Wydarzenia i komentarze, 10 lutego 2012r.

Alex Jones ostrzega przed możliwym wielkim zamachem „terrorystycznym”
Rafał Gawroński – skazany za petycję do Parlamentu Europejskiego
 

Alex Jones ostrzega przed możliwym wielkim zamachem „terrorystycznym” który może mieć miejsce w USA, Europie lub Izraelu.

Jak wiadomo, Alex przewidział zamach w 2001 roku, ostrzegając jeszcze w lipcu, że atak jest nieunikniony. Oczywiście, nie mówił o żadnych muzułmańskich terrorystach ze scyzorykami, ale o tym, że ma być to operacja fałszywej flagi – co rzeczywiście miało miejsce. Tym razem Alex przewiduje, że za zamach zostaną obarczeni winą „terroryści” irańscy wraz z być może siłami patriotycznymi kraju, w którym zamach będzie miał miejsce. Swoje podejrzenia opiera na obserwacji informacji serwowanych przez kryminalne media oraz wyciekom rządowym – w USA taka sama nagonka była przed innymi operacjami fałszywej flagi, jak Oklahoma i WTC. Uważa, że zamachowi można zapobiec ostrzegając społeczeństwo – globalni terroryści (wiadomo obecnie kim oni są) nie znoszą świateł jupiterów i kamer na nich skierowanych. Dlatego też należy nagłaśniać tę możliwość zagrożenia Ważna informacja: Alex Jones wie o wyrokach jakie na całym świecie zostały wydane w stosunku do globalnych terrorystów, którzy jeszcze piastują ważne stanowiska rządowe i w organizacjach międzynarodowych na całym świecie. Ostrzega ich, że polowanie się dopiero zaczyna. Można więc przypuścić, że do akcji faktycznie wkroczyli „dobrzy ludzie” z różnych agencji i na drodze dominacji globalistów stanął obecnie doskonale zorganizowany ruch wyzwolenia ludzkości. Bardzo jest więc możliwe, że sensacje Benjamina Fulforda mogą być przynajmniej w części prawdziwe.

Rafał Gawroński – skazany za petycję do Parlamentu Europejskiego
Ewa Latoszek, Warszawa: http://rafzen.wordpress.com/

Rafał Gawroński jest pierwszym obywatelem Unii Europejskiej skazanym przez polskie sądownictwo na karę więzienia w związku ze złożoną petycją nr 1248/2007 do parlamentu europejskiego.

Pozew przeciwko niemu z art.212 k.k za treści zawarte w petycji złożył z ramienia Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Nowaczyk obecny prezydent Elbląga. Sąd Rejonowy w Elblągu, a następnie Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał p. Gawrońskiego ze sławetnego art. 212 k.k.

Kara pozbawienia wolności na pięciu miesięcy oraz dwie dodatkowe kary w wymiarze 46 dni i 30 dni w zamian za koszty sądowe takie jest orzeczenie łotrów ubranych w sędziowskie togi.

Zakończenie wyroku , który zaczął odsiadywać w dniu 26 stycznia br. nastąpi zatem 13 września tego roku.

Rafał Gawroński jest represjonowany i ścigany przez totalitarno – kryminalne struktury państwa polskiego za swoje uzasadnione roszczenia z tytułu pozbawienia go dopłat rolniczych.

Wcześniej został w sposób bezprawny pozbawiony zabytkowej nieruchomości z okresu średniowiecza. Wszelkie jego usiłowania odzyskania odebranego jemu zabytkowego obiektu nie doczekały się prawidłowego postępowania w prokuraturze oraz nikt z polityków nie podjął się interwencji w/s tego przestępstwa tak samo jak i w sprawie dopłat rolniczych.

To nie jedyne represje jakich doznał w ubiegłych latach były próby pozbawienia go życia.

Skazany był także dwukrotnie na pobyty w więzieniach pierwszy raz w Barczewie, po trzech miesiącach wypuszczono – sąd w Olsztynie wydał orzeczenie o bezprawnym przetrzymywaniu.

Po raz wtóry nastąpiło to w lipcu 2010 ( wówczas głośno o tym było) pod fałszywym zarzutem niewpuszczenia weterynarza na teren gospodarstwa, przesiedział wówczas około czterdziestu dni.

Czy ktokolwiek w Polsce siedział w więzieniu za ”niewpuszczenie weterynarza na teren swojego domostwa”?

Osoby skazywane nawet za torturowanie zwierząt otrzymują kary w zawieszeniu.

Weterynarz, który zajmował się na stałe, w razie potrzeby zwierzętami z gospodarstwa R. Gawrońskiego z uwagi na lepsze, niż u innych miejscowych rolników, warunki opieki nad inwentarzem żywym w zasadzie niewiele tam miał do roboty.

Dodam jeszcze, że nawet osoby, które napadają lub kradną i dostają pierwszy wyrok częstokroć z uwagi właśnie na pierwsze skazanie, otrzymują karę pozbawienia wolności w zawieszeniu.

No, ale to było widocznie konieczne, po teraz kiedy już ma drugi wyrok to Sąd nie odstąpi od wymierzenia kary pozbawienia wolności, jak w przypadku pierwszego razu.

Rafał Gawroński:

 • Pierwsza w Polsce osoba w więzieniu za rzekome ”niewpuszczenie weterynarza na teren swojej posesji”?
 • Pierwsza osoba w Polsce odbywająca wyrok z art. 212 k.k. ?
 • Pierwsza osoba w Unii Europejskiej skazana na pobyt w więzieniu w związku ze złożoną petycją do PE nr 1248/2007 !

Komentarz monitorpolski: Wczoraj był u mnie policjant z listem gończym w sprawie Rafała Gawrońskiego – nie wiedział o tym, że od 2 tygodni odbywa już karę więzienia. Jednak znał mój adres, mimo, że nie powinien. Świadczy to o inwigilacji społeczeństwa – a ja wizytę policjanta traktuję jako próbę zastraszenia mnie. Uważam, że Rafał Gawroński nie popełnił żadnego przestępstwa bo takimi nie są publikacje i petycja złożoną do PE, gdyż jak nakazuje rzekomo Konstytucja RP, w Polsce obowiązuje wolność słowa i wyznań. Faszystowsko – stalinowski Artykuł 212  Kodeksu Karnego jest nielegalny i osoby go wykorzystujące powinny zostać postawione przed Trybunał Stanu za naruszanie Konstytucji RP.

Reklamy

245 responses to “Wydarzenia i komentarze, 10 lutego 2012r.

 1. navajo88 10 lutego 2012 o 12:50 pm

  A więc panie i panowie kto pierwszy ten lepszy ,,,uwaga start !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  J.M.H
  Ps: hahahahahahahahahahaa

  • ziomus 10 lutego 2012 o 12:54 pm

   a ja drugi ;x

 2. Hix 10 lutego 2012 o 1:14 pm

  co do zamachów fałszywej flagi, prosta sprawa jeżeli dalsze sankcje i prowokacje nie rozsierdzą Iranu by sam zaatakował.
  Póki co w Syrii dzieje się dokładnie to samo co w Libii (komandosi brytyjscy ( i inni) są na miejscu i robią swoje) Szkopuł w tym ze Rosja i Chiny wyciągnęły wnioski od tamtego czasu.
  Syria upadnie, wtedy dopiero kolej na Iran, chyba że une nie wytrzymają i same zrobią nalot na własną rękę.
  Co do tych ‚dobrych ludzi ‚ to gdzie oni byli do TEGO czasu ? O.o
  jak narazie cała władza w usa i wielu innych w rękach unych, robią co chcą i jak widać zbytnio sie nie przejmuja

  • hjk 10 lutego 2012 o 1:24 pm

   A to nowina:
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/anonimowi-groza-izraelowi,1,5022764,wiadomosc.html

   • centurion 10 lutego 2012 o 2:08 pm

    Przecież Anonymous to agenci Mossadu nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości.

    • ciociababcia 10 lutego 2012 o 3:06 pm

     Nie ma wątpliwości. Anonymous finansuje Soros.
     Od naszej korespondentki z USA – „KTO za tym stoi?”

     Od redakcji
     Dołączamy korespondencję Piotra Zarębskiego:

     cyt. fragment: „Z jednej strony ludzie z “kręgu” promują stronę tych którzy chcą regulacji i cenzury internetu a z drugiej strony promuje się ruchy sprzeciwiające się cenzurze poprzez tzw oddolne zrzeszenia sponsorowane przez fundację. Jeśli chodzi o ACTA w Polsce najgłośniej działały grupy sponsorowane przez fundację Sorosa [http://www.panoptykon.org/], podobnie było przy międzynarodowym ruchu okupacji Wallstreet, który był pośrednio sponsorowany w dużej części przez Sorosa [http://www.thenewamerican.com/usnews/politics/9269-big-soros-money-linked-to-occupy-wall-street].
     http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

     (…)

     To się nazywa kontrolowana opozycja. W obecnej sytuacji rządy i wielkie firmy dążą do reglamentacji internetu i przejścia do tzw. internetu 2. Poprzez fundacje tworzy się oddolną kontrolowaną opozycję. W ten sposób kontroluje się tezę i antytezę konfliktu, którego rozwiązaniem będzie regulacja internetu poprzez panele rządowe zawierające zaproszonych reprezentantów kontrolowanej opozycji. Dodajmy, reprezentantów publiki, których nikt nigdy nie wybierał i których nikt nie zna.”
     http://solidarni2010.pl/news.php?readmore=2300&rstart=0

     • monitorpolski 10 lutego 2012 o 6:23 pm

      Nie byłbym taki hop-siup. Sprawę należałoby dokładnie zbadać – aby kogoś zdyskredytować, od razu się mówi „sponsorowany przez Sorosa”, albo jak o Alexie – „sponsorowany przez Żydów”. Patrzmy się na efekty działań – jeśli to będzie zwykłe straszenie bez poparcia w czynach, to nie należy sobie w ogóle nimi zawracać głowy. Natomiast ja słyszałem też, że jest to ruch przeciwny syjonizmowi, sponsorowany przez Chiny i Rosję. Tak więc na razie wiadomo tyle co nic.

      • Peryskop 10 lutego 2012 o 7:25 pm

       Monitor: „…na razie wiadomo tyle co nic.”

       Ale wobec powyższej konkluzji zalecałbym z DUŻĄ REZERWĄ odbierać wszelkie sygnały pochodzące od Alexa Jonesa, Anonimowych, Fulforda, Icke i innych.
       Nawet ode mnie.

       Tak będzie bezpieczniej i unikniemy rozczarowań.

       • monitorpolski 10 lutego 2012 o 7:59 pm

        No, nie możesz porównywać Alexa Jonesa do Anonimowych. Alex codziennie analizuje dziesiątki, o ile nie setki doniesień prasowych, które gdyby nie on to gdzieś by znikły. Podobnie jak prof. J.R. Nowak. Ma też swoich korespondentów, a najbardziej wiarygodne są telefony słuchaczy. Fulford występuje z całkiem innej pozycji, można go zweryfikować tym co się dzieje.
        Anonimowi, owszem jeśli puszczą parę na kompleks jot, to mogę się zacząć im dokładniej przyglądać. Na razie są „antymaterialni”…
        Ale nie wsadzajmy Alexa Jonesa do tego kotła z w.w. względów. Co do Icke’a, nie mam wyrobionego zdania.

        • hjk 10 lutego 2012 o 8:52 pm

         A poza tym co do anonimowych to mogą być jakieś sponsorowane inicjatywy, a dołączają „wolni strzelcy” porwani ideą… Może to nawet ma postać prowokacji majacej wyciągnąć hakerów z dziupli i kryjówek, by ich namierzyć i uzależnić przez rózne „propozycje nie do odrzucenia”…

         Dlatego popieram sugestię @peryskopa, a na blogu musimy łączyć te fragmenty doniesień i próbować coś z tego złożyć ew. wykrywać puste czy słabe miejsca, demaskowac możliwe dezinfo, itd.

      • Stanisław 10 lutego 2012 o 7:28 pm

       Pozwól że nawiążę do tego co napisałeś o wizycie Policjanta w Twoim domu – może warto na przyszłość mieć uszykowany dyktafon albo podgląd wideo i nagrać taką wizytę ? ot takie małe zabezpieczanie na przyszłość. Ja idąc do jakiekolwiek urzędu mam włączony zapis tak na wszelki wypadek

       • monitorpolski 10 lutego 2012 o 7:52 pm

        Policjant się grzecznie zapytał czy może wejść, nie wszedł nawet do pokoju. Nie mam zastrzeżeń, pełna kultura, nawet trochę z nim pogadałem o bezprawiu. Nie będę podawał szczegółów, ale jeśli mamy taką całą policję, to nie jest źle. Wykonywał zlecenie, jedno co mnie zastanawia, to dlaczego 2 tygodnie po aresztowaniu nadal poszukują Rafała? Sądzę, że to była celowa akcja by mnie zastraszyć. Nie wierzę, że mają aż taki bur..el.

        • hjk 10 lutego 2012 o 9:14 pm

         A to ja Ci powiem jaki mają, albo mieli jeszcze jakis czas temu:
         „Będąc młodym małzeństwem” na dorobku jakiś czas temu,ale już po 1990 mieszkaliśmy w wynajętej kawalerce. Nagle któregoś dnia 6 rano (klasyka z opowiadań anty PiS-owskich) dzwonek do drzwi, otwieram (naiwnie), a tam czarni smutni panowie w rynsztunku bojowym (ale bez broni skierowanej we mnie):
         „Czy tu mieszka taki a taki”?
         „Nie mieszka”
         „A kto pan jest?” –
         „No nieważne,ważne ze nie ten i nie mieszka”
         „Proszę dowód”
         „Prosze bardzo”.
         „Poszukujemy tego pana w sprawie za niepłacone alimenty”
         „Ale ten pan najwyraźniej musiał sprzedać mieszkanie, bo my wynajmujemy je od matki właścicielki, tu jest umowa najmu, nazwisko właścicielki i wynajmującej, mozna to wszystko sprawdzić w księgach wieczystych”.
         „Aha to dziękujemy, zapiszemy, przepraszamy za najscie”.
         „To proszę przy okazji wysłac do zusu czy kto tam się tą sprawą zajmuje, ze adres jest nieaktualny,a mieszkanie ma nowego właściciela”.
         „Dobrze, do widzenia”
         „Do widzenia, niema sprawy, tylko szkoda ze tak rano panowie zrywaja ludzi z łóżek”
         Widać to powszechna praktyka- działanie z zaskoczenia…
         Przy następnym płaceniu raty właścicielka nam opowiedziała całą sprawę i powiedziała, ze poprzedni lokatorzy też byli nachodzeni przez policję, co mnie trochę podkurzyło, no ale nic. ponadto złożyła pismo do kilku urzędów o zmianie właściciela, zeby nie nachodzono lokatorów. Nie minął rok, „powtórka z rozrywki” – 6 rano itd.
         No ale tym razem byli z lokalnego komisariatu, a wtedy z jakiejś centrali na zlecenie sądu.

         Zatem mówiąc łagodnie „brak koordynacji” między róznymi władzami czy urzędami albo jednostkami – może to na nasze szczęście, w kontekscie tego, co się dzieje z nadchodzącycm totalitaryzmem… Gdy juz wszystko jakos zintegrują w 1 system informatyczny (co miejmy nadzieje się nie uda z braku kasy i chęci u co zdolniejszych informatyków), to będzie kiepsko.

        • Adams 10 lutego 2012 o 11:38 pm

         Mają i to jeszcze jaki. Mój dziadek nie żyje od 1992 a jeszcze w ubiegłym roku przychodziły do niego dokumenty z urzędu miasta. Niektóre nawet na stary adres do lokalu z którego się wyprowadził około 1960! Babcia musiała pofatygować się osobiście aby sprawę wyprostować i oczywiście nikt nie wiedział kto zawinił. Smutna prawda przedstawiająca stan naszej administracji.

    • Aśka 10 lutego 2012 o 4:05 pm

     http://wiadomosci.onet.pl/raporty/arabskie-rewolucje-syria/wyciekly-e-maile-prezydenta-syrii-baszara-al-assad,1,5021000,wiadomosc.html
     Wyciekły e-maile prezydenta Syrii Baszara Al-Assada
     21:22 mż / haaretz.com 08.02.2012

     Setki maili z biura prezydenta Syrii, Baszara Al-Assada, wyciekło w poniedziałek, po ataku grupy hakerów Anonymous.
     […[

  • Cramer 10 lutego 2012 o 3:00 pm

   Ja myślę, że Rosja i Chiny juz w przypadku Libii wiedziały co sie szykuje, ale Libia była nie do obrony – zbyt daleko. Strategicznie oddali Libię i zdecydowali dac twardszy opór w Syrii.

   • falszywyprorok 10 lutego 2012 o 4:04 pm

    Dokładnie w każdej chwili Syria może poprosić Rosję lub Chiny o pomoc militarną np. o stacjonowanie kilku tysięcy wojaków rosyjskich/chińskich, Coś na wzór obecności wojsk US w Tajwanie. Wojska takie moga prowadzić niby pomoc humanitarną, a tak naprawdę dozbrajać wojska Syryjskie, prowadzić szkolenia, okupować strategiczne punkty. Wtedy Syria byłaby nie do zaatakowania przez NATO, zważywszy że Rosja lub Chiny, prowadzą już tam operacje humanitrno/militarną i to z zaproszenia władz Syrii. To jest jedyny sposób by postawić US i Zachód w szachu. Dziwi mnie, że tego jeszcze nie zrobiono. Jak Liga Arabska wyprze się Assada, to wtedy dupa. Możliwe że to wszystko jednak bujda, Iran i Syria pionki, może to wszystko gierka, może wszyscy są kukłami iluminatów i chodzi w tym wszystkim o stworzenie kryzysu energetycznego – na czym skorzysta Rosja (która oznajmiła niedawno, że pokryje w 100% niedobór dostaw ropy z iranu, gdyby Iranowi odechciało się albo nie mógłby transferować ropy). Europa, jak wiemy od lipca ma wejść embargo na dostawy ropy z Iranu – ceny w górę). Chiny dostałyby najbardziej po dupie gdyby Iran stał się zdobycza US, Rosja natomiast jest geopolitycznym wrogiem Chin #1. Może o to więc chodzi, nie wiem. Wiem natomiast, że tam coś musi się wydarzyć. Obumer wycofał większość wojsk z pozostałych krajów, szykuje się, wojny albo rewolucje – to pewne.

