Wydarzenia i komentarze, 11 lutego, 2012r

Dr Zbigniew Kekuś: oszuści, złodzieje i mordercy w krakowskich sądach
Protest w Nowym Jorku przeciw antynarodowej postawie władzy w Polsce
Mikroimplanty, kontrola umysłu, cybernetyka
 

Dr Zbigniew Kekuś: oszuści, złodzieje i mordercy w krakowskich sądach

Nowość: http://www.youtube.com/watch?v=1Qg7V2gxoyk

Komentujcie na YouTube bezprawie w sądach, bo sędziowie na pewno ten materiał obejrzą!

Dr Zbigniew Kękuś ujawnia pikantne szczegóły swoich potyczek sądowych, które się jeszcze nie zakończyły. Sędziowie sami się plątają w swoich wyrokach, jak twierdzi dr Kękuś, wynika to z tego, że są „niedouczeni”. Nie dość tego, bezprawne wyroki wskazują na to, że są „złodziejami”. Co więcej, powołując się na opinię zmarłego w 2009 roku profesora Zbigniewa Chołdy, dr Kękuś twierdzi, że niektórzy sędziowie są także „mordercami”.

Akcja protestacyjna przed Konsulatem Generalnym RP na Manhattanie przeciw antynarodowej postawie władzy w Polsce

Wirtualna Polonia

Wydział New Jersey Kongresu Polonii Amerykańskiej oraz środowiska związane z Radiem „Maryja” i TV „Trwam” w stanach New Jersey, New York i Connecticut, przyłączając się do akcji protestacyjnej która w tym czasie obejmie kilka miast w USA i Kanadzie, wzywają całą Polonię do wyrażenia oburzenia wobec niedawnej decyzji władz Rzeczypospolitej Polskiej, odmowy pasma nadawania na platformie cyfrowej dla katolickiej TV „Trwam”, która jest jedyną katolicką telewizją o zasięgu ogólnopolskim. Domagamy się od polskich władz odwrócenia tej decyzji.

Spotykamy się w niedzielę, 12 lutego 2012 r. o godz. 14:00 (2:00 PM) przed Konsulatem Generalnym RP na Manhattanie (37 St. przy Madison Avenue). Przynieśmy flagi narodowe i transparenty.

To prawdziwa ironia dziejów, że po 30 latach Polonia amerykańska musi znowu protestować przeciw ewidentnie antynarodowej postawie władzy w Polsce. Zupełnie jak za czasów komunizmu i stanu wojennego.
Bezczelnie kłamliwa argumentacja władzy mająca uzasadniać tę oczywistą dyskryminację przeciw jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych ujawnia, że nie jest to już jedynie prostacki antykatolicyzm, ale kolejne posunięcie w starannie zaprojektowanej kampanii walki z tradycyjnymi wartościami Polaków, z prawdą i wolnością. Władzy chodzi o wyeliminowanie głosu prawdy i zdrowego rozsądku, krytykującego jej politykę, serwilizm wobec obcych, nieudolność i obłudę. Te same motywy jak przy jednoczesnej próbie dławienia wolnego słowa w Internecie przy pomocy międzynarodowej umowy „ACTA”, jak przy niedawnym kłamstwie smoleńskim, wojnie z Krzyżem i z kibicami.

To właśnie prawda boli ich najbardziej. Brońmy prawdy i wolności słowa!

Mikroimplanty, kontrola umysłu, cybernetyka

Bardzo ważny materiał, więc pozwolę sobie go zacytować w całości, póki jeszcze nie weszły ACTA… (dzięki Roma za podesłanie – link zamieścił ktoś w komentarzu)

W 1948 roku Norbert Weiner opublikował książkę pod tytułem „Cybernetics”, która definiuje komunikację neurologiczną oraz teorie kontroli, istniejące w tamtych czasach w użyciu w małych kręgach.

Yoneji Masudu, ojciec „Information Society”, przedstawił w 1980 roku swój pogląd na temat, do jakiego stopnia niszczona jest nasza wolność w Orwellowski sposób przez technologie cybernetyczne, o czym większość ludzi nie ma zielonego pojęcia.

Owe technologie pozwalają łączyć przy pomocy wszczepianych implantów mikro czipowych i satelitów, mózgi ludzi z super komputerami.

Pierwsze mózgowe implanty zostały chirurgicznie wszczepione w 1974 roku w stanie Ohio, USA oraz w Sztokholmie w Szwecji. Zaś mózgowe elektrody zostały zainstalowane w czaszce dziecka już w 1946 roku bez wiedzy rodziców.

W latach 50-tych i 60-tych elektroniczne implanty wszczepiane były do mózgów zwierząt i ludzi, zwłaszcza w USA podczas prowadzonych badań nad modyfikacją zachowań oraz funkcjonowania mózgu i ciała. Metody Kontroli umysłu (Mind Control – MD) stosowane były dla uzyskania zmiany ludzkich zachowań i przekonań. Wpływanie na funkcjonowanie mózgu stało się ważnym celem w działaniach militarnych i wywiadowczych. 30 lat temu implanty mózgowe widoczne na zdjęciach rentgenowskich miały wielkość 1-go centymetra. Po latach ich rozmiar zmniejszył się do wielkości ziarenka ryżu, wykonywane z silikonu czy innych materiałów. Obecnie są wystarczająco małe, aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, z wiedzą lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwością wykrycie takich implantów. Obecna technologia pozwala na wszczepianie każdemu noworodkowi takich mikro czipów, które pozwalają identyfikować daną osobę przez okres całego życia.
Plany takich operacji dyskutowane były i są od lat w Stanach bez informowania o tym opinii publicznej. Szwedzki premier Olaf Palme wydal zezwolenie w 1973 roku na wszczepianie implantów więźniom, a były generał Jan Freese z Data Inspection wykrył wykonanie podobnej operacji w 1980 roku wśród pacjentów domu starców. Zaimplantowany człowiek może być namierzony gdziekolwiek przebywa.

Funkcjonowanie jego mózgu może być zdalnie kontrolowane i wyświetlane na monitorach super komputera. Elitarne kręgi eksperymentatorów namierzają tzw. „margines społeczny” jako pierwszą linię ich projektów i działań. Dzisiejsze mikro czipy działają na zasadach fal radiowych o niskich frekwencjach. Za pomocą satelity, za implantowany człowiek może być zlokalizowany w każdym punkcie naszej ziemi. Techniki te wykorzystywane były w Iraku. Doktor Carl Senders opracował Intelligence-manned Interface (IMI), który wstrzykiwany jest do ciała człowieka.

Wcześniej, podczas wojny w Wietnamie, wstrzykiwano żołnierzom tzw. Rambo Czip odpowiedzialny za wzrost adrenaliny we krwi. 20 miliardów bitów na sekundę super komputery w Amerykańskiej (NSA) National Security Agency są w stanie „widzieć i słyszeć” każdego żołnierza na polu walki z wykorzystaniem Remote Monitoring System (RMS). Kiedy 5-cio mikronowy mikro czip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronów, zostanie umieszczony w gałce ocznej, pozwoli to na ściąganie neuroimpulsów mózgowych odpowiedzialnych za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip. Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego za implantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć „wewnętrzny” głos w swojej głowie. Każda myśl, reakcja, sygnał dźwiękowy czy obraz wywołuje specyficzne sygnały neurologiczne. Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań czy nawet odczuwać nie do wytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.

Elektroniczny system NSA jest w stanie na okrągło śledzić miliony ludzi w tym samym czasie. Każdy z nas posiada unikalne bioelektryczne frekwencje w mózgu, dokładnie tak samo, jak odciski palców. Używając Electromagnetic Frequency (EMF) jest możliwe stymulowanie pracy mózgu 24 godziny na dobę. W ten sposób śledzone są myśli i poczynania amerykańskich astronautów. Washington Post pisał w 1995 roku o księciu Williamsie z Wielkiej Brytanii. Williams żyje z implantem od 12-go roku życia. W przypadku porwania czy innej tragedii, książę będzie namierzony w ciągu sekund. Masowe media zupełnie pomijają fakt naruszania prywatności danej osoby do końca jej życia. Może być taka osoba manipulowana w różnoraki sposób. Może stać się agresywna lub anemiczna. Nawet aspekt seksualny może być manipulowany. Sygnały myślowe mogą być czytane i rejestrowane i to wszystko bez wiedzy delikwenta. Perfekt cyber żołnierz może być stworzony. Ta tajna technologia używana jest przez NATO od 1980 roku bez cywilnej czy akademickiej świadomości. Tylko szczątkowe informacje o tej technologii dostępne są w elitarnych profesjonalnych i akademickich pismach. Kontrola umysłu może być użyta w celach politycznych. Jest bardzo łatwo zaprogramować człowieka tak, aby stał się zabójcą lub nawet samobójcą bombowym. Alarmowe przykłady tego fenomenu można znaleźć w Ameryce. Potem bardzo łatwo rozpocząć kampanie przeciwko takim indywidualnościom. Ta „cicha wojna” prowadzona jest przeciwko cywilom i żołnierzom przez wojskowe i wywiadowcze służby. Od roku 1980-tego Elektroniczne Stymulacje Mózgu (ESB) stosowane są potajemnie do kontroli ludzi.

Rauni-Leena Luukanen-Kilde

Z inicjatywy amerykańskiego senatora Johna Glenna w styczniu 1997 roku, rozpoczęła się dyskusja nad groźbą radiacji cywilnej populacji. Radiacja emitowana jest przez helikoptery i samoloty w powietrzu, satelity, zaparkowane samochody, mieszkalne domy, telefony komórkowe, telewizory i radioodbiorniki. Również chemiczne i bakteriologiczne metody kontroli umysłu są używane na świecie. Dzisiejsza super technologia używana w Stanach, Izraelu czy innych krajach zagraża ludzkiej rasie. Obecne super komputery są wstanie śledzić i kontrolować życie populacji całej ziemi. Obecnie jest bardzo łatwo zasugerować społeczeństwu zachodniemu potrzebę zaistnienia implantów jako perfekcyjne narzędzie identyfikujące poszczególnego człowieka, zwłaszcza w dobie tzw. „walki z terroryzmem”. Czy jesteśmy gotowi na robotyzacje ludzkości wraz z totalną eliminacją prywatności, włączając w to wolność myślenia? Kto z nas ludzi dobrowolnie zgodzi się na filtrowanie naszych najskrytszych myśli przez „Wielkiego Brata”? Na świecie istnieje technologia do stworzenia totalitarnego Nowego Porządku Świata.

Powstała neurologiczna komunikacja do kontrolowania niezależnego myślenia oraz socjalnej i politycznej aktywności ludzi na rzecz prywatnych i militarnych interesów.
Kiedy nasze mózgi zostaną globalnie podłączone do super komputera, będzie za późno na jakiekolwiek protesty. Teraz jest czas na edukację społeczeństwa przez dostępną literaturę oraz inne środki wymiany informacji. Nie bez powodu Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne wydało Diagnostic Statistical Manual IV, przetłumaczone na 18 języków. Psychiatrzy pracują dla amerykańskich służb specjalnych. Ta psychiatryczna „biblia” doskonale ukrywa tajne badania i wdrażania w życie technologii Mind Control.

Powszechne są twierdzenia o paranoi i schizofrenii, a nie o rzeczywistych skutkach stosowania tajnych technik kontroli umysłu. Ofiary takich praktyk rutynowo oceniane są jako umysłowo chore. Lekarze nie są szkoleni na uniwersytetach, że pacjent może mówić prawdę opowiadając o słyszanych glosach w swojej głowie. Często taki pacjent używany jest jako „świnka doświadczalna” w psychologicznej wojnie.

Czas bezlitośnie ucieka i w końcu może być za późno na zmianę lub zatrzymanie kierunku militarnej medycyny. Taka akcja potrzebna jest kiedy mamy na myśli przyszłość wolności człowieka.

Artykuł ten oryginalnie został opublikowany w fińsko-języcznym piśmie SPEKULA. Pismo to o nakładzie 6500 egzemplarzy jest przeznaczone dla fińskich studentów medycyny oraz lekarzy Uniwersytetu Oulu (Oulun Laaketieteellinen Kilta – OLK). Tekst Rauni-Leena Luukanen-Klide, doktora medycyny, byłego pracownika medycznego w Finlandii – grudzień 2000
(tłumaczenie: Polak mały)

Zobacz także:

Komentarz monitorpolski: To, że się czipuje przywódców, żołnierzy, a nawet dziennikarzy, nie ulega wątpliwości. Trudno byłoby sobie wyobrazić, żeby psychopaci uzurpujący sobie prawo do władania nad światem, nie wykorzystywali najnowszych technologii. Nie możemy jednak przeceniać możliwości tychże czipów. Proste ekranowanie powinno uniemożliwić kontakt radiowy z czipem. Czipy są też podatne na silne promieniowanie mikrofalowe – zatem można by je w prosty sposób spalić.
Kontakt radiowy też jest ograniczony, zatem „śledzenie z satelity” jest raczej niemożliwe – bardziej uwierzę w to, że czipy mogą być lokalizowane za pomocą wszechobecnych przekaźników telefonii komórkowej – tłumaczyłoby to też powstawanie tzw. wież GWEN – przekaźników dużej czułości i mocy.
Czip można też prosto zlokalizować, za pomocą detektora fal radiowych.
Sprawa nie będzie więc groźna do momentu gdy nie wprowadzi się czipowania oficjalnie, oraz nie wejdą prawa zabraniające detekcji i usuwania czipów. To wszystko musi się odbyć więc oficjalnie w świetle reflektorów. A wtedy będziemy już wiedzieć, że NWO jest za rogiem i że nie mamy innego wyjścia jak wyjść na ulicę.

Reklamy

125 responses to “Wydarzenia i komentarze, 11 lutego, 2012r

 1. hjk 11 lutego 2012 o 1:45 pm

  wątek z wczoraj chyba wart kontynuacji:
  https://monitorpolski.wordpress.com/2012/02/10/wydarzenia-i-komentarze-10-lutego-2012r/#comment-74820

  • zenobiusz 11 lutego 2012 o 2:05 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/10/ostroznie-z-idolamiczyli-dezinformatorzy-w-sieci/
   By kintynuować ten temat,zachęcam do zapoznania sie łącznie linkami z tym materiałem.
   Daje na prawdę do myślenia.

   • ania 12 lutego 2012 o 4:19 pm

    W temacie szczepień przeciwko HPV:
    Kim są autorzy rekomendacji rutynowych szczepień dla polskich dziewczynek w grupie wiekowej 11 – 12 lat? Konflikt interesów: http://szczepieniahpv.files.wordpress.com/2011/05/oswiadczenia-towarzystwo-hpv-20091.jpg

 2. hjk 11 lutego 2012 o 1:57 pm

  A tu ciekawa inicjatywa:
  Krzysztof Zagozda, Błękitna kontrrewolucja

  Wyobraź sobie, że coś budzi cię w środku nocy. Zamierasz w bezruchu. Wytężasz wszystkie zmysły. Nasłuchujesz. Wzrokiem próbujesz przeszyć gęsty mrok. Strach podpowiada ci czyjąś obecność. Serce próbuje wyskoczyć z klatki piersiowej. Czujesz się bezradny. Wpadasz w panikę. Nagle przypominasz sobie o nocnej lampce. Zapalasz ją i… po strachu.

