Wydarzenia i komentarze, 17 lutego, 2012r.

Bogdan Goczyński: Protest przeciwko uwięzieniu Rafała Gawrońskiego
Nowe informacje o uwięzionym Rafale Gawrońskim
mec. Elżbieta Barys ujawnia ludobójcze plany NWO
Aleksander Łukaszenko o możliwym rozpadzie Rosji
KPrzedstawiciel UFO: konfliktu nuklearnego i konwencjonalnego nie będzie
 

Bogdan Goczyński: Protest przeciwko uwięzieniu Rafała Gawrońskiego

Proszę o wysyłanie podobnych do poniższego listów do wszystkich instytucji, które mogłyby pomóc w uwolnieniu uwięzionego dziennikarza. Przypomnę, że Bogdan Goczyński niedawno też odbył karę kilku miesięcy więzienia na podstawie wyroku z nadmuchanymi zarzutami.

Rzecznik Praw Obywatelskich                               dnia 14 lutego 2012r.

Aleja Solidarności 77
00-090 Warszawa

Dotyczy uwięzienia Rafała Gawrońskiego.

W dniu 26 stycznia br. został aresztowany i uwięziony Pan Rafał Gawroński, działacz opozycji pozaparlamentarnej i bloger. Z informacji dostępnej publicznie wynika, że uwięzienie ma związek z szykanami jakich doznaje on po złożeniu petycji do Parlamentu Europejskiego.

Pragnę zwrócić uwagę, że taki stan rzeczy jest niedopuszczalny i potwierdza opinie o narastającym terrorze ze strony władz państwowych. Będę wdzięczny za zbadanie sprawy Pana Gawrońskiego i doprowadzenie do jego pilnego zwolnienia.

Z poważaniem
Bogdan Goczyński

Do wiadomości: media obywatelskie

Nowe informacje o uwięzionym Rafale Gawrońskim

Rebeliantka: Ponura wiadomość – bloger Gawroński uwięziony do połowy września z Art. 212

Gawroński odsiaduje 5 miesięcy więzienia z art. 212 kk. Prokuratura postawiła mu też przedwczoraj zarzuty za rzekome wyłudzenie dopłat rolniczych w sprawie, która już raz była umorzona. Od kilku dni napływają do mnie coraz bardziej niepokojące wiadomości w sprawie dziennikarza obywatelskiego i blogera Rafała Gawrońskiego. Okazało się, że ma być uwięziony do połowy września 2012 r.  Władze więzienne informowały początkowo tylko o 40 dniach pozbawienia wolności. Pisałam o tym tutaj. Szybko jednak wyszło na jaw, że jest o wiele gorzej (….)

komentarz monitorpolski: Ostatnia rozmowa, którą z Rafałem przeprowadziłem, odbyła się jeszcze podczas jego pobytu na ul. Rakowieckiej. Z więzienia w Elblągu jeszcze nie dzwonił, przypuszczam, że może mieć utrudnione warunki. Niezależnego dziennikarza i hodowcę koni traktuje się w tym kraju tak jak Hitler traktował opozycję, zanim zaczął jeszcze ją mordować. Dlatego też należy za wszelką cenę zapobiec ludobójstwu – totalitaryzm w Polsce zacieśnia swoją pętlę coraz bardziej. Jest jednak nadzieja, że szubrawcy, którzy współpracują z ludobójczym systemem niedługo zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Na całym świecie rozpoczęły się masowe aresztowania masonerii, która realizuje satanistyczne plany NWO. Dlatego ostrzegam tych, którzy chcieliby Rafała Gawrońskiego „unieszkodliwić”, że jesteście obserwowani i na pewno, dzięki niezależnym mediom siły przeciwne NWO o was już doskonale wiedzą.

Radio Maryja / Telewizja TRWAM – mec. Elżbieta Barys ujawnia ludobójcze plany NWO

Nie ma co się dziwić, że masoneria za wszelką cenę próbuje wymazać katolicką telewizję z rzeczywistości medialnej w Polsce. Sztandarowy program „Rozmowy Niedokończone” nie pozwala spać politykom realizującym plany depopulacji i wprowadzania tzw. Nowego Porządku Świata. We wczorajszej audycji mec. Elżbieta Barys systematycznie przedstawiła ludobójcze plany międzynarodowej sitwy satanistycznej, która w Polsce jest również bardzo mocna. Jeśli się komuś nie podoba bezpośredni sposób w jaki przedstawiamy na łamach tego bloga sposoby realizacji „Protokołów Mędrców Syjonu” i nowszych planów eksterminacji większości ludności świata, to polecam tę audycję. Niestety, na YouTube nie ma jeszcze wersji telewizyjnej, jednak Radio Maryja zamieściło już wersję dźwiękową, która jest dostępna tutaj:

Przyznam, że w polskich ogólnodostępnych  mediach, nie słyszałem jeszcze tak dobitnej i popartej faktami wypowiedzi. Świadczy to o tym, że media o. Rydzyka należy za wszelką cenę wspierać – niezależnie od tego czy się jest osobą religijną czy też nie.
Chcesz żyć, chcesz, żeby twoje dzieci i wnuki miały normalną przyszłość, a nie w obozach koncentracyjnych, obozach pracy, więzieniach lub na salach eutanazyjnych? Wesprzyj o. Tadeusza Rydzyka!

Aleksander Łukaszenko o możliwym rozpadzie Rosji

Polityczne durnie się an pewno będą cieszyć gdy Rosja się rozpadnie, jednak nie zdają sobie sprawy, że może to oznaczać ostateczny sukces NWO. Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko, rozpatruje hipotetyczny rozpad Rosji, jednak ton jego wypowiedzi wcale nie wskazuje, że są to tylko przypuszczenia. Podstępne działania Brzezińskiego i ekipy z CFR zaczynają bowiem przynosić efekty. Łukaszenko rozważa tylko co by się stało z „post-radziecką” przestrzenią, tj. byłych republik radzieckich, jednak nas powinno interesować coś innego – Rosja jako opozycja dla satanistycznego NWO.

Przedstawiciel UFO na Ziemi: konfliktu  nuklearnego i konwencjonalnego nie będzie

Tak podobno wyglądają niebezpieczne szaraki

Z e-maila. (…) Właśnie zakończyła się audycja z Johnem Kettlerem. Większość wiadomości na jego stronie pochodzi od kilku grup Istot ETs/EDs spoza naszej Ziemi, czy nawet spoza naszego wymiaru. Jeden z kontaktów ziemskich jest to officer , ktory pracuje dla rządu USA w hiperprzestrzeni.
Źrodła Kettlera zapewniły go jak i nas, że żadnego konfliktu  nuklearnego ani tez wojny konwencjonalnej nie będzie. ONI do tego nie dopuszczą. Ponieważ wiadome jest Istotom nam przychylnym jak ogromna przewagę nad nami ma Elita (technologiczna) , dlatego tez Rada Andromedy (zespół 130 zespołów gwiezdnych i galaktyk, które dbają nad przestrzeganiem Kodeksu Galaktycznego) postanowili  o pomocy nam  i INTERWENCJI na naszej planecie.
HAARP bedzie zlikwidowany przez ich dostępną technologię.
Sporządzona jest  lista ludzi do odesłania w taki zakątek Galaktyki, gdzie będą mogli tylko sami siebie traktować, Reptilianie i Szaraki, Draco częściowo też już tam są, gdyż są usuwani z całej naszej Galaktyki. Część ludzi będzie zlikwidowana jak Królowa angielska ….
Obcy nie będą czekać na oficjalne ujawnienie ich obecności w Kosmosie i na naszej planecie… ONI ZROBIĄ TO SAMI (…)

komentarz monitorpolski: Zapewne niektórzy z was są zdziwieni tym wpisem. Zamieszczam go do dyskusji. Muszę jednak nadmienić, że tego typu informacji coraz więcej się pojawia w internecie, zahaczają mocno o politykę. Nie mam jeszcze wyrobionego zdania na ten temat, muszę jednak zaznaczyć, że niektórzy moi znajomi mieli bliski kontakt z „elitami” – wszyscy twierdzą, że nie są to ludzie tacy sami jak my. Mają prawdopodobnie zmienione DNA, tak więc mogą już nie być przedstawicielami homo sapiens sapiens.
Znających angielski proszę o opinię – w ten weekend będę miał bardzo mało czasu.

Reklamy

213 responses to “Wydarzenia i komentarze, 17 lutego, 2012r.

 1. razwiedczyk 17 lutego 2012 o 11:20 am

  Garbaczow straszy Putina rewolucja w Rosji.
  Wiosna sie zbliza .

  • kmina 17 lutego 2012 o 12:07 pm

   pobrac, przeczytac,zrozumiec…
   http://members.multimania.co.uk/amok4us/

   • hjk 17 lutego 2012 o 1:04 pm

    tego nie da się zrozumieć 🙂

    • Peryskop 17 lutego 2012 o 3:48 pm

     @kmina, a może dasz radę wytłumaczyć nam jak to rozumiesz ?

   • tamara 17 lutego 2012 o 4:45 pm

    kmina;brawo…przejrzalam niektore art,…..ciekawe……nawet bardzo ….choc wylaczylabym kosmitow i ufo z tych rozwazan……….ale napewno wejde ,aby wiecej poczytac…POLECAM INNYM potrafiacym odroznic prawde od fikcji

    • hjk 17 lutego 2012 o 9:04 pm

     No to zanęciłąś, Tamara 🙂

  • Polam mały 19 lutego 2012 o 7:35 am

   NIE DZIAŁA http://WWW.NWO !! przepraszam za off top
   W przeciągu ostatnich 72 h pojawiło się tam baardzo dużo wpisów ANTY -TUSKOWYCH
   W obecnej SYTUACJI , w której mamy przed sobą CIĄG IMPREZ PATRIOTYCZNYCH może to stanowić problem komunikacyjno – informacyjny . ROZSYŁAJCIE – SPRAWDZAJCIE

 2. razwiedczyk 17 lutego 2012 o 11:32 am

  Szkoda Rafala jak i kazdego,ktory znalazl sie w „polskim piekle” gdzie pod kotlami pala ci z rodow wybranych.
  Czy warto dzis za spiacych nadstawiac wlasne cialo ?

  Pomysl o tym polskim emigrancie gdy podejmujesz decyzje (po latach) o powrocie na „ojczyzny lono”.
  Polska juz 20 lat nie jest Polska.
  Czy zdazy sie odrodzic,zalezec bedzie od mlodych pokolen .
  To mlodych Polakow przyszlosc , pytanie na dzis czy ,lizac obce lapy, czy byc soba ?
  Wypowiadajcie sie tu mlodzi ,bo starzy maja blizej niz dalej do „wiecznej wolnosci”.

 3. marco 17 lutego 2012 o 11:33 am

  Na wp wypisuja ze Tusek jest bardzo odwazny ze swoimi reformami i powinien szybciej przeprowadzic reforme emerytalna tak zeby nikt nawet nie mial czasu pisnac. Rece opadaja jak sprzedajni i oplacani dziennikarze piora mozgi lemingom. Oni nie widza prawdziwych problemow, zadna reforma nie pomoze bo prawdziwym problemem stalo sie zastepowanie ludzi maszynami i pracy jest coraz mniej a polityka prorodzinna w PL prowadzi do ludobojstwa dlaczego o tym nie powiedza, co za obludnicy, ja mysle ze plan jest gotowy zeby to wszystko uporzadkowac i wprowadzic cos na ksztalt panstwa Orwella a Tusk odgrywa tylko swoja role swiadomie lub nieswiadomie i obiecuje ze cos sie zmieni na lepsze. Niestety ludzie w PL sie nie obudza dopoki znakomita wiekszosc nie bedzie miala co do gara wlozyc. Czasami sobie mysle ze ludzie zasluguja na taki los bo sie niczym nie interesuja i zachowuja sie jak bydlo chodowlane to dlaczego ich nie traktowac jak bydlo ?

  • hjk 17 lutego 2012 o 1:03 pm

   No i własnie tak nas traktują…
   2sk to by był odważny jakby kazał płacić zagranicznym hipermarketom i innym, albo dociskać bogatych, którzy unikają opodatkowania w rajach podatkowych, albo zmniejszył uprzywilejowane emerytury czy takichże rencistów…

   • Roma 17 lutego 2012 o 1:54 pm

    na temat opodatkowania banków dzisiaj Rostowski wrzeszczał z mównicy w sejmie:
    nie będze w Polsce drogi węgierskiej !!!
    słyszałam na własne uszy na TVP info, ale tylko raz to pokazali
    nie wiem czy cytat jest dokładny, ale sens wrzasku Rostowskiego tak
    dobrze, że „droga węgierska” jest dostrzegana jako alternatywa,
    zawsze to coś

    • hjk 17 lutego 2012 o 2:38 pm

     ano właśnie zapomniałem o ‚drodze węgierskiej” – ostatni nagabywali mnie z 2 banków, ze mają dla mnie oferty kredytu. ja na to prosze bardzo, ale jak % będzie co najwyzej 8%… no to stulili uszy, bo jeden był chyba 12 a drugi 14% – a to lichwiarze, jest co opodatkowywać…

    • ALFA 17 lutego 2012 o 3:49 pm

     Rostowski do PiS: Wstyd mi za was! Wstyd! Jestem zszokowany
     http://www.tvn24.pl/12690,1735217,0,1,rostowski-do-pis-wstyd-mi-za-was-wstyd-jestem-zszokowany,wiadomosc.html

     • hjk 17 lutego 2012 o 4:31 pm

      To się doskonale udaje:
      http://gielda.onet.pl/fitch-rynek-nieskarbowych-papierow-dluznych-wzrosl,18726,5030343,1,news-detal

      A tu mamy szczęście, ze jeszcze jest własna waluta:
      http://biznes.onet.pl/produkcja-przemyslowa–lepiej-od-oczekiwan,18564,5030359,1,news-detal

     • sebecx 17 lutego 2012 o 5:10 pm

      to też niezłe:
      „Zdaniem Kaczyńskiego, takie zachowanie Rostowskiego, to przejaw nerwów rządu. – Dzisiaj z rana minister Rostowski poinformował, że rządowi zależy na tym, żeby życie na emeryturze było jak najkrótsze. W wielu demokratycznych krajach byłaby to ostatnia wypowiedź czynnego polityka, bo później już by nie mógł być czynnym politykiem. Dzisiaj w Sejmie zobaczyliśmy też, że minister jest w bardzo złym stanie ogólnym. Ma bardzo zszarpane nerwy. Jednocześnie wypowiedź wicepremiera Pawlaka, który powiedział dziś, że nie liczy na ZUS, tylko na swoje prywatne oszczędności, wskazuje dlaczego. To oznacza, że wedle wicepremiera polskie finanse publiczne są zrujnowane – powiedział szef PiS.”

      http://www.tvn24.pl/-1,1735244,0,1,rostowski-w-bardzo-zlym-stanie-ma-zszarpane-nerwy,wiadomosc.html
      >bb<

      • sebecx 17 lutego 2012 o 5:14 pm

       Wszyscy Won

      • mironik 17 lutego 2012 o 5:25 pm

       do mojego miasteczka się importuje burmistrzów z oddalonego 450km Krakowa, do rządu kogoś z Angli, i nikt go nie wybierał w wyborach…

      • Orka 18 lutego 2012 o 9:35 am

       Myślę , że tych oszczędności starczyłoby na utrzymanie kilkudziesięciu emerytów , a więc nie ma co się martwić , pieniądze są …

    • pola 17 lutego 2012 o 4:34 pm

     Teraz wiemy kto stoi na straży banksterów.

  • pola 17 lutego 2012 o 4:38 pm

   Te wpisy dokonują ludzie którym płaci się za jeden wyraz ,dlatego tych wpisów jest tak dużo,ja osobiście nie spotkałam się z nikim kto poparł ten pomysł

 4. Barbra 17 lutego 2012 o 11:36 am

  Wiele osób ma dość tego co się dzieje w naszym kraju. Nie wiem jak i co, ale na pewno trzeba Coś zrobić, bo inaczej będzie po nas!

