Wydarzenia i komentarze, 20 lutego, 2012r.

Rezygnacje globalnych kryminalistów wstępem do aresztowań?
MSNBC rezygnuje ze współpracy z Patem Buchananem NEW YORK (AP)
 

Rezygnacje globalnych kryminalistów wstępem do aresztowań?

Czy poniższe informacje oznaczają początki zmian w systemie finansowym świata? Jeszcze nie wiadomo, jednak należy mieć nadzieję, że nie są przymiarką do stworzenia podległych NWO bloków państw, takich jak Unia Europejska. Rezygnacji jest sporo, szczegółowo opisałem tylko cztery wybrane, zainteresowanych odsyłam do artykułu:

Koniec kadencji Prezesa Banku Światowego.
http://business.time.com/2012/02/15/world-bank-president-zoellick-resigns/
Współodpowiedzialny za kryzys globalny, Zoellick, kończy swoją kadencję 30 czerwca. Oświadczył, że po raz pierwszy w historii prezesem może zostać osoba spoza USA. Zgodnie z wytycznymi z 2011 roku, wybory po raz pierwszy odbędą się w sposób transparentny, a kandydaci będą musieli mieć odpowiednie kwalifikacje (cha! dotąd nie mieli?!). Zerwana może zostać więc umowa sprzed 68 lat, gdzie ustalono, że prezesem Baku Światowego ma być Amerykanin, a Międzynarodowego Funduszu Walutowego Europejczyk.

Rezygnacja szefa finansowego Australia & New Zealand Banking Group Ltd.
http://www.proformative.com/news/1470243/cfo-anz-bank-resigns-amid-turmoil
Rezygnacja Petera Marriotta nastąpiła po przetasowaniach i zwolnieniu 1000 pracowników sektora finansowego. W banku mają nastąpić inne ważne zmiany, a dział operacji azjatyckich ma odegrać większą rolę w globalnej bankowości. Peter Marriott nie zamierza powrócić już na pozycje dyrektorskie…

Prezes Banku Centralnego Nikaragui rezygnuje
http://www.bloomberg.com/news/2012-02-14/nicaragua-central-bank-head-quits-amid-row.html
Antenor Rosales zrezygnował na skutek sporu z z prezydentem Danielem Ortegą. Chodzi o wkład w bank regionalny krajów latynoamerykańskich Alba, którym kieruje Wenezuela. Rosales był przeciwny przekazaniu bankowi 1% z rezerw międzynarodowych Nikaragui (17 mln dolarów). Wenezuela przekazuje 300 mln dolarów Albie.

Prezes Goldman Sachs Lloyd Blankfein przygotowuje się do rezygnacji
http://finance.fortune.cnn.com/2012/02/17/gary-cohn-goldman-sachs/
Może to nastąpić na początku lata. Zastąpi go prawdopodobnie Gary Cohn dotychczasowy szef działu operacji finansowych. Rezygnacja Blankfeina nie jest jeszcze pewna, ale sądząc po doniesieniach prasowych na to się jednak zanosi. Może zajść też sytuacja, że pozycja prezesa będzie pełniona przez dwie osoby. Zmiany wiąże się z utratą reputacji przez Goldman Sachs na skutek kryzysu finansowego (gdzie Goldman Sach najprawdpodobniej pełnił rolę głównego wykonawcy, o ile nie reżysera).

Artykuł podaje jeszcze linki do informacji o rezygnacjach prezesów i dyrektorów w bankach w Szwajcarii, Niemczech, Szkocji, Kuwejcie, Słowenii (dwa banki) i Indiach.

MSNBC rezygnuje ze współpracy z Patem Buchananem NEW YORK (AP)

Redakcja kanału informacyjnego amerykańskiej telewizji kablowej MSNBC zawiesiła współpracę ze znanym konserwatywnym komentatorem Patem Buchananem w cztery miesiące po wydaniu jego najnowszej książki.

Książka pt. „Suicide of a Superpower” („Samobójstwo supermocarstwa”) zawiera rozdziały zatytułowane: „The End of White America” („Koniec białej Ameryki”) oraz „The Death of Christian America” („Śmierć chrześcijańskiej Ameryki”). Buchanan odrzucił zarzuty krytyków, którzy określili jego książkę jako rasistowską, antysemicka i homofobiczna. Prezes MSNBC Phil Griffin powiedział w zeszłym miesiącu, że nie uważa, że książka Buchanana „powinna być częścią narodowego dialogu, a tym bardziej dialogu na falach MSNBC”.

Przedstawiciel sieci powiedział w czwartek, że „po 10 latach, zdecydowaliśmy się rozstać z Patem Buchananem. Życzymy mu szczęścia.”

Buchanan skomentował powyższą decyzję jako „niezaprzeczalne zwycięstwo zwolenników czarnych list.”

Liberalni komentatorzy w ostatnich latach podkreślali, ze były kandydat Partii republikańskiej jest nie na miejscu w MSNBC. Mimo tego, Buchanan występował regularnie, chociaż miał odmienne poglądy na większość spraw niż prowadząca talk show Rachel Maddow. Buchanan pisał, że grupy interesów jak Color of Change i Anti-Defamation League, określają ludzi jako rasistów i antysemitów jeśli ci ośmielą się „wyjść poza wąskie granice, w których starają się utrzymać debatę”. Starają się uciszyć i cenzorować ludzi o odmiennych poglądach, głosząc w tym samym czasie swoje przywiązanie do wolności słowa, zagwarantowanej w Pierwszej Poprawce do Konstytucji.”.

„Znam dobrze tych wyznawców czarnych list”, pisał. „Oni działają za zamkniętymi drzwiami, korzystają z telefonów i listów, aby ostrzegać i szantażować.”. Pracują w ciemnościach, ponieważ, jak powiedział Al Smith, nic co jest anty-amerykańskie nie może przetrwać w świetle Słońca.” Przedstawiciel organizacji Media Matters for America, która reprezentuje liberalne media powiedział, że MSNBC podjął właściwą decyzję pozbywając się Buchanana. „Ostatnia jego książka nie była ani jego pierwszym, ani najgorszym występkiem „, powiedział Ari Rabin-Havt, wiceprezes Media Matters. „Buchanan wyraża takie same niewrażliwe na sprawy rasowe, oraz antysemickie i homofobiczne poglądy przez ostatnie 50 lat.”

Komentarz monitorpolski: Nie zapomnijmy, że Pat Buchanan był nominowany przez Partię Republikańską na kandydata na Prezydenta w 1992 i 1996 roku, MSNBC uchodzi za stację konserwatywną – widać więc jak media zmieniają się w ścierwomedia, podporządkowane politycznej poprawności kreowanej przez syjonistów. Jednak usunięcie Buchanana przez MSNBC, a wcześniej sędziego Andrew Napolitano z FOX, nie przysporzy im popularności. Można być pewnym, że Buchanan znajdzie swoje miejsce w mediach alternatywnych, które w USA są już mocniejsze od ścierwomediów. Audycje radiowe Alexa Jonesa codziennie są słuchane i oglądane przez większą ilość osób niż najpopularniejsze programy CNN czy MSNBC.
Można się więc zapytać – dlaczego usuwa się komentatorów, którzy przysparzają popularności stacjom?
Otóż właściciele ścierwomediów i siły nacisków w postaci np. ADL, żyją już w odcięciu od świata realnego, we własnym, wirtualnie wytworzonym. Ukazane to zostało dobitnie w filmie „Zniesławienie”.
Realizują plany Wielkiego Izraela i nie mogą się pogodzić z tym, że w XXI wieku niemożliwa będzie realizacja starożytnych planów dominacji globalnej. Nie słuchają głosów ludzi rozsądku takich jak np, Norman Finkelstein, zaliczając ich do „antysemitów”, a Żydów ortodoksyjnych takich jak Neturei Karta, to najchętniej by eksterminowali.
Wypowiedź Buchanana potwierdza jedną niepokojącą rzecz – że istnieją „czarne listy”, w tym antysemitów.
Ja sam, pracując w Nowym Jorku dla firmy, której właściciele byli z dobrych syjonistycznych rodzin, powiązanych z New York Times, słyszałem o takiej liście z komentarzem n.t. ówczesnego prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej, Edwarda Moskala, że „jest pierwszy na czarnej liście”. Trzy lata później Edward Moskal już nie żył, a krążą pogłoski, że został załatwiony wirusem. W ciągu roku zabiła go niezwykle mocna cukrzyca.
Tak to jest z tymi „czarnymi listami”. W USA powinna się tym zająć prokuratura, gdyż istnieje niebezpieczeństwo, że zarówno Buchanan, jak i Napolitano mogą zostać usunięci.

Reklamy

253 responses to “Wydarzenia i komentarze, 20 lutego, 2012r.

 1. ... 20 lutego 2012 o 10:20 am

  Sztuczne witaminy szkodzą : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=146

  , zamiast skupiac sie na NWO pomyslcie co nastanie po nim , NWO to tylko narzedzie manipulacji które wykorzystane bedzie przez człowieka grzechu – antychrysta który ZREFORMUJE SWIAT , zaprowadzi po wojnach fałszywy pokój i bezpieczeństwo , uzdrowi ekonomie , zniszczy organizacje religijne , bedzie mordował i przesladował nasladowców PANA JEZUSA których system ukaze pewnie jako szalenców , głupców , heretyków itd

  ALE KAŻDY KTO KOCHA GRZECH I PIENIADZE I IM SŁUZY ten równiez bedzie SŁUZYŁ CZŁOWIEKOWI GRZECHU , BEDZIE GO WIELBIL I PODZIWAŁ – OBJAWIENIE JANA 13:3-8 , KSIĘGA DANIELA 11:39

  , nawet osoby uważajace sie za chrześcijan beda wydawac na smierc i beda zabijac NAŚLADOWCÓW PANA JEZUSA bo uznaja fałszywego proroka za Bożego a antychrysta za boga : „nadchodzi godzina, gdy każdy, kto was zabije, będzie mniemał, że spełnia służbę Bożą” OBJAWIENIE JANA 16:2

  , prawdopodobnie biochip to tylko imitacja ZNAMIENIA jesli nawet w telewizji jest o nim mowa to znaczy ze prawdopodobnie to tylko imitacja ktora ma przykryc prawdziwe znamie ktore wprowadzone zostanie pod wpływem WIELKICH FAŁSZYWYCH CUDÓW – Objawienie Jana 19:20

  uwazajcie na wszelkie organizacje religijne i ich nauki , sami czytajcie Biblie i badajcie proroctwa biblijne

  PAN JEZUS odnowi ziemi , sprawiedliwi maja obiecnae zmartwychwstanie nawet jesli zostana zabici : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

  , jak antychryst zwiedzie ludzi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142

  ,

  • monitorpolski 20 lutego 2012 o 11:14 am

   Takie są plany „Unych”, niekoniecznie to jednak oznacza, że im pozwolimy na ich realizację… Jak na razie to raczej wygląda na to, że dojdzie do Norymbergi 2, gdzie się ich wszystkich rozliczy za zbrodnie przeciwko ludzkości.

   • Sully 20 lutego 2012 o 1:03 pm

    Jest troche racji w tym co piszesz, tylko mnie zawsze zastanawia, jak poznać czy coś jest dobre czy tylko z wierzchu tak wyglada. Bo mysle sobie, że gdyby Jezus żył dzisiaj…to nie wiem czy bym za nim poszła, nie chce żebyście mnie źle zrozumieli. Chodzi o to, że dzisiaj jest wielu „fałszywych proroków” i trudno czasem to odróżnić, kto mówi prawdę, a kto chce tylko nas wykorzystać.
    Ale trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze 😉 Pozdrawiam!

    • trueplmedia 20 lutego 2012 o 1:28 pm

     Jak mówił nasz Pan Jezus Chrystus „po owocach ich poznacie”, musimy patrzeć na owoce jakie oni wydają, nie na to co mówią. Jeśli owoce są dobre i nikomu nie szkodzą to znaczy że służą oni dobru

     • Brus_Zły_Lis 20 lutego 2012 o 6:11 pm

      a tutaj coś o kolesiostwie na froncie luft komuchowski
      http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/02/luft-komorowskiego.html

   • ciociababcia 20 lutego 2012 o 6:04 pm

    Filmik, niestrawny.
    ” YouTube, popularny serwis internetowy umożliwiający każdemu użytkownikowi prezentację filmów własnej produkcji, podpisał porozumienie z żydowską organizacją „Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti-Defamation League – ADL), według której ADL uzyska prawo „fachowego oceniania materiału pod względem nienawiści występującej w Internecie” – podaje izraelski dziennik Haaretz”.
    http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5205&Itemid=53

    Goj musi służyć oraz przyjąć religię New Age

    Wydaje mi się, że to jest celowe straszenie. „Poddajcie się”.

   • ARTUR 20 lutego 2012 o 9:45 pm

    @monitor.Te odejścia są pierwszym sygnałem Końca .Już jest wszystko gotowe i nikomu na niczym nie zależy gdyż zostało tak mało czasu że nawet laicy na wysokich stanowiskach nie zdążą nic zepsuć .

  • O Rzesz 20 lutego 2012 o 12:16 pm

   „zamiast skupiać się na NWO pomyślcie co nastanie po nim” … masz rację ale nie do końca.
   To co będzie PO NWO, jeśli złe zwycięży, będzie piekłem na ziemi dla wierzących i nie wierzących.
   Skupmy się na tu i teraz bo walka już się dzieje i to o dusze. Nie tylko o ciała!.
   Wykorzystam dwa wątki rozpoczęte wczoraj przez Zenobiusza i Polę.

   Wiem że nasze „zbuntowane anioły” które nas opuściły, tudzież zostały wygnane i założyły podobny blog (jak to wszystko lubi się powtarzać 🙂 ) zarzucają nam tu oszołomstwo, wręcz histerię religijną.
   Przez ostatnie dni wystawiłem się na odstrzał dając świadectwo swoich doświadczeń z „nieznanym”.
   Czemu?.
   Bo wewnętrznie uważam że wątpiącym potrzebne są znaki!.
   Też byłem wątpiącym. Na przestrzeni lat doznałem jednak łaski osobistego dowodu.

   Dlatego dzielę się nim bez obawy o śmieszność ponieważ rzeczy które mnie się przydarzyły miały miejsce naprawdę.
   Choć nie jestem ezoterykiem chciał bym wierzyć że realizuję tym pewną formę posłania jakie nakłada na każdego wierzącego Jezus.
   Doskonale wyartykułował to papież Paweł VI

   “Świat współczesny jest zmęczony słuchaniem nauczycieli. Chce słuchać tylko świadków” — mówił Paweł VI.”
   http://www.tmoch.net/lew/emilien.htm (znalazłem to dzięki Zenobiuszowi. Tekst o „teofanii eschatologicznej rozbroił mnie całkowicie 😀 )

   Czemu o tym znów piszę narażając się, potencjalnie, na kalumnie i drwiny?.
   Otóż przypomniałem sobie że chyba dwa lub trzy dni temu na którymś z programów reżimowej TVP puszczono program Alicji Resich-Modlińskiej.
   Przeprowadziła wywiad z guru kabały hollywoodzkich gwiazd!. Nazwiska nie pamiętam ale to nieistotne. Jakiś tam rabin.

   Nie wysłuchałem wszystkiego bo zacząłem dostawać mdłości ale wszystko co widziałem było przedstawione w atmosferze miłej pogawędki o głębokiej duchowej posłudze ułatwiającej pracę artystom.
   Wnoszę z tego że postanowiono przejąć ostatecznie polskie środowisko artystyczne!.
   http://poradnikdomowy.pl/poradnikdomowy/2029020,116911,7854682.html

   Jeśli oddadzą dusze odniosą „sukces”. Będą przez to skuteczniejsi w oddziaływaniu na masy i realizowaniu plan oszałamiania nas.
   Jeśli przeczyta to ktoś z ich środowiska to niech pamięta (cytat z wczorajszego dnia)

   „pola: 19 Luty 2012 o 10:19 pm
   Nie, świat nie chce tego Ducha, który czyni dobrym. Świat chce władzy za wszelką cenę, bogactwa za wszelką cenę, zaspokojenia zmysłów za wszelką cenę, wszelkich radości ziemskich za wszelką cenę. Odrzuca Ducha Świętego, bluźni Mu i zaprzecza jego prawdzie. Stroi się w szaty proroka i wypowiada słowa, które nie wychodzą z łona Najświętszej Trójcy, lecz z jaskini szatana. A to nie jest i nie będzie wybaczone. Nigdy. I sami widzicie, że nie jest to wybaczane. Bóg oddala się na wysokości Nieba, gdyż ludzie odrzucają jego miłość i żyją dla ciała i w nim. Oto przyczyny waszej zguby i naszego milczenia.

