Wydarzenia i komentarze, 8 lutego 2012 r.

Dr Piotr Bein – Stuxnet w Fukushima
Benjamin Fulford o Smoleńsku
 

Dr Piotr Bein – Stuxnet w Fukushima

Link do nagrania: >>http://www.youtube.com/watch?v=xSRTouyb1Es
Proszę, klikajcie na ocenach tego nagrania – wygląda na to, że licznik jest wstrzymywany. Kolejna rozmowa przez Skype z dr Piotrem Beinem z Kanady. Tym razem tematem jest katastrofa elektrowni atomowej w Fukushimie. Jak się okazuje wypływają nowe poszlaki i dowody na to, że nie była ona spowodowana falą tsunami. Piotr Bein powołuje się na odważne publikacje Jima Stone’a, którego śledztwo kieruje się w stronę niewielkiego kraju na Bliskim Wschodzie…

Benjamin Fulford o Smoleńsku

Link dostałem przed chwilą mailem – dziękuję, że to śledzicie. Benjamin Fulford zamieścił dzisiaj na swoim blogu fragment korespondencji z nieznanymi osobami z Polski. Piszą one:

Ben,  pozdrawiamy z Polski!
Po pierwsze, dziękujemy za to co robisz. Zyskałeś na popularności w Polsce, coraz więcej ludzi słucha [twoich audycji] i czyta twój blog. Proszę byś odpowiedział na moje pytania dotyczące Polski i sytuacji ekonomicznej. Na swoim blogu często wspominasz, że sytuacja ekonomiczna Włoch, Hiszpanii i pięciu krajów bałtyckich jest poważna. Chcielibyśmy wiedzieć, o jakie to kraje bałtyckie ci chodzi? Czy jest wśród nich i Polska?
Co wiesz o katastrofie w Smoleńsku w Rosji, gdzie śmierć poniósł prezydent Lech Kaczyński?
Większość jest przekonana, że było to zabójstwo, ale nie wiemy kto to zrobił – Rosjanie czy ktoś z krajów Zachodu (posobnie jak było w przypadku generała Sikorskiego podczas II wojny światowej), czy też to była robota wewnętrzna [polskich służb].
Jak wiesz było tam wielu znaczących polskich polityków i generałów, szef banku centralnego itd…
Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że coś niedobrego się dzieje. Sądzę, że w najbliższych latach dojdzie do rewolucji. Ludzie już wiedzą, że elity nas okradły, a nasz rząd jest marionetką Europy i USA.
Są strasznie wściekli, szczególnie ci młodzi. Potrzebują pracy, ale jej nie ma dla młodych!
Gabinet premiera Tuska zadłużył Polskę na miliardy. Sprzedali niemal wszystko międzynarodowym korporacjom, a kolejnym chorym krokiem ma być sprzedaż lasów. Musimy się pozbyć tych zdrajców.
Wybacz emocje, ale to wszystko mnie tak denerwuje – jak się niszczy tak piękny kraj.

Benjamin Fulford:
Po pierwsze, przepraszam za użycie określenia „pięć krajów bałtyckich”, gdy tylko miałem na myśli trzy: Estonię, Litwę i Łotwę.
Polska była w dobrej sytuacji ekonomicznej, aż do momentu wymordowania „rządu” [Fulford myli rząd z Prezydentem i politykami na pokładzie].
W moim rozumieniu, polskie przywództwo zostało wymordowane po to by zmusić Polskę do rezygnacji ze złotego, a z tym niezależności finansowej – i by przystąpiła do strefy Euro.

Za morderstwem stoją z pewnością ci sami ludzie, którzy stoją za Euro, a są nimi faszystowska loża masońska P2 i chazarscy wierni Lucyfera (nie mylić z Żydami), którzy mają w swoim posiadaniu BIS (Bank od International Settlements).
Ci kryminaliści aby kontrolować narody, wciągają je w niewolę długu. To jest to co robią oni obecnie z Polską, zmuszając ją do zadłużania się i używając tego jako wymówkę do przejmowania w kraju wszystkiego co się da. Wydaje mi się, że Polska potrzebuje nowej rewolucji Solidarności. Donald Tusk jest zdrajcą i jego miejsce jest w więzieniu.

komentarz monitorpolski: Opinia Fulforda generalnie zgadza się z tym co przypuszczaliśmy na tym blogu – że głównym powodem zamachu była niezależna polityka finansowa ś.p. Lecha Kaczyńskiego i mianowanego przez niego Prezesa NBP Sławomira Skrzypka. Jane Burgermeister już tydzień po zamachu mówiła o tym przed kamerą w Krakowie… (>link)

Reklamy