Wydarzenia i komentarze, 23 lutego 2012 r.

Kolejne rezygnacje w bankach i rządach
Greckie związki zawodowe policjantów chcą zaaresztować przedstawicieli Unii Europejskiej i Międzynarodowego Funduszu Walutowego
 

Kolejne rezygnacje w bankach i rządach

Dochodzą informacje, że w obliczu kryzysu jest coraz więcej przetasowań na wysokich pozycjach w instytucjach opanowanych przez globalistów – głównie w bankach i rządach. Być może nie jest to nic niezwykłego w obliczu sztucznie wywołanego kryzysu. Komuś może zależeć na tym, żeby takie rzeczy eksponować, gdyż sprawia to wrażenie, że „coś się zmienia” i winni ponoszą zasłużoną karę. Jednak zmiany, o których mowa jest poniżej są marginalne i nic nie zmieniają w globalnym systemie wyzysku bankowego. Rezygnacje zawsze były i będą, natomiast nie słychać o masowych aresztowaniach, co pewne źródła szumnie  zapowiadały.

więcej na: http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=231050

Greckie związki zawodowe policjantów chcą zaaresztować przedstawicieli Unii Europejskiej i Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Największe związki zawodowe policji w Grecji skupiające 2/3 stróżów prawa, zagroziły, że wystawią nakaz aresztowania dla przedstawicieli EU i MFW za to, że domagają się oni niepopularnych poczynań oszczędnościowych. W liście wysłanym do Reutersa, policjanci oskarżają ich o szantaż, podstępne niszczenie demokracji i niezawisłości narodowej. Jednym z głównych oskarżonych ma być Poul Thomsen, przedstawiciel MFW na Grecję.
Te „nakazy aresztowania” są raczej symboliczne, bowiem nie są one poparte decyzją sędziego, jednakże wskazują one na rosnącą nienawiść wobec zagranicznych lichwiarzy, którzy żądają cięć płac i rent wypłacanym Grekom w zamian za fundusze, które mają rzekomo pomóc Grecji.
W oświadczeniu z.z. policjantów ostrzega się, że nie będą oni występowali przeciwko swoim braciom i siostrom, gdyż winni za zaistniałą sytuację są ci, którzy kontynuują destruktywną politykę. Nie będą zatem walczyć przeciwko tym, którzy protestują i  chcą zmiany tej polityki.
List z ostrzeżeniem został wysłany do przedstawiciela Europejskiego banku Centralnego w Grecji, Klausa Masucha, oraz do byłego głównego inspektora Komisji Europejskiej w Grecji, Servaasa Deroose.

komentarz monitorpolski: Słuchając niezależnych relacji z niedawnych zamieszek w Grecji, nietrudno było zauważyć, że Grecy doskonale orientują się o co chodzi w ataku na ich kraj. Dlatego też ich atak skierowany był na wybrane banki i instytucje. Globalni kryminaliści nie doceniają wiedzy i inteligencji zwykłego obywatela, tak więc może się to skończyć dla nich wielką porażką w Grecji. Nie sądzę, by ten naród dał się upodlić przez narzucone cięcia i wymuszone pożyczki. Sądzę, że to co obserwowaliśmy kilka dni temu jest zalednie preludium do tego co nastąpi. Postawa policji greckiej jest godna podziwu – jeśli banksterzy do pacyfikacji Grecji sprowadzą policję lub wojsko z innych krajów, to można się będzie spodziewać regularnej wojny.

Reklamy

346 responses to “Wydarzenia i komentarze, 23 lutego 2012 r.

 1. libro77 23 lutego 2012 o 8:38 am

  Nabijanie kciuków w dół jest chyba nieraz bronią obosieczną – nabija liczbę wejść…

  • kapitan 23 lutego 2012 o 1:52 pm

   Nie bede sie tu rozpisywal .Sytuacja jest jasna.Czy sa ludzie ktorzy moga pogonic ta banda
   zlodzieji i zdrajcowPO,PSL,SLD itp.Nie bedzie zadnej poprawnosci politycznej.Ludzie przestanimy sie oszukiwac .Co jeszcze ludzie chcecie sie dowiedziec i chyba to ze niedlugo
   przyjda do waszych domow .I kaza sie wyprowadzac ,Gdyz ziemia na ktorei stoi dom jest nie wasza.Ludzie ktorzy walczyli za ten kraj dawno by zrobili powstanie..A my siedzimy i sie cieszymy czym pytam sie no czym.Jestesmy upadlym spoleczenstwem ktore niepotrafi z zucic
   peta niewoli..Za to oni tancza z nami jak tylko chca.No i co ztego ze ktos wyjedzie do Angli Irlandi.Gdzie powinienes byc czlowieku no gdzie ….W Polsce tu jest praca dla kazdego i bogactwo..Wspomagajmy sie ludzie i nie myslcie o bogactwie .Dzialajmy i nie myslmy brzuchem tylko glowa glowa glowa ,,,Myslec logicznie …Obudz sie Polakuuuuuu.

   • monitorpolski 23 lutego 2012 o 8:51 pm

    kapitan, masz rację i nie masz. Siły, które doprowadziły do ludobójstwa w Iraku, Libii, a teraz robią to w Syrii, będą chciały zastosować ten sam numer w Europie – i to w o wiele większym zakresie. Oni chcą Europy zlanej krwią – nieważne kogo się będzie rżnąć, każda taka rzeź oznacza upadek cywilizacji, wystarczy sobie wyobrazić co się by działo w miastach bez wody, prądu, dostaw żywności, opieki medycznej, policji. Jestem pewien, że to co robi „polski” rząd jest ukartowane, zauważcie chociaż jak niekompetentnych ludzi daje się na ministrów. To jest celowe! Scenariusz chaosu jest realizowany. Gdy odpowiednio wiele ludzi zostanie zabitych lub nawet zjedzonych, to pojawi się rozwiązanie – rząd światowy, który wszystko uporządkuje. Być może mają i w planach Antychrysta, wcale nie jest wykluczone.
    Nie, to trzeba inaczej – przez informowanie wojska, policji, urzędników.

    • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 9:13 pm

     @Monitor
     masz rację, i – mam nadzieję – nie masz racji: taki Tusk: nie sądzisz, że on jest po prostu „za chudy w uszach”, żeby mieć świadomośc tego, co robi? zbyt cienki Bolek, żeby być jednym z nich, tych naprawdę ważnych; z drugiej strony – jaki pan, taki kram….;

     • monitorpolski 23 lutego 2012 o 9:42 pm

      Tu rządzą panowie 2-go szeregu, masoneria z wysokiej półki. Złodziej kieszonkowy jest po to by wyglądać i by można było na niego zwalić winę. I tak dostał już swoją odprawę. Zresztą na tych „u góry” są mocne haki, nie tylko to, że się było złodziejem kieszonkowym. Często kontrolę prowadzi się przez … żonę, taką na niby. Koleś jest homo i dostaje „żonę”, która go kontroluje. Tak było z Leninem! Pewnie podobnie z Hitlerem, choć to nie była żona, a „kochanka”. Przyjrzyjmy się żonom! Na początek proponuję pana o takim polskim nazwisku, generała który niby to zginął w katastrofie samolotowej..

      • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 12:55 am

       @Monitor
       biorę poprawkę na to, że byłeś jednym z macherów „Misji Specjalnej”… – naprawdę dobry program, w czasach, kiedy się jeszcze (chyba) kilkorgu ludziom w tiwi chciało coś robić „pro publico bono”; ciekawy wpis, jak dla mnie, ciągle analizuję (zanim zasnę:-)… szacuneczek!

       • Brus_Zły_Lis 25 lutego 2012 o 2:59 pm

        A TUTAJ COŚ O MOROZOWSKIM I JEGO KUZYNIE
        http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/02/zwiczajnie-morozowski.html

    • kapitan 23 lutego 2012 o 9:25 pm

     Panie monitorpolski wiem o tym zgadzam sie ztym tu trzeba zapukac do wojskowych.I zapytac
     po ktorej stronie chca stac.Jesli odpowiedza ze postronie wladzy wiec nie sa wojskem tylko banda sluzaca za pieniadze.Zreszta sami podziela los spoleczenstwa jak tylko wykonaja plan
     tych bogatych.Tymniemniej musimy sie przygotowywac na najgorsze.Na pocieszenie mamy to
     ze ten czarny scenarjusz jest realizowany w calej Europie i w swiecie..I tu potrzebna jest solidarnosc spoleczenstw. A na wieczor proponuje panstwu do przesluchania Chopena -o Poloneza.To dobrze nastraja i napawa otucha.SURSUM CORDA RODACY

   • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 9:08 pm

    @kapitano
    cold blood… zimna krew…. : „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”; czego i Tobie, i sobie, i wszystkim Nam życzę; bądźmy jedną pięścią, a nie pokonają nas; my tu kładziemy podwaliny… mniejsza o to, że się czasami targamy po szczękach: Peryskop, Zeno, poniekąd Monitor: fajnie, że jesteście!!!

   • O Rzesz 24 lutego 2012 o 11:47 am

    ,”Myslec logicznie …Obudz sie Polakuuuuuu”.
    Dokładnie!.

    Po wymodleniu się, wyspowiadaniu i posypaniu główki popiołem przechodzimy do życia codziennego czyli do sennej mary!. Koszmaru codzienności.
    W ramach wybudzania:
    Polaku nie sprzedawaj węgla podczas deszczu – z tony robi się może sześćset, siedemset kilogramów!. Reszta to woda w cenie węgla!. (800 zł za tonę).
    Przestań sprzedawać na wagę a zacznij na objętość!.

    Polaku nie wkładaj skisłego mięsa do kiełbasy – są fora internetowe gdzie Masarze wędliniarze instruują się co dodawać do takiego mięska by nie było można wyczuć że coś jest nie tak!.

    Polaku produkując przetwory dla znanej sieci sklepów nie stosuj różnych receptur dla tego co dla rodziny i dla „reszty” … „bo rodziny nie będę truł świństwem”!.

    Polacy muszą się wybudzić z wielopoziomowego snu.
    Pasożyty zalęgły się tu nie bez powodu!.

  • Kamil 23 lutego 2012 o 8:29 pm

   Nabijajcie kciuki póki liczby mają jeszcze jakieś znaczenie

  • ... 23 lutego 2012 o 8:35 pm

   Władimir Żyrinowski ostrzegł, że latem tego roku może się zacząć III wojna światowa : http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Polityk-ostrzega-latem-moze-dojsc-do-wojny-swiatowej,wid,14277926,wiadomosc.html

   o wojnie w tym terminie mówil tez przestrzegał tez ostatnio szef sztabu generalnego Rosji

   , ” Sprawiedliwy nigdy nie będzie zapomniany. (7) Nie boi się złej wieści, Serce jego jest mocne, ufa Panu. (8) Spokojne jest serce jego, nie boi się, Aż spojrzy z góry na nieprzyjaciół swoich. (9) Szczodrze rozdaje, udziela ubogim, Sprawiedliwość jego trwa na wieki; Potęga jego przybiera na znaczeniu. (10) Bezbożny widzi to i gniewa się, Zgrzyta zębami i marnieje. Życzenie bezbożnych wniwecz się obróci. ” KSIĘGA PSALMÓW 112:6-10 : http://zbawieni.com/

   • monitorpolski 23 lutego 2012 o 8:41 pm

    Widać, że się konsultują u LaRouche’a

    • hjk 24 lutego 2012 o 12:49 am

     Powtorze się, ale wygląda na ważne – apel do wierzących
     http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/23/najswietsza-maria-panna-modlcie-sie-zeby-wojna-atomowa-w-iranie-mogla-byc-uniknieta/

     • Annah. 24 lutego 2012 o 5:30 am

      Wiadomość otrzymana przez Marię Bożego Miłosierdzia w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.
      Moja droga, ukochana córko, powiedz Moim dzieciom, że ten okres Wielkiego Postu, to czas cichego rozmyślania, osobistego poświęcenia i okazji do modlitwy o złagodzenie wojny na świecie.
      Naśladujcie Mój post na pustyni przez podejmowanie drobnych wyrzeczeń.
      Post jest ważny dla waszych dusz. Oczyszcza ducha i daje Mi ogromne pocieszenie.
      Możecie uratować wiele dusz poszcząc tylko raz w tygodniu.
      Ten termin, może być zgodny z waszym życzeniem. Ważne jest jedynie, że ofiarujcie ten dzień za dusze. http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/23/post-jest-wazny-dla-waszych-dusz/

   • kosiardeyablos 24 lutego 2012 o 8:45 am

    eh ten żyrinowski…..przypomina mi sie historia o której nikt nie opowiada i nikt nie mówi – tego nie było w mediach – gdyby w latach ’90 Zirinowski wygrał wybory i powalił Jelcyna, tego samego dnia, tuż przed zaprzysiężeniem lub nawet pięć minut po, armia pancerna jeszcze wtedy postzdradziecka stacjonująca w Kaliningradzie (postawienoa w najwyższy stan gotowości bojowej) miała przełamać pierwszą linie na granicy z Polską, dosłownie po jednym telefonie i zajęło by im to kilka minut. Biorąc pod uwagę T-80 jako czołgi przełamania lini do czego zostaly stworzone region Elbląga i Olsztyna zajęty zostałby w ciągu kilku godzin, to byłaby jak istna rozlewająca się ciecz, biorąc pod uwagę stronę w tym konflikcie oficerów WP, którzy przymknęli by na to oko. Nie wspomnę o rozkazach dla armii stacjonującej jeszcze wtedy na terenie Polski i Niemiec. To miałby być Blitzkrieg made in USSR. Jako żołnierz zasadniczej służby wojskowej stacjonowałem wtedy w 2198 w Braniewie, w I-szym Szwadronie Kawalerii Panc. wiec wiem jakie istnieją możliwości taktyczne tychże czołgów, oraz taktyczne rozpoznanie środowiska bojowego na onych terenach, w łacznej sile innych utajnionych i rozlokowanych oddziałów. Także mieliśmy mieć pozamiatane – temat sugerowanego zamachu stanu za J. Olszewskiego premiera jest z tym powiązany ściśle, gdyż operacja czystki politycznej czyli wymiatanie czerwościerwa mogło by spowodować załamanie sie linii wywiadowczej uwczesnej KGB i GRU. Tematy jak z filmów sensacyjnych, ale to nie była i nie jest fikcja !

    • kosiardeyablos 24 lutego 2012 o 9:29 am

     no i tak przy okazji : temat powyższy do ogarnięcia przez niektórych blogowiczów w wolnym czasie. Z pewnością zaglądają tu ci którzy wiedzą dużo na powyższy temat ( autorzy i aktorzy sztuki pt: „UMOCZENI” ) i mogli by puścić troche pary, gdyż ten temat ciągnie się do dziś niczym flaki z olejem, jest ściśle powiązany z tamtymi wydarzeniami a skutki ówczesnych politycznych decyzji widać i czuć dziś. Mowa o przelomie lat ’90 tych. NIestety, gdyby ta sztuka potoczyła sie inaczej, J. Olszewski dalej był premierem, dokonałby czystki poiltycznej – nie było by PO, AWS, SLD, PiS, PSL, dalej istniałby KPN i tak dalej. Stocznie nie padły by na ryj – operacja wymuszenia upadku stoczni i większości przekabaconych fabryk i zakładów istniała by do dziś. NIe byłoby Planu Balcerowicza który tak skutecznie zniszczył naszą gospodarke, nie było by podatków od luksusów, nie byłoby vatów i pitów jakie są teraz a nasza kraina wyglądałaby zdecydowanie inaczej. Nie bylibyśmy w NATO ale tworzyli struktury państw Bloku tzw środka, istniała by koalicja państw byłego układu warszawskiego – militarnie i gospodarczo, ale niestety stało sie tak a nie inaczej. Ursus byłby dumą narodową, „Iryda” fruwałaby po niebie, „Sokoły” trzepotaly by śmigłami, my byśmy żyli godnie i pracowali za uczciwą cenę, paliwo nie było by takie drogie, socjal nie byłby taki do dupy, ale tak się niestety nie stało. Niestety to też nie fikcja ! To fakt !

     • kosiardeyablos 24 lutego 2012 o 9:46 am

      …dlatego by naprawić obecny system, należałoby przeprowadzić restart, i przywracanie systemu z datą na 23 grudnia 1991 !

      • hjk 24 lutego 2012 o 12:14 pm

       Tez tak mówię – zlikwidowac kolonialny układ stowarzyszeniowy z ue wlasnie z 91 r,, wszyscy wyrzuceni z kraju solidarnosciowcy powinni powrócic i zaczac robotę tam, gdie zostala perwana czyli w grudniu 81 roku – strajki, organizacja i wymuszanie na wladzy albo jej przejecie…

       • Peryskop 24 lutego 2012 o 4:24 pm

        Dzięki kosiardeyablos.
        O tych kulisach naszej rzeczywistości mało kto wie.
        I na tej niewiedzy Narodu opiera się obecny układ jego eksploatacji.

 2. sebecx 23 lutego 2012 o 8:40 am

  ja nie na temat daję parę linków z tvn:
  http://www.tvn24.pl/-1,1735882,0,1,bruksela-zablokowala-300-mln-euro-dla-polski,wiadomosc.html

  http://www.tvn24.pl/-1,1735869,0,1,czy-masoni-rzadza-polska-a-moze-swiatem,wiadomosc.html

  • kotlet schabowy 23 lutego 2012 o 12:37 pm

   hahaha Paliglup Janusz nie jest masonem? a co to ze spotkal sie z davidem rockefelerem? mysli ze poszedl protestowac przeciw ACTA zeby ludzie na niego glosowali… ludzie mysla i wiedza co sie dizeje ;d

  • wizzgaa 23 lutego 2012 o 12:37 pm

   Co do zamysłu greckich policjantów o aresztowaniu łebków z EU i MFW to nie muszą te aresztowania być wcale takie „symboliczne ” jeśli oni POTRAFIĄ UZASADNIĆ konieczność zastosowania tzw. aresztowania obywatelskiego wobec europejskich naciągaczy . Nakaz sędziego nie jest wymagany w takiej sytuacji , sędzia dopiero potem / zapewne / każe wypuścić bo nie uzna żadnych , nawet najmądrzejszych argumentów. Ale przynajmniej trochę się wystraszą ci ” obywatelsko ” zatrzymani , nawet jeśli tylko na pare godzin .

   • nikt 23 lutego 2012 o 10:59 pm

    Zaskakująca jest taka wiadomość sama w sobie. Czy ja śnię, czy to kolejna ściema a może rzeczywiście ludziska się budzą?? Tak namieszali w głowach, że człowiek sam nie wie w co wierzyć a co między bajki włożyć.

  • Sylu 23 lutego 2012 o 9:02 pm

   Moze wreszcie MEDIAAAAA !!! sie obudza i wiecej bedzie na temat pisane. Szkoda ze komentarzy nie puszczaja, o filmie THRIVE. Dobry film juz pare osob po obejrzeniu zaczyna otwierac oczy, ba, malo nawet moja polowica caly film obejrzala i jest w szoku. Ludzie zacza otwierac oczy zobaczycie.

  • andzia 23 lutego 2012 o 9:07 pm

   przecież paligłup to nawet wygląda jak mason, co on pie..i. TVN24 wybiela masonerie, ciekawe kto im uwierzy, myślę że na pewno żaden z czytelników monitorka. Kolejna manipulacja tej zakłamanej tv

 3. Kamil 23 lutego 2012 o 8:48 am

  Potęga WSPÓLNEJ świadomości:

  -Dodatki do żywności i GMO są po to aby UNIEMOŻLIWIĆ rozwój NASZEJ wspólnej świadomości.

  MASZ BYĆ POSŁUSZNY jesteśmy TWOJĄ świadomością…… mówią Ci że TY JEJ NIEMASZ ……
  Po to została STWORZONA polityka aby we WSPÓLNEJ PULI ŚWIADOMOŚCI głupsiejszy OD świadomej MNIEJSZOŚCI stał na czele WIĘKSZEGO stada które może kontrolować ”dobrym słowem” w celu kontynuowania INICJATYWY ”jednoczenia” narodu………..
  Nawet SOLIDARNOŚĆ zawiodła………..

  Niema sensu kontynuować tej MASKARADY………..
  Sluchajmy SWOJEJ podświadomości=SERC.
  Kod serca w KARMIE sam odpowie za swoje czyny.
  Tak więc TYLKO rozwój!!!