   Z czeluści wysuwa swe macki szatan, ludzie ogłaszają siebie bogami i bluźnią prawdziwemu Bogu, na wysokościach Niebo się zamyka. I jest w tym litość, bo ono zamyka pioruny, na które zasługujecie. Nowa Pięćdziesiątnica zastałaby serca twardsze i bardziej brudne niż skała strącona do błotnistego stawu. Trwajcie więc w chcianym przez was błocie, oczekując, aż nakaz – przeciw któremu nie ma buntu – wyciągnie was stamtąd, aby was osądzić i oddzielić dzieci ducha od dzieci ciała.
   Maria Valtorta
   Koniec Czasów”

   Jakkolwiek wyda się to irracjonalne naszym „upadłym aniołkom” i innym niedowiarkom wszystko kręci się wokół duszy i duchowości.
   Działania kabalistów są umiejętnie kamuflowane by dawały pozór jakiejś psychologicznej kuracji.
   Niosąc taki „naukowy” pozór bardzo łatwo przenikają do świadomości.
   Tak właśnie wygląda filozofia działania „węża”.
   Miło i sympatycznie zakłada ofierze pętlę na szyję!.

   • zenobiusz 20 lutego 2012 o 2:06 pm

    „prawdopodobnie biochip to tylko imitacja ZNAMIENIA jesli nawet w telewizji jest o nim mowa to znaczy ze prawdopodobnie to tylko imitacja ktora ma przykryc prawdziwe znamie ktore wprowadzone zostanie pod wpływem WIELKICH FAŁSZYWYCH CUDÓW – Objawienie Jana 19:20”
    „Działania kabalistów są umiejętnie kamuflowane by dawały pozór jakiejś psychologicznej kuracji.
    Niosąc taki “naukowy” pozór bardzo łatwo przenikają do świadomości.
    Tak właśnie wygląda filozofia działania “węża”.
    Miło i sympatycznie zakłada ofierze pętlę na szyję!.”

    Tak to więc moim zdaniem wygląda.Znak bestii,jest przyjmowany,masowo wokół nas ,i na naszych oczach.I nie chipy,nie czekanie na wielkie cuda,oni już te cuda mają,jedna decyzja ,i świat u stóp.

    • Extazed 20 lutego 2012 o 2:28 pm

     To prawdziwe znamię o którym mówisz to też jest przykrywka do jeszcze innego, etc…

    • Wesołych Świąt 20 lutego 2012 o 2:46 pm

     W jakim świetle jest przedstawiany biochip w tv ? chyba raczej w superlatywach niż jako znamie besti. Po wtóre jestem pewny na 100% że jeżeli w.a.t.y.k.a.n dotrwa do chwili wprowadzania chipów to będzie je pochwalał i nawet sie nie zająknie że to znamie besti ale taka postawa stolicy apostolskiej chyba nikogo nie dziwi ? ręka w ręke z iluminatami wprowadzają nwo, nie wierze w wasz brak inteligencji i ślepoty w tym temacie raczej bym sie skłaniał do opinii że w pełni świadomie i celowo wybielacie k.r.k a do opisu wielkiej nierządnicy nic lepiej nie pasuje na świecie.

     • Extazed 20 lutego 2012 o 3:13 pm

      Dokładnie jest tak jak mówisz. Postawa Watykanu świadczy raczej o tym, że sprzyja ludobójcom. Brak z ich strony radykalnych posunięć mających na celu zakończenie tego bagna. Poza tym, jakby byli po stronie ludzi to dawno by powiedzieli kto co i zacz tzn. kto i z jakich powodów robi nam źle. Więc krk to nic więcej jak kolejna instytucja manipulacji. Każdy zdrowy człowiek to dostrzega. Co innego wspólnota ludzka w krk – to są wartościowi ludzie i wspierają się nawzajem (mowa o ludziach świeckich nie kapłanach bo to jedna wielka mafia)

      • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:21 pm

       Extazed – jeżeli nie poznałeś wartościowych kapłanów to znaczy ,że bardzo starannie ich unikałeś .

       • Extazed 20 lutego 2012 o 3:29 pm

        wizzgaa twój komentarz jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu. Uważasz że na widok kapłana biorę nogi za pas? Hahaha. Że niby powinienem po świecie jeździć i szukać wartościowych duchownych? To sugerujesz? Jednostki się znajdą zawsze lecz obrazu ogółu to nie zmienia. Kuria Ci płaci za takie komentarze?

        • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:37 pm

         Extazed – nie bierzesz nóg za pas tylko starasz się ” nie wchodzić w kontakt ” . A szukać prawdy „po świecie ” to akurat nie jest zła rzecz , tyle ,że wystarczy nasz najbliższy świat . Prawidłowi kapłani to nie jednostki lecz przekonywająca większość . Tak mi wyszło z obserwacji i kontaktów . I po co ten komentarz o kurii ? Czy nie za bardzo się unosisz ?

        • Extazed 20 lutego 2012 o 3:42 pm

         Może trochę się za bardzo uniosłem przepraszam, wina złego humoru od rana już + grypa.
         Ale nie unikam kontaktów z kapłanami. Powodem mojej opinii może być mój młody wiek 21 lat to nie dużo he? Ale spotkałem i rozmawiałem już z wieloma, poza tym dużo czytam i rozmawiam z ludźmi i uwierz mi, że wspaniałomyślnych to ze świeczką szukać.
         Moja opinia dotyczyła poza tym raczej wyższych hierarchów aniżeli księży. Wiadomo, że Ci co najniżej na drabinie to zazwyczaj są dobrzy i prawowici.

        • Extazed 20 lutego 2012 o 3:44 pm

         nie bez powodu się mówi że władza deprawuje

        • Wesołych Świąt 20 lutego 2012 o 3:59 pm

         Kuria Ci płaci za takie komentarze? 🙂 no myśle że coś w tym może być, jak już pisałem wcześniej nie wierze w brak inteligencji i ślepoty bo w innych wątkach całkiem zwinnie sobie radzą 🙂

       • Extazed 20 lutego 2012 o 3:38 pm

        Jakby byli tacy wspaniałomyślni to nie budowali by kolejnych świątyń co raz to większych i z co raz to większym rozmachem, nie kupowaliby tak drogich aut, nie wydawaliby na swoje zachcianki (dobrze pamiętam że ślubowali ubóstwo) zamiast tego stawiali by hostele dla bezdomnych, rozdawali posiłki głodującym, pomagali tym którzy najbardziej tego potrzebują.
        Nie raz zaobserwowałem przypadek, gdy ktoś zwracał się do duchownego z prośbą o pomoc i co usłyszał? „Spadaj” – to w najlepszym przypadku. Instytucja kościelna jest najbardziej obłudną ze wszystkich istniejących na naszej planecie. Nie raz to udowodnili i udowadniają wciąż swym postępowaniem.

        • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:48 pm

         Extazed : każdy wierzący / kapłan też / będzie odpowiadał za swoje życie i popełniane w nim niegodziwości . Ty za swoje , kapłan za swoje . Myślę ,że im jest trudniej bo są bardziej atakowani przez zło . Skoro nawet Jezus był kuszony i Bóg na to pozwolił to znaczy ,że każdy może być poddawany próbom .

        • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 4:44 pm

         Extazed – czas zastosować MMS (sam to czynię obecnie, spokojnie jest,
         a mialem lęki, tak to nas wyćwiczyli – polykasz tabletkę i też nie masz pojęcia co jest w środku)
         Mówiąc źle o kościele – analogicznie Polacy to pijaki, czy takie uogolnienie jest zadowalające? Duchowni to też ludzie, dodatkowo Wizzga ładnie to objaśniła.

        • Joanna 20 lutego 2012 o 5:16 pm

         Widzisz, na budowę kościoła ludzie przeznaczą pieniądze (księża z tego budują)ale już na rozdawanie pieniędzy czy posiłków „nierobom” -niezbyt chętnie. Ludzie płacą podatki państwu i uważają, że pomoc społeczna jest od tego. Rozmawiasz z księżmi ale jakoś nie na temat. A zapytałeś ile muszą odprowadzać do kurii? To na ubezpieczenia i jakieś dodatkowe pieniądze od każdego w kartotece wpisanego parafianina, niezależnie czy on chodzi do kościoła i czy daje na tacę. Z powodu tych podatków wielu jest zadłużonych. O drogich autach naczytałeś się na łonecie. Uważasz pewnie, że jeżeli księdzu jego własna rodzina chce kupić samochód, to powinien wziąć pieniądze i rozdać bezrobotnym, a sam rowerem jeżdzić. Bezrobotni też jeżdżą samochodami. Ksiądz od ciebie nie wymusza, w przeciwieństwie od państwa. Nie bądż więc taki polytycznie poprawny.

        • zenobiusz 20 lutego 2012 o 5:23 pm

         Extazed@
         http://www.opoka.org.pl/struktury_kosciola/inne/dobroczynnosc/pomoc_dorosl.html
         To tylko drobny wycinek,działania Kościoła
         Wydrukuj sobie te listę.
         Może się przydać.

        • hjk 20 lutego 2012 o 7:26 pm

         @Zeno
         „Tak to więc moim zdaniem wygląda.Znak bestii,jest rzyjmowany,masowo wokół nas ,i na naszych oczach.”

         Mozesz nieco blizej napisac, o co ci chodzi, a nie tak enigmatycznie

      • Wesołych Świąt 20 lutego 2012 o 3:24 pm

       Oczywiście że wierni krk nic do tego nie mają to tylko ofiary indoktrynacji, ale nie bez kozery św. Jan napisał by wyszli z niej by nie być uczestnikami jej grzechów i by jej plagi na nich nie spadły, a z tego co widze to koniec jej bliski i już za długo nie pociągnie 🙂

       • hjk 20 lutego 2012 o 7:30 pm

        znowu widze inwazja sekciarzy 😦

        • ARTUR 20 lutego 2012 o 9:57 pm

         @hjk .To nie inwazja lecz myślenie ,analiza a prościej łopatologiczny wykład o sprawiedliwości społecznej i ekonomi religijnej . A swoją drogą nie słyszałem aby Papież ekskomunikował przygotowujących wojny i zabijających innych ludzi ,krytycznie natomiast wypowiadał się o filmie „Avatar ” który promuje wolność ,demokrację i walkę o ochronę życia i religii , natomiast pochlebnie wypowiadał sie o satanistycznym filmie ” Harry Potter ” który razem z książką powinien być traktowany jak ” Mein Kampf „.Czy to przypadkowe wpadki czy cel ,a jeśli cel to jaki ,czyżby zniewolenie przez krucjaty i NWO?

        • Extazed 20 lutego 2012 o 11:40 pm

         hjk dlaczego wrzucasz wszystkich w opozycji do instytucji krk do jednego worka. Ja sobie wypraszam przynależność do jakiejkolwiek sekty. Nie jestem typem osoby, którą można łatwo omamić. Jedynie szukam informacji wszędzie gdzie się da i wysnówam wnioski, mniej bądź bardziej trafne, ale moje własne.
         Twoja postawa pachnie obłudą i fanatyzmem (bez obrazy).

        • hjk 21 lutego 2012 o 1:01 am

         @Artur
         ale jakie myślenie i analiza? – sekciarskie 🙂
         o Avatarze i NWo wskim przesłąniu to gdzies tu ktoś podawał linka, a papież zdaje się potępił pottera, a przynajmniej nakazał ostrozność, więc nie wymyslaj albo podawaj linka.
         papież nie może kogoś exkomunikować kto nie jest katolikiem, a nie słyszałem, zeby katolicy przygotowywali jakies wojny, przynajmniej ostatnio.
         @xtazed
         jestes w takim razie przypadkiem sekty jednoosobowej 🙂
         eee, obłuda to może nie, ale fanatyzmem moze tak 🙂

        • ARTUR 21 lutego 2012 o 9:01 pm

         Twój komentarz do wypowiedzi świadczy tylko o komunistycznych i dyktatorskich zapędach bez tolerancji wobec innych .Nakazanie ostrożności w spotkaniu s satanistycznym Potterem jest jak ostrożne wchodzenie do piekła bo wszędzie gorąco ,niestety nie można być w takich sprawach „letnim „bo albo się wierzy i potępia szatana albo się go toleruje i współpracuje .Co do ekskomuniki to nie ma konieczności bycia katolikiem gdyż wszyscy jesteśmy dziećmi Boga a Papież wykonuje wszystko w Jego imieniu , jeśli więc pisze ” nie zabijaj ” to czemu nie grozi ekskomuniką wojskom zebranym w Zatoce Perskiej aby rozpocząć wojnę . Brak reakcji Watykanu pozwala sądzić że istnieje przyzwolenie do zabijania i prowadzenia wojen .

   • ciociababcia 20 lutego 2012 o 6:09 pm

    “zamiast skupiać się na NWO pomyślcie co nastanie po nim” … jeżeli nie podejmiemy sprzeciwu, to tutaj jest scenariusz. Rozpowszechnianie tego tekstu, też jest sprzeciwem.

    Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #1

    Czytając ten tekst warto odnosić go do otaczającej nas polskiej rzeczywistości ponieważ od 1989 roku, tj upadku systemu sowieckiego weszliśmy w system Anglo-Amerykański, który obejmuje nas w takim samym stopniu jak Brytyjczyka czy Amerykanina. Konsekwencje zmian funkcjonowania tego systemu będą odczuwalne w całym zachodnim świecie, jak również i w Polsce. Jedyną różnicą pomiędzy Polską a np Wielką Brytanią czy USA będzie opóźnienie z jakim zmiany, które będą, lub już są wprowadzane na zachodzie dotrą do nas. Proces jednolitej polityki zachodu jest częścią „standaryzacji życia” na całym świecie.

    Dzięki temu opracowaniu będzie znacznie łatwiej zrozumieć czym jest obecny system i jakie organizacje, fundacje zebrały się razem by przejąć wszystkie zasoby, by wprowadzić na ziemi zorganizowany system z zaplanowanym, zorganizowanym społeczeństwem tzw technotroniczne społeczeństwo. Społeczeństwo w którym eksperci będą rządzić światem w post demokratyczny sposób, pomijając polityków. To jest kierunek w którym dziś zmierzamy, i w dużym stopniu już tu jesteśmy.
    Wszystko co dziś się dzieje, każdy element życia dookoła nas był dyskutowany i planowany ponad 100 lat temu. Wszystkie obecne krachy, bankructwa banków, łączenie krajów w kontynentalne super państwa takie jak Unia Europejska są częścią planu. (nawet Carl Marx o tym pisał w XIX wieku.) Naukowcy pracujący dla think tanków zatrudnieni przez potężne międzynarodowe banki doszli do wniosku, że dojście do nowego systemu będzie musiało odbyć się poprzez system socjalistyczny gdzie łatwo jest narzucić jednorodność społeczną. Poprzez standaryzację będzie można dokonać tego na całym świecie.

    WIĘCEJ + FILMY
    http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/alan_watt_nowy_wspanialy,p463281235

    Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #2
    http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/alan_watt_nowy_wspanialy,p1637901304

    • ciociababcia 21 lutego 2012 o 4:09 pm

     Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #3

     Kontynuacja artykułu: Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #2

     2020 WSZYSCY W MIASTACH.
     Podczas gdy państwa narodowe będą atakowane pod względem ekonomicznym, społecznym albo militarnym ich władza będzie ustępować ośrodkom, które potrafią być samowystarczalne i generować profity czy miejsca pracy. Według wielu opracowań władza ta będzie skupiała się w miastach, które nadal będą miejscami wzrostu. Realizując politykę Agendy 21 wspierania migracji do miast zwiększy się nacisk na wieś. Polityka Agendy 21 zakłada przeniesienie skupisk ludzkich z rozproszonych terenów wiejskich do miast. Stoi za tym wiele działań od wypuszczania dzikich gatunków zwierząt i odbudowywania ich ekosystemów kosztem siedlisk ludzkich po opodatkowania/regulacji działalności rolników do takiego poziomu, że życie na wsi stanie się niemożliwe. Ludzie będą migrować do miast w poszukiwaniu pracy i „dobrego życia”. Kiedy większa część populacji będzie już w zatłoczonych miastach, które w czasach pogłębiającej się depresji będą przeludnionymi slamsami, będą żyć na bardzo ubogiej/złej diecie, będą podatni na wszelkiego typu infekcje. W miastach dojdzie do reglamentacji żywności, wody, energii i wszystkich innych rzeczy do których człowiek przyzwyczaił się w obecnej cywilizacji zachodu. W tych miastach nie będzie pracy, spokoju, żywności to będzie chaos pod kontrolą paramilitarnych jednostek policyjnych. Elity chcą zdecydowanie ograniczyć populację do 2030 roku a proces skupienia wszystkich w miastach jest środkiem dla realizacji tego celu. W tych miastach dojdzie do wypuszczenia plag.

     Pomiędzy 2030-50 elity chcą wprowadzić system tzw super-miast i zakończyć funkcjonowanie narodowych państw. Te super-miasta/miasta-państwa będą bardzo zaawansowanymi technologicznie miejscami gdzie tylko wybrane grupy ludzi, które będą przedstawiać jakąkolwiek wartość dla elit będą mogły pracować i żyć pod pełną kontrolą. Elity nie będą już więcej potrzebować tzw ludzi pracujących. Ci którzy przetrwają okres drastycznych zmian będą chcieli się do nich przyłączyć. Miasta będą potrzebować technokratów, naukowców, inżynierów jednym słowem wysoko wyspecjalizowanych obywateli, którzy zgodzą się na ubezwłasnowolnienie. Miasta te będą posiadały własne armie, zakłady przemysłowe, elektrownie, będą w pełni samowystarczalne. Miasta te będą jako konglomerat walczyły z resztkami państw narodowych, jeśli te będą jeszcze istnieć, i ludźmi nadal zamieszkującymi wyludnione przestrzenie na ziemi. Jednym słowem będzie to powrót do systemu średniowiecznego realizującego się poprzez system neo-feudalny z miastami-państwami.