  Gdybym miał opisać zbiorowe życie Polaków początku XXI wieku, za najwłaściwsze uznałbym jedno słowo: mrok. Ono najtrafniej oddaje fenomen naszego polskiego pogubienia się w skomplikowanej rzeczywistości. Bo czyż nie przypominamy Panien Głupich, które wyszły nocą na spotkanie swojego przeznaczenia i nie zadbały o priorytety? W poszukiwaniu właściwej drogi co rusz nabijamy sobie guzy zderzając z wrogim otoczeniem, a mimo to z uporem maniaka wmawiamy sobie, że tak trzeba, że to niezbędne koszty transformacji ustrojowej, że wnukom będzie lżej…

  Zdobądźmy się wreszcie na odwagę i wybierzmy rozwiązanie równie radykalne, co proste: zapalmy światło i na zawsze przepędźmy ciemność! Zaręczam, że zadziwienie będzie wielkie. To, co ukaże się naszym oczom, postawi na głowie dotychczasowe przeświadczenia. Droga pozornie prowadząca pod górę okaże się drogą w dół, a rzekome drogowskazy – kikutami dawno wypalonych drzew. Czmychnie gdzieś szpetny przewodnik, który swoim melodyjnym śpiewem prowadził nas dotąd na zgubę, a tysiące porzuconych owczych skór wołać będzie o sprawiedliwą odpłatę.

  Zapalmy światło, czyli stańmy w prawdzie. W prawdzie o tym, kim jesteśmy i do czego nas powołano. W prawdzie o tym, kto nas przyciska do ziemi i skąd w nim tyle nienawiści. „I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”. Weźmy sobie do serc to zapewnienie i zacznijmy nazywać po imieniu to, co widzimy obok. Bieda i bezsilność to nie to samo co bezduszne „społeczne wykluczenie”, a „kapitał ludzki” to po prostu ty i ja. „Demokratyzację” zdemaskujmy jako zamach stanu, a „transformację ustrojową” potępmy jak każdą rewolucję.

  Skoro w przyrodzie występuje akcja, to jest i reakcja. Gdzie spustoszenie sieje rewolucja, tam czas na kontrrewolucję, na „błękitną kontrrewolucję” rozumu i woli współpracujących z Boską eschatologią, na „błękitną kontrrewolucję” wyrosłą z aksjologicznej elitarności ducha polskiego i teologii naszego narodu. Ten rozum podpowiada: – Własnymi siłami! Ta wola przekonuje: – Nic nas nie powstrzyma! Znów pomaszeruje Błękitna Armia wysoko dzierżąc sztandar ojców, niosąc słowa: „Boć nie nowina Maryi puklerzem/ Zastawić Polskę/ wojować z rycerzem. Przybywa w osobie – Sukurs dawać Tobie/ Miła Ojczyzno”.

  • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 11 lutego 2012 o 9:41 pm

   „…czas na kontrrewolucję, na „błękitną kontrrewolucję” rozumu i woli współpracujących z Boską eschatologią, na „błękitną kontrrewolucję” wyrosłą z aksjologicznej elitarności ducha polskiego i teologii naszego narodu.”

   Piękne słowa, o to właśnie chodzi, o rewolucję umysłu i ducha, lecz najpierw należy uświadomić sobie kim jesteśmy i jak możemy ocalić naszą Polskość, bardzo pomocna w tym celu może być lektura prof. Piotra Jaroszyńskiego, „Ocalić Polskość”, „Kim jesteśmy”,”Nie tracić nadziei!”
   http://www.piotrjaroszynski.pl/pliki-do-pobrania.html

  • sebecx 11 lutego 2012 o 11:20 pm

   ja na tę rewolucję czekam od. 1875 roku…..

   • sebecx 11 lutego 2012 o 11:21 pm

    he he he 1975 he he..

  • Peryskop 12 lutego 2012 o 12:51 am

   U Gajowego Maruchy ten tekst ma jeszcze jeden akapit – z doprecyzowaniem:

   „Błękitni kontrrewolucjoniści” spotkają się pod koniec kwietnia w Warszawie na Zjeździe Katolickiej Polski. Niespożyte siły polskiego patriotyzmu, które na zawsze połączyły się z religią katolicką, dadzą wyraz swojej nieprzemijającej aktualności oraz nigdy nie utraconej zdolności do przewodzenia narodowi i państwu. Zewrzemy szeregi i dokonamy przegrupowania na wszystkich rubieżach. Pełna suwerenność państwa i gospodarka oparta na aktywności Polaków – to nasze polityczne credo. Zaraz po nim upomnimy się o nasze bezpieczeństwo, zarówno to ekonomiczne, jak i militarne. Przypomnimy wszystkim powody, dla których nowoczesne narody tworzyły i rozwijały organizmy państwowe. Rozpoczniemy walkę o sumienie młodego pokolenia i postawimy przed nim klarowną wizję zasobnej Polski, godnej każdego wysiłku, doceniającej ten trud i będącej prawdziwą Matką. Z kolei nie pozostawimy żadnych złudzeń tym, którzy dybią na terytorialną i duchową jednolitość naszego państwa, na jego zasoby naturalne, a także tym, dla których Polska jest li tylko strzępem targanego sukna. My nie poprzestaniemy na opisie rzeczywistości. My powiemy, jak ją zmienić.
   My ją zmienimy! Ciąg dalszy musi nastąpić!

  • kamyk 12 lutego 2012 o 11:58 pm

   Pieknie na pisane dzieki Panie internaucie za ta pouczajacy tekst.Nam potrzeba zdecydowanego czynu a i chocby radykalnego..Ale jak patrze na dzisisiejsza mlodzierz czy
   spoleczenstwo.To odnosze wrazenie ze im jest dobrze.Oni sa poprostu zdemoralizowani i zachipnotyzowani pseudemokracja pseudo bogactwem i iluzja rzekomego dostatku.W Polsce
   zadomowil sie szatan (Mefisto).Mowisz komus ze niedlugo beda chipowac to ci odpowie.
   Sluchaj to niebedzie jeszcze za naszego zycia.A ja mowie czy raczej pytam sie
   go.Masz karte kredytowa z chipem takim zlotym kwadracikiem,Odpowiada no mam.A ja mu nato to juz jestes
   zachipowany.A on sie ironicznie usmiechnal.To mi wystarczylo egzemplarz czlowieka juz mentalnie przygotowanego na przyjecie (MEFISTA=SZATANA)I jak dotrzec do takich ludzi
   w jaki sposob,No chyba ze przez d…………..e do glowy..I to fizycznie..

 3. falszywyprorok 11 lutego 2012 o 2:25 pm

  Odnośnie filmiku, jasne że Palikot to jakiś taki agencior nie służacy interesom Polski.
  Głupota ludzi w tym kraju mnie załamuje, jakie on ma poparcie. Kiedyś gadałem z taksówkarzem i on był za Palikotem. Gdy mu powiedziałem, że bardziej szanuję tych którzy głosują na Tuska, bo oni przynajmniej głosują na Pana, a ci co na Palikota to nie warci szacunku bo głosuja na pieska. Nie ma różnicy palikot czy tusk. Pan taksówkarz mi odpowiedział, że on nawet przeczytał książkę Palikota i że Tusk to wielki wróg palikota – tak jest w tej książce. Czytał ją przed wyborami i to go przekonało, bo lewica to za słaba jest dla tych co to nienawidzą kościoła i normalności. Ale jak już tłumokowi powiedziałem, co on na to że palikot zaproponował koalicję tuskowi po wyborach, to standardowo wyparcie „aj pan to pierdolisz”.
  Ok 80% ludzi nie potrzebuje czipa by być zaprogramowanymi na AMEN, nie trafiają argumenty ani nic. Kiedyś gadałem z gościem, platfusem, który uważa że teraz jest idealny podział władzy : bo jest silna opozycja i nie ma monopolu władzy. Jak mu wytłumaczyłem ścieżkę legilacyjną z czego jasno wynika, że PO decyduje o wszystkim – to usłyszałem to samo „pan to pierdolisz”.
  Chipy nie są potrzebne dla wszystkich by wprowadzać je oficjalnie. 80% Ludzi to lemingi, urodzeni niewolnicy, bez świadomości i nie są w stanie pozyskać świadomości. Co gorsze oni nawet nie chcą, tylko ich interesuje by się nażreć itp. To jest załamujące, ale tak jest.

  • AQQ 11 lutego 2012 o 2:32 pm

   Palikmiot to uzgodniony wybieg peło i głosuje za wydłużeniem wieku emerytalnego także tu nie potrzeba juz głosów peselu..coś przycichło ostatnio-kocisko.

   • hjk 11 lutego 2012 o 4:57 pm

    Moze trudno uwierzyć, ale to podobno przedstawiciel trilaterale na Polskę.

   • ciociababcia 11 lutego 2012 o 5:19 pm

    Pali… tfu – moim zdaniem jest człowiekiem bula.

 4. Waldemar E. 11 lutego 2012 o 2:56 pm

  Polecam wiecej szacunku dla ludzi ktorych ich glupota was/nas załamuje.
  Spojrzmy troche w drugiej strony na ludzi ktorzy wiedze czerpią z gazet, radia i telewizji.

  Przeciez to nie ich wina ze wierzą w to co wierzą.
  Nie ma sie co unosic swoją wieksza swiadomoscia nad drugim czlowiekiem.

  Dookoła zyje i spotykam ludzi ktorzy wiedzą mniej ode mnie nt tego co sie dzieje w kraju i na świecie. Sam jeszcze do nie tak dawna wierzylem w to co leci w mediach za prawde.

  Jakies 3 lata temu udało mi sie bez pomocy psychologów i psychiatrow pozbyc psychicznych dolegliwosci (zaburzenia osobowości, depresje) Potem naładowany energia ze mozna samemu wiele zdziałać staralem sie przekonywac inne osoby ze tez mogą i ze lekarze nie sa im potrzebni.
  Skutek niestety był odwrotny i uwazali mnie za debila lub kogos ktos kłamie i pie*doli głupoty.

  To mnie nauczyło ze warto wyluzować i bardziej szanowac innych ludzi i podchodzic do nich ze zrozumieniem i akceptacją. Wyrazac swoje opinie i poglądy, przedstawic swoj świat ale NIE uwazac sie za lepszego i mądrzejszego i przekonywac do swoich racji jako słuszne. Złapać do tego dystans.

  • hjk 11 lutego 2012 o 5:07 pm

   Zgadzam się z powyższymi szacunkami o tych 80%, jednak jak słusznie piszesz, jakaś część z nich jest „do odzyskania”.

   Podobnie słuszne jest stwierdzenie, ze w wielu przypoadkach nie są oni temu winni, tylko ze stworzony system „wytwarza” takie postawy u ludzi.
   Dlatego treba prowadzić intensywną akcję propagandowo – przebudzającą gdzie się da…

   A najważniejsze zeby wśród młodzieży, bo tam jeszcze myslą i nie sa do końca zindoktrynowani, no i w naturalny sposób poszukują prawdy…

   • zenobiusz 11 lutego 2012 o 5:58 pm

    Napiszę coś niepopularnego.Hasło Równość,Wolność i Braterstwo.wdrukowały wam
    przekonanie ,że ludzie są równi „do odzyskania” itp.
    Nic błędniejszego.Ludzie są przeznaczeni do odgrywania rozmaitych ról.Nie wszyscy muszą ,wszystko rozumieć.Na hasełkach o równości zbudowano aktualną” demokrację,”
    która pozwala dowolnie manipulować narodami.5 % potencjalnej elity ,jest po cichu pilnowana,by nie miała na nic wpływu,by jej myśl nie docierała szerzej,zwłaszcza do potencjalnych 30% zaplecza świadomych obywateli,kreujących każdą władzę.Tą grupę z kolei dezinformuje się subtelnie,i wikła w specjalnie generowane problemy.Pozostali,choć procent ten może się zmniejszać,w zasadzie mają prawo,by ktoś w ich imieniu stał na czele narodu,czynił sprawiedliwość i zapewniał warunki do godnego życia.Po prostu,oni nie są predysponowani ,do udziału w kreowaniu władzy.
    Spośród nich od czasu pierwszych rewolucji,rekrutuje się „karząca ręka ludu”,która podburzona ,wykrwawia elity,a potem sama wybija siebie,w podsuwanych im konfliktach ideologicznych.
    Permanentny problem,rządu „cieni”,polega na tym,że elity,odradzają się,
    i jak Wańka- Wstańka ,co pokolenie sprawiają kłopoty.
    Nie należy więc surowo sądzić owych 70-80%,a należy się skupić na tych 20-30%,
    decydujących,kto nadaje ton:elity czy pseudoelity.

    • deotibigratia 11 lutego 2012 o 7:58 pm

     warto dodać że hasło wielkiej rewolucji burżuazyjnej we Francji brzmiało w całości wolność równość braterstwo lub śmierć – czyli albo jesteś za wolności etc albo gilotyna
     Wolność, równość, braterstwo (fr. Liberté-Égalité-Fraternité) – właściwie „Wolność, Równość, Braterstwo, albo Śmierć” (fr. Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort)
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolno%C5%9B%C4%87,_r%C3%B3wno%C5%9B%C4%87,_braterstwo

  • Jony 12 lutego 2012 o 11:31 am

   Wszystko ok ale zdaj sobie też sprawę z tego że to przez te lemingi tusk rządzi krajem i niszczy zdrowie wielu ludziom w tym tobie i mi. Jeśli są śpiącymi w matrixie to są są matrixem bo z nim współpracują więc niestety puki się nie przeprogramują oni są potencjalnie naszymi wrogami.
   Wiele ludzi już popełniło samobójstwa w tym kraju przez te lemingi które głosowały na AWS-UW-PO-wałesę itp. I być może jeśli glosowałeś kiedyś na któraś z tych partii to możesz mieć na sumieniu wiele żyć nie będąc tego świadomy.

   • kosiardeyablos 13 lutego 2012 o 8:54 pm

    dobrze powiedzia….napisane !