    • hjk 10 lutego 2012 o 5:42 pm

     Twój nick cię zdradza 🙂
     Skąd wiadomo, ze Rosja jest wrogiem chin i ze rosja też nie jest za likwidacją syrii – Rosja jest kontrolowana przez te same siły,które kleca te rewolucje – co do Libii palcem nawet nie kiwnęli…
     A jedynie co, to moze posłać tam swoich najemników i sprzedać broń, a nie oficjalne wojska. Bo robiąc to osłabiłaby siebie, a na nią też czychają z jakaś rewolucją a to czeczeni,kaukazcy, gruzini, itd.,
     No i chińczycy, jak piszesz, wiec zzaprzecza 1 czesc 2giej w Twym wywodzie…

     • monitorpolski 10 lutego 2012 o 6:25 pm

      Poczekaj, falszywyprorok nie musi być dezinformatorem – każda opcja jest na stole. W Rosji będzie więcej jasne po wyborach w marcu. Tam jest wojna służb, podobnie jak w Polsce.

      • zmianynaziemi 11 lutego 2012 o 1:00 pm

       „Sojusz Rosji i Chin przeciwko USA staje się faktem

       Po raz pierwszy Chińczycy nazwali rzeczy po imieniu określając USA „szefem bandytów”, a Rosję krajem sprzeciwu. Wspominany artykuł, opublikowany został w nakładzie około 3 milionów egzemplarzy. …”

       http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sojusz-rosji-chin-przeciwko-usa-staje-sie-faktem

     • falszywyprorok 10 lutego 2012 o 8:17 pm

      Rosja jest geopolitycznym wrogiem Chin #1.
      Słowo geopolitycznym jest tu kluczem, sprawdź geografię, sprawdź rozłożenie surowców i pomyśl czy istnieje możliwość koegzystowania dwóch mocarstw? Jedno musi podbić drugie, jeśli zakładamy chęć budowania imperium przez jedno z mocarstw… Ale przecież w tym kontekście to oceniamy.

      Dezinformator a to lol, jestem czytelnikiem tego i innych blogów, nic ponadto 🙂

      • Barbara 10 lutego 2012 o 8:48 pm

       No, nie myślę…. to propagandowe teoria…. Związek Radziecki który powstaje na nowo będzie tym razem potężniejszy o terytoria Chin. To w tej chwili jeden obóz + sponsorat Iranu….

      • navigator 11 lutego 2012 o 1:02 am

       Tutaj popieram kolegę …proroka@, analogie porównawcze to wspólpraca pomiedzy sowietami a hitlerowcami przed wybuchem IIws. Wspólpraca, jak najlepsza ale do czasu. Chiny kontynuuja swoją politykę od 5000 lat (nawet w epizodzie komunistycznym). Celem strategicznym każdego mocarstwa jest dominacja i panowanie nad całym globem, a do ewentualnej wojny włączą się na końcu. Nie na darmo mają filozofie Sun-Tzu. Zwycięstwo bez walki.Kiedy inni skoczą już sobie do gardeł. Nawet jeśli nam się wydaje, że iluminaci odgrywają jakąś rolę przy sterowaniu Chinami to właśnie „wydaje się” jest tutaj tym kluczem.

     • falszywyprorok 10 lutego 2012 o 8:26 pm

      HJK twój post jest dla mnie nie zrozumiały ale zauważyłem, że wynika on z za szybkim przeczytaniem mojego posta którego chyba nie zrozumiałeś, więc w skrócie : Ja tylko postawiłem hipotezę. Że Rosja gra na dwa fronty, czyli tak naprawdę chce upadku Iranu i Syrii, jednakże chce by ich upadek był jak najbardziej kosztowny dla przeciwników Rosji – czyli US+NATO a w dłuższej perspektywie uderzył w Chiny.

      • hjk 10 lutego 2012 o 9:24 pm

       Ano widzisz – to lepiej było napisać krótko i tak jest lepiej.
       Oczywiście nie zarzucam ci dezinformacji czy agentury, nie popadajmy w paranoję 🙂
       Dziwny nick – jakas autoironia czy co panie?
       Ale jak wyżej – z kawałków jakie sa puszczane czy skądinąd docieraja z róznych źródeł musimy składaćsensowne całosci,wychwytywać „ściemy” czy dezinfa i wspólnie szukać słabych punktów i proponowac w miarę wiarygodne hipotezy.
       tak wiec bez obrazy, ale faktycznie nie chciało mi się wczytywać 🙂

   • Jony 10 lutego 2012 o 6:53 pm

    A idź z takim spóźnionym oporem, nie wiem kto stoi za tym całym bajzlem w rosji i chinach ale obrona syrii jest bardzo słabiutka i spóźniona w dodatku. Może jak te wojska wreszcie tam dotrą coś pokażą wreszcie. Coś mi się ogólnie zdaje że euro-us-rael gra w szachy a ruski i chinczyki w warcaby. Soros to już dawno powinien zostać zdjęty za ten cały syf . Wystarczy tylko jeden kolo ze snajperką. Zresztą tych grubych ryb do zdjęcia jest parę. Ale widać ruski i chińczyki nalezą do tej samej grupy ludzi co soros albo po prostu boją się odwetu co wskazuje na to że mają małe jajca lub odkładają wszystko w czasie bo potrzebują się dozbroić. Scenariuszy jest pełno ale przy obecnej sytuacji gdy oni już zajmują syrie to trzeba atakować nie jak dziewczynki tylko z grubej rury. Wysłanie samego specnazu to stanowczo za mało ze strony rosjii, iran jako jedyny potrafił wesprzeć sojusznika odpowiednią armią 15 tysiącami ludzi. Następnym posunięciem rusków powinno być wysłanie wojska do iranu i syri ale nie jakiegoś specnazu tylko ciężka piechotę kilkutysięczną wraz z mobilną obroną przeciwlotniczą. I tu niema żadnego ale bo jak iran pójdzie do piachu to następne są ruski i chinczyki.

    • Jony 10 lutego 2012 o 7:03 pm

     A jakby ruski naprawdę miały jaja to by dodatkowo wjechali do syri i iranu Topol-M i iskanderami tak zęby izrael się zesrał ze strachu. Bo chyba każdy dobrzy wie że wystarczy jedna taka rakietka by izrael poszedł z dymem.

     • rabarbarek 10 lutego 2012 o 8:28 pm

      Ale Ty jestes w goracej wodzie kapany. Spokojnie !!!! Nikt Syrii jeszcze nie zajmuje. Wez pod uwage , ze w rejonie znajduja sie lotniskowce izraelskie, angielskie i amerykanskie, z bronia atomowa na pokladzie. Jeden nieostrozny ruch i mamy rozpoczecie wojny . Pakistan tez dolaczyl do Rosji i Chin i wyraznie ostrzegl , ze ataku na Syrie nie odpusci. Rebelianci dostaja nowe instrukcje i dzisiaj zbombardowali budynki rzadowe w jednym z najwiekszych miast Syrii, a to swiadczy o ich desperacji. Mysle , ze w przypadku Syrii to nie sprawa jaj , a podstawowej dyplomacji i obserwacji ruchow przeciwnika. Rosja wysyla bron do Syrii [ czego usraelczyki przetrawic nie moga] , Usrael zbroi rebeliantow. Mamy do czynienia z konfliktem , ktory w kazdej chwili moze przeksztalcic sie w niekontrolowana wojne . A konsekwencje takiej wojny moga byc niewyobrazalne. We wtorek Lawrov z wojskowymi przebywal w Syrii i zapewniam Cie nie pojechal tam , zeby podpisac z Syria umowe na dostawe klockow dla dzieci. Nie zpominaj o rosyjskiej bazie wojskowej w Syrii.

      • Jony 10 lutego 2012 o 10:20 pm

       Jak nie zajmuje jak zachód już wkroczył swoimi wojskami co prawda skromnymi ale zawsze to wojsko i uzbroił rebeliantów. W libi tak samo się zaczynało a nie minęło dużo czasu jak libię najechali. To wszystko sprawa miękkiej dyplomacji chin i rosji. Dzięki takim dyplomatołom zostały już zniszczone irak, egipt libia, itd Zbliżają się z każdym krokiem do rosji i chin jak można tego nie widzieć? Jeśli niema wyjścia to trzeba pokazać że się jest gotowy na wojnę jeśli się tego nie pokaże to przeciwnik będzie zajmował kolejne rejony i z każdym zajętym rejonem będzie bogatszy i silniejszy i bliższy celu. Nic nie wiedziałem na temat bazy rosyjskiej w syrii widocznie jest bardzo skromna że media o niej nie piszczą głośno. Zresztą przyznasz mi racje jak przejmą syrie usralczyki. A jeśli usraelczyki potrafią wkroczyć wojskiem do kraju w którym ruski maja bazę to tylko pokazuje jak się tych bez jajecznych putinów boją. Zresztą czemu mieli by się bać jak rosja zwykle podwija ogon gdy się święci 3 wojna światowa. Ale wybuchnięciu tej wojny można przecież zapobiec likwidując mózgi operacyjne całej tej usraelskiej hołoty zaczynając od sorosa rokefelerów czy rothschildów.

     • hjk 10 lutego 2012 o 9:30 pm

      @”…to by dodatkowo wjechali do syri i iranu Topol-M i iskanderami tak zęby izrael się zesrał ze strachu.”
      Może już to zrobił i dlatego nie ma żadnego otwartego ataku tylko skryte działania jakichs „rebeliantów”, bo o to chodzi, by po cichu wszystko przejąć robiąc jak najmniej szumu przy całkowietj blokadzie informacyjnej i dezinfomacji…

      • Jony 10 lutego 2012 o 10:25 pm

       Pewnie tak samo wjechali jak do iraku, egiptu, libi hahaha Jedynie iran w znaczący sposób wspomógł syrię w tej trudnej sytuacji wysyłając 15 tyscy ludzi. Bo w tej całej zabawie w wojenkę tylko iran ma jaja. Ale iran jest biedny bo z tego co widzę nie będzie mógł liczyć na jakąkolwiek pomoc od swoich sojuszników typu rosja pakistan chiny. Oni tylko dużo szczekają a mało robią. Natomiast usraelczyki i dużo szczekają i dużo robią. Sa skuteczni niestety.

       • rabarbarek 10 lutego 2012 o 10:53 pm

        Jony , masz absolutna racje jesli chodzi o Irak i Libie. To troche tak jak w tym powiedzeniu , ze jesli bedziesz milczal , kiedy aresztuja wszystkich dookola ciebie , , to mozesz byc pewny , ze na koniec przyjda po ciebie. Kiedy bombardowali Irak i Libie , wymyslali falszywe dowody , wszyscy dookola milczeli . Kraje arabskie nawet nie pisnely , Rosja i Chiny popiskiwaly , ale nie tupnely noga i kraje te kompletnie sponiewierane i zniszczone , nie wyliza swoich ran przez najblizsze 50 lat .
        Jednak Syrie widze inaczej. Czas pokaze co sie tam wydarzy. Iran tez zapowiedzial pomoc Syrii. W styczniu okrety wojskowe rosyjskie wplynely do bazy w Syrii. Powitano je z honorami i mysle , ze ze wzgledu na pomoc krajow zaprzyjaznionych , usraelczyki maja problem z otwartym atakiem na Syrie.
        Masz racje , ze usraelczyki szczekaja glosno i kasaja , ale wszystko do czasu. Moze nadejsc moment , ze glosu im zabraknie.

        http://www.reuters.com/video/2012/01/09/russian-warships-arrive-in-syria?videoId=228199641

        • monitorpolski 11 lutego 2012 o 12:53 am

         Kaddafi za bardzo liczył na pomoc Rosjan. Zrobił poważny błąd, że już dawno nie uzbroił i nie przeszkolił społeczeństwa. Ludzie zostali zastraszeni przez nagły atak, głównie psychologiczny, i jak widać podstęp ONZ (magia autorytetu). Teraz ci, którzy nie wzięli broni do ręki będą cierpieć pod rządami zbirów. Chyba, że dojdzie do rewolty, co jest całkiem możliwe. Syrię choć obszarowo 10 razy mniejszą od Libii, zamieszkuje 3-krotnie więcej ludzi. Została niedawno dozbrojona przez Rosję pociskami, które z łatwością mogłyby zniszczyć całą flotę amerykańską. Nie wyobrażam sobie w jaki sposób Izrael nawet wraz z USA miałby zaatakować ten kraj.

        • rabarbarek 11 lutego 2012 o 6:41 am

         Zeby zakonczyc temat jakims pozytywnym akcentem , zobaczcie powitanie Lawrova w Syrii. Na takie powitanie nie moze liczyc Usrael w zadnym kraju na swiecie. Syryjczycy zdaja sobie doskonale sprawe z tego , ze dzieki sprzeciwom Rosji w ONZ , nie leca im jeszcze bomby na glowy. Dzieki tym zdjeciom mamy okazje przekonac sie jakie nastroje panuja w stolicy i innych miastach Syrii. Poparcie dla Assada jest olbrzymie. Te demonstracje poparcia dla rzadu z jednej strony i wdziecznosci dla Rosji nie beda pokazane w zadnej mainstreamowej telavizji , a szkoda.

         Tłumy witają Ławrowa w Syrii: http://www.youtube.com/watch?v=IBBbikkWk44

        • dziadek 11 lutego 2012 o 11:35 am

         Konsekwentność

         Przesłane przez strider29 dnia 16 maj 2008

         Chodzi mi o to, że agresję na Iran należy rozumieć jako cel strategiczny, USA zrobią to tak czy tak, jest to jeden z fundamentów ich globalnej polityki. Irak, Afganistan, tak, były również bardzo ważne, ale wydaje mi się, że to Iran było od początku celem pochodu Anglosasów na bliskim wschodzie.

        • dziadek 11 lutego 2012 o 11:36 am

        • hjk 11 lutego 2012 o 3:32 pm

         I dlatego nie chcą otwartej wojny, tylko wolą skryte działania „komandosów”, „rebeliantów” czy innych „orędowników wolności”…

    • navigator 11 lutego 2012 o 1:09 am

     Jony@-” po prostu boją się odwetu co wskazuje na to że mają małe jajca”
     Chińczyki, tak myślę mają małe jajca, he,he. Ale tych jajec jest więcej jak ruskich, amerykanców i europejczyków wszystkich razem do kupy.

     • Jony 11 lutego 2012 o 1:55 am

      Tą przewagę ilości można łatwo zredukować bombami atomowi. W ostatecznym rozrachunku liczy się jakość i dobry plan a w planowaniu widzę lepsi są usraelczycy. Co do małych jajec to jest zwykła metafora odnosząca się do tchórzostwa. Na razie jest tak że usrael na szachownicy bije po kolei piony i figury chińczyków i rusków a przyjdzie taki czas że król zostanie sam a wtedy to już będzie łatwo postawić mu mata. Mrowisko statystycznie też ma większą ilość produkcyjną plemników od człowieka ale to jednak człowiek je zabija nie one jego 🙂

      • navigator 11 lutego 2012 o 12:27 pm

       Metaforę z „jajcami’ doskonale rozumiem, twój odnośnik do gry w szachy juz nie specjalnie. Jeśli grasz czasem to powinieneś wiedziec, że w szachach czesto poświęcasz nawet królowa, o pionkach nawet nie warto wspominac, byle potem móc powiedziec: szach i mat. Ponoc to Chińczycy wynależli szachy a Ruscy to najlepsi szachiści, he, he

       • Jony 11 lutego 2012 o 1:12 pm

        No niby ruscy najlepsi szachiści ale to co robią na arenie między narodowej nie wskazuje na to. Po za tym zauważ iluminaci robią wszędzie te podłogi z szachownicy widocznie te szachy maja duży wpływ na ich tok myślenia. A co do szachów to masz racje ale jak masz coraz mniej figur to jest coraz trudniej postawić mata. w dodatku jak grasz chaotycznie bez planu. A jak ci zostaje sam król a przeciwnik ma masę figur to praktycznie jesteś skazany na mata lub pata, jeśli przeciwnik jest słaby. A życie to nie dokładnie gra w szachy bardziej to przypomina monopol a tą grę to chyba zachód jednak wymyślił. Szachy to są dobre ale podczas wojny gdzie likwiduje się przeciwnika.

 3. 12345 10 lutego 2012 o 1:35 pm

  W dalszej części kodeksu karnego czytamy:
  Art. 213
  § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy.
  § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu (…); jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego.
  Niby mamy różne artykuły, paragrafy, ustępy, żeby się bronić prawnie, ale sądy w Polin nie są niezawisłe. Sędzia to też człowiek, często z rodzin korporacyjnych i musi dbać o swoją „karyjerę”. On dobrze wie, z której strony jest chleb posmarowany…

  • monitorpolski 10 lutego 2012 o 1:51 pm

   No właśnie. Zupełne bezprawie. Nawet nie faszyzm, bo hitlerowcy wprowadzili „prawa”, a u nas się jawnie łamie ustalone prawo, może nie najlepsze, ale jeszcze do zaakceptowania. W sądach pracują kryminaliści i należy ich usunąć i ukarać.

   • Polak Potrafi 10 lutego 2012 o 2:14 pm

    Gdyby akcja, którą Państwo (stowarzyszenie) zorganizowali wspólnie z innymi poszkodowanymi w całym kraju a nie była by to tylko prywata, i nieomylny Szanowny Pan Jachnik to podpisał bym się pod tą akcją dwoma rękoma. Taki sam skutek miał strajk, który trwał przeszło dwa miesiące pod Sądem w Szczecinie. Brak jest jedności wśród poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości a każdy z nas chce załatwić tylko swoje prywatne sprawy. Zwykłe gry operacyjne. Jest to irytujące i nie do zniesienia byśmy nie mogli jednego bloku (jednej grupy ludzi), który wspólnie by sobie pomagała a nie załatwiała swoje prywatne sprawy. Takie jest moje zdanie i nie będę brał udziału w jałowych dyskusjach. Nie jest mi potrzebne jakiś nawiedzony gość, który wszystko wie najlepiej a innych ma za nic. Praca zespołowa polega na tym żeby każdy coś do niej wniósł. A nie kolejne opluwanie ludzi na blogu.

    • monitorpolski 10 lutego 2012 o 6:29 pm

     Pan Jachnik nie ma nic wspólnego z Rafałem Gawrońskim. Dzisiaj z nim rozmawiałem w tej sprawie – nie udzieli swojego głosu dopóki nie zobaczy papierów na jakich podstawie go wsadzono.
     Niezależnie od wszystkiego, ja będę popierał pana Jachnika, gdyż prowadzi jedyne moim zdaniem stowarzyszenie w Polsce, z którym ktoś w rządzie się liczy. Byłem przy kilku udanych akcjach i nie zgodzę się, że to były „prywaty”. Owszem, jeśli nazwać „prywatą” wymagania by osoba, której się udziela pomocy była członkiem stowarzyszenia i czynnie brała udział w pikietach, to były to „prywaty”. Można jednak zadać pytanie – jak stowarzyszenie ma działać, skoro ludzie chcieliby tylko brać, a nic nie dać od siebie?