     Miasta przyszłości wg wizji wielkich korporacji:
     http://vimeo.com/17082274

     Obecnie armia na zachodzie będzie przechodziła przez proces prywatyzacji co już zaczęło mieć miejsce w Wielkiej Brytanii gdzie prywatyzuje się bazy wojskowe. Armia w tym systemie nie będzie już służyć obywatelom ale prywatnym konsorcjom i elitom budującym miasta-państwa. Wojsko ma być wysoce mobilne aby szybko realizowało powierzone im zadania. W przyszłości wojska narodowe opuszczą kraje, które będą bankrutami i wyemigrują wraz z konsorcjami do miast państw, stamtąd walcząc z resztkami cywilizacji.

     Planowany świat ma funkcjonować w 10 regionach. Regiony byłych państw w nowym systemie będą prowincjami rządu światowego. Ci którzy tworzą ten system upewnią się, że te kraje ponownie nie powstaną, doprowadzą do totalnego upadku kultury, etyki i zasad moralnych. Takie narody niezdolne do spójnego/logicznego myślenia a tym samym koherentnego działania będą skazane na bezcelową walkę o lepsze jutro, które nie nadejdzie.

     KOMUNIKACJA i MEDIA
     W społeczeństwie totalitarnym wszyscy obywatele muszą być przewidywalni. Kontrola społeczeństwa będzie realizowana głównie poprzez komputery. Komputery są niezbędnym elementem systemu, bez nich system wszechobecnej kontroli nie mógłby zaistnieć. Obywatele będą musieli lub jak to już ma miejsce-będą chcieli przekazywać na bieżąco wszystkie swoje dane odpowiednim służbom poprzez internet i wyspecjalizowane strony społecznościowe. Internet ma za zadanie zbieranie na bieżąco informacji na temat obywateli. Wszystkie formy komunikacji będą jawne dla urzędów państwowych. Forma komunikacji obywatel-państwo będzie bezpośrednia. Dziś przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że punkt kontroli interakcji z internetem jest po stronie użytkownika, tzn że my mamy wpływ na to gdzie i jak przebiega interakcja z medium. Model ten ma ewoluować w kierunku odwrócenia sytuacji gdzie system będzie decydował o formie i czasie interakcji gdzie punkt kontroli zostanie przeniesiony do systemu, który będzie zawierał interakcję z nami. Podobnie jak w lekturze „1984” G. Orwella poprzez systemy komputerowe każdy człowiek będzie dostawał bezpośrednio od władz zadania do realizacji.

     CZYYTAJ DALEJ:
     http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/alan_watt_nowy_wspanialy,p876531824

 2. Lamacz Matryc 20 lutego 2012 o 11:49 am

  Jestem przekonany, ze na końcu tej drogi, będziemy stali i obserwowali koniec „Unych” i być możne w postaci Norymbergi 2.Mam osobiste odczucie ,ze tak jak w czasach reperkusji komunistycznych w Polsce.Społeczeństwo było świadome, ze wrogiem jest władza,tak i tym razem świadomość obywatelska uświadamia sobie ze kolejnym razem „władza” staje się wrogiem publicznym numer 1. Rozpoznając wroga można rozpocząć walkę.

  • hjk 20 lutego 2012 o 7:55 pm

   Tak mi przyszło na myśl, jak wspominałem propozycje bojkotu wyborów, ze w zasadzie bojkot ma jedną poważną zaletę, oprócz wielu wad, o której chyba nikt nie pisał.
   Otóż co się dzieje w czasie wyborów – wyłaniamy przedstawicieli, którzy mają nas reprezentować w układaniu prawa i potem ze „zwycieskiej” partii wyłania się rząd, czyli władzę wykonawczą.

   Jeśli ktoś bojkotuje wybory, to z jednej strony w obecnym układzie to tak, „jakby” głosował na „zwyciezców”, bo w zasadzie mu wszystko jedno kto wygra i „weźmie władzę”, a nie wyrażajac woli w głosie na „innych” tym samym poparł zwycięzcę.

   Ale z drugiej strony on nie legitymuje tej władzy, bo brak wyboru mozna interpretować jako brak poparcia dla całego systemu prawa, który ma realizować rząd i który uchwalają czy modyfikują posłowie. Teoretycznie taki człowiek w zasadzie „ogłasza niepodległość”, a zatem ani nie podlega systemowi prawa (wypowiada posłuszeństwo, a raczej nie daje poparcia), ani nie może z niego korzystać. Jedynie co, to może liczyć na pomoc ludzi lub na kare z ich strony, jeśli robi coś złego…
   Teoretycznie w takiej sytuacji nie ma podstaw prawnych, zeby aparat państwa „czepiał się” danego człowieka i brak podpisu na liście wyborczej moze byc argumentem popierającym „obywatelskie nieposłuszeństwo”.

   Co o tym myślicie?

   • Peryskop 21 lutego 2012 o 2:14 am

    Coś w tym jest.

    Oczywiście nie łatwo będzie wymusić formalne zwolnienie kogoś kto olał wybory spod nakazów/zakazów ustanowionych przez reprezentantów społeczeństwa „wybranych w wolnych, powszechnych, równych, tajnych wyborach”. Ale elokwentny prawnik z dobrą znajomością zasad prawa, przepisów, orzecznictwa oraz stosowanej doktryny mógłby powalczyć.

    Taka procedura nagłośnona na kraj przynajmniej mogłaby otworzyć oczy wielu osobom na istniejące deformacje systemu demokratycznego. A to już jest postęp.

 3. ziomus 20 lutego 2012 o 11:57 am

  http://www.tvn24.pl/12691,1693806,0,11,tusk-do-izraela-malo-kto-was-rozumie-tak-dobrze-jak-my,wiadomosc.html

  Czy tego Tuska naprawde juz calkiem go pojebalo? kretyn chce wyslac wojska na wojne z iranem a Chiny na nas zjazd zrobia i mamy przesrane po calosci tam zyje 4mld ludzi to po prostu nie mozliwe ;o

  • O Rzesz 20 lutego 2012 o 12:30 pm

   Tak po raz kolejny odsłania się oblicze wroga Polski i Polaków!.
   Co za GIGANTYCZNA OBŁUDA!.

   • zenobiusz 20 lutego 2012 o 2:17 pm

    Komentarz spod filmu.
    Kaszuby to Lechici : Pra i Pierwsi Słowianie. Jesteśmy Przodkami wszystkich Słowian
    „Okazuje się, że Słowianie zachodni byli wielkim i ekspansywnym plemieniem (początki od Polan- Gniezno, tereny Wielkopolski). … argument z dziedziny genetyki, zdecydowanie przemawiający za autochtonizmem Słowian w Odrowiślu.” ”
    „W Rosji np. o rezultatach pobierania próbek DNA wprost pisze się: ‚Poskrob Ruskiego – znajdziesz Polaka’, jak przedtem niesłusznie się tam mawiało: Poskrob Ruskiego, znajdziesz Tatara.”

    Trzeba stanowczo,popierać rosyjskich patriotów,nasza krew. 🙂

    • Tola 20 lutego 2012 o 2:34 pm

     @Zeno- 2sek to tez Kaszub

     • zenobiusz 20 lutego 2012 o 2:47 pm

      @sek,udaje Kaszuba,wywodzi się z rodziny ,zgoła o innych korzeniach.Poszukaj w necie ,jest o tym trochę.

   • O Rzesz 20 lutego 2012 o 2:32 pm

    PS
    „Rezygnacje globalnych kryminalistów wstępem do aresztowań?”
    „Nasz” prezes Belka wypowiedział się wczoraj w jakimś kanale TV że „udzielanie pomocy finansowej przez biednych bogatym jest pewnego rodzaju … perwersją ale jest dziś normą” !.
    Nie wiem ile jeszcze trzeba dowodów by wykazać że na czele polskich instytucji stoją ludzie zaprzedani idei obcej nam zupełnie i wręcz dla nas niebezpiecznej?.
    Tusk kochający i „rozumiejący” Żydów, Belka widzący bezsens ale wykonujący polecenia wbrew interesowi współobywateli!.

    Ile wam ciołki trzeba jeszcze dowodów byście przestali głosować na tych zdrajców?.
    Ile wam trzeba byście ruszyli wreszcie cztery litery i zaczęli wreszcie głosować?.
    To na przyszłość.

    Teraz mleko już rozlano a nasz naród jest wkręcany coraz głębiej w szambo syjonistycznego zamachu stanu na świecie!.

    • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 6:21 pm

     @O Rzesz
     i co? bedziemy pokornie, jak maszerujący do komór gazowych skrzywdzeni Semici, czekali, aż pierdyknie, czy pokażemy rogatą, polską duszę? sam (a nawet z Wami wszystkimi z tego bloga), te se możemy łepetynę rozwalić, waląc nią w mur…..

     • O Rzesz 20 lutego 2012 o 6:41 pm

      Żadnej przemocy z naszej strony!. W żadnym wypadku!.
      O to im idzie.
      Tylko poprzez wywieranie presji np. przez pokojowe manifestacje antywojenne!. Szkoda że bark nam własnego Ghandi’ego!.
      Warto by było też głęboko się pomodlić a jako pokutę i ofiarę odstawić np. marychę, pyfko czy co tam kogo zniewala dając ersatz przyjemności i wolności!.

      • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 7:05 pm

       @O Rzesz
       Nie, no oczywiście – nie mam na mysli Powstania Marcowego, tylko nacisk w formie pokojowej! a co do umartwiania… marychę odstawiłem po powrocie do kraju – i żyję, bez piwa tez wytrzymam, ale… bez internetu? 😉

       • hjk 20 lutego 2012 o 8:04 pm

        Medioholizm – to wsółczesny narkotyk – dla jednych net, dla innych komórka, a dla wiekszości tv…

  • centurion 20 lutego 2012 o 12:43 pm

   Ktoś musi zażegnać tego zagrożenia jak najszybciej bo tu chodzi o miliony polskich obywateli dymisja nieżądu tuska to minimum.

   • Roma 20 lutego 2012 o 3:00 pm

    ja bym napisała dymisja …. nierządu tuska
    a tym samym unaocznia się zastanawiający związek semantyczny (znaczeniowy)
    obu słów: = rząd + nierząd
    w każdym języku zawarte są ciekawe i ważne informacje,
    język odbija prawdę, prawdziwą historię życia przy okazji podzielę się innym moim odkryciem natury semantycznej
    słowa: good + God + Goddess + goodness (tłum. jako dobroć oraz wartość odżywcza !)
    słowa: evil + Devil

    „Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.
    Wszystko przez Nie się stało” (J 1:1-3).
    „Słowo stało się ciałem” (J 1:14).

    • centurion 20 lutego 2012 o 4:32 pm

     „Słowa,słowa,słowa” W.Shakespeare

  • arkebuz 20 lutego 2012 o 1:22 pm

   to jest przecież marionetka i nie nasza – ktoś inny chyba nami rządzi

   • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:03 pm

    No , w radio właśnie mówią ,że nasz ci prezydent K. cieszy się zaufaniem 72% Polaków , na drugim miejscu jako mąż „zaufania” uplasował się Pawlak > pewnie w ramach nagrody za szczerość wykazaną przed paroma dniami .

    • O Rzesz 20 lutego 2012 o 6:44 pm

     Kłamią. Takie sondaże to czysta propaganda.

     • hjk 20 lutego 2012 o 8:07 pm

      Sondaż ale chyba wśród pracowników tej sondażowni 🙂

      • Peryskop 21 lutego 2012 o 2:27 am

       Tak jak rejtingowniami świat zaczyna przestawac się przejmować, jak ludzie coraz mniej czytają gazet i mniej pobierają sieczki z telavizji, tak coraz mniejszą wagę przywiązują do równie fałszywych „słupków” dla głupków.

       Oczywiście pijarowcy troją się i czworzą, żeby to wszystko jakoś reanimować, bo taki ich prostytutniczy chleb. Ale kit można sprzedawać jako cymes tylko do czasu. Ten czas nadciąga.

     • Tola 21 lutego 2012 o 2:53 am

      Statystyka jest najlepszym narzedziem manipulacji.
      Masz co chcesz.To jedno , a ze kazdy moze sobie slupki namalowac to inna sprawa-przeciez to jest niesprawdzalne jesli chodzi o ludzkie opinie.
      Jest tez chyba przedmiotem na studiach psychologii.

  • navajo88 20 lutego 2012 o 2:02 pm

   ziomus żadnej wojny na razie nie będzie !!! ,świat zaczoł uważnie obserwować wydażenia w sprawie Iranu ,chyba że zajdzie coś extra to tak ,,,, ale nie wcześniej !
   J.M.H

  • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 3:56 pm

   @ziomus i wszyscy!
   to nie koniec, ludzie – to początek: zobaczcie – info sprzed 2 godzin: wysyłamy w marcu swoje f-16 na manewry do Izraela; z izraelskiej strony uczestniczyc w nich bedzie tzw. „czerwona eksadra”, której zadaniem jest pozorowanie wrogich samolotów; i co? tak trudno teraz sobie wyobrazić, ze to f-16 z biało-czerwoną szachownicą zbombardują Iran? Jasna cholera – w co ci rządzący debile nas pakują!!!!???
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-i-izrael-przeprowadza-manewry-lotnicze,1,5032234,wiadomosc.html

   • centurion 20 lutego 2012 o 4:15 pm

    Właśnie ze względu na śmiesznie to zabrzmi „sny prorocze” zwiastujące niestety ścisłą kolaborację żądzących polską z USraelem mam bardzo niemiłe przeczucia co do pozycji Polski w przyszłym konflikcie.

   • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 5:31 pm

    Trochę mocno się przestraszyłem, że nasze nieloty mają POlecieć tak daleko. Ale problem leży w innym miejscu – nie wiem kto wrzucił i kto pamięta temat o malowaniu polskiej szachownicy na samolotach f16 isralskiej mafii parę dni temu ? W obliczu tych doniesień, to faktycznie GnOYE szykują nam wybuchowe miejsce w europie i w świecie !!! Nawet nie moglibyśmy mieć pretensji do Irańczyków za wrzutkę bombową ! Czy nie ma możliwości szybko POzbyć się tego nierządu papraków, który tragicznie wpycha nas na POle minowe z odbezpieczonymi granatami na plecach ! Czy my zawsze musimy PO i przed być narodem na POsyłki?

    • hjk 20 lutego 2012 o 8:10 pm

     Trzeba wysłać info do ambasady Iranu, ze w razie czego to nie nasze samoloty…

   • nikt 20 lutego 2012 o 8:15 pm

    Zaglądam na miziaforum – nie wiem jakim „cudem” ale on(miziolec) już kilka dni temu napisał, że polskie f-16 tam są a dokładniej, że są f-16 z naszą, polską ” biało-czerwoną kratownicą”.
    P.S. Żeby nie było, że ja Miziowe forum reklamuję……Uważam, że najlepiej jest czytać i jednych i drugich a nawet i trzecich a potem wyciągać wnioski.

    • monitorpolski 20 lutego 2012 o 8:42 pm

     Nie mam z tym problemu. Nie obrażam się, jak gość coś dobrego robi to nie można przeszkadzać. Wszyscy jesteśmy zagrożeni, niedługo coś napiszę nt. tego co się dzieje w Fukushimie – generalnie już jesteśmy jakby po wymianie ognia nuklearnego pomiędzy Wschodem i Zachodem, więc nie dziwcie się, że niedługo wszyscy zaczniemy chorować na różne świństwa.
     Dlatego nie mamy nic do stracenia, choć może nie wszyscy to jeszcze jarzą co się dzieje… Ale nam zgotowali!
     Co do sensacji mizijnych – wcale by mnie to nie zdziwiło. Polska jest krajem w 100% rządzonych przez sprzedawczyków i syjonistów. Po to usunęli ś.p. Kaczyńskiego i jego ludzi, jak ktoś tego nie widzi, to jest po prostu bezdennie głupi.

     • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 10:00 pm

      @Monitor
      „nie wszyscy jeszcze jarzą, co się dzieje”, ale wszyscy SIĘ już jarzą, mniej czy bardziej…..

    • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 9:58 pm

     @nikt
     „biało-czerwona kratownica”…dobre!! 🙂 – a z tym czytaniem i jednych i drugich: pewnie, że tak! dzis – gdyby nie łonet (sorry – mimowolna reklama), nigdzie bym tego info o F-16 nie znalazł….

  • Cramer 20 lutego 2012 o 4:36 pm

   za tvp.info:
   Polska i Izrael przeprowadzą w marcu manewry lotnicze na pustyni Negew, niedaleko Ejlatu nad Morzem Czerwonym – w tym celu do Izraela przybędą polskie myśliwce bombardujące F-16. Program wspólnych ćwiczeń obejmie nawigację, walki powietrzne i zadania o charakterze ofensywnym.

   • centurion 20 lutego 2012 o 4:43 pm

    Pytanie po co Polskim pilotom lotnicze taktyki ofensywne czy 40 F-16 ma realną szansę przeprowadzić działania ofensywne w centralnej Europie? Oczywiście że nie więc czy nasze f-16 będą brały udział w jakichś bombardowaniach wiadomo w którym kierunku i wiadomo czego, czegoś co zagraża hegemonii USraela w regionie Azji środkowej.

