Obudzić młodych!

Co ma zrobić młody człowiek w rzeczywistości wykreowanej przez kryminalistów?

Mało dyskutujemy na ten temat, a sytuacja jest tragiczna. Wielu młodych ludzi, szczególnie spoza kilku polskich metropolii, gdzie można dostać nieźle płatną pracę, nie mają przyszłości w naszym kraju. Co najgorsze, przez ogłupiające działanie ścierwomediów, zupełnie nie są zorientowani w tym co się naprawdę dzieje. Dla przykładu cytuję fragmenty listu jaki niedawno dostałem: 

(…) Mam w pracy dwóch kolegów, którzy są bardzo niezadowoleni z pracy, którą mają, zarobków itd. Chcą wyjechać zagranicę (mają 20,21 lat). Powiedziałam, że z tego co wiem to nie tylko w PL jest źle z pracą. Podałam przykłady znajomych którzy pracują w Irlandii i mówią że jest kiepsko z pracą a od siebie celowo dodałam żeby siedzieli w PL bo się źle na świecie dzieje.
Jeden z nich się zainteresował bardziej i kazał mi coś opowiadać. Ja nie bardzo wiedziałam co mówić i od czego zacząć bo oni nawet nie wiedzieli o ACTA, dowiedzieli się tego ode mnie. (…) ONI SĄ KOMPLETNIE ZIELONITak na odczepne powiedziałam o Iranie, Syrii, że jak USA i Izrael napadną na Iran, to Chiny i Rosja pomogą, a wtedy może grozić 3wojna światowa, itp (to w takim wielkim skrócie). (…)
Nie powiem przecież ze Iluminaci chcą wprowadzić NWO bo zaraz będą pytania co to Iluminaci i co to NWO 🙂 a na koniec poślą mnie do czubków za gadanie bzdur. Przesyłanie filmików też nie wchodzi na początku w grę bo raczej nie obejrzą (…)

Sądzę, że należy mówić i przekazywać linki do filmów. Proponuję byśmy na tym blogu ustalili strategię działania – w jaki sposób informować młodych ludzi o rzeczywistym układzie sił. Bez tej wiedzy ich działania będą bezsensowne i nieskoordynowane.
Na szczęście są też młodzi ludzie, którzy w sytuacji orientują się znakomicie. Należy im pomóc w zwiększeniu zasięgu ich oddziaływania. Oto list ucznia liceum (!):

Witam serdecznie!
Czytam pańską stroną już dość długo, i jest ona dla mnie wielkim źródłem wiedzy, mam wielki szacunek dla tego co Pan robi. Dziękuję Panu za wszystko.
Głównym tematem jaki chcę poruszyć jest stworzenie koła patriotycznego w moim liceum. Jestem uczniem liceum i widzę dużą potrzebę tego typu inicjatywy. Ogólne założenia są następujące:

 1. Dążenie do odzyskania niepodległości Polski.(Polska straciła swą suwerenność poprzez wejście do Unii Europejskiej, podpisanie traktatu Lizbońskiego i przez wyprzedaż naszego kraju)
 2. Działanie na gruncie sprawiedliwości politycznej, narodowej i społecznej.
 3. Szerzenie kultury i sztuki.
 4. Sprzeciw wobec propagandy i politycznej poprawności. Propagowanie prawdy historycznej i prawdy o wydarzeniach obecnych. (chcę tu od gruntu Polskiego wyjść do szeroko pojętego nwo, aby uświadomić młodych ludzi, organizowanie wykładów i filmów np. z serii filmów prawdy- które można kupić na płycie)
 5. Czynny udział w demaskowaniu wszelkiej obłudy i kłamstwa.
 6. Wychowanie członków w duchu wartości narodowych.
 7. Cel bezpośredni: stworzenie przez czas nauki w liceum twardej szkoły charakterów, zaprawionych do późniejszego życia obywatelskiego.

Powyższe cele są zainspirowane założeniami przedwojennego Związku Młodzieży Polskiej „Zet”.
Obecnie tworzę konkretny plan działania. Myślę że jest to potrzebne, zwłaszcza że od września ma wejść w życie reforma edukacyjna, likwidująca licea ogólnokształcące, zamieniając je na licea specjalistyczne, wynikiem tej reformy będzie tragiczne zmniejszenie godzin historii, języka polskiego i wielu innych przedmiotów. Ta reforma jest celowym ogłupieniem młodych Polaków, a przecież „takie Rzeczpospolite będą, jakie ich młodzieży chowane”. W takim przypadku, owo koło patriotyczne może być pewnego rodzaju alternatywą, (przypomina mi to tajne komplety uczniowskie organizowane pod zaborami). Członkami koła patriotycznego będą uczniowie liceum, ale także uczniowie pobliskiego gimnazjum, możliwe że będziemy również współpracować z ZHP.
Na razie wszystko jest w fazie przygotowań. Chciałbym wiedzieć co Pan  sądzi o takiej inicjatywie? Prosiłbym również o ewentualne porady w kwestii koła patriotycznego. (…)

Przyznam, że czuję się trochę lepiej czytając takie maile (nie jest jedyny), gdyż widzę, że nasza wspólna praca nie jest na marne – inspirujemy młodych ludzi poruszanymi tematami i tym, że sięgamy do zakazanych tematów. Jeden młody człowiek ze swoją energią, może wpłynąć na działania swoich kolegów i koleżanek, a to może spowodować rewolucję w myśleniu i działaniu. A o to właśnie chodzi. Młodzi ludzie powinni zacząć walczyć o swoje – to oni są najbardziej zagrożeni jeśli satanistyczne plany NWO uda się wcielić.

No i jeszcze jeden list, który właśnie dostałem (godz. 20:00, 21 lutego 2012):

Mam 21 lat od ponad roku czytam Pański blog. Z zainteresowaniem czytam każdy zamieszczony post oraz komentarze internautów. Otworzył mi Pan oczy na wiele spraw związanych z życiem codziennym jak i sytuacją na świecie. Chciałem Panu bardzo podziękować i życzyć wytrwałości w tym co Pan robi. Dzięki informacji nt. fluoru którą ukazała się na Pana blogu zmieniłem swoje dotychczasowe postępowania. Wnikliwie wyszukałem informacji o fluorze w internecie, wymieniłem wszystkim członkom rodziny pasty do zębów ( na takie bez fluoru) i zakazałem picia wody butelkowanej zawierającej fluor. Ponadto nie pijam już herbaty w której ponoć znajduję się duża dawka fluoru.Szczerze przyznam ,że czuję się dobrze. Rano jestem wyspany pomimo ,że nie sypiam dużo godzin a i mam pracę fizyczną. Prawie wcale nie boli mnie głowa co wcześniej zdarzało mi się dość często.Poprawiłem także swoją koncentracje.W miarę możliwości staram się rozpowszechniać wiedzę nabytą na Pana blogu wśród moich znajomych oraz wśród rodziny. Pomogłem np. siostrze zrobić staranny referat na temat Libii obalając w nim większość mitów serwowanych przez kryminalne media oraz namówiłem mojego kolegę z pracy żeby zaprzestał używania produktów zawierających fluor co było bardzo ciężko uczynić gdyż ten kolega jest strasznie uparty i ma umysł zamknięty na świat. Przesyłam szczere pozdrowienia.

Proponuję byście w komentarzach zaproponowali taktykę działania i listę tematów, którymi można by zainteresować młodych ludzi, w taki sposób by nie odrzucili tego jako”wariacką konspirację”.
Najlepsze komentarze dołączę do tego artykułu, by można go było wydrukować i rozdawać w formie ulotki.

Reklamy

306 responses to “Obudzić młodych!

 1. Onufry 21 lutego 2012 o 9:45 am

  Trudno tu coś madrego napisać ! Bo wszystko to prawda. Brak perspektyw zabija. Jedyna dostępna praca to market za 1000 zł. a dostępny kredyt to prowident oprocentowanie na 100 %. Smutne ! Ludzie nie godząc sie na to wybierają emigrację lub tzw. szarą strefę (wolny obrót gospodarczy) a część niestety złodziejstwo !

  • sebecx 21 lutego 2012 o 10:18 am

   ja ostatnio wysyłałem mejle do znajomych z innego komputera i zapomniałem w tamtejszej bazie adresów (wysyłam grupowo) odznaczyć jednego z kolegów, który nie chciał, aby mu wysyłać info… (odpisałem wtedy, że uszanuję jego prośbę) … na mejla o tytule ” Wzrost” i treści:
   „Film Fostera Gamble właściciela spadkobiercy Procter&Gamble http://www.youtube.com/watch?v=943hw6wwR2U

   skondensowana wiedza o globalnym spisku karteli bankowych,
   paliwowych, chemiczno-farmaceutycznych… o wolnej energii… o depopulacji…
   o przejmowaniu państw ( dosyć ciekawe bo bezpośrednio dotyczy to nas)..
   o państwie policyjnym ..a przede wszystkim o przyszłości i sposobie powstrzymania
   globalistów przed wprowadzeniem NWO … według myśli Huxleya..

   każdy powinien to zobaczyć, chociaż na początku nudnawo.. ”
   otrzymałem taką odpowiedź:
   tytuł: „Spadek”
   ” Prosiłem w odpowiedzi na poprzednie „rewelacje”,nie interesuje mnie to i już,nie przysyłaj mi tychże więcej,miałem nadzieję,że dosyć jasno się wyraziłem wcześniej.Bardziej interesuje mnie zdrowie i samopoczucie Twojej najbliższej rodziny z czysto koleżeńskiej ciekawości,więc naprawdę nie ma takiej potrzeby,żebym posiadł dodatkową wiedzę na temat końca końców jeśli nawet takowe mają zaistnieć.
   Dla mnie np smuga kondensacyjna to fizyka,a w szczególności jej dział nazywany termodynamiką,dla kogoś innego może to być zupełnie coś innego i ja jestem w stanie to uszanować,więc uszanuj moją powyższą prośbę.Anonimowi natomiast muszą poznać zasady deklinacji języka polskiego i się ich nauczyć.Pozdrawiam.”

   ..no i cóż czyż kolega niema racji?

   ..to tak w celu zobrazowania świadomości społecznej do dzisiejszego tematu na Monitorze…

   • Cramer 21 lutego 2012 o 10:33 am

    Ktoś na Nowym Ekranie (Alef Stern?) napisał trafny felieton:
    Polacy generalnie NIE CHCĄ znać prawdy.
    Prawda jest zbyt ponura, a Polacy chcą żyć nadzieją. Wolą wierzyć w gruszki na wierzbie, Bezpieczną Kasę Oszczędności, politykę miłości i niekończących się sukcesów tandemu Tusk-Komorowski czy swietlana przyszłość w Unii Europejskiej.
    Tak jak w „Kongresie Futurologicznym” Lema każdy chce zachwycać się jak to teraz nowocześnie i postępowo, „Zachód dogonilismy”, jak dobrze maja teraz rolnicy a w ogóle to wszyscy (z wyjątkiem oszołomów i moherów) widzą jakie to mocarstwo i zielona wyspa.
    Rodaku, nie niszcz dobrego samopoczucia społeczeństwa, nie budź wątpliwości, bo jeszcze ktos się zdenerwuje, nocy nie prześpi a w końcu (nie daj Tusk!) spróbuje cos sprawdzić.

    • iHe 21 lutego 2012 o 11:31 am

     Z faktami się nie dyskutuje,to prawda: nie lubią,nie chcą i koniec.
     Menadżer umysłu nie pozwala.Na szczęście nie wszyscy..
     Nie po to ktoś znalazł takie luki w psychice całych społeczeństw,żeby jakieś kolejne pokolenie Kolumbów zanegowało te osiągnięcia postępu.
     Jednak niechęć do prawdy z reguły prowadzi do całkowitego upadku.
     Prawda wyzwala,kłamstwo zniewala.

     Historia Edypa ukazuje ,człowieka próbującego oszukać przeznaczenie, chcącego żyć spokojnie, w zgodzie ze światem.Tragedia przedstawia bezsilność wobec „nieodgadnionych” praw losu.
     Jakoś nie chce mi się wierzyć,że znawcy literatury antycznej nie znają konsekwencji takich postaw implementowanych w społeczeństwo hurtowo jak virusy z bootneta.
     Nie raz udowadnialiśmy,że jest to czynione z pełną premedytacją wielopłaszczyznowo.
     Na końcu pewnie zobaczymy zderzenie tej bezsilności wobec praw losu z pełnym pychy przekonaniem skutecznego zarządzania chaosem.

     Każdy z nas pracuje nad indywidualnym wyzwoleniem.
     Suma sumarum jesteśmy tu tylko na chwile.
     Brak prawdy we współczesnym świecie to pewny upadek obecnego systemu.

     • n 21 lutego 2012 o 4:01 pm

      ,,Brak prawdy we współczesnym świecie to pewny upadek obecnego systemu.”

      Masz rację i to przynajmniej jest pocieszające….

      • Nowaja 21 lutego 2012 o 4:05 pm

       To miał być mój komentarz 😉

       • Nowaja 21 lutego 2012 o 4:08 pm

        Co za fioł!
        Znowu wskoczyło nie tam gdzie trzeba

        • Brus_Zły_Lis 21 lutego 2012 o 8:20 pm

         a tutaj coś o czerwonych turystach rodem z prl-u
         http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/02/czerwoni-turysci.html

      • StopNWO 22 lutego 2012 o 2:23 pm

       Nie jest to pocieszajace, gdyz zostanie to wykorzystane do stworzenia nowego systemu, pelnego NWO. To wlasnie po upadku dotychczasowego systemu wyloni sie nowy swiatowy totalitarny ustroj. To nie przypadek, ze stoimy wlasnie na krawedzi swiatowego zalamania gospodarczego oraz nowej powaznej wojny, ktora moze przerodzic sie w konflikt swiatowy. To nie jest przypadek, taki jest plan i to oni wlasnie daza do zalamania obecnego ustroju tak aby na jego gruzach zbudowac nowy lad. Porzadek z chaosu – to jest ich motto. Gospodarke swiatowa moga zalamac w kazdej chwili, jednak ewidentnie ja jeszcze podtrzymuja, wymyslajac coraz to nowsze plany ratunkowe ale juz nie dlugo to potrwa. Podtrzymuja system do jakiegos momentu kulminacyjnego, momentu kiedy to wszystko runie i jest pewne ze ten moment zostal juz dawno przez nich ustalony, musza tylko wszystko razem zsynchronizowac dla uzuskania lepszego efektu i spowodowania wiekszych spustoszen w ludzkich umyslach… Pamietajce, obecny system wali sie na naszych oczach i jest to wyburzenie kontrolowane przez tych ktorzy maja na jego zgliszczach utworzyc nowy porzadek swiata.

     • komicic 21 lutego 2012 o 5:58 pm

      To zlo ktore oni robia .Robia specjalnie poto tylko by ludzi wyszli i robili burdy na ulicach.
      Nie doczekanie ich.Jesli chcesz pokonac wroga musisz stosowac jego metody..Np.Andrzej Lepper zostal zamordowany przez powieszenie.Inni zostali zamordowani w inny sposob.
      kONIEC otwartej walki w sytylu Huraaaa.Po partyzancku i zdradziecko. Smierc iluminatom
      i Masonom

      • Hans 23 lutego 2012 o 8:40 am

       Tak jest zgadzam sie z tym badzcie bez litosci dla wladzy ktora was chce ogolocic z wszystkiego.Niemiejcie zadnej litosci w stosunku do pracodawcow tzw.(pseudo bizmesmenow).
       Wiem jest to wszystko chore co mowie .Ale taka mamy chora rzeczywistosc i chorych ludzi wladzy i swiata biznesu.Ludzie oni chca bysmy robili za miske zupy.Oni chca totalnej kontroli nad nami.Oni nie chca placic nam emerytur tlumaczac to tym ze niemamy pieniedzy.Ale maja pieniadze na luksusowe samochody na cyfyzacje zycia spolecznego.To jest w konsekwencji
       cyfryzacja czlowieka np.(wszczepianie chipow-RFID pod skure).Zyja z naszych podatkow i to jak i sie smieja z nas.Wiec a wiec badzmy bezlitosci dla wladzy i dla pracodawcy nie placisz
       stosujesz Mobing na pracowniku.To pracowniku stosuj Mobing na szefie Jeszcze raz badzmy
       badzmy bez litosci..W dzisiejszym swiecie mozesz sie dorobic tylko dlugow niekanczacych sie
       rozpadu swoiej rodziny.Oczywiscie z tego powodu .A dla wladzy jest super bo bedziesz nikim.
       Jestes rozlozony na lopatki..Tak jak bedziesz zagladal do kieliszka (nie badz glupi nie daj sie)
       Alkohol to zlo w cieklej krystalicznej postaci,Nadodatek zatruty…K…….a dosc tego ….Skanczmy z tym.. POWSTAN POLAKU.

     • Peryskop 21 lutego 2012 o 10:24 pm

      Wciąż się zastanawiam gdzie jaki jest krytyczny poziom zakłamania, po przekroczeniu którego społeczeństwo rozpada się ?

      Innymi słowy – kiedy to nastąpi i z jakimi skutkami ?

      • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 10:42 pm

       @Peryskop
       „zło może kwitnąć tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie nic nie robią”; zapomniałem imienia autora, jakiś staro(żytny), mądry Rzymianin; nigdy nie miałem aż tak fatalnego przeczucia, jak dziś/teraz, że wszystko sie rozpada i o kant doopy można wszystko potłuc; nadzieja umiera z ostatnim oddechem….;

    • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:07 pm

     Cramer, Stern to postać wirtualna. Miał wpadkę i jeden z czytelników tego bloga to wykrył. Te jego „przepowiednie” to ściema (zmienia artykuły po fakcie tak, by pasowało). Tak więc z rezerwą do Sterna.
     Sądzę, że Polacy tylko tak na pozór są nastawieni na „swoje”. U nas to wymaga czasu – jak to pisał Mickiewicz w dziadach:

     Nasz naród jak lawa,
     Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa;
     Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi,
     Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi.

     Nie dajmy się przekonać, że nic nie możemy i nie chcemy nic zmieniać. Bo tak nie jest.

     • komicic 21 lutego 2012 o 9:03 pm

      Wszystko mozemy A dlaczego proste bo ludzmi jestesmy.Tylko my czy raczej w nasz niema wiary.Jesli ciagle slyszyz zlo dobrem zwycierzaj to sie walkuje w twojej glowie.Ja sie zastanawiam
      jak ja moge zlodzieja od ciagnac od zlodziejstwa i przebaczyc mu .Zdefraldowal Panstwowe pieniadze okradl spoleczenstwo .I ktos wciska mi kit o milosci i przebaczaniu.Sprawdz obywatelu czy wladza Ci przebaczy .Jesli okradniesz pierwszy lepszy z brzegu BANK.Wtedy sie naprawde dowiesz ze kazda wladza ma obywatela za nic.Bedziemy pracowac do 67 roku zycia.
      A potem wladza tak sprawi ze obywatel z tego stresu i braku perspektyw sam sie wykonczy.O np.Popadniesz w alkoholizm narkotyki i inne dewiacje psychiczne.
      Tak mozna bylo by tu pisac w nieskaniczonosc.Moge tu Panstwa pocieszyc ze to wszystko jest tez na zachodzie (AMERYKA CANADA I w Europie zachodniej.Nie nie nie wolno sie poddawac
      absolutnie to byl by nasz grzech.Musimy byc jednoscia przynajmniej starac sie..Polacy SURSUM CORDA

     • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 10:46 pm

      @Monitor
      już nie nawalony romantyzmem Mickiewicz, ale znacznie bardziej trzeźwy (chociaż przeważnie pijany) Wyspiański pisał też, że „miałeś chamie złoty róg”…..; fatality…;

     • Cramer 22 lutego 2012 o 11:53 am

      Ja nie wierzę w przepowiednie Sterna, ale jego spostrzeżenie o prawdo-fobii pokrywają się z „obserwacjami” krewnych i znajomych.
      Uczulenie na niewygodną prawdę – zjawisko powszechne, szczególnie u tych którym „dobrze się wiedzie”.

   • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 10:35 pm

    @sebecx
    przeczytałem cały twój wpis; w pierwszej chwili chciałem użyć słowa na „k”, powszechnie uważanego za obraźliwe; powstrzymałem sie; ale ta „ka” ciągle mi w głowie tkwi; zginiemy jako ci bardziej świadomi, ale i tak zginiemy, razem z lemingami?

   • stan 22 lutego 2012 o 7:56 am

    Ja zawas wszystkich wypowiadam totalne nie posluszenstwo wobec wladzy i instytucji kooperujacych z rzadem.JA MOWIE WOJNE WLADZY I BIZMESMENOM.Mozecie pisac pewnie
    to jakis oszolom Dlamnie to wszystko co sie dzieje na swiecie i w Polsce mowi mi (nie daj sie czlowieku) Swiadomy obywatel (spoleczenstwo)powinien pogonic zlodziejski i barbazynski
    (rzad)….RODACY APELUJE DO WAS RATUJMY NASZA MATKE (OJCZYZNE)

  • wizzgaa 21 lutego 2012 o 12:47 pm

   Nie tak hop z tym marketem . Kuzynka dosta ła ofertę z Tesco / prze biuro pośrednictwa / do pracy przy rozładunku towarów – w nocy . Zapowiedziano jej ,że wynagrodzenie wypłacą jej dopiero po dwóch miesiącach . Zgodziła się na wszystko . Po jednej długiej nocy harówki przy ciężkim towarze powiedziano jej ,że „dziekują na razie ” i zadzwonią do niej czy nadal ma pracować . Nie zadzwonili a nagabywani powiedzieli ,że wynagrodzenie za TĘ NOC prześlą jej za dwa miesiące . Pytanie : ILE TOWARU W TEN SPOSÓB SOBIE PORZĄDKUJĄ oraz ile osób tą metodą wykorzystują i oszukują . I jaką korzyść ma z tego wspomniane biuro pośrednictwa . Horror to mało powiedziane.

   • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:12 pm

    To faktycznie jest horror. Tesco to firma Rotszyldów – ma za swoje, że dla diabłów pracowała. Teraz powinna rozdawać ulotki ludziom pod Tesco żeby tam nie kupowali.

   • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 10:53 pm

    @wizgaa
    przecież mamy w tym kraju, k,….a! związki zawodowe; przeciez ja żyłem 10 lat w bardzo kapitalistycznej Holandii, i tam prawa pracownicze to świetośc…k…a! przecież po to (ponoć) obalaliśmy czasy słusznie minione, żeby człowiek pracy miał lepiej, k…a! przeciez Polacy to, podobno, bardzo cwany naród, który byle ciulom nie do sobie w kasze dmuchać, k…a! co sie, k…a! w tym kraju dzieje, k…a!? i przepraszam za wszystkie wykropkowania, ale nie jestem z drewna;

    • wizzgaa 21 lutego 2012 o 11:14 pm

     Oddychaj głęboko Totalsky . Ja to wszystko wiem i ze związkami zawodowymi miałam bardzo blisko do czynienia . Rozumiesz chyba ,że złamana niepowodzeniami kobieta 50-cio letnia / moja kuzynka / nie była jeszcze partnerem ani nawet petentem dla związkowców . Nie zdążyło jej to zresztą przyjść do głowy.Nawet nie wiem czy w tesco są związki faktyczne czy tylko „sztandarowe ” pro forma . Dla takich osób , jak moja kuzynka / 50 lat , malutka renta , generalnie na utrzymaniu rodziców- emerytów /hasło ZWIĄZKI jest pewną abstrakcją . Tacy ludzie chodzą z głową dość nisko zwieszoną i.t.d. Czy związki zawodowe nie powinny CZEKAĆ NA PROGU zakładu pracy na nowego pracownika by na wejściu przedstawić się i swoją ofertę ewentualnego wsparcia ? Tak powinno być ale bywa tylko sporadycznie a w takich tesco może nigdy .

    • Peryskop 21 lutego 2012 o 11:15 pm

     Totalsky robisz znów problemy, bo na wszystko chlapiesz czernią pesymizmu.

     Jest trudno, ale przecież po to sa przeszkody, żeby je pokonywać, a nie biadolić.

     Widocznie twój naścienny 42-calowy zajebvizor całkowicie zlasował ci mózg.
     Przejdź się po fajki, odetchnij świeżym luftem, popatrz na gwiazdki i wracaj do siebie.

     • Totalsky No Problemsky 22 lutego 2012 o 10:16 am

      @Peryskop
      proszę, proszę… nie wiedziałem, że mam tak uważnego czytelnika moich wynurzeń; nawet to, że po fajki mam blisko, pamietasz…; a moze ty sie w mnie podkochujesz, co, rurko podwodna? „chlapię czernią pesymizmu”? a ty co – rzecznik Platformy jesteś, że tak ci ten pesymizm przeszkadza? a może zasiedziały na emeryturce post-budżetowiec, co to o życiu wie tyle, co zakonnica o seksie?

  • Pandora 21 lutego 2012 o 2:21 pm

   Miło czytać takie listy, dobrze wiedzieć że młodzież ma inne zamiłowania niż tylko klepanie bezmyślnych regułek narzuconych przez ministerstwo edukacji (bo niestety nauczyciele też już nie mają wpływu na program nauczania).
   Natknąłem się ostatnio na pewien film. Właśnie z pewnej rosyjskiej szkoły. Moim zdaniem szkoła, internat, program nauczania godne polecenia. Duży nacisk położony na patriotyzm i wartości narodowe wyrażone nawet poprzez taniec.
   Jakie były wcześniejsze relacje pomiędzy Polską a Rosją wszyscy wiemy, historii nie da się zapomnieć ale jakoś zawsze bliżej mi było do Słowian.
   Jeżeli to możliwe prosiłbym o komentarze po obejrzeniu filmu.
   Pozdrawiam i dołączam link: http://www.youtube.com/watch?v=hD0FGrs-4co

 2. hjk 21 lutego 2012 o 9:57 am

  Pomysł młodego człowieka bardzo dobry. Dodam do tego tylko to, ze cos w rodzaju takiego „nieformalnego” koła prowadzonego już w czasach liceum miało wielu moich znajomych z różnych stron Polski, a nawet uczestniczyli w działalności „podziemia’ po 1981 roku – a więc widać, ze młodzi już samodzielnie zaczynają się organizować i czują, ze nasila się „okupacja”…

  Takie PKMy (Patriotyczne Koła Młodzieży) jak najbardziej należy propagować, gdyż młodzi są tymi, którzy poszukuja prawdy i jeszcze ich nie przytłoczyło „realne życie”, a więc mają czas, by się do niego właściwie przygotować. Stanowiliby przeciwwagę dla nachalnie propagowanego wzorca „młodzieży zabawowej”.