 5. Fred Roman 11 lutego 2012 o 3:24 pm

  Akurat wczoraj dyskutowałem z swoimi młodymi wykszt.z w,m. na ten i pokrewne y.
  Czipy! Młody wysmiewał mnie niemiłosiernie.-Bzdur się naczytałeś.O jakiej kontroli
  umysłów mówisz Nic takiego niema i nie będzie.Daremnie mu przytaczałem Ap.ŚW.Jana
  liczbie szatana na czole lub ręce,czyli optym.sposobie czipowania.
  Żadne podobne argumenty nie trafiały mu do przekonania.On żyje w” nowym lepszym świecie”
  Zresztą nie chodzi tu wstępniaka,ale jeszcze nie spotkałem „mądrego czy głupiego”
  z którym mogłem porozmawiać na podobne tematy.Wszyscy od razu kontrowali
  i prześmiewali się jak ten wasz jabajbajek.lub jego partner plerdyskop.
  Obaj zajęli pozycję scylli i charybdy i z zawiści o swój sukces/oni pisarze,dziennikarze/
  atakują wszystkich,zwłaszcza tych,ktorzy wg. nich zagrozić ich pozycjom.Tacy są na każdym
  z takich blogów.”Twoczość” ich polega na przerzucaniu shitów i lepieniu z nich nowych.
  Temu mojemu opowiedziałem o świecie /chyba jego/ z książki napisanej przed kilkudz.laty.
  Wtedy zaczipowani będą mieli po 50 roku impuls aby grzecznie podziękować Wlkiemu Bratu
  swoim partnerom za wspólną drogę i bez oporu,z radością jako bezużyteczny odpad poddać
  się utylizacji..Clinton pod koniec swojej kadencji przyznał,że od dziesięcioleci w us były
  przeprowadz. exper, na mandż. łącznikach.Ja to slyszałem na żywo,ale potem nie spotkałem
  ..mendiach o tym żadnej wzmianki.Pamiętajcie,że tę technikę stosują od dawna obcy,
  niewiadomej proweniencji.
  polecam Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com

  • AQQ 11 lutego 2012 o 5:08 pm

   Na własnej piersi hodujemy żmiję- nie jesteś osamotniony w tych poglądach..
   Masz dużo pięknych fotek z naszych okolic… Jury.

  • zenobiusz 11 lutego 2012 o 7:59 pm

   .Wszyscy od razu kontrowali
   i prześmiewali się jak ten wasz jabajbajek.lub jego partner plerdyskop.
   Obaj zajęli pozycję scylli i charybdy i z zawiści o swój sukces/oni pisarze,dziennikarze/
   atakują wszystkich,zwłaszcza tych,ktorzy wg. nich zagrozić ich pozycjom.Tacy są na każdym
   z takich blogów.”Twoczość” ich polega na przerzucaniu shitów i lepieniu z nich nowych.
   I cóż my tu nagle mamy,atak zawiści niedocenionego poety ???

  • Peryskop 11 lutego 2012 o 10:58 pm

   F@R, życzę ci dalszych kontaktów równie zapładniających twórczo.

   A Bill C. przydał się jeszcze w kilku sprawach poza uchyleniem rąbka z Manchurian Candidate: pokazał ludzkości jak się obchodzić z cygarem, jak ogołocić Social Security (ZUS-filary), oraz przyznał że jego stary znajomy cieśla może mieć jednak rację wątpiąc w lądowania Apollo na księżycu. Przydał się też podczas „misji humanitarnej” na Haiti po zatrzęsieniu tej wyspy i posłużył swoją koszulką jako szmata to otarcia dłoni, którą kumpel GWB nieopatrznie uprzednio podał jakiemuś Haitańczykowi. Widziałeś w necie ten klip ?

   Aha, i nie wiem dlaczego nie dostrzegłeś, że krytykujesz swoich/swojego (? bo zeznałeś mętnie) młodych/młodego za spaczone poglądy, które i my tu na blogu staramy się prostować, a jednocześnie starasz się wieszać na nas coś w rodzaju psów – z przeproszniem tych przyjaznych człowiekowi zwierząt.

   Czy ta niezborność to efekt mrozów lub chandry, a może „środek artystyczny” mający zwabić czytelników Monitora na stronę, którą starasz się propagować jak potrafisz ?
   A co z afiszem ?

   Leć z nami dalej !

   • rabarbarek 12 lutego 2012 o 1:51 am

    Podroze ksztalca… nawet te osobiste.

  • kosiardeyablos 13 lutego 2012 o 9:00 pm

   Fred ! Podaj autora i tytuł tej książki bo trombie tu o niej już od dawna a tytułu nie pamiętam. Chodzi o to co wspomniałeś, cytuje : Wtedy zaczipowani będą mieli po 50 roku impuls aby grzecznie podziękować Wlkiemu Bratu
   swoim partnerom za wspólną drogę i bez oporu,z radością jako bezużyteczny odpad poddać
   się utylizacji…..koniec cytatu.

 6. felicyta 11 lutego 2012 o 3:28 pm

  14:17, 11.02.2012 /PAP
  Syryjski generał zastrzelony na ulicy
  ZABÓJSTWO W DAMASZKU
  http://www.tvn24.pl/0,1734519,0,1,syryjski-general-zastrzelony-na-ulicy,wiadomosc.html

  Syryjski generał Isa el-Chouli, szef szpitala wojskowego w Damaszku, został zastrzelony w sobotę w stolicy – podała syryjska agencja państwowa Sana. Według agencji o dokonanie zabójstwa podejrzewane jest „jedno z ugrupowań terrorystycznych” w kraju.
  Dotąd jednak nikt nie wziął odpowiedzialności za zamach. Według agencji Sana sprawcami zabójstwa było trzech mężczyzn. Wojskowy został zabity przed swoim domem w Damaszku.
  „Najgwałtowniejszy ostrzał”.
  USA pokazują Hims z kosmosu

  Siły reżimowe nie ustają w atakach w mieście Hims, będącym głównym… czytaj więcej »
  (…)

  • ciociababcia 11 lutego 2012 o 5:25 pm

   Wokół Syrii zgromadziły się siły wszystkich mocarstw. Jest komu siać „terroryzm”.
   Spetsnaz wchodzi do Syrii.
   DEBKAfile
   http://www.prisonplanet.pl/polityka/specnaz_wchodzi_do_syrii,p902850112

   Brytyjskie jednostki specjalne weszły do Syrii by wspierać rebeliantów.
   Paul Joseph Watson, ?PrisonPlanet.com
   USA
   http://www.prisonplanet.pl/polityka/brytyjskie_jednostki,p2069709087

   • kosiardeyablos 13 lutego 2012 o 9:01 pm

    no to sie bedzie działo !

 7. falszywyprorok 11 lutego 2012 o 3:32 pm

  Wybacz nie potrafię podchodzić ze zrozumieniem i akceptacją do kogoś kogo cechuje totalne wyparcie. Jeżeli do człowieka nie przenikają, żadne argumenty. Fakty gdy mu przedstawiasz, on uznaje za bzdury z góry, bo są sprzeczne z jego wizją świata TV. Nawet nie zamierza się z nimi zapoznać.
  Taki przykład, gdy ktoś psioczy na Rydzyka, to się pytam „dobrze masz prawo, nienawidzić Rydzyka, ale na czym to opierasz, jak długo słuchałeś radia maryja?” Zawsze pada odpowiedź „nie słuchałem nigdy”. To jest zaprogramowana jednostka, z wpojoną nienawiścią do czegoś, czego nawet nie poznało. .Jego mogą zaprogramować by mnie zabił i zrobi to bez skrupułów, jeśli program mu powie, że ja to terrorysta. To nie są ludzie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu jest ludzi, którzy płacą po 1000 pln by wysłać swoje dzieci na dodatkowe szczepionki. Przecież to jest własne dziecko, nie zasięgneli opinii tylko ślepo zaufali autorytetom. Hitler był autorytetem dla wielu takich właśnie ludzi. Oni prędzej odbiorą sobie życia jak już nie będzie wyjścia niż zdobędą świadomość. Ilu jest ludzi, którzy oddaliby państwu kontrolę nad każdą swoją dziedziną życia, tylko po to by bezpiecznie się nażreć. Jesteś jeszcze kolego naiwny, niektórzy wystarczy, że usłyszą argumentację i sami się zainteresują, nie trzeba do nich docierać. Jednostki inteligentne, same się rozwijają. A bydło, nawet młotkiem możesz im tłumaczyć i nie dojdzie. Za to z telewizji wmówią im każde nawet najbardziej absurdalne kłamstwo i będą tego kłamstwa bronić. Tak to już niestety jest.
  Gdy ktoś ma zamknięty umysł to ja go nie próbuję otwierać – nie zrozumiałeś mnie, niech żyje sobie w nieświadomości. Ignorancja to błogosławieństwo, będzie szczęśliwie się obżerał aż pewnego dnia zdechnie i już. jesteśmy przedstawicielami innych gatunków, ja człowieka oni leminga. Jak mam się czuć lepiej, a czy kot sprawa że czuję się lepiej. Po prostu inny gatunek, to jest masa, ich pociągną sznurkiem gdzie chcą. Jednego dnia będzie twoim przyjacielem, który ogląda tvn, a drugiego dnia będzie twoim oprawcą, bo ludzie z blond włosami to terroryści.

  • falszywyprorok 11 lutego 2012 o 3:42 pm

   I tu też jest ciekawy teścik, jak na słowie „rydzyk” coś w tobie zagrzmiało i odechciało ci się czytać dalej, to znaczy że program w tobie siedzi 🙂 Ja nie słucham Rydzyka tak gwoli wyjaśnienia (i ciekawe jest to że dla masy, musisz się tak określić by dyskutować dalej – bo jak nie to program wyzwala w nich agresję). Nie słucham więc nie oceniam, aczkolwiek parę razy jak się zaczepiłem to poruszali ciekawe tematy, np. Fukushima czy dopłaty do rolnictwa w EU/PL, w sensie tematy obce mainstreamowi. Z drugiej zaś strony TVN oglądałem sporo i mogę się określić, że nie oglądam już wcale, jako że to tuba propagandowa i nic więcej. Nie wierzę w prawie żadne słowo jakie tam pada. Śmieszy mnie, jak spotykam się z ludźmi a oni do mnie z tematem „słyszałeś o tej małej Madzi”… co mnie to interesuje?? Nie nie słyszałem, nie oglądam telewizji i jaki to ma wpływ na mnie, że gdzieś matka zabiła dziecko?? Zazwyczaj tutaj kończą już powtarzać telewizory 🙂 Ja to sobie obserwuję, nikt mnie nie przekona, historia to pokazuje, bezsensowne wojny, ludobujstwa, komory gazowe, itd itp. Ludzie tacy już są.

   • hjk 11 lutego 2012 o 5:22 pm

    @”Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu jest ludzi, którzy płacą po 1000 pln by wysłać swoje dzieci na dodatkowe szczepionki.”
    To z głupoty, ze „państwowe to gorsze, a prywatne to lepsze” i ze snobizmu, ze „moje dziecko będzie miało wszystko to, co najlepsze” – na tym żeruja te koncerny, oni mają opracowane sprawdzone techniki manipulacji, organizują specjalne szkolenia dla lekarzy i pielegniarek, jak oddziaływać na pacjentów…

    @”Taki przykład, gdy ktoś psioczy na Rydzyka, to się pytam “dobrze masz prawo, nienawidzić Rydzyka, ale na czym to opierasz, jak długo słuchałeś radia maryja?” Zawsze pada odpowiedź “nie słuchałem nigdy”.
    Opowiadał mi jeden ksiądz, jak przechodził kiedyś przez osiedle i stała grupka młodzieży.
    Kiedy ich mijał poleciały w jego stronę odzywki typu „czarni do Afryki”, itd. Podszedł do nich i zapytał, o co im chodzi i co do niego mają. Przy bliższej rozmowie okazało się, ze tak naprawdę to nic.
    Jak piszesz to „program” wszczepiony w ich mózgi przez różne postępowe stacje tv i programy. Ale moze coś więcej, bo irracjonalna nienawiść to znak rozpoznawczy działania diabła czy opetania… Być moze te programy to jakieś medium do rozsiewania nienawiści i zła…

    • sara10 11 lutego 2012 o 9:43 pm

     @Fałszywyprork
     Hehe, też jesteś zaprogramowany ;-). Każdy, kto wspomni pozytywnie o RM, natychmiast dodaje: ja tego radia nie słucham! Tefałeny i inne wybiórcze wmówiły przecież lemingom, że to obciach 🙂 . Ja słucham RM i oglądam czasem Trwam. Dowiaduję się od nich, co rzeczywiście dzieje się w Polsce. Innych telewizorni nie oglądam juz od 2 lat. Przestałam denerwować się. A poza tym, powiedziałam sobie: dość obrażania mnie Polki oraz mojej inteligencji. TVN, Polsat czy Jedynka to telewizje dla półgłówków. Programy informacyjne czy rozrywkowe są na tak żenująco niskim poziomie, że aż dech zapiera. W tych meinstrimowych mediach, trzeba o tym pamiętać, pracują WSIoki, których zadaniem jest ogłupianie Polaków. Dostają przecież za to ogromne pieniądze. To przecież dzięki tym WSIokom PO i Palikoty rządzą dzisiaj Polską. Jak inaczej wytłumaczyć prosty fakt: Tusk był i jest leniem oraz śpiochem. O tym każdy wiedział od początku. NIGDY nie pracował (zdjęcie z kominem też było kłamstwem; oskarżył go o oszustwo gość, pod którego Tusk się podszył). Niczego w życiu nie dokonał, poza „Nocną zmianą”. Kłamał i kłamie nadal (dziadek BYŁ w Wermachcie – Kurski prawdę powiedział i od lemingów w łeb dostał; tefałeny swoją robotę zrobiły) – żadnej obietnicy nie spełnił. A lemingi obudziły się dopiero wtedy, kiedy ACTA chce wprowadzić. Przez całą kadencję nic nie robił, państwo zadłużał, robił z Polakami, co chciał, a lemingi krzyczały lecąc w przepaść: „jak to dobrze, że z nami nie leci ten wstretny kaczor”. Krzyczały tak, bo w tefałenach WSIoki im wmówiły, ze to nie PO rządzi, tylko PiS. Gdyby nie ACTA, zapewne przekonane byłyby do dzisiaj.
     Fałszywyproroku powiem ci tak: jeżeli w Polsce nie zajdą rewolucyjne zmiany, to Polska lemingami będzie stała.
     Serdecznie pozdrawiam 🙂

     • falszywyprorok 12 lutego 2012 o 1:38 am

      Gdzie ja wypowiedziałem się pozytywnie o Radio maryja? Ja nie znam tego radia, słuchałem 2 razy po 5 minut. To za krótko by oceniać – nie słucham radia w ogóle, a trwam nie miałem nigdy bo dostępne z abonamentem – a za tv abonamentu nie płacę. Nie dotyczy więc mnie to co napisałeś, ja nie słucham i już. A to że trzeba tak powiedzieć jak się słucha no to przecież wspomniałem o tym…
      Zgadzam się co do twojej analizy poza jednym, nie jestem tak do końca pewny czy ACTA tak naprawdę obudziły, bo może skorzysta na tym wszystkim palikot. A to oznacza, że Polska lemingami będzie stała… idiokracja – ciekawy film polecam 🙂

 8. Onufry 11 lutego 2012 o 3:33 pm

  Tzw. władza w PL. ośmieszyła się już we wszelki możliwy sposób. Najgorsze jest to że większość jest utwierdzona w przekonaniu że nic nie da się zmienić. Taka mentalność niewolnika. Takie myślenie głosowałem na tuska czy palikota to nie jest głos zmarnowany , przecież dostali się do sejmu ! ” Inni nic nie zmienią”. Kawał dobrej agenturalnej roboty.!
  Dr. Kękus nie jest wyjatkiem. Ktoś kto się wychyli dostanie w łep dla przykładu. Narzędzia typu zus , us i sądy to nadzwyczaj skuteczne psy mafii o nazwie „władza”. Zagyzą każdego kto nieco odstaje od stada. Pojedyńczy osobnik jest w tym starciu bez szans !