  • hjk 17 lutego 2012 o 1:10 pm

   Myślę, ze trzeba wynaleźć w swych środowiskach tych, co „”mają dość” i powoli ich uświadamiać co do szerszego tła, a z drugiej strony co do możliwych bezpośrednich zagrożeń i organizować wokół tego na wszelki wypadek, tak jak sebecx – moze nam powie, jak to robił, a wtedy wiele takich grup można wtedy jakoś połączyć w celu wywierania nacisku na władze lokalne i stopniowo na centralne…

   • sebecx 17 lutego 2012 o 4:53 pm

    „może nam powie, jak to robił” – ..przede wszystkim rozmawiam z ludźmi i „pokazuję” manipulację w mendiach …drukuję czasem mini artykuły np. Fukuszima , STOP GMO czy Chemtrails – kawałek tekstu i wieszam na wsi na tablicy ogłoszeń… rozmawiam, rozmawiam i jeszcze raz rozmawiam z ludźmi i mówię im mniej więcej o tym co tutaj piszemy… zawsze polecam jakieś artykuły … o szczepieniach, GMO faszystowskiej unii ..rozdawałem kolegom i obcym ludziom ulotki (przechodniom, właścicielom sklepów, kantorów …brat za wycieraczki aut pomagał mi wkładać) , które kiedyś tutaj wkleiłem… mówiąc o chemtrails oraz spisku wielokrotnie spotkałem się z szyderstwami … kilku znajomych stroni ode mnie … ostatnio jeden sąsiad mówi: to co mi dałeś o tej apokalipsie, to się zaczyna powoli sprawdzać (rozdawałem kiedyś jakieś top trendy G. Celente pod jakimś takim tytułem ” Apokalipsa ekonomiczna” czy jakoś tak, zapomniałem o tym nawet) ..rozmawiałem o broni – ale ludzie nie ufni więc dodawałem, że może być konieczność organizowania uzbrojonych straży sąsiedzkich .. mam znajomych myśliwych więc temat ten z nimi też poruszyłem … rozdawałem już też ulotki o GMO, o szczepieniach… ale tak „na ostro” zacząłem na początku ubiegłego roku, tak więc dzisiaj zaczyna to powoli dawać „owoce” – włączając najbardziej „zabawne” kiedyś chemtrails… ciekawe jest to, że niektórzy starsi mieszkańcy wsi mówili mi, że podejrzewali (GMO, chemtrails, szczepienia) iż jest to po to aby – cytuję – „nas wymordować”.. dziwili się, że ja się tym zajmuję, ale też bardzo się cieszyli z tego faktu – może urzekła ich moja ulubiona koszulka „Ojciec Dyrektor” i wystające z niej wydziabane ręce? ..ja ich dopytuje jak to było kiedyś, że dało radę bez szczepionek, karmienia dzieci faszystowskim mlekozastępczym bełtem itd…ludzie lubią mówić, a wniosek – za mało słuchamy „dziadków” mili państwo … w każdym razie dziś już nikt się półgębkiem nie uśmiecha jak mówię, że plan jest realizowany ponieważ dostali wcześniej ode mnie rozkład jazdy globalistów, który się wypełnia na ich oczach – począwszy od Egiptu – staram się dawać się taki materiał, który przy pomocy telewizji uwiarygodni to co mówię – niestety ludzie wierzą telewizji..
    ..teraz propaguję ” warzywa na oborniku” – i muszę powiedzieć, że gdyby zostało złożone zamówienie na konkretną ilość „marchewki” bez nawozów sztucznych i oprysków chemicznych to znajdą się wykonawcy… oczywiście cena też gra rolę…
    i tak to leci … 🙂

    • hjk 18 lutego 2012 o 12:12 am

     Dzieki za praktyczne wskazówki…

     Na marchewkę to ja się łapę – nie wiem, ie zużywam w ciagu roku, ale dajmy na to tak z 50 kg, czyli kilo na tydzień, no chyba ze zwiekszę konsumpcię przez picie soków 🙂 – musiałbym to policzyć, no i popytać różnych znajomych.
     Ale nie zapominaj o burakach, ziemniakach, selerach, sałacie, pietruszce, rzepie, cebuli, (trzeba jej zjadać 1 kg na tydzien wg o.Grande), itd. no i owocach w sezonach. Aha, jajka, kury czy inne miesiwo, mleko – uzbiera się trochę…
     Musimy sie dogadać, bo chyba niewielka odległość nas dzieli 🙂

    • ozyrys 18 lutego 2012 o 12:47 am

     @sebecx-Twoją wypowiedź będę wklejał wszędzie !!!!!!
     Chłopie -jesteś wielki-:))))) !!!!!!!!!!!
     Dałeś mi kopa też będę „ulotkować” na razie tylko przeklejam teksty na NK I FB,by jak najwiecej się obudziło,może daje to jakiś efekt,bo wcześniej -szczególnie na Fb było więcej wypowiedzi za mądrym Tuskiem ,teraz jakoś ich tyle nie widzę :))))
     Pozdrawiam – jednocześnie jestem pod wrażeniem ,że Marek umieścił artykuł o „obcych” -ja ten temat śledzę od dawna i …tak jest -po prostu …nie jesteśmy sami…”oni ” – Andromedianie -faktycznie nam pomagają ,ale to w tej chwili jest dla wielu tak dziwaczne jak jeszcze do niedawna informacje o HAARP,GMO,chemitrails czy NWO-jeszcze chwilę i to też się zmieni :)))))

     • szwajcaria 18 lutego 2012 o 8:33 am

      prosze spojrzec na blog http://grazka46ch.pinger.pl/ moze Pana zainteresuje, Mysle, ze ludzie w Polsce powinni wiedziec, co sie dzieje w przestworzach. Pozdrawiam

   • ARTUR 17 lutego 2012 o 10:45 pm

    Przed wyborami namawiałem wszystkich aby zbojkotować wybory i nie dawać władzy mandatu frekwencji do rządzenia ale mnie zakrzyczano i teraz widzimy skutki .Nie wolno zorganizować referendum bo była duża frekwencja przez podpisujących cyrograf w lokalu wyborczym i władza może być aspołeczna ,może zamknąć internet ,ludzi myslących inaczej a my sobie możemy tylko deliberować do następnych wyborów.

    • hjk 18 lutego 2012 o 12:15 am

     Artur, bojkot, aby miał sens w tym systemie, musi mieć przygotowaną akternatywę i być szeroko nagłośniony, dlaczego bojkotujemy. Co z tego ze 5% by zbojkotowało, jak pozostałe 40% poleci zagłosować jak merdia każą?

 5. katerina404 17 lutego 2012 o 11:41 am

  Podłość tych demonicznych osobników nie ma granic. Bardzo mnie ciekawi, którzy spośród naszej elity władzy najbardziej są uwikłani w ten cały spisek. Sądzę, że jednak nie wszyscy politycy do końca zdają sobie sprawę w co brną. Gdyby ktoś miał możliwość zweryfikowania prawdy, to można wtedy poruszyć tych niczego nieświadomych polityków, aby powstał jakiś mocny front walki przeciwko temu złu. Co myślicie na temat Janusza Korwina Mikke? Czy sądzicie, że on stoi po stronie dobra, czy zła? Sama nie wiem co o nim myśleć. Obserwuje jego wypowiedzi i niektóre są naprawdę bardzo odważne i mocne, ale czy nie jest to gra pozorów, oto jest pytanie?

  • peperoncino 17 lutego 2012 o 11:57 am

   Moim zdaniem wszyscy politycy sa oderwani od rzeczywistości, nie mozna wybierac miedzy nimi. Jedyne wyjscie to stworzyc ruch oddolny stworzony z nowych ludzi i sprawdzanych na przyklad wykrywaczem klamstw, ktorym mozna byloby zadawac wszystkie mozliwe pytania. Takie sito spowodowałoby nowe spojrzenie na otaczajaca nas rzeczywistosc, ale to po 2012.
   Narazie apeluje o obserwowanie i nie włączanie sie w rzadne konflikty i projekty, bo moga to byc prowokacje. Czekajmy cierpliwie, az sami sie skonczą. Pozdrawiam.

   • zenobiusz 17 lutego 2012 o 12:20 pm

    Należy jednak,popierać,moim zdaniem,wszystkie pozytywne ruchy ,rodzące się w społeczeństwie,wypracowywać model do zastosowania,w nieodległej przyszłości.Wydarzenia mogą nas zaskoczyć,nieprzygotowanych,a „oni” modele mają po wielokroć przemyślane.
    Klatki i druty ,dla niewolników,jak zawiedzie cywilizacja..

    • janato 17 lutego 2012 o 1:35 pm

     Witam.
     Chcę poruszyć problem bezrobocia w Polsce . Otóż , według mnie jest ono rezultatem dzisiejszego lichwiarskiego systemu finansowego ,a co za tym idzie sytematycznie wzrasta . Przykładem jest koleracja wzrostu zadłużenia państw europejskich do wzrostu bezrobocia w nich .
     Jest to rozwiązanie wyjątkowo korzystne dla wielkich światowych korporacji , pseudo bisnesmenów , dostarczające tanią siłę roboczą zapewniającą gigantyczne zyski dla ,,wąskiej grupy zarządców”

     NBP dzisiaj służy i wzbogaca światową lichwę zamiast Polaków i polską gospodarkę .
     Poprzez prywatne banki ,dając im prawo kreacji długu i wirtualnego pieniądza .
     patrz
     http://www.nbportal.pl/prezentacje/mechanizm-kreacji-pieniadza/kreacja.html

     Gdyby w Polsce zaistniał zdrowy system finansowy oparty na zasadach Kredytu Społecznego
     patrz
     http://www.scribd.com/acidek303/d/50665141-Kredyt-Społeczny-Louis-Even

     wówczas problem bezrobocia ,biedy i wynikającej z niej przestępczości , patologii zostałyby zachamowane
     i z czasem rozwiązane.
     Czas pracy i przejście na wiek emerytalny społeczeństw, zostałyby mocno obniżone .

     Jest wiele pożytecznych prac do wykonania ,jak chociażby mosty ,drogi , metra
     w wielu miastach Polski ,rozwój wsi , a sfinansowanych bezpośrednio przez NBP lub specjalnie powołany na te cele
     NARODOWY BANK INWESTYCYJNY , bez prywatnych pośredników światowej lichwy .

     DLACZEGO DZISIAJ autostrady , mieszkania , budują w oparciu o kredyty prywatnych banków tzw. ,,prywatne przedsiąbiorstwa ” ,zagarniając zyski ,a koszty przerzucając na społeczeństwo ?

     DLACZEGO DZISIAJ zostają oddane strategiczne gałęzie gospodarki w ręce światowych zagranicznych korporacji ,przykład koncesji na poszukiwania -czytaj-wydobycie gazu łupkowego .

     DLACZEGO DZISIAJ polski rząd-? nie wspiera nowatorskich rozwiązań polskich naukowców ,które z powodzeniem mogłyby zapewnić dochód i niezależność energetyczną Polsce i jej obywatelom ?

     produkcja benzyny z CO2
     patrz
     http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090117/LUBLIN/115193327

     http://www.wnp.pl/artykuly/czy-co2-zrobi-z-polski-drugi-kuwejt,5404_0_0_0_0.html

     Tańszy sposób na energię w rolnictwie – ze spalania wodoru
     patrz
     http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111207/LUBLIN/493844480

     http://www.rolnictwo-agro.pl/1660,0,tanszy-sposob-na-energie-w-rolnictwie-–-ze-spalania-wodoru.html

     DLACZEGO DZISIAJ nie ma opracowanej narodowej-rządowej koncepcji na pozyskiwanie i przetwarzanie ciepła ze złóż geotermalnych ,których mamy pod dostatkiem ?

     Za to wciska się nam na siłę przestarzałą technologię energetyki atomowej za kilkadziesiąt miliardów zł .
     patrz
     http://jaroslawdubiel.nowyekran.pl/post/28887,elektrownie-jadrowe
     patrz
     http://www.energia-odnawialna.net/geotermalna.html
     http://www.nowyekran.pl/search/?q=geotermia

     • hjk 17 lutego 2012 o 4:36 pm

      Bezrobocie jest też wynikiem wyprzedaży majątku w obce ręce, obcy pierwsze co robi to redukuje załogę i reszta musi pracować za dwóch lub trzech. Po wtóre zlikwidowano przemysł likwidując konkurencje dla zachodu, a ostatnio kilka cukrowni w kraju. Po trzecie system podatkowy uniemożliwia zatrudnianie ludzi i tworzenie miejsc pracy. Po czwarte zamknieto handel z Rosją i Ukrainą. Ale system lichwiarskich odsetek dławi wszystko tak jak napisałeś i to jest podstawa.

   • Orka 17 lutego 2012 o 2:27 pm

    Po co wykrywacze kłamstw , wykrywacz też można oszukać , już taki niby oddolny ruch był i dzisiaj mamy co mamy . Oni wszyscy oddolnie się organizują a jak trzeba coś zrobić dla społeczeństwa, to poprzez zapchane gęby pieniędzmi nie są w stanie nic nawet wymyślić ! Mamy tylu wspaniałych i mądrych ludzi w Polsce i co ? Wg mendio-merdiów są to oszołomy ! Nie łudź się i nie daj się podpuszczać rokiem 2012 , bo to jest następny hiperszwindel ( po globalnym ociepleniu) !

    • mi461 17 lutego 2012 o 4:37 pm

     MONITOR dlaczego kiedy sie glosuje na + glos ucierna na 0 ??? cos sie dzieje nie mozna zaglosowac !!!!! ORCE dalam glos i NIC ciagle spada na 0

     • iHe 18 lutego 2012 o 12:30 am

      Możesz mieć jakiegoś cookisa wrednego,wszystko chodzi:)nawet można zmienić zdanie..

  • Orka 17 lutego 2012 o 2:55 pm

   Katerina 404@ , JKM jest po stronie normalności , większość ciągle myśli , że normalność tfu ! to hasełka wyborcze Tuska , Palikota i innych . To JKM , uważał , że z dochodów TP powinni być opłacani polscy emeryci ( dziś najprawdopodobniej nie byłoby dyskusji na temat przedłużania wieku emerytalnego a wprost przeciwnie ! ) ale sprytni ale działający w interesie swojego kraju Francuzi kupili TP ! Należałoby przeprowadzić jakąś analizę opłacalności sprzedaży TP . Ja nie uważam , że dobre pomysły na rozwiązywanie problemów Polski to gra pozorów ! Dlatego do cna zeświniona elita polityczna działająca na szkodę interesów Polski , nigdy nie dopuści JKM do władzy , niszcząc go poprzez ośmieszanie przez mendio-merdia !
   …” jak się chce psa uderzyć , to kij zawsze się znajdzie ” …

   • Joanna 18 lutego 2012 o 10:30 am

    Ja uważam, że wyniki głosowań są u nas od lat fałszowane. Wniosek taki wyciągam z m.in. ze stale słabego wyniku wyborczego JKM, mimo że jego popularność wcale nie była taka mała, podczas gdy Palikot wystartował od razu imponująco. Alternatywą dla takiego rozumowania jest, że mamy tak dużo przygłupów albo zatwardziałe komuchy wraz z ideologicznymi potomkami są aż tak aktywne. Myślę jednak, że to robota razwiedki. Pamiętacie karty do głosowania znalezione w bagażniku byłego komendanta policji w W-wie? Co one tam robiły? W sprawie śledztwa -cisza na morzu.Metody jak za twardego komunizmu.

  • O Rzesz 17 lutego 2012 o 3:38 pm

   JKM nadaje się na ministra spraw wewnętrznych.
   Był by doskonałym ministrem w tym resorcie!.

   Jest cynicznym pragmatykiem a to za mało by poprowadzić Polaków przez rafy masońsko-syjonistycznego morza.
   Nie wiem jednak czy był by w stanie wesprzeć działania ku odcięciu Polski od tego rdzenia politycznego UE.
   Nie ma wewnętrznej potrzeby otaczania się ludźmi (doradcami) szukającymi prawdy absolutnej dlatego nie ma pełnego oglądu sytuacji.
   Najlepszy przykład to jego wpadka z opinią o GMO przed ostatnimi wyborami.
   Dla niego był to zwykły produkt handlowy.

   Nie jest mężem stanu a „zaledwie” dobrym politykiem spoza układu.
   Napewno powinien być brany pod uwagę w ew. „Rządzie Odrodzenia Narodowego” jeśli taki by powstał.
   Tylko że masoni łatwo się nie poddadzą.
   Można rzec że min Rostowski dziś o tym powiedział wykluczając „drogę węgierską”!.
   Tak ma być bo ich prawdziwi szefowie zaplanowali bankructwo wszystkich krajów świata by mogli potem wyciągnąć pomocną dłoń na ich warunkach.
   Warunkach szatana!.
   Nie wiem czy jako pragmatyk JKM ma tego pełną świadomość.

   • hjk 17 lutego 2012 o 4:39 pm

    Sztandarowy tekst o JKM:
    „Na pierwszych latach studiów wstąpiłem do Unii Polityki Realnej. Zrobiłem to z przekonania, albowiem wolnościowe idee UPR były mi aksjologicznie najbliższe. Zadałem sobie pytanie, czy radykalny program gospodarczy partii jest możliwy do praktycznej implementacji z punktu widzenia finansowego. Zainteresowałem się makroekonomią, finansami publicznymi, budżetowaniem i prognozowaniem. Owocem był sporządzony program gospodarczy oparty o model finansów publicznych. Jego wynik pokazywał, że idee Janusza Korwina-Mikke były niemożliwe do natychmiastowego zrealizowania, co najwyżej mogły określać cel w perspektywie co najmniej kilkunastu lat. Opracowanie na ten temat zrobiło się głośne we władzach UPR, zostałem mianowany członkiem sygnatariuszem UPR. Ale jednocześnie odkryłem, że lider partii głosił poglądy nie znajdujące oparcia w realiach finansowych. Zaczął rodzić sceptycyzm, co do jego celów. Sceptycyzm uległ pogłębieniu po obserwacji przebiegu posiedzeń najwyższych organów UPR. Uznałem, że celem Janusza Korwina-Mikke jest skanalizowanie impetu pragnącej zmian młodzieży oraz środowisk wolnościowych, tak aby idee te pozostawały wyłącznie przedmiotem rozważań teoretycznych. Na przełomie wieków wycofałem się z aktywnej działalności w UPR, sygnalizując kolegom, że kiedyś do polityki wrócę.”
    http://urbas.blog.onet.pl/2,ID393074870,index.html

    • Orka 17 lutego 2012 o 7:37 pm

     Nie przekonał mnie do końca ten pan Tomek , oj niestety nie . To ambicjoner , nawet sam sobie nie zdaje sprawy jak bardzo podobny jest do JKM , też mu lekko w polityce nie będzie .

