Wydarzenia i komentarze, 25 lutego 2012r.

Artykuł dnia: Jak kradnie się polską własność!   Bogdan Goczyński  

O tym, co się dzieje w państwie polskim pisałem już wielokrotnie i bez ogródek. O rozbojach, fabrykowaniu oskarżeń przeciwko niewygodnym ludziom, nękaniu sądami i wreszcie skrytobójstwach, wiemy wszyscy. Towarzyszy temu tworzenie kasty nowobogackich poprzez rozboje sądowe, przejmowanie majątków i niszczenie polskich firm. Jednocześnie poprzez system dotacji, z osób bez grosza przy duszy tworzy się prezesów firm z dużym majątkiem. Chodzi o to aby dostęp do władzy i pieniędzy mieli tylko swoi. Przeciętny Polak ma tylko płacić olbrzymie podatki, długo harować i szybko umierać żeby nie móc skorzystać z wypracowanej emerytury. Taki jest między innymi cel „reformy” emerytalnej. Wiem co mówię, gdyż śledzę te sprawy od wielu lat i zebrałem już pokaźną dokumentację. >cały artykuł

Ponieważ dzisiejsza dyskusja zeszła na tematy „hinduskie”, które nie wszystkich interesują i nie są szczególnie na czasie,  umieszczam nowy wpis.
Jest on niemal pusty, ponieważ pracuję nad ważnym materiałem wideo dotyczącym kryminalnego dzialania Sejmu, Prezydenta i Rządu RP, polegającym na próbie legalizacji na terenie Polski broni biologicznej o nazwie „żywność genetycznie zmodyfikowana” (GMO). Należy zacząć mówić wprost o efektach działania takiej zmilitaryzowanej żywności na organizm ssaków (sterylizacja, defekty genetyczne), ale i o skutkach prawnych, które zostaną podjęte wobec ludzi, którzy świadomie, bądź nieświadomie biorą udział w ludobjstwie Polaków. Szczegóły już niedługo.

Reklamy