Alex Jones – „Jesteśmy chodzącymi trupami”

(…) Globaliści, ponieważ uczynili straszliwe rzeczy, zawsze mają swoje wytłumaczenie. Umysł często potrafi znaleźć drogę, którą dyktuje serce, tak więc ponieważ w swoich sercach są źli, to zbudowali świat realizacji proroctw oparty na proroctwach, w które sami uwierzyli (…) 

========================================================================
Stwierdziłem, że za mało się tu mówi o tytanicznej pracy jaką wykonuje Alex Jones. Choć jego program radiowo-telewizyjny i strona Infowars dotyczą głównie USA, to z uwagi na globalizację i rolę „światowego policjanta”, Bestii, jaką USA odgrywa, to co mówi Alex jest aktualne także gdziekolwiek indziej na świecie.
W Polsce Alexa słucha wiele osób – widać to w artykułach i komentarzach. Wściekły atak jaki na niego idzie, jest najpewniej kreowany przez agentów globalnego systemu i ludzi nienawidzących tego co udało się wypracować w Stanach Zjednoczonych – systemu nieograniczonej wolności i zdrowego kapitalizmu.
Oczywiście, należy mówić o tym w czasie przeszłym, bowiem USA jest obecnie pod bolszewicką okupacją, z której stara się wyzwolić – właśnie przez działalność takich ludzi jak Alex Jones.
Poniżej zamieściłem niedosłowne tłumaczenie wypowiedzi Alexa z 29 stycznia b.r. Jest to tylko wyrywek olbrzymiej, udokumentowanej wiedzy tego prezentera. Postaram się częściej zamieszczać tego typu publikacje.
========================================================================

Alex Jones, 29. stycznia 2012r. – początkowy fragment 2-giej godziny audycji.

Alex Jones

System zwodzenia i manipulacji populacją był rozwijany przez 5-6 tysięcy lat, aż się stał nauką. Teraz ma swój „złoty wiek”. Wielki plan dla naszej przyszłości jest w tym momencie realizowany. Wszyscy, którzy tego słuchacie, musicie wiedzieć, że wasza żywność i woda są zatruwane. Trzeba się nieźle namęczyć by uniknąć genetycznie zmanipulowanych organizmów. W badaniach GMO na szczurach czy świnkach morskich, które mogą mieć trzy pokolenia w ciągu jednego roku, odkryto, że trzecie pokolenie jest niemal całkowicie bezpłodne. Szczury te były żywione tylko jednym rodzajem kukurydzy lub pszenicy GMO. Każde inne badania to potwierdzają – gdyż nie jest to przypadek czy efekt uboczny. Wmawia się nam, że te rośliny są wydajne, a okazuje się, że nie wykazują takiego wzrostu. Ale dostajemy w nich coś więcej – konia trojańskiego. I wszyscy akceptujemy te „konie trojańskie” podczas naszego życia, gdyż są takie małe – są poukrywane w wodzie, w żywności – ładnie pachną i dobrze smakują. W taki sposób się truje kojoty. Po prostu zatruwasz staw, czekasz kilka dni, one to wypiją i zdechną. My jesteśmy dokładnie tak traktowani jak zwierzęta.

Ludzkość powinna jednak się różnić od zwierząt. Udało się nam sięgnąć przestrzeni kosmicznej, mamy muzykę taką jak Beethovena, znakomitą sztukę. Ja jestem zwolennikiem humanizmu.
Globaliści, ponieważ uczynili straszliwe rzeczy, zawsze mają swoje wytłumaczenie. Umysł często potrafi znaleźć drogę, którą dyktuje serce, tak więc ponieważ w swoich sercach są źli, to zbudowali świat realizacji proroctw oparty na proroctwach, w które sami uwierzyli.

Tak więc nasz czas życia spada, ilość chorych na raka sięga zenitu. Trapi nas cukrzyca, otyłość, wszelkie choroby neurologiczne. Stany Zjednoczone są polem eksperymentalnym, za nimi jest zaraz Wielka Brytania.
W ciągu 25 lat opracowano tylko kilka gatunków GMO. Teraz pojawiają się setki następnych. Eksperyment na razie obejmuje jedną generację – kolejne pokolenia pojawiają się co około 20 lat.
W ciągu następnych 40-tu lat znajdziemy się w tym punkcie trzeciego pokolenia, kiedy to stanie się to z nami co ze świnkami morskimi – staniemy się umysłowo opóźnieni, z włosami wyrastającymi z naszych ust, niemal całkowicie sterylni z dziwnymi nierakowymi deformacjami po porodzie, co do których naukowcy nie podejrzewali, że są w ogóle możliwe. Piekło zostało otwarte.

Jestem chodzącym trupem ty też nim jesteś, i nawet jeśli się starasz chronić swoje dzieci – są one chodzącymi trupami.

Już niedługo mogą mnie uciszyć, gdyż robi się naprawdę groźnie. Może też tak być, że pociągniemy bardzo długo, jeśli uda nam się powstrzymać globalistów, czy też nawet to wszystko odkręcić. Chcę jednak, żebyście pamiętali o tym co mówiłem. Mają już technologię „kaaza”, która potrafi wymazać mój głos z całego internetu w ciągu godzin w systemie opartym na „chmurze”. Tak więc powinniście przepisać to co powiedziałem i ukryć. Ponieważ jeśli nie powstrzymamy ich w tym momencie, to zawsze znajdą wytłumaczenie. Będą np. mówić, że to odpady toksyczne powodują bezpłodność. Nie, jesteście sterylizowani przez tych ludzi, którzy chowają się w specjalnych rządowych rezerwatach. Mówię tu do ludzi w wieku około 20-35 lat.

Cała architektura internetu, który sam w sobie będzie systemem kontroli wszystkich urządzeń technicznych, stworzono po to, by śledzić i kontrolować populację. Zostaje ona obecnie zmieniana przez w sieć kontroli, którą  właśnie miała być, przez eugeników – tych, którzy pragną totalnej tyranii w postaci DARPA.
Wprowadzana jest standaryzacja każdego systemu, przez którą wchodzimy do architektury Nowego Ładu Światowego.

Podczas „burzy mózgów” jaką mieliśmy przed audycją wypisałem straszne zbrodnie jakie popełniono przeciwko ludzkości – mam ich spisanych 28, choć jestem pewien, że są ich setki. Te zbrodnie m.in. celowo ogłupiają społeczeństwo – są na to dokumenty w Departamencie Edukacji, ujawniła to m.in. Charlotte Iserbyt, która pochodzi z rodziny Skull & Bones i była drugą najważniejszą osobą w tym Departamencie. Niszczą nasz język, redukując go, zmieniając znaczenie słów. 200 lat temu potrafiliśmy się porozumiewać z naszymi kolonialnymi przodkami, dzisiaj jesteśmy totalnie ogłupieni, wliczając w to mnie samego. Teraz wprowadzają pasożytniczą, morderczą sieć technologiczną – po to właśnie jest ten cały system NWO.
Patrzę na te wszystkie zbrodnie i kłamstwa – oni atakują prawdziwą kulturę, która może pochodzić z różnych źródeł – plemiennych, rodzinnych czy religijnych. Chcą byśmy zaakceptowali ich plastikową kulturę globalną, z politycznie poprawnym systemem politycznym, który mogą zmieniać wedle woli co tydzień.
Np. pod pretekstem obrony przed bronią biologiczną tworzą setki broni biologicznych, które mogą zabić ponad 90% ludzi, którzy zostaną zarażeni. Równocześnie cały czas mówią o eksterminacji ludzkości.
Jest udowodnione, że żywność GMO sterylizuje każdego ssaka, który się nim karmi. Tym i wy się żywicie! Owady nie chcą jeść kukurydzy GMO, która powoduje tworzenie się pestycydów.

Mamy do czynienia z Holocaustem na światową skalę, choć nie jest to nazistowski blitzkrieg czy mordowanie ludzi strzelając im w tył głowy, ale i nawet z tym mamy do czynienia np. w Afryce.

Ignoruje się rzeczywiste problemy zatrucia środowiska i ukrywa je pod pozorem tego, że wszystkiemu winna jest emisja dwutlenku węgla. Oni są mistrzami kontroli za pomocą kłamstwa, tworząc jednocześnie straszny holocaust środowiskowy – fluoryzacja wody, która powoduje raka. Śmiertelne szczepionki, których ulotki same mówią o ich szkodliwości, rządowy handel narkotykami, jak operacja „Fast & Furious”, która miała na celu zniszczenie prawa do posiadania broni. Ustawa NDAA, która oznacza koniec Karty Praw (Bill of Rights), która zezwala na tajne aresztowania i tortury. Są ciągle przyłapywani na kłamstwach, a ci super bogaci nie płacą podatków, ponieważ to oni sami tworzą prawa. Chcą natomiast obrabować klasę średnią, tych którzy zarabiają 200,000 rocznie, poprzez podnoszenie podatków. Rabunek dokonywany jest też na tych najbiedniejszych, którzy często nie rozumieją istoty tego co się dzieje (…)
========================================================================

Tylko na podstawie powyższej próbki widać, że Alex Jones doskonale sobie zdaje sprawę z tego kto i dlaczego dąży do eksterminacji ludzkości. Nic w publikacjach Alexa Jonesa nie wskazuje bowiem na to by jego działalność była pożyteczna dla globalistów. Wręcz przeciwnie, bez Alexa nie byłoby takiego oporu wobec NOW jaki się odbywa, nie byłoby Rona Paula, nie działałyby grupy We Are Change, nie byłoby rzetelnych prób ujawnienia konspiracji zamachu na WTC i innych operacji „fałszywych flag”, które miały miejsce na całym świecie. Wszelkie próby zdyskredytowania czy ośmieszenia go, można uważać za prowokacje tworzone przez agentów ludobójczego systemu.
Na koniec chcę zaznaczyć ważną rzecz, o której mówił Alex. Faktycznie, warto jest robić transkrypty ważnych audycji i wywiadów. Papier nie jest tak podatny na technologię niszczenia jak wirtualna informacja w internecie, czy nawet dyski komputerowe – które przecież można zmazać silnym strumieniem magnetycznym.  Płyty DVD generalnie nie są trwałe, poza tym wymagają urządzenia odtwarzającego i prądu. Słowo pisane można zabezpieczyć, na dobrym papierze przetrwa stulecia, nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń. Jest to jak na razie najlepszy i najbardziej trwały środek przechowywania i dystrybucji informacji.

Reklamy

337 responses to “Alex Jones – „Jesteśmy chodzącymi trupami”

 1. astralllf32 7 lutego 2012 o 8:16 am

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5983&Itemid=56

  Warto przeczytać

  • wizzgaa 7 lutego 2012 o 11:10 am

   „Tylko na podstawie powyższej próbki widać, że Alex Jones doskonale sobie zdaje sprawę z tego kto i dlaczego dąży do eksterminacji ludzkości. Nic w publikacjach Alexa Jonesa nie wskazuje bowiem na to by jego działalność była pożyteczna dla globalistów. Wręcz przeciwnie, bez Alexa nie byłoby takiego oporu wobec NOW jaki się odbywa, nie byłoby Rona Paula, nie działałyby grupy We Are Change, nie byłoby rzetelnych prób ujawnienia konspiracji zamachu na WTC i innych operacji „fałszywych flag”, które miały miejsce na całym świecie. Wszelkie próby zdyskredytowania czy ośmieszenia go, można uważać za prowokacje tworzone przez agentów ludobójczego systemu.”
   Po tym cytacie,powinienem się czuć zakneblowany,ale jednak napiszę ,co o tym myślę.
   Jaki interes mogą mieć globaliści.Dobre pytanie.Abstrahując od różnic w poglądach rozmaitych frakcji piszących na blogu,powszechna niemal jest zgoda,wszystkich nieateistów,że za tym co się dzieje stoją lucyferiania, sterowani,przez siły demoniczne.
   Czy w interesie sił demonicznych ,leży redukcja ludzkości o 95%.
   Nie sądzę.Celem i sensem ich aktywności jest odebranie Bogu,jak największej ilości dusz.
   Im mniej ludzi,tym mniej dusz wcielonych.Zakładając dodatkowo,że strach,bezsilność ,ból generują energię ,niezbędną demonom do funkcjonowania,zadajmy sobie pytanie,
   Kto podcina gałąź na której siedzi.Nagła,czy też w perskektywie trzech pokoleń, śmierć większości populacji,wywołana podstępnie,to nic innego,jak oddanie tych dusz w ramiona Miłosiernego Boga,boć to miliardy męczenników ,zgładzonych ,bez żadnego prawa wyboru.

   Nie o to więc chodzi.
   Cała ta kampania,siły wszystkich strachów,ma zgoła inny cel.
   Sądzę że są na blogu liczni czytelnicy,którzy idąc tokiem mojego rozumowania,
   dojdą do podobnych wniosków ,jeśli nie doszli do tego ,przede mną.

   • zenobiusz 7 lutego 2012 o 11:13 am

    To powyższe to mój wpis z komputera żony,zapomniałem zmienić dane.
    🙂 🙂 🙂

    • zenobiusz 7 lutego 2012 o 11:25 am

     To powyższe to mój wpis z komputera żony,zapomniałem zmienić dane.

     🙂 🙂 🙂 🙂

     • Totalsky No Problemsky 8 lutego 2012 o 1:25 am

      @zeno
      wespół wzespół; to powyższe, to mój wpis z mojego kompa w innym wymiarze – gdzie kwanty szaleją, a fotony zjeżdzają na prawy pas na gwiezdnej autostradzie; poza tym: love and peace ludziki…… nawet jeśli któremuś z was chciałbym, w porywie szczerości, zrobić to, co Wołodyjowski zrobił Kmicicowi…..

   • Nowaja 7 lutego 2012 o 12:26 pm

    Zgoda ,wizzgaa@
    Nagła śmierć wielu mln ludzi nie jest lucyferianom na rękę.Ale już powolna,w perspektywie kilku pokoleń,jak najbardziej tak.Podtruwając nas z powietrza,wody i żywności,dając nam lekarstwa,które nie tylko,że nie leczą,ale generują nowe choroby ,chcą uczynić z naszego życia piekło,doprowadzić ludzi do stanu,żeby złorzeczyli Panu Bogu.Historia jak z Hiobem.
    Z Hiobem im się nie udało,ale czy wszyscy jesteśmy tacy mocni?
    Patrzmy na Hioba i trzymajmy się nadziei,łatwo nie będzie.

    • zenobiusz 7 lutego 2012 o 12:44 pm

     A nie sądzisz Nawaja@,że coś Ci umyka,tak jak przy odpowiadaniu.?
     Nie zauważyłaś że odpowiadasz zenobiuszowi.?
     Tak w natłoku ,wszystkich strachów,ma nam zdaje się umknąś to,co jest w zasięgu wzroku,coraz bliżej.Ale czyż nie lepiej sądzić ,że jeszcze jest czas,że te 20-40 lat,to jeszcze odległa przyszłość. ????
     To zawsze dale nadzieję,że ktoś coś ,za nas,albo naukowcy coś wymyślą,albo kosmici pomogą.???

     • Nowaja 7 lutego 2012 o 1:39 pm

      Czy chcesz mnie zrobić żoną navaja?
      Nie wiem czy by się ucieszył,poza tym ja już mam męża i zmian nie planuję ,hahaha hahaha
      Jak pisałam posta powyżej,nie było jeszcze twojego sprostowania,zauważyłam tylko formę męską czasownika,ale pomyślałam,ze to zwykła literówka.Swoją drogą ciekawe,dlaczego tak się stało,różnica w czasie między moim a Twoim wpisem jest znaczna….
      A tak w ogóle

      ,,Tak w natłoku ,wszystkich strachów,ma nam zdaje się umknąś to,co jest w zasięgu wzroku,coraz bliżej.Ale czyż nie lepiej sądzić ,że jeszcze jest czas,że te 20-40 lat,to jeszcze odległa przyszłość. ????
      To zawsze dale nadzieję,że ktoś coś ,za nas,albo naukowcy coś wymyślą,albo kosmici pomogą.???””

      …że niby ja czekam na kosmitów,nałukofcuf itd….
      No,wybacz Zenobiuszu,ale żeś trafił przysłowiową kulą w płot.
      Miłego popołudnia… i naprawdę,nie za każdym rogiem czają się agenci.
      Ostrożność -tak,ale nie do przesady

      • zenobiusz 7 lutego 2012 o 2:25 pm

       NowaTy@.

       że niby ja czekam na kosmitów,nałukofcuf itd….
       No,wybacz Zenobiuszu,ale żeś trafił przysłowiową kulą w płot.
       Miłego popołudnia… i naprawdę,nie za każdym rogiem czają się agenci..”

       Moja wypowiedź nie była w tym aspekcie absolutnie,personalnie skierowana,była,niejako dopowiedzeniem,do wcześniejszej wypowiedzi.
       Agenci o których piszesz,to może się okazać najbardziej kłopotliwa ,część blogowiczów.
       Po pierwsze, oni wiedzą,jakie treści mają zwalczać,i jakimi metodami.Z drugiej strony,czytają wszystkie posty które maja ośmieszać ,czy dezawułowac.
       Tak więc siłą rzeczy staja się grupą, najlepiej zorientowaną,i musieli by nie być lydźmi,gdyby nie zaczeli miec watpliwości.
       Tak więc mamy dużą rotację „agentów” i pewną grupę ,
       która działa na blogach niemal od „zawsze”,i ci muszą siłą rzeczy być,
       ideowymi lucuferianami.

       • Nowaja 7 lutego 2012 o 8:57 pm

        Tak,Zenobiuszu.
        To dokładnie Nowa ja.
        Po kłótni na blogu na tematy religijne,kiedy Monitor zastanawiał się czy nie zabronić dyskusji na ten temat na jego blogu,postanowiłam nie przysparzać mu kłopotu,bo wiesz,jak niektórzy reagują na samo słowo Bóg.Od razu się najeżają i nie ma dyskusji.A ja chcę rozmawiać z każdym,kto ma coś mądrego do powiedzenia.
        Tak więc ogłaszam wszem i wobec,że Nowaja to była Jestem dzieckiem Boga/Nowaja też jest jego dzieckiem,żeby nie było niejasności 🙂
        No,to sobie wyjaśniliśmy 😉

        • Andc 7 lutego 2012 o 11:27 pm

         słuchaj Zenobiusza. Z mojego doświadczenia (a jest wielkie, ba ogromne!) wiem że jeszcze się nie pomylił.

         ANDC.

       • kosiardeyablos 7 lutego 2012 o 11:46 pm

        Temat w temacie bycia żywym truposzem czyli inteligentnym zombie a propo RFID czyli tak zwany czip. To przeklejka ze znanej wam strony i jest w temacie. Kiedyś jak zakładałem stronke KUAMCY to walnołem tam swój felietonik czy jak zwał tak zwał wymaz mózgowy trzaskany na klawiaturze. I co ? Zobaczycie że lenistwo i krnąbrność ludzka sama doprowadzi nas do zguby a już sie dzieje :
        Rosyjscy rodzice chcą zachipować własne dzieci
        admin, wt., 2012-02-07 11:14
        Skala zjawiska:
        lokalne
        care2.com

        W Sankt Petersburgu rodzice wychodzą z nieoczekiwaną inicjatywą. Proponują implantację w organizmie własnych dzieci specjalnego mikrochipa, tak, aby zawsze wiedzieć, gdzie jest ich dziecko. W przeprowadzonej ostatnio ankiecie, większość opowiedziała się za takim radykalnym środkiem.

        Radykalizm rodziców tłumaczyć mogą zwłaszcza głośne przypadki zaginięcia dzieci w Sankt Petersburgu i regionie przyległym. Pomysł ma też żarliwych przeciwników, którzy twierdzą, że jest to atak na prawa i wolności obywatelskie.

        W Rosji trwają już pilotaże tego rozwiązania. Rodziny chipują swoje dzieci i potem są w stanie monitorować, kiedy przychodzą do szkoły i kiedy wychodzą oraz gdzie się znajdują. Zwolennicy nazywają te chipy aniołami stróżami a przeciwnicy wręcz przeciwnie znakiem diabła.

        Chip wielkości ziarenka ryżu wstrzykuje się pod skórę. Na nim znajdują się wszystkie informacje na temat danego człowieka. Dane osobowe ogólnie, historia choroby i umiejscowienia czujnika. Zbieranie śladu bytności człowieka w konkretnych miejscach z taka technologią jest bardzo łatwe, ale prawo w wielu krajach nadal zakazuje całkowitego nadzoru.

        Chociaż takie sceny można było do tej pory zobaczyć tylko w filmach science fiction, ale szybciej niż myślimy stanie się to naszą teraźniejszością. I to całkiem niedługo. Wkrótce chip wbudowany w karty ID lub wprost wszczepiony pod skórę na nadgarstku będzie mógł zastąpić paszport oraz dokumentację medyczną, a także pieniądze. Wszyscy znamy już karty zbliżeniowe w sklepach, to ta sama technologia.

        W czasach, gdy każdy nosi w kieszeni telefon globalna inwigilacja i tak jest faktem. Po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale każdy z nas kreśli ścieżkę w formie koordynatów i logowań do sieci komórkowej i jej poszczególnych elementów. Masowe chipowanie ludzkości nie wydaje się prawdopodobne bez stworzenia jakiegoś wielkiego zagrożenia, na przykład pandemii jakiegoś wirusa. Ilu z nas odmówiłoby wszczepienia sobie chipa śledzącego gdyby zostało to umotywowane potrzebą opanowania epidemii? Osoby bez chipa mogłyby być szybko identyfikowane, postrzegane, jako zagrożenie i mogłyby być eliminowane albo w najlepszym przypadku skazane na banicję.
        Źródło:
        http://www.5-tv.ru/news/43612/

        • Tex 9 lutego 2012 o 5:19 pm

         „Kiedy przyjdą podpalić dom,
         ten, w którym mieszkasz – Polskę,
         kiedy rzucą przed siebie grom
         kiedy runą żelaznym wojskiem
         i pod drzwiami staną, i nocą
         kolbami w drzwi załomocą –
         ty, ze snu podnosząc skroń,
         stań u drzwi.
         Bagnet na broń!
         Trzeba krwi!”

     • Totalsky No Problemsky 8 lutego 2012 o 1:34 am

      @Zenobiusz
      picu picu, mój księżycu…. jakiś mam bojowy nastrój od samego początku, a widocznie stresy sprzed kilku dni mi nie przeszły; Zeno… stawiam orzechy p-ko diamentom: ty jakiś trep jesteś, jawohl? tylko nie wiem, jakiego koloru mundur nosiłeś; i czy zaliczyłeś weryfikację, jak agent Maurer, czyli Bogus Linda…. – i czy odpowiednio wcześnie przestawiłeś żagle na „bajdewinda”…..; nie lubię cię misiek….. ósme oko i siódmy zmysł tak mi podpowiada, jak chyba nigdy mocno…;

    • Ania 7 lutego 2012 o 2:19 pm

     Kluczem do zrozumienia tej zagadki jest cierpienie.
     Po to ONI to robią, żeby generować cierpienie.
     Każda emocja , tak jak każdy kolor ma swoja długość fali..
     Widać ludzkie cierpienie ich najbardziej urządza.
     Zdaję sobie sprawę, jakie implikacje religijne niesie takie stwierdzenie.
     Ale niech każdy sam, na trzeźwo rozważy, bez używania religijnych filtrów.

   • hjk 7 lutego 2012 o 12:59 pm

    Jeśli to NWO ma demoniczny charakter, to demony będą za pośrednictwem zaprzedanych ludzi atakować i uśmiercać tylko tych ludzi, dla których jest szansa, ze odbiorą ich Bogu. Masowe uśmiercanie nie miałoby wtedy sensu, jak piszesz, bo przysparzałoby męczenników.
    Ale niestety wg różnych proroctw tylko niewielki % ludzi żyje jakoś w miarę zbożnie, a z resztą jest już gorzej, tak więc sprawa jest otwarta.

    To ze demony „żywią się” strachem i cierpieniem to tylko takie przypuszczenie, owszem, sprawia im swoistą „radość” różne dręczenie ludzi, bo nadmierne a szczególnie negatywne emocje wyłączają albo mocno osłabiaja myślenie, a relacja czy związek z Bogiem (tj. religia) zasadniczo opiera się na rozumie i woli. Niekontrolowane wybuchy emocji „przysłaniają” czy „osłabiaja” relacje z Bogiem, a w ogóle racjonalne myślenie i człowiek również wtedy nie potrafi rozumnie żyć i decydować w codziennym życiu.

    Te dwa cele są realizowane równolegle przez sianie strachu, niepokoju, negatywnych informacji, dezinformacji, beznadziei, itd.

    • masakalambura 7 lutego 2012 o 6:36 pm

     „…nadmierne a szczególnie negatywne emocje wyłączają albo mocno osłabiają myślenie, a relacja czy związek z Bogiem (tj. religia) zasadniczo opiera się na rozumie i woli. Niekontrolowane wybuchy emocji „przysłaniają” czy „osłabiaja” relacje z Bogiem, a w ogóle racjonalne myślenie i człowiek również wtedy nie potrafi rozumnie żyć i decydować w codziennym życiu”

     To dosyć kontrowersyjna myśl.
     Rzeczywiście, aby stworzyć z zera lub z niskiego poziomu, następnie udoskonalać i pogłębiać związek z Bogiem należy skierowawszy tak swą wolę zwiększać Jego poznanie a to oznacza studiować jak najczęściej i jak największą ilość Słów Bożych oraz uczyć się ich rozumienia, zgodnie ze słowami św Pawła o tym że całe Pismo jest dobrym źródłem wiedzy.
     Jednak, jak pisało wielu, mądrość pochodzi z bojaźni bożej. Zatem powinniśmy poznawać wielkość potęgę i moc Boga i truchleć przed Nim pojmując tę nieskończoność. Z drugiej strony „będziesz miłował Pana Boga swego całym sercem swoim, całą mocą swoją i z całych sił swoich”. Jest to wezwanie do oddania się najgorętszemu uczuciu, najmocniejszej emocji i najczystszemu gorącemu ogniu w którym mamy spalać się na chwałę Bogu, którego kochamy.

     Apokalipsa 3,15
     „Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimy, chcę cię wyrzucić z mych ust.”

     Człowiek jest letni kiedy na spokojnie dopiero poznaje swego Boga, jest letni bo rozum pracuje, a urządzenie to nie działa w ekstremalnych warunkach. Ale prawdziwa bliskość dokonuje się dopiero wtedy, kiedy etap rozumu możemy zostawić za sobą zastąpiwszy go pewnością wiary i oddając się najwspanialszemu spalaniu w gorącym płomieniu miłości do i od Boga. Lub w chwilach skruchy i pokory, kiedy stajemy się zimni w ciszy bojaźni przed Najwyższym.

     A wracając do masowego ludobójstwa.
     W jednym przypadku lucyferianom może podobać się pomysł uśmiercenia wielu. Mogło by im na przykład zależeć na tym by złapać w potrzasku śmierci całe miliardy ludzi zajętych marnościami świata, odrzucających Boga i niegotowych na śmierć i na sąd bez nadziei na odkupienie. Spora ilość dusz dla Gehenny czyż nie?
     A może szatan wie o czymś czego my nie wiemy. Że jego czas się kończy, i że czeka nas przyjście Wielkiego Nawracającego i wtedy jego „plony” nie byłyby zbyt udane. Stąd taki pośpiech.

     • zenobiusz 7 lutego 2012 o 7:54 pm

      „A wracając do masowego ludobójstwa.

      W jednym przypadku lucyferianom może podobać się pomysł uśmiercenia wielu. Mogło by im na przykład zależeć na tym by złapać w potrzasku śmierci całe miliardy ludzi zajętych marnościami świata, odrzucających Boga i niegotowych na śmierć i na sąd bez nadziei na odkupienie. Spora ilość dusz dla Gehenny czyż nie?
      A może szatan wie o czymś czego my nie wiemy. Że jego czas się kończy, i że czeka nas przyjście Wielkiego Nawracającego i wtedy jego „plony” nie byłyby zbyt udane. Stąd taki pośpiech.”
      Dokładnie tak to widzę.Wobec mnożenia się rzekomych objawień,fałszywych proroków,trudno ,przeciętną uwagą,wyłowić te które mogą być prawdziwe.Ludzie zajęci codziennymi troskami,nie mają na to czasu.
      Jeśli dołożymy im koszmarne wieści o szykowanej w świecie gehennie,tym bardziej będą uciekać,pod „spódnicę mamusi”.Tą zaś stała się, dla jednych telewizja,dla drugich ,aktywność blogowa,często wiodąca donikąd,lub do jeszcze większego chaosu.
      A czasu jest coraz mniej.

      • hjk 7 lutego 2012 o 8:36 pm

       Jeszcze jest jeden moment w tym wszystkim – zdaje się być decydującym – czy Bóg pozwoli na masowe ludobójstwo – wtedy diabeł by był zwyciezcą, a to niemożliwe, bo już został pokonany i moze robić tylko to, na co mu Bóg zezwoli. No i oczywiście na co ludzie zezwolą, bo Bóg szanuje naszą wolę.. więc jak „przebiorą miarę” w złu, to i Bóg im wbrew ich woli nie pomoze…
       Z drugiej strony im się a nich więcej modlimy, tym większa ochrona ze strony Boga, nawet tych złych…

       • masakalambura 7 lutego 2012 o 9:00 pm

        „Najpierw zebrane będą chwasty w snopy i zabrane do spalenia a potem pszenica zostanie zebrana i do spichlerza zostanie zwieziona”

        W modlitwie nie powinniśmy ustawać. Z prośbą do Boga Jedynego o nawrócenie dla ludzi. Począwszy od najbliższych a skończywszy na wszystkich innych. A dla nawróconych o błogosławieństwo Pana, mądrość, miłość i bezpieczeństwo.

        Za was też.

        • zenobiusz 7 lutego 2012 o 9:19 pm

         Jak ,przytoczył wczoraj ,chyba Peryskop:
         Bóg nie rozliczy nas z tego czy zwyciężyliśmy,a z tego ,czy walczyliśmy.

    • mi461 7 lutego 2012 o 9:15 pm

     hjk ty masz doswiadczenie,
     zostala ZHAKOWANA .
     weszlam na ACER web podano mi ze powinnam miec PC cleaner pro 2012, co pozwoli na poprawienie speedu [wykupoilam placac karta 😦 ] co sie okazalao SKAMEM.

     Laptopa oddalam do servisu, karte zablokowalam , co moge jeszcze zrobic ???
     Podali mi ze pode IP i dane wlacznie z DATA (?) sa przekazane do wszystkich zakatkow swiata ?!!!
     jasny gwint co zrobic S.O.S ,

     moze ktos ma jeszcze jakis pomysl?
     tylko powazne i rzeczowe odp

     B.Prosze

     • mi461 7 lutego 2012 o 9:16 pm

      sorki nie pode, ale MOJE IP

     • mokasyn 8 lutego 2012 o 2:53 am

      Ludzie….
      Sami się prosicie o problemy. Używacie badziewnego systemu operacyjnego z piekła rodem, a potem płaczecie, że wirusy i inny syf. Weź ściągnij sobie z sieci obraz płytki jakiegokolwiek linuksa choćby z http://www.opensuse.org, czy dowolnego innego, zainstaluj i życie stanie się prostsze. Co prawda gry z systemu z piekła rodem nie będą działać, ale wirusy i inny badziew też.

      • mi461 8 lutego 2012 o 3:57 pm

       dzieki, ale wchodzac na strone firmy z ktorej jest komputer masz pewnosc ze to co ci doradza jest wlasciwe, nikt niewie ze hakerzy przekierunkowuja strony zeby zarobic.

       Gry mnie nie interesuja nie moja dzialka :D, ale dziekuje

       • mokasyn 9 lutego 2012 o 3:08 am

        Jeszcze dodam, że jeżeli windows jest Ci niezbędny do pracy, bo używasz specjalistycznego oprogramowania (tak jak jest to w moim przypadku), to zawsze możesz zainstalować 2 systemy operacyjne równolegle. I do działań w sieci (czytanie poczty, przeglądanie stron itd) używać linuksa, a do pracy (już bez dostępu do sieci) windowsa.

   • Wojox 7 lutego 2012 o 9:23 pm

    Szatan z Demonami zbiorą sobie tylko tych co mają znamie bestii. I nie będą to napewno jacyś zaczipowani ludzie, bo to byłby przypadek. To są ludzie którzy popierają system religijno-polityczno-handlowy. Jezus wspominał że jego Królestwo przyjdzie na Ziemię i Ci co popierali te królestwa nie mają co liczyć na jego łaskę. Znamię jest niewidoczne-to sposób bycia i myślenia.