     • hjk 18 lutego 2012 o 12:24 am

      Pan Tomek ma swoja stronę i swój ruch i głosi ciekawe rzeczy, moze jakieś ambicje ma, ale liczy się program i struktury.
      Co do JKM to krótko wykazał jego doktrynerstwo, bo z pewnościa sprawą pozytywną jest krytyka i zarazem pokazywanie pewnych celów czy pożądanych stanów rzeczy – i to JKM czyni – ale realna polityka (nomen omen) wymaga, by podaćśrodki czy drogi, jakie do tego doprowadzą.
      Nie wystarczą hasła w stylu „zlikwidować ZUS” czy „oderwać klase polityczna od koryta”, a jeszcze lepiej „zlikwidować koryto”, jak za tym stoją całe gangi czy wręcz mafie krajowe i zagraniczne, (o czym też mówi JKM), z banksterami na czele…
      Najpierw coś ich musi „rzucic na kolana”, albo jakoś trzeba ‚ich” pozbawić „mocy”…

   • Orka 17 lutego 2012 o 7:23 pm

    O Rzesz @ no dobrze , ale w porównaniu z JKM , powiedz mi czy tam u góry jest ktoś , co ogarnia lub ma pełny ogląd sytuacji ? Myślę , że sprawę GMO można mu darować , bo tam u góry też mało na ten temat wiedzieli albo prawie wcale a może jeszcze gorzej , wiedzieli a udawali , że nie wiedzą … Po za tym JKM nie jest umaczany w żadnych aferach i w porównaniu z nim nasi aktualni mężydłowie stanu to …wuje , pełniące zewnętrzne znamiona władzy …

    • O Rzesz 17 lutego 2012 o 10:26 pm

     Trzeba szukać w Obozie Narodowym. Jakkolwiek to brzmi naiwnie czy beznadziejnie (brak znanych, charyzmatycznych liderów).
     JKM może takich ludzi wspomóc swoimi przemyśleniami.

     Na temat bankowców też nie wypowiadał się negatywnie.
     Wnioskuję z tego że system lichwiarski nie jest mu obcy i nie uznaje tu alternatyw jak choć by „kredyt społeczny”.
     Jako wsparcie nowych rządzących … tak.
     Jako premier … zdecydowanie nie. Ktoś przecież musi pilnować by nie wprowadził nam XIX wiecznego kapitalizmu przy okazji likwidacji uczącego nas bezsilności nas socjalistycznego!.

     By nie rozwadniać tematu przewodniego … cieszę się że RM ruszyło wreszcie z kopyta.
     Musi to jednak jeszcze zaistnieć na antenie TV Trwam bo to medium ma mocniejsze oddziaływanie na ludzi!.

     Co do UFO … wydaje mi się że to jakaś akcja odwracająca uwagę.
     Sam widywałem w życiu tzw. UFO ale nie jestem w stanie powiedzieć czym było naprawdę. Tzn. na pewno nie był to żaden konwencjonalny statek latający.
     Ani aerodyna ani aerostat czy ziemski, typowy pojazd kosmiczny.
     Czy jednak był to jakiś obcy pojazdy czy emanacje demoniczne czy wreszcie tajny ziemski pojazd elektrograwitacyjny nie mam zielonego pojęcia.
     Wiem tylko że coś na pewno jest tak jak wiem że świat duchowy nie jest fikcją.

     Sprawę p. Gawrońskiego trzeba śledzić bo niedługo może się okazać że i jego „ruszyło sumienie” i „sam” sobie zrobi krzywdę.
     Modlę się by Bóg dał mu otuchę i siłę do dalszej walki!.

     • O Rzesz 17 lutego 2012 o 10:28 pm

      Przepraszam za błąd. Winno być: „uczącego nas bezsilności socjalizmu”.

   • Joanna 18 lutego 2012 o 10:35 am

    Wystarczyłoby aby jego partia stanowiła liczącą pozycje w sejmie. Zajęliby się tymi złodziejskimi podatkami i biurokracją, a także zusem, funduszem zdrowia etc. Dyletanci, którzy tworzą tuskowe rządy potrafią tylko obdzierać nas ze skóry. Oszuści bez honoru.

 6. pola 17 lutego 2012 o 11:41 am

  Świat internetowy obiegła wiadomość, że znany bloger Gawroński został uwięziony na podstawie art. 212 kk
  Za… wystosowanie petycji do Parlamentu Europejskiego (Petycja 1248 / 2007).
  Każdy obywatel unii ma prawo wystąpić z petycją na dowolny temat.
  Cenzura represyjna w postaci wyroku sądu w Elblągu (utrzymanego w mocy przez Sąd Okręgowy w Gdańsku) może mieć tylko jedno przesłanie.

  Zastraszyć społeczeństwo!

  W myśl zasady, że POnarzekać to sobie możecie najwyżej w maglu…
  http://obserwatorium.nowyekran.pl/post/52831,tuski-cwoki-i-mondzioly

  • Tola 17 lutego 2012 o 11:48 am

   Na wp dzisiaj jest niezla pralnia mozgow.
   nawet o ks.Natanku pisza

  • wizzgaa 17 lutego 2012 o 1:04 pm

   Czy ktoś może podać treść tego 212 kk bo ja mam problem z odszukaniem artykułu w kodeksie . Może intrnet coś „kręci „.

  • wizzgaa 17 lutego 2012 o 1:06 pm

   Pola , formalnie chyba nie chodzi o wystosowanie samej petycji tylko o coś w tej petycji lub procedurę niepoprawną ?

   • hjk 17 lutego 2012 o 1:15 pm

    Doczepili się chyba oo to, ze jakoby naruszył „dobra osobiste” prez. Elbląga przez to ze opisał jego „dokonania”…

    • wizzgaa 17 lutego 2012 o 1:49 pm

     Widzę ,że niezbyt wiemy co to za artykuł 212 . Dobrze byłoby jednak się upewnić . Monitor – pomóż .

     • jakis_buk 17 lutego 2012 o 2:14 pm

      Rozdział XXVII

      Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej

      art. 212
      § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

      podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

      § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

      podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

      § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

      § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

     • Roma 17 lutego 2012 o 3:01 pm

      trzeba wpisać art 212 kk
      kodeks karny, wtedy wyskoczy
      chodzi o pomówienie , zniesławienie

   • zenobiusz 17 lutego 2012 o 2:06 pm

    Art122 kk
    » § 1.
    Kto w czasie działań zbrojnych atakuje miejscowość lub obiekt nie broniony, strefę sanitarną lub zneutralizowaną albo stosuje inny sposób walki zakazany przez prawo międzynarodowe, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
    » § 2.
    Tej samej karze podlega, kto w czasie działań zbrojnych stosuje środek walki zakazany przez prawo międzynarodowe.

    • zenobiusz 17 lutego 2012 o 2:16 pm

     Mała różnica,a cieszy
     art. 212
     § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

     podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

     § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

     podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

     § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

     § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

   • pola 17 lutego 2012 o 2:13 pm

    art. 212
    § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

    podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do
    http://www.polskieustawy.com/norms.php?actid=474&norm=212&lang=48&adate=20070625&head=0
    Skazani za słowa
    Artykuł 212 kodeksu karnego, pozwalający skazywać za słowa, czyni przestępców z dziennikarzy, naukowców i polityków
    http://www.rp.pl/artykul/661428_Artykul_212_kodeksu_karnego_to_narzedzie_represji_za_opinie_.html

    Organizatorzy kampanii “Wykreśl 212 kk” zwracają się do Min. Gowina o podjęcie działań
    http://www.wykresl212kk.pl/2012/02/13/organizatorzy-kampanii-wykresl-212-kk-zwracaja-sie-do-min-gowina-o-podjecie-dzialan/

    • wizzgaa 17 lutego 2012 o 2:19 pm

     Dzięki Pola.

 7. Cramer 17 lutego 2012 o 11:45 am

  Wywiad Alexa Jonesa z Lyndonem LaRouche z 10 lutego 2012 (bez tumaczenia na polski) – ok. 1 godziny.
  Znamy poglądy Lyndona – że wszystkiemu winne jest „Imperium Brytyjskie”.
  Ale co on rozumie pod pojeciem „Imperium Brytyjskie”? – okazuje się, że chodzi mu o naszych znajomych – Rotshilda i syjonistyczną spółkę z NWO.
  W tej sytuacji poglądy Lyndona przestają pobrzmiewać egzotycznie – to jest dokładnie to do czego dochodzi każdy człowiek poszukujący prawdy.
  Lyndon otwarcie stwierdza ok 40 minuty, że mamy do czynienia z satanistami.

  http://larouchepac.com/node/21527

  • monitorpolski 17 lutego 2012 o 12:03 pm

   Lyndon LaRouche już dawno określił bankierów jako „Jewish bankers”, zaznaczał też, że nie chodzi wcale od zwykłych Anglików – zatem nie można mieć wątpliwości kogo ma na uwadze. Imperium Brytyjskie jest dobrym i właściwym określeniem, bowiem ci ludzie są Brit-Ish

   • hjk 17 lutego 2012 o 3:20 pm

    Do namysłu i dyskusji z linkowanych książek FYM-a – czy to nie opis „przemian ustrojowych” z ostatnich 20 lat?:

    „Ktoś, kto sądzi, że system totalitarny można obalić w sposób pokojowy, drogą negocjacji i dżentelmeńskiego przekazywania tudzież redystrybuowania władzy, przypomina osobę, która jest przekonana, iż grupie gangsterów można któregoś dnia powiedzieć: „weźcie, panowie, przestańcie kraść, zabijać, stręczyć, porywać, oszukiwać, rozprowadzać narkotyki etc., tylko zajmijcie się uczciwą pracą, jak zwykli ludzie”, a ta grupa posłucha, zwłaszcza gdy się jej dodatkowo zaoferuje, iż wszyscy jej członkowie w nagrodę nie pójdą za kratki.

    Mówiąc inaczej, rażącą głupotą graniczącą z szaleństwem lub obłąkaniem, jest oczekiwanie, by ludzie oddani zbrodni i zawodowo z przestępczością związani – w zamian za obietnice nietykalności i niekaralności – oddali się rzetelnej przedsiębiorczości, porządnej służbie obywatelom oraz by zaczęli dbać o dobro publiczne.

    Jest zresztą w tym zarysowanym wyżej, niezwykle spolegliwym podejściu do społeczno-politycznej rzeczywistości kreowanej na przestrzeni dziesięcioleci przez totalitaryzm, jedno podstawowe, zupełnie błędne założenie świadczące po prostu o dość powszechnym (nie tylko w naszym kraju) niezrozumieniu zjawiska zorganizowanej przestępczości2. Jeżeli bowiem zbrodniarze otrzymują taką właśnie ofertę, o jakiej mowa, to przecież nie mają wtedy żadnego, ale to żadnego interesu, by cokolwiek w swoim postępowaniu zmieniać. Dlaczego złodziej miałby nagle przestać kraść, jeśli słyszy, iż w „nowym systemie” za to, co dotychczas nakradł, nie czeka go żadne
    więzienie? Wprost przeciwnie – złodziej wita „nowy system” z szeroko rozłożonymi ramionami, z uśmiechem na ustach, ba, błogosławi „nowemu porządkowi”, gdyż dopiero w tymże „nowym systemie” otworzą się przed nim niewyobrażalne wprost możliwości okradania ludzi – i to w majestacie nowego „prawa”.”

    • wizzgaa 17 lutego 2012 o 3:29 pm

     To jasne Hjk . Dlatego należy ICH szczelnie pozamykać i nie ma mowy o żadnej grubej kresce.

     • hjk 17 lutego 2012 o 4:25 pm

      Tylko ktoś to musi zrobić, dlatego zapobiegawczo rozwalili wojsko i resztę wyrzucili do Afganistanu czy Serbii ew. na wzg. Golan. Coś w tym stylu proponował J.Kaczyński i dlatego ludzie za nim poszli, po czym po 2 latach.. oddał władzę … 😦

      • rabarbarek 18 lutego 2012 o 1:01 am

       Nie tylko wojsko rozwalili. Przejeli takze kontrole nad calym systemem sadowniczym , zeby komus nie przyszlo do glowy wsadzic ich za kratki. A jeszcze wczesniej uznano kare smierci za niehumanitarna , zeby przypadkiem wsciekly tlum ich na drzewach nie powiesil. A teraz czuja calkowita bezkarnosc , kradnac wszystko co posiada jakakolwiek wartosc. Kradna pieniadze , ktore przecietni ludzie gromadzili na kontach , funduszach emerytalnych , okradaja panstwa z ich bogactw naturalnych [ ropa , zloto, diamenty, itd], okradaja z zywnosci , przejmujac w biednych krajach cale plantacje np. kawy, bananow i innych owocow , trzciny cukrowej,…
       Zauwazcie , ze ostatnio staly sie szczegolnie modne kradzieze w muzeach , ktore byly w posiadaniu niepowtarzalnych , jedynych w swoim rodzaju egzemplarzy zabytkow z przeszlosci.
       Tuz po rozpoczeciu wojny w Iraku , pod czujnym okiem wojsk koalicyjnych obrabowano Muzeum Narodowe , potem historia powtorzyla sie w Libii , a wlasnie dzisiaj powiadomiono o kradziezy w Grecji.

       Nie gardza niczym co ma jakakolwiek wartosc.

       Teraz na tapete wchodzi Portugalia. Po Grecji , kolejny klient do strzyzenia. Od dwoch tygodni siedza tam przedstawiciele Trojki i licza … Sprawdzaja czy Portugalia wywiazuje sie ze swoich zobowiazan, czyli czy oddaje zlodziejom danine , jakiej od niej zazadali . Najwieksze zwiazki zawodowe wezwaly do poteznego strajku i prawdopodobnie bedziemy swiadkami kolejnego protestu w Europie. Kolejna transze austerity planu , Portugalia dostanie jesli uda sie potwierdzic , ze rzad portugalski prawidlowo lupie swoich rodakow.

       Dlatego dopoki nie zobacze calej tej zlodziejskiej mafii w wiezieniu , nie uwierze , ze cos sie zmienia na lepsze , ze sa sily , ktore wygrywaja z NWO. To co obserwujemy na swiecie to jawne przygotowania do wydzidziczenia nas z tego co posiadamy i stworzenia armii biedoty , ktora bedzie myslala tylko o zapelnieniu zoladka .

       Sa pieniadze na wojny , na bailoty , na wspomaganie bankierow , ktorych zyski przekraczaja granice przyzwoitosci. Nie ma pieniedzy na emerytury , na pensje , na zasilki …

       Zobaczcie krotkie video. Tylko jedna minuta , a ile tresci sie w niej zawiera.
       Niejaki pan , CO w banku Goldmana Sachsa , Llyod Blankfein zarobil w ciagu ostatnich 4 lat [ czyli lat ” kryzysu”] 138 milionow dolarow. Plus nagrody i inne dodatki za usluzne okradanie spoleczenstw. W tym czasie inwestorzy tego banku stracili miliardy dolarow. To wlasnie Goldman Sachs byl tym , ktory rozpoczal handel pozyczkami na domy w USA. To Golden Sachs wiedzial , ze te transakcje sa trefne i pogrzebia wiele instytucji finansowych na swiecie i ich klientow. Malo tego , to ten bank ubezpieczyl swoje straty na sume miliardow dolarow. A potem dostal dodatkowo 24 miliardy jako bailout i pomoc z Federal Reserve w wysokosci 814 miliardow dolarow. Zlodziej , ktory za przyzwoleniem rzadow calego swiata kradnie dalej i mowi ” zaciskajcie pasa ludziska , bo mamy kryzys”.

