Wydarzenia i komentarze, 8 lutego 2012 r.

Dr Piotr Bein – Stuxnet w Fukushima
Benjamin Fulford o Smoleńsku
 

Dr Piotr Bein – Stuxnet w Fukushima

Link do nagrania: >>http://www.youtube.com/watch?v=xSRTouyb1Es
Proszę, klikajcie na ocenach tego nagrania – wygląda na to, że licznik jest wstrzymywany. Kolejna rozmowa przez Skype z dr Piotrem Beinem z Kanady. Tym razem tematem jest katastrofa elektrowni atomowej w Fukushimie. Jak się okazuje wypływają nowe poszlaki i dowody na to, że nie była ona spowodowana falą tsunami. Piotr Bein powołuje się na odważne publikacje Jima Stone’a, którego śledztwo kieruje się w stronę niewielkiego kraju na Bliskim Wschodzie…

Benjamin Fulford o Smoleńsku

Link dostałem przed chwilą mailem – dziękuję, że to śledzicie. Benjamin Fulford zamieścił dzisiaj na swoim blogu fragment korespondencji z nieznanymi osobami z Polski. Piszą one:

Ben,  pozdrawiamy z Polski!
Po pierwsze, dziękujemy za to co robisz. Zyskałeś na popularności w Polsce, coraz więcej ludzi słucha [twoich audycji] i czyta twój blog. Proszę byś odpowiedział na moje pytania dotyczące Polski i sytuacji ekonomicznej. Na swoim blogu często wspominasz, że sytuacja ekonomiczna Włoch, Hiszpanii i pięciu krajów bałtyckich jest poważna. Chcielibyśmy wiedzieć, o jakie to kraje bałtyckie ci chodzi? Czy jest wśród nich i Polska?
Co wiesz o katastrofie w Smoleńsku w Rosji, gdzie śmierć poniósł prezydent Lech Kaczyński?
Większość jest przekonana, że było to zabójstwo, ale nie wiemy kto to zrobił – Rosjanie czy ktoś z krajów Zachodu (posobnie jak było w przypadku generała Sikorskiego podczas II wojny światowej), czy też to była robota wewnętrzna [polskich służb].
Jak wiesz było tam wielu znaczących polskich polityków i generałów, szef banku centralnego itd…
Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że coś niedobrego się dzieje. Sądzę, że w najbliższych latach dojdzie do rewolucji. Ludzie już wiedzą, że elity nas okradły, a nasz rząd jest marionetką Europy i USA.
Są strasznie wściekli, szczególnie ci młodzi. Potrzebują pracy, ale jej nie ma dla młodych!
Gabinet premiera Tuska zadłużył Polskę na miliardy. Sprzedali niemal wszystko międzynarodowym korporacjom, a kolejnym chorym krokiem ma być sprzedaż lasów. Musimy się pozbyć tych zdrajców.
Wybacz emocje, ale to wszystko mnie tak denerwuje – jak się niszczy tak piękny kraj.

Benjamin Fulford:
Po pierwsze, przepraszam za użycie określenia „pięć krajów bałtyckich”, gdy tylko miałem na myśli trzy: Estonię, Litwę i Łotwę.
Polska była w dobrej sytuacji ekonomicznej, aż do momentu wymordowania „rządu” [Fulford myli rząd z Prezydentem i politykami na pokładzie].
W moim rozumieniu, polskie przywództwo zostało wymordowane po to by zmusić Polskę do rezygnacji ze złotego, a z tym niezależności finansowej – i by przystąpiła do strefy Euro.

Za morderstwem stoją z pewnością ci sami ludzie, którzy stoją za Euro, a są nimi faszystowska loża masońska P2 i chazarscy wierni Lucyfera (nie mylić z Żydami), którzy mają w swoim posiadaniu BIS (Bank od International Settlements).
Ci kryminaliści aby kontrolować narody, wciągają je w niewolę długu. To jest to co robią oni obecnie z Polską, zmuszając ją do zadłużania się i używając tego jako wymówkę do przejmowania w kraju wszystkiego co się da. Wydaje mi się, że Polska potrzebuje nowej rewolucji Solidarności. Donald Tusk jest zdrajcą i jego miejsce jest w więzieniu.

komentarz monitorpolski: Opinia Fulforda generalnie zgadza się z tym co przypuszczaliśmy na tym blogu – że głównym powodem zamachu była niezależna polityka finansowa ś.p. Lecha Kaczyńskiego i mianowanego przez niego Prezesa NBP Sławomira Skrzypka. Jane Burgermeister już tydzień po zamachu mówiła o tym przed kamerą w Krakowie… (>link)

Reklamy

325 responses to “Wydarzenia i komentarze, 8 lutego 2012 r.

 1. wacpan 8 lutego 2012 o 6:55 pm

  http://fakty.interia.pl/polska/news/prezydent-o-gmo-ja-juz-o-to-zadbam-zeby-nie-bylo,1757219

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 7:05 pm

   Miejmy nadzieję, że Prezydent rozumie zagrożenie. Będzie miał nasze poparcie jeśli zadziała w interesie Polaków. Porównałbym sytuację do energetyki jądrowej – patrząc się na szybki zysk, nie przewiduje się straszliwych konsekwencji w długiej skali czasu.

   • Jony 8 lutego 2012 o 7:11 pm

    Buhahaha komorowski to kukła zrobi co mu każe us-rael. No chyba że wierzysz w cuda. Tylko strajk tu może coś zdziałać.

    • monitorpolski 8 lutego 2012 o 10:40 pm

     🙂

   • libro77 8 lutego 2012 o 7:18 pm

    on może te zagrożenia rozumie, ale jakoś słabo protestuje: ACTA, GMO, elektrownie jądrowe,
    udział naszych wojsk w wojnach i inne

   • Onufry 8 lutego 2012 o 7:20 pm

    Nie liczyłbym na to. To tak jak, ” konsultacja w sprawie ACTA” o gorsze i bardziej szydercze widowisko to juz na prawdę trudno. Czy nie widzicie że rudy i jego kolesie robią z nas idiotów, grają na przeczekanie a swoje i tak zrobią !

   • mocniejszy 8 lutego 2012 o 7:44 pm

    Już za cztery dni w gminie Mielno odbędzie się pierwsze referendum atomowe w Polsce! To trzeba nagłośnić! Wiele wskazuje na zwycięstwo społeczeństwa w tamtym miejscu, ale ważne będzie, by nie przeszło ono cichcem i nie pozostało niezauważone!

    Blogosfero! Pierwsza atomowa bitwa w Polsce przy urnach już 12 lutego!

    12 lutego 2012 r. atomowe referendum w gminie Mielno

    https://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/08/12-lutego-2012-r-atomowe-referendum-w-gminie-mielno/

    • Kamil 8 lutego 2012 o 9:11 pm

     Niech Bóg ma ich w swojej opiece

    • Lamacz Matryc 9 lutego 2012 o 8:33 am

     Mam 10 kilometrów do Mielna i mogę nagrać jak to wygląda

   • noz 9 lutego 2012 o 7:47 am

    Dlamnie wszyscy i to bez wyjatku sa i powinni by aresztowani.Polemika w sytuacji katastroficznej jakiej znalazl sie nasz kraj jest zbyteczna.Caly rzad powinien byc aresztowany.
    Jesli tego niezrobimy to obywatel bedzie poddany represja np.(za nieszczepienie sie za nieprzyjecie Michro Veri Chip=RFID).To nie sa wymysly to jest rzeczywistosc w ktorej zyjemy
    w Polsce czy na Zachodzie..Obywatel na dzisiejszy czas jest juz niczym.A wiec GAME OVER

    • mocniejszy 9 lutego 2012 o 11:57 am

     Jeśli chodzi o represje:

     O afgańskich myślozbrodniach i ich ściganiu w Polsce:

     Wojna afgańska dotarła do Polski

     http://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/09/wojna-afganska-dotarla-do-polski/

     Ludzie już są zmęczeni terrorystyczną wojną światową, mają jej dość, protestują zwłaszcza w internecie. A tu jakieś nowe wojny komuś chodzą po głowie, to się przykręca wolność słowa, zwiera szeregi i pokazuje jedynie słuszny kierunek sterowanej nienawiści…

     • Peryskop 9 lutego 2012 o 3:00 pm

      Media rozpowszechniają pogróżki, że cena baryłki ropy osiągnie $200 !

      UWAGA !!! Bo jeśli ceny wzrosną – a zostałyby przeniesione na nasze kieszenie –
      to TYLKO Z WINY podżegaczy tj Izraela, USA oraz pozostałych członków NATO.

      Nie dawajmy sobie wmawiać, że zagrożeniem dla pokoju jest Iran, który od stuleci nie prowadził agresywnej wojny w odróżnieniu od USA, NATO i Izraela.

      Oto skutki rozbójniczej polityki – niestety z naszym udziałem i za nasze pieniądze:
      Anti-War Music Video http://www.youtube.com/watch?v=V0x8vEKNTho

      A tu dla kontrastu próbka czym potrafią światu zaimponować Irańczycy:
      Nina Burri http://www.youtube.com/watch?v=YXI9I0DrjxU&feature=youtu.be

      • monitorpolski 10 lutego 2012 o 12:07 am

       Burri ma ten szczególny dar, czy może „wadę genetyczną”… nie wszyscy Irańczycy ją mają….

   • Joanna 9 lutego 2012 o 1:36 pm

    Nadzieja matka wynalazków. Czego wymagać od wołu?- mięsa do rosołu.

   • GW 10 lutego 2012 o 2:50 am

    Panie Marku… litosci!
    Spodnie ‚spaduja’ do … i nizej.

    Kim jest Pan, doprawdy?

   • smierc 10 lutego 2012 o 8:21 am

    My nizej podpisani rzadamy dymisji rzadu wraz z cala watacha pseudo bizmesmenow.I to w trybie natychmiastowym.Nieradzimy sie stawiac.CZAS START ZLODZIEJE wynocha

    • Aśka 10 lutego 2012 o 10:02 am

     Nasz żont jest bardzo delikatny. Obraźliwych skarg nie czyta. Departament skarg i wniosków KPRM wrzuca je do kosza.

     http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polacy-pisza-do-premiera-tysiace-listow-miesieczni,1,5022290,wiadomosc.html
     „Korespondencja anonimowa, agresywna czy zawierająca treści wulgarne pozostaje bez odpowiedzi.”

    • kosiardeyablos 10 lutego 2012 o 10:29 am

     podpisuje sie pod tym żądaniem z całą stanowczością !!!

  • pola 8 lutego 2012 o 10:32 pm

   Polecam gorąco notkę Pomidorowej „GMO- jaki prezydent taka debata”, szalenie istotną bo zwracającą uwagę na problem, który umknął wielu obserwatorom. Chodzi o GMO, ACTA i interesy wielkich korporacji. Początkowo sądziłam, że to już moje urojenia, że GMO, ACTA, że doszukuję się spisku tam gdzie go nie ma. Wygląda na to, że nie ja jedna łączę te dwa tematy. Komentator Mati pod artykułem „Resort rolnictwa nie odpuszcza GMO” napisał:

   „Uważam że Acta może być bezpośrednio związana z żywnością GMO – wiadomo że GMO jest szkodliwe dla zdrowia ale co najgorsze GMO opiera się na patentach – jeśli GMO wyprze tradycyjną żywność uzależnimy się od takich firm jak DuPont (rekordowe zyski w roku 2011 w Polsce) czy Monsanto. Acta będzie chroniło licencję tych firm na żywność, czyli może dojść do tego że prywatna korporacja będzie miała wyłączność na to co jemy i ile tego jemy. Jako ciekawostkę podam że wczoraj w USA zaczął się proces gdzie 270 tyś rolników rolników amerykańskich pozywa firmę Monsanto o skażenie ich pól nasionami GMO – żywność genetycznie modyfikowana potrafi „zarażać” sąsiednie ziemie w wyniku czego nic innego nie da się na niej później zasiać. Dla zainteresowanych mogę poszukać linków – dzisiaj jest już późno a wygrzebałem to wczoraj. Myślę że ten temat powinno się niezwłocznie rozdmuchać na łamach NE gdyż bezpośrednio zależy od tego nasze życie i wolność, naszych dzieci i przyszłych pokoleń.”
   http://magielfinansowy.nowyekran.pl/post/51764,smacznego-panie-prezydencie

   • monitorpolski 10 lutego 2012 o 12:14 am

    MĘCZY MNIE JUŻ MIELENIE SŁÓW. PISZCIE WPROST O DOKONYWANYM NA LUDNOŚCI CAŁEGO ŚWIATA LUDOBÓJSTWIE. ACTA, GMO, SZCZEPIONKI, CHEMTRAILE, FLUOR, ASPARTAM, BISFENOL A, FAŁSZYWE OCIEPLENIE KLIMATU, AIDS, SARS, ŚWIŃSKA GRYPA, NISZCZENIE EDUKACJI, MEDYCYNY ITD… TO SĄ WSZYSTKO ELEMENTY TEGO SAMEGO PUZZLA – DEPOPULACJI GOJÓW – WYCZYSZCZENIA ŚWIATA DLA TYCH „WYBRANYCH” PRZEZ ICH BOGA. TO WSZYSTKO JEST JUŻ JAWNE, MAMY DOSTĘP DO TYCH DOKUMENTÓW, ŁĄCZNIE Z AGENDA 21 ROCKEFELLEROWSKIEGO ONZ-U. JAK SĄDZICIE, DLACZEGO SIEDZIBA TEJ ORGANIZACJI ZNAJDUJE SIĘ W NOWYM JORKU?

    • brt 10 lutego 2012 o 12:12 pm

     Panie Marku,
     po obejrzeniu Pana wywiadu z P.Beinem gdzie był Pan widoczny nabrałem wielkiego zaufania do Pana jako osoby. Czytam Pana bloga od dokładnie roku regularnie i jedynie przeszkadza mi Pana bronienie kk. Po ostatnich postach Kateriny i Asi dot. wiadomego tematu dotarła do mnie wreszcie problematyka Khazarstwa…. jestem tak oburzony że nie umiem myśleć bo konsekwencje są ewidentne. Pozdrawiam wszystkich dobrych na blogu a Pana szczególnie. Oczywiście wywiad przeczytałem dopiero gdy Pan ponaglił dlaczego nie czytamy, aż wstyd, jakieś dziwne fluidy kierowały mną wczoraj że tam nie zajrzałem.

 2. libro77 8 lutego 2012 o 6:58 pm

  a może tak dzisiaj bez kłótni…?

  • maupa102 8 lutego 2012 o 8:07 pm

   …. czy dzisiaj jest dzień dobroci dla zwierząt… ? 😉 😉

   • libro77 8 lutego 2012 o 8:34 pm

    maupa102 – miałem na myśli kłótnie z obrażaniem bezpośrednim, wszelkie „kłótnie” merytoryczne, na argumenty są chyba bardzo pożądane 🙂

 3. libro77 8 lutego 2012 o 7:00 pm

  Podobno lekarze żyją statystycznie 8 lat krócej.
  Tłumaczą to stresem, ale według mnie to dowodzi kilku innych rzeczy…

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 7:06 pm

   Każdy strajk lekarzy w szpitalach to 30% mniejsza umieralność pacjentów.

   • libro77 8 lutego 2012 o 7:21 pm

    oprócz chirurgów i dentystów to większość lekarzy chyba bardziej szkodzi, niż pomaga

    • Peryskop 8 lutego 2012 o 9:40 pm

     Chirurg też potrafi !
     I to jak !!!

   • libro77 8 lutego 2012 o 8:36 pm

    monitorpolski – masz rację, strajk taki musi być jednak odpowiednio długi, żeby zaaplikowane lekarstwa przestały zbierać swoje żniwo

  • Peryskop 8 lutego 2012 o 9:39 pm

   @libro, kontr-analogiczna wieść jest taka, że podobno wierzący żyja 8 lat dłużej.
   Ale czyżby to po prostu oznaczało, że lekarze są niewierzący ?

   • Annah. 9 lutego 2012 o 7:56 am

    to by się pokrywało z protokółami, statystycznie ujmując

   • libro77 9 lutego 2012 o 9:00 pm

    🙂

 4. ... 8 lutego 2012 o 7:01 pm

  UE SUPERMOCARSTWEM PO KLĘSCE USA ? – http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

  • hjk 9 lutego 2012 o 12:30 pm

   @BF:”W moim rozumieniu, polskie przywództwo zostało wymordowane po to by zmusić Polskę do rezygnacji ze złotego, a z tym niezależności finansowej – i by przystąpiła do strefy Euro.”

   To może być prawda – Polska moze uratować zbankrutowane kraje – przynajmniej w jakiejś części, zresztą podobnie jak cały blok wschodni z Rosją na czele na pocz. lat 90 tych uratował prawdopodobnie Zachód i USA od kryzysu, jaki widzimy teraz – ponieważ pojawiły sie nowe rynki zbytu, tania siła robocza, przedsiębiorstwa i surowce, które można było przejąc za bezcen. Obecnie wygląda na to że cały ten rabunek już się prawie zakończył – w Polsce zostało do zagarnięcia tylko lecznictwo i szkolnictwo, ew. lasy i reszta ziemi, tylko że ziemia nie będzie dawać korzysci z tej racji, ze wszędzie jest nadproducja żywności. No chyba, zeby rozkręcili produkcję eko-żywności, ale koncerny zdecydowały za rzadzacych, że kierunek będzie na GMO…

   Co do Polski jeszcze jeden bardzo ważny obszar nie został zawłaszczony, mianowicie dług publiczny – u nas „oficjalnie” mamy tylko tylko 55% PKB, podczas gdy inne kraje też oficjalnie mają od 160% (Grecja) i wiecej, nawet do kilkuset %, a wiec de fakto są bankrutami takimi jak Grecja, zresztą dopuszczalny % zadłużenia zalezy od mozliwości jego spłaty, a Polska ma ogromne bogactwa, by wyliczyc tylko gaz łupkowy i zwykły (którego nie pozwolili exploatować), węgiel (zasypane, zalane czy likwidowane kopalnie) i geotermie (przykład z odwiertem o. Dyrektora pokazuje stosunek naszych władz do sprawy), a podobno i inne, np metale ziem rzadkich w obszarze Mazur, miedź, srebro i złoto tam gdzie exloatuje KGHM obecnie. Grecja straciła możliwości spłaty już przy 160% PKB

   Przekret, jaki chcą zrobić, to wprowadzenie € po wysokim kursie złotego i cudownie „rozmnożyć” € dla siebie. Jeśli teraz sprzedają € po ok 4, kupują obligacje, rzad się cieszy, ze ma pieniądze na bieząco i robi za to „zieloną wyspę” 🙂
   Potem wymienią zł na € po kursie 2 zł, albo 1,5 czy 1zł i wtedy z każdego mln € wpakowanego po kursie ok. 4 zł w obligacje bedzie odpowiednio 2, 3 czy 4 mln €, bez ryzyka kursowego. A nasz dług ze zł zamieni się w 2 , 3 czy 4 razy więcej €. Tym sposobem oni poprawią sobie bilansy i stosunek długu do PKB albo odbiją ew, straty po Grecji i innych bankrutach.
   Dodatkowo mocny złoty położy wszystkie jeszcze polskie firmy, gdyż albo export nie będzie się opłacał, albo zaleje nas tani import.

   A jedynie kto może na tym przekręcie skorzystać to kredytobiorcy w walutach, bo złoty prawdopodobnie cały czas będzie się umacniał, jak już wyznacza konkretny termin wprowadzenia €. O ile w międzyczasie nie doprowadzą ich do rozpaczy jakimś chwilowym kryzysem w stylu tego, ze frank już był po 4 zł, albo potracą pracę na skutek likwidacji polskich firm wykończonych importem czy nieopłacalnym exportem…

   • monitorpolski 9 lutego 2012 o 1:01 pm

    hjk, chcę jednak zauważyć, że dług jest kryminalny, a więc go nie ma. Ci, którzy doprowadzili do zaciągnięcia długu poniosą odpowiedzialność karną, ci którzy przejęli w sposób kryminalny mienie Polski, będą musieli go oddać, nie mówiąc o karze, która zostanie im wymierzona. Sądzę, że do tego dojdzie, bowiem inną opcją jest koniec ludzkości. Fulford o tym mówi wyraźnie. Chyba, ze to jest wszystko bluff, a więc możemy mieć naprawdę nieciekawą sytuację już w najbliższej przyszłości. Dodam, że Alex Jones ostrzega przed wielkim zamachem „terrorystycznym” który może nastąpić w najbliższych dniach…

    • kosiardeyablos 10 lutego 2012 o 10:39 am

     ten zamach ? sugeruje mistrzostwa w kopaniu europy 2012 oraz olimpiada tarć pozamacicznych 2012 na „wyspie skojarzonych inaczej” – znaczy pewne miasto spłonie jeszcze raz tak jak w 1666 – tym rokulcu…….

 5. libro77 8 lutego 2012 o 7:15 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/08/jesli-bedziecie-tym-czym-macie-byc-zapalicie-caly-swiat/
  jeśli nawet 99% ludzi nie jest opętanych, to ile jest 1% z 7 miliardów?
  To widać wszędzie, to zło, zło dla zła, bezlitosne, ohydne, władcze.

  • ananasxxx 8 lutego 2012 o 9:18 pm

   Szatan- łatwo się domyślić czym miłość do kozy może zaowocować w mutacji GENÓW.
   Zwierzętom dajmy w mróz obierki siano do paśnika i zrozumienie.
   Kochajmy wyłącznie ludzi i człowieczeństwo.

  • Kamil 8 lutego 2012 o 9:23 pm

   Szatan- łatwo się domyślić czym może zaowocować miłość do kozy w MUTACJI GENÓW.
   Kochajmy tylko siebie LUDZI, zwierzętom dajmy tlko; siana, obierek i zrozumienia w tym mrozie.
   pzdr

 6. wacpan 8 lutego 2012 o 7:20 pm

  Tez tak sadze,ze to kukla…

 7. Apsik 8 lutego 2012 o 7:25 pm

  „Ostrzeżenie”

  http://www.echochrystusakrola.org/assets/files/2011-04/88_plany_konspiracyjne.pdf

  • Kamil 8 lutego 2012 o 8:47 pm

   http://fakty.interia.pl/polska/news/prezydent-o-gmo-ja-juz-o-to-zadbam-zeby-nie-bylo,1757219

   Haha teraz CHCĄ DBAĆ o GMO żeby nie było……………a wcześniej co było?
   Niewiedza polaków-„rodaków„ tak właśnie było, ja się już osobiście postaram o to żeby za nas JUŻ NIGDY NIE STARAŁA SIĘ MYŚLEĆ POLITYKA………..solidarność nie dała rady?
   JA SAM DAM TEMU RADĘ.
   Nie dam się w ciulika robić kolejny raz …………NWO chce realizacji ale ja nie pozwolę na to żeby polityka dalej manipulowała swoją `urojoną` dobrocią wymuszoną przez przywiązanie do ciepłego stołka i chęć władzy własnym narodem.
   Im bardziej będziemy świadomi ich nieświadomości tym będziemy żyć w większej harmonii między sobą.To jest odwieczne prawo natury że pewne ścieżki ewolucji w końcu MUSZĄ ZGINĄĆ…………a im większa NASZA świadomość tym mamy nad POLITYKĄ większą przewagę.
   Kreacja MIŁOŚCI i DUSZY 100%.BEZWARUNKOWA NAJBARDZIEJ ŚWIADOMA MIŁOŚĆ DO WSZYSTKICH I DO WSZYSTKIEGO na 100%.TEGO PRAGNĘ W SWOIM ŻYCIU I KTO SIĘ DO MNIE NIE DOSTOSUJE JEST STRACONY ……………

   Ziemia nie jest płaska i nie jest wsparta na głowach 4ech krokodyli…………….Czy tak trudno to zrozumieć że nasza KOCHANA Planeta potrzebuje opieki i harmonii, a nie ciągłemu podnoszeniu lub opuszczaniu poprzeczki dla zadowolenia lub zniechęcenia naszej egzystencji przez działania ciepłych stołeczków POLITYKÓW!
   SUPER ŚWIADOMA Miłość dla wszystkich, kocham Was i będę KAŻDEMU POMAGAŁ.Najmniejszy gest się liczy……………..najmniejsza iskierka może zdziałać ogromne rzeczy

   • Kamil 8 lutego 2012 o 8:49 pm

    a nie ciągłego podnoszenia lub opuszczania poprzeczki……………..

    • Apsik 8 lutego 2012 o 10:11 pm

     🙂

     • rabarbarek 9 lutego 2012 o 1:03 am

      Kamil , czy Ty o tej milosci to tak sam z siebie czy cytujesz jakies zrodlo. Zreszta niewazne , bo czytajac Twoj tekst od razu czuje sie lepiej. Jedna rzecz mi jednak przyszla do glowy.
      Wczoraj nasza blogowiczka Mi64 , prosila o pomoc w sprawie komputera. Nie wiem czy ktos jej w koncu odpowiedzial czy nie, ale faktem jest , ze bardzo dlugo nie dostala zadnej odpowiedzi. Tyle osob zna sie na komputerach , a tu cisza. Czasami pomoc w takich malych sprawach moze byc ta wspomniana iskierka. Pamietajmy o tym.

      • jerkey 9 lutego 2012 o 8:46 am

       Fakt, ale @Mi napisała o tych problemach tak niejasno, że kompletnie nie wiedziałem o co jej w zasadzie chodzi. Jeśli nie znalazłaś @Mi rozwiązania swoich problemów, to napisz jeszcze raz zrozumiale o co w zasadzie ci chodzi.

   • noz 9 lutego 2012 o 2:50 pm

    Zgadzam sie z Panem Panie kamilu.Dlamnie caly ten establishment jest juz skanczony ..To sa
    zdrajcy w kazdym wymiarze dzialalnosci czlowieka.Tylko ze oni maja swoich mocodawcow ktorzy karza im to robic..Moga to byc Rockefelerowie Sorossy Murdohy Szefowie wielkich korporacji przemyslowych.Wlasnie ci ludzie za kurtyny polityki biznesu i finansow .Steruja wszelkimi przemianami na swiecie..Jednak swiadomosci jeszcze raz swiadomosci I swiadome
    wspoldzialanie utrudni tym ludziom wszelka dzialalnosc.Ludzie musza sie obudzic.Wezimy przyklad od nich oni sa super zorganizowani izdyscyplinowani.Oni w kazdym dzialaniu sie wspieraja.Dla tego ida caly czas do przodu..Ale ja widze na horyzoncie dziejow swiata kolejna
    wojne tzw.(wojne z teroryzmem).Przeciez ty obywatelu tez mozesz byc terorysta.O np.niebedziesz chcial sie zachipowac (RFID).i juz jestes podejzany.On cos ukrywa.Pewnie
    ktos nie wierzy w to co pisze.Wiec otworz swoi portfel i sprawdz swoia karte kredytowa (visa=ma zloty kwadracik a wiem ze ma )to juz masz chipa..Niestety niemoge wylaczyc sie z tego tez.Ale mozesz odmowic .To wszystko co nam jeszcze jeszcze powtarzam pozostalo.?
    Wiec warto walczyc o swoia wolnosc ..NIEDAJMY SIE NIEDAJMY SIE…

    • monitorpolski 10 lutego 2012 o 12:59 am

     Będziesz terrorystą jeśli się nie poddasz eutanazji w wieku 65 lat, będziesz terrorystą bo stwierdzą, że się za bardzo pocisz, będziesz terrorystą, bo masz książkę w domu… To jest ich cel, żeby uczynić cię przestępcą z założenia. Każdy ma być terrorystą, przestępcą – do likwidacji w razie potrzeby. Już tak zaczyna być – Gawrońskiego zamyka się za to, że złożył petycję do Parlamentu Europejskiego – który uznał jego rację! Mimo to, za treści zawarte w petycji, ze skargi prywatnej, sąd skazuje go na więzienie! To jest jeszcze lekka wersja Orwella, ale już się zaczyna.

     • kosiardeyablos 10 lutego 2012 o 10:51 am

      albo już się zaczęło, ot to przeklejka, nie wpisuje adresu bo po cholere, wale tekst po całości bo warto, problem pojawił się już kilka lat temu, w Norwygji a teraz osiągnął już apogeum prawie, czyżby Norweganci byli „nie wstanie” ? Po tylu latach dupcenia siostry przez brata i córkę przez ojca a ojca przez renifera i tak dalej ? Zboczuchów je…ch tam nie brakuje ! To ukartowane prawo przywłaszczania sobie cudzych dzieci bo nie mogą mieć własnych…hahahaha……pomysł typowe dla gejów, no, totalnej durno……..aż słów na „ch” już mi brakuje :
      Norweskie ministerstwo potwierdza, dzieci są państwowe
      admin, czw., 2012-02-09 14:14
      Skala zjawiska:
      lokalne
      http://www.sxc.hu

      Władze norweskie są gotowe zadać kolejny cios instytucji tradycyjnej rodziny. Ministerstwo Rodziny, Dzieci i Spraw Socjalnych przygotowało raport, w którym proponuje się wprowadzenie w tym kraju nowych kryteriów oceny dobrego samopoczucia dzieci. Główne tezy zakładają ponad to, że biologiczni rodzice nie mają już priorytetu w wychowaniu własnych dzieci i w wypadku odkrycia, że dziecko jest niezadowolone, będzie ono usuwane z takiej rodziny.

      Oznacza to, że wszystkie dzieci urodzone w Norwegii lub te znajdujące się na terenie tego kraju nie będą już należeć do rodziców i stają się „własnością” państwa. Nic dziwnego, że w takich okolicznościach, Norwegowie nie są skłonne do rodzenia dzieci. Jedna trzecia dzieci w Oslo stanowią przedstawiciele mniejszości narodowych.

      Minister ds. Rodziny, Dzieci i Spraw Socjalnych Norwegii Audun Lisbakken przygotował pakiet działań zmierzających do dalszej poprawy sytuacji dzieci w Norwegii. Stwierdzono, że główną przeszkodą dla takiej poprawy są sami rodzice. Dlatego Lisbakken proponuje zniesienie ich priorytetów we wszystkich sprawach dotyczących dzieci. Twierdzi on, że „jeśli relacje między rodzicami a dziećmi są przeszkodą w rozwoju dziecka, to dziecko powinno być ważniejsze niż biologicznego zasady.”