    Co do ilości ludzi, to naprawdę demony jak nigdy wcześniej mają prawdziwy żer na Ziemi. Kto czyta Biblię wie iż „depopulacja” będzie, tylko nie taka jaką się tu opisuje. Władca tego świata „wyrzucony precz będzie” a Ziemia zostanie oczyszczona ze złoczyńców i tych co popierali to wszystko. Np. głosując na jakąś partię…

   • kosiardeyablos 7 lutego 2012 o 11:53 pm

    to że jesteśmy trupami to pikuś w porównaniu z tym – przklejka :
    Świat stanął u progu konfliktu atomowego
    admin, wt., 2012-02-07 12:50
    Skala zjawiska:
    globalne
    ryzyko katastrofy
    Pakistan odpala rakietę Hataf-2 (Inter Services Public Relations (ISPR))

    Pakistański dyplomata powiedział Associated Press, że w przypadku izraelskiego ataku na Iran „Pakistan nie będzie miał wyboru, jak tylko uderzyć.” Dyplomata poinformował o tym pod warunkiem zachowania anonimowości.

    Nie powiedział, o jakim uderzeniu mowa, czy militarnym czy dyplomatycznym. Takie stwierdzenia mogą całkowicie zmienić warunki geopolitycznej gry na Bliskim Wschodzie. Pakistan jest jedynym krajem muzułmańskim, który dysponuje bronią jądrową. Nikt nie wie dokładnie, ile bomb atomowych i głowic ma Pakistan. Szacunki różnią się od 70 do 90 sztuk.

    W 2007 r., emerytowany pakistański generał brygady Feroz Khan powiedział, „nasz kraj ma od 80 do 120 głowic.” Pakistan ma także środki do ich przenoszenia, pociski balistyczne o zasięgu MIRV do 2500 km i pociski samosterujące. Wcześniej Rosja zapowiedziała, że przyjmie atak na Iran, jako zagrożenie dla swojego bezpieczeństwa narodowego.

    Wicepremier Dmitrij Rogozin, powiedział: „Iran jest naszym najbliższym sąsiadem, na obrzeżach Kaukazu. Jeśli coś dzieje się z Iranem, postrzegamy to, jako zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa narodowego.”

    Chiński generał Zhang Chaochon powiedział na początku grudnia: „Chiny nie powstrzymają się w obronie Iranu nawet w obliczu groźby trzeciej wojny światowej „.

    Sytuacja robi się bardzo napięta, dawno nie było tak blisko do wybuchu wojny światowej. Już siedem mocarstw atomowych stoi u progu konfliktu. Z jednej strony mamy Izrael, USA, Francję i Wielką Brytanię a z drugiej Rosję, Chiny a teraz być może również Pakistan. Całkiem prawdopodobne, że Iran dysponuje już prototypem bomby atomowej a przy wsparciu kompetencyjnym tak potężnych sprzymierzeńców może mieć taką broń bardzo szybko.

    Iran zaatakowany konwencjonalnie może spróbować wszelkich możliwości przeciwdziałania interwencji wojskowej z detonacją atomową włącznie. Może to być pokaz siły na pustyni albo atak na terytorium Izraela. Gdyby do tego doszło zapewne skończyłoby się to wymianą ciosów z wykorzystaniem arsenału jądrowego. Nagle znaleźlibyśmy się w kompletnie innym świecie.

    Źródło:
    http://www.mignews.com/news/politic/world/060212_161450_61992.html

   • monitorpolski 8 lutego 2012 o 12:38 am

    A jak można rozpatrzeć śmierć kilkudziesięciu milionów Chrześcijan w Rosji sowieckiej? Ich mordowali ci sami ludzie. Jedna rzecz rytuał, a druga chęć posiadania świata dla siebie.

   • tamara 8 lutego 2012 o 7:29 pm

    wizzgaa; w twoim wpisie wylapalam DWA bardzo wazne zdania.
    1)”.Celem i sensem ich aktywności jest odebranie Bogu,jak największej ilości dusz.”
    troche zmienie to zdanie (dwa wyrazy)
    .Celem i sensem ich aktywności jest odebranie BOGA ,OD(z) JAK największej ilości dusz……
    i odpowiedz gotowa na
    2) „Cała ta kampania,siły wszystkich strachów,ma zgoła inny cel.”
    ——————————————————————————————————————-
    rok 2012 jest bardzo waznym(mozna powiedziec,ze NAJWAZNIEJSZYM) rokiem w dziejach ludzkosci….pseudo-illuminati wiedza o tym i robia wszystko (to o czym tak goraczkowo tu piszecie),aby nikt sie o tym niedowiedzial…..

  • wolny 7 lutego 2012 o 1:18 pm

   Przeczytac to za malo ale wyciagnac wnioski dla siebie i swych rodzin oraz najblizszych sercu, jak dalej zyc w tym chaosie.
   Sprobujcie dowiedziec sie „kto jet kto” wpisujac na danym portalu sposob dzialania i obrony (mala instrukcja,wytyczne do dzialan) przeciwko tym wszystkim sqrwielom i zobaczyc czy taki post wasz przejdzie cenzure .
   Juz bedziecie mieli obraz kto komu sluzy i za co,na co w sieci net.

   To samo dotyczy nie tylko wlascicieli portali ale jednych i tych samych dyskutantow i tu zauwazcie czy oni rozwijaja temat dajmy na to : JAK DZIALAC i JAK SIE BRONIC .
   lub czy wlasciciele portali zapodaja takie tematy SAMI (czesto tylko powielaja innych).

   Od wrogow naszych tego nie uslyszycie,nie zobaczycie (zdarza sie,ze moga to uczynic dla pozorow sami chowajac sie za nick) a tym bardziej nie bedziecie mieli poparcia w dyskusji i rozwinieciu CO i JAK CZYNIC .
   Zrobcie taki test .
   Natomiast jak uczynia to na ulicy anonimowi krzykacze naiwni pojda za nimi jak barany i owce zaganiani do rzezni dobrze do tego przygotowanych i wyposazonych w odpowiednie srodki .
   Na to najbardziej nabieraja sie mlodzi – patrz rozdmuchana dzialanosc kiboli i kto nimi ,jak steruje.
   To wszystko jest faktycznie wielkim chaosem i dezorientacja aby ludzie do konca ZBARANIELI.
   Jedyna rada na ten czas jest olanie tego wszystkiego i bojkot cichy i spokojny, do czasu az psy sie zagryza sie same,bo im tez chodzi o zarlo i bude – NIENAPASIONE SWINIE !

   ZOSTANCIE W DOMU ,SZANUJCIE SWOJE ZYCIE – jest ono jedno na tej ziemi i niech wam zaden nie wmawia,ze trzeba cierpiec ,ze przyjdziecie tu jeszcze raz i bedzieice sie doskonalic medytujac i bedac poslusznym/milosiernym dla lotrow i ich slug,lub ze krzyzu cierpienei,w kzryzu zbawienie…..
   Rzez Polakow chciano juz wywolac w 1981 roku ,DZIEKI BOGU i WOJSKU POLSKIEMU DO TEGO NIE DOSZLO ,dzisiaj za to chca powiesic starca Jaruzelskiego i dac ludziom igrzyska oczywiscie za kase – moze teraz sami Poalcy sie wyrzna ,a zostana tylko oni i ich meiszance ?!
   Teraz wojska NATO zniza wam karku i uziemia jak pojdziecie za glosem prowokatorow i omamiaczy .
   Ot i cala prawda o dzialalnosci „sil patriotycznych” a w rzczywistosci dzialanosci SLUG DIABLA.

   Dawaj to dla publiki moderatorze i tez rozpowszechniajcie gdzie tylko wam pozwola.

   BADZ WOLNY i DAJ INNYM WOLNOSC !!!

   Dzieje sie to juz 5773 lata i to na rozne sposoby przz naglasnianie,propagande,media,teraz doszedl do tego internet.

   • zenobiusz 7 lutego 2012 o 9:26 pm

    „,dzisiaj za to chca powiesic starca Jaruzelskiego i dac ludziom igrzyska oczywiscie za kase – moze teraz sami Poalcy sie wyrzna ,a zostana tylko oni i ich meiszance ?!”
    Augustynie P. z Yacksonville na Florydzie.
    Kiedy Ci się znudzi.??
    Co ty bredzisz kto chce wieszać Jaruzelskiego,twoje nieczyste sumienie,sprowadza na cię koszmary senne.

    • Totalsky No Problemsky 8 lutego 2012 o 1:44 am

     @Zeno
     Jaruzela trzeba powiesić wirtualnie… i moralnie; a poza tym… niech sobie dogorywa, za państwową kasę…; wyrok – tak!!! (w zawiasach – osąd moralny); i niech sobie żyje 80-letni staruszek (zakochany w komunie, aż do zaprzedania duszy), do końca swoich dni, które mu dobry Bóg przypisał; i niech dołączy wkrótce do Stalina, jeden krąg niżej od kręgu piekła, w którym Dżugaszwili. wyje….; osądzić Jaruzela, i niech zdycha z piętnem winy, oficjalnie stwierdzonym; ale niech tam ma te wszystkie starcze przypadłości tak długo, jak mu Bóg to pisał!

     • wizzgaa 8 lutego 2012 o 8:27 am

      Total : bodajże 86 -letni ? No własnie , osądzony i potępiony przez rodaków /?/ a może tylko dla pozoru rzucony na / pozorny / żer dla mas . Poczekali z tym do momentu ,kiedy jest na WYLOCIE i nikt przyzwoity nie pokusiłby się o wieszanie starca z nowotworem . On sam może czuć się wręcz męczennikiem niezłomnej wiary w ZSRR i te sprawy . Sądzę ,że umysł ma całkowicie sprawny i męczy się rozważaniami nad swoją przeszłością – bardziej niż nowotworem . Nie zazdroszczę mu bo to koszmar / tak sądzę /. Nie można wykluczyć ,że sumienie dokłada mu cegiełek . Z punktu widzenia naszej wiary – ma wciąż jeszcze szansę na danie świadectwa prawdzie.

  • rozeznany 8 lutego 2012 o 1:48 am

   jestem tego samego zdania. Tesla kiedyś powiedział (jeden z najmądrzejszych ludzi, który kiedykolwiek stąpał po ziemi) prawdy należy dopatrywać się tylko w Biblii. Słowa z ust takiego geniusza jakim był Tesla zmusza do refleksji. Spójrzcie na fakty. Raz, że Alex jest za bardzo ”popularny” i hmm jakby to powiedzieć ,,dofinansowany” ( jeżeli rzeczywiście walił by prosto w sedno na bank byłby uciszony) po drugie ci ”Iluminaci” nie wiem ” bankowcy” jak kto woli z tą swoją całą potęgą i siłą na pewno poradzili by sobie z takim Alexem. Nie mam na myśli, że Alex Jones jest agentem, wręcz przeciwnie jest po naszej stronie tyle, że błądzi jak owca bez pasterza.. dlatego mają go w d

   • masakalambura 8 lutego 2012 o 9:21 am

    Albo lucyferianie widzą w nim odpowiedniego przywódcę- przeciwnika w powstaniu wolnościowym, jakie próbują wzniecić w Stanach, a które jest im potrzebne do wprowadzenia absolutnego zamordyzmu w USA.

    • masakalambura 8 lutego 2012 o 9:54 am

     A w szerszej perspektywie osłabienie Imperium Amerikanum, skoncentrowanie sił militarnych do wewnątrz USA i opuszczenia przez nie posterunków zagranicznych. To doprowadzi do już teraz podsycanej eskalacji wojennej (robimy wiele aby nas szczerze nienawidzono) i całkowitej destabilizacji świata. Tylko tak z łatwością zrobią miejsce dla swojego mesjasza, tyrana pokoju, którego wszyscy będą żądać. A który przejmie władzę za pośrednictwem organizacji międzynarodowych.

     War, The Great War, this is what they want.

  • hjk 8 lutego 2012 o 1:12 pm

   Tu mamy jedną linię obrony przed truciznami:
   „(Mk 7,14-23)
   Potem przywołał znowu tłum do siebie i rzekł do niego: Słuchajcie Mnie, wszyscy, i zrozumiejcie! Nic nie wchodzi z zewnątrz w człowieka, co mogłoby uczynić go nieczystym; lecz co wychodzi z człowieka, to czyni człowieka nieczystym. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha! Gdy się oddalił od tłumu i wszedł do domu, uczniowie pytali Go o to przysłowie. Odpowiedział im: I wy tak niepojętni jesteście? Nie rozumiecie, że nic z tego, co z zewnątrz wchodzi do człowieka, nie może uczynić go nieczystym; bo nie wchodzi do jego serca, lecz do żołądka i na zewnątrz się wydala. Tak uznał wszystkie potrawy za czyste. I mówił dalej: Co wychodzi z człowieka, to czyni go nieczystym. Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota. Całe to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym.”

   A tu druga:

   Ew. Marka r. 16
   „Ostatni rozkaz
   15 [Vt-7,23] I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!
   16 Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.
   17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą;
   18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie». „

 2. jakzawsze 7 lutego 2012 o 8:55 am

  Podsumuje to tak:
  Ludzie do holery zablokujmy to … do
  ______________________________
  https://twitter.com/#!/DyskUsb

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 12:42 am

   Świetna robota!

 3. theaspartam 7 lutego 2012 o 8:58 am

  Illuminati False Flag Terrorist Olimpic stadium London 2012- http://www.youtube.com/watch?v=5XCl858GqSE&feature=player_embedded

  • hjk 7 lutego 2012 o 9:11 am

   znalazlem krótki filmik 3 min. http://www.youtube.com/watch?v=3sThcwmx3rs&feature=related CLOSE YOUR FACEBOOK ACCOUNT z ciekawymi info – jak ktos zna ang ze sluchu moze strescic…

   • hjk 7 lutego 2012 o 9:17 am

    uzupełnienie http://www.youtube.com/watch?v=UJqGbA2tLww&feature=related

   • Irol 8 lutego 2012 o 8:26 am

    Tak najogólniej to chodzi o to, że PejsZbook powstał na zamówienie Centralnej agencji wywiadu SZA. Chwalą się, że dla PejsZbooka powstała cała koncepcja udostępnienia Internetu szarym masom. Chodzi o szybkie i jak najtańsze zbieranie informacji wywiadowczych o wszystkich ludziach na ziemi. Ot taki odwrócony wielki brat, zamiast obserwować Ciebie to ty sam obserwujesz siebie podając wszystkie ważne informacje o sobie wszystkim naokoło :). No cóż głupich nie sieją.

 4. Fred Roman 7 lutego 2012 o 9:11 am

  Dopiero przeczytałem comment J Skippera o zimnej fuzji.Pisaliśmy jakis czas temu
  do siebie i to Mr Skipper wyraził przypuszczenie,że na zdjęciu
  na moim blogu może być ufo.Wracając do zimnej fuzji pamiętamy jak kiedys było o niej
  .głośno a potem ucichło,bo NASA MIT i inni /za wskazówkami rulers of this world/. zaprzeczyli
  możliwości jej działania.
  Tymczasem okazuje sie wg.P.Skippera,że naukowiec włoski Rossi otrzymuje w wyniku
  procesu cold fussion prawie darmową energię.Wprowadzenie jej w świecie dokonało
  by w nim technologicznej rewolucji na miarę 21w.Nastąpiło całkowite uniezależnienie się
  świata od dostawy i dysponowania nią/ropą,gazem itd/ przez obecnych jej właścicieli
  a tym samym byłoby to początkiem końca obecnych władców tego świata z ich
  machinacjami.Pod koniec artykułu Skipper wyraża wątpliwość czy ci władcy dopuszczą
  świat do wolnej i czystej energii,do tego nie nadającej się do techniki wojskowej
  Dednięci ożyjcie i looknijcie na istotne problemy świata a nie ciągle o podrzucanych wam
  bzdurach.

  polecam fredroman.blogspot.com

  • Peryskop 7 lutego 2012 o 4:32 pm

   @FR, nie tylko Skipper ma swoje poglądy.
   Przecież o pracach Rossiego i innych aspektach ciepłej fuzji (bowiem zimna to ona nie jest) był przed kilkoma miesiącami odrębny artykuł tu na Moniotorze Polskim.

   @FR nieco spalony, a dziś także spóźniony.
   Ale trwaj.

   • hjk 7 lutego 2012 o 8:47 pm

    Jeśli ruszy seryjna produkcja to i tak zajmie to trochę czasu, zanim to wejdzie do powszechnego użytku – najpierw nowi posiadacze domów będą kupować piece c.o., potem starzy wymieniać stare piece, no chyba ze dołączą do tego jakieś generatory energii el.
    No chyba, ze zrobią od razu jakąś wersję produkujacą prąd, a nie ciepło i będzie to w miarę niewielkie, to wtedy wejdzie do samochodów i zacznie się masowe przechodzenie na napęd elektryczny w samochodach…

    • AQQ 8 lutego 2012 o 1:44 pm

     Odn. wolnej energii: jak można się odnieść do ogrzewania domu za pomocą panelowych grzejników na podczerwień? czy to zdrowe? czy naprawdę wydajne i tak wspaniałe jak reklamują?
     Może ktoś się na tym zna..och gdyby tę energię wreszcie uwolnić.. 🙂

     • hjk 8 lutego 2012 o 3:27 pm

      są zainstalowane w niektórych kościołach, musisz się przejść i zobaczyć jak to działa, czas teraz stosowny 🙂
      ogólnie rzecz biorąc podobno zdrowsze jest ciepło promieniowania (piece kaflowe, właśnie te panele na podczerwień, itp.) niż ciepło otoczenia, tak wyczytałęm w jakiejś publikacji o ogrzewaniu. Niby tak jest naturalnie, bo my przeciez ciepło mamy ze słońca…
      A nawet pisało tam, ze ma znaczenie to, czym się pali w piecu c.o., bo energia jest jakaś „inna” z każdego źródła czy opału – z pktu widzenia fizyki to nonsens, ale moze coś w tym jest…

     • sebecx 8 lutego 2012 o 9:58 pm

      @ AQQ czy panelowe są zdrowe to nie wiem …ale np. akumulacyjne z rozładowaniem dynamicznym są dość tanie w eksploatacji … jeśli masz dwie taryfy.. podam dla przykładu – stara chałupa z kamienia (opoka) grubość muru 55 -60 cm ..powierzchnia ogrzewana ok.50m2 średnia temperatura utrzymywana przez cały sezon grzewczy 20 stopni, – rachunek za ogrzewanie ok. 1400 pln… (cena kwh. ok. 0,24 pln) promienniki o które pytasz działają kierunkowo czyli grzeją strefy… myślałem o tym, ale pomysł ten porzuciłem ze względu na strefy czasowe taniego prądu jaki mam dostępny… poza tym w ogóle ogrzewanie akumulacyjne daje niezły komfort …nie ma żadnych rur, żadnych pieców na paliwa, żadnego kupowania węgla, gazu czy drewna.. żadnego popiołu, żadnej sadzy i czadu.. nie ma dymu….pełna sterowalność każdego grzejnika… a na chwile gdyby zabrakło prądu warto mieć kominek i mały zapas drewna…

   • Fred Roman 7 lutego 2012 o 9:29 pm

    Przecież piszę,że” pamiętamy jak kiedyś było o niej głośno’.Wiedziałem coś o tym już kilka lat
    temu.A ty jestes pewny,że temat jest taki spalony?Dopóki ropa,gaz będą głownymi
    nośnikami energii,dopóty obecni władcy tego świata utrzymają swoje nad nim niepodzielne
    panowanie.Natomiast wdrożenie w technikę energii z innych niezależnych od nich
    i powszechnie dostępnych źródeł,zachwieje ich potęgą.
    Nie można więc wierzyć maintreamowym mass mediom,które są w ich posiadaniu,
    że to akurat nie działa,bo w tym swiecie nie ma obiektywnych opinii,w żadnej sprawie.
    Nie może tez im wyskoczyć z takim wynalazkiem niezależny od nich naukowiec.
    Jeżeli już,to jak ropa,gaz będą na wyczerpaniu,oni to od nowa wynajdą,ale cena
    tej nowej energii nie będzie niższai.Tu chodzi nie tylko o tę fuzję,ale i inne drogi
    wyjścia z deficytu energii w świecie
    Skipper ma nie tylko poglądy,ale i jest rzetelnym badaczem,opierającym się na
    dostepnych mu materialach z NASA itp.Na Marsie i nie tylko istnieją zaawansowane
    cywilizacje.Tu masz do poczytania i oglądania.
    http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-directories/3-civilization/civilization-directory.htm
    polecam fredroman.blogspot.com

    • monitorpolski 8 lutego 2012 o 12:46 am

     Temat nie jest „spalony” bowiem Rossi rozpoczął seryjną produkcję E-Catów.
     Widać, że niektórzy czytelnicy bloga mają głowę na karku, bowiem jest już polska strona o zimnej fuzji i A. Rossi: http://www.zimna-fuzja.pl/
     Cieszę, się że po raz pierwszy po polsku (chyba?) było o zimnej fuzji na tym blogu
     FR, zimna fuzja cię nie uratuje przed GMO i innymi metodami ludobójstwa. Jeśli ten temat uważasz za bezsensowny to zachowaj tę opinię dla siebie, daj innym walczyć o nasze życie.

     • Peryskop 8 lutego 2012 o 5:34 am

      FR nie matacz.

      To nie temat tylko ty jesteś spalony !
      Po 35 łapkach w dół za swoje ekumeniczne rewelacje.

      „Jeżeli już,to jak ropa,gaz będą na wyczerpaniu…”
      Poczytaj o „deep oil” i bzdur tu nie rozgłaszaj.

      Nie powołuj się na NASA, bo to agencja pijarowska, która ostatnio się przyznała do zagubienia większości „skał księżycowych”. Pewnie ktoś zaoferował przebadanie kolejnych falsyfikatów z misji „Apollo” kręconej w Nevadzie w Hollywood.

      Teraz wiedząc o zabójczych pierścieniach van Allena wycofują się z podróży na Marsa:
      6.02.2012
      ExoMars cooperation between Nasa and Esa near collapse
      http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-16906740

      Ale leć dalej – według namiarów z Centrollllli.

      • Peryskop 8 lutego 2012 o 5:36 am

       FR – masz podwójnie żebyś nie zapomniał wziąć w podróż na Marsa

       • Fred Roman 8 lutego 2012 o 7:32 am

        Z takimi jak ty zombalami byłem spalony od zawsze.Bo wy już nie jesteście ludzkimi
        istotami ale sztucznymi wytworami,zombi,jak na tych filmach.Bo to wy jesteście nimi.
        Nie macie duszy,wyobraźnia zanikła,bo poco jak wszystko macie w migawach.
        O zdolności samodzielnego myślenia nie ma mowy,potraficie tylko przerzucać
        wirtualne gówna i lepić z nich inne.Kręcicie się tylko wokół tych icków,dawidków,jonesów,
        wilkoków i innych waszych gurów.Dochodzicie do prawdy ,do źródła zła tego świata.
        I zawsze wam wychodzi,że iluminati to przefarbowani jezuici,synagoga szatana KK,
        Zydzi oczywiście poczęli się w 8w ne gdzieś n a stepach Azji,chrzest was zniewolił
        bo byl wbrew waszej woli.itd itp..Pieniądz jest fałszywy,ma być złoty.
        A tak naprawde to te Illuminaty to wasze taty.To dzięki nim zaistnieliście,a oni
        dzięki cywilizacji chrześcijańskiej czego nie chcą przyznać bo zostali przekabaceni
        przez waszego nowego boga,który ma wam na wszystko pozwalać.
        Żadnych hamulców,bo to zaraz ajwaj niewola.
        Jesteście zombi,potworem,który pożera ziemię.Jednym 7 mldowym otworem ją
        pożera a drugim dolnym fajda.Ciągle do kogoś pretensje.Zombale.
        Cała ziemia pod wami jęczy,wszędzie plastikowe butelki,bo wam szklane były za ciężkie.
        Nie znacie cięzkiej pracy,bo za was wszystko robią maszyny na arabskiej ropie.
        Właściwie całą ta światowa wyniszczająca ziemię ekonomia ma za zadanie zaspokoić
        sybarystyczne pożadania materialnych wytworó zomboli.Wszystko wam się
        należy.Samochody,wielkie domy,wszelkie badziewie.A nic was nie obchodzi,że w tym
        zniszczonym przez was świecie giną wszelkie inne istoty,Z pól zniknęły zające,kuropatwy
        i tak po całym świecie.Prorokował wasz ruralny dziad:jak zabraknie zajęcy,świat zajęcy.
        Oj zajęcy,bo tak musi być.Z zombi nie ma dyskusji,Peryskop się nazwałeś kretoszczurku
        bo wystawiasz na świat rurkę i coś mendzisz.
        Po tych wszystkich prawdach,tajemnicach itp itd zastanawiałem się kiedyś.
        ktory sięgnie po tę gazetkę a !8w.A jednak i to paskudzą.
        Gdy bezmyślność trafia na rozum,doznaje podrażnienia i się nań rzuca.
        Potraficie uprawiać tylko te bełkoty,których w tej sieci dla zombie jest już nieskończenie
        dużo ale nic nigdy już nowego nie wybełkotacie.
        Jak napisał do mnie Pan Stanisław M.nie godzi się rzucać pereł między wieprze.
        Mimo to robię to,żeby nie było potem-a my tego ni wiedziały.
        jedynie dla myślących polecam – fredroman.blogspot.com

        • monitorpolski 8 lutego 2012 o 10:43 am

         Fred Roman, te zarzuty wobec peryskopa są całkowicie fałszywe! „zawsze wam wychodzi,że iluminati to przefarbowani jezuici,synagoga szatana KK” – akurat nigdy nam tak nie wychodzi, szczególnie peryskopowi… Wygląda mi na to, że masz zadanie zdyskredytowania głosu logiki na tym blogu. Jak radził ks. dr hab. Piotr Natanek – zero tolerancji dla agentury. Czekam tylko na opinie osób, które się od dawna wypowiadają na tym blogu. Jakis_buk został zbanowany, choć długo mu się udawało wprowadzać zamęt.

        • Fred Roman 8 lutego 2012 o 12:51 pm

         Ja ci tego minusa nie dałem,nie bawię sie w dziecinadę.Ten Per mnie obraził,czego ja imiennie
         pierwszy nie robię.Przypisuje mi jakieś wywody ekum.Ja to wszystko mam w d…
         czarnych tez z ich pedo i pede itp.Chodzi o cały gmach budowlę,gdy ona się rozpadnie
         kto odbuduje nową!?.Natanki.Najwyżej jakieś sekciny,ktore padną na pierwszy rzut mycką
         ilum jak ci co „my za ten krzyż oddamy…” na żwirowisku i w innych przypadkach.
         Natanka uzytecznego idioty satanistów nie słucham i nie będę,choć przypuszczam,że
         cudownie gada jak jehowita.-Józek a co tym chłopcom tak grisujesz/pozdrawiasz ich./
         -Nie wisz,to moje braciki.-Jehowy?- A jak k..-I ty nimi gadasz,trzymasz?
         Przecca jesteś katolik,krześcijan.-To co k..trzeba z tymi i tymi.
         Jeżddża z nimi na stadion śląski,a jak oni cudownie gadają,przepiknie.
         -No dobra a twoj kolega z wycieczek paraf. proboszcz antek,to nie fajnie godo.
         -No on tyż ale jak tamte gadają k,,,.bys musióo posłuchać!!
         -No dobra,a w widziałeś ,że oni krzyża nie mają ani Krystusa nie czczą.
         -No ja ale jak oni godają k.!.
         Gadać ładnie wszystkie ancykrysty potrafią itd.
         Wątpię czy przekonałem tego prostaczka małego judasza,który przezornie Panu
         Bogu świeczki pali a i ancykrystowi gromnicę,taka chytrośc judaszowska..
         Jeździłem z nim tysiące km rowerem,twardy był.
         Monit nie obchodzi mnie co tam nawijacie,ale też nic nowego zapewne.
         ale przyłączając się do rozwalania Kościoła,robicie straszny błąd.
         Gdy po świecie hulały ćwiczenia z satanizmu w postaci komuny,faszyzmu
         jedynie Kościół im się przeciwstawiał.Zrozumiecie swój błąd za późno.
         Wszystko na wasze zniewolenie i wyniszczenie jest przygotowane.
         Wasze walki,plany akcji pko niemcom w kwaterach gestapo i ss są śmieszne
         i żałosne.Jak chcesz coś zrobić,zrób sam,Ja tak zawsze robiłem i coś mi się nieraz
         udało.Tego pery nigdy nie czytałem,ale znam wynurzenia jego niezliczonych
         replikacji.To ma wejśc pod re Monita na moj poprz.wpis.
         polecam Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com

        • Peryskop 8 lutego 2012 o 8:10 pm

         Monitor, dzięki za zostawienie śwaidectwa stylu F@R.
         Należy się mu współczucie.

        • rabarbarek 9 lutego 2012 o 12:47 am

         Fred, zarzucasz nam belkot , a ja radze przeczytac Ci jutro to co dzisiaj napisales . Slowo po slowie. Niezle poniosly Cie emocje i przesadziles z ocena nas wszystkich , a co za tym idzie pracy Monitora i jego bloga. Jesli miales zarzuty do Peryskopa , mogles je wyartykulowac w inny sposob . Warto nerwy i emocje trzymac na wodzy . Jak dla mnie , to niewiele osiagnales , a jedynie straciles kupe czasu i energii , ktora mogles spozytkowac w lepszy sposob. Chyba niezle znam jezyk polski [ tak sadze] , ale trudno mi przebrnac przez Twoje wywody. Pamietaj , ze w stanie zlosci , trudno dokonywac prawidlowej oceny sytuacji . Jesli sa jakies ” perly” w Twoich tekstach to wierz mi , trudno je znalezc. Gdybys mogl napisac jednym zdaniem , o co Ci wlasciwie chodzi , byloby lepiej.
         Co do Peryskopa ? No coz , uwazam , ze sprawa komplikuje sie w zwiazku z tym , ze nie jest malym dzieckiem. Tylko wczesnie wykryta inteligencja jest uleczalna . Teraz na leczenie jest juz za pozno . Na szczescie….

         A Ty Fred przestan plakac tylko rob cos , zeby zajace wrocily na pola.

 5. alexirin 7 lutego 2012 o 9:27 am

  Ile tak naprawdę płacimy podatków? Jakie są koszta życia?

  1: http://www.youtube.com/watch?v=NWzdgHYPiIw
  2: http://www.youtube.com/watch?v=mnUhfSkdVCM

  • centurion 7 lutego 2012 o 10:05 am

   Tylko dlaczego PLN dalej nie rozumiem tego skrótu zł to rozumiem.

   • sebecx 7 lutego 2012 o 1:04 pm

    a co tu rozumieć: PLN to 1 PoLiN….

    • hjk 7 lutego 2012 o 8:52 pm

     Tłumaczyl to ktoś tak, ze zł był wtedy jak NBP był jeszcze bankiem polskim i złotówka miała jakies pokrycie w złocie w majątku narodowym, złocie, itd., waluta była „suwerenna”..
     Z chwilą denominacji zmieniono tez w międzyczasie status NBP, zdaje się też konstytucję i juz wtedy złoty stal się „wydmuszką” a NBP oddziałem czy kolejnym ośrodkiem międzynarodowej banksterii…

   • nowecant 8 lutego 2012 o 6:54 pm

    PoLski Nowy (Złoty)

  • Onufry 7 lutego 2012 o 12:25 pm

   Nic dodać nic ująć. Ale jełopy i tak zagłsują na PO. Bo ładnie wypają w tvn.

 6. theaspartam 7 lutego 2012 o 9:51 am

  London zion Olympics 2012 big ben destruction by illuminati- http://www.youtube.com/watch?v=onPvhLE0XVY

 7. centurion 7 lutego 2012 o 9:51 am

  „…w Stanach Zjednoczonych – systemu nieograniczonej wolności i zdrowego kapitalizmu.”

  Monitor ale żeś PRopagandę walnął. To mogło być prawdą w latach 80tych XX wieku nie teraz.

  • monitorpolski 7 lutego 2012 o 11:01 am

   Toż wyraźnie piszę, że to było w przeszłości.