       To , ze w Polsce znikaja pieniadze z funduszow emerytalnych to tylko czesc wiekszej calosci. One znikaja na calym swiecie. Ostatnio nawet w Kanadzie zaczynaja popiskiwac , ze panstwo na emerytury nie ma pieniedzy. To gdzie sa?
       Nawet nie ‚ Wszyscy won , a wszyscy za kratki do konca zycia. Powinni tam zgnic …

       Mial racje ten , kto powiedzial ” milczenie jest rzecza tchorzy” Wake up !!!!

       video , warto zobaczyc http://www.youtube.com/watch?v=p-qmG7R4uGs&feature=relmfu

       • heniek6619 18 lutego 2012 o 6:45 am

        @rabarbarek,
        zgodze sie z Toba prawie w 100%…
        Tutaj nie zgadzam sie: „…Nawet nie ‘ Wszyscy won , a wszyscy za kratki do konca zycia. Powinni tam zgnic …” koniec cytatu.
        A niby dlaczego mieliby gnic w wiezieniu do konca zycia? Jak myslisz kto oplacalby im zarcie,TV,silownie,ubranie w tym „wiezieniu” ? No k to – my podatnicy…Malo juz nas jeb.. z podatkow?
        Zadnego wiezienia dla lotrow – do kamieniolomow z nimi – i tylko wody im dac -nie tej z kranu- tylko deszczowki,bez przerwy do roboty,zero snu,zero jedzenia,tylko deszczowka i roboty,zero snu-zero wypoczynku i patrzec jak jeden(jedna) za drugim zdycha.Zero litosci a przynajmniej raz na 10 min. raz porzadnie bykowcem !
        jeszcze tu wroce

        • rabarbarek 18 lutego 2012 o 7:51 am

         100% zgadzam sie . A moze nawet 120. Dzieki za korekte…

        • Megi 18 lutego 2012 o 9:00 am

         „Zadnego wiezienia dla lotrow – do kamieniolomow z nimi – i tylko wody im dac -nie tej z kranu- tylko deszczowki,bez przerwy do roboty,zero snu,zero jedzenia,tylko deszczowka i roboty,zero snu-zero wypoczynku i patrzec jak jeden(jedna) za drugim zdycha.Zero litosci a przynajmniej raz na 10 min. raz porzadnie bykowcem !”

         Gdybyśmy ich tak potraktowali to nie różnilibyśmy się niczym od nich. To Bóg jest od wymierzania sprawiedliwości. My powinniśmy ich tak ukarać aby mieli szansę na nawrócenie i odpokutowanie win.

         Rabarbarku, dałaś się podpuścić popierając te słowa.

        • rabarbarek 18 lutego 2012 o 9:34 am

         Megi , nie wiem czy mozna odpokutowac winy , ktorych dopuszczaja sie ci ludzie tu na ziemi . Kara powinna byc adekwatna do popelnionej zbrodni lub przestepstwa. Dla tych , ktorzy okradaja nas ze wszystkiego co posiadamy [ nawet wiare probuja nam odebrac] , dla tych , ktorzy zabijaja nas i nasze dzieci [ wojny, szczepionki, lekarstwa , dzieki ktorym co 19 minut umiera jedna osoba w USA ], dla tych , ktorzy truja zywnosc i powietrze, dla tych , ktorzy niszcza nasze rodziny , dla tych , ktorzy nas oszukuja i wsadzaja do wiezien za mowienie prawdy , trudno jest znalezc odpowiednia kare. Moze przemawia przeze mnie chec odwetu , ale jaka kare proponujesz , Megi?
         My jako zwykli ludzie nie mamy prawa do sprawiedliwego wyroku, nam sie po cichu strzela w leb [ ilu zginelo w ” wypadkach , w katastrofach, ” odbieralo sobie zycie” lub przedawkowalo prochy] lub na podstawie falszywych dowodow wsadza do celi o zaostrzonym rygorze.
         A ta banda ma liczyc na sprawiedliwy wyrok czyli jaki.? Sniadanko o 8 rano , potem gimnastyka , zajecia relaksujace , tv itd. ? Heniek zaproponowal kamieniolomy , i to chyba nie jest przesadna kara za ich zbrodnie , ktorych dopuszczaja sie dzien po dniu. Zobacz ludzi starszych i rodziny z dziecmi , ktorych nie stac na kupienie lekarstwa czy chleba. Zobacz umierajacych mlodych ludzi , ktorym przepisano prochy , ktore pomogly im zejsc z tego swiata . Annah napisala wczoraj , nie bedzie grubej kreski i byc nie powinno. Kazdemu wedlug zaslug….
         Moze jestem zla , a to dlatego , ze nie potrafie zrozumiec ludzi , ktorzy z premedytacja wyrzadzaja zlo .

        • Megi 18 lutego 2012 o 10:14 am

         Rabarbarku, oczywiście wszystko to, co oni robią wywołuje gniew i oburzenie. Wszystko o czym piszesz jest prawdą i z uwagą czytam codziennie Twoje wpisy. Jednak nadal uważam, że nie można pałać chęcią zemsty i upajania się widokiem zbrodniarzy konających z głodu i wycieńczenia oraz bicia. Takich słów użył heniek. I to jest podburzanie do zemsty albo dawanie upustu swoim emocjom. Jedno i drugie potępiam.
         Pytasz jaką karę proponowałabym? Nie wiem. Gdyby moja propozycja adekwatnej kary w tym poście miała jakikolwiek sens, spróbowałabym coś zaproponować. Ale nic to nie da. Bardziej chodziło mi o zwrócenie emocji na właściwe tory.

       • rabarbarek 18 lutego 2012 o 9:39 am

        Przepraszam , o kresce napisala Wizzgaa . I Ciebie Wizzgoo mialam na mysli.

        • AQQ 18 lutego 2012 o 11:03 am

         @ Heniek @ rabarbarek nie wchodzi kciuk do góry przy waszych wypowiedziach, więc kamieniołomy pod gołym niebem są wprost wymarzone dla bandy oszustów.
         Ileż to ludzi skrzywdzono, potraciło zdrowie, mieszkania, dorobek życia, poczucie człowieczeństwa przez ogólną niesprawiedliwośc, czy ktoś z nieżondu nad nimi się ulitował?
         Zgraje na boso i do kamieniołomów!

        • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 12:53 pm

         Szukam pochodzenia cytatu Aleksandra Sołożenicyna, o tym jak to mieszkańcy Leningradu w momencie gdy stalin w latach 40tych, wysłał na obywateli tego miasta czekistów by aresztowała 200tys. obywateli jednej nocy, a następnie mieli zostać wysłani do obozów pracy. Ludzie zaopatrzeni w siekiery, młoty, broń białą wyczekiwali w ciemnościach klatek schodowych na takich delikwentów agentrualnych i ich eliminowali. Po przetrzebieniu szeregów do służb systemowi nikt już bardzo się nie kwapił wstępować, zysrali się ot co 😛
         Greków też się boją, w merdiach satanistycznych, blackout.

 8. pio9a 17 lutego 2012 o 11:50 am

  • logika 17 lutego 2012 o 1:52 pm

   Oooooo !
   Widzimy zmiane taktyki i front pojednania .
   No tak,mozna sie bylo tego spodziewac ,przeciez ludzie sa tylko ludzmi ,w tym zdolni do milosierdzia i wybaczania .
   Reszte zalatwi Bog .
   Lepiej pozno niz wcale jest przepraszac !
   Na kolana i lizac stopy.
   To dobrze,ze wojny nie bedzie ,bo przeciez kto mieczem wojuje od miecza ginie !
   Kto poprawia pogode od tej pogody przepadnie .
   Kto truje od trucizny zginie.
   Zaczyna byc dobrze ,wszyscy sie nawracaja.

   • O Rzesz 18 lutego 2012 o 1:06 am

    Tu raczej widać głęboką wiarę. Jej istotę. Naubliżać i wytknąć błędy to każdy z nas potrafi. „Walczyć” jak prawdziwy chrześcijanin (nie krzyżowiec) mało który z nas. Wszystkim się zaciskają pięści i chcą bić, kopać i ryczeć a to ma być siła spokoju. Ew. samoobrona w ostateczności. Nie atak!. Popieram w 100%!.

    • Megi 18 lutego 2012 o 9:38 am

     Dokładnie tak.
     Wypowiedź @logika sugeruje, że ks Natanek wycofuje się ze wszystkiego co dotychczas powiedział. Nie każdemu będzie się chciało zajrzeć o co naprawdę chodzi.

     W ostatnich kazaniach odnosił się do 4 zarzutów Kurii krakowskiej, które wypisali wreszcie na swojej stronie. Mówi, że pozwolił sobie na ocenę OSÓB A NIE ZŁA, a konkretnie kardynała Dziwisza, biskupów, którzy brali udział w pozbyciu się arcybiskupa Wielgusa oraz proboszcza i wikariusza parafii makowskiej. Teraz za to przeprasza.

     „stylu kazań nie zmienię, ale niektóre metody Bogu się nie podobają, nie można pięścią na pięść, niestety ale popełniłem błąd, chciałem się wybielić własnymi siłami, a ja mam tylko Boga wybielać a mnie będzie Bóg wybielał”

     Przestrzega aby nie iść tą drogą.

 9. reson 17 lutego 2012 o 12:00 pm

  ACTA BIS !!!

  • marco 17 lutego 2012 o 12:34 pm

   Monitor piekne sa te audycje w RM , zawsze krytykowalem ojca Rydzyka za to ze bogaci sie kosztem nieswiadomych ale po tym jaki atak poszedl na RM i o czym w tym radiu sie mowi stwierdzam ze jak najbardziej jest to narzedzie do uswiadamiania ludzi w jakiej rzeczywistosci zyjemy bez wzgledu na wiare i osobiste przekonania.

   • hjk 17 lutego 2012 o 1:30 pm

    ostatnio puszczają coraz więcej audycji otwierających oczy – było juz o systemi finansowym globalizmie, banksterach, totalitaryzmie UE, teraz sprawy rolnicze i GMO…
    oczywiście zawsze były, ale teraz juz goście łąduja otwartym tekstem, bo i sytuacja sie zaostrza…

    • sebecx 17 lutego 2012 o 5:31 pm

     muszę powiedzieć, że i ja Radia „Mariola” ostatnio też słucham i polecam.. faktycznie naprawdę mówią już otwarcie o całej zbrodniczej machinie..

 10. Friend_of_Mine 17 lutego 2012 o 12:40 pm

  Na blogu Rebeliantki wrze, mam nadzieję że uda się to zakończyć pozytywnie, że Rafał Gawroński otrzyma wolność, którą bezprawnie mu zabrano, otrzyma zadośćuczynienie za krzywdy, a osobniki (to już nie ludzie gdy nie ma w nich człowieczeństwa) którzy dopuszczają się tego procederu , zwący się sędziami, zostaną podani do publicznej wiadomości. Te neo-satanistyczne typy będą się kryć jak żmije przed światłem prawdy.

 11. Pingback: mec. Elżbieta Barys ujawnia ludobójcze plany NWO « Zenobiusz's Blog

 12. iHe 17 lutego 2012 o 1:12 pm

  Żyjemy w państwie POchlebców ,duPOlizów ,można by długo wymieniać ,lepiej zaśpiewa miś piosenkę :


  Miś – łubudubu

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybrano-bloga-roku-wyroznienie-dla-kasi-tusk,1,5029491,wiadomosc.html
  http://www.wprost.pl/ar/304922/Przezyjmy-to-jeszcze-raz-Tusk-Czlowiekiem-Roku-tygodnika-Wprost-video/

  A tak się naśmiewali z prezesa..
  Dziennikarz nad Wisłą powinien zmienić nazwę na POchlebca ścisłego zarachowania do koryta.
  Z nielicznymi wyjątkami.

  Treść merytoryczna i przeznaczenie POchlebcy mają wpływ na określone operacje gospodarcze(i nie tylko), których efektem finalnym są wymierne korzyści materialne lub pieniężne;
  POchlebaca ma numer identyfikacyjny i nazwę;
  jego przeznaczenie wymaga podchlebiania w określonych warunkach uniemożliwiających dostęp osób nieuprawnionych;
  obrót informacjami jest odnotowywany w sposób ściśle określony w wewnętrznych dokumentach normatywnych.

  Brak rzetelnej ewidencji i nadzoru nad obiegiem może być przyczyną wielu niepożądanych zjawisk i nadużyć.(niekontrolowany wnerw opinii publicznej na niezakopaną w jazgocie lub ciszy hucpe)

  • centurion 17 lutego 2012 o 2:35 pm

   Pamiętajmy że Stalin i Hitler też byli ludźmi roku w LIFE magazine.

 13. katerina404 17 lutego 2012 o 1:21 pm

  Jednym słowem wszystkie drogi zaczynają prowadzić do Wielkiej Brytanii. To istna dżungla. Oni zawsze mieli pęd do kolonizacji narodów i tam pewnie jest siedlisko tego węża. Wielkie miasto, czyli London City. Druidyzm i te inne satanistyczne twory.

 14. navajo88 17 lutego 2012 o 1:22 pm

  http://wyborcza.pl/1,75248,11166292,Chip_uwalniajacy_lek_zamiast_zastrzykow.html
  J.M.H

  • Orka 17 lutego 2012 o 5:33 pm

   Ta , oni chyba już nigdy nie zrezygnują z tego jak nas mega uzależnić a tutaj mamuśka wyborcza tak przekonywująco wręcz z troską :
   http://wyborcza.pl/energiakobiet/1,118219,11145294,Od_dluzszej_pracy_nie_uciekniemy.html

 15. wronski111 17 lutego 2012 o 1:39 pm

  książka Czerwona Strona Księżyca” FYMa
  Do pobrania tu

  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-1.pdf
  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-2.pdf
  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-3.pdf
  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-4.pdf

  Info o następnych częściach tu
  http://freeyourmind.salon24.pl/

 16. rozeznany 17 lutego 2012 o 1:45 pm

  a może ta elita to po prostu szatan? tyle, że mogący przybierać różne postacie ale tylko zwierzęce. gdzieś to już widziałem…

 17. Kruk 17 lutego 2012 o 1:47 pm

  Tak się zastanawiam nad sensem tego wszystkiego i dochodzę do dziwnych wniosków. Bo na przykład pojawia się pytanie dlaczego tusk i jego drużyna tak forsownie pracują nad wzburzeniem opinii publicznej – ta ustawa emerytalna niczego nie zmieni w finansach państwa ani dziś ani jutro ani nawet pod koniec ich kadencji. Więc po co cała ta wrzawa? Widać gołym okiem że kasa a właściwie jej brak jest głównym problemem rządu i pośpiech wokół tej ustawy zupełnie mi nie pasuje do reszty działań – wygląda to tak, jakby po („po” – ta partia polityczna) ustawicznie starała się podburzyć ludzi przeciwko sobie. Ja rozumiem że unia wymaga ale przecież trzeba być głuchym i ślepym aby nie dostrzegać przykładów z innych państw świadczących o tym że unia sobie, a państwo sobie i na krzyku najczęściej się kończy. Raczej nikt nie wymaga aby wszystko było spełnione co do joty, tak jak to gorliwie stara się realizować nasz(?) rząd.
  Więc po co to zdzieranie skóry narodu polskiego (bo tylko skóra i kości już pozostały)? Zaszliśmy już tak daleko w przykręcaniu śruby, że dalej to już tylko wojna, a oni wcale nie zamierzają poprzestać. To chyba oczywiste, że w pewnym momencie suma gniewu wobec rządzących przeważy lęk przed nieznanym i ruszy lawina.
  Czyżby oni byli tak ślepi?
  Jest jedno wytłumaczenie – może ktoś dopisze następne.
  Uważam że rząd tuska jest zderzakiem a na jego miejsce po np ujawnieniu pewnych faktów związanych z katastrofą smoleńską wstąpi pis jako obrońca wolności. Wywoła to taką falę entuzjazmu, że będziemy skłonni oddać i tą resztę skóry i wszystkie nasze kości jakie pozostały. I tak, z pieśnią na ustach, z uniesieniem w sercu pogrzebiemy sami siebie.

  I o to chodzi – Polska to piękny kraj – idealny do zasiedlenia, tylko ten naród który tutaj mieszka chyba komuś przeszkadza.

  • Friend_of_Mine 17 lutego 2012 o 1:58 pm

   Zdaje się, że une chcą krwawej rewolucji, jako ofiara dla satanistycznych bożków.

   • hjk 17 lutego 2012 o 2:26 pm

    @”po (“po” – ta partia polityczna) ustawicznie starała się podburzyć ludzi przeciwko sobie.”
    Tak i powodem moze być wprowadzenie czegoś w rodzaju stanu wojennego, albo przygotowanie gruntu dla PiS – jak chce przedmówca albo dla Paliota, który zajmie się juz tylko ideologią, bo w gospodarce srubę przykręci 2sk

    • iHe 17 lutego 2012 o 9:31 pm

     Jak puszczą PiS do władzy to już tu będzie takie spustoszenie,że tylko siąść i płakać.
     Panowie z POzamiatane udadzą się na zasłużony odpoczynek,czekając aż do reszty się zawali..
     Zostawiając nam jakieś clony palikmiota i innej stonki +to całe piwo do wypicia ,które dla nas naważyli..
     No ,ale wtedy tu już ich nie będzie
     ,a szont światowy wyciągnie PO nas PO mocną dłoń..
     A z drugiej strony jak PiS przegapi lub przyspieszy właściwy moment to mafia meeerdikarska od razu POdzieli się całym GWnem ze spadkobiercami zieleniejącej ze złości wyspy.

     Kolejny „zabawny” element w tej układance ,że kreatywna księgowość skrojona pod PO eksploduje zaraz z erą PIS.Zabezpieczyli się niestety jak pasożyty w WTC.

     Wmówią każdy kiT w telewizorni, bo duża część narodu już jest aż tak głupia.
     PiS chyba sobie troche zdaje z tego sprawę.

     Nad Wisłą jest prawdziwy zalew zombie,usłyszą w telavivzji radio czy gwnie :
     -wielka potrzeba zwiększyć wiek emerytalny i zaraz powtarzają to jako własną opinie..
     Znam takich imbecyli i wiem ,że to nie wyjątki..Nawet nie dociekają czy to czasem nie niedorzeczne.I to niezależnie od literek przed nazwiskiem.

