HAARP i GWEN – totalna kontrola populacji (1)

HAARP i GWEN – totalna kontrola populacji (1)

Nie ma wątpliwości, że zarówno HAARP jak i wieże GWEN nie są teorią konspiracji – urządzenia te istnieją od ponad 20 lat i są rozbudowywane. Społeczeństwo nie jest jednak informowane o prawdziwym ich zastosowaniu. Tłumaczenie, że są to cywilne projekty badawcze – jak to jest w przypadku HAARP, czy że są to elementy łączności na wypadek wojny nuklearnej – jak to jest w przypadku wież GWEN, są niewątpliwie rządową dezinformacją mającą na celu ukrycie prawdziwego celu ich realizacji. Informacje jednak wychodzą na światło dzienne, a fakty zdają się je potwierdzać. Celem HAARP i GWEN jest totalna kontrola społeczeństwa, kontrola, której ostatecznym celem musi być eksterminacja większości ludności Ziemi.
Jest to jeden z elementów tego diabolicznego planu, który w efekcie ma przynieść pewny efekt – niemal całkowitą depopulację globu. Manipulacja umysłami jest konieczna by zniszczyć wszelką opozycję, jaka się będzie tworzyła podczas realizacji tego ekstremalnego ludobójstwa.
Sądzę, że artykuł Nicholasa Jonesa porusza wiele nieznanych spraw i podaje szereg nowych faktów odnośnie broni elektromagnetycznej, dlatego zamieszczam jego skrótowe tłumaczenie, czy raczej omówienie. Jest dość długi, dlatego rozbiłem go na kilka odcinków.

Jak wiadomo, Ziemia jest wielkim elektromagnesem, przez co jest chroniona przed naładowanymi cząstkami o wysokiej energii. Warstwa przewodząca zwana jest jonosferą, która jest na wysokości ok. 100 km. Burze z wyładowaniami elektrycznymi wywołują stałą pulsację elektromagnetyczną, z główną składową 7,8 Hz zwaną Rezonansem Schumanna. Okazuje się, że podobną częstotliwość wykazuje ludzki mózg w stanie czuwania, co zapewne nie jest przypadkiem – zapewnia to harmonię współistnienia człowieka z biosferą i polem magnetycznym Ziemi.
Niestety, od pewnego czasu jonosfera jest manipulowana przez wielkie macierze anten nadawczych tzw. HAARP, z główną stacją na Alasce. Fale o dużej mocy nagrzewają jej warstwy, która przez to wibruje. Te wibracje mogą służyć m.in. do manipulacji pogodą na wybranych obszarach oraz powodować zmiany nastroju ludności. Moc docelowa HAARP na Alasce to 1,7 gigawata(!).

Fale geomagnetyczne są stale emitowane przez Ziemię, wywołują je 64 minerały w niej zawarte. Te same minerały można znaleźć w krwinkach. Występuje związek pomiędzy krwią i falami geomagnetycznymi, jest to tzw. biorytm. Brak balansu pomiędzy Rezonansem Schumanna i falami geomagnetycznymi, wywołuje zaburzenia biorytmów.
Rządy to wykorzystują zastępując fale geomagnetyczne przez emisję fal o niskiej częstotliwości z tzw. wież GWEN (Ground Wave Emergency Network), każda o wysokości 100-180m, z 100 metrowymi miedzianymi drutami wkopanymi w ziemię. W USA prawdopodobnie jest obecnie 58 takich wież, w planie ma być ich 300. Są rozmieszczone co ok. 200 mil. Emitują dookólnie częstotliwości fal długich 150-175 kHZ oraz fal ultrakrótkich 225-400 MHz. Fale długie rozchodzą się przy ziemi, a także przez grunt, zatem niemożliwe jest schowanie się przed nimi. To sztuczne pole elektromagnetyczne sięga 180 metrów w górę i dzięki dużej sieci wież, obejmuje całe USA. Poprzez jego modulację możliwe jest hipnotyzowanie i kontrolowanie zachowania się ludności.
Wieże GWEN umożliwiają kontrolę pogody, kontrolę umysłów, kierowanie zachowaniem się ludzi i ich nastrojem, wysyłanie specjalnych sygnałów telepatycznych w postaci infradźwięków, które kontrolują zachowaniem się agentów rządowych z implantami.
GWEN współpracują z HAARP i rosyjskim odpowiednikiem – „Dzięciołem” (Woodpecker). Rosjanie nawet sprzedają małą wersję Dzięcioła nazwie Elate, który umożliwia kontrolę pogody w promieniu 300 km.
System taki działa np. na moskiewskim lotnisku.
Wieże GWEN wraz z HAARPEM emitują potężne moce do atmosfery już od dłuższego czasu. Na stronie www.cuttingedge.org ujawniono w jaki sposób spowodowano sztuczne powodzie w środkowo-zachodnich stanach w roku 1993.
Takie powodzie mogą być wywoływane przez przekierowywanie potężnych prądów wilgotnego powietrza  (szerokości 600-800km i długości do 8,000 km), które płyną na wysokości ok. 3 km w stronę biegunów. Na każdej półkuli jest 5 takich prądów. W 1993 roku wieże GWEN na północ od Missouri były włączone non-stop przez 40dni i nocy, co prawdopodobnie spowodowało uwolnienie się wilgoci w postaci deszczu. Współpracował z tym HAARP, który tworzył rzekę prądu elektrycznego w jonosferze przez co zmieniono kierunek tych wilgotnych prądów atmosferycznych.
HAARP może wywoływać też trzęsienia ziemi wzdłuż uskoków. W USA wieże GWEN też są zlokalizowane głównie na uskokach i terenach wulkanicznych północnego zachodu.

Ciekawe są wyniki badań interferencji fal elektromagnetycznych z falami mózgowymi. W 1963 roku dr Robert Beck stwierdził np. związek pomiędzy wybuchami słonecznymi z niestabilnością psychiatryczną. Badania na ochotnikach wykazały, że można wywołać takie same efekty sztucznie generowanymi falami. Groźne może być więc też promieniowanie sieci zasilania – W USA częstotliwość prądu 60 Hz jest zgodna z wibracją ludzkiego mózgu, natomiast w Anglii, gdzie częstotliwość wynosi 50 Hz (jak w Polsce), występują zaburzenia tarczycy.

Andrij Puharich

W latach 1950-tych i 60-tych do ciekawych wniosków dotarł dr Andrij Puharich, który badał m.in. osoby potrafiące leczyć dotykiem. Stwierdził, że w momencie gdy dokonywali leczenia, ich fale mózgowe miały częstotliwość 8 Hz. Dzięki temu spostrzeżeniu potrafił leczyć np. chorych na serce, ucząc ich za pomocą biofeedbacku wytworzenia tej częstotliwości.
Okazuje się, że jedna osoba emitująca tę częstotliwość, może sztucznie wpłynąć na drugą by miała taką samą. Nasze mózgi są więc niesamowicie podatne na zewnętrzne częstotliwości. Puharich stwierdził, że 7,83 Hz (naturalna częstotliwość Ziemi) powoduje, że ludzie czują się bardzo dobrze, 10,8 Hz powoduje gwałtowne zachowania (sztuczne wywoływanie rozruchów społecznych?!), a 6,6 Hz – depresję.
Pucharich stwierdził, że fale ELF (dużej długości) potrafią rozbić wiązania wodorowe w RNA i DNA, przez co można zwiększyć u człowieka częstotliwość wibracji. Próbował też fal o większej długości niż „psychiczne” 8 Hz by potwierdzić tzw. „fenomen psi”.
W książce „The Keys of Enoch” postulował np., że ultrafiolet powoduje rozbicie wiązań wodorowych.
Swoje odkrycia przedstawił dowódcom wojskowym, ale oni nie wykazali zainteresowania. Zwrócił się więc do polityków krajów zachodnich. W efekcie jego dom w Nowym Jorku został spalony, a on sam musiał uciec do Meksyku. Rosjanom udało się jednak dotrzeć do tych informacji i zaczęli napromieniowywać Ambasadę Amerykańską w Moskwie 4 lipca 1976 roku zmiennym sygnałem, głównie 10 Hz, która to częstotliwość wprowadza w stan hipnotyczny. Odtąd Rosjanie i północni Koreańczycy używają przenośnych emiterów takich fal do przesłuchiwań. Jedna z takich maszyn znalazła się nawet w pewnym kościele w USA – miała na celu wzmocnienie wiary parafian.

Rosjanie tak się zafascynowali tymi możliwościami, że w pewnym momencie Dzięcioł pod Kijowem zaczął wysyłać sygnały z 5-cioma różnym składowymi na cały świat. Fale o długiej częstotliwości (ELF) mogą być też wykorzystywane do przesyłania energii bez strat – ujawnił to już w 1901 roku Nikola Tesla.
Puharich podczas swojego pobytu w Meksyku nawiązał w końcu współpracę z CIA i obserwował fale ELF i ich harmoniczne emitowane przez rosyjskiego Dzięcioła.
Wiedza Puharicha nie wzięła się znikąd – jeszcze w latach 40-tych potrafił on usypiać psy za pomocą fal elektromagnetycznych. Później robił eksperymenty z małpami, odkrył m.in. nerw na języku, którego pobudzenie powodowało efekty słuchowe. Na podstawie tego odkrycia stworzył nawet plomby, które mogły być wykorzystywane do zdalnego wysyłania dźwięków wprost do głowy delikwenta.
Przez lata technologia tworzenia implantów poszła bardzo daleko – obecnie są wielkości mniejszej niż średnica włosa, a wszczepia się je ludziom za pomocą szczepionek – głównie na grypę. Implanty mają już miliony ludzi, nawet o tym nie wiedząc. Po cyrkulacji w krwioobiegu, trafiają w końcu do mózgu. Można przez nie przekazywać m.in. sygnały dźwiękowe wprost do głowy delikwenta (po to prawdopodobnie była potrzebna „pandemia” by nam wszystkim je wszczepić i byśmy słyszeli głos „boga” lub „obcych” w sztucznie stworzonym powrocie Mesjasza czy inwazji UFO projektu BlueBeam).
Istnieją różne rodzaje implantów, znajduje się je np. w tzw. „ofiarach interwencji obcych” (alien abduction), które są rządowymi operacjami fałszywej flagi, polegającymi na holograficznym wykreowaniu wizji pojazdu kosmicznego, z różnymi potworkami z niego wychodzącymi… Autor artykułu nie wyklucza jednak faktycznych interwencji Obcych, uważa, że te fałszywe są po to by powstrzymać poważne dochodzenie, przez ośmieszenie takich sytuacji. Ofiary tych operacji fałszywej flagi, zachowują się bowiem dziwnie, a ich opowieści są wręcz śmieszne.

