Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA. 

Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

W swoim artykule z 2008 roku (!), mieszkający w Budapeszcie Jean D’Eau, powołuje się na wysokiego rangą członka żydowskiej loży masońskiej w tym mieście, który ostrzegł go, że Grecja została celowo wybrana na kraj, który zbankrutuje, na co oczywiście od razu pojawi się „rozwiązanie”.

Z małych krajów, Grecja najbardziej symbolizuje Europę, a stosunkowo łatwo ją zdewastować po tym jak powróci do własnej waluty. Ma to przekonać przeciętnych ludzi, że jeśli problemu w Grecji nie uda się naprawić, to zbankrutuje także cała południowa Europa, co z kolei pociągnie kolaps systemu finansowego Europy i w rezultacie jej bankructwo.

Sztucznie stworzony „problem” opiera się na tym, że kraje Europy Południowej i Wschodniej, które są w strefie Euro, nie mogą zdewaluować swojej waluty po to by poprawić swoje gospodarki – dewaluacja waluty sprzyja wzrostowi turystyki i eksportu.

W procesie osłabienia wykorzystano skorumpowanych polityków, którzy są na usługach „chazarskich bankierów”. Celem tychże bankierów jest doprowadzenie gospodarek krajów południowej i wschodniej Europy do załamania – podobnie jak gospodarek USA, Chin, Rosji i Indii.

„Rozwiązaniem”, które wkrótce zaproponuje Unia Europejska będzie scentralizowanie budżetu i zaniechanie odrębnych polityk budżetowych i fiskalnych wszystkich krajów Europy. Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA.

Jak wiadomo za sztucznie wytworzoną recesją globalną stoją międzynarodowi, głównie europejscy bankierzy, pod przewodnictwem Rotszyldów – ci sami ludzie zresztą też stoją za oszustwem „globalnego ocieplenia”.

Chodzi o to, by przejąć kontrolę nad globem od bankierów amerykańskich i zrealizować ideę połączenia USA i Unii Europejskiej pod ich przewodnictwem, a nie odwrotnie.

Wszystko co obserwujemy jest realizacją „Protokołów Mędrców Syjonu”– świat, który jest kreowany przez syjonistów ma być rządzony przez te same elity, co Królestwo Chazarskie.

Jedyną siłą która może powstrzymać zrealizowanie tych diabolicznych planów są USA, Chiny i Rosja.

Ważną dodatkową rzeczą, którą przekazał żydowski mason autorowi artykułu jest to, że jednym z najważniejszych narzędzi w likwidacji klasy średniej jest złoto. Jego ceny zaczną nagle rosnąć, co spowoduje to, że majętni ludzie z Zachodu zaczną go masowo wykupywać. Potem nastąpi gwałtowne obniżenie cen złota, w rezultacie czego ludzie zbankrutują. Ma to nastąpić w ciągu najbliższych dwóch lat.

Komientarz monitorpolski: Zgadzałoby się to z ostrzeżeniem Davida Wilcocka, który niedawno ujawnił, że na świecie jest o wiele więcej złota, niż nam się to mówi. Ale o tym więcej napiszę innym razem.

Zbigniew Ziobro o ACTA

Jak widać biorący ciężką kasę  posłowie ciężko pracują… Przy prawie pustej sali zabrał głos nasz poseł, Zbigniew Ziobro. Dobrze, że choć był nagrywany, bo przynajmniej wiemy, że coś się dzieje z polskiej strony w.s. tej bandyckiej umowy. Poseł Ziobro oświadczył, że „ACTA w jednym aspekcie naruszają podstawowe prawa człowieka i gwarantowane przez Unię Europejską”.

Tylko w jednym?

Bardzo proszę o rzeczowe komentarze waszego autorstwa, a nie dziesiątki cytatów, które rozmydlają temat główny. Owszem, inne tematy są jak najbardziej wskazane, ale nie musicie wklejać całych kolumn. No i oczywiście najbardziej cenione są własne opinie. „Wklejacze”, niestety będą się musieli liczyć z tym, że mogą zostać dodani do kolejki moderacyjnej.

Niestety, ale wygląda na to, że cała grupa dezinformatorów próbuje odwrócić uwagę od głównego tematu, który jest wyjątkowo ważny – bezpośrednio dotyczy naszej przyszłości i ewidentnie jest realizowany. Jeśli przeczytasz artykuł, oceń artykuł gwiazdkami – będziemy wiedzieć ile osób naprawdę czyta temat główny. Ponieważ nie mogę siedzieć cały czas przy kompie, to MOGĄ BYĆ OPÓŹNIENIA W MODERACJI.

Reklamy

243 responses to “Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

 1. Stanisław 15 lutego 2012 o 9:46 am

  dziękuję za materiał „Smutna prawda o Auschwitz i Rządzie Londyńskim” – po ściągnięciu w mp4 to około 21MB – warto zgrać i rozesłać pocztą dalej z podaniem linku do oryginału.

 2. wacpan 15 lutego 2012 o 9:53 am

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-zyje-czlowiek-ktory-mogl-obciazyc-prezydenta,wid,14252875,wiadomosc.html

  • Onufry 15 lutego 2012 o 7:02 pm

   A ten Pan się nie powiesił bo to takie na topie. Sprawa Olewnika , Lepper ect. !

 3. Stanisław 15 lutego 2012 o 9:58 am

  Jeżeli chodzi o o materiał „Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji” może warto go przetłumaczyć na grecki i rozesłać to na ich fora internetowe ? Być może nie wszyscy wiedzą o tym fakcie. Mam też pytanie do Monitora – co dzieje się teraz w Grecji ? Masz jakieś nowe informacje z niezależnych źródeł ? Jeżeli tak, proszę napisz w skrócie – jeżeli czasowo się wyrobisz

  • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:01 am

   Grecy doskonale sobie zdają sprawę z tego co się dzieje. Link mam właśnie z czata z greckiej telewizji niezależnej stopcartel. Dlatego płoną banki i to te wybrane.

   • sebecx 15 lutego 2012 o 11:59 am

    ja tylko do złota i srebra się odniosę ..już nie jednokrotnie o tym pisałem, że właśnie przy pomocy kruszcu ludzi też się „wyrucha” z pieniędzy… takie mam przeczucie.. naiwny podtruty chemią goi pomyśli, że i tym razem zadziała .. ale niestety nie…

    • olka 15 lutego 2012 o 4:19 pm

     to w co inwestowac??

     • sebecx 15 lutego 2012 o 8:29 pm

      w wychowanie dzieci w miłości i empatii .. 🙂

     • alexirin 15 lutego 2012 o 10:49 pm

      ja mysle ze w ziemie trzeba inwestować od 2016 obcokrajowcy zgodnie z dyrektywa unii beda mogli nabywać ziemię w polsce już legalnie bez podstawionych osób

      • alexirin 15 lutego 2012 o 11:13 pm

       Krwawy Żniwiarz przyszedł po płk. Leszka Tobiasza

       http://alexirin.wordpress.com/tajemnicze-zgony/#comment-3860

       • alexirin 15 lutego 2012 o 11:27 pm

        Wniosek jest prosty

        każdy, kto choć palcem raz dotknął aneksu do raportu WSI, może zapomnieć o dożyciu sędziwego wieku. Rezydent jest bezwzględny.

     • podajdalej 16 lutego 2012 o 12:18 am

      Panie olka w nic Pan/Pani nie inwestowac.Radze sie skupic na obronie swoiej osobistej.I szukaniu porozumienia z innymi ludzmi.I omowienie programu z innymi ludzmi w walce z wyzyskiwaczami.My ludzie (spoleczenstwo)jestesmy do eksterminacji.Dzieje sie to tez i na
      swiecie.Jesli masz pan pieniadze to kup pan zapas rzeczy potrzebnych do przezycia.Nie sa to
      mrzonki to zeczywistosc ktora juz nas otacza.To co wladza ma dla nas do zaoferowania .To totalna inwigilacja od kolyski do grobu.Bogate scierwa wypowiedzialy ludzkosci wojne.I ona sie juz toczy.WIEC NIEMA CO SIE BAC.ONI SA PO PROSTU MORDERCY.

    • gSheeple 15 lutego 2012 o 6:09 pm

     Możesz rozwinąć swoją myśl bo nie bardzo rozumiem „co zadziała” ? Czy uważasz, że możliwy byłby scenariusz, nakreślony w artykule, gwałtownego spadku wartości złota ? A jeśli tak o jakiej wartości mówimy? – O wartości, względem czego ?

     • iHe 15 lutego 2012 o 6:40 pm

      Trochę sceptycznie podchodzę do rewelacji na temat nagłego spadku wartości złota,
      tym bardziej ,że do doprowadzenia do ruiny w ten sposób klasy średniej i wyższej
      w zupełności wystarczy zwykła inflacja,przestępczość,bezrobocie ,policja skarbowa(absurdalny fiskalizm),dekoniunktura i ściąganie pieniądza z rynku.

      Jak wiemy wszystkie te wspaniałe metody na wyjście z kryzysu są masowo implementowane w potulne społeczeństwo.
      Dodatkowo w sytuacji ,gdy złoto staje się walutą rezerwową względem $ tym bardziej bym obstawiał wzrost ,a nie spadek.

      Upadek złota widziałbym w 3 przypadkach:

      -wielki przekręt (tu nie mam pomysłu może ogłoszenie o odkryciu jakiejś technologi „alchemicznej”(to może być blaga,typu porażka pod Waterloo)lub odnalezienie gigantycznych złóż Au gdzieś na terytoriach okupowanych(możliwa blaga).

      -jest jeszcze trzecia niezawodna metoda uznanie złota jako nielegalnego,najprawdopodobniejsza do realizacji takiego scenariusza grabieży.
      (typowo bolszewicka made in USA)

      -upadek militarny państw używających złota jako walutę rezerwową.(czyli wojna)

      Puki co to sprawy raczej mają się tak:
      http://hansklos.blogspot.com/2012/02/inflacja-banka-na-zocie-czyli-machorka.html#comment-form

      • sebecx 15 lutego 2012 o 7:47 pm

       Można zadać sobie pytanie: Czy uważasz, że Soros oraz inne żydosprytki Goldman i Morgan wspaniałomyślnie nie zadbają o „dymanie” na kruszcach, aby Ci których chcą rzucić na kolana mogli się zabezpieczyć złotem? … kto jest właścicielem większości umysłów… nikt nie zakłada gwałtownego spadku cen złota, ale całkiem nieźle to wykombinowałeś, oczywiste jest że się zrobi niedobitków w wała… ogłosi się technologię syntezy albo znalezisko (żaden problem znać ilość i wartość złota mając do dyspozycji satelity) i koniec cen złota… a telewizja i przekupieni naukowcy zrobią badania pod zamówienie – tak jak to się robi dzisiaj… choćby z ociepleniem, szczepieniami i obniżaniem ratingów przez agencje wiadomego właściciela…

       • monitorpolski 15 lutego 2012 o 7:55 pm

        W wodzie z oceanów może być więcej złota niż zasoby ludzkie. Tylko kwestia energii potrzebnej na destylację, drobiazg…

        • sebecx 15 lutego 2012 o 11:28 pm

         dokładnie tak !!! hehehe…

        • iHe 15 lutego 2012 o 11:30 pm

         Czyli łącząc te 3 wypowiedzi możemy zakładać,że za sprawą ekspertów i niesprecyzowanych ogromnych źródeł żydosprytki będą się starały resztki złota od ludzi wydusić oferując inne „bezpieczne” inaczej lokaty.

         Np.inwestycje w firmy nanoodsysanie złota i innych surowców rzadkich z oceanów..
         Gorzej jak te firmy upadną zaraz po 1szym efekcie piramidy finansowej.
         Bo woda była za słona..

         ps.Nie kpie z technologi przytoczonej przez monitora,po prostu ,postępując wg pokrętnej logiki wyzyskiwaczy hochsztaplerów banksterów wydaje się to bardzo oczywista strategia do przeprowadzenia ich zamierzeń..
         Wystarczy tylko spojrzeć jak wydymali nas na OFE..
         Goldmany już tak mają.

         ps.O tej technologi słyszałem parę lat temu ciekaw jestem czy nastąpił jakiś przełom.

        • sebecx 16 lutego 2012 o 1:26 am

         po co przełom … ogłosi się, że na Marsie złoto leży na wierzchu 🙂 🙂 🙂 a NASA zamierza eksploatować złoża od np. 2015 i znów ceny w dół, bo logiki to tu nie ma nie było i nie będzie 🙂 🙂 🙂 … żartujmy póki możemy 🙂

        • hjk 16 lutego 2012 o 2:08 am

         To co piszecie jest całkiem realne, bo ceny sa wyciągnięte z księżyca i oparte w przewazajacym procencie o fikcyjne, umówione transakcje i walutę kreowaną z powietrza, a wszystko podsycane odpowiednimi niusami.
         Nawet nic nie musza odkryć czy wynaleźć, wystarczy ze opanowali wszystkie agencje informacyjne, podadzą niusa, zaczną fikcyjnie sprzedawać, a ceny już polecą na pysk – w l. 80 tych cena juz wynosiła w szczycie 800$, a na pocz 2000 była ok 250$, przy czym te 800$ w 80-tych to było może jak teraz 8 tys…

   • wasyl 15 lutego 2012 o 6:18 pm

    Oni sie podaja za zydow ale nimi nie sa.Bo sa Synagoga Szatana.Cala ta Uniajewropejska ogoloci kazdego obywatela Europy z wszelkich oszczednosci i wlasnosci.W konsekwencji doprowadzi to do powszechnej rewolucji dla tego im chodzi oto. Pozniej zdlawia ta Rewolucje
    sila Armi .I zaprowadza Totalitarne rzady i totalitarne przepisy.My jako ludzie przestanimy wodzic myslami o jakims dostatnim zyciu .Bedzie totalna nedza w konsekwencji ludzie beda sie
    nienawidziec i wydawac czy robic donosy na kogos do wladzy.To jest wielka glupota jesli kto kolwiek bedzie to robil daleko niezajdzie.Gdyz sam na siebie wyrok wyda.Co mozemy zrobic
    wspolnie sie zjednoczyc tak jak to oni robia.I walczyc niemamy innego wyjscia.Chyba ze ktos chce byc zachipowany jak zwierze.Co i tak jest juz skanczony.JESZCZE RAZ MOWIE WLACZYC WALCZYC WALCZYC.I nie bac sie .SURSUM CORDA

   • Onufry 15 lutego 2012 o 8:34 pm

    A w radiu tłumaczą iż Grecy buntują się bo zabrano dopłatę ponad 300 e za mycie rąk w pracy. Może ktoś o tym coś napisać ?

    • hjk 16 lutego 2012 o 2:11 am

     Pewie to i owo muszą pozabierać, bo jak wpychali im te pożyczki chcąc ich zadłużyć, to gdzieś te pieniądze musieli topic, pewnie m. in. w jakies bezsensowne przywileje socjalne…

 4. Wesołych Świąt 15 lutego 2012 o 10:04 am

  Możliwość zakładania własnych blogów na NWO.com.pl http://newworldorder.com.pl/post,2112,0

  • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:02 am

   Świetnie, ale serwer tam pada co jakiś czas, a wordpress czy blogspot to na razie nie do rozwalenia.

   • jakzawsze 15 lutego 2012 o 11:20 am

    … no niewiem czy tak do „NIErozwalenia”

    • jakzawsze 15 lutego 2012 o 11:28 am

     Chyba najlepiej byłoby powrócić do tradycyjnego HTML, już kiedyś o tym pisałem. Jedna strona gółówna index.html , a zniej linkujemy artkuły do podstron sekcji 2 drugiej. Pod to podpinamy jakiś zewnetrzny serwer z komentarzami , najlepiej na 2 mirrorrach lustrzanych.

     MONITOR ? .. przydałby sie tutaj komunikator głosowy http://www.paltalk.com/download.php , każdy by sie mógł wypowiedzieć, a bardzo miło by mozna było posłuchać „starych wilków” 🙂

     • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:44 am

      Taką stronę miałem przez 4 lata w USA… Nie do rozwalenia. Ja już ledwo wyrabiam, a ty mi tu jeszcze „komunikator”. Ludzie wolą być anonimowi. Co innego – zrobimy konferencje Skype – 10 osób lub więcej, wszystko transmitowane live z czatem. Potem retransmisja w YouTube. Można się dołączać do rozmowy. Co wy na to?

      • hjk 15 lutego 2012 o 12:21 pm

       trzeba by miec zainstalowanego skypa 🙂
       A może tu się skrzyknąć o określonej godzinie i dniu, i pisac na blogu „na żywo’, jest czas na zastanowienie się i przemyslenie wypowiedzi.
       Oczywiście jak jest jakiś problem do przedyskutowania i trzeba „burzy mózgów”…

      • Stanisław 15 lutego 2012 o 2:27 pm

       Jeżeli można – dość ciekawym komunikatorem głosowym jest mumble i TS3 – używam go do komunikacji w czasie meczów ( spotkań ) między klanowych 🙂 Jedynym ograniczeniem jest tylko liczba wykupionych slotów u dostawcy.

       • mokasyn 15 lutego 2012 o 5:39 pm

        Przypuszczam, że większość z was ma konta na gadulcu. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie linuksowego kadu, który pozwala na szyfrowane połączenia i połączenia głosowe. Dzięki szyfrowaniu nikt nie poza zainteresowanymi nie będzie miał wglądu w to o czym piszecie. Konieczna jest tylko wymiana wcześniej kluczy publicznych, żeby uniknąć ataków MID.

       • Totalsky No Problemsky 16 lutego 2012 o 9:02 am

        @Stanisław
        Stachu? ty jesteś multiplejerowiec? O razu twój rating podskoczył w moich oczach o kilka punktów;-)…. ; a wracając do głównego wątku tej cześci dyskusji: jakis komunikator? – zdecydowanie tak!!! ale nie pytajcie mnie jaki, bo ja sie znam na tych sprawach (tudzież IP, mirrory, torrenty etc.) jak kura na pieprzu;

      • monitorpolski 15 lutego 2012 o 2:57 pm

       Acha, dobrze wiedzieć!

  • Wesołych Świąt 15 lutego 2012 o 11:49 am

   Teraz już nic nie pada, jest na eleganckim serwerze i hula jak złoto 🙂

 5. Hix 15 lutego 2012 o 10:11 am

  mam coś naprawdę mocnego, zamieszczam do tego filmik, obrazujący obecne patologie , tam takich brudów jest więcej
  nawet niektórzy z moich zatwardziałych znajomych po tym zmiękli

  dlaczego w innych państwach postsowieckich – na Węgrzech, w Bułgarii, NRD, Czechach – tak dobrze sobie poradzono z komunistami, a w Polsce nie […] w tych krajach komunistów od władzy odsunięto, a u nas się z nimi dogadano. I to jest klucz do całego zła, jakie wisi nad Polską – to, co się wydarzyło po okrągłym stole, po Magdalence, te wydarzenia – w istocie zapoczątkowane śmiercią księdza Jerzego, bo ta zbrodnia była rzeczywiście zbrodnią założycielską III RP – to wszystko skutkuje brakiem pełnej suwerenności Polski i wolności Polaków, choć wiele osób nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy.