      Oczywiście minister przyznaje, że dla każdej osoby lepiej jest wychowywać się w swojej rodzinie, ale skoro głównym celem jest wspieranie rozwoju dzieci, wszystkie czynniki, które mogą zakłócać ten rozwój według rozumienia państwa, muszą zostać wyeliminowane. Planowane jest czasowe odbieranie dzieci na okres zależny od wieku małoletniego. Rodzice będą mogli odwoływać się do sądu, ale państwo chce mieć instrumenty do monitorowania ich postępowania.

      Większość społeczeństwa norweskiego jest zaskoczona planami Jednak niektórzy nie widzą w interwencji państwa w sprawy rodziny niczego dziwnego,

      „Rodzice nie powinni zakładać, że jest to ich życie prywatne. W przeciwnym razie, w jaki sposób społeczeństwo, które ma na celu ochronę dzieci, ma być informowane o nieprawidłowościach?” mówi minister Lisbakken

      Komentarz ZnZ:

      Komentarz do tej wiadomości może być chyba tylko niecenzuralny więc lepiej go nie zamieszczać. Tak się właśnie kończy rosnąca władza reżimu biurokratycznego. Jeśli tak ma wyglądać postęp to lepiej chyba być pogardzanym „moherowym beretem”…

      Źródło:
      http://www.pravda.ru/society/family/pbringing/09-02-2012/1107475-Norway-0/

  • tamara 8 lutego 2012 o 9:52 pm

   apsik ; po przeczytaniu„Ostrzeżenie” powiem jedno……wow……. MOCNE!!!!!!….polecam….. ale uwazam,ze czegos tu brakuje.chociazby odpowiedzi czy podpowiedzi- CO NAM ZWYKLYM LUDZIOM POZOSTALO…..duzo info zaczerpnieto z tej ang.jezycznej ksiazki,ktora rowniez polecam http://www.scribd.com/doc/24775293/The-Arm-Aged-Don-Conspiracy-Mike-Hockney………fikcja i fakty….od IQ czytelnika zalezy czy odrozni jedno od drugiego……to samo tyczy sie „The da Vinci Code” Dan Brown

   • Apsik 8 lutego 2012 o 10:10 pm

    Ten, kto ma wolny umysł, może się poruszać lepiej w morzu tej informacji i lepiej wychwycić, co może być prawdą a co nie. Dziękuję za polecenie książki i za opinię na jej temat .

    • tamara 8 lutego 2012 o 11:08 pm

     Dla ludzi z wolnym umysłem nastały ciężkie czasy….lepiej sie do tego nieprzyznawac,bo moze im na glowy spasc nibiru albo zdalnie sterowana kometa 🙂

     • Apsik 8 lutego 2012 o 11:32 pm

      Nibiru , komety , to małe pikusie, przy tym całym światowym platfusie . Należy tylko, mieć nadzieje, że mózg ludzki wydobrzeje. 😉

      • tamara 8 lutego 2012 o 11:46 pm

       niezapominajmy o jego(mózgu) malutkiej,cudownej cząstce(Corpus pineale) szyszynce….

       • Apsik 8 lutego 2012 o 11:56 pm

        z wiekiem robi się coraz mniejsza, bez niej człowieczyna coraz durniejsza, albo mniej sprawniejsza

       • Peryskop 9 lutego 2012 o 12:25 am

        oj tamara tamara !
        Tobie zawsze figle w głowie ? A konkretnie – w szyszynce ?

        • Peryskop 9 lutego 2012 o 8:49 pm

         No OK.
         Tamara dobrze wie, że szyszynka reguluje sen, sex i witalność 😉

        • tamara 9 lutego 2012 o 9:26 pm

         Peryskop, niepoznaje cie…..:)owszem sex,sen i witalnosc sa baaaardzo wazne,ale piszac o szyszynce mialam na mysli jej bardziej ambitna funkcje…..

        • Peryskop 9 lutego 2012 o 10:33 pm

         @Tamara, nie bądź aż taka skromna!
         Przecież S-S-W są równiez „ambitnymi” funkcjami człowieka.
         To właśnie dlatego melatoninę nazywamy super-hormonem.

        • hjk 9 lutego 2012 o 11:25 pm

         ha, już Kartezjusz widział w niej miejce połączenia świadomościowej ‚duszy’ z mechanicznym „ciałem”…
         Pewnie pod wpływem jakich ezoteryczych tradycji …
         Autorz dzisiejszych filmików z YT widać dalej w „duchu kartezjańskim” nie odpuszczają 🙂

  • brt 10 lutego 2012 o 12:24 pm

   Dziękuję Apsik,
   pewnie wiesz co robisz i jak ważne jest to co robisz.
   Czekałem na to 2 dni i męczyłem sie z czytaniem zaprezentowanej przedwczoraj wersji.
   Czy zechciałbyś jeszcze coś powklejać?
   Ostrzeżenie zwaliło mnie po prostu z nóg bo powiązałem setki dotychczasowych faktów i wyłonił sie silny i dramatyczny obraz kraju w którym żyjemy.

 8. stozjedzeniem 8 lutego 2012 o 7:44 pm

  film pokazujacy rosyjska armie pt Nato otworz oczy….http://www.sadistic.pl/rosyjska-armia-nato-open-your-eyes-vt102931.htm

 9. Onufry 8 lutego 2012 o 8:06 pm

  Nic nie jest w stanie pomniejszyć POparcia dla PO ! Totalnie jedyna słuszna droga. Zobaczcie miny donalda „mocny człowiek na trudne czasy” „??????!”
  http://sondaz.wp.pl/wid,14236517,wiadomosc.html

 10. Jony 8 lutego 2012 o 8:27 pm

  Rząd celowo utajnił negocjacje w sprawie ACTA. Są mocne dowody
  http://pej.cz/Rzad-celowo-utajnil-negocjacje-w-sprawie-ACTA-Sa-mocne-dowody-a1972

 11. Bożydar 8 lutego 2012 o 8:35 pm

  Jestem ciekawy czy i kiedy naczelny rabin Polski odpowie na list skierowany do niego przez dr Zbigniewa Kękusia… Przypomnę treść tego otwartego listu:

  „Wielce Szanowny Rabinie,

  Uprzejmie proszę o sporządzenie i doręczenie mi wyjaśnienia, czy podane niżej, zaczerpnięte przeze mnie ze źródeł internetowych cytaty pochodzą z najświętszej księgi judaizmu, Talmudu:

  1. „Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a)
  2. „Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem” (Keritot 6b)
  3. „Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy” (Midrasz Talpioh 225)
  4. „Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b)
  5. „Jest w porządku oszukać gojów” (Sanhedryn 57a)
  6. „Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” (Baba Kamma 113a)
  7. „Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” (Midrasz Talpioh 255b)
  8. „Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci” (Sanhedryn 57a).
  9. „Jeżeli poganin (goj) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.” (Sanhedryn 58b)”

 12. jakzawsze 8 lutego 2012 o 8:37 pm

  Święta geometria. Sekretny kod. Tajemnicza formuła, która rządzi sztuką, przyrodą, kosmosem, i nauką ….

  http://www.microscopyu.com/smallworld/gallery/contests/2011/index.html
  ___ Opis świętej geometrii ze strony Implosion Group: http://goldenmean.info/course
  _____________________________
  http://twitter.com/dyskusb

  • Kamil 8 lutego 2012 o 9:12 pm

   DAN WINTER pl na youtube sprawdź …………….wszystko lepi się w sens

   • jakzawsze 8 lutego 2012 o 9:49 pm

    Tak oczywiście , zwłaszcza jak tam ma jakieś kabalistyczne pentagramy na swojej stronie ….. , cóż podejrzane >>>

    http://www.goldenmean.info/course/2010/VolVincent1.jpg ???
    __________________________
    http://dyskusb.wordpress.com
    http://twitter.com/dyskusb

  • Siuba58 9 lutego 2012 o 12:32 am

   Rzuciłam okiem na ta Świętą Geometrię. Dużo prawdy ale nie do końca. Np. wyjaśnienie Pi, które znamy jako 3,14 wartości, nic nie wspomina się ze symbol Pi, ten matematyczny, to narzędzie do otwierania i zamykania DNA! O tym cisza! To ważne wiedzieć.

 13. Onufry 8 lutego 2012 o 8:47 pm

  Fenomen na skalę światową !!!!! Swoją drogą zobaczcie na miny rudego. Co naród w nim widzi ? Macie jakiś pomysł ?
  http://sondaz.wp.pl/wid,14236517,wiadomosc.html

  • Irol 9 lutego 2012 o 10:54 am

   Jasne: Fałszerstwo.

  • iHe 9 lutego 2012 o 11:43 am

   To ciężka ściema ten szont dasz.
   Homosie z homini w życiu nie zrobili jednego uczciwego sondażu.
   Zresztą nie wiem jak teraz ,ale jak czytałem tą propagandę to ludzie dosłownie rzygali słowami na tą prowokacje meeerdikarską.
   Praktycznie nie było tam widcznego nawet 1 trolla na usługach PO.
   Wirtualna vagina niczym nie zaskakuje .
   To nie fenomen to MSM nocnikarski.

  • szuwaxpl 9 lutego 2012 o 12:12 pm

   To swoisty dysonans, bo chyba każdy woli dać znak kciukiem, a tu odwrotnie
   – większość woli wpisać komentarz, przynajmiej tak wychodzi z matematyki.
   Prawie 4 tys komentarzy a kciuk tylko ponad 2.5 tys Zadziwiające jaką mają metodę aby mieszać w licznikach a mają na pewno!!!!

   • Irol 10 lutego 2012 o 10:20 am

    @Szuwax, ja nawet nie wiem o jakie kciuki chodzi bo zawsze i wszędzie mam zablokowane skrypty przy pomocy NoScripta. Być może także dlatego licznik na UTubie nie idzie bo w przypadku zablokowania skryptów na stronce zwyczajnie nie odlicza. Do odtwarzania video wystarczy odblokować podstronę ytimg.com a youtube.com może zostać zablokowana.

 14. wacpan 8 lutego 2012 o 8:58 pm

  Iran cd… http://m.interia.pl/fakty/news-iran-zaatakuje-cele-usa-na-calym-swiecie,aId,1757239

 15. jakzawsze 8 lutego 2012 o 9:26 pm

  Z nano do wszechświata – „Światy” mierzymy za pomocą naszej nieskończonej miary.Nikon to opto-elektroniczne technologie, dzięki którym my ludzie możemy odkrywać światy poza zasięgiem gołego oka.W tej prezentacji, można zobaczyć względne rozmiary obiektów rozmieszczonych na jednej skali. Pozwala to uchwycić rozmiary rzeczy, które nie można porównywać obok siebie w świecie rzeczywistym. Dzisiejsze mikroskopy elektronowe i teleskopy ujawniają obiekty, które nie były niewidoczne dla ludzi z przeszłości. Jakie jest pojęcie o rozmiarach takich rzeczy? … niewyobrażalne !!! Universcale pozwala zobaczyć i zrozumieć względną wielkość pełnej gamy znanych obiektów w naszym wszechświecie.
  http://www.nikon.com/about/feelnikon/universcale/index_f.htm
  ________________________________
  http://dyskusb.wordpress.com
  http://twitter.com/dyskusb
  (jakzawsze)

 16. felicyta 8 lutego 2012 o 9:33 pm

  Szwedzi będą pracować aż do śmierci?

  Opublikowano: 08.02.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/szwedzi-beda-pracowac-do-smierci/
  Premier Szwecji Fredrik Reinfeldt powiedział w wywiadzie dla szwedzkiej gazety „Dagens Nyheter”, że Szwedzi powinni pracować do 75. roku życia. O wieku emerytalnym będą rozmawiać od środy w Sztokholmie przywódcy państw Europy Północnej.(…)Jak wskazują dane statystyczne, średnia długość życia Szwedów to 78 (mężczyźni) i 83 (kobiety) lata.

  komentarze
  Murphy 08.02.2012 08:48

  No chyba ich tam całkiem pogięło! A może ludzie w takim wieku to już nie są zdolni do pracy zawodowej? A może też by miejsca zrobili młodym? A może też i spora część starszych osób chciała by spokojnie pożyć na emeryturze? Do czego to wszystko zmierza…

  dfg 08.02.2012 09:15

  To wszystko zmierza do odebrania nam emerytur ale pozostawienia prymusu płacenia na nie. Chyba powinno być już dawno jasne, że ładowanie kasy w ZUS jest tym samym co wyrzucaniem jej w błoto.

  senseimarcel 08.02.2012 10:54

  ZUS roztrwonił pieniądze ze składek i pieniędzy na emerytury po prostu nie ma, jak widać Polska nie jest odosobnionym przykładem.

  szara 08.02.2012 11:14

  Spoko! To tylko medialna podpucha, żebyśmy byli wdzięczni naszym umiłowanym przywódcom, że łaskawie przedłużyli nam czas pracy tylko do 67.

  ananasxxx 08.02.2012 11:25

  Przy obecnym zatruciu środowiska NIKT NIE DOŻYJE conajmniej 70 tki od tego momentu urodzenia.NIKT……..

  adambiernacki 08.02.2012 12:23

  Kulka.

  mars 08.02.2012 17:10

  My tez bedziemy zap… do 75.Bedziemy robic na księży,biskupow,zakonnikow i zakonnice.

  rurek 08.02.2012 18:36

  Chyba czas żeby państwo otwarcie powiedziało, że żadnej emerytury od państwa nie będzie. Ale żeby równocześnie przestali pobierać składki na emeryturę. Bo inaczej jest to kradzież w biały dzień i podlega pod paragraf – zmuszanie do niekorzystnego rozporządzania własnym majątkiem.

  Ludzie sami zaczną sobie zbierać na emeryturę no i zaciesnią się więzi rodzinne, ponieważ rodzice będą musieli w jakimś stopniu liczyć na dzieci a te dzieci później na swoje dzieci – i wszystko to bez udziału gangu państwowego.

  ARTUR 08.02.2012 21:11

  Niedługo dzieci będą pracować na emerytury zmarłych rodziców którzy zbyt krótko żyli aby pokryć koszty obsługi funduszu.

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:34 pm

   Ludzie, ja już dawno temu mówiłem żebyście zapomnieli o emeryturach. Módlcie się żeby u nas nie wprowadzili paneli śmierci, które będą decydować o tym kto ma być poddany eutanazji, a kto nie. Jeśli o mnie chodzi (50l.) to nie mam nadziei, że pożyję dłużej niż 15 lat – jestem pewien, że jeśli świat nie będzie reagować na to co się dzieje, to góra za 5 lat prywatny Rząd Światowy ogłosi dekret o eutanazji – niepotrzebni ludzie będą zabijani dlatego, że wydzielają dwutlenek węgla. Nie mówię już o planach eksterminacji, które mogą nasze życie zakończyć znacznie wcześniej.
   Jeśli durniom nic nie mówi to co się dzieje w Szwecji, to czym można ich przekonać?

   • Peryskop 9 lutego 2012 o 2:16 am

    fragment analizy emerytalnej autorstwa @jazgdyni

    …Obywatelu !

    Policz sobie sam. Powiedzmy, że jesteś średniak, średniak statystyczny. Skończyłeś, no powiedzmy, nawet uniwersytety i w wieku 25 lat rozpoczynasz pracę i rzetelnie i przykładnie pracujesz 40 lat, by jak dotychczas mając lat 65 przejść na emeryturę i pożyć sobie jeszcze, gapiąc się w telewizor, albo nawet pieląc działkę, ostatnie 10 lat. Ukochane państwo, za te 40 lat znoju, wypłacać ci będzie, jak będzie szczodrobliwe, 1500 zł. Ciężko będzie, lecz nie zdechniesz.

    A teraz popatrz. W dupie mamy te wszystkie ZUSy, KRUSy i inne złodziejskie kantory. Sami będziemy przez te 40 lat odkładać miesięcznie na przykład 300 zł. To chyba jest w dolnych granicach, ale co tam. Odkładamy więc na koncie, które też jest niewygórowanie oprocentowane, niech będzie 5%. I po 40 latach, prostego procentu składanego , uzbierałeś bracie 360 000 złotych.

    Gdybyś już dalej nie korzystał z oprocentowania i żyłbyś te same głupie 10 lat, to byś sobie mógł wydawać 3600 zł miesięcznie.

    Czujesz? Od złodzieja masz 1500, a nawet od najbardziej złodziejskiego banku 3600 zł.

    Ale to jeszcze nie wszystko. Państwowy gangster okrada wszystkich jeszcze bardziej. Pracodawca za każdego z nas opłaca w przybliżeniu 60% ZUSu od każdej pensji. Powiedzmy zarabiasz skromne 3000 zł, to twój pracodawca oddaje złodziejowi jeszcze 1800 zł. I to jest składka emerytalna i składka zdrowotna. Nawet gdyby dzielono ja 50/50 to znaczy, że na emeryturę jest w twoim imieniu zabierane 900 zł miesięcznie, co daje po 40 latach 1 080000 zł. Fajnie co? …

    wiecej:
    http://jazgdyni.nowyekran.pl/post/51819,pokazuja-wala-a-wy-co

    • mirek 9 lutego 2012 o 12:11 pm

     a te 5% to nie pójdzie na podatek Belki? ale i tak by było lepiej bo po co kogo obcego zywić

     • hjk 9 lutego 2012 o 1:14 pm

      Co do pracy do śmierci to niektórym się to będzie podobało, bo oni nie mogą sobie wyobrazić siebie na emeryturze.
      Znane sa przypadki, ze po „przymusowym” odejściu na emeryturę ludzie nie mogli sobie znaleźć miejsca i wkrótce umierali na zawał, wylew, itd.
      I wcale to nie musiały być prace biurowe czy inne w tym stylu…

      Co do emerytur tzw. kapitałowych to opierają sie one po cześci na złudzeniu, a po części na realnym rozwoju gospodarczym. A ten skończył się w l. 60-70 tych. Od tego czasu jest stagnacja albo zwój gospodarczy, zaczęła się era inflacji – %ty w banku nie pokrywają realnej inflacji, związanej z produktami codziennego życia…

      • wizzgaa 9 lutego 2012 o 1:47 pm

       Hjk : przeciętny człowiek nie może sobie wyobrazić życia na emeryturze bo od niemowlaka był wdrażany w system pt. MUSISZ ! Musiał wstawać do żłobka , przedszkola , szkoły / studiów/ pracy . Przeciętny człowiek nie nauczył się „wyobrażać sobie” a tym bardziej folgować wyobrażeniom . On zawsze coś „musiał” a wszelkie „chciał” lub „marzył ” było niestosowne , niepłatne , społecznie i rodzinnie bezużyteczne . Kto zdołał – idąc przez trudy codzienności przechować skrycie / i nie zapomnieć / o swoich potrzebach , marzeniach , zbędnych / w pracy / talentach – ten sobie dopiero na emeryturze „znajdzie” miejsce , odświeży zdolność otwartego myślenia , zrealizuje się . RÓWNIEŻ DLATEGO emerytura , jak najpóźniej , żeby nikt nie zdążył poczuć się wolny i szczęśliwy . Pieniądze to ściema . Młody zatrudniony jest dla pracodawcy mniej kosztowny z wielu powodów .

       • hjk 9 lutego 2012 o 1:59 pm

        Dokładnie jest tak jak piszesz, cieszę się, ze ktoś to dopisał, na to skrycie liczyłem 🙂
        A co do pieniędzy młody opłaca się choćby dlatego, ze niema 1% za rok wysługi lat – jak ktoś pracuje 40 lat i zbliża sie obecnie do emerytury, pracodawca musi płacić 40% wiecej!

       • brt 10 lutego 2012 o 12:33 pm

        Ja zdołałem zauważyć że system w którym zyjemy ściemnia….i pozdrawiam wizzgee. Piszczie troche więcej o konkretach, może sie jednak jakoś pomału zorganizujemy wedle naszych przekonań i spostrzeżeń….

   • luxjacek 9 lutego 2012 o 8:53 pm

    POLECAM! a pro po Szwecji. http://www.youtube.com/watch?v=EFIwFnrNX1M

   • kosiardeyablos 10 lutego 2012 o 11:55 pm

    pamiętasz Mr Monitor jak wspominałem o pewnym opowiadaniu z gatunku science-fiction ? Właśnie chodziło o panele śmierci,nie etutanazje ale o ogranicznik puli życia czyli w określonym wieku zamiast emerki CZAPA i tyle w temacie. Tylko cholerka nie pamiętam ani autora i ani tytułu a ukazalo sie to w Fantastyce bodajrze na przełomie 80-tych latek. Niezła wizja. Czytałęm to tylko raz a pamietam o tym do dziś.

 17. felicyta 8 lutego 2012 o 9:39 pm

  Zapłacimy 22 miliardy rocznie – za klimat

  Opublikowano: 08.02.2012 | Kategorie: Ekologia, Gospodarka, Wiadomości z kraju
  http://wolnemedia.net/ekologia/zaplacimy-22-miliardy-rocznie-za-klimat/
  Od 2030 r. koszty realizacji planowanej polityki klimatycznej Unii Europejskiej będą wynosiły dla polskiej gospodarki 22 mld zł rocznie – ostrzega Krajowa Izba Gospodarcza. KIG apeluje do rządu, by sprzeciwiał się próbom zaostrzenia tej polityki. Raczej daremnie – bo to właśnie w wyniku działań Donalda Tuska Polska ugięła się przed żądaniami państw zachodnioeuropejskich.(…)

  komentarze
  devilan1410 08.02.2012 08:18

  nie wiadomo czy złodziej czy idiota, a może i to i to?

  black 08.02.2012 11:19

  Za klimatyczne !
  Za zeebaną umowę z kacapami na dostawy gazu
  Za lizanie dupy i sponsoring dla upadającej europy
  Tusk ty Skur…synu bedziesz wisiał

  xc1256 08.02.2012 15:23

  Dwa lata temu oglądałem wywiad z Arronem na youtube, mówił wtedy, że będzie III wojna przygotowana przez USA i Izrael, mówił, że będą podatki od klimatu…., że zablokują wolność słowa przez specjalne rozporządzenie…, że NWO za 5 lat stanie się rzeczywistością, myślałem że facet ma chore wizje, ale on mówił prawdę.
  Na co czekamy?, mamy jeszcze szansę obalić rząd, potem będzie za późno…

  goldencja 08.02.2012 19:20

  Oto uroki UE. Rzucili trochę ochłapów na zachętę w postaci dopłat unijnych, a teraz odbiorą sobie z nawiązką. Mam wrażenie, że partię Tuska dobrze opłacono, by sprzedała nasz kraj. To nieprawdopodobne jednak, że nie ma w tej partii patriotów. Ciężko mi uwierzyć, żeby wszyscy z nich byli idiotami i nie rozumieli konsekwencji swoich decyzji. Czasem myślę, że politycy prawie zawsze okazują się do d… dlatego, że lud nie ma nad nimi absolutnie żadnej kontroli. Do tego te immunitety. Pierwsza rzecz jaką powinniśmy zrobić, to wyrównać ich odpowiedzialność wobec prawa wedle konstytucji. Następnie zastosować te prawo. Z reguły jest tak, że jak człowiek może bezkarnie ukraść, to na pewno ukradnie. Należy polityków przypiąć do łańcucha odpowiedzialności karnej przed obywatelami, żeby w szkodę nie leźli.

 18. Aśka 8 lutego 2012 o 9:51 pm

  http://biznes.onet.pl/jedna-czwarta-ludnosci-zagrozona-ubostwem-w-polsce,18563,5021329,1,news-detal
  Jedna czwarta ludności zagrożona ubóstwem, w Polsce 27,8 proc.
  17:49 PAP 08.02.2012
  _____
  A ile siedzi po cichu i nigdzie się nie zgłasza?

  • centurion 8 lutego 2012 o 10:09 pm

   wystarczy odwiedzic najbliższy przytułek dla bezdomnych średnia jaka mi wychodzi 200 tyś w samych dużych miastach w Polsce a ile jeszcze w małych mieścinach i wsi.Zgroza.

 19. wacpan 8 lutego 2012 o 10:07 pm

  Przykre to,a te koorwy dalej sie smieja nam prosto w twarz!

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:37 pm

   A bo nie pójdziesz z brystolem z wypisanym „DOŚĆ” na warszawską patelnię i siedzisz cicho. Zobaczcie ja się przestraszyli gdy młodzi tupnęli w.s. ACTA. Co było gdyśmy pokazali siłę Marszem Niepodległości. Globaliści rozumieją tylko taki język.
   Problem jest by się nie dać wpuścić w maliny i brudną grę polityczną jakimś „anonimowym”. Bo anonimowo to można wciągnąć nawet w wojnę światową.

   • Aśka 9 lutego 2012 o 12:29 pm

    Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu zorganizowało w 2010 roku pikietę w Warszawie (początek 18 maja, koniec 23 czerwca – dzień i noc). Było nagłaśniane i to mocno (np. w ten sposób http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/05/16/847/ , Marek też o tym mówił) . Prócz członków stowarzyszenia prawie nikt nie dołączył (37 dni trwał protest, tyle też czasu każdy miał na poparcie spraw zawiązanych z najważniejszą dziedziną życia społecznego, od której wiele zależy).
    Sądy, to podstawa naszej praworządności, a tym samym sprawiedliwości, a tym samym praw obywatelskich, a tym samym stanowienia o sobie, a tym samym naszego człowieczeństwa. Natomiast jak działają wiemy. A jeżeli nie, to można się o tym w łatwy sposób przekonać, choćby na stronie http://www.aferyibezprawie.org, ale jest też wiele, wiele innych miejsc w internecie, gdzie można zobaczyć, jak to działa i ile zła wkoło czyni, bo czego jak czego, ale niesprawiedliwości w Polsce mamy dostatek. Każdy czeka aż państwo zabierze się za niego osobiście. Wielu poszkodowanych nigdy nie myślało, że będzie miało do czynienia z tą instytucją, bo żyło prawnie. Niestety, państwo totalitarne na to nie zwraca uwagi. Gdyby wtedy, w Warszawie, był taki sprzeciw, jak ws. ACTA, to wielu tragedii ludzkich można byłoby uniknąć. Czekamy. Ale na co?

    • monitorpolski 9 lutego 2012 o 1:03 pm

     NO WŁAŚNIE! Na co czekamy, aż nas wyrżną, zamorzą głodem, uczynią bezdomnymi byśmy wymarli na ulicach?

    • Polak Potrafi 9 lutego 2012 o 1:35 pm

     Tak to jest jak organizacje danego działania robi się według własnego pomysłu , który przynosi taki a nie inny efekt. Chyba się rozumiemy. Mówiłem Jachnikowi , że taki będzie efekt a teraz płacz.

     • Peryskop 9 lutego 2012 o 3:28 pm

      Polak@potrafi mówić.

      A czy zorganizował coś lepszego niż SPB ?

      • Szary Polak 9 lutego 2012 o 10:09 pm

       Percepcja godności ludzkiej uwłacza,
       Bośmy chowani, nie na króla, a tułacza.
       Patrzeć nigdy nie możemy,
       Prawdę zaraz zawiążemy
       Wśród sztucznych swych wartości,
       Został z nas już worek kości.

       Moralność milknie, bo nie dorosła,
       Osobowość czarnymi różami zarosła.
       Słuchasz jak Cię nauczono,
       Przed życiem wystraszono,
       Żądzą jesteś przesiąknięty,
       Od natury dawno odcięty.

       Miłość przykryta lękiem przed stratą,
       Wolności znasz tyle co ptak zza kratą.
       Czujesz emocją wyuczoną.
       Radość dawno zapędzono
       W bagno materializmu,
       Żyjąc w kulturze idiotyzmu.

       Urodzeni w świecie pełnym uległości,
       Nadzieja upodlona życia cudowności.
       Gdzie zostały Ideały,
       Głosy wieków apelowały:
       Stań! Powiedz dość!
       Czekasz, aż dostaniesz w kość?!

       Otoczeni kulturą wiecznych cyników
       Współcześni Sarmaci jak orły z kurników.
       Przestań słyszeć, zacznij słuchać,
       Uczuciom daj wybuchać.
       Patrzeć, a nie widzieć to niedola,
       Prawdy nie będzie gdzie fałszu wola.
       Na deski teatru przełóż udawanie,
       Pozbądź się z myśli spektaklu granie.
       Nielotom w szopie zostaw gdakanie,
       My mówić możemy, bośmy Polanie.

     • Aśka 9 lutego 2012 o 11:49 pm

      @Polak Potrafi „Mówiłem Jachnikowi , że taki będzie efekt a teraz płacz.”

      Nie płacz, ale zaduma nad głupotą społeczeństwa.

      • Polak Potrafi 10 lutego 2012 o 2:09 pm

       Gdyby akcja, którą Państwo (stowarzyszenie) zorganizowali wspólnie z innymi poszkodowanymi w całym kraju a nie była by to tylko prywata, i nieomylny Szanowny Pan Jachnik to podpisał bym się pod tą akcją dwoma rękoma. Taki sam skutek miał strajk, który trwał przeszło dwa miesiące pod Sądem w Szczecinie. Brak jest jedności wśród poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości a każdy z nas chce załatwić tylko swoje prywatne sprawy. Zwykłe gry operacyjne. Jest to irytujące i nie do zniesienia byśmy nie mogli jednego bloku (jednej grupy ludzi), który wspólnie by sobie pomagała a nie załatwiała swoje prywatne sprawy. Takie jest moje zdanie i nie będę brał udziału w jałowych dyskusjach. Nie jest mi potrzebne jakiś nawiedzony gość, który wszystko wie najlepiej a innych ma za nic. Praca zespołowa polega na tym żeby każdy coś do niej wniósł. A nie kolejne opluwanie ludzi na blogu.

       • Aśka 10 lutego 2012 o 6:45 pm

        Było organizowane wspólnie, jednak przyjechało w większości tylko SPB. Nie wiem, skąd PP masz takie informacje.

 20. pola 8 lutego 2012 o 10:49 pm

  Pani Elżbieta P. prowadziła działalność gospodarczą w kraju.

  Cóż, czasy są teraz takie, że żeby przeżyć, trzeba zarobić poza granicami.
  P. wybrała Anglię.
  2.
  Tak postępuje coraz więcej osób w Polsce
  3
  Tak postępują ludzie w całej Unii.
  4.
  Takie działanie jednak nie jest na rękę polskiemu nadksięgowemu.