  • falszywyprorok 11 lutego 2012 o 4:31 pm

   nie chcę siać defetyzmu, ale jeśli władza ośmieszyła się na wszelkie możliwe sposoby ale dalej trwa to znaczy, że już przegraliśmy. Zus, US itp itd wiadomo, trzeba by wyprowadzić wszystkich i zbudzyć cały system. Jest jednak w tym kraju ok 600tyś urzędników i drugie tyle umocowanych przy władzy i korycie. Oni będą bronić do upadłego, bo nic innego jak doić państwowego cyca nie potrafią. Oni mają wszystkie siły porządkowe i wszystkie mafie, co z tego że nas jest 38 razy więcej?

   • Onufry 11 lutego 2012 o 5:12 pm

    Falszywyproroku ta wizja jest aż nadto prawdziwa. Ile zrywów, powstań, wojen , dramatów jednostek i co a no nic. Niedługo zbraknie miejsca pod pomniki dla bohaterów. Walka dalej trwa. Pytanie ilu jeszcze musi zginąć , starcić swoje majątki czy zdrowie lub inne owoce swojej pracy by przyszedł kres tej walce. Z kim walczymy ? Kto jest taki niepokonany ? Kto jest taki przebiegły ? Mimo tylu ofiar dalej jest to samo a nawet pętla się zaciska. Z czym mamy doczynienia ?!

    • hjk 12 lutego 2012 o 4:18 am

     Ano m in. z tym
     http://kossobor.nowyekran.pl/post/52182,zaraza-tkwi-gleboko

  • AQQ 11 lutego 2012 o 5:04 pm

   Ta władza się NIE ośmieszyła uni maja swój świat! ona ośmiesza NAS Polaków.

   • Peryskop 11 lutego 2012 o 11:09 pm

    Wasze uwagi są słuszne.

    Ale w zaistniałej sytuacji warto też zauważyć, że Bestia żeby pękła musi się przeżreć.

    I to sukcesywnie następuje, bo działanie w upojeniu znosi samokontrolę, co jest zgubne.
    Chyba nie ma drogi innej tj. bardziej komfortowej, eleganckiej czy mniej dokuczliwej.

    • Aśka 11 lutego 2012 o 11:41 pm

     Też tak sądzę. Punkt krytyczny będzie osiągnięty i wiele lemingów zacznie stać po stronie prawdy. Nawiasem mówiąc, trochę się obawiam, jak będzie wyglądało to przebudzenie.

     • hjk 12 lutego 2012 o 3:22 am

      Jest druga mozliwość, ze bestia padnie z głodu albo choroby, czyli wewnętrznych walk…

     • rabarbarek 12 lutego 2012 o 3:25 am

      Kazdy maly sukces odniesiony na wojennej sciezce z NWO cieszy i pozwala wierzyc , ze w koncowym rozrachunku , rozum i rozsadek zwyciezy. Wegry , Anglia, Niemcy przegonily ze swoich laboratoriow i pol ,genetycznych mordercow Monsanto musialo zamknac tam swoje biura i laboratoria. Lista robi sie coraz dluzsza.
      Dolaczyla do tej listy , Kostaryka . Cieszy to, ze nie tylko zwykli smiertelnicy dostrzegaja zlo w genetycznie zmienionym owocu czy warzywie , ale ludzie decydujacy o rozwoju zbojeckich praktyk w danych krajach. Przestancie nas oszukiwac , truc , pakujcie i zabierajcie ze soba swoje nasiona, i wynoscie sie z nimi z naszych krajow! , taka jest wymowa decyzji rzadu w Kostaryce. Kto nastepny.

      http://birthofanewearth.blogspot.com.au/2012/02/monsanto-forced-out-of-costa-rica.html?spref=fb

 9. felicyta 11 lutego 2012 o 3:35 pm

  Przez mróz wzrosło stężenie pyłów
  11:20
  W niektórych miastach kilkakrotnie przekroczone stany alarmowe
  Od początku lutego jakość powietrza w Małopolsce jest bardzo zła. Stężenie szkodliwego dla zdrowia pyłu zawieszonego PM10 w niektórych miastach czterokrotnie przekroczyła dopuszczalne normy – wynika z danych Małopolskiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. W Małopolsce najbardziej zanieczyszczone powietrze jest w Nowym Sączu, a najmniej – w Tarnowie.(…)Najgorsza jakość powietrza jest w nocy, kiedy temperatura jest najniższa, a spalanie w przydomowych kotłowniach największe. Przebywanie na powietrzu, w którym pył zawieszony przekracza 200 mikrogramów, może być niebezpieczne dla osób z chorobami układu krążenia, kobiet w ciąży i małych dzieci.(…)
  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/polska,28/przez-mroz-wzroslo-stezenie-pylow,35315,1,0.html

  • centurion 11 lutego 2012 o 4:01 pm

   A to już jest gdakanie po to żeby z urzędu wprowadzić kontrole stanu urządzeń grzewczych w domach i mieszkaniach że niby stare piece że nie spełniają norm spalania i czystości spalin żeby w końcu jak w nowo budowanych domach zakazać stosowania urzadzeń na węgiel i drewno.

  • Aśka 11 lutego 2012 o 4:08 pm

   Cóż znaczy takie zanieczyszczenie w porównaniu z tym, co nam spuszczają prawie codziennie przez cały rok, dwa, trzy, cztery (ile to już trwa?) … z chemtraili.

   • Aśka 11 lutego 2012 o 4:14 pm

    Dodam jeszcze, że kiedyś wszystkie domy były opalane piecami węglowymi i jakoś nie było wtedy widać tylu dzieci i młodych ludzi z ciężkimi przewlekłymi chorobami. Zrobią wszystko, aby nam wmówić, że te choroby to efekt palenia w piecu i oddychanie nadmiernej liczby ludności na ziemi. O szkodliwości na zdrowie chemtraili, szczepień, lekarstw – żaden dziennikarzyna nie ośmieli się napisać.

    • AQQ 11 lutego 2012 o 4:41 pm

     Moi Drodzy!
     Wszędzie były piece i nikt nie umierał z tego powodu. CO2 jest niezbędne do życia!
     No cóż meRdia wmawiają co innego a barany wierzą…ja nie mam cierpliwości, czasu i ochoty aby jak to ujął Waldemar E. ” Złapać do tego dystans.”
     „innych ludzi i podchodzic do nich ze zrozumieniem i akceptacją. Wyrazac swoje opinie i poglądy, przedstawic swoj świat ale NIE uwazac sie za lepszego i mądrzejszego i przekonywac do swoich racji jako słuszne.” mam 56lat i mam dość debilizmu zalewającego ten świat!

     Z 2 lata temu czytałam, że w Krakowie konkretnie mają w ogóle wyeliminować ogrzewanie węglowe bo szkodzi – ni chybił to nagonka w tym celu.

     • felicyta 11 lutego 2012 o 5:46 pm

      @centurion , Aśka, AQQ

      -nie olewajcie problemu, ktory istnieje i tak jak jest napisane może być niebezpieczne dla osób z chorobami układu krążenia, kobiet w ciąży i małych dzieci.
      Palenie weglem jest dobre, tylko ze tym weglem malo kto pali, bo malo kogo na niego stac. Spalane sa wszelakie smieci, odpady i wiekszosc z nich to roznego rodzaju tworzywa sztuczne.
      Osobiscie doswiadczylam problemow z sercem spowodowanym wlasnie wdychaniem takich toksycznych trucizn.
      „Spalanie w warunkach naturalnych (w niskich temperaturach – paleniska domowe) odpadów takich jak płytki PCV, plastikowe wiadra czy miednice prowadzi do powstania m.in. furanów i dioksyn, które są najbardziej trującymi chemicznymi syntetykami znanymi człowiekowi, natomiast 1kg poliuretanów, występujących m.in. w gąbkach, uszczelkach czy podeszwach daje 30 do 50 litrów cyjanowodoru, czyli tzw. kwasu pruskiego, a wiec jednej z najsilniejszych trucizn.

      Powstające podczas spalania plastików dioksyny są związkami chemicznymi, które nawet w śladowych ilościach są niebezpieczne – są one 10 tys. razy bardziej trujące od cyjanku potasu jak np. TCDD – najsilniejsza z dioksyn. Związki te są rakotwórcze, działają mutagennie, naruszają strukturę kodu genetycznego, obniżają odporność immunologiczną, osłabiają proces wzrostu i powodują zaburzenia neurologiczne i hormonalne, powodują poronienia i wysypki alergiczne.

      Toksyczne działanie tych związków polega na powolnym uszkadzaniu wielu narządów wewnętrznych tj. wątroba, nerki, rdzeń kręgowy i kora mózgowa.
      Ponadto wytwarzane podczas spalania plastików dioksyny opadają na glebę, pola uprawne i wodę, przedostają się do wód gruntowych, a tym samym do łańcucha pokarmowego. Stwierdzono, że ponad 50% dioksyn przenika do naszego organizmu z pożywieniem, głównie w postaci produktów mięsnych, mleczarskich i ryb.”

      http://www.powiatbrzozow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=147:spalanie-tworzyw-sztucznych&catid=38:zdrowie&Itemid=121

      • centurion 11 lutego 2012 o 6:02 pm

       cyjanowodór to jest najmniej toksyczny z tego co wypisałaś faktycznie „PLASTIKI” palone w piecach poprostu trują ale chyba tego to już nie trzeba tłumaczyć

       • ALFA 11 lutego 2012 o 6:30 pm

        Wszystkie butelki plastykowe nas trują ,a szczególnie nasze niemowlaki .W butelkach dla niemowlaków są związki rakotwórcze .No i wszystkie plastiki używane w gospodarstwie domowym.Czemu o tym nie piszą .Kupujcie wodę w butelkach szklanych.Zobaczcie czy rząd pije wodę z butelek plastikowych .Te nieroby kupują drogą wodę.A my płacimy za to.

        • hjk 11 lutego 2012 o 9:25 pm

         Mamay dodatkowy problem – niewidzialne („nano”) chemtraile:
         http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_nano_chemtrails_w_niemczech_potwierdzone_i_zbadane_napisy_pl_video.html

        • sebecx 12 lutego 2012 o 10:47 am

         ja kiedyś widziałem to „pod światło” słoneczne i w nocy po dużych opryskach wystarczy lampa błyskowa skierowana do góry aby zobaczyć ile tego „fruwa”…

        • hjk 12 lutego 2012 o 6:26 pm

         gadają bzdury o co2, ale ani słowa o głównym źródle:

         Czy wiesz, że…
         … silnik przeciętnego europejskiego samochodu przy spalaniu około 1000 kg benzyny emituje 510 kg substancji toksycznych:
         238 kg tlenku węgla
         110 kg węglowodorów
         20 kg tlenku azotu i tlenku siarki
         96 g ołowiu
         2 kg sadzy
         W ciągu godziny zamienia w spaliny 6000 l tlenu.
         http://www.gronkowiec.pl/skazenia.html

    • AQQ 11 lutego 2012 o 5:12 pm

     CO2 i zamiast mózgu goowna. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ce81f2001ead232.html
     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7be151a8aa4996e4.html

     • ALFA 11 lutego 2012 o 6:40 pm

      Dlaczego ludzkość i biosfera potrzebuje więcej dwutlenku węgla.
      W Polsce, wygrywamy właśnie walkę ze zdrowym rozsądkiem, przegrywamy walkę o gospodarkę. Choćby trzeba było importować gigawaty i za prąd w gniazdku płacić dwa razy więcej niż Niemcy, czy Francuzi, Donald Tusk podtrzyma własną propagandę sukcesu. Idzie przecież jak burza – od sukcesów propagandy do klęsk przy zbiorach owoców swej pracy. Siewca obietnic, okazał się fatalnym rolnikiem nieurodzaju. Czy dlatego, że zasiewał plewy kłamstw?
      Nie potrafię jednak rozstrzygnąć jednej fundamentalnej kwestii: czy nasz dzielny wodzirej korowodu polityków rządzących Polską reprezentuje interes lobby bogatych cwaniaków, czy obywateli kraju, w którym został Premierem? Sami to rozstrzygnijcie. Cały artykuł poświęcę jednemu z najokrutniejszych kłamstw. Kłamstwu klimatycznemu.

      Nawróć się na właściwą religię ekologii duchowej, jeśli jesteś ekologiem (innych nie zamierzam nawracać.). W ekologii nie chodzi o dwutlenek węgla, lecz o kwestie znacznie poważniejsze – o harmonię człowieka ze środowiskiem naturalnym, o ochronę biosfery. O nie niszczenie bez potrzeby bioróżnorodności życia. A dwutlenek węgla niczego nie niszczy, lecz – wprost przeciwnie – pomaga życiu rozwijać się bujnie.
      Ekologia to, także, czystość samego człowieka i ludzkości, czyli najprościej mówiąc: taka przemiana duchowości, wraz z całym przedłużeniem ludzkiego rozumu i intuicji w sfery techniki, technologii i noosfery, po której ludzkość przestanie zatruwać ziemię i niebo dookoła siebie oraz samą siebie – toksynami i produktami własnych chorych myśli i działań.
      http://pozamatriks.nowyekran.pl/post/4926,poza-matriks-dlaczego-ludzkosc-i-biosfera-potrzebuje-wiecej-dwutlenku-wegla

  • Fred Roman 11 lutego 2012 o 7:59 pm

   Bez przesady.Mieszkałem kilkadziesiąt lat w Zabrzu,przez wiele lat paliła się obok
   hałda i żyję ja i pchły moje.A w Biskupicach/dzieln.ZABRZA/ obok koksowni był
   szpital przeciwgruźliczy.Rozmawiałem z lekarką z niego,powiedziała,że tamte
   powietrze/z dużą zawart. siarki/ bylo korzystne w leczeniu.Teraz na Śląski luft
   jest czysty jak w reszcie regionu.W Zabrzu została tylko 1 kopalnia.
   polecam fredroman.blogspot.com

 10. navajo88 11 lutego 2012 o 3:36 pm

  Witam wszystkich ,a dzisiaj kolejna porcja linków do stronek z artykółami kture warto poczytać !
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ponad-200-martwych-delfinow-plazach-peru
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/masowe-zgony-ptakow-w-christchurch
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sojusz-rosji-chin-przeciwko-usa-staje-sie-faktem
  I tak to wygląda na dzisiejszy dzień ! hahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • Słoneczna 11 lutego 2012 o 4:56 pm

   Navajo, a co oznacza skrót J.M.H ?