 4. AQQ 10 lutego 2012 o 1:43 pm

  Radio ZET- dzisiaj podało, ze potomkowie Niemców chcą zwrotu Pomorza Zachodniego wiosną będą z samolotów rozrzucać ulotki na polskie miasta…

  z sieci..z.forum wp.
  Obudźmy się, to jest ratunek dla kraju i Polaków.
  Weryfikacja Konstytucji RP. Nie potrzeba nam w tej chwili ani urzędu prezydenta, ani senatu, ani tak ogromnego sejmu, najwyżej 60 posłów ale za to najwyższej klasy wykształconych specjalistów, a nie prymitywnych polityków.
  Wprowadzenie okręgów jednomandatowych. Likwidacja powiatów. Cofnięcie dotacji dla partii rządzących. Wprowadzenie pełnej odpowiedzialności i likwidacja bezkarności decydentów za ich wszelkie poczynania w produkcji tysięcy gniotów ustawowych we wszystkich urzędach państwowych.
  Zatrudnienie w administracji państwowej na wszystkich szczeblach urzędowych tylko i wyłącznie prawdziwych specjalistów a nie cwaniaków i miernot, przypadkowych nawiedzonych oszołomów, dotujących ogromnymi miliardami, administratorów obcego państwa.
  Zlikwidowanie parlamentarzystom immunitetu, wszelkich przywilejów, limuzyny, mieszkania, nielimitowane rozmowy telefoniczne, lecznictwo, podróże, zniżki bankowe oraz usługi i przywileje dla ich rodzin. Funkcja parlamentarzysty powinna być szczególnym wyróżnieniem, służbą prawdziwych patriotów i fachowców dla dobra kraju i godnego życia jego obywateli, a nie korytem dla egoistycznych, materialistycznych miernot. Zmniejszenie ich uposażenie do najniższej krajowej, bo syty nie czuje głodnego. Zlikwidować diety dla radnych na wszystkich szczeblach administracji rządowej i samorządowej, które rodzą patologię bo dotuje się tylko i wyłącznie koryto nie zważając na to, jakiego pasożyta się pasie. Zostaną za to tylko ludzie najwartościowsi, którym na sercu leży Polska a nie prywata.
  Wprowadzenie jawnej, pełnej kontroli finansowej nad faktycznymi wydatkami każdego ministerstwa i każdego urzędu w samorządowej jednostce organizacyjnej. Będzie wiadomo ile i na co idą nasze pieniądze.
  Natychmiastowe rozwiązanie konkordatu. Wprowadzenie całkowitego rozdziału państwa od kościoła.
  Zakaz patologicznego finansowania jakichkolwiek grup wyznaniowych pieniędzmi wszystkich podatników. Rozliczenie komisji majątkowej.
  Reorganizacja kilkunastu deficytowych molochów państwowych z karuzelowymi, żenującymi prezesami, oraz likwidacja IPN, KRRiTV i innych dzikich tworów wysysających pieniądze z budżetu państwa.
  Natychmiast znieść wszelkie przywileje grupom pseudo uprzywilejowanym, których ostatnio namnożyło się w Polsce dzięki różnym układom politycznym. Te zaoszczędzone ogromne pieniądze natychmiast przeznaczyć na największy skarb narodu, na nasze dzieci, na ich godną przyszłość.
  Priorytetem rządzących powinna być pełna dotacja dla żłobków, przedszkoli i szkół. Najważniejsza dla naszych dzieci powinna być profilaktyka służby zdrowia już na etapie szkoły podstawowej, rozwój psychofizyczny młodzieży, przystosowanie do roli jednostki w społeczeństwie obywatelskim, pełne szkolenie informatyczne oraz laboratoria języków obcych już od najmłodszych lat.
  Dość już tego obecnego, dzikiego, egoistycznego, złodziejskiego i patologicznego systemu uprawiania tej samej polityki upodlania Polaków, przez prymitywne grupy trzymające władzę. Dość traktowania Polski przez pseudo politykierów jakby to był ich prywatny folwark, całkowicie nie licząc się z oczekiwaniami społeczeństwa.
  Polska ma duży potencjał intelektualny, jest pięknym krajem, tylko od lat zarządzana przez cwaniaków i przez przypadkowe miernoty, które nic nie robią dla dobra kraju i godnego życia Polaków.
  (Obecnie nie widzę nic konstruktywnego dla Polski w poczynaniach Żondowych przydupasów i okolicznych satelitów*-D O Ś Ć!)

  • AQQ 10 lutego 2012 o 1:54 pm

   Zobaczcie galerie zbankrutowanych państw- Wenezuela , Niemcy 2x, Anglia, Meksyk 2x, Rosja, Argentyna, Paragwaj, Islandia i Polska w 1982r??? …
   http://finanse.wp.pl/gid,13796264,galeria.html?T%5Bpage%5D=3

   • Peryskop 10 lutego 2012 o 3:09 pm

    Ciekawe zestawienie.
    Ale Anglia 1945 to był raczej eksperyment ekonomiczny.

  • MamOczy 10 lutego 2012 o 2:58 pm

   Świetny wpis i tak to powinno wyglądać .

  • Święty 10 lutego 2012 o 3:04 pm

   Niech Niemcy najpierw zaplaca za szkody II wojny swiatowej, szkody psychiczne, fizyczne, wywozki. Potem jak to juz zrobia niech zwroca uwage na historie ktora sie przed nimi zakrywa. http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://bialczynski.files.wordpress.com/2009/12/slowianie.jpg&imgrefurl=http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/dzieje/ocalmy-luzyce-i-pamiec-polabia-galeria/ku-pamieci-%25E2%2580%2593-drzewianie-z-wedlandu-serboluzyce-%25E2%2580%2593-germanizacja-slowian-zachodnich-oraz-istowaustria-czechy-slask-pomorze-mazury-prusy-litwa/&h=1280&w=1308&sz=368&tbnid=C8x9xrmTPfDzaM:&tbnh=85&tbnw=87&prev=/search%3Fq%3Dslowianie%2Bzachodni%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=slowianie+zachodni&docid=wE2OrPKxF0qqGM&sa=X&ei=GCM1T4KPFIit0QXwwqTAAg&ved=0CEoQ9QEwBA&dur=886

   • Święty 10 lutego 2012 o 3:11 pm

    Co do samego miasta (jeszcze osady) Berlin pochodzi od słowiańskiego bór i rolina. Według hipotezy Reinholda Trautmanna, jest zniekształconą nazwą Bralin i pochodzi od nazwy osobowej Bral, czyli skróconej formy słowiańskiego imienia złożonego Bratosław[4]. Popularność zyskuje teza, iż nazwa Berlin wywodzi się od słowa „berło”.

  • Peryskop 10 lutego 2012 o 3:10 pm

   W kontekście jest wizja restaurowania cesarstwa niemieckiego:
   http://coryllus.nowyekran.pl/post/51908,jeszcze-raz-o-wegrach

  • libro77 10 lutego 2012 o 4:57 pm

   AQQ – a zapewne najwazniejsze to ze środka tekstu: „Natychmiastowe rozwiązanie konkordatu. Wprowadzenie całkowitego rozdziału państwa od kościoła.”…?
   Jak w ZSRR?

  • zenobiusz 10 lutego 2012 o 5:17 pm

   Ciekawe kto jest autorem,Palikot czy Urban?
   W każdym razie osławiona świecka lewica.
   Wszyscy mają nadzieję że wskoczą na czoło.

   • hjk 10 lutego 2012 o 10:00 pm

    Dzis było najlepiej w „aktualnościach dnia” w RM – mówca z którym się połączyli twierdził, ze Palikot to nastepca 2ska, który coraz bardziej się pali i chyba ma się spalić, ale swoje zrobić i po upadku ma zając jego miejsce „zbawca” Adolf…Palikot…
    Wczoraj był tu taki artykuł zlinkowany:
    http://wolnemedia.net/gospodarka/tusk-pomoze-proroctwom-majow/

    Trochę się teraz spalił, bo lud go wygwizdał jak chciał zająć przywództwo anty-acta, moze to po to bylo sprokurowane u nas z tym „podzamiarem”, by wciągnąć do palikotomanii młodzież nie tylko luzacko – lewacką…?
    ale to jakieś działania ogolnoeuropejskie z tym acta, moze przy okazji załatwiają jakieś lokalne interesiki zależne od specyfiki danego kraju…

  • kosiardeyablos 11 lutego 2012 o 12:18 am

   I pod tym podpisuje się JA, M.J.K. a nawet podpisałbym to swojem krwią !!! Krótko i na temat. Prosty program polityczny dal Polski i nic dodać i nic ująć oprócz stanowienia społecznego o rządach wybranych i decydowaniu w formie referendalnej o wszelkiego za i przeciw !!! Czy li – głos ludu- żadna komuna a społeczne a priori….co? Ups….. społeczne TRALALA ! O!

 5. centurion 10 lutego 2012 o 2:04 pm

  Pamiętajcie nie macie obowiązku wpuszczania nikogo do domu nawet Policji jeśli nie mają nakazu sądowego. Jeżeli ktoś mówi inaczej łamie prawa nie tylko konstytucji RP ale prawa człowieka.
  Bez waszej wyraźnej zgody albo bez nakazu sądu nie ma prawa nikt naruszyć waszego miru domowego. Wyjątkiem jest jeżeli jesteście ścigani listem gończym.

  • hjk 10 lutego 2012 o 6:20 pm

   Nakaz sądowy też moze mieć wątpliwy status, jesli wziać pod uwagę te podejrzane sprawy opisywane na blogu…

 6. ziomus 10 lutego 2012 o 2:10 pm

  KONIEC ŚWIATA (2012) http://www.youtube.com/watch?v=cfn1TJEKmtM

  • Ania 10 lutego 2012 o 2:27 pm

   No faktycznie, trochę burak.

 7. libro77 10 lutego 2012 o 2:20 pm

  Monitor – co masz na myśli przez „puste komentarze”?

  • Peryskop 10 lutego 2012 o 3:03 pm

   Pewnie coś w stylu: ” Monitor – co masz na myśli przez „puste komentarze”? „

   • libro77 10 lutego 2012 o 4:26 pm

    Peryskop – masz dzisiaj zły dzień, że od razu atakujesz?
    Myślałem, że z jakichś powodów (może technicznych), Monitor otrzymuje zupełnie puste wpisy.
    Miłego dnia 🙂

   • monitorpolski 10 lutego 2012 o 6:32 pm

    Patrz kciuki co ludzie o tym sądzą…

    • libro77 10 lutego 2012 o 9:03 pm

     przy okazji – pisząc z komórki nie widać kciuków, nie można głosować

 8. Nari 10 lutego 2012 o 2:23 pm

  Napiecie rosnie:
  http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Wojna-wisi-na-wlosku-15-tys-komandosow-w-drodze,wid,14242070,wiadomosc.html

  Jeden z wielu sygnalizatorow tzw. whistleblower, Clif High, mowi wyraznie o wyznaczonej dacie 2 marca do akcji False Flag. Dwie agentury zaatakuja amerykanski krazownik…..a dalej sami wiecie jak sprawy sie potocza. http://halfpasthuman.com/lastdaysofyourlife.html

  • hjk 10 lutego 2012 o 10:02 pm

   jeśli już marzec, to chyba wtedy co była „pustynna burza”, już z kilka razy się ta data sprawdziła…
   Kto i dlaczego na 2 marca wyznaczył?

  • Wesołych Świąt 10 lutego 2012 o 10:11 pm

   W tym roku święto purim obchodzą 8 marca, czyli to by wypadało na 6 dni totalnej medialnel propagandy i w nocy z 8 na 9 atak.

  • monitorpolski 11 lutego 2012 o 1:22 am

   To by pasowało – wysłali tam wszak okręt, który powinien iść na złom. Szkoda tylko załogi…

   • Peryskop 11 lutego 2012 o 5:28 am

    … ale szkoda też ofiar skażenia od reaktorów na pokładzie USS „Enterprise”.

    Bo w służbie od 5 listopada 1961 jest to pierwszy na świecie lotniskowiec o napędzie nuklearnym – a ósmy okręt US Navy o tej nazwie.

    Numerolodzy – do dzieła !

    • hjk 11 lutego 2012 o 3:38 pm

     Wyobrażacie sobie, ile musi miec zużytych zabójczo promieniujących pretów paliwowych na pokładzie?
     A dotąd jeszcze nie rozwiązano problemu ich utylizacji, co pokazała Fukuszima…
     I dlatego nie bez racji są te filmiki o false flag i jego zatopieniu…

  • deotibigratia 11 lutego 2012 o 2:46 am

   ataku na Iran nie będzie na pewno do czasów wyborow w Rosji 4 marca;

 9. Walt 10 lutego 2012 o 2:35 pm

  666 , 911 i inna symbolika w animacji Olimpiady 2012 w Londynie

  http://poznajprawde.net/aktualnosci/312-olimpiada-2012.html

  • hjk 11 lutego 2012 o 3:39 pm

   dobry link, wszystko zebrane w całosć

 10. AQQ 10 lutego 2012 o 3:17 pm

  Ambasady w Tel-Awiwie zwróciły się do władz Izraela o przyznanie masek przeciwgazowych i pomoc w zaplanowaniu ewakuacji na wypadek wojny z Iranem.
  Takie informacje przekazał izraelski dziennik „Jedijot Ahronot”. Według informacji zawartych w artykule co najmniej kilka przedstawicielstw nienazwanych państw przygotowuje plany ewakuacji swoich pracowników i obywateli. Największa obawa dotyczy możliwości zmasowanego ataku rakietowego, gdyby doszło do starcia zbrojnego z Iranem. Powszechnie uważa się, że wówczas Iran włączyłby do konfliktu swojego satelitę Hezbollah w Libanie. Istnieje także poważne ryzyko wojny z Syrią, która – jak oceniają izraelscy wojskowi – może chcieć odwrócić uwagę od wewnętrznego konfliktu i zaatakować tradycyjnego wroga.

  Według „Jedijot Ahronot”, który powołuje się na anonimowego przedstawiciela jednej z ambasad UE, kraje europejskie nie są przygotowane do masowej ewakucji na wypadek wojny. Dyplomata powiedział gazecie, że gdyby doszło do ataku na Izrael ambasady te nie mają sposobu na szybką, masową ewakuację swoich obywateli z rejonu zagrożenia, którym stałby się cały Izrael.

  Izraelskie ministerstwo spraw zagranicznych póki co przesłało ambasadom listę schronów przeciwbombowych na terenie kraju, oraz instruktaż jak zachowywać się w razie ataku przygotowany przez armię.

  Izraelskie dowództwo wojskowe rozpoczęło dwudniowe szkolenia na południu kraju, które mają przygotować służby na wypadek wojny. Biorą w nich udział strażacy, żołnierze, policjanci i ekipy ratunkowe.

  Z kolei na północy kraju, w rejonie Galilei, swoje szkolenia przeprowadzać będą siły powietrzne.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/533851,Izrael-ambasady-boja-sie-wojny-Prosza-o-maski-pgaz

  • kosiardeyablos 11 lutego 2012 o 12:30 am

   A na ch…j im te maski ? I tak jak pierdyknie bombka to sie zdziebko przypalą. Ja bym raczej dostarczył koce z azbestu….hahaha i kasków oraz paczke snikersów coby nie poumierali z głodu.

 11. Extazed 10 lutego 2012 o 3:17 pm

  Te zamachy wcale nie muszą być udawane tylko faktycznie przeprowadzone. Czara cierpienia się w końcu przepełni. Im szybciej tym lepiej, bo tego bagna co jest teraz nie da się uratować. Jest szansa że na gruzach obecnego powstanie lepszy świat.

  • hjk 10 lutego 2012 o 6:26 pm

   Ale dla kogo lepszy?
   I czy na pewno lepszy?
   Sam nie powstanie, to my go musimy zbudować.
   Nawet gruzów nie potrzeba, potrzeba tylko rozsądnych działań…

 12. ciociababcia 10 lutego 2012 o 3:22 pm

  Alex Jones ostrzega przed możliwym wielkim zamachem „terrorystycznym” który może mieć miejsce w USA, Europie lub Izraelu.

  Na stronie mocniejszy.wordpress.com, jest tekże artykuł o możliwym ataku fałszywej flagi.
  Tych wiadomośoci nie należy lekceważyć, ponieważ takie prowokacje są stosowane od wielu lat i są co raz częściej wykorzystywane. – http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KWqVHmVQErY

  • Extazed 10 lutego 2012 o 3:25 pm

   Lub tu lub tam. Każdy patrząc na obecną sytuację może powiedzieć o prawdopodobnych zamachach. One będą bo to nieuniknione. Ci wszyscy wielcy prorocy mnie bawią, a pan fulford w szczególności. Taki sam chłam jak w tvn24 lol

   • Ania 10 lutego 2012 o 3:44 pm

    Keisha Crowther mówi o roku 2012. Listopad 2010 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=voe3yx96NpI
    No to sobie obejrzyj, ładne.

    • Extazed 10 lutego 2012 o 4:26 pm

     Pier*** o Chopinie. To tania pożywka dla tych którzy szukają odpowiedzi, lecz tu jej nie znajdą.
     Jeżeli sami nie ruszymy dupska to żadne ciekawe czasy za nas tego nie zrobią.
     Najlepiej nic nie róbmy i z ucieszeniem oczekujmy nadchodzących wydarzeń, a w okół nas niech się rypią. Heh

     • maupa102 10 lutego 2012 o 5:48 pm

      @Ania, to jest ŁADNE – DZIĘKI 🙂 Nie do wszystkich te słowa przemawiają. Wielu, m.in. Extazed, czekają na wojny i inne armagedony ;( Myślę, że byłoby sprawiedliwie, gdyby KAŻDY DOSTAŁ „TO” NA CO CZEKA !!

      • hjk 10 lutego 2012 o 6:28 pm

       Tak moze być zgodnie z „prawem przyciągania”, o ile ono działa, a do pewnego stopnia działa…

     • monitorpolski 10 lutego 2012 o 6:45 pm

      A ja popieram Extazed, mimo że ma mało kciuków „za”. Takie rzewne śpiewki często są tworem agentury by nas uśpić i przekonać, że „będzie dobrze”. A więc co? Można się nie przejmować, „ktoś za nas to załatwi”. Kilku takich agentów unieszkodliwia tysiące potencjalnych wrogów systemu – myślcie logicznie!

      • Extazed 10 lutego 2012 o 10:24 pm

       Dokładnie. Takie rzeczy owszem są pokrzepiające ale nie oferują kompletnie żadnych rozwiązań praktycznych. Ba! Zachęcają do nic nie robienia! Owszem może być „niebo” na Matce Ziemi, ale musimy się do tego przyczynić osobiście a nie oczekiwać że ktoś to zrobi dla nas. Nie mówię oczywiście o tworzeniu zamieszek, ale potrzeba realnych działań.

       • rabarbarek 11 lutego 2012 o 2:28 am

        Realne dzialanie strazakow w Brukseli.