   • centurion 7 lutego 2012 o 11:43 am

    Zwracam honor

 8. ALFA 7 lutego 2012 o 10:11 am

  A może wiadomości z POLSKI
  Kolejna reforma szkolnictwa: Pożegnanie z liceum ogólnokształcącym

  Reforma, która po wakacjach 2012 r. roku wchodzi w życie, ostro tnie godziny przedmiotów na poziomie podstawowym. Znika 90 godzin historii, 60 języka polskiego i 120 przedmiotów ścisłych – wynika z wyliczeń ekspertów oświatowych.
  Licealiści będą musieli wybrać profil kształcenia. W praktyce w wieku 15 lat zdecydują, czy zostaną humanistami, inżynierami czy ekonomistami. To o tyle istotne, że wybierając nauki ścisłe, przestaną uczyć się przedmiotów humanistycznych. I odwrotnie.
  Zreformowane liceum redukuje liczbę lekcji w nauczaniu podstawowym, dodaje godziny rozszerzone. Uczniowie stracą w 3-letnim cyklu nauczania: 2 godziny polskiego tygodniowo, 3 godziny historii, 2 lub 3 godziny biologii, fizyki, chemii, 2 geografii, 1 wiedzy o społeczeństwie, 1 informatyki – tak przewiduje reforma autorstwa byłej minister Katarzyny Hall
  Duch minister Hall sieje analfabetyzm
  Wchodząca do liceów reforma autorstwa Katarzyny Hall może obniżyć poziom wykształcenia uczniów – uważają środowiska naukowe i wielu nauczycieli. Ich zdaniem z planów lekcyjnych licealistów zniknie zbyt wiele godzin przedmiotów na poziomie podstawowym.
  http://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/590664,kolejna_reforma_szkolnictwa_pozegnanie_z_liceum_ogolnoksztalcacym.html

  • szuwaxpl 7 lutego 2012 o 10:19 am

   Pięknie k…a pięknie, za parę dekad jak świat będzie istniał, to już tylko będą newsy – polskie obozy koncentracyjne, naziści byli mądrym narodem, niemców kochać i sznować za Adolfa. A’ propos Adolfa – to pierwszy, który gnębił palaczy, palący niemiec był wart tyle co żyd 😉
   Jakoś idea wpojona przez Adolfa wchodzi od paru lat w UE 😦

   • Hix 7 lutego 2012 o 10:48 am

    od tego trzeba zacząć że cała UE to twór stricte post nazistowski, kierowany przez goldman sachsy i inne une.

   • centurion 7 lutego 2012 o 10:53 am

    Nie chcesz powiedzieć chyba że nie widzisz analogi legislacyjnej między UE a III Rzeszą większość dyrektyw to poza zmianami kosmetycznymi ustawy wprowadzane za rządów Hitlera on też chciał zjednoczonej Europy.
    Rozumiem że również pewny jesteś co do tego że Narodowysocjalizm to skrajna prawica?
    Śnij dalej.

   • iHe 7 lutego 2012 o 10:58 am

    Nie sposób nie wkleić tak kompleksowej diagnozy stanu psychicznego osoby ,która za tym stoi i której to sztab PRowski nagminnie nadużywał/a tej metody do zwalczania oponentów..A teraz nie wykluczone,że ten sam sztab taką oto cenzurkę wystawia..
    (Ale się ktoś wyzłośliwił ;)w każdym razie bardzo sprytny text)

    Cytuje z forum onet ,bo szkoda takiej perełki.
    [Aczkolwiek Palikot już się zbliża..[
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-o-premierze-tusk-zaczal-blaznowac-stal-sie,1,5019480,wiadomosc.html#mark

    „Donald Tusk może być chory na SCHIZOFRENIĘ

    W 2007 roku, jakó ówczesny sympatyk PO, zastanawiałem się, czy w Polsce może pojawić się gorszy premier i rząd od tego, co zaproponował nam Jarosław Kaczyński ze świtą. Myślałem, że taką nieudolność trudno będzie komukolwiek przebić. A jednak się myliłem. Po 5 latach premierostwa Donalda Tuska i jego ekipy z przykrością stwierdzam, że popularny Sondażowy Donek pod tym względem prześcignął popularnego Prezesa. Im bardziej Donald Tusk i jego rząd popisywał się niekompetencją, tym bardziej odsuwałem się od sympatyzowania z PO, aż w końcu przestałem popierać tą formację, stając się obywatelem apolitycznym. Jednocześnie zastanawiałem się nad tym, co się dzieje z Donaldem Tuskiem. Po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, iż nasz obecny premier może cierpieć na schizofrenię.

    Schizofrenia jest to zaburzenie psychotyczne, które charakteryzuje się zniekształceniem odbioru rzeczywistości oraz zaburzeniem w funkcjonowaniu.

    Wśród ogółu objawów, które z łatwością można u Donalda Tuska zaobserwować, należą:

    – urojenia (czyli fałszywy sąd, który trwa pomimo dowodów na jego nieprawdziwość): np. Polska widziana jako zielona wyspa, a mieszkańcom kraju żyje się lepiej niż kiedykolwiek

    – urojenia tożsamości religijnej lub politycznej: np. koalicyjna komitywa dwóch dychotowmicznych pod względem ideowym formacji politycznych, czyli PiS-u i SLD. Swoją drogą dziwne jest to, że Donald Tusk nie podnosi argumentu, iż PO i PiS to w rzeczy samej dwie bratnie partie w AWS-owskim duchu

    – urojenia nadludzkiej mocy/możliwości: np. expose, w którym Donald Tusk przedstawił szereg obietnic, których realizacja przekroczyła możliwości jego skromnej osoby oraz jego ferajny rządowej

    – urojenia prześladowcze: np. ustawiczna nieufoność wobec Schetyny i Komorowskiego, którzy knują jak by tu Donalda Tuska wygryźć z funkcji premiera

    – błędne skojarzenia: ten podpunkt nie wymaga komentarza, gdyż jak Donald Tusk intepretuje rzeczywistość, każdy słyszy

    – aspołeczność: jak powszechnie wiadomo, Donald Tusk nie lubi ludzi, ma awersję do społeczeństwa. Szczególnie wadzą mu emeryci i renciści, których ustawicznie w zaowaluowany sposób pyta – „Pomożecie?” (parafrazując słynne gierkowskie „Pomożecie?”), jak również kibice (nie kibole) z transparentami oraz internauci

    – apatia: prowadzenie polityki „strusia”, czyli chowanie głowy w piasek albo chowanie się w szafie podczas znaczących wydarzeń politycznych, społecznych i gospodarczych; brak reformatorskiego zacięcia

    – znacząca i szeroko zakrojona zmiana zachowania: gwałtowne zmiany zachowań charakteryzujące się szybkim przechodzeniem od stanu euforii do furii (np. konwencje partyjne, spotkanie z rodzinami ofiar katyńskich)

    – bezcelowość

    – bezczynność

    – zaabsorbowanie sobą

    Z powyższego wynika, że objawów schizofrenii jest sporo i właściwie dotyczą dwu głównych sfer psychiki: myślenia (rozum, umysł, intelekt) oraz emocji (uczucia, wrażenia, intuicja). Chory wypowiada niezrozumiałe sądy, które jednak są tajemnym językiem schizofrenii. Istnieje bowiem coś takiego, jak „prawda urojeń”, czyli nie wszystko, co mówi pacjent, jest nic nie warte. W pewnym sensie w chorobie dochodzi o skupienia uwagi właśnie na kwestiach życiowych. Chory pyta swymi urojeniami o prawdę istnienia. Jeśli chodzi o emocje, to przeważnie jest to spłycenie, obojętność, apatia, rzadziej – rozszczepienie, sprzeczne emocje, ambiwalencja. Emocje jakby zanikają, co widać w mowie ciała. Wyraz twarzy maskowaty, ruchy zubożone, mimika posągowa. Chory tłumi złość, żal, gniew, ale tłumiąc wywołuje objawy w innych sferach (rozum, intelekt). Dlatego nie powinno się tłumić negatywnych emocji chorego. Trzeba pozwolić mu się wyżalić, nawet agresywnie.”

    Koniec cytatu;)

    Schizofrenia pojawia się też w przypadku źle pojętego rozwoju duchowego..:P
    Nie utożsamiam się z poglądami ,wklejam jako ciekawostkę do pośmiania się z rooTkita 2ska.

  • centurion 7 lutego 2012 o 10:40 am

   Trzeba wybrać kim zostaniesz w mrowisku żołnierzem, robotnikiem, trutniem czy królową tak mamy już ten system syndrom ula działa.
   Hive uber alles

  • O Rzesz 7 lutego 2012 o 10:53 am

   Polscy dentyści mają poziom wiedzy jaki zachodnim ich odpowiednikom nigdy nie był dany.
   Tam to jest zwykły rzemieślnik.
   U nas lekarz!. Nie tylko tytularnie.
   Pomijam ogólne błędy edukacyjne jakie są udziałem wszystkich specjalizacji medycznych ale na tle zagranicznych odpowiedników wypadają jeszcze, w większości, imponująco.
   Obecnie na kursach szkoli się ostatni rocznik dietetyków którzy mieć będą poziom wiedzy zbliżony do tego ze studiów.
   Polacy zawsze fascynowali zachód wszechstronnością i umiejętnością nieschematycznego myślenia.
   Zarówno w dziedzinie nauk humanistycznych jak i ścisłych.
   To się pomału kończy za sprawą pasożytów.

   • O Rzesz 7 lutego 2012 o 11:03 am

    PS Matura to bzdura http://www.youtube.com/watch?v=eNjXWSsqfpE

    • hjk 7 lutego 2012 o 9:01 pm

     Oczywiście to była represja zaborcza wprowadzona po powstaniu albo w 1948 albo w 1863, jak ludzie nie chcieli się uczyć rosyjskiego i miało ich to zmusić, a potem wprowadzono naukę po rosyjsku, nie wiem jak to było w pruskim, ale chyba podobnie. Marnowanie czasu uczniów i nauczycieli oraz pieniedzy podatników…

   • sebecx 7 lutego 2012 o 1:18 pm

    @ O Rzesz ……widać zagranica ma jeszcze odrobinę prawidłowości w nazewnictwie… ja zadam tutaj pytanie na które może ktoś mi odpowie: Czy widział ktoś wyleczonego zęba przez dentystę? podkreślę WYLECZONEGO ..bo ja nigdy .. tak więc to nie lekarz !!! a co najwyżej rzemieślnik …czy widział ktoś, aby chirurg wyleczył pacjenta, bo ja nigdy … …..zwłaszcza onkolodzy chirurdzy lubują się lekarzami zwać …. ot taki żydowski podstęp jak ze szczepieniami…

    a co do tego to i owszem się zgadzam: Polacy zawsze fascynowali zachód wszechstronnością i umiejętnością nieschematycznego myślenia.

    • O Rzesz 7 lutego 2012 o 2:15 pm

     Nie przesadzaj.
     Kiedy styl życia jaki, w większości, prowadzimy spowoduje że ząb zaczyna psuć się z zewnątrz lub od środka nie zastanawiamy się czy dentysta wyleczy nam zęba czy tylko zlikwiduje ból!.

     Złe nawyki żywieniowe nie pojawiły się wczoraj. Próchnica jest w Polsce od dziesiątek lat problemem.
     Zanim jeszcze nastąpiła tak wielka chemizacja żywności.

     Ja dentystów szanuję.
     Znam taką panią która kierując się jedynie przeczuciem odmówiła agentowi sanepidu zaszczepienia się „przeciw” świńskiej grypie i nigdy nie szczepiła „przeciw” zwykłej grypie ani siebie ani swoich dzieci.
     Umie to czego ją nauczono ale jest otwarta na nowe idee.
     Wiedzę o prawdziwej roli witamin i minerałów w naszym życiu przyjęła bez obiekcji.

     Są lekarze i „lekarze” tak jak w całym narodzie są ludzie i „ludzie”.
     Nasza rola w tym by podsunąć wiedzę jak największej ich liczbie.
     Wiedzę marginalizowaną i zatajaną specjalnie by nas osłabić fizycznie i intelektualnie.

     Student który ma do przeczytania i zapamiętania kilkadziesiąt grubych książek w pierwszym roku studiów nie ma czasu na zastanawianie się czy ta wiedza jest pełna.
     Młodzi wierzą w to bo cały internet czy TV nie mówią o planach satanistów i NWO prawdy a jedynie fragmentaryczne i okazjonalne półprawdy i przeinaczenia.

     Uczą się tego co każą im profesorowie wierząc że to jest właśnie to co jest prawdziwe!.
     To nauczyciele akademiccy są winni że większość tego środowiska służy pasożytom.
     Ani oni ani rodzice nie przekazują młodym prawdy więc mamy to co mamy.

     Kolejne pokolenia lekarzy są tak samo ogłupiane jak reszta narodu.
     Kiedy już tkwią w środowisku kryją się nawzajem bo to naturalne.
     Wielu z nich zdaje sobie sprawę z tego co się święci.
     Nie szczepią swoich dzieci.
     Oficjalnie jednak nie występują przeciw systemowi. Mało kto ma siłę być doktorem Judymem.
     Tak działa system na wszystkich ludzi.
     Zamiast ich wyśmiewać trzeba im otwierać oczy i pokazywać w jakim zakłamaniu żyją!.

     • sebecx 7 lutego 2012 o 4:38 pm

      @ O Rzesz nie dyskutujemy o stylu życia….
      „Mało kto ma siłę być doktorem Judymem.” ..to racja.. a poza tym mało który zostaje lekarzem z taką intencją, a jak zostanie to go naprostują… od ponad 10 lat obserwuję/obsługuję/uczestniczę w konferencjach organizowanych dla lekarzy przez koncerny farmaceutyczne … wiele lat temu jak kartel zwoływał doktorów na pranie łbów to catering całe szynki pieczone na deskach wnosił, kiełbasy na patykach, raki i wina wszystkie kolory… sery wszystkich odcieni…dziwek tylko brakowało…. jak łapówy wzięli „wyżej” to teraz tylko kawka i cetryfikaty oraz PUNKTY hehehe… doktory muszą zebrać określoną liczbę punktów co roku…nawet nie wiem jak można by określić większość z nich, a młodzi są już doskonale zaprogramowani do handlu prochami i wykonawstwa szeroko pojętej eugeniki.. tym gorzej to o nich świadczy… ale cóż Zibi Brzeziak pisał, że ludzie będą chcieli być zwolnieni z myślenia, a specjalizacje ich uwięzią …. tak się składa że mojego Ojca truli prochami przeciw gruźliczymi błędnie ją u niego rozpoznając … „Bo takie mają procedury” …badania nie potwierdzały gruźlicy, a oni prochy, bo takie maja procedury… dopiero tomograf wykazał, że to nie gruźlica … ale i tak dostał prochy ….więc sorry to nie są LEKARZE !!! – ONI przestrzegają jedynie procedur – a nie leczą…. takie właśnie działają rozwiązania eugeniczne dla Polin…..może rozwięrcanie zęba i TRUCIE nerwu to też leczenie? .. no sorry… i ja ma ich za to szanować… wiele słyszę o czym rozmawia doktorstwo na takich szkoleniach i na pewno nie jest to dobro pacjenta… zdziwił byś się i to bardzo… można zaryzykować, że spora część to inna rasa… po prostu…
      „Młodzi wierzą w to bo cały internet czy TV nie mówią o planach satanistów i NWO prawdy a jedynie fragmentaryczne i okazjonalne półprawdy i przeinaczenia.” – oni nie chcą w to wierzyć, bo telewizja zaprogramowała ich inaczej… oni chcą tego co koledzy za granicą i osiągną to nawet po trupach w pełnym tego słowa znaczeniu…
      Kadra szkoleniowa wie o tym ale nic nie zrobi, bo Big Pharma trzyma ich w szachu !!! .. i ja mam mówić, że to lekarze?
      „Są lekarze i „lekarze” tak jak w całym narodzie są ludzie i „ludzie””. – widzę to doskonale na
      konferencjach … wiem, że to ofiary, ale ich nie darzę szacunkiem tak jak oni większości pacjentów..
      . szanuję natomiast homeopatkę która leczy mnie, moją rodzinę, znajomych i ich zwierzęta.. to jest dopiero lekarz !!! nawet psa Ci wyleczy jak potrzeba !!! i to jest jeszcze jeden problem anty homeopatów tak przy okazji – placebo które dział na zwierzęta…. łeh łeh łeh…

      odbiegając od tematu przewodniego dyskusji zamieszczam foto z pewnego filmu:

      gdzie w tle na popękanej szybie jest spirala… kto wie czemu służą te wszechobecne spirale? … czy przypadkiem nie jakiemuś rodzajowi opętania, że tak powiem…

      • hjk 7 lutego 2012 o 9:12 pm

       Spirale i koncentryczne okręgi wyjaśnione w postach antymaterialnego jako znaki NWO. Mozliwe że mają również okultystyczne konotacje, a-mat przypisywał im rolę znacznika zdobytego terytorium…

       A co do leczenia zebów to gościu tu propaguje swoją książkę o naturalnym ich leczeniu za pomocą odpowiedniej diety, rozdział mozna przeczytać za darmo, różne informacje na stronie, ale po angielsku.

       GNM psucie zębów postrzega w kategoriach reakcji na konflikty. Dopiero ich rozwiązanie moze skutkowac ich wyleczeniem, ale zanim to się stanie dentyści wypełniają ubytki czy wyrywają zeby i po leczeniu…

       • hjk 8 lutego 2012 o 4:12 am

        nie dałem linka do naturalnego leczenia zębów:
        http://www.curetoothdecay.com/?awt_l=BKmDl&awt_m=3l8Lqwl3g22pPFS

        „trucie nerwu nie jest leczeniem to ja się pytam jak w inny sposób mam pomóc człowiekowi który ledwo oddycha tak go boli ,gdy nie usuniemy tego nerwu w znieczuleniu lub nie zatrujemy to boleć nie przestanie i kropka ”

        Nie wiem, ale jakby wszystko bolące truć i usuwać, to wkrótce niewiele z człowieka by zostało 😉
        To już sprawa dentystów, by coś z tym zrobić, no chyba, ze stan jest juz tak fatalny, ze nic innego nie mozna zrobić.

        Ja np. nigdy nie byłem z takim bólem u dentysty albo jakąś opuchlizną, a 1/3 zebów ma juz usunięte nerwy… czy to nie jakaś przesada?
        Tak tylko pytam…
        Jesli sa niepotrzebne chirurgiczne zabiegi, to moze i z tymi zębami…
        Moze to tez jakiś fałszywy paradygmat…?

        • sebecx 8 lutego 2012 o 10:32 am

         większość maszyn dentystycznych to spod znaku swastyki pochodzi … ból zęba można przetrzymać tak samo jak tatuaż na brzuchu… boli i to bardzo ale to kwestia psychiki…

        • hjk 8 lutego 2012 o 11:14 am

         Mnie dentystka opowiadała o bezrobotnym, który raz ze nie miał kasy na leczenie zebów, ale i bał się panicznie nawet do państwowego i skutek był taki, ze miał zgorzel w wiekszości zebów, dosłownie gangrenę dziąseł i szczęk – zobaczyła wręcz podręcznikowy przypadek…
         Niestety nic ise nie dało zrobić i człowiek zmarł…
         ból jest sygnałem, ze coś trzeba zrobić, a zazwyczaj ludzie czekają, jak jest za późno…
         gdyby opracowane jakieś szybkie metody rewitalizacji w stosunku do opisanych w tym artykule poniżej od @Annah
         Dentystyka interwencyjna i protetyka jest OK, ale brakuje własciwej profilaktyki i właściwego leczenia, jak wynika z artykułu, jedyną byłby powrót do własciwej diety i zbilansowanie organizmu, ale szkoda, ze nie ma czegoś na szybko…
         Podobnie z medycyną – ta interwencyjna i chirurgiczna jest OK, ale jeśli chodzi o leczenie przyczyn to kiepsko, moze z profilaktyką czasem lepiej…

         Wiem, ze małym dzieciom lakieruje się zęby i to trochę pomaga. Zresztą u naszego małego po wypadnięciu plomb (których i tak się dobrze nie zrobi z powodu „kręcenia się” i niecierpliwości dziecka), próchnica się zatrzymała i teraz jak wypadają ‚popsute” mleczaki mam możliwość bliższego ich „zbadania” 🙂

        • esculap 8 lutego 2012 o 11:49 am

         @hjk Nie będę moralizować , ale każdy musi zrobić rachunek sumienia na temat swojej higieny j ustnej sam, czy myje zęby dokładnie , miękką i gęstą szczotką , czy czyści między zębami( czyszczenia między zębami musi nauczyć fachowiec lub praktyk , z narysowaniem o co chodzi i dobraniem odpowiedniego rozmiaru szczoteczki ) Powiedz z ręką na sercu czy te wszystkie dziury zrobiły się w zakamarkach które cieżko domyć czy centralnie na srodku jedynki gdzie łatwo umyć. Przy dobrym myciu (miejsce przy miejscu pasta jest zbędna ale takie mycie jest nieprzyjemne) bo mycie zębów jest jak zmywanie naczyń , usuwamy te same zanieczyszczenia – jedzenie , teoretycznie można zmywać bez detergentu.Ja każdemu powtarzam lepiej zapobiegać niż leczyć i naprawdę mam już sporą grupę pacjentów którzy nie mają nowych dziur. Niestety wszystkie zęby które mają wypełnienia muszą być serwisowane do końca życia bo po jakimś czsie tracą szczelność ( buty też się zużywają) i to święta prawda ,że każda plomba jest jak drewniana noga , a nie prawdziwy kawałek własnego ciała. Zapobieganie nie jest drogie , szczoteczka miedzyzębowa to koszt ok 5-6 zl ( starczy na kilka miesięcy ) szczotka o odpowiedniej gęstości miękkości do umycia reszty 16 zl i slogany że trzeba ją wymieniać co 3 miesiące nie do końca są prawdziwe , trzeba zmienić jak włosy wygną się na boki , bo wtedy przestaje dobrze czyścić. Jedna firma w Europie wedle mojej wiedzy rodzi porządne szczotki , nie będę podawać nazy , chyba że będziecie chcieli , żeby nie być posądzoną o reklamowanie , ale takia jest prawda. Dieta może i fajnie , ale ciężej wykonalne , a na owoce morza trzeba niźle uważać po Fukuszimie , no i drożej wychodzi . I naprawdę chciłabym zobaczyć , że po diecie odrośnie żąb , to byłby prawdziwy przełom.

        • jerkey 8 lutego 2012 o 12:04 pm

         @eskulap ja bardzo proszę o wskazanie, które szczoteczki są dobre.

        • hjk 8 lutego 2012 o 12:46 pm

         musisz przecytać ten art. od Annah…
         Mnie dentystka powiedziała, ze z tym szczotkowaniem też nie trzeba przesadzać, bo sobie można pościerać szkliwo, a wtedy będzie problem.
         Szczoteczek międzyzebowych tez nie polecała ze względu na ranienie dziąseł, co najwyzej OSTROŻNE nitkowanie…
         A „dziury” robią się owszem „na stycznych” to fakt, ale paradoksalnie „na żujących” też, co przeczy teorii o niedoczyszczeniu, bo przecież tam jakby „samo się czyści”, a dodatkowo jeszcze szczotka łątwo sięga…
         No i zęby psują się „od wewnątrz”, bo jak już faktycznie zrobi się dziureczka „na zewnątrz”, to oznacza, ze w środku już nie ma tak ok. 1/4 zęba…

      • esculap 7 lutego 2012 o 11:14 pm

       ja akurat jestem dentystą i nie mam nic przeciwko alternatywnym metodom leczenia, bioenergoterapii doświadczyłam z zaskakującym rezultatem na sobie , nie daję rodzinie chemii do jedzenia w miarę możliwości , ograniczyłam do minimum chemiczne kosmetyki i pacjentom też przekazuję cenną wiedze , ale jak ktoś pisze że trucie nerwu nie jest leczeniem to ja się pytam jak w inny sposób mam pomóc człowiekowi który ledwo oddycha tak go boli ,gdy nie usuniemy tego nerwu w znieczuleniu lub nie zatrujemy to boleć nie przestanie i kropka . Ale powiem przedmówcy dlaczego do tego doszło , w 99 % przypadków na własne życzenie , żeby próchnica doszła do nerwu to trzeba dziurę w zębie pieczołowicie hodować 2-3 lata i nie pokazywać jej dentyście , a żeby dziura się pojawiła to trzeba niedostatecznie myć zęby.
       Osobną sprawą jest to że przeciętny człowiek pomyśli co leje do baku w samochodzie , ale nad szczotką do zębów nie zastanawia się ani przez chwilę. Popatrzcie na swoję prawie łyse szczotki wiodacych producentów a potem pomyślcie czy szczotka do zamietania podłogi też ma tak mało włosów i czy dobrze by zamiatała , następnie czyszczenie między zębami , do tego trzeba mieć drugą mikroszczoteczkę , a pasta to wszystko jedno , też uważam że fluor jest niepewny pod względem ogólnego zdrowia. No i nadużywanie płukanek ,,, i tak można bardzo długo

       • Annah. 8 lutego 2012 o 9:50 am

        Podejrzewam że tego na stomatologii nie uczą, ale każdy uczciwy w swym zawodzie dentysta powinien przekazywać tę wiedzę swoim pacjentom, iż próchnicę można zatrzymać a nawet cofnąć dzięki odpowiedniej dieciehttp://www.igya.pl/schorzenia-choroby/80-choroby-zebow/436-leczenie-prochnicy-zebow-naturalnym-odzywianiem.html

        • hjk 8 lutego 2012 o 10:59 am

         dzieki za ten link, trzeba by to zaktualizować do naszych okolic, bo nie ma u nas np. owoców morza…
         Ale inne rzeczy są…
         Autorem zresztą jest ten człowiek z linka po angielsku…

       • O Rzesz 8 lutego 2012 o 5:04 pm

        Do szczoteczki dodam jeszcze nić dentystyczną.
        Dopóki sam tego nie stosowałem nie miałem pojęcia jak bardzo pomaga ona
        w utrzymaniu higieny zębów !
        Zakup takiej nici to nie majątek a naprawdę jest bardzo skuteczna. W połączeniu ze szczoteczką z niefluoryzowaną pastą do zębów powinna stanowić podręczny zestaw każdego człowieka.
        „Każdego pojedynczego” jak mówią Anglosasi. 😀

        • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:50 pm

         Ja poleciłbym jeszcze klucz francuski, jest świetny w nagłych wypadkach.

      • O Rzesz 8 lutego 2012 o 12:01 am

       Masz rację.
       Szczęście od Boga jednak że mamy możliwość spotykać różnych ludzi.
       Ty spotykasz dorobkiewiczów i karierowiczów.
       Ja ludzi nieco bardziej oddanych swojej pracy.
       Niestety „twoich” jest dużo więcej. To nie ulega wątpliwości. Ale też nikt nie powiedział że wszyscy pójdą do Raju.
       Są w większości świadomi tego że to co robią jest złe. A przynajmniej że coś jednak jest nie tak.
       Rozliczenie nastąpi.
       Jeśli nie tu to tam, po życiu, na pewno.
       To mogę wszystkim zagwarantować.

      • monitorpolski 8 lutego 2012 o 1:00 am

       Dobrześ podsumował! Niewielu jest lekarzy z prawdziwego zdarzenia, Znam takiego jednego, już w Norwegii, bo tu mu zabrali prawo wykonywania zawodu, za to że ujawnił korupcję w Białymstoku – wspólnie z policją dokonał prowokacji na szefie, ten się złapał i wziął 5 tysięcy. No i ostatecznie szef (Żyd) nie winien, a ten 5 lat ciągany po sądach, tylko dlatego wyrobił bo miał spore oszczędności. Powygrywał nawet kilka spraw, ale uwalił go sąd lekarski. Mam zresztą z nim nagrania, może kiedyś wsadzę…
       Ten właśnie lekarz ostrzegł mnie przed tabletkami na nadciśnienie, które mi „profilaktycznie” zapisał inny lekarz. Odkąd przestałem brać, o wiele lepiej się czuję, nie mówiąc o tym, że nie mam nadciśnienia!

       • Annah. 8 lutego 2012 o 9:38 am

        Marek, czy pamiętasz nazwę tego leku, warto o tym wiedzieć.

        • hjk 8 lutego 2012 o 10:30 am

         za grypy666 ludzie wskazywali, ze wiele leków „na coś” lubi własnie wywoływać „podobne objawy” czyli to ‚coś” – tak jest ze szczepionkami, z osławionym tamiflu, itd…

       • Irol 8 lutego 2012 o 10:51 am

        Panie Marku, a może coś więcej o tych tabletkach? Mam dwoje starszych rodziców którzy jedzą te tabletki żeby obniżyć ciśnienie i zacząłem się martwić.

        • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:44 am

         Nie jestem lekarzem, nie mogę dawać żadnych rad. Brałem propranolol, potem atenolol, coś tam jeszcze, byłem ospały, ale nie mogłem spać w nocy, poza tym z internetu wyczytałem, że te leki powodują ryzyko raka prostaty i inne schorzenia. Lekarz (doktor kardiologii) powiedział „daj sobie spokój z tym świństwem, przestań to brać, będziesz szybszy i się lepiej poczujesz”. Dodam, że nie miałem nigdy zbyt wysokiego ciśnienia, góra 140 -150 / 90. Teraz mam normalne, przestałem mierzyć. Trzeba znaleźć naprawdę dobrego lekarza i się poradzić – być może są leki, które nie powodują tych czynników ubocznych. A przecież są też naturalne zioła i rośliny stabilizujące ciśnienie (czosnek).
         Branie tabletem zalecił mi lekarz mojego ojca, który co roku każe mu się szczepić na grypę – niedawno się to skończyło niemal tragicznie – zawałem. Mimo to nie przetłumaczysz, ludzie wierzą lekarzom jak bogom. Nawet nie czytając ulotek dołączonych do lekarstw.

  • monitorpolski 7 lutego 2012 o 11:01 am

   Samodokształcać się! Kursy z wszystkich dziedzin na DVD, podręczniki interaktywne. Można olać ten system szkolenia.

   • jakzawsze 7 lutego 2012 o 9:50 pm

    Tak jest „Samodokształcać się!” …. są sprawy co nas nogdy nienauczy MAINSTERAM

    … szkoły lumienackie kształcą tylko po to lUdzi aby byli dla nich użytecznymi idiotami … „MIND CONTROL” , na ich chore psychopatyczne realizacji planów „ILUMINOWANIA”
    A wygląda to tak :

    … a tutaj jest muzemum tego artysty-malarza , gdzie ludzie oglądają te obrazy

    http://www.neilhague.com/viewpage.php?page_id=20

  • mirek 7 lutego 2012 o 11:33 am

   ‚nauka’ to i tak w większości propagadna, a nauczyciele po-komuna w mianią więlkości…
   choć w zasadzie to te „wierzunce do kościoła chodzące” były ze dwa razy gorsze
   trochę mi tu trudno ukryć złośliwą satysfakcję, że może zostaną bez pracy…

  • Iwan 7 lutego 2012 o 1:31 pm

   To akurat jest jedno z lepszych rozwiązań do jakich doszedł nasz rząd w ostatnim czasie, wy chyba zapomnieliście jak było w szkole, młodzi ludzie sami muszą decydować co lubią i co chcą robić, a nie uczyć się wszystkiego naraz w tym rzeczy których nie lubią i nigdy nie będą z nich korzystać, gratulacje dla pani minister.

   • O Rzesz 7 lutego 2012 o 4:46 pm

    Nieprawda. Od specjalizacji są zawodówki/ technika których już prawie nie ma i studia.
    Licea ogólnokształcące miały dać co inteligentniejszym ludziom czas na poznanie wiedzy w szerokim tego słowa znaczeniu i skrystalizowanie poglądu co chcą, potencjalnie, robić dalej.
    To kuźnia osobowości.
    Tak bywało przynajmniej przed wojną ale i za czasów PRL trafiały się szkoły z ambitną profesurą.
    Teraz to upada.
    Wszystko się homogenizuje a ludziom zawęża się horyzonty by byli sprawnymi trybikami w lichwiarskim świecie.
    Jeśli tego nie widzisz to nie dziwię się że ci co stoją przy korycie chętnie wykorzystują nasz letarg.
    Identyczne zjawisko występuje w polityce.

    • hjk 7 lutego 2012 o 9:28 pm

     Włądzunia uznała ze w społeczeństwie nie sa potrzebni ludzie myślący, tylko automaty podtrzymujące system, wiec likwidują szkoły, które dawały jakieś horyzonty i ograniczają takież przedmioty. Pozostaną tylko prywatne, o ile zezwolą i nie wykończą w inny sposób jaką biurokracją, itd.
     to samo na uniwersytetach – redukcje i likwidacje…

  • Totalsky No Problemsky 8 lutego 2012 o 1:53 am

   @alfa
   ważne jest tylko to, żeby „nowy narybek” umiał obsługiwać czytniki kodów do e-konta w e-banku; cała reszta to marnowanie kasy……; oczywiście – muszą jeszcze umieć czytać (reklamy) i pisać (esemesy – po 3,44 za minutę); ale tyle to nawet tresowana małpa potrafi; a najgorsze w tym wszystkim jest to, że to stado się na to bezrefleksyjnie godzi; wiecie co (bluźnię!)? – myśmy (my – ludzie) sobie na taki stan rzeczy zasłużyli!

