Ateny płoną!

Tu są relacje na żywo z Grecji:

Proszę o komentarze na temat rewolucji jaka się obywa w Grecji. Wspomóżmy braci Greków chociażby dobrym słowem, bowiem oni są teraz na pierwszym froncie walki z NWO w Europie. Ta walka może się przerodzić w wojnę – nie łudźmy się, sytuacja Polski nie jest lepsza, Grecy są po prostu bardziej zdeterminowani i świadomi tego, że nie mają innego wyjścia jak wygnać okupantów banksterskich i ich marionetki. Wojna z NWO się rozpoczęła, nie będzie im łatwo zdeptać nas wszystkich.  

Uwaga: Przywódca Illuminati Lord William Klevshonek Zoronistas został wczoraj zamordowany przez zabójców Bractwa Białego Smoka. Taka tajemnicza informacja ukazała się na godlikeproductions. Ma to spowodować poważne opóźnienia w realizacji planów Illuminatów, w tym w wojnie z Iranem (dzięki Zeno, że to śledzisz)
==================================================================
Z ostatniej chwili: Grożna retoryka Żydów: „zabić Obamę!”.
We wczorajszym programie Nightly News Alex Jones zdecydowanie opowiedział się za ostrą retoryką prezentowaną przez redaktora jednej z największych gazet w Izraelu, który wprost dyskutuje zamordowanie Obamy. Okazuje się, że sprawa wyszła z samego Mossadu, planującego zamordowanie Prezydenta USA, jeśli ten będzie nadal oponował realizacji ich planów.
„W sprawach Izraela starałem się być neutralny, ale w tej sytuacji nie mogę dłużej milczeć” oświadczył Alex Jones. „Niezależnie od tego czy go lubię czy nie, jest to nasz Prezydent i należy się ostro sprzeciwstawić tej retoryce” dodał. „Mogą próbować zrzucić winę na Arabów, co może być katastrofalne!”.

Dr Francis Boyle, z kórym Alex Jones rozmawiał, przyznał Alexowi rację, dodał, że podobną retorykę obserwowno w Izraelu przed zabójstwem premiera Rabina.

Poniżej wybrałem kilka z komentarzy na czacie oraz z komentarza sprawozdawcy http://www.livestream.com/stopcarteltvgr, takie bezpośrednie informacje wydają się najbardziej rzetelne:

Komentator (ok. 4:30 nad ranem): Nie transmitujemy meczu piłkarskiego, to nie jest gra, to jest powstanie. 50,000 ludzi walczy obecnie w różnych dzielnicach Aten. Kolejny budynek został podpalony w pobliżu placu Ammonia. Nie wierzcie żadnym dziennikarzom, oni są częścią systemu, to tu są prawdziwe wiadomości.
Potyczki odbywają się wszędzie. Teraz odbył się kolejny brutalny atak policji (komentator jest w masce przeciwgazowej), ludzie uciekają (słychać kaszel gazowanych ludzi). Widzimy wielkie starcia z policją, która próbuje opanować plac. Rzucili właśnie gazy i chemikalia, widać ciała ludzi na ulicy – to jest ta brutalność przeciwko obywatelom. Pojedynki z policją odbywają się już wszędzie w Atenach.
Widzimy właśnie przed nami grupy policji, widać oddziały medyczne, które zajmują się obywatelami.

