Ateny płoną!

Tu są relacje na żywo z Grecji:

Proszę o komentarze na temat rewolucji jaka się obywa w Grecji. Wspomóżmy braci Greków chociażby dobrym słowem, bowiem oni są teraz na pierwszym froncie walki z NWO w Europie. Ta walka może się przerodzić w wojnę – nie łudźmy się, sytuacja Polski nie jest lepsza, Grecy są po prostu bardziej zdeterminowani i świadomi tego, że nie mają innego wyjścia jak wygnać okupantów banksterskich i ich marionetki. Wojna z NWO się rozpoczęła, nie będzie im łatwo zdeptać nas wszystkich.  

Uwaga: Przywódca Illuminati Lord William Klevshonek Zoronistas został wczoraj zamordowany przez zabójców Bractwa Białego Smoka. Taka tajemnicza informacja ukazała się na godlikeproductions. Ma to spowodować poważne opóźnienia w realizacji planów Illuminatów, w tym w wojnie z Iranem (dzięki Zeno, że to śledzisz)
==================================================================
Z ostatniej chwili: Grożna retoryka Żydów: „zabić Obamę!”.
We wczorajszym programie Nightly News Alex Jones zdecydowanie opowiedział się za ostrą retoryką prezentowaną przez redaktora jednej z największych gazet w Izraelu, który wprost dyskutuje zamordowanie Obamy. Okazuje się, że sprawa wyszła z samego Mossadu, planującego zamordowanie Prezydenta USA, jeśli ten będzie nadal oponował realizacji ich planów.
„W sprawach Izraela starałem się być neutralny, ale w tej sytuacji nie mogę dłużej milczeć” oświadczył Alex Jones. „Niezależnie od tego czy go lubię czy nie, jest to nasz Prezydent i należy się ostro sprzeciwstawić tej retoryce” dodał. „Mogą próbować zrzucić winę na Arabów, co może być katastrofalne!”.

Dr Francis Boyle, z kórym Alex Jones rozmawiał, przyznał Alexowi rację, dodał, że podobną retorykę obserwowno w Izraelu przed zabójstwem premiera Rabina.

Poniżej wybrałem kilka z komentarzy na czacie oraz z komentarza sprawozdawcy http://www.livestream.com/stopcarteltvgr, takie bezpośrednie informacje wydają się najbardziej rzetelne:

Komentator (ok. 4:30 nad ranem): Nie transmitujemy meczu piłkarskiego, to nie jest gra, to jest powstanie. 50,000 ludzi walczy obecnie w różnych dzielnicach Aten. Kolejny budynek został podpalony w pobliżu placu Ammonia. Nie wierzcie żadnym dziennikarzom, oni są częścią systemu, to tu są prawdziwe wiadomości.
Potyczki odbywają się wszędzie. Teraz odbył się kolejny brutalny atak policji (komentator jest w masce przeciwgazowej), ludzie uciekają (słychać kaszel gazowanych ludzi). Widzimy wielkie starcia z policją, która próbuje opanować plac. Rzucili właśnie gazy i chemikalia, widać ciała ludzi na ulicy – to jest ta brutalność przeciwko obywatelom. Pojedynki z policją odbywają się już wszędzie w Atenach.
Widzimy właśnie przed nami grupy policji, widać oddziały medyczne, które zajmują się obywatelami.

6feetunder: wschód Słońca o 7:18
FinalRazorWeaponGIGGANIGGA: cała dzielnica jest w ogniu
MattMarriott: FECESbook (Gównobook) zwany także FACIABOOK jest nazistowską bronią masowej zagłady – zobaczcie co się dzieje w Syrii. Setki ludzi zostały aresztowane przez marionetkę Illuminatów Assada na podstawie danych dostarczonych przez Facebooka
MattMarriott:Rozwiązanie jest proste: 1. Odzyskać niezależność – walutę – konstytucję – kontrolę nad granicami  2. Odzyskać kontrolę nad możliwie największą ilością majątku przekazaną przez greckich zdrajców Illuminatom  3. Umożliwić Rosji ochronę przez bombami NATziO.
Gunners762: We wschodnich Niemczech jest wielu nazistów, podobnie w Rosji
ProMoneyDemocratia: Nie jest dla nas nadal zrozumiałe dlaczego politycy pracują dla bogaczy!
montrodd: słyszałem, że (ich broń) powoduje, że jest uczucie palenia, inne z kolei powodują oślepienie, a błyskające lasery powodują mdłości
somegeekygirl: tak więc teraz przydałyby się okulary słoneczne oprócz masek?
Aristos2012: najlepsze byłyby okulary polaryzacyjne
montrodd: przydałyby się przebrania w niedźwiedzie grizzli
trish212: tak, coś co odbija światło
montrodd: Jestem zaskoczony, że nie używają tych ogłuszających LRAD-ów
montrodd: uważam, że nie pomogą im żadne lasery czy LRAD-y jeśli ludzie są wystarczająco wkurzeni.
somegeekygirl: Sądzę, że rządy będą musiały się wytłumaczyć ludziom z tego dla kogo naprawdę pracują oraz zdelegalizować wszystko co w jakimś stopniu przypomina grę w kasyno na Wall Street. Nie można pozowlić by coś takiego miało miejsce – nigdy tego nie zaakceptowaliśmy.
Aristos2012: Czy słyszeliście, że wczoraj użyto brytyjskiej policji, ponieważ grecka odmówiła walki przeciwko swoim – jest coraz więcej odmawiających, ludzie to widzieli.
somegeekygirl: kto do diabła ściągną brytyjską policję?!
trish212: słyszeliśmy jak rozmawiają po angielsku
RisePDX: niemiecka policja też, czy jest to plotka?
trish212: gadali po angielsku
Aristos2012: było wiele policji zza granicy, ale nie jesteśmy pewni czy niemiecka też, przywieziono ich do greckiej bazy wojskowej. Żartujesz chyba z ochroną was w Anglii, oni są tu po to by zwalczać ludzi na ulicach i podpalać ogień. To są gangsterzy, którzy ochraniają bankierów.
somegeekygirl: widziałam właśnie na Al Jazeera płonący piękny budynek kina, bardzo mi przykro, że tak się dzieje w Grecji
montrodd: Słyszałem o tym libijskim mechaniku, któremu udało się zespawać wielką armatę, którą wyjęli z samolotu i przewieźli dużym samochodem. Udało im się znaleźć spust, był nim przycisk jak w dzwonku do drzwi.
trish212: zobaczcie na inny kanał http://newschios2.blogspot.com/2012/02/1602-live.html
Aristos2012 (Z Anglii): To jest niesamowite, że rząd nie słucha narodu, nawet gdy pół Aten jest w ogniu.
subdeviant: to jest szokujące, że użyto naszej policji, jak wielu ich było? Będziemy temu protestować ile się da, jeśli w Grecji jest nasza policja, to w takim razie kto nas chroni?
Aristos2012: nie wiadomo, ale zostało to potwierdzone.
Aristos2012: Wygląda na to, że Grecy są całkowicie świadomi tego co globalne elity wyrabiają w ich kraju
somegeekygirl: wykazują niezwykłą odwagę i patriotyzm
anon4lyfe: Anonimowi do demonstrujących Greków: ow.ly/91Vkt Anonimowi twierdzą, że to bankierzy są problemem.
trish212: są zamieszki w Heraklion na Krecie
dioskouri: Niemcy to zakała Europy  http://eamb-ydrohoos.blogspot.com/2012/02/germany-disgrace-of-europe.html
trish212: Sugerowałabym, żeby Niemcy nie jeździli do Grecji na wakacje przez jakiś czas
Gunners762: Merkel nie jest „Niemką” ale agentem Amerykańskich sił okupacyjnych.
somegeekygirl: Nie mogę poznać swojego kraju (USA), rozpoczynamy wojny i okupujemy kraje… i torturujemy ludzi. tydzień temu daliśmy prawo prezydentowi więzienia nas w bazach wojskowych, pozbawiania nas podstawowych praw do obrony – nie mamy praw do obrońcy, nie muszą mieć oskarżenia, mogą w każdej chwili nas wymazać z życia.
ProMoneyDemocratia: Pieniądz nie jest problemem, chodzi o to w jaki sposób jest kreowany! To prywatne korporacje tworzą pieniądze, nie rząd ani obywatele.
subdeviant: Nie używać wielkich banków, unie kredytowe (SKOK-i) , choć nie perfekcyjne to jednak są wielkim krokiem do przodu.
das_ding: Syndykat Rotszyldów szantażuje cały świat
ProMoneyDemocratia: Czy dyktatura UE pod Bilderbergiem runie? Mam nadzieję!
au_ag: Grecja wisi UE dużo pieniędzy
somegeekygirl: ale bankierzy popełnili OSZUSTWO, okradli ich.
ltelegescu: Taka sama sytuacja jest w Rumunii, przygotowujemy się na zamieszki.
trish212: Grecja ma złoża gazu ziemnego, które nie były jeszcze wykorzystane.
au_ag: rząd powinien zostać usunięty, a wszystko znacjonalizowane
Itelegescu: webcam na Syntagma Square nie działa!
dremzahope: Sądzę, że został zablokowany
anon4lyfe: Grecy przejęli stację telewizyjną!!: http://ow.ly/91Yms
cdn…

Z ostatnich informacji z Grecji, dziesiątki banków i innych budynków w Atenach, Salonikach i innych miastach zostało podpalonych. Budynek banku Marfin został spalony doszczętnie. Były próby ataku na dom byłego premiera Costasa Simitisa.
W Corfu całkowicie zdemolowano siedziby socjalistycznych posłów Gerekou i Dendiasa.
Sytuacja wymyka się spod kontroli – greckie budynki rządowe w tym siedziba prezydenta Aten zostają opanowane przez demonstrantów (można ich nazwać rewolucjonistami). Policjantów na motorach zatrzymuje się łatwo za pomocą lin. Posterunek policji w Atenach został zdobyty – spalono wszystkie pojazdy. Przejęto broń ze sklepu w Omonoia.  Trudno określić ilość ludzi na ulicach, ludzie są wszędzie – setki tysięcy – wczoraj w Atenach na plac wyszło ok. 100,000.
W nocy na ulicach odbyły się liczne potyczki z policją, nie mówi się o ofiarach, podano liczbę 20 rannych demonstrantów i 30 policjantów.
http://www.occupiedlondon.org/blog/2012/02/12/athens-the-long-night-of-february-12-burning-and-looting-tonight/

Inne materiały:

Reklamy

280 responses to “Ateny płoną!

 1. dyskusb 13 lutego 2012 o 12:34 am

  Światowy zeitgeist
  ==============
  Społeczeństwo składa się z różnych grup zbiorowych, takich jak rodzina, środowisko, organizacje, regiony, narody. Społeczeństwa światowe myślą że mają możliwości i wybory po przez myślenie, …. kreacje takich instytucji-nażędzi jak sądy -trybunały, państwowe decyzje, ustawy-konstytucje, rzekome reformy społeczne . Czyżby naprawde ? np. narody europy podczas drugiej wojny światowej różnie zachowywały się wobec żydowskich mieszkańców. Dzisiaj “narody” bardzo dziwnie zachowują się wobec Palestyńskich mieszkańców tej planety. Co to “qu****wa” ma znaczyć ? … zaczyna mi się to wsztysko nie podobac ( W sumie nigdy mi się to nie podobało) Mam na myśli te chore instytucje, i to w jaki sposób zarządzją “w sposób burdelowy” zasobami na tej planecie. Od zasobów ludzkich , kończąc na zasobach sórowców naturalnych na tej planecie.
  http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/12/swiatowy-zeitgeist/

  Polubienie

  • ... 13 lutego 2012 o 7:51 am

   NWO to oszustwo , za biblijnym antychrystem cały świat ma isc w podziwie i uwielbieniu – CAŁY ŚWIAT oprócz nasladowców PANA JEZUSA którzy wtedy beda życ wiec jesli cały świat ma podziwiac antychrysta , jesli ludzie wtedy maja mówic : POKOJ i BEZPIECZEŃSTWO – 1 Tesaloniczan 5:3 , jesli ma byc wtedy dobrobyt dla mas – KSIĘGA DANIELA 8:25 to wszystko znaczy ze podczas 3.5 rocznego panowania człowiek grzechu – antychrysta przynajmniej na poczatku jego panowania bedzie udawał dobrego i wykorzysta słabosci ludzie kochajacych grzech i mamone INACZEJ NIKT BY Z BEZBOZNYCH GO NIE WIELBIŁ , inaczej wszyscy oprócz NASLADOWCÓW PANA JEZUSA nie mówili by : KTO JEST DO NIEGO PODOBNY ?

   , jesli z NWO walczy Radio Maryja czyli propagandówka Watykanu , jesli walcza z nim ruchy NEW AGE które wg mnie jasno stoja po stronie zła i złego to jasne jest ze całe to NWO to oszustwo tak aby antychryst je obalił i zebrał chwałe od kochajacej grzech czesc ludzkosci – http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

   Polubienie

   • sebecx 13 lutego 2012 o 10:17 am

    .. odnośnie New „Ape” to znalazłem coś takiego:
    „3. Wzrost świadomości ludzi.
    Będzie on możliwy dzięki temu, że zostaną wykonane zmiany genetyczne umożliwiające odbiór przez mózg i układ nerwowy bodźców z szerszego spektrum rzeczywistości*. Łatwiej będzie porozumieć się z 4 i 5 gęstością (tzn. z umysłem i duszą) W związku z tym tzw. oświecenie będzie możliwe prawie dla każdego.
    Dzięki temu będą się tutaj mogły wcielać istoty wysoko rozwinięte z 6 gęstości i pogranicza 5 i 6. To z kolei jeszcze przyspieszy rozwój. W obecnej sytuacji życie na ziemi dla takich istot jest nie do wytrzymania. „Schodzą” tutaj tylko kamikadze ze specjalną misją. Istota taka potrzebuje i zajmuje dużo przestrzeni a przy tym zagęszczeniu ludności tej przestrzeni nie ma. Ponadto jest tak ogromna różnica potencjałów takiej istoty a tego świata, że zostaje zaburzona jego równowaga. Ludzi pochodzących z wyższych poziomów bytu jest w tej chwili na ziemi tylko 25 tys. Garstka ta umożliwia zadzianie się procesów ratujących ziemię. Lecz życie dla nich jest tutaj nieomalże torturą.”

    …hehehehehehe…. hehehehehe….. hehehehe….. niezłe… niezłe…
    http://www.ezoteryka-terapia-trojmiasto.pl/fala.html

    Polubienie

    • hjk 13 lutego 2012 o 11:32 am

     ale bzdury, a juz z tymi gęstościami to ściema totalna – istota z mgły czy z fal radiowych 🙂 albo jakiś terminator z gęstszego żelaza czy stali 🙂
     jedyne istoty z innych „gęstosci” to demony, od dawna majace chęć na opanowanie różnych ciał, nawet zwierzecych jak w opisie z ewangelii, kiedy wyrzucone z człowieka demony wlazły w stado świń, a te pognały do morza/jeziora i rzuciły się z urwiska, bo zadziałał instynkt samozachowawczy…

     Polubienie

     • felicyta 13 lutego 2012 o 4:04 pm

      @ale bzdury, a juz z tymi gęstościami to ściema totalna

      -no i na tym jada ci, ktorzy nami rzadza, tzn. na naszej zawezonej swiadomosci i braku checi rozwoju. Koniem tez dobrze sie powozi jak ma klapy na oczach.

      Polubienie

    • Kamil 13 lutego 2012 o 11:36 am

     Fajnie się to czyta hehe………..w każdej plotce jest szczypta prawdy hehe

     Polubienie

    • dyskusb 14 lutego 2012 o 7:54 am

     Joanna Rajska jest psychicznie chora, twierdzi że ona jest przewodnikiem boskim , twierdzi ona że jest z 7 gestosci , i przez nia z głownego logosa są przesylane są algorytmy, twierdzi ona że posiada wielką moc … 🙂

     http://www.youtube.com/watch?v=utf701h06qA … opentanie w czystej postaci .. , trzeba to leczyć .. , a jej curka jest serwerem

     Polubienie

  • zygfryd 13 lutego 2012 o 8:23 am

   Dlamnie Grecy to sa ludzie ktorzy mysla tzn.ZYJA.No jakbys niemial sie stawiac wladzy.Ktora
   ma obnizyc place minimalna w Grecji o 20% Mamy pojecie co to jest.No aile u nas wPolsce.
   Jest placa minimalna 1300-zlowtych i od tego zabieraja Ci 20%..Ile ci zostanie.I jak tu sie nie w q………c.U nas w Polsce jest totalna H………..ka.A spoleczenstwo spiiiiiiiiiiiii..Bo jestesmy typowymi niewolnikami byle micha jakas robuta nie praca robuta za psie pieniadze .Telewizor na sciane i glupie seriale czy telenowele.I umysl zasypia przed takim pudlem glupim ktore tez nie jest takie tanie,Malo rozmawiamy z soba o polityce malo czytamy .Powie ktos ksiazki sa drogie anie takie drogie jak glupi telewizor za pare tysiecy.Ludzie rozmawiajmy z soba o polityce o pieknej histori kulturze .Kiedys bylismy krajem od morza do morza.A dzis totalne
   zerrrroooo.I co ja mam sie cieszyc ze mam telewizor na sciane.Ze jestesmy w Unijewropejskiej
   ktora bobruje cie po kieszeni.Ba melduje Ci obywatelu Europy ze niedlugo bedziesz za chipowany.I wszczepia Ci pod skure (Chip -RFID).I to dla wygody.Trzeba byc nielada tempakiem zeby dac sie namowic na Chip RFID..A ze za……………ly jakiegos SIRA Wiliama
   bardzo dobrze swietnie wiecej takich o chocby np.Rockefeller,Rothiald,Sorros,..To szare eminecje wspolczesnego swiata.To ci Panowie robia ten syf ktory mamy na swiecie a szczegulnie w Polsce.Kto wie czy ktorys z tych dzentelmenow nie jest wlascicielem Polski.
   A spoleczenstwo jak osowiale baaaarrraaannny prowadzone na uboj (wypatroszyc ich z wszystkiego a potem bydlo zachipowac,)Radze wszystkim Polakom walczyc o swoie a jest o
   Co..WIEC WALCZMY SURSUM CORDA.

   Polubienie

   • mirek 13 lutego 2012 o 11:03 am

    Ta… 20% minus 100zł na służbe zdrowia, vat, city i inne w cenie produktów razem z 60%
    a kiedyś jeszcze w 1992 było 21% podatku i to było WSZYSTKO
    „święta” Suchocka obniżyła emerytury o jakieś 400zł w 1995, ktoś się burzył?
    (co potem PIS oddał jednorazowo, haha na wybory)

    Polubienie

    • Stanisław 13 lutego 2012 o 11:21 am

     Proszę pamiętać że to 1300 tylko teoretycznie – u nas we Włocławku ludzie pracują za niższe pieniądze i tylko na śmieciowe umowy bo pracodawcy oszczędzają na czym mogą. Ostatnio kolega rozmawiał z takim „biznesmenem” – od pięciu lat robię bez żadnej podwyżki – no tak ale jest kryzys ! i na tym rozmowa się skończyła. Nie jest dla takiego gościa ważne że pracownicy mają po 8 do 10 godzin dziennie robią w temperaturze 5 stopni na hali. Nikt się nie buntuje bo gdzie pracę znajdzie ? „Biznesmeni to wiedzą i fakt ten wykorzystują. Władze też nie są lepsze, UG w jednej z okolicznych miejscowości podnosi czynsze od 100 do 200 zł i ma to tego prawo, bo zostały „uwolnione” ! Na pytanie lokatorów dlaczego tak dużo ? jest odpowiedź – zdrożał gaz do ogrzewania i to jest powód. UG w bloku nic nie robi, tylko kasuje ludzi a przez swoją politykę firmy wynoszą się i brak jest miejsc pracy – padła cukrownia – jedna z najlepszych w okolicy bo trzeba było wykonać rozkaz UE ! Na zebraniu w sprawie obrony wspomnianej cukrowni, likwidator powiedział że ” jeżeli dobrze mi zapłacą i to i cały kraj sprzeda . . . .”

     Polubienie

     • Onufry 13 lutego 2012 o 1:51 pm

      To wszystko strasznie „dziwne” ? W Libii mieli min. 800 e na rączkę , bezpłatną opiekę medyczną , pomoc dla młodych , kredyty na zero % paliwo za równowartość 40 gr.
      A pognali” znienawidzonego” dyktatora ? Strasznie dziwne ? Porównując to , tusk z kolesiemi POwinni dyndać powieszeni za jajca i tak chyba to za skromnie, dziele ich zasług dla narodu !

      Polubienie

      • sebecx 13 lutego 2012 o 2:46 pm

       ..tak będzie, skoro powinno tak być …

       Polubienie

      • baba wanda 13 lutego 2012 o 3:27 pm

       Co ma wisiec, nie utonie.

       Polubienie

       • sapienti sat 13 lutego 2012 o 10:00 pm

        A na drzewach,zamiast liści, Będą wisieć…..FINANSIŚCI.

        Polubienie

    • ciociababcia 13 lutego 2012 o 9:25 pm

     Nie jednorazowo. Tak składa się, że 2 razy i to po wyborach.

     Polubienie

  • Lamacz Matryc 13 lutego 2012 o 2:01 pm

   http://jakublubelski.salon24.pl/30757,hitler-o-polakach-to-najzdolniejszy-narod-jaki-spotkalem

   Polubienie

  • wasyl 15 lutego 2012 o 6:59 pm

   Ateny plona.A kiedy bruksela?

   Polubienie

 2. dyskusb 13 lutego 2012 o 12:35 am

  Dzisiaj “narody” bardzo dziwnie zachowują się wobec GRECKICH mieszkańców tej planety.
  http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/12/swiatowy-zeitgeist/

  Polubienie

 3. Pingback: Światowy zeitgeist « dyskUSB

 4. Iwan 13 lutego 2012 o 12:52 am

  Pewnie sam Fulford z Mistrzem karate ninja go zamordował poprzez wynurzenie się z toalety gdy GRAND MASTER stawiał szyszkę. 😀

  Polubienie

  • gruszka 13 lutego 2012 o 7:32 pm

   hahahahah

   Polubienie

 5. yaphoto 13 lutego 2012 o 1:08 am

  Ciekawe, google nie zna takiego lorda, oprocz kilku postow z forum GLP 🙂

  Polubienie

  • falszywyprorok 13 lutego 2012 o 1:28 am

   No to jak google nie zna to na pewno nie istniał… Zmierzamy do świata w którym Google = Bóg*, bo to google decyduje o istnieniu.

   *antychryst, wpisz sobie w wyszukiwarkę „google antychrist” 🙂

   Polubienie

   • falszywyprorok 13 lutego 2012 o 1:31 am

    poprawka „is google the antichrist” 🙂
    Z drugiej strony, illuminati są tajemnicą, dziwne by bylo gdyby np. mistrzem iluminati był ktoś znany.

    Polubienie

    • Jony 13 lutego 2012 o 8:57 am

     Dokładnie o najważniejszych grubych rybach illuminati zwykły zjadacz chleba pewnie nie słyszał. Jest to organizacja która dopiero pod koniec 20 wieku została mocno nagłośniona a tak do tego czasu to mało kto o niej wiedział. Internet pozwolił dokładniej przyjrzeć się tej organizacji. Więc jeśli są to tak skryci ludzie to chyba normalne że najważniejsza szycha będzie nieznana większości ludziom. david rockefeller itp medialni iluminaci, bilderbergowie to moim zdaniem tylko mało znaczący członkowie illuminati ponieważ są na pierwszej linii strzału.

     Polubienie

     • hjk 13 lutego 2012 o 11:39 am

      Jasna sprawa, czołowe postacie illuminatich to i tak pionki wystawione na widok publiczny. Prawdziwa władza jest zakamuflowana.
      A ten tam niby lord to pewnie jakiś pseudonim i dlatego go nie mozna znaleźć…

      Polubienie

      • falszywyprorok 13 lutego 2012 o 5:40 pm

       co nie znaczy że historia o tym zabójstwie jest prawdziwa….

       Polubienie

  • dalmat 13 lutego 2012 o 10:13 am

   Człowieku w google jest tylko „masówka” i ci z portali społecznościowych. szkoda że nie dziwi cię że lorda nie ma na pejsbuku

   Polubienie

  • zenobiusz 13 lutego 2012 o 10:55 am

   Zakładam że nazwisko jest fałszywe,i post może być żartem,ale…….
   Sama treść jest tak absurdalna,że zwraca uwagę.
   Sądzę ,że jedyna prawdziwa wiadomość,brzmi,zabito Wielkiego Mistrza.
   Mogła być na tyle ważna ,że zdecydowano sie w tej formie wstawić ją,do sieci.
   Właściwi odbiorcy zrozumieją ,o co chodzi.
   Reszta podowcipkuje,i spokój.
   Obserwujmy,wydarzenia na świecie,iich przyspieszenie,czy opóźnienie,
   w stosunku do tego,czego ,
   można było sie mniej więcej spodziewać.