  Bo każdy, kto pracuje w innym kraju unijnym może ograniczyć płacenie składek na ubezpieczenie społeczne w Polsce.
  I robi to.
  Rostowskiemu powinny wystarczyć podatki
  http://obserwatorium.nowyekran.pl/post/51594,wielki-brat-dziurdziuk

  • Onufry 9 lutego 2012 o 8:16 am

   Mam nadzieję że o zusie będą niebawem tak mówić jak o zburzeniu Bastylii !

 21. pola 8 lutego 2012 o 10:53 pm

  Chcą więzienia dla dziennikarki

  Za publikację prasową były rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. Andrzej Ceynowa i jego adwokat domagają się kary pozbawienia wolności dla Doroty Kani, która w 2007 roku napisała artykuł pt. „Agenci w gronostajach”. W środę w mowie końcowej prawnik z substytucji mec. Romana Nowosielskiego zażądał dla dziennikarki kary więzienia, grzywny oraz nawiązki na cel społeczny – te żądania w całości poparł prof. Ceynowa. Wyrok zapadnie za tydzień.

  http://niezalezna.pl/23116-chca-wiezienia-dla-dziennikarki

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:39 pm

   RAFAŁ GAWROŃSKI DOSTAŁ PÓŁ ROKU ZA PETYCJĘ DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO. PE uznał jego rację, jednak polski sąd uznał, że petycja podpada pod 212. GAWROŃSKI SIEDZI W CIĘŻKIM WIĘZIENIU Z ARTYKUŁU 212. KANI TO SAMO GROZI.
   W POLSCE JEST JUŻ FASZYZM.

   • Siuba58 9 lutego 2012 o 12:35 am

    Potrzebna prawdziwa reakcja ludzi. Trzeba się postawić!

    • Siuba58 9 lutego 2012 o 12:37 am

     Wokół mnie jest dużo ludzi którzy pukają się w głowę jak tłumacze prawdziwy postać rzeczy. Pytanie: jaki jest naprawdę procent ludzi tych z otwartością? Kiedy ludzie przejrzą na oczy? Możę jak ich Oni przycisną do muru???

   • felicyta 9 lutego 2012 o 2:56 pm

    @piszmy kolejna petycje do PE oraz w sprawie Gawronskiego…

   • BarbW 9 lutego 2012 o 7:53 pm

    Trochę o rytuałach satanistycznych. Ostatnie wielkie wydarzenie w Ameryce Inauguracja NFL, footballu amerykańskiego z ich Kapłanką na czele polecam: http://expansions.pl/prawdawmediach.php
    To wspomaga teorie Gawrońskiego, chciałam powiedzieć fakty na temat tego satanizmu.

  • Aśka 9 lutego 2012 o 1:08 pm

   o Ceynowie bogata wiedza w internecie jest … poguglujcie … ł

 22. Kamil 8 lutego 2012 o 11:08 pm

  Cała przyszłość leży w rękach prostych ludzi.
  Polityka będzie Nas już zawsze karmić ochłapami na pocieszenie jeśli nie znajdziemy w sobie nadzieji na lepszą egzystencję.
  Politykiera polska juz NIGDY SIĘ NIE POPRAWI systemowo…………..jest za bardzo uwikłana w całe to śmieszne NWUO………Tylko świadomy człowiek nie da się zaszczepić…….. i.tylko w takich umysłach nadzieja.
  Jeśli sami zdamy egzamin bez udziału polityki to NWUO nakarmi się swoim systemem aż zbankrutuje EMOCJONALNIE……………….
  Tylko tym którzy potrafią się kochać pozostanie SENS ŻYCIA.
  Pieniądz to materializm, dusza to człowiek który kochając ewoluuje.Wystarczy tylko o tym pomyśleć.

  • tamara 8 lutego 2012 o 11:33 pm

   Kamil; „Cała przyszłość leży w rękach prostych ludzi”……..to prawda ale powiem tak :KOBIETY moga zmienic wszystko(z obaleniem p-nwo wlacznie) 🙂 ;w bardzo prosty sposob…problem w tym ;ze najpierw musi ktos je uświadomic….teraz ide ny ny ale napisze przy okazji wiecej na ten temat….

  • Lamacz Matryc 9 lutego 2012 o 11:10 am

   Wyczerpiesz się na długim dystansie Kamilu.Kazdy taki wojownik duchowy jak Ty potrzebuje drugiej istoty nie przez net ale oko w oko aby się naładować i wyciszyć przed kolejnymi dniami wołania na pustkowiu ludzkiej ignorancji.Przyjdzie dzień ze dosłownie zobaczysz ze ludzie nie chcą Twojej miłości!!!!!!!!!!Oni po prostu jej nie chcą:-(

   • maupa102 9 lutego 2012 o 2:37 pm

    „Przyjdzie dzień ze dosłownie zobaczysz ze ludzie nie chcą Twojej miłości!!!!!!!!!!!Oni po prostu jej nie chcą:( ” – ŚWIĘTA PRAWDA, oj, święta prawda!!! LUDZIE CHCĄ KAAAAASSSSYYY ;(

    • Szary Polak 9 lutego 2012 o 10:16 pm

     Najniższy poziom piramidy stanowią Ci ludzie, którzy swoją aktywność, działanie warunkują stwierdzeniem co ja z tego będę miał… jak upadnie piramida okaże się czy ludzie będą chcieli miłości!!!
     Siła miłości pociągnie dobrych ludzi do przodu, a złych upodli.

 23. Aśka 8 lutego 2012 o 11:09 pm

  Marku wklejam całość. Informacje pochodzą z artykułu z 1999 roku, więc dobitnie widać, ze plan się realizuje/został zrealizowany. Jak uznasz, że wystarczy link, to skasuj.

  http://marucha.wordpress.com/2012/02/07/zamiary-wobec-narodu-polskiego-i-polski/
  Zamiary wobec Narodu Polskiego i Polski.
  Posted by Marucha w dniu 2012-02-07 (wtorek)

  Artykuł pochodzi z 21 czerwca 1999 roku. Niestety, nie posiada polskich liter. Nie to jednak jest ważne, ale zgodność obserwacji autora z późniejszymi wydarzeniami w Polsce. – admin

  Dotyczy: informacji publicznej o zamiarach wobec Narodu Polskiego i Panstwa Polskiego.

  Po podrózy wielotygodniowej po Stanach Zjednoczonych i Francji, po aktualnym pobycie w Tel-Aviv jako pól-Zydowi i pól-Polakowi udalo mi sie uzyskac wiarygodne rozeznanie, w jakim kierunku zmierza aktualna polityka Swiatowej Rady Zydów (Jewish Consil) oraz spoleczenstwa Izraela i jego rzadu – zarówno Partii Likud i Pracy Rabina.

  Generalnym zamierzeniem tych trzech osrodków decyzyjnych spoleczenstwa zydowskiego jest:

  1. Opanowac calkowicie ster wladzy w Polsce,

  2. Odzyskac z terenów aktualnej Polski 40 miliardów dolarów USA, jakie dostaly sie w rece polskie w okresie likwidacji przez Hitlera 4 milionów Zydów oraz wypedzenie z Polski 40 tys. Zydów przez Gomólke. Te 40 miliardów dolarów USA, to majatki ziemskie, kamienice, wartosciowe nieruchomosci, lokaty bankowe i oszczednosciowe, które dostaly sie w rece polskie w czasie okupacji i po jej zakonczeniu. Ekonomisci zydowscy dokonali oszacowania tego majatku na najnowszych komputerach i ocenili sredni majatek jednego Zyda na 10.000 dolarów USA.

  Jako najbardziej skuteczne metody tej rewidencji uznano:

  1. Przez odpowiednia polityke fiskalna zniszczyc przedsiebiorstwa panstwowe polskie i polskie spóldzielnie, aby nastepnie wykupic je od zaduszonej gospodarki za 1/10 czesci ich wartosci. W tym celu powolano do rzadu Mazowieckiego i Bieleckiego, niejakiego Balcerowicza…, którzy sterowani przez pseudokomuniste spod znaku syjonizmu Geoffreya Sachsa, zastosowali mordercze metody zniszczenia przedsiebiorstw polskich: kredyty bankowe – 80%; dewidendy – 32%; popiwek – 500%; odsetki za zwloke 150%.

  2. Przez gloryfikowanie „wolnego rynku” doprowadzili do wywozu z Polski ponad 6 Miliardów dolarów USA za niechodliwe smiecie Zachodu, w tym glównie produkcji zalegajacej magazyny kapitalizmu.

  3. Przez import taniej benzyny i stosowanie zanizonej o 50 % które wobec taniego transportu kolowego utracily przewozy i zmuszone zostaly na transport samochodowy, który musi byc finansowany importem benzyny za 5 miliardów dolarów USA.

  4. Zniszczenia wydobycia polskiego wegla w wyniku zastoju w przemysle oraz transporcie kolejowym, a takze wylaczenie tego eksportu w ilosci 50 mln. ton po 60 dolarów za tone, plus wplywy za transport kolejowy – dalsze 500 mln. dolarów.

  Zrealizowany skutecznie przez agentów syjonizmu i Mosadu, finansowanych przez amerykanskie CIA, plan zniszczenia Polski udal sie niemal w 100 % przy aplauzie polskich „idyjotów” ekonomicznych i oblakanców z „Solidarnosci” czarowanych wizja bogatej kapitalistycznej Polski, teraz pozostaje tylko wykupic za 1/10 ceny najlepsze polskie galezie przemyslu, co udalo sie w 80 %, które przy wykorzystaniu w nich taniej sily roboczej Polaków zagrozonych bezrobociem, pozwola na planowane odzyskanie utraconego majatku zydowskiego w Polsce w okresie okupacji niemieckiej.

  Obok tego generalnego planu dokonala sie w okresie Panowania pierwszych rzadów syjonistycznych – Mazowieckiego i Bieleckiego indywidualna grabiez Polski przez zydowskich aferzystów: Grobelnego, Baksika, Gasiorowskiego i Bogatina, którzy wywiezli z Polski 1- szy miliard dolarów USA, lokujac go w Izraelu, Szwajcarii, Niemczech i w Austrii. Grabiezy tej dopuszczono sie na oczach i za przyzwoleniem zydowskich i polskich agentów swiatowego syjonizmu i kapitalizmu.

  Zydzi ci: Bagsik, Gasiorowski, Bogatin i Grobelny stali sie bohaterami zydowskiego narodu porównywalnymi z legendarnymi bohaterami Starego Testamentu i traktowani sa w Izraelu jak owi legendarni grabiezcy Egiptu i plemion z podbitej doliny Jordanu.

  Nowe legendy Izraela wynosza pod niebiosa równiez innych bohaterów – Zydów dzialajacych w Polsce, a miedzy innymi:

  1. Mazowiecki i Geremek porównywalni sa z legendarnymi zdobywcami Jerycha, którzy zamieszkawszy u przybramnej prostytutki Jerycha dokonali wylomu w murach i w ten sposób umozliwili zdobycie pierwszego miasta w dolinie Jordanu. Podobne mestwo wykazali Mazowiecki i Geremek, którzy oszukawszy byla milicje dostali sie do Gdanska w sierpniu 1980 roku i przy udziale Walesy zdobyli Gdansk jako pierwsza placówke zydowskiej „Solidarnosci”. Tym bohaterskim czynem Mazowiecki chwalil sie nawet w polskiej RTV w kwietniu 1997 r.

  2. Michnika Adama porównuje sie z Mojzeszem, który oszukal caly Egipt lupiac przed swoja zen ucieczka bogatych Egipcjan. Rabin Jerczel…my mamy go za prapape…wnuka Mojzesza z uwagi na jego jakanie sie, podobnie jak Mojzesz.

  3. Zona gen. Kiszczaka – Maria Krystyna porównywana jest do Biblijnej Estrey, która uwiódlszy króla Babilonii doprowadzila do uwolnienia Zydów z niewoli babilonskiej, Pani ta dr Maria Krystyna Kiszczakowa, która swoimi wdziekami doprowadzila swego hamana do zmiany wiary na judaistyczna, w Izraelu czczona jest na równi z Estera.

  4. Poprzedni i obecny minister wojny w Polsce – Janusz Onyszkiewicz, dawniej Jojne Grynberg ze Lwowa, bylego czlonka NKWD i bylego dyrektora departamentu w komunistycznym Ministerstwie Rolnictwa, jest popularny w Izraelu jak dawni slawni jego wodzowie, a szczególnie Bar-dochba – bohater powstan antyrzymskich. Jest obrzezany, bylem bowiem na tej uroczystosci we Lwowie w roku 1937. Narodowosc zydowska Naczelnego Wodza w Polsce jest pewna dla Polaków tajemnica nr. 1. Ojciec Janusza byl znany we Lwowie w Latach 1935-39 posrednikiem handlu nieruchomosciami. Podobnie tez malzenstwo Onyszkiewicz prowadzili w latach 1988-90 Agencje Handlu Nieruchomosciami – resztówkami ziemskimi w Polsce oglaszajac sie w prasie USA i Anglii. Jezeli wiec zdolnosci Jojne – Janusza odziedziczone po ojcu i poglebione w handlu wspomnianymi wyzej resztówkami zostana wykorzystane na stanowisku ministra Obrony Narodowej III Rzeczpospolitej, to za dwa lata Wojsko Polskie bedzie chodzic bez butów i karabinów.

  5. Sprawa masowego mordu w Katyniu, to druga w Polsce zagadka. Spotkalem sie w Izraelu z kilkoma osobnikami – repartiantami z bylego ZSSR, którzy chwalili sie, ze byli sprawcami owego mordu na zydozercach. Oto ich wersja likwidacji 15 tys. Polaków przez zydowskie NKWD w Rosji sowieckiej: po kompromitacji Armii Radzieckiej w wojnie z Finlandia w grudniu 1939 i w styczniu 1940, obozy jenców polskich, glównie oficerów, w marcu 1940 r, zostaly przejete przez zydowskie NKWD skladajace sie przewaznie z kryptosyjonistów, postanowilo wymierzyc sprawiedliwosc „sanacyjnym bandytom”, którzy sprzedali Polske wraz z Zydami samemu Hitlerowi. Ze jest w tym troche prawdy, trzeba wiedziec, iz w sanacyjnym Wojsku Polskim 3/4 generalów nosilo niemieckie nazwiska, za wyjatkiem gen. Monda, który byl autentycznym Zydem. Syjonisci oskarzali „sanacyjnych bandytów”, ze w wyniku ich filtru z Hitlerem (polk. Beck i gen. Kasprzycki) srodkowej Europy dostali sie w krwawe Lapy Hitlera i ich los juz w roku 1940 byl przesadzony. Wina za ten los Zydów obarczyli elite sanacyjna, która dostala sie do niewoli sowieckiej; dlatego tez ich zadza odwetu skierowala sie przeciwko tej elicie, tj. oficerom zawodowym i rezerwowym, sedziom i granatowej policji. Wykorzystuja ewakuacje wiezionych oficerów polskich z Kozielska i dwóch innych obozów, kierowali potajemnie transporty do Katynia, gdzie w osrodku wypoczynkowym NKWD mogli w tajemnicy dokonac zbrodni mordu na wielu tys. wiezniów cywilnych i wojskowych. Wszystkie prowadzone sledztwa odnosnie sprawców zbrodni-rozkazodawców i wykonawców, nie mogly ustalic przyczyn chowania zwlok w pelnym umundurowaniu, w tym takze nawet w plaszczach, tak jak ich wyciagnieto z wagonów. Otóz (jak sie dowiedzialem) przyczyna takiego marnowania dóbr materialnych byl fakt, ze zadne wyposazenie osobiste tych ofiar nie moglo pozostac nie zakopane, gdyz spowodowaloby to ujawnienie zbrodni i jej sprawców. Dlatego tez tak surowo przestrzegano calkowitego zachowania tajemnicy zarówno przed calym swiatem, jak przed wladzami sowieckim, które przede wszystkim mogly zostac oskarzone o ten masowy mord, chocby z uwagi na zadawniona nienawisc do Polaków za wyprawe Pilsudskiego na Kijów i przegrana wojne w 1920 prowadzona przez marszalka Tuchaczewskiego.

  Dywersja syjonistów na arenie miedzynarodowej. Kierowana przez CIA, Jewish Concil, Mosad i aparat dzialaczy syjonistycznych na calym swiecie i polityka zydowska w Europie zmierzaja do wywolania zamieszek w calej Europie, doprowadzenie tzw. gojów do wzajemnej rzezi. Oslawiony Hans Dietrich Genscher, wiarolomny sojusznik socjal-demokratów w Niemczech, sprzedal ten sojusz na rzecz CSU Kohla za wiele milionów. Teraz, wywolal wojne w bylej Jugoslawii, aby przy pomocy przekupionego Franio-Tudjmann – równiez Zyda, wywolac wzajemna rzez Slowian. W tej grze uczestniczyl równiez inny syjonista – Krzysztof Skubiszewski, który takze na wschodzie polski mobilizuje wraz z Michnikiem litewskich Szaulistów przeciwko polskiej ludnosci na Litwie. Podobnie na Ukrainie dzialaja Michnik z Geremkiem zrzeszajac ukrainskich Banderowców, Upowców i innych morderców Zydów do walki z Rosja. Obydwaj ci dzialacze zaslepieni nienawiscia do Slowian, przywoluja do zycia najgorsze upiory faszyzmu: Szaulistów na Litwie – majacych na swoim sumieniu zycie ponad Miliona Zydów litewskich (obóz zaglady w Banarach), morderców z pod znaku Bandery i UPA oraz dywizji ukrainskich na których razem ciazy mord ponad miliona istnien ludzkich. W Czechoslowacji klika zydowsko-syjonistyczna: Havel, Klaus Diensthiar sprzedaja cale Czechy i Slowacje w rece kapitalu zydowskiego i niemieckiego zgarniajac olbrzymie prowizje za umozliwienie takich transakcji. w Polsce Zydzi syjonisci kierujacy Unia Demokratyczna i Kongresem Liberalno-Demokratycznym zorganizowali pelna wyprzedaz majatku polskiego na rzecz Zachodnich spólek kapitalistycznych, w których kapital zydowski ma decydowanie przewazajacy udzial. Mafie zydo-austriackie, zydo-niemieckie i zydo-francuskie wykupuja polskie przedsiebiorstwa za 1/10 ich wartosci. Aby stalo sie to mozliwe, niszczy sie je w sposób formalnie zwierzecy sposób udzielajac wysoko oprocentowanych kredytów 90%, rewidend, popiwków i odsetek skarbowych doprowadzajac je na skutek spreparowanego fikcyjnego zadluzenia wobec panstwa do zupelnego upadku.

  Upadajace w ten sposób przedsiebiorstwa, to typowy masowy objaw kryzysu gospodarczego celowo wywolanego przez opetanczo oblakanych ekonomistów, jak Balcerowicz, Lewandowski, sprzedajac obcemu kapitalowi przedsiebiorstwa za minimalne ceny urzedujacy w polskim Ministerstwach Zydzi i ich agenci, uzyskuja z a kazda udana transakcje miliony dolarów USA, które przekazuja nastepnie na szyfrowe konta w bankach szwajcarskich i amerykanskich. Bohaterski Naród Polski ocalil dziesiatki tys. polskich Zydów, dzieki wspólnej walce z Armia Radziecka, takze 3 mil. Zydów z terenów Rosji i Ukrainy, z których wladze w Rosji w roku 1941 objal faszystowski gen. Wlasow, nie ocalal by nikt. Dlatego tez ten Naród Polski nie moze pasc ofiara zydowskiego spisku zakrojonego na miare wytepienia przez Anglosasów Indian w Ameryce czy wymordowanie 7 plemion doliny Jordanu przez najezdzców zydowskich w wiekach XII – VI przed nasza era. II. Oblakany triumfalizm spoleczenstwa zydowskiego. Przebywajac ostatnio 8 miesiecy w Izraelu zostalem wprost przerazony oblakanczym triumfalizmem chasydzkiego, a nawet inteligenckiego odlamu spoleczenstwa zydowskiego. Wykarmieni na oblakanczej biblijnej idei Narodu Wybranego, glosza wszem i wobec sukcesy zydowskich finansistów, którzy obrabowali gojów wzorem Zydów uciekajacych z Egiptu, po uprzednim ograbieniu ze zlota, srebra i strojów zaprzyjaznionych z nimi Egipcjan jakoby za rada ich bozka Jehowy.

  A oto niektórzy ci bohaterzy wspólczesnego swiata:

  Boesky David – USA.
  Maxwel i synowie – Anglia.
  Goldberg – Australia.
  Bagsik – Polska, aferzysta gieldowy majacy na swoim koncie dokonanie oszustw na sume 700 milionów dolarów.
  Podobni aferzysci których oszustwa siegaja sumy 1 miliarda 100 mln. dolarów USA.
  Malwersant gieldowy i podatkowy, którego oszustwa przekraczaja sume 700 milionów dolarów.
  Malwersant wielobranzowy, oszustwa jego równiez przekraczaja, ale juz tylko 600 mln. dolarów USA. Wymienieni wyzej „bohaterzy” to najzdolniejsi uczniowie Starego Testamentu, który w ksiedze powtórzonego prawa, daje takie oto wytyczne moralne dla Zydów wobec innowierców, nie Zydów.

  1. Jezeli Zydowi zdechnie bydlo domowe, to mieso nalezy sprzedac gojowi; 2. Jezeli Zyd stosuje lichwe, to tylko wobec goja; 3. Jezeli Zyd pozycza pod zastaw to tylko gojowi; 4. Jezeli obcy naród (w dolinie Jordanu) nie podda sie pod wladze Zydów, to nalezy wytepic go caly wraz ludzmi, kobietami i starcami, oraz wybic nawet jego zwierzeta domowe.

  Wszystkie narody zamieszkujace doline Jordanu zostaly poddane rzezi i zniewolnieniu, a nastepnie uzyto ich do niewolniczej pracy tak ciezkiej, ze doprowadzila ich do calkowitego wytepienia ( smiertelnego wyczerpania, wyduszenia z nich zycia). Nakazy takiego zbrodniczego postepowania, zydowscy prorocy i kaplani otrzymali podobno, jako Naród Wybrany, od Jehowy, Któremu protoplasta plemienia zydowskiego – Abraham, emigrant z biblijnego miasta Babilonii, z 3-letniej jalówki, 3-letniej kozy i 3-letniej owcy.

  Z tej racji, iz w polowie pochodze z Narodu polskiego (ze strony matki), z Narodu, który nigdy nie splamil sie agresja wobec innych narodowosci, a przeciwnie: bronil po wielokroc Polski i calego Zachodu przed zalewem Mongolów, Tatarów i Turków, uwazam za swój obowiazek przestrzec Naród Polski przed zagrazajacym mu zniewoleniem przez kapital zydowski i zachodni, kapital i kapitalizm germansko – anglosaski i zydowski splamiony krwia i grabieza narodów kolonizowanych i narodów europejskich dlawionych miedzynarodowym szachrajstwem finansowym, doskonalacych sie w grabiezy i zniewoleniu w czasie gdy Polacy walczyli pod Legnica i Wiedniem w obronie europejskiej cywilizacji.

  Polska zasobna w surowce, samowystarczalna w surowce i pod wzgledem produkcji, energii oraz dysponujaca dobrymi warunkami dla uprawy roslin, ma wszelkie warunki ku temu aby byc najbogatszym krajem w Europie, by stac sie organizmem niezaleznym gospodarczo, wolnym od zniewolenia finansowego i ekonomicznego.

  Te moje wiadomosci przesylam dzialaczom politycznym i spolecznym, przedstawicielom wladzy oraz duchowienstwu polskiemu – doslownie, a nie tym którzy w duchownym przebraniu udaja Polaków. Cale spoleczenstwo polskie musi poznac zagrozenia, jakie czychaja na Naród Polski ze strony oblakanych syjonistów (zwykle we wladzach panstwowych udajacych Polaków), kapitalistów, nieproszonych agresorów niemieckich lecz potajemnie zapraszanych przez syjonistów, oraz calej armii platnych agentów wszelkieo kapitalu budujacego swoje miedzynarodowe imperium mordu, grabiezy i zniewolenia. Rozpowszechniajcie te odezwe do Narodu Polskiego przez powielanie jej i przekazywanie sasiadom, przyjaciolom i wszystkim Polakom omamionym przez perfidna propagande syjonistyczno- internacjonalistyczna.

  Israel – Tel-Aviv
  Marek-Finkelstein-Dobrowolski

  http://www.jvlradio.com

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:43 pm

   Nic nie będę wymazywał. Na ile rzetelna jest ta informacja? Czy Marek Fikelstein-Dobrowolski żyje? Czy jest gotów potwierdzić? Jeśli tak, to mamy dowód zbrodniczego zamachu na Polskę – wszystkie wymienione „transakcje” są więc nieważne. Złodzieje będą musieli zwrócić wszystko i ponieść zasłużoną karę.

  • zenobiusz 9 lutego 2012 o 12:08 am

   Ten tekst jest z uporem wklejany ,niemal na wszystkich portalach.Fragment ,na który zwracam uwagę jest tak absurdalny,że bezpośrednio wskazuje na kręgi z których pochodzi autor tych bredni przemieszanych z faktami.Nasila się swoista ofensywa.W przypadku gdyby Polacy nie dali się sprowokować do antyżydowskich ruchawek,takie teksty,obok niewielkiej prowokacji siłowej,mogą być wystarczającym pretekstem do interwencji zewnętrznej w Polsce.

   „Wykorzystuja ewakuacje wiezionych oficerów polskich z Kozielska i dwóch innych obozów, kierowali potajemnie transporty do Katynia, gdzie w osrodku wypoczynkowym NKWD mogli w tajemnicy dokonac zbrodni mordu na wielu tys. wiezniów cywilnych i wojskowych. Wszystkie prowadzone sledztwa odnosnie sprawców zbrodni-rozkazodawców i wykonawców, nie mogly ustalic przyczyn chowania zwlok w pelnym umundurowaniu, w tym takze nawet w plaszczach, tak jak ich wyciagnieto z wagonów. Otóz (jak sie dowiedzialem) przyczyna takiego marnowania dóbr materialnych byl fakt, ze zadne wyposazenie osobiste tych ofiar nie moglo pozostac nie zakopane, gdyz spowodowaloby to ujawnienie zbrodni i jej sprawców. Dlatego tez tak surowo przestrzegano calkowitego zachowania tajemnicy zarówno przed calym swiatem, jak przed wladzami sowieckim,”

   • hjk 9 lutego 2012 o 1:20 pm

    ale co widzisz absurdalnego we fragmencie?
    i gdzie tu brednie pomieszane z faktami?

    • zenobiusz 9 lutego 2012 o 2:42 pm

     Czy ty uważasz,że Katyń,to inicjatywa tajemniczych „Unych”,bez wiedzy Stalina i KC WKPB.??

     „zachowania tajemnicy zarówno przed calym swiatem, jak przed wladzami sowieckim,”
     Kto decydował,o tych którzy trafili do Griazowca,by przeżyć.?
     Czy ujawnione decyzje o rozstrzelaniu,z podpisami najwyższych czynników to Twoim zdaniem fałszywka??
     Może znowu niedokładnie przeczytałeś.
     Odnoszę wrażenie,że wielu czytelników,szuka prostych recept,na poukładanie sobie świata.
     Nie tędy jednak droga,moim zdaniem,skromnym oczywiście.

     • Peryskop 9 lutego 2012 o 3:40 pm

      Dokument z rozkazem Stalina ujawnił Jelcyn i wręczył kopię Wałęsie.

      Ale Stalin musiał wydać też polecenie aby akcję mordowania w Katyniu przeprowadzić dyskretnie, żeby udało się zrzucić winę na hitlerowców.

      Zeno, więc czyba sam widzisz, że twoje wnioski są trochę naciągane.

      A szkoda że kopia tamtego rozkazu nie została należycie wyeksponowana
      – dla uspokojenia rodzin pomordowanych oraz ku przestrodze na przyszłość.

      Nawet w filmie „Katyń” ani słowa o tym gorzkim FAKCIE ! Czy to nie jest skandal ?
      Kto napisał scenariusz, kto to reżyserował, za czyje pieniądze i w jakim celu ?

      • zenobiusz 9 lutego 2012 o 3:44 pm

       Coraz bardziej mnie dziwi precyzja waszego rozumowania.Gdybym nie miał wiedzy gromadzonej przez lata ,a jedynie czytał blogi jak ten,uznał bym że Niemcy i Rosjanie to niewinne ofiary.

