Wydarzenia i komentarze, 27 lutego 2012r.

(…) Wcześniejsze weto Prezydenta okazało się oszustwem, bowiem w nowej ustawie zezwala się na wprowadzenie upraw GMO, które są de facto bronią biologiczną. Ministerstwo rolnictwo wycofało się z debaty społecznej na temat tej ustawy, którą samo wcześniej zaproponowało. Kto stoi za decyzjami podejmowanymi w polskich ministerstwach? Czyżby Polską nie rządził już polski Rząd, a międzynarodowe korporacje?  

Głosowanie nad akceptacją ludobójstwa w Sejmie

Uwaga: Przewidziane na dzisiaj (wtorek) czytanie ustawy o nasiennictwie zostało przełożone na jutro 9 rano . Niewykluczone, że decydenci muszą najpierw podebatować na temat publikacji takich jak te, których pojawiło się wiele w internecie. Na miejscu było nawet radio Zet, miejmy nadzieję, że włączy się do walki z ludobójcami.
Przed Sejmem zebrała się kilkunastoosobowa grupa z koalicji ICCPC Jadwigi Łopaty i Sir  Juliana Rose. Wyszło do nich 5 posłów PiS i przyjęło grubą teczkę dokumentów przeznaczonych do dystrybucji wśród posłów wszystkich ugrupowań. Jak oświadczyli posłowie PiS, ich partia jest zdecydowanie przeciwna GMO i jest za całkowitym zakazem takiej roślinności i żywności w Polsce.

Dr Piotr Bein – badacz ludobójstwa XXI wieku pisze nt. planowanego przez Prezydenta RP, Sejm RP i Rząd RP ludobójstwa na rdzennej ludności polskiej: 

Artykuły II c) i d) oraz III b) do e) stosują sie do działań lobbingu firm GMO i poparcia przez naukowców, posłów i rząd.

Artykuł II.
W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:
a) zabójstwo członków grupy,
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,
e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.

Artykuł III.
Następujące czyny podlegają karze:
a) ludobójstwo,
b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
e) współudział w ludobójstwie.

28 lutego, we wtorek o godzinie 12 w Sejmie rozpocznie się sesja, podczas której m.in. omawiana będzie propozycja nowej ustawy o nasiennictwie. Wcześniejsze weto Prezydenta okazało się oszustwem, bowiem w nowej ustawie zezwala się na wprowadzenie upraw GMO, które są de facto bronią biologiczną. Ministerstwo rolnictwo wycofało się z debaty społecznej na temat tej ustawy, którą samo wcześniej zaproponowało. Kto stoi za decyzjami podejmowanymi w polskich ministerstwach? Czyżby Polską nie rządził już polski Rząd, a międzynarodowe korporacje?
Głosowanie nad ustawą, w której zawarte jest ludobójstwo na narodzie polskim jest nielegalne – Sejm ani żaden organ rządowy nie ma prawa głosować i wprowadzać trucizn do środowiska – w tym przypadku jako żywności. W większości krajów Zachodniej Europy jest już całkowity zakaz upraw i sprzedaży żywności GMO, właśnie z uwagi na jej destrukcyjny dla zdrowia ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego charakter. Z GMO należy walczyć jak na Węgrzech, gdzie te szkodliwe rośliny pleni się – mimo, że jest to bardzo kosztowne.
Szkodliwość GMO potwierdzają wszystkie niezależne badania oraz obserwacje. Gryzonie tracą płodność, tworzą się defekty genetyczne, zmniejszają swoją masę ciała. W trzecim pokoleniu są już sterylne. To samo obserwowane jest u trzody chlewnej – świnie żywione GMO stają się apatyczne bądź agresywne, gdy mają do wyboru naturalną żywność i GMO, wybierają tę pierwszą. GMO zabija pszczoły. GMO będzie zabijać ludzi, jak w USA, gdzie miliony Amerykanów przypominają już chodzące beczki tłuszczu. Wielu jest bezpłodnych.
Najnowsze badania wskazują, że to właśnie GMO może być przyczyną epidemii autyzmu. Dlatego też nacisk społeczny w USA spowoduje, że żywność GMO będzie specjalnie oznaczana, a to spowoduje bankructwo firm takich jak Monsanto. W Polsce idzie się jednak w odwrotnym kierunku – to działanie można uznać za terroryzm państwowy, bowiem nieakceptowalne jest by organizacje państwowe zajmowały się wprowadzeniem na rynek broni biologicznej! Czas powiedzieć stop tym bezprawnym działaniom.
Oto materiał filmowy Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC) Jadwigi Łopaty i Sir  Juliana Rose.

Prosimy o rozesłanie tego linku gdzie się da. Mamy mało czasu!
Oto lista e-maili posłów: http://icppc.pl/stanowiska/category/e-maile-poslow/
Wysyłanie grupowe do tak dużej ilości odbiorców nie zawsze działa – proszę więc próbować dzielić listę na mniejsze grupy.

Zob. też:

Rekordowa śmiertelność w Portugalii

Już trzeci tydzień z rzędu w Portugalii zanotowano rekordową śmiertelność. Pomiędzy 13 a 19 lutego było ponad trzy tysiące zgonów, w większości przypadków u osób powyżej 65 lat. Przyczyną są prawdopodobnie epidemia grypy i niskie temperatury, ale minister zdrowia zapewnił, że sprawa zostanie dokładnie zbadana.

Jest to liczba dwukrotnie większa niż średnia w lutym. Dane zostały ujawnione przez Ricardo Jorge z Instituto Nacional. Spośród 3 tysięcy zmarłych pomiędzy 13 i 19 lutego, z czego 90 procent to ludzie w wieku powyżej 65 lat. Duże ilości przypadków zapalenia płuc, hipotermii oraz powikłań sercowych spowodowały opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów do szpitali z powodu braku miejsc.

Według Światowej Organizacji Zdrowia, przyczyną zachorowań mogły być niskie temperatury – 44 procent osób w podeszłym wieku nie stać na opłacenie ogrzewania.

Dług rządowy USA per capita, większy niż Grecji

Z poniższego wykresu wysłanego przez biuro senatora Jeffa Sessions członkom senackiej komisji ds. budżetu, wynika, że dług rządowy per capita Grecji jest niższy niż we Włoch, Irlandii i USA, które mają największy dług 44,125 dolarów na osobę. Kto więc „pomoże” Stanom Zjednoczonym, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Grecji?

Warto by poznać prawdziwy dług per capita Polski. Mogłoby się okazać, że plasujemy się gdzieś pośrodku tej strasznej siódemki…

Reklamy

378 responses to “Wydarzenia i komentarze, 27 lutego 2012r.

 1. szuwaxpl 27 lutego 2012 o 9:38 am

  Wczoraj wymyślili zamiennik medialny w POstaci soli drogowej jak dodatek do wędlin, ludzie będą się tym zajmować a sejm POpodpisuje co chce w ustawie nasiennej GMO

  • ss 27 lutego 2012 o 11:41 am

   A wiec prosze panstwa Nad czym tu sie zastanawiac i polemizowac.Musimy aresztowac ten rzad i wszystkich wspierajacych ten rzad…KONIEC SAMOWOLI PSEUDO WLADZY.
   KONIEC NWO w POLSCE…..

   • ... 27 lutego 2012 o 1:38 pm

    NWO kto inny zakonczy 😉 ale kontrolowanie w celu aby ludzkosc oszukac – wiesz ze masy z podziwem beda o nim mówic : KTO JEST DO NIEGO PODOBNY ? , KTO MOZE Z NIM WALCZYC ? 😉 – Objawienie Jana 13:3-8 , Księga Daniela 7:23-25

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 11:13 pm

    a biedna, zagubiona Muszka, ciągle bzyczy bez sensu: co wypowiedź – to pasztet; kobieto – nie kompromituj się!
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/joanna-mucha-zaden-minister-przede-mna-nie-byl-prz,1,5039237,wiadomosc.html

    „To, że ministrowie i politycy są atakowani, to wynika z tego, że takie mamy społeczeństwo” – co za głupia baba!! (Panie tu obecne wybaczą, ale w każdym stadzie znajdzie sie czarna owca:-)

    • sebecx 28 lutego 2012 o 8:23 am

     polecam Muszce dokładną higienę wedle zaleceń dla kobiet z 1966 roku:
     http://niepoukladane-nieuczesane-codzienne.blog.onet.pl/higiena-kobiet-w-1966-r,2,ID425500419,n
     🙂

     • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 11:06 am

      @sebecx
      „regularne oddawanie stolca, częste opróżnianie pęcherza, też dodatnio wpływają na samopoczucie kobiety”; no i jeszcze to: żeby w miednicy, służącej do podmywania się, nie karmić „cieląt, świń i drobiu”; ja pie…lę! skąd żeś ty wytrzasnął tego kolesia, który wynalazł ten fragment? bezcenne… 😉

      • JaM 29 lutego 2012 o 12:41 pm

       ..hehe, wczoraj żona oglądala na TVNie program „Czysta chata” czy jakos tak.
       Dopiero zobaczylem, jak dużo tzw. „miastowych” ludzi, żyje w domach, gdzie higiena
       jest niższa, niż u “cieląt, świń i drobiu”,
       Po domu walają się odchody kotow, psów, kupy łachmanów itd

       • JaM 29 lutego 2012 o 12:53 pm

        Kiedyś Karol Marks uważał, że byt określa świadomość. Postulat ten, w kontekście zjawisk, z którymi mamy obecnie do czynienia – i to nie tylko w dziedzinie ekologii – wydaje się nabierać świeżości i aktualności, pod warunkiem jednakże, że go przekręcimy i powiemy coś odwrotnego: świadomość określa byt.
        Bo kiedy zadamy sobie pytanie „co obecnie określa naszą świadomość, w tym świadomość ekologiczną?”, wydaje się nagle jasne i oczywiste skąd się biorą nasze postawy

     • junixy 28 lutego 2012 o 11:34 am

      sebecxs, a wkleiłeś tego linka może na onecie? Byłaby większa szansa, że dotrze to do mas…. gdzie Mucha nie dotrze ze swoją krucjatą, bo społeczeństwo mamy zacofane i niewyedukowane.
      Kiedyś w sobotnim programie z udziałem kobiet wyrażała się obecna ministra Mucha, że powinniśmy inaczej wychowywać „nasze dziewczynki”. Bardziej na obywatelki asertywne, pewne siebie. Wtedy pomyślałam, co ta kobieta wie o życiu, czego inne kobiety nie widzą i nie wiedzą? Teraz już wiem.

      • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 12:39 pm

       @junixy
       ja mam taką prywatną teorię, tą samą od dziesięcioleci: im ktoś bardziej sadzi się z „warszawskością”, ok.. „stołecznością”, tym dalej od Pałacu Kultury się urodził (Zielonki, Kobyłki, Marki, Wołominy, Piaseczna etc. – z całym, niewymuszonym, szacunkiem dla tych miejscowości i ich mieszkańców;) Muszka Bzykowata jest chyba z Płońska?…. to też (zapewne, bo nigdy nie miałem okazji być) piękna miejscowość!

       • junixy 28 lutego 2012 o 1:08 pm

        Z Warszawyście dupaście … z całym szacunkiem dla miasta stołecznego 🙂

    • Joanna 28 lutego 2012 o 2:45 pm

     Chodzi o to, aby Totalsky (i inni)oceniał Muszkę a nie „prace” sejmu nad GMO.

     • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 2:52 pm

      @Joanna
      masz „słuszną rację”;-)… ale Muszka fajna jest, i daję sobie głowę uciąć, że każdy z tu obecnych facetów ma podobne zdanie; oki…. dośc „żaluzji”:-)

   • Onufry 28 lutego 2012 o 10:26 pm

    Irańczycy nie idą na wybory bo nie ma na kogo głosować ?
    http://biznes.onet.pl/gospodarka-kladzie-sie-cieniem-na-iranskich-wybora,18567,5039950,1,news-detal

   • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 11:56 pm

    @ss

    don’t you know, it’s gonna be all right…. all right…. all right……. – słodko-gorzki śmiech przez łzy;

  • Sully 27 lutego 2012 o 11:44 am

   hmmm niekoniecznie, ale wolałabym wiedzieć co spożywam 😉 więc niech to wyjaśniają. A co do GMO, to tak jak zainteresowani wyszli przeciwko acta, tak zainteresowani powinni „coś zrobić” przeciwko gmo, chociażby nagłośnić medialnie. Wiem że GMO dotyczy nas wszystkich, ale pewnych grup w szczególności np. rolników . Kto tam ma znajomych w TV niech zadziała.

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 12:59 pm

    @Sully
    jest potrzebna duchowa rewolucja….

   • hjk 27 lutego 2012 o 2:53 pm

    Sprawa jest mniej wiecej jasna w świetle tego co napisano – GMO jest albo będzie zbanowane w krajach rozwiniętych, gdzie społeczeństwo jest świadome i cywilizowane, to koncerny pchają to do krajów 3go swiata, gdzie rządza skorumpowane marionetki…

    • mi461 27 lutego 2012 o 3:01 pm

     dlatego wlasnie trzeba tak jak z ACTA zaprotestowac przed sejmem zeby dac widoczny

     STOP GMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,

     Polska nie bedzie krajem sluzacym jako krolik doswiadczalny !!!
     Tu chodzi o mlodych i ich pokolenie.

     • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 3:17 pm

      a ja uważam że cała ta sprawa z GMO – to wielka ściema
      dlaczego ?
      ano dlatego ze my żywnosc modyfikowaną genetycznie jemy już od dziesięcioleci
      najlepszy przykład to pszenżyto – wynalezione w polsce jeszcze za komuny i nadal produkowane w polsce
      albo czymże są obecne warzywa i owoce ? przecież to krzyżówki genetyczne – to nie GMO ?
      a czymże sa obecne gatunki świń czy krów ?
      wiec o co ta cała rebelia ?
      chyba tylko o to żebyście mieli sie czym podniecać
      wiecej szkody zrobi wam sters jak o tym piszecie i sie podniecacie, niż te warzywa i owoce które jecie od lat – a które sa w 100% GMO – bo stare naturalne gatunki już dawno znikneły z naszego jadłospisu

      • sebecx 27 lutego 2012 o 4:31 pm

       …masz tak blade pojęcie, że to aż żenada …

       • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 4:37 pm

        sebecx to mnie oświeć skoro sie myle, a moze ty nalezysz do tych zanwców co krowe albo świnie widzeli w TV ? a pół kilogramowe pomidory które nie psuja sie przez miesiac to boskie cuda ?

        • sebecx 28 lutego 2012 o 9:20 am

         no dobra odniosę się do tego… czy pszenżyto i warzywa o których mówisz prowadzą do BEZPŁODNOŚCI? …nie mam teraz czasu na dyskusję – jedno jest pewne – ktoś nas chce zmodyfikować bez naszej Wiedzy, ale za naszą zgodą lub raczej przyzwoleniem… tak jak ze szczepieniami – ludzie się godzą, bo nie wiedzą co robią… najpierw się da gojom rośliny „bezpieczne”, a później jak zasmakują, to temat się pociągnie dalej – to jest takie proste…
         polecam dla rozrywki Alex Jones Genetyczne Ludobójstwo: http://www.youtube.com/watch?v=tNTUWMYyVWg

         …jest jeszcze sprawa światopoglądowa… Bóg czy Natura czy Ewolucja? ..jeżeli spojrzymy z punktu ewolucjonistów to słabe geny nie mają racji bytu tak jak wspomniane pszenżyto – jednopokoleniowe – kolejny wysiew ma o wiele mniejszy plon ..czyli nie poradziło by sobie w następnych pokoleniach, aby przetrwać i po prostu trzeba je specjalnie hodować żeby był „fenomenalny” plon… to samo dotyczy warzyw i owoców… stare rasy przetestowane przez naturę podczas przechowywania najpierw więdną i dopiero w ostateczności zgniją, a nowe rasy najczęściej gniją bez więdnięcia…
         tak więc wygląda to wszystko na wprowadzanie „samoporonnych” genów do biosfery…
         tutaj polecam: Samolubny Gen – Dawkinsa… (choć autora nie lubię, bo ciągle jeszcze nie udowodnił, że Bóg nie istnieje, a twierdzi, że Go nie ma) …
         pomijając nieprzewidywalne manipulacje na istotach żywych – krowa „dająca” ludzkie mleko !!!! po co to wszystko? wystarczy wspierać naturę i żyć w nią zgodzie… sprawa jest bardzo prosta LUDOBÓJSTWO i hodowla (klonowanie, eksperymenty) „biorobotów” w zależności od potrzebnych cech.. czysty postęp i eugenika…

      • ciociababcia 27 lutego 2012 o 6:05 pm

       Nie obnoś się ze swoją niewiedzą! Ot tak, ja jem ziemniaki bryza – bo taką mam zachciankę. Kupuję na wsi u mądrych ludzi, którzy najnowszych gatunków nie uprawiają! Rolnicy mają doskonałą wiedzę na temat GMO – warto postarać się o artykuły od zaufanych producentów.
       Nawet na bazarkach sprzedawana już jest żywność z upraw ekologicznych.
       Krzyżówka jabłka z jabłkiem – a „krzyżówka” jabłka z genem ludzkim … może zauważysz różnicę?

       • Teresa Weronska 28 lutego 2012 o 8:50 am

        Nazwa firmy producenta zywnosci GMO – Mansanto !

        Mozna przetlumaczyc te nazwe – zdowy czlowiek !

        Popatrzmy, ze nazwa jest juz oszustwem !

        • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 11:12 am

         @Teresa
         wiesz, że na to wcześniej nie wpadłem!!; dzięki… faktycznie… zdrowy, czy wręcz „święty” (santo subito) człowiek; prawda jest kłamstwem, a miłość jest nienawiścią; czysty Orwell!… i mniejsza o to, że nie „men” tylko „mon”…; ale brzmi podobnie;

        • hjk 28 lutego 2012 o 6:00 pm

         Ale to chyba Monsanto 🙂
         czyli jeśli już to >Mono santo<, czyli "jedynie swiete'

      • O Rzesz 27 lutego 2012 o 7:42 pm

       To nie ściema … słyszałem kiedyś z ekranu telewizorni jak jakiś debil (przepraszam za epitet ale to jedyny właściwy sposób na określenie owego osobnika) z tytułem, co to jest cool, jazzy i trendy narzekał że: „Nie możemy być tacy zacofani!. Cały świat stosuje GMO a my nie będziemy?”.
       Są ludzie którzy w ciemno, nie tylko za „dotacje” sprzedadzą siebie i rodaków!.
       Tak było i jest.
       Czas by wreszcie nie dać im zawiązać kolejnej targowicy!.

       Jeśli w tematyce GMO jesteś z „partii zielonych” to przejrzyj wcześniejsze wpisy (z poprzednich miesięcy i lat!) na tym blogu i blogu p. Piotra Beina!.
       Jeśli rzeczywiście chcesz się czegoś dowiedzieć to jest to kopalnia wiedzy!.

       Dodam że obecne „gatunki świń i krów” nie były modyfikowane przez dodawanie genów brudnicy mniszki czy karalucha a jedynie selekcjonowano je tak jak tworzy się nowe rasy psów czyli przez krzyżowanie osobników posiadających pewne, wymagane, cechy!.
       To zupełnie inna para kaloszy którą dyletanci usiłują zakładać na gumofilce!.

       • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 8:46 pm

        orzesz żebyś mnie dobrze zrozumial, ja nie jestem zwolennikiem gmo – twierdze tylko że mamy to od dawna

        i pytam ile psa w psie ? albo ile jabłka w jabłku, skoro potrafi toto przeleżeć kilka miesiecy i nie zgnić i robale ich nie jedza ? wiec co to jest za himera ?
        http://www.google.com/search?q=foto+psy&hl=en&client=flock&hs=3rR&channel=cmw&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=BNdLT-m9IY2BhQf0ydnQCw&ved=0CCMQsAQ&biw=1020&bih=482#hl=en&client=flock&channel=cmw&tbm=isch&sa=1&q=foto+psy+brzydkie&pbx=1&oq=foto+psy+brzydkie&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=21977l27380l2l29568l10l10l1l9l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=a0ff6db961fb5536&biw=1020&bih=482

        http://www.google.com/imgres?q=foto+psy+brzydkie&hl=en&client=flock&channel=cmw&biw=1020&bih=482&tbm=isch&tbnid=daNT2otN1SB5FM:&imgrefurl=http://realnyy.wrzuta.pl/obraz/14RxzcokhOe/najbrzydszy_pies_swiata&docid=cG7RpFkUD5b2SM&imgurl=http://c.wrzuta.pl/wi16403/1f92b52f00070ca2451320ef/najbrzydszy_pies_swiata&w=338&h=452&ei=1NpLT5XxCMrFswaN4fSUBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=785&vpy=94&dur=151&hovh=260&hovw=194&tx=136&ty=155&sig=118218845216929326440&page=3&tbnh=148&tbnw=128&start=27&ndsp=15&ved=1t:429,r:4,s:27

        czy jakiś chińczyk zjadłby to na obiad ?

        • szuwaxpl 27 lutego 2012 o 9:23 pm

         JA-JESTEM – tu mogę powiedzieć, że się mylisz. Ten z obrazka II to pochodna rasy ‚Psa Inków’, takie dziwne rasy powstają poprzes selekcję i odpowiednie krzyżówki w obrębie gatunku w różnych rasach. Wygląd faktycznie rzadki i cenny. Ale są nabywcy takich zwierząt więc kombinują hodowcy aby uzyskać cudo.
         Reszta w postaci GMO to już inna bajka i monitor też Ciebie odsyła, a jest sporo do czytania.

        • O Rzesz 27 lutego 2012 o 10:56 pm

         Chopie … te psy są wytworem chorej estetyki. Dewiacje trafiają się wszędzie. Również wśród kynologów!.
         Leniuszek widzę jesteś … albo nie chcesz zrozumieć, albo udajesz nierozumiejącego albo naprawdę nie rozróżniasz podtypów manipulacji genetycznej.
         Streszczę ci, językiem potocznym, większość tego co możesz tu wyszukać.

         Oczywiście że jesteśmy (i zwierzęta hodowlane) już od dawna faszerowani GMO.
         Soja (głównie w paszach dla zwierząt ale również w przetworach), niektóre jabłka, itp., itd.
         Jednak w obecnej chwili mamy nadal pewien, rzekł bym nawet szeroki, wybór!.
         Nadal hodowane są odmiany roślin i zwierząt które choć modyfikowane pod kątem zwiększenia ilości mleka, mięsa, masy suchej czy odporności na choroby, zachowują pulę naturalnych genów danych przez naturę.

         Kiedy do ich genomów (łańcuch DNA) wprowadza się obce gatunkowo pojedyncze geny lub ich zestawy to mamy do czynienia z prawdziwie niebezpieczną mieszanką.
         To Bomba genowa której skutki oddziaływania na nasze organizmy są nieznane jeśli rozpatrywać je w dłuższym przedziale czasowym.
         Chodzi tu o manipulacje które w naturalny sposób nigdy nie miały by miejsca.
         A z takimi mamy do czynienia w wypadku GMO czy min. owiec produkujących białka pajęczyny w mleku.

         Rośliny GMO produkujące „naturalne” pestycydy … są już dostępne dane mówiące o tym np. że modyfikowana kukurydza wywołuje pełną bezpłodność w trzecim pokoleniu u szczurów laboratoryjnych czy podobnych gryzoni.
         U nas może to być i w piątym pokoleniu zważywszy na fakt że żywimy się nie tylko kukurydzą.
         Jakie to jednak ma znaczenie w którym to będzie?.

         Czy uważasz że wprowadzenie zasady iż do uprawy dopuści się nieograniczone ilości roślin GMO spowoduje że staniemy się zdrowsi i płodniejsi?.
         Rośliny GMO są słabe i tracą zdolność rozrostu jeśli do nasion nie doda się odpowiedniego związku chemicznego pozwalającego na kiełkowanie.

         To celowe uzależnianie rolników od Monsanto, BASF i pomniejszych koncernów należących do Rockefellerów, Rotschildów i innych kilkunastu rodzin – prawdziwych manipulatorów tego świata!.
         Dochodzi zagrożenie oskarżenia o wykorzystywanie bez licencji cudzych patentów przez rolników nie mających nic wspólnego z tymi koncernami (stąd min. ACTA i jej potencjalne wersje pochodne).

         Obecność roślin GMO automatycznie skazi naturalną pulę genów bo to gatunki inwazyjne z założenia.
         Same z siebie mnożyć się nie mogą ale jednocześnie niszczą tą zdolność u gatunków naturalnych!.

         Na tym ma polegać owa nowoczesność?.
         Przecież to jawna kpina i działanie na ewidentną niekorzyść ludzi!.
         Rolników i konsumentów!.
         Grozi nam światowy głód?. Kłamstwo!.
         Tysiące ton zbóż były i są topione w oceanie byle tylko utrzymać „opłacalne” ceny!.
         Green Peace … obrońcy natury?
         Wytworzenie jednej tony oleju napędowego z min. rzepaku zmusza do spalenia kilkunastu ton ropy naftowej!.
         Do tego stało się to przyczyną wzrostu cen żywności na tych samych lichwiarskich giełdach!.
         Dziś niestety „okazja czyni ekologa”. Tym się stali!. A przynajmniej ich liderzy. sługami NWO!.

         Nie chcesz jeść jabłek z genem pająka?.
         Nie kupuj ich!.
         Wybieraj te które wyglądają mniej okazale a nawet są robaczywe.
         Robaka „wyrzucisz z mieszkania” a resztę zjesz.
         Taki robak jest dowodem na to że jabłko jest względnie zdrowe (i że nie było pryskane pestycydami).

         Polityka depopulacyjna „elit” jest faktem.
         Dowody na to są min. tu ale również w mediach „oficjalnych” jeśli wie się jak odczytywać ich papkę dezinformacyjną.
         Teraz możemy jeszcze próbować neutralizować oddziaływanie owej polityki depopulacyjnej.
         Kiedy z pól znikną normalne rośliny jakie będziemy mieć alternatywy?.
         Żadnych!.
         Jeśli nadal tego nie chcesz zrozumieć to ja już nie mam argumentów.

         Z powyżej min. przytoczonych powodów GMO powinno być obligatoryjnie ZAKAZANE!.

         Jeszcze raz, jeśli oglądałeś, wczytaj się ze zrozumieniem w treśc wypowiedzi sir Julian’a Rose!.

      • monitorpolski 27 lutego 2012 o 8:53 pm

       JA-JESTEM ile bierzesz za taką dezinformację?
       Należy odróżnić naturalne mieszanki ras od wprowadzania genów z organizmów różnych gatunków, jak np. wprowadzania genów owadów świniom, czy ludzkich krowom. Zobacz na definicję GMO.

       • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 10:34 pm

        monitor niech ci bedzie że z definicji wynika inaczej, ale dla mnie te mieszanki (krzyżowki) to prawie takie same himery jak „prawdziwe gmo”
        i chyba nie warto sie spierać o definicje od kiedy sie zaczyna prawdziwe gmo
        ale pomijając szczególy
        cytat ze strony http://www.izba-ochrona.pl/

        Mimo tego, że teoretycznie Polska jest wolna od GMO (a i tak się uprawia), nie da się kupić pasz wolnych od GMO. Dostępne są tylko pasze zawierające soję, kukurydzę, itp. GMO sprowadzaną z za granicy. Chyba, że ktoś ma swoją świnię i sam ją karmi. Kupując mięso w sklepie możemy być pewni, że zwierzę było karmione paszą GMO. Alternatywą jest całkowite zaprzestanie spożywania mięsa.
        Chyba tylko pracownik Monsanto może sobie wyobrazić bezproblemowe sąsiedztwo uprawy GMO i tradycyjnej. Pyłek roślin GMO przenosi się na sąsiednie pola, które miały być wolne od GMO i przestają nimi być, a rolnik jest zmuszony uiścić opłatę licencyjną. Brzmi to absurdalnie ale taka jest prawda.
        Wiele produktów sprzedawanych w sklepach zawiera dodatki GMO i nie są w żaden sposób oznakowane. Kupując zwykłe produkty nie można świadomie zrezygnować z GMO. Przykładowo w chlebie też często znajdują się pozostałości GMO. ”

        a ode mnie – swinka (hodowana na gmo) robi kupke, kupke sie wywozi na pole, a na tym sie sadzi ekologiczną sałate itp , i kólko sie zamyka
        wiesz co jesz ? nie wiesz, a na 99 % jesz jekieś pochodne gmo albi inne himery – których działania nie znamy (przynajmniej my ludki na końcu tego łańcucha pokarmowego) STOP GMO – tak ale czy to nie za mało ? a co z hektolitrami chemii którą sie wylewa na pola pod uprawy ? to dopiero temat

        • hjk 28 lutego 2012 o 2:54 am

         Masz tu rację z tymi paszami, co innego jednak, gdy coś jest tu zwożone, a co innego jak uprawia się czy hoduje na miejscu, a wtedy np pyłki roślin GMO mieszają sie z naturalnymi i wkrótce wszystko będzie juz GMO – po to własnie m. in. Norwegowie zbudowali bank nasion ORYGINALNYCH czyli naturalnych na spitsbergenie, eby nie doszło do katastrofy na skale globalną, jak znikną naturalne nasiona, a wszystko będzie zGMOwane…
         Podobnie z hodowlą, okazuje sie że gatunki z GMO plenią się i pomnaazją w środowisku, wypierając naturalne – tak jest np. z pstrągiem, a wtedy nic moze już nie zostać z naturalnyc, zas mutanty GMO nie wiadomo w co się wyrodzą po iluś pokoleniach…

        • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 4:05 am

         hjk znając spryt polaków i tak obejdą przepisy i sprowada ziarno gmo do polski bo bedzie o kilka groszy tańsze – nie wierze że ktoś to na granicy sprawdzi (badania genetyczne ) a jak wiadomo papier wszystko przyjmie i ktoś „legalnie” lub nie stempel na granicy przystawi

         wniosek nasuwa mi sie jeden, albo ktos globalnie nad tym zapanuje albo możemy zapomnieć o dobrej żywności bez gmo , i tu nasuwa sie kolejny wniosek – globalnie ? a wiec kto ? nwo ? hmmm – mam mieszane uczucia czy obecny podzial świata na państwa i państewka ma sens i jestem raczej za jedną globalną wioską gdzie dobra ziemi dzielone by były sprawiedliwe dla wszystkich – pewnie narażam sie tu wiekszości ale tak myślę – a te wszelkie podzialy na panstwa,religie, kolor skóry, partie itp sztuczne twory uważam za głupotę, wszak wszyscy jesteśmy ludźmi, a wszelkie te podziały robią z nas zwierzeta walczące o wiecej dla siebie na danym terytorium, czy tak ma wyglądać świat ? dopóki nie zniesiemy podziałów nic na tym świecie śie nie zmieni – zawsze bedzie pan i sługa, zero podzałów albo to co mamy dzisiaj – dopóki ludzie nie zrozumieją że mamy sobie służyć i wspólpracować, zamiast sie wykorzystywać, nic na tym swiecie sie nie zmieni
         tak moja refleksja

        • rabarbarek 28 lutego 2012 o 4:39 am

         Ja Jestem , czy nie zauwazyles , ze wezwales wlasnie do utworzenia NWO , z jednym rzadem , jedna religia , jednym kolorem skory, jedna waluta ?

         ” albo ktos globalnie nad tym zapanuje” ?

         ” podzial na panstwa i panstewka”?

         ” rozne religie”?

         Nawolujesz do tego z czym walczymy . Problemem nie sa ludzie , walczacy miedzy soba jak ” zwierzeta” , a elita , ktora probuje uczynic z nas zwierzeta , a raczej bydlo lub barany idace , bez protestu na rzez. I sprobuj to dostrzec . Proponujesz Matrix w wydaniu NWO.
         Wierze w Twoje dobre intencje , ale to co przedstawiles jest nie do przyjecia.
         Pozdrawiam.

        • hjk 28 lutego 2012 o 10:19 am

         Pewne podziały są naturalne i widać jakas bioróżnorodność i pewien stopień separacji jest konieczny dla lepszego funkcjonowania natury, pewnie biolodzy podaliby mnóstwo argumentów. Takze inni specjalisci z różnych dziedzin. Ale masz rację, ze konieczna jest współpraca wszystkich, niemniej są siły niszczące tę współpracę i powodujace sztuczna podziały w myśl zasady „dziel i rządź”.

         Czasami jest to z głupoty, jak z tymi ziarnami na granicy o kilka gr tańszymi, czasami z lenistwa, gdyż chłopu łatwiej jest nasypać z worka do koryta niż przygotowac naturalną karmę dla zwierząt, a cena pasz GMO celowo jest zaniżana w tym celu własnie. A czasami mamy czystą złosliwość i pokretne intencje, jak np. wprowadzenie NWO i kto wie czego jeszcze…

       • ALFA 29 lutego 2012 o 7:39 am

        Ośmiornica Monsanto w Polsce
        W Polsce problem stosowania GMO w środowisku naturalnym jest marginalizowany i lekceważony przez większość polityków. Od kilku lat kolejne rządy, choć deklarują niechęć wobec uprawom GMO, nie wprowadziły zakazów upraw poszczególnych roślin GMO, co więcej nie istnieje rejestr, który umożliwiałby monitoring istniejących wysiewów roślin transgenicznych. Animacja ta w kilka minut w prosty sposób wyjaśnia powiązania i mechanizmy jakimi posługuje się przemysł biotechnologiczny.


        http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/osmiornica-monsanto-w-polsce/

   • pola 27 lutego 2012 o 8:19 pm

    Dzisiaj rzecznik weterynarii powiedział że oni tę sól sypią już od 10 lat a dopiero teraz głośno o tym.

    • Irol 28 lutego 2012 o 7:33 am

     Bo sól to sól, NaCl lub KCl i wiele wiele innych soli występuje naturalnie w przyrodzie. Praktycznie wszystkie są szkodliwe. Miedzy innymi dlatego stosuje się ją do konserwacji żywności :). Co do GMO to jest różnica pomiędzy pszenżytem czy truskawkami, a Genetycznie modyfikowanym gównem z laboratoriów Monsanto. To co jest opatentowane przez Monsanto nie nadaje się absolutnie do spożycia bo jest trujące. Gen wprowadzony w laboratorium ma za zadanie zrobić roślinę niejadalną/trującą dla owadów co automatycznie oznacza, że także jest trująca dla organizmów wyższych. Do tego uodparnia roślinę na stosowany herbicyd który wykazuje się ogromną toksycznością dla roślin bez tego genu co znowu oznacza, że wprowadzony podczas jedzenia do organizmu niszczy najbardziej narażone na zniszczenie komórki rozrodcze ( dotyczy to także zwierząt i ludzi). Nadal nikt nie widzi niczego niebezpiecznego w jedzeniu tego gówna?

     • Teresa Weronska 28 lutego 2012 o 9:21 am

      Sol w zimie snieznej, ktora byla pare lat temu, drazniaco dzialala
      na drogi oddechowe,odczuwalne po kazdym spacerze. Ulatwiajac
      prace z odsniezaniem nie liczy sie zdrowie, a kazdy musi wyjsc
      z domu nawet w zimie.

      • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 12:48 pm

       @Teresa
       no dobrze, ale w 1979… i w 1986 bodaj… i jeszcze za dwa-trzy razy później, były takie zimy, że nawet najgorętsze serca patriotów zawodowych zamarzały, a na drogi sypało sie, co popadnie: od popiołu (bardzo ekologiczny, swoją drogą), po sól różnej maści – i wtedy żaden ekolog nie protestował, bo…. SB rulez!; i jakoś przeżyłem/przeżyliśmy i mam się/mamy się raczej dobrze, prawda?…… tak więc: bez tzw. przesadyzmu, p. Tereso…;’

       • hjk 28 lutego 2012 o 6:04 pm

        Przeżyłes bo byłeś młody – teraz byś moze już inaczej śpiewał 🙂

     • Megi 28 lutego 2012 o 9:59 am

      Nie wszystkie sole są szkodliwe.
      „Naturalna sól morska zawiera dziewięćdziesiąt dwa podstawowe minerały, podczas gdy przetworzona sól rafinowana (półprodukt przemysłu chemicznego) zawiera tylko dwa pierwiastki sód i chlor. Kiedy komórki cierpią z powodu niedostatku pierwiastków śladowych, tracą umiejętność kontrolowania swoich jonów. Pociąga to za sobą katastrofalne skutki dla ciała ludzkiego. Nawet jeżeli ta równowaga zostaje zaburzona jedynie na minutę, komórki w ciele zaczynają pękać. Może to powodować zaburzenia nerwowe, uszkodzenie mózgu albo kurcze mięśni, jak również zanik procesu odnowy komórkowej.
      Naturalna sól morska (odparowana woda morska) pozwala płynom swobodnie przekraczać błony w ciele, ściany naczyń krwionośnych i i kłębuszków w nerkach. Jeżeli w jakimkolwiek momencie stężenie soli naturalnej we krwi podnosi się, łatwo łączy się ona z płynami w sąsiednich tkankach. W dodatku zdrowe nerki mogą bez problemu usunąć tę naturalną sól fizjologiczną w płynnej formie”
      Sól rafinowana uniemożliwia swobodną wymianę płynów i minerałów powodując gromadzenie się i zastój płynów w stawach, kanałach limfatycznych, węzłach chłonnych i nerkach. Odwadniający efekt soli spożywczej może powodować tworzenie się kamieni żółciowych, wzrost wagi, nadciśnienie i inne problemy.
      „Zanim sól zaczęła być produkowana, w przeciwieństwie do tej zbieranej naturalnymi metodami, uważano ją za najcenniejszy towar na ziemi, cenniejszy niż złoto” Używano jej do leczenia różnych chorób.
      Zatem sól naturalna wręcz służy zdrowiu w przeciwieństwie do rafinowanej.

      Informacje zaczerpnięte z książki „Niezwykłe płukanie wątroby i woreczka żółciowego” Andreas Moritz

      • Irol 28 lutego 2012 o 11:48 am

       Wielkie dzięki za wykład. Zawsze mówiono, o szkodliwości soli i teraz wiem już dlaczego. Wszystko co jest RAFINOWANE jest szkodliwe. Czyli idąc tym tropem sól przemysłowa która jest bardziej zanieczyszczona pierwiastkami śladowymi będzie zdrowsza niż ta jadalna rafinowana. Pewnie dlatego te afera bo przez typową dla ludzi chęć zysku zupełnie przypadkowo Unym nie udało się nas wystarczająco podtruć i przygotować na działanie Chemtraili. I tyle kasy poszło w cholerę. Nie dziwię się, że się wkurzają.

       • Megi 28 lutego 2012 o 12:18 pm

        A policz straty na lekach na nadciśnienie, cukrzycę, leczenie nadwagi i otyłości…

        Oczywiście sól kamienna też jest dobra. Trzeba wybierać szarą, bez substancji przeciwzbrylających i wybielających. Podobnie morska.

        • sebecx 28 lutego 2012 o 4:50 pm

         dzięki @Megi jest dokładnie tak jak piszesz … ja już od dawna używam morskiej…

  • Irol 27 lutego 2012 o 3:21 pm

   Wolę już zjeść sól drogową ( myślę, że dla ludzi z nadczynnością tarczycy sól niejodowana byłaby znacznie mniej szkodliwa) niż GMO. A może byśmy założyli dobrowolną fundację która za składki członków badałaby skład towarów oferowanych przez wielkie sieci handlowe? Potem wystarczyło by puścić raport i mordercy-GMO byliby pozamiatani.

   • hjk 28 lutego 2012 o 10:25 am

    Jest w Polsce jedyne laboratorium w Puławach, które jest w stanie stwierdzić obecność GMO w danym produkcie, ale czy ino robi takie kontrole – lobby GMO jest silne, jak potrafia korumpować posłów…

   • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 2:57 pm

    @Irol
    tia… a po opublikowaniu takiego raportu „stanęłaby ci u drzwi załoga G”… plus skarbówka; „żyjemy wreszcie we własnym domu – nie stój, nie czekaj – uciekaj”;-)

  • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 6:17 pm

   @szuwaxpl
   „jesteśmy w Europie”…ok; szacunek dla (każdego) życia, first of all: też ok; dlatego nie nawołuję do ślepego szturmu na barykady, bo każda rewolucja to „czerwone paznokcie”;ale popieram głos kogos tam, z komentarzy na onecie: „zróbmy permanentny „zlot gwiaździsty” na budynek Sejmu: i żądanie (na transparentach, a nie na palonych oponach); rozwiążcie się!!! wyjdźcie z honorem z tego budynku, zrobimy nowe wybory, nikt juz nie będzie głosował p-ko PiS czy „za” PO; zapomnijmy o PO-PiS-e; wybierzmy zupełnie nowych ludzi (Cejrowski, chociaz cie nie lubię, to w tym cie popieram: „wszyscy won!!!”; i zobaczymy, na co stac Polske, i Polaków; czas jest krótki:

   • szuwaxpl 27 lutego 2012 o 6:51 pm

    Totalsky no Problemsky – zgadzam się z Tobą, ale kto może jutro być w Wawie ?
    Potrzeba sporej grupy i to od rana, aby wchodząc do Sejmu widzieli i słyszeli ‚nasi’ wybrańcy
    Wojtka lubię i od czasu filmu ‚Władcy marionetek’ mówię to samo – Wszyscy Won !

    • hjk 28 lutego 2012 o 10:32 am

     problem polega na tym, czy nowym będzie się chciało działać
     Wystarczy, aby jakaś grupa tych posłó się zorganizowała i podjęła proste działania, np.jakies blokowanie mówinicy, głośne spiewanie zakazanych piosenek w czasie „morderczych” ustaw i debat, kładzenie się jak Rejtan pod drzwiami…
     Czy choćby wyjście do protestującego tłumu – wczoraj zadałem pytanie czy ktoś widział jakiegoś posła czy „znańszego” polityka mówiącego do ludzi w czasie demonstracji o ACTA? Tylko Palikot próbował, no ale go wygwizdano i wyrzucono.
     Albo mogliby sami organizować demonstracje, marsze, przeciez do jasnej anielki biora pensje i powinni cos robić, a nie biora ka$ę, a kraj płonie…

     • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 11:26 am

      @hjk
      też mam podobne przemyślenia; i dodam od siebie, ze powinno zadziałać prawo wielkich liczb: w tym 460-osobowym stadzie, w którym w większości są nieudacznicy, karierowicze, lawiranci, „chorągiewki na wietrze”, hipokryci etc., kilku „guru” sie jednak powinno znaleźć: wyszło na to, że jedynie Palikot próbował… i ch… z nim; czyli co: cała ta 460-osobowa ekipa ma kredyty we frankach szwajcarskich, i musi trzymać japę na kłódkę, nawet jeśli dusza im wyje?, bo raty trzeba spłacać? i tak…. od poselskiej pensji do pensji?… nie mam scyzoryka w kieszeni, ale mi się jednak otwiera (to chyba efekt fizyki kwantowej:-)

      • hjk 28 lutego 2012 o 6:26 pm

       Tak własnie mi powiedział jeden”insider”, że jest dokładnie jak piszesz z tymi pensyjkami. Od tego nalezy zacząć, ze posłowie nie powinni miec żadnych pensji, argument o możliwym korumpowaniu jest śmieszny, bo i tak są korumpowani …
       powinni działac na naturalnym zapleczu społecznym i składkach ludzi, ktorych realne interesy reprezentuje – nie ma poparcia w odpowiednio licznej grupie ludzi to niech ucieka gdzie pieprz rośnie

     • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 3:00 pm

      @hjk
      jeśli już jakiś Rejtan, to wolałbym posłankę Muchę, w pozie Rejtana…. przynajmniej byłoby na co popatrzeć.. :-); oki… przerwa jak dla mnie, bo coś mnie za bardzo ponosi;

      • hjk 28 lutego 2012 o 6:27 pm

       tylko ze ona nie z tych, co by za ojczyznę dała się deptać 🙂

       • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 9:52 pm

        a może lubi, tylko po tajniaku, w zakamarkach gabinetuf, depcze sie ile wlezie i lubi być „deptana”, w nieskomplikowanym ruchu wewnątrz członowym posuwisto zwrotnym !!! ?????

  • ALFA 28 lutego 2012 o 7:38 pm

   Tusk poinformował, że i tak musimy przyjąć GMO
   Polska musi przyjąć GMO, a właściwie już trochę przyjęła, na przykład na rynku pasz. Oczywiście argumentacja dlaczego Polska musi, jest łatwa do przewidzenia. Nie możemy zabronić GMO, ponieważ uniemożliwia nam to prawo unijne. Premier Tusk, jak sam mówi, może i by chciał, ale nie może, bo ma związane ręce.
   Wypowiedzi premiera towarzyszą procedowaniu w Sejmie poprawionej przez Prezydenta Komorowskiego Ustawy o nasiennictwie. Jakoś trudno sobie wyobrazić Prezydenta Komorowskiego, jako chroniącego Polskę przed GMO, ten postój ustawy umożliwił rozpoczęcie drugiej fazy lobbingu na rzecz możliwości rozkręcenia przez koncerny biotechnologiczne gorączki GMO w naszym kraju.
   Premier Tusk stwierdził, że Polska nie powinna się stać państwem, które promuje takie rozwiązania, ale raczej takim, które poszukuje ostrożnych rozwiązań, które pozwolą wyeliminować problemy wynikające z modyfikacji genetycznych. Premier dodał, że uważa, iż wokół GMO narosło wiele szkodliwych „mitów i nieporozumień” a sprawa jest wyzwaniem cywilizacyjnym.
   Tusk intuicyjnie skojarzył sprawę GMO z ACTA sugerując podobny stopień społecznej świadomości i zorganizowania obywatelskiego. Skojarzenie z ACTA jest bardzo słuszne, bo wprowadzenie opatentowanych nasion spowoduje, że ACTA zaczną obowiązywać również na rynku nasiennictwa.
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tusk-poinformowal-ze-tak-musimy-przyjac-gmo

   • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 10:02 pm

    no i czy w tym momencie nie powinien znaleźć się ochotnik który osobiście POfatyguje sie do Pruska i mu spuści wpierdol? Czy to jest takie trudne ? Jest jakiś ochotnik na bohatera ? Najlepiej taki wqrwiony samotny wilk mściciel !!! taki co nie ma nic do stracenia !!! Osobiście postawie mu pomnik !!! Własnymi ręcyma !!! Macie to na bank !!! Bank…..hm…..Najlepiej teraz, bo ja mam za daleko !!!

    • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 10:29 pm

     …..takie oficjalne i publiczne, najlepiej nagłośnione ( z tym to nie problem ) i w dodatku na wizji – Wielkie Qrwa Kręcenie Wora !!!! o ile jest co kręcić, z nimi tak już jest, z tymi eunuhami, może być problem gdyż nic juz chyba nie ma – znaczy do kręcenia.
     Droczy Obywatele – Naszą Ojczyzną rządzą bezjajce !!! To nie jest Atak KOsmitów !!! Kosmici Mają Jaja – Kosmiczne !!! To jest inwazja Poprawnych Inaczej Uciekinierów z Haremu Wielkiego Paszy Co jeść spermy nie Daje !!! Tego nie da rady wytłumaczyć w logiczny sposób. Tak nie postąpi Mężczyzna, tak nie postąpi Chłopak a tym bardziej Kobieta czy jej młodsza odmiana – Dziewczyna !!! To, tak „TO” to nieokreślony bionom, sfera przypadku ewolucji ! Grypa ma o wiele więcej rozsądku ! To atak bakterii, bezmyślnej formy Komórkowej w czystej obrzezanej z jakiekolwiek inspiracji radosnym bytem postaci nie tylko wirusa, nie obrażając wirusa – wirus to świrus bo czuje i empatuje. TO jest nie wiadomo czym, choć żyje. Jedynym wytłumaczeniem jest biorobotyzm czyli to nie są nawet ludzie !!! Zaprogramowany pierz…y robot szukający paliwa do włąsnej elektroegzystencji – jego inteligencja ? nie istnieje !!! Jest zbiorem czynników zwarcia węwnątrz obwodowego !!! Nie zwarcie – PO prostu pierdolniecie !!! i tak nam dopomóż Bóg, przetrwamy, dzieki mechaniczo-fizycznej izolacji i nadzwyczaj sprytnym próbnikom do badania napięcia !!!! Amen !!!

  • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 9:49 pm

   ot rzesz wyACtciona fazka. Chciołem se do kuńca łobejrzećfilma a tu mi takie pierdołóy wyskoczyly :
   „Wzrost”
   Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Clear Compass Media LLC. …….ale jaja co ?….upssssssss

   • sebecx 28 lutego 2012 o 10:07 pm

    jeszcze jest w kawałkach: http://www.youtube.com/watch?v=jtfZ8cZ0wsU&feature=related

    • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 10:47 pm

     dzieki sebecx, wielkie dzieki !

 2. kubuspuhatek 27 lutego 2012 o 9:47 am

  http://wolnemedia.net/ekologia/marsz-w-obronie-pszczol/

 3. wacpan 27 lutego 2012 o 9:51 am

  BOLUS…..

 4. Xall 27 lutego 2012 o 10:03 am

  Właśnie, zgodnie z zachętą, oceniłem wpis – pojawił się przez chwilę komunikat po japońsku – genki-desu. Słowa rozumiem, ale intencji – nie bardzo.

  • monitorpolski 27 lutego 2012 o 10:10 am

   Właśnie, żeby zwrócić uwagę. I żeby było inaczej.

   • szuwaxpl 27 lutego 2012 o 10:27 am

    genki desu ka – czyli rodzaj retoryki – jak zdrowie ?

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 11:46 am

    @monitor
    patrzeć sukinsynom posłom na ręce, i nagłaśniać; z ACTA się – przynajmniej na razie – udało, czemu ma się nie udać z GMO!! jedyne, czego się te darmozjady boją, to zorganizowany sprzeciw społeczny – póki działa internet: pisać, argumentowac, protestować!!!!… zwłaszcza z focusem na PSL: to proste chłopy są, i swój zdrowy chłopski rozum mają, i to, czego najbardziej sie boją, to odebranie poselskich przywilejów: Chłopy… – albo jesteście z nami, albo przeciwko Narodowi!

    • Onufry 27 lutego 2012 o 6:42 pm

     Dawno temu na nich głosowałem. Mają wadę nie znają słowa dymisja i nie rozumieją że nie da się być przy korycie non stop !

   • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 9:53 am

    @Monitor
    sorki Marek, dałem ci minusa, ale tylko po to, by sprawdzic, co sie wyswietla, gdy sie minusuje: wyswietla sie to samo:-)))); taki mały blackout w mojej łepetynie, ale to chyba zdrowy objaw, pod warunkiem, że szybko mija:-); w tym momencie przypomniała mi sie fraszka Leca: „tyle lat zył na tym świecie i nie wiedział, ze ma na d…. przedział”; miłego dnia wszystkim!

 5. fin 27 lutego 2012 o 10:15 am

  a propo amerykańskiego długu polecam filmik

  i ogolnie filmy uzytkownika finanseswiata

 6. Noni 27 lutego 2012 o 10:29 am

  http://demotywatory.pl/3713840/28-marca-GMO-powraca

  pozwoliłem Sobie zrobić demota 🙂 kto da plusa? trzeba pokonać dzieci i agentów którzy minusują takie rzeczy, a dają plusy cyckom, pornografii i innym pierdołom

  • Loken 27 lutego 2012 o 5:53 pm

   manipulują Ci oceną- dałem głos na tak i wyskoczyło „83 głosów oddanych”. Kiedy odświeżyłem stronę było „80 głosów oddanych” i ocena spadła o kilka punktów.

  • Onufry 27 lutego 2012 o 8:16 pm

   Plakat zajefajny! Gratulacje za dobrą robotę !

  • sebecx 28 lutego 2012 o 9:43 pm

   ja tylko chciałem zwrócić uwagę na pewne logo: http://szerokopasmowapolska.pl/wp-content/uploads/2011/07/VECTRA_logo.jpg …pojawiające się dość często … takie samo logo było umieszczone na zbiornikach z zamrożonymi zarodkami na filmie „Eugenika w imię postępu”: http://www.youtube.com/watch?v=Z8Net7E3_yc
   o takich symbolach na uniformach mówi też Bill Schneider o ile się nie mylę…

 7. wacpan 27 lutego 2012 o 10:46 am

  VIVA IRAN!!!!!!!!!!!!!!!

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-oscar-dla-rozstania-to-zwyciestwo-nad-izraele,1,5038317,wiadomosc.html

  • monitorpolski 27 lutego 2012 o 12:12 pm

   Wreszcie! Hollywood od dawna się już budził. Nawet Chuck Norris już otwoarcie wystepuje przeciw globalistom, choć jeszcze bierze udział w reklamach globalistycznych banków…. Ale to dobry zwiastun nadchodzących zmian. Ludobójcy odpowiedzą za próbę wymordowania ludzkości.

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 1:22 pm

    swoją drogą… taki Chuck Norris by nam się przydał; skoro zawodzą najlepsze argumenty „intelektualne”, to wtedy najlepszym argumentem jest przy…pierdzielić komuś prosto w szczenę! kochaj bliźniego…etc… a skoro nie słucha, to przemów mu do rozumu w sposób bezpośredni!

   • greenish 28 lutego 2012 o 10:43 pm

    wydaje mi sie ze to byl oskar dla opozycj wibec prezydenta iranu

 8. Pingback: Posłowie.!!! Patrzymy wam na ręce.Głosowanie nad akceptacją ludobójstwa w Sejmie « Zenobiusz's Blog

 9. Pokręć 27 lutego 2012 o 11:07 am

  Jeśli założyć, że mamy bilion PLN długu publicznego to na głowę (35 mln Polaków w Polsce) wychodzi jakies 8700 dolców.
  Ale to nie ma znaczenia w tym ujęciu, Nie chodzi bowiem, jaki kto ma dług, tylko jak kto potrafi go spłacać. System jest tak pop…ny, że dopóki spłacasz ratę za ratą w terminie, to choćbyś miał setki pierdyliardów dolarów długu – nie bankrutujesz. w tym ujęciu wykształciuchy już myślą o swoim bogactwie nie na zasadzie „ile mam oszczędności, nieruchomości, kosztowności i udziałów w prosperujących przedsiębiorstwach”, ale „ile mogę dostac kredytu”.
  Takie „wykształciuchowskie” „prawdy” ekonomiczne:
  towar jest tyle wart, ile ktoś chce za niego zapłacić
  twój majątek jest tyle wart, ile wynosi twoja zdolnośc kredytowa
  etc, etc.
  Niech gonią lemingi, niech biegną. Tylko żeby mnie chcieli zostawić w spokoju i nie ciągnęli za sobą…

  • Onufry 27 lutego 2012 o 8:27 pm

   Pokręć. Prawda do dechy ! To co widzimy na ulicy auta, modnie ubrane kobiety galerie handlowe. Wszystko to matrix tego po prostu nie ma. Ilu to mówię to twierdzą iż mam coś nie tak. Może i dobrze przejdę na rentę bo na emeryturę niema co liczyć !

  • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 10:03 am

   @Pokręć
   bardzo trafna wypowiedź; a te „pierdyliardy”, jeśli nie masz nic p-ko temu, inkorporuję żywcem do mojego osobistego słownika bardzo niepoprawnej (politycznie) polszczyzny!;

 10. Irol 27 lutego 2012 o 11:20 am

  O kurde, słyszał ktoś o projekcie Filadelfia? polecam obejrzeć filmik o UFO i innych cudach techniki, ale nie pod kątem tych rzeczy tylko pod kątem IIWW.

  Obejrzyjcie od 7:49….

  • Starża 27 lutego 2012 o 11:38 am

   Był nawet nakręcony film fabularny, stary, kolorowy,tyko nie pamiętam tytułu.Może ktoś pamięta ?

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 11:50 am

    @Starża
    just: „Eksperyment Filadelfia”! taki miał tytuł; o fregacie z XX wieku, która trafiła bodaj w czas XVII-wiecznej walki shogunatów w Japonii;

    • Starża 27 lutego 2012 o 11:55 am

     O właśnie! dzięki za przypomnienie.

  • historykfiolkow 27 lutego 2012 o 12:54 pm

   odnosnie projektu filadelfia i innego podbnego w gdyni:

  • Irol 27 lutego 2012 o 3:07 pm

   Tutaj nie chodzi o ten eksperyment, tylko o wypowiedź tego gościa na temat „2 wojny światowej”. Całe to ludobójstwo ( temat zgodny z wpisem Monitora) zostało zaplanowane dla KASY. Jeżeli ze sobą niby walczyli to po jaką cholerę Rotszild ( i jego firma) dał technologię pozyskiwania paliwa z węgla państwom Osi? Przecież bez paliwa wojna by się skończyła już w 1942 roku. Do tego zauważcie, że ta współpraca pomiędzy Niemcami a Banksterami trwała aż do 1942 roku. To co tutaj jest prawdą w historii nowożytnej?

  • O Rzesz 28 lutego 2012 o 1:54 am

   Słyszałem o projekcie „Odwracacz ciągu”.
   Dotyczył rozpraszania uwagi i kierowania dyskusji na tematy odległe od spraw istotnych.

   • Irol 28 lutego 2012 o 7:43 am

    Druga wojna światowa jest istotna, bo aktualnie odkrywane dokumenty zdradzają głównych pociągających za sznurki , zwanych teraz banksterami. I być może właśnie tym typowym odkrywaniem kart możemy tłumaczyć dlaczego nastąpiło takie przyspieszenie w tym co robią. Bo za to co wtedy zrobili, to raczej nobla nie dostaną, a jest duże prawdopodobieństwo, że sznury już czekają przygotowane na ich stare szyje. wypowiedź jest na temat bo to całe GMO jest przygotowane przez nich. Ci co zrozumieją kulisy 2WW bedą świadomi tego, że wróg/przeciwnik nie jest po drugiej stronie granicy w formie Turka/Irańczyka/Pusztuna/Irakijczyka/Araba/Ruska/Niemca/Francuza/Brytyjczyka/Żyda, ale siedzi sobie wygodnie w City/NY czy innym Banku i tam go trzeba dorwać.

    • Irol 28 lutego 2012 o 7:49 am

     Aha, no i wrogiem nie jest taki Obama/Tusk/Merkel/Sarkozy, czy inny Muppet. To są słudzy, ludzie bez znaczenia, którzy w momencie buntu zostaną usunięci i zastąpieni następnymi ludźmi bez znaczenia. Taki teatr dla demokracji.

     • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 10:09 am

      @Irol
      świetnie, świetnie!! – zaczynam być – jak to mówią blondynki z anegdot – „twoim idolem” – czyli przekładając z ichniego na polski – twoim umiarkowanym fanem:-); keep on going!

     • kosiardeyablos 28 lutego 2012 o 10:55 pm

      tylko jak sie do nich dorwac?

    • O Rzesz 28 lutego 2012 o 12:12 pm

     „Dokumenty zdradzają głównych pociągających za sznurki” … jak najbardziej ale dopiero druga część twojego tekstu dała właściwe odniesienie.
     Trzeba było od razu wskazać momenty w których padają stwierdzenia o roli żydowskich potentatów bankowych na sytuację światową w tamtych latach a nie rozwadniać temat.

     W kontekście II W.Św. „Projekt Filadelfia” kojarzy się przede wszystkim z niewidzialnością dla radarów i koszmarem niekontrolowanego skoku nadprzestrzennego
     Należy wskazywać precyzyjnie wątki a nie wrzucać wszystko do jednego wora i kazać ludziom wyłuskiwać szczegóły według szeroko pojętego klucza.
     Bywają tu osoby nie mające pojęcia na czym się skupić!.

     • Irol 28 lutego 2012 o 12:32 pm

      Oj Orzesz, ja mówię do ludzi inteligentnych. Uważam, że wszyscy którzy szukają przyczyn tego co się teraz dzieje i trafiają na stronę Monitora będą się zaliczali do tego grona. Miedzy innymi dlatego, chcąc wciągnąć do dyskusji podałem tylko link do filmu z podaniem minuty i sekundy od której zaczyna się interesujący fragment. A właśnie 2 wojna jest najbardziej interesująca bo od niej wszystko się zaczęło. Wszystko co teraz w ostatnich latach wydaje zatrute owoce.

      • O Rzesz 28 lutego 2012 o 11:25 pm

       „Oj Orzesz, ja mówię do ludzi inteligentnych.” … nikomu nie ujmując ale możesz zostać niezrozumiany gdy będziesz używał jedynie skrótów myślowych.

    • Peryskop 29 lutego 2012 o 3:16 am

     tu jest dość szczegółowo przedstawiony mechanizm bankowego fortelu
     Inside Job Szwindel – Anatomia Kryzysu (2010) PL_1
     http://w277.wrzuta.pl/film/7ciIV7XWTke/szwindel-_anatomia_kryzysu___inside_job_2010_pl_1

 11. Starża 27 lutego 2012 o 11:25 am

  Trochę nie na temat , ale dość ważne. Czyżby miałoby dojść do zamachu na Putina?
  http://www.sfora.pl/Udaremnili-zamach-na-Putina-Tak-mial-zginac-a40927

  • zenobiusz 27 lutego 2012 o 11:59 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/27/jak-wygrac-wybory-w-rosjiczyli-putin-assassination-plan-foiled/
   Stara szkoła,dobrze chociaż ,że nie wysadzają znowu bloków z ludźmi.

  • monitorpolski 27 lutego 2012 o 12:13 pm

   Oj, na temat, na temat…

  • Irol 27 lutego 2012 o 3:10 pm

   Już to napisałem, ale ten „nowy” Putin jest inny niż stary. Obejrzałem na tvp-info migawki z wiecu poparcia i zdaniem moich bliskich i także moim osoba tam pokazywana nie była Putinem. Mam nadzieje, że Putin podstawił tylko swojego sobowtóra, a nie został zgładzony przez tzw. tajny rząd sowiecki który doprowadził Naród Rosyjski praktycznie do wymarcia.

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 6:25 pm

    @Irol
    w najlepiej rozumianym interesie Polski leży to, bo Rosja pozostała silna!; nawet jesli sami Rosjanie (jeszcze) tego nie pojmują!

 12. Starża 27 lutego 2012 o 11:28 am

  I jeszcze o gazie łupkowym http://www.sfora.biz/Unia-zablokuje-polski-gaz-z-lupkow-To-nasza-wina-a40925

  • Starża 27 lutego 2012 o 2:08 pm

   Jeszcze coś o Chinach http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chinczycy-buduja-gigantyczne-podziemne-lotniska-wojskowe Tylko jest jedno ale
   ” Według informacji pochodzących ze źródeł zbliżonych do rosyjskiego wywiadu,”…..czyżby poczta pantoflowa?

 13. Sully 27 lutego 2012 o 11:41 am

  Odniosę się do Portugalii, aż dziwne bo wysoka ujemna temperatura ( wiem wiem zaprzeczenie, ale każdy wie o co chodzi ;-), nie sprzyja wirusom, tymbardziej dziwia te zachorowania i zgony. A wczoraj na jakimś portalu już nei pamiętam któym, chwalili, że w Polsce jest mała zachorowalność na grype w tym sezonie ;-), tylko nei napisali, że badanie zrobili jak był siarczysty mróz….za chwilkę pewnei wyskoczą z rekordową zachorowalnością na grypę i jedynym ratunkiem bedą szczepionki 🙂 ech…

  • centurion 27 lutego 2012 o 11:45 am

   Takie szczepionki jakie dostawali więźniowie obozów koncentracyjnych?

   • Sully 27 lutego 2012 o 11:47 am

    nie przeciwko grypie, super nowoczesny wypas, tylko dla wybranych 😉

    • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 1:17 pm

     @Sully
     I w pazłotka oklejajcie się
     Choć kryjecie ja dokładnie wiem
     Że jesteście ludźmi tak jak my
     Choć czasami władza wam się śni

     wszystko było lepsze kiedys, przed globalizmem: wóda, dziewczyny, fajki….. a przede wszystkim to, co było POMIĘDZY….;

     • Sully 27 lutego 2012 o 1:23 pm

      Totalski to nie sa moje czasy 🙂 Z Kobranocki znam tylko jedną piosenkę zupełnie nie zwiazana z polityką 😉 Nie chcę oceniać tamtej muzyki, bo były inne czasy i muzyka dla wielu była wyrazem sprzeciwu….niestety do mnie już nie przemawia tak jak kiedyś przemawiała do Was 🙂

      • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 5:55 pm

       @Sully
       się warto zweryfikować,.. z pewnym takim ryzykiem; metryki o kant d… potłuc, ważne, co jest w głowie, i w duszy, i gdzies tam jeszcze;-) btw. I’m back:

     • kk7qq 27 lutego 2012 o 1:43 pm

      Kobranocka wtedy byla sluchana raczej tylko przez „myslacych inaczej” wyrzutkow spolecznych nie dajacych sie przystosowac do szarej beznadziejej otaczajacej rzeczywistosci .
      Tekst o zgrozo! Nadal aktualny 😉
      ech stare dobre czasy koncerty ….

  • Smoke 27 lutego 2012 o 12:17 pm

   u mnie od 5-12 było 5 pogrzebów.. Cos w tym jest

   • monitorpolski 27 lutego 2012 o 12:55 pm

    Wszędzie duża ilość klepsydr przy kościołach i cmentarzach – w zimie jest więcej, ale nie aż tak. Dużo chorób układu oddechowego – związane z rozpylaniem chemikaliów przez zdalnie sterowane samoloty wojskowe (chemtrails). Wojna z ludzkością jest faktem.

    • maran 27 lutego 2012 o 2:39 pm

     Monitor.
     To juz nie wojna. To jest juz OKUPACJA. Nas ,jako ludzkosc juz zdobyto.
     Sam wiesz ze wszelkie wazne, strategiczne punkty dowodzenia zostaly juz objete przez globalistow/lucyferianow/Illumiantii. ONi nami JUZ RZADZA i teraz skutecznie, na potege , realizuja swoj diaboliczny plan zredukowania do 90 paru procent ludzkosci. Uzywaja wszelkich sposobow aby to osiaganc.
     Jest to stan OKUPACJI. Tak jak Polska byla okupowana przez Nazistow w czasie 2 wojny ,tak i my, ludzkosc (zwlaszcza Europy i Am Pln) jestesmy juz okupowani przez te gadziny z piekla rodem. Niemcy tez realizowali swoj plan przez lata i natrafiali na opor ze strony podziemia, konspiracji. MY, w tej chwili ,jestesmy tym podziemiem, ta konspiracja, dziialjaca przeciw ogromnym sila wroga, ktory ma dostep do wszystkiego tego, o czym my mozemy tylko pomarzyc. Sily sa strasznie nierowne.
     My mamy tylko ( mam nadzieje) przewage liczebna, ale tak poza tym, to oni maja przewage we wszytkim innym.
     Dlatego uwazam ,ze BEZ pomocy Boga niewiele jest szans na nawet najbardziej znikome zwyciestwo. MUsimy dzialalc , zdobywac i przekazywac nasza wiedze, ale i sie modlic. Modlic, poscic i byc Z Bogiem. To jest wbrew pozorom ogromna walka.
     Walka ,nie tylko o nasze zycie doczesne, nasze i naszych pokolen, ale tez i walka o nasze zycie duchowe. O niesmiertelna dusze. Poki ludzie tego nie zalapia NIE MA ZADNYCH szans na zwyciestwo. ZADNYCH. Napisze jeszcze raz: ZADNYCH. Jezeli oni sie kieruja do szatana po wskazowki i sile, to my MUSIMY sie kierowac do BOGA jezeli chcemy z nimi wygrac.
     TERTIUM NON DATUR .

     • Starża 28 lutego 2012 o 12:33 pm

      „Celem odzyskania Polski powinniśmy zacząć od podstaw. By postawić chałupę, nie zaczyna się od dachu. Myślę, że trzeba najpierw odzyskać wiarę i poznać na nowo własne korzenie. To one przez te wszystkie stulecia dawały siłę. Mieliśmy ogromne wespół z Litwą państwo. Byliśmy przedmurzem chrześcijaństwa. Bóg, Honor i Ojczyzna. Wszystko do czasu, aż znaleźli się zdrajcy i sprzedawczyki, a na końcu – tzw. użyteczne barany, jak Stanisław Poniatowski. Utraciliśmy wszystko.
      II wojna światowa pozbawiła nas przywódców i warstwy dbającej o dobro najwyższe jakim jest Polska i jej społeczeństwo. Zastąpili ich przywiezieni na czołgach T-34, przyuczani do przejęcia władzy obcy, w tym Rosjanie i Żydzi oraz rodzimi zdrajcy i sprzedawczyki. Wtopili się w społeczeństwo, nauczyli języka, zmienili nazwiska na polskie. I się zaczęło sobiepaństwo. Trwa to do dziś. Dziś rządzą ich dzieci i wychowankowie. I rozwalili podstawy naszego bytu. Nie ma nic. A Polacy dalej potulnie jak owce idą za tymi baranami.
      By to przerwać, trzeba wrócić do pracy u podstaw i uświadomić naród, kim są, jacy być powinni i co należy zrobić. Bo najwyższą wartością dla Polaka winna być Ojczyzna, która jest okrętem na wzburzonym współczesnym morzu zła. Musimy ją odzyskać, by nie utonąć. Ale by ją odzyskać, potrzebny jest nam wiatr w żagle – Bóg oraz kadłub – duma z bycia Polakiem.”
      http://wolnemedia.net/historia/nasze-slowianskie-korzenie/
      To jest święta prawda o której Polacy jako naród zapomniał albo nie chce pamiętać.Pamiętam jeszcze hasła z niedalekiej przeszłości :Jako to Polska nie jest w Europie itp itd ,a gdzie? Zauważyłam swego czasu, że Polacy jako naród mają manię niższości ,ale za to jako jednostki są dumni ponad miarę.Może faktycznie lepiej spojrzeć w przeszłość i zacząć
      być dumnymi z dokonań naszych przodków i brać przykład z ich dobrych osiągnięć a na błędach się uczyć?Zapomnieliśmy kim jesteśmy w tym zachłystywaniu się nowomodnym zachodem.

 14. Sully 27 lutego 2012 o 11:46 am

  Jeszcze jedno, to że gmo zabija pszczoły to fakt już powszechnie znany, bo trąbią o tym…ale i na to znaleźli sposób…chca stworzyć pszczoły genetycznie modyfikowane 🙂 które będą odporne na to „coś co zabija pszczoły zwykłe.

  • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 11:52 am

   @Sully
   a potem stworzą genetycznie modyfikowanego człowieka, odpornego na… miłość?

   • Sully 27 lutego 2012 o 12:02 pm

    O rety przypomniał mi się film z bullok i stalone…oni tam byli odporni na uczucia. Ale polecam wszystkim REP MEN….świetny film o narzadach sztucznie wychodowanych dostępnych „dla każdego ” za odpowiednią cenę….to tak apropos modyfikacji i inżynierii genetycznej.

    • sebecx 27 lutego 2012 o 5:06 pm

     ja widziałem lepszy film.. przenosiło się świadomość do gotowych klonów … cytat z filmu: „podgrzej mi Pustaka”..

     • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 5:15 pm

      niedługo nasz świat bedzie wygladał jak w filmie „Surogaci”

      http://chomikuj.pl/Blachu82/Filmy/RMVB/Surogaci+Lektor+PL

     • Sully 27 lutego 2012 o 6:47 pm

      Wiem wiem z Brucem Willisem ten film, podobał mi sie, super uwielbiam takie filmy ! 😉 Pozdrawiam pijącego tylko mleko od krowy 😉

   • monitorpolski 27 lutego 2012 o 12:13 pm

    Nie zdążą. W pierdlach nie ma próbówek.

    • Starża 27 lutego 2012 o 4:38 pm

     Na temat inżynierii genetycznej dołożę jeszcze jeden film pt.WYSPA [the island] z 2005r
     z Ewanem McGregor”ym i Scarlett Johansson w rolach głównych

     • Sully 27 lutego 2012 o 5:12 pm

      Wyspa znakomity film, ogladałam chyba ze 2 razy. Świetny!

    • rob 28 lutego 2012 o 5:31 am

     a matczyna milosc moze na tym nie ucierpi:|
     http://dzieci.pl/cid,1024121,paid,14286227,title,Czy-sztuczne-lona-wyzwola-kobiety,wciazy_artykul.html?smgputicaid=6dffe

 15. Sully 27 lutego 2012 o 11:51 am

  Witaj Totalski, i jak po wykładzie Alfy się czujesz 🙂

  • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 11:53 am

   @Sully
   he he…; piszę mejla do Monitora….; może nam pomoże..;

  • ALFA 27 lutego 2012 o 12:07 pm

   @Sully Totalsky No Problemsky chyba nie dopieszczony za wcześnie odstawiony od maminego cycka 😀 i jak widać mały rządzi ha ha ha

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 6:02 pm

    @Alfa
    kuźwa… chłopie/babo?…. o co sie kuffa rozchodzi; jedno życie, jedna śmierć; co z zycia chcesz, za życia bierz; sorry Sully, bo zabrzmiało za bardzo osobiście…a w sumie chodzi o jedno: co z życia chcesz, za życia bierz;, zodiakalni Strzelcy wszystkich stref czasowych – łączcie się! 🙂

   • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 6:03 pm

    @alfa
    dałem ci/tobie plusa…btw:-)

 16. Sully 27 lutego 2012 o 12:00 pm

  pisz 😉 gdyby coś nie tak, to niech On napisze do mnie 😉

 17. Sully 27 lutego 2012 o 12:09 pm

  Haahhaah no wiesz ALFA…jak możesz, odbiegasz od głównego tematu na GMO sie skup a nie tu takie pisać…wstyd 😉 Pozdrawiam serdecznie !

  • ALFA 27 lutego 2012 o 12:10 pm

   😀 😀 😀

  • ALFA 27 lutego 2012 o 12:15 pm

   Debata u Prezydenta pokazała słabość zwolenników GMO
   Napisany przez icppc, data: 09.02.2012
   Dzisiejsza debata u Prezydenta na temat GMO dobitnie wykazała słabość argumentów zwolenników wprowadzenia upraw GMO do Polski. Cześć z nich była po prostu zwykłą manipulacją jak np. stwierdzenie, że uprawy GMO zajmują już 10% powierzchni upraw światowych. W rzeczywistości ta powierzchnia to tylko 3%, a w Europie zaledwie 0,1% i z roku na rok ta powierzchnia maleje.

   Zdecydowana większość uczestników dyskusji domagała się wprowadzenia zakazu upraw roślin GMO wzorem innych krajów UE ze względu na niemożliwość koegzystencji, zagrożenie dla bioróżnorodności, zagrożenia społeczno-ekonomiczne i zdrowotne.Przedstawicielka Departamentu Prawa UE Ministerstwa Spraw Zagranicznych przedstawiając prawne uwarunkowania wprowadzenia zakazu upraw GMO w Polsce w zgodzie z przepisami UE stwierdziła, że do tej pory ani Ministerstwo Rolnictwa ani Ministerstwo Środowiska nie było zainteresowane skorzystaniem z tych możliwości.
   http://www.icppc.pl/antygmo/2012/02/debata-u-prezydenta-pokazala-slabosc-zwolennikow-gmo/

   • Irol 27 lutego 2012 o 3:27 pm

    Przeciw uprawom GMO działa już sama Matka-Natura. w miejscach stosowania GMO pojawiają się już tzw. Super-Chwasty. Które będąc odporne na chemikalia w trybie przyspieszonym niszczą takie uprawy. Dlatego nie obawiałbym się tego GMO bo brak bioróżnorodności skutkuje natychmiast śmiercią gatunku ( w tym przypadku produkty ‚opatentowane’ przez banksterów).

    • AQQ 28 lutego 2012 o 10:00 pm

     Byłam na wsi i rozmawiałam z rolnikiem powiedział, ze bez oprysków nic nie urośnie bo chwasty zduszą, bez paszy nawet kury nie rosną….smutne.

 18. iHe 27 lutego 2012 o 12:26 pm

  Niezatapialny Lisek Chytrusek,
  Plecy ma jak szafa gdańska..
  Dziennikarska „jedynka „z kim współpracuje ,tego ja nie szanuje..

  Powinien dostać tytuł człowieka ze złotym spadachronem 10latki.
  SuperTomasza001.
  Transakcja wiązana spadachron za parasol.
  http://www.wynagrodzenia.pl/slownik_1.php/wpis.354
  http://demotywatory.pl/55903/Spokojnie

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tomasz-Lis-znowu-bedzie-naczelnym-tygodnika,wid,14285562,wiadomosc.html

 19. iHe 27 lutego 2012 o 1:05 pm

  http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Unijne-chmury-nad-lupkami,wid,14284783,wiadomosc.html

  Niezłe jaja,jeszcze okaże się ,że EU ochroni nas też przed GMO ,gazem głupkowym i atomem..
  A potem już tylko musimy się zgodzić na likwidacje Polińskiego knessejmu co w zasadzie dla większości będzie dobra wiadomością..
  Masakra..Finta w fincie i PO malutku do celu.

  Jeszcze pare antypolskich ustaw i okaże się ,że wolimi Komisje Europejs ką niż knessejm.
  Dobrze można czynić ,ale tylko z ramienia UE..
  Źle oczywiście też,ale w 1szej kolejności od czynienia źle są korporacyjne zderzaki
  zwane szontem tubylców i ich zapleczem wieśniaczym.
  Wieśniaki kupują najdroższy gaz w jewropie ,a jewropa koryguje te karygodne umowy bez reperkusji dla podpisywacza.3 strona dostaje zwolnienie z opłat transferowych i jest git.
  I tak o to mamy realizowaną POlitykę spójności w UE..

  Polska nieszontem stoi w wersji ekonomik hitman twój przyjaciel.
  Szont robi prawdziwe problemy,ale UE je rozwiązuje..
  POtem szont się nawróci w ławach PE..hehehe
  Już są przymiarki,żeby ich zastąpić doradcami jak w Grecji..
  Na razie wydają się jeszcze oniryczne..

 20. wacpan 27 lutego 2012 o 1:17 pm

  napisalem wczoraj do jezuitci.pl w sprawie masonerii w KK oto co otrzymalem

  http://www.deon.pl/tagi/tag,29074,masoneria.html

  • Ania 27 lutego 2012 o 2:18 pm

   A liczyłeś, że co ci odpowiedzą ?

   • wacpan 27 lutego 2012 o 2:59 pm

    potwierdzilo sie wlasnie jak sa zamieszani…zero konkretow

    • zenobiusz 28 lutego 2012 o 4:40 pm

     Jak myślisz ile takich głupawych maili do nich wpływa.Ciesz się i doceń ,że Ci odpowiedzieli.Byłbyś znakomitym sędzią w ekipie aktualnie nam sądzącej,masz talent,do znajdowania dowodów,”na skróty”

 21. maran 27 lutego 2012 o 1:57 pm

  Przyznam sie, ze ostatnio zakasowalam mojego dobrego, wyksztalconego znajomego ,ktory uwaza ze niby duzo wie i duzo czyta ,ale oczywiscie nie wierzy w „teorie spiskowe” .
  Cos mowilismy o zimie ,ktora w USA jest wyjatkowo lagodna w tym roku, a w Polsce wyjatkowa mrozna. Ja mowie o chemtrailsach ,ktore rozsiewaja na potege i jaki to ma wplyw na pogode.
  On oczywiscie, ze ja w bajki wierze i gadam bez sensu. Potem mowi: „ja czytam o Grecji, co tam sie dzieje , jakie dlugi maja i chca ich do bankructwa doprowadzic” .
  Ja na to: „Grecja??? Alez tam jest wszystko w porzadku. Jakie dlugi?? Jakie bankructwo??
  Oj, naczytales sie tych teorii spiskowych, kochany, w takie bajki wierzysz?? ”
  Znajomy za szczesliwy nie byl z mego ironizowania i temat szybko zmienil.
  Jest duzo ludzi ,ktorzy niby wiedza o co biega, ale boja sie powiazac wiele faktow i wyciaganc z nich nalezyte wnioski. I pisze o ludziach nie glupich, ale dobrze wyksztalconych, swietnie oczytanych, zaineresowanych wieloma sprawami ,jakie sie dzieja na swiecie. Powiedza a i b, ale juz nie powiedza c , bo boja sie ze zostana zaliczeni do „teoretykow spiskowych”.

 22. maran 27 lutego 2012 o 2:03 pm

  Strona Internetowa do posluchania kazan ks. Piotra Natanka !!
  http://stanpiasta.com/pl/ks-piotr-natanek/
  Bardzo dobre jest kazanie z 17 lipca 2011 , to na samej gorze. REWELACJA!!!!!!!!!!!!
  Obowiazkowe do przesluchania.
  ROZSYLAJCIE GDZIE SIE DA!!!!!!!!!!!!!!!

 23. maran 27 lutego 2012 o 2:07 pm

  a tu przesliczny , muzyczny fragment z filmu o Ojcu Pio ( wartym obejrzenia tak a props, jest na ju tubie z polskim tlumaczeniem).

  • Orka 28 lutego 2012 o 7:34 pm

   Maran@ piękne , uwielbiam taką muzykę a film można kupić

   • maran 28 lutego 2012 o 10:20 pm

    Tu mozesz obejrzec ten film na ju tubie . Tlumaczenie po polsku.

 24. TajemniczyPan 27 lutego 2012 o 2:08 pm

  Myślę, że warto zareklamować to wideo:

  Niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami [PL]

 25. iHe 27 lutego 2012 o 2:54 pm

  Ciekawe jak z tego nasz unijno/ korporacyjny zderzak wybrnie..
  http://podatki.wp.pl/kat,70474,title,Polska-na-Euro-2012-straci-miliony,wid,14285047,wiadomosc.html

  „Opodatkowanie spółki zarządzanej przez Grzegorza Lato to de facto jedyny sukces naszych negocjacji z UEFA. ”

  Powiem szczerze,że widać pęknięcia na linii UE /Usrael stąd pewnie w meeerdiach ta pieriestrojka antytuskowa,zresztą podobnie jak antyputinowska.