   • navajo88 11 lutego 2012 o 6:27 pm

    James Marshall Hendrix
    J.M.H

    • ALFA 11 lutego 2012 o 8:08 pm

     @ navojo88 a ja myślałem Ja Mam H………..???????? hallucinogen!!!!

   • dionoo 11 lutego 2012 o 7:00 pm

    A byl zydem?

 11. lucas003 11 lutego 2012 o 4:10 pm

  Kurde obejrzalem film z Panem Kękusiem , to jest przerażające co oni odpierdzielają , to nie są sądy to są nie-sądy , trzymam kciuki za Pan Kękusia że sie nie daje , oby wiecej takich osób w Polsce i na świecie . TEN NIEŁAD MUSI UPAŚĆ -dla dobra ludzkośći .

  • Onufry 11 lutego 2012 o 10:51 pm

   Ja podchodzę z rezerwą do przepowiedni 2012. Niemniej wartosć krytyczna zła i podłości została juz przekroczona. Musi się coś zmienić ! Inaczej po nas czy tak czy siak !

   • hjk 12 lutego 2012 o 3:24 am

    Celowo wykreowali ten 2012…
    nic się nie zdarzy, wszyscy odetchną, a tu w 2013 czy 14 tym buum – cokolwiek by to miało/mogło byc…

    • baba wanda 12 lutego 2012 o 4:54 am

     Juz przesuwaja date „konca” na bodajze 2016 czy jakos. Wszystko, zeby nas straszyc, zniechecic.

     • Peryskop 12 lutego 2012 o 9:10 am

      Muszą przesuwać, bo w 2012 nawet lucyferianom nie uda się zniszczyć świata.

      I nareszcie dotrze ten fakt o wielkim przekręcie globalnym do tych osób, które dały naiwnie wiarę w „bardzo wiarygodne” bajki puszczane w necie i MSM o kalendarzach majowych, o nibiriadach, ufozaurach, gigantobzdurach

 12. Jony 11 lutego 2012 o 6:20 pm

  „Palikot tajnym agentem Rocefellera?”
  Proponował bym ten pytajnik usunąć i zastąpić wykrzyknikiem! palikot nie jest też znowu taki tajny agent, informacje o tym że brał udział w „komisji trójstronnej” wraz andrzejem olechowskim jednym z założycieli platformy obywatelskiej są ogólnie dostępne w sieci oczywiście nie na portalach typu wp.pl onet.pl itp ale jednak na forach konspiracyjnych jest o tym głośno. Ale dla lam oglądających tylko telewizje to tak jest tajnym agentem!
  Dla przypomnienia david rockefeller był założycielem komisji trójstronnej, nawet na wikipedii o tym piszą. Tak ogólnie to się dziwie że jeszcze nikt go nie próbował z tego świata wymazać.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Tr%C3%B3jstronna

  • Jony 11 lutego 2012 o 6:33 pm

   A ostatnio palikot się zdradził bo powiedział że poprze podwyższenie wieku emerytalnego.
   „Palikot w TOK FM: Ludzie nie są idiotami, chcą pracować dłużej”
   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,11120191,Palikot_o_podniesieniu_wieku_emerytalnego__Kazdy_.html

 13. Kamil 11 lutego 2012 o 7:08 pm

  Co do radia maryja to super inetrewencja….z tym strajkiem.
  W coś TRZEBA wierzyć
  pzdr

 14. felicyta 11 lutego 2012 o 7:35 pm

  Gronkiewicz-Waltz hojna dla burmistrzów z PO

  Opublikowano: 11.02.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju
  http://wolnemedia.net/polityka/gronkiewicz-waltz-hojna-dla-burmistrzow-z-po/
  Jak wynika z informacji o kwotach nagród przyznanych warszawskim burmistrzom, najwięcej pieniędzy prezydent miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz przyznała burmistrzom dzielnic należącym do PO.

  Najwyższą nagrodę – 36 tys. zł – dostał burmistrz Pragi-Północ Piotr Zalewski. Stało się tak pomimo, że w jedynie 80 proc. wykonał on budżet dzielnicy. Praga-Północ była pod tym względem najgorszą ze wszystkich części administracyjnych Warszawy. Najniższą premię otrzymał natomiast Piotr Guział zarządzający Ursynowem, pomimo tego, że budżet jego dzielnicy został wykonany w 114 proc. Guział jest lewicowym politykiem bezpartyjnym. Jego administracja korzysta często ze wsparcia radnych PiS, a bardzo silna na Ursynowie Platforma jest tu jedynie opozycją. Wszyscy czterej burmistrzowie spoza PO otrzymali w 2011 r. najniższe nagrody.

  Premie dla burmistrzów i wiceburmistrzów stołecznych dzielnic pochłonęły w 2011 r. 1,5 mln zł.

  Opracowanie: Piotr Ciszewski
  Źródło: Lewica

  • felicyta 11 lutego 2012 o 7:39 pm

   komenty z WM
   Il 11.02.2012 10:05

   łapówki, podział mafijnych zysków, malwersacja publicznych środków

   jakie nagrody, jakie premie – machlojki trzeba nazywać po imieniu

   hanna gronkiewicz-waltz – nazywała się wcześniej inaczej.
   hojka grundbaum i jej przekręty:
   http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=1089

   a w artykule błąd. nie 114 a 14%

   Il 11.02.2012 19:05

   hajka walc maczała swoje brudne paluchy w budowie i utworzeniu elitarnej stadniny koni we wsi Czerwony Krzyż w wigierskim parku narodowym (na podlasiu, niedaleko suwałk):
   http://www.mojepodlasie.pl/index2.php?act=artykuly&id=77

   hajka walc sterowana przez faszystów chce zmienić skojarzenia z tą wsią.
   ona chce aby ta wieś nie kojarzyła się z hitlerowskimi zbrodniami. W miejscu tragedii wiejskiej ludności chce utworzyć bukmacherskie kasyno końskich zawodów i handlu końmi kosztownych ras.
   http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Czerwony_Krzyż_(województwo_podlaskie)

   W czasie II wojny hitlerowcy spędzili mieszkańców wsi Czerwony Krzyż do stodoły i spalili ich razem z tą stodołą. Część ludności wiejskiej hitlerowcy wywieźli do obozów koncentracyjnych.
   http://www.dawna-suwalszczyzna.com.pl/index.php?dzial=art&m=239

   Kilka lat temu hanna gronkiewicz-waltz nie zwracając uwagi na powagę miejsca zbrodni postanowiła zbeszcześcić to miejsce niepolskimi arabskimi rasami koni i ich gównami.
   gronkowiec postanowiła miejsce zbrodni wojennej zasypać gównami końskimi.
   takie są szczurze żydówki. nażreć się, zgarnąć jak najwięcej kasy i kolonizować nowe terytoria.

 15. Po_prostu 11 lutego 2012 o 7:38 pm

  W soboty zawsze najmniej komentarzy 😦

  • zenobiusz 11 lutego 2012 o 8:06 pm

   Nie zauważyłeś.???
   Wielu obchodzi w tym dniu Szabat,
   jak więc mogą pisać na blogach.
   Tu nie ma wyboru,inaczej zaczęły by się schody.

   • jerkey 11 lutego 2012 o 8:11 pm

    He, he. Ciekawe :-).
    Ale powodem mogą być też „imprezowe” soboty.

    • hjk 11 lutego 2012 o 8:33 pm

     no dzisiaj przecież ostatki – ja zauważyłem zależność przeciwną – wysyp w czasie weekendu…
     A ponadto wiele komentarzy jest na wczorajszej stronie

     • iHe 11 lutego 2012 o 9:49 pm

      Tak sobie myślę,że ostatnio tak wiele zła się dzieje zupełnie jawnie przy prawie zupełnej bierności społeczeństwa ,oświeconych jednostek czy jakiejkolwiek innej,że czasem trzeba wrzucić na luz ,naładować baterie.
      Znaleźć trochę dystansu do tego co się dzieje.

      Pociąg historii pędzi w kierunku przepaści,następna stacja Syria.
      Jak wiemy do kwietnia za wiele czasu nie zostało ,a może i wcześniej.

      Cokolwiek się tam nie zdarzy ,w jakiś sposób nas to dotknie bezpośrednio.
      Niesamowite jak ludziom zbrzydło życie ,że nigdzie się masowo nie protestuje przeciwko tak obrzydliwej wojnie.

      To jest dramat naszych czasów ,że posiadając internet nie jesteśmy w stanie skutecznie powstrzymać szaleńców,dla których wojna to cały sens życia i istnienia,a depopulacja to najważniejszy cel.

      Szaleńców ,którzy chcą skutecznie zniszczyć ten świat,żeby wybudować nowy niby lepszy.Bez większości z nas.
      Szaleńców ,którzy wierzą w ewolucje,że wygrywa najbrutalniejszy i najlepiej przystosowany.(pewnie najlepiej zakopany)

      W każdym razie czas żniw ktoś nam zapodaje..
      Trochę to wygląda jak farma.Masowy ubój.
      Zobaczymy czy manewry w Syrii wyjątkowo nie przerodzą się w WW#3.

      Z dużo błachszych powodów ludzie podpalali tą planetę.

      http://demotywatory.pl/2670817/Blahostka ???

      • hjk 12 lutego 2012 o 4:34 am

       do tego potrzeba stosownego uzasadnienia, jak twierdzi autor na NE i tym może być atak irańskich fundamentalistów na olimpiadę lu nawet nasze €2012
       http://adnovum.nowyekran.pl/post/52120,co-bedzie-prawdziwa-amonicja-propagandowa-do-rozpetania-wojny-z-iranem

   • Po_prostu 11 lutego 2012 o 9:50 pm

    Zauważyłam, zauważyłam- to była trochę prowokacyjna adnotacja, by skłonić do wypowiedzi i sprawdzić, czy inni sądzą w tej kwestii to, co ja <:

 16. warwawa 11 lutego 2012 o 7:54 pm

  http://tylkoumysl.pl/tusk-inwigilowal-prezydenta-lecha-kaczynskiego

 17. Jony 11 lutego 2012 o 8:05 pm

  Tajemnice witaminy C
  http://davidicke.pl/forum/tajemnice-witaminy-c-t7724.html

 18. ... 11 lutego 2012 o 8:58 pm

  biochip to moze byc tylko podróbk znamienia a nie same znamie :

  ” a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęci ” OBJAWIENIE JANA 19:20 – http://zbawieni.com/showthread.php?tid=13

 19. hjk 11 lutego 2012 o 9:16 pm

  http://carcinka.nowyekran.pl/post/51954,lezymy-na-bombie-geotermalnej
  to i owo o geotermii i innych ciekawych sprawach i produkcji prawie niezniszczalnego betonu siarkowego i hamowaniu postępu techicznego w Polsce.

  • Peryskop 12 lutego 2012 o 12:18 am

   Dzięki hjk.

   To info zbiegło się z informacją Amerykanów, że polskie łupki zawierają mało gazu.
   Oby to była prawda i obyśmy zaczęli rozwijać bardziej przyjazną ekologicznie geotermię.

   • hjk 12 lutego 2012 o 3:32 am

    dzis juz jakies firmy się chwaliły, ze maja na swym terenie odkryty ten gaz…
    moze to info amerykanów to dezinfo słuzące dezinformacji i wyciszeniu sprawy, o której stało się za głosno…

 20. sara10 11 lutego 2012 o 10:05 pm

  Spiski Jelit:

  „Fiatowiec z Alefem Sternem w rozmowie „Bez CENZURY” mówi o nieprawidłowościach w BOR i planowanej wizycie rządu Izraela w Polsce oraz nowej wojnie na górze. Pisarz ujawnia również skrzętnie ukrywane fakty przed opinią publiczną.

  FIATOWIEC: W książce Ostatni Lot I tom Operacji K. wydanej w 2010 roku opisałeś wszystko, co wydarzyło się przed 10 kwietnia 2010 roku. Z jednej strony dałeś szeroki rys jeśli chodzi o sytuację geopolityczną i gospodarczą poprzedzającą zamach w Smoleńsku, co nawet udostępniłeś w sieci m.in. tutaj: http://alefstern.nowyekran.pl/post/36902,nord-stream-a-sprawa-smolenska-cz-i
  Opisałeś również w tej książce nieprawidłowości w służbach wywiadowczych, zarówno cywilnych jak i wojskowych. Ukazałeś fatalne zabezpieczenie wizyty. Rozgrywkę miedzy służbami cywilnymi, a byłym WSI. Pokazałeś też nieprawidłowość w BOR, które dopiero teraz wychodzą na jaw, ZUKRYCIA jak zwykłeś o tym mawiać. Czy możesz powiedzieć coś na temat generała Janickiego – szefa BOR? Mam nieodparte przeczucia, że jedna z postaci twojej książki jest na nim wzorowana?

  ALEF STERN: W „Ostatnim Locie” – pojawia się szereg postaci wojskowych, starych trepów, sztabowców, ludzi WSI, sztabu generalnego i BOR. Miałem okazję i szansę wielu z nich poznać przed laty. Tak więc oddanie ich charakteru nie było takie trudne. A ukazanie ich patologii, która jest tajemnicą poliszynela, to już naprawdę betka. Mówią o tym, żołnierze, generałowie odchodzący z armii, ze służb, z BOR. Sytuacja jest tragiczna i nikt nie bierze za nią odpowiedzialności. Każdy umywa ręce.

  FIATOWIEC: Czyli cywilna kontrola nad armią i służbami to fikcja?

  ALEF STERN: Tak to fikcja większa niż fikcja literacka. To nawet nie political fiction. To po prostu oszustwo. Urzędnicy, nawet jak wiedzą co się dzieje przymykają na to oko. Chcą mieć pracę, a potem emeryturę. Nie dziwi Cię czemu ostatnio tak wielu wysokich funkcjonariuszy wojska policji i innych służb mundurowych postanowiło przejść na emeryturę? Ewidentnie coś się szykuje w armii. Nie będę fałszywym prorokiem jeśli powiem, że w ciągu miesiąca dwóch naszych pilotów z F16 poleci z misją na bliski wschód, a powietrzny most z Izraela kompletnie mnie nie zaskoczy.

  FIATOWIEC: O czym Ty opowiadasz?

  ALEF STERN: O tajnym posiedzeniu polskiego rządu z rządem Izraela w Polsce. Tak utajnionym, że nawet pracownicy MSZ nie znają dokładnej daty. Na szczęście wszyscy uczestnicy będą bezpieczni, bo za ochronę odpowiada tym razem strona izraelska a nie BOR.

  FIATOWIEC: Czy ma to związek z ubiegłoroczną wizytą rządu polskiego w Izraelu trwającą ponad tydzień?

  ALEF STERN: Tak o niej też nie wiele oficjalnie wiadomo.

  FIATOWIEC: Jak to możliwe, że nie wiadomo?

  ALEF STERN: Ano możliwe. Porozmawiamy o tym innym razem, bo temat jest ciekawy.

