Linki e-maile i komentarze, 14 lutego 2012r.

18 lutego, Marsz w obranie wolnych mediów
Czy niektórzy księża boją się Rycerzy Chrystusa Króla?
Spisek na życie Papieża?
 

18 lutego, Marsz w obranie wolnych mediów

(z e-maila)
„Witam. Właśnie dostałem na pocztę mailową, informację o planowanym marszu w Warszawie, w obronie wolnych mediów, ze szczególnym uwzględnieniem telewizji TRWAM i koncesji na nadawanie cyfrowe dla niej.”

Główny przekaz informacyjny brzmi: Marsz w obronie wolnych mediów. Warszawa, sobota 18.02.2012 r., start: przed Sejmem RP o godz. 13.00

I wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, bo o wolne media rzeczywiście trzeba walczyć, tyle tylko że Szanowni Organizatorzy (Solidarni 2010 i Poznański Klub „Gazety Polskiej”) wzorem przywódców z koszernej już po stanie wojennym „Solidarności” organizują protest ten kiedy…? W szabat oczywiście, gdy wszelkie instytucje nie pracują, Pan Premier z Rodziną odpoczywa, zaś Pan Prezydent zapewne biega z dubeltówką po podlaskich kniejach…

I tak to znów na puste warszawskie ulice wyprowadzą ludzi, pokrzyczą, zademonstrują bojową postawę, powiedzą że tylko pod sztandarem PiS-u, ewentualnie „Solidarnej Polski” jest dla Ojczyzny zbawienie, zbiorą kolejne podpisy wraz z numerami PESEL, nawet się żarliwie pomodlą. I co na koniec: idźcie ludziska do domu – wasza rola już wypełniona. Pokrzyczeliśta se? TO NA ŁAŃCUCH ! Tera dalej mieszamy „MY”.

I tak to polskich gojów wyprowadzają w pole, jak już od wielu lat.

Na koniec: oczywiście, że trzeba walczyć w obronie wolnych mediów, ale trzeba też walczyć z MANIPULACJĄ Z KAŻDEJ STRONY.

Niech żyje Wolna Polska !

Czy niektórzy księża boją się Rycerzy Chrystusa Króla?

Z ostatniej chwili: autorka listu zgodziła się podać lokalizację parafii – jest to Parafia Jezusa Króla w Bolesławcu.

Poniższy tekst otrzymałem e-mailem. Nie wiem czy opisane wydarzenie faktycznie miało miejsce, ale z uwagi na to co  się dzieje wokół księdza dr hab. Piotra Natanka, jest to całkiem możliwe. Dlatego też może warto się z tym zapoznać.

Po tajnym liście biskupów do wszystkich kościołów na efekty długo nie czekaliśmy. Mój syn T. toczy już bój pod konfesjonałem od trzech tygodni. W pierwszą niedzielę ks.proboszcz pouczył, że ostatni raz dostaje rozgrzeszenie  jak będzie w tej płachcie chodził (płaszcz Rycerza Chrystusa Króla).
W następną niedzielę spowiadał wikariusz więc spod ołtarza proboszcz wrzeszczał – „proszę przestać spowiadać” – młody ks. nie wiedział co począć. Więc syn zapytał : „czy mam odejść?”
Młody odpowiedział: „nie, skończymy skoro już zaczęliśmy”. Ale mój syn jak twierdzi „tu będzie mnie miał proboszcz, bo tutaj posyła mnie Pan Jezus”.

NIEDZIELA. 12.02.2012 .Msza św. o godz 19-ta w tym samym kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla.
T. przygotował dzieci, że dzisiaj będzie bardzo trudny dzień i musicie się przygotować na wszystko.
Znowu ustawił się w kolejkę do spowiedzi z dziećmi po obydwu stronach konfesjonału w szatach.
Spowiadał proboszcz – najmłodsza pierwsza się spowiadała – rozgrzeszył
Z drugiej strony konfesjonału T. Proboszcz wysłuchał grzechów i powiedział: ja mówiłem, że już nie dam rozgrzeszenia.
T: ale kapłanie jaki grzech uczyniłem którego nie można rozgrzeszyć?
X: te szmaty, mówiłem, jak będziecie w tych szmatach…
T: a czy to jest grzech? Proszę Cię kapłanie o rozgrzeszenie..
X: Powiedziałem – czy czytałeś w ostatniej „Niedzieli” co jest napisane od Kurii?
T: tak !  X: i co ?  T: stek bzdur !  X: no widzisz nie udzielę ci rozgrzeszenia
T. rozpoczął na głos modlitwę: dziękuję za tego kapłana Panie Jezu i za ta żertwę. Dzieci wszystkie w szatach padły na kolana przed konfesjonałem z różańcami w ręku twarzą do kapłana. „Dziękuję Ci Jezu za to co się tu stało i proszę o oczyszczenie mnie i tego kapłana” prosił T. „Proszę Cię Jezu wybacz mu wszystkie jego winy i moje”.
Trwał w błagalnej modlitwie. Proboszcz odwrócił się i spowiadał ludzi, tylko z jednej strony, bo T. okupował na klęczkach modląc się na głos…i prosząc Boga o oczyszczenie i wybaczenie.
Po tych prośbach T. rozpoczął koronkę do miłosierdzia Bożego za tego kapłana wraz z dziećmi, ciągle klęcząc zwróceni do proboszcza, a T. na klęczniku konfesjonału. Proboszcz nie wytrzymał i wyszedł z konfesjonału i poszedł do drugiego, po drugiej stronie kościoła i tam dalej spowiadał.
T. było strasznie zimno i czuł straszy ból kolan (bo ma chore), a trwało to już bardzo długo. Ale trwał dalej w modlitwie i zaczął się spowiadać Panu Jezusowi do pustego konfesjonału.
– „ale był tam sam Pan Jezus …czułem go… i zrobiło mi się ciepło i tak miło .. spowiadałem się ze wszystkich grzechów nawet tych dawnych o których zapomniałem. Mówiłem wszystko Panu Jezusowi i było tak wspaniale … i nawet przestały mnie boleć kolana. Nawet nie wiedziałem, że tak szybko minął czas i skończyła się Msza św.”
Dzieci do końca modliły się koronkę. Po Mszy św. udali się pod drzwi plebanii (za kościołem) i tu czekali na proboszcza, czego się nie spodziewał.  Gdy nadszedł, na śnieg wszyscy padli znowu na kolana – modlili się koronkę, a T. prosił o rozgrzeszenie. Ksiądz chciał go minąć, ale T. chwycił go za sutannę, a potem za nogę (klęcząc) i prosząc księdza otworzył plebanię, a T. na kolanach sunął się za nim trzymając się jego nogi wszedł na plebanię i dzieci na klęczkach …
– „Czy to jest twój brat?” zapytał ksiądz R. R. mówi, że tak. -„To zabierz go, bo jak coś się stanie, to będzie twoja wina”. Ten wzruszył tylko bezradnie ramionami.
T. trzymając go nadal za nogę całując po butach powiedział: – „Kochany kapłanie, kochamy cię i Pan Jezus cię kocha razem z twoimi nałogami, twoim alkoholizmem i papierosami”.
Proboszcz wpadł w furię wściekłości, zaczął kopać go butem po głowie, uderzać ręką i przytrzaskiwać drzwiami głowę ze 2 razy. T. miał głowę przy ziemi, bo ciągle całował go po butach i prosił Pana Jezusa o darowanie grzechów i oczyszczenie jego i tego kapłana i włączył się z modlitwą koronki do Miłosierdzia Bożego z modlącymi się dziećmi (16, 14 i 12 lat). Wtedy proboszcz zaczął mu zatykać usta, aby się nie modlił i gnieść mu głowę do ziemi, zaczął go dusić (T. leżał na betonie w holu), a dzieci nie przerywały modlitwy.
Wtedy młody ksiądz, który odprawiał Msze Św. odciągnął Proboszcza i proboszcz uciekł na górę do siebie. Młody prosił T. aby odszedł, lecz ten trwał w modlitwie. W międzyczasie, kiedy już zmodlili 2 koronki i kończyli różaniec, przyszło kilka pojedynczych osób (chyba z rady paraf.- wezwał proboszcz telefonicznie).
Ale Rycerze Chrystusa Króla trwali w modlitwie różańcowej bez przerwy. Młody ksiądz był świadkiem tego całego wydarzenia, ciągle się pojawiał w holu i znikał. Potem pojawili się policjanci w cywilu, kobieta i mężczyzna, weszli tylnymi drzwiami. Chcieli rozmawiać z T., ale on nie przerywał modlitwy, odpowiedział: „nie widzicie, ze się modlimy?”.
Po chwili próbowali zastraszyć – policjant ubiera rękawiczki i mówi: „to ja muszę pana…”
T. na to: „żadnej przemocy nie będzie, bo  jest pan za mały i za słaby, a ja jestem większy i silniejszy.”
– „To co trzeba zrobić aby pan poszedł do domu?”
– „Niech mi proboszcz da rozgrzeszenie.”
Policjanci poszli na górę do proboszcza, byli tam ok. 20 minut. A tu nadal trwa modlitwa już drugiego różańca. Zeszli i powiedzieli, że ksiądz odmówił dania rozgrzeszenia. Policjant zaczął pytać dzieci ile mają lat. T. zabronił stawiania pytań dzieciom i  odpowiadania. Wtedy policjant powiedział: „zabierzemy pana na policję, a dzieci do Jeleniej Góry – do domu opieki”.
T. przerwał modlitwę z dziećmi i zapytał: „dzieci jesteście gotowi na Jelenią Gorę?”
Odpowiedziały zgodnie – tak!
Wtedy za plecami policjantów pokazał się ks. proboszcz, już był w cywilnym ubraniu, nie w sutannie: „Nie dam rozgrzeszenia i pisz do kurii”.
T: „Ty kapłanie pisz do kurii. Mnie kuria nie interesuje, ty jesteś tutaj i ja nie będę pisał do kurii. Powiedz mi kapłanie jaki jest mój grzech, że nie dasz mi rozgrzeszenia (proboszcz już był w cywilu bez sutanny).
X: „ja tu jestem, ja tu rządzę, nie dam rozgrzeszenia!!” – wrzeszczał
T: „Proszę powiedz mi bracie kapłanie jaki grzech uczyniłem, że nie dasz mi rozgrzeszenia?”
Wtedy ksiądz wściekły poszedł na górę do swojej zacisznej rezydencji. T. z dziećmi właśnie skończyli drugi różaniec. Policjant pyta: „o co chodzi temu księdzu?”
T: „ta szata na niego tak działa. I nie jest on tu u siebie tylko u nas. On jest tu dla nas. Tu ja jestem u siebie, tu podawałem cegły przy budowie tego kościoła. Policjantka obeszła go naokoło bacznie oglądając szatę i powiedziała: „ale tu nic nie ma obraźliwego na tej szacie”.  T: „no widzi pani.”
Wtedy T. poprosił policjantów aby pomogli mu wstać, bo ma chore kolana, a klęczy już całe 2 godziny. Pomogli mu wstać i wspierali go gdy wychodzili z plebanii, potem dzieci wzięły go pod rękę. Policjanci zapytali czy odwieźć ich do domu, bo widzieli, że T. ma wielki problem z nogami.
T: „dziękuję, mamy tu rodzinny samochód. Widzicie państwo, i właśnie przez takich księży mamy problemy z nasza młodzieżą”. Policjanci potwierdzili, ze mają bardzo dużo interwencji w związku z młodzieżą.
Brat T. powiedział: „proboszcz bił, kopał i dusił mojego brata”.  Policjanci byli w szoku – „właśnie widzimy, że ma pan ślady”. Chcieli sporządzić notatkę. Ale T. zaprzeczył: „nie będę go oskarżał za to – to moja żertwa”.
I na tym się rozstali. T. po tym zajściu jest pewny, ze proboszcz dba tylko o swoja posadkę, ciele kapciuszki i drineczek przed tv, a nie o swoich wiernych. W kościele trzaskający mróz, a na plebanii ukrop jak w inkubatorze. Dzieci zachowaniem proboszcza są wstrząśnięte.

PROBOSZCZ JEST STRASZNY, TO PO..ÓR ! [monitorpolski: zmieniłem – słowo może być drażniące] U tego proboszcza jeszcze nie dawno ministrantowali, odeszli, bo czepiał się szat, wybrali szatę i Rycerstwo Chrystusa Króla. KRÓL ALBO ŚMIERĆ !!!!
I co można myśleć o takich kapłanach? Komu służą i czyje polecenia wykonują?  Jak długo utrzymają się w kościołach? Czy tak jak ten będą opuszczać spowiednice a potem kościoły, w których nie sprawują posługi pasterskiej? Wątpliwi to pasterze, którzy nie prowadzą swojego stada do DOMU PANA.

Z pozdrowieniami i z Bogiem. A.

Spisek na życie Papieża?

Kolejny e-mail.

Tu jest ten artykuł – syn pomógł mi go odnaleźć – czy aby nie jest to styl illuminati ? by zapowiedzieć to co planują zrobić ? S.L.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage,2,title,Papiez-umrze-w-ciagu-12-miesiecy-Intrygi-na-szczytach-hierarchii,wid,14245252,wiadomosc.html

W Watykanie krążą listy o spisku na życie papieża, wysuwane są hipotezy, że Benedykt XVI umrze w ciągu roku, i dochodzi do intryg na szczytach hierarchii – pisze cała włoska prasa. Watykan nazwał te doniesienia „bredniami” i „szaleństwem”.

Największe włoskie gazety z „Corriere della Sera” na czele informują o bezprecedensowym klimacie „spisków” i intryg wśród hierarchów oraz o prawdziwej wojnie wokół osoby watykańskiego sekretarza stanu kardynała Tarcisio Bertone, którego według tych pogłosek papież chciałby zdymisjonować. Ponadto, jak twierdzą gazety, Benedykt XVI w sekrecie zajmuje się tym, kto miałby zostać jego następcą, i już wybrał, jak się twierdzi, obecnego metropolitę Mediolanu, kardynała Angelo Scolę.

W centrum zamieszania znalazł się 82-letni kolumbijski kardynał Dario Castrillon Hoyos – emerytowany watykański hierarcha, który, naciskany przez media, nie zaprzeczył doniesieniom, jakoby to on zaniósł do Sekretariatu Stanu przekazaną następnie papieżowi anonimową notatkę na temat rzekomego spisku na życie Benedykta XVI. Według tej noty, napisanej po niemiecku i ujawnionej przez lewicowy dziennik „Il Fatto Quotidiano”, Papież „umrze w ciągu 12 miesięcy”.

Zapiski te są zbiorem „informacji” przekazanych rzekomo przez arcybiskupa Palermo kardynała Paolo Romeo podczas jego wizyty w Pekinie w listopadzie zeszłego roku. To właśnie w Chinach włoski kardynał miał mówić o spisku i o tym, że Benedykt XVI umrze w ciągu roku. Miał też powiedzieć, że papież „dosłownie nienawidzi” kardynała Bertone i „bardzo chętnie by go zastąpił kimś innym”. Z relacji tych wynika, że kardynał Romeo przedstawił się jako jeden z „trojki” podejmującej najważniejsze decyzje razem z papieżem i kardynałem Scolą.

Arcybiskup Palermo potwierdził, że przebywał z prywatną wizytą w Chinach, ale zdementował informacje o swoich rzekomo złożonych tam deklaracjach. –

To wszystko jest bezpodstawne i jest tak całkowicie oderwane od rzeczywistości, że nie powinno być w ogóle brane pod uwagę – oświadczył.

Rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi odnosząc się do informacji o domniemanym spisku powiedział: „To brednie, po prostu brednie, nie mam nic więcej do dodania”.

„Corriere della Sera” zauważa, że informacje o intrygach za Spiżową Bramą ujawnione zostały tuż przed ważnymi nominacjami w Kurii Rzymskiej i w okresie ogromnych napięć, do których doszło, gdy wyszło na jaw, że obecny nuncjusz apostolski w USA arcybiskup Carlo Maria Vigano napisał w liście do papieża o korupcji w Gubernatoracie Państwa Watykańskiego.

„To wszystko bardziej niż wewnętrzną wojną wokół następnego konklawe wydaje się próbą wywołania zamętu przy wykorzystaniu mediów, w celu splamienia imion kardynałów – od Bertone po Scolę – wciągniętych w to wbrew ich woli” – podsumowuje watykanista „Corriere della Sera” Gian Guido Vecchi.

(aka)”

komentarz monitorpolski: Ksiądz Piotr Natanek mówi o tym w ok 50 min http://www.gloria.tv/?media=256276

Reklamy

287 responses to “Linki e-maile i komentarze, 14 lutego 2012r.

 1. ... 14 lutego 2012 o 9:42 am

  http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=5

  Polubienie

  • zenobiusz 14 lutego 2012 o 11:00 am

   „I wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, bo o wolne media rzeczywiście trzeba walczyć, tyle tylko że Szanowni Organizatorzy (Solidarni 2010 i Poznański Klub “Gazety Polskiej”) wzorem przywódców z koszernej już po stanie wojennym “Solidarności” organizują protest ten kiedy…? W szabat oczywiście, gdy wszelkie instytucje nie pracują, Pan Premier z Rodziną odpoczywa, zaś Pan Prezydent zapewne biega z dubeltówką po podlaskich kniejach…”
   Dziwna argumentacja.W soboty nie pracują ludzie.
   którzy mogą wziąć udział w marszu.Kiedy niby miałby być ,
   w dzień pracy,by jak najmniej mogło uczestniczyć.??
   W szabat ,wyznawcy tegoż, będą mieli kłopot,
   bo religia nie nakazuje im w ten dzień zwalczania,
   czy nawet komentowania demonstracji.
   Że premier i Prezydent,będą nieobecni w urzędach,??
   Będą siedzieć przy telefonach,i obgryzać paznokcie ,
   niezależnie od tego gdzie będą.
   Dziwny ten autor ,zatroskanego maila.
   Strzela sam sobie koło ucha.

   Polubienie

   • 44 14 lutego 2012 o 2:18 pm

    Oj nie sądziłem, że dożyję takich czasów, ale coraz bardziej mi „po drodze” z Zenobiuszem…
    Pozdrawiam.

    Polubienie

    • zenobiusz 14 lutego 2012 o 7:11 pm

     Tylko krowa,podobno nie zmienia poglądów..

     🙂 🙂 🙂

     Polubienie

    • grypka swinska 14 lutego 2012 o 8:49 pm

     I mnie po drodze z szanownym Zenobiuszem. Zawsze mialam wieksze zaufanie do Zenobiusza niz do nieslawnej pamieci Mizi. I tak mi zostalo. To nie znaczy, ze zawsze zgadzam sie z Zenobiuszem w stu procentach ale przynajmniej mam takie wrazenie, ze on nawet jak sie myli to zawsze w drodze do odnalezienia prawdy.
     Pozdrawiam

     Polubienie

 2. dyskusb 14 lutego 2012 o 9:48 am

  To wszystko jest chore w KK. To jest tak jak tonący brzytwy się chwyta i się sam zarzyna.

  =Jedyne to się liczy to nauki, przekaz Jezusa w 4 ewangeliach=

  A reszte poganeri rzymskiej to ja pier****dole, bez urazy czyli:

  wielkanoc-spowiedź-klękanie przed jakims debilem co ksiedza udaje, a pocihu wsiada w mercedesa i na dziwki jedzie na słowacje-klekani przed obrazami-jakieś hostie kultu solarnego-obłudne łamanie się oplatkiem-całowanie rąk papierza-niedziela palmowa-adwent-wciskanie na hama niec nieswiadomemu dziecku programów kontroli ergregora KK poprzez CHRZEST-trójca świeta (triada) to wywodzi się z okultyzmu … „tysiące razy ” ludzie wstają i klękają i śpiwają coś jak bezduszne roboty automaty- … albo to jest chore : spowiedz i zależy to co się żłego zrobiło to tyle odklepać trzeba modlitw …. — i już wszystko załatwione. Tak i do piekła i do nieba pujdziemy – a w bibli nic niema o tym wiec to jest klamstwo (a jak już| to: szeol-hades-gehemna). KK kłamał i namącił głupot i sam bibli nie zna. Dopiero ten ks. natanek coś zaczoł ludzi budzić, ale nie do końca …

  Tutaj z kad wywodzą sie nauki (KK):

  Babilon to symbolika jest to kobieta prostytuka nierządnica, a pisze tu ogólnoświatowym systemie prawie wszystkich religi wymyślonych zaprojektowanyc przez illuminatów-masonów-wolnomularzy, … ile milionów ludzi zamordowano w imie religi ?

  CZeści polityczna(illuminaci) zlikwiduje religie bo nim już nie jest potrzebna do manipulacji mas ludzkich:

  Tutaj królowie ziemscy (nato-onz-luminaci-masoni- reszta sataneri oddaja chołd gadoidalnym istotom (demonicznym):

  Biblia pisze :

  „… dzień sądu nad babilonem wielkim nadchodzi tudziesz nierządnicą . … opuście babilon wielki byście nie mieli udziału w jego plagach czyż … ”

  i ja (jakzawsze) wam to mówie:

  ” … miejmy nadzieje że Polska , prawdziwi Polacy ( nie ci przebierańcy co nas udają , podszywają się pod nas) , zostanie uchroniona przed tym co czeka królów ziemskich wobec zagłady Boga i jego planu wobec całej ludzkości !”

  =======================================================
  Znałazłem taki „gdzieś tam” komentarz dający do myślenia:

  „ACTA=obserwator: Największym w historii piratem jest kościół katolicki. Skopiowali Torę
  nazywając ją Starym Testamentem. Co niedziela ksiądz odczytuje fragment pomimo wielokrotnych protestów potomków autora. Miliardy razy już naruszyli prawo własności
  intelektualnej. Ciekawe czy po ratyfikacji ACTA wytoczony zostanie proces o odszkodowanie.”
  ________________________________
  http://dyskusb.wordpress.com/ – enjoj

  Polubienie

  • dyskusb 14 lutego 2012 o 10:04 am

   http://www.tekstowo.pl/piosenka,bob_marley,babylon_system.html
   ( fragment )
   Babiloński System jest jak Wampir
   Ssący dzieci dzień po dniu
   Ja mówię że Babiloński System jest jak Wampir
   Ssący krew ocalałych
   Budujący kościoły i uniwersytety
   Oszukujący ludzi nieustannie
   Ja mówię że coraz więcej jest złodziei i morderców
   Czuwaj teraz
   Ssąc krew poszkodowanych

   Powiedzcie dzieciom prawdę
   Powiedzcie dzieciom prawdę
   Powiedzcie dzieciom prawdę teraz
   Chodźcie i powiedzcie dzieciom prawdę

   Bob Marley Babylon System http://www.youtube.com/watch?v=zJKfV1XLh9U
   … ta prostytuka bailońka (fałszywe religie) zostani pożarta

   … bóg kieruje i to sie dzieje wesługł jego zamierzenia, posłuży illuminatami (marionetakami pupetami) , a puźznij sam ich zlikwiduje tak jak to widać na tym obrazku i BASTA !!!! >>>

   po owocach ich poznacie, drzwewo które wydaje (h**we) owoce zostanie wuciete , tak się to też stani z obecymi krółami ziemi (illuminatami) i BASTA !

   Polubienie

  • ... 14 lutego 2012 o 10:14 am

   Wielki Babilon to światowy system ekonomiczno – religijno – polityczny , ten kto odnosi Wielki Babilon wyłacznie do Watykanu i Kościoła Rzymskokatolickiego ten nie ma racji , ja nie mam najmniejszych watpliwosci ze katolicyzm całkowicie bładzi ale Wielkie Babilon to globalny system a nie jego watykanski fragment

   Polubienie

   • dyskusb 14 lutego 2012 o 11:28 am

    … tak jest prosze pana
    ===================
    Czas na działanie —- ognia , informacja jest naszą bronią ! http://www.youtube.com/watch?v=UsdM3nHWIpw

    Polsko powstan 2012 ! Bojkot miedzynarodowej mafi bankierskiej ! http://www.youtube.com/watch?v=XDL79MAw8VI

    Polubienie

    • monitorpolski 14 lutego 2012 o 12:12 pm

     A wiedziałeś, że Icke pracuje dla Królowej? http://www.youtube.com/watch?v=6Ggon23tL4o
     Sir Richard Branson = David Icek! 🙂

     Polubienie

     • dyskusb 14 lutego 2012 o 12:41 pm

      @monitorpolski

      Też to brałem pod uwage.To mnie dziwi że ,w swoich książkach strasznie jedzie na królowa ELZBITE. Pisze że ona jkest jaszcvzurką gadaidalna, zmiennokształtna i takie tam sprawy dotyczące tej całej lumineri.

