Wydarzenia i komentarze, 25 lutego 2012r.

Artykuł dnia: Jak kradnie się polską własność!   Bogdan Goczyński  

O tym, co się dzieje w państwie polskim pisałem już wielokrotnie i bez ogródek. O rozbojach, fabrykowaniu oskarżeń przeciwko niewygodnym ludziom, nękaniu sądami i wreszcie skrytobójstwach, wiemy wszyscy. Towarzyszy temu tworzenie kasty nowobogackich poprzez rozboje sądowe, przejmowanie majątków i niszczenie polskich firm. Jednocześnie poprzez system dotacji, z osób bez grosza przy duszy tworzy się prezesów firm z dużym majątkiem. Chodzi o to aby dostęp do władzy i pieniędzy mieli tylko swoi. Przeciętny Polak ma tylko płacić olbrzymie podatki, długo harować i szybko umierać żeby nie móc skorzystać z wypracowanej emerytury. Taki jest między innymi cel „reformy” emerytalnej. Wiem co mówię, gdyż śledzę te sprawy od wielu lat i zebrałem już pokaźną dokumentację. >cały artykuł

Ponieważ dzisiejsza dyskusja zeszła na tematy „hinduskie”, które nie wszystkich interesują i nie są szczególnie na czasie,  umieszczam nowy wpis.
Jest on niemal pusty, ponieważ pracuję nad ważnym materiałem wideo dotyczącym kryminalnego dzialania Sejmu, Prezydenta i Rządu RP, polegającym na próbie legalizacji na terenie Polski broni biologicznej o nazwie „żywność genetycznie zmodyfikowana” (GMO). Należy zacząć mówić wprost o efektach działania takiej zmilitaryzowanej żywności na organizm ssaków (sterylizacja, defekty genetyczne), ale i o skutkach prawnych, które zostaną podjęte wobec ludzi, którzy świadomie, bądź nieświadomie biorą udział w ludobjstwie Polaków. Szczegóły już niedługo.

Reklamy

186 responses to “Wydarzenia i komentarze, 25 lutego 2012r.

 1. Lutek 25 lutego 2012 o 9:07 pm

  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/kontrole_skarbowe_u_rezysera_i_producentow_filmu_o_skarbowce__19155

  Jutro p. Jerzy Jachnik w programie „Państwo w państwie” na Polsacie.

  • Peryskop 25 lutego 2012 o 11:01 pm

   „PAŃSTWO w PAŃSTWIE” – sprawa Jerzego Jachnika

   Początek 26 luty 2012 r. – 19,30 – Polsat – I cześć.

   Prokurator Zbigniew Twardowski – chronił przez lata oszusta i najlepiej wie co i jak fałszowano i kradziono w prokuraturze- zobacz:

   dowód 1 – kliknij [na stronie – link niżej]

   dowód 2 – kliknij

   dowód 3 – kliknij

   dowód 4 – prok. Bednarek

   dowód 5 – MAFIJNY UKŁAD BANKU ŚLĄSKIEGO

   dowód 6 – jak prokuratorzy rżnęli głupa

   dowód 7 -mafia Sądu Apelacyjnego w Katowicach

   Sędzia Annma Zgierska – Kuropatwa -wspierała oszusta

   Prokurator Mateusz Wolny – jedyny uczciwy prokurator

   W dniu 26 lutego 2012 r. w programie ” PAŃSTWO w PAŃSTWIE” będziecie mogli zobaczyć program o absurdalnym 11 letnim oskarżaniu Jerzego Jachnika przez prokuratora Zbigniewa Twardowskiego, który w 1995 r. zabił po pijanemu pieszego. Nadal pracuje w Prokuraturze Okręgowej w Bielsku-Białej.

   Tymczasem prokurator Mateusz Wolny, który wykrył fałszowanie akt, podmienianie protokołów zeznań w Prokuarturze Okręgowej w Bielsku-Białej a także podrabianie rachunków bankowych przez dyrektora Banku Śląskiego – został ofiarą prokuratorskiej mafii.

   Zaś w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach, w którym dyrektorem jest Ryszard Kurnik – brat Romana Kurnika załatwia się wszystko. Zobaczycie państwo, że między prokuraturem i sądami a domem publicznym nie ma żadnej różnicy. W jednym płaci się za ciało, a w drugim za wyroki.

   Przypominamy historię – kliknij na stronie:

   http://www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2013:26-lutego-godz-20-polsat-news-pastwo-w-pastwie-sprawa-jerzego-jachnika-&catid=10:ogolna&Itemid=2#JOSC_TOP

   • Onufry 26 lutego 2012 o 12:29 pm

    Zawsze mówię: Państwo a Polska to dwie różne historie. Obecnie to pierwsze intensywnie działa na szkodę tego drugiego i jego obywateli. Niestety, trzeba mieć sporą odwagę by to głosić .Na szczeblu lokalnym znałem gościa co wyszedl po za „układ”. Za jakiś czas nieznani panowie odwieżli mu syna ze szkoły i kłaniając się odjechali. Gość zaraz potem wyprowadził się i tyle. Jaki z tego morał ? Trzeba ocenić siłę przeciwnika. Albo iść na pohybel albo w czas się ewakuować. Co lepsze ? Ja myślę że bardziej potrzebujemy światłych ludzi i to zywych niż poległych bohaterów. Na walkę w pojedynkę szans brak !

   • Polak Potrafi 26 lutego 2012 o 8:23 pm

    26.02.2012 r., godzina 20.15 Program o Jachniku 90% prywata 10% stowarzyszenie poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości jak tak mamy walczyć publicznie na łamach telewizji publicznej to szkoda czasu. Szkoda mi ludzi, którzy poświęcają swój czas na prace z Panem Jachnikiem. Mieliśmy przykład w trakcie programu, że chodzi tylko o 36 tysięcy dolarów skandal. Polaków wywłaszczono na miliardy dolarów w sądach, upadłościach o tym Pan Jachnik powinien mówić. A nie o swoich prywatnych rozgrywkach. Serdecznie pozdrawiam Pana Jachnika i życzę mu z całego serca żeby odzyskał dorobek całego życia w kwocie 36 tysięcy dolarów. Myślę, że kilkunastu tutaj blogowiczów mogło by pomóc Panu Jachnikowi w jego niedoli.

    • monitorpolski 26 lutego 2012 o 9:27 pm

     Nie taka „prywata”, skoro mowa o uczciwym prokuratorze, którego uwalił system. Program był bardzo dobry, miał ogólny, społeczny podtekst odnośnie wymiaru nie-sprawiedliwości.To, że sprawa była prywatna akurat nie bylo istotą – osoba, która próbowała zniszczyć p. Jachnika sądownie, jest znanym w Bielsku – Białej mafiozem z układami. Okradł on np. ING Bank Śląski na kilkanaście milionów, zresztą nie tylko ING. Na pewno do podziału z sitwą. Sprawa byłaby prywatna, gdyby nie był w nią zamieszany cały układ w Bielsku – Białej i nawet dalej. Chwała p. jachnikowi, że udało mu się dotrzeć do Polsatu i ujawnić mafijne układy w prokuraturze i sądownictwie na łamach ogolnopolskiej telewizji. Spróbujemy umieścić ten program na YouTube. Z przyjemnością obejrzałem też fragmenty moich nagrań z 11 Minut.

   • FK 26 lutego 2012 o 9:59 pm

    Tego pana tzw. „prokuratora” miałem nieprzyjemność spotkać przed wielu laty (21 lat temu), kiedy padłem ofiarą brutalnego i perfidnego w działaniu w sensie moralnym przestępstwa; uprowadzenie dziecka, posądzenie mnie jako ojca o pedofilię a żonę o chorobę psychiczną. Na uwagę zasługuję fakt, że dokonali tego ludzie, którzy znaleźli oparcie w swoim procederze w tzw. „prawnikach”. Współuczestniczyła w tym odrażająco moralnie procederze jako adwokat siostra uczestnika tzw. postępowania (określenie „sądowe”). Opisywany przypadek znalazł miejsce w tzw. „sądzie”. Pragnę nadmienić, że pani adwokat była wcześniej tzw. sędzią Sądu Rodzinnego w Cieszynie i prawdopodobnie do tej pory wykonuje zawód adwokata w tym mieście. Dzięki niesamowitej odporności psychicznej, woli walki o odzyskanie naszej córki oraz zaangażowaniu i nieocenionej pomocy wielu ludzi w tym przedstawicielki Obrony Praw Dziecka pani Anny Zielińskiej z Sosnowca udało nam się wyrwać nasze dziecko z uścisku ludzi, którzy dokonali tego czynu w tym także tzw. „sądu” III RP.
    W Cieszynie gdzie nasze dziecko przebywało pod tzw. „opieką” zwróciliśmy się z wnioskiem do Pana prokuratora Zbigniewa Twardowskiego o odebranie przy pomocy policji naszego dziecka. Niestety nasz wniosek został oddalony. Była w/w. Sędzia oraz należy podkreślić siostra i adwokat uczestnika procederu okazała się w majestacie tzw. „prawa” III RP „wiarygodniejsza” dla sprawującego urząd prokuratorski w Cieszynie Zbigniewa Twardowskiego.
    Nazwisko – Twardowski po kilku latach skupiło moją uwagę, kiedy TV podało informację, że prokurator o tym nazwisku w makabryczny sposób zabił w wypadku drogowym będąc prawdopodobnie w stanie nietrzeźwym młodego człowieka. Przez kilkanaście metrów wlókł samochodem ciało tego młodego mężczyzny. Po tym procederze nawet awansował. Dziś t.j. 26-II-2012 znowu w TV bulwersująca sprawa związana z panem Jerzym Jachnikiem z Bielska – Białej no i oczywiście niezastąpionym w III RP prokuratorem Zbigniewem Twardowskim!!!!!!!!
    Po moich bogatych doświadczeniach z tzw. Temidą – z jej przedstawicielami działającymi w majestacie w tzw. III RP, powtarzam nieco skorygowane zapytanie kierowane do urzędującego premiera – panie premierze jak „RZ”yć w TAKIM „państwie” zwykłemu człekowi.

  • Stanisław 26 lutego 2012 o 6:52 pm

   Ostatnio dowiedziałem się od znajomego dyrektora jednej ze szkół w naszym województwie – kujawsko pomorskie – że w ciągu ostatniego roku 2011 miał 11 kontroli z urzędu – wszystkie wyszły ok, ale czy to nie jest nadużycie ze strony darmozjadów w białych kołnierzykach ? Przecież w podobny sposób niszczy się zakłady , tu daj Bóg dyrektor jakoś się wybronił – może ktoś szuka haka na niego by innej osobie przekazać jego stanowisko ?

 2. ... 25 lutego 2012 o 9:23 pm

  Mozliwe ze kłamstwo rzadowo – medialne o tzw kosmitach zostanie wykorzystane przez antychrysta , mozliwe ze mobilizacja swiatowych wojsk pod jednym sztandarem przeciwko BOGU OBJAWIONEMU JEZUSOWI – OBJAWIENIE JANA 16:13-14 zostanie ogłoszone jako wojna z kosmitami – antychryst naopewno nie powie ludziom prawdy ale bardzo prawdopodobne ze nazwie PANA JEZUSA złymi kosmitami i w ten sposob posle masy na smierc –

  ARMAGEDDON DEMONICZNI KOSMICI ? = http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

  myslicie ze dla zabawy Hollywood tak promuje kosmitów lub inwazje kosmitów na ziemie ? , upadłe anioły moga przybierac rozna postac a wiec i wykreowanych przez hollywood kosmitów

  100 POWODÓW DLA KTÓRYCH EWOLUCJA JEST GŁUPIA : http://www.youtube.com/watch?v=mAqIxQSzlHA

  • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 9:49 pm

   do pana „…”
   Przeciez Jezus Chrystus tez był/jest kosmitą: „moje Królestwo nie z tego świata pochodzi”; to nie ironia, czy naigrywanie się; to proste stwierdzenie faktu: wierzymy w Kosmitę! i szluss… i ok;

   • ... 25 lutego 2012 o 10:06 pm

    o swoich nasladowcach PAN JEZUS powiedział ze tez NIE SA ZE ŚWIATA wiec jak oni wg ciebie tez sa kosmitami ? 😉

    , kosmici to owoc kłąmstwa ewolucji ale kto bedzie kochał grzeszenie i mamone ten w wieksze kłamstwa uwierzy niz kłamstwo ewolucji – 2 list do Tesaloniczan 2:9-10

    • JA-JESTEM 25 lutego 2012 o 10:32 pm

     do „…” „kosmici to owoc kłąmstwa ewolucji” ? mozesz to jakoś uzasadniić ?