  I tu niechodzi o jakąś UROJONĄ pedalską miłość , tylko TRWAŁĄ kontemplację harmonii naszej świadomości EKOSYSTEMU w którym SERCA są komunikatorami.

  pzdr

  • Ironizator 23 lutego 2012 o 10:04 am

   …wszystkie drogi prowadza do „kodu serca” dla co poniektorych 😉

   • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 10:48 am

    @Ironizator
    skoro wspomniałeś o drogach, to ja – „w temacie dróg” 😉
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pekniecia-na-autostradach-a1-i-a2-po-ataku-zimy,1,5035201,wiadomosc.html
    widocznie znowu ktoś zaiwanił z budowy lepsze kruszywo, czy co oni tam kładą, a nawiózł piasku z pola; tylko, że tym razem był sprytniejszy, i nie dał się złapać….. „ukochany kraj, umiłowany kraj….:;

    • hjk 23 lutego 2012 o 1:32 pm

     odpowiedzią jest prawie ze niezniszczalny beton siarkowy, o którym zdaje się mówił prof. Żakiewicz w linkowanm kilka dni temu filmiku, ale jacyś „ekolodzy” zamknęli nasze kopalnie siarki…

     • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:03 pm

      @hjk
      a ja znałem kiedyś taka fajną laskę z Tarnobrzega (Siarka Tarnobrzeg); hmmm… polska siarka…. polska miedź… polskie srebro… polski węgiel… i gaz: czego nam kuźwa brakuje, zebyśmy rządzili Europą? chyba oleju we łbach!

      • sebecx 23 lutego 2012 o 10:02 pm

       tak jest panie Totalsky przede wszystkim oleju.. mój sąsiad buduje dom i ostatnio kupował rury miedziane … najtaniej znalazł w hipermarkecie budowlanym „z Niemiec” jak poinformował go sprzedawca, a na rurach napisane, że wyprodukowane w POLEN …. Niemiec sprzedaje taniej polskie wyroby niż Polacy …

       • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:07 am

        @sebecx
        ja jestem prawdziwym chrześcijaninem (taką mam nadzieję – chociaż ostatnio do kościoła rzadko chodzę), i dlatego staram się mieć miłosierdzie dla wszystkich; ale …. szubienice bym budował… wirtualne…; wybaczać – TAK! – zapomnieć – NIGDY!!!… chciałbym kiedyś pogadać z Tuskiem, tak jeden na jeden…. może być i na trzeźwo: coś ty, Kaszubo, wyrychtował dla tej Polski, za którą wielu twoich krajanów życie oddało?!!!

      • Orka 23 lutego 2012 o 11:41 pm

       @Totalsky , no muszę ci przyznać rację , koniecznie przy następnych wyborach uzupełnij sobie poziom oleju ! ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaha !!!
       yhyhy ! uhuhuhu ! hahahahaha!!!

       • hjk 24 lutego 2012 o 12:56 am

        no to cię orka nieźle capnęła 🙂

        A tak na poważnie po prostu już nas nie ma jak zorganizowanego społeczeństwa, albo na nowo musimy się zorganizować, zanim nas nie zaczną wywozić albo strzelac…

       • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:10 am

        @Orka
        spiłuj ząbki… i chodź pogadać, czo? 😉

      • alexirin 24 lutego 2012 o 8:04 am

       dokładnie kolego cały czas o tym pisze ze polakom brakuje oleju głosują na zydów a potem się dziwią że ktoś im polske rozkrada 🙂
       albo kaze za 1000 zł zapierdzielać w niemieckim hipermarkecie do 67 roku zycia a do tego nie płacącym u nas w ogóle podatków tylko na kajmanach hehe 🙂

    • mironik 24 lutego 2012 o 1:53 am

     Nie zaiwanił, nigdy go tam nie było zapewne, to planowe ‚oszczędności’

  • Kamil 23 lutego 2012 o 2:00 pm

   No bo to jest tak: JAK SIĘ NAROI na diecie KWACHA komórek RACZKOWYCH………to nawet głodówka NIE POMOŻE bo RACZEK zjada zdrowe komóreczki SWOJĄ przewagą.
   Bo już ŚWIADOMOŚĆ nawet zezarło………….to już rady niema żeby pomóc bo sam sobie nie jest w stanie UWIERZYĆ że da się wyjść z tego.
   Świadomość rulezz.
   SUMA SUMARU im mniej KOMÓREK RACZKOWYCH tym lepsza ŚWIADOMOŚĆ.
   HAHA ale skomplikowane.

   Śmiem twierdzić że świadomość to lek na każdą chorobę a strach to narzędzie używane jako POLITYCZNY poskramiacz.
   Zrzućmy z siebie te kajdany 😀

   • Kamil 23 lutego 2012 o 2:01 pm

    jako JEJ POLITYCZNY poskramiacz.

    pzdr

 4. Noni 23 lutego 2012 o 8:48 am

  jeśli macie możliwość żeby Wasze kobiety albo jeśli Nią jesteś najlepszy poród jest z delfinami, nawet jeden delfin sprawia, że poród jest całkowicie bezbolesny i całkowicie bez problemowy , a jako priorytet traktują kobiety w ciąży także nie ma mowy nawet by coś takiego delfina zatrzymało kiedy poczuje w pobliżu kobietę w ciąży to przez ściany wali do celu :>

  nawet obecność jeszcze podczas ciąży dobrze wpływa na dziecko i jego rozwój jeśli macie takie możliwości i pieniądze to nie możecie Sobie tego odmówić!

  • Hix 23 lutego 2012 o 10:27 am

   a co jak delfin chapnie dzieciaka jak rybkę ? 😀

  • wizzgaa 23 lutego 2012 o 12:23 pm

   Noni , pewnie taki sposób łagodzi nieco DOZNANIA BÓLOWE ale mówienie o „całkowicie bezbolesnym ” porodzie naprawdę nie ma sensu bo to byłoby fizjologicznie „dziwne” i niezbyt uzasadnione . No chyba ,że kobieta sama z siebie , jedna na milion , jest odporna na ból . Ale przyjazne wspomaganie delfinów z pewnością poprawia komfort sytuacji .

   • hjk 23 lutego 2012 o 2:05 pm

    Żona kumpla obudziłą się o 6tej rano, a tu główka dziecku już na wierzchu – musiał odebrać poród, zanim przyjechało pogotowie 🙂
    To chyba ta 1 na milion 🙂
    Dobrze, ze miał neta w domu i znalazł szybko art. o odbieraniu porodu…

    • wizzgaa 23 lutego 2012 o 2:16 pm

     No , czasem szok sytuacyjny może przytłumić ból . Ale musi być dobrą osobą ,że Opatrzność „ujęła ” jej trochę horrorku .

     • hjk 23 lutego 2012 o 4:25 pm

      nie szok sytuacyjny, tylko sen 🙂
      A dobra w sercu jest faktycznie …
      19 wieczni lekarze mówili, ze dla odzywionej i „wygimnastykowanej” czy aktywnej kobiety kobiety poród powinien być niemalze bezbolesny, tak pisali…

      • wizzgaa 23 lutego 2012 o 4:42 pm

       Szybki tak ale nie bezbole………………….ci ,co tak pisali kłamali żeby nie przestraszyć na amen przyszłych / po raz pierwszy / matek . Wszyscy cholera łgali na każdy temat od wieków.

       • maupa102 23 lutego 2012 o 8:00 pm

        @wizzga, ja jestem druga na milon 😉 która rodziła BEZ BÓLU. Też mnie straszono różnymi „różnościami” na temat porodu. Jestem jednak trochę oporna na programowanie umysłu. Wzięłam sprawy w swoje ręce (wizualizacja i ćwiczenie oddechu) i poszło „gładko”. 50 minut byłam na łóżku porodowym! Córka- 3.300 x 52cm.,a ja jestem „drobnej” budowy.

       • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:47 pm

        @wizgaa
        poza tym, w XIX wieku lekarzami byli TYLKO faceci; a co faceci wiedzą o rodzeniu dzieci, poza teorią; are you agree with me? 😉

        • hjk 24 lutego 2012 o 12:59 am

         @TNP
         no wazeliniarstwa sexistowskiego to się nie spodziewałem 🙂
         co faceci, tj. ci lekarze wiedzieli o rodzeniu dzieci? Nie tylko teorię mieli na studiach, ale zdaje się ze jakies praktyki położnicze też należały do kanonu i to czy owo mogli sobie zaobserwować 🙂

        • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:14 am

         @hjk
         rodziłeś kiedyś dziecko…. że tak powiem: osobiście?

      • szuwaxpl 23 lutego 2012 o 8:07 pm

       Jest jeszcze ponoć takie plemię w Afryce, gdzie ojciec dziecka wchodzi na drzewo ponad tydzień przed porodem i wyje non stop. Prawdopodobnie przynosi to świetny rezultat. Ma to nawet jakąś nazwę, ale nie pamiętam i to nie jest żart.
       Ale na naszym gruncie – to ponoć Mamy tego bólu nie pamiętają myślę o naturalnym porodzie. Moja żona mając do wyboru – woli ‚ból’ z natury płynący.

       • szuwaxpl 23 lutego 2012 o 8:12 pm

        KUWADA – sprawdziłem
        Można poczytać, bo znalazłem fajny link:
        http://kobiecosc.pl/?p=26

       • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:25 pm

        @szuwaxpl
        ja bym jeszcze zapytał tego bambuska… w suahili, gdybym potrafił: „dlaczego tak wyjesz, chłopie”? and the rest is silence…..

    • Kamil 23 lutego 2012 o 4:39 pm

     DOBRZE………..mam nadzieje że żadnego zastrzyka nie dali dziecku na ODCIĘCIE świadomości……..

    • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:23 pm

     @hjk
     odbierał poród, i lukał do laptopka? naprawdę: szczere gratulacje!!! ja bym tak nie potrafił… serio!

     • hjk 24 lutego 2012 o 1:05 am

      Coś w tym stylu, znalazł, przeczytał i własnie chyba zglądał przez ramię, jak pogotowie przyjechało, to byli w szoku, kobietę na wszelki wypadek rutyowo wzięli do szpitala, ale było ok i robił potem za bohatera wśród personelu 🙂

      • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:17 am

       @hjk
       powinien zostac położnikiem; naturalny talent; ale spoko: szczere gratulacje! naprawdę – ja bym tam nie potrafił, i chyba bym sie schował na strychu, czy w szafie:-)

    • monitorpolski 23 lutego 2012 o 8:55 pm

     A w ogóle czy była w ciąży? No bo może to „dziecko Rosemary”?

     • hjk 24 lutego 2012 o 1:07 am

      Marek, nie fantazjuj 🙂
      Nie wiem po co miałby wymyślac historie, a dziecko widziałem na własne oczy 🙂

   • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:16 pm

    @wizgaa
    Stworzył kiedyś Bóg mężczyznę, i spostrzegł, że to istota dobra
    i odpoczął sobie krztynę, i siegnął do jego ziobra
    i podłubal przy nim chwilę, by coś tam zeń wyrychtować
    i rzekł do kobiałki cudnej – ty zaś będziesz się malować;-))))

    to było znacznie dłuższe, ale nie będę ryzykował bana od Monitora:-); czemu Bóg Was tak nie lubi (będziesz rodziła w bólach, etc.); ja tam was wszystkie lubię, mniejsza o wypadki przy pracy 🙂

    • hjk 24 lutego 2012 o 1:12 am

     Ale to nie „Bog nie lubi”, tylko to autor biblijny tak sobie skutki grzechu przedstawiał w tamtych czasach i mentalności – dla facetów uciążliwa uprawa roli, a dla kobiet takież rodzenie…
     A ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że życie się skomplikowało – człowiek przestał być naturalnie nieśmiertelny i stąd jasne, ze jego siły witalne osłabły i stopniowo zaczynają się zmniejszać w miarę upływu życia…
     Potem doszły problemy z komunikacją i opanowaniem siebie, stąd kłótnie, wony i rozboje, itd,

     • wizzgaa 24 lutego 2012 o 1:07 pm

      Hjk : tylko że my nadal rodzimy w ból…….. ch a faceci psińco uprawiają a nie rolę.

  • nikt 23 lutego 2012 o 11:02 pm

   No ale może coś bliżej na ten temat ( choć to off top) ale to bardzo ciekawe. Jak niby obecność delfina ma wpłynąć na odczuwanie bólu??

   • hjk 24 lutego 2012 o 1:20 am

    Czytałem, ze delfiny czy w ogóle ssaki wodne używają infra i ultradzwieków i mają takie „naturalne USG”, stad tez w doskonały sposób „czują” z natury to, co lekarz USGolog nieudolnie usiłuje wyczytać z tych tam plam na ekranie, Być moze mają mozliwosć ogniskowania wiązek infra – czy utradzwieków na wybranych narządach i w ten sposób kontrolują stany fizjologiczne, pomagając w naturalnych procesach.
    A jak czynność naturalna przebiega bez przeszkód, to jest źródłem przyjemności.
    Nie da sie ukryć, ze rodzenie jest jak najbardziej naturalne 🙂
    teoretycznie jeśli proces przebiega natiralnie i jest rozumnie wspomagany, powinien być bezbolesny.
    Horrorowe bóle świadczą albo o jakichś defektach fizjologicznych, albo o braku wyćwiczenia (np. trudno chodzić z zeszywniałymi nogami, chociaż spacer zazwyczaj sprawia przyjemność), albo że położnicy nie mają pojęcia o fizjologii i sam poród staje się nienaturalny. Stawiałbym głównie na 2 ostatnie przyczyny.

  • sebecx 24 lutego 2012 o 10:38 am

   co do delfinów przy porodzie przypomina mi się Klaus Dona i The Hidden History of The Human Race http://www.youtube.com/watch?v=lCgmvXd5es4
   w tym filmie jest mowa o „przyrządach” z kamienia jadeitu służących przy porodzie, a także o „fujarkach” wydających takie dźwięki jak DELFINY!!!!! ..kto nie widział niech koniecznie obejrzy ten film…

 5. kk7qq 23 lutego 2012 o 9:16 am

  Noni kto ma takie mozliwosci i pieniadze???!!

  • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 10:50 am

   @kk7qq
   moze Peryskop? 😉 w sumie – z wodą morską jest za pan brat….

   • zenobiusz 23 lutego 2012 o 1:31 pm

    No Peryskop,nie masz wyjścia.Co rok to prorok. 🙂

    • hjk 23 lutego 2012 o 2:06 pm

     można by jechać gdzies, gdzie mają delfina w zoo – jest u nas jakieś oceanarium z delfinem?

     • Peryskop 23 lutego 2012 o 5:23 pm

      Żarty na bok. Obyło się bez delfinów.

      Ale podobno te stworzenia wykazały też szczególne zdolności w pomaganiu przy rehabilitacji dzieci z autyzmem. Podobno, bo aż roi się od kuszenia ludzi na przeróżne „cudowne metody”. Podobnie podobno rewelacyjną pomocą dla tych dzieci miały być także „skafandry kosmonautów”. Również hippo-terapia. To wszystko nieco pomaga, ale przełomu wciąż brak.

      Prawda lubi leżeć „po środku”, a raczej gdzieś pomiędzy. Bo nie wykluczone, że pewne efekty pro-zdrowotne i relaksacyjne są odczuwane przez kobiety rodzące.

      Nie można wykluczyć pozytywnych sprzężeń pomiędzy ludźmi a tymi inteligentnymi ssakami, bo choćby sam widok jakby „roześmianego” pyska nastraja pogodnie – i to chyba każdego. Ponadto jak wiadomo porody w wodzie (bez delfinów) są znane i stosowane od wieków, bo przynoszą ulgę rodzącej.

      To tyle na dziś z „tamarskiej peryskopedii”.

      • wizzgaa 23 lutego 2012 o 5:32 pm

       Właśnie o tej „uldze” mówiłam nie zaś o eliminacji bó….lu .

       • sebecx 24 lutego 2012 o 6:11 am

        @wizzgaa …my tu gadu gadu o bólu i ulżeniu w nim, a tutaj proszę rozwiązanie problemu już jest: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/brytyjscy_etycy_chca_by,p1676483554
        SZTUCZNE ŁONO !!!! …

      • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 7:49 pm

       @Peryskop
       „te stworzenia” podkładały tez bomby dla US Navy… zdolne bestie… może to jacyś nasi przodkowie z poprzedniego universum?…a za kare straciły rece i nogi, ale za to jak cudownie skacza nad falami (ja nie pływam, tzn. udaje, ze umiem…ale tylko udaję); pół zartem, pół serio: poza homo sapiens, jedynie szampansy, szympansy bonobo (karłowate) i własnie delfiny moga uprawiac seks poza okresem rui u samic…; moze to rekompensata….; witam z nowa energia… fajny dzien dzis miałem!

       • szuwaxpl 23 lutego 2012 o 8:39 pm

        Totalsky No Problemsky@
        Sądzę,że więcej ludzi uratowały z naturalnego instynktu, sama samica nie wyda potomstwa, musi mieć pomoc od stada.
        Te bomby to czysty humanitaryzm usra. To bardzo inteligentne ssaki.
        Ale na poważnie kilka razy w życiu dochodziło do mnie jak wiele pracy wkładały aby pchać wiele mil morskich tratwy ratunkowe bliżej lądu. Tak po prostu . Teraz żartem ten dobry dzień w nawiązaniu do atrakcji wyróżniającej ssaki dla czystej przyjemności bez kreacji ? 🙂

        • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:52 pm

         @szuwaxpl
         obejmowałeś kiedyś drzewo? mnie się zdarzyło… nie raz; i chętnie przytuliłbym delfina, ale to dla mnie – niestety – niemożliwe; inna sprawa, że za takie dywagacje, 500 lat temu, spłoneli byśmy na stosie; obaj!!!

        • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:56 pm

         @szuwaxpl
         a propos ostatniego zdania, bo nie doczytałem od razu do końca: nie tylko ;-)… i chciałbym, żeby ten mój dobry nastrój stał się zaraźliwy…; „Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca, nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato też bywa czasem nie gorące…” ;-)))))

        • sebecx 23 lutego 2012 o 9:29 pm

         pewnie widzieliście panowie film Ziemianie, w którym są pokazane sceny jak się zabija delfiny na mięso… od 4:25 http://www.youtube.com/watch?v=4LVpUmyxh5s
         czym sobie na to zasłużyły…

        • hjk 24 lutego 2012 o 1:24 am

         Tu po rosyjsku – technologia rozpijania – http://www.youtube.com/watch?v=ZcW8IXvB7kQ&feature=player_embedded

  • alexirin 23 lutego 2012 o 4:31 pm

   wybrancy narodu mają kasy jak lodu 🙂

   • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 8:32 pm

    @alexirin
    ale reszta narodu
    powie kiedyś wybrańcom: chodu!!!!

    • alexirin 23 lutego 2012 o 8:35 pm

     Nowe prawo FATCA. znowu coś zydki wymyslili dla naszego dobra 🙂
     http://polonuska.wordpress.com/2012/02/23/nowe-prawo-fatca-amerykanie-chca-miec-wglad-w-konta-polakow/

     • monitorpolski 23 lutego 2012 o 8:43 pm

      I dobrze! Zawsze byłem za tym, że albo jesteś Polakiem, albo Amerykaninem. Ja nawet nie starałem się o amerykańskie, zresztą teraz to wstyd być Amerykaninem.

      • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 9:19 pm

       @monitor
       byłem te 10 lat w Niskich Krajach… też miałem takie propozycje, tzn. mocno namawiano mnie: never, nooit!!!! mimo pijaństwa, złodziejstwa i głupoty wiekszej, niż średnia europejska przewiduje; nie wiem na co, ale czekam, i czuję, że się doczekam;

       • Orka 23 lutego 2012 o 11:56 pm

        Totalsky@ …”mimo pijaństwa, złodziejstwa i głupoty wiekszej, niż średnia europejska przewiduje; nie wiem na co, ale czekam, i czuję, że się doczekam : ”
        nareszcie obsrałeś samego siebie ! hahahahahahahahahahahaha!!!

        • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:22 am

         @Orka
         ty jesteś jakaś niespełniona… – o ile znam kobiety (i o ile jesteś kobietą); am I right?

 6. Kamil 23 lutego 2012 o 9:25 am

  Im więcej ŚWIADOMYCH odblokowanych DOBRYCH serc tym lepsze działanie LECZNICZE na czyjeś ISTNIENIE.
  Jesteśmy w momencie w którym ŚWIADOME osoby mogą MIEĆ WPŁYW na LECZENIE organizmów NIEZALEŻNIE od ŚWIADOMOŚCI przypadkowego przechodnia.

  Już niechcę czytać że ktoś pisze o pedalskiej MIŁOŚCI bo tu chodzi o wspólną kreatywność (miłość do pasji-moją pasją jesteście WY RAZEM wzięci ok?) mamy szansę WSPÓLNIE świadomie tworzonymi wibracjami dojść INNYM do tego czym naprawdę zostali stworzeni przez NATURĘ aby się realizować.
  Wyższą częstotliwością WIBRACJI tworzoną przez NASZĄ wspólną kreatywną świadomość wzmacniamy SWÓJ system holograficzny.

  POST to dobry moment aby się oczyścić z toksyn……..bo wtedy uwalniamy naszą świadomość od jej ograniczników.

  pzdr

  • Ironizator 23 lutego 2012 o 10:11 am

   daj namiar na dealera chlopak, tez bym chetnie poprubowal tego czym sie raczysz…

   Ps:bez tysiecy palcow w dol mi tu prosze, to tylko poranna dawka dobrego humoru.

   • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 11:03 am

    @Ironizator
    z paluszkami, czy bez – dostosowuję się do twoich porannych wibracji 😉

   • Kamil 23 lutego 2012 o 3:01 pm

    Człowieku ja mam już TAKI czakr w głowie że PIJĘ kranówe i jem GMO żeby się momentami uspokoić.

    pzdr

    • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 7:52 pm

     @Kamil
     co cię nie zabije, to cię wzmocni; na zdrowie!

