Wydarzenia i komentarze, 17 lutego, 2012r.

Bogdan Goczyński: Protest przeciwko uwięzieniu Rafała Gawrońskiego
Nowe informacje o uwięzionym Rafale Gawrońskim
mec. Elżbieta Barys ujawnia ludobójcze plany NWO
Aleksander Łukaszenko o możliwym rozpadzie Rosji
KPrzedstawiciel UFO: konfliktu nuklearnego i konwencjonalnego nie będzie
 

Bogdan Goczyński: Protest przeciwko uwięzieniu Rafała Gawrońskiego

Proszę o wysyłanie podobnych do poniższego listów do wszystkich instytucji, które mogłyby pomóc w uwolnieniu uwięzionego dziennikarza. Przypomnę, że Bogdan Goczyński niedawno też odbył karę kilku miesięcy więzienia na podstawie wyroku z nadmuchanymi zarzutami.

Rzecznik Praw Obywatelskich                               dnia 14 lutego 2012r.

Aleja Solidarności 77
00-090 Warszawa

Dotyczy uwięzienia Rafała Gawrońskiego.

W dniu 26 stycznia br. został aresztowany i uwięziony Pan Rafał Gawroński, działacz opozycji pozaparlamentarnej i bloger. Z informacji dostępnej publicznie wynika, że uwięzienie ma związek z szykanami jakich doznaje on po złożeniu petycji do Parlamentu Europejskiego.

Pragnę zwrócić uwagę, że taki stan rzeczy jest niedopuszczalny i potwierdza opinie o narastającym terrorze ze strony władz państwowych. Będę wdzięczny za zbadanie sprawy Pana Gawrońskiego i doprowadzenie do jego pilnego zwolnienia.

Z poważaniem
Bogdan Goczyński

Do wiadomości: media obywatelskie

Nowe informacje o uwięzionym Rafale Gawrońskim

Rebeliantka: Ponura wiadomość – bloger Gawroński uwięziony do połowy września z Art. 212

Gawroński odsiaduje 5 miesięcy więzienia z art. 212 kk. Prokuratura postawiła mu też przedwczoraj zarzuty za rzekome wyłudzenie dopłat rolniczych w sprawie, która już raz była umorzona. Od kilku dni napływają do mnie coraz bardziej niepokojące wiadomości w sprawie dziennikarza obywatelskiego i blogera Rafała Gawrońskiego. Okazało się, że ma być uwięziony do połowy września 2012 r.  Władze więzienne informowały początkowo tylko o 40 dniach pozbawienia wolności. Pisałam o tym tutaj. Szybko jednak wyszło na jaw, że jest o wiele gorzej (….)

komentarz monitorpolski: Ostatnia rozmowa, którą z Rafałem przeprowadziłem, odbyła się jeszcze podczas jego pobytu na ul. Rakowieckiej. Z więzienia w Elblągu jeszcze nie dzwonił, przypuszczam, że może mieć utrudnione warunki. Niezależnego dziennikarza i hodowcę koni traktuje się w tym kraju tak jak Hitler traktował opozycję, zanim zaczął jeszcze ją mordować. Dlatego też należy za wszelką cenę zapobiec ludobójstwu – totalitaryzm w Polsce zacieśnia swoją pętlę coraz bardziej. Jest jednak nadzieja, że szubrawcy, którzy współpracują z ludobójczym systemem niedługo zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Na całym świecie rozpoczęły się masowe aresztowania masonerii, która realizuje satanistyczne plany NWO. Dlatego ostrzegam tych, którzy chcieliby Rafała Gawrońskiego „unieszkodliwić”, że jesteście obserwowani i na pewno, dzięki niezależnym mediom siły przeciwne NWO o was już doskonale wiedzą.