   Polubienie

   • Peryskop 13 lutego 2012 o 3:11 pm

    pytanie kolorystyczno-retoryczne:

    czy Biały Smok to teraz Błękitny Smok (Blue Dragon) jak podano w GLP ?

    Polubienie

 6. szuwaxpl 13 lutego 2012 o 1:16 am

  Boże miej nas wszystkich walczących w opiece !

  Polubienie

  • maupa102 13 lutego 2012 o 3:13 pm

   @szuwaxpl, a ty co? stoisz już na barykadach ? czy okopujesz się ? 😉 😉

   Polubienie

 7. kiriki 13 lutego 2012 o 1:26 am

  Fulford zapuscil kreta do klozetu lorda Rotschilda, a ten odgryzl mu jaja, bo myslal, ze to dzudzowniczka

  Polubienie

 8. kiriki 13 lutego 2012 o 1:33 am

  to bialy czy niebieski smok, uhm?
  imie lorda tez jakies takie, ekhm polowicznie prawdziwe, jakby ktos naogladal sie filmu o onasisie czy innym tanczacym greku Zorbie
  no i czego z tego newsa sie dowiadujemy….
  oto te starozytne bractwo bialo niebioeskiego smoka zostalo zalozone, podkreslam STAROZYTNE przez japonskich samurajow, ktorzy przyjechali do Chin w trakcie trwania II wojny swiatowej….
  Brawo!
  To moze inaczej, jak wypierdola mi bilderbergow, albo davida rocka, brzezinskiego czy kisingera to wtedy porozmawiamy powaznie!

  Polubienie

  • dalmat 13 lutego 2012 o 10:18 am

   Hydra gdzie indziej ma łeb,brzezinski, kissinger jest dla pospólstwa

   Polubienie

 9. Iwan 13 lutego 2012 o 1:38 am

  Może tym Lordem była Whitney Huston? xD

  Polubienie

  • hjk 13 lutego 2012 o 11:43 am

   Here are the latest details on this tragic event and a sad loss of an amazing artist who shaped pop culture across America:
   http://www.naturalnews.com/034944_Whitney_Houston_prescription_drugs_addiction.html

   Polubienie

 10. falszywyprorok 13 lutego 2012 o 2:00 am

  Parlement Grecki przyklepał kolejną porcję pożyczki z UE. Na chwilę będzie spokój… Potem walnie jednocześnie Grecja, Hiszpania i Włochy następnie upadek Euro. I tutaj albo w przededniu upadku Euro > wojna albo wkrótce po. Rozpad EU pociągnie za sobą całą globalną ekonomię, w takich warunkach ciężko sprawować władzę… a zamieszkom nie będzie końca, to będzie ciekawe lato.

  Euro nawet dostało lekkiego kopa, tak se patrzę na forexie, złoto po głosowaniu przestało rosnąć tak gwałtownei do góry jak przed głosowaniem.

  Polubienie

  • hjk 13 lutego 2012 o 11:48 am

   okazaja do kupna tańszych walut 🙂

   Polubienie

   • falszywyprorok 13 lutego 2012 o 5:33 pm

    Żebyś wiedział, kto doskonale wiedział, że Grecja przyklepie mógł dużo zarobić na handlu złotem/walutami. Grecja zniszczy UE, jak tylko zmieni tam się władza na normalną a to już naprawdę niedługo. Internet obiegają zdjęcia policji aresztującej protestującą policję. Nowa władza ogłosi bankructwo Grecji czyli żadnych spłat długów nie będzie. UE która teraz dała 200mld straci je bezpowrotnie. Jedyne wyjście dla Greków to wyjść ze strefy Euro i ogłosić bankrucję. Kto wie, może to i też dobrze odbije się na nas. My wszakże nie jesteśmy w strefie Euro

    Polubienie

 11. mi461 13 lutego 2012 o 3:02 am

  Wlasnie Parlament Grecji uchwalil plan oszczednosciowy
  (glosowanie przeszlo wiekszoscia glosow)
  Moga teraz dostac pakiet pomocniczy (bailout package) w wys 210 mld euro.

  Za tym pociagna sie konsekwencje zacisniecia pasa grekow (ok 20% mniejsze wyplaty)

  Taka jest UE i jej polityka, wyzylowac narody i rzucic na pastwe samemu sobie.
  Mozna sie tylko spodziewac zwiekszonej reakcji gniewu narodu greckiego.

  Polubienie

  • rabarbarek 13 lutego 2012 o 3:30 am

   Chyba greckim parlamentarzystom karabin do glowy przystawili . Nie wyobrazam sobie jak mozna wlasny narod wydac w lapy Bestiii podpisac tak antynarodowowy dokument i jeszcze mowic , ze to dla ich dobra. Ta kupa smieci , ktora zwie sie potocznie pieniedzmi , starczy na splate zobowiazan bankierskich i splate zadluzenia moze na 2-3 miesiace . Za kilka miesiecy powtorka z rozrywki . Brak pieniedzy , banki gole i wesole, pozyczka , zaciskanie pasa , kolejny etap zabijania i niszczenia dumnego narodu greckiego. Juz chyba tylko wezwanie „Panie Boze , pomoz Grekom” , moze cos zmienic , jesli wlasny rzad ich sprzedal .

   Znam taka rymowanke angielska , ktora tu idealnie pasuje .

   Down , down , down , he goes
   Where he stops , nobody knows.

   [ coraz nizej i nizej i nie wiadomo kiedy w tym pikowaniu w dol zatrzyma sie]

   Panie Boze , pomoz Grekom!!!!

   Polubienie

   • monitorpolski 13 lutego 2012 o 4:33 am

    Nikt nie śpi w Atenach. http://www.livestream.com/stopcarteltvgr Wszędzie gaz

    Polubienie

    • rabarbarek 13 lutego 2012 o 4:49 am

     A co zrobili , zeby przeglosowac mordercze dla Grekow unijne zarzadzenia? Wprowadzili lobuzy dyscypline partyjna. Kto sie nie godzil , zostal wyrzucony z partii. Wiem , ze zastosowaly to dwie partie , PASOK i ND. W ten sposob pozbawiono kilkudziesieciu parlamentarzystow glosu. Zastraszono ich , poddano presji, zaszantazowano. Demokracja w wydaniu Unii Europejskiej , psia mac.
     Pluja Grekom w twarz i mowia , ze deszcz pada. A. Samaras posunal sie w swojej bezczelnosci tak daleko , ze potepil zamieszki i wezwal Grekow do przypomniena sobie co oznacza slowo , „patriotyzm”. Ci wszyscy ” patrioci” , ktorzy sprzedali Grecje i puscili ja i jej mieszkancow z torbami powinni kiedys zostac osadzeni przez narod i oskarzeni zdrade narodowa.

     Polubienie

     • monitorpolski 13 lutego 2012 o 5:07 am

      kopiuj wpisy z chata po prawej – dowiesz się ciekawych rzeczy. Są dezinformatorzy wpisujący śmiecie, ale wśród nich masz linki do ciekawych info jak: http://who-are-the-illuminati.blogspot.com
      http://who-are-the-illuminati.blogspot.com/2004/05/who-are-illuminati.html

      Polubienie

      • rabarbarek 13 lutego 2012 o 5:44 am

       Czytalam , choc niektorych nie sposob zlapac. Przy duzej ilosci nowych wpisow nie ma szans zatrzymac i zrobic ” save” . Slusznie zauwazyles mnostwo smiecia, widac po tych wpisach , ze ” agencja ” nie spi.

       A poza tym , to bravo , Monitor! Widze po wpisach po prawej , ze tez nie spisz. Nie jestesmy w stanie pomoc Grekom inaczej, wiec przynajmniej w ten sposob.

       Na innej stronie blogerzy podali , ze policji gazow lzawiacych zabraklo!!!! z czego Grecy niezmiernie ucieszyli sie.

       Sa tez sluszne uwagi o tym , ze najblizsze dni w Europie moga byc niezwykle ciekawe. Nalezy patrzec w strone Niemiec , ktorzy powiedzieli w zeszlym tygodniu ” Nie” dla pozyczki dla Grecji. Groza rewolta przeciwko rzadowi i Markeli.

       Polubienie

       • hjk 13 lutego 2012 o 12:10 pm

        Może policja też pozoruje działania, bo w duchu są z narodem.
        Nie ulega watpliwości, ze ten mały i dumny naród, który kiedys był kolebka kultury i cywilizacji europejskiej jest poddany zbrodniczemu experymentowi.

        Zamierzali to zrobić juz 2 lata temu w czasie osławionej „pandemii” – bo oni mieli być pierwsi do przymusowego szczepienia, ale wtedy wyszła ta afera którą nagłośniła J.Burgermeister.

        Można znaleźć wykresy zadłuzenia, ze w l. 80 tych Grecja miała zadłuzenie ok 20%PKB i od tego czasu zaczęło się gwałtowne zadłuzanie kraju, a jeszcze wprowadzenie € pewnie ich dobiło.

        Jasną zatem jest sprawą, ze to nie wina ludzi tylko skorumpowanych polityków, bo jesli przez 30 lat po wojnie wszystko było OK, to co nagle zaczeło się dziać potem? Jasna sprawa, ze na siłę zaczęto zadłuzać kraj. Skutki mamy dzisiaj i realizują sobie jakiś scenariusz, a ludzie jak najsłuszniej sie burzą.

        Polubienie

        • zenobiusz 13 lutego 2012 o 8:38 pm

         Pojawia się wiadomość ,że sprowadzono policję anglojęzyczną,i ona walczyła z jakimiś zamaskowanymi na czarno „protestującymi.,grecka policja nie chciała bić rodaków.
         Przypomina to białe kominiarki u nas ,11.11.11,
         z tym że u nas nie ma jeszcze,
         obcych w polskich policyjnych mundurach.
         Choć kto wie ???
         Znaczy wszystko przed nami,
         jeśli damy się sprowokować.
         Przykład referendum,w sprawie elektrowni nuklearnej,
         to powinno wyznaczać kierunek społecznego buntu,
         nie zaś widok płonącego centrum Aten.
         Obserwujmy co tam się dzieje i uczmy się na cudzych błędach.
         Więcej z Aten tutaj:
         http://www.occupiedlondon.org/blog/2012/02/12/athens-the-long-night-of-february-12-burning-and-looting-tonight/

         Polubienie

        • zenobiusz 13 lutego 2012 o 9:12 pm

         http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1782152/pg1
         German Police to Replace Greek Police in Athens, as 10 Government Buildings On Fire!!
         No to mamy doniesienia i o niemieckiej policji,dbającej o niemiecki bankowy interes

         Polubienie

    • Stanisław 13 lutego 2012 o 1:27 pm

     Masz może jakieś nowe wieści z Grecji ? Media musowego nakazu mówią mało lub prawie nic, może ktoś z Polonii z Grecji podeśle coś aktualnego z naszym tłumaczeniem ?

     Polubienie

     • zenobiusz 13 lutego 2012 o 4:29 pm

      Kościół Prawosławny w Grecji jest autokefaliczny (niezależny organizacyjnie), a prawosławie zgodnie z konstytucją pozostaje religią dominującą, finansowaną przez państwo. Grecja ma najwyższy wskaźnik małżeństw i najniższy rozwodów w całej Unii Europejskiej.
      http://www.kb.neostrada.pl/dzien/ludnosc.htm

      Polubienie

    • maniek 14 lutego 2012 o 2:11 am

     kupować maski gazowe (zwykłe mp-4 starczą) bo to i nas Polaczków czeka to nie żarty bo gorąco się robi z Tuskiem i całym tym chlewem. Trybunał Stanu ich czeka!!! Ale Tusk przekupił Milicję i Wojsko i będą nas lać w imię „prawdy” którą głosi.
     http://allegro.pl/maska-przeciw-gazowa-buldog-mp4-torba-promocja-i2111952793.html?source=oo nowe maski za 10zł a mogą nie jednemu dupsko uratować a nawet życie!!!! Idą bardzo złe czasy!!! okupić się złotem i srebrem póki czas bo ostatnio to myślałem że już bankomaty nie działają w Białymstoku na lipowej ale to przez te mrozy ale już mi się załączyło że coś się dzieje..:) ale żarty powoli się kończą i co siedzi w głowach to wyjdzie na ulicę. Przygotujcie parę konserw parę baniaczków wody nikomu tyłka nie rozerwie ale jak będą rozróby tak zapomnimy sobie o Kauflandzie o boskim Tesco i innych Biedronkach. Powoli szykujcie się bo pokojowego rozdania kart w rządzie nie będzie!!!! Nie straszę tylko takie są fakty! Nikt nie odda stołka za referendum!!! NIKT!!! Dopiero przewrót coś podziała a referendum też można sobie przeprawić na 50% podpisów nieważnych: nieczytelny podpis, PESEL brak ul zamieszkania itd itp… „Chcesz pokoju, szykuj się do wojny” Już w Starożytności Rzymianie wiedzieli że bez buntu nic nie osiągniesz głupimi podpisami. A już środki się konczą „papierowe” Czas na czyny!!!

     Polubienie

   • mi461 13 lutego 2012 o 2:35 pm

    grecki parlament w taki sam przeglosowuje ustawy @rabarbarku jak i nasz !!!!
    Co mozna sie spodziweac po takich typach jak @NIESIOL?? ( ignorant i slugus)

    NIC DLA LUDZI DOBREGO nie wprowadzili i NIKT sie nie oparl tak jak „grecka ulica”,
    dopiero po wprowadzenia ACTA przecieraja ludzie oczy, czy zbyt pozno ?
    czas okaze.

    Polubienie

    • Stanisław 13 lutego 2012 o 3:18 pm

     Mamy teraz pokazową lekcję od Narodu Greckiego jak powinniśmy zareagować na poczynania władzy – marionetek. Może Monitor masz rację iż gdy tylko mrozy zelżeją ludzie ruszą swoje odwłoki i wyjdą na ulice, mając dość podwyżek, zaciskania pasa, bzdurnych decyzji „niepodległej władzy”

     Polubienie

     • mi461 13 lutego 2012 o 5:25 pm

      masz racje stasiu, ale czy wiosna ruszymy?? nie wiem ,duzo ludzi sie po prostu boi.
      Mowi sie ze tylko wierza w TV ,ale tak naprawde to kto mlody , wyjechal „za chlebem” czy tak powinno byc? Mlodzi wyksztalceni zmuszeni sa do emigracjii???

      Zostali ludzie starsi nauczeni tylko do czerpania wiadomowsci z gazet i telewizji.

      Nikt z nich nie potrafi poslugowac sie komputerem, nie stac ich na taki „luxus”albo uwaza go za diabelski wynalazek.

      1 wielkie wyjsci i gloszenie prady jest wyjsciem zeby dotrzec do wszystkich.

      Polubienie

      • Stanisław 13 lutego 2012 o 5:44 pm

       Ruszymy wtedy , gdy osiągniemy punkt krytyczny – musimy dobić do dna i zagłębić się w mule po czubek głosy by zrozumieć że jesteśmy umoczeni. Masz rację mi461 – ludziska łykają bujdy z mediów musowego nakazu jak ciepłe kluski – aby to zmienić , trzeba rozmawiać i pokazywać złe decyzje rządu ( nierządu ) Masz możliwość przedrukuj materiały jakie są umieszczane na tym blogu przez autora ( jednak wypada się najpierw spytać o zgodę ) , pliki video ściągnij przez Mozilla jako mp4 – teraz odtwarzacze DVD raczej odpalą ten format ( to dla osób nie mających komputera i internetu ). Jak trzeba idź nawet z własnym laptopem i zbierz grupkę luda na dyskusje . Trochę to upierdliwe , ale sam z doświadczenia wiem że przynosi efekty .

       Polubienie

 12. rabarbarek 13 lutego 2012 o 3:46 am

  Nie tylko doniesienia z Grecji sa tragiczne. Z frontu syryjskiego doniesienia tez sa wielce niepokojace. Wlasnie podano wiadomosci, ze Liga Arabska wezwala do sformowania koalicji sil pokojowych , zby zaprowadzic porzadek w Syrii. Jaka to bedzie misja pokojowa juz wiemy. Kto bedzie do niej nalezal tez wiadomo. Czy po raz kolejny podeptane zostanie prawo miedzynarodowe, wciaz nie wiadomo. Jak zachowa sie Rosja z Chinami , tez nie wiadomo.
  Zaczyna palic sie coraz wiecej miejsc na swiecie. Az sie boje klasc spac i otwierac oczy nastepnego dnia….

  Polubienie

  • Onufry 13 lutego 2012 o 9:34 am

   Bez strachu. To po prostu początek 3 war. Tyle że jeszcze bez atomówek i gazów bojowych. Przesilenie musi wystapić. Rośnie świadomość u ludzi i iluminati wiedzą że teraz albo nigdy . Nic na to nie poradzimy możemy jedynie w najlepszy możliwy sposób na to się przygotować by mieć szansę na przetrwanie.

   Polubienie

 13. szwajcaria 13 lutego 2012 o 5:29 am

  DRodzy…tak naprawde o jakim my zadluzeniu mowimy? Przeciez zadnych dlogow NIE MA!!!!
  Elita sama sobie wymyslila DLUGI; jakies zera podopisywali, MYSMY w to wszystko uwierzyli i dlatego sie scigamy z czyms, co WOGOLE NIE ISTNIEJE!!!!! Dlatego GRECJA wiem, ze wygra z tym falszywym systemem, bo czas tego systemu jest juz bardzo krotki. Popatrzcie na Islandie, ktos tez im wmawial, ze jakies dlugi sa. Zamkneli system, przepedzili falszywych ekonomistow, powiedzieli, ze NIE UZNAJA zadnych dlugow. To przyklad do powielenia dla GREKOW. Trzymam za nich kciuki

  Polubienie

  • rabarbarek 13 lutego 2012 o 6:09 am

   szwajcaria , 100% racja , ale rzad Islandii opowiedzial sie po stronie ludu , a w Grecji banda sprzedawczykow lupi swoich . Niedlugo zabiora im ostatnia koszule , zeby zaspokoic potrzeby Bestii. Jest jednak iskierka nadziei. Wydaje mi sie , ze byc moze rzad Grecki gra na zwloke , bo przeciez nie wszystkim odebralo rozum. Oni wiedza , ze nie sa w stanie niczego splacic. Nie sa nawet w stanie wypelnic krotkoterminowych zobowiazac , ktore narzucila im Unia. Wiec graja , dostana pozyczke , pociagna w dol reszte krajow i UE rozleci sie z hukiem .
   Razem z Toba trzymam kciuki!!!

   Polubienie

   • rabarbarek 13 lutego 2012 o 6:30 am

    ” Dlugami” zarzucono dobrze prosperujace dotad kraje , zeby zrobic z nas niewolnikow. Wymyslono w tym celu dlugi , ktorych zaden kraj nie splaci. Klasa srednia zniknie , i zastapia ja niewolnicy , ktorzy od rana do nocy beda pracowali na splate dlugow , ktorych nie ma Tak to sobie sprytnie wymyslili . Przeciez w tej samej sytuacji jest co najmniej kilka krajow Europy. A kiedy te bogatsze kraje , jeszcze AAA, zaczna pozyczac swoje pienidze biednym , ktore tych pozyczek nigdy nie splaca , to poziom biedy wyrowna i wszyscy beda mieli rowno czyli ….. .

    Polubienie

    • hjk 13 lutego 2012 o 12:14 pm

     Chyba się mylisz (albo ja się mylę 🙂 ), bo rząd w Islandii to przepedzono, a juz na pewno parlament i wybrano z ludu zgromadzenie narodowe, które ma napisać nowa konstytucję…

     Polubienie

  • centurion 13 lutego 2012 o 9:11 am

   To tak jak przed wojną jak coś szt.1 pożyczyłeś od żyda to on co tygodnia dopisywał tylko 0 czyli było już 10 po tygodniu znowu zero itd. Stąd te długi.

   Polubienie

   • hjk 13 lutego 2012 o 12:20 pm

    oczywiście, za wszystko odpowiada lichwa czyli przyrost pieniądza „długowego” w czasie. gdyby dług Grecji i innych krajów był na 0% lub coś koło tego, nie byłoby obecnych kłopotów. Ale oczywiście najwiekszy przekręt polega na tym, ze banksterzy korumpuja polityków, a ci zadłużają kraje i to w dodatku u obcych. To chyba najwieksze przestępstwo „polityczne”, bo to rodzaj zdrady narodowej. Jesliby juz chcieli to we własnym banku na 0-wy %-nt.
    A tak to jak ktoś chce, to niech ludzie się zadłuzają na własną odpowiedzialność…

    Polubienie

 14. Konrad 13 lutego 2012 o 5:29 am

  Anonymous tlumaczy Protokoly Medrcow Syjonu http://www.youtube.com/watch?v=6F4L6LbwHWY

  Polubienie

  • Wesołych Świąt 13 lutego 2012 o 2:45 pm

   Przydało by sie tłumaczenie, może dzieciarnia zafascynowana annonymusami by spojrzała na szerszy kontekst wydarzeń światowych no i ja też z chęcią bym ogarną o czym dokładnie mowa w filmie 🙂

   Polubienie

 15. monitorpolski 13 lutego 2012 o 5:43 am

  Grecy przejmują oficjalne budynki w Atenach – to ostatnia informacja z niezależnej telewizji.
  W Anglii aresztowania bankierów i dziennikarzy Murdocha:
  http://www.irishtimes.com/newspaper/breaking/2012/0211/breaking9.html
  http://www.businessinsider.com/and-now-police-are-arresting-murdochs-employees-for-bribery-too-2012-2
  Zaczyna im się naprawdę palić pod nogami!

  Polubienie

  • rabarbarek 13 lutego 2012 o 6:15 am

   Tsunami nadciaga !!!

   Polubienie

   • navajo88 13 lutego 2012 o 12:03 pm

    Ogłaszam alarm bojowy !!!!!!! UUUUU u UUUUu UUUUu (syrenabojowa wyje) , Kapitanie Rabarbarek zanurzenie alarmowe na 155 m !!!!!!!!
    J.M.H
    Ps : hahahahahahahahahahahaha

    Polubienie

   • Tomasz 13 lutego 2012 o 4:13 pm

    Dzis kilka atakow na przedstawicieli ambasad Izraela. Odpowiedz szybka -to Iran. Mossad jak widac nie proznuje,spiesza sie chlopcy

    http://www.tvn24.pl/-1,1734694,0,1,zamachy-na-dyplomatow-z-izraela-stoi-za-tym-iran,wiadomosc.html

    Polubienie

    • centurion 13 lutego 2012 o 5:27 pm

     Sfora ujada a karawana jedzie dalej pogrzeb banksterów się odbędzie niezależnie od tego czego dokona USrael.

     Polubienie

 16. rabarbarek 13 lutego 2012 o 6:44 am

  Zdjecie , ktore umiescil Monitor we wpisie glownym , ale powiekszone. Znalazlam podpis pod tym zdjeciem ,

  Trojka postanowila dac pieniadze bankierom , a nam [ Grekom] dala tylko taka pocztowke…

  Polubienie

 17. Friend_of_mine 13 lutego 2012 o 6:50 am

  Tekst z czatu z tv Grecji na żywo:
  „MattMarriott: FECESbook alias FACIABOOK is delation nazi tool – see what happened in Syria with hundreds arrested by illuminati puppet Assad after data provided by facebook”
  System reżyseruje, aktorzy już ustawieni.

  Polubienie

 18. Jony 13 lutego 2012 o 8:01 am

  Ja osobiście pierwszy raz słyszę o tym kolesiu którego zamordował biały smok. Ale jeśli to wszystko prawda to przecież taka organizacja wie lepiej kogo zabić. Społeczeństwo dopiero uwierzy w białego smoka gdy zabiją takie szychy jak david rokefeler czy gorg bush itp znane z mediów grube ryby iluminatów. Ale jeśli rzeczywiście zaczęli rzeź iluminatów to musi się spodziewać przyspieszenia eliminacji populacji i związanych z tym wojny, niszczenie gospodarek krajów, czy nawet wypuszczenie śmiercionośnych wirusów. Ale zawsze twierdziłem że lepiej walczyć niż siedzieć z założonymi rękami i czekać aż po ciebie przyjdą.