      • zenobiusz 9 lutego 2012 o 3:48 pm

       Zresztą nie dziwi mnie to uleganie rosyjskiej i nienieckiej propagandzie ekskulpacji za II wojnę światową,której wielu radośnie przytakuje.Ofensywa w tym kierunku,w info wojnie nabrała nagle tępa ,cóż mają robić wobec tego:
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/09/rosyjskie-glowice-i-rakiety-jeszcze-oczywiscie-sa-lecz-ich-wybuch-generalowie-moga-zorganizowac-tylko-w-miejscu-ich-stacjonowania/

       • hjk 9 lutego 2012 o 5:33 pm

        Nie ekskulpacja, ale włączenie innych czynników, które były dosć decydujące…
        Nawet sam Benedykt XVI powiedział słynne zdanie, ze „Niemcy zostali uwiedzeni”, co nie zwalnia ich oczywiście od winy.
        A rosjanie najpierw zmasakrowani rewolucją (najpierw uwiedzeni, co potem obróciło się przeciw nim samym), a następnie wmanipulowani i wykorzystani do narzucenia połowie swiata komunizmu, co oczywiście tez ich nie zwalnia od winy…
        I znowu goje się wzajem mordowali w kolejnej bezsensownej wojnie…
        A kto skorzystał?
        Odpowiedz sobie sam…

   • felicyta 9 lutego 2012 o 4:37 pm

    @Ten tekst jest z uporem wklejany

    -a Ty jaka role z uporem tu kreujesz straszycielu interwencja zewnetrzna w kazdym patriotycznym odruchu wyzwolenia sie spod rezimu w jakim widocznie masz udzial…

    • zenobiusz 9 lutego 2012 o 5:52 pm

     Felicita@
     Widzę,że komuś nerwy puściły.A i dobrze.
     Odpowiem obszerniej.Jesteśmy w sytuacji dość szczególnej,wymagającej od, nas jako narodu,niezbyt mogącego liczyć na własny rząd ,wyjątkowej rozwagi i przemyślności.
     Oto idzie zmasowana kampania,mająca przykuć naszą uwagę do izraelitów,jako podstawowego,i niemal jedynego wroga,mającego zakusy,na nasze życie,i marzącego o zajęciu terytorium,które jako naród zajmujemy.Wiele w tym prawdy.Wobec wizji rychłej wojny,wielu obywateli ,małego agresywnego państwa na Bliskim Wschodzie,przypomniało sobie,o kraju w którym odpoczniesz,”Polin”.
     Masowo występują o polskie paszporty,i tysiącami wracają do kraju nad Wisłą.Nie to jest jednak naszym podstawowym zagrożeniem.Oto nasz potężny ,niedaleki sąsiad,stoi przed widmem utraty swoich zauralskich kolonii.
     Potrzebuje terenów do przesiedlenia stamtąd swoich obywateli,a wobec utraty bogatych surowcowo ziem
     przygląda się naszym bogactwom naturalnym,a już kupuje co się da.Jesteśmy najbogatszym państwem Europy,i nie chodzi tylko o gaz ,ropę,złoto,metale rzadkie,wody geotermalne ,węgiel,i siłę roboczą.
     Pozyskanie naszego terytorium przesunęło by trwale ,na zachód ,możliwość oddziaływania na Europę Zachodnią.
     Idee fix,rządzących naszego sąsiada,jest rosyjska Europa od Lizbony,po Władywostok,ale cóż Władywostok,trzeba będzie oddać,czy pokojowo,czy w przebiegu wojny,to się okaże.Droga do pozyskania priwislanskoj prowincji graniczącej z Niemcami,wiedzie poprzez sprowokowanie w Polsce zamieszek,a najlepiej wojny domowej.
     Ideologia po temu jest rozwijana w trwającej info wojnie.
     Najlepiej gdyby doszło, do rzezi anysemicko,anytygejowskiej,w tym kierunku,same te środowiska prowokują Polaków,ciekawe w czyim interesie,wtedy ,można by w obronie”demokracji”,interweniować ,być może we współpracy z Niemcami,którym oddało by się do ucywilizowania,wyeksploatowany Dolny Śląsk z Wrocławiem,ziemię Szczecińską ,i Lubuskie.
     Wilk cały i owca syta,Skorygowane mapy,które przez jakieś niedopatrzenie ,przez kilkadziesiąt lat nosiły twór o nazwie Polska.
     Dodatkowym profitem,będzie finalne zniszczenie,katolickiego społeczeństw,które obróci się w siłę roboczą dla nowych dysponentów tych ziem.
     Dla tego właśnie musimy być bardzo rozważni,we wszystkich podejmowanych akcjach.
     Walka o zatrzymanie acta,powinna prowadzić do aktywizacji obywatelskiej,jak najszerszych grup Narodu,z unikaniem sytuacji,mogących być okazją, do prowokacji,jak widzieliśmy niedawno ,testowano możliwości takiej prowokacji,i przygotowywano sprzęt.
     Pozbyto się dowódców Policji,o długoletnim stażu,i doświadczeniu.Na co to wskazuje ???
     Mamy we krwi,w genach niejako, doświadczenie walki o niepodległość.
     Pora uruchomić te drzemiącą siłę.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/03/droga-do-wolnej-polski-to-odtworzeniei-konsolidacja-srodowisk-armii-krajowej-i-nsz/
     Mam nadzieję Felicyta@,że przystępnie wyjaśniłem jaką tu pełnię rolę.
     Ty zaś przy okazji postaraj się o polską czcionkę,to spore zaniedbanie.

     • zenobiusz 9 lutego 2012 o 6:03 pm

      Nie liczę ,by wielu,było skłonnych ,do ustosunkowania się ,do powyższego tekstu.
      Mam na szczęści świadomość ,że blogi,to tylko promil naszego narodu,
      są liczne środowiska świadome powyższej sytuacji,gdzie o tym się dyskutuje,
      nie bacząc na to co podsuwają oficjalne media,czy zasilona ostatnio kadrowo ,
      i zaktywizowana,agentura wpływu,w internecie.

     • jerkey 9 lutego 2012 o 6:54 pm

      Powtórny rozbiór Polski – to jest możliwe raczej tylko w sytuacji ogólnego zamętu na świecie w stylu WS3 oraz upadku UE. W przeciwnym razie możliwe jest co najwyżej przejęcie natury finansowej (co jest ryzykowne) lub w ramach „misji stabilizacyjnej”. Wykonanie jej jednak przez wojska rosyjskie jest także mało prawdopodobne z uwagi na NATO i nieuchronny wybuch wojny polsko-rosyjskiej. Osobiście uważam twój scenariusz @Zeno za mało prawdopodobny, ale oczywiście nie niemożliwy.
      Zgadzam się natomiast, że tekst jest zwykłą propagandą. Wpisuje się to zresztą w ogólny trend propagandy mającej na celu wkurzenie społeczeństwa i wywołanie rozruchów. Szczególnie w USA i Europie. Za głupi jestem jednak, aby dostrzec drugie, a może i trzecie dno tych prób.

      • zenobiusz 9 lutego 2012 o 7:22 pm

       To ,co opisałem,to moim zdaniem scenariusz podstawowy,nie biorący pod uwagę wielu czynników,w tym rozpadu Unii Europejskiej,co mamy na horyzoncie,i uwikłania NATO w wojnę wokół Iranu.Rosja,wbrew pobrzękiwaniu szabelką nie będzie tam interweniować,może tylko wyśle nieoficjalne wsparcie.Jest po prostu za słaba.Wyciągnij wnioski z tego tekstu.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/09/rosyjskie-glowice-i-rakiety-jeszcze-oczywiscie-sa-lecz-ich-wybuch-generalowie-moga-zorganizowac-tylko-w-miejscu-ich-stacjonowania/comment-page-1/#comment-40406
       Jej siły lądowe jednak, są wystarczające,by pokusić się o” krok na Zachód”,przy wykorzystaniu chaosu w Europie,i cichym wsparciu światowej finansjery,chcącej odbudować wpływy.
       Katolicka Polska ,jest nocną zmorą wielu luminarzy NWO,i każdy sposób na jej wyeliminowanie będzie dobry.Uważna lektura treści promowanych na wielu blogach ,potwierdza takie moje spojrzenie na sprawę.Dąży się do wzmocnienia konfliktów w Kościele,nie bez udziału w tymże osadzonej agentury,a jednocześnie nieproporcjonalnie atakuje się Żydów jako źródło wszelkiego zł.Daleki jestem od sympatii do tej nacji,i widzę jej negatywną rolę w historii,i konieczność definitywnego zakończenia ich możliwości wpływania ,na „polskie drogi”,
       nie jest to jednak w tej chwili problem decydujący o przyszłości.
       Najważniejsze jest obudzenie społeczeństwa do aktywności obywatelskiej w oporze,innej jednak,niż wychodzenie na ulicę,do którego co rusz ktoś nawołuje.
       Fundamentalne jest stworzenie programu,mogącego liczyć, na absolutnie większościowe poparcie ze strony Narodu.
       Program musi być jasno określony,przed jakąkolwiek próbą destabilizacji kraju,inaczej,doczekamy się tylko nowych przebierańców,dorywających się do koryta,na grzbiecie protestujących obywateli.
       Zauważyłem,że profilaktycznie zamieszcza się w internecie jakieś tasiemcowe”programy”
       podczas gdy właściwy program ,
       musi być ,krótki,zrozumiały dla wszystkich i jednoznaczny.

       • hjk 9 lutego 2012 o 10:27 pm

        Masz rację Zeno, ale to się dzieje, drogą agenturalno – ekonomiczną, bo po co okupacja polityczna, jak to się nie sprawdziło i wywołało wrogość społeczeństwa. Gazu łupkowego poszukują już w sporej części rosyjskie firmy, zwykłego gazu dostarcza w sporej części gazprom, ropa chyba też idzie z Moskwy, stacje benzynowe przejmuje Łukoil, firmy sa kupowane przez kapitał rosyjski, itd. itp.

        A niektórzy śmią twierdzić , ze dawna razwiedka przewerbowała się na zachód…kto się przewerbował, ten się przewerbował…

        • zenobiusz 9 lutego 2012 o 11:18 pm

         „A niektórzy śmią twierdzić , ze dawna razwiedka przewerbowała się na zachód…kto się przewerbował, ten się przewerbował…”
         Otóż to właśnie.

        • hjk 9 lutego 2012 o 11:36 pm

         No i nie zapominajmy, ze duch paktu Ribbentrop – Mołotow wiecznie żywy i „partnerzy”choćby samym gazociagiem pod dnem morskim go potwierdzili jak również wszystkimi innymi inicjatywami, nawet padło hasło Unia – Euroazjatycka.

         Kto pamięta – u Orwella były chyba 3 wojujące bloki ze sobą i wojna była codzinnością, w zalezności od przewagi któregoś z bloków mielono stare gazety i drukowano nowe, a dzis wkrótce gazety mogą zniknąć i będzie się zmieniac zawartość archiwów portali…
         wszech-Ameryka,. wszechAzja i Euroafyka? (zob. akcja NAto w Libii)
         czy tylko panAmeryka, euroazja i azja wschodnia z australią?
         Tak a propos ciekawym krajem jest Australia, zarazem kontynentem, miałaby szansę być izolowaną wyspą, ale NWO i tam kładzie łapy…

       • navigator 9 lutego 2012 o 11:17 pm

        zeno@
        Ogólnie rzecz ujmując masz rację. Rosja ma dośc sił i środków na krótkotrwałą wojnę w „Europie Środkowej”(tak to ujmę), ale w obecnej kondycji społecznej i gospodarczej, nie byliby po militarnym zajęciu terytorium-utrzymac go. Są przykłady mniejszych narodów; Czeczenia, Afganistan gdzie sobie nie poradzili. Teraz to się ładnie nazywa wojną niesymetryczną, kiedyś partyzantką. sam wiesz w ilu polskich rodzinach, z dziadków na ojców przekazywało się wiedzę na ten temat. Polak to takie urządzenie jak sprężyna – im bardziej ją ciśniesz, tym opór większy i zęby można stracic..

        • zenobiusz 9 lutego 2012 o 11:20 pm

         🙂

      • Peryskop 10 lutego 2012 o 12:34 pm

       A tu mamy jeszcze inny wątek dot. relacji z Rosją, Niemcami wobec takiej oto koncepcji z wczoraj.

       Na pierwszy rzut oka opcja Coryllusa wygląda na fantasmagorię, ale trzeba ją poważnie rozważyć wobec kilku niezaprzeczalnych faktów:

       – w rozgrywkach globalistycznych aktywną i wiodącą rolę spełniają przedstawiciele światowej arystokracji np. w klubie Bilderberga;

       – są silne trendy do cofnięcia rozwoju ludzkości: re-feudalizacja, de-demokratyzacja, de-industrializacja, de-edukacja społeczeństw itp;

       – w rozdaniach po wygenerowanym z premedytacją kryzysie – i prawdopodobnej III w.ś. – możliwe jest przywrócenie form „tyranii oświeconej”.

       http://coryllus.nowyekran.pl/post/51908,jeszcze-raz-o-wegrach

       09.02.2012

       Ponieważ korona Węgier została niedawno przeniesiona do parlamentu, co tylko potwierdza moją hipotezę o rychłej restytucji królestwa…

       …Co to oznacza dla Polski? To zależy kto projektem węgierskim steruje. Może się bowiem zdarzyć tak, że na jaw wyjdą fakty świadczące o tym, że jest to projekt niemiecki i przez Niemców popierany. Chcą oni po prostu w mniejszej skali przećwiczyć coś co potem może będą chcieli przeprowadzić w większej skali. Chodzi o restytucję cesarstwa. Po co im to? Może się zdarzyć, że demokracja jaką znamy będzie już całkowicie niewydolna. Lobby niemieckie, tajne i jawne będzie więc musiało zadbać o to by mniejszość niemiecka nie została w parlamencie przegłosowana przez większość turecką. To ważne. Uniknąć tego będzie można jedynie wtedy kiedy zmieni się system rządów. On się zmieni pozornie, bo nawet po koronacji cesarza z rodu Hohenzollern, a są kandydaci na to stanowisko, rządzić Niemcami będą dalej ci sami tajniacy co dziś. Chodzi o pewną istotną zmianę w prawie, która uniemożliwi obcym przejęcie władzy w Niemczech. Czy tak się stanie? Nie wiem. Uważam jednak, że w tym projekcie tkwi niebezpieczeństwo dla Polski. Niemcy bowiem na pewno spróbują włączyć Polskę w obszar swoich cesarskich roszczeń. Pytanie jak to zrobią. Czy opisująca cesarstwo formuła obejmować będzie całość dzisiejszej Polski, bo można to przecież uzasadnić aktami rozbiorowymi, czy może Polska zostanie – wirtualnie na razie podzielona na strefy wpływów – niemiecką, rosyjską i ukraińską. To ważne i być może temu mają służyć ruchy zmierzające do zmiany formy rządów na Węgrzech. Być może powiada, bo na pewno nic nie wiadomo. Wiadomo, że w jednym z ostatnich numerów „Polityki” ukazał się artykuł poświęcony niemieckiej szlachcie i arystokracji. Wiadomo także, że Niemcy chcą reaktywować Prusy, wiadomo że za prezydentury Wiktora Juszczenki ambasador Niemiec stał się prezydenckim człowiekiem do kontaktów z UE…

       A więc jak widać rozmaite opcje są rozważane.

     • felicyta 10 lutego 2012 o 4:36 pm

      @Pozyskanie naszego terytorium przesunęło by trwale ,na zachód ,możliwość oddziaływania na Europę Zachodnią.

      -kolejne bla, bla, bla na temat jaka to Rosja straszna, jak i tych, ktorzy sa winni stanu wojennego w Polsce
      a co czcionki, to monitora w tym glowa

 24. kowal_nik 8 lutego 2012 o 11:13 pm

  Dzisiaj w tvp info wpominali coś o szczepieniach przeciwko rakowi szyjki macicy ,że niby ma spowodować zanik zachorowalności i zgonów kobiet . Czy jest ktoś w temacie i posiada wiedzę ,bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem ,że zalecają te szczepienia młodym kobietom i to co roku ?
  Trochę to dziwne ….

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:48 pm

   Sądzę, że to jest element depopulacji. Wymyślają wszelkie możliwe choroby, by wprowadzić „leczenie” swoimi „lekarstwami”. Należy zażądać ulotki producenta informującej o powikłaniach poszczepionkowych, a jeśli się zdecyduje na szczepienie to należy poprosić lekarza o potwierdzenie na piśmie, że gwarantuje bezpieczeństwo szczepienia.
   Najlepiej jednak poszukać informacji o tej szczepionce w internecie.
   Dzikie zwierzęta nie chorują na raka. U ludzi niczym nieszczepionych rak jest bardzo rzadką chorobą. To coś powinno nam mówić?
   Są jednak sytuacje, że zastrzyk czy szczepionka może uratować życie – przy wściekliźnie, ukąszeniu, czy ostrej infekcji bakteryjnej.
   Tak jak w przypadku tabletek – szczepionka może zawierać w sobie cokolwiek.

  • mokasyn 9 lutego 2012 o 3:36 am

   „Dzisiaj w tvp info wpominali coś o szczepieniach przeciwko rakowi szyjki macicy ,że niby ma spowodować zanik zachorowalności i zgonów kobiet”

   He, he spowodują.
   Wiele osób zaszczepionych zejdzie z tego świata, z powodu powikłań poszczepiennych. Czyli cel zostanie osiągnięty.

  • sebecx 9 lutego 2012 o 6:54 am

   ..ależ jak piękna judea ratowania żydzia ludzkiego im przyświeca… czy aby na pewno mieli na myśli kobiety? ..czy nie miesiączkujące jeszcze dziewczynki dzieci? bo z tym jest bardzo różnie.. jest to jedna ze „ściem” ..chronić ma przed kilkoma typami „wirusa” który natywnie występuje w populacji łeh łeh łeh .tylko wraz z „niedorozwojem” medycyny i diagnostyki okazało się, że wywołują one raka… niech udostępnią badania jak na to „wpadli” łeh łeh … łeh łeh łeh… a czy mówili,(uwaga to też mendia promują) że u chłopców też zalecają te szczepionki, bo brodawczak powoduje także raka jamy ustnej…hahahahaha ..różne sugestie słyszałem na temat „minety”, że to zęby się psują, opryszczka itp… hehehe .. ale to, to dopiero są zaboboniarze … no niebawem może wymyślą prewencyjne wycinanie organów i wstawianie w to miejsce wyhodowanych przez Monstanto zamienników odpornych na raka przez 10 pod warunkiem jedzenia ich gmo ..łeh łeh łeh … w USA a może i gdzieś jeszcze na świecie są kobiety które godzą się na prewencyjną mastektomię ….to jest dopiero obłęd…
   obejrzyj i poczytaj o GNM, a najlepiej ściągnij na dysk… masz nie szukaj –
   5 praw natury trzecia rewolucja w medycynie : http://www.youtube.com/watch?v=HwRBqhAV4CU
   ..a potem poobserwuj przypadki „zachorowań na raka” i podziel się z nami swoimi obserwacjami….
   ===================================================================
   Używając kiedykolwiek w swoich wypowiedziach wyrazów mających wydźwięk lub znaczenie mogące sugerować niechęć do żydów bądź urągać im, tak naprawdę nam na myśli skurwysynów syjonistów.
   ===================================================================
   ..i jak cię wciągnie to zainteresuj się szerzej Big „Farmą” i lekarzami spod znaku swastyki…
   w sprawach medycyny sponsorowanej przez Rokefelerszczyznę niestety „COFAMY SIĘ DO PRZODU” – jak to sprytnie ktoś podsumował…

   • sebecx 9 lutego 2012 o 6:57 am

    po 10 zabrakło lat .. sorry kończę nocną zmianę… hehehehe….

   • ALFA 9 lutego 2012 o 1:05 pm

    RAK PIERSI http://www.youtube.com/watch?v=-0hgpBrcU6Q&feature=related

    • hjk 9 lutego 2012 o 1:24 pm

     sztandarowy tekst:

     Głupota czy kryminalne działanie Rady Miasta Gdynia?
     Ostrzezenie do wszystkich rodzicow przed tzw szczepionka przeciwko HPV!

     http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2875

   • AQQ 9 lutego 2012 o 1:46 pm

    Toksyczne plomby. http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/plomby.htm

  • AQQ 9 lutego 2012 o 10:45 am

   Na stronie Astromarii znajdziecie ogrom wiedzy m.in. o niebezpieczeństwie szczepień.
   Dr. Andre Kulisz mówi wprost o autyżmie wywołanym przez składniki w szczepionkach.

   http://astromaria.wordpress.com/2012/01/31/doktor-andre-kulisz-ponownie-w-kontestacji/

  • ALFA 9 lutego 2012 o 11:45 am

   Rak to nie choroba ,ale zdrowienie organizmu.I tu trzeba pogonić pseudo onkologów.Profesory zakichane .Trzeba złapać jednego drugiego i poczęstować chemią.

   • sebecx 9 lutego 2012 o 7:06 pm

    oczywiście, że poczęstować chemią .. i to w zamkniętym pomieszczeniu tak jak to robili ich protoplaści … hehehe..

   • Megi 9 lutego 2012 o 9:16 pm

    Może nie tyle zdrowienie organizmu co ostatnia próba przeżycia, która zignorowana może doprowadzić do śmierci. Należy podjąć działania zmierzające do pomocy organizmowi ale oczywiście nie te proponowane przez pseudo onkologów.

 25. mariuszek2m 8 lutego 2012 o 11:18 pm

  Witam. mieszkam na mazurach (Ełk,Olecko,Gołdap,Giżycko dodam nawet Suwałki) powiem tak głód bieda i nędza. dziwi mnie to, że żaden z mieszkańców nie powie że jest w polsce tragicznie. jestem studentem i jak sie okazuje pewnie nie będę miał pracy. Dlaczego mam sie cieszyc??? człowiek żyje średnio 70-80 lat i nie może skorzystać z niczego bo nie ma kasy. chciałbym żeby w Polsce wybuchła woja domowa. Dlaczego? Zamykają szkoły, lekarze mają Cie w dupie, stomatologia leży i kwiczy, nie ma pracy a jak już sie znajdzie to albo za 1300zł albo nie można dostać swoich ciężko zarobionych psich groszy, które wydasz na czynsz i ABSOLUTNE PODSTAWY i gdzie tu powód do dumy z tego ze jestem w POLSCE? strasznie mnie to irytuje, pamiętajcie, że lepiej to już było, teraz czeka koniec bo szans nie widzę na normalne życie. UDUPILI NAS NA OSTRO. Ratuj się kto może. „pomoc nie nadejdzie”

  • zenobiusz 8 lutego 2012 o 11:56 pm

   Mariuszek2m powiedział/a
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/08/jesli-bedziecie-tym-czym-macie-byc-zapalicie-caly-swiat/comment-page-1/#comment-40396
   Luty 8, 2012 @ 19:53 e 0 0 Rate This
   o w morde hehe co za ściema panie redaktorze. hehe. Cały watykan jest umoczony w czczenie
   szatana. Biblia nie uczy o duszy żyjącej w niebie czy piekle, ale o tym że jak człowiek umiera to „znika”. Cała czapka papieża jest w symbolach szatańskich i niby szatan sie go boi? Wolne żarty przecież on z nim rozmawia w komnatach watykańskich i w taki sposób prosi szatana by ten rozkazał swoim demonom wyjść z ciala człowieka. Tak więc nie ma tu mowy o tym że dusza papieża żyje a co dopiero panuje nad szatanem. Nie znasz Pisma Świętego i wprowadzasz ludzi w błąd tak jak cały kościół, który naucza własną nauką i nie ma nic wspólnego z Biblią. Otwórz swoją Biblię i poczytaj. Pozdro

   • luxjacek 9 lutego 2012 o 9:13 pm

    🙂

  • zenobiusz 8 lutego 2012 o 11:57 pm

   Tak więc pojawił nam się nowy rodzaj trolla,z tekstami na każdy temat,byle przygnębiać i siać zniechęcenie.

   • monitorpolski 9 lutego 2012 o 12:01 am

    Już zamieściłem mój komentarz. Czyżby gość celowo nawoływał do wojny? Będziemy obserwować…

  • monitorpolski 8 lutego 2012 o 11:59 pm

   mariuszek2m, nie mogłeś lepiej tego opisać co się dzieje. To dlatego prowadzę ten blog, by obudzić ludzi do działania. Wojna niczego nie rozwiąże, natomiast są sposoby na ożywienie gospodarki, ekonomii. Wszystkie nasze „długi” są nieważne – łupienie Polaków aby je spłacać bankierom jest ludobójstwem. Trzeba tworzyć siłę narodu – w postaci komunikujących się z sobą grup. Nie muszą to być rejestrowane stowarzyszenia – jeśli mają mniej niż 15 osób. Takie grupy mogą wysyłać swojego przedstawiciela na spotkania kilkudziesięciu grup – burze mózgów, które ustalą dla was program działania. Można np stworzyć siatkę dystrybucji towarów poza obiegiem sklepowym, gdzie żywność kosztowałaby znacznie taniej, byłaby zdrowa i kupowana bezpośrednio od rolników. W ten sposób zostaje ci 200-300 zł miesięcznie w kieszeni. Oprócz żywności są i inne towary, które zespoły grup mogłyby zamawiać hurtowo.
   Bogatsi członkowie tych grup mogliby wspierać tych biednych – trzeba sobie bowiem zdać sprawę, że mamy do czynienia z wojną i każde życie jest ważne dla przetrwania całości.
   Grupy mają też inne benefity – treningi samoobrony, budowanie schronów na wypadek ataku, niezależny przepływ informacji.
   Pomyśl o konstruktywnych działaniach, a nie o wojnie.Jeśli wojna wybuchnie to jest 80% szans, że nie przeżyjesz kolejnych 5 lat – a to na skutek działań wojennych, a to np. choroby popromiennej czy skażenia chemicznego.
   Całe to bagno można odwrócić bardzo szybko – przez wyeliminowanie z władzy szkodników i wprowadzenie natychmiastowych reform. Nie mówię nawet o darmowej energii, którą też można by wprowadzać – wystarczy eksploatacja naszych zasobów naturalnych. A do pobudzenia gospodarki wystarczyłoby wyeliminowanie podatku od dochodów. Przy takich zmianach, średnia podskoczyłaby do 1600 zł, a z tego można już żyć.

   • hjk 9 lutego 2012 o 1:31 pm

    Tak własnie, ludzie muszą zrozumieć, ze trzeba się organizować i załatwiać lokalnie różne problemy, a na rządzie wymuszać zmiany, bo inaczej on nas tylko może „urządzić”…

  • kowal_nik 9 lutego 2012 o 12:10 am

   Jest prawdziwa okazja ,żeby wyjść na ulicę . Emerytury w wieku 67 lat to skrajny wyzysk z bliżej nieoreśloną emeryturą .A przegonić tych darmozjadów od koryta ,ogłosić bankrutcwo kraju , wystąpić z UE ,radykalnie zreformować system bankowy , olać i pogonić spekulantów giełdowych i finansowych . Wskrzesić spółdzielnie pracownicze ,przywrócić nadzór nad złożami ,wydobyciem i obrotem w narodowy poski kapitał . Proste rozwiązania ,ale Polacy muszą przejżeć na oczy ,że są pod kolejnym zaborem i rozbiorem Polski .
   Mamy potencjał do godnego życia i bogacywa ludzi ,tylko ,że wpuściliśmy złodziei do sejmu . Pseudo wolny-liberalny rynek , to tak naprawdę nowoczesny feudalizm światowej banksterskiej lichwy . To trzeba sobie uświadomić i to zmienić ,inaczej hydra zmieni tylko maskę , żadne zaciskanie pasa i tym podobne podnoszenie podatków ,wieku emerytalnego nic pozytywnego nie da .
   Pomyślcie ludzie w całej Europie ,tyle lat pracują po wojnie a wszystkie kraje są zadlużone ,przecież to wbrew jakiejkolwiek logice .

   • sebecx 9 lutego 2012 o 7:04 am

    @kowal_nik nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że to wszystko dzieje się właśnie dzięki LOGICE – istnie szatańskiej…

    • kowal_nik 9 lutego 2012 o 3:56 pm

     No tak , ,,logoka banksterów ” w natarciu , a w społeczeństwie zanikanie zdolności logicznego myślenia i krytycznej refleksji . Ale narzekanie nic nie zmieni ,potrzebne jest działanie . Jestem za tym ,aby absolutnie wszystkim,którzy kiedykolwiek byli w sejmie czy senacie ,prawnie zakazać jakiegokolwiek urzędowania w administracji państwowej na każdym szczeblu .
     Tylko ,że warto sobie uświadomić ,oni działają ,zmieniają nazwy partii i dalej na sznurkach światowej lichwy .
     Więc zachęcam Was do zrzeszania się w stowarzyszeniach ,oddolnie
     np. http://wiernipolsce.wordpress.com/
     albo http://demokracjabezposrednia.pl/
     Dobrze pisze Monitor abyśmy się wspierali i zrzeszali ,ale warto wspierać już rozpoczęte inicjatywy i je propagować .

   • Ania 9 lutego 2012 o 12:26 pm

    Te emerytury w wieku 67 lat maja przecież dalsze implikacje.
    Kto da prace młodym, po szkołach ? Wszak stanowiska pracy będą zajęte przez ponad 60 letnich dziadków i babcie.
    Już teraz znaczny procent absolwentów nie ma pracy, więc są zmuszeni do emigracji.
    Na co wiec te całe gadki o zbyt niskim przyroście naturalnym ?
    Ilu by się nie urodziło, to i tak wyjadą, bo chcą żyć. Ci co zostaną, wejdą na garnuszek rodziców lub dziadków. Bo państwowy nie, państwo wszak nie ma pieniędzy dla bezrobotnych, których samo tworzy, bo ” nic się nie opłaca „.
    Samozatrudnienie jest prawie niemożliwe , ZUS i skarbówka pożera młode, jednoosobowe przedsiębiorstwa.
    Czyli kompletny pat !
    Ale nic to, mamy ( jak dzisiaj wyczytałam chyba na WP ) najwyższe wskaźniki tempa wzrostu gospodarczego w Europie !
    A żeby kaczka zdepła tych naszych wskaźnikowych ekonomistów !!!

    • monitorpolski 9 lutego 2012 o 1:05 pm

     Późna emerytura to kompletna bzdura. Automatyzacja produkcji powoduje, że człowiek nie musi długo pracować. Jest to działanie celowe – element depopulacji.

     • hjk 9 lutego 2012 o 1:33 pm

      dokładnie – a dodatkowo utrzymywaie ludzi w zniewoleniu i ciemnocie…

    • wizzgaa 9 lutego 2012 o 1:31 pm

     Kryteria do tych wskaźników muszą być absurdalne . Przecież my już nic w zasadzie nie produkujemy , więc wzrost czego – usług /?/ , osób zatrudnionych w administracjach i bankowości ? Przyrost artystów ?

     • hjk 9 lutego 2012 o 1:56 pm

      Wirtualna ekonomia rządzi .. 😦

      • Peryskop 9 lutego 2012 o 3:47 pm

       Nie można wykluczyć, że wiek podwyższą a pracy dla starszych zabraknie.
       Więc będziemy zmuszani do byle egzystencji aby jakoś dożyć do 67 urodzin.

       • Ania 9 lutego 2012 o 4:51 pm

        I tu trafiłeś w sedno. 65 letniego człowieka nikt do pracy nie przyjmie, a emerytury nie ma…..Znaczy nie trzeba mu płacić.

    • Onufry 9 lutego 2012 o 9:31 pm

     Wszyscy piszą o „3 war” a ja odnoszę wrażenie że ona już trwa. 1000 ZŁ mc. na ścierwo o nazwie zus
     bez względu na dochód to masowa eksterminacja małych rodzinnych firm i likwidacja miejsc pracy dla setek tysięcy Polaków. Szukamy wroga za oceanem czy usraelu a on tu na Wiejskej w Wa-wie. Tak blisko a jaki śmiertelny, chyba bardziej perfidny i skuteczny od szczepionek !