    • Cramer 20 lutego 2012 o 5:27 pm

     Kilka dni temu ktoś tu zauważył, że zarówno wojna w Iraku jak i rozróba w Libii rozpoczęły się ok 8-9 marca. Dlatego warto zwrócić uwagę, że manewry polskich F-16 w Izraelu także odbędą się w marcu.

     • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 5:47 pm

      @Cramer
      kuźwa, zaczynam się bać…. – jak wtedy, gdy z samego rańca przeczytałem, że Koreańcy z Północy zaatakowali Południe, i to było akurat w ten dzień, który ta… jak jej tam… Baba Wanga przepowiedziała jako początek atomowej rozpierduchy; oby sie skończyło, tak jak wtedy, czyli na chwilowym strachu…;

      • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 5:51 pm

       poza tym niedawno pojawiła sie przeciez informacje, że za kilka worków baksów kupujemy od Jankesów sporo uzbrojenia bombowo-rakietowego dla tych naszych orłów „jaszczembi”….; co bedzie pierwsze: nowa wojenka z naszym udziałem, o nieobliczalnych tym razem konsekwencjach, czy powiedzenie temu nierządowi: sp….adajcie na drzewo?

       • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 5:57 pm

        Dokładnie tak jest – mamy zakupić uzbrojenie, coś tu cuchnie i to k..a bardzo mocno !!!

        • Peryskop 20 lutego 2012 o 11:56 pm

         Mirosławiec i Smoleńsk na trasie do Negev

         http://hekatonchejres.salon24.pl/

         DRZWI OD STODOŁY ZOSTAJĄ W PAŁACU

         …Proponuję zwracać w najbliższych dniach baczną uwagę na to jak zachowuje się otoczenie prezydenta Bronisława Komorowskiego (włączając Palikota), jak zachowuje się premier Tusk, i jakie działania podejmie frakcja Schetyny.

         Sprawdzianem prawdziwości moich tez będzie narastanie konfliktu i krytyczna ocena włączania Polski w samo jądro konfliktu Moskwa/Iran – USA/Izrael obozu prezydenckiego, „za a nawet przeciw” Schetyny i „za” Donalda Tuska. Ujawnienie przez izraelski dziennik informacji, którą polski rząd zapomniał się pochwalić, może być również nieprzypadkowe. Nad pustynią Negew ćwiczyć będą żołnierze śp. generała Błasika. Zaręczam, że „drzwi od stodoły” nie będą tam wykonywać żadnych zadań bojowych…

       • Sully 20 lutego 2012 o 6:35 pm

        Tez o tym słyszałam, za jakies ciężkie pieniądze stary sprzęt, ciekawe do czego..

      • Sully 20 lutego 2012 o 6:34 pm

       Totalski ja nie wiedziałam, że Ty taki strachliwy 😉 ja skłaniam sie ku teorii navao, że wojny nie będzie bo Izrael jest za blisko docelowego terenu działań wojennych.

       • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 7:13 pm

        @Sully
        Strach podnosi poziom adrenaliny, dzięki czemu można lepiej walczyć, albo szybciej…. wycofać się na tzw. z góry upatrzone pozycje 😉

        • hjk 20 lutego 2012 o 8:12 pm

         A moze o to chodzi, zeby był blisko i „ktos” szykuje im nowy holokaust, jak było w jednym objawieniu…

     • nikt 20 lutego 2012 o 8:20 pm

      O ile mnie pamięć nie myli to 8 marca przypada w tym roku PURIM- chyba nie muszę się rozpisywać na temat tego jakiej nacji to święto….?

      • Konarski 20 lutego 2012 o 10:28 pm

       8 marca 2012 FBI planuje wyłączenie części Internetu
       Już 8 marca tego roku, Federalne Biuro Śledcze może unieruchomić kilka kluczowych serwerów nazw (DNS), co w efekcie może spowodować zablokowanie Internetu dla milionów użytkowników. Oficjalnie działania te sa wykonywane w trosce o internautów
       http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/8-marca-2012-fbi-planuje-wylaczenie-czesci-internetu

       Dziwne ale ten artykuł już się nie ładuje, wisiał kilka godzin.

       • Konarski 20 lutego 2012 o 10:28 pm

        właśnie się uruchomił.

     • kosiardeyablos 21 lutego 2012 o 12:03 pm

      no i jak tu sie nie wqrwić !!! 8-go mam urodziny, cholera !!! Co oni se jaja robią ? Jak mi spieprzą dzień narodzi….ale sie bede mścił!!! Niech przełożą termin bo jak nie to mają pozamiatane……….kocioł już stygnie……….
      Nadejdzie Koniec Dnia
      Nadejdzie Nocy Czar
      I Oni Wolność Nieść Wam Będą
      W Obliczu Śmierci
      Czychajac Tu i Tam
      Na bitew Krwawy Zew
      Będąc Niczym Boski Wiatr
      Wzbudzając w Bestii Gniew !!!

  • Konarski 20 lutego 2012 o 6:49 pm

   Załóżmy, że strona polska wskutek działań POLSKOJĘZYCZNEGO weźmie w jakiejś części udział w wojnie przeciw Iranowi czy Syrii.
   Obywatele RP będą w znacznej większości oburzeni.
   Wówczas możliwy jest scenariusz przeprowadzenia w Polsce przez służby specjalne zamachu (patrz Londyn, Madryt) i oskarżenie jakiejś AlKaidy, Iranu, Arabów itp…
   Dodatkowo polskojęzyczny rząd ma możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego czy wojennego i odebrania resztek namiastek praw obywatelskich.
   A Euro się zbliżają. 🙂
   W każdym razie myślę, że lepiej trzymać się z dala od stadionów i miejsc zatłoczonych.

   • Peryskop 21 lutego 2012 o 12:09 am

    Jeżeli nasze F-16 MAJĄ „tam” polecieć, a podobno egzemplarze z biało-czerwonymi szachownicami BYŁY już „tam” widziane kilka dni temu, to powstają gorące pytania:

    Kto te nasze szachownice tam pomalował, na czyich samolotach, i w jakim celu?

    Czy nie szykowana jest gruba prowokacja szyta biało-czerwonym pędzelkiem ?

    • kosiardeyablos 21 lutego 2012 o 11:54 am

     prawdopodobnie tak. Trudno żeby eFki doleciały tam tak same. Izrolce teżmają eFki więc niewidze dla nich problemu z wymalowaniem szachownic, choćby na tle znaku hazbary. To będzie prowokacja a Polska to kozioł ofiarny. Pozwolenie na to oznacza zdrade nie tylko stanu ale i narodu. NIe demonstracja w liczbie kilkudziesięciu tysięcy ale kilkuset tysięcy tudzież milionów rodaków w Warszawie stanowiła by siłe mogącą obalić obecny nierząd, pozamykać nie wieszać na lampach i przejąć władzę tymczasową, w formie zgromadzenia narodowego – bez sejmów, sejmików i podobnych dupereli. Tak jak to zrobiono w Rumuni, rach ciach,czy ostatnio w Islandii a później na Węgrzech. Żadne wojsko nie ruszy na swych rodaków, psiarnia nie da rady, to że EURO-2012 – to będzie prowokacja, bo jest możliwość do prowokacji. Jeśli można bez kul i pał to totalne ruszenie jest jedyną opcją dla naszego narodu i przejęcie władzy, i istnienia zgodnie z konstytucją która sama w sobie zakłada odebranie władzy tym którzy sa szkodliwi dla ogólnego interesu społecznego, publicznego i takie tam.

 4. Friend_of_Mine 20 lutego 2012 o 12:02 pm

  Polecam aby ściągać i puszczać dla ludzi nie obeznanych z tematem, całkiem ładnie opakowany film Fostera Gamble – Wzrost.

  Na film składa się kompilacja wielu tematów, bez wgłębiania się, prosty przekaz, być może to trafi dla ludzi, Waszych znajomych, rodzin, którzy nadal nie chcą wiedzieć co się dzieje.


  • monitorpolski 20 lutego 2012 o 12:35 pm

   Tak, ja też polecam. Widziałem go po raz pierwszy ponad miesiąc temu, zacząłem nawet napisać recenzję, ale nie miałem kiedy jej skończyć – a tu wersja polska. Bardzo ciekawy, dobrze zrobiony film, o którym cicho w ścierwomediach – to dobry znak. Film zaszokuje niejednego, będą spore kontrowersje…

   • Sully 20 lutego 2012 o 1:05 pm

    Na portalach internetowych przynajmniej wspomnieli , a w mediach było cicho o manifestacji sluchaczy radia maryja. Nie śłucham tego radia , ale osobiscie uważam, że jesli ktoś słucha to powinien miec do tego dostęp i tyle.

    • ziomus 20 lutego 2012 o 1:15 pm

     Sully zrozum ze ci media prawdy nigdy nie powiedza bo to je..ne zydy i syjonisci szkoda ze Hitler zydow nie wykonczyl gdyby ich wykonczyl to swiat bylby inny… TVN – Tusk Vision Network And Tusk – Tutaj Uslyszycie Same Klamstwa

    • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 8:23 pm

     @Sully
     przez zasiedzenie (w fotelu, przed kompem) obejrzałem dziś oba dzienniki: na tefałenie i TVP – ani słowa o tej naszej lotniczej eskapadzie do Ziemi Obiecanej; ale i tak jest „wesoło”: ministerstwo sportu kasuje (niewielkie) pieniądze na dofinansowanie wyjazdu naszych utytułowanych paraolimpijczyków do Londynu, kry ruszają i ludzie dostaja palpitacji, bo powódź grozi, a inwestycje p-powodziowe stoja w miejscu „z braku środków”, chorzy na raka dostana dofinansowanie na środki zwiekszające białe krwinki dopiero wtedy, gdy znowu zaczną chorowac, bo znowu brak pieniedzy…. kuffffa, co dzień, to gorzej…..
     posłuchajcie tego…

     Nie będzie szans, gdy padnie strzał.
     Zginiesz łatwo w imię czyichś racji.
     Ich nie obchodzi twoja egzystencja,
     Ważny jest tylko interes wyższej rangi.

     Ciągle giną ludzie gdzieś daleko,
     Nie słychać tylko wybuchów w środku miast.
     Ktoś przypadkowy zostanie kaleką,
     Bojówek dzieckiem jest permanentny strach.

     Kiedy spokojnie będziesz w knajpie jadł,
     Myśląc o tym, co cię spotka wkrótce,
     Ktoś do szatni na numerek swój
     Powiesi szalik oraz trotyl w kurtce.

     Na razie giną ludzie gdzieś daleko,
     Nie słychać tylko wybuchów w środku miast.
     Tym razem żyjesz, nie jesteś kaleką,
     Ale już wkrótce możesz stracić twarz.

     • Sully 20 lutego 2012 o 9:09 pm

      Totalski skad taka gorycz w Twojej wypowiedzi i rezygnacja….też czytałam o tym leku i o tej chorej sytuacji szkoda że tego wcześniej nie powiedzieli tylko nie nagłośnili, o manewrach cisza, pewnie w dniu manewrów coś powiedza albo wogóle, ech..

      • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 9:40 pm

       @Sully
       może jestem meteo (oby nie psycho.. 😉 … patą? zobacz, jakiej ja muzy dziś słucham…. nie będę zaśmiecał linkami, tylko refren…. kapela się nazywa Blade Loki.. – kojarzysz?
       „tak realizuje się sen o wolności
       budujemy zamek szcześcia z ludzkich kości
       czerepy składamy w mury niebotyczne
       wszystko malujemy w barwy polityczne
       orkiestra sprawiedliwych uzbrojona w pałki
       rąbie nam na głowach wesołe kawałki …

       • Sully 20 lutego 2012 o 9:46 pm

        oj Totalski z muzy akurat słuchamy różnej 😉 no może łaczy nas t.love i myslovitz i jeszcze parę innych 😉 będzie dobrze , głowa do góry 🙂

        • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 10:15 pm

         @Sully, hjk
         to a propos wsześniejszej wymiany zdań nt. medioholizmu we wspólczesnym świecie

 5. Kazimierz Michalczyk 20 lutego 2012 o 12:28 pm

  http://swkatowice.mojeforum.net/post-vp31359.html?highlight=#31359
  Aktualności spod Sejmu RP
  Niedziela 13. Czerwiec, 2010 20:53
  Od
  “Marek Podlecki”

  Aktualności spod Sejmu RP z pikiety Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu

  Jerzy Jachnik – nagranie 11.06:

  Jerzy Jachnik o wyborach:

  Pewnie już to oglądaliście:

  Pierwsze nagranie spod Sejmu:

  eksterminacja Michała Zająca:

  Jeśli sądzicie, że ludzie powinni o tym wiedzieć to prześlijcie linki
  znajomym.

  Marek

  • monitorpolski 20 lutego 2012 o 12:37 pm

   Moje reportaże, ale nic takiego nie wstawiałem…

 6. maran 20 lutego 2012 o 12:42 pm

  Wkurzylam sie znowu troche wczoraj. Nacielam sie na krotki artykul, a w nim opis niedawnych Grammy Awards 2012. To co sie dzieje na tych rozdawaniu nagrod to czysty satanizm.
  A zadowolona publika oglada i placi za te scierwo rzucane im przez agentow Iluminati i satanizmu.
  Rece opadaja jak sie to widzi.
  Toz to jawne sranie na glowy ludzi w bialy dzien, a oni sie jeszcze z tego ciesza.
  http://ruqaiyya.com/?p=19
  http://www.askkissy.com/2012/02/12/nicki-minajs-creepy-grammy-performance-video/

  • maran 20 lutego 2012 o 12:55 pm

   Przyznam, ze cos takiego wytraca mnie szczegolnie z rownowagi.
   To ze te lucyferiany robia to, co robia to jedno. Od tego jest lucyfer, zeby macic, klamac, demoralizowac i ludzi na zla droge, ku przepasci , do piekiel prowadziic.
   Ale to ze tysiace/miliony ludzi ,( wielu z nich na pewno okresla sie jako chrzescijanie) idzie (lub oglada) dobrowolnie na te niby Musical Awards , placi za to gruba kase i jeszcze radosnie przyklaskuje ogladajac jak jakies szatanskie rytualy sa odprawiane na ich oczach za ich pieniadze.
   Cielaki, lemingi, debile, idioci, barany na rzez prowadzone to najlagodniejsze okreslenie jake mi przychodza.
   A jak sie czyta komentarze niektorych „zachwyconych” tymi szatanskimi tancami, symbolami, rytualami, inicjacjami i spiewami noszacymi nazwe Grammy Awards, to czlowiek ma ochote krzyknac cos niecenzuralnego na pol kuli.

   • zenobiusz 20 lutego 2012 o 2:22 pm

    „Cielaki, lemingi, debile, idioci, barany na rzez prowadzone to najlagodniejsze okreslenie jake mi przychodza.
    A jak sie czyta komentarze niektorych “zachwyconych” tymi szatanskimi tancami, symbolami, rytualami, inicjacjami i spiewami noszacymi nazwe Grammy Awards, to czlowiek ma ochote krzyknac cos niecenzuralnego na pol kuli.”

    Jest jedno tylko wytłumaczenie.
    Oni przyjęli znamię bestii.

    • Wesołych Świąt 20 lutego 2012 o 2:55 pm

     Debil

     • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:00 pm

      Wszak mówiłam …albo koty albo rambo nam się zjawi ….. / cyt.za./

      • Wesołych Świąt 20 lutego 2012 o 3:26 pm

       No przepraszam wizzga ale właśnie sie dowiedziałem że większość ludzi ma już znamie besti, to jak nazwać człowieka który głosi takie bzdury ? i tak delikatnie go określiłem.

       • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:32 pm

        Zenobiusz nie powiedział ,że znamię bestii ma kształt i kolor pieczątki z ziemniaka . Chodzi o błędne wybory życiowe większości / być może/ ludzi . Błędne czyli nie służące dobru , nie popierające dobra.

        • Wesołych Świąt 20 lutego 2012 o 3:55 pm

         Wizzga od zawsze ludzie popełniają błędne wybory ale znak besti miał być w czasach ostatecznych więc chyba cie nie dziwi że coś sie tu nie zgadza.

        • zenobiusz 20 lutego 2012 o 4:11 pm

         A na co ty jeszcze czekasz,by uznać ,że czasy ostateczne,są tu i teraz.??
         Zaczęły się w 1911 roku,od rzezi Katolików,w Meksyku,
         Działasz w tym samym nurcie.
         http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/20/bestia-z-dziesiecioma-rogami-jest-unia-europejska/#comments

       • zenobiusz 20 lutego 2012 o 5:45 pm

        Jako ilustracja,że żyjemy w czasach Końca,dla ślepuch,lub odwracających wzrok.
        O to należy spytać nasz szanowny „Rząd”,w pierwszej kolejności.Czyżby nie wiedzieli,czy też odwracają,głowę,patrząc na suflerów.
        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/20/to-popiera-i-czyni-unia-europejska-rewolucja-ma-jawnie-antychrzescijanski-charakter/
        W prowincji Hams zginęło już ponad 230 chrześcijan, a lista zabitych stale się wydłuża. Wielu wyznawców Chrystusa jest porywanych. Rebelianci domagają się okupu w wysokości od 20 do 40 tys. dolarów za każdą osobę. Jeśli nie otrzymają go w określonym terminie, porwanych brutalnie mordują. Ofiarami padają także dzieci, których poćwiartowane ciała wyławiane są z rzek. Podobnie islamiści postępowali w Iraku.