      Ciekawe to i podejrzane że pu pozwalaja robić przemuwienia w
      http://wwp.millennium-dome.com/
      http://www.londonpalladium.org/

      David Icke i inni pisze, że ludzie powinni podjąć działania, aby pozbyć się Iluminatów, i ich wszystki tajne stwowarzyszenia.

      Jednym z najprostszych rzeczy jakie można zrobić natychmiast, to przerwać oglądanie i słuchanie propagandy prasy ,telewizji kontrolowanej Illuminati i ich stacji radiowych. zaprzestać kupowania i czytanie propagandy prasowej w Illuminati kontrolowanych przez niech gazet firmowych i czasopism.

      Czy ja wiem … że gadają że ona pracuje dla jaszczurki = Królowa ELIZABETH

      Polubienie

   • wawrzyniec 14 lutego 2012 o 7:25 pm

    Katolicyzm nie bladzi .To raczej czlowiek bladzi.Czlowiek ktory z swej chciwosci zrobil bozka
    poganskiego i mu sie klania.Walka z kosciolem byla przed wiekami i jest dzisiaj.Ale tak jak powiedzial JEZUS CHRYSTUS na twoiej opoce zbuduje kosciol moj .A moce piekelne nieprzemoga go.Wszyscy rzekomo postepowi ludzie ktorzy walcza z kosciolem sa w gruncie rzeczy jego budowniczymi.Kosciol to my chrzescijanie a z duchem sie nie wygra.NIetacy kozacy byli i juz ich niema A kosciol stoi i bedzie stal…Takze do wszystkich heretykow swiata
    mowie.Nawrocicie sie do BOGA poki macie czas jeszcze.Ostatnie slowo nalezy do PANA BOGA ..Amen

    Polubienie

    • hjk 15 lutego 2012 o 12:25 am

     @”Takze do wszystkich heretykow swiata mowie.”

     nie zapominajmy o sekciarzach 🙂

     Polubienie

    • ... 15 lutego 2012 o 1:30 pm

     PAN JEZUS mówiac o opoce mówil o sobie a nie o Piotrze

     Polubienie

  • monitorpolski 14 lutego 2012 o 11:59 am

   dyskusb KK to nie jest „Babilon”, mylisz pojęcia – to właśnie jest opozycja dla Babilonu. Nie można generalizować z księżmi, że jeden jest wysłannikiem szatana, to nie znaczy, że wszyscy. Taki ks. Natanek realizuje proces czyszczenia KK z takich cwaniaków, którzy traktują kapłaństwo jako metodę na łatwe życie. Teraz zaczną panikować, bowiem siła przebicia prawdziwego kapłana zwycięży. Zobaczysz, KK w Polsce odżyje.

   Polubienie

   • dyskusb 14 lutego 2012 o 1:12 pm

    no nikumu źle nieżycze, wiele jest nowych faktów i dowodów historycznych wpływających na nie korzyść (kk), dlatego może przedało by sie oczyścić (kk) z brudów, i pewne sprawy zweryfikować. No jak ktoś chce tkwić w czymś co ma podłoże „rzymsko poganśkie” które przenikneło do (KK) i te sprwy niec nie mają wspólnego z ORGINALNYMI naukami Jezusa to trudno , to jest wybór każdego człowieka, ale jest to zamieszamie jak dla mnie i nazwyam to Babilon, nazwa jak wiadomo chodzi od wierzy Babel , budowali żeby boga dosięgnąc i przechytrzyć, wieć pomieszał im języki i wszytko , a (KK) jest mixem, mixturom wielu doktryn wierzeń z pogaństwa , tak to sobie ułożyłem poszufladkowałem i koniec …. a niebede ti dziadostw wyciągał na wierzch i udowadniał, to bez sensu jak ktoś ma mózg i mysli lohgicznie i potrafi klikać, to sam do jdzie do tego . (KK) trzeba oczyścić z dziadostwa i tyle . Chociaż zostawił bym tą organizacje w cholere, niech się rządzi swoimi prawami dżungli watykanu i innymi klonami odłamami KK, które to twierdzą że to one znów rzekomo mają racje , no i jeszcze ISLAMIŚCI+TALMUDYŚCI+SITOIŚCI (konfucjusz)+VOODO SANTERIA…, to własnie jest zamieszanie BABILON , o którym to sipiewła i mówil Bob Marley :

    Bob Marley – Chant Down Babylon http://www.youtube.com/watch?v=ixGrA0dQKeI
    http://www.tekstowo.pl/piosenka,bob_marley,chant_down_babylon.html
    (fragment):
    „Chodź spalimy Babilon kolejny raz
    Chodź zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi kolejny raz
    Dla tych zrujnowanych, tak zrujnowanych
    Dla nich zrujnowanych, tak zrujnowanych
    Więc chodź zaśpiewamy Babilon z powierzchni ziemi kolejny raz

    Ludzie widzą swoje marzenia i aspiracje
    Skruszenie na ich twarzach
    I wszystkie ich ohydne intencje aby zniszczyć
    Ludzką rasą

    I to co wiem, i ja to wiem
    Z muzyką, dlatego zaśpiewamy cały Babilon
    Ta muzyka, dlatego zaśpiewamy cały Babilon
    Ta muzyka, chodź zaśpiewamy cały Babilon”
    ==============================================
    Bog obecnie wykonuje wyrok, rekami królów ziemskich wyrok na ogulnoświatowym fałszywym systemie religi. To było zapowiedziane 2 tyś lat temu w przepowiedniach, apokalipsa jana >> http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/2.jpg , koniec i basta , nikt na to niema wpływu , bo tu działają siły wyrzsze. ,, no a ci co wierzą zakłamanym księżom to co to teraz czytają to są w szoku. Nobo skąd żesz mają wiedzieć jak księża to ukrywali i kłamali ludzi i dalej kłamią w rzywe oczy. TAKA PRAWDA LUDZIE BIBLI NIE ZNAJĄ I TYLE BO NIE CZYTAJĄ, ZERO POJĘCIA ….

    Tylko nauki Jezusa zostaną i mi się to nawet podoba ten tekst : INTRONIZACJA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI, a czemu do qu***rwy tylko POlski ? co wy tacy egoisci jesteście , a czamu nie Rumuni,Słowacji, Węgrów, Całej Europy , Całej palaety ziemi, Całego wszechświata. To jest własnie pojebamne myslenie

    Intronizacja Jezusa Tylko Polski ? … co za prymitywny egoizm , a co inne narodowości tłumoki egoistyczne ? wy też nie znacie (tłomoki) języków,więc z tej perspektywy wydaje im się że Polska zajmuje powierzchnię całej planety i wszyscy mają być jebanymi polakami i tylko tym językim mówić ( … jak w jakim hitlerowskim obozie rasizmu patryjotuycznego)

    … wydaje wam sie że polska pokrywa całą kule ziemską i kosmos i wszędzie są katolicy z krzyżami, przecież krzyż to wynalazek rzymian, to jest narzędzie największej traumy zbrodni … nierozumie czumu tak do na świanach wywieszacie … , przecież Pan Jezus bardzo cierpiał , …

    ===== spalić BABILON i tyle =====

    Polubienie

    • Kruk 14 lutego 2012 o 4:11 pm

     Dokładnie tak – kiedyś napisałem taki manifest „Uwolnić Jezusa” aby odpiąć go od krzyża, aby za symbol jego nauki przyjąć choćby ten obrazek od Faustyny, a nie chwilę, kiedy oprawcy pieczętują go do drewna aby nie chodził i nie nauczał. Umarł, bo chciał pokazać że śmierć nie jest wystarczająco mocna aby przekreślać jego naukę – więc przyjął ją jak oblubienicę. To wszystko co na temat jego śmierci i krzyża. Cała reszta aż lśni od życia.

     Polubienie

     • zenobiusz 14 lutego 2012 o 7:15 pm

      Niemniej ,to krzyż na co dzień ,
      przypomina nam,
      że ustawicznie Go krzyżujemy,
      swoimi grzechami i niewiernościami.

      Polubienie

      • Kruk 14 lutego 2012 o 8:02 pm

       Twój dogmat o odkupieniu na krzyżu, nie jest moim dogmatem, więc nie podejmę dyskusji.

       Polubienie

       • hjk 15 lutego 2012 o 1:41 am

        To sa sprawy złożone, całe życie Chrystusa w pewnym sensie było odkupieńcze, od Narodzenia po Wniebowstąpienie, bo na to został posłany, aby nas zbawić. Sa tylko różne punkty kulminacyjne i nie mozna jednych rozpatrywać bez innych, np. samej śmierci na krzyżu bez zmartwychwstania, itd. Jedne stają się bardziej zrozumiałe w świetle innych, to wszystko to etapy czy fazy realizowania się Bożego Planu zbawienia wszystkich ludzi, który wciąż się rozwija…

        Polubienie

        • jakis_buk 15 lutego 2012 o 2:03 am

         hjk – czesto tu sie porusza problem depopulacji ludzi do 500 milionów – co wywołuje falę oburzenia wśród blogowiczów – prawda ? a jaki jest plan twojego boga ? jeszcze lepszy – jeśli wierzyć w apokalipse św jana – bo twój bóg zredukuje nas do 144 tysiecy – coś mu sie polepszyło 🙂 – bo za pierwszym razem zredukował nas do Noego i jegorodziny – widze idze ku dobremu 🙂

         Polubienie

   • hjk 14 lutego 2012 o 4:06 pm

    za bardzo się trochę zapamiętaliście w sekciarstwie, rozszyfrowywaniu pogaństwa, masoństwa, religii i trochę się to wszystko pomieszało, w dodatku razem z polityką – trzeba by nieco to uporządkować i porozdzielać, a nie wrzucać do jednego wielkiego wora 🙂
    No ale blog nie jest „religijny”, aczkolwiek już wiele tu wątków było poruszonych, wszelcy nowi musieliby przejrzeć stare wpisy…

    Tak na marginesie to kiedyś pomyslałem, ze trzeba by zrobic takiego blogowego quasi – f.a.q.-a z opracowaniem tych tam stale podnoszonych przez „nowych” watków, aby nie wyważać otwartych drzwi i rozważonych kwestii…

    Polubienie

   • sara10 14 lutego 2012 o 8:54 pm

    @Dyskusb, powiem ci chłopie – masz kompletnego fioła na punkcie KK. Odwaliło ci totalnie. Klepiesz w klawiaturę z nienawiścią do KK jak jakiś Palikot, gej, satanista czy inny komuch. A przecież nie jesteś takim. Napij się melisy, uspokój się. 🙂

    Polubienie

   • zyto 14 lutego 2012 o 10:37 pm

    Panie dyskusb czy nie uwaza pan ze religia poganska jak okresla pan (kk) jest pragnienie bogactwa To w pewnym sensie tez jest poganskie.Czy musisz byc bogatym by zyc.Nie nie.
    To pragnienie (bogactwa) ktore nigdy czlowiek nie ugasi.Zawsze malo zawsze malo..Poganstwo to rowniez to co mamy dzis w naszym kraju .Polityka oparta na okradaniu
    obywatela w imie zysku.To jest zeczywiscie iscie Poganskie ba barbazynskie ideologia i nawet religia wspolczesnych pogan i heretyko w stylu PO,PSL,SLD,ONZ ,UNIA,PIS..Nie buduje sie swiata na klamstwie falszu obludzie i kradzierzy,A tym bardziaj panstwa. Swiat dzisiejszy jest bardziej poganski niz byl swiat Cesarstwa Rzymskiego,czy starozytnej Grecji.To byly prawdziwe demokracjie.A cywilizacja Judaistyczna to prymitywizm naukowy oparty na talmudzie.Ze tylko my jestesmy ludzmi reszta to bydlo.To jest demokracja ktora dzis mamy.
    Ludzie naprawde madrzy i uduchowieni niebada robic zla .Nie beda okradac drugich nie beda sklucac innych przeciwko sobie.Bo sa ludzmi Ale wiem na 1000% chrzescijanstwo i tak wygra
    i Tak jak JEZUS CHRYSTUS powiedzial a moce piekelne nieprzemoga go (K.K).Amen

    Polubienie

    • hjk 15 lutego 2012 o 1:46 am

     @zyto
     dzieki, b. dobry komentarz…

     Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 4:55 pm

   @dyskusb 14 Luty 2012 o 9:48 am
   To wszystko jest chore w KK. To jest tak jak tonący brzytwy się chwyta i się sam zarzyna.
   =Jedyne to się liczy to nauki, przekaz Jezusa w 4 ewangeliach=

   -popieram Cie. Pozdro.

   Polubienie

 3. wizzgaa 14 lutego 2012 o 9:52 am

  Tak się zastanawiam ,czy nikt z nas / i tych mailujących / nie poda przykładów szlachetnego kapłana ? Czy to dlatego ,że dobrzy są cisi , skromni i nie rzucający się w oczy a „źli” głośni i ekspansywni ? Gdyby czytał ten blog ktoś poszukujący wiary to z pewnością poszedłby dalej nie zatrzymując się na dłużej . Dobrych kapłanów wspomina się czasem jednym zdaniem , złych opisuje się szczegółowo . Może zmienić formułę jeśli jeszcze potrafimy skupić się na dobru .

  Polubienie

  • Adam_S 14 lutego 2012 o 10:24 am

   Oczywiście że istnieją dobrzy księża. Tyle że bardzo mało się o nich mówi gdyż ludzie ekscytują się złem a nie dobrem. Bo co może być ciekawego dla ludzi w tym że zapracowany ksiądz znajduje jeszcze 40 minut aby umożliwić mi spowiedź generalną, albo to że robi jakąś wycieczkę w góry dla dzieci z ubogich rodzin. Ciężko mówić ludziom o dobru jakie czynią kapłani. Kilka tygodni temu próbowałem nakłonić mojego kolegę do spowiedzi generalnej ale moje argumenty zostały odbijane stwierdzeniem że „nie będę się spowiadał u człowieka który ma większe grzechy ode mnie”.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 lutego 2012 o 12:03 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2011/01/31/czy-to-chrystusduch-swietyaniol-strozkto-przemawia-do-mnie/
    Coby daleko nie szukać
    .Ks. Dominik Chmielewski – Wojownik Maryi.
    Większość polskich księży,to ludzie oddani Bogu,tylko ich się nie popularyzuje.

    Polubienie

    • monitorpolski 14 lutego 2012 o 12:05 pm

     Dokładnie tak jest. Niestety, góra została opanowana, dlatego czas na jej wyczyszczenie. Nikt tego lepiej nie zrobi niż prawdziwy kapłan, jakim jest ks. Natanek. Pamiętajcie, że św. o. Pio w pewnym czasie ekskomunikowano.

     Polubienie

     • zenobiusz 14 lutego 2012 o 12:28 pm

      „Dokładnie tak jest. Niestety, góra została opanowana, dlatego czas na jej wyczyszczenie. Nikt tego lepiej nie zrobi niż prawdziwy kapłan, jakim jest ks. Natanek. Pamiętajcie, że św. o. Pio w pewnym czasie ekskomunikowano.”
      Trzy nieprawdy,w jednym krótkim tekście.Nie jest prawdą,że cała góra.Nieliczni ,acz wspomaganiem demonicznym,wybitnie szkodliwi.
      Nie ks.Natanek będzie oczyszczał Kościół,choć masonom marzy się taki scenariusz.
      Zastanówmy się kto odwołał,BP.Pieronka i Życińskiego.
      Założyciel kościoła.
      Ojciec Pio nie był nigdy ekskomunikowany.
      Marek musisz więcej poczytać na tematy,w których prowokujesz dyskusję.
      Koniecznie.

      Polubienie

      • monitorpolski 14 lutego 2012 o 12:39 pm

       Przesadziłem, ale było tak:
       W roku 1923 zakazano mu uczyć nastoletnich chłopców w szkole przyległej do klasztoru, ponieważ był oskarżany o to, że jest „szkodliwym Sokratesem, który może podburzać delikatne dusze chłopców”[9]. Podsumowując, Ojciec Pio był oskarżany o wykroczenia przeciwko wszystkim ślubom zakonnym: ubóstwu, czystości i posłuszeństwu
       Wikipedia.
       Uważam, że ks. Natanek oczyszcza Kościół, budząc tych na górze, żeby się przyjrzeli kto tu miesza. I dlatego być może następują te przetasowania. Nie chodziło mi wcale o to, że on to robi bezpośrednio.

       Polubienie

       • hjk 14 lutego 2012 o 4:10 pm

        Tak jak już tu kiedyś napisałem, ze Żydzi powinni zrobić porzadek we własnych szeregach, a nie potem biadolić, ze wszystko idzie walcem bez rozróżniania, kto dobry, a kto zły, tak samo i Kościół musi sie sam oczyścić, zanim „ktoś” się tym nie „zajmie”…

        Polubienie

      • Peryskop 15 lutego 2012 o 4:56 am

       Od kiedy to bp Pieronek odwołany ?

       Polubienie

       • zenobiusz 15 lutego 2012 o 10:19 am

        No patrz ,jeden zauważył. 🙂
        Dla mnie on jest martwy,jak jad który sączy.

        Polubienie

     • sara10 14 lutego 2012 o 9:01 pm

      Ojca PIO nigdy NIE ekskomunikowano. On, w przeciwieństwie do ks. Natanka, był baaardzo posłuszny przełożonym.
      W KK jest zdecydowana większość księży wspaniałych. Czarnych owiec niewiele. Szkoda, że o nich mówi się tak mało.

      Polubienie

      • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:37 am

       Już sprostowałem. Ale podałem też informację, która mnie zmyliła – jest w Wikipedii. Był może posłuszny, ale nie wszyscy akceptowali to co robił.

       Polubienie

    • zenobiusz 14 lutego 2012 o 12:19 pm

     Na zachętę.
     Całe moje życie związane było ze sztukami walki – to był priorytet mojego życia. Medytowałem po dwie godziny dziennie zen, jogę – ćwicząc trzy razy dziennie mentalnie i fizycznie karate. W wieku 21 zostałem dyrektorem ds. karate w Polskim Związku Sztuk Walki w Bydgoszczy i mając stopień 3 dan szkoliłem ludzi w bojowej odmianie karate. Studiując wtedy teologię i filozofię napisałem pracę licencjacką nt. możliwości synkretyzmu filozofii Dalekiego Wschodu z chrześcijaństwem, za którą otrzymałem stopień bardzo dobry. Był to czas, kiedy religia dopiero wchodziła do szkół i poproszono mnie, abym wykładał w jednej z nich religię. Zgodziłem się. Prowadziłem już wtedy szkolenia w dwóch prywatnych szkołach walki, które jak na tamte czasy dawały mi duże możliwości finansowe. To niesamowicie ładowało moje ego. Na imprezach, na dyskotekach, gdzie się zjawiałem, mówili za mną: “Patrz, to jest ten karateka, który strasznie napie……”.Z perspektywy czasu widzę, że było to żenujące, ale wtedy “jarało” mnie to strasznie… I w tamtym czasie zacząłem wchodzić w bardzo konkretną decyzję poświęcenia się na całe życie wschodnim sztukom walki. Chciałem wyjechać na Okinawę i trenować przez całe życie pod okiem wielkich okinawańskich mistrzów. Wiedziałem, że wyjazd ten będzie łączył się z bardzo konkretną inicjacją w sztukach walki, którą można porównać do chrztu w chrześcijaństwie. Polega ona na oddaniu swojego całego umysłu i ciała duchowi karate na całe życie, a jest to duch buddyzmu, duch walczącej agresji, mimo całego nacisku na obronę w technikach walki…Moja rodzina jest bardzo wierząca. Mieliśmy taki zwyczaj codziennego wspólnego odmawiania dziesiątki różańca. Ja sam nie zauważałem jeszcze wtedy pewnej zdumiewającej rzeczy – było mi coraz trudniej skupić się na modlitwie. Chodziłem co niedzielę na Mszę Świętą, ale mój umysł zupełnie nie był w stanie skupić się na Eucharystii. Z drugiej strony mogłem np. przez godzinę bez trudu medytować zen w zupełnym odprężeniu i ciszy, skupiając się na energiach, które krążyły w moim ciele. Dopiero potem, gdy doświadczyłem Ducha Świętego, zrozumiałem, że są to dwie zupełnie różne moce, które w nas działają. Nie jest prawdą, że Bóg Jedyny i Prawdziwy jest wierzchołkiem góry i różne ścieżki duchowe do Niego prowadzą.

     Polubienie

     • zenobiusz 14 lutego 2012 o 12:20 pm

      Link do dalszego ciągu,powyższego tekstu.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/01/31/czy-to-chrystusduch-swietyaniol-strozkto-przemawia-do-mnie/

      Polubienie

      • jerkey 14 lutego 2012 o 12:49 pm

       @Zeno – 404 Error

       Polubienie

      • Sully 14 lutego 2012 o 1:36 pm

       Zenobiusz a już myślałam, że nam ospisujesz swoje życie jogina 😉

       Polubienie

       • hjk 14 lutego 2012 o 4:15 pm

        Chyba wiele osób ma podobne doświadczenia i te wszystkie pseudo-‚duchowości” pochodzą od jednego ducha – ducha kłamstwa, który się w różny sposób maskuje.
        Prawdziwą duchowość objawił nam Jezus Chrystus i to jest droga miłości Boga i bliźniego, także i w końcu siebie samego. Aczkolwiek wszystkie 3 miłości się tu łączą. Inne „duchowości” są złudzeniem od „innego ducha”…

        Polubienie

     • jerkey 14 lutego 2012 o 2:41 pm

      Pozwolę sobie @Zeno troszeczkę skomentować kwestię objawień w Medjogourie i innych oraz towarzyszącym im doświadczeniom/emocjom. Gwoli wyjaśnienia u podstaw moich przekonań tkwią pewne aksjomaty, które uważam za prawdziwe i na ich bazie buduję moje poglądy, tudzież oceniam niektóre wydarzenia. O jednym z nich wspomniałem już kiedyś (zapewne b. dobrze pamiętasz). Innym zaś jest to, że podstawą moich przekonań jest Biblia i z nią porównuje to co widzę i słyszę.

      To co mnie uderza w opowieściach takich jak ta wyżej to fakt, że o przekonaniu ludzi do jakich poglądów religijnych, a więc do czegoś co uznają za prawdę, a także do czegoś co powoduje czasami całkowite przeobrażenie i przewartościowanie życia decyduje warstwa emocjonalna. To emocje doznane przez Dominika w Medjo. wywołały zmianę wszystkiego. Czy nie kojarzy się to ze zwykłą manipulacją i tzw. „grą na ludzkich emocjach”? Oczywiście osoby wierzące w objawienia Maryjne i Jezusowe nigdy nie przyjmą tego do wiadomości, ponieważ działa coś co nazwałbym mechanizmem warunkującym. Mianowicie Maryja lub Jezus nie mogą kłamać i manipulować, więc ich objawienia nie są manipulacją, lecz „łaską” i „zachętą”.
      Gdyby zaś wgłębić się w ewangelie to zauważysz, że Jezus, a także sam Bóg NIGDY nie korzystali z takich „sztuczek”, aby przekonać ludzi do wiary w siebie. Nawet, gdy pierwsi chrześcijanie otrzymali „dary ducha” i byli natchnieni duchem świętym, to dotyczyło to zawsze sytuacji, gdy JUŻ PRZEKONANE osoby otrzymywały specjalne uzdolnienia np mówienie językami, prorokowanie, nauczanie, uzdrawianie itp. Pewnym „wyjątkiem” jest nawrócenie Pawła, który został oślepiony. Ale tutaj także nie mamy wpływania na emocje w sposób opisywany wyżej. Po całym wydarzeniu w Damaszku, przyszedł do niego chrześcijanin, który wskazał mu prawdę. Powtórzę jeszcze raz: Bóg i Jezus nie stosowali emocjonalnych sztuczek, aby przekonywać innych. A czy mogliby? Pewnie, ze tak! W ST Bóg wielokrotnie wykorzystywał emocje ludzi w bitwach pomiędzy Izraelem, a narodami, z którymi walczyli. Ale ich cel był dokładnie odwrotny. Dlaczego więc teraz mieliby stosować te sztuczki?