  (Niby 2sk jest 100%marionetą,ale tu chodzi bardziej o całokształt naszej chamskiej.pl POzycji,może nawet popisowo;Niektórzy twierdzą ,że na tym obrazku brakuje pana w rosyjską flagę owiniętego,cóż pewnie robił zdjęcia lub nie zmieścił się w kadrze- linkowany u Monitora demotywator)

  Puki co wydaje się,że ten ruch niby jest OKey.
  Mam jednak pewne obawy,że POmocne dotąd meeedia dostały wskazówki na nowy kurs.
  Przy zmianach kursy czasem jakiś członek załogi o ile nie ma liśich umiejętności wypada za burte.

  Nowym kursem może być podział unii na nowe strefy wpływu,gdzie część nowych członków przechodzi pod bezpośredni zarząd usraela/nwo.

  Generalnie manipulatorzy zawsze działają z prądem.
  Może jednak chodzi o to ,żeby wyjść z UE na własną prośbę,żeby cała UE nie musiała dopłacać,a żeby się dało nas oskubać jak indyka na święto Purim.
  Taki zabieg umożliwiający zachodniej UE życie bez GMO i gazu głupkowego ,a także zapewniając strefe wolną od żyrowania długów krajów zupełnie na łasce pasożyta.

  Kordon bezpieczeństwa też się pojawi ,bo w przyrodzie nie ma próżni,a zarazem poletko do eksperymentów NWO jakdrzewiej bywało.
  Generalna Gubernia na konto bliżej „nie” znanych nam sił banksterskich.

  Wygodne ,praktyczne i nic nie tracące z dawnego uroku zdrowych relacji łączących od zawsze Polskę z aliantami.
  Jest to oczywiście całkowita klęska polityki 2ska ,jednak każda klęskę można przekuć w nowy dług ogłaszając zwycięstwo..

  Więc meeerdia teraz będą nas przekonywać jakie to są po naszej stronie jadąc PO Tusku.
  GWNO płynie z prądem z centrali.

  W każdym razie my musimy b.być czujni,bo jak zwykle chcą nas wystawić do wiatru..
  Mam pewne dalsze teorie ,ale czekam na potwierdzenie ich w praktyce kłamstwa na codzień.

  Ciekaw jestem która koncepcja wygra ,szczególnie,że obie mają te samo źródło.
  Stany zjednoczone Europy czy Unia Stanów Zjednoczonych Europu z Meksykiem.
  Jednak bym się skłaniał do Meksyku.

  • iHe 27 lutego 2012 o 11:26 pm

   Wrzuciłem taką jeszcze kontrowersyjną teorie ,dlatego,że rysuje się szansa ,że nasz nieszont możemy pogonić prawem unijnym w kwestii uległości względem koncernów.

   Całość tej koncepcji zakłada,że jesteśmy traktowani jako terytorium do totalnego wyzysku więc okupanci muszą znaleźć sposób na neutralizacje ograniczeń prawa unijnego i nieprawomyślnych przemian do jakich dochodzi w UE,które psuje interesy nwowcom.

   Stąd moje zaniepokojenie tym co się dzieje,bo nasz słuszny sprzeciw wobec unii i chęć jej opuszczenia może być jedynie manewrem w służbie banksterów.

   Skoro jedyny skuteczny bat na nieszont jaki mamy to ETS ,to znaczy ,że musimy z niego pilnie skorzystać,zanim nas tego prawa pozbawią.
   To byłaby akcja w stylu naszych wrogów zlać ich własną pałką.
   Pole do popisu opozycji ,której jak się obawiamy w Polsce tak na prawde nie ma.

   Nie możemy dać się wywalić z UE tak jak Grecja,zanim podobnie jak nieszont 2ska nie pokarzą wszystkim jasno i wyraźnie prawdziwej twarzy..
   Dla nas jedynie dobrym momentem na opuszczenie UE jest chwila gdy cała UE się wali
   ,a nie,że rzucają nas na żer banksterom i ich mackom..

   Dopiero jak jawnie zaczną stosować praktyki w stylu Greckim POwinniśmy stanowczo POdziękować jako naród za udział w tym cyrku.
   To bardzo ważne,żeby nas nie rozbijać jako naród,bo na razie o takiej solidarności jak u Greków możemy sobie pomarzyć.
   W solidarności Greków dużą role odegrały zdradzieckie elity władzy i już jawnie wrogie Grekom stanowiska „wierzycieli”.

   • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 10:25 am

    @iHe
    wciąż nie wiem, jak się wytłuszcza tekst, a chciałbym, zeby jak najwięcej osób to przeczytało, zeby im to nie umknęło z twojej wypowiedzi, dlatego wklejam to co napisałeś, i co uważam za naprawdę trzeźwe, rozsądne, i CHOLERNIE ważne:

    „Dla nas jedynie dobrym momentem na opuszczenie UE jest chwila gdy cała UE się wali
    ,a nie,że rzucają nas na żer banksterom i ich mackom..

    Dopiero jak jawnie zaczną stosować praktyki w stylu Greckim POwinniśmy stanowczo POdziękować jako naród za udział w tym cyrku”.

    • sebecx 28 lutego 2012 o 9:05 pm

     TNP … robi się to wytłuszczenie tak – wpisujesz na początku i końcu akapitu () ale bez nawiasu i masz wytłuszczony tekst

     • sebecx 28 lutego 2012 o 9:08 pm

      hehehe ..nie udało się, może inaczej… dajesz b pomiędzy przed akapitem…

      • sebecx 28 lutego 2012 o 9:16 pm

       tutaj masz wszystko wyjaśnione http://zatruteniebo.wordpress.com/nadeslane-przez-czytelnikow/

       • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 12:14 am

        @sebecx
        heel bedankt!… to znaczy: wielkie dzięki! 🙂

 26. wwwulkan 27 lutego 2012 o 3:13 pm

  Polaków nie tylko chcą wykończyć GMO:
  http://www.sekretyameryki.com/index.php/prawda-o-gazie-lupkowym-ktora-sie-ukrywa/

  • monitorpolski 27 lutego 2012 o 8:17 pm

   GMO jest jawne, oczywiste, są dowody. Jak by się za to społeczeństwo wzięło to i można będzie chwycić inne sposoby, którymi niszczą nasz naród

 27. wacpan 27 lutego 2012 o 3:18 pm

  czesc i chwala!!!!!!!!!!!!

 28. Noni 27 lutego 2012 o 3:27 pm

  rozmawiałem dziś z ludźmi o GMO. wszyscy popierają wprowadzenie GMO bo przecież od lat 70 jemy GMO i jakoś nic się nie dzieje poza tym wg Nich to jest rozwój bo np. gdyby nie modyfikacje genetyczne to byśmy nie jedli bananów, oraz nie widzą NWO i planów elit dla nich to pomocna sprawa w walce z ubóstwem i brakiem żywności wyprane głowy nie chcą zbadać tematu bo to ja jestem chory psychicznie i naczytałem się, że ktoś chce zabić 90% ludzi na ziemi.

  • maran 27 lutego 2012 o 4:12 pm

   wiec nastepnym razem, jak oni beda cos narzaekac i biadolic o dlugach, bezrobociu, chorobach, kryzysie,sprzedajnych politykach,bankructwie , biedzie i przkretach,upadku moralnosci etc,
   to powiedz im, ze sa chorzy psychicznie ,bo jest w ogole super duper, w manne i miodem ludzkosc oplywa i same dobre rzeczy na nas czekaja ,a politycy to balsam na nasze dusze i chca tylko i wylacznie naszego dobra. kazdego z nas, co do jednego. I w ogole jest zajebiscie dobrze, a bedzie jeszcze lepiej.
   I powiedz im, ze niech NIE waza sie mowic i myslec inaczej:)
   Inaczej zaliczysz ich do „teoretykow spiskowych”.:)

   • maran 27 lutego 2012 o 4:29 pm

    Juz widze te rozmowe:)):
    „Noni, kurcze, mam juz doscyc tych szumowin klamliwych zwanych politykami, okradaja nasz kraj na prawo i lewo , bieda z nedza, ludzie wyjezdzaja za granice aby przezyc, unia okrada cala europe, mi strzyka w lewym boku, a do lekarza ma czekac 12 miesiecy na wizyte.”

    A ty, Noni, na to : „Co ty stary, jest super. Politycy naprawde sie bardzo staraja o nas, to sa ludzie, ktorzy chca naprawde dobra kazdego z nas, nie doceniasz ich wysilkow??
    A unia , no przeciez unia robi co moze, aby te biedna Grecje uratowac, za uszy ich z blota chce wyciagnac. Unia to najwieksze dobrodziejstwo Europy. Nie uwazasz tak??
    Ludzie jezdza za granice ,bo lubia sobie pozwiedzac, zobaczyc co tam sie dzieje w obcych landach. A jak im sie chce, to i tam popracuja, od czasu do czasu, ale tylko dla przyjemnosci. Czyz nie??
    A lekarz tez czlowiek, myslisz, ze on nie ma wlasnego zycia, tylko sie ma twoim lewym bokiem
    zajmowac. Nic ci sie nie stanie, poczekasz te 12 miesiscy, a jak sie cos sie w miedzyczasie stanie
    to znaczy, ze tak mialo byc. Prawde mowie?? Wyluzuj stary. Nie ma zadnej biedy, nedzy, bezrobocia, oszustw itd. To wszystko jest w Twojej wybrazni. Odmantruj sobie „om” om” pare razy i swiat nabierze kolorow. Obejrzyj sobie film „Droga” ( The Road) to sie zrelaksujesz do maksimum.”

    • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 10:43 am

     @maran
     tak mi sie teraz skojarzyło z twoim nickiem, sorki, że moze troche rozbijam tok myslenia, ale tak mi sie właśnie przypomniało: Ty i Zeno… kilka dni temu, mieliście po kilkadziesiąt minusów… – właśnie teraz zastanawiam się, co to było (bo obecnie znowu plusy, czasami minusy, są w liczbie normalnej na codzień dla tego bloga); i tak sie zastanawiam: czy tamten wysyp ocen to był jednorazowy wyskok jakiegoś przeideologizowanego frustrata, czy jednak zorganizowana akcja; ja obstawiam to drugie, a jeśli tak, to oznacza, że my tu wszyscy jesteśmy „na podsłuchu”: i smieszno, i straszno…. no i jakaś tam satysfakcja, że ktos poświęca nam tyle uwagi (i pewnie pieniędzy) bo widocznie piszemy rzeczy ważne (mniejsza o konotacje); sorki raz jeszcze – niby nie w temacie, ale weźcie to pod rozwagę (żeby nie było niejasności: namawiam do tego, żeby dalej robic swoje, a nie zastanawiac sie, czy moja komórka aby „przypadkiem” nie jest na podsłuchu

     • Sully 28 lutego 2012 o 11:49 am

      Totalski, weź proszę Cie, a ja uważam, że to „smarkacze” się bawią. Patrząc na wypowiedzi tych którzy czasem się tu przedostaną to nei są wypowiedzi dorosłych ludzi…może to dla jaj robia, no bo niby po co ktoś miałby śledzić tego bloga…przecież takich o podobnej tematyce na all świecie jest dużo….więc co to komu przeszkadza??

      • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 2:40 pm

       @Sully
       oj, smarkacze bawia sie XBox-em, to dla nich po pierwsze zbyt nudne, po drugie – zbyt trudne – czytac te strony maszynopisu formatu A-4, które tu wszyscy zusammen do qpy produkujemy; ale spoko – w paranoję i manię prześladowczą – póki co – nie wpadam;-)

   • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 4:32 pm

    maran miałaś jakiś okres w życiu który uważałaś za w miare normalny – czy całe dotychczasowe twoje życie to pasmo narzekania na wszystko i wszystkich ?

    • maran 27 lutego 2012 o 5:16 pm

     a czy ja narzekam???????????? Jest super duper, blues, clues czekolada.
     Nie widzisz tego??
     A moze chemtrailsowe niebo ci to co nieco przyslania?? Napij sie coli, przegryz GMO-wym
     pop-cornem, zrelaksuj czytajac GW, doksztalc ogladajac Drzyzge , browarka oproznij i poprzejmuj losami bohaterow na Wspolnej i ciesz sie ,ze jeszcze dychasz.
     Jest czadowo.

     • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 5:30 pm

      maran oprócz browarka nic z powyższych mnie nie dotyczy – ty widze natomiast jesteś obeznana w temacie i jak widać szcześcia tam nie znalazłaś, zważając na to co piszesz, a wiesz dlaczego ? bo szcześcia nalezy szukac w sobie a nie na zwenątrz. Dałaś sie zaprogramować na nieszczeście i tak w nim brniesz nawet nie zdajac obie z tego sprawy, niestety nie tedy droga, tym sposobem umrzesz i szcześcia nie znajdziesz, czekasz na rewolucje która cie uszcześliwi ? a zdarzyło sie to kieykolwiek i komukolwiek ? nie na dłuższą metę tacy jak ty beda nieszczęśliwi zawsze, przemyśl to, nie szukaj problemów w innych, poszukaj w sobie, bo tylko w sobie znajdziesz rozwiązanie

      • maran 27 lutego 2012 o 5:47 pm

       co za psychoterapeuta z Ciebie. Z cyklu „dobre rady baby Jagi”??
       Czym jest wedlug Ciebie szczescie ?? jezeli mozna spytac ??
       Uwazasz, ze mantrowanie” om”, maksymalne odciecie sie od swiata, ucieczka od problemow tego swiata, w swoj wlasny swiat jest wlasciwym sposobem na zycie??
       Moze dla Ciebie jest. Ja ci szczescia nie bede ustawiac, ani twego zycia za ciebie nie przezyje.
       Rob jak chcesz. Chcesz sie okopywac w swoim wlasnym swiecie, udac ,ze nie ma problemow wokol i skupic sie tylko na odpedzaniu tego co twoje oczy, uszy , umysl i serce widza ???
       Zycie iluzja dla samego zycia???

       • maran 27 lutego 2012 o 6:02 pm

        Widzisz ,twoje gadanie jest bardzo zwodnicze.
        Chcesz uchodzic za takiego niby NORMALNEGO, rozsadnego, co to sie nie da nabrac na bajery o jakis spiskach, depopulacjach, iluminatach,masonach , lucyferach itp.
        Przypominasz mi kogos, kto widzac nadciagajce wrogie wojska na zamek, lub widzac jak chalupa sasiada sie pali ,mowi: „e ee tam ,siadzmy sobie, napijmy sie kawki i pogadajmy o du..e Maryni”.
        Oczywisce taka reakcja w obliczu takich zagrozen jest NIENORMALNA.
        I taka jest wlasnie twoja reakcja w obliczu zagrozen , ktore sa juz udokumentowanymi faktami, ktore czesto widac golym okiem na kazdym kroku.
        Ty chcesz pic owa kawke i udawac, ze nie widziasz nadciagajacyh siepaczy , gotowych wyrznac ciebie i twych najblizszych. Myslisz, ze wypicie kawki i ignorancja tematu zblizajacych sie krwawych siepaczy jakos cie uchroni.
        Pociesz sie jednak , ze nie jestes sam , zyjacy w swiecie swych wlasnych illuzji.
        Takich jak ty jest miliony, a wiec masz doborowe towarzystwo do picia kawki i gadania o siedzeniu Maryni, podczas gdy wrog ,zadowolony i szczesliwy, juz stoi u bram, gotowy na krwawe zniwa.

        • Onufry 28 lutego 2012 o 9:40 am

         Ja kawy nie pijam. Zaproponuj coś ! O tym co piszesz my wiemy.

       • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 6:07 pm

        maran nie chce tu zaśmiecać tematu GMO, wiec nie bedę sie rozpisywał

        stwierdzę tylko – skoro droga którą idziesz prowadzi do frustracji i niezadowolenia, to może należało by ją zmienić ?

        iluzją jest sądzenie że coś w tym świecie zmienisz wylewając swoje żale na tym blogu, a życie ucieka, i od nas zależy czy jesteśmy z niego zadowoleni czy nie, pomimo nawet pozornie nie sprzyjajacych warunków, bo czy kiedykolwiek bedą one w 100 % zadowalajace ? moim zdaniem nigdy,
        wiec po co mam sie zamartwiać problemami na które nie mam żadnego wpływu ?

        • maran 27 lutego 2012 o 6:26 pm

         Po co w ogole sie masz czymkolwiek martwic i przejmowac.??
         Niech inni zbawiaja swiat, walcza o ochrone twego marnego siedzenia i twego prawa do istnienia??
         Lyknij se browarka , pomantruj „om” przez 3 godziny i bedzisz wyluzowany .
         Ty przeciez i tak nic nie mozesz. Uwazasz, ze jestes tylko taka bezmyslna roslinka ,biernie saczaca to, co jej sie na talerzu podaje.
         Bez woli , prawa do sprzeciwu, prawa do samodzielengo myslenia, prawa do walki??
         Don’t worry, be happy……………………………..

        • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 6:41 pm

         maran a widzialaś kiedyś kwiat lub drzewo które jest tak nieszcześliwe jak ty ?

         moze należało by sie od nich uczyc ?

         a może to ?

         „Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa niebieskiego” (Mt 18, 3)

      • Totalsky No Problemsky 28 lutego 2012 o 10:54 am

       @Ja-Jestem
       może sie mylę, byc może sie mylę…. raczej na pewno sie myle…. ale jednak zaryzykuje, i napisze to zdanie:
       czy w tym, co teraz piszesz w tych kilku postach, nie jest zawarta nowa strategia „podbijania słupków” dla PO? nie twierdzę, że jesteś płatnym autorem pro-PO-wskich wpisów, moze jesteś po prostu sympatykiem PO, który próbuje sie na nowo „przeorientować” po ostatnich, dośc bolesnych, zmianach w sondażach; ale brzmi mi to totalnie nieszczerze; swoja drogą: i kto to mówi? – facet, który w 2007 roku stał pod ambasadą RP w Hadze 4 godziny w kolejce, żeby zagłosować na PO… tzw. p-ko Kaczyńskiemu….; z drugiej strony – tylko krowa nie zmienia poglądów…;

     • Totalsky No Problemsky 27 lutego 2012 o 10:56 pm

      @maran
      juz zapodawałem tego linka nie tak dawno temu, ale… pasuje jak ulał do twojej wypowiedzi;-)

 29. Stanisław 27 lutego 2012 o 3:33 pm

  Dziękuję za linki do materiału – rozesłane do znajomych, wysyłajcie też Państwo listy do posłów – kopie zachować.

 30. wacpan 27 lutego 2012 o 4:14 pm

  cos nt. rzadu…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,124758,title,Polacy-oburzeni-jedno-wielkie-bagno-w-koncu-ludzie-sie-wkur,wid,14286402,wiadomosc.html?ticaid=1dff1&_ticrsn=3

 31. kaci 27 lutego 2012 o 4:36 pm

  Film „Revelations of the Mayans 2012 and Beyond” (objawienia/proroctwa Majów na rok 2012 i dalsze lata) ma ujawniać ukrywane przez ostatnie 80 lat przez rządzących Meksykiem informacje dotyczące wiedzy Majów o nadchodzącym końcu majańskiego kalendarza. Producentem filmu jest znany pasjonat kultury Majów, Raul Julia-Levy. W udzielonych wywiadach zapowiada on, że film okaże się przełomowy dla badania zjawiska UFO. Powodem są materiały, do których udało mu się dotrzeć za oficjalną wiedzą meksykańskiego rządu. Są to unikalne zdjęcia i filmy z prac archeologicznych, które pokazują w sposób nie budzący żadnych wątpliwości, że starożytny lud Majów miał kontakt z wysoko rozwiniętą cywilizacją.

  Raul Julia-Levy został wprowadzony w temat przez zaprzyjaźnionego z jego rodzina byłego prezydenta Meksyku, Vincenta Foxa. Cztery lata zajęło im obojgu uzyskanie zgody na ujawnienie majańskich tajemnic od obecnego prezydenta Meksyku, Felipe Calderon`a.

  Twórcy filmu uważają, że to, co będzie w filmie ujawnione ma kluczowe znaczenie dla ludzkości. Mają one wyjaśniać sens wydarzeń, których już wkrótce będziemy świadkami. Żadnych szczegółów nie ujawniono – jak twierdzi producent filmu został on zobowiązany do nieujawniania niczego przed premierą filmu. Premiera jest planowana w sierpniu lub we wrześniu 2012.

  Film będzie anglojęzyczny. Jego reżyserem ma być Juan Carlos Ruflo.

  Z materiałów przesłanych do nas z zaprzyjaźnionej organizacji meksykańskiej zajmującej się badaniem zjawiska UFO wynika, że jednym z odkrytych miejsc jest podwodne miasto. Zostało ono wybudowano pod wodą (!) przy użyciu technologii, która jest niedostępna dla współczesnej ludzkości. To miasto ma się wynurzyć po zmianach związanych z przebiegunowaniem. Jego pojawienie się ma być dowodem dla wszystkich, że przed tysiącami lat na Ziemi była wiedza o tym, że kiedyś dojdzie do przebiegunowania. Podobno miejsce położenia tego miasta jest znane rządowi w Meksyku i jest to jedna z najbardziej tajnych informacji, która jest chroniona w obawie przed reakcją społeczeństwa.

  „To jest najważniejsze odkrycie archeologiczne w historii ludzkości” – mówi producent filmu Raul Julia-Levy. „To otworzy oczy ludzkości i podniesie świadomość każdego człowieka na tej planecie o tym, że nie jesteśmy sami… Gwarantuję to!”

  Materiały wideo dotyczące podziemnego miasta zostały nakręcone w technice 3D i swoją wiarygodnością „wbijają w fotel”. Jest tam lądowisko dla pojazdów, które przed wylądowaniem musiały zanurzać się pod wodę.

  Oprócz tego autorzy filmu zapewniają, że przedstawią także zupełnie nieznane opinii publicznej informacje dotyczące tego, co ma się wydarzyć w 2012. Według Raul`a Julia-Levy`go Majowie dostali tę wiedzę od obcych, a jej treść jest od wielu lat znana kolejnych prezydentom Meksyku. Boją się oni ujawnić treść odczytanych przekazów w obawie przed paniką ludzi.

  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2515

  • Peryskop 28 lutego 2012 o 5:27 pm

   Bzdety.

 32. joanna_85 27 lutego 2012 o 4:40 pm

  http://dzieci.pl/cid,1024121,paid,14286227,title,Czy-sztuczne-lona-wyzwola-kobiety,wciazy_artykul.html?smgputicaid=6dff1

  • nikt 27 lutego 2012 o 9:13 pm

   I bardzo mądry komentarz pod tym artykułem. Brawa dla autora!!!

   „A jak takie dziecko nie zda egzaminu i nie spodoba sie mamusi,ze np.dziecko zaplacze i zakloci spokoj w nocy mamusi?To co?Za nogi i o podloge takie mieso hodowlane?Albo rozdepcze jak robaka na podlodze?Bo do tego ten swiat widze zmierza pomalu,czyli upodlenie i zniewolenie czlowieka juz od zarodka.Komu tak zalezy ,aby czlowiek przemienil sie w bestie, bez mozliwosci i potrzeby odczuwania wszelkich pozytywnych i naturalnych doznan,ktore czlowiek posiada jako czlowiek?My ludzie musimy zdac sobie sprawe i to jak najszybciej z tego faktu,ze wszystko,co jest nam proponowane dla naszego dobra i wygody a jest sprzeczne z natura czlowieka jest naszym wrogiem i ma na celu zniewolenie zarowno naszych umyslow i cial,by potem mogla nastapic zaplanowana predzej eliminacja,eksterminacja rodzaju ludzkiego na tej planecie.POMYSLCIE DOBRZE O TYM ZANIM BEDZIE ZA POZNO!!!”

   Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby powyższy komentarz należał do którejś z osób tu piszących.
   Ach my „biedne” kobiety musimy rodzić-trzeba nas wyręczyć. Ciekawe jak zaradzą temu, że to mężczyźni nas „pu..ją” a nie my ich??? W końcu i do tego schorowane feministki (wytresowane przez system kobiety) się przyczepią. Panowie zacznijcie kuć pasy cnoty póki nie jest za późno bo potem już tylko ból……..na tyłach. 🙂 Żal tych kobiet, które ślepo wierzą, że tu chodzi o ich równouprawnienie.

   • Orka 28 lutego 2012 o 8:23 pm

    Mężczyźni śpą a feminazistki czuwają …

    • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 10:01 am

     @Orka
     (nie pozwólcie nam zbyt szybko zasypiać) 🙂

   • sebecx 28 lutego 2012 o 8:59 pm

    ..niech sobie kutasy jeszcze doszyją, no bo jak to, też chcą mieć robionego „loda” ….
    ============================
    przepraszam jeśli czujesz się urażona lub urażony tym komentarzem..
    jeśli to czytasz i jesteś dzieckiem – skonsultuj się z rodzicami … :)…

 33. mi461 27 lutego 2012 o 5:02 pm

  CIEKAWOSTKA nie na temat, ale chce wam pokazac nowy samolot ktory bedzie juz w Polsce .

  Dreamliner caught tracing symbol in skies narysowal 787 + LOGO
  http://ca.news.yahoo.com/blogs/sideshow/dreamliner-jet-draws-boeing-logo-across-north-america-163127660.html
  zobaczcie jaki zrobi napis na niebie amerykanskim 😀

  tymi bedziemy latac na dluzsze trasy
  tu w calej okazalosci
  http://ca.news.yahoo.com/photos/model-display-boeing-787-dreamliner-photo-190756667.html

 34. AQQ 27 lutego 2012 o 5:18 pm

  KTOŚ zarobi na EURO, nie My to pewne…
  Zachęcam do przeczytania całego obszernego artykułu.
  http://podatki.wp.pl/kat,70474,title,Polska-na-Euro-2012-straci-miliony,wid,14285047,wiadomosc.html

  • mi461 27 lutego 2012 o 6:47 pm

   oby nie bylo tak jak z Grecka olimpiada, wydala kupe forsy, zapozyczajac sie i nie zarobila !!
   pozostaly zadluzenia i teraz maja to co maja.
   Boze strzez nas od takich „interesow”.
   Mam dziwne przeczucie ze ze wzgledu na drogi dojazdowe i niekonczace sie problemy – bedziemy miec klopoty.
   Obym sie mylila.

  • AQQ 28 lutego 2012 o 11:09 am

   Historycznie patrząc wszystkie kraje które organizowały igrzyska dziwnym zbiegiem okoliczności szły na dno.
   O tym, że nie zarobimy a dopłacimy do euro2012 było wiadomo już kilka lat temu…

   • Peryskop 28 lutego 2012 o 5:34 pm

    Pomysł bojkotu Euro 2012 już tu krążył na blogu Monitora.
    Opisał go Aleksander Ścios: Bojkot – czyli jak wygrać EURO dla Polski
    http://bezdekretu.blogspot.com/2012/02/bojkot-czyli-jak-wygrac-euro-dla-polski.html

  • AQQ 29 lutego 2012 o 1:07 am

   No Moi Drodzy POpijarowcy dezinformacji w akcji.
   http://wyborcza.pl/1,75248,11251926,Ile_zarobi_na_Euro_2012_polska_gospodarka_.html

 35. mi461 27 lutego 2012 o 5:25 pm

  NOWY WIRUS atakuje owce i krowy w Europie ! (kilka set farm)
  w Anglii zaatakowal juz 29 farm.
  Potwierdono wrus SBV u 69 owiec i 5 krow
  Zaatakowane sa takie kraje jak
  Anglia,
  Francja
  Niemcy
  Holandia
  „podobno” obwiniane sa jakies male muszki (Culicoides)???!
  Nie sadze , atakuja nas jak nie GMO to wirusami przekazanymi na trzode, wg nich za dlugo zyjemy
  Co za sq….wo.

  http://www.wired.com/wiredscience/2012/02/schmallenberg-virus/?