  Polubienie

 19. szwajcaria 13 lutego 2012 o 8:13 am

  DRODZY; nie martwcie sie.!!! To ostatnie podrygi dogorywajacego POTWORA!!! Bedzie ryczal, straszyl, zial ogniem, lecz jego MOC jest zminimalizowana. Kto zna angielski podaje link:
  http://johnkettler.com/international-banksters-capitulate-etseds-confirm/
  http://johnkettler.com/war-in-middle-east-not-permitted/
  http://johnkettler.com/etseds-disappear-b-58-doomsday-weapon/
  W tym tygodniu Project Camelot przeprowadzi wywiad z Johnem Kettlerem.jest to nowa twarz na arenie wydarzen planetarnych.Skad on ma takie wiadomosci…. nie wiem, lecz proponuje przejrzyjcie jego wszystkie posty.Blog jest prowadzony od pazdziernika zeszlego roku.
  Z ostatnich wiadomosci z tego zrodla wynika, ze NWO zostalo „ukarane” i ich nowy pupil w Korei Polnocnej zostal zdjety z planu ziemskiego. ICH PLANY SIE KRUSZA!!!
  http://johnkettler.com/nwo-north-korean-leader-assassinated/

  Polubienie

 20. Annah. 13 lutego 2012 o 8:32 am

  Baczmy co u nas – trzęsienie ziemi u platfusów
  http://www.naszdziennik.pl/

  Polubienie

  • Onufry 13 lutego 2012 o 9:49 am

   Tusk swoje karty juz dawno zgrał. Nie martwiłbym się o niego bo koledzy z eu nie dadzą mu zginąć. Martwiłbym się o nas. O naszą przyszłość. Długi , długi i jeszcze raz długi. Wiem że to lipa. Ale czy damy radę tę sitwę pokonać. Wielkich zakładów już nie ma. Może urzędy wojewódzkie, skarbowe, zusy ect. To w zasadzie jedyne większe zaklady pracy. Czy się zbuntują ? W zasadzie oprócz makulatury i gnębienia obywateli nic nie produkują. Tak czy siak trzeba wziąść przykład z Greków !!!!!!

   Polubienie

   • wizzgaa 13 lutego 2012 o 1:07 pm

    Onufry – ci pracownicy akurat się nie zbuntują bo przy zarobkach od 2.000 tys do 4.000 wciąż jeszcze nie opłaca się ryzykować . A w tych firmach uposażenia są właśnie takie – pomijam st. kierownicze.

    Polubienie

 21. Rosomak 13 lutego 2012 o 8:35 am

  Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali.

  Nasza cywilizacja jest barokowym pałacem, do którego wtargnęła kudłata zgraja.

  Politycy są w demokracji kondensatorami głupoty

  Demokratyczny smok zdechnie wówczas, gdy zamiast odrąbywać mu po kolei jego niezliczone macki przewiercimy mu jego móżdżek.

  Życie jest warsztatem hierarchii. Tylko śmierć jest demokratą.

  (Nicolas Gomez Davila)

  Polubienie

  • wilkzlasu 13 lutego 2012 o 9:55 am

   haha, najlepszy komentarz jaki czytałem od jakiegoś czasu 😉

   Polubienie

 22. zygfryd 13 lutego 2012 o 8:35 am

  A nasz episkopat co robi (Nycze Dziwisze Pieronki Glodzie Napierala Glempy)Dla czego oni nie mowia prawdy. Dlaczego nie stawaja w obronie chrzescijanstwa ludzi wykluczonych i biednych.
  Tylko ciagle slysze ten sam slogan i farmazon..Modlcie sie za tych co was przesladuja ..Milosci i pokory badzicie cichutko Polaczki.Pytanie czy to sa prawdziwi pasterze Jezusa Chrystusa..Watpie
  w to..Zreszta koniec tych dyskusji walczmy o swoie.Powtarzam jest o co.

  Polubienie

 23. Sully 13 lutego 2012 o 8:47 am

  No tak grecy walczyli lub jeszcze to robią, bo wiadomości mało , a politycy i tak zrobili co im kazała UE…..i jaki to ma sens?

  Polubienie

 24. dyskusb 13 lutego 2012 o 8:57 am

  Jebać satanistów ile wlezie

  __________________________________
  Wyniki dla słowa #GRECJA na twiterze:
  http://twitter.com/#!/search?q=%23Greece
  _________________________________
  Mam nadzieje że na wiosne spłonie gmach TVP/TVN/WIEJSKA … i reszta propagand ustawionych na hama w Polsce przez komuno-luminatów !
  _________________________________
  Zarządzam polowanie na wykonawczyków (LIDERÓW-REALIZATORÓW #satanistów globalnych)
  LISTA LIDERÓW DO EGEZEKUCJI (Black List Famous Freemasons):
  http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/famous-freemasons.pdf

  Polubienie

 25. felicyta 13 lutego 2012 o 10:00 am

  05:42, 13.02.2012 /PAP
  Białoruska TV: Protesty opłacane z Warszawy
  KOLEJNY FILM „DEMASKUJĄCY” POLSKIE WŁADZE
  Białoruska telewizja publiczna zarzuciła Polsce finansowanie protestu po wyborach prezydenckich w 2010 r. na Białorusi. Takie oraz inne zarzuty padły pod adresem Polski w wyemitowanym w niedzielę półgodzinnym filmie.
  Autorzy filmu „Lekcje polskiego” twierdzą, że w ujawnionej dzięki Wikileaks korespondencji dyplomatycznej – która miała „wywołać wielki popłoch w polskim MSZ” – znajduje się dokument, w którym „mowa jest wprost, że zamieszki na placu Niepodległości były opłacone z Warszawy”.

  Dokumentem tym jest rzekoma depesza z polskiego MSW do ambasady w Mińsku nakazująca wypłacenie byłemu kandydatowi na prezydenta Uładzimirowi Niaklajeuowi 80 tys. euro z funduszy ambasady „na przygotowanie i przeprowadzenie akcji protestu 19 grudnia 2010”.(…)
  http://www.tvn24.pl/12691,1734642,0,1,bialoruska-tv-protesty-oplacane-z-warszawy,wiadomosc.html

  Polubienie

 26. mocniejszy 13 lutego 2012 o 10:31 am

  Społeczeństwo wygrało atomowe referendum w Mielnie!

  Piękne było wczorajsze zwycięstwo! To jest początek czegoś większego niż odrzucenie energetyki jądrowej. To początek polskiej rewolucji demokratycznej. Polscy obywatele mogą oderwać od koryta świnie udające polityków bez jednego wystrzału.

  Data 12 lutego 2012 roku zapisała się w historii.

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/13/spoleczenstwo-wygralo-atomowe-referendum-w-mielnie/

  Polubienie

  • kamil51000 13 lutego 2012 o 11:02 am

   tylko nie wiem, czy to ma sens. mówicie że wygraliście, ale patrząc okiem specjalisty, który swego czasu tłumaczył mi sytuacje energetyczną w Polsce ta elektrownia jest nam potrzebna na wczoraj, a najlepiej dwie. I jak to on ujął, „lepiej mieć ją u siebie bo i górę kasy się za to dostanie niż u sąsiada, tj.Niemcy bo bez względu gdzie „pierdolnie” to i tak wszyscy mamy po dupie…. ” – dokładnie jego słowa.

   Ja tam się nie znam, ale opalanie węglem trzeba skończyć. Strasznie zanieczyszcza i degraduje środowisko naturalne, z kolei elektrownie wiatrowe to najgorszy szajs, mała moc i duże kłopoty. Słonecznej praktycznie u nas nie opłacalna. więc pozostaje energetyka jądrowa.

   Polubienie

   • zenobiusz 13 lutego 2012 o 11:32 am

    Kto tu wpuszcza licealistów !!!!!!!!!!
    ,Monitor,nie masz filtra przeciw „szkodnikom” ????

    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

    • wizzgaa 13 lutego 2012 o 1:10 pm

     Kamil się wygłupia , dajcie spokój .

     Polubienie

    • sebecx 13 lutego 2012 o 8:40 pm

     raczej przedszkolaków …

     Polubienie

    • kamil51000 13 lutego 2012 o 11:19 pm

     chyba sam jesteś ograniczony… czy ty wogóle wiesz coś na temat energetyki?? czy poczytałeś na wiki i uważasz, że wszystko znasz, skoro ktoś ma tytuł naukowy to musi być nazistą, komuchem, iluminatem czy jeszcze gorszym…. opanuj się,i chwilę pomyśl. I w taki sposób dyskredytuje się ludzi. A z czego chcesz mieć prąd?? Oświeć mnie. Tylko nie wyjeżdżaj mi z jakimiś wiatrowymi skoro nie wiesz jak wiele jest problemów przed jak i w czasie jej funkcjonowania.Sami jesteście ograniczeni bo myślicie, że jak u nas nie będzie to jest super i cacy. A wokoło nas chcą budować, a w Niemczech atomówki stanowią trzon energetyki. co z tego gdzie walnie, jak wszyscy będzie mieć równo w plecy?

     I osobiście sam jestem za taką energetyką, każdy ma swoje zdanie. Nie interesuje mnie zdanie ludzi którzy nie mają o tym pojęcia, opieram się o wiedzę książkową i ludzi, którzy pracują na codzień w tym zawodzie.

     A i mój komentarz do Grecji – trochę poczytałem i to pic na wodę jest. Ta ich walka narazie to z wiatrakami, bo obiektywnie patrząc będzie efektywna jeśli policja poprze tłumy. Wyprzedali majątki państwie, co i u nas się stało, a i działają w takim samym systemie finansowym co my, który zrujnował ich, wiele państw europy i nas. Nie łudźmy się nasz dług publiczny jest tak wysoki, że już jest sztucznie tuszowany. Podnoszą wszystkie podatki, które ma niejako załatać tę dziurę, ale mi się wydaje, ze ma to na celu wywołanie niezadowolenia i zdyskredytowanie obecnych władz, żeby wprowadzić „Nowych, swoich”, a dla nas zwykłych mieszkańców polskiej ziemi nic się nie zmieni. Najprostszy przykład: Akcyza w paliwie, a gdzie te pieniądze są, skoro miały być przeznaczone na drogi. Na moim osiedlu domków jednorodzinnych na peryferiach mojego miasta my obywatele musieliśmy zapłacić za położenie nawierzchni asfaltowe – to kpina. Płacę podatki, a jeszcze muszę płacić za drogę którą jeżdżąc i tankując zapycham kasą, ale co??? kieszenie jakiś bankierów? Skoro władza ma być dla ludzi, to niech o nich dba i zacznie reformę zdrowotną, bo żeby dostać się do specjalisty trzeba czekać „wieki”, znam to z własnego doświadczenia.

     Być może i grecy się obudzili, ale jeśli wojsko i policja nie otrzeźwieje, to wystarczy stan wojenny i się rozprawią sprzedawczyki z prawdziwymi grekami. Życzę im, żeby się im udało, bo jeśli to nastąpi, to może reszta europy zrobi to samo i wygna tych złodziei. Jak długo 1% obywateli świata będzie zarabiać 96% kasy światowej?.jak długo jeszcze?

     Polubienie

     • kamil51000 13 lutego 2012 o 11:23 pm

      do ostatniego akapitu poprawka: – mój błąd merytoryczny.
      Być może i grecy się obudzili, ale jeśli wojsko i policja nie otrzeźwieje, to wystarczy stan wojenny i się rozprawią sprzedawczyki z prawdziwymi grekami. Życzę Grekom, żeby się im udało, bo jeśli to nastąpi, to może reszta europy zrobi to samo i wygna tych złodziei. Jak długo 1% obywateli świata będzie zarabiać 96% kasy światowej?.jak długo jeszcze?

      Polubienie

   • Friend_of_mine 13 lutego 2012 o 11:44 am

    kamil51000
    „Ja tam się nie znam, ale…” i tu cały wywód co jest złe a co dobre, do tego powtarzasz słowa jakiegoś „specnazisty”… Przytaczasz banialuki chłopie, w takich sytuacjach milczenie jest złotem.

    Polubienie

   • mocniejszy 13 lutego 2012 o 11:46 am

    To był specjalista od prania mózgów?

    Bo jakby się znał na energetyce, wiedziałby, że energetyka nuklearna jest najdroższa i najbardziej niebezpieczniejsza.

    Nie opowiadałby też bajek o energetyce węglowej, wiatrowej i słonecznej.

    Specjalista wiedziałby, że filtrowanie spali węglowych jest o wiele łatwiejsze i tańsze niż zabezpieczanie przed promieniowaniem pochodzącym z materiałów rozszczepialnych.

    Specjalista wiedziałby, że energetyka wiatrowa jest bardzo opłacalna, a do tego w odpowiednich miejscach nie szkodzi ani ludziom, ani przyrodzie. W Polsce, która cała jest bardzo wietrzna wiele jest dobrych miejsc na pojedyncze wiatraki i na farmy wiatrowe (można je budować na poligonach, zbiornikach wodnych śródlądowych, na mrzu i w innych odludnych miejscach i tak robi się na świecie).

    Specjalista wiedziałby, że energia słoneczna przy obecnym poziomie techniki jest w Polsce opłacalna i coraz powszechniej wykorzystywana.

    Specjalista wiedziałby też, że jest wiele innych rodzajów energetyki (na przykład wodna lądowa, wodna morska, geotermalna, pomp ciepła, wodorowa, biomasowa, magnetyczna, paliw odnawialnych).

    Proszę nie słuchać więcej takich „specjalistów”, którzy zachwalają tylko energetykę nuklearną, bo oni tylko na tym zachwalaniu się znają.

    http://mocniejszy.wordpress.com/2011/03/31/powody-by-nie-budowac-w-polsce-elektrowni-atomowych/

    Polubienie

    • monitorpolski 13 lutego 2012 o 12:16 pm

     Też sądzę, że wiatraczek przydomowy nie zaszkodziłby. Problem jest tylko z emitowanymi infradźwiękami przez wirujący rotor.

     Polubienie

     • wizzgaa 13 lutego 2012 o 1:13 pm

      Czy tych infradźwięków nie można minimalizować poprzez odpowiednie rozmiary „przydomowego wiatraczka „? Myślę ,że te dla gospodarstwa domowego nie muszą być takimi kolosami jak te widoczne na horyzontach . Może się mylę.

      Polubienie

     • Stanisław 13 lutego 2012 o 3:12 pm

      Wiatrak i ogniwa słoneczne powinny być normą ! Jednak zanim postawisz sobie wiatrak, musisz przebrnąć przez całą biurokracje – dla maszyn większej mocy – oraz koszty. To już wielu ludzi zniechęca do działania – takie popaprane prawo jacy je stanowiący „wybrańcy narodu” Proszę monitor zwróć uwagę że UNY mocno trzymają rękę na pulsie i śmiem wątpić czy po dobroci zmienią zdanie.

      Polubienie

      • jakisbuk 13 lutego 2012 o 4:03 pm

       „dobry” wiatr wieje na 90 metrach – wiec postawienie takiego masztu jest kompletnie nieopłacalne w Polsce dla własnego uzytku – bo to sie nigdy nie zwróci – nizsze wiatraczki to sobie można postawić ale chyba dla zabawy – a kosztują takie 1000 Watowe powyżej 10 tyś plus koszt masztu i robocizna żeby to ustawić i podłaczyć – a zanim to sie zamortyzuje to sie rozleci i trzeba bedzie kupić nowy zestaw – to samo z bateriami słonecznymi – sa tak drogie że nie warto w to inwestować – bo zwrot nakładów 20-30 lat

       przykładowo – system paneli słonecznych o mocy 1500 wat – 7 999,00 zł – plus montaż
       to wyjdzie jakieś 10 tys – kiedy to sie zwróci ? NIGDY – bo zanim sie zwróci to 4-6 (zakładając 20 lat) razy padną akumulatory i trzeba je wymienic

       wiec o takiej „darmowej” energii możemy zapomnieć

       Polubienie

       • monitorpolski 13 lutego 2012 o 4:52 pm

        Zakładając, że ceny energii nie pójdą w górę 5-krotnie…

        Polubienie

       • sebecx 13 lutego 2012 o 8:47 pm

        @jakzawsze …akumulatory mają żywotność do 20 lat, a ceny energii mają w najbliższym czasie (8 lat) wzrosnąć nawet o 100%… przy czym baterie słoneczne tak samo jak instalacje solarne zbierają promieniowanie „zza chmur” że tak się wyrażę… nie ma się co rozdrabniać DAWAĆ E-CAT’a !!!!!!!!

        Polubienie

        • jakisbuk 13 lutego 2012 o 10:13 pm

         sebecx > „akumulatory mają żywotność do 20 lat” to chyba bajki – z tego co wiem to akumulatory żelowe wytrzymują 3-5 lat – najlepszy przykład to UPS – przeważnie padają po 3 latach – wiem z doświadczenia

         Polubienie

        • jakisbuk 13 lutego 2012 o 10:26 pm

         sebecx – ja bym sie tak tym E-cat-em nie podniecał bo intuicja mi mówi że to pewnie bedzie wielki przekręt – bo gość już siedział za inne „wynalazki”

         zresztą poczytaj sam

         http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,10964453,E_Cat__Najwieksze_oszustwo_naszych_czasow_czy_wynalazek_.html

         Polubienie

         • monitorpolski 13 lutego 2012 o 10:34 pm

          A co się spodziewałeś, że oni to tak łatwo puszczą? Ścierwomedia to mafijna agentura, nie będzie tego chwalić. To jest bardzo dobry znak, takie publikacje.
          A tu mamy już po polsku i konkretnie:
          http://www.zimna-fuzja.pl/tag/e-cat/
          http://www.ehyperion.pl/
          Komu ufasz ścierwomediom czy konkretnycm informacjom. LaRouche też siedział w więzieniu, zresztą … Michnik, o ile się nie mylę też odbywał wyrok.

          Polubienie

        • jakisbuk 13 lutego 2012 o 10:53 pm

         monitor – myśl sobie co chcesz o e-cat – ale ja uważam że bedzie z tego niezła afera i tyle – gość szuka naiwniaków którzy dadzą mu kilkadziesiąt milionów i jakoś do śmierci sobie bedzie żył 😀 – badając poprawiając udoskonalając itp – wielu już takich było

         „Komu ufasz ścierwomediom czy konkretnycm informacjom” – nie ma żadnych konkretnych informacji – dlatego że te które są są niepełne – a jak każdy wie diabeł tkwi w szczegółach

         i pewnie ma racje Krivit „Jednym z głównych krytyków wynalazku jest Steven B. Krivit, autor bloga New Energy Times. Głównym zarzutem Krivita wobec wyników eksperymentów jest niepublikowanie całkowitego bilansu energetycznego e-cata. Autor sugeruje, że energia zgromadzona w fazie ogrzewania wynalazku może być uwalniana przez czas eksperymentu, a bilans w pełnym rachunku może wychodzić ujemny.”

         „Od badań nad E-Catem odcięła się też macierzysta uczelnia Włochów, Uniwersytet Boloński, choć potwierdziła, że jest gotowa przeprowadzić niezależne badania produktu. Te jednak jak dotąd nie nastąpiły. Rossi tłumaczy, że boi się straty praw do swojego wynalazku i czeka, aż otrzyma wszystkie niezbędne patenty. ”

         skoro olewa go własny uniwersytet to tez chyba o czym świadczy prawda ?

         niemniej jednak życze mu, aby jego projekt zadziałał a nie okazał sie zwykłym oszustwem 🙂

         Polubienie

         • monitorpolski 13 lutego 2012 o 11:43 pm

          Widziałeś film z próby generalnej, wypowiedzi badających to naukowców?
          Czy sądzisz, że zimna synteza jest niemożliwa? A co było Z Łągiewką? Dlaczego nie słychać o jego hamulcu i pędniku, które zrewolucjonizowałyby przemysł samochodowy, kolejowy, samolotowy itd – zero wypadków! Nie, bo o to nie chodzi, żeby ludziom żyło się lepiej. Dlatego zrobią wszystko żeby uwalić jakikolwiek wynalazek, który mógłby ludzi uniezależnić. A są jeszcze inne metody na darmową energię – zobaczcie to:
          1: http://www.youtube.com/watch?v=UlVDTA3-qUs
          2: http://www.youtube.com/watch?v=sAIG0-lNSEs

          Polubienie

        • sebecx 13 lutego 2012 o 11:07 pm

         ja na swoje żelowe specjalnie do systemów solarnych mam 5 lat gwarancji, a żywotność do 12 przy czym nie są to najlepsze jakie można kupić … do tego dobra ładowarka w technologii ultipower którą skutecznie odsiarcza się akumulator.. a że padają po 3 latach w ups to bardzo dziwne…

         Polubienie

        • hjk 14 lutego 2012 o 12:57 am

         Otóz niedawno dowiedziałem się, ze stosowanie aku żelowych w UPS to z jednej strony konieczność, a z drugiej strony „sadyzm” i ‚gwałt” w stosunku do nich, gdyż one „nie lubią” czestych doładowań i nieużywania, a tak się dzieje przeważnie.
         Dopiero z chwilą awarii porzadnie się rozładowują, a dopiero potem sa ładowane do pełna. i tak powinno wyglądać ich normalne używanie. Jak ktoś ma sieć w mieście, awarie praktycznie się nie zdarzają – ja pamietam chyba 2 czy 3 przypadki jak mam ups-a.

         Do systemów solarnych prawdopodobnie byłyby lepsze, bo w dzień byś je ładował, a wieczorem i w nocy rozładowywał.

         Trzeba by poczytać o ich właściwościach i tak zaprojektować system, by sterowanie robiło to, co one „lubią” – czyli pewnie nie uzywac wyładowanych, jak i cześciowo naładowanych,podobnie nie ładowac częsciowo rozładowanych, itp.

         Ponadto solar można by traktować jako alternatywę, a nie jedyne źródło energii – jak pali słońce używam baterii, w nocy korzystamy z sieci, kiedy jest tańsza taryfa, do tego nie potrzeba by się martwić o akumulatory. Albo używać jednocześnie – tylko jak pali słońce więcej energii szło by z solaru, jak pochmurno czy w nocy – z sieci… Takie sterowniki elektroniczne sa mozliwe.
         Paradoksalnie teraz w czasie tych wielkich mrozów mamy… bezchmurne niebo i mój panel pokazywał, ze w stosunku do sierpnia uzyskiwany prąd jest tylko 10-20% mniejszy teraz…

         Polubienie

        • sebecx 14 lutego 2012 o 6:20 am

         @hjk – po to mam specjalistyczną ładowarkę aby doładowywać akumulator (w II taryfie)., gdy nie ma odpowiedniego słońca.. żelki lubią rozładowywanie ale nie do 80% …tak 20% do 30% spokojnie ich nie niszczy przed upływem żywotności gwarantowanej… ważny też prąd rozładowania jak i ładowania… solary ładują impulsowo poprzez sterownik oczywiście… a specjalna ładowarka odwrotnego pulsu konserwuje… no i bardzo ważne jak jest wykonany akumulator czy jest przystosowany do głębokich rozładowań lub pracy cyklicznej ..czy ma zbrojone (pogrubione) płyty… temperatura pracy akumulatora itp…
         ==========================
         czy widzisz różnicę na prądzie z baterii po opryskach i przed?

         Polubienie

     • falszywyprorok 13 lutego 2012 o 5:39 pm

      wiatraczek przydomowy fajna sprawa ale niestety żyjemy w kraju totalitarnym i zgodnie z dyrektywami UE, nie wolno Ci produkować energii dla siebie samego z wiatraczka. Musisz sprzedawać go do firmy energetycznej. Niby teoretycznie wychodzi na to samo, bo sprzedasz uzyskasz pieniądze za które opłacisz prąd. Nie wiem czy to dotyczy małych wiatraczków, ale znajomy chciał postawić kilka takich, ma rachunki rzędu 20tyś miesięcznie za prąd i to by mu się zwróciło jakby miał prąd gratis. Ale wiatraki drogie, pozwolenia drogie itp itd. a koniec końców i tak firma energetyczna dyktuje ceny i może Cię uwalić.

      Polubienie

      • monitorpolski 13 lutego 2012 o 5:54 pm

       Zgoda, ale dlaczego nie zgłaszamy produkcji energii z alternatora samochodowego? A może by to obejść w jakiś sposób – bezpośredni napęd do alternatora ładującego akumulatory samochodowe?

       Polubienie

       • Stanisław 13 lutego 2012 o 8:22 pm

        Nie musimy zgłaszać 🙂 płacimy haracz w paliwie – do czasu gdy kupujesz paliwo i np wytwarzasz sobie prąd z generatora, wszystko chyba jest OK, jednak gdy sam wytworzysz sobie paliwo , o to już jest przestępstwo bo „ścierwo rządowe” nie ma z tego to ani grosza.