     Tu się kroi robota sapera.Mieszkamy na szambie, w którym w dodatku pływa sobie granat..
     Zanim ktoś szamba nie spuści istnieje ryzyko,że sprawcy okażą się mgliści.
     Nie wiem ,czy jest to zadanie na miarę PiS szczególnie ,że masoniki mają tam też stoliki.

     Krótko mówiąc bez ruchu oddolnego przygotowanego na próbę utopienia nas w szambie jak Białoruś lub jakieś państwo latyno,wkręcą nas bez mydła w jakiś plan Marshalla od MFW/NWO.Jakąś kroplówkę, kuracje w stylu puszczanie krwi.

     Przepełniona czara goryczy.Tak nazywa się właściwy moment odsunięcia 2ska od władzy.
     http://demotywatory.pl/3674471/Czara-goryczy-sie-przelala
     Aż mnie nie ciekawi czy nastąpi to z powodów krajowych czy sytuacji na świecie.:(
     (Dodatkowy element nieoznaczony)

  • masakalambura 17 lutego 2012 o 2:42 pm

   Możliwe, że rząd Tuska stoi pod ścianą, a wycelowane w niego i jego wsPÓłpracowników karabiny zmuszają go do wprowadzenia w Polsce systemu tak znienawidzonego, abyśmy domagali się wprowadzenia nowego ładu. Karabinami tymi celują ci, którzy rozwalają właśnie Greków.

   A nowymi nie mają być sPiSkowcy, tych nie bez powodu zlikwidowano (dosłownie jak i medialnie). Nowymi mają być…

   ..może właśnie grupy komunikujące się z UFO coś wiedzą.

   Byłbym jednak bardzo ostrożny z tymi cywilizacjami nieziemskimi. Biblia nie bez powodu opisuje czasy przed potopem jako okres pobytu obcych,który doprowadził do zmiany ludzi z istot poszukujących czystości i sprawiedliwości, na istoty szukające potęgi, władzy i mocy. Co doprowadziło do katastrofy. A Ewangelia nie bez powodu mówi, że czasy ostatnie przypominać mają czasy Noego. Co doprowadzi do katastrofy (Apokalipsa).

   Całe szczęście Bóg jest wielki (Allahu Akbar). W Nim należy szukać ratunku.

  • Roma 17 lutego 2012 o 4:16 pm

   inne wytłumaczenie tego ekspresowego tempa w sprawie emerytur może być fakt, że
   2sk wie, że jego czas w Polsce się kończy i chce jak najszybciej przeprowadzic reformę
   emerytur, żeby się PRZYPODOBAĆ tym, którzy na tym korzystają.
   I nie są to polscy emeryci !!!
   Bo po lecie może już nie być premierem, tj. po Euro 2012,
   o czym każdy logicznie myślący wie, w tym ludzie NWO.
   Wiemy dla kogo 2sk pracuje i czyje wykonuje polecenia ta marionetka.
   2sk dostał polecenie przeprowadzenia reformy emerytur w tempie superekspresowym,
   bo taka okazja może się nie nadarzyć. Ma pewnie obiecane stanowisko w Brukseli,
   więc tylko o tym marzy, los Polaków i Polski nigdy go nie interesował.
   On robi własne interesy. Tak jak wszyscy w PO.
   dodatkowa refleksja:
   skoro ma miejsce rozwój cywilizacji, automatyzacja, komputeryzacja itd
   to dlaczego człowiek nie ma łatwiejszego życia wraz z rozwojem cywilizacji ?
   Czemu człowiek nie korzysta z postępu technicznego, skoro zamiast człowieka
   może pracowac robot ? Czemu jest dokładnie odwrotnie ?
   Czemu wraz z rozwojem cywilizacji człowiek musi pracować dłużej ????
   Powinien przecież krócej.skoro zamiast człowieka
   może pracowac robot ? Czemu jest dokładnie odwrotnie ?
   Wyłania się pytanie zasadnicze: KTO korzysta na rozwoju cywilizacji ?
   Chyba coś w tym systemie jest nielogiczne,
   skoro postęp nauki jest sprzeczny z dobrem człowieka.
   Jeśli automatyzacja, komputeryzacja zamiast poleszać los ludzi,
   powoduje, że człowiek musi pracować dłużej albo jest bezrobotny, głoduje,
   nie stać go na założenie rodziny i dzieci
   to jest prosta droga do …. samozagłady człowieczeństwa
   dziś postęp cywilizacyjny zamiast pomagać ludziom jest wykorzystywany przeciwko człowiekowi
   system jest bardzo zły, tylko wąska grupa korzysta z tego (ten 1 % ?)

   • hjk 17 lutego 2012 o 4:54 pm

    Tak włąśnie jest: postęp techniczny jest wykorzystywany wbrew człowiekowi i system ekonomiczny jest wadliwy, przestarzały, nie nadąża za postępem techniki. Brakuje też i moralności w tym wszystkim. A sprawiedliwość to podstawa ekonomii.

   • mironik 17 lutego 2012 o 5:43 pm

    za skubnięcie emerytom się dobre posadki dostaje, Buzek w UE, Suchocka ‚zawsze dziewica’ w Watykanie, a co dla Tuska ? jeszcze wcześniej był podział na ‚stare i nowe portfele’ chyba za Jaruzelskiego, w sumie to tak jakby co 10 lat kryzys jak ludzie troche uzbierają…

  • sara10 17 lutego 2012 o 8:23 pm

   @Kruk
   Z diagnozą się z gadzam, z końcówką wypowiedzi – nie.
   1. PiS jest przeciw Tuskowej ustawie emerytalnej. Wczoraj w sejmie zaprezentował własny. Oczywiście odrzucony głosami POwców i Paligłupa.
   2. Zapominasz o jednej rzeczy: Kaczyński za mord na bracie i bratowej nie odpuści: TVNowi (ubliżanie, kłamstwa, manipulacje, et. cet), Tuskowi, Komorowskiemu, Arabskiemu i Sikorskiemu. Będzie ich ścigał aż do śmierci. PO o tym wie, wiedzą też media. Wszystko czynić będą, aby go do władzy nie dopuścić. I jeszcze jedno – na 100% Maciarewicz zostałby szefem WSI. Wiesz co stałoby się z tymi kolesiami (dzisiaj zza pleców rządzą krajem) agentami PRLowskimi?
   3. Dałeś się podejść propagandzie medialnej jak klasyczny leming – sączona nienawiść do PISu przez tyle lat, dała efekty, zgodnie zresztą z zasadą leninowską: kłam, kłam kłam, a zawsze coś się przyklei do uczciwego. Nasłuchałeś się o przekrętach, zamordyzmie, nienawiści, itp. Wprawdzie niczego nie udowodniono, nikogo nie ukarano, nikomu zarzutów nie postawiono, ale w świadomości twojej wciąż pokutuje ta niechęć do PiSu.
   4. Bronię PiSowców z jednej przyczyny: za ich rządów (Kaczyński rządził TYLKO rok, wcześniej Marcinkiewicz) miałam podwyżki jak nigdy dotychczas. Przedsiębiorcom żyło się również lepiej – obniżano podatki (sprawdź sam). Dobierano się wreszcie do skóry różnym Rysiom i Zdzichom (PO to szybciutko ukróciła). Wzięto się za łapówkarzy (bano się łapówek jak diabeł święconej wody), przygotowana była ustawa o mediach (TVN z Michnikiem zionęli nienawiścią za nią) oraz o finansach publicznych (przygotowała ją Zyta). Dzięki tej drugiej ustawie miał się skończyć nienormalny podział funduszy (czy wiesz, że 50% budżetu idzie na różne agencje, fundacje itp., a drugie 50% na całą gospodarkę?). Działo się to TYLKO PRZEZ ROK. Niestety, za PO wszystko wróciło do „normy”.

   • szuwaxpl 17 lutego 2012 o 9:58 pm

    @sara10 – masz rację, też jestem tego zdania, ale trzeba pamiętać :
    władcy marionetek z YT ode mnie i wielu ‚wszyscy WON’
    jak będziesz miała wolną chwilę, to zobacz bo naprawdę warto!

 18. wizzgaa 17 lutego 2012 o 1:57 pm

  No i prawidłowo kraczesz Kruku . Kraj idealny do zasiedlenia po warunkiem…… Tyle ,że to jeden z pośrednich celów ZBRODNICZYCH MANIPULATORÓW na tym globie .

 19. Konrad 17 lutego 2012 o 2:11 pm

  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/alan_watt_nowy_wspanialy,p1637901304

 20. maran 17 lutego 2012 o 2:20 pm

  kapitalne swiadectwo mlodego ksiedza, wychowanego w rodzinie ateistycznej, mowi m.in o zagrozenia wynikacjacych z uprawiania yogi i innych “filozofii’ i religii Wschodu.
  Super ciekawe.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  “Sergiusz Orzeszko jako kilkuletnie dziecko wykazywał zdolności paranormalne, które potem zostały rozpoznane jako działanie złych duchów. Choć wychowywał się w rodzinie ateistycznej, jego serce nieustannie poszukiwało Boga. O tym, jak Go odnalazł i jakie to przyniosło konsekwencje w jego zyciu opowiada w wygłoszonym po raz ostatni w swoim życiu świadectwie, które zostało zarejestrowane w Bazylice OO. Bernardynów w Rzeszowie.”
  Czesc 1 z 6

  • baba wanda 17 lutego 2012 o 4:20 pm

   Czysty szowinizm-„tylko moja religia jest najlepsza”.
   I najlepiej wszystko, co nieznane, zapakowac do jednego wora i nazwac szatanem.
   Ehhh, szkoda slow.
   A jakby takie „swiadectwo” dal jakis mnich ze wschodu, to katolikow nazwalby kanibalami.
   Ludzie, zyjcie i dajcie zyc innym.

   • maran 17 lutego 2012 o 7:55 pm

    Oczywsice ,ze szatan bedzie twierdzil ze „jego religia jest najlepsza”.
    Ten ksiadz wie o czym mowi , bo sam przez to przeszedl.
    Jakbys Go posluchal to bys wiedzial o czym mowi i o co chodzi.
    Ale oczywscie Ty wiesz lepiej. Wymadrzasz sie glupio, a nawet nie wiesz o co chodzi.
    A kto ci zabrania zyc. Zyje se tak jak chcesz, dla mnie mozesz nic nie jesc, jak taki jest twoj wybor. Twoja wola, twoj wybor, twoje knsekwencje.
    Ale nie drzyj geby, bo ktos komus probuje uswiadomic, ze bladzi.
    Ty tego nie musisz sluchac ,jak juz tak wszystko wiesz i takis mundry. Ale dlaczego probujesz buzie innym zatkac tylko dlatego, ze maja inne zdanie na pewne sprawy niz ty. Jak chcesz to mozesz w pozycji lotosu siedziec caly rok i odzywiac sie kora ze spruchnialego drzewa. Ja tam nic to tego nie mam.

    • baba wanda 17 lutego 2012 o 8:49 pm

     Drogi @maranie
     Naskoczyles na mnie strasznie, a tylko wyrazilAm swoje zdanie, moim zdaniem bez obrazania innych (zauwaz ze jestem kobieta, jak sam nick wskazuje). Nie bede sie odplacac tym samym.
     I nie bede przedluzac tej dyskusji, zeby nie wszczynac niepotrzebnych klotni na blogu.
     Geby nie dre-widzisz gdzies caps locka? Normalnie reka swedzi, zeby przeinaczyc twoj nick 🙂

     • dalmat 17 lutego 2012 o 11:46 pm

      No wyręczę cię. Baran z niego przecie jest

     • maran 18 lutego 2012 o 12:23 am

      Baba jaga
      Wyrazillas swoje zdanie, totalnego ignoranta, plus wrzucilas tez epitet tradycyjnie uzywany przez wszelka lewizne i politically correct bezmozgowcow
      .Wiec NIE UDAWAJ swietoszka i swietego oburzenia.
      Dyskusji z toba nie bede prowadzic, bo nie mam o czym. Nie podoba sie , to nie ogladaj. Nikt cie nie zmusza.

      • baba wanda 18 lutego 2012 o 4:19 am

       Jak juz lecimy po Grimmach, to moja droga krolowo, przemawiajaca do lustra-nie wiem o jaki epitet ci chodzi. Ale wiem, ze dobrego wychowania to cie nikt nie nauczyl. A jak juz przeinaczamy swoje nicki drogi @baranie, to zegnam.

  • Jakob 17 lutego 2012 o 5:12 pm

   ja się nie dam zaszufladkować 🙂 Koniec z ciemnościami! 🙂

  • Annah. 17 lutego 2012 o 5:40 pm

   Dzieki za tę wrzutkę – bardzo ważny i potrzebny temat w dobie zmasowanego natarcia jogi i mody na reinkarnację
   Nawiasem to, że aktywiści z kamiennego kopca zminusowali ten temat bardzo mnie zachęciło 🙂

   • zenobiusz 17 lutego 2012 o 5:58 pm

    Zauważ ,że mnogo ich.
    Ciekawe skąd się zlecieli.

    🙂

    • Annah. 17 lutego 2012 o 6:15 pm

     Ten temat jest dla nich bardzo drażliwy…taki znaczek firmowy 🙂
     W temacie „Żydowski mason..” miałam wymianę zdań na pokrewny temat dotyczący nadzwyczajnych zdolności dzieci wychowywanych przez mnichów z niejaką Felicytą. Warto tam wrócić by prześledzić jej reakcję na linka dotyczącego rytualnego nierządu i innych zwyrodnialczych zabiegów na dzieciach usankcjonowanych przez święte księgi Wedy.

     • Annah. 17 lutego 2012 o 6:43 pm

      w przeciągu pół minuty 6 minusów – bingo 🙂

     • maran 18 lutego 2012 o 12:27 am

      a potem zdziwienie ,czemuz to lucyferianie dochodza do takiej wladzy?
      Jak tu juz widac jak holota prze do satanizmu, sama nawet o tym nie wiedzac, lub nawet nie chce wiedziec jak im ktos powie.
      .

      • Annah. 18 lutego 2012 o 3:51 am

       Hołota, czy lucyferianie we własnej osobie… tego bym nie była pewna. Zważ, że reakcja na podesłane materiały świadczyłaby jednak o wersji hardcorowej.

     • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 12:46 am

      Ściema z tym licznikiem ocen, ktoś się nieźle trudzi żeby uprzykrzyć życie.

      • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 1:24 pm

       Łapek w dół w ciągu minuty sztuk 10 🙂 Dzięki za troskę ! 😀

       • Annah. 18 lutego 2012 o 5:00 pm

        Marek powinien przemyśleć sprawę czy nie wstawić filmu jako temat wiodący, najwyraźniej uderza w sedno Wielkiego Kłamstwa. Ja od wczoraj już dwa razy słuchałam świadectwa diakona Sergiusza i chętnie posłucham trzeci…

 21. navajo88 17 lutego 2012 o 2:27 pm

  Monitor a tutaj kolejny kwiatek , Karwia !!!!
  http://gospodarka.dziennik.pl/emerytury-i-ofe/artykuly/379770,nawet-wicepremier-i-minister-gospodarki-waldemar-pawlak-nie-wierzy-w-zus.html

  • wizzgaa 17 lutego 2012 o 2:36 pm

   Dowcipny drań z pana P. Po latach wysysania mleczka pszczelego w różnych „rządach” – on SIĘ STARA ZABEZPIECZYĆ NA STARE LATA . Już zapomniał albo miał szczęście nigdy nie wiedzieć ,że trzeba mieć Z CZEGO się zabezpieczać czyli odkładać na czarne godziny . Znosimy takich szyderczych durniów zaiste ze stoickim spokojem .

 22. Jony 17 lutego 2012 o 2:39 pm

  Nie od dziś wiadomo że złodziej złodzieja nie lubi. Więc nie dziwi to że tusk i jego nierząd nie cierpi tuska i na odwrót.

  • hjk 17 lutego 2012 o 3:41 pm

   masz jakieś dowody o złodziejstwie ks. Rydzyka?
   A złodzieje się lubią, byle tylko nie działali w tym samym terenie…

   • zenobiusz 17 lutego 2012 o 6:26 pm

    Dowodów nie ma
    ,ma zlecenie.

 23. theaspartam 17 lutego 2012 o 2:44 pm

  Illuminati – Manipulation Holocaust zwierząt-animals-Otwórz oczy -open your eyes http://www.youtube.com/watch?v=CGOT2Q2Q-Pw Bratnie istoty tego wspólnego świata ziemia,skazane są na wieczne cierpienia ,przez naszą ignorancje świadomości, manipulowaną przez Illuminati przemysł mięsny.Jeśli ten film nie wywołał w tobie emocji to jesteś już ZOMBI,bo człowieczeństwo to empatia a nie ignorancja .

  • hjk 17 lutego 2012 o 3:07 pm

   WAŻNE: List Sir Juliana Rose do do rolników w nagłówku wpisu…
   o obozach koncentracyjnych dla zwierząt.