     • MaranaTha 25 lutego 2012 o 11:29 pm

      , http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=8

      , http://babel.ovh.org/ewolucja/noblisci.php

      • JA-JESTEM 26 lutego 2012 o 12:10 am

       nie o to pytalem – chyba ze dla ciebie bóg to kosmita

       • hjk 26 lutego 2012 o 2:08 pm

        Chyba to należy rozumiec tak, ze ewolucjoniści twierdzą, ze życie „samo się zrobiło”, a jeśli „samo się zrobiło” tu, to równie dobrze mogło na tej czy innej z zapewne miliardów planet, które istnieją w miliardletnim wszechswiecie.
        A jesli „sie robiło” na iluś tam planetach, to na jednych szybciej na innych wolniej i tam gdzie szybciej „się zrobiło”, tam kosmici sa wyzej rozwinięci, ergo latają po wszechświecie i szukają „dziury w całym”. No i w końcu kiedyś natrafią na ziemię i zacznie się walka, bo kosmitom albo potrzeba niewolnikó, albo zasobów ziemskich, gdyz mimo swej „kosmicznej wyzszosci” nie poradzili sobie ani z pracą, ani z brakiem surowców we wszechswiecie.
        I pewnie wiek emerytalny też mają kosmiczny 🙂

    • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 5:57 am

     przecie to logiczne a ten list do Tesalonków to mi świerzyzną świadkowych tłumaczeń podpada……

     • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 6:04 am

      no i skund żeśmy sie na tej Ziemi wzieli, jak nie z kosmosa. Ludzie no !!! co wy dalej w te pierdoły wierzycie ? Stworzeni MY na podobieńśtwo boskie jako Dzieci Boga a Bóg to niby skąd ? Z Zadupia ?! No wieźta sie obudźta, i policzta barany na ścianie ! A Jezus?! jest i był misjonarzem boskiego przekazu !!!

   • Wesołych Świąt 25 lutego 2012 o 10:09 pm

    Istotne i to bardzo, bo ludzie pod słowem kosmita mają na myśli zielone ludziki z marsa w ciałach fizycznych, a ty Jezusa tak widzisz ?
    Nazewnictwo jest bardzo istotne.

    • Sully 25 lutego 2012 o 10:56 pm

     „Chłopaki” apropos kosmitów i statków kosmicznych widzialam fajny film o ludziach, naukowcach, którzy stworzyli np. latającą meduze i to dośc pokaźnej wielkości. Fajnei to bylo pokazane takie coś sobie lata na bateryjkę z telefonu! Więc czy ufo to nie są poprostu jakieś badania wojskowe, przecież jakby do tej meduzy przyczepić diody i zmodyfikować ją, to jak nic ufo pełna gębą by było.

     • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 11:13 pm

      @Sully
      nasze po-PGR-owskie Ziutki i Staśki, po paru mózgotrzepach, to jeszcze lepsze UFO widzą….

      • Sully 25 lutego 2012 o 11:21 pm

       Ej nie no to był naprawdę fajny dokument, ja aż tak się tym nei interesuję, a tam pokazali coś ciekawego, przedstawiali jak :próbują kopiować ” naturę…a że mi się to z ufo skojarzyło…nawet nie wiedziałam, że można takie „statki tworzyć” wyglądał obłędnie.

       • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 11:27 pm

        @Sully
        albo minikoptery wielkości ważki, a wkrótce (albo juz są) nanoroboty, wpuszczane do krwioobiegu by leczyć, albo wypuszczane na pole walki by, np. błyskawicznie poddac korozji najwazniejsze elementy karabinka szturmowego, albo czołgu; człowiek to zdolna bestia!

        • hjk 26 lutego 2012 o 2:11 pm

         Pewnie dlatego nie ma jakichś wiekszych wojen, gdyż poodkrywali coś w tym stylu jak piszesz, co uczyniłoby ją bezsensowną…Jest tylko grabież krajów niżej rozwiniętych technicznie…

  • monitorpolski 26 lutego 2012 o 11:38 am

   Znów dystrakcja. Nie macie tematu? Polecam zainteresowanie się LUDOBÓJSTWEM NA NARODZIE POLSKIM jakie jest obecnie realizowane. Dystrakcja to działanie mające na celu wsadzenie nas nieświadomych „do gazu”. „Gazem” są teraz szczepionki, GMO, chemtrailsy itd.

   • Onufry 26 lutego 2012 o 12:46 pm

    Trochę w temacie. Lubiłem wieczorem łyknąć kilka browarów siedząc przy kompie. Teraz to lipa. Nie ma piwa ?! No może jest tylko co ? Po wypiciu dwóch czy trzech łep wali jak by wypił ze 20. Może to moje shizy i urojenia. Nie przytoczę tu konkretnych marek bo mogę być o coś posądzony. Może ktoś wie co jeszcze można wypić bez efektów specjalnych? No i pytanie zasadnicze co do piwa dodają ?

    • sebecx 26 lutego 2012 o 2:14 pm

     do piwa leją żółć bydlęcą (info od pracownika browarów) i bisfenolem niektórzy płuczą puszki.. ja jak mam smaka na browca to piję lidlowego Perlenbacher – lekkie, smaczne i tanie…

     • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 6:40 am

      żółć bydlęca no i wieprzowa też. NIe bende pisał jakie ale przedstawiciele browarów wiedzą. Piwo z butelki jest napewno o wiele bardziej zdrowsze (pewniejsze) i mniej chemicznie skażone niż z puszki – biorąc pod uwage też składnik budowy puszki – aluminium ( czynnik powodujący tzw Atak Alzheimera ) odkładający sie w organizmie oraz inne metale „ciężkie”. Puszkowe jest skażone, niestety tak jak inne napoje w puszkach czy żarcie w puszkach….bleeee. Gdzie te szklane pojemniki……na eksport idą ! A nam wciskają w plastikowych butelkach, już nie wspomne o tzw wodzie naturalnej – kit na wode – leją kranówe i sie nie obcyndalają. Jak pije taką wode to przynajmniej gazowaną – gazowana kranówa jest ciut lepsza i pewniejsza niż ta nie gazowana. Lepszy rydz niż nic…..i tak nas właśnie trują, taniochą !

    • hjk 26 lutego 2012 o 2:14 pm

     Pewnie jakichś podniecaczy smaku czy innych uzalezniaczy, zebyś pijąc jeszcze bardziej chciał pić, tak jak w czipsach, coca – coli i innych tego typu wynalazkach, a w ten sposób nabijał kasę.
     A co dodatkowo to juz „tajemnica producenta”..

    • Totalsky No Problemsky 26 lutego 2012 o 6:55 pm

     @Onufry
     wiem, że palenie szkodzi, i lepiej nie palic, ale kontynuując twój wątek: od nowego roku przerzuciłem sie na cygaretki, bo jakośc tych zwykłych fajek tak sie popsuła, że po prostu śmierdzą i nie ma znaczenia, czy to te najdroższe, czy te najtańsze; to raczej nie jest sugestia nabyta po prawie rocznym pobycie na tym blogu – naprawde miałem wrażenie, jakbym palił jakieś chemiczne ścierwo, a nie tytoń; zresztą sprzedawca mi powiedział, że nie ja jeden zmieniłem asortyment; a finansowo wychodzi na to samo – palę o połowę mniej, ilościowo, bo sa mocniejsze, a że są dwa razy droższe, to sie bilansuje; no i czujesz, że to tytoń; a co do piwa – mam podobne wrażenie; poza tym zwróc uwagę, jak systematycznie rośnie „moc” piwska: kiedys to było 4,5-5 prom. – teraz mozna kupic „piwo” o mocy 9 a nawet 11 prom; niech ludki nawalaja się gazowanym spirytem, płacą coraz wyższą akcyzę – i nie myślą: pewnie taki jest mechanizm tych zmian…

     • Konarski 26 lutego 2012 o 9:08 pm

      Mój pradziadek palił całe życie jak komin. 🙂 Za komuny były to „SPORTY” bez filtra, potem zmieniono nazwę na „POPULARNE” też bez filtra. Palił 2 paki dziennie, żył lat 98. 🙂

      • hjk 27 lutego 2012 o 12:43 am

       heh, pewnie z tych długowiecznych był 🙂
       gdyby nie palił, pewnie by żył albo z 70 lat albo 120 🙂

    • Konarski 26 lutego 2012 o 9:06 pm

     Nie pijcie piwa w puszkach TYLKO BUTELKOWE.
     To z puszek zawiera związki aluminium i innego syfu. Sami porównajcie smak tego samego piwa (ta sama temperatura, data produkcji) z butelki i puszki.
     To z butelki jest o wiele lepsze.
     PS. Mi najbardziej smakują piwa z małych, lokalnych browarów (coraz mniej ich niestety).
     Tzw „markowe” piwa w każdym sklepie i markecie to nie obrażając nikogo – szczochy. Wielkie browary nastawione są jak na największy zysk kosztem smaku, aromatu a nawet zdrowia itp.

     • monitorpolski 26 lutego 2012 o 9:22 pm

      Kiedyś bardziej mi smakowało z puszki… ale może dlatego, że z Pewexu – chodziło się z jedną puszką dumnym przez kilka godzin… Teraz nawet nie można przejść 10 metrów, żeby cię jakiś dupek nie podkiblował.

      • ALFA 26 lutego 2012 o 9:31 pm

       Nie ma to jak piwko było z beczki 😀

       • sebecx 26 lutego 2012 o 10:32 pm

        można sobie w domu samemu zrobić: http://allegro.pl/piwo-domowe-mikro-browar-mb1-full-opcja-189-zl-i2123891985.html …podobno rewelacja..

        • mi461 27 lutego 2012 o 12:35 am

         byl program na temat tego piwa ( podobno studenci zaczeli go produkowac ;)) latwo sie „warzy” i sie wie co sie pije. 😀
         Super sprawa mozna samemu sobie eksperymentowac ze smakiem.
         Polskie jest jeszcze dobre, ale amerykanskie, (sama chemia) straszne.
         Niestety ale chyba zacznie sie „samoprodukcja” niech sobie sami glowy zalewaja tym swinstwem.
         Smacznego 😉

 3. J-23 25 lutego 2012 o 9:43 pm

  Mysle ze lepiej sie skupic na problemach dotyczacych naszego kraju.Jedyna rada powszechne
  bojkot i to w wszystkich miastach obecnej elity rzadzacej.Tak jak protestowalismy przeciwko ACTA.
  Tak samo powinnismy zaprotestowac przeciw antypolskiemu rzadowi.To powinno byc naszym proiritetem.Oni sa poprostu bezczelni wobec spoleczenstwa.Prosze panstwa tu naprawde musimy sie zmobilizowac i pokazac im ze za to co robia nieujda kary..Mozna tu pisac i pisac .Nie. Tu czyn sie liczy teraz.KONIEC Z TOTALITARYZMEM WLADZY…………KONIEC

  • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 11:14 pm

   J-23
   „jeno oni nie chcą chcieć…”

   • hjk 26 lutego 2012 o 2:16 pm

    Już napisałem wczoraj, ze trzeba tylko wymyślić sensowną formę protestu.
    Co to znaczy „powszechny bojkot”?
    A dema jak najbardziej, tylko żeby się cieplej zrobiło…

    • hjk 26 lutego 2012 o 2:16 pm

     Bo „zima wasza, wiosna będzie nasza” 🙂

    • centurion 27 lutego 2012 o 8:59 am

     Sensowną formą protestu byłoby powtórzenie akcji z grudnia 1970 spalić parę komitetów powywieszać kukły na latarniach wtedy może troszkę by się opamiętali.
     Jeno oni nie chcą chcieć cytując klasyka jak zauważył J-23.

     • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 6:57 am

      w rzeczy samej……lenistwo i chroniczne zmęczenie ogarnia ludzisków….ale jak wspomniałeś – potrzebna jest „powtórka z rozrywki” czyli – Szczecin 1956 !!! Poznań 1956 !!! Mało ludzi już to pamieta….a zaczęło sie od tego że milicjanci chcieli zwinąć wieczorkiem od tak dla zasady jednego mieszkańca który w swej obronie krzyknął do nich coś w stylu – Za co? Bo jestem Polakiem ? i wtedy grupka młodych patriotów zareagowała jak należy – doszło do zadymy w obronie „onego” Polaka – Szczecinianina……….ten incydent był zapalnikiem do Wieczornej Rewolty ! Oj sie działo ! Dlatego jestem pewien że jedna rzecz jakiej powinni się obawiać i czego napewno się obawiają szabasgeje – Wqrwionego Polaka i Polki…….. ADHD to mamy we qrwi…..oj bedzie wpierdol !!!!