    • greenish 23 lutego 2012 o 8:11 pm

     AAAAA!!!!!!!!!! No mistrz w hui + 10 za ta wypowiedz
     a tak na powanie to twoj umysl dopiero co sie otworzyl i chłonie jak gabka wode, ze cos ci sie wydaje z tymi czakrami. co ty cpiesz? tu napewno nie znajdziesz akceptacj, nie uslyszysz tego o czym podswiadomie myslisz, daj sobie czas na takie rzeczy.

     • hjk 24 lutego 2012 o 1:28 am

      Kamil, jest coś z tego co mówisz, bo na róznych „nabozeństwach uzdrawiania” dzieją się takie rzeczy, gdyz własnie moze chorzy ‚dostrajają’ się do zdrowej większosci, a ta ma kontakt ze żródłem miłosci – z Bogiem…

  • Rodriguez7 23 lutego 2012 o 10:59 am

   Jesteś dziełem Boga, a królem Twoim jest Chrystus, chyba że masz gumkę do wymazywania z księgi życia to nie było posta.
   pzdr

  • zenobiusz 23 lutego 2012 o 1:34 pm

   Możliwe też, że dostęp orgonu z Kosmosu jest w jakiś sposób sztucznie blokowany. Jakby nie było jest go coraz mniej a to upośledza nasze ciała subtelne, (ciało materialne go nie potrzebuje). Staniemy sie więc biorobotami.

   ——————————————————————————————————

   Gdyby miało to się okazać prawdą, to nie ma czasu do stracenia.

   ————————————————————————————————————————

   Nie umieszczajcie też żadnych dodatków, ich promieniowanie a szczególnie polaryzacja budzi we mnie wiele kontrowersji. Jak to mówią lepiej dmuchać na zimne aby nie przedobrzyć.

   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/02/17/nie-wszystko-jest-takie-na-jakie-wyglada/

   • Kamil 23 lutego 2012 o 3:15 pm

    Nic nie jest straconego……….
    Ja chciałem się ZAPIĆ na śmierć ale moja świadomość mi nie pozwoliła.
    Nawet jak dusiłem się ZAPRUTY w poduszce to jakimś cudem się przebudziłem.
    Niema na MNIE SZANS……….jestem potrzebny światu hehehe………
    A to wszystko dzięki UNIKANIU SUPER PRZETWORZONEJ żywności jaką NAM serwują superkorporacje 😀

    Teraz szamam surowe żółtka z jaj sklepowych i mleczko ze sklepu…..bo mam świadomość że krówki z MASOWYCH chowów jeszcze możliwe dają pożywnienie………DO CZASU hah.
    Coraz mniej piję alkoholu…….zakłóca wibracje AURY-świadomość.

    Jeszcze JEDNA taka FUKU pierdyknie i LIPA.
    Herbata z cukrem z kranu lub mineralnej trochę surowego tłuszczu roślinnego lub zwierzęcego czasem advokatka lub jakaś mandaryna.
    I jadę dalej z świadomym koksem.
    Jestem zdrowy , silny,nie choruje i nie bajam o NIC ……….no narazie NIEMAM ROBOTY……ale zasiłek mi przyznali……to kupie KURY i coś na polu będę robił żeby pomagać LUDZIOM z miasta póki niema ŻADNEGO STAŻU LUB PRACY.
    Ja niewiele potrzebuje do życia byle MI TU jakiś nazista nie CHEMTRAILSOWAŁ i z karabinem lub nożem w kieszeni chodził………….bo TEGO TO JUŻ bym nie zniósł!

    pzdr

    • Kamil 23 lutego 2012 o 3:16 pm

     lub nożem w kieszeni NIE chodził………….bo TEGO TO JUŻ bym nie zniósł!

     • Hix 23 lutego 2012 o 4:56 pm

      żeby napić się piwa nie trzeba kupowac browaru ; d
      co do jajek z marketu…. lepiej kupuj prawdziwe wiejskie (ciekawe czy potrafisz odróżnić 😀 )

      • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 7:55 pm

       @Hix
       najpier trzeba „zapoznać” prawdziwego farmera, sorki: „chłopa”, takiego od pługa; mam takiego – trawę mi kosi na tym ćwierć hektarze, który trzymam na czarną godzinę; fajny facet… zdrowy na ciele i umysle; szacun!

    • tamara 23 lutego 2012 o 6:41 pm

     do tych,którzy są bez pracy….szukajcie jej i to jak najszybciej…praca,ktora da Wam gwarancje dochodów na co najmniej półtora roku …….

     • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 7:57 pm

      @tamara
      zgaduję, że to była ironia…; chyba muszę kawę wypić, bo za bardzo sie rozbujałem…;

 7. rabarbarek 23 lutego 2012 o 9:38 am

  Nie zapominajmy o Hiszpanii , w ktorej od pieciu juz dochodzi do wielotysiecznych demonstracji.

  ” jestesmy ludzmi , nie wrogami”. ” Dosc” , mozna przeczytac na transparentach.

  Policja , ktora kilka dni temu bila i aresztowala demonstrantow , stara sie ograniczyc uzycie sily, aby obecny stan podgoraczkowy nie zamienil sie w goraczke.

  Who next?

  http://www.presstv.ir/detail/228111.html

  • madam 23 lutego 2012 o 10:17 am

   E, To tylko studenciaki protestują przeciwko cięciom wydatków na szkoły. Nie rozumieją jeszcze że nie wydaje się więcej niż się zarabia.

   • Madry Inaczej 23 lutego 2012 o 1:28 pm

    A jeżeli zabrano ci w podatkach 80% tego co zarobiłeś i zmuszono wziąść kredyt na życie to wtedy co ? Jak to nazwiesz ?

    • madam 23 lutego 2012 o 1:45 pm

     Ale oni nie protestują przeciwko wysokim podatkom, a wręcz przeciwnie.

     • hjk 23 lutego 2012 o 2:10 pm

      hiszpania jest chyba następna w kolejce, potem włochy…gdzies po drodze portugalia, ale to mały kraik… w zasadzie czesc hiszpanii, gospodarczo rzecz ujmując…pozostaje Irlandia no i „zielona wyspa” 😦

      • zenobiusz 23 lutego 2012 o 2:35 pm

       Czego nie ma w planie,nagle obudzą się Niemcy.Stawiam na Berlin,jako miejsce decydującej rozgrywki Rekin .Angela,udławi się ośćmi,z rybek,które chciała skonsumować.

       🙂 🙂 🙂

       • Made in China 23 lutego 2012 o 2:57 pm

        Jak dziś wyglądają Niemcy? Turasy, wietnamce i wszelka inna mieszanka o Polakach nie wspominając. Prawdziwi Niemcy zginęli na froncie lub umarli ze starości. To co zostało raczej tyłka nie ruszy. Wystarczy zajść do byle jakiego marketu by zobaczyć tych „wojowników „.Już się boję !

        • zenobiusz 23 lutego 2012 o 8:58 pm

         No więc sam jestem ciekaw,jak to się rozwinie.

        • mironik 24 lutego 2012 o 1:59 am

         ta antifa to dostała łomot od imigrantów byli mocni na polskie marsze
         http://www.bibula.com/?p=52369

       • monitorpolski 23 lutego 2012 o 9:12 pm

        Ciekawe Zenobiusz, Jane Burgermeister też to mówi. Jak Niemcy ruszą masoneria będzie chyba musiała spieprzać na Księżyc…. zapomniałem… pasy Van Allena. No to na Antarktydę, bo Madagaskar już jest zajęty.

        • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 9:48 pm

         @Monitor
         mam nadzieję, że za drugim razem (oby nigdy) ani my, ani oni, nie zrobimy tego samego błędu: ani oni nie będa chcieli „korytarza”, ani my nie będziemy „bronic honoru” za cenę egzystencji Narodu; 1000 lat wspólnej historii powinno czegos nauczyc: i ich, i nas; (gdyby mnie aresztowali za te słowa: przyślecie mi paczki do pierdla? 😉

        • hjk 24 lutego 2012 o 1:31 am

         Kąkolewski jest sceptyczny – twierdzi, ze Niemcy zawsze muszą maszerować, tylko mają taki problem, ze w złym kierunku 😦
         Cała nasziej a w tym, jak pisze @MiCh, ze to juz nie są Niemcy w coraz wiekszym stopniu i w końcu przestanie im się chcieć…

 8. libro77 23 lutego 2012 o 10:11 am

  Kamil – raz już pytałem, co to są te wibracje? Dla mnie to jest mocno podejrzane, kojarzy mi się ze złą, szatanśką mocą ubraną w piękne słowa

  • hjk 23 lutego 2012 o 2:13 pm

   „wibracje” to „słowo wytrych” w new age’u, agendzie NWO…
   normalni ludzie używają słowa drgania albo częstotliwość, zaleznie od kontekstu…

   • libro77 23 lutego 2012 o 7:20 pm

    tylko wytrych i tylko w tych instytucjach

  • Kamil 23 lutego 2012 o 2:43 pm

   Popatrz……….jeśli potraktujesz PŁÓD szatańskim mocnym PROMIENIOWANIEM TO urodzi się np. kaleką zależnie od ŚWIADOMOŚCI matki która je nosi …….mogłaby być np. w stanie upojenia co jeszcze bardziej zaburzyłoby jej reakcję na ochronę swojego potomka.
   Nie po to natura nas wyposażyła w układ nerwowy aby go niszczyć hehe……
   Gdyby TEN sam płód rozwijał się w spokoju to SUMA SUMARU byłoby zdrowe.
   Suma świadomości dziecka i matki WYZWALA wyższe lub niższe wibracje mające wpływ na embrionalny ostatecznie kształt noworodka.
   HITLER i inni naziści tak właśnie testowali na płodach jakimiś PRĄDZIKAMI itp aby m.in. EKSPERYMENTOWAĆ.

   Pomyśl tylko że SUMA naszych wspólnych świadomości zagrożenia EKOSYSTEMU planety wyzwala w TOBIE czyli PŁODZIE który w sobie nosi (wyższe wibracje czyli intensywniejsze działanie w sprawie interwencji)
   Gdy zdamy sobie już wspólnie sprawę z ŚWIADOMOŚCI wspólnego zagrożenia możemy podnosić lub obniżać częstotliwość (to jest jakoś zmierzalne http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmiany-rezonansu-schumanna-moga-wywierac-duzy-wplyw-ziemskie-organizmy )

   Bierzta i uczta się z tego wszyscy.

   Niechce mi się dalej tego pisać

   • Kamil 23 lutego 2012 o 2:48 pm

    Suma sumaru………im wyższa świadomość tym bardziej elastyczny wpływ na ewolucję.
    KOD SERCA SAM ODPOWIE ZA SWOJE CZYNY

 9. rabarbarek 23 lutego 2012 o 10:14 am

  M. Theodorakis , kompozytor i autor tekstow [ Zorba itd] , oswiadczyl wszem i wobec , ze to co sie dzieje w Grecji , to ogolno-swiatowa zmowa , aby Grecje i Grekow zniszczyc.

  Wezwal politykow wszystkich partii do zawiazania koalicji w celu wspolnej walki z wrogami narodu greckiego. Zaproponowal utworzenie bloku ” Resistance and Solidarity Front” [ Front Oporu i Solidarnosci] i wydal list otwarty , w ktorym wezwal do natychmiastowego wygonienia z Grecji, Trojki, ktora nazwal okupantami kraju. Wezwal rzad do zaprzestania wymuszonych zakupow broni od Niemiec i Francji . Miliardy dolarow z bailoutow wydawac musi Grecja na bron produkowana przez koncerny przemyslu militarnego, aby w Niemczech nie zabraklo Niemcom pracy , a Grecy pograzeni w coraz wiekszej biedzie , zmuszeni wlasnie zostali , do oddawania panstwu [ poza podatkami] czesci swoich zarobkow.

  87 letni Theodorakis w liscie otwartym do spolecznosci calego swiata , napisal , ze jestesmy swiadkami zamachu na Grecje , Sa tam prowadzone dzialania , aby celowo doprowadzic narod do biedy , nedzy , ponizenia. To akt zemsty za wytrwala walke Grekow o niepodleglosc …

  http://poorrichards-blog.blogspot.com/2012/02/there-is-conspiracy-to-destroy-greece.html

  • madam 23 lutego 2012 o 1:57 pm

   Theodorakis trochę przesadza. Prawdopodobnie dziadek już traci kontakt z rzeczywistością. Zapomniał że to ten dzielny naród sam wybrał sobie takich rządzących czyli sprzedawczyków i złodziei. W demokracji mamy to co wybierzemy..

   • wizzgaa 23 lutego 2012 o 2:13 pm

    Madam : skąd ta pewność , że tamten naród SAM wybrał sprzedawczyków ? Może tak samo wybrał , jak i my a wybrano prawdopodobnie ZA NAS bez nas . W zafałszowanej demokracji nie wybieramy tylko wydaje nam się ,że to robimy . Mamy pewne podstawy sądzić ,że rozmaite wybory wcale nimi nie były.

    • madam 23 lutego 2012 o 2:23 pm

     Myślisz że fałszują wybory? U nas też? Bo ja myślę że głosują na tych co naobiecują.

     • wizzgaa 23 lutego 2012 o 2:27 pm

      Zasadnie podejrzewam .

     • zenobiusz 23 lutego 2012 o 2:38 pm

      No to madam@ nam wytłumaczyła,że liczenie głosów przez prywatną firmę związaną z Palikotem,to element,woli wyborców,a ogłupianie przez ścierwomedia,podobnie.
      Grecy i Polacy itd ,sami sobie winni.
      Dokonali świadomego „demokratycznego” wyboru.

      • wizzgaa 23 lutego 2012 o 2:49 pm

       Spoko Zeno , dotarło do mnie z opóźnieniem ,ze madam się droczy .

      • madam 23 lutego 2012 o 3:15 pm

       Przeciętnego zjadacza chleba nie trzeba ogłupiać żeby dokonał idiotycznego wyboru na własną szkodę. Po prostu większość jest łatwo manipulowalna. Oczywiście że sami sobie są winni. Za głupie wybory trzeba zapłacić. Jest takie powiedzenie że jesteś biedny bo głupi. A większość jest głupia i nawet nie wie za czym głosuje. Ale czy to zwalnia z odpowiedzialności?Chyba raczej nie. Bo pomyślałby jeden z drugim. Nie znam się na polityce to siedzę w domu.

       • zenobiusz 23 lutego 2012 o 3:21 pm

        Nie jesteś biedny ,boś podły.Takie powiedzenie też jest.

        ” A większość jest głupia i nawet nie wie za czym głosuje. Ale czy to zwalnia z odpowiedzialności?Chyba raczej nie. Bo pomyślałby jeden z drugim. Nie znam się na polityce to siedzę w domu.”
        Tu zaś mamy w pigułce ideologie m.w.z w.m.
        (młodych wykształconych z wielkich miast)

        • madam 23 lutego 2012 o 5:22 pm

         Zgadza się, ZEN. Właśnie o tym chciałam napisać. To ideologia MWZWM czyli mamonizm współczesnych społeczeństw jest przyczyną kłopotów, a Wy tutaj wszystko zwalacie na ILUminatich.

        • zenobiusz 23 lutego 2012 o 9:04 pm

         Widzisz skutek,my dyskutujemy źródła i przyczyny.

        • rabarbarek 23 lutego 2012 o 10:48 pm

         Kilka slow wyjasnienia na temat Hiszpanii i Grecji. W Hiszpanii 49 procent mlodych nie ma szans na znalezienie pracy , zadnej pracy. Wsrod doroslych bezrobocie wynosi 22% . Nie wiem tylko czy to sa dane dotyczace osob zarejestrowanych jako poszukujacych pracy. Jesli tak to faktyczne bezrobocie jest duzo wyzsze. Dlatego tak duzo mlodych wyszlo na ulice. Demonstracie odbyly sie w kilku miastach. Krok po kroku Hiszpania podaza w tym samym kierunku co Grecja. Grecja-bis czy druga Grecja to jest to , co grozi Hiszpanii.

         Co do Grecji. Zyczylabym sobie , zeby ” dziadkow” Theodorakisow bylo wiecej na swiecie.
         M. Theodorakis doskonale zdaje sobie sprawe z tego co sie dzieje w Jego kraju. Kontakt z rzeczywistoscia stracily osoby , ktore twierdza inaczej. Wybralam krotkie video , z ktorego mozemy lyknac troche prawdy , ktorej nie dowiemy sie z tvn, cnn i innych msm.

         O co chodzi UE i innym instytucjom europejskim , ze nie pozwalaja Grecji odejsc spokojnie z kolchozu? Przedstawiciele UE , stwierdzili po prostu , ze Grecja jest juz upadlym panstwem , ale opuscic szeregow czlonkowskich nie moze poniewaz … Europa nie jest na to przygotowana. Wraz z bailoutem , Grecja wpuscila do kraju ekipe kontrolerow UE , ktora to ekipa bedzie wprowadzala w zycie ciecia , zalecone przez Trojke. I wlasnie o tym mowil Theodorakis , kiedy nazwal przedstawicieli Trojki , silami okupacyjnymi. To ich mial na mysli , kiedy apelowal o wyrzucenie z kraju okupantow, ktorzy jak kiedys wojska niemieckie , okupuja i rabuja jego kraj.
         W kwietniu wybory w Grecji. Czy znajda sie odwazni , ktorzy wezma bata i pogonia zdrajcow i ich mocodawcow.
         Poki co Theodorakis ” is the man” , i ma duze szanse na dotarcie nawet do ciasnych umyslow politykow , ktorzy boja sie stanac po stronie narodu. Jego charyzma , wiedza i doswiadczenie
         potrzebne sa narodowi greckiemu w tym trudnym , i byc moze decydujacym o ich ‚ byc albo nie byc” czasie.

        • hjk 24 lutego 2012 o 1:35 am

         Chodzi o to zeby kraj doprowadzić do ruiny i rozszabrować, bo ze względu na ciągoty socjalistyczne opierali się „prywatyzacji” czyli rozkradaniu. a przy okazji zadać cios chrześcijańskiej Europie – Grecja, Italia i Hiszpania to kolebki cywilizacji i ostoje katolicyzmu (poza oczywiscie Grecja, ale w tej jest silna religijność prawosławna), a dodatkowo Irlandia, Portugalia i …Polska…

     • sara10 23 lutego 2012 o 8:52 pm

      Madam
      Jak sfałszowano wybory w Polsce. Przeczytaj!

      • madam 23 lutego 2012 o 9:15 pm

       To kto na prawdę zwyciężył ? Wiadomo?

       • Irol 23 lutego 2012 o 10:48 pm

        Paligłup miał jakieś 0.45% głosów. Gdzieś tam w przepastnych krańcach internetu są jeszcze przypadkowe wyniki wyborów jakie nadał WSI24 zaraz po skończonych wyborach. Potem wszystko zmienili…

        • monitorpolski 23 lutego 2012 o 11:22 pm

         Ma dużo więcej. Robiliśmy małą sondę wśród ludzi. Zmierza do tego, że niedługo może mieć 20% i więcej. Ludzie lubią demagogów, szczególnie z kasą. Bo „musi być cwany i mądry, a takich nam trzeba”. Zero wiedzy o tajnych stowarzyszeniach, konspiracji depopulacji itd. Dlatego tak ważne jest to o czym tu piszemy.

        • hjk 24 lutego 2012 o 1:37 am

         W dużych miastach i miasteczkach mial poparcie „złotej młodziezy”, dochodził do 15%, ludzie z komisji wyborczych mówili…
         Na prowincji za to niemal 0-we poparcie…

   • monitorpolski 23 lutego 2012 o 9:17 pm

    madam, Theodorakis nie przesadza. Uważam, że nawet nie chce ludzi straszyć jeszcze gorszą prawdą. Grecy ze swoją mocną religią, patriotyzmem i tradycją demokracji są do odstrzału na start. Można się obawiać, że i my podobnie zostaniemy potraktowani, zresztą u nas holocaust Polaków trwa już od Katynia. Zobaczcie co wyżej napisałem nt. powstania narodowego. Najpierw przekonać policję, wojsko, służby, a dopiero potem robić rewolucje. Grekom się już pierwsze udało.

    • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 9:29 pm

     @monitor
     szacun dla Greków; z drugiej (bardzo ważnej) strony: mogliby jednak trochę mniej „udawać Greka”, a trochę ciężej pracować (a w zasadzie: mniej się opierdzielać); skoro już jesteśmy w tym samym eurokołchozie (mniejsza, dlaczego tak sie stało, i jak się ta przygoda skończy)) i jedziemy na jednym Buzku (sorki – wózku), to niech nie myślą tylko o sobie, ale i troche o reszcie (Europejczyków); mam nadzieje, że ta moja wypowiedź nie zaleciała Balcerowiczem (tfuuu!!!), a po prostu zdrowym rozsądkiem;

     • monitorpolski 23 lutego 2012 o 9:47 pm

      Znów mit. Ilość pracy, którą wszyscy wkładamy wcale nie jest potrzebna by naród dobrze żył. To podatki powodują, że ludzie muszą dłużej i ciężej pracować. Co się dzieje z pieniędzmi? Duża część idzie na niszczenie nas – media, zatruwanie żywności, powietrza, niszczenie służby zdrowia (działalność destruktywna też kosztuje). Najwięcej idzie na wojny czyli śmierć. To taka maszynka samofinansująca się: im ciężej goje pracują, tym więcej jest kasy na ich eksterminację.

      • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 9:55 pm

       @Marek
       wiem, Monitor; ale skoro póki co jest, jak jest, i póki co – obowiązuje „wspólny europejski budżet”, i Polacy zapierdzielaja za 300-400 euro, a oni maja wyzsze zasiłki za nic-nie-robienie, to wypadałoby okazac troche „europejskiej solidarności”; kibicuje Grekom, bez dwóch zdań, ale tez chciałbym, żeby sie trochę „zmitygowali”, bo coś tam jednak na sumieniu mają (mam na mysli to jechanie na wspólnym Buzku…dopóki sie dała: syndrom mańana – rozumiesz, mam nadzieję? sjesta…esta…esta…

       • hjk 24 lutego 2012 o 1:41 am

        Trzeba ich po części zrozumiec – zawsze żyli z turystyki, pasterstwa drobnego rekodzieła, rolnictwa, podobno mają też jakies bogactwa – rope, której nie pozwalali im wydobywac, tylko kupowali od Rosji i Iranu czy Libii.
        Nie da się tam zaprowadzić w jednym pokoleniu „ordnungu” skandynawskiego czy Niemieckiego – bo to pokolenia zyjące w innym klimacie i warunkach, stąd tez UE kolejny raz okazuje się utopijnym projektem pogłebionym jeszcze w dodatku wspólna walutą…

    • madam 23 lutego 2012 o 10:14 pm

     Gdzie był Theodorakis jak Papandreu zadłużał Greków na potęgę? Dlaczego Grecy ciągle głosowali na socjalistów=złodziei ? Czy naród na prawdę religijny wybiera komunistów do władzy? Wszystkiego nie można tłumaczyć spiskiem zewnętrznych sił. Grecy odeszli od Boga, myślą tylko o mamonie i poprzez kryzys Bóg przypomina im o sobie. Proste.

     • iHe 24 lutego 2012 o 12:22 am

      A czy tak trudno manipulować narodem,żeby mu się zdawało ,że wszystko jest w porządku..
      Chyba nie trzeba tego tłumaczyć Polakom,że jednak można.
      Nie zapominajmy,że w ukrywanie złej sytuacji gospodarczej Grecji brał czynny udział Goldmann Sachs.Który we właściwym momencie z żywiciela zrobił ofiarę za pomocą agencji ratingowych.

      Kreatywna księgowość to doskonały usypiacz narodu a potem się zwala swoje niepowodzenie na następną ekipę,która może zapragnąć tego samego manewru i tak w kółko.
      A naród dowie/dowiaduje ostatni.Jak kiełbasa wybiórcza zacznie pleśnieć.
      A jak zaczyna pleśnieć to się robi wyprzedaż na zielonej wyspie.

      W pewnych krajach mamy do czynienia z zupełnie jawnym doprowadzaniem do upadłości ,gdzie jedynym realnym socjałem jest rozbudowana administracja,a reszta to POzory socjału ,za to wały i długi robi się zupełnie bez refleksji i rachunku ekonomicznego.
      I oczywiście naród jest winny bo chce mieć bezużyteczne stadiony,linie kredytową w MFW,wojska w Afganistanie,najdroższe autostrady(20gr za km.),viatolle,OFE i inne rewelacje,super umowy gazowe czy jeszcze lepsze łupkowe,atomowe i offsetowe.
      POmijam milczeniem temat prywatyzacji.
      Jak to się naród na tym wzbogacił,że teraz ma tyrać do śmierci na emeryturę którą się za bardzo nie nacieszy.
      Można POwiedzieć naród winny ,naród zły bo wybrał podstawionych przebierańców i dał się nabrać na kłamstwa,fałszerstwa i pochlebstwa.

      Naród to nie spółka z o.o.Która może podpisać upadłość ,bo ktoś tak zaplanował.

     • zenobiusz 24 lutego 2012 o 12:32 am

      Pisał muzykę,dopiero teraz się wkurzył.

      • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:35 am

       @Zeno
       bo pewnie trochę ogłuchł na starość, ale zyskał szósty zmysł i ósme oko…..; i teraz się mądrzy, jak każdy stary pierdziel (mam nadzieję, że umrę, zanim stanę się starym pierdzielem);

       • hjk 24 lutego 2012 o 1:44 am

        Na tym polega syreni spiew banksterów – fajnie sie bierze pożyczki, ale trudniej spłaca…
        a ci dodatkowo je wmuszali – Grecja jeszcze w l, 80 tych miała 20% PKB długu, dzis ma 160%, a przeciez jest jakis postęp i rozwój…

        • Peryskop 24 lutego 2012 o 3:54 am

         To jest kompromitacja dla Unii, że jej władze tak sprawne w kontroli polskich stoczni, nie powstrzymały Grecji przed ugrząźnięciem w długach.

         A wręcz przeciwnie, bo obecną sytuację w dużej mierze sprowokowali biurokraci z Brukseli działajacy w „zmowie i w porozumieniu” z banksterską miedzynarodówką i z rządem w Atenach.

         Gdzie byli i co robili Wielcy Komisarze, komisje, Parlament EU, eksperci ?

        • rabarbarek 24 lutego 2012 o 5:32 am

         Peryskop, to zalezy z ktorej strony popatrzymy na problem. Tegich glow potrzeba , zeby tak planowo, doszczetnie i bez zbytnich protestow , rozwalic jednoczesnie gospodarki kilkunastu krajow . Ci wszyscy , o ktorych napisales ,razem z bankierami , w zaciszach gabinetow planowali skok na wielka kase.
         Polskie stocznie byly czescia ukladanki , pt. Nowa Ekonomia czyli krwiozercze bestie w natarciu.

  • zenobiusz 23 lutego 2012 o 2:01 pm

   Front Oporu i Solidarności.
   Czy w Polsce znajdzie się taki Teodorakis ????
   Kto zawoła,że, jesteśmy świadkami zamachu na Polskę .
   Są tu prowadzone dzialania , aby celowo,
   doprowadzic naród do biedy , nędzy , poniżenia.
   To akt zemsty za wytrwałą walkę Polaków o niepodległość???????

   • madam 23 lutego 2012 o 2:16 pm

    Większość Polaków wcale nie potrzebuje niepodległości. Przeciętnemu Polakowi wystarczy żeby było co wypić i czym zakąsić.

    • wizzgaa 23 lutego 2012 o 2:19 pm

     To pusty slogan madam – zresztą wyświechtany w dużej mierze dzięki blogom i blogowiczom o ponadstandardowym mniemaniu / o sobie /.

     • madam 23 lutego 2012 o 2:26 pm

      Gdyby Polakom zależało na niepodległości to nie zrzekliby się jej tak łatwo na rzecz Brukseli?
      Czyż nie?

      • wizzgaa 23 lutego 2012 o 2:30 pm

       Niedoinformowanie lub błędne doinformowanie w momencie referendum . Krótko mówiąc nie do końca wiedzieli , na co się decydują .Niektóre pozostałe kraje / narody / też zresztą nie.

       • madam 23 lutego 2012 o 2:55 pm

        Bardzo wyrozumiały(a) jesteś dla rodaków. Ja nazywam to delikatnie ignorancją. Zachód zaświecił nam błyskotkami przed nosem a my jak stado baranów w amoku. Mylę się?

        • wizzgaa 23 lutego 2012 o 3:07 pm

         Wielu na zachodzie też się pomyliło i zawiodło . Ale ty się – jak mniemam, przekomarzasz bo to wszystko już obecnie truizmy .

        • iHe 24 lutego 2012 o 12:40 am

         Jest jeszcze drobny szczegół,daliśmy im palec ,a wzięli rękę.

      • alexirin 23 lutego 2012 o 4:34 pm

       madam gdyby polacy mieli trochę oleju w głowie to nie głosowali by na zydów 🙂 tylko na patriotów

       • wizzgaa 23 lutego 2012 o 4:57 pm

        Alex , mógłbyś podać przykład jednego – z twojego punktu widzenia , patrioty ? Jeśli to dla ciebie nie problem.

        • madam 23 lutego 2012 o 5:24 pm

         Ja widzę ojca Tadeusza na horyzoncie.

        • madam 23 lutego 2012 o 5:25 pm

         Jeszcze przydałoby się podać definicję PATRIOTY.

        • wizzgaa 23 lutego 2012 o 5:37 pm

         Pytałam Alexa /irin / . Mnie bardziej interesowałaby definicja „głupiego” z twojej – madam , wypowiedzi .

        • madam 23 lutego 2012 o 5:51 pm

         GŁUPI – człowiek (mężczyzna lub kobieta) który nie zauważa że „politycy” to aktorzy, którzy grają przed nami teatrzyk w TV.

        • wizzgaa 23 lutego 2012 o 5:59 pm

         Ok madam , twoja autorska definicja na okoliczność . Masz do niej prawo . Nie mogę się doczekać definicji patriotyzmu – autorstwa Alexa/irin/ .

       • zenobiusz 23 lutego 2012 o 7:03 pm

        Widzę na horyzoncie uczennicę „profesora” Bartoszewskiego.
        Madam ,czy bywała pani w LeMadam ?

        • Peryskop 23 lutego 2012 o 9:18 pm

         Zeno, raczej uczeń – Adam M.
         Nie wiesz jak się łatwo przestawia ?

        • libro77 23 lutego 2012 o 9:24 pm

         Pyskorop ma rację

        • libro77 23 lutego 2012 o 9:26 pm

         Peryskop – widzisz jakie to miłe?
         Ale już więcej tak nie będę

        • libro77 23 lutego 2012 o 9:36 pm

         monitor usuń mój wpis

      • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:59 am

       @madam
       nie ma już Polaków; są tylko sztucznie upgradowani fornale, którzy wyszli z czworaków, i których podpięto do internetu, żeby sobie kontami e- lepiej zarządzali (i sprawniej płacili podatki); i mieli złudne poczucie tego, że panują nad swoim życiem…;

       • rabarbarek 24 lutego 2012 o 8:12 am

        Totalsky , czy siebie tez masz na mysli? Fajny chlop z Ciebie , ale czasami bez zastanowienia kopiesz pilke nie do tej bramki co trzeba. Na samobojcze gole czeka przeciwnik bo to najlatwiejszy sposob na pokonanie wroga.

        Polacy sa , byli i beda. Dzieki temu , ze sa , jest ciagle nadzieja , ze Polska nie zginie. To samo mozna powiedziec o Grekach, Wegrach, Irlandczykach … Sa proby ulepienia nowoczesnego obywatela , mieszkanca globalnej wioski , ale na milosc Boska , nie bierz w tym udzialu . Przykopac swoim , to latwe i pozadane przez tych , ktorzy chca narzucic narodom zniewolenie .

        • zenobiusz 24 lutego 2012 o 9:51 am

         On jeszcze,po powrocie,
         nie przeszedł procesu repolonizacji
         ,miota się. Daj mu czas 🙂

        • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 3:11 pm

         @rabarbarek, Zeno
         coś z tą adaptacją po powrocie jest na rzeczy; zbyt duży zawód przezyłem po 2004 roku, gdy do tej Holandii zaczęła zjeżdzać „masówka” z PL; to nie megalomania z mojej strony, to raczej podobny szok do tego, który przeżył Lem (te jego zdanie o sieci i o liczbie idiotów); wyjeżdżałem z PL w 2000, to był jeszcze inna kraj, inna (lepsza) telewizja, mądrzejsze (no, w każdym razie – nie tak bezczelnie ogłupiające) reklamy, umowy śmieciowe jeszcze nie były tak powszechne, w polityce dogorywały reszta etosu-patosu-bigosu, „Wyborczej” raptem zaledwie kilka lat wcześniej zabrano znaczek „Solidarności” – pamietacie? był kiedyś pod winietą; jeszcze sk…syństwo „elyt” nie byo takie oczywiste, jeszcze Lewandowski wszystkiego nie sprywatyzował, jeszcze niektórzy z polityków przebąkiwali cos tam o idealiźmie i służbie społecznej…jeszcze piekny Maryjan z AWS-em cos tam obiecywał tzw. klasie robotniczej, jeszcze były poza tym resztki tejże „klasy robotniczej”; jeszcze żył Jacek Kaczmarski i ludzie jeszcze potrafili zaśpiewać „Mury”; potem miałem 10 lat w bardzoj kolorowej i „relaksacyjnej” rzwczywistości: chcesz pracować – to prace znajdziesz a i kasa taka… w miare satysfakcjonująca; kontak z krajem był głównie przez dzienniki tv i się zyło na zasadzie: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, więc był pewien rodzaj wyidealizowania tej Polski; wróciłem, i zaliczyłem terapie szoku, bo wyście – ci którzy „ciurkiem” mieszkaja w PL – byli jak ta żaba w naczyniu z podgrzewana wodą, a ja od razu musialem zanurkować we wrzątku; pewnie ze sie miotam, raz mysle o powrocie tam, innym razem – że jednak ktos w tym kraju musi zostać, żeby w ogóle była szansa poprawy, bo jeśli wszyscy wyjadą, to ostatni zgasi światło; nawet ta moja pipidówa, która tak mi sie wcześniej podobała, teraz – gdy w niej mieszkam, juz taka fajna nie jest: nie tylko ze względu na połamane drogi i chodniki, bedące w gorszym stanie, niz „za komuny”; rozpisałem sie, ale jeszcze jeden wątek, a w zasadzie dwa: dołujący jest poziom edukacji tzw. współczesnej młodzieży – miałem wątpliwą (z uwagi na to) przyjemnośc współpracować z dwiema, nawet trzema takimi „młodymi zdolnymi, z podwójnym fakultetem czy licencjatem – być może ktos sie mógł poczuc urażony za to moje stwierdzenie, że „nie ma juz Polaków”… ok, sorry, ale właśnie to mam na mysli, gdy obserwowałem te dwie pannice w akcji: tani, czysty konsumpcjonizm, zero refleksji ogólnej, wiedza historyczna – w zasadzie na poziomie mniej niz zero, polskość… hm… no, są obywatelkami RP, ale … przypuszczam, że gdybym zadał im takie zasadnicze pytanie:a co z ta Polską, to bym usłuszał cos w rodzaju: a co ja z tego będę miała; i ostatni wątek – w NL przyzwyczaiłem sie do normalności: tam tez sa złodzieje, zdarzaja sie morderstwa czy napady, i skorumpowani politycy; ale jest tego odczuwalnie jakościowo mniej, a u nas… staje sie to regułą; i oni mieli wojnę, i kartki na zywnośc po 1945…wiem wiem…komuna, plan Marschalla… ale chodzi o wzajemne traktowanie się: po pierwsze uprzejmośc i szacunek, przynajmniej na podstawowym poziomie do przechodnia/współpasażera,sąsiada, nawet takiego imigranta, jakim byłem, a u nas – stodo wściekłych wilków… – wystarczy poczytać komentarze na onecie np.; na cos czekam, (na tuskowy cud…hehe, żartuję,…. – na cos czekam, i chociaz trudno mi teraz sobie wyobrazić, że z uwagi na powyższe – sie doczekam, to pamiętam tez o tym, że za moich licealnych czasów ZSRR tez sie wydawał absolutnie nie-do-obalenia; a padł, i to nawet bez jednego wystrzału (przynajmniej w demoludach); tak więc never say never…. amen;

    • zenobiusz 23 lutego 2012 o 2:40 pm

     Czy ja pomyliłem blogi,??
     Przez chwilę wydawało mi się ,że jestem na Onecie.
     No tak,układ nie lubi próżni.
     Przybyły rezerwy.co widać po argumentacji.

    • zenobiusz 23 lutego 2012 o 9:06 pm

     Nie ma przeciętnych Polaków.
     Każdy jest niepowtarzalny,i nieprzeciętny.
     Taka już nasza uroda.

    • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:53 am

     @madam
     to gorzkie, co piszesz, ale to tzw. święta prawda; a te minusy świadczą tylko o tym, że trafiłaś w tzw. czuły punkt; nie sztuka minusować, sztuką jest zmienić ten stan rzeczy;… ale łatwiej dać minusa… i nie mysleć;

   • hjk 23 lutego 2012 o 2:17 pm

    Np.ludzie zapraszaniu do Radia Maryja cały czas to mówią w wiecornych audycjach, ostatnio sen. E.Barys, (wcześniej €poseł Pęk i inni) – była linkowana audycja. A wczoraj było o likwidacji Polski za pomocą elektrowni wiatrowych – podano pełno różnych szczegółow i faktów – to masakra…
    Kolejny zamach to planowana Elektrownia atomowa, podczas gdy lezymy na weglu i geotermii…

    • wizzgaa 23 lutego 2012 o 2:21 pm

     Czy ktoś mógłby krótko wypunktować szkodliwe aspekty pracy wiatraków ? Rzadko się je konkretnie wymienia .

     • hjk 23 lutego 2012 o 2:51 pm

      Trzeba poszukać dalsze części tego linka –
      http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=29615
      Energetyka wiatrowa strategicznym etapem gospodarczego niszczenia Polski (cz.I)

      Z tego co ja się dowiedziałem z audycji to jest katastrofalny poziom infradzwieków i to na b. dużych odległosciach, wykańczający nerwowo i zdrowotnie ludzi, masakrowanie ptaków i zaburzanie lokalnej równowagi biol. z tego powodu, ktopoty z demontażem (nowoczesne maja do 3 MW mocy i do 170 m. wysokości masztu), ogromny lobbing i korupcja, konieczność i tak zabezpieczania energii z braku wiatru przez zwykłe elektrownie, nagłe nadwyżki mocy jak pojawi się wiatr w przypadkowym czasie, z którymi nie wiadomo co robic – ostatecznie rozpraszają sie w stratach po sieci energetycznej, niejasne umowy deweloperów z rolnikami i inne prawne klopoty…

      • zenobiusz 23 lutego 2012 o 3:02 pm

       A tym czasem,świta inna nadzieja.
       Sterling Allan reports on his recent trip South Africa to visit a company who has developed a 5 kilowatt Fuel Free Generator that will be available beginning March for their existing customers. Sterling will be getting a generator to test and use on his home from that first batch of 200.
       http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1790241/pg1

      • wizzgaa 23 lutego 2012 o 3:04 pm

       Dzięki hjk : gdyby zrezygnować z takich wież Eiffla na rzecz indywidualnych „bocianich gniazd ” przy domostwach to wszystkie „poziomy” pewnie stałyby się strawne dla ludzi i środowiska . A te niejsne umowy i.t.p. każą podejrzewać ,że metodą siekier technologicznych i proceduralnych chce się nam wybić z głowy zakusy na naturalne energie. Może stworzono chaos wokół energii wiatrowej – celowo .Jak w innych przypadkach .

       • sebecx 23 lutego 2012 o 3:33 pm

        w naszym klimacie tylko turbiny pionowe startujące/ładujące przy 1m/s mają sens (duże)… ale to o wiele droższe od poziomych… poza tym wiatr można tunelować itp… itd… bla, bla…. @hjk bardzo dobrze naświetlił problem…

        • zenobiusz 23 lutego 2012 o 3:40 pm

         Zastanawia mnie jedno.Tesla,ja wiem geniusz,ale działał w czasach króla Ćwieczka,a uzyskiwał niesamowite energie,i myślał o ich bezprzewodowym przesyłaniu.Czy nikt nie próbuje powtórzyć jego toku rozumowania z prądem zmiennym.Przecież on miał do dyspozycji,to co dzisiaj przeciętny ” wynalazca w garażu.”

        • hjk 23 lutego 2012 o 4:28 pm

         no i jeszcze niezindoktrynowany umysł 🙂

        • monitorpolski 23 lutego 2012 o 9:25 pm

         zenobiusz, może ci odpowiem dlaczego nie ma „drugiego Tesli”. Niedawno słuchałem długiej audycji, w której poruszono temat „darmowej energii”. Urządzenia oparte na pomyśle Tesli można podobno łatwo zlokalizować. Nie wiem w jaki sposób – czy jest to charakterystyczna fala radiowa, czy jakiś sygnał „hiperprzestrzenny”, czy też coś innego. Jeśli majątaką metodę detekcji, to każda próba uruchomienia generatora kończy się wizytą smutnych panów, a może i tragicznym „wypadkiem”.
         Ale są inne metody produkcji darmowej energii, które ty podałeś wyżej. Znam zresztą naukowca, który potwierdził, że można produkować wodór z wody i zasilać nim silnik – takie urządzenie może mieć sprawność większą od 100 (jest to fałszywa sprawność, bowiem dodatkowa energia się skądś bierze). Tak, w Polsce były takie próby. Ale jest blokada.

        • Peryskop 23 lutego 2012 o 9:48 pm

         Hjk – dobra charakterystyka.