  Co do pierwszego postu uważam, ze autor skapitulował przed najważniejszą częścią, gdyż filmiki są bardzo dobrą „bronią”, a to dlatego, że rózne mówienie czy opowiadanie słuchacze mogą uznać za wymysły, fantazje, przewrażliwienie, natomiast film dane fakty jakos przedstawia, jest pewnym trwale istniejącym obiektem, mozna do niego wrócić, zatrzymać, przeanalizować, a ponadto dzisiaj ludzie są przesiąknięci przekazami medialnymi wideo, więc w ten sposób łatwiej do nich dotrzeć, moze nawet bardziej niż za pomocą audio…

 3. miziaforum 21 lutego 2012 o 10:03 am

  MONITOR K..WA T/M – SAM WIESZ DOKŁADNIE ŻE BEZ KASY H.JA ZROBIĄ I NIE PAL GŁUPA
  BO SIE OSMIESZASZ – 90% LUDZI RZY Z CIEBIE
  JAK CIE RAJCUJE 10 % KTÓRYM KŁAMIESZ I NIE POZWOLISZ NA WYJAZD CHOĆBY 10 DNI ZA GRANICĄ 5 W DOMU = 1200 EURO -UBEZPIECZENIE RODZINY CAŁEJ !!!!

  TO ZNACZY WIADOMO KTO TY – JA ZOSTAWIŁEM SOBIE 10% ZE BYĆ MOZE JESTEŚ UCZCIWY

  ZOBACZYMY !!!!!

  ZOBACZ CO ZROBILI Z KPN SŁOMKA W KRAKOWIE EKSMISJA – TAKIE TO SĄ CZASY !!!!!!!!!

  A WY TU JAKIEŚ ZMSY ZAKŁADAĆ CHCECIE – BEZ ZAPLECZA FINANSOWEGO ?????

  PIE..LNIJ SIE W ŁEB

  • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:00 pm

   Mizia, to co mam nic nie robić?
   Kasa mało znaczy jak nie ma oleju w głowie, a tu jest sporo ludzi z olejem, i o ile się zdążyłem zorientować – z kasą!
   Trzeba iść do przodu, nie patrzeć na przeszkody. Każda ulotka, każdy wysłany mail np. w.s. ACTA już coś znaczy. To, że społeczeństwo się budzi jest wynikiem takiego drążenia. Oni nas zniewalają małymi kroczkami – tu jeden zakaz, tam drugie „prawo”, aż niedługo zakażą oddychać, bo to emisja CO2. A my ich też małymi kroczkami, ale będzie ich o wiele więcej! Takiego co zatwierdził, że GMO będzie dozwolone trzeba zaatakować demonstracjami pod domem! Skorumpowanego sędziego mordę pokazać na YouTube – to działa. Kropla drąży skałę!
   =======================================================
   Co do A. Słomki, nie wiedziałem. Zrobimy coś.

   • Roma 21 lutego 2012 o 8:52 pm

    http://wiadomosci.wp.pl/title,Amerykanie-naklaniali-polskich-dziennikarzy-do-lobbingu,wid,14270347,wiadomosc.html?ticaid=1df64&_ticrsn=3

    Ambasada USA w Warszawie, naukowcy i polskie firmy z branży rolniczej wspólnie lobbowali za zniesieniem zakazu upraw GMO w Polsce,
    do lobbowania próbowano zaangażować również dziennikarzy, oferując zagraniczne wycieczki.
    Przeciw nim stanęły m.in. organizacje reprezentujące polskich rolników, które również zaangażowały się w lobbowanie w sejmie.
    Czy tym razem posłowie zignorują opinię publiczną i pozwolą lobbystom forsować zmiany w polskim prawie?

  • wizzgaa 21 lutego 2012 o 6:25 pm

   Mizia gamoniu ! Szlachetność bez pieniędzy PRZYNAJMNIEJ NIE SZKODZI i może pomóc przetrwać szlachetnym > natomiast pieniądze bez szlachetności prowadzą świat do tego GNOJU , jaki nam teraz teraz urasta. Dobrze gdyby jedno z drugim szło w parze ale same pieniądze / na twoim przykładzie ! / nie gwarantują uczciwej natury . I co komu wtedy po zapleczu finansowym gdy PRZEDSIĘWZIĘCIEM próbują kierować maleńcy zakompleksieni wodzowie – powoływani sami przez siebie , psychopatyczni lub…….inny zestaw szkodliwych cech . No , teraz Monitor powie : wizzgaa , proszę dać spokój !

  • zenobiusz 21 lutego 2012 o 9:20 pm

   MONITOR K..WA T/M – SAM WIESZ DOKŁADNIE ŻE BEZ KASY H.JA ZROBIĄ I NIE PAL GŁUPA
   BO SIE OSMIESZASZ – 90% LUDZI RZY Z CIEBIE
   Powiedz to duchom naszych przodków,z 1920 r.
   Twoi oczywiście mieli najpierw kasę,
   a potem stworzyli w 1948 r państwo.
   To nie nasza droga,nie budujemy na mamonie,
   a na Duchu Bożym..

  • Irol 21 lutego 2012 o 10:29 pm

   @Mizia..
   A na co kasa? Pomysł i zapał wystarczą. Oni przecież nie potrzebują żadnej propagandy. Mówiąc prawdę i tylko prawdę nie muszą się obawiać żadnej wsypy. A wasze kłamstwa jak zresztą każde kłamstwo zawsze wyjdą na wierzch. I żadna kasa nie jest w stanie waszych kłamstw ukryć na stałe.

  • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 11:08 pm

   @mizia
   a ja ci tak odpowiem: za krótko jestem na tym blogu, zeby wiedziec, kto z kim, a kto p-ko komu: ale ci powiem jako dyplomowany politolog – Monitor jest (zakładam, ale pewnie sie nie mylę) indywiduum bez zaplecza finansowego i po prostu pasjonat: taki tam samotny biały żagiel; nawet jeśli by miał być trzykrotnie ukrytym i wielokrotnie podwójnym agentem tego czy tamtego, to to, co robi, (zakładając, że jest nie tym, za kogo sie podaje), i tak roz…dala cały układ tak dokumentnie, ze nawet jesli miałby byc podstawionym agentem, to robiłby krecią robotę swoim (domniemanym) mocodawcom; więc… dostosowując sie do twojej retoryki: sam sie pierdolnij w łeb, tylko bardziej skutecznie, niz ten zezowaty pułkownik, który nie umial sie zastrzelic! poza tym – nie podoba mi sie twój nick: mizia to może być… kobieta, a nie facet (mniejsza o szczegóły); howgh!

   • monitorpolski 22 lutego 2012 o 12:33 am

    DZIĘKI! Dokładnie tak jest. Niemal zawsze zero na koncie, jedynym majątkiem jest kamera wideo i laptop. Sam nie wiem skąd te ataki, sądzę że może z zazdrości że tu tak wiele ludzi gości?

    • Peryskop 22 lutego 2012 o 6:52 am

     Totalsky, jednak powróciłeś do dawnej formy i do roli fightera.
     I właśnie tak trzeba!!!

 4. rem 21 lutego 2012 o 10:29 am

  Kredyt na rozpoczęcie firmy do 20tys. spłata w ciągu 2 lat…

  • Onufry 21 lutego 2012 o 10:45 am

   I 20 tyś. w tym czasie tzw. składki na zus ! (nie dotyczy tych co zaczynają po raz pierwszy) . Ci mają lepiej bo system ich dopiero przygotowuje do dojenia !

  • Friend_of_Mine 21 lutego 2012 o 12:27 pm

   Gorzej, że w przeciągu tych 2 lat, zmieniają zasady spłaty tegoż kredytu, na takie, żeby pogrzebać kredytobiorcę. To ich bardzo popularny scenariusz, by wziąć kredyt na dobrych warunkach, a później zmienić na tyle by spłata była jak najtrudniejsza, by ograbić z tego co się wypracowało, byle tylko zgnoić społeczeństwo sprytnymi posunięciami banksterów, promowanych medialnie i pod pełnym wsparciem mafii rządowej.

   • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:18 pm

    podliczcie w sumie te spłaty kredytów, te procenty, które ludzie mają spłacić, a wyjdzie więcej niż jest pieniędzy w obiegu! Ten system został stworzony po to by zniewalać! Ilość nowych pieniędzy kreowanych nie pokrywa nawet w ułamku tych „procentów” do spłacenia. JEST TO SYSTEM KRYMINALNEGO ZNIEWOLENIA. Zgodnie z kodeksem karnym jeśli zamiar jest kryminalny to i wszystkie czynności, które realizują ten zamiar są kryminalne. Z tego założenia trzeba wyjść i ludziom to uświadomić – ci wszyscy bankierzy powinni trafić za kraty, jak w Islandii.

 5. iHe 21 lutego 2012 o 10:43 am

  Kolega z listu bardzo dobrze zabrał się do tematu.
  Strategia bardzo dobra od przyziemnych problemów życia codziennego do globalnych i egzystencjonalnych.
  Pomysł na koła patriotyczne w szkołach rewelacyjny.
  Uświadomienie ludziom,że to co tak na prawdę się dzieje wokół nas jest częścią planowanego procesu i wcale nie polega ani tym bardziej dąży do uzdrowienia sytuacji.
  Tak na prawdę przed tym nie ma ucieczki..
  Globalni zarządcy zdecydowali się znowu pójść totalnie po bandzie..
  Bardzo się spieszą.Okazuje się ,że dla nich każdy rok jest ważny mimo ,że plan dojrzewa od 10oleci ,a może i dłużej.
  Generalnie im będziemy mieli metody bardziej odpowiadające specyfice swojego otoczenia tym lepiej.
  Na pewno nieszablonowe własne inicjatywy będą miały bardzo duże znaczenie.
  I ostrożność,nawiązywanie kontaktów z podobnymi ośrodkami i alternatywnymi mediami.
  W razie problemów ,żeby nie zostać sam na sam z okupantem ,nie dać się zastraszyć i dla lepszej koordynacji działań oświatowych.

 6. theaspartam 21 lutego 2012 o 10:57 am

  Ile procent Polaków jest świadomych choć jednej dziedziny konspiracji NWO takiej jak GMO,dodatki do żywności E-951,Fluor w wodzie butelkowanej,chemtrails,szczepionki z rtęcią thimerosal,HAARP broń pogodowa?,itd. dobrym sposobem na zwrócenie uwagi młodszego pokolenia jest, proste psychologiczne podejście, takiego jakiego używają w reklamach bilbordach agencje reklamowe, krótki tytuł zagadnienia obrazek i coś jak demotywator http://demotywatory.pl/3704422/Bardzo-nam-przykro , i tego typu obrazki można stworzyć, drukować na samoprzylepnym papierze do standardowej drukarki w mini formacie,i rozklejać gdzie się da autobus przystanek, jeśli będzie tego sporo to z samej ciekawości ludzie klikną na stronę www podaną na naklejce by się dowiedzieć o co w tym chodzi.

 7. wacpan 21 lutego 2012 o 10:59 am

  http://nowyekran.tv/index.php?page=videos&section=view&vid_id=100080

 8. theaspartam 21 lutego 2012 o 11:09 am

  Polacy zasługują na więcej! http://demotywatory.pl/page/2 Rok 2078 66l wnuczka Donalda Tuska http://demotywatory.pl/page/4

 9. masakalambura 21 lutego 2012 o 11:15 am

  Pomysł stworzenia planu obrony przed satanistami ciekawy.
  Ale najlepszy już stworzono. To wiara w Boga i otwarcie się na Prawdę.

  Bez tego ani rusz.

  Mam na myśli Boga Jedynego a nie religię.
  Mam na myśli Prawdę a nie dogmaty i doktryny.

  • jerkey 21 lutego 2012 o 2:37 pm

   @masakalambura:
   „Mam na myśli Boga Jedynego a nie religię.
   Mam na myśli Prawdę a nie dogmaty i doktryny.”

   To jaka jest ta Prawda o Bogu Jedynym i na czym polega ta Wiara?Tylko bez dogmatów i doktryn (twych osobistych oczywiście) proszę.

  • OddanyBogu 21 lutego 2012 o 3:03 pm

   pewnie mowa o odnajdywaniu Boga w sobie??

   • jerkey 21 lutego 2012 o 3:32 pm

    Sorry, ale jak słyszę „odnajdywanie Boga w sobie”, to mam w oczach różnych chanellingowych oszołomów wierzących, że komunikują się z plejadanami, adromedanami, „jezusami”, Samuelami, En-Ki i kim tam jeszcze. Oni gadają identycznymi tekstami, które nic kompletnie nie znaczą, a zajmują czas i siły tych, którzy wdali się w te bajki.

    PS. Ja nie wiem, czy ludzie nie rozumieją prostej rzeczy, że „odnajdywanie Boga w sobie” to jest to samo co „stawianie siebie na miejscu Boga”???

    • sebecx 21 lutego 2012 o 4:06 pm

     przecież człowiek jest stworzony na podobieństwo Boże… więc kogo ma w sobie odnajdywać jak nie stworzyciela?

     • jerkey 21 lutego 2012 o 4:26 pm

      A skąd sebecx kazdy ma wiedzieć, że to co znalazł pochodzi od Boga, anie od jego przeciwnika? Czy nie potrzebuje wcześniej wiedzy w tym zakresie, jakichś wskazówek? skąd ma je brać? Ze swojego wnętrza? Tak twierdzi większość dzisiejszych chanellingów, a wtedy mamy do czynienia z „stawianiem siebie na miejscu Boga”, ponieważ najważniejsze jest to co JA myślę. Natomiast kształtowanie siebie na kształt boży to całkowicie co innego niż jakieś mistyczne szukanie go w sobie. Czy nie o to chodziło Jezusowi, gdy mówił, aby brać z niego wzór i od niego się uczyć i od Boga? Sprowadza się to do ciężkiej pracy nad samym sobą. Jeśli to miałeś na myśli sebecx to się w pełni zgadzam.

      • sebecx 21 lutego 2012 o 5:02 pm

       Myśmy nie otrzymali ducha tego świata, lecz ducha który jest od Boga,
       byśmy wiedzieli które rzeczy są nam od Boga darowane, o nich też mówimy,
       lecz nie słowami ludzkiej mądrości ale w słowach których naucza Duch Święty,
       przykładając do duchowych rzeczy duchową miarę (1Kor 2:12-13)

       W świecie duchowym celem działania nigdy nie jest dążenie do posiadania czy uznania, ale wyłącznie działanie podporządkowane woli i celom Boga. Wszystko w naszym życiu powinno zostać podporządkowane zbliżaniu się do Boga i prowadzeniu do Niego innych ludzi, oraz „miłowaniu” braci w myśl przykazania „miłuj bliźniego jak siebie samego”, co dosłownie znaczy „dbaj o potrzeby swojego brata, tak jak o swoje własne” w kontekście zaspokajania najzwyklejszych potrzeb jak: jedzenie, ubranie, mieszkanie, odwiedzanie chorych czy dbanie o osoby starsze. I właśnie za te, i tylko za te uczynki (uczynki miłosierdzia) będziemy odbierać zapłatę jako wierzący przed Panem Jezusem. (zob.Mat 25:31-46)

       A Szatan, pomimo że zaliczony został w poczet głupców, wbrew powszechnej opinii nie jest idiotą, ale istotą wielokrotnie inteligentniejszą od każdego człowieka. I dniami i nocami nie ustaje w swoich kombinacjach i nowych pomysłach, aby odwrócić od Boga każdego, kogo się tylko da. Pan Jezus podaje niestety tylko jedną możliwość bycia bezpiecznym wobec diabelskich pułapek i dotarcia do celu naszej drogi, a jest nią śmierć naszej cielesnej natury, czyli wyzbycie się konsumpcyjnego myślenia i stylu życia oraz trwanie w świętym życiu podporządkowanym Bożym zasadom i prawom świata duchowego, nakreślonym przez Słowo Boże i nazwane przez Pana Jezusa „naszym krzyżem”.
       ===================================
       z tym co tutaj jest napisane mniej więcej się zgadzam…
       nie jest to mój tekst tylko wszystko przeklejone stąd:
       http://www.chlebznieba.pl/index.php?id=340

       nie wiem kto to redaguje, czy to sekta, czy księża kk.. kiedyś natrafiłem i mi się spodobało ..
       ===================================
       sorry Marek – znowu o religii..

       • zenobiusz 21 lutego 2012 o 5:45 pm

        zbor Stanowczych Chrześcijan (późniejszy zbór Kościoła Zielonoświątkowego.).

        • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:23 pm

         Ale mądre. Dlatego nie wykluczam dialogu i współpracy. W dyskusji nie akceptuję tylko satanistów.

       • jakis_buk 21 lutego 2012 o 7:17 pm

        sebex – tu jest wyjaśnienie

        • monitorpolski 21 lutego 2012 o 8:50 pm

         No toś się jakis_buk władował. Powiedziałem wyraźnie – nie akceptuję satanistów. Religia Gai ma zastąpić wszystkie inne religie – ma być podporą eksterminacji ludzi, jako tych, którzy niszczą Ziemię. Kompletna bzdura – nie można takich rzecz akceptować. Wesołych Świąt – zdystansuj się od tego. Gaja to śmierć ludzkości

        • odpowiedź do jakis_buk 21 lutego 2012 o 9:06 pm

         Monitor – nie przesadzaj – facet mówi dokładnie o tym co na twoim blogu o oszustwach w medycynie o niszczeniu ziemi itp – chyba nie widziałeś całości
         w efekcie choć jest naukowcem dochodzi do wniosku ze światem rządzi bardziej duchowość niż materia i przyznaje że jego materialistycznie podejście do życia zmieniło sie podczas badań
         wiec nie ładuj go do satanistów – bo maszy chyba fobie na tym punkcie i wszedzie widzisz diabla – choć wcale go tam nie ma
         zobacz całość tego wywiadu to moze coś cie oświeci – i zamienisz swoje piekło na niebo – on mówi o tym i jak to zrobić
         ===============================================================
         monitorpolski: Obejrzę w wolnej chwili. Wystarczy mi bełkotanie o Gai, za dużo wiem by to zaakceptować. Gaja to najważniejsza ściema NWO, która ma zdusić gojów – czyli ludzi takich jak ja i większość czytelników bloga. Ktokolwiek popiera eksterminację, rasizm czy eutanazję jest dla mnie wrogiem. Tu nie ma miejsca na gdybanie. Oświecaj gdzie indziej.

        • O Rzesz 22 lutego 2012 o 12:14 am

         Myślałem że jesteś prawdziwie sceptyczny a ty jesteś naiwny chłopie!.
         Aż mi się ciebie żal zrobiło. Czyli co … duchowość kamienia jak najbardziej ale Jezus i szatan, duchy, demony to wymysły oszołomów?!.
         Jesteś jak dziecko w ciemnym pokoju.
         Kręcisz się w kółko.
         Jak wielu tobie podobnych.
         Też kiedyś to łykałem jak młody rekin.
         Bogu i zmarłemu koledze dziękuję że otworzyli mi oczy czym jest prawda.
         Życzę ci tego samego bracie zbuku!.

       • Wesołych Świąt 21 lutego 2012 o 8:27 pm

        Bardzo mądre, aż plusa dałem 🙂

        • Volvgang 21 lutego 2012 o 10:11 pm

         monitor a jesteś gotów iść drogą JEZUSA? oddasz życie tak poprostu jak zajdzie potrzeba? znasz drogę JEZUSA, jesteś gotów stanąć na jego miejscu? czy jesteś zbyt słaby abuy iść śladem swego duchowego przywódcy?

         • monitorpolski 21 lutego 2012 o 10:18 pm

          Idę. Pokazała to akcja antyszczepieniowa. Mam cię jeszcze w czymś przekonywać?

        • Volvgang 21 lutego 2012 o 10:30 pm

         nie oczekuję przekonywań – oczekiwanie to tylko EGO próbujące coś udowodnić, a ja wiem że udowadnianie jakiejkolwiek racji tworzy podział między ludźmi … a wszyscy jesteśmy tacy sami i tym samym na podstawowym poziomie świadomości 🙂 tu nie ma kaloru skóry czy nacji – jesteśmy tacy sami i wewnętrznie to każdy może rozpoznać 🙂 opowiadanie się za jakąkolwiek religią tworzy podział – racja jest po stronie w co ja wierzę więc cokolwiek innego jest błedem 🙂 umysł jest tylko programem utkanym przez środowisko – jakbyś się urodził w afrykańskiej wiosce byś wierzył w ducha wielkiej góry 🙂 u eskimosów byłbyś eskimosem itd… jeśli wszyscy dotrzemy do tego co nas łączy wszelkie konflikty znikną raz na zawsze 🙂 to proste ale wymaga zmiany programu zwanego umysłem 🙂

    • OddanyBogu 22 lutego 2012 o 7:15 pm

     Moze zle zrozumiales moje pytanie? Jestem głęboko wierzacym Katolikiem, pytanie postawilem bo bylem ciekaw czy ktos tu zacznie rzucam newageowskimi haselkami:0 one sa poprosu tak smieszne ze az tragiczne..po prostu woda z mozgu 🙂

  • Cramer 21 lutego 2012 o 3:04 pm

   Allach Akbar? Jehowa? nie dziękuję, z bałwochwalstwem mi nie po drodze.

   • jerkey 21 lutego 2012 o 3:52 pm

    A jakie jest imię twego Boga nie bałwochwalco?

    • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:24 pm

     Mam to zacząć usuwać?

     • jerkey 21 lutego 2012 o 10:51 pm

      OK. Spokojnie @monitor już nie będę, ale jak widzę taki bezsensowny tekst w wykonaniu @Cramera to mnie od razu coś trafia. Tylko jak widzisz kwestia religii i Boga okazuje się jednak nieodłączną częścią zestawu pierwszej pomocy przeciw satanistom. Nie chciałem się rozwodzić na temat tego co należy mówić ludziom młodym, ponieważ w moim przekonaniu panuje pewna dychotomia w tej kwestii – także tutaj na tym blogu.
      Wynika ona z tego, że jeśli mówimy o satanistach i ich planach, to mówimy w zasadzie o o ich ewentualnym mocodawcy – Szatanie. Możemy więc myśleć, ze albo on jest, albo go nie ma. Jeśli nie ma, to wtedy tak naprawdę walczymy z ludźmi i ich tworami. Jeśli on istnieje, to tak naprawdę walczymy z istotami duchowymi.
      W zależności od tego, która wersja jest słuszna, to sposób walki jest odmienny. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z dziełami ludzi – wystarczy, więc je zniszczyć, ludzi osądzić, ustanowić dobre prawo. Dziwne tylko, że te twory i ich metody są tak diabelnie trwałe i skuteczne wbrew dobrej woli WIĘKSZOŚCI ludzi. Na dodatek zadziwiająco dalekosiężne i sprytne (patrz Protokoły). W drugim przypadku walka jest duchowa – i o tym mówi Biblia. Próby niszczenia wtedy ziemskich dzieł Szatana i tak na niewiele się zdadzą, ponieważ odrosną one jak odcięte łby jakiegoś smoka. A ostateczne zwycięstwo i tak należy do Boga. Jaka jest więc prawda?

      Ale jest pewien element wspólny. W jednym i drugim przypadku potrzebna jest zmiana systemu wartości ludzi. Strasznie ciężka sprawa i niestety ta działka jest silnie obstawiona: indoktrynacja w szkole, przez media, przez system, który twierdzi, że praca po 8h do 67 roku życia to najlepszy cel życiowy, a zaraz potem nowa bryka, skóra i komóra. Wg mnie to jest najważniejsze pole bitwy (w plany depopulacyjne wierzę tylko częściowo- uważam je za element rozgrywki). Cenię cię Monitor za to co robisz – sam korzystam z tej strony – ale jestem realistą w kwestii naszych możliwości działania. Nie chce przez to powiedzieć, że nie warto nic robić. Wręcz przeciwnie – w pierwszym wariancie warto chociażby po to, aby okazać się prawym wobec siebie samego. A w drugim, aby być prawym wobec Boga. Paradoksalnie właśnie dlatego wiarę w żywego i działającego Boga taktuję bardzo poważnie, ponieważ nie widzę innej sensownej alternatywy. Różnica polega na tym, że w wariancie pierwszym zdecydowana większość ludzi musi się zmienić, aby coś zadziałało, a ci zdeprawowani muszą być „unieszkodliwieni” (co nie znaczy zabici). A w wariancie drugim, wystarczą tylko ci co chcą się zmienić.

      • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 11:30 pm

       @jerkey
       kur…a, coraz bardziej mnie korci, zeby to całe pomerdane towarzycho zaprosic do mnie na wiosnę; na dobrą woodę, i jeszcze lepsze dyskusje; a jak juz wszyscy wytrzeźwiejemy, to sie okaże, „kto szczuł, i co było grane”…poza tym… bingo!… kto nie pije, ten kabluje…stara, dobra, (anty)komunistyczna reguła;

       • wizzgaa 21 lutego 2012 o 11:51 pm

        Mógłbyś dla powagi powiedzieć : A JAK WYTRZEŹWIEJEMY to się zorganizujemy i coś w końcu postanowimy a może i zrobimy . O !

       • jerkey 22 lutego 2012 o 8:59 am

        Dobrej wódki nigdy nie odmówię. 🙂

       • OddanyBogu 22 lutego 2012 o 7:21 pm

        Mam nadzieje ze kiedy natchnie nas Duch Święty i dojdzie do powaznego spotkania nas wszystkich ibedziemy sobie bracmi w jednosci pomimo przeciwnosci naszych mysli, pogladow i roznorakich reakcji..byle nie tych zlych 🙂

      • monitorpolski 22 lutego 2012 o 12:51 am

       jerkey, ja wybrałem to ostatnie o czym piszesz – wałkowanie inną informacją od tej ścierwomediowej. Pracując dla nich – w USA i w Polsce – TVP1, jeden z lepszych programów – Misja Specjalna (nie nazwałbym jej „ścierwem”, ale już nie ma), miałem okazję poznać potęgę informacji. Obecnie jest to główna broń przeciwko planowanemu ludobójstwu. I jak ją utrzymamy, to wygramy. I nie marnujmy czasu. Co do sfery duchowej – są przesłanki by sądzić, że możliwości „unych” są ograniczone przez moce dobra i tak naprawdę to zło, które zostało wykonane, zostanie obrócone w dobro. Tak sądzę.

     • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 11:25 pm

      @Monitor
      wiem, że to nie twoja nuta, ale przez chwilę posłuchaj…. i sie „pokolebaj”, w zbożnym celu….

      „nie rozpaczaj, nie uciekaj, świat osiągnął samo dno, bezsensowna przyszłośc czeka, ty po prostu olej to….”

      • monitorpolski 21 lutego 2012 o 11:32 pm

       Przeszedłem to chłopie, nawet miałem swój zespół. Teraz wolę optymistyczny folklor Boliwii. posłuchaj tego, ciesz się, że są jeszcze ludzie tworzący muzykę z ducha: http://www.youtube.com/watch?v=-W1d9GHcJnQ no i to, chyba najpiękniejszy utwór instrumentalny Alturas: http://www.youtube.com/watch?v=q5RpuhnymRE – przetrzymasz każdy ból
       Zapytaj Roberta Janowskiego o gościa, który go uczył grać na gitarze w paryskim metrze muzyki południowoamerykańskiej…

       • szuwaxpl 21 lutego 2012 o 11:43 pm

        Oj Marku – Ty to jesteś dopiero globtroterem !
        Może kiedyś Ciebie poznam bardziej ?