 4. Annah. 25 lutego 2012 o 10:18 pm

  Posłuchajcie kto jeszcze czyta naszego bloga ;-)http://www.youtube.com/watch?v=72I7VQSet6Q&feature=player_embedded

  • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 10:36 pm

   @Annah
   jeśli dobrze skopiowałem linka, to to mial byc Andrzej R.? on to mial od dawna…. słodkie czasy I Solidarnosci: „zal mi zachodnich bankierów/choć sam juz nie wiem dlaczego/blady księżyc na niebie/nie wróży im nic dobrego/mógłbym pozyczyc bankierom/lub w formie dać zapomogi/lecz nie chcę szafy przesuwać/nie będę zrywał pdłogi… Graj Cyganie graj”…itd….; swoja droga – jak to sie czasy pozmieniały: nie ma juz „zachodnich bankierów”, tylko po prostu bankierzy, i przesuwanie szafy ani zrywanie podłogi nic nie da, bo tam dzis pusto; no i wtedy było „po tysiąc dolców na głowę”, a teraz jest… z 50 razy więcej?? komuno wróc ;-))))))))

 5. Termininitaor 25 lutego 2012 o 10:31 pm

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,To-nie-jest-atak-na-Kosciol-ale,wid,14283024,wiadomosc.html

  haahahah

  • hjk 26 lutego 2012 o 2:28 pm

   „Nie może być żadnej świętej krowy i my rozmawiamy o tym nieagresywnie. Jeśli chcemy zbudować system, gdzie tych przywilejów grupowych jest coraz mniej, to nie możemy zamykać oczu, czy udawać, że nie ma dzisiaj problemu finansowania z kieszeni podatników Kościoła w taki sposób, w jaki nie powinno się tego robić.”

   No rzeczywiście tylko hahahhaa tu się da napisac…
   Stary numer wypróbowany za komuny: jak gospodarka się sypie, odwracacz uwagi w postaci ataku na Kościół…

   • centurion 27 lutego 2012 o 9:01 am

    Nic nie przeszkadza żeby również klerycy byli równi wobec prawa bo na razie nie są.
    Mówie o prawach cywilnych i karnych.

    • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 7:02 am

     wszysscy na równo – jednakowe prawo dla wszystkich, żadnych immunitetów i podobnych bzdetów, koniec i kropka !

 6. WW 25 lutego 2012 o 10:33 pm

  „Ponieważ dzisiejsza dyskusja zeszła na tematy “hinduskie”, które nie wszystkich interesują i nie są szczególnie na czasie, umieszczam nowy wpis.”
  „Nie są na czasie” ? Pół świata aktualnie kręci się w okół spraw związanych Iranem Irakiem, Afganistanem, Pakistanem, północneą Afryką i żeby tylko.
  Oczywiście sprawy polskie są nam bliższe, ale te bliższe sprawy są uzależnione od tych dalszych w ogromnej mierze.
  Wszystko aktualnie jest globalne, łącznie z globalnym terrorem. Polska jest w tym małą cząstką objętą tym terrorem.
  Metody stosowane w globalnym terrorze mogą stać się stosowane przeciwko temu terrorowi. Muzułmanin rzucił butem w prezydenta. Było to ostrzeżenie. Nie poskutkowało. Afganistańczyk „rzucił” dwa pociski w dwóch wyższych oficerów z Ameryki. Skutek nieco lepszy, – „Amerykanie” wycofali z Afganistanu nieco więcej takich oficerów.
  Piszę Amerykanie w códzysłowiu. Coraz częściej spotkamy sie z tym w dobie globalizmu. To że w amerykańskim mundurze wyższego oficera to nie znaczy jeszcze że to Amerykanin.
  To że urzednik na stanowisku ministra w Polsce to wcale nie znaczy ze to Polak. Zobaczcie „mały” przykładzik: http://www.youtube.com/watch?v=whWCsn9hiIE&feature=related

  • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 10:46 pm

   jaki to język? chiński? koreański? staro-stepowo-chazarski? satańsko-iluminacki? Chyży Rój umie robic to, co mu najlepiej wychodzi, w każdym języku… 😉

   • hjk 26 lutego 2012 o 2:37 pm

    25 sek – „najwyzej was oszukam” czy mi się zdaje…?
    Swego czasu były głośne badania nt tzw. reversed speech, czyli poszukiwanie sensownych całosci w różnych mowach czy przemówieniach puszczonych od tyłu. Podobno różne ciekawe rzeczy wychodzą, ale tu chyba pół żartem: http://www.youtube.com/watch?v=YXKRL3aD9vI&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=tigsH-z1oFw

    • Totalsky No Problemsky 26 lutego 2012 o 7:04 pm

     @hjk
     no faktycznie z tą 25 sekundą:-)))… co prawda brzmi to w stylu „a si nawliłm”, ale cos jest na rzeczy:-)

  • monitorpolski 26 lutego 2012 o 11:40 am

   Widać, że nIe czytałeś poprzednich komentarzy – nie miały nic wspólnego z polityką, były to rozważania o religii. Nic nie wnoszą, powodują stratę naszego cennego czasu.

   • sebecx 26 lutego 2012 o 7:11 pm

    Wszystkie nowe komputery z Windows 8 będą posiadały możliwość zdalnego kasowania.
    http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wszystkie_nowe_komputery_z,p1039895997?sid=98
    ..jak ja lubię tego pana od Microsyftu … firmy o bardzo wielkim morale stosującej uczciwe praktyki..

  • hjk 26 lutego 2012 o 2:30 pm

   I dlatego „Wszystkich won! Wojciech Cejrowski ” http://www.youtube.com/watch?v=Pb0noWdOGF8&feature=related

 7. Kazik 25 lutego 2012 o 10:44 pm

  I się wydało!
  http://tylkoumysl.pl/ruch-palikota-na-zlecenie-tuska

  • ALFA 26 lutego 2012 o 9:28 pm

   @Kazik nic nowego ,jak każdy się przyjrzy to Palikot od samego początku bawi debili .I kiedy Tusko chce wprowadzić nowe ustawy wysyła głupiego z penisem .A młodzież to bawi i jak ten penis działa na głowę młodych .I widzicie penis rządzi w sejmie.

   • hjk 27 lutego 2012 o 12:55 am

    A propos PaliKota: Jednak ten facet czai blusa politycznego, tylko jest po złej stronie – bo tak sobie dzisiaj pomyslałem:
    Przecież te protesty anty ACTA to była doskonała okazja dla polityków, zeby choć sie pokazać na takim wiecu i cos powiedziec, a tym samym choćby i dla siebie „ugrać”, nie wspominając o tym, że poprzeć te słuszne protesty, a przy okazji uswiadomć to i owo ludziom. Palikot z tei okazji skorzystał, mimo, że trochę mu nie wyszło, bo go wyśmiano i wygwizdano.

    A kto z lokalnych posłów czy chocby radnych raczył sie pojawić i przemówić do zebranych? na pewno każdy z ciekawością przegladał filmiki z YT z manifestacji w swojej okolicy – czy byli na nich jacyś „oficjalni” politycy? U mnie był tylko zdaje się aktualny szef lokalnego oddziału UPR-u.

    I to pokazuje aktualny stan naszej „klasy politycznej”…

    • iHe 27 lutego 2012 o 11:51 am

     Są aktywni,elastyczni,czujni ,reagują błyskawicznie na próby okradania z podstawowych praw społeczeństwa z którego żyją.Fahofcy skupieni na służbie dla kraju,przekonani o misyjności swojego powołania na uszont.
     Można powiedzieć ,że na tak prostym przykładzie jak ACTA wyszło całe zakłamanie..
     Kolejna odsłona zakłamania już nadciąga nad sejm po cichutku,jak pyłek z randapem w który kiedyś się obrócą głosły.
     Przy obecnej ordynacji wybiórczej,którą niby ryży obiecywacz miał zmienić ,
     to marne szanse na prace u podstaw ze strony tłuszczy posselskiej .
     Mierny ale wierny,lista lista + lokomotywa wybiórcza =demokreacja w PRLbis.

 8. rabarbarek 25 lutego 2012 o 10:47 pm

  Jutro rozdanie Oskarow. Kolejna medialna impreza , ktora przyciaga celebrytow i miliony telewidzow , ktorzy z zapartym tchem ogladaja swoich ulubiencow na czerwonym dywaniku i ze statuetkami oskarowskimi w reku.
  Dostalam do obejrzenia video tzw. przedoskarowe. Nie wygladalo zachecajaco , ale postanowilam wytrwac w ogladaniu i okazalo sie , ze informacje w nim zawarte sa na wage zlota . A juz na pewno otwierajace oczy na niezwykle wazne fakty zwiazane z produkcjami Hollywoodu.
  Dosc znany bloger poruszyl problem sponsorowanej propagandy czyli wspolpracy Pentagonu z Hollywoodem przy produkcjach filmowych. I wlasnie dostalismy odpowiedz na czesto zadawane pytanie ” skad oni to wiedzieli” . Wiedzieli poniewaz wiele filmow robionych jest jakby na zamowienie rzadowo – militarnych agencji , ktore dostarczaja rezyserom wszelkie potrzebne materialy, sprzet a jak sie okazalo rowniez aktorow.

  Najnowszy film produkcjii H. nosi tytul ” Act of Valor” i wejdzie na ekrany filmowe za kilka tygodni. To czego przecietny widz nie bedzie wiedzial to fakt , ze ” graja” w nim prawdziwi zolnierze , a fragmenty filmu to nic innego jak wykorzystanie materialow propagandowych Pentagonu . Otoz Pentagon zrobil specjalny film propagandowy majacy zachecic mlodych Amerykanow do wstepowania do wojska. Nastepnie film ten udostepnil autorom filmu Act of Valor i ci zmontowali film fabularny . Film ukazuje akcje SEAL team , ktory musi powstrzymac atak na cywilow , ktory planowany jest oczywiscie przez terrorystow. Film jak najbardziej na czasie , ktory stanowi przedluzenie propagandy msm , ktore od kilku lat nie robia nic innego jak strasza niewidzialnymi terrorystami .

  Okazuje sie , ze Pentagon wykorzystuje swiat rozrywki , aby przy pomocy filmow fabularnych wciskac milionom propagande wojenna . Hollywood stal sie poteznym narzedziem w ich rekach . Propagandowa maszyna dziala zreszta nie tylko wtedy , gdy nalezy upowszechnic tresci militarne. [ malzenstwa gejowskie , homoseksualizm, szczepionki itd]

  Malo tego. Pentagon , ktory posiada ogromny budzet , filmy te finansuje. Jak zgodnie stwierdzily osoby wystepujace w programie , Pentagon przekroczyl granice dozwolone przy ” wspomaganiu” produkcji filmowych. Zamawia , promuje, tworzy , oplaca , pro-wojenne i pro – militarne produkcje .
  Szczegolnie ciekawe slowa padaja miedzy 14 – 20 minuta.

  • Sully 25 lutego 2012 o 10:52 pm

   hmmm tego nie wiedziałam, ale cóz można się było spodziewać. Ale w takim razie idąc tym tropem…powstaje wiele filmów o zagładzie …czy to takie przygotowanie?

  • Kazik 25 lutego 2012 o 11:35 pm

   U nas jest podobnie ale nie na taką skalę. Pamiętam jak rząd w jednym z seriali TVP propagowal i zachecal zapisywanie 6-letnich dzieci juz do szkoly. Byly to bodajze Barwy Szczescia i bylo o tym nawet glosno w internecie. Jest takich akcji wiecej, co sam zauwazylem ale nie jestem w stanie podac teraz wiecej przykladow.

   • hjk 26 lutego 2012 o 2:40 pm

    To nagminne, wystarczy to pooglądać i zawsze się znajdzie kawałek jakiejś propagandy różnych rzeczy…

   • Sully 26 lutego 2012 o 3:16 pm

    Kazik, no bo te seriale typu Kla….B…Szczęścia….i inne to seriale ” życiowe, ukazujące problemy Polaków i podsówające sposoby ich rozwiązywania ” 😉 to gdzieś kiedyś przeczytałam, czy ktos powiedział z tych „aktorów” którzy w nich grają 😉 normalnie mozna się …ze śmiechu !

