podpisuje wszystko (ACTA GMO itd)bez zgody spolecznej.Pytam sie to jest demokracja..TAK to jest Demokracja.
    No chyba ze dla ludzi o prymitywnych umyslach ..Ludzi ktorzy ogladaja glupie telenowele a ich
    umysly zapadaja w letarg.Taki egzemplarz obywatela wladza chce .Ale tu sie zawiedzie i zawiodla..POLACY POWSTAC oczywiscie Ci co sie czuja Polakami..Ale i do tych jest tez przekaz za was tez sie wezma spokojna banka..WSZYSCY JESTESMY DO ZACHIPOWANIA
    (RFID-chip pod skure).Takze radze sie obudzic..

 13. rmld77 5 lutego 2012 o 1:43 pm

  Popiełuszko gdyby go nie zabili, głosiłby dzisiaj to co Natanek…

  • luxjacek 5 lutego 2012 o 11:07 pm

  • centurion 5 lutego 2012 o 11:09 pm

   Chcesz powiedzieć że Popiełuszko się pomylił przecież wspierał akcje agenturalną „S” a co z tego wyszło okrągły stół.

 14. dyskusb 5 lutego 2012 o 1:44 pm

  Ks. Natanek mistrzem świata… przemowy do lumineri światowej. Prosto w oczy wyśmiewa illuminatów (wolnomularzy-masonów) … cała satanistyczną swołocz. Bardzo dobrze że obnaża kłamstwa ukazując „teorie” już NIEspiskowe na dzień dzisiejszy. Musi uwarzać na tych okultystycznych drani z sanhedrynu rasistowskiego ( Mordechala Yosefa Schudricha i reszte jego kumpleków, kolesi jarmułkowców satanistów rasistów–>POKOLENIE ŻMIJOWE, TAK JAK TO WYJAŚNIŁ MISTRZ Jezus /Jehoszua/). N to mamy mega ,mega wojne informacyjna na wielu poziomach od religi do polityki. Mam nadzieje że wiele się wyjaśni i pravda wyjdzie na wierzch, której się niebawem dowiemy wszyscy …. za niedługo. To jest jak algorytm , skomplikowany wzór matematyczny, który się automatycznie rozwiązuje, metodą redukcji (dedukcji) , poprzez wzmocnienie świadomości ludzkiej…., może to są jakieś te fale (promieniowanie) z kosmosu o którym naukowcy mówią i nie potrafią wytłumaczyć.
  _________________________________________________
  Zobaczcie to !! !!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-zjawisko-swietlne-ukrainie
  http://kramarik.com.ua/index.php?newsid=10773#.TyFsDS75ZYA.mymailru
  W znajdującej się na wschodzie Ukrainy miejscowości Kramatorsk zaobserwowano niezwykłe zjawisko świetlne. Nocą pojawiły się słupy światła.

  … ciekawe kiedy coś takiego w Polsce zobaczymy i te dziwne dźwięki na całym świecie, a zdałnionych naukowców nie słuchajcie i rzeko 100 % hipotez
  ______________________________________
  https://twitter.com/#!/DyskUsb
  http://dyskusb.wordpress.com

 15. ALFA 5 lutego 2012 o 1:59 pm

  Byli esbecy strasza Tuska „pocałunkiem smierci art z 2009-07-21
  http://www.radiomaryja.pl/pdf/pdf.php?r=ar&id=99821

 16. MANIUŚ 5 lutego 2012 o 2:04 pm

  Nie dziwię się tym co się zaczyna dziać w kościele. Prześladowania i terror w kościele są zapowiedziane w orędziach i następują. Gorliwi i prawdziwie wierzący kapłani oraz wierni są prześladowani coraz bardziej otwarcie, a pomagają temu media.Walka z prawdziwą wiarą jest coraz bardziej otwarta, a prawdziwa walka zacznie się po Ostrzeżeniu. To znak, że już niedługo ujrzymy antychrysta.

  • hjk 5 lutego 2012 o 2:50 pm

   Ks. Natanek w kazaniu cytował list św. Jana o „antychrystach, którzy wyszli z nas, ale nie są naszego ducha” – a wiec juz wtedy była taka sytuacja – kościół jest walczący przez cały czas, jedynie co pewne zjawiska mogą sie tylko nasilać…

   • masakalambura 5 lutego 2012 o 3:01 pm

    Dodajmy, że św Jan był żydem, modlił się w synagodze był całkowicie oddany Bogu Jedynemu i przestrzegał Prawa Mojżeszowego zgodnie z tym jak go nauczał Sługa Boży Jezus syn Maryi.

    • rmld77 5 lutego 2012 o 3:08 pm

     masakalambura- nie mylmy ciągle słowa Żyd i żyd.
     Jan był może Żydem, ale na pewno nie był żydem.
     Z małej litery żydzi, to ci, którzy odrzucili Chrystusa.
     Tak więc minąłeś się z prawdą…

     • dyskusb 5 lutego 2012 o 4:23 pm

      @rmld77
      … konkretnie powiedziane (Żyd & „ż”yd)

    • zenobiusz 5 lutego 2012 o 4:56 pm

     ” nauczał Sługa Boży Jezus syn Maryi.”
     Ciekawe,czegoś Pan wyznawca.????
     Jakoś nie spieszno do deklaracji,
     ,jaką wspólnotę się reprezentuje,
     Za do ataku na katolików skory.

     • masakalambura 5 lutego 2012 o 6:49 pm

      Żyd, ok

      Muzułmanin – ok?

      • zenobiusz 5 lutego 2012 o 7:24 pm

       Dwa w jednym, widzę,
       oj to musi być bolesne.

       • masakalambura 5 lutego 2012 o 7:28 pm

        to są dwie odpowiedzi.
        1 dla rmld77
        2 dla Zenobiusza

        To bardzo łatwe i wcale niebolesne.
        Salam Pokój

        • rmld77 5 lutego 2012 o 7:43 pm

         masakalambura –
         Salam
         Pokój
         🙂

 17. denuo 5 lutego 2012 o 2:28 pm

  Kochani cechą dni ostatnich miała być duża ilość fałszywych proroków wypuszczonych w świat poto aby zwodzili. Ich nauki nie od razu są rozpoznawalne jako fałszerstwo dlatego sprawdzajcie proszę wszystko i nie dajcie się zwieść.

  http://watchtower.org.pl/doktryny.php

  http://www.effatha.org.pl/apologetyka/apologetyka.htm

  http://www.piotrandryszczak.pl/index.html

  • rmld77 5 lutego 2012 o 3:05 pm

   denuo – „Kochani cechą dni ostatnich miała być duża ilość fałszywych proroków wypuszczonych w świat poto aby zwodzili. Ich nauki nie od razu są rozpoznawalne jako fałszerstwo dlatego sprawdzajcie proszę wszystko i nie dajcie się zwieść”.
   – masz zapewne na mysli Świadków Jehowy, bo oni bardzo pasują do tego zdania.

  • jerkey 6 lutego 2012 o 11:09 am

   No tak @denuo – polowanie na czarownice czas rozpocząć. Nie przejmuj się @denuo – Biblia na szczęście jest jedna, a każdy ma swój własny rozum. Pozwól każdemu ocenić osobiście kto jest „fałszywym prorokiem” i nie musisz przeobrażać się w wirtualnego zbawiciela od złego.
   Jeśli wiara, którą budujesz w swoim kościele (jakikolwiek on jest) jest silna, to przecież niestraszni powinni być dla ciebie „zwodziciele”.

 18. ALFA 5 lutego 2012 o 3:03 pm

  Nigel Farage – wywiad dla telewizji TRWAM – polskie napisy – pl

 19. wacpan 5 lutego 2012 o 3:15 pm

  http://m.onet.pl/wiadomosci/5017964,detal.html?x-returl=http%3A%2F%2Fwiadomosci.onet.pl%2Fswiat%2Fzyrinowski-wojna-rozpocznie-sie-w-czerwcu-2012-rok%2C1%2C5017964%2Cwiadomosc.html

 20. Noni 5 lutego 2012 o 3:20 pm

  Dla Mnie wyznawanie matki boskiej to dopiero pogaństwo. Sięga ono dalej niż chrześcijaństwo już w wcześniejszych cywilizacjach były kulty matki boskiej zawsze dziewicy.

  W ogóle to Jezus by Was pogonił za te wasze czczenie maryjki

  • zenobiusz 5 lutego 2012 o 4:57 pm

   Nie ma to jak syjonistyczni protestanci.
   Zawsze na miejscu,jak można ująć czci,
   Matce Boga.

   • Wesołych Świąt 5 lutego 2012 o 7:10 pm

    Przestań pieprzyć o kulcie bogini astarte, cała ta religia opiera sie na zaprzeczaniu prawd bilblijnych i przekształceniu ich dla korzyści hierarchów kościelnych utrzymujących ludzi w ciemnocie dzięki czemu są prowadzeni jak baranki przez ślepych pasterzy na żez. Nawet połowa z uczęszczających co tydzień do kościoła w życiu nie przeczytała w całości bili, bo po co skoro słowo proboszcza jest ważniejsze od słowa Boga, ofiary indoktrynacji od najmłodszych lat, nie będący w stanie samodzielnie myśleć trzymają sie ślepo dogmatów katolickich które w ogólnym zarysie są czystym bluznierstwem.
    Jezus o „matce Boga” (matce boga ? czy ty jesteś zdrowy psychicznie ?) –
    19 Wtedy przyszli do Niego Jego Matka i bracia, lecz nie mogli dostać się do Niego z powodu tłumu. 20 Oznajmiono Mu: „Twoja Matka i bracia stoją na dworze i chcą się widzieć z Tobą”. 21 Lecz On im odpowiedział: „Moją matką i moimi braćmi są ci, którzy słuchają słowa Bożego i wypełniają je”.

    • zenobiusz 5 lutego 2012 o 7:20 pm

     Masz problem,i nic na to nie poradzę,
     problem nazywa się pycha duchowa,
     i lenistwo intelektualne.
     Nie wiem czy sobie z tym poradzisz.
     Niemniej życzę Wszystkiego Najlepszego.

     • Wesołych Świąt 5 lutego 2012 o 7:48 pm

      Dzięki Zeno za życzenia 🙂 nawzajwem. Ale dobrze jak byś te slogany podparł merytoryczną argumentacją, bo mi to wygląda na pustosłowie.
      Troche odbiegne od tematu ale miałem ostatnio przyjemność oglądać wymienienie poglądów przez dwie osoby propagujące katolicyzm, medialnie znane persony, pan Cejrowski i pan Chołownia, w wyniku dialogu doszli do wniosku że jednak znaku pokoju sobie przekazać nie mogą 🙂 Może dla tego że Bóg powiedział że nie mieszka w świątyniach do których by go chcieli wepchnąć, ale w takiej kupie dogmatów przedstawicieli Boga na ziemi istotnie można sie pogubić i nie dojść do porozumienia. Bratnia miłość katolicka (nie ma sensu sie pastwić nad ofiarami fałszywych bogów dlatego pozostawie pomniejsze zagadnienia jak i zachowanie naszych bochaterów bez komentarza)

      • zenobiusz 5 lutego 2012 o 8:02 pm

       Wiem Gallus@,Pan-Prezydent@ Rambo8@ Wesołych Swiąt@,
       i jakie tam masz jeszcze nicki.
       Tak jak ty masz nicków wiele,tak masz i na podorędziu wielu takich,
       farbowanych katolików,na stosowne okazje.
       To nie przejdzie,podobne jak skandale wywoływane przez agentów,
       pakowanych do seminarium,i czekających po latach,
       na sygnał do kompromitacji Kościoła.

       • Wesołych Świąt 5 lutego 2012 o 10:11 pm

        Wyjątkowo przytępiały z ciebie okaz, lub świadomy agent ociemniania ludzi dogmatami katolickimi które są sprzeczne z zawartością bibli i przesłaniem które nam Jezus pozostawił.
        Chcesz polemizować ? bo jest wyraznie napisane odnośnie kultów maryjnych, czy ty jesteś mądżejszy od Boga ze swoim sloganem iż cześć należy oddawać maryji ? Bo Jezus miał na ten temat inne zdanie ( ale kim jest Jezus w poruwnaniu do Zeniubiusza ? ) to polemizuj ze słowem Boga- 19 Wtedy przyszli do Niego Jego Matka i bracia, lecz nie mogli dostać się do Niego z powodu tłumu. 20 Oznajmiono Mu: „Twoja Matka i bracia stoją na dworze i chcą się widzieć z Tobą”. 21 Lecz On im odpowiedział: „Moją matką i moimi braćmi są ci, którzy słuchają słowa Bożego i wypełniają je”.

        • zenobiusz 5 lutego 2012 o 10:30 pm

         Wybacz,ale na tym poziomie,nikt nie będzie dyskutował,
         twoim zaś celem,nie jest dążenie do Prawdy.
         Mam na blogu,
         taki zestaw twoich wypowiedzi
         ,na każdą okazję,że
         każdy by się zdziwił.
         Może kiedyś poświęcę ci więcej czasu.
         Będziesz miał debiut literacki.
         Dzieła zebrane.

        • Wesołych Świąt 5 lutego 2012 o 11:02 pm

         Przecież ty człowieku nie umiesz czytać ze zrozumieniem już nie mówiąc o twoich wygibasach, ja ci podaje przykład z bibli odnośnnie twojej doktryny wiary- 19 Wtedy przyszli do Niego Jego Matka i bracia, lecz nie mogli dostać się do Niego z powodu tłumu. 20 Oznajmiono Mu: „Twoja Matka i bracia stoją na dworze i chcą się widzieć z Tobą”. 21 Lecz On im odpowiedział: „Moją matką i moimi braćmi są ci, którzy słuchają słowa Bożego i wypełniają je”.
         a ty mi mówisz że masz na blogu zbiór moich wypowiedzi 🙂 ewangelia według św. Zenobiusza- dostępna na Zenobiusz blog, może pomnik ku twej czcci ci sie marzy ?
         Słuchaj pacanie, pozwolisz że zamiast twoich fałszywych prawd wybiore te które są zgodne z przesłaniem które nam Jezus pozostawił ? Dziękuje.
         Może kiedyś wreszcie sie odniesiesz merytorycznie do tez które stawiam ? czy nadal będziesz karmił bezmyślną katolicką dzicz pustymi stwierdzeniami nie mającymi poparcia w bibli iż niby w tym pomniku przed kościołem jest zaklęty 🙂 sam Bóg 🙂 ale nigdy w was samych, bo wtedy cała ta katolicka szopka nie miała by racji bytu, nie bez kozery zakazali czytać biblie a teraz indoktrynacją robią z niej spis najebanych winem starców, w co ty sie wpisujesz kwestionując jej zawartośc.