  • szuwaxpl 17 lutego 2012 o 4:18 pm

   @theaspartam – ta prawda aż Boli.
   Skąd biorą się tacy ludzie ? Naprawdę w takich chwilach przepraszam mniejszych braci za ludzi tzn. najgorsze zwierzęta na tym świecie ! Jacy my jesteśmy okropni, chcemy zawojować kosmos a na ziemi tyle zła !
   Wiele okropieństw, już nie jestem młodzieńcem, ale oczy musialem zamykać.

   • sebecx 17 lutego 2012 o 6:27 pm

    wczoraj @Jakob dał coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=t3DPCQjlanM
    obejrzałem całość… i przypomina mi się, co pisał jeden z lekarzy faszystów jak wydłubywał oczy dzieciom i wysyłał je swoim kolegom: „ŚMIERĆ NA ZAMÓWIENIE” w Brejw Niu Łorld w taki sam sposób jak są na tych filmach traktowane zwierzęta będą traktowani ludzie .. taki zrównoważony rozwój …
    Nie za bardzo rozumiem jak niektórzy wczoraj zarzucali ekofaszyzm, może czasu nie stało aby materiał do końca obejrzeć ? … a i przypomnę po raz kolejny coś co znalazłem (dla tych co nie mają empatii, a wierzą w stworzyciela):
    29 I rzekł Bóg: «Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem.
    30 A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona». I stało się tak.
    .. to z Genesis było…

    ..może niektóre stworzenia nie mają pierwiastka życia ?

    tak na marginesie, to jest też po sieci rozpowszechniany taki tekst:
    ” (…) nigdy nie otrzymają światła i nie będą podróżować ku gwiazdom. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje im wejście do krainy oświecenia. Tego nigdy się nie dowiedzą.”
    http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/17/tajne-przymierze-tajnego-zydowskiego-stowarzyszenia-znanego-jako-zakon-illuminati/

    jak często żydzi jedzą mięso?
    „Tora nie uznaje jedzenia mięsa za coś oczywistego. W czasach przedpotopowych (Noe) jedzenie mięsa bylo zakazane. Dopiero po potopie Bóg wydał nakaz pozwalający nam jedzenie mięsa pod warunkiem, że zwierzę zostało wcześniej zabite. Ogólnie rozumiemy to prawo jako stosujące sie do całej ludzkości i nadane w celu uniknięcia nieusprawiedliwionego okrucieństwa w stosunku do zwierząt.”
    warto poczytać całe: http://www.chabad.org.pl/templates/articlecco_cdo/aid/891599/jewish/Dlaczego-Szchita-jest-taka-Wana.htm
    i jeszcze może coś takiego: Mistycyzm – Wegetarianizm http://www.youtube.com/watch?v=yCY9atE7P40

    • sebecx 17 lutego 2012 o 6:30 pm

     aleeeee mi pogrubiło… hehehehehe… miało być mniej…

     • Orka 17 lutego 2012 o 8:54 pm

      sebecx@ ja myślę , że dla nas goim jest to nawet pocieszające …

     • pola 17 lutego 2012 o 9:47 pm

      Jestem w trakcie czytania objawień błogosławionej Katarzyny Emmerich,tak ona opisuje jak doszło do tego że ludzie zaczeli żywić się mięsem.
      Nie było jednakowoż na początku zupełnie czarnych ludzi, dopiero zwolna ciało ich barwę przybierało czarną. Pan Bóg pokazał mu także okolicę, w którą miał uciekać. Ponieważ zaś Kain powiedział: więc umrę z głodu — ziemia bowiem dla niego była przeklętą, — rzekł mu Bóg, że nie umrze, że ma się żywić mięsem zwierząt i że z niego ród powstanie i że jeszcze dobre uczynki wezmą od niego swój początek. Przedtem ludzie nie żywili się mięsem.
      http://pasja.wg.emmerich.fm.interia.pl/zycie_jezusa1c.htm
      To na podstawie tych objawień Mel Gibson nakręcił swój film Pasja.

    • dalmat 18 lutego 2012 o 12:10 am

     No właśnie @Friend_of_Mine- wczoraj miał tyle do powiedzenia i to ze mnie zrobił ekofaszystę.

     • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 12:48 am

      Tak tak, najlepiej zakaz hodowli zwierząt , wystrzelać wszystkie zwierzęta , soja najlepsiejsza 🙂 nawet palikmiot i kwasior przeszli na wege no no no…

      • dalmat 18 lutego 2012 o 9:27 am

       Idź lecz się człowieku.Mięso odebrało co rozum.

       • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 11:28 am

        Zacytuje Ciebie z wczoraj „Nie mam ochoty na dywagacje z analfabetą” „Powiem tylko tyle, nie masz racji, ba w ogóle ci się wszystko popieprzyło. ” … i „Chłopie ale walisz farmazony.dopóki będziesz żarł to mięcho, to nic się w twoim rozumowaniu nie zmieni.”
        Czytając Twoje posty i odnosząc się do Twojego odżywiania mam wrażenie, że głodzenie się roślinami (paszowe, gmo?) nie wpływa zbyt dobrze na ludzką psychikę, może angażuje nienawiść do drugiego człowieka? 😦 Życzę Ci wszystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim!

        • dalmat 18 lutego 2012 o 5:13 pm

         Nie mówiłem o wystrzelaniu zwierząt, ani popieraniu GMO. Sprowadzasz rozmowę na z góry ustalony tok z którego ma wynikać że jeżeli nie popieram diety mięsnej, to od razu jestem zwolennikiem GMO,
         Jeżeli występuje w obronie zwierząt, to najlepiej abym je wystrzelał. Człowieku co z tobą
         Nie będę analizował twoich wypowiedzi, bo nie jesteś partnerem, któremu warto poświęcić jeszcze jakikolwiek czas. Pozostań więc przy swoich teoriach.
         Powiem ci tylko jedno, każdemu kto katuje zwierzęta nie daję dużej szansy na dyskusję, dlatego w postach otrzymałeś to na co zasłużyłeś. Sadząc po ocenach masz sporo równych tobie ociemniałych palantów.

        • Friend_of_Mine 19 lutego 2012 o 12:28 pm

         „Powiem ci tylko jedno, każdemu kto katuje zwierzęta nie daję dużej szansy na dyskusję, dlatego w postach otrzymałeś to na co zasłużyłeś. ”
         Zgroza… tak łatwo Ci oceniać , a nie zrozumieć kogoś.
         Czemu w Tobie tyle nienawiści i agresji do drugiego człowieka?
         Nie znasz mnie a tak łatwo osądzasz… Szanuję wszystko co żyje, i duże cielątko i małego pasożytka komarka. A Ty wyskakujesz z takim tekstem….
         Powodzenia i odnalezienia swojego ja Ci życzę.

 24. Roma 17 lutego 2012 o 3:07 pm

  uwaga:
  w tym momencie tusk ogłosił na konferencji prasowej, że jest za odrzuceniem ACTA
  i będzie namawiał europarlamentarzystów, żeby byli przeciwko
  niespodzianka dla wszystkich, chyba poczuł, że mu się grunt pali pod nogami
  tyle wpadek i afer,
  widać panikę !!!!

  • Roma 17 lutego 2012 o 3:16 pm

   tusk mówi coś ponadto o prawie do wolności, etyce, że popełnił błąd itp
   i zmienia swoje stanowisko w tej kwestii,
   u niego ta decyzja to wynik wyrachowania i strachu przed ludem,
   ale cieszmy się, że jednak pewne oznaki dobra się pojawiają
   bo to ludzi może zmobilizować do dalszej walki
   moim zdaniem dno już zaliczone = ludzie zaczynają się budzić
   a marionetki NWO zrobili krok w tył

   • pola 17 lutego 2012 o 3:35 pm

    Nie wiem dlaczego ale mu nie wierzę nie udało się przyłożyć nam kijem to jaka pałę na nas trzymają w zanadrzu.

    • hjk 17 lutego 2012 o 3:43 pm

     Albo walczące między sobą gangi dobierają mu się do skóry, to szuka poparcia społecznego, by się ratowac…

     • hjk 17 lutego 2012 o 3:47 pm

      Już bardziej przemawiają do mnie opowieści o innym rodzaju ludzi żyjącym na Antartktydzie czy we wnętrzu ziemi, jak z opisów z pamiętnika adm. Byrda…
      A dla „wierzących w UFO”, tudzież w szaraków, Plejadian, En-Ki, galaktyczną federację, itd. stale i nieodmiennie kluczowy frg. do przestudiowania:
      zbawienie.com/UFO

      • historykfiolkow 17 lutego 2012 o 4:02 pm

       HJk polecam film ponizej:

       Eksperymenty hitlerowcow, ktorych pozniej Byrd (i nie tylko) tropil na Antarktydzie

       • sebecx 17 lutego 2012 o 6:37 pm

        co do eksperymentów.. na pewnej pod lubelskiej wsi mieszkał pewien pan, który miał usunięte kości ramion i wstawione przez hitlerowców dębowe implanty … i tak mu to ropiało, miał porobione przetoki… i żył z tym jeszcze kilka ładnych lat po wojnie .. a na nazwisko miał ten pan Gwiazda…

   • szuwaxpl 17 lutego 2012 o 4:21 pm

    Roma i inni nie wierzcie tej szui – na górze @ reson o 12pm podal świetny filmik z tłumaczeniem co ta szuja kombinuje ! ACTA bis

   • Joanna 18 lutego 2012 o 10:47 am

    Przecież on stale popełnia błędy, aby do niego to dotarło, ludzie muszą wychodzić na ulicę. Po trudach licznych spotkań, na których przyjmuje instrukcje, najbardziej lubi leżeć w domu i gapić się w sufit (albo kopać piłkę)

  • O Rzesz 17 lutego 2012 o 3:53 pm

   Widać że miał dobrych nauczycieli … jest za a nawet przeciw.
   I tak kłamie, rudzielec jeden.

  • mi461 17 lutego 2012 o 5:02 pm

   o TAK pali mu sie …….. 😀 i tak UE wprowadzi ustawy ACTA tylnymi drzwiami
   (trojan back door) i on O TYM WIE< wiec chce sie przypodobac mlodym wyborcom.
   i u c i s z y c

   A co z reszta ? krzywdzacych ustaw? przeforsuje cichaczem??
   to LISek chytrusek, nie mozna mu ufac ale SLEDZIC kazdy ruch.

  • Dominik73 17 lutego 2012 o 5:22 pm

   niestety, one wie doskonale co robi… acta właśnie wchodzi do innej ustawy, popatrzcie na to:
   http://newworldorder.com.pl/post,2125,0#25952

  • zenobiusz 18 lutego 2012 o 9:48 am

   To mogło być zaplanowane od początku,wentyl bezpieczeństwa.Absurdalna inicjatywa i akcja Anonymous w parze.Tu rola czołowego anonima” blogera i spółki „,jawi się oczywistą.
   http://www.banzaj.pl/Hakerzy-z-Polish-Underground-Anonymous-to-dzieci-43473.html
   Nie przewidzieli tylko powstania Polish Underground.Od blogerów w pewnym stopniu zależy ,czy para pójdzie w gwizdek.Trzeba ustalić kierunek dalszego protestu,kamyczek odrzucono,potrzebny rzemyczek.

 25. nowecant 17 lutego 2012 o 3:17 pm

  Jeśli chodzi o to UFO, to ta wiadomość może być z gatunku : „Nie róbcie nic, bo my/oni się wszystkim zajmą.” (podobnie jak Fulford.)

  • mironik 17 lutego 2012 o 5:53 pm

   Może nowa propaganda SF, może czegoś zapowiedż Iluminati ?
   tym razem z finlandii to film „Iron Sky” hitlerowcy atakują z drugiej strony księżyca.

  • Jakob 17 lutego 2012 o 6:06 pm

   widać ,że nie jesteś obeznany w temacie… Najlepiej chlapnąć coś od tak i czekać aż łapki w górę pójdą ;p

 26. navajo88 17 lutego 2012 o 3:17 pm

  Roma ACTA to przyszcz na duoie ! ,przeczytaj sobie mój dzisiejszy w pis na wczorajszej stronie monitora co na pisalem i na spokojnie sobie przeanalizuj !!!!!!!!!!! , bo coś jest na rzeczy tylko pytacie CO ???????
  J.M.H

  • Roma 17 lutego 2012 o 3:46 pm

   każdy krok w dobrym kierunku
   jest
   krokiem w DOBRYM kierunku
   proste

 27. iHe 17 lutego 2012 o 3:33 pm

  Polecam ten wywiad zalinkowany przez Monitora z panią mec. Elżbietą Barys.
  W sumie to włos się jeży ..A mlaskacz zamyka ludzi ,którzy na niego plują ..
  Niesamowiata jest ta bezwładność ,bezwolność,bezsilność,
  te tony papierów ustaw,stanowisk do pilnowania trój podziału władzy.
  Kto skontroluje nieszont?Linax uBUNTu?
  Masakra jak to nie działa ..TK,TS,NiK ,RPO ..Śmiech na sali.
  O POkreaturze nie wspominając..

  Rząd światowy będzie czy wam sie to podoba czy nie..
  Kto nie z Mieciem tego zmieciem..

  • Onufry 17 lutego 2012 o 9:21 pm

   Obawiam się iż waszmość ma rację. Wszystko wskazuje że puki co ” bestia ” (MOŻNA NAZWAĆ INACZEJ ) zyskuje , szybko się uczy i dostosowuje a to już jest bardzo niebezpieczne ! Wypełni się co zapisano !

 28. Ripsonar 17 lutego 2012 o 3:41 pm

  ACTA do odrzucenia:) „….Premier: Nasze stanowisko ws. ACTA było nieprzemyślane..” Nie miałem racji!!!! – mówi!!!!

  http://www.tvn24.pl/0,1735258,0,1,premier-nasze-stanowisko-ws-acta-bylo-nieprzemyslane,wiadomosc.html

  ave

 29. theaspartam 17 lutego 2012 o 3:45 pm

  A co powiecie na to ?Chcecie mieć prawo wyboru za pomocą rozumu danego od stwórcy , czy głęboka wiara narzucona od dziecka przejmie nad rozumem kontrole? Nie chrzcij swoich dzieci !- http://www.youtube.com/watch?v=yhBfqcfEm5o Jeśli ktoś ci powie że filozofia czyli używanie własnego rozumu jest złem, masz do czynienia z fałszywym prorokiem, i fałszywymi naukami.Rozum albo wiara, niebieska czy czerwona pigułka? Każdy powinien mieć prawo wyboru.Bo potem myślenie człowieka jest takie jak sekta religijna nakaże,jesz mięso?Tak! dlaczego?Bo bóg mi dał zwierzęta to jem!.I to jest przykład raka świadomości.

  • hjk 17 lutego 2012 o 4:00 pm

   ale wiara nie wyklucza rozumu, a rozumna teologia wręcz zakłada filozofię – całe wieki w sredniowieczu głowiono się nad relacją rozumu do wiary, natury i łaski, az w końcu wypracowano rozwiązanie problemu – najnowsze „opracowanie” na ten temat podsumowujące syntetycznie to, co wypracowano w sredniowieczu i zaktualizowane do czasów współczesnych to encyklika papieża JP2 „Fides et Ratio”, który był też i filozofem, zanim stał się papieżem.
   Tak wiec musisz się nieco dokształcić kolego i nie propagować obcych naszej cywilizacji wzorców.

   Oczywiście są wiary ew. religie, które albo wykluczają rozum, albo stawiają go na dalszym miejscu, jak judaizm czy islam, (dlatego np. tam jest absolutny monoteizm, bo „w głowie im sie nie moze pomiescic”, jak możliwa jest Trójca), a także protestantyzm (akcent na wiarę), a w mniejszym stopniu prawosławie (akcent na mistycyzm i uczuciowość).
   W niektórych „religiach” czy „filozofiach” wschodnich podważa się wręcz elementarne zasady logiki, kładąc nacisk na „medytacje”, „mistyczne doświadczenia”, itd.

  • Jakob 17 lutego 2012 o 6:15 pm

   zgadzam się z Tobą

  • Orka 17 lutego 2012 o 8:09 pm

   theaspartam@ a nie chciałbyś przeciwstawić się obrzezywaniu malutkich ,słodkich chłopczyków ?! To jest dopiero barbarzyństwo ! Żeby jakiś stary chłop dobierał się scyzorykiem do przyrodzenia maleńkiego dziecka ! Tego śladu który pozostawia „chrzczenie scyzorykiem” nie pozbędzie się do końca życia ! To cię nie oburza ?! Dziękuję Ci Panie ,że nie urodziłam się …Ty wiesz Panie kim …

  • O Rzesz 17 lutego 2012 o 10:52 pm

   Przeciwnicy chrześcijaństwa, mówimy tu oczywiście o ludziach wierzących w cokolwiek. Nawet w szatana. Agnostyk takimi „bzdurami” jak chrzest nie będzie się zajmował, twierdzą że chrzest i kolejne rytuały jak np. bierzmowanie to nakładanie pieczęci blokujących rozwój energetyczny ludzi.
   Owszem ale sens jest odwrotny do tego co głoszą min. słudzy lucka.
   Otóż wszelkie te „pieczęcie” są w istocie tarczami chroniącymi nas do momentu kiedy świadomie możemy określić czy chcemy dalej ufać Jezusowi czy też opuścić go i zanurzyć się w świat energii niskiego rzędu dostrzeganych np. przez medytację Zen itp.
   Nie ma tu żadnego zamachu na wolną wolę człowieka!.