        Polubienie

        • hjk 14 lutego 2012 o 1:12 am

         Nie o to chodzi – zgłaszać produkcję i angażować firmę energetyczną jest się zobowiązanym od jakieś tam mocy chyba 1 czy 2 kw, a samochody to jak twierdzi przedmówca sobie odpuścili, albo to nie jest na własne potrzeby, tylko na potrzeby prawidłowego działania samochodu…
         No ale ciekawszym przypadkiem byłby agregat – tu chyba stosuje się ten przypadek, ze płaci sie im w paliwie, bo produkcja jest ewidentnie na własne potrzeby – zatem pewnie chodzi o to, by nie było opodatkowanej produkcji czegokolwiek – energii, samogonu, tytoniu, co podważy kontrole i panowanie „państwa” nad obywatelem – chyba mamy po prostu totalitaryzm w każdej możliwej dziedzinie

         Polubienie

      • sebecx 13 lutego 2012 o 9:14 pm

       a jaką wietrzność terenu ten znajomy ma, że liczy na taką produkcję ….bo ja chcąc postawić sobie wiatrak zakupiłem anemometry i stacje pogodową i powiem tak: kupiłem baterie słoneczne …hehehe… musi wiać i to musi wiać cały czas powyżej 3 m/s aby to wystartowało i mieć minimalny uzysk z turbiny… dla przykładu tutaj są wykresy: http://allegro.pl/elektrownia-wiatrowa-turbina-600w-producent-i2107432499.html
       3 m/s to wcale nie zefirek, a 12 m/s dla pełnej mocy to mało łba nie urwie…
       trzeba szukać informacji na necie, ja znalazłem prognozy i średnią wietrzność dla Lubelszczyzny i już to wskazywało, że nie za bardzo się opłaca, ale przeprowadziłem przez rok obserwacje na anemometrach i okazało się, że lipa… a z 30W baterii mono nakierowanej na słońce w pełni zachmurzone 0.5 – 0.7 A zmierzyłem … przy dwóch miałem prawie 1,5 A co daje około 18Watt… jak słońce jest zachmurzone .. to przy baterii 600 było by około 180 watt …a żeby tyle dał wiatrak to musi już wiać solidnie… no ale baterie muszą być pod odpowiednim kontem do słońca i zawsze lepiej dołożyć ogniw bezpośrednio na dach jak sterować trackerem (póki co)… a wiatrak kiedyś sobie postawię choćby 100w, bo to takie ładne wydaje się być .. albo turbinkę pionową…

       Polubienie

       • hjk 14 lutego 2012 o 1:25 am

        To ciekawe z tym 0,5-07 A z 30 W panela, ja z ciekawości dokonałem pomiarów na swoim w pochmurny dzień, ale trudno mi było stwierdzić, gdzie jest słońce, więc go po prostu skierowałem „do góry”, ale dawał tylko ok 6-7% pradu max ze słonecznego dnia, a więc jakąś 1/15 tylko. Moze to polikrystaliczny i te mogą mieć mniejszą sprawność w zachmurzeniu, albo juz jakiś starszy egzemplarz…

        Jednak jakies urzadzenie sledzące (chocby i przestawiane ręcznie – jak się siedzi w domu – przynajmniej w słoneczne dni) jest konieczne, bo sądze, ze to zwieksza tak o 100-200% sprawność ukladu.
        Podobno chińczycy już zaczeli te solary produkowac taniej – ja juz jestem zaskoczony dzisiejszymi cenami paneli w stosunku do tego, co przed kilku laty, a „surowe” ogniwa sa jeszcze 2-3 x tańsze.
        To naprawdę się już opłaca…
        Ale nie trzeba nawet paneli, bo przecież ogniwa to płytki szklane, wiec jakaś rdza się ich nie ima, jedynie trzeba oblepić dookoła silikonem, żeby woda nie dostawała się do połączeń, bo te by mogły korodowac od elektrolizy między przeciwnymi biegunami, a jak sie „ścienią” od rdzy, to potem palić od wysokiego nateżenia prądu.

        Wpadłem na pomysł, ze można by je umieszczać na jakichś rurkach, to oprócz produkcji prądu mogłyby grzac wodę, bo same nieźle się nagrzewają w lecie od słonca. a woda by je chłodziła, gdyż po zbytnim nagrzaniu powyżej chyba nawet juz 50 st. tracą dość znacząco moc. Optymalna temp. to do ok. 25 st C. potem dośc gwaltownie tracą moc, więc mroźne, ale słoneczne zimowe dni są dla nich idealne…

        Polubienie

        • sebecx 14 lutego 2012 o 7:02 am

         ja mam wszystkie baterie mono kierunek na słońce jest tutaj fundamentalny jeśli nie przyrządami to na początek można panel podłączyć do klasycznej żarówki 12v posiadającej około 1.5 do 2 razy moc panela i poobserwować jak wielkie ma znaczenie kąt nachylenia… to ręczne nastawianie to idealna sprawa, a wystarczyło by 3 razy dziennie i uzysk już jest imponujący… osobiście to chcę mieć wszystko na dachu ewentualnie na stelażu umożliwiającym nastawy … bateria na trackerze w ogrodzie to nic estetycznego tak samo jak duża ilość wiatraków…

         Polubienie

       • falszywyprorok 14 lutego 2012 o 2:38 am

        znajomego sąsiad ma 4 wiatraki na swojej działce, wysokie nowoczesne. Nie narzeka.

        Polubienie

   • robi 13 lutego 2012 o 12:00 pm

    @kamil51000. Jak się nie znasz to posłuchaj fachowca od energetyki.

    Polska nie musi być energetycznym autsajderem, ale powinniśmy postawić na to, czym dysponujemy: węgiel i geotermię. Mamy rozwiązania, które dadzą nam tanią energię oraz bezpieczeństwo — mówi Bohdan Żakiewicz, ekspert energetyki.

    „Profesor Bohdan Żakiewicz uruchomił na całym świecie ponad 60 unikalnych technologicznie projektów związanych z górnictwem i energią. Jest właścicielem aż 348 patentów i know-how! Umożliwiły one znaczne obniżenie kosztów przedsięwzięć i radykalnie zwiększyły wykorzystanie zasobów. Za najważniejsze dla ludzkości można uznać jego opracowania pozwalające na sięgnięcie do taniej, w pełni odnawialnej i absolutnie czystej energii w ilościach o parę rzędów przekraczających potrzeby.” — czytamy na stronie eurogospodarka.eu.

    Gdyby od wielu lat stosować technologie i myśl techniczną profesora Bohdana Żakiewicza, cena energii elektrycznej wynosiłaby najprawdopodobniej kilka groszy za kilowatogodzinę!

    Niestety lobby energetyczne mające bezpośredni wpływ na polską politykę nie może do tego dopuścić. Tak więc jakiekolwiek działania profesora w Polsce były i są dotychczas torpedowane.

    Polubienie

    • monitorpolski 13 lutego 2012 o 12:14 pm

     Co do Żakiewicza, to mam inne zdanie, ale to nie na publiczne rozważanie. Jak sądzisz, dlaczego ta technologia nie jest jeszcze wdrażana? Bo idioci ją niszczą w powijakach. A może nawet nie idioci…

     Polubienie

     • Jony 13 lutego 2012 o 3:23 pm

      Co do elektrowni atomowej to ona jest dobra gdy chcemy przy okazji zbudować po cichu bombę atomową ba inaczej to niema sensu jej budować. Polska za komuny miała jakaś tam elektrownie atomową ale służyła tylko do testów ale taka mała wystarczyła nawet do zbudowania parę bombek atomowych made in poland ale nie wiadomo co się stało z tymi atomówkami czy dalej są w polsce czy za granicą.
      http://alefstern.nowyekran.pl/post/43914,stan-wojenny-i-bomba-atomowa-kaczynskich

      Polubienie

      • Jony 13 lutego 2012 o 3:32 pm

       Według mnie właśnie ze względu na tą możliwość zrobienia bombki atomowej polska powinna mieć przynajmniej tą jedną elektrownie atomową. Myślicie że sąsiedzi nie chcą by polska nie miała atomowych elektrowni ze względu na szkodliwość takiej elektrowni, no nie bądźcie śmieszni, tu przede wszystkim chodzi o ty by polska nie stała się atomowym mocarstwem. Wiadomo że za tuska to raczej nam nie grozi ale gdyby doszedł taki kaczyński lub inny patriota to kto wie czy by się nie pokusił o wyprodukowane atomówki z odpadów elektrowni.

       Polubienie

       • lumpi30k 13 lutego 2012 o 8:22 pm

        Co???? hahaha… Polska ma uświadamiać , a nie stawać się kolejnym krajem uzależnionym od heroiny atomowej. Ludzie, czy macie tak wyprane mózgi? Pluton, uran to największe zagrożenie dla ludzkości a wy chcecie budowac elektorwnie i bomby na tym oparte?!!! Zwrócćie się do natury , tam jest wszystko , duch , ciało , energia! Przestańcie pierd… o faszystowskiej energii nuklearnej!

        Polubienie

        • hjk 14 lutego 2012 o 1:36 am

         Tak, podobno już mieliśmy bombe, ale to tajemnica, był jakiś art. o ambicjach mocarstwowych E.Gierka.
         A ostatnio Rosjanie nam zabrali na rozkaz UE czy innej MAEA material na 18 bomb, bo tyle naprodukowaliśmy od czasów istnienia tych doświadczalnych reaktorów…
         Było o tym na portalach…

         Polubienie

 27. Kamil 13 lutego 2012 o 10:44 am

  To NWO działa na zagonienie LUDZKIEJ ŚWIADOMOŚCI W KUPĘ żeby aktywować SIŁĄ nasze pokłady wspólnej świadomości i harmonii z prawdziwym człowieczeństwem serca i duszy.
  Oni chcą żebyśmy SAMI się nauczyli kierować AURĄ .To wszystko by w końcu zacząć ewoluować.
  Dla ogólnoświatowego dobra………..ziemia zostanie zniszczona ABYŚMY docenili to co straciliśmy.
  Już tak się stało z 2oma innymi planetami w kosmosie.
  Na rzecz dobra świadomości PLEJADIAN i podobnych.
  Zobaczycie…………2uga wojna światowa nie pomogła to 3ecia pomoże i parę katastrof nuklearnych aż się nauczymy korzystać z ŚWIADOMOŚCI SIŁY WSPÓLNEJ HARMONII AURY.
  Ja chcę o tym pisać bo czuje że środowisko już niemoże dłużej…………
  Przekonacie się że to co piszę to prawda………….ale niewiadomo ile jeszcze takich FUKUSZIM może pierdyknąć żeby zacząć płakać.
  Jezus był przykładem takiego ogromu świadomości.
  Tylko zastanawia mnie…………..dlaczego wiele oświeconych osób mówi aby stać się Jezuskiem……….
  Czyżby coś wiedzieli czego My nie wiemy………haha
  Czas pokaże na co stać Poliaków :D.

  Pzdr

  Polubienie

  • dyskusb 13 lutego 2012 o 2:08 pm

   @kamil
   PLEJADAN ? … zaduzo New Age, Chanelingów, … Mikołaj Rozbicki, wolnaludzkosc, lightworkers, joanna rajska … , itp-ect „szity” ….turoki

   PLEJADAN ? …. za dużo http://www.disclosureproject.org/ … i rzekomej pomocy ALENASÓW(sfingowane programowania umysłów ze strony NWO), aby uratowac planete …, ale przed czym ? … no włąsnie przed nasz ą głupotą i ignorancetwem, lemingowskim mysleniem …

   Polubienie

   • monitorpolski 13 lutego 2012 o 2:59 pm

    Nawet już puszczają ploty, że pakują walizki i się ewakuują na inne planety… http://johnkettler.com/international-banksters-capitulate-etseds-confirm/
    A przecież nie mają nawet osłony przed pasem Van Allena.

    Polubienie

    • jakzawasze 13 lutego 2012 o 5:06 pm

     No chyba że użyją coś ze swoich starych czarnych projektów pozabydżetowych, pod nazwą STAR GATE 🙂 , a te sprawy przez nich samych wygenerowane jakl disclosureproject.org , ja już dobrze zwąchałem i rzekomą pomoc ” …z poza” . Dobrze że się o ty mówi, abyśmy się nie dali wciągnoć w ich gierki z rzekomym UFO, Oligarchia „cieni” już dobrze jest umoczona w to gadzie szatańskie ŁUFO

     …. przez te ich „PENTAGONOWE CHANELINGI” , … kontakty wyroroczni Delfickiej , wiadomo z czym i co za tym siedzi …

     Polubienie

 28. wronski111 13 lutego 2012 o 10:48 am

  http://dim.salon24.pl/390389,grecja-znow-przykrosc-prostowania-kampanii-oszustw

  Polubienie

  • hjk 14 lutego 2012 o 1:45 am

   to by trzeba potwierdzić i dać na główną stronę z wielkim nagłówkiem
   Rabunek Grecji w majestacie „prawa”!!

   Polubienie

 29. Irol 13 lutego 2012 o 10:53 am

  Po co pomagać, z tego co widać, Grecy są baaaaaaardzo mądrzy. Prawdopodobnie dzięki nim cały ten syjonistyczny burdel zwany UE upadnie oddając nam naszą zawłaszczoną od XVIII wieku wolność. Z naszej strony powinniśmy iść wzorem biznesmena z Łodzi i przestać łożyć na system winny naszego upodlenia. US/ZUS/Sądy i inne zawłaszczone przez Unych urzędy powinny zostać bez pracy wtedy automatycznie przestaną być potrzebne i się zlikwidują.

  Polubienie

 30. Kamil 13 lutego 2012 o 10:57 am

  To co Monitorek robi TO GŁEBOKIE PRZEBUDZENIE…………..masakrował mnie swoimi szokującymi newsami że aż myślałem że mi serducho wysiądzie, jak chlałem na potęgę bo już niewiedziałem o co w tym wszystkim chodzi.
  Dzięki jego NEWSOM o fukuszimie się bardzo obudziłem.
  Myłem podłogę dzień w dzień przed skażeniem………..masakra paranoja-samochód aż czarny od brudów wulkanicznych…………i jak tu żyć?
  Teraz już nadzieja w wielkim przebudzeniu ludzkości żeby planeta się mogła odrodzić w NOWEJ ŚWIADOMOŚCI ogółu.
  Mówie Wam………..tylko miłość pokona radioaktywność.
  Nie dajmy się napromieniować złym intencjom bo NAM NWO skopie tyłki za to…………a oni chcą dobrze i dla siebie…..bo któryś NARÓD musi się obudzić w nowej strukturze świadomości.
  Polityka się już nie sprawdza……….SAMI widzicie………….
  Wybór należy do NAS 😀

  Polubienie

 31. Kamil 13 lutego 2012 o 11:04 am

  Jeśli chcecie się lepiej naumieć sterować AURĄ to ODRZUĆCIE dodatki do żywności.
  One blokują transformację DNA.
  Monitorek wcześniej nieźle sterował moją świadomością.
  Dobrze że się obudziłem bo ładnie masakruje ziomek .Teraz już OK.
  MOGĘ SIĘ SAM już UZDRAWIAĆ………….skupiam świadomość mojego systemu holograficznego i już jest ze mną nieco lepiej.No ale niema nic ZA DARMOCHE innych też trzeba jakoś podświadomie usatysfakcjonować chociażby krótką rozmową żeby trzymać poziom.
  W kupie siła 🙂

  Polubienie

 32. Kamil 13 lutego 2012 o 11:13 am

  Ewoluujemy wraz z ekosystemem dzięki rozbudzaniu się.PODNOSIMY wspólnym harmonijnym działaniem WIBRACJĘ
  Potrzeba więcej świadomych osób…………ktoś się zglasza? 🙂
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmiany-rezonansu-schumanna-moga-wywierac-duzy-wplyw-ziemskie-organizmy#comment-49250

  ”8 do 13 Hz to fale alfa w mózgu – stan odprężenia, wyciszenia, refleksji, koncentracji, medytacji im niższe fale tym wieksza kocherencja, organizm regeneruje się, odczuwamy spokój nasz umysl jest jasny. Fale powyżej 13Hz to fale beta o mniejszej kocherencji i amplitudzie to stan pobudzenia im wyższe fale tym większe pobudzenie, rozkojarzenie, więcej negatywnych emocji zaciemniających osąd. Jeśli jak sugeruje tekst fale szumana stymulują mózg to zwiększają rozkojarzenie, oslabiają logikę na rzecz negatywnych emocji. Szaleństwem jest parcie do wojny, podejmowanie szalonych decyzji, próby zniewolenia ludzi oraz rózne irracjonalne zachowania i przemoc. Protesy społeczne to nie szaleństwo tylko próba obrony normalności. Im wyższy wzrost częstotliwości tym gorzej i tym więcej szaleństwa i przemocy. Bardzo wysokie częstotliwości to rosyjska broń psychotronowa prowadząca do rozregulowania organizmu i śmierci ofiary. Być może jest tak, że nasze mózgi rowniez wpływają na częstotliwość fal szumana wowczas to wzrost szaleństwa, agresji, przemocy ze strony rządów i frustracja ludzi mogla by być przyczyną wzrostu tej częstotliwości. Być może w ten sposób dziala efekt Maharishiego sprawiający iż w społeczności gdzie znajduje się 1% medytujących (obniżających częstotliwość fal mózgowych nawet do fal delta poziżej 4 hz) maleje agresja ludzie stają się bardziej zdrowi i zadowleni.”

  Polubienie

 33. dyskusb 13 lutego 2012 o 11:24 am

  Spotkanie terrorystycznej siatki frontmenów- “…GLOBAL terror DIALOG http://www.securityconference.de ” >>> http://dyskusb.wordpress.com/2012/02/13/spotkanie-terrorystycznej-siatki-frontmenow-global-terror-dialog/
  ============================================================
  SKRÓCONE INFO:

  Światowa iluminacja obyła komuno-narady w lutym 2012 roku. Nad czym “iluminowali” ? … nad tym co zawsze, czyli jak skartelizować ludzkość do zera “0″. Na “świetlistej” oficjalnej witrynie http://www.securityconference.de/ znajdziemy zdjęcia oraz puste informacjie w formie pisemnej, ubrane w oprawe języka BEŁKOTU Made in IGfarben via (nazi)USrael=>onz/agenda21 …

  Propagandowe nagranie ukazujące ILUMINOWANY język światowego bełkotu kłamstwa. (… na jednym z ujęć widać komunistycznego aparatczyka PRL’u Bronisława Komorowskiego). Przypominam że B. Komorowski jest marionetkowym frontmenem, podstawionym przez agende wzajemnej adoracji, na miejsce zamordowanego(w zamachu terrorystycznym) byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. (…sprawa Smoleńska i zbrodni w Katyniu, tuszowanych do dzisiaj)

  <<< … to są prawdziwi światowi terroryści

  Polubienie

  • dyskusb 13 lutego 2012 o 11:33 am

   Kto ma wątpliwości na jakim fundamencie stąją ludzie z iluminacji >>> http://www.securityconference.de/Photos.421+M52087573ab0.0.html … i nami zarządzają …., poniższe publikacje nakreślają szkic światowego (nazi) terrorru , realizowanego przez nazistowskie korzenie „brukselskiej UE” >>> http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html. Co ciekawe że iluminacja http://www.securityconference.de/ odbywa się właśnie w niemczech, skąd wywodził się „hitlerowski rasim … ” i swoją ZION666 pajęczyną oplata całą planete …

   Polubienie

   • centurion 13 lutego 2012 o 12:16 pm

    Z Niemiec przyszedł komunizm z Niemiec przyszedł nazizm z Niemiec przyjdzie post-NWO.

    Polubienie

 34. Ado 13 lutego 2012 o 11:32 am

  A w tv ględzą że teraz to już udział w zamieszkach biorą anarchiści,u nas jakby coś takiego miało miejsce to od razu na kiboli by zwalili winę ,eh.

  Polubienie

  • centurion 13 lutego 2012 o 12:03 pm

   Bo u nas jakbyś niósł flage z niebieską sześcioramienną swastyką to cię POlicja nie ruszy jakbyś niedaj Boże miał biało-czerwoną oj chłopie będzie pałowanie.

   Polubienie

   • hjk 14 lutego 2012 o 1:48 am

    Wpadłeś na świetny pomysł – jak policja przystapi do ataku, nalezy wyciągnąc i rozwinąc takie właśnie flagi z tą tam figurą 🙂
    nietykalność gwarantowana, a jak nie, to choć ostre kary dla sprawców agresji …

    Polubienie

 35. dyskusb 13 lutego 2012 o 12:07 pm

  Człowiek na tej fotograwi uczestniczył w konferencji http://www.securityconference.de w lutym 2012. Kim on jest ? Prosze zwrocić uwage na jego ręke, ma długi paznokieć, w małym palcu. Z pewnych źródeł dowiadujemy się że sataniści… , czy też hermetyczne grypy okultystyczne używają tej symboliki (FREEmasoneria, Wolnomularstwo, Rosicrucian’s, muzycy zespołow rokowych)

  Polubienie

  • monitorpolski 13 lutego 2012 o 12:13 pm

   Ale facjata. Od razu widać zboczala.

   Polubienie

  • baba wanda 13 lutego 2012 o 4:23 pm

   Z pewnych zrodel wiadomo, ze…duzo Chinczykow ma tez dlugie paznokcie u malych palcow.
   A sluza im do, jakby tu powiedziec, penetrowania nozdrzy 🙂
   Sorry za wstawke (ale to prawda, zaobserwowane u tychze 🙂 ), ale mi sie skojarzylo.

   Polubienie

 36. mariuszek2m 13 lutego 2012 o 12:34 pm

  w Polsce jest 5 x gorzej niż w Grecji, a ludzie nadal nic nie robią w kierunku lepszego jutra.
  Rząd mówi- podnieśmy wiek emerytalny
  polacy- ok nie ma sprawy, damy rade przecież to dla naszego dobra,
  rząd- podwyżki cen prądu,gazu,ŻYWNOŚCI,
  polacy- tak tak trzeba zaciskać pasa. rząd wie co robi
  rząd- całkowita prywatyzacja, zamykanie szkół, zmniejszenie miejsc pracy, doprowadzenie do ruiny NFZ, podwyższenie zarobków dla posłów,
  polacy- 0_0 nie jest jeszcze tak źle xD
  tak to właśnie wygląda w Polsce, grecy od dawna walczą, ale dla każdego polaka pasuje to że nie ma kasy i będzie musiał rypać do usranej śmierci.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 lutego 2012 o 1:05 pm

   Jak chcesz demonstrować gdy jest -20 st C? Poczekaj, aż się zrobi cieplej. Irlandia i Rumunia startują niedługo.

   Polubienie

   • falszywyprorok 13 lutego 2012 o 6:48 pm

    no oby oby

    Polubienie

 37. rex 13 lutego 2012 o 12:56 pm

  Wszyscy bez słuchawek a nasz pożal się Boże Hrabia Bronek oczywiście całe przemówienie wysłuchuje od tłumacza…pewnie myśli cholera jaki trudny ten angielski…ehhh po prostu żal

  Polubienie

  • hjk 14 lutego 2012 o 1:50 am

   No u nas obowiązywał rosyjski, widać nie rozpracowywał wroga ideologicznego, tylko pracował wśród ‚swoich’

   Polubienie

 38. felicyta 13 lutego 2012 o 12:56 pm

  12:33, 13.02.2012 /PAP
  Rosja „mięknie” w sprawie Syrii? Powstańcy obronili Rastan
  ŁAWROW: MISJA POKOJOWA JEST MOŻLIWA, ALE…
  http://www.tvn24.pl/0,1734685,0,1,rosja-mieknie-w-sprawie-syrii-powstancy-obronili-rastan,wiadomosc.html
  Fot. EPA
  Syryjczycy nie wierzą w deklaracje wielkich mocarstw. ONZ jest bezsilne
  Rosja „studiuje” propozycję Ligi Arabskiej w sprawie rozmieszczenia w Syrii wspólnych oenzetowsko-arabskich sił pokojowych, jednak wcześniej musi dojść do zawieszenia broni – oznajmił szef dyplomacji rosyjskiej Siergiej Ławrow, stwierdzając jednak, że będzie to trudne, bo „rebelianci nie podlegają żadnej kontroli”. Tymczasem Syryjczycy walczący z siłami prezydenta Baszara el-Asada odparli atak na miasto Rastan, które kontrolują od końca stycznia.(…)

  Polubienie

  • monitorpolski 13 lutego 2012 o 1:03 pm

   Sytuacja w Syrii jest dość skomplikowana – Assad nie jest lubiany, to jest oprawca. Najlepsze wyjście jest pokojowe – usunąć Assada, ale zapewnić Syryjczykom kontrole nad krajem.

   Polubienie

   • heniek6619 13 lutego 2012 o 3:21 pm

    @Monitor: „…Assad nie jest lubiany, to jest oprawca”.
    Czlowieku odetchnij,napij sie kawy lub wyrzuc komputer,to dobrze Ci zrobi…
    Poinformuj sie ile narodu syryjskiego jest za nim.
    pozdrawiam

    Polubienie

   • felicyta 13 lutego 2012 o 4:15 pm

    @ Assad nie jest lubiany, to jest oprawca

    -co to wiatr zawial z drugiej strony? tzn., ze wszystkie merdia dobrze trabia i db wolaja o pomoc do usraela?

    Polubienie

 39. AQQ 13 lutego 2012 o 12:56 pm

  Redaktor Jacek Zimnik mówił o podwyżce fajek na 22-24zł !

  Pozdrawiam m.in. p.Damiana i Roberta z W-wy, Wiesława z Oświęcimia.
  Ta niby podwyżka dla policjantów to jest 180zł zaległe świadczenia za nadgodziny!