     • zenobiusz 9 lutego 2012 o 10:07 pm

      Masz rację .
      Takich podstępnych,
      kluczowych punktów trzeba szukać.
      Jest zdaje się parę mechanizmów,
      które wszystko nakręcają .

  • maniek 10 lutego 2012 o 1:35 am

   no w końcu ktoś dobrze myśli. I powiem szczerze kto nie mieszka w okolicach Mazur i Podlasia to nie wie co to jest nędza i ubóstwo. Ludzie biorą kredyty na opał i czasem na jedzenie w Providencie aby tylko przetrwać. ja się pytam GDZIE TU LOGIKA??? dlaczego u nas na mazurach ludzie są tacy tępi??? Dlaczego nie wyjdą na ulicę??? dlaczego myślą: a po co i tak nic to nie zmieni, przecież wszyscy tutaj tak samo mają to pomyślą że głupis jaki czy cuś. I tak na okrągło. Nie mam siły już nawoływać ludzi do zmiany myślenia i postrzegania rzeczywistości. ich wybór ich los… mną nikt się nie zatroszczy i muszę kombinować sam bo to co się dzieje ze społeczeństwem nawet u bliskich znajomych i u rodziny to tylko woła o pomstę do nieba „Panie nasz zabierz im wszystko co materialne i daj co niematerialne”. Człowiek musi o wszystko walczyć nawet w pracy żeby jakoś się utrzymać i mieć na opłatę studiów, coś zeżreć za darmo i tak człowiek się ślizga. A co będzie w przyszłości??? jak po studiach nie znajdę pracy w zawodzie to chyba pójdę i zapiszę się na kurs Terrorysty. Wyjebię wszystkich rządzących. Bo jak czasem sobie kminię co będzie potem… po studiach… wali się kase w nie i czas. haruje jak wół i na czarno(co polecam) odkładam ile tylko mogę a i tak wiem że życie mnie wyrucha. Jaki jest Sens Życia??? WEGETACJA??? KURWA MAĆ!!! Płakać się chce….

 26. navajo88 9 lutego 2012 o 12:20 am

  No to się zacznie ,jeżeli to jest prawda ale na razie należy tą informację potraktować jako ciekawostke ,,, NA RAZIE !!!!!!!
  http://innemedium.pl/wiadomosc/uklad-sloneczny-wlecial-w-miedzygwiezdny-oblok-energii
  J.M.H

  • Apsik 9 lutego 2012 o 12:47 am

   System piramid powiązany jest z system kryształów, które funkcjonowały na Ziemi za czasów Atlantydy. Kryształy te powodowały , że ludzie czuli się szczęśliwsi i byli mądrzejsi. Taki system produkcji i podtrzymywania, rajskiej energii. Jeśli napływa jakaś energia , być może piramidy i system kryształów , wyrównują ją i rozprowadzają równomiernie w przestrzeń ziemską.
   Wiedza o systemie kryształów była podana przez archanioła Metatrona w channlingach.
   Jeśli powyższa informacja to prawda .

   • Peryskop 9 lutego 2012 o 3:19 am

    No to wpadka !
    W Libanie zatrzymano transport amerykańskiej broni dla syryjskiej Alkaidy.

    WYSZŁO NA JAW KTO WSPIERA MIĘDZYNARODOWY TERRRRRORRRRYZM !!!

    http://blog.alexanderhiggins.com/2012/02/08/arms-shipment-destined-alqaeda-syria-seized-lebanon-82201/

    • rabarbarek 9 lutego 2012 o 10:57 pm

     Ciag dalszy terroryzmu miedzynarodowego. Ciekawe zrodlo informacji i jak widac ponizej nawet tam mozna miedzy wierszami znalezc cos ciekawego.

     Po stronie Libanu , tuz przy granicy z Syria powstaly bazy logistyczne , centra komunikacji i stanowiska zarzadzania Syryjskiej Armii Rebeliantow,[ czyli tzw. Free Syrian Army] Ta syryjska Al Kaida nie jest tak zupelnie syryjska , bo okazuje sie , ze powstala po zlepieniu Al Kaidy wycofanej z Iraku i Libii. Teraz mamy przynajmniej nieco jasniejsza sytuacje w kwestii kto walczyl w Libii.

     Widac tez coraz wyrazniej , ze opozycja wobec Assada to grupy niewielkiej opozycji syryjskiej wzmocnionej przybyszami z zewnatrz , zaopatrywanej w bron i amunicje przez szeroka koalicje miedzynarodowych terrorystow.

     Na granicy syryjsko – libanskiej ustawiono tez szpital polowy , w ktorym przebywaja setki rebeliantow. To sa ci cywile , ktorych jakoby morduje Asad. Klamstwo !!! To sa najemnicy wynajeci i oplacani przez Usrael.

     Assad doskonale wie co dzieje w kraju i kto ma ochote wskoczyc na jego miejsce . Poki co daje sobie rade ze sponsorowana rebelia . Dodatkowo zdenerwowal intruzow , blokujac wszystkie przejscia graniczne , ktorymi dokonywano przemytu broni i ” bojownikow”

     http://www.haaretz.com/print-edition/features/seeking-refuge-in-fortress-lebanon-1.411634

   • Kamil 9 lutego 2012 o 7:50 am

    Kształt piradmid centruje w NASZEJ WYOBRAŹNI I ŚWIADOMOŚCI taki stan duchowy……stąd TO wrażenie kiedy wszyscy wierzą w JEDNO wyobrażenie.
    Piramidy dokładnie dlatego zostały stworzone przez przodków aby się przyjrzeć fenomenowi który rzeczywiście jak sybmbole pentagramu jest zaprogramowany w naszym DNA dla PEWNEGO typu wyobrażeń.Twórzmy wyobrażenia oparte na MIŁOŚCI bo to BUDUJE wyłącznie DNA na ścieżce ewolucj człowieka , jak nie całej puli gatunków znajdujących się na planecie ZIEMI.
    Zwierzętom dawajmy sianko, oskrobinki, ziarno i emocjonalne zrozumienie w TYCH MROZACH.

    pomagajmy sobie, dusza drzemie w każdym materiale, wystarczy nadać mu MIŁOŚĆ żeby zaczęło inaczej funkcjonować w świadomości.

    🙂
    pzdr

    • felicyta 9 lutego 2012 o 4:51 pm

     @Twórzmy wyobrażenia oparte na MIŁOŚCI bo to BUDUJE wyłącznie DNA na ścieżce ewolucj człowieka , jak nie całej puli gatunków znajdujących się na planecie ZIEMI.

     -wlaczajac w to radosne emocje np. ekscytacje, uniesienie, zachwyt i … orgazm ( wg Dana Wintera)

    • Ania 9 lutego 2012 o 5:05 pm

     Wyobraźnia wyobraźnią, pewnie można w grupie dokonywać w ten sposób różnych zmian w rzeczywistości, ale w odpowiedzi na ten obłok uaktywniły sie piramidy.
     A my jak te dzieci we mgle, nie wiemy co się dzieje ani po co.
     Wojska grupują się wokół Zatoki Perskiej, bo ” zasadzają ” się na Iran. I pewnie jest wiele powodów natury geopolitycznej, dla których to się dzieje.
     Ale kilka dni temu, w okolicy Półwyspu Arabskiego ( nie pamiętam dokładnie kiedy, coś między 4-6 lutego) naraz było 4 punkty trzęsień Ziemi powyżej 5.
     Od 3 dni nic tam nie ma, nawet na 2.
     Tak mi przyszło do głowy, czy czasem Zatoka Adeńska też się nie uaktywniła za sprawa tego międzygwiezdnego obłoku ?
     Może ktoś się do nas wybiera, stąd ta koncentracja wojsk w pobliżu Zatoki ?.

     • sebecx 9 lutego 2012 o 7:34 pm

      wklejam cytat:
      „Ze wstępnych wyliczeń wynika że początek aktywnych wulkanów rozpocznie się
      od 11 stycznia 2012r. plus minus. Ich aktywność będzie wzrastała, aż do
      uruchomienia wszystkich wulkanów na świecie.Styczeń, luty, marzec.kwiecień
      uruchamiają wszystkie wulkany nawet te wygasłe, 13 kwiecień.
      Równolegle z wybuchami wulkanów zostaną przesuwane płyty tektoniczne, które
      wpłyną na trzęsienia ziemi.

      Na koniec każdy z własnym sumieniem zrobi to co zrobi. ”

      http://suskiprognozapogody.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0
      jest to opracowanie pod tytułem „Prognozowanie pogody, hipotetyczne przebiegunowania.”
      autor: Ryszard Suski
      no i nasuwają się pytania:
      – Fema uruchamia obozy i posiada mnóstwo trumien – widzieliśmy także kilometrowe pociągi z autami z czerwonym krzyżem
      – Ajatollach mówił o jakimś wydarzeniu niebawem
      – Jackowski w ubiegłym roku mówił (chodziło o Euro2012), że wydarzy się coś takiego, że Euro zejdzie na dalszy plan
      – Jackowski w tym roku mówił o trzęsieniu ziemi w USA jakiego nie widział do tej pory świat
      – niektórzy dostają chanellingi
      – w objawieniach mowa o Ostrzeżeniu
      – przepowiednie wielu plemion Indiańskich wspominają coś podobnego
      – dziwne dźwięki słychać od ponad roku
      ciekawe, ciekawe…
      – jakaś Japońska księżniczka iluminatka mówi o 3 dniach ciemności pod koniec roku …
      zobaczymy co to z tego wyniknie…
      – i oczywiście że tak się wyrażę nasz Ojciec Klimuszko o czymś podobnym wspominał …
      ciekawe, ciekawe…

      • Ania 9 lutego 2012 o 8:23 pm

       O Jezu !
       Ten Suski to niezły oryginał ! Nie wgłębiałam się w jego wywody,obliczenia i wykresy. A bez wgłebiania, to NIC nie rozumiem.

       • Peryskop 9 lutego 2012 o 10:00 pm

        @sebecx, @suski, @ania, @jackowski i inni
        – ekscytujecie się ewentualnymi rezultatami bez analizy ich przyczyn.

        Przyczyny nie leżą gdzieś tam w „mglistym obłoku energii” ale w działaniach człowieka – a właściwie całej bandy ludzi, którzy zrobili sobie z Ziemi poligon.

        Zatem to wcale nie siły kosmiczne stoją za większością współczesnych kataklizmów, ale pazerność, przebiegłość i technologie luceferiańskiej szajki.

        Czy obecny kryzys ekonomiczny i pogłebiająca się recesja to też efekt nie wiadomo kogo ? Plam na słońcu ? Strefy Kuypersa ? Ery Wodnika ?

        A może majowego kalendarzyka który „cwansi” postanowili skończyć ?

        Wiara w nadprzyrodzone żródła obecnych zjawisk przypomina przerażenie i zabobony jaskiniowców i ich następców – ciemniaków bez wiedzy i rozumu.

        Nie oglądajcie seriali ani pseudo-wiadomości, nie dawajcie się nabierać pijarowskim ajencjom spod znaku NASA, ani medialnym straszycielom i czarującym presstytutkom !

        Kiedyś wspomnicie moje słowa……

        • navigator 9 lutego 2012 o 11:36 pm

         peryskop@
         A mnie się wydaje, że tzw. Iluminaci posiedli wiedzę na temat zmian kosmicznych następujących cyklicznie, coś jak faraonowie dawniej. I korzystają z tej wiedzy dla własnych celów. Prostym ludziom bez specjalistycznego wyksztalcenia wmówisz wszystko,jak jesteś właścicielem TV.Są blogi, które rzucaja na kolana wiedzą o której w szkołach nie usłyszysz:
         http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm
         Czytasz gdzieś tak do połowy z uśmiechem na twarzy, a potem już tylko spac nie można, he,he

        • sebecx 9 lutego 2012 o 11:36 pm

         ależ szanowny Peryskopie ..jak zauważyłeś mnie to w zasadzie wszystko jedno z jakich przyczyn to się odbędzie byle jak najwięcej skur….ów wytopiło … 🙂 ..

        • sebecx 9 lutego 2012 o 11:43 pm

         @navigator przyznam, że uleszka też zrobiło na mnie wrażenie…
         a tutaj taki lajcik mam, kilka razy już był „odgrzewany” na blogu: http://www.youtube.com/watch?v=lCgmvXd5es4 – The Hidden History of the Human Race

        • felicyta 10 lutego 2012 o 11:42 am

         @navigator, Są blogi, które rzucaja na kolana wiedzą o której w szkołach nie usłyszysz:
         http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm

         -mam takie samo zdanie jak Ty, rowniez n.t. ” Iluminaci posiedli wiedzę na temat zmian kosmicznych następujących cyklicznie, coś jak faraonowie dawniej” . Pozdro.

      • felicyta 10 lutego 2012 o 11:36 am

       @sebecx, navigator, przyznam, że uleszka też zrobiło na mnie wrażenie…

       -poczytajcie uleszka takze o superklamstwach n.t.Rzymu jakie obecnie panuja
       Film The Hidden History…, to majstersztyk.
       Teraz ogladam (tez ciekawe)Pozaziemski Przewodnik Wielkiego Białego Braterstwa Andów(2-11) PL

       • hjk 10 lutego 2012 o 12:40 pm

        rzućcie kilka haseł,co was tak zadziwiło, bo nie każdy ma czas to wszystko czytać i oglądać, jakie rewolucyjne tezy autor stawia?

        • felicyta 10 lutego 2012 o 8:15 pm

         @zućcie kilka haseł,co was tak zadziwiło

         -zabierz sie do czytania leniuszku…

 27. katerina404 9 lutego 2012 o 2:09 am

  Monitor masz czytelników, którzy się nie udzielają w dyskusji, ale czytają Twój blog. Dziś zaskoczyła mnie moja siostrzenica. Po pierwsze dlatego, że czyta ten blog, o czym nie wiedziałam, a po drugie, że wogóle ją te sprawy interesują. Mówi, że przejrzała różne blogi w tym temacie, ale ten jej najlepiej pasuje.

 28. Konrad 9 lutego 2012 o 5:02 am

  http://www.naturalnews.com/034906_Bill_Gates_geo-engineering_chemtrails.html

  Bill Gates – chemtrails

 29. rabarbarek 9 lutego 2012 o 7:05 am

  O tym dlaczego warto mowic i pisac o tym co sie dzieje na swiecie.

  Slowo ma moc nie mniejsza od pocisku i o tym trzeba pamietac.

  ” Klamstwo moze zwyciezyc wtedy, gdy prawda boi sie wlasnego glosu” Albert Camus

  To nie iranski terroryzm zagraza kryminalnej elicie rzadzacej w USA , a grozba drugiej amerykanskiej rewolucji za sprawa politycznie budzacego sie spoleczenstwa amerykanskiego.

  Skala tego przebudzenia , nie tylko w USA , jest olbrzymia. Nieprawdopodobna popularnosc Rona Paula , pomimo medialnej konspiracji przeciwko niemu i wzrost znaczenia alternatywnych mediow , sa dowodem na to , ze tradycyjne metody prania mozgow przez MSM zawodza. Ludzie staja sie coraz bardziej swiadomi skali klamstw serwowanych im przez MSM. Widza zbrodnie popelniane przez banksterow i elity polityczne.
  Amerykanski rzad zostal opanowany przez wrogie sily , ktore postawily na zniszczenie Ameryki.

  Coraz trudniej jednak zapanowac nad przebudzonym spoleczenstwem . Trudno zabic przebudzonego ducha narodu. Trzeba jednak zdawac sobie sprawe z tego , ze kanibalistyczne elity wladzy nie sa ani slabe ani bezsilne. Robia co moga , aby uzyskac szerokie poparcie dla wojny z terroryzmem. Probuja wszelkimi metodami przekonac Amerykanow , ze tzw, zwolennicy spiskowych teorii sa tylko zwolennikami tychze teorii i daleko im do odkrywania prawdy. W tym przekonywaniu pomagaja im MSM , ktore sluza swoim panom jak potrafia.

  Bankierzy i lobby wojskowo-militarne mysla , ze moga z latwoscia kontrolowac sytuacje na froncie domowym i za granica. Chca doprowadzic do wojny z Iranem poprzez wysarzenie false flag.
  1 lutego Tony Cartalucci ostrzegl , ze kryminalisci z USA i Izraela beda chcieli dokonac falszywego ataku na ziemi amerykanskiej lub jednego z krajow zaprzyjaznionych , aby zdemonizowac Iran.
  Bylo to w artykule pt. US Intel Director Prepares Public for False Flag Event”
  ” …. Jesli w najblizszym czasie nastapi atak na ziemii amerykanskiej lub w jakims kraju aliantow , ..jest pewne ,ze Clapper, gen . Petraeus z CIA i izraelski Mossad beda temu winne”

  Wiele alternatywnych mediow podnosi te sama kwestie , dajac w ten sposob , kryminalistom z Waszyngtonu i Tel Avivu do wiadomosci , ze ich plany sa znane i nikt w te ich brednie nie uwierzy .
  Kiedy alternatywne media mowia o przygotowaniach do false flag ataku, media mainstreamowe , krzycza o Iranczykach , ktorzy gotowi sa atakowac tzw. miekkie cele w Izraelu i USA . To co wychodzi spod pior i z gardel politykow i dziennikarzy obu tych krajow [ przy wtorze przyjaciol w Europie ] to czysta paranoja i obrzydliwa propaganda , ktora ma doprowadzic do ataku na Iran.

  Ta sama banda , ktora doprowadzila do ruiny swoje kraje , probuje teraz znalezc pretekst do wojny dzieki ktorej chce siegnac po wladze nad calym swiatem.
  Wojna z Iranem , ktora chce rozpoczac , wywieszajac ” falszywa flage” ma odciagnac nasza uwage od korupcji na skale dotad niespotykana , od klamstw , ktorymi nas karmila, i odwrocic uwage od planow zdominowania swiata .

  Kiedy wybuchnie wojna z Iranem , FEMA, Homeland Security , i wojsko sluzace globalistom , przejma pelna kontrole nad Ameryka . Zabronia protestow, odetna od dostepu do niezaleznych informacji , spowoduja zamieszki i doprowadza do przemocy na ulicach. To sa ich plany.

  Jest jednak jeden problem. Ich plany moga nie udac sie tak jak nie udaje sie zniszczyc ducha opory na Bliskim Wschodzie. Ci szalency i tyrani i ich marionetki nie zwycieza , bo historia nie jest po ich stronie. Prawda o 9/11 i calej tej ich wojnie z terroryzmem zaczyna docierac do coraz szerszych kregow spolecznych.
  W USA i na Zachodzie ” badacze spiskowych teorii” i ” odkrywcy prawdy” o 9/11 obnazaja bezlitosnie prawde o tym co sie dzieje . Ustanawianie drastycznych praw przez rzad jak NDAA czy ACTA sa niczym innym jak dowodem ich strachu i porazki. Uzywanie sily do zdlawienia narodow i proby utrzymania skorumpowanego status quo jest bladzeniem w ciemnosci. Nie potrafia rozmawiac ze spoleczenstwem , tylko atakuja kiedy nikt sie tego nie spodziewa.

  Jesli nie opanuja sie w pore , zle sie to dla nich skonczy. Oni juz przegrywaja , choc nie sa jeszcze na dnie piekla , gdzie duchy umarlych tyranow czekaja , aby ich tam przywitac.

  Tyle opis artykulu, z iskierka nadziei w zakonczeniu.

  http://disquietreservations.blogspot.com/2012/02/homeland-security-will-use-excuse-of.html

  • Peryskop 10 lutego 2012 o 3:34 am

   Rabarbarek: „…Nie potrafia rozmawiac ze spoleczenstwem, tylko atakuja kiedy nikt sie tego nie spodziewa…”

   Dzięki za celny komentarz.
   Podobnie zaczyna się dziać w Polsce. Premier, Sejm i rozmaite urzędy – z sądami na czele,
   zaczynają tworzyć nową rzeczywistość w bałamutnym stylu „zawieszam ratyfikację ACTA”.

   Nieco więcej o tym w artykule red. St. Michałkiewicza „Blagierstwo zdemaskowane?”
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2391

   SM słusznie przypomina aktualną piosenkę Salonu Niezależnych autorstwa Macieja Zembatego
   do posłuchania http://www.youtube.com/watch?v=JKysE86uxUE oraz do poczytania:

   SEJM

   Już marszałek sejmu kalek
   uroczyście wszedł na salę
   Strasznie brzęczą mu medale
   lecz się nie przejmuje wcale

   Maca laską krok po kroku
   Osiem dioptrii w każdym oku
   Okulary ma schowane
   bo dziś będzie głosowane

   Stuk, puk laską w podłogę
   sejm, sejm wyraża zgodę
   Stuk, puk laską o blat
   sejm mówi: „Tak!”

   Wstaje jeden z krótszą nogą
   (delegują go kulawi)
   On interpelację nową
   Izbie dzisiaj ma przedstawić

   W interesie społeczeństwa
   i dla dobra ogólnego
   po wnikliwej konsultacji
   aż do szczebla lokalnego

   Z dniem trzeciego października
   ma dekretem prawomocnym
   w trotuarach i chodnikach
   być co druga płyta wyższa

   Stuk, puk laską w podłogę
   sejm, sejm wyraża zgodę
   Stuk, puk laską o blat
   sejm mówi: „Tak!”

   Patrzą ślepi zadziwieni
   Zaraz będą mówić niemi
   W ławach wrzawa wnet wybucha
   Głusi nadstawiają ucha

   Na mównicę wszedł niemowa
   z wnioskiem o wolności słowa
   Dyskusja się zawiązała
   kiedy zabrał głos jąkała

   Przedstawiciel paranoi
   wstał, nikogo się nie boi
   Będzie chyba całkiem szczery
   gdyż przy sobie ma papiery

   A na głowie ma czapeczkę
   w lewej ręce trzyma teczkę
   A na włosach ma wstążeczkę
   a na ustach ma piosneczkę:

   O jedności w społeczeństwie
   żeby jedność była wszędzie
   Bo w jedności tylko siła
   Żeby tylko jedna była

   Jedna świnia, jedna krowa
   jedna dupa, jedna głowa
   „Teraz będzie głosowane!”
   Siadł i puścił z pyska pianę

   Stuk, puk laską w podłogę
   sejm, sejm wyraża zgodę
   Stuk, puk laską o blat
   sejm mówi: „Tak!”

   Przestraszony psychopatą
   na estradę wbiegł marszałek
   ślepy, potknął się o paproć
   oczywiście bez patrzałek

   „Kto jest za? Kto się wstrzymuje?”
   Czyta brailem po pulpicie
   Tydzień obrad, obrad tydzień
   „Kto przeciw? Nie widzę!”

   — koniec piosenki

   Jeśli jest już jak za SIERMIĘŻNEJ ZBRODNICZEJ KOMUNY, to jaki system dziś mamy ?

   • rabarbarek 10 lutego 2012 o 7:18 am

    Taki sam jak byl , tylko lisek przefarbowal sie na rudo……

 30. rabarbarek 9 lutego 2012 o 8:18 am

  Znowu Mike Adams z Health News. Widac , ze postanowil dzialac na wszystkich frontach z NWO. Najpierw pisal o zdrowiu i witaminkach, potem pisal wiersze a teraz daje nam produkcje filmowa.

  Najkrocej mozna to ujac ” Porno satyra w wykonaniu TSA” czyli jak wyglada walka z terroryzmem w wydaniu sluzb specjalnych na lotniskach w USA. Dobre …

  Video w linku

  http://tv.naturalnews.com/v.asp?v=979D7B9F44BA6EAE0DF65B3DE6E4EE33

 31. alexirin 9 lutego 2012 o 8:54 am

  Ludzie co z wami?? Mobilizujcie sie! Wychodzcie na ulice(11 luty kolejna fala protestow w calej Europie – w tym w Polsce) i nie gódźcie sie na tak potworne proby wprowadzenia totalitaryzmu przez korporacje!!! Bierzcie sie do roboty – to walka o wolnosc i o przyszłą jakosc zycia!!!
  http://partiapiratów.pl/2012/02/07/tego-jeszcze-nie-wiecie-o-acta/

  • rabarbarek 9 lutego 2012 o 5:38 pm

   Grecja oglosila wlasnie 48 godzinny strajk w zwiazku z podpisaniem przez rzad Grecji zgody na ciecia , ktore jeszcze bardziej pograza Grekow w chaosie i biedzie. Miala byc rezygnacja Papademosa z urzedu premiera , ale tak postraszono Grecje wczoraj , ze pomysly bankructwa odeszly w zapomnienie. Ratyfikacja umowy z UE ma nastapic w niedziele. Do tego czasu odbeda sie demonstracje. Rzad Grecji po raz kolejny stchorzyl ,i zgodzil sie na wszystkie warunki UE i bankow. Oczywiscie wspomniana ISDA miala w tym udzial. Rzad zgodzil sie na obnizenie emerytur , zarobkow pracownikow i obciecie miejsc pracy w sektorze publicznym .

   Pozyczke , ktora w zamian za ugode Grecja dostanie , spozytkuje sie nie na poprawe sytuacji tego kraju , a na splaty inwestorow. To co sie dzieje w Grecji mozna nazwac morderstwem w bialy dzien. Wszyscy widza , milcza i nie reaguja.

   To powinno byc klarownym ostrzezeniem dla Polski i innych krajow , ktore nie sa w strefie EURO. Kiedy przyjmie sie walute europejska to tak jakby popelnilo sie samobojstwo.
   Zadnego pola manewrow, zadnej pomocy, zadnej nadziei.

   Wczoraj jeszcze o godzinie 20 czasu greckiego , dziennikarze z Grecji donosili , ze nie ma zgody na szalone propozycje UE , a dzisiaj od rana slychac glosne westchnienie ulgi w Unii ,
   ze jednak rzad grecki zgodzil sie . Powiedzmy sobie szczerze stalo sie cos o czym nie wiemy. Wiadomo , ze toczyly sie rozmowy Papademosa , partii politycznych i bankierow do poznej nocy. Prawdopodobnie postawiono Grekow pod sciana z pistoletem przylozonym do glowy i wyboru nie mieli.

   Dzisiaj rano w tv BBC odbyla sie rozmowa z vice prezydentowa Europejskiej Komisji Sprawiedliwosci. Poruszanych bylo wiele tematow , a na pytanie czy Grecja wytrzyma ciecia i trudna sytuacje , pani vice niewiele myslac , wyciagnela przed nosy widzow konstytucje europejska i powiedziala ” Zaden kraj nie moze odejsc od Euro, nawet Grecja”

   Dlatego Polska nie powinna nawet myslec o wejsciu do tego finansowego szamba. Niech strasza , niech naciskaja , niech zmuszaja , niech sie udlawia swoja pazernoscia . Wegry do tej pory nie odpowiedzialy na unijne propozycje. Olali ich . Niech oni beda przykladem dla Polski .

   • ALFA 10 lutego 2012 o 11:38 am

    Emilian Kamiński – „Bluzg”

  • monitorpolski 9 lutego 2012 o 8:15 pm

   Oczywiście, że powinniśmy pokojowo protestować. Petycje, protesty tak, rewolucja nie. Nie chcemy rozlewu krwi, chcemy praworządności i poszanowania praw człowieka.

   • Onufry 9 lutego 2012 o 9:47 pm

    Acta już chyba działa. Synek oglądał na you tube Myszkę Miki było tego do oporu. Pozostały reklamówki i namiary stron gdzie to jest za kasę.
    PS. Monitor jak myślisz oni też chcą pokoju i poszanowania praw człowieka (?) Dzialają dla naszego dobra (?) Jest ktoś chętny iść z kwiatkiem na czołgi (?) Niech się zadeklaruje !

 32. wacpan 9 lutego 2012 o 9:45 am

  http://marucha.wordpress.com/2012/02/06/wywiad-z-h-w-rosenthalem-z-1976-r/

 33. Roma 9 lutego 2012 o 9:53 am

  Historia kołem się toczy, jawne prześladowanie chrześcijan,
  ciekawe jak długo Polacy to wytrzymają

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,PLL-LOT-bez-symboli-religijnych,wid,14238001,wiadomosc.html

  Personel pokładowy polskiego narodowego przewoźnika od 1 marca
  ma zakaz noszenia symboli religijnych w widocznym miejscu – taką informację przekazał „Naszemu Dziennikowi” jeden z pracowników Polskich Linii Lotniczych LOT. Plany potwierdza stewardesa, która już zapoznała się z nowym regulaminem, jaki będzie ją obowiązywał za trzy tygodnie.
  – Też słyszałam o tym od jednej z osób, która nam ten problem sygnalizowała, ale na razie nie znam szczegółów – mówi Elwira Niemiec, przewodnicząca Związku Zawodowego Personelu Pokładowego PLL LOT.

  Nowe wewnętrzne rozporządzenie opisano je w dokumencie „Zasady obsługi pokładowej”,
  który zawiera rozdział „Umundurowanie”. W podrozdziale „Biżuteria” czytamy:
  „Niedozwolone jest noszenie w widocznym miejscu biżuterii obrazującej symbole religijne” – cytuje „Nasz Dziennik”.
  – Rozumiem to wprost: żadne krzyżyki czy medaliki nie wchodzą w grę. Nie mogą być widoczne, co najwyżej ukryte pod koszulką – ocenia jedna ze stewardes. Rozmówczyni dziennika jest zarządzeniem zaskoczona i zbulwersowana.
  – Oznacza to, że poprawność polityczna w najgorszym tego słowa znaczeniu, próbuje wkraczać do Polski – ocenia poseł Jan Dziedziczak (PiS). – Byłoby to dyskryminowanie ludzi wierzących w imię wojującego ateizmu pod płaszczykiem neutralności światopoglądowej, a tak naprawdę tryumf ateizmu – dodaje poseł.

  • jerkey 9 lutego 2012 o 2:54 pm

   Nieco w temacie:
   http://wolnemedia.net/prawo/rezolucja-onz-zagraza-wolnosci-slowa/

   Zakaz stosowania „bluźnierstw” jest z definicji bardzo szeroki i generalnie ma na celu zamknięcie usta wszystkim mówiącym publicznie o swojej religii i religii innych. Idioci duchowni muzułmańscy się cieszą, że ich średniowieczne metody kontroli religijnej zostaną usankcjonowane, nie rozumiejąc, ze w ostateczności obróci się to przeciw nim samym, jeśli tylko ONZ tego zechce.