  FIATOWIEC: Dobrze, będę Cię jeszcze naciskał w tej sprawie. Wracając w takim razie do BOR, jak to się dzieje, że politycy nie mają nad nim najmniejszej kontroli?

  ALEF STERN: Otóż każda instytucja w Polsce urasta do rangi Państwa w Państwie. I tak się stało również w BOR za czasów generała Janickiego. Wiesz, że o Janickim jego współpracownicy, politycy i znajomi mówią per „Maniek”?

  FIATOWIEC: Nie wiedziałem. Jak to się stało, że od jednego człowieka tyle zależy? Bo jak się teraz okazuje, a Ty opisałeś to jako pierwszy i jako jedyny w książce z 2010 roku, to wizyty prezydenta jak i premiera 7 i 10 kwietnia, wcale od strony zabezpieczenia przez BOR nie były przygotowane?

  ALEF STERN: Chciałoby się powiedzieć: „A to Polska właśnie”. Ale przykro jest mówić o narodowej głupocie. Zatem zaliczę ją na karb niekompetencji i małości pseudo elit, które kreują nam media. W mojej pierwszej powieści z 2009 roku „Pola Laska” nazwałem to towarzystwo „pseudoeliciną” i zdania nie zmienię. Mówiłem wielokrotnie, że przykład idzie z góry. Poziom naszych tzw. elit jest żałosny.
  Jeśli przypomnimy sobie atmosferę z czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego – kiedy cały czas go w mediach lekceważono, opluwano i przyzwolono tym samym na lekceważenie swojej roboty i dopuszczanie do stanowisk ludzi , którzy kompletnie nie powinni ich pełnić. Wynik znamy. Generał Janicki za katastrofę smoleńską został odznaczony druga gwiazdką generalską przez Bronisława Komorowskiego.

  FIATOWIEC: To pamiętamy wszyscy. Ale jak to się stało, że Generał Janicki cały czas pełni funkcje szefa BOR nawet po raporcie NIKu (http://www.rp.pl/artykul/459542,804211.html). Jak była jego rola w zabezpieczeniu wizyt w Smoleńsku? Co się pod tym kryje? Wiesz coś więcej? Z Twojej książki „Ostatni Lot” wynika, że tak.

  ALEF STERN: Zabezpieczenia wizyt w Smoleńsku nie było. A że teraz gazety piszą, że wizyta Kaczyńskiego była lepiej przygotowana niż Tuska to bzdury. Dość już ich się nasłuchaliśmy w sprawie „debeściaków”, „pancernej brzozy” i innych kłamstw. Wszyscy, kłamią by ukryć swoją odpowiedzialność i współudział w tej zbrodni. I jasno to stwierdziłem w mojej książce.
  Co ciekawe rola generała Janickiego w zabezpieczeniu wizyty w Smoleńsku jest kompletnie niejasna, a właściwie niezwykle jasna, oczywiście dla tych, którzy umieją czytać między wierszami. Jak wspominałeś nawet kierowane przez niego BOR zostało przez NIK odpowiednio ocenione w raporcie na temat zaniedbań związanych z organizacją wizyty i lotów VIP.
  Dziś dla wszystkich jest jasne, że BOR nie dopełniło procedur zabezpieczenia bezpieczeństwa w Smoleńsku. I nie potrzeba tu żadnej wiedzy tajemnej ani jasnowidzenia. To wiedzą wszyscy od lat. Na temat tego jaka jest sytuacja w BOR i w polskiej armii mówi się i pisze od dawna, a układy i układziki są znane wielu osobom w tym dziennikarzom śledczym. Sobiepaństwo i własne folwarki generałów, nepotyzm. Ustawiane przetargi. Krycie informacji przed zwierzchnikami. Kompletny brak profesjonalizmu.

  FIATOWIEC: Co masz dokładnie na myśli?

  ALEF STERN: To, że np. oficerowie BOR byli na tzw. rekonesansie na lotnisku przed wizytami premiera i prezydenta w Katyniu na lotnisku Siewiernyj 7 i 10 kwietnia 2010 roku i zastali tam ciecia, który ich nie wpuścił na teren lotniska. Sytuacja groteskowa rodem z filmów Barei, ale to niestety rzeczywistość. Takie są fakty. Co więcej ambasada polska nie poinformowała władz w Rosji, że taka wizyta będzie miała miejsce, a po porażce BOR o tym, że jest sprawa, że BOR chciało wejść na lotnisko przed przygotowaniem wizyty. Jak wyglądało przygotowanie wizyty Putina w Sopocie opisałem tutaj – warto sobie zrobić porównanie. http://alefstern.nowyekran.pl/post/42603,spotkanie-w-sopocie-nord-stream-a-sprawa-smolenska-cz-iii
  Co więcej informacja o tym, że funkcjonariuszom BOR nie udało się wejść na płytę lotniska Siewiernyj nie dotarła ani do kancelarii premiera ani prezydenta. Wyłania się z tej mgły niezły bałagan, żeby nie użyć dosadniejszych słów. Nie było więc z BOR żadnych informacji do ochranianych przez nie władz na temat, czy lotnisko sprawdzono, czy jest bezpieczne itp.
  Jasno to wskazuje, na szeroki zakres przygotowań tragedii smoleńskiej. Włączono i wykorzystano w tych przygotowaniach kompletnego ignoranta jakim jest Janicki, który nawet się nie zorientował, że został wyprowadzony w pole. Czy BOR był tak niekompetentny, że nawet nie przygotował lotniska zapasowego? A może lotnisko zapasowe było przygotowane, wszystko było zabezpieczone. Tyle, że oficjalnie wiemy tylko o nieudanej wizycie BOR-owców na Siewiernym, a nic nie wiemy o innych wizytach i o dokumentacji z rekonesansu innych lotnisk? Pojawiają się zasadnicze pytania, które trzeba zadać. Czy wykorzystanie niekompetencji polskich służb nie jest elementem planu dezinformacji i ogromnej mistyfikacji?

  FIATOWIEC: Czyli Twoim zdaniem Janicki jako szef BOR-u, zwierzchnik BOR-owców wysłał ich na nieprzygotowaną wizytę, wraz z ochranianą delegacją do obcego niezbyt nam przyjaznego państwa? W głowie się to nie mieści. Ale mnie już nic nie zdziwi.

  ALEF STERN: Mnie też nie. Wyobraź sobie, że szef ochrony w każdym cywilizowanym kraju i to jest zasada np. w USA podróżuje razem z prezydentem, bo własną obecnością gwarantuje bezpieczeństwo prezydenta. A co robił nasz Maniek generał z Boru 10 kwietnia 2010 roku? Otóż w tym czasie był oficjalnie na bazarku w Krakowie i kupował jarzyny. Konkluzja jest druzgocząca dla naszych władz jak i dla Janickiego. Wszyscy funkcjonariusze BOR, którzy zginęli z Kaczyńskim byli bardziej profesjonalni niż Janicki.

  FIATOWIEC: Jak to możliwe by taki człowiek był szefem BORU?

  ALEF STERN: Jak wiesz w „Ostatnim Locie” opisałem różnych wojskowych, zarówno tych, którym honor polskiego żołnierza nie jest obcy, jak również tych, którzy mają wszystko w dupie i liczy się dla nich ich własna kariera i pieniądze.
  Maniek Janicki tzw. generał z Boru nigdy nie skończył żadnych kursów oficerskich, co jest ukrywane przed opinią publiczna, ale o czym wiadomo od lat. Pisałem o tym w książce „Ostatni Lot”. Janicki nie spełnia podstawowego wymogu na stanowisko szefa BOR, czyli nie ma skończonych studiów magisterskich! Jest inżynierem o specjalności materiałowej na AGH.
  Faktem więc jest, że zwykły oficer z I stopniem oficerskim jest lepiej wykształconym funkcjonariuszem, niż szef tego całego BORu.

  FIATOWIEC: Ale w jaki sposób Janicki został szefem tego BOR – miał jakiś protektorów?

  ALEF STERN: Marian Janicki to były kierowca Lecha Wałęsy. Podobnie jak Wachowski, który karierę też zrobił całkiem przyzwoitą. Przed Wałęsą, Janicki woził Hieronima Kubiaka ówczesnego sekretarza PZPR w Krakowie. Szczeble swoje kariery Janicki przejechał więc samochodem bardzo sprawnie. Od kierowcy, poprzez szefa taboru samochodowego, aż do szefa BOR. Stało się to wręcz w trywialny sposób.

  FIATOWIEC: Czyli co zaprzyjaźniał się z nimi podczas wożenia i ochrony?

  ALEF STERN: Nie tylko. Janicki jako szef floty samochodowej BOR miał ogromną władzę, gdyż dysponował flotą aut i to właśnie od niego zależało kto czym będzie jeździł. Czy starym Fiatem? Czy wypasionym BMW 7? Czy może audi AS8?

  FIATOWIEC: Ludzie są próżni!

  ALEF STERN: Tak, ludzie są próżni. A politycy szczególnie i jako kwestie prestiżową traktują to jaką bryką poruszają się po kraju. Zależy im by szpanować przed ludem w drodze na spotkanie z tłumem wyborców oraz przed szarymi członkami swych partii, by móc pokazać jak są teraz ważni . Janicki doskonale z tego mechanizmu zdawał sobie sprawę. Pamiętam, że zawsze śmieszył mnie wianuszek posłów, który skupiał się wokół Janickiego, kiedy tylko ten gdzieś się pojawiał. Czy to w sejmie, czy na jakimś politycznym raucie. Posłowie i politycy dostawali kompletnego amoku widząc Janickiego. Poklepywali go po pleckach, przymilali się, wazelina lała się tak po podłodze, że można było się poślizgnąć i wywinąć orła. Oczywiście robili to po to, by zdobyć jak najlepsze auto, i załatwić sobie ochronę z BOR, która w oczach ludzkiej tłuszczy podnosi ważność nic znaczącego politykiera. Nie dziwi więc, że Janicki szybko awansował. Przysługa za przysługę. Rączka, rączkę myje. Bardzo prosty mechanizm.

  FIATOWIEC: Za czasów Janickiego doszło do wielu nieprawidłowości w BOR? Wspomniałeś o tym. Wiesz coś na ten temat więcej?

  ALEF STERN: Wedle samych pracowników BOR, generał jest tak mocno związany z aferami, które się mogą w każdej chwili pojawić, m.in. z zakupami samochodów oraz sprawą smoleńską, że zarówno Platforma jak i opozycja nie chcą go odwołać. Jedynie PiS głośno domaga się jego odwołania. Ale dopiero po 2 latach, a to powinno być ich priorytetem od samego początku! Skuteczność działania więc żadna.
  Co więcej zwierzchnik Janickiego nie chce go odwołać, powołując się na fakt, że będzie czekał na decyzję prokuratury. Znów rączka rączkę myje. Poklepmy się po pleckach. Atmosfera żywcem opisana w książce „Pola Laska”. Czyli kolejny wniosek, że Janicki jest praktycznie bezkarny – jest związany z czołówka polskich polityków. Jednym z jego obrońców jest środowisko lewicy – Rysiu Kalisz, ludzie Platformy i Ruchu Palikota.

  FIATOWIEC: Dlaczego tak jest, że politycy nie chcą odwołać Janickiego? Przecież mogli by na niego zwalić całą odpowiedzialność?

  ALEF STERN: Po prostu Janicki ma na nich haki. A przynajmniej sugeruje, że takie haki posiada. Mało kto wie, że BOR-owcy posiadają największą wiedzę o prywatnych sprawach polityków. Chroniąc ich na co dzień wiedzą o jego najintymniejszych zwyczajach, spotkaniach. Właściwie wiedzą o wszystkim. Co więcej mało kto wie i pamięta, że np. wicepremier Pawlak jako jedyny odmówił ochrony BORu. Doskonale pamiętał aferę Interarms z lat 90 i inne sprawy, które położyły jego rząd. Borowcy posiadają o swych podopiecznych wiedzę niezwykłą i unikalną, przy której książki ukazujące się na rynku, wywiady rzeki, biografie i autobiografie to kompletne nudy.

  FIATOWIEC: Czyli politycy po prostu Janickiego się boją?

  ALEF STERN: Boją się i dlatego wydaję się niezatapialny, choć do czasu. I choć ma niesamowitą wiedzę na temat grzechów najważniejszych polityków w państwie i wydaje się w tym momencie kompletnie nie do ruszenia, dość szybko się to zmieni w sposób, że tak powiem nieoczekiwany.

  FIATOWIEC: Czego możemy się więc spodziewać?

  ALEF STERN: Wojny wszystkich ze wszystkimi.

  FIATOWIEC: W platformie? Czy to znaczy że Tusk idzie w odstawkę?

  ALEF STERN: Najbliższe miesiące przyniosą rozwiązania globalne.

  Dziękuję za rozmowę.”

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50894,maniek-z-boru-nieznana-kariera-szofera

  • hjk 12 lutego 2012 o 3:45 am

   Niesamowite, ogólnie przecież zdajemy sobie sprawę z panującej degrengolady, jednak jak człowiek dowie się szczegółów, to jest zaskoczony wielkością rozkładu i bagna…
   Jednak widać bestia sę nie przeżre – chyba ze od samostrawienia, co też może wyjść bokiem…

   • Peryskop 12 lutego 2012 o 9:19 am

    Ale trzeba brać poprawki czytając przekaz nadany nam przez Alefa S.
    Jego wiarygodność została zdemaskowana przez cytelnika Monitora, bodaj @Mariusza, który wykrył, że „proroctwa” Alefa zawarte w „Pola laska” zostały napisane po wydarzeniach w Smoleńsku, ale były sprytnie antydatowane w internecie.
    Więc dystans i tu wskazany.

 21. Malwinaaa 11 lutego 2012 o 10:21 pm

  Co do przedstawiania ludziom sytuacji, jak to wygląda to trzeba to robić odpowiednio!!! Nie wolno od razu komuś wyparować z szatanem, NWO, lub szczepionkami. Trzeba wiedzieć jak podejść 😉 Przekazywana informacja musi być stopniowana. Sprawdziłam to na tacie, mamie, oraz ludziach na uczelni (teraz prowadzimy na okienkach regularne dyskusje na te tematy). Najlepiej zacząć od pokazywania manipulacji w Polsce. Przedstawiać artykuły, porównywać, analizować, zadawać pytania, i tak prowadzić rozmowę, aby druga osoba w końcu zgłupiała lub jej nerwy popuściły. Wtedy traci grunt pod nogami to może wywołać szok i coś ruszy w głowie. Warto też opierać się na historii. Jeśli ktoś zaczyna się wypierać słowami typu: wymyślasz, albo to nie możliwe to wtedy właśnie używam argumentu historii. Np. przeanalizuj to i to jak było. Lub że ludzie po II WŚ z przeprowadzonych ankiet też nie wierzyli, że będzie kolejna wojna. Dlaczego sądzisz, że dziś to nie możliwe? Pierwsze obozy koncentracyjne założyli Brytyjczycy. Kiedy były zakładane obozy koncentracyjne podczas II WŚ to na zachodzie oraz w USA opinia publiczna nie mogła w to uwierzyć. Wiesz, że są obozy koncentracyjne w Korei Płn. to dlaczego nie miałby prawa powstać nowe? (w domyśle teraz w USA) Mówię coś na tej zasadzie. U moich odbiorców to podziałało 😉

  • Peryskop 12 lutego 2012 o 12:44 am

   @Malwinaaa, podałaś czytelnikom Monitora bardzo rozsądne rady.