 36. mi461 27 lutego 2012 o 5:47 pm

  temat>>>> GMO <<<<< beda zmiany poniewaz za duzo jest krajow protestujacych i MONSATO traci
  p l y n n o s c finansowa chca go ratowac !!!
  a gdzie w tym jest zdrowie ludzkie ?????

  Monsanto przegrywa sprzedaży z dłuższymi kategoriach homologacyjnych.
  Zmiany mają w pełni obowiązywać w MARCU, gdy są one opublikowane w Rejestrze Federalnym. . Celem USDA jest skrócić czas zatwierdzania upraw GMO w połowie w celu szybkiego wdrożenia ich do globalnej podaży żywności.
  Obecny proces USDA trwa dłużej niż chcieliby z powodu "interesu publicznego, prawne wyzwania, wyzwania związanego z nadejściem krajowych standardów ekologicznych żywności" mówi USDA zastępca administrator Michael Gregoire. "

  …"rzeczywistości, problemem jest w tym że Monsanto może stracić płynność finansową przez narody, takie jak prędkość Brazylii nasion zmodyfikowanych genetycznie poprzez śmiesznych procesów zatwierdzania.

  Steve Censky, prezes Amerykańskiego Stowarzyszenia sojowej, stwierdza to całkiem wyraźnie.

  Jest to posunięcie, aby pomóc Monsanto i inne biotechnologii squasha gigantów konkurencji i osiągać PROFITY (zyski).
  Po tym wszystkim, kto dba o zdrowie publiczne? "
  calosc w linku
  http://www.nationofchange.org/usda-give-monsanto-s-new-gmo-crops-special-speed-approval-1330267848

  • Peryskop 28 lutego 2012 o 5:41 pm

   Mi, to wygląda na zabawę.
   Monsanto jeden z największych karteli bio-chemicznych globu miałoby splajtować w oczekiwaniu na homologacje ?

   Antoher too big to fail ?

   • mi461 28 lutego 2012 o 6:16 pm

    to jest otwarcie „drogi” do szybszego wprowadzenia inzynierii genetycznej bez bawieniem sie z opinia publiczna

    • mi461 28 lutego 2012 o 6:24 pm

     ha ha bez …..bawienia sie (mialo byc -jasne)

     @peryskop ja tego nie wymyslilam ale dla MONSANTO to zaczely sie troche schody bo chca zawojowac caly swiat i to w tempie blyskawicznym
     Ludzie zyja dluzej wiec czas ich goni.

     • Peryskop 28 lutego 2012 o 6:57 pm

      Mi, oczywiście próbuja skrócić „ścieżkę legislacyjną”.

      I czywiście, masz rację że zaczely sie schody – i to pod górę.

      Chyba najbardziej dlatego, bo coraz więcej dowodów na iluzoryczność korzyści GMO i na szkodliwość dla zdrowia, oraz przegrywane pojedyncze procesy, i coraz bardziej masowe i głośne protesty. A do tego coraz trudniej blokować żądania ujawniania GMO na etykietach produktów.

      Tu może niepotrzebnie się tak wstydzą, bo JAJESTEM chętny do konsumowania właśnie GMO !

      • mi461 28 lutego 2012 o 8:47 pm

       @peryskop czy ja rozumie dobrze?
       ….”bo JAJESTEM chętny do konsumowania właśnie GMO ! ”

       Are you serious ?? 😀
       To zapraszamy, mamy tu tego „cudenka” pelne polki
       wszystko piekne, wypolerowane , tylk brac i jesc 🙂

       Ja uciekam jak moge ale tlumacze sobie ze w pewnym wieku juz nam nic nie moze zaszkodzic.
       Najwazniejsze sa nasze dzieci i ich pokolenie dla nich podejmujemy ta nierowna walke.

       • Peryskop 28 lutego 2012 o 10:27 pm

        Mi, tym razem PUDŁO !
        JAJESTEM to ten „nowy” przyplątek na Monitorze, który się zadeklarował że i tak się z GMO nic już nie da zrobić bo jest rozpowszechnione. Więc niech się opycha jeśli tak nam wmawia cały ten zmodyfikowany syf. I globalizm na deser.

        • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 11:01 pm

         peryskop po twoich wypowiadziach o buddymie sądzilem że jesteś mądrzejszy ale widze że ty jestes tylko oczytany

        • mi461 29 lutego 2012 o 1:34 am

         ha ha ha no to strzal w kolano ….. 😀
         o jest taki ….jakos mi uciekl w tlumie.
         Z kad on sie urwal?
         No to trzeba mu zyczyc s m a c z n e g o.

        • JA-JESTEM 29 lutego 2012 o 2:28 am

         mi461 docztaj a potem sie smiej

         JA-JESTEM 27 Luty 2012 o 8:46 pm
         orzesz żebyś mnie dobrze zrozumial, ja nie jestem zwolennikiem gmo

 37. ciociababcia 27 lutego 2012 o 5:56 pm

  ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ PRASOWĄ PT. ”ŻĄDŁEM w RZĄD! STOP GMO!”
  TERMIN: 28 luty 2012, godz.11:30

  MIEJSCE: POD SEJMEM RP …będziemy widoczni z banerami

  ORGANIZATOR: Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO

  DLACZEGO?
  Wyborcy mówią NIE dla GMO!
  Tymczasem na 9. POSIEDZENIU SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (początek obrad w dniu 28 lutego 2012 r.) odbędzie się pierwsze czytanie przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o nasiennictwie (druk nr 176).

  TEN PROJEKT TO KOLEJNA PRÓBA RZĄDU PANA PREMIERA TUSKA OTWARCIA POLSKI NA UPRAWY GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) mimo, że Polacy nie chcą GMO i od dawna domagają się, by polskie władze, biorąc przykład z innych krajów Unii Europejskiej, takich jak: Niemcy, Austria, Francja, Włochy, wprowadziły w Polsce zakaz rejestracji odmian, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce.

  W związku z tym podejmujemy akcję pod hasłami:
  ŻĄDŁEM w RZĄD! STOP AGROCHEMII! STOP GMO!
  aby uświadomić politykom, że zostali wybrani, aby reprezentować interesy polskiego społeczeństwa, a nie ponadnarodowych korporacji. W szczególności żądamy NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU upraw kukurydzy MON810 i ziemniaków AMFLORA.

  Podczas konferencji przekażemy Posłom nasze żądania oraz PETYCJĘ.

  więcej:
  http://astromaria.wordpress.com/

 38. Pingback: Głosowanie nad akceptacją ludobójstwa w Sejmie « Dziennik gajowego Maruchy

 39. maran 27 lutego 2012 o 7:12 pm

  Tu ciekawy artykul o konferencji, jaka sie odbedzie w marcu w Betlejem.
  „The conference will bring Christians from around the world to Bethlehem to connect with Palestinian Christians and to better understand the daily situation they are living under and how certain Christian theological stances help to perpetuate those conditions.”
  „Ta konferencja ma na celu zwolanie wszystkich chrzescijan z calego swiata aby sie polaczyli z Palestynskimi chrzescijanami po to ,aby lepiej zrozumiec codzienne zycie/warunki w jakich oni zyja i jak pewne chrzescijanskie teologiczne postawy, (chodzi o tzw chrzescijanskich syjonistow) pozwalaja na utrzymanie tych warunkow.”
  W USA ruch tzw. chrzescijanskich syjonistow ( glownie ewangelikow , metodystow, luteranow, ale i czesc katolikow) jest bardzo wplywowy i ,jak sama nazwa wskazuje, wspiera on bezwarunkowo
  Israel /syjonistow i jego zbrodnicze dzialania wobec Palestynczykow.
  Sprzeciwia sie on zarowno nauczaniu KK jak i nauczaniu biblijnemu , niemniej ma wielu zagorzalych,
  zaczadzonych zwolennikow. U nas widac to czesciwo, na niby katolickim portalu Fronda, zwlaszcza u
  red. Lukasza Adamskiego.
  W podanym linku jest zamieszczony komentarz ,ktory cytuje ciekawy list Franciszkanina, Pierbattista
  Pizzaballa . Syjonisci nienawidza chrzescijanstwa ale wykorzystuja perfidnie jego znaczenie i wplywy aby zrealizowac swoje wlasne cele. Zgodnie z zasada „dziel i rzad” napuszczaja chrzescjan przeciw muzulmanom i odwrotnie. Wiadomo gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta.Odwieczna zasada syjonisotw bylo sprawic aby dowch sie bilo a oni na tym korzystaja. I jak dotad to sie im udaje.
  http://mondoweiss.net/2012/02/christ-at-the-checkpoint-conferenece-brings-evangelical-leaders-to-bethlehem.html

  • JA-JESTEM 27 lutego 2012 o 7:31 pm

   maran to już dziś twoja kolejna wklejka o religi, nie możesz tego robić na innym blogu, jakimś religijnym ? czy to ma cos wspólnego z tematem GMO

   nie czepaim sie, ale pewnie zaraz zacznie sie kolena dyskusja czyj bóg ważniejszy i lepszy etc.

   a może jesteś ŚJ i musisz swoja dobrą nowinę glosić w każdym możliwym miejscu ?

   • maran 27 lutego 2012 o 7:55 pm

    z tego co wiem to nie ty jestes wlascicielem tego bloga, wiec jedyne co ci moge powiedziec to grzeczne : spadaj”.
    I jeszcze jedna rada, za darmo.
    Kochany,tu sa ludzie ktorzy juz od wielu lat sledza co sie dzieje wokol nich i na swiecie.
    Ty wchodzisz na ten blog z pozycji zupelngo IGNORANTA i probujesz tu wszystkich ustawiac. Siedz na razie cicho bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia i sie UCZ.
    Doksztalcaj sie poki jeszcze mozna, wylacz TVN i pudelki.com i zacznij czytac o tym co faktycznie sie rozgrywa na swiecie. Potem sie udzielaj.

   • zenobiusz 27 lutego 2012 o 8:02 pm

    maran@
    „.Odwieczna zasada syjonisotw bylo sprawic aby dowch sie bilo a oni na tym korzystaja. I jak dotad to sie im udaje.”
    On na to tak alergicznie zareagował,nie jest zielony ,jak próbuje udawać.
    Nie pierwszy to atak na Ciebie.Tak trzymaj.
    Pokaż mi Twoich wrogów,
    a powiem Ci kim jesteś.

    • maran 27 lutego 2012 o 8:37 pm

     Ja tez wielu rzeczy nie rozumiem, wielu rzeczom sie jeszcze dziwie i wiele rzeczy musze ciagle na nowo przemyslec i przemysluje. Sama szukam odpowiedzi na wiele pytan czy watpliwosci.
     Ale staram sie patrzec na fakty TAKIMI ,jakie sa. Obojetnie, czy mi sie podobaja czy nie, czy je akceptuje czy nie. Staram sie wyciagac wnioski z tego , co sie wokol nas rozgrywa i laczyc to w pewna, jedna calosc. Sytuacja w jakiej jestesmy, jako ludzkosc , jest bez porownania.
     Nigdy czego takiego , na taka skale nie bylo, stad tez zamet w glowach , niedowierzanie, szyderstwa, obojetnosc. … Zyjemy w naprawde ciekawych , niestety, czasach.
     Musimy sie hartowac jak stal, hartowac nasze dusze, bo jeszcze wiele przed nami. Musimy sie nauczyc jak walczyc z wlasnym strachem, frustracja, zametem. Musimy szukac zrodel ,ktore dadza nam sily, ktotre nas poprowadza do samego konca. Musimy w sobie obudzic ducha ryczerzy. Spiacy ryczerze musza sie obudzic.

     • maran 27 lutego 2012 o 8:51 pm

      I chwala tym tysiacom /milionom ludzi na calym swiecie , ktorzy poswiecaja swoj czas i wysilek po to aby oswiecic reszte ludzkosci. Setki tysiacy ludzi tworzy blogi, produkuje filmiki etc. w ktorych informuje, ostrzega o zagrozenaich , jakie nas czekaja, przekazuje wiesci z jednego kranca na drugi, wymienia opinie itd. Trzeba docenic ich odwage i zaangazowanie ,bo wiekszoc z nich nic z tego nie ma . Czesto sa jeszcze tepieni przez wiadome sily.
      Ludziom, ktorzy prowadza uczciwie wiarygodne blogi, starajace sie ukazac tlamszona prawde nalezy sie niesamowity szacunek.
      To sa odwazni ryczerze, ktorzy rzucili sie na pierwszy front walki, wskazujac nam droge.
      Sami za nas walki nie wygraja jednakze.
      A tu super piosenka Karpati ( slowa po polsku tlumaczone), ktora mowi nam co mamy robic, do czego sie przygotowywac.

      • Peryskop 28 lutego 2012 o 5:55 pm

       Tomasz Urbaś po wygaszeniu go na Nowym Ekranie:
       „Uśmiecham się, bo sytuacja kryzysowa wywołuje u mnie silną motywację do poszukiwania pozytywnych rozwiązań.”

       I to powinno być motto dla młodych i straszych.
       Zgodne z naszym uznaniem dla ludzi uczciwych, wytrwałych i odważnych.

       Maran, natomiast JAJESTEM został dość dobrze namierzony przez TNP.
       Możliwe że tak się do Ciebie teraz przyssał, bo obłapkowanie minusami Ciebie i Rabarbarka już mu nie starczało.

 40. kaci 27 lutego 2012 o 7:23 pm

  Amerykańskie gazety donoszą – greckie wojsko gotowe do zamachu stanu.

  Według amerykańskich gazet,są rozmowy greckich żołnierzy, którzy gotowi są do przejęcia władzy.

  Brytyjski rząd już przygotowuje się do ewakuacji swoich obywateli z Grecji.
  Od dawna można zauważyć wzrastający bunt w społeczeństwie ,a szczególnie w wojsku.

  Ale jak Turcja zareaguje na ewentualny wojskowy zamach stanu w Grecji?
  To pytanie ma wielkie znaczenie w Białym Domu.

  Gazety w USA odnotowały w tych dniach,że greckie wojsko tajnie doszło do porozumienia co do rozliczenia cywilnego rządu Papademos,a narodowi wrócić własną godność.

  Zatem oczywiste jest, że Grecja opuści strefę euro, również opuści UE i nie spłaci ani grosza długu.

  Od tego czasu, kiedy posłowie greccy zostali złapani, jak zarobili(kradli) miliony za granicą i równolegle, wzywając obywateli, aby nie wybierali swoich pieniędzy z banków,stracili całkowite zaufanie wśród narodu.

  Brytyjczycy przygotowują się teraz (jak również Amerykanie) otwarcie do wojskowego zamachu stanu. Wezwali wszystkich Brytyjczyków mieszkających w Grecji oraz turystów brytyjskich ,aby zarejestrować się w brytyjskim konsulacie i być dostępnym 24 godziny na dobę.

  Brytyjczycy natychmiast chcą ewakuować swoich obywateli z Grecji, jeśli tylko dojdzie do wybuchu.
  Czy to ma oznaczać,że Europa zbliża się do katastrofy?

  Co najważniejsze,żadne główne media zachodnie nie piszą nic na ten temat.

  http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/udo-ulfkotte/us-zeitungen-berichten-griechisches-militaer-zum-putsch-bereit.html;jsessionid=077A29F6761635CD7FCB8B4AD0483247

  • maran 27 lutego 2012 o 8:15 pm

   jak ten koles, satanista Rockefler ,powiedziial , ze wystarczy troche swiatowych zamieszek ,aby wprowadzc rzad swiatowy. Oni juz sa na to gotowi. Lata, cale wieki na to pracowali.
   Oni chcieli, dazyli , spodziewali sie , ze te zamieszki BEDA.
   Ale sa tez gotowi na to aby je opanowac. Ciezka kase wlozyli w uzbrojenie, security forces, itp. Daza teraz do wywolania wojny z Iranem ktora spowoduje niesamowity chaos swiatowy, pewnie zaatakuja Palestyne i rozprawia sie z Palestynczykami, chca pewnie zgarna East Jerusalem aby tam zbudowac 3 swiatynie i tam usadowic sie na tronie.
   W Europie daza do wywolania rozruchow na wiosne. O to im chodzi.
   Beda walki,konflikty, terror, niepokoj, zabic, glod itd.
   W USA, za pare dni, obowiazywac bedzie nowo podpisana przez Obame ustawa pod koniec grudnia 2011, o mozliwosci aresztowania kazdego, bez prawa do sadu, prawnika . Ta ustawa miala obowiazywc po 60 dniach, czyli juz niedlugo. Zbliza sie tez zydowskie swieto Purim, ktore dla satanistow ma szczegolne date i
   wymowe. ( rok temu atak na Libie byl przeprowadzony w te swieto, pare lat wczesniej atak na Irak). Chca wywolac te swiatowe konflikty bo potem niby ma przyjsc antychryst ktory ma niby wszystko zalagodzic. I to bedzie oznaczalo poczatek rzezi chrzesciajan.
   Jak widac przyszlosc wyglada bardzo kolorowo i nie ma sie co martwic i nie ma sie czego bac.

   • monitorpolski 27 lutego 2012 o 8:58 pm

    Powtórzę słowa Jane Burgermeister – „nie doceniają siły przeciętnych ludzi”.
    A przeciętni się już budzą i ich wysadzą ze stołków razem ze stołkami.

    • nikt 27 lutego 2012 o 9:16 pm

     Jane Burgermeister to wielka optymistka, oby miała rację.

    • maran 27 lutego 2012 o 9:26 pm

     Nie wiem . Obys mial racje. Mi przed oczami stoi ten film/ksiazka „Wladca pierscienia” ,ktorego autor (Tolken) mial chyba jakies prorocze wizje. To Zlo ktore przez lata przygotowywallo sie pod ziemia w pewnym momencie wyszlo na powierzchnie i rozpoczelo swoj brutalny atak.
     Ziemianie oczywsice zaskoczeni, oglupieni, pokloceni. Nie bede opowiadac bo pewnie kazdy ogladal ten film lub czytal ksiazke. Suma sumarum ludzie wygrali ale CENA tego zwyciestwa byla wielka. I mysle ze do tego dojdzie. Wygramy ale za wielka cene.
     Ciekawy jest ten motyw pierscienia ktory mial zostac wrzucony do Mordoru przez Frodo.
     Taki akt symboliczny ,ale decydujacy o zwyciestwie. Kojarzy mi sie nieco z ta Intronizacja, tak propagowana przez Ks. Natanka, ktora wedlug Niego ma szanse odwrocic nasza szale zwyciestwa i mimo, ze jest to akt symboliczny , patrzac na sprzeciw jaki wywoluje widac, ze nie dojdzie do niego za szybko, o ile w ogole.

     • monitorpolski 27 lutego 2012 o 9:58 pm

      Nie bierz „Władcy Pierścieni” za przepowiednię.. to tak jak z Cygankami – podświadomość akceptuje i się spełnia.

      • rabarbarek 28 lutego 2012 o 5:46 am

       Organizacja EPIC , Electronic Privacy Information Centre , wyslalo Kongresowi pismo-protest w sprawie bezprawnego monitorowania Social mediow. Sprawa bedzie rozpatrywana w Kongresie i chociaz Kongres , wiadomo, pracuje dla ” swoich” to jest to o tyle wazne , ze sprawa zostanie naglosniona. Jeszcze jeden dowod na ” budzenie sie” spoleczenstw , organizacji i ze warto walczyc.

       List , niestety wlozony do gory nogami , ale mozna przeczytac.

       http://epic.org/foia/epic-v-dhs-media-monitoring/DHS-Media-Monitoring-Ltr-02-22-12.pdf

   • O Rzesz 29 lutego 2012 o 12:07 pm

    Iran podpisał z Indiami umowę o rozliczaniu transakcji w Złocie!. Czekamy teraz na ruch satanistycznych syjonistów.

 41. kaci 27 lutego 2012 o 7:43 pm

  Thrive – WZROST napisy PL – polecam

  Wystarczy cierpliwie obejrzeć ten film i wszystko staje się jasne

  • maniek 28 lutego 2012 o 8:01 pm

   do ściągnięcia torrent:
   http://tnttorrent.info/torrent/6fdaccee4cff3808fb355440d15bb0a4553c442e.html

 42. lucas003 27 lutego 2012 o 7:57 pm

  Monitor ostatnio pisałeś ze wysłałeś maila do człowieka który napisał artykuł na temat ucieczki od tego zasranego molocha jakim jest ZUS i jak odezwał się ?
  Moja mama posiadająć działaność gospodarczą która płaci podatki dziś była w zasranym ZUSIE i chciała złożyć dokumenty ze nie chce opdrowadząć prawie 1000 zł na ten chory twór , To Pani jej powiedziała owszem , ale musi Pani wyrejestrować firme . A Faktury chce wystwiać dla klientów .
  Wnioski wyciągnijcie sami !!!!!

  • monitorpolski 27 lutego 2012 o 8:56 pm

   Tak, rozmawiałem z nim. Jest to możliwe, ale i tak będziesz musiał płacić miesięcznie ok 550 zł – co mając firmę, oznacza oszczędność ok 400 zł. Wszystko legalne. Niedługo się z nim zobaczę, to postaram się to dokładniej opisać. „Niedługo” tzn. w ciągu ok tygodnia.

 43. ayoko77 27 lutego 2012 o 8:01 pm

  w 2011 roku na trasie z Koszalina do Szczecina rosła sobie kukurydza firmy monsanto (monsatanisto) na polu stała czerwona tabliczka, na której stało napisane MONSANTO i symbol genetycznie modyfikowanej rośliny; co wy na to?

 44. peperoncino 27 lutego 2012 o 8:05 pm

  Oddziały syryjskiej armii wzięły do niewoli dziesięciu francuskich żołnierzy niektórzy z nich są wyżsi stopniem. Według syryjskich mediów Francuzi zostali złapani w rejonie Bab Amr w Homs, a wśród nich jest oficer w randze pułkownika.

  Francuska agencja informacyjna przedstawiła wydarzenie w następujący sposób. Podczas bitwy pod Homs w armia syryjska otoczyła około piętnaście tysięcy uzbrojonych bojowników. Niektórzy z nich zostali aresztowani, francuscy komandosi syryjscy przedstawili się i poprosili, aby zostać uznanymi za jeńców wojennych. Francuski oficer odmówił wyjawienia liczebności oddziałów i charakteru swojej misji w Syrii.

  Według syryjskich mediów, francuski wywiad zapewnia aktualnie uzbrojenie rebeliantów oraz środków łączności satelitarnej. W tej historii, ciekawe jest opanowanie, jakie okazują francuscy żołnierze, którzy uważają się za jeńców wojennych. Warto zauważyć, że Syria i Francja nie są walczącymi stronami, a zatrzymanie francuskich obywateli z bronią w Syrii nie może być wystarczające, aby stosować Konwencję Haską na temat jeńców wojennych.

  Z punktu widzenia prawa międzynarodowego są to zwykli najemnicy, którzy przebywają nielegalnie na terytorium Syrii. Ponadto udający się do niewoli żołnierz ma obowiązek poinformować o swojej jednostce i charakterze misji. W każdym przypadku zatrzymanie wojsk francuskich w Syrii i zastosowanie względem nich konwencji dla jeńców wojennych sugeruje, że Francja jest już otwartej wojnie przeciwko Syrii i liczba jeńców nie ma znaczenia.

  Zastanawiające jest też to, ze ten sensacyjny news praktycznie nie istnieje w innych mediach elektronicznych. Od dawna było wiadomo, że na terenie Syrii operują służby specjalne kataru, Wielkiej Brytanii i Izraela teraz mamy dowód, że również z Francji.

  Źródło: http://www.za-afriku.ru/?p=12661

 45. ayoko77 27 lutego 2012 o 8:08 pm

  mój wniosek jest taki, teraz tylko przeforsują ustawę a potem pozwy, bo w Polsce już ziarno zostało rozsiane, a pyłek rośliny z wiatrem na inne uprawy się rozniósł (siły natury w służbie złodziei)

 46. peperoncino 27 lutego 2012 o 8:21 pm

  Monitor co sadzisz o takim poglądzie? Chcecie zrobić coś co system odczuje i to boleśnie? Spróbujmy rozwalić piramidę władzy od góry TO ZNACZY w dzień gniewu 21 marca 2012 wycofajmy wszystkie pieniądze jakie mamy na kontach bankowych. W ten sposób damy znać mafii finansowej, że przestało się to nam podobać.

  • Onufry 28 lutego 2012 o 5:53 pm

   Dobrze prawisz ! Ja jednak po wizycie złodziei na chacie nie zalecam trzymać kasy w domu !

 47. lucas003 27 lutego 2012 o 9:25 pm

  Monitor super dzięki za informacje , czekam na jakieś obszerniejsze wiadomośći , dobre i 400 zł miesięcznie zaoszczędzić – a nie płacić na ten proceder oszustwa w „imieniu litery prawa ”
  Pozdrawiam

 48. alexirin 27 lutego 2012 o 9:27 pm

  co do jutrzejszej sesji gmo w sejmie trzeba wyjsc na ulice jak z acta i protestować nie ma się co łudzić wybrańcy narodu są przekupni sprzedadzą nas lobbystom za pare
  dolców 🙂
  ponizej wersja angielska ale każdy wie o co chodzi 🙂

  New Data on RFID Mass Chipping Of Americans By 2013 –

  • alexirin 27 lutego 2012 o 10:06 pm

   jesli nasi osłowie zalegalizują gmo to nie potrzebna już będzie wojna i zabijanie polaków w tradycyjny sposób wystarczy zatruć jedzenie i za 10 lat bedzie nas 20 milionów jak chcą obrzezani z brukselki i ich lobbyści w naszym kraju

 49. The Sign Painter 27 lutego 2012 o 9:48 pm

  „Głosowanie nad akceptacją ludobójstwa w Sejmie”
  Trochę tytuł dwuznaczny, hehe. 🙂

  • Friend_of_Mine 28 lutego 2012 o 11:07 am

   Też mi się skojarzyło, że głosują za akceptacja ludobójstwa w Sejmie, czyli na ludziach z Sejmu 😛 Może lepiej pasuje: „Głosowanie w Sejmie nad akceptacją ludobójstwa na narodzie Polskim”

 50. ksant 27 lutego 2012 o 10:21 pm

  pomidor z genami ryby, ziemniak z genami meduzy, karp i ryż z genami człowieka, soja i kukurydza z genami bakterii, sałata z genami szczura…
  Jakich genów używa się do transformacji roślin: http://www.elstudento.org/articles.php?article_id=1094
  http://pracownia.org.pl/dzikie-zycie-numery-archiwalne,2303

 51. rabarbarek 27 lutego 2012 o 10:34 pm

  Wszystkim , ktorzy maja jeszcze watpliwosci co do kandydata na prezydenta USA , Rona Paula . polecam to video i zamiast komentarza , cytat blogera . A nam Polakom , zyczylabym takiego polityka , polityka , ktory zdobylby sie na odwage i glosno powiedzial ” Dosc tego szalenstwa , nadszedl czas na odbudowe tego co rzadzacy do tej pory , zniszczyli , sprzedali , zdradzili. ”

  Cytat
  ” Domek z kart zbudowany przez stabliszment trzesie sie w posadach, przyjaciele! Specjalne podziekowania dla wszystkich , ktorzy mowia o Dr. Paulu , ktorzy tworza transparenty , wplacaja donacje, ktorzy dyskutuja na blogach fenomen Rona Paula i jego wizje wolnosci. Wszyscy , ktorzy to robicie , przyczyniacie sie do zmian , ktore chcielibyscie widziec na swiecie.
  Ruch Rona Paula to juz pozar , ktorego ugasic nie mozna. Bog z Wami !!!!

