Obudzić młodych!

Co ma zrobić młody człowiek w rzeczywistości wykreowanej przez kryminalistów?

Mało dyskutujemy na ten temat, a sytuacja jest tragiczna. Wielu młodych ludzi, szczególnie spoza kilku polskich metropolii, gdzie można dostać nieźle płatną pracę, nie mają przyszłości w naszym kraju. Co najgorsze, przez ogłupiające działanie ścierwomediów, zupełnie nie są zorientowani w tym co się naprawdę dzieje. Dla przykładu cytuję fragmenty listu jaki niedawno dostałem: 

(…) Mam w pracy dwóch kolegów, którzy są bardzo niezadowoleni z pracy, którą mają, zarobków itd. Chcą wyjechać zagranicę (mają 20,21 lat). Powiedziałam, że z tego co wiem to nie tylko w PL jest źle z pracą. Podałam przykłady znajomych którzy pracują w Irlandii i mówią że jest kiepsko z pracą a od siebie celowo dodałam żeby siedzieli w PL bo się źle na świecie dzieje.
Jeden z nich się zainteresował bardziej i kazał mi coś opowiadać. Ja nie bardzo wiedziałam co mówić i od czego zacząć bo oni nawet nie wiedzieli o ACTA, dowiedzieli się tego ode mnie. (…) ONI SĄ KOMPLETNIE ZIELONITak na odczepne powiedziałam o Iranie, Syrii, że jak USA i Izrael napadną na Iran, to Chiny i Rosja pomogą, a wtedy może grozić 3wojna światowa, itp (to w takim wielkim skrócie). (…)
Nie powiem przecież ze Iluminaci chcą wprowadzić NWO bo zaraz będą pytania co to Iluminaci i co to NWO 🙂 a na koniec poślą mnie do czubków za gadanie bzdur. Przesyłanie filmików też nie wchodzi na początku w grę bo raczej nie obejrzą (…)

Sądzę, że należy mówić i przekazywać linki do filmów. Proponuję byśmy na tym blogu ustalili strategię działania – w jaki sposób informować młodych ludzi o rzeczywistym układzie sił. Bez tej wiedzy ich działania będą bezsensowne i nieskoordynowane.
Na szczęście są też młodzi ludzie, którzy w sytuacji orientują się znakomicie. Należy im pomóc w zwiększeniu zasięgu ich oddziaływania. Oto list ucznia liceum (!):

Witam serdecznie!
Czytam pańską stroną już dość długo, i jest ona dla mnie wielkim źródłem wiedzy, mam wielki szacunek dla tego co Pan robi. Dziękuję Panu za wszystko.
Głównym tematem jaki chcę poruszyć jest stworzenie koła patriotycznego w moim liceum. Jestem uczniem liceum i widzę dużą potrzebę tego typu inicjatywy. Ogólne założenia są następujące:

  1. Dążenie do odzyskania niepodległości Polski.(Polska straciła swą suwerenność poprzez wejście do Unii Europejskiej, podpisanie traktatu Lizbońskiego i przez wyprzedaż naszego kraju)
  2. Działanie na gruncie sprawiedliwości politycznej, narodowej i społecznej.
  3. Szerzenie kultury i sztuki.
  4. Sprzeciw wobec propagandy i politycznej poprawności. Propagowanie prawdy historycznej i prawdy o wydarzeniach obecnych. (chcę tu od gruntu Polskiego wyjść do szeroko pojętego nwo, aby uświadomić młodych ludzi, organizowanie wykładów i filmów np. z serii filmów prawdy- które można kupić na płycie)
  5. Czynny udział w demaskowaniu wszelkiej obłudy i kłamstwa.
  6. Wychowanie członków w duchu wartości narodowych.
  7. Cel bezpośredni: stworzenie przez czas nauki w liceum twardej szkoły charakterów, zaprawionych do późniejszego życia obywatelskiego.

Powyższe cele są zainspirowane założeniami przedwojennego Związku Młodzieży Polskiej „Zet”.
Obecnie tworzę konkretny plan działania. Myślę że jest to potrzebne, zwłaszcza że od września ma wejść w życie reforma edukacyjna, likwidująca licea ogólnokształcące, zamieniając je na licea specjalistyczne, wynikiem tej reformy będzie tragiczne zmniejszenie godzin historii, języka polskiego i wielu innych przedmiotów. Ta reforma jest celowym ogłupieniem młodych Polaków, a przecież „takie Rzeczpospolite będą, jakie ich młodzieży chowane”. W takim przypadku, owo koło patriotyczne może być pewnego rodzaju alternatywą, (przypomina mi to tajne komplety uczniowskie organizowane pod zaborami). Członkami koła patriotycznego będą uczniowie liceum, ale także uczniowie pobliskiego gimnazjum, możliwe że będziemy również współpracować z ZHP.
Na razie wszystko jest w fazie przygotowań. Chciałbym wiedzieć co Pan  sądzi o takiej inicjatywie? Prosiłbym również o ewentualne porady w kwestii koła patriotycznego. (…)

Przyznam, że czuję się trochę lepiej czytając takie maile (nie jest jedyny), gdyż widzę, że nasza wspólna praca nie jest na marne – inspirujemy młodych ludzi poruszanymi tematami i tym, że sięgamy do zakazanych tematów. Jeden młody człowiek ze swoją energią, może wpłynąć na działania swoich kolegów i koleżanek, a to może spowodować rewolucję w myśleniu i działaniu. A o to właśnie chodzi. Młodzi ludzie powinni zacząć walczyć o swoje – to oni są najbardziej zagrożeni jeśli satanistyczne plany NWO uda się wcielić.

No i jeszcze jeden list, który właśnie dostałem (godz. 20:00, 21 lutego 2012):

Mam 21 lat od ponad roku czytam Pański blog. Z zainteresowaniem czytam każdy zamieszczony post oraz komentarze internautów. Otworzył mi Pan oczy na wiele spraw związanych z życiem codziennym jak i sytuacją na świecie. Chciałem Panu bardzo podziękować i życzyć wytrwałości w tym co Pan robi. Dzięki informacji nt. fluoru którą ukazała się na Pana blogu zmieniłem swoje dotychczasowe postępowania. Wnikliwie wyszukałem informacji o fluorze w internecie, wymieniłem wszystkim członkom rodziny pasty do zębów ( na takie bez fluoru) i zakazałem picia wody butelkowanej zawierającej fluor. Ponadto nie pijam już herbaty w której ponoć znajduję się duża dawka fluoru.Szczerze przyznam ,że czuję się dobrze. Rano jestem wyspany pomimo ,że nie sypiam dużo godzin a i mam pracę fizyczną. Prawie wcale nie boli mnie głowa co wcześniej zdarzało mi się dość często.Poprawiłem także swoją koncentracje.W miarę możliwości staram się rozpowszechniać wiedzę nabytą na Pana blogu wśród moich znajomych oraz wśród rodziny. Pomogłem np. siostrze zrobić staranny referat na temat Libii obalając w nim większość mitów serwowanych przez kryminalne media oraz namówiłem mojego kolegę z pracy żeby zaprzestał używania produktów zawierających fluor co było bardzo ciężko uczynić gdyż ten kolega jest strasznie uparty i ma umysł zamknięty na świat. Przesyłam szczere pozdrowienia.

Proponuję byście w komentarzach zaproponowali taktykę działania i listę tematów, którymi można by zainteresować młodych ludzi, w taki sposób by nie odrzucili tego jako”wariacką konspirację”.
Najlepsze komentarze dołączę do tego artykułu, by można go było wydrukować i rozdawać w formie ulotki.

Reklamy