 9. theaspartam 7 lutego 2012 o 10:23 am

  Aktualizacja- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7069540-sztuka-przetrwania-w-godzinie-w-jak-wojna-?page=last

  • centurion 7 lutego 2012 o 8:44 pm

   Bardzo ciekawe proponuje zmontować jakiś kilkuminutowy filmik o tym co należy mieć i gdzie i co szukać w takim przypadku bo na stare filmy rodem z OC raczej nie można liczyć.

  • Made in China 8 lutego 2012 o 1:35 pm

   Po pierwsze proponuję zamieścić radę jak nawiać z miasta gdy brak komunikacji i paliwa.
   Oczywiście omijając bandytów i szabrowników
   Gdzie zdobyć broń lub jak wykonać samemu
   Gdzie się zamelinować lub jak wykonać schronienie.
   A takie pytania nasunęły mi się po włamie na moją chatę. Nawet z piwnicy 3 worki ziemniaków ukradli. Co niektórzy polecali na tym forum zabrać kasę z banków. Hm. Na chacie za to poderżną gardło. Więc może lepiej nie bo i tak przepadnie. To się dzieje w czasie pokoju. Co będzie w razie w.. to nie chcę myśleć.

   • hjk 8 lutego 2012 o 3:16 pm

    Jest kilka rad na to wszystko – niekoniecznie trzeba wiać z miasta, moze lepiej zorganizować się w jakies grupy samoobrony i dostawcze…
    A jak wiać, to nigdy nie mieć baku pustego, tylko z połowę co najmniej…
    Gorzej jak wszystko zostanie zakorkowane – to albo terenówka pozostaje albo rower.
    Broń albo zdobyć legalnie za pozwoleniem albo kupic dobre wiatrówki, gaz, jakąś białą można…
    Chatę musisz sam opancerzyć, zabezpieczyć i uzbroić zgodnie z własną pomysłowością…
    Z pieniędzmi faktycznie jest pewien problem, bo gangsterzy mogą dostać/zdobyć listę wypłacających z banku i „zgłosić się” po ka$ę…
    musisz zamienic na środki trwałe albo dobra inwestycyjne, ew. w razie czego wymienne, a gotówki o tyle o ile, a nie żeby spac na niej (w materacu) 🙂

    Co do reszty, to były już tu na blogu linki survivalowe, najpierw musisz zgromadzić listę niezbędnych rzeczy, one też przydają się w codzienności – siekiera, noże, dobre buty, ubrania, itd.

 10. wacpan 7 lutego 2012 o 10:26 am

  http://vod.gazetapolska.pl/1143-wyborcy-po-zakazany-film

 11. ALFA 7 lutego 2012 o 10:34 am

  Evidence – Przemilczany Dowód, że telewizja…

 12. Hix 7 lutego 2012 o 10:45 am

  co do zamachów w londynie podczas olimpiady, myślę że miałyby miejsce dopiero wtedy kiedy inne prowokacje by nie dały dostatecznego pretekstu na do ataku Iran(póki co obecna taktyka polega na prowadzeniu cichej wojny aż Iran sam wystrzeli, niby jako pierwszy na oczach całego świata) , chociaż daje to także dalszą furtkę do wprowadzenia na jeszcze szerszą skalę światowego zamordyzmu

 13. Jony 7 lutego 2012 o 11:30 am

  Ja sądzę że ludzie nie są tak doszczętne źli choć mogę się mylić. I prawdopodobnie może być tak że za tymi iluminatami stoi jakaś rasa obcych która nas kontroluje po przez iluminatów. A po zachowaniu ludzi widzę że raczej żadnego większego oporu nie zdziałamy. Oni rządzą światem nie od dziś.

 14. Pingback: Alex Jones ,czyli gdzie jest prawda. « Zenobiusz's Blog

 15. Sully 7 lutego 2012 o 11:52 am

  Coraz mniej podoba mi sie ten nasz „nie rząd” . I nei chodzi to o to jaka to partia, ale że nie słuchają co się do nich mówi. ten wczorajszy show ” pic na wode fotomontaż” po co k…duskutować, skoro na wstepie ktoś mówi, że nei zmieni zdania? I jeszcze ta pseudo reforma emerytalna,dupiata reforma szkolnictwa, a niech idą po całościi pracujmy do 80 roku życia a co! Ciekawe tylko jak im zwiazki na ulicę wyjdą.

  • centurion 7 lutego 2012 o 12:11 pm

   A proposik 80 lat pracy w kamieniołomach
   http://www.sfora.pl/Tu-beda-pracowac-do-75-roku-zycia-a40290

   • AQQ 7 lutego 2012 o 12:59 pm

    Będąc właścicielem banku mogę pracować przeważnie w dobrym stanie zdrowia do setki i umrzeć na stanowisku pracy , nie ma sprawy!

    • Sully 7 lutego 2012 o 2:23 pm

     Będąc włascicielem korporacji również, tylko takich ludzi jest niewielu.

  • wolny 7 lutego 2012 o 4:48 pm

   Tu nie chodzi o wiek emerytalny ale o to aby odwlec placenie emeytur.
   Ludzie gdy przechodza na emeryture w wieku 65 lat zyja jeszcze tylko rok,gora dwa i juz po uciesze emerytura ,z prochu jestes i prochem sie stajesz.
   Moga nawet przyspieszyc ci ten proch jak rodzina cie skremuje,zawsze to taniej,ubioru i trumny nie trzeba ,wystarczy sloik po kiszonych ogorkach i prochy sie w nim zmieszcza z ciebie..
   Madre rzadzace glowy mysla aby nie placic emerytur ,pieniadze w kasie panstwowej zostaja na odszkodowania dla tych co potracili mienie gdy przed Hitlerem uciekali.

  • Totalsky No Problemsky 8 lutego 2012 o 2:06 am

   @Sully
   Sullencjo…. – jakoś tak czuję, że 5 lat temu oboje byliśmy po tej samej stronie barykady: Tusk był fajny, rozsądny, nowoczesny, „kumający” tak jak my, a jedyną alternatywą (poniekąd – to była wtedy prawda) był szczerbaty, zakompleksiały, niekumaty, sfrustrowany, nieodpowiedzialny, zestresowany non-stop….. pan Prezes: a teraz…? pan Prezes jest constans… niech żyje stałość!! – ale pan Premier…. – a wiesz co? a ja bym mu wpierdolił!!! – gdyby mnie tylko wpuścił na boisko! pierwsza okazja, i już wślizgiem po kopytach!! a potem jeszcze a la Zidane! a potem już tak po chamsku: powtórka – „z byka” w czółko” – za zawiedzione (ostanie) nadzieje, na lepszą przyszłośc dla tego pojebanego kraju!! mam mordercze instynkty wobec Tuska i jego bandy (a Prezesa oszczędzę – zbyt cienki bolek, żeby wchodzić między wódkę, a zakąskę);

   • Sully 8 lutego 2012 o 8:33 am

    Tatalski, ależ wojownik sie w Tobie odezwał…czy mam się bać ? 😉 Ale masz wiele racji. że obecny premier może byś takim symbolem, zawiedzionych nadziei szczególnie dla młodszych pokoleń, ale dla starszych którzy liczyli na jakąś zmiane pewnie też. Ale zmienił się i to nie na lepsze, niestety. A te wszystkie reformy sa baniate i tyle. Wiem że to wszystko jest skomplikowane i rachunek ekonomiczny musi się zgadzać, ale pytam się gdzie sa ludzie w tym wszystkim?

  • Totalsky No Problemsky 8 lutego 2012 o 2:11 am

   @Sully
   pamietasz to „wiekopomne” pytanie spod Szydłowca: „panie premierze: jak żyć”?…. a wiesz co na to pan Premier? – Jak najkrócej, obywatelu!!!

 16. Dysk Usb (@DyskUsb) 7 lutego 2012 o 12:19 pm

  [Mateusza 24:1-51]

  Bóg nie pozwoli aby ILLUMINATI shakowali boską matryce (majstrowanie w genetyce DNA jak GMO/Invitro/Ludzie hybrydy), iluminati mają wyznaczony czas 6 tysięcy lat, oczym mówił Alex Jones !

  22 Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych owe dni zostaną skrócone.

  TUTAJ JEST ZAPOWIEDZIANE SFINGOWANE PRZYJŚCIE JEZUSA (?Projekt Blubim?)

  23 „A jeśli ktoś wam powie: ‚Oto tu jest Chrystus!’ albo: ‚Tam!’, nie wierzcie. 24 Bo powstaną fałszywi Chrystusowie oraz fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i dziwy, żeby — jeśli to możliwe — wprowadzić w błąd nawet wybranych. 25″

  TO MY DZISIAJ WSPÓŁCZESNI LUDZIE JESTESMY OSTANIA GENERACJA TEGO POKOLENIA O KTÓRYM JEZUS MÓWIŁ:

  „34 Zaprawdę wam mówię, że to pokolenie na pewno nie przeminie, dopóki się to wszystko nie stanie. 35 Niebo i ziemia przeminą, lecz moje słowa na pewno nie przeminą.”

  NIE WIERZCIE ŻADNYM IDIOTYZMOM ŻE (KONIEC ŚWIATA, NIBIRU, … „2012-mówi wam to coś?”), SKORO JEZUS MÓWŁ, ŻE ISTOTY POZAZIEMSKIEGO POCHODZENIA NIE WIEDZĄ, TO CO MA DO POWIEDZENIA JAKIŚ „malutki człowiek debil-ĸtóry jest nikim, jest pułkiem małym, kupą ożywionego mięsa, ziarenkiem piasku na pustyni sahara):

  „36 „O dniu owym i godzinie nie wie nikt — ani aniołowie niebios, ani Syn, tylko sam Ojciec. 37 Jakie bowiem były dni Noego, taka też będzie obecność Syna Człowieczego. 38 Bo jacy byli w owych dniach przed potopem — jedli i pili, mężczyźni się żenili, a kobiety wydawano za mąż, aż do dnia, gdy Noe wszedł do arki, 39 i nie zwrócili na nic uwagi, aż przyszedł potop i zmiótł ich wszystkich — tak będzie z obecnością Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwaj będą w polu: jeden będzie wzięty, a drugi pozostawiony; 41 dwie będą mleć w żarnach: jedna będzie wzięta, a druga pozostawiona. 42 Dlatego czuwajcie, gdyż nie wiecie, którego dnia wasz Pan przyjdzie.”

  … gdzieś jest napisane w bibli (… kilka schematycznych podobieństw jest tam), a więc:
  Ludzkość jest podzielona na 5 części, trzy części zostaną wzięte, a dwie pozostawione.
  Ile na jest teraz ? … prawie 7 miliardów. Na te siedem „prawie” 7 miliardów nanosimy 5 częściową podziałke skale. 3 części wymazujemy,
  a 2 zostawiamy. I co wychodzi ? redukcja populacji prawie 90 % . Eksterminacja ludzkości ? ale jak rękami ILLUMIANTI ? … lub ręką boga przy wielkim uscisku (kataklizmy naturalne) . Znacie KAMIENNY MONUMENT Z GEORGII (The Georgia Guidestones) http://publicdisorder.wordpress.com/2010/08/03/243/ ??? … „Nowe 10 przykazań” PIERWSZE :

  1. Utrzymajcie ludzkość poniżej 500.000.000, w nieustannej równowadze z naturą.

  Organizacja (ona jest do dzisja nieformalnie) Rosicrucian ma powiązania lub jest architeketem KAMIENNEGO MONUMENTU Z GEORGII

  ODSYŁAM DO ŹRÓDEŁ:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Rosicrucian

  http://dyskusb.wordpress.com/rosicrucian/

  http://www.alchemywebsite.com/early_rc.html

  • Wesołych Świąt 7 lutego 2012 o 1:28 pm

   2 z 5 to chyba troche więcej niż 10 %, to może sie załapie 🙂

   • jakzawsze 7 lutego 2012 o 9:40 pm

    @Wesołych Świąt ? = rambo8 ????
    ……. xx..xx…../52fb7d2e0aa605b587629a66a6114d67?s=100&r=pg&d=mm

 17. navajo88 7 lutego 2012 o 12:44 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjscy-rodzice-chca-zachipowac-wlasne-dzieci
  No Coment !!!!!!!!!!!!!!
  J.M.H

  • O Rzesz 7 lutego 2012 o 4:51 pm

   Jak wyżej.
   1min 14 sek
   [b]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=njcPjjgvB7Q[b]

  • kaci 7 lutego 2012 o 7:58 pm

   Ktoś napisał:

   „na dzis dzien nie wiemy czym bedzie ZNAMIĘ , biochip to moze byc zmyłka jesli nawet w telewizji mówia o tej opcji to daje to do myslenia ze moze to byc sprytna podróbka a kiedy nadejdzie prawdziwe znamię wielu nie zauwazy tego – BIBLIJNE ZNAMIĘ beda poprzedzac takie rzeczy jak :

   – wielkie fałszywe cuda – OBJAWIENIE JANA 13:13-14 , Ewangelia Mateusza 24:24

   – kult antychrysta i jego podobizny – OBJAWIENIE JANA 13:15

   , a wiec najpierw objawi sie antychryst wspomagany przez fałszywego proroka i globalne oszustwa , pózniej ci którzy go wybiora i uwierza mu beda go wielbic a dopiero pózniej dostana ZNAMIE – bez którego nic sie nie kupi ani nie sprzeda – OBJAWIENIE JANA 13:16-18”

   Teraz ja:

   Czy nie sądzicie, że to Tusk? 😀

   Wielkie fałszywe cuda – Tusk: Orliki, chodniki, zielona wyspa, wysokie zarobki bla bla bla

   kult antychrysta i jego podobizny – Wolą PO od innych partii polityczny, w tv jak widzą Tuska to się cieszą

   ANTYCHRYST – TUSK

   FAŁSZYWY PROROK – TVN

   WYBÓR I WIELBIENIE – WYBORY i „nie głosowałem na PiS tylko na PO i jestem z tego dumny” (lol?)

 18. wacpan 7 lutego 2012 o 12:57 pm

  http://m.onet.pl/wiadomosci/5019671,detal.html

  • AQQ 7 lutego 2012 o 1:02 pm

   Dawajcie jakąś króciutką zajawkę.
   „Irańska międzynarodowa sieć informacyjna – Press TV opublikowała na swoich stronach możliwy scenariusz działań USA, które doprowadzą do obalenia syryjskiego rządu. Według źródeł, do których dotarła irańska stacja, Amerykanie mają plan, który zakłada obalenie rządu prezydenta Baszara el-Asada. Według scenariusza, USA mają prowadzić zakulisowe działania, które doprowadzą do inwazji Turcji i Izraela na Syrię.”

   • wolny 7 lutego 2012 o 4:54 pm

    Piszesz,ze Amerykanie tacy sa zachlanni ?
    Cos mi sie nie chce wierzyc .
    Mnie sie wydaje ,ze tacy sa ci co rzadza Ameryka.
    Jak patrze na ich twarze i fizjonomie oraz charakter to nie wygladaja na Amerykanow.
    Popraw to co zle piszesz o prawdziwych Amerykaninach,przeciez dajmy na to Alex Jones taki nie jest.

    • Peryskop 8 lutego 2012 o 1:05 pm

     @wolny, nie koniecznie masz rację.

     Amerykanie to w większości „cwane gapy”, wyselekcjonowane pogonią za chlebem.
     Jadą coraz bardziej „złotym dyliżansem” na taniej benzynie, a większość bogactwa i komfortu pochodzi z grabieży – najpierw Indian, a potem innych narodów świata.

     Nieliczni krytycy tej polityki rozboju są wyśmiewani, zaszczuwani, albo mordowani.

     Czy nie jest tak ?

     • hjk 8 lutego 2012 o 1:18 pm

      Największy środek tej grabieży to dolar i jego statuś „swiatowej waluty rezerwowej” – wszyscy go kupują, a potem zamiast coś realnego kupowac od Amerykanów, to pakują go w tzw. obligacje i ulotną (już teraz) obietnice marnych odsetek – wiekszość się na to dobrowolnie godzi, takie chiny maja kilka bln $ „rezerw” i im kto ma ich więcej tym większy niewolnik USA – na kolejnych miejscach są kraje podbite – japonia i niemcy…
      A Amerykanie tylko drukują kolejne $ dla frajerów 🙂
      Systemy finansowe wiekszości krajów są oparte na $…

 19. navajo88 7 lutego 2012 o 1:06 pm

  AQQ proszę bardzo !!!!!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/swiat-stanal-u-progu-konfliktu-atomowego
  J.M.H

  • sebecx 7 lutego 2012 o 1:37 pm

   abstrahując od konfliktu na linii Iran – Reszta świata to wcale to nie dziwi, bo jak niektórzy twierdzą Sodoma została przy pomocy broni atomowej zniszczona.. tak więc w obecnej sytuacji wszech zalewającej sodomii należałoby idąc tym tokiem myślenia spalić większą część Ziemi…

   ..a co do ostrzeżeń Ajatollaha http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iranski-ajatollah-ostrzega-nadchodzacym-wielkim-wydarzeniem .to dla tych którzy lubią takie kwiatki w jakiejś przepowiedni czytałem, że „wróg ze wschodu” podczas jakiejś katastrofy ma uderzyć… ciekawe o co mgło chodzić…

   • navajo88 7 lutego 2012 o 4:06 pm

    Wkrutce się przekonamy !
    J.M.H

 20. navajo88 7 lutego 2012 o 1:11 pm

  A TUTAJ NASTĘPNA INFORMACJA
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/arabskie-rewolucje-syria/iranskie-media-ujawniaja-plan-usa-ws-syrii-szykuja,1,5019671,wiadomosc.html
  J.M.H

 21. ziomus 7 lutego 2012 o 2:29 pm

  http://www.kciuk.pl/Czy-pornografia-podlega-prawom-autorskim-r81410

  ooo rumunia juz ma podpane ACTA ;ooo

  • ziomus 7 lutego 2012 o 2:30 pm

   http://www.kciuk.pl/Czy-pornografia-podlega-prawom-autorskim-r81410 raczej to ;x

   • ziomus 7 lutego 2012 o 2:31 pm

    http://di.com.pl/news/43361,0,ACTA_Premier_Rumunii_nie_wie_dlaczego_podpisano_traktat.html

    • hjk 8 lutego 2012 o 1:40 am

     http://fundament.bho.pl/index.php/hic-et-nunc/lewiatan/448-acta
     tu małe podsumowanie i ściemy 2ska

 22. ALFA 7 lutego 2012 o 2:35 pm

  Chipy RFID w ubraniach! (16.01.2012) [PL

  • wisznu 7 lutego 2012 o 5:16 pm

   ja w tamtym roku wyprułem taka antene z bluzy ,była w metce producenta. I ciekawe czy nie wykorzytują tego do śledzenie właściciela

   • Wojox 7 lutego 2012 o 9:37 pm

    To była antena antykradzieżowa. Przy kupnie ekspedientka ją dezaktywuje przy kasie. Nie widziałeś jak kupujesz ciuchy że przejeżdżają specyficznie op blacie ?

 23. ALFA 7 lutego 2012 o 2:47 pm

  Ron Paul 2012 – Ludzie zaczynają się budzić [PL]

 24. wacpan 7 lutego 2012 o 2:58 pm

  Byc moze zrobia cos z Euro 2012+OLIMPIC 2012

 25. katerina404 7 lutego 2012 o 3:05 pm

  Jak zawsze Wczoraj po długim dniu zmagania się z życiem, nie miałam już siły zajrzeć na Twój blog. Zdziwiłam się, że go prowadzisz. Nic wcześniej nie wiedziałam, ale dzięki wpisowi libro77 się dowiedziałam. Dziś na niego weszłam i zapiszę sobie w Ulubionych.

  Czytajcie to co podsuwa Wam Asia. To bardzo merytoryczne wpisy. Asiu dziękuję Ci za ten link, który dałaś we wczorajszych postach. To przerażające. Teraz już nie mam złudzeń. Leo Zagami zaprzyjaźniony z Fulfordem, oficjalnie pisał też o kawalerach maltańskich i o niebezpieczeństwie z ich strony. To obok Sanhedrynu i masonerii, najbardziej niebezpieczny, sztuczny twór, który przylepił się jak rzep do Kościoła Katolickiego. Oczywiście na skutek chaosu i dezinformacji w Internecie z wiadomych powodów, większość ludzi, w tym ja, nie traktowała do końca poważnie jego wypowiedzi, jako, że przedstawił się szczerze jako były Illuminat. Tymczasem inne źródła potwierdzają jego wiedzę, a on sam jest w tej chwili przez masonów prześladowany i ukrywa się w obawie przed utratą życia własnego i swojej żony i dziecka. Miał po prostu dość życia w wiecznym kłamstwie.

  Książka, którą poleciła Asia we wczorajszych wpisach ma 158 stron. Zaczęłam ja na razie kartkować, ale natrafiłam na szalenie ciekawe informacje. Oto jedna z nich. Jeżeli to prawda, a wszystko na to wskazuje, to cała historia, a przede wszystkim jej wydźwięk, jest mocno zniekształcona, bardzo mocno. Oto zadziwiający fragment tej książki: UWAGA!!!!

  Papież Pius XII, oficjalnie poparł Hitlera i jego politykę prowadzoną przede wszystkim przeciwkożydo-masonerii (chociaż historycy milczą na tentemat). Wyruszając na drugą wojnę światową Hitler powiedział: „Naszym celem jest oczyścić świat z żydostwa, wszelkiego rodzaju organizacjii stowarzyszeń, opanowanych przez nich”(„ Awake”, miesięcznik wychodzący w NowymJorku z XII, 1994 roku). Pius XII jak pamiętamy błogosławił Hitlera i jego armię, kiedy wyruszał nawojnę.

  • Extazed 7 lutego 2012 o 4:28 pm

   Czy mogło być tak, żę Hitler mógł dowiedzieć się o syjonistycznych planach przejęcia kontroli nad światem. tylko został zmanipulowany i Ci których chciał zniszczyć tak nim pokierowali, by stworzyc całą otoczke holokaustu itp itp. Poznał zniekształcony plan podboju swiata i chciał do tego nie dopuścić?
   Zaznaczam że to tylko czyste rozważanie, nie chce tutaj profanacji głosić.
   Pozdrawiam

   • szuwaxpl 7 lutego 2012 o 7:08 pm

    Myślę, że tak mogło być. W większość elit hitlerowskich płynęła krew z dużą domieszką ‚grupy’ J
    Czasami myślę, że holokaust był swoistym sitem – aby oczyścić rasę w ich mniemaniu z mniej wartościowych judków.

    • falszywyprorok 7 lutego 2012 o 7:22 pm

     Gdyby nie holocaust i Hitler – nigdy nie powstałby Izrael….

     • tamara 7 lutego 2012 o 9:09 pm

      jesli ktos mialby czas i ochote przetlumaczyc dla nieznajacych ang. ten fragment o I II i III wojnie swiatowej…………dziekuje

      Best Historical Overview Yet

      „World War II, when and if necessary, was to be fomented by using the controversies between Fascists and political zionists, and here let it be noted that Hitler was financed by Krupp, the Warburgs, the Rothschilds, and other internationalist bankers and that the slaughter of the supposed 600,000 Jews by Hitler didn’t bother the Jewish internationalist bankers at all.

      That slaughter was necessary in order to create worldwide hatred of the German people and
      thus bring about war against them. In short; this second world war was to be fought to destroy nazism and increase the power of political zionism so that the state of ISRAEL could be established in Palestine.

      During this World War II; international communism was to be built up until it equalled in strength to that of the united Christendom. When it reached that point; it was to be contained and kept in check until required for the final social cataclysm. As we know now; Roosevelt, Churchill, and Stalin put that exact policy into effect and Truman, Eisenhower, Kennedy, Johnson, and George Bush continued that same exact policy.

      World War III is to be fomented by using the so-called controversies, the agents of the Illuminati operating under whatever new name, as are now being stored up between the political Zionists and the leaders of the Moslem world. That war is to be directed in such a manner that all of Islam and political Zionism (Israel) will destroy each other while at the same time; the remaining nations once more divided on this issue will be forced to fight themselves into a state of complete exhaustion; physically, mentally, spiritually, and economically.”

      link do powyzszego frag.zapodzial sie gdzies…..ale mam inny o adolfie H.
      http://tarpley.net/online-books/george-bush-the-unauthorized-biography/chapter-2-the-hitler-project/

      • falszywyprorok 7 lutego 2012 o 11:02 pm

       Tak na szybko
       Pierwszy akapit o tym że wojna powstała wobec kontrowersji/napięć między syjonizmem i faszyzmem i że Hitler był finansowany i podane nazwiska od Krupp do międzynarodowych bankierów, których nie obeszła śmierć 600 żydów.

       drugi akapit tłumaczę :

       Ta masakra (600 tys zydów) była konieczna w celu stworzenia światowej nienawiści w stosunku do niemców oraz do rozpoczęcia wojny z nimi. W skrócie : 2 wojna swiatowa miała na celu zniszczenie nazizmu i zwiększenie władzy politycznego syjonizmu, tak by kraj IZRAEL mógł powstać w Palestynie.

       W trakcie 2 ws, międzynarodowy komunizm został budowany aż do wyrównania się jego sił z zjednoczonym chrześcijaństwem. Kiedy osiągnął ten punkt; miał był opanowany i trzymany w ryzach aż będzie potrzebny do wytworzenia ostatecznego kataklizmu społecznego. Jak wiemy teraz ; Roosvelt, churchjil i Stalin wprowadzili taką politykę w życie a Truman, Eisenhowe, Kennery, Johnson i G, Bush kontynuowali ją.

       III wojna swiatowa ma powstać przez tzw. kontrowersje, agenci illuminati działający pod obojętnie jaką nazwą, są teraz umieszcani pomiędzy politycznym syjonizmem a przywódcami świata muzułmańskiego. Wojna będzie tak pokierowana by Islam i polityczny syjonizm(izrael) wyniszczyły się nawzajem podczas gdy, pozostałe kraje podzielone przez tą kwestię będą zmuszone do walki między sobą, do stanu kompletnego wyczerpanial psychicznego, fizycznego, duchowego i ekonomicznego”

  • Cramer 7 lutego 2012 o 4:33 pm

   Ideologicznie Hitler był wrogiem chrześcijaństwa a Koscioła Katolickiego w szczególności.

   As Hitler grew in power, he made other anti-Christian statements. For example, he was quoted in Hitler: A Study in Tyranny, by Allan Bullock, as saying: „This filthy reptile raises its head whenever there is a sign of weakness in the State, and therefore it must be stamped on. We have no sort of use for a fairy story invented by the Jews.”

   Martin Bormann, also declared that „National Socialism [Nazism] and Christianity are irreconcilable” and Hitler didn’t squawk too much about it. Similarly, Hermann Rauschning, a Hitler associate, said, „One is either a Christian or a German. You can’t be both.”

   Masz jekies wiarygodne dowody że Pius XII błogosławił Hitlera? Bo ja czytałem że próbował go egzorcyzmować.

   • Wojox 7 lutego 2012 o 9:48 pm

    KK za rządów Hitlera jawnie święcił broń i żołnierzy niemieckich. Historii nie pamiętasz ?
    http://www.google.co.uk/search?q=biskupi+niemieccy+popierali+Hitlera&hl=en&client=firefox-a&hs=81s&rls=com.mandriva:en-US:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=r40xT9i-FcXz8QP0-Pj6Bg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CAwQ_AUoAQ&biw=1280&bih=643
    Fotek raczej nikt nie fałszował…

    • hjk 8 lutego 2012 o 2:09 am

     No to i dziś błogosławią na wyjazd do Afganistanu…
     Tym bardziej to skandaliczne, ze jeszcze nie ma terroru taki, jak był tam…

     Przed wojną mało kto wiedział, jakie Hitler ma plany i jak to będzie wyglądało…
     Zawsze się znajdą nadgorliwcy – trzeba by danych ilu i kiedy święciło i ile masz tych fotek…
     Potem w czasie wojny Kościół był prześladowany, a nawet już wkrótce po dojściu do władzy Hitlera zaczał funkcjonowac obóz w Dachau dla „niepoprawnych” ksieży…
     Żołnierzy zawsze można poświęcić, ale jako ludzi i by byli ludzcy…
     No i spróbowałby jakiś ksiądz odmówić „święcenia”, gdyby zwróciła się do niego lokalna komórka SS…
     Człowieku, musisz wiedzieć, jakie były wtedy warunki – myślisz, ze było tak, ze jak Hitler przedstawił plany wojny, to wszyscy rwali się, by święcić jego zastępy?!

     Jeszcze nie tak dawno w Polsce niechby ktoś spróbował odmówić stawienia się na wezwanie SB…
     Ale pewnie jesteś młody i nie masz pojęcia, co to była wojna, okupacja, a nawet komuna i stalinizm, tylko wypisujesz banialuki…

  • Święty 7 lutego 2012 o 9:54 pm

   Nie ma z kim tak naprawde rozmawiac na te tematy. Wiekszosc jest zobojatniala na to co sie dzieje na zewnatrz. Ludzie walcza o byt, o jedzenie i o to aby rachunki byly poplacone. Jedynie mlodzi jeszcze co sluchaja. Trudno sie przebic przez ten beton. Szkoda,ze w Polsce nie ma niezaleznych kanalow TV.

  • Apsik 7 lutego 2012 o 10:39 pm

   Hitler to albo, żydowska zinfiltrowana na wszelkie sposoby marionetka realizująca nieświadomie plany międzynarodowej żydowskiej finansjery , albo świadomy współpracownik. Druga teza wydaje się śmiesznie niewiarygodna , ale biorąc pod uwagę ostatnie dane FBI, że Hitler żył po wojnie w Argentynie i tam zmarł, może dawać wiele do myślenia.
   Hitlerowcy mordowali w obozach rzesz ludzi, to ma być ten zbawiciel ludzkości, który ma korzenie żydowskie ?
   Żydomasoneria wykreowała głupiego Hitlera , po to tylko , żeby skompromitował Niemców, jako potencjalnie tych, którzy mogli dać odpór żydostwu międzynarodowemu. Dzięki Hitlerowi , mają w ręku teraz taką broń , jak posądzenie kogoś o antysemityzm lub uważanie Żydów jako niezaprzeczalną ofiarę bestialstwa nazistów, a nie właściwych katów całej ludzkości, która ma być na usługi wybrańców ich boga do rządzenia światem.
   Także spokojnie z tym Hitlerem, nie próbujcie go gloryfikować, bo to zwykłe żydowskie gówno.
   Hitler posłużył finansjerze międzynarodowej do wpuszczenia Niemców w maliny, zrobienia z nich głupich bandytów, zamiast bojowników o wolność. W otoczeniu Hitlera było wielu żydowskich sługusów np Bormann.

   • Apsik 7 lutego 2012 o 10:54 pm

    P.S. Cały ruch nazistowski był zinfiltrowany przez żydostwo międzynarodowe i odpowiednio manipulowany, żeby się skompromitował w oczach całego świata. Hitler wypełnił to zadanie wzorowo , bo był durniem.

    • monitorpolski 7 lutego 2012 o 11:05 pm

     Apsik, powinieneś użyć innej terminologii. Był zinfiltrowany przez ruch syjonistyczny. Nazwa NAZI pochodzi Narodowego Socjalizmu i Syjonizmu (ZIon)

     • Apsik 7 lutego 2012 o 11:14 pm

      No właśnie , Hitler wykreował nazizm, przez ukierunkowanie odpowiednie przez syjonistów. Można rzec więc, Żydzi Żydom wykreowali Holocaust.

     • hjk 8 lutego 2012 o 3:25 am

      w słowniku pisze, ze nazi czy nazizm(us) to pogardliwa nazwa „National Sozializmus”-a. Ale ciekawe co by Niemcy o tym powiedzieli…

      • junixy 8 lutego 2012 o 9:45 am

       „National Sozialismus” – Nazi to typowy skrót, zbitka sylab charakterystyczna dla języka niemieckiego, może być pogardliwa, ironiczna, ale także potoczna. Podobnie jak Ossi (Ostdeutsche) – określenie wschodnich Niemców z byłego DDR.

   • monitorpolski 7 lutego 2012 o 11:13 pm

    Nie wiąże się to co piszesz w żaden sposób z mordowaniem Żydów. Ci, o których piszesz to plemię żmijowe.

    • Apsik 7 lutego 2012 o 11:39 pm

     Co się nie wiąże z mordowaniem Żydów ? Hitler nie mordował Żydów w obozach koncentracyjnych i nie tylko Żydów, bo wszelkie inne narodowości ?