        • Peryskop 5 lutego 2012 o 11:07 pm

         Zeno, proszę, już nie karm trolllla, i to ukrytego pod wieloma skórami naraz.

         To jest najbardziej perfidny gatunek, żerujący na cytatach z Pisma Świętego
         i na przywiązaniu narodu do wiary katolickiej.

        • hjk 5 lutego 2012 o 11:57 pm

         WesoSwią – tematy te już tu były z kilkanaście razy podejmowane na blogu i wyjaśniane, jesteś nieustępliwym i opornym sekciarzem 🙂
         siejącym zamieszanie, pewnie jak zwykłe w przypadku sekciarzy nie trafiają do ciebie zadne argumenty…
         Ciesz się ze jeszcze Zeno się dał wciągnąć kolejny raz 🙂

    • luxjacek 5 lutego 2012 o 11:10 pm

     Przenośnia-nie zrozumiałeś jej.

  • wizzgaa 6 lutego 2012 o 9:42 am

   Noni : nawet gdyby Maryja była „tylko” matką Jezusa to szydercze nazywanie Jej – maryjką , świadczy o infantylizmie i skłoności do deprecjonowania ludzi w ogóle . Czy nie sądzisz , że fakt ZASŁUŻENIA na wydanie na świat Syna Bożego to aż nadto by cieszyć się dozgonnym szacunkiem ludzi ? A ty mówisz – maryjka .

 21. navajo88 5 lutego 2012 o 3:20 pm

  ho ho ho! no widzę że dzisiaj zapanowały na blogu Monitora wręcz bojowe nastroje , aż strach dzisiaj tu taj wejść !!!!!! hahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • rmld77 5 lutego 2012 o 3:50 pm

   Ty jesteś tu chyba zawsze mile widziany 🙂
   Jesli ktoś będzie za bardzo rozrabiał, to wyciągnij swego colta…

   • navajo88 5 lutego 2012 o 5:24 pm

    amunicja jest za droga do Colta .45 ! hahahahahahahahahahaha
    J.M.H

    • Onufry 5 lutego 2012 o 6:17 pm

     Nie przesadzaj Nawajo , czarny proch mozna zrobić samemu kule też no kapiszony trzeba kupić. Ale co zrobić, nie ma nic darmo ! (zakładam ze masz kolta z przed 1850)

     • navajo88 5 lutego 2012 o 6:51 pm

      Mam ACP 1119 A1 !!!!
      J.M.H

      • navajo88 5 lutego 2012 o 6:53 pm

       Tfu ! karwia pomyłka !!!! 1911 A1 .45 Cal , sorry !
       J.M.H

       • navajo88 5 lutego 2012 o 6:55 pm

        Pamiątka z Vietnamu !
        J.M.H

        • Onufry 5 lutego 2012 o 7:48 pm

         Wyglada na to że masz lepszy mój to colt model 1860 firmy HEGE.CAL. 44

        • kosiardeyablos 7 lutego 2012 o 7:41 pm

         hm……..

 22. ALFA 5 lutego 2012 o 3:28 pm

  ACTA Gdańsk – pierwsza debata cz. 1 z 9 całość bez cenzury Sala BHP Stocznia Gdańska 2012-02-04 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DhxV3pKbLE8

  • Peryskop 5 lutego 2012 o 5:18 pm

   Po co nagle cały ten superexpress jeśli treści paktu nie zna nawet Pan Premier?

   http://www.wykop.pl/ramka/1032461/jak-debate-o-acta-w-polsce-sie-organizuje/

 23. theAspartam 5 lutego 2012 o 4:21 pm

  Ciekawostka modyfikacja Midland base camp- zdejmowanie ograniczenia dla europejskich przepisów http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-?page=2

 24. kaci 5 lutego 2012 o 4:44 pm

  http://maciej.nowyekran.pl.nowyekran.pl/post/51381,intronizacja-a-przyszlosc-polski

  Intronizacja a przyszłość Polski

  Jeśli ma dojść do przemiany duchowej Polaków, Kościół musi obudzić go z letargu. Powinien być przeciwwagą dla trendów promowanych w mediach.

  SB Rozalia Celakówna (1901-1944) – podhalanka, która od 6. roku życia doznawała przeżyć mistycznych. Pracowała w Szpitalu Św. Łazarza w Krakowie na oddziale weneryczno-skórnym. Według jej wizji, które spisała w „Notatkach i wspomnieniach z życia”, Jezus skierował prośbę do Polaków o przeprowadzenie Intronizacji Jego Serca. Obecnie toczy się proces beatyfikacyjny, który na szczeblu diecezjalnym zakończył się w 2007 r. Pomimo upływu ponad 60 lat od śmierci Rozalii, jej postać jest w Polsce słabo znana.

  Rozalia Celakówna

  Istnieją też opinie, że pisma Rozalii mówią nie o Intronizacji Serca Pana Jezusa, ale o Intronizacji Jezusa jako Osoby na Króla Polski. Celuje w tym Stowarzyszenie Róża i ks. Natanek, o którym ostatnio głośno. Pamiętajmy, że katolik winien jest uznawać autorytet Kościoła, także w tej sprawie. Arcybiskup krakowski ks. kard. Stanisław Dziwisz powierzył troskę o poprawny kult oraz interpretację pism SB Rozalii Celakówny jezuitom Prowincji Polskiej Południowej. Skoro jezuici orzekli, że według wizji Rozalii Jezus żąda Intronizacji Swego Serca a nie swej Osoby na Króla, to spór wokół tej kwestii jest dość gołosłowny. Katolik nie może zachowywać się jak Hus, czy Luter i buntować innych przeciw władzom kościelnym. Chociaż niektóre grupy wiernych mają koncepcje na Intronizację odmienne od stanowiska Kościoła, jednak nie we wszystkim się różnią z jego stanowiskiem. Łączy ich kwestia podstawowa: zgodność co do tego, że Jezus zażądał od Polski dokonania Intronizacji. Od tego trzeba zacząć. Forma intronizacji jest sprawą równie ważną, ale wtórną. Może przytoczmy słowa Jezusa Chrystusa skierowane do Rozalli w latach 30-tych XX w., tym którzy ich jeszcze nie znają:

  Wielkie, ogromne są grzechy Narodu Polskiego. Sprawiedliwość Boża chce ukarać ten Naród za grzechy i zbrodnie, a przede wszystkim za grzechy nieczyste, morderstwa i nienawiść. Jest jednak ratunek dla Polski: jeżeli uzna mnie za Króla i Pana swego w całym tego słowa znaczeniu, tzn. musi przyjść w Polsce panowanie Chrystusa przez Intronizację, nie tylko w poszczególnych częściach kraju, alew całym Państwie z Rządem na czele.To uznanie ma być potwierdzone porzuceniem grzechów, zupełnym zwrotem ku Mnie.

  Prymas Hlond

  Idea intronizacji ma swe źródło w objawieniach św. Małgorzaty Marii Alacoque, która żyła w XVII-wiecznej Francji. Pod wpływem jej objawień narodził się kult Najświętszego Serca Jezusowego, któremu poświęciły się niektóre państwa. W naszym kraju aktu intronizacji dokonał po raz pierwszy Prymas Polski kardynał Edmund Dalbor na Jasnej Górze w dniu 27 lipca 1920 r. Rok później odnowiono go z udziałem całego Episkopatu. Rozalia Celakówna miała wówczas 20 lat. Czy te akty moglibyśmy uznać za wypełnienie woli Jezusa? Myślę, że nie. Skoro kilkanaście lat później Jezus nadal prosił w rozmowach z Rozalią Celakówną o Intronizację w Polsce, dokonane przez Prymasa Dalbora musiały być niewystarczające. Co do tego trudno mieć wątpliwość.

  Krótko przed wybuchem II wojny światowej Rozalia otrzymała wizję granicy polsko-niemieckiej w ogniu oraz strasznej katastrofy wojennej, które miała nawiedzić Polskę. Rozalia po gorących modlitwach usłyszała wtedy następujące słowa:

  Powiedz, dziecko, ojcu, by napisał do Prymasa Polski przez Ojca Generała, by wszystko uczynił dla przyspieszenia Intronizacji. Jasna Góra jest stolicą Maryi. Przez Maryję przyszedł Syn Boży, by zbawić świat, i tu również przez Maryję przyjdzie zbawienie dla Polski przez Intronizację. Gdy się to stanie, wówczas Polska będzie przedmurzem chrześcijaństwa: silna i potężna, o którą się rozbiją wszelkie ataki nieprzyjacielskie.

  Ojciec Generał Pius Przeździecki kilka razy zwracał się w tej sprawie do Prymasa Hlonda, ale ten… wpierw nakazał zbadanie Rozalii przez neurologa. Generał O.O. Paulinów tak pisał w jednym z listów do niego:

  „(…) choćbyśmy wszystkie skarby całego narodu naszego ofiarowali na potrzeby armii; choćbyśmy zawarli przymierze ze wszystkimi narodami Europy; choćbyśmy organizacją obrony narodowej i siły przewyższyli wszystkie państwa, na nic się to nie zda wobec zbliżającej się groźby wojennej,jeśli nie przyspieszymy Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego!Na czym opieram takie twierdzenie? Na najgłębszym przekonaniu, żetej Intronizacji żąda sam Pan Jezus i Najświętsza Maryja Panna jako warunku sine qua non ocalenia naszej Ojczyzny.Po wtóre na mocnym przekonaniu, że nic tak nie wpłynie na religijne odrodzenie naszych sfer rządzących i całego narodu i nic tak nie przyspieszy stanowczego zwrotu do Boga tak rządu, jak i narodu, jak Intronizacja Państwowa.”

  Czy Prymas Hlond mógł poprzez Intronizację zapobiec nieszczęściom, które dotknęły Polskę od września 1939 r.? Przegrana wojna, miliony zabitych, zbombardowane miasta, spalone wioski, eksterminacja inteligencji, gehenna okupacji, przesiedlenia, obozy, rzezie Polaków na Kresach… Czy Prymas Hlond mógł przyczynić się do zapobieżenia katastrofie narodowej? Do Intronizacji wówczas nie doszło, pomimo prośby Jezusa o jej przyspieszenie. Wizja hekatomby wojennej stała się rzeczywistością.

  Po wojnie, Prymas Tysiąclecia abp. Stefan Wyszyński dokonał aktu Intronizacji 28 października 1951 r., ale w ukryciu przed władzami. Niestety trudno uznać, że polecenie Jezusa Chrystusa zostało wówczas wykonane. Wszak rok 1951 nie był przełomem w zapanowaniu prawa Bożego w Polsce. Poza tym akt intronizacyjny z 1951 r. nie nastąpił z udziałem władz państwowych a Jezus wyraźnie wskazał, że chce swego panowania przez Intronizację „w całym państwie z rządem na czele”. Niewątpliwie Intronizacja według wizji Rozalii Celakówny nadal jest niedokonana. Minęło 60 lat od tamtego czasu.

  Milczenie Kościoła

  Tutaj pojawiają się pytania fundamentalne: co uczynił Kościół przez ostatnie 60 lat dla idei Intronizacji? Dlaczego Kościół nie podejmuje konkretnych działań w celu Jej przeprowadzenia? Na co Kościół czeka? Na co czeka hierarchia kościelna? Czy chce powtórzyć bierność i zaniechanie z końca lat 30-tych XX wieku? Czy Kościół upowszechnił wśród wiernych wiedzę o wizjach SB Rozalii Celakównej, aby społeczeństwo zrozumiało sens i cel Intronizacji?

  Osobiście nigdy nie usłyszałem na mszy św. o SB Rozalli Celakównie. Słyszałem na mszach św. nawet informacje dotyczące spraw lokalnych, gminnych, (np. o badaniach w ośrodku zdrowia) i nie mam nic przeciwko przekazywaniu takich wiadomości na końcu mszy św., ale dlaczego nie słyszałem nigdy w trakcie kazań o Rozalii Celakównie i jej przesłaniu? Wydaje mi się, że skoro Jezus przemówił do nas, duchowieństwo całej Polski powinno trąbić o tym głośno we wszystkich parafiach, tak aby Rozalia znana była Polakom na równi ze Św. Faustyną, czy dziećmi z Fatimy. Absolutnie nie rozumiem, dlaczego brak zdecydowanych kroków Kościoła na tym polu, przede wszystkim Prymasa i Episkopatu. Pod koniec stycznia br. usłyszałem o Dniu Islamu w Kościele Katolickim (!), ale o prośbie Jezusa Chrystusa – nic. Jeżeli Kościół czeka na beatyfikację Rozalii, to jest to bardzo słaba wymówka. Wszak trzeba przygotować do Intronizacji „całe państwo z rządem na czele” a to potrwa co najmniej kilka lat. W przypadku rządu może dłużej. Jeżeli Kościół widzi Jezusa głównie ukrzyżowanego i cierpiącego, to przypomnę, że po śmierci na krzyżu było Zmartwychwstanie.

  Przemiana duchowa

  O. Władysław Kubik SJ podkreśla na stronie internetowej jezuici.pl, że „(…)We wspólnotowym akcie intronizacji Najświętszego Serca chodzi więc przede wszystkim o kształtowanie w jego perspektywie życia wspólnotowego, społecznego i narodowego, czyli – mówiąc bardziej współczesnym językiem – „Cywilizacji Miłości”. Nie chodzi tutaj jednak wcale o jednorazowe rozwiązanie za pośrednictwem Intronizacji rozmaitych problemów społecznych, jak sądzi się niekiedy, ale o wyznaczenie ewangelicznej perspektywy dla podjęcia ich rozwiązywania i kształtowania życia społecznego w oparciu o prawo Boże. Nie można więc powierzchownie i niesłusznie uważać, że jest to kwestia czysto zewnętrzna czy też sprawa o charakterze nacjonalistycznym lub politycznym.”

  Należy się z tym zgodzić. Intronizacja nie polega na odprawieniu ceremonii i pójściu do domu, tylko na przemianie moralnej całego narodu w kierunku życia opartego o prawa dane przez Boga. Jezus chce od nas Intronizacji w każdej duszy. Tymczasem u bram Polski krąży obecnie widmo rewolucji moralnej. Przemiany cywilizacyjne, które tak dalece zaszły na zachodzie, a których przyjście nam grozi, niewątpliwie oddalą nas od dokonania Intronizacji. Jak można dziś ocenić działalność Kościoła na tym polu, aby rewolucja moralna w Polsce nie nastąpiła? Osobiście mam kilka zastrzeżeń. Obawiam się, że katolicy w Polsce są słabo przygotowani do jej odparcia.