   Nie można otwierać wielu frontów uświadamiania na raz, i nie można nadużywać perswazji, ponieważ taka ostra ofensywa generuje naturalny odpór. Więc po kropelce, i oby nie przelać.

   Najskuteczniej jest przekonać osobę, która już sama odkrywa w jakimś temacie, że była okłamywana w MSM, a co najmniej niedoinformowana. Wtedy dostarczając więcej danych do sprawdzenia można liczyć na lepszy kontakt i wzrost zaufania. Taki jest stan twoich relacji.

   W każdym razie nie można okazywać pogardy za niewiedzę i naiwność, bo to zwykle wyzwala mechanizmy samoobronne. Warto postępować wręcz odwrotnie i podkreślać każdy nawet drobny etap w procesie poznawania nieprzyjemnej prawdy. Bo w tym tkwi sedno problemu: wszyscy jesteśmy tak skonstruowani, że łakniemy dobrych wiadomości, a złe blokujemy.

   Czasem dochodzi do tego, że racjonalny umysł już akceptuje nie przyjemne argumenty, ale broni się instynkt samozachowawczy, podparty naturalną potrzebą komfortu psychicznego.
   Osoba będąca w stanie takiego napięcia wewnętrznego potrafi być opryskliwa lub agresywna.

   TO SĄ TRUDNE PROCESY INTELEKTUALNE I PSYCHOLOGICZNE DLA OBU STRON !

   Dlatego warto poszerzyć wiedzę w dziedzinie „psychologii społecznej”, żeby nie popełniać elementarnych błędów w relacjach z bliskimi nam osobami i działać z większą skutecznością.

   Powodzenia!

   • hjk 12 lutego 2012 o 3:55 am

    Prawda czasem boli, szczególnie jak jest nieprzyjemna, a co chcielibyśmy przekazać czy uświadomić jest/będzie nieprzyjemne, tego nikt nie chce…
    Trzeba pokazywać jakies pozytywy z jej poznania albo dodać coś pozytywnego czy dać jakąś nadzieję… Bo inaczej przyciągnie się tylko jakichś masochistów mentalnych 🙂
    Na objazdowym wykładzie prof. Zybertowicz opowiadał o jednym mechanizmie propagandowym PO – straszeniu PiS-em, ale by było ono skuteczne, zaraz musi iść pokazanie rozwiązania: „my znamy wyjście – głosujcie na nas”… I dużo ludzi daje się nabierać, bo wierzą w bajki – strachy i podobnie w bajki zapewnienia, a od rzeczywistości są daleko…
    Chyba oderwanie od rzeczywistości i zmedioholizowanie jest problemem…
    Obszary medioholizmu próbuje zagospodarować TV Trwam i podać coś innego, jakas alternatywę…
    Trzeba juz w kocu pokazaywac pozytywną i realnąalternatywę, to ludzi się tym przebudzi i pociągnie…

  • ekonomiczny hitman 12 lutego 2012 o 4:09 am

   Dodam do tego jako uzupełnienie, co mi się w głowie zrodziło po akcji Mikołaja Rozbickiego z kolegami, gdzie chodzili po ulicy i mówili do ludzi. Błąd jaki uważam popełnili (choć bardzo szanuje ich za tą akcję) to tematyka jakiej podjęli (Al kaida, GMO, WTC itp.) a także sposób (ironia w stylu „politycy nie kłamią”) w jaki to wyłożyli. Polacy nie byli na to gotowi, a wielu nie wyczuło nawet ironii (część nawet nie wiec co znaczy to słowo).

   Uważam, że ludzi najpierw zainteresują inne codzienne i bliskie im tematy (na początek Polskie), a zwłaszcza pieniądze.
   I tutaj można szybko przemycić wątek karteli bankowych podając przykład o pieniądzach tworzonych z powietrza tzw. procentach, a zwłaszcza to, że każde niemal państwo jest zadłużone w banku (dlaczego?). Powiedzieć coś o kryzysach, jak powstają, w jakim celu i kiedy. Napomnieć o tym, że podczas kryzysu wykupuje się za bezcen cudze biznesy, nieruchomości, a w końcu całe kraje itp .

   Szkolnictwo i system to kolejny chwytliwy temat:
   – Ucz się, znajdź dobra pracę
   – pracuj dla kogoś
   – Płać podatki
   – Oddawaj pieniądze na fundusz emerytalny (zamiast robić z nich pożytek np. inwestować)
   – Pożyczaj pieniądze w banku

   Brak w szkolnictwie podstawowego przystosowania do życia w obecnych czasach:
   – zerowa wiedza finansowa (wręcz ogłupianie)
   – zerowa wiedza o zdrowym sposobie życia (a jest przecież znane wiele informacji)
   – zerowa wiedza o psychice i o tym jak łatwo ją manipulować (NLP, psychologia, manipulacja)
   – minimum sztuki, plastyki, pobudzania kreatywności, indywidualności itd.

   A na koniec fakt, że dzieci bogatych ludzi szkoli się na biznesmenów, polityków, właścicieli firm i innych tego typu (prywatne szkoły), a normalne dzieci wręcz się ogłupia i szkoli jako tych co mają dla nich pracować – przeciętnych szaraków bez ambicji. Mnie tknęło właśnie to i wtedy zacząłem postrzegać świat inaczej (Robert Kiyosaki – biedny, bogaty ojciec).

   Dalej polityka i prawo:
   – kłamstwa polityków i „demokracji” gdzie głosujesz i nic się nie zmienia, bo nie ma się zmienić. Glosowanie to tylko taki cyrk byś myślał, że coś zmienisz i nie walczył, tylko oskarżał innych, że tak zagłosowali (tworzy podziały)
   – o tym, że za ciebie decyduje garstka osób w sejmie nie reprezentując twoich potrzeb, w dodatku zagarniając największe pensje, emerytury itp.
   – uświadomienie, że dzisiaj rządzi UE, nad nimi ONZ, a dalej inne ugrupowania, a nasi politykierzy to już tylko marionetki w rękach korporacji, organizacji, karteli itd.
   – to że markety nie płacą takich podatków i nasze sklepy nie mają jak z nimi konkurować
   – to że sprzedają nasz kraj i przykłady tego
   – że nie wiedzą nawet za czym głosują a i tak to robią
   – urzędasy chronią tylko stołki i dlatego milczą

   Zdrowie:
   – podpisywane programy partnerskie lekarzy i wciskanie nam tych leków
   – fundacja rockefellera (wspieranie powszechnej służby zdrowia i medyczny postęp – innymi słowy zatwierdzanie swoich produktów na sprzedaż)
   – wyleczenie nie jest celem a leczenie, by mieć co robić i z czego żyć

   Wojna i naoczne przykłady False flag:
   – zatopienie okrętu Lusitania by USA wkroczyło do I wojny
   – Hitler i Reichstag, podpalenie i oskarżenie innych (pretekst do ataku)
   – Pearl Harbor i podburzenie amerykanów „nieprzewidzianym atakiem”, o którym było jednak wiadomo wcześniej (zgoda na wkroczenie do wojny)
   – „zaatakowanie” niszczycieli w USA i wkroczenie do Wietnamu (podpucha)
   – 11 września i bin laden, czyli wojna z terroryzmem i przez to represje na obywatelach oraz Afganistan i inne
   – „broń masowego rażenia” w Iraku, których nie znaleziono jako pretekst do wojny

   No i jeszcze to, że jak się zbiorą w jednym miejscu ludzie tacy jak:

   – właściciele banków
   – właściciele korporacji żywieniowych
   – właściciele korporacji naftowych
   – właściciele korporacji farmaceutycznych
   – właściciele mediów
   – wpływowi politycy

   to swoim rozmiarem ogarniają cały świat i mają całkowitą kontrolę nad najważniejszymi zasobami i punktami strategicznymi na ziemi. A oni właśnie spotykają się co roku za zamkniętymi drzwiami, by porozmawiać, pewnie o „nowej płycie Lady Gagi”.

   Ja mnij więcej taki arsenał wykorzystuje, ale mimo iż to jest naoczne to oczywiście „naoglądałem się i naczytałem”, co z kolei łatwo można też odbić tak: „a twój świat nie opiera się na tym co przeczytałeś, obejrzałeś, usłyszałeś? – jasne że tak, tylko że ty to masz wyłożone w jednej podtrzymywanej jako jedyna słuszna przez media, polityków i organizacje (mające w tym niezły interes) oficjalnej wersji. Ja znam przynajmniej dwie i mam jakiś wybór”.

   Tyle tego jest wiadomo, ale trzeba działać skrótowo by dać jakiś punkt zaczepny.

   • Peryskop 12 lutego 2012 o 9:30 am

    Marku, może warto zebrać i przenieść na kolejną czołówkę porady Maaalwiny, hjk, E@H i następnych, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami z frontu informacyjnego ?

    • zenobiusz 12 lutego 2012 o 12:03 pm

     Zauważcie przy okazji,jak subtelnie manipuluje się nami.Podsunięto nam pogardliwą terminologię,lemingi,ludziowcy,automatycznie stawiając nas w pozycji,tych lepszych.
     Niewątpliwie oddziałuje to na podświadomość utrudniając kontakt.
     Tymczasem nawet legenda o masowym pędzie lemingów do samozagłady,została sfałszowana przez Disneya,a lemingi dla potrzeb filmu zrzucano w przepaść.

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/12/slowo-jest-bronia-lamingczyli-na-pasku-nwo/comment-page-1/#comment-40490

     • Peryskop 12 lutego 2012 o 3:00 pm

      Słusznie.
      A na czele tej auto-dyskryminującej terminologii jest „polactfo”.

      • wizzgaa 12 lutego 2012 o 3:22 pm

       Jak wam to powtarzałam od dawna to mnie zupełnie ignorowaliście . Ale przynajmniej próbowałam.

   • Annah. 12 lutego 2012 o 1:20 pm

    Mikołaj Rozbicki nie jest najlepszym przykładem – działa w nurcie New Age, możne nawet nieświadomie ale służy OTO.

 22. Malwinaaa 11 lutego 2012 o 10:23 pm

  @sara10

  Nie jestem bardzo w temacie Alfa Sterna jednak pamiętam jeden jego wpis o Palikocie. Wynikało z niego że na następce Tuska jest on nominowany. I już czeka teczka. W tym wpisie były również zdjęcia Palikota z bliska, miał pierścień prawdopodobnie masoński…

  • hjk 12 lutego 2012 o 4:24 am

   Sam nawet twierdził, ze następne wybory wygra on…

  • ekonomiczny hitman 12 lutego 2012 o 4:42 am

   – nowoczesne państwo (motto palikota, kojarzy mi się jednoznacznie)
   – uczestniczenie w protestach ACTA
   – legalizacja marihuany i uczestnictwo w marszu
   – odpalenie kadzidełka w sejmie (szum medialny we wiadomościach)
   – „oni nami manipulują” jako ozdoba sejmu (że niby taki luzak z niego)

   Widać w kogo celuje Paligłup i na kogo się kreuje.

   • rabarbarek 12 lutego 2012 o 5:55 am

    A moze to nie on sie kreuje , a ktos kreuje jego postawe i wizerunek na uzytek …

    W koncu jego podobizne pokazano w msm , i to za sprawa agencji France Press . Mowi Wam to cos ?

    Ciekawe zdjecie polskiego polityka, ktore mieli okazje obejrzec czytelnicy , blogerzy na calym swiecie.

    http://www.rawstory.com/rs/2012/01/20/polish-lawmaker-smokes-marijuana-in-parliament/

 23. Kamil 11 lutego 2012 o 10:46 pm

  Każdy teren ma strażnika KTÓRY SWOIM SYSTEMEM holograficznym obejmuje działaniem określony obszar świadomości LUDZKIEJ.
  Jeśli ktoś stworzył swoją świadomością określony system holograficzny to może już starać się sterować SWOJĄ AURĄ , AURĄ grupy ludzi.
  Ja robie to w zasadzie kiedy chcę.Czuję że harmonia jest coraz lepsza na moim terenie.
  Używam do tego MIŁOŚCI do bliźnich i siebie samego przez jakiekolwiek działanie………
  Co najważniejsze STARAM się unikać UŻYWEK bo one zakłócają cały sygnał przyciągania.
  Miłość w harmonii z świadomością i swoim systemem holograficznym opartym (w moim systemie) na prawach natury powoduje takie działanie , niezależnie od odległości jaka dzieli mnie z daną duszą lub grupą dusz potrafię wyzwolić podobne wspólne działania mające jakiś cel …………
  I mamy już WYJAŚNIENIE…………dlaczego w momentach potrzeby zadzwonienia do swojej drugiej bratniej duszy już Ta trzyma słuchawkę w swojej ręce.

  Dobrze jest uświadamiać ludzi że TO JEST REALNE i im więcej ludzi będzie tego świadomych tym wspólnie będziemy się przestawiać na WYŻSZE obroty, ściągając przy tym nieznane dotąd siły za przyzwoleniem CAŁEJ ŚWIADOMOŚCI KOSMOSU………..to jest realne…..

  Przypomniał mi się dzisiaj KAMELEON………..właśnie musimy stać się takim KAMELEONEM/KAMELEONKĄ aby naumieć się sterować własną aurą dla korzyści rozwoju człowieczeństwa.
  Tylko to NAM POZOSTAŁO.

  I [b]jeszcze RAZ, MIŁOŚĆ w DZIAŁANIU to najlepszy wyzwalacz.[/b]
  pozdr

  • hjk 12 lutego 2012 o 4:12 am

   Kamil, do bolda (zgrubienia) używa się >< a nie [ ] 🙂

  • brt 12 lutego 2012 o 2:32 pm

   Kamil,
   prosze o kontakt na bertwojtek@o2.pl bo zajmuję się dokladnie tym o czym piszesz,
   lub smsa na 513 894 424,
   ja też działam w synergii ale znam za mało osób więc odwagi, inni też niech napiszą jeśli chcą

 24. Kamil 11 lutego 2012 o 10:52 pm

  Bardzo duże znaczenie ma to co robisz w danej chwili MUSISZ BYĆ SWIADOMY/ŚWIADOMA na każdym kroczku.
  TWÓJ BIT SERCA obiega całe POLE ELKTRYCZNE ZIEMI w ciągu sekundki.
  MYŚL ŚWIADOMIE SERCEM …………to taka ostrożna zabawa w ewolucję…………..

  pozdr

 25. libro77 11 lutego 2012 o 11:07 pm

  Kamil, jaką sektę reprezentujesz?