        • monitorpolski 22 lutego 2012 o 12:29 am

         Nie mogę tu usiedzieć w PL, ale muszę…

       • tamara 22 lutego 2012 o 12:02 am

        muzyka ma kosmiczne źródło , jest często często kojarzy z (….) i ma podobnie hipnotyzująco- emocjonalną władzę(moc) nad nami.
        „Jeśli muzyka jest pokarmem miłości, grać dalej”…..Shakespeare

        • monitorpolski 22 lutego 2012 o 12:28 am

         Oczywiście, świat jest muzyką… Harmonia to nie tylko sinusoidy o odpowiedniej częstotliwości.

  • Tola 21 lutego 2012 o 3:17 pm

   @masakalambura – juz myslalam,ze w koncu zaczniesz rozsadnie dyskutowac a ty znowu wracasz do klepania formulek.
   nie rozumiesz postu Marka?
   nie wierze

   • masakalambura 21 lutego 2012 o 4:33 pm

    Chodziło mi o to, że nie ma sensu budzić ludzi, którzy potem, wyrwani ze snu, zgubią się w świecie oszołomów takich jak i tutaj nie brakuje (jak zauważono wyżej np ja).
    Tworzenie nowych grup anty coś, to kolejne podziały i kolejne sekty. Dalsze osłabianie.

    Ludzie obudzeni przez potrzebę odnalezienia Absolutu, Boga w sobie, w swoim życiu i na zewnątrz w życiu innych dają nadzieję spełnienia nadziei Jezusa wypowiedzianych w prośbie:
    Jan 17-21
    „Aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. ”

    Oddanie się Bogu jako sposób życia to początek drogi w odnajdywaniu Prawdy. Również tej o religiach (skoro promujecie tutaj film Wzrost, to chyba zauważyliście że troszkę on na religie „jedzie”). I nie chcę tutaj wskazywać na jakąś religię za lepszą od innych (a jeśli już bym chciał to wskazałbym na swoją tzn oddanie się Bogu – Islam), chcę wskazać,że pomimo dzielących nas różnic w wyznaniu wiary, cel wiary tzn Jedyny Bóg pozwala nam złączyć się w Jezusowe Jedno (tak, jako muzułmanin w pełni zgadzam się z przesłaniem Jezusa ale nie do końca z przesłaniem Jego tzw następców – to typowe dla tej wiary), i jako to Jedno będziemy w stanie stawić czoła wyzwaniu jakim jest Satanizm i jego plany przejęcia kontroli nad światem i nad wszystkimi ludźmi.

    Dopiero, kiedy zgodzimy się, że nasza religia nie stanowi dla nas na wzajem problemu w byciu Jednym dla Boga (ja mam swoją religię a wy macie swoją), jestem w stanie uwierzyć, że będziemy ruchem jednoczącym wszystkich niezgadzających się z władzą Szatana, i kochających (na swój sposób) Boga.

    A wtedy nie będzie problemu aby wskazać nowym aby zapoznali się z zasadami na jakich opiera się Sprawiedliwość (dekalog – ale ten prawdziwy a nie zmanipulowany i szerzej Tora), i Miłosierdzie (Ewangelie). Może wtedy niektórzy przyznają ze Koran wiele tłumaczy – tych uznam za szczęściarzy.

    I wtedy wskażemy z łatwością takim kandydatom spójny obraz oszustw i manipulacji, jakich dokonuje się na wszystkich społecznościach w celu ich zunifikowania i przejęcia władzy nad ich umysłami i życiem. A także sposoby na ich wykrywanie i ochronę przed nimi.
    Wtedy łatwo odgadną istnienie specyficznych środowisk i samodzielnie będą potrafili wskazać, gdzie jak i dlaczego działają.

    A na to wszystko potrzeba wiele czasu i nauki. I przede wszystkim światła Prawdy, którego Źródłem jest Ten, na którego wskazałem na początku. Tylko w Nim można pokładać nadzieję. Również dla innych.

    Salam

    • Tola 21 lutego 2012 o 5:39 pm

     @masakalambura -chodzi mi glownie o sposob twoich wypowiedzi.
     Czasami az milo poczytac ,ale tu:
     Ludzie obudzeni przez potrzebę odnalezienia Absolutu, Boga w sobie, w swoim życiu i na zewnątrz w życiu innych dają nadzieję spełnienia nadziei Jezusa wypowiedzianych w prośbie:
     Jan 17-21
     “Aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. ”

     to dla mnie taka wklejko -papka.
     Staraj sie mowic wlasnym jezykiem,to na pewno lepiej do ludzi dociera.

    • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:31 pm

     masakalambura, szanuję cię za szczerość i odwagę – postawiłeś sprawę jasno. Ze źródeł nieścierwomediowych zdążyłem się zorientować, że prawdziwi Muzułmanie, nie są wrogo nastawieni do innych religii. To sataniści metodą „dziel i rządź”, przez swoich agentów, tworzą mity złego Muzułmanina czy Araba – terrorysty. Cel jest jasny – wyeliminować Islam, jako groźną religię, która np. nie pozwala na lichwę, czy też szanuje tradycje rodzinne. Tak samo idzie atak na Katolików, którzy stosują się do tradycyjnych zasad. Musimy to zrozumieć, że walka to nasza wspólna i nie wolno dać się ponieść podświadomej wrogości stworzonej przez fałszywe i podprogowe informacje w ścierwomediach.
     Na tym chciałbym zakończyć dyskusję na ten temat, szukajmy metody obudzenia młodych – nie musimy mieszać do tego religii. Jak ktoś wspomniał, każdy z nas ma dar od Boga w postaci umiejętności odróżniania dobra od zła – eksponujmy zło, szukając jednocześnie sposobu na wprowadzanie dobra.

     • masakalambura 21 lutego 2012 o 10:51 pm

      ok, dziękuję za akceptację, przepraszam za zbytnie (jeśli tak uważacie) nakierowanie na religię ale wydaje mi się, że pierwszy krok przebudzenia powinien być jasny, budzimy się dla Najwyższego aby On obudził nas. Bo sami możemy się jedynie wspierać i uświadamiać, co z resztą tutaj dzieje się pięknie.

      Pozdrawiam

      ps pisałem z głowy, nic nie wklejałem prócz cytatu

      • Peryskop 22 lutego 2012 o 7:17 am

       masakalambura, miałem okazję z bliska poznać uczciwych Muzułmanów i potwierdzam opinię Marka – nie dajmy sobie wmawiać, że to z tej strony pochodzi dla nas zagrożenie.

       Dobrze, że z nami lecisz i dajesz pozytywne sygnały i świadectwo.

       Salem aleikum !

       A prawdziwe zagrożenie jest na przykład tu: próbka nowej „gry”

       Video Game Predictive Programming: Virtual or Just Reality?

       Call of Duty: Modern Warfare 2 and Battlefield 3
       • Russian airport massacre, in which the player is a „good-guy” CIA agent who has infiltrated a „terror” cell.
       • War on the streets of the USA, fighting the Russians who invaded.
       • United States ground invasion into Tehran, Iran.

       masakra! http://www.youtube.com/watch?v=OGqVeyfnCZE

 10. kk7qq 21 lutego 2012 o 11:48 am

  Uwazam ze kosciol rowniez moglby sie przyczynic do oswiecania mlodych.
  Przemoglam sie(jestem niepraktykujaca katoliczka ;)) i obejrzalam w calosci pare kazan ks.Natanka,rzeczywiscie robia wrazenie.
  Pozostali ksieza powinni wziasc przyklad .

  • EXX 21 lutego 2012 o 12:26 pm

   Przychodzi ksiądz na koledę i okazuje sie ze to jego starzy znajomi.Po powitaniu wszyscy zasiadaja do stołu no i sobie rozmawiają w miedzy czasie stól obficie zapełnia sie pożywieniem ,przepysznie wygladąjacym indykiem,roladami itd.W takcie rozmowy wychodzi ze ów kolega jest katolikem ale nie praktykującym i tak sobie siedza dalej i gaworzą po czym pan domu pyta się ksiedza dlaczego nic nie je a ten odpowiada że jest wegetarianinem… następnie pan domu prosi księdza aby jednak skosztował bo tyle trudu kosztowało przygotowanie potraw…a ksiadz na to zjem bo jestem wegetarianinem niepraktykującym….:D

  • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:33 pm

   Voila! Dlatego nie ma potrzeby konkurować z ks Natankiem i jemu podobnymi – prawdziwymi kapłanami. Można go natomiast wspomóc dobrym słowem i nagłośnieniem jego kazań.

 11. Jony 21 lutego 2012 o 12:17 pm

  Nadchodzi coś gorszego od ACTA !
  „Dostawcy stacjonarnego internetu ostrzegają, że będą gromadzić dane na temat odwiedzanych przez nas stron.”
  http://www.sfora.pl/Masz-szybki-internet-Tak-beda-cie-sledzic-a40731

 12. Versus3 21 lutego 2012 o 12:17 pm

  Komentarze, ulotki to b. dobry pomysł, ale za jakiś czas one zginą w natłoku kolejnych wpisów i informacji. Już teraz jest trudno się poruszać po Pańskim imponującej wielkości blogu.
  Proponuję zrobić tzw. Kącik Młodego Czytelnika, czyli wyraźnie widoczny link na górze prowadzący do strony, gdzie będą zebrane wszystkie najważniejsze informacje dla początkującego czytelnika.

  PRZYKŁAD: na stronie http://domowy-survival.pl/
  po prawej jest ramka pt. „Koniecznie przeczytaj!”, a w niej linki do 4 artykułów, które stanowią bazę i wprowadzenie do tematu poruszanego na blogu.

  Podobny zestaw artykułow jest niezbędnie potrzebny na Pańskim blogu, aby dostęp do informacji dla nowych czytelników był łatwiejszy – to po prostu podstawowa wiedza w pigułce!

  • Tola 21 lutego 2012 o 3:19 pm

   @Versus -albo kacik dla poczatkujacych.

  • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:35 pm

   Strona monitor-polski.pl jest gotowa od prawie roku. Nie mam kiedy się wziąć i zacząć na niej publikować. Tam można by to ułożyć w działy – wygodnie i łatwo dostępnie. Może w przyszłym tygodniu to w końcu ruszymy – równolegle do blogu.

   • mi461 21 lutego 2012 o 8:09 pm

    @monitor -> to BARDZO DOBRY POMYSL takie dziely tematyczne,
    byly by wszystkie wazne INFO w jednym dziale.
    zycze powodzenia 🙂

 13. Jony 21 lutego 2012 o 12:42 pm 14. Sully 21 lutego 2012 o 12:57 pm

  No fakt mozna by zebrać parę rzeczy i zrobic zakładki, było by to czytelne, i znacznei mniej czasu pochłaniałoby szukanie informacji, popieram!

 15. Obieg 21 lutego 2012 o 1:04 pm

  Komunistyczni działacze starego systemu: Wszystkich won!

 16. ekonomiczny hitman 21 lutego 2012 o 1:16 pm

  Sprzed kilku dni:

  Malwinaaa 11 Luty 2012 o 10:21 pm
  Co do przedstawiania ludziom sytuacji, jak to wygląda to trzeba to robić odpowiednio!!! Nie wolno od razu komuś wyparować z szatanem, NWO, lub szczepionkami. Trzeba wiedzieć jak podejść 😉 Przekazywana informacja musi być stopniowana. Sprawdziłam to na tacie, mamie, oraz ludziach na uczelni (teraz prowadzimy na okienkach regularne dyskusje na te tematy). Najlepiej zacząć od pokazywania manipulacji w Polsce. Przedstawiać artykuły, porównywać, analizować, zadawać pytania, i tak prowadzić rozmowę, aby druga osoba w końcu zgłupiała lub jej nerwy popuściły. Wtedy traci grunt pod nogami to może wywołać szok i coś ruszy w głowie. Warto też opierać się na historii. Jeśli ktoś zaczyna się wypierać słowami typu: wymyślasz, albo to nie możliwe to wtedy właśnie używam argumentu historii. Np. przeanalizuj to i to jak było. Lub że ludzie po II WŚ z przeprowadzonych ankiet też nie wierzyli, że będzie kolejna wojna. Dlaczego sądzisz, że dziś to nie możliwe? Pierwsze obozy koncentracyjne założyli Brytyjczycy. Kiedy były zakładane obozy koncentracyjne podczas II WŚ to na zachodzie oraz w USA opinia publiczna nie mogła w to uwierzyć. Wiesz, że są obozy koncentracyjne w Korei Płn. to dlaczego nie miałby prawa powstać nowe? (w domyśle teraz w USA) Mówię coś na tej zasadzie. U moich odbiorców to podziałało 😉

  Peryskop 12 Luty 2012 o 12:44 am
  @Malwinaaa, podałaś czytelnikom Monitora bardzo rozsądne rady.

  Nie można otwierać wielu frontów uświadamiania na raz, i nie można nadużywać perswazji, ponieważ taka ostra ofensywa generuje naturalny odpór. Więc po kropelce, i oby nie przelać.

  Najskuteczniej jest przekonać osobę, która już sama odkrywa w jakimś temacie, że była okłamywana w MSM, a co najmniej niedoinformowana. Wtedy dostarczając więcej danych do sprawdzenia można liczyć na lepszy kontakt i wzrost zaufania. Taki jest stan twoich relacji.

  W każdym razie nie można okazywać pogardy za niewiedzę i naiwność, bo to zwykle wyzwala mechanizmy samoobronne. Warto postępować wręcz odwrotnie i podkreślać każdy nawet drobny etap w procesie poznawania nieprzyjemnej prawdy. Bo w tym tkwi sedno problemu: wszyscy jesteśmy tak skonstruowani, że łakniemy dobrych wiadomości, a złe blokujemy.

  Czasem dochodzi do tego, że racjonalny umysł już akceptuje nie przyjemne argumenty, ale broni się instynkt samozachowawczy, podparty naturalną potrzebą komfortu psychicznego.
  Osoba będąca w stanie takiego napięcia wewnętrznego potrafi być opryskliwa lub agresywna.

  TO SĄ TRUDNE PROCESY INTELEKTUALNE I PSYCHOLOGICZNE DLA OBU STRON !

  Dlatego warto poszerzyć wiedzę w dziedzinie “psychologii społecznej”, żeby nie popełniać elementarnych błędów w relacjach z bliskimi nam osobami i działać z większą skutecznością.

  Powodzenia!

  hjk 12 Luty 2012 o 3:55 am
  Prawda czasem boli, szczególnie jak jest nieprzyjemna, a co chcielibyśmy przekazać czy uświadomić jest/będzie nieprzyjemne, tego nikt nie chce…
  Trzeba pokazywać jakies pozytywy z jej poznania albo dodać coś pozytywnego czy dać jakąś nadzieję… Bo inaczej przyciągnie się tylko jakichś masochistów mentalnych 🙂
  Na objazdowym wykładzie prof. Zybertowicz opowiadał o jednym mechanizmie propagandowym PO – straszeniu PiS-em, ale by było ono skuteczne, zaraz musi iść pokazanie rozwiązania: “my znamy wyjście – głosujcie na nas”… I dużo ludzi daje się nabierać, bo wierzą w bajki – strachy i podobnie w bajki zapewnienia, a od rzeczywistości są daleko…
  Chyba oderwanie od rzeczywistości i zmedioholizowanie jest problemem…
  Obszary medioholizmu próbuje zagospodarować TV Trwam i podać coś innego, jakas alternatywę…
  Trzeba juz w kocu pokazaywac pozytywną i realnąalternatywę, to ludzi się tym przebudzi i pociągnie…

  ekonomiczny hitman 12 Luty 2012 o 4:09 am

  Dodam do tego jako uzupełnienie, co mi się w głowie zrodziło po akcji Mikołaja Rozbickiego z kolegami, gdzie chodzili po ulicy i mówili do ludzi. Błąd jaki uważam popełnili (choć bardzo szanuje ich za tą akcję) to tematyka jakiej podjęli (Al kaida, GMO, WTC itp.) a także sposób (ironia w stylu “politycy nie kłamią”) w jaki to wyłożyli. Polacy nie byli na to gotowi, a wielu nie wyczuło nawet ironii (część nawet nie wiec co znaczy to słowo).

  Uważam, że ludzi najpierw zainteresują inne codzienne i bliskie im tematy (na początek Polskie), a zwłaszcza pieniądze.
  I tutaj można szybko przemycić wątek karteli bankowych podając przykład o pieniądzach tworzonych z powietrza tzw. procentach, a zwłaszcza to, że każde niemal państwo jest zadłużone w banku (dlaczego?). Powiedzieć coś o kryzysach, jak powstają, w jakim celu i kiedy. Napomnieć o tym, że podczas kryzysu wykupuje się za bezcen cudze biznesy, nieruchomości, a w końcu całe kraje itp .

  Szkolnictwo i system to kolejny chwytliwy temat:
  – Ucz się, znajdź dobra pracę
  – pracuj dla kogoś
  – Płać podatki
  – Oddawaj pieniądze na fundusz emerytalny (zamiast robić z nich pożytek np. inwestować)
  – Pożyczaj pieniądze w banku
  Brak w szkolnictwie podstawowego przystosowania do życia w obecnych czasach:
  – zerowa wiedza finansowa (wręcz ogłupianie)
  – zerowa wiedza o zdrowym sposobie życia (a jest przecież znane wiele informacji)
  – zerowa wiedza o psychice i o tym jak łatwo ją manipulować (NLP, psychologia, manipulacja)
  – minimum sztuki, plastyki, pobudzania kreatywności, indywidualności itd.

  A na koniec fakt, że dzieci bogatych ludzi szkoli się na biznesmenów, polityków, właścicieli firm i innych tego typu (prywatne szkoły), a normalne dzieci wręcz się ogłupia i szkoli jako tych co mają dla nich pracować – przeciętnych szaraków bez ambicji. Mnie tknęło właśnie to i wtedy zacząłem postrzegać świat inaczej (Robert Kiyosaki – biedny, bogaty ojciec).

  Dalej polityka i prawo:
  – kłamstwa polityków i “demokracji” gdzie głosujesz i nic się nie zmienia, bo nie ma się zmienić. Glosowanie to tylko taki cyrk byś myślał, że coś zmienisz i nie walczył, tylko oskarżał innych, że tak zagłosowali (tworzy podziały)
  – o tym, że za ciebie decyduje garstka osób w sejmie nie reprezentując twoich potrzeb, w dodatku zagarniając największe pensje, emerytury itp.
  – uświadomienie, że dzisiaj rządzi UE, nad nimi ONZ, a dalej inne ugrupowania, a nasi politykierzy to już tylko marionetki w rękach korporacji, organizacji, karteli itd.
  – to że markety nie płacą takich podatków i nasze sklepy nie mają jak z nimi konkurować
  – to że sprzedają nasz kraj i przykłady tego
  – że nie wiedzą nawet za czym głosują a i tak to robią
  – urzędasy chronią tylko stołki i dlatego milczą

  Zdrowie:
  – podpisywane programy partnerskie lekarzy i wciskanie nam tych leków
  – fundacja rockefellera (wspieranie powszechnej służby zdrowia i medyczny postęp – innymi słowy zatwierdzanie swoich produktów na sprzedaż)
  – wyleczenie nie jest celem a leczenie, by mieć co robić i z czego żyć

  Wojna i naoczne przykłady False flag:
  – zatopienie okrętu Lusitania by USA wkroczyło do I wojny
  – Hitler i Reichstag, podpalenie i oskarżenie innych (pretekst do ataku)
  – Pearl Harbor i podburzenie amerykanów “nieprzewidzianym atakiem”, o którym było jednak wiadomo wcześniej (zgoda na wkroczenie do wojny)
  – “zaatakowanie” niszczycieli w USA i wkroczenie do Wietnamu (podpucha)
  – 11 września i bin laden, czyli wojna z terroryzmem i przez to represje na obywatelach oraz Afganistan i inne
  – “broń masowego rażenia” w Iraku, których nie znaleziono jako pretekst do wojny

  No i jeszcze to, że jak się zbiorą w jednym miejscu ludzie tacy jak:

  – właściciele banków
  – właściciele korporacji żywieniowych
  – właściciele korporacji naftowych
  – właściciele korporacji farmaceutycznych
  – właściciele mediów
  – wpływowi politycy

  to swoim rozmiarem ogarniają cały świat i mają całkowitą kontrolę nad najważniejszymi zasobami i punktami strategicznymi na ziemi. A oni właśnie spotykają się co roku za zamkniętymi drzwiami, by porozmawiać, pewnie o “nowej płycie Lady Gagi”.

  Ja mnij więcej taki arsenał wykorzystuje, ale mimo iż to jest naoczne to oczywiście “naoglądałem się i naczytałem”, co z kolei łatwo można też odbić tak: “a twój świat nie opiera się na tym co przeczytałeś, obejrzałeś, usłyszałeś? – jasne że tak, tylko że ty to masz wyłożone w jednej podtrzymywanej jako jedyna słuszna przez media, polityków i organizacje (mające w tym niezły interes) oficjalnej wersji. Ja znam przynajmniej dwie i mam jakiś wybór”.

  Tyle tego jest wiadomo, ale trzeba działać skrótowo by dać jakiś punkt zaczepny.

  • iHe 21 lutego 2012 o 9:43 pm

   Może warto by zrobić na blogu zakładkę poradnik uświadamiania dla nieopornych..
   Żeby się różne złote myśli nie gubiły w komentarzach na ten temat.

 17. Stanisław 21 lutego 2012 o 1:17 pm

  Dobrze że wśród młodych są jeszcze jednostki myślące i nie dające się przekabacić przez media musowego nakazu.

  • Sully 21 lutego 2012 o 1:28 pm

   Z moich znajomych nikt nie interesuje się ani zdrową żywnościa , ani gmo, szczepionkami, zupełna zlewka. A gdybym wspomniala coś o iluminatach to juz zupełnie za „szaloną” by mnei mieli 😉 tak więc poprostu z nimi o tym nei rozmawiam.

   • Totalsky No Problemsky 21 lutego 2012 o 11:35 pm

    @Sully
    never say never…; mógłbym zostac twoim „znajomym”? ;-)… cholera: chyba chciałbym zmienic bloga: only 4 u!

    • wizzgaa 21 lutego 2012 o 11:54 pm

     Nie martw sie Total , ona wróci . Monitor nie jest bezwzględny .

     • Friend_of_Mine 22 lutego 2012 o 10:50 am

      Tylko saper myli się jeden raz 🙂

  • nikt 21 lutego 2012 o 6:40 pm

   Z moich osobistych obserwacji wnioskuję, że wcale nie jest ich tak mało. Problem w tym, że dzisiejsza młodzież nie bardzo wie co zrobić z posiadaną wiedzą a poza tym najczęściej prym w grupach wiodą te najbardziej odmóżdżone jednostki (czyt. najbardziej cool czy jakoś tak ). Zatem nie ma się co wychylać ze swoją „innością” bo młody człowiek pójdzie w „odstawkę”.Dziś młodzieży nie ma kto „poprowadzić za rękę”, nie ma autorytetów (są ale niewystarczająco „zaje..biści” dla dzisiejszej młodzieży). Czasy I, II WŚ- jeśli nie rodzic to belfer czy drużynowy z harcerstwa mięli poważanie wśród młodych i to oni ukierunkowywali młodzież, wpajali patriotyzm. A dziś? Wracając do tych obserwacji: wchodzę czasem na portale dla odmóżdżonych pt.: Pudelek, Kozaczek i jakieś inne celem przejrzenia komentarzy a czasem z zamiarem „uświadamiania”. Wrzucam jakiś krótki tekst uświadamiający np: dotyczący GMO, NWO czy cokolwiek innego. I co się okazuje? Cała masa „łapek w górę” pod moim wpisem, czyli super(!!!)- masa świadomych dzieciaków. Problem polega na tym, że komentarze odnośnie moich tekstów są puszczane tylko te krytyczne, wyszydzające, ośmieszające i równające z błotem. A zatem coś tu nie gra. Niby tylu ZA a jednak komentarze na NIE. Wg mnie to dowód na manipulację- łapek w górę nikt tak szybko nie zobaczy jak komentarzy a zatem ktoś sprytnie selekcjonuje odpowiedzi i puszcza tylko te najbardziej jadowite i nienawistne. Zresztą to się tyczy wszystkich komentarzy, mających na celu pokazać jaka jest naprawdę rzeczywistość, nie tylko pisanych przeze mnie bo jest sporo osób, które próbują dotrzeć do reszty.

   • zenobiusz 21 lutego 2012 o 9:35 pm

    Jednym słowem,mamy takich znajomych,na jakich sobie zasłużyliśmy. 🙂

    • Odpowiedź do Sully 21 lutego 2012 o 9:46 pm

     No i dlaczego jestem w moderacji?
     =============================================
     komentarz monitorpolski: za wczorajsze poparcie dla hasbary. I nie w moderacji, ale w banie.

    • nikt 21 lutego 2012 o 9:56 pm

     Chyba jestem nie rozgarnięta bo nie bardzo rozumiem…. Zatem pytam: ” Aaaaleeee o co właściwie chodzi z tymi „znajomymi”??

     • zenobiusz 21 lutego 2012 o 11:24 pm

      nikt@
      To proste.Ludzie albo kształtują środowisko w którym funkcjonują,albo dostosowują się do tego środowiska.Nie zawsze pierwsza postawa jest możliwa,to kwestia, czasem charyzmy,czasem szczęścia.W drugim przypadku,jest to proces naturalny,i ten jest w naszym świecie narzucany.Wejdziesz między wrony ,to kracz jak i ony.
      Rzadko ma się możliwość, powiedzieć w takim układzie,przepraszam,
      ale ja jestem borsuk,nie wrona.

      • Peryskop 22 lutego 2012 o 7:30 am

       @nikt, dzięki za ciekawą obserwację!
       I w sumie pozytywną, bo te górne łapki cieszą 😀
       To oznacza, że dobrze działasz, a po uwadze Zeno może uda Ci się usprawnić prowdzony dokształt. Efekty przychodzą nie od razu.