  Można przyznać, że Kościół poświęca sporo uwagi obronie dzieci poczętych oraz in vitro, ale co do pozostałych sporów natury etycznej, w kościołach prawie głucho. Proboszczowie rzadko podejmują się wykładni stanowiska Kościoła w takich sprawach, jak: antykoncepcja, uregulowanie statusu prawnego związków homoseksualnych, adopcja dzieci przez gejów, kontrola państwa nad rodziną, czy o innych tendecjach rewolucji obyczajowej. Kościół podchodzi do wiernych troszkę, jak do malutkich dzieci – zakazuje, ale nie tłumaczy dlaczego zakazuje.

  Nie słyszałem również w kościole ostrzeżeń, do czego prowadzi rewolucja obyczajowa. Przecież w wielu państwach Europy Zachodniej wydała już tyle zatrutych owoców. WSzwecji, Holandii, Belgii wszczęto dyskusję nad prawnym zalegalizowaniem poligamii.W Anglii pigułki poronne „dzień po” rozdawane są już 11-letnim dziewczynkom za pośrednictwem „zdrowotnych klinik zaufania” tworzonych w szkołach drugiego stopnia. W Hiszpanii, w ciągu ostatnich 5 lat liczba rozwodów wzrosła o 277 procent. Lawinowo narastająca liczba rozwodów jest konsekwencją ustawy o tzw. rozwodzie ekspresowym. Można przytoczyć inne przykłady.Czy tak trudno poruszyć je w kazaniach? Kościół w trakcie każdej niedzieli dociera do milionów Polaków. Dlaczego nie ostrzega, że grozi nam nowomowa (rodzic A i rodzic B, zamiast tata i mama, jak w Hiszpanii), edukcja seksualna w przedszkolach (jak w Szwajcarii), czy zakaz noszenia krzyżyków w pracy (jak w Holandii, Anglii).

  Jeśli ma dojść do przemiany duchowej Polaków, Kościół musi obudzić go z letargu. Powinien być przeciwwagą dla trendów promowanych w mediach. Kto ma bronić wartości katolickich i cywilizacji życia w Polsce? Garstka polityków poza Sejmem? Osamotniony O. Rydzyk? Kilka niskonakładowych czasopism? Jeszcze tylko Kościół jest organizacją zdolną do czynu masowego.

  Civitas Christiana

  Jeżeli społeczeństwo zostanie przygotowane do dokonania Intronizacji, rząd zdolny do Jej przeprowadzenia pojawi się. Prośba Jezusa, aby w Intronizacji brał udział rząd jest dość zagadkowa. Wskazuje najwyraźniej, że Jezus nie chce, aby władza polityczna funkcjonowała z dala od religii, w oderwaniu od niej. Rząd, który przeprowadza Intronizację z pewnością nie będzie rządem neutralnym światopoglądowo, który buduje państwo laickie. Będzie rządem, który wyraźnie opowie się za konkretnym światopoglądem. Będzie rządem, który wspiera budowę społeczeństwa chrześcijańskiego.

  Jezus mówił w odniesieniu do Intronizacji Swego Serca o całych państwach. Z tego także wynika, że przeprowadzenie Intronizacji w wymiarze indywidualnym, rodzinnym, lokalnym, parafialnym, to za mało. Zgodnie z wolą Chrystusa ma być przeprowadzona również z udziałem szczebla państwowego. Państwo to organizacja uregulowana przez prawo publiczne. Funkcje państwa określa przede wszystkim Konstytucja. Jeśli fundamentem państwa ma być Jezus Chrystus, prawo Boże powinno być fundamentem Konstytucji. Stoi to w opozycji do idei rozdziału państwa od religii, forsowanego tak usilnie od czasów rewolucji francuskiej. Rozdział państwa od religii oznacza, że wszelkie normy, przykazania, zakazy, zwyczaje, tradycja mające podłoże religijne nie mogą mieć wpływu na stanowienie prawa przez władze świeckie. Co więc ma być podłożem prawa państwowego? W państwie laickim jest nim etyka stanowiona przez gremia polityczne. Jeżeli prawo państwowe ma mieć inny fundament, niż prawo Boże, oba systemy prawne prędzej, czy później rozejdą się. Systemy prawne oparte na różnych etykach, na różnych fundamentach nigdy nie będą ze sobą w pełni spójne. Musi więc między nimi dochodzić do konfliktów, ponieważ zawsze pojawią się sytuacje, gdy przestrzeganie zasad jednego systemu prawnego prowadzi do łamania zasad drugiego systemu prawnego.

  Budowa prawa publicznego w oderwaniu od religii prowadzi wpierw do rozdwojenia etycznego, ponieważ milionom ludzi przychodzi opierać się na innych zasadach w domu (Dekalog, nauki Jezusa, wartości chrześcijańskie) a na innych poza domem (normy ustalone przez gremia polityczne). Przecież tak było w komuniźmie! W dłuższej perspektywie rozdział państwa od religii prowadzi do laicyzacji oraz ateizacji społeczeństw. Zasada ta, realizowana od ponad 200 lat w świecie zachodnim, zaprzęgła miliony wierzących do budowy państw laickich. Trudno uznać, by chciał tego od nas Bóg. (Myślę, że słynne słowa Jezusa: oddajcie, co boskie Bogu a co cesarskie – cesarzowi mówią o rozdziale państwa od Kościoła, władzy państwowej od władzy kościelnej, ale nie o rozdziale państwa od religii.)

  Według Rozalii Cellakówny Jezus nas uczciwie ostrzegł, że nie chce na świecie państw, które Go odrzucą.

  Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić Intronizację Najświętszego Serca Jezusowego we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Tu i jedynie tu jest ratunek. Które państwa i narody jej nie przyjmą i nie poddadzą się pod panowanie słodkiej miłości Jezusowej, zginą bezpowrotnie z powierzchni ziemi i już nigdy nie powstaną. Zapamiętaj to sobie, dziecko moje, zginą i już nigdy nie powstaną!!!

  Na co więc, czekamy? Na co czeka Kościół w Polsce?

  KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !

  • zenobiusz 5 lutego 2012 o 5:10 pm

   Podana w linku strona nie istnieje.
   Myślę że autorowi,zwrócono uwagę ,że po pięknym rysie historycznym,wpisuje się w nurt dezinformatorów ,zwalczających intronizację,poprzez propagowanie intronizacji Serca,a nie Osoby,podczas,kiedy Intronizacja w Wilnie nie zastawia wątpliwości,,że Intronizacjja nie jest sprzeczna z nauczaniem papieży.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/26/czym-polska-rozni-sie-od-litwy-episkopatem/

   • adrian 5 lutego 2012 o 5:22 pm

    „Skoro jezuici orzekli, że według wizji Rozalii Jezus żąda Intronizacji Swego Serca a nie swej Osoby na Króla, to spór wokół tej kwestii jest dość gołosłowny. Katolik nie może zachowywać się jak Hus, czy Luter i buntować innych przeciw władzom kościelnym. ”
    Skąd ten artykuł Krystyno?

    I to jest to, czym jesteśmy ustawicznie szantażowani, „Jesteś katolikiem, musisz być ślepo posłuszny naszej woli ,a nie Woli Boskiej ”
    Choćby byli w błędzie , zawsze mają rację. Pan Jezus chce Koronacji Swojej Osoby, ale nie, oni wiedza lepiej , trzeba Serce, czyli Organ ukoronować, a co z resztą ,czyli Ciałem , Duszą i Bóstwem? Przecież modlimy się codziennie „Przyjdź Królestwo Twoje”, a nie Królestwo Twojego Serca. Jeśli Osoba będzie wywyższona , to i Serce również.
    Orędzia odrzuca się , bo stawiają ultimatum ,a oni co robią?
    Przy Dekalogu Pan Bóg też stawia ultimatum, dla SB Rozalii również postawił ultimatum , że tylko te państwa się ostaną które…

    Pan Jezus orzekł ,że wszystkie decyzje Kościoła niezgodne z Jego Wolą, nie są dla nas obligatoryjne oraz , że w większości głos naszych pasterzy nie jest Jego głosem.
    Te zdania ks. P. Natanek przytaczał dwukrotnie w kazaniu 22 stycznia 2012 r. i dobrze by było nauczyć się ich na pamięć i przekazywać wątpiącym i zdezorientowanym, oraz tym ze wspólnot przykościelnych, bo oni są w wielkim niebezpieczeństwie, będąc na pasku kapłanów posłusznym i uzależnionym od złych pasterzy . Niedługo i tak będą nas ekskomunikować, jeśli nie będziemy posłuszni i nie zechcemy słuchać fałszywego proroka.
    Strzeżmy się i módlmy się codziennie do Ducha Świętego.

   • zenobiusz 5 lutego 2012 o 5:26 pm

    http://cala-prawda-o-intronizacji.blog.onet.pl/
    Dla mających rozterki teologiczne,

    • Anaka 5 lutego 2012 o 8:43 pm

     Rozterki!!!Kim jest człowiek że chce Syna Bożego królować.Pokory.

     • zenobiusz 5 lutego 2012 o 9:34 pm

      No nie chciało się przeczytać.
      A żałuj.

     • zenobiusz 5 lutego 2012 o 9:43 pm

      ….A przeto powagą Naszą Apostolską ustanawiamy święto Pana Jezusa Chrystusa – Króla, które ma być na całym świecie obchodzone rok rocznie w ostatnią niedzielę miesiąca października, tj. w niedzielę, poprzedzającą bezpośrednio uroczystość Wszystkich Świętych. ……
      Dan w Rzymie u Św. Piotra, dnia 11 miesiąca grudnia, Roku Świętego 1925, w czwartym roku Naszego Pontyfikatu.
      PIUS PP. XI
      http://cala-prawda-o-intronizacji.blog.onet.pl/

     • zenobiusz 5 lutego 2012 o 9:45 pm

      NOWENNA KU CZCI CHRYSTUSA KRÓLA
      przed liturgiczną uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
      oraz uroczystymi aktami Intronizacji
      Opracował:
      Zespół Wspólnot Intronizacyjnych Diecezji Bielsko-śywieckiej pod kierunkiem ks. kan. Ryszarda Kubasiaka –
      Diecezjalnego Duszpasterza do spraw Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla
      Imprimatur:
      Kuria Diecezjalna Bielsko-śywiecka
      w Bielsku-Białej L.dz. 989/07, 18.IX.2007 r.
      + Janusz Zimniak, Bp
      Wikariusz Generalny
      + Stanisław Dadak
      Kanclerz Kurii
      Konsultanci:
      Ks. dr hab. Piotr Natanek Ks. dr Stanisław Górnik Dr Mirosław Lenart

    • dyskusb 6 lutego 2012 o 12:38 am

     Szanuje ks. Natanka ….

     Ale gdzieś tam znalazłem taki tekst (hasło) w nieco troche zabawnej formie (oprawie)

     „Homilia ks. Piotra Natanka z Narodowej Intronizacji =Owiec =” 🙂
     http://www.apokalipsa.info.pl/index_057a.htm ___ czasami można nietypowo poskładać słowa i zabawnie to mozżna odebrać i dziwnie się to może kojażyć .. np. :

 25. r4ithen 5 lutego 2012 o 4:59 pm

  Witam.
  Tu, skąd pochodzę (przez moją miejscowość przechodzi pielgrzymka natankowska), ludzie w 99% są wierni Kościołowi i nie traktują Natanka poważnie. Może dlatego, że wiedzą o co chodzi z tą całą „wizjonerką” Agnieszką… Wcale nie zaprzeczam, że nie miała ponadnaturalnych doświadczeń, ale jestem przekonany, że nie pochodzą one od Stwórcy. Komu ufacie, osobistemu doradcy Jana Pawła II czy „telefonowi do Pana Boga”, która swego czasu miała do czynienia z narkotykami?

  • zenobiusz 5 lutego 2012 o 9:28 pm

   r4ithen@
   Przepraszam,a ten osobisty doradca,to niby kto,?
   Wiemy ,że rabinów,nawet Bóg się radzi,w co,wierzą,
   niektórzy całą powagą.Widzę,że tu podobny,
   casus.

   • Wesołych Świąt 5 lutego 2012 o 10:38 pm

    Cały katolicyzm ma na celu oderwnie człowieka od Boga, bo głupie ludki mają myśleć że Bóg jest tam gdzieś daleko za siódmą górą i rzeką, a jedyna droga do niego jest przez wieczną pokute i sakramenty. Czuje sie jak w średniowieczu podczas wieków ciemności, mimo iż każdy ma dostęp do bibli to czemu rzadko kto ją czyta ? BO MAMY KATOLICYZM więc po co nam słowo Boże ? wystarczy pare odpóstów i znów mamy katolicyzm. Czy tego szukamy ?

    • andzia 6 lutego 2012 o 12:01 am

     jeśli Ty tak postrzegasz kościół, to wcale się nie dziwię że tak po nim jedziesz.
     Od kiedy w kościele księża mówią żeby nie czytać Biblii?? Wręcz przeciwnie, zachęcają do tego (słyszałam wielokrotnie). Jakbyś czasem wybrał się na Mszę to byś wiedział, a tak to piszesz coś, co nie ma poparcia w rzeczywistości. A że ludzie nie czytają, to czyja to wina? Ludzi, bo są leniwi, ot co. Duża ich liczba nawet nie ma Biblii w domu.
     A w kościele nikt nikogo do niczego nie zmusza, bo wolna wola jest dana człowiekowi i żaden ksiądz nie ma jej prawa odebrać.

     A z tymi odpustami, spowiedzią to wcale nie jest tak. Brak Ci duchowego rozeznania, bo w ogóle nie masz pojęcia co piszesz. To temat rzeka i to co można napisać na forum to tylko szczątkowe informacje. Na dodatek ciężko się z takimi ludźmi jak Ty dyskutuje na temat wiary, bo drapnęli trochę wiedzy z kilku źródeł bez możliwości zweryfikowania jej z własnym wnętrzem (bo wnętrze po prostu takiej możliwości nie daje), co właśnie świadczy o poziomie duchowym danej osoby. Jeśli te poziomy są skrajnie różne, wtedy tworzy się taka głupia polemika i wzajemne obrażanie za poglądy. Toż to bez sensu….
     Jeśli chcesz na spokojnie ze mną o tym pogadać to zapraszam, Marek ma do mnie maila.