 26. Kamil 11 lutego 2012 o 11:17 pm

  moja sekta niema nazwy…………. a priorytetem jest miłość do przyrody i ekologicznego żarcia

  • centurion 11 lutego 2012 o 11:37 pm

   Znaczyś chłop ze wsi tradycyjny bez obrazy ( bycie ze wsi to nie wstyd przecież każde miasto kiedyś wsią było taka warszawka jeszcze w XVII wieku wieś)

  • zenobiusz 11 lutego 2012 o 11:44 pm

   To pewnie,na końcu tego łańcucha pokarmowego,widzisz jak inni ekolodzy,redukcję niepotrzebnych homo ??
   Twoje recepty,prowadzą niemal wprost do tego.
   Przywrócenie równowagi w przyrodzie.

   🙂

 27. Piotrr 12 lutego 2012 o 12:39 am

  O, pojawil się nowy wpis po czesci powiazny z tematem kontroli umyslu

  http://tylkoumysl.pl/od-mk-ultra-do-powszechnej-kontroli-spoleczenstwa

  • Peryskop 12 lutego 2012 o 9:38 am

   Dzięki Piotrr, bardzo pouczająca lekcja na czym polega ogłupianie ludzi.

 28. rabarbarek 12 lutego 2012 o 1:44 am

  Na poczatku lutego msm donosily , ze dzieki zastosowaniu prawa veta , Rosja i Chiny umozliwily Assadowi mordowanie mieszkancow Syrii .Odtrabily tez calkowita niewydolnosc wspolczesnej dyplomacji. Tuz przed glosowaniem nad rezolucja majaca umozliwic koalicji bombardowanie Syrii, glos zabral Obama , ktory bolejac nad losem kobiet i dzieci, oswiadczyl , ” Zaden rzad , ktory dopuszcza sie masakry wlasnych obywateli , nie powinien rzadzic”.

  No i pewnie mialby racje , gdyby Assad naprawde mordowal wlasnych obywateli , a nie rozprawial sie z banda najemnikow , ktorzy nieproszenii rozgoscili sie w jego kraju , traktujac go jako persona non grata.

  Od 1991 roku Bush I , Bush II, Clinton i Obama wymordowali miliony obywateli Iraku, Serbii, Somalii, Libii, Jemenu, Afganistanu, , Kosowa itd. Kiedy bombardowali z powietrza i na ziemi , nie patrzyli , ze gina kobiety i dzieci i ludzie starsi. Nie interesowalo ich , ze kolejne miliony zostaly kalekami , ze zginely tysiace ich wlasnych obywateli , ktorych wyslali na bezsensowne wojney,aby zaspokoic swoje wlasne globalne zadze.

  W obliczu sily prawda przetaje sie liczyc. John Pilger nazwal dziennikarstwo ” weapon of war” , bronia wojenna. Kiedy fikcja zastepuje prawde , wiadomosci sa filtrowane, prawdziwe informacje i raporty odsuwane na bok, a msm sluza propagandzie bogatych , ktorzy chca byc jeszcze bogatsi, to wtedy rzeczywiscie dziennikarstwo staje sie bronia tak samo wazna jak czolgi, bomby i samoloty.

  Obecny sklad Security Council w ONZ oprocz 5 stalych czlonkow to : Azerbejdzan, Kolumbia, Niemcy, Gwatemala, India, Maroko, Pakistan, Portugalia , Afryka Poludniowa, Togo. I okazuje sie , ze wszystkie te kraje popieraja agresywna polityke Usraela. Wszystkie te kraje wyrazaja zgode na bombardowania Syrii. Tylko Rosja i Chiny przeciwstawily sie szalenczym planom krwawej zmiany rezimu w Syrii. Reszta z podkurczonym ogonem , glosuje ze strachu na kazdy narzucony im z gory idiotyzm.

  Hilary Clinton nazywana boginia wojny , pokrzykiwala na Rosje i Chiny nawet z Monachium , gdzie
  przebywala na naradzie wojennej. Sekretarz Generalny Ban Ki Moon nazwal veto , wielkim rozczarowaniem dla ludnosci Syrii [ jakoby Syryjczycy prosili o bomby na swoje glowy] , calego Bliskiego Wschodu, i wszystkich zwolennikow demokracji. Widac dla kogo Sekretarz pracuje i kogo popiera.

  Human Rights Watch [ HRW] , kolejna atrapa wspolczesnej demokracji , poszla jeszcze dalej , nazywajac Rosje i Chiny , pozegaczami zbrodni w Syrii. Tak to wlasnie wyglada obrona praw czlowieka w wydaniu tej organizacji. Moze i bronia , ale z pewnoscia nie ludzi , nie prawa , a bezprawia i oprawcow.

  Maksyma obecnych rzadow , dazacych do wojny jest ” po trupach do celu” . Swoje plany chca zrealizowac nie patrzac na ofiary, ktorych po drodze bedzie wiele. Kazde , najwieksze nawet swinstwo jest , wedlug nich , dozwolone , bo ” kto nie z nami ten przeciwko nam” , a wroga trzeba zabijac. [ w imie postepow demokracji ]

  No i kto tu popelnia nieludzkie czyny , Syria , ktora broni swojej niepodleglosci czy Usrael , ktory juz kilka krajow zrujnowal i marzy mu sie kolejny.?

  http://www.globalresearch.ca/PrintArticle.php?articleId=29080

  • monitorpolski 12 lutego 2012 o 8:00 am

   W rozmowie z Lyndonem LaRouche, Alex Jones sypnął, że na świecie nastąpiło przełamanie hegemonii NWO – nie dodał czy jest to chwilowe, czy też będziemy obserwować odrodzenie świata. Od jakiegoś czasu Alex jest bardzo podniecony, bojowo nastawiony – widać, że ma przecieki. LaRouche nie potwierdził, ani nie zaprzeczył. Podejrzewam, że nie chcą aby społeczeństwo zaprzestało nacisków – tylko presja psychologiczna, że grozi nam tyrania i ludobójstwo, może zmusić ludzi do działania.

   • wizzgaa 12 lutego 2012 o 10:32 am

    Powiedziałabym ,że Alex jest pobudzony ale być może przez środki wywołujące lub wspomagające taki stan . Przed chwilą Piotrr przypomniał o możliwościat.iach w tym zakresie . Pamiętamy Jankowskiego i jego dynamiczne „pobudzenie” , kiedy niektórzy uznali ,że pijany lub wariat. Alex – obserwuję filmiki , TEŻ NIE JEST DO KOŃCA SOBĄ . Nie ubliżam mu , zastanawiam się czy sam wzmacnia się dopalaczami czy zaczęli go super dyskretnie i inteligentnie faszerować .

 29. rabarbarek 12 lutego 2012 o 3:56 am

  Kolejna celebrytka nie zyje. Wlasnie podano , ze w hotelu znaleziono Whitney Houston.Podobnie jak inne slawy zlotego ekranu i mikrofonu , stres topila w alkoholu i usmierzala narkotykami. Ta terapia zabila ja , jak wielu slawnych celebrytow. Miala 48 lat. Miala byc obecna na jutrzejszym rozdaniu Grammy Awards.

  Koncowka filmu Bodyguard , w ktorym grala i spiewala http://www.youtube.com/watch?v=oyQdCJwJZck&feature=related

  • hjk 12 lutego 2012 o 4:16 am

   może ktos jej pomógł jak innym – narkotyki i alkohol to cos ostatnio częsta przyczyna zgonów celebrytów…

   • rabarbarek 12 lutego 2012 o 5:19 am

    hjk, sa tego rodzaju komentarze na you tube pod niemal wszystkimi jej filmami. Jeden z blogerow napisal , ze Internet jest tym narzedziem za pomoca , ktorego dowiemy sie w koncu prawdy. Warto wiedziec , ze WH byla bliska przyjaciolka Michaela Jacksona, byl nawet taki moment w czasie jej wystepu w Danii, kiedy przerwala koncert , zeby oddac hold Michaelowi , co spotkalo sie z gwizdami widzow Glos miala naprawde dobry , plyt sprzedanych miliony, uwielbiana przez fanow. Byla przeciwienstwem Madonny , ktora ja nienawidzila i uwazala za rywalke w swiecie show biznesu. Jesli polaczyc ten ostatni satanistyczny wystep Madonny i dzisiejsza smierc WH to kto wie co sie naprawde stalo.
    Jeden z blogerow napisal , ze dzisial Anioly w niebie sluchaja pieknego koncertu w wykonaniu WH i MJ.

    • rabarbarek 12 lutego 2012 o 5:29 am

     No i celebryci powinni unikac hoteli , bo wszyscy , ktorzy opuszczaja padol ziemski , opuszczszaja go w hotelach , bez swiadkow …

    • Tomasz 12 lutego 2012 o 8:47 am

     Cos i moze w tym byc. Spiewala czesto z CeCe Winans piosenki gospel….Moze i komus to nie pasowalo,kto wie….

   • Tomasz 12 lutego 2012 o 8:34 am

    Celebryci maja takie pieniadze,o jakich wielu z Nas moze pomarzyc. Jak widac na zalaczonym obrazku bezgraniczna pogon za kasa szczescia nie daje jak to probowal nam wmawiac ostatnio taki jeden buk „byznesmen”:)Nauczmy sie kochac i szanowac to co mamy najlepsze-rodzine,zdrowie,przyjaciol. Oczywiscie nie mnie oceniac drugiego czlowieka,bo byla piosenkarka ze wspanialym glosem,ktorej tez sluchalem w latach 80. pokoj jej duszy. Milego dnia wszystkim zycze 🙂

    • dyskusb 12 lutego 2012 o 12:57 pm

     Niechciała współpracować z agendą , odmawiała aby reklamować „luminacką” symbolike … Typowa śpiewka „agentur czarnych think-thanków” …. narkotyki, przedawkowała itp . stare triki luminackie. Następnie fama-plotka idzie na mainstream, .. i już gotowe , a lemingi wszytstko łykna …. .

     Struktura ogólnoświatowej propagandy- schematyczne drzewo „genaloogiczne” (siatka):
     http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/mapped-layout-of-the-u-s-media-propaganda.pdf

 30. Friend_of_mine 12 lutego 2012 o 6:58 am

  Niedługo na Florydzie mają zostać wypuszczone genetycznie zmodyfikowane komary, są wyposażone w gen, który przy kopulacji z osobnikiem naturalnie występującym w przyrodzie, zabija go.
  Nie ma żadnych danych na temat tego jakie będą skutki ukąszenia człowieka przez takiego komara. Co ważniejsze komary pełnią ważną rolę w łańcuchu pokarmowym, szczególnie zwierzęcym. Są również zapylaczami roślin, bez nich nie będziemy mogli uprawiać niektórych gatunków roślin.
  http://www.naturalnews.com/034943_genetically_modified_mosquitoes_Florida_disease.html

 31. dyskusb 12 lutego 2012 o 9:18 am

  NOWE PUBLIKACJE PDF [en]
  http://dyskusb.wordpress.com/biblioteka-en/
  … może się komuś przyda
  ____________________________________
  Chomsky – Pirates and Emperors, Old and New – International Terrorism in the Real World (2002)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/chomsky-pirates-and-emperors-old-and-new-international-terrorism-in-the-real-world-2002.pdf

  [conspiracy] Ghislaine Lanctot – The Medical Mafia_english_rarereactor
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/conspiracy-ghislaine-lanctot-the-medical-mafia_english_rarereactor.pdf

  [conspiracy] You are being lied to by Russ Kick
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/conspiracy-you-are-being-lied-to-by-russ-kick.pdf

  Dissecting the Holocaust – The Growing Critique of ‘Truth’ and ‚Memory’ (2003)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/dissecting-the-holocaust-the-growing-critique-of-e28098truth_-and-memory-2003.pdf

  Dope, Inc. – Britain’s Opium War Against the U.S. (major expose of global drug trade) (1978)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/dope-inc-britains-opium-war-against-the-u-s-major-expose-of-global-drug-trade-1978.pdf

  Farrell – Reich of the Black Sun – Nazi Secret Weapons & the Cold War Allied Legend (2004)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/farrell-reich-of-the-black-sun-nazi-secret-weapons-the-cold-war-allied-legend-2004.pdf

  Glenn – No Beauty in the Beast – Israel Without her Mascara (Zionism exposed) (2005)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/glenn-no-beauty-in-the-beast-israel-without-her-mascara-zionism-exposed-2005.pdf

  Helsing – Secret Societies and Their Power in the 20th Century (1995)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/helsing-secret-societies-and-their-power-in-the-20th-century-1995.pdf

  Hunt – Secret Agenda – The United States Government, Nazi Scientists and Project Paperclip, 1945
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/hunt-secret-agenda-the-united-states-government-nazi-scientists-and-project-paperclip-1945.pdf

  Jasper – Global Tyranny Step By Step – The United Nations and the Emerging New World Order (1992)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/jasper-global-tyranny-step-by-step-the-united-nations-and-the-emerging-new-world-order-1992.pdf

  Leonard G. Horowitz – Emerging Viruses – AIDS & Ebola – Nature, Accident or Intentional (1996)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/leonard-g-horowitz-emerging-viruses-aids-ebola-nature-accident-or-intentional-1996.pdf

  Naudon – The Secret History of Freemasonry – Its Origins and Connection to the Knights Templar (2
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/naudon-the-secret-history-of-freemasonry-its-origins-and-connection-to-the-knights-templar-2.pdf

  RFID for Dummies (2005)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/rfid-for-dummies-2005.pdf

  Sutton – Wall Street and the Rise of Hitler (1976)
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/sutton-wall-street-and-the-rise-of-hitler-1976.pdf

 32. mocniejszy 12 lutego 2012 o 6:56 pm

  Czy zniknie Warszawa?
  W atomowym wybuchu bomby walizkowej w czasie Euro 2012?

  Po opublikowaniu tekstu nieznanego autora „To nie jest żart” wraz z moimi komentarzami i przypisami pod wspólnym tytułem „Ostrzeżenie przed wielkim zamachem w 2012 roku w Europie” przypadkowo obejrzałem teledysk zespołu Lady Pank „Stacja Warszawa”… Skojarzenia były nieuniknione. Opisałem je w komentarzu:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/06/ostrzezenie-przed-wielkim-zamachem-w-2012-roku-w-europie/#comment-896

 33. kosiardeyablos 13 lutego 2012 o 11:39 am

  Szczegóły infekcji

  URL: http://www.poznajprawde.net/component/jc
  Proces: file://C:\PROGRA~1\Google\GOOGLE~2\GOEC6…
  Infekcja: url:Mal
  Poinformuj znajomych aby unikali tej strony

 34. filmyprawdy 13 lutego 2012 o 11:00 pm

  -W Polsce ruszyła pierwsza tego typu inicjatywa-

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Jest to idealny prezent dla swojego znajomego, bądź też nauczyciela, lekarze, prawnika, polityka, profesora, księdza, sędziego i wielu innych osób, gdyż wyszkolone informacyjnie społeczeństwo stanowi siłę, zwłaszcza w czasach gdy na różne sposoby jesteśmy uczeni bierności i zrażani do działania.