6feetunder: wschód Słońca o 7:18
FinalRazorWeaponGIGGANIGGA: cała dzielnica jest w ogniu
MattMarriott: FECESbook (Gównobook) zwany także FACIABOOK jest nazistowską bronią masowej zagłady – zobaczcie co się dzieje w Syrii. Setki ludzi zostały aresztowane przez marionetkę Illuminatów Assada na podstawie danych dostarczonych przez Facebooka
MattMarriott:Rozwiązanie jest proste: 1. Odzyskać niezależność – walutę – konstytucję – kontrolę nad granicami  2. Odzyskać kontrolę nad możliwie największą ilością majątku przekazaną przez greckich zdrajców Illuminatom  3. Umożliwić Rosji ochronę przez bombami NATziO.
Gunners762: We wschodnich Niemczech jest wielu nazistów, podobnie w Rosji
ProMoneyDemocratia: Nie jest dla nas nadal zrozumiałe dlaczego politycy pracują dla bogaczy!
montrodd: słyszałem, że (ich broń) powoduje, że jest uczucie palenia, inne z kolei powodują oślepienie, a błyskające lasery powodują mdłości
somegeekygirl: tak więc teraz przydałyby się okulary słoneczne oprócz masek?
Aristos2012: najlepsze byłyby okulary polaryzacyjne
montrodd: przydałyby się przebrania w niedźwiedzie grizzli
trish212: tak, coś co odbija światło
montrodd: Jestem zaskoczony, że nie używają tych ogłuszających LRAD-ów
montrodd: uważam, że nie pomogą im żadne lasery czy LRAD-y jeśli ludzie są wystarczająco wkurzeni.
somegeekygirl: Sądzę, że rządy będą musiały się wytłumaczyć ludziom z tego dla kogo naprawdę pracują oraz zdelegalizować wszystko co w jakimś stopniu przypomina grę w kasyno na Wall Street. Nie można pozowlić by coś takiego miało miejsce – nigdy tego nie zaakceptowaliśmy.
Aristos2012: Czy słyszeliście, że wczoraj użyto brytyjskiej policji, ponieważ grecka odmówiła walki przeciwko swoim – jest coraz więcej odmawiających, ludzie to widzieli.
somegeekygirl: kto do diabła ściągną brytyjską policję?!
trish212: słyszeliśmy jak rozmawiają po angielsku
RisePDX: niemiecka policja też, czy jest to plotka?
trish212: gadali po angielsku
Aristos2012: było wiele policji zza granicy, ale nie jesteśmy pewni czy niemiecka też, przywieziono ich do greckiej bazy wojskowej. Żartujesz chyba z ochroną was w Anglii, oni są tu po to by zwalczać ludzi na ulicach i podpalać ogień. To są gangsterzy, którzy ochraniają bankierów.
somegeekygirl: widziałam właśnie na Al Jazeera płonący piękny budynek kina, bardzo mi przykro, że tak się dzieje w Grecji
montrodd: Słyszałem o tym libijskim mechaniku, któremu udało się zespawać wielką armatę, którą wyjęli z samolotu i przewieźli dużym samochodem. Udało im się znaleźć spust, był nim przycisk jak w dzwonku do drzwi.
trish212: zobaczcie na inny kanał http://newschios2.blogspot.com/2012/02/1602-live.html
Aristos2012 (Z Anglii): To jest niesamowite, że rząd nie słucha narodu, nawet gdy pół Aten jest w ogniu.
subdeviant: to jest szokujące, że użyto naszej policji, jak wielu ich było? Będziemy temu protestować ile się da, jeśli w Grecji jest nasza policja, to w takim razie kto nas chroni?
Aristos2012: nie wiadomo, ale zostało to potwierdzone.
Aristos2012: Wygląda na to, że Grecy są całkowicie świadomi tego co globalne elity wyrabiają w ich kraju
somegeekygirl: wykazują niezwykłą odwagę i patriotyzm
anon4lyfe: Anonimowi do demonstrujących Greków: ow.ly/91Vkt Anonimowi twierdzą, że to bankierzy są problemem.
trish212: są zamieszki w Heraklion na Krecie
dioskouri: Niemcy to zakała Europy  http://eamb-ydrohoos.blogspot.com/2012/02/germany-disgrace-of-europe.html
trish212: Sugerowałabym, żeby Niemcy nie jeździli do Grecji na wakacje przez jakiś czas
Gunners762: Merkel nie jest „Niemką” ale agentem Amerykańskich sił okupacyjnych.
somegeekygirl: Nie mogę poznać swojego kraju (USA), rozpoczynamy wojny i okupujemy kraje… i torturujemy ludzi. tydzień temu daliśmy prawo prezydentowi więzienia nas w bazach wojskowych, pozbawiania nas podstawowych praw do obrony – nie mamy praw do obrońcy, nie muszą mieć oskarżenia, mogą w każdej chwili nas wymazać z życia.
ProMoneyDemocratia: Pieniądz nie jest problemem, chodzi o to w jaki sposób jest kreowany! To prywatne korporacje tworzą pieniądze, nie rząd ani obywatele.
subdeviant: Nie używać wielkich banków, unie kredytowe (SKOK-i) , choć nie perfekcyjne to jednak są wielkim krokiem do przodu.
das_ding: Syndykat Rotszyldów szantażuje cały świat
ProMoneyDemocratia: Czy dyktatura UE pod Bilderbergiem runie? Mam nadzieję!
au_ag: Grecja wisi UE dużo pieniędzy
somegeekygirl: ale bankierzy popełnili OSZUSTWO, okradli ich.
ltelegescu: Taka sama sytuacja jest w Rumunii, przygotowujemy się na zamieszki.
trish212: Grecja ma złoża gazu ziemnego, które nie były jeszcze wykorzystane.
au_ag: rząd powinien zostać usunięty, a wszystko znacjonalizowane
Itelegescu: webcam na Syntagma Square nie działa!
dremzahope: Sądzę, że został zablokowany
anon4lyfe: Grecy przejęli stację telewizyjną!!: http://ow.ly/91Yms
cdn…

Z ostatnich informacji z Grecji, dziesiątki banków i innych budynków w Atenach, Salonikach i innych miastach zostało podpalonych. Budynek banku Marfin został spalony doszczętnie. Były próby ataku na dom byłego premiera Costasa Simitisa.
W Corfu całkowicie zdemolowano siedziby socjalistycznych posłów Gerekou i Dendiasa.
Sytuacja wymyka się spod kontroli – greckie budynki rządowe w tym siedziba prezydenta Aten zostają opanowane przez demonstrantów (można ich nazwać rewolucjonistami). Policjantów na motorach zatrzymuje się łatwo za pomocą lin. Posterunek policji w Atenach został zdobyty – spalono wszystkie pojazdy. Przejęto broń ze sklepu w Omonoia.  Trudno określić ilość ludzi na ulicach, ludzie są wszędzie – setki tysięcy – wczoraj w Atenach na plac wyszło ok. 100,000.
W nocy na ulicach odbyły się liczne potyczki z policją, nie mówi się o ofiarach, podano liczbę 20 rannych demonstrantów i 30 policjantów.
http://www.occupiedlondon.org/blog/2012/02/12/athens-the-long-night-of-february-12-burning-and-looting-tonight/

Inne materiały:

Reklamy