   • baba wanda 5 lutego 2012 o 11:49 pm

    A czasem rabini Boga sie radza :0
    „Spotyka sie pewnego dnia dwoch ?ydow.
    – Moj syn sie wychrzcil – oznajmia jeden z nich.
    – A co ty na to?
    – No coz, zapytalem Pana Boga…
    – I co On ci powiedzial?
    – Powiedzial: Moj Syn takz sie wychrzcil. Wiec zrob to samo, co Ja.
    – A mianowicie?
    – Sporzadz Nowy Testament!”

  • Roma 5 lutego 2012 o 10:43 pm

   Dziwisz ? jaki znowu doradca ?
   to nie żaden doradca, tylko sekretarz,
   czyli wykonawca poleceń

  • zeebii 5 lutego 2012 o 11:03 pm

   @r4…
   komu ufacie…
   -czy masz na myli Proroka?

  • Nowaja 6 lutego 2012 o 12:40 am

   . Komu ufacie, osobistemu doradcy Jana Pawła II….

   Rozumując w ten sposób można by powiedzieć np. o Judaszu,że to spoko gość był,bo przecież był apostołem.
   A jak sobie jeszcze pomyślisz,że Pan Jezus o tym wiedział?

 26. Konrad 5 lutego 2012 o 5:19 pm

  Antichristis mark of the beast

  i

 27. ALFA 5 lutego 2012 o 6:14 pm

  Ron Paul 2012: Ostatnia Nadzieja Ameryki PL

  • rabarbarek 5 lutego 2012 o 9:24 pm

   Nie wiem czy ostatnia , ale w tej chwili z pewnoscia jedyna. Musze cos dodac , bo walka na froncie prezydenckim w USA to nie tylko walka o fotel prezydencki , ale walka z szatanem , ktory rozhasal sie po calym swiecie i za pomoca swoich wyznawcow , pragnie zdobywac nowe przyczolki , nawet te , ktore dotad byly dla niego niedostepne.

   Zanim napisze kilka slow o wczorajszym glosowaniu w Nevadzie, opisze pewien artykul , ktory pojawil sie niedawno na Internecie. Prawdopodobnie przyszly instrukcje od ” jakiejs gory” , aby rozpoczac akcje propagandowa przeciwko Ronowi Paulowi w przestrzeni virtualnej , poniewaz tutaj, to wlasnie On , stal sie niekwestionowanym Prezydentem USA . Dochodzi do sytuacji , ze internetowe kompanie , zajmujace sie przewidywaniami zwyciezcow wyborow i oglaszajace co rusz plebiscyty popularnosci kandydatow , nie sa w stanie niczego przewidziec , poniewaz zalewani sa glosami popierajacymi Rona Paula , ktory wygrywa olbrzymia przwaga glosow , pozostawiajac przeciwnikow daleko w tyle.

   Ron Paul stal sie postacia niebezpieczna dla ustalonego dotad porzadku wyborow czyli „wybieramy prezydenta USA , ktory niezaleznie od przynaleznosci partyjnej [ czy Demokrat czy Republikanin] bedzie i tak nasz „, Tak mialo byc i teraz , Obama vs Romney lub Ginrich, wszyscy trzej ” ichni” , wszyscy sprawdzeni , przewidywalni, posluszni, anty-amerykanscy, pro – NWOwscy, nastawieni bojowo do ” wrogow” , czajacych sie zwlasza tam , gdzie cos mozna jeszcze ukrasc i ugrac dla jedynego slusznego ” swiatowego rzadu”.

   I nagle w tym ulozonym systemie wyborczym pojawil sie Dr. Paul, ktory podbil serca milionow Amerykanow . Facet , ktory spychany od wielu lat na margines zycia politycznego USA , ignorowany przez lata przez MSM , stal sie , dzieki sieci, prawdziwym , a nie wirtualnym zagrozeniem , dla establishmentu. Niedawno tenze establishment chwalil virtualne media za zorganizowanie Rewolucji Wiosennych na Bliskim Wschodzie, ale milczy o polpularnosci Dr. Paula. Malo tego . jak zobaczycie w artykule, produkuje artykuly pt.

   Ron Paul 2012. Why Does Have Insane Internet Support” [ Ron Paul , skad to kretynskie internetowe poparcie dla niego, wolne tlumaczenie ]

   Rewojucje na BW nie byly kretynskim nawolywaniem do wyjscia na ulice , aby obalac rzady , ale juz poparcie dla Rona to jakas zwariowana sprawa, a raczej sprawka niezbyt madrych internautow. Business Insider [ cytowany w artykule] przyznaje , ze nie moze nic napisac o Ronie , poniewaz prawie natychmiast zalewany jest tysiacami e- maili od Jego fanow , ktorzy napominaja i krytykuja tych , ktorzy pisza o Ronie za malo lub probuja Go krytykowac .

   Jak mozna zauwazyc , samoistnie utworzyla sie Armia RP . Jest silna , sklada sie z mlodych ludzi , wyksztalconych, swiadomych sytuacji na swiecie i w USA. Wczoraj po wyborach w Nevadzie , jedna z tych mlodych osob , udzielajaca poparcia RP , poprosila , ” prosze , nie mowcie , ze Ron jest prezydentem mlodych , zrozumcie On jest Prezydentem wszystkich Amerykanow.”
   Tego rodzaju artykuly maja zamacic budzace sie coraz bardziej umysly Amerykanow, Internet nie jest kontrolowany w takim stopniu jak mainstreamowe media, i jak napisal jeden z
   internautow ” Zwariowane poparcie internetowe???” ” Zwariowane jest to , ze wszyscy obecni kandydaci na stanowisko Prezydenta , wpychaja USA w nowe wojny i dlugi, chca odebrac Amerykanom wolnosc i zniszczyc USA” Nic dodac nic ujac.

   A co do wczorajszych ” primary” w Nevadzie to przyznam , ze nie zalowalam wlaczenia telewizora. Poniewaz program lecial na zywo, nie wszystko dalo sie w odpowiednim momencie wylaczyc i wyciac. Mnostwo ciekawych informacji poszlo na wizje i kto ogladal , powinien wiedziec co robic , gdyby Ron Paul zdecydowal sie wystawic swoja kandydature jako niezalezny.

   A co mogli zobaczyc widzowie. Puszczono na zywo telekonferencje z Las Vegas. Uczestnicy spotkania wypowiadali , sie na temat kandydatow. Kamera podjezdzala im pod nos i mowili, ktory kandydat jest ich zdaniem najlepszy. Uwaga , [ widzialam , slyszalam] prawie 100% wybralo , Rona, tylko jedna osoba nie byla pewna . Wszyscy podkreslali , ze rozumie polityke zagraniczna , ze niewazne jest czy kocha Izrael czy nie , wazne , ze kocha Ameryke, ze rozumie ekonomie, ze dosyc juz nonsensu jaki serwuja nam obecni politycy, ze jest jedynym uczciwym politykiem w morzu brudow. Podkreslali , ze byl jedynym ” madrym” . ktory glosowal przeciwko wojnie w Iraku. No i wizja urwala sie . Tego nie wolno bylo pokazywac. Jednak dobrze , ze przynajmniej czesc udalo sie przemycic. Ktos chyba za to poleci z CNNu.
   Potem przelaczono sie na powyborcze przemowienie Gingricha , a tam jeszcze lepsze numery , bo czlowiekowi nerwy puscily [ nie pierwszy raz] i zaczal krzyczec , ze sponsorem Romneya jest nie kto inny a Soros i wezwal Amwrykanow , zeby obudzili sie. Tak , ze mozemy zauwazyc , ze faktycznie w USA trwa teraz walka nie tyle o fotel prezydencki , a miedzy poszczegolnymi grupami wplywow . Ale o tym postaram sie napisac pozniej. Czy sa to Fulfordowe roznokolorowe smoki , nie wiadomo , ale faktem jest , ze walka trwa i w samym srodku znalazl , sie Dr. Paul .

   http://www.ibtimes.com/articles/292457/20120203/ron-paul-2012-why-insane-internet-support.htm

 28. historykfiolkow 5 lutego 2012 o 6:31 pm

  @persykop
  dziekuje za ciekawy link ze strony proroctwa.com, bede sie w to wglebial
  poki co warto zauwazyc, że Żydzi bardzo czestwo wykorzytsywali swoj jezyk to wprowadzania przeklaman
  przykladowo kiedys cos mi zaswitalo i choc to tylko moja teoria to moze co w tym jest a mianowice: znana ksiega kabalistyczna Zohar a dokladnie Sefer ha-Zohar – sefer czyli ksiega a nazwa Zohar jest zapisywana literami he zajn he resz – czyli hzhr – to ha (tak jest czytana litera he przed wyrazem) – mowi, ze to jest TA ksiega Zohar- cos na ksztalt angielskiego THE. tyle ze litera he moze byc czytana jako wlasnie zwykle „h” czy jak niektórzy wola „ch” a w srodku i na koncu wyrazu informuje, o wystepowaniu samoglosek czyli dlaczego tego nie przeczytac jako CHAZAR – a cala nazwe SEFER CHAZAR, czyli ksiega chazarow …

  Inna rzecz to dzialalnosc agentury zydowksiej na naszych ziemiach juz do kilkuset lat i tak mamy legende o Kazimierzu WLK i jego kochance Esterce- ktora wplywala na tego wladce aby nadawal Zydom przywileje. Wladca ten zaklada Zydom miasto – Kazimierz – obecnie dzielnica Krakowa ( a wlasciwie niestety jedna wielka melina dla pijakow z zasobniejszym portfelem – przepraszam jesli kogos obrazilem). Co ciekawe Zydzi na terenie Galicji a na pewno w miesice Kazimierz uzywali jezyka jidisz do prowadzenia wszelkich ksiag rozliczeniowych- czyli kontrolerzy wysylani pzred wladcow polskich niestety mogli wierzyc na slowo co w nich jest napisane (zydzi uzywali liter alfabetu hebrajskiego rowniez do zapisu liczb) -zmienili to dopiero zaborcy z Austro – Wegier. Poniewaz nie wierze, ze te ksiegi bylyby uznane przez wladze Rzeczypospolitej gdyby nie zapewne przekupywanie osob odpowiedzialnych za ich kontrole – znowu jezyk zydowski uzyty do zatajenia prawdziwych dochodow.
  Co do ostatnich wydazren nie kto inny jak Zydzi byli od wiekow posadzani o porywanie malych dzieci i mordy rytualne- czy pokolenia Polakow na pzrestrzeni setek lat mogly wierzyc wylacznie w bzdure ? -nie sadze.

  • Peryskop 5 lutego 2012 o 10:18 pm

   @historykfiolkow, dzięki za komentarz.

   Z pierwszej jego części nasuwa się wniosek, że właśnie na tej mglistej podstawie interpretowane są obecnie przepisy prawa i przeprowadzane są rozmaite wywody – także „naukowo-podobne”. Wystarczy odpowiednio to i owo opuścić i masz co chcesz ! Totalna halacha.

   Natomiast skłonność do procedowania i ratyfikowania traktatów i paktów napisanych w obcych językach przetrwała do dziś, czego dowiedli „nasi” przedstawiciele wpuszczając nas w ich poważne konsekwencje bez przeczytania traktatu z Lizbony i teraz paktu ACTA.
   Nic nowego pod słońcem.

   A więc czy nie po to m.in. było trzeba wprowadzić zakaz wymawiania imienia Najwyższego?

 29. ALFA 5 lutego 2012 o 6:32 pm

  Około 400 szkół do likwidacji. Decyzje – do końca lutego tak wykańczają Polskie dzieci
  Do końca lutego samorządy muszą podjąć ostateczne decyzje w sprawie ewentualnej likwidacji szkół. Z danych zebranych przez PAP wynika, że do kuratoriów wpłynęły dotąd uchwały samorządów dotyczące zamiaru likwidacji około 400 szkół.
  Najwięcej takich uchwał jak dotąd przekazały samorządy w województwach: wielkopolskim, lubelskim, śląskim i zachodniopomorskim.
  Do wielkopolskiego kuratorium oświaty wpłynęło 57 wniosków intencyjnych o likwidacji szkół od samorządów. Władze lokalne chcą zlikwidować m.in. 17 szkół podstawowych, 12 gimnazjów i 16 szkół ponadgimnazjalnych, z których większość to technika i licea profilowane. Jak poinformowano PAP w Kuratorium Oświaty w Poznaniu wnioski intencyjne nie są pełne (nie ma np. informacji z Poznania) i zazwyczaj jest ich więcej niż rzeczywiście później likwidowanych szkół.
  czytaj dalej
  W Poznaniu na pierwszej w tym roku sesji rady miasta radni wyrazili wolę zamknięcia Zespołu Szkół Chemicznych, czterech gimnazjów i jednego z liceów ogólnokształcących. Zdecydowali też o połączeniu szkoły podstawowej i gimnazjum na poznańskim Strzeszynie, a także włączeniu Gimnazjum nr 1, do Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu. Ma to przynieść 7 mln zł oszczędności.
  http://fakty.interia.pl/polska/news/okolo-400-szkol-do-likwidacji-decyzje-do-konca-lutego,1755749
  TAK SIĘ WYKAŃCZA POLAKÓW WSZYSTKO LIKWIDUJĄ

  • felicyta 5 lutego 2012 o 8:32 pm

   @Około 400 szkół do likwidacji.

   -z pewnoscia bardzo sie cieszy syjonistyczny rzad Polin wykonujac w podskokach zarzadzenia Protokolow Medrcow Syjonu

  • sebecx 5 lutego 2012 o 9:38 pm

   proponuję, aby każdy kto chce ma możliwości i ochotę sam uczył dziecko w domu.. przy dzisiejszej technologii i poziomie nauczania gimnazjalnego można śmiało tego dokonać.. ale jest problem, że się jeszcze nauczy dziecko prawdy niepotrzebnej… i manipulować ono później sobą nie da… a oszczędności jakie by były na nauczycielach… hohoho… a rodzice jak by zaoszczędzili na książkach i modnych gadżetach … hohohoho…. i wpływy z vaciku by się uszczupliły….
   ..posiadam suche pale sosnowe zaostrzone… kilka sztuk szpadli… wapno trzeba dokupić…

   • hjk 6 lutego 2012 o 12:25 am

    coś niestety z tymi szkołami trzeba zrobić, bo faktycznie jest teraz głeboki niż demograficzny i utrzymywanie tych szkół jest kompletnie nieekonomiczne. Jeszcze duże miejscowości jakoś sobie poradzą, ale w małych to katastrofa…

    tylko że za kilka lat będzie znowu problem, bo zwieksza się ilość dzieci i skutek będzie taki, ze zrobią klasy 30 i więcej osobowe jak po wojnie, kiedy brakowało nauczycieli i szkół i trzeba było uczyć wszystkich, którzy przerwali naukę w czasie wojny.