Ciąg dalszy nastąpi – będzie mowa m.in. o sposobach depopulacji globu.

Reklamy

284 responses to “HAARP i GWEN – totalna kontrola populacji (1)

 1. MamOczy 29 lutego 2012 o 2:23 pm

  A, co z tym głosowaniem w sejmie jakie wyniki ?
  Wczoraj nie mogłem nic znaleźć na ten temat z braku czasu .

  • ALFA 29 lutego 2012 o 3:06 pm

   StopCodex
   ALARM!
   Szanowni Państwo,

   1. Mamy małe zwycięstwo. Dzisiaj odbyło się pierwsze czytanie propozycji ustawy o nasiennictwie przedstawionej przez Pana Prezydenta. Kluby Prawo i Sprawiedliwość, Solidarna Polska, Ruch Palikota i Sojusz Lewicy Demokratycznej opowiedziały się przeciwko tej wersji ustawy domagając się jej odrzucenia lub wprowadzenia koniecznych zmian, które ją uszczelnią/nie dopuszczą upraw GMO w Polsce.

   Wielu posłów powoływało się na materiały, które otrzymali od nas, domagali się szerokich i prawdziwych konsultacji społecznych oraz wykorzystania narzędzi prawnych istniejących w UE w celu wprowadzenia zakazu upraw GMO. JEST WIĘC TERAZ NIEZWYKŁA SZANSA NA WYMUSZENIE TAKIEGO ZAKAZU.
   Konieczna jest mobilizacja i zwiększenie nacisku na posłów bowiem głosowanie nad
   wyżej wspomnianą ustawą będzie już w piątek.

   PROSIMY O POMOC:
   PODPISUJCIE I NAGŁAŚNIAJCIE PETYCJĘ O ZAKAZ UPRAW GMO KTÓRA JEST NA:
   http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/
   Piszcie i dzwońcie do swoich posłów w tej sprawie.
   Adresy posłów: http://icppc.pl/stanowiska/category/e-maile-poslow/
   W treści wystarczy jak napiszecie po prostu: „Domagamy się jasnego zakazu upraw GMO!”

   2. „Sól przemysłowa w wędlinach” – List do konsumentów i rolników
   Teraz już wiesz jak to się robi. Ale nie wyobrażaj sobie, że tylko wędliny są
   traktowane w ten sposób; tysiące produktów przemysłu żywnościowego jest w podobny sposób zatruwane przez ludzi, których jedynym celem jest osiąganie zysku – nawet za cenę niszczenia zdrowia innych ludzi.
   Fakt, że niejadalna, przemysłowa sól została wykryta w dużej ilości wędlin
   sprzedawanych w sklepach to tylko wierzchołek góry lodowej. Były już setki „skandali żywnościowych”, odsłaniających niemoralne zachowanie tych, którzy mają nasze życie w swoich rękach: dioksyny w mięsie i jajkach, arszenik w mleku, substancje przeciwdziałające zamarzaniu wykryte w winie, syntetyczne barwniki w żółtkach jajek, mięso, do którego wstrzykiwana jest woda z solą, pieczywo niezawierające zboża…
   Trzeba mieć na uwadze, że cała żywność wytwarzana w dużych ilościach dla sieci
   supermarketów jest opryskiwana toksycznymi truciznami zanim jeszcze zacznie być
   przetwarzana. Większość wieprzowiny i mięsa kurczaków to mięso zwierząt hodowanych w zamkniętych pomieszczeniach wyposażonych w neonowe oświetlenie, bez dostępu do światła dziennego i naturalnych pastwisk. Te zwierzęta są karmione paszą z genetycznie modyfikowanej soi i kukurydzy, „wzbogaconą” o antybiotyki, zapobiegające rozwojowi infekcji.

   Większość naszego mleka pochodzi od krów zepchniętych do granicy swoich możliwości produkcyjnych przez dietę wysokobiałkową zupełnie nieodpowiednią dla przeżuwaczy.
   Cierpią nieprzerwanie na zapalenia wymion i kulawiznę, które są leczone dużymi
   dawkami antybiotyków. Zazwyczaj są one poddawane ubojowi po zaledwie trzech latach laktacji z powodu spadku produktywności. Więc pomyśl jeszcze raz o żywności.

   Jedyną szansą na spożywanie prawdziwego jedzenia jest jego samodzielna uprawa lub kupowanie żywności produkowanej lokalnie przez odpowiedzialnych rolników
   (zazwyczaj gospodarstwa rodzinne), które nie używają trujących oprysków i traktują swoje zwierzęta z szacunkiem.

   Twoje zdrowie jest twoim największym skarbem. Nie zmarnuj go przez żywność, która
   zabija – nawet jeśli robi to powoli.

   Aby uzyskać pełny obraz zobacz film „List do konsumentów i rolników”

   Pozdrawiamy
   Jadwiga Łopata i Julian Rose,
   w imieniu Koalicji „Polska Wolna od GMO” i Międzynarodowej Koalicji Dla Ochrony
   Polskiej Wsi

   • AQQ 29 lutego 2012 o 3:11 pm

    Tutaj można obejrzeć wczorajszą manifestację…
    http://www.icppc.pl/antygmo/2012/02/zadlem-w-rzad-stop-gmo-28-lutego-2012/

    • MamOczy 29 lutego 2012 o 3:21 pm

     Dzięki wielkie.

    • Sully 29 lutego 2012 o 6:30 pm

     Alfa, to super wiadomość! Mam nadzieję, że sprawa zostanie nagłosniona i nie wprowadzą gmo w Polsce.

     • ALFA 29 lutego 2012 o 8:16 pm

      @Sully oby tak było ,ale ja już tym konowałom nie wierzę .A szczególnie Palikotowi.
      Trzeba młodych obudzić w nich siła.Ja już taki jestem nikomu nie wierzę.Życie nauczyło mnie nie wierz nikomu.Przemyśl przedyskutuj.Ja już nikomu nie wierzę odkąd Wałęsa przeskoczył mur.I to się sprawdza.

      • Peryskop 29 lutego 2012 o 9:04 pm

       ALFA: „Ja już nikomu nie wierzę odkąd Wałęsa przeskoczył mur.I to się sprawdza.”

       Ja też.
       Teraz LW wymyślił swojego sobowtóra wobec przecieków w związku ze śmiercią płk. Tobiasza, które opotwierdzałyby wersję śp. Anny Walentynowicz, że Wałęsa nie przeskakiwał bramy ani muru przed wielkim strajkiem, ale dostarczono go na teren stoczni kutrem Marynarki Wojennej.

       Znalazłem z Mądrościach Talmudu że karą dla kłamcy jest to, że nikt mu już nie wierzy !

       Ta kara zaczyna dotykać coraz większy krąg osób z aparatu tzw. władzy, a więc i mediów.

       • ALFA 29 lutego 2012 o 9:26 pm

        @Peryskop ja mieszkałem wtedy w tamtym regionie i od samego początku chodziły słuchy ,że LW UB go od strony morza jachtem podrzucili.A jak z tym długopisem go widziałem to się nie dobrze mi robiło jakie zakłamanie .I to co mówiłem to się sprawdza .A tak mnie wyśmiewano.

        • Peryskop 29 lutego 2012 o 10:08 pm

         I Wielki Długopis i Matka Boska Klapowa to były gadżety dla uwiedzenia gawiedzi.
         Jedną z korzyści z tamtych wydarzeń jest spranie wyeksploatowanych już trików.

         Jeśli LW zagląda i tu na Monitora, to oprócz wielu innych cennych informacji dowie się tu też że:
         KARĄ DLA KŁAMCY JEST TO, ŻE NIKT MU JUŻ NIE WIERZY !</b?

         Chyba nawet i p. Danuta.

       • ALFA 1 marca 2012 o 10:05 am

        Sobowtór Lecha Wałęsy
        Mamy w końcu potwierdzenie naszych wieloletnich podejrzeń: ten gadatliwy tłusty dziadek w sombrero na zdjęciu to sobowtór dzielnego robotnika Stoczni Gdańskiej, Lecha Wałęsy. Podmiany dokonały służby PRL w sierpniu 1980 roku. Oto szokujące fakty:
        http://wolnemedia.net/polityka/sobowtor-lecha-walesy/
        😀

        • hjk 1 marca 2012 o 5:17 pm

         Nabieraliśmy podejrzeń stopniowo. Znając w miarę złożone i logiczne wypowiedzi robotnika Lecha Walesy podczas negocjacji w Stoczni Gdańskiej w sierpniu 1980 roku, byliśmy z czasem coraz bardziej zaskoczeni bełkotem najpierw Prezydenta Walesy, a następnie byłego Prezydenta Walesy.