     • kosiardeyablos 8 lutego 2012 o 2:38 pm

      ktoś z blogowiczów napisał słuszną uwagę co postaram się i śmiem zacytować, może mi sie uda :
      W II-giej WS żydzi talmudyczni mordowali żydów torocianych, no wiadomo dlaczego – odmienna schizma religijna, grabili i takie tam pierdoły, przy okazji ( wręcz świadomie i z kretesem) dokonując anihilacji narodów europy, co im nie za bardzo wyszło. Drugie to to, że naziole przejeli sprytnie władzę w USA – bo to takie żydosprytki (Np :Grzesio Krzaczek wierny fan Adeli Hitloś, podnieconej schizą autorki rozważań naukowych o wyższości stonki nad krzakiem buraka czyli opowieść upadłego rolnika – Moja Rola ). Po trzecie co cytuje słowo „żyd” powstało lub zostało użyte pierwszy raz dopiero w pierwszej połowie XI wieku, jako określenie sekt chrześcijańskich – czyli nam wiadome, nie użyje nazw. Koniec cytatu !

  • jakzawsze 7 lutego 2012 o 11:32 pm

   @katerina404

   Dziękuje katrino. Jak masz lub prowadzisz jakis blog to chetnie zalinkuje i powysyłam twoje info na TWITERACH i innych „zabawkach” tego typu. @katerina404 tak czytam twoje wpisy jakieś 3 miesiace i co moge powiedzieć to „obcykana” jesteś w tematach. Wielki szacun & respect …. dla wszystkich kobiet na tym blogu, jakie kolwiek są … i że wogule sie interesuja takimi sprawami … to jest godne uwagi i niesamowite … Oby było więncej takich mądrych kobiet jak @katerina404 ….

   Wiem że część z was dopiero wchodzi w te rózne tematy teori już NIEspiskowych , … i rozumie że to są trudne sprawy i rozumie też że, mozecie się niezgadzać, bo kazdy ma ma inny program kontroli zainplentowany do umysłu …. , ale sądze że tutaj u monitoraPL , kiedyś wszysyscy dojdziemy do jednolitych wniosków, z którymi wszyscy sie zgodzą . …. a ja jako coś pisz e to niekoniecznie moge miec racje , ale jak już coś pisze to wtedy pisze bo wiem że mam racja , a jak ktoś mysli że niemam racji , … to bardzo prosze zweryfikować to co pisze ( … mozę faktycznie gdzieś przez moje jakieś przypadkowe info , … po weryfikacji mozę sie okazać DEZINFO) … już pare razy tak miałem, ale też jestem człowiekiem zwykłym jak reszta i mam prawo się pomylić …. i bardzo prosze o korekty i naprostowania jak bym coś piepsznoł i by się to okazało DEZINFO

   OK.

   DEDYKUJE TUTAJ WSZYSTKIM forumowiczom TEN otoOBRAZ „niewidzialna ręka” Sacred geometry- złoty podział. To nie jest Photoshop, to zrobiła niewidzialna ręka boga, coś wspaniałego !!!!! enjoj ludzie !!! 🙂

   ____________________________
   http://twitter.com/dyskusb
   http://dyskusb.wordpress.com

   • baba wanda 8 lutego 2012 o 3:49 pm

    „TEN otoOBRAZ” to odmiana brokul.
    Bardzo smaczna i rzeczywiscie piekna. Cos pomiedzy kalafiorem a brokulami. Ale pierwszy raz maz to kupil ze wzgledu na wyglad 🙂

 26. dyskusb 7 lutego 2012 o 3:07 pm

  Bardzo was prosze aby wejsc na tą strone internetową http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/07/otwarta-wojna-przeciwko-ludzkosci-wam-nam-tobie-mi-wszystkim/ i pokopiować te obrazki i poumieszczać je na waszych blogach …. , powysylać pocztą po znajomych, porozsyłać sieciami komuniaktorów ….
  …. i wiele innych >> http://www.neilhague.com/photogallery.php

  … naprawde warto niech się ludzie opamientają , niech się budzą 😉
  _____________________________________
  https://twitter.com/#!/dyskusb

  • Versus3 7 lutego 2012 o 3:27 pm

   To są niestety klasyczne wizje schizofrenika. Typowe przeładowanie szczegółami i przesycenie kolorami.

   • dyskusb 7 lutego 2012 o 5:03 pm

    @Versus3

    … heh koleś mnie nazwal „shizo… ” 🙂

    Jak to chłopczyku wytłumaczysz ? !!!!!!!!!! SŁUCHAM ? !! Jak dla mnie to pier***dolisz i hu**ja wiesz na ten temat co jest ukazane na tym obrazku. http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/spider1.jpg

    Odrazu się się przyznaj dla jakiej komórki -siatki agencyjnej wywiedowczej ONZ pracujesz. ?

    Co to ma znaczyć, czy ty tłumoku masz wogule pojęcie, co? kto? Gdzie? kiedy? z kim? dlaczego ?
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_Rzymski
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Trójstronna
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Chatham_House
    ( ….najważniejszy brytyjski i jeden z ważniejszych na świecie think tanków zajmujących się ..666 badaniem ciebie @Versus3 i wszystkich ludzi na tej planecie)
    http://en.wikipedia.org/wiki/Round_Table
    http://en.wikipedia.org/wiki/Bohemian_Grove

    Znamioe besti czipowanie populacji:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/RFID
    ===============================================
    Shizofremik to ty jestes @Versus3 , bo ty nie jażysz, ty naet niemasz pojęcia co się koło ciebie dzieje. Część tego co tutaj ukazałem i ten kto to kwestionuje ten jest IDIOTA-TŁUMOK !

    A może ty @Versus3 to jesteś (bez obrazy ale tak mi się kojarzysz) , jesteś SENIOR => (taki stary dziadek z cewnikiem między nogami, żeby nie szczał na podłoge, częsący sie po proszkach psychotropowych, z laptopem na kolanach i o bożym świecie nic niewie) ___ bez obrazy @Versus3 , ale nazywając mnie SHIZOFREMIKIEM to tak cię spostrzegam i wyobrażam ….

    SŁUcham co masz do powiedzenia ? pokaż jakiś młondry ? .. no słuchamy tutaj teraz ??wszyscy co powie @Versus’usek … ????

    • szuwaxpl 7 lutego 2012 o 6:41 pm

     Jakkolwiek można się zdenerwować, że choć ma się ważną rzecz do wyjawienia światu, ale na pewno nie można robić na siłę chorego z trzęsącym się czymkolwiek !
     Moim zdaniem to Ty jesteś długo w temacie iluminów etc.etc. i widzisz więcej. Weź pod uwagę, że ludzie szukający prawdy nie muszą odrazu łapać tego, na co Ty też pracowałeś sporo.
     Czasami można takim tonem wygonić szukającego prawdy w ironii, że tu są sami fanatycy, którym nie można się przeciwstawić pytaniem !

     • jakzawsze 7 lutego 2012 o 11:41 pm

      NO ok. PRZEPRASZAM PONISŁO MNIE. Nie powinienem tak impulsywnie pisać .

      … szacunek do seniorów i pań seniorek na tym blogu

    • libro77 7 lutego 2012 o 7:20 pm

     dyskusb – nie powinieneś tak reagować, mawet jeśli Cię ktoś obraża i nie ma racji.
     ARGUMENTY są najważniejsze.
     A Twój przekaz jest po prostu mocny, na tyle mocny, że niektórych szokuje…

    • 44 7 lutego 2012 o 11:30 pm

     Dałeś się sprowokować jak dziecko i dalej tak się zachowujesz, więc nie dziw się obecnym i przyszłym reakcjom na twoje, być może, słuszne teorie. Zwolenników w ten sposób nie pozyskasz, a wrogów na pewno.

     • jakzawsze 8 lutego 2012 o 12:02 am

      (jakzawsze) jak zawsze , jak tu być obojętnym wobec takiej IRONI.
      ===============================================
      ” @Versus3 To są niestety klasyczne wizje schizofrenika. Typowe przeładowanie szczegółami i przesycenie kolorami.” >>> http://www.neilhague.com/viewpage.php?page_id=20
      ================================================

      ( … następnym razem obiecuję że przytonuje swoje „opie*****r **dolki”. Tak to nie ładnie z mojej strony i straciliśmy … kogoś tam, a mogłby być naszym żołnieżem wobeC NEW WORD ORDER.

      …. MI SIĘ TE OBRAZY TEGO ARTYSTY PODOBHAJA I JAK BYM MIAL MOŻLIWOŚCI TO BYM KOMUŚ JAKIEMUŚ POSZUKIWACZOWI PRAWDY TAKI PREZENT DAL ZA DARMO, …. PIEPSZYĆ ICH HANDEL666
      ____________________________
      https://twitter.com/#!/dyskusb/

 27. katerina404 7 lutego 2012 o 3:44 pm

  Istnieje żydowski spisek i wszystko zasadza się na tym. Wszystko inne to tematy zastępcze. Oczywiście musimy walczyć z niesprawiedliwością, przemocą i kłamstwami, nawet tymi najmniejszymi, Musimy protestować przeciwko wojnie w Iranie. Precz z ich kłamstwami, obłudą i sianiem nienawiści. Nie jesteśmy mięsem armatnim dla ludobójców i darmozjadów. Irańczycy to nasi bracia i musimy ich kochać i im pomagać, a już w żadnym wypadku nie doprowadzać do ich zniszczenia. Dzisiaj Iran, wczoraj Irak i inne kraje, a jutro kto następny?

  W Polsce chcą sobie stworzyć swoje Polin. Już to zrobili. Trzeba odzyskać Polskę dla Polaków, a cały świat dla Jezusa Chrystusa, który jest Królem królów i Panem panów.

 28. wacpan 7 lutego 2012 o 4:04 pm

  http://en.m.wikipedia.org/wiki/Adolf_Eichmann

 29. wacpan 7 lutego 2012 o 4:07 pm

  Podaj link

 30. koko 7 lutego 2012 o 4:42 pm

  widzialem dzis na TVN Michala Rozbickiego w wywiadze Rozmoy w Toku 😀

  • AQQ 7 lutego 2012 o 10:11 pm

   @ koko -No i o czym gadał?

 31. theaspartam 7 lutego 2012 o 4:49 pm

  Extazed-w końcu ktoś wpadł na taką teorie,taka możliwość jak najbardziej jest możliwa,może kosztem wszystkich żydów chciał zdusić zarazę w zarodku, likwidując rasę pseudo żydów za która ukrywają się obcy.Za jedną z ras ludzkich ukrywają się obcy-Phil Schneider

 32. libro77 7 lutego 2012 o 4:56 pm

  Katerina – my Polacy sami jesteśmy za słabi. Tylko w sojuszu z braćmi, innymi Słowianami możemy się obronić przed złem Illuminati, którzy już opanowali cały Zachód. Przypuszczam, że oni się tego boją i dlatego nas skłócają…

 33. theaspartam 7 lutego 2012 o 4:58 pm

  Hitler nie jadł mięsa z szacunku do istot zwierząt,a swojego psa stawiał wyżej niż człowieka,ze względu na większą empatie,bo człowiek jest taki jaki jest ,chyba nie muszę merytorycznie udowadniać?Pytanie czy taki portret psychologiczny pasuje do największego zbrodniarza świata?Czy to kolejna dezinformacja syjonistów?

  • Rodriguez7 7 lutego 2012 o 5:20 pm

   To do Ciebie aspartam, posłuchaj, przemyśl

   • kosiardeyablos 8 lutego 2012 o 3:32 pm

    No ! Konkretna muzyczka z konkretnym tekstem – Dobre bo Polskie ! Szkoda że komuna niweczyła ciężką prace autorów Metalowego Zrywu w PRL-u i później. Co z tego że był i jest do dziś Jarocin nie taki jak kiedyś (Kupa Wojesrudzki pod koniec lat 80-tych rozpierniczył festiwal !!!), niezmieniona Metalmania (!!!!) i chwałą za to (!!!!!) czy Marlboro Festiwal którego idea dla młodych muzyków rockowych padła bo weszła pojebana ustawa o niereklamowaniu artykułów nikocianych ( a to przez gejów )- bzdura totalna !!!l. Zydospryciarstwo nie lubi Metalurgi, wolą się taplać w plastikowych techno sransach ! czyli zgejowanej magliźnie dźwiękowej !!!

 34. maran 7 lutego 2012 o 5:03 pm

  bardzo wazny artykul.
  Fragment.
  „…………Tak rozpoczął się bezwzględny opór katolików wobec bluźnierczej sztuki – oraz ekspiacja za jej publiczne prezentowanie. Co wieczór gromadzono się przed teatrem, modląc się i protestując, podczas gdy wewnątrz stale dochodziło do zamieszek. Służby porządkowe, a także oficerowie policji wiele razy zwierzali się protestującym, iż dostali „z samej góry” rozkazy wymagające bezwzględnego stosowania represji wobec protestujących. Manifestujący na zewnątrz teatru byli aresztowani i przewożeni na komisariaty w celu weryfikacji tożsamości; ponieważ brakowało dla nich miejsca, rozwożono ich po całym Paryżu. Protestujący wewnątrz teatru – czy to wchodzący na scenę, czy też wyrażający ustną dezaprobatę – byli pozbawiani wolności na 48 godzin, podczas gdy zwykli przestępcy (drobne kradzieże, bijatyki, handlarze narkotyków) zazwyczaj są wypuszczani na wolność już po paru godzinach, gdy tylko policja ustali ich tożsamość i zbierze przeciw nim dowody.

  Osobom zatrzymanym wewnątrz teatru postawiono zarzuty sprzeciwiania się wolności słowa; będą oni sądzeni w marcu, grozi im kara od roku do trzech lat więzienia, a także od 15 tys. do 45 tys. euro grzywny! Właśnie tak: we Francji za wstanie z miejsca w teatrze i powiedzenie „To jest bluźnierstwo!” można zostać skazanym na trzy lata więzienia. I choć sam Castellucci mówił niegdyś, że lubi widzów biorących czynny udział w spektaklu, wchodzących na scenę itd., to jednak państwo było zdecydowane bronić – za wszelką cenę, nawet nadużyć, których popełniono wiele, a które zostały później opublikowane przez adwokatów – tej dosłownie śmierdzącej wolności słowa… Należy tu wymienić zaciętego wroga chrześcijaństwa, mera Paryża Bertranda Delanoe, promującego co rok Gay Pride – niesławną paradę zboczeńców, który wraz z ministrem kultury Fryderykiem Mitterandem oraz władzami teatru wniósł pozwy przeciw wszelkim zakłócającym spektakl. Sala teatralna przerodziła się w obóz warowny wypełniony ochroną, bramkami jak na lotniskach, policją ubraną po cywilnemu i wszelkimi środkami inwigilacji. Budynek codziennie otaczało paruset policjantów i żandarmów (pewnego dnia było ich aż 800)…………..”
  http://www.bibula.com/?p=51449

  • hjk 8 lutego 2012 o 3:36 am

   w zasadzie nic nowego, raczej ożywianie starej tradycji wojującego laicyzmu…
   Kiedyś wyrżnęli prawie całą Wandeę – najbardziej katolicki region Francji…

   • wolny 8 lutego 2012 o 10:41 am

    Francje jako pierwsza dosiegla zgnilizna moralnosci ,za to placi co raz to wyzsza cene ale jeszcze nie ostateczna ,ta dopiero sie zbliza.
    Beda przy tym umierac niewinni ludzie ,jezeli nie wyjada z zepsutej Francji.

 35. maran 7 lutego 2012 o 5:06 pm

  a tu jedno z wielu video ukazujace odwazny protest mlodych, francuskich katolikow przeciw tej bluznierczej , satanistycznej sztuce.
  Rozpowszechniajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa to wazne info.

  • maran 7 lutego 2012 o 5:15 pm

   Ciekawe ilu z tych „pozytecznych idotow ” ogladajacych te bluzniercza sztuke i walczacych z tymi mlodymi, odwaznymi ludzmi bylo ochrzonych??
   Ilu znich uwaza sie za wierzacych?? Podejrzewam ze niemalo.
   Bronia szatana i tego co on ludzkosci proponuje.

   • maran 7 lutego 2012 o 6:42 pm

    Ciekawy komentarz a propos tych wydarzen we Francji
    „These plays are the modern equivalent of the videos the Nazis played of the Jews to dehumanize them in order to prepare the public for their extermination.
    Today they do this against Christians under the guise of ‚art’, but the aim is exactly that of those Nazi videos: to foment hate toward a group of people in order to pacify the public when this group is more directly attacked. ”
    Czyli wyglada na to, ze prawdziwi chrzescijanie beda przesladowani za swoja wiare , czyli cofamy sie do czasow wczesnego chrzescijanstwa gdzie za wyznanie wiary grozila mecznska smierc.

    • hjk 8 lutego 2012 o 10:27 am

     to wojujący laicyzm jak za czasów rewolucji francuskiej – „wolność”, „równość”, „braterstwo” – albo smierć…

     dzis tylko nalezy sobie za te hasełka podstawić jakieś wspołczesne odpowiedniki…

   • centurion 8 lutego 2012 o 8:56 am

    Ja też oglądam codziennie bluźnierczą sztukę ale jakoś nie mam zamiaru nią zawracać innym głowy i po prostu spłukuję wodę.

 36. Annah. 7 lutego 2012 o 5:28 pm

  Niezwykła historia Teresy Musco, stygmatyczki
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/07/narodzona-dla-krzyza-cz-2/

 37. deotibigratia 7 lutego 2012 o 6:24 pm

  Obalenie mitu o Polsce jako państwie o tradycyjnej tolerancji religijnej
  Akcja rewindykacji cerkwi prawosławnych w II Rzeczypospolitej, prowadzona była przez kolejne rządy państwa polskiego w latach 1919–1939.

  Cerkwie zniszczone w ramach akcji rewindykacyjnej w II RP

  Cerkiew Kazańskiej Ikony Matki Bożej w Augustowie
  Cerkiew św. Aleksandra Newskiego w Aleksandrowie Kujawskim
  Cerkiew św. św. Apostołów Piotra i Pawła w Augustowie
  Sobór Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku
  Cerkiew Trójcy Świętej w Koninie
  Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego w Kielcach
  Cerkiew św. Jerzego w Mławie
  Cerkiew św. Jerzego Zwycięzcy w Szudziałowie
  Cerkiew św. Marii Magdaleny w Grajewie
  Cerkiew św. Michała Archanioła w Brzeźnie
  Cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy w Ostrowi Mazowieckiej
  Cerkiew św. Mikołaja w Jędrzejowie
  Cerkiew św. Włodzimierza w Opocznie
  Cerkiew św. Aleksandra Newskiego w Lubartowie
  Cerkiew św. św. Cyryla i Metodego w Chełmie
  Cerkiew św. Paraskiewy w Chełmie
  Cerkiew św. Mikołaja w Kolnie
  Cerkiew Opieki Matki Bożej w Kozienicach
  Cerkiew Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Lipsku
  Sobór Podwyższenia Krzyża Pańskiego w Lublinie
  Sobór św. Jerzego w Modlinie
  Cerkiew Św. Trójcy w Pułtusku
  Cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy w Radomsku
  Cerkwie w Rypinie
  Cerkiew św. Serafina w Sieradzu
  Cerkiew św. Aleksego w Skierniewicach
  Cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy w Sosnowcu
  Cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy w Tomaszowie Mazowieckim
  Cerkiew św. Aleksandra Newskiego w Warszawie (Łazienki Królewskie)
  Cerkiew św. Michała Archanioła w Warszawie
  Sobór św. Aleksandra Newskiego w Warszawie
  Cerkiew Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Warszawie
  Cerkiew św. Mikołaja we Włocławku (1906–1925)
  Cerkiew św. Jerzego w Zbereżu
  Cerkiew Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Łasku
  Cerkiew św. Mikołaja w Łapach
  Cerkiew św. św. Kosmy i Damiana w Łomazach
  Cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy w Łęczycy

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_rewin…..pospolitej

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Nieistniej%C4%85ce_cerkwie_w_Polsce

  • zenobiusz 7 lutego 2012 o 8:01 pm

   Zapominasz ,że w większości były to cerkwie dla miejscowych carskich garnizonów,i czynowników ,wraz z rodzinami.To tak jakbyś się oburzał,że polikwidowano byłe,komitety PZPR.,a gmach b.KC PZPR,przeznaczono na cele zgoła będącymi szyderstwem,w stosunku do pierwotnie w nim uprawianego kultu,to że równie obmierzłego,to inna sprawa.

   • deotibigratia 7 lutego 2012 o 9:18 pm

    zajrzyj link i zobacz zdjęcia tych zburzonych budowli a potem otwieraj usta

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Sob%C3%B3r_%C5%9Bw._Aleksandra_Newskiego_w_Warszawie

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Nieistniej%C4%85ce_cerkwie_w_Polsce

    • hjk 8 lutego 2012 o 3:46 am

     „Obiekt był zlokalizowany na jednym z ważniejszych placów Warszawy, placu Saskim i w założeniach rosyjskich władz zaborczych miał stanowić symbol rosyjskiego panowania na ziemiach polskich.

     Sobór został rozebrany w latach 20., mniej niż 15 lat po ukończeniu budowy. Podzielił los wielu świątyń prawosławnych w Warszawie wybudowanych w okresie rozbiorów i rozebranych po odzyskaniu niepodległości[1]. Decyzja rozbiórki spowodowana była nastrojami antyrosyjskimi i antyprawosławnymi w II Rzeczypospolitej, wynikającymi głównie ze stosowanej w okresie zaborów przez państwo rosyjskie polityki rusyfikacji w stosunku do Polaków.”

     No i wszystko jasne… A ponadto:
     „Uważano także, że sobór reprezentujący wschodnią architekturę nie pasuje do Warszawy. Ponadto budowla uległa uszkodzeniu podczas I wojny światowej, a źle przeprowadzone naprawy dodatkowo pogorszyły jej stan[2].”

     kto miał za to płacić i to utrzymywać?
     to tylko dziś jest taka „tolerancja”, wtedy gdyby dał rząd na to choć grosz, byłby to skandal…

     • centurion 8 lutego 2012 o 9:03 am

      Tak jak dziś w papierze toaletowym na M w godzinach rannych rozdawanym przechodniom widnieje:RZĄDZIE NIE ODDAJ BUNKRA HITLERA. W którym to szmatławcu wypisują żeby nie prywatyzować tego bo prywatny zrobi z tego miejsce dla neonazistów.
      Przecież rząd prywatyzuje wszystko od kibli publicznych po przystanki autobusowe to dlaczego tej sterty betonu nie miałby sprzedać?

     • deotibigratia 8 lutego 2012 o 5:02 pm

      O taak bardzo wy pobożni ludzie, widać jak szanujecie Jezusa Chrystusa jeśli tak łatwo wam wytłumaczyć zburzenie kilkudziesięciu świątyń … czy inny jest Jezus prawosławny od rzymskiego ? To inna osoba: Bóg Człowiek?

      Zresztą niszczenie każdej świątyni czy to meczet czy synagoga czy pałace Buddy czy Siwy co chcecie – to jest po prostu barbarzyństwo to upadek kultury – co innego jeszcze zaadaptować na „swój” kult ale burzyć, niszczyć?- to nie mogło ujść bezkarnie, zawsze zastanawiałam sie co tak ostro obciążyło karmę naszego narodu że tak okrutnie los się obszedł z nami podczas II wojny światowej … Rosjanie po rewolucji październikowej mieli to samo ….

      • zenobiusz 8 lutego 2012 o 6:30 pm

       „co tak ostro obciążyło karmę naszego narodu”
       No i mamy sedno.Prawo Karmy i Jezus w jednym.
       Nie widzisz różnicy nimi,więc co na prawdę reprezentujesz?

      • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:52 pm

       deotibigratia, to nie powinno być punktem spornym kto ile czego zburzył między chrześcijanami. Komuś zależy by wbijać klina i ten ktoś to pewnie zrobił lub podjął decyzję by to zrobić. Dziel i rządź… http://emperors-clothes.com/churchpics/list.htm

   • zenobiusz 7 lutego 2012 o 9:42 pm

    Czy ty nas przygotowujesz,na powtórkę z rozrywki ?
    Podobnie jak w łodzi było w większości miast Królestwa Kongresowego.

    Znaczący napływ Rosjan do Łodzi nastąpił w następstwie polityki rusyfikacji, po upadku powstania styczniowego w latach sześćdziesiątych XIX wieku. Jednym z elementów tej polityki była unifikacja administracyjna. Na przełomie 1866 i 1867 roku, nastąpiła reforma podziału terytorialnego i utworzenie nowych organów administracji. W efekcie przestała istnieć polska administracja terytorialna, a na jej miejsce powstała, złożona głównie z Rosjan, i posługująca się językiem rosyjskim nowa struktura. Podobnie stało się w 1875 roku z sądownictwem. Łódź, z której pochodził duży 300 osobowy oddział powstańców, również została do tego procesu włączona. Od 1863 roku stacjonował w mieście 37 Jekatierynburski Pułk Piechoty, z którego pewna część żołnierzy zostawała w mieście. Zakładała rodziny i podejmowała pracę np.: w urzędach czy policji. Do miasta przyjeżdżali urzędnicy administracji publicznej i sądownictwa.
    Życie religijne skupiało się wokół pięknych łódzkich cerkwi. O ich powstaniu decydowały przede wszystkim argumenty natury politycznej. Świadczy o tym tempo, z jakim ruszyła budowa Soboru św. Aleksandra Newskiego przy ul. Kilińskiego. Cerkiew ta powstała, jako wotum dziękczynne za uratowanie życia cara Aleksandra II w kwietniu 1879. Do Komitetu Budowy weszli, łódzcy fabrykanci pochodzenia niemieckiego i żydowskiego z Karolem Scheiblerem i Izraelem Poznańskim na czele.
    Po przegranej bitwie o miasto w 1914 roku, garnizon rosyjski wycofał się z Łodzi, a miasto zostało zajęte przez Niemców. Również cały aparat urzędniczy wraz z rodzinami wyemigrował w okolice Moskwy, gdzie struktura urzędów miejskich przetrwała do 1918 roku. Rewolucja w Rosji spowodowała powrót pewnej części Rosjan do Łodzi. Według spisu ludności z 1931 roku, mieszkańców Łodzi pochodzenia rosyjskiego było tylko dziewięćset.
    http://www.centrumdialogu.com/pl/rosyjska-lodz

 38. ekonomiczny hitman 7 lutego 2012 o 7:58 pm

  „Żyjemy coraz dłużej, dlatego musimy pracować coraz dłużej”, za chwilę pokazali kilka państw w europie, że tam, też podnieśli wiek emerytalny(tak dla kontrastu)!
  Telewizyjne pranie mózgu!

  Przemówienie Adama Małeckiego w sprawie ACTA do ludzi by nie dali się prowokować. Tego nam właśnie potrzeba, wykorzystania momentu by przekazać ludziom coś więcej:

  • luxjacek 7 lutego 2012 o 9:19 pm

   • luxjacek 7 lutego 2012 o 11:56 pm

    Patrzę tak sobie na tą rączkę w górze i zastanawiam się czy oby właściwie odczytaliście przekaz.Wydaje mi się że teledysk ten został nakręcony w celu dezinformacji-blokowanie ACTA służy tylko PIRATOM.

 39. rabarbarek 7 lutego 2012 o 8:01 pm

  Troche nowinek z frontu podtruwania nas rakotworczymi substancjami . Wiemy o tym , ze proces trucia naszych organizmow prowadzony jest w sposob dosc bezwzgledny i systematyczny. Pod plaszczykiem walki o nasze zdrowie wprowadza sie regulacje , ktore maja na celu zniszczenie tego zdrowia. W Kongresie USA znalazlo sie kilku niezle chyba podplaconych przez firmy , produkujace roznego rodzaju slodziki [ trucizny typu aspartam] , kongresmenow , ktorzy prowadza lobbing na rzecz walki z cukrem. Chca , aby rzad USA przez swoje agendy ,” uregulowal cukier” , a nawet uznal go za trucizne. Wiadomo , ze cukier , zwlaszcza ten oczyszczony , przetworzony , zdrowy nie jest. Ale nie ludzmy sie , ze substancje , ktore maja go zastapic sa zdrowsze. Stoja za checia tych zmian wielkie koncerny , ktore czuja duze pieniadze . Zmiany te poprzec chca koncerny farmaceutyczne , ktore mysla przyszlosciowo i rozwojowo i wiedza , ze po jakims czasie liczba pacjentow wzrosnie.

  Czytalam artykul na ten temat i pod nim znalazlam jeden , wyjatkowo ciekawy komentarz . Pisal prawnik , ktory staral sie przekonac czytelnikow , ze w tej zmianie nie chodzi bynajmniej o nasze zdrowie, a o czyjas przepastna kieszen i podtrucie nas , ktore dla wielu skonczy sie przedwczesna smiercia.
  Napisal jeszcze cos , co wydaje mi sie ciekawe , a chyba niewiele osob o tym wie , a jesli wie to lekcewazy zagrozenie. Otoz zainteresowal sie on doniesieniami , ze uklad hamulcowy w samochodach roznych typow , zawiera azbest. Wiadomo , ze azbest wywoluje wiele chorob , w tym raka [ kilka rodzajow] . Czyli jezdzac , jestesmy powoli acz systematycznie podtruwani. Po przeczytani kilku artkulow na ten temat , moge powiedziec , ze choc np. w Europie zabroniono uzywania azbestu, to szansa , ze jestesmy nim truci, nadal istnieje. Starsze samochody nie posiadaja „zestawu skladnikow „uzywanych w produkcji. Nowe podobno posiadaja , ale kto to wie czy prawdziwe. Azbest nadal jest wydobywany w Kanadzie, Rosji , Chinach i jeszcze chyba w dwoch innych krajach. Towary pochodzace z Chin , zalewaja rynki swiatowe . Kto by sie bawil w sprawdzanie wszystkich . A wiadomo , ze azbest mial szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji samochodow , ale tez w materialach izolacyjnych i nie tylko.

  W Kanadzie w dalszym ciagu , zupelnie legalnie wykorzystuje sie go w budownictwie [ tzw bialy azbest , podobno nieszkodliwy!!!] . W starszych samochodach dalej funkcjonuje , a mechanicy samochodowi , wymieniajacy hamulce narazeni sa na choroby w stopniu nie mniejszym niz wlasciciele pojazdow.
  Kiedy w 2001 roku , wieze w Nowym Jorku zawalily sie i pyl pokryl olbrzymia czesc miasta , nikt nie zdawal sobie sprawy , jaka trucizne bedzie wdychal przez miesiace. Po pewnym czasie badania wykazaly , ze pyl zawieral olbrzymie ilosci asbestu [ nie tylko oczywiscie] i byl przyczyna wielu zachorowan na raka. Tysiace ludzi, ratownikow , policjantow juz nie zyje. Sa to w dalszym ciagu ofiary tego ” zamachu” .

  I na zakonczenie .Wspomniany prawnik , dodal , ze zainteresowal sie sprawa hamulcow i ich produkcja. Zaczal drazyc temat. Kiedy dotarl do jednego z koncernow produkujacych samochody , uslyszal ostrzezenie ” Niech Pan przestanie sie tym interesowac, jesli chce Pan jeszcze pozyc. Lepiej nie wkladac palca miedzy drzwi” …

  A tu ostrzezenie dla mechanikow samochodowych.

  http://www.asbestosnetwork.com/exposure/ex_industry_automotive.

  • sebecx 7 lutego 2012 o 10:11 pm

   zamiast cukru może być np. stewia…

   • hjk 8 lutego 2012 o 3:51 am

    ew. cukier trzcinowy albo xylitol – cukier brzozowy

  • jerkey 8 lutego 2012 o 11:59 am

   Tak się składa, że jestem dość blisko branży hamulcowej i wiem dokładnie z czego i w jakiej części składa się mieszanka, która jest potem ścierana podczas hamowania. Nie pamiętam dokładnie kiedy zakazano azbestu, ale to były późne lata 80′ lub wczesne 90′. W każdym bądź razie w branży motoryzacyjnej jest on zakazany i niczego się nie sprzeda nie tylko na rynku wtórnym (tzw. after market), ale na rynku pierwszego wyposażenia w szczególności. Produkcja części produktów bez azbestu i części z azbestem także nie wchodzi w rachubę z uwagę na specyfikę produkcji. Nie da się podzielić fabryki tak, aby to było możliwe. A nawet jeśli byłoby to możliwe to nieopłacalne z punktu widzenia ekonomicznego.
   Mogę was zapewnić, że w przemyśle samochodowym w klockach hamulcowych nie ma azbestu. Gdyby udało nam się wykryć go w produktach konkurencyjnych to nie wahalibyśmy się ich zniszczyć prawnie, podobnie jak inni nas. Tak, że rewelacje tego adwokata są już dawno nieaktualne.