      Ponadto problem wpływów emocjonalnych polega na tym, że „wyłącza” myślenie u człowieka. Nie pozwala podejmować racjonalnych decyzji wynikających z WŁASNYCH przekonań, a nie z przekonań NARZUCONYCH nam (szczególnie w warstwie emocjonalnej) przez jakieś objawienie. Przecież, gdyby Bóg chciał to każdy człowiek by Mu służył z radosnym uśmiechem na ustach. Dlaczego więc tego nie robi??? Zastanawiałeś się? Prowadzi selekcję ludzi i ci, którzy szczęśliwie pojawią się w Medj. zostają w cudowny sposób uwarunkowani, a reszta, która się tam nie zjawi już nie? Jezus powiedział wyraźnie, że o dostąpieniu nagrody decyduje „nabywanie WIEDZY” o Bogu i o Nim (Ew. Jana) oraz, że Boga należy „czcić duchem i prawdą” (ponownie mamy do czynienia z osobistym, świadomym wyborem).

      Na koniec opowiem ci pewne wydarzenie mojego bliskiego znajomego sprzed ponad 20, czy 30 lat. Jako młody chłopak – to jak sam mówi – był typem faszysty. Ale postanowił coś zmienić w swoim życiu i zaczął szukać Boga. Czytał Biblię, rozmyślał nad nią, modlił się dużo. Pewnego razu, gdy siedział w kuchni – krojąc chleb na kolację – pojawiła się przed nim świetlista postać. Mówi, że czegoś tak pięknego nie widział nigdy w życiu. Siedział i się na nią gapił nie mogąc oderwać oczu. W końcu dojrzał twarz mężczyzny. Piękną, świetlistą twarz. Z oczu zaś spływały mu krwawy łzy. Rozpoczęli ze sobą rozmowę. Postać ta wyjawiła mu swoje imię i poprosiła, aby ten modlił się za niego do Boga, bo może mu też przebaczy. Czyli rozumiecie kim ta postać była. Gdy demon odszedł mój znajomy ocknął się z przystawionym do piersi nożem, którym kroił chleb. Demon dał mu do zrozumienia, że może z nim zrobić cokolwiek i gdyby zechciał to wbiłby sobie ten nóż w serce z uśmiechem na twarzy. A więc dał mu do zrozumienia, że niejako darował mu życie i „zachęcił” go do wywiązania się z przedstawionej prośby.
      Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam każdemu czytającemu.

      Polubienie

      • zenobiusz 14 lutego 2012 o 3:02 pm

       Jeżeli sądzisz ,że wiara jest natury „rozumowej”,
       czyli jest procesem wyłącznie intelektualnym,
       rozumiem Twoje zagubienie.
       Przykro mi.

       Polubienie

       • jerkey 14 lutego 2012 o 3:09 pm

        @Zeno – takie metody na mnie nie działają. Nie musi ci być przykro – nie zależy mi na tym. Nie czuję się też zagubionym – wręcz przeciwnie.

        U podstaw wiary tkwi jednak wiedza i jest to jak najbardziej rozumowe. Możesz się łudzić, że jest inaczej, ale tak nie jest. Dopiero potem w wyniku wiedzy i wiary kształtujemy naszą miłość do Boga oraz niezbędną warstwę emocjonalną. I możesz być pewien, że jest z tym u mnie wszystko w porządku – jeśli cię to uspokoi. Ale to MY SAMI kształtujemy warstwę emocjonalną i rozumową, a nie „tanie sztuczki”. Prawda ta wynika z całej Biblii – wystarczy czytać ze zrozumieniem.

        Polubienie

        • O Rzesz 14 lutego 2012 o 4:15 pm

         „U podstaw wiary tkwi jednak wiedza” … i czucie.
         Jedź do Medjugorie i skonfrontuj swoje „aksjomaty” z majestatem.
         Wtedy będziesz mógł się wypowiadać autorytatywnie.
         Teraz ciśnie mi się na usta jedynie, życzliwy dla ciebie, uśmiech.
         Pozdrawiam.

         Polubienie

        • hjk 14 lutego 2012 o 4:22 pm

         Moze Wam tu pomoze w dyskusji definicja wiary św. Tomasza z Akwinu – ze jest to „prawda objawiona przez Boga i przyjęta za taką pod naciskiem woli przy udziale Ducha sw.”
         Dlatego mówi się że wiara jest łaską, kiedy Duch św. oświeca rozum i uzdatnia wolę do przyjęcia Bozej prawdy, która normalnie przekracza ludzki rozum i jest nie do odkrycia i nie do zrozumienia samymi tylko możliwościami rozumu, gdyż mówi o rzeczywstości duchowej, która nie jest nam dostępna. Dlatego, aby się w niej jakos „poruszać” trzeba właśnie coś przyjąć po naciskiem woli, bo sami do tego nie dojdziemy.
         Oczywiście płyną z tego życiowe konsekwencje, całe zycie człowieka się zmienia, bo „przyjąć” oznacza jakos tym żyć…
         No i oczywiście idą też za tymi postawami w sposób naturalny odpowiednie emocje.

         Polubienie

        • jerkey 14 lutego 2012 o 4:59 pm

         @hjk – wolę definicję podaną przez Pisarza listu do Hebrajczyków (a go trudno posądzić o niezrozumienie, tudzież brak wiary):
         Heb 11:1 (Przekład Dosłowny 2002) „Wiara natomiast jest podstawą spełnienia się tego wszystkiego, co jest treścią nadziei; przekonaniem o prawdziwości tego, co niewidzialne”.

         Mówimy o „przekonaniu o prawdziwości” oraz „podstawą TREŚCI nadziei”. Czyli mówimy cały czas o wiedzy i przekonaniach z tego wynikających (a stąd także nadziei). Mówimy o rozumie i wiedzy, która nas kształtuje.
         Tomasz z Akwinu dodatkowo uwypukla role ducha świętego w rozumieniu, który przezwycięża ludzką mądrość oraz to, ze wiedza ta pochodzi od Boga. Ale to jest oczywiste dla każdego czytelnika Biblii.

         Jednym słowem wiara to nie są „sztuczki” i gra na emocjach, lecz mozolna budowa w oparciu o wiedzę i wynikające z tego przekonanie o prawdziwości swej wiary.

         PS. O Rzesz – czy twoja wypowiedź także nie jest „autorytatywna”? Więc „autorytatywność” nie ma wpływu na prawdziwość czy fałszywość przekazu. To tylko forma.

         Polubienie

        • pola 14 lutego 2012 o 10:12 pm

         jerkey tylko niektórzy aby zacząć pogłębiać wiedzę muszą zostać w jakiś sposób do tego popchnięci.Zastanówmy się jaki czynnik spowodował że zaczeliśmy interesować się tym tematem i poszerzać wiedzę .

         Polubienie

       • wawrzyniec 14 lutego 2012 o 3:17 pm

        Daj nam Panie BOZE wiecej takich ksiezy a i obywateli rowniez.Namilosc boska ludzie nie bojmy sie mowic prawdy bronic prawdy .Kroloj nam JEZU CHRYSTE w Koronie panstwa POLSKIEGO.Bylem u ks.Natanka i bede nie raz i moge powiedziec ze to prawdziwy ksiadz
        patryiota.I jak mozna mowic ze on zle naucza jak ma magistra i licencjata w dziedzine historia
        kosciola i jeszcze konczyl wydzial teologiczny.Zastanawiam sie kto tu robi zlo.I jak to jest ze przelozeni ks.Piotra Natanka przyjmuja nagrody z zydowskiej lozy Masonskiej Bir”ni.Pytanie
        do ludzi myslacych kto tu sluzy Bogu a kto Mamonie..Prosze sobie odpowiedzic…Amen

        Polubienie

       • zenobiusz 14 lutego 2012 o 4:57 pm

        Dobrze jerkey@
        odpowiem Ci obszerniej.
        Twoja odpowiedź jest typową pokrętną i podstępną odpowiedzią ,wyszkolonego wroga Kościoła i Wiary.
        Parę punktów.

        „Mianowicie Maryja lub Jezus nie mogą kłamać i manipulować, więc ich objawienia nie są manipulacją, lecz “łaską” i “zachętą”.
        Nikt tak nie twierdzi,znane są fałszywe objawienia,o źródle demonicznym.Nikt tego nir neguje.
        „Gdyby zaś wgłębić się w ewangelie to zauważysz, że Jezus, a także sam Bóg NIGDY nie korzystali z takich “sztuczek”, aby przekonać ludzi do wiary w siebie.”
        Nie wdając się w ocenę perfidii sformułowań,nie wymagasz chyba ,by Bóg w starym Testamencie ,objawiał się jako Jezus lub Maryja.
        Przykładów interwencji anielskich jest aż nadto.

        Relacja kolegi,to jedyny znany mi przykład demona ,proszącego o modlitwę.Powinieneś to szerzej spopularyzować,może wpłyniesz na reformę teologii.
        Zgrabnie napisane,acz z gruntu bałamutne i nieprawdziwe.
        Może jednak znajdą się „nowi protestanci”gotowi rozważać,
        czy demony mogą liczyć na wybaczenie,
        jeżeli się za nimi wstawią ludzie.
        ” Postać ta wyjawiła mu swoje imię i poprosiła, aby ten modlił się za niego do Boga, bo może mu też przebaczy.”
        To już najlepsze.Demon wyjawia swoje imię.!!!!!
        ” Demon dał mu do zrozumienia, że może z nim zrobić cokolwiek i gdyby zechciał to wbiłby sobie ten nóż w serce z uśmiechem na twarzy. A więc dał mu do zrozumienia, że niejako darował mu życie i “zachęcił” go do wywiązania się z przedstawionej prośby.”
        To kolejna nieprawda.Demon nic nie może ,poza tym co Bóg dopuści.
        Skoro masz taki pogląd na wszechmoc demonów.tym bardziej przykro mi,i żel mi ciebie.
        No ale za Ciebie modlić się możemy na pewno,
        co nie jeden czytelnik pewnie uczyni.

        Polubienie

        • jerkey 14 lutego 2012 o 9:38 pm

         @Zeno – po prostu mnie rozczarowałeś.
         Wpierw jednak chciałbym prosić cię o niestosowanie prokuratorskiej metody ustawiania „oskarżonego” pod pręgierzem, a siebie jako obrońcy wdów i sierot pod potrzeby publiki.

         Czy cokolwiek powiedziałem na temat jakiegokolwiek kościoła? Czy podkopuję wiarę, czy wręcz przeciwnie – udowadniam potrzebę jej ugruntowania na pewnym podłożu?
         Po drugie odnoszenie do mnie określeń „podstępny” i „pokrętny” wskazuje, że jestem zaprawionym kłamcą i oszustem, a „przeszkolony wróg” to oczywiście agent bliżej nieokreślonych, ciemnych służb. Tiaaaa …. @Zeno – zalecam wypoczynek.

         A teraz z części merytorycznej to w zasadzie nie powiedziałeś niczego sensownego, co zaprzeczyłoby logice mojego wywodu. W zdaniu „Nie wdając się w ocenę perfidii sformułowań,nie wymagasz chyba ,by Bóg w starym Testamencie ,objawiał się jako Jezus lub Maryja.” to w zasadzie nie wiem w ogóle o co ci chodzi – szczerze.

         Opowiadanie mojego znajomego nie jest żadnym dowodem. Nikt chyba tego tak nie traktuje, a ty się na tym najbardziej skupiłeś. Podałem opis wydarzenia – jak mniemam prawdziwego, ponieważ nie sądzę, żeby znajomy mnie oszukiwał – który zaskoczył mnie samego. To jednak co chciałem nim podkreślić to fakt, że demon był piękną, jaśniejąca postacią, a mój znajomy z uwielbieniem się w niego wpatrywał dopóki nie zrozumiał kto zacz. A zrozumiał, ponieważ dostał bezpośrednią wiadomość. To wszystko. (Tak a’propos to w apokryficznej księdze Henocha demony (zmaterializowane) proszą Henocha na wstawiennictwo. Na jedno wychodzi. Ale oczywiście księga ta nie stanowi kanon Biblii.)

         To co chcę wykazać to fakt, że zwykła logika podpowiada dużą ostrożność w tych wszystkich objawieniach. Ostatnio dyskutowaliśmy nad tym w przypadku przesłania „Jezusa” przytoczonego przez Annah. Wbrew rozsądnym argumentom upieracie się, że to na pewno od Jezusa mimo, że nie macie na to żadnych dowodów z wyjątkiem tego, że „Jezus” twierdzi, że to Jezus. Kolejne objawienie przytoczyłeś 12 lutego pod artykułem o Julian Rose. Tam także wskazałem ci na wątpliwą „jakość” logiczną tych objawień stosując zdrowy rozsądek.

         Chcesz wierzyć w te objawienia – twoja wiara, twoja sprawa. Ale ja nie będę w nie wierzyć, bo po prostu w żaden sposób nie pasują mi do tego co mówi Biblia i już – moja wiara, moja sprawa.

         Polubienie

        • janato 15 lutego 2012 o 12:24 am

         Zenobiusz , męczysz i przynudzasz tym swoim mędrkowaniem moralizatorskim.
         Chyba sam sobie chcesz udowodnić ,że jesteś świętszy od najwświętszej świętej krowy 🙂
         nie przynudzaj tak ,bo ciężko czytać komentarze innych .

         Polubienie

        • zenobiusz 15 lutego 2012 o 1:08 am

         Rozmnożenie chleba.???
         Cud,na blogu.
         Czyli wejście smoczka.

         Polubienie

     • sara10 14 lutego 2012 o 9:18 pm

      Zeno, ja równiez kogoś wspaniałego przedstawię. Oto o. Joseph Verlinde. Niezwykła droga specjalisty w dziedzinie chemii nuklearnej (doktor fizyki) – od guru do Jezusa.

      Główne etapy świadectwa Jacquesa Verlinde

      1. Lata 1968: poszukiwanie Absolutu – odrzucenie Wiary

      Jaką wiedzę mogę posiadać? W jakim celu? I jaki jest tego koniec? Te trzy zasadnicze pytania prowadzą 21 letniego Jacquesa Verlinde do porzucenia kariery badacza i naukowca i zostania uczniem hinduskiego guru Maharishi Mahesh Yogi, który był m.in. guru Beatlesów. guru hinduskim. Ma on wtedy 21 lat. Jest rok 1968, z jego całym kontekstem kulturowym. Spędza zatem długie okresy w aszramach w Himalajach, w Indiach, gdzie odkrywa prawdziwe oblicze hinduizmu i pogłębia doświadczenie Samadhi, Nirvany… złączenia swej istoty z całym kosmosem, wtopienia się we „Wszechogarniającą Substancję”. Doświadczenia te prowadzą go do zaniku osobowego „ja” w Pustce pozbawionej różnic, gdzie cierpienie i miłość są jedynie iluzją…

      (Tak jak chrześcijaństwo, hinduizm i buddyzm kierują się ku wnętrzu. Ale podczas gdy te mądrości wschodnie prowadzą jedynie do unicestwienia „ja”osobowego, chrześcijanin wchodzi wewnątrz siebie tylko w celu odnalezienia komunii z Tym, którego pragnie jego dusza, wewnętrznym Mistrzem, który zaprasza go do wzrastania poprzez więź miłości z Nim).

      2. Kiedy zasłona się rozdziera

      Jacques Verlinde, poruszony do głębi tymi doświadczeniami, gdy uznaje, że pustka wewnętrzna, której doświadcza, nie napełnia go – poprzez miłosierne imię Jezusa i Jego obecność pojmuje, że Ten, którego szuka na końcu świata, oczekuje go od zawsze. Dzięki wstrząsającemu spotkaniu z Chrystusem, w wieku 27 lat, Jacques Verlinde, wspomagany przez Bożą opatrzność, opuszcza indyjski aszram i wraca do Belgii.

      3. Powrót do Brukseli – Pułapka

      Jego powrót do Brukseli jest jednak raczej niefortunny: w swych poszukiwaniach, nie zdając sobie z tego sprawy, wchodzi na ścieżki szkół ezoteryczno-okultystycznych, które przejęły pewne koncepcje i techniki hinduizmu, przy jednoczesnym odniesieniu do Ewangelii. W ten sposób, pod pozorem dobra, „służenia braciom”, na nowo znajduje się w centrum praktyk okultystycznych, używając energii okultystycznych w celu uzdrawiania osób. Rezultaty są spektakularne, ale stopniowo Verlinde zaczyna zdawać sobie sprawę z subtelnej alienacji w wyniku tych praktyk. Ponownie Pan ukazuje mu złe więzy i uzależnienie od demonów obecnych w praktykach okultystycznych.

      Poprzez autorytet Imienia Jezusa Zbawcy i w mocy Jego Ducha Świętego, wzywanego wraz z braćmi w wierze, Jacques Verlinde zostaje uwolniony od tych więzów, które pętały, dusiły jego serce, jego duszę, i wyczerpywały ciało.
      Więcej:
      http://gosc.pl/doc/900115.Od-guru-do-Jezusa

      Polubienie

  • Stanisław 14 lutego 2012 o 12:49 pm

   Są dobrzy kapłani, ale Ci są niewygodni dla zwierzchnictwa – kurii – u nas mieliśmy takiego kapłana. Jego „wina” polegała na tym że potrafił dotrzeć słowem Bożym do zebranych. Kazania jakie głosił pamiętałeś do kolejnej niedzielnej mszy św. Ksiądz ten miał poważanie i dlatego wysłano GO na misje do . . . Włoch ! Do dnia dzisiejszego w mojej parafii nie spotkałem nikogo podobnego.

   Co zaś tyczy się zachowania księdza opisanego w mailu do autora tego blogu, myślę że wierni powinni powiedzieć mu DOŚĆ i zwyczajnie „wyprosić” go z kościoła i plebani.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 lutego 2012 o 6:26 pm

    ” Ksiądz ten miał poważanie i dlatego wysłano GO na misje do . . . Włoch !”
    Oj,nie pochopnie aby, osądzasz Kurie.??
    Wiadomo ,że jest kryzys kapłaństwa na Świecie,podobno już co szósty kapłan katolicki w świecie to Polak,stąd taka nienawiść ,do naszego kościoła,i taki atak ,na Jana Pawła II.
    Powinniście się modlić za tego ,wysłanego z misją,do poganiejącej,
    zmasonizowanej Italii,
    a i za następnych, bożych kapłanów u was.

    Polubienie

    • Stanisław 14 lutego 2012 o 7:21 pm

     Szanowny Panie Zenobiusz ! Takich księży powinniśmy trzymać w kraju, tu są potrzebni ! Najpierw zróbmy porządek na własnym podwórku a później realizujmy misje w innych państwach schodzących ze ścieżki Boga.

     Polubienie

     • zenobiusz 14 lutego 2012 o 9:39 pm

      Szanowny Panie Stanisławie.Nie ja o tym decyduję,a Kościół w swej mądrości.
      Czyż nie jesteśmy ,wszyscy w lepszej sytuacji,niż wiele innych narodów.Nie bądźmy egoistami,
      zostań z nami,to piękne hasło,ale tylko jako wyraz,wsparcia,dla kapłanów,którzy są bardziej niż my powołani,by nieść Dobrą Nowinę,tam gdzie to najbardziej potrzebne,w danym czasie.
      Kiedyś i Włosi zasilali nas kapłanami,jeden z nich przywiózł wiedzę ,o tym że Maryja chce by nazywano Ją Królową Polski.
      Dziś pora na rewanż.

      Polubienie

  • pola 14 lutego 2012 o 9:36 pm

   W mojej parafii jest bardzo mądry ksiądz,próbuje w delikatny sposób przekazać o zagrożeniach jakie zło przygotowało dla nas i realizuje swój plan.Nie wszyscy rozumieją przekaz ks.proboszcza,natomiast jest wielu przyzwoitych ludzi którzy to zło dostrzegają.Na msze wieczorne nawet w tygodniu jest sporo ludzi nie tylko osób starszych ale i młodych.

   Polubienie

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:31 am

    Takich jest bardzo wielu – i sądzę, że będzie jeszcze więcej. Atak na ks. Natanka miał na celu zastraszenie ich, ale sądzę, że efekt będzie odwrotny. Niestety, u mnie w parafii jest ksiądz – pomyłka. Powinien był zostać zomowcem.

    Polubienie

 4. szuwaxpl 14 lutego 2012 o 9:53 am

  Wczoraj na WP pokazali modlitwę z egzorcyzmem ks. Piotra Natanka i ku mojemu zdziwieniu bardzo, ale to bardzo wiele wpisów było przychylnych Jego słowom. Zdziwilem się, bo tych ośmieszeń było sporo. Dużo było słów o dziwnym zachowaniu ks. ale tych medialnych voo doo etc.
  ale najważniejsze były słowa : ‚Ma rację co mówi’, ‚oby u mnie w parafi był taki ksiądz’, ‚jak się nie zgodzić’ Naprawdę pozytywnie się zdziwiłem, że mimo szkalowań ludzie widzą i słyszą, że w Nim jest Moc, Miłość i prawdziwy ksiądz, taki ‚stary’ jak dawno temu.

  Polubienie

  • Jony 14 lutego 2012 o 10:08 am

   Oglądałem wczoraj natanka na wp.pl i powiem że w miarę mądrze gadał ale dopiero gdzieś tak w połowie nagrania bo początek to była jakaś nieudana inscenizacja opętania, dźwięki jakieś nienaturalne jakby nagrane i puszczone, dziecko upadło nikt je nawet nie podniósł, dla mnie to chora szopka, natanek zaczyna według mnie takim oszustwem manipulować bydełkiem które przychodzi na jego msze bardzo nie ładnie z jego strony. Co do jp2 to chyba każdy kto czyta http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/ wie że jp2 to żydowskie korzenie miał.
   myślę że natanek zaczyna tak samo jak rydzyk być po dobrej i złej stronie mocy ze względu na tą inscenizacje opętania. Bardzo mi się nie podobają takie chore przedstawienia. Można w inny sposób zniechęcić młodzież do niesłuchania metalu a w taki sposób jak zrobił to natanek tylko utwierdził że ma coś nierówno pod sufitem.

   Polubienie

   • Adam_S 14 lutego 2012 o 10:33 am

    Na podstawie takich nagrań można tylko gdybać, choć z pewnością specjaliści bardzo szybko wykryli by naturę tych dźwięków. Ja nie osądzam bo nie mam wiedzy ani możliwości technicznych do weryfikacji tego krzyku i nie byłem tam.

    Polubienie

    • grypka swinska 14 lutego 2012 o 10:20 pm

     Panie Adamie, pana tam nie bylo ale byli tam wierni z Grzechyni i okolicy, widzieli i slyszeli wszystko a poza tym wiedza w jakiej parafii mieszka ten opetany mlodzieniec i wiedza, ze nigdzie nie znalazl skutecznej pomocy.
     Ten nieszczesnik skakal tam przez bardzo wysokie ploty i wyl nieludzkim glosem. Nie wierze zeby by ks. Natanek odgrywal taka komedie. Zreszta po co? Jest wystarczajaco popularny bez egzorcyzmow a oczyszczenie tego opetanego mlodzienca bylo potrzeba chwili.
     Pozdrawiam

     Polubienie

   • maupa102 14 lutego 2012 o 11:07 am

    @Jony, nie mów, że egzorcyzmy to „chore przedstawienia”!!! Ja widziałam „na żywo” (we Wloszech) egzorcyzmy na młodej dziewczynie! Tego RYKU BESTII nie da się inscenizować aby dramatycznie wyglądał. Ja też kiedyś nie wierzyłam w „takie przedstawienia”, więc zostało mi dane „dotknięcie palcem”, jak niedowierzającemu Tomaszowi ;(

    Polubienie

   • kemil 14 lutego 2012 o 11:09 am

    Zdajesz sobie sprawe, ze ten chłopak pochodzi z mojej miejscowosci(rok mlodszy) i juz ponad pol roku zmaga sie z opetaniem przez szatana? To w zadnym wypadku nie byla inscenizacja
    Temat o mszy z przed kilku miesiecy na forum mojego miasta http://forum.poranny.pl/egzorcyzmy-t84959/. Wszyscy myslieli, ze zostal juz uwolniony i nagle pierwszy raz od chyba 2 miesiecy wlasnie na mszy u Natanka demon ,,przejal kontrole,,

    Polubienie

    • zenobiusz 14 lutego 2012 o 12:06 pm

     Demon ,został zmuszony do ujawnienia się.
     To wskazuje,że Ks.Piotr,jest Bożym Wojownikiem.