        Pokojowo sikawkami zaatakowli policje , ktora nie spodziewala sie tego rodzaju ataku. Zaslaniali sie tarczami nie bardzo wiedzac jak reagowac. Ta niespodziewana kapiel ostudzila ich ochote do ataku. A tak swoja droga to calkiem niezly pomysl i zapewne jeden z wielu. Brawo strazacy !!!!

        Firefighters vs Cops: Striking fire officers soak PM office in Brussels http://www.youtube.com/watch?v=26dtpOZw0do

        • Peryskop 11 lutego 2012 o 4:36 am

         Czy to nie wygląda na żartobliwy klip jakby z Monty Pythona?

    • felicyta 10 lutego 2012 o 5:23 pm

     swiat jest piekny…

     Kitaro – Matsuri (喜多郎-祭り)

     • Ania 10 lutego 2012 o 6:00 pm

      Piękne.

      • Peryskop 11 lutego 2012 o 4:26 am

       Jak widać Przyroda świetnie sobie radzi i jest piękna !
       Póki bez człowieka.

       A w drugą stronę to nie działa.

       Człowiek bez Przyrody jest niczym.
       A jak ją ma, to z pazerności ją niszczy.

       • Peryskop 11 lutego 2012 o 5:20 am

        A niszcząc Przyrodę unicestwia i siebie !

        Patrząc na te wielkie połacie bez nawet maleńkiego śladu ludzkiej aktywności
        trudno wierzyć w perfidne kłamstwa eugeników o przeludnieniu Ziemi
        i o konieczności przeprowadzenia ludobóczej pełzającej eksterminacji pod nieco złagodzonym kryptonimem DEPOPULACJA.

     • Jony 10 lutego 2012 o 8:02 pm

      Piękny

      I Straszny http://www.youtube.com/watch?v=DfX2WvrfCRU

 13. kaci 10 lutego 2012 o 3:38 pm

  Pamiętacie te słowa???

 14. pio 10 lutego 2012 o 3:59 pm

  INFORMACJA DNIA !!!!
  http://www.twojapogoda.pl/astronomia/110353,za-plutonem-jest-olbrzymia-planeta

  • hjk 10 lutego 2012 o 10:27 pm

   no nie dziwne, ze olbrzymia, jak z gazu…gdyby się gaz zestalił, to byłaby o wiele mniejsza 🙂
   podobnie jak slońce…

 15. libro77 10 lutego 2012 o 4:34 pm

  Niemcy przeciw ACTA
  http://www.sfora.pl/Niemcy-przeciwko-ACTA-Nie-podpisza-a40400
  NIEKTÓRE KOMENTARZE…

  • hjk 10 lutego 2012 o 6:28 pm

   Tu też kilka ciekawych myśli…
   http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/08/zadyma-pt-anty-acta/

 16. ranrani 10 lutego 2012 o 4:47 pm

  Alex Jones nie jest jedynym sygnalizatorem (whistleblower). Clif High jeszcze mocniej przybliza nam realizacje akcji False Flag przez dwie agentury na amerykanskim krazowniku wyznaczona na 2 marca. http://halfpasthuman.com/lastdaysofyourlife.html

  • hjk 10 lutego 2012 o 10:41 pm

   To normalna reakcja, jak doprowadzą ludzi do desperacji, sami poniosą konsekwencje…

 17. pilot6pilot6 10 lutego 2012 o 4:58 pm

  Spetsnaz wchodzi do Syrii
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/specnaz_wchodzi_do_syrii,p902850112
  Zaś Iran wysłał już 15 tyś żołnierzy do Syrii
  Wojna się szykuje,większość za Was tu piszących o tym wie,tyle,że ogółem większość na świecie o tym nie wie,myślą że to Iran i Syria są tymi złymi.
  Dobrze,że działa taki gość jak Alex Jones.

  • Jony 10 lutego 2012 o 6:21 pm

   Dadzą chłopcy popalić usralitom.Już się tak chętnie nie będą zaciągać do wojska.

   • mirek 10 lutego 2012 o 6:38 pm

    najgorsze że nasze wojaki są już takie same „mięcho” jak amerykany…
    jak ostatnio pisali na WP to wyłączyli komentarze

 18. rabarbarek 10 lutego 2012 o 5:09 pm

  Nie pamietam czy bylo na stronie video , ktore jest wspolnym dzielem blogerow-youtuberow. Wszyscy oni staraja sie budzic ludzi do dzialania . Tytul” I’m awake ” . Przebudzeni z calego swiata nagrali wspolne video , a komentarze pod nim dodawane sa od prawie roku. Warto zobaczyc , bo zrobione jest w sposob oryginalny gdzie wypowiedzi blogerow przeplataja sie z wydarzeniami , ktore otwieraja nam oczy na wiele wspolczesnych zdarzen , kontrolowanych przez swiatowa „elite”.
  Mozna powiedziec , jednosc w roznorodnosci. Laczy tych ludzi jeden cel , walka z obecnym oszukanczym systemem i chec przebudzenia jak najwiekszej liczby osob na swiecie.

  • monitorpolski 11 lutego 2012 o 1:26 am

   To oglądnij the „Thrive”!

 19. chicane 10 lutego 2012 o 5:31 pm

  Keisha Crowther ta pani ma w sobie moc i ten glosik prze piekny

 20. zosik 10 lutego 2012 o 5:32 pm

  Witam.
  Poniżej dokument dający wgląd w wydarzenia, które doprowadziły do ​​interwencji NATO w Libii. Myślę, że to ważny dokument, wart przetłumaczenia. Może niektórym „baranom” rozjaśni się pod kopułą. Scenariusz wypadków jest taki sam jak w Syrii.http://www.youtube.com/watch?v=OtGYTb41TZg&feature=player_embedded#!
  .

  • rabarbarek 10 lutego 2012 o 6:55 pm

   Obejrzalam film . Niestety zobacza go nieliczni . Takich filmow MSM nie pokaza, Narrator beznamietnym glosem przytacza fakty , fakty i tylko fakty, obnazajac w ten sposob zaklamanie rzadow,i organizacji miedzynarodowych , ktore na podstawie sfabrykowanych dowodow realizuja plany podboju swiata. ONZ jawi sie jako organizacja zbrodnicza , niemajaca nic wspolnego z duchem pokoju. W zasadzie jej dzialalnosc sprowadza sie do wydawania rezolucji , na podstawie ktorych agresorzy dostaja zielone swiatlo do bombardowan wolnych narodow .

   Warto zwrocic uwage na czesc poswiecona Al Kaidzie w Libii. Ci sami ludzie przemieszczeni zostali obecnie do Syrii. Jednak tam nie jest im tak dobrze jak w Libii , bo po pierwsze Syria jest krajem silnym militarnie [ silniejszym od Libii] , chroniona przez Rosje i Chiny , a po drugie Assad i jego dowodcy militarni sa madrzejsi i lepiej przygotowani do odparcia rebeliantow.

   MSM nie pokazywaly w tv demonstracji pro -rzadowych nie pokazywaly tez zbrodni popelnianych przez rebeliantow, zbrodni straszliwych trudnych do prztrawienia nawet przez milosnikow horrorow. Dlatego wlasnie , ze brak bylo tych obrazow w MSM , ludnosc Libii nie byla w stanie przekonac swiata , ze rebelia i bombardowania to zamach na ich kraj .
   Wariant libijski ma byc powtorzony w Syrii , ale tym razem Rosja i Chiny mowia , ze na powtorke nie zgadzaja sie.
   Dobry film . Za Zosikiem , polecam.

 21. ziomus 10 lutego 2012 o 5:33 pm

  http://www.sfora.pl/Grecy-bronia-sie-przed-cieciami-Ulice-w-ogniu-g40401

 22. chicane 10 lutego 2012 o 5:55 pm

  http://www.twojapogoda.pl/astronomia/110353,za-plutonem-jest-olbrzymia-planeta?page=1 ale nie powiedza ze to nibiru hehhe po co!

 23. jakzawsze 10 lutego 2012 o 6:04 pm

  Czy się opalaca ? chyba się opłaca, .. nie bądźmy samolubni . Złota reguła .. co wysyłasz to to wraca …


  _______________________________________________
  Wielka baza danych (biblioteka publikacji PDF) na temat darmowej energi i technologi zzawansowanych. http://isohunt.com/torrent_details/127443353/free+energy+pdf?tab=summary
  _______________________________________________
  Darmowa energia , pliki PDF na szybko do pobramnia , a wiedza do zastosowania w praktyce..
  http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/09/darmowa-energia/

  • szuwaxpl 10 lutego 2012 o 6:34 pm

   jak zawsze Taki będziesz – świat naprawdę będzie piękniejszy. Dziękuję Tobie za tą pozytywną dawkę energii
   TO WRACA FAKTYCZNIE, chyba każdy to zauważył ?
   Dobrego dnia, wieczoru i jutro niech też wróci !

  • szuwaxpl 10 lutego 2012 o 6:41 pm

   JAKZAWSZE dziękuję Tobie za ten zastrzyk dobrej energii, to też jest darmowa energia, która wraca, chyba każdy to już mógł zauważyć.
   Czyńmy dobro ile tylko się da i niech to będą małe uczynki a potem samo się będzie działo.
   Wiecie – tak myślę, że to tak niewiele : np. zachowanie na drodze, w autobusie tak schamieliśmy, że ustępujący człowiek postrzegany jest jak inność, wielka szkoda, że chamskie zachowanie nie jest odbierane jako wstyd i hańba.
   WOW chyba mnie zrozumieliście ?
   Pozdrawiam

   • szuwaxpl 10 lutego 2012 o 6:43 pm

    Przepraszam za dubel, wcisnąłem dwa razy i myślałem, że pierwszy nie wejdzie 😦

    • hjk 11 lutego 2012 o 3:57 pm

     dzieki za ściągnięcie i rozpakowanie z torrenta

  • monitorpolski 11 lutego 2012 o 1:30 am

   Ściągać i powielać! Drukować, rozdawać i zakopywać! Niedługo to się skończy, więc im więcej kopii tym lepiej.

 24. jowram 10 lutego 2012 o 6:12 pm

  Typowy scenariusz;najpierw grupa kolaborantów opłacana z zachodu robi ‚rewolucję w szklance wody”a media rozdymają sprawę,następnie grupa tajnych najemników-snajperów strzela do ludności cywilnej,kobiet i dzieci i media zwalają to na „dyktatora”.Tworzy się chaos,najemnicy podkładają bomby,robi się wojna i o to chodzi.Bo wojna to największy biznes dla zbirów,bankierów,syjonistów,nazistów….a gdzie tu miejsce dla zwykłego człeka?Wniosek z tego taki-gdy wam zechcą wmówić abyście walczyli „w słusznej sprawie”pokażcie im to na co zasługują…i niech sami w swojej sprawie nadstawiają swoje parszywe łby .

  • rabarbarek 11 lutego 2012 o 2:56 am

   ‚” Przerywamy nadawanie programu. Dostalismy wlasnie wiadomosc, ze lotniskowiec amerykanski zostal zaatakowany przez Iranska Armie Rewolucyjna w Ciesninie Hormuz . Pierwsze doniesienia mowia o 200 zabitych i 170 rannych. Ameryka zostala zaatakowana. Odpowiedz moze byc tylko jedna”
   Tak moze wygladac scenariusz ” false flag” ataku , ktory posluzy jako pretekst do ataku na Iran. Amerykanie i reszta swiata beda w stanie szoku i nawet nie pomysla , ze wlasnie po raz kolejny zostalismy oszukani. A scenariusz false flag operacji znany jest od dawna i wciaz dajemy sie na te odgrzewane numery nabierac. Moment zaskoczenia ma w tym duzy udzial.
   Jesli wezmiemy pod uwage , ze w odleglosci 30 mil od wybrzeza Iranu znajduje sie kilka lotniskowcow , scenariusztaki jest mozliwy.
   Wiecej…

   http://lewrockwell.com/sardi/sardi203.html

 25. Pan Heniekno 10 lutego 2012 o 6:38 pm

  http://gawker.com/5884033/chinese-twitter-says-kim-jong+un-was-assassinated-this-morning-in-beijing

  • AQQ 10 lutego 2012 o 10:37 pm

   Tutaj też przoduje ten temat – Spekulacje z Chin: przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un został zamordowany!
   http://www.godlikeproductions.com/

   • monitorpolski 11 lutego 2012 o 12:56 am

    Jak się okazuje ściema – z fałszywej strony BBC… Ale w sumie na razie nikt tego oficjalnie nie zaprzeczył!
    Kolejne wątpliwości są czy on w ogóle istniał. Są bowiem podejrzenia, że jest to nie kto inny, jak odpowiednio ucharakteryzowany … Niesiołowski!

    • rabarbarek 11 lutego 2012 o 1:51 am

     Monitor, zarty sobie robisz , a sprawa powazna. Kolejne sloneczko moze zaszlo , przepraszam , zeszlo , a Ty tak niepowaznie do tego podchodzisz… A komentarz do zdjecia obu panow…

     Zawsze mowiono , ze trzeba sie usmiechac , bo usmiech najwiekszego brzydala czyni pieknym. Ale jak widac sa wyjatki od reguly….hahaha

     A tu inne zdjecie z zapytaniem , na ktore w tej chwili trudno odpowiedziec…

     • monitorpolski 11 lutego 2012 o 10:37 am

      Nie, ja poważnie. Wiesz co można zrobić przez charakteryzację? Niesiołowskiego w koreańskim przywódcy rozpoznał przy wódce mój program do rozpoznawania twarzy.

 26. jakzawsze 10 lutego 2012 o 6:55 pm

  Na poprawienie humoru „technologiczny” żart … (żaba łabie elektroniczne muchy na ekranie samartfona, biedne zwierżatko … a ludzie sadyści )

 27. rebo3 10 lutego 2012 o 7:12 pm

  Jako że artykuł dotyczy Iranu pozwolę sobie podrzucić Wam materiał dotyczący głowy Iranu,a właściwie jego wypowiedzi… http://youtu.be/fo28NIb-WdM Polecam serdecznie.Jak pierwszy raz go obejrzałem,topierwsze co pomyślełem i wypowiedziałem po cichu to: a taki z niego tyran i reżimowiec własnego narodu.Serdecznie polecam jeszcze tena materiał http://youtu.be/QLV-hErv8P4 dotyczący londyńskiego aktywisty niezwykle odważnego i jakże cholernie przekonanego w tym co robi.Już niedługo podobny projekt ruszy w Koszalinie…może nie do końca taki sam,ale silnie budzący koszalinian.Chętnych zapraszam… pod adres rebo3@interia.pl

  • zenobiusz 10 lutego 2012 o 7:50 pm

   Charlie Veitch widzę jest dla ciebie odkryciem,byleś nie poszedł do końca w jego ślady,obecnie zajmuje się negowaniem teorii spiskowej WTC,i jest na niezłym etacie.Otwarte zostaje pytanie,czy został przejęty,czy od początku grał,by zdoby czaufanie.
   Na blogu była o tym mowa,pogoogluj trochę a sie zdziwisz.

   • zenobiusz 10 lutego 2012 o 7:56 pm

    W sumie wiele dziwnych rzeczy można znaleźć. http://www.youtube.com/watch?v=kuNwLbdgNtU

    • zenobiusz 10 lutego 2012 o 7:58 pm

     MIŁOŚĆ POLICE CHARLIE Veitch zdemaskowany jako jeden z nich

     Jesteśmy narażeni Veitch przed jako rośliny zatrudnienia.
     http://www.thisislondon.co.uk/standard/article-23936504-former-bank-worker-who-helped-to-bring-chaos-to-streets-of-london.do
     Były pracownik banku, którzy pomogli chaos na ulicach Londynu demonstracyjnych który dołączył anarchistów chaos w stolicy jest prywatnie wykształcony były pracownik finansów którego dziewczyna była gwiazdą reality TV. Charlie Veitch, 30, jest założycielem grupy zwanej The Love Police Academy i uczęszczał protest sobotnim z 500 wyznawców. Był jednym z działaczy, którzy zajęli Fortnum & Mason i opowiedział, jak wstąpił uczestników zamieszek, którzy wtargnęli McDonalda w Leicester Square i buty w Piccadilly Circus. Jego dziewczyna, również aktywistka, jest Cambridge uczeń Silkie Carlo, 18, ​​który pojawił się na Channel 4 rzeczywistości pokazać rozbitków. Pan Veitch Kształcił się w Edinburgh Academy i jest synem bogatego pracownika oleju. Twierdzi, że był zatrudniony HBOS w zarządzaniu majątkiem po ukończeniu Uniwersytetu w Edynburgu. On również powiedział, że służył w armii. Mówi, że zostałem zwolniony w czasie kryzysu finansowego, a następnie zdecydował się na pełny etat protestujących i filmowiec.

     • jakzawsze 10 lutego 2012 o 8:57 pm

      Mysle że CHARLIE Veitch is OK. A http://www.thisislondon.co.uk to propagandowy portal. Choć nie wykluczam przeszłości „finansowej” CHARLIEgo. Każdy ma prawo przejrzeć na oczy i olać system. CHARLIE Veitch ma świetny przekaz, jesli ktoś rozumie angielski. Jeśli ktoś nieruzmiał jego nagrań , przekazów … to też niema co krytykować . Dla mnie koliga z UK mysłe jest ok, … dowodem są jego nagrania demaskujące system666=banksteryzm chciwy handel+faływe religie+wojsko ….. dożo gadał o free masons …. i całej sataneri światowej … , teraz jest obecnie zastraszany i dostaje groźby …., jest prześladowany przez „nich”

      • Aśka 10 lutego 2012 o 9:27 pm

       Też nie wierzę, że Charlie był po drugiej stronie. Mogło się zdarzyć, że go zastraszyli i dali ultimatum. Podświadomie wiem, że tak jak myślał, tak robił i że to wszystko o czym mówił bardzo go dotykało i przejmowało, więc podjął walkę. Pamiętam jeden z jego filmików, na którym był bardzo smutny i mówił tak, jakby spotkało go coś strasznego. Jak znajdę, to dam linka.
       Zastanawiał mnie także ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=by-QttGpIfo&feature=player_embedded . Nie wiem, ale odebrałam go tak, jakby ktoś próbował kneblować mu usta.

