Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA. 

Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

W swoim artykule z 2008 roku (!), mieszkający w Budapeszcie Jean D’Eau, powołuje się na wysokiego rangą członka żydowskiej loży masońskiej w tym mieście, który ostrzegł go, że Grecja została celowo wybrana na kraj, który zbankrutuje, na co oczywiście od razu pojawi się „rozwiązanie”.

Z małych krajów, Grecja najbardziej symbolizuje Europę, a stosunkowo łatwo ją zdewastować po tym jak powróci do własnej waluty. Ma to przekonać przeciętnych ludzi, że jeśli problemu w Grecji nie uda się naprawić, to zbankrutuje także cała południowa Europa, co z kolei pociągnie kolaps systemu finansowego Europy i w rezultacie jej bankructwo.

Sztucznie stworzony „problem” opiera się na tym, że kraje Europy Południowej i Wschodniej, które są w strefie Euro, nie mogą zdewaluować swojej waluty po to by poprawić swoje gospodarki – dewaluacja waluty sprzyja wzrostowi turystyki i eksportu.

W procesie osłabienia wykorzystano skorumpowanych polityków, którzy są na usługach „chazarskich bankierów”. Celem tychże bankierów jest doprowadzenie gospodarek krajów południowej i wschodniej Europy do załamania – podobnie jak gospodarek USA, Chin, Rosji i Indii.

„Rozwiązaniem”, które wkrótce zaproponuje Unia Europejska będzie scentralizowanie budżetu i zaniechanie odrębnych polityk budżetowych i fiskalnych wszystkich krajów Europy. Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA.

Jak wiadomo za sztucznie wytworzoną recesją globalną stoją międzynarodowi, głównie europejscy bankierzy, pod przewodnictwem Rotszyldów – ci sami ludzie zresztą też stoją za oszustwem „globalnego ocieplenia”.

Chodzi o to, by przejąć kontrolę nad globem od bankierów amerykańskich i zrealizować ideę połączenia USA i Unii Europejskiej pod ich przewodnictwem, a nie odwrotnie.

Wszystko co obserwujemy jest realizacją „Protokołów Mędrców Syjonu”– świat, który jest kreowany przez syjonistów ma być rządzony przez te same elity, co Królestwo Chazarskie.

Jedyną siłą która może powstrzymać zrealizowanie tych diabolicznych planów są USA, Chiny i Rosja.

Ważną dodatkową rzeczą, którą przekazał żydowski mason autorowi artykułu jest to, że jednym z najważniejszych narzędzi w likwidacji klasy średniej jest złoto. Jego ceny zaczną nagle rosnąć, co spowoduje to, że majętni ludzie z Zachodu zaczną go masowo wykupywać. Potem nastąpi gwałtowne obniżenie cen złota, w rezultacie czego ludzie zbankrutują. Ma to nastąpić w ciągu najbliższych dwóch lat.

Komientarz monitorpolski: Zgadzałoby się to z ostrzeżeniem Davida Wilcocka, który niedawno ujawnił, że na świecie jest o wiele więcej złota, niż nam się to mówi. Ale o tym więcej napiszę innym razem.

Zbigniew Ziobro o ACTA

Jak widać biorący ciężką kasę  posłowie ciężko pracują… Przy prawie pustej sali zabrał głos nasz poseł, Zbigniew Ziobro. Dobrze, że choć był nagrywany, bo przynajmniej wiemy, że coś się dzieje z polskiej strony w.s. tej bandyckiej umowy. Poseł Ziobro oświadczył, że „ACTA w jednym aspekcie naruszają podstawowe prawa człowieka i gwarantowane przez Unię Europejską”.

Tylko w jednym?

Bardzo proszę o rzeczowe komentarze waszego autorstwa, a nie dziesiątki cytatów, które rozmydlają temat główny. Owszem, inne tematy są jak najbardziej wskazane, ale nie musicie wklejać całych kolumn. No i oczywiście najbardziej cenione są własne opinie. „Wklejacze”, niestety będą się musieli liczyć z tym, że mogą zostać dodani do kolejki moderacyjnej.

Niestety, ale wygląda na to, że cała grupa dezinformatorów próbuje odwrócić uwagę od głównego tematu, który jest wyjątkowo ważny – bezpośrednio dotyczy naszej przyszłości i ewidentnie jest realizowany. Jeśli przeczytasz artykuł, oceń artykuł gwiazdkami – będziemy wiedzieć ile osób naprawdę czyta temat główny. Ponieważ nie mogę siedzieć cały czas przy kompie, to MOGĄ BYĆ OPÓŹNIENIA W MODERACJI.

Reklamy