 18. Konarski 21 lutego 2012 o 1:24 pm

  21 730 sa­mo­bój­ców pod rzą­da­mi Tu­ska

  Al­do­na Za­or­ska
  pią­tek, 17 lu­te­go 2012 14:20

  Po­li­cyj­ne sta­ty­sty­ki prze­ra­ża­ją

  W la­tach 2008 – 2011 sa­mo­bój­cze pró­by pod­ję­ło 21 730 osób, czy­li mó­wiąc ob­ra­zo­wo – ma­łe mia­sto. Co ro­ku z po­wo­du sa­mo­bójstw z Pol­ski „zni­ka” jed­na miej­sco­wość. Od po­cząt­ku peł­nych suk­ce­sów rzą­dów PO pro­blem za­miast zgod­nie z pro­pa­gan­do­wym prze­ka­zem o zie­lo­nej wy­spie zni­kać, na­ra­sta. Rok 2008 to 5 237 sa­mo­bójstw, z któ­rych 3 946 zo­sta­ło do­ko­na­nych w spo­sób sku­tecz­ny. W 2009 ro­ku w Pol­sce od­no­to­wa­no 5 913 za­ma­chów sa­mo­bój­czych z cze­go 4 384 za­koń­czy­ło się zgo­nem. Licz­ba sa­mo­bójstw by­ła wów­czas naj­wyż­sza od 6 lat, a rok 2010 tej sta­ty­sty­ki w więk­szym stop­niu nie zmie­nił – na ży­cie tar­gnę­ło się 5 456 osób, z cze­go 4 384 oso­by uczy­ni­ły to sku­tecz­nie. W wy­bor­czym ro­ku 2011, we­dług po­li­cyj­nych sta­ty­styk na ży­cie pró­bo­wa­ło się tar­gnąć 5 124 oso­by, wśród nich aż 911 to by­li lu­dzie mło­dzi – w wie­ku 20 – 30 lat. Wśród sa­mo­bój­ców naj­wię­cej by­ło w wie­ku 50 – 60 la­ta oraz w prze­dzia­le wie­ko­wym 40 – 50 lat ale nie tyl­ko – sa­mo­bój­stwa od­no­to­wu­je się tak­że wśród lu­dzi mło­dych w wie­ku

  20 – 30 lat a na­wet dzie­ci. Sys­te­ma­tycz­nie ro­śnie licz­ba sa­mo­bójstw, któ­rych usta­lo­ną przy­czy­ną by­ły wy­łącz­nie wa­run­ki eko­no­micz­ne i utra­ta pra­cy. W 2008 ro­ku za­bi­ło się te­go po­wo­du 332 oso­by, w 2009 – aż 504 oso­by, a w 2010 ro­ku – 452. Co istot­ne – co ro­ku w bli­sko po­ło­wie przy­pad­ków przy­czyn sa­mo­bój­stwa nie usta­lo­no, co czy­ni po­li­cyj­ne sta­ty­sty­ki są jesz­cze bar­dziej prze­ra­ża­ją­ce. Tyl­ko uła­mek sa­mo­bójstw (i to tyl­ko tych „sku­tecz­nych”) jest ujaw­nia­ny opi­nii pu­blicz­nej. Po­li­cjan­ci sa­mi przy­zna­ją, że nie wszyst­kie pró­by sa­mo­bój­cze tra­fia­ją do och sta­ty­styk. Jed­nak to, co zo­sta­ło ujaw­nio­ne wy­star­czy, aby zwąt­pić w pro­pa­gan­do­we prze­ka­zy me­dial­ne o zie­lo­nej wy­spie i za­do­wo­lo­nych z ży­cia Po­la­kach.

  więcej na:
  http://www.warszawskagazeta.pl/wydarzenia/41-wydarzenia/1093-21-730-samobojcow-pod-rzdami-tuska

  • navajo88 21 lutego 2012 o 5:18 pm

   Konarski , a co do samobójców to powiem ci tak na samobójstwo prawie zawsze decydują się ludzie o słabej psychice !!!!! , bo nawet utrata pracy czy też w związku i z tym że może stracic mieszkanie co jak wiadomo jest zwiazane z każdą podstawą życia w społeczeństwie ! .
   Ale to nie prawda ,bo nawet utrata pracy czy mieszkania to jeszcze nie jest koniec wszystkiego , tylko że społeczeństwo po prostu zmiękło w seńsie psychpolgicznym i utratę pracy uważa za tragedię ,,,, ale zapewniam cię że idzie z tym żyć i wcale nie trzeba zaraz się targać na własne życie , bo śmierć i tak przyjdzie po nas i to nie zależnie czy jesteśmy piękni i bogaci czy wręcz biedni i brzydcy . Widzisz na naszym osiedlu mamy swoich obiboków ,pijaków i ludzi bezdomnych i wiesz co ludzie im pomagają jak mogą ,a nawet ja cxzasami dam im parę groszy jak mam trochę drobnych i powiem ci że wrazie sytuacji podbramkowej jak ja to czasami określam takie sytuacje to wiem jedno że mi też pomogą jeżeli by zaszła taka potrzeba ,bo u nasz na osiedlu nikt nikogo nie przegania i nie odnosi się z wyższością tylko dla tego że komuś się tak życie pojebało !!!!! , ale masz rację ludzie są tylko ludżmi i czasami potrafią postępować irracjonalnie , pozdrawiam J.M.H

  • wilkzlasu 21 lutego 2012 o 5:44 pm

   Tak, od 1995 roku liczba samobójstw rocznie nie spada poniżej 5000 ( i nie są to ludzie zawiedzeni miłością raczej zawiedzeni partią miłości ) Takich zdarzeń nie ujawnia się gdyż szybko zostają uznane jako sposób na rozwiązanie problemów przez ludzi w kryzysie, depresji. Prawdą jest że w PL zdarza się to coraz częściej i najczęściej są to dobrzy ludzie a nie kanalie.

  • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:40 pm

   P. Aldonę miałem okazję poznać osobiście. Oto rozmowa nią Rafała Gawrońskiego – sprzed ponad roku, gdy wypuszczono go z więzienia. Jak wiemy Rafała znów uwięziono – za petycję złożoną do Parlamentu Europejskiego (uznaną przez PE!):

 19. Sully 21 lutego 2012 o 1:36 pm

  Ale mógłbyś nie wprowadzać w bład, 21 tys. PRÓB SAMOBÓJCZYCH!!!! A nie samobójców… Nie podoba mi się ta słowna manipulacja, bo zaczynając czytać ten tekst można odnieśc wrażenie, że tylu ludzi się zabiło, a to nei jest zgodne z prawdą.

  • Konarski 21 lutego 2012 o 2:20 pm

   to nie moja wypowiedź tylko tytuł artykułu, którego fragment wkleiłem.
   Reszta jest pod podanym linkiem

  • monitorpolski 21 lutego 2012 o 6:41 pm

   Może „potencjalnych samobójców” byłoby bardziej odpowiednio… Oprócz sytuacji materialnej, pamiętajmy też o narkomanii i o psychotropach. W USA sytuacja jest o wiele gorsza.

   • zenobiusz 21 lutego 2012 o 9:38 pm

    Potencjalnych samobójców jest znacznie więcej.Ci podjęli realizację zamiaru,nie zawsze skuteczną,bo i anioł stróż interweniował w wielu przypadkach.Niemniej statystyka jest jednoznaczna,i mówienie o manipulacji,taką właśnie jest

 20. kaci 21 lutego 2012 o 1:45 pm

  Przedsiębiorca z Piotrkowa Trybunalskiego: “Wypowiedziałem umowę ZUS-owi”

  http://www.bibula.com/?p=52258

 21. Friend_of_Mine 21 lutego 2012 o 2:05 pm

  Przedsiębiorca wypowiada umowę z ZUS
  http://pluszak.nowyekran.pl/post/53335,przedsiebiorca-wypowiada-umowe-z-zus

  • wizzgaa 21 lutego 2012 o 2:34 pm

   Ten przedsiębiorca może sobie „wypowiadać” umowę z Zus -em , równie dobrze mógłby wypowiadać podatki . Nic z tego nie będzie . Po trzech miesiącach nie-płacenia zaczną się jazdy z postępowaniami wyjaśniająccymi prowadzonymi przez Zus , grożenie sądem , odsetki , jakieś koszty postępowania . Każdy weźmie kredyt albo zapożyczy się u rodziny byle tego Zusa – ludojada zaspokoić . Przerabiałam to. Może gdyby WSZYSCY INDYWIDUALNI PRZEDSIĘBIORCY – jednoosobowi , przestali płacić > ale są za mali , za słabi finansowo żeby przetrzymać taką wojnę z zusem , który ma nieograniczone środki na wyegzekwowanie „swoich ” pieniędzy .Jak będzie trzeba to wsadzą do konstytucji jednoznaczny zapis o przymusie Zusu – a posłowie przegłosują bo ich takie coś mniej zaboli niż szaraków. Nie wiem ,jak jest z tym przymusowym Zusem w innych krajach.

   • Friend_of_Mine 21 lutego 2012 o 3:02 pm

    wizzgaa zaproponuj coś lepszego, ludzie chcą działać, nawet indywidualnie. Jest takie polskie przekleństwo, że gdy jeden z nas coś zrobi, znajdzie się tysiąc krytykujących i wybijających ten pomysł.
    Dlatego jest tak właśnie kurewsko źle.
    Osobiście, w przypadku prowadzenia własnej działalności zrobię tak samo jak ten człowiek.
    Wara od moich pieniędzy które wypracuję uczciwie, nie mam zamiaru sponsorować ludobójczej mafii, działającej pod przykrywką ustanowionego przez siebie prawa.

    • wizzgaa 21 lutego 2012 o 3:48 pm

     Friend , ja nie krytykuję tylko przeżyłam pojedynek z Zusem i nie mogę pochwalić się wygraną . Prawdę mówiąc jeszcze nie koniec tej zabawy z nimi .

     • Friend_of_Mine 21 lutego 2012 o 4:00 pm

      Rozumiem. Mam nadzieję że przebudzenie dotrze do większej liczby osób na wiosnę i rozpocznie się oddolna zmiana.

      • Peryskop 22 lutego 2012 o 7:41 am

       Wizzgaa, Twoje negatywne doświadczenia są zrozumiałe wobec znanego nastawienia obecnie panującego Systemu do „poddanych”.

       Ale pamiętajmy, że sytuacja zacznie sie zmieniać, jeśli będzie więcej zdesperowanych niepokornych Don Kiszotów jak ten przedsiębiorca, który wpadł na pomysł aby formalnie “wypowiedzieć” umowę z ZUS.poddanych”.

       Zresztą formalnie “wypowiedzieć” umowę z ZUS, a „walczyć” z nim to różnica.

  • MamOczy 21 lutego 2012 o 2:41 pm

   Sam jestem młodym Polakiem bez perspektyw . Sam wyjechałem na jakiś czas za granicę by coś odłożyć na czarną godzinę ale jestem zdecydowany na 100% by wrócić . I wrócę w przeciągu 2-3 miesięcy . Taki wyjazd na pół roku dał mi wiele godzin do przemyślenia wielu spraw.
   Nie ważne jaka by nie była sytuacja tu na Islandii czy w Polsce chcę wrócić i pomóc w ”odbudowie” kraju.
   Internet jest tylko narzędziem pomocnym do poszukiwania prawdy. Tak jak pisałem wcześniej wielokrotnie młodych nie interesuje :historia, dlaczego jest tak, a nie inaczej, kryzys , brak pracy itp
   itd. Młodzi żyją chwilą i naprawdę trzeba wiele by się czymś zainteresowali .
   Ja od małego interesowałem się Historią Polski i zawsze mi coś nie pasowało .
   Dlaczego tyle tak nie przemyślanych decyzji było w Naszej historii … Lekcje historii zawsze traktowałem ponad innymi lekcjami , reszta 95% klasy uważała to za bezsensowne uczenie się formułek itp. Rozmawiając z Nimi zawsze się sprzeczałem z tego powodu z wielu względów gdyż trzeba znać historię by poznać siebie , swój naród , swoją tożsamość.
   Zawsze jak byłem mały z zaciekawieniem słuchałem opowieści rodziny jak to kiedyś było co i dlaczego.
   Później gdy odkryłem tyle wiedzy w internecie po prostu się w tym zagłębiałem taki charakter bo zawsze mnie takie coś interesowało. Ale do czego pije do tego, że większość młodych ma to po prostu głęboko.
   Im byłem starszy im więcej miałem wiedzy to zawsze chciałem informować swoich kolegów koleżanki czy rodzinę jak to jest naprawdę, że żyjemy tylko w matrixie . Trudno zawsze było słuchać tego, że ich to po prostu nie interesuje, że mają w dupie swoją przyszłość…
   Mówiłem im,że chcesz być niewolnikiem pracować do 70 albo i dużej ? Chcesz na ten sam los dać swoim dzieciom ? Oni na to, że do 70 to pewnie i tak nie dożyją więc co im tam.

   Więc siedząc sobie tutaj bez ogłupiacza jakim jest TV myślałem co zrobić jak wrócę do kraju.

   Więc na początku chcę podrukować jakieś ulotki itp i wciskać do ludziom do skrzynek listowych. Co jakiś czas nową dawkę informacji by nie myśleli,że jakaś sekta albo jehowi to podrzucają.
   Myślę, że po jakimś czasie zaczną sobie to czytać przekazywać dalej znajomym itp kto wie może tym się zainteresować . W ulotkach dawać jakieś linki pisać o faktach nie o przyszłości, że będzie wojna , zniewolenie itp bo uznają to za bajki nie warte uwagi .

   Stopniowo dawkować informacje tak myślę, że to najlepsza w tej sytuacji rozwiązanie .
   Można też jak ktoś ma kiosk czy znajomego w kiosku dać mu ulotki i by do każdej kupionej gazety dawać jedną ulotkę w środku gazety np albo po prostu się zapytać czy chcę pan dodatek w postaci takiej krótkiej ulotki .

   Co o tym sądzicie ?

   Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji MamOczy.

   • maniek 21 lutego 2012 o 5:45 pm

    dobrze myślisz. Ja powiem tak kto ma więcej czasu na blogu może ładnie porobić chociaż 3 artykuły ok. strony każdy i zamieścić jako tekst tutaj bądź w formie pdf gotowego do druku to każdy by z tego skorzystał. ja czasu zbytnio nie mam ale mam drukarkę firmową także mazury by się zaspokajało informacjami. a mam prace tzw. domokrążcy i nie byłoby problemu dostarczyć ok 40 budynków czyli ok 400 rodzin dziennie. Tylko proszę o to by ktoś zgromadził info bardzo ważne. 🙂

    • MamOczy 21 lutego 2012 o 6:10 pm

     O świetnie tylko jakie teraz zrobić te ulotki ? Tak by ”zielony” odbiorca mógł się połapać.

     • maniek 21 lutego 2012 o 7:15 pm

      od początku np skąd się bierze pieniądz, wytłumaczyć zasadę działania banków, jak działa giełda kto nią steruję bank centralny międzynarodowy fundusz walutowy jak działają korporacje Monsanto GMO itd. powoli a się ruszy lawina zainteresowanych m mam możliwości tylko nie mam czasu na to

     • mi461 21 lutego 2012 o 8:28 pm

      dlatego musi byc uzyty prosty i zrozumialy jezyk najlepiej POPARTY PRZYKLADAMI -> wtedy dotrze do kazdego i zaowocuje.
      A o to nam chodzi.

      Jezeli duzo sie napisze potraktuja to jako jakas „propagande” .
      Ludzie nie lubia rzeczy nie zrozumialych.

     • ekonomiczny hitman 21 lutego 2012 o 9:01 pm

      Świetny pomysł masz, ja mam nieco inny, będę robił wlepy. Daje jakieś kilko-zdaniowe wyrażenia by nie trzeba było za bardzo się nadwyrężać i do tego jakiś obrazek sensowny.

      Myślę że trzeba w miarę krótko i sensownie. Staram się obrazkiem zwrócić uwagę czasem, a czasem tekstem np. tak: http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=4i9z3zz7rfhcsp9

      Na dole jest przesuwanie do innych wlepek więc możesz jakiejś inspiracji załapać.

      • maniek 22 lutego 2012 o 12:02 am

       wyróżnić link koniecznie i dać gdzieś z boku strony z odnośnikiem VLEPKI!!! każdy będzie sobie mógł zajrzeć, ewentualnie wydrukować. Na stronce : http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_akcja_wlepka_przeciwko_chemtrails.html jest Akcja Vlepka przeciwko chemtrails i u nas też można zrobić coś takiego tylko z powyższymi wlepkami od ekonomicznego hitmana 🙂 ja zakupiłem papier samoprzylepny i niedługo będzie akcja vlepka ale najlepsze nie ma co to byłaby kartka a4 z zapisanymi ok 3 artykułami co wspomniałem poniżej i wrzucanie jak listonosz do skrzynek. Dajcie coś od siebie a będzie wam po 100kroć zwrócone 🙂

       • maniek 22 lutego 2012 o 12:06 am

        http://allegro.pl/papier-samoprzylepny-100ark-a4-laser-inkjet-hq-i2148185039.html papier jest od razu do wyboru do koloru poprzycinany na odpowiednie rozmiary a przy okazji można kliknąć w dany wzór i pobrać sobie arkusz WORD i tylko wkładać do drukarki papier, wkleić vlepki jpg do arkusza WORD i kliknąć DRUKUJ. Ale trudne i kosztowne 🙂 Polecam do zainteresowania się choćby tą inicjatywą. Papier koszt 21 zł (szukać u siebie w sklepach) kto ma drukarkę nawet firmową to 100 arkuszy nikogo nie zbawi raz pyknąć na jakiś czas. 🙂

       • zenobiusz 22 lutego 2012 o 12:35 am

        Może to zbyt długie ,ale warto przeczytać.
        http://zenobiusz.wordpress.com/wydrukuj-rozdaj/

        • Peryskop 22 lutego 2012 o 8:02 am

         MamOczy – nareszcie coś więcej o Tobie wiemy.

         Jeśli interesuje Cię historia Polski, to mógłbyś oprócz bieżącej informacji pościągać z netu rozmaite teksty prostujące wypaczone dzieje naszej Ojczyzny. Sporo takich informacji jest w Gajówce Maruchy. Np o masońskich ukrytych działaniach przy uchwalaniu Konstytucji 3 Maja. Albo o przetargach obcych mocarstw i rodzimej V kolumny wokół obsadzania polskiego tronu dla zabezpieczenia interesów wąskich wtajemniczonych klik.

         Właściwie wiele z tamtych afer sprzed wieków ma wciąż swoją kontynuację, a więc rzetelna wiedza historyczna jest kluczem do zrozumienia obecnych wydarzeń i źródeł pojawiających się ciągle kłopotów.

         Z takiego materiału mógłbyś robić skróty z podaniem źródła (linku) gdzie można dowiedzieć się więcej.

         To są niełatwe zagadnienia, bo wymagają sporo wiedzy ogólnej i szczegółowej, a także taktu aby nie powodować zadrażnień. Ale po pierwszych trudnych krokach będzie coraz łatwiej.

         I któregoś dnia odkryjesz, że jesteś dość dobrze przygotowanym specjalistą do odkłamywania historii Polski !

         Powodzenia !

        • O Rzesz 22 lutego 2012 o 2:25 pm

         „Antysemityzm” to mówienie prawdy o dwulicowości i obłudzie wielu członków narodu W(…).

         Fragment książki „Plany_konspiracyjne” (był tu niedawno link do pliku pdf):
         ,,Okólnik kierowników politycznych kół żydowskich XI.1898 r. do Żydów polskich” (cyt. za L. Viel’em „Le Juif secretaire” str. 173). „Bracia i współwyznawcy! Trzeba, aby kraj został naszem królestwem (…) Starajcie się po trochu usunąć Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i skupić w waszych rękach wszystkie nici władzy społecznej. Wszystko, co do chrześcijan należy, powinno stać się waszą własnością, związek izraelski dostarczy wam potrzebnych do
         tego środków. Już zaczęto na ten cel zbierać potrzebne fundusze, a udaje się lepiej, niż przypuścić było można. Dla doprowadzenia do skutku planu wyrwania stanowczo Galicji chrześcijanom, wszyscy nasi wielcy i bogatsi zapisali się na znaczne sumy. Da baron Hirsz, dadzą Rotszyldzi, Bleichroderowie i Mendelschonowie i inni dadzą (…)” „Bracia i współwyznawcy! Dołóżcie wszelkich usiłowań, ażeby doprowadzić do skutku to, co zamierzamy ( )”. Działania ich były wielostronne. Oprócz powiększania własności, przenikania do inteligencji, zakładanych wówczas partii politycznych i organizacji społecznych, prowadzili jednocześnie akcję wynaradawiania, potężniejszą nawet niż sami rozbiorcy. Oddajmy głos im samym. Jaffe na wiecu w Poznaniu w 1901 roku powiedział (cyt. za Biesiadą Literacką, 1901 z 21. III. str. 259): „Zwracam uwagę na stanowisko, jakie my Żydzi zajmujemy na pruskim wschodzie ( ) Kiedy ten kraj przyłączono do Prus, wtedy to ojcowie nasi przyjęli na swe barki wielką część kulturalnego dzieła. Jeżeli miasta poznańskie stały się głównie warowniami niemczyzny, to właśnie ojcowie nasi spełnili w tym kierunku dobrą, a może najlepszą część pracy. Tysiącami polonizowali się chrześcijańscy Niemcy, lecz żaden Żyd tego nie zrobił i nie zerwał owego związku z niemiecką ideą”. „ Stoimy też na szmacie ziemi, którą pomogliśmy zniemczyć, a na to dziś głównie kładziemy nacisk ” Rabin Bloch, poseł w parlamencie austriackim mówił o podobnej akcji w zaborze austriackim (1890): „Nawet w Polsce, gdzieśmy zostali przyjęci gościnnie, gdzie królowie i książęta świadczyli nam łaski i dobrodziejstwa, nie przestaliśmy wiernie trzymać się niemieckiej mowy. Byliśmy męczennikami języka Niemców, sprowadziliśmy na siebie odrazę i niedowierzanie narodów ” Wolf Żabotyński w Broszurze „Polaki i Jewreje” Odessa 1921 r. podobnie: „Żydzi w wielu miastach, gdzie nie ma rdzennej rosyjskiej ludności, są jedynymi przedstawicielami rosyjskiej kultury, tj. ściśle mówiąc, wszyscy bez wyjątku kraj rusyfikują”. Nic dodać nic ująć. Jest to ocena wstrząsająca, a wystawili ją sobie sami Żydzi w przekonaniu, że Polska już się nie odrodzi.”

         Mija w sobotę sto dni kolejnego rządu kierowanego przez DT.
         Założę się o siwy włos z mojej skroni że nikt nie zada pytania o przyczyny takiego, w ostatnich czasach, zacieśniania współpracy z krajem zwanym Izraelem.
         Nikt z „niezależnych” dziennikarzy mediów reżimowych nie ośmieli się zadać pytania dlaczego nasi piloci mają zacząć treningi z lotnictwem izraelskim i czy mają być wykorzystani do agresji
         na Iran.

         „Starajcie się po trochu usunąć Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i skupić w waszych rękach wszystkie nici władzy społecznej.” … porównajcie to sobie z naszą obecną
         rzeczywistością!.

        • MamOczy 22 lutego 2012 o 3:07 pm

         Dzięki peryskop za tematy trochę się w nich zagłębie .
         Wiem, że by zrozumieć dzisiejsze realia trzeba zagłębić się w historię bo tam były początki tego wszystkiego.

         Tak samo gdyby inaczej postąpiono i gdyby królem był prawdziwy patriota inaczej została by wykorzystana wygrana np z 1610 r pod Moskwą … szkoda,że tak mało o tym wydarzeniu się piszę bo to wydarzenie mogło naprawdę zmienić bieg historii nie tylko Polski ale na pewno tej części europy w dalszej perspektywie i świata.

         Różne organizacje zaczęły ochoczo działać gdy zaczęto wybierać królów elekcyjnych to doprowadziło do upadku Rzeczpospolitej .

 22. navajo88 21 lutego 2012 o 2:26 pm

  Witajcie ,a to ciekawe co piszecie w sprawie ACTA to wszyscy potrafili się zjednoczyć ,,,, ale żeby walczyc w sprawie wiieku przejscia na emeryturę to co nikt nie walczy ,bo przecież ci co są juzna emeryturze to nie pójdą i nie bendą walczyć dla młodziaków i pytanie konkursowe ! Dlaczego Młodzi nie walczą !!!!!!!! , co boją się a może nie mają sił na walke , albo są już tak rozleniwieni że ich zdaniem walka nie ma najmniejszego sensu ?????????? hahahahahahahahahahahahaha
  No nie wiem jak wy ,,, ale dla mnie to to wszystko zakrawa na jakiś żart bo pomyślcie gdyby 40 albo 40 lat temu komuniści chcieli wprowadzać takie pomysły to zapewniam was że na drugi dzień cała polska by staneła wszystkie zakłady by strajkowały ,a dzisiaj ?????????? , eh to wszystko jest tak żałosne że nawet pisać się już nie chce !!!!!!!
  J.M.H

  • Waldemar E. 21 lutego 2012 o 2:33 pm

   Rozumiem ze ty walczysz tak?
   Dzielisz swiat na JA – WY
   Wy tacy i owacy a JA oświecony i walczący tak? gdzie walczący? w komentarzach na internecie?

   • navajo88 21 lutego 2012 o 3:10 pm

    Waldemar ja nie walczę bo już nie mogę ,ale powiem ci że ja mam już rentę ,a dla czego ? to proste OB JESTEM PO UDAŻE PNIA MÓŻGU !!!!!!!!!!!!!! , i tak na prawdę to ja nie muszę już oco kolwiek walczyć , a swoje latka to ja mam już przepracowane i mam 60 lat i nie wstydzę się tego pisać ,bo nie mam czego i ty także kiedyś będziesz stary !!!! i nikogo to nie ominie ! , ale dziwi mie to że młodzież jest zajęta walką o internet , ale oto żeby walczyc o czas przejścia na emeryturę to już nie i kiedy zaczniecie walkę ,jak już wszystko uchwalą i zaklepią ??????? hahahahahaha ,,,,, to wtedy chłopie już nie będzie o co walczyć i taka jest prawda !!!!!!!!!!!!
    A wogule to nie chce mi się już o tym wszyskim pisać , a jest takie powiedzenia że : Jak Sobie Pościelesz ,To Tak Się Wyśpisz !
    J.M.H

    • baba wanda 21 lutego 2012 o 11:17 pm

     A moze nie walcza, bo nie wierza, ze za iles tam lat, wogule beda jakiekolwiek emerytury wyplacane, bo nie bedzie z czego placic? W usa juz sie glosno mowi, ze za kilka lat nie bedzie z czego wyplacac. Moze Polski „sezam” tez juz wionie pustkami 🙂

     • Joanna 22 lutego 2012 o 8:50 am

      Ryżopodobni natomiast oddają gaz za symboliczną złotówkę, a „negocjują” zakupy ze wschodu po najwyższych cenach /to drobny przykład/. W ten sposób sezam nigdy się nie zapełni.

  • wizzgaa 21 lutego 2012 o 2:38 pm

   Navajo – młodzi jeszcze nie wierzą , że to wejdzie w życie albo uważają ,że niedługo zmieni się władza a do roku 2040 – go daleko i może nas wcale nie być . Tak rozumują ci , których znam .Pozostali nie lubią starych , którym już ” się udało ” i przeszli na emeryturę w sensownym wieku , niezależnie od jej wysokości .

   • navajo88 21 lutego 2012 o 3:14 pm

    wizzga wierzą czy nie ,alekiedyś nadejdzie ten czas że otworzą się im oczy ,tylko czy nie okaże się że za póżno im się otworzyły oczęta ,i jeszcze jedno piszesz że nie lubią nas starych ,może to dla ciebie jest ważne , ale jak dla mnie to ci powiem ja gwizdam na to czy mie ktoś lubi czy nie ,ale ważne jest za 30 – 40 lat i to ile dostaną pieniędzy i czy wogule dostaną jakiekolwiek pieniądze !!!!
    Pozdrawiam , J.M.H

    • wizzgaa 21 lutego 2012 o 3:46 pm

     Ależ…..Navajo ! Twoje 60-ąt lat to żaden wiek , głowa dopiero potrafi ” metodycznie” pracować a duch w pełni cieszyć się urokiem życia. Problemem był udar ale każdy widzi ,że wychodzisz z tego.