       • Aśka 10 lutego 2012 o 9:57 pm

        albo ten filmik
        youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=X3Z6GGjm5nY

        • Aśka 10 lutego 2012 o 10:24 pm

         i ten youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=513hB9UopFo
         tutaj mówi m.in. o swojej żonie i swoim dawnym miejscu pracy

       • rabarbarek 10 lutego 2012 o 10:12 pm

        Kochani , dlugo myslalam w podobny sposob. Niestety , pisalam juz o tym na stronie, widzialam na wlasne oczy , nie na you tube , Charliego w sytuacji , kiedy zapalilo mi sie w glowie ostrzegawcze, czerwone swiatelko. Bylo to w czasie zlotu G 20 w Toronto ,kiedy to spalowano Kanadyjczykow na ulicach miasta. Zobaczcie sobie video , na ktorym Charliego niby , powtarzam , niby aresztowano. Okazalo , sie pozniej , ze nie tylko ja zauwazylam dziwne zachowanie tego pana , bo komentarze po jego wystepie w Toronto pokrywaly sie z moimi spostrzezeniami. Zgromadzenie, w wiekszosci mlodych ludzi w jednym miejscu , podgrzanie nastrojow i w odpowiednim momencie ucieczka z miejsca , w ktorym po paru minutach nastapilo palowanie. To skrot.Potem widzialam jeszcze ciekawsze wydarzenie i na koniec aresztowanie , zeby uwiarygodnic sie w oczach zwolennikow. Niestety za duzo osob to widzialo i przejrzalo na oczy. Przeczytajcie wpis Peryskopa , naprawde trudno dzis slepo wierzyc idolom. A bylam dlugo jego fanka i ogladalam wszystkie jego wystepy.

        • Aśka 10 lutego 2012 o 10:56 pm

         no cóż … przyjdzie mi na dobre zrewidować swoje wyobrażenie o szczycie kłamstwa

        • Peryskop 11 lutego 2012 o 5:13 am

         Aśka, mam za sobą już kilka takich rozczarowań jak Veitch,
         dlatego zachęcam do odbioru podobnych aktywistów z ostrożnością.

         Bardzo ważne są osobiste doświadczenia i obserwacje z autopsji, o czym napisała Rabarbarek. Dzięki !

         A ponadto pozostaje nam „giełda” w gronie osób w miarę zaufanych.

         Dzięki Zeno za szybką reakcję dla otwarcia oczu @rebo3.

         Co wcale nie oznacza, że akcja w Koszalinie miałaby być odwołana !

         Warto wiedzieć o kulisach i precedensach, żeby w naiwności nie dać się uwikłać, zmanipulować, wykorzystać, ani wystrychnąć na dudka.

         Powodzenia!

        • rebo3 11 lutego 2012 o 10:37 am

         W takim razie poczytam o tym człowieku troszkę więcej.Nie ukrywam,że zrobił na mnie duże wrażenie.Poczułem się jakbym spadł teraz z ogromnej wysokości prosto na dupsko.Kurna…w takim razie wychodzi na to,że gdzie się człowiek nie ruszy tam,agenci,sprzedawczyki i inne plugawe systemowe cwaniaki.Dziękuję Wam wszystkim za odniesienie się,do tego co tu wstawiłem.

      • zenobiusz 10 lutego 2012 o 10:53 pm

       http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1558770/pg1
       Charlie Veitch = Damian Rockefeller?
       Rozmaite dziwne rzeczy pojawiają się sieci.
       Dla tego podkreślam ,po raz kolejny,nie szukajmy ideowych przewodników,a zdajmy się ,
       na własny rozum,własną ocenę sytuacji,i działanie w zakresach,
       na który możemy miec wpływ,w oparciu o ludzi znanych osobiście.
       Działać lokalnie,myśleć globalnie,suma,może doprowadzić do zmian.

       • monitorpolski 11 lutego 2012 o 12:55 am

        Widzieliście co mówił o zamachu na WTC? Dajcie sobie z nim spokój. Wykorzystał dobry pomysł by się wybić jako przeciwnik NWO, podobnych znamy w Polsce, którzy chcieli skorzystać z szumu wokół ACTA…

        • hjk 11 lutego 2012 o 1:07 pm

         Nawet Palikot chciał się załapać…

       • Annah. 11 lutego 2012 o 1:57 pm

        Według siostry Pawlik aktywiści, którzy w krajach chrześcijańskich propagują wiarę w reinkarnację i religie wschodu są opłacani przez O.T.O, jedną z organizacji masońskich. A wiemy jakie poglądy miał Charlie – bliskie stronie Rose of Sharon Maitreya.

    • zenobiusz 10 lutego 2012 o 8:11 pm

     Cooper,nie żył długo po tej krytyce.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/10/ostroznie-z-idolamiczyli-dezinformatorzy-w-sieci/
     Warto się zpoznac,by uniknąć rozczrowań.

    • monitorpolski 10 lutego 2012 o 10:07 pm

     A Cooper żyje i nieźle się miewa jako Jordan Maxwell….
     Już pisałem o tym pojedynku Cooper – Alex Jones. Napuścili jednego na drugiego, toż to normalna zagrywka UNYCH, żeby zniszczyć potencjalnych wrogów. Podajcie mi choć jeden przykład w czym Alex Jones przejawia swoją agenturalność, to was ozłocę. W NICZYM. Absolutnie w niczym nie widzę jego działania na korzyść NWO. To takie mówienie „bo Marek to agent” albo „Zenobiusz to robi kasę na tych swoich orgonitach”. Atak Ad hominem nie powinien być w ogóle akceptowany. A Bill Cooper też nie był taki święty. Posłuchałem tych jego New-Age-owskich bzdur zaciemniających obraz.

     • jakzawsze 10 lutego 2012 o 10:14 pm

      Co gadał COPER o new age ? … tak z ciekawości , bo niewiem nic na ten temat

      • monitorpolski 11 lutego 2012 o 1:37 am

       Jak znajdę to zmieszczę. Może niekoniecznie New Age, ale takie zmiksowane legendy o symbolice masońskiej – zawiłe, z których niewiele wynikało. Alex jest czysty w przekazie, przez co skuteczniejszy. Zobacz to: http://billcooperdisinfo.webs.com/

     • Peryskop 11 lutego 2012 o 3:59 am

      Monitor: „Podajcie mi choć jeden przykład w czym Alex Jones przejawia swoją agenturalność, to was ozłocę.”

      Przyznajmy, że facet potrafi z wielką ekspresją korzystać z kamery i mikrofonu.
      Ma dobrze opanowaną gestykulację, mimikę i modulacje głosu. Ale…

      Ale czy pamiętasz jak AJ z tubofonem w garści zakrzyczał i storpedował spontaniczną manifestację grupki ludzi – chyba latem 2011 albo 2010 ?
      Bo co? Protestowali przeciwko nie tym lokalnym układom co trzeba ?

      Mam tylko 3 wytłumaczenia tamtego zdarzenia:
      1) podstawiony sobowtór
      2) świadomy test AJ aby sprawdzić skuteczność kreowania wydarzeń ulicznych
      3) … a no właśnie 😀 😀 😀

      Dlatego zalecam ODPOWIEDNI DYSTANS. I bez ozłoceń.
      Bo AJ to może być – a skoro może to … Murphy – bardzo inteligentna hucpa.

      • monitorpolski 11 lutego 2012 o 10:33 am

       Już nie pamiętam szczegółów, ale mogła to być prowokacja, która była ryzykowna. My tu też nie wiemy które marsze są „dobre”, a które „złe”. Nie czuję potrzeby dystansu, gdyż olbrzymia większość tego co Alex mówi jest oparta na doniesieniach prasowych i relacjach ludzi oraz dokumentach. Dlaczego mam się rzucać na Alexa, skoro on podaje zawsze źródło?
       Obejrzyj dobrze któryś z jego filmów i wytłumacz na czym polega rzekoma manipulacja?
       „Endgame” z 2007 – najbardziej znienawidzony film przez elity, gdzie przewidział dokładnie rozwój wydarzeń w najbliższych latach.
       „Obama Deception” – nie gorszy, a pamiętajmy, że stworzony na początku kadencji Obamy. No i wiele innych, jeszcze te z lat 90-tych. To co się teraz dzieje w USA było dokładnie przez Alexa przewidziane.
       Ale najważniejszą rzeczą jest wypromowanie Rona Paula. Ron Paul i rewolucja jaką stworzył nie istniałby bez Alexa Jonesa. I nie mówcie mi o żadnym „Antychryście”, bo to jest zagrywka agenturalna, żeby każdy zdrowy ruch podciągać pod czasy ostateczne, a ludzi, którzy mogą zmienić USA na lepsze nazywać Antychrystami.
       A na koniec perełka – zobacz co pisze o Alexie satanistyczna organizacja ADL:
       http://www.adl.org/special_reports/rage-grows-in-America/alex-jones.asp
       Wystarczy?

       • hjk 11 lutego 2012 o 1:23 pm

        Właśnie taka „reklama” od nich moze być rodzajem uwiarygodnienia.

        Najbardziej wiarygodny, wychodzi z tego, był np. D.Ratajczak – wszędzie wykopywany, zamykano przed nim drzwi i zamilczany, nikt o nim nie mówił, nawet sen. Bendera, jak wspomniał o nim w Radiu Maryja, nieźle „flekowano”. A przecież nie głosił jakiś specjalnie rewolucyjnych tez…
        Jesli już cytował zagranicznych…
        W końcu „nieznani sprawcy” w „niejasnych okolicznościach” człowieka „usunęli „…

        Musimy zdać sobie sprawę, chyba tu już pisałem kiedyś, ze illu zdają sobie sprawę, ze ok 5% społeczeństwa (oni moze znają dokładną liczbę) nie da się nabrac na propagandę medialną i zacznie myśleć czy „poszukiwać prawdy”. I dla tych maja albo zaproszenie we własne kręgi, albo muszą przygotować jakaś „inną strawę mediealną”, taką, która faktycznie coś odsłoni z elementami pewnej pikanterii i która ich czymś zajmie, ale będzie ostatecznie miała za zadanie albo odwrócić uwagę, albo dołożyć elementy inteligentnej dezinformacji i zasłonić realne motywy. Słuzyć temu mają podstawieni „działacze”, „oświecacze”, „bojownicy”, różne pozorne „inicjatywy oporu” czy innego „sprzeciwu”.

        A tych naprawdę opornych czy którym uda się dotrzeć do „najprawdziwszej prawdy” albo będących realnym zagrożeniem neutralizują bezpośrednio – jakiś spreparowany skandal, „wypadek”, „choroba psychiczna”, itd.

        Dlatego trzeba uważać i wszystko starać się prześwietlać. Agenci illu wszedzie pewnie działają, jesli to wszystko jest tak zorganizowane, jak na to wygląda, a pewnie jest…

        A być moze illu już sobie odpuścili zwalczanie wszelkiej „opozycji” bo zobaczyli, ze ona nigdy nie wyjdzie powyżej wspomnianych 5%, a tyle nie jest żadnym zagrożeniem, zaś jakieś ew. masowe ruchy potrafią w różny sposób skanalizować czy neutralizować, tak jak mieliśmy masowe „żałobnictwo” po 10.4.10, a w tv nawet leciały filmy i programy, jakich by człowiek normalnie nie uświadczył w zalewie totalnego chłamu i degrengolady.

        • monitorpolski 11 lutego 2012 o 2:14 pm

         Ludzie – czy wyście wszyscy powariowali?! Facet demaskuje cały ten NWO, rozwala go na części, analizując wszystkie elementy i sztuczki, pokazując w jaki sposób można to zwalczyć, mobilizując miliony ludzi, a wy jeszcze twierdzicie, że ADL go w ten sposób uwiarygadnia?!
         To co – jak go zabiją, to powiecie, że to też sposób na uwiarygodnienie tego co mówił?
         Już widać wam się chemtraile nieźle dobrały do mózgów.
         Posłuchajcie, poczytajcie Alexa Jonesa i jego ekipy zanim takie brednie zaczniecie tu wstawiać. Zacznę chyba więcej na jego temat pisać, bo widzę, że kompletnie nie macie pojęcia o jego publikacjach.

        • hjk 11 lutego 2012 o 4:07 pm

         Marek, nie denerwuj się.
         Nie podważamy tu osiągnieć A. Jonesa, tylko że pewne wydarzenia obserwowane przez nas na zewnątrz mogą mieć drugie dno i dopóki nie mamy wglądu w kulisy, to nie będziemy wiedzieć kto i z jakich pobudek naprawdę działa, czy na czyje zlecenie.
         Z oświadczeń ADL niektóre mogą być „prawdziwe”, a inne „operacyjne”…
         Napisałem tylko, ze illu muszą działać na wiele frontów i kontrolować różne obszary życia, zeby w końcu osiągnęli to, co chcą…

       • Peryskop 11 lutego 2012 o 2:08 pm

        No to musi robić wrażenie !

        Ale właśnie dlatego (bez obsesji) czy można wykluczyć że to kolejna f-flaga ?

        Czy pamiętasz multi-layer w „Rękopis znaleziony w Saragossie” ?
        – layer czy – liar ? Oba ma tu sens.

        Przecież gdy już wszystkie poliszynele szeptają co się kręci, to nawet idiota wymyśliłby pozycję ober-poliszynela i dał pomoc w kanalizowaniu emocji.

        Zatem w dalszym ciągu zalecam ostrożność w ocenach.
        I tylko tyle.

  • monitorpolski 10 lutego 2012 o 8:01 pm

   Mam dla was lepsza propozycję. Ale o tym już niedługo. Zobaczycie, będzie szok!

   • navajo88 10 lutego 2012 o 8:52 pm

    Oj to już mi się włosy jeżą !!!!!!!!! hahahahahahahahaha
    J.M.H

 28. rebo3 10 lutego 2012 o 7:26 pm

  Pamietajmy wszyscy o jednym…i jak cholernie ważnym:świat należy do każdego życia na tej Ziemi.Gaz,ropa,i jakiekolwiek inne złoża jeżeli są już wydobywane muszą być surowcem darmowym i w żadnym wypadku nie mogą być prowokatorem do wojen,czy jakiejkolwiek innej presji czy nacisku na narody,a wraz z nimi ludzi.Marku…dla Ciebie przesłanie i ogromne pozdrwienia od środowiska w którym sam się obracam.Wszyscy są z Tobą.Robisz kawał potwornej i dobrej roboty…Czas skończyć i zaprzestać zamordyzmu.To już czas abyśmy wszyscy zjednoczyli się i powiedzieli :dosyć.Koniec z wyzyskiem i kłamliwym oszukańczym systemem.Zresztą już wkrótce sami przekonacie się co ruszy w Koszalinie.I wcale się tego nie boję…bo niby dlaczego?Nkomu nie zrobię krzywdy, a skutecznie otworzę oczy!

  • Peryskop 11 lutego 2012 o 3:43 am

   Krzysztof Zagozda

   Błękitna kontrrewolucja

   Wyobraź sobie, że coś budzi cię w środku nocy. Zamierasz w bezruchu. Wytężasz wszystkie zmysły. Nasłuchujesz. Wzrokiem próbujesz przeszyć gęsty mrok. Strach podpowiada ci czyjąś obecność. Serce próbuje wyskoczyć z klatki piersiowej. Czujesz się bezradny. Wpadasz w panikę. Nagle przypominasz sobie o nocnej lampce. Zapalasz ją i… po strachu.
   Gdybym miał opisać zbiorowe życie Polaków początku XXI wieku, za najwłaściwsze uznałbym jedno słowo: mrok. Ono najtrafniej oddaje fenomen naszego polskiego pogubienia się w skomplikowanej rzeczywistości. Bo czyż nie przypominamy Panien Głupich, które wyszły nocą na spotkanie swojego przeznaczenia i nie zadbały o priorytety? W poszukiwaniu właściwej drogi co rusz nabijamy sobie guzy zderzając z wrogim otoczeniem, a mimo to z uporem maniaka wmawiamy sobie, że tak trzeba, że to niezbędne koszty transformacji ustrojowej, że wnukom będzie lżej…

   Zdobądźmy się wreszcie na odwagę i wybierzmy rozwiązanie równie radykalne, co proste: zapalmy światło i na zawsze przepędźmy ciemność! Zaręczam, że zadziwienie będzie wielkie. To, co ukaże się naszym oczom, postawi na głowie dotychczasowe przeświadczenia. Droga pozornie prowadząca pod górę okaże się drogą w dół, a rzekome drogowskazy – kikutami dawno wypalonych drzew. Czmychnie gdzieś szpetny przewodnik, który swoim melodyjnym śpiewem prowadził nas dotąd na zgubę, a tysiące porzuconych owczych skór wołać będzie o sprawiedliwą odpłatę.

   Zapalmy światło, czyli stańmy w prawdzie. W prawdzie o tym, kim jesteśmy i do czego nas powołano. W prawdzie o tym, kto nas przyciska do ziemi i skąd w nim tyle nienawiści. „I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”. Weźmy sobie do serc to zapewnienie i zacznijmy nazywać po imieniu to, co widzimy obok. Bieda i bezsilność to nie to samo co bezduszne „społeczne wykluczenie”, a „kapitał ludzki” to po prostu ty i ja. „Demokratyzację” zdemaskujmy jako zamach stanu, a „transformację ustrojową” potępmy jak każdą rewolucję.

   Skoro w przyrodzie występuje akcja, to jest i reakcja. Gdzie spustoszenie sieje rewolucja, tam czas na kontrrewolucję, na „błękitną kontrrewolucję” rozumu i woli współpracujących z Boską eschatologią, na „błękitną kontrrewolucję” wyrosłą z aksjologicznej elitarności ducha polskiego i teologii naszego narodu. Ten rozum podpowiada: – Własnymi siłami! Ta wola przekonuje: – Nic nas nie powstrzyma! Znów pomaszeruje Błękitna Armia wysoko dzierżąc sztandar ojców, niosąc słowa: „Boć nie nowina Maryi puklerzem/ Zastawić Polskę/ wojować z rycerzem. Przybywa w osobie – Sukurs dawać Tobie/ Miła Ojczyzno”.

   „Błękitni kontrrewolucjoniści” spotkają się pod koniec kwietnia w Warszawie na Zjeździe Katolickiej Polski. Niespożyte siły polskiego patriotyzmu, które na zawsze połączyły się z religią katolicką, dadzą wyraz swojej nieprzemijającej aktualności oraz nigdy nie utraconej zdolności do przewodzenia narodowi i państwu. Zewrzemy szeregi i dokonamy przegrupowania na wszystkich rubieżach. Pełna suwerenność państwa i gospodarka oparta na aktywności Polaków – to nasze polityczne credo. Zaraz po nim upomnimy się o nasze bezpieczeństwo, zarówno to ekonomiczne, jak i militarne. Przypomnimy wszystkim powody, dla których nowoczesne narody tworzyły i rozwijały organizmy państwowe. Rozpoczniemy walkę o sumienie młodego pokolenia i postawimy przed nim klarowną wizję zasobnej Polski, godnej każdego wysiłku, doceniającej ten trud i będącej prawdziwą Matką. Z kolei nie pozostawimy żadnych złudzeń tym, którzy dybią na terytorialną i duchową jednolitość naszego państwa, na jego zasoby naturalne, a także tym, dla których Polska jest li tylko strzępem targanego sukna. My nie poprzestaniemy na opisie rzeczywistości. My powiemy, jak ją zmienić.

