Wydarzenia i komentarze, 24 lutego 2012r.

Egipski kandydat na Prezydenta: Wojna z Izraelem w ciągu 3 miesięcy”
Koniec GMO w Kalifornii?
 

Najnowsze materiały filmowe Monitorpolski na YouTube:

WAŻNE: List Sir Juliana Rose do do rolników i konsumentów
w sprawie GMO – roześlij dalej!

=============================================================

=============================================================

UWAGA: TREŚCI ANTYKATOLICKIE BĘDĄ USUWANE Z BLOGA, A AGENCI JE UMIESZCZAJĄCY BANOWANI

Egipski kandydat na Prezydenta: Wojna z Izraelem w ciągu 3 miesięcy”

Niepokojące informacje dochodzą z Egiptu. Kandydat na Prezydenta, Tawfiq Okasha, wydał oświadczenie, że w ciągu 3 miesięcy armia egipska będzie toczyła wojnę z Izraelem, Stanami Zjednoczonymi i Unią Europejską. Okasha dodał, że „podobnie do nazistów, Żydzi terach chcą rządzić światem i go posiąść dla siebie”.  Porównał hitlerowską ideologię panowania rasy najwyższej do tej, którą wyznają semiccy Żydzi. Hitler doskonale sobie zdawał sprawę z tej żydowskiej, rasistowskiej ideologii, dlatego też wypowiedział im wojnę na śmierć i życie. Przegrał, ponieważ w jego otoczeniu znaleźli się żydowscy agenci. Okasha uważa, że ta konspiracja żydowska toczy się od zakończenia II Wojny Światowej – nie zgadza się to jednak z nazistowską propagandą, wg. której konspiracja trwa już od stuleci. Wg. Tawfiqa Okashy, Izrael, USA i Unia Europejska, chcą zniszczyć w sposób wyjątkowo brutalny trzy filary niezawisłości Egiptu: służbę bezpieczeństwa narodowego, armię i wywiad wojskowy.
-„Wojna się już rozpoczęła” oświadczył kandydat na prezydenta Egiptu.

  • „Chociaż jeszcze bez strzału, to skończy się konfliktem zbrojnym” .
  • „Egipska armia otworzy ogień w kierunku armii wrogów” – dodał.  „W ciągu trzech miesięcy”.

Artykuł ukazał się po angielsku w portalu nr. 1 Izraela – Israel National News http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/152994#.T0dgjrSH88c

komentarz monitorpolski: Nie sądzę by tłumaczenie artykułu mogło się ukazać w polskich ścierwomediach. Słowa egipskiego kandydata na prezydenta odzwierciedlają bowiem to co się dzieje w naszym kraju, może nie w sposób drastyczny, ale systematyczny. Polski wywiad został zniszczony lub przejęty, armia jest już w stanie szczątkowym. Jeśli tak jest jak mówi Okasha, to Egipcjanie mogą nie mieć innej opcji by uratować swoje państwo i naród. Irakczycy są już praktycznie martwym narodem – stosowanie broni masowego rażenia w postaci zubożonego uranu i broni chemicznej, spowodowało już tak poważne zmiany genetyczne u większości Irakczyków, że odrodzenie się nie będzie możliwe. chyba, że z populacji Irakczyków mieszkającej poza granicami tego kraju. Podobnie może się stać z innymi krajami arabskimi i Iranem.

Koniec GMO w Kalifornii?

Kalifornijska organizacja Organic Consumers Association, zwalcza uprawy i żywność genetycznie modyfikowaną poprzez akcje mające na celu obowiązkowe oznakowanie na etykietach. W Kalifornii odbywa się głosowanie an ten temat i jeśli inicjatywa o takim oznakowaniu wejdzie w życie, to będzie to oznaczać praktycznie koniec żywności GMO w tym stanie. Oczywiście, pociągnie to za sobą podobne ustawy w innych stanach, bowiem większość Amerykanów jest przeciwna GMO. Byłby to więc „śmiertelny cios” dla żywności i upraw transgenicznych w USA.
Sytuacja jest tak zła, że aż 75% produktów spożywczych zawiera składniki GMO. Jeśli nakaz oznakowania wejdzie w życie, to wszystkie te produkty nie będą miały szans na sprzedaż, gdyż 90-95% Amerykanów obawia się GMO i chce znać skład produktów pod tym kątem. Nie ma wątpliwości, że wywoła to panikę u dużych firm, które dotąd bezkarnie truły Amerykanów.
Kampania  „Miliony przeciwko Monsanto”,  organizowana przez  Organic Consumers Association (http://www.OrganicConsumers.org) ma na celu zebranie co najmniej 750 000 podpisów. Wymaga to zatrudnienia armii wolontariuszy. Udało się zebrać spore fundusze na jej przeprowadzenie, tak więc jest duża szansa, że się uda. Wprowadzenie nakazu informowania o GMO na etykietach byłoby jak dotąd największym ciosem dla Monsanto i innych globalistycznych firm, które uczestniczą w ludobójstwie o nazwie GMO.

Reklamy