    Poziom nauczania spadnie i o to im chyba chodzi…

 30. xyz 5 lutego 2012 o 6:35 pm

  Hehe, czytam ten wpis i nie dowierzam. Zupełnie, jakbym cofnął się do średniowiecza. Nocne, dwudziestokilometrowe pielgrzymki, bo matka boska tak chciała ? Wydarzyło się już wiele cudów i nawróceń ? Ludzie, żyjemy w 21 wieku i szkoda czasu na tego typu brednie. One jeszcze bardziej zniewalają człowieka, który jest zablokowany, coś jest mu narzucane, nie może się rozwinąć. Ten cały Natanek i jego fani śmierdzą mi sektą – zupełnie jak cały kościół. Nawet, jeżeli Bóg istnieje, to mało ma wspólnego z tym, co możemy obserwować.

  • zenobiusz 5 lutego 2012 o 9:53 pm

   xyz@
   Widzę że i b.lektorzy KW.PZPR,nie próżnują.
   Odkurzyli stare papiery,
   zmienili nazwiska obiektów,
   I czują się znów ,młodzi.
   „Nawet, jeżeli Bóg istnieje,
   to niech nas ręka Boska broni,
   a jak nie istnieje,to chwała Bogu.”

   • nikt 5 lutego 2012 o 10:35 pm

    Ten wytłuszczony tekst to jakiś przekręt. Ten brzmi lepiej: „Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu, ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech nas ręka boska broni”.
    To dowód na to, że tak naprawdę nawet pozorni ateiści „po cichu” wierzą w Niego. I chwała za to.

    • xyz 6 lutego 2012 o 8:41 pm

     W samej wierze w Boga nic złego nie ma. Natomiast wykorzystywanie tego do mamienia ludzi jest bardzo niesmaczne. Dlatego odwróciłem się od kościoła i nigdy już do niego nie wrócę. Nie sprawiło to, że jestem gorszym człowiekiem – wręcz przeciwnie. Natomiast komentarze na tym blogu, właśnie zaciekłych katoli, cechują się ogromnym poziomem nienawiści – dlaczego ? Szanowny Zenobiusz pisze o jakichś lektorach KW.PZPR – nie mam zielonego pojęcia, o co temu człowiekowi chodzi. Być może jestem zbyt młody.

  • weronika 6 lutego 2012 o 12:17 am

   jestes owocem zepsutego drzewa…z tego co widac..”po owocach ich poznacie”. Jakiz ten Bog jest milosierny, ze takie ufo jeszcze chodzi po tej ziemi i bluzni przeciwko Niemu.

   • hjk 6 lutego 2012 o 12:59 am

    W nocy to chyba dlatego ze w dzień zakazane? O ile dobrze zrozumiałem?

 31. dyskusb 5 lutego 2012 o 6:54 pm

  Zakładajcie blogi i publikujcie INFO o Rafale Gawrońskiem (..tak jak o to prosił) . Nie zajmujcie sie głupotami, … po co macie do te komputery ?
  _____________________________________________________
  Źródło [1] http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/05/wazny-komunikat-rafal-gawronski-dzwoni-z-wiezienia-na-rakowieckiej-4-lutego-2012-r/

  Źródło [2] http://polskiemedia.tumblr.com/post/17099214981/wazny-komunikat-rafal-gawronski-dzwoni-z-wiezienia-na

  Źródło [3] https://twitter.com/#!/DyskUsb/status/166190512611672064
  ____________________________________________________
  Jak wordpress komuś nie pasuje to są inne alternatywy. Pomużcie Rafałowi , co wam zależy .., zakładajcie blogi, nie marnujcie czasu na głupotach i bezsensownych dyskusjach. Czy ten ma racje czy któś, to bez sensu jest dyskutowac .

  http://www.tumblr.com/
  Tumblr – platforma mikroblogowa. Pozwala użytkownikom łatwo tworzyć wpisy w kategoriach: tekst, obrazek, klip wideo, plik dźwiękowy, link, cytat, dialog. Serwis powstał w 2007 roku.

  …lub

  http://www.livejournal.com/
  LiveJournal is a vibrant global social media platform where users share common passions and interests. With hundreds of communities built around popular …

  … olejcie głupoty. W więzieniach siedzą niewinnni ludzie, nagłąsniajcie sparawe Rafała Gawrońskiego. Zobaczcie jest nas dużo ! I zniszczymy kłaców i złodzieju co Polaków okradają oficjalnie .

 32. miziaforum 5 lutego 2012 o 7:04 pm

  Demonstracja przeciwko likwidacji krakowskich szkół i przedszkoli

  gdzie: Kraków, Plac Wszystkich Świętych
  kiedy: 7 lutego (wtorek), godz. 17.00

  Około 400 szkół do likwidacji. Decyzje – do końca lutego
  Niedziela, 5 lutego (10:34)

  http://fakty.interia.pl/polska/news/okolo-400-szkol-do-likwidacji-decyzje-do-konca-lutego,1755749

  • sebecx 5 lutego 2012 o 9:43 pm

   to te tajne źródła co z zamykaniem internetu? … łeh łeh łeh..

  • Święty 5 lutego 2012 o 11:09 pm

   Z zamiarem zamykania szkol czytalem juz wczesniej. Podobno chodzilo o oszczednosci, ale z drugiej strony ci sami wyrzucali kase w bloto.

   • hjk 6 lutego 2012 o 1:42 am

    i jedno i drugie ma miejsce – szkoły się zamyka z powodu niżu i braku dzieci (za kilka lat znowu będzie wyż), ale kasa się marnuje na nonsensy i niegospodarnośc – brak zarządcy… a zamiast tego złodziejstwo

 33. wegmar 5 lutego 2012 o 7:05 pm

  Taki mały off top
  Przed godz. 19.00 w okolicach Mogilan – Wieliczki obserwowałam na niebie zjawisko dokładnie takie samo jak jest opisane w artykule
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-zjawisko-swietlne-ukrainie
  czy ktoś jeszcze zaobserwował w tych okolicach takie świetlne słupy ???

 34. navajo88 5 lutego 2012 o 7:19 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iranski-ajatollah-ostrzega-nadchodzacym-wielkim-wydarzeniem
  ciekawe ?
  J.M.H

  • gruszka 5 lutego 2012 o 7:44 pm

   Gdyby papiez tak powiedział pewnie tez byłoby ciekawe, gdyby Obama , czy inny „wieli” tego świata tak powiedział również wzbudziłoby to ciekawość świata …

 35. navajo88 5 lutego 2012 o 7:38 pm

  Wklejam kolejny link do stronki i powiem wam że ten artkól jest nad wyraz ciekawy ,ponieważ niejako potwierdza to co od jakiegoś czasu piszę tu o pewnych wydażeniach na ziemi w zamierzchłej przeszłości ,warto sobie poczytać !
  http://innemedium.pl/wiadomosc/odkryto-warowne-miasto-w-ameryce-polnocnej-ktore-jest-starsze-piramid-egipskich
  J.M.H

  • rmld77 5 lutego 2012 o 7:50 pm

   navajo88 – istnieje teoria, że istniała tam cywilizacja, która uległa zagładzie atomowej.

   • felicyta 5 lutego 2012 o 8:24 pm

    @ istniała tam cywilizacja, która uległa zagładzie atomowej.

    -nie atomowej tylko spowodowanej wielkim uskokiem Ziemi a w zwiazku z tym ogromnymi trzesieniami i falami tsunami ok 12, 5 tys lat temu
    http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/02uskok/uskok.htm

    • sebecx 5 lutego 2012 o 10:05 pm

     też to czytałem nie jeden raz..
     „Co na to wszystko nauka? Ogromna większość uważa, że taki uskok i ogólnoświatowe trzęsienie ziemi są n i e m o ż l i w e.” . hmm w ubiegłym roku co najmniej dwukrotnie zostało to wyśmiane na tvn24 … a przy okazji została w ten sposób ośmieszona publicznie biblia …

     • choice 5 lutego 2012 o 10:31 pm

      bo ziemia ma 6,5 miliarda lat człowiek wyewoluował z kamienia a tvn z koziego bobka…

      • sebecx 6 lutego 2012 o 1:11 am

       ..mnie kiedyś mój kolega obecnie dobiegający 80-tki mocno przekonywał do Big Błędu …najbardziej mi się podobały Jego wizje jak to: „wszystko rozwijało się przypadkowo i w pewnym momencie bakterie wyewoluowały i założyły kapelusze” …. hehehehehehehe…. hehehehehe….. hehehehehehe…. z szacunku dla wieku nie śmiałem się prosto w twarz … wszak kolega starszy o 44 lata i ksiąg się w życiu mnóstwo naczytał… ale te „bakterie w kapeluszach” mnie ujęły za samo serce….

     • zenobiusz 5 lutego 2012 o 11:11 pm

      Ciekawe,jak oni tłumaczą wysokość na jakiej znajduje się port morski ,na Titicaca,i kto z niego korzystał.

      • szuwaxpl 5 lutego 2012 o 11:17 pm

       Zenobiusz – tam jest sporo portów. Widzialem nawet wielkie statki w Puno. Najwięcej jest kilkumetrowych motorówek[autobusów] nie licząc tratw, czasami majestatycznych zbudowanych z trzciny.

       • zenobiusz 6 lutego 2012 o 12:59 pm

        Ja mam na myśli ten sprzed 12,5 tys lat.z czasów gdy jezioro było zatoką morską.
        Dziś jest na wysokości ponad 3000 m.

    • szuwaxpl 5 lutego 2012 o 11:20 pm

     felicyta – super nie znałem ‚uleszka’, świetnie opracowany temat zezdecydowaną większościątez się zgadzam.

     • sebecx 6 lutego 2012 o 12:55 am

      ja też

      • felicyta 6 lutego 2012 o 2:45 am

       @felicyta – super nie znałem ‘uleszka’, świetnie opracowany temat zezdecydowaną większościątez się zgadzam.

       -ciesze sie, ze po ilustam x wklejanej info., nareszcie ktos docenil „uleszka”. Przeczytajcie wszystko, warto, no i trzeba przekazywac dalej ta wiedze.

 36. navajo88 5 lutego 2012 o 7:43 pm

  A teraz pora na nasze cygańskie słońce ! hahahahahahahaha
  http://innemedium.pl/wiadomosc/oto-5-najistotniejszych-argumentow-za-tym-ze-ksiezyc-jest-sztucznym-tworem
  J.M.H

  • gruszka 5 lutego 2012 o 8:10 pm

   nie rozumiem czemu tą teorię tak wyśmiewasz ,a może masz jakieś dowody na to ,że to fałszerstwo ?Może sam przebadałeś ? 😉

   • rmld77 5 lutego 2012 o 8:28 pm

    HIPOTEZA O ZAGADZIE ATOMOWEJ, to nie teoria, tylko hipoteza,
    sorry

 37. wacpan 5 lutego 2012 o 7:58 pm

  http://niezalezna.pl/22933-zwrocilem-order-prezydentowi

 38. rmld77 5 lutego 2012 o 8:05 pm

  Muzułmanie mieszkali obok chrześcijan całe wieki bez większych konfliktów.
  Przez kilka stuleci dzielnie bronili polski (Tatarzy)
  Teraz sataniści robią z nich terrorystów.
  Żyjmy w pokoju…

 39. filmyprawdy 5 lutego 2012 o 8:14 pm

  KSIĄDZ NATANEK BUDZI POLAKÓW!

  „Wszystko to czego nie mówią Ci ,którym opłacasz abonament”

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  filmyprawdy@gmail.com

 40. luxjacek 5 lutego 2012 o 8:23 pm

  Organizatorzy Improwizowanego Kongresu Wolnego Internetu m.in. Fundacja Panoptykon, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, a także liderzy lokalnych protestów przeciw ACTA nie zjawią się w poniedziałek w Kancelarii Premiera na debacie ws. tego porozumienia.Wiem że źródło nie teges ale cóż.http://wiadomosci.wp.pl/title,Internauci-zignoruja-Donalda-Tuska-Wyslali-list,wid,14226944,wiadomosc.html 🙂

 41. felicyta 5 lutego 2012 o 8:52 pm

  [Monitorpolski: Usunięte. Wybacz felicyta, pan P. nie jest akceptowany na tym blogu po tym co na mnie wypisywał. Poza tym jest to prowokator – sądzę że opłacany, M.P.]

  • felicyta 5 lutego 2012 o 9:26 pm

   @[Monitorpolski: Usunięte.

   -o sprawie Pana Stanisława Mariana Budniaka, ktory propaguje kraj wolny od zydostwa, tez nie wolno pisac na tym blogu, bo skasowales tekst o nim?
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/05/ratujmy-rodaka-przed-antypolskimi-represjami-prokuratora/

 42. Noni 5 lutego 2012 o 8:55 pm

  Ja jestem ciekaw dlaczego ludzie tak zaciekle bronią nie których błędnych decyzji kleru z kościoła.

  przykład pewna gmina jako społeczność mieszkańców zbierała dość pokaźną kasę na remont szkoły dla dzieci i wymienić ogrzewanie pomalować sale, nowe ławki itd

  zamiast tego okoliczna parafia przez naciski na wiernych postanowiła budżet mieszkańców nie przeznaczyć na remont szkoły ale na remont ołtarza z pozłacanymi elementami.

  Rzeczywiście pobożny cel nie ma to jak kościoły pełne przepychu.

  • wizzgaa 6 lutego 2012 o 9:58 am

   Noni : co to znaczy „pewna gmina ” zbierała i.t.d. Czy ta GMINA prosiła cię o anonimowość ? Każdy może podać taki przykład z sufitu – bo mu pasuje do koncepcji rycia pod kościołem .

   • zenobiusz 6 lutego 2012 o 11:57 am

    Noni,nie,dość,że pisze dość ,łamaną polszczyzną,to wykazuje całkowitą nieznajomość zasad finansowania remontów szkół przez gminy.Nie ma możliwości,by takie pieniądze przejęła „okoliczna” parafia.Takie czary mary ,możliwe są tylko w społecznościach kibuców,gdzie kahał,czyli odpowiednik naszej gminy,zarządza całym majątkiem wspólnoty.
    Jednym słowem kulą w płot,a raczej kamieniem,we własne okno.

    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    • rabarbarek 6 lutego 2012 o 5:16 pm

     … lub oko.

 43. felicyta 5 lutego 2012 o 8:59 pm

  To nie jest żart
  5 Luty 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/05/to-nie-jest-zart/

  Artykuł zostawiony w komentarzu przez Pana X, serdeczne podziękowania.

