Wydarzenia i komentarze, 10 lutego 2012r.

Alex Jones ostrzega przed możliwym wielkim zamachem „terrorystycznym”
Rafał Gawroński – skazany za petycję do Parlamentu Europejskiego
 

Alex Jones ostrzega przed możliwym wielkim zamachem „terrorystycznym” który może mieć miejsce w USA, Europie lub Izraelu.

Jak wiadomo, Alex przewidział zamach w 2001 roku, ostrzegając jeszcze w lipcu, że atak jest nieunikniony. Oczywiście, nie mówił o żadnych muzułmańskich terrorystach ze scyzorykami, ale o tym, że ma być to operacja fałszywej flagi – co rzeczywiście miało miejsce. Tym razem Alex przewiduje, że za zamach zostaną obarczeni winą „terroryści” irańscy wraz z być może siłami patriotycznymi kraju, w którym zamach będzie miał miejsce. Swoje podejrzenia opiera na obserwacji informacji serwowanych przez kryminalne media oraz wyciekom rządowym – w USA taka sama nagonka była przed innymi operacjami fałszywej flagi, jak Oklahoma i WTC. Uważa, że zamachowi można zapobiec ostrzegając społeczeństwo – globalni terroryści (wiadomo obecnie kim oni są) nie znoszą świateł jupiterów i kamer na nich skierowanych. Dlatego też należy nagłaśniać tę możliwość zagrożenia Ważna informacja: Alex Jones wie o wyrokach jakie na całym świecie zostały wydane w stosunku do globalnych terrorystów, którzy jeszcze piastują ważne stanowiska rządowe i w organizacjach międzynarodowych na całym świecie. Ostrzega ich, że polowanie się dopiero zaczyna. Można więc przypuścić, że do akcji faktycznie wkroczyli „dobrzy ludzie” z różnych agencji i na drodze dominacji globalistów stanął obecnie doskonale zorganizowany ruch wyzwolenia ludzkości. Bardzo jest więc możliwe, że sensacje Benjamina Fulforda mogą być przynajmniej w części prawdziwe.

Rafał Gawroński – skazany za petycję do Parlamentu Europejskiego
Ewa Latoszek, Warszawa: http://rafzen.wordpress.com/

Rafał Gawroński jest pierwszym obywatelem Unii Europejskiej skazanym przez polskie sądownictwo na karę więzienia w związku ze złożoną petycją nr 1248/2007 do parlamentu europejskiego.

Pozew przeciwko niemu z art.212 k.k za treści zawarte w petycji złożył z ramienia Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Nowaczyk obecny prezydent Elbląga. Sąd Rejonowy w Elblągu, a następnie Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał p. Gawrońskiego ze sławetnego art. 212 k.k.

Kara pozbawienia wolności na pięciu miesięcy oraz dwie dodatkowe kary w wymiarze 46 dni i 30 dni w zamian za koszty sądowe takie jest orzeczenie łotrów ubranych w sędziowskie togi.

Zakończenie wyroku , który zaczął odsiadywać w dniu 26 stycznia br. nastąpi zatem 13 września tego roku.

Rafał Gawroński jest represjonowany i ścigany przez totalitarno – kryminalne struktury państwa polskiego za swoje uzasadnione roszczenia z tytułu pozbawienia go dopłat rolniczych.

Wcześniej został w sposób bezprawny pozbawiony zabytkowej nieruchomości z okresu średniowiecza. Wszelkie jego usiłowania odzyskania odebranego jemu zabytkowego obiektu nie doczekały się prawidłowego postępowania w prokuraturze oraz nikt z polityków nie podjął się interwencji w/s tego przestępstwa tak samo jak i w sprawie dopłat rolniczych.

To nie jedyne represje jakich doznał w ubiegłych latach były próby pozbawienia go życia.

Skazany był także dwukrotnie na pobyty w więzieniach pierwszy raz w Barczewie, po trzech miesiącach wypuszczono – sąd w Olsztynie wydał orzeczenie o bezprawnym przetrzymywaniu.

Po raz wtóry nastąpiło to w lipcu 2010 ( wówczas głośno o tym było) pod fałszywym zarzutem niewpuszczenia weterynarza na teren gospodarstwa, przesiedział wówczas około czterdziestu dni.

Czy ktokolwiek w Polsce siedział w więzieniu za ”niewpuszczenie weterynarza na teren swojego domostwa”?

Osoby skazywane nawet za torturowanie zwierząt otrzymują kary w zawieszeniu.

Weterynarz, który zajmował się na stałe, w razie potrzeby zwierzętami z gospodarstwa R. Gawrońskiego z uwagi na lepsze, niż u innych miejscowych rolników, warunki opieki nad inwentarzem żywym w zasadzie niewiele tam miał do roboty.

Dodam jeszcze, że nawet osoby, które napadają lub kradną i dostają pierwszy wyrok częstokroć z uwagi właśnie na pierwsze skazanie, otrzymują karę pozbawienia wolności w zawieszeniu.

No, ale to było widocznie konieczne, po teraz kiedy już ma drugi wyrok to Sąd nie odstąpi od wymierzenia kary pozbawienia wolności, jak w przypadku pierwszego razu.

Rafał Gawroński:

  • Pierwsza w Polsce osoba w więzieniu za rzekome ”niewpuszczenie weterynarza na teren swojej posesji”?
  • Pierwsza osoba w Polsce odbywająca wyrok z art. 212 k.k. ?
  • Pierwsza osoba w Unii Europejskiej skazana na pobyt w więzieniu w związku ze złożoną petycją do PE nr 1248/2007 !

Komentarz monitorpolski: Wczoraj był u mnie policjant z listem gończym w sprawie Rafała Gawrońskiego – nie wiedział o tym, że od 2 tygodni odbywa już karę więzienia. Jednak znał mój adres, mimo, że nie powinien. Świadczy to o inwigilacji społeczeństwa – a ja wizytę policjanta traktuję jako próbę zastraszenia mnie. Uważam, że Rafał Gawroński nie popełnił żadnego przestępstwa bo takimi nie są publikacje i petycja złożoną do PE, gdyż jak nakazuje rzekomo Konstytucja RP, w Polsce obowiązuje wolność słowa i wyznań. Faszystowsko – stalinowski Artykuł 212  Kodeksu Karnego jest nielegalny i osoby go wykorzystujące powinny zostać postawione przed Trybunał Stanu za naruszanie Konstytucji RP.

Reklamy