   • hjk 8 lutego 2012 o 12:49 pm

    Moze w tych klockach z Chin sa, bo tam się z niczym nie liczą – i jak ich „zniszczycie prawnie”? No chyba ze dystrybutorów, no ale podniesie się jazgot o „wolnym handlu”…
    Co o tym sądzisz?

    • jerkey 8 lutego 2012 o 1:13 pm

     W Polsce, jak i w Europie jest tak naprawdę po kilu liczących się dystrybutorów na kraj, którzy obsługują 80%-90% volumenu sprzedaży ogółem. Oni chińszczyzny w zasadzie nie oferują. Oczywiście każdy może sobie ściągnąć z Chin to co chce. Ale ruchy ogranicza odległość. Nie opłaca się ściągać mniej niż 40 stopowy kontener. A tego się nie sprzeda w jednym, czy kilku sklepikach. Nikt nie będzie ryzykował zakupu niesprawdzonych produktów, ponieważ hamulce wiążą się z bezpieczeństwem i produkty muszą posiadać homologacje krajowych urzędów regulujących. Jeśli jakiś przewoźnik będzie miał wypadek, a winę będzie miał układ hamulcowy to w pierwszej kolejności sprawdza się, czy miał on – włącznie z klockami – homologacje. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ryzykował, aby zaoszczędzić troszkę pieniędzy.
     Praktycznie na całym świecie jest zakaz azbestu, a chińskie produkty – akurat w naszej branży – są niszowymi i nikt im nie ufa. Nawet, gdy sprzedajemy do jakiejś Arabii Saudyjskiej lub Iranu, to ludzie wolą polski produkt (bo europejski) niż chiński. I dzisiaj nikt już się nie pyta, czy są bez azbestu – jak w latach 90′ – ponieważ to rozumie się samo przez się.

 40. felicyta 7 lutego 2012 o 8:29 pm

  Ciekawe i prawdziwe spostrzezenia…

  http://www.tvn24.pl/12690,1734066,,,babcia-magdy-stoimy-murem-za-rutkowskim,wiadomosc.html

  Wszystko się sypie

  Zdaniem Rutkowskiego obecna sytuacja w policji jest dramatyczna. – Widzimy absolutną zapaść policji, zmiany kadrowe. W ciągu dwóch tygodni zmienia się kilkunastu funkcjonariuszy – powiedział Rutkowski. I zwrócił się do premiera Donalda Tuska. – Pani premierze zaczyna pan mieć słabe państwo i to jest fakt. Kim pan chce obstawić Euro 2012 skoro komendant stołeczny policji, doświadczony człowiek zostaje wysłany na emeryturę, a funkcjonariusze z 20-letnim stażem odchodzą na drugi tor. Kto ma w tym momencie nadzorować pracę funkcjonariuszy – pytał Rutkowski.

  • AQQ 7 lutego 2012 o 9:04 pm

   Tak mi się kiedyś skojarzyło w powiązaniu przywileje emerytalne dla POlicji…
   a teraz jeszcze bardziej się to klaruje, czy nie jest to celowa zagrywka?
   Problem>reakcja>rozwiązanie!
   Ludzie w zdecydowanej większości są za Rutkiem, służby są nieudolne, opieszałe i jeszcze chcą po 15 latach na emerytury przechodzić,trzeba opłacać im ZUSy i inne characze….więc zrobić męczennika z R. i ludzi przekonuje się bez żadnego sprzeciwu…
   gdyby tak wynajmować takie biura jako policję….same plusy i oszczędności…
   POmyślcie!!!

   • junixy 8 lutego 2012 o 10:32 am

    Jasne! Od początku tak mi się wydaje, że ta cała sprawa to celowa zagrywka medialna. Wczoraj dopiero się upewniłam, że skierowana przeciwko policji. Ta cała szopka z Rutkowskim jest sponsorowana przez media i ma wzbudzać określone emocje. Czyli jest problem, reakcja i rozwiązanie. Dodałabym jeszcze, że Rutkowski zwraca już uwagę na potencjalne zagrożenie podczas Euro 2012…powyższy wpis felicyty.

  • centurion 7 lutego 2012 o 9:08 pm

   No to ja mam pytanie do pana Rutkowskiego prowadzi firmę nie jest to fundacja charytatywna a ostatnim razem jego klient który znalazł się w TV czyli pan Olewnik zapłacił mu około 1 mln zł za usługi detektywistyczne w sprawie porwania jego syna.
   Czy rodzice Madzi też są na tyle sytuowanymi osobami że byli wstanie zapłacić p. Rutkowskiemu odpowiednie wynagrodzenie do jego usług.
   Patrząc na to młode małżeństwo wątpię aby byli wstanie pokryć koszty „pomocy” ze strony pana Rutkowskiego. Kto w takim razie sfinansował te kalambury z panem Rutkowskim na czele?

   • kantos 7 lutego 2012 o 9:47 pm

    rutkowski mowil w tvn’ie, ze zaoferowal swoja pomoc bezplatnie

    • centurion 8 lutego 2012 o 9:11 am

     I jako byłemu pracownikowi MO i SB trzeba mu bezwzględnie wierzyć bo on zawsze mówi prawdę. 😀

  • przybysz 7 lutego 2012 o 11:45 pm

   no jak kto to podstawieni zamachowcy ,iplanowane zamachy w polsce i londynie na euro 2012
   http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/7195430-to-nie-jest-zart-?page=last

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 1:02 am

   Rafał Gawroński siedzi m.in. za to, że też to zauważył…

 41. Kamil 7 lutego 2012 o 8:44 pm

  Miłość…………..to kwestia duchowości.
  Im bardziej staramy się harmonicznie pomagać sobie nawzajem, jakakolwiek niebyła to pomoc; werbalna, fizyczna, tym kosmos daje Nam więcej energii na odbudowę PULI DNA…………Kierujmy się przy tym prawdziwą miłością.
  Przykładem jest współpraca harmoniczności serc z programami w TV.
  Cała energia którą emanuje informacja, manifestuje w Naszej świadomości chęci do działania w jakiejś realizacji nowego kawałka ładu.
  Musimy o tym pamiętać że im częściej jesteśmy RAZEM zgodni w realizacji celów tym większymi możliwościami jesteśmy w stanie dysponować.`W KUPIE SIŁA `.

  Słuchajmy bicia serc.
  Dzięki temu uzyskujemy aprobatę kosmosu
  Przyszłość przed Nami………….

  pozdr

 42. Kamil 7 lutego 2012 o 8:53 pm

  Za kilka dni WALENTYNKI………….. oby Miłość między Nami owocowała na każdym poziomie egzystencji.

  pzdr

  • lucas003 7 lutego 2012 o 10:26 pm

   Kamil walentynki walentynkami ale to wszystko o ile dobrze pamietam to szrot amerykański , no chyba ze sie myle … jednakowoż „oby Miłość między Nami owocowała na każdym poziomie egzystencji” z tym sie zgodzę
   BÓG HONOR OJCZYZNA
   POZDRAWIAM POLAKÓW I INNE NACJE , STOP NWO

   • wolny 8 lutego 2012 o 11:07 am

    Na wszystkim mozna zarobic,nie tylko na sw.Walentym.
    Wiedza o tym „kramarze”,ci w cudownych miejscach a jakze.
    Swietnie jest to wkomponowane w kalendarze i daty.
    Juz dawno spiewano: „Kto handluje ten zyje !”.

    JEZELI KOCHAC TO PRZEZ CALY ROK.
    I to prawdziwa ,nie odpustowa miloscia.

  • jakzawsze 8 lutego 2012 o 6:17 am

   walentynki powienny być codziennie, a nie raz w roku , ktoś się obudził i przypomniał na pokaz , … pokazówka medialna

   ____________________________________
   Aprppo USraelskich świat ….. to HELLOWEEN to profanacja świeta zmarłych w Polsce
   Wiedziałem Helloween w Londynie , … małe dzieci poprzebierane za demony , zgroza wam powiem , czysto demoniczne …. i to ąz było czyć w powietrzu , .. jeśli ktoś „tą” percepcje
   ____________________________
   http://twitter.com/dyskusb

 43. gruszka 7 lutego 2012 o 9:07 pm

  Mt 6,24-34

  24 Nikt nie może służyć dwom panom, bo jednym gardzić będzie, a drugiego polubi; o jednego dbał będzie, a drugiego zlekceważy. Nie możecie służyć Bogu i mamonie. 25 Dlatego mówię wam: nie martwcie się o swoje życie, co będziecie jeść lub co pić będziecie; ani o swoje ciało, czym się przyodziejecie. Czy życie nie jest ważniejsze od pokarmu, a ciało od odzienia? 26 Popatrzcie na ptaki na niebie: nie sieją, nie żną, nie gromadzą w magazynach, a wasz Ojciec niebieski je żywi. Czy wy nie więcej znaczycie niż one? 27 Kto z was swoim staraniem jedną chwilę może dodać do swojego wieku? 28 Dlaczego martwicie się o odzienie? Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują ciężko ani nie przędą, 29 a mówię wam, że nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był ubrany tak, jak jedna z nich. 30 Jeśli zatem to ziele na polu, które dziś jest, a jutro do pieca wrzucają, Bóg tak odziewa, to o wiele bardziej was, małej wiary! 31 A zatem nie martwcie się, mówiąc: „Co będziemy jeść?”, albo: „Co będziemy pić?”, albo: „Czym się odziejemy?” 32 Bo o to wszystko zabiegają poganie. A wasz Ojciec niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. 33 Zabiegajcie najpierw o królestwo i o jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane. 34 Nie martwcie się zatem o jutro, bo jutro samo zatroszczy się o siebie. Starczy dniowi jego własnej biedy.
  Co Wy na to ? 🙂

  • sebecx 7 lutego 2012 o 10:17 pm

   taa… niektórzy wzięli sobie to do serca i wyjechali za granicę za chlebem.. 🙂

   • hjk 8 lutego 2012 o 3:55 am

    „33 Zabiegajcie najpierw o królestwo i o jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane.”

    To jest prawda…

   • jakzawsze 8 lutego 2012 o 6:20 am

    … a miliony hektarów, odłogiem stoi i niechce sie robić , … zerszta (faszi) unia nie pozwala i oszukeje rolników na dotacjach, pop rzez odbieranie majątków ziemskich (kryminalny proceder) i manipuluje rynkiem tak aby zrujnować rolników …
    http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html.

   • hjk 8 lutego 2012 o 11:29 am

    raz że się nie chce z lenistwa, jak dowiazą wszystko w supermarkecie, a dwa, ze zbili cene produktów i się nie opłaca.
    Rozwiązaniem jest zbudowanie sieci dystrybucji wśród znajomych i uprawa oraz hodowla ekologicznych warzyw, owoców czy zwierząt i dystrybucja produktów po godziwych cenach.

    Jeśli ceny „sklepowe” sa ok 10 x zawyżone w stosunku do tych dla rolników, to połowa ceny ze sklepu będzie błogosławieństwem dla rolnika i radością dla odbiorcy 🙂
    Trzeba odszukać odpowiednich uczciwych rolników i wśród znajomych z miasta zebrac chętnych na stały odbiór ich produktów…

    • Fred Roman 8 lutego 2012 o 12:11 pm

     Od 20 lat nie kupiłem żadnej gadżety parszety,nigdy nie oglądałem pejsatu,tyfonu.itd.
     Zaopatruje sie tylko w najmnieszym sklepiku,gdzie jest żywność od małych rodzimych
     wytwórców.Wydaję na to ok20zł na tydzień.Ale do tego biorę od gospodarza tygodniowo
     10l mleko/pij mleko będziesz kaleką,antyreklama dla idiotów/ i jaja.Jeżdżę rowerem
     dziennie nawet setki km,w zimie po lodzie stawów,jeziorek żeby zajrzeć w ich niedostępne
     latem rewiry.Wszędzie docieram piechotą lub rowerem.W ub.roku przejechałem samosmrodem
     ok.500km.
     polecam fredroman.blogspot.com

     • dalmat 8 lutego 2012 o 12:56 pm

      Jestem idiotą nie piję mleka, chłopie pij nawet benzynę, chociaż kto wie czy nie pijesz przejeżdżając dziennie jak mówisz kilkaset kilometrów na rowerze.

      • Peryskop 8 lutego 2012 o 2:55 pm

       @dalmat, uprzedzałem że Fred@Roman to MOTACZ.
       A może wręcz trolllll.

      • Fred Roman 8 lutego 2012 o 4:51 pm

       Dobrze się nazwałeś.A ja piję od urodzenia i dopóki się da.Nie pijesz,długo nie pozyjesz.
       Ja od wojny piję i w b.dobrym zdrowiu żyję.Mam super wyniki na wszystkie części.
       Może jednak słabujesz na mleko,niektórym nie służy.Piję mleko świeże itp mogę zjeść
       potem czy przedtem mięso,śledzie itd i nic mi nie jest.Podobno taka tolerancja zależy
       od grupy krwi,ja mam abe i żrę żur a potem żabę,żółtą.
       Gospodarze może by i przyjeżdżali,ale folk został przekabacony na markety
       i nie chce ich.Dopiero co brałem właśnie mleko od gospodarza,myślałem
       już że dziś będę sam,ale potem ktoś doszedł.Takie jest zainteresowanie naturalną
       żywnością.To jest efekt zauroczenia plebsu smieciami z marketów i celowej
       propag.p-ko normalnej żywności.Na twój pohybel dalmatyńczyku.

       • Fred Roman 8 lutego 2012 o 5:00 pm

        Nie pijesz mleka dalmacie to nie dość,że nie rozumiesz tekstu ale i chyba nie dowidzisz.
        Setki,nie oznacza kilkaset.Chociaż z łatwością jadę do 200km,wiecej się nie da
        bo trzeba wrócić do bazy.Na oko pij sok marchwiowy,ja to robię i mam dobry wzrok,
        nie potrzebuję okularów.

    • centurion 8 lutego 2012 o 12:20 pm

     Zapewne tak by mogło być gdyby nie tzw .nasze ustawodawstwo zabrania handlu na chodniku a jest wielu rolników którzy przyjechaliby i przyjeżdżają do miast sprzedać bezpośrednio z samochodu i o dziwo mają kasy fiskalne których „osoby prawne” nie posiadają o konowałach nawet nie wspominam. Niestety rzadko kiedy w miastach są w stanie przetrwać targowiska na których taki rolnik mógłby sprzedawać żywność.

     • hjk 8 lutego 2012 o 1:04 pm

      eee, no w każdym większym jest takowe, w moim przynajmniej jeszcze jest…

     • Aśka 8 lutego 2012 o 1:11 pm

      Ważną sprawą byłoby znalezienie rozwiązania na dostarczanie żywności bezpośrednio od rolników. Grupy konsumenckie, o których pisał wyżej ~hjk są dobre, ale jak świadomość ludzi wzrośnie. Póki co mało kto zdaje sobie sprawę z zagrożenia i zorganizować taką grupę jest ciężko. Rolnikom też trudno sprzedać za godziwą zapłatę swój dobry towar.
      ~hjk napisał:
      „Jeśli ceny „sklepowe” sa ok 10 x zawyżone w stosunku do tych dla rolników, to połowa ceny ze sklepu będzie błogosławieństwem dla rolnika i radością dla odbiorcy”
      Dodam, że wielu z nas nie ma pracy, albo ma taką z głodowymi pensjami. Jak połączyć: towar wytwarzany przez rolników – zapotrzebowanie na dobrą tanią żywność (mięso bez płukanek w chemikaliach, rośliny bez zbędnej chemii) – ludzi chętnych do zajęcia się dystrybucją? Jak to zorganizować?

      • szuwaxpl 8 lutego 2012 o 1:40 pm

       Aśka – tu jest problem, nie wiem czy pamiętasz jak wozili mleko od krowy do miast ?
       POtem zakaz sprzedaży względy’higieniczne’ [sanepid itd.], później Polak wymyslil napis – MLEKO DLA PSÓW I KOTÓW, chyba też zabronili, bo handel tym padł, lub ludzie uwierzyli, że to w kartonie jest lepsze. Podobnie sprawa się ma z innym towarem. W Gdyni np. jest Hala Targowa i w piątek możesz kupić wszystko zdrowe oraz podróbki, ale kupuje się od swoich, sprawdzonych. Inaczej rozprowadzany zdrowy towar jest chyba zbyt sporym problemem. Logistyka i opłacalność. Pomijam pozwolenia na handel, wiedzą jak zniechęcić ludzi. No i powinno się to opłacać. Choć pomysł na pewno dobry !

       • Aśka 8 lutego 2012 o 4:37 pm

        ale gdyyyby się to udało 🙂 co robiłyby hipermarkety? PIENIĄDZE ZOSTAŁYBY W POLSCE!

        łatwo dostępna zdrowa żywność, mniej chorób … co robiłyby firmy farmaceutyczne? ZAROBIONE PIENIĄDZE POLAKÓW ZOSTAŁYBY NA INWESTYCJE.

        do takiej inicjatywy potrzeba dużo ludzi, bezrobocie maleje, rolników stać na produkcję, status materialny Polaków rośnie, stać nas na dokonywanie zmian w innych dziedzinach … to istne koło na młyn

        • Aśka 8 lutego 2012 o 4:43 pm

         Ta notka (Aśka 8 Luty 2012 o 4:37 pm) miała się zamieścić po wpisem
         szuwaxpl 8 Luty 2012 o 1:40 pm

         ale chyba ze względu na ilość komentarzy stronka płata figle

        • AQQ 8 lutego 2012 o 4:55 pm

         Od 23:15 do 0:30 oglądam a własciwie słucham Superstacji w telawiwzorze.
         Wczoraj skajpował jakiś mONdrala i opowiadał, że cieszy się iż wrócił do kraju od córki co mieszka w UK, bo tu u nas są dobrzy lekarze, którzy leczą pacjentów! (tzn. on miał na myśli przepisują prochy na byle pierdoły)
         Mówił, że córka była zaziębiona i poszła do lekarza a ten nic jej nie przepisał…a z 3-miesięczną wnuczką bo miała biegunke tez jej nic nie przepisał…
         Facet był zbulwersowany! i z kim tu rewolucjonizować” świat!
         Dziewczyny jedżcie rodzić do UK, tam np. nie pozwalają kąpać często noworodków i nie szprycują w 1-ej dobie syfem!

        • Fred Roman 8 lutego 2012 o 5:20 pm

         Aśka pisałem gdzie się dało na temat tych obcych marketów nawet do swojego
         bzdurmistrza.Dałem mu przykład z sąsiedniego miasta,które już dawno miało
         wszytko /bez dotacji/co w moim niektóre inwest są.dopiero teraz.Ale w tamtym nie było ani jednego
         obcego marketu.Gdzieś przeczytałem,że było w nim najwięcej milionerów w woj.Sląskim.
         Tak byłoby w całej Polsce,teraz już tylko regionie k..Powodem tego wyjątku był fakt,
         że to tamtejszy burmistrz miał tam swoje sklepy i nie dopuścił obcych.
         W tekście Miasta Zakazanego właśnie ban na handel Polakom/damy im tę demonkrację ale Polaków do handlu nie dopuścimy/ jest głowną przyczyną nędzy w tym nieszczęsnym
         regionie.To powinien być najważniejszy temat na takich forach,a nie o „zniewoleniach”.
         Jak będziesz dziadem to nie pomogą ci poszerzenia wolności od polit. stworków upiorków
         kotopala.biedraka,sródki i innych .

         • Fred Roman 8 lutego 2012 o 5:23 pm

          polecam fredroman.blogspot.com

         • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:29 pm

          A ja polecam monitorpolski.wordpress.com

         • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:31 pm

          To zacznij ten temat wałkować. Pamiętam jak mnie jeden syjonista pouczał w Nowym Jorku, że powinienem pisać o Kościuszce, a nie o jakichś konspiracjach. Nie były to zresztą pouczenia, a groźby.

      • Kruk 8 lutego 2012 o 3:34 pm

       Niczego w związku z taką potrzebą nie trzeba odkrywać na nowo. Od lat funkcjonuje na zachodzie zaopatrywanie się bezpośrednio u rolników – wszystko dzięki internetowi. Cały system polega na zamawianiu u rolnika wielkości dostawy na cały rok i realizacji powiedzmy raz w miesiącu. Umawiając się z odbiorcami i otrzymując od nich zaliczki, rolnik potrafi zaplanować swoje uprawy, tak aby jak najmniej wypuszczać na wolny rynek

   • gruszka 8 lutego 2012 o 9:44 pm

    bo najpierw trzeba prawdziwej wiary , a nie tej urojonej lub tej „wydaje mi się,że..”

 44. maran 7 lutego 2012 o 9:27 pm

  Przesliczna piesn-modlitwa. Przepiekna.

  • Bożydar 8 lutego 2012 o 12:06 am

   Miód na serce i balsam dla duszy… Dzięki:)

   • mokasyn 8 lutego 2012 o 10:08 am

    No to jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=z3jQHy5iDvc

 45. alexirin 7 lutego 2012 o 9:27 pm

  Oni nas zdradzili. Polacy chcą się ich pozbyć
  W sejmie nie ma naszych reprezentantów, ci ludzie nic dla nas nie robią, nikt ich nie rozlicza, nie mają żadnej odpowiedzialności

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Polacy-marza-o-rewolucji-i-zmianie-ustroju,wid,14210537,wiadomosc.html?ticaid=1de16

  • alexirin 7 lutego 2012 o 9:33 pm

   ACTA: wyjaśniamy zawiłe zapisy w umowie

   Umowa międzynarodowa ACTA pomimo wielkiego szumu medialnego wciąż sprawia wiele trudności zarówno pod względem znajomości treści, jej interpretacji, a także i dalszych jej losów. Dlatego postanowiliśmy dokonać wykładni prawa najbardziej niejasnych i kontrowersyjnych artykułów tejże umowy.

   http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ACTA_wyjasniamy_zawile_zapisy_w_umowie-38582.html

   • pola 8 lutego 2012 o 10:30 pm

    Polecam gorąco notkę Pomidorowej „GMO- jaki prezydent taka debata”, szalenie istotną bo zwracającą uwagę na problem, który umknął wielu obserwatorom. Chodzi o GMO, ACTA i interesy wielkich korporacji. Początkowo sądziłam, że to już moje urojenia, że GMO, ACTA, że doszukuję się spisku tam gdzie go nie ma. Wygląda na to, że nie ja jedna łączę te dwa tematy. Komentator Mati pod artykułem „Resort rolnictwa nie odpuszcza GMO” napisał:

    „Uważam że Acta może być bezpośrednio związana z żywnością GMO – wiadomo że GMO jest szkodliwe dla zdrowia ale co najgorsze GMO opiera się na patentach – jeśli GMO wyprze tradycyjną żywność uzależnimy się od takich firm jak DuPont (rekordowe zyski w roku 2011 w Polsce) czy Monsanto. Acta będzie chroniło licencję tych firm na żywność, czyli może dojść do tego że prywatna korporacja będzie miała wyłączność na to co jemy i ile tego jemy. Jako ciekawostkę podam że wczoraj w USA zaczął się proces gdzie 270 tyś rolników rolników amerykańskich pozywa firmę Monsanto o skażenie ich pól nasionami GMO – żywność genetycznie modyfikowana potrafi „zarażać” sąsiednie ziemie w wyniku czego nic innego nie da się na niej później zasiać. Dla zainteresowanych mogę poszukać linków – dzisiaj jest już późno a wygrzebałem to wczoraj. Myślę że ten temat powinno się niezwłocznie rozdmuchać na łamach NE gdyż bezpośrednio zależy od tego nasze życie i wolność, naszych dzieci i przyszłych pokoleń.”
    http://magielfinansowy.nowyekran.pl/post/51764,smacznego-panie-prezydencie

 46. libro77 7 lutego 2012 o 9:38 pm

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/szatan_istnieje,_widzialem_go_18023

 47. AQQ 7 lutego 2012 o 10:27 pm

  Penn i Teller o rządowej interwencji- chodzi o cukier z kukurydzy i dopłaty.. http://www.youtube.com/user/Wyspa333?feature=watch#p/u/0/yXj1dQc9H9g
  oraz
  Jacque Fresco twórca „Projektu Venus” – technokratycznego projektu ładu społecznego.
  Celem projektu jest stworzenie „Gospodarki Opartej na Zasobach” (RBE), w oparciu o szerokie zastosowanie rozwiązań technicznych i technologicznych oraz zwiększenie odzysku energii i przystosowanie człowieka do nowych obszarów siedliskowych, zmniejszenie potrzeb działań człowieka w przemyśle.
  Fresco mówi, że świat jest bogaty w zasoby naturalne i energetyczne, a wraz „z nową nowoczesną technologią i odpowiednią wydajnością”, potrzeby mieszkańców Ziemi można spełniać w obfitości. http://www.youtube.com/watch?v=maOPYrYfoLE&feature=player_embedded#!

 48. wacpan 7 lutego 2012 o 10:32 pm

  http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html

 49. Jony 7 lutego 2012 o 10:32 pm

  Alex Jones
  „Jestem chodzącym trupem ty też nim jesteś, i nawet jeśli się starasz chronić swoje dzieci – są one chodzącymi trupami. ”
  Przy takim toku myślenia lepiej sobie strzelić w łeb. Alex Jones się już wypalił, zniechęca ludzi do działania tylko dołuje. Może czas by se odpoczął.

  • monitorpolski 7 lutego 2012 o 11:15 pm

   Ależ nie! Alex daje nam do zrozumienia, że nie mamy nic do stracenia. Samo GMO jest dowodem na to, że ma rację. Jak chcesz przetrwać z taką żywnością?

   • iHe 8 lutego 2012 o 12:22 am

    Nie ma co tak generalizować,część ludzi się podda i sobie strzeli w łeb, a część ruszy do walki.Ci co sobie strzelą w łeb i tak są niewiele warci na froncie walki NWO.
    Poza tym nie ma ofiar na daremno.Ludzie się podpalają strzelają głodzą etc.
    Każdy walczy jak może o ile walczy a nie ucieka.Były tu super wpisy o Ghandim.
    Z nazistami nie ma miękkiej gry.Ludzie w Polsce pod okupacją wiedzieli co się dzieje ,a mimo to nie było masowych samobójstw.
    A radia różne nadawały.Ważne jest ,żeby znać przeciwnika,jego słabe i mocne strony,układ sił i nie stracić odwagi czy nadziei.
    Zło w końcu samo siebie unicestwi,kwestia czasu.
    Nie ma walkowera.Prawda zwycięży.

   • zenobiusz 8 lutego 2012 o 10:36 am

    Dziwi mnie jedna sprawa .Wczoraj na stronie :
    http://www.godlikeproductions.com/search.php?q=Alex+Jones

    Ukazał się materiał,dowodzący agenturalności Alexa Jonesa.
    Zastanawiałem się nawet ,czy nie wkleić tu linka,ale nie miałem czasu dokładnie przeczytać dyskusji,więc się wstrzymałem.
    Dzisiaj stwierdziłem ,że na tej witrynie zniknęły jakiekolwiek wzmianki o tym Panu.
    Każdy może sprawdzić wyszukiwarką.
    Coś śmierdzi,i to coraz mocniej.

    • zenobiusz 8 lutego 2012 o 11:35 am

     http://zenobiusz.wordpress.com/alex-jones/
     Zamieszczam poniższe materiały,dla dociekliwych ,i na prawdę szukających prawdy,nim nie znikną z sieci.To najobszerniejsze informacje,o związkach pomiędzi Sorosem Obamą Brofmanem Jr. i Alexem Jonesem.Moim zdaniem w nich kryje się odpowiedz,co na prawdę się dzieje ,czym jest Bestia,i kim jest Antychryst.Trzeba tylko cierpliwie przeczytać.

     • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:54 am

      Kompletna bzdura. Czy ty w ogóle słuchałeś Alexa Jonesa? Walka z Alexem jest strzelaniem sobie samemu we własną stopę.

      • zenobiusz 8 lutego 2012 o 12:02 pm

       Dyskusja ,przytaczana w zamieszczonych przeze mnie materiałach to dyskusja amerykanów trwająca od 2007 roku.Myślę że są oni bardziej kompetentni,niż jakikolwiek Polak,znający nawet całość audycji Pana Jonesa.Argument ,czy słuchałem ,jest o tyle chybiony,że przed przeczytaniem dyskusji,bezprzedmiotowy.

   • Kamil 8 lutego 2012 o 11:23 am

    Już dzisiaj wiemy że Ziemia nie jest płaska i podparta na 4ech krokodylach

 50. Jony 7 lutego 2012 o 10:47 pm

  Pakistański dyplomata powiedział Associated Press, że w przypadku izraelskiego ataku na Iran „Pakistan nie będzie miał wyboru, jak tylko uderzyć.” Dyplomata poinformował o tym pod warunkiem zachowania anonimowości.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/swiat-stanal-u-progu-konfliktu-atomowego

  • monitorpolski 7 lutego 2012 o 11:09 pm

   To samo Chiny i Rosja. Bankierzy dostali ultimatum. Trzymajcie się uchwytów, może być niezła jazda!

   • Jony 8 lutego 2012 o 10:07 am

    Ławrow w syrii witany jak bohater 🙂 Coś mi się zdaje że chiny pakistan rosja doszli do wniosku że lepiej uderzyć razem w euro-us-rael przy planowanej wojnie z iranem. Bo jeśli opanują iran i syriie to następne w kolejce są chiny, rosja, pakistan. Nie wiem tylko jakie stanowisko w sprawie iranu mają Indie, niby kupują ropę od iranu w złocie ale też nie bronią iranu tak jak pakistan. Choć może się to w ciągu tygodni zmienić.

 51. Inżynier 7 lutego 2012 o 10:50 pm

  Ten Alex to chory człowiek który myśli że wszyscy są tak ułomni jak on. Ludzie z natury są dobrzy i chcą pomagać innym a nie szkodzić. W przeciwnym razie ludzkość dawno by już nie istniała. Zdrowy człowiek nie nabierze się na prostackie spłaszczenie rzeczywistości. Nie dajcie się nabrać ! Ludzie typu Alex to półgłowki !!! Ludzie są z natury etyczni więc tego typu teorie spiskowe to idiotyzm…

  • monitorpolski 7 lutego 2012 o 10:59 pm

   Ty inżynier, a co ty zrobiłeś dla tej ludzkości? Ta się jeszcze trzyma dzięki właśnie takim ludziom jak Alex. To co piszesz to niczym nie poparty paszkwil.

   • 44 7 lutego 2012 o 11:40 pm

    I vice versa…

   • iHe 8 lutego 2012 o 12:08 am

    Z tego co wiem to powszechnie szerzy się relatywizm moralny ,a to z etyką i ludzką naturą ma niewiele albo bardzo wiele wspólnego ,zresztą kłania się historia dla niedouczonego pana inż.
    Zabawki się zmieniły ludzkość ciągle taka sama.
    To uogólnienie nie jest nawet matematyczne z ptk. widzenia samej matematyki, a gdzie tam do socjologi czy psychologii.

    Ludzie są z natury ludźmi ,każdy jest inny ,ale w pewnych systemach tracą ludzkie cechy.
    W końcu po to je wymyślono.

    „Relatywizm moralny – pogląd, że istnieje wiele systemów wartości i żaden z nich nie jest systemem absolutnie najlepszym, więc różne kultury są uprawnione do stosowania różnych systemów”

    A tutaj jest Po co relatywizm ma takie wsparcie w mediach i „kulturze” (ostatni akapit)

    „Podważenie przez D. Hume’a rozumowych uzasadnień moralności na rzecz emocjonalnych kontynuowano w Kole Wiedeńskim oraz w filozofii
    analitycznej. Sprowadzenie sądów etycznych przez M. Schlicka do sądów
    psychologicznych, a przez A. J. Ayera do sądów wyrażających ekspresję
    stanów emocjonalnych człowieka, podważało sensowność języka

    (T. Biesaga, Relatywizm etyczny, Powszechna Encyklopedia Filozoficzna,
    Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu, t. 8, Lublin, PTTA 2007, s. 718-720)

    przedmiotowego etyki oraz likwidowało etykę jako dyscyplinę filozoficzną.