   • jerkey 9 lutego 2012 o 3:08 pm

    Acha … a przy okazji wprowadzania nowej lucyferycznej religii to nowe prawo jak znalazł.
    – Szatan to kłamca i morderca.
    – Ty bluźnierco!!!

 34. Katon Najmłodszy 9 lutego 2012 o 10:06 am

  NIE PŁACZĘ PO SZYMBORSKIEJ?

  (…)Idąc za głosem tego przesłania i posiłkując się słowami, jakie wypowiedziała Agnieszka Holland przy okazji wsparcia akcji: nie chodzi tutaj o ekshibicjonizm czy opowiadanie światu o swoich przekonaniach i tożsamościach, ale o walnięcie w skorupę konformizmu, która w Polsce jest bardzo twarda – mógłbym dzisiaj założyć mentalną koszulkę z napisem NIE PŁACZĘ PO SZYMBORSKIEJ, jako wyraz solidarności z organizatorami inicjatywy tiszert dla wolności.(…) całość http://katonisliwka.wordpress.com/

  • mirek 9 lutego 2012 o 12:45 pm

   a to nie Holland wyrezyserowała film ‚Zabić księdza’ czy jakoś tak z samym ‚nieśmiertelnym’ Christoferem Lamberem? w roli Popiełuszki? chyba raz pokazali w TVP
   wypadek przy pracy…

   • Peryskop 10 lutego 2012 o 1:11 pm

    Przy obecnej okazji warto zde-mitologizować postać Miłosza:

    Wademar Łysiak „Koniaczek” (2009)
    http://www.bibula.com/?p=14824

 35. oz 9 lutego 2012 o 10:52 am

  mam pytanko za 100 pkt. czy są nowe informacje na temat prywatyzacji lasów państwowych – proszę zorietowanych o info – dzięki

  • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 9 lutego 2012 o 11:50 am

   Nie ma wiele nowych informacji odnośnie prywatyzacji lasów państwowych, w poniższych linkach jest trochę na ten temat, ale bez większych przełomów w tej sprawie : http://www.ekorozwoj.pl/ – traktat leśny,
   http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/591818,adam_wasiak_nowym_dyrektorem_lasow_panstwowych.html – nowy dyrektor generalny lasów państwowych,
   http://twoj-kleszczow.pl/2012/01/31/wpis-po-prosbie-przyklad-aktywnosci-obywatelskiej/

  • Aśka 9 lutego 2012 o 1:30 pm

   o lasach ostatnio nie słyszałam, ale za to

   http://gielda.onet.pl/skarb-robi-powtorke-z-energetyki,18727,5021574,1,prasa-detal
   Rząd sprzeda za bezcen krajowych potentatów?
   Skarb robi powtórkę z energetyki
   dzisiaj, 06:17 PAP (przegląd prasy) 09.02.2012

   Resort planuje na ten rok trzecie podejście do sprzedaży Enei, drugie do Energi. Im więcej prób, tym niższe ceny – informuje „Puls Biznesu”.

   • AQQ 9 lutego 2012 o 1:42 pm

    Rozwój urządzeń generujących darmową energię jest od dziesięcioleci skutecznie blokowany przez finansowe elity oraz rządy poszczególnych państw za milczącym przyzwoleniem łatwo ulegających manipulacjom społeczeństw.
    Pod koniec lat osiemdziesiątych XIX wieku periodyki poświęcone tematyce elektrycznej przewidywały „darmową elektryczność”1 już w niedalekiej przyszłości. Codziennością stawały się niezwykłe odkrycia w dziedzinie elektryczności. Nikola Tesla demonstrował „bezprzewodowe oświetlenie” i inne cuda związane z prądami wysokiej częstotliwości. Wszyscy ekscytowali się przyszłością jak nigdy przedtem.
    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/08/gdzie-u-licha-jest-ta-darmowa-energia/#more-18162

    Przedsiębiorcy, którzy zużywają w swoich firmach zapasy węgla zgromadzone przed 2 stycznia br. muszą płacić akcyzę – poinformował wiceminister finansów. Zwolnienie z tego obowiązku byłoby niezgodne z prawem unijnym – napisał w odpowiedzi na interpelację poselską.wp.pl

    Już wkrótce mogą się spodziewać wizyty celników. Sprawdzą oni, czy aby posiadacze takich zapasów nie powinni zapłacić akcyzy od posiadanego węgla. Aldona Węgrzynowicz, rzeczniczka katowickiego oddziału Izby Celnej, wyjaśnia, że jeśli ktoś w ubiegłym roku kupił węgiel i nie spalił go do 31 grudnia, a wedle nowych przepisów nie przysługuje mu prawo do zwolnienia od akcyzy, to zobligowany jest do… uiszczenia podatku od zalegających mu w piwnicy zapasów.
    – Powinien złożyć właściwemu naczelnikowi urzędu celnego deklarację podatkową i dokonać obliczenia oraz wpłaty akcyzy na rachunek właściwej izby celnej – tłumaczy Aldona Węgrzynowicz.

    Kto tego nie zrobi, musi liczyć się z grzywną – taką samą, jak gdyby w restauracji sprzedawał nielegalnie alkohol.
    http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/1238225,masz-zapasy-starego-wegla-powinienes-to-zglosic-i-zaplacic,id,t.html

    • Peryskop 10 lutego 2012 o 3:14 am

     AQQ – …musi zapłacić akcyzę… albo …musi liczyć się z grzywną…

     …chyba że zakopie węgiel w ziemi i ogłosi, że mieszka na lokalnym mini-złożu.
     A na swój przodek będzie schodził w miarę potrzeb jak mu tyłek zmarźnie!

     Oczywiście zrobiłby to pół-legalnie, bo wszystkie złoża mineralne są państwowe,
     tj. należą do tych jaśnie państwa, którzy mają dojścia, synekury, kumotrów, sąsiadkę, kolegę z wojska, znajomego fryzjera oraz… sczenście jakby napisał pan prezydęt.

   • oz 9 lutego 2012 o 3:58 pm

    dzięki i za to

 36. rasi 9 lutego 2012 o 11:14 am

  Może ktoś już kiedyś zamieścił RAP NEWS, ale jeśli przypomnę to nie zaszkodzi :), film trafia w samą 10tkę w to co się dzieje obecnie. http://www.youtube.com/watch?v=E3UIVaLzmsA

 37. ssoko 9 lutego 2012 o 11:27 am

  dziwne moze mi ktos wytlumaczyc jakim cudem z szyb zostal to zrobiony? bo nie rozumiem to obcy dali im technologie zaden czlowiek by tego nie stworzyl -.-

  • hjk 9 lutego 2012 o 1:46 pm

   Był tu już na blogu artykuł peryskopa(…)

   • sebecx 9 lutego 2012 o 11:54 pm

    ..i pomyśleć, że ludzie za te zabawki życie oddadzą…

    • Peryskop 10 lutego 2012 o 1:00 pm

     sebecx: … ludzie za te zabawki życie oddadzą…

     …a inni ludzie – lub ci sami – życie za zabawki odbiorą.

     Postęp jest ciągle.
     Właśnie w Kalifornii wytworzono podobno nanopskopijne lasery, których wymiar to 1/15 część długości emitowanej fali światła !

     http://www.bbc.co.uk/news/science-environment-16925088

  • choice 10 lutego 2012 o 12:08 pm

   oni mają taką technologię że uwierzysz w wszystko cokolwiek powiedzą jak ci ją pokażą..

 38. Stanisław 9 lutego 2012 o 12:29 pm

  To co mówi Piotr w rozmowie jaką z nim przeprowadziłeś pokazuje że faktycznie UNY mogli zrobić to czego świadkami był później cały świat, czy władze Japonii nie były świadome zagrożenia oddając nadzór na elektrownią w UNYCH brudne łapska ? Może odpowiednie służby specjalne powinny zabrać się za przedstawicieli tej firmy i zmusić ich do wyjawienia prawdy ? Jakoś nie mogę dać wiary że UNY są nietykalni – to tylko ludzie i zawsze prędzej czy później można ich dorwać – weźmy przykład co UNY zrobili by pochwycić Vannanu – człowieka który ujawnił światu Żydowski pogram atomowy. Czasami w walce z wrogiem trzeba stosować ich metody. Na zasadzie :- kto jaką bronią wojuje, od takiej ginie.

  • monitorpolski 9 lutego 2012 o 1:03 pm

   Nie są nietykalni. Dlatego stosują metodę zastraszania – gdyby byli tacy mocni, nie potrzebowaliby straszyć, po prostu by wszystkich po cichu zamykali i mordowali. Ale jest rosnący opór. Sądzę, że Fulford może mieć jednak dostęp do przecieków.

  • felicyta 9 lutego 2012 o 3:15 pm

   @ Czasami w walce z wrogiem trzeba stosować ich metody

   -nie czasami tylko zawsze, innej skutecznej metody nie ma

   • Peryskop 10 lutego 2012 o 2:58 am

    Nic nie trwa wiecznie!

    Właśnie przyspiesza proces stopniowej dekompozycji dotychczasowego Pax-USraelitana.

    Symptomami są stanowcze głosy sprzeciwu Rosji, Chin i Pakistanu na zabójstwo Iranu.

    A w tekście wskazanym przez Navajo są naszkicowane kulisy pękania jedności globalistów:
    http://wolnemedia.net/gospodarka/tusk-pomoze-proroctwom-majow/

    Nasza niecierpliwość jest zrozumiała. Ale musimy zdać sobie sprawę że walka „pod stołem” jest zaciekła i wkrótce zapewne usłyszymy i zobaczymy pierwsze otwarte konfrontacje.

    A że naprężenia kumulowały się przez wiele lat – to i HUK będzie potężny, a straty bolesne.

    Tych co nabroili, oraz ich sługusów, zacznie zalewać adrenalinka mocniej niż się spodziewali.

    • rabarbarek 10 lutego 2012 o 9:00 am

     Rosja przekazuje Syrii zdjecia satelitarne z uwiecznionymi na nich pozycjami rebeliantow. W ten sposob Assad doskonale wie, ktore miejsca moze atakowac. Rosja doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze zachodnie media glosza swiatu prawdy zmyslone . Wszyscy politycy popieracy Usrael udaja ze wierza w to co widza na ekranach i show telewizyjny twa w najlepsze. Tymczsem Assad zastosowal prosta taktyke wyrzucenia oddzialow rebelianckich z miasta . Poza miastem latwiej jest kontrolowac rebelie. Kryjowek mniej, trudniej przemycac bron, pole manewru ograniczone. Biorac pod uwage , ze olbrzymia czesc rebeliantow to obcy przybysze , ducha walki tam nie czuc . Walcza juz tylko o pieniadze i wlasne d…y.

     Chodza sluchy , ze Rosja dostarczyla tam swoje grupy pomagajace w rozprwie z rebelia. Ale trudno to potwierdzic. W kazdym razie jedno jest pewne, Koalicja sprzymierzonych przeciwko legalnemu rzadowi Syrii czuje , ze grunt usuwa sie jej pod nogami i wszelkimi sposobami probuje doprowadzic do zamkniecia przestrzeni powietrznej dla syryjskiego lotnictwa a potem do opanowania miast.

     Dzisiaj pokazywano obrazki z Syrii , gdzie sprawozdawca rebeliancki krzyczal do kamery , ze Assad ich morduje i pokazal 5 dzieci , ktore faktycznie wygladaly na przestraszone , ale chyba bardziej tym krzykiem niz atakiem Assada. Poza tym dwojka dzieci miala plastry na czole i jakis bandaz. Jestem pewna na 100% , ze byly zabandazowane do telewizji,i wygladalo to na tani chwyt anty-assadowski. Jedno z dzieci mialo plame na ubraniu , co mialo imitowac krew. Moze znajde to jutro na you tube.

     Jestem przekonana , ze dzisiaj zobaczymy nowe potwornosci z Syrii , bo czasu rebeliantom nie zostalo wiele. Granice obstawione , wiec dostaw broni nie bedzie, zywosc wczesniej czy pozniej skonczy sie, posilki nie nadejda i trzeba bedzie zwijac rebelie. Jest to wiec walka z Assadem i z czasem.

     http://www.globalsecurity.org/wmd/library/news/syria/2012/syria-120208-rianovosti01.htm

 39. plytyprawdy 9 lutego 2012 o 1:01 pm

  *W Polsce ruszyła inicjatywa o nazwie – PŁYTY PRAWDY – najlepsze i najciekawsze filmy i artykuły, które powinny znaleźć się w kolekcji każdego Polaka.*

  https://plytyprawdy.wordpress.com/

  • razwiedczyk 10 lutego 2012 o 6:46 am

   No niestety ,portal ten to nie polski,to zbiorowisko agenturalne.
   Przyjdzie czas,ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc ,teraz sie cieszcie ale placz nadejdzie i wam w odpowiednim czasie „podziekuja ,gdy murzyn zrobil swoje”.

   Szkoda,myslalem,ze tu jeszcze byla Polska.
   Wiem,ze tego tez nie puscicie,bo naruszam wasza reputacje,zaufanie i cos jeszcze ……… .
   Niech wam ziemia lekka bedzie !

 40. razwiedczyk 9 lutego 2012 o 1:06 pm

  Teraz jeszcze troche poczekam i zobacze co z dzisiejszej mojej pisaniny „bezpieka” dopusci.

 41. navajo88 9 lutego 2012 o 1:31 pm

  No dobra ja was na jakiś czas pożegnam i mam nadzieję że znowu się odezwę za jakiś czas tak więc trzymajcie się i ty Monitor także ,powodzenia dziewczyny i chłopaki !!!!!
  J.M.H

  • maupa102 9 lutego 2012 o 3:20 pm

   „się odezwę za jakiś czas” …… – TRZYMAM CIĘ ZA SŁOWO 😉

   • navajo88 9 lutego 2012 o 4:06 pm

    spoko ! maupa102 ! hahahahahahahahaha
    J.M.H

 42. navajo88 9 lutego 2012 o 1:34 pm

  A to na końiec właśnie przed chwilka to znalazłem w sieci !!!!!!!
  http://wolnemedia.net/gospodarka/tusk-pomoze-proroctwom-majow/
  J.M.H
  Ps : Trzymajcie się !!!!!

  • pola 9 lutego 2012 o 2:48 pm

   nawajo88 a tobie co ? komputer zabierają czy internet.

   • navajo88 9 lutego 2012 o 4:05 pm

    pola robię sobie przerwę i tyle ! nic mi nie zabierają hahahahaha, trzeba trochę od tego wszystkiego odpocząć .
    J.M.H

 43. falszywyprorok 9 lutego 2012 o 1:35 pm

  Acta sracta, chemtraile, szczepionki i inne takie….chyba mamy większe zmarwienie
  1) „łysy aligator” – operacja US marines, ćwiczenie zdobywania plaż ok 20tyś marines
  2) ćwiczenia NATO na morzu śródziemnym w najbliższych tygodniach
  3) budowanie obiektów szpitalnych na terenie Gruzji przez US Army
  4) Agencja Atomowa donosi że Iran będzie miał gotową broń atomową w przeciągu miesiąca
  5) Iran rezygnuje z petrodolara, handel ropa za złoto z wieloma krajami
  6) Obama użył NDAA by uznać Iran za terrorystów, może w każdej chwili rozpocząć z nimi wojnę, bez zgody kongresu i nikogo nie pytając o zdanie.
  7) Manipulacje medialne odnośnie tego co dzieje się w Syrii (na wzór Egiptu itd.)
  8) 15 000 żołnierzy Irańskich wkracza do Syrii celem pomocy Assadowi w utrzymaniu porządku.
  9) Komandosi SAS i inni podejrzewani są o obecność w Syrii i działalność wywrotową
  10) Iran wyraża poparcie dla Syrii i ostrzega że atak na Syrię – konsekwencja Iran zaatakuje USA
  11) Rosja i Chiny wyrażają poparcie dla Iranu
  12) Niszczyciele, lotniskowce US Navy blisko Iranu od początku roku, praktycznie na ich wodach terytorialnych.
  13) Najstarszy lotniskowiec US Navy, Enterprajs, który miał być demontowany w tym roku, zamiast demontażu popłynął sobie w pobliże Iranu.

  Mamy około miesiąca, obym się mylił. Stawiam na false flag z użyciem starego Enterprajs.

 44. Kamil 9 lutego 2012 o 1:35 pm

  Ewolucja świadomości człowieka odbywa się przez walkę o miłość w której chce się realizować………
  Jest to walka o niszę w której chce się kreować dla zachowania naturalnych zdolności pozwalających rozwijać fizyczność, duchowość, wrażliwość itp.
  Bez zdrowego środowiska które swoim ekosystemem jest przykładem dla pewnych zachowań człowieka (np. szybki JAK PANTERA) itp. nie jesteśmy w stanie wytworzyć w NASTĘPNYM pokoleniu podobnej GENERACJI do tego charakteru.
  NASZA ŚWIADOMOŚĆ CZŁOWIECZEŃSTWA ZANIKA WRAZ Z EKOSYSTEMEM………naturalne doznania które do tąd były częścią naszych zachowań…….mogą poprostu się ulotnić.

  KOSMICI nie mogą NAGLE się ujawnić tylko z tych powodów że MUSIMY NATURALNYMI SPOSOBAMI INTERWNCJI wyzwolić NASZE SYSTEMY OBRONNE dla zachowania OBRAZU całości doznań dla naszych potomków.JAKKOLWIEK przyszłość kogokolwiek w mojej niszy stała się NAGLE BEZWGLĘDNIE NIEOBOJĘTNA.

  Oczywiście jesteśmy pod kontrolą ale tylko dlatego że OD GATUNKU LUDZKIEGO ZALEŻY WSZYSTKO W KOSMOSIE.

  Jestem freak`iem wiem, ale każde inne cywilizacje z poza ukł słonecznego w okresie MUTACJI DNA chcą się do NAS zbliżyć w każdym słowa tego znaczeniu, choćby NAWET niewiem jak technologicznie byłyby zaawansowane.
  Cała moc tkwi w NASZYCH SERCACH.
  GDYBY NAGLE SIĘ UJAWNILI liczylibyśmy TYLKO na ich pomoc.Co jest ewidentną przeszkodą w samorealizacji własnego systemu holograficznego który jest częścią życia na tej planecie.

  Musimy sobie uświadomić że MIŁOŚĆ JEST JEDNOŚCIĄ I ODBUDOWĄ wszystek wszystkiego co istnieje na tej planecie.

  Niech wiedzą Ci którzy liczą na technologie i leki itp że jednym ratunkiem JEST WSZECHOGARNIAJĄCA LUDZKA MIŁOŚĆ do natury w zgodzie z człowieczeństwem.
  Ja już wszystkim wybaczam i pomagam………….ktoś musi zacząć.

  • hjk 9 lutego 2012 o 1:54 pm

   kamil daj już spokój z UFO itd., nie ma żadnych kosmitów, tu jest to dobrze opisane:
   zbawienie.com/ufo

   • felicyta 9 lutego 2012 o 3:07 pm

    @nie ma żadnych kosmitów

    -nie ma kosmitow jak i nie ma nwo, gmo, chemtraili, wojen, religiii, Boga…

    • maupa102 9 lutego 2012 o 3:24 pm

     @felicyta, jasne jak słońce 😉 😉

     • pola 9 lutego 2012 o 9:30 pm

      @nie ma żadnych kosmitów

      -nie ma kosmitow jak i nie ma nwo, gmo, chemtraili, wojen, religiii, Boga…

      Za to są ignoranci którzy oparli swoją wiedzę i wiarę o naukowe teorie i spekulacje,ufając im całkowicie a prawdę odrzucili jako zabobon.

      • hjk 10 lutego 2012 o 6:13 am

       to wszystko jest z wyjątkiem kosmitów 🙂
       polecam załączony wyżej link

       • felicyta 10 lutego 2012 o 4:05 pm

        @polecam załączony wyżej link

        -jednym linkiem nie pozbedziesz sie obcych, ktorzy od zawsze byli i sa na Ziemi

   • jakzawsze 9 lutego 2012 o 6:33 pm

    UFO – The Disclosure Project 4/12 (napisy PL) http://www.youtube.com/watch?v=GGeQ0y-B7QI

    • monitorpolski 9 lutego 2012 o 7:19 pm

     Zobacz to: http://www.youtube.com/watch?v=_K77PEtmtb8 – Steven Greer – szef „projektu” Disclosure, zwykły aktorzyna…
     Podobnie jest z innymi nawiedzonymi „uczonymi”. Mogę się mylić, ale sądzę, że Chris tu się wstrzelił.

     • hjk 10 lutego 2012 o 6:15 am

      UFO – czyli nieznane obiekty latające tłumaczy się czym innym niż kosmitami – sa co najmniej 3 inne wyjasnienia…

 45. hjk 9 lutego 2012 o 2:34 pm

  do trawienia duchem:
  1. O. prof. Aleksander Posacki: o satanizmie, okultyzmie, demonologiii i walce duchowej
  vide: http://www.youtube.com/watch?v=zahwDKISWRQ
  2. dr Jadwiga Zięba – Badania ankietowe wśród polskich egzorcystów
  vide: http://www.youtube.com/watch?v=ujqbjDNiED0
  3 Mariusz Dzierżawski – Stop aborcji, akcje plakatowe na ulicach, projekt ustawy pro life (wykład wygłoszony w Krakowie 1 lutego br )
  vide: http://www.youtube.com/watch?v=psybpYgySXg
  4. prof. Grzegorz Kucharczyk – antykatolickie mity (wykład wygłoszony w Krakowie 7 lutego br)
  vide: http://www.youtube.com/watch?v=gdXV5agSJ94

 46. aniol 9 lutego 2012 o 2:46 pm

  na to wszystko co się dzieje teraz na świecie zostaje tylko modlitwa http://www.pokuta.com.pl – Polacy tylko modlitwą (BOGURODZICA 1410, Klasztor Paulinów – Częstochowa 1655 r., Jan Paweł II – zawierzenie Polski Bogu i Matce Bożej – KOMUNIZM…ponieważ to nadal trwa przez konsekwencję pseudo wolności, w którą wpadli Polacy trzeba do tego powrócić JAK NAJSZYBCIEJ. W zakładce ostrzeżenia ww. strony polecam plik z wizją dla Polski na 2012 rok…

 47. Jony 9 lutego 2012 o 2:59 pm

  Mass Media jako broń masowego rażenia USraela
  http://poznajprawde.net/aktualnosci/254-mass-media-jako-bron-masowego-razenia.html

 48. felicyta 9 lutego 2012 o 3:10 pm

  Ludzkosci sie budzi…

  12:30, 09.02.2012 /telegraph.co.uk
  Chcesz aborcję? Najpierw masz zobaczyć płód
  TEKSAS WPROWADZA W ŻYCIE KONTROWERSYJNE PRAWO
  http://www.tvn24.pl/12691,1734235,0,1,chcesz-aborcje-najpierw-masz-zobaczyc-plod,wiadomosc.html
  Kobiety mają zobaczyć to, co chcą usunąć
  Każda kobieta, która zażyczy sobie aborcji, będzie musiała uprzednio zobaczyć na ultrasonografie obraz płodu i posłuchać bicia jego serca. Takie prawo wejdzie w życie w Teksasie. Jego przeciwnicy przegrali batalię w sądach.
  Prawo uchwalono jeszcze w 2011 roku. Sprzeciwiły mu się jednak niektóre organizacje zrzeszające lekarzy i szpitale, które twierdziły, iż nowa legislacja ma wymiar czysto ideologiczny. Sąd federalny na kilka miesięcy zawiesił wprowadzenie prawa w życie, ponieważ w jego ocenie naruszało prawo lekarzy do „wolności słowa”. Sąd Apelacyjny jednak odrzucił to rozstrzygnięcie pod koniec stycznia.
  – Nie ma wątpliwości, że to prawo jest niczym innym jak próbą władz stanowych, która ma na celu zniechęcenie kobiet do skorzystania z ich praw konstytucyjnych – napisał po wyroku Sądu Apelacyjnego sędzia Sam Sparks, który pierwotnie wstrzymał wprowadzenie prawa w życie. Teraz musiał cofnąć swój zakaz.

  Władze Teksasu, który jest jednym z najbardziej konserwatywnych w USA, mogą bez przeszkód wprowadzić w życie nowe przepisy. Teraz każda kobieta, która poprosi lekarza o przeprowadzenie aborcji (legalnej), będzie musiała zobaczyć na ultrasonografie obraz płodu i posłuchać bicia jego serca. Jeśli nie będzie chciała patrzeć i słuchać, lekarz ma jej opisać co widzi na monitorze.

  Do tej pory sześć stanów USA uchwaliło podobne prawo. Tylko trzy, Teksas, Oklahoma i Karolina Północna wymagają od kobiet, aby słuchały opisu lekarza, jeśli same odmówią patrzenia i słuchania podczas badania. Z tych trzech tylko Teksas wprowadza prawo w życie. W Oklahomie i Karolinie Północnej zapisy są zawieszone do czasu rozstrzygnięcia procesów sądowych.

  mk/tr

  • centurion 9 lutego 2012 o 7:02 pm

   A od kiedy uświadamianie jest kontrowersyjne może powodować co najwyżej lęk bo niektórzy boją się prawdy.

 49. AQQ 9 lutego 2012 o 3:43 pm

  Wszystko zaczyna się sprawdzać. Oto co niektórzy mieli przywilej usłyszeć z ust jednego z ‘oświeconych’ – w 1 9 6 9 roku – 40 lat temu, pozwole sobie zamieścić całość tłumaczenia dla być może przestrogi, być może zorganizowania się i obalenia tego światowego dziadostwa. W przeciwnym wypadku przyszłe pokolenia nie mają na co liczyć. I tak jak ów ‘oświecony’ powiedział, jesteśmy zbyt łatwowierni.
  Transkrypcja wspomnień (taśmy 1-3) dr Lawrence Dunegan’a (1989) z przemówienia dr Richarda Day’a, wygłoszonego na spotkaniu ze studentami i specjalistami ochrony zdrowia, przeznaczonymi na liderów w zakresie medycyny, 20.03.1969, w Towarzystwie Pediatrycznym Pittsburga. Dr Day – (1905-1989) prof. Pediatrii, Mt Sinai Medical School, Nowy Jork. Należał do elitarnej grupy rządzącej światem zachodnim, w celu ustanowienia Dyktatury Światowej, znanej pod nazwami: Tyranii Globalnej i Nowego Porządku Świata, składających się z części świeckiej i religijnej. Przyszła rzeczywistość, którą ci, którzy rozumieją te sprawę, nazywają Totalitarnym Światowym Imperium Lucyfera.
  Nagrania dokonano w 1989 r. Fragmenty wypowiedzi dr Day’a i komentarze dr Dunegan’a:
  ‘Planujemy wejść w 21 wiek na pełnym biegu. Wszystko ustalone i nikt nie może nas powstrzymać… Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Tymczasem mówię o czymś większym od komunizmu !’
  ‘Ludzie będą musieli przyzwyczaić się do zmian, tak, że będą spodziewać się zmian. Nic nie będzie stałe.’
  ‘Ludzie są zbyt łatwowierni. Nie zadają właściwych pytań’. Czasami zbytnią łatwowierność przyrównywano do naiwności. Ale czasami… kiedy mówił ‘ludzie nie zadają właściwych pytań’, brzmiało to jakby miał żal, jakby żle się czuł z powodu swojej roli, może chciał, by ludzie sprzeciwiali się temu, a nie wierzyli tak łatwo.

  Prawdziwe cele
  Wszystko służy dwóm celom. Pierwszy – ostentacyjny, który sprawi, że ludzie wszystko zaakceptują, i drugi – prawdziwy cel, który ma przybliżyć ustanowienie nowego systemu… Nie ma innej drogi’.
  http://grypa666.wordpress.com/2010/01/02/wszystko-zaczyna-sie-sprawdzac/
  Przypomnijmy sobie – 2 lata temu…

 50. kaci 9 lutego 2012 o 3:51 pm

  znalezione na: http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/08/tajemnice-tak-dlugo-ukryte-w-archiwach-bozego-krolestwa/

  [b]POKAZUJĄ WAŁA – A WY CO?[/b]

  jazgdyni http://jazgdyni.nowyekran.pl/post/51819,pokazuja-wala-a-wy-co

  To, o czym się zaraz rozkrzyczy cała blogosfera, to następna gangsterska afera naszego rządu. Wała i idiotów, ot co robią z całego społeczeństwa. Który to nazwał nas bydłem? Oni naprawdę tak myślą.

  Obywatelu !

  Czy zdajesz sobie sprawę, że w naszym ukochanym kraju, a zasranym państwie, jesteś regularnie robiony w wała? Na każdym kroku i w każdym obszarze. Lecz skoncentrujmy się dziś na jednym wąziutkim aspekcie, bo nasycenie bezczelnego chamstwa, hipokryzji i oszustwa, osiągnęło właśnie swoje apogeum.

  Oczywiście rozchodzi się o ustawę emerytalną.

  Wsiadłem jak zwykle do samochodu i aby sobie podnieść różne poziomy, w tym, przede wszystkim agresji, zamiast łyknąć amfy, czy wciągnąć działeczkę koki, włączyłem TOK FM. Uch, jak to daje kopa… Prezentował się niejaki Borowski, polityk zawodowy i sejmowy wyjadacz i łgał i kręcił, jako, że mu pewnie ci agorowcy dobrze zapłacili. Referendum? To bzdura; to tak, jakby ludzi zapytać czy wolą być piękni i bogaci, czy biedni i brzydcy. Nie ma sensu. Bla, bla, bla. Po chwili już byłem nakręcony, jak ten czarny koleś z Formuły 1. A miałem już dobry podkład, bo był to chyba 50 głos, nie wiem czy durnego, czy tak cynicznego, nieważne, bowiem mającego nas za ciemne bydło, polityka. Głos ich wszystkich, tych samozwańczych półbogów od siedmiu boleści.

  Obywatelu !