         Wizzgaa – nie można niżej i bliżej domu bo „dobre” wiatry wieją wysoko
         a infradźwięki są zabójcze dla człowieka, a także dla trzody;
         np wywołują zaburzenia oddechu, depresję i zakłócenia snu
         i dlatego ucieka się z nimi w morze (Dania, Holandia).

         Sebexc – turbiny pionowe są spokojniejsze ale ogólna sprawność niższa.

         Zeno – także wokół Tesli narosło mitów; bezprzewodowe przesyłanie energii (elektrycznej, o odpowiednio dużej mocy użytkowej) wymaga wysokich częstotliwości, a te są szkodliwe dla zdrowia; ponadto w dalszym ciągu potrzebne jest jakieś ŹRÓDŁO żeby ją pozyskać.

         Monitor – z uwagi na szkodliwe efekty towarzyszące falom w.cz. wizyty smutnych panów mogą mieć inny charakter; wciąż firmy próbują coś sprzedać np lampy bezprzewodowe itp gadżety o małym zasięgu. Trudno się dziwić fascynacjom „wolną energią” i wierzę, że przełom nastąpi niebawem, ale postęp utrudniają spontaniczni i podstawieni odkrywcy pokazujący rozmaite „rewelacje”, jak dotąd iluzjonistyczne.

     • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 1:48 am

      @wizgaa
      o wiatrakach to ja mógłbym ci długo…; jest taka instrukcja techniczna, od duńskiej firmy (producenta), której nazwa mi w tej chwili uleciała (ale mam linka, jakby co), dla facetów zajmujących się bieżącą konserwacją: „unikaj przebywania w promieniu 400 metrów od siłowni, jeśli nie jest to konieczne”; mieszkam blisko tzw. Ziemi Suwalskiej – tych donkiszotowych smoków to my mamy tu „od metra”; (wystarczy przejechać się okolicznymi drogami) swoją droga – polecam: cudowne krajobrazy!); i te wiatraki stoja tam, cirka ebałt, 150-200 metrów od chałup; kolejny temat wart przedyskutowania na tym blogu;

      • hjk 24 lutego 2012 o 2:27 am

       z tymi 400 metrami to jak swego czasu z przewodnikiem po Krakowie, jaki wydali szwedzi dla swych turystów – przebywanie dłuzej niż 24 godz. moze skończyć się różnymi kłopotami zdrowotnymi…
       Podobnie z filtrem do wody oddanym do reklamacji w kilka dni po zainstalowaniu w jakimś mieszkaniu we Wrocławiu – „informujemy, ze nasz filtr nie nadaje się do filtrowania wody przemysłowej”…

       PRL wiecznie żywy…

  • mi461 23 lutego 2012 o 10:16 pm

   nawiazujac do Grecji
   .
   …Greckie media podają – „Strona internetowa ministerstwa sprawiedliwości Grecji została zaatakowana przez hakerów”. Serwis rte pisze o tym ataku jako o części „akcji o kryptonimie „Operacja Grecja”. Oficjalnie Anonymous poinformowali o swoich zamiarach na stronie ministerstwa, gdzie pojawiła się wiadomość od hakerów, w której grożą wymazaniem długów mieszkańców Grecji. ….

   http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/53643,operacja-grecja-anonymous-wymazuja-dlugi-grekow

   wiecej (wiem nie lubimy NE,ale tam jest wiecej na ten temat).

   • hjk 24 lutego 2012 o 1:51 am

    tak, w tym wywiadzie z hakerem na NE anonimowi hakerzy powiedzieli, ze maja całkowitą „moc” nad bankami i jakby pozbawili je swej ochrony, to gang czyszczące konta w mig by sobie proadziły z wirtualnymi peniedzmi. Skaro tak, to sami mogą czyscić długi 🙂

    Oczywiście tylko obywatelom, bo nie wiadomo, czy mają taką moc, by włamać się do banku wierzyciela.
    Ale oczywoscie to iluzoryczne, bo banki robią papierowe umowy i kopie bilansów dziennych czy tygodnowych, więc długi nie znikną, chyba ze cos by unicestwiło te banki…

 10. Hix 23 lutego 2012 o 10:32 am

  co do przetasowań to mam takie samo zdanie jak tamtejszych kilka zdań poniżej, ze to takie mydlenie ze niby cos sie dzieje….
  a grecka tragedia potrwa do marca/kwietnia ?

  • hjk 23 lutego 2012 o 2:19 pm

   Moze do wtedy, w każdym razie aż ogłoszą oficjalne bankructwo i wyjście Grecji z €, wtedy nastąpi szybki „szaber” (Grecja długo opierała się „prywatyzacji” – „wierzyciele” muszą sobie odbić stratu na długu) i moze cos się zacznie poprawiać…

   • Peryskop 23 lutego 2012 o 9:27 pm

    22.02.2012
    http://robertgwiazdowski.nowyekran.pl/post/53625,grecja-i-islandia

    GRECJA I ISLANDIA

    Ma nastąpić wzmocnienie nadzoru nad Grecją i ustanowienie w Atenach stałej misji Komisji Europejskiej, MFW i EBC, której zadaniem będzie udzielanie pomocy (sic!!!) rządowi Grecji przy modernizacji państwa.

    Po kolejny 12-godzinnym posiedzeniu w Brukseli o 4 nad ranem ciężko spracowani ministrowie finansów strefy euro zatwierdzili drugi pakiet pomocy dla Grecji w wysokości 130 mld euro. Kiedy będzie trzeci? Bo że być musi, to pewne jak amen w pacierzu. No chyba, że nie będzie i Grecja sobie spokojnie powróci do drahmy, przed czym drugi pakiet ma ją „uratować”. Grecje próbuje się odstawić od najlepszego lekarstwa jakie jest dla niej obecnie dostępne.

    O czym świadczy przykład z Północy. Z Islandii. Właśnie podwyższono jej ratingi. Ratingi oczywiście nie ważne, ale miło że agencje ratingowe doceniły efekty działań sprzecznych z ich własnymi zaleceniami.

    Po wybuchu kryzysu Islandczycy chronili rodzimych depozytariuszy, a nie banki, czy ich akcjonariuszy. Skutek pozytywny.

    Plan ratunkowy dla Grecji przewiduje ochronę wierzycieli. Co prawda ze zredukowanym poziomem wierzytelności i to o 75% – ale jednak ochronę. A przecież banki nie poniosły tam takich strat o jakich myślą laicy. Banki pożyczały Grekom nie pieniądze w bankach zgromadzone – bo aż tyle to w nich nie ma – tylko pieniądze kredytowe, wyemitowane na podstawie zobowiązań innych rządów do spłaty wcześniej zaciągniętych przez nie kredytów. W zamian ma nastąpić wzmocnienie nadzoru nad Grecją i ustanowienie w Atenach stałej misji Komisji Europejskiej, MFW i EBC, której zadaniem będzie udzielanie pomocy(sic!!!) rządowi Grecji przy modernizacji państwa. Ciekawe, czy będzie to misja doraźna, czy może już stała? Bo nazwa od razu budzi skojarzenia. Przykład mamy dobry: we wrześniu 1939 roku Niezwyciężona Armia Czerwona udzieliła pomocy Białorusinom, Ukraińcom i Litwinom przekraczając granicę Polski, a od maja 1945 roku udzielała pomocy już nam wszystkim.

    Utworzone zostanie nawet specjalne konto, na którym znajdować się będą środki na obsługę zadłużenia przez trzy miesiące! Czyli „misja” będzie pilnowała, aby Grecy spłacali banki i nie wydali na nic innego. No ale Islandia ma koronę, a nie euro.

    • hjk 24 lutego 2012 o 1:54 am

     To i wyrzuca ich z €, wprowadzą drachmę np. po 1/3 € i kredyty w euro będa musieli spłacać w słabszej drachmie…
     Czyli wygląda na okupację ekonomiczną, no ale ta jest przecież skutkiem politycznej…

 11. Jupik 23 lutego 2012 o 10:39 am

  „Nieszczepione dzieci są zdrowsze – teraz jest to oficjalnie potwierdzone!”

  • hjk 23 lutego 2012 o 2:29 pm

   ciekawy film, prędzej czy później wszystkie tego typu „komercyjne mity” upadną, a z nimi ten chory system, albo przedtem nastąpi krótki paroksyzm walki i przemocy…

 12. wacpan 23 lutego 2012 o 10:45 am

  http://niezalezna.pl/23988-symulacja-zamachow-w-metrze przesiadam sie na samochod…..

  • hjk 23 lutego 2012 o 2:21 pm

   mała ciekawostka – dlaczego pierwsze metra powstawały ok. 100 lat temu, jak nie było zadnych problemów komunikacyjnych typu korki (brak samochodów) i nikomu się nie spieszyło?

   • zenobiusz 23 lutego 2012 o 2:43 pm

    Chodziło o eliminację końskich odchodów na ulicach .

    🙂 🙂 🙂 🙂

    • hjk 23 lutego 2012 o 3:01 pm

     I co dorożki przeniosły się do metra ? 🙂 🙂

     • zenobiusz 23 lutego 2012 o 3:06 pm

      Ludzie ogranichzyli jazdę powozami.

      • hjk 24 lutego 2012 o 1:55 am

       Zeno, jesteś na dobrym tropie – tylko pozostaje pytanie, jacy ludzie 🙂

       • Tola 24 lutego 2012 o 2:22 am

        hjk- napisz cos wiecej.
        nigdy sie nad tym nie zastanawialam ,a ciekawi mnie to.

        • hjk 24 lutego 2012 o 3:23 am

         OK, juzna piszę – jeden ze znajomych goszcząc u starej francuskiej arystokracji dostał te samą zagadkę do rozwiązania.

         Okazuje się, ze to była fanaberia tych ludzi przez nich finansowana, gdyz nie mogli znieść widoku przemieszczających się kolorowych importowanych masowo jako służący, stajenni, ogrodnicy, pokojówki, i inna siłą robocza, itd, w czasach expansji kolonialnej i stwierdzili, ze dla nich najodpowiedniejsze będzie przewożenie ich podziemnymi bydlęcymi wagonami,,,

        • Tola 24 lutego 2012 o 3:50 am

         hjk – i zobacz jakie to wszystko czasem przewrotne skoro i z fanaberii moze powstac calkiem niezla rzecz :))
         A w obecnych czasach mozna by powiedziec,ze i tak sie znowu sytuacja odwrocila.
         Ci z fanaberiami nie jezdza metrem , tylko wspolczesnymi karocami i kolorowymi (lub nie) sluzacymi.Ha,ha,ha.
         Metra w niektorych krajach wrecz wygladaje ,jak wagony z bydlem.Na pewno widziales filmik z japonskimi dopychaczami (opisany blednie,ze to z chin)?
         Teraz to juz tak nie dopychaja, ludzie sami sie dopychaja.

 13. wacpan 23 lutego 2012 o 10:47 am

  http://www.chwalabohaterom.pl/ wpisywac sie!!!

  • szuwaxpl 23 lutego 2012 o 11:34 am

   Wacpanie – dziękuję za ten link !

  • Madry Inaczej 23 lutego 2012 o 1:33 pm

   Tylko czy ta komuna została obalona ? Mam poważne wątpliwości . Bohaterowie oddali życie a hieny się bogaciły. I dalej u koryta, zamiast dziadka wnuczek.

   • hjk 23 lutego 2012 o 2:39 pm

    „Wojowaniem jest życie człowieka” – powiedział w zamierzchłych czasach cierpliwy Job
    Rzecz polega na tym, ze nie chodzi tylko o efekty zewnętrzne naszej walki, tylko ze jest to czasem konieczności nasz sposób życia – w pewnych warunkach nie można nie walczyć, bo albo np. nie da się żyć, albo brak walki były przyzwoleniem na zło, albo lepiej zginąc w walce niż w rzeźni, itd.
    Nie upadła, tylko się przepoczwarzyła, ale bohaterowie ocalili siebie, swoją godność i po części i nas poprzez wzór dobrego zycia i bohaterstwa…

 14. Kamil 23 lutego 2012 o 10:48 am

  Teraz JUŻ TYLKO życie w zgodzie z naturą POZWOLI ewoluować W SZCZĘSCIU na tej planecie.

  Nic INNEGO nie da takiego szczęścia JAK ŚWIADOMOŚĆ tego że mamy już OSTATECZNY WPŁYW na kształt otoczenia w którym przyszło NAM wspólnie harmonizować…..

  pzdr

  • sebecx 23 lutego 2012 o 12:29 pm

   dam to tutaj ..dla tych którzy chcą używać naturalnych kosmetyków bez SLS’ów itp… polecam serię Alterra niestety w tfu! Rossmanie …cena bardzo przystępna i jakość wielokrotnie lepsza od tego co na półkach w marketach… przetestowane i polecam.. prawie cała seria ma certyfikat Vegan
   http://www.rossnet.pl/wyszukaj.aspx?search=alterra
   ..po co się truć..

   • hjk 23 lutego 2012 o 1:24 pm

    „ściek zwany pasteryzowanym mlekiem”
    http://www.naturalnews.com/035039_raw_milk_pasteurized_CDC.html

    • Made in China 23 lutego 2012 o 2:47 pm

     Jakie środki są lane już przy samym udoju. Szczególnie zwalczające tzw. bakterie somatyczne, mycie zbiornika to tylko w rękawicach gumowych bo grozi poparzenie rąk. Już byś tego do ust nie wziął !

     • sadasd 23 lutego 2012 o 3:57 pm

      Bzdury piszesz,
      nie ma czegoś takiego bakterie to bakterie a komórki somatyczne to coś innego,
      mleko jest codziennie badane na bakterie i somatykę,
      nie oddaje sie takiego mleka gdy jest jest bardzo zła somatyka,
      można oddać 1 raz ale to juz po dostawcy,
      nie oddaje się mleka od chorych zwierząt leczonych po antybiotykach

      • Onufry 23 lutego 2012 o 9:33 pm

       Zrobiono go w chinach więc nie zna dobrze wymowy , ale myśl nie była zła ! Chemia i jeszcze raz chemia. Dla wszelkich ustrojów szkodliwe a dla nas zdrowe,” hm” , zaiste ciekawa hipoteza !

     • sebecx 23 lutego 2012 o 9:05 pm

      moją „małą” po mleku ze sklepu sypie, a po mleku od krowy sąsiada nie…

   • Nowaja 23 lutego 2012 o 7:51 pm

    Potwierdzam,sebecx to ,co piszesz o kosmetykach Alterra

    Wypróbowałam mydło w kostce,jest bardzo duży wybór zapachów i przyznaję(z dużą przykrością 😉 no bo to niemieckie ),że jest bardzo dobrej jakości.

    • hjk 24 lutego 2012 o 1:59 am

     Powtórze tylko to, ze Niemcy u siebie mają towary znacznie lepszej jakosci, niż wypychają do krajów ost-blocku….
     Ale moze nawet ta exportowa wersja mimo ze słabsza , to i tak lepsza od innych…

     • sebecx 24 lutego 2012 o 6:29 am

      eksportowa wersja w oryginalnym opakowaniu… metka po polsku papierowa doklejana…

 15. Sully 23 lutego 2012 o 10:48 am

  Czy moge już wrócic z wygnania ?
  A swoją drogą odbiegając od tematu głównego, tez tez wydaje się ciekawy- ot Polskie realia. Jak mozna ujawniać nazwiska świadków osobą oskarżanym, normalnie ręce opadaja jak się to czyta, nic ich nie nauczyła sytuacja z tym młodym chłopakiem który zginął bo oskarżeni zobaczyli kto ich okarża.

  • Totalsky No Problemsky 23 lutego 2012 o 9:32 pm

   @Sully
   ja wiem, że ważny temat poruszyłaś, ale ja się po pierwsze cieszę, że cię znowu widzę (Monitor…hush!!!! 😉

  • Sully 23 lutego 2012 o 10:49 pm

   Ja też się cieszę 😉 ,
   Apropos kosmetyków to do sebexa, akurat muszę sie z Tobą zgodzić, używałam żelu pod prysznic tej marki którą polecałeś i jest OK.

   • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 2:08 am

    @Sully
    żel pod prysznic… żel pod prysznic….; nie, no – spoko 🙂

    • Sully 24 lutego 2012 o 8:17 am

     yyyyy Totalski ja teraz nie mogę flirtować ;-(
     Monitor to do Ciebie: kiedyś pisałeś, że chcesz uruchomić jakąś nowa stronkę czy coś takiego, a nie mozna by np. na tej stronce uruchomić takiego czata life, wchodzisz i widzisz kto jest dostępny i takie tam, ja na tworzeniu blogów się nei znam , nie wiem czy są takie mozliwości stąd moje pytanie.

 16. iHe 23 lutego 2012 o 11:42 am

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-8-latka-postrzelona-przez-9-letniego-chlopca,1,5035096,wiadomosc.html

  Ciekawe,czy ta ostatnia wstrząsająca kampania merdialna jest reżyserowana w podobnym stylu jak kiedyś u Monitora przypadki eventów czysto na zamówienie zion mediów..

  Może słabo szukam ,ale w washington poczcie jakoś nikt nie podchwycił alarmistycznego tonu zapodanego przez reutersa.Nawet nie ma takiego eventu.Nikt sie nie przejął losem POstrzelonej „Madzi” yy nawet nie podali imienia ofiary dla lepszego efektu.

  Mi to wygląda na kampanie rozbrajania amerykanów,żeby ich przerobić na usraelczyków w każdym calu.

  Takie rzeczy to tylko w erze telavivzji..
  Strzelić z takiego czegoś i to jeszcze celnie to nie jest takie hop siup,wnieść do szkoły z orwellistanu chyba też nielekko.Coś są mało czujni jak na państwo policyjne walczące z całym światem.
  Normalnie Kevin sam w Washingtonie,niebezpieczny 9 latek w akcji.Upokorzył system edukacyjny i system inwigilowania każdego przez każdego.
  No ale może się myle..

  • iHe 23 lutego 2012 o 12:56 pm

   Tak z naszego podwórka inna kampania medialna:
   http://www.wykop.pl/ramka/1051345/skok-na-bank-bez-wlamania/
   To też wygląda na koronkową robotę.Każdy kto miał do czynienia z bankami wie ,że są skłonni człowieka ścigać o każdy grosz ,trzepać jak się da ,a tu taaka wtopa..
   Że niby szukają wiatru w polu z listem gończym.
   Jeszcze pomogli w zakupie złota buacha cha..

   Też jakoś nikt nie kwestionuje ogólnie zaistniałej sytuacji.Poinformowali i tyle..

   „Konto dla swojej firmy założył w sierpniu 2011 roku, miesiąc później zadeklarował wpłatę walutową ok. 1,5 mln euro. Zamiast banknotów w wrzutni nocnej zostawił pocięte kawałki papieru, a bank nie sprawdziwszy wpłaty, zaksięgował na jego rachunku bankowym zadeklarowaną kwotę .

   Jak się okazuje, przestępca jednocześnie prowadził rozmowy prowadzące do zakupu dużej ilości wyrobów ze złota. Gdy tylko pieniądze zaksięgowano na koncie, „biznesmen” dokonał transakcji zakupu złota za ok. 4,5 mln złotych. Później szybko zwinął interes i zniknął, a wraz z nim złoto i pieniądze banku. ”
   Normalnie ucho od śledzia w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ..
   ee to zwykłe strachy na lachy.
   Mamy też od razu bohatera narodowego,szkoda ,że ktoś i tak dostanie kase od funduszu reasekuracyjnego , sprawę pewnie zakopią nieudolni ściganci.
   Babcie z targu by zaraz przydusili,albo innego wroga systemu..

   • hjk 23 lutego 2012 o 1:26 pm

    A moze to „znajomy” prezesa był …
    Albo inny podstawiony „złodziej”…
    Policja ma taką regułę, zeby delikwentów szukać wśród znajomych i rodziny, jako najbardziej wtajemniczonych w różne szczegóły

    • iHe 23 lutego 2012 o 1:49 pm

     Zobaczymy czy Policja zastosuje się do własnych reguł..
     I czy o tym jeszcze w ogóle usłyszymy..
     Umorzenia są jakieś takie nie meeedialne.
     Kwestionując je można się narazić na piętno wichrzyciela/mąciciela
     chorobliwie podejrzliwego pismaka.
     Po co komu takie problemy w wolnej praworządnej Polin?Każdy ma jakieś kredyty..
     Kredyt zaufania nie jest istotny,kiedy wszyscy tkwią w tym samym bagnie.

 17. jowram 23 lutego 2012 o 12:16 pm

  Marek Litwiniak – jedna z osób, których posesje znajdują się przy przebudowywanej ulicy Marsa w Warszawie – domagał się respektowania prawa własności. Nieoczekiwanie został przymusowo zamknięty w szpitalu psychiatrycznym na badania i odmówiono mu kontaktu z rodziną. Interwencję w tej skandalicznej sprawie zapowiedział Adam Kwiatkowski, poseł PiS-u.