         Albo go poddali intensywnemu praniu mózgu i coś przedobrzyli

    • ciociababcia 29 lutego 2012 o 7:29 pm

     Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w MARSZU W OBRONIE PSZCZÓŁ, który będzie 15.03.2012…’ – zapraszał Marek Kowalski, pszczelarz

     Korporacja Monsanto planuje stworzenie specjalnie zmodyfikowanych genetycznie pszczół
     Aktualizacja: 2012-01-29

     Znana korporacja biotechnologiczna Monsanto, lider w produkcji nasion i pestycydów potrzebnych do upraw GMO planuje nowy obszar działalności. Są nim specjalnie zmodyfikowane genetycznie pszczoły, które będą odpowiadać za zapylanie zbiorów.
     Na łamach portalu zmianynaziemi.pl od jakiegoś czasu poruszamy kwestie tajemniczych śmierci całych kolonii pszczół. Zjawisko to występuje praktycznie na całym świecie. Objawia się to tym, że całą kolonia wylatuje z ula i nigdy nie wraca. Pszczelarze uważają, że winne temu mogą być opryski chemiczne na przykład rzepaku, ale też innych roślin. Zwykle powinny być one wykonywane po zmroku, kiedy owady nie latają jednak często są wykonywane w ciągu dnia i to przyczynia się do masowych śmierci tych pożytecznych owadów.
     Są też teorie twierdzące, że przyczyną śmierci pszczół są same rośliny GMO, które potrafią produkować pestycydy. Taka roślina jest po prostu chemicznym mutantem, który poprzez zdolność produkowania trujących dla owadów środków może powodować masową śmierć pszczół. Oczywiście oficjalnie nikt tego nie przyzna, ale pszczelarze to właśnie sugerują.
     Korporacja biotechnologiczna Monsanto podobno pracuje nad rozwiązaniem „problemu z pszczołami”. W ostatnich dniach w Internecie pojawiły się doniesienia na temat postępów w produkcji zmodyfikowanych genetycznie pszczół, które będą w stanie pełnić funkcje podstawowego zapylacza roślin bez ryzyka śmierci w wyniku zatrucia tym, co te rośliny emitują. Nie ma na ten temat potwierdzonych dowodów, są tylko przecieki, więc nie ma pewności ile jest w nich prawdy. To jednak wydaje się całkiem sensowne rozwiniecie palety produktów biotechnologicznych.

     http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&start=240

     • Pelagia 1 marca 2012 o 9:07 am

      @ciociababcia – a dokładniej ?? gdzie ten marsz w obronie pszczół, o której godzinie ?? chce przekazać innym ludziom informacje o marszu

   • ksant 29 lutego 2012 o 6:38 pm

    Krowa Mleczna: Najbardziej przepracowana matka na planecie!

    • AQQ 29 lutego 2012 o 11:14 pm

     OKRUTNA PRAWDA warto jeszcze zobaczyć siebie w tym kieracie życia!

   • Joanna 29 lutego 2012 o 6:56 pm

    Na stronie sejmu można przeczytać uzasadnienie do projektu zmian. Nie ma powodów do optymizmu. Ponieważ jewrejpejska unia (a czy Państwo wiedzą, że powstał Żydowski parlament Europejski?- dwa parlamenty w UE więc mamy)wcześniej postanowiła dać prawo wyboru państwom czy wprowadzać GMO czy nie, więc POsłowie uznali, że nie ma co się pieklić z ustawą o nasiennictwie. Na temat GMO mają już prawie dopracowany projekt odrębnej ustawy: o roślinach genetycznie modyfikowanych.

    • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:05 pm

     Żydowski Parlament Europejski jest nielegalny, jako organizacja rasistowska. Sądzę, że na to jest niejeden paragraf.

    • Orka 1 marca 2012 o 4:01 pm

     No właśnie Joanna , tak się zastanawiam , dlaczego w Polsce nie moglibyśmy mieć dwóch sejmów ? Jeden reprezentował by tych co na nich głosowali a my mniejszość tubylcza moglibyśmy mieć swoich . Jak już taki casus politicus zaistniał aż na czubku UE , to dlaczego nie u nas ? Trzeba brać przykład ze starszych i mądrzejszych !

 2. Lutek 29 lutego 2012 o 2:25 pm

  Jeszcze niedzielne Państwo w państwie, całość, ale od momentu w którym skończyli na polsacie a kontynuowali na polsat news:

  http://www.youtube.com/watch?v=DM2EZcwmcXg&t=6m36s
  http://www.youtube.com/watch?v=S6FpwV1WM-M

  +bonus, czerwony ze studia, specjalista od tzw. sprawiedliwości społecznej, w akcji:
  http://www.youtube.com/watch?v=_oOatxYv8Qo

  • ... 29 lutego 2012 o 2:42 pm

   antychryst tak zreformuje swiat i ekonomie ze dla wielu bedzie ucielesnieniem sprawiedliwosci , media celowo ukazuja choroby i absurdy systemu i nieporadnosc np polityków ale to celowy plan – zmeczyc ludzi a potem poslac im fałszywy ratunek : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

   • Patryk 29 lutego 2012 o 3:54 pm

    Racja, trzeba brać pod uwagę i taką opcję. Trzeba być uważnym jak cholera i myśleć samodzielnie przede wszystkim.

   • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:07 pm

    Tak, takie są plany. Antychryst też zaplanowany, ale nie ma to nic wspólnego z Biblią. Biblia jest tylko wykorzystywana, a plany realizuje się za duże pieniądze. W Biblii nie ma mowy, że to ma być realizowane z pieniędzy Rotszyldów.

    • rozeznany 1 marca 2012 o 12:39 pm

     heh monitorpolski czasem śmieszy mnie twoja płytkość myślenia. nie wiem czy to ten haarp tak działa czy jedzenie. już tłumacze. zauważ iż Biblia nigdy nie mówi nic w szczegółach a w ogółach i podobieństwach. patrząc na to jaki masz tok myślenia mogę również napisać, że kataklizmy czy też trzęsienia ziemi które są zapowiedziane też nie mają związku z Biblią bo robią to ludzie haarpem a tego nie pisze w Biblii. albo co do chipów także mogę napisać, że to nie znak bestii bo Biblia nie mówi mi o jakimś elektronicznym narzędziu wymyślonym przez ludzi i sfinansowanym przez koko dżambo 🙂 tylko o znaku bez którego nie kupisz nie sprzedasz. a pisze jak byk w Biblii apostołowie do Jezusa ” dlaczego mówisz do nich w podobieństwach” Jezus odparł ” kto ma uszy niechaj słucha, iż nie każdemu jest dane znać tajemnice słowa Bożego” jeśli coś przekręciłem to przepraszam ale wątek został ten sam. tylko przebudzony pozna prawdę i zrozumie te słowa. więc dziwi mnie twój post. nie jest napisane jak i kto i kiedy tylko, że tak się stanie i właśnie tak się dzieje no ludzie! co do tych elit oni znają proroctwa z Biblii 3 po 3 ale nie biorą ich serio bo myślą, że te wszystkie wizje Jana itd. zostały kiedyś przez kogoś zedytowane i nie są prawdziwe. więc tu też nie dziwi, że robią to co robią i nie widzą w tym podstępu i proroctwa.
     P.s co do szczegółów to Biblia prawdopodobnie posiada daty czas i miejsce a nawet nazwiska tych ludzi co stoją za wielkimi operacjami jak WTC czy inne tego typu sprawy. kiedys wyczytałem na jakimś trafnym blogu, że katastrofa smoleńska też jest opisana z dokładnymi szczegółami i liczbą ofiar. ale tu trzeba geniuszu.

     • zenobiusz 1 marca 2012 o 12:53 pm

      „tylko przebudzony pozna prawdę i zrozumie te słowa”
      Gratuluję.
      Czekaj dalej na chipy,ale przy okazji się rozejrzyj.Zobaczysz wokół tych,którzy nie mogą kupić ani sprzedać,bo większość żyje na kredyt.I powiedz mi dla czego w czasie pisania tego posta na świecie zmarło z głodu ze dwoje ,troje dzieci.Czy z uwagi na to ,że ich rodzice nie chcieli kupić im żywności.???????????????
      Czekaj też na trzęsienia powodowane przez HAARP złowrogiego.
      I myśl,to nie wymaga geniuszu.

      • masakalambura 1 marca 2012 o 1:39 pm

       A co do tajemniczej liczby 666 i dlaczego nie boją się jej stosować ci, co ją teraz stosują.

       Druga Księga Kronik 9,13
       „Waga złota, które co rok dostarczano Salomonowi, wynosiła 666 talentów złota, oprócz opłat handlarzy i kupców wędrownych, którzy je wnosili. Wszyscy królowie arabscy i namiestnicy krajowi przynosili złoto i srebro Salomonowi”

       dla ciekawych jest to ok 20 ton złota (talent babiloński 30,3 kg, uncja (0.02534kg)=1714 dolarów) razem 1.363.928.300 dzisiejszych dolarów

       Otóż śmiem twierdzić, że nie jest to tylko ich oznaka pogardy dla przekazu św Jana.
       Im wydaje się, że budują nowe mesjańskie królestwo. Przygotowują oni roczną daninę z całego świata dla Mesjańskiego Króla Dawida. Stąd te 666 ukryte przy każdej transakcji z użyciem kodów kreskowych.
       Ich władza ma dotyczyć całego świata, stąd jeden system NWO i przyszła jedna armia. Mają kontrolować pogodę stąd HARP, no i mają działać cuda, tak że z nieba ogień ma schodzić – psychotronika.

       Muzułmanie uczą, że wraz z Antychrystem (Dadżdżalem) ma chodzić 70.000 żydów-magów, którzy będą czynić wielkie cuda jakim nikt (oprócz tylko kilku ludzi, którzy zginą) się nie oprze. Prawdopodobnie oni przejmą obecnych eliciarzy i ich pokraczne NWO, i stworzą jeszcze mocniejsze, oparte dodatkowo na magii (która już teraz stała się czytelna dla co wrażliwszych) terrorystyczne królestwo jakiego nie było.

       W rzeczywistości nikt z ludzi nie będzie mógł im się oprzeć. Według nauk islamu będzie tylko jedna grupa ludzi pod przewodnictwem Mahdiego (Araba i Muzułmanina z Mekki) którzy podejmą otwartą walkę, ale i oni zwyciężą tylko dzięki powracającemu z Nieba Jezusowi, który osobiście zniszczy Antychrysta i rozproszy jego wojska przy pomocy mocy Boga Jedynego, w Imieniu Którego powróci.

       A zatem kochani, z cały szacunkiem budźmy siebie i innych ale głównie po to, by zwiększać wiarę i połączenie z Bogiem, bo tylko modlitwa do Niego, Jedynego i Świętego, oraz ucieczka przed głównym nurtem systemu tego świata może nas jakoś zabezpieczyć.

       Assalam Alejkum
       Pokój wam

      • rozeznany 1 marca 2012 o 3:35 pm

       a kto powiedział, że czekam na to?? a podczas pisania twojego posta nikt nie umarł? myślenie nie wymaga geniuszu ale błędne myślenie też nic nie daje. geniuszem jest dostrzec w tym prawdę i podzielić się nią z innymi.

       • rozeznany 1 marca 2012 o 3:37 pm

        tak aby nie wyjść na idiotę.