  W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu „False Flag”. Takimi operacjami były chociażby „Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też „Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.

  Skąd wiemy o planowanych zamachach? Nie mamy, co prawda wglądu w proces decyzyjny CIA, mamy jednakże 6 przesłanek układających się w spójną całość:

  1) Pierwsza przesłanka to wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clappera. Od wielu lat wszelkie możliwe media syjonistyczne prowadzą permanentną akcję propagandową mającą na celu ukazanie Iranu jako Imperium Zła marzącego o zniszczeniu świata. (…)- Skopiujcie ten tekst i wklejajcie wszędzie gdzie się da. Na swoje blogi, na wszystkie fora, pod wszystkimi artykułami, prześlijcie wszystkim znajomym. Poruszajcie też temat nadchodzącego zamachu w świecie realnym. Róbcie wszystko, aby uświadomić niebezpieczeństwo jak największej grupie ludzi.
  – Jeśli macie taką możliwość pikietujcie w wolnym czasie pod ambasadami i konsulatami USA i Izraela. Skandując „WIEMY O ZAMACHU” Być może, jeśli protest będzie masowy syjoniści zrewidują plany bądź też ograniczą skale aktu terrorystycznego.
  – Jeśli atak nastąpi a media, służby i politycy zaczną oskarżać Iran. Domagajcie się prawdy.
  – Jeśli możecie zróbcie zapas konserw na parę tygodni. Nie wiadomo, jaki chaos może zapanować w gospodarce po atakach. Pamiętajcie przezorny zawsze ubezpieczony.
  – Jeśli macie bilety na stadiony, nie idźcie na nie! Przebolejcie zmarnowanie pieniędzy. Nie wiadomo, którego dnia i na którym stadionie będzie atak. Być może właśnie na zawodach, na które macie bilet.
  – Jeśli mieszkacie w Londynie bądź też miastach organizatorach Euro, starajcie się w czasie wspomnianych imprez przebywać jak najwięcej poza miastem. Jeśli nie macie takiej możliwości przebywajcie jak najwięcej w domu.(…)

  • zeebii 5 lutego 2012 o 10:34 pm

   @Felicyta
   w czerwcu to zamordyzm już prawdopodobnie w polsce będzie.

   Przypominam: 1 ACTA [na razie walka trwa i sprawa nie jest przegrana] 2 od połowy lutego ruszą w sejmie prace nad ograniczaniem swobody zgromadzeń, 3 od pierwszego marca „kartoteki” google -czyli nowa polityka prywatności, 4 od początku czerwca nowe uprawnienia dla NIKu i co niektórzy podejrzewają także i 5 INDECT [ że niby tylko na euro]
   Same zamachy podczas euro mogą już im posłużyć do wprowadzenia NWO

   ——-
   przy okazji 41 artykuł pozwala na wypowiedzenie umowy ACTA -to strona 51 w przetłumaczonym na polski dokumencie

  • Orka 5 lutego 2012 o 10:59 pm

   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2380
   Naprawdę musimy brać udział w tych igrzyskach ?!
   Najlepszą i skuteczną bronią bezbronnego społeczeństwa
   może być tylko bojkot ! No co , dalej będziemy dopłacać do coraz
   wymyślniejszych form dławienia wolności ?!

  • AQQ 6 lutego 2012 o 10:39 am

   Proszę… jest wytłumaczenie i asekuracja.
   http://www.sfora.pl/Na-Wyspach-beda-masowo-wybuchac-bomby-IRA-jak-Al-Kaida-a40254

 44. Annah. 5 lutego 2012 o 9:00 pm

  Z blogu Królowej apel o zaufanie Bogu i wytrwałą modlitwę
  KRYSTYNA powiedział/a
  05/02/2012 @ 8:42 pm
  Orędzie z Ontario, niedziela, 05 lutego 2012
  STALE SIĘ MÓDLCIE. OTO WASZE ZADANIE.
  Dzieci Mojego Boskiego Serca JA JESTEM. Jam Jest Alfa i Omega. Ja Jestem Wielki Jestem. Powołuję was do świętości. Usłyszcie Mnie. Należycie do Mnie. Zostaliście stworzeni dla Mojej Chwały. Otwórzcie dla Mnie swoje serca. Poddajcie się całkowicie. Poddajcie Mi się. Dajcie Mi pozwolenie, bym w was działał. Dajcie Mi pozwolenie, bym was teraz przemienił. Czas odgrywa istotną rolę. Antychryst, właśnie ma się w waszym życiu objawić. Ma on plany, by was wszystkich zniszczyć. Chce panować nad Moim Stworzeniem, ale nie pozwolę na to. Moje Dzieci, zachęcam was dzisiaj, abyście Mi zaufały. Zaufajcie Mi całkowicie. Nie podważajcie Mojego Głównego Planu. Nic nie zostało pozostawione losowi. Módlcie się. Módlcie się. Stale się módlcie. Oto wasze zadanie w tym czasie historii świata. Nic innego nie ma znaczenia. Coraz bardziej się do Mnie przybliżajcie. W dniach, które nadejdą, to będzie istotne.Wytrwajcie we Mnie. Czcijcie i wysławiajcie Moje Najświętsze Imię. Obiecuję was ochraniać i udzielać wam Mojego błogosławieństwa, jeśli będziecie Mi posłuszni. Bądźcie posłuszni we wszystkim. Zostawiam wam Mój Pocałunek Pokoju. Shalom
  KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !

 45. Noni 5 lutego 2012 o 9:11 pm

  Atak na olimpiadzie to trochę bardzo przewidywalny motyw.

  Z drugiej strony w wirze gniewu ludzie sami będą się domagać szybkiego ukarania sprawcy 🙂

  oczywiście wiadomo kogo media wykreują

 46. kaci 5 lutego 2012 o 9:16 pm

  Orędzie nr 334 z serii Ostrzeżenie

  Otrzymano sobota, 04.02.2012, godz.10.55

  Moja najdroższa, ukochana córko, twoja wierność wobec Mnie jest codziennie wystawiana na próbę. Tak wielu próbuje zatrzymać cię w twojej pracy dla Mnie, a mimo to nie potrafią tego zrobić ze względu na Świętą ochronę przyznaną ci z Niebios. Ci, którzy próbują zadać ci ból, cierpienie i znęcać się nad tobą, będą ukarani. Nie będę tolerował takich działań.

  Pamiętaj, to zostało przepowiedziane, że nikt nie może powstrzymać ognia Ducha Świętego, który wyleje się z Moich najświętszych przekazów dla całej ludzkości.

  Proszę zatem, żebyś nadal nie zważała na przeszkody umieszczane przed tobą i ignorowała nienawiść, gdyż ona pochodzi od szatana.

  Zajmowanie się nienawiścią powoduje jej rozprzestrzenianie.

  Zignoruj ją, a umrze, ponieważ nie będzie mogła znaleźć pożywienia potrzebnego jej do wzrostu i jątrzenia.

  Teraz chcę, byś powiedziała Moim dzieciom, że wydarzenia przepowiedziane w Księdze Objawienia rozgrywają się teraz na świecie.

  Moje dzieci nie muszą być przerażone, ponieważ ich wiara i ich modlitwy pomogą osłabić skutki wojny, ludobójstwa, głodu i apostazji.

  Pojawią się wojny, które obejmą Iran, Izrael, Egipt i Syrię. Wszystko będzie ze sobą powiązane.

  Również Italia cierpieć będzie negatywne skutki, które połączone będą ze wzrostem w siłę fałszywego proroka i jego partnera antychrysta.

  Módlcie się mocno, aby wszystkie kraje nie zostały przyciągnięte do globalnej siły, która będzie kontrolować wasze pieniądze, gdyż jeśli im się to uda, to będzie bardzo trudno.

  Módlcie się do Boga Ojca tak, aby mógł oddalić takie okropności.

  Modlitwa za dusze innych, uratuje wasze własne dusze. To wszystko, o co proszę. Modlitwa.

  Módlcie się również o nawrócenie.

  To nie jest teraz długo, aby zrozumieć sens wszystkich rzeczy, Moja córko. Wszystko będzie dobrze od momentu, gdy po Ostrzeżeniu nastąpi nawrócenie.

  Idź teraz i powiedz Moim dzieciom, aby się nigdy nie obawiały, kiedy głoszą Moje Słowo. Ja będę stał obok nich.

  Jeśli będą wyszydzani, mogą być pewni Prawdy tego Mojego Najświętszego Słowa.

  Wasz ukochany Jezus

  Tłumaczył: Chrisgi

  http://dzieckonmp.wordpress.com/

 47. Konrad 5 lutego 2012 o 9:28 pm

  http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/62.html

  ZAMIARY WOBEC NARODU POLSKIEGO BARDZO WAZNE
  http://philosophers-stone.co.uk/wordpress/2012/02/polish-jew-exposed-zionist-subversion/

  • hjk 6 lutego 2012 o 8:29 am

   podobny temat
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2356

 48. ALFA 5 lutego 2012 o 9:45 pm

  Obecny system stworzyli dwaj pułkownicy SB…
  Samą myśl informatyczną mieliśmy podobno na światowym poziomie. Gorzej z wdrożeniem. Naszym największym osiągnięciem pozostaje system PESEL, który stworzyli dwaj pułkownicy SB
  Trzon zespołu PESEL stworzyli dwaj pułkownicy SB: Zygmunt Orłowski, dyrektor generalny w MSW, i Roman Warski, który odpowiadał za część techniczną przedsięwzięcia, a punktem wyjścia do pracy były zasoby Centralnego Biura Adresowego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Inżynierowie, których ściągnęli do pracy nad systemem, stanowili prawdziwą elitę wśród naszych informatyków. Część z nich pracowała wcześniej nawet z legendarnym Jackiem Karpińskim – konstruktorem pierwszego polskiego minikomputera. Ale problemów ze znalezieniem odpowiednich osób nie było. PESEL, którego start już mocą ustawy z 1974 roku ustalono na rok 1979, przyciągał wszystkich.
  Praca została podzielona na trzy etapy. W pierwszej kolejności scalono kartoteki osobowe, które znajdowały się w przeróżnych miejscach: urzędach gmin, urzędach stanu cywilnego czy w powiatach. Potem zbudowano bank danych. A na koniec zaczęto nadawać numery i wydawać nowe dowody osobiste. Dziś ciężko to sobie nawet wyobrazić, ale udało się wprowadzić do systemu dane ponad 30 mln osób.
  Założenie było rewolucyjne: jeden numer, który pozwoli zidentyfikować obywatela w kontakcie z każdym urzędem. To miał być system, który nie tylko ewidencjonował ludność, miejsce zamieszkania, ale miał być także kluczem dostępu do służby zdrowia, ubezpieczeń emerytalnych – tłumaczy Nowak.
  Największe wrażenie robi jednak sam algorytm tworzenia numeru PESEL. Roman Warski, który był głównym inżynierem pracującym nad PESEL-em, tak po latach to relacjonował: – Konstrukcja PESEL została oparta na naturalnych danych osobowych – dacie urodzenia i płci, do których dołączono numer kolejnych urodzin w danym dniu oraz cyfrę kontrolną. Ze względu na żywą ciągle pamięć o numeracji stosowanej w obozach podczas II wojny światowej wyeliminowany został sposób kolejnej numeracji danych osobowych.
  http://biznes.interia.pl/news/obecny-system-stworzyli-dwaj-pulkownicy-sb,1755657

 49. alexirin 5 lutego 2012 o 9:46 pm

  acta juz działa
  40 osób oskarżonych o udostępnianie plików

  Komputery 40 internautów oskarżonych o udostępnianie plików z naruszeniem praw autorskich zostały zabezpieczone – poinformowała otwocka policja.

  http://wolnemedia.net/prawo/40-osob-oskarzonych-o-udostepnianie-plikow/

  • alexirin 5 lutego 2012 o 9:54 pm

   ACTA a światowa żywność

   http://marucha.wordpress.com/2012/01/31/acta-a-swiatowa-zywnosc/

 50. dyskusb 5 lutego 2012 o 9:47 pm

  … Jeśli kogoś interesuje
  ____________________
  O czym dyskutuje międzynarodowa mafia komunistyczna New Word Order
  https://twitter.com/#!/sikorskiradek
  36,089 Obserwujących

  … tak to oglądając to jest to propaganda na taką skale jakiej nigdy jeszcze na świecie nie było. Za głowe się idzie łapać co ci „ILUMINOWANI” dyskutują.

  • dyskusb 5 lutego 2012 o 9:55 pm

   Radziu Siikorski lub jego agenci NWO na Twiterze puścili takie info:

   „Radek Sikorski @sikorskiradek „@MunSecConf: Fascynująca dyskusja o (nie)bezpieczeństwie w Internecie. Stuxnet jak broń masowego rażenia
   https://twitter.com/#!/MunSecConf
   http://metafiles.gl-systemhaus.de/SiKo-Player/ ” —> to może być prywatny interfejs RADAKA do zdalnych telekonferencji (… niewiem własnie co to za aplikacja)

 51. alexirin 5 lutego 2012 o 9:52 pm

  komunizm globalny. W USA ćwiczą na wypadek stanu wojennego

  http://wolnemedia.net/polityka/w-usa-cwicza-na-wypadek-stanu-wojennego/

  • alexirin 5 lutego 2012 o 9:56 pm

   Władza w USA przygotowuje się do walk ulicznych na terenie własnego kraju

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wladza-w-usa-przygotowuje-sie-walk-ulicznych-terenie-wlasnego-kraju

 52. wacpan 5 lutego 2012 o 10:02 pm

  http://m.youtube.com/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DFNQiL-TPobM&v=FNQiL-TPobM&gl=IN

 53. navajo88 5 lutego 2012 o 10:13 pm

  http://wyborcza.pl/1,99219,11079802,Odnowione_zycie_Baski_na_wsi_mazowieckiej.html
  Wstawiam artykól z GW , wiem że na tym blogu nie lubicie takich rzeczy ,ale poczytajcie jest swietnie napisany ! warto go przeczytać
  J.M.H
  Ps: Wyznaję zasadę że nalezy czytywać to co piszą wrogie gazety bo czasami mozna się wiele dowiedzieć tak i dobrego jak i zlego to jest moja zasada ,tak gwoli wyjaśnienia !!!!!!!!!