  Marek Litwiniak z grupą przedsiębiorców złożył skargę na inwestycję przeprowadzaną w Warszawie przy ul. Marsa. Tydzień temu uzyskał w Ministerstwie Infrastruktury dostęp do dokumentacji budowy tej inwestycji. W trakcie wizyty Litwiniak stwierdził: „W tym kraju trzeba się podpalić, żeby coś załatwić” – nawiązując do ubiegłorocznej próby samospalenia pod Kancelarią Premiera. Jeden z urzędników resortu sporządził z tych słów notatkę, którą ministerstwo przekazało policji z prośbą o interwencję.

  Następnego dnia Litwiniaka zabrała policja. Trafił na przesłuchanie, skąd zabrano go na 10-dniowe badania w zamkniętym zakładzie dla psychicznie chorych. Umieszczono go na oddziale z ciężko chorymi pacjentami i nie zezwolono na kontakt z rodziną. Wypuszczono dopiero po interwencji dziennikarzy „Kuriera Warszawskiego” TVP. Stołeczna policja twierdzi, że zapewniła mu w ten sposób opiekę lekarską. W szpitalnym wypisie Litwiniaka znalazła się adnotacja, że nie stwierdzono, by stanowił zagrożenie.

  Poseł Adam Kwiatkowski (PiS) złoży dziś w Kancelarii Sejmu interpelację skierowaną do premiera Tuska.

  – To sprawa bulwersująca. A tłumaczenia urzędników ministerstwa i policjantów są kuriozalne. Nie wyobrażałem sobie, że coś takiego jest możliwe. Ale życie pokazało, że jest – mówi „Codziennej” poseł PiS-u.

  Mieszkańcy i przedsiębiorcy z ul. Marsa wspólnie protestują przeciwko nierespektowaniu prawa przy tej inwestycji. Mieszkańcy – ponieważ mogą zostać wyrzuceni na bruk jeszcze przed wypłatą odszkodowań dla nich. Przedsiębiorcy – bo na trasie przewidziano ekrany w miejscach, gdzie nie ma bloków mieszkalnych. Nieprzejrzyste ekrany całkowicie zasłonią ich firmy i praktycznie uniemożliwią dalszą działalność. Znajdują się tam duże przedsiębiorstwa, hurtownia elektryczna, zakłady produkcyjne. Zatrudnionych jest łącznie ponad 100 osób. Dodatkowo wiele posesji będzie pozbawionych wjazdów z budowanej trasy.

  – W ten sposób wykańcza się polskich przedsiębiorców – powiedział nam właściciel jednej z firm przy Marsa, Konrad Kukułka.

  Za protestującymi wstawiali się od miesięcy radni PiS-u, którzy podkreślają, że właścicieli nieruchomości przy Marsa łudzono porozumieniem i wykupem przez miasto ich działek. Gdy przedsiębiorcy zaczęli już zwijać działalność, okazało się, że wykup jest niemożliwy, bo wątpliwości ma Ministerstwo Infrastruktury.

 18. jowram 23 lutego 2012 o 12:40 pm

  Kłamstwa wokół wojennej działalności Bartoszewskiego
  Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co Witold Pilecki. Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Auschwitz I, numer obozowy 4427).
  Zwolniony z Oświęcimia po kilku miesiącach – 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym.Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża, oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za SS-mana.
  Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji Białego Domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem. Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimu, znał m.in. szczegóły na temat wykształcenia Bartoszewskiego. Twierdził, że za sprawą Bartoszewskiego i 14 innych donosicieli, którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy) zlikwidowano 21 wysokich rangą AK-owców. Ów świadek jest przekonany, że Bartoszewski był konfidentem.
  Nikogo nie zwalniano z Auschwitz, przynajmniej nie uczciwych ludzi, co innego kolaboranci… Tłumaczenie, że go zwolnili ze względów zdrowotnych wydaje się co najmniej podejrzane.
  Bartoszewski niemal natychmiastowo po wyjściu z Oświęcimia został wzięty do struktur konspiracyjnych. Jest to sytuacja nie do pomyślenia, taki człowiek był zbyt podejrzany, tacy ludzi mogli być pod obserwacja, dla konspiracji to zbyt duże ryzyko… Bartoszewski prawdopodobnie albo zataił ten niewygodny fakt, albo został wciągnięty do konspiracji z pomocą niemieckiej agentury.
  W tym czasie niemiecka agentura była niezwykle rozwiniętą. Dzisiaj milczy się o tej niechlubnej przeszłości: hasło Grupa 13 nikomu nic nie mówi podobnie jak ŻGW, dla której pracowały tysiące żydowskich agentów. Żagiew czyli Żydowska Gwardia Wolności działała nie tylko w getcie warszawskim, a w całej Warszawie. Służyła do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych, w tym niosących pomoc Żydom. Niemcy wyposażali swoich żydowskich agentów także w broń! Agenci mieli za zadanie udawać, że szukają pomocy, a gdy znaleźli Polaków, którzy im ją zaoferowali, po prostu donosili na nich skazując ich i tym samym często ich rodziny na śmierć.
  ŻGW zajmowała się także szmalcownictwem tropiąc i wydając Niemcom Żydów ukrywających się w tzw. aryjskiej części Warszawy. Podobnych organizacji było wiele, w różnych miastach, jednak największe znaczenie miały Judenraty, bez nich holocaust nie udałby się, Judenraty wyjątkowo gorliwie pomagały Niemcom mordować własny naród.
  Pytania do Bartoszewskiego
  – Dlaczego zgodził się Pan na uroczyste wręczenie Panu medalu ku czci największego niemieckiego polakożercy lat dwudziestych Gustawa Stresemanna?
  – Dlaczego w 2006 r. jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił się Pan przyznaniu Orderu Orła Białego (pośmiertnie) generałowi Augustowi E. Fieldorfowi i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu? Czy można w ogóle porównać Pana zasługi jako kawalera Orła Białego z zasługami dwóch wspomnianych bohaterów?
  – Dlaczego, będąc oficjalnym gościem Izraela jako polski minister spraw zagranicznych, milczał Pan jak grób w parlamencie izraelskim w czasie, gdy obrażano Pana kraj, gdy Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów (robił to m.in. wiceprzewodniczący parlamentu R. Rivlin)?
  – Jeśli nie miał Pan odwagi na publiczną polemikę z antypolskimi oszczerstwami, dlaczego nie wyszedł Pan z sali, jak doradzała Panu większość polskiej delegacji?
  – Dlaczego kłamał Pan (w 2000 r.), że Polaków zaatakował w Knesecie tylko “głupi ekstremista”?
  – Dlaczego używa Pan bezprawnie tytułu profesora w sytuacji, gdy jest Pan tylko maturzystą, absolwentem gimnazjum? Jak wiadomo, obowiązują twarde reguły: aby zostać profesorem, trzeba mieć magisterium, doktorat i habilitację, a żadnej z tego typu prac Pan nie obronił, nie mówiąc o skończeniu studiów.
  – Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, której Pan tyle zawdzięcza, jak Pan sam wielokrotnie przyznawał?
  – Dlaczego zgodził się Pan na zamieszczenie w książce – wywiadzie z Panem – cytatu z kłamliwym twierdzeniem Stefana Niesiołowskiego, że jakoby: “Zapisał (Pan) piękną kartę walki o Polskę z bronią w ręku”. W jakim to było oddziale? Przy jakiej ulicy? Jakich ma Pan świadków tej rzekomej walki?
  – Dlaczego tak mocno, a kłamliwie, przesadza Pan z eksponowaniem swej roli jako rzekomo jednej z głównych postaci organizujących pomoc dla Żydów w ramach Żegoty w 1942 roku? Miał Pan wtedy tylko 20 lat i był podwładnym faktycznej wielkiej organizatorki pomocy Żydom Zofii Kossak.
  – Dlaczego nie zareagował Pan na poturbowanie polskich, katolickich wiernych przez moskiewską milicję?
  – Dlaczego nie zrobił Pan nic, aby zaprotestować przeciwko brutalnej obławie policyjnej na 300 Polaków we Frankfurcie nad Odrą, potępionej nawet przez 7 niemieckich posłów?
  – Kto upoważnił Pana jako ministra do przepraszania Niemców cytatem z Jana Józefa Lipskiego za przesiedlenie?
  – Na jakiej podstawie zaniżył Pan o milion osób – wbrew sprawdzonym naukowo statystykom – liczbę Polaków, ofiar wojny, w swym wystąpieniu w Bundestagu?
  – Dlaczego Pan, w latach 60. tak zdecydowanie reagujący na początki fali antypolonizmu, milczy w tej sprawie, gdy fala antypolonizmu jest wielokrotnie większa?
  – Dlaczego piętnował Pan w Izraelu antyżydowskich “polskich ciemniaków”, a nie wypowiada się Pan na temat skrajnych przejawów żydowskiego antypolonizmu? Dlaczego nie reaguje Pan na coraz silniejszą falę antypolonizmu w niemieckich mediach?
  – Dlaczego Pan, były żołnierz AK i Powstania Warszawskiego, nie zareagował na potworne oszczerstwa rzucane na powstanie w artykule Cichego i na AK w tekście Yaffy Eliach?
  – Dlaczego nic Pan nie zrobił w celu wystąpienia na arenie międzynarodowej przeciw używaniu oszczerczego nazewnictwa: “polskie obozy zagłady” i “polskie obozy koncentracyjne”? (Zrobił to dopiero kilka lat po Panu minister Adam Daniel Rotfeld).
  – Co skusiło Pana, jako 83-letniego staruszka niemającego zielonego pojęcia o lotnictwie, do przyjęcia swoistej synekury, posady prezesa Rady Nadzorczej LOT, znajdującego się skądinąd w bardzo trudnej sytuacji finansowej? Czy w czasie Pana zarządu LOT-em może się Pan pochwalić choć jednym, jedynym posunięciem, które przyczyniło się do poprawy sytuacji finansowej firmy?
  – Czy w czasie Pana pierwszego szefowania resortem spraw zagranicznych zrobił Pan w ogóle choć jedną konkretną rzecz dla obrony polskich interesów narodowych w polityce zagranicznej, czy wystarczyło Panu bierne reagowanie na wszelkie przypadki brutalnego dyskryminowania Polaków?
  – Dlaczego Pan po tylekroć kłamliwie wychwalał kanclerza Helmuda Kohla znanego z niechęci do Polaków i do uznania granicy na Odrze i Nysie?
  – Dlaczego Pan – antykomunista – zgodził się być ministrem w postkomunistycznym rządzie Józefa Oleksego?
  – Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, swojej byłej przełożonej?
  – Dlaczego nie zdobył się Pan – “autorytet” w Niemczech i Izraelu – na publiczne potępienie antypolskich oszczerstw najgorszego polakożercy i katolikożercy Jana Tomasza Grossa?
  – Czy nie wstydzi się Pan swej decyzji odwołania z funkcji polskiego konsula honorowego wielkiego Polaka Jana Kobylańskiego, tylko dlatego że zaangażował się on w obronę prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej Edwarda Moskala?
  – Czy nie wstydzi się Pan, że na stare lata dał się Pan wciągnąć w niegodną Pana siwych włosów kampanię obelg w stylu “dewianci” i “bydło”?
  – Czy popierał Pan awansowanie swego syna na pełnomocnika rządu ds. bezpieczeństwa energetycznego w randze ministra w rządzie Marcinkiewicza? Kto pierwszy zachęcił premiera Marcinkiewicza do rozważenia kandydatury Pana syna – pracującego przez wiele lat jako historyk w żydowskim instytucie w Oxfordzie – na to stanowisko, twierdząc, że Pana syn jakoby “od wielu, wielu lat zajmuje się energetyką”?
  – Dlaczego dziwnie nie mówi Pan w swoich wywiadach o tym, że Pana syn pracował przez wiele lat w żydowskim instytucie w Oxfordzie i w polsko-żydowskim roczniku “Polin”? Przecież chyba nie było nic wstydliwego w jego pracy?
  – Dlaczego Pan nie wpłynął na swego syna, by w 1989 r. nie wydawał jako “Editor” polakożerczej książki Samuela Willenberga “Surviving Treblinka”, w której znalazły się m.in. oszczercze twierdzenia, że AK-owcy, uczestnicy Powstania Warszawskiego, mordowali Żydów i gwałcili Żydówki?
  – Dlaczego w ostatnich kilkunastu latach milczał Pan, nie protestując publicznie w sprawie oskarżeń przeciw Polakom (m.in. w tak bliskim Panu “Tygodniku Powszechnym”), że radośnie bawili się na karuzeli w pobliżu ruin płonącego warszawskiego getta? Przecież jeszcze w 1985 r. prostował Pan to kłamstwo na łamach paryskich “Zeszytów Historycznych”?
  – Dlaczego kłamie Pan w wywiadzie-rzece udzielonym Michałowi Komarowi, jakoby złożył Pan rezygnację po objęciu na KUL funkcji dziekana przez prof. Ryszarda Bendera? W rzeczywistości był Pan podwładnym w jego katedrze aż 11 lat, w tym kilka lat w czasie, gdy był on dziekanem.
  Bóg zapłać za uwagę.To nie jest moja notatka to napisał Józef z Londynu jak dla mnie idealne.

  • zenobiusz 23 lutego 2012 o 2:22 pm

   ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
   Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. „bibula.com” lub „Serwis Informacyjny BIBUŁA”), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=33797 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.

   • hjk 23 lutego 2012 o 2:41 pm

    dzieki Zeno za link 🙂
    jakoś tego mi tu brakowało…

  • centurion 23 lutego 2012 o 2:52 pm

   To czegoś nie rozumiem czy ten maturzysta jest w końcu „profesorem” czy nie jest bo pytania wskazują że był na posadzie w szkole wyższej co kwalifikuje że conajmniej mgr. jest ten pajac.

   • wizzgaa 23 lutego 2012 o 3:13 pm

    Centurion – mógł pracować w dziekanacie / sekretariacie / wydziałowym .

  • centurion 23 lutego 2012 o 2:55 pm

   Gdyby rzeczywiście AKowcy gwałcili żydówki to powinni się starać o odszkodowania o żądu Izraela za pracę w urągających higienie warunkach.

   • wizzgaa 23 lutego 2012 o 3:15 pm

    Że co ????

    • centurion 23 lutego 2012 o 3:40 pm

     Jakie zarzuty co do AK takie kontr argumenty takie odzwierciedlenie oszkarżeń i kalumni w stosunku do żołnierzy AK którzy walczyli tracili zdrowi i gineli żebyś ty teraz wizgaa miał(a) możliwość życia w Polsce.

     • zenobiusz 23 lutego 2012 o 3:46 pm

      Centurion,piszesz ,jakby to ona stawiała te zarzuty,a ona po prostu nie doczytała pytań do tego typa.Zapewniam cię że” cmentarze wojenne Rzeczpospolitej” są pełne jej krewnych którzy walczyli o Polską.

      • wizzgaa 23 lutego 2012 o 3:55 pm

       Doczytałam i zrozumiałam . Może ewentualnie „nadmiernie” zrozumiałam wypowiedź centuriona . Ale to w końcu jego słowa a ja mogę odpowiadać tylko za swoje .

 19. jowram 23 lutego 2012 o 2:30 pm

  Kłamstwa B -znaleziono w Łonecie.

 20. zenobiusz 23 lutego 2012 o 2:48 pm

  jowram@
  Wklejasz wartościowe teksty,ale często bez linka.
  Wystarczy w goolu wpisać fragment tekstu by dotrzeć do źródła.
  Jeśli można prosić 🙂

  • Kamil 23 lutego 2012 o 2:57 pm

   W kranówce chyba są jakieś dodatki odcinające świadomość…………ale mimo wszystko napije się czasem tego bagna (herbata z cukrem) żeby się USPOKOIĆ

   pzdr

   • Tola 23 lutego 2012 o 3:47 pm

    @Kamil – tez mysle,ze jakos dziwnie jestes pobudzony

    • sebecx 23 lutego 2012 o 4:03 pm

     jakby na terapii u jakzawsze był, albo naczelnego psychiatry….

 21. hjk 23 lutego 2012 o 3:03 pm

  Podkręcają chrześcijan do wojny?
  http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title,Duchowny-nie-wyrzekl-sie-wiary-Teraz-go-powiesza,wid,14276727,wiadomosc.html

  • centurion 23 lutego 2012 o 3:19 pm

   Polski geolog w Pakistanie też nie wyrzekł się wiary i obcięli mu głowę.

   • monitorpolski 23 lutego 2012 o 9:31 pm

    gówno prawda. Nie wierz ścierwomediom. Sądzę, że za dużo wiedział, a głowę obcięli mu „swoi”. Albo był szpiclem i obcięli mu patrioci pakistańscy. Czego on tam w ogóle szukał?!

    • centurion 23 lutego 2012 o 9:56 pm

     Monitor rozumiem że można być wobec władz nieufny ale ten inżynier pracował dla Geofizyki Kraków a prace w Pakistanie były zlecone przez tamtejszy rząd.

     • peperoncino 23 lutego 2012 o 10:19 pm

      pamietaj, ze w iraku wiele lat temu agenci polskiego wywiadu osadzali sie w firmach budowlanych, podobnie bylo z odbitym przez grom polakiem szefem lotniska, gdzie pozniej sie okazalo, ze na terenie tego lotniska torturowano terrorystow, takze spokojnie z osądami

      • monitorpolski 24 lutego 2012 o 11:32 am

       Voila. Pakistańczycy musieli by być idiotami by wpuszczać oficjalnych agentów. Dlatego ładuje się ich pod przykrywkę niewinnych instytucji. Co Geofizyka Kraków ma do Pakistanu?!!!
       Niech się zajmie złożami geotermalnymi Polski i przeforsuje tanią energię geotermiczną.

 22. aniol 23 lutego 2012 o 3:50 pm

  ciekawe czy reszta objawień z ostrzeżeń irlandzkiej wizjonerki się sprawdzi w tym roku. http://www.pokuta.com.pl/

  • alexirin 23 lutego 2012 o 4:38 pm

   aniol
   92% Polaków deklaruje, że są polakami ,ale podczas wyborów głosują na zydów 🙂

   • Onufry 23 lutego 2012 o 9:14 pm

    Trudno powiedziec czy należy się z tego śmiać. Dziś rozmawialem z człowiekiem co głosował na te 8 %. Powiedział z przekonaniem „bo to mniejsze zło” ? Czyli zrobił to w troskce również o nas, „nieuki”. No koment !

   • aniol 24 lutego 2012 o 12:06 pm

    to jest tylko i wyłącznie kwestia dopustu za konsekwencję rozwiązłości, złodziejstwa i upadku moralnego. Polacy zawsze tacy byli, że jak otrzymali „wolność” to „hulaj dusza piekła nie ma…”. Za komuny większość chodziła do kościoła, był Jan Paweł II, na Boże Ciało procesje miały kilometry, okna prawie wszystkie wystrojone. A teraz… Szkoda gadać. Te. k….wpuściły do Polski szatańską mafię a Polacy jak zwykle dają się, za przeproszeniem, „dymać’…

  • Kamil 23 lutego 2012 o 8:40 pm

   i ja bede chodzil do kosciola co niedziele bo to jedyne miejsce gdzie mieszka swiadomosc i kto pojdzie ze mna bedzie jej jeszcze wiecej

 23. koralgol 23 lutego 2012 o 4:34 pm

  Za 2 miesiace szykuje nam sie pozadna susza ….

 24. mi461 23 lutego 2012 o 4:57 pm

  Teorię Einsteina „podważył” luźny kabel ? Einstein wciąż górą

  „Magazyn „Science” ogłosił: Einstein wciąż górą.
  Okazuje się, że elementarne cząstki zwane neutrinami nie mogą pędzić szybciej niż światło, jak wydawało się naukowcom z ośrodka CERN. Przypuszczenia te pismo opiera na podobnym doświadczeniu i twierdzi, że epokowe odkrycie szwajcarskich naukowców to efekt zbyt luźnego kabla. Sprawę komentują polscy naukowcy”..
  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/nauka-przegrywa-z-plotka,36344,1,0.html

  • sebecx 23 lutego 2012 o 8:32 pm

   ale oni wodę z mózgów ludziom robią… chyba mają nas za idiotów … jak kabel „poluzowany”, to oznacza że wolniej się poruszały niż by mogły, ponieważ przez ten „luz” musiały zwolnić i odległość „luzu” przebyć na piechotę ewentualnie dorożką o której było wyżej… wobec tego oczywistym jest fakt, że gdyby kabel był solidnie zamontowany to neutrina podróżowały by z prędkością co najmniej ośmiokrotnie większą niż prędkość światła … 😉 😉 😉

   • mi461 23 lutego 2012 o 9:40 pm

    ale to ciekawe, poniewaz we wrzesniu 2011 r

    Włoscy naukowcy przekazali elektryzującą wiadomość – twierdzą, że odkryli cząstki, które poruszają się szybciej niż światło. Oznacza to, że cała nasza dotychczasowa wiedza na temat podstaw fizyki jest błędna
    http://odkrywcy.pl/kat,111408,title,Przekroczono-predkosc-swiatla,wid,13818596,wiadomosc.html?smg4sticaid=6df96

    i kto ma racje ? czyzby CERN dal ciala?
    @ peryskop co sadzisz o tym, z pewnoscia w twoich kregach cos sie mowi na ten temat, bo wytlumaczenie CERN jest troszke zaskakujace.