     • navajo88 21 lutego 2012 o 5:04 pm

      Dzięki wizzga !
      J.M.H

     • navajo88 21 lutego 2012 o 9:19 pm

      wizzga ale to wszystko bylo by za dobrze ,jakieś półgodzinki temu jak jadłem kolację to dostałem młotem przez łepetynę i swiat mi zawirował !!!!! tak że malo co to moja tważ by wylądowała w tależu pełnym ziemniaków z sadzonym jajeczkiem , Moja Kostucha chyba sobie o mnie przypomniała !!!!!! .
      Ale na szczęście trwało to ułamek sekundy ,,, ale właśnie ten ułamek czasami wystarczy żeby posłać navajo do piachu !!!! , i tak to właśnie teraz u mnie wygląda i dla tego mam teraz następującą zasadę ! nigdy nie chwalic dnia przed zachodem słońca ,,, bo to może być mój ostatni zachód słońca !!!!!!!
      Powodzenia wizzga ,J.M.H
      Ps : Wygląda na to że powoli zbliżam się do krainy wiecznych łowów !

      • wizzgaa 21 lutego 2012 o 10:35 pm

       Nic z tego Navajo ! Jeszcze wiele księżyców przed tobą na ziemskim łowisku . Mam nosa..

       • navajo88 21 lutego 2012 o 11:02 pm

        Oby wizzgaa , powodzenia
        J.M.H

    • maupa102 21 lutego 2012 o 4:38 pm

     „…ja gwizdam na to czy mnie ktoś lubi czy nie” ….. Navajo88, nie gwizdaj 😉 zbyt mocno bo tu, na tym forum, jesteś z pewnością LUBIANY! Starzy bywalcy nawet darują Ci niereformowalną ortografię 😉 Ja też się przyzwyczaiłam!

     • navajo88 21 lutego 2012 o 5:02 pm

      hahahahahahahaha ,maupa102 spokojnie jak na wojnie ,ja tylko nie lubię być wychwalany i być stawianym na piedestiale , ale dzięki za słowa pocieszenia hahahahahaa
      J.M.H

      • sara10 21 lutego 2012 o 9:22 pm

       Navajo88 ty na tym blogu jesteś taką wisienką na torcie – potrzebny i lubiany 🙂 (do twojego „hahahahaha” i tej okropnej ortografii zdążyłam się juz przyzwyczaić).
       Serdecznie pozdrawiam

       • navajo88 21 lutego 2012 o 10:58 pm

        dzięki sara10
        J.M.H

 23. MamOczy 21 lutego 2012 o 2:42 pm

  Sam jestem młodym Polakiem bez perspektyw . Sam wyjechałem na jakiś czas za granicę by coś odłożyć na czarną godzinę ale jestem zdecydowany na 100% by wrócić . I wrócę w przeciągu 2-3 miesięcy . Taki wyjazd na pół roku dał mi wiele godzin do przemyślenia wielu spraw.
  Nie ważne jaka by nie była sytuacja tu na Islandii czy w Polsce chcę wrócić i pomóc w ”odbudowie” kraju.
  Internet jest tylko narzędziem pomocnym do poszukiwania prawdy. Tak jak pisałem wcześniej wielokrotnie młodych nie interesuje :historia, dlaczego jest tak, a nie inaczej, kryzys , brak pracy itp
  itd. Młodzi żyją chwilą i naprawdę trzeba wiele by się czymś zainteresowali .
  Ja od małego interesowałem się Historią Polski i zawsze mi coś nie pasowało .
  Dlaczego tyle tak nie przemyślanych decyzji było w Naszej historii … Lekcje historii zawsze traktowałem ponad innymi lekcjami , reszta 95% klasy uważała to za bezsensowne uczenie się formułek itp. Rozmawiając z Nimi zawsze się sprzeczałem z tego powodu z wielu względów gdyż trzeba znać historię by poznać siebie , swój naród , swoją tożsamość.
  Zawsze jak byłem mały z zaciekawieniem słuchałem opowieści rodziny jak to kiedyś było co i dlaczego.
  Później gdy odkryłem tyle wiedzy w internecie po prostu się w tym zagłębiałem taki charakter bo zawsze mnie takie coś interesowało. Ale do czego pije do tego, że większość młodych ma to po prostu głęboko.
  Im byłem starszy im więcej miałem wiedzy to zawsze chciałem informować swoich kolegów koleżanki czy rodzinę jak to jest naprawdę, że żyjemy tylko w matrixie . Trudno zawsze było słuchać tego, że ich to po prostu nie interesuje, że mają w dupie swoją przyszłość…
  Mówiłem im,że chcesz być niewolnikiem pracować do 70 albo i dużej ? Chcesz na ten sam los dać swoim dzieciom ? Oni na to, że do 70 to pewnie i tak nie dożyją więc co im tam.

  Więc siedząc sobie tutaj bez ogłupiacza jakim jest TV myślałem co zrobić jak wrócę do kraju.

  Więc na początku chcę podrukować jakieś ulotki itp i wciskać do ludziom do skrzynek listowych. Co jakiś czas nową dawkę informacji by nie myśleli,że jakaś sekta albo jehowi to podrzucają.
  Myślę, że po jakimś czasie zaczną sobie to czytać przekazywać dalej znajomym itp kto wie może tym się zainteresować . W ulotkach dawać jakieś linki pisać o faktach nie o przyszłości, że będzie wojna , zniewolenie itp bo uznają to za bajki nie warte uwagi .

  Stopniowo dawkować informacje tak myślę, że to najlepsza w tej sytuacji rozwiązanie .
  Można też jak ktoś ma kiosk czy znajomego w kiosku dać mu ulotki i by do każdej kupionej gazety dawać jedną ulotkę w środku gazety np albo po prostu się zapytać czy chcę pan dodatek w postaci takiej krótkiej ulotki .

  Co o tym sądzicie ?

  Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji MamOczy.

 24. ekonomiczny hitman 21 lutego 2012 o 3:48 pm

  A na dzisiaj będzie tak:

  Jak to możliwe, że kilkuset sterowanych odgórnie pionków, podzielonych na grupy ustala moje osobiste prawa i podejmuje decyzje o moim własnym losie w państwie, w którym mieszkam? Czemu oni mogą wprowadzać swoje wizje a ja nie? Czy którykolwiek z nich reprezentuje moje potrzeby i uczucia?

  Jak to możliwe, że oddałem swoje życie i los w ręce tych szubrawców, którzy mogą mi zabrać wszystko w każdej chwili bo tak sobie ustalili? Oni mogą mi zabierać co chcą, robić co chcą, ja nie, dlaczego? Jak to możliwe, że inni oddali życie w cudze ręce dawno temu i kiedy to się stało? Czemu to po nich przyjąłem i nadal sądzę, że tak musi być?

  Dlaczego pozwalam, by to oni decydowali jak głęboko mogę się zaciągać powietrzem, które nie jest ich własnością? Czemu oni za mnie podejmują decyzje o tym co mogę, a co nie, kiedy mi wolno, ile i w dodatku gdzie? Dlaczego to oni mi wyznaczają moje granice?

  Dlaczego są ludzie pracujący na ich usługach, poubierani na znak przynależności, którzy mogą naruszać moją godność osobistą bez podania powodu, a ja im na to pozwalam, nie zadając pytań? Dlaczego daje im naruszać swoje prawa do życia bez podania konkretnego powodu? Kim oni są by zakłócać mój spokój?

  Jak to możliwe, że ktoś za mówienie mi jak mam żyć i decydowanie za mnie o moim życiu zgarnia 10 razy tyle co ja po ciężkiej harówce na utrzymanie darmozjada, a na końcu jak mi się coś nie spodoba to pretensje mogę mieć tylko do siebie bo to ja na tego darmozjada głosowałem?

  Jak to możliwe, że cały czas pracuje na kogoś, rozwijam cudze biznesy, pozwalam im istnieć i dostaje za to najniższa stawkę? Jak to możliwe, skoro mogę pracować sam na siebie, swój biznes i zarabiać tyle ile mi się podoba lub przynajmniej zarabiać godziwie jako osoba pozwalająca im istnieć? Czemu pozwalam się poniżać?

  Jak to możliwe, że oddaje swoje pieniądze by bezczynnie leżały w cudzych rękach i były na dodatek skubane kawałek po kawałku, zamiast pozwolić im by pracowały na mnie? Jak to możliwe, że na końcu po wielu latach takiego „odkładania” mogę usłyszeć, że tych pieniędzy po prostu nie ma?

  Jak to możliwe, że pozwalam się zadłużać komuś innemu na moje własne konto a jak przyjdzie czas to będę musiał za to zapłacić, mimo iż nic nie pożyczałem?

  Jak to możliwe, że odziani w garnitury i krawaty osobnicy o poczuciu sztucznie pompowanej wyższości, dogadują się przy okrągłym stole za zamkniętymi drzwiami ustalając scenariusze, ale to ja mam iść za nich na rzeź, oni sobie tylko kupią popcorn?

  Dlaczego ktoś wyznacza moje przywileje, pozwolenia, nakazy i ustala prawa do życia w tym mieście, w tym kraju i na tym świecie niszcząc środowisko, ziemię, zabijając i krzywdząc innych na moich oczach?

  Czy którykolwiek z nich jest moim Bogiem, moim własnym ojcem, kolegą czy władcą mojego życia, że może to robić? Czy którykolwiek z nich jest lepszy ode mnie?

  Dlaczego pozwalam komuś decydować o sobie? Czemu oddałem im swoje życie? Jak to się stało, że straciłem swoją własną godność i wolność, oddałem swój los, przyszłość moich dzieci a także dalszy los tej planety na której mieszkam?

  I to wszystko dzieje się na moich oczach, za moim przyzwoleniem! Dlaczego?

  O to powinien zapytać każdy siebie sam.

  • greenish 21 lutego 2012 o 4:13 pm

   EKONOMICZNY HITMAN ty postem utrzymal, niestety upadajacy poziom ostatnich komentarzy i przedluzyl swietnosc tej komentatorni o kilka dni/tygodni.

  • Starża 21 lutego 2012 o 10:49 pm

   Przecież,to gotowa ulotka gotowa do druku.Daje do myślenia.A następne ulotki mogą traktować o NWO ,GMO itp. itd.

 25. O Rzesz 21 lutego 2012 o 4:01 pm

  Młody człowiek … jest w dwójnasób wystawiony na żer satanistycznych kryminalistów.
  Dlatego że jest niedoświadczony a po wtóre dlatego że jest uczony spraw drugorzędnych i fałszywych oraz zmysły jego atakowane są obrazami, wiadomościami w takim natężeniu że traci zdolność skupiania się na czymś dłużej niż trzy, cztery minuty.

  Jeśli mogę radzić coś młodym to niech odpowiedzą sobie na pytanie czy kochają swoich bliskich i czy byli by w stanie zaakceptować ich samobójstwo wykonane w majestacie prawa ich własną lub cudzą ręką na ich życzenie:
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/140882,tusk-mowi-o-eutanazji-z-powodu-sondazy.html

  Niech zapytają czy aborcja i eutanazja to przejaw działania tego samego źródła które chce powołać ustawę ACTA czy nie!.

  • AQQ 21 lutego 2012 o 5:35 pm

   Pensjonariuszu chcesz opieki na starośc, oddaj dom dla gminy!
   Twój pobyt w Domu Opieki Społecznej kosztuje – 2,700zł/miesięcznie! w swoim domu za 600-800zł ludzie żyją…
   http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Gmina-ci-pomoze-ale-oddaj-dom,wid,14268729,wiadomosc.html?ticaid=1df61&_ticrsn=3

   • wizzgaa 21 lutego 2012 o 6:02 pm

    Obawiam się ,że kilka takich domów – sprzedanych przez gminę i byłby pieniądze na podwyżki dla dyrektora domu opieki i dla bonzów gminnych . Pensjonariusz załapałby się MOŻE na surówkę do obiadu . Tak się jakoś dzieje ,że tam ,gdzie są najsłabsi – tam też migiem pojawiają się piranie i skrzętnie zagospodarowują wszystko , co „jadalne”.Samo założenie byłoby dopuszczalne gdyby faktycznie pieniądze były przeznaczane na podnoszenie jakości życia pensjonariusza a ten faktycznie jest osamotniony i nie może liczyć na rodzinę . Tylko wiele się słyszało o przekrętach właśnie w domach pomocy , ośrodkach dla niepełnosprawnych i.t.p.

 26. maran 21 lutego 2012 o 4:18 pm

  Tiu przyklad ciekawej przmowy na temat „twardych charakterow” i do jakiego stopnia ludzie maja poswiecic swe zycia za tzw sprawe. Odpowiedz?? Do konca. Nawet jezeli ma sie utracic swe zycie. Tylko, pytanie. Ile jest chetnych aby to zrobic??

 27. wacpan 21 lutego 2012 o 4:28 pm

  http://m.onet.pl/wiadomosci/5033525,detal.html

 28. maran 21 lutego 2012 o 4:38 pm

  Wiekszosc ludzi NIE chce znac, poszukiwac prawdy. Maja to gleboko gdzies. A nawet jak ktos ich zdzieli ta Prawda przez leb, to i tak czesto ja odrzuca, nie zaakceptuja.
  Ile ludzi wiedzac ,ze nalogi sa zle, swiadomie w nie wchodzi i czesto w nich siedzi przez cale zycie, bo TAK IM WYGODNIEJ?? Bo rzucenie nalogu wymaga PRACY, wysilku, walki.
  Podobnie jest z poszukiwaniem i obstawaniem za tzw Prawda. To wymaga wysilku, pracy, walki.
  A wiekszosc nie ma czasu, ochoty, aby sie tym zajmowac. Woli plynac z pradem ,bo tak im wygodniej. Woli nie zaprzatac sobie glowy czyms kontrowersyjnym bo i po co.
  „Swiata i tak nie zbawie” mowia, „co ja sam i tak moge” powiedza.
  Prawda w tej chwili jest na wyciagniecje reki, to czesto klik myszka i szukanie jej w przepastnych labiryntach internetu. Czesc ludzi swiadomie jej poszukuje, czesto bladzac w owych labiryntach, bo o to nietrudno. Ale szukaja, szukaja, bo sa zaniepokojeni rzeczywstoscia, ktora widza, przyszloscia, ktora jawi sie jako coraz bardziej niepewna, wrecz przerazajaca.
  Mysle ze czesto jedyne co mozemy zrobic, to zachecic ludzi do grzebania w internecie, podac pare sites ,ktore uwazamy za wiarygodne i wartosciowe. Podeslac jakas dobra ksiazke, artykul lub zachecic do ich czytania. Reszta zalezy od danej osoby czy bedzie skora pojsc za wskazowka czy to tez najzwyczajniej oleje.
  Na sile do niczego, nikogo sie nie zmusi. A juz zwlaszcza do szukania Prawdy. Poki co to ci ,co sa zaiinteresowani szukaniem owej Prawdy, niech czynia to w dobrej wierze, uczciwe , najlepiej jak potrafia. Jest nas malo, ale rosniemy coraz bardziej.

 29. orsoncard 21 lutego 2012 o 4:43 pm

  Warto przeczytać wywiad z prof.hab.Stanisławem Kowalikiem psychologiem społecznym:
  http://czasprzebudzenia.wordpress.com/wygodna-bylejakosc/

 30. Kamil 21 lutego 2012 o 5:16 pm

  Pamiętajcie ABY umiejętnie korzystać z MANIPULACJI czyjąś nieświadomą świadomością za pomocą własnych INTENCJI rozmawiających serc …………operując jego/jej hormonami w ten sposób macie wpływ na DNA kolejnych pokoleń KAŻDEGO GATUNKU NA ZIEMI , tak więc moment w którym się znajdujemy jest decydujący dla NASZEJ wspólnej przyszłości na TEJ PLANECIE.
  Róbmy to dla wspólnego dobra bo W KARMIE SERCA czyniąc KOMUŚ zło tak naprawdę cofamy się w rozwoju.
  Mamy szansę jakiej JESZCZE ŻADNA cywilizacja nie doświadczyła PRZED NAMI.
  Mając świadomość TEGO czynienia posiadamy świadomą kontrolę NAD WSPÓLNYM DOBREM.
  Im więcej ŚWIADOMYCH osób Tym sprawniejsze działanie systemu holograficznego.

  Nie dajmy się zwieść sygnałom HAARP bo ONI specjalnie wysyłają jakieś INNE częstotliwości aby zmylić NASZE prawdziwie NATURALNIE gatunkowo WIBRUJĄCE AURY .(Przetworzona żywność i dodatki do niej BLOKUJĄ NASZĄ ŚWIADOMOŚĆ czytaj- AURĘ)
  RAZEM NIGDY SIĘ NIE DAMY.

  W KUPIE DRZEMIE SIŁA…………

  pzdr

  • Kamil 21 lutego 2012 o 5:20 pm

   Świadomość serc czyli podświadomość TO OD NIEJ WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA…………

   bądźcie czujni……………

   pozdro robaczki 😀

   • Kamil 21 lutego 2012 o 5:39 pm

    Na początku może WAM być trudno się dostroić BO MAM potężny system holograficzny (Dałem PODŚWIADOMIE dużo poczucia bezpieczeństwa ludziom w swoim otoczeniu aczkolwiek w domu NIEMAM narazie lekko ;/ – brak pracy )……ale mimo wszystko dąże z WAMI do JEDNEGO pktu……………21 grudnia 2012- BĘDZIE FES przesilenie 😀

    • zenobiusz 21 lutego 2012 o 6:37 pm

     Kamil ,napisz jakiej pracy szukasz,jaki masz zawód,na blogu ktoś może mieć pomysł.

     • zenobiusz 22 lutego 2012 o 7:52 am

      No i nie ma reakcji .
      Czyżby nasz nawiedzony gaść ,co to :
      „pozdro robaczki „powiada,
      nie czytał odpowiedzi
      na swoje posty ???

 31. inter 21 lutego 2012 o 5:57 pm

  bardzo mi się podobała Wasza dyskusja – budzic ludzi – fajnie brzmi – tylko pamietam jak postac z matrixa – cypher – powiedziaŁ ŻE MOŻESZ SOBIE W D WSADZIĆ TA CZERWONA PIGUŁKĘ – bo „rzeczywistośc” po obudzeniu jest beznadziejna…dlaczego uciekają w wirtuala? bo tam jest „po ludzku” a w realu coraz bardziej nie… pamiętam też taki film – reportaż „arizona” o byłych pracownikach zlikwidowanych PGR… reporterka pytała czemu dyktę walą ( dykta dla niezorientowanych – denaturat) – jeden z zapytanych odpowiedział : jak walne dyktę za 3 zł to śpię trzy dni…a spróbuj pani przezyć trzy dni za 3 zł… w realiach coraz większej grupy ludzi rzeczywistość straciła atrakcyjność i dostępność- BO NIC NIE OFERUJE JAK NIE MASZ PIENIĘDZY! ucieczka w internet to jedyny rodzaj przeżywania życia bo w REALU ZYCIE PRZESTAŁO BYĆ DOSTĘPNE DLA ROSNĄCEJ CZĘSCI LUDZI Z POWODU KOSZTÓW – i wtedy nie dziwi ZOBOJETNIENIE NA SYTUACJĘ W REALU A GWAŁTOWNA OBRONA INTERNETU PRZED NP ACTA…real przestał mieć znaczenie i stał się „cudzy” bo „mój świat” to moje konto, moje fotki, moja muzyka, moje filmiki w necie…DLATEGO NIE MOŻECIE POTEPIAC MŁODYCH JAK EKONOMIA ODEBRAŁA IM REALNY ŚWIAT – poprzez to że jest dla nich ZA DROGI – internet daje to ( oprócz zapachu i dotyku) czego nie mogą mieć w realu – WIĘC ZAWŁASZCZENIE REALU PRZEZ ELITY NIE MA DLA NICH JUZ ZNACZENIA – ich życie to wirtualny świat… i w sumie ja ich rozumiem… też jestem zakładnikiem ekonomii…jak pomyślę że tygodniowy pobyt w jakimś egzotycznym miejscu to dwumiesięczne wyżywienie mojej rodziny…nie bardzo moralnym wydaje mi się wówczas wybór wyjazdu i zadowalam się filmikami z BBC czy National Geografic w necie…

  • zenobiusz 21 lutego 2012 o 6:19 pm

   Diagnoza,straszna ,ale bliska prawdy.
   Czy dopiero zniknięcie neta,i wyłączenie elektryczności,zmusi ludzi do organizowania się z powrotem w społeczeństwo ???

  • O Rzesz 21 lutego 2012 o 6:48 pm

   Właśnie przebudziłem sąsiada który od pół roku wynajmuje z kolegą mieszkanie obok.
   W tym czasie zsyp płonął już dwukrotnie.
   Dziś po wejściu na klatkę schodową poczułem smród spalonej marychy.
   Znam to choć sam nigdy tego świństwa nie używałem.
   Sąsiad dostał „chińskie ostrzeżenie”.
   Strzelałem w ciemno ale pięć minut później „ktoś” wypsikał klatkę schodową neutralizatorem zapachów.
   Wnoszę z tego i z jego zachowania w czasie rozmowy że trafiłem w dziesiątkę.
   Jeśli młodzież nie ma własnego rozumu to ktoś go jej musi włożyć do głowy.
   Jeśli nie po dobroci to lekkim przymusem.
   Jeśli będę musiał bardziej mu pomóc „wyjść na ludzi a nie drzwiami”, nie zawaham się powiadomić osoby od której mieszkanie wynajmuje.
   Podstawowy problem młodzieży to fakt że została pozostawiona samej sobie a z tego nigdy nie wynika nic dobrego.
   Brak pracy i finansów to element wtórny.
   I sataniści o tym wiedzą!.

   • O Rzesz 21 lutego 2012 o 8:01 pm

    Dziękuję za łapki w dół.
    To utwierdza mnie w przekonaniu o słuszności mojego postępowania!.
    Jezus na pewno ucieszy się z tej ofiary!.
    Proszę o więcej!. Chętnie pobiję rekord Zenobiusza!. 😀

    • Peryskop 22 lutego 2012 o 8:21 am

     ORzesz, ciekawe że dolne łapki miały siłę Ci dowalić tylko za główny wątek,
     a komentarz im zadedykowany odpuściły.

     Wniosek: partaczunie.

     • O Rzesz 22 lutego 2012 o 12:01 pm

      Boją się Boga widać!. 🙂
      Nieistotne.
      To wszystko jedno!.
      Dzięki ich postawie widać jak światowy spisek prania mózgów daleko zabrnął w nasz świat. Wydaje im się że maryśka to nic groźnego.
      Że to samo dobro.
      Nie widzą jednak, albo nie chcą widzieć, że współpracują tym z masońską, kabalistyczną sitwą niszczącą ludzkość od środka.
      Im bardziej we mnie biją tym mocniejszy się staję.
      Dziękuję im w Imię Boże!.
      Przypominam że bijemy rekord Zenobiusza 😀

   • Bożydar 22 lutego 2012 o 3:30 pm

    widzę że diabelskich łapek w dół coraz więcej

  • maran 21 lutego 2012 o 7:16 pm

   inter,
   Bardzo ciekawa wypowiedz i konkluzja.
   Pewnie masz racje ,ze wielu ludzi ucieka od realnego swiata i chowa sie w zacisze wirtualneej rzeczwistosci, internetu ,bo maja tam mozliwosci pozycia w swiecie swoich marzen ,zainteresowan etc. ,ktore sa co co prawda tylko namiastka prawdziwych przezyc, ale tez sa bezpieczna, nie wymagajaca zbyt wiele wysilku namiastka. Zreszta bardzo wciagajaca, niebezpiecznie wciagajaca.
   Duzo ludzi jest juz uzaleznionych od internetu, wirtualnych gier. Rzeczywistosc to glownie fizjologia utrzymujaca ich przy zyciu, cala reszte pochlania im wirtualny swiat i jego doswiadczenia. To tez moze byc/jest potezny, wyniszczajacy nalog.
   Trzeba wbrew pozorom bardzo uwazac, zeby sie nie wciagnac za bardzo w przepastne , wirtualne labirynty. Tzreba zawsze pamietac ,ze prawdziwy swiat jest ZA oknem ,a nie na ekranie komputera. Aby cieszyc sie prawdziwie zyciem , wielkie pieniadze nie sa do tego wymagane. Ilu bogaczy i ich dzieci konczy w roznego rodzaju nalogach, zboczeniach , depresjach itd.???
   A ile osob zyje ich swiatem, swiatem celebrities. Ile osob jest uzaleznionych od tego swiata?? Na rozmaitych pudelkach.pl i tem podobnych stronach widac jak niektorzy sledza najmniejszy gest, slowo, ciuch itp . owych gwiazd i gwiazdeczek.
   To tez jest swego rodzaju ucieczka w swiat, w swiat celebrities. AAaah, duzo mozna by o tym gadac……………

 32. wronski111 21 lutego 2012 o 6:44 pm

  Linki do „Czerwonej strony Księżyca”FYMa cz 6

  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-cz-61.pdf
  http://fymreport.polis2008.pl/wp-content/uploads/2012/02/FYM-Aneks-11.pdf
  http://w845.wrzuta.pl/plik/5T6KrwTVPop/fym_cz-6
  http://w845.wrzuta.pl/plik/73xcwhh8nJH/fym_aneks_1

  • szuwaxpl 21 lutego 2012 o 10:46 pm

   Wiele się działo i dzieje od 10.IV – ale jakoś się ludzie POddali, że to się nie wyjaśni. Każdy sobie coś myśli na ten temat, ale wspólnego jest tak mało, że nic z tego nie wyjdzie. Właśnie skończyłem czytać: http://cyprianpolak.salon24.pl/392132,poslanki-szczypinska-i-kempa-przylecialy-10-04-2010-samolotem
   WOW – powiedzieć Wiem, że nic nie wiem – to chyba stanowczo za mało. Boże co dalej z tym narodem, tu trzeba zacytować ks. Piotra Natanka „Polacy gdzie Wy jesteście ?”
   Tak nas zrobią ze wszystkim, blog Marka i Jemu podobni, to kropla w morzu potrzeb, ale słusznie Marek zauważył, że kropla drąży skałę!!!
   Chyba naprawdę zrobię 24XII2012r w wigilię swoistego sylwestra, może skończy się jakaś epoka kłamstw ? Myśląc o zrobię, puszczę sporo fajerwerków, jeśli ten rok pozwoli na taki dar ?

   • Peryskop 22 lutego 2012 o 8:46 am

    szuwaxpl: „… jakoś się ludzie POddali, że to się nie wyjaśni.”

    Chyba zrobiłeś lapsusa, ale ma sens: szefostwo traci nadzieję, że to się nie wyjaśni.
    Bo tło tamtych tragicznych wydarzeń musi się wydać i stopniowo to postępuje.