  Przeslanie mocne i trudno je przyjac obojetnie…

 52. iHe 27 lutego 2012 o 10:59 pm

  Jak wam sie podobają ostatnie zlepki nagłówkowe od Goebelsów XXw.:

  Flesz: wybuch afery solnej; ile zarabia Kościół?
  Polska weźmie udział w ataku na Iran? „Udział w interwencji wojskowej bywa nieunikniony”
  „To jest antykapłan, parodia kapłana”
  „Brutalny atak reżimu, „oprawcy” zabili 68 niewinnych osób”
  „Polska weźmie udział w ataku na Iran? „Udział w interwencji wojskowej bywa nieunikniony”

  Wynalazek z mieszaniem gwna z kapustą,2 lub więcej tytuły/ newsy wymieszane z jakichś dziwnych POwodów w jedną całość.Gebelsy z PR już brzytwy się chwytają..
  Krótko mówiąc minują już teren pod Palikmiota z jego krucjatą.
  Stare metody LSD wiecznie żywe.Stąd też Napieralski ustąpił miejsca funkcyjnemu Millerowi..
  Ciągle mają nadzieje,że tricki którymi nas robią od 20 lat zadziałają znowu..
  Jak sie pali d..pa,palimy głupa.

 53. Ciekawska 27 lutego 2012 o 11:10 pm

  Cenzura na Nowym Ekranie! „Dzień Gniewu” to początek polskiej wiosny ludów

  ” Oto najświeższa wiadomość z Nowego Ekranu:

  Decyzją redaktora naczelnego portalu Nowy Ekran konto Tomasza Urbasia

  zostaje zablokowane ze skutkiem natychmiastowym w dniu 27 luty 2012 o

  godzinie 8.55

  Powodem blokady konta jest publiczne ujawnienie korespondencji

  mailowej pomiędzy Ryszardem Oparą, a Tomaszem Urbasiem.”

  Całość u Fiatowca:
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/54204,cenzura-na-nowym-ekranie-dzien-gniewu-to-poczatek-polskiej-wiosny-ludow

  • Peryskop 28 lutego 2012 o 5:17 pm

   Dzięki Ciekawska.
   To ważne wydarzenie ilustruje jak sukcesywnie posuwa się ferment dezinfo.

   A jeśli Fiatowiec opublikował zakazny mail p. Opary do p. Urbasia, i jeśli Fiatowca już nie dali rady zablokować, znaczy to że stare metody na Nowym Ekranie stały się nieskuteczne.

   Jest to kolejny test wykazujący, że zabawy w zakłamanie totalne powoli dobiegają swego kresu.

 54. Smoke 27 lutego 2012 o 11:14 pm

  Ciekawy Film..

  „Igrzyska śmierci” w kinach od 23 marca 2012!

  Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach śmierci. Bohaterem Igrzysk zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do przeszkolonych zawodników, Katniss (Jennifer Lawrence) zdana jest wyłącznie na własne instynkty oraz przewodnictwo byłego mistrza (Woody Harrelson). Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych…

  – – –
  Co oni maja z tymi wojnami i zniewalaniem? 😉

 55. rabarbarek 28 lutego 2012 o 12:16 am

  Gospodarka w dol , ceny ropy w gore … Rowniez tej ” papierowej” czyli spekulanci swiatowi w natarciu.
  Nie ma zadnych powodow , aby ceny ropy szly w gore. Gospodarki USA , Europy , a nawet Chin nie krzycza o zwiekszone ilosci ropy , a jednak pomimo nizszego [ znacznego] zapotrzebowania na rope , ceny leca w gore jak oszalale. OPEC to banda spekulantow , ktora wspolpracuje z ” niewidzialnymi zza kurtyny” i zrobi wszystko , aby kryzys na swiecie siegnal dna.
  Sytuacja Iranu i Syrii to tylko falszywy pretekst do kolejnych machlojek i manipulacji. Obserwujmy , bo zapowiada sie kolejna jazda bez trzymanki.

 56. maran 28 lutego 2012 o 12:16 am

  Swoja droga na stopsyjonizmowi jakis anonim, noszacy nick Miedznarodowy, zmieszal mnie z blotem za to, ze wierze w Boga i osmielam sie sugerowac, ze mamy w Bogu szukac pomocy. Wedlug niego , zagorzalego ateisty, jak domiemywam, Bog to tylko takie bajdurzenia chorego umyslu itp.
  Co mnie w tym wszystkim zastanowilo czytajac te agresywna, szydercza wypowiedz??
  Ano to ,ze ostatnio we wspomanianym ,bodajze wczoraj, artykule ,jaki wyczytalam w CatholicFamilyNews ,bylo ta m.in podejrzenie, ze wlasnie wojujacy ateisci, komunisci , lewacy zostana rzuceni do finalowej rozgrywki przeciw chrzescijanstwu. Stad tez utrzymywanie sa wszelkiego rodzaje lewacko-komunistyczne partie we wszystkich krajach. Ich czlonkowie dadza sie latwo zmanipulowac i zaczadzeni swa nienawiscia do Boga, chrzescijanstwa, katolicyzmu beda uzywani jako tzw .uzyteczni idioci w walce z chrzescijanstwm.
  A jest ich mnogo i jak widac z przytoczonego przeze mnie przykladu ze stopsyjonizmowi ,palaja oni szczegolna niechecia, wrecz nienawiscia do chrzescijan.
  Tak, ze oporcz waskiego grona lucyferianow/illuminati mamy tez miliony zaczadzonych ateistow, liberalow , sodomitow wszelkiej masci ,ktorych bedZei latwo wmanewrowac w pomagierow Zla . W Rosji Leniin i jego brygada posluzyli sie wlasnie tysaicami takich zaczadzonych ateistow aby wyniszczyc ten kraj i wszelki opor.

  • dalmat 28 lutego 2012 o 8:41 am

   Dopóki ludzie będą zaszufladkowani, to podział między nimi weźmie górę nad wszystkim.
   Ja nigdy nie pozwoliłem na to, aby zaliczono mnie do jakiejkolwiek organizacji, grupy wyznaniowej. Z góry obserwuję to wszystko co się dzieje i ogarnia mnie przerażenie, bowiem mimo że moja wiara w Boga jest wątpliwa, to postępowanie jest po tysiąckroć bardziej prawe od przeciętnego wyznawcy jakiejkolwiek wiary, a niby każda wiara to prawość.Mimo tego wszystkiego żyjąc w kraju katolików, będę bronił katolików a sam brak wiary nie czyni mnie Twoim wrogiem jak to próbowałeś określić.

  • zenobiusz 28 lutego 2012 o 9:22 am

   Problem polega na tym,że takie strony,koncesjonowanych antysemitów,nie demaskują syjonizmu,ślizgając się po temacie,a propagują antysemityzm, bo takie mają zadanie,finalnie zniszczyć wyznawców Tory,trudno więc oczekiwać ich poparcia,dla apeli,o oparcie się ma Bogu,skoro dla nich bogiem jest kto inny.

 57. tahion 28 lutego 2012 o 12:21 am

  w celach obserwacji 🙂
  Nibiru Anunnaki – The Hopi Blue Star Kachina and His Nephews are Here Now?
  _______________________

  _______________________
  pozdr0

 58. maran 28 lutego 2012 o 12:52 am

  Winston Churchil ( mason) revelaed that Lenin WAS SENT to Czarist Russia to destroy it.
  With the help of the “most formidable sect in the world” he worked with DEMONICAL ability to tear to pieces every institution on which the Russian State depended. Lenin and other Communist leaders were satanists.”
  “Churchil ujawnil ,ze Lenin zostal wyslany do carskiej Rosji po to aby JA ZNISZCZYC.
  Z pomoca najbardziej wplywowej sekty na swiecie (masonierii) on pracowal z demoniczna gorliwoscia, aby rozedrzec na strzepy kazda instytucje od ktorej panstwo Rosyjske zalezalo. Lenin i inni komunistyczni przywodcy byli satanistami”.
  Wiec ta niby rewolucja rosyjska nie byla jakims spontanicznym gniewem ludu ,ale zaplanowana co do szczegolow akcja masonerii, w celu przejecia tam wladzy i wprowadzenia zbrodniczego komunizmu ,jako przeciw wagi do kapitalizmu.Ta sama droga wywolano 1 i 2 wojne swiatowe i szereg innych konfliktow.
  Oficjalna historia ,ktorej jestesmy nauczani to taki pic na wode fotomontaz.Bykismy i nadal jestesmy perfidnie , oficjalnie oklamywani. To co oni wtedy zrobili w Rosji, teraz planuja uczynic na reszcie swiata. Wydaje sie to wrecz nieprawdopodobne, ale jak ktos ma jakies watpliwosci niech sobie poczyta z wiarygodnych zrodel o tzw rewolucji rosyjskiej i milionach jej ofiar. Lub o rewolucji w Chinach za Mao tse tunga.

  • monitorpolski 28 lutego 2012 o 6:07 am

   Dokładnie tak jest. Za spiskiem stoją rabini synagogi szatana, stąd tak wielu „Żydów” wśród zamachowców komunistycznych. Należy ich jednak odróżniać od prawdziwych Żydów – Tory.

   • Irol 28 lutego 2012 o 8:00 am

    Samo odróżnianie jest teraz znacznie ułatwione. Po prostu, wszyscy których widzisz w TV należą do sekty syjonistów, a Ci których brakuje to jest cała reszta.

    • Peryskop 28 lutego 2012 o 7:07 pm

     MamOczy, czytałeś Maran ?

     To kolejny rozdział do odkłamanej historii świata.

     Czyż obecne „rewolucje” nie idą w tym samym stylu ?

 59. filmyprawdy 28 lutego 2012 o 1:06 am

  NOWA CENNA PUBLIKACJA NA NASZEJ STRONIE – ZAPRASZAMY DO CZYTANIA:

  Harmonogram planów światowej elity:

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/02/27/harmonogram-planow-swiatowej-elity/

  “Wszystko to czego nie mówią Ci ,którym opłacasz abonament”

 60. Konrad 28 lutego 2012 o 2:36 am

  http://www.oecumene.radiovaticana.org/pol/Articolo.asp?c=566790

 61. rabarbarek 28 lutego 2012 o 4:21 am

  Wojenne odglosy przyszlej wojny towarzysza nam nieustannie w ciagu dnia , stacje tv przescigaja sie w ukazywaniu drastycznych scen z Syrii , zagrozenie ze strony Iranu ma sie stac suma naszych strachow i koszmarow na jawie i we snie, ceny rosna, o prace trudno i coraz trudniej, zaplata za prace nie wystarcza do pierwszego, gdzes tam gina niewinni ludzie , gdzies tam po cichu drukuja kolejne miliardy papierkow do cukierkow , ktore nazywaja pieniedzmi [ niestety , nie dla nas cukierki i papierki] , coraz trudniej zyc , zrozumiec nie sposob …

  A tymczasem mocarstwa swiatowe oprocz wojennych knowan , maja ciekawe problemy do rozwiazania. Nie obchodzi ich poziom zycia mieszkancow w ich krajach , a zajmuja sie niezwykle waznym problemem czyli losem gejow w Rosji. Od kilku tygodni trwa istna wojna dyplomatyczna na najwyzszych szczeblach wladzy miedzy Wielka Brytania , USA i Rosja.
  O co chodzi? Narazie na nizszych szczeblach wladzy w Rosji ropatrywane jest wprowadzenie prawa , ktore homoseksualizm zrownywaloby z pedofilia . Chodzi o to , zeby chronic dzieci i mlodziez od ostrej propagandy gejowskiej . Organizacje LGBT obawiaja sie , ze wkrotce na szczeblu federalnym , ich dzialalnosc zostanie zastopowana przez nowe prawa i ograniczenia.
  Porownuja nowe prawa z prawem , ktore zostalo przyjete w Anglii , kiedy M. Thatcher , zelazna reke polozyla na liberalnych zakusach ” nowoczesnosci” , ktora wkradala sie szkol , domow , msm.

  Srodowiska LGTB boja sie , ze ten ” niedobry” Putin zabroni im rozpowszechniania propagandy gejowskiej, organizowania protestow, marszow, drukowania publikacji i tworzenia dziel propagandowo- filmowych, ze uzna ich dzialalnosc za kryminalna.
  Koalicja zlozona z premiera Camerona, , Departamentu Stanu USA, sekretarki ds. spraw zagranicznych UE , krzycza wspolnym glosem , ze prawa gejowskie sa gwalcone przez Putina i nalezy polozyc temu kres,
  Ostrzegaja Putina , groza , odwiedzaja ambasady rosyjskie w obronie ciemiezonych gejow.
  Co za obluda . Co za czasy. Podpalaja caly swiat, rabuja , oszukuja, i maja jeszcze czas na zajmowanie sie gejami w Rosji.

  A tak na marginesie . Kto przygotowywal zamach na Putina? Za tydzien wybory w Rosji i mozemy spodziewac sie nowej retoryki antyputinowskiej.

  http://www.politics.co.uk/news/2012/02/08/foreign-office-lashes-out-russia-s-section-28-law?link=related

 62. rabarbarek 28 lutego 2012 o 5:23 am

  Dzisiaj na calym swiecie odbyly sie protesty przeciwko GMO , niszczeniu prywatnych , organicznych farm i korporacjom , ktore chca zawladnac rolnikami na calym swiecie. Occupy Our Food Supply rozpoczal akcje majaca na celu otworzenie oczu spoleczenstwom i wyslania przeslania rzadzacym , ze przecietny Kowalski juz nie spi i wie co je , co chce jesc , i nie zawaha sie zaprotestowac w obronie zdrowej zywnosci, przeciwko kompaniom , ktore odbieraja mu prawo do wlasnych wyborow i zdrowego jedzenia.
  Kampanie przeciwko GMO i korporacjom prowadzil niezmordowany b. piosenkarz , ten sam , ktory zlozyl pozew przeciwko Monsanto w sadzie w USA.

  http://ran.org/occupy-our-food-supply

 63. libro77 28 lutego 2012 o 7:06 am

  JA-JESTEM zmień nicka. Ten, którego używasz, to prowokacja antychrześcijańska.

  • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 12:20 pm

   libro – przez takie właśnie głupoty ten świat jest taki popiep…y – a co ci przeszkadza mój nick ? możne jeszcze moje imię nazwisko, kolor włosów , waga, wzrost itp
   możliwe, że jakbym wkleił własne zdjęcie to byś mi kazał operacje plastyczną zrobić

   nie szata zdobi człowieka i nie etykietki które każdy każdemu przykleja

   nie mierz ludzi swoja miarą – bo nie każdy cygan spotkany na ulicy to złodziej

  • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 2:19 pm

   rabarbarek 28 Luty 2012 o 4:39 am
   Nawolujesz do tego z czym walczymy . Problemem nie sa ludzie , walczacy miedzy soba jak ” zwierzeta” , a elita , ktora probuje uczynic z nas zwierzeta , a raczej bydlo lub barany idace , bez protestu na rzez. I sprobuj to dostrzec . Proponujesz Matrix w wydaniu NWO.
   Wierze w Twoje dobre intencje , ale to co przedstawiles jest nie do przyjecia.
   Pozdrawiam.”

   rabarbarek, a jak ty sobie wyobrażasz zbudowanie lepszego świata z tymi wszystkimi podziałami o których wspomniałem ? oczywiście jestem przeciw NWO – zbudowanym przez banksterów itp – ale jestem za globalną wioską, wiem że na dziś to jeszcze utopia ale innej drogi nie ma, bo albo wprowadzamy jeszcze wiecej podziałów albo je likwidujemy, jeżeli likwidujemy to tworzymy nowy globalny świat, nazwij go jak chcesz NWO – królestwo boze , raj itp i moim zdaniem to jedyny kierunek w którym mozemy podążać.

   Twierdzisz że to nie wina ludzi, i tak i nie, moim zdaniem świadomy człowiek zdaje sobie sprawę z tego , ze wszelkie podziały są na niekorzyść ogólnego dobra, bo czymże są np. nasze państwowe granice ? to sztuczny podział na my i oni – a kim są ci oni po drugiej stronie barierki granicznej , jak nie takimi samymi ludźmi jak my, i dopóki nie pozbedziemy sie podziałowego myślenia nic na świecie sie nie zmieni. Mówie tu o tym, że ta praca musi sie odbyc w każdym z nas, ludzie muszą zrozumieć że swiat mamy tylko jeden, jeden dla wszystkich.

   Zdaję sobie sprawę że wiekszość ludzi jest ogłupiona i ogłupiana przez media itp. ale to nie zwalnia z myślenia.

   i jak powiedział Jezus :
   „Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. ”

   jak sie tego nauczymy świat bedzie rajem

   • zenobiusz 28 lutego 2012 o 3:41 pm

    ” dopóki nie pozbedziemy sie podziałowego myślenia nic na świecie sie nie zmieni. Mówie tu o tym, że ta praca musi sie odbyc w każdym z nas, ludzie muszą zrozumieć że swiat mamy tylko jeden, jeden dla wszystkich.”
    Nie wiedziałem że,aż tak łatwo, bolszewicką agitkę zmienić na propagandę NWO.

    • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 4:28 pm

     Panie Zenobiusz rozumiem ze pan jest jednak za dzieleniem na lepszych i gorszych, wladców i poddanych itp. wiec jaka jest pana wizja świata ? jak pan sobie wyobraża ten raj na ziemi ?

     • zenobiusz 28 lutego 2012 o 4:56 pm

      Wciąganie w jałowe dyskusje,na wydumane tematy,
      to też taktyka rozwadniania dyskusji.
      Już parę razy próbowałeś ,i prawie ci się udało,
      ale tam odpowiedzi,na twoje bzdury,
      miały walor edukacyjny.
      Ten temat może wywołać,
      tylko jedną reakcję.
      NIE KARMIĆ TROLLA.

      • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 5:14 pm

       przepraszam, czy ja pana prosiłem o jakąś wypowiedź na temat tego co napisałem do rabarbarka ?

       pomijając już fakt, ze skoro sie pan wtrącił do dyskusji , wypadało by odpowiedzieć na pytanie, a nie wyzywać kogoś od bolszewika agenta i trola

       delikatnie rzecz ujmując jest pan nieuprzejmy

     • rabarbarek 28 lutego 2012 o 5:35 pm

      JA JESTEM, mysle , ze jestes na tyle inteligentny , i wiesz , ze raju na ziemii nigdy nie bylo i nie bedzie. Kiedys Adas i Ewunia zgrzeszyli i teraz my wcale nie jestesmy od nich lepsi. A Twoja globalna wioska to Utopia i propozycja produkcji wolnych ludzi , ktorzy beda szczesliwi szczesliwoscia zaaplikowana im przez kontrolerow tej globalnej wioski.Bo przeciez globalna wioska ktos musi zarzadzac. Oni tez zapewnia bezpieczenstwo , stabilizacje , dobre samopoczucie, propagande , eutanazje , i Nowy Wspanialy Swiat !!!!
      A mottem dla tego nowego swiata bedzie ” Community , Identity , Stability” [ wspolnota, identycznosc, stabilizacja] Czy to nie to co proponujesz , i przed czym ostrzegal A. Huxley juz w 1932 roku w ksiazce Nowy Wspanialy Swiat ?

      Mysle , ze nie chodzi o raj na ziemii , a o sprawiedliwe rzady, dobrych , madrych politykow , swiadomych swoich praw obywateli , ktorzy za swoja prace otrzymaja wynagrodzenie , ktore bedzie adekwatne do wysilku w nia wlozonego. Chodzi o to , zeby nas nie truc , nie szpiegowac , nie bombardowac , nie okradac itd. Zadnej jednej swiatowej wioski , bo od niej juz tylko krok do jednego ” szczesliwego” globalnego obozu pracy .

      • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 6:15 pm

       rabarbarek ja jednak bardziej wierze w moją utopie niż w to co ty i uważam ze dopóki będą granice, nic sie nie zmieni bo zawsze znajdzie sie ktoś kto to wykorzysta

       moim zdaniem to ty wierzysz w utopie „sprawiedliwe rządy, dobrych , madrych politykow … , ” – przecież wiemy to od dawna, i cuz z tego ? zdarzył sie kiedyś taki rząd ? przecież nasza cywilizacja testuje to od zarania i jakie mamy tego efekty widać, coraz wiekszy wyścig szczurów
       w jakim kierunku idziemy ?

       nie rozumiem dlaczego nie podoba ci sie świat bez granic, wyobrażasz sobie jakie to daje mozliwości ? ja jako najważniejszą widzę, likwidacje zbrojeń, a chyba nie muszę tłumaczyć jakie pieniądze na to idą na całym świecie

       pomyśl kto zarabia na tym, że mamy jakieś granice, przecież wokół tego kreci sie cała machina bezsensownych działań która nie przynosi nam jako ludziom nic – dosłownie NIC , paszporty wizy, cła , zezwolenia, pozwolenia , kontrola granic , wywiad i cała wojenna machina – czy zwykły zjadacz chleba ma z tego jakiś pożytek ? nie – mało tego, my musimy jeszcze na utrzymanie tego wszystkiego zapracować – gdzie tu wiec sens ?

       • Peryskop 28 lutego 2012 o 7:24 pm

        Żeby trollla nie karmić zwrócę uwagę, że TNP już zdekodował JJ.
        W naukach JAMJEST zabrakło przykazania drugopoliczkowego. Zapodziało się.
        Nie trudno też zrozumieć tęsknotę za obiecanym globalizmem wybranym.
        Na końcu jakzawsze obiecują raj.

        • rabarbarek 28 lutego 2012 o 8:53 pm

         JA JESTEM , nie dosc , ze Utopia to jeszcze Fantasy Land albo Kraina Czarow Alicji. Zejdz na ziemie z oblokow i rob co mozesz , zeby zatrzymac szalencow w drodze do tworzenia ” raju na ziemi”.
         ” Nie wiem jaka bron bedzie uzyta w III Wojnie swiatowej , ale czwarta bedzie na kije i kamienie” , powiedzial A. Einstein i chodzi o to aby powstrzymac szalencow , a nie likwidowac granice i panstwa narodowe.
         Ron Paul na prezydenta!!!!

         Jako ciekawostka, zbior kilkusekundowych filmow o czasach w jakich zyjemy.

         http://www.markfiore.com/animation/corrections.html

 64. rabarbarek 28 lutego 2012 o 7:13 am

  Nowe sankcje przeciwko Syrii. Cisza o referendum w Syrii , ktore zakonczylo rzady jednopartyjne w tym kraju. Syryjczycy opowiedzieli sia za zmianami w kraju i rzad uznal wyniki glosowania. Niestety koalicja tego nie widzi , bo widziec nie chce i miesza w kraju kolejnego znienawidzonego przywodcy, Assada.

  Sankcje obejmuja zamrozenie aktywow Syrii w bankach zachodnich, samoloty ” towarowe” nie beda mogly ladowac na lotniskach europejskich i zabroniony zostal handel zlotem , srebrem i diamentami. Nie wiem jak ostatnio wygladala wymiana handlowa odnosnie zlota i srebra , ale wiem , ze w 2009 lub 2010 roku , to rzad Syrii zabronil sprowadzania z Zachodu zlotych wyrobow , i wstrzymal export kruszcow za granice , aby chronic bogactwo kraju.
  Teraz kraje koalicji maja pewnie nadzieje , ze cale zloto wezma sobie za darmo , kiedy uda im sie dobrac do Assada. Tak jak bylo w przypadku Kadaffiego , w Libii.

  Wlasnie obnizono rating Grecji . Usadzili ja na poziomie bankructwa. Obnizenie nastapilo juz po uwzglednieniu bailoutu . Czyli caly ten cyrk o d… rozbic.

  http://www.csmonitor.com/World/Backchannels/2012/0227/EU-heaps-new-sanctions-on-Syria

  • rabarbarek 28 lutego 2012 o 9:22 pm

   Hilaria Clintonowna sklasyfikowala dzisiaj nowego kryminaliste wojennego. Zostal nim prezydent Syrii , Assad. Ta , ktora lata od lat po calym swiecie , zawiazujac ” bombardujace” koalicje , odpowiedzialna za smierc tysiecy niewinnych ludzi , nazywa prezydenta , ktory stanal w obronie swojego kraju przed zorganizowana przez nia rebelia , ma odwage wskazywac wojennych przestepcow. ufff…

   Zapomniala chyba , ze kilka rzadow na swiecie wskazalo juz kilku przestepcow wojennych po wojnie w Iraku i zostali nimi Blair i Bush Jr.

   Galeria zdjec HC , jakich nie zobaczymy w msm .

   http://zombietime.com/really_truly_hillary_gallery/

 65. Faith 28 lutego 2012 o 8:21 am

  I zakończyła się druga z wielkich wojen i idzie 3 największa od tamtej minie 66 lat i równo 6 miesięcy. Od otwarcia bramy minie 112 dni a 3 cyfry w kolejności połącza się w diabelską liczbę kości 322. Jaki to dzień?

  • Faith 28 lutego 2012 o 8:24 am

   World War III Starts on Friday March 2 2012 ( The Simpsons ) http://www.youtube.com/watch?v=_XQTdjTERmE

   • szuwaxpl 28 lutego 2012 o 6:27 pm

    Dodatkowo w sobotę w Rosji wybory. Więc gdyby piątkowa data miała jakieś znaczenie, to może być ciekawy początek roku ?

   • sebecx 28 lutego 2012 o 8:28 pm

    a może Earthquake?

    • rabarbarek 29 lutego 2012 o 1:27 am

     W kultowym juz Matrixie tez ktos zabawial sie liczbami. Agent przesluchujacy Neo otwiera szeroko dokumentacje zebrana na Neo , a tam , na pierwszej stronie kopia paszportu Neo . Data waznosci paszportu konczy sie 9/11 2001. Przypadek ?
     Data urodzenia Neo 13 wrzesien .