  Policz sobie sam. Powiedzmy, że jesteś średniak, średniak statystyczny. Skończyłeś, no powiedzmy, nawet uniwersytety i w wieku 25 lat rozpoczynasz pracę i rzetelnie i przykładnie pracujesz 40 lat, by jak dotychczas mając lat 65 przejść na emeryturę i pożyć sobie jeszcze, gapiąc się w telewizor, albo nawet pieląc działkę, ostatnie 10 lat. Ukochane państwo, za te 40 lat znoju, wypłacać ci będzie, jak będzie szczodrobliwe, 1500 zł. Ciężko będzie, lecz nie zdechniesz.

  A teraz popatrz. W dupie mamy te wszystkie ZUSy, KRUSy i inne złodziejskie kantory. Sami będziemy przez te 40 lat odkładać miesięcznie na przykład 300 zł. To chyba jest w dolnych granicach, ale co tam. Odkładamy więc na koncie, które też jest niewygórowanie oprocentowane, niech będzie 5%. I po 40 latach, prostego procentu składanego, uzbierałeś bracie 360 000 złotych.

  Gdybyś już dalej nie korzystał z oprocentowania i żyłbyś te same głupie 10 lat, to byś sobie mógł wydawać 3600 zł miesięcznie.

  Czujesz? Od złodzieja masz 1500, a nawet od najbardziej złodziejskiego banku 3600 zł.

  Ale to jeszcze nie wszystko. Państwowy gangster okrada wszystkich jeszcze bardziej. Pracodawca za każdego z nas opłaca w przybliżeniu 60% ZUSu od każdej pensji. Powiedzmy zarabiasz skromne 3000 zł, to twój pracodawca oddaje złodziejowi jeszcze 1800 zł. I to jest składka emerytalna i składka zdrowotna. Nawet gdyby dzielono ja 50/50 to znaczy, że na emeryturę jest w twoim imieniu zabierane 900 zł miesięcznie, co daje po 40 latach 1 080000 zł. Fajnie co?

  I te śliskie piskorze, ten cały Borowski, z hordą przydupaśnych ekspertów jęczą, że nie ma forsy; że trzeba skrócić zasłużony odpoczynek i zarżnąć bydło, jak już przestanie dawać mleko. Widzicie ten fałsz i obłudę? Tyle kradną, a forsy nie ma!

  Nikt nigdy nie twierdził, że wybiera się polityków z racji wysokiego poziomu intelektu. Pies ich drapał. Ale k…a nie pozwolę, żeby ze mnie robili wała i idiotę. Tępota tych osobników, bo ciągle nie jestem pewny czy to czysta głupota, jest przerażająca.

  Jakoś to wszystko lepiej, czy gorzej, kręciło się przez 50 lat. Aż consiglieri Rostowski przy słynnym Capo di tutti capi, tak się rozpędził, że nawet zaczął kraść ludziom już uzbierane emerytury. I zrobiła się potężna dziura. I tej dziury nie ma czym załatać. A ponieważ na złodzieju czapka gore, to krzyczą w niebogłosy. Muszą głośno, by zakrzyczeć zdrowy rozsądek i prostą logikę narodu. Solidarny kopniak w dupe się należy, tak, by się zatrzymali gdzieś za orbitą Urana.

  Ja chcę tylko jednego – odpieprzcie się wszyscy od mojego życia i mojej forsy. Chętnie zapłacę jakieś tam podatki (miało być liniowe 10% wg. pana Tuska – pamiętacie?), żeby ten cały cyrk się jakoś kręcił. Ale ubezpieczać się będę sam, zgodnie z moim widzimisię. Na zdrowie też sam będę łożył. Zresztą już chyba od lat 10 korzystam z prywatnej opieki medycznej, bo inaczej nie da rady (rezonans prywatnie za 2 dni, za 380 zł; z NFZ za darmo w lipcu).

  I emeryturę też będę zbierał sam. I wtedy na pewno będę spędzał wakacje pod palmami, a nie karmił złodziei.

  Niech mi tu ktoś nie wyjeżdża, że w innych, cywilizowanych krajach jest tak samo – gówno prawda. Może w Rumuni i Bułgarii.

  A wiecie, jak jest w zbankrutowanej Grecji? No właśnie…

  _______________________________

  Motto na dzisiaj:

  Nie ma nic bardziej przerażającego niż rozwścieczony marynarz.

  (Jack Sparrow)

 51. navajo88 9 lutego 2012 o 4:24 pm

  Wiecie co ja chyba jednak z wami się nie pożegnam !!!!!! Karwia ale wydażenia nie pozwalają na to !!!!!!
  Już całkowicie pojebało ludzi w norwegii !!!!!
  Czytajcie !!!!!!!!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/norweskie-ministerstwo-potwierdza-dzieci-sa-panstwowe
  J.M.H

  • centurion 9 lutego 2012 o 6:40 pm

   Kilka miesięcy temu chyba na monitorzepolskim (właśnie tej zacnej stronie) był artykuł o rodzicach Polakach którzy mieszkali i pracowali w Norwegii a państwo norweskie odebrało im dziecko porwali je i wrócili do Polski i toczy się postępowanie prawne w tej sprawie.

   • felicyta 10 lutego 2012 o 12:20 pm

    @ państwo norweskie odebrało im dziecko porwali je i wrócili do Polski

    -Rutkowski im w tym pomogl, a polska komunistyczna policja nie moze tego zniesc, ze ktos jest madrzejszy od niej i go oskarza o znieslawienie
    http://www.tvn24.pl/0,1734356,0,1,piwnik-rutkowski-powinien-byc-scigany-za-znieslawienie-policji,wiadomosc.html

 52. libro77 9 lutego 2012 o 5:07 pm

  Navajo – wystraszyłeś mnie, bez Ciebie to nie byłby już ten sam blog. A swoją drogą, to ja też już jestem od niego uzależniony… Czytam Was codziennie ale na pisanie miewam zazwyczaj tylko sekundy. 😥

 53. jazwsze 9 lutego 2012 o 5:38 pm

  PROPAGANDOWE MEDIA (ŚCIERWOMEDIA) , TAK BARDZO ZNIENAWIDZONE PRZE ZEMNIE W PUŚCIŁY W OBIEG TAKĄ INFORMACJE ( … straszenie czy co , lub tak delikatnie zapowiadają):
  ===========================================
  Mysterious Flash Blast in the Russian Sky http://www.youtube.com/watch?v=gjZJ-ieDd_M
  tak będzie wyglądał początek końca świata? Być może tak, jak w Sankt Petersburgu, gdy doszło do wybuchu w tamtejszej elektrowni. Gdy wielki błysk ogarnął niebo nad miastem, ludzie zatrzymywali się w samochodach na autostradzie.Wijący kształt wywołał sensację. Islandzki „potwór z Loch Ness”? – 08-02-2012Operator islandzkiej telewizji nagrał dziwny, wijący się kształt w wodach rzeki Jokulsa w dolinie Fljotsdal. Nagranie umieszczone na stronie internetowej islandzkiego nadawcy RUV szybko stało się sensacją. Wiele osób uważa, że widać na nim „robaka z Lagarfljot”, czyli lokalnego odpowiednika potwora z Loch Ness. czytaj dalej »
  Niespodziewane i początkowo nieznane zjawisko pojawiło się na linii horyzontu. Błysk zarejestrowała kamera w samochodzie jadącym po jednej z ulic Sankt Petersburga.
  Jasność światła była tak duża, że oślepieni nim kierowcy gwałtownie hamowali na drogach.
  Wojsko, inwazja, atom?Wokół niecodziennego błysku bardzo szybko narosło wiele teorii.
  W serwisie YouTube wielu wskazuje na testowanie nowoczesnej broni, jako przyczynę, inni, na inwazję Marsjan. Wielu uważa też, że taki błysk spowodowała eksplozja atomowa.
  Pojawiły się też nieścisłości co do miejsca wybuchu, bo część źródeł jako miejsce zarejestrowania wybuchu podaje Moskwę.Bez prądu.Jak się okazało, źródłem błysku był wybuch w petersburskiej elektrowni, ale konwencjonalnej, nie atomowej. Według rosyjskich mediów, eksplozja spowodowana bliżej nieokreśloną „awarią techniczną” doprowadziła do wybuchu ogromnego pożaru.Setki tysięcy odbiorców zostało pozbawionych prądu. Jednak jak na swojej stronie internetowej informują władze elektrowni, dostawa energii została przywrócona.
  Według aktualnych informacji, w wybuchu nikt nie został ranny.
  ___________________________________________
  https://twitter.com/#!/DyskUsb
  http://dyskusb.wordpress.com/

 54. katerina404 9 lutego 2012 o 5:45 pm

  Horror, który nadchodzi do polskiego domu. Uwaga drastyczne sceny.
  Czekista http://www.youtube.com/watch?v=36F3aRQP248

 55. jazwsze 9 lutego 2012 o 5:53 pm

  HUMANOIDALNE GADY REPTILIAN – relacja kobiety ,opis http://www.youtube.com/watch?v=uOBSpS8evO0

  • felicyta 10 lutego 2012 o 12:14 pm

   @HUMANOIDALNE GADY REPTILIAN – relacja kobiety

   -Credo Mutwa mowi o podobnych przypadkach a i w wielu „bajkach” sa podobne motywy-watpie, zeby sie wziely z powietrza

 56. jakzawsze 9 lutego 2012 o 6:21 pm

  „głogle translator”

  Freemasons chce otworzyć swoje biuro w Brukseli, aby lobbować przeciwko rosnącym wpływem organizacji religijnych w instytucjach Unii Europejskiej, powiedział były Wielki Mistrz Wielkiej Loży „Grand Orient de France” Jean-Michel Quillardet.

  Masońskie zamówienia musiałby ćwiczyć polityka w pozytywnym tego słowa znaczeniu, aby mimo swych oddziałów do obrony sekularyzmu i wyrazić sprzeciw wobec niektórych decyzji administracji europejskiej – powiedział Quillardet do Belgijski dziennik Le Soir.

  Dodał, że europejskie loże masońskie są podzielone w tej kwestii. W rzeczywistości niektóre strach będzie otworzyć biura w stolicy Unii Europejskiej, aby przyciągnąć, aby przyciągnąć uwagę do siebie. Ale Quillardet gospodarstwa względów praktycznych powinny przeważać nad podziałami. – Pewnego dnia będziemy w stanie ustalić ogólną masoński delegację. Na poziomie politycznym jest to możliwe, ale w sprawozdaniu finansowym nieskończenie mniej, bo mamy mniej pieniędzy wtedy kościoły – tłumaczył byłego Wielkiego Mistrza.

  Pierwszym zadaniem brukselskiego biura będzie promocja idei Oświecenia, który składa się z punktu, że w Quillardet mówi, Europejczycy, głównie obywateli Europy przed Żydami, ciemnoskórym ludzie z Maghrebu, homoseksualistów, heteroseksualistów …

  Quillardet odkrywa, że ​​jego linia jest już stara się zjednoczyć wszystkie loże europejskie. W 2007 roku. zorganizował Pan-Europejskiego Kongresu Masons w Strasburgu, aw 2008 i 2009. samym posiedzeniu odbyła się w Grecji i Turcji. W tym roku europejscy masoni gromadzą się w Portugalii. Dwa lata temu przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso spotkali się po raz pierwszy z delegacji Wolnomularzy.

  – Powiedzieliśmy mu, że oprócz swych chrześcijańskich korzeni Europy oparta jest na greckiej i rzymskiej filozofii, humanizmu i renesansu oświecenia – Quillardet powiedział, dodając, że ten sam rok, Barroso wysłał list do masońskiej Kongresie w Atenach, które były Wielki Mistrz uznany za „uznanie masonów”.

  http://occult-secret-societies.blogspot.com/2010/09/freemasons-wants-to-open-office-in.html

  • Aśka 10 lutego 2012 o 8:15 pm

   Polska jak zwykle przoduje we wprowadzaniu NWO

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mon-likwiduje-wojskowe-parafie-dla-oszczednosci,1,5022692,wiadomosc.html
   MON likwiduje wojskowe parafie. Dla oszczędności
   07:00 GK / PAP 10.02.2012

 57. centurion 9 lutego 2012 o 6:37 pm

  Przypadkowe poszukiwania w internecie dają czasem nadspodziewane owoce.
  Manipulacja Polskich Mediów http://www.youtube.com/watch?v=lRASbycdCTc

  • Aśka 10 lutego 2012 o 8:20 pm

   przecież to na stronie dał Monitor; jest w zakładce po prawej stronie u góry

 58. wacpan 9 lutego 2012 o 6:58 pm

  USS ENTERPRISE – Operacja Fałszywej Flagi http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KWqVHmVQErY#!

 59. Robert 9 lutego 2012 o 7:18 pm

  oglądał ktoś wiadomości dzisiaj na polsacie? co sądzicie o „cudem” odnalezionym psie, który znalazł się dzięki „czipowi” wszczepionemu za uchem. Propaganda powoli już rusza w Polsce?

  • rabarbarek 9 lutego 2012 o 9:57 pm

   Robert , nie wiem jak od jak dawna czipuje sie w Polsce zwierzeta. W Kanadzie robi sie to juz od lat i znalezienie zagubionego zwierzaka nie jest wydarzeniem , o ktorym mowi sie w jakichkolwiek mediach. Natomiast bywaja sytuacje, w ktorych wlasciciel siersciucha doswiadcza szoku po odnalezieniu zguby.

   Moja znajoma , oprocz tego , ze miala malutkiego pieska , miala jeszcze parszywych sasiadow , ktorzy bez przerwy dzwonili ze skargami na nia do roznych sluzb porzadkowych . Pewnego dnia jej kudlaty przyjaciel wyskoczyl z domu. Wedlug przepisow , nawet male pieski nie moga pozostawac bez opieki na wybiegu. sasiadka zauwazyla pieska, zadzwonila gdzie trzeba, pieska zabrali i za godzine kolezanka dostala telefon , ze piesek jest do odebrania w schronisku.Piesek byl zaczipowany i sluzby ” zwierzece” z czipa wyczytaly wszystkie dane o piesku i wlascicielce . Mialy jej dokladny adres , telefon i dane na temat opieki nad pieskiem . Na tym sie historia nie skonczyla. Z czipa wyczytano bowiem , ze piesek nie byl szczepiony od dwoch lat. Pieska bez zgody wlascicielki zaszczepiono , a jej wlepiono kare za zaniedbania ,dodano do tego oplate za szczepionke i za zabranie i oddanie pieska. Przygoda z zaczipowanym pieskiem kosztowala ja okolo 300 dolarow. Po kilku miesiacach piesek zdechl. Moze szczepionka byla trefna…

   • Robert 9 lutego 2012 o 10:53 pm

    Ale w przeciągu paru miesięcy możemy usłyszeć w mediach jeszcze o kilku takich przypadkach odnalezienie psów, kotów itp. dzięki czipom, a później na jakiejś stacji pojawi się dyskusja z „specjalistami” (oczywiście dla ściemy będzie jeden przeciwnik czipowania, ale będzie niedopuszczany do głosu) na temat czipowania ale już ludzi. Bo niby skoro działa na zwierzątkach to czemu nie spróbować z małymi dziećmi? W końcu ostatnio mieliśmy szopkę z porwaniem dziecka. I gdzieś w wiadomościach (nie pamiętam niestety na jakim programie) prezenterka wspomniała przelotnie, że tej tragedii można było uniknąć gdyby dziecko było zaczipowane

    • rabarbarek 9 lutego 2012 o 11:11 pm

     Zgadzam sie z Toba. Popatrz jak to umiejetnie wprowadzaja w wielu krajach. Najpierw kotki i pieski. Teraz ludzie z zanikami pamieci, i chorobami serca . Krok po kroku coraz blizej do masowego wszczepiania cudownych wynalazkow … no i coraz wiecej informacji na temat zbawczego dzialania czipow i korzysci z nich plynacych. Czytalam o zolnierzach. Poniewaz zdarzaja sie porwania , wiec aby latwo do takiego porwanego dotrzec , warto zaczipowac wszystkich. Banda!!!

     • sebecx 10 lutego 2012 o 12:10 am

      po kotkach pieskach są ginące i umierające w domu dzieci i rodzice mordercy .. a gdyby był cip monitorujący to by w ochronie życie mogli zadziałać … ale jak na wojnę wysłać, szczepić truciznami, przeprowadzić aborcję, uzależniać od trucizn to się milczy o ochronie życia ..

      • rabarbarek 10 lutego 2012 o 12:37 am

       Juz tylu mlodych ludzi zginelo na ich wojnach z ” terroryzmem” , ze musieli oglosic nabor do ” babskich” oddzialow , wysylanych w boj. Niedawno wszystkich ” homo niewiadomo” zaprosili do armii , ale ci jakos niezbyt chetnie sluza ojczyznie [ maja ciekawsze zajecia niz bieganie z karabinem??] , wiec teraz dziewczyny maja udowadniac , ze sie kulom nie klaniaja. Obamatwor oglosil dzisiaj , ze kilkanascie tysiecy miejsc ” pracy” czeka na dziewczyny.

       To oni powinni wszczepic sobie czipy , zebysmy ich latwiej znalezli jak sie po bunkrach i kryjowkach pochowaja ze strachu przed ludzkim gniewem.

       • Peryskop 10 lutego 2012 o 4:43 am

        Nowość polega na tym, żeby poluzować restrykcje wykluczające
        udział kobiet w walkach na froncie. W dalszym ciągu nie będą mogły służyc w piechocie, ani w oddziałach pancernych i specjalnych, ale mają być „bliżej pola walki”. Jest to oznaka, że waleczność chłopców siada, ale czy kobiety w tym pomogą ? Teraz kombinują jak ten pomysł zrealizować.

        US military to ease curbs on women in combat roles
        http://www.bbc.co.uk/news/business-16975751

        Ale kłopotów jest więcej. W Iraku było sporo przypadków gwałtów przez „kolegów” spod tej samej flagi, i dochodziło do drastycznych sytuacji gdy żołnierki w nocy musiały wychodzić do latryn w większych grupach z uzbrojeniem i z ostrą amunicją.

        Odnotowano też sporo kłopotów zdrowotnch z odwodnienia, bo wiele młodych kobiet wolało unikać picia napojów, żeby nie ryzykować na odosobnieniu. To są też ponure a mniej znane strony wojny.

        Właśnie wczoraj dowódca okrętu został skazany w USA na 10 lat więzienia (z redukcją do 3,5 roku) za gwałt na dwóch marynarkach.

        http://www.federaljack.com/?p=172725

        Inna afera miała miejsce rok temu na jednostce szkoleniowej niemieckiej floty gdy niestety jedna z praktykantek straciła życie w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach.

        Zatem los dziewczyny w mundurze jest podwójnie niebezpieczny.

        • rabarbarek 10 lutego 2012 o 7:09 am

         No i beda juz mogly byc przypisane do batalionow. Do tej pory brygady byly szczytem ich marzen. Teraz jakby przysuwaly sie blizej frontu jesli on jest, bo w takim Afganistanie przykladowo to wrog czai za kazdym drzewem i murem. Z tym , ze slowo wrog w stosunku do obroncy swojego kraju brzmi troche dziwnie .Mowi sie , ze te zmiany sa krokiem w kierunku calkowitego zezwolenia na udzial kobiet w akcjach wojskowych.

         Peryskop , sluszna uwaga o zolnierkach , ktore sila rzeczy staja sie obiektami westchnien meskiej czesci armii. Zreszta trudno sie dziwic . Mowimy o mlodych chlopakach , ktorym krew sie burzy na widok kolezanki po fachu , znajdujacej sie w poblizu. Okazalo sie , ze obecnie 1/3 dziewczyn , zglasza roznego rodzaju nieodpowiednie zachowania kolegow. [ w tym gwalty] Dawno temu czytalam , o tym , ze powinno byc zabronione przebywanie zolnierzy razem z zolnierkami , bo zolnierze zamiast myslec o walce mysla o ” buzi” kolezanki.

         Ciekawa jestem ilu zolnierzy czy zolnierek nie moze miec potem dzieci. Przeciez przebywaja w bardzo skazonym srodowisku , miesiacami a czasem latami.

         Strona zolnierek .

         http://servicewomen.org/

 60. jakzawsze 9 lutego 2012 o 7:41 pm

  Polecam wielką paczke książek (NIE POLECAM BUDDYZMU BO TO NEW AGE) … PRAWIE 500 MB …. Jak pobrać ? przez sieć p2p , programem klienckim http://www.utorrent.com/intl/pl/ ___ plik TORENT z serwera:

  http://isohunt.com/torrent_details/28215405/david+icke?tab=summary

  … lub

  http://ca.isohunt.com/download/28215405/david+icke.torrent

  WIELKA KOPALNIA WIEDZY !!! ENJOJ LUDZIE

  Po anagielsku oczywiście to jest, … ale … Ściągamy program http://foxitsoftware.com/downloads/ wczytujemy PDF’a . Następnie jest tam opcja kowertowania do pliku TXT. (.. minus jest że nieda się konwertować książek zapisanych jako mapa bitowa /jpg obrazy). Następnie dalej pliki TXT wklejamy na http://translate.google.pl/ i sobie ewentualnie sekcje krok po kroku zapisujemy do pliku innego TXT , ale już w polskim. Dalej http://www.ivona.com/pl/ . Głosy IVONA do Twojego komputera .Lektor do filmów, Internetu i książek .Podręczny text reader za darmo .Pakiety w cenach promocyjnych! Głos Maja – polski 143 zł . warto dać jakaś forse to niewiele i SIĘ !! SAMEMU EDUKOWAĆ . … ja polecam bo w ten sposób sobie przyswajam informacje alternatywne i prawdziwe . Nidy mi o tym nie powiedzą w TV RADIO ŁONET tvn666 …

  enjoj LUDZIE ! … jakoś trzeba sobie radzić. Olejcie szkoły sami się uczcie !!

  ===========================================================
  Directory: EBOOK COLLECTION (ADDITIONAL) [CSI][h33t]

  Files:

  Michael Tsarion – Astrotheology And Sidereal Mythology.pdf 598.4 KB
  Michael Tsarion – Atlantis, Alien Visitation and Genetic Manipulation.pdf
  Angels Don’t Play This HAARP – Advances in Tesla Technology (2004).pdf 2.6 MB
  Antony Sutton / Antony Sutton – Americas Secret Establishment An Introduction to Skull and Bones.pdf 10.8 MB
  Antony Sutton / Antony Sutton – The Best Enemy Money Can Buy.pdf 627.4 KB
  Antony Sutton / Antony Sutton – Wall Street & The Bolshevik Revolution.pdf 360.4 KB
  Antony Sutton / Antony Sutton – Wall Street and FDR (1975).pdf 456.6 KB
  Antony Sutton / Antony Sutton – Wall Street and The Rise of Hitler.pdf
  Creative Science & Research Documents / 1055 – Roof Cleaner.pdf 518.8 KB
  Creative Science & Research Documents / 359 – Free electricity from the Phone Co.pdf 1 MB
  Creative Science & Research Documents / 362 – Fuelless Engine 1-50Hp.pdf 1.4 MB
  Creative Science & Research Documents / 362 – Fuelless Engine 50-350Hp.pdf 2.2 MB
  Creative Science & Research Documents / 363 – Capacitor Step-Up Transformer.pdf 931.7 KB
  Creative Science & Research Documents / 371 – Free Electricity From The Sky.pdf 4.2 MB
  Creative Science & Research Documents / 371 – Free Energy from the Sky.pdf 1.3 MB
  Creative Science & Research Documents / 372 – Tesla Coil.pdf 464.2 KB
  Creative Science & Research Documents / 373 – 100kv from a Bike Generator.pdf 622.7 KB
  Creative Science & Research Documents / 376 – Permanent Magnet Motor.pdf 1.2 MB
  Creative Science & Research Documents / 377 – Reuse Flourescent Bulbs.pdf 519.9 KB
  Creative Science & Research Documents / 378 – 50000 Vdc Power Supply.pdf 713.8 KB
  Creative Science & Research Documents / 386 – Make your own Light Bulbs.pdf 336.7 KB
  Creative Science & Research Documents / 393 – Tesla turbine.pdf 1.8 MB
  Creative Science & Research Documents / 396 – Homemade Batteries.pdf 765.3 KB
  Creative Science & Research Documents / 400 – Air Engine.pdf 966.7 KB
  Creative Science & Research Documents / 401 – Homemade Solar Cells.pdf 1.9 MB
  Creative Science & Research Documents / 409 – Antigravity Aircraft.pdf 1.4 MB
  Creative Science & Research Documents / 412 – Windmills.pdf 1.4 MB
  Creative Science & Research Documents / 459 – Free Energy from the Earth.pdf 1.9 MB
  Creative Science & Research Documents / 4789 – Make High Voltage Diodes.pdf 884.4 KB
  Creative Science & Research Documents / 500 – Spiral Coil Generator SP500.pdf 4.7 MB
  Creative Science & Research Documents / 579 – 5000 Watt Inverter.pdf 1.3 MB
  Creative Science & Research Documents / 757 – Capacitors That Recharge Themselves.pdf 529.3 KB
  Creative Science & Research Documents / 878 – Fuelless Heater a.pdf 2.3 MB
  Creative Science & Research Documents / 878 – Fuelless Heater.pdf 764.5 KB
  Creative Science & Research Documents / Fuel From Water Part 1.pdf 1.6 MB
  Creative Science & Research Documents / Fuelless Gravity Engine.pdf 1.4 MB
  Creative Science & Research Documents / High Efficiency Generator HFG9.pdf 495.9 KB
  Creative Science & Research Documents / Make Your Own High Voltage Capacitors.pdf 936 KB
  Creative Science & Research Documents / Make Your Own High Voltage Electromagnets.pdf 534.2 KB
  Creative Science & Research Documents / Screen Printing Booklet.pdf 638.9 KB
  Creative Science & Research Documents / Screen Printing Press.pdf 881.7 KB
  Da Vinci Code.pdf 1.4 MB
  David Icke / David Icke – A Concise Description Of The Illuminati.pdf 56.2 KB
  David Icke / David Icke – Aids – The Great Con Trick.pdf 20 KB
  David Icke / David Icke – Alice In Wonderland And The World Trade Center (Chap 1-7).pdf 2.4 MB
  David Icke / David Icke – Alice In Wonderland And The World Trade Center (Chap 8-9).pdf 1 MB
  David Icke / David Icke – An other-dimensional view of the american catastrophe.pdf 99.5 KB
  David Icke / David Icke – And The Truth Shall Set You Free, 21st Century Edition (2004).pdf 3.1 MB
  David Icke / David Icke – Are There Aliens Among Us.pdf 87 KB
  David Icke / David Icke – Attack.pdf 254.2 KB
  David Icke / David Icke – Bush exposed blatant lies.pdf 349.8 KB
  David Icke / David Icke – Bush, Bin Laden, Illuminati .pdf 238 KB
  David Icke / David Icke – Federal Reserve System Fraud.pdf 475.4 KB
  David Icke / David Icke – I Am Me I Am Free – The Robots’ Guide To Freedom.pdf 2 MB
  David Icke / David Icke – Infinite Love is the Only Truth, Everything Else is Illusion (2005).pdf 8.5 MB
  David Icke / David Icke – Innocents attacked.pdf 85.8 KB
  David Icke / David Icke – Lucid – 666 Human Control System.pdf 121.8 KB
  David Icke / David Icke – Mapped layout of the U.S. Media.pdf 228 KB
  David Icke / David Icke – Masonic Occult Numerology.pdf 840.8 KB
  David Icke / David Icke – Mind Control – Awareness – Wake Up America.pdf 395.5 KB
  David Icke / David Icke – Nagas – Schlangenwesen – Interview with David Icke (1999).pdf 731.5 KB
  David Icke / David Icke – Nasa Masonic Conspiracy Apollo Missions.pdf 34.5 KB
  David Icke / David Icke – Occultic Numerology.pdf 840.8 KB
  David Icke / David Icke – Origins of Christianity- David Icke – Religious Frauds Archive.pdf 268.3 KB
  David Icke / David Icke – Problem – Reaction – Solution.pdf 123 KB
  David Icke / David Icke – Reptilian Research.pdf 123.3 KB
  David Icke / David Icke – Spiritual Answers to Global Conspiracies.pdf 68.7 KB
  David Icke / David Icke – Tales from the Time Loop.pdf 6 MB
  David Icke / David Icke – The Biggest Secret – The Book That Will Change The World.pdf 10.1 MB
  David Icke / David Icke – The European Spider’s Web.pdf 233.3 KB
  David Icke / David Icke – The Hidden Codes in the Bible.pdf 159.4 KB
  David Icke / David Icke – The Hidden Gears Of Freemasonry.pdf 721.7 KB
  David Icke / David Icke – The New Mark Of The Beast! Part 1 of 5.pdf 163 KB
  David Icke / David Icke – The New Mark Of The Beast! Part 2 of 5.pdf 156.1 KB
  David Icke / David Icke – The New Mark Of The Beast! Part 3 of 5.pdf 118.6 KB
  David Icke / David Icke – The New Mark Of The Beast! Part 4 of 5.pdf 105.4 KB
  David Icke / David Icke – The New Mark Of The Beast! Part 5 of 5.pdf 114.6 KB
  David Icke / David Icke – The Reptilian Connection.pdf 139 KB
  David Icke / David Icke – The Robots’ Rebellion – The Story of the Spiritual Renaissance.pdf 1.2 MB
  David Icke / David Icke – The Rothschild Dynasty.pdf 212.1 KB
  David Icke / David Icke – The Round Table – Bilderberg Network.pdf 185.2 KB
  David Icke / David Icke – The Secret History of the USA.pdf 293.8 KB
  David Icke / David Icke – The Truth is negative – Since when.pdf 82 KB
  David Icke / David Icke – The Windsor – Bush Bloodline.pdf 17.3 KB
  David Icke / David Icke – Was Hitler a Rothschild.pdf 146.3 KB
  David Icke / David Icke – Who Really Rules The World.pdf 1.6 MB
  Deschner – Kriminalgeschichte des Christentums (German – 8 Volumes – 2005).pdf 47.3 MB
  Disclosure – Military and Government Witnesses Reveal the Secrets in Modern History.pdf 12.1 MB
  Drunvalo Melchizedek – Sacred Geometry ebooks / Description.pdf 12.6 KB
  Drunvalo Melchizedek – Sacred Geometry ebooks / Drunvalo Melchizedek – Living in the heart (sample chapter).pdf 87.6 KB
  Drunvalo Melchizedek – Sacred Geometry ebooks / Drunvalo Melchizedek – Merkaba Meditation.pdf 42.1 KB
  Drunvalo Melchizedek – Sacred Geometry ebooks / Drunvalo Melchizedek – Mother Earth, New Consciousness and Sacred Water (7 letters, 1994-1999).pdf 475.7 KB
  Drunvalo Melchizedek – Sacred Geometry ebooks / Drunvalo Melchizedek – The Ancient Secret of the Flower of Life, Volume 1.pdf 3.9 MB
  Easy Way To Stop Smoking.pdf

  • jakzawsze 9 lutego 2012 o 8:10 pm

   MEGA MEGA 2 gigabajtowe archiwum książek . Wielka biblioteka wiedzy.
   http://isohunt.com/torrent_details/88846665/david+icke?tab=summary
   Zapisujcie archiwizujcie. Wprowadzą ACTA to się skończy serwery powyłanczają psychopaci i nic nie bedzie . Zaiwestujcie w porządne dyski TWARDE zewnętrzene. USB memory stick -mogą się przepalić , szybko się uszkadzają . Naprawde warto taki jeden komputer w domu „postawić” z linuxem lub http://www.pcbsd.org/ , ALE BEZ INTERNETU , BEZ PODŁĄCZENIA Z NETEM . TAKI KOMPUTER JAKO TYLKO BIBLIOTEKA ( … MEGA MEGA WIELKA 🙂 ) … WYPALAĆ NA PŁYTACH ROZDAWAĆ ZNAJOMYM …. , KLIMAT ŁAPAĆ , DZIECI EDUKOWAĆ, UCZYĆ ANGILESKIEGO !!
   ______________________________________________________________
   Przy okazji zapraszam na newsa: Boska matryca (częsć.1)
   http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/08/boska-matryca/

   • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 9 lutego 2012 o 9:25 pm

    Dobra inicjatywa ruszyła na https://filmyprawdy.wordpress.com/ , elegancko wypalone płyty z filmami prawdy

  • Peryskop 10 lutego 2012 o 1:47 pm

   @jakzawsze: … (NIE POLECAM BUDDYZMU BO TO NEW AGE)

   Należy rozumieć, że nie polecasz NOWYCH książek, które nawiązują do buddyzmu.