   My ją zmienimy! Ciąg dalszy musi nastąpić!

  • hjk 11 lutego 2012 o 4:12 pm

   ‚Gaz,ropa,i jakiekolwiek inne złoża jeżeli są już wydobywane muszą być surowcem darmowym i w żadnym wypadku nie mogą być prowokatorem do wojen,czy jakiejkolwiek innej presji czy nacisku na narody,a wraz z nimi ludzi.’

   Idea zasadniczo słuszna, tylko ze zupełnie darmowe to nie moze być, bo np. jest koszt wydobycia czy uzyskania, a jak juz się to osiągnie, to jeszcze koszt dystrybucji do odbiorców…
   No ale w zasadzie to prawie darmowe wyjdzie, a już nie po dzisiejszych cenach…
   Ponadto jest jeszcze kwestia marnotrawstwa – Amerykanie mieli tanią rope i budowali niezwykle paliwożerne silniki i samochody, a Japonia czy Europa szła w ekologię i oszczedność…

   • hjk 11 lutego 2012 o 4:14 pm

    Ponadto kiedyś jak za PRL była tania energia i węgiel, nikt nie bawił się w ocieplanie budynków czy uszczelnianie okien…

 29. kama 10 lutego 2012 o 7:36 pm

  http://newworldorder.com.pl/artykul,3410,Bysmy-znowu-byli-Ludzmi,warto przeczytać.

 30. kama 10 lutego 2012 o 7:37 pm

  http://newworldorder.com.pl/artykul,3410,Bysmy-znowu-byli-Ludzmi

 31. Święty 10 lutego 2012 o 7:42 pm

  Przerażający film w roli głównej +18

  • monitorpolski 10 lutego 2012 o 7:50 pm

   Dzięki – czekałem na coś takiego. NIE WOLNO SŁUCHAĆ CO NAM WMAWIAJĄ ŚCIERWOMEDIA!!!

   • jakzawsze 10 lutego 2012 o 10:08 pm

    Prezydent iranu przemawia na wiecu komunistycznym ONZ666 (agenda21)


    i 2 część i 3 część …..

   • walus 11 lutego 2012 o 10:43 am

    Pan JEZUS POWIEDZIAL SWOIM UCZNIOM prawda was wyzwoli i staniecie sie naprawde wolnymi.Wiec moi mili Panstwo rozmawiajmy z soba badzmy prawdziwymi siewcam prawdy i sprawiedliwosci.Badzmy jednoscia ktorej ONI sie tak boja.NIE BOJMY SIE LUDZIE PROSZE WAS NIEBOJMY SIE .Jesli sie boisz jestes juz niewolnikiem ludzi zlych podlych i nikczemnych.Iniema w tobie sprawiedliwosci..SMIERC MEDIA TELEWIZJI i tej pseudo -intelektualnej papce..Lepiej idz do parku i zobacz jaki piekny jest swiat,Lepiej przeczytaj sobie
    ksiazke o np.Szatan z 7-mej klasy czy trylogie Henryka Sienkiewicza, ja to robie.Gdyz to mowi nam jacy bylismy przed wiekami .I jacy jestesmy dzis..Musimy wrocic do naszych prawdziwych korzeni PIASTOWSKICH i CHRZESCIJANSKICH.Do naszej przepieknej kultury anie smiecia zachodniego.Dlamnie zachod jest juz skanczony.A wiec SURSUM CORDA POLACY.

  • Annah. 10 lutego 2012 o 10:18 pm

   a tak się modlą muzułmanie http://www.youtube.com/watch?v=0ue3vXAaXN0

  • kosiardeyablos 11 lutego 2012 o 1:00 am

   Święty ! ten film jest strzałem w dyche – zero komentarza. To świadczy o poziomie intelektualnym i duchowym prez. Iranu. Lubie go coraz bardziej ! he he, aż miło było go posłuchać, szczerze !!! Islam zawsze leżał mi na sercu, w szczególności też dlatego że jako jedna z niewielu religii uznał Jezusa jako mesjasza i traktował o nim pozytywnie (a nie to co traktują żydosprytki chaz-baryczne) – pozytywizm idei braterstwa i miłości do bliźniego!!!

  • Peryskop 11 lutego 2012 o 6:32 am

   Dzięki @Święty za link.
   Dzięki Paweł Ochalik za tłumaczenie.

   Oparcie przez Prezydenta Iranu swego orędzia na osobie Jezusa jest bardzo rozsądne, bo to poważana postać przez wszystkich wyznawców chrześcijaństwa i obu gałęzi islamu, ale także buddyści i Żydzi karaimscy szanują Jezusa-proroka. Co ciekawe ci ostatni są zdecydowanymi przeciwnikami talmudu. Jest także ugrupowanie Żydów mieszkających w Izraelu i uznających Jezusa za Mesjasza.

   A dr Mahmoud Ahmadinejad ma także żydowskich przodków, bo nie tylko świat się kręci !

 32. rebo3 10 lutego 2012 o 7:49 pm

  No włąśnie to ten materiał,który podałem w linku w swoim pierwszym wejściu.Pokażmy ludziom jaki to z niego tyran…

 33. chicane 10 lutego 2012 o 8:12 pm

  Ten wiersz kojarzy mi się z Madzią.. Mamusiu jestem już taka duża, że ledwo się tutaj mieszczę ! Ale cierpliwie tutaj pomieszkam ostatni miesiąc jeszcze. Mamusiu wiem, że jak się tu wiercę to rozciągam Ci brzuszek, nie chcę żebyś się na mnie złościła i nie będę się już poruszała ! Mamusiu nie chcę … rozwiń całośćby Cię bolało i nie chcę żebyś cierpiała urodzę się więc bardzo szybko żebyś mnie już przytulała ! Mamusiu już ! Już jestem na świecie ! Wyszłam szybko i bez krzyku ! …Dlaczego więc zamiast do domu zostawiasz mnie w zimnym śmietniku ?….. …Mamusiu wróć… Tak strasznie tu zimno… Przecież już przyszła zima ! Marzną mi plecki… zmarzły mi rączki… Długo tu nie wytrzymam …. ….Mamusiu wiem pewnie pobiegłaś do domu po kocyk i śpioszki ! Nie będę płakała, nie będę krzyczała żeby Cię nie rozzłościć…. ….. …. …Mamusiu przyszedł już po mnie pan Bóg, wyjął z foliowego worka i zabrał tam gdzie ciepło jest i zrobił ze mnie aniołka ! Mamusiu moja kocham i tęsknię i czekam tutaj na Ciebie… ..Nie przynoś już kocyka ani śpioszków, to nie potrzebne mi w niebie… …Mamusiu….

 34. chicane 10 lutego 2012 o 8:13 pm

  polskie poje..bane prawo!su…ka!!

 35. chicane 10 lutego 2012 o 8:16 pm

  dajecie im bron to tak jest jakby niebylo broni nie bylo by wojen!

 36. felicyta 10 lutego 2012 o 8:17 pm

  http://www.tvn24.pl/0,1734395,0,1,lekarze-walcza-z-nfz-ws-kar-za-recepty,wiadomosc.html
  13:47, 10.02.2012 /TVN24
  Lekarze walczą z NFZ ws. kar za recepty
  „POD PISTOLETEM PRZY GŁOWIE LEKARZ PRACOWAĆ NIE MOŻE”

  Dziś po południu Naczelna Rada Lekarska będzie głosować nad rekomendacją dla lekarzy, by po 1 lipca nie podpisywali umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Okazuje się bowiem, że zapis dotyczący karania lekarzy, który wykreślono z ustawy refundacyjnej, od 1 lipca znajdować się będzie w umowach podpisywanych przez medyków z NFZ.(…)”Chora praktyka NFZ”

  Hamankiewicz liczył, że NFZ nie umieści takiego zapisu w umowach. – Mieliśmy nadzieję, że Narodowy Fundusz Zdrowia wysłuchał tego, co było mówione w parlamencie i z umów pomiędzy świadczeniodawcami a NFZ te nielogiczności również zostaną zdjęte – wyjaśnił.

  I dodał: – Praktyka Narodowego Funduszu Zdrowia jest bardzo chora, bo to jest praktyka – że tak powiem – wyłudzania pieniędzy od świadczeniodawców, cięcia kosztów, po to żeby one się zadłużały. Bez sensu. Pieniądze mają służyć polskim pacjentom, a nie NFZ.(…)

 37. felicyta 10 lutego 2012 o 8:17 pm

  Polak potrafi a jednak w ojczyznie jest najczesciej gnojony…

  http://www.tvn24.pl/0,1734391,0,2,polak-z-world-press-photo-u-nas-nie-chcieli-jego-zdjec,wiadomosc.html13:29, 10.02.2012 /tvn24.pl
  Polak z World Press Photo.
  U nas nie chcieli jego zdjęć
  LAZAR: DO DZIŚ NIE MAM W POLSKICH GAZETACH PUBLIKACJI
  Nagrodzone zdjęcie Tomasza Lazara w World Press Photo 2012

  – Najpierw zaniemówiłem, a potem krzyczałem z radości – Tomasz Lazar zdradza nam, jak zareagował na wiadomość, że dostał nagrodę w najbardziej prestiżowym konkursie fotograficznym na świecie – World Press Photo. Zwycięskie zdjęcie zamieszek na Wall Street wybrał spośród 1,5 tys. tych, które tam zrobił, i wysłał je na konkurs po raz pierwszy w życiu. – Tym bardziej jestem dumny, bo wcześniej duże polskie tygodniki odmówiły ich publikacji – mówi nam.
  (…)
  „Jestem bardziej znany na świecie, niż w Polsce”

  Jest wolnym strzelcem, więc po powrocie do Szczecina, gdzie mieszka, zaproponował cykl dużym polskim tygodnikom. – Odmówili. Zresztą do dziś nie mam w polskich gazetach żadnej publikacji. Dlatego ludzie nie znają moich zdjęć – czuć w jego głosie żal.

  Bardziej jest znany na świecie, gdzie wysyła swoje zdjęcia na najlepsze konkursy. – Poza tym robię długoterminowe projekty, nawet 2-3 letnie, które nie są za bardzo medialne, np. „Linia brzegowa” o polskim wybrzeżu, czy „Teatr życia” – esej o surrealizmie w życiu, który dostał nominację w Deeper Perspective Photographer of the Year in International Photography Award – tłumaczy.

  Mimo iż nie jest znany w kraju, wciąż napływają gratulacje od ludzi po ogłoszeniu zwycięzców tegorocznego WPP. Telefon się urywa, dlatego laureat nie miał jeszcze czasu świętować. – Jak trochę ostygnę z emocji to wieczorem uczczę zwycięstwo toastem w gronie znajomych – zapewnia nas.(…)

  • Aśka 10 lutego 2012 o 11:11 pm

   wchodząc na tę stronę można ujrzeć tylko napis:
   Błąd 404
   Strona, której szukasz nie istnieje.
   Przejdź na stronę główną serwisu.

   • felicyta 11 lutego 2012 o 12:44 am

    @Aska, 10 Luty 2012 o 11:11 pm

    http://www.tvn24.pl/0,1734391,0,3,polak-z-world-press-photo-u-nas-nie-chcieli-jego-zdjec,wiadomosc.html

    • hjk 11 lutego 2012 o 2:08 pm

     tytuł mówi dlaczego nie chcieli zdjęć i kto oni sa …

 38. felicyta 10 lutego 2012 o 8:18 pm

  a mozeby tak w rzadzacych…

  http://www.tvn24.pl/0,1734390,0,1,strazackimi-armatkami-w-policje,wiadomosc.html

 39. chicane 10 lutego 2012 o 8:39 pm

  rozbroic wszystkicj!!!!!! ich jest garstka nas miliony!!!! na ulice wychodzic i to jak najszybciej a nie tylko acta a przeciw wojna moze co? dosyc wybierajac ich w wyborach sami sie przyczyniacie do wojny ci co glosowali wybierali sa zmanipulowani

  • monitorpolski 10 lutego 2012 o 10:02 pm

   Spokojnie! Zrobić referendum, jeśli usuwać to pokojowo, w zgodzie z prawem. Jeszcze nam tu potrzeba „rewolucji”, gdy będzie można pozamykać granice i wybić całą opozycję oraz tych co demaskują zło.

 40. ... 10 lutego 2012 o 8:46 pm

  Sodoma & Gomora cz2. http://www.youtube.com/watch?v=W1_JAihPP58

 41. rabarbarek 10 lutego 2012 o 8:52 pm

  Izraelska bron przechwycona w Syrii przez sily rzadowe . http://www.youtube.com/watch?v=qgznlLHb-44

  • rabarbarek 10 lutego 2012 o 9:00 pm

   Na stronie A. Higginsa zdjecia rebeliantow w Syrii. Szokujace filmy video ukazujace klamstwa i manipulace odnosnie sytuacji w Homs.
   Komentarz w tym przypadku zbedny.

   http://blog.alexanderhiggins.com/2012/02/09/syria-activists-peaceful-protestors-terrorsists-decide-82351/

 42. chicane 10 lutego 2012 o 8:54 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=wP5yGefx1s4 mocne

  • choice 11 lutego 2012 o 7:41 pm

   ludzie dawajcie opisy nie będę wszystko klikał albo kilka krotnie to samo oglądał!!!

 43. navajo88 10 lutego 2012 o 9:03 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ziemia-weszla-w-nowy-okres-wymierania-biosfery
  J.M.H

  • Peryskop 11 lutego 2012 o 5:40 am

   @navajo, już może lepiej zrób sobie zapowiadaną przerwę ?

 44. Artur 10 lutego 2012 o 9:14 pm

  http://carcinka.nowyekran.pl/post/51954,lezymy-na-bombie-geotermalnej każdy powinien to obejrzeć, warto.

 45. Cramer 10 lutego 2012 o 9:43 pm

  UWAGA !!!!
  Wiadomość z „The Telegraph” –
  Czy słyszeliście o tym? Czy mówią o tym jeszcze jakieś inne niezalezne źródła?
  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/vaticancityandholysee/9073811/The-Pope-will-die-within-a-year-Vatican-assassination-fears-revealed.html

  The Pope will die within a year: Vatican ‚assassination fears’ revealed

  February 10, 2012 – ITALY – The sensational prediction was allegedly made by Cardinal Paolo Romeo, the archbishop of Palermo in Sicily, on a recent visit to China. Cardinal Romeo reportedly made the startling prediction of the Pope’s death during a trip to China in November 2011. He seemed so sure of the fact that the people he spoke with, including Italian businessmen and Chinese representatives of the Catholic Church, were convinced that he was talking about an assassination attempt. They were so alarmed by his remarks that they reported them back to the Vatican. The extraordinary comments were written up in a top-secret report, dated Dec 30, 2011, and delivered to the Pope by a senior cardinal, Dario Castrillon Hoyos, a Colombian, in January. The Vatican has reportedly opened an investigation into the claims. The report was written in German, apparently to limit the number of people within the Vatican who would understand it if it was inadvertently leaked. It warns of a “Mordkomplott” – death plot – against Benedict. The story was broken on Friday by an Italian daily, Il Fatto Quotidiano, with the headline “Plot against the Pope – he will die within 12 months.” The newspaper, which has a reputation for scoops, published a page from the confidential report. “During his talks in China, Cardinal Romeo predicted the death of Benedict XVI within 12 months. His remarks were expressed with such certainty and resolution that the people he was speaking to thought, with a sense of alarm, that an attack on the Pope’s life was being planned,” the paper reported. “Cardinal Romeo could never have imagined that the indiscreet remarks he made on the trip to China would be communicated back to the Vatican by third parties.” Asked about the reported comments on Friday, however, Romeo said that the words attributed to him were “absolutely without basis. It is so outside of reality that it should not be given any consideration,” Romeo was quoted by Italian news agency ANSA as saying.

  • Ania 10 lutego 2012 o 9:55 pm

   To rewelacja ze Sfory, tylko dla atrakcji po angielski !

   • Cramer 10 lutego 2012 o 10:07 pm

    Sfory nie czytam. Natomiast to jest z regularnego dziennika brytyjskiego. Dlatego podałem link do oryginalnego artykułu.
    A skąd to mają na Sforze?

 46. alexirin 10 lutego 2012 o 9:45 pm

  Leki w wodzie pitnej. Problem jest coraz poważniejszy

  W amerykańskiej “kranówce” wykryto m.in. leki uspokajające, przeciwdrgawkowe oraz obniżające poziom cholesterolu.

  http://zdrowiewnaturze.wordpress.com/2012/02/07/leki-w-wodzie-pitnej-problem-jest-coraz-powazniejszy/

  • monitorpolski 11 lutego 2012 o 1:41 am

   No i uran jak dodatek do fluoru. Lecą już na całego z tą eksterminacją gojów.

   • hjk 11 lutego 2012 o 4:25 pm

    Estrogeny z pigułek antykoncepcyjnych, które załatwiają facetów – raki, choroby prostaty i in.