     • zenobiusz 20 lutego 2012 o 3:44 pm

      Podobno znasz biblię Rambo8@
      ,co z niej wynika?
      Otóż właśnie to,większość przyjmie znamię bestii.
      W tekście skomentowanym,przeze mnie,mowa była ,
      o śmietance towarzyskiej oklaskującej satanistyczne występy.
      Widzę ,że utożsamiasz się z tą grupą.
      Nie dziwota,jesteś tu ostatnim niemal rodzynkiem,
      atakującym Kościół,pozostali,zbanowani,
      mogą tylko minusować,wątek,
      gdzie zdaje się dotknąłem jądra prawdy
      Tu was boli,jednym słowem..

      • Wesołych Świąt 20 lutego 2012 o 3:53 pm

       Dotykasz to chyba swoich jąder bo od prawdy z tego co widze to sie trzymasz z daleka.
       Znamie besti bez którego nie można nic kupić ani sprzedac, no ale dla ciebie to nie istotny szczegół.
       Nie atakuje kościoła tylko w przeciwieństwie do ciebie mówie o nim prawde że jest to wielka nierządnica z apokalipsy św. Jana.

       • zenobiusz 20 lutego 2012 o 4:14 pm

        Kup sobie więc marcedesa,i willę i wszystkich zaproś.
        🙂 🙂 🙂 🙂

       • O Rzesz 20 lutego 2012 o 4:58 pm

        „mówie o nim prawde” …
        Ale my tu już o tym od dawna wiemy!.
        Oprócz zwykłego wytykania błędów, które dla ciebie może są szokiem i objawieniem, zrób coś by wskazując wypaczenia nie powodować jednocześnie kryzysu wiary w poszczególnych ludziach a raczej starać się ją pogłębiać!.
        Chcąc nie chcąc utożsamiają oni, w naturalny sposób, Kościół i wiarę w Jezusa Chrystusa z jego kapłanami.
        Jeśli tych wystarczająco głęboko obrzydzisz zamiast pomóc ich „naprawić” wylejesz dziecko z kąpielą czyniąc naród wystawionym całkowicie na żer satanistów!.

        Taka zasada nie oznacza milczenia (praktykowane przez lata doprowadziło do obecnej sytuacji) ale wymaga doboru treści by nie była jednostronna.
        Nie ma się co na nich obrażać.
        To też tylko ludzie, niestety.

       • hjk 20 lutego 2012 o 8:42 pm

        @… prawde że jest to wielka nierządnica z apokalipsy św. Jana.
        A skąd tą „prawde” wziąłęś? dyktuje ci oficer 4go departamentu czy ‚duch prowadzący’? A moze to przekazy od „galaktycznej federacji” 🙂

        Sekciarze nie odpuszczają …

       • Starża 21 lutego 2012 o 3:29 am

        Kto mieczem wojuje ten od miecza…..
        Cud nawrócenia świadka Jehowy

        Mam 22 lata. Od małego dziecka wychowałem się w rodzinie świadków Jehowy. Przez 11 lat byłem „ochrzczonym głosicielem zborowym”. Jednak w moim życiu dokonał się cud nawrócenia. To sam Bóg w Trójcy Jedyny – Jahwe, a nie Jehowa – udzielił mi siły, by porzucić, po 18 latach, szeregi świadków Jehowy.Kiedy byłem świadkiem Jehowy, wielokrotnie powtarzano mi, że są oni wzorem miłości, jedności i wyrozumiałości. Obowiązywało mnie przekonanie, że tylko oni postępują zgodnie z wolą Bożą. Kiedy nauczałem, musiałem podkreślać, że inne kościoły nie okazują takiej miłości. Na „dowód” przytaczałem fakt, że świadkowie odmawiają udziału w służbie wojskowej, by nie mieć jakiegokolwiek udziału w sztuce zabijania – jak nazywają obronę. Ponadto stawiałem na wzór wspólnotę świadków, która rzeczywiście przy pobieżnej obserwacji sprawia bardzo dobre wrażenie. Jednocześnie jednak miałem wątpliwości co do tej „bezinteresownej miłości”. Byłem w środku i widziałem wiele różnych rzeczy. Rzeczy, pod którymi Chrystus na pewno by się nie podpisał. To prawda, że w pewnych okolicznościach potrafią się pokazać. świadkowie okazują miłość tylko w bardzo ograniczonym zakresie – za to bardzo spektakularną. Natomiast jeśli chodzi o miłość bliźniego – to z czystym sumieniem mogę powiedzieć: Wśród świadków Jehowy nie ma miłości bliźniego. Czy można nazwać miłością potępianie błądzących, poprzez wyrzekanie się znajomości z nimi – tak, że nawet zwykłego „dzień dobry” nie wolno powiedzieć? To nie miłość kieruje ich postępowaniem, tylko nienawiść. Nienawidzą wszystkich i wszystkiego, co nie jest związane z tą wiarą. Każdy świadek oczywiście temu zaprzeczy, ale czyny mówią głośniej niż słowa. Znane są przecież wszystkie słynne nagonki świadków na Kościół z epitetami typu: świnie wracające do błota, („Strażnica”, 13.04.1989, nr 8), nierządnica, Babilon, słudzy diabła, sataniści w chrześcijańskich skórach itp. Twierdzą, że okazują miłość wszystkim ludziom, chodząc po domach i namawiając ich do porzucenia religii, a nierzadko do wyrzeczenia się rodziny. Niedawno rozmawiałem z pewną panią, której mąż przeszedł do świadków Jehowy. Powiedziała mi, że odkąd porzucił Kościół, przestał interesować się rodziną, przestał nawet łożyć na utrzymanie dzieci, a cały czas i wszystkie fundusze, jakimi dysponuje, poświęca na chodzenie po domach. Dzieci mają co jeść i w co się ubrać tylko dlatego, że mama pracuje na pełnym etacie. Czy to jest miłość?

        • Starża 21 lutego 2012 o 3:38 am

         Jest to fragment z większej całości świadectwa nawrócenia świadka jehowy.Całość znajduje się na stronie Forum Zjawisk Niewyjaśnionych.

        • monitorpolski 21 lutego 2012 o 8:50 am

         Świadkowie Jehowy to satanistyczna kreacja stworzona dla kontroli populacji, jak zresztą większość sekt. Wyjaśnił to nieźle Fritz Springmeyer http://www.youtube.com/watch?v=4i3Dw8Cvg0o

        • kosiardeyablos 21 lutego 2012 o 11:15 am

         no i tu jest …Houston… Houston !!!…. Mamy problem….no i ja mam problem. Ta nowa forma indoktrynacji religijnej od początku XX wieku jakoś czesze berety. Już nie wspominam co wspomnę o sprawie dotyczącej „ukrzyżowania” J.Ch. Twierdzenie że został on „spalizowany” jest tak utrwalone w deklach że nie ma ma możliwości wytłumaczenia im że tak nie było. Mają dowody !!!….ponoć. Bo wtedy był kryzys…..drzewny….bez komentarza. Może warto byłoby zamieścić notkę na ichni temat właśnie tu !!!…ale notkę, a nie total artykuł. Najeżdzanie na katolików to temat rzeka. Znam pewnego „ateiste” który jedzie na „katoli” ile wlezie (jest w wieku emerytalnym) ale z braku czasu i chęci nie zadałem mu właściwego pytania – czy jest świadkiem….hm i jego myślenie jest zastanawiające. Kiedy to tok rozmowy zbaczał w kierunku islamu to dawałem mu do zrozumienia by już nie próbował tematu bo zrobie mu dzichad ze łba. No i tu mamy ciekawostkę – islam i nowoewangielizm czyli chrześcijanizmu wg J.Ch. nie stoją sobie na drodze, wręcz tolerancyjnie tolerują sie w swej pierwotnej formie, są tak inne a tak same. Dlatego długofalowe niszczenie zasad relacji miedzy religijnych doprowadziło do stanu dzisiejszego – burdelu racji !!! Dzięki komu i czemu !!! Niszczenie nawet idei kościoła w Polsce w jakikolwiek sposób jest wynikiem działań wszystkich znanych i nie chazarkiewiczów. A tłumaczenie że to nie sekta, bo ich miliony…..hahaha….(A Jedi Church to co ?) że wtrakcie IIWS też ginęli to nie jest usprawiedliwieniem, bo gineli chyba nie w imię swych idei. Juz nie wspomne o tzw „wojnie RYdzykowej”. O co im chodzi i O co mi chodzi ? NIe pieprzą o problemach gospodarczych, politycznych, tylko ciągle ta walka z „katolami”…..pomagierzy chazarków?… To jest Problem……Houston…Houston….Mamy problem !!!

        • człowieczek 21 lutego 2012 o 5:03 pm

         Panie Monitor.
         Szanuję Twoją pracę, robisz dobrą robotę, ale jesteś w błędzie jeśli chodzi o Św. Jeh.
         Obecnie można puścić w neta obojętnie jaki film, czy artykuł – nawet szkalujący na każdego. Sam bronisz ludzi niesłusznie oskarżanych przez prawo, sądy, czy instytucje. Na temat każdego można stworzyć fałszywe zarzuty.
         Św. Jeh to nie satanistyczna sekta, bo nawet nie wiesz jak oni wystrzegają się wszystkiego co ma związek z satanizmem, spirytyzmem, okultyzmem. Zdając sobie sprawę z ogromnie niebezpiecznej siły jaką jest satanizm i unikają tego za wszelką cenę.
         Szkoda tylko, że tak szybko wydajesz tak ostry osąd opierając się na kilku artykulikach z neta.

         • monitorpolski 21 lutego 2012 o 5:55 pm

          człowieczek, nie z „neta”, a z wykładu Fritza Springmeyera sprzed kilku lat. Potem wsadzono go do więzienia, niedawno wyszedł. Nie przedstawię tu wszystkich szczegółów, wspomnę tylko, że Springmeyer rzekomo ma dowody na to, że wszystkie (!) religie i sekty są sterowane przez satanistów. Też mi się nie chce wierzyć, że np. Kościół Katolicki jest sterowany, może jest tam kilku agentów satanistycznych, ale co do Świadków Jehowy, podał on nazwisko gościa – Żyda, który tym wszystkim kieruje. Tylko on miał dostęp do szefa, który leżał chory przez 20 lat, zatem to on decydował o zadaniach Świadków. Uwierz mi, chciałbym, żeby to nie była prawda, nie przeszkadza mi, że ktoś jest świadkiem, a kto inny zielonoświątkowcem, dopóki realizują idee chrześcijańskie i miłości między ludźmi. Wspólnym wrogiem jest satanizm – należy wyplenić agentów z każdej religii. Chyba się z tym zgodzisz?

        • człowieczek 21 lutego 2012 o 6:56 pm

         niestety nie mogę się z Tobą Marku zgodzić. Czytałem i oglądałem wiele szkalujących materiałów na temat Św.Jeh. Uwierz mi to są straszne brednie. Sam wiesz, że na np Kadaffiego sfingowali filmy, artykuły a jak było naprawdę. Wskaż mi człowieka a zrobię w necie z niego zbrodniarza.
         Sam jestem Św.Jeh. i znam tą organizację b.dobrze. Uwierz mi to co piszą to brednie.
         Jedyna oficjalna strona Św.Jeh to: http://www.watchtower.org/p/
         ale nie chce mi się przekonywać nikogo, każdy ma swój rozum i oczy
         pozdrawiam Cie

        • Starża 21 lutego 2012 o 9:40 pm

         Nie generalizuję,że wszyscy jehowi są tacy sami,bo i katolicy są bardziej i mniej wierzący i przestrzegający zasad wiary,ale fanatyzm jest gorszy od faszyzmu, więc co za dużo, to nie zdrowo.
         A to kolejny fragment:
         „Strażnica” wychowuje swoich czytelników na bezwolne, zawsze posłuszne narzędzia do spełniania określonych zadań. Przekonałem się o tym osobiście. Ponadto każdy głosiciel musi być zajęty, by nie przyszło mu do głowy zastanawiać się nad niejasnościami, więc wyznacza się każdemu coraz to inne zadania. Jeśli mimo wszystko ktoś zacznie zadawać pytania, nieodmiennie pada odpowiedź: „bracie, poczekaj aż „Niewolnik Wierny i Rozumny” w słusznym czasie da właściwe wyjaśnienie”.

     • zenobiusz 20 lutego 2012 o 8:25 pm

      Widzę ,że mam „cichego wielbiciela”

      • rabarbarek 21 lutego 2012 o 4:19 am

       A to wielbiciel Maran i Zena….????

   • zenobiusz 20 lutego 2012 o 2:50 pm

    Warto popatrzeć na kciuki.
    W tej oczywistej zdało by się sprawie.
    Ktoś siedzi i obgryza paznokcie ze złości.

    • Sully 20 lutego 2012 o 3:09 pm

     Zeno ja tam się kciukami nie przejmuję, ale faktycznie coś jest nie tak.

     • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 6:13 pm

      @Sully, Zeno
      tez mnie to zastanowiło, ta ilośc minusów dla Zena… – w sumie nic nowego nie pisze 😉 (sorry Zenobiusz;-), i w sumie jesteśmy tu mniej więcej stałe towarzycho (o liczbe ludkow tu zaglądających mi chodzi); kto tam kogo minusuje, to minusuje, i mnie sie zdarza… – ale te dzisiejsze proporcje, i ta liczba…? dziwne…..

      • hjk 20 lutego 2012 o 8:44 pm

       ktoś chce tu chyba Zena minusikami zdołować …

   • grypka swinska 20 lutego 2012 o 11:01 pm

    Pani Maran lubie czytac to co Pani pisze. Prosze sie nie przejmowac biednymi glupkami, ktore sie Pani czepiaja tu i u Maruchy. Prosze robic swoje, bo robi to Pani dobrze 🙂
    Pozdrawiam serdecznie

    • Peryskop 21 lutego 2012 o 12:35 am

     Dokładam swoje słowa wsparcia dla Maran i Zenobiusza za ich słowa wsparcia.
     To istna „łapanka” co nam łapami dziś pokazali lucyferiańscy dyżurni z Centrali.
     A to oznacza, że treści tu przedstawiane mają jednak WARTOŚĆ.

 7. maran 20 lutego 2012 o 1:02 pm

  a w Krakowie lokalni Illuminti/masoni tez nie proznuja. maja za zadnie demoralizowac mlodziez i sprawnie sie z tego wywiazuja. A jakze. W koncu czyms sie tez musza wykazac przed ich masterem. Reklamuja sex „w kazdym miejscu i o kazdej porze” plus condom fruwwajace na pol miasta. Dziady jedne, zaraza z piekla rodem. Dobrze ze ludzie chociaz zaczynaja reagowac na te ich promowanie zboczen i deprawacji. Mysla, ze kazde goowno i ochlap moga bezkarnie rzucac ludziom pod oczy i im to przejdzie. Czesto przechodzi niestety.
  http://marucha.wordpress.com/2012/02/20/oburzajaca-reklama-w-centrum-krakowa-mieszkancy-protestuja/

  • Sully 20 lutego 2012 o 1:08 pm

   Mnie naprzykład osobiście wkurzają reklamy środków na potencję. Pije sobie kawę a tu masz jeden za drugim i to czasem przed godzina 19 też jest puszczane ! Zresztą wiele reklam „bazuje” na sexie i jego pochodnych , że się tak wyrażę. Wystarczy się dobrze przyjżeć.

   • kk7qq 20 lutego 2012 o 2:12 pm

    Mnie raza wszystkie reklamy lekow,reklamy zabawek dla dzieci na programach z bajkami (dzieciakom w glowach sie od nich przewraca :))

    • hjk 20 lutego 2012 o 8:46 pm

     jest na YT taki film „mali konsumenci” czy coś takiego, reklama szcególnie silnie działa na dzieci, potem one to wszystko potrafią powtarzać…

   • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 5:58 pm

    @Sully
    to raz, a drugie, to te wszystkie słowotoki reklamowe nt. „nietrzymania moczu, na zgagę, na wzdęcia, na klej do protez, na prostatę”, albo to, jak dziecko słodziutkim głosikiem informuje, że jego piesio zrobił fajną kupkę, bo coś tam zeżarł… – siedzi sobie człowiek i cos fajnego je, albo cos innego fajnego robi:-)… a tu taki pasztet; po kiego czorta ja sobie te 42 cale kupowałem…. filmy mogłem oglądac na kompie….