    Cyprian przegiął, bo tu nie należy się doszukiwać dosłownego darowania życia.
    Ale zmowa milczenia wymuszona naciskiem i przygrożeniem jest prawdopodobna.

    Powoli i mozolnie oddzielane są ziarenka od podrzucanych plew, i to w sytuacji gdy wyłania się znacznie większy zasięg mistyfikacji, niż można było przypuszczać 10.04.2010.

    Fakty stopniowo wynurzają się z mgły wskutek tarć między siłami które w tym umoczyły. Nie tylko ręce.

 33. nowecant 21 lutego 2012 o 6:47 pm

  List ciekawy, ale dopóki wiadomo kto rządzi, to nauczyciel nawet chętny, przekonany, będzie po prostu się bał. – szkoły są państwowe. Wśród uczniów bardzo rzadko można znaleźć osoby zainteresowane (a co dopiero przekonać je). Niemniej znaleźć można i podyskutować też, ale większość osób woli nazwać „oszołomem” wierzącym w „teorie spiskowe”. Stan świadomości młodzieży jest ogólnie dość niski. Wiele osób daje się wpuścić w pułapkę : „Chciałbym zarabiać dużo kasy, mieć świetny wóz, chodzić na imprezy, świetnie wyglądać, ruchać dziwki” – i to jest ich cel życiowy. A Bóg? „A jaki tam Bóg. Przecież nie istnieje.” (cytaty autentyczne) Trzeba podchodzić do tych ludzi umiejętnie, bo mówiąc im prawdę, przewraca im się do góry świat, w którym żyją i większość reagować będzie wyśmianiem, odrzuceniem spowodowanym podświadomym strachem, że wszystko może nie wyglądać tak, jak sobie cały czas wyobrażali.
  Pozdrawiam i przyłączam się do podziękowań dla p. Marka.
  uczeń liceum

 34. sebecx 21 lutego 2012 o 6:57 pm

  Amerykanie nakłaniali polskich dziennikarzy do lobbingu

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Amerykanie-naklaniali-polskich-dziennikarzy-do-lobbingu,wid,14270347,wiadomosc.html

  „W Polsce rolnicy nie mogą kupić żadnej paszy, która byłaby bez GMO. My, rolnicy ekologiczni nie możemy używać takich pasz przy produkcji, dlatego musimy sprowadzać pasze bez GMO z Niemiec, Austrii lub z Holandii
  Edyta Jaroszewska-Nowak”…

  „Madelyn Spirnak spotkała się też z szefem działu „Nauka” „Gazety Wyborczej” Sławomirem Zagórskim. Jak czytamy w depeszy: – Wysłuchał życzliwie Spirnak i opowiedział, że napisał wcześniej artykuł o GMO, po wizycie w USA sponsorowanej przez (amerykański – przyp. red.) Departament Rolnictwa. Po publikacji Zagórski był oskarżany o bycie „agentem” Monsanto, który przyjął łapówki za napisanie artykułu pozytywnie przedstawiającego GMO. Jednak nadal jest zainteresowany tematem, wyjaśniał, że po prostu nie może teraz napisać kolejnego artykułu o GMO, ze względu na bardzo negatywną reakcję społeczną na jego poprzedni artykuł – pisze autor sprawozdania. „

  • monitorpolski 22 lutego 2012 o 12:55 am

   Dzięki sebecx, że to śledzisz. Mam ostatnio mało czasu, poziom wpisów spadł, wiem. Ale dzięki takim jak Ty, się kręci! Jak się to czyta, to się przewraca w głowie. Czy ci ludzie są samobójcami? Przecież doskonale wiedzą, że GMO to sterylizacja i trucizna.

   • Peryskop 22 lutego 2012 o 8:58 am

    Monitor, ale doczytaj do końca: „…szef działu ‚Nauka’ “Gazety Wyborczej” Sławomir Zagórski … wyjaśniał, że po prostu nie może teraz napisać kolejnego artykułu o GMO ze względu na bardzo negatywną reakcję społeczną na jego poprzedni artykuł.”

    A więc jednak ta szklanka protestu społecznego zaczyna być coraz pełniejsza!

    I wniosek jest taki, że ten nacisk powinien trwać, żeby redaktorzy gazeciarni dozgonnie potracili chęci do pisania srebrnikowych wypracowań na cześć GMO.

    • mi461 22 lutego 2012 o 3:55 pm

     LADNIE sie dzieje z GMO !!!
     Ambasada USA w Warszawie, naukowcy i polskie firmy z branży rolniczej wspólnie
     lobbowali za zniesieniem zakazu upraw GMO w Polsce,

     do lobbowania próbowano zaangażować również dziennikarzy, oferując zagraniczne wycieczki.
     wiecej w linku:
     [Mowa jest rowniez o Zagorskim]
     http://wiadomosci.wp.pl/page,3,title,To-bedzie-miedzynarodowy-skandal-wiekszy-niz-ACTA,wid,14270347,wiadomosc.html

     • mi461 22 lutego 2012 o 3:58 pm

      sorry nie zauwazylam ze juz to wkleil @sebecx

 35. mika 21 lutego 2012 o 7:26 pm

  Witam wszystkich! Dawno już nie pisałam, ponieważ miałam pewne problemy rodzinne. Na szczęście zapanował względny spokój i mogę coś skrobnąć.

  Ostatnio w radiu (stacji nie pamiętam) była audycja, w której mówiono między innymi o stanie wojennym. Wspominano, że ludzie zmęczeni i zdenerwowani komunistycznymi kłamstwami w tv zdecydowali się na ciekawą formę protestu. Otóż w porze nadawania dziennika ludzie wystawiali telewizory na parapet i szli sobie całymi rodzinami na spacer. Bardzo mi się to spodobało i zaciekawiło.

  Jak myślicie, czy dzisiaj ktoś zdobyłby się na coś takiego?

  • nowecant 21 lutego 2012 o 7:42 pm

   Trzeba by było siedzieć na dworze cały czas, bo dzienników jest kilka, a nadawane są o różnych porach. Ale budzenie ludzi trzeba zacząć od pokazania manipulacji, kłamstw w mediach.

   • waryjat 22 lutego 2012 o 3:38 am

    Teraz zasypiam, ale od rana zabieram się za szukanie wczorajszych wiadomości polstatu. Leciało o tym jacy to nie jesteśmy bogaci. Ponad 900 miliardów oszczędności na kontach, ścierpiałem ok 4 minuty tej propagandy i nie wiem, czy było powiedziane jak to rozkłada się procentowo. Pewnie Kulczyk, Krauze itp. 800 miliardów i klasa średnia oszczędności po 5-20 tysięcy oszczędności, reszta długi. Fajne dane na pikniku wolnościowym przytaczał St.Michalkiewicz. Jak znajdę, zmontuje to wrzucę w sieć.

    • mi461 22 lutego 2012 o 5:10 am

     te same liczby podawano w przegladzie prasy w DDtvn, rowniez bylam zszokowana ,
     nagle zanotowano tyle oszczednosci ???

     • Peryskop 23 lutego 2012 o 12:22 am

      ODEZWA DO NARODU !

      Jeszcze Unia nie zginęła, póki… płacicie…

      http://doc.rmf.pl/rmf_fm/au/wsd/snd/olo20111213.mp3?1323770378

  • mi461 22 lutego 2012 o 2:46 am

   @mika, blog nie ucieknie a rodzina jest tylko jedna i stawiaj ja na 1szym miejscu,bo moze sie wszystko rozjechac.
   Nikt nie sprawdza obecnosci 😀
   Kazdy wpada jak ma czas, vene.
   Takie czasy ze „kazdy orze jak moze” 😉

  • Onufry 22 lutego 2012 o 6:48 pm

   Z tego co dzieje się w moich stronach to te telewizory z mety zostałyby skradzione a otwarte mieszkania splondrowane.

 36. Ditka 21 lutego 2012 o 7:44 pm

  Wiecie co? Nie czytałam nic z Waszych komentarzy. Przeczytałam tylko temat główny. Nie ma obaw, nasza młodzież jest mądrzejsza niż wam się wydaje. Przynajmniej ta którą znam. A znam doskonale bo mam syna w tym wieku w którym domaga się prawdy i nie bierze wszystkiego za pewnik. Dzięki mnie bo od dawna uczyłam go patriotyzmu i mimo że mieszkamy na osiedlu tzw. „patologicznym” to jest fajnym młodym człowiekiem i co mnie najbardziej cieszy: sąsiedzi nie mogą uwierzyć jak ja to zrobiłam,że jest inny. Nie pije piwska pod blokiem, interesuje się historią itd. Moim zdaniem trzeba w pewnym wieku dziecko czymś zainteresować żeby nie wpadło w uzależnienia. Ja ciężko pracowałam nad tym żeby moje dziecko nie zainteresowało się jakimś debilstwem w rodzaju sekty czy czymś podobnym. Interesowałam się trendami muzycznymi jakie teraz istnieją (to nie było trudne bo akurat je znam). Zainteresowałam go harcerstwem ale nie wyszło choć nie wspominał źle. Dopiero mecz na stadionie i filozofia ultrasów dała radę. No i fajna stronka, gość ma zajefajne komentarze, vide:http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/ Teraz jest zatwardziałym patriotą i takiego go lubię

  • nowecant 21 lutego 2012 o 7:57 pm

   Właśnie, najważniejsze jest podejście rodziców, patriotyczne wychowanie dziecka tak, żeby miało system wartości, którym będzie się kierowało w życiu. Oczywiście, bez takiego wychowania też można zostać patriotą, ale to mała szansa – moim zdaniem niektórzy po prostu rodzą się ze „zmysłem” poszukiwania prawdy, stawiania sobie pytań, ze zdolnością do otwartego myślenia i dyskusji. Inni mają ten zmysł jakby przyćmiony, nie chcą nawet słuchać kiedy się mówi o historii i polityce (zarówno fasadowej jak i zakulisowej).

   • Ditka 21 lutego 2012 o 8:04 pm

    nowecant
    ja dzisiaj byłam w szoku jak mi syn powiedział że do 3 rano przeczytał 2 wydania gazety „Nowe Państwo”

  • zenobiusz 21 lutego 2012 o 8:34 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/21/droga-legionisty-czytajmy-blogi-mlodych-nie-dla-oszolomow-w-ruchu-nacjonalistycznym-pozyteczni-idioci/
   Gratuluję.To jest sukces,najcenniejszy w życiu.

  • nikt 21 lutego 2012 o 10:58 pm

   A mnie się zdaje, że to Twoja zasługa jeśli chodzi o syna. I chwała Ci za to.

 37. theaspartam 21 lutego 2012 o 7:45 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejny-pomysl-ograniczenie-wolnosci-internetu-w-polsce

  • nowecant 21 lutego 2012 o 8:18 pm

   Oni już dawno żałują, że stworzyli Internet, jako sieć ze zbyt małymi ograniczeniami, wymknęło się to spod kontroli. Bez tego narzędzia nie dotarlibyśmy do ciekawych filmów, audycji, publikacji, które są niedostępne w tradycyjnych formach.

 38. Ditka 21 lutego 2012 o 7:54 pm

  Acha, zapomniałam. Mimo mięśni szanuje kobiety i ustępuje miejsca w środkach komunikacji kobietom i ludzi starszych

  • Roma 22 lutego 2012 o 12:07 am

   brawo Ditka ! takich Polaków nam trzeba.
   Wiem, ile pracy wymaga wychowanie na porządnego człowieka.
   Mam córkę w gimnazjum i też non stop pracuję nad nią.
   Efekty są super, także wobec jej (niektórych) koleżanek.

 39. wacpan 21 lutego 2012 o 8:26 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/title,Amerykanie-naklaniali-polskich-dziennikarzy-do-lobbingu,wid,14270347,wiadomosc.html?ticaid=1df65

 40. Pingback: Droga Legionisty .Czytajmy blogi młodych.Nie! dla oszołomów w ruchu nacjonalistycznym. Pożyteczni idioci « Zenobiusz's Blog

 41. Ricopolo 21 lutego 2012 o 9:16 pm

  dla tych co kumaj angielski film o korupcji w nauce…http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=49z4mVBz5Xk i to nie wiem czy zostało wyłapana na łonecie http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-i-izrael-przeprowadza-manewry-lotnicze,1,5032234,wiadomosc.html i tu mamy cos takiego u pana Piotra na Grypie 666 „IZRAEL: TRWA GORĄCZKOWE DOPOSAŻANIE SCHRONÓW I UKRYĆ W SRODKI OCHRONY DRÓG ODDECHOWYCH – MASKI , ADRENALINA. W BAZIE LOTNICTWA, NA SAMOLOTACH F- 16 NANOSZONE SĄ WOJSKOWE POLSKIE OZNACZENIA TAKTYCZNE – SZACHOWNICA!!! SAMOLOTY SA „GOŁE” BEZ UZBROJENIA???

  PB: “Polskie” samoloty w zgraji NATO przemycą syjonistycznych morderców… Czy nie zrobili czegoś podobnego w napadzie na Jugosławię? Tam piloci “NATO” wracali do kilku razy bombardować ten sam nieuzbrojony cel cywilny – przypadków było na pęczki… pociąg pod Grdelicą, konwoje uchodźców albańskich, nalot na Wranje…

  AS: Oni cynicznie mogą wykorzystać ofertę Tuska złożoną żydom podczas wspólnego posiedzenia rządów w Jerozolimie rok temu o ew. pomocy w wypadku ataku na Iran. SS-yny przerobią swoje samoloty na polskie i będzie na nas, że to Polacy bombardują. Po tych bandytach takich zmył można się spodziewać.” Pozdrawiam

  • iHe 21 lutego 2012 o 10:14 pm

   Jest też problem bandyty ,który przelewa krew polską w misjach pokojowych malarzy..
   O wpędzaniu nas w długi tymi malowniczymi misjami już nie wspomnę ,bo to chyba małostkowe w sytuacji okradania emerytów , podwyżek vatów i innych danin.
   Tu się jakoś oszczędności nie szuka ,tak samo jak w dodatkowym opodatkowaniu banków
   ,bo to niepatriotyczne..
   Kruk krukowi oka nie wykole.(bez aluzji do naszego Kruka)

  • Friend_of_Mine 21 lutego 2012 o 11:59 pm

   Ohyda. Polskie obozy już nie starczają, trzeba coś nowego umyśleć, tym razem satanistyczne ofermy tworzą w ten sposób obraz Polaka. To wszystko się obróci przeciwko unym. Polska i za wszystkimi tymi którzy czują w sercu Polskość stoi czuwający Duch tego Narodu, którego od pokoleń satanistyczne pomioty próbują zniszczyć, tak się go B O J Ą !!!! Tchórzą przed Światłem Polskości i Przewodnictwa Narodu Polskiego! Od lat wojują i próbują to zniszczyć, przy użyciu najniższych instynktów i narzędzi: mamoną, władzą, brutalną siłą, pomówieniem, fałszem, kłamstwem i to wszystko ze strachu!!! Duch Naszego Narodu jest TU i TERAZ!!!!

 42. grey 21 lutego 2012 o 9:49 pm

  bill gates i hilary clinton kandydatami na prezesa banku światowego

  http://biznes.onet.pl/washington-post-typuje-kto-moze-stanac-na-czele-ba,18543,5033849,1,news-detal

 43. Peryskop 21 lutego 2012 o 10:11 pm

  A może do przekonania bardziej niż argumenty przemówi poniższa aranżacja teatralna z 1993 roku francuskiego autora J.R. o tym co się nagle przydarzyło w krainie Welf?
  Podobny scenariusz może się ziścić u nas wkrótce.

  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5628&Itemid=80

  TEATR MARIONETEK

  Jean Raspail
  „Siedmiu jeźdźców opuściło Miasto o zmroku przez Bramę Zachodnią, której nikt już nie strzegł…”

  Tytuł oryginału:
  Sept cavaliers quitterent la ville au crepuscule par la porte de l’Ouest qui n’etait plus gardée

  Editions Robert Laffont, Paris 1993

  Wydawnictwo Dębogóra, 2009
  Dębogóra ul. Dąbrówki 7 62-006 e-mail: klub@kkk.com.pl
  [str.22 -25]

  Ta kolekcja marionetek była słynna na cały świat. Raz do roku, przez cały tydzień, wystawiano ją w miejskim muzeum. W latach pięćdziesiątych XVIII stulecia książę Welf – Fryderyk XII przywiózł pierwsze eksponaty kolekcji z Wenecji, gdzie doża Francesco Loredano, który był mistrzem iluzji, otworzył przed nim wrota swego teatrzyku, urządzonego na poddaszu swego książęcego pałacu, jak zresztą w większości ówczesnych pałaców Wenecji.

  Od tamtej podróży datowała się fascynacja książąt marionetkami, które były czymś w rodzaju kontrapunktu dla władzy. Żadnego ta pasja nie ominęła. Sami projektowali kostiumy, dekoracje, twarze lalek. Książę Welf III z dużym talentem poprawiał dialogi nowych sztuk, które wystawiano podczas trwania ekspozycji. Sukces tych małych postaci i ich oryginalność polegały na tym, że bardzo pieczołowicie nadano im rysy niektórych mieszkańców Miasta, wybranych spośród wszystkich warstw ludności – od kardynała po nosiwodę, od księcia po zwykłego żołnierza, od wielkiej damy po prostytutkę. Zachwycony lud rozpoznawał się w nich wszystkich. Raz w roku, podczas Bożego Narodzenia, książę przyjmował w zamku prymusów miejskich szkół – około setkę dzieci od siedmiu do trzynastu lat, dla których urządzano spektakl marionetek uwieńczony sutym podwieczorkiem.

  Właściwie wszystko zaczęło się w ostatnie Boże Narodzenie.

  Dzieci usiadły grzecznie, a książę, zgodnie ze zwyczajem, wygłosił do nich krótkie przemówienie powitalne, które tym razem – nieoczekiwanie – otrzymało bardzo nikłe oklaski. Nadeszła chwila przedstawienia. Była to historia biednego, niezdarnego i pechowego barona, prześladowanego przez złych ludzi, bo miał czelność zakochać się w pięknej i szlachetnej pannie, której pożądał pewien możnowładca. W drugim akcie, przemieniony za pomocą czarodziejskiej różdżki dobrej wróżki, baron pokonywał wszystkie przeciwności, wychodził zwycięsko z wszystkich pułapek, ośmieszał swoich wrogów, a książę oddawał mu za żonę ową piękność, która wpadała mu w ramiona z błogosławieństwem kardynała i przy wtórze wiwatów ludu.

  Kostiumy były zachwycające, ruchy postaci perfekcyjne, fabuła budująca i dobrze poprowadzona, wsparta celnym, zabawnym i uczuciowym dialogiem. A jednak coś było nie tak. Młodzi widzowie pozostali niewzruszeni, a ci, którzy zdawali się czerpać ze sztuki przyjemność, wkrótce zaprzestali ją wyrażać, zniechęceni milczeniem kolegów, jakby groziło im coś nieuchwytnego. Gdy opadła kurtyna, nastąpiła eksplozja. Najpierw seria gwizdów, pomieszanych z przekleństwami i wulgarnymi okrzykami. Depcząc po siedzeniach krzeseł, dzieci wykrzykiwały trudne do wyobrażenia obrzydliwości. Teatrzyk został wzięty szturmem, stratowany i zniszczony tak, że zamienił się w kupę desek i szmat, które rozwścieczone dzieciaki łamały i darły na strzępy. Marionetki rozebrano, powyrywano im ręce i nogi, miażdżąc głowy obcasami.

  Kiedy wszystko zostało już zniszczone, dzieci, niczym huragan, przeniosły swoją wściekłość do sąsiedniej jadalni, gdzie ustawiono dla nich bufet. Lokaja wyrzucono przez okno.

  Inni zdążyli uciec. Ze szklanek i talerzy pozostała tylko góra potłuczonego szkła. Tapicerka ścienna z miejskiej manufaktury, przedstawiająca chwalebne bitwy na Równinie, znikła pod pociskami z kremu, ciastek i syropów. W tym rozpasanym tłumie dzieci nie było przywódcy, a jedynie jakieś potworne współzawodnictwo. Trzeba było wezwać straże. Dzieciaki skakały żołnierzom na plecy, próbując wyłupić im oczy za pomocą widelców i noży. Gryzły do krwi chwytające je ręce.

  Wierzgały, wydając dzikie wrzaski. Żołnierze, w podartych mundurach z poobrywanymi guzikami i podszewkami, wywlekali je po kolei na podwórze, ciągnąc za nogi, ręce i włosy i wyrzucali na bruk, dzieciaki zaś podrywały się z wściekłością, miotając przekleństwa. Po czym, wciąż wyjąc, pędziły pochyłymi uliczkami miasta, siejąc zdumienie i strach. W końcu, całkiem nagle, wrzawa ucichła i dzieci rozeszły się do swoich domów, jak gdyby nigdy nic.

  Ojciec jednego z chłopców, widząc przebiegającą pod swymi oknami hordę, przywitał dziesięcioletniego syna potężnym policzkiem. Kiedy szykował się do powtórki, napotkał spojrzenie dziecka i to, co w nim wyczytał, wprawiło go w przerażenie. Opuściwszy rękę, wrócił do domu załamany.
  [—-]

  … Jeden z uczonych, żydowskich medyków Miasta mówił o „podświadomych znaczeniach pozbawionych logiki zachowań świadomych, o przeniesieniu konfliktu i objawach neurotycznych wywołanych nadmierną presją wymogów społecznych i moralnych”. Wobec tak kategorycznego werdyktu wielkiego autorytetu, książę nie powiedział już ani słowa, tym bardziej, że milczał także i Kościół, obawiając się, że jakikolwiek komentarz mógłby zostać uznany za przejaw zacofania.

  • wizzgaa 22 lutego 2012 o 11:22 am

   No tak ……kto wobec nałkowego autorytetu odważyby się rzec : TO NOSIŁO CECHY OPĘTANIA po czym przystąpionoby do wieloaspektowego zbadania i zdiagnozowania zjawiska. W przypadku opętania wynik mógłby nie zaistnieć z powodu ” niepowtarzalności zjawiska w warunkach laboratoryjnych” w przypadku orzeczonym przez ż. medyka też nic bo kto wówczas mialby tak subtelne / i wszechstronne/ narzędzia badawcze. Tylko sprawca mógł wiedzieć co i jak bo sprawca był konkretny.Trochę , jak dzisiaj chociaż mamy więcej danych do sortowania.

   • rabarbarek 22 lutego 2012 o 5:23 pm

    Teatr marionetek , ktory zdominowal dzisiejszy swiat nie daje mlodym zadnych perspektyw na przyszlosc. Brak autorytetow , tolerancja zla, zburzenie fundamentow na ktorej opierala sie zachodnia cywilizacja , prowadza do pustki duchowej, ktorej nie sa w stanie zastapic liberalne wizje przyszlosci.
    Rodzina , szkola , wladza . Jesli one upadaja mlodzi nie maja sie do kogo zwrocic o pomoc .o rade. Nie ma juz nikogo kto dalby mlodym przyklad jak nalezy zyc , jak odroznic dobro od zla . Kulturalna i socjalna rewolucja doprowadzila do zaniku tradycyjnych wartosci takich jak szacunek dla matki i ojca , i drugiego czlowieka , dla zycia , dla Boga, dla ojczyzny… To wszystko takie niemodne ,zacofane, smiechu warte …
    To co zrobily dzieciaki w opowiadaniu , to nawet nie opetanie , a zdrowa reakcja organizmu w odpowiedzi na brak jakichkolwiek pozytywnych wartosci w zyciu. To co ojciec zobaczyl w oczach dziecka to pewnie byla pustka , ktorej doswiadczaja dzisiaj tysiace mlodych , ktorzy nie potrafia odnalezc celu swojej ziemskiej wedrowki.
    Teatr marionetek obslugiwany przez falszywych artystow , egzystuje w prozni, pustce i nicosci. Do czego to moze doprowadzic pokazuje powyzszy przyklad. Oby autor nie byl prorokiem wydarzen nad , ktorymi nikt juz nie zapanuje.
    Jest taka piosenka – wiersz , ktora spiewa Michal Bajor pt, Nie ma juz nic ”

    Nie ma juz nic i juz nic nie spotka nas, nie ma w niebie naszych gwiazd , wiec po co warto zyc! Kolejny raz swiat zatoczyl z nami krag, wyrwal wiare z naszych rak, nie ma juz nic. Nie ma juz nic , nie juz prawd, nie ma juz klamstw ….”

    Aby te pustke wypelnic warto walczyc o nasze dzieci , bo to od nich bedzie zalezal ksztalt przyszlego swiata. Wspolczesni , liberalni aktorzy probuja prowadzic mlodych drogami ignorancji, materializmu, mentalnej pustki , spychajac duchowosc , prawdziwe wartosci , dobro i prawde w niebyt,

    Dzieki Peryskop za ten fragment, wiekszej calosci. Pewnie reszta tez ciekawa.

    • Peryskop 23 lutego 2012 o 12:17 am

     Ja też nie znam całości. To fragment wybrany przez prof. Dakowskiego.

     Możemy się domyślać, że jest to kuluminacyjne katharsis, jakie i nas może czekać zaniedługo. Znamienne, że bunt podniosła tu spontanicznie młodzież, najwidoczniej bez podpuszczania czy prowokowania ze strony starszych – zgnuśniałych, zrezygnowanych i skonsumownych przez zmurszały System fałszywej czołobitności poprawnościowej, celebrowany przez władzę i jej filarki człeko-kształtne.

     Bo tak jak zauważyłaś to właśnie dorastająca młodzież ma szczególnie trudne perspektywy. Ale wierzę , że przeważy instynkt czynienia dobra, młodzieńcza fantazja i determinacja w walce „o swoje”.

     Symbolika całości jest wielce wymowna, a zwłaszcza tych marionetek na sznurkach.

     • Tola 23 lutego 2012 o 1:44 am

      @rabarbarek ,peryskop – od samego poczatku pisalam:co z tego,ze my wiemy ,ale co z naszymi dziecmi ,kto bedzie kontynuowal itp.?

 44. DelFin 21 lutego 2012 o 10:14 pm

  Ja jak chcę kogoś zatwardziałego przekonać do zmiany zdania na dany temat, to proponuję w pierwszej kolejności wyłączyć propagandowe media i za pół roku wrócić do sprawy.

  Nie ma szans zmienić coś w człowieku, który 4 godziny dziennie poddaje swój mózg praniu przez łżące media. Musiałbym co najmniej tyle samu czasu poświęcić tej osobie, a przecież to jest niemożliwe.
  Dlatego trzeba wszystko robić, aby zniechęcać do słuchania i oglądania tej propagandy i nakierowywać na odpowiednie źródła informacji. Dzisiaj już nie wystarczy wystawić TV na okno w trakcie dziennika, ale trzeba tego ogłupiacza wyrzucić za okno. Tym sposobem uwolnimy się od manipulowania naszą świadomością i podświadomością przez satanistów. Uwolnienie się od tego daje niesamowitą ulgę naszemu umysłowi od bombardowania nas śmieciowymi informacjami i zaczynamy samodzielnie myśleć, ale trzeba tego spróbować przynajmniej na kilka miesięcy. Później już nie chce się do tego syfu wracać.