     Przy uzyciu lupy widac wyraznie .
     1:20 minuta

 66. theaspartam 28 lutego 2012 o 9:36 am

  UWAGA UWAGA UWAGA!!! I wyszło szydło z worka autorzy Globalnaswiadomosc to sekta która pod zasłoną walki z NWO manipuluje ludzkimi umysłami, ich nie obchodzi świat ani człowiek,mają to w dupie liczy się manipulacja ludzkimi umysłami,a tak naprawdę administrator Andrzej to kawał chama,wiem po korespondencji z nim jest wulgarny niesłowny i kłamie istotą jego jest utrzymać swój fałszywy autorytet na stronie, kasuje niewygodne komentarze a na pytanie dla czego to robi nie ma odpowiedzi, tylko wymówka jest chory i nie może pisać a jednak pisze na stronie ale nie odpisuje bo jak ma odpisać na kompromitujące zagadnienie nagle ta sama wymówka od ponad roku słyszę jest chory i tak mnie zbywał aż moja dociekliwość tak go zirytowała że zaczął mnie obrażać bez powodu i zbanował na stałe ,ja mam nie najlepszą pamięć ale wyłapie jak ktoś ma różne wersje opisu swojej osoby,podszedłem go psychologicznie i wpadł w pułapkę swoich kłamstw sektowy amator,sama strona ma mnóstwo informacji na temat NWO sam tam umieściłem około 500 filmów i około 800 zdjęć mnóstwo ciekawych artykułów i kilka własnych napisałem jak sztuka przetrwania w godzinie W jak wojna,podałem pod jakimś artykułem ucząc się jasnowidzenia według swojej wizji podałem dokładny dzień jakiegoś bardzo złego wydążenia którym okazał się atak na Libie co do dnia!!! Chyba wszyscy wiedzą jak wygląda teraz demokracja w Libii po nalotach na cywili bombardując ten piękny kraj który postawił się syjonistą illuminati.A teraz globalnaswiadomosc reklamuje sektę Rajskiej i Rozbickiego pod przykrywką walki z NWO robią seminaria, następne w marcu koszt 160zł tyle kosztuje czas przebudzenia dla jednej osoby drogo? Mikołaj Rozbicki ma już prace w policji ale zawsze warto dorobić u Rajskiej na ludzkiej naiwności. A tu przykład manipulacji fałszywych zbawicieli i transformacji do której nawołują te 3 osoby o których mowa http://www.youtube.com/watch?v=yroKjj9z-Fs i poszukajcie audycji Rozbickiego to dopiero komedia facet potrafi sam sobie zaprzeczać po 5 minutach, co to jest jak nie manipulacja umysłami?dodam że zostałem zbanowany z globalnejswiadomosci za niewygodne pytania teraz śmiało mają pole do popisu ze swoją sektą bo wiedzą że bym tępił ostro takie kłamstwa.TheAspartam

  • Peryskop 28 lutego 2012 o 7:42 pm

   TheAspartam, witaj po survivalowej podróży do granic globalnej świadomości !

   Oni już dawno mi podpadli po lansowaniu filmików mających na celu wklepanie do głów skołatanych ludzi szukających prawdy, że świat który ich otacza tak na prawdę jest NIEREALNY.

   Taką ezoteryką perwersyjnie – bo skrycie i pod przykrywką pseudo-naukowych wywodów, podcinają tożsamość, świadomość i integralność u osób młodszych i zagubionych.

  • Orka 28 lutego 2012 o 10:41 pm

   Znam osobiście przypadek osoby , która na skutek lektury artykułów na temat fukushimy w globalnej świadomości nie wychodziła z domu przez dwa tygodnie , tak się bała napromieniowania !

 67. wacpan 28 lutego 2012 o 10:51 am

  ciekawy telefon do RM

  • AQQ 28 lutego 2012 o 2:23 pm

   Bardzo interesująca wypowiedz p.Leszka z Oliwy n/t p.Irminy Samulskiej vel Samuel…a to autorka Żywego Różanca no szok dla czytelników tegoż.
   Was Polaków Nie Będzie….może by Zeno zajął stanowisko w w/w spr.

   • zenobiusz 28 lutego 2012 o 4:26 pm

    Tak się to robi ,na wyższym nieco poziomie.Wystarczy poczytać o mnie i o monitorze,na blogach kilku panów,.Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, rozwija się,i napawa przerażeniem wiadome kręgi,nie cofną się więc przed niczym.Pytanie tylko,waćpań@ i AQQ@ czy wy jesteście tak naiwni,czy działacie świadomie.

    • Peryskop 28 lutego 2012 o 8:42 pm

     Zeno, czy nie przesadziłeś z uszczypliwością w pytaniu do waćpana i AQQ ?

     • zenobiusz 28 lutego 2012 o 8:55 pm

      http://www.4shared.com/mp3/NnzOWtoS/wwwradiomaryjapl20120116rn22_0.html
      Tu masz ,inny popis anonimowego pana.Skoro jednak uważasz że popularyzowanie anonimowych ataków,na znanych z imienia i nazwiska ,działaczy katolickich,jest przypadkowe,to nic na to nie poradzę.Chyba że uważasz to za przejaw pluralizmu,i metody godne pochwały.Czy życie niczego Was nie nauczyło ????

      • Peryskop 28 lutego 2012 o 10:04 pm

       Zeno, a czy Ty nie dostrzegłeś, że hasbara opanowała instytucje katolickie od hierarchii KK poczynając, poprzez Tygodnik Powszechny, a kończąc na wielu podstawionych blogach ? Doprawdy ?

       • zenobiusz 28 lutego 2012 o 11:05 pm

        Między świadomością,tego o czym piszesz,a opluskwianiem ,konkretnej osoby ,bez żadnych dowodów, jest różnica.Przesłuchaj sobie tą taśmę.Myślisz, że ktoś przypadkowo nagrał stroskanego słuchacza,??Nie ktoś specjalnie zadzwonił,mając precyzyjnie przygotowaną wypowiedź,i nagrał to.z pełną premedytacją.Co to za dobrze wypełniona ankieta skutkuje propozycją ,przystania do „nich”.To kryterium rasowe,ideowe,nie obowiązują.bo kto panu uwierzy,no i na potwierdzenie autorytet sąsiadka.Masz chyba dzisiaj zły dzień ,peryskop.

        • zenobiusz 28 lutego 2012 o 11:10 pm

         No chyba ,że Leszek z Oliwy, to twój pseudonim artystyczny.Postaw wtedy sprawę jasno.Proponowała mi,i tak mnie to zbulwersowało ,że musiałem nagłośnić,
         wicie, rozumicie.

        • Peryskop 29 lutego 2012 o 12:02 am

         Zeno langsam, a szibsze budiesz.

         Oczywiście nikt tu z nas nie zna rzeczywistych faktów i obawiam się że Ty też nie.
         Oceniamy tylko na podstawie osobistych doświadczeń, wiedząc że pułapek jest wiele.

         Mam tę drobną przewagę, że wiem iż nie jestem ani Leszek ani z Gdyni , więc mam PEWNOŚĆ że tu się pomyliłeś. Nigdzie nie twierdziłem, że pan Leszek mówił prawdę, ale znam podobne relacje do tych jakie wystąpiły w tej sprawie, oraz środowiska uczelniane, a także tzw. katolickie. Mam nadzieję, że Ty też masz niezłą orientację we wszystkich tych kręgach.

         Niedewano gwarantowałeś nam że nie masz złudzeń, a ja starałem się wykazać Ci, że taki stan jest u każdego człowieka generalnie niemożliwy. Dlatego musimy zaakceptować, że oceniamy różne zjawiska tylko z mniejszym lub większym prawdopodobieństwem, ale zawsze p < 1.
         Przyznaję, że w większości sytuacji Twoje oceny pokrywały się z moimi. Euforia dodaje nam zwykle za dużo skrzydeł więc trzeba uważać.

        • AQQ 29 lutego 2012 o 12:31 am

         @ Peryskop dzięki za wstawiennictwo.
         Ocena Zenia nie jest jak dla mnie ani wymierna ani ważna ani wiarygodna, tak zwykle mają wszystkowiedzący”-wyrocznie”…

         „Cóż jest warte szukanie Boga w miejscach swietych,jesli zgubiles Go w swoim sercu.”

         Anthony de Mello

        • Peryskop 29 lutego 2012 o 3:57 am

         AQQ – podejrzewam że przeżywamy podobne emocje na tle „Was Polaków Nie Będzie”.
         Bo przecież obecne wydarzenia potwierdzają, że nie jest to tylko żart ani farmazony.
         Natomiast odrębną kwestią jest realizacja tych zapowiedzi. Osobiście w nie wątpię.

         Ale rozumiem starania Zenobiusza, aby nie skrzywdzić osoby niewinnej, bo o to też łatwo.

         Nie mam zaufania i do RM, bo zbyt często w katechezach cytowane są fragmenty o „wybraństwie ludu Izraela” jakby w Piśmie brakowało bardziej uniwersalnych pouczeń.

         A i podszyć się pod „pana Leszka z Gdyni” też nie jest zbyt trudne.

         Więc pozostaje nam wspierać się wzajemnie w dążeniach do ustalenia prawdy i unikaniu błędów.

         Dla odprężenia i wyzbycia się uprzedzeń anty-chińskich trochę baletu: Guang Dong w Paryżu:
         Pas de deux http://www.youtube.com/watch?feature=player_popout&v=GsTqmEeBKhw

        • zenobiusz 29 lutego 2012 o 10:12 am

         Szanowny peryskopie@,jak zwykle piszesz nie na temat.Oczywiście AQQ@,nie jest tożsama z AntyKK@,(anty Kościół Katolicki)blogowiczką ustawicznie atakującą Kościół,a wacpan nie jest IMCiem,o podobnym hobby,i filmik znalazł ot przypadkowo.Na tym polega ,to rozeznanie młodych pracowników nauki. Zamiast krótko napisać.faktycznie nie powinno się takich fałszywek kolportować,Ty wdajesz się w popisy erudycji.

        • O Rzesz 29 lutego 2012 o 12:23 pm

         Zenobiuszu … nie znam prawdy w wypadku tego „donosu”.
         Wiem jednak że masońscy sataniści kaptują wszystkich którzy mogą być, w ich ocenie, przydatni!. Kryterium przynależności rasowej nie ma tu znaczenia.
         Tak było ze św. pamięci generałem Stanisławem Skalskim, czemu dał świadectwo!.
         Obaj macie rację. I ty i Peryskop.
         Nie warto się już spierać o takie szczegóły bo faktem jest że ich macki sięgają wszędzie. Zakazili już cały naród. Jak bąblowica.

         Nie wszystkie orędzia muszą rzeczywiście pochodzić od Matki Boskiej!.
         Trzymajmy się myśli że różaniec jest dla wszystkich pomocny a resztę odrzućmy jako ew. próbę odbicia nas od wiary.
         Negatywne emocje tylko nas osłabiają!.

        • zenobiusz 29 lutego 2012 o 12:34 pm

         A w sumie tak akcja ,to stąd ,że tu ich boli.
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/29/o-niewiasto-ty-z-apokalipsy-twymi-dziecmi-jestesmy-tu-wszyscy-lec-na-skrzydlach-dwoch-orla-bialego-obron-reszte-potomstwa-polskiego/

    • wacpan 28 lutego 2012 o 8:43 pm

     tak jes ŻENIO jesteŚmy tak naiwni i dziaŁamy swiadomie

     • zenobiusz 28 lutego 2012 o 9:02 pm

      Popraw maskę,bo się przekrzywiła.

  • szuwaxpl 28 lutego 2012 o 3:24 pm

   Moim zdaniem średnio rozgarnięty uczestnik życia w kraju nad Wisłą widzi, że ta pani, która wykładała na UG – nie kłamała. To się dzieje każdego dnia, od mediów antypolskich, przez rząd antynarodowy. Zdecydowana większość darmozjadów w sejmie jest tam tylko dla diet i układów. oni więcej wiedzą i czują – może są zwykłymi tchórzami i wolą być z tzw. większością.
   Musimy mieć przywódcą Patriotę w salkach rządowych nie ma takiego lub Go po prostu nie widzę ? Coś musimy z tym zrobić, jeśli wogóle już nie jest za późno ?

  • Jas 28 lutego 2012 o 10:16 pm

   Aktualizacja: 2012-02-27 10:45 am
   Nowość – dwa parlamenty w jednym! – Jerzy Szygiel
   http://www.bibula.com/?p=52520

   Nasza prasa tę nowość jakoś przemilczała, ale wcześniej czy później o tym usłyszymy: od tego miesiąca budynek Parlamentu Europejskiego (PE) w Brukseli mieści dwa parlamenty – zwykły PE i Żydowski Parlament Europejski (ŻPE)*. Uroczysta inauguracja miała miejsce półtora tygodnia temu. Wzięli w niej udział, oprócz deputowanych z 47 krajów Europy (w tym z Polski), przewodniczący największych organizacji żydowskich ze Stanów Zjednoczonych oraz m.in. szef komisji spraw zagranicznych PE Elmar Brok z Niemiec, który wyraził nadzieję na owocną współpracę ŻPE z PE. (…)

 68. lucas003 28 lutego 2012 o 11:08 am

  Oczywistym jest ze GMO jest dla ludzkości Złem totalnym , GMO to dla mnie jest intensyfikacja ich niecnych planów , nie zapominajmy ze juz i tak od dawna jest kupe trującej chemii w produktach spożywczych i w kosmetykach.

 69. Friend_of_Mine 28 lutego 2012 o 12:23 pm

  U S T A W A
  z dnia 9 maja 1996 r.

  O WYKONYWANIU MANDATU POSŁA I SENATORA
  „Ślubuję uroczyście jako poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej.”

  Kim więc są „ci” ludzie jeśli wprowadzają niezgodnie z wolą narodu Polskiego, na terenach Polski, organizmy, powodujące m.in. sterylizację, upośledzenia organów, śmierć ludzi?

  • Friend_of_Mine 28 lutego 2012 o 12:35 pm

   a une umywają rączki „my nic nie możemy, my mieć na szyi łańcuch pana i wykonywać jego obowiązki”
   http://www.zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tusk-poinformowal-ze-tak-musimy-przyjac-gmo

   • centurion 28 lutego 2012 o 1:27 pm

    Jużbył taki bolek co mawiał „niechcem ale muszem” wkońcu ta sama parafia…tzn synagoga

   • zenobiusz 28 lutego 2012 o 2:04 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/02/28/panie-tusko-jedno-klamstwo-za-dalekopora-na-pana/
    Wiosna ,za pasem,jeśli młodzi,mają zadbać o swoją przyszłość, to właśnie niebawem.

    • zenobiusz 28 lutego 2012 o 2:16 pm


     Tak wygląda następne kłamstwo Tuska.

    • navajo88 28 lutego 2012 o 5:12 pm

     hahahahahahaha , oj zeno kiedy ty otrzeżwiejesz !!! a jak twoim zdaniem mają oni sobie zadbać o swą przyszłość ?????? ,przecież nie wyrzekną się swoich telefonów komurkowych i internetu ! co to to nie , a wogule to zeno przejrzyj na oczy chłopie !!!!!!!! hahahahahahahaha
     zadbać o własną przyszłość !!!!!!!!! ,ciekawe jak !!!!! bo napewno nie wywołają powstania czy rewolucji ,a wiesz dlaczego ????? bo tak na przwdę to oni nie chcą żadnej rewolucji i tyle panie zeno !!!!!!!!!
     J.M.H

     • zenobiusz 28 lutego 2012 o 5:31 pm

      Punkt widzenia ,zależy od punktu siedzenia.
      Jednym słowem,mamy takich znajomych,
      na jakich sobie zasłużyliśmy. 🙂 🙂 🙂 🙂

      • Onufry 28 lutego 2012 o 6:07 pm

       Panowie ! Sory że 5 groszy swoje dołączę. Nawajo ma chyba rację. Tak to wygląda ! Na zryw młodych bym nie liczył !

       • zenobiusz 28 lutego 2012 o 6:57 pm

        Bo nie będzie zrywu.
        Na zryw,to liczą „oni”.
        Ależ by się cieszyli.
        Będzie nasilający się nacisk społeczny,
        przede wszystkim młodego pokolenia.

       • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 12:14 pm

        @Onufry
        chyba, ze znowu poczuja, że się im internet zabiera; zasadnicza cecha dobrego stratega/polityka?: dostosowac sie do okoliczności i zawsze pierwszemu wyczuwać, skąd wieje wiatr…;

     • O Rzesz 28 lutego 2012 o 10:34 pm

      Dla Ciebie Nawako, z dedykacją:

    • ALFA 28 lutego 2012 o 8:09 pm

     CZYŻ TO NIE PIĘKNE !!!!!!
     Śląsk-Legia Oprawa „Partyzancka armio wyklęta” 26.02.2012

   • sebecx 28 lutego 2012 o 8:07 pm

    może Plejadianie mu kazali albo jakieś inne istoty z którejś tam rzadkości… kiedyś posłuchałem sobie Billego Meiera i jakiś Ptaak, czy ktoś tam mówił właśnie, że ludzie to głupcy, bo nie chcą GMO, ale muszą i tak się na nie zgodzić …hahahaha…. pewnie 2sk też ma odsłuchy z innych rzadkości … hehehe.. i myśli, że się uda stworzyć rośliny o smaku mięsa… hahaha… a najlepiej ze sznyclami zamiast liści…. hehehe… banda debili….

   • rob 29 lutego 2012 o 7:56 pm

    ciekawy komentarz się tam pojawił
    http://www.eurorozwoj.org.pl/attachments/article/84/gmo_irina_ermakova.pdf

  • Peryskop 28 lutego 2012 o 10:38 pm

   FoM, posłów i senatorów chroni co prawda imunitet, ale masowe doniesienia do prokuratur z podejrzeniem o popełnienie krzywoprzysięstwa zapewne ostudziłyby nie jedną głowę.

 70. libro77 28 lutego 2012 o 1:30 pm

  JA-JESTEM to jest imię Boga. Po co prowokujesz? Czy uważasz siebie za Boga?

  • JA-JESTEM 28 lutego 2012 o 2:38 pm

   libro – ja jestem człowiekiem, a co ty sobie ubzdurałeś to nie wiem – gdzie to wyczytałes ?
   rozumiem gdybym napisał jehowa allach itp.
   ale jeżeli czegoś nie wiem to mnie oświeć, chociaż nie chciałbym zaczynać jakiś religijnych dyskusji

   niektórym, np. facetom wszystko kojarzy sie z seksem, tobie widze z bogiem

   • monitorpolski 1 marca 2012 o 12:49 am

    okej, okej jakis_buku

 71. Sully 28 lutego 2012 o 1:38 pm

  libro…nie do końca..” Ja Jestem, który Jestem” to jest imię Boga, a w zasadzie chyba nei imie tylko „istota bytu”.

 72. Sully 28 lutego 2012 o 1:40 pm

  Czy ktos ze stolicy, może powiedzieć, czy była jakas demonstracja w sprawie gmo…bo w tv tylko o demonstracji przeciwko łaczeniu sądów mówili, a o gmo ani pół słówka, std moje pytanko. Pozdrawiam !

 73. Stanisław 28 lutego 2012 o 1:49 pm

  Przychylam się do pytania co aktualnie w stolicy – sejm – słychać w sprawie GMO

 74. wacpan 28 lutego 2012 o 4:54 pm

  nie ma to jak happy end:)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Co-dalej-z-rodzicami-Madzi-Wszystko-jest-juz-gotowe,wid,14287978,wiadomosc.html?ticaid=1e009&_ticrsn=5

 75. Star Walker 28 lutego 2012 o 6:02 pm

  UWAGA! UWAGA!! UWAGA!!!
  BARDZO WAŻNE! BARDZO CIEKAWE!! BARDZO PRAWDOPODOBNE!!!
  Benjamin Fulford – najnowszy raport z 27-02-2012r. W raporcie m.in.:
  – przesłuchania „grubych ryb” wstępem do masowych aresztowań masonerii,
  – kim była królowa Wiktoria, a kim był Hitler?,
  – bilionowe przekręty Illuminatów,
  – plany połączenia Korei Północnej i Południowej,
  – plany niedopuszczenia do 3-ciej Wojny Światowej,
  – do czego miał doprowadzić zamach na Putina i wiele innych rewelacji… w linku niżej…
  http://krystal28.wordpress.com/
  MIŁEJ I PRAWDZIWEJ LEKTURY ŻYCZĘ WSZYSTKIM!!!
  LOVE AND PEACE!!!

  • zenobiusz 28 lutego 2012 o 7:39 pm

   No proszę,Fulfordzik idolem,wyznawców plejadian,i innych ufoludków.
   Ale mu przyszło,no no.MIŁE I PRAWDZIWE.
   Zaiste.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • sebecx 28 lutego 2012 o 7:56 pm

    Uwaga! to może być zwiastun dużego trzęsienia ziemi http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/paniczna-ucieczka-delfinow

   • Smoke 28 lutego 2012 o 8:37 pm

    A sam zapomniałeś co wypisywałeś?

    „Plejadanie są jedną z bardziej znanych w ezoteryce grup Istot Pozaziemskich, które świadomie nawiązują z ludzkością kontakt na Ziem”

    http://zenobiusz.wordpress.com/2010/07/27/plejadaniebudujcie-dzialka-orgonowepoki-czas/

    • zenobiusz 28 lutego 2012 o 9:18 pm

     Nie zapomniałem,ale ty albo nie przeczytałeś ,albo nie zrozumiałeś.Na początku jak wół jest powiedziane:

     To już w sumie niemal komplet

     ideologi,przybycia z kosmosu “starych”

     przyjaciół,divide et impera,zły i dobry

     policjant.Czy damy się nabrać.???

    • Barbara 29 lutego 2012 o 12:23 pm

     …a może „KTOŚ” się podsuwa pod Plejadanów? Co powiesz o satelitarnych łączach chanellingowych?

  • O Rzesz 28 lutego 2012 o 10:29 pm

   Cele piękne ale … siarkę czuć. 🙂

 76. kk7qq 28 lutego 2012 o 6:32 pm

  Szanowny wacpanie nie ma to jak kolejny temat zastepczy.
  Gdy w miedzyczasie dzieja sie tak strszne nierzady ;(

 77. wacpan 28 lutego 2012 o 7:01 pm

 78. nowy84 28 lutego 2012 o 8:32 pm

  kolejne rezygnacje na wysokich szczeblach w największych bankach:
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread813961/pg1
  patrząc na to jak panikują można tylko przyjąc dwie możliwości: Fulford mówił prawdę o przyszłych aresztowaniach lub poprostu uciekają przed brutalnym końcem pieniądza

  • monitorpolski 28 lutego 2012 o 8:47 pm

   Aresztowania miały być w ubiegłym tygodniu… Nie mówił tego jednak Fulford

   • Peryskop 29 lutego 2012 o 12:10 am

    Ale wokół wyższych sfer daje się zauważyć spore zdenerwowanie !

    Angela Merkel gets showered in Beer… 5 szklanek na plecach … i jakby nigdy nic:
    wesja First http://www.youtube.com/watch?v=QZlv9Ekb9QA
    wersja Zwei http://www.youtube.com/watch?v=E78506JG_Oc

    • Tola 29 lutego 2012 o 6:02 am

     @Peryskop-dzieki za mila chwile.
     A tu cos tez ladnego:

    • ziomus 29 lutego 2012 o 7:37 am

     jaka panika hahahaha

    • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 11:40 am

     @Peryskop
     langzam, langzam, aber sicher…. ten kelner ma tak czy inaczej przechlapane, tylko to juz sie odbedzie „off the record”;

    • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 11:50 am

     @Peryskop
     poza tym Angela wreszcie stała sie wet wet wet… sehr wet…. – co jej sie pewnie marzy w przerwach między naprawianiem/psuciem świata

     • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 11:57 am

      no, wreszcie to znalazem; moze niekoniecznie w tym miejscu i w tym czasie powinienem to wklejać, ale… chwila oddechu wszystkim sie nam przyda:-) btw. Orca…co u tym sądzisz? 😉
      Temat : Analiza chemiczna

      Przedmiot badań: Kobieta

      Symbol: KO
      Odkryta przez: Adama
      Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m.
      (atomowych jednostek masy), ale
      znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m.
      Występowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach
      zurbanizowanych.

      1. Właściwości chemiczne :
      1.1. Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt),szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami.
      1.2. Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji.
      1.3. Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ją samą w obecności mężczyzny.
      1.4. Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem (alkoholem etylowym).
      1.5. Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej.

      2. Właściwości fizyczne : 2.1. Powierzchnia zwykle pokryta warstwą barwników.
      2.2. Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny.
      2.3. Topi się po jej właściwym potraktowaniu.
      2.4. Gorzka jeśli używać niewłaściwie.
      2.5. Znajdowana pod różnymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy.

      3. Zastosowanie :
      3.1. Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych.
      3.2. Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy.
      3.3. Pomocna przy wypoczynku.

      4. Testy :
      4.1. Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy jeśli jest odkryty w naturalnej postaci.
      4.2. Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop.
      4.3. Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach.
      4.4. Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu

      • Sully 29 lutego 2012 o 1:36 pm

       SZOWINISTA!

       • Starża 29 lutego 2012 o 2:03 pm

        To może jeszcze dla rozweselenia i pokrzepienia serc rodaków
        0,5l spirytusu
        0,5l dobrej wódki
        0,5lrumu
        0,5l miodu
        6 średnich cytryn
        Sok z cytryn wycisnąć, miód rozpuścić.Wszystko razem wymieszać.Odstawić na dwa tygodnie.
        Używać w ilościach rozsądnych.Smacznego.

       • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 8:55 pm

        @Sully
        🙂 … no co ty….. gdzie tam…. – ale za to cyklista na pewno:-)

 79. maran 28 lutego 2012 o 8:53 pm

  Przytocze pare fragmentow z rewelacyjnego artykulu by Cornelia R. Ferreira ,pt:”ONZ czy Fatima?? Za ktorym z pokojowych planow powinnismy podazac”,The UN or Fatima. Whose peace plan should we follow?”
  z miesiecznika Catholic Family News. Artykul jest bardzo dugi i bardzo ciekawy. Trudno wybrac fragementy, bo calsoc jest bardzo wartosciowa i interesujaca.
  „The two world wars didn’t just happen. Johnann Fichte influenced Hegel, who devised the dialectical conflict between thesis and its antithesis. The solution is a compromise synthesis of the opposing forces that advances the goal of the world government. These steps are repeated until the goal is reached. Following the dialectical method at the end of 19th century Albert Pike, Sovereign Pontiff of Universal Masonery, together with an Italian Illuminatii Leader Mazzini, planned THREE WORLD WARS and a FINAL CATACLYSM to be delibeartely perpertrated by the Illuminati order in order to faciliat e world government UNDER THE Guise of Promoting the PEACE>
  Hegel influenced both Marx and Hitler. Karl Marx

 80. maran 28 lutego 2012 o 9:12 pm

  The Illuminati funded Karl Marx to write the Communist Manifesto which PROMOTES Illuminati principles. The Illuminati plan was to control Communism, Naziism and political Zionism in orded to facilitate DIVIDING the world’s populations into opposing camps in ever increasing numbers, so THAT WOULD ELIMINATE each other. WWI was meant to ADVANCE Communsim and DESTROY Czarist Russia. It HAPPENED. WWII waas to be a clash between Communsim and its fabricated antithesis, Fascism. It HAPPENED, and advanced Communsim worldwide and into the Church. The Third world IS MEANT to „pit” Zionism against the Muslim World. We can already see Muslim terrorists, rebels, fundamentalists being utilized as the New world enemy. IN A FINAL , FOURTH STEP, a TERRIBLE conflict between the remaining Communiists and Christians will lead them to accept a one-world government for PEACE. THe Illuminati will usurp the powers of THAT government and impose their LUCIFERIAN king and ideology upon the remaining part od the mankind.
  Using Hegel’s dialectical method, the Bolshevik Revolution and the building of the Soviet Empire, as well as Hitler and the Nazis WERE ALL FINANCED BY EUROPEAN AND AMERICAN BANKERS associated with a secret society with Illuminati connection knoown as the Order of the SKull & Bones. Major families associated with the ORder include the Rothschilds, Rockeffellers, and many of American elite, including the Bushes. Bush’s grandfather was a partner and director of banking firms that financed Hitler and the Soviets. Interestingly, Britain issued a „Victory” postage stamp in 1946 that featured Masonic symbols, thus proclaming World WarII a victory for the Masonic world order…”

 81. iHe 28 lutego 2012 o 9:15 pm

  Marcinkiewicz Yes ,Yes ,Yes wraca do łask u meeerdikarzy:
  I od razu czai baze..Gooldman na saksy Go wysłał z misją Retingera?