    • Sully 20 lutego 2012 o 6:38 pm

     No to z pieskiem też mnie wkurza, zwłaszcza jak jem 😉 chociaz przy TV się nie powinno, ale …42 cale no to mecze oglądamy u Ciebie 😉

     • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 7:19 pm

      @Sully
      i filmy przyrodnicze też możemy ;-)))))) …. zaraz mnie opierniczą, że rozmywam ważne wątki, no to dodam, że i filmy z filmoteki Monitora (polecane przez niego) też wchodzą w rachubę 🙂

      • Sully 20 lutego 2012 o 7:29 pm

       No oczywiście tylko i wyłacznie, a polecali tego na tym blogu juz sporo więc dłuuugie dni oglądnia przed nami 😉 I filmy o survivalu koniecznie

 8. inka 20 lutego 2012 o 1:21 pm

  to ja zasunę totalnie odlecianym (?!) podejrzeniem a propos tych rezygnacji.. może oni już się ewakuują do tych swoich schronów? na stanowiskach zostaną „niewtajemniczone marionetki” a eliciacy się zaczynają ukrywać do swoich schronów wybudowanych za cięzką kasę ( tajemnicze podziemne dźwięki) – ale że nie możemy się zorientować że raptem zniknęli ze sceny dostaniemy jakąś wojenkę igrzyska, zamachy albo ze dwa tsunami czy wybuchy wulkanów…

  • inio 20 lutego 2012 o 4:41 pm

   Dokładnie o tym samym myślę.

  • Totalsky No Problemsky 20 lutego 2012 o 10:27 pm

   @inka
   brzmi sensownie, i wcale (IMO) nie jest takie odjechane….

   • kosiardeyablos 21 lutego 2012 o 10:39 am

    dlategoż gdy sie pochowają w tcy bunkrach to ochotnicy powinni znaleźć te bunkry, określić ich położenie i zamówić zawczasu, nawet na kreche, w cholere betoniarek, gotowych naonczas do wylewki smarkofaga. jak już wlezą do dziury no to czekać ich bedzie ups! Nas za to czeka rozpiździaj ale jak znam życie damy rade a te szatany strącone do piekieł zostaną tam na wieki !

 9. Annah. 20 lutego 2012 o 1:31 pm

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/20/syria-bog-ostrzega-najpierw-daje-ostrzezenia-w-postaci-objawien-a-nastepnie-wymierza-sprawiedliwosc/, polecam film o Myrnie z Damaszku

 10. centurion 20 lutego 2012 o 1:37 pm

  Coraz częściej na różnorakich portalach internetowych pojawia się pytanie: „Czy broniłbyś Polski gdyby wybuchła wojna? Konflikt zbliża się dużymi krokami a społeczeństwo jest „tresowane” na zbliżające się okoliczności.
  Bardzo przypadła mi do gustu pewna wypowiedź która miała najwięcej głosów za, co do nastrojów panujących w tej kwestii.
  „[…]A jeśli chodzi o obrone POlski? Niech nasza nowa szlachta broni swoich układów, biznesów, przywilejów, domów, firm, spółek….. ja nie mam czego. Nie będe przecież bronił mojego bloku który wynajmuje od miasta, reifeissen banku, Biedronki, montowni Fiata, sklepu firmowego IKEA(oni sami stąd spadną podczas jakiejkolwiek zawieruchy a polskiego nie ma już NIC nawet marketu).”

  • navajo88 20 lutego 2012 o 2:10 pm

   centurion , polska to nie tylko blokw kturym mieszkasz ,to nie tylko deweloper Fiata czy BMW , to nie tylko Biedronka czy Żabka to jest przedewszystkim miejsce gdzie przyszłeś na świat i twoja mowa w języku ojczystym i nikt ci nie każe bronić elit bo ja jak bendę musiał bronić swego miesca w kturym się urodziłem ,to zapewniam cię że bendę BRONIŁ !!!!! i mam w dupie żądzących i ich interesiki , dla mnie jest najważniejsze miejsce gdzie przyszłem na świat !!!!! I TO JEST WŁAŚNIE KURWA POWÓD DLA KTUREGO BENDĘ BRONIŁ SEGO KRAJU A NIE ELITY !!!!!!!!!!
   J.M.H

   • navajo88 20 lutego 2012 o 2:38 pm


    J.M.H

   • wizzgaa 20 lutego 2012 o 2:40 pm

    Dokładnie tak Navajo ! No i jeszcze z szacunku dla wszystkich żołnierzy z naszych rodzin, którzy nosili z dumą mundur i walczyli o to miejsce , w którym oni i my przyszliśmy na świat. Pzdr.

    • navajo88 20 lutego 2012 o 4:58 pm

     Dzięki wizzga ,pozdrawiam
     J.M.H

     • hjk 20 lutego 2012 o 9:00 pm

      Trochę chyba nie czaicie o co tu chodzi w tych ankietach – bo dla „nich” bronienie kraju to nie odpieranie wroga jakby co, tylko branie udział w ‚pokojowych misjach’ czyli szukanie „mięsa armatniego”…

   • centurion 20 lutego 2012 o 3:22 pm

    Troszkę to infantylnie zabrzmiało „bo kurwa tak” a co jeśli ktoś się urodził w samolocie w przestrzeni powietrznej międzynarodowej albo na statku na wodach międzynarodowych?
    Ma bronić samolotu albo statku?
    Generalnie jeśli miałbym bronić to zrobiłbym to dla rodziny i bliskich.
    Inna sprawa że w tym czasie tych których wymieniłeś pośrednio jako „żądzących” tj. sędziów, prokuratorów, posłów, senatorów, ministrów i urzędników państwowych na kierowniczych stanowiskach nie podlegają oni służbie wojskowej według ustawy.

    • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:27 pm

     Centurion : ” dla rodziny i bliskich ” / a nie z siebie samego / to mógłbyś wybrać mniej bolesne rozwiązanie i wyjechać wraz z nimi w bezpieczniejsze miejsce . W sumie to praktyczniej bo skoro ktoś urodził się w samolocie nad Polską to nie ma się o co bić .

     • centurion 20 lutego 2012 o 3:51 pm

      Otóż drogi wizzgaa konflikt który się niebawem rozpocznie nie będzie konfliktem którego będzie można uniknąć wyjeżdżając z rodziną w bezpieczne miejsce no chyba że do Południowej Afryki co jest poza możliwością większości z nas.(nie urodziłem się w samolocie to była hipoteza i przenośnia skierowana zresztą nie do ciebie a do navajo88)

    • navajo88 20 lutego 2012 o 3:36 pm

     centurion jeszcze raz ci napiszę że nie mam zamiaru bronić żadnych generałów czy innych politykierów i tak zwanej elity tego narodu !!!!!!! i czytaj ze zrozumieniem chłopie ,a to że ktoś się urodził na statku czy w samolocie to mie najmniej obchodzi ,tylko obchodzi że jakieś skurwysyny będą chcieli najechać na polskę to bendę tego kraju zawsze bronił !!!! bo kraju sobie człowiek nie wybiera na miejsce urodzin tylko się rodzi !!!! i tylko tego zawsze bendę bronił ,rozumiesz ? bo tu jest moje miejsce i nie ważne czy żyję w dostatku czy wręcz w nędzy ,,,,ale to jest mój kraj i tak samo matki się nie wybiera ,tylko albo się ją ma albo nie i jak każdą matkę się kocha i tą bardzo dobrą i tą czasami zapijaczoną i łażącą w łaczmanach ,,,,,, ALE MATKĘ !!!!!!!!!!
     J.M.H

     • Onufry 20 lutego 2012 o 9:04 pm

      Powiedz Nawajo kim sa Polacy np. w Afganistanie. Jak byś traktował naszych chłopaków gdybyś był Afgańczykiem ?

    • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 5:14 pm

     centurion – Ty może nie grasz roli infantylnego, tylko taki jesteś po prostu. Bo czasamim to nie wiem czy się śmiać czy płakać ?

     • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 9:14 am

      @szuwax
      „infantylny jak dziecko”…. – no i co w tym złego? to wręcz pożądane, z punktu widzenia naszej? wiary: „badzćie jak dzieci, a wejdziecie do Królestwa Niebieskiego”; dziecko jest naiwne, bo ma w sobie naturalne dobre, i jeszcze zło tego swiata go nie doświadczyło; każda przesada szkodzi – i przesadna naiwnośc w dorosłym życiu, i przesadna „dorosłość”; ja tam popieram przemyslenia centuriona… – inna sprawa, ze za darmo mnie nie wezmą, jakby przyszlo co do czego….

  • navigator 20 lutego 2012 o 10:31 pm

   Osobiście czekam na moment, kiedy otumaniona rozwojem sytuacji władza, zaopatrzy nas pod pretekstem mobilizacji w broń. Nie bójcie się ludzie..większość z nas potrafi zrobić z niej urzytek. Będzie okazja do „posprzątania” w Polsce.

 11. lucas003 20 lutego 2012 o 1:48 pm

  A Z TYM UFO TO JA JUŻ SIE NAPRAWDE POGUBIŁEM

  • zenobiusz 20 lutego 2012 o 2:26 pm

   Przeczytaj,odnajdziesz się . 🙂
   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2012/02/18/kosmici-czy-demony/

  • Tola 20 lutego 2012 o 2:30 pm

   @monitor – z tymi odejsciami bankowcow ,to takie troche dziwne ,tak jakby za latwe ,
   nie wiem czy cos sie za tym kryje innego poza tym,ze wzieli co chcieli i ida na emeryture.
   Moze tylko chca zejsc z oczu?
   Nie wiem…

   • hjk 20 lutego 2012 o 9:28 pm

    albo idzie krach finansowy i trzeba nowych postaci na swiecznikach…

 12. STAŁY CZYTELNIK 20 lutego 2012 o 2:24 pm

  Panie Marku.

  Mam prośbę. Czy może Pan zorganizować jeden osobny temat o zdrowiu. Dokładnie chodzi mi o różnego rodzaju kuracjach typu: mms, srebro kolidalne, lewatywy, kuracja wodą utlenioną…….
  🙂
  Chciałbym dowiedzieć się, czy osoby które tu komentują znają coś z własnego doświadczenie, lub doświadczenie znajomych i mogą coś podpowiedzieć.
  🙂
  Sam mam słabe zdrowie, a i dużo ludzi zaczyna się rozpadać. Przed nami trudne czasy więc trzeba by się trochę zahartować.
  🙂
  Z góry dziękuję za rozpoczęcie takiego tematu, a osoby które tu piszę sporo buszują po necie i na pewno mają wiedzę w tej dziedzinie.
  🙂
  pozdrawiam piszących tu 🙂

  • zenobiusz 20 lutego 2012 o 2:40 pm

   Zapoznaj się z tą metodą.
   http://zenobiusz.wordpress.com/bsm-smoleczenie/
   Pozdrawiam.

   • STAŁY CZYTELNIK 20 lutego 2012 o 3:05 pm

    Zenobiusz sorki ale od ciebie metod nie chcę tym bardziej leczenie energią.
    Bez obrazy jesteś trochę nawiedzony (pamiętam twoje dziwne komentarze)
    A prócz tego denerwuje mnie, że na blogu Marka wciskasz swój blog i linkujesz do swojego.

    • wizzgaa 20 lutego 2012 o 3:10 pm

     Stały Cz…. nawiedzony czy nie nawiedzony to BSM jest faktem i wystarczy go przetrenować np. na anginie . Książki są ale jak sobie chcesz . Leczyłam dzieciaki i siebie przez wiele lat .A BSM to w uproszczeniu mówiąc > leczenie swoją własną , trochę zaktywizowaną energią .

    • zenobiusz 20 lutego 2012 o 3:33 pm

     „Sam mam słabe zdrowie, a i dużo ludzi zaczyna się rozpadać. Przed nami trudne czasy więc trzeba by się trochę zahartować.”
     Mam nadzieję,że nie zmienisz nicka,
     będę się starał nie reagować,
     na twoje krokodyle łzy.

     • STAŁY CZYTELNIK 20 lutego 2012 o 3:40 pm

      daj se siana człowieku i nie zaśmiecaj swoimi komentarzami.
      Co za koleś

      • zenobiusz 20 lutego 2012 o 4:18 pm

       „Co za koleś”
       A podobnoś.

       STAŁY CZYTELNIK@

      • mi6 20 lutego 2012 o 7:54 pm

       STAŁY CZYTELNIK – won stad !!

       • hjk 20 lutego 2012 o 9:30 pm

        mi6 🙂

        • Peryskop 21 lutego 2012 o 2:50 am

         hjk 😀 ;-D

     • Tola 20 lutego 2012 o 4:18 pm

      @Zeno – po prostu jestes dzisiaj namierzany i minusowany.
      27 lapek w dol -rekordowo wrecz -przynajmniej 27 ich jest .
      I tym sie ujawniaja ,niech klikaja ,ale to takie zalosne.
      27 minusow to komplement dla ciebie!!!
      Trzymaj sie!!! :)))

      • zenobiusz 20 lutego 2012 o 5:04 pm

       Zauważam jednak,że masę minusów,dostałem ja i maran@,
       w jednym tylko wątku tematycznym,
       wykazującym satanizm nosicieli niewidocznego znamienia bestii,w duszach.
       Komuś po prostu puściły nerwy,wiem nawet komu. 🙂
       Technika nabijania wielu minusów ,jest dość prosta,
       ale czasochłonna,stąd w innych wątkach,
       tak ich stosunkowo niewiele.
       Wskazówka jest jednak cenna
       ,co jest płachtą,na „byka”.
       ten temat,należy drążyć.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/20/trwa-walka-o-nasze-dusze/

       • Tola 20 lutego 2012 o 5:51 pm

        czy jest ich 27 czy tylko jeden idiota wciskajacy klawisz wszystko jedno.
        Faktycznie maran tez ma swoj rekord!!!

        • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 5:59 pm

         Tola – tylko raz można głosować kciukiem, także aż 30 się znalazło 😦

        • zenobiusz 20 lutego 2012 o 6:31 pm

         Nie.Można wielokrotnie.
         Trzeba tylko znać sposób.

        • Sully 20 lutego 2012 o 6:40 pm

         Tola, Ty chyba tez 😉 ale dziwne to , bo kciuka mozna raz nacisnąć przynajmniej na moim komputerze.

        • zenobiusz 20 lutego 2012 o 6:48 pm

         Jak na jednym komputerze masz Cgroma ,explorera i Firefoxa ,już masz trzy głosy,jak masz więcej komputerów do dyspozycji,hulaj dusza ,bez kontusza.Mamy więc kogoś z niejednym komputerem,i w przerwach ,pomiędzy obgryzaniem paznokci,daje sobie upust.

       • normalny 20 lutego 2012 o 5:52 pm

        Nie martw się, bydło stadem harcuje.

  • AQQ 20 lutego 2012 o 4:37 pm

   Stosuję BSM najczęściej w razie nagłych bóli i zawsze pomaga już po 20-tu minutach jest ok. (hemoroidy,ostry atak bólu trzustki czy ból wątroby,rwa kulszowa)
   BSM leczę zawsze w nagłych przypadkach również moją sunię.
   Ostatnio na ulicy pies dostał ataku padaczki i pomogłam stosując BSM, stojący obok ludzie patrzyli na mnie oczywiście z niedowierzaniem…po kilku minutach piesek wrócił do zdrowia.

   Tak, że wypraszam sobie śmichy-chichy n/t cudownego sposobu leczenia metodą BSM.
   No chyba że ktoś wierzy w cUt uzdrowienia chemiczną trucizną, takich nie będę przekonywać szkoda mojego zdrowia dla upartych baranów.

   • AQQ 21 lutego 2012 o 12:38 am

    A cóż to, nikt nie minusuje? chemiczne-baranki do dzieła.

  • Friend_of_Mine 21 lutego 2012 o 1:44 pm

   40% etanol (byle czysty, ze spirolku) to też świetna kuracja 🙂

 13. na zdrowie 20 lutego 2012 o 3:01 pm

  Zdrowie to trzeba wziąć w swoje ręce, słuchać organizmu i przede wszystkim nie ulegać głoszonej opinii przez sługusów szatana, czyt. lekarzy, że nasz organizm to jakiś słaby od urodzenia twór w który trzeba ciągle ingerować chemicznie (siekierką) czy pseudonaturalnie jak w.w metody (kijkiem).
  Uwierzcie mi na słowo że nasz układ odpornościowy jest bardzo silny i jak tylko nie będziecie mu sami przeszkadzać, a co gorsza katować za sprawką lekarzy to wybawi was z każdej kupy serwowanej nam w tych czasach.

 14. Roma 20 lutego 2012 o 3:17 pm

  “Odrzuciłem judaizm całkowicie, i uważam, że jest to ideologia niebezpieczna i kłopotliwa”
  – wywiad z Izraelem Szamirem
  Aktualizacja: 2012-02-19 9:43 pm
  “Poznajmy Szamira” – wywiad z Izraelem Szamirem, pisarzem, dziennikarzem, antysyjonistycznym działaczem, urodzonym w Związku Radzieckim Żydem, b. żołnierzem armii izraelskiej, nawróconym na chrześcijaństwo (przyjął na chrzcie imię Adam). Wywiad, przeprowadzony przez Kim Pedersen (Dissident Voice), stanowi Wprowadzenie do jego książki “Panowie Dyskursu” (Masters of Discourse).
  KP: Nazwałeś USA „większym państwem żydowskim”. Chwaliłeś Jeffrey’a Blankrofta jako tego, który dokonał „ważnego następnego kroku w odrzuceniu poglądów Noama Chomsky’ego i innych”. Czy wpływ żydowskiego lobby przeważa nad imperializmem korporacyjnym USA?