 45. wacpan 21 lutego 2012 o 10:28 pm

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/PorzadekObrad.xsp

 46. O Rzesz 21 lutego 2012 o 10:42 pm

  Wybaczcie mały przerywnik ale chyba warto rzucić okiem. /1,114881,11196998,Wyhodowali_rosline_z_nasiona_sprzed_30_tys__lat__ZDJECIE_.html

  • Orka 22 lutego 2012 o 12:19 am

   ooo zła wiadomość dla Monsatana …

 47. lucas003 21 lutego 2012 o 10:49 pm

  Ricopolo MASZ RACJE , OBY OPACZNOŚĆ MIAŁA NAS POLAKÓW W OBRONIE

 48. tamara 21 lutego 2012 o 11:05 pm

  Niemiejcie żadnych złudzeń. Żyjemy w jednej z najważniejszych epok w dziejach ludzkości, jeśli nie najważniejszej ze wszystkich. Wszystko zaczęło się w 1989 roku, rok, który jest postrzegane jako początek końca dla wszystkich struktur obecnie dominujących (OWO)….ZNAJDUJEMY sie teraz na przełomie starej i nowej ludzkości .Wojna (……………..), która szaleje od czasów Kopernika, może być wreszcie wygrana.Ignorancja, chciwośc, przesądy i egoizm to juz przeszłość – wiek szalonych (……), złych królów i super bogatych tyranów, którzy zdominowali i zdegradowali ludzkości – którą można uznać za minioną…………… raz na zawsze…….bądzmy dobrej myśli….i przygotujmy sie na to….i wspierajmy te (zaledwie) 5% tych ,którzy walczą o to,abyśmy mogli godnie żyć……..

  • monitorpolski 22 lutego 2012 o 12:42 am

   Chyba tak,cicha wojna się toczy poza głównym nurtem informacji, widzimy tylko efekty. Nadal jednak nie wiem czy to siły dobra zwyciężają, czy też wpaja się nam przekonanie, że wygrywamy… Człowiek najbardziej się mobilizuje widząc realne zagrożenie – to było w czasie „pandemii”, coś niesamowitego jak ludzie zaczęli działać na ostro. Nie zasypiajmy gruszek w popiele!

 49. lucas003 21 lutego 2012 o 11:07 pm

  Dodatkowo wydaje mi się abyśmy się zabezpieczyli mocniej przeciwko ACTA i ACTA -BIS i cholera wie co jeszcze wymyślą aby nas Gojów zgoić -ah jak ja tego słowa nie lubię
  Potrzeba nam nie agenturalnego informatyka który nam pomoże , ponieważ nadchodzą cięzkie czasy dla wszystkich .- a internet to nasza jakaś linia oporu
  (o której pisze Zenobiusz http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/21/szybki-internet-z-inwigilacjaczyli-acta-do-kwadratutylnymi-drzwiami/)
  TO JEST INFORMATYKA ,ZAWSZE ZNAJDZIE CZŁOWIEK KTÓRY OGARNIE NAWET OGROMNE SYJONISTYCZNE KORPORACJE INFORMATYCZNE . I POŚLE ICH DO KIBLA

  • monitorpolski 22 lutego 2012 o 12:38 am

   lucas003, Wymyśliłem proste rozwiązanie. Zakłada się partię, w której nie ma prezesa. Nie ma w ogóle żadnych pozycji, poza jedną – reprezentanta, wybieraną co np. tydzień. Wszystko opiera się na łączności pomiędzy członkami partii i to łączności niezależnej od internetu / telefonów / radia. Partia z takimi założeniami musi więc założyć swoją własną sieć – poprzez łącza laserowe, maserowe, radiowe czy kablowe. Tworzymy niezależną od internetu sieć – przyłączają się ludzie, bo nikt nie lubi kontroli. Łącza laserowe i maserowe są nie do wykrycia, można je tworzyć pomiędzy domami czy blokami. Oprogramowanie kieruje strumienie informacyjne na najlepsze połączenie / ścieżkę, tworzy się nasz internet. Uny nie mogą nic zrobić, tylko obciąć prąd. Ale my to przewidzieliśmy i mamy niezależne generatory i zasilanie. Zakazują prawnie takiej sieci, ale to bezprawne, bo partia ma takie zasady i już. Nie można niszczyć partii za pomocą restrykcji prawnych, to główna zasada demokracji. Co wy na to?

   • Friend_of_Mine 22 lutego 2012 o 10:59 am

    Dobre rozwiązanie, możne nawet nie partii, a dla całego ludzkiego społeczeństwa, poszedłbym w nim dalej i zorganizował poprzez nie barter, ogłoszenia szukania i dawania pracy, możliwość oddania jakichś rzeczy etc.

   • wizzgaa 22 lutego 2012 o 11:55 am

    Monitor : SPOŁECZNA PARTIA SPRZECIWU ? W razie powodzenia przedsięwzięcia nazwa może zmienić „sprzeciw” na coś innego ale jakiś sprzeciw jest zawsze wskazany bo zawsze pojawią się nieprawidłowości którym trzeba się sprzeciwiać . Kilka razy była tu mowa o grypach niesubordynacji a raczej sprzeciwu . Więc dlaczego nie partia lub RUCH .

    • wizzgaa 22 lutego 2012 o 12:15 pm

     I jeszcze jedno : RUCH NADZORU SPOŁECZNEGO . My wszyscy jesteśmy -jakby nie było , pracodawcami tych dziadów , którzy tam w porywach przegłosowują durne ustawy i rządzą . Zatem sprawowanie nadzoru byłoby czymś logicznym i uprawnionym .

     • Friend_of_Mine 22 lutego 2012 o 12:57 pm

      Zgadzam się wizzgaa z Tobą, taki ruch oddolny mobilizacji społecznej, na pewno nie przeciwko czemuś, a ruch dążący do.

      • wizzgaa 22 lutego 2012 o 1:06 pm

       Jasne Friend > dążący do realnego nadzoru wyborców nad poczynaniami WYBRAŃCÓW i rozliczający ich ze „statutowych ” obietnic i konstytucyjnych obowiązków . Pytanie do prawnika , jak dalekich zmian w konstytucji wymagałyby nadanie uprawnień temu RUCHOWI . Może żadnych ?

       • zenobiusz 22 lutego 2012 o 1:13 pm

        http://www.notkonin.com.pl/o_nas/prawo/prawo_o_stowarzyszeniach.html
        Czytać i szukać wytrycha.

        🙂 🙂 🙂

        • wizzgaa 22 lutego 2012 o 1:21 pm

         Podobno kobieta ma tylko wspomagać MĘŻCZYZNĘ . Czytać panowie i szukać wytrycha . A ja mogę podawać herbatę . Każden powinien znać swoje miejsce.

   • navajo88 22 lutego 2012 o 1:34 pm

    Czysta utopia panie Monitor i dziecinne marzenia , a jeżeli już to pierwsze zrezygnować z mediów i internetu a także z telefonów komórkowych i posłógiwać się tylko elektroniką analogową to po pierwsze , po drugie zmienić całkowicie sposób komunikacji między ludzkiej i co najważniejsz to PRZEKONAĆ DO SIEBIE LUDZI !!!!!!! bo ber tego to was wszystkich wyłapią jak ślepe szczenięta !!!!!!! , tutaj kłania się były zjadacz węży z vietnamu !!!!!!!!!
    J.M.H

    • navajo88 22 lutego 2012 o 1:42 pm

     A wogule panie Monitor to przede wszystkim należy przekonać młodych do tych planów , bo zapewnie nastąpiły by zmiany w ich dotychczasowym sposobie życia a to nie należało by do łatwych zadań !!!!! wiem co mówię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     J.M.H

     • navajo88 22 lutego 2012 o 1:59 pm

      Aha jeszcze jedna sprawa panie Monitor ,swego czasu jak jeszcze bywałem na blogu zena , to szanowny pan zeno zadał mi miedzy innymi następujące pytanie ! navajo a czy ty czasami nie mógł być podszkolić i pokierować jakąś grupą naszych młodych patriotów w zakresie przetrwania i ogólnie partyzantki i tego jak to wszystko zorganizować ????? .
      A ja na tak zadane pytanie odpowiedziałem panu zenonowi że NIE !!!!!! , bo po pierwsze to młodziaki same muszą się tego na uczyć ,a moja wiedza i doswiadczenie odnosi się tylko i włącznie do Azji połódnowo wschodniej a 1975 jak zakończyłem to wszystko to po prostu wywaliłem tak zwane umowne klucze swej wiedzy do morza Połódniowo Chińskiego na pożarcie rekinom i koniec , a w Europie na jakieś działania to już jest trochę za póżno i jak chcą posiąść jakąś wiedzę to powinni raczej iść do jakiegoś weterana walk z lat 1939 – 1945
      proste ??? panie zeno ????? . Itak to wygląda panie Monitor , bo to co pan proponujesz to jest w dzisiejszych czasach praktycznie nie wykonalne i nie w Europie !!!!!!! ,ale zawsze mozna prubować ,tylko że na to potrzeba bardzo durzo czasu ,,,,, ale się rozpisałem jak niejaki artysta i poeta Majakowski hahahahahahahahahahahahaha
      J.M.H

    • wizzgaa 22 lutego 2012 o 1:46 pm

     Racja ! To przekonanie do siebie ludzi z pewnością nie nastąpi NA BLOGU i nawet nie powinno nastąpić . Po to właśnie upowszechnia się internet – namierzyć , policzyć , wyłapać . Ktoś tu cieszył się ,ze dzięki internetowi dowiedział się / i filmiki zobaczył / rzeczy , o których nigdy nie dowiedziałby się w realu . Tylko on nie bierze pod uwagę ,że zrówno te filmiki mogły być kręcone „pod internet” , jak i połowa ciekawostek wciskana w ramach chaosu informacyjnego . Czyli , jak kiedyś mówiłam , OBFITA BIBLIOTEKA robi z nas głupich bibliotekarzy .

 50. Pingback: Prawdziwe, bandyckie państwo Izrael « Grypa666's Blog

 51. SpokoLoco 22 lutego 2012 o 5:30 am

  Nie widzę komentarzy na temat DNIA GNIEWU
  http://urbas.blog.onet.pl/Dzien-Gniewu,2,ID453776088,DA2012-02-17,n
  Plakat dziwnie przypomina rozruchy arabskie. Czy ktoś chce u nas powtórki z Libii?
  Ta sama zaciśnięta pięść !!!
  A ten ogień w tle to co ma oznaczać?
  Jak dla mnie – pachnie to prowokacją.

  • zenobiusz 22 lutego 2012 o 1:22 pm

   „… biada platfusom i ich poplecznikom. Będzie dymowo, mordobijnie i krwiście i żadne POpaprańce i zaplute karły ubecji ze WSI tego nie przeżyją.”
   To komentarz ,spod tekstu P.Urbasia.Jeśli takie wpuszcza,to faktycznie,może być niebawem prowokacja,a i z plakatem masz rację.Chcą pretekstu,do pacyfikacji opozycji,nie referendum i nacisku na władzę a „kryterium ulicznego”

 52. zenobiusz 22 lutego 2012 o 8:12 am

  Triada powiedział/a

  21 Luty 2012 @ 14:36 0 0 Rate This
  Komentarze bez cenzury Dodajcie te adresy do waszych widgetów:

  http://monitorpolskii.wordpress.com … i ====> http://moniitorpolski.wordpress.com

  WYGLĄD => WIDGETY => RSS (Elementy dowolnego kanału RSS lub Atom ) …. I WKLEJAMY POWYRZSZE ADRESY url

  Informacje “ich” zostaną generowane z naszych stron WWW , do naszych serwerów z ich informacjami , google i reszta wyszukiwarek zaczną przekazywać rankingi do naszych stron naszego monitora , a nie do ich “cezor-monitora” . To jest jak maszyna , maszyne informacyjną można kontrolować aby nam służyła a nie tym szczurom … wkrótce wiencej info. Czyli kody źródłowe, zmodyfikowane z przekerunkowaniami na nasze serwery. A oni szajby dostaną … manipulatorzy jedni , to jest cyber cicha wojna …

  .wordpress.com/2012/02/16/monitor-polski-blog-i-zenobiusz-blog-czyli-lajdak-i-lotr-w-akcji-oto-jak-dziala-profesjonalna-hasbara-agentura-wplywu/#comment-4900

 53. alexirin 22 lutego 2012 o 8:13 am

  Jak politycy marnotrawią pieniądze podatników

  nic nie możesz mi zrobić. Pan Schetyna oświadcza, że dla tego rządu i tej koalicji nie ma alternatywy. Robią więc co chcą, preferując np. tzw wybitnych specjalistów na umowach biznesowych.
  Dziś słyszymy, że nie ma wyjścia, b. dyrektor NCS musi otrzymać premię. Umowa została tak skonstruowana, że nawet gdyby nic nie zrobił, „nagroda” i tak by mu sie należała.
  Węgrzy z podobnym cwaniactwem dobrze sobie poradzili, nakładając na takie tantiemy bardzo wysoki podatek, tym sposobem wyłudzone pieniądze powracają do kasy państwa.
  Skoro w Polsce bardzo szybko przyjęto specjalną ustawę podatkową tylko dla jednego zakładu – KGH-M, to nie widzę przeszkód aby podobną ustawę przyjąć w sprawie opodatkowania umów biznesowych. Wtedy można wypłacić taką premię „wybitnemu specjaliście” po potąceniu odpowiedniego podatku, wszystko będzie zgodnie z prawem.

  http://forum.interia.pl/jak-politycy-marnotrawia-pieniadze-podatnikow-tematy,dId,2018938

  • zenobiusz 22 lutego 2012 o 8:24 am

   Nie bez kozery,jakoś zniknęło przestępstwo niegospodarności.
   Strony zawierające taką umowę powinny iść siedzieć,obie.
   Tak podpowiada zwykłe uczycie sprawiedliwości.
   Właśnie niedawno,opowiedziano mi o prezesie,który stracił pracę za 33.000 zł.miesięcznie.Ma tylko emeryturę 5000,i żyje z „kupki.”1 mln zł.odprawy(słownie jeden milion złotych).Rozpił się,bo jaka emerytura ,to przecież kpiny,na nic nie starcza.Ciekawe ilu mamy takich sfrustrowanych b.prezesów z milionem „na kupce”,którzy popadają w alkoholizm ,bo im się „kupka” zmniejsza. ??Jak widzimy,nasze problemy,to betka,nie grożą nałogiem 🙂 🙂 🙂

   • ORKA 22 lutego 2012 o 12:27 pm

    tak i multikulti też nam nie zagraża … wszystko ma swoje dobre i złe strony.

  • alexirin.com 22 lutego 2012 o 8:46 am

   apeluje do mądrych polaków obudzcie sie
   trzeba zebrać podpisy i zrobić referendum w sprawie opodatkowania osób o dochodach ponad 150 000 zł miesięcznie na rękę podatkiem dochodowym 70% wtedy dopiero w tym kraju ten cały burdel się skończy 🙂
   innej drogi nie ma

   • wizzgaa 22 lutego 2012 o 12:55 pm

    No właśnie Alex …… RUCH NADZORU SPOŁECZNEGO .

  • alexirin 22 lutego 2012 o 8:48 am

   apeluje do mądrych polaków obudzcie sie jesli jeszcze nie uciekliscie z polski
   trzeba zebrać podpisy i zrobić referendum w sprawie opodatkowania osób o dochodach ponad 150 000 zł miesięcznie na rękę podatkiem dochodowym 70% wtedy dopiero w tym kraju ten cały burdel się skończy 🙂
   innej drogi nie ma

   • kosiardeyablos 22 lutego 2012 o 9:01 am

    To świetny pomysł, ale weź pod uwagę że jedynie kijem można przetrzepać tyłki politykierów – choć referendum jest istotnym znacznikiem demokracji i konstytucyjnych wartości !
    To Nasze Prawa !!!

    • alexirin 22 lutego 2012 o 9:59 am

     dlaczego referendum ano dla tego ze politycy 0d 20 lat ,nic nie zrobili . np Dwadzieścia firm handlowych zapłaciło w 2010 r. tylko 607 mln zł podatku dochodowego. Przy obrotach ponad 120 mld zł to niezbyt dużo a resztę zamiast do budzetu na podwyzki pensji wywieziono na kajmany 🙂
     http://podatki.onet.pl/wielkie-sieci-a-placa-male-podatki,19923,4991676,1,prasa-detal

     • alexirin 22 lutego 2012 o 10:05 am

      Raje dla bogatych,
      piekło dla reszty
      po prostu to jest nwo wy zapieprzacie w markecie za 1ooo zł a reszte wywozą na kajmany do rajów podatkowych ja apeluję obudzcie się i zróbmy to referendum nie dajmy się okradać bandzie złodziei
      http://nienaszdlug.pl/wp-content/uploads/2011/11/Raje-Podatkowe.pdf

      • alexirin 22 lutego 2012 o 10:16 am

       mniej więcej to wygląda tak polaczki robią za te 1500 zł brutto w zagranicznym hipermarkecie a własciciel takiego koncernu nawet być może nigdy w polsce nie byl a co miesiąc dostaje milionowe przelewy na swoje konta w rajach podatkowych jeśli nie zrobimy tego referendum to naprawde polska przestanie nie długo istniec

   • Peryskop 22 lutego 2012 o 9:25 am

    Ważne słowa na ten temat.
    I materiał do przemyślenia dla tych co z pogardą odnoszą się do Papieża.

    Dowolność w interpretowaniu zasad i przepisów prawa prowadzi do katastrofy.
    W przemówieniu wygłoszonym przed Bundestagiem w dniu 22.09.2011 Benedykt XVI poruszył narastający problem dążenia do sukcesu z pogwałceniem zasad prawa:

    „…Sukces podporządkowany jest jednak kryterium sprawiedliwości, woli przestrzegania prawa i znajomości prawa. Sukces może również omamić, otwierając drogę do zafałszowania prawa, do niszczenia sprawiedliwości. «Czymże są więc wyzute ze sprawiedliwości państwa, jeśli nie wielkimi bandami rozbójników?» (wyróżnienie Peryskop) — powiedział kiedyś św. Augustyn (De civitate Dei, IV, 4, 1). My, Niemcy, wiemy z własnego doświadczenia, że słowa te nie są czczymi pogróżkami. Przeżyliśmy odłączenie się władzy od prawa, przeciwstawienie się władzy prawu, podeptanie przez nią prawa, tak iż państwo stało się narzędziem niszczenia prawa — stało się bardzo dobrze zorganizowaną bandą złoczyńców, która mogła zagrozić całemu światu i zepchnąć go na skraj przepaści. Służba prawu i walka z panowaniem niesprawiedliwości jest i pozostaje podstawowym zadaniem polityka. W obecnej historycznej chwili, gdy człowiek zyskał niewyobrażalną dotychczas moc, zadanie to staje się szczególnie naglące. Człowiek jest w stanie zniszczyć świat; może manipulować samym sobą. Może, by tak rzec, tworzyć istoty ludzkie i odmawiać innym istotom możliwości stania się ludźmi…”

    całość przemówienia:
    http://www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/speeches/2011/september/documents/hf_ben-xvi_spe_20110922_reichstag-berlin_pl.html

  • Joanna 22 lutego 2012 o 9:06 am

   Chodzi o to, ze w przytaczanym przykładzie ów dyrektor to żaden specjalista. Sam przyznał, że nigdy nie nadzorował podobnej inwestycji. To koleś, teraz powiadają, że Drzewieckiego. A słyszałam nawet takie wypowiedzi aktualnych przy korycie, że powinien pokazać honor i nie wziąć tych „groszy”. Skoro koleś Drzewieckiego i nie ma honoru, to ten powinien mu zapłacić te parę groszy.

 54. kosiardeyablos 22 lutego 2012 o 8:57 am

  Ot ciekawostka dla każdego o czymś czego napewno nie słyszeliście a może okazać się pomocne dla każdego z nas a dotyczy naszego zdrowia, kto może niech tłumaczy, kto ma przetłumaczone niech wrzuca adres – silne społeczeństwo to zdrowe i świadome społeczeństwo, a mova o kinezjologji, co wydaje sie bardzo ciekawe, choćby dlatego że większość tych ćwiczeń można wykonać w przerwach klikania na klawiaturze we własnej chacie :
  http://www.drbillblog.com/
  http://www.wellatlast.com/
  Materiały z magazynu „Nexus” nr 1 (81) wydanie styczeń-luty zaciekawią każdego o ile dostanie, jeszcze…..

  • Friend_of_Mine 22 lutego 2012 o 10:46 am

   Zauważyłem na jeden z podanych wyżej stron materiał dotyczący kandydozy i alergii.
   Od trzech miesięcy stosuję na kandydozę, alocit na bazie materiałów ze strony i książek Andrzeja Słoneckiego.
   Podaję adres stronki, zawarto tam dużo ciekawych materiałów:
   http://www.bioslone.pl

 55. libro77 22 lutego 2012 o 9:04 am

  Navajo – wielki Szacunek dla Ciebie. Ze świętym Piotrem na pewno bedziesz pił piwo, ale musisz jeszcze z 10 lat poczekać. Przy okazji, w niebie nie będą patrzeć, czy byłeś ateista, patrzą w serce…

  • navajo88 22 lutego 2012 o 1:25 pm

   libro ,pod warunkiem że te piwo nie będzie chszczone !!!!! hahahahahahahahaha
   dzięki za te słowa , J.M.H

   • wizzgaa 22 lutego 2012 o 1:32 pm

    Podejrzewasz Navajo ,że Św. Piotr podpija ukradkiem piwo niebieskie i dolewa wody ? Nie mierz Piotra miarą standardowego barmana .

    • navajo88 22 lutego 2012 o 2:55 pm

     wizzga nie wodę zwykłą ,ale święconą !!!!!! hahahahahahahahahaha , a nawet ty nie znasz zamiarów i postępowania św. piotra ,także spoko wizzga hahahahahahahaha
     J.M.H

 56. kaci 22 lutego 2012 o 9:07 am

  Patrzcie co znalazłem ciekawego: 🙄 😯 niezła „jazda” 🙂

  niedziela, 19 lutego 2012
  Przekazany zamach

  Trudne zadanie otrzymałam 28 grudnia 2011 roku, dotyczy;

  „Zamachu na człowieka będącego na wysokim stanowisku, którego śmierć spowoduje wybuch wojny”.

  Ten wybuch wojny, po „Zamachu na wysoko postawionego człowieka”, nie ma nic wspólnego z „Apokalipsą”.

  Początek „Apokalipsy”, jak zapowiedział Bóg Ojciec przekazując przez ze mnie w Kościele podczas Mszy Św. w dniu 9 marca 2008 roku (na 3 dni przed wcześniej zaplanowaną datą na 13 marca 2008 marca początku Apokalipsy), „Ten Znak, który zobaczymy na niebie, będzie początkiem Apokalipsy”.

  Początek Apokalipsy został przesunięty na inny termin, z powodu oddania przez papieża Jana Pawła II, Rosji i całego Świata Nieokalanemu Sercu Maryi, w dniu 25 marca 1984 roku, wraz ze zgromadzonymi kardynałami i duchowieństwem na placu św. Piotra w Watykanie, w Moskwie był kardynał Hnilica, i dokładnie w tym czasie co w Polsce oddał Rosję i cały Świat Niepokalanemu Sercu Maryi.

  Żądanie „Nieba”, zostało spełnione. O tym, że Bóg Ojciec przyjął „Oddanie Rosji i całego Świata Niepokalanemu Sercu Maryi”, przekazała mi Matka Boża Maryja, w Kościele przy ul. Gwiaździstej 17, w dniu 2 lutego 2010 roku, po Mszy Św. wieczornej. Apokalipsa nam nie grozi.

  Kim jest ten człowiek, którego jest zagrożone życie, i ma wybuchnąć wojna?

  Czy to może dotyczyć Polski, naszego prezydenta Bronisława Komorowskiego, czy premiera Donalda Tusk?

  Co się stanie w Polsce, jeżeli zamach zostanie dokonany na premierze Donaldzie Tusku? Do władzy wtedy dojdzie Solidarna Polska.

  Premier Donald Tusk, doszedł do władzy w Polsce, zakładając z innymi Platformę Obywatelską. Aby być u włazy eliminuje z partii swych przeciwników w partii.

  Swoją współpracę w Unii Europejskiej opiera na Niemczech. Przypuszczam że jest członkiem partii hitlerowskiej NPD. Dla czego tak przypuszczam, bo w Apokalipsie jest podane, że dążeniem partii hitlerowskiej NPD., jest utworzenie „Wielkich Niemiec”, przez włączenie do Niemiec terenów Polski, bez ludności Słowiańskiej, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Królestwa Danii, odebranie od Rosji Kaliningradu, dawnego Królewca, podczas wojny Chin z Rosją i włączenie Austrii do Niemiec.

  Podane jest w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, że Polska wspólnie z Czechami i Słowacja, obronią się przed inwazją Niemiecką, bo grozi im zagłada.

  Czy, Niemcy chcąc zająć teraz tereny Polskie myśląc o utworzeniu „Wielkich Niemiec”. Zabiją polskiego premiera Donalda Tuska, zwalając mord na Polskę i wtargną w granicę Polski? Uważam, że nie, ponieważ oba Państwa są w Unii Europejskiej, inne państwa należące do Unii Europejskiej udzielą pomocy Polsce, gdyby do tego doszło.

  Czy może ten „Przekaz”, dotyczyć prezydenta Bronisława Komorowskiego, byłego agenta Sowieckiego w Polsce, tak było przekazane w Internecie na „Programie wyborczym Bronisława Komorowskiego” w Komentarzach?

  Przekazała o tym osoba z gabinetu prezydenta Lecha Kaczyńskiego, że została z gabinetu prezydenta przekazana Informacja do Platformy Obywatelskiej,

  kim jest ich członek Bronisław Komorowski, na podstawie zapisu w WSI w Polsce.

  Dla czego Rosja chciała, żeby agent ich został Prezydentem Polski, zamiast ginącego w wypadku przy udziale „SEM TEX włożonego przez Czecha do samolotu w dniu 9 kwietnia 2010 roku? O tym przypadkowo na podstawie informacji Czecha do Ministerstwa Obrony, dowiedział się „Senator”, zamiast gen. Błasik. Senator był na liście lecących do Smoleńska, nie poleciał, na pewno poinformował o tym Pana premiera Polski Tuska, gdzie zginęło 2 jego posłów kolegów od gry w piłkę nożną. Najgorsze wiedząc o tym Pan Senator nie poinformował Prezydenta Polski. lub gen. Błasika żeby nie dopuścić do katastrofy. Prawdopodobnie stracił głowę, że jego życie zostało zagrożone.

  Czy może to być „Zamach” na życie Prezydenta Bronisława Komorowskiego, wykonany przez Rosjan, aby zrzucić dokonanie zamachu na Polaków.

  Wojsko rosyjskie wtargnie na teren Polski, nie używając żadnego wystrzału i zajmie tereny Polski. Chyba strzelając na wiwat Zwycięstwa. Polska nie ma wojska. Reorganizacja wojska Polskiego dokonana przez premiera Donalda Tuska, za zgoda prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zniszczyła wojsko Polskie.