    • hjk 26 lutego 2012 o 3:53 pm

     Ale ludziska to masowo oglądają, przeżywają, chłoną i potem tak reaguja…
     Najlepiej gdyby ktoś, kto tego nie oglądał od dawna właczył sobie jakiś odcinek, to sztuczność niektórych sytuacji i dialogów jest porażająca, no i to wtykanie tych „rozwiązań”. Ostatnio nachalna propaganda rozwodów, rozstań i nowych związków – to jest stale, ale jakos się nasiliło, przebrali miarę…

     • Sully 26 lutego 2012 o 5:33 pm

      Apropos rozwodów to – przynajmnej w gronie ludzi których znam- jeśli sa z rozbitych rodzin , to łatwiej sami podejmują decyzję o rozwodach, odejściach, nie patrząc niestety na to co dzieje się z ich dziećmi. Nie piszę, że wszyscy bo byłoby to nie fair, ale wiekszośc , tak.
      Ale jest faktem, że teraz trwałe związki to zaczyna być rzadkość.

      • Totalsky No Problemsky 26 lutego 2012 o 7:13 pm

       @Sully
       „a bo to… złe kobieeety były….” 🙂 – zaraz mnie tu zlinczują, więc zapewniam, że tylko żartowałem, udając Bogusia Lindę….

       • Sully 26 lutego 2012 o 8:13 pm

        Hmmmm a może źli faceci? 😉 Zresztą ALFA Ci to poniżej „wyłożył” doskonale. 🙂

     • ALFA 26 lutego 2012 o 7:08 pm

      @hjk wiesz my starzy chłopy oglądamy się za młodymi dupami ,ale one patrzą się tylko za forsą .I póżniej żałujemy ,że opuściliśmy swoje kobiety w których mieliśmy przyjaciela,opiekunki ,kochanki i matki naszych dzieci . Jesteśmy pogardzani przez nich .I na starość nie mamy nic.
      I tak sobie myślę zasłużyliśmy na to .Jeżeli ślubowaliśmy miłość tej pierwszej i tej jedynej to powinniśmy to dotrzymać ,uszanować .Bo kobiety matki mają wsparcie u dzieci ,a my jesteśmy u nich nikim.Inni się cieszą z naszych rozbitych rodzin ,a my na tym cierpimy.Więc PANOWIE młode dupy są na chwilę i puszczą nas z torbami.Weż rękę i pierwszy palec kciuk to ma 20 lat i następne to mamy 30,40,50, 60 i co mamy już zdziałać tym penisem ,a no nic tylko się wysikać i bawić wnuki.Dobrej nocki wam dziadki życzę i dużo wnuków.I kochajcie to co macie najdroższe swoje żony.

      • Totalsky No Problemsky 26 lutego 2012 o 7:16 pm

       @Alfa
       aleś mnie natchnął tym tekstem! biorę telefon i dzwonię do byłej, żeby zapytac, jak mija niedziela :-); serio!

       • ALFA 26 lutego 2012 o 9:09 pm

        @Totalsky No Problemsky nie rób sobie jaj ,bo taka jest prawda .Różnie bywa w małżeństwie ,są dobre i złe chwile.Ale kochaj co masz bo może być gorzej.Myśl głową, a nie małym,bo to jest tylko chwila i pusta kieszeń.Możesz stracić wiele i trudno póżniej wszystko naprawić.Jesteś nikim w oczach dzieci .Więc zacznijmy myśleć głową.Sex to nie wszystko to zguba mężczyzn.Ale jak widać to większość tak myśli małym nie głową.

        • maupa102 26 lutego 2012 o 10:01 pm

         Przy ładnej kobiecie, facet zawsze „myśli” fiutem !!! Głową to on myśli jak mu już nic innego nie funmcjonuje 😉 SAMO ŻYCIE

        • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 9:58 am

         @maupa102
         znasz to powiedzonko?: „Panie Boże – skoro odebrałeś możliwości, odbierz też i chęci”; co oby jak najpóźniej 🙂

      • tamara 26 lutego 2012 o 11:18 pm

       Dlaczego faceci wolą kobiety ładne niż mądre?
       Bo łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie..

       • hjk 27 lutego 2012 o 1:03 am

        Najlepiej by była ładna i mądra 🙂
        Ale myslę, ze chyba więcej jest ładnych niż mądrych, a zwłaszcza dzisiaj, kiedy łatwo urodę można podkręcić chemikaliami i tekstyliami.
        Szkoda, ze nie wynaleziono dla kobiet czegoś takiego na mądrość 🙂
        Więc cóż, niejako z konieczności wolą te ładne 🙂

        • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 10:12 am

         @hjk
         niby to nie po linii, i nie po bazie… tego bloga, takie dyskusje; ale ja mam takie potwierdzenie podejrzenia, ze raz na kilka(naście) dni powinnismy dac sobie luz i popitolić o mniej sierioznych tematach, zebysmy tu wszyscy nie zbzikowali od tych iluminatów, GMO, chemtrailsów i podłych banksterów; chociaz w sumie… relacje damsko-męskie to w zasadzie bardziej poważnych temtat od tych wszystkich iluminatów razem wzietych…. 🙂

  • AQQ 25 lutego 2012 o 11:36 pm

   W temacie oskarów-Gniot za nasze pieniądze.
   http://janpinski.nowyekran.pl/post/53829,oscar-dla-holland-za-manipulacje

   • Mirek 26 lutego 2012 o 3:05 pm

    Zgadzam sie z ocena pana Pinskiego Polecam poznac blizej kto pracuje w Nowym EKranie

    http://niezalezna.pl/24072-generalowie-znow-w-akcji

 9. Sully 25 lutego 2012 o 10:50 pm

  Nie wiem czy pomoże 😉 Zapytajmy 😉

  • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 10:56 pm

   @Sully
   hop-siup, zmiana… tematu:-) – brechtam sie za każdym razem, gdy to oglądam – brechtam sie, jak dwie Mariolki naraz:-)

   • Sully 25 lutego 2012 o 10:59 pm

    Niezłe, chyba kiedyś już to widziałam, ale cóż….ot polityka

   • centurion 27 lutego 2012 o 9:11 am

    😀 😀 ;D

  • Totalsky No Problemsky 25 lutego 2012 o 11:21 pm

   @Sully
   z pewną taką nieśmiałością spróbuję i zapytam… ale już jutro; idę dokończyć flaszkę z sąsiadem – ale w zbożnym celu: będę go indoktrynował, ups… tzw. iluminował …ups… jeszcze gorzej; uświadamiał, o!!! kobranocka schatje!

 10. greenish 25 lutego 2012 o 11:15 pm

  + dla admina za zajecie sie/przedstawienie spraw z podworka.

  a odnosnie budyzmu szanuje ta religie za to ze jako jedyna pozwala na opuszczenie „matrixa” tylko za pomoca ostatecznego zaglodzenia sie. dla mnie ma to sens, chociaz jestem zaklepany jako niepraktykujacy katolik. nawet wyznanie haitanczykow ma dla mnie sens bo chodzi o to jakim czlowiekiem sie jest a nie jakiemu klubowi sie kibicuje.

 11. wacpan 25 lutego 2012 o 11:55 pm

  olimpiada cd….

  • Tlenista 26 lutego 2012 o 12:54 am

   666 w animacji Olimpiady wychodzące z Izraela
   http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/312-olimpiada-2012.html

 12. iHe 25 lutego 2012 o 11:57 pm

  Coś mi sie wydaje ,że nasza szachownica coraz bardziej robi się full HD full3d.
  WW3, o ile do niej dojdzie będzie na pewno przełomem technologicznym,pytanie jak dużym..
  My tu sobie jaszczempie POwysyłamy w akcie serwilizmu desperackiego,a tu układ sił w sposób dramatyczny się wyrównuje..
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chiny-usa-przygotowuja-sie-wojne-w-kosmosie

  Okazuje się ,że Drony to może być niezły hit gwiezdnych wojen..
  Najbardziej mnie śmieszy jak USA się stacza w klimaty sc-fi skynety i inne badziewie.
  Pewnie wierzą w schize,że jak oni tego nie zrobią to zrobią to na pewno Chińczycy..
  Paranoja drogą do wolności..

  A my nie chcemy uciekać stąd..

  http://www.cleveland.com/world/index.ssf/2010/08/chinese_aircraft-carrier-kille.html
  zabójca lotniskowców

  ps.Prusacy czując ,że przegrywają wyścig zbrojeń z Uk wywołali WWI.

  • Kazik 26 lutego 2012 o 12:27 am

   Mysle ze na wojny w kosmosie jeszcze za wczesnie. Byc moze po WW3 o ile do niej dojdzie, to dopiero po WW3 wojny miedzy mocarstwami beda wlasnie rozgrywac sie w kosmosie, moge sie mylic. Co do skoku technologiczny to absolutna racja. Skos tech. po wojnach zawsze byl i bedzie. Patrzac na to jakie i ile technologii ukrywa samo tylko USA sprawia ze to musi wszystko byc ujawnione predzej czy pozniej a dobra okazja wydaje sie wlasnie WW3.

   • falszywyprorok 26 lutego 2012 o 1:47 am

    haha skok technologiczny po wojnie, haha.
    Jeżeli nastąpi 3 wojna światowa to skok technologiczny jaki nasąpi, to może taki jak jeden z drugim schowany gdzieś w lesie albo zgliszczach, skojarzy jak naprawić radio i próbować skontaktować się z innymi ocalałymi…

    • Irol 26 lutego 2012 o 10:58 am

     Niekoniecznie. Radioaktywność tzw Bomb „A” „N” jest całkowicie przesadzona. W rejonach, gdzie są odpalane próbne ładunki cały czas żyją ludzie. Jedynie wybuch elektrowni atomowych może spowodować ogromne skażenie terenu, ale to nie dlatego, że nastąpi sam wybuch, ale z powodu składowanych tam ogromnych ilości odpadów radioaktywnych. Pamiętajmy, że w elektrowniach w procesie rozbicia atomu uczestniczy często i 60-120 kg uranu na reaktor. W bombie jest tego znacznie mniej. W pierwszej bombie która spadła na Japonię ilość Plutonu była szacowana na 800g a ilość plutonu który uczestniczył w samej reakcji rozszczepiania była szacowana na 60g. Cała reszta zwyczajnie się spaliła w wysokiej temperaturze. Dzisiejsze ładunki są oczywiście znacznie mniejsze, bo unowocześniono konstrukcje zapalników i wymodelowano cyfrowo najskuteczniejszy kształt luster odbijających wolne neutrony. Od siebie dodam, że warto sobie sprawdzić skutki uderzenia przewidywanych ładunków na swój rejon i zwyczajnie na wypadek „W” trzymać się z dala od Centrum , czy węzłów komunikacyjnych. w przypadku typowych ładunków jakieś 15km po nawietrznej powinno wystarczyć. No i, warto mieć zawsze zapas wody butelkowanej na 4 tygodnie i kilka kg smalcu. Sama radioaktywność nie jest zbyt niebezpieczna dopóki nie dostanie się do wnętrza organizmu.

     • zenobiusz 26 lutego 2012 o 11:18 am

      . „Od siebie dodam, że warto sobie sprawdzić skutki uderzenia przewidywanych ładunków na swój rejon i zwyczajnie na wypadek “W” trzymać się z dala od Centrum , czy węzłów komunikacyjnych. w przypadku typowych ładunków jakieś 15km po nawietrznej powinno wystarczyć.”
      Można to zrobić na tej interaktywnej mapie.
      http://zenobiusz.wordpress.com/nukemap/

      • Irol 26 lutego 2012 o 12:54 pm

       Dzięki Kol. Zenobiuszu za linka. Właśnie tą mapkę miałem na myśli.

     • monitorpolski 26 lutego 2012 o 11:44 am

      Ciekawe co piszesz. Trzeba by to jakoś potwierdzić, ja czytałem o wielu ofiarach skażenia, np. w USA w stanach gdzie się testowano wybuchy atomowe. Nie mówi się o tym, gdyż jest blokada. Być może chodzi o wybuchy termojądrowe, gdzie ilość materiału promieniotówrczego była większa. Na pewno jednak elektrownie atomowe mogą spowodować i powodują większe skażenie.

      • Irol 26 lutego 2012 o 12:51 pm

       Jak wysadzili TUSKushimę zacząłem się trochę interesować tymi sprawami. W sumie bardziej mówiłem o poligonach Sowieckich, gdzie lokalnie żyjący nomadzi cały czas żyją i nawet szabrują pozostawiony tam sprzęt. O USraelskich nic mi nie wiadomo, ale z pewnością ponieważ istnieją znacznie dłużej to poziom tamtejszej radiacji pewnie znacznie przekracza jakiekolwiek normy.

   • rabarbarek 26 lutego 2012 o 1:53 am

    Nadciaga sztorm ?
    Pytanie tylko kogo zmiecie nas czy ich ?