   Ten temat jest wałkowany od dawna!. Sprzedaje się go ludzkości jak głodne kawałki o powszechnej szczęśliwości społeczeństwa wielokulturowego gdy swoim zaleca się trzymanie na dystans od reszty wielokulturowej hołoty.

   Albo masz świadomość czym jest świat duchowy i chcesz wprowadzić ludzi w stan zwątpienia albo tylko wyczytałeś to w jakimś ezoterycznym piśmidle i złapałeś się na lep masońsko-satanistycznej śpiewki o „wolności” i „równości”.

   • jakis_buk 17 lutego 2012 o 11:06 pm

    O Rzesz to ze tobie kapłani sprzedali windowsa nie oznacza że linux jest gorszy a ponadto są ludzie którzy wogóle o tych systemach nie słyszeli i żya moze lepiej niż co którzy je mają

    • jakis_buk 17 lutego 2012 o 11:12 pm

     ciekawy wyklad na temat tego, kim jesteśmy, czego szukam i dokąd w życiu zmierzamy – warto sie zastanowić http://www.youtube.com/watch?v=UnqTcEe3FJg

     • jakis_buk 18 lutego 2012 o 12:38 am

      myślę ze to was tez zainteresuje – kto to jest naprawdę wolny człowiek

      jestem blisko osiągnięcia tego o czym on mówi 😀

      • O Rzesz 18 lutego 2012 o 11:16 am

       Łapiesz się na lep. Ślepi tak mają.

  • zenobiusz 18 lutego 2012 o 9:58 am

   theaspartam@
   „Nie chrzcij swoich dzieci !”
   Do tego sprowadza się ten bełkot.Nie jesteś świadom czyje marzenia propagujesz ??
   Czy wiesz ,jaki to przynosi często skutek???
   Co Ci zrobiły te dzieci,zwłaszcza polskie dzieci ??

  • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 1:05 pm

   Człowiek powinien mieć wybór, dlaczego skazywać dziecko od urodzenia przez swoich rodziców na coś na co nie może mieć wpływu?
   Skończy 18lat, sam zadecyduje czy chce być ochrzczony czy nie, czy chce należeć do kościoła buddyzmu, chrześcijaństwa czy innego.
   Kolejna rzecz, że prawidłowego chrztu dokonuje się przed śmiercią – św.Jan który ochrzcił Jezusa Chrystusa, by obmyć go z grzechów, na chwilę przed tym jak miał odejść.
   Logiczne jest to, jak istota nowonarodzona może być pełna grzechu, skoro jest niewinna i jeszcze nic nie nabroiła ? 😛

 30. Konrad 17 lutego 2012 o 3:58 pm

  2 czesc ROZMOW NIEDOKONCZONYCH o NWO

  [audio src="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2012/02/2012.02.16.rn22.mp3" /]

 31. marco 17 lutego 2012 o 4:08 pm

  Popatrzcie na to PO – lecam
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,opage,6,title,Duza-wpadka-Pawlak-dal-ciala-Burza-po-slowach-wicepremiera,wid,14262605,wiadomosc.html#opOpinie

  Nawet minister gospodarki otwarcie juz przyznaje ze emerytur nie bedzie, ile jeszcze jest w stanie wytrzymac nasz narod ?

  • Joanna 18 lutego 2012 o 10:53 am

   Dla mnie jest ganz egal, czy będą czy nie. Niech mi oddają pieniądze, które mi pod przymusem zabrali. Ja sobie radę dam.

 32. Sully 17 lutego 2012 o 4:13 pm

  Czytam teraz naglowki portali: Wygraliście, nei podpiszemy ACTA. po pierwsze znacznie gorsze przepisy chcą wprowadzic, o których głośno nie mówi się nic, po drugie czy ACTA w Polsce to nie było takie odwrócenie uwagi od reformy emerytalnej. no jak to teraz przecież rzad nie może się ugiąć jakby to wyglądało…

 33. iHe 17 lutego 2012 o 4:15 pm

  Spalą kota zanim im się na serio przyda..Opozycja Palikmiota.Oksymoron 2skowy.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/opozycja-chwali-tuska-rozenek-jest-zdeterminowany,1,5029735,wiadomosc.html

  „Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota przyznał dzisiaj w rozmowie z Moniką Olejnik, że Ruch Palikota nie podjął jeszcze decyzji w sprawie zmian w wieku emerytalnym, ale „wczorajsze spotkanie z premierem przesunęło go w stronę poparcia” tych zmian.

  – Premier jest bardzo zdeterminowany (żeby przeprowadzić reformy – przyp. red.). (…) To akurat świadczy, że premier nie kieruje się słupkami sondażowymi tylko po raz pierwszy od czterech lat zaczął się zastanawiać, jak poprawić sytuację w kraju – wyjaśnił. „

  • Onufry 17 lutego 2012 o 6:22 pm

   Płemieł jest sprytniejszy niz można przypuszczać. Protesty ustaną Acta leży i czeka gdzieś na regale, a tu zus do góry i wiek emerytalny. Kto z młodych ludzi którzy protestowali myśli o emeryturze? Prawie nikt ,a nim staną się emerytami będą pracować do 100 lat ! Więc z przyczyn wiadomych nikt nic nie dostanie. Oczywiście jeśli znajdą pracę a to będzie towar coraz bardziej deficytowy !

  • AQQ 17 lutego 2012 o 7:16 pm

   Ten robaczywy rodzynek robi wprost zawrotną karierę…stały gość w superstacji, a w POlityce hipokryzją przebił już swojego miszcza paligłupa.

 34. Stanisław 17 lutego 2012 o 5:39 pm

  Czy w związku z podaną informacją o dalszym przetrzymywaniu ( bezprawnym ) Rafała Gawrońskiego w więzieniu będziemy pisać do Rzecznika Praw Obywatelskich ? Jeżeli tak , proszę o podanie wzoru pisma jakie można wysłać , jednocześnie można by sprawę zgłosić do międzynarodowej organizacji Amnesty Internacjonale by pomogła w tej sprawie – niech ktoś dobrze znający język napisze dla nas kolejny wzór pisma pod którym można będzie się podpisać i wysłać. Nie możemy zostawić uwięzionego bez nagłaśniania sprawy . Dziś ON , jutro MY – pamiętajmy o tym.

 35. marco 17 lutego 2012 o 6:09 pm

  Uwazam ze organizowanie sie w grupy swiadomych odbiorcow jak i producentow zdrowej zywnosci powinien byc filarem naszej egzystencji, odnosze to do mojego doswiadczenia gdzie zyje w malym miasteczku i dostep do zakupu warzyw i owocow pomijajac jest powszechny. Ostatnio bylem na gieldzie i rzeczywiscie rolnicy potwierdzaja ze coraz wiecej jest odbiorcow detalicznych ktorzy przyjezdzaja z miasta, wedlug mnie duzo za malo a swiadomosc spoleczenstwa jak jestesmy ograbiani kupujac w supermarketach pozostaje na bardzo niskim poziomie. Mysle ze juz czas najwyzszy zeby ludzie zaczeli sie organizowac w grupy i wypracowywac sobie kontakty z rolnikami na swoich zasadach. Osobiscie sam kupuje warzywa i owoce bez posrednikow a co mozna przechowac na dluzszy czas, magazynuje na zime 🙂

  • Jakob 17 lutego 2012 o 6:37 pm

   dobra uwaga!

 36. oli 17 lutego 2012 o 6:36 pm

  Odnośnie ufoludków to super zwiedzenie doskonale przemyślane narzędzie, które posłuży do zastraszenia ludzi najazdem „obcych” i przejęciem kontroli. Tylko najpierw trzeba z tym tematem ludzi oswoić i wpoić im , ze oni istnieją- najlepiej tacy, którzy sa nam życzliwi a potem nie…. Następnie wymyślić super zagrożenie „Obcymi” z kosmosu i tylko czipy was uratują….
  Na odtrutke umysłu polecam: ostrzezenie.wordpress com: …”Prawda pochodzi ode Mnie.

  Prawda jest dla ludzkości niewygodna, ponieważ może wymagać osobistego poświęcenia.

  Prawda powoduje w niektórych przypadkach oburzenie i w wielu przypadkach traktowana jest jako herezja.

  Jednak tylko Prawda może wyzwolić was od kłamstw. Kłamstw, które pochodzą od szatana, i które tworzą ciężkie brzemię na waszej duszy.

  Nadszedł czas dla Prawdy, aby została zaprezentowana w świecie, który jest pełen kłamstw.

  Moja córko, tak wiele kłamstw przedstawionych zostało Moim dzieciom przez fałszywe religie, fałszywych bogów, fałszywych przywódców Kościoła, fałszywych politycznych przywódców i organizacje, jak również fałszywe media….”

  Pozdrawiam

 37. Malwinaaa 17 lutego 2012 o 7:01 pm

  Ostatnio się śmiałam do znajomego, że tylko chyba kosmici będą mogli przerwać to błędne koło 😉
  Rządy totalitarne > rewolucja> anarchia > przemieszanie się podziału klasowego (górna klasa zostaje obalona, ją zastępują ludzie z klasy średniej, klasa najniższa pozostaje bez zmian)> wytworzenie się grupy, która wprowadza swoje rządy – ewentualnie tylko jednostka. To tak w uproszczeniu co się dzieje, od tysiąca lat. Rewolucja obecnie to nic dobrego bo skończy się jak zwykle . Więc zatem co?

  • ... 17 lutego 2012 o 8:11 pm

   antychryst nadejdzie zreformuje system i ekonomie , zaprowadzi fałszywy pokój a ludzie którzy kochaja pieniadze i gzreszenie beda go podziwiac i czcic ale długo sie nim nie naciesza , kto chce otrzymac od PANA JEZUSA niesmiertelnosc ten niech przesztrega jego nauk i kieruje sie sprawiedliwoscia :

   przyszłe życie na odnowionej ziemi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

   • Orka 17 lutego 2012 o 9:21 pm

    Wiele państw na świecie jest w posiadaniu ogromnej ilości broni atomowej której użycie mogłoby zagrozić nawet całemu układowi słonecznemu . Może jest (są ?) ktoś kto na to nie pozwoli … Były przecież przypadki obserwacji obiektów nad składowiskami rakiet i nieznanego powodu wyłączenia zasilania i niemożności odpalenia rakiety . Oby to była prawda …

 38. ... 17 lutego 2012 o 8:08 pm

  nie ma zadnych kosmitów sa demony , ale antychryst nazwie powracajacego PANA JEZUSA złymi kosmitami i zarzdzi mobilizacje swiatowa na wojne – OBJAWIENIE JANA 16:13-14 – Hollywood nie próznuje tez w tym temacie myslicie ze dla zabawy wymyslili tyle filmów o kosmitach i inwazji na ziemi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

  , co do homo sapiens sapiens monitor tez nie ma racji , ale ma wolna wole wiec jesli wierzy ze jest małpa wąskonosa to ma do tego prawo , szkoda ze nie widzi ze to podłe kłamstwo wspierane i propagowane jest przez system i media : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

  • krist 17 lutego 2012 o 10:25 pm

   skad wiesz ze są demony? bo KK tak twierdzi?? skąd wiesz ze nie ma kosmitów?? widziałeś demona? widziałes kosmite? widziałes milion dolarów??? chyba nie ale to nie oznacza iz milion dolcow nie istnieje…

   • zenobiusz 18 lutego 2012 o 10:34 am

    Obejrzyj się za siebie,maż demona tuż za plecami.
    A „kosmici” fiu fiu …..

   • oli 18 lutego 2012 o 1:38 pm

    Wystarczy, że widzę jego działanie:) A pierwsze i najważniejsze jego zwycięstwo to jest to iż w jego istnienie nie uwierzysz. Szaszłyk z Ciebie za życia surowy potem tylko na ogień. Powodzenia

  • szwajcaria 17 lutego 2012 o 11:23 pm

   ….Były oficer marynarki wojennej, Milton William Cooper, powiedział, że w 1954 roku w bazie Muroc prezydent Eisenhower podpisał z kosmitami pierwszy oficjalny traktat. Dokument przewidywał zgodę na wypożyczanie przez kosmitów ludzi i poddawanie ich eksperymentom. Dlatego wielu ludzi zostało porwanych na pokłady latających spodków.

   W zamian za umowę z prezydentem USA kosmici zobowiązali się udostępnić Amerykanom część zaawansowanej technologii

   Eisenhower spotkal sie 3 krotnie z obcymi. Potwierdzone oficjalnie tydzien temu przez bylego rzecznika urzedu Prezydenta, Chetnie podala bym linka, lecz jest on po angielsku, i nie na wiele sie pani/panu zda.

   • rabarbarek 18 lutego 2012 o 7:47 am

    szwajcaria , wrzucaj linki , poniewaz zawsze mozna ich tresc przetlumaczyc. Czytalam o sp. prezydencie i jego konszachtach z obcymi , ktore wcale nie musialy miec miejsca , ale potrzebne bylo stworzenie ” historii” kontaktow z innymi cywilizacjami na uzytek Iluminatow , sprawujacych faktyczna wladze na swiecie. Wezcie , prosze , pod uwage , ze wszyscy prezydenci USA [ poza wiadomymi wyjatkami] wybrani byli , nie przez narod , a przez Iluminatow. Niemal kazdy z nich robil to co mu kazali i mowil to co mu podsuneli do wygloszenia.

    Dzisiaj wlaczylam kanal PBS i akurat nadawali wywiad z Carterem . Ten sam czlowiek, b. prezydent , ktory walczy o prawo narodu palestynskiego do posiadania swojego kraju , wszem i wobec objasnil , ze opowiada sie za silna Ameryka , jako sila , ktora bedzie utrzymywala porzadek na swiecie i bedzie taka ” superpower” . Czyli czym? …policjantem dla NWO. Nic dodac …

    Nie wiem czy ktos wszedl na strone , ktora podal Monitor, Johna Kettlera/ Weszlam tam gnana ciekawoscia, co tez za ufoludki beda nas bronily. Musze powiedziec , ze nie powalily mnie na kolana wywody pana Johna , ale sporo ciekawych informacji znalazlam w komentarzach.

    Pan Kettler faktycznie napisal o tym , ze wojny z Iranem nie bedzie i , ze istoty pozaziemskie ET/ED uprzedza atak i zniszcza instalacje wrogich NWOwskich sil . Na pytanie jenego z blogerow czy mozna te wiadomosci potwierdzic , odpowiedzial dokladnie tak, ” …soon it will be impossible to miss !. ” wkrotce trudno bedzie tego nie zauwazyc…” Czyli potwierdzic niczego nie mozemy , tylko wierzyc slepo w to co mowia osoby , byc moze wyznaczone przez kogos do rozpowszechniania tego rodzaju informacji. Jak zauwazyl Monitor , jest tych osob coraz wiecej i blogow o tematyce kontaktow z roznymi ET tez mnozy sie duzo. Zastanawiam sie jednak , czy nie kryje sie za tym sprytny podstep , aby ukryc cos naprawde waznego . Byc moze jest to cos nad czym obecnie pracuja tegie glowy . W koncu DAARPA nie jest wymyslem i projekty , ktore tam sie rodza przyprawiaja o bol glowy. [ potem wrzuce projekt , ktory powala naprawde]
    Poza tym takie mowienie ” spijcie spokojnie , bo ET czuwa i odwali za was cala robote” jest tez po mysli NWO. Po cholere mam pisac u Monitora , martwic sie przyszloscia i terazniejszoscia , wyszukiwac drog na zalatwienie bandy zlodziejow i potepiac szarancze , ktora dobiera sie nam do ..”. nosa „, kiedy tam gdzies z przestrzeni nadciaga pomoc ?
    Widze to tak , ze kazdy sobie rzepke skrobie , kazdy rodzaj dezinformacji i chaosu jest dobry , aby tylko odciagnac nasza uwage od tego co sie naprawde dzieje. Stad tyle stron , ktore kaza nam spac , a nie dzialac. To my jestesmy prawdziwym zagrozeniem dla NWO. To nas sie boja i podsuwaja nam zgnile jaja.

    Mamy tez w komentarzach watek Fulforda. Niejaki Tom opisuje przyszle wydarzenia widziane oczami Fulforda. Okazuje sie , ze panowie Kettler i Fulford nie bardzo zgadzaja sie w tym temacie. Tom opisuje , jak to Fulford wie lub podejrzewa , ze sily Chin i Rosji sprzymierzyly sie z anty – NWO silami w Pentagonie i beda pracowaly wspolnie dla dobra naszej planety, Wie tez , ze wojska chinskie i rosyjskie sa juz w Kanadzie i w Meksyku. [ ja nie widzialam] Dalej , Fulford uwaza , ze wszyscy bankierzy , ktorzy przyczynili sie do ” mizerii” na swiecie , zostana aresztowani , kiedy nowy system zapanuje na swiecie.
    Wiecie co na takie dictum Fulforda powiedzial John Kettler ? ,

    ” something doesn’t feel right here. Profoundly not right” [ cos jest tu nie w porzadku ]

    Czyli panowie sie nie lubia , nie wspolpracuja razem i kazdy z nich na wlasna reke raczy nas opowiesciami nie z tego swiata. Jeden o smokach , drugi o ET/ED.

    Jedna rzecz z blogu pana Kettlera to informacja blogera o blogerze , ktory znany jest rowniez na naszej stronie , a ktory jest scigany przez uzbrojone jednostki antyterrorystyczne za dzialalnosc blogowa . Mowa o panu Jim Stone. Jest to ten sam , ktorego raport w sprawie Fukushimy przedstawialismy na blogu. O ile sie nie myle Alfa wstawial linki. Wejdzcie na blog ” Jim Stone blog” i bedzie wszystko wiadomo. Podobno czlowiek potrzebuje pomocy . Zostal odciety od kont na Internecie , ukrywa sie , a wiecej przeczytajcie na samym dole strony , ktora podaje. To juz nie tylko cenzura , to rozprawianie sie z nieznosnymi blogerami , proba zamkniecia ich ust sila i przemoca.

    http://johnkettler.com/nwo-update-the-sky-is-falling/

    • rabarbarek 18 lutego 2012 o 8:37 am

     DARPA , i jej nowe pomysly jak wkroczyc w nasze mysli i uformowac nas na poslusznych obywateli swiata. Kto bedzie myslal niepoprawnie politycznie, komu przydzie do glowy krytykowac rzad , kto bedzie sie sprzeciwial , przejdzie reedukacje, zostanie przeprogramowany na porzadnego obywatela . Orwell klania sie nisko . Jak nam pokaza UFO to uwierzymy , bo tak nas zaprogramuja… Bez naszej wiedzy i zgody … A wszystko w zaciszach laboratoriow. Nie wiadomo czy juz plakac , czy jeszcze smiac sie …Narrative Networks

     http://www.physorg.com/news/2011-10-darpa-master-propaganda-narrative-networks.html

 39. Annah. 17 lutego 2012 o 8:14 pm

  Ktoś wyżej spekulował asa z rękawa i macie

 40. szuwaxpl 17 lutego 2012 o 8:39 pm

  Konfiskata fałszywych obligacji USA na sumę 6 bln dol.PAP | WP
  Tak się robi kasę uczciwie PO bankstersku

  • iHe 18 lutego 2012 o 12:00 am

   To trochę dziwna sprawa..Kiedyś już były akcje z Azjatami i obligacjami o podobnych nominałach,to mi troche pachnie powtórką.Zresztą teren ten sam.
   Ciekawe o co tak na prawdę chodzi ,bo gra na tak wysokich nominałach u mafii to śliska sprawa bez zaangażowania w to rządowej pomocy..
   Może ktoś coś znajdzie na ten temat jakieś poszlaki czy choćby epilog i kontrowersje tej ostatniej afery z przemytem obligacji.
   To mogło by rzucić jakieś nie meeeerdialne światło na ta sprawę.
   Fałszowanie obligacji na taką sumę po mojemu to debilizm,bo na pewno są imienne,mają swoją drobiazgową historie obrotu i rygorystycznie są weryfikowane.
   Coś tu śmierdzi.
   6bln. wędruje w walizce i czary mary super cup złapał złodzieja..
   To nawet ekranowe pały oprócz B.Willisa nie maja tyle farta.

 41. ksant 17 lutego 2012 o 9:59 pm

  Kto to jest weganin? http://youtu.be/dyHfbvmy9hU
  Zwierzobójstwo – ludzie zwierzętom zgotowali ten los (za kawałek mięsa)!

  mięsojady: chcecie zjeść cały świat?

  • Smoke 17 lutego 2012 o 10:06 pm

   jestesmy jedynym gatunkiem (o ktorym wiemy) ze nie damy sobie rady bez zwierzat – futer, skor itd..

   Teraz to mozna zastapic ale w dawnych czasach to bysmy pozamarzali gdyby ktos nam zabronil zabijania i oprawiania skor itd..

   One sa w lancuchu, najwazniejszy jest tylko szacunek dla zabijanej istoty..

  • ksant 17 lutego 2012 o 10:09 pm

   kto to jest weganin? http://youtu.be/dyHfbVmy9hU

   • O Rzesz 17 lutego 2012 o 11:11 pm

    Akurat taki wynik sondy w stanach nie dziwi.
    Niemniej kiedy kilkanaście lat temu usłyszałem to słowo po raz pierwszy również pomyślałem że ktoś „robi ze mnie balona”.
    Do tamtej pory „Weganin” kojarzył mi się tylko z przedstawicielem ew. cywilizacji z układu gwiazdy zwanej WEGA w gwiazdozbiorze Liry.
    Widoczna na naszym nieboskłonie przez cały rok. Około dwadzieścia pięć lat świetlnych od Słońca. 🙂

    • Orka 18 lutego 2012 o 11:11 am

     Nie ten klimat , nie te warunki .

     • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 11:47 am

      Dokładnie, w tropikach i klimacie podzwrotnikowym proszę bardzo. W umiarkowanym i zimniejszym tylko współpraca ze zwierzętami,i oby była wypracowana z szacunkiem 🙂

     • AQQ 18 lutego 2012 o 12:48 pm

      Kiedys była reklama jak to na emeryturze bedziemy leżeć pod palmami. może oni wiedzieli cos n/t, że w Polsce będzie tropik!

      • Friend_of_Mine 18 lutego 2012 o 1:08 pm

       W sumie racja, na palmach skryją się małpy z organów rządowych…

 42. AQQ 17 lutego 2012 o 10:55 pm

  Dzis słyszałam pomysł, że bedziemy płacic podatek od wymiany waluty w kantorach!
  POmysły chorego żondu przebiją Orwella.
  Walka żondu z wiatrakami…
  Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście zmienia się polityka rządu względem elektrowni wiatrowych. Po opisywanych już planowanych zmianach prawnych, które mają „utrudnić” życie inwestorom, teraz Dziennik Gazeta Prawna opisuje sprawę sześciu samorządów z Dolnego Śląska wobec których Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zwróciło się m.in. do wojewody dolnośląskiego o rozważenie zaskarżenia planów, które wcześniej zaakceptował.
  http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27&id=7398&long&t=news2b

  • iHe 18 lutego 2012 o 12:13 am

   Najwyraźniej ostro będą skubać samorządy w kierunku upadłości gmin i powiatów ,stąd mimo wszystko chcą ugrać trochę czasu ,żeby się za szybko wszystko się nie zawaliło.
   Niesamowite jak to do ludzi nie dociera ,że źródełko wyschło a tera zaczynają się podatki od deszczu bo nieszont spycha koszty na samorządy..

   Wizja naszego kraju doprowadzona od środka do ruiny jakoś jest nazbyt abstrakcyjna dla większości wykształciuchów.Zupełnie rzadkie zjawisko w naszej historii..

   Jestem w szoku ,że samorządy nie protestują,szpitale nie protestują i cała plejada POszkodowanych Polaków 6letnią wyprzedarzą i nic nie robieniem + dopłacaniem do MFW i wojny w Afganistanie.

   Powołano syndyka upadłościowego 2ska
   ,a wszyscy jak zahipnotyzowani wierzą ,że czarne jest białe..
   Jak to mawiają tffurcy NWO potrzebna jest odpowiednio duża katastrofa..

   • Orka 18 lutego 2012 o 1:06 am

    Tu chyba jest wyjaśnienie , chodzi o roszczenia , stąd ta nadaktywność naszego nie-rządu :
    http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2402

 43. antyilluminat 17 lutego 2012 o 11:14 pm

  Polecam!!! Tu macie wszystko w jednej pigułce. Nareszcie się ukazało z polskimi napisami. http://www.youtube.com/watch?v=943hw6wwR2U

 44. komunista 17 lutego 2012 o 11:19 pm

  O Sikorskim http://www.youtube.com/watch?v=WrOR0_tqN1I

 45. AQQ 17 lutego 2012 o 11:32 pm

  http://mojsiewicz.nowyekran.pl/post/52931,upadek-tusk-i-kontrolowany-rozklad-sceny-politycznej
  Bardzo dobry artykuł.
  Pawlak chce uciec z Titanika, albo się zdrowo wkurzył na widoczną już nawet przez ślepców unie z palikmitem.
  Kiedyś Pawlak mówił, że jakby każdy odkładał sobie przez 40lat po 100zł to miałby emeryturę w wysokości 1,200zł…(nie wybielam Pawlaka)

  • iHe 18 lutego 2012 o 1:10 am

   Przeczytałem ,mocny artykuł.Historia zatacza kolejne koło.
   Niesamowite są dowody na poparcie tezy głównej.Mittel jewropa..
   Zabawne,że plan ,który działa niezależnie czy NWO się uda czy nie..
   Niemiaszki zawsze dziwnym trafem podstępem nas biją na głowę..
   Takie sąsiedztwo to prawdziwy dopust Boży..
   A potem Adolf nas rzekomo wychwala jacy to niby sprytni jesteśmy..
   Tacy sprytni jesteśmy,że sprzedali by nas w butach ,a my jeszcze byśmy im podziękowali..

 46. Hugin 18 lutego 2012 o 12:49 am

  Proszę o nagłośnienie tej skandalicznej wypowiedzi idioty Rostowskiego :

  http://www.wykop.pl/link/1047707/po-wywiadzie-z-rostowskim-po-co-leczyc-starszych-ludzi-skoro-chodzi-o-to/

  Wg mnie, jest to jawny dowód na celowe wyniszczanie narodu Polskiego.

  • Orka 18 lutego 2012 o 11:34 am

   Hugin@ Depopulacja dla nich jest tak oczywista , że przestali kontrolować swoje wypowiedzi . Mają za dużo pieniędzy …Patrzcie co pieniądz potrafi zrobić z człowiekiem… Chyba czas zacząć dzielić …

 47. filmyprawdy 18 lutego 2012 o 12:54 am

  WOJNA INFORMACYJNA

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  O informacjach zawartych na płytach powinien wiedzieć każdy z nas i właśnie z tego powodu powstała ta inicjatywa.

  Poświęć choć chwilę na materiały zawarte na tych nośnikach, ponieważ być może jest to twoja jedyna okazja, aby zobaczyć i zapoznać się z informacjami, które nigdy nie zostaną wyemitowane w telewizji, radiu i prasie.

  Płyty te nie powstały po to, aby umilić nam czas, ale by móc przekazać nam coś bardzo cennego – wiedzę, która jest przed nami ukrywana przez klasy rządzące, a której brak dotyka bezpośrednio każdego z nas.

  ZRÓB KOPIĘ I PODAJ DALEJ!

 48. Annah. 18 lutego 2012 o 3:29 am

  Polecam ND – lustracyjna bomba tyka w sejmie
  http://www.naszdziennik.pl/

 49. maran 18 lutego 2012 o 5:04 am

  ciekawy artykul.
  „Prawda o Al-Media.
  Drogi współpracy rządu amerykańskiego z Al-Kaidą są dosyć kręte i historia
  może wyróżnić sporo zadziwiających zakrętów, które pokazują nam, jak czasami zaciekle
  szukane, torturowane jednostki stają się kontrahentami tego rządu i pracują dla
  jego celów: Abdulhakim Belhadj – niegdyś jeden z głównych sprawców ataków
  terrorystycznych na hiszpańskie pociągi w 2004 – obecnie nadzorujący w
  południowej Turcji szkolenia szwadronów śmierci i grup terrorystycznych,
  działających na terenie Syrii po imieniem Wolnej Armii Syryjskiej.

  Od dłuższego czas wiadomo, że to, co się dzieje obecnie w Syrii nie
  jest żadną rewolucją ludu stęsknionego za demokracją, ale terrorystycznym
  działaniem US &Co, mającym na celu rozciągnięciem swoich wpływów
  gospodarczo-militarnych na terytorium Syrii, i zlikwidowaniem oponenta, który
  mógłby ewentualnie stawiać znaki zapytanie po adresem obecnej polityki Izraela,
  np. wobec Palestyńczyków.
  Prawda o środkach masowego przekazu rozstrzyga się właśnie o sposobie
  donoszenia i zarazem zawsze pewnego ustosunkowania się w wybranym słownictwie
  do niby dwóch „zwaśnionych” stron konfliktu syryjskiego.
  Nawet nie uznanie jeszcze przez polski rząd dowództwa Wolnej Armii
  Syryjskiej jako tzw. oficjalnego legitymowanego przedstawicielstwa Ludności Syryjskiej
  daje jasną przesłankę na podstawie słownictwa w doniesieniach, po której stronie
  stoją polskie oficjalne doniesienia mediów i jakie jest w tej kwestii
  stanowisko obecnego rządu.
  Przemilczane zostają przyczyny veta Chin i Rosji w Radzie Bezpieczeństwa
  ONZ, że w nawołujących rezolucjach brak jest wezwania do zaprzestania przemocy
  i terroru !!!także ze strony tzw. Wolnej Armii Syryjskiej. Wszystkie
  dotychczasowe rezolucje lansowane prze USA i Ligę Arabską wzywały do
  zaprzestania przemocy tylko jedną stronę, prezydenta Baszira al-Assada. Rezolucje
  przygotowane przez Rosję i Chiny, wzywające !!!obie strony do rezygnacji z aktów
  przemocy, kończyły się vetem US&Co.

  Nasze główne media donoszą tylko, że rezolucje chciały potępić przemoc
  reżimu al-Assada wobec ludności syryjskiej. Samo mówienie o reżimie al-Assada
  nie jest neutralnym informowaniem ludności, lecz już manipulacją, mającą na
  celu ulżyć niewiedzy przeciętnego czytelnika/słuchacza, że Polska w ramach UE
  jest jednak po stronie krajów popierających sankcje przeciwko …nardowi
  syryjskiemu. Za co? Co złego uczynił nam ten naród, że my, przyłączamy się do paktu
  zbrodniarzy, by gwałcić i mordować w imię jakiejś tam demokracji, która o wiele
  konieczniejsza byłaby najpierw w Arabii Saudyjskiej i paru innych krajach Ligii
  Arabskiej?

  W Polsce stoimy pod terrorem Al-Medii, która niczym wszystko
  przenikająca pajęczyna, próbuje wedrzeć się do naszej świadomości, aby dziejące
  się zło i przemoc, miały właściwą flagę i nazwę, i były właściwie tolerowane, bo dzieje się to
  w … imię praw człowiek i demokracji. Światowa sieć terrorystyczna Al-Media – m.
  in. Reuters, BBC, CNN, Al Jazeera, ARD, ZDF, TF i polskie mainstream media – chcą
  Ci powiedzieć, po której stronie masz stać, i robisz to też, gdy milczysz, bo
  jako obywatel polski i zarazem członek UE, jesteś współ-gwałcicielem prawa do
  suwerenności narodu syryjskiego, protektorem represji przeciwko temu narodowi,
  bo to, co się tam dzieje, nie ma nic wspólnego z walką tego narodu o swoje
  prawa, ale jest od zewnątrz finansowaną akcją destabilizacji kraju, destrukcji
  rządu i obalenia nieposłusznego – pewnym
  interesom – ciągle jeszcze oficjalnego przedstawiciela
  tego kraju, al-Assada.

  Czy zdołamy wyłamać się z tej siatki terroru Al-Medii, i za jaką cenę,
  aby nie żyć w konstruowanej nam przez media matrix, ale aby mieć świadomość
  tego, co właściwie rzeczywiście dzieje się w świecie? Czy decydujesz jeszcze za
  każdym razem świadomie, jaką gazetę kupujesz? Jakiego programu słuchasz? Jakie strony
  w Internecie oglądasz? Czy też jesteś już ich klientem, który dla potwierdzenia
  swojego bytu i swojego stanu niewinności i świadomości jak po narkotyk wyciąga
  rękę po ich news, by nie odczuć bólu odwyku, który pojawia się wraz z otwarciem
  drzwi na świadomie wybieraną wolność? Jest sprawą bardzo trudną, by się od tego
  uwolnić, bo nie wiemy czasami jak dalece? i w jaki sposób?, od jak dawna?, jesteśmy
  częścią tej terrorystycznej sieci, Al-Media, jako ich klienci i konsumenci.

  Uważam, że niektóre portale blogierskie dają szansę tematyzowania tego stanu rzeczy, a to jest już dużo
  i może być początkiem zerwania z nałogiem. Po ratyfikacji ACTA takie zrywy i
  początki zostałyby nam dodatkowo utrudnione, bo bez głębszych uzasadnień duża
  część stron internetowych, mogłaby być przejściowo albo na zawsze po prostu zamykana.

  Bądźmy czuli także na kręte drogi Al-Medii, bo te, jak w przypadku Al-Kaidy, mogą też mieć wiele
  meandrów, aby jednak osiągnąć swój cel – po przeobrażeniach niczym kameleon – i
  wpaść ostatecznie pomimo wszystko do morza Twojej świadomości”
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/prawda_o_al-media_34094

 50. Pingback: Warto o tym wiedzieć. « Zenobiusz ,ostrzega.!!!