    W myśl emotywizmu sądom wartościującym czy normatywnym przysługuje tylko znaczenie emotywne. Nie wyrażają one obiektywnych stanów wartościowych,lecz są albo irracjonalną reakcją emocjonalną na pewne fakty czy zachowania ludzkie, albo aprobatą lub dezaprobatą tych faktów, lub też chęcią oddziaływania na czyjeś zachowania.
    Takie stanowisko wyklucza sens logiczny ocen i norm, ich prawdziwość czy fałszywość.
    Wszystkie wypowiedzi wartościujące są równouprawnione.
    Moralność jako taką redukuje się do moralności prywatnej, niepodlegającej intersubiektywnym (obiektywnym) i racjonalnym kryteriom.
    (Wszystko co daje nam obecnie nowoczesna szkoła PR i marketingu)

    Dyskurs moralny odarty z racjonalnych kryteriów
    dobra i zła sprowadzony zostaje – zdaniem A. MacIntyre – do przemocy i
    manipulacji emocjonalnej.

    Wydaje się,że nie pomagali im w tym zawiłym wywodzie żadni kosmici, a do jakże frapujących wniosków doszli.
    Jest trochę nauk humanistycznych o których zaszufladkowanym inżynierom nawet się nie śniło ,z małymi wyjątkami to niestety częsta przypadłość,której na szczęście nie odziedziczyłem.
    Rzadko się trafia ktoś z peryskopem,komu umiejętność matematycznych uproszczeń nie zawęziła światopoglądu do dogmatu autorytetu.

    Poza tym wszyscy zapomnieli ,że odwrotną stroną humanizmu jest antyhumanizm.Dziwnie często stosowany przez reżimy totalitarne.
    I dziwnym trafem świetnie opisany między wierszami humanizmu.

    Kolejna sprawa to już z dziedziny prawa ,że nie rządzą nami osoby fizyczne tylko osoby prawne.A tu jak wiemy żadna etyka czy dobro jako takie nie wchodzi w rachubę..
    Tu bym szukał serca imperium zła.

    Ogólnie sprowokowała mnie ta płaska wykładnia rzeczywistości do paru przemyśleń.

    • hjk 8 lutego 2012 o 4:02 am

     Wg Konecznego to dominacja cywilizacji zydowskiej, gdzie prawo (stanowione) jest nad etyką, a prawo naturalne nie zostaje wyrugowane. Skutkiem tego „osoby prawne” są nad realnymi…

  • szuwaxpl 8 lutego 2012 o 2:33 pm

   Inżynier – ale pojechałeś po bandzie !
   Spróbuj pomyśleć : dzisiejszy terror politycznej poprawności, który barbarzyńsko waloryzuje formy kulturowe, pedofilię toleruje, zboczenia seksualne każe traktować jako normalność, a rozwiązłość mieni luźniejszą formą przyzwoitości – jest mechanizmem represyjnym podobnym propagandowemu terrorowi stalinizmu czy hitleryzmu. Ludzie masowo ulegają takim bodźcom.
   Ale masz rację – ludzie są etyczni Ty też zapewne ?

 52. AQQ 7 lutego 2012 o 10:50 pm

  POlityka prorodzinna…. interia.pl
  Uchwalono program opieki nad dziećmi do trzech lat.
  467 złotych, o ponad 100 zł więcej niż dotychczas, zapłacą rodzice za pobyt dziecka w poznańskim żłobku. We wtorek radni uchwalili program opieki nad dziećmi do lat trzech na lata 2012-2016.

 53. Pingback: Wstań i walcz.Jak nie teraz to kiedy ???? « Zenobiusz's Blog

 54. Jony 8 lutego 2012 o 12:59 am

  Patrzcie jakie rzeczy dają na WP.PL http://pp.wp.tv/i,Paranormalna-Polska-Nowy-porzadek-swiata,mid,893054,index.html#m893054
  Czyżby bunt na portalu?

  • Jony 8 lutego 2012 o 6:28 pm

   Dzisiaj znowu wp.pl zaskakuje. Na stronie głównej daje odnośnik to tego artykułu.

   W Ameryce powstało 800 obozów, które przypominają obozy koncentracyjne.
   http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,W-Ameryce-powstalo-800-obozow-ktore-przypominaja-obozy-koncentracyjne-Po-co,wid,14236634,wiadomosc.html

   • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:44 pm

    Kiedyś i oni się muszą obudzić. Po przeczytaniu takiego wpisu jak niniejszy – z Alexa Jonesa, powinno się każdemu czerwone światełko zapalić. Dziennikarze też nie mają wyjścia – albo prawda albo śmierć. Oni nie są wyjątkami.

 55. wolny 8 lutego 2012 o 2:42 am

  Gdzie sa moje posty szmulki ???

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 10:25 am

   Kto tu jest jakimś „szmulkiem”? Musisz potwierdzić to co dostałeś w swoim mailu, taka jest procedura.

 56. hjk 8 lutego 2012 o 4:29 am

  W tym temacie;
  radioaktywne kosmetyki z l. 50 tych – http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Wwb5UeWmSd0&feature=endscreen

 57. hjk 8 lutego 2012 o 4:50 am

  giganci? – http://www.youtube.com/watch?v=gmA_lyYJLu0&feature=related

 58. Pingback: Zadyma pt. anty-ACTA « Grypa666's Blog

 59. Ciekawska 8 lutego 2012 o 7:57 am

  Taka ciekawostka. Wczoraj,w ciągu dnia weszłam na http://www.jusz.net/mtemper.php , żeby sprawdzić rozkład temperatur. Wszędzie w Polsce minusowe temperatury tylko w jednym miejscu na południu +12 , byłam przekonana, że to błąd w zapisie. A dzisiaj czytam na losyZiemi.pl, że we wsi Łebuni na pomorzu temperatura wzrosła w ciągu 4 godz. aż o 23,2 stopnia, z -31 do +7,5.
  W Tatrach na Kasprowym Wierchu piszą, że było 6,9 na plusie, jak sprawdzałam na mapce było +12. Piszą dalej, że jest to efekt inwersji temperatury, która sprawia, że im wyżej się znajdujemy, tym jest cieplej. Przeważnie rozkład pionowy tem. jest odwrotny. Jednak w najmroźniejsze dni zimowe taka sytuacja się zdarza i może zaskakiwać.

  • O Rzesz 8 lutego 2012 o 9:36 am

   31+7,5=38,5. O tyle podskoczyła tam temperatura?. Różnica ogromna ale możliwa.
   Inwersja to zjawisko normalne. Znane o każdej porze roku.

   • hjk 8 lutego 2012 o 10:16 am

    Raczej za bardzo „normalne” to nie jest i domaga się wyjasnienia, budzi zdziwienie i to dość mocne. Musiało nie być wiatru i jakieś dodatkowe lokalne źródło ciepła – jakaś ducża powierzchnia absorbująca swiatło słońca i grzejąca lokalną atmosferę…

    • centurion 8 lutego 2012 o 12:25 pm

     Hjk-u nie siej paniki to że naoglądałeś się TVizorni gdzie co chwile na deszczyk, mrozek, wietrzyk tłuką do łbów że to katastrofa to nie znaczy że tak jest.
     Klimat się zmienia nie od dziś zjawiska atmosferyczne to składniki pogody a deszcze zawsze padały wiatry wiały a pioruny tłukły w ziemie a „praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb”
     i „jest zima to musi być zimno” uszanowanie dla pana/pani kierownictwa.

     • Annah. 8 lutego 2012 o 12:37 pm

      fajnie się czyta tylko szkoda że nie na temacik 🙂

     • hjk 8 lutego 2012 o 1:02 pm

      centuś, nie przesadzaj, bo gdzię tu panika?!
      Ja szukam tylko wyjasnienia, bo wyraźnie to odstaje od normy i to wszystko…

      • Peryskop 8 lutego 2012 o 3:53 pm

       @ciekawska, @hjk i @inni – ta dziwna lokalna „inwersja” temperaturowa jest zgodna z moją tezą, że zabiegami geoinżnieryjnymi można tylko „przesuwać” pogodę, a nie kreować ją dowolnie.

       W tym przypadku jest chyba trochę cieplej w górach i trochę zimniej w pozstałych częściach kraju.

       A to wszystko jest względne, bo np pametamy, że w okolicach Suwałk zawsze było sporo żimniej niż w pozostałych rejonach, a tej zimy różnice też są ale nie tak wyraźnie jak kiedyś bywało.

       Oczywiście sprawa nie dotyczy tylko Polski i jest to tylko teoria – w ramach prób zrozumienia co i po co pylą samoloty i co i po co oprócz programów RTV i tel kom nadają przeróżne anteny – te lokalne i tamte w oddali – np. z Norwegii, Grenlandii, Puerto Rico i z Alaski. A także m.in. z UK.

    • O Rzesz 8 lutego 2012 o 5:15 pm

     Jest też coś takiego jak „adwekcja” czyli napływ mas powietrza.
     Mogą być ciepłe, zimne, suche, wilgotne lub mieszane.
     Klin wyżowy, niosący silne mrozy, jakli uderzył w Europę znad Azji, został już zneutralizowany przez polarnomorskie, wilgotne i ciepłe masy powietrza znad Atlantyku.
     To nic niezwykłego. Tak dzieje się chyba od zawsze. W każdym razie na pewno od początków meteorologii!.
     Mówiąc że inwersja jest zjawiskiem normalnym mam na myśli że meteorolodzy i lotnicy ale i marynarze (czy my wszyscy w ostateczności) stykają się z jej wpływami na co dzień.
     Trzeba jednak przyznać że skala przeskoku temperatury jest wysoka.
     Krzysztof Jackowski wspominał a anomaliach pogodowych zimą z 2011 na 2012.
     Wszystko się wypełnia pomału.
     Ot i tyle!.

  • Kamil 8 lutego 2012 o 11:29 am

   HAHA, a na mojej stodole powolutku topnieje śnieg, mimo że termomentr pokazuje -6 st cels .
   Słoneczko świeci , może to jest główną przyczyną.W zasadzie to może trochę pomorozić jeszcze z tydzień ALE NIE DŁUŻEJ……………………!!!!!!!!!!!!!!!

   • hjk 8 lutego 2012 o 12:38 pm

    p-wczoraj słyszałem już odgłosy wiosennego ptaszka, wiec jeszcze z kilka tygodni zimy najwyżej…

 60. centurion 8 lutego 2012 o 10:00 am

  Jeśli ktoś narzeka na ZOMO za PRL i dzisiejszą Policję w Polsce to macie kilka przykładów zza oceanu:
  Recording The Police is a Dangerous but Necessary http://www.youtube.com/watch?v=mFjQKcwbTdY
  Takie akcje to mi się kojarzą po lekturze książek wspomnień z pobytu w obozie koncentracyjnym.

  • hjk 8 lutego 2012 o 10:22 am

   Peryskop zdaje się juz tu sugerował, ze doswiadczenia zebrane w gułagach i łagrach niemieckich i innych posłuzyły do budowy globalnego gułagu, gdzie wszyscy będą pracować za miske ryżu na zarzajacą elitę…
   … a jak straca siły i zdrowie,sprawe załatwią ‚kapłani eutanazji’ jak opisane w ksiązce z pocz. 20 wieku – ‚antychryst – pan swiata”…

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 10:38 am

   Tak wyglądają początki współczesnego faszyzmu. Zaznaczam: „początki”.

  • szuwaxpl 8 lutego 2012 o 2:20 pm

   Wow ten filmik, jest POkazem tragedii szkoleń. Oglądałem film z żołnierzem, który mówił, że są szkoleni aby zabijać. Za pierwszą osobę cywilną w nagrodę mial być wyjazd z Iraku na urlop.
   Co policjanci gestapowcy mają z tego mieć to nie wiem. Ale oni chyba są POdobnie szkoleni. Rozumiem emocje – ale nie mogę zrozumieć bestialstwa.

 61. ADHD.info 8 lutego 2012 o 10:06 am

  Mamy o sobie taką opinię że myślimy niezależnie i nie kupujemy tych bzdur serwowanych przez media. Ale jeśli jest inaczej? Jeśli partia polityczna, nacja, rasa albo religia której nie lubię – czy moja niechęć rodzi się po dokonaniu samodzielnej obserwacji, samodzielnym wyciągnięciu wniosków i powzięciu świadomej decyzji że ktoś/coś jest warte negatywnego nastawienia? Czy też propagandzie w mediach udało się pominąć mój proces decyzyjny i przemycić do mojej świadomości przekonania, które nie są moimi własnymi? Sęk w tym, że to właśnie umysł jest ostatnią linią naszej obrony. Można wsadzić kogoś za kratami, ale jego umysłu nie da się uwięzić. Jones słusznie dał podtytuł dla kanału prisonplanet „Bo toczy się wojna o Twój umysł”. Umysł jest ostatnim bastionem niezależności, a psychologia i psychiatria są bronią do jego zdobycia. Psychiatrów i psychologów mamy pytać jak powinniśmy się zachowywać, czy myślimy i postępujemy słusznie, łykać tabletki które zamieniają w zombie i wracać po więcej tabletek. Stają się kapłanami nowej religii. I to się dzieje nie gdzieś tam w świecie, ale w szkole koło twojego domu, za każdym razem kiedy psycholog szkolna mówi, że dziecko ma depresję i powinno skorzystać z poradni, że ma adhd czy cokolwiek innego i że powinno łykać leki. Nie siedź na tyłku i nie czytaj tylko co piszą inni, tylko weź udział w tej wojnie i zostań graczem który ma na coś wpływ. KRKasperczak

  • hjk 8 lutego 2012 o 11:22 am

   coś nie tak z tym boldem, niech ktoś napisze jak się to robi, bo czasem sie przydaje

 62. Aśka 8 lutego 2012 o 11:59 am

  http://wielkopolskie.top-ogloszenia.net/Ogloszenia_Nieruchomosci-Sprzedam_dom_mieszkanie-sprzedam_nerke-10-116-98407
  brrrrr
  Witam jestem młody mam 26lat sprzedam nerke grupa krwi ARH+ za 80.000zł

  • centurion 8 lutego 2012 o 12:59 pm

   Cuda, cuda ogłaszają a kto…

 63. centurion 8 lutego 2012 o 12:14 pm

  Tutaj kilka informacji na temat jakże „biednej” gminy żydowskiej w Bershevie bo Warszawą tego miasta na pewno już nie można nazwać.
  Są tak biedni że stać ich na budowe nie jednego 170m wieżowca ale dwóch obok siebie.
  Czysty ascetyzm w żydowskim wykonaniu.
  http://wiezowce.waw.pl/hines.php

  • hjk 8 lutego 2012 o 12:59 pm

   Słuszna uwaga – w językach starożytnych w zamienia się w b
   stąd mamy dokładnie to co napisałeś – warszawa to barszaba, zaś a często przechodzi w e, no i mamy berszebe…
   moze ktoś dopatrzy się innych podobieństw w obu miastach…
   Ale jeszcze ciekawszy jest wawel -> babel!!
   np. rosyjski Wasilij to Bazyli – gr. „król”

   • centurion 8 lutego 2012 o 2:34 pm

    Dlatego razi mnie zawsze gdy niedouczeni robotnicy mówią na dwuteownik HEB co tłumaczy się JEW tak jak z cyrylicy Jow to hiob

 64. navajo88 8 lutego 2012 o 1:47 pm

  A dzisiaj kolejna porcyjka linków hahahahahahaha
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanie-cwicza-wielka-operacje-desantowa
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/dziwne-dzwieki-moga-byc-odglosem-przemieszczajacych-sie-fal-elektromagnetycznych
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/filipinach-wystapilo-juz-ponad-900-wstrzasow-wtornych
  I to na razie tyle na dzisiaj ! hahahahahahaha
  J.M.H

 65. theaspartam 8 lutego 2012 o 1:52 pm

  Polska wstrząs 3.5 Richtera http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=254483

 66. Kruk 8 lutego 2012 o 2:57 pm

  Wybory mogły być sfałszowane!!
  Tutaj bardzo obszerny i dokładny opis sprawy:
  http://davidicke.pl/forum/sfa-szowane-wybory-2011-t9337.html
  Jeżeli to co pisze autor jest prawdą – tzn że przedstawione przesłanki świadczą o podmienieniu serwera gromadzącego wyniki wyborcze z całego kraju – rząd Tuska nie ma legitymacji władzy!!!

 67. felicyta 8 lutego 2012 o 3:06 pm

  „…szczepionki i zwiazki chemiczne dodawane wszedzie zostaly tak zaprojektowane aby wzmocnic, wspomoc fale kontroli umyslu transmitowane w populacje…kiedys chemtraile byly rozsiewane, zeby zmienic sekwencje DNA ludzi i niektorych zwierzat, teraz tworza rodzaj sieci, anteny radiowej w jonposferze Ziemi do transmisji niektorych fal kontroli umyslu. Jakie sa objawy kontroli umyslu…”

  Polecam ogladnac wszystkie odcinki z http://expansions.pl/page8.php.

  Stewart Swerdlow – Mind Control & Programming – Part 2 (napisy PL)

  Wywiad ze Stewartem Swerdlowem – Kontrola Umysłu i Programowanie

 68. katerina404 8 lutego 2012 o 3:32 pm

  Wrzucam wstęp do ksiązki, do której link podała Asia. Przekopiowałam ze scriba I trochę podrasowałam znaki interpunkcyjne i inne, aby się latwo czytało. Trzeba temat poznać z każdej strony. Następny fragment puszczę w oddzielnym poście o zakonie rycerzy maltańskich.

  „Książka, którą oddaję do rąk Czytelników przeznaczona jest przede wszystkim dla rdzennych Polaków, którzy pomimo tak tragicznej sytuacji w naszym kraju, gdzie naród polski jest okradany i z zimną krwią wydzierana jest jego własność, gdzie gospodarka celowo jest niszczona i z dnia na dzień w coraz większym stopniu za bezcen odsprzedawana obcym (a tak naprawdę tym z
  (wybranego narodu), gdzie nasza kultura narodowa jest wyszydzana, wypaczana i na siłę wprowadzane są wątki z obcej najmniej znanej kultury żydowskiej, gdzie nasza wiara katolicka jest zohydzana i celowo judeizowana, i gdzie, już wydawałoby się, że nie istnieje żaden autorytet, który dałby nadzieję do dalszej walki o suwerenną Polskę, nie stracili jeszcze nadziei, że prawdziwa Polska wciąż istnieje.

  Chciałbym, żeby Czytelnicy przeczytali tę książkę od początku do końca bardzo dokładnie, ponieważ jest to warunek pełnego zrozumienia zawartych w niej myśli, uszeregowanych tak, by w końcowym efekcie uwidocznić pełny obraz dziejowej konspiracji żydo-masońskiej przeciwko Bogu, naturze i wszystkim narodom nieżydowskim; by miał jasny i ukształtowany pogląd na te wszystkie zachodzące w szybkim tempie na naszych oczach wydarzenia, co powoduje zdezorientowanie nawet wśród najbardziej świadomych i utratę poczucia zagrożenia kryjącego się za działalnością „możnych tego świata”.

  PRZEDMOWA

  Książka ta jest zbiorem faktów historycznych zachodzących wydarzeń światowych, a wszczególności dotyczących Polski, które miały miejscena przestrzeni stuleci aż do czasów obecnych, jak również komentarzy i artykułów prasowych ukazujących się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie,w prasie polonijnej oraz w jęz. angielskim, a dotyczących prowadzonej od wieków konspiracji żydo-masońskiej wobec ludzkości. Treść przedstawiona jest chronologicznie w formie skryptów. Bardzo niewielki procent ludzi w skali światowejwiedziało o tej konspiracji, czy też wyczuwało, że takakonspiracja istnieje. Ogromna ich większość nie wiedziała o niej. Ludzie do tej pory nie orientowali się, o co toczyła, i nadal toczy się gra na tym świecie. Wojny, rewolucje, powstania, tworzenie różnego rodzaju organizacji, stowarzyszeń, religii, systemów, partii

  rzekomo zwalczających się, miało na celu podporządkowanie sobie, przez Żydów, innych nacjitzw. pogan i ich zniewolenie. Oraz zaprowadzenie tzw.
  „nowego porządku światowego”.

  Przykładem może być ostatnie 50 lat, gdzie żydo-masoneria stworzyła dwa rzekomo zwalczające się systemy. Kapitalizm zachodni i komunizm wschodni (Wschód-Zachód), wprowadzając tym samym zupełne zamieszanie w orientacji politycznej wśród społeczeństw− pozorując „zimną wojnę”.

  Była towielka reżyseria żydo-masoneri − „politycznego teatru” XX wieku.

  Wszystko jest utrzymywane w tajemnicy przed narodami na tym świecie. Historia jakiej się uczyliśmy i uczymy się nadal, jest po prostu sztucznym tworem, kompletnie odbiegającym od rzeczywistości.

  Celowo wypaczona, z której usunięte zostało wszystko to, co skierowałoby podejrzenia o jakąkolwiek konspirację prowadzoną przez naród żydowski wobec innych narodów.

  Fałszowana, w zależności od sytuacji w danym czasie i wykorzystywana w celu manipulowania nami oraz użycia nas, dla realizacji swoich dalekosiężnych celów. Środki masowego przekazu są używane do kształtowania opini i poglądów jakie są im wygodne w danej chwili i pomocne do realizacji „nowego porządku światowego!”

  Pomocnym narzędziem w ich rękach jest fakt, że opanowali niemalże wszystkie dziedziny życia − massmedia, finanse, szkolnictwo, kulturę i sztukę, etc.

  Wywołana wojna z Irakiem w 1991 r., była skutkiem faktu, że prezydent Saddam Hussein zdemaskował spisek żydowsko-masoński przeciwko nie-Żydom.

  Było to dużym zaskoczeniem dla samych Żydów, dlatego w kołach syjonistyczno-masońskich, zapadła decyzja o wywołaniu wojny w tym kraju. Liczyli, że poprzez wojnę i całkowitą blokadę tego kraju zniszczą S. Husseina i jego naród.

  To zapoczątkowało między innymi proces wzrostu świadomości wśród innych nacji oraz wzrost zrozumienia powagi sytuacji światowej. Do tej pory większość z ludzi skupiała swoją uwagę na ewentualnym zagrożeniu danego narodu. Istniała świadomość wroga narodowego, ale nie istniało pojęcie wroga światowego. W książce tej jest często poruszany temat masonerii jako organizacji o najdłuższym stażu, za którą żydostwo ukrywając się, siało spustoszenie wśród narodów tego świata. Zapewne niewielki procent czytelników jest zorientowanych w tym temacie. Masoneria, w języku angielskim zwana „freemasonery”, czyli „wolnomularstwo”.
  Obecna propaganda żydowska na całym świecie podaje różne daty jej powstania
  − XIV, XV, XVI, XVII wieku

  Jest to niezgodne z prawdą. Żydzi celowo wprowadzają ludzi w błąd, żeby nikt nie domyślił się od kiedy ta organizacja istnieje, od czego powstała i do czego zmierza.

  Scharakteryzuję jej zalążki i cele. Z różnych książek i archiwalnych dokumentów wynika niezbicie, że wolnomularstwo powstało jeszcze przed narodzeniem Chrystusa. Celem jego jest zdominowanie, przez Żydów, innych nacji
  − „gojów”− na całym świecie i podporządkowanieich sobie. Jest to ścisła realizacja żydowskiego programu, który zawarty jest w Talmudzie.
  W Talmudzie czytamy:

  „nie-Żydzi, to bydło tylko w ludzkiej postaci. Są stworzeni przez Boga na usługi Żydom. Są gojami. Naród żydowski to naród królewski, do którego należy cały świat i jego bogactwa na nim”.

  Zalążki wolnomularstwa datują się (jak głosi legenda) od czasów Króla Salomona. Główny architekt budowli tej świątyni, (a była to pierwsza świątynia masońska) Hiram Abbif, ówczesny Król Tyru i były mistrz, po ukończeniu jej budowy, jako pierwszy ujawnił Salomonowi tajne hasło masońskie, nazwę tej organizacji. Oto wypowiedziane przez niego słowa
  „Mach Hach Bone”, co po angielsku znaczy „Grand Masonic World”.
  Hasłem tym posługują się do dnia dzisiejszego.

  Czy tak było naprawdę? Ze Starego Testamentu wynika, że Żydzi od czasów rzekomej ucieczki z niewoli egipskiej, mieli coś wrodzaju swojej organizacji, która później po klęsce Judei w Babilonii (niewola babilońska), przybrała konkretną nazwę „Sanhedryn”.

  Był to i nadal jest mózg żydostwa, w skład którego wchodzi 71 rabinów, którzy są zakonspirowani i zarządzają z ukrycia. Nawet sami Żydzi nie wiedzą których, natomiast wiernie wykonują ich polecenia. Żydzi skupieni w swoich stowarzyszeniach czy organizacjach podlegając sanhedrynowi byli wykonawcami jego poleceń i służyli jako narzędzie do eksterminacji narodów nieżydowskich.

  To prawdopodobnie były pierwsze zalążki późniejszej masonerii. Wszystko wskazuje na to, że korzenie masonerii biorą się z żydostwa. Główne założenia masonerii opierają się na żydowskiej księdze „kabały”.

  Po ukrzyżowaniu Chrystusa, który ujawnił ludzkości całą prawdę o żydach i ich szatańskim spisku przeciw innym narodom, Żydzi postanowili zmienić swój kierunek działania i tą tajną organizację skierować do walki z chrześcijaństwem.

  Żydzi w stosunku do innych narodów, które przyjęły chrześcijaństwo, byli procentowo niewielką siłą. Bali się walczyć jawnie i przeszli do podziemia. Nałożyli sobie rygor przestrzegania jeszcze większej tajności w działaniu tej organizacji już o profilu masońskim.

  Dopiero w XVI wieku, gdy ich populacja powiększyła się, zaczęli stanowić poważną siłę. Loże masońskie zaczęły działać jawnie, szczególnie w Europie Zachodniej w takich krajach, jak Anglia, Francja, Niemcy, Włochy i Hiszpania. (Oczywiście nie ujawniając swoich celów do jakich dążą). Oficjalnie masoni głoszą wolność, tolerancję, pokój, itd. Wszystko jest jednym wielkim kłamstwem.

  Kto zna dobrze Żydów i lichwę żydowską, wie, że żaden z nich nigdy nie powie prawdy, żyje on z kłamstwa, podstępu i ludzkiej krzywdy. Są to ludzie, którzy mają w sobie coś z diabła. Oto słowa Chrystusa − Ew. Św. Jana 8,44 − który powiedział do Żydów: −„wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie”.

  Tak, wygląda− przedstawiona w wielkim skrócie − początkowa historia masonerii. Szczegółowy program i jej działalność przedstawione są w dalszej części książki.

  Przestrzegam czytelników przed straszliwą konspiracją żydowską z „Sanhedrynem” na czele. W książce, spotkacie się z różnymi określeniami jak „
  Nieznani Naczelnicy – Mędrcy Syjonu, Nieznani Przywódcy- jest to nic innego jak „Sanhedryn”

  Nie mniej niebezpieczna jest, niżej stojąca od Sanhedrynu masoneria z jej odrębnymi lożami, czy kastami. Wymienię najważniejsze z nich:
  „Rada33 stopnia wtajemniczenia”, jest to najwyższa hierarchia w masonerii. Podlegają tej radzie organizacje masońskie jak: Klub Bilderberg, Illuminati, Różokrzyżowcy (dawniej „Prieure de Sion”), Rotary Klub i wiele innych.

  Zakony: „
  • Zakon Rycerzy Maltańskich
  • Zakon Templariuszy
  • Zakon Obrońców Św.Grobu
  • i wiele innych. Następnie organizacje:
  • ONZ
  • NATO
  • Międzynarodowy Fundusz Walutowy
  • Bank Światowy
  • EWG
  • Światowa Organizacja Zdrowia
  • Czerwony Krzyż
  • TrójstronnaKomisja
  ” (Trilateral Commission) i wiele innych mniej znaczących

  są to organizacje stworzone I kontrolowane przez żydo-masonerię. Nazwy określające grupy jak:

  • Globaliści
  • Kapitaliści
  • Komuniści
  • Syjoniści
  • Liberałowie (bardzo niebezpieczna grupa ludzi),
  • Naturyści itd.

  Za wyżej wymienionymi nazwami, kryją się konspiratorzy żydowskiego spisku. Trzeba się ich wystrzegać i być świadomym zagrożenia, jakie niesie ich działalność.

  Tomasz Koziej

  • kosiardeyablos 8 lutego 2012 o 3:50 pm

   Dobre Dobre czytadło, a tera pytanie – gdzie dorwać tom knige ?! Bo dla mnie to woda na młyn mojej wyobraźni i świadomości !

   • kosiardeyablos 8 lutego 2012 o 4:32 pm

    no i tu sie wzruszyłem, beeez kitu, JFK był very-Cool :

    jak tak pomyśle o syjołopkach to aż mi sie nóż w kieszeni sam łotwiera….kurna, czemu jam nie X-man, załatwiłbym sprawe rach ciach…..bo inaczej jedynie najlepiej i najodpowiedniej zabijesz swego wroga jego własną bronią !

 69. katerina404 8 lutego 2012 o 3:53 pm

  A teraz o zakonie rycerzy maltańskich.

  NAJWYŻSZA RADA RYCERZY MALTAŃSKICH

  Rada Wojskowa Rycerzy Maltańskich, jest potężną, międzynarodową, tajną organizacją, mającą bezpośrednie połączenie z Watykanem. Informacje na temat rycerzy maltańskich jakie istnieją, są informacjami pobieżnymi. Niektóre badania łączą ich z wolnomularstwem

  …Większość wiąże ich ze średniowiecznym zakonem templariuszy

  … Często jednak łączy się ich razem z przynależnością do obu zakonów. W każdym razie, jest to organizacja z ciemną i niejasną przeszłością, która jest okryta honorem,etyką i działalnością charytatywną. (Jest tam katolicka i protestancka odnoga). Wielkim mistrzem 5 kontynentów jest Andrew Bertic, niemniej jednak absolutną głową jest papież Jan Paweł II.

  Dzisiejsi rycerze maltańscy, skądinąd znani jako „Najwyższy Rząd Wojskowy− RycerzyMaltańskich” (SMOM) mają 900 lat i są wyłącznie rycerskim rządem.

  Tenże antyczny rząd rycerski był w egzystencji jeszcze przed Krzyżakami. Byłon założony pod nazwą „szpitalnicy” św. Jana z Jeruzalem. W XI wie-ku, podobnie jak wolnomularstwo zaczął on posuwać się naprzód jako organizacja charytatywna. Mimo wszystko, rząd ten ma dwie strony: militarną i polityczną i jest najwyższym pośrednikiem władzy. Kiedy wojska tureckie zaatakowały Świętą Ziemię, rząd maltański utworzył jednostkę wojskową do obrony Jeruzalem wraz ze świętymi miastami.

  Własna literatura zakonu opisuje ich korzenie w następujący sposób:

  „gdy Jeruzalem było utracone, oni (rycerze), przenieśli się do Acre. W sto lat później, gdy miasto wpadło w ręce muzułmanów, zakon przeniósł się na Cypr, gdzie papież dał im wyspę − Rhodes, którą trzymali, przez wiele stuleci broniąc przed najeźdźcami muzułmańskimi. Ostatecznie ekspansja muzułmanów, zmusiła ich do opuszczenia Rhodes.

  Dano im wyspę Maltę, którą władali jako suwerennym państwem przez 300 lat do 1798 roku, kiedy toNapoleon zmusił ich do oddania wyspy”. Ich późniejsza historia twierdzi:

  „Po utraceniu Malty rycerze wędrowali z miejsca na miejsce, aż do 1834 roku, kiedy to papież Leon XII przyjął ich i stworzył im rząd w Rzymie.

  Wielcy mistrzowie rządu w dalszym ciągu cieszą się prawami jako głowy państwa, jakteż, tenże rząd wojskowy rycerzy maltańskich ma pozycję w świecie dyplomacji i „umiejętności”rządzenia państwem.

  Dzisiaj ponad 40 państw uznaje suwerenność rządu maltańskiego oraz utrzymuje z nim pełny dyplomatyczny stosunek. Dodatkowo, są oficjalnie przedstawiane delegacje rządu wojskowego rycerzy maltańskich do poszczególnych państw jak i organizacji międzynarodowych…oraz wiele krajów uznawało i uznaje rząd maltański jako nadrzędny − które według zasad prawa mięzynarodowego odpowiada suwerenności”. Wyraźnie, ten „dobroczynny” katolicki prąd jest władzą − rządem sam w sobie i odpowiada tylko przed papieżem. Papież który to zalegalizował
  − Leon XII (1821−1829)− potępił wolność religijną, tolerancję, stowarzyszenia biblijne oraz tłumaczenia Bibli, oznajmiając: że

  „ktokolwiek oddzielony jest od kościoła Rzymsko-katolickiego, mimo braku winy pod innymi względami, nie ma prawa do życia wiecznego”. Obecnie urzędujący papież Jan Paweł II, kieruje się dokładnie tymi samymi perspektywami. Międzynarodowa głowa rządu−wielki mistrz, jest wybierany dożywotnio, przez dekret papieski oraz biura jakie prowadzi, ma on rangę księcia, precedens kardynała i tytuł „Najwyższej Eminencji”.