  Polubienie

  • monitorpolski 13 lutego 2012 o 1:02 pm

   Dobra informacja dla sadowników tytoniu i producentów bibułki

   Polubienie

   • Konarski 13 lutego 2012 o 2:51 pm

    I dla przemytników chińskich podróbek papierosów markowych.
    Rzecz w tym, że z tym przemytem na szeroką skalę są związani ludzie z bezpieką.
    Przemyt idzie przez porty morskie, lotnicze, tirami…

    Polubienie

    • hjk 14 lutego 2012 o 3:08 am

     Podobnie z afera paliwową, spirytusową, itd,

     Polubienie

 40. latarnik 13 lutego 2012 o 1:05 pm

  Ciekawy artykuł. Nie zrażajcie się stroną:>
  http://www.pudelek.pl/artykul/38212/gazeta_wyborcza_wysmiewa_nasz_tekst_o_acta/

  Polubienie

 41. chicane 13 lutego 2012 o 1:36 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=K4ly7iReaaw hhaahhah zaczyna sie

  Polubienie

 42. Rosomak 13 lutego 2012 o 1:39 pm

  Ad. mariuszek2m:
  Polakom brak ikry, ponieważ jako naród zostali wykastrowani z własnych przywódców i elit; w powstaniach, wojnach, PRL-u i po 89 także. Ten proces trwa właściwie „od zawsze”, a nasilił się w XVIII w. i trwa do dziś. Duch narodowy tli się jeszcze tu i ówdzie, ale to za sprawą jednostek, które w osamotnieniu, bez solidnego zaplecza niczego nie zdziałają „w kierunku lepszego jutra”. Podstawą na dziś jest edukacja, a w jej efekcie – przebudzenie i świadomość. Musimy WYTRWAĆ. Przesilenie w końcu nastąpi. Zbyt wielkie są bowiem winy tych, którzy za grzechy wołające o pomstę do nieba, popełnione na narodach (ludobójstwo, „ubezhołowienie”, lichwa etc.) mogliby ujść cało. Huba cywilizacji i gangrena ludzkości zostanie pokonana. Obawiam się jednak, że sprawy zaszły już tak daleko, iż bez pomocy Siły Wyższej nie podołamy…

  /…/ Wytrwaj, o wytrwaj w tym strasznym pochodzie

  Śród dziejów świata, mój Polski Narodzie!

  Bądź męstwem wielki, cierpliwością święty,

  Bądź przed wrogami wolą nieugięty,

  Niechaj Ci z serca nie wydrze ojczyzny

  Żaden gwałt ziemski ni ziemska pokusa —

  Wierz tylko w słowo i przykład Chrystusa!
  /…/

  (Zygmunt Krasiński)

  Polubienie

  • masakalambura 13 lutego 2012 o 2:04 pm

   Sami się kastrują nie wiadomo od jak dawna, ale za własne pieniądze, na własne życzenie i na wszystkich zgubę. Z resztą nie tylko oni.

   Polubienie

 43. dyskusb 13 lutego 2012 o 1:56 pm

  Ludzie którzy stoją za http://www.securityconference.de , czyli hilary clinton i cała banda kryminalistów, są też tymi sami ludźmi którzy wywołali konflikt zbrojny, który rozpoczął się 20 marca 2003 między koalicją sił międzynarodowych (głównie USA i Wielkiej Brytanii=OKUPACJA IRAKU) . Członkowie http://www.securityconference.de są zbrodniarzami wojennymi i są winni śmieci 655 tys. osób, w większości cywilów.

  … i dalej >>>>

  Ludzie którzy stoją za http://www.securityconference.de, udzielają tęż zewnętrznych kredytów (ŁAPÓWKA-KORUPCJA) dla grecji, a to co się dzieje obecnie w grecji jest efektem tego korupcyjnego NAZI domina …

  TEN OBRAZEK JEST PODSUMOWANIEM CAŁEGO NEWSA:
  https://monitorpolski.wordpress.com/2012/02/13/ateny-plona/

  Polubienie

 44. iHe 13 lutego 2012 o 1:59 pm

  Ciekawe ,kiedy reżimowe NATO pojedzie do Grecji przywracać demokracje w końcu obywatele greccy w sposób znaczący łamią postanowienia pewnych punktów traktatu lisbońskiego..
  Powinniśmy oczekiwać od bulla i szita,że jak tradycja nakazuje nasi chłopcy podobnie jak w Czechosłowacji powinni też POjechac do Grecji przywracać jedynie słuszny reżim.

  Ciekawe jak ten „niewinny” traktacik w praktyce wypali..W każdym razie jest okazja zastosować parę zdradzieckich zaszytych odnośników i odsyłaczy.

  W sumie pchają się do Libiii,Syrii, a problemy z demo kreacją mają na rodzimym gruncie..
  Tubylcy się bezczelnie buntują,jak to w ogóle można tolerować;)taki brak poszanowania dla marionetek banksterów.

  Polubienie

  • monitorpolski 13 lutego 2012 o 3:00 pm

   Boją się Greków. Jak wejdą obce wojska, to ci się nie będą opie…alać, tylko równo pójdą na wojnę.

   Polubienie

   • iHe 13 lutego 2012 o 10:13 pm

    Przydałoby się wsparcie z innych krajów w takim wypadku.Pewnie brak pacyfikacji Grecji jest jednym z powodów ,że POlska jeszcze nie POszła pod wode.
    Jedno mnie jednak nurtuje :Po co Niemcy wysłali Grecji te łodzie podwodne w ramach pomocy antykryzysowej..
    Co przewidziano dla Grecji?Czyżby Jewrokołchoz w tak POkrętny sposób zbierał kasę na wojne na Bliskim Wschodzie ?

    Niby w ten sposób niczego nie zyskał..Absurd goni absurd..
    chyba ,że te łodzie wcale nie są greckie.Za to rachunek wystawiono Grecji.
    Dla niedowiarków:
    http://wyborcza.pl/1,86733,7912979,Grecja_kupuje_bron_za_2_mld_euro.html

    „Na „Papanikolisie” i jednostkach siostrzanych nie powiewa jednak grecka bandera, ponieważ Ateny zalegają z wpłatą 500 mln euro z ostatniej transzy wartego ponad 2 mld euro kontraktu.”

    Więcej… http://wyborcza.pl/1,86733,7912979,Grecja_kupuje_bron_za_2_mld_euro.html#ixzz1mIXIy6y3
    (hahhahahaha ciekawe może jakaś niebieska gfiastka ze tęczową sfastyką w tle?)

    Niemcy syjonistyczne to smutny fuckt.Dostali po dupie od Usraela tak samo mocno jak Japonia(ciężko nie zaznaczyć,że zasłużenie).
    Z tym,że po odrodzeniu wpadli na nieoryginalny pomysł ,żeby innych niżej w hierarchii traktować wg tego samego rytu..

    Te zasady marketingowe na pewno sprawdzają się też w polityce:
    http://botopolska.pl/-1035-Prawidlowa_hierarchia

    Polubienie

 45. Konarski 13 lutego 2012 o 2:27 pm

  Gdyby w Polsce doszło do poważnych zamieszek i oporu przeciw skorumpowanej władzy, do ostrych rozruchów z paleniem budynków administracji i banków to z pewnością rząd rudego D. Tuska (rodzinne tradycje folksdojcza) nie omieszkałby skorzystać z niemieckiej czy izraelskiej policji czy sił pacyfikacyjnych z za granicy przebranych w polskie mundurki by tłuc i pałować polskie społeczeństwo.

  Polubienie

  • iHe 13 lutego 2012 o 11:05 pm

   Na szczęście tego typu interwencja w strefie buforowej może się spotkać z mieszanymi reakcjami naszych wschodnich sąsiadów,którzy w takich okazjach mieli przykry zwyczaj korzystać na niemieckim poświeceniu;>..
   Najważniejsze,żebyśmy nie dali się zastraszyć rodzimemu ryżimowi reszta w rękach Boga.

   Może ,że to nie wygląda najlepiej ,to niekoniecznie musi to być powtórka z rozrywki.
   W każdym razie za wiele do wyboru to nie mamy..

   Polacy mają brzydki? zwyczaj lać się z Niemcami,a dziwnie? zachowawczo traktować Rosjan.Atawizm czy pragmatyzm?

   Dla twórców architektów prowokacji/tragedii smoleńskiej nie powinien budzić wątpliwości scenariusz ,kto będzie życzliwiej przyjęty mimo całej propagandy merdialnej i dwuznaczności/cyniczności postaw zainteresowanych stron.
   Świat się zmienia ,a nasza sytuacja jakby nie za bardzo..

   Polubienie

 46. felicyta 13 lutego 2012 o 2:45 pm

  treborok am 27.01.2012

  Jest to długo oczekiwany wywiad z jednym z największych badaczy alternatywnych naszych czasów. Przez trzy godziny(prawie) wideo Jordan Maxwell, ujawnia swoje wnioski na temat tego, co dzieje się na planecie Ziemi.

  Project Camelot Wywiad z Jordanem Maxwellem (1-5) PL

  Polubienie

  • monitorpolski 13 lutego 2012 o 3:03 pm

   Ed Chiarini wykrył, że Maxwell może być Billem Cooperem. Nigdzie nie ma już tego nagrania, a pełno jest o tym jaki ten Ed jest szalony. Dla zainteresowanych to jest podobno strona Eda: http://wellaware1.com/ Nie rozumiem tylko dlaczego tak diabelsko czerwona?

   Polubienie

   • felicyta 13 lutego 2012 o 4:23 pm

    @Ed Chiarini wykrył, że Maxwell może być Billem Cooperem

    -nie to jest wazne ale tresc wykladow-nesamowita-polecam. Np. ze jestesmy kontrolowani od zawsze przez obcych, ktorzy nas zmutowali a teraz mamy byc ponownie mutowani przed calkowitym zawladnieciem przez nich planety pod nwo. Jestesmy programowani przez nauki biblijne i inne podobne pisma, ktore sa podobne na calej Ziemi o powtornym przyjsciu syna bozego a kto to ma byc…to reszte ogladnijcie we filmie.

    Polubienie

    • tamara 13 lutego 2012 o 6:56 pm

     Kazdy teoretyk spisku, który popiera scenariusze wizytacji Ludzi Lizard-ow, gadzin(Reptilians), Nibiru czy innych obcych nie dysponuje wiarygodnością. Teorie te są niedorzeczne i odciągną ludzi od wlasciwego zadanie ,czyli obalenie obecnego systemu OWO (old world order czyli pseudo-NWO). Wszystkie te teorie są, oczywiście, podsycane przez OWO w celu siania niepokoju i tworzenia podziałów. Ponieważ są to fascynujące i uwodzicielski teorii (połączenie science fiction z historią starożytną i mitologą – przyszłość i przeszłość i to wszystko w estetycznym opakowaniu), które przyciągają powszechną uwagę. Ale to są tylko nowe mity dla quasi-naukowego, pseudo-racjonalistycznego przedzialu wiekowego . W istocie, science-fiction ma tu zastąpić tradycyjną religię.

     Polubienie

     • felicyta 13 lutego 2012 o 7:01 pm

      @science-fiction ma tu zastąpić tradycyjną religię.

      -to jest Twoje zdanie i tylko Twoje, no moze jeszcze paru katolikow. Zagladnij do
      http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm
      to Ci religijne klapy z oczu spadna

      Polubienie

      • tamara 13 lutego 2012 o 7:38 pm

       kobieto,twoja odpowiedz nie trzyma sie „kupy”………i pachnie fanatyzmen……..i mam prośbe -czytaj ze zrozumieniem-

       Polubienie

       • felicyta 13 lutego 2012 o 8:17 pm

        @. Teorie te są niedorzeczne

        -owszem, niedorzeczne to sa Twoje teorie, a raczej naiwne i fanatyczne wlasnie. Jak nabedziesz wiecej wiedzy to zorientujesz sie, ze wszystko sie kreci wokol „bogow” (obcych )wlasne, bo to oni od zawsze az dotad sprawuja rzady nad Ziemi a ich ziemscy slugusy wykonuja tylko ich rozkazy, co do nwo gownie.

        Polubienie

        • tamara 13 lutego 2012 o 10:26 pm

         tak się skłda,że wiedza,którą już „nabyłam” uczyniła mnie najszczesliwszą istotą w uniwersum…tylko problem w tym,że niema za bardzo z kim się nią dzielić…..felicyta; szukaj prawdy w mądrych książkach…END OF DISCUSSION

         Polubienie

        • mokasyn 14 lutego 2012 o 9:34 am

         „szukaj prawdy w mądrych książkach…”
         A które to są te mądre?
         Każdy może powiedzieć te, czy tamte…

         Polubienie

        • felicyta 14 lutego 2012 o 12:46 pm

         @Peryskop 13 Luty 2012 o 9:53 pm

         -no zlosliwosci katolickiej to Ci nie brakuje, natomiast wiedzy bardzo. Wg Ciebie jestes jedynym, ktory zjadl caly rozum i wiesz wszystko na 100%, co tam inni, g… warci, bo Ty wiesz lepiej i masz szczupla figure… Twoja ignorancja jest powalajaca, jak wiekszosci ludzi i dlatego chyba nic sie nie zmieni na Ziemi. Gonicie w kolko jak pies za swoim ogonem (komentujac), z czego nic nigdy nie wyniknie, bo coz mozna oczekiwac od kogos, kto nie nabywa nieustannie wiedzy i wszystkiemu zaprzecza, co nie miesci sie w jego glowie (a nie moze sie zmiescic, bez poszerzania horyzontow przez ciagle uczenie sie). Twoje urojenia co do posiadanej wiedzy i predyspozycji wydawania osadow o innych sa naprawde szokujace.

         Polubienie

       • Annah. 13 lutego 2012 o 9:15 pm

        Feli cyta ze zrozumieniem zapewne od podstawówki, tylko taką ma pracę nieboga

        Polubienie

        • zenobiusz 13 lutego 2012 o 9:31 pm

         🙂
         To znowu my.
         „to jest Twoje zdanie i tylko Twoje, no moze jeszcze paru katolikow”
         Na szczęście w Polsce nie jest nas paru. 🙂
         Czy falicyta ce mają wciąż problem z polską czcionką ???

         Polubienie

        • Peryskop 13 lutego 2012 o 9:53 pm

         Hola kola, miłe panie!

         Ten wasz spór jest świetną ilustracją po co są tworzone cameloty, icki, annunaki, maxwelle, hollywoody, parki jurajskie, gwiezdne wojny, uleszki i inne urojenia sprytnie splatane ze strzępami historii świata.

         Po to żeby nas skłócać DUPERELAMI i odwrócić uwagę od RABUNKU !

         Maxwell przyznał się tu sam, że wyjaśnienie symboliki solarnej zajęło mu 25-30 lat, podczas kiedy przecież jest to PODSTAWOWY SYMBOL WSZELKICH KULTUR NA ZIEMI ZNANY OD CZASÓW PREHISTORYCZNYCH.
         Lecz nie Jordanowi M.

         Ale spoko. On ma już materiał i mógłby z tego zrobić 3-godzinną prezentację, ale producenci w ostatniej chwili znów się wycofają…

         A „paleoastronauta” Sitichin umrze w odpowiednim momencie, żeby tajemnice ich prywatnych rozmów pozostały w tajemnicy na zawsze.
         A może nawet i na dłużej ?

         Najbardziej Jordan M. przekonująco opowiada, że jako młody chłopak nie wychodził z domu, żeby pograć z kumplami w piłkę. To widać !

         Polubienie

        • felicyta 13 lutego 2012 o 10:20 pm

         @ann ah

         -i zow ta katolicka personalna zlosliwosc zamiast argumentow. Czy ja sie czepiam Twoich objawien, Twoja wiara, Twoja sprawa i nie wiem co ciagle o blondynce piszesz, zapatrzylas sie w lustro czy co. A co do czytania, to czytam, owszem, i to sporo w przeciwienstwie do Ciebie, bo Ty czas marnujesz na objawienia kosmitow.

         Polubienie

        • Peryskop 14 lutego 2012 o 1:46 pm

         felicyta 14 Luty 2012 o 12:46 pm do @Peryskop:
         „-no zlosliwosci katolickiej to Ci nie brakuje, natomiast wiedzy bardzo. Wg Ciebie jestes jedynym, ktory zjadl caly rozum i wiesz wszystko na 100%, co tam inni, g… warci, bo Ty wiesz lepiej i masz szczupla figure… Twoja ignorancja jest powalajaca, jak wiekszosci ludzi i dlatego chyba nic sie nie zmieni na Ziemi. Gonicie w kolko jak pies za swoim ogonem (komentujac), z czego nic nigdy nie wyniknie, bo coz mozna oczekiwac od kogos, kto nie nabywa nieustannie wiedzy i wszystkiemu zaprzecza, co nie miesci sie w jego glowie (a nie moze sie zmiescic, bez poszerzania horyzontow przez ciagle uczenie sie). Twoje urojenia co do posiadanej wiedzy i predyspozycji wydawania osadow o innych sa naprawde szokujace.”

         Dzięki za uwagi krytyczne. Potwierdzam nikłość mojej wiedzy, ale
         do „złośliwości katolickiej” nie poczuwam się, bo dokładam starań o obiektywizm i np. bronię buddyzmu, autentycznie ‚bogobojnych’ wyznawców islamu albo ks. Natanka w jego walce z hierarchami kk.

         Mam dla Ciebie dużo uznania za linki do informacji aktualnych, ale ubolewam, że w opiniach dot. ezoteryki tracisz opanowanie. Ta tematyka kiedyś i mnie wciągała, ale po chłodnej analizie doszedłem do wniosku, że kryje się w tego typu twórczości sporo podstępnych akcji.

         Obok podałem swoje odczucia po wysłuchaniu wyznań Maxwella. Zamiast kontr-argumentów na jego obronę zasypałaś mnie inwektywami, a to nie jest uczciwa forma dyskusji.

         JM ma rację podkreślając ogromną rolę twórczości z Hollywood w kształtowaniu ludzi. Ale JM mówi też jak agent NWO o nieuchronności ewolucji człowieka lecz w kierunku powrotnym tj w stronę małpy.

         Zapewne znasz te „naukowe” przewidywania, że w niedalekiej przyszłości człowiek podzieli się na dwie kategorie: (1) ‚ubermensch’ według klasycznych już marzeń eugeników, oraz na (2) zdegenerowango przygłupiałego ‚niewolnika’ – zgarbionego, szpetnego na twarzy, niezdolnego do wyższych uczuć.

         Dla realizacji tego lucyferiańskiego programu służy zatruwanie biosfery przy pomocy GMO, chemtrails, szczepionek i innych”leków”, fluoru, plutonu, a także ogłupianie przy pomocy mediów.

         Niestety również robione to jest takimi kuszącymi camelotami, gdzie spreparowane „autorytety” poufnie nas przygotowują, że ta ewolucja wsteczna jest nieodwołalna, niby że pochodzi od wyższych cywilizacji z kosmosu i rzekomo była zapowiadana w Biblii.

         A przecież to są PERFIDNE KŁAMSTWA !

         Wsłuchaj się raz jeszcze, proszę, w słowa tego wywiadu i przemyśl to.
         Pozdrawiam!

         Polubienie

        • felicyta 14 lutego 2012 o 6:56 pm

         @Peryskop 14 Luty 2012 o 1:46 pm A przecież to są PERFIDNE KŁAMSTWA !

         -co jest klamstwem a co nie, to moze przekonamy sie niedlugo osobiscie a teraz kto moze stwierdzic, ze to sa perfidne klamstwa-albo ktos, kto posiadl cala wiedze, albo kto nie ma zadnej wiedzy za to duze o sobie mniemanie.
         Wrzuciles do jednego kosza „uleszki ” i inne „urojenia” a nie pomyslales, ze ci ludzie poprostu badaja rzeczywistosc, przekazuja dowody (uleszka, Nassim Haramein i in.) i nikomu nie narzucaja swoich pogladow… Wole zapoznawac sie z tymi urojeniami niz biegac w kolko kolo kosciola, nie czytajac i nie ogladajac co maja inni do powiedzenia, jak to sie robi na tym blogu.
         Ogladales lub czytales kiedys cos co wrzucalam na ten blog? Watpie. Jedynie JM podstepem przykulam T.uwage a przeciez to nie jest dokonczony wyklad, tzn. nie przetlumaczony jeszcze..
         Czy nie byles zlosliwy po katolicku wyszydzajac tusze JM, oraz ze wolal studiowac niz grac w pilke?
         Wiesz, nie ma sensu publikowac sie wiecej na t.t. na tym blogu, bo to nie nasz prywatyny.

         Polubienie

        • Peryskop 15 lutego 2012 o 3:50 am

         Fela@citat: „Czy nie byles zlosliwy po katolicku wyszydzajac tusze JM…?”

         Nie, sprawdź, że nie byłem, bo nie wyszydzałem tuszy tylko tupet Maxwella. Bo trzeba mieć wielki tupet, żeby się chwalić studiowaniem symbolu Słońca przez 25-30 lat, tłumiąc w sobie męskie instynkty !

         Sono, czy nie masz obsesji antykatolickiej która przesłania świat i ludzi ?

         Tym bardziej cierpisz, bo widzisz podłość np. wobec Palestyńczyków.

         Ale nie mogę ci pomóc i idę śladem @tamary: END OF DISCUSSION

         Polubienie

   • felicyta 15 lutego 2012 o 11:50 am

    @Sono, czy nie masz obsesji antykatolickiej

    -tym wpisem udowodniles, ze jestes chory (biedna Sono:)), nie chce diagnozowac czy z powodu obsesji katolickiej

    Polubienie

 47. MamOczy 13 lutego 2012 o 3:07 pm

  Powodzenia Grecy kiedy czas na Polskę i obalenie tuskoklanu ?

  Polubienie

  • Peryskop 14 lutego 2012 o 2:03 pm

   no comments

   W 2012 ROKU W POLSCE, NASTĄPI KONIEC RZĄDU DONALDA TUSKA.

   RZĄD W POLSCE PRZEJMIE SOLIDARNA POLSKA.

   http://gazetawarszawska.com/2012/02/14/warszawianka-w-2012-roku-w-polsce-nastapi-koniec-rzadu-donalda-tuska/

   Polubienie

 48. greenish 13 lutego 2012 o 3:59 pm

  dzis w tewałenie, w rozmowach w kroku temat konca swiata. ja obejrze zeby zobaczyc jak to wyglada. jak dalego oglupili nas.

  Na wojnie najgorsza jest dezinformacja!!!!! a wojna przeciez trwa i moim zdaniem wielu z posrut obudzonych jest jeszcze w stanie glebokiego snu, oni tylko snia o jawie.

  Polubienie

 49. AQQ 13 lutego 2012 o 4:20 pm

  PORADNIK ..może się przydać w razie zatrzymania przez stróży BEZ-prawia.
  http://wolnemedia.net/prawo/zatrzymano-cie-i-co-dalej/

  Polubienie

 50. tamara 13 lutego 2012 o 4:34 pm

  EUROGENDFOR to Specjalna Europejska Siła Interwencji (europejskiej Siły Szybkiego Reagowania) wobec obywateli krytycznie nastawionych do EU…………
  Autor i badacz dr Udo Ulfkotte zszokował publiczność w swoim wystąpieniem zwracając uwagę na fakt ukrywany przez media , ze w całej Europie przygotowane są specjalne jednostki wojskowe na wypadek wybuchu niepokojów społecznych. .. Istnieje również tajny pakt między europejskimi służbami specjalnymi , który skierowany jest przeciwko „otwartym „(jawnym)przeciwnikom UE, euro (strefa) lub banków. Ponoc istnieją pliki elektroniczne, w których obywatele są oznaczani kolorami (czerwony, żółty lub zielony) jako potencjalnie (nie)niebezpieczny dla UE
  czy to wyjasnialoby obcomówiących gliniarzy w Grecji?

  Polubienie

 51. Katon Najmłodszy 13 lutego 2012 o 4:45 pm

  MATKA BOSKA TEMU WINNA
  Na wiejskich weselach prosty wiejski lud zabawia się przy rustykalnych przyśpiewkach w rodzaju: ona temu winna, ona temu winna, pocałować go powinna, ona temu winna, ona temu winna, po-ca-ło-wać-go-po-win-na! Od człowieka, który nosi tytuł profesorski wypada oczekiwać, że w swoim opisie świata nie będzie kierował się wiejskim przytupem i prostolinijnym, na poły rubasznym humorem. Nic bardziej mylnego. Profesor religioznawstwa stwierdził publicznie, że Matka Boska jest winna śmierci Madzi z Sosnowca.(…) całość http://katonisliwka.wordpress.com/

  Polubienie

 52. Peryskop 13 lutego 2012 o 4:49 pm

  Spotkałem komentarz greckiego ekonomisty o przyczynach ich krachu.

  Otóż obwinił on dotacje z EU, które stały się „łatwym pieniądzem”, skłaniającym do konsumpcji, do likwidowania własnego przemysłu, do wykańczajcej sektor państowy prywatyzacji, do ograniczenia inwestycji, do zwiększenia importu i do podejmowania krótkoterminowych działań.
  Byle jakoś było. I byle sami swoi kręcący się najbliżej koryta wybrali „swoje”.