Radio Maryja / Telewizja TRWAM – mec. Elżbieta Barys ujawnia ludobójcze plany NWO

Nie ma co się dziwić, że masoneria za wszelką cenę próbuje wymazać katolicką telewizję z rzeczywistości medialnej w Polsce. Sztandarowy program „Rozmowy Niedokończone” nie pozwala spać politykom realizującym plany depopulacji i wprowadzania tzw. Nowego Porządku Świata. We wczorajszej audycji mec. Elżbieta Barys systematycznie przedstawiła ludobójcze plany międzynarodowej sitwy satanistycznej, która w Polsce jest również bardzo mocna. Jeśli się komuś nie podoba bezpośredni sposób w jaki przedstawiamy na łamach tego bloga sposoby realizacji „Protokołów Mędrców Syjonu” i nowszych planów eksterminacji większości ludności świata, to polecam tę audycję. Niestety, na YouTube nie ma jeszcze wersji telewizyjnej, jednak Radio Maryja zamieściło już wersję dźwiękową, która jest dostępna tutaj:

Przyznam, że w polskich ogólnodostępnych  mediach, nie słyszałem jeszcze tak dobitnej i popartej faktami wypowiedzi. Świadczy to o tym, że media o. Rydzyka należy za wszelką cenę wspierać – niezależnie od tego czy się jest osobą religijną czy też nie.
Chcesz żyć, chcesz, żeby twoje dzieci i wnuki miały normalną przyszłość, a nie w obozach koncentracyjnych, obozach pracy, więzieniach lub na salach eutanazyjnych? Wesprzyj o. Tadeusza Rydzyka!

Aleksander Łukaszenko o możliwym rozpadzie Rosji

Polityczne durnie się an pewno będą cieszyć gdy Rosja się rozpadnie, jednak nie zdają sobie sprawy, że może to oznaczać ostateczny sukces NWO. Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko, rozpatruje hipotetyczny rozpad Rosji, jednak ton jego wypowiedzi wcale nie wskazuje, że są to tylko przypuszczenia. Podstępne działania Brzezińskiego i ekipy z CFR zaczynają bowiem przynosić efekty. Łukaszenko rozważa tylko co by się stało z „post-radziecką” przestrzenią, tj. byłych republik radzieckich, jednak nas powinno interesować coś innego – Rosja jako opozycja dla satanistycznego NWO.

Przedstawiciel UFO na Ziemi: konfliktu  nuklearnego i konwencjonalnego nie będzie

Tak podobno wyglądają niebezpieczne szaraki

Z e-maila. (…) Właśnie zakończyła się audycja z Johnem Kettlerem. Większość wiadomości na jego stronie pochodzi od kilku grup Istot ETs/EDs spoza naszej Ziemi, czy nawet spoza naszego wymiaru. Jeden z kontaktów ziemskich jest to officer , ktory pracuje dla rządu USA w hiperprzestrzeni.
Źrodła Kettlera zapewniły go jak i nas, że żadnego konfliktu  nuklearnego ani tez wojny konwencjonalnej nie będzie. ONI do tego nie dopuszczą. Ponieważ wiadome jest Istotom nam przychylnym jak ogromna przewagę nad nami ma Elita (technologiczna) , dlatego tez Rada Andromedy (zespół 130 zespołów gwiezdnych i galaktyk, które dbają nad przestrzeganiem Kodeksu Galaktycznego) postanowili  o pomocy nam  i INTERWENCJI na naszej planecie.
HAARP bedzie zlikwidowany przez ich dostępną technologię.
Sporządzona jest  lista ludzi do odesłania w taki zakątek Galaktyki, gdzie będą mogli tylko sami siebie traktować, Reptilianie i Szaraki, Draco częściowo też już tam są, gdyż są usuwani z całej naszej Galaktyki. Część ludzi będzie zlikwidowana jak Królowa angielska ….
Obcy nie będą czekać na oficjalne ujawnienie ich obecności w Kosmosie i na naszej planecie… ONI ZROBIĄ TO SAMI (…)

komentarz monitorpolski: Zapewne niektórzy z was są zdziwieni tym wpisem. Zamieszczam go do dyskusji. Muszę jednak nadmienić, że tego typu informacji coraz więcej się pojawia w internecie, zahaczają mocno o politykę. Nie mam jeszcze wyrobionego zdania na ten temat, muszę jednak zaznaczyć, że niektórzy moi znajomi mieli bliski kontakt z „elitami” – wszyscy twierdzą, że nie są to ludzie tacy sami jak my. Mają prawdopodobnie zmienione DNA, tak więc mogą już nie być przedstawicielami homo sapiens sapiens.
Znających angielski proszę o opinię – w ten weekend będę miał bardzo mało czasu.

Reklamy