    Msm uspokajaja. Kaza nam wierzyc , ze wszelkie kryzysy sa pod kontrola. Rzady prowadza nas w dobrym kierunku , a przeszkody zostana pokonane i znowu zaswieci sloneczko. Niestety nic bardziej mylnego. To klamstwa , ze bailouty pomoga , ze trzeba ratowac zadluzone spoleczenstwa , banki , ze trzeba gdzies tam ratowac cywilow , ze wycofano wojska z Afganistanu i Iraku , uffff.

    Ron Paul wykorzystuje kazda okazje , aby pokazac Amerykanom , ze USA nie jest juz krajem milujacym pokoj , a raczej krajem , ktory wolnosc i pokoj na swiecie niszczy i zabija.
    900 baz wojskowych w 100 krajach i lista rosnie.
    Kraje zaatakowane w ostatnim czasie , Afganistan , Irak, Jemen , Pakistan, Somalia, Uganda, Nigeria, Sudan , Libia , Syria, na dlugo zapamietaja usraelska lekcje demokracji.

    Wojenna retoryka przeciwko Iranowi jest tak absurdalna , ze az straszna.[ ze cos takiego mozna wciskac w nasze glowy] Iran nienawidzi wolnosci, Izraela, Ameryki i Amerykanow, kobiet, chrzescijan , ” psow i kotow” pewnie tez. ufff!

    Uwaga , wplywamy na nieoznakowane wody ! A to zapowiada potezny sztorm i jazde bez trzymanki. Kto pierwszy za burta ?
    Super elity opuszczaja tonacy statek , zanim sztorm go zatopi. Boja sie chyba bardziej niz my.

    Warto tez zastanowic sie nd Syria. Czy tam trwa wojna rebelianci kontra Assad, czy Rosja kontra Usrael? Assad nazwal zebranie ” przyjaciol Syrii” zebraniem ” przyjaciol Usraela” . Bo jaki to przyjaciel , ktory chce zabic , zbombardowac i okrasc…

    Wiele stron lamentuje , ze obecne pokolenie mlodych to ” generation zero” , ale jak powiedzial Celente w ostatnim wywiadzie , to nieprawda , To pokolenie moze kiedys zostac nazwane ” Generation Courage” , bo odwagi z pewnoscia im nie brakuje, wystarczy popatrzec na Grecje, Hiszpanie , Polske…

    Nowa nazwa dla IMF , International Mafia Federation .

    ” May you live in interesting times” ufff.

    http://wideawakenewsdata.yolasite.com/gatheringstormfront.php

  • Totalsky No Problemsky 26 lutego 2012 o 6:30 am

   @iHe
   jaki ten Wójcicki młody był wtedy…; myślałem, że juz nikt nie słucha takich kawałków, poza mną; fajnie jest w ten sposób dać sie zaskoczyć!

   • iHe 26 lutego 2012 o 8:37 am

    @TotalkyNoProblemsky
    🙂 szkoda,że niestety treść nic się nie przedawniła,kto by pomyślał wtedy,że to tak ponadczasowy kawałek..Że tak szybko historia zatoczy kolejne koło.
    Że to wszystko jest tylko na pokaz i to globalnie.
    Że ZSRR na glinianych nogach to tylko wycinek molocha.
    Troche wkurzające ,ale co zrobić.

    Wariatkowo tylko odmalowali,nieco przewietrzyli..
    Lobotomie nazwali show bussinesem..
    Obawiam się,że coraz gremialniej będziemy sięgać do klasyki,żeby nie zwariować.
    Są pewne + tej sytuacji.
    Celebrites będą coraz bardziej oderwani od publiki i żadne akta im nie pomogą jak się nie poprawią.Ich misja usypiacza dobiega końca..
    Ciekawe czy poprawią się jedynie jak im się skończy kasa od mecenasa lub jak zapanuje totalny ostracyzm na ich tfurczość czy na sygnał zmiany trendu.
    Jedno nie wyklucza 2go.
    Gdzieś tam widać wątłe światełko w tunelu.

    • Totalsky No Problemsky 26 lutego 2012 o 12:34 pm

     &iHe
     Nie wiem jak Ty, ale ja wciąż trzymam stare winyle, w tym „Kolędę Nockę”, i gramofon: na razie przeważnie się kurzą, ale od czasu do czasu z nich korzystam; ostatnio to „od czasu do czasu” staje się coraz częstsze; aha…. kiedyś tam, na youtubie, pod kawałkiem Kasi Nosowskiej (tu chyba obaj nie mamy wątpliwości, że to nie celebrytka, ale prawdziwa artystka, chociaż juz nie z pokolenia styropianu) jakis kolo dał mniej więcej taki komentarz” „Dzieki ci, Kaśka, żeś nigdy dupą nie kręciła, a po prostu śpiewałaś”; prawdziwe „caro”, albo prawdziwego „carmena” z tamtych lat bym teraz zapalił 😉

     • hjk 26 lutego 2012 o 3:07 pm

      Moze jest ktos, kto trzyma paczkę z dawnych lat jak ten Niemiec konserwę pomocową UNRy z 1948 roku 🙂

      • iHe 27 lutego 2012 o 12:33 am

       Te winyle to super pomysł survivalowy..I to taki z duszą 🙂
       Sam osobiście nie pale ,ale dobrze wiem jak zmienił się z upływem lat skład papierosa..
       Wcale mnie nie dziwi ta nostalgia..

       Ciekaw jestem ile jeszcze może potrwać ten globalny stan przedzawałowy połączony z padaczką..

       Tak sobie myśle,że każdy z nas będąc częstym gościem w tematyce NWO musi mieć swój własny świat i silne oparcie w rodzinie,przyjaciołach,jakiejś religii czy ścieżce duchowej albo choćby coś ,co kocha.Swój własny świat.
       Coś co sprawia,że warto żyć,że życie jest piękne.
       Nie przywiązywać się,ale też nie tracić smaku życia.
       Łatwo o tym zapomnieć..
       I znienawidzić to wszystko.
       Stracić sens i nadzieje.

       Sam sobie z tym ledwo radze wiedząc ,że jedną z opcji jest przerobienie nas na Indian w trybie przyspieszonym.
       Z dużym zainteresowaniem obserwuje jak ludzie różnie sobie radzą z tymi problemami mimo takiej nawały złych wiadomości.Nie powinniśmy dać się złamać.I w miarę możliwości podnosić innych..
       W końcu to tylko i aż matrix.Ciężko nazwać to realem czy światem
       jak są już pojęcia dużo lepiej opisujące to co nas otacza.
       Pojęcie które wywołuje względnie mało sporów światopoglądowych ,bo pokazuje ułudę w skutecznym działaniu.
       Szatan/etc zniknął z celownika za sprawą postępu,ale zło zostało i ma się dobrze.A to źle..

       • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 10:25 am

        @iHe
        bedziesz jednym z moich najbardziej wyczekiwanych gości na tej majówce, co to ją – póki co tylko w głowie – przygotowuję…;

 13. maran 26 lutego 2012 o 4:28 am

  http://blogersek.nowyekran.pl/post/53957,to-jest-program-likwidacyjny-narodu-polskiego
  Likwidacja Narodu i Panstwa Polskiego
  Widzę znowu głupie komentarze !
  Kiedy ku***a zaczną w końcu myśleć – nie tylko przez pryzmat $$$$$ ?
  Nie byłem nie miałem czasu choć mieszkam w Bydgoszczy
  Kiedy „z boku” popatrzy się na Polską tylko w ostatnich dniach to aż „bije po oczach” skrajny debilizm – od „rządzących” nie”rządników” po SBckie i z SBeczone media. Bo inaczej nie można nazwać nazywających „skarbami” narodowymi stadiony – nie Huty (już wyprzedane po bandycku by zysk nie mógł trafiać do Polski i Polaków) nie Stocznie ( w zdecydowanej części zlikwidowane jako konkurencja dla Niemiec i Francji) nie przemysł bawełniany (zlikwidowany jako konkurencja dla UE), nie przemysł ciężki (w zdecydowanej części też zlikwidowany) itd…itp… – czyli nie zakłady produkcyjne dające nie tylko Krajową produkcję na własny rynek i za granicę ale podatki do budżety, składki na ZUS i Służbę Zdrowia – a stadiony których utrzymanie, po jednorazowej fecie, będzie podatników kosztowało co miesiąc kilkaset mln złotych. I na te stadiony zamiast na rozwój przemysłu wydano kikadziesiąt mld zł – nie debilizm ?

  Inny wariant . Dwie bandy tego samego rodowodu – żydokomusza PO pod wodzą SBckiego wychowanka przejętego przez Sztasi JPNiAJ – D. Tusk i i postkomusza SLD pod wodzą komuszego betonu – L. Millera prześcigają się w podobnym debiliźmie :

  – pierwsi próbując wydłużyć wiek emerytalny by jakoby „emerytury były wyższe” przy potężnym bezrobociu wynikającym z systematycznego niszczenia gospodarki – nie debilne tłumaczenie ? – Do jakich prac i kto zatrudni 66 letnią kobietę czy nawet mężczyznę pracującego fizycznie ? – kiedy dla młodych nie ma pracy ! Jest część otumanionych ludzi którzy uważają że przedłużenie wieku przechodzenia na emerytury spowoduje „większe” emerytury. Nic bardziej błędnego. Zwiększenie emerytur może spowodować jedynie rozwój gospodarczy państwa zapewniający pracę wszystkim Polakom – co powoduje wzrost płac i adekwatnie wzrost składek ZUS przekładający się na wzrost emerytury . Wydłużenie wieku nie przełoży się na wzrost emerytury bez rozwoju gospodarki – przemysłu.

  – drudzy w podobnym stylu tyle że mając swój projekt jakoby „lepszy” walczą o referendum by na emerytury przechodzić po osiągnięciu 40 składkowych lat dla mężczyzn i 35 lat dla kobiet. Przy dzisiejszym bezrobociu i dalszym niszczeniu gospodarki już tylko dziesięć lat starsi ode mnie nie są w stanie udokumentować nawet dotychczas obowiązujących 25 lat, a nie 40 ! – Kolejny debilizm ? – Tylko z pozoru jest to debilizm, a w rzeczywistości jest to prowokacja komuszej bandy mająca na celu pomóc JPNiAJ (jego prawie najwyższej i agenturalnej jołopowatości) przeprowadzić bandyckie projekty dla wyniszczania Narodu Polskiego opracowane po za granicami Polski.Podobnie jak „skarby” narodowe w postaci stadionów pobudowanych za pieniądze które powinny być przeznaczone na inwestycje przemysłowe, utrzymywane za pieniądze które powinny iść na Służbę Zdrowia, porządnie szkolące szkoły i uczelnie itp..itd…,

  TO JEST CELOWY, Z PREMEDYTACJĄ OPRACOWANY PLAN WYNISZCZENIA NARODU POLSKIEGO DO 15-20 MLN WYROBNIKÓW.

  • Onufry 26 lutego 2012 o 1:15 pm

   Waszmość Maran ziste dobrze prawisz ! Jednak pytanie ilu to widzi ?Czy dostatecznie wielu by się temu przeciwstawić ? Bo jak będzie nas za mało to zmieścimy się na tych nowych tzw. stadionach. I tu nie będzie chodziło o grę w piłkę !

   • maupa102 26 lutego 2012 o 11:06 pm

    Onufry, zmieścimy się i jeszcze miejsca zostanie ;(

  • Ktoś 28 lutego 2012 o 4:27 am

   W ZUie nie ma kasy na emerytury, rząd co tylko zaoszczędzi wyprowadza za granicę. Podniesienie wieku emerytalnego ma na celu wygospodarowanie kolejnych miliardów złotych które będzie można wytransferować na ratowanie nazilandi. A to, że ludzie przez te kilka lat będą wymierać z braku pieniędzy na jedzenie żadnego osła nie obchodzi. Oni w korycie zawsze będą mieli. Jakby takich ludzie w miejscu zamieszkania potraktowali totalnym ostracyzmem społecznym wytykając palcami na każdym kroku może polska polityka by nieco się ucywilizowała. Niestety lud jest zauroczony słupkami-głupkami i prędzej będzie takiemu osłowi lizać dupę za przyzwolenie na własny geszeft niż pokazać to czym z czego przodkowie Słowian byli sławni.

 14. maran 26 lutego 2012 o 4:37 am

  bardzo dobry, nieco dlugi i po angielsku artykul na temat roli United Nations (ONZ) w tworzeniu podstaw rzadu swiatowego , niszczeniu chrzescijanstwa , swiatowego pokoju, oraz rozszerzania komunizmu „pod przykrywka” miedzynarodowej wspolpracy, szerzenia pokoju, tolerancji ,rownosci i sprawiedliwosci i innych sloganow ktorymi sie publika chetnie karmi.
  Patrzcie na ich czyny, NIE slowa.

  http://www.catholicapologetics.info/modernproblems/currenterrors/unation.htm

  • hjk 26 lutego 2012 o 3:16 pm

   Ale to oni albo sa JUZ rządem swiatowym, albo jego agendą

 15. maran 26 lutego 2012 o 4:47 am

  Francuski „filozof” mason napisal :
  „po to, aby doprowadzic masy do nowego poddanstwa, Illuminati musza im KLAMAC, tak jak sam diabel klamie. Odwaznie i ZAWSZE. Musimy zlozyc im sute/obfite obietnice i uzywac wymyslnych/wyszukanych zwrotow.
  Potem przeciwienstwo tego co im obiecujemy ma zostac wykonane.
  Zadnych negatywnych konsekwencji z tego nie bedzie”.
  Czyli inaczej klam, klam w zywe oczy i nie obawiaj sie zadnych konsekwencji z wykrycia owych klamstw. Na klamstwach i manipulacjach opiera sie wspolczesna polityka, ekonomia, historia, mass media etc. Zyjemy w czasach gdy jestemy karmieni klamstwami ,a prawda jest spychana do podziemi i karana. Cywilizacja smierci, cywilizacja klamstwa, cywilizacja szatana.

  • maran 26 lutego 2012 o 4:48 am

   ten francuski mason w/w to byl Voltaire. Cytat od tego starego dziadygi pochodzi.

   • JA-JESTEM 26 lutego 2012 o 5:09 pm

    maran – dziś kłamią wszyscy i to od dziecka, bo taką stworzylismy „kulture”

    ciekawy wykład na ten temat

    http://www.youtube.com/user/studiozaprog#p/u/1/7HRimu8MUFQ

 16. rabarbarek 26 lutego 2012 o 5:43 am

  Kandydat na prezydenta M. Romney przybyl do Detroit na spotkanie z wyborcami . Problem w tym , ze chetnych do uczestnictwa w zalosnym spektaklu nazywanym wyborami , bylo niewielu. Wynajety stadion swiecil pustkami , wiec zastosowano stary trick , ustawiajac kamery za zaproszonomi goscmi . Kiedy pokazano migawki za spotkania w tv , widz mial wrazenie , ze satadion jest pelny. W rzaczywistosci wygladalo to tak ….

  http://img.ly/em2N

  • rabarbarek 26 lutego 2012 o 5:47 am

   W przypadku Rona Paula wszystkie spotkania wygladaja zgola inaczej , i zadne mistyfikacje nie sa potrzebne.

   • mi461 26 lutego 2012 o 6:51 am

    to jest w USA a zobacz co sie dzieje w Kanadzie 😀 OCKNELI SIE
    a to od dawna bylo wiadomo

    BREAKING: Canadian Government under investigation for massive voting fraud

    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1793006/pg1

    powoli wszyscy powinni zaczac prowadzic dochodzenia dot. glosowania
    Wszedzie jest ta sama historia, wygrywa ten kto jest skorumpowany.
    GLOSUJA wszyscy ktorzy od lat zmarli !!!
    jaja sobie robia i tyle
    rece opadaja !

    • rabarbarek 26 lutego 2012 o 7:52 am

     Milena , akurat od dwoch dni nie wlaczalam kanadyjskich wiadomosci , Boje sie jednak o prowokacje. Konserwatysci , mimo calego poparcia dla wiadomej nacji , nie dopuscili do zapasci bankow , liberaly natomiast sprzedadza nas w ciemno pierwszej lepszej gadzinie jak to w przeszlosci bywalo. Proby odebrania glosow poparcia dla Harpera konczyly sie od lat niepowodzeniem. A poniewaz dochodzi do ostatecznych rozgrywek na arenie swiatowej to takie panstwa jak Kanada sa zbedne. Zobacz ile tu pieniedzy , zlota i bogactw .az sie prosi wyciagnac po nie reke…
     Wiem , ze wyglada to troche ” fantastycznie” [ od science fiction] , ale kto wie. Sprawdzajmy i analizujmy… Cos jest na rzeczy , to pewne.

   • nuy 26 lutego 2012 o 10:38 am

    Mam tylko nadzieję, że Ron Paul nie jest palikotem Obamy.

    (polisą ubezpieczeniową na klęskę aktualnych rządzących video spółka z baaardzo ograniczoną odpowiedzialnością PO & palikot)

    • nuy 26 lutego 2012 o 10:39 am

     oczywiście „vide” (literówka up)

    • monitorpolski 26 lutego 2012 o 1:55 pm

     Masz jakieś ku temu przesłanki? 9 kadencji w Kongresie z niezmienną pozycją opozycjonisty wobec totalitaryzmu, ekspansjonizmu i kolonializmu. Gdzei tu masz porównanie do Palikota, który w razie potrzeby nawet fryzury zmienia? Trzeba być naprawdę ignorantem by takie głupoty pisać.

 17. rabarbarek 26 lutego 2012 o 7:40 am

  Nie wiem czy wszyscy Grecy czytali dokument wydany przez blizej nieokreslona Grupe Europejska po zakonczeniu negocjacji w sprawie przyznania Grecji bailoutu. Podejrzewam , ze wiekszosc z nich jest swiadoma tego co ” ich” rzad podpisal i na co sie zgodzil , aby ” ratowac” bankierskie kieszenie, a raczej wypelniac bankierskie kieszenie.

  Do tej pory w roznych postach umieszczanych w roznych zakatkach Internetu mozna bylo przeczytac o zdradzie rzadu greckiego i o pogarszajacych sie z kazdym dniem warunkow zycia Grekow. Dopiero po przeczytaniu pelnego tekstu aprobujacego podpisanie porozumienia miedzy instytucjami europejskimi [ czytaj rothschildowskimi] a Grecja zdalam sobie sprawe na czym naprawde polega zdrada rzadowa.

  Do Grecji wprowadzi sie na stale tzw Task Force. Bedzie to silna grupa ” ekspertow” wybrana i oddelegowana do Grecji przez Trojke , ktora bedzie nadzorowala i monitorowala implementacje programu okradania Grecji. Nie bedzie zadnych ulg ani wypadkow ” szczegolnych” , ktore moglyby opoznic wprowadzenie w zycie planu .

  To jeszcze nie wszystko. W koncowym dokumencie znajduja sie zapisy o zabezpieczeniach na wypadek niespodziewanych turbulencji i ……. przymus umieszczenia zapisu w konstytucji greckiej , o tym , ze Grecja zobowiazuje sie do splat dlugu. Niesamowite !!! Bankierstwo zmusza wolny kraj do zmiany konstytucji , aby moc krasc w imie prawa , i do tego prawa greckiego.
  To jest ta okupacja i zamach na wolnosc greckiego narodu , o ktorych mowil M. Theodorakis.

  Kiedy Wegry wprowadzily zmiany do swojej konstytucji , UE podniosla krzyk , ze na Wegrzech swawola i gwalcenie praw , ale wejscie brudnymi buciorami do greckiego panteonu i ustanowienie sie nowymi bogami Grecji to cos , co caly swiat musi zaakceptowac. To juz pogwalceniem praw wolnego narodu nie jest. Hipokryzja siegnela zenitu.

  Dopiero teraz mozna zrozumiec Grekow , ktorzy krzycza ” Zdrada” . A pamietajmy , ze niedlugo wybory w Grecji i jesli ” przywodcy” greccy rzeczywiscie zmienia konstytucje , zmiana na stanowisku premiera niewiele zmieni. Zlodzieje beda powolywali sie na konstytucje , ktora zostala zszabrowana jak cale panstwo . Zapis ma byc wyrazny i czytelny ” Priorytetem dla Grecji ma byc splacanie dlugow” . Koniec , kropka.

  Dzisiaj slychac bylo w powietrzu cichy szmer o planowanej ucieczce z UE , Niemiec , ktore przejrzaly na oczy , albo juz zagarnely co mialy zagarnac.

  http://www.scribd.com/fullscreen/82250737

  • isarhecht 26 lutego 2012 o 11:30 am

   Chyba Grecy jeszcze nie wiedza ze ich 111ton zlota warte 5 milird. jest juz prakt.wlasn. banksterow.taki Pfand-kaucja. lubilem placic drachmami i jesien w Lentas….

   • Peryskop 26 lutego 2012 o 9:56 pm

    Są przewidywania, że banksterzy sukcesywnie ogołącą z zapasów złota kraje PIIGS.
    Razem to ponad 3 tysiące ton złota, a największy w tym „udział” mają Włochy.

    FEB 23, 2012
    Projected PIIGS Pillage: 3233.5 Tons Of Gold To Be Confiscated By Insolvent European Banks
    http://poorrichards-blog.blogspot.com/2012/02/projected-piigs-pillage-32335-tons-of.html

    W kontekście spodziewanych wymuszonych zmian w greckiej konstytucji warto przypomnić, że wśród bardziej liczących się krajów dwa wpadły na pomysł aby funkcjonować bez konstytucji.

    Wielka Brytania i Izrael. Zatem im konstytucji nikt nie może zmienić.

    Niegłupi wynalazek na te czasy.

  • madam 27 lutego 2012 o 12:16 am

   Nie rozumiem twego oburzenia rabarbarku. Czy nie uważasz że długi trzeba spłacać?

   • hjk 27 lutego 2012 o 2:15 am

    tylko te sprawiedliwe, niesprawidliwych i nieuczciwych nie.
    Sprawiedliwy jest jedynie dług osobisty pod warunkiem, ze nie doszło do przymusu zaciągania (tzw. lichwy). Wymaganie płacenia długu państwowego zaciągnietego przez skorumpowanych polityków od obywateli jest skandalem.

    • madam 27 lutego 2012 o 8:51 am

     No tak ale obywatele korzystali z tych długów. Godzili się na ich zaciąganie i wybierali tych skorumpowanych pseudo polityków. Uważam że wyborcy są współwinni sytuacji i powinni solidarnie zapłacić.

     • jerkey 27 lutego 2012 o 11:22 am

      Zalety systemu demokratycznego są mocno przesadzone. Zdolność obywateli do wybierania „właściwych” kandydatów jest praktycznie zerowa. Dodajmy do tego, że rządzącym wcale nie zależy na prawdziwych wyborach, ale tylko na ich imitacji, która dla zdecydowanej większości ludzi jest i tak nie do rozpoznania. Ponadto nie czyni się złodzieja strażnikiem skarbca. Tak samo z kandydowania do rządzenia automatycznie powinni być eliminowani ci co chcą rządzić. Do rządzenia ludzie powinni być „zmuszani”, a po kilku latach znowu zmuszani tym razem do rezygnacji. Z tego powodu prawo powinno być proste, wręcz trywialne. A jakie jest?

 18. libro77 26 lutego 2012 o 10:30 am

  hjk – masz wiele z prawdziwego ucznia Jezusa…
  Szacunek dla Ciebie.

  • libro77 26 lutego 2012 o 10:32 am

   …bo mnie zbyt często ponosi…

   • hjk 26 lutego 2012 o 3:23 pm

    Spokojnie, trzeba „dyskutować na argumenty”, jak radzi ojciec T.Rydzyk 🙂
    A tych nie brakuje, a nawet można powiedzieć, że jest aż nadto…

 19. libro77 26 lutego 2012 o 10:33 am

  może zaraz dostanę bana, bo ostatnio więcej tu wolno buddystom i temu podobnym

  • libro77 26 lutego 2012 o 10:42 am

   dzięki Zeno 😉

 20. kiriki 26 lutego 2012 o 11:01 am

  @dzieki Rabarbarek za ciekawe posty!

 21. zenobiusz 26 lutego 2012 o 11:10 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/26/the-earthquake-shocks-68-were-felt-at-the-sayano-shushenskaya-hydroelectric-plant-russias-largest/
  Mogą być spore kłopoty.

  • geno 26 lutego 2012 o 12:14 pm

   Zeno szacun wielki zarzuc kawal rock’n rolla

   • zenobiusz 26 lutego 2012 o 12:38 pm

    Piosenka z 1992 roku,inspirująca tą którą podałeś.
    Rzec by się chciało,a uprzedzano,całe pokolenie 🙂
    Pozdrawiam.

  • hjk 26 lutego 2012 o 3:30 pm

   Kiedyś w Polsce za komuny był taki program „Wisła 2000” dotyczący uregulowania Wisły i zbudowania chyba nawet kilkunastu zapór i elektrowni i mielibyśmy prawdopodobnie rozwiązane problemy energetyczne, albo choć w duzej części…
   Węglowe mogłyby chodzić „na pół gwizdka” i „dopalać” tylko w razie jakiejs suszy np…

 22. navajo88 26 lutego 2012 o 12:04 pm

  Czołem panowie szlachta ,miłego niedzieli i nie pozabijajcie się ! hahahahahahaha
  J.M.H

  • Onufry 26 lutego 2012 o 1:23 pm

   Witaj ! Walka cały cza trwa !
   walka na tym forum
   walka jutro… jedni o premię w pracy inni o lepsze oceny w szkole
   walka z zimą z korkami w większych miastach itd… Chlopie walczymy !

 23. navajo88 26 lutego 2012 o 12:06 pm

  aha !!! i panie szlachcianki !!!!!! witam pięknie i całuję te prześliczne rączki ! hahahahahahahaha
  J.M.H
  Ps: Chyba mam sklerozę !!!!!!!!!!!! hahahahahahahahahahahahahahaha

  • hjk 26 lutego 2012 o 3:31 pm

   „Niech nam żyje Onufry Zagłoba, wszelkiego kawalerstwa ozdoba” 🙂

   • Onufry 26 lutego 2012 o 10:10 pm

    Wielka madrość u waszmości ! Co by jednak jej nie zatracić, siemie lniane i bimberek konsumowac zalecam !

 24. alexirin 26 lutego 2012 o 12:14 pm

  Minister Tuska proponuje: 2 lata więzienia za obrazę geja
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/galeria/380779,1,minister-tuska-proponuje-2-lata-wiezienia-za-obraze-geja.html,1,3

  • alexirin 26 lutego 2012 o 12:20 pm

   100 dni rządu: „Za Tuska jak za Gomułki” 🙂
   – Ataki na Kościół, biskupów i wiarę zwykłych ludzi przypominają najgorsze czasy PRL – napisał Jarosław Kaczyński w liście na 100 dni rządu do członków Prawa i Sprawiedliwości.
   Tusku twój czas już minął – „Anonimowi” ujawniają tajne dane!
   http://news.money.pl/artykul/100;dni;rzadu;za;tuska;jak;za;gomulki,18,0,1033234.html

   • centurion 26 lutego 2012 o 1:34 pm

    Za Gomułki z aparatu państwowego pozbywano się elementów żydowszczyzny za Tuska jest w prost przeciwnie z aparatu państwowego pozbywa się Polaków.
    A z kościołem to przesada nie słyszałem żeby gdzieś wstrzymywano budowę nowych bądź szykanowano(oprócz mediów) księży. Raczej sytuacje mamy jak za „Pana, Wójta i Plebana”.

 25. wacpan 26 lutego 2012 o 12:55 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/byla-martwa-przez-45-minut-przywrocil-jej-zycie,1,5037655,region-wiadomosc.html

  • alexirin 26 lutego 2012 o 3:14 pm

   wacpan podobno juz niebawem mamy żyć po 1000 lat 🙂
   http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/25/nie-bedzie-smierci-zadnej-choroby-zadnego-grzechu-w-nowym-raju/

   • hjk 26 lutego 2012 o 3:44 pm

    Teoretycznie jest to mozliwe, bo tak właśnie było w „starym raju”, dopóki człowiek nie zgrzeszył…
    Św Tomasz z Akwinu pisał, ze pierwszorzędną przyczyną chorób jest grzech, tj. oddzielenie od Boga, dawcy i źródła życia, potem złe życie moralne, głównie nieprzestrzeganie umiaru, a potem zmiany klimatu, zatrucia, itd. czynniki zewnętrzne.
    więc jeśli grzechu nie będzie, to i chorób, a zatem śmierci. Jeśli zatem wierzyć Biblii, potencjalnie faktycznie jestesmy nieśmiertelni fizycznie…

    • tamara 26 lutego 2012 o 11:44 pm

     Ciało to.tylko środek transportu dla duszy….dusza to TY ….ciało umiera….a TY żyjesz wiecznie….

     • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 11:09 am

      @tamara
      ale szkoda, ze ciało umiera…; z ciałem.. generalnie… wiem co robić, a z duszą…. – byleby jej nie sprzedać… z ciałem łatwiej..;

  • hjk 26 lutego 2012 o 3:46 pm

   „Amor omnia vincit” 🙂
   Miłość wszystko przezwycieży…

   • tamara 27 lutego 2012 o 8:02 am

    …….a,że Bóg ją stworzył a szatan opętał jest wiec odtąd po dziś dzień raz grzeszna,a raz święta,zdradliwa i wierna,dobra i zła, …daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łzy,jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód ….jak jak anioł i demon…………….jest początkiem i końcem…. 😉

    Wszystkie oczy skierowane są na Syrie….mówi sie dużo o Iranie, Izraelu;Rosji……….a tym czasem analiści ostrzegaja…..niebezpieczństwo może nadejść ze strony Korei Północnej.

    http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/northkorea/9105429/North-Korea-vows-to-launch-sacred-war-over-US-South-naval-exercises.html

    w linku poniżej prosze zwrócić uwagę na zdjęcie i faceta w środku….
    http://xandernieuws.punt.nl/?id=654418&r=1&tbl_archief=&

    • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 11:36 am

     @tamara
     dla mnie to on wyglada jak Down… i cała reszta zresztą też… no i jeszcze, jakby miał permanentne zatwardzenie; to jest skansen, szkodliwy skansen, bo konserwuje takie tam, lewackie chore myslenie o raju na ziemi: nie zna życia, kto nie służył w marynarce, nie zna życia, kto nie był w Północnej Korei (pracowałem kiedyś z laską, która była w N.Korea w 1988 na tzw. zlocie młodziezy; sporo sie dowiedziałem, z tzw. pierwszej ręki…;

 26. wacpan 26 lutego 2012 o 12:57 pm

  OBOWIAZKOWY FILM!!!

 27. filmyprawdy 26 lutego 2012 o 2:29 pm

  FILMY PRAWDY – WOJNA INFORMACYJNA

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  ZRÓB KOPIĘ I PODAJ DALEJ

 28. Piotr 26 lutego 2012 o 3:22 pm


  Może skończą się głupie dowcipy o nim…

  • Piotr 26 lutego 2012 o 3:24 pm

 29. Smoke 26 lutego 2012 o 3:50 pm

  Cholera, muszę iść do salonu Orange by zarejestrować mój numer..

  I podać dane
  „Twój numer telefonu
  numer karty SIM
  Twój numer PESEL
  imię i nazwisko
  adres (miejscowość, ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy)
  Twój czytelny podpis.”

  Teraz to już nawet telefonu nie chce mieć..

  • hjk 26 lutego 2012 o 4:36 pm

   A po co? Kup sobie jakiś starter i miej prepaid’a…

   • Smoke 26 lutego 2012 o 4:51 pm

    Właśnie, teraz tak sobie pomyślałem ze ma starterach tez można żyć

 30. Mirek 26 lutego 2012 o 4:38 pm

  Prawda o Polakach zamordowanych w katynskim lesie

  • alexirin 26 lutego 2012 o 5:10 pm

   prawda jest taka że patriotów mordowali i mordują do dziś

   Palikot: Polacy muszą się wyrzec swojej polskości

   http://forumzn.katalogi.pl/PALIKOT-t12088-s18.html

   • alexirin 26 lutego 2012 o 5:28 pm

    niestety tylko w polsce możliwy taki burdel pajac może usuwać krzyże paradować publicznie ze sztucznym hu;;;em a jego „Ruch stworzy gabinet Tuska” 🙂

    http://www.gadu-gadu.pl/ruch-palikota-zostal-stworzony-przez-tuska

    • alexirin 26 lutego 2012 o 5:35 pm

     wychodzi na to że polacy w większości to imbecyle skoro to wszystko tolerują

 31. Sully 26 lutego 2012 o 4:51 pm

  Przeczytajcie sobie na inter…..sól przemysłowa w produktach miesnych i jego przetworach….szok!

 32. wacpan 26 lutego 2012 o 6:16 pm

  oprawa WKS-u

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4rSCKvfpGEE

 33. maran 26 lutego 2012 o 7:08 pm

  WOJNA zostala juz przez nas PRZERGRANA. Jestesmy jako swiat , spoleczenstwa w stanie Permanentnej OKUPACJI. Okupant dazy jendak do jeszcze wiekszej zbrodnii. Zbrodni depopulacji ludzkosci polaczonej z demoralizacja/deprywacja duchowa. Okupant dziala w polaczeniu z silami okultystycznymi , stamtad czerpie swa sile i wskazowki.
  My odrzucilismy w wiekszosci Boga , Jego pomoc i wskazania i dlatego petamy sie sami, przerazeni, w te i we wte , bo zaczynamy powoli zdawac sobie sprawe w jakiej matni, czesciowo dzieki sobie, jestesmy. Odrzucajac Boga , jego prawa i przykazania wystawlismy sie ,swiadomie lub nie ,na daialanie sil szatanskich. Dalismy swoja obojetnscia, ignorancja, wspolpraca ze Zlem pokarm dla sil ktore pragna/daza do naszego zniszczenia.
  Wszystkie czolowe, liczace sie pozycje w wiekszosci krajow zostaly przejete przez zwolenkow lucyferianizmu. Przejeli oni ster nad polityka, ekonomia, mediami oczywiscie, edukacja, kultura,armia, zdrowiem, finansami, sztuka itd itp.
  To jest fakt . Umocnili sie na swych pozycjach i nie dadza sobie latwo odebrac tego ,co zajelo im cale lata ( wieki) aby do tego dojsc. Zneutraizowali sile i oddzialywanie KK, ludzi otumanili bajkami o pokoju, milosci, rownosci, demokracji,a sami pozajmowali wszelkie strategiczne punkty.
  KK zostal rozbity, tak jak planowano, wiekszosc hierarchow to zdrajcy i jedyne co robia to obmyslaja jak tu rozwalic KK DO KONCA, na pyl.

  Pozostaje nam jedynie WALKA, walka na poszczegolnych przyczolkach, w poszczegolnych krajach.
  Krajach ,ktore w wiekszosci maja przywodcow, ktorzy sa PRZECIW wlasnym obywatelom.
  Polska jest tego klasycznym przykladem.
  Przywodcy Polakow dzialaja przeciw Polsce i to jest fakt niezbity.
  Przegralismy juz wojne, teraz musimy walczyc o nasze dusze bo tych, bez naszej zgody, NIKT nam odebrac nie moze. Musimy tez zrozumiec ze mamy jednka potezna sile za nami. Boga. Ale to my musimy sie do Niego zwrocic o pomoc, musimy Go uznac za naszego wodza, Pana i Wladce. Poki tego na masowe skale nie uczynimy, poty nie mamy ZADNEH szansy na globalne zwyciestwo. Jednyne o co mozemy walczyc to o nasze dusze. Nasze i naszych najblizszych. O to aby „przejsc przez pieklo i nie stac sie diablem.”

  • zenobiusz 26 lutego 2012 o 8:23 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/26/jutro-27-my-dzien-miesiaca-jest-to-dzien-modlitw-o-ratowanie-naszej-ojczyzny/#respond
   Bądźcie wierni wierze waszych ojców. Nie idźcie za modą światową, bo nigdy jeszcze nie przyniosła wam nic dobrego. Polska zawsze była ostoją dla zbłąkanych, gdzie mogli odnaleźć prawdę i wiarę w żywego Boga. Teraz sami jesteście zbłąkani i idziecie w błędnym kierunku. Ja, Matka wasza przychodzę do was na tę ziemię, aby was upomnieć i ostrzec. Nie jestem Matką tylko po to, aby za wami orędować, ale również po to, aby was zganić, kiedy nie słuchacie Mego głosu. Choć Polska jest Moją ukochaną córką, muszę wypowiedzieć do niej słowa nagany i upomnienia.
   Córko najmilsza [Polsko], jestem ci Matką od tylu już pokoleń, a ty teraz zapierasz się Mnie? Porzucasz własną Matkę dla błyskotek? Córko, powróć do Mnie i wybierz sobie dary z Mojego, matczynego skarbca. Nie bierz od twoich nieprzyjaciół, bo oni szukają twojej zguby. Nieprzyjaciele Mojego Syna szukają u ciebie łupów, a ty w swojej naiwności i zaślepieniu nie myślisz wcale o konsekwencjach swojej beztroski. Córko jedyna, orędowałam za tobą zawsze i nie porzucę cię nawet wówczas, gdy będziesz Mnie obrażała, bo raz pokochawszy cię Moją matczyna miłością, przez wzgląd na wierność twoich przodków, zachowam cię w Moim Sercu, jednak musisz przejrzeć.
   Same Moje wysiłki nie wystarczą. Bez was Moje dzieci nic nie mogę zrobić. Polska jest wybrana i uprzywilejowane w łasce. Ta łaska nie może być zaprzepaszczona. Mówię do całego narodu polskiego. Serce Polski jest w Moim Sercu. Zapierając się własnej Matki stajecie się gorsi od pogan, którzy nie poznali Mojej matczynej troski. O was troszczę się od wieków i oręduję u Boga za waszymi dziećmi.

 34. maran 26 lutego 2012 o 8:01 pm

  To co napisalm powyzej to nie sa zadne wydumania scietej glowy.
  Sa to ogolne przemyslenia oparte na czytaniu dziesiatek/setek artykulow/ksiazek zwiazanych z ta tematyka, ogladaniu wielu filmikow itd . Wczoraj przeczytalam kapitalny artykul w jednym z USA, katolickich gazet (CFN) na temat UN (ONZ), Podalam u gory link do innej pracy, o podobnej tematyce, tej samej autorki.
  Nie mam teraz czasu aby podac co ciekawsze cytaty z tego rewelacyjnego artykulu ,ale tak w skrocie to mowi ona , ze wszelkie te „swiatowe” globalne organizacje utworzone w czasie lub po wojnie nie byly, ot tak sobie ,przypadkowe, ale byly juz od dawna w planach masonow/globalistow jako zaczatki pod utworzenie NWO. Plan przejecia KK byl od dawna w planach Illuminati ,udalo sie im wprowadzic konia trojanskiego do KK ,zwanego Soborem Watykasnki II ,ktory od wewnatrz skutecznie wyniszcza fundamenty KK.
  Komunizm oczywisce tez nie byl przpadkowy, ale celowy , aby nie tylko wyniszczyc wlasnosc prywatna i odebrac wolnosc ludziom , ale tez aby zniszczyc wiare chrzescijanska w Rosji i nie tylko. Stad tez komunisci tak zaciekle walczyli z prawoslawiem w Rosji.
  Komunizm, mimo ze oficjalnie zostal potepiony, nieoficjalnie istnieje , ma sie super dobrze i wedlug tej autorki, moze on zostac uzyty w finalowej rozgrywce , tuz przed przejeciem wladzy przez globalne sily. Komunisci ,wedlug niej , moga zostac uzyci jako ci ,co bede szczegolnie zajadle tepic chrzescijan, rzucac ich do przyslowiowych lwow. Juz to mozna zauwazyc posrod wszelkiej masci liberalow,
  lewakow, ateistow, tolerastow, sodomitow ,ktorzy doslownie zgrzytaja zebami na sam dzwiek slowa
  katolik, chrzescijanian. Jak bede miala chwile to wybire pare ciekawszych fragmentow z tego dlugiego artykulu. Poki co to polecam , dla znajacych dobrze angielski, artykul tej autorki , ( o UN) zalinkowany przeze mnie gdzies tam u gory.

 35. AQQ 26 lutego 2012 o 8:22 pm

  Może nie na temat sorry, o depopulacji i medycynie*.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tragiczna-pomylka-lekarza-kazal-usunac-dziecko,1,5037656,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/dramat-pacjentki-przez-21-lat-byla-zle-leczona,1,5037557,wiadomosc.html

  Odszkodowania za błedy medyczne ciężko dostać.

  – Takie sprawy wygrywa kilkaset osób rocznie i to po wielu latach walki – mówi dr Adam Sandauer, honorowy przewodniczący i założyciel stowarzyszenia. – W sprawach nierozstrzygniętych i tak poszkodowani już pacjenci zostają dodatkowo obciążeni różnego typu kosztami. Czasem sięgają one nawet 17 tysięcy złotych. Taka kwota może pogrążyć każdego.

  Wczoraj w Białymstoku, z okazji Światowego Dnia Chorego, stowarzyszenie Primum Non Nocere, zorganizowało konferencję prasową. Jej przedstawiciele odnieśli się między innymi do nowelizacji ustawy o prawach pacjenta i rzeczniku praw pacjenta, nad którą pracuje Ministerstwo Zdrowia.

  Jeden z jej zapisów mówi o powołaniu komisji do orzekania o błędach medycznych. Miałyby one skrócić czas dochodzenia odszkodowań przez pacjentów i ich rodziny. Sprawę rozpatrywałyby w ciągu trzech miesięcy. Za udowodnioną szkodę na zdrowiu można byłoby otrzymać do 100 tysięcy złotych, a za zgon pacjenta maksymalnie 300 tysięcy złotych. Warunkiem jest jednak zrzeczenie się prawa do wystąpienia o odszkodowanie na drodze sądowej

  – Takie komisje staną się pseudosądami, które będą dawać pseudoodszkodwania – uważa dr Adam Sandauer. – Tu nie chodzi o ułatwienia dla pacjentów, ale o zabezpieczenie interesów państwa i szpitali. To jest zamykanie drogi sądowej.

  http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110213/BIALYSTOK/16992562

 36. sylukot 26 lutego 2012 o 8:33 pm

  Skandal! Unia zakaże halogenów
  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Skandal-Unia-zakaze-halogenow,wid,14284084,wiadomosc.html
  To jest jeb…. banda , jak ludzie maja coraz wiecej takich halogenow i oszczedzaja, to tej jeb… bandzie przeszkadza.

 37. Saraj 26 lutego 2012 o 8:53 pm

  Sławomir Kowalski Warszawa Data xxxxx
  ul Kolejowa
  00-000 Warszawa
  PESEL xxxxx
  Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  Premier Donald Tusk
  Al. Ujazdowskie 1/3 00-583 Warszawa

  Oświadczenie o wypowiedzeniu posłuszeństwa.

  Oświadczam że jestem obywatelem Polski . Polskim patriotą dumnym ze swojej Ojczyzny i z Narodu Polskiego.
  Wypowiadam posłuszeństwo systemowi politycznemu ,prawnemu i gospodarczemu obecnemu w mojej Ojczyźnie.
  Będąc obywatelem Polski ,pracując , mieszkając i żyjąc z swojej ojczyźnie nie czuje się w tym systemie prawowitym obywatelem .Moje prawa obywatelskie są gwałcone przez władze tego systemu prawnego . Jestem poniżany,okradany i oszukiwany we własnej Ojczyźnie. Rządy Wasze nie służą rozwojowi i naszemu dobru.
  Oświadczam ze cofam tej władzy swoje przyzwolenie na reprezentowanie mnie na forum wewnętrznym i zagranicznym.
  Cofam swoje obywatelskie przyzwolenie na tworzenie jakiekolwiek prawa i realizowanie prawa już istniejącego a niezgodnego z wolą Narodu Polskiego .
  Cofam Wam mandat na dalsze rządzenie w mojej ojczyźnie Polsce.
  Ponieważ w moim imieniu podejmujecie decyzje dotyczące mojej ojczyzny i moich współobywateli , zapieram się Was gdyż władza Wasza pochodzi z kłamstwa , oszustwa i grzechu.
  Zabraniam Wam dalszego zadłużania Polski , osłabiania Wojska Polskiego ,działania na szkodę społeczeństwa. Likwidowania instytucji i gospodarki mojego Państwa .
  Z całą stanowczością oświadczam ze wypowiadam posłuszeństwo i zapieram się w wykonywaniu jakiegokolwiek prawa narzuconego przez ten system .
  Chcę żyć w Polsce wolnej , służącej i szanującej swoich obywateli. Z systemem prawnym , politycznym i gospodarczym stworzonym dla dobra Ojczyzny i jej mieszkańców. Chce być gospodarzem w mojej ojczyźnie.
  Przypominam ze to ja jestem suwerenem tego rządu , sejmu i Prezydenta .Ja mam obowiązek ostateczne i wyłączne prawo by wypowiedzieć temu systemowi posłuszeństwo .

  Podpis

  • greenish 26 lutego 2012 o 10:55 pm

   głosuje sie anonimowo a skargi sklada sie z imienia? co jeszcze nr buta? moim zdaniem zly pomysl bo lepszym jest dzien gniewu, czyli ogolnego wyjscia na ulice i sprzeciwienie sie calej polityce jebane*. brakuje narazie jednego, przywodcy na miare, ktory reprezentowal by narod nie syjoni.

 38. wacpan 26 lutego 2012 o 10:19 pm

 39. ksant 26 lutego 2012 o 10:35 pm

  Wielka afera w branży spożywczej. Sól drogowa była dodatkiem do wędlin!
  http://fakty.interia.pl/polska/news/gigantyczna-afera-w-branzy-spozywczej,1764482

  • Irol 27 lutego 2012 o 1:33 am

   W sumie to ta afera nie jest aż taka straszna. Ta sól drogowa, prawidłowo zwana przemysłową jest całkiem smaczna i ma jedna zaletę/wadę – nie jest jodowana. Co dla niektórych ludzi może oznaczać, mniej szkodliwa. Kiedys nawet specjalnie kupowałem taka sól bo na jodowanej ogórków małosolnych nie dało się zakisić :(.

 40. pola 26 lutego 2012 o 11:00 pm

  Wg peerelowskiego reżysera człowiek biedny jest niepożyteczny społecznie.
  W Polsce z powodu skrajnego ubóstwa cierpi około 2 milionów osób. Ich dochody nie pozwalają na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Kolejne 5 milionów zmaga się z trudnymi warunkami życiowymi.
  http://obserwatorium.nowyekran.pl/post/54133,my-ludzie-zbedni

  • AQQ 26 lutego 2012 o 11:13 pm

   Polska na 10tym miejscu najbardziej zadłużonych tuż za Francją i Grecją… http://www.bibula.com/?p=45795

 41. Volvgang 26 lutego 2012 o 11:09 pm

  Monitor 🙂 jak wyglądło chrześcijaństo przed nardzeniem Chrystusa? 🙂

 42. Volvgang 26 lutego 2012 o 11:17 pm

  albo sie jest bateryjką w tym matrixie albo nie :):) pieprząc trzy po trzy wtopiacie się w swoją bateryjokowość 🙂 olewając to i poznając czym naprawdę jeseśmy docieracie do prawdy o sobie samych i zrzucacie kajdany matrixa :):) chyba że nie wyobrażacie sobie życia bez kajdan bo to za trudne :):):)

  • centurion 27 lutego 2012 o 9:27 am

   Wiesz tu „kajdany” to raczej pępowina dopóki się jej nie odetnie jest się na łasce systemu.

 43. wacpan 27 lutego 2012 o 12:10 am

  ciekawy wywiad

 44. wacpan 27 lutego 2012 o 12:31 am

  droga krzyzowa

 45. Katon Najmłodszy 27 lutego 2012 o 7:17 am

  Holland bez Oscara – cieszę się

  Holland jest kłamczuchą. Dlatego cieszę się, że nie otrzymała Oscara. Cieszę się, bo gdyby została wyróżniona tą nagrodą, zapewne parę milionów widzów więcej obejrzałoby brednie zaprezentowane na ekranie. Nie mam zamiaru wnikać dlaczego Holland tak postąpiła, bo zostałbym posądzony najpewniej o antysemityzm. Widać ma swoje powody (…) całość http://katonisliwka.wordpress.com/2012/02/27/holland-bez-oscara-ciesze-sie/

 46. theaspartam 27 lutego 2012 o 7:33 am

  ACTA to pikuś – nadchodzi INDECT!. http://www.youtube.com/watch?v=dn8C7nP2hkQ INDECT jako projekt Unii Europejskiej to oficjalnie „Inteligentny system informacyjny wspierający obserwację, wyszukiwanie i detekcję dla celów bezpieczeństwa obywateli w środowisku miejskim”. Jest przewidziany na lata 2009-2013. Jak nietrudno jest się domyślić jest on obecnie w bardzo zaawansowanym stadium. System ten umożliwia śledzenie obywatela na każdym kroku począwszy od internetu, przez laptop, telefon komórkowy, po kamery w komunikacji miejskiej i małe bezzałogowe samoloty latające nad miastami. Wszystkie te dane są analizowane i łączone w całość przez superkomputer, który ma za zadanie oceniać potencjalne ryzyko wystąpienia „nietypowego zachowania” monitorowanych obywateli. W praktyce wystarczy umieścić niewygodny i oceniony przez komputer jako „niebezpieczny” materiał w sieci, aby byćna każdym kroku śledzonym za pomocą wszelkich dostępnych technologii, które będą stopniowo uzupełniać nasz obraz jako osoby.

 47. theaspartam 27 lutego 2012 o 7:38 am

  INDECT – What is the real NWO pt1. Polska rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=TSZNmzFOPEs 2- http://www.youtube.com/watch?v=11DOz3oQcug

 48. theaspartam 27 lutego 2012 o 7:43 am

  Jak Oszukać Wielkiego Brata Lektor PL http://www.youtube.com/watch?v=gxrWqKJ0uaM

  • centurion 27 lutego 2012 o 9:34 am

   My name is Bond. James Bond. 😀