  W tej genezie greckiego kryzysu mamy więcej podobieństw do polskiej ścieżki.
  Bo przełomem była Olipmpiada w Atenach. Ponieważ przygotowania były opóźnione ster powierzono energicznej kobiecie (grecka Mucha?), która przyspieszyła przygotowania za kredyty pod spodziewane zyski. Zyski nie przyszły, ale przyszły spłaty kredytów za obiekty sportowe i ekstrawagancką infrastrukturę, pobudowaną pospiesznie „żeby Grecy nie musieli się wstydzić…”

  Skąd my to znamy ?
  Dlaczego Jan Tomaszewski nazwał spartaczony i przepłacony Stadion „Narodowym Przekrętem” ?

  Jak widać mechanizmy zadłużania krajów są dość podobne.
  Ale te lokalno-globalne piramidki lichwiarskie zostały rozpracowane i zaczynają się walić.

  Stopniowo rozpowszechnia się metoda kradzieży „na wydrę”. BUCH, ZAMIESZANIE, I W NOGI !
  Niech ludzie zajęci podrzucanymi problemami – także zmyślonymi – nie mają głowy do pościgu.

  Zdumiewa krókowzroczność współczesnej klasy rozbójniczej.

  Polubienie

 53. Fred Roman 13 lutego 2012 o 4:53 pm

  Fred Roman 13 Luty 2012

  5

  0

  Oceń wpis

  Odp.Felicyta.Putin pocałował chłopczyka w jego bijące dla matiuszki Rosji serduszko,
  a on czuje się ojcem wszystkich takich dzieci,Inaczej widzą ci co mają już oczy i rozum od satanistów i już widzą tylko to co mają widzieć i rozumieć.Tak reaguje typowe zombi,
  niby żyjący trup.Mój ojciec spał ze mną,ja ze swoim synkiem bo to było normalne,
  dziecko garnie się do rodzica,przytula,nasyca bezpieczeństwem jego bliskości.
  Natomiast nowe pokolenie zombi da sobie odebrać dzieci po urodzeniu,bo może
  je jeszcze źle dotykać przy kąpaniu,przytulać itd a to już zostało wdrukowane zombim jako
  “zły dotyk”. Owi drukarze “nowej fali”,której ich też nowy bog na wszystko pozwoli
  za wyjątkiem wszelkiego dobra,wiedzą jak dotykać wasze dzieci.
  Przykładów jest bez liku.Putin jest mi obojętny,ale to dzięki niemu Rosja jest jeszcze
  w jednym kawałku,a nie stu.I o to chodzi,
  polecam fredroman.blogspot.com
  To odp.na „pocałunek Putina” z poprzedniego tematu
  Na tym też nawijacie na zew onetu.
  Trzeba ratować biednych Grekow,bo oni rodząc się już mają dom,a najgorsza bieda,
  że tylko co drugi ma hotel ,lub restaurację.A jak mało zarabiają,tylko5x razy tyle co
  nasze lemingi,jak ich nazywacie.Te setki miliardów to nie brali,kombinując na wszystkie
  sposoby na swoje luksusowe życie,tylko im iluminaci dopisali „bez ich wiedzy i zgody”,
  jak ub naszym biskupom kapowanie.Tu u nas od dawna też dopisują nowe zera do miliardowych
  długów znikąd,ale przyjdzie chwila odkrycia kart jak w tej Grecji.
  Z tym,że tu nastąpił jakis cud.Cała gospodarka została sprzedana i zamiast nieć na
  plusie te 800mldów mamy tyle długu.Nikt jakoś tym się nie przejmował/jak z inwazją
  obcych wampirów-marktów/ i nadal nie przejmuje.
  Te społeczeństwo żywych trupów już nigdy chyba nie ożyje,Ale jeszcze zawyje.
  polecam fredroman.blogspot.com

  Polubienie

  • felicyta 13 lutego 2012 o 5:16 pm

   @.Putin jest mi obojętny,ale to dzięki niemu Rosja jest jeszcze
   w jednym kawałku,a nie stu.

   -tez tak uwazam i uwazam rowniez, ze Putin, mimo wszystko, jest, niestety, psychopata i pedofilem.
   Co innego ojcowskie przytulanie a co innego pocalunek w brzuszek obcego dziecka. Satanistami oraz zombi sa ci, ktorzy uwazaja, ze to normalne.

   Polubienie

   • Fred Roman 14 lutego 2012 o 5:31 am

    Uważasz niestety.Jak to zbadałaś,że Putin jest psychopatą i satanistą>Wg.Siebie?
    Widziałaś ten pocałunek swoimi oczami czy tych,którzy teraz urządzają na niego
    wściekłą nagonkę,padają od nich hasła ,zabić go.Uważam niestety,
    że judasze też czasami całują Chrystusa,aby Go zdradzić.
    Twoje poglądy zostały ci wdrukowane w mózg,samodzielnie nie jesteś w stanie
    przeprowadzić żadnego logicznego rozumowania.Typowa sztanca drona.
    polecam fredroman.blogspot.com

    Polubienie

    • felicyta 14 lutego 2012 o 12:54 pm

     @Uważam niestety,
     że judasze też czasami całują Chrystusa,aby Go zdradzić.

     -wiesz co, odpocznij od kompa, bo zle z Toba. Z tego co napisales, to niby Putin ma zdradzic chlopca pocalunkiem?

     Polubienie

    • felicyta 14 lutego 2012 o 1:23 pm

     @Fred , Putin jest psychopatą

     -tak, Putin jest psychopata, doksztalc sie czlowieku.

     http://niepoprawni.pl/blog/287/samiec-alfa-android-czy-psychopata
     http://www.wprost.pl/ar/185925/Psychopaci-i-Krolowa-Sniegu/
     http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/oko-na-swiat/psychopaci-to-najlepsi-dyrektorzy,16300,1

     Polubienie

     • monitorpolski 14 lutego 2012 o 2:04 pm

      Czy widzieliście w Polsce taką debatę z Tuskiem?:

      Polskie napisy

      Polubienie

  • deotibigratia 13 lutego 2012 o 5:17 pm

   Od wyborów prezydenckich w Rosji 4 marca zależy bardzo dużo. Usa nie zaatakuje Iranu jeśli uda się zdestabiliować Rosję odsuwając od władzy Władymira Władymirowicza i utawiając w jego miejsce jakąś marionetę. USA Nie zaatakuje jeśli zdobędzie dostęp do zasobów Rosji bez konieczności prowadzenia kosztownej i kontrowersyjnej wojny w Iranie. Będzie można reanimować trupa gospodarki euro – amerykańskiej na zasobach Rosji. Iran nie będzie już tak potrzebny.

   ********************************************************************************************************************
   Dlaczego Putin powinien zostać ? czyli młodzieżowy klip obrazkowy z przestrogą
   przed uczestnictwem w oranżowych mityngach
   Tłumaczenie napisów na obrazkach:

   napisy: „ropa naftowa, zakłady pracy”
   [opływające do USA z Jecynem i powracające z Putinem na tle mapy Rosji]

   napis : „demokracja” [na tle fotografii oranżysty Niemcowa]

   napisy na końcu klipu:
   „Wojna informacyjna stała się obecnie bardzo intratną metodą walki, można zmienić władzę nie uciekając się do używania broni. W USA już od pół roku przygotowuje się opinię publiczną. Opowiadają tam jak to OMON w Rosji bije staruszków. A przed mityngami na kanale FOX wyszła fałszywka. Dlaczego?
   Nieważne po co idziecie na mityng, czy po to by sobie postać, czy przeciw edra [?]; to ich nie interesuje dla nich ważne żebyście wyszli. Następnie będzie sprowokowany konflikt i to będzie pokazane wszędzie w masmediach. Niemcow, Kasparow już przy Jelcynie pokazali co potrafią rozkradając państwo. Nie bądźcie jak stado baranów! Chcą nas rozwalić od wewnątrz! Cały Youtube i Kontakt zawalony jest trolami więc nie dziwcie się komentarzami.
   Każdy ma swoją głowę na karku ale ojczyzna nasza jest jedna. Rozpowszechniajcie to wideo nie bądźcie obojętni dla losu swojego kraju. Nie chodźcie na mityng i nie powtarzajcie błędów historii. ”

   Polubienie

 54. nowecant 13 lutego 2012 o 5:14 pm

  Nie wiemy, po czyjej stronie stoi Bractwo Białego Smoka, może to być przecież coś w rodzaju wschodnich Illuminatów, którzy są w konflikcie z drugą grupą. W sumie to nie jesteśmy nawet pewni, czy takie bractwo istnieje.

  Polubienie

  • felicyta 13 lutego 2012 o 6:54 pm

   Moze to to samo bractwo…?

   treborok am 01.01.2012

   Luis Fernando pochodzi z Boliwii. Miał kontakt z istotami pozaziemskimi pochodzącymi z planety Wenus, i Ganimedes, który jest jednym z księżyców Jowisza. Miał także kontakt z istotami z Wewnętrznej Ziemi, Starszymi, którzy są związani z Wielkim Białym Braterstwem. Były to doznania fizycznych kontaktów od urodzenia. W 1977 roku, gdy miał 13 lat, zaczął mówić o swoich doświadczeniach, i robi to do dnia dzisiejszego. Przez ponad 30 lat mówił o swoich doświadczeniach stając się wielkim autorytetem w tych sprawach. Przez dziesięciolecia prowadził kursy Kontaktów w krajach obu Ameryk takich jak Argentyna, Chile, Peru, Paragwaj, Salwador, Honduras, Kostaryka, Meksyk, USA i oczywiście, Boliwii. Opublikował pięć książek, w których dzieli się swoimi doświadczeniami.Luis udowodnił, że jego doświadczenia są prawdziwe, zapraszając przedstawicieli prasy, m.in. z agencji TASS, aby obejrzeć „zaplanowaną obserwację UFO.” Luis na swojej prezentacji mówi w języku hiszpańskim a tłumaczony jest na bieżąco przez Manuela Roberto.

   Pozaziemski Przewodnik Wielkiego Białego Braterstwa Andów(1-11) PL

   Polubienie

   • jakzawasze 13 lutego 2012 o 7:13 pm

    …tak „oni” się kontaktowali i drugi ALEX COLIER, pleiadianie i Ashtar Comad , Zeta Reticuli, rzekomi wybawcy ludzkości w promocyjnych reklamowanych projektach na zlecenie pentagonu jak http://www.disclosureproject.org/ /// … powiem wam tylko ty uważajcie za tym się chowią gadzie reptaliańskie demoniczne wpływy , filtrujcie te informacje i nie łykajcie wszystkiego jak rybki w akwarium

    PODSUMUJE TO TAK, TYM OBRAZKIEM:

    Polubienie

    • felicyta 13 lutego 2012 o 8:53 pm

     @ rzekomi wybawcy ludzkości

     -ja nie twierdze, ze to sa wybawcy ludzkosci, ale ze trzeba miec na uwadze ich dzialanie i dowiadywac sie jak najwiecej o ich zamiarach (wg mnie, niestety, zlych) wobec nas a nie krecic sie w kolko w niewierze w pozaziemskie byty. Niby jestesmy jedyni w kosmosie? Nawet Watykan przyznal, ze istnieja inne cywilizacje…

     Polubienie

    • zenobiusz 13 lutego 2012 o 8:56 pm

     Jak zawsze,może powiesz mi,co w tym towarzystwie robi Matka Boska,

     bo pierwszy raz to mogłeś przegapić,ale teraz to wygląda na premedytację.

     Polubienie

     • Annah. 13 lutego 2012 o 9:30 pm

      Zeno jak zwykle czujny, a Feli niechze cyta i uczy się pilnie dalej, może i coś z tego będzie jak trafi na drugą blondynkę, bez obrazy myślę tym razem o istocie z pierwszej gęstości 🙂

      Polubienie

      • zenobiusz 13 lutego 2012 o 9:46 pm

       🙂 🙂 🙂 🙂
       ..pierwsza gęstość,o to to właśnie.

       Polubienie

       • mi461 14 lutego 2012 o 1:54 am

        czy feli to nie 2gie wcielenie sono? zeno ty masz nosa.

        Polubienie

        • felicyta 14 lutego 2012 o 12:12 pm

         @mi461

         -Ty tez jestes chora dziecko? A z Toba kiedys tak fajnie mi sie dyskutowalo…Pozdro.

         Polubienie

        • zenobiusz 14 lutego 2012 o 8:30 pm

         sono felicita absolamente.

         🙂 🙂 🙂 🙂

         Polubienie

      • felicyta 13 lutego 2012 o 10:31 pm

       @annah

       -te objawienia od kosmitow juz calkiem w glowie Ci pomieszaly, niebogo, pomylilas blogi. Z zenem prywatnie to u niego na blogu dyskutuj…

       Polubienie

    • felicyta 13 lutego 2012 o 11:26 pm

     W tym odcinku macie, jakby ktos sie interesowal, (choc watpie, bo wiekszosc piszacych na tym blogu rzadko cos czyta lub oglada), utrwalone „objawienia” obcych, ktorzy otwarcie o tym mowia.
     Pozaziemski Przewodnik Wielkiego Białego Braterstwa Andów(9-11) PL

     Polubienie

   • Kamil 14 lutego 2012 o 9:09 am

    x Jest JEDNO ALE……………
    Jeśli już NAUMIEMY się sterować AURĄ to nie róbmy tego co egipcjanie……………..
    Manipulowali SWOJĄ EWOLUCJĄ wspólnymi siłami ŚWIADOMOŚCI po to aby eksperymentować na MIŁOŚCI. Efektem takich działań był człowiek z BYCZĄ LUB PSIĄ głową………NIE WOLNO NAM POPEŁNIĆ TEGO SAMEGO BŁĘDU………….
    NIGDY……….
    WYŻSŻE wibrację służą do czegoś bardziej ekstremalnego………….wspólnymi siłami harmonii uealastyczniamy swoje zdolności.
    Na tym polega tajemnica że ŚWIADOMOŚĆ wspólnego działania to najbardziej niszotwórczy system dla NOWEGO EKOSYSTEMU.

    Przyszłość gatunku ludzkiego ma bardziej wygórowane intencje których mi nie przyszło sobie jeszcze NAWET wyobrazić.

    Przyszłość przed NAMI. LICZY SIĘ TERAZ

    pzdr

    Polubienie

 55. felicyta 13 lutego 2012 o 5:18 pm

  Przełom w sprawie głosowania nad członkostwem Palestyny w UNESCO
  12 Luty 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/12/przelom-w-sprawie-glosowania-nad-czlonkostwem-palestyny-w-unesco/
  http://currentissues.tv/

  Tłum. wMordechaj

  Przełom w sprawie głosowania nad członkostwem Palestyny w UNESCO:

  (głosy na TAK budzą otuchę, głosy na NIE przyjmujemy z kamiennym spokojem)

  Wynik: 14 NIE; 107 TAK; 52 wstrzymujące się-oddano 173 głosy spośród 194 państw członkowskich UNESCO, wymagana większość 81 głosów

  NIE: (7,3 % ogólnej liczby głosów): Izrael, USA, Australia, Kanada, Niemcy, Holandia, Szwecja, Czechy, Litwa, Palau, Panama, Samoa, Wyspy Salomona, Vanuatu

  TAK:(77,5 % ogólnej liczby głosów): Chiny, Indie, Rosja, Brazylia, Austria, Finlandia, Hiszpania, Francja, Dżibutti, Belgia, Chile, Grecja, Irlandia, Turcja, Ekwador, Egipt, Argentyna, Islandia, Indonezja, Iran, Irak, Jordania, Kazachstan, Kenia, Kuwejt, Kirgistan, ZEA,Tanzania, Urugwaj, Uzbekistan, Wenezuela, Wietnam, Afganistan, Algieria, Angola, Armenia, Azerbejdżan, Bahrajn, Bangladesz, Białoruś, Belize, Benin, Bhutan, Boliwia, Botswana, Brunei, Burkina Faso, Kambodża, Czad, Kongo, Kostaryka, Kuba, Cypr, KRL-D, Demokratyczna Rep. Konga, Dominikana, Salawador, Gwinea Równikowa, Gabon, Gambia, Ghana, Grenada, Gwatemala, Gwinea, Honduras, Laos, Liban, Lesotho, Libia, Luxemburg. Malawi, Malezja, Mali, Malta, Mauretania, Mauritius, Maroko, Mozambik, Myanmar, Namibia, Nepal, Nikaragua, Niger, Nigeria, Norwegia, Oman, Pakistan, Paragwaj, Peru, Filipiny, Katar, St. Lucia, St. Vincent i Grenadyny, Arabia Saudyjska, Senegal, Serbia, Seszele, Słowenia, Somalia, RPA, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Syria, Tunezja, Jemen, Zimbabwe.

  Czytaj dalej…

  Polubienie

 56. felicyta 13 lutego 2012 o 5:20 pm

  Oferta nie do odrzucenia – najświeższa zawoalowana izraelska groźba termonuklearna wobec znużonego wojną Zachodu
  13 Luty 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/13/oferta-nie-do-odrzucenia-najswiezsza-zawoalowana-izraelska-grozba-termonuklearna-wobec-znuzonego-wojna-zachodu/
  Za: http://theuglytruth.wordpress.com/

  10.02.2012 r.

  Tłum wMordechaj

  “Nasze siły zbrojne to nie 13-sta potęga na świecie, lecz raczej druga lub trzecia…Mamy kilkaset głowic atomowych i rakiet i możemy odpalić je we wszystkich kierunkach, nawet w Rzym. Większość stolic europejskich jest celem naszych sił…Mamy możliwości zrujnować cały świat, i mogę zapewnić, że tak właśnie się stanie zanim Izrael pójdzie na dno”.

  • Martin Van Creveld, profesor historii wojskowści na Israel’s Hebrew University.

  “Co lepiej przysłuży się światu nienawidzącemu żydów jako coś na kształ odpłaty za tysiące lat masakr niż nuklearna zima? Albo może zaprośmy tych wszystkich cmokających z niezadowoleniem europejskich polityków i pokojowych aktywistów, aby dołączyli do nas w piecach? Pierwszy raz w historii, naród wystawiony za eksterminację, gdy świat rechotał lub odwracał głowę, ma siłę zdolną zniszczyć świat. Ostateczna sprawiedliwość?”

  • Profesor David Perlmutter, piszący dla Los Angeles Times, 07.04.2002 r.

  Czytaj dalej…

  Polubienie

  • monitorpolski 13 lutego 2012 o 5:57 pm

   To potwierdza jacy psychopaci tam są. Sądzę, że najtęższe głowy w USA, Chinach, Rosji, Indiach itd, dumają jak ich usadzić na dobre. Nie dość, że mają wycelowane rakiety, to jeszcze ileś tam łodzi podwodnych z rakietami z głowicami nuklearnymi, tak że mogą zniszczyć każdy punkt na mapie świata. To są właśnie globalni terroryści.

   Polubienie

 57. ricopolo 13 lutego 2012 o 5:21 pm

  THIS IS GREECE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 58. grey 13 lutego 2012 o 5:50 pm

  słuchałem na Polsacie news wywiadu z Grekiem mieszkającym w Polsce,powiedział że jak idziesz do banku po pożyczkę to sprawdzają czy masz zdolność kredytową,mowił że Grecja tej zdolności nie ma a mimo tego Francja i Niemcy wcisnęli im pożyczkę, z której przeciętny Grek nie zobaczy ani centa.
  Wszystkie kraje unii muszą się zrzucić na transzę dla Grecji aby mogli oddać kasę Niemcom:/
  Ostatnio czytałem gdzieś(może tutaj nawet), że Grecja kupiła 50 łodzi podwodnych w stoczniach niemieckich.
  BTW: Przed chwilą minister mucha chwaliła się , że prezio zdymisjonowany za spartaczenie najdroższego stadionu na świecie tj narodowego dostanie ok 600 tyś zł premii/odprawy!!
  I zrugała dziennikarza, który się zdziwił skąd taka wysoka suma mówiąc, że taka umowa jest podpisana i nie może łamać prawa bo umów trzeba przestrzegać..
  KUR*A!!!!!!!!!!! niech ten mróz odpuści a pierwszy rzuce kamieniem;)

  Polubienie

  • iHe 13 lutego 2012 o 8:51 pm

   Tak się zastanawiam czy władzy już tak odbiło czy tak bardzo chcą wszcząć zamieszki tego typu rewelacjami..Pewnie woleliby nie „wysadzać” tego chłamu ,a tu naród nie wiadomo czy spacyfikowany czy czeka na bardziej dogodną okazje..
   Za to w telaviwzji same pozytywne newsy, a to madzia, a to satelita polski ,a to zasypane cudownie uratowane dziecko czy jakieś totalne pierdoły – ani słowa o smutnej rzeczywistości..

   Kiedyś podobne pierdoły oglądałem na brytyjskich kanałach informacyjnych (nieBBC),jak zwykle nasi kopiują miszczuf nie bacząc na acta.
   Internet częściowo odpuścili -pewnie taktycznie
   Telavivzja usypia jak za dawnych lat.
   Nawet się nie zająknęli na pornoramie o Grecji -pewnie czekają na wytyczne.

   Polubienie

   • nikt 13 lutego 2012 o 10:24 pm

    iHe przecież przeciętny Polak ( niestety) nie dojdzie do takich wniosków jak Grey!!! Taka prawda i dlatego obecnie jesteśmy w takiej a nie innej sytuacji. Na tym polega nasz polski tragizm, że ludzie nie używają dziś mózgów, nie potrafią analizować, układać tych cholernych puzelków, składać ich do kupy. To co Tobie, mnie, Grey’owi czy innym na tym czy podobnych forach wydaje się „oczywista oczywistością” dla innych jest niemożliwe do wyłapania z ogromu informacji, jakimi jesteśmy zalewani. I to jest najbardziej wkur..jące!!! Nie mogę tego pojąć za cholerę. Jakim cudem udało się tak ogłupić i odmóżdżyć ludzi??!!

    Polubienie

    • iHe 14 lutego 2012 o 1:24 am

     Hmm ,nie ma wątpliwości,że udało im się ogłupić ludzi.Oprócz tego udało się rozbić naród, osłabić poprzez emigracje ,degeneracje,likwidacje (przemysłu).

     O ile emigracja ma jeszcze jakieś + to już degeneracja i likwidacja nie.
     Luke po emigracji powoli wypełnia degeneracja a po przemyśle deficyt budżetowy.

     Dodatkowo mają przetestowane metody masowej hipnozy np. na Brytyjczykach.
     Nie mamy także elit reprezentujących Polaków za to gorliwych reprezentantów :UE,USA&co ,korporacji,masonerii czy państw ościennych.
     Tu jest pies pogrzebany..

     Niby PiS coś tam czasem gra ,ale jakoś dziwnie często fałszuje,a reszta to już w ogóle POniżej krytyki politycznej.
     Palikmiot co prawda stara się być sprytnym,ale wydaje się,że sam sprytny PR nie wystarczy.POzatym zdradza go spalony ogon.
     PO miszczu blaGi,któremu przyświeca hasło POnas choćby POtop drugi raz ten sam numer nie przejdzie.
     No chyba ,że w telavivzji i reszcie meeerdiów żyjących we własnym matrixie jak sondażownie od homosi gejmini i nie tylko.

     Są jakieś inicjatywy nad którymi wsi próbuje zapanować,ale kto wie ,może kanalizowanie ciśnienia rozerwie rury w nieoczekiwanych miejscach,a jak wiemy
     tzw.III RP to wyjątkowo skorodowana konstrukcja.

     Dlatego nikt się za bardzo nie wyrywa.Ostatecznie pojawi się grupa zdeterminowanych ludzi,tylko czy nie będzie wtedy za późno.
     (bankrutujące gminy,powiaty,szpitale,ogólna zwała,ludzie tracący dorobek całego życia(najczęściej dług hipoteczny)możliwe ,że w cieniu jakiejś większej3? wojny czy innych plaG.
     No i pytanie na ile oni będą nasi.

     Nie wykluczone,że pełne spektrum technik PRowsko socjotechnicznych w połączeniu z technologią kontroli umysłu stosowaną w tzw.entertaintmencie, a może nawet za pomocą kontroli pogody czy GMO i innych toksyn może dać właśnie takie efekty jak pełna apatia społeczeństwa z pewnymi niemeeedialnymi wyjątkami czy budzącym się internetem ,który pewnie niebawem zostanie zaszufladkowany w podobny sposób jak moherowe babcie.
     (pewnie sie skupią na tym czym ich atakujemy czyli np.spróbują wmówić społeczeństwu ,że jesteśmy społecznością wyznawców darmowych pornoli..-tu jednak tkwi haczyk :
     wielu za ten przywilej może serio POgniewac sie na szont
     [śmietanka do spicia przez Palikmiota]
     Ach zapomniałbym o mee edukacji i mee qulturze.