    • Peryskop 23 lutego 2012 o 11:04 pm

     Mi461, w „moich” kręgach niewiele się mówi na ten temat, bo wytlumaczenie CERN jest ani troszkę zaskakujące.

     Po pierwsze – w CERN odnotowano już kilka rewelacji np. dotyczącą tzw. bozonu Higgsa czyli „cząstki Boga” która miałaby nadawać „masę” różnym cząstkom elementarnym. Otóż niedawno po analizie wyników serii eksperymentów podano, że bozonu Higgsa nie wykryto, ale to ma wcale nie oznaczać, że ta „cząstka Boga” jednak istnieje.

     Po drugie – ale przecież CERN zbudowano za grube miliardy właśnie w celu potwierdzenia bozonu Higgsa ! Więc może należałoby się przyznać, że buńczuczne zakładanie istnienie „cząstki Boga” było igraniem z Absolutem, zwłaszcza jeśli już co najmniej od Maxa Plancka dobrze wiadomo, że „cząstki elementarne” to mit, bo są to tylko rozmaite konfiguracje energii, a gdy ich katalog sięgnął już kilkuset pozycji, to przestano wydawać Noble za pokazanie „a ło, następna!”.

     Po trzecie – neutrino nie są światłem, więc maja prawo przemieszczać się wolniej lub szybciej od „c”, i robienie wokół tego zagadnienia sensacji jest biciem medialnej piany.

     Po czwarte – neutrina są bardzo małe i niezwykle przenikliwe – podobno potrafią przeszywać na wylot kulę ziemską, co stwierdzono w głębokich jaskiniach w Japonii.

     Po piąte – przez tę niezwykłą przenikliwość i elektryczną obojętność są trudne do badań, bo przenikają przez… detektory. O ich zachowaniu można coś spekulować metodami pośrednimi, a więc z odpowiednio wysokimi błędami.

     Po szóste – syndrom „luźnego kabla” bardzo dobrze pasuje do całego obrazka.
     Czyż nie ?

     A o co w tym wszystkim może chodzić ?

     Fragmenty z wykładu programowego globalistów z 1969 roku:

     – Wyniki naukowe będą fałszowane, by narzucić określone cele.

     – Wydłużyć czas na edukację, ale nauczyć mniej.

     – Niektóre książki znikną z bibliotek.

     źródło: Plany globalistów – a REALIZACJA
     http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5672&Itemid=47

     Wniosek:
     Fascynacje wokół neutrino to tylko kolejny wspaniały dystraktor uwagi !

     • monitorpolski 23 lutego 2012 o 11:19 pm

      Też tak sądzę peryskop, choć nie jestem fizykiem. To niewiele kosztuje, a cały świat ma o czym gadać.
      Co do cząstek – droga z akceleratorami nic nie da. W miarę wzrostu energii pojawią się nowe i nowe. Sądzę, że Haramein ma rację ze swoim „wszechświatem w protonie”. Zresztą swoją teorią pozbył się dwóch niepotrzebnych oddziaływań – silnego i słabego, więc jest to przesłanka, że całą teoria lepiej opisuje rzeczywistość.

     • zenobiusz 23 lutego 2012 o 11:26 pm

      http://www.kul.pl/ks-prof-dr-hab-wlodzimierz-sedlak,art_1688.html
      Warto tu zajrzeć,Teorie zamiatane pod dywan.

     • mi461 24 lutego 2012 o 1:08 am

      przyznam ze od poczatku zastanawialam sie do czego wlasciwie beda sluzyc eksperymenty w CERN’ ludzie obawiali sie tych doswiadczen ze moga sluzyc do badan ktore beda wykorzystane przeciw ludzkosci.
      duzo pisano o „czasteczce Boga” sami uczeni nie byli pewni czy bozon Higgs istnieje

      ” Naukowcy ustalili na razie, że jeśli bozon Higgsa istnieje, to jego masa jest ograniczona do zakresu 116-130 GeV (gigaelektronowoltów) przez eksperyment ATLAS i do zakresu 115-127 GeV przez CMS. ”

      Wiecej eksperymentow ma byc przeprowadzonych w polowie 2012 roku,
      a wiec poczekamy zobaczymy.

      • hjk 24 lutego 2012 o 2:07 am

       Gdzieś na jakieś stronce znalazłem, ce ten LHC to tak naprawdę „wrota do innego wymiaru” i na jakas tam 1/1000 to podobno odpalili i zauważyli, ze coś się tam zakrzywiło czy otwarło, ale podobno sie boją na stałe, bo nie wiadomo, co moze wejść z „innego wymiaru”.

       Prawda jest taka, ze podobno z Polski jeden człowiek ma tam dostęp, a i tak nie wiadomo, czemu to wszystko słuzy i czy go dopuszczają…
       Wszystko dzieje się w zamkniętym kręgu wtajemniczonych…

       • Peryskop 24 lutego 2012 o 4:12 am

        A jak poszukać w necie to logo CERN składa się z trzech 666 😀
        Oczywiście całkowicie przypadkowo.

        • sebecx 24 lutego 2012 o 10:23 am

         a tutaj „fulereny”…. http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/wypatrzyli-niezwykle-fulereny-w-kosmosie,36368,1,0.html
         …. hahahahahaha…. jak nie bozony to fulereny …tylko ciekawe, że ci naukowcy z NASA musieli tego wypatrywać w przestrzeni kosmicznej, a wystarczyło włączyć telewizor i te ich „fulereny” to w reklamach TV można było dostrzec na 2gim i 3cim planie… hahahahahaha…. i oczywiście można je wykorzystać do produkcji LEKÓW i BRONI… hahahahaha… i znów dla naszego dobra odkryte…. będą nas nimi „leczyć i „bronić” przed złem płynącym z NATURY…. ahahahaha….

        • zenobiusz 24 lutego 2012 o 10:31 am

         A tymczasem,
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/24/uwagacenzurowane-trzesienie-ziemi-2242012-censored-earthquake-midwest-to-southeast-usa-shakes-wiped-data/

        • zenobiusz 24 lutego 2012 o 10:33 am

         Żeby było śmieszniej,tu też fałszowanie danych i cenzura.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/24/wybuch-na-sloncu/

        • Sully 24 lutego 2012 o 11:02 am

         Jeśli mówicie o numerologi to polecam obejrzyjcie film „23” z J.Carry, naprawdę świetny! Z gatunku psychologicznych, jesli ktos lubi oczywiscie.

         • monitorpolski 24 lutego 2012 o 11:26 am

          Sully, zdjąłem ci bana

        • Sully 24 lutego 2012 o 11:33 am

         Dziękuję Monitor!

        • Peryskop 24 lutego 2012 o 3:55 pm

         sebecx, dzięki za zawiązanie do fuleronów.
         Bo full po angielsku ma też potoczne znaczenie „ogłupiać” 😉

         Jakoś ucichły wielkie nadzieje sprzed paru lat na nano-rurki, chociaż zapowiadały się jako rewelacyjne panaceum na różne kłopoty.

         Zwracam uwagę na arcy-sprytny trick z nazwą „cząstka Boga”,
         bo po kolejnych eksperymentach w CERN, które wykażą jej brak,
         NATURALNĄ KONKLUZJĄ z badań NAUKOWYCH będzie rozumowanko:

         JEŚLI NIE MA CZĄSTKI BOGA, NO TO LOGICZNE ŻE I BOGA NIE MA !

 25. Kamil 23 lutego 2012 o 5:10 pm

  SERCE=PODŚWIADOMOŚĆ

  Dowodem jest przynależność do natury i silny związek z nią dla przetrwania w okolicznosciach jak najbardziej skrajnych dla uswiadomienia sobie że to nasza ostatnia szansa rozwoju………. nieznam innych opcji dla których system holograficzny mógłby się rozwijać wraz z ludzką świadomością tegoż gatunku.

  Tylko świadoma komunikacja między sercami ma wpływ na kształt embriona istot na tej planecie.

  Przekraczając w danej chwili okreśłoną lbe. oświeconych istot ludzkich myślących o podobnej rzeczy która jest w harmonii z prawami natury, dostajemy kierownicę którą swobodną możemy sterować własną ewolucją.W ten sposób możemy również ingerować wspólną świadomością w świadomość istot ”niższego szczebla”

  http://zmianynaziemi.pl/w…mskie-organizmy

  Czy Jezus nie robił podobnie uzdrawiając trędowatego?
  Człowiek jest paradygmatem boga.
  A wspólna świadomość to najlepszy łącznik do odgrywania roli na tej planecie.
  Już niewiem co napisać więcej…….bo więcej dowodów nie posiadam.

  Jezus może być tylko dowodem a zgoda z naturą jest najlepszą formą w której możemy odlewać swój kształt.

  • Kamil 23 lutego 2012 o 8:01 pm

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zmiany-rezonansu-schumanna-moga-wywierac-duzy-wplyw-ziemskie-organizmy

   • SyluKot 23 lutego 2012 o 10:28 pm

    To teraz wiadomo , po co SMUGI ZOSTAWIAJA. A takie jest piekne niebo w nocy, nawet gwiazdy widac a w dzien przeleca Amerykanskie linie lotnicze i po czystym niebie, tylko szare i zachmurzone. Niebo na Irlandia, Co.Kerry

 26. mi461 23 lutego 2012 o 5:14 pm

  B.Gates powiedzial (na spotkaniu z 2000 osobami,) ze jezeli na swiecie nowonarodzone dzieci beda rejestrowane na telefonach komorkowych, to bedzie mozna upewnic sie ze kazde dziecko otrzyma odpowiednia SZCZEPIONKE ( ??? !!!)

  Rowniez powiedzial ze to bedzie kluczem do KONTROLOWANIA POPULACJI na swiecie. (??!!!)

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1790728/pg1
  http://www.smartplanet.com/blog/pure-genius/bill-gates-mobile-health-technology-will-save-lives-help-overpopulation/4908

  az ciarki przechodza co UNE kombinuja !!!

  • AQQ 23 lutego 2012 o 8:48 pm

   Nie wiem czy był tu ten film? o dzieciach szczepionych i nieszczepionych. http://www.youtube.com/watch?v=jXPFZq4JTsc

  • kk7qq 24 lutego 2012 o 7:41 am

   mi461 -B.Gates to chyba jakis pokrecony psychol ?! ZE nikt nie wysle go zeby sie porzadnie przebadal ?

  • Kamil 24 lutego 2012 o 8:33 am

   SZCZEPIONKI NA ODCIĘCIE ŚWIĘTEJ ŚWIADOMOŚCI………..

   nigdy w życiu…….niepozwole

 27. Kamil 23 lutego 2012 o 7:01 pm

  I tak ……..znowu straszą bezrobociem w TV………….było trochę spokoju a teraz znowu ryją głowy
  Coś czuję że jutro będą mocno ROZPYLAĆ chemy nad głowami…………

  BURACTWO qrwa

  pzdr

  • Smoke 23 lutego 2012 o 7:08 pm

   u mnie nad głową nie ale na horyzoncie piękna siatka, czy to chemtraile nie wiem ale z 6-7 pisek jest

   • hjk 24 lutego 2012 o 2:09 am

    Nie będą, bo nad Polska dziś były huragany…
    Chmury pedziły na wschód jak szalone…
    Do rozpylania jest potrzeby względny spokój..

  • Kamil 23 lutego 2012 o 7:23 pm

   Strach blokuje świadomość

   • mi461 24 lutego 2012 o 1:18 am

    @kamil gdyby tak bylo to w czasie wojny ludzie by nie odpierali atakow nikt by nie chcial utracic zycia a jednak szli w zaparte.
    To wszystko zalezy od nas.
    Czy nie miales sytuacji gdzie cos sie dzialo np w czasie jazdy samochodem, kierowca broni sie przed uderzeniem, pozniej dopiero jak wszystko mija odczuwamy drzenie rak czy kolan?
    Nie miales tak?
    A wiec strach UWALNIA SILY OBRONNE mysl pozytywnie.
    pozdrawiam

 28. Kamil 23 lutego 2012 o 7:05 pm

  A wszystko to dla USPOKOJENIA naszej WSPÓLNEJ świadomości…………haha

  BURACTWO ……..mam dosyć tego zakłamania

  pzdr

  • Onufry 23 lutego 2012 o 9:25 pm

   Kamilu ! Jak będzie ze wspólną świadomością ? Zobaczymy. Jedno jest pewne jesteśmy wrogami i wojownikami. Nawet na tym blogu- wszyscy chcą mieć rację a czy mają ? Może nikt jej nie ma.? Ta wiedza co posiadamy to ledwie ułamek wiedzy. Niestety tak myslę. W obecnym poziomie świadomosci , świadomosc wszystkich to SF. Jednak jest zawsze nadzieja………………….Pozdr.

 29. Kamil 23 lutego 2012 o 7:10 pm

  Wy*be ten telewizur przez okno i koniec z ciepłym fotelikiem dla posadek dyrów

  Kiedy się w końcu skończy ta masowa manpulacja?????????????????????

  PYTAM SIĘ KIEDY?

  • centurion 23 lutego 2012 o 10:00 pm

   Nie denerwuj się że za TV trzeba płacić to pikuś wszyscy płacimy też za oddychanie.

 30. Katon Najmłodszy 23 lutego 2012 o 7:14 pm

  Hodowla antysemityzmu http://katonisliwka.wordpress.com/2012/02/22/hodowla-antysemityzmu/

 31. libro77 23 lutego 2012 o 7:17 pm

  dziwny wynik w rankingu wordpressa, nawet bardzo…

 32. Kamil 23 lutego 2012 o 7:33 pm

  Tak jak pisał Monitorek, NAZIZM przeniósł się z polski do USA i tam sobie działa jak widać……..
  Robią co chcą z narodami a ŚWIAT się przygląda cierpieniu

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/talibowie-wezwali-aby-zabic-zachod-za-spalenie-koranu-przez-armie-amerykanska#comment-51269

  HAH dobry kabaret

  • sebecx 23 lutego 2012 o 8:37 pm

   nich zaczną od B.Gatesa…

 33. zenobiusz 23 lutego 2012 o 7:36 pm

  http://www.alexa.com/siteinfo/zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com#keywords
  Na tym blogu jak mam 50 wejść dziennie to jest dużo,porównajcie wstawiając adres katona ,to jakieś dziwne machloje.

  • Kamil 23 lutego 2012 o 7:57 pm

   Zenobiuszu@ .wszyscy jesteśmy połączeni JEDNYM DNA dlatego NIEŚWIADOMI czują się momentami opętani………..
   Ja jestem człowiekiem , Ty nim jesteś………..i co z tego……..
   Najwyżsża pora wygrywać z NEGATYWIZMEM……..liczą się TYLKO pozytywne wibrację.
   W kupie siła

   pzdr

   • navajo88 24 lutego 2012 o 1:14 am

    a tam kamil w kupie jest tylko wielki smród !!!!! , ,,,,,, hahahahahahahahahahaha
    J.M.H

    • Totalsky No Problemsky 24 lutego 2012 o 2:12 am

     @navajo
     jak to mówili nasi przodkowie: kupą, Mości Panowie (bo kupy nikt nie ruszy!);

 34. Kamil 23 lutego 2012 o 7:51 pm

  JUTRO maska GAZOWA obowiązkowa ………..już czuję ten zanik świadomości.
  Oni nas już POINSTRUUJĄ

  • greenish 23 lutego 2012 o 9:07 pm

   MONITOR wezmiesz odpowiedzalnosc za los takich jak wyzej wyminiony kamil
   dlaczego tobie przypisuje ta odpowiedzalnosc bo poprostu prowadzisz takiego bloga, na ktorego wchodza ludzie „niestabilni” szukajacy wsparcia, w tym ze to cos ich wyniszcza, walczy podstepem z ich naturalna egzystencja, cos co jest wspolnym wrogiem.
   To tak jakbys prowadzil blog o wojnie a sam nie bylbys zolnierzem. dlaczego zarzucam ci taki fakt, moze to dziwne ale tak cos czuje(moje subiektywne zdanie). moge sie mylic bo w koncu pewnie chociaz napisales mu(Kamil) zeby troche sie opanowal, wystudzil emocionalnie na chwile, ogladal mniej tv(szczegolnie pralnicze daliy news) i co najwazniejsze jesli nie daje sobie rady z ta walka to zeby sobie zrobil z pare dni wolnego od takiego typu stron internetowych jak twoj blog.
   WIEM nie jestes od tego aby kogos pouczac co robi w necie, ale jesli chodzi o budzenie ludzi do swiadomosci zagrozenia jakie nad nami sie czaji, to moze powiedzenie ze w niektorych przypadkach nie liczy sie ilosc ale jakosc da choc troche do pomyslunku.

   • zenobiusz 23 lutego 2012 o 10:42 pm

    Kamil pisze,że poradził sobie z alkoholizmem,przylgnął do Kościoła,trenuje inne odżywianie,podając ciekawe efekty,a że jest młody i wykrył,na innych blogach teorię jedności wszechrzeczy i wibracji,to nie jest żadna niepokojąca cecha.Jest młody.Szuka ,ma prawo.
    Pomysł podjęcia hodowli 50 kur,wskazuje ,że nie jest niewolnikiem internetu.
    Czyżby jego ewolucja,bo taką można zaobserwować,w czasie jego aktywności na blogu,zaczęła być dla kogoś niepokojąca ??

    • greenish 24 lutego 2012 o 3:18 pm

     Jak pewnie zauwazyles nie neguje Kamila i jego czynów, bo sam w na swojej drodze mialem podobne przeszkody. mowie o tym ze admin czasami powinien interweniowac nie tylko banem ale tez „dobra rada” dla mlodszego kolegi, zeby ten nie odszedl od zmyslow i nie podpelnil jakiegos nie odwracalnego bledu. moze to wygurowane zadania.
     zeno czy moj brak pomyslu na posiadanie 50 kur to oznaka bycia niewolnikiem netu?
     ciekawe czy kamil posiada maske p/gazowa ale tego juz nie da sie sprawdzic

 35. libro77 23 lutego 2012 o 8:50 pm

  poza pierwszą setką… 😦

 36. monitorpolski 23 lutego 2012 o 9:34 pm

  zrobimy głosowanie – czy zbanować Kamila? Mnie dzisiaj cały dzień nie było, właśnie wracam pociągiem…

  • navajo88 23 lutego 2012 o 9:54 pm

   Po cholerę go banować ,ściąc mu głowę i tyle !!!! hahahahahahahaha
   J.M.H

  • libro77 23 lutego 2012 o 10:04 pm

   ban

   • libro77 23 lutego 2012 o 10:30 pm

    oczywiście ban czasowy, dopóki nie dojdzie do siebie…

    • zenobiusz 23 lutego 2012 o 10:45 pm

     Jeszcze raz bo źle weszło.
     Kamil pisze,że poradził sobie z alkoholizmem,przylgnął do Kościoła,trenuje inne odżywianie,podając ciekawe efekty,a że jest młody i wykrył,na innych blogach teorię jedności wszechrzeczy i wibracji,to nie jest żadna niepokojąca cecha.Jest młody.Szuka ,ma prawo.
     Pomysł podjęcia hodowli 50 kur,wskazuje ,że nie jest niewolnikiem internetu.
     Czyżby jego ewolucja,bo taką można zaobserwować,w czasie jego aktywności na blogu,zaczęła być dla kogoś niepokojąca ??

     • rabarbarek 23 lutego 2012 o 11:13 pm

      A moze zaapelowac do swiadomosci Kamila o jeden dobry post o jego wibracjach i milosci , i poprosic o reszte postow bezwibracyjnych. Kiedy pod kazdym komentarzem zaczna sie pojawiac komentarze Kamila , wszyscy ” zwibrujemy”.
      Kamilku , wszystkiego dobrego .

      • monitorpolski 23 lutego 2012 o 11:16 pm

       Albo niech sobie kupi wibrator i wtedy nie będzie musiał „wibrować” na blogu?
       Co do energii – zacząłem ostatnio brać duże dawki witaminy C od dr Ratha, rewelacja! Polecam wszystkim, nie trzeba się wzmacniać wibrowaniem.

       • szuwaxpl 23 lutego 2012 o 11:38 pm

        Rado Starszych – pomysł monitora z zakupem wibratora jest najlepszy 🙂
        cyt. „nie będzie musiał ‚wibrować’ na blogu”
        śmiech navajo88 HAHHAHAHAHAHAHAH

     • Peryskop 23 lutego 2012 o 11:28 pm

      greenish, a czy Ty weźmiesz odpowiedzialność za los każdego napotkanego?

      Dlaczego usiłujesz zwalić winę na Monitora za to, że ktoś ma turbulencje mentalne,
      ale jak zauważył Zeno – boryka się, zerwał z nałogiem i ma konstruktywny plan ?

      Czy w poprzednie kłopoty i ezoteryczny nastrój wpadł pod wpływem Monitora ?

  • pola 23 lutego 2012 o 11:16 pm

   Nie jestem za banowaniem,każdemu trzeba dać szansę.Niestety najgorsze w tym wszystkim że pózniej wyjdzie JAK ZAWSZE.