 54. Konrad 5 lutego 2012 o 10:30 pm

  Zydzi zrealizowali 90 procent swoich planow Tekst polski

  http://www.jvlradio.com/wwwboard/messages/62.html

  • AQQ 5 lutego 2012 o 11:31 pm

   http://marucha.wordpress.com/2012/01/31/lichwa/
   ………………………………………………………………………

  • AQQ 6 lutego 2012 o 12:05 am

   Gwałtownie rośnie wielka baza zawierająca dane o Żydach, którym w wyniku Holokaustu zagrabiono mienie. Wśród ponad dwóch milionów wpisów, znaczna część dotyczy osób mieszkających ówcześnie w Polsce. W zamierzeniu twórców projektu „SERCE” (ang. HEART), ma on pomóc rodzinom ofiar Holokaustu w odzyskaniu mienia lub kompensacji za nie.Program zbierania danych został zapoczątkowany na początku 2011 roku przez Agencje Żydowską, przy oficjalnym wsparciu władz Izraela. Na rzecz „SERCA” wypowiadał się między innymi premier Benjamin Netanjahu.
   http://edgier25.wordpress.com/2012/02/01/zyd-wola-oddaj-co-polskie-bo-to-nasze-2-mln-wpisow-w-bazie-z-zagrabionym-mieniem/

   • ALFA 6 lutego 2012 o 9:03 am

    NIC IM NIE JESTEŚMY WINNI NIECH SIĘ ZGŁOSZĄ DO RZĄDU USA DOŚĆ DOJENIA NAS

    Wszystkie polskie rządy w ostatnim 20-leciu borykały się z problemem
    roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, zwłaszcza roszczeń Żydów z
    USA. Rządzący Polską politycy odnosili się do tych żądań na różne
    sposoby, ani razu jednak nie słyszałem odpowiedzi, że problem roszczeń
    został rozwiązany raz na zawsze i to już 50 lat temu. Nie znam
    wypadku, aby liczący się kierownicy polityki polskiej przywołali jako
    argument fakt podpisania w dniu 16 lipca 1960 r. traktatu
    odszkodowawczego zawartego pomiędzy rządem USA a rządem Polski. Układ
    ten regulował sprawę roszczeń majątkowych instytucji i obywateli
    amerykańskich od Polski za mienie pozostawione i ocalałe na terenie
    Państwa Polskiego po II wojnie światowej. O dokumencie tym pod koniec
    ubiegłego roku przypomniała Myśl Polska i chwała jej za to.! Cytuję za
    M.P. z dnia 6-13.12.2009 r.: „Zgodnie z art. 1 tegoż traktatu/umowy
    rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln
    ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i
    zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób
    fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju
    przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub
    odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem
    podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania
    przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości
    spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku.”
    Podobne układy zawarte zostały także z rządami innych państw: Wielką
    Brytanią, Francją, Kanadą, Włochami, Szwecją, Danią, Lichtensztajnem,
    Holandią, Grecją, Norwegią, Belgią i Luksemburgiem, ale umowa z USA
    jest najważniejsza ponieważ roszczenia Żydów amerykańskich są
    największe a dyplomacja USA wspiera je bezwarunkowo, całą siłą
    wielkiego mocarstwa. Naszą rzeczą, rzeczą polskich środowisk
    patriotycznych jest przypomnieć o Umowie z 16 lipca 1960 r.
    Przypomnieć, że jeśli jacyś obywatele USA mają roszczenia co do
    majątku zabranego im przez komunistów na ziemiach polskich, po II
    wojnie światowej, to adresatem tych żądań, już od 50 lat, nie może być
    rząd Polski lecz rząd USA.

    Rzeczą polskich środowisk patriotycznych
    jest także przypomnieć o tym polskiej klasie politycznej. Dać dowód,
    że nie wszyscy zapomnieli o tych, jakże ważnych, układach.”
    http://www.polskieradio.pl/026b785e-6930-432d-b011-c3226fa035cf.file

   • ikar 6 lutego 2012 o 9:08 am

    Holocaust przygotowali żydzi -lucyferianie dla Żydów:

    „14 sierpnia, o 9 rano, izraelska stacja telewizyjna „Kanał 10″, złamała wszelkie zakazy i ujawniła najohydniejszy sekret (…) założycieli Izraela – umyślną, masową radiację wszystkich młodych Sefardyjczyków.

    Pokaz rozpoczęła projekcja filmu dokumentalnego, pt. „100.000 napromieniowanych” oraz dyskusja z udziałem specjalistów, prowadzona przez gospodarza programu, Dana Margalita. Było to o tyle zaskakujące, że dotychczas był on znany z posłuszeństwa dla establishmentu.

    Dane o filmie: „100.000 napromieniowanych” (tytuł angielski: „The Ringworm Children”, tłumaczenie dosłowne tytułu hebrajskiego na angielski to „100.000 Rays” – przypis red. WM), wydane przez Dimona Productions Ltd. w 2003 roku. Producent – Dudi Bergman. Reżyseria – Asher Hemias, David Belhassen.

    Uczestnicy dyskusji: marokańska piosenkarka, David Edrei, przywódca komitetu rekompensat dla ofiar prześwietleń na grzybicę strzygącą oraz Boaz Lev, rzecznik ministerstwa zdrowia…..”

    http://wolnemedia.net/zdrowie/100000-napromieniowanych-dzieci/

    • Peryskop 6 lutego 2012 o 3:46 pm

     @ikar, dzięki za info.
     Aż trudno w to uwierzyć !

  • Święty 6 lutego 2012 o 12:05 am

   i ida w zaparte szydzac z polakow

   • alexirin 6 lutego 2012 o 10:57 pm

    a tutaj pełna lista tych szyderców nie wiem czy jest sens ludzi o tym informować ponieważ nic to nie daje w poprzednich wyborach znów w większości polacy ich poparli 🙂 🙂
    http://alexirin.wordpress.com/lista-zydow-w-zniewalanej-polsce/

    • alexirin.com 6 lutego 2012 o 11:41 pm

     proponuje jebac uny bawmy sie 🙂
     http://alexirin.wordpress.com/2011/04/04/top-10-gwiazdy-filmow-porno/

 55. Aśka 5 lutego 2012 o 11:24 pm

  Solidarność z Węgrami
  http://blogmedia24.pl/node/55557
  […]
  Pociąg będzie mógł zabrać 780 osób (12 wagonów + WARS). Jeżeli zajdzie taka potrzeba, a muszę z radością Państwa poinformować, że zainteresowanie wyjazdem jest olbrzymie, wtedy wynajmiemy dodatkowe składy pociągów.
  […]

 56. Aśka 5 lutego 2012 o 11:36 pm

  Tutaj też ciekawy tekst nt. pospolitego ruszenia młodzieży w sprawie ACTA. Bardzo się z nim zgadzam w tym, że jest to wojna o zabawki, a nie o ich być lub nie być, bo oni zupełnie sobie z tego sprawy nie zdają w jakim matrixie żyją. Wlepki trzeba robić!
  http://blogmedia24.pl/node/55581

 57. Pingback: Wykrot,o który potknął się Biskup. « Zenobiusz's Blog

 58. felicyta 6 lutego 2012 o 2:57 am

  ACTA to ch**! NIK jak u Orwella

  Opublikowano: 04.02.2012 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka
  http://wolnemedia.net/polityka/acta-to-ch-nik-jak-u-orwella/
  W momencie, kiedy uwaga społeczeństwa skupiła się na sprawie wolności w internecie, Sejm uchwalił nową ustawę o Najwyższej Izbie Kontroli, nadając jej większe uprawnienia i dając większą swobodę niż mają wywiad, kontrwywiad i ABW razem wzięte. Mało tego, urzędnicy mogą korzystać z tych uprawnień bez żadnej kontroli!!! I to już od czerwca.

  NIK dostał od Sejmu RP bardzo duże uprawnienia, o które, jak zastrzegają urzędnicy izby, w ogóle nie prosił. Jednak już od połowy tego roku urzędnicy będą mogli żądać danych dotyczących DNA, preferencji seksualnych czy wyznania każdego obywatela.

  Teoretycznie takie uprawnienia posiada również na przykład wywiad wojskowy, jednak tam każdorazowo zgodę na dostęp do takich danych musi wydać przełożony osoby, która o to prosi. W przypadku urzędników NIK takie procedury będą poza kontrolą. Jakąkolwiek.(…)

 59. felicyta 6 lutego 2012 o 3:04 am

  Rząd Syrii zaprzecza doniesieniom o ostrzale Homs

  Opublikowano: 05.02.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/rzad-syrii-zaprzecza-doniesieniom-o-ostrzale-homs/
  Rząd syryjski uważa za bezpodstawne doniesienia katarskiej telewizji Al-Jazeera i londyńskiego Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka na temat ostrzału centrum miasta Homs przez syryjskie wojsko – podała państwowa agencja informacyjna Sana.

  Zdaniem władz syryjskich wojsko nie ostrzeliwuje jakichkolwiek dzielnic Homsu, a rozpuszczanie przez stacje telewizyjne tego typu informacji uznaje za celowe wzniecanie przemocy, informuje w sobotę agencja Sana. Rząd zaprzeczył doniesieniom po tym jak syryjskie grupy opozycyjne zaczęły rozpowszechniać wersję o wielu dziesiątkach (a nawet setkach) zabitych w ataku dokonanego przez armię w trakcie uderzenia na miasto Homs. Jego zdaniem działania zbrojne, co prawda miały miejsce, ale zostały one dokonane przez niezidentyfikowane grupy zbrojne, które w żadnym stopniu nie są częścią sił rządowych. Zdaniem agencji „Cywile pokazani przez niektóre stacje są obywatelami, którzy zostali porwani i zabici przez grupy uzbrojonych strzelców”.(…)

  • rabarbarek 6 lutego 2012 o 4:50 am

   I nie oszukujmy sie . Lub lepiej , nie oszukujcie nas. Jesli pozostali w tym miescie jeszcze jacys cywile to siedza zamknieci na cztery zamki . Choc osobiscie mysle , ze cywilow juz tam nie ma , a jesli dochodzi do walk , to walcza ze soba uzbrojone grupy , rzadowa pro-Assadowska i najemnicy , i przeciwnicy prezydenta, uzbrojeni przez obce sily wywiadowcze , ktorym zalezy na rozlewie krwi , aby moc zaprowadzic tam ” porzadek” . Przyznam jednak , ze wcale nie zdziwie sie , jesli za jakis czas okaze sie , ze zdjecia , ktore dzisiaj ogladamy nie sa zdjeciami ukazujacymi syryjska rzeczywistosc , a sa czescia nowego hollywodzkiego filmu . Podobnie ma sie sprawa z klamstwami na temat Iranu.

   A tak przy okazji to warto obejrzec i zapamietac co mowili przywodcy swiatowi przed wybuchem wojny w Iraku. Chyby nigdy wczesniej nie urzadzono takiego cyrku , tylko po to aby doszczetnie zniszczyc wolny kraj , zabic jego przywodcow , zainstalowac tam swoje bazy i przejac zloza ropy.

   Ten film mozna z powodzeniem zatytulowac Suma Wszystkich Klamstw
   Przy okazji warto zobaczyc , jak sie dzisiaj odpowiedzialni za miliony zabitych , miliony kalek i miliony pozbawionych podstawowych srodkow do zycia, tlumacza. Wszyscy twierdza , ” to nie ja , ja tego nie mowilem , nie robilem …” Wiec tu jest dowod … Dzisiaj kolejna ekipa probuje tych samych numerow …

 60. felicyta 6 lutego 2012 o 3:10 am

  Tajny raport Ligi Arabskiej w sprawie Syrii?

  poniedziałek, 30 stycznia 2012 09:07
  http://www.geopolityka.org/syria-2012/1295-tajny-raport-ligi-arabskiej-w-sprawie-syrii
  CommButt plugin

  ECAG

  Komitet Ministrów Ligii Arabskiej, odpowiedzialny za przebieg i realizację całego planu obserwacji, składający się z 5 państw arabskich (Algieria, Egipt, Oman, Katar, Sudan), zatwierdził raport misji 4 głosami przeciwko jednemu (Katar) i zdecydował się 22 stycznia przedłużyć o miesiąc misję obserwatorów. Jak podają źródła wśród obserwatorów z misji Ligi Arabskiej, problem polega jednak na tym, że raport potwierdza wersję syryjskiego rządu i obala wersję wydarzeń Zachodu i monarchii bliskowschodnich.(…)

 61. navajo88 6 lutego 2012 o 4:15 am

  http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=thesefunnyanimals87564.gif&res=medium
  dla śmiechu ,mina tego czarnego jest bezcenna !!!!! hahahahahaha
  J.M.H

  • rabarbarek 6 lutego 2012 o 5:06 am

   Navajo , a to wcale nie do smiechu , ale tez dobre , ha

   ” Nawet buzi nie musze otwierac , a on bedzie spiewal , mowil, a nawet niszczyl cale ekonomie …..”

 62. Annah. 6 lutego 2012 o 5:06 am

  Warto wiedzieć dlaczego pielgrzymka ma miejsce właśnie do Wykrotu/odejmij znak zapytania/
  ?http://obrazmojegoserca2.blog.onet.pl/Wykrot-objawienia,2,ID405858544,n

 63. Annah. 6 lutego 2012 o 5:23 am

  ?http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/05/sprawdzaja-sie-proroctwa-z-oredzi-marii-milosierdzia-bozego/
  JEZUS: (…) Moja córko, świat musi teraz usiąść i słuchać Mnie. Wkrótce będziecie świadkami serii trzęsień ziemi i powodzi. Chaos będzie doświadczany w wielu krajach poprzez klimatyczne katastrofy. Są to kary zrzucone przez Mojego Ojca na ludzkość. Grzech zostanie ukarany i te kraje, które winne są propagowania aborcji nie ujdą przed spadającą ręką Mojego Ojca. Modlitwa zapobiega wielu takim aktom kary, jednak człowiek nadal żyje w grzechu i obraża Mojego Ojca podłymi i obrzydliwymi czynami wymierzonymi przeciw innemu człowiekowi, w tym przeciw niewinnym dzieciom w łonach matek.
  Zachęcam was Moje dzieci w krajach, które nie unikną kary, do modlitwy. Mój Ojciec jest rozgniewany. Nie będzie już przyglądał się bezczynnie jak człowiek niszczy człowieka. Ziemia zapadłaby się, jeśli człowiek nie zostanie zatrzymany. On, Mój Umiłowany Ojciec, chce wstrzymać wiele z tych kar aż do czasu Ostrzeżenia. Po nim, pomimo nawróceń, człowiek znów powróci do swych grzechów. Wymierzane kary są po to, by pokazać ludziom jak surowy może być Mój Ojciec. On kocha wszystkie Swoje dzieci, ale również On stworzył ten świat i nie pozwoli człowiekowi po prostu go zniszczyć.
  Módlcie się, Moje dzieci, za wszystkich waszych braci i siostry.