     Problem w tym ,że ktoś się qrewsko dobrze zna na słabościach natury i biologii ludzkiej i z całym cynizmem wykorzystuje te luki.
     To nie jest polski thinktank Peło i inni przebierańcy .

     Represyjność władzy niebawem osiągnie poziom nieznośny dla większości obywateli jewropy.
     Tu raczej nie widać odwrotu.Władza o tym dobrze wie.Stąd raczej szykowałbym się na kwiecień.

     Pewnie będą chcieli skonfliktować maksymalnie społeczeństwa akcjami typu :
     Grecy okradają niemieckich emerytów ,
     czy Polacy zabierają Holendrom prace..
     Pytanie na ile jesteśmy w stanie przeciwdziałać tym planom ze zdrajcami u steru.
     Wystawią swoich zasponsorowanych oszołomów w różnokolorowych koszulach(nie tylko tęczowych) i strategia domina osiągnie swój cel.

     Obstawiałbym,że uda się napuścić na nas Niemców,Holendrów,Duńczyków,Anglików może nawet Norwegów obciążając Europe wschodnią za upadek gospodarczy tych krajów.
     Zacznie się niewinnie od cyganów a skończy jakzawsze..

     Nie wiem czy jednak sprawy zajdą aż tak daleko,bo wiele wskazuje na to ,że grabież banków mogła posłużyć do sfinansowania zbliżającego się konfliktu na bliskim wschodzie(no i oczywiście wojne z klimatem)
     ,a nasłanie Zachodu na Wschód w Jewropie poważnie skomplikuje działania
     zapleczu militarnemu Izraela.

     Dlatego krótkie pozycje grabieżców nie napełniają optymizmem.
     Wojna receptą na wszystkie bolączki..W końcu większość chorych pomysłów ilumintów nie przejdzie w zdrowym społeczeństwie.

     Niestety rozwałka unii może być metodą,żeby poważnie uwikłać w te spory Rosję, co może ją poważnie osłabić na froncie irańsko/syryjskim.
     W planach może być przywrócenie status quo przy odpowiednich ustępstwach Rosji (np.wpływy sprzed 1989r).
     Sama rozwałka unii mnie oczywiście cieszy ,ale ostateczny kształt Europy postUE-rael może nas nie usatysfakcjonować jak iluminaci ugrają co planują.
     Pewnie negocjacje zakończą się w praniu.

     Kto jak kto ,ale reżimy świetnie zdają sobie sprawę z powiedzenia:Zima wasza -Wiosna nasza.
     Może w tym roku wiosny nie będzie?:(

     W każdym razie teraz jest czas najwyższy,żeby zadbać o to ,aby jednak odwilż przyszła.
     Na ile się przebudzimy i czy na czas,pewnie się niebawem osobiście przekonamy..

     Polska padnie w momencie gdy zapadnie decyzja,o ataku na Iran i Rosja aktywnie włączy się w ten konflikt,wtedy będzie potrzeba wzmocnienie obecności UEraela na naszej wschodniej flance lub jakiekolwiek inne zagranie wymierzone w Rosje.

     Powodów będzie pewnie co nie miara:wzmocnienie wschodniej granicy UE,
     Walka z niedemokratyczną opozycją i upadkiem szontuff demokratycznie wybranych władz.
     Możliwe,że nawet może to być humanitarna interwencja kto wie..
     (oskarżenie Rosji lub Chin o wysłanie jakiegoś vira?)

     Pewnie się nie przyznają oficjalnie ,że chodzi o zabezpieczenie ściągalności długu dla lichwiarzy i reglamentacja mięsa armatniego czy stworzenie strefy buforowej w stylu żywej tarczy.
     Za to oficjalnie będą nadzorować plany naprawcze zlecone przez MFW/KE czy jakąś inną lichwe.
     Tak to może wyglądać choć na szczęście nie musi.
     Czas pokaże ;może jewrokołchoz się zawali szybciej niż stanie się narzędziem w rękach oprawców.

     Jako kraj pogranicza możemy liczyć w pierwszej kolejności na chipomanie i inne orwellizmy,tylko,że już w pełnej skali represyjności pod klątwą naruszenia bezpieczeństwa unijnego (może dla śmiechu je nazwą narodowym).

     Wytłumaczy się nam ,że to dla naszego bezpieczeństwa, a poza tym powstaną nowe miejsca pracy i inwestycje/transfer technologii co bezwzględnie wiąże się ze wzrostem PKB tak potrzebnym na dozbrojenie polskiej armii w tak niepewnych czasach..

     Narody Europy muszą się przebudzić,odmówić udziału w brudnej wojnie ,nie powinny dać sie napuścić jedne na drugie za pośrednictwem polityków/meeedia kupione przez lichwiarzy/banksterke.
     Pozostaje mieć nadzieje i coś czynić w tym kierunku.
     Przepraszam za tak przydługi wpis mam nadzieje,że nie spowodowałem nadmiernego wydłużenia się czasu logowania bloga i nie zmarnowałem komuś czasu niedogodnościa czytania bądź przewijania .Nie za bardzo miałem pomysł jak te luźne myśli spakować w krótszą całość.

     Polubienie

     • Peryskop 14 lutego 2012 o 7:37 pm

      Dzięki @iHe za te nieuczesane burze szalejące w mózgu.
      Ale właśnie tak może być, albo i jeszcze bardziej zaskakująco.
      Po Italii i Grecji będą kolejne sznurkowo-fartuszkowe podmiany zużytych pionków.
      Padnie i nasz „trzymający fiuta” jeśli Michałkiewicz tak go olewa otwartym tekstem.

      Z tą myślą, wydająca się za absurdalną by była możliwa, trzeba powoli oswajać lud:
      http://gazetawarszawska.com/2012/02/14/warszawianka-w-2012-roku-w-polsce-nastapi-koniec-rzadu-donalda-tuska/

      Ostrzej się wezmą za łby poszczególne flanki watahy, a dorzynani watażkowie zaczną się za późno dziwić jak mogło dojść do takiego ciosu – vide gen. Szumski.

      Tego typu zaskoczeń – jak dzisiaj u pułkownika Tobiasza – będzie więcej.

      A wszystko w celu ukrycia niewygodnych fragmentów prawdy, wyłażących bezlitośnie na wierzch, wbrew planom i staraniom super-sprytnych naiwniaków !

      Niechaj żyją zasrancen – pełna tupetu głupota i zgubne zaślepienie pazerności !!!
      Bo to właśnie dzięki tym potęgom mizerii ludzkiej odzyskamy władzę nad sobą.

      Polubienie

      • zenobiusz 14 lutego 2012 o 8:08 pm

       Ostrzej się wezmą za łby poszczególne flanki watahy, a dorzynani watażkowie zaczną się za późno dziwić jak mogło dojść do takiego ciosu – vide gen. Szumski………….

       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/14/nie-zyje-glowny-swiadek-w-aferze-z-aneksem-wsi-z-komentarzy-pod-tekstem-seryjny-samobojca-znow-grasuje/

       Polubienie

  • centurion 13 lutego 2012 o 8:59 pm

   Na kamienie to były lata 1970-1989 teraz trzeba o wiele mocniejszych środków.
   Kamieniami to w Palestynie małe dzieci rzucają w żydów i jakoś im to wolności nie przyniosło.

   Polubienie

  • sebecx 13 lutego 2012 o 10:04 pm

   muche to packą można, nie trzeba kamienia…

   Polubienie

   • yolo 14 lutego 2012 o 12:08 am

    super. pierwszy uśmiech po tych wszystkich przykrych wiadomościach. dzięki

    Polubienie

  • Krzysztof 14 lutego 2012 o 12:25 am

   @grey

   Ten Grek – fantastyczny facet – powiedzial jeszcze cos. Otoz stwierdzil wyraznie, ze pomimo ciec, planow zwolnien, obnizek najnizszej pensji itd Grecy i tak maja sie lepiej – mimo kryzysu – niz mieszkancy „prywislanskiego kraju” bo u nich jest wciaz tansza zywnosc, mieszkania, mniejsze podatki itd. Wyraznie odzielil tez sektory panstwowy – ktory jest bankrutem i winnym dzisiejszego chaosu, od prywatnego – wciaz jeszcze przedacego niezle. Sluchajac go poczulem zazdrosc ze u nas nikt nie ma wystarczajacych jaj, zeby powiedziec pare takich mocnych slow prawdy na wizji( nie l;icze tu osobistosci jak chocby Korwin ale to inna historia). Dopiero potrzeba jakiegos Greka, Wegra czy kogo tam jeszcze. Ale optymizm jest, mocna sprawa. Panienka w studiu robila dobra minke do zlej gry, ale widac bylo wyraznie ze rozmowa nie po jej mysli i jak tylko ta babeczka od sportu zaczela swoje wynurzenia dla pismakow, to od razu z ulga zakonczyla, ze sorry, ale wlasnie pani minister i takie tam. Ha! To co jednak padlo juz sie nie cofnie i paru przebudzonych kolejnych bez watpienia jest. Vive la Greece!!!
   Pozdrowka dla wszystkich w szczegolnosci dla Monitora – Z Bogiem.

   Polubienie

 59. jakzawasze 13 lutego 2012 o 5:59 pm

  (?Amerykańscy?) żołnieże bezczelnie afiszujący się z gestapowskimi symbolami „SS” , pod czas kryminlanych okupacji państw arabskich.

  … to jest rzeczywiściwe szoox …

  Jednak się nie myłiłek kilka lat temu , tutaj jest dowód:

  Niebezpieczeństwa Globalizacji / Czy Faszyzm/Dyktatura ożyje na nowo ?

  Polubienie

 60. filmyprawdy 13 lutego 2012 o 6:05 pm

  -W Polsce ruszyła pierwsza tego typu inicjatywa-

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Jest to idealny prezent dla swojego znajomego, bądź też nauczyciela, lekarze, prawnika, polityka, profesora, księdza, sędziego i wielu innych osób, gdyż wyszkolone informacyjnie społeczeństwo stanowi siłę, zwłaszcza w czasach gdy na różne sposoby jesteśmy uczeni bierności i zrażani do działania.

  Polubienie

 61. kokokok 13 lutego 2012 o 6:07 pm

  no i bardzo dobrze ze zamordowano przywodce illuminatow u teb plan im sie nie uda to teraz czas na prezydenta obame i tych calych bilderberg’ow i swiat powoli sie zmieni i nie pozwolimy im zeby zaczla sie 3ws bo tego nie chce a chce zyc KURWA !!! gowno mnie ot obchodzi co sie z rzadami stanie i mam ich gdzies.. zydowskiemasonskie gnoje spalic ich na stos mam 12 lat i nie wiem czy dobrze pisze…

  Polubienie

  • centurion 13 lutego 2012 o 8:57 pm

   Najlepsze co możesz zrobić to słuchać rodziców a nie nauczycieli którzy wciskają ci papkę propagandową z drugiej strony zaś musisz tą papkę na jakiś czas wykuć żeby „dobrze się uczyć” i dobrze wykształcić.

   Polubienie

 62. jakzawasze 13 lutego 2012 o 6:22 pm

  http://www.youtube.com/user/POLSKARZECZPOSPOLIT
  Na tym kanale YT [prawdopodobnie ale nie koniecznie] , jest ktoś z agentury mundurowej (człowiek robot w uniformie), kwestionuje temat Bilderberga i spraw związanych z „siatka”, poniewaerz USER http://www.youtube.com/user/POLSKARZECZPOSPOLIT tak podejrzewam sam pracuje dla tej „siatki” kryminalnej… Prosze uwage zwrócić na jego obraz psychologiczny, poprzez filmy nawrzucane tam, … i jak bezczelnie afiszuje się podszywając sie za Polaka. DLa mnie ten koleś to piepszony Mundurowiec ze snajperą i jego misjami demoNkratycznymi rzekomo ?pokojowymi?

  Proponuje nalot na jego kanał i mu z grubej rury powypisywać opinie…. dla czego ?

  Oto jego komentarz ignorancki :

  „debile ale się uśmiałem jak ktoś w to wież to jest kurwa debilem na maxa hahahaha”

  Do filmu:
  Klub Bildeberg-Arcykapłani Globalizacji [Bilderberg Group-Polskie napisy info pl]

  „Cel-Idea-Zamierzenie:”Zniewolenie wszystkich ludzi na ziemi” Stworzenie globalnego rzadu, który zawladnie swiatem. Likwidacja podzialów na panstwa.Wprowadzenie jednej uniwersalnej waluty. Nowa religia i wspólna armia.Chodzi o wyjatkowo perfidny plan! Zbadanie koligacji czlonków klubu rzekomo pozwala stwierdzic,ze Nowy Porzadek nie jest niczym nowym.Idea taka liczy setki, a moze tysiace lat i ma Egipsko-Sumeryjskie korzenie. Historykom zrecznie mydlono oczy aby nie wyszla na jaw obecnosc tych,którzy naprawde stoja za swiatowymi wydarzeniami.”

  Polubienie

  • jakzawasze 13 lutego 2012 o 6:28 pm

   co ciekawe że ten film został skompilowany [ …dnia 15 gru 2009 ! ] , dzisiaj jest 2012 luty i jest jak najbardziej aktualny ” .. NA TOPIE” trendów światowej lumineri

   Polubienie

 63. Jony 13 lutego 2012 o 6:35 pm

  Polubienie

  • Jony 13 lutego 2012 o 6:36 pm

   http://vod.gazetapolska.pl/1086-kleska-palikota

   Polubienie

 64. felicyta 13 lutego 2012 o 6:56 pm

  „Tortury po amerykańsku” zabierają widzów w ponurą podróż po okrutnych sposobach wydobywania informacji od arabskich jeńców przez amerykańskie wojsko i wywiad. Film jest znakomitą odpowiedzią na pytanie: jak daleko jest w stanie posunąć się człowiek, by zdobyć odrobinę informacji?
  Lolek379 05.02.2012
  Tortury po Amerykańsku cz 1/5

  Polubienie

  • jakzawasze 13 lutego 2012 o 9:25 pm

   busz-łobama-hilaryclinton-dikczenej-ramsefed-condolize rise i polskie REZYMOWE kadencje (RADOSŁAW SIKORSKI) majace udzial w rzekomej demokracji WPROWADZANEJ PRZEZ usa-NATO i rzekomym zwalczania tereroryzmu
   DO WIEZIENIA POZAMYKAC TĄ WATACHE, SĄ POPROSTU ZBRODNIARZAMI WOJENNYMI …. I KONIEC – ZAPŁACICIE KIEDYŚ DRANIE ZA TO !!!

   „Condoleezza Rice i Radosław Sikorski podpisali umowę o instalacji elementów tarczy. – Gratuluję, panie premierze – powiedział prezydent Lech Kaczyński, dziękując po ceremonii poprzedniemu i obecnemu rządowi, szefom MSZ, negocjatorom. – Osiągnęliśmy nasz cel. Dziękuję – mówiła z kolei Condoleezza Rice. Relacja na żywo.”
   http://politbiuro.gazeta.pl/politbiuro/1,88474,5604857,Condoleezza_Rice_w_Polsce___na_zywo.html

   Polubienie

 65. Piotr 13 lutego 2012 o 7:04 pm

  Mocne słowa…
  http://www.tv-pustelnia.pl/av/2012-02-12_herezje_ks_piotra.wmv

  Polubienie

 66. jowram 13 lutego 2012 o 7:06 pm

  Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti Defamation Leauge) jest żydowską organizacją założoną w 1913 roku przez masońską syjonistyczną organizację B’nai-B’rith. Dyrektorem ADL jest od 1987 roku Abraham Foxman, ochrzczony i uratowany przed prześladowaniami w czasie II Wojny Światowej przez … rozwiń całośćpolskie rodziny. Foxman jako dyrektor ADL dał się poznać z obsesyjnie jadowitych wypowiedzi przeciwko Kościołowi katolickiemu i Polakom
  . ADL dysponuje oficjalnie kwotą 50 milionów dolarów rocznie, utrzymuje 29 biur, zatrudnia ekspertów, np. byłych pracowników Pentagonu i współpracuje z izraelskim wywiadem Mossad. ADL prowadzi kampanie zniesławiania każdego kto stanie na drodze ekspansji syjonizmu, programu judaizacji i dechrystianizaji społeczeństw. Jakakolwiek krytyka państwa izraelskiego czy też krytyka jakiegokolwiek prominentnego Żyda, odczytywana jest przez ADL jako tzw. “antysemityzm”.

  Polubienie

 67. felicyta 13 lutego 2012 o 7:20 pm

  USA wysyłają duże ilości samolotów do Zatoki

  Opublikowano: 13.02.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/polityka/usa-wysyla-duze-ilosci-samolotow-bojowych-do-zatoki/
  Podczas gdy USA i Izrael prowadzą kłótnie wokół właściwego czasu do ataku na obiekty nuklearne Iranu, ich przygotowania wojenne nabierają tempa. Źródła wojskowe DEBKAfile podają, że w tym tygodniu nad niebem Synaju widoczne były amerykańskie samoloty bojowe i transportowe lecące na wschód do miejsc w Zatoce Perskiej, prawdopodobnie Arabii Saudyjskiej, z częstotliwością nie widzianą na Bliskim Wschodzie od wielu lat.

  Jak do tej pory administracji Obamy i rządowi Netanjahu skończyła się semantyczna amunicja w kłótni na temat tego jak długo czekać na to aż sankcje przyniosą jakiś efekt przed realizacją wojskowej ofensywy przeciwko instalacjom jądrowym Iranu i kto powinien ją zrealizować.

  Premier Beniamin Netanjahu planuje wyjazd do Waszyngtonu w marcu i prawie na pewno spotka się z prezydentem Barackiem Obamą. To jest data której należy się przyglądać.

  Przywódcy Izraela nie poddali się ostrzegając, że czas na uderzenie militarne, które mogłoby powstrzymać rozwój irańskiej broni nuklearnej kończy się. Komentarz Obamy, który dał w NBC TV w niedzielę 4 lutego, „Nie sądzę, by Izrael podjął decyzję o tym, co ma zrobić” zostało zinterpretowane przez niektóre kręgi w Waszyngtonie w ten sposób, że Izrael zgodził się czekać na tyle długo, aby dać szansę ostrym sankcjom.

  Opracowanie: DEBKAfile
  Źródło oryginalne: prisonplanet.com
  Źródło polskie: Prison Planet

  Polubienie

 68. felicyta 13 lutego 2012 o 7:21 pm

  Armia Paula odnosi zwycięstwo

  Opublikowano: 13.02.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/polityka/armia-paula-odnosi-zwyciestwo/
  Podczas gdy Sheldon Adelson wsłuchuje się w wieści z pierwszego rzędu, zwolennicy Rona Paula zalewają tłumami jego sesję specjalną w trakcie wieczoru prawyborczego w Las Vegas.

  W Las Vegas – Sheldon Adelson, miliarder i sponsor Newta Gingricha, przygotował specjalną powyborczą sesję, aby uczcić jego sukces podczas sobotnich prawyborów w Newadzie, co powodowało, że zwolennicy Rona Paula byli przekonani, że ma miejsce spisek.

  Okazało się, że to armia Paula miała śmiać się ostatnia.

  Całkowicie zalali oni swymi tłumami wieczór prawyborów w Educational Campus Adelsona, prywatnej szkołę, położonej na przedmieściach Las Vegas. Okazali się świadkami wybitnie alarmujących wieści. W samym końcu wieczoru, okazało się, że Paul zdobył trzy razy więcej głosów niż Gingrich, który zajął 3 miejsce.(…)

  Polubienie

 69. libro77 13 lutego 2012 o 7:21 pm

  INTERNET ZAWIERA MAŁY UŁAMEK PROMILA WIEDZY, jaką posiada człowiek.
  Wystarczy zagłębić się w jakiś temat i okazuje się, że wiedzy jest tam niewiele, najczęściej zamieszczana jest jako „kopiuj i wklej”.
  To strasznie przekłamuje rzeczywistość. A niestety coraz powszechniej sądzi się, że profesor Google wie wszystko…

  Polubienie

  • centurion 13 lutego 2012 o 9:03 pm

   Bo google jest jak reżimowy dziennikarz kontra profesor.
   Dziennikarz wiec nic o wszystkim a profesor wszystko o niczym.

   Polubienie

  • jakzawasze 13 lutego 2012 o 11:07 pm

   NIeprawda. Zależy kto i gdzie klika i jak jest głupi. Napewno tradycyjna biblioteka nie ujawniła by mi tego , czego ja chce wiedzieć.

   Oczywiście w internecie dużo siedzi dałniątek fecebookowych ,onetowych, tvnowych, … całe setki społeczności zaszufladkowanych tematycznie

   ” INTERNET ZAWIERA MAŁY UŁAMEK PROMILA WIEDZY, jaką posiada człowiek.”

   yhyym tak łoczywiścię głupote żeś pan walnoł, a ile zjesz tyle wiesz, jakąż to wiedze posiada człowiek, jak się rodzi pusty, a to co wie to zależy jakie „oprogramowanie-soft” do głowy wczytają. Niektórzy całe życie się uczą i umierają jako dałny , idioci użyteczni dla systemu666.

   Polubienie

   • libro77 14 lutego 2012 o 8:45 am

    jakzawsze – niestety „wiedza” netu jest bardzo ograniczona, spróbuj studiowac jakąś naukę lub nawet jeden temat dogłębnie, a przekonasz się, że wiedza z internetu to straszna płycizna pełna powtórzeń. Zawiera przecież tylko to, co ktoś wpisał.
    Internet to ocean wiedzy powierzchownej, głębia jest jednak niezmierzona…

    Polubienie

  • libro77 14 lutego 2012 o 8:47 am

   PERYSKOP – a jak Ty byś się ustosunkował do tej tezy?
   (powierzchowność wiedzy Internetu)

   Polubienie

   • libro77 14 lutego 2012 o 10:32 am

    Peryskop, pytam własnie Ciebie, ponieważ jesteś autentycznym autorytetem na tym blogu.
    Wydaje mi się, że czasami unikasz wypowiedzi, które dałyby Ci kciuki w dół…

    Polubienie

   • Peryskop 14 lutego 2012 o 4:02 pm

    „INTERNET ZAWIERA MAŁY UŁAMEK PROMILA WIEDZY, jaką posiada człowiek”
    – czy raczej WIEDZY, jaką zgromadziła ludzkość ?

    Popieram co jak@zawsze napisał, że to „zależy kto i gdzie klika i jak jest głupi.”

    W necie łatwo znaleźć potrzebną informację, ale dużo trudniej ocenić jej wiarygodność.

    Większość stron jest nierecenzowana, bez starannego redagowania krytycznym okiem.
    Ale faktycznie też wiele recenzowanych źródeł potrafi podawać spreparowaną „prawdę”.

    Obracanie się w szumie informacyjnym netu daje iluzję wiedzy, potem uczucie mądrości.

    Zatem czy to nie prawda, że „Zależy kto i gdzie klika i jak jest głupi.” ?

    Sokrates był mądrym człowiekiem dlatego skromnie twierdził: „Wiem, że nic nie wiem”.