 37. wacpan 23 lutego 2012 o 9:39 pm

 38. libro77 23 lutego 2012 o 9:55 pm

  Navajo, wszystko OK?

  • libro77 23 lutego 2012 o 10:02 pm

   sorry, nie zauważyłem Cię…

  • navajo88 24 lutego 2012 o 1:11 am

   Tak ,oprócz tego że wczoraj wieczorem posypał mi się komuter i od wczoraj szukałem śrubek i wirusów aż do dzisiaj ,nie dawno skończylem to wszystko ,guwniana robota !!!, a co do kamila dajcie se ludzie spokój blogi są do pisania a nie do jakiegoś dawania sobie nawzajem banów !
   J.M.H

 39. Kamil 23 lutego 2012 o 10:19 pm

  Ogólnie rzecz przyjmując , z KUNDALINI niema żartów

  • Starża 24 lutego 2012 o 11:37 am

   To po co ją budzisz ?Zajmij się rozwojem trzeciej czakry i nie pobudzaj tego, czego nie umiesz kontrolować.Wprowadź najpierw równowagę w swoich emocjach i rozwijaj inne czakry,a kundalini zostaw w spokoju.

 40. pola 23 lutego 2012 o 11:02 pm

  Sędzia Iwona Konopka wskazała nazwisko świadka, który rozpoznał podpalacza . To syn znanego adwokata Michała Tomczaka, rzecznika dyscypliny PZPN, który został zatrzymany razem z Gromosławem Czempińskim w sprawie korupcji przy prywatyzacji Stoenu

  Skandal w warszawskim sądzie – sędzia Iwona Konopka
  http://dakowy.nowyekran.pl/post/53754,skandal-w-warszawskim-sadzie-sedzia-iwona-konopka

  • monitorpolski 24 lutego 2012 o 10:57 am

   Oni sobie nie zdają sprawy, że jest wiele grup społecznych, które ich obserwują i wszystko zapisują. Sędzia powinien być ideałem uczciwości i stróżem prawdy. Jeśli ta pani skazuje skopanego przechodnia, a nie tego kto kopał, to sądzę, że nie pozostało to niezauważone. Takie działanie można nazwać gangsteryzmem sądowym. Z tego co widzę, jesteśmy na najlepszej drodze do wielkich zmian w społeczeństwie, NWO nie ma szans bytu, a jeśli się zacznie zmieniać, to taka pani znajdzie się w sądzie nie jako sędzia, ale jako oskarżony. Wyrok może być bardzo surowy.

 41. pola 23 lutego 2012 o 11:23 pm

  Złodzieje, nasi dobrodzieje
  W sobotę 18 lutego Bożena Walter została namaszczona na „Gwiazdę Dobroczynności”. Małżonka beneficjenta pieniędzy FOZZ robi od lat biznes na dobroczynności, za pieniądze innych. Fundacja TVN zagarnęła na swoim koncie już ponad 50 milionów PLN.

  Kiedys pierwsza dobrodziejka III RP byla Jolanta Kwasniewska. Teraz trwa lansowanie Bozeny Walter na jasnie wielmozna pania dobrodziejke III RP. Lans jest dosyc nachalny. Oto niedawne
  etapy.
  http://monsieurb.nowyekran.pl/post/53303,zlodzieje-nasi-dobrodzieje

 42. Extazed 23 lutego 2012 o 11:52 pm

  O masonerii na tefałenie 24 słów kilka. Warto się zapoznać chociażby dla faktu, iż temat jest skrzętnie omijany przez posłów z każdej partii : )

  http://www.tvn24.pl/-1,1735869,0,1,czy-masoni-rzadza-polska-a-moze-swiatem,wiadomosc.html

  Osobiście pachnie mi tu sporą ściemą. Z drugiej strony, czego można było się spodziewać po ludziach, którzy są mistrzami w sprzedawaniu społeczeństwu kłamstwa.

 43. wacpan 24 lutego 2012 o 12:33 am

  NEW SHIT
  http://natemat.pl/2123,chca-chronic-dzieci-przed-pornografia-kolejny-zamach-na-wolnosc-w-sieci

 44. hjk 24 lutego 2012 o 12:35 am

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/23/najswietsza-maria-panna-modlcie-sie-zeby-wojna-atomowa-w-iranie-mogla-byc-uniknieta/

  • Kamil 24 lutego 2012 o 8:37 am

   NO TAK jeszcze więcej RADIOAKTYWNEGO URANU to nawet Miłość nie pomoże w formowaniu się embrionów.
   Pozostają tylko laboratoria………….ja się BĘDĘ MODLIŁ
   Bo niewiadomo co nieokiełznane ARABY szykują za odwet za USA do którego przenieśli się NAZIŚCI i kontrolują wojenkę.

  • Bromba 24 lutego 2012 o 10:10 am

   Ta intencja jest błędna,módlmy się o pokój.Nie powinno nigdy np modlić się o to żeby nie być chorym,tylko o zdrowie,ponieważ podświadomie i świadomie swoje myśli kierujesz ku temu właśnie :).

 45. Tola 24 lutego 2012 o 1:31 am

  Dla mnie Kamil brzmi i zachowuje sie jak jakzawsze.

 46. Tola 24 lutego 2012 o 1:35 am

  Kamil – to jest identyczne zachowanie ,jak wczesniej jakzawsze.
  Siedzi na blogu cala dobe , jest najwyrazniej mocno pobudzony ,niby pisze cos wartosciowego ,ale generalnie nie na temat i zaburza dyskusje.
  Czasami napisze cos madrego i komus sie przymili ,tak dla niepoznaki.
  Identycznie jak jakzawsze.
  Nawet juz zaczal przeklinac.
  Najpierw byl biedny Kamilek , a teraz pcha tu te swoje wibracje.
  Drazni mnie okropnie!!!!

 47. Tola 24 lutego 2012 o 1:45 am

  @Kamil – czy ananasxxx to twoj brat ,kolega czy inne wcielenie.
  Pisze identycznie jak ty i w taki sam sposob – tylko na innym blogu:(((

  • Kamil 24 lutego 2012 o 8:01 am

   to ja i nie jestem navajo88 .
   znikam na jakiś czas z każdego forka
   pzdr

   • Peryskop 24 lutego 2012 o 10:50 pm

    Tola – BINGO!

 48. Konrad 24 lutego 2012 o 4:28 am

  UUWAGA, UWAGA NAJWIEKSZE FINANSOWE OSZUSTWO SWIATA – OGLASZA lORD jAMES

  http://www.veteranstoday.com/2012/02/21/intel-exclusive-trillion-dollar-terror-exposed/

  • monitorpolski 24 lutego 2012 o 10:51 am

   No to są lepsi od rabina Dov Zekheima, który okradł Pentagon na 2,3 biliona dolarów, może nawet więcej.

 49. Kamil 24 lutego 2012 o 7:59 am

  MIŁOŚĆ TO WSZYSTKO CO WYZWALA HORMONY…….proste? !
  Szyszynkę……….czyli podłoże do kontroli wibracji blokuje GMO i sztuczne żarcie.

  Już chyba wszystko………jeśli ktoś ma jakieś nowe pomysły to pozwalam przejąć INICJATYWĘ w tym temacie.

  Tak więc postaram się zniknąć z forka na jakiś DŁUŻSZY czas żeby się jakoś zająć się w końcu SWOIM życiem
  I obiecuje KONIEC u MNIE z alkoholem…..
  Zakłóca świadomość!

  pzdr

 50. filmyprawdy 24 lutego 2012 o 9:58 am

  FILMY PRAWDY – WOJNA INFORMACYJNA

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

 51. Logos 24 lutego 2012 o 10:21 am

  Fiskus skontrolował reżysera i sponsorów obrazu o patologiach w skarbówce i prokuraturze

  „Układ zamknięty” – sensacyjny film w reżyserii Ryszarda Bugajskiego pod patronatem medialnym „Rzeczpospolitej”, który opowiada o niszczeniu polskich przedsiębiorców przez organy państwa, jeszcze nie trafił do kin, a już budzi emocje.
  http://www.rp.pl/artykul/10,826218-Kto-sie-boi-filmu-o-niszczeniu-przedsiebiorcow.html

 52. Kamil 24 lutego 2012 o 10:29 am

  Jeszcze jedna WAŻNA rzecz na koniec.
  NOBEL to TAJNY chwyt polityczny ”komercha dla nieustatysfakcjonanych polityką w którym przyszło się realizować”

  SMOLEŃSKA katastrofa lotnicza była NIEUNIKNIONA
  DALEJ mielibyśmy politykę

  A tak……….od wczoraj w polsce nie obowiązuje już system polityczny o strukturze piramidy a holograficzny który płynnie dostosowuje się do ŚRODOWISKA naturalnego swoimi wspólnie tworzonymi wibracjami.

  Sory ale to musiało się kiedyś stać.
  Obiecuje że to ostatni post w tym półroczu.

  pzdr

  • monitorpolski 24 lutego 2012 o 10:34 am

   kompletne bzdury dystrakcyjne. Nic się nie „musi” dziać, nic nie „musi” następować. To rotszyldowska ściema. Najlepszy przykład to przekonanie Żydów, ż holocaust „musiał” nastąpić. Tak ich omolaki, że ci w to uwierzyli. Nie wierzcie tym kryminalnym ściemom. Nie pisz, i tak już masz banana.

   • greenish 24 lutego 2012 o 3:37 pm

    plus za adekwatną reakcje.

 53. Simon85 24 lutego 2012 o 11:06 am

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/546385,Izrael-decyzje-o-ataku-na-Iran-podejmiemy-samodzielnie

 54. Bromba 24 lutego 2012 o 11:18 am

  W związku z wydarzeniami kwietniowymi sprzed prawie dwóch lat przypomniała mi się sprawa polsko-palestyńskiej grupy parlamentarnej jak to określiła wybiórcza.Gdzieś to się zapodziało i umknęło a chyba też jest jakąś cegiełką http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7705679,Polscy_poslowie_zatrzymani_na_dodatkowa_kontrole_na.html

 55. lucas003 24 lutego 2012 o 11:26 am

  OSTATNIO POSZUKIWAŁEM DOBREGO PROGRAMU DO SCIĄGANIA CAŁYCH STRON NA DYSK
  PRZETESTOWAŁEM 5 PROGRAMÓW. NIESTETY ZADEN NIE SPEŁNIAŁ MOICH OCZEKWIAŃ.
  AZ W KOŃCU UDAŁO SIĘ .TELEPORT PRO JEST NIEMAL IDEALNY -POLECAM !!!!!

  Teleport Pro to znany program do pobierania całych witryn internetowych na lokalny dysk. Za jego pomocą możemy skopiować witrynę internetową a następnie przeglądnąć ją off-line. Program nie ma problemu ze ściąganiem stron zabezpieczonych hasłem, ma możliwość tworzenia kopii serwisów w wersji do przeglądania off-line łącznie z zachowanie struktury katalogów, przeszukiwanie serwisów pod kątem plików określonego typu (tekstowe, multimedialne, graficzne itp.), uaktualniania ściągniętych już stron, a także możliwość tworzenia baz do automatycznego wykonywania powyższych operacji. Ponadto całość operacji możemy rozłożyć w czasie poprzez odpowiednie zaprogramowanie schedulera, który uruchomi procesy w podanej przez nas godzinie, dniu i tygodniu.

  • monitorpolski 24 lutego 2012 o 11:46 am

   Założyłem stronę – „Poradnik Techniczny” – jest w zakładkach – twój komentarz już tam jest.

  • Orka 24 lutego 2012 o 4:17 pm

   lucas@ wielkie dzięki , do tej pory korzystałam z zapisu w http://www.kompletna z Firefoxa co ciekawszych artykułów .

 56. Simon85 24 lutego 2012 o 11:28 am

  Może ktoś chce sobie przypomnieć (albo niezna):

  Misja Anglo-Saksońska – Trzecia Wojna Światowa

  Historycy mówią nam, że „Misja Anglo-Saksońska” oznacza rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa w ósmym wieku. Jednakże ponad tysiąc lat później, jest inne, znacznie bardziej srogie znaczenie tej frazy.

  Otrzymaliśmy ostatnio 11 stron informacji od świadka, który był fizycznie obecny na spotkaniu Seniorów Masonów w City of London w 2005 roku. To o czym dyskutowano przeszywa do szpiku kości.

  Ja (Bill) przeprowadziłem wywiad audio z naszym źródłem, Anglikiem, którego tożsamość zweryfikowaliśmy ze wszystkimi znanymi i potwierdzonymi detalami. Ten człowiek, jak wielu z którymi do tej pory rozmawialiśmy, nie potrafi już dłużej żyć ze swoim sumieniem lub trzymać te informacje w tajemnicy.

  Mój oryginalny pomysł to było opublikowanie transkryptu tego wywiadu, jak to robiliśmy w przeszłości. Ale to co pokrywa materiał jest tak krytyczne – i, dla mnie, brakujące kawałki układanki których dostarczył były tak ważne – że podjąłem krok zaprezentowania tych informacji na wideo. Audio transkrypt z naszym źródłem, którego nie ma na wideo, dostępny jest tutaj.

  Nasze źródło przedstawia co następuje:

  * Jest zaplanowana Trzecia Wojna światowa, która będzie miała charakter nuklearny i biologiczny. Nasze źródło wierzy, że plan jest już wdrażany i może się zrealizować w ciągu najbliższych 18-24 miesięcy.
  * Planuje się rozpoczęcie atakiem Izraela na Iran. Iran lub Chiny będą sprowokowane do nuklearnego odwetu. Po krótkiej wymianie nuklearnej, będzie zawieszenie broni. Świat będzie wrzucony w strach i chaos – wszystko dokładnie wyinżynierowane.
  * Stan ekstremalnego napięcia będzie użyty jako usprawiedliwienie dla silnej społecznej oraz militarnej kontroli we wszystkich zachodnich narodach pierwszego świata. Plany na to są już gotowe.
  * Podczas nuklearnego zawieszenia broni, planuje się skryte wypuszczenie broni biologicznej. Będzie to najpierw wymierzone przeciwko Chińczykom. Jak mrożąco powiedziało nasze źródło, „Chiny dostaną przeziębienia”. Wojna biologiczna rozszerzy się dalej, na zachód. Infrastruktura będzie krytycznie osłabiona.
  * To ma być dopiero początek. Po tym, pełna wymiana nuklearna będzie rozpoczęta: „prawdziwa” wojna, z ogromnymi zniszczeniami i utratą życia. Nasze źródło mówi nam, że zaplanowana redukcja populacji przez te połączone środki to 50%. Tę liczbę usłyszał na spotkaniu.

  Ten straszliwy scenariusz planowano przez pokolenia. Pierwsze dwie Wojny Światowe były częścią przygotowań do tej ostatniej apokalipsy – tak jak centralizacja zasobów światowych, która była przyspieszona przez równie dobrze zaplanowaną zapaść finansową w październiku 2008.

  Jakby tego było mało, nasze źródło spekuluje, że to wszystko jest ustawione jako scena dla nadchodzącego „wydarzenia geofizycznego” – podobnego typu jak to, którego doświadczyli nasi przodkowie około 11.500 lat temu. Gdyby to wydarzenie się przytrafiło – niekoniecznie oczekiwane w 2012, ale kiedyś w najbliższej dekadzie – zniszczyłoby cywilizację jaką znamy, przyćmiewając nawet skutki wojny atomowej.

  Zadałem to pytanie źródłu: Jeżeli katastrofa jest spodziewana, to po co inicjować Trzecią Wojnę Światową? Jego odpowiedź, po raz pierwszy, miała dla mnie straszliwy sens.

  Prawdziwy cel, wytłumaczył, to ustawić post-katastroficzny świat. By zapewnić, że ten „Nowy Świat” [zwróć uwagę na ten termin] jest tym, którego kontrolerzy chcą, struktury totalitarnej kontroli muszą być na miejscu kiedy ta katastrofa się zdarzy – z wymówką, że populacja je zaakceptuje i będzie się ich domagać. Stan wojenny we właściwych, starannie wybranych krajach przed katastrofą zapewni, że „właściwi” ludzie przetrwają i będą prosperować w świecie po-katastroficznym, przez kolejne 11.500 lat. To co być może było planowane w ukryciu na globalną skalę, przez ostatnich kilka pokoleń, nie jest niczym mniej niż to kto odziedziczy Ziemię.

  Kim są ci „właściwi” ludzie? Biali Kaukazi. Być może to dlatego projekt nazywa się Misja Anglo-Saksońska. Stąd, usprawiedliwienie planowanego ludobójstwa chińskich ludzi – aby Nowy Świat został odziedziczony przez „nas”, nie „nich”.

  Nasze źródło nie zostało poinformowane na temat planowanych losów krajów drugiego oraz trzeciego świata takich jak te w Południowej Ameryce, Afryce i Azji. Ale on zakłada, że tym kazanoby radzić sobie samym i prawdopodobnie nie przetrwać dobrze – albo nie przetrwać w ogóle. Totalitarne militarne rządy zachodnich, białych ludzi, są tymi które odziedziczą świat.

  Ten plan jest tak zły, tak rasistowski, tak diaboliczny, tak wielki, że prawie niemożliwy do uwierzenia. Ale to wszystko zgadza się z tym co wielu komentatorów, badaczy i świadków którzy mają dostęp do wewnętrznych informacji identyfikowało już od kilku lat. Dla mnie osobiście, to dotąd najwyraźniejszy obraz tego dlaczego świat jest taki jaki jest, i dlaczego sekrety są chronione tak zawzięcie: we wszystkim może chodzić o rasową wyższość. Czwarta Rzesza żyje i ma się dobrze.

  Zadziwiająco, nasze źródło nie było pesymistyczne. Podkreślił, tak jak robi to wielu innych badaczy i komentatorów, że świadomość budzi się gwałtownie wszędzie na planecie i że TE ZAPLANOWANE ZDARZENIA NIE SĄ NIEODZOWNE. Jeżeli kiedykolwiek była przyczyna aby pracować wspólnie ku podniesieniu wiedzy o realnym zagrożeniu nas wszystkich, tą przyczyną jest właśnie to.

  Obejrzyjcie to wideo, wysłuchajcie uważnie tego silnego przekazu nadziei i zachęcenia, i rozszerzajcie to szeroko i daleko. Planujemy zrobić napisy w wielu językach – w tym i Chińskim. Opowiadamy się za potencjalną wspaniałością zjednoczonej ludzkości, która nie zna rasowych granic i podziałów. Bez względu na to czy katastrofa się wydarzy czy nie – i wielu, włącznie ze mną, utrzymuje że nie – musimy współtworzyć naszą własną przyszłość, przyjąć naszą własną moc i zrobić cokolwiek się da aby zaalarmować ludzi o niebezpieczeństwach wokół nas… abyśmy byli mocniejsi razem, przez wzgląd na nasze potomstwo i dla dziedzictwa wszystkich żywych stworzeń na Planecie Ziemia.

  Luty 2010

  Źródła:

  Project Avalon (Project Camelot)

 57. iHe 24 lutego 2012 o 12:05 pm

  Żeby nas całkiem stalowy świt NWO nie doprowadził do czarnej rozpaczy udanymi próbami przepychania gwna ustawodawczego odzierającego nas z oszczędności,dochodów i praw obywatelskich
  swoimi pacynkami z hasłami ,że tak być musi bo wszyscy tak robią..

  Ciekawa humorystyczna odtrutka; strategia zamieszczona w komentarzu do protestu inwalidów w państwie latino jakim powoli staje się POlska:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/boliwia-niepelnosprawni-starli-sie-z-policja,1,5036204,wiadomosc.html

  „Dzień słabych gniewnych ! Może ktoś u nas to zorganizuje ? Caritas, Zaleski ? Solidarność ? RPO ? RPP ?
  Na czele kolomny wózki. nad ich głowami śruby leca, policja zdezorientowna,bo nie zrobi szraży przez inwaldów. Potem rozjazd wózków i ludzie górnicy z tarnaem belka z drewna łubudu w kordon. Po nich drudzy z belka w poprzek, a optem szturm z flagami i lanie po grzebietach. Fala górników, za nimi kibole, wszechpolacy, i reszta. Policja odchodzi, a część z nich przyłącza się do protestu i okupacji sejmu. Spontanicznie pomagaja Warszawiacy, którzy przyłaczaja się do zbiorowisk.Ujwania się lider. Płonie sejm. Płona samochody. część wielkiej demonstracji szturmuje kancelarię jednego i drugego. Siły łączą się. Nowe wybory i władza, Nowe rozdanie. Tłumy otaczaja sejm podczas pierwszej sesji. PL- Porozumienie Liderów tworzy organizację nacisku i konsultacji. Armia kasuje prezydenta, ujawnia dowody.
  Możliwe ? ”
  ~Stop zasysaniu

  Prawie jak shogun Total War;)

 58. filmyprawdy 25 lutego 2012 o 12:09 am

  FILMY PRAWDY – WOJNA INFORMACYJNA

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  “Wszystko to czego nie mówią Ci ,którym opłacasz abonament”