   Bo sam buddyzm powstał jeszcze za życia Buddy, a więc przed niemal 2,5 tysiącami lat,
   i z „New Age” ma tyle wspólnego, że kreatorzy nowych trendów wykorzystują pewne elementy tej starej filozofii życiowej do swoich celów plątania nam w głowach.

   Zresztą „New Age” czerpie co może ze wszystkich religii i klei z nich przeróżne kusidełka.

 61. ricopolo123 9 lutego 2012 o 8:26 pm

  Pan Tellinger w Afryce, gdzie od dwóch dekad zanjduje dowody na istnienie zawansowanej cywilizacji ponad 100 tys lat temu, oczywiście dla betonu naukowego to wszystko bajki, nawet gdy dowody mówią same za siebie:http://www.youtube.com/watch?v=dRuxw-nZoJw&feature=player_embedded#!

  • monitorpolski 9 lutego 2012 o 8:57 pm

   Nie ma dyskusji! Słuchałem Tellingera, niesamowite rzeczy.

   • hjk 9 lutego 2012 o 10:30 pm

    U nas obecny jest tylko „mit atlantydy”, ale możliwe przeciez, ze były wcześniejsze cywilizacje…

    • Orka 9 lutego 2012 o 11:57 pm

     Na pewno były i ciągle kończyło się to zagładą i jak zwykle przetrwali najbogatsi degeneraci przez co na tym świecie powtarza się wciąż podobny system wartości a w końcu jego brak i zagłada i tak wkoło macieju . Nie łudźmy się , raju na ziemi
     nie będzie , może być czasem lepiej , czasem gorzej a my po prostu tutaj mamy do odrobienia lekcje … Jak powinny być odrobione , na szczęście wiemy …

   • Peryskop 10 lutego 2012 o 2:18 pm

    Rzeczywiście nie ma dyskusji, bo nie ma sensu zajmować się bzdurami.

 62. navajo88 9 lutego 2012 o 9:28 pm

  http://wolnemedia.net/gospodarka/tusk-pomoze-proroctwom-majow/
  przeczytajcie to co napisałem w komentarzach pod tym artkułem !
  J.M.H

  • szuwaxpl 9 lutego 2012 o 9:44 pm

   Dobre czytałem już wcześniej, tam nie ma kciuka bo byś dostał +

  • Onufry 9 lutego 2012 o 10:03 pm

   Ostro nawajo ! Na wp. pewnie kciuki byłyby skazujące a tutaj zobaczymy. Tak trzymaj !

   • hjk 9 lutego 2012 o 10:33 pm

    Wiecie co przyszła mi taka myśl na myśl, ze z tym 2012 to autentyczna ściema, a tak naprawdę czeka nas teraz okres boomu, natomiast nikt nie mówi o 2013, który dopiero może być czasem prawdziwego załamiania…
    Wszystkich uwarunkowano mentalnie na 2012, a tu 2013 może być katastrofalny… 😦
    (albo nastepne)

   • navajo88 9 lutego 2012 o 10:49 pm

    Dzięki chłopaki !
    J.M.H

 63. plytyprawdy 9 lutego 2012 o 10:14 pm

  POLSKI PRZEBUDZENIE:

  https://plytyprawdy.wordpress.com/

 64. hjk 9 lutego 2012 o 10:28 pm

  Wczoraj czy przed- ktoś pisał o likwidacji szkół – okazuje się, ze akcja jest szersza i nie chodzi o motywy ekonomiczne:
  „W filmie tym redaktor Jacek Krzystek analizuje sytuację w polskim szkolnictwie, gdzie masowo likwiduje się dużą liczbę placówek edukacyjnych bez względu na ważne argumenty, przemawiające za ich pozostawieniem.
  Oto adres filmu: JACEK KRZYSTEK: PRZECIW LIKWIDACJI POLSKICH SZKOL http://www.youtube.com/watch?v=6i5aaTtdVC0

 65. jakzawsze 9 lutego 2012 o 10:29 pm

  ELEKTRONICZNE PUBLIKACJE DOTYCZĄCE TEMATYKI DARMOWEJ ENERGI (free energy)
  Prwadopodobnie te dane nie były publikowane jeszcze w Polsce. (A jeżli były to , szczegóły techniczne były ukrywane) . Prosze o kopiowanie i rozpowszechnianie wszędzie gdzie się tylko da. Dobrą inicjatywą byłby wydruk tego typu informacji metodą tradycyjną- KSIĄŻKA PAPIEROWA.

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/screen-printing-press.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/screen-printing-booklet.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/make-your-own-high-voltage-electromagnets.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/make-your-own-high-voltage-capacitors.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/high-efficiency-generator-hfg9.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/fuelless-gravity-engine.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/fuel-from-water-part-1.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/4789-make-high-voltage-diodes.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/1055-roof-cleaner.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/878-fuelless-heater-a.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/878-fuelless-heater.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/757-capacitors-that-recharge-themselves.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/579-5000-watt-inverter.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/500-spiral-coil-generator-sp500.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/459-free-energy-from-the-earth.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/412-windmills.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/409-antigravity-aircraft.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/401-homemade-solar-cells.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/400-air-engine.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/396-homemade-batteries.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/393-tesla-turbine.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/386-make-your-own-light-bulbs.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/378-50000-vdc-power-supply.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/377-reuse-flourescent-bulbs.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/376-permanent-magnet-motor.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/373-100kv-from-a-bike-generator.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/372-tesla-coil.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/371-free-energy-from-the-sky.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/371-free-electricity-from-the-sky.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/363-capacitor-step-up-transformer.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/362-fuelless-engine-50-350hp.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/362-fuelless-engine-1-50hp.pdf

  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/359-free-electricity-from-the-phone-co.pdf

  • von_Tad 10 lutego 2012 o 11:07 am

   mozesz to skopiliwac do jednego pliku [zip] i wrzucic na cos do hostowania?

 66. L'an-nu 9 lutego 2012 o 10:40 pm

  https://szamanukrytegoja.wordpress.com/2012/02/09/przebiegunowanie-ziemi-nastepuje/

  Zmiany na ziemii są prawdziwe! Przepowiednie się spełniają na naszych oczach!

  • monitorpolski 10 lutego 2012 o 8:37 am

   Wiesz co to oznacza przebiegunowanie? Śmierć większości gatunków. Czy sądzisz, że ktoś by się bawił w wojny, wprowadzanie czipów i walkę o dominację, gdyby odbywało się przebiegunowanie? Ratowałby własną skórę!
   Nie ma żadnego przebiegunowania, też tak myślałem, ale to co się dzieje na to nie wskazuje.

   • zenobiusz 10 lutego 2012 o 10:00 am

    Jak ,lepiej odwrócić uwagę mając dla siebie schrony.Właśnie tak,jak to robią ,zajmując ludzi sztucznie wywoływanymi prze siebie problemami.Teza,że przebiegunowanie ,oznaczało by śmierć większości gatunków ,jest niczym nie popartym absurdem tej właśnie kategorii.Zagrożone są na pewno terany położone w pobliżu mórz i oceanów.
    Oni chcą zejść do schronów w warunkach,w miarę komfortowych,nie zaś przebijać się do nich poprzez uzbrojone tłumy obywateli,mających zostać na pastwę żywiołów.
    Czy wy NAPRAWDĘ MYŚLICIE,ŻE „ELITY” TO BANDA PRZYGŁUPÓW,KTÓRYCH NAJWIĘKSZE TAJEMNICE ,MROCZNYCH POCZYNAŃ,MASOWO WYPŁYWAJĄ,ku uciesze internetowych poszukiwaczy prawdy.???

    • zenobiusz 10 lutego 2012 o 12:32 pm

     Czy sądzicie ,że illuminati nie znają tych wizji,że je zlekceważyli ???

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/10/trzy-dni-ciemnosci-moga-byc-opisem-czekajacej-nas-katastrofy/
     „… Widzę ludzi, którzy trzymają się krzeseł w swoich domach. Domy drżą w fundamentach.

     Ludzie będą się bali. Wielu z nich wybiegnie na ulice. Inni zamkną okna … ale nie wyjdą poza dom. Oni nie muszą wychodzić. Widzę dużą mgłę na niebie ogromną mgłę … Składa się z kurzu i spada.

     Ludzie, którzy są na zewnątrz, jakby skamienieli. Coś się z nimi dzieje. Oni są jak pijani. Upadają, ale próbują wstać. Teraz widzę, ciemność, duży, wielki obłok mgły. I wtedy widzę, że ciemność rozciąga się na Księżyc. A teraz nie ma Księżyca, nie ma światła. Księżyc jest zasłonięty. Nie widzę go. „
     Uderzające jest to, że wspomniane powyżej objawienia i przekazy są dość spójne. Może dzieje się tak gdyż są inspirowane tradycją katolicką, co w naturalny sposób implikuje pewne tory świadomości. Jednak trzeba przyznać, że opisy te, jakkolwiek momentami chaotyczne, da się streścić w kilku zdaniach.

    • ekonomiczny hitman 10 lutego 2012 o 12:36 pm

     Krótki opis owych „Elit” byśmy wszyscy mieli świadomość z kim walczymy (właśnie przerabiam tą książkę):

     „Weishaupt wiedział, jak wziąć z każdego stowarzyszenia, dawnego i teraźniejszego to, czego potrzebował – rozłamowe doktryny gnostyków i manichejczyków, nowoczesnych filozofów i encyklopedystów, metody izmaelitów i asasynów, dyscyplinę Templariuszy i jezuitów, zdolności organizacyjne i tajemniczość masonów, filozofię Machiavellego, tajemnice Różokrzyżowców – wszystko to przekształcić w piekielnie sprawny system/…/ wiedział też, jak werbować właściwych ludzi z wszystkich istniejących stowarzyszeń oraz niezależnie działające jednostki i wykorzystać je do swoich celów.”

     Henryk Pająk – Lichwa – Rak ludzkości

     • zenobiusz 10 lutego 2012 o 1:19 pm

      Dokładnie tak,i dla tego,precyzowanie przeciwnika, jedynie,wśród nieszczęsnego „narodu przebranego”,czy nieszczęsnych Bohemian Grove,,jest poważnym błędem,oni są tylko nawozem historii.Niemniej,sprawnie się podkładają,w roli przyszłej ofiary,licząc na bezkarność,która im obiecano..Jądro ciemności tkwi gdzie indziej.

 67. Friend_of_mine 9 lutego 2012 o 10:44 pm

  Zerknijcie na to, sfałszowane wybory 2011:
  http://davidicke.pl/forum/sfa-szowane-wybory-2011-t9337.html

 68. navajo88 9 lutego 2012 o 11:15 pm

  http://innemedium.pl/wiadomosc/trzy-dni-ciemnosci-moga-byc-opisem-czekajacej-nas-katastrofy
  J.M.H

  • hjk 9 lutego 2012 o 11:57 pm

   Inna proroctwa mówią o duchowym charakterze, ze to również demony mają szaleć i trzeba się modlić, a w żadnym przypadku nie wychodzić na zewnątrz. Na jakimś blogu znalazłem informacje, ze takie godziny ciemności miały już miejsce w przeszłości, ale tylko lokalnie i są pozapisywane w starych kronikach miejskich, osobliwością było to, ze ” nawet świece nie dawały światła” cokolwiek by to miało znaczyć…

   • sebecx 10 lutego 2012 o 12:12 am

    ..ja najbliższą rodzinę przeszkoliłem już na taką ewentualność…

   • wronski111 10 lutego 2012 o 10:42 am

    Na jakimś blogu znalazłem informacje, ze takie godziny ciemności miały już miejsce w przeszłości, ale tylko lokalnie i są pozapisywane w starych kronikach miejskich, osobliwością było to, ze ” nawet świece nie dawały światła” cokolwiek by to miało znaczyć…
    ————————————————-

    http://muki.salon24.pl/

 69. chicane 9 lutego 2012 o 11:37 pm

  1912 katastrofa tytanica moze cos w tym roku jest

 70. navajo88 10 lutego 2012 o 12:28 am

  A tutaj SS w Afganistanie pod egidą USA !
  http://wyborcza.pl/1,75248,11119574,Amerykanscy_snajperzy_na_zdjeciu_z_flaga_SS.html
  J.M.H

 71. zenobiusz 10 lutego 2012 o 1:38 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/09/tthe-greek-police-has-sided-with-the-protestors-saying-they-will-not-kill-their-brothers-sisters-parents-and-sons-during-the-demonstrations-that-will-ensue/
  Niecodzienny obrót sytuacji w Grecji,Cały świat,wolny wstrzymuje oddech.

 72. zenobiusz 10 lutego 2012 o 1:42 am

  Greek Police threatening the arrest of ECB, EU and IMF representatives!!!
  If the Greek police do indeed side with the people, lets hope it starts a chain reaction around the globe.
  Instead of the ‚Hundredth Monkey’ it will be known as the ‚Hundredth Pig’.

 73. rabarbarek 10 lutego 2012 o 2:53 am

  Z cala pewnoscia nie jest tak rozowo z ta zgoda Greckiego rzadu na wszystkie warunki postwione Grecji przez Trojke. MSM obwolaly zwyciestwo Trojki i calej bandy bankierskiej , ale internetowa strona z wiadomosciami z Grecji wyraznie podkresla , ze zgoda zostala osiagnieta tylko czesciowo. O jakiej czesci mowa jeszcze nie wiadomo.
  Jesli wiadomosci Zenobiusza o przejsciu policji na strone Grekow okaze sie prawdziwa to jutrzejszy dzien moze byc jednym z wazniejszych dni dla Grekow. Pozniej sprawdze kilka stron. ‚

  Wrzucam calosc memorandum , ktore przekazane zostalo szefowej IMF przez premiera Grecji .
  Dozynanie Grekow

  Tylko niespelna rozumu przywodca moglby podpisac cos takiego

 74. katerina404 10 lutego 2012 o 4:23 am

  Oby wydarzenia w Grecji spowodowały taką reakcję łańcuchową, jak tam pisze jeden Internauta. Wspaniałe chłopaki mundurowe w Grecji. Wielkie brawa dla nich i niech Bóg ma w opiece Grecję. Ciekawe, czy cokolwiek pojawi się w mediach na ten temat.

 75. ojtamojtam 10 lutego 2012 o 5:10 am

  kolejny przyklad podrabiania „niusow” i podstawiania aktorow. tym razem tak oczywisty ze tylko stiwi łonder by nie zauwazyl

  http://www.maysaloon.org/2012/01/alternative-to-assad-youre-looking-at.html
  http://eskup.elpais.com/1328571101-4f864c99714f5be645ac5ca8def9a78b
  http://eskup.elpais.com/1328571282-2b32874b969a904665df557c9a48b6a2

  znalezione tutaj: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1778475/pg1
  moze przestac byc przypiete i spasc na dol duzo osob o tej porze spi wiec moze sie temat zagubic

  • monitorpolski 10 lutego 2012 o 8:33 am

   Uważaj, bo cię oskarżą za rasizm za tego stiwiego….

 76. Peryskop 10 lutego 2012 o 5:16 am

  Według nowych badań w USA 11% lekarzy przyznało, że w ubiegłym roku powiedzieli nieprawdę pacjentom lub opiekunom leczonych dzieci, a około 20% stwierdziło, że nie ujawnili pacjentom w pełni popełnionych błędów lekarskich, bo bali się że będą pozwani…

  Szkoda, że nie zbadano w ilu przypadkach lekarze nie byli świadomi, że popełnili pomyłki.

  Ciekawe jak jest u nas z tą szczerością medyków wobec ich pacjentów ?

  http://www.livescience.com/18383-doctors-lie-patients.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Livesciencecom+%28LiveScience.com+Science+Headline+Feed%29

 77. Miracle 10 lutego 2012 o 8:57 am

  Drogi Panie Marku… Dlaczego za wszelką cenę stara się Pan rozsiewać nienawiść i zarazem tak mocno przekonuje pan, że te wynalezione przez pana materiały mają jakąkolwiek wartość? Czy nie czuje pan tego, że padł Pan ofiarą manipulacji Illuminatów tak samo jak Alex Jones i inni? Przecież ukryta władza tego świata ”żywi” się taką negatywną energią i ich celem teraz jest rozsiewanie strachu jak najwięcej, przez takich nieświadomych ludzi jak Pan i inni Panu podobni. Ta moja informacja do Pana jest podyktowana uczuciem miłości i współczucia i mam nadzieję, że się Pan obudzi i zrozumie o co w tym chodzi…

  • monitorpolski 10 lutego 2012 o 12:12 pm

   Miracle, to nie jest kwestia czy mówi o tym Alex Jones, czy Marek. To jest kwestia faktów. Czyli co – mamy milczeć gdy coraz mocniej zacieśniają na nas pętlę?
   Radzisz nam milczeć, gdy szczepi się dzieci skażonymi szczepionkami i żywi się nas trującą żywnością? Mamy nic nie robić, gdyż jeśli będziemy oponować eksterminacji ludzkości, to będziemy „rozsiewać negatywną energię?”? Z kim sądzisz, że masz do czynienia? Z ofiarami aspartamu?

 78. Kamil 10 lutego 2012 o 9:00 am

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Poparcie-dla-PO-gwaltownie-spada-dla-PiS-rosnie,wid,14241230,wiadomosc.html?ticaid=1de51

  W PO spada bo w PiS nie spada.

  No i tak będzie CAŁE ŻYCIE dopóki nie wprowadzą TOTALITARYZMU.
  JEDNA ZGODNOŚĆ DLA WSZYSTKICH.Wszystko podporządkowane JEDNEMU REŻIMOWI politycznemu.

  Trzeba rozjebać tą głupią politykę i wziąść sprawy w swoje ręce.
  Dobrze że jest coś takiego jak MIŁOŚĆ do siebie samego i bliźniego bo NIGDY nie nadeszła by jakakolwiek szczypta harmonii w NASZYCH SERCACH, a to głównie przekłada się na wspólne działanie w celu osiągnięcia jakiejś stabilności emocjonalnej.

  pzdr

 79. Kamil 10 lutego 2012 o 9:14 am

  TO JEST DOKŁADNIE TA GŁUPIA MANIPULACJA MEDIÓW………………….właśnie dodali do słupka PiS-u 4% poparcia dla kontynuacji procesu własnej inicjatywy.
  Człowiek potrzebuje naprawdę nie wiele. A im fura pieniędzy żeby spać na czym mieli HAHA……….buractwo……………
  Dajmy się im nachapać kaską, niech wiedzą że i tak PRAWDA ZAWSZE WYGRYWA.
  A prawdą jest WYPRACOWANA MIŁOŚĆ.
  Nie łatwo im będzie nagle zrozumieć że ewolucja pieniącha ogranicza się tylko do materializmu którego emocjonalna esencja ogranicza się JEDYNIE do LOGIKI obrotu w systemie w którym spekulacja jego wartości pobudzona jest chęcią kontroli nad własnym stadem.
  TROCHĘ ORYGINALNOŚCI I KREATYWNOŚCI…………..Emocjonalna miłość została przez naturę mianowana matką tych cech aby wzmacniać ŚWIADOMOŚĆ własnej esencji człowieczeństwa.

  pzdr

 80. cop 10 lutego 2012 o 10:31 am

  PORTAL NIENAWIŚCI – antypolak. POWIEDZ NIE!

  Jest to portal, na którym można składać skargi na Polaków, cieszy się ogromną popularnością. Holendrzy rzekomo złożyli od środy za jego pośrednictwem aż 14 tys. donosów…

  http://nnka.wordpress.com/2012/02/10/portal-nienawisci-antypolak-powiedz-nie/

 81. Jony 10 lutego 2012 o 10:59 am

  Palikot za wydłużeniem wieku emerytalnego.
  http://www.wprost.pl/ar/304235/Ruch-Palikota-wyzszy-wiek-emerytalny-Tak-ale-inaczej-niz-chce-Tusk/
  Palikot brał też udział w komisji trójstronnej założonej przez davida rockefellera.
  Palikot i jego partia to statek ratunkowy dla tonącej PO co można dokładnie zaobserwować po sondażach.
  Mam nadzieje że po przeczytaniu tych informacji nie znajdzie się żaden frajer oddający głos na zdrajce palikota.

  • jakzawsze 10 lutego 2012 o 11:49 am

   Czy Janusz Palikot jest tajnym agentem Davida Rockefelera w Polsce ? Kim jest szef Janusza Palikota

   http://dyskusb.wordpress.com/2012/01/28/czy-janusz-palikot-jest-tajnym-agentem-davida-rockefelera-w-polsce/

 82. Kamil 10 lutego 2012 o 11:18 am

  http://innemedium.pl/wiad…y#comment-17027

  Mnie się śniło ok 28 grudnia dokładnie 2011 roku że jakaś OGROMNA POWÓDŹ zalewa większą część rejonów.

  Czułem że to właśnie będzie 28 grudnia 2012.

  Spieszmy się KOCHAĆ ludzi bo tak szybko odchodzą.

  Pamiętajcie że ekstremalnie MUTUJEMY nawet nie zdając sobie sprawy.

  Tylko miłość do człowieczeństwa pozwoli Nam ewoluować jako ludzie.

  Ci którzy kochają materializm ………….oszaleją i będą jak warzywa jeśli się nie opamiętają.

  Nawracajmy ich swoją esencją człowieczeństwa.

  Ja chcę kochać bo zdałem sobie sprawe jak brak emocji do siebie i innego człowieka potrafi destrukcyjnie wpływać na związki międzyludzkie w systemie jaki nam ZASERWOWANO.

  Miłość do natury to mój fundament na którym kładę cegiełki budujące na tej podstawie miłość do LUDZKOŚCI.

  pozdro

  • jakzawsze 10 lutego 2012 o 11:45 am

   TY to new age za dużo się naczytałeś czy co ? ….. bo cię tu tak obserwuje od dłużeszego czasu i takie wnioski wyciągam.

   …. miłoś i miłość i chwyćmy się wszysy za rączki i kułeczko zróbmy i pieśni śpwiewajmy ..

   Kamilku ? … zejdź na ziemi .bo delikatnie w obłokach bujasz. Rozumię cię też w „tych sprawach” … ale łudzie tego nie łykają …

 83. felicyta 10 lutego 2012 o 11:51 am

  10:39, 10.02.2012 /Reuters, PAP
  „To jest Hims. Umieramy. Popatrzcie na te dzieci”
  WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE Z OBLĘŻONEGO MIASTA
  http://www.tvn24.pl/0,1734355,0,1,to-jest-hims-umieramy-popatrzcie-na-te-dzieci,wiadomosc.html
  (…)Gdzie jest ONZ? Gdzie jest ludzkość? Gdzie jest Ameryka? Czy Ameryka nie powinna bronić ludzkości? Czy ONZ nie powinno bronić człowieczeństwa?(…)

  -aale propaganda

 84. Jony 10 lutego 2012 o 11:53 am

  Wojna wisi na włosku. 15 tys. komandosów z iranu w drodze do syrii
  http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Wojna-wisi-na-wlosku-15-tys-komandosow-w-drodze,wid,14242070,wiadomosc.html
  Niestety tym posunięciem iran dał przyzwolenie na wkroczenie pełną parą wojsk usraela. A w przyszłości na wkroczenie do iranu tych samych wojsk. To wszystko może zakończyć się trzecią wojną światową. Niestety iran źle to rozegrał.

  • choice 10 lutego 2012 o 12:39 pm

   jak ma rozegrać jak i tak jest na celowniku co nie zrobi to kosa… media przekręcają a naziści i tak wejdą do ich kraju pod 1000-cmai różnych pretekstów tak jak robią to od dobrych paru lat..

  • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 10 lutego 2012 o 1:11 pm

   http://www.prisonplanet.pl/polityka/spetsnaz_wchodzi_do_syrii,p902850112 Dodatkowo wchodzi jeszcze Spetsnaz

 85. hjk 10 lutego 2012 o 1:23 pm

  tego jeszcze nie było:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/anonimowi-groza-izraelowi,1,5022764,wiadomosc.html

  • Peryskop 10 lutego 2012 o 2:49 pm

   Jak to nie było ?
   Przecież inside job był już grany wielokrotnie.

 86. Extazed 10 lutego 2012 o 3:09 pm

  Co robicie aby było lepiej poza gadaniem w internecie?

 87. felicyta 10 lutego 2012 o 4:17 pm

  a mozeby tak w rzadzacych…

  http://www.tvn24.pl/0,1734390,0,1,strazackimi-armatkami-w-policje,wiadomosc.html

 88. felicyta 10 lutego 2012 o 4:29 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1734395,0,1,lekarze-walcza-z-nfz-ws-kar-za-recepty,wiadomosc.html
  13:47, 10.02.2012 /TVN24
  Lekarze walczą z NFZ ws. kar za recepty
  „POD PISTOLETEM PRZY GŁOWIE LEKARZ PRACOWAĆ NIE MOŻE”

  Dziś po południu Naczelna Rada Lekarska będzie głosować nad rekomendacją dla lekarzy, by po 1 lipca nie podpisywali umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Okazuje się bowiem, że zapis dotyczący karania lekarzy, który wykreślono z ustawy refundacyjnej, od 1 lipca znajdować się będzie w umowach podpisywanych przez medyków z NFZ.(…)”Chora praktyka NFZ”

  Hamankiewicz liczył, że NFZ nie umieści takiego zapisu w umowach. – Mieliśmy nadzieję, że Narodowy Fundusz Zdrowia wysłuchał tego, co było mówione w parlamencie i z umów pomiędzy świadczeniodawcami a NFZ te nielogiczności również zostaną zdjęte – wyjaśnił.

  I dodał: – Praktyka Narodowego Funduszu Zdrowia jest bardzo chora, bo to jest praktyka – że tak powiem – wyłudzania pieniędzy od świadczeniodawców, cięcia kosztów, po to żeby one się zadłużały. Bez sensu. Pieniądze mają służyć polskim pacjentom, a nie NFZ.(…)

 89. felicyta 10 lutego 2012 o 4:45 pm

  Polak potrafi a jednak w ojczyznie jest najczesciej gnojony…

  http://www.tvn24.pl/0,1734391,0,2,polak-z-world-press-photo-u-nas-nie-chcieli-jego-zdjec,wiadomosc.html13:29, 10.02.2012 /tvn24.pl
  Polak z World Press Photo.
  U nas nie chcieli jego zdjęć
  LAZAR: DO DZIŚ NIE MAM W POLSKICH GAZETACH PUBLIKACJI
  Nagrodzone zdjęcie Tomasza Lazara w World Press Photo 2012

  – Najpierw zaniemówiłem, a potem krzyczałem z radości – Tomasz Lazar zdradza nam, jak zareagował na wiadomość, że dostał nagrodę w najbardziej prestiżowym konkursie fotograficznym na świecie – World Press Photo. Zwycięskie zdjęcie zamieszek na Wall Street wybrał spośród 1,5 tys. tych, które tam zrobił, i wysłał je na konkurs po raz pierwszy w życiu. – Tym bardziej jestem dumny, bo wcześniej duże polskie tygodniki odmówiły ich publikacji – mówi nam.
  (…)
  „Jestem bardziej znany na świecie, niż w Polsce”

  Jest wolnym strzelcem, więc po powrocie do Szczecina, gdzie mieszka, zaproponował cykl dużym polskim tygodnikom. – Odmówili. Zresztą do dziś nie mam w polskich gazetach żadnej publikacji. Dlatego ludzie nie znają moich zdjęć – czuć w jego głosie żal.

  Bardziej jest znany na świecie, gdzie wysyła swoje zdjęcia na najlepsze konkursy. – Poza tym robię długoterminowe projekty, nawet 2-3 letnie, które nie są za bardzo medialne, np. „Linia brzegowa” o polskim wybrzeżu, czy „Teatr życia” – esej o surrealizmie w życiu, który dostał nominację w Deeper Perspective Photographer of the Year in International Photography Award – tłumaczy.

  Mimo iż nie jest znany w kraju, wciąż napływają gratulacje od ludzi po ogłoszeniu zwycięzców tegorocznego WPP. Telefon się urywa, dlatego laureat nie miał jeszcze czasu świętować. – Jak trochę ostygnę z emocji to wieczorem uczczę zwycięstwo toastem w gronie znajomych – zapewnia nas.(…)