  • jerkey 6 lutego 2012 o 1:43 pm

   Najwięcej aborcji jest w Chinach. A tam chrześcijan wielbiących Boga Biblii jest niewiele. Kto zatem ma się tam modlić i do kogo? Skąd też ludzie ci mają wiedzieć o ostrzeżeniach z objawień na stronie mnp (nie wiem kto doświadcza tych objawień – może czytelnicy bloga wiedzą). Przede wszystkim Annah – jak to wiążesz z boża sprawiedliwością i miłością?

   Mi osobiście bardzo nie podobają się te wszystkie objawienia mówiące o wiecznych karach. Biblia mówi o jednej ostatecznej karze, która będzie równoznaczna ze śmiercią. Kara jest więc wyrokiem. Objawienia te robią z Boga jakiegoś okrutnika. Owszem, czasy końca miały się charakteryzować trzęsieniami ziemi i kataklizmami, ale w Biblii wcale nie pisze, że są one powodowane przez Boga. Podobnie jak czasy końca miały wiązać się z nienawiścią wśród ludzi, odejściem od Boga, fałszywą pobożnością, umiłowaniem rozrywek itp. Ale nikt przy zdrowych zmysłach nie oskarża o to Boga, że jest ich przyczyną, skoro zapowiedział to przez Biblię. Dlaczego więc przekazy te starają się powiedzieć, że z naturalnymi kataklizmami jest inaczej???

   • Annah. 6 lutego 2012 o 3:11 pm

    W dobie rozwiniętego przekazu informacji Dekalog z przykazaniem NIE ZABIJAJ może dotrzeć już wszędzie, a czym dla jest aborcja jeśli nie występowaniem ludzi przeciwko temu przykazaniu? Nie znam kultury w której zabijanie drugiego człowieka poczytane jest za coś normalnego. Prawa naturalne obowiązują w każdej kulturze w tej samej mierze czy to w Indiach , Chinach czy Europie, choć może głośno nie możemy tego wykrzyczeć, takie czasy.
    Co do reszty wnioskuję, że nie jesteś katolikiem albo nie utożsamiasz się z poglądami zawartymi w biblii, masz prawo, co nie zmienia faktu iż według moich wierzeń również będziesz podlegał sądowi po śmierci i zostanie Ci prydzielone odpowiednie miejsce zgodne z zasługami.

   • Annah. 6 lutego 2012 o 6:28 pm

    To nie kara ale ratunek – w dzisiejszym orędziu znajdziesz wytłumaczenie
    „Jeśli Ja nie powstrzymam tego, co się dzieje, wtedy większość ludzkości zostanie zniszczona”?http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/06/bog-ojciec-swiat-poddawany-jest-karze-moja-interwencja-jest-konieczna/

 64. Kamil 6 lutego 2012 o 8:03 am

  Teraz aby utrzymać swoją różnorodność genów musimy odtworzyć na nowo cały ekosystem.

  Każda istota , każda roślina , każdy kształt , każde zachowanie osobliwych gatunków ma wpływ na różnorodność naszych możliwośći.

  Jeśli zechcemy współpracować z naturą to ona również NAM pomoże w utrzymaniu swojej pozycji w wyścigu ewolucji na dalszych etapach naszego istnienia…..w kosmosie

  Cena jaką zapłacimy za niezależność gatunkową jest ogromna jeśli nie zaczniemy wdrażać jakichś działań w kierunku odbudowy tego co dała Nam swoim przykładem zróżnicowania gatunkowego Matka Ziemia.

  Jesteś szybki jak pantera…………..panter jest ich coraz mniej, jesteś silny jak nosorożec………….jest ich jeszcze mniej.

  Niechcę żyć w przyszłości która upraszcza moje możliwości do pewnych granic które zwężają się z powodu mojego braku zainteresowania brakiem w mojej świadomości.

 65. centurion 6 lutego 2012 o 9:00 am

  Wątek zaczął dryfować na inne tematy więc nie gniewajcie się że nie na temat ale być może to ważne więc krótko: Od kilku dni na pewnych kanałach TV… i pewnym typie mendiów mamy do czynienia z „przedstaweniem” ogólnie rzecz biorąc które zostało ukartowane przez służby lub skrzętnie wykorzystane.
  Mianowicie co rusz pojawia się w tych mendiach niejaki były funkcjonariusz MO i SB p. Rutkowski i prowadzi swego rodzaju przedstawienie absorbujące te mendia a odwracające widzów i słuchaczy od rzeczy naprawdę ważnych.
  Co do roli agenturalnej agencji p. Rutkowskiego nie mam najmniejszej wątpliwości bo już w dziejach „polskich mendiów” pokazał co potrafi w sprawie śp. Olewnika kiedy to odciągał jak tylko mógł media i widzów od sprawy porwanego.
  Tak więc konkludując w momencie kiedy do akcji medialnej wkracza brygada R. można być pewnym że cała ta akcja medialno-propagandowa jest działaniem służby a jakich to wie większość czytelników monitorapolskiego.

 66. Stanisław 6 lutego 2012 o 9:17 am

  Ksiądz Natanek jest solą w oku antykościoła i będą robić wszystko by Go ośmieszyć, zniszczyć. Daj Bóg siłę dla księdza Natanka w jego misji.

  • rabarbarek 6 lutego 2012 o 11:54 pm

   Stanislawie , czy masz na mysli misje uswiadamiania Katolikow o zagrozeniach zewnatrz i wewnatrz KK? Czy misje ratowania KK? [ czy jedno i drugie?]

   Musimy jasno zdac sobie sprawe z faktu , ze ataki na KK ida ze wszystkich stron. Chcialam jednak zwrocic uwage na to co powiedzial kilka dni temu Obama . Raczej co krzyknal , To Hell with You !!! Tak odezwal sie prezydent USA do Katolikow , ktorzy zdecydowanie zaprotestowali przeciwko reformie systemu ubezpieczen zdrowotnych , ktora narzuca
   wszystkim obywatelom USA placenie ,skladek na ” zespolone” ubezpieczenie . Takie ubezpieczenie bedzie wymagalo oplacania aborcji , tabletek wczesnoporonnych i antykoncepcji , co jest niemozliwe do zaakceptowania przez KK. Wobec poteznego protestu wiernych i kleru , Obama zakrzyknal wiec ” Niech Was Pieklo Pochlonie” , czym bardzo jasno okreslil swoje stanowisko wobec KK i wogole religii.

   A wewnatrz KK tez znanych jest kilka przypadkow , ktore trudno zrozumiec , a atakowani sa przez Biskupow , bardzo zasluzeni dla kosciola ksieza. Jeden z ostatnich przypadkow to ks. Michael Rodriguez z Teksasu. Wspanialy ksiadz , uwielbiany przez parafian , przeniesiony na odludzie przez biskupa Ochoa. Ksiadz za wszelkich sil broni malzenstw mieszanych [ przeciwko jednoplciowym] , prowadzi kampanie przeciwko homoseksualizmowi, broni prawdy i jak twierdzi dla prawdy jest gotow na wszystko. Biskup wytoczyl ostatnio sprawe przeciwko ksiedzu o sprzeniewierzenie pieniedzy parafialnych. Jest to proba zamkniecia buzi szczeremu do bolu ksiedzu . Do akcji wkroczyl Papiez Benedykt i przeniosl Biskupa , Ale sprawa nie skonczyla sie i bedzie zapewne jej ciag dalszy.
   Rozne odcienie zla zakradajacego sie tam gdzie go byc nie powinno. Ale wiadomo zlo u zlego nic nie zdziala , wiec idzie tam gdzie dobro mozne spotkac… i namacic …

   Niech was pieklo pochlonie Brawo Prezydencie ! Jesli tak wyglada religijnosc prezydenta to ja dziekuje. Po prostu wstyd!

   http://ncronline.org/news/politics/hhs-move-amounts-hell-you-bishop-says-protests-mount

 67. Simon85 6 lutego 2012 o 10:18 am

  illuminacka reklama Nike:

 68. iHe 6 lutego 2012 o 10:56 am

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/palikot-przyznanie-tuskowi-nagrody-czlowieka-roku-,1,5018334,wiadomosc.html
  Epoka 2ska się kończy jak widać.

  „Otóż Tusk nie miał i nie ma żadnego innego celu jak tylko ten sportowy wynik – wygrać dwa razy pod rząd. Za jego działaniami nie stoi wizja budowy społeczeństwa obywatelskiego. Nie ma pomysłu na skok cywilizacyjny Polski i na umocnienie naszej pozycji międzynarodowej. Jeśli już to myśli o stanowisku dla siebie. (….) Jak wytłumaczyć inaczej bardzo słabe exposé i brak jakichkolwiek działań tworzących fundamenty nowego społeczeństwa? Ani w edukacji, ani w nauce, ani w gospodarce nie ma premier żadnej idei! To dreptanie w miejscu przez kolejne cztery lata staje się groźne! Jak więc zmusić Tuska, człowieka zdolnego, do działań? Być może widmo klęski i gorzkie poczucie manipulacji przy odbieraniu nagrody człowieka roku stanie się przełomem? Oby! Szkoda Polski i szkoda Tuska! – pisze Palikot.”

  „Gdyby miał wizję rozwoju kraju, to by można myśleć o epoce Tuska, a tu będzie raczej epoka rozkładu kolejnego porządku politycznego i rodzenia się nowej sceny politycznej. Choć to oznacza ogromne szanse dla Ruchu, to mimo wszystko dla kraju może być stratą – ilu to już – kolejnych czterech lat – zauważa lider Ruchu Palikota.”

  Tak ode mnie:Nie szkoda szkodnika. Za to 3sk nadchodzi (freak?)
  I wiadomo ,kto będzie zabezpieczał tyły czy ewentualny odwrót,albo zorganizowaną ucieczkę.
  http://demotywatory.pl/497333/Plan-ewakuacji

  http://www.demoty.pl/zapewne-macie-juz-dosc-fali-demotow-o-anonimowych-acta-internecie-i-protestach-w-calej-polsce-37415

  http://www.demoty.pl/zycie-jest-jak-teatr-38057

  A kto jest na 2Gim miejscu?
  http://www.demoty.pl/matka-madzi-37922

  „Tytuł Człowieka Roku przyznaje redakcja Wprost, ale kandydatów mogą proponować również czytelnicy tygodnika i internauci – m.in. mailowo oraz na profilu Wprost na Facebooku. W tym roku wśród kandydatów zgłaszanych przez czytelników prym wiedli: Janusz Palikot, który „rozmontował beton na polskiej scenie politycznej” i niespodziewanie został trzecią siłą w Sejmie”
  http://media2.pl/media/88252-Palikot,-Wrona,-Tusk,-Komorowski-Kto-Czlowiekiem-Roku-Wprost.html

  • centurion 6 lutego 2012 o 11:28 am

   Obawiam się że szykuje się hattrick będzie 3:0 dla Tuska

   • iHe 6 lutego 2012 o 12:26 pm

    Mi się wydaje,że Paligłup zgarnie scene jak Tusk przeforsuje swoje banksterskie reformy okłamując/ignorując lub zastraszając społeczeństwo zaczną się totalne niepokoje społeczne.

    Wtedy dopiero Pali~głup rozwinie skrzydła jako Bolek wybawca.
    Na razie przygotowuje sobie idealnie grunt całymi garściami zapożyczając z Urbasia ,od nas, z sld czy Korwina.
    Oczywiście wszystko super zlepione przez Tymochowicza i doradców ze wsi.

    Czy 2sk wprowadzi reformy czy nie, jego czas i tak zależy od globalnych anty reform banksterskich.
    On nawet nie udaje ,że nie jest POsłuszną marionetką.

    Jak się uda 2skowi przeforsować lub przemycić różne ACTA to będzie hard trick.
    Jak się nie uda Palikot już na dogodnych POzycjach.
    Mamy do czynienia z zawodowcami i namaszczonym
    następcą.

    • Peryskop 6 lutego 2012 o 9:50 pm

     @iHe – OK.
     Ale drobna korekta: zamiast „reformy” powinno być „kontr-reformy”.

 69. dyskusb 6 lutego 2012 o 11:36 am

  Judeofaszystowska organizacja ” Anti-Defamation League ” opublikowała propagandowy news dotyczący Jeffa Rense.

  http://www.stumbleupon.com/stumbler/polishmedia
  http://polskiemedia.tumblr.com/post/17148088724/crime-crimes-of-israel-and-anti-defamation-league-jeff

 70. theaspartam 6 lutego 2012 o 11:46 am

  Kto wie jak zrobić forum na hasło?Forum dostępne tylko dla zalogowanych uzytkowników.

  • dyskusb 6 lutego 2012 o 12:18 pm

   Poszukaj tu: http://www.phpbb.ltd.pl , http://www.phpbb.pl , http://www.phpbb.pl/forum
   _____________________________________
   w tutorialach wszystko pisze
   ===========================
   ===========================
   ===========================
   ===========================
   https://twitter.com/#!/DyskUsb

 71. felicyta 6 lutego 2012 o 12:03 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/silne-trzesienie-filipinach-jest-juz-5-ofiar-lokalne-tsunami

 72. vodkas 6 lutego 2012 o 12:13 pm

  felicyta

  Trzęsienie ziemi w regionie silnej aktywności sejsmicznej. Nie popadajmy w paranoje.

 73. mocniejszy 6 lutego 2012 o 12:39 pm

  Ostrzeżenie przed wielkim zamachem w 2012 roku w Europie

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/06/ostrzezenie-przed-wielkim-zamachem-w-2012-roku-w-europie/

  Na końcu linki do ostrzeżeń ABW z 2007 roku i ostrzeżeń internautów w 2011 i 2012 roku. Wiele mówi to, że ABW ostrzegło w 2007 roku, a potem zapadła długa cisza i dopiero internauci podejmują temat.

 74. theaspartam 6 lutego 2012 o 9:18 pm

  Na-Wyspach-beda-masowo-wybuchac-bomby-IRA-jak-Al-Kaida- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7195430-to-nie-jest-zart-

  • alexirin 6 lutego 2012 o 10:44 pm

   bomby ira za tym wszystkim zapewne stoi cia a następnie mossad szykują kolejne false flag jak 9/11
   http://alexirin.wordpress.com/11-wrzesnia-fikcyjna-rzeczywistosc/

 75. alexirin 6 lutego 2012 o 10:29 pm

  zgodnie z dyrektywą unii europejskiej W całym kraju ma zniknąć 400 szkół jest to tajny plan elit które chcą zredukować liczbę mieszkańców polski krok po kroku do liczby 15 milionów 🙂

  http://aspektpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5199&Itemid=41