  SMOM czyli: (Najwyższa rada wojskowa rycerzymaltańskich), okazuje się mieć połączenia z monarchami oraz wpływowymi bogatymi rodzinami arystokratycznymi, przeważnie w Europie. Polityka ich okazuje się być bynajmniej odpowiednia; ma wyraźne związki z C.I.A.

  SMOM zdecydowało się na oddawanie honorów − indywidualnościom. Historyk Stephen Birmingham powiedział o nich: „rycerze maltańscy zawierają coś, co być może jest najbardziej eksklusywnym klubem na ziemi; Są czymś więcej niż katolicka arystokracja, mogą podnieść słuchawkę uciąć sobie pogawędkę z samym papieżem”

  Jak wskazują badania Betty Mills, że w latach trzydziestych naszego wieku, istniał plan wojskowy SMOM, by przeniknąć i w krótkim czasie zawładnąć „Białym Domem” . John J.Raskob, członek rycerzy maltańskich, był zamieszany w to

  Poczyniono zamiary w efekcie których oficer Marine USA, generał Smedley Butler, miał objąć dowództwo w tym przedsięwzięciu. W zamian generał Butler miał zabezpieczyć demaskujące dowody całej akcji przejęcia „Białego Domu” przez SMOM. Według Betty Mills, gen. Butler zdemaskował cały plan tego przedsięwzięcia. Na ile jest w tym prawdy trudno powiedzieć. Wiadomo jednak, że Biały Dom od początkuswego istnienia − począwszy od pierwszego prez. Jerzego Waszyngtona − był opanowany przez masonerię, gdzie rządzi ona po dzień dzisiejszy.

  Wystarczy pojechać do Aleksandrii kołoWaszyngtonu, gdzie mieści się jedna z najważniejszych (rangą) świątyń masońskich im. „G. Washingtona” , by się przekonać i zobaczyć dowody, świadczące o przynależności do masonerii większości prezydentów USA, jak też członków poszczególnych gabinetów rządowych. Powstaje więc pytanie − dlaczego masoneria miała by się dublować? Być może była to zagrywka propagandowa (

  John J. Raskob, jeden z trzynastu fundatorów oddziału SMOM, działającego w USA, prezes General Motors, był uwikłany w ten zamierzony, rzekomy zamach. Zeznania Kongresu w sprawie spisku odbyły się, lecz wielki mistrz SMOM, nigdy nie był wzywany do zeznania pod przysięgą. Jest to interesujące, a jednocześnie intrygujące, że podane wyżej wydarzenie z 1930 roku, nie jest notowane ani w książkach historycznych, ani w encyklopedii. Pisze dalej Betty Mills;

  „SMOM cieszy się taką potęgą oraz powiązaniami z innymi tajnymi organizacjami w całym świecie, że może wywierać bardzo poważne oddziaływaniena sprawy światowe”.

  Poprzez zagadkowość, SMOM łączy wpływowe źródła z innymi, niejasnymi, tajnymi organizacjami w celu zrealizowania swych zamierzeń, jakim jest „Nowy Porządek Świata”.

  Na przełomie listopada i grudnia 1990 roku, założona została fundacja w imię istniejącego porozumienia, między Prieure de Sion (obecni Różokrzyżowcy), a Janem Pawłem II − pod nazwą „ Trumpet” (trąba), wbrew wypowiedzi Malachi Martin, iż Prieure de Sion jest mitem, który nie istnieje.

  My natomiast wierzymy, że istnieje w rzeczywistości, i że pracuje w zgodzie z Watykanem. W książce „The Messianic Legacy” , autorzy piszą o sposobie, w jaki, tajemnicze organizacje działają razem, gromadzą wspólnie kapitał, bogactwa naturalne, owoce współczesnej techniki, aby potem potajemnie ogołocić wysiłki innych i wrócić z powrotem do autonomi.

  Autorzy piszą: „Pomimo iż stało się jasne, że Prieure de Sion miał interes i prowadził działalność w jakiejś niejasnej strefie − strefie, gdzie europejskie chrześcijańsko-demokratyczne partie, różnorodne ruchy, dedykujące swą działalność ku jedności Europy, kliki arystokrackie, sekty wolnomularskie, CIA, rycerze maltańscy i inne zakony rycerskie i Watykan „wirują” razem, gromadzą kapitał dla jednego specyficznego celu.

  Te wygodne pokrewieństwa związków, działają na wielu frontach, poprzez wysokie finansowanie przez międzynarodową finansjerę, korzystając z różnego rodzaju sieci informacyjnych, wszelkich fundacji, sekt religijnych, mass mediów, wojska, poli-tyki, poprzez różnorodne formowanie opini publicznej w postaci odpowiednio sterowanych„modeli” do naśladowania, rzuconych w wir życia, na wcześniej już przygotowane podłoże − często wystawione i pozbawione zdolności samodzielnego myślenia.

  Dodatkowo dla zatracenia przynależności narodowościowych, następuje krzyżowanie ludzi, poprzez umożliwianie wyjazdów zagranicznych, w celach zarobkowych i osiedlanie się w nich na stałe, często nawet poprzez sztuczne zapładnianie, w taki oto sposób następuje powolne wynaradawianie społeczeństw.

  Wracając do związków, na przykład rycerz maltański William Buckley, jest również członkiem Rady do Spraw Zagranicznych.

  Inny rycerz maltański Frank Shakespeare, pełni funkcję ambasadora USA przy Watykanie, był też prezydentem CBS i viceprezydentem RKO General. Frank Shakespeare przyłączył się do skrajnej organizacji Paula Weyrich’a, gdy ten został prezesem Rady w Fundacji „Weyrich’s Heritage Foundation”.

  Prawdopodobnie przypadkowo Paul Weyrich podróżował po Moskwie, jak się później okazało, celem jego podróży było udzielenie Rosjanom pomocy, w założeniu demokratycznego rządu. Weyrich Heritage Foundation sprowadziła do USA, Karlavon Habsburga i mianowali go na przewodniczącego Izby Reprezentantów.

  Dynastia Habsburgów jest pierwszorzędną siłą, kryjącą się za Pan European Movement (czyli za europejskim rządem) . Inni dawni i współcześni członkowie SMOM to:Lee Iacocca, grecki magnat handlowy Spyros Skouras, przyjaciel prez. Nixona − Robert Abpplanalp, Baron Hilton, John Volpe, William Simon, sekretarz skarbu Alexander Haig, WilliamBuckley, Bennett Williams
  − słynny adwokat broniący sławnych i bogatych osobistości i William Casey.

  Zakon rycerzy maltańskich/, zrzesza elitę o nieprecedensowej sile i potędze na skalę światową. Mogą oni usunąć z urzędu liderów światowych, a nawet całe rządy. To daje im nieograniczoną moc do kształtowania i kreowania prototypu rządu światowego.

  Czy dzisiejsze SMOM jest neorycerską organizacją pomagającą papieżowi Janowi Pawłowi II rozszerzyć granice Europy i umożliwienie mu pozostania głównym graczem „w Nowym Porządku Świata”?

  Jak podają niektóre źródła, Papież, jest tylko wykonawcą poleceń „Sanhedrynu”, czy bardziej znanych, jako „nieznani naczelnicy” , o których trudno znaleźć jakiegokolwiek zapisu w dokumentach historycznych. Wspomina o nich Bolesław Rudzki w swojej przedmowie napisanej do „Protokołów Mędrców Syjonu”.

  Jednak wszystko wskazuje na to, że w Watykanie mieści się całe centrum wykonawcze, poleceń tychże „nieznanych naczelników”. Papież natomiast, jako głowa Kościoła katolickiego w Watykanie i zwierzchnik zakonu rycerzy maltańskich, ma do dyspozycji rycerzy tegoż zakonu, jak też i rycerzy innych zakonów i członków niektórych organizacji masońskich. Członkowie tychże organizacji, czy zakonów, piastują najwyższe stanowiska państwowe w poszczególnych krajach − a w taki sposób bardzo łatwo jest kontrolować sytuację na świecie i nią decydować.

  Pełnią oni tzw.podwójną rolę, z jednej strony będąc członkiem związku masońskiego, czy jakiegoś zakonu − są zobowiązani do ścisłego wykonywania zleconych zadań przez swych zwierzchników, w tym wypadku przez Watykan.

  Z drugiej strony − pełniąc wysokie iodpowiedzialne funkcje w danym rządzie czy w jakiejś priorytetowej organizacji, mają duży wpływ na wprowadzanie w życie danych decyzji związanych z wprowadzaniem „nowego porządku światowego”. Było to okryte jak do tej pory ścisłą tajemnicą.

  Od wojny z Irakiem, to jest od roku 1991, kiedy ówczesny prez. USA George Bush, ujawnił częściowo skrupulatnie ukrywane plany przez tyle wieków. Właśnie od tego czasu, nastąpił wyraźny wzrost wświadomości społeczeństw, co do sytuacji na świecie i zagrożenia, jakie nadchodzi ze strony międzynarodowych globalistów−konspiratorów.

  Wystarczy dokładnie przeczytać „Stary Testament”, gdzie Żydzi wyraźnie przyznają się do swoich czynów wobec innych nacji (tzw. „gojów”), jak też planów na przyszłość, związanych z opanowaniem przez nich świata.

  Chodzi tu o zaprowadzenie − od prawie, 6 tysięcy lat oczekiwanego i realizowanego przez Żydów, „królestwa na ziemi”. Nasuwa się niecierpliwie pytanie− jeżeli im się uda zaprowadzić to, co planują, co będziez nami − nie żydami? Można się domyślać, że mają na to już przygotowane plany. Czy uda im się zrealizować, to już zależy od tego, na ile będziemy świadomi by się temu przeciwstawić.
  »
  „Matrix III” − str. 0680 − Valdamar Valerian −1992 r.

  • zenobiusz 8 lutego 2012 o 4:17 pm

   No patrz a gdzie Jezuici????
   Większych bzdur dawno nie czytałem,ale nie ma się co dziwić skoro autor sam stwierdza:
   ” Informacje na temat rycerzy maltańskich jakie istnieją, są informacjami pobieżnymi. Niektóre badania łączą ich z wolnomularstwem

   …Większość wiąże ich ze średniowiecznym zakonem templariuszy

   … Często jednak łączy się ich razem z przynależnością do obu zakonów. W każdym razie, jest to organizacja z ciemną i niejasną przeszłością, która jest okryta honorem,etyką i działalnością charytatywną. (Jest tam katolicka i protestancka odnoga). Wielkim mistrzem 5 kontynentów jest Andrew Bertic, niemniej jednak absolutną głową jest papież Jan Paweł II.”
   Jak można kolportować takie teksty.
   Rozumiem ,że śmierć Jana Pawła ll zaskoczyła ideologów,i wciąż dają do kolportażu odgrzewane nieświeże kotlety.

   • katerina404 8 lutego 2012 o 5:09 pm

    Zenobiusz ja przytaczam fragment książki, ale sama nie jestem alfą i omegą, tylko cały czas badam wszystkie wątki. Niejasne powiązania, niejasnymi powiązaniami, ale juz powiązania konkretnych nazwisk rycerzy maltańskich z organizacjami globalnymi są do sprawdzenia i to już jest niepokojące

    • zenobiusz 8 lutego 2012 o 5:52 pm

     Nie dziwi cię to,obwieszczanie że tylko Żydzi czy Chazarowie są źródłem wszelkiego zła,??
     To dominujący wątek na wielu portalach.,wskazujący przy okazji Watykan,i Papieża?
     Ciekawe komu może na tym zależeć.Zastanów się komu może zależeć na przejęciu polskich ziem,i to w sumie od setek lat?
     Kto jest zagrożony utratą surowcowych zagłębi,i będzie musiał niedługo ewakuować z kolonii miliony swoich obywateli.???
     Jak odpowiesz sobie na te pytania ,zbliżysz się go rozwiązania tej łamigłówki.
     Tu dla ułatwienia.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/08/tajemniczy-panmichail-prochorowczyli-klopoty-pana-wladimira-putina/comment-page-1/#comment-40394

     • zenobiusz 8 lutego 2012 o 6:02 pm

      Katerina404@

      Tu jeszcze jedno ułatwienie.

      Szatan boi się Jana Pawła II

      Znany na całym świecie egzorcysta ojciec Gabriele Amorth utrzymuje, że wielu młodych ludzi zwalczyło szatana dzięki Błogosławionemu Janowi Pawłowi II. Jego zdaniem szatan boi się siły polskiego papieża.

      „Świat musi się dowiedzieć, że szatan istnieje. Diabłów i demonów jest wiele i posiadają oni dwie moce: zwykłą i niezwykłą”- przekonuje duchowny, który przeprowadzał ponad 70 tysięcy egzorcyzmów w ciągu ostatnich 26 lat. „Tzw. zwykłe moce polegają na kuszeniu człowieka by ten oddalił się od Boga i znalazł się w końcu w piekle. Takie działanie jest skierowane przeciwko wszystkim ludziom.” – wyjaśnia 86 letni egzorcysta.

      http://www.jp2w.pl/pl/37920/53426/Szatan_boi_sie_Jana_Pawla_II.html

      • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:46 pm

       Tu zdecydowanie cię zenobiusz popieram. Byłem raz na prywatnej audiencji z grupą z Centrum Kulturalnego Jana Pawła II w Waszyngtonie – w 2003 roku. Papież schorowany, ledwo mówił, ale przy zbliżeniu do niego zauważyłem, zresztą nie tylko ja, dziwną siłę emanującą z jego młodych oczu. Pamiętam ten błysk światła…

    • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:50 pm

     Wystarczy pogooglować i poszukać innych publikacji tego autora. Nie jest to naprawdę trudne.

  • Peryskop 8 lutego 2012 o 4:26 pm

   Przedłużona tradycja ?
   WAŻNY wpis na temat Syrii i kłamstw na forum ONZ oraz w mediach

   http://marucha.wordpress.com/2012/02/05/polska-a-rosja/

   @z blogów
   2012-02-05 (niedziela) @ 19:00:23

   A czy ktoś z was oglądał w dniu 04.02.2012 transmisję nadawaną przez telewizję rosyjską i BBC z obrad ONZ na temat Syrii?
   O czym można się wypowiadać jak się nie widziało jednego z najważniejszych wydarzeń ostatnich dni?
   Rosjanie celowo puścili to w TV żeby pokazać swoim obywatelom z kim mają do czynienia.
   Syryjski ambasador przy ONZ zapytał innych ambasadorów – jak to jest, że nazywacie nasz demokratycznie wybrany rząd reżimem, jak to jest, że nie zauważacie ludobójstwa w Palestynie, Somalii, Iraku???
   Ukryliście raport Ligi Arabskiej, bo w nim wyraźnie powiedzieli, że ludność cywilną zabija nie syryjski rząd tylko bojówki uzbrojone w amerykańską broń, które napływają z zewnątrz.
   Powiedział też coś o sprzedaniu duszy diabłu ale nie wiem o co tu chodziło – to było do dyplomatów.
   A na koniec zacytował wypowiedź sprzed paru dni chyba katarskiego dziennikarza, że w najbliższych dniach nastąpi eskalacja zamieszek w Syrii i tak też się stało.
   Trudny to czas dla całej Ziemi i jej mieszkańców, bo jeśli wiadome siły zrealizują swoje plany to wszystkich nas spotka los libańczyków, libijczyków, syryjczyków , irakijczyków itd, itp, itd.
   Niestety, to dziennikarze tworzą całą tę sytuację, to ich nagonki zlecone przez mocodawców potęgują tę falę nieszczęść, młodzi ludzie po dziennikarstwach nie mają kompletnie pojęcia o geopolityce i manipulacji, jakiej są poddawani, cieszą się ze zdobytej pracy w renomowanej gazecie a potem wyrzuty sumienia się zapija albo zagłusza je odpowiednia pensja.
   Wszyscy jesteśmy tylko marionetkami w spektaklu wielkich reżyserów, to oni wskazują nam nasze role i w zależności od naszego zaangażowania i talentu – gratyfikują.
   Tylko niestety większości z nas przypadają role statystów, marnie opłacanych albo całkowity wolontariat.

   Z forum ” newworldorder”
   Adres do tego forum:
   http://newworldorder.com.pl/artykul,3375,Ahmadinejad-o-11-wrzesnia-transktypt-przemowienia-ONZ-2010

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:37 pm

   Dałaś ostatni taki wpis na tym blogu. Prosiłem wiele razy by nie powielać dezinformacji. Valdamar Valerian, propagator UFO, ingerencji Obcych i wszelkich innych agenturalnych bzdur – tu „demaskuje” Watykan. Sam się demaskuje tym szmelcem dezinformacyjnym. Wystarczy spojrzeć kto zawładnął Białym Domem.
   Gdy Valerian pisał te swoje dezinformacyjne ściemniacze, w Białym Domu jeszcze kilku gojów. Teraz chyba tylko sprzątaczki, choć i to nie jest pewne. A księdza ani jezuitę nie uwidzisz, bo by dawno wypędzili demony…
   Tu masz tych swoich „jezuitów”: http://www.siasat.pk/forum/showthread.php?34033-Jews-in-the-Obama-Administration
   http://www.biblebelievers.org.au/bushlist.htm

 70. AQQ 8 lutego 2012 o 3:54 pm

  Donald Tusk zapowiedział podczas wczorajszej debaty w Kancelarii Premiera o planowanych zmianach w systemie emerytur i przyszłości systemu emerytalnego w Polsce,że
  nie będzie referendum w tej sprawie.

  Uczestniczące we wczorajszym spotkaniu największe związki zawodowe są zdecydowanie przeciwne podnoszeniu wieku emerytalnego. Pomysł ten stanowczo skrytykowali przedstawiciele „Solidarności”, OPZZ i Forum Związków Zawodowych. Oczywiście po stronie Tuska stanęli tzw. pracodawcy. „Ekspert” Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Jeremi Mordasewicz, przekonywał na spotkaniu, że obecnie średni czas pracy wynosi ok. 35 lat, a pobierania emerytury 20 lat. Zdaniem jego organizacji, powinniśmy pracować ok. 45 lat, a pobierać emerytury ok. 15 lat. Jeśli chodzi o nas, Mordasewicz i jego kumple mogą pracować nawet do śmierci, choć póki co na serio nie przepracowali nawet godziny.

  Arogancja Tuska, znanego m.in. z ciepłych słów o rządach Pinocheta i Franco, nie powinna oczywiście dziwić nikogo, kto ma pamięć i rozum. Niestety w Polsce zaniki pamięci i rozumu są zjawiskiem częstym w pewnych kręgach. Dlatego też antydemokratycznej Platformie Obywatelskiej drogę do władzy utorowali histeryczni „obrońcy demokracji” z liberalno-lewicowych saloników. Pochwały PO jako „mniejszego zła” lub wręcz doszukiwanie się w niej jakiegoś „lewego skrzydła” można było znaleźć m.in. w publicystyce osób ze środowiska „Krytyki Politycznej”. Lewica z obozu neoliberałów i „pracodawców” – to możliwe jest tylko w Polsce, kraju, gdzie rozum i pamięć nie są w cenie.
  http://wolnemedia.net/gospodarka/platforma-antyobywatelska/

 71. KRYSTYNA 8 lutego 2012 o 4:27 pm

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/02/08/matka-boza-blaga-modlcie-sie-o-pokoj/

  Matka Boża błaga, Pan Jezus błaga, całe Niebo już błaga: „Módlcie się o pokój”
  Opublikowano 8 Luty 2012

  Matka Boża błaga, Pan Jezus błaga, całe Niebo już błaga: „Módlcie się o pokój” .
  I my błagamy za naszą Królową Nieba i ziemi, za Maryją Niepokalaną – módlmy się o pokój na świecie.

  Wpisujmy się, kto będzie modlić się wraz z nami! Módlmy módlmy się, módlmy się, módlmy się

  Publikując na naszym blogu zjawiska o charakterze nadprzyrodzonym bądź współczesne orędzia, nie zamierzamy uprzedzać osądu kościelnego. Kierujemy się dekretem Pawła VI z 15 listopada 1966 r. znoszącym kanony 1399 i 2318 (AAS 58/16) w obowiązującym dotychczas prawie kanonicznym, i tym samym zezwalające na drukowanie i publikację nowych pism i książek dotyczących prywatnych objawień, wizji, proroctw, cudów bez imprimatur władz kościelnych. Orędzia zamieszczamy po rozpoznaniu czy dana osoba ma kierownictwo duchowe, bądź stałego spowiednika.

  Módlcie się, aby wojna nuklearna, która unicestwi jedną trzecią część ludzkości, mogła być zażegnana
  Posłanie Pana Jezusa dla Marii Bożego Miłosierdzia, poniedziałek, 6 lutego 2012, godz. 20:15

  http://www.thewarningsecondcoming.com/, w j. pol. http://www.internetgebetskreis.com/pl/

  Moja wielce umiłowana córko, Moi uczniowie muszą zjednoczyć się razem, jako jedna rodzina i pozostać silni.

  Ja przyznaję, wszystkim Moim ukochanym i ufającym Mi uczniom, łaski zachowania spokoju pośród nawałnicy.

  Podczas gdy ziemia nieustannie wstrząsa się na wszystkie [możliwe] sposoby, w tym samym czasie, wasze modlitwy przynoszą Mi ukojenie.

  Jak łamie to Moje Serce, widząc, gdy w wojnach na Bliskim Wschodzie zabijani są niewinni. Te biedne dusze są biczowane i cierpią tak jak Ja.

  Nikczemność, jaką widzę, straci na sile, i Ręka Mojego Ojca opóźni się, ale to nie powstrzyma tych krajów od zabijania siebie nawzajem.

  Pieczęcie zostały otwarte, Moja córko, i wojny szybko się wyłonią.

  Módlcie się, żeby globalne okrucieństwo wojny nuklearnej, które zlikwiduje jedną trzecią [część] ludzkości, mogło zostać zażegnane.

  Ja potrzebuję więcej modlitwy, dzieci. Ja zdaję sobie sprawę z tego, z jakim poświęceniem się modlicie, ale proszę, Ja błagam was, zaproście tak wiele, ile możecie, grup modlitewnych, przyjaciół i rodzinę, do modlitwy o pokój.

  Daję wam teraz nową modlitwę Krucjaty – (27) Modlitwa o pokój na świecie

  O Mój Jezu, ja błagam o Miłosierdzie
  Dla tych, którzy cierpią z powodu straszliwych wojen.
  Ja proszę, żeby pośród tych torturowanych narodów,
  Które są ślepe na prawdę o Twoim istnieniu, został zaprowadzony pokój.
  Proszę, okryj te narody mocą Ducha Świętego, aby
  Powstrzymały swoje dążenie do władzy nad niewinnymi duszami.
  Miej Miłosierdzie nad wszystkimi Twoimi krajami, które są bezsilne wobec złych okrucieństw, jakie ogarniają cały świat! Amen

  Moja córko, Ja nakłaniam was, żebyście byli cierpliwi, bo to już nie potrwa długo, zanim [nie nastąpi] Spowiedź. Gdy już będzie miała ona miejsce, wszystko stanie się spokojniejsze.

  Idźcie w pokoju i miłości. Nade wszystko, złóżcie całą swoją ufność w Waszym ukochanym Jezusie!

  Wasz Odkupiciel
  Jezus Chrystus

 72. katerina404 8 lutego 2012 o 4:51 pm

  Co do Jonsa mam mieszane uczucia. W świetle tej wiedzy oraz jego powiązań, a także gości, których zaprawsza do studia, to troche dziwnie to wszystko wygląda, albo jest owcą między wilkami i ma ponadprzeciętna inteligencję, albo tak jak pisze Zenobiusz. Czytałam opinie Internautów amerykańskich na blogu Zenobiusza, no to oni podchodzą do niego sceptycznie. Fakt jest faktem, że wiele rzeczy wyjawia, ale też może wiele ukrywa. Jaki jest cel tego wszystkiego? Obyśmy nie dowiedzieli sie zbyt późno. Fakt jest też taki, że jest marginalna ilość onych, którzy idą w dobrą strone, ale jak na razie, jest ich zbyt mało.

 73. vodkas 8 lutego 2012 o 5:03 pm

  Och Asieńko masz wspaniałą wizje i rzeczową.

 74. Jarson 8 lutego 2012 o 5:19 pm

  Obozy (koncentracyjne?) w stanach… http://www.youtube.com/watch?v=0hewX7RMgV0&feature=player_embedded#! to z przed 3 lat….

 75. katerina404 8 lutego 2012 o 5:45 pm

  Zenobiusz ja Ci wytłumaczę jak ja do tego wszystkiego podchodzę. Otóż, ponieważ naprawdę zależy mi na poznaniu prawdy, to ja całkowicie wyzwoliłam swój umysł z kontroli wszelkich organizacji.

  Jedno co do czego jestem pewna, że istnieje potężny spisek przeciwko ludzkości, że ścierają się obecnie siły dobra i siły zła, że moc Stwórcy i Jezusa Chrystusa jest większa od mocy szatana i że na koncu dobro zwycięży.

  Ale ponieważ w biblii jest napisane, że zwiedzenie będzie ogromne, dlatego nie wykluczam żadnego scenariusza. Zobacz, przyjrzyj się wnikliwie osobie obecnego papieża. Spójrz mu czule w oczka, zobacz materiał video, który ktoś tu, albo na gajówce wrzucił, w którym pewien Murzyn, chrześcijanin odkrył coś odnośnie Benedykta XVI. Wtedy bowiem, kiedy świat był pogrązony po śmierci Michaela Jacksona, kiedy wszystkie media trąbiły o tym, Benedykt XVI wygłaszał swoją homilię o konieczności stworzenia światowego rządu. Czy Ty uważasz, że przeciętny, mocno wierzący chrześcijanin w Niemczech, od dziecka związany z tradycją kościoła katolickiego, nie będzie oburzony, że kala się imię jego papieża. Trzeba mieć oczy otwarte. Nie twierdzę, że wszystko co się pisze jest prawdą, nawet w książkach, ale czy Ty byłeś przy wszystkich rozmowach w Watykanie, czy możesz ręczyć swoją głową, że każdy, kto porusza te niewygodne kwestie jest agentem, albo dzieckiem diabła. Czy my wogóle wiemy jak daleko sięga królicza nora? Przecież my ze swoją wiedzą jesteśmy nadal w powijakach.

  Może wraz z rozwojem wydarzeń, bo wydarzenia przyspieszają jak widać, znajda się śmiałkowie, którzy wcześniej uwikłani w ten spisek, nawróca się I zaczna, jak to się mówi “sypać”. Tymczasem pozostaje nam obracać się w mrocznych sferach naszego bytu i rozpaczliwie szukać właściwych rozwiązań.

  A póki co, ponieważ nie ma pewności w tą czy tamtą stronę, trzeba walczyć pokojowo o naszą wolność i godność, wykazując rażące niesprawiedliwości i pokrętne działania władzy. Po prostu, musimy jako naród masowo zacząć to wszystko dostrzegać. To się też tyczy innych narodów, które są w identycznej sytuacji jak my.

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:28 pm

   katerina404, zmiłuj się. Kiedy Papież ma konspirować? Ma 84 lata, codziennie pracuje nad tyloma mowami, które musi wygłosić w wielu językach, do tego dochodzą modlitwy, wszelkie obowiązki – postaw siebie w jego sytuacji, na pewno być nie wyrobiła. Jeśli nie poszanowania, to trochę umiaru. Poza tym gdzie masz księży w centrach konspiracji globalnej – CFR, Bilderbergu, WHO, ONZ (czasem się pojawią misjonarze), Banku Światowym, MFW? Wymień ich, a ja się im przyglądnę. Natomiast masz całą ekipę przedstawicieli innej religii, jeśli to można nazwać religią…

  • jakisbuk 8 lutego 2012 o 6:33 pm

   katerina404 – „ja całkowicie wyzwoliłam swój umysł z kontroli wszelkich organizacji. ” – zapomniałaś tylko o jednej która ci zrobiła wode z mózgu – to ta o której piszesz i w nią wierzysz

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 6:48 pm

   Zwiedzenie jest ogromne. Ale spójrz kto się z tą metodą manifestuje?
   „By Way Of Deception, Thou Shalt Do War.” Poszukaj w Google

 76. wacpan 8 lutego 2012 o 6:16 pm

  B like bollocks

 77. Fred Roman 8 lutego 2012 o 6:52 pm

  Porównaj ten swój blog z p2 niewyjaśnionymi i setkami innych,a zobaczysz ,ze wszyscy
  tam nawijaja te same tematy co u ciebie Wyłożę ci coś.Karawana jedzie a pieski szczekają.
  A przez co jedzie karawana?.Przez żyzne i bogate kraje.A co po jej przejeździe zostaje-
  pustynia.Dokąd zmierza?Do takiej budowli co się piramida nazywa.Co potem?
  Jeźdźcy wejdą do capstonu i będzie koniec.A pieski muszą szczekać,robactwo chrzęścić
  i brzęczeć,Bo to karawana lubi,nie nudzi się.
  A stado głupie czy mądre i tak da się zapędzić do szlachtuza.
  A u pana Moynihana ty był?

  polecam fredroman.blogspot.com

 78. Apsik 8 lutego 2012 o 7:15 pm

  @Katerina404

  Tu masz link do książki „Ostrzeżenie” , z którą cytujesz ,w formacie pdf, nie musisz formatować itp.
  134 strony liczy sobie w tym formacie

  http://www.echochrystusakrola.org/assets/files/2011-04/88_plany_konspiracyjne.pdf

 79. kosiardeyablos 8 lutego 2012 o 9:24 pm

  może wreszccie sierściuchy wzieły by przykład sierściuchów z …………bo jak inaczej nazwać MON i spółka, dawno zadymy nie było co ? Lniestwo pier….ne. To jest przykład nie tylko do obdukcji ale do powielania !!! Szweje !!! Do dzieła !!!
  zdrapka z oneta :
  Portugalscy oficerowie zagrozili buntem
  dzisiaj, 20:10 MH / PAP

  Oficerowie portugalskiej armii zagrozili buntem w obliczu planowanej przez rząd Pedra Passosa Coelho redukcji personelu sił zbrojnych oraz projektu wstrzymania podwyżek pensji i awansów.

  „Nic nas nie zmusza do bycia posłusznymi” – napisali wojskowi w liście otwartym do ministra obrony narodowej.

  W dokumencie, którego treść ujawnił dziennik Diario de Noticias, wyrażono dezaprobatę dla polityki prowadzonej przez gabinet Passosa Coelho wobec siłach zbrojnych. Autorzy listu poinformowali, że systematycznie rośnie w armii niezadowolenie i opór wobec programu oszczędnościowego rządu.

  Sygnatariusze dokumentu zaapelowali do ministra Jose Aguiara-Branco o podjęcie działań w celu wstrzymania planowanej w armii kilkuprocentowej redukcji etatów oraz projektu zamrożenia pensji i awansów. Oficerowie zagrozili, że mogą odmówić posłuszeństwa cywilnemu zwierzchnictwu w przypadku zignorowania przez rząd ich postulatów.

  Minister obrony narodowej określił list mianem „upolitycznionego dokumentu”, który nie oddaje prawdziwych nastrojów w szeregach portugalskiej armii oraz jest inspirowany przez stowarzyszenia działające w siłach zbrojnych.

  W listopadzie ub.r. Otelo Saraiva de Carvalho, legendarny przywódca portugalskiej rewolucji goździków z 1974 r., powiedział, że obecnie istnieją znacznie większe przesłanki do przeprowadzenia kolejnego zamachu stanu, niż wtedy, gdy obalano reżim salazarystów.

  W ocenie de Carvalho duże niezadowolenie w armii sprzyja zamachowi stanu. – W praktyce nie jest on trudny do przeprowadzenia. Wystarczy 800-osobowa grupa żołnierzy, aby dokonać tego, co udało nam się w 1974 r. – powiedział przywódca rewolucji goździków.

  W wyniku bezkrwawego zamachu stanu, tzw. rewolucji goździków, obalony został w 1974 r. autorytarny reżim salazarystów. Osłabienie gospodarki Portugalii, w wyniku przewlekłej wojny kolonialnej w Afryce, było głównym powodem niezadowolenia społeczeństwa i buntu sił zbrojnych, które doprowadziły do upadku dyktatury.

  No i co ? czy w wojsku już sama BIEDA !!!??? Armii nie ma ??? A gdzie przysięga jełopy !!!

 80. marcin 9 lutego 2012 o 2:48 pm

  To w końcu po co Illuminaci chcą wymordować ludzkość? bo już nie łapię….