Wydarzenia i komentarze, 16 lutego 2012r.

Uwaga na dezinformatorów!

No, tośmy sobie wczoraj „pokomentowali” ważny wpis nt. masońskiego spisku na Grecję. Spodziewałem się tego, ale nie sądziłem, że dezinformacyjny atak wyjdzie właśnie od tych osób. Po czym można sądzić, że są to dezinformatorzy? A po tym, że ani razu nie nawiązali do tematu głównego, który był szokujący – czyżby nie interesowała ich własna przyszłość w totalitarnej Europie?
No to wypadało się przyglądnąć skąd ci panowie nadają (mapka po lewej).
Teraz zrozumiałe, dlaczego się nie przejmują Armią Europejską, wspólną polityką gospodarczą, podatkami płaconymi wprost do Brukseli czy też perfidnym niszczeniem ekonomii krajów Europy Południowej i Wschodniej. Panowie siedzą sobie wygodnie w Mieście Aniołów, popijając dżin i myślą jakby tu nam, Polaczkom, namieszać nasze dociekanie do prawdy.
Poszukiwania poszły jeszcze dalej – okazuje się, że ci panowie potrafią przejąć IP innych ludzi!
I tak z tego samego IP znalazłem m.in. takie rzeczy:

 1. Dziś po powrocie ze szkoły chciałem se wejść pograt a tu mi pisze ze mam bana… To nie moja wina ze mam publiczne ip i akurat ten koles ma takie jak ja. Proszę o UB bo chce se na tym serwie jeszcze pograć bo mi sie spodobał…
 2. Wpis nr 21: Imię: Asia E-mail:  Strona: IP: … Data: 2011-07-11 10:11:23 Witajcie ! Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda i czy strona jest aktualna, ale chciałam zapytac, bo sądzę że Wy będziecie dobrze poinformowani. Czy to prawda że ks Piotr Leśniak odchodzi ?
 3. Anonim IP… Komentarz: Zwróciłam sie do dr B. w sprawie dla mnie bardzo bardzo trudnej. Moja córka była zdiagnozowana i stwiedzono mozliwośc choroby nowotworowej. Dr B. pomógł mi diagnozując córkę i prowadził dziecko do czasu uzyskania wyników na tyle dobrych, ze moglismy odetchnąć po straszliwym stresie. Dziekuje za prowadzenie i leczenie dziecka. J. M. z Biernej
 4. gra w zabijanie ludzi : Zabij profil Łączna Kills … 12 … Strzal w glowe 66.67% … 8. Friendly Fire …
  0 Wszystkich Smierci 0 Friendly Fire 0 Całkowita dokładność 21,43% Wystrzelone 140 Trafione 30
  Zabija na śmierć 12.00 Zabija na minutę …Z wyrazami szaczunku wierny gracz Uper

Jest tego jeszcze więcej – połączenia z różnych krajów, bany na forach, gry, wpisy – wszystko z jednego IP!
Nie da się analizować każdej komentującej osoby, ale ci osobnicy zaczęli grać na ostro – wszystko aby rozmydlić dyskusję i skierować na inne tory, żeby peryskop, hjk, iHe, Orzesz, Zeno, Rabarbarek i wielu innych rzetelnych blogowiczów, nie miało przebicia. I żeby nowe osoby wchodzące nie wiedziały kompletnie co jest grane.
To wszystko byłoby do zaakceptowania, przywykliśmy do różnych stylów, błędów – jesteśmy tolerancyjni.
Ale zaczęły się pojawiać ataki na Kościół, Papieża, wulgarności i co najgorsze – nawoływanie do przemocy.
A to już nie jest do zaakceptowania. Nie mam możliwości warowania i moderacji każdego komentarza. To co zauważyłem usunąłem. Ale warto było sprawdzić kim są ci ludzie – stąd poszukiwanie tropów.
Warto było też zrobić test na ich możliwości. Spróbowałem prostą podmianą linków – by sprawdzić jak szybko zareagują. I tu był szok – NATYCHMIAST. Niezauważalne dla oka zmiany linków, a ci od razu zareagowali!
Wniosek jest jeden – ci panowie dysponują doskonałym oprogramowaniem m.in. analizującym wpisy i podającym im informację o zmianach. Po co – można się domyślać – to są maniacy kontroli, ludzie NWO.
Dodatkowa rzecz – po usunięciu ich wpisów, strona zaczęła się szybciej ładować. Nie wiem jak to robią, ale może się to wiązać z umieszczaniem skryptów przez komentarze. Dlatego też może być pewien bałagan w komentarzach, ponieważ usuwam wszystkie wpisy „anonimowych”. Tacy z nich „anonimowi” jak ze mnie Turek. Zorientowali się dość późno w tym co robię, udało się im wsadzić tylko jeden atak, że jesteśmy tu wszyscy „antysemitami” – co było pewnie w rozkładówce działań:

 • zdobyć zaufanie
 • wprowadzić wulgarność i bałagan
 • zaatakować wiarę katolicką
 • uderzyć w antysemityzm

Chyba wszyscy wiemy kto stosuje takie metody. Ale ich czas się kończy i oni zaczynają to podskórnie czuć, bowiem takie wpisy jak poprzedni i wiele innych nie dadzą im spokojnie spać.

A jeśli nie są agentami, to czekam na maila z przeprosinami. Może z  Bielska – Białej?
I jak najszybciej na egzorcyzm do ks Natanka!

List do Obywatela

Pojawił się w jednym s komentarzy, sądzę, że warto go w całości jeszcze raz zamieścić do powielenia.