    Polubienie

 70. grey 13 lutego 2012 o 8:05 pm

  taki artykuł na WP
  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Portugalia-w-kolejce-po-pomoc-Nagranie-to-potwierdza,wid,14246367,wiadomosc.html
  ale uwagę moja zwrócił ten komentarz,przekopiuje go tutaj bo może zniknąc

  „Polska padła ofiarą gigantycznego oszustwa. Według oficjalnej statystyki oraz doniesień zachodnich ośrodków analitycznych dług publiczny Polski w 2009 roku wyniósł 684 365 mld złotych (wg Eurostatu). Dane te niewątpliwie pochodzą z polskich ośrodków statystycznych i nie różnią się znacznie od innych oszacowań publikowanych w Polsce. Tymczasem teraz pada kwota ponad 3 bilionów złotych, czyli blisko 4,5 razy większa! Co ona oznacza? Oznacza, że Polska zbankrutowała. Kwotę ponad 3 bilionów długu Polski podał pracownik Narodowego Banku Polskiego (Janusz Jabłonowski), co zostało odnotowane zaledwie na kilku stronach internetowych. Nikt ich nie kwestionuje. Nasze oszacowania niewiele odbiegają od obliczeń Janusza Jabłonowskiego, a więc także nie mamy powodów, aby w nie wątpić. Problem polega na tym, że nie chodzi o błąd oszacowania, gdyż ten może wahać się w skali najwyżej 2-3%. To ujawnienie statystycznego oszustwa. Na łamach EEM wielokrotnie sygnalizowaliśmy liczne nadużycia i manipulacje w oficjalnej statystyce rachunku narodowego. Ponieważ jednak tkwimy w systemie politycznym, w którym â��oddolna krytykaâ�� najwyżej może sprowokować represje, a nie korygowanie fałszywej polityki, to oczywiście nie spotkało się z żadnym odzewem czynników rządowych. Wypowiedź Prof. dr hab. Artura Śliwińskiego Oszustwa mają to do siebie, że rosną, aby wreszcie eksplodować skumulowanym fałszem. To się właśnie stało. Społeczeństwo polskie, słabo wyedukowane pod względem społecznym i ekonomicznym, atomizowane oraz ogłupiane przez dziesiątki lat, może nie wiedzieć jakie jest znaczenie przedstawionej wyżej informacji. Jej znaczenie jest oczywiste: Polska nie będzie w stanie spłacić horrendalnych zobowiązań zewnętrznych i wewnętrznych. A skąd się one wzięły? Na pewno nie przypadkiem i nie z inicjatywy tych lub innych â��osobistościâ��. Aby tak zniszczyć czterdziestomilionowy (przed niszczeniem) kraj potrzeba było dobrze przygotowanej strategii, a także zmobilizowania do jej wykonania olbrzymich funduszy i ludzi. W tym ok. 30 tysięcy Polaków, którzy świadomie dopuścili się działania na szkodę Polski. Ten wątek musi być wprowadzony do analizy historycznej, która zatrzymała się na wydarzeniach sprzed dwudziestu lat, a z czasem posłużyła do odwracania uwagi od teraźniejszości. To jest wątek rozliczeń za zniszczenie Polski, za wielkie oszustwo i uczestnictwo w nim wielu bezrozumnych lub zdemoralizowanych Polaków. Teraz zastanawiamy czy informacja Jabłonowskiego jest podyktowana osobistym sprzeciwem wobec oszukańczych praktyk statystycznych, czy służy przejściu od pełzającej eksploracji zasobów Polski do ataku spekulacyjnego, który â��wieńczy dziełoâ��. Jedno nie wyklucza drugiego, zaś nerwowość i obserwowany wzrost agresywności ze strony międzynarodowego kapitału finansowego oraz służących mu rządów silnie przemawia za ostatecznym atakiem. W Grecji to się udało, więc dlaczego ma się nie udać w Polsce, która wydaje się już ubezwłasnowolniona? Ale czy na pewno może się to udać? Polacy mogą wreszcie przejrzeć na oczy.”

  pozdrawiam

  Polubienie

  • Ania 13 lutego 2012 o 8:25 pm

   Tę kwotę 3 mld zadłuzenia, to ja już słyszałam latem zeszłego roku. Chyba Robert Gwiazdowski się na ten temat wypowiadał.
   Czyli co, zwijaja nas ? Gospodarki już przecież nie mamy. Tylko podatki….

   Polubienie

 71. grey 13 lutego 2012 o 8:50 pm

  Ania 3 mld zadłużenia spłacilibyśmy bez problemu (wychodzi niecałe 100 zł na obywatela) tutaj mamy 3 bln zadłużenia a to juz troche większa kwota 🙂

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • AQQ 13 lutego 2012 o 9:02 pm

   Mucha dała ultimatum Keplerowi więc odszedł – dostanie na odchodne ~ 580tys. zł.
   Budżet śląskiego ZOZu ~ 15mln, a mazowieckiego ~530mln.
   Takie tam perełki finansowe.

   Polubienie

   • centurion 13 lutego 2012 o 9:08 pm

    Bo w Berszevie czeba jakoś rzyć do byle szpitala to strach a jak stolecA to nie może gówna.

    Polubienie

  • Ania 13 lutego 2012 o 11:35 pm

   Pomyłkowo wpisałam mld zamiast bln.

   Polubienie

 72. jakzawasze 13 lutego 2012 o 9:02 pm

  Uwaga ! .. tutaj nas już szpieguje FASCIBOOK. Przy ładowaniu tej strony wyskakuje mi certyfikat zliczający …. http://graph.facebook.com

  Polubienie

  • jakzawasze 13 lutego 2012 o 9:06 pm

   … niemamy na to wpływu, poniewarz cały wordpress jest naszprycowany-naszpikowany szpiegowskimi skryptami wywiadowczymi zbierającymi o nas poufne dane do agnecji orwellowskich

   Polubienie

   • m 13 lutego 2012 o 11:29 pm

    graph.facebook.com to strona z API pejsbukowym dla developerow. Co ci zlicza? nie wiem.

    Polubienie

 73. jakzawasze 13 lutego 2012 o 10:57 pm

  A to co ma znaczyć ?
  =================
  Freemasonry in Israel

  http://www.mastermason.com/fmisrael/israeli.html

  http://www.mountcarmel44.com/
  http://www.freemasons-freemasonry.com/montef.html
  http://gwmemorial.org/
  http://www.mfa.gov.il/MFA/MFA%20Publications/Photo%20Exhibits/Jerusalem%20-%20Capital%20of%20Israel/
  ___________________________________
  Wy/MY/Ja… tu pierdu-pierdul, a zobaczcie kto kieruje tym burdelem światowym … A to co ma znaczyć ? .. a jak ktoś się skupia na jakimś elemencie co zaprojektowali „Freemasonry in Israel” … oni stworzyli komune-kapitalizm-nazi-patryjotyzm i tworzą NWO , trafiają i zatapiają kogo chcą, a OBAMA BARAK to ich mariotkowiec piesek podwórkowy do wyszczekiwań polweceń do ciemnego ludu , który myśli że mariotkowie frontmeni lalkarze jak prezydenci-premierzy-i reszta pudelków to prawdziwi zarządcy tej planety …. i no ta cała grecja i wciskania na chama forsy aby tych ludzi wykończyc …. POlske to też czeka ….. wielka zadyma

  Prezydent Izraela – Żydzi wykupują Polskę

  … tu takie rzeczy się dzieją a ludzie skupiają sie na debilach marionetkowych w polsce, jak dzieci w piaskownicy, ale poza pisakowniece Lemingowe polaczki już niczego nie widzą … , to jest własnie smutne i wkurzjące jak TV I INNE maistreamy mózgi zerzarły …. szkoda …

  Polubienie

  • jakzawasze 13 lutego 2012 o 11:17 pm

   Ciekawy wontek zobaczyłem:
   =======================
   http://politbiuro.gazeta.pl/politbiuro/1,88474,5604857,Condoleezza_Rice_w_Polsce___na_zywo.html

   Prezydent wspomina o tym, jak obejmował urząd, o tym, że byliśmy już członkiem NATO i UE:

   ” – To dzieło moich poprzedników i należy im się za to szacunek. „

   Lech Kaczyński mówi, że przed nim stanęło zadanie „wypełnienia tego treścią”. Prezydent podkreśla, iż odrzucił wtedy „dwie skrajności”: „tezę, że Polska ma się zawsze i wszędzie podporządkowywać” oraz to, że „Polska ma być oblężoną twierdzą”. – Udało mi się podnieść na bardzo wysoki poziom stosunki z niedocenianymi wtedy sąsiadami – mówi prezydent i dodaje:

   „Dobra współpraca z tymi partnerami, ale także – co trzeba podkreślić – z największymi państwami Unii umożliwiła mi wynegocjowanie dobrego dla Polski Traktatu Lizbońskiego. ”

   =============================
   Tak to nasza bidna Polska jest dobijana (została przejebana) przez dwóch kowali PISOWSKICH i PEOWSKICH , a tu jeszcze pdleciał piesek ojbszczymurek PALIKOT, tajny agent naziDAWIDA Rockefelera z K300 & Bilderg freeMasonic sekta aby sie do koryta dobrac …. panie boże ratuj ześlij kare na nich

   Polubienie

   • hjk 14 lutego 2012 o 3:13 am

    http://gazetawarszawska.com/2012/02/12/ola-pozdrawia-rotszyldowie-chca-przejac-iranskie-banki/

    Polubienie

    • hjk 14 lutego 2012 o 3:14 am

     Islam zakazuje lichwy, zwyczaj naliczania nadmiernej i często nielegalnej stopy oprocentowania kredytów, co stanowi poważny problem dla systemu bankowego Rotszyldów. Kilkaset lat temu lichwa była również zabroniona w świecie chrześcijańskim i była nawet karana śmiercią. Uznawano ją za wyzysk i zniewolenie.

     Ale od kiedy Rotszyldowie przejęli Bank Anglii, rozszerzyli kontrolę bankową na wszystkie kraje świata. Ich metodą było nakłanianie skorumpowanych polityków do zaakceptowania ogromnych pożyczek, których nigdy nie mogą spłacić, i w ten sposób stawali się oni dłużnikami rotszyldowskich sił bankowych. Jeśli lider odmawia spłacenia pożyczki, najczęściej zostaje obalony lub mordowany. A jeśli to się nie uda, mogą dokonać inwazji, i ustanawiają oparty na lichwie rotszyldowski bank.

     Polubienie

     • Peryskop 14 lutego 2012 o 2:36 pm

      Ciekawe reakcje:
      za wyszukanie ciekawego linka +2 łapki
      za cytat z tej linkowanej stronki +4 łapki

      Polubienie

 74. gosc 13 lutego 2012 o 10:58 pm

  Grecja płonie, Polske tez czeka zen los!
  http://opolczyk.wordpress.com/2012/02/13/grecja-plonie-i-tonie-polske-tez-czeka-ten-los/

  Polubienie

 75. maran 14 lutego 2012 o 1:31 am

  A Polska „wyje” jak powiedzial ks. Natanek.

  Polubienie

  • Jony 14 lutego 2012 o 9:09 am

   Ale te dźwięki to niezłą inscenizacja już nie wspominając o tym że na początku mszy koleś upadł to mu nawet nikt nie pomógł tylko się na niego patrzyli i msza szła dalej. Ehh natanek już zaczyna szopkę. Już nie wspominając o tym że jp2 to miał żydowskie korzenie.

   Polubienie

 76. Peryskop 14 lutego 2012 o 2:50 am

  Grecja 12/13.02.2012 http://www.youtube.com/watch?v=xVfyAPlJXUI

  Polubienie

 77. Peryskop 14 lutego 2012 o 2:54 am

  Athens Riots February 12th http://www.youtube.com/watch?v=aWEVNGcwInE#!

  Polubienie

 78. Peryskop 14 lutego 2012 o 3:46 am

  Athens burns, police fire tear gas http://www.youtube.com/watch?v=NljVxqRpbw0#!

  Polubienie

  • rabarbarek 14 lutego 2012 o 5:07 am

   Peryskop, jakis cichy jestes dzisiaj. Wiem , ze te obrazy komentarza moze nie potrzebuja i mowia same za siebie, jednak doloze do nich kilka slow . Jak mozna zauwazyc , na wielu videach widzimy niemal puste ulice , grupki mlodych , czesto w kapturach rzucaja kamieniami lub krzeslami w policje , ktora odpowiada gazem. Jednak czytalam komentarze Grekow , ktorzy prosza o przekazywanie wiadomosci , ze kamery ustawiono w centrum , i okolicach parlamentu. Miejsce to obstawiono szczelnie policja i protestujacy nie mogli sie tam przedostac. Byla to taktyczna zagrywka , obliczona na ze chetni do dolaczenia do protestujacych po prostu zrezygnuja. Tuz za kordonem , czego kamery nie pokazywaly, byly
   niezliczone rzesze Grekow.
   Dzisiaj tez mozna znalezc co najmniej kilka wpisow o tym , ze przed demonstracjami , do restauratorow i prywatnych wlascicieli sklepow przychodzili zakapturzeni mlodzi ludzie , ktorzy zadali od nich pieniedzy , oplaty za to , ze wieczorem nie zniszcza im sklepow.To dowod na to , ze sily porzadkowe starym zwyczajem puscily w tlum ” mlodociane” bojowki , ktore mialy wystraszyc swoim agresywnym zachowaniem , protestujacych. I jeszcze zarobic.

   i jeszcze jedna sprawa na ktora zwracaja blogerzy. Otoz kiedy podpalano zabytkowe budynki w centrum policja nie reagowala , jakby przyzwalajac na ten proceder . Natomiast , kiedy ludzie szli z flagami , wznoszac okrzyki przeciwko rzadowi, policja zaczela rzucac granatami i gazem.

   Na wielu stronach , niemal pod kazdym video mozemy znalezc slowa poparcia dla Grekow naplywajace z calego swiata. ” Dzisiaj Grecja , jutro Twoj kraj ..” , mowia napisy po grecku i angielsku pod relacjami na zywo.

   Ogolnie po obejrzeniu relacji z protestow i po zapoznaniu sie z sytuacja w Grecji , przecietny zjadacz chleba nie powinien miec watpliwosci , kto jest prawdziwym terrorysta nia swiecie, Jest nim rzad , i ten grecki , i te inne rozsiane po swiecie, ktore sterowane przez ” nadzorcow” spelniaja na kolanach wszystkie ich zyczenia.

   Polubienie

   • rabarbarek 14 lutego 2012 o 5:10 am

    No i ciesza sie chlopaki , ze wlasne narody skazuja na niebyt.

    http://twitpic.com/3g9pam

    Polubienie

   • iHe 14 lutego 2012 o 2:06 pm

    To już „nasi” zomowcy mają gotowy scenariusz postępowania w Polin..Plagiatorzy wstrętni ze spalonych act.
    Oj będą potrzebne filmy HD w sieci na teleobiektywach jak to ZOMO szont i telavivzje ratowało..
    U nas jak na Berszewe przystało powinni dodatkowo uruchomić syrenki.

    POwinne być obowiązkowo przewodniki protestującego przeciwko NWOwskim szontom.
    W sumie ludzie mają pewne doświadczenie ,po 11.11.11 ale wróg też się uczy na błędach.

    Takie BHP antyryżimowego demonstranta.

    Polubienie

 79. rabarbarek 14 lutego 2012 o 5:29 am

  Zdjecia z Aten. Dzien po protestach. W tytule uwaga , ze Grecja liczy straty , ktore poniosla w wyniku zamieszek. Szkoda , ze autor nie policzyl strat , jakie Grecja i Grecy juz poniesli i poniosa w wyniku rabunkowej polityki bankierow.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2100460/Greeks-left-counting-cost-riots-afford-Cash-strapped-country-starts-clean-rubble-strewn-streets.html

  Polubienie

  • Peryskop 14 lutego 2012 o 3:19 pm

   Dzięki Rabarbarko za komentarz.
   Dopiero z nim można mieć pełniejszy obraz sytuacji.
   Dziś oddzialy prowokatorów stały się regularną częścią wszelkich demonstracji ulicznych.
   To także nauczka przed przyszłymi protestami, które spontanicznie wybuchną tam i tu.

   Polubienie

 80. mi461 14 lutego 2012 o 5:47 am

  Francuski SAD uznal wine MONSATO za zatruwanie chemiczne francuskich farmerow .

  In a major victory for public health and what will hopefully lead to other nations taking action, a French court decided today that GMO crops monster Monsanto is guilty of chemically poisoning a French farmer. The grain

  http://naturalsociety.com/breaking-monsanto-found-guilty-of-chemical-poisoning-in-france/#ixzz1mJkkjfTf

  Polubienie

 81. rabarbarek 14 lutego 2012 o 6:51 am

  Nie na temat , ale wazne. Co sie dzieje w Watykanie?

  The Telegraph wypuscil artykul na temat planowanego zamachu na Papieza. Cala sprawa zaczela sie w listopadzie 2011 roku , kiedy to arcybiskup Palermo udal sie do Chin i spotkal sie tam z biznesmenem i przywodca duchowym katolikow w Chinach. Na spotkaniu z nimi wyrazil swoje obawy o zycie Papieza. Z rozmowy tej mozna bylo wywnioskowac , ze planowany jest zamach na Papieza i w ciagu roku Papiez ma zginac.
  W styczniu 2012 roku, Papiez dostal do reki tajny raport od Kardynala Hoyos z Kolumbii ,
  na temat ew. ataku. Watykan wszczal dochodzenie na temat przeciekow do mediow i prawdziwosci zawartych w raportach informacji.
  Rzecznik Watykanu , Kard. Lombardi nie chce sprawy komentowac i twierdzi , ze w sumie nie ma podstaw do uznania tez raportu za prawdziwe .
  Sprawca calego zamieszania , Arcybiskup Palermo, Paolo Romero jest zdziwiony , ze jego slowa , poprzez trzecie osoby, wrocily do Watykanu. Wynika z tego , ze nie chcial sprawy omawiac w Watykanie i z watykanskimi dostojnikami. Dlaczego?

  Na tym nie koniec . Specjalny raport w tej sprawie zostal tez przygotowany w Niemczech. Arcybiskup nie wypiera sie swoich slow o zamachu , a ci , ktorzy uslyszeli wiadomosc z jego ust , twierdza , ze przepowiadal smierc Papieza z doza pewnosci , ze taki zamach bedzie mial miejsce.
  Jesli to prawda , to mozemy przypuszczac , ze w Watykanie istnieje spisek przeciwko Papiezowi, jesli fakty sa zmyslone , to znaczy , ze komus zalezy na wytworzeniu niezdrowej atmosfery wokol Watykanu.
  Nie czytalam , tylko wpadl mi gdzies dzisiaj w oczy artykul o dochodzeniu rozpoczetym przeciwko ” bankierom” watykanskim. Sprawa w toku. Czyzby z tej strony nadchodzila burza?

  http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/vaticancityandholysee/9073811/The-Pope-will-die-within-a-year-Vatican-assassination-fears-revealed.html

  Polubienie

 82. Sully 14 lutego 2012 o 8:51 am

  Apropos Grecji, widzicie, że sprawa i tak została przesądzona i ulica nie pomogła. Ale tak słuchałam rano kobity która mówiła, że w sumie to my kobiety powinnysmy być szczęśliwe że mamy mozliwość pracować do 67 roku życia, bo już nie jesteśmy dyskryminowane 😉 Niech mi się teraz nawinie jakas feministka… Jestem kobietą i wcale nei czułam się gorsza, że nie muszę pracować pod ziemia jak górnik, że nie jestem hutnikiem, ani że nie kopie rowów budując drogi. Owszem miło jest jeśli mężczyzna przepuści mnei w drzwiach, otworzy drzwi do samochodu ale takie 100% równouprawnienie jest poprostu sprzeczne z naturą. Oczywiście żey nie było popieram kobiety pracujące, zresztą sama to robię, na tym samym stanowisku powinna być ta sama płaca dla kobiety i mężczyzny. No i od wieku emerytalnego przeszłam do innego tematu. W każdym razie nie zgadzam się i mówienie że to dla mojego dobra to poprostu śmiech na sali. tylko pewnie i tak nic nei zrobimy;-( a oni przeprowadzą reformy . Wkurzam się, bo w ostatecznym rozrachunku koalicjant pewnie i tak ich poprze .

  Polubienie

 83. Kamil 14 lutego 2012 o 9:06 am

  Jest JEDNO ALE……………
  Jeśli już NAUMIEMY się sterować AURĄ to nie róbmy tego co egipcjanie……………..
  Manipulowali SWOJĄ EWOLUCJĄ wspólnymi siłami ŚWIADOMOŚCI po to aby eksperymentować na MIŁOŚCI. Efektem takich działań był człowiek z BYCZĄ LUB PSIĄ głową………NIE WOLNO NAM POPEŁNIĆ TEGO SAMEGO BŁĘDU………….
  NIGDY……….
  WYŻSŻE wibrację służą do czegoś bardziej ekstremalnego………….wspólnymi siłami harmonii uealastyczniamy swoje zdolności.
  Na tym polega tajemnica że ŚWIADOMOŚĆ wspólnego działania to najbardziej niszotwórczy system dla NOWEGO EKOSYSTEMU.

  Przyszłość gatunku ludzkiego ma bardziej wygórowane intencje których mi nie przyszło sobie jeszcze NAWET wyobrazić.

  Przyszłość przed NAMI. LICZY SIĘ TERAZ

  pzdr

  Polubienie

 84. wacpan 14 lutego 2012 o 12:12 pm

  http://niezalezna.pl/23453-nie-zyje-glowny-swiadek-w-aferze-marszalkowej

  Polubienie

  • Peryskop 14 lutego 2012 o 5:11 pm

   Dzięki @wacpan za ważną wiadomość, więc ja przytaczam:

   Płk Leszek Tobiasz, były oficer WSI, główny świadek oskarżenia w tzw. aferze marszałkowej, w którą zamieszany jest prezydent Bronisław Komorowski, nie żyje – dowiedział się portal Niezalezna.pl.

   Płk Tobiasz ws. afery marszałkowej miał być przesłuchany przed sądem 1 marca i miało to byc jego pierwsze przesłuchania, ponieważ nie stawiał się na wczeniejsze wezwania.

   W listopadzie 2007 r. Tobiasz zgłosił się do posła PO Bronisława Komorowskiego z propozycją pomocy w zdemaskowaniu rzekomej korupcji w Komisji Weryfikacyjnej. Nie do prokuratury, która jest właściwym do tego miejscem, ale do marszałka Sejmu.

   Po wizycie płk. Tobiasza ówczesny marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zorganizował tajne spotkanie z udziałem Tobiasza, szefa ABW Krzysztofa Bondaryka i Pawła Grasia. Po nim ABW wszczęła działania operacyjne wobec członków Komisji Weryfikacyjnej pod pretekstem rzekomej korupcji (weryfikacji żołnierzy WSI za pieniądze), czego jednak nie potwierdziło późniejsze śledztwo a sprawa okazała się prowokacja wymierzona w komisje weryfikacyjną.

   Polubienie

 85. wacpan 14 lutego 2012 o 1:49 pm

  Czemu nie mozna wejsc na dzisiejsza dyskusje?

  Polubienie

 86. chicane 14 lutego 2012 o 3:23 pm

  Spięcie w Ormuz. Irański patrol kilkaset metrów od lotniskowca
  USS ABRAHAM LINCOLN WPŁYNĄŁ DO ZATOKI PERSKIEJ
  Spięcie w Ormuz. Irański patrol kilkaset metrów od lotniskowca
  Fot. US NavyUSS Abraham Lincoln z eskadrą wpłynął do Zatoki
  Amerykański lotniskowiec USS Abraham Lincoln znów w Zatoce Perskiej. Eskadra przepłynęła przez cieśninę Ormuz, w pobliżu irańskiego brzegu, już po raz drugi w ostatnich tygodniach.
  USS Abraham Lincoln płynie w asyście krążownika, niszczyciela i kilku mniejszych jednostek.
  USS Annapolis przepłynął Kanał Sueski. Kierunek: Zatoka Perska?
  Amerykański atomowy okręt podwodny USS Annapolis w asyście niszczyciela USS… czytaj więcej »

  Obecny na pokładzie lotniskowca reporter BCC donosi, że podczas rejsu przez cieśninę, w pewnym momencie do amerykańskiej eskadry podpłynęła irańska łódź patrolowa na odległość niecałego kilometra.

  Demonstracja siły

  Kolejne przepłynięcie cieśniny Ormuz przez amerykańskie okręty wojenne ma pokazać, że mimo gróźb Iranu, ten strategiczny szlak wodny jest bezpieczny dla żeglugi.

  Amerykańskie eskadry z lotniskowcami na czele w ostatnim czasie na zmianę wpływają do Zatoki Perskiej, a potem z niej wypływają na pobliskie Morze Arabskie. W ubiegłym miesiącu wpływającemu przez Ormuz USS Abraham Lincoln towarzyszył francuski okręt wojenny i jednostki brytyjskie.
  Lotniskowiec USS Carl Vinson dołączył do V Floty
  Lotniskowiec USS Carl Vinson znalazł się w strefie działania amerykańskiej… czytaj więcej »

  Obecnie w Zatoce Perskiej stacjonują amerykańskie okręty: lotniskowiec USS Abraham Lincoln, krążownik USS Cape St George, niszczyciele USS Momsen i USS Sterett oraz duża liczba mniejszych jednostek. W Zatoce znajdują się też brytyjskie: fregaty HMS Argyll i HMS Somerset, niszczyciel min HMS Ramsey oraz dwa okręty przeznaczone do współdziałania z okrętami podwodnymi i wsparcia desantu HMS Echo i RFA Lyme Bay.

  Po drugiej stronie cieśniny Ormuz, na Morzu Arabskim stacjonują obecnie lotniskowiec USS Carl Vinson, krążownik USS Bunker Hill oraz niszczyciel USS Halsey.

  Polubienie

 87. chicane 14 lutego 2012 o 3:24 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1734846,0,1,spiecie-w-ormuz-iranski-patrol-kilkaset-metrow-od-lo

  Polubienie

 88. grypa666 14 lutego 2012 o 8:09 pm

  Grecy nie tyle sa bardziej zdesperowani, co bardziej poinformowani i bojowi niz Polacy. Podczas gdy Polacy potulnie i gremialnie przytakneli napadowi U-NATO na Jugoslawie, polykajac bzdety w zydomediach, Grecy wyszli masowo na ulice, wstrzymali konwoje wojskowe NATO zdazajace z Salonik do Jugoslawii.
  Z przecietnym Grekiem rozmawiam na tematy „spiskowe” takie jak na blogach Wykluczonych, bez potrzeby tlumaczenia sie, ze jestem „teoretykiem spiskowym”. Wiele rzeczy dowiedzialem sie wlasnie od nich. Kler i mnisi greccy sa o wiele lepiej poinoformowani niz polscy.

  Polubienie

 89. Pingback: Happy Birthday, Iwona!!! « Grypa666's Blog