  Co miał za celu premier Donald Tusk niszcząc dawne wojsko w Polsce? Osłabiając obronność wojska Polskiego, miał na celu , żeby wojsko Polskie nie mogło walczyć z wojskiem Niemieckim uzbrojonym po zęby. Szybkie zajęcie terenów Polski przez wojsko Niemieckie, wymordować ludność Słowiańską i włączyć tereny Polskie do „Wielkich Niemiec”. Przeszkodą do wykonania zamysłu Premiera Tuska, stał się Bronisław Komorowski, gdy został Prezydentem Polski.

  Czy wojsko Rosyjskie opuści Polskę?

  Tak, gdy Chiny wydadzą Rosji wojnę jądrową, aby zdobyć od Rosji tereny Północnej Azji.

  Przyszła wojna ma trwać krótko.

  Czy zamach na człowieka wysoko postawionego, może być w Innym państwie?

  Tak, to może stać się w Krajach Arabskich, w dążeniu innych państw, do posiadania terenów roponośnych. Szczególnie Izrael dąży do powiększenia zasięgu swoich granic, powiększonych o przyległe państwa: Liban, Syrię, Irak, Kuwejt, Jordanie, Palestynę.

  Czy ma to się stać jeszcze w tym roku 2012, według Nostradamusa, tak
  Zostało opracowane, tylko przypuszczalnie, że do tego może dojść.

  Informację przekazuje Wanda Stańska-Prószyńska
  http://apocalipsistestamentum.blogspot.com/

  • zenobiusz 22 lutego 2012 o 11:04 am

   Ta Pani ma ponad 102 lata ,jeśli wierzyć temu co o sobie pisze.
   Odwiedziła kiedyś mój blog,reklamując swoje objawienia,
   ale po pytaniu,jak sobie w wieku ponad 102 lat,
   tak sprawnie radzi w szybkim pisaniu postów na komputerze
   ,więcej się nie odezwała.
   Niemniej ,
   poszukiwaczom ciekawostek,
   i miłośnikom horrorów,
   stronę tej Pani ,polecam.

   • wizzgaa 22 lutego 2012 o 11:39 am

    Odczep się Zeno od metryki tej pani . Kobiety są sprawne manualnie do końca. Komputer , też coś !

    • zenobiusz 22 lutego 2012 o 3:18 pm

     🙂

    • Peryskop 22 lutego 2012 o 3:36 pm

     @kaci, a jak zrobiłeś że ona tak fajnie mruga ?

    • Peryskop 22 lutego 2012 o 3:41 pm

     Wizzgaa, ale tu Zenobiuszowi chodziło raczej o tę poza-manualną sprawność.
     A ona u Was też do końca ?

     Chyba u każdego, tylko pytanie co po takim końcu ?

     • wizzgaa 22 lutego 2012 o 3:55 pm

      Peryskop , proszę nie uogólniać . Każdy koniec jest całkowiecie – indywidualnie inny…..w tym wiele interesujących . Jasssne ?

  • sebecx 22 lutego 2012 o 1:30 pm

   to, że Rosja zajmie Polskę, to ja takie przeczucie mam co najmniej od czasu Smoleńska.. a samoloty z Polską szachownicą w Izraelu mogą się temu jednoznacznie przyczynić.. wystarczy jeden biało-czerwony nad Iranem i już jesteśmy wrogiem koalicji Rosja – Chiny i inni..

 57. Kamil 22 lutego 2012 o 9:13 am

  Zenobiusz napisał:
  ”No i nie ma reakcji .
  Czyżby nasz nawiedzony gaść ,co to :
  “pozdro robaczki “powiada,
  nie czytał odpowiedzi
  na swoje posty ???”

  Jestem z Małopolski-powiat Olkusz….tel 517 223 727 to tel mojej Mamy …..swojego NIEMAM bo zgubiłem ………napiszcie jakiegoś SMS-ka to oddzwonie popołudniu ………..POMOC GOSPODARCZA jak NAJBARDZIEJ- z wykształcenia jestem mechanikiem energetykiem cieplnym .
  …………!
  CHCĘ PRACOWAĆ…………urząd pracy narazie NIEMA żadnych staży które mógłbym przejąć…..
  W poniedziałek rozmawiałem o zatrudnieniu przy obsłudze ośrodka sportowego…….ale NAGLE okazało się że kogoś mają……….

  pzdr

  • zenobiusz 22 lutego 2012 o 11:07 am

   Kamilu,zamieść jeszcze te dane na blogu:
   http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/21/bog-ojciec-albo-jestescie-ze-mna-albo-przeciwko-mnie-wybor-nalezy-do-was/#comment-69122
   Tam jest na zakładce dział,prośba o modlitwę.
   Bywa tak,że jak ty nie możesz znaleźć pracy,
   to praca sama cię znajdzie.
   Pozdrawiam.

 58. Przeczucie 22 lutego 2012 o 10:34 am

  Mam bardzo dziwne przeczucie że 24 lutego 2012 nastąpi kolejny atak tych popaprańców trudno określić w jakiej formie być może jakiś zamach bombowy w europie w państwie N., lub potężne trzęsienie ziemi.

 59. iHe 22 lutego 2012 o 11:31 am

  Decentralizacja jest to ustawowe, trwałe, prawem chronione przekazywanie organom decentralizowanej władzy publicznej (gminom, powiatom, województwom) zadań, kompetencji i środków, w które do tej pory były wyposażone organy władzy centralnej..
  Decentralizacja władzy publicznej jest zasadą prawną wyrażoną w art. 15 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
  Dobra władza pamięta o decentralizacji jak dewastuje służbę zdrowia -wtedy 15art.jest OKej.
  Etat syndyka upadłościowego wymaga kreatywnego POdchodzenia do liberalizacji,zależnie od pozycji swojaków w sporze.

  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Lupki-postawia-gminy-pod-sciana,wid,14268505,wiadomosc.html?ticaid=1df74&_ticrsn=5

  „Ustawa pozwala wojewodom wydawać tzw. zarządzenia zastępcze umożliwiające zmianę planów zagospodarowania przestrzennego nawet wbrew woli gmin. Wojewoda może więc podważać kompetencje gmin w zakresie gospodarowania i planowania inwestycji na danym terenie i wymuszać miejsca terenów górniczych – mówi Jacek Czapiewski, radca prawny z kancelarii Salans.

  Część gmin chętnie zgodzi się na wydobywanie u nich gazu. Wiele może jednak odmówić. Pierwszy protest już jest. Tomasz Brzoskowski, wójt gminy Stężyca (pomorskie, powiat kartuski), sprzeciwia się dyktatowi administracji rządowej. Zarówno on, jak i rada gminy nie zamierzają skusić się na ok. 6 mln zł z opłaty eksploatacyjnej. W sprawie nowych przepisów wysłał zapytanie do premiera. ”

  Nie skusili się na takie eldorado..500tys.miesięcznie to typowa odprawa dla 1 darmozjada na miesiąc.Toż to 12 POpeliniarzy szczęśliwie odprawionych na rok tylko w 1 gminie.
  To szczegół ,że odszkodowania i dewastacja spadnie na gminę bo nieszont umyje ręce kolejną ustawką..

 60. wacpan 22 lutego 2012 o 11:52 am

  cos o ACTA http://hotnews.pl/artpolska-1571.html

 61. wacpan 22 lutego 2012 o 12:13 pm

  a tu na temat fuckbooka http://www.pcworld.pl/news/379592/Facebook.Os.czasu.juz.niedlugo.na.wszystkich.profilach.html

  • centurion 22 lutego 2012 o 1:06 pm

   fuckbook… jest taka strona więc nie myl go z pejsbookiem fajne towary można tam wychaczyć.

 62. Czarne Serca 22 lutego 2012 o 1:00 pm

  Trochę kultury 🙂

  Czarne Serca
  http://teatrkamienica.pl/?page=spektakle&pid=74

 63. centurion 22 lutego 2012 o 1:03 pm

  Czy widział ktoś z was kraj nie afrykański gdzie murzyni i arabowie mają posady prawników, lekarzy, posłów a przeciętny Polak może co najwyżej być służącym dla murzyna?
  Tak to Polska.

  • wizzgaa 22 lutego 2012 o 1:15 pm

   Centurion , jeżeli mówisz całkiem poważnie to nie jest to najlepsza wypowiedź .

  • Friend_of_Mine 22 lutego 2012 o 1:27 pm

   centurion – w Iralndii na przykład, tam wielu lekarzy to Hindusi (Indianie, , Syryjczycy, Pakistańczycy), a Irlandczycy czyszczą korytarze. I to nie ze względu na prawo tylko na to, że Irlandczycy to urodzone niebieskie ptaki 🙂

 64. Friend_of_Mine 22 lutego 2012 o 1:16 pm

  Wycieczki zagraniczne dla polskich dziennikarzy w zamian za lobbing za gmo.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wycieczki-zagraniczne-dla-polskich-dziennikarzy-w-zamian-za-lobbing-za-gmo

 65. iHe 22 lutego 2012 o 1:50 pm

  Jeszcze nie ucichło o ACTA ,a inne fuckty już wypadają z szafy Big brodera:
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/545347,FACTA-USA-zadaja-od-nas-danych-o-podatnikach

  „Ustawa o ujawnianiu informacji o rachunkach zagranicznych dla celów podatkowych, w skrócie FACTA przewiduje sankcję dla instytucji, które się do niej nie zastosują: przelewy do i ze Stanów Zjednoczonych będą pomniejszane o kare w wysokości 30 procent. Każdy, kto chce wykonywać operacje na rynku amerykańskim, musi się zastosować do przepisów, w przeciwnym razie zostanie w praktyce wykluczony z tego rynku – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

  „Polscy bankowcy uważają, że najlepszym rozwiązaniem byłoby podpisanie porozumienia w sprawie FACTA przez Komisję Europejską, ale szanse na to są niewielkie. Pięć państw: Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania oraz Wielka Brytania, zawarło wstępne porozumienie, które zakłada, że wymagane informacje będą przekazywane do ich krajowych skarbówek, a dopiero stamtąd do Stanów Zjednoczonych.

  i kuriozum:
  Przedstawiciele naszych instytucji finansowych uważają, że zawarcie podobnego porozumienia przez Polskę ułatwiłoby stosowanie się do przepisów.”

  Tak oczywiście podpisujmy i to prędko..
  Kara się należy więc podpis też..
  Najwięksi budowniczowie NWO to białe kołnierzyki od banksterów.
  Oczywiście za dole i %.

  • centurion 22 lutego 2012 o 3:39 pm

   Tak to jest był pięknie reklamowany spis „bydła” było takie hasło „spisz się dal dobra polski” chyba nawet Burek to reklamował.
   Kto się spisał niechaj teraz skomle.

   • centurion 22 lutego 2012 o 3:49 pm

    Bo głosować za ZSRE było fajnie i cool bo dać się „zakolczykować” Spis Powszechny 2011 było trendy i wogóle.

    • Konarski 22 lutego 2012 o 7:13 pm

     Faktycznie wielu spisało się przez internet.
     Do mnie nie przychodził żaden rachmistrz, a jeśli nawet był – nie było mnie w domu. Z sąsiadami podobnie. 🙂

     • iHe 22 lutego 2012 o 8:31 pm

      Tu są fajne komentarze pod art. o tym tańszym o 40% spisem POwszechnym niż ostatnio.
      Może to była typowa graduacja?
      Najważniejsze ,żeby nikt głośno nie zaprotestował,kto tak właściwie zgromadził te dane oprócz GUS i po co tyle głupich natarczywych pytań..
      Wydaje się,że to była wielka klapa.Jak docisną NWO dane się doprecyzuje w następnym autodonosie .
      Może też chodziło o materiał dodatkowy dla gości od dywersji społecznej,zondażowni i qulturkampfowców potrzebujących odpowiedzi na pytanie jak mamy już mocno porąbane społeczeństwo i co trzeba „poprawić”..

      http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/527597,dzisiaj_konczy_sie_narodowy_spis_powszechny.html

 66. iHe 22 lutego 2012 o 2:38 pm

  http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Polska-jest-najlepszym-miejscem-do-zycia-i-pracy,wid,14263600,wiadomosc.html
  Już za sam tytuł należy się nagroda wazelinera.
  Wirtualna Polska żyje w jakiejś innej Polsce ,powinni pracować zamiast wieczorynki..
  Empirycznie dowiedzione tezy z artykułu 123 lata okupacji,potem komuna ,a teraz postkomuna kolaborująca z NWO,oddana w całości Usraelowi.
  Znakomite miejsce do życia Polaka.
  Jeszcze może nie tak samo jak Palestyna dla Palestyńczyka ,ale pracują nad tym.
  http://biznes.onet.pl/przedsiebiorcy-nie-czuja-sie-bezpiecznie,18543,5034165,1,news-detal
  http://motoryzacja.interia.pl/raport/autostrady/budowa-autostrad-w-polsce/news/gliwice-wroclaw-od-1-czerwca-20-groszy-za-kilometr,1762767

 67. trueplmedia 22 lutego 2012 o 2:48 pm

  PILNE!!!http:// wolnomularzpolski . com/ blog jakiejś loży na wp

 68. mi461 22 lutego 2012 o 3:41 pm

  A TO CIEKAWE …
  Nowe amerykańskie prawo FATCA grozi ingerencją w polskie przepisy dotyczące tajemnicy bankowej, ostrzega „Rzeczpospolita”.

  „FATCA (Foreign Account Tax Complience Act) nakłada obowiązek ujawnienia danych o rachunkach osób podlegających opodatkowaniu przez amerykańską skarbówkę. Dotyczy to także Polaków.”
  http://biznes.onet.pl/amerykanskie-prawo-ingeruje-w-polskie-przepisy,18543,5033922,1,prasa-detal

 69. Katon Najmłodszy 22 lutego 2012 o 3:43 pm

  Napaść o. Rydzyka na dziennikarza (szokujące sceny!)
  Przykro mi, że katolik, osoba duchowna, zakonnik i ksiądz postępuje w ten sposób; jest mi najzwyczajniej w świecie, tak po ludzku, wstyd (…) czytaj całość http://katonisliwka.wordpress.com/2012/02/21/napasc-o-rydzyka-na-dziennikarza-szokujace-sceny/

  • centurion 22 lutego 2012 o 3:58 pm

   Instynkt samozachowawczy dziennikarza pozwolił mu wyjść cało z bestią zasłonił się po prostu mikrofonem niczym treser zwierząt zasłaniający się krzesłem przed lwem.
   Widać też wysoki poziom wyszkolenia w sztukach walki typu Krav Maga wspomnianego dziennikarza gdyby nie blokowanie ciosu napastnika na końcu sceny mogłoby dojść do tragedii.

   • Katon Najmłodszy 22 lutego 2012 o 4:01 pm

    Tak… ja obejrzałem scenę z zamkniętymi oczami.

    • Peryskop 22 lutego 2012 o 5:43 pm

     SZOKUJĄCE SCENY?
     SZOKUJĄCY KOMENTARZ !!!

     Nareszcie wyszła z Katona śliwka. A tak się mocno starał.

     Nawet wymienił wszystkie „na najwyższym poziomie kulturalnym, intelektualnym i rzetelności reporterskiej” programy jak ‚Gwiazdy z Tańcami’ do sędzi dwojga imion Wesołowskiej włącznie, sączone z pozostałymi ogłupiającymi serialami odbiorcom przez „niezależną” nadajnię.

     Od kogo niezależną ?

     Katonie, Cantralllla kazali wylać na ekrany cały ten wielki wewnętrzny buuul ?
     No to naprawdę zaczyna się wam sypać.

     • Katon Najmłodszy 22 lutego 2012 o 5:46 pm

      Oj, oj…chyba Kolega nie załapał ironii i sarkazmu ;>

      • Peryskop 22 lutego 2012 o 6:29 pm

       Aj, aj… wszystko ma swój cel bliższy i cel dalszy.
       Są sytuacje, w których ironia i sarkazm pasują jak rękawiczka do nogi.

       Czy dla równowagi Kolega pooburza się na hipokrytów po zajrzeniu za kulisy?
       http://monsieurb.nowyekran.pl/post/53303,zlodzieje-nasi-dobrodzieje

       • Katon Najmłodszy 22 lutego 2012 o 6:37 pm

        Kwestia smaku. Sądzę, że świetnie ująłem w swoim artykule hipokryzję polskojęzycznych mediów, zrobiłem to dowcipnie i inteligentnie. Ten sposób rozprawiania się z przeciwnikiem jest o wiele ciekawszym, niż rozdrapywanie ran i ciągłe jęczenie, że ktoś nas robi w ch..ja. Zacznijmy my, robić ich. Pozdrawiam!:)

        • Peryskop 22 lutego 2012 o 7:26 pm

         Pozdrawiam również.
         No właśnie, o ten smak tu chodzi.
         Bo nie każdy cel można uświęcać każdymi środkami.

         Ale rzeczywiście dobry żart jest sporo wart, a podczas tamtej sesji było sporo dziwnych spięć. Najbardziej zaimponował mi p. Luft z KRRT żądając wykreślenia z protokołu słów o. Rydzyka, gdy mówił o tym, że za Hitlera też ujednolicono rynek nadawców i dystrybuowane były radioodbiorniki tylko do odbioru „słusznych” stacji. Znamienne, że obaj byli tylko zaproszonymi Gośćmi i nikt nie wpadł na pomysł, żeby autor czyli o. T.R. mógł się wypowiedziec czy zgadza się na taki knebel cenzorski. Czy to jego wina, że p. Luft wziął to prawdziwe historyczne odniesienie tak boleśnie na siebie ?

         Przecież nawet bez ACTA obowiązuje prawo do własności intelektualnej!

         A tu inny dowcip tematyczny znaleziony w internecie:

         „Podobno ten maybach ks. Rydzyka tak posuwa, bo ma specjalne wyposażenie:
         – zamiast świec zapłonowych są świece gromniczne
         – siedzenia wyściełane są miękkim mohairem
         – napęd jest na wodę święconą
         – zamiast normalnych kół – koła gospodyń wiejskich
         – a w silniku zamiast kółek rozrządu – kółka różańcowe
         Jako katoliko-moher życzę o. Rydzykowi 100 lat życia w zdrowiu i 10 prawdziwych maybachów. Szajka z GazWyb „podarowała” mu – niestety tylko medialnie – jedynie jednego maybacha. To chytre żydy:)”

         • Katon Najmłodszy 22 lutego 2012 o 7:43 pm

          Osobiście daleko mi do poglądów politycznych ojca Rydzyka, bo to socjalista, co z tego, że pobożny, ale nadal socjalista, i otacza się jakimiś akolitami w rodzaju Macierewicza albo innych pisowców, jak np. poseł Kamiński, który wczoraj raczył pouczać arcybiskupa Michalika o tym, że w Sejmie nie ma transwestytów a Polska jest wolna od wpływów masonerii. Ale kibicuję o. Rydzykowi w jego potyczkach z mediami „głównego nurtu”:)

  • szuwaxpl 22 lutego 2012 o 5:55 pm

   Katon Najmłodszy – cały czas żartujesz mam nadzieję ?
   Widzialem tę scenę, faktycznie dobro niektórych może zabić do tego dodając kulturę – to faktycznie można POlec 😦

   • Katon Najmłodszy 22 lutego 2012 o 5:57 pm

    Masz dobrą nadzieję 🙂 Pozdrawiam!

    • szuwaxpl 22 lutego 2012 o 6:03 pm

     To dobrze, bo Peryskop się zdenerwował. Ale powiem, że czytając też mialem mieszane uczucia.
     🙂 uff

     • zenobiusz 22 lutego 2012 o 6:36 pm

      Po syndrom oblężonej wyspy,
      niestety tak czasem działa.
      Tym większe radość ,gdy miast wilka ,
      odkrywa się sojusznika.
      Czasem trzeba zdjąć meduzę,
      która zakryła wizjer,
      i z peryskopowej,
      udaje dalej szkło.

      • Peryskop 22 lutego 2012 o 7:34 pm

       Racja Zeno. A meduz ci u nas nadstatek! 😀

 70. Kamil 22 lutego 2012 o 4:09 pm

  Dziś POCZUŁEM moment kiedy OKREŚLONA ilość LUDZI przekroczyła SWOJĄ liczbą, barierę NIEŚWIADOMOŚCI mając ŚWIADOMĄ kontrolę NAD EWOLUCJĄ.
  Możemy JUŻ świadomie tworzyć wspólną HARMONIĘ kiedy tego chcemy
  Znaleźliśmy się w MOMENCIE KIEDY MOŻEMY MIEĆ wspólnie świadomy WPŁYW na CZĘSTOTLIWOŚĆ wibracji KSZTAŁTUJĄCYCH nasz EKOSYSTEM.
  To się dzieje.
  Jesteśmy JEDNYM teraz , teraz , teraz………….

  Chcę mieć w tym roku 40kur i 5 kogutów i pomagać LUDZIOM z miasta żeby DOBRY CHOLESTEROL i witaminki z JAJEK ich leczyły
  KIEDY TEGO tylko zechcą………..

  • Friend_of_Mine 22 lutego 2012 o 4:15 pm

   Hehe dziś miałem te właśnie słowa w głowie: „jesteśmy jednością” 🙂

  • Kamil 22 lutego 2012 o 4:16 pm

   WAŻNOŚĆ POSIADANIA ŚWIADOMOŚCI:

   http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=193432#193432

   – czyli wspólny świadomy harmoniczny wpływ na PODNOSZENIE puli WIBRACJI oparty na PRAWACH NATURY

   pzdr

   – czyli wspólny świadomy harmoniczny wpływ na PODNOSZENIE puli WIBRACJI oparty na PRAWACH NATURY

   pzdr

 71. mi461 22 lutego 2012 o 4:13 pm

  RAKA MOZNA ZABIC w ciagu 2-4 TYGODNIA, (wstrzykujac dozylnie witC)
  rowniez porusza sprawe cholesterolu.

  Ciekawy film (ang) Dr.Leonard Coldwell

  • mi461 22 lutego 2012 o 4:33 pm

   Dr Leonard Coldwell, niesamowita teoria.

   Tu wlasnie klania sie ponownie WIT -C (nie syntetyczna)

   Mowi ze dlatego wycofano ja ze sprzedazy, poniewaz bardzo skutecznie usuwala KAZDY zdrowotny problem, dlatego mozna ja tylko dostac na recepte.

   Czy slyszeliscie ze (galon wody + lyzka stolowa soli morskiej) moze rowniez zdzialac cuda ?
   np w regulowaniu cisnienia krwi? [jezeli ktos nie ma problemu z nerkami]

   Podwaza rowniez podzial cholesterolu na dobry i zly.
   Twierdzi ze cholesterol pomaga w organizmie do zaleczania, poniewaz my jestesmy w 87% zbudowani wlasnie z cholesterolu.

   Jezeli ktos wie jak tlumaczyc film, moze ty MONITOR ?
   to mysle ze to jest bardzo CIEKAWY CLIP

   • wizzgaa 22 lutego 2012 o 4:41 pm

    To w 30%- tach naszej „masy suchej ” ten cholesterol stanowi 87 % ? No bo uczyli , że jakieś 70% człeka to woda.

   • centurion 22 lutego 2012 o 9:05 pm

    A to mam pytanie bo może się mylę a czy sól kamienna czymś się różni od soli morskiej zaznaczam pytanie jest bardzo podchwytliwe.

 72. kaci 22 lutego 2012 o 6:02 pm

  Tajemnicze metalowe skrzynie są wciąż odnajdywane na zachodzie USA

  Pierwszy tajemniczy metalowy przedmiot został odkryty na Zachodnim Wybrzeżu USA w dniu 6 lutego 2012. Od tamtej pory znaleziono kilkanaście tych gadżetów. Co to jest? Nikt tego nie wie.
  Coś podobnego znajdowano w przeszłości. Na przykład, na wybrzeżu Sri Lanki w latach 1990, w 2004 i 2005. Za każdym razem nagłe pojawienie się „pudełek” zostało poprzedzone serią doniesień o latających spodkach.
  Tym razem zjawisko pojawiania się metalowych przedmiotów zawitało na plażach w Oregonie, Waszyngtonie i Północnej Kalifornii. Znaleziska spowodowały wielkie zainteresowanie specjalistów z różnych dziedzin, nie tylko Ufologii, jak to bywało wcześniej.
  Naukowcy próbują znaleźć jakieś napisy lub etykiety, ale bezskutecznie. Mieszkańcy twierdzą, że dzień przed pojawieniem się dziwnych obiektów na niebie obserwowano zagadkowe zjawiska jak jasny blask czy UFO.
  Oczywiście, lokalna policja z Oregonu, a także policja na Sri Lance kilka lat temu, stwierdziła, że przedmioty znalezione na plażach należały zapewne do jakiegoś kontenerowca. Do tej pory „pudełka”, miały wysokość około 60 cm są one całkowicie zamknięte i nie wiadomo, co zawierają.
  Ponadto pojawiły się informacje, że gdy ktoś zbliżał się do tych metalowych prostopadłościanów to w powietrzu rozchodził się jakiś dźwięk. Dodatkowo jak twierdzą mieszkańcy większość z tych „pudeł” zabrali już „ludzie w białych ciężarówkach”. Tajemnica goni tajemnicę i nie ma nic poza domysłami, co do tego, czym mogą być te tajemnicze znaleziska.

  http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemnicze-metalowe-skrzynie-sa-wciaz-odnajdywane-zachodzie-usa

  • rob 23 lutego 2012 o 2:53 am

   podobno to jakies Orgonity tylko nie wiadomo w ktora strone dzialaja

 73. adrian 22 lutego 2012 o 6:21 pm

  Reuters: Fitch obniżył rating Grecji do „C” z „CCC”

  Fitch Ratings obniżył długoterminowy rating Grecji w walucie lokalnej i zagranicznej o dwa stopnie do poziomu „C” z „CCC”, podała w środę agencja ratingowa – donosi Reuters.

  http://biznes.onet.pl/reuters-fitch-obnizyl-rating-grecji-do-c-z-ccc,18543,5034386,1,news-detal

  czy termin 23 marca jest pewny, bo mi się wydaje, że będzie to szybciej….

 74. filmyprawdy 22 lutego 2012 o 7:06 pm

  “Wszystko to czego nie mówią Ci ,którym opłacasz abonament”

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  WYŁĄCZ TELEWIZJĘ I WALCZ O WOLNOŚĆ!

  O informacjach zawartych na naszej stronie i płytach powinien wiedzieć każdy z nas i właśnie z tego powodu powstała ta inicjatywa.

  Poświęć choć chwilę na materiały zawarte na tych nośnikach, ponieważ być może jest to twoja jedyna okazja, aby zobaczyć i zapoznać się z informacjami, które nigdy nie zostaną wyemitowane w telewizji, radiu i prasie.

  Płyty te nie powstały po to, aby umilić nam czas, ale by móc przekazać nam coś bardzo cennego – wiedzę, która jest przed nami ukrywana przez klasy rządzące, a której brak dotyka bezpośrednio każdego z nas.