  ISz: Imperializm korporacyjny USA nie jest duchem bezcielesnym, jest sumą pragnień i czynów elit USA. A elity USA są w dużej mierze żydowskie, i w jeszcze większej części akceptuja żydowskie wartości i idee. Kilka lat temu, amerykański pisarz żydowski Philip Weiss pisał w New York Observer: „Nie chcę wiedzieć jaką część establishmentu stanowią Żydzi. Dwadzieścia procent, pięćdziesiąt? Przypuszczam, że trzydzieści”. Żydzi stanowią 30% studentów Harvardu, donosiła The Forward – gazeta Żydów amerykańskich. Hillel Society podaje takie liczby: ogólna ilość studentów: 6658; ilość studentów żydowskich: 2000 (około); ogólna ilość absolwentów: 10351; ilość absolwentów żydowskich: 2500 (około). A więc, elity USA są żydowskie w większym stopniu, niż zwykle się o tym sądzi. Jeśli chodzi o ducha, to Karol Marks mówił o „żydowskim duchu Jankesów”. Mniej znany marksista, Sombart, pisał o tym szczegółowo. Według mnie błędem jest mówienie o „żydowskim lobby”, możemy mówić o zawłaszczeniu, zastąpieniu przez Żydów starych elit WASPowskich. Żydzi stanowią jakieś trzy procenty ludności USA. Brytyjczycy zawładnęli Indiami stanowiąc o wiele mniejszy procent ludności; tak samo było z rządzącą mniejszością w Syrii. Normanowie wiekami rządzili Brytanią mniejszą ilością. Cała rosyjska szlachta za cara stanowiła 2-3% populacji, natomiast wyższe kasty społeczeństwa hinduskiego obejmują co najwyżej jakieś 5%. W obecnych czasach, Żydzi są dobrze wkomponowani w „korporacyjny imperializm USA” na wielu poziomach, i nie potrzebują go zwalczać, lecz go wykorzystują. Lobby żydowskie jest mechanizmem dodatkowym, składającym się ze skrajnych nacjonalistów żydowskich. Problem polega na tym, że reszta, nie wchodzący w skład żydowskiego lobby establishment USA, składa się, jak powiedziałem, w przeważającej części z Żydów nie będących nacjonalistami. Dążą oni do kompromisu, a ten kompromis ma być czymś w rodzaju łagodnego nacjonalizmu żydowskiego.

  reszta artykułu tutaj:
  http://www.bibula.com/?p=52173

 15. Katon Najmłodszy 20 lutego 2012 o 3:25 pm

  Żydzi nie muszą wyrzekać się swojego żydostwa?

  (…) Były prezydent Aleksander Kwaśniewski zareagował na hasło Palikota: proszę nie szaleć. Cóż to oznacza? Czy to wystarcza, że były prezydent, człowiek który składał przysięgę na Konstytucję RP, był pierwszą osobą w państwie, na słowa przedstawiciela polskiego parlamentu Polacy muszą się wyrzec swojej polskości, reaguje zdawkowym i protekcjonalnym proszę nie szaleć, rozumiem intencje, ale odradzałbym takie sądy? Czy takie skarcenie nie oznacza słuchajcie towarzyszu, macie rację, ale na tym etapie nie mówmy o tym głośno? (…) http://katonisliwka.wordpress.com/

  • O Rzesz 20 lutego 2012 o 7:04 pm

   Palikmiot to pajac i oszołom. Prawdziwy oszołom.
   Oczywistym jest że Kwaśniewski jedynie go temperował. Przecież grają w jednej drużynie. To lobby pro syjonistyczne.
   Dla mnie to ich marionetki.

   • hjk 20 lutego 2012 o 10:41 pm

    Albo zręcznie udaje oszołoma …

    • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 9:18 am

     @hjk
     raczej właśnie to drugie: że zręcznie udaje oszołoma…; prawdziwych oszołomów nie biorą do Komisji Trójstronnej…

 16. asia 20 lutego 2012 o 4:18 pm

  Dla mnie rewelacja jest chlorek magnezu, czyli gorzka sol. Wiedza o tym srodku jest skrzetnie ukrywana przez oficjalna medycyne, poniewaz jest barduo skutecznym srodkiem leczniczym. Wazne jest tez, ze bardzo pozytywnie wplywa na samopoczucie, a takze depresje, stany lekowe, pobudzenie nerwowe i wiele,wiele innych wspanialych mozliwosci.
  Mozna go zazywac, ale o wiele skuteczniej i szybciej wchlania sie przez skore.
  http://www.weight-care.com/magnesium_chloride_PL.htm
  Na stop syjonizmowi tez jest nowy ciekawy artykol o chlorku magnezu.

  • sebecx 20 lutego 2012 o 6:05 pm

   chlorek magnezu jest też używany przy produkcji sera tofu :)..

   • Tola 20 lutego 2012 o 6:24 pm

    @sebex – musze cos napisac o tofu .Zawiera mase pozytecznych dla organizmu skladnikow.
    Co ciekawe zawiera rowniez bardzo duzo fitoestrogenow czyli zenskich hormonow.
    90% azjatek (jedzacych tofu) nie ma okresu przekwitania.
    Faktycznie kobiety azjatyckie bardzo wolno sie starzeja.Przeciwnie mezczyzni,byc moze od nadmiaru estrogenu (mezczyznom bardziej polecany testosteron).
    Jedyne co teraz smuci,ze chyba praktycznie cala soja na swiecie jest juz genetycznie zmodyfikowana.

    • sebecx 20 lutego 2012 o 8:50 pm

     tego estrogenu, to chyba jest wszędzie pod dostatkiem… polecam tribulus terrestris dla mężczyzn, podnosi poziom naturalnego testosteronu… przydatne zwłaszcza podczas wojny…

     • hjk 20 lutego 2012 o 10:56 pm

      najwięcej w pitnej wodzie tej czerpanej z rzecz czy jezior z powodu masowo zażywanych pigułek antykoncepcyjnych. Ekolodzy donoszą, ze samce ryb „zmieniają płeć’…
      Trzeba by przejrzeć statystyki zachorowań, jak tam z prostatą i innymi sprawami z powiązaniami hormonalnymi u mężczyzn…

  • STAŁY CZYTELNIK 20 lutego 2012 o 6:09 pm

   asia
   tylko, że gdzie można go kupić????? W wersji do spożycia i do kąpieli.
   Chodzi mi o ten chlorek magnezu

   • Annah. 20 lutego 2012 o 7:15 pm

    Czasem można kupić w składach chemicznych jako środek przeciwpoślizgowy stosowany zamiennie z solą (NaCl) trochę droższy ale znacznie bardziej skuteczny. Sprzedawany jest wtedy po 20 i 50 kg.

    • STAŁY CZYTELNIK 20 lutego 2012 o 7:21 pm

     i takie coś można stosować np do kąpieli, taki drogowy chlorek magnezu?????

     • Annah. 20 lutego 2012 o 7:49 pm

      Myślę że do kąpieli można z powodzeniem użyć, ewentualnie podpytać producenta której kasy czystości jest to związek i czy nie ma żadnych dodatków.
      Ja kupuję w sklepiku chemicznym – najczystszy, w klasie odczynników chemicznych ale i najdroższy.
      Do basenu latem poszukiwałam w hurtowniach z chemią ale większość punktów polikwidowana, nawet nie znalazłam hurtowni z prawdziwego zdarzenia takie czasy – sprzedaże przeniosły się do marketów, a to jest towar mało chodliwy.

 17. iHe 20 lutego 2012 o 4:46 pm

  Humor dnia ,2skplusk wysyła latający złom z mięsem armatnim do Izraela w charakterze parawanu na Purim,a w tym samym momencie meeedia urządzają sobie plebiscyt o wiarygodności..
  I jak zawsze Jarek dobry na każdy sondaż.Dziwne ale od razu wiedziałem kto wygrał,mimo ,że go prawie w meeediach nie ma ,ani w nierządzie.
  Nie jestem fanem J.Kaczyńskiego, ale wycieranie sobie butów przy każdej okazji nim przez PR strony PO/Palikotowy doprowadza mnie do mdłości.Cepologia propagandy stosowana.
  i jak pięknie dzieli..
  Gdyby nie było Jarosława należałoby go wymyślić..

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-polacy-nie-ufaja-jaroslawowi-kaczynskiemu-p,1,5032271,wiadomosc.html

  ps.Brudnej smoleńskiej intrygi ciąg dalszy.Przypuszczam ,że się nie obudzimy i chyży rój wkręci nas w starcie z bratnim narodem sam ewakuując się bądź reprezentując nowych zarządców.

  Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że GRU/KGB nie ma haków na 2ska:(

  Skoro bohater roku wprost robi to ,co robi to może oznaczać to finalizowanie jakiejś wiązanej transakcji.

  • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 8:09 pm

   Wiadomość onet wiadomo w jakim duchu, ale zdziwilem się rozsądkowi wypowiadajacych się do tej pory i nawet przepraszający za swój wybór.
   Choć dalej używam zdania Wojtka – ”WSZYSCY WON”

   • Peryskop 21 lutego 2012 o 3:37 am

    iHe – rooT może dać nura, ale może to nastąpić nie z własnej inicjatywy.

    Bo czy nie jest celowe demaskowanie aranżacji smoleńskiej TERAZ żeby zdeterminowanych frustratów dla ratowania skór popchnąć w BAGNO irańsko-antyputinowskie – np. przy pomocy tych kilku domalowanych „tam” F-16 ?

    BUUUUM !!!! – i już nikt nie będzie pytał o wylot z Okęcia i nne detale.

    Czy póki co obecny wzrost ciśnienia w kotle nie wypchnie co słabszych ?
    18.02.2012 (świetny rysunek) PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST KRYMINAŁ
    http://niezalezna.pl/23743-prosze-panstwa-jest-kryminal

    Czy „KaNo” to nie ten tajemniczy kontroler lotów który był w Brukseli ?
    19.02.2012 KRECIA ROBOTA PARANOIKÓW SMOLEŃSKICH
    http://horse.salon24.pl/392330,krecia-robota-paranoikow-smolenskich

    Czy rzeczywiście ta „amerykańska ekspertyza producenta” to poślizg ?
    20.02.2012 Joanna Mieszko-Wiórkiewicz: Smoleńsk? POZAMIATANE
    http://niemcy.salon24.pl/392607,smolensk-pozamiatane

    Cyprian P. trochę przesadza, ale czy we wszystkim ?
    18.02.2012 Posłanki: Szczypińska i Kempa przyleciały 10.04.2010 samolotem
    http://cyprianpolak.salon24.pl/392132,poslanki-szczypinska-i-kempa-przylecialy-10-04-2010-samolotem

 18. Pingback: TRWA WALKA O NASZE DUSZE « Zenobiusz's Blog

 19. Onufry 20 lutego 2012 o 4:58 pm

  Dla wyznawców tuska , buska i reszty. Zobaczcie swych idoli o kilka lat młodszych. Polecam !

 20. grey 20 lutego 2012 o 5:21 pm

  wow ,Zeno dzisiaj na rekord idziesz z łapkami 🙂
  Polacy i ćwiczenia z Izraelem, Boże widzisz a nie grzmisz…
  Normalnie chciałbym aby Iran z Rosjanami zrobili podobne manewry w obwodzie kaliningradzkim,już widzę jaki raban by się podniósł…

 21. Jony 20 lutego 2012 o 5:22 pm

  Nawet Biedroń jest z wami buhahahaha
  „Biedroń w obronie TV Trwam. „W demokratycznym kraju mają prawo do demonstracji”
  http://www.polskatimes.pl/artykul/511889,biedron-w-obronie-tv-trwam-w-demokratycznym-kraju-maja,id,t.html?cookie=1

  • rabarbarek 21 lutego 2012 o 12:36 am

   A tu jak ” biedronie” z New Jersey przegraly batalie o uznanie ich gejowskich malzenstw. To tez wojna , ale linia frontu jakby mniej widoczna. Ale jest . Dziala tez troche inne niz te na wojnie konwencjonalnej. Ale sa.” Zolnierze „do twardzieli wojskowych zupelnie niepodobni. Ale sa.

   A jeszcze nie tak dawno przemiewcy obrazali nowo wybranego governora NJ , ze gruby , ze fajtlapa … Okazalo sie jednak , ze Gov. Chris Christie to facet z krwi i kosci i do tego z jajami. Obiecal przed wyborami , ze zrobi porzadek z gejowskimi prawami i udowodnil wczoraj , ze nie rzuca slow na wiatr. Legislatura NJ uznala malzenstwa g…e , a On zawetowal ustawe . Zandarmi nowego porzadku i nowej moralnosci narobili szumu i halasu. Gdzie demokracja? , krzyczeli , a pan Chris niewzruszony udowodnil , ze mozna stanac po slusznej stronie i do tego stronie wiekszosci. Male zwyciestwo , a cieszy….

   http://www.usatoday.com/news/nation/story/2012-02-17/gay-marriage-new-jersey/53136648/1

 22. szuwaxpl 20 lutego 2012 o 5:39 pm

  Trochę mocno się przestraszyłem, że nasze nieloty mają POlecieć tak daleko. Ale problem leży w innym miejscu – nie wiem kto wrzucił i kto pamięta temat o malowaniu polskiej szachownicy na samolotach f16 isralskiej mafii parę dni temu ? W obliczu tych doniesień, to faktycznie GnOYE szykują nam wybuchowe miejsce w europie i w świecie !!! Nawet nie moglibyśmy mieć pretensji do Irańczyków za wrzutkę bombową ! Czy nie ma możliwości szybko POzbyć się tego nierządu papraków, który tragicznie wpycha nas na POle minowe z odbezpieczonymi granatami na plecach ! Czy my zawsze musimy PO i przed być narodem na POsyłki?
  Daję to tu – sądzę, że to bardzo ważny temat, może jeszcze ktoś coś ma do dodania ?

  • O Rzesz 20 lutego 2012 o 6:26 pm

   Po za forum Mizi nie widziałem tej informacji.
   Zresztą po co malować nasze szachownice na ich samolotach?.
   Niech od razu zamalują nasze (z pozoru bo odwrócono je niby dla zgodności z zasadami heraldyki niszcząc jednak związek z tradycją polskiego lotnictwa) szachownice satanistyczną, heksagonalną gwiazdą.
   W końcu coraz bardziej oczywistym jest że Polska to już nie Polska tylko średni Izrael (USA to wielki a Palestyna – mały!).

  • Ciekawska 21 lutego 2012 o 12:53 am

   Fragment wywiadu Fiatowca z Alefem z 02.02.2012r:

   „Czyli cywilna kontrola nad armią i służbami to fikcja?

   ALEF STERN: Tak to fikcja większa niż fikcja literacka. To nawet nie political fiction. To po prostu oszustwo. Urzędnicy, nawet jak wiedzą co się dzieje przymykają na to oko. Chcą mieć pracę, a potem emeryturę. Nie dziwi Cię czemu ostatnio tak wielu wysokich funkcjonariuszy wojska policji i innych służb mundurowych postanowiło przejść na emeryturę? Ewidentnie coś się szykuje w armii. Nie będę fałszywym prorokiem jeśli powiem, że w ciągu miesiąca (dwóch) nasze F16 polecą z misją na bliski wschód, a powietrzny most z Izraela kompletnie mnie nie zaskoczy.

   O czym Ty opowiadasz?

   ALEF STERN: O tajnym posiedzeniu polskiego rządu z rządem Izraela w Polsce. Tak utajnionym, że nawet pracownicy MSZ nie znają dokładnej daty. Na szczęście wszyscy uczestnicy będą bezpieczni, bo za ochronę odpowiada tym razem strona izraelska a nie BOR.

   Czy ma to związek z ubiegłoroczną wizytą rządu polskiego w Izraelu trwającą ponad tydzień?

   ALEF STERN: Tak o niej też nie wiele oficjalnie wiadomo.”

   http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50894,maniek-z-boru-nieznana-kariera-szofera

 23. O Rzesz 20 lutego 2012 o 6:12 pm

  Traktują Polskę jak „cwela” żeby użyć zwrotu z grypsery:
  http://www.konflikty.pl/a,3216,Czasy_najnowsze,Tajna_misja._Polskie_MiG-i-29_w_Izraelu.html

  • Drejo 20 lutego 2012 o 6:38 pm

   Jesteśmy wdzięczni narodowi irańskiemu za pomoc podczas II wojny,jaką wyświadczył naszym rodakom sybirakom.

   • kosiardeyablos 21 lutego 2012 o 9:57 am

    o!!! Nagłośnić temat !!! Co by nie było że Polacy latajom ale przycweldupasy niepolskie czyli szabasgeje !!!

 24. wacpan 20 lutego 2012 o 7:02 pm

  http://www.globalnaswiadomosc.com/gmotoeutanazja.htm

 25. Hieronim 20 lutego 2012 o 7:22 pm

  jak widać przygotowania syjonistów do wojny z Iranem idą pełną parą: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-armia-rekrutuje-religijnych-zydow,1,5032452,wiadomosc.html

  • hjk 20 lutego 2012 o 11:43 pm

   tak jak ktoś napisał, chcą wykończyć prawdziwych, czyli tradycyjnych judaistów

 26. Konarski 20 lutego 2012 o 7:22 pm

  Kazanie ks. Piotra Natanka – 19.02.2012

 27. wacpan 20 lutego 2012 o 7:25 pm

  http://pluszak.nowyekran.pl/post/53335,przedsiebiorca-wypowiada-umowe-z-zus

  • Onufry 20 lutego 2012 o 9:17 pm

   Szacun Panie Wacpan i na pohybel zusowi !