     Polubienie

     • dyskusb 14 lutego 2012 o 1:27 pm

      Piotr Natanek dobra chłopina, znałem kiedyś takiego gościa „w pewnym sensie był księdzem”. Gadał mi to samo, jehał identycznie po bandzie jak Piotrek ! No ale zmarł niestety … ale zawsze w mojej pamięci, Poitrek mi go bardzo przypomina i JAK SŁUCHAM TO MI SIĘ BARDZO HUMOR POPRAWIA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 – drugi Dawid Icke tylko w innej oprawie „graficznej” , ludzie krytykują ICKE, dlatego że go nie znają i jego ksiązek nigdy nie czytali, no to skłod żesz moga wiedzieć , ( … angielski) , tylko , i ale nie jestem pewien ale icke coś kiedyś Jezusa krytykował i podpinał go jako rzekomy program kontroli , ale icke też jest człowiekiem jak my i też wszystkiego nie wie prawda ludzie ?

      Polubienie

      • O Rzesz 14 lutego 2012 o 4:24 pm

       Icke … może być jak wielu New Age’owców mimowolnym sługą zła.
       95% prawdy i przemycane wśród niej 5% kłamstw czyni taką „broń” bardzo skuteczną przeciw nieobytym. Sam się dawałem kiedyś nabierać na te sztuczki.
       Co do księdza Natanka … wszystko oki. Tylko uszanuj osobę i to co za nią stoi.
       Nie „Piotrek” tylko ksiądz Piotr, w ostateczności.
       Nie pokazuj zakompleksienia uzewnętrzniającego się usilnym fraternizowaniem ludzi stojących wyżej w hierarchii bez ich osobistej na to zgody.
       Poczuj własną wartość, którą jako człowiek na pewno masz. Wtedy zrozumiesz o czym mówię.
       Pozdrawiam.

       Polubienie

   • hjk 14 lutego 2012 o 4:34 pm

    problem polega na tym, ze niektóre (?) metalowe kapele wprost odwołują się do satanizmu, wiec niewykluczone, ze na koncercie czy przy słuchaniu tego rodzaju muzyki można zostać nawiedzonym przez demony…

    Polubienie

   • maran 14 lutego 2012 o 4:42 pm

    Co ty bredzisz??Jakie inscenizacje??
    Z tego co wynika to jest tam osoba opetana, ktora w trakcie kazania zaczyna wyc az ciarki przechodza, co jest typowe dla osob opetanych zwlaszcza znajdujacych sie w poblizu miejsc czy ludzi poswieconych Bogu.
    Osoby prawdziwe wierzace nie powinny wcale a wcale negowac istnienia Sil Zla ,ktore sa , istnieja, maja sie dobrze, a ich glowne zadanie to jest zgarniecie jak najwiekszej ilosci dusz. I to tez im sie bardzo ladnie udaje. Dusze ida do nich jak otumanione. Wchodza im wrecz same w diabelskie lapy, sidla zastawiane na nie na kazdym kroku.
    Z tego co ks. Natanek mowil ,ta dusza tego chlopaka wpadla w sidla/potrzask muzyki meatalowej/satanistycznej i pornografii . Na tyle jeszcze ten chlopak mial swiadomosc, ze tylko w Bogu , w egzorcyzmach odprawianych nad jego zniewolona dusza moze znalezc ratunek. I miejmy nadzije ,ze sie uda ks. Natankowi ,za pomoca odpowiednich modlitw , wypedzic te gadziny, ktore opanowaly tego nieszczesnego mlodego czlowieka.
    To nie sa zarty. To JEST walka o dusze. Ci co wierza powinni sami sie zastanowic DOKAD zmierzaja ich nedzne dusze??
    Kto ich tak wlasciwe karmi?? Modlitwa, post , wyrzeczenia czy tez satanistyczna muzyka, zabawy okultystyczne, ezoteryka, filmy z piekla rodem, pornografia, uleganie nalogom i pozadaniom?? Szatan jak lew ryczacy krazy wokol nas nieustannie, by nasza marna, rachityczna, byle jaka duszyczke zezrec.
    A my uwazamy, ze jestesmy tacy madrzy, tacy silni, wszystkie rozumy pozjadalismy. Szatan jest od nas o wiele bardziej przebiegly, inteligientniejszy.
    Bez Boga latwo mozemy wpasc w jego lapy. Jezeli jestesmy z BOGIEM , on nam nic nie moze zrobic, bo naszej duszy nam nie zabierze. A jemu chodzi o nasze dusze.
    Bo dusza jest wieczna, niesmiertelna i szatan o tym wie, dlaczego tak o nia walczy. A my skupiamy wszytkie nasze mysli na naszym ciele, zapominajac o dokramianiu naszych dusz strawa ,ktora je umocni, zahartuje jak stal, uodporni na zakusy Zlego.

    „Modlitwa do św. Michała Archaniola:
    Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła.
    Amen.”

    Polubienie

   • felicyta 14 lutego 2012 o 7:08 pm

    @Jony 14 Luty 2012 o 10:08 am, dla mnie to chora szopka,

    -podzielam Twoje zdanie. Pozdro.

    Polubienie

    • Roma 14 lutego 2012 o 11:41 pm

     @ felicyta
     idź na mszę uzdrawiającą np. ojca WITKO
     zobaczysz jaka jest PRAWDA

     http://www.se.neteasy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=165&Itemid=93
     http://www.paranormalium.pl/uzdrawianie/msza-uzdrowienie-ojca-witko-t6147.html

     Polubienie

     • felicyta 15 lutego 2012 o 12:06 pm

      @Roma 14 Luty 2012 o 11:41 pm

      -dziekuje za rade ale nie zajmuje sie tymi sprawami ani mnie one interesuja ani obchodza

      Polubienie

   • sara10 14 lutego 2012 o 9:39 pm

    Jony, nie masz pojęcia, jak się bardzo mylisz. To Paul Verlaine – XIX wieczny poeta francuski powiedział takie słowa (cyt. z pamięci) „największym zwycięstwem szatana jest to, że ludzie uwierzyli, że go nie ma”. Podobne słowa wyrażał szwajcarski intelektualista Denis de Rougemont.
    Nie o tym jednak chciałam napisać. Najbardziej nierozważną, by nie rzec głupią rzeczą jest nagrywanie egzorcyzmu a następnie udostępnianie go szerokiej publice. To jest nieodpowiedzialność do entej potęgi. Dla szatana czas nie istnieje, nie istnieją też bariery materialne. Jeżeli opuszcza jedną dusze, natychmiast znajduje inną (jeżeli ma stosowną okazję). Inernet taką właśnie jest. Oglądanie egzorcyzmu lub uczestniczenie w nim jest bardzo niebezpieczne. Żaden egzorcysta nie pozwoli, by niepowołana do tego osoba w nim uczestniczyła.

    Polubienie

   • Roma 14 lutego 2012 o 10:42 pm

    @ Jony

    Bredzisz @ Jony jak potłuczony !!!
    co wynika zapewne z BRAKU wiedzy w temacie

    poszerz swoją wiedzę np poczytaj np. ojciec Witko
    Ojciec Witko odprawia msze uzdrawiające, jeździ po całej Polsce więc sprawdź i udaj się na taką mszę uzdrawiającą
    wtedy zobaczysz WIELE takich osób, które nagle upadają na podłogę !

    Byłam, widziałam, wiem co piszę. Na moich oczach kilka osób upadło na podłogę (jakby zahipnotyzowani)
    wyglądało to dokładnie tak jak na tym filmiku z mszy Księdza Natanka
    po jakimś czasie wstawali sami, podobno tak ma być.
    A z opowiadań innych osób wiem, że takie wrzaski demoniczne też się zdarzają podczas tych mszy uzdrawiających.
    Są to msze uzdrawiające z chorób, w tym z opętania.
    W Krakowie następna msza ojca Witko będzie 18 kwietnia, bo jedzie do USA,
    ale może w innych miastach w Polsce będą, polecam każdemu, także Tobie @ Jony, żebyś przestał bredzić
    ojciec Witko wzywa Ducha Świętego, żeby uleczył ludzi, kościół zawsze pęka w szwach,
    mnie to napawa optymizmem widząc jak dużo ludzi SZUKA pomocy w kościele
    to jest właściwa droga
    atmosfery nie da się opisać, to uświadamia niestety też jak wiele osób jest opętanych przez demony zła
    dla mnie ta sytuacja na mszy u księdza Natanka (egzorcyzmy) jest BARDZO prawdziwa
    każdy kto wątpi lub nie wierzy w złe demony niech idzie na mszę uzdrawiającą ojca Witko
    i zobaczy co się z ludźmi dzieje pod wpływem Ducha Świętego
    zwłaszcza etatowe trole niech tego doświadczą ….
    miałam napisać osobnego maila do Marka z opisem tej mszy uzdrawiającej Ojca Witko,
    ale skoro temat został sprowokowany, więc wspominam tutaj
    a na marginesie : 18 kwietnia to urodziny Marka ? prawda ?

    Polubienie

 5. Kruk 14 lutego 2012 o 10:02 am

  Do czego to wszystko zmierza?
  Podsumujmy:
  1. Powszechna inwigilacja w internecie (ACTA) i na ulicach (wszędobylskie kamery i urządzenia rejestrujące na ulicach)
  2. Ekstremalny fiskalizm zmierzający do oskubania nas ze wszelkiego dobra i własności.
  3. Unijne prawodawstwo nie dające możliwości obrony – nawet w przypadkach, kiedy zastosowanie jakiegoś przepisu jest nieadekwatne do sytuacji.
  4. Skorumpowane partie, sądownictwo i służby mundurowe realizujące partykularne interesy wąskiej grupy kolesiów
  5. ….
  6….
  itd
  Podsumowując, to wszystko zmierza do ustanowienia faktycznego niewolnictwa szarego obywatela na skalę światową. W prostej linii, władza będzie mogła w świetle prawa zrobić z nami dosłownie wszystko, bo zawsze znajdzie na nas jakiś paragraf – choćby w traktacie unijnym. Już niedługo, nie będziemy mieli żadnych możliwości aby obronić resztki własnej godności – poza jedną. Jeżeli taka czeka nas przyszłość, to ja nie widzę siebie w tej przyszłości – nie zależy mi na życiu aż tak bardzo, aby kurczowo się go trzymać. Z drugiej strony, jeżeli istnieje choć cień szansy na zmianę sytuacji, chcę ją wykorzystać. Na tym blogu wspólnie zastanawiamy się co zrobić już od dość dawna. Przykłady z 11.11.2011 w Warszawie oraz z ostatnich dni w Atenach pokazują że pochody i demonstracje nie są skuteczne – ot ludzie przejdą, pokrzyczą a ustawione bojówki wywołają burdy, które sprytne media skojarzą natychmiast z ideą protestu. Dzisiaj natomiast wśród komentarzy w interii znalazłem ciekawy pomysł – abyśmy przygotowali namioty, śpiwory, prowiant i zaczęli siedzącą okupację sejmu – do skutku – do uznania naszych racji i przeprowadzenia nowych wyborów na nowych warunkach. Taki obóz byłaby doskonała baza do zbierania podpisów i organizacji nowego ładu.

  Polubienie

  • dyskusb 14 lutego 2012 o 10:19 am

   dobry pomysł popieram , jazda się zacznie jak bedzie ciepło ….

   Czy oni są pier***nieci ?

   ” Szefowa resortu sportu Joanna Mucha przyznała, że prezes NCS na odchodnym otrzyma 570 tysięcy złotych premii”

   Ludzie ledwo co mają żreć, a tutaj sobie bedą świnie wzajemnej adoracji nagrody perzynzwały ” 570 tysięcy złotych premii” … to jest coś żenującego, karygodnego …

   ====================================================
   a tutaj zobaczcie :

   Bronisław Komorowski na komunistycznych obradach w Monachium (Security Conference 2012)

   …. to dałniątko siedzi prawie na kolanch tej satanistki hilary klinton. I dalej i to jaki wstyd , … to dałniątko jako jedyne na sali ma na łepetynie słuchawki bo nie zna angielskiego … i to KOR*** WA jest prezydent reprezentant ??? !!!!! … to małe dzieci znają w gimnazjach angileski. WY*****pie*cie tego komorowskiego …. do fabryki na taśme ….chociaż żeby mia co żreć , bo ja na to nie potrafie patrzeć !!

   Polubienie

   • AQQ 14 lutego 2012 o 11:09 am

    Nie bronię Keplera ani tym bardziej PełO, ale umowę w takiej formie podpisał Miro D. i jego za doopę a było umowy zrewidować po odejściu sławetnego Mira.

    Polubienie

   • Joanna 14 lutego 2012 o 11:13 am

    W wiadomościach telewizyjnych w dwójce ostatnio pokazali fragment balu zorganizowanego przez pierwszą damę /Komorowską/w Brukseli. Zaakcentowano wspaniałe żarcie i doborowe towarzystwo oraz fakt, że bale te stały się już tradycją.Dochód (jakiś marny) został przekazany biednym dzieciom w Belgii. Nie poinformowano, na czyj koszt bal był zorganizowany, ale skoro przez pierwszą Komorowską, to pewnie na jej.

    Polubienie

    • dyskusb 14 lutego 2012 o 11:36 am

     Obłuda jakiej kolwiek nigdy niebyło i nigdy nie widziałem, a najlepiej skometuje to tak tymi ORAZAKAMI:


     …i

     … ciekawe czy tym ludziom jest wstyd , jeżeli oni są wogóle tymi genetycznymi ludźmi co my ( .. bo niewolno się NIM żenić między nami)

     Polubienie

    • dyskusb 14 lutego 2012 o 11:55 am

     @joanna
     Skomentuje to tak : TO JEST OBŁUDA JAKIEJ KOLWIEK NIGDY NIE BYŁO W DZIEJACH POLSKI..

     TE OBRAZKI TO WYJAŚNIAJĄ ANALOGICZNIE :


     Polubienie

   • Sully 14 lutego 2012 o 1:37 pm

    Jak to wczoraj przeczytałam to też się wkurzyłam….570 tys. premi!!! Paranoja!

    Polubienie

  • Onufry 14 lutego 2012 o 1:36 pm

   Kruk ! Dobra analiza ! Trzeba coś zrobić ! To że tu sobie popiszemy w zasadzie niczego nie zmieni. Widzimy jak na naszych oczach nas załatwiają. Mało tego, widzą jak jesteśmy bezbronni. To chyba rajcuje ich najbardziej ! Władza niczym ambrozja uderzyła do głowy. Zus , US , sądy scierają na proch zwkłych ludzi by nikt nie podskczył ! Można jak mówisz zacząć okupację pod sejmem. Ale ktoś ten sejm wybrał ( może były i szwindle) ale propaganda też swoje zrobiła ( nie ma innej drogi niż tusk ) Znam masę ludzi co poparła tego pajaca , mało tego mówią dalej że innej drogi nie ma. Skoro lwia część tego” tfu” narodu pragnie dalej tego, to chyba osiedlmy się w jednym województwie i ogłośmy niepodleglosć. Przyjadą do nas po paliwo bez akcyzy a za zaoszczędzone pieniądze wznosą dla tuska , buska i komora pomniki. Gdzie będą podczas świąt państwowych składać kwiaty ! Dodam jak Nawajo buha ha ha ha ha !

   Polubienie

   • iHe 15 lutego 2012 o 12:49 am

    Dobry pomysł,szkoda,że zaraz by z nas zrobili sekte jak w waco co to FBI nie mogła jej wystrzelać więc spalili ich żywcem..

    WACO GATE (PL) – Masakra „w imię” prawa # 2 http://www.youtube.com/watch?v=HTc6U9TzJVk

    Chyba najwyższy czas się jakoś zacząć organizować w realu.

    „28 lutego 1993 w pobliżu Waco, w stanie Texas siły federalne, na podstawie sfabrykowanych dowodów przestępstwa, rozpoczeły trwające 51 dni oblężenie farmy należącej do Davida Koresha. Wszystko zakończyło się śmiercią 76 osób w tym 20 dzieci.”

    Polubienie

  • hjk 14 lutego 2012 o 4:39 pm

   To ma być tak – już tu sygnalizują…
   http://biznes.onet.pl/bedziemy-pracowac-dluzej-ale-to-nie-wszystko,18543,5026115,1,news-detal

   Polubienie

 6. masakalambura 14 lutego 2012 o 10:08 am

  Problem z chrześcijaństwem jest taki,że dokonano podziału wiernych na część świecką i kapłańską, czego nie uczył Jezus (pokój z Nim). Pierwsi chrześcijanie wszyscy byli braćmi, i nie brali sobie panów spośród siebie. Teraz macie, drodzy moi, księży, swych ojców (a przecież mieliśmy mieć Jednego Ojca, Boga Wszechmogącego) a sami jesteście od świętości daleko. Z tego powodu chrześcijaństwo jest łatwe do zniszczenia. Atak w księży (właśnie trwa) powoduje rozproszenie się owiec. Atak w świecką część (bezbożna telewizja i kino, szkoła (pseudo nauka), praca (niewolnictwo, lichwa), odpoczynek-alkohole i inne wynalazki- psychotronika) rozproszenie powiększa, bo nie ma wśród olbrzymiej większości wiernych nawyku poszukiwania codziennie Boga, modlitwy codziennej itd itp co pomaga się obronić. Brak nawyku uświęcania się poprzez życie, pracę i odpoczynek zmienił wiernych w niewiernych. Jesteście tu na forum i w innych małych grupkach wspaniałym ale nielicznym wyjątkiem. To, w dniach ucisku, mało. Jako całość, jako Polska, potrzeba większego przebudzenia.

  A do tego potrzebna miłość Boga. Nasza do Niego i Jego do nas. Przyciągajmy Jego światło.

  Polubienie

  • Mariusz 14 lutego 2012 o 11:29 am

   Proponuję najpierw przeczytać Ewangelię, Dzieje Apostolskie i Listy, a następnie zaprzestać wypisywania takich niedorzeczności

   Polubienie

   • masakalambura 14 lutego 2012 o 11:51 am

    Ok to zacznijmy od Ewangelii św Jana.1.19
    „Takie oto świadectwo Jana. Gdy Żydzi wysłali do niego z Jerozolimy kapłanów i lewitów z zapytaniem” Kto ty jesteś?”, on wyznał a nie zaprzeczył, oświadczając: „Ja nie jestem Mesjaszem”. Zapytali go: „Cóż zatem? Czy jesteś Eliaszem?” Odrzekł: „Nie jestem”. „Czy ty jesteś Prorokiem?” Odparł Nie.”

    Czyli kogo jeszcze oczekiwali żydzi w czasach Jezusa?
    Wg nich przyjść miały jeszcze trzy osoby. Mesjasz (wiemy że był to Jezus, pokój z Nim), Eliasz (Jezus wskazał Jana ale powiedział że przyjdzie jeszcze raz przed końcem i naprawi wszystko) no i Prorok.

    Kim zatem jest ten tajemniczy Prorok. Czy już przyszedł? Czego nauczał i do czego namawiał?
    Ja znam jednego kandydata. Znacie go wszyscy ze słyszenia, ale mało kto zagłębił się w przekaz, z jakim przyszedł.

    A w przekazie tym wyraźnie jest napisane. Poddajcie się Bogu Jedynemu, tylko do Niego się módlcie i w Nim pokładajcie nadzieję. Nie bierzcie sobie panów spośród ludzi, bo jeden jest wasz Pan, Bóg w Niebie. Nie ustawajcie w modlitwie, dawajcie jałmużnę i czyńcie pobożne dzieła.

    Polubienie

    • Mariusz 14 lutego 2012 o 12:39 pm

     Ot wybiórcze traktowanie Pisma Świętego charakterystyczne dla jehowitów…

     Polubienie

     • masakalambura 14 lutego 2012 o 12:46 pm

      Wybiórcze? To dopiero ciekawostka.
      Jehowita, to dopiero obraza.

      Wojen między wierzącymi a wiernymi lepiej nie prowadzić. Lepiej szukać pokoju i zmieniać wierzących w wiernych, pokazując że jest miedzy tymi stanami potężna różnica.

      Dlatego pokój, Salam Alejkum.

      Polubienie

      • hjk 15 lutego 2012 o 1:56 am

       to trochę nie tak – pytanie kim jest ktoś oznaczało, że jak się zidentyfikował, to należało zająć odpowiednia postawę – prorok zapowiadał przyszłe rzeczy i podtrzymywał oczekiwania i wiarę, „Eliasz” mial bezpośrednio zapowiadać i przygotowywać na przyjście Mesjasza, a sam Mesjasz wykonać dzieło Boże względem narodu i ludzkosci.
       Doszukiwanie się jakiegoś „dodatkowego proroka” jest nieuzasadnione.

       Polubienie

       • masakalambura 15 lutego 2012 o 8:53 am

        Dobrze, ale może taki prorok był zapowiedziany np tu:
        (Pwt 18,18-20)
        I odrzekł mi Pan: «Dobrze powiedzieli. Wzbudzę im proroka spośród ich braci, takiego jak ty, i włożę w jego usta moje słowa, będzie im mówił wszystko, co rozkażę.
        Jeśli ktoś nie będzie chciał słuchać moich słów, wypowiedzianych w moim imieniu, Ja od niego zażądam zdania sprawy. Lecz jeśli który prorok odważy się mówić w moim imieniu to, czego mu nie rozkazałem, albo wystąpi w imieniu bogów obcych, taki prorok musi ponieść śmierć».

        Wiem wiem, większość uzna że chodzi tu o Jezusa (pokój z Nim) ale czy na pewno Jezus podobny jest do Mojżesza?
        1. Nie został zrodzony w sposób naturalny (miał tylko matkę, Maryję)
        2. Nie został wzbudzony spośród braci Izraela ale spośród Izraela.
        3. Nie przyniósł Prawa takiego jak Tora ale Torę wypełnił.
        4. Nie przeprowadził swego ludu przez długą drogę bo
        5. Lud go odrzucił i
        6. Nie umarł w spokoju spełniwszy swą misję, ale został ukrzyżowany i
        7. Ma powrócić w chwale sądzić żywych i umarłych

        Gdzie tu zatem podobieństwo do Mojżesza?
        A może to zapowiedź Proroka a nie Mesjasza (Który jest czymś więcej)

        Polubienie

 7. Adam_S 14 lutego 2012 o 10:12 am

  Moja kuzynka też ma księdza – materialistę. Jej dom i kościół z plebanią stoją przy skrzyżowaniu w pewnej śląskiej wsi. Kiedyś wydarzył się straszny wypadek, poszkodowany mężczyzna był w stanie krytycznym i wszyscy wiedzieli że to już koniec. Jego samochód podczas zderzenia odbił w płot należący do kościoła i oczywiście wybiegł ksiądz. Każdy pomyślałby że powinien bez zastanowienia dać temu mężczyźnie ostatnie namaszczenie ale z tego co mówiła kuzynka, która widziała zajście, ksiądz martwił się jedynie o płot a człowiekowi nie udzielił sakramentu.

  Co do Natanka to w jego naukach nie widzę niczego złego. Mam zamiar się tam wybrać latem i zostać żertwą. Gdyby Kościół bym tak odważny jak on powyrzucano by już dawno pseudoksięży. Niestety Kościół toczy rak a jedyną zmianą jest przeniesienie księdza do innej parafii i proceder trwa bo jest świadomość bezkarności.

  Polubienie

  • maran 14 lutego 2012 o 4:18 pm

   Tu jest ciekawa wypowiedz pana Normana Finkelsteina znanego pewnie wielu z was ( jezeli nie to wstydzicie sie przyznac i nadrabiajcie zaleglosci). Pan Finkelstein , ateista (poszukujacy?)powoluje sie na non-violent doktryne Ghandiego, ktora jest bardzo uproszczona w mass mediach. I wyglada na to, ze Ghandi cenil non-vilolent opor ,ale BARDZIEJ cenil ODWAGE, a wrecz nie znosil tchorzostwa.
   Ciekawe, ze ta wypowiedz pana Finkelsteina o Ghandim pokrywa sie z ……z czynami i postawa pierwszych chrzescijan, ktorzy bylo gotowi oddac swe zycie za wiare.
   Swietna wypowiedz, warta przetlumaczenia.
   http://www.normanfinkelstein.com/norman-finkelstein-on-ghandi/

   Polubienie

 8. Jony 14 lutego 2012 o 10:15 am

  Polecam!
  „Jan van Helsing – Ręce precz od tej książki”
  Pytania, których nikt nie odważył się zadać. Odpowiedzi które wstrząsną twym obrazem świata.
  Dlaczego zabrania się brać te książkę do ręki ?
  Dlaczego Autor dal jej tak przewrotny tytuł?
  Informacje w niej zawarte mogą bowiem skłonić nas do najgłębszych refleksji, do zastanowienia się nad źródłami wiedzy, a poprzez to do zmiany naszego podejścia do życia.
  Drugi link działa: http://peb.pl/historyczne-biografie-literatura-faktu/276352-van-helsing-jan-rece-precz-od.html

  Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 1:34 pm

   @Jony 14 Luty 2012 o 10:15 am
   -fajnie, ze przypomniales o tej ksiazce, rzeczywiscie dobra na otwarcie oczu, tylko z tych co tu pisza , to raczej niewielu przeczyta

   Polubienie

   • Jony 14 lutego 2012 o 7:06 pm

    Ich strata, dałem żebym paru gotowych na to przejrzało na oczy. jestem obecnie na 79 stronie i zauważyłem że wiele filmów konspiracyjnych jakie oglądałem zawierają właśnie informacje z tej książki lub na odwrót. Tak czy siak nie znam żadnego filmu konspiracyjnego który zawierał by tak wielki zlepek wiedzy jak w tej książce.

    Polubienie

 9. Fred Roman 14 lutego 2012 o 10:17 am

  Dyskub pieprzysz jak dron z wdrukowanym w mózg programem.Typowa matryca
  matrix lucyferian.Bełkot o KK jako wielkiej nierządnicy,babilonie itd.
  A od siebie nie jesteś już zdolny pomyśleć,że cała obecna cywilizacja,z wszystkimi
  jej dobrodziejstwami,z ktorych obficie korzystasz powstała na fundamencie nauki
  Chrystusa,ktorą przez dwa tysiąclecia utrzymał i przeniósł do naszych czasów głównie KK.
  A co mówi nauka Pana.Pochodzisz od Boga,masz jego przymioty,wolną wolę,jesteś
  osobą,niezniszczalną duszą itp.Czy możesz wywieść alternatywną teorię powstania
  i rozwoju spójnej globalnej cywilizacji niż judeochrześcijańska.
  Gdyby ona nie zapanowała na ziemi pewnie byś nie zaistniał,a nawet jak to ze świadomością
  zwierzęcia,byłbyś niewolnikiem.Mimo krynicy wody żywej,ty pijesz truciznę napojów Lucyfera,
  upajasz się nimi i nie wiesz nawet,że giniesz.Twój nowy „bog’ oszust i złodziej
  /chce przechwycić dzieło Pana/ pozwoli ci na wszytko,żadnych zakazów,
  Będziesz mógł się niszczyć przez aborcję,potem rzut bachurkiem o ścianę,,eutanazjować się.
  pederaścić i pedofiolić/mocno ją właśnie propagują/.
  Wszyscy,którzy jeszcze zachowali swój rozum i nie idą za złym,niech o ile mają
  możliwość popierają czynnie,czy deklaratywnie ojca Rydzyka i jego dzieło medialne.
  ostatni wolny głos na tej ziemi.
  polecam fredroman.blogspot.com

  Polubienie

  • dyskusb 14 lutego 2012 o 10:28 am

   @Panie Romek

   … delikatni nakresliłem to jak jest …

   a sprawy :

   ” Będziesz mógł się niszczyć przez aborcję,potem rzut bachurkiem o ścianę,,eutanazjować się. pederaścić i pedofiolić/mocno ją właśnie propagują/. – to ja to wiem już dawno, stary odgrzewany kotlet …. cóz dobrze że ludzie te gówna zagrozenia dostrzegają …

   ” pijesz truciznę napojów Lucyfera, ” ____ co to ma znaczyć romek ?

   Polubienie

   • dyskusb 14 lutego 2012 o 11:12 am

    romek (możesz) dostrzegać tylko 1 cegłe w domu

    Oddal się od tej cegły a zobaczysz cały dom

    oddal sie od domu a zobaczysz cała „wioche” lub CITY ( kto jak woli)

    oddal sie od CITY, a zobaczysz całą narodowość „nacjonalistyczno-patryjotyczną RYDZYKOWĄ”

    oddal się od od polski na wysokość 5 kilometrów a zobaczysz kilka narodowości

    oddla się w kosmos zobaczysz PALNETA ZIEMIA

    oddla sie dalej zobaczysz wiele planet

    The size of the known universe http://www.youtube.com/watch?v=Er7tKurvBW0

    … tak prawda że jesteśmy zakłądnikami chorych ideologi i widzimy czybek własnego nosa, wielu z tego powodu jest chorych psychicznie nawet sobie nie zdajać z tego od polityyków , do zwykłych ludzi uwikłanych przez programi kontroli umysłowej

    o ten obrazek to wyjasnia :

    Ludzie którzy się „sprzedali” maszyneri systemu tworzą zorganizowane społeczeństwa,… tworzą symbolicznych strażników w lewej półkuli mózgu. Są to tak zwane maistream’y rzekomej edukacji, nauki, media, wojska, urzędników państwowych, oni zatrzymują postrzeganie prawej części mózgu, wpływając na nasze poczucie rzeczywistości. Stwarza to co ja nazywam efekt niewidzialnego więzienia, które tworzymy sami krewoane przez „zakładników lewej pókuli mózgu”-
    ====================================
    jebać rydzyka i masońskie radio „maryja” … bez urazy, ale ci ludzie wykorzytują waszą naiwność , wykorzystują wasze emocje do egoistycznych cełow , wykorzystując demencje ludzi w wieku senioralnym _____ >>> KK666ocult=masoneria

    Polubienie

    • zenobiusz 14 lutego 2012 o 11:29 am

     Dyskusb@
     Robisz niezłą robotę,a z tym Kościołem,to Ci przejdzie.
     Każdy widać, kto zaczyna wnikać w rzeczywistość, a nie jest przygotowany wpada w to bagienko i dumny jest ze swojego odkrycia.
     Ale to nic,to jak świnka w dzieciństwie, jak zawsze,
     przejdzie z czasem.

     Polubienie

    • zenobiusz 14 lutego 2012 o 11:33 am

     jebać rydzyka i masońskie radio “maryja” … bez urazy, ale ci ludzie wykorzytują waszą naiwność , wykorzystują wasze emocje do egoistycznych cełow , wykorzystując demencje ludzi w wieku senioralnym _____ >>> KK666ocult=masoneri.
     Niestety,twoje objawy się nasilają.
     Jedyne lekarstwo,zacznij słuchać Radia Maryja,
     bo już zaczynasz być śmieszny i godny współczucia.

     Polubienie

     • monitorpolski 14 lutego 2012 o 12:08 pm

      Boję się, że dyskusb ma w sobie demony. Warto by udać się na egzorcyzm. Nie żartuję – u jednego mojego znajomego Ignacy Żarski od razu wykrył, po 1 egzorcyzmie się już zmienił, żona pytała mnie co się stało, że on stał się taki dobry. Niestety, na tym zaprzestał i skończyło się teraz rozwodem, gdyż tak jej dawał w kość.

      Polubienie

      • Roma 15 lutego 2012 o 12:01 am

       @ dyskusb
       polecam msze uzdrawiające Ojca Witko, wiem, że bywa różnych miastach
       http://www.se.neteasy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=165&Itemid=93

       Polubienie

     • dyskusb 14 lutego 2012 o 12:16 pm

      … no troche zabardzo „naciskam” ___ no ale ludzie nie obrażajcie się na mnie. No tak to widzę , wiecie to wszystko zaczyna „pękać”. My młodzi inaczej to dostrzegamy.

      A oczywiscie niemma tu zamiaru wyśmiewać i obrażać ludzi którzy słuchają tego tam radia, bo mam szacunek i respekst co słuchają tegoż radia i ‚TV TRAWAM” . Bo w sumie co mają ci bidni ludzie zrobić jak tam siedzą w tych chałupach i niemają nic innego. A na TV tvp/polsaty/tvn’y NIEMOGĄ już patrzeć . Wiem to poprostu jak jest, rydzyk i TV trwam całej prawdy wam nie powiedzą. Prędzej już taki ks. Natanek i więcej sie od tego człowieka mozna dowiedzieć …, ale też nie wszystkliego ….

      tak to jest że ludzie coś wiedzą i widzą ale nie dostrzegają całej całosći bo nim przysłaniają tą rzeczywistosć programy kontroli wpajana od „kołyski” , no nawet chrzcili dzieci na chama bez ich wiedzy i pozwolenia, no bo jak jak małe dzieciątko nawet o bożym świecie nie wie jak ma pare mieśięcy ….

      Obecnie kościół sprawuje siedem sakramentów, które nie mają nic wspólnego z nowotestamentowymi rytuałami żydowskiej szkoły uczniów Jezusa.
      http://www.taraka.pl/pieczec

      .. przepraszam za tak długiego wklejańca, no ale warto to zobaczyć z tego punktu widzenia

      Polubienie

      • monitorpolski 14 lutego 2012 o 12:32 pm

       Można było wsadzić link, co zrobiłem.

       Polubienie

       • dyskusb 14 lutego 2012 o 1:18 pm

        niema sprawy szefie

        Polubienie

        • hjk 15 lutego 2012 o 12:41 am

         @”Pisząc dusza mam na myśli szamańską wykładnię tego terminu. Zgodnie z szamańskimi doświadczeniami mamy wiele dusz, w tym jedną najważniejszą, którą można utracić i wtedy trzeba ją odzyskiwać. ”

         No i mamy nową wyrocznie – nieomylnych szamanów 🙂
         jakieś inne propozycje ktoś ma?

         Polubienie

        • hjk 15 lutego 2012 o 12:45 am

         @”Znam świadectwo pewnej osoby, która poddała się regresji hipnotycznej – kiedy doszła do momentu chrztu miała wizję zalewającej ją czarnej, śmierdzącej smoły, która wpływała weń przez czubek głowy…”

         Aaa, to już wiemy, kto sie ujawnia w czasie tych osławionych „regresji hipnotycznych” i co ‚przypomina” cz wtłacza tym „regresantom”…

         Polubienie

       • dyskusb 14 lutego 2012 o 1:36 pm

        @monitorpolski

        Demony ? … mionitor bez jaj , niewygłupiaj się 🙂 : -)

        OTWÓRZCIE GŁOWY I ZACZNIJCIE CZYTAĆ, czasmi zachowujecie się jak „dewotki z matrami różańcowymi ” >>> „OPEN YOUR MIND ludzie”

        David Icke – Tales from the Time Loop_english_rarereactor
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/conspiracy-david-icke-tales-from-the-time-loop_english_rarereactor.pdf

        David Icke – …And The Truth Shall Set You Free
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/david-icke-and-the-truth-shall-set-you-free.pdf

        David Icke – Alice in Wonderland and The World Trade Center
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/david-icke-alice-in-wonderland-and-the-world-trade-center.pdf

        David Icke – I am me I am free – The Robots’ Guide to Freedom
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/david-icke-i-am-me-i-am-free-the-robots-guide-to-freedom.pdf

        David Icke – Infinite Love is the only Truth – everything else is Illusion – exposing the Dreamwo
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/david-icke-infinite-love-is-the-only-truth-everything-else-is-illusion-exposing-the-dreamwo.pdf

        David Icke – The Biggest Secret
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/david-icke-the-biggest-secret.pdf

        David Icke – The Robots’ Rebellion – The Story of the Spiritual Renaissance
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/david-icke-the-robots-rebellion-the-story-of-the-spiritual-renaissance.pdf

        Icke – Children of the Matrix – How an Interdimensional Race has Controlled the World for Thousan
        http://dyskusb.files.wordpress.com/2012/02/icke-children-of-the-matrix-how-an-interdimensional-race-has-controlled-the-world-for-thousan.pdf

        Polubienie

        • monitorpolski 14 lutego 2012 o 1:55 pm

         A byłeś kiedyś przy egzorcyzmie? Czy robił ktoś przy tobie analizę kogoś z rodziny na podstawie zdjęcia? Czy ktoś ci czytał w myślach? A ja brałem udział w takich sytuacjach i zapewniam cię, że wszystkie te osoby, które to potrafiły były bardzo religijne i przeszły śmierć kliniczną. Nabijanie się ze świata duchowego, o którym niewiele wiemy jest bardzo ryzykowne. Nie daj się wciągnąć w pułapkę ironii, ta bowiem może prowadzić do opętania. Tak to się zaczyna.
         Co do Icke’a – doceniam to co robi, ale traktuję go z dystansem. Może być bowiem bardzo sprytnie działającym agentem. Ale nie musi. Wszystko trzeba się starać weryfikować.

         Polubienie

        • maran 14 lutego 2012 o 3:15 pm

         Icke jest ateista, ale jest na wlasciwym tropie jezeli chodzi o wyczajenie spiskow masonko-satanistycznych. Norman Finkelstien tez uwaza sie za ateiste, ale zrobil bardzo duzo dla ujawnienia Prawdy .
         Zrobil o wiele wiecej niz jniejeden poboznis.
         Icke ma nosa i wiedze do analizowania symboliki ocultystycznej.
         Nie traktujmy Go jednak jako autorytet od wszystkiego ,ale jako autorytet w pewnej dziedzinie. I On tez sie moze mylic jak KAZDY z nas. Ale nie podejrzewajce kazdego o agenture, bo to sie zaczyna robic chore.

         Polubienie

      • Stanisław 14 lutego 2012 o 1:06 pm

       Na temat Radia Maryja i TV TRWAM można powiedzieć dużo – w zależności od światopoglądu , jednak od siebie powiem tyle – do czasu gdy będą rozmowy niedokończone, do czasu gdy dzwoniący może zadać gościowi pytanie i uzyskać odpowiedź ( może nie zawsze satysfakcjonującą ) chwała za to co robią !

       Polubienie

       • O Rzesz 14 lutego 2012 o 5:14 pm

        Dobrze było by jeszcze żeby zapraszając „ekspertów” z mafii szczepionkowej zapraszali również samą prof. Majewską albo kogoś równie obeznanego z przekrętami związanymi ze szczepionkami.
        Odnoszę wrażenie że ostatnio bardzo się o. Rydzyk pogubił. Albo nie nadzoruje pracy podwładnych albo sobie odpuszczają prawdziwą walkę ze złem.
        Mimo to życzę im jak najlepiej!.

        Polubienie

        • monitorpolski 14 lutego 2012 o 6:12 pm

         Wiem od osób dobrze poinformowanych, że jest szantażowany.

         Polubienie

        • hjk 15 lutego 2012 o 2:03 am

         No i musi jakoś funkcjonowac w tych wszystkich ukladach, bo oni tylko czekają, bo go zeżreć na kolację…

         Polubienie

      • nowecant 14 lutego 2012 o 9:54 pm

       Hmm, jeżeli „kradzież” duszy miałaby się sprowadzać do 2-3 rytuałów, to trzeba wtedy przyznać, że dusza jest słaba, niepełna, w ogóle to źle zaprojektowana. A tak nie jest, dusza jest doskonała i, moim zdaniem, nie da jej się uwięzić poprzez polanie komuś głowy i wypowiedzenie paru słów.

       Polubienie

      • jerkey 14 lutego 2012 o 10:06 pm

       Sorry @Dyskusb, ale przeczytałem pierwszych kilka akapitów i po zliczeniu kolejnej totalnej bzdury dałem sobie spokój z czytaniem. Nie można na bzdurach budować czegokolwiek sensownego. Najpierw „powrót do świata akwatycznego”, które śmierdzi pustą filozofią na kilometr, potem bezpowrotne zniszczenie gminy chrześcijańskiej w 70 roku, gdy tymczasem już na długo przed tym rokiem były dziesiątki innych gmin chrześcijańskich poza Jerozolimą, potem znany tekst „znafców” o Szawle z Tarsu, który ma za zadanie podkopać wiarę w Nowy Testament i pozostawić ewangelie, które – okazuje się – i tak nie mają żadnego znaczenia, ponieważ gmina Jezusa z Jerozolimy bezpowrotnie zginęła w roku 70.
       Bzdura za bzdurą…

       Polubienie

     • jakisbuk 14 lutego 2012 o 12:18 pm

      jak ja pisałem że „jakzwasze” ma nierówno pod sufitem to dostałem bana – a teraz widze świetoszki same targaja sie za włosy 🙂

      Polubienie

      • dyskusb 14 lutego 2012 o 1:39 pm

       @jakisbuk „HELLO WORD”

       Sory przepraszam że pszeczesałem twoje IP, drugi raz już tego nie zrobie… , wybacz kolego, to te nasze emocje nami rządzą , zamiast jak powinno być abyśmy MY rządzili naszymi emocjami …

       Polubienie

       • jakisbuk 14 lutego 2012 o 2:10 pm

        JAkzawsze – polecam ci zainteresować sie wykładami Eckcharta Tolle – moze to uspokoi twoją gonitwe myśli 🙂 i pozwoli Ci sie odnaleźć – bo mam wrażenie że pogubiłeś sie trochę w tym świecie
        1 http://www.youtube.com/watch?v=UZw6byj2KC8
        2 http://www.youtube.com/watch?v=FkwE8Y8uo9Y
        3 http://www.youtube.com/watch?v=a_N2bDCht1Q

        oraz Mooij
        4 http://www.youtube.com/watch?v=wDAE0Et9PRA&feature=related

        PS. a co do czesania IP – to mozesz sobie te routery czesać 🙂 im to pewnie zwisa bo to maszyny

        Polubienie

      • jakisbuk 14 lutego 2012 o 4:12 pm

       dyskusb – wszyscy tkwią w programach – ty też – czego sobie do główki nawkładałeś to masz.

       odkryłeś różne „prawdy” które obecnie uważasz za prawdziwe i co z tego ?
       jakos nie widze żebyś był szczęśliwy – zadaj sobie pytanie co ci to daje i dokąd prowadzi – bo skoro prowadzi cie to frustracji i innych negatywnych odczuć – to po co to robisz ?

       Polubienie

     • zenobiusz 14 lutego 2012 o 2:55 pm

      dyskusb@
      „… tak a Rydzyk zaciera rączki z wydojonej forsy od biednych emerytów, coś okropnego.

      Apropo widzieliście kiedyś szkołe rydzyka załozoną przez jego “fundacje wolnomularską” ?
      Zobaczcie na te emblemat masoński i tą piramide z tym okiem. Ja nie żartuje ? Zenobiusz ty i reszta was może o tym nie wiedzieć to jest powarzne i nie że się naigrywam z was, bo was lubie i tyle zobaczcie to do cholery co to ma znaczyć ? !”

      ,przestań się kompromitować.Ten temat ,był już wałkowany na tym blogu wielokrotnie.Ilość linków do materiałów których nie zrozumiałeś właściwie,niczego nie zmieni.Obawiam się ,że Monitor,miał co do Ciebie rację.

      Polubienie

      • rex 14 lutego 2012 o 4:29 pm

       Jak uważasz Ojca Rydzyka za masona to zjaw się w WSKSiM i porozmawiaj z nim osobiście często ma wykłady w Soboty ps. co u niego na uczelni robi J.R.Nowak który raczej nie słynie z umiłowania polityki syjonistów…

       Polubienie

      • zenobiusz 14 lutego 2012 o 6:40 pm

       dyskusb@
       sięgnij do najprostszych źródeł,bo ręce opadają.
       Niedługo odkryjesz ,że krzyż jest symbolem satanistów,
       bo odwróconego to oni używają.
       Przejęli,z premedytacją, wiele symboli,a Ty ,
       masz po prostu,biegunkę antykatolicką ,i tyle.
       http://pl.wikipedia.org/wiki/Oko_opatrzno%C5%9Bci
       Symbol w obecnej formie pojawił się po raz pierwszy na zachodzie w XVII i XVIII wieku, ale symbole wszystkowidzącego oka mają swoje źródło w mitologii egipskiej i symbolu oka Horusa. XVII-wieczne obrazy oka opatrzności czasami pokazują je w otoczeniu obłoków. W późniejszym okresie symbol oka w zamkniętym trójkącie zaczął być postrzegany jako symbol Trójcy Świętej w religii chrześcijańskiej.

       Polubienie

      • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:00 am

       Rację, że jesteś ofiarą, podobnie do tego biednego chłopca, z którego ks. Natanek wypędzał demony. Ofiarą sprytnie uknutej psychologicznej pułapki przez fachowców z wielkim IQ, ale bardzo małym poczuciem etyki. Tavestock Institute pracuje nad takimi jak ty od lat – i wyłapuje tych zdolniejszych, wcale bym się nie zdziwił jakbyś był na ich oku. Wyciągają, oferują dostatnie życie, dokładnie tak jak diabeł Twardowskiemu. Przyjmujesz ofertę – i nie ma już drogi odwrotu… Teraz możesz się zapierać, „gdzie, skąd – ja i współpraca z NWO”?
       A jak ci zaoferują nieśmiertelność?
       Bez wiary w Boga tylko na to czekasz. I dajesz się wciągnąć,bo nie będzie to na pewno droga do nieśmiertelności… Zmierz wagę umierającego człowieka przed i po śmierci, to się dowiesz o czym mówię. Nie zabijaj!

       Polubienie

    • Fred Roman 14 lutego 2012 o 12:11 pm

     Omiotłem wzrokiem ten wpis,mający niby zachwiać podstawami mojego paradygmatu.
     To co podajesz jest mi znane w nieskończenie wielu wariantach.Jesteś wobec
     mojej wiedzy takim commandante zerro mózgero!
     Przeszedłam wszelkie możliwe etapy rozwoju świadomości,ateizm,teorie ewolucji
     i wszelkie dosłownie inne i to właśnie doprowadziło mnie w b,już mlodym
     wieku do prawdy.Wszyscy najwięksi uczeni,mądrzy i dobrzy ludzie wierzyli i wierzą
     w Boga..Czy wiesz np.,że materia nie istnieje.Wszystko we wszechświecie jest
     jedynie myślą, rozprzestrzenionym umysłem Boga .Po zebraniu w tym jego wydaniu
     nieskończonej ilości nowych informacji,wszystko wróci do Nego a On tchnie nową myśl, życie
     nowego wszechświata,z innymi prawami
     Pochwal się geniuszu co ci dają w twoim psychiatryku,że masz tyle wigoru do bełkotu.
     Młody normalny człowiek nie przesiaduje nonstop przed pudlem.Zyje.
     Emeryt. górnik może sobie na to pozwolić,ale tylko w taka porę roku.
     Robi się ciepło,niedługo ruszam w świat i nie będę zabawiał i zbawiał takich genioli.
     dyskubów.Napisz,że bez żalu.
     polecam fredroman.blogspo.com

     Polubienie

     • dyskusb 14 lutego 2012 o 12:24 pm

      Coż ty to piszesz romek ?

      .”Czy wiesz np.,że materia nie istnieje. ” panie Romek ? co ty pan wypisujesz … 🙂

      Polubienie

      • O Rzesz 14 lutego 2012 o 5:17 pm

       dyskub … odpuść sobie bo się ośmieszasz. Jesteś niedouczony.

       Polubienie

       • monitorpolski 14 lutego 2012 o 11:53 pm

        Jutro zmienimy temat, dużo się dzieje.

        Polubienie

      • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:09 am

       dyskusb, cenię twoje techniczne i anty-NWO wpisy, ale jeśli mogę prosić, nie wchodź w temat, w którym nie brylujesz. Ja rzadko piszę nt. religii, bo też nie jestem w tym mocny, ale mam przynajmniej poczucie przyzwoitości. Nie urągam nikomu, jeśli chodzi o jego wiarę. To ci się w życiu odbije, zobaczysz, będziesz miał wewnętrzną gorączkę, która nie będzie mijała – jak się przekonasz o tym, że świat, który sobie tak pięknie wytłumaczyłeś jest zupełnie inny. Ja coś takiego miałem, niewiele brakowało a bym ze sobą skończył. Wiesz co mnie wyleczyło? Piękna książka Deepaka Chopry „The Way of the Wizard”. Szukałem odpowiedzi, znalazłem. Ale od tamtej pory znacznie się zmieniłem. Bądź seekerem. Wierzę, że nawet dalej zajdziesz.

       Polubienie

   • Fred Roman 14 lutego 2012 o 11:39 am

    Pijesz truciznę oznacza,że niuchasz połykasz te wszystkie wymyślane przez iliminackich,
    satanistycznych b.zdolnych i przebiegłych propagandzistów bzdury,obmierzłe kłamstwa,
    plugawe kalumnie na temat KK,a nie pijesz wody życia,czyli odrzucasz nauki Chrystusa.
    POdaj choć jedną myśl krytyczną odnośnie Kościoła,ktora nie została ci wdrukowana
    w twój „mózg” przez przez w/w pracowników szatana,za wyjątkiem twoich żali,że co?
    Za mało masz żarcia -chyba nie.Jesteś glodny,nie masz gdzie mieszkać itd.
    Ale może nie starcza ci na ciągłe ćpanie branie i stąd jesteś taki pobudzony i atakujesz.
    Tyle,że swojego dobroczyńcę,a nie złego,ktory ci wszystko w mózgu pomieszał.
    Jest napisane,że „pójdą za nim /przeciwnikiem Pana/ niezliczone rzesze i nie masz
    się czym przechwalać.Płyniesz jak śmieć w tej rzece ku oceanowi zagłdy.
    Wszyscy tobie podobni pojmujący wolność jako brak wszelkich ograniczeń,hamulców,
    przykazań są ofiarami Lucyfera na zagładę,która jest już blisko i nieunikniona.
    A Roman to nie od imienia ale nazwiska do ktorego mam prawo in statu nascendi.
    polecam fredroman.blogspot.com

    Polubienie

  • kubuspuhatek 14 lutego 2012 o 10:40 am

   no i właśnie cała ta obecna cywilizacja,z wszystkimi
   jej dobrodziejstwami właśnie się sypie, bo najwidoczniej jest do d..y

   Polubienie

   • hjk 15 lutego 2012 o 2:15 am

    Została zainfekowana, a z drugiej strony to twór ludzki i i odzwierciedla kondycje ludzką…
    A ci co ją tworzyli moze nawet nie podejrzewali, ze nadejdą pokolenia, które jej nie podołają, bo nie bedą w stanie…

    Zaś jak zniknie cywilizacja pojawi się barbarzyństwo, czego oznaki juz obserwujemy…

    Polubienie

  • dyskusb 14 lutego 2012 o 11:17 am

   http://fredroman.blogspot.com/ >>> reweklacyjne foty !!!!

   Polubienie

   • Fred Roman 14 lutego 2012 o 12:20 pm

    Moje foty,mam wiele tysięcy a wrzuciłem tylko niektore, nie najlepsze ,są amatorskie,
    Ukazują jedynie moje zainteresowania realnym światem.
    Jak chcesz zobaczyć rewelacyjne wejdź na Henryk Kościelny,
    jeden z wielkiej piątki fotografików natury.Trochę z nim popstrzykałem.

    Polubienie

    • Ania 14 lutego 2012 o 7:21 pm

     Ładne. To Mazowsze ?

     Polubienie

 10. libro77 14 lutego 2012 o 10:56 am

  Peryskop – na wczorajszej stronie postawiłem Ci pytanie, bardzo ważne moim zdaniem.
  Mógłbyś odpowiedzieć na nie w dzisiejszych wpisach?
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Wesołych Świąt 14 lutego 2012 o 4:16 pm

   Monitor coś popsułeś przy poście libro77 bo nie moge dodać kciuka a w innych postach moge.
   Nie wiem co to za pytanie ale chyba ważne 🙂 ?

   Polubienie

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:13 am

    Nie mam takich możliwości. Może ktoś ci w ciasteczkach pomieszał? Możesz dodać tylko raz.

    Polubienie

 11. Pingback: Kto się boi, Rycerzy Chrystusa Króla? « Zenobiusz's Blog

 12. marco 14 lutego 2012 o 11:16 am

  Witam chcialbym poruszyc pewna kwestie otoz czy ktokolwiek z was zastanawial sie co bedzie dalej jak ten system oparty na dlugu upadnie ? jak wiadomo kazde bankructwo kraju wyglada inaczej ale usredniajac wiadomo co to znaczy: hiperinflacja, bezrobocie i skok na nasza kase w bankach ktorej tak naprawde tam nie ma. Macie jakies pomysly jak uchronic sie chociaz w malym stopniu przed najczarniejszym scenariuszem ? Czy dobrym wyjsciem jest kupowanie ziemi nieruchomosci czy raczej poczekac na kryzys ktory obnizy ceny na rynku, tylko wtedy moze byc juz za pozno na cokolwiek bo kasa zniknie z obiegu. Pozdrawiam stalych bywalcow.

  Polubienie

  • monitorpolski 14 lutego 2012 o 12:54 pm

   marco, Fulford pisze o tym na swoim blogu. Jeśli traktować go poważnie, to można mieć nadzieję, że system będzie upadał powoli, by nie spowodować szoku, a w pewnym momencie zostanie zastąpiony przez nowy, Ma być kilkudniowy black-out, wyłączenie internetu, brak dostępu do kont bankowych itd. Dlatego warto być na to przygotowanym. Napiszę coś więcej niedługo, na razie leje mi się z nosa…

   Polubienie

   • iHe 14 lutego 2012 o 1:24 pm

    Na Śląsku widać powietrze które się wdycha ,jak tak dalej pójdzie to wyrosną nam skrzela węglowe.Mnie właśnie też ścięło od tego syfu.
    To jest jawny dowód na „zasadność”;> podatków od co2.

    Im więcej płacimy, tym więcej go mamy do wdychania.Ewidentny dowód na to ,ze POpelina wykorzystuje te ukradzione fundusze społeczeństwu na ekologiczne inwestycje służące społeczeństwu..

    Pewnie wielka reforma rootkiTa będzie typowo „deregulacyjna”
    (buahahahahahah-łże liberał):
    „zmniejszenie oddziaływania państwa na ekonomiczną sferę kraju, czyli przede wszystkim na rynek, poprzez brak ingerencji w ustalanie cen oraz jakości dóbr i usług”

    A więc tak podwyższyć cene węgla za pomocą podatków,żeby spora część społeczeństwa nie dość ,że nie produkowała co/co2 etc to jeszcze dała się zamrozić żywcem we własnym domu jak w GUŁAGu..
    http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/493606,wzrosna_ceny_ogrzewania_koniec_ze_zwolnieniem_z_akcyzy_na_wegiel_i_koks.html

    Chyży rój wolał wybudować nam stadiony niż zająć się prawdziwymi inwestycjami służącymi całemu społeczeństwu ,a nie ekipie wałkarzy dzięki którym mamy najdroższe na świecie tak na prawdę niepotrzebne Polsce stadiony wybudowane za żywy dług i antyreformy emerytalne czy skarbowe państwo POlicyjne..

    (był taki moment jak w całym kraju budowano wodociągi,ciekawe,że priorytet się zmienił,przypuszczam na korzyść czarnego budżetu.)

    Ja bym te wysokie odprawy zakwalifikował jako nagrode za wzorową działalność wyprowadzania kasy z budżetu państwa na nieznane nam cele.Za drobną prowizją..
    Choćby już z tego prostego powodu należy się bojkot euro.

    (dodatkowo niemało firm jest na skraju bankructwa bo nie dostało wynagrodzenia lub z opóźnieniem za te sztandarowe projekty..)
    Same plusy+ujemne.
    Jak tu nie nazwać takich działań ekonomik hitman?

    http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/slask-uwaga-bardzo-wysokie-stezenie-pylu-w-powietr,1,5025933,region-wiadomosc.html

    „Bardzo wysokie stężenie pyłu w powietrzu utrzymuje się od kilku dni w woj. śląskim. W niedzielę w Wodzisławiu Śląskim dobowe normy zostały przekroczone o blisko 1500 proc. Służby ostrzegają przed ryzykiem wystąpienia niekorzystnych skutków zdrowotnych. „

    Polubienie

    • monitorpolski 14 lutego 2012 o 1:57 pm

     Nie zapomnij, że stadion może świetnie służyć do internowania i egzekucji nawet 50 tys niepokornych warszawiaków na raz. Ten stary nie nadawał się.

     Polubienie

     • iHe 14 lutego 2012 o 3:34 pm

      Ciekawe czy marzy im się Pinochet słońce Chile yy Polin..
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Raport_Valecha

      „13 września 1973 r. junta rozwiązała jednym dekretem cały parlament. Stadion Narodowy w Santiago został przerobiony na tymczasowy obóz internowania pod gołym niebem, do którego zostało skierowanych łącznie ponad 130 000 osób, w czasie trzech lat jego istnienia, z czego ponad 2000 zostało zamordowanych, zaś ponad 1000 osób zniknęło bez wieści. Liczbę torturowanych i więzionych bez sądu, w czasie istnienia obozu i już po jego likwidacji szacuje się współcześnie na nie mniej niż 27 000. Dekret z 13 września zdelegalizował też wszystkie partie, które tworzyły Unitado Popular – koalicję sił popierających Allende. Skala prześladowań została zbadana i opisana przez komisje, po przywróceniu demokracji w Chile, których efektem były raporty Valecha oraz Rettiga.”

      Taki agresywny thinktank prosto z FEMA w kraju gdzie CHWDP popiera ogromna większość Polaków bez zewnętrznej agresji jest troche nie do pomyślenia.
      Stanwojenny mieliśmy,a tu trzeba iść z czasem ,POstepem,osiąGnięciami..

      Hmm bez udziału zachodniego nazilandu ten pomysł wydaje się mimo wszystko abstrakcyjny,chyba,że już wiedzą,że spodki przebudują na typowo NWOwską ścieme:
      centra POmocy ofiarom jakiejś plaGi.

      Tak swoją drogą ciekawe czemu na tych super drogich stadionach nie da się grać w piłke?
      http://www.wprost.pl/ar/305536/Tomaszewski-o-Narodowym-zima-moze-zawalic-sie-dachS/

      „Stadion Legii stwarza lepsze warunki do rozgrywania meczów?
      -Naturalnie. To jest stadion typowo piłkarski, A Narodowy…? Właściwie nie wiadomo, jaki jest.
      Nie jest piłkarski, nie jest też lekkoatletyczny.
      Minister Mucha biegała ostatnio wokół obiektu. Czy zamiast tego nie powinna odpowiedzieć pytanie, dlaczego na stadionie nie ma bieżni?”

      Ciekawe co to za budowala NWO tam POwstała,że lepiej tam nie wchodzić..
      Niby dla własnego dobra.

      Polubienie

      • iHe 14 lutego 2012 o 4:05 pm

       Po namyśle ten POmysł(stadion więzienie) jest abstrakcyjny tylko do momentu ,aż władza z jednej strony będzie okradać(łupić obywateli),
       a z drugiej w ogóle nie będzie zabezpieczać Polaków przed grabieżą
       (oprócz swojaków aparatczyków),
       Rząd i POlicja będą udawać tych dobrych bezradnych a zamykać będą niewygodnych)
       biedą i przemocą sfrustrowanych bojówek czy wprost prowokatorów i przestępców.

       Taki wariant wojny domowej można by też niestety rozpatrzyć..
       Pytanie tylko czy grunt wystarczająco gotowy?

       I jakby to miało się wpisać w sytuacje na świecie..
       Hmm wojna domowa to dobry teren działań dla wszelkiej maści proletariuszy wszystkich krajów i rewolucji światowej..
       A jaki dobry odbiorca sprzętu antyterrorystycznego z Usraela..
       (gdzie mają prawie monopol)

       W każdym razie zrobienie z Polski formalnie kraju latynoamerykańskiego to byłby zgrabny wybieg dla bezpieki i ich kukiełek.Naszemu? krajowi od 1920r najlepiej idą wojny z własnym narodem jeśli w grę wchodzą nasze interesy.

       Warto się zastanowić PO Smoleńsku czy zGnilizna nie jest aż tak głęboka.

       Polubienie

    • AQQ 14 lutego 2012 o 2:38 pm

     Mapka ze stężeniami CO2 warto się przyjrzeć.
     http://joannenova.com.au/2011/11/co2-emitted-by-the-poor-nations-and-absorbed-by-the-rich-oh-the-irony-and-this-truth-must-not-be-spoken/

     Polubienie

    • felicyta 14 lutego 2012 o 4:49 pm

     @monitorpolski , iHe

     -panowie ladowac w siebie witamine C tysiacami miligramow(tylko bez aspartamu i innych slodzikow), ona leczy wszystko i zapobiega wszelkim chorobom

     Polubienie

     • iHe 15 lutego 2012 o 12:29 am

      @felicyta
      Będę musiał zwiększyć dawki:) thx
      ,mile zaskoczony jestem lekiem homopatycznym oscilocinum,w sumie wiem jak to działa i jestem zdziwiony poprawą.
      W dodatku sam go nie kupiłem,ani się nie nastawiałem na poprawe.
      Musze poszukać jakiegoś dobrego źródła vitamiy c,bo w domu sam rutinoskorbin.
      Jakaś acerola,aronia,agrest,cytryny?
      W dodatku idę na łatwizne i popijam to herbatą z rumem.

      Polubienie

      • felicyta 15 lutego 2012 o 9:11 am

       @ dobrego źródła vitamiy c,

       -dobra jest z firmy Sanbios
       http://www.sanbios.pl/?witamina-c,42
       Mozna poszukac w sieci w proszku L-skretna (lewo) hurtem, wyjdzie duzo taniej. Ja kupuje w DM po 2,50€ za 10 dag.
       Tak, Oscillococinum jest swietne, ale przy duzych dawkach wit.C, niepotrzebne.

       Polubienie

  • iHe 14 lutego 2012 o 12:55 pm

   http://hansklos.blogspot.com/2012/01/may-poradnik-samoobrony-przed-anti.html

   Polubienie

  • sebecx 14 lutego 2012 o 1:06 pm

   przeczytaj agenda21 ONZ może to Ci rozjaśni przyszłość … trudno powiedzieć co lepiej i kiedy kupować, bo własność prywatna najprawdopodobniej zostanie zniesiona… zdecydowanie lepiej czekać na krach z gotówką w kieszeni… już dziś co sprytniejsi znający teorie spiskowe wyprzedają ziemię póki można jeszcze wziąć spore pieniądze… ja gdybym miał kasę to tylko ziemia… na kawałku własnej ziemi nawet w barakowozie przetrwasz najgorszy czas, a jak wiemy na dobre się nie zanosi… jest coraz większa tendencja „trendy” zdrowe własnoręcznie produkowane „papu” tak więc i zainteresowanie ziemią raczej słabnąć w przyszłości nie będzie.. kupisz/sprzedasz . chyba, że wszystkich zapędzą do miasta j będziemy jeść glony hodowane na rusztach ..wszystko jest w zajtgajstach …
   ja w bankach mam długi i polecam to innym … hehehe… a te długi są ulokowane w ziemię i dom i takie tam… a jak podczas bankructwa to będzie to nikt nie wie.. żywcem domu odebrać sobie nie dam, to jest pewne…

   Polubienie

 13. pio9a 14 lutego 2012 o 12:17 pm  Polubienie

 14. monitorpolski 14 lutego 2012 o 12:51 pm

  Poznajecie tego pana? Ale ktoś fajnie go ujął…

  Polubienie

  • zenobiusz 14 lutego 2012 o 1:02 pm

   A tego?

   Polubienie

  • MamOczy 14 lutego 2012 o 1:35 pm

   Murdoch 😉

   Polubienie

  • dyskusb 14 lutego 2012 o 1:47 pm

   Podobny jest do pana Jurka Jachnika 🙂

   Polubienie

   • monitorpolski 14 lutego 2012 o 1:49 pm

    Żeby Jachnik miał te pieniądze… To sam Ruppert Murdoch, jeden z największych moguli ścierwomediowych.

    Polubienie

 15. MamOczy 14 lutego 2012 o 2:04 pm

  MONEY MASTERS (1): http://www.youtube.com/watch?v=lvH2yQbc108

  W filmie omawiane są koncepcje pieniędzy, długu i podatków oraz ich rozwój od czasów starożytnych do współczesnych. Film obejmuje historię: bankowości opartej na częściowej rezerwie, centralnej bankowości, polityki pieniężnej, systemu obligacji Skarbu Państwa i systemu Rezerwy Federalnej.

  Polubienie

 16. pio9a 14 lutego 2012 o 2:14 pm

  Polubienie

  • hjk 15 lutego 2012 o 2:26 am

   nie rozumiesz tego przykazania – bóg zakazuje czcic czegokolwiek poza nim samym, natomiast te obrazy czy rzezby, a tym bardziej święci to „zywe obrazy” mające do Niego prowadzić i pomagac w tym…
   co do reszty to już wyzej ci odpowiedziano – po co sie powtarzasz?

   Polubienie

 17. maran 14 lutego 2012 o 2:43 pm

  Tu bardzo ciekawa strona poswiecona m.in. objasnianiu symboliki masonko-satanistycznej na konkretnych przypadkach konkretnych miejsc. A jestesmy wrecz BOMBARDOWANI ta symbolika na prawo i lewo. Nie tylko na filmach czy muzyce, ale praktycznie na kazdym kroku.
  Warto sie z nia zapoznac, bo jak sie to zrobi, to czlowiek widzi ile tego lajdactwa jest.
  O centrum Rockefellera
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-rockefeller-center/
  O Mormonach i ich bozku
  http://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-temple-square-utah/
  najnowsze info i zdjecia
  http://vigilantcitizen.com/category/pics-of-the-month/
  http://vigilantcitizen.com/category/latestnews/
  o logo paru corporacji
  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/top-5-most-sinister-corporate-logos/

  Polubienie

 18. maran 14 lutego 2012 o 2:59 pm

  Tu ciekawe objasnienie jednego z ostatnich wystepow starej,lucyferianskiej lampucery zaproszonej na sierpien do POlski w celu propagowania swej szatanskiej ideologii zaczadzialym tlumom.
  http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/madonnas-superbowl-halftime-show-a-celebration-of-the-grand-priestess-of-the-music-industry/

  Polubienie

 19. centurion 14 lutego 2012 o 3:32 pm

  A tym czasem w oświeconych mendiach wiadomej prowieniencji cały czas nowiny w stylu: Krowa się ocieliła sąsiadowi to pewnie sprawka Iranu. Albo szambo wybiło sołtysowi to pewnie sprawka Iranu. Na takim poziomie artykuły i relacje można wyczytać i wysłuchać w jedynie słusznych i obdarzonych krystaliczną reputacją mendiach.

  Polubienie

  • hjk 15 lutego 2012 o 2:29 am

   programowanie umysłów…

   Polubienie

 20. grey 14 lutego 2012 o 3:42 pm

  witam
  co możecie powiedzieć na temat tego kościoła, czy to fake?
  http://www.wiocha.pl/413272
  czubek piramidy jakby odcięty czy mi sie wydaje tylko?

  Polubienie

  • monitorpolski 14 lutego 2012 o 3:50 pm

   Niekoniecznie, może architekt miał fantazję? A może chciał być oryginalny…

   Polubienie

  • O Rzesz 14 lutego 2012 o 5:20 pm

   Nikt tego nie kwestionuje i już dawno zostało to „odkryte”.
   Widzisz mój drogi … wielu z nas przeszło już parę z wielu górek które ty dopiero dostrzegasz na horyzoncie zdarzeń!.

   Polubienie

   • zenobiusz 14 lutego 2012 o 7:03 pm

    Powtórzę ci zUB@
    dyskusb@
    sięgnij do najprostszych źródeł,bo ręce opadają.
    Niedługo odkryjesz ,że krzyż jest symbolem satanistów,
    bo odwróconego to oni używają.
    Przejęli,z premedytacją, wiele symboli,a Ty ,
    masz po prostu,biegunkę antykatolicką ,i tyle.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Oko_opatrzno%C5%9Bci
    Symbol w obecnej formie pojawił się po raz pierwszy na zachodzie w XVII i XVIII wieku, ale symbole wszystkowidzącego oka mają swoje źródło w mitologii egipskiej i symbolu oka Horusa. XVII-wieczne obrazy oka opatrzności czasami pokazują je w otoczeniu obłoków. W późniejszym okresie symbol oka w zamkniętym trójkącie zaczął być postrzegany jako symbol Trójcy Świętej w religii chrześcijańskiej.

    Polubienie

    • jakis_buk 14 lutego 2012 o 8:29 pm

     jakzawsze- ludzi pokroju zenobiusza itp – nic nie przekona – są zaprogramowani od dziecka i koniec kropka, system zamknęty na modyfikacje – machina KK przez 1700 lat stworzyła taki system indoktrynacji i sposobów ogłupiania ludzi że można sie tylko od nich uczyć, niestety tylko niewielki procent ludzi potrafi sie przed tym obronic – bo do tego potrzebny jest otwarty umysł – a to rzadkość

     Polubienie

     • zenobiusz 14 lutego 2012 o 8:43 pm

      No i Zbuk@.Nie doczytałeś.
      Umknęło Ci,że przeszedłem wszystkie etapy,które tak ekscytują dyskusb@,jako neofitę kolejnego etapu poszukiwań,a dopiero na końcu,uznałem,że cała Prawda,jest w Kościele Katolickim.
      Nie zamierzam się dalej przerzucać elementami wiedzy,z poszczególnych etapów.
      Wszystko przed wami.

      Polubienie

     • jakis_buk 14 lutego 2012 o 9:04 pm

      zenobiusz – mnie to wcale nie ekscytuje, zastanawiam sie tylko jak dorosły człowiek moze może sie dać nabrać na te religijne bajki, dzieciom sie nie dziwie, bo rodzice każą no to dają sie programować – ale dorosły człowiek ? ty chyba za mało doczytałeś o KK albo w tym czasie kiedy cie programowali nie była ogólnie dostępna wiedza taka jak dziś – tak wnikliwie badasz różne historyczne zjawiska – dziwię sie że nie zbadasz tego w co wierzysz

      zacznij może od tego jak powstala biblia, potem możemy dyskutować co to jest religia KK i czy ma ona cokolwiek wspólnego z bogiem

      Polubienie

      • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:36 am

       Ile masz lat? Czy porównując siebie do tego, którym byłeś 15 lat temu uważasz, że wiesz więcej o życiu, czy też mniej?

       Polubienie

     • hjk 14 lutego 2012 o 10:14 pm

      dokładnie Zeno jak piszesz, trzeba się najpierw z pewnymi rzeczami zapoznać, by móc osądzić, no i miec jakieś jasne i w miare nie budzące watpliwości kryteria…

      Polubienie

     • hjk 14 lutego 2012 o 10:23 pm

      @buk
      Religia to nie bajki, a powazne sprawy, a rzec mozna, ze najwazniejsze. Krótko i dosadnie ujął to nasz ksiądz katecheta, jak się przygotowywaliśmy do bierzmowania, a trochę szaleliśmy. W pewnym momencie nie wytrzymał i powiedział: „Prosze bardzo, kogo to nie interesuje, prosze wyjść z sali. Albo pozostac i zachowywać sie godnie. Religia bowiem nie jest dla durniów”…
      Zapamiętałem to do dziś i trzeba powiedzieć, ze to ważna prawda, zanim się przystąpi do studiowania tego typu zagadnień.

      Polubienie

     • jakis_buk 15 lutego 2012 o 12:48 am

      hjk – mnie też tak wychowano (zaprogramowano od dziecka) – dlatego wiem jak ten system działa i swoje zdanie podtrzymuje

      ale zeby przestać wierzyć w bajki to trzeba dorosnąć i mieć odwage – bo wyrzec sie w polsce wiary w KK to nie jest taka prosta sprawa – bo rodzina, bo sąsiedzi, bo cała ta otoczka od chrztu az po grób – wiem bo to przerabiałem 🙂

      Polubienie

     • hjk 15 lutego 2012 o 10:46 am

      @j_b:”mnie też tak wychowano (zaprogramowano od dziecka)’

      no widzisz i jeszcze nie wyrosłeś z tego „kaftanika wychowawczego” czy nie wzniosłeś się, zeby sprawy zbadać głebiej. A człowiek rośnie i rozwija się i do pewnych rzeczy musi dorosnąć, w pewnym momencie włacza się myślenie i muśi pewne sprawy przemyśleć, jak usiłował ci to pokazać Zeno…

      Polubienie

    • felicyta 15 lutego 2012 o 10:19 am

     @obrzędy rytuały jakieś, nie mające niec wspónego z naukami mistrza w GADCE na SŁOWA Pana Jezusa

     -dobrze mowisz

     Polubienie

     • hjk 15 lutego 2012 o 10:52 am

      @feli
      temat już tu na blogu kilkakrotnie przerabialiśmy, a ty z iście sekciarskim uporem podtrzymujesz swe nietrafione poglądy, zaś rytuał czy obrzęd traktujesz tak, jak wdrukowali cie adepci magii i zabobonu…
      Tak, oni by w tym chcieli widzieć zabobon magicznych rytuałów i „walczyć na rytuały”, tak jak u Gombrowicza „na miny” 🙂
      A tak niestety nie jest, to nie ta działka…
      Natomiast ważniejsza jest rzeczywistość, jaka stoi za znakami…
      To trzeba spróbować przeniknąć…

      Polubienie

     • felicyta 15 lutego 2012 o 12:21 pm

      @ ty z iście sekciarskim uporem podtrzymujesz swe nietrafione poglądy, zaś rytuał czy obrzęd traktujesz tak, jak wdrukowali cie adepci magii i zabobonu…

      -widzisz, w tym rzecz, ze wszelkie rytualy i obrzedy to nic innego jak wlasnie magia i zabobony i jesli nimi sie zajmuje to tylko jako badacz a nie uczestnik jak Ty

      Polubienie

  • felicyta 15 lutego 2012 o 10:15 am

   @czubek piramidy jakby odcięty

   – i krzyz do gory nogami…

   Polubienie

 21. grey 14 lutego 2012 o 3:54 pm

  wczoraj w mendiach pisali o zamachu w Indiach na dyplomatę Izraelskiego ale jeden uciekł a w drugim przypadku zdążyli po saperów zadzwonić o rozbroić
  ucieszyły mnie za to opinie internautów typu:
  „wiadomo izrael sfingował zamach bo nie zginął żaden żyd”, bądź ” gdyby Iran zrobił zamach to zapewne wyleciałoby w powietrze z 30 osób a tutaj żadnych ofiar, false flag jak nic”
  około 70% komentarzy było sceptycznych co do tego zamachu wiec jednak ludzie się budzą a to cieszy

  Polubienie

 22. grey 14 lutego 2012 o 4:00 pm

  David Icke, Alex Jones i reszta bojowników, nie widaomo kto psy ops sieje kto jest prawdziwy,czy tych ludzi jakieś represje spotykają??
  jedno wiem na pewno, Ci którzy walczyli o prawdę poginęli w dziwnych wypadkach bądź samobójstwach.
  Z drugiej jednak strony nie chodzi mi o to żeby oni zginęli aby byli wiarygodni po prostu do tego doszło , że nie potrafię już rozróżnić prawdy od kłamstwa i dochodzi do paradoksu czyli im wiecej czytam tym wiem coraz to mniej

  Polubienie

  • Ania 14 lutego 2012 o 7:04 pm

   Ale gdyby nie ci dwaj co ich wymieniłeś, to byś nie czytał o tych sprawach. Oni zwrócili naszą uwagę na te zagadnienia.
   A to, że im większa wiedza , tym większe poczucie niewiedzy, to normalne zjawisko.
   Im człowiek więcej wie, tym bardziej zdaje sobie sprawę z ogromu obszaru własnej niewiedzy.

   Polubienie

 23. maran 14 lutego 2012 o 4:57 pm

  a tu jeszcze raz zapodaje linka do super kazania ks. Jaworowskiego o genezie zla, okutyzmie, ezoteryce, satanizmie. Wielu, nawet wierzacych uwaza tego typu opowiadania za bajki dla niegrzecznych dzieci, takie wule wu gadanie. Niektorzy nie tylko tak uwazaja, ale zaczynaja sie bawic ,chcacy lub niechacy ,ze Zlym Duchem myslac ,ze cus wygraja.
  Guzik wygraja , dusze moga jedynie utracic. Ci . co maja jeszcze troche swiadomosci pedza w te pedy do najblizszego ksiedza egzorcysty z prosbami o uwolnienie.
  To NIE SA zarty.
  Swiat Zlego Ducha istnieje i ma sie bardzo dobrze. Wszelkie wkladanie palucha do ognia moze zakonczyc sie utrata owego palucha, w najlepszym razie ciezkim oparzeniem.
  A my w swoje „mundrosci” wielkiej jestesmy jak takie male, glupiutkie dzieci, ktore niepomne wskazowek madrego rodzica ,z uporem wkladaja paluchy do ognia.
  A potem placz i wolanie „ratunku”. Ale czasami moze byc za pozno, aby uratowac.
  A Bog, jak madry rodzic, mowi nam „nie rob tego czy owego”, a my oczywiscie czesto wzruszamy ramionami i robimy swoje. A Zly radosnie zaciera swoje lapska, bo kolejna ofiara zbliza sie do jego piekielnego ognia.

  Polubienie

 24. maran 14 lutego 2012 o 5:23 pm

  Tu info jak Izrael demoluje palestynski community center, kafejke itp w East Jerusalem po to aby zrobic miejsce na ichni visitor center.
  Powoli, ale skutecznie usuwaja oni Palestynczykow z ich budynkow we Wschodnim Jerusalem ,aby przejac swoje rzady na ta czescia miasta .
  Ostateczny cel: Zbudowanie 3 swiatyni. Do tego te szatany daza.
  http://mondoweiss.net/2012/02/israel-bulldozes-palestinian-community-center-making-way-for-a-visitor-center-on-stilts.html

  Polubienie

 25. monitorpolski 14 lutego 2012 o 6:08 pm

  Właśnie umieściłem: SMUTNA PRAWDA O AUSCHWITZ I RZĄDZIE LONDYŃSKIM http://www.youtube.com/watch?v=8to1nJpkxw4

  Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 7:21 pm

   @ SMUTNA PRAWDA O AUSCHWITZ I RZĄDZIE LONDYŃSKIM

   -jest jakis blad i nie da sie obejrzec

   Polubienie

   • zenobiusz 14 lutego 2012 o 8:03 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/14/ukrywania-zbrodnia-swiatowych-elit-radze-drukowac-i-rozdawac-w-szkole-o-tym-nie-powiedza/
    Tego jeszcze nie zbanowali.Wersja niefilmowa.

    Polubienie

    • szuwaxpl 14 lutego 2012 o 8:57 pm

     Od dawna mówię, że w ten sposób chcieli stać się elitą. Pozbywali się w ten haniebny sposob niżej urodzonych.

     Polubienie

   • monitorpolski 14 lutego 2012 o 8:34 pm

    Już poprawiłem, obcięło adres..

    Polubienie

 26. Kamil 14 lutego 2012 o 6:40 pm

  Niemożna dopuścić do następnych katastrof nuklearnych bo przy zwiększonej radioaktywności coraz trudniej formują się zarodki ludzkie.

  Jeśli pierdyknie jeszcze jedna taka fukuszima to nawet miłość nie pomoże………..tylko laboratoryjnie chodowane embriony………..chcecie tego?

  Mam takie przysłowie………….

  ”Miłość pokona każdą radioaktywność”

  To też jeśli chodzi o złe emocje…………….już wiecie czemu miłość jest taka ważna?oto zdałem odpowiedź

  pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

  • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:18 am

   Kamil, mam dla ciebie i innych złe wiadomości w tym względzie. To się dopiero zaczyna. Niedługo puszczę więcej. Jeśli chcecie by wasze dzieci pożyły i miały dzieci, to północna półkula nie będzie dobrym miejscem…

   Polubienie

 27. zenobiusz 14 lutego 2012 o 6:51 pm

  http://www.intmensorg.info/activists2.htm
  Masz tu o Icku,i innych,w Twoim ulubionym angielskim.
  Może coś do Ciebie wreszcie trafi.

  Polubienie

 28. Piotr 14 lutego 2012 o 8:35 pm

  http://circ.nowyekran.pl/post/52562,do-je-rektora-uj-prof-dr-hab-karola-musiola-i-prorektora-ds-collegium-medicum-prof-dr-hab-wojciecha-nowaka-senatu-uj

  Przykładem panoszącego się post-marksizmu jest wykładowca etyki! na UJ, Pan prof. Jan Hartman;
  ” Od roku 1994 jestem pracownikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – najpierw jako asystent w Instytucie Filozofii UJ, następnie (od lutego ’95) jako asystent w Zakładzie Filozofii Medycyny Collegium Medicum UJ, następnie (od października ’95) jako adiunkt w tymże Zakładzie i jego kierownik (jego obecna nazwa: Zakład Filozofii i Bioetyki).”

  To nie do wiary, że w Polsce, gdzie 90% ludzi jest katolikami, na najstarszym w Polsce uniwersytecie o najlepszych tradycjach, etykę wykłada człowiek o tak specyficznym podejściu do Prawdy i takiej indolencji w temacie wiary i katolickiej nauki Kościoła, która jest przypomnijmy fundamentem tej cywilizacji, jej kultury, pojęciowości, naukowego paradygmatu prawdy, aksjologii zasad dla prawa, etyki i wielu innych dziedzin. Czy mamy to wszystko unicestwić i dostać w zamian Figę z makiem od Pana Hartmana? Co nam się proponuje w dziedzinie naszej tożsamości? Kim my jesteśmy według ”postępowych” i zmiennych teorii rozumu który odrzucił wiarę? Czy prawdziwa historia Polski i ofiara Polaków jest już nic nie warta?
  Cytuję z bloga Pana Hartmana;

  „Polska jest krajem katolickim, jakkolwiek jej mieszkańcy na ogół nie uważają, aby była państwem wyznaniowym. Faktycznie, poza zapisami o wartościach chrześcijańskich (ludzie rozumieją przez to na ogół wartości Dekalogu, tysiąc lat od chrześcijaństwa starszego – ale trudno, aby naród nazywał swój matecznik aksjologiczny „wartościami żydowskimi”) w dwóch bodajże ustawach (edukacyjnej i medialnej) nie ma formalno-prawnych potwierdzeń wyznaniowego charakteru państwa.

  Zwykle jednak mówiąc „państwo wyznaniowe” mamy na myśli nie tyle istnienie takiego zapisu w konstytucji, lecz pewne fakty – takie jak uprzywilejowana pozycja prawna i fiskalna pewnej organizacji religijnej w państwie, finansowanie praktyk religijnych i nauki religii ze środków publicznych, stałą obecność symboliki religijnej w ceremoniale państwowym i w budynkach publicznych oraz obecność doktryn religijnych w oficjalnym dyskursie władz państwowych, wreszcie tak daleko posuniętą niezależność dominującej instytucji religijnej od państwa, iż nie ma ono możliwości kontrolowania jej działalności i finansów, tak jak kontroluje ono działalność i finanse wszystkich innych organizacji. Jeśli jakieś państwo spełnia wszystkie lub prawie wszystkie te warunki, jest „państwem wyznaniowym”. (…)
  W normalnym sensie, w jakim bezstronni ludzie używają określenia „państwo wyznaniowe”, Polska jest więc bezspornie takim państwem. Nie próbuje się zresztą specjalnie tego maskować. Krzyże wiszą w sejmie, w pałacach władzy znajdują się katolickie kaplice, religia jest jednym z głównych przedmiotów nauczania w szkołach (jedna, a częściej dwie lekcje w tygodniu od przedszkola do matury, dla ok. 80-90% uczniów), Kościół hojnie obdarzany jest gruntami i budynkami. Programy katolickie i propagujące katolicyzm (łącznie z krzewieniem wieści o cudach) w ogromnej liczbie nadawane są przez media publiczne, księża obecni są na wszelkiego rodzaju uroczystościach publicznych i proszeni o opinie we wszystkich sprawach (ciekawostka osobista: nigdy nie uczestniczyłem w programie telewizyjnym, w którym nie byłoby księdza). Pisma Jana Pawła II, przypominające te czy inne fragmenty doktryny katolickiej, traktowane są jak wyrocznia, z którą niemożliwa jest dyskusja, sama zaś postać papieża-Polaka jest przedmiotem masywnego, nie znającego chyba żadnych granic kultu państwowego (w takiej skali niewidzianego w Polsce od czasów Józefa Piłsudskiego, choć jeszcze chyba większego – bo Stalina i Bieruta jako postacie zbrodniczego reżimu komunistycznego z porównań wyłączam). Co gorsza, prawie nikt nie ma dość odwagi na to, by powiedzieć głośno „kultowi jednostki stop!”, by sprzeciwić się nazwaniu imieniem Jana Pawła II kolejnej ulicy, szpitala czy szkoły.(….)
  W ogólności zadziwia występowanie Kościoła w roli autorytetu moralnego.(…)
  Może najtrudniej zrozumieć niekatolikom, że chrześcijanie oddają cześć boską człowiekowi (Jezusowi), twierdząc jednocześnie, że Bóg jest jeden i że jest niecielesny.(….)
  Katolicyzm nie jest lubiany. Prawdę mówiąc, poza buddystami, którzy na ogół o wszystkich mówią dobrze, nie spotkałem nikogo, kto darzyłby katolików sympatią.(….)
  5. Dlaczego Kościół jest aż tak silny?
  Trudno na to pytanie odpowiedzieć, bo nie wiemy nawet, czy Kościół w Polsce to kolos na stalowych czy glinianych nogach. Przekonamy się o tym dopiero za kilka czy kilkanaście lat, gdy okaże się, czy zajdzie w Polsce proces sekularyzacji, podobny do tego, jaki miał miejsce w Hiszpanii albo (w innej postaci) we Francji czy we wspomnianych już Czechach. (…)
  Jakże to byłoby pięknie, gdybyśmy zdołali narzucić państwu polskiemu nasz liberalny dogmat: „nie wolno wam stanowić praw ograniczających wolność obywateli, jeśli nie wymaga tego ich własne fizyczne bezpieczeństwo; niechaj każdy – katolik, gej i ateista – żyje po swojemu i nie narzuca swych przekonań i sposobu życia innym ludziom!”.
  http://industrial.salon24.pl/98331,jan-hartman-moj-dziwny-kraj-i-jego-dziwna-religia
  http://kisiel.salon24.pl/127068,co-prof-jan-hartman-sadzi-o-eutanazji

  Szanowni Państwo. Temu Panu nie wolno powierzać formowania sumień młodych Polaków.

  Prosimy o natychmiastowe rozwiązanie umowy z Panem Hartmanem.

  Polubienie

  • hjk 14 lutego 2012 o 11:15 pm

   „Ten pan” jest na tyle „etyczny”, co konweniuje z jego stanowiskiem i przedmiotem, jaki wykłada (etyka), że przynajmniej nie kryje się z poglądami.
   Moze gdzieś są dostępne informacje albo i tego może nie kryje, o swym pochodzeniem czy jak tam to nazwiemy przynaleznością nacyjną, albo jak się identyfikuje.
   A wtedy i posiadane poglądy by się moze jakos wyjaśniły, bo w pewnych środowiskach są one typowe…
   Cóż, multi-kulti i do nas dotarło…
   Czasami występuje w różnych programach tv w roli „experta”, np.u J.Pospieszalskiego…

   Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 11:54 pm

   @http://industrial.salon24.pl/98331,jan-hartman-moj-dziwny-kraj-i-jego-dziwna-religia

   -o ile przytoczone powyzej fragmenty zgadzaja sie z prawda o tyle te ponizej to czyste nauki
   „bogow”, ktorzy sklonowali swoj narod na swoje zmijowe podobienstwo

   (…)W polskich szkołach naucza się (na lekcjach religii), że czynny homoseksualizm jest „nieładem” (jest to bodajże eufemizm oznaczający „grzech”) i osoby o takiej seksualności powinny powstrzymać się od uprawiania miłości. Być może powstrzymywanie się od seksu jest dla duchownych betką, ale dla większości ludzi nie – przeto, jak zresztą dobrze wiadomo z psychologii, wzbudzanie w dzieciach poczucia winy w związku z homoseksualizmem i odwodzenie od życia płciowego szkodzi ich samopoczuciu i rozwojowi psychoseksualnemu. Tylko w państwie wyznaniowym możliwe jest, by za pieniądze państwa, w publicznych szkołach, uczyć dzieci, że homoseksualizm jest złem(…)

   Polubienie

 29. L K 14 lutego 2012 o 8:42 pm

  Aresztowano Putina. Czy to żart?

  Арест Владимира Путина репортаж из зала суда 1 КАНАЛ

  Polubienie

  • monitorpolski 14 lutego 2012 o 10:00 pm

   Nie wygląda na ściemę: http://www.youtube.com/watch?v=v1hLtFn4CLU
   Uwaga, może to być false flag. Iluminackie tworzenie rzeczywistości medialnej.

   Polubienie

   • szuwaxpl 14 lutego 2012 o 10:11 pm

    Naprawdę jakieś jaja – albo coś bardzo poważnego się wydarzy na miarę calego świata?

    Polubienie

   • zenobiusz 14 lutego 2012 o 10:20 pm

    To jest fałszywka ,oparta o filmy z procesu Jukosu.
    Śpijcie spokojnie.

    Wszak dziś,Walentynki.

    🙂 🙂 🙂

    Polubienie

    • monitorpolski 14 lutego 2012 o 10:23 pm

     Ok, to dobrze. Bo jakby Putina aresztowali to momentalnie w Rosji robi się zadyma, a USA mogą chcieć skorzystać na niej i wkroczyć z wojskami…
     Tu jest wytłumaczenie: http://www.youtube.com/watch?v=_cv98_iKc88 – wojna dezinformacyjna

     Polubienie

    • mi461 15 lutego 2012 o 4:50 am

     Zeno ale walentynki to nie prima aprilis 😀
     mimo wszystko „nie daje wiary” ha ha 😉

     Polubienie

   • monitorpolski 14 lutego 2012 o 10:34 pm

    A kto ma ich pozamykać jak Putin siedzi? Toż to jest druga strona barykady.

    Polubienie

    • felicyta 14 lutego 2012 o 10:48 pm

     @Putin siedzi

     -ale sie podniecacie. Po to zreszta ta szopka dla maluczkich. Nic sie nie zmieni. Przeciez Putin to kukla jak i Obama, za nimi stoi tajemna grupa ludzi, ktora naprawde rzadzi.
     Pewnie beda jakies nowe ustalenia co do dalszego rozwoju NWO.

     Polubienie

     • felicyta 14 lutego 2012 o 11:24 pm

      Tu mowa, ze z aresztowaniem Putina to „fake” http://www.youtube.com/watch?v=wLR0hiklXcc

      Polubienie

 30. monitorpolski 14 lutego 2012 o 8:43 pm

  Może ktoś z was wie, to od mojego znajomego:
  14 dni temu wrocilismy z zona i dwojka dzieci z Meksyku z 6 dniowego urlopu. Wrocilismy 31 stycznia. W ostatnia sobote, ( 11-02-2012 ) moja mlodsza corka ktora ma tylko 9 i pol miesiaca dostala wysokiej goraczki 40 C ktora utrzymuje sie do dzisiaj ( juz 4 dni ).
  Zastanawiamy sie czy nie ma to zwiazku z nasza wyprawa do Meksyku gdyz pewnego dnia bedac na plazy, gdy corka bawila sie na plazy, jak to dziecko wziela do buzi troche piasku z oraz jeden maly glon morski ( miala go w buzi przez kilkanascie minut ). Miala go w buzi tak dlugo poniewaz dopiero po powrociue do hotelu zorientowalismy sie ze ma ona cos w buzi. Wtedy szybko wybralismy jej glon z buzi i wyrzycilismy go.
  Nie bylo po tym zadnego problemu wiec nie przywiazywalismy do tego wiekszej uwagi.
  W ostatnia sobote natomiast ( 14 dni po powrocie z Meksyku ) corka zaczela wysoko goraczkowac ( az do 41 C w nocy ). W dzien temperature spada do 38C 39C.
  Ponadto nie ma zadnych innych objawow.
  Lekarz tu w Nowym Jorku powiedzial ze moze to byc jakis wirus i skierowal nas na przeswietlenie i dodatkowe badania krwi, ktorych wyniki bedziemy znac dopiero za kilka dni.
  Mam wiec pytanie czy po kontakcie z glonami z zatoki Meksykanskiej moze wystepowac u dziecka tak wysoka temperature. Prosze o szybki kontakt i jakiekolwiek porady…

  Polubienie

  • szuwaxpl 14 lutego 2012 o 9:01 pm

   Tu jest adres do Polaków, którzy prowadzą biuro podróży w Playa del Carmen w Meksyku
   ewa@mexicoentero.pl

   Polubienie

   • szuwaxpl 14 lutego 2012 o 9:04 pm

    http://www.destinomexico.com/

    To Ci sami ludzie, mogą pomóc. Znam Ich i jeśli mogą, to na pewno pomogą.

    Polubienie

    • szuwaxpl 14 lutego 2012 o 9:07 pm

     Oby to nie była świńska grypa, bo ponoć sporo osób jest zainfekowanych. Ale bądźmy dobrej myśli.

     Polubienie

     • hjk 14 lutego 2012 o 11:24 pm

      Może predzej jakies lokalne pasozyty i organizm z nimi walczy, o czym świadczy znaczne opóźnienie – ok 2 tyg. od powrotu. A grypa to ok 4 dni od „infekcji”.
      Glony także mogą miec jakieś swoiste ‚trucizny” i mamy reakcję alergiczną.
      Zresztą to nie musi być glon, moze jakaś ameba czy inny pierwotniak, trzeba skoczyć do laboratorium i zbadać qpkę ew. krew czy mocz, zresztą lekarz powinien coś poradzić…

      Polubienie

      • hjk 14 lutego 2012 o 11:29 pm

       A jak sie nic innego nie dzieje to na razie zachować spokój albo udać się do szpitala na obserwację, bo 4 dni gorączki to może grozić odwodnienie. A u małych dzieci często takie bezobjawowe gorączki same szybko się kończa tak jak i zaczynają.
       Myslę, ze jak to będzie trwac dalej, to juz po 5 dniu pozostaje szpital i obserwacja…

       Polubienie

     • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:35 am

      Dziwne jest to, że się rozprzestrzenia w niskich temperaturach. To może wskazywać na sztuczne pochodzenie wirusa.

      Polubienie

  • navigator 14 lutego 2012 o 11:13 pm

   Pierwsze co mi przyszło do głowy, to że powodem jest ogromne skażenie zatoki spowodowane wyciekiem ropy, a jeszcze bardziej została skażona chemią którą non-stop sypią do wody aby
   wyciek tej ropy ukryc (absorbent, który powoduje, że ropa opada na dno a nie plywa po powieżchni wody). Na szybko jeden z artykułów:
   http://www.globalnaswiadomosc.com/ropacieknie.htm

   Polubienie

  • mi461 15 lutego 2012 o 4:57 am

   tych przypadkow bylo wiecej.Do kanady (samolotem)rowniez z tamtad wrocila grupa ludzie z goraczka , nie podano jednak dokladnie co bylo tego powodem.

   Polubienie

 31. grey 14 lutego 2012 o 8:54 pm

  http://www.sekretyameryki.com/index.php/bog-usuniety-z-logo-amerykanskiej-jednostki-sil-powietrznych/

  niestety co do małego dzieciątka wyżej nie mam pojęcia jak pomóc :/

  Polubienie

  • jakis_buk 14 lutego 2012 o 9:24 pm

   grey – to jest właśnie chore w wszystkich religiach – bóg w logo a samoloty to co zrzycają z nieba, manne ? nie bomby – a co to ma wspólnego z jakimś bogiem ? to jest właśnie religijna hipokryzja

   Polubienie

   • felicyta 14 lutego 2012 o 10:12 pm

    @ to jest właśnie religijna hipokryzja

    -i z powodu tej hipokryzji chyba swiat zwalcza teraz w ogole kazda religie

    Polubienie

    • hjk 14 lutego 2012 o 11:40 pm

     Hasło jednostki: “Opus Dei Cum Pecunia Alienum Efficemus” – “Wykonując bożą pracę za pomocą pieniędzy dobrych ludzi”
     Nie „dobrych” tylko obcych, bo „aliena” to inni, obcy a dobry to „bonus” – hasło oryginalne brzmi dość dwuznacznie, bo moze oznaczać, ze sa najemnymi za pieniadze obcych.
     No ale faktycznie czy to „dzieła Boze”, to moze lepiej, ze to usuneli…

     Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 10:16 pm

   Na
   http://www.sekretyameryki.com/index.php/bog-usuniety-z-logo-amerykanskiej-jednostki-sil-powietrznych/
   jest ciekawa ankieta
   ANKIETA

   Czy elity ograniczą populację świata o 90 proc.!?
   TAK (65%, 83 Oddanych Głosów)
   NIE (22%, 28 Oddanych Głosów)
   NIGDY (13%, 16 Oddanych Głosów)

   Liczba Głosów: 127
   ja oddalam glos na „nigdy” ale bylam zaskoczona jak malo jest optymistow, merdia robia swoje straszac (ktorych ja nie slucham ani ogladam)

   Polubienie

 32. libro77 14 lutego 2012 o 10:21 pm

  PERYSKOP – chyba nie wierzysz, że jestem aż tak głupi, żeby myśleć, że Ty jesteś tak głupi? Twoja odpowiedź na moje pytanie nie jest szczera.

  Polubienie

 33. Roma 14 lutego 2012 o 10:31 pm

  @ Jony

  Bredzisz @Jony jak potłuczony !!!
  co wynika zapewne z BRAKU wiedzy w temacie

  poszerz swoją wiedzę np poczytaj np. ojciec Witko
  Ojciec Witko odprawia msze uzdrawiające, jeździ po całej Polsce więc sprawdź i udaj się na taką mszę uzdrawiającą
  wtedy zobaczysz WIELE takich osób, które nagle upadają na podłogę !

  Byłam, widziałam, wiem co piszę.
  Na moich oczach kilka osób upadło na podłogę (jakby zahipnotyzowani)
  wyglądało to dokładnie tak jak na tym filmiku z mszy Księdza Natanka
  po jakimś czasie wstawali sami, podobno tak ma być.
  A z opowiadań innych osób wiem, że takie wrzaski demoniczne też się zdarzają podczas tych mszy uzdrawiających.
  Są to msze uzdrawiające z chorób, w tym z opętania.
  W Krakowie następna msza ojca Witko będzie 18 kwietnia, bo jedzie do USA,
  ale może w innych miastach w Polsce będą, polecam każdemu,
  także Tobie @ Jony, żebyś przestał bredzić
  ojciec Witko wzywa Ducha Świętego, żeby uleczył ludzi, kościół zawsze pęka w szwach,
  mnie to napawa optymizmem widząc jak dużo ludzi SZUKA pomocy w kościele
  to jest właściwa droga
  atmosfery nie da się opisać, to co widziałam uświadamia niestety też
  jak wiele osób jest opętanych przez demony zła
  dla mnie ta sytuacja na mszy u księdza Natanka (egzorcyzmy) jest BARDZO prawdziwa
  każdy kto wątpi lub nie wierzy w złe demony niech idzie na mszę uzdrawiającą ojca Witko
  i zobaczy co się z ludźmi dzieje pod wpływem Ducha Świętego
  zwłaszcza etatowe trole niech tego doświadczą ….
  miałam napisać osobnego maila do Marka z opisem tej mszy uzdrawiającej Ojca Witko,
  ale skoro temat został sprowokowany, więc wspominam tutaj
  a na marginesie : 18 kwietnia to urodziny Marka ? prawda ?

  Polubienie

  • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:22 am

   Niestety, nie mogę tego potwierdzić… Wyjaśnię przy okazji.

   Polubienie

 34. tahion 14 lutego 2012 o 10:31 pm

  miecza klamstw sie nie ulekniemy 🙂
  _______________________

  through the eyes of slave http://www.youtube.com/watch?v=vhDg41YF3oA

  Only time knows http://www.youtube.com/watch?v=zRMOFob1kIo

  I will be there http://www.youtube.com/watch?v=ey-pvehuq9I

  pS http://www.youtube.com/watch?v=g72X5hiqnlw
  _______________________
  pozdr0 4All ilove u All

  Polubienie

 35. libro77 14 lutego 2012 o 10:32 pm

  jakzawsze – przeczytałem całą Biblię dwa razy. Czytam ją ciągle. Nie ma w niej nic, czemu przeczyłyby doktryny Świętego Kościoła. NIE WIERZ INTERNETOWI. Opanowany on jest w 99% przez illuminati. Przez kilka dni mogę pisać tylko na komórce, przepraszam, że nie mogę odpowiadać na wpisy…

  Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 11:17 pm

   @Nie ma w niej nic, czemu przeczyłyby doktryny Świętego Kościoła.

   -ja tez studiuje Biblie od lat i znalazloby sie wiele na niekorzysc kk, ale nie miejsce o tym dyskutowac

   Polubienie

   • hjk 15 lutego 2012 o 12:02 am

    ano nie miejsce, ale jak tu czasem jednak w przeszłosci dyskutowaliśmy, to ‚niezgodności” były pozorne…
    Chodzi mi o niezgodności „doktrynalne”, a nie że ten czy ów ksiądz coś robi „nie tak”, bo ksiądz też czlowiek, a „błądzenie jest rzeczą ludzką”…

    Polubienie

 36. szuwaxpl 14 lutego 2012 o 10:37 pm

  W niedzielę zmarł płk Leszek Tobiasz, główny świadek w tzw. aferze marszałkowej, bliski współpracownik byłego szefa Wojskowych Służb Informacyjnych Marka Dukaczewskiego, żołnierz byłych WSI – podaje „Gazeta Polska Codziennie”.
  Coraz więcej zgonow, ktore trudno będzie wyjaśnić lub po prostu nigdy nie będą wyjaśnione. Nasz komur jedna się bał wraz z rudym

  Polubienie

 37. libro77 14 lutego 2012 o 10:38 pm

  jakisbuk – cieszę sie, że znowu jesteś z nami.
  Tylko proszę, nie przeginaj… Naprawde sie cieszę. 🙂

  Polubienie

  • hjk 15 lutego 2012 o 12:03 am

   masochizm? 🙂
   czy autentycznie się cieszysz i afirmujesz człowieczeństwo j_b?

   Polubienie

  • jakis_buk 15 lutego 2012 o 12:20 am

   libro – jestem tylko na 1/4 etatu 🙂 moderowany i wycinany – wiec trudno to nazwać że jestem – ale mam za to czas na inne blogi – każdy kij ma dwa końce 😀 i niema tego złego co by na dobre nie wyszło 🙂

   Polubienie

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:25 am

    Lądujesz w kolejce moderacyjnej, gdyż było wiele głosów, że mieszasz. Wolałbym każdego puścić wolno… Ale trudno dyskutować z cynikiem.

    Polubienie

 38. libro77 14 lutego 2012 o 10:49 pm

  Witamina C w nadmiarze też może szkodzić. Nie wierzcie w cudowne kuracje z Internetu. Unikajcie chemii, żyjcie zgodnie z naturą.

  Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 11:13 pm

   @Witamina C w nadmiarze też może szkodzić

   -to jest NWOskie klamstwo o szkodliwosci witaminy C, zeby wiecej ludzi korzystalo z trucizn bigfarmy i umieralo. Ponizej najnowsze badania
   Witamina C chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem. Medycyna żywieniowa w Japonii
   9 Luty 2012
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/09/witamina-c-chroni-przed-uszkodzeniami-spowodowanymi-promieniowaniem-medycyna-zywieniowa-w-japonii/
   Źródło: http://orthomolecular.org/resources/omns/v08n06.shtml

   Serwis Wiadomości Medycyny Ortomolekularnej (Orthomolecular Medicine News Service) 01.02.2012 r.

   Polubienie

   • felicyta 14 lutego 2012 o 11:28 pm

    We filmie lekarze mowia m.in. o leczeniu raka witamina C. Zreszta co tu udawadniac. Odkad jem wit. C ok.3000-10 000mg dziennie, nie choruje na zadne infekcje grypowo-przeziebieniowe, tj. od ok. 3 lat a wczesniej kazdej wiosny i jesieni.

    Jedzenie ma znaczenie – czesc 1 http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo

    Polubienie

    • hjk 15 lutego 2012 o 12:06 am

     Mnie farmaceuta powiedział, ze może powodować w dużych dawkach jakies problemy z nerkami w pewnych okolicznościach i dlatego lepsze by były askorbiniany, czyli sole sodowe czy potasowe wit.C a nie „czysty” kwas, jesli już mówimy o preparatach…

     Polubienie

     • felicyta 15 lutego 2012 o 9:25 am

      @może powodować w dużych dawkach jakies problemy z nerkami (wit.c)

      -to stara spiewka NWOowcow, albo wyszkolonych przez NWO, zeby ludzie sie sami nie leczyli witamina C

      Polubienie

      • pola 15 lutego 2012 o 12:34 pm

       A dla mnie kiedyś lekarz mówił że to jest jedyna witamina(c) która w nadmiarze zostaje wypłukiwana z organizmu.

       Polubienie

 39. szuwaxpl 14 lutego 2012 o 11:07 pm

  Od dziś jestem króliczkiem 🙂 ale doświadczalnym, zastosowalem kurację MMSową. Ogólnie jestem zdrowy i wolę przetestować gdy czuję się dobrze, Początek 1 kropla z sokiem jablkowym z owocu.
  Zobaczymy co będzie dalej ?

  Polubienie

  • hjk 15 lutego 2012 o 12:10 am

   a nic 🙂
   troszku się oczyścisz, 1 kropla to dawka dla dzieci 🙂
   no chyba, ze jesteś poważnie struty czy zatoxykowany, to efekty mogą być piorunujące – biegunka i wymioty, jesli organizm gwałtownie zacznie się oczyszczac…

   Polubienie

   • szuwaxpl 15 lutego 2012 o 12:53 pm

    Dziś rano 2 kropelki, wieczorem 3 – na teraz nic się nie dzieje. Fantastyczna sprawa, jak nas ułożyli do tabletek [nie używam jak tylko mogę] – gdybym miał łyknąć tabletkę jakoś fajniej i lżej, a tu coś nowego nie wiadomo co ? [ tak jakby było wiadomo co jest w tabl]?
    Wolę spróbować teraz jak niby jest wszystko OK

    Polubienie

 40. tomcias10 14 lutego 2012 o 11:11 pm

  Witam.
  Chciałbym się dowiedzieć Biblia jakiego wydawnictwa jest obecnie „najlepsza”? Chodzi mi o najbardziej wiarygodne tłumaczenie.

  Polubienie

  • felicyta 14 lutego 2012 o 11:20 pm

   @Biblia jakiego wydawnictwa jest obecnie “najlepsza”

   -Biblia kazdego wydawnictwa jest, z grubsza biorac, podobna

   Polubienie

   • hjk 15 lutego 2012 o 12:15 am

    reprint J.Wujka z 16 czy 17 wieku, jak gdzieś złapiesz, tylko stara czcionka moze przeszkadzać,a może już ją uwspółcześnili…
    ‚cymesowe” sa jego komentarze o heretykach i kacerzach 🙂
    Czasami ktos zadawał sobie trud autentycznego przekładu z jęz oryginalnych, a nie to tłumaczenia z obcych (fr. ang. niem.) tłumaczeń…
    No i jak znasz łacinę to Wulgata

    Polubienie

   • hjk 15 lutego 2012 o 1:21 am

    nieoryginalne tłumaczenie oryginalnych czyli wzorowane na jerozolimskiej – nie da się w kilka lat przetłumaczyć całej biblii przy wytrzebionym przez wojnę zespole biblistów, a nawet i przed wojną ich za dużo nie było…
    hasło rzucono na czy po soborze, by zrobić nowsze tłumaczenia i aby było gotowe na 1000lecie czyli 1966 r.
    na to mogą sobie pozwolić kraje z długą tradycją naukową i zastępami biblistów, a nie Polska z kilkoma osrodkami uniwersyteckimi i garścią biblistów…

    Polubienie

  • Ewa 15 lutego 2012 o 1:01 am

   Najlepsza Biblia Gdanska , mozna wpisac sobie w internecie – slaskie towarzystwo biblijne i czytac. Wg mnie najblizsza i najlepszy najprawdziwszy przeklad.

   Polubienie

 41. libro77 14 lutego 2012 o 11:21 pm

  jakzawsze – Bóg dał Ci talent, dał Ci MOC, nie wykorzystuj jej przeciwko NIEMU.

  Polubienie

 42. libro77 14 lutego 2012 o 11:34 pm

  PERYSKOP – jak zauważył rabarbarek, stałeś się ostatnio małomówny. Dla mnie jesteś najciekawszą postacią tego forum. I myślę, że błędem jest Twoje milczenie… A już myślałem, że jesteś doskonałym… Przeceniłem Twoje IQ, masz najwyżej 150.

  Polubienie

 43. libro77 14 lutego 2012 o 11:42 pm

  felicyta – przepraszam, jeśli się mylę, ale albo jesteś zdezorientowana, albo się źle maskujesz.

  Polubienie

  • felicyta 15 lutego 2012 o 9:26 am

   @jesteś zdezorientowana, albo się źle maskujesz.

   -odnies sie do konkretnego wpisu lejwodo

   Polubienie

 44. libro77 15 lutego 2012 o 12:06 am

  PERYSKOP – wykorzystuj swoją inteligencję dla DOBRA, nie błąkaj się po innych blogach, odważ się, mów zawsze prawdę, nie patrz na kciuki, BĄDŹ Z NAMI!

  Polubienie

 45. monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:17 am

  Ostrzegał przed nim również Kazimierz Świtoń.

  Polubienie

 46. libro77 15 lutego 2012 o 12:25 am

  hjk – cieszę się naprawdę, że jakisbuk jest znowu z nami. On jest bardzo potrzebny. To przeciwwaga dla drugiej strony, która jest tu tolerowana. On jest szczery, nie wierzy, kpi, otwiera nam nieraz oczy, wolę go niż inne wilki w owczej skórze, których mamy tu aż nadto…

  Polubienie

  • jakis_buk 15 lutego 2012 o 1:26 am

   dobrze powiedziane – widać niektórzy tu jeszcze samodzielnie myślą

   Polubienie

 47. monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:28 am

  Dziwne. WordPress niczego nie banuje, to musiało wyjść z Polski lub Europy. Jak ci zbanowano skoro dałeś wpis? Sztuczka reklamowa, czy też stwierdziłeś, że to zbyt dużo czasu zajmuje?

  Polubienie

 48. monitorpolski 15 lutego 2012 o 12:34 am

  Masz kopię na dysku? Jeśli tak, to będziesz mógł to odtworzyć pod innym adresem. W narzędziach masz eksport.

  Polubienie

 49. libro77 15 lutego 2012 o 12:48 am

  Marku, współczuję Ci…,że nas wszystkich z taką cierpliwością znosisz…

  Polubienie

 50. libro77 15 lutego 2012 o 12:58 am

  Monitor – CHORE DZIECKO – koniecznie zbić temperaturę, antybiotyk o szerokim spektrum, badanie moczu i krwi.

  Polubienie

  • sebecx 15 lutego 2012 o 9:39 am

   jaki „cudowny” antybiotyk masz na myśli? 🙂

   Polubienie

   • hjk 15 lutego 2012 o 10:59 am

    MMS?

    Polubienie

 51. Alienlol 15 lutego 2012 o 1:11 am

  Jezus siłą mą http://www.youtube.com/watch?v=TdzNDaxYZhs

  Polubienie

 52. iHe 15 lutego 2012 o 1:18 am

  http://warsclerotic.wordpress.com/2012/02/03/iran-didnt-bring-down-the-rq-170-a-chinese-cyber-whiz-team-did/
  Zdziwiłem się na yt jak Niemcy płynnie już posługują się pojęciem Usrael..
  Jeszcze troche i każde dziecko bedzie wiedzieć ,że Ameryka to kolonia zionistów.

  Polubienie

 53. filmyprawdy 15 lutego 2012 o 1:33 am

  -W Polsce ruszyła pierwsza tego typu inicjatywa-

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  Poświęć choć chwilę na materiały zawarte na tej stronie ponieważ być może jest to twoja jedyna okazja, aby zobaczyć i zapoznać się z informacjami, które nigdy nie zostaną wyemitowane w telewizji, radiu i prasie.

  Polubienie

 54. libro77 15 lutego 2012 o 1:42 am

  MMS – lekarstwo = trucizna. Ono zabija wszystko…
  NIE MA PANACEUM

  Polubienie

 55. Tola 15 lutego 2012 o 5:44 am

  Witam wszystkich! Zgadzam sie z Zeno,ze chyba sie chlebek rozmnozyl i juz na prawde odbija mi sie od niego czkawka.
  @jakzawsze – ty chyba cos dzisiaj lyknales albo wdychnales , chyba w ogole nie spisz i mam wrazenie,ze zaraz odezwiesz sie za mojego krzesla.
  Wyluzuj troche chlopie , bo dostaje niestrawnosci.

  Polubienie

 56. aniol 15 lutego 2012 o 6:29 am

  jest tylko jedna rada na tą czerwoną zarazę: http://www.pokuta.com.pl/

  Polubienie

 57. Peryskop 15 lutego 2012 o 7:23 am

  Tak, to był baaaardzo ciężki dzień w okolicach Monitora Polskiego !

  Polubienie

 58. Peryskop 15 lutego 2012 o 7:27 am

  Premia za Stadion to pestka!

  …Jan Krzysztof Bielecki w lutym 2010 r. zwolnił fotel prezesa banku Pekao a jego odprawa wyniosła 7,3 mln złotych. Odchodząc z TP SA Marek Józefiak w 2006 r. otrzymał odprawę w wysokości 5,34 mln zł…

  więcej:
  http://www.sfora.pl/Premia-za-Stadion-to-drobne-Oto-polscy-rekordzisci-a40521

  Polubienie

  • alexirin 15 lutego 2012 o 8:05 am

   haha
   doją polaczków ile się da

   Polubienie

   • alexirin 15 lutego 2012 o 8:13 am

    jeśli została w tym kraju choć garstka mądrych ludzi która nie uciekła jeszcze to proponuje zrobić referendum
    w sprawie opodatkowania zagranicznych korporacji jak wiadomo w rządzie mamy samych lobbystów tychże korporacji więc na rządzących nie mamy co liczyć lobbują już 22 lata 🙂
    jedyny pomysł to referendum
    czy jesteś za opodatkowaniem zagranicznych firm i koncernów oraz osób o wysokich dochodach ponad 150000 zł /mieś 60% podatkiem dochodowym
    i wtedy kasa na emerytury i łatanie dziury znajdzie się natychmiast:)

    Polubienie

    • alexirin 15 lutego 2012 o 8:21 am

     tutaj jest podany przykład jak od 22 lat wywożą kase z polski bez płacenia podatków

     http://podatki.onet.pl/wielkie-sieci-a-placa-male-podatki,19923,4991676,1,prasa-detal

     a rząd czyli lobbyści tych korporacji chcą teraz wiek emerytalny podnosić więc 🙂 🙂

     Polubienie

  • AQQ 15 lutego 2012 o 1:07 pm

   W tivi usłyszałam, że za wrocławski stadion-notabene też nieczynny* wzięli 25mln takich nagród!!!

   Polubienie

 59. libro77 15 lutego 2012 o 8:08 am

  PERYSKOP – dzięki, że wróciłeś :-). Za te miliony z odpraw można by wyzywic wiele rodzin, które głodują. Czasami jakzawsze ma rację, gdy się tak denerwuje. Tylko myli się co do obiektu…

  Polubienie

 60. libro77 15 lutego 2012 o 8:22 am

  jakzawsze – odpuść sobie Watykan. Tam są starzy ludzie, którzy modlą sie godzinami, chorzy, niedołęzni, może czasami błądzą, ale to nie oni są źródłem zła. Zapewniam Cię jeszcze raz – Twoja wiedzą, która pochodzi głównie z Internetu skażona jest przez illuminati (szatana) On jest niestety mądrzejszy od nas. Wyrzuć go ze swego mieszkania…

  Polubienie

  • felicyta 15 lutego 2012 o 8:51 am

   @Watykan. Tam są starzy ludzie, którzy modlą sie godzinami, chorzy, niedołęzni,

   -ci ludzie sa wystawieni na pokaz dla maluczkich jak Ty jako marionetki a za nimi stoi silny i bogaty swiatowy tajny rzad. Nie rozumiem jak mozna miec az takie klapy na oczach i tego nie widziec. Przeciez od zawsze tak bylo i nic sie nie zmienilo. Ale tak to jest jak sie bierze wszystko na wiare, niczego nie studiuje, niczego nie czytuje i nic nie oglada i najwazniejsze, nie mysli.

   Polubienie

   • hjk 15 lutego 2012 o 11:03 am

    jeli tak, to tajny rząd stoi za wszystkim, nie wiem skąd akurat ta „watykańska fobia” u ciebie?

    Polubienie

 61. Peryskop 15 lutego 2012 o 8:25 am

  Chuck West: Postcards From Hell

  Widokówki z Piekła http://www.youtube.com/watch?v=eLMvKLCL8CE

  w zeszłym tygodniu 8400 wyświetleń – teraz licznik YT zresetowany i pokazuje 317+

  Polubienie

  • Tola 15 lutego 2012 o 11:14 am

   @Peryskop
   Mam wiele takich w swojej kolekcji.Na zywo to wyglada jeszcze gorzej.
   Nie wiadomo co ze soba robic w takim momencie.
   Ostatnio juz rezygnuje z robienia takich zdjec,zle sie z tym czuje.

   Polubienie

 62. wronski111 15 lutego 2012 o 9:07 am

  Do pobrania druga część „Czerwonej strony Księżyca” FYMa

  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-2.pd

  Polubienie

 63. wronski111 15 lutego 2012 o 9:08 am

  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-2.pdf

  Polubienie

 64. ext3 15 lutego 2012 o 9:21 am

  http://www.telix.pl/artykul/inwigilacja-przez-komorke–instrukcja-obslugi-3,46403.html

  Polubienie

 65. nnka 15 lutego 2012 o 11:07 am

  “Tulipan to lipa” – nasza odpowiedź na portal nienawiści
  Opublikowano Luty 15, 2012
  O akcji “Tulipan to lipa” – pisze dziś większość holenderskich gazet. Dziennik “Trouw” informuje o tym na pierwszej stronie, a “NRC Handelsblad” drukuje afisz z przekreślonym tulipanem. Gazeta zaznacza, że na zamieszaniu wokół portalu nienawiści, traci nie tylko wizerunek Holandii, ale i holenderska gospodarka. O fali protestów przeciwko portalowi donoszą też media francuskie.
  Od piątku w RMF24.pl trwa akcja – odpowiedź na holenderski portal nienawiści. Na RMF24.pl umieszczony jest żartobliwy plakat protestacyjny z hasłem “Tulipan to lipa”. Możecie go ściągać, umieszczać na serwisach społecznościowych. Możecie też wysłać go na przykład do ambasady Holandii lub do szefa Partii Wolności Geerta Wildersa.
  W ten sposób możemy uświadomić Holendrom, że ich dobrobyt to także zasługa pracy Polaków oraz tego, że kupujemy holenderskie towary w polskich sklepach. Rezygnacja z tego może Holendrów drogo kosztować. Na ksenofobię – odpowiadamy humorem. I zobaczymy, kto się będzie śmiał ostatni. Jednocześnie podkreślmy, że nasz plakat jest symbolicznym ostrzeżeniem pod adresem działaczy antypolskiej partii w Holandii. Zachęcamy wszystkich, by dalej kupowali tulipany – szczególnie te, które są hodowane w naszym kraju. Polskie tulipany są najpiękniejsze.
  Tu możecie ściągnąć plakat “Tulipan To Lipa”
  http://nnka.wordpress.com/2012/02/15/7842/

  Polubienie