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/napieta-sytuacja-na-bialorusi/marcinkiewicz-jesli-to-potrwa-dluzej-to-bialorus-p,1,5042334,wiadomosc.html

  Tak dla przypomnienia co to za Kazik z tego marcinka..
  http://kataryna.blox.pl/2009/02/Marcinkiewicz-lobbysta.html

  ps.Skoro sam GS zaszczycił Białoruś swoją uwagą trzeba to Monitorować 🙂

 82. maran 28 lutego 2012 o 9:56 pm

  Obie wojny światowe nie zdarzyly sie ot ,tak sobie. Johnann Fichte mial wpływ na Hegla, który opracował dialektyczny konflikt między teza i jej antyteza. Rozwiązaniem jest synteza, czyli kompromis z przeciwstawnych sił, ktora przybliza do celu ,jakim jest utworzenie rządu światowego.
  Czynności te są powtarzane, aż cel zostanie osiągnięty.
  Po metodę dialektyczną siegnal pod koniec 19 wieku Albert Pike, „papież” Universalnej Masoneri, wraz z włoskim Illuminatii Leaderem Mazzini i zaplanowali ze TRZY wojny światowe i OSTATECZNY kataklizm maja być celowo uczynione/popelnione przez Illuminati, w celu ustanowienia rządu światowego ,pod płaszczykiem propagowania pokoju. Hegel mial tez wplyw zarówno na Marksa jak i Hitlera.
  Illuminati finansowalo Karola Marksa , aby napisal Manifest Komunistyczny, który promuje zasady Illuminati.
  W Planach Illuminati było utworzenie/kontrolowanie komunizmu, nazizmu i politycznego syjonizmu po to, aby dokonac podzialu światowej populacji na przeciwstawne, stale rosnace w liczbach obozy tak, że wyeliminują się one nawzajem. I Wojna Światowa miała narzucic Komunizm i zniszczyc carskia Rosje. Stało się tak.
  WWII miała na celu zderzenie sie Komunizmu i jego sfabrykowanej antytezy czyli Faszyzmu.
  To tez się stało, a Kommunizm rozprzestrzenil sie na całym świecie i wszedl do Kościoła.
  Trzecia wojna swiatowa ma celu naszczucie syjonzimu przeciw muzulmanom. Możemy już zobaczyć jak muzułmańsy terrorysci, rebelianci, fundamentaliści są jako nowy wrog świata.
  W KONCOWYM , czwartym etapie , straszliwy KONFLIKT między pozostalymi Komunistami i chrześcijanami (stad tez sa utrzymywane partie komunistyczne we wszystkich zachodnich krajach),
  doprowadzi do zaakceptowania JEDNEGO SWIATOWEGO rządu dla Pokoju. Illuminati będzie uzurpować sobie prawo do tego rządu i narzuci swoją ideologię Lucyfera na pozostała części ludzkości.
  Uzywanie metody dialektycznej Hegla przy planach rewolucji bolszewickiej , budowy imperium sowieckiego, a także Hitlera i naziśtow, zostalo zFINANSOWANE Z europejskich i amerykańskich bankierów związanych z tajnym stowarzyszeniem Illuminati połączenego z Zakonu Skull & Bones. Duże rodziny związane z tym Zakonu zawieraja Rothschildów i Rockeffellers, a takze wiele z amerykańskiej elity, w tym Bushow. Dziadek Busha był partnerem i dyrektorem firmy bankowych, które finansowaly Hitlera i Sowietów. Co ciekawe, Wielkiej Brytanii wydał „Victory” znaczek pocztowy w 1946 roku, który zawieral masońskie symbole, oglaszajace World WarII jako „zwycięstwo dla masońskiego porządku światowego” ……….. „

  • maran 28 lutego 2012 o 10:11 pm

   Czyli wyglada na to, ze w planach tych satanistow jest kolejna swiatowa wojna ,
   ktora zacznie sie pomiedzy syjionistami (israelem) a muzulmanami (Iran?) .
   Po tej wojne chca rozpoczac przesladowania chrzescijan przez lewacko-komunistyczne bandy,
   a gdy resztki ludzkosci beda tym juz zmeczone , oni chca wprowadzic POKOJ z jednym rzadem (Lucyfera) i zyc w szczesliwosci.
   Jak dotad to im sie ich plany udaja, co bedzie dalej zobaczymy.
   Jak pisalam, to jest ogromna Walka po ktorej stronie ,oni (illuminati) maja Sily Demoniczne.
   My zas, rozproszeni, oglupiali, obojetni, slepi, zaczadzeni , liczymy na jakis cud.
   Cudu nie bedzie, poki sie nie sprzymierzymy z Bogiem i z NIm, jako tarcza,ochrona i Doradca zaczniemy dzialac. Inaczej bedziemy jak rozbiegane stado przerazonych mysz, uciekajacych w panice gdzie sie da, a tluste koty obstawia wszelkie mozliwe drogi ucieczki i nas z przyjemnoscia schrupia na obiad.

   • AQQ 29 lutego 2012 o 11:14 am

    Daleko wojny widzimy a pod nosem nam montują jakąś rozróbę, co wieszczą odwołania dyplomatów możemy się tylko domyślać…..

  • junixy 29 lutego 2012 o 10:20 am

   @maran
   Podaj proszę źródło. Chcę to komuś przesłać, ale bez źródła nic nie zwojuję…

 83. rabarbarek 28 lutego 2012 o 9:56 pm

  A tu twarze opozycji Putina na” wystepach goscinnych” w zabytkowym prawoslawnym kosciele. Nie zaproszone przez nikogo wdarly sie do kosciola i wyspiewaly swoj protest song , lzac przy okazji uczucia religijne Rosjan prawoslawnych. Jesli tak wyglada opozycja w Rosji to wiemy kto nia steruje. Apropos twarzy , twarzy nie pokazaly zakrywajac je maskami. Zabraklo odwagi ? A moze wstydu sie calkowicie nie wyzbyly…

 84. lucas003 28 lutego 2012 o 10:08 pm

  Jedziemy z koksem ACTA to zasłona dyma szykują na szczury jeb………… coś „fajniejszego ”
  najpierw link do fajnej stronie w języku polskim
  http://www.indect-project.eu/front-page a następnie dziękujmy nie cenzurze youtube

 85. grey 28 lutego 2012 o 10:36 pm

  z Globalną Świadomością to czułem, że coś z nimi nie tak dlatego już rok tam chyba nie zaglądałem bo pewne artykuły zostały, że tak powiem tunningowane.
  Natomiast ciekawostka odnośnie GMO.
  Oglądałem w tamtym roku film, zdaje się „Tożsamość” się zwał o profesorze, który przyjechał do Niemiec bo została wymyślona jakaś „cudowna kukurydza”, która wszędzie rosła i źli ludzie chcieli zabić owego wynalazce po to aby nie wprowadzać jej na rynek ale nasz dzielny hero uratował go i wszyscy radośnie mogli cieszyć się kukurydzą.
  Historia z tego filmu coś mi przypomina…

 86. SpokoLoco 28 lutego 2012 o 10:42 pm

  Czy ktoś słyszał o tej inicjatywie?
  Może warto ją przemyśleć.
  Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że to może zadziałać, ale koniecznie trzeba taki model OGRANICZYĆ terytorialnie i maksymalnie rozdrobnić.
  Nad jednym SERWEREM WŁADZY łatwo zapanować – to poważna wada tego pomysłu.

  http://partiapiratów.pl/2012/01/31/liquid-democracy-lekarstwo-na-arogancje-wladzy-w-demokracjach/#more-113
  http://partiapiratów.pl/2012/02/03/przepis-na-legalna-rewolucje/#more-143

 87. wacpan 28 lutego 2012 o 10:42 pm

  GMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  http://www.polskieradio.pl/7/157/Artykul/550342,Z-GMO-bedzie-jak-z-ACTA

  • iHe 28 lutego 2012 o 11:37 pm

   Jakoś onet ,wp czy interia nie podchwyciły tematu.Znamienne.
   Zabawne ,że Solidarni dla Polski podzielają obawy ,ale są za ustawą.
   Dość miłe ,że PiS i Ruch Palikota się dość jednoznacznie określili w tej kwestii
   i ,że ktoś się zająknął co jutro głosły będą osłować.(polskieradio)

   O POdlizywaczach nie tylko Monsanto wiadomo,robią co im karzą.
   Dyscyplina partyjna POwinna im uzmysłowić,że tłuszcza nie ma własnego zdania.
   Zwykła akcja-reakcja z rozwiązaniem w stylu antypolskiej ustawy..
   Pan karze sługa musi..Aż dziw ,że się w sprawie szczepionek postawili,no ale to było przed Smoleńskiem..
   „Ktoś” zauważył tą niesubordynacje i teraz mamy statystów zamiast przedstawicielstwa narodu..

   Aa i największe cwaniaki :
   „Przeciwne GMO jest także Polskie Stronnictwo Ludowe. – Nie dla GMO pod warunkiem, że Unia Europejska też powie nie – wyraził stanowisko Krzysztof Borkowski (PSL).”
   Jak bym był lisem to zapisałbym się do PSLu jak go już ze wszystkich możliwych redakcji wywalą na zbity pysk..

   Ciekawe czy zadziała zwykła wazelina +mały opór społeczny czy może ktoś stwierdzi,
   że i tak mu nieźle POleciało POparcie PO ACTA i wysłaniu jaszczempi do trenowania agresorów Iranu.
   Zadymy z emeryturami już nikt nie pamięta czy w ministerstwie zdrowia i sportu.

   Przed odejściem można jeszcze coś zrobić dobrego dla przyjaciół..
   I w nagrodę POpracować np. z Marcinkiewiczem u przyjaciół ..
   To taka świecka tradycja patriotycznych płemieluf zskutecznych dla Polin.

   A tu tyle jeszcze trupów w szafach i szufladach POupychanych w formie choćby ustaw..
   Same reformy czekające jedynie na właściwy moment:
   całkowity defekt mózgu społeczeństwa.
   W zasadzie czym się przejmuje..
   W końcu tylko nominalnie działa w interesie społeczeństwa.
   POparcie ma tam gdzie trzeba,więc czym się martwi..
   Dalej,śmiało..yes,yes,yes..

 88. rozeznany 28 lutego 2012 o 11:22 pm

  nie czytałem komentarzy może już padło to pytanie… jak głosowanie??

 89. wacpan 28 lutego 2012 o 11:24 pm

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!STOP GMO!!!!!!!!!!!!!!!!

  http://www.icppc.pl/antygmo/2012/02/zadlem-w-rzad-stop-gmo-28-lutego-2012/

 90. wacpan 28 lutego 2012 o 11:46 pm

  na wesolo;)))))))))))))))))mala odskocznia;))))))))))

 91. Stanisław 29 lutego 2012 o 9:03 am

  Czy osoby piszące w sprawie GMO do swoich posłów dostały jakieś odpowiedzi ? Ja dostałem jak do tej pory tylko jedną zdecydowaną i pozytywną dla nas odpowiedź, reszta to automatyczne potwierdzenia przyjęcia wiadomości.

 92. kaci 29 lutego 2012 o 9:34 am

  wklejam to tutaj…

  Samochody na sprężone powietrze po 8 tys. dolarów za sztukę

  Brzmi jak bajka? Nie dla hindusów. Mieszkańcy Indii dostaną w swoje ręce MINI Cata już w sierpniu bieżącego roku. Za produkcją tanich i niezwykle wydajnych aut stoi firma Tata Motors.

  Tata Motors zasłynęła z wypuszczenia na rynek najtańszego samochodu na świecie. Pomimo entuzjastycznego przyjęcia przez światowe rynki auto przeżywało duże wahania popularności. Wpływ na to miały między innymi liczne podwyżki ceny samochodu oraz kilka małych pożarów. Miejmy nadzieję, że MINI Cat czeka bardziej udana kariera bo auto ma naprawdę spory potencjał

  Prędkość maksymalna MINI Cata wynosi 100 km/h. Nie jest to zbyt dużo, ale do jazdy w mieście w zupełności wystarczy. Karoseria auta została wykonana z włókna szklanego. Dzięki temu maszyna jest bardzo lekka i może lepiej wykorzystać zapas energii dostarczany podczas jednego „tankowania”. No właśnie, dochodzimy do fragmentu, który jest zdecydowanie najbardziej interesujący.

  Zatankowany do pełna MINI Cat może przejechać około 300 km. Poza miastem nie byłby to zbyt imponujący wynik, ale mając dostęp do stacji paliw, a nawet gniazdka elektrycznego możemy dość szybko odnowić zapasy energii. MINI Cat został wyposażony w kompresor, który po podłączeniu do gniazdka elektrycznego, w ciągu 3 do 4 godzin napełni w całości bak auta. Dodatkowo w Indiach będzie można skorzystać ze stacji paliw, które za około 2,5 dolara zrobią to samo, ale w ciągu 2-3 minut.

  W czasach gdy z dnia na dzień na benzynę może sobie pozwolić coraz mniej osób, tani i co ważne bardzo wydajny samochód mógłby zrobić furorę również w Polsce. Niestety przypuszczam, że auta w swojej obecnej formie nie spełniłyby szeregu unijnych wymagań. Technologia umożliwiająca wykorzystanie sprężonego powietrza to już zupełnie inna sprawa. Jeżeli ceny ropy i innych klasycznych paliw nadal będą rosnąć w tym tempie, to przypuszczam, że nawet na naszych drogach zaczną pojawiać się coraz bardziej egzotyczne rozwiązania techniczne.

  http://gadzetomania.pl/2012/02/28/samochody-na-sprezone-powietrze-po-8-tys-dolarow-za-sztuke

  Ciekawy pomysł , ale już wiadomo że UE/US i koncerny paliwowe zablokują sprzedaż i rejestrację takich aut. Ciekawe czy będzie trzeba płacić akcyzę za powietrze. W końcu akcyzę pobiera się od paliwa, a auto jeździ na
  sprężone
  powietrze. Może wprowadzą stawkę za barokilometr:) 100 km zasięgu, 2-3 minuty tankowania, zero toksycznych związków jak w akumulatorach, butla wystarczy na 10 – 20 lat i potem można jeszcze ją przedłużyć na następny okres, chyba, że jest kompozytowa, którą się wyrzuca, ale koszty i tak są mniejsze od akumulatorów, które do tego się zużywają po 3-5 latach. Sam silnik jest tańszy od spalinowego (od elektrycznych pewnie też) i nie ma elektryki, która by się psuła. Można podłączyć do gniazdka jak elektryczny, można odzyskiwać energię z hamowania i to pewnie efektywniej niż w autach elektrycznych. Dodatkowo klimatyzacja za free, bo powietrze z butli wychodzi zimne. A to dopiero są początki, pewnie zasięg, efektywność i osiągi spokojnie mogą być lepsze. Można też robić hybrydy spalinowo-powietrzne, które byłyby o połowę tańsze od obecnych.

  Same plusy, tylko kto chciałby produkować tanie, praktycznie niezużywające się auto, które będzie nie w smak lobby paliwowemu, do którego nie będzie trzeba prawie żadnych części zamiennych, płynów, ani niczego, co się zużywa?

  • AQQ 29 lutego 2012 o 10:38 am

   Q kaci.Rewelacja takie autka, tylko co na to powiedzą stare syjonistyczne korporacje?

 93. iHe 29 lutego 2012 o 9:38 am

  Tutaj Palikot bez żenady znowu przypomina jaki jest nadrzędny cel jego organizacji:
  Karykatura PiSu i formacja czysto symetryczna.
  W zasadzie każdy ruch ruchu zależy od PiSu .
  Taki wynalazek POlityczny..

  „- Donald Tusk jest niewątpliwie najwybitniejszym politykiem 20-lecia – ocenia w wywiadzie dla „Polityki” Janusz Palikot.

  „Palikot twierdzi także, że nie trzeba się już bać Jarosława Kaczyńskiego. – Patrzę na niego i myślę, że w nim samym też coś się skończyło – mówi Palikot z rozmowie z Janiną Paradowską, dodając, że Kaczyński „wciąż nie dostrzega zmian, jakie nastąpiły po wyborach”. – On może próbować nas ośmieszać, ignorować, ale to nie zmieni faktu, że nawet w małych miejscowościach ludzie czują panoszenie się Kościoła, tę pięść miejscowego proboszcza – przekonuje.”

  „wspólnie z Platformą blokujemy skutecznie powrót Kaczyńskiego – wyjaśnia.”

  W skrócie anty program antyruchu.W GMo się przypodobali ludowi ,bo wiedzą,że w tej materii już panuje względna jedność: społeczeństwo kontra szont i posłowie.

  A to jest dopiero zabawne:
  „Poseł dowodzi, że na razie jest „na etapie budzenia świadomości, która w Polsce była uśpiona”. – Gdy wygramy następne wybory, doprowadzimy do realnych zmian – zastrzega.”

  Udali wrogów GMO i już są na etapie budzenia świadomości,no,no no prawie anonimusy..
  Zobaczymy jak tam dalej pójdzie budzenie..
  Pewnie tak samo jak z ACTA i emeryturami..
  Skończy się na pięści złego proboszcza ,co gorszy jest od patlogi budowanych przez POlityków
  w miłomściwym naszym kraju.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-tusk-jest-niewatpliwie-najwybitniejszym-po,1,5042587,wiadomosc.html

  • iHe 29 lutego 2012 o 9:47 am

   Tu wychodzi cała błazenada,krytykujemy,żartujemy ,ironizujemy ,a i tak wychodzi ukrywana pod nieczytelnym dla wszystkich sarkazmem wazelina..

   Jak ktoś tego nie śledzi może nawet odnieść wrażenie ,że Palikot poważnie skrytykował 2ska..Więc jest swój człowiek..Swojak.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Palikot-ironizuje-to-bylo-fantastyczne-100-dni-rzadu-Tuska,wid,14290385,wiadomosc.html?ticaid=1e01a

 94. theaspartam 29 lutego 2012 o 10:27 am

  Artykluł Mikołaja Ruzbickiego- Broni Tuska!!!cyt. Zostawcie polityków. W większości są oni zagubieni całkowicie, żyją na innej planecie, w ogóle nie wiedzą co się dzieje w ich kraju ani na świecie. link- http://newworldorder.com.pl/artykul,3458,Nie-krzyczcie-na-kukielki Co do artykułu powyżej,to te tak zwane marionetki typu Tusk, czyli illuminati syjoniści ,wcale bym im nie wspułczuł!!! kto jak kto ale oni nie mają wspułczucia bawią sie dobrze mają sie dobrze sumienie ich nie gryzie bo go nie mają i mamy im wspułczuć bo są zastraszeni i tak tłumaczą swoje postępowanie niszcząc Polske,?Polskie rodziny, dzieci, palnoł by sobie taki w łep jak by miał honor i była by jedna ofiara zamiast milionów oszukanych rodzin na skraju nędzy i chorób kturych nie mają gdzie leczyć i za co, pomimo że ciężko pracowali na ten kraj i zostali okradzeni oszukani przez bojące się marionetki o własną dupe , tchórzostwo jednostki ma odbijać się na milionach Polaków?W takim systemie kozły ofiarne są w planie jak lud sie wkór..wia to zmienia się marionetke i mydli oczy że będzie lepiej i tak sie urabia ludziska a jedno łączy te marionetki które czekają w kolejce na swoje 5min manipulacji link http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce- i wszystko jasne jak to działa, są wszędzie i dają złudzenie że mamy prawo wyboru idąc głosować. Obudzicie się Polacy rodacy! a oto te nieświadome zastraszene polityczne marionetki- http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-?page=1

  • O Rzesz 29 lutego 2012 o 12:38 pm

   2sk nie wie co się dzieje?.
   Niemcy mają zlikwidować elektrownie atomowe. Pomyślcie … czemu 2sk nadal tak uparcie dąży do wybudowania tego typu elektrowni w Polsce!.
   Przecież słucha się braci zza Odry!.
   Jest zdeterminowany bo te elektrownie mają dać Niemcom prąd!.
   Niemcy ich nie zlikwidują tylko przesuną na wschód!.
   Przy okazji wrzucą do nas swoje odpady radioaktywne na mocy aneksu do umowy. W tym kontekście jego upór staje się jasny jak słonko w Peru!.

   A jego przemilczane wyjazdy do Izraela?.
   On jest oderwany od rzeczywistości?!.
   Ten artykuł to zwykła zmyłka.

   • iHe 29 lutego 2012 o 12:55 pm

    Ten artykuł wyczerpuje od dawna stosowane w meeerdiach techniki wyparcia zapodawane w disinfodajniach typu łonet ,interiada czy wirtualna antypis~da czy klony z telavivzji.

    „Techniki unikania działania: represja (wyparcie), nadmierna samokontrola, supresja (tłumienie), prokrastynacja (zwlekanie, odraczanie)
    Techniki zniekształcania rzeczywistości: dewaluacja, dysocjacja, fantazjowanie, nieuzasadniona generalizacja, idealizacja, intelektualizacja, maskowanie, odwracanie sensu, projekcja, racjonalizacja, rozszczepienie (splitting), selektywny brak uwagi, symbolizacja, zaprzeczanie
    Techniki przyjmowania cudzych zachowań: identyfikacja, inkorporacja, introjekcja, konformizm, internalizacja
    Mechanizmy złożone, łączące kilka z powyższych: negatywizm, pokuta, naprawienie zła, odwracanie uwagi, samorozgrzeszanie się, tracenie zainteresowania, zemsta, przesądy

    Moralne mechanizmy obronne:
    takie, które pozwalają wciąż uważać się za dobrego człowieka pomimo naruszania własnych zasad moralnych. Można tu wyróżnić np.:

    racjonalizacje „złych” czynów jako środków do wyższego dobra
    eufemizmy – nazywanie „złych” czynów mniej negatywnymi nazwami
    porównania – porównywanie własnych „złych” czynów z jeszcze gorszymi czynami innych ludzi
    rozmycie odpowiedzialności – dzielenie się winą z innymi
    przemieszczenie odpowiedzialności – uzasadnianie „złych” czynów jako dopuszczonych przez jakiś wyższy autorytet
    wyparcie konsekwencji – ignorowanie negatywnych konsekwencji swoich czynów
    dehumanizacja ofiar swoich czynów.
    zewnętrzna atrybucja winy – obwinianie ofiar np. o to, że prowokowały.”
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Mechanizmy_obronne

    Okazuje się,że najbardziej chamski.pl? PR i disinfo czerpie swoje podstawy teoretyczne wprost od Freuda.
    Manipuluje się nieświadomymi nieświadomością.Takie to „lekko” demoniczne..
    A jak skuteczne..
    Crack systemu w całości opiera się na scrackowaniu psychiki ludzi,nad czym już naziści i komuniści intensywnie pracowali.
    Kto bym pomyślał ,że taki fraud to arsenał dla kanalii od kanalizowania światopoglądów.

 95. theaspartam 29 lutego 2012 o 10:52 am

  Mikołaj Rozbicki jest głównie lansowany na stronie: http://newworldorder.com.pl/ na której poniższy tekst z pytaniem został ocenzurowany, mój temat zdjęto ze strony głównej i umieszczono w koszu:Publiczne pytanie do Mikołaja Rozbickiego o tzw. “reptalian” http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/21/publiczne-pytanie-do-mikolaja-rozbickiego-o-tzw-reptalian/

  • Ado 29 lutego 2012 o 2:37 pm

   Te wszystkie teorie z jaszczurami wydaje mi się że miały swój początek po serialu ”Visitors” bodajże któy leciał w latach 80,w którym to właśnie przybywają kosmici wyglądający jak ludzie,będacy jednak pod skórą jaszczurami,także te teorie pewnie powstały od maniaków sci fiction,w dodatku ci co głoszą owe teorie podają za dowód nagrania za politykami mającymi rzekomo gadzie oczy,problem tkwi w tym że te oczy wyglądają jakby były robione w programie paint xD,także nawet w fałszerstwie ten ktoś się nie postarał,już filmy z dodanymi komputerowo spodkami wyglądają realistyczniej niż owe oczęta :D.

 96. centurion 29 lutego 2012 o 10:57 am

  Nie sprawdzałem czy już jest to zamieszczone w dyskusji ale lepiej żeby było zdublowane jak żeby było tej informacji brak. To nie jest nawet jawne chamstwo ale znacznie gorzej…
  http://www.bibula.com/?p=52520

  • O Rzesz 29 lutego 2012 o 1:36 pm

   Q … ktoś tu naprawdę chce rozpętać kolejną falę nienawiści!. To jawna prowokacja!.

   • iHe 29 lutego 2012 o 7:40 pm

    Ale jaja,ciekawe kto jeszcze ma wątpliwości czy UE jest €-pejska czy nie..

    http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/29/inauguration-of-european-jewish-parliament-inauguracja-zydowskiego-parlamentu-europejskiego/

    Ostatnie przechowywanie wyników spisów powszechnych państw UE w Izraelu to jak widać nie przypadek..
    Nie wiem czy to prowokacja,raczej całkowity defekt mózgu społeczeństwa jewropejskiego.
    Szkoda tylko ,że to wszystko tylko potwierdza nasze najczarniejsze obawy..

    http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/152977

 97. wacpan 29 lutego 2012 o 11:35 am

  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=170%3Alista&catid=34%3Azrdowie&Itemid=56

 98. tahion 29 lutego 2012 o 12:24 pm

  CNN Reports Pole Shift !!! – It Is Happening Now !!!
  _______________________

  _______________________

  Nibiru in Antarctica 27Feb 2012 ?
  _______________________

  _______________________
  pozdr0

  • O Rzesz 29 lutego 2012 o 12:59 pm

   First link … we know that.
   Pierwszy link … znamy to.
   Second link … fake. It’s computer animation. Like this one:
   Drugi link … fałsz. To animacja komputerowa. Jak to:

 99. wisznu 29 lutego 2012 o 12:42 pm

  nie wiem czy to jest fake czy co ale na wszystkich filmikach z antarktyki słychać polską mowę
  a tu inny filmik

  • O Rzesz 29 lutego 2012 o 1:02 pm

   Oczywiście że to ściema. Nie bądź naiwny!.

 100. tahion 29 lutego 2012 o 2:10 pm

  The End Of The Trolls! Nibiru & Co. are here.
  _______________________

  _______________________
  pozdr0

  pS
  chemtrails’y pieknie to ukrywaja
  sami by sie nie truli!!!!!!!!!!!

  • waryjat 29 lutego 2012 o 11:12 pm

   Ja tam w to nie wierzę, jak będę widział to gołym okiem, wtedy będę się zastanawiał, czy to nie przypadkiem blue beam.

   Właśnie co do tzw. chemtrails… Jak u Was z niebem w ostatnich dniach? Raczej pytam północ Polski, bo na południu od 3 dni rewelacyjnie błękitne niebo, poza czasowym deszczem i śniegiem. Dziś, aż chwilkę posiedziałem w zacisznym miejscu, w Słoneczku.