 28. Konarski 20 lutego 2012 o 7:33 pm

  Kolejne przypadki dziwnych dźwięków, Koło Witebska na Białorusi i w Kijowie

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-przypadki-dziwnych-dzwiekow-prawdopodobnie-fal-akustyczno-grawitacyjnych

 29. maran 20 lutego 2012 o 7:40 pm

  Tutaj link do bardzo doborych i ciekawych modlitw. Warto zajrzec.
  Ci co nie sa zainteresowani tym, niech siedza cicho i sie nie pluja. Po prostu niech tam nie wchodza
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/modlitewnik_osobisty_34149

 30. maran 20 lutego 2012 o 7:45 pm

  a tu jeszcze raz ta przepiekna piesn/modlitwa.

 31. TajemniczyPan 20 lutego 2012 o 8:57 pm

  Myślę Monitor, że powinieneś to przeczytać:
  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_atlantyda_-_super_rasa_cz6.html

 32. maran 20 lutego 2012 o 9:02 pm

  Filmik z ostatniej demonstracji w W-wie w obronia serbskiego Kosowa.
  Ladna piosenka, moze ktos wie jaki to zespol???

  • maran 20 lutego 2012 o 9:43 pm

   szukajcie a znajdziecie. Znalazlam te piekna piosenka.
   Wykonanie co prawda nieco inne ale piosenka ta sama.
   Zespol podobny do wegierskiej Karaptia.

   a tu inny, bardzo ciekawy serbski zespol., Vizant. Super.

 33. tahion 20 lutego 2012 o 9:12 pm

  Pyramid UFO and UFO Group on China 2012
  _______________________

  _______________________
  pozdr0

  • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 9:17 pm

   Jeśli filmik jest prawdziwy, to faktycznie niesamowita sprawa, ale jeszcze ten kasztalt daje coś do myślenia !

   • zenobiusz 20 lutego 2012 o 9:24 pm

    Its really incredible but Im sorry I will have to ruin this great image,its military holographic projection.Not necessarily American….

    • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 9:35 pm

     Żyjemy w świecie, w ktorym wszystko może być kłamstwem. To ma też piękne strony.
     Ale wolałbym, aby rządni tego świata odkryli wszystko co jest na temat innych kosmicznych braci. Staram się wszystkie newsy traktować jako plotkę, bo w każdej plotce jest trochę prawdy 🙂

   • O Rzesz 20 lutego 2012 o 10:07 pm

    Jest prawdziwy.
    To najprawdziwsza animacja komputerowa z użyciem programów do grafiki jak np. „Blender”, „Maya” lub „3D” itp.
    Muzyka miła uchu.

    • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 10:09 pm

     🙂

   • ziomus 20 lutego 2012 o 11:16 pm

    http://www.youtube.com/watch?v=ARXAwZgFdJg&feature=related zobacz se to … ufo istnieje i to na 100%… sam takie cos na wlasne oczy widzialem… mysle ze sie zjawia i bedzie mieli z nimi kontakt haha ;d

 34. ja 20 lutego 2012 o 9:14 pm

 35. Konarski 20 lutego 2012 o 9:39 pm

  Monitor – wygląda na to, że coś się szykuje. Tych rezygnacji jest trochę więcej niż podałeś:

  1 Bank Światowy CEO Zoellick rezygnuje
  2 ANZ Bank CFO Australia rezygnuje
  3 Nicaraqua Bank Centralny Pres Rosales rezygnuje
  4 Credit Suisse Chief Joseph Tan rezygnuje
  5 prezydent Niemiec Christian Ruff rezygnuje
  6 Royal Bank of Scotland Austrailin CEO Stephen Williams rezygnuje
  7 Kuwejt Bank Centralny Prezes rezygnuje
  8 Słowenia dwa największe banki CEO (2) zrezygnować
  9 Bank of India CEO Chaturvedi rezygnuje
  10 Tamilnad Mercantile Lachowski odchodzi
  11 Goldman Sachs CEO Blankenfein do dymisji. Ostatni artykuł powiedział, że nie ustąpię w 2011).

  • szuwaxpl 20 lutego 2012 o 9:53 pm

   Słuchajcie – jeśli dzieją się tu i teraz takie rzecz, jak rezygnacje z tylu stołków banksterskich, co to może być, czy to jakaś korelacja z Iranem, czy po prostu niekontrolowane runięcie walut ?
   Może ma ktoś jakiś dobry pomysł ?
   Bo jak się to złoży do kupy, to wyjdzie rzadka .

   • Konarski 20 lutego 2012 o 10:33 pm

    Może chodzi o planowane uruchomienie greckiej kostki domina – by wywołać totalny kryzys.

    Dokumenty ujawniają plan ogłoszenia 23 marca bankructwa i zamrożenia kont bankowych w Grecji.
    http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/dokumenty_ujawniaja_plan,p1515321419

    MOŻE CHODZI O KRYZYS I JEGO NASTĘPSTWA A MOŻE TAKŻE O BLISKĄ WOJNĘ NA BLISKIM WSCHODZIE I JEJ NASTĘPSTWA.

    • hjk 21 lutego 2012 o 12:19 am

     wymiana ekipy na czas kryzysu
     albo zrobili swoje – mogą odejść i wstawią marionetki, albo specjalna ekipa na czas krachu finansowego

 36. rabarbarek 20 lutego 2012 o 9:49 pm

  Bloger z Colorado postanowil ruszyc w teren by przekonac sie osobiscie jak przecietny Kowalski -amerykanski postrzega , rozumie , zna” rzecztwista rzeczywistosc ” , ktora coraz bardziej zapetla i dlawi go w codziennym zyciu. Wybral sie ten mlody czlowiek uzbrojony w mikrofon i kamere na lotnisko w Denver. To samo lotnisko pelne msonskich przekazow , z 7 lub 8 podziemnymi poziomami , ktore moga stac sie w czasie wojny , centrum dowodzenia i kryjowka dla rzadowych uciekinierow.

  Postanowil zadac przypadkowo spotkanym tam Amerykanom trzy pytania.
  1. Czy godzi sie pan/pani na odebranie panu/ pani wolnosci osobistych w imie bezpieczenstwa?

  2. Czy osobiscie czul sie pan / pani zagrozony przez terroryzm?

  3. Ile budynkow , pamietnego 9/11 zawalilo sie w nowym Jorku?

  Proste pytania . Odpowiedzi na pytanie pierwsze byly zroznicowane. Kluczem do wielu odpowiedzi stalo sie slowo ” bezpieczenstwo” . No jasne , ze kazdy chce sie czuc bezpiecznie , wiec chetnie jakies tam wolnosci osobiste odda za to , ze bomba mu pod siedzeniem w samolocie nie wybuchnie. Jeden tylko pan w garniturze , widac swiadomy obecnej sytuacji , wyglosil , krotka mowe ,na temat co sadzi o wspolczesnym terroryzmiei ze terrorysta jest rzad. Prawie polowa ” przepytywanych” zakrzyknela ” bezpieczenstwo , tak , tak !!!” A ktos nawel zapytal ” a co to , te wolnosci osobiste”

  Na pytanie drugie , czy kiedykolwiek poczuli zagrozenie ze strony terrorystow , 100% zapytanych dala odpowiedz negatywna.

  Na pytanie trzecie o ilosc zawalonych budynkow 9/11 tylko jedna osoba podala dobra odpowiedz. Jeden mlody chlopak potrafil odpowiedziec prawidlowo. Nie do wiary , chcialoby sie krzyknac. Potem dziwimy sie , ze za atak na wieze odpowiedzialny byl juz Afganistan , bin Laden, Hussajn, Al Kaida, Irak , Libia , a reraz Iran.
  Potem dziwimy sie , ze Amerykanie [ i nie tylko] nie protestuja , kiedy pobiera sie od nich odciski palcow na lotniskach , ze puszcza sie na nich promienie i to bynajmniej nie sloneczne, ze grzebie im sie bezkarnie w d… , w bagazach i zabiera butelke wody jako niedoszle narzedzie zbrodni. Kazdy traktowany jak terrorysta , mlody czy stary , niemowle czy inwalida .
  W zakonczeniu , autor filmu mowi,
  ” Oto wolni Amerykanie przechodza przez procedury anty-terrorystyczne sprawdzajace czy nie posiadaja broni masowego razenia”
  Prosi na koniec o informowanie , szerzenie prawdy, wychodzenie do ludzi , bo jak widac na zalaczonym obrazku swiadomosc spoleczenstw o tym co sie dzieje jest kiepska. No i okazuje sie , ze ” rzeczywista rzeczywistosc” wcale nie jest taka oczywista.

 37. tahion 20 lutego 2012 o 9:54 pm

  Alien Moon Base Captured By Chang’e-2 Orbiter 2012
  _______________________


  _______________________
  pozdr0

  • hjk 21 lutego 2012 o 12:31 am

   jaka alien, a może ziemscy ci alieni?

 38. lucas003 20 lutego 2012 o 10:35 pm

  Zenobiusz mam zagwostkę odnośnie działa orgonowego czy jest potrzębą zakopywania kryształów na 2 dni czy można to pominąć i bedzie dobrze, ponieważ mam wszystkie składniki a ziemia zamraznięta , a życzylibyśmy sobie juz jak najszybciej oczyścić niebo od syjonistów , dla mnie , dal mojej rodziny , i sąsiadów , i rodaków .
  Poproszę o rychłą odpowiedź ,
  Dzięki

  • Marweg 20 lutego 2012 o 10:58 pm

   @ lucas003
   polecam Ci info nt. kryształów http://www.greenharmony.pl/artykuly_poradnik_krysztaly.htm

   oraz poczytanie forum – wielka wiedza sprawdzona w praktyce jest tego dużo – ale warto poświęcić czas / czytałam i stosuję/
   http://davidicke.pl/forum/zmiany-na-ziemi-smugi-chemiczne-ekologia-f12.html

  • zenobiusz 20 lutego 2012 o 11:01 pm

   Jakieś dziwne rzeczy,wypisujesz.Tam możesz zadać pytanie praktykom.
   Nie sądzę jednak,by ktoś z nich słyszał o czyszczeniu nieba z syjonistów.
   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/02/17/nie-wszystko-jest-takie-na-jakie-wyglada/#comment-626

 39. tahion 20 lutego 2012 o 10:39 pm

  To The Discovery Of Life On The Planet MARS 2012
  _______________________

  _______________________
  pozdr0

 40. Pingback: Wydarzenia i komentarze, 20 lutego, 2012r. « Data Spy Centers

 41. chicane 20 lutego 2012 o 10:46 pm

  czy titanic ma cos wspulnego z rokiem 2012? chyba bedziemy plywac cos mi sie wydaje w tym roku

 42. lucas003 20 lutego 2012 o 11:03 pm

  Marweg dzięki , poczytam sobie w wolnym czasie ,czyli po pracy 🙂

 43. lucas003 20 lutego 2012 o 11:07 pm

  zenobiusz to była metafora odnośnie oczyszczania nieba z syjonistów, chodziło mi o to ze to ich sprawka . ah miałem użyć słowa na K , ale sie powstrzymam.tzn ich chciałem nazwać na K……….

  • zenobiusz 20 lutego 2012 o 11:10 pm

   Oki.
   Nie przejmuj się ,
   zakopywaniem kryształów.
   Do dzieła.

   🙂 🙂 🙂 🙂

 44. chicane 20 lutego 2012 o 11:14 pm

  http://www.filmtok.pl/Juz-jest-Pierwszy-zwiastun-Titanica-3D-ZWIASTUN-a21660 mistrz

 45. lucas003 20 lutego 2012 o 11:19 pm

  a link poczytam jutro http://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/02/17/nie-wszystko-jest-takie-na-jakie-wyglada/#comment-626

  dzieki za link
  dzis miałem ciężki dzień w pracy , a pracuje w komisie GSM , słyszeliście kiedyś o projekcie postarzania produktów , hhehe , siedze w branży od 8 lat i widze to na własne oczy.
  zainetresowanych zapraszam na you tube , kiedyś jak to obejrzałem to wydawawało mi sie jako wilkie jajca , ale wystaczyło mi 2 lata w komisie -wczesniejsze 6 lat w hurtowni gsm -czyli sprzedaż akcesoriów do telefonów a nie sama naprawa , ahhhhh innym razem wywód ,trzymajcie sie
  pozdrawiam monitor polski blog z całego serca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , jestem styrany dniem dzisiejszym , ale elitom na tym zależy 😦

 46. rabarbarek 21 lutego 2012 o 5:19 am

  Tego w tv nie zobaczycie… Marsz veteranow i zolnierzy armii amerykanskiej na Bialy Dom, aby pokazac swoje poparcie dla kandyda na kolejnego prezydenta USA. Rona Paula. Marsz przygotowywany byl duzo wczesniej , wiec generalowie , szczegolnie bojazliwi lub marzacy o orderach , mieli czas na apele do zolnierzy , aby trzymali sie od tego marszu z daleka. Grozby i strachy nie pomogly . Setki jesli nie tysiace zolnierzy przemaszerowaly ulicami Waszyngtonu , dajac zywe swiadectwo kogo popieraja.
  Szczegolnie wzruszajacy byl moment , kiedy wszyscy stali na bacznosc , salutujac 8 minut. Kazda sekunda z tych 8 minut poswiecona byla zolnierzom , ktorzy popelnili samobojstwo. Tysiace nigdy nie wrocily , tysiace zostalo kalekami , setki popelnilo samobojstwo. Miesem armatnim nikt z rzadzacych sie nie przejmuje. Zolnierze maja tego dosc. Dosc wojen ” bez przyczyny” , dosc klamstw, dosc ofiar , dosc walki o rope … Dali temu wyraz , dzisiaj w Waszyngtonie. Ich okrzyki ” Ron Paul, Ron Paul ” byly tak glosne , ze nawet jesli nie widac bylo ich marszu na ekranach tv , to miliony ludzi uslyszaly je .[ ulice Waszyngtonu, Internet ] Tego okrzyku ignorowac nie mozna. !!!

  • Smoke 21 lutego 2012 o 5:30 am

   oby się nie okazało ze Ron mówi to co chcemy usłyszeć.. Nie mam zamiaru wplywac na wasze opicie ale moim i tylko moim zdaniem to jakąś farsa.. Gdyby on był ich wrogiem to już dawno byśmy kładli kwiatki na jego grobie

   • monitorpolski 21 lutego 2012 o 8:54 am

    Pleciesz głupoty, bo nie orientujesz się w tym co się tam dzieje. Jakby Paula usunięto, to od razu byłaby rewolta, w której globaliści mieliby małe szanse. To samo dotyczy usunięcia Alexa Jonesa czy Jesse Ventury. Globaliści mają do dyspozycji potężne komputery, na których dokonują symulacji zachowania się społeczeństwa w danych sytuacjach.

 47. libro77 21 lutego 2012 o 6:58 am

  Można dać dowolną ilość łapek w dół, wystarczy przecież tylko czyścić ciasteczka.

 48. libro77 21 lutego 2012 o 7:03 am

  Ta dużą liczba dymisji bankierów jest niczym dziwnym w obliczu kryzysu, ilości krajów i banków na świecie.

  • monitorpolski 21 lutego 2012 o 8:59 am

   Też tak myślę. „Galaktyczna Federacja” zapowiada jednak masowe aresztowania jeszcze w tym tygodniu… http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=230943 Zacznę tłumaczyć takie rzeczy dopiero jeśli się coś z tego sprawdzi.

   • JaM 21 lutego 2012 o 9:20 am

    ACTA-forever… ..będą zliczać, kto i ile razy wchodził na blog np. monitora:

    Każdy nasz ruch będzie w pełni kontrolowany. Powstanie archiwum stron, które odwiedzamy – ostrzega „Dziennik Gazeta Prawna”.

    http://biznes.onet.pl/szybki-internet-z-inwigilacja,50209,5032731,1,prasa-detal

 49. wacpan 21 lutego 2012 o 9:03 am

  http://www.polska-wolna-od-gmo.org/

 50. Pingback: Polskim żołnierzom,ku rozwadze.Tak też można,w demokracji.!!! « Zenobiusz's Blog

 51. zenobiusz 21 lutego 2012 o 10:36 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/21/mamy-po-cichu-europe-dwoch-stabilnosci/
  Traktat został podpisany przez ESM państw członkowskich strefy euro w dniu 2 lutego 2012. ESM będzie międzynarodowa instytucja finansowa z siedzibą w Luksemburgu. Jego celem będzie zapewnienie pomocy finansowej dla swoich członków (strefy euro państwa członkowskie), doświadcza lub jest zagrożony poważnymi problemami finansowania, jeśli niezbędny dla zagwarantowania stabilności finansowej w strefie euro jako całości.

 52. Piotr 21 lutego 2012 o 11:36 am

  Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Dominique Strauss-Kahn został zatrzymany na 48 godzin za „współudział w stręczycielstwie” i poplecznictwo w malwersacjach w tzw. aferze Carlton w Lille – podały francuskie źródła sądowe.

  http://fakty.interia.pl/raport/afera-strauss-kahna/news/strauss-kahn-zostal-zatrzymany-na-48-godzin,1762384,7568