        • zenobiusz 1 marca 2012 o 4:27 pm

         rozeznany
         „tak aby nie wyjść na idiotę”.
         Co ,bez pudła ,
         właśnie ci się udało.

       • zenobiusz 1 marca 2012 o 4:25 pm

        Pisałem o czasie ,potrzebnym do napisania mojego posta,
        widzę że geniusz cię przygniata.

       • pola 1 marca 2012 o 7:19 pm

        ,,Przez dwadzieścia wieków mówiłem do wszystkich. Kiedy nadejdzie czas, przemówię tylko do tych [wybranych stworzeń], przekonany, iż nie warto już mówić do innych. Tak zacznie się selekcja wybranych i potępionych”
        Maria Valtorta
        Koniec Czasów

   • hjk 1 marca 2012 o 5:21 pm

    …tylko ze jak znamy z różnych działań antychrysta, to chyba mu się to „nie uda” i nie to będzie celem…

 3. ... 29 lutego 2012 o 2:30 pm

  ANTYCHRYST obali NWO : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

  • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:08 pm

   Zaraz, zaraz, to my wszyscy, którzy walczymy z NWO robimy robotę Antychrystowi?
   Czyli co, mamy się zgodzić na NWO? To rozumowanie jest mocno naciągane.

   • MaranaTha 1 marca 2012 o 3:34 pm

    jesli ktos robi robote dla antychrysta to tylko ten kto gardzi PANEM JEZUSEM i jego słowem – jesli NWO jest pułapka a ja nie mam do tego watpliwosci to ujrzycie człowieka ktorzy obali NWO , zreformuje swiat , zaprowadzi pokoj i bedzie mordowal chrześcijan – reszta ludzkosci pojdzie za nim w podziwie – jesli wiec gardzisz Biblia i jej proroctwami to zgadzam sie robisz robote dla antychrysta

    , zajrzyj na strony diabelskiego new age – głosza oni ze po NWO nastanie złota era , myslisz ze szatan głosi im prawde na temat tego złotego wieku ? , nie szatan wie ze antychryst zreformuje swiat , a bzdury new age juz urabiaja ludzi na okres który nastanie po NWO

   • byrt 1 marca 2012 o 7:52 pm

    Czlowieku jesli widzisz zlo .A nie mowisz bo to i tak nic nieda to znaczy.Ze godzisz sie na to by cie teroryzowano i zabijano.I jestes typowym niewolnikiem ktory mysli ze jest wolnym.NWO to
    wlasnie szatan ktory ma swoich ludzi ktorzy jego plan dokladnie realizuja.A ludzie zwykli to my
    ktorzy jestesmy zachipnotyzowani zlem i wierzymy w zlo.Pomyslmy logiczne choc troche.Czy wojny rewolucje kryzysy i nedza glod cale te zlo ktore mamy na swiecie.Czy to musi byc.Nie nie
    wystarczy by czlowiek dobry nic nierobil i biernie sie przygladal sie temu.A wtedy zlo puka do twoich drzwi..Nie badzmy bierni walczmy o sprawiedliwosc tzn.mowmy prawde nie krzywdzimy drugiego czlowieka..Jesli tego nie robimy to jestesmy nedzni i otwieramy drzwi temu zlu..Wojny ktore byly na swiecie ludzkosc niczego nie nauczyly.A wiec musi byc powtorka z rozrywki..A wiec spijmy nadal i sie oszukujmy ze jest dobrze a tam my nic nie zrobimy.Za to oni znami zrobia porzadek…A wiec spij Polaczku lulaj ze prostaczku..

 4. centurion 29 lutego 2012 o 2:48 pm

  Tak to jest jak nieżądy zajmą projekty i patenty genialnego człowieka Tesli wszystkie powyższe projekt u żródła były pomysłami Tesli dlatego pewnie zniszczył on to co mógł bo przejrzał plany niegodziwców.

 5. gluchy 29 lutego 2012 o 3:00 pm

  a czy implanty na sluchu tez moga byc zagrozone?

 6. Kurohige 29 lutego 2012 o 3:06 pm

  Dlaczego akurat 50 i 60Hz
  http://www.sep.iee.uz.zgora.pl/files/Dlaczego50Hz.doc

  Woodpecker to po prostu rosyjski radar z czasów zimnej wojny (teraz w ruinie, na youtubie widziałem chyba filmiki z jakiejś wycieczki). System nazywa się DUGA http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Woodpecker (tak, wiem, że wikipedia ale informacje przedstawione tam są prawdziwe)

  I znowu czytam o jakże magicznym tworze, którym jest modulacja. Wg niektórym tłumaczonych tu artykułów można robić nią cuda. Tylko nigdzie nie jest wytłumaczone co jest modulowane i czym.

  I jeszcze jedno: zestaw anten jakim jest haarp (przynajmniej z tego co widać) może zmieniać kierunek swojej wiązki w zakresie 60st. W jaki sposób, w takim razie, można wywołać efekt w dowolnym miejscu na globie?

  • sebecx 29 lutego 2012 o 4:41 pm

   na necie jest gdzieś film w którym wyjaśnia to sam twórca tegoż urządzenia…

   • Peryskop 29 lutego 2012 o 9:33 pm

    Kurohige, modulacja to nakładanie jednej fali (użytkowej) na drugą – nośną.

    Nie jest wytłumaczone co jest modulowane i czym, bo algorytm modulowania może być zmienny w czasie, a wtedy kombinacje są liczne i stanowią klucz do skuteczności systemu.

    Zestaw anten jakim jest HAARP może zmieniać kierunek swojej wiązki poprzez odpowiednią synchronizację poszczególnych członów antenowych. Przy tej okazji modyfikowana jest też koncentracja i polaryzacja wiązki, a także jej moc.

    A zatem dzięki odbiciu od wartwy jonosfery można wywołać pożądane efekty w dowolnym miejscu na globie metodą „zajączka” puszczanego lusterkiem. Ponieważ jonosfera ma niestabilny kształt i zachowuje się jak duża bańka mydlana na wietrze – system wymaga złożonego układu czujników naziemnych i satelitarnych po to, aby emitowaną wiązkę nieustannie i nadążnie kompensować pod względem kierunku emisji, i w konsekwencji ustabilizować położenie „zajączka” w pożądanym miejscu.

    To są procesy trudne, bo dynamiczne, ale radzą sobie dodatkowymi zabiegami w stosunku do jonosfery poddając ją obróbce uspakajającej przy pomocy odrębnych systemów HAARP oraz rozmieszczając plazmę tam gdzie trzeba.

    Marek pominął tu uzupełnienie działania HAARPa (i prawdopodobnie GWEN-ów) przez ten typ chemitrails, który poprawia propagację fal. Do rozpylanych związków i struktur mogą być dodawane też takie, które lokalnie wzmagają efekty psychiczne u „obrabianej” populacji.

    Mam też wrażenie że maszty GWEN mają wysokość 100-180 ale raczej stóp a nie metrów.

  • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:12 pm

   Artykuł jest z 2002 roku, powinienem był to wyjaśnić na start. Teraz w świecie dominuje HAARP, ale są też podobne systemy na Alasce i na Cyprze. Ruscy pewnie mają nowe „dzięcioły” – gdzieś pochowane na Syberii. A jak w „dowolnym miejscu”?:

   Należy pamiętać, że HAARP to zestaw wielu anten, którymi można sterować i wiązka może zmieniać kąt.

   • ALFA 29 lutego 2012 o 9:41 pm

    Oko Moskwy
    Wielki Brat patrzy
    Mało jest na świecie budowli, które wydają się nie być zbudowane ludzką ręką. Jednym z takich obiektów jest tajemnicza instalacja o zagadkowej nazwie Czarnobyl-2. Za czasów Związku Radzieckiego miał on status „super ściśle tajny”, a wejście bez przepustki na teren obiektu było karane śmiercią.
    Dziś Rosja nie przyznaje się do niego. Nikt nawet nie przyznaje się, że ten obiekt w ogóle kiedykolwiek był tajny. Ale jeżeli nie był, to dlaczego ani Rosja, ani Ukraina czy Białoruś nie wydały nigdy żadnego konkretnego oświadczenia w tej sprawie? Jedynym źródłem informacji są ludzie, którzy podają się za dawnych pracowników tego obiektu oraz artykuły na temat publikacji Oleksendra Lalaka.
    http://www.eksel.user.icpnet.pl/opowiadania/4miszmasz/czarnobyl10.php