,,Obywatelu !
Czy zdajesz sobie sprawę, że w naszym ukochanym kraju, a zasranym państwie, jesteś regularnie robiony w wała? Na każdym kroku i w każdym obszarze. Lecz skoncentrujmy się dziś na jednym wąziutkim aspekcie, bo nasycenie bezczelnego chamstwa, hipokryzji i oszustwa, osiągnęło właśnie swoje apogeum.

Oczywiście rozchodzi się o ustawę emerytalną.

Wsiadłem jak zwykle do samochodu i aby sobie podnieść różne poziomy, w tym, przede wszystkim agresji, zamiast łyknąć amfy, czy wciągnąć działeczkę koki, włączyłem TOK FM. Uch, jak to daje kopa… Prezentował się niejaki Borowski, polityk zawodowy i sejmowy wyjadacz i łgał i kręcił, jako, że mu pewnie ci agorowcy dobrze zapłacili. Referendum? To bzdura; to tak, jakby ludzi zapytać czy wolą być piękni i bogaci, czy biedni i brzydcy. Nie ma sensu. Bla, bla, bla. Po chwili już byłem nakręcony, jak ten czarny koleś z Formuły 1. A miałem już dobry podkład, bo był to chyba 50 głos, nie wiem czy durnego, czy tak cynicznego, nieważne, bowiem mającego nas za ciemne bydło, polityka. Głos ich wszystkich, tych samozwańczych półbogów od siedmiu boleści.

Obywatelu !

Policz sobie sam. Powiedzmy, że jesteś średniak, średniak statystyczny. Skończyłeś, no powiedzmy, nawet uniwersytety i w wieku 25 lat rozpoczynasz pracę i rzetelnie i przykładnie pracujesz 40 lat, by jak dotychczas mając lat 65 przejść na emeryturę i pożyć sobie jeszcze, gapiąc się w telewizor, albo nawet pieląc działkę, ostatnie 10 lat. Ukochane państwo, za te 40 lat znoju, wypłacać ci będzie, jak będzie szczodrobliwe, 1500 zł. Ciężko będzie, lecz nie zdechniesz.

A teraz popatrz. W dupie mamy te wszystkie ZUSy, KRUSy i inne złodziejskie kantory. Sami będziemy przez te 40 lat odkładać miesięcznie na przykład 300 zł. To chyba jest w dolnych granicach, ale co tam. Odkładamy więc na koncie, które też jest niewygórowanie oprocentowane, niech będzie 5%. I po 40 latach, prostego procentu składanego, uzbierałeś bracie 360 000 złotych.

Gdybyś już dalej nie korzystał z oprocentowania i żyłbyś te same głupie 10 lat, to byś sobie mógł wydawać 3600 zł miesięcznie.

Czujesz? Od złodzieja masz 1500, a nawet od najbardziej złodziejskiego banku 3600 zł.

Ale to jeszcze nie wszystko. Państwowy gangster okrada wszystkich jeszcze bardziej. Pracodawca za każdego z nas opłaca w przybliżeniu 60% ZUSu od każdej pensji. Powiedzmy zarabiasz skromne 3000 zł, to twój pracodawca oddaje złodziejowi jeszcze 1800 zł. I to jest składka emerytalna i składka zdrowotna. Nawet gdyby dzielono ja 50/50 to znaczy, że na emeryturę jest w twoim imieniu zabierane 900 zł miesięcznie, co daje po 40 latach 1 080000 zł. Fajnie co?

I te śliskie piskorze, ten cały Borowski, z hordą przydupaśnych ekspertów jęczą, że nie ma forsy; że trzeba skrócić zasłużony odpoczynek i zarżnąć bydło, jak już przestanie dawać mleko. Widzicie ten fałsz i obłudę? Tyle kradną, a forsy nie ma!

Nikt nigdy nie twierdził, że wybiera się polityków z racji wysokiego poziomu intelektu. Pies ich drapał. Ale k…a nie pozwolę, żeby ze mnie robili wała i idiotę. Tępota tych osobników, bo ciągle nie jestem pewny czy to czysta głupota, jest przerażająca.

Jakoś to wszystko lepiej, czy gorzej, kręciło się przez 50 lat. Aż consiglieri Rostowski przy słynnym Capo di tutti capi, tak się rozpędził, że nawet zaczął kraść ludziom już uzbierane emerytury. I zrobiła się potężna dziura. I tej dziury nie ma czym załatać. A ponieważ na złodzieju czapka gore, to krzyczą w niebogłosy. Muszą głośno, by zakrzyczeć zdrowy rozsądek i prostą logikę narodu. Solidarny kopniak w dupe się należy, tak, by się zatrzymali gdzieś za orbitą Urana.

Ja chcę tylko jednego – odpieprzcie się wszyscy od mojego życia i mojej forsy. Chętnie zapłacę jakieś tam podatki (miało być liniowe 10% wg. pana Tuska – pamiętacie?), żeby ten cały cyrk się jakoś kręcił. Ale ubezpieczać się będę sam, zgodnie z moim widzimisię. Na zdrowie też sam będę łożył. Zresztą już chyba od lat 10 korzystam z prywatnej opieki medycznej, bo inaczej nie da rady (rezonans prywatnie za 2 dni, za 380 zł; z NFZ za darmo w lipcu).

I emeryturę też będę zbierał sam. I wtedy na pewno będę spędzał wakacje pod palmami, a nie karmił złodziei.

Niech mi tu ktoś nie wyjeżdża, że w innych, cywilizowanych krajach jest tak samo – gówno prawda. Może w Rumuni i Bułgarii.

A wiecie, jak jest w zbankrutowanej Grecji? No właśnie…

Motto na dzisiaj:

Nie ma nic bardziej przerażającego niż rozwścieczony marynarz.”

Reklamy