  Panie Redaktorze, kto rządzi Polską?

  – W moim głębokim przekonaniu bardzo duży, może nawet decydujący wpływ na bieg tego, co od dwudziestu lat dzieje się w Polsce, mają tajne służby specjalne wywodzące się z PRL, które w tamtym okresie podporządkowały sobie ogromną część domeny publicznej. Jest to widoczne w wielu instytucjach i w wielu sferach, począwszy od tak prozaicznej jak to, kto w ciągu ostatnich dwóch dekad wywierał decydujący wpływ na kształtowanie się mediów. Mamy dwie bardzo duże telewizje komercyjne i tajemnicą poliszynela jest, z jakich kręgów wywodzą się ludzie, którzy tymi stacjami kierują.

  A popatrzmy tylko, kto w ciągu ostatnich dwudziestu lat wygrywa przetargi na największe inwestycje. Przykład pierwszy z brzegu: teraz w Warszawie mamy dwie sztandarowe przedsięwzięcia: Most Północny i Stadion Narodowy. Oba realizuje firma Pol-Aqua, w której miał swe udziały mój były informator, dawny szef kontrwywiadu PRL. Przyjrzyjmy się też dziesiątkom, a nawet setkom spółek, o których nikt nigdy nie słyszał, a które otrzymują kontrakty na kwoty rzędu miliarda złotych.

  O tym, kto rządzi, mogę też powiedzieć na innym przykładzie. Onegdaj wraz z kolegą dziennikarzem przygotowywaliśmy materiał o pedofilach. Znajomy zaprowadził nas do swojego informatora, mówiąc: To jest człowiek z dawnej Służby Bezpieczeństwa, on zbierał haki, szantażował pedofilów oraz, na tej podstawie, pozyskiwał współpracowników. Zostaliśmy „wprowadzeni”, odbyło się jedno spotkanie, drugie, trzecie. Pierwsze zaskoczenie nastąpiło, gdy okazało się, że ten pan mieszka na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Pól Mokotowskich. Elitarne miejsce w Warszawie, siedziba wielkości pół hektara. Wartość samego terenu w tym miejscu idzie w miliony złotych. Na podwórku dwa nowiutkie terenowe auta, piękny dom. Bardzo, bardzo majętny człowiek.

  Przy trzecim kolejnym spotkaniu, gdy atmosfera się troszeczkę rozluźniła, pokazuje nam w pewnym momencie szafę i mówi, że z tego, co się tam znajduje, wykształcił dzieci, a teraz kształci wnuki. On się nam po prostu bezczelnie pochwalił, że zawartością swojej szafy złamał życie iluś tam ludziom, których przez lata szantażował czy wciąż szantażuje. Ludzie ci dysponują zapewne dużymi pieniędzmi i znaczącymi wpływami, mogą więc opłacać się temu panu, który żyje jak milioner. A ten pan to był zwykły kapitan SB!

  Pamiętam jak w roku 2004, gdy przeprowadzałem śledztwo w sprawie tajemnicy śmierci ks. Popiełuszki dotarłem z kamerą do ks. Andrzeja Przekazińskiego, dyrektora Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, a ten w pierwszym zdaniu mówi mi:
  – Panie Wojciechu, niech pan wyłączy kamerę, to porozmawiamy. Wyłączamy kamerę, a on wtedy: Niech pan się nie zajmuje tą sprawą. – Dlaczego, proszę księdza? – Dlatego, że przez tę sprawę zostanie opóźniona beatyfikacja Jurka. Tak bardzo chciałbym doczekać beatyfikacji, a wy znowu to rozgrzebiecie i nic z tego nie będzie. Nie zgadzałem się z ks. Andrzejem, ale myślałem, że przyświecają mu dobre pobudki i próbowałem je zrozumieć.

  Dopiero dwa lata później wyszły z IPN dokumenty świadczące, że od wielu, wielu lat ks. Andrzej Przekaziński był współpracownikiem dawnej SB. Został zwerbowany już w latach osiemdziesiątych, czyli wtedy, kiedy był rzekomo przyjacielem księdza Jerzego. Wielu ludziom wydaje się, że ten okres dawno minął i nie ma żadnego wpływu na to, co dzieje się tu i teraz. Otóż ma i to bardzo duży. Te teczki dalej są w użyciu, ta agentura dalej funkcjonuje. Minione dwie dekady nie zmieniły tego stanu, a wręcz przeciwnie: utrwaliły go.

  • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:05 am

   Mnie też jeden „opozycjonista” powiedział, że ma szafę z „teczkami” na ludzi, rzekomo na mnie też. Powiedziałem żeby się wypchał (grzeczna wersja). Potem się dowiedziałem od znajomego w policji, że miał być on szefem ABW w Krakowie za PiS-u.

 6. wronski111 15 lutego 2012 o 10:17 am

  Do pobrania druga część „Czerwonej strony Księżyca” FYMa

  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-2.pdf

  • felicyta 15 lutego 2012 o 10:40 am

   Ścigani za baner o Tusku

   Opublikowano: 15.02.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju
   http://wolnemedia.net/prawo/scigani-za-baner-o-tusku/
   Na wiadukcie w Bydgoszczy pojawił się ogromny transparent „Tusk odpowiesz za Smoleńsk”. Nie pierwszy raz. Miejscowa policja postanowiła dowiedzieć się kto je zawiesza. I wzywa na przesłuchania organizatorów obchodów miesięcznic katastrofy smoleńskiej.

   Jak pisze „Gazeta Pomorska” kierowcy w Bydgoszczy doskonale znają już hasło „Tusk odpowiesz za Smoleńsk”. Pierwszy transparent zawisł 10 grudnia na kładce przy ul. Wojska Polskiego. Kolejny usunięto 10 stycznia z wiaduktu przy ul. Jana Pawła II. W miniony piątek (10 lutego) jeszcze jeden – z wiaduktu im. płk. Ryszarda Kuklińskiego.

   Wieszanie transparentów w tzw. pasie drogowym to wykroczenie. Można zapłacić za to grzywnę lub zostać pouczonym. „Dziwi jednak nadzwyczajne zaangażowanie mundurowych w sprawę” – pisze dziennikarz „Gazety Pomorskiej.(…)Informator ”Gazety Pomorskiej” twierdzi, że policja mocno zaangażowała się w znalezienie osób wieszających banery nieprzychylne premierowi, bo „były naciski polityczne”.

   Opracowanie: gb
   Na podstawie: Gazeta Pomorska
   Źródło: Niezależna.pl

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:08 am

    Jeszcze raz mówię – takie hasła są pomówieniem. Nie ma żadnych dowodów na winę Tuska za Smoleńsk. Nie, żebym go bronił, ale chodzi o prawdę. Jakby było na plakacie „Tusk, odpowiesz za organizację wylotu do Smoleńska”, to co innego. Nie dajcie się wrabiać w manipulancką retorykę. Chodzi o to, żeby ludziom wbić w głowę, że to zrobili nasi we współpracy z ruskimi, a wcale tak nie musi być.

    • iHe 15 lutego 2012 o 11:20 am

     Klaus już na wszelki wypadek lata 2 samolotami a mówi tak:
     http://wiadomosci.onet.pl/swiat/klaus-ue-hamuje-rozwoj-czeskiej-gospodarki,1,5026955,wiadomosc.html

     Niektórzy uczą się na cudzych błędach..

     „Jedzie ze mną największa w dotychczasowej historii Republiki Czeskiej delegacja przedsiębiorców. Po raz pierwszy lecimy dwoma samolotami, a nie jednym, co wskazuje na nasze wielkie zainteresowanie – podkreślił prezydent.”

    • onyx 15 lutego 2012 o 1:39 pm

     Tusk by prędzej narobił w galoty niż by pomyślał o zamachu na kogokolwiek…ale jego rola przy śledztwie powinna być rozliczona…

    • felicyta 15 lutego 2012 o 1:53 pm

     @ takie hasła są pomówieniem

     -„Tusk odpowiesz za Smoleńsk” mnie nie sugeruje, że to zrobili nasi we współpracy z ruskimi . Twoj kom., natomiast, mi sugeruje stare powiedzenie „P.Bogu swieczke i diablu ogarek”.

     • monitorpolski 15 lutego 2012 o 3:01 pm

      To, że z ruskimi mówią inni, tu jest tylko mowa, że to jego robota. To tak jak z Sikorskim, o którym mówiono, że to „robota ruskich”, a wyszło niedawno, że Churchilla

     • iHe 15 lutego 2012 o 4:03 pm

      Manipulacje,dezinformacje mataczenia od 1 sekundy „katastrofy smoleńskiej”

      Nie ulega wątpliwości kto personalnie odpowiada za ten stan rzeczy i czyi ludzie /media brali w tym gorliwy udział.(2ska)

      Niestety to bagno ma najprawdopodobniej 2 dno i 3m mułu.
      Polska to taki pionek gambitowy, zostaliśmy przeznaczeni do zbicia jak Grecja do podpalenia.
      Generalnie funkcjonujemy jako strefa zdemilitaryzowana z siłami policyjnymi na zawołanie NWO.

      Stąd rudy KiT stosuje strategie PO nas choćby POtop.

      Na taką POstawe może sobie POzwolić ,albo zupełnie zniewolony rząd,albo namiestnik w okupowanym kraju.
      To,że nie ma u nas wojsk okupacyjnych nie znaczy,że nie jesteśmy okupowani.
      Jako kraj jesteśmy przeznaczeni na wschodnią dzielnice Stanów Zjednoczonych Jewropy ,albo teren działań wojennych przeciwko Rosji.(zależy od postawy Rosji)

      Osobiście niestety stawiałbym na ten 2 scenariusz w 1 kolejności.
      Obawiam się ,że zakopywanie Smoleńska jest rozpaczliwa próbą uniknięcia wrobienia nas w konflikt z Rosją.

      A jeżeli ślady prowadzą do UE to też oznacza,że cała wizja polityki platformy się wali.
      Przypuszczam ,że won Tuskowi nie przeszkadza ,żebyśmy stali się wschodnim landem SZE,ale nieco obawia się,że nasz kraj może zostać użyty instrumentalnie,czego mógłby nawet on sam nie przeżyć.

      Kto jak kto ,ale 2sk jest jedną z lepiej poinformowanych osób w tym burdelu Ue i Zion osi.
      To,że ma brudne ręce ,jak rzeźnik podczas uboju nie ulega wątpliwości,pytanie tylko,
      kto chciałby się z nim zamienić?

      Tusk to taki August Poniatowski co to i carem i z kaiserką chciałby się dogadać.
      Problem polega na tym,że kaiserka to mała bułeczka przy Usraelu&co czy podziemnej fartuszkowej ZION organizacji.
      A car rządzi dość żelazną ręka i jak trzeba to pokroi kogo trzeba na drobne kawałki.

      Armia Jewropejska to mrzonka,bez unii fiskalnej i likwidacji szontuff narodowych.
      Więc tym bym się puki co nie martwił.
      Szansą dla powołania takiej armi dopiero mogła by być ww3.
      Stąd pewnie takie ciśnienie na ten z pozoru zupełnie absurdalny dla normalnych ludzi rozwój wydarzeń.
      Chyba jednak największy problem dla NWO stanowią nie uzbrojony po zęby zlepek USA,a wielonarodowa mimo wszystko tradycyjna Europa.
      Najlepiej degeneracja udaje się podczas wojny..I zwykle uchodzi to na sucho..
      Zwycięzców nikt nie rozlicza skutecznie.
      Ewidentnie na jednym ogniu ktoś chce upiec jak najwięcej pieczeni..

      ps.Na koniec coś zabawnego,wiecie ,że koncepcje SZE wymyślił Polak?
      Ale chyba spisał pasożyt.

      „Stany Zjednoczone Europy – koncepcja integracji europejskiej głoszona w latach 30. XIX wieku przez polskiego działacza emigracyjnego Wojciecha Jastrzębowskiego. Nie miała to być jednak federacja, a jedynie organizacja międzynarodowa i zarazem sojusz wojskowy.”

 7. wacpan 15 lutego 2012 o 10:31 am

  http://www.patriaefidelis.pl

 8. felicyta 15 lutego 2012 o 11:01 am

  [monitorpolski: felicyta, skonsolidowałem twoje rozwlekłe komentarze w jeden z linkami, bo wygląda jakbyś rozwadniała główny temat.]

  Ciekawe
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Llogari_Pujol

  Izraelska prowokacja u wybrzeży Iranu
  http://newworldorder.com.pl/artykul,3422,Izraelska-prowokacja-u-wybrzezy-Iranu

  Ministerstwo Finansów czy może Ministerstwo Złodziejstwa?
  http://wolnemedia.net/gospodarka/ministerstwo-finansow-czy-ministerstwo-zlodziejstwa/

  Ahmadineżad i tzw. Demokracje Zachodnie
  http://wolnemedia.net/polityka/ahmadinezad-i-tzw-demokracje-zachodnie/

  Coraz więcej upraw roślin GMO<
  http://wolnemedia.net/ekologia/coraz-wiecej-upraw-roslin-gmo/

  Putin na ławie oskarżonych w internecie
  http://www.tvn24.pl/12691,1734946,0,1,putin-na-lawie-oskarzonych-tajemniczy-film-w-internecie,wiadomosc.html

  (…)Pytanie zadane w referendum brzmiało: „Czy wyrażasz zgodę na lokalizację elektrowni jądrowej lub wszelkiej innej infrastruktury związanej z przemysłem jądrowym i rozpoczęcie jakichkolwiek prac badawczych związanych z tymi inwestycjami na terenie Gminy Mielno?”
  http://wolnemedia.net/polityka/wladza-ma-to-w-dupie-wynik-referendum/

  Realny koszt wyprodukowania 1 KWH energii elektrychnej w elektrowni atomowej w Niemczech
  http://www.greenpeace.de/themen/atomkraft/presseerklaerungen/artikel/atomenergie_kostet_bundesbuerger_bereits_258_milliarden_euro/

  “Rzeczpospolita”: Przedstawiciel rządu po raz pierwszy oficjalnie przyznał, że likwidacja Funduszu Kościelnego finansującego składki ubezpieczeniowe duchownych może się odbyć bez zawarcia umowy z Kościołem.
  http://miziaforum.wordpress.com/2012/02/15/rzad-odcina-kosciul-w-polsce-od-pieniedzy-podatnikow-finansowanie-bylo-nie-legalne/#comments

  • felicyta 15 lutego 2012 o 2:10 pm

   @ skonsolidowałem twoje rozwlekłe komentarze

   – no teraz to nikt tam nie zagladnie, jak znam tutejszych komentujacych, i o to wlasnie Ci chyba chodzilo, a kom. byly b.skrocone i b.ciekawe wg mnie, po prostu za duzo sie udzielam niepotrzebnie nie na swoim blogu

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 2:30 pm

    Nie wiem jakie miałaś (-eś) intencje wsadzając całe komentarze. Tak działają agenci, gdy się wkłada ważny wątek. Nie masz nic do powiedzenia na temat Armii Europejskiej i likwidacji państw narodowych?

    • hjk 15 lutego 2012 o 5:24 pm

     @Monitor
     Dobra robota, własnie zaglądnąłem do tych linków, opisy sa wystarczające.

 9. jakzawsze 15 lutego 2012 o 11:03 am

  Witam ponownie (jazawsze/dyski łuesbe i inne klony) powróciłem, a popszedniego bloga mam załatwioengo z przyczym wiadomych. Niebede się, tutaj rozpisywał rozkminiał ,rozczulał.

  Poniżej srceen szoty z zbanowanego bloga (uszkodzonego przez “policje” USwordpresową. Dal ty co nie wierzą i mają wątpliowści.


  Poniżej została wyłączona opcja MEDIA (dodwanie plików na serwer)

  _____________________________________________
  http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/hello-world/

  • jakzawsze 15 lutego 2012 o 11:17 am

   jak zawsze reaktywacja
   _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉 _ 😉
   http://propagandainpoland.wordpress.com

   … jebać tych drani

   • Tola 15 lutego 2012 o 11:25 am

    @jakzawsze -nie poszles spac chlopie czy ci ktos pomaga?
    Nie wiem skad taka twoja nadpobudliwosc ,ale dla mnie jest meczaca i nudna.
    Moze pozakladaj jeszcze jakies nowe blogi.Mozesz na tym nawet zarobic.

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:47 am

    Dobrze by było jakbyś robił korektę języka polskiego… Sorry stary, ale robisz byki.

    • falszywyprorok 15 lutego 2012 o 12:20 pm

     nie ma dyslektyków, są tylko leniwi idioci którym się czytać i pisac nie chciało.

     • falszywyprorok 15 lutego 2012 o 12:22 pm

      a w erze Worda, słowników elektronicznych, autokorekt, dalsze pisanie postów bez tych urządzeń i wynalazków, nawet gdy się jest dyslektykiem, właśnie udowadnia, że jest się pieprzonym LENIEM.

      • jakisbuk 15 lutego 2012 o 12:23 pm

       popieram – też mu kiedyś tak napisałem 🙂 niestety odporny na wiedze

    • wizzgaa 15 lutego 2012 o 1:38 pm

     Spokojnie „Jak zawsze ” > oczywiście ,że dysleksja to nie lenistwo czy głupota tylko wpływ określonych czynników . Nie denerwuj się .

    • hjk 15 lutego 2012 o 1:46 pm

     no to dałes im gazu 🙂
     też uważam, ze czepianie się ortografii zamiast komentowania zawartości merytorycznej jest nie na miejscu. To nie forum polonistyczne 🙂

     • inter 15 lutego 2012 o 2:23 pm

      Sorry za wtrącanie się ale dysleksja nie usprawiedliwia chamstwa – nie jesteście na prywatce w toalecie tylko na blogu który jest ogólnodostępny i nawet bycie dyslektykiem nie usprawiedliwia takiego zachowania – rozumiem, że gospodarz jest w miarę tolerancyjny ale to właśnie się tak zaczyna – najpierw nie reagujemy na małe zło a potem się dziwimy że pojawiło się wielkie – jak wy chcecie normalnego świata z szacunkiem dla ludzi i uczciwością czy byciem w porządku jak tolerujecie takie słownictwo? To od takiego schamienia się zaczyna! Bezkarnoćc za słowa implikuje poczucie bezkarności w czynach! Takie słownictwo to znak, że sie rozmówcy nie szanuje i jak wymagac potem szacunku jak się takie zachowania toleruje pod płaszczykiem bycia cool? I wy się dziwicie że świat schodzi na psy jak jeszcze mu w tym pomagacie nie reagując na to schamienie? ok – możecie sobie teraz mnie skląć… wasza wola i wasze świadectwo o was samych – ale az mnie ruszyło by się wtrącić. I zawsze nawet na ulicy jak słyszę bluzki to reaguję..

      • hjk 15 lutego 2012 o 2:32 pm

       Masz rację:
       „Jeżeli ktoś uważa się za człowieka religijnego, lecz łudząc serce swoje nie powściąga swego języka, to pobożność jego pozbawiona jest podstaw. „

       • iHe 15 lutego 2012 o 4:14 pm

        Mozilla ma wbudowany korektor,nie wszystko poprawia ,ale wygodne narzędzie .Pozdrawiam.

    • felicyta 15 lutego 2012 o 2:12 pm

     @Jestem dyslektyk i sie tego nie wstydze

     -nie przejmuj sie, wielcy ludzie zawsze maja jakas wade oprocz wielkich zalet, natomiast mali potrafia tylko krytykowac

    • Irol 15 lutego 2012 o 2:23 pm

     Ja tez nie używam w biurze produktów Wujka Gatesa. Są znacznie lepsze LibreOffice i FF, oraz Opera z darmowymi dodatkami sprawdzającymi pisownię (zauważcie brak produktów Google’a). Do tego dodam, że przy LibreOffice sprawdzanie pisowni działa praktycznie z każdym językiem dostępnym na ziemi, więc tłumaczenia kolegi, że jest dyslektykiem są krótko rzecz biorąc niepoważne.

    • monitorpolski 15 lutego 2012 o 3:03 pm

     Ja też nie używa Worda, mam Open Office, a ten też koryguje

     • Irol 15 lutego 2012 o 5:59 pm

      Specjalnie mówię o LibreOffice bo niestety OpenOffice przejęty został przez firmę Oracle sponsorowaną przez M$. LibreOffice jest po prostu kontynuacją Openoffice’a. OOorg nie będzie już rozwijany natomiast wszyscy developerzy przenieśli się do grupy LibreOffice.

    • janato 15 lutego 2012 o 4:01 pm

     Człowieku bajki piszesz ,że ci WordPress skasował pewne funkcje , widzi mi się ,że kolejny megaloman z Ciebie niczym Mizia . Jakikolwiek masz system , to w przeglądarce internetowej jest SŁOWNIK ,a w linuksie klawiaturę ustawiasz dowolnie jak chcesz .
     Te twoje ataki złości , nic Ci nie dadzą ,co najwyżej rozwój nerwicy . I przestań się samooszukiwać ,że coś ważnego robisz w internecie ,a wiesz dlaczego ? bo docierasz tylko do bardzo wąskiej grupy osób ,która obeznana jest w tematyce ,którą kopiujesz .Następnie te osoby ,wieczorem idą spać ,a rano do pracy ,po pracy internet ,czytanie ,pisanie komentarzy i tak w KÓŁKO . NIC W REALU NIE ZMIENIAJĄ , może poza zdrowszym odżywianiem . Możesz połechtać swoje EGO , żeś taki świadomy ,oczytany i do przodu jeden z drugim ,ale realnie daliśmy się zlapać w pułapkę BIERNOŚCI tak samo jak śpiąca masa przed telewizyjnymi serialami , tylko ,że nasz letarg jest w internecie przed monitorem LED .

     I pamiętaj ,zamiast się wkurzać , zacznij działać w realu np. ulotki drukuj o złodziejskim systemie bankowym ,przez który wszystkie państwa są zadłużane ,wiek emerytalny i podatki ciągle podwyższane .Wtedy jest szansa ,że realnie do kogoś dotrzesz ,a nie zaliczysz iluzoryczne statystyki odwiedzin w sieci .

    • falszywyprorok 15 lutego 2012 o 6:40 pm

     Koleś pieprzysz jak potłuczony. Mam kolegę dyslektykta (chodziłem z nim do podstawówki więc znam doskonale jak się to u niego rozwijało i jakie miał problemy na dyktandach). Człowiek teraz prowadzi własnego bloga o zagadnieniach informatycznych, pisze dużo i w emajach czy komentarzach – nigdy nie znajdziesz u niego błędu ortograficznego. On też używa linuxa, chcesz to spytam jakie sa autokorekty na Linuxa. Ale wiesz, to wymaga pracy, najpierw piszesz potem korektujesz a potem udostępniasz. Niektórzy wolą być leniwi i napisać – jestem dyslektyk, pierdol się, męcz się z tym co napisałem. Wbrew temu co sobie myślisz, napisałem by ci pomóc. Jeżeli chcesz trafiać ze swoimi treśćmi gdzieś, to zainstaluje se autokoretke.

     A sponsorowanie Billa, kolego Billa można bardzo łatwo okraść, aczkolwiek nie mówiać o tym że jak prowadzisz działalność i potrzebujesz programy do fakturowania, magazynowe itd. To lepiej już mieć tego windowsa. Zresztą wątpie by te moje 300 pln które mu dałem przyczyniły się w większym stopniu do zniszczenia świata. W porównaniu do podatków jakie płacę to jest nic. Może te moje 300 poszło na akcje charytatywne? hmm?

     Powiem Ci jeszcze jedno, kiedyś chciałem kupić auto z USA. Spotkałem kolesia, który jechał akurat takim autem, zatrzymałem go pogadaliśmy. Okazało się, że jestem importerem. W rozmowie było super, ale napisał mi mejla z ofertami w którym na dwa zdania popełnił kilkanaście błędów ortograficznych. Zrezygnowałem ze współpracy, to świadczy o braku profesjonalizmu, braku obycia i niedbałości oraz lenistwie. Jest to choroba dobrze, tak jak uzależnienie od papierosów czy strasznie śmierdzące gazy. Tego co pali wywalić na dwór, tego co dać mu lekarstwa i dobrą dietę, a tego co pisze jak $#%$# to, to jest ok. Koniec dyskusji o dyslekcji.

 10. historykfiolkow 15 lutego 2012 o 11:24 am

  Ciekawy link : http://www.wired.com/dangerroom/2012/02/darpa-magic/
  Warto przeczytac, niestety nie mam czasu na przetlumaczenie
  Artykul opisuje projekty amerykanskich armii majacyhc stwarzac iluzje na polu walki – przykladowo emitujacyh glos Allaha prosto do mozgow walczacych Arabow. Polaczenie Blue Beam i elektronicznej kontroli umyslow.

  • monitorpolski 15 lutego 2012 o 3:03 pm

   TO JEST KONKRET

 11. hjk 15 lutego 2012 o 11:54 am

  Co do złota to podejrzana nagonka na nie jako „jedynego zbawienia” w stylu boomu nieruchomości – pamiętacie hasła typu „kto nie kupił mieszkania (na kredyt) przegrał zycie”?
  Niedawno było „kto nie kupił cukru…” 🙂
  Natomiast jak było naprawdę tanie, to była cisza niemalże grobowa.

  Chwyty te dla każdego, kto ma trochę doświadczenia na tzw. rynkach kapitałowych są ewidentne. Np. Alior Bank wprowadził nawet możliwość kupna sztabek złota o róznej wadze czy nominale – ale wyceniane w złotówkach jest ono na szczycie. Dlaczego nie wprowadził tego 3 lata temu?

  A tak naprawdę nikt nie wie, jaka jest produkcja złota i ile go jest na rynku czy w prywatnych skarbcach. Całosć wyglada na stwarzanie sztucznego popytu. Oczywiście dla ludzi mających mega majątki łatwo osiągnięte jest to jakaś forma „przeniesienia wartości”, ale przecież nie jedyna…

  W przypadku kompletnego załamania czy bankructwa ono jest jakimś nosnikiem wartości, ale jak „potem” powróci normalny system ekonomiczny nie wiadomo, jaki będzie jego kurs. Już nie raz tak było, ze za posiadanie złota czy waluty można było zostać obrabowanym, trafić do wiezienia, itd.

  Są ponadto inne alternatywne możliwości i spece mówią np. o srebrze czy choćby zwykłej miedzi – metale te będą zawsze w cenie, gdyż mają mnóstwo zastosowań przemysłowych – o ile oczywiście będzie nadal taki przemysł, jaki znamy. Złoto też by je mogło mieć, ale po prostu jest za drogie. A ok 3 mld ludzi (Indie, chiny, Azja, Am.Płd.) czeka na uprzemysłowienie podobne jak w Europie czy USA, do tego będzie potrzebna masa surówców i ich ceny będą jak nie rosnąć, to choć utrzymywać się.

  Ponadto jest jeszcze ziemia, nieruchomości, zapasy zywności, itd.Złoto to kolejna bańka, jego wzrost miał pewne podstawy, gdyż cena była zanizana i było materiałem wielkich spekulacji bankowych, polegających na sprzedawaniu pożyczonego złota, a potem panicznego odkupywania, gdy cena rosła. A takze ogromnej „produkcji pieniędzy” w „prasach drukarskich”, czyli ukrytej inflacji. Ale jak słusznie zauważono, problem dotyczy ludz bogatych – jesli przygotowuje się na nich pułapkę, to widać „nie ci, co trzeba” sie wzbogacili…

  • iHe 15 lutego 2012 o 4:36 pm

   Zawsze też mogą dla maluczkich uskuteczniać sprzedaż wolframowych sztabek,odpowiednio opieczętowane z właściwymi certyfikatami oryginalności..
   W smie kiedyś zadali sobie dużo trudu ,żeby upchnąc takie podróbki ze znaczkiem FEDu po różnych bankach.
   Okazało się ,że Chińczyk nie w ciemie bity ,ale na złoto głupców zawsze jest zapotrzebowanie na rynku.
   Z audytu FEDu wynikają też ciekawe konotacje who is whoi w mafii banksterskiej:

   „W pierwszej połowie roku po wielkich oporach banksterów odbył się pierwszy w historii rządowy audyt w FED. Okazało się, że w latach 2007 – 2010 FED potajemnie wpompował w światowy system bankowy 16 bilionów dolarów. Na zasadzie kroplówki, bezzwrotnie przekazano sumę przewyższającą amerykański PNB. Na liście pacjentów są dziesiątki banków w tym największe:

   Citigroup: $2.5 trillion ($2,500,000,000,000)
   Morgan Stanley: $2.04 trillion ($2,040,000,000,000)
   Merrill Lynch: $1.949 trillion ($1,949,000,000,000)
   Bank of America: $1.344 trillion ($1,344,000,000,000)
   Barclays PLC (United Kingdom): $868 billion ($868,000,000,000)
   Bear Sterns: $853 billion ($853,000,000,000)
   Goldman Sachs: $814 billion ($814,000,000,000)
   Royal Bank of Scotland (UK): $541 billion ($541,000,000,000)
   JP Morgan Chase: $391 billion ($391,000,000,000)
   Deutsche Bank (Germany): $354 billion ($354,000,000,000)
   UBS (Switzerland): $287 billion ($287,000,000,000)
   Credit Suisse (Switzerland): $262 billion ($262,000,000,000)
   Lehman Brothers: $183 billion ($183,000,000,000)
   Bank of Scotland (United Kingdom): $181 billion ($181,000,000,000)
   BNP Paribas (France): $175 billion ($175,000,000,000)

   Doliczmy do tego astronomiczne sumy oficjalnej pomocy i mamy pełen obraz banksterstwa.
   I to gnoje mówią jeszcze zwykłym ludziom o konieczności oszczędzania.

   http://www.unelected.org/audit-of-the-federal-reserve-reveals-16-trillion-in-secret-bailouts

   http://www.wykop.pl/ramka/956025/pierwszy-w-historii-audyt-w-fed/

   • hjk 15 lutego 2012 o 5:06 pm

    Poza tym ciekawostka – mennica np sprzedaje srebrne uncyjne dolary 100% drożej niż obecna cena srebra, złote monety w cenie ok 50% powyżej obecnej ceny, ale jakos nie spotkałem się z jakimiś interesujacymi cenami skupu tylko lombardy 30% ponizej kursu…
    Jednym słowem „kupować, nie patrzec na nic”…
    Czy juz nie ma sytuacji, ze wszyscy chcą sprzedawać, a nie ma ko,u kupować?

 12. jakisbuk 15 lutego 2012 o 11:59 am

  ciekawy artykuł o złocie
  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Zloto-dla-zuchwalych,wid,14237464,wiadomosc.html

  jak sie okazuje wiekszość tego co posiada polska (około 100 ton) lezy w angielskim banku- wiec mamy to złoto ale na papierze 🙂
  inna ciekawosta to taka że np „biedna” Grecja ma wieksze zapasy złota niz polska

  • sebecx 15 lutego 2012 o 1:10 pm

   bo ze złotem w depozytach jest tak samo jak z kreatywną księgowością i kredytami z powietrza, tylko ludzi to nie interesuje albo udają, że jak nie „widzą” to problemu nie ma… z kruszcami i tak wyjdzie na moje nic na to nie poradzę.. „wyleszczenie” rynku, następnie wprowadzenie tylko transakcji elektronicznych (całkowite wycofanie gotówki) konfiskata złota nawet nie będzie potrzebna… Mędrcy z ONZ (po wydarzeniach) obliczą ile jest złota, następnie stwierdzą, że należy podzielić je po równo na każdego pozostałego przy życiu (sic!) obywatela, następnie przelać mu przysługującą ilość punktów elektronicznych na konto, i gotowe… całość złota w światowym banku, a każde „nowo” odkryte od tej pory będzie bez wartości, ponieważ goi nie będzie miał możliwości wdrożenia go do obiegu… biżuteria z automatu także potanieje… Indianie ze złota figurki „lepili” … 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ….

 13. Tola 15 lutego 2012 o 11:59 am

  @jakzawsze -staram sie mowic,jak mam cos konkretnego do powiedzenie i rowniez lubie czytac konkrety.
  Przypatrz sie swoim wpisom ,ich tresci i czestotliwosci.
  Czasami trudno ominac ryczacego barana , nawet w najlepszym towarzystwie.
  A znasz bajke o sloniu w sklepie z porcelana?

  • janato 15 lutego 2012 o 7:09 pm

   Propozycja na ulotkę .
   znalezione w sieci .
   ,,Obywatelu !

   Czy zdajesz sobie sprawę, że w naszym ukochanym kraju, a zasranym państwie, jesteś regularnie robiony w wała? Na każdym kroku i w każdym obszarze. Lecz skoncentrujmy się dziś na jednym wąziutkim aspekcie, bo nasycenie bezczelnego chamstwa, hipokryzji i oszustwa, osiągnęło właśnie swoje apogeum.

   Oczywiście rozchodzi się o ustawę emerytalną.

   Wsiadłem jak zwykle do samochodu i aby sobie podnieść różne poziomy, w tym, przede wszystkim agresji, zamiast łyknąć amfy, czy wciągnąć działeczkę koki, włączyłem TOK FM. Uch, jak to daje kopa… Prezentował się niejaki Borowski, polityk zawodowy i sejmowy wyjadacz i łgał i kręcił, jako, że mu pewnie ci agorowcy dobrze zapłacili. Referendum? To bzdura; to tak, jakby ludzi zapytać czy wolą być piękni i bogaci, czy biedni i brzydcy. Nie ma sensu. Bla, bla, bla. Po chwili już byłem nakręcony, jak ten czarny koleś z Formuły 1. A miałem już dobry podkład, bo był to chyba 50 głos, nie wiem czy durnego, czy tak cynicznego, nieważne, bowiem mającego nas za ciemne bydło, polityka. Głos ich wszystkich, tych samozwańczych półbogów od siedmiu boleści.

   Obywatelu !

   Policz sobie sam. Powiedzmy, że jesteś średniak, średniak statystyczny. Skończyłeś, no powiedzmy, nawet uniwersytety i w wieku 25 lat rozpoczynasz pracę i rzetelnie i przykładnie pracujesz 40 lat, by jak dotychczas mając lat 65 przejść na emeryturę i pożyć sobie jeszcze, gapiąc się w telewizor, albo nawet pieląc działkę, ostatnie 10 lat. Ukochane państwo, za te 40 lat znoju, wypłacać ci będzie, jak będzie szczodrobliwe, 1500 zł. Ciężko będzie, lecz nie zdechniesz.

   A teraz popatrz. W dupie mamy te wszystkie ZUSy, KRUSy i inne złodziejskie kantory. Sami będziemy przez te 40 lat odkładać miesięcznie na przykład 300 zł. To chyba jest w dolnych granicach, ale co tam. Odkładamy więc na koncie, które też jest niewygórowanie oprocentowane, niech będzie 5%. I po 40 latach, prostego procentu składanego, uzbierałeś bracie 360 000 złotych.

   Gdybyś już dalej nie korzystał z oprocentowania i żyłbyś te same głupie 10 lat, to byś sobie mógł wydawać 3600 zł miesięcznie.

   Czujesz? Od złodzieja masz 1500, a nawet od najbardziej złodziejskiego banku 3600 zł.

   Ale to jeszcze nie wszystko. Państwowy gangster okrada wszystkich jeszcze bardziej. Pracodawca za każdego z nas opłaca w przybliżeniu 60% ZUSu od każdej pensji. Powiedzmy zarabiasz skromne 3000 zł, to twój pracodawca oddaje złodziejowi jeszcze 1800 zł. I to jest składka emerytalna i składka zdrowotna. Nawet gdyby dzielono ja 50/50 to znaczy, że na emeryturę jest w twoim imieniu zabierane 900 zł miesięcznie, co daje po 40 latach 1 080000 zł. Fajnie co?

   I te śliskie piskorze, ten cały Borowski, z hordą przydupaśnych ekspertów jęczą, że nie ma forsy; że trzeba skrócić zasłużony odpoczynek i zarżnąć bydło, jak już przestanie dawać mleko. Widzicie ten fałsz i obłudę? Tyle kradną, a forsy nie ma!

   Nikt nigdy nie twierdził, że wybiera się polityków z racji wysokiego poziomu intelektu. Pies ich drapał. Ale k…a nie pozwolę, żeby ze mnie robili wała i idiotę. Tępota tych osobników, bo ciągle nie jestem pewny czy to czysta głupota, jest przerażająca.

   Jakoś to wszystko lepiej, czy gorzej, kręciło się przez 50 lat. Aż consiglieri Rostowski przy słynnym Capo di tutti capi, tak się rozpędził, że nawet zaczął kraść ludziom już uzbierane emerytury. I zrobiła się potężna dziura. I tej dziury nie ma czym załatać. A ponieważ na złodzieju czapka gore, to krzyczą w niebogłosy. Muszą głośno, by zakrzyczeć zdrowy rozsądek i prostą logikę narodu. Solidarny kopniak w dupe się należy, tak, by się zatrzymali gdzieś za orbitą Urana.

   Ja chcę tylko jednego – odpieprzcie się wszyscy od mojego życia i mojej forsy. Chętnie zapłacę jakieś tam podatki (miało być liniowe 10% wg. pana Tuska – pamiętacie?), żeby ten cały cyrk się jakoś kręcił. Ale ubezpieczać się będę sam, zgodnie z moim widzimisię. Na zdrowie też sam będę łożył. Zresztą już chyba od lat 10 korzystam z prywatnej opieki medycznej, bo inaczej nie da rady (rezonans prywatnie za 2 dni, za 380 zł; z NFZ za darmo w lipcu).

   I emeryturę też będę zbierał sam. I wtedy na pewno będę spędzał wakacje pod palmami, a nie karmił złodziei.

   Niech mi tu ktoś nie wyjeżdża, że w innych, cywilizowanych krajach jest tak samo – gówno prawda. Może w Rumuni i Bułgarii.

   A wiecie, jak jest w zbankrutowanej Grecji? No właśnie…

   Motto na dzisiaj:

   Nie ma nic bardziej przerażającego niż rozwścieczony marynarz.”

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 8:11 pm

    Będzie „do druku”. Znakomite!

    • janato 15 lutego 2012 o 9:07 pm

     To jeden z przykladów ,ale najważniejsza sprawa to zdrowy system bankowy ,zerwanie z dotychczasową lichwą światową ,wprowadzenie DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ -system referendalny ,gdzie realnie SPOŁECZEŃSTWO kształtuje i wpływa na ustawy parlamentarne . To wszystko jest realne do przeprowadzenia ,ale pod warunkiem ,że ludzie dowiedzą się ,że są oszukiwani , a dzisiejszy system bankowy służy garstce bankierów ,a nie im .
     Tylko Zasady Kredytu Społecznego mogą przywrócić zdrowy obrót i kreację pieniędzy .
     Zachęcam do przeczytania :
     http://www.scribd.com/acidek303/d/50665141-Kredyt-Społeczny-Louis-Even

     Tam jest materiału na nie jedną ulotkę .

     A pod tym linkiem możecie zobaczyć jak to dzisiaj wygląda lichwa , w wykonaniu tzw.,, banków komercyjnych” z 1000zł depozytu zlożonego na konto w banku , kreują 27 571 zł. kredytu przy 3,5% systemie rezerwy obowiązkowej w Banku Centralnym
     SZCZEGÓLNIE POLECAM OBEJŻEĆ tą krótką i treściwą prezentację .
     http://www.nbportal.pl/prezentacje/mechanizm-kreacji-pieniadza/kreacja.html

   • Onufry 15 lutego 2012 o 8:52 pm

    A ja to widzę tak, za niewielką kasę na tfu „zus” ok. 200 pln mc. emarytura dla wszystkich ok. 1200zl. Sędziowie i reszta ferajny co mają ok. 10 k. stać ich nato by ubezpieczyli się dodatkowo ! A nie my mamy im zafundować super emeryturę !

 14. Tola 15 lutego 2012 o 12:09 pm

  @jakzawsze- przepraszam, raczej powinnam napisac „ryczacego byka”!
  ha,ha,ha!

  jakzawsze w jednym wpisie robi byki ,a w innym nie -to taka dyslekcja -ha,ha,ha!!!!!!!!!

  • wizzgaa 15 lutego 2012 o 1:43 pm

   Tola , gdybyśmy tu mieli być wszyscy tak SKRUPULATNI to wyjaśniam ,że nie piszemy : „nie poszłeś spać chłopie” > tylko ” nie poSZEDŁEŚ spać ….”

   • Tola 15 lutego 2012 o 2:18 pm

    @wizzgaa – nie ja zwrocilam uwage na „byki” jakzawsze -tylko monitor i nie chodzi mi o to jak pisze tylko co pisze i ile sie tego od wczoraj przewalilo na forum.
    Lacznie z dzisiejszymi bluzgami , moze dla was sa merytoryczne.
    Dziekuje za uwage co do mojego bledu ,ale zostalo napisane celowo razem z „chlopem” ,jako ironia.

 15. Jony 15 lutego 2012 o 12:15 pm

  Mam do was pytanie, jakby zareagował kościół katolicki i jego wyznawcy na informacje o tym że np paru dzieciom na świecie potrafiły odrosnąć kończyny (noga, ręka) wcześniej stracone w wypadku.
  Albo że dzieci potrafią widzieć uszami, przesuwać przedmioty itp zjawiska paranormalne.
  Czy KK nazwał by to opętaniem czy cudem?

  • falszywyprorok 15 lutego 2012 o 12:26 pm

   a jakby zareagował normalny człowiek? Powiedział, że pieprzysz głupoty. A Lekarz jakby zareagował? Czemu więc interesuje Cię kościół? Ciekawe czy nie jesteś jednym z tych dzisiejszych zaprogramowanych na walkę z kościołem. Czytaj uważnie, nie lubisz kościoła to się nim nie interesuj – od razu przestanie istnieć w twoim życiu.
   Potrafisz udowodnić te rewelacje o oczach w uszach? Czy to tylko pier#$^%

   • Jony 15 lutego 2012 o 12:29 pm

    Wildze że jesteś jednym z tych fanatyków religijnych co są pełni miłości do bliźnich. Hipokryta zakłamany. Dyskusja z ciśnieniowcem takim jak ty niema sensu opętał cie demon czy co, skąd w tobie tyle agresji , może idź na egzorcyzmy do natanka.

    • hjk 15 lutego 2012 o 1:21 pm

     Nawet nie wiesz, jak się mylisz człowieku, całe średniowiecze myślało nad tym i w końcu to pogodzono, chrzescijaństwo jest najbardziej logiczną religia, a mysleli nad tym giganci ducha i intelektu, a nie takie jak wy kmiotki wchodzący na drogę intelektualnego poznania 🙂
     trochę szacunku i nauki, wy ciemni (pewnie sekciarscy w dodatku) ignoranci 🙂 🙂 🙂

     • zenobiusz 15 lutego 2012 o 2:08 pm

      By pogodzić Wiarę z logiką,trzeba ,
      odrobiny jedynie,
      dobrej woli.

      • hjk 15 lutego 2012 o 2:27 pm

       I jeszcze troszku wiedzy 🙂

      • jakis_buk 15 lutego 2012 o 2:28 pm

       hjk – najprostszym przykładem braku logiki w wierze jest lokalność poszczególnych bogów – moze ty mi to wytłumaczysz „logicznie”

       a co do „średniowiecznych gigantów ducha i intelektu” i ich wiedzy – powiem tylko jedno – oni wiedzieli na 100 % że ziemia jest płaska

      • hjk 15 lutego 2012 o 3:01 pm

       Lokalność bogów polega na tym, ze pewne przeżycia wewnętrzne ludzie sobie inaczej interpretują i je personifikują. Zresztą każdy używając elementarnej racjonalności wie, ze świat i pewne rzeczy w nim muszą mieć za przyczynę jakaś siłę wyższą, tylko ze nie potrafią jej zidentyfikować. Dlatego do jakiejś racjonalnej wiedzy o Bogu potrzeba poważnej teologii i filozofii. Albo specjalnego objawienia Bozego. Takowe nastąpiło już w starożytności a jego kulminacją była obecność Syna Bożego na ziemi, Jezusa Chrystusa. Ale do niektórych to nie dociera i wolą pozostać przy swoich ludzkich wyobrażeniach. A wtedy będzie tylu bogów ile ludzi 🙂
       Typowy przykład t starszyzna Izraela – widzieli cuda i wiedzieli o zmartwychwstaniu, ale zaprzeczyli temu:
       http://gazetawarszawska.com/2012/02/09/dr-michal-glos-grzech-przeciwko-duchowi-swietemu-2/

     • jakis_buk 15 lutego 2012 o 4:13 pm

      hjk – no to teraz pojechałeś po bandzie 😀
      „Dlatego do jakiejś racjonalnej wiedzy o Bogu potrzeba poważnej teologii i filozofii. Albo specjalnego objawienia Bozego.”

      rozumiem przez to, że ten miliard wyznawców twojego boga to „teologowie filozofowie” – bo prosty lud na twojego boga nie zasługuje, ponieważ nie jest w stanie go zrozumieć, a jeśli juz to musi dostać specjalne objawienie – no no – niezła interpretacja – a są objawienia niespecjalne ? czy ty uważasz Jezusa za głupka ? przecież ta twoja logika – nijak sie nie ma do tego co on głosił – czyż nie mówił – „bądźcie jak dzieci” – czy dzieci wiedzą coś o teologi i filozofii ?

      • hjk 16 lutego 2012 o 1:26 am

       Lud wierzy, a teolodzy dodatkowo rozumieją.
       już konczę z tobą gadanie zgodnie z sugestią „janato”, bo wszystkie twoje pytania miają błedne załozenia, a poza tym jest to nie na temat wpisu z bloga. Musisz sie najpierw dokształcić, jak zasugerował ci Zeno, bo inaczej dyskusje z Tobą nie mają zadnego sensu.

     • monitorpolski 15 lutego 2012 o 8:16 pm

      hjk – znakomite podsumowanie. Ja nie widzę sensu sprzeczania się, po prostu dajmy im czas. Z muzyki rap też się wyrasta.

  • hjk 15 lutego 2012 o 1:12 pm

   Co do odrostów rąk czy nóg to raczej cud, o ile były jakies modlitwy uprzednio, a „widzenie uszami” to absurd podobny do „chodzenia żołądkiem” 🙂
   Przesuwanie przedmiotów to „normalka”, jest w Ewangelii tekst „gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy (najmniejsze znane wtedy ziarno) powiedzielibyście tej górze – wyrwij się i rzuć w morze i tak by się stało”…
   Tylko zalezy jaką mocą to się dzieje 🙂

   • jakis_buk 15 lutego 2012 o 1:21 pm

    hjk – „Przesuwanie przedmiotów to “normalka”, jest w Ewangelii tekst “gdybyście mieli wiarę …”

    wniosek z tego taki, ze albo przez ostatnie 2 tys lat nikt nie miał wiary nawet wielkości ziarnka gorczycy – albo ten tekst z ewangelii to kłamstwo – co wybierasz ?

    • zenobiusz 15 lutego 2012 o 2:13 pm

     Istnieją setki,jak nie tysiące przekazów,o takich cudach,czy dawnych ,czy współczesnych,trzeba jedynie odrobiny dobrej woli,by do tych relacji dotrzeć,i co najważniejsze je zrozumieć.

     • jakis_buk 15 lutego 2012 o 2:45 pm

      zenobiusz – to podaje te współczesne, chociaż kilka – ze starszymi sie nie wysilaj bo ja „waszej historii” nie za bardzo wierze

      jak chcesz coś udowodnić to to po prostu zrób, a nie każ mi docierać

      • zenobiusz 15 lutego 2012 o 5:18 pm

       Na początek,ściągnij sobie „Jezus Żyje”Emilien Tardif.
       O autorze poczytaj na zachętę tutaj:
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/15/ojciec-emiliano-tardif/
       Książka ta otwiera zamknięte, zagubione, samotne serca, przynosi ukojenie, pozwalając odkryć i zanurzyć się w nieprzebranej miłości Bożej i niesie radość poprzez poznanie Dobrej Nowiny, że Jezus żyje!
       Nie jeden cud,wydarzył się ,wymodlony przez tego kapłana.

       • zenobiusz 15 lutego 2012 o 5:20 pm

        http://odnowa.diecezja.waw.pl/download/Jezus%20zyje%20-%20E.Tardif.pdf
        Tu masz link.
        Powodzenia,bo ta lektura,
        zmieniła niejednego.
        Niegdyś i mnie.

        • jakis_buk 15 lutego 2012 o 5:53 pm

         Zenobiusz – czy ty mnie uważasz za głupka ? czy moze myślisz ze chodze do 3 klasy podstawówki – to ma byc dowód ? może dla ciebie to jest dowód bo ty wszystko bierzesz na wiare – ja niestety nie – uzdrowiciel opisuje sam (lub ktoś z jego otoczenia )swoje uzdrowienia bla bla bla – dla ciemniaków
         nie wykluczam ze jakieś cuda gdzieś sie wydarzyły – tylko jak sie temat bada to sie w rzeczywistości okazuje ze tzw uzdrowiciele to w większości zwykli naciagacze – a wiara = plcebo czyni cuda – wie to każdy szaman 🙂

         daj mi cud że komuś odrosła reka w imie wiary to uwierze – dziwnym trafem wiekszość cudów – dotyczy chorób których gołym okiem nie widać – wiesz czemu ? – bo to zwykłe oszustwa, błedy w diagnozach , naginanie faktów na potrzeby wiary itp – w vudu też to działa tylko że zamiast kropienia święconą woda oni zarzynaja kure

         egzorcyzmy potrafią podobno wygnać diabła – ciekawe że nie macie jakiegoś hokus-pokus żeby komus palec odrósł albo katar przeszedł 🙂 i tyle te wasze cuda warte – potrafią wyleczyć każdą chorobe pod warunkiem ze jest niewidzialna – w przypadku kataru, łupieżu, trądzika itp już nie działają
         ============================================
         monitorpolski: jakis_buk – prosty przykład – porozmawiaj z moją mama, miała 2 cysty, lekarz chciał ją operować. W jej wieku ryzyko. Na szczęście zna Ignacego Żarskiego – jedna sesja – jedna cysta, druga sesja – druga cysta zniknęły. Lekarz stwierdził, że mu urządzenie USG nawaliło.

        • zenobiusz 15 lutego 2012 o 8:21 pm

         Dokładnie ,z ust mi to wyjąłeś,
         Uważam cię,za złośliwego ,natarczywego głupka,
         który tragicznie,szuka jakiejś pewności,
         i atakując, podświadomie ma nadzieję,
         na jej uzyskanie,

        • zenobiusz 15 lutego 2012 o 8:25 pm

         Zastanawia mnie jakie masz intencję.Odpowiedziałeś po 50 minutach,a to za mało by przeczytać ,to co sugerowałem,i obejrzeć filmy.
         Wniosek jeden.Jesteś typem,działającym z premedytacją ,w określonym celu.
         Pozdrów więc szefa.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/15/ostatnie-dni-szatana-jak-osa-kiedy-umiera-uzadlenie-bedzie-najbardziej-bolesne/comment-page-1/#comment-40569

      • zenobiusz 15 lutego 2012 o 5:27 pm

       Urywek,na zachętę.
       „Po rekolekcjach w Monterrey celebrowali my Msz wi t za chorych w sanktuarium na ś ę Ś ę ą
       wolnym powietrzu: o tarz otacza o 6 000 osób przemoczonych nieustaj cym deszczem. Po Komunii ł ł ą
       Ś ę wi tej Pan uzdrowi cz owieka, który utraci zdolno mowy na skutek uszkodze ł ł ł ść nia mózgu,
       które mia o miejsce kilka lat temu. Pan uwolni jego j zyk, aby móg krzycze : ł ł ę ł ć
        Chwa a Bogu! Chwa a Bogu! ł ł
       Bardzo zadziwi o to tych, którzy go znali i oni to te przy ł ż prowadzili go do mikrofonu, aby mógł
       ś ć ż wiadczy . Potem dwóch sparali owanych wsta o z ó ek i zacz o chodzi . Jeden z nich przyszed da ł ł ż ęł ć ł ć
       świadectwo, podczas gdy proboszcz g o no p aka . Wielu kap anów, którzy koncelebrowali z nami, by o ł ś ł ł ł ł
       bardzo wzruszonych i p aka o. Ja mia em si i krzycza em: ł ł ś ł ę ł
        Jezus yje! Widzicie to wszyscy!”

       • zenobiusz 15 lutego 2012 o 5:29 pm

        Tekst uległ deformacji ,w czasie przesyłania.
        Też ciekawostka.

        • monitorpolski 15 lutego 2012 o 8:23 pm

         Nic nie ruszałem!

        • zenobiusz 15 lutego 2012 o 8:27 pm

         Nie u Ciebie na blogu,
         a po drodze.

        • jakis_buk 15 lutego 2012 o 8:32 pm

         Zenobiusz –
         „Dokładnie ,z ust mi to wyjąłeś,
         Uważam cię,za złośliwego ,natarczywego głupka,
         który tragicznie,szuka jakiejś pewności,
         i atakując, podświadomie ma nadzieję,
         na jej uzyskanie,”
         nie wiem dlaczego traktujesz to jako atak – wiekszość z was zachowuje sie tak jak żydzi których tu tak usilnie zwalczacie – cokolwiek sie napisze co nie jest zgodne z waszym poglądem to od razu atak

         a Ty zamiast odnieść sie merytorycznie do tego co napisałem – jedyne co potrafisz to mnie obrazić

         zapytam wiec ponownie – czy twój ksiądz cudotwórca potrafi wyleczyć katar albo łupież ?

         proste pytanie i czekam na prost odpowiedź

         • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:15 pm

          Kto tu „zwalcza Żydów”? chyba nie wiesz co piszesz, albo wkładasz w nasze usta obce słowa. My tu prawdziwych Żydów bronimy, a ujawniamy satanizm.

        • jakis_buk 15 lutego 2012 o 11:32 pm

         Monitor – „Kto tu “zwalcza Żydów” a to musisz poczytac własnego bloga 🙂

         „My tu prawdziwych Żydów bronimy” – wow – gdzie ? ja ich napewno nie bronie bo wiem co pisze ale WY? założyłeś mi jakiś filtr i nie widze pochlebnych opinii o żydach czy jak ? 🙂

         • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:33 pm

          Gdzie mam poczytać „własnego bloga”? Większość twoich twierdzeń jest fałszywa.

        • hjk 15 lutego 2012 o 11:46 pm

         ale człowieku kataru się nie leczy, bo on jest właśnie mechanizmem leczącym 😉
         od greckiego katharsis – oczyszczenie…
         pewnie łupiez to też objaw czegos tam, chyba grzybicy skóry, to nie wymaga leczenia, tylko trzeba zmienic dietę 🙂

        • Smoke 15 lutego 2012 o 11:53 pm

         @Buk cholera, w każdym kraju znajdą się świnie, chuje i złodzieje..
         Wrogiem jest syjonizm nie żydzi. Jakis czas temu było nawet na onecie o żydach w izraelu którzy odmawiali służby wojskowej – to są normalni ludzie..

         Syjoniści to ci którzy sprowadzają nas do roli bydła które (możesz wieżyc bądź nie) się hoduje..

         Cały czas siejesz zamęt, jakbyś wziął to sobie za punkt honoru by odciągać wszystkich od tematu by tylko dyskutowali z tobą..

         Potem robi się syf na forum a te wszystkie durne dyskusje trzeba potem czytać..

         – – –
         Chcesz spokoju to wracaj przed telewizorek a jeżeli nie to doceń prace innych

        • jakis_buk 16 lutego 2012 o 12:09 am

         monitor – „Gdzie mam poczytać “własnego bloga”? Większość twoich twierdzeń jest fałszywa. ”
         chyba wpadłeś w rutyne i już tego nie widzisz – ja patrze na to z innej perspektywy i chyba to zauważam – prosty przykład – z dziś „Zydo mason ujawnia ” – „żydosprytk” itp itd – przecież tu sie aż roi od takich określeń – ślepy jesteś ?

         wiesz – ja tam ich nie bronie – ale od kiedy czytam ten blog – nie mam żadych wątpliwości jak jest nastawiony do nich – mówie tu o całokształcie bloga – możliwe że twoja osobista opinia jest inna – ale wątpie – bo skoro zacytowałeś list pana Kekusia (czytalem cały) – a jego wydźwiek był moim zdanie jednoznaczny – no wiec na tym buduję swoją opinię po części

         myślę że moja ocena jest dość obiektywna – ponieważ nie mam uprzedzeń ani za ani przeciw – ze wskazaniem na „przeciw” 😀 – ja w przeciwieństwie do wielu tu obecnych nie dopatruje sie w kazdym żyda i to na dodatek takiego który chce mnie okraść – a zdaje sie taka tendencja zagościła tu w wielu umysłach 🙂

         • monitorpolski 16 lutego 2012 o 12:12 am

          jakis_buk koniec beznadziejnych dyskusji, wytłumaczenie w nowym wpisie. Nawet jak zmienisz IP, to rozpoznam cię po stylu.

        • Peryskop 16 lutego 2012 o 1:52 am

         @Smoke, ta dzisiejsza dyskusja ze sbukiem to jest kolejny pokaz, że karmienie trolla nie ma sensu. Bo troll właśnie po to istnieje, żeby rozwalać pozostałym rzeczową wymianę myśli.

         A przejściowe odzywki z sensem są środkiem operacyjnycm, żeby się uwiarygodnić, a nowych czytelników przekonać do siebie. Przecież te metody sbuka są ewidentne i demonstrowane tu od kilku miesięcy.

         Zatem jeśli ktoś koniecznie musi karmić trolla, niech ma świadomość, że to prędzej czy później przyniesie efekt negatywny.

    • hjk 15 lutego 2012 o 2:16 pm

     Nie dajesz mi wyboru, bo np. ktoś miał mniejszą od ziarnka gorczycy – zaś pomiędzy tym ziarnkiem, a wielkością atomu jest cała masa możliwych rozmiarów 🙂
     Ponadto spotkałem się z interpretacją, ze tu moze chodzić o prawdziwe „góry” w życiu duchowym czy psychicznym człowieka, a te często są wiekszym problemem, niż najwieksze materialne kłopoty…
     I wiara własnie moze pomóc je przezwyciężyć…
     A poza tym jaki sens miałoby przeniesienie góry???
     Żeby sobie zademonstrować, „jaki jestem wierzący”??
     To bzdury…
     Zatem mamy tu tzw. przesadnię, zwana uczenie hiperbolą, mająca pokazać niezbędność wiary w życiu człowieka…

     przemyśl sobie ten tekst:
     „(Jk 1,19-27)
     Wiedzcie, bracia moi umiłowani: każdy człowiek winien być chętny do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do gniewu. Gniew bowiem męża nie wykonuje sprawiedliwości Bożej. Odrzućcie przeto wszystko, co nieczyste, oraz cały bezmiar zła, a przyjmijcie w duchu łagodności zaszczepione w was słowo, które ma moc zbawić dusze wasze. Wprowadzajcie zaś słowo w czyn, a nie bądźcie tylko słuchaczami oszukującymi samych siebie. Jeżeli bowiem ktoś przysłuchuje się tylko słowu, a nie wypełnia go, podobny jest do człowieka oglądającego w lustrze swe naturalne odbicie. Bo przyjrzał się sobie, odszedł i zaraz zapomniał, jakim był. Kto zaś pilnie rozważa doskonałe Prawo, Prawo wolności, i wytrwa w nim, ten nie jest słuchaczem skłonnym do zapominania, ale wykonawcą dzieła; wypełniając je, otrzyma błogosławieństwo Jeżeli ktoś uważa się za człowieka religijnego, lecz łudząc serce swoje nie powściąga swego języka, to pobożność jego pozbawiona jest podstaw. Religijność czysta i bez skazy wobec Boga i Ojca wyraża się w opiece nad sierotami i wdowami w ich utrapieniach i w zachowaniu siebie samego nieskalanym od wpływów świata.

     • jakis_buk 15 lutego 2012 o 2:42 pm

      hjk – i tu wyłazi wasza pokrętna logika – odniosłem sie do twojego tekstu a ty mi zrzucasz że nie daje ci wyboru – nie kochaniutki – ty sobie ten wybór sam stworzyłeś piszać to co napisałeś
      dalej rówież sam brniesz w nadinterpretacje podając przykład z atomem – a wcześniej sam napisałeś „(najmniejsze znane wtedy ziarno)” – a wiec nie było wtedy ludziom znane nić mniejszego – dalej następnie uciekasz od czytania tekstu ze zrozumieniem „a moze”

      człowieku – to albo mówimy o logice albo zaczynamy sobie interpretować ewangelie przez filtr – co poeta miał na myśli

      i to ma coś wspólnego z logika ? podrzymuje swoje zdanie – nie da sie pogodzić wiary z logiką

      brnij dalej – uważam że na moje pytanie nie odpowiedziałeś
      i nie zaciemniaj dyskusji zbaczjąc z tematu „(Jk 1,19-27)” – znam te metody

      • hjk 15 lutego 2012 o 3:05 pm

       Musisz wiedziec, ze interpretowanie Ewangelii to złożona sprawa – a ty sobie ją po swojemu interpretujesz w naiwny sposób i domagasz się jakichś odpowiedzi na śmieszne pytania.
       A logikę po pierwsze trzeba znać, po drugie trzeba umieć stosować, a po trzecie znać materię, do której się ją chce zastosować.
       Nie wiem, czy znasz jedną z tych rzeczy 🙂

       • jakis_buk 15 lutego 2012 o 3:33 pm

        hjk – no cóż, widzę że brniesz dalej – pomijając że chcesz ze mnie zrobić głupka – a z siebie wszechwiedzącego powiem ci tak

        po pierwsze – nie ma śmiesznych pytań – sa tylko śmieszne odpowiedzi – co właśnie udowadniasz
        po drugie – jak zapewne wiesz Jezus swoje nauki głosił prostemu ludowi – mówił jezykiem prostym i zrozumiałym – który dziś zrozumiało by nawet dziecko z przedszkola –

        wiec o jakiej ty interpretacji mówisz ? tu nic nie potrzeba interpretować – ta wasza interpreacja wynika właśnie z pokrętnych prób udowodnienia głupot w które wierzycie – np. najpierw wymyślono dwójce, potem trójce itd – no a teraz trzeba uzywać interpretacji – bo logicznie w żaden sposób na podstawie pism sie wytłumaczyć tego nie da – w ostateczności macie argument nie do obalenia „oto tajemnica wiary” hehehehe – jakby to skomentował navajo88

        jeszcze raz powtórzę – nie ma głupich pytań – są tylko głupie odpowiedzi

        • hjk 15 lutego 2012 o 11:56 pm

         po pierwsze – nie ma śmiesznych pytań
         sa – te z błednymi założeniami 🙂

         po drugie – jak zapewne wiesz Jezus swoje nauki głosił prostemu ludowi – mówił jezykiem prostym i zrozumiałym – który dziś zrozumiało by nawet dziecko z przedszkola

         Może izraelskie dziecko z przedszkola w tamtych czasach – musisz wiedzieć, ze jest to język obrazowy oparty o mentalność tamtych ludzi, a więc dzieli nas różnica kultury i 2 tysiącleci, a poza tym Jezus nie głosił nauk do dzieci, a co najwyżej błogosławił je. Dlatego już ci powiedziałem w tekście o logice, że trzeba znać materię, do której chce się ją stosowac 🙂

         wiec o jakiej ty interpretacji mówisz ? tu nic nie potrzeba interpretować

         widzisz i sam się ośmieszyłeś, a poza tym my nie słyszymy nauk Jezusa, tylko mamy tekst, który trzeba interpretować i do tego służy tzw. magisterium Kościoła, bo jak każdy sobie będzie interpretował, to będziesz miał to, co w odpowiedzi o wielości lokalnych bogów…

  • felicyta 15 lutego 2012 o 1:50 pm

   @potrafiły odrosnąć kończyny

   -wiem, ze to fakt, opisany m.in w ks. Rece precz od tej ksiazki, ale mnie osobiscie nie interesuje zdanie roznych sekciarzy bez zadnej wiedzy na ten t., a raczej naukowcow ale nie tych od NWO, sa jeszcze bardziej normalni, rozwijajacy sie…

   • jakis_buk 15 lutego 2012 o 3:22 pm

    Felicita – też kiedyś dałem sie nabrać na tą książkę 🙂 zmarnowane pieniadze – bo autor wiekszość swoich rewelacji wyczytal chyba w internecie

    moje prywatne śledztwo, a w zasadzie nie śledztwo tylko ciekawość 🙂
    po przeczytaniu tej książki osobiście odwiedziłem jedno z miejsc które autor opisał – podobno kiedyś wyladowało tam ufo i są ślady na skałach itp – jest to góra (Landeskrone) nieopodal Zgorzelca po niemieckiej stronie – jak sie okazało nikt o takich rewelacjach tam nigdy nie słyszał 🙂 skąd wiec autor ma te rewelacje – podejrzewam że z własnej głowy – bo źródeł żadnych nie podaje – a przecież reklamacji na jego bzdury złożyć sie nie da 😀
    na szczycie jest malutki zameczek z knajpką – polecam odwiedzić bo rozciaga sie z niego przepiekny widok na miasteczko

    http://maps.google.com/maps?ll=51.14967,14.939365&z=13&t=h&hl=pl
    http://www.panoramio.com/photo/21190359?source=wapi&referrer=kh.google.com
    http://www.panoramio.com/photo/62220298?source=wapi&referrer=kh.google.com

    wybacz ale twoje stwierdzenie „-wiem, ze to fakt, opisany m.in w ks. Rece precz od tej ksiazki”
    mnie po prostu rozbawiło 🙂
    równie dobrze możesz napisać, wiem bo napisali o tym z superekspresie albo na niewiarygodne.pl

    czy ty bezgranicznie wierzysz we wszystko co przeczytasz ? kobieto troche samodzielnego myślenia

    • tamara 15 lutego 2012 o 8:44 pm

     potwierdza sie ;że FAKT NIE ZAWSZA JESTPRAWDĄ

     • hjk 15 lutego 2012 o 11:59 pm

      Chyba masz na myśli tzw. „fakt prasowy”, czyli tu: książkowy 🙂

 16. Sully 15 lutego 2012 o 12:24 pm

  A co ma powiedzieć,pytanko dość prowokacyjne , bo wg. mnie to nie jest ani jedno ani drugie. Słyszałamo dzieciach , ludziach którzy potrafią zaginać jak to mówisz lyżeszki ( Matrix;-), czy przesówać przedmioty. Może są poprostu na wyższym poziomie świadomości i używaja więcej z naszego mózgu niż przeciętny człowiek.

  • Annah. 15 lutego 2012 o 12:43 pm

   Albo pomaga jakiś byt, na przykład ten który przestawia meble w nawiedzonych domach.
   Są niestety dzieci które pod wpływem jakiegoś przekleństwa, tzw. otwarcia czakramów, grzechów rodziców itp. są pod wpływem złego. W „sprzyjających” okolicznościach to zło się manifestuje.

   • jakis_buk 15 lutego 2012 o 1:00 pm

    a ja w to wszystko nie wierze – ogladacie z dużo horrorów – bo tylko tam sie taki cuda dzieją

    dziś na świecie ludzie posiadaja kilkanaście moze kilkaset milionów kamer – nie mówiąć już o 4 miliardach telefonów komórkowych – no i co ? nagrał ktoś takie zajawisko ? nie – ja przynajmniej o niczym takim nie słyszałem – wniosek – to bujdy na resorach

    • hjk 15 lutego 2012 o 1:24 pm

     tu się z tobą zgadzam 🙂

     • wizzgaa 15 lutego 2012 o 1:52 pm

      A ja się tu nie zgadzam z jakis -bukiem . Tzw . cuda zdarzają się bardzo rzadko , kiedy ja doświadczyłam takiego / niewytłumaczalnego / zjawiska , to zwyczajnie nie miałam przy sobie kamery ani nawet aparatu fotograficznego . Brak systematycznej powtarzalności jakiegoś zjawiska w określonym – spodziewanym, miejscu nie jest dowodem na „nieistnienie ” tego zjawiska . Ja przecież wiem , co widziałam ale ochotnicy mi wyjaśnią , że to przywidzenia i.t.p. Niestety nie miewam przywidzeń ani przesłyszeń bo zbyt mocno stoję nogami na ziemi .

      • hjk 15 lutego 2012 o 2:18 pm

       Z tobą też się zgadzam, bo masz tu rację 🙂

      • jakis_buk 15 lutego 2012 o 2:21 pm

       wizzgaa – to moze opisz czego dośwaidczyłaś – bo mnie np 2 razy ukradli samochód – tylko potem okazało sie ze to mi sie śniło – ufffff 🙂

       • zenobiusz 15 lutego 2012 o 4:49 pm

        Następny raz będzie na jawie,

        🙂 🙂 🙂 🙂

    • felicyta 15 lutego 2012 o 2:17 pm

     @ ja przynajmniej o niczym takim nie słyszałem – wniosek – to bujdy na resorach

     -dla Ciebie wystarczy, ze o czyms nie slyszales i juz sa to bujdy na resorach, gratuluje poziomu umyslu

     • jakis_buk 15 lutego 2012 o 3:41 pm

      felicyta – to ze ty łykasz wszystko co wyczytasz jak pelikan – nie znaczy że ja to musze robić
      a każda taką rewelacje, staram sie sprawdzić w jakiś innych źródłach
      co w wiekszości wypadków daje taki efekt że to pic na wode fotomontaż 🙂

    • zenobiusz 15 lutego 2012 o 5:49 pm

     oracion de sanacion-Padre Tardif http://www.youtube.com/watch?v=nWDdeD8xD7k
     Wysłuchaj tego.To nic że nie znasz języka,a może i znasz.
     Po polsku tego nie ma ,jesteśmy trzymani pod kloszem.

     • zenobiusz 15 lutego 2012 o 5:52 pm

      http://www.youtube.com/results?search_query=cudowne+uzdrowienie&oq=cudowne+uzdrowienie&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=12&gs_upl=0l0l1l1803l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0
      Tu masz filmy polskie o cudownych uzdrowieniach.

      • jakis_buk 15 lutego 2012 o 6:31 pm

       Zenobiusz – powiem krótko – skoro macie tylu uzdrowicieli i miejsc które leczą wiarą – to po co chodzicie do lekarza – po co kupujecie leki – po co sie szczepicie lub nie

       gdzie tu logika ?

       skoro wg Ciebie to działa – to ja sie pytam – dlaczego nie działa ?

       • zenobiusz 15 lutego 2012 o 8:34 pm

        Ostatnio u lekarza byłem 40 lat temu.Bo musiałem mieć L4.
        Wielu jest takich.Ale napisano,
        w czasach końca,czy Jezus zastanie jeszcze Wiarę.
        Przykładów słuszności tego stwierdzenia,
        nie trzeba daleko szukać.

       • monitorpolski 15 lutego 2012 o 11:16 pm

        Znów nie nasze słowa w nasze usta. Kto tu namawia do chodzenia do lekarza? Przecież pisałem, że podczas strajku lekarzy w szpitalach, śmiertelność zmalała o 30$

        • jakis_buk 15 lutego 2012 o 11:40 pm

         Monitor – ja nie napisałem że ktoś tu namawia – tylko zadałem pytanie „po co chodzicie” w kontekście „skoro macie lecznicze cuda” – a to chyba różnica prawda ?

        • hjk 16 lutego 2012 o 12:03 am

         chodzimy po to, ze zwykłe sprawy załatwia lekarz, a kiedy on nie moze, chodzi się do Boga, bo to On uzdrawia, kiedy i kogo chce…
         Bóg to nie jest maszynka do uzdrawiania, tylko Osoba 🙂

        • hjk 16 lutego 2012 o 12:06 am

         zadałem pytanie “po co chodzicie” w kontekście “skoro macie lecznicze cuda”

         No co co z tego, że zadałeś, jak ma ono błedne załozenie, mianowicie takie, ze cuda i lekarz są sprzeczne albo się sobie przeciwstawiają.
         Dlatego kolejne Twe pytanie jest śmieszne
         A nie pomyślałeś o tym, ze lekarz jak ksiądz moze być tylko narzędziem działania Boga, który tak naprawdę uzdrawia?

   • Sully 15 lutego 2012 o 1:45 pm

    Bardziej skłonna jestem uznać że to samo z siebie sie rodzi lub tez ktoś ma do tego predyspozycje , i wcale nie jest złe. Zazwyczaj sa to dzieci którymi sie „opiekuja” mnisi buddyjscy. Wniosek może być zatem taki, że otwarcie się na dobre moce może pomóc uzyskać „nadprzyrodzone” efekty, które sa niczym innym jak lepiej rozwiniętą świadomością.

    • Annah. 15 lutego 2012 o 3:00 pm

     Aż oczy przetarłam, ale może nie do wszystkich jeszcze dociera ta prawda, wiec przytoczę jeden przykład, polecam całość artykułu

     „Hinduska praktyka świątynnego nierządu gloryfikuje erotyzm we wszelkiej postaci ze zboczeniami włącznie. Yajurveda i kult demonów są natchnieniem dla satanistów i okultystów. Takie są prawdziwe uroki duchowości Wschodu.
     S. Michaela wspomina: „kiedyś przyniesiono do ośrodka zdrowia nieletnie dziecko zakażone chorobą weneryczną. Potem się okazało, że jest jeszcze kilka przypadków z tego samego kontaktu. A święta księga Kamasutry – tamtejszej oczywiście redakcji, bo w polskim tłumaczeniu opuszczono już te fragmenty, by nie zniechęcać naszych czytelników – nakazuje, aby zarażony najpierw dokonał płukania różnymi świętymi wodami, jak mocz krowi, wody z Gangesu itd., a jak to nie pomoże, to ma oczyścić się przez „żeńską formę, która nie była skażona miesiączką”, czyli dziecko. My się oburzamy na eksploatację seksualną dzieci, a u nich to jest wkomponowane w Wedy i kult Wisznu. My tu krzyczymy na przypadki podobnego zwyrodnialstwa, ale jeżeli się weźmie Wedy – oni mają do tego prawo, oczywiście ci z najwyższych kast. „(W drodze 1/98 s. 35). A. L. Basham pisze, że „w obrzędach seksualnych tantrycznego buddyzmu anulowano wszelkie rodzaje tabu. Dozwolone było nawet kazirodztwo, gdyż to, co było grzechem dla człowieka pogrążonego w niewiedzy, stawało się cnotą dla wtajemniczonego. Podczas tantrycznych sabatów pito alkohol, spożywano mięso, zabijano zwierzęta, a czasem nawet istoty ludzkie – dozwolone były wszelkie występki, jakie tylko sobie można wyobrazić”( Indie. Warszawa 1964. s. 350).”
     http://www.psychomanipulacja.pl/art/reinkarnacja-genialne-klamstwo-szatana.htm

     • hjk 15 lutego 2012 o 3:14 pm

      Pogaństwo było w straszny sposób zdemonizowane, ze nam się nawet nie śni, a niektórzy do dzisiaj to kultywują…

     • Sully 15 lutego 2012 o 3:42 pm

      Annah zarówno w KK sa przyjkłady „zboczeń i pedofilii ” o których głośno się mówi i do których się otwarcie przyznali. Więc podejrzewam że i w innych zakonach, zgromadzeniach w tym i buddyjskich dochodzi do pewnych nadurzyć i zboczeń.
      Pionadto droga koleżanko piszesz o przeszłosci, a inne Kościoły tez mają ją niechlubną; włącznie ze związkami kazirodczymi i innymi zboczeniami o których nie ma sensu pisać, bo wszyscy wiemy o co chodzi, a niezorientowanych odsyłam do lektóry.
      Tymniemniej nie mozna oceniać czegos źle i negatywnie na podstawie wyjątków.

      Więc nadal uważam, że to raczej dobre moce kieruja tymi ludźmi i pozwalają im na czynienie tego co w naszych oczach jest dziwne .
      Pozdrawiam

      • wizzgaa 15 lutego 2012 o 3:49 pm

       Sully , ja zrozumiałam ,że owe niecne praktyki w świątyniach hinduskich były usankcjonowane przez księgi religijne czyli niejako uprawomocnione dokumentami . To zupełnie inna sytuacja niż nieuprawnione wykroczenia / przestępstwa / księży KK – oceniane jednoznacznie jako ICH INDYWIDUALNE WYKROCZENIA .

       • Sully 15 lutego 2012 o 4:04 pm

        A ja zrozumiałam to tak, że w książce pisze coś na temat tych praktyk w przeszłosci. Podobnie jak inne księgi są one niedokadnie tłumaczone.
        A mówienie o czymś, że jest złe i pochodzi od złego, tylko dlatego że nie miesci się to w czyimś światopoglądzie, badź nie zgadza się z religią która wyznaję, jest co najmniej godne przedyskutowania 😉
        Cóż INDYWIDUALNE WYKROCZENIA rzutują na instytucję której są przedstawicielami, niestety.
        A jesli już chcielibysmy się wgłębiać w róznice, to trzeba wziąść wiele czynników różniących kraje hinduskie od cywilizacji zachodu. To co dla nas oczywiste dla nich może być karygodne. Ale to temat na blog religijny 😉

      • Annah. 15 lutego 2012 o 4:06 pm

       „Pionadto droga koleżanko piszesz o przeszłosci,”
       Nie taka znów przeszłość, jeśli przeszłość to nieodległa znana siostrze Michaeli z autopsji, a przecież siostra jeszcze żyje i trzyma się nieźle.

       • zenobiusz 15 lutego 2012 o 4:55 pm

        Sully@
        ,musi najpierw pojechać na wycieczkę do Indii,
        by na sobie przetestować.
        Inaczej nie zrozumie,
        i elokwentnie,
        będzie szła w zaparte.
        Ten typ tak ma.

        • Sully 15 lutego 2012 o 5:11 pm

         Zenobiusz nie trzeba dotykać garna na ogniu żeby wiedzieć że się oparzysz….więc pozwól mi mieć swoje własne przekonanie i szanuj je. To, że Ty wierzysz w jedno nie oznacza że każdy musi to robić.

       • Annah. 15 lutego 2012 o 7:31 pm

        Twoje przekonania, Twoja sprawa, ale od dzieci „ręce” z daleka, koleżanko Sully.

        • Sully 15 lutego 2012 o 10:49 pm

         Annah możesz bardziej rozwinąć swoją myśl. Bo chamstwa nie będę tolerowała więc mam tylko nadzieję, że najpierw piszesz a potem myslisz.
         „Ale od dzieci „ręce” z daleka” – A zwłaszcza takich które swoja ponadprzeciętnością potrafią zaskoczyć niejednego domorosłego fachowca, który od razu egzorcyzmy by nad nimi odprawiał, droga koleżanko.

        • Annah. 16 lutego 2012 o 8:23 am

         Twoja riposta będąca niczym innym jak biciem piany i tworzeniem faktów, kolezanko Sully do przekazanych w linku materiałów czyli usankcjonowane pismami Wedy zwyrodnialcza eksploatacja seksualna dzieci, okaleczenia i wyzysk finansowy najmłodszych – przykłady opisane przez naocznego świadka i znawczynię hinduizmu nie pozostawia złudzeń co do twych intencji.
         A może to tylko taka gra, co 🙂

     • szukamprawdy 16 lutego 2012 o 12:33 pm

      Jeszcze niedawno Święta Inkwizycja i armia fanatycznych wyznawców też wymuszała przestrzeganie boskich praw w imię Jezusa. Także ogniem i mieczem. Skrajny fanatyzm w każdej dziedzinie jest złem. Ślepa wiara i naginanie religii do egoistycznych celów to celowe nadużycie, to najprostsza droga do manipulacji. Błędy interpretacyjne i wypaczenia ideii to zmora wszystkich religii i systemów. Nie można negować ideii i przesłania. Czy to chrześcijańskiego, islamskiego, czy hinduskiego. To ludzie w jej imie wykorzystują innych i narzucają swoją wizję i wolę….

   • wizzgaa 15 lutego 2012 o 1:55 pm

    Annah , wierzę , że w sprzyjających okolicznościach również dobro się manifestuje . Poprzez dzieci także . Dzięki za maila o boreliozie.

    • Annah. 15 lutego 2012 o 2:52 pm

     Oczywiście Wizzgo, przede wszystkim dobro, ale mój wpis dotyczył zdolności super specjalnych, ze świata izoterycznego. Parę lat temu w moich okolicach znany był przypadek siedmioletniego chłopca, który ni stąd ni zowąd wpadał w jakiej ciągi przeklinania, często miało to miejsce podczas lekcji w szkole towarzyszyła temu zmiana wyrazu twarzy i głosu na niski i okropny. Po licznych rozmowach w poradni pedagogiczno psychologicznej orzeczono że dzieckiem powinien zając się egzorcysta co od początku sugerował ksiądz, który znał chłopca ze szkoły. Kiedy przyjrzano się rodzinie chłopca bliżej okazało się się rodzice żyją w konkubinacie a chłopiec nie jest ochrzczony, były tam jeszcze inne nieciekawe sprawki, o których nie wspomnę. Wówczas chłopiec poddany został oddziaływaniu egzorcysty i omadlany przez grupę modlitewną. Sytuacja uległa poprawie.
     Sprawę poznałam z pierwszej ręki od psychiatry z uczelni na ćwiczeniach. Zetknął się z nim po prostu w swojej praktyce. Wszędzie są jeszcze ludzie myślący 🙂

     • wizzgaa 15 lutego 2012 o 3:07 pm

      Annah ,inny chłopiec , lat trzy , jeszcze nieochrzczony , rodzice bez ślubu kościelnego : zabawa w budowle z klocków – w ramach manipulacji architektonicznych przychodzi moment na „burzenie ” budowli , zabawa, którą dzieci uwielbiają . Trzylatek odmawia udziału w burzeniu – destrukcji . Sytuacja powtórzona kilkakrotnie . Ten sam trzylatek w szemranym sklepie monopolowym patrzy na smętną kolejkę obwiesiów czekających na zakup flaszki . Wszyscy jacyś wymięci , wczorajsi , zrezygnowani . Trzylatek otwiera torebkę z chipsami i podchodzi kolejno do obwiesiów częstując ich z powagą. Pozostałe dzieciaki przyglądające się tej scenie – przytuliły do siebie obronnie swoje paczki ze słodyczami . Mogłabym przytoczyć więcej sutuacji . Ważne jest to ,że dziecko zdawało się być w stanie ŁASKI niezależnie od „niedopatrzeń ” rodziców . Dla mnie to jeden z dowodów ,że dzieci nie odpowiadają za „grzechy” rodziców w takim sensie , jak ludzie chcą to rozumieć . Sorry , trochę od tematu.

  • hjk 15 lutego 2012 o 1:27 pm

   tylko ze to nie umiejętność…
   Mogą się dziać dziwne i nienormalne zazwyczaj zjawiska, nie znamy do końca mozliwości organizmu ludzkiego, czasami „coś” je moze wyzwalać…

  • monitorpolski 15 lutego 2012 o 1:38 pm

   Znałem takich. Kolega z załogi budynku na Manhattanie, Dominikańczyk Aris, potrafił wsadzić dwa gwoździe do kontaktu i je trzymać śmiejąc się.

   • hjk 15 lutego 2012 o 2:07 pm

    moze nie było prądu? 🙂
    To on raczej nie przewodził, bo gdyby przewodził, to wysadziło by bezpieczniki 🙂

  • Tola 15 lutego 2012 o 3:00 pm

   a swistak……………………………………………………………………………….widelce!

  • wizzgaa 15 lutego 2012 o 5:31 pm

   Myślę jakis-buku ,że ów James dostaje wiele milionów dolarów za to żeby nigdy nie potwierdzić .

  • O Rzesz 15 lutego 2012 o 5:37 pm

   Sam zgłoś, zbuk. Może jak dostaniesz w łapę czyli zobaczysz to uwierzysz.
   [b]http://www.youtube.com/watch?v=7yJ-kSxZV2g&feature=related[b].
   Oczekuję twojego komentarza w stylu: „zapłacili mu żeby wywijał hołubce jak opętany”!.
   To jest twoja logika.

   • jakis_buk 15 lutego 2012 o 6:12 pm

    O Rzesz – ja sie odniosłem do rewelacji o łamaniu i zginaniu łyżeczek – bo to są zwykłe sztuczki iluzjonistów – a ty wyjeżdżasz z Natankiem – a co m piernik to do wiatraka

    co nie zmienia faktu, że odpowiednio obrobiona psychika ludzka potrafi płatać figle 🙂

    1 http://www.youtube.com/watch?v=I8ztGtoCOw0
    2 http://www.youtube.com/watch?v=QxXQ9NQ8vgg

    na tej samej zasadzie działają kapłani – wszelkie rytuały to właśnie hipnotyzowanie ludzi – odpowiednio pokierowane robią z ludzi to co na powyższych filmach – ale efekty można wywołać dowolne

    • O Rzesz 15 lutego 2012 o 11:18 pm

     Rzeczywiste zbadanie czy taki Uri Geller naprawdę zgina coś siłą woli, mogło by nastąpić gdybyś to ty sam zabrał z domu kilka swoich łyżeczek do cukru i dał je jemu do zgięcia. Wtedy mógł byś mieć pewność.

     Niech szacowny łamacz oszustów postawi księdza Natanka z orszakiem przeciw temu, przypadkowemu człowiekowi którego poraziła jak widać opatrzność, niech podłączy mu encefalograf, czy co tam jeszcze i niech zbada w naukowy sposób co się dzieje z człowiekiem podejrzanym o opętanie!. Domagasz się rzeczowości i wyśmiewasz zabobon który w istocie nim nie jest.

     Konsekracja to nie żadna hipnoza. To wznoszenie się na wyższy poziom świadomości. Żeby tak jednak było trzeba naprawdę wierzyć a nie tylko klepać zdrowaśki.
     Przeczytaj ten tekst ze strony tak przez ciebie nie lubianego człowieka.
     Podpisuję się obiema rękami pod zawartymi tam stwierdzeniami!. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to teraz przeczytaj. Czuję że to dla ciebie ostatni gwizdek by jeszcze coś zajarzyć:

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/14/czy-to-chrystusduch-swietyaniol-strozkto-przemawia-do-mnie/

     Stan hipnozy jest niebezpieczny ponieważ człowiek staje się bezbronnym i otwartym na to co istnieje (tak, to właściwe słowo) po drugiej stronie.
     To coś co dla ciebie jest powieścią SF a dla mnie takim samym światem jak ten za oknem.
     Ty po prostu nie masz bladego pojęcia, może nawet żadnego przeczucia, czym naprawdę jesteś i co może zrobić wiara jeśli jest w człowieku.
     Hipnoza to narzędzie złego.
     Bardzo pięknie uplasowana w naszej rzeczywistości i nosząca dziś pozory naukowości ale to technika prowadząca na skróty w świat wyższych wymiarów gdzie istnieją energie posiadające świadomość. Dobre i złe, stosując nasze kryteria oceny.
     Tyle o wiatraku z piernika.

     • hjk 16 lutego 2012 o 12:15 am

      dzieki za wyjaśnienia
      Koronny argument za reinkarnacją to te „regresje hipnotyczne”, czyli juz mniej więcej wiemy, kto tam działa i podsuwa różne rzeczy…
      przekonał mnie zlinkowany przez j_boka fragment o tym, jak gość cofnał sie regresywnie do momentu chrztu i widział czarną maź wlewającą mu się w duszę – chrzest, który jest w kościele zainicjowaniem nadprzyrodzonego życią Bozego w duszy, moze być tylko dla demona „czarną mazią”…

  • pola 15 lutego 2012 o 7:15 pm

   Jakis_buk stosujesz taką samą zasadę jak diabeł kuszący Pana Jezusa.
   Wtedy wziął Go diabeł do Miasta Świętego, postawił na narożniku świątyni 6 i rzekł Mu: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, jest przecież napisane: Aniołom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień. 7 Odrzekł mu Jezus: Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego.
   Próbujesz z dyskredytować naszą wiarą a przy tym nas samych,widzisz każdy z nas ma coś na czym może się oprzeć a takim oparciem dla mnie ,pewnie jak i dla wielu wierzących jest Dobry Bóg do którego możemy się zwrócić zawsze i ze wszystkim i to dla mnie jest cudem że zawsze mnie wysłucha i nigdy nie przegoni a czy potrzebne komuś cuda ,chyba że niedowiarkom którym trzeba co jakiś czas istnienie Pana Boga udowadniać cudami.

   • jakis_buk 15 lutego 2012 o 10:03 pm


    pola – nie porównuj mnie do diabła – bo to pan kłamstwa – a ja na każdym kroku staram sie z tym kłamstwem walczyć – wiec stoje po przeciwnej stronie barykady niż ten wasz diabełek 🙂

    dla dzieci oparciem jest świety mikołaj – bo wierzą że inaczej nie dostaną prezentów – ile w tym prawdy zapewne wiesz

    „czy potrzebne komuś cuda ,chyba że niedowiarkom którym trzeba co jakiś czas istnienie Pana Boga udowadniać cudami.” z tym sie zgadzam całkowiecie i polecam twoją wypowiedź moim oponentom – którzy usilnie chcą mi te cuda nieudolnie udowodnić

    • hjk 16 lutego 2012 o 12:18 am

     niektóre cuda są opisane i udowodnione, gdyż sa wymagane do kanonizacji czy beatyfikacji świętych, więc mozesz jechać do archiwów i zapoznac się z dokumentacją procesów kanonizacyjnych czy beatyfikacyjnych…

 17. jakis_buk 15 lutego 2012 o 12:53 pm

  OBUDŹCIE SIE !!! ??? – ale czy ludzie tego naprawdę chcą ?

  polecam – „Zimne Przebudzenie” (Anthony de Mello)
  http://www.youtube.com/user/AspenTrees78#p/u/5/K4TDXPJOJqg

  • szuwaxpl 15 lutego 2012 o 2:22 pm

   Bardzo dobre !
   Pozwól – chcę Tobie coś zadedykować, sobie także : http://www.youtube.com/watch?v=4ptHFEJRcLs

   • jakis_buk 15 lutego 2012 o 3:54 pm

    szuwaxpl – dzieki ale ja znam chyba wszystko co sie ukazało po polsku w tym temacie ,
    chyba nie dalej jak przedwczoraj właśnie ten wykład sobie obejrzałem dla przypomnienia 🙂
    a Ja Tobie i innym polecam wykłady
    np.
    Eckcharta Tolle – Sekret życia – http://www.youtube.com/watch?v=FECRyz_vcgs
    i Mooji (szalony umysł) http://www.youtube.com/watch?v=wDAE0Et9PRA

    – to te same klimaty co Mello

    • szuwaxpl 15 lutego 2012 o 9:24 pm

     To naprawdę czuję się zaskoczony, bo jakoś nie mogę sobie poukladać Twojego zainteresowania się tym tematem a różnymi wypowiedziami tu na blogu ?
     Czasami myślę, że lepiej przeczytać sobie DESIDERATĘ z Baltimore a tam te ponadczasowe mądrości są przystępne dla każdego. Chyba po lekturze łatwiej można zrozumieć otaczający nas świat, ludzki świat.
     Pozdrawiam, na pewno zobaczę w miarę możliwości polecone linki.

 18. hjk 15 lutego 2012 o 1:05 pm

  Ostatnio było głośno o tej piosenkarce i jej śmierci…
  http://vigilantcitizen.com/latestnews/what-happened-to-whitney-houston/

 19. xxxxx 15 lutego 2012 o 1:14 pm

  To wy się dalej babrajcie w błotku a ja jadę sobie nałono natury odetchnąć świeżym powietrzem:)))

  Pozdrawiam

  • Smoke 15 lutego 2012 o 2:11 pm

   czyli mieszanka aluminium i baru, prosto z dyszy samolotu 😀

   • hjk 15 lutego 2012 o 2:37 pm

    eee, no właśnie spadły śniegi, więc powietrze się oczyściło – kto ma jakieś zestawy laboratoryjne, moze przebadać śnieg na obecność tych związków/pierwiastków…

 20. grey 15 lutego 2012 o 1:31 pm

  cos tam przebiło się do mendiów odnośnie szczepień, które tylko zaszkodziły zamiast pomóc

  http://www.sfora.pl/Szczepionka-na-swinska-grype-to-wielkie-oszustwo-Nic-nie-daly-a40541

 21. theaspartam 15 lutego 2012 o 2:15 pm

  Iran zakręcił kurek Europie-
  Najnowsze informacje
  Kanały RSS

  Tagi: ue, ropa, iran
  13:54, 15.02.2012 /Reuters
  Iran zakręcił kurek Europie
  WSTRZYMANE DOSTAWY ROPY DO 6 KRAJÓW UE

  Fot. EPAIran chce uciec w przód
  – Iran wstrzymuje dostawy ropy do sześciu krajów Europy – podała irańska telewizja Press TV. Ma to być odwet na sankcje ustanowione przez UE. Kraje Europy zdecydowały o zrezygnowaniu z zakupów ropy w kraju ajatollahów, aby wywrzeć na niego presję i wymusić rezygnacje z programu atomowego.
  Według Press TV, kraje, które będą musiały się obejść od teraz bez irańskiej ropy, to Holandia, Grecja, Francja, Portugalia, Hiszpania i Włochy. Kazachska agencja prasowa Chabar poinformowała, że ambasadorów tych państw UE w Iranie wezwano do tamtejszego MSZ, żeby zaprotestować przeciwko zaostrzonym unijnym sankcjom.

 22. zenobiusz 15 lutego 2012 o 2:17 pm

  Iran wstrzymał dostawy ropy do UE

  Spełnił wcześniejsze groźby.

  Władze w Teheranie postanowiły wstrzymać dostawy ropy do Francji, Holandii, Grecji, Hiszpanii, Włoch oraz Portugalii. To odwet za sankcje nałożone na ten kraj przez Unię Europejską – donosi agencja Reutera powołując się na irańską telewizję państwową.

  Tuż po ujawnieniu tej informacji cena za baryłkę ropy na światowych rynkach wzrosła o jednego dolara, do kwoty 118,35 USD.

  Wcześniej Unia Europejska zapowiedziała, że przestanie kupować ropę od Iranu, jeśli ten nie wycofa się z programu jądrowego – wyjaśnia Reuters.

  http://www.reuters.com/article/2012/02/15/us-iran-oil-europe-idUSTRE81E0QA20120215

  • centurion 15 lutego 2012 o 2:37 pm

   Ludzie ale walicie banialuki reuters przecież to globalny odpowiednik GooWna.
   Jak kraj na którego ropę już jest embargo nałożone przez komisarzy jUnijnych może strzymać dostawy ropy. Myślcie logicznie. Bo to dalej jest wiadomość w stylu komuś szambo wybiło to pewnie sprawka Iranu.
   Kto zaczął tą akcje komisja europejska nie Iran.
   Iran chce sprzedawać omijając amerykańskie giełdy za złoto nie za papier toaletowy zwany dolarem i sprzedaje do Chin i Indii. Unia Europejska nie chce kupić bez pośredników ich wybór ale to nie jest wina Iranu.

   • zenobiusz 15 lutego 2012 o 2:42 pm

    Jest oczywistym,że UE nałożyła embargo,ale od lipca,bo w zimie chcieli mieć cieplutko,a Iran zapowiedział,że wcześniej sam im wstrzyma dostawy,jeśli będą dalsze prowokacje.No i wstrzymał.Ciekawe że nie dla Wielkiej Brytanii.Dobre posunięcie.
    Zobaczymy jak się kotłują we własnej „jedności”
    Przydało by się więcej mrozu na południu Europy.

    • centurion 15 lutego 2012 o 3:02 pm

     Chyba jeśli masz sąsiada który mówi że spali ci dom w wakacje i ma kilka psów dla których tak się składa jesteś producentem karmy to wolisz żeby te psy wyzdychały zanim sąsiad spełni swoją groźbę bo sam dasz mu rade ale jak wejdzie na twoją posesje z watachą psów już nie.
     Proste jaj j…

     • zenobiusz 15 lutego 2012 o 3:06 pm

      O to to,właśnie.

    • Peryskop 15 lutego 2012 o 4:51 pm

     Zeno: „…No i wstrzymał.Ciekawe że nie dla Wielkiej Brytanii.Dobre posunięcie.”

     I to pomimo, że Anglia była jednym z krajów, które około roku temu pod naciskiem naciskowców odmawiały tankowania na lotniskach cywilnych irańskich samolotów komercyjnych.

     • hjk 15 lutego 2012 o 5:21 pm

      To po wylądowaniu na resztakach latali do Irlandii tankować? Czy mieli ze sobą na powrót?

      • Peryskop 15 lutego 2012 o 7:34 pm

       Różnie. Tankowali w domu „pod korek”, co jest nieekonomiczne.
       Albo siadali na lotniska nie respektujące tamtego bojkotu.
       Tamta afera nie była nagłaśniana w MSM, bo była wstydliwą hucpą.

   • zenobiusz 15 lutego 2012 o 2:44 pm

    Tu masz inne źródło,jak ci Reuter niewiarygodny,w tej sprawie.
    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1783775/pg1

    • isarhecht 15 lutego 2012 o 3:38 pm

     W Niemczech Godlike to Service MI 6+ Mosad

    • Iwan 15 lutego 2012 o 4:21 pm

     teraz to zapodałeś źródło już lepsze było by chyba niewiarygodne.pl

     • zenobiusz 15 lutego 2012 o 6:11 pm

      Wystarczyło kliknąć w ten link,by trafić na ten:
      http://www.presstv.ir/detail/226807.html
      bezpośrednie źródło w Iranie.
      Sądziłem jednak ,że dyskusja międzynarodowa,
      na powyższy temat może kogoś zainteresować.
      Widzę jednak,że niektórym ,nie chce się kliknąć.
      Wolą ,dać wyraz…………….

   • tamara 15 lutego 2012 o 7:33 pm

    „Druga i trzecia co do wielkości gospodarka świata Chiny i Japonia; aby pozbyć się dolara, rozpoczeły handel we własnych walutach,
    Chiny i Rosja ;aby pozbyć się dolara, rozpoczeły dwustronny handl wymienny ,
    Chiny i Iran ;aby pozbyć się dolara wprowadzono system barter ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Barter ),
    Indie i Japonia; podpisano kontrakt w nowej walucie( na USD 15000000000)
    Iran i Rosja; dolara zastąpi rial i rubel.

    Turcja również zawarła umowę z Iranen o wzajemnym handlu na najbliższe 3 lata, Wygląda na to, że ostre sankcje wobec Iranu zaszkodzą tym ,którzy je wprowadzili ……USA i Europie

    • monitorpolski 15 lutego 2012 o 7:58 pm

     Czyli się sprawdza co mówił Fulford… Jeśli inne rzeczy się sprawdzą, to będziemy niedługo celebrować.

     • tamara 15 lutego 2012 o 8:34 pm

      marek; no to jest nas dwoje…..optymistów

      • tamara 15 lutego 2012 o 8:38 pm

       przepraszam; powinno być Marek;

      • Roma 15 lutego 2012 o 11:51 pm

       @ tamara, nas, optymistów jest dużo więcej !
       bo Dobro zawsze zwycięża, nawet, jeśli drogi bywają pokrętne
       dno zaliczone, bo odbijanie od dna ja dostrzegam i czuję wyraźnie
       ludzie się budzą i uaktywniają,
       nawet oficjalne media czasami coś prawdziwego przemycą
       jest zmiana w dobrym kierunku,
       ludzie zaczynają dostrzegać przyczyny zła, nazywać zło złem i walczyć o dobro

 23. wacpan 15 lutego 2012 o 2:44 pm

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/06/ostrzezenie-przed-wielkim-zamachem-w-2012-roku-w-europie/

 24. zenobiusz 15 lutego 2012 o 3:04 pm

  Ktoś koniecznie chce wybuchu przemocy ,w Grecji,czy nie tylko ??
  Juncker: Grecja nie spełniła warunków, by uzyskać pomoc
  Autor PAP – 19 godz. temu
  14.02. Bruksela (PAP) – Szef eurogrupy Jean-Claude Juncker powiedział we wtorek, że Grecja nie spełniła jeszcze warunków wymaganych przez wierzycieli, czyli Unię Europejską, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, aby uzyskać międzynarodową
  pomoc.Juncker oświadczył też, że planowane na środę spotkanie eurogrupy nie odbędzie się, a zamiast tego zostanie zorganizowana konferencja telefoniczna.
  Wcześniej o takiej możliwości informowało agencję AFP źródło zbliżone do negocjacji. (PAP)
  ksaj/ mc/
  1999 – 2012 Polska Agencja Prasowa SA
  Related articles
  Juncker: Grecja nie spełniła warunków, by uzyskać pomoc

  • hjk 15 lutego 2012 o 4:03 pm

   http://insiderfortunes.com/2012/02/the-end-of-democracy-in-the-land-where-it-began/

   • iHe 15 lutego 2012 o 4:54 pm

    Skoro rzucili hasło banksterskie „koniec demokracji”,to ani chybi ktoś popędzi ją przywracać..
    Demokracja jest święta,jak światowy pokój,trzeba za nią walczyć ,choćby do końca świata i o jeden dzień dłużej..

    Z chichotu historii wynika,że windykacją demokracji powinno się zająć jakieś waffen sss.
    Czyj dług,tego kraj.Świetny pomysł na ruchawke w całej jewropie.:(

    Jak to można najlepszą idee tak wysmarować w łajnie..

  • Peryskop 15 lutego 2012 o 4:45 pm

   Minister Finansów Grecji zapewnia, że uzgodnione warunki będą spełnione.
   Ale oskarża, że komuś zależy na sabotażu i wyrzuceniu Grecji z bloku.

   To zapewne są polityczne zagrywki poustawiane między kolesiami.

   „Some eurozone countries no longer want Greece in the bloc, Finance Minister Evangelos Venizelos has said…”
   http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-17040616

   http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-17040616

   • hjk 15 lutego 2012 o 5:11 pm

    Przedstawiciele Strefy Euro rozważają możliwość opóźnienia części lub całości pomocy finansowej dla Grecji
    http://stooq.com/n/?f=572291

  • tamara 15 lutego 2012 o 8:04 pm

   Grecka przynależność do Rosji?
   Brzmi to niewiarygodnie, ale to prawda: za kulisami Grecy prowadzą poważne rozmowy z Rosją w sprawie pomocy finansowej z Moskwy .
   W zamian Rosja dostanie grecki port przy Morzu Śródziemnym i……… Grecja po ewentualnym opuszczeniu strefy euro może być przyjęta( włączona )do WNP Wspólnoty Niepodległych Państw…………… Rosyjskich!!!!!

   • hjk 16 lutego 2012 o 12:21 am

    Nie zapominaj, ze Rosja i Grecja to kraje prawosławne i ta podstawa jest powodem silnych związków, a do chyba 48 roku w Grecji po wojnie panował komunizm…

 25. MarcinX 15 lutego 2012 o 3:33 pm

  co do zamachu w smolensku wystarczy logicznie pomyslec, kto za tym moglby stac

  otoz macie racje, tusk nasral by w galoty gdyby mial to sam preprowadzic
  bez wsparcia zachodnich sluzb, zbyt duze ryzyko ze ktos ujawni jakies dowody, na pewno nie mogl byc organizatorem
  wiec kto mogl to zrobic?

  myslicie ze rosja? przeciez rosja jest atakowana przez usa i swiat, myslicie ze caly swiat nabral by wody w usta gdyby rzeczywiscie stali za tym rosjanie? nie ujawnily by informacji ze za tym stoi rosja? cale dowodztwo nato nato nabralo by wody w usta?? dlaczego usa w niczym nie pomaga a maja zdjecia satelitarne, maja podsluchy itd?

  nasuwa mi sie jeden wniosek, to w cale nie byla rosja i nie ma dowodow ze to rosja

  rosja sie broni bo na nia kierowane sa podejrzenia, ale bez zadnych jasnych dowodow
  w polsce tez robi sie wszystko zeby skierowac podejrzenia na rosje ale bez zandych konkretnych dowodow

  moim zdaniem odpowiedz jest tylko jedna, ze stoi za tym ta sama ekipa ktora steruje wydarzeniami na swiecie, stoi za tym na nato, usa, izrael
  dlatego siedza cicho i aprobuja te podejrzenia wzgledem rosji

  widac bylo jak posrany byl putin w smolensku

  co to tuska, wydaje mi sie ze on dokladnie wie co sie stalo i kto za tym stoi
  wie jaka jest potega informacyjna (dezinformacyjna) decyzyjna tych ludzi ktorzy za tym stoja
  dlatego miedzy innymi robi wszystko po mysli tych ludzi a nie po mysli polakow
  dlatego tak prze za acta, dlatego postepuje inwigilacja, dlatego oddano za becen lupki, dlatego systematycznie rozwala polska gospodarke mowic tylko o tym ze brakuje pieniedzy a nie wspominajac slowem o tym ze kraj coraz mniej zarabia

  najbardziej zadziwia milczenie swiata, nato usa w sprawie tej katastrofy i wlasnie to pokazuje kto za tym stoi

  rosja jest wrogiem dla usa, to ogromne bogactwo surowce do zdobycia
  wczesniej czy pozniej dojdzie do konfrontacji

  pamietajcie jak dziala usa, skloca wroga ze wszystkimi, olabia w ten sposob, okraza
  dofinansuja opozycje, zorganizuja demonstracje, wsadza swoich ludzi na stanowiska
  przedstawia rosje jako wroga ktory jest za terroryzmem, bo broni syri, potem iranu,
  oni zawsze zaczynaja wojny nie swoimi rekami, robia prowokacje

  wedlug mnie scenariusz bedzie taki:

  usa skloci europe z rosja, polska odegra tu duza role, i tu wlasnie przyjdzie im na pomoc katastrofa smolenska
  w decydujacym momencie podadza „dowody” ze za zamachem stoi rosja
  polacy beda brdzo wrogo nastawieni, beda gotowi walczyc
  przynajmniej beda za tym argumenty
  europa nas poprze, usa nas poprze wszyscy beda przeciw rosji
  ale tu u nas bedzie glowny front wojenny

  polska to strefa buforowa aby ocalic europe

  pamietajcie, oni planuja wydarzenia na wiele lat naprzod
  trzeba laczyc faky i odlegle wydarzenia
  ich oraz to klamstwo, prowokacje
  i pamietajcie, nic nie jest takie jak sie wydaje

  • hjk 16 lutego 2012 o 12:30 am

   dobrze kombinujesz

 26. Clyde 15 lutego 2012 o 4:04 pm

  Witam.
  Sorry za wpis nie w temacie.
  Musze zrobic do pracy szczepienie przeciw tezcowi a tyle bylo pisane o zagrozeniach ze strony szczepionek ze rad poslucham co myslite na temat tej szczepionki. Dzieki za ewentualne odp
  Pozdrawim

  • hjk 15 lutego 2012 o 4:30 pm

   wejdź na stronę szczepienia.org.pl i znajdź topik „szczepionka p. tężcowi”
   Tam masz kopalnie wiedzy.

 27. diono 15 lutego 2012 o 4:23 pm

  Witam mam pytanko dostalem list : wezwanie do wojska skonczylem 18 lat od 1 marca mam isc do wojska na badania jak nie pojde to mnie wsadza? i na ile? ;x

  • hjk 16 lutego 2012 o 12:32 am

   masz na to paragrafy, ale nie panikuj, to jeszcze nie wzięcie do woja tylko tzw. rejestracja. Poboru juz chyba nie ma?

 28. katerina404 15 lutego 2012 o 6:17 pm

  A księżulek to Kolvenbach, czarny papiez, glowa zakonu jezuitów, wielki mistrz

 29. wacpan 15 lutego 2012 o 6:38 pm

  http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/teraniejszo/73-teorie-spiskowe/2337-przygotowania-do-2012-podziemne-bazy-i-schrony

 30. tamara 15 lutego 2012 o 6:48 pm

  ten „scentralizowany budżet” już jest faktem!!!!!!!!

  Nie przypominam sobie,aby ktoś o tym ważnym wydarzeniu wspomniał….Anno 2012…. stało się!!!: zastanawiałam się dlaczego sprawa ACTA została nagłośniona przez media właśnie teraz? ……w czasie kiedy wszyscy zajęci byli powyższym problemem ….demokracja, wolność i samostanowienie krajów eu zostały 23.01.12 ostatecznie pogrzebane ….. na korzyść faszystowskiej europejskiej dyktatury finansowej. …..tak to właśnie działa ;jedno się nagłośną a drugie o wiele ważniejsze cichcem zostaje zatwierdzone,uzgodnione.zaklepane….

  dnia 23.01.12 ; 17 krajów euro uzgodniło nowy pakt budżetowy oraz utworzono stały awaryjny fundusz ESM,który zostanie podpisany w lutym a w lipcu zostanie wprowadzony w życie.w mediach byla wzmianka,ale nie powiedziano o najważniejszym, że ESM stanie się instytucją, która bedzie posiadać pełną kontrolę nad finansami państw. ESM bedzie miało prawo zarządać od każdego kraju (miliardowe) nieograniczone kwoty , które muszą być wypłacone w np.ciągu tygodnia. Ponadto, ESM nie bedzie musialo pytać nikogo o zgode, ani parlamentu danego państwa członkowskiego, ani rządu.. .ma to działać na zasadzie bankomatu…. kwoty nie są jeszcze ustalone…

  .Nienaruszalni
  Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że ESM to nie tylko fundusz awaryjny, ale instytucja ze swoimi liderami i pracownikami, którzy są doskonale zabezpieczeni przed możliwymi działaniami prawnymi, nawet jeśli w przyszłości wydzie na jaw, że to oszustwa i (lub) nadużycie władzy.. TAK, cały nie-demokratycznie powołany personel ESM otrzyma NA WSZELKI WYPADEK nietykalność……. ale zato państwa członkowskie w przypadku odmowy wyplaty bedą pociągane do odpowiedzialności prawnej

 31. Fred Roman 15 lutego 2012 o 7:07 pm

  Kryzys,którego wg po niema i nie będzie,skłonił rządzącą watahe w imieniu interesów służb nia rzadzących
  do rozwalenie ubezp.społecznych.Malo podniesienia składek i wieku uprawniającego do świadczeń,najlepiej
  zlikwidować cały system jak służbę zdrowia i inne.Bezpośrednio jak zwykle nie dzialają.Najpierw daje głos
  stary ich agent prowokator jkm,a za nim jego wierny i liczący na awnse piesek medialny sm.
  Ten ostatni we wczorajszej swojej zajawce zagrzewał głupich mlodych idiotów do rezygnacji do ubezp, w zus.
  Wszystko ładnie wygląda,zus marnie płaci,marnotrawi itd.Najlepiej odkladac na starość w bankach,funduszach
  ubezp. a jeszcze lepiej wrócić do modelu rodziny wielopokoleniowej i liczyć na utrzymanie dzieci,na wycug.
  Albo to są skur….y albo głupcy nakręceni przez rząd ,ktory doprowadził do krachu gospodarki i obecnych
  albo przyszlych bankierow,gromadzących puste wory na oieniądze od naiwnych.
  Kto k…a zagwarantuje,że prywatni ubezpieczyciele i bankierzy nie wyrch…ją glupich bardziej niż ten zus
  Przyklad mamy ostatnio choćby z tych rożnych funduszy,w ktore młodsi wiekiem płacili przez lata,
  a pieniądze zniknęły.Część małą ponoć przejął i uratowal zus biorąc obowiązek wyplaty z tego świadczeń.
  A we świcie malo bylo wystrychnięć na dudkow płatników, znikania funduszy i bezkarności ich właścicieli.
  Przecież prywatne hieny dopiero są nienasycone,rozgrabią wszystko,a obecne ‚PAŃSTWA’ JAK nasze
  zupełnie nie panuje nad złodziejami w białych kołnierzykach,popisując się łapaniem złodziei butelki wina.
  Pomyśleć,że taki stary pierdola sm ,który ostatnie zmiany w refund. lekow nazwał narodowym programem
  eutanazji,przyłącza się głupek do tej ewent.gdy rozwalą zus.Kto tu jeszcze z rodzimych myśli w tym regionie?

  Ponieważ mam 1 wpis prakt, na parę dni odp. zatrudnionemu na tym forum pracownikowi starszych i mądrzejszych
  na jego holopierdoły
  Znalem trochę ludzi po obozach,nikt nie zaprzeczał zagazowywaniu w nich ludzi.Zyje chyba jeszcze p piechowski
  ktory o tym opowiada i inni.
  Sluchaj siewco klamstwa.Te trzy tysiące nie zastyglych truoów sonder kommando /ok.100/ wynosiło w ciągu godziny.
  Po nich wchodzilo sprzątające i po dwu godz.”łaźnia” wygładała jak przed akcją.Gaz czy unosil się czy opadal
  tak samo byl skuteczny.Gdyby nawet taką masę ludzi tylko zamknęli w szczelnym pomieszczeniu podusili
  by się i bez gazu.Masz wiele przykladow z nielegal. emigrantami w ciężar.owkach.
  Poza tym w czasie I niemcy nie wzdragali sie użyc iperytu na froncie,na otwartym terenie i też byl skuteczny.
  A cyklon b to jego odmiana.
  Taki okrutnik,chcący zabić pol. za spalowanie antynarodowca,zarabiającego k..a 2 tysiące/napady,rabunku rosną
  tu w zastrasz. tempie/ jako komend. obozu 3 tys. takich jak ty zagazował byś w godzinę.
  Nie znasz pracy fizycznej i nie umiesz sobie wyobrazic co może silny zdrowy chlop zrobic w godzinę.
  Póltorej tony w godzinę!,robole by cię i teraz wyśmiali,a co dopiero wydajność zatrudnionych w kommandzie
  gdzie groził im twój „pij gaz”.Mialeś głupiemu chętnemu wyslać 10tys takich nalepek,to i inne adradzają cię jako
  pracownika.
  Niestety wszystko co piszesz to jawna prowokacja.Jak dlugo żyje nigdy nie widziałem tu żadnych
  akcji antysem.chyba że przeprowadz. prze prowokatorów like u.
  Mnie sie co prawda zdarza tez jak chyba wszystkim cos chlapnąć,ale w innym uznanym powszechnie sensie.
  Nasz kraj jest nislychanie zagrożony.Rzekome odszkodowania dla zydow,niemcy już jednak chcą odbierać
  nam „swoje” ziemie,a ty knujesz,że oni są niewinni,bo przecież holo to bzdura.
  Kto tym holo szkodnikiem kieruje,w czyim interesie mąci.Zacznijcie wreszcie myśleć i opd.sobie.

  polecam fredroman.blogspot.com

 32. Fred Roman 15 lutego 2012 o 7:10 pm

  Dopiero wrzuciłem powyższy moj post na p2.
  Myślę,że dobrze go zamieścić i tutaj.Proszę nie zważać na niedociągnięcia
  w pisaniu.
  polecam fredroman.blogspot.com

 33. Apsik 15 lutego 2012 o 7:22 pm

  „Straszenie wojną jeszcze ciągle jest głośne, ale powtórzymy wam; nie będzie na to pozwolenia, choć szczęk szabli będzie kontynuowany. Prosimy więc, nie ulegajcie tym sytuacjom i nie pozwalajcie, by strach was opanowywał. Myślcie o pokoju i kierujcie swoją energię tam, gdzie może zdziałać ona coś pozytywnego. Sytuacja finansowa dalej zajmuje naszym sojusznikom dużo czasu, ale jest złożonym problemem przekonanie wielu państw by zaczęły “śpiewać na jedną nutę”. Jednakże sukces nadejdzie i zasygnalizuje początek zupełnie nowego podejścia do bankowości i do całej natury transakcji finansowych. Dług zostanie umorzony i nigdy więcej nie będziecie nim obciążeni bez konieczności. ”

  całość:
  http://www.zbawienie.com/pms.htm

  • Jakob 15 lutego 2012 o 9:54 pm

   porównałem ten tekst z tym co pisał wyżej użytkownik Tamara 🙂 Niestety mój wpis się nie pojawił na tamtej stronie, bynajmniej jeszcze nie . Napisałem , jak budować zaufanie? Dwie sprzeczne informacje , przeczące sobie. Z jednej strony plan Świetlistych Istot , a z drugiej mrocznych taki sam ?

 34. Hieronim 15 lutego 2012 o 7:26 pm

  Warto przeczytać:
  http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm
  Fragment: „Jeśli to, co ujawniam zaskakuje i szokuje czytelników, proszę nie popadać w kompleks niższości, ponieważ uczciwie przyznaję, że choć pracowałem od roku 1911, próbując wyjaśnić, dlaczego ludzka rasa nie może żyć w pokoju i cieszyć się szczodrością i błogosławieństwem, jakich Bóg dostarcza dla naszego użytku i korzyści w takiej obfitości, to dopiero w 1950 roku zgłębiłem tajemnicę, że wojny i rewolucje, które nękają nasze życie i chaotyczne warunki, które biorą górę, są ni mniej ni więcej wynikiem bezustannej lucyferycznej konspiracji. Zaczęło się to w tej części wszechświata, którą nazywamy niebem, kiedy Lucyfer przeciwstawił się Prawu Boga do wykonywania najwyższej władzy. Pismo Święte mówi nam, jak konspiracja lucyferyczna została przeniesiona do tego świata w ogrodzie Edenu. Dopóki nie zdałem sobie sprawy, że nasza walka nie jest walką przeciw krwi i ciału, ale walką z duchowymi siłami ciemności, które kontrolują wszystkich rządców na tej ziemi (Ef 6,12), dowody zebrane na całym świecie po prostu nie pasowały do siebie i nie miały sensu. (Nie wstydzę się przyznać, że Biblia dostarczyła „klucza”, który umożliwił mi uzyskać odpowiedź na pytanie przytoczone powyżej.)”

 35. peperoncino 15 lutego 2012 o 7:27 pm

  Bardzo fajny film o piramidach i starożytnych budowlach dla ludzi o otwartym umyśle, po angielsku, jak ktos czuje sie a silach moze prztlumaczy http://www.youtube.com/watch?v=SmnnJytYjpM

 36. Artur 15 lutego 2012 o 7:48 pm

  Witam, nie wiem czy już było ale pomyślałem, że można byłoby dołączyć do materiałów filmowych na blogu. Dobrze byłoby ten film dokumentalny przetłumaczyć na ang. i rozreklamować na cały świat żeby ludzie dowiedzieli się prawdy.

  Film dokumentalny Sprawiedliwi z 1968 / 2011 r. – II WŚ – Polacy – Żydzi http://www.youtube.com/watch?v=eFSh_J6gLMU

 37. Lutek 15 lutego 2012 o 7:54 pm

  Z cyklu ‚Elity III RP”…

  http://www.youtube.com/watch?v=HvAs1pS53nM

 38. Jony 15 lutego 2012 o 7:58 pm

  Battleship: Bitwa o Ziemię – Zwiastun 2 PL HD
  Przewińcie film do 1:06 minuty, zobaczycie skośnookiego chłopca i zawalający się budynek. Czyżby fałszywa flaga tak miała by wyglądać. Zważywszy na to że premiera filmu może pokrywać się z wybuchnięciem III wojny światowej ten scenariusz nie jest taki całkowicie fantastyczny. Zważywszy na to kto produkuje te filmy i sam tytuł filmu bardzo wymowny „Battleship: Bitwa o Ziemię”
  Ale mając na uwadze to że iluminaci to nie jakaś banda głupich ludzi tylko bardzo inteligentne maszyny do zabijania pewnie wzięli też pod uwaga przygotowania paru planów fałszywej flagi.
  Wezmą prawdopodobnie ten plan o którym najmniej się mówi w sieci. http://www.youtube.com/watch?v=kMTBQh9XAJo

  • iHe 15 lutego 2012 o 9:52 pm

   Trzeba by rozpisać konkurs na najprawdopodobniejszy falseflag z Usraela..;)
   Moje typy niekoniecznie wg tej kolejności:

   1.zaszczytne 1 miejsce zatopienie lotniskowca przeznaczonego do złomowania za pare miesięcy z 12?reaktorami nuklearnymi przez nieoznakowane irańskie łodzie podwodne wyprodukowane w hitlerii z załogą izraelsko-języczną.
   Plan o kryptonimie ENTER valueless down.

   2.Drobna detonacja ładunku nuklearnego w jakimś zaludnionym gojami mieście.

   3.Fake ufo invasion/bluebeam

   4.Epidemia nietoperzej grypy zwanej przez znawców batmanka.

   5.Kombinowany disaster na Syjonadzie

   6.Pełnoskalowe włączenie POlski do planów NWO podczas Eurokibla.
   (potencjalna utylizacja Pałacu Kultury)albo kombinowany disaster.
   POlska to możliwe ,że odpowiednik Londynu dla lepszej synchronizacji czasowej.

   7.Atak hakerski annonymus na…

   8.Lądowanie pokojowe obcych.Wielkie święto faraonowa.Nasi włatcy przybyli..Hurrra;[

   9.Odpalenie Watykanu wraz z większością buta w akcie odwetu za omyłkowe zniszczenie Mekki przez scrackowany przez chińczyków usraeski okręt podwodny..
   (Na nic zdały się tłumaczenia ,że virus tylko częściowio zadziałał stąd ten niekontrolowany lot..Chińczycy się wypierają jakiegokolwiek związku ze sprawą jednocześnie zwiększając swoją obecność militarną w Iranie)

   10.???:)

   • monitorpolski 15 lutego 2012 o 10:11 pm

    Dobre! A może wszystko naraz?

    • hjk 16 lutego 2012 o 12:59 am

     to byłby dopiero combined disasters

  • zenobiusz 15 lutego 2012 o 11:06 pm

   Czy ty nie powinieneś odpocząć.
   Jakby coś ci zaszkodziło,
   przechodzisz sam swoje wcześniejsze .
   wcielenia.

   🙂 🙂 🙂

 39. Bożydar 15 lutego 2012 o 8:06 pm

  Wobec walki ze złem powinniśmy być tak samo nieugięci, nieustraszeni i zdecydowani jak Archanioł Michael przedstawiany na tych pięknych ikonach i obrazach na tle niebiańskiej muzyki:

  • zenobiusz 15 lutego 2012 o 10:13 pm

   Gdy się już tam znalazłam, zaczęłam obserwować osoby, ich zachowanie i wydarzenia. Bawiły mnie te przejawy radości skierowanej ku Panu, wydając mi się zarazem mocno przesadzone. A jednak powoli, nie zdając sobie z tego sprawy wchodziłam w ten klimat ufności skierowanej ku Bogu. Widziałam, jak Pan – w czasie modlitwy o uzdrowienie – przywrócił zdrowie siedmioletniej dziewczynce. A potem w pewnej chwili o. Tardif otrzymał następujące proroctwo:
   „Przyszedłem, aby dać ci szczęście. Ja jestem tym szczęściem. Ty jednak postawiłaś pomiędzy nami barierę. Kocham cię i usunę wszystkie przeszkody, abyś mogła doświadczyć miłości, której potrzebujesz.”
   Nagle zrozumiałam, że to przesłanie było dla mnie… I doznałam cudownego uwolnienia, które wymazało także moje nadmierne poczucie winy. Zrozumiałam w jednej chwili, że jeśli ktoś ma serce napełnione miłością Bożą, wszystko inne jest drugorzędne. Znalazłam drogocenną perłę!
   W kilka dni później udałam się do mojej lekarki. Po przebadaniu mnie zapytała z osłupieniem: „Co się stało?” „Oddałam Panu moją chorobę i poprosiłam, żeby mnie wyleczył”. „To prawdziwy cud! To prawdziwy cud!” – stwierdziła lekarka.
   Odkryłam tak, że istnieje taka medycyna, która leczy z wszelkich niedomagań: duchowych, psychicznych, fizycznych. Dotąd byłam ślepa, zamknięta na miłość. Nie chciałam nikogo słuchać. Oskarżałam sama siebie. Miłość Boga odmieniła radykalnie moje życie. Bóg leczy także z braku nadziei i z braku chęci do życia. Dostąpiłam łaski przeżycia tego doświadczenia osobiście, korzystając z cudownego Bożego działania.”
   http://www.voxdomini.com.pl/sw/sw36.html

 40. wizzgaa 15 lutego 2012 o 8:08 pm

  Jak zawsze: obejrzałam twój materiał. Co właściwie chciałeś nam przekazać ? Czy mamy włączyć do naszych „walecznych ” planów jeszcze konkretną walkę z KK ? Pamiętasz , jeden z dwunastu apostołów okazał się słabym człowiekiem . Przyjmijmy dla spokoju takie ugodowe proporcje > co dwunasty człowiek może być podły / słaby / wobec bliźnich – na rozmaite sposoby i można to zdroworozsądkowo uznać za normę w królestwie ziemskim . Nie można wykluczyć że te proporcje przystają również do kapłanów …….no bo skoro nawet jeden z apostołów …………..Zadowala cię takie postawienie sprawy czy wolisz ciąć na prawo i lewo ?

  • Orka 15 lutego 2012 o 10:19 pm

   jak zawsze , czułam , że z tobą coś jest nie tak , ale nareszcie się odsłoniłeś , kurs hebrajskiego rozpoczęty ? …

 41. tamara 15 lutego 2012 o 8:31 pm

  beszczelosc i arogancja niezna granic…….miliarder i mass-terminator George Soros uważa że,nie jest konieczne wprowadzanie w Europe cięć, wrecz przeciwnie Europa powinna zaciągać jeszcze więcej długów( w bankach)…..tylko to według niego przywrócić wzrost gospodarczy. ……….

  • janato 15 lutego 2012 o 11:40 pm

   Temu oszustowi chodzi o to ,żeby ludzie pracowali na bankierów wiele pokoleń do przodu ,a zadłużanie stanie się tak oczywiste jak oddychanie , większość ludzi myśli ,że bank udziela pożyczek na tyle ile ma z depozytów ,ale to tak nie jest ,a lichwiarski procent składany płacimy WSZYSCY .kupując żywność , odzież ,lekarstwa ,przedmioty ,mieszkania itp. konsumenckie niewolnictwo .

   Prośba ,ludzie darujcie sobie w komentarzach te przepychanki religijne ,czy nie widzicie tego ,że rządzącym jest na rękę te wasze rozproszenie i kłótnie ?
   Wy się kłócicie ,a oni robią swoje ,Wy jesteście słabi i podzieleni ,a oni robią swoje ,czyli zniewalają nas i okradają . Dorośnijcie ,przepychanki religijne to chyba na innym blogu powinny się odbywać ,czyż nie ?

   250 komentarzy ,a ile w temacie ?
   Zaglądam tu , cenię sobie pewne komentarze i informacje ,ale coraz ciężej dotrzeć do tych wartościowych , wiele komentarzy zniechęci osóby konkretne i szukające ,bo codziennie niektórzy bawią się jak w piaskownicy i wykłócają o zabawki i piasek .

   Apeluję piszcie mniej ,a konkretniej ,aszyscy na tym skorzystamy.

   • hjk 16 lutego 2012 o 1:15 am

    słusze uwagi, ulegam(y) trollom i sekciarzom w nadziei, ze sie opamietaja, ale chyba trza sobie dac spokoj, bo celowo mieszaja,,,

 42. zenobiusz 15 lutego 2012 o 8:46 pm

  Peter Hans Kolvenbach ustąpił ze stanowiska Generała Jezuitów,
  ,jakoś przegapiłaś.
  I co teraz ????

 43. jakis_buk 15 lutego 2012 o 9:07 pm

  ciekawy wywiad – Jak w 90 dni pokonałem raka? http://www.youtube.com/watch?v=Na01xkLVVM8
  o dziwo – ani słowa o jakiś wiadomych szamanach itp siłach wyższych – które to podobno „leczą” jak tu niektórzy twierdzą

 44. Hieronim 15 lutego 2012 o 9:30 pm

  http://marucha.wordpress.com/2012/02/13/rotszyldowie-chca-przejac-iranskie-banki/

 45. wacpan 15 lutego 2012 o 9:52 pm

  Takie tam ciekawostki…http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/52082,inwigilacja-przez-komorke-instrukcja-obslugi

 46. zeebii 15 lutego 2012 o 10:47 pm

  @jak zawsze
  dawno się wypisałeś ale ciągle o tym mówisz. Ciekawe.

  To mi przypomina pewną opowiastkę o dwóch mnichach. Jeden z nich przeniósł dziewczynę przez ogromną kałużę, a drugi mu to ciągle wypomina i wypomina -o bo jak mnich może dotykać kobietę?
  Więc tamten nie wytrzymał i mówi mu w końcu – słuchaj ja ją przeniosłem przez kałuże i zostawiłem tam a ją ty nosisz ciągle w swojej głowie!
  To była taka bajeczka na dobranoc smaill

 47. AQQ 15 lutego 2012 o 11:07 pm

  Poziom manipulacji meRdialnych wzniósł się juz na szczyt szczytów.
  http://emerytury.wp.pl/kat,2752,title,Wysokim-emeryturom-mowimy-zdecydowane-nie,wid,14251563,wiadomosc.html
  vonT we wczorajszych objawieniach tv sugerował znowu jakąś lucyferiańską matematykę.

 48. Orka 15 lutego 2012 o 11:25 pm

  Koniecznie to zobaczcie , jeśli tak wygląda naprawdę Mars … to chyba nie dziwi próba podpalenia świata , jest gdzie uciec…
  http://innemedium.pl/wideo/czy-nasa-celowo-koloruje-zdjecia-marsa-ksiezyca

 49. Lavenso 15 lutego 2012 o 11:42 pm

  Chciałem się podzielić swoim dziwnym przeczuciem.Mianowicie coś mi mówi,że w najbliższych 24 h może się coś wydarzyć bardzo dużego w jakimś zakątku świata.Jakaś katastrofa naturalna lub coś w tym rodzaju.Wydaje mi się,że być może będzie to wybuch któregoś z superwulkanów!!??Chodzi mi po głowie Long Valley Caldera w USA.Mam nadzieję,że moje przeczucie się nie sprawdzi.Najbliższe kilkadziesiąt godzin to zweryfikuje…

 50. wronski111 16 lutego 2012 o 9:35 am

  Trzecia część książki FYMa

  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-3.pdf

  http://w327.wrzuta.pl/plik/aJxArHhE6Mv/fym