 7. pola 29 lutego 2012 o 3:28 pm

  Sorki nie nie na temat harpu ale dokopałam się dopiero teraz do tego pisma.
  Pan Sowa przedsiębiorca budowlany,jako pierwszy postanowił wypowiedzieć posłuszeństwo wobec nałożonego ,jak argumentuje niezgodnie z Konstytucją RP ,przymusu ubezpieczeń społecznych.
  Rzecznik Praw
  Obywatelskich
  al. Solidarności 77
  00-090 Warszawa
  Skarga na niezgodność ustaw z Konstytucją
  Na podstawie art. 80 w nawiązaniu do art. 191 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 15 lipca 1987 r. o Rzeczniku Praw Obywatelskich zaskarżam przepisy ustawy z dnia 6 lutego 1997 r. o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym oraz ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych w następującym zakresie :
  ustawa z dnia 13 października 1998 r.
  1. art. 6 ust. 1 – obowiązkowości podlegania ubezpieczeniu emerytalnemu i rentowemu
  2. art. 11 ust. 1 – obowiązkowości podlegania ubezpieczeniu chorobowemu
  3. art. 12 ust. 1 – obowiązkowości podlegania ubezpieczeniu wypadkowemu
  ustawa z dnia 6 lutego 1997 r.
  4. art. 1 – obowiązkowości podlegania ubezpieczeniu zdrowotnemu
  jako niezgodne z art. 31 oraz art. 64 ust. 3 w nawiązaniu do art. 84 i 217 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz art. 22 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.
  p r o s z ę o :
  Skierowanie przedmiotowych ustaw do Trybunału Konstytucyjnego na mocy art. 191 ust. 1 pkt. 1 oraz art. 188 pkt. 1 Konstytucji R.P
  strona 2/4
  W n o s z ę o :
  1. W ustawie z dnia 13.10.1998 o systemie ubezpieczeń społecznych w art. 6 ust. 1 , art. 11 ust. 1 , art. 12 ust. 1 oraz w pozostałych artykułach zamiast klauzuli obowiązkowości nadać klauzulę dobrowolności.
  2. W ustawie z dnia 6.02.1997 o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym w art. 1 oraz w pozostałych artykułach zamiast klauzuli obowiązkowości nadać klauzulę dobrowolności.
  U Z A S A D N I E N I E
  Co to jest ubezpieczenie? Otóż zgodnie z „Nową encyklopedią powszechną PWN” wydanie z 1996 r. (czyli wydaną przed publikacją zaskarżonych ustaw) ubezpieczenie to :
  „Instytucja gospodarcza zapewniająca pokrycie potrzeb majątkowych, które mogą powstać w przyszłości u poszczególnych osób wskutek występujących z określoną statystyczną prawidłowością zdarzeń losowych. Ciężar tego pokrycia jest rozkładany za pomocą składek na wiele osób , którym zagrażają takie same zdarzenia losowe.”
  Art. 1 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych wyraźnie mówi, że ustawa dotyczy ubezpieczenia społecznego obejmującego ubezpieczenie emerytalne, rentowe, wypadkowe i chorobowe, natomiast art. 1 ustawy o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym wyraźnie mówi , że ustawa dotyczy ubezpieczenia zdrowotnego. Jak z powyższego widać obie te ustawy dotyczą spraw związanych z ubezpieczeniem , czyli wpłacaniem przez ubezpieczonego składek , które w przypadku wystąpienia u ubezpieczonego wieku emerytalnego , choroby , wypadku lub innych zdarzeń opisanych w ustawach pozwolą ubezpieczonemu otrzymać rekompensatę finansową od ubezpieczyciela.
  Sejm zaskarżonymi ustawami wprowadził obowiązek , dla obywatela, ubezpieczania się , przy czym beneficjentem tegoż ubezpieczenia , jest ten sam obywatel.
  strona 3/4
  Powyższe jest sprzeczne z art. 31 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej , którego treść brzmi :
  1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej
  2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego , czego prawo mu nie nakazuje
  3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanowione tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska , zdrowia i moralności publicznej , albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
  gdyż :
  1. obowiązek ubezpieczenia samego siebie nie jest konieczny dla zapewnienia bezpieczeństwa państwu lub zapewnienia porządku publicznego – nie mogę sobie wyobrazić sytuacji w której brak ubezpieczenia własnej osoby przez obywatela zagroziłby bezpieczeństwu państwa czy wywołałby np. rozruchy.
  2. obowiązek ubezpieczenia samego siebie nie jest konieczny dla zapewnienia bezpieczeństwa środowisku (naturalnemu) – argumentacja chyba zbędna.
  3. obowiązek ubezpieczenia samego siebie nie jest konieczny dla zapewnienia zdrowia publicznego lub moralności publicznej – co najwyżej jest to groźba dla zdrowia tegoż obywatela, ale to już jego problem zgodnie z art.30 Ustawy Zasadniczej.
  4. obowiązek ubezpieczenia samego siebie nie jest konieczny dla zapewnienia wolności innych ludzi i nie zagraża prawom innych ludzi – myślę , że tematu nie trzeba rozwijać.
  Natomiast obowiązkowość (przymus) wpłat na ubezpieczenie społeczne , czy też zdrowotne w istotny sposób narusza wolność (swobodę) dysponowania przez obywatela swoim majątkiem, w formie zarobionych przez siebie środków finansowych – temat chyba oczywisty.
  W/w ustawy są też sprzeczne z art. 64 ust. 3 Konstytucji R.P. , który mówi , że : „Własność może być ograniczona tylko w drodze ustawy i tylko w zakresie , w jakim nie narusza ona istoty prawa
  strona 4/4
  własności”. Otóż zmuszenie obywatela do rozporządzania swoją własnością (środkami finansowymi) bez zgody tegoż obywatela jest naruszeniem istoty prawa własności. Należy zaznaczyć , że powyższe nie dotyczy przymusu płacenia przez obywatela należnych państwu podatków (art. 84 i 217 Konstytucji). Natomiast ubezpieczanie się przynajmniej w teorii ma służyć tylko temu obywatelowi.
  Jednocześnie należy zwrócić uwagę , że art. 22 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka wyraźnie mówi : „Każdy człowiek ma jako członek społeczeństwa prawo do ubezpieczeń społecznych …..”, czyli daje obywatelowi prawo , a nie nakłada na niego obowiązek.
  z wyrazami szacunku
  Grzegorz Sowa

  • Onufry 29 lutego 2012 o 5:32 pm

   Z zusem to jak ktoś nie zmajstruje i nie zaniesie tam bomby i nie wyśle do chmur któregoś z ich pałaców to inne argumenty do ukochanej władzy nie dotrą !

   • Irol 1 marca 2012 o 11:47 am

    Waćpanie Onufry, największą bombą dla ZUS-u jest bezpardonowe niszczenie przez Unych małych i średnich przedsiębiorstw. Pieniążki nie biorą się z bankomatu, tylko z ciężkiej pracy. Jak zniknie z rejestrów ostatni wolny przedsiębiorca ( mam na myśli osobę prowadząca własną działalność) to będzie oznaczało definitywny koniec ZUS-u, US-u, MON-u i wszystkich tych przechowalni BMW urzędników. Dlatego zawsze zachęcam kopanych w d. MISI do przenoszenia swojej działalności poza łapy 2Ska i Spółki. Np. taka mała Irlandia ma znacznie mniejsze obciążenia dla MISI niż inne kraje. A wizyta w Urzędzie skarbowym jest wręcz przyjemnością ( można nawet umówić się na konkretną godzinę przez internet). Do tego Irlandzki odpowiednik składek ZUS-u czyli PRSI i PAYE płaci się w wysokościach 5% od dochodu i E75/rok za co po 10 latach składkowych otrzymuje się tzw zasiłek emerytalny + dodatek do ogrzewania + dodatek do internetu + dodatek do czynszu i pewnie całą resztę dodatków których z litości dla Polaków nie wymienię.

  • kosiardeyablos 1 marca 2012 o 6:47 pm

   I temu panu G. Sowie Wielki Pokłon z Plaśnieciem z hukiem o Posadzkę czołem i takie osoby będą (mam nadzieje) niesamowitym przykładem do powielania ! Tylko czemu nikt wcześniej tego nie zauważył – ot co! Lepiej późno niż wcale !!! I tacy jak On zostaną BOHATERAMI którym stawiać będziemy a zaiste powinniśmy, POMNIKI !!! Mianuje go BOHATEREM Rzeczpospolitej Polskiej w walce o Prawdę i Wolność w Konstytucji !!! Chwała, chwała, Zwycięstwu Chwała !!!…………a jednak można !!!???

   • Onufry 1 marca 2012 o 7:34 pm

    Brawo Pan Sowa ! Jednak boję się ze dla przykładu go załatwią by inni nie podskakiwali. Znam takich kilku co kwiczą przez zus. Bez metod rodem z IRA się nie obejdzie. Oni tak sobie nie odpuszczą zrabowanej co miesiąc kasy ! (obym był w błędzie) !?

    • kosiardeyablos 1 marca 2012 o 9:49 pm

     święta racja – od dawna to powtarzam, brakuje podziemnej organizacji do walki z dziadostwem, dlatego nie czego się nie boją i co by nie było że nawołuje ( hm………) nie było żadnego zamachu, same tylko pierdnięcia bombowe, bo ktoś tam coś w piwnicy chował. Brakuje nam takiej IRA czy jak to było w NIemcach, tej no……zapomniałem…we Frycji była Akcja Bezpośrednia, a we Szwabenji…?…..a u nas ? Ogólnonarodówka ?
     I.F.D. – Iron Fist of Destiny czyli Żelazna Pięść Przeznaczenia !!!!
     ..ups….ten mój tekst jest niebezpieczny……ałć!

 8. Friend_of_Mine 29 lutego 2012 o 4:01 pm

  Pod wieże GWEN i pod wieże telefonii komórkowych, gdzie kryją się nadajniki zabójczych fal można w pobliżu zakopać odpowiednio zaprogramowane orgonity. Zdjemuje się takie wieżyczki bez pierdnięcia. W zależności od siły nadajnika trzeba brać poprawkę na wielkość kryształu, jakość programowania, oraz to, że coś tam zaczęli usprawniać technicznie przy tych wieżach ale trzeci punkt to akurat nie wiele wnosi. Z własnego doświadczenia poznałem jakie potężne i dobroczynne może być działanie orgonitu zaprogramowanego w odpowiedniej, harmonicznej intencji.
  [monitorpolski: Podkreśliłem ten komentarz. Oczywiście, agentura takie rzeczy wyśmiewa, ale to jest prawda – orgonity to neutralizują. Tu jest dobry materiał z polskim tłumaczeniem na ten temat: http://www.youtube.com/watch?v=EDHxkt1-2Wk%5D

  • greenish 29 lutego 2012 o 4:24 pm

   pierwsze o co sie za pytam to z jakiej galaktyki jestes?
   a tak na powaznie to daj jakiegos dobrego linka do tego co to orgonit i przedewszystkim jak go sie”programuje” aby wieze byly niegrozne trwale.

   Juz jutro 1 MARCA wewillsee

   • zenobiusz 29 lutego 2012 o 4:55 pm

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/orgon-kontra-nwo/
    Na blogu tym,zgromadziłem wszystko co udało się znaleźć o orgonie
    ,jako broni przeciw NWO.

  • zenobiusz 29 lutego 2012 o 4:49 pm

   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/27/inni-pisza-nie-szukajac-sposobow-walki-chemtrails-hdtv-fale-ssss-i-kontrola-umyslu/
   Koncepcja ,wyżej przedstawiana ,może być odwracaniem uwagi ,od czegoś innego,niemniej orgonity działają w szerszej skali,warto o tym wiedzieć .Róbcie orgonity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • zenobiusz 29 lutego 2012 o 4:52 pm

    http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/15/wieze-smiercimozna-je-zwalczyc-seltsame-funkturme-wachsen-weltweit-wie-pilze-aus-dem-boden/

    Ścisła współpraca między operatorami telefonii komórkowej, firm obronnych, stacji radiowych i telewizyjnych oraz techniki wojskowej,tak widzą to Niemcy.

   • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:21 pm

    Ja sądzę, że koncepcja jest ok, HAARP i GWEN mają dokładnie takie zastosowania, są na to niezliczone dowody, jak chociażby obserwacje Dutchsinse. Ale orgonity faktycznie są doskonałymi neutralizatorami, choć trudno bez metafizyki chyba wytłumaczyć ich działanie.
    Jednak warto sobie jeszcze raz zadać pytanie – czy my, ograniczone mrówki, możemy kiedyś pojąć prawdę o Wszechświecie?

    • Peryskop 29 lutego 2012 o 9:50 pm

     Monitor: „Czy my … możemy kiedyś pojąć prawdę o Wszechświecie?”

     Asymptotycznie.
     To znaczy coraz bliżej dochodząc do Prawdy, ale nigdy nie osiągając jej w pełni.

     Takie są wnioski z historii postępu naukowego. Bo choć zawsze zachodziły wielkie odkrycia, cywilizacyjne przełomy, nadzieje na poznanie i zrozumienie „WSZYSTKIEGO”, to cyklicznie zawsze pojawiało się więcej nowych pytań niż uzyskanych odpowiedzi na poprzednie pytania.

     W dzisiejszym artykule warto zwrócić uwagę na podobieństwo dramatycznych losów dr Andrija Puharicha i dr Wilhelma Reicha – pioniera badań nad orgonem. Puharich miał więcej szczęścia, ale obaj wdepnęli w rewir nauki zakazanej dla zwykłych uczciwych badaczy. Tesla też miał kłopoty.

     Marku, jak z wysokością masztów GWEN ? Nie 100-180 feet ?

     • JA-JESTEM 29 lutego 2012 o 10:33 pm

      Wilchelm Reich – „Jego szczególne zainteresowanie wzbudziła kwestia energii psychicznej i teoria libido. Pracował nad problemem napięcia związanego z niezaspokojeniem popędu seksualnego oraz z funkcją orgazmu. Prace te doprowadziły go do sformułowania teorii o energii życiowej, którą nazwał orgonem.”

      jak widać od orgazmu do orgonu, dziwnie blisko i nazwy dość podobne
      jakos mi sie tak skojarzyło że dziś jego problemy rozwjązała by pewnie viagra

      • Peryskop 29 lutego 2012 o 11:09 pm

       Nie karmić trolllla, którego zadaniem jest rozwalanie tu istotnych wątków.

       • JA-JESTEM 29 lutego 2012 o 11:34 pm

        Peryskop w jednym ze sklepów orgonitowych znalazlem
        „A to wykonane przeze mnie orgonity – zestaw gwarantowanego dostatku

        Każdy z nich ma swoje zadanie do spełnienia.
        Ślimak – jest takim naszym osobistym „spełniaczem życzeń”, coś na zasadzie zaczarowanej różdżki.
        Piramidka – jej miejsce to okolice komputera i ma za zadanie pochłaniać szkodliwą energie z komputerów.
        Ciasteczko – jej miejsce to lodówka aby nasze jedzenie było energetyczne pełne.
        Szkielet – to jako zawieszka w samochodzie możemy zaprogramować że jest niewidzialny dla złodzieji
        Muszelka – koło naszego miejsca spania, zapewnia spokojny zdrowy sen”

        normalnie jak koło gospodyń wiejskich – śpiewa tańczy recytuje…

        smiać sie czy płakać ?

        • zenobiusz 29 lutego 2012 o 11:45 pm

         To co opisujesz ,to jeden ze sposobów kompromitowania idei orgonu
         ,ja dowiedziałem się, że tworzę sektę,a w innym nurcie grożono mi karą boską.
         Ty jesteś w nurcie obśmiewania,i popularyzowania,ośmieszaczy.
         Napisz jeszcze o orgonitach chroniących przed złodziejami,i obśmiej,
         choć to prawda,ale fajny motyw.Możesz jeszcze obśmiać redukcję zużycia paliwa,
         w silnikach pojazdów.
         Do dzieła.

        • Peryskop 1 marca 2012 o 12:19 am

         No i nie zapomnij, że orgon krawaty wiąże
         i nie zachodzi w ciążę.

        • JA-JESTEM 1 marca 2012 o 12:25 am

         Zenobiusz, gogle zaprowadzilo mnie na twoja strone „Nasze Blasters Orgone może obniżyć rachunki za media (ustawić je na wodę i mierniki elektryczne) i jeszcze niższe zużycie paliwa, jeśli je przez silnik!”

         mozesz podać ile można zaoszczędzić ? jakieś dane ?

         • monitorpolski 1 marca 2012 o 12:51 am

          Ja ci odpowiem: zrób testy, bowiem nikt tego tu jeszcze nie robił. Natomiast co do działania orgonitów – są niezliczone dowody na YouTube.

        • zenobiusz 1 marca 2012 o 12:36 am

         http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/10/orgonprzydatne-linki/
         Zapewne tu znajdziesz interesujące cię dane,gdyby nie było,pisz do autora strony oryginalnej,ja jedynie zachęcam do sprawdzania opcji,o których piszą inni autorzy.

        • JA-JESTEM 1 marca 2012 o 1:11 am

         Zenobiusz sądziłem że jesteś jakimś autorytetem w tej dziedzinie i masz jakieś konkretne informacje, ale widze że sie myliłem, copy wklej i odsyłanie do innych stron ? tak to sie zbywa dzieci mówiać im „poszukaj sobie w google”

        • zenobiusz 1 marca 2012 o 1:19 am

         Źle sądziłeś,jak widzisz.
         A szczegółowo to odpowiadam,ludziom do których mam zaufanie.
         Ty do nich nie należysz jesteś tylko jakimś zbukiem.

        • JA-JESTEM 1 marca 2012 o 1:32 am

         Zenobiusz , szkoda bo zaciekawileś mnie tymi oszczednościami na paliwie , ale widze że to jakaś tajemna wiedza

         jeżeli chodzi o zaufanie, to raczej ty powinieneś sie o nie starać, bo jak mam uwierzyć w to co opisujez skoro wykrecasz sie od odpowiedzi ?
         człowiek uczciwy odpowiada na pytania prosto i zwięźle, bez owijania w bawełne

        • zenobiusz 1 marca 2012 o 1:42 am

         Zbuk@
         Nie obrażaj inteligencji czytelników,i admina.

        • JA-JESTEM 1 marca 2012 o 1:54 am

         Zenobiusz postaram sie odpowiedzieć w pańskim stylu

         „Nawet bez wychodzenia z domu mędrzec jest w stanie
         rozumieć świat. Bez wyglądania przez okno może dostrzec
         drogę Niebios. Im dalej bowiem patrzy, tym większym jest
         ślepcem.
         Dlatego też prawdziwy mędrzec zdobywa wiedzę bez
         podróżowania, określa istotę wszystkich rzeczy bez patrzenia
         na nie, bez wysiłku realizuje swoje cele, nie zabiegając
         zbytnio o ich realizację.”

         Laozi

     • Roma 1 marca 2012 o 12:08 am

      @ Peryskop
      no właśnie.
      jest tak, że im więcej się wie, tym …… mniej, gdyż powstaje wiele nowych pytań …
      bo człowiek coraz bardziej otwiera oczy i uświadamia sobie jak wiele ma jeszcze do poznania
      aż w końcu dochodzi do wniosku :
      wiem, że nic nie wiem

      • Peryskop 1 marca 2012 o 12:21 am

       Roma, Ty też tak masz ?
       No to witaj w KLUBIE !

       • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 9:07 am

        @Peryskop, Roma
        „jest nas wielu” 🙂 i nas nie dagoniat!

        • hjk 1 marca 2012 o 6:06 pm

         Przypominam wszystkim „wiedzącym o swej niewiedzy”, że twórca tego powiedzenia Sokrates z Aten po uświadomieniu sobie tego opracował swoją metode dochodzenia do prawdy, składającą sie z 2 etapów – 1. zbijania fałszywych mniemań i pozorów wiedzy i 2. próby dochodzenia do prawdy przez zestawianie róznych opinii i badanie ich słabszych i mocniejszych stron czy punktów, najcześciej w rozmowie z ludźmi jakos w danym temacie doświadczonymi.

         We wczesnych dialogach Platona „rozmowy sokratejskie” kończa się niemal zawsze jakimś nowym problemem, który należy blizej zbadać. Ale cała droga inwestygacji danego zagadnienia jest juz bardzo pouczająca i daje jakąś wiedzę…

         Faktem jest, ze poznawanie nowych horyzontów odsłania przed nami obszary niewiedzy, ale przecież te zazwyczaj nie neguja wiedzy już zdobytej. No i warto pamiętać o zróżnicowaniu przedmiotów poznania – mamy pewną wiedzę logiczną i matematyczną, możemy osiągnać pewną wiedzę filozoficzną, ale w dość wąskim zakresie, mamy pewność wiary biorącą się z objawienia, a takze to „przyblizanie się” do prawdy w naukach szczegółowych.

    • zenobiusz 1 marca 2012 o 9:55 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/21/dutchsinseprzestal-mowic-o-haarp-czyzby-zrozumial-7212011-eq-pattern-emerges-again-prepare-now-in-prone-areas-large-quake-coming-in/
     Dutchsinse już dawno przestał tropić HAARPa złowrogiego,warto śledzić jego ewolucję poglądów.

     • zenobiusz 1 marca 2012 o 10:05 pm

      Teraz ,ten Pan Dutchsinse,
      zajmuje się inną koncepcją ,odwracania uwagi od rzeczywistej przyczyny i globalnego zasięgu,zjawisk tektonicznych.HAARP złowrogi,,już się przejadł,teraz jest winien,fracking.
      Niżej link do jego bloga.Szkoda tylko ,że do naszych ,myślicieli dotrze to, ze znacznym opóźnieniem.

      http://sincedutch.wordpress.com/

      • monitorpolski 1 marca 2012 o 10:19 pm

       Widać, że go dopadli…

  • Barbara 1 marca 2012 o 12:52 am

   Odradzam: zwrócisz na siebie uwagę! Przy tak potężnym bombardowaniu falami ELF orgonity nie zdadzą egzaminu.