 47. plytyprawdy 10 lutego 2012 o 9:58 pm

  POLSKI PRZEBUDZENIE:

  https://plytyprawdy.wordpress.com/

  • jakzawsze 11 lutego 2012 o 7:34 am

   http://filmyprawdy.wordpress.com/

 48. AQQ 10 lutego 2012 o 11:01 pm

  Grecka Federacja Policjantów powiedział w opublikowanym liście poprosi o nakazy aresztowania byłego przedstawiciela Komisji Europejskiej Servaas Deroose i MFW Poul Thomsen i EBC Klaus Masuch. Zgodnie z greckim prawem, nakazy aresztowania musi być wydany przez prokuratora apelacyjnego sądu, rzecznik policji w Atenach powiedział dziś, mówiąc o zachowanie anonimowości, zgodnie z przepisami urzędowymi.(z tłumacza…)

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.bloomberg.com/news/2012-02-10/greek-police-union-seeks-arrest-warrants-for-eu-ecb-officials.html&usg=ALkJrhghKruzfkim5PkaS3sKWJk0AnRn-w

 49. iHe 10 lutego 2012 o 11:48 pm

  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_nano_chemtrails_w_niemczech_potwierdzone_i_zbadane_napisy_pl_video.html

 50. kiriki 11 lutego 2012 o 12:04 am

  kieruje tu pytanie do pana Marka, nie wiem, gdzie dokladnie, ale czytalem, ze ponoc swinskie niemiaszki maja zaczac akcje ulotek w marcu na temat odzyskania „ich ziem” wschodnich jakies konkretniejsze info od pana, badz od kogos kogo pan zna…

  • hjk 11 lutego 2012 o 4:26 pm

   Michalkiewicz od lat pisze, ze UE jest narzędziem wykorzystanym przez Niemców do odzysku „utraconych ziem”…

 51. chicane 11 lutego 2012 o 12:04 am

  ale jaja http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Internet-huczy-Kim-Dzong-Un-nie-zyje,wid,14244376

 52. chicane 11 lutego 2012 o 12:05 am

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Internet-huczy-Kim-Dzong-Un-nie-zyje,wid,14244376

 53. jowram 11 lutego 2012 o 12:06 am

  Nie trzeba być Profesorem matematyki teoretycznej aby zauważyć iż ZUS to prymitywna piramida finansowa. Zgodnie z art. 7 ust. 14 Ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 roku o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym, zakładanie, prowadzenie lub propagowanie piramid finansowych stanowi nieuczciwą praktykę rynkową. Czyn ten jest zagrożony karą pozbawienia wolności do 5 lat, a nawet do 8 lat, jeśli zgromadzono tą drogą mienie wielkiej wartości. Już to wystarcza aby stwierdzić iż ZUS prowadzi działalność zabronioną w polskim prawie. Istnieje jeszcze kilkadziesiąt innych działań ZUS, które w Polsce są zabronione. Choćby fakt, że służby mundurowe i sędziowie nie płaca ZUS-u, narusza to Preambułę konstytucji RP oraz Art. 32 Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Sprzedajne media robią od lat nagonkę na rolników, że nie płacą ZUS-u tylko KRUS ale słowem nie ujawnią, że sędziowie, policjanci, żołnierze, itd. ZUS-u nie płaca wcale. Ponieważ sędziowie ZUS-u nie płacą więc nie mają prawa rozstrzygać sporów między obywatelami a ZUS-em ponieważ są w oczywistym konflikcie interesów. Każdy obywatel pozwany do sądu przez ZUS powinien złożyć do sądu wniosek o wyłączenie sędziego ze sprawy. Do założenia skrytki na poczcie jest wymagana umowa ale obywatel, który przez kilkadziesiąt lat wpłaca ZUS-owi setki tysięcy złotych, takiej umowy nie ma co stanowi rażące naruszenie jego interesów przez ZUS. Można jeszcze wiele przywołać takich bezprawnych rozwiązań. Obywatele muszą sobie zdać sprawę, że są w bezczelny sposób okradani przez ZUS i wyciągnąć z tego oczywiste wnioski. Skoro Polacy potrafili masowo protestować przeciwko ACTA to powinni natychmiast zająć się ZUS-em.

  • Ania 11 lutego 2012 o 12:32 am

   Nie będzie protestów przeciw ZUS.
   Zresztą i żadnej rewolucji w Polsce nie będzie, dopóki ZUS wypłaca świadczenia.
   Taka jest natura tej rzeczy…..
   I rządzący dobrze to wiedzą.

   • monitorpolski 11 lutego 2012 o 12:45 am

    Ania, przyjdzie moment, że będą chcieli obciąć emerytury – to jest nieuniknione. Przecież dlatego podwyższają wiek emerytalny. Bankierzy będą doić, aż się im odda za bezcen wszystko co do nas należało. Ś.p. Lech Kaczyński chciał się postawić z niezależną polityką finansową, to go odstrzelili. To tak funkcjonuje – nikt się nie będzie przejmował, że jakiś 65 latek umiera z głodu, że jakiś 78 latek nie ma na lekarstwa, albo że jakąś 68-latkę dobito w szpitalu zastrzykiem z thiopentalem. Ten system jest ludobójczy z założenia – ci, którzy najwięcej mordują lub kradną dostają awanse. Z czego to wynika i jacy ludzie tym kierują chyba wszyscy wiemy. Im się teraz bardzo spieszy by wprowadzić totalny zamordyzm, bo prawda ujrzała światło dzienne, a oni w świetle nie potrafią funkcjonować. Ale jest już coraz bardziej widoczne, że im to nie wyjdzie. Będziemy mieć Norymbergę 2…

    • sebecx 11 lutego 2012 o 11:44 am

     hahaha… dobrze napisane Monitor… odnośnie emerytur do mojej żony zadzwoniła pani z Aviva z propozycją III filaru i zamotała ją, że chce się spotkać.. ot tak na odczepnego żona się zgodziła, ale po mojej delikatnej perswazji doszliśmy do wniosku, że się wizytę odwoła… wszak żona w stanie błogosławionym i gównami nie ma co jej głowy zawracać ..dodam iż małżonka jest doskonale doinformowana co się dzieje z wyjątkiem wieści wojennych z oczywistych powodów… więc pani Teresa „Dwu-Nazwisk” hehe.. dzwoni dzień wcześniej i przypomina wizytę na co żona że rezygnuje… pani Teresa „Dwu-Nazwisk” zdenerwowawszy się postanowiła wyżyć się na żonie po nieudanej „namowie” ….i jedzie ” Pani chyba w ogóle nie ogląda telewizji i nie potrafi pani logicznych wniosków wyciągać co się dzieje…. ta rozmowa nie ma sensu” … hehehehehehehe… rozumiecie to? …co za kurewstwo… żona odpowiedziała, że nie ma pewności czy dożyje emerytury, a jak będzie chciała żeby ją okradano co miesiąc z ciężko zarobionych pieniędzy to ją znajdzie… pani Teresa „Dwu-Nazwisk” postanowiła się rozłączyć… hehehe…
     ===================
     cóż i znów komuś przyświeca cudowna judea tym razem żeby okraść jeszcze bardziej pracujących ludzi celem polepszenia własnego żydzia ..
     ===================

     ..mnie molestuje pewien bank ,aby konto u nich założyć, ale póki co ciągle mi coś wypada a za rozmowy płacą oni.. stosuję ich metodę – bajer, bajer i jeszcze raz bajer…

     • hjk 11 lutego 2012 o 1:42 pm

      Odnośnie zus-u to idea nie jest głupia i nie ma tu co mieszać matematyki, bo dla wiekszości taki ZUS jest dobry. Zus chcą zniszyć hieny czające się do przejęcia jego ogromnych przepływów finansowych. Inna rzecz, ze na nim pasą się obecne hieny zerujące na nich… 😦

      Rozmawiałem z pewnym gościem w Niemczech i mówił mi, ze on jest zadowolony z „ichniego zus-u” z tej racji, ze sam gdyby dostał te pieniądze do ręki i miał mysleć, jak sobie zabezpieczyc emeryturę, to nic by nie zrobił a pieniądze przepił czy przehulał w inny sposób, a rodziny nie miał.

      Bład zus-u na czym innym polega i jedynie chyba ze „znańszych” postaci wytykał go swego czasu Korwin Mikke: jest to postbismarckowskie rozrastanie się raka socjalizmu i wciskanie się państwa tam, gdzie sprawę rozwiązywały naturalne relacje społeczne. Mianowicie rodzice mieli kilkoro dzieci, cały czas na nie łożyli, a na starość dzieci oddawały to rodzicam , co od nich dostali, czyli opiekowali się nimi. Nie było wtedy problemu niżu demograficznego i wizji krachu społecznego…

      Zus działa jak państwowa firma ubezpieczeniowa od choroby i starości, gdyby nie on trzeba by płacić prywatnym firmom ubezpieczeniowym, które szukałyby dodatkowego zysku dla właściciela czy akcjonariuszy, a tak to działa (czy powinien) po kosztach własnych, które należało by skontrolowć. Jego w zasadzie jedyny błąd polega na przymusie (wspomniane zbędne wciskanie się państwa w różne sfery życia) i braku kontroli.

      Właśnie dla takich ludzi jak wspomniany wyżej bezdzietny Niemiec ( „(„-em mówiąc – polskiego pochodzenia) powinny być te instytucje. Ludzie mający dzieci albo pomysł na zabezpieczenie sobie przyszłości czy sfinansowanie leczenia nie powinni być zmuszani do zus-u.

      W poczatkowych l. 90 tych była szansa na w miarę bezbolesne wyjście z zusu i obecnie byłby on już na wykończeniu, no ale zdecydowano inaczej, pewnie miano nadzieje na jego „sprywatyzowanie” albo „dojenie” i pasienie różnych klik przy okazji…

  • monitorpolski 11 lutego 2012 o 12:46 am

   Podkreśliłem, bo mało kto o tym wie!

 54. kiriki 11 lutego 2012 o 12:07 am

  bo jesli oni zaczna to robic to ich akcja nie pochodzi z prozni, co za tym idzie wszystko zmierza do chaosu z ktorego niemiecko chazarskie bydlo byc moze chce zrekonstruowac swoj cesarski twor z ideologia pod ludzi do slowian

 55. rabarbarek 11 lutego 2012 o 12:41 am

  Monitor , sprawdz wiadomosci na temat nowego przywodcy Korei Polnocnej. Nadchodza sprzeczne wiadomosci , ze zostal zamordowany w Chinach lub po prostu uciekl i schowal sie przed ludzkim okiem , niezdolny do rzadzenia takim krajem jak Korea. W koncu mial[ ma ] tylko 28 lat.

  Radio kanadyjskie , ktore zawsze podaje wiadomosci najszybciej , ze wszystkich mi znanych mediow , podaje , ze nie zyje. Sprawdzajmy wiadomosci na biezaco.

  http://www.reuters.com/article/2012/02/10/idUS232818209920120210

  • BirD2 11 lutego 2012 o 12:45 am

   19:45
   Chiński mikroblog aż huczy od plotek, że obecny przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un został zamordowany – podaje serwis „The Diplomat”. Jednocześnie, jak zaznacza portal, wiadomość wydaje się być mało prawdopodobna. Co więc wywołało takie poruszenie w internecie? Przypuszczalnie… duża liczna samochodów pod północnokoreańską ambasadą.

   http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Internet-huczy-Kim-Dzong-Un-nie-zyje,wid,14244376,wiadomosc.html?ticaid=1de61

 56. felicyta 11 lutego 2012 o 12:46 am

  19:24, 10.02.2012 /TVN24
  Rutkowski o krok od tragedii
  O MAŁY WŁOS NIE WPADŁ POD SAMOCHÓD
  http://www.tvn24.pl/-1,1734437,0,1,rutkowski-o-krok-od-tragedii,wiadomosc.html

 57. felicyta 11 lutego 2012 o 1:00 am

  Malaria, wielka Pharma i wielki szmal. Czy afrykańskie dzieci to nasze „króliczki doświadczalne”?
  10 Luty 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/10/malaria-wielka-pharma-i-wielki-szmal-czy-afrykanskie-dzieci-to-nasze-„kroliczki-doswiadczalne/#more-18303
  Źródło: http://www.counterpunch.org/2012/02/08/african-babies-as-guinea-pigs/

  Data publikacji 08.02.2012 r.

  Artykuł Thomasa C. Mountaina, tłum. wMordechaj

  Gdy chodzi o nową szczepionkę przeciw malarii stworzoną przez GlaxoSmithKline (GSK), jaką teraz testuje się na niemowlętach we wschodnioafrykańskiej Tanzanii, pozwolę aby zamiast mnie przemówiły słowa kogoś z wewnątrz ( insider – technika zdobywania informacji niejawnych ze źródeł wewnętrznych – przypis tłum. ), bo powiedzą to najlepiej:

  “Nie ma zbyt dużych profitów dla dużych korporacji farmaceutycznych ze stworzenia bardzo skutecznej szczepionki na malarię dla praktycznego użytku afrykańskich pacjentów…oni (Wielka Pharma) są diablo cwani w korzystaniu z każdej okazji do zgarnięcia wielkich korzyści”.

  “Kiepsko działająca szczepionka na malaria RTS,S stworzona przez GSK z poważnym zastrzykiem środków z Fundacji Gatesa, jest w trakcie testów w Fazie III w Afryce. Dotyczy wielu tysięcy afrykańskich niemowląt”.(…)

 58. felicyta 11 lutego 2012 o 1:02 am

  Francuski kosher sex.
  Publié le janvier 24, 2012
  http://rafzen.wordpress.com/2012/01/24/francuski-kosher-sex/
  Rabin Daniel Fahri

  Policja we Francji zatrzymała najstarszego pedofila. Okazał się nim bardzo wpływowy rabin niejaki Daniel Fahri. Postawiono mu zarzut napaści seksualnej na osoby poniżej 15 roku życia.

  70-letni rabin Daniel Farhi, założyciel Liberalnego Ruchu Żydowskiego, zaledwie dwa tygodnie przed aresztowaniem otrzymał od prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego najwyższe francuskie odznaczenie państwowe – Legię Honorową.(…)

 59. felicyta 11 lutego 2012 o 1:04 am

  Grafika
  10 Luty 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/10/grafika-8/
  Przysłanie fotografii i tłum. PolishPolackski
  1.3 milina rodzin Amerykańskich straciło swoje domy w 2007 roku (przejęły je banki z powodu nie płacenia rat). Tymczasem miliardy dolarów z podatków tych samych Amerykanów ciągle są używane do kupowania pięknych, nowych domów z dotowanymi kredytami hipotecznymi… w Izraelu (dla Izraelczyków, dla Żydów ).

 60. felicyta 11 lutego 2012 o 1:07 am

  Witamina C chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem. Medycyna żywieniowa w Japonii
  9 Luty 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/09/witamina-c-chroni-przed-uszkodzeniami-spowodowanymi-promieniowaniem-medycyna-zywieniowa-w-japonii/
  Źródło: http://orthomolecular.org/resources/omns/v08n06.shtml

  Serwis Wiadomości Medycyny Ortomolekularnej (Orthomolecular Medicine News Service) 01.02.2012 r.

  Tłum. wMordechaj

  Robotnicy, których narażono na dużą dawkę promieniowania w elektrowni atomowej Fukushima, po otrzymaniu kuracji złożonej z witaminy C i innych pierwiastków antyoksydacyjnych, mają znacznie ograniczony poziom ryzyka zachorowania na raka. 16 mężczyzn w wieku od 32 do 59 lat, pracowało 5-6 tygodni w strefie skażonej promieniowaniem, przy zbieraniu skażonej wody, pomiarach poziomu promieniowania, obsługiwali maszyny ciężkie i usuwali gruzowisko. Pobrano od nich próbki krwi, aby zbadać ogólną liczbę krwinek i biochemię krwi, poziomy plazmy z wolnym DNA oraz 47 ekspresji genowych spokrewnionych z rakiem.

  Czterej robotnicy, którzy przyjmowali dożylnie witaminę C (25,000 mg ) w postaci terapii zanim weszli na teren katastrofy, a potem, gdy tam pracowali, kontynuowali ją zażywając dodatkowo antyoksydanty, nie mieli znaczących zmian ani w zakresie wolnego DNA ani ogólnego ryzyka zachorowania na raka.

  Trzej robotnicy, którzy nie mieli zapobiegawczych dożylnych dawek witaminy C, mieli podwyższone ogólne zagrożenie rakiem. Po 2 miesiącach interwencji medycznej poprzez wstrzykiwanie witaminy C oraz doustnego żywienia suplementami antyoksydacyjnymi, wolne DNA wróciło do normalnego poziomu a wynik badań ryzyka zachorowania na raka został znacząco zmniejszony. (1)

  Ten ważny kliniczny dowód potwierdza badania sprzed blisko 20 lat dowodzące, że wstępna terapia z zastosowaniem witaminy C doustnie lub w zastrzykach, podnosi przeżywalność spermatozoidu po wstrzyknięciu radioaktywnej Jodyny-131 w badaniach na myszach.(2)

  Przyjmowanie doustne kwasu liponowego i witaminy E redukowało radioaktywność urynalnie oraz szok tlenowy u napromieniowanych dzieci w Czernobylu. (3) Ponadto, były przeprowadzone rozliczne naukowe badania co do efektów ochronnych przed promieniowaniem z użyciem innych witamin, minerałów i składników antyoksydacyjnych.

  Odsyłacze:

  1.Yanagisawa A. Efekt działania witaminy C i dodatków antyoksydacyjnych na wywołaną promieniowaniem ekspresję genową u pracowników elektrowni atomowej Fukushima. Strona http://www.doctoryourself.com/Radiation_VitC.pptx.pdf

  2. . Venkat R. Narra, Roger W. Howell, Kandula S. R. Sastry and Dandamudi V. Rao. J Nucl Med,1993. Vol. 34 No. 4, p 637-640. http://jnm.snmjournals.org/content/34/4/637.long

  3. . Korkina L, i inni. Terapia antyoksydantami u dzieci dotkniętych napromieniowaniem wskutek wypadku w elektrowni atomowej Czernobyl. Biochem Soc Trans,1993. 21:314S. PMID: 8224459 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=8224459

  • O Rzesz 11 lutego 2012 o 1:56 pm

   Nie „radioaktywnej Jodyny-131” tylko radioaktywnego izotopu Jodu czyli „Jod 131” (izotop stabilny to „Jod 127”.
   Reszta się zgadza.
   Tak właśnie działa naturalna Wit. C!!!.
   W sytuacjach ekstremalnych podaje się właśnie wlewki z witaminy syntetycznej i jak widać to też zabezpiecza choć sztuczna nie jest tak bezpieczna dla organizmu jak naturalna!.

   • hjk 11 lutego 2012 o 1:59 pm

    wszystkie witaminy sztuczne tak działają, ze są przyswajane tylko w braku naturalnych, a jak te są w pożywieniu, to tamte mogą tylko szkodzić…

 61. felicyta 11 lutego 2012 o 1:15 am

  Manipulacje żydowskich mediów w okupowanej Polsce
  9 Luty 2012

  Film trzeba obejrzeć w całości.
  Manipulacja Polskich Mediów http://www.youtube.com/watch?v=lRASbycdCTc

 62. felicyta 11 lutego 2012 o 1:44 am

  l Diablo” pokazuje rogi – Diabeł nadal działa!
  9 Luty 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/09/„el-diablo-pokazuje-rogi-diabel-nadal-dziala/#more-18173
  Źródło: http://www.bibliotecapleyades.net

  Tłumaczenie: wMordechaj

  Ludzie, którzy teraz są chrześcijanami, lecz byli satanistami, rozpoznali sygnał od prezydenta Clintona na inaugurację kadencji jako znak szatana. Wszystko wydaje się jasne aż do bólu. Clinton zakomunikował, czego chce dla ludzi i do kogo się zwraca. Cała sprawa przekazywania satanistycznego sygnału ręką, jaka go dotyczyła, trwała zaledwie kilka sekund. Fritz Springmeier. Pochodzenie Illuminatów.

  Te sygnały są pokazywane wszędzie – w TV, gazetach i czasopismach, w trakcie wydarzeń sportowych, a nawet podczas prezydenckich inauguracji. Oczywiście mówię o znaku El Diablo, rogatego diabła, znanego również jako znak Il Cornuto i jako Diabolicus. Pojawił się w czasach współczesnych wraz z ujawnieniem się piewców kultów satanistycznych, członków oficjalnego Kościoła Szatana, kapeli heavy metalowych i fanów tłumnie pokazujących znak dwóch oddzielnych palców skierowanych ku górze.(…)

  -sporo zdjec w art. i db. koment.
  „Ktoś
  9 Luty 2012 o 21:45 | #4
  Najpierw przywołają demona a potem zestrachani tym, że oni też są jego przekąską będą wyć z przerażenia do Jezusa Chrystusa z prośbą o ratunek. A tym razem Bozia zasłoni oczy, uszy i buzie i poczeka aż tałatajstwo zemrze od swojego idola. No mercy.

  Bóg ma czas, cała wieczność. Jemu nie zależy na nawracaniu czegokolwiek bo z jego punktu widzenia to pojęcie nie istnieje. Moze być zmartwiony kolejnymi pokoleniami “mędrców” “odmrażających sobie uszy na złość” ale on wie, że i tak prędzej czy później każdy z tych diablich neofitów za nim zatęskni. Bo tak działają prawa Wszechświata o czym nawet masoni 666 poziomu nie wiedza. A w międzyczasie i diabły będą miały nowe zabawki do uciech. ;p”

 63. Peryskop 11 lutego 2012 o 6:44 am

  Good news: już nie będzie awaryjnych lądowań z powodu medalika !

  LOT przyznał się do pomyłki

  http://marucha.wordpress.com/2012/02/10/przyznajmy-sie-do-bledu-przepraszamy-wszystkich-ktorzy-poczuli-sie-urazeni/

  W komentarzach podano prawdopodobne przyczyny tej afery:

  1) kolejny etap lucyferiańskiej krucjaty antyreligijnej i antychrześcijańskiej w szczególności
  2) sondowanie jak dalece można bezkarnie zagrać Polakom na ich uczuciach religijnych
  3) zagrywka na rozdmuchanie afery, doprowadzenie do bojkotu i spadku wartości spółki

  Ale wychodzi na to, że i ta kolejna hucpa nie powiodła się i trzebało się rakiem wycofać !

 64. Peryskop 11 lutego 2012 o 6:49 am

  KTO KOMU ZAGRAŻA ???

  Czarne kropki to amerykańskie bazy wojskowe

  • hjk 11 lutego 2012 o 3:22 pm

   Najwyraźniej Iran „zagraża” tym bazom założonym przez US-manów…
   Najlepiej je zlikwidować i wycofać personel, wtedy przestanie 🙂

 65. Peryskop 11 lutego 2012 o 7:09 am

  zawiastun filmu IRON SKY o nazistowskim podboju świata http://www.youtube.com/watch?v=Py_IndUbcxc

  Ciekawy efekt po złożeniu tytułu w jeden wyraz IRONSKY = ironiczny „wybraniec” !

  Bo tak to faktycznie jest – uni sobie robią drwiny.

  • Jony 11 lutego 2012 o 9:21 am

   Ostatnio jak naziści wojowali to byłą 2 wojna światowa czyżby ten film to zapowiedź 3 wojny światowej. Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby ruski z usraelem walczyli przeciwko sobie nie jakimiś myśliwcami a spodkami. Wszyscy by myśleli że to kosmici atakują 🙂

   • hjk 11 lutego 2012 o 3:26 pm

    Medialni kosmici nie odpuszczają od czasów słynnego słuchowiska Wellsa puszczonego chyba w 1938 radiu w Ameryce i ludzie dostali amoku, myśląc, ze to prawda… 🙂

 66. filmyprawdy 11 lutego 2012 o 10:15 am

  “Wszystko to czego nie mówią Ci ,którym opłacasz abonament”

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

 67. Kamil 11 lutego 2012 o 10:41 am

  Alex Jones to POBUDZATOR , UŚWIADAMIACZ…………tylko WSPÓLNIE i RAZEM świadomi zagrożenia siebie i planety dysponując wzajemną harmonią jesteśmy w stanie ściągnąć wyższą świadomość z kosmosu do naszych organizmów aby te zaczęły NAJZWYKLEJ EWOLUOWAĆ.
  SPOKO mamy już ciało …………..ale tu chodzi o świadomość naszej wspólnej siły duchowej, o wspólnego świadomego harmoniki ducha.
  KOSMICI nauczyli się że jeśli polegasz na zewnętrznym źródle dysponowania energią świadomości to tracisz AUTOMATYCZNIE coś innego…..w tym wypadku naturalną ZDOLNOŚĆ do zmiany swojego DNA i produkcji HORMONÓW które je budują i mają ekstremalny wpływ na tok EWOLUCJI

  I tu wcale nie chodzi o 21 grudnia 2012 bo się wtedy wszyscy jednoczymy i trwamy w harmonii…………ale o RANGĘ ŚWIADOMOŚĆI WSPÓLNEJ ZDOLNOŚCI skupienia sił w jednym punkcie np…. w celu……….rozpalenie ogniska…………..itp
  Ceną jaką zapłacimy z UŚWIADOMIENIE SOBIE ŻE wypracowana MIŁOŚĆ pozwala sterować wspólnie tworzonym DNA które z koleii WSPÓLNIE budujemy, będzie TOTALNIE ZNISZCZONA PLANETA………..
  MUSIMY ZDAĆ TEN EGZAMIN……………WSPÓLNYMI SIŁAMI BICIA SERC

  DELFINY tego nie powiedzą bo już sam w wodzie nie mogą wytrzymać , chcąc się upodobnić do LUDZI gromadząc się na LĄDZIE plaży.
  Przykładowo ICH STATKI kosmiczne są poruszane świadomością grawitacji DUCHA………..
  NIECHCĄ się ujawniać bo polegalibyśmy na ich zdolnościach a to zniszczyłoby NASZ WSPÓLNIE włożony wysiłek.

  I nie ja jeden o TYM piszę i mówię.
  Sory ale to jest prawda i wszędzie i zawsze będę to przypominał najdrobniejszym GESTEM

  Dan Winter na youtube……………informatyk, elektronik, znawca tworzenia się DNA dobrze to przedstawia na FILMIKACH.

  pozdro

 68. Kamil 11 lutego 2012 o 10:54 am

  Niech KAŻDY sobie zada pytanie……………..czym jest CZŁOWIEK……….i jakie jest jego przenzaczenie………..
  2uga wojna światowa była przykładem tego że nie podołaliśmy.
  MUSIMY SIĘ NAUCZYĆ WSPÓLNIE TWORZYĆ HARMONIE.

  CAŁY KRYZYS EKOSYSTEMU PLANETY JEST TWORZONY DLA NASZEGO DOBRA

  Kiedy sobie to uświadomimy?

 69. felicyta 11 lutego 2012 o 11:04 am

  Śnieg sięga dachów domów. Już 57 ofiar mrozów
  07:26
  tvnmeteo.pl – TYSIĄCE LUDZI ODCIĘTYCH OD ŚWIATA
  Liczba ofiar fali mrozów w Rumunii wzrosła w piątek do 57 – podało ministerstwo zdrowia. W ciągu ostatnich 48 godzin w Rumunii…czytaj dalej »
  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/snieg-siega-dachow-domow-juz-57-ofiar-mrozow,35300,1,0.html

  -wg mnie to HAARPem to robia, testuja na najbiednejszych , jak zwykle

  • Aśka 11 lutego 2012 o 11:34 am

   Podają informacje o tym ile ludzi zamarzło w wielu krajach, tylko jakoś dziwnie nie ma danych odnośnie tego ile ludzi zamarzło w Polsce. Przynajmniej ja się z nimi nie spotkałam. A musi być sporo ofiar, bo brak środków na ciepłą odzież, na dach nad głową, na opał.

   • AQQ 11 lutego 2012 o 11:46 am

    Koniecznie trzeba wprowadzić „6-ty stopień epidemii mrozu”…
    W większości to ofiary żondów dYmokratycznych.

    Nawet 38,6 mld złotych mogły wynieść ubiegłoroczne wpływy z PIT do budżetu państwa – wynika z analizy „Rzeczpospolitej”. Tak wysoką daninę fiskus dostał od nas ostatnio w 2008 roku. http://www.rmf24.pl/fakty/news-rekordowe-wplywy-z-pit-za-ostatni-rok,nId,433711

    • AQQ 11 lutego 2012 o 12:16 pm

     Budżet MON- http://www.rp.pl/artykul/317607,766191.html
     Przyszłoroczny budżet MON ma wynieść 29,2 mld zł i będzie o 7 proc. wyższy od tego z 2011 r. Na wydatki majątkowe, czyli szeroko rozumianą modernizację wojska, w przyszłym roku MON ma przeznaczyć 24,44 proc. swego budżetu, czyli ponad 7,13 mld zł.

     http://ratunek24.pl/192/oto-budzet-ministerstwa-zdrowia-na-2012-rok
     Przyszłoroczny budżet Ministerstwa Zdrowia ma wynieść 3,94 mld zł, z czego 2,5 mld zł zostanie przeznaczone na ochronę zdrowia.

     Według resortu, oznacza to wzrost o około 7,1 proc. w porównaniu do budżetu roku 2011 (3,6 mld zł).
     Przyjęty przez rząd projekt ustawy budżetowej, który dostępny jest na stronach internetowych Sejmu, zakłada, że najwięcej pieniędzy trafi na ochronę zdrowia – 2,5 mld zł. Z tego większość środków przeznaczona zostanie na finansowanie m.in. szpitali klinicznych (655 mln zł), programów polityki zdrowotnej (727 mln zł) oraz świadczeń wysokospecjalistycznych (318 mln zł). itd….

 70. chicane 11 lutego 2012 o 11:10 am

  USA koncentrują swoje siły wokół Iranu – pisze newsru.com, powołując się na informacje izraelskich mediów. Z kolei prezydent Iranu, w 33. rocznicę rewolucji islamskiej, poinformował, że „w nadchodzących dniach świat będzie świadkiem ogłoszenia przez Iran bardzo poważnych i znaczących osiągnięć nuklearnych”.

 71. chicane 11 lutego 2012 o 11:24 am

  Ruchy wojsk w rejonie Zatoki Perskiej

  Znacznie wzrosła liczba lotów amerykańskich samolotów bojowych i transportowych w rejon Zatoki Perskiej. Jednocześnie Amerykanie wysłali do Izraela 10 tys. specjalistów, którzy zajmą się testowaniem tamtejszego systemu obrony przeciwrakietowej.

  Agencja „Interfax” podaje, że amerykańskie samoloty wykorzystują przestrzeń powietrzną Arabii Saudyjskiej, aby dostać się w rejon Zatoki Perskiej.

  Izraelskie media informują, że USA i ich sojusznicy rozpoczęli przerzucanie w ten rejon wojsk i sprzętu. Amerykanie mają już tam kilka ogromnych lotniskowców, dysponują również bazami w Kuwejcie, Bahrajnie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie. Obecnie region patrolują dwa lotniskowce: „Lincoln” i „Carl Vinson”. W bazie w Kuwejcie stacjonuje ok. 15 tys. żołnierzy.

  Według izraelskich mediów, Amerykanie zwiększają również liczebność swoich oddziałów w bazie w Omanie, położonej stosunkowo niedaleko od Cieśniny Ormuz, przez którą przechodzi duża część eksportu ropy naftowej.

  Z kolei brytyjscy i francuscy żołnierze przybywają do Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

  USA i Izrael, główni wrogowie Iranu, nie wykluczają wojskowego uderzenia na ten kraj, jeśli dyplomacja nie przyniesie rozwiązania impasu w kwestii programu nuklearnego Iranu. Władze Iranu twierdzą, że program ten ma cele wyłącznie cywilne i nie chodzi o budowę broni jądrowej.

  Iran ostrzegł też, że jego odpowiedź na takie uderzenie „zaboli”, grożąc, że na cel weźmie Izrael i amerykańskie bazy w Zatoce Perskiej oraz zamknie Cieśninę Ormuz.

  33. rocznica rewolucji islamskiej

  Dzisiaj, w 33. rocznicę rewolucji islamskiej w Iranie, prezydent tego kraju Mahmud Ahmadineżad ogłosił, że „w nadchodzących dniach świat będzie świadkiem ogłoszenia przez Iran bardzo poważnych i znaczących osiągnięć nuklearnych”.

  Jego wystąpienie transmitowała na żywo telewizja państwowa. Nie podał dalszych szczegółów.

  Telewizja pokazała setki tysiące demonstrantów na rządowych wiecach z okazji rocznicy rewolucji. W Teheranie przed prezydentem przemówienie wygłosił lider palestyńskiego radykalnego ugrupowania Hamas Islaim Hanije. Zapowiedział, że Hamas „nigdy nie uzna Izraela”, a „walka Palestyńczyków będzie trwała aż do wyzwolenia całości ziem palestyńskich i Jerozolimy”.

  Podobne wystąpienia na wiecach przywódców spoza Iranu są w tym kraju rzadkością.

  Tak jak na wszelkich oficjalnych demonstracjach w Iranie, uczestnicy sobotnich manifestacji skandowali hasła antyizraelskie i antyamerykańskie. Nieśli flagi państwowe i portrety naukowców pracujących w irańskich ośrodkach nuklearnych, którzy zginęli w zamachach. Iran oskarża o te zabójstwa wywiady Izraela i USA.

  Prócz Teheranu, demonstracje odbywają się – jak podała telewizja – łącznie w 5 tysiącach miast w całym kraju.

  W Teheranie na placu Azadi wystawiono na widok publiczny model w skali 1:1 amerykańskiego samolotu bezzałogowego RQ-170 Sentinel. Iran ogłosił w grudniu, że przechwycił aparat w pobliżu granicy z Afganistanem.

  Telewizja skomentowała pokaz samolotu słowami, że jest to „symbol siły” jaką okazuje irańska armia wobec „globalnej arogancji USA”.

  • miziaforum 11 lutego 2012 o 11:43 am

   zdjęcia z przybycia komandosów irańskich do syrii
   =
   http://miziaforum.wordpress.com/2012/02/10/wojna-iran-rosjanato-usaizrael-polska/

  • hjk 11 lutego 2012 o 3:16 pm

   @”Jednocześnie Amerykanie wysłali do Izraela 10 tys. specjalistów, którzy zajmą się testowaniem tamtejszego systemu obrony przeciwrakietowej.”

   no, no, ze Ameryka ma aż tylu specjalisów od broni rakietowej nigdy bym nie pomyślał…
   widać wiedza i specjalizacja nt systemów rakietowych to powszechny fakultet na uniwersytetach w USA 🙂

   To chyba tak jak wszedzie studiują izraelscy „historycy sztuki”…

 72. Aśka 11 lutego 2012 o 11:53 am

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-straze-do-likwidacji,1,5023833,wiadomosc.html
  „Rzeczpospolita”: straże do likwidacji
  07:15 TSz / PAP 11.02.2012

  Pierwsze samorządy likwidują straże gminne i miejskie na swoim terenie. Po zmianie przepisów w 2011 r. trudniej pokryć koszty ich działalności z fotoradarowych mandatów – informuje „Rzeczpospolita”.

  Chodzi o obowiązek uzgadniania miejsca pomiaru prędkości z komendą powiatową policji (wcześniej bardziej niż bezpieczeństwo liczyła się opłacalność ich usytuowania) czy to, że teraz urządzenia mogą być ustawiane wraz ze znakami drogowymi informującymi o kontroli.

  „Przez cały zeszły rok nie prowadziliśmy pomiarów prędkości ze względu na zmianę przepisów. Tymczasem fotoradary pomagały nam utrzymać straż gminną” – przyznaje Zdzisław Mikulak, zastępca wójta gminy Stare Pole, która zrezygnowała ze straży.

  Straże zlikwidowano też m.in. w Rabie Wyżnej, Skwierzynie, Łagowie, Łasku, Nasielsku i Krasnobrodzie. Za pracę tej formacji podziękowali także radni w Świątnikach Górnych i Zakroczymiu.

  A najprawdopodobniej to dopiero początek likwidacyjnej fali, bo MSW planuje kolejne zmiany prawa, które mogą zniechęcić samorządy do straży. „Okazało się, że niektóre samorządy traktują kontrole ruchu drogowego jako narzędzie łatwego zwiększenia dochodów. Niektóre gminy w swoich planach budżetowych z góry zakładały wielomilionowe wpływy z mandatów. Nowelizacja rozporządzenia umożliwi poznanie stopnia angażowania się poszczególnych straży w kontrolę fotoradarową” – mówi rzeczniczka resortu Małgorzata Woźniak.
  Autor: TSz Źródła: PAP

  • AQQ 11 lutego 2012 o 11:57 am

   Taa, zlikwidują straże a powołają nowe w podwojonej obsadzie…to u nas nagminne zjawisko.

   • Friend_of_mine 11 lutego 2012 o 1:11 pm

    Zastępując je osobami nie będące tubylcami, bez jakiegokolwiek wykształcenia, najlepiej z zapędami sadystycznymi i kompleksem niższości, który gdzieś zaleczyć przecież trzeba! Ot, wprowadzanie totalitaryzmu w praktyce.

 73. AQQ 11 lutego 2012 o 12:01 pm

  Żeby się nie wydało trza swoich zaatakować… http://www.rmf24.pl/raport-koniec-wolnego-internetu/acta-fakty/news-cia-tango-down-anonymous-zaatakowali-strone-agencji,nId,433714

  • Peryskop 11 lutego 2012 o 2:25 pm

   Widać za dużo naczytali się i nasłuchali o Inside Job !

 74. AQQ 11 lutego 2012 o 12:34 pm

  LUDZIE ! Ratunku ! http://www.rmf24.pl/nauka/news-chemioterapia-w-ciazy-nie-szkodzi-dziecku,nId,433697

  • arkebuz 11 lutego 2012 o 1:19 pm

   to w takim układzie pić i palić też można

 75. chicane 11 lutego 2012 o 1:40 pm

  Wychodzimy! Nadszedł ten czas! Krakow wychodzi dzisiaj przeciwko acta mile widziane chasla nie dla wojny w syrii nie dla wyzysku w Polsce DOSYC NIEROBY Z WIEJSKIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 76. Aśka 11 lutego 2012 o 2:40 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/arabskie-rewolucje-syria/rzez-w-syrii-opozycjonistka-swiat-bedzie-musial-zb,1,5023842,wiadomosc.html
  Rzeź w Syrii. Opozycjonistka: świat będzie musiał zbrojnie interweniować
  09:00 KDP / PAH, PAP, Gazeta Wyborcza 10.02.2012
  Protest w Syrii, fot. Reuters

  – Nikt nie chce widzieć obcych wojsk w swoim kraju, ale prawda jest taka, że nie ma innego wyjścia – mówi w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Rafif Dżuajati, syryjska opozycjonistka. – Niedługo w Syrii dojdzie do masakr na taką skalę, że świat nie będzie miał wyjścia, będzie musiał zbrojnie interweniować – dodaje.
  ____
  opozycjonistka ma szklaną kulę? z której wróży

  • monitorpolski 11 lutego 2012 o 2:44 pm

   Jutro zamieszczę co na ten temat mają normalnie myślący ludzie, nie debile – samobójcy. Oni już sami uwierzyli, że są nieśmiertelni.