   • zenobiusz 1 marca 2012 o 1:02 am

    Nie mają metod namierzania.Rejestrują tylko działanie cloudbustera na wysokości wielu kilometrów.Akcje unieszkodliwienia wież,orgonitami, na świecie nigdy nie zostały wykryte.
    Są o nich liczne relacje .”Czarne helikoptery”kręcą się na razie w kółko .
    Sam mogłem to obserwować.

   • zenobiusz 1 marca 2012 o 1:04 am

    Niemniej gratuluję czujności.
    Jak nie ośmieszyć,to postraszyć.

    • Barbara 1 marca 2012 o 4:52 am

     Nie przyjmuj proszę wszystkiego tak personalnie do siebie. Ja nie miałam zamiaru ani straszyć ani ośmieszać. Każdy wyraża swoja opinię. Oczywiście ze nie musisz się z nią zgadzać.

     • zenobiusz 1 marca 2012 o 12:27 pm

      Barbaro@
      o wielu nickach, zresztą
      Jak świetnie wiesz ,ja jestem niezastraszalny.
      Twoja pełna troski uwaga ,miała działać na ludzi,
      pierwszy raz natykających się na ten problem.
      Ot taka sugestia podprogowa,na poziomie bloga.
      Pozdrowienia dla Swierdlova.

      • zenobiusz 1 marca 2012 o 12:41 pm

       Zenobiusz powiedział/a
       http://zenobiusz.wordpress.com/2011/05/31/kto-jest-kimczyli-stewart-swerdlow-i-jego-koncepcja/comment-page-1/#comment-32140
       Maj 31, 2011 @ 21:29 e
       „Obrona bratanka autora wymordowania rodziny carskiej,który współdziała z autorami większego jeszcze ludobójstwa,zwalczając teorie orgonu Wilhelma Reicha,wskazuje dość jednoznacznie na żródło inspiracji,takich trolli.Hm…
       „Jednym słowem pełna mobilizacja,jak widzę dzisiaj.

       Na stronie ,szerszy wybór ataku na orgon ze strony Barbara@,alias BarbW@ i Siuba58@.
       Dla szukających prawdy.

       • Barbara 1 marca 2012 o 5:19 pm

        Zenobiusz masz obsesje tych ataków. No cóż twój wybór postrzegania. Nie mam i nie miałam nic do ukrycia. Twoja złośliwość odpycha. Pozdrawiam ciepło.
        To nie ma sensu. Blogi są po to by wymieniać się poglądami. Wydaje się ze Ci którzy maja odmienne oceny lub komentarze i uzupełnienia nie maja nic co tutaj szukać. Taka jest twoja postawa. Twoja złośliwość i ataki same mówią za siebie. Proszę nie kontynuuj tej przepychanki.

        • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 9:05 pm

         @Barabara
         „twoja złośliwość odpycha”… dokładnie tak to widze; Zeno jest wartościowym „membrem” naszego szacownego gremium, ale jego „pryncypialność” sprawia dość często, że mam ochotę włączyc jakis dobry rock na youtubie, i dać sobie spokój z czytaniem i pisaniem tutaj (co się zresztą zdarza); Zeno…. zupełnie na serio: pełen szacun, każdy ma prawo do swoich poglądów: ja, Ty, każdy z nas; ale Ty jesteś (to oczywiście tylko moje zdanie) z gatunku tych, którzy przekonują przekonanych, i – ciągle w mojej opinii – nadają się idealnie (niestety) do kategorii ludzi, do których świetnie pasuje powiedzenie: „dajcie mi władzę, to was usadzę”; może ten orgonit, stosowany bez konsultacji z lekarzem i farmaceutą, i w nadmiernych ilościach, ma jakieś skutki uboczne? plusów się nie spodziewam, ale chwili refleksji z twojej strony, np. w „świątyni dumania” – owszem;
         l&p

        • zenobiusz 1 marca 2012 o 9:34 pm

         TotalskynP@
         dziękuję za bezpośredniość przekazu
         .Wejdź w linka który jest wyżej i poczytaj.
         Być może reaguję alergicznie,ale zwalczanie z premedytacją wiedzy,
         która może uratować ludzi od głodu,radioaktywnośći,kontroli umysłu
         ,i to zwalczanie nie z braku wiedzy,ale z uwagi na jej posiadanie,
         nie zostanie nigdy bez mojej jednoznacznej reakcji.
         Tu nie chodzi o przekonywanie przekonanych,
         tu chodzi o nowych czytelników,
         przeciw którym wysuwa się,
         cały arsenał,wojny psychologicznej.

        • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 10:06 pm

         @Zenobiusz
         przyjmuję twoją argumentację dotyczącą „nowych czytelników”; idea jest słuszna, tylko może wykonanie trochę szwankuje? dobry „pijar” jest potrzebny nie tylku Tfuskowi :-); mam szczerą nadzieję, że dane mi będzie poznać Cie osobiście, naprawdę; miłego wieczoru/nocy….

        • zenobiusz 2 marca 2012 o 1:15 am

         Zauważ,jak zainfekowano Cię stwierdzeniem „twoja złośliwość odpycha.”
         A złośliwość to zwrócenie uwagi,na pisanie pod trzema nickami,i nie pierwszy atak na idę orgonu,w sumie w formie niemal lakonicznej,.wszedłeś w tego linka??????
         ,jest tam co czytać.

 9. wacpan 29 lutego 2012 o 4:17 pm

  RZAD CD….

  http://niezalezna.pl/24360-rzad-tuska-wytyczy-obszar-wolnosci-w-sieci

 10. wacpan 29 lutego 2012 o 4:18 pm

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GWOLI PRZYPOMNIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Madry Inaczej 1 marca 2012 o 2:42 pm

   To wyjaśnia brak elit w PL. Najpierw zaatakowano elity zdolne stawić opór i go zorganizować a teraz czas rozprawy z narodem nadchodzi.

 11. Pingback: ALARM !!!Konieczna jest mobilizacja i zwiększenie nacisku na posłów, bowiem głosowanie nad ustawą o GMO będzie już w piątek. « Zenobiusz's Blog

 12. navajo88 29 lutego 2012 o 6:20 pm

  A ja dla gwoli przypomnienia , witam wszystkich spiskowców !
  J.M.H

 13. libro77 29 lutego 2012 o 6:24 pm

  Monitor, super artykuł. Gdy zrobiono miecz, zaraz zrobiono też tarczę. Jak się przed tym bronić? Oprócz orgonitów, bo nie każdy ma możliwość ich ustawienia.

  • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:23 pm

   Nie widzę innej obrony. Fale ultradługie przenikną wszędzie. Orgonity może robić każdy!
   I powinien.

   • Orka 29 lutego 2012 o 10:30 pm

    Nasi starożytni przodkowie w bardzo prymitywny sposób próbowali nam coś przekazać a mianowicie chodzi mi o amulety i o wszystkie tego rodzaju rzeczy które mały na celu ochronę przed złymi mocami . Widocznie to wszystko już kiedyś było i przetrwała aż do tej pory pamięć o tym aby się przed tym bronić . Nie zdziwiłabym się , że tego rodzaju energię mogły wytwarzać piramidy !

    • Peryskop 29 lutego 2012 o 11:18 pm

     Orka, czy masz na myśli kryształy w regaliach władców oraz w ozdobach ?
     To byłoby jakoś uzasadnione.

     Tylko że wtedy nie było HAARPa, ani RTV, komórek i innych źródeł EMG poza Słońcem.

     • zenobiusz 29 lutego 2012 o 11:48 pm

      Były groźniejsze urządzenia,o których nie mamy nawet pojęcia,a jedynie możemy poczytać w hinduskich eposach.A jednak nasi przodkowie wygrali wtedy,i używali energii, którą nazywamy dziś orgonem,lub chi.

      • Peryskop 1 marca 2012 o 12:33 am

       Hop, hop, hop!
       Gdybym był tu na etacie Zenobiusza, to bym Cię ostro pogonił !

       Zwłaszcza za to „chi”, bo go nie ma w świętych tekstach naszej wiary,
       a wręcz jest ono przez niektóre ortodoksjanki nazywane „sekciarską energią”.

       Masz szczęście, facet ! 😀

       Bo dodatkowo jako Zenobiusz przeczołgał bym Cię pod dywanem
       pytając od czasu do czasu jakiego wyznania właściwie jesteś ?
       I czy masz dziś gorszy dzień ?

       • zenobiusz 1 marca 2012 o 1:26 am

        Dołącz do tego to czego nie wiesz o nie istniejącej energii vrill,
        i już będziesz blisko czołowego prześmiewcy,w tym fyrtlu internetowym.
        a skoro nawiązałeś,to właśnie,jakiego jesteś wyznania ??.

        • Peryskop 1 marca 2012 o 3:24 am

         Już kiedyś jako kawaler musiałem odpowiedzieć na to pytanie w kwestionariuszach wizowych do Hiszpanii i Portugalii. A jeśli wjechałem Ponte de Salazar do Lizbony, a pomiędzy San Sebastian i Bilbao wyprzedził mnie Caudillo Franco, to reszty się domyśl, bo masz do tego niezgorszy aparat.
         Dla ułatwienia dodam, że po drodze pomodliłem się też m.in. w basilica di San Pietro Vaticana, San Marco di Venezia i innych znamienitych świątyniach, jak La Sagrada Família, Notre Dame …

         Oczywiście możesz odpowiedzieć, że to jeszcze o niczym nie przesądza. I będziesz miał rację !
         Zwłaszcza, że będąc w Shandong odwiedziłem także m.in. sanktuarium Konfucjusza w Qufu.

         Vrill to je bajka PaperClipowa dla niesfornych dzieciaków – także tych na emeryturze.

         A jego wynalazca Viktor Schauberger jest przestrogą dla nas jako typowy przykład taktycznego sojuszu głupoty z geniuszem.

         Więc uważajmy, zwłaszcza na zakrętach ! 😀 a szczególnie gdy dodajemy „chi” 😀 😀

         Życzliwy

         PS. A co u Was nazywają „fyrtl” ?

        • Peryskop 1 marca 2012 o 4:06 am

         Zeno, a mówiąc jeszcze poważniej, czy według Ciebie „orgon” Reicha jest zasadniczo tożsamy z „eteroidem” Rychnowskiego, a obydwa są plagiatami pojęciowymi starożytnej „prany” zwanej w Azji również jako „chi” lub „ki” ?

         Bo ja takie wrażenie odnoszę – śmiejąc się w duchu z Europejczyków dumnych z konsekwentnego odkrywania Ameryki – i vice versa ! 😀 😀 😀

         Pewne subtelności występują w obrębie obiektów biologicznych, bo w nich „chi” przejawia się inaczej niż poza żywymi organizmami. Ale to wynika z reakcji psychicznych i fizjologicznych – zapewne w szczególności wokół mitochondriów, włókien i splotów nerwowych, gonad (czakr), no i na poziomie DNA/RNA w obrębie całego organizmu. A u Tamary – jeszcze w szyszynce ! 😀

         Ale żałuję, że ani tradycja chrześcijańska, ani judaistyczna, nie dostrzegły tej formy energii i chyba wciąż jej nie uznają. Bo przykładowo „łaska uświęcająca” dodaje co prawda sił, ale dotyczy raczej duszy niż ciała i ma znaczenie bardziej transcendentalne niż energetyczne.

         Może brak w naszej tradycji tej uniwersalnej „energii kosmicznej” jest efektem specyficznego postrzegania Boga ?

         A może takie ustawienie ma jakiś związek z antycznymi doświadczeniami z siłami nieczystymi ?
         Tak czy inaczej tego pytania lepiej nie zadawać siostrze Michaeli, bo ona zapewne podłączy orgon do chi, a oba wrzuci na Hare Kriszna i całość wyleje wraz z kąpielą na satanizm.

         To tyle na razie w temacie. Jakbyś coś wiedział, to daj znać, proszę.
         A ja poszukam śladów chi-busterów w starożytnych Indiach i Chinach…

         Natomiast Twój strzał Sbukiem w JAJESTEMa może być w pobliżu 10-ki !

         Za dużo facet wie, a przecież jak wiadomo Centralllla nie dysponuje aż taką ilością trolllli podrasowanych do niekarmienia tu na Monitorze.

         Who next ?

         Ciekawe jak to widzą Muzułmanie w rozumowaniach opartych na Koranie?

        • Peryskop 1 marca 2012 o 4:26 am

         upppps ! kolejność mi się rozjechała, przepraszam. Powinno być:

         …Może brak w naszej tradycji tej uniwersalnej “energii kosmicznej” jest efektem specyficznego postrzegania Boga ?

         Ciekawe jak to widzą Muzułmanie w rozumowaniach opartych na Koranie ?

         A może takie ustawienie ma jakiś związek …

        • jerkey 1 marca 2012 o 9:28 am

         Osobiście nie zgadzam się z tobą @Peryskop, że tradycja judaistyczna/chrześcijańska nic na ten temat nie mówi. Wg mnie mówi, ale nie dorabia do tego żadnej ideologii, ani też się na tym za bardzo nie skupia, ponieważ nie to stanowi meritum sprawy.
         Gdy jest mowa o stworzeniu człowieka to Bóg „tchnął w człowieka dech życia”. Biblia mówi tez o „energii życiowej” i o „duchu” będącym w ciele ludzi i zwierząt.O samym Bogu mówi jako o źródle tej energii określając ja jako pełnego dynamicznej energii. A więc wg nie mówi.

         To że nie zwraca na to uwagi to zapewne dlatego, że nie jest ona – ta energia – żadnym warunkiem uzyskania życia w kategoriach bożego sposobu myślenia. Wręcz przeciwnie można ona stać się elementem odciągającym od Boga co widzę właśnie w religiach dalekiego wschodu, który to zrobił. Energia życiowa/chi została dana ludziom jako „zabawka” w celu skupienia się na niej i na tym co ona daje (bo to, że daje i jest istotna do życia to nie ulega wątpliwości). W ten sposób samą energię zaczyna traktować się jak Boga, a porzuca się ideę Boga, który jest źródłem tej energii i który uważa, że istnieją ważniejsze rzeczy dla człowieka niż „ubóstwianie” tej energii.

         To że łączy się ją z demonami to też nic niezwykłego – wszak ich istnienie jest wg mnie znacznie bliższe tej energii niż nasze życie. Potrafią więc jej używać w sposób dla nas nie osiągalny zniewalając lub opętując ludzi. Chociaż oczywiście energia ta nie jest ani dobra/ani zła – to po prostu energia.

         Tak widzę tę sprawę.

        • zenobiusz 1 marca 2012 o 12:21 pm

         „Zeno, a mówiąc jeszcze poważniej, czy według Ciebie “orgon” Reicha jest zasadniczo tożsamy z “eteroidem” Rychnowskiego, a obydwa są plagiatami pojęciowymi starożytnej “prany” zwanej w Azji również jako “chi” lub “ki” ?”
         Dokładnie to twierdzę na moim blogu .Jeszcze dodaję mityczny Vrill.
         Sam pracuję na starożytnym busterze mającym ok,7000 lat jak nie więcej.

        • hjk 1 marca 2012 o 7:08 pm

         „Ale żałuję, że ani tradycja chrześcijańska, ani judaistyczna, nie dostrzegły tej formy energii i chyba wciąż jej nie uznają. Bo przykładowo “łaska uświęcająca” dodaje co prawda sił, ale dotyczy raczej duszy niż ciała i ma znaczenie bardziej transcendentalne niż energetyczne. ”

         Wywód @jerkey to chyba wystarczająco wyjaśnia – chrześcijanin koncentruje się na Bogu, który jest Panem wszelkich energii. Wschod się tym zafascynował, bo widać nie miał dostępu do Boga, judaizm już miał.

         No i pozostaje zawsze wątpliwość, czy rzekome energie to nie wynik złudzeń – jak powiedział jeden ksiadz, który zanim nim został, miał doświadczenia z różnego rodzaju magią czy spirytyzmem – ‚jak ktoś widzi aurę, to natychmiast do egzorcysty!”…

         Co innego z eteroidem czy orgonem, o ile da się potwierdzić jego obecność i właściwości w jakichś badaniach, czy jakimiś energiami w organizmie, bo te niewątpliwe są odkrywane, na razie na poziomach nam znanych z elektromagnetyki i fizyki półprzewodników, nadprzewodników, itp., bo tego typu zjawiska odkrywa się w org. żywych, zresztą pionierem bioelektroniki był nasz ks. prof.Sedlak, niestety trochę izolowanym od swiata z powodu komunizmu i braku środków badawczych…

       • pola 1 marca 2012 o 1:50 pm

        Rumuński profesor,religioznawca Mircea Eliade twierdzi że tylko człowiek religijny jest prawdziwym człowiekiem.
        ,,Człowiek doświadcza sacrum tylko w dziejach, musi więc korzystać z wszystkich dostępnych mu źródeł historycznych. Są one jednak tylko środkiem do odszyfrowania i zrozumienia ponadhistorycznego sensu i ponadczasowych struktur sacrum. „Człowiek będąc tym, kim jest — to znaczy ani aniołem, ani czystym duchem — może doświadczać sacrum jedynie poprzez jakieś konkretne ciało, jakąś określoną umysłowość i środowisko społeczne”. [ 17 ] Na różne sposoby człowiek nawiązuje kontakt z rzeczywistością
        transcendentną. Kontakt ten jest wymianą obustronną. Dialektyka sacrum jest realizowana przez hierofanie, krotofanie i teofanie.
        http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5083

        • Peryskop 1 marca 2012 o 2:38 pm

         Pola, osoby religijne są często „lepsze”, ale jest wiele wyjątków.

         Już w starożytności Sofokles (c. 496-406 BC) zaobserwował, że człowiek
         to jest „deinotaton” – istota niesamowita, diabelsko-anielska w jednym ciele.

         A potem Karol Jung (1875-1961) słusznie nas wszystkich ostrzegał:
         największym zagrożeniem dla człowieka jest on sam!

         Jerkey, po przeczytaniu pierwszego akapitu zdziwiłem się, że ktoś postawił Ci minusa.
         Ale zrozumiałem i podzielam tę ocenę po zapoznaniu się z poplątaniem w dalszej części wpisu.

        • pola 1 marca 2012 o 3:17 pm

         W kazdym człowieku jest tyle samo dobra co zła zależy tylko od pewnych czynników w którą stronę nastąpi przechył.Jesteśmy cząstką Boga skażoną zębem szatana i przez to jesteśmy skazani na wieczną walkę z jadowitym ukąszeniem.

        • hjk 1 marca 2012 o 7:18 pm

         @jerkey & @peryskop

         Niektórzy egzorcyści twierdzą, ze te różnego rodzaju „energie” (o new’age’owych czy okultystycznych konotacjach) to wynik demonicznego złudzenia. Zreszta sami spirytyści zapewne chcąc zamaskować działanie realnych sił demonicznych, by nie odstraszyć naiwnych owieczek, używają modnych ściemek w stylu „energii”, „vibracji”, itd.

         A jeśli to nie złudzenie z pewnoscią jest tak, jak pisze @jerkey, bo jesli demony działają na człowieka, a działają, to właśnie za pomocą tego typu „mediów” czy „narzędzi”, jak jakies „energie”. A być moze też jest działanie „bezpośrednie”, ale nam sie to trochę „w głowie nie mieści” zeby nie było jakiegoś „pośrednika”…

     • Starża 29 lutego 2012 o 11:56 pm

      Cecha wspólną wszystkich kryształów jest to, że potrafią odpędzać niskie wibracje i niekorzystne oddziaływania. Są swoistą tarczą dla tego, który je nosi lub używa.
      Same w sobie są transformatorami i wzmacniaczami energii. Zwłaszcza kryształ górski, który jest uniwersalny.

     • Orka 1 marca 2012 o 1:10 pm

      Nie , myślę o zwykłych ludziach , którzy być może wbrew swojej woli zostawali do czegoś zmuszani co później wprawiało ich w przerażenie i od czego próbowali się uwolnić właśnie przy pomocy różnego rodzaju amuletów . Ten prastary lęk towarzyszy nam do dzisiaj , lubimy otaczać się przedmiotami które mają dobroczynny wpływ czy to na nasze zdrowie czy bezpieczeństwo nas samych i naszych bliskich .
      „…Tylko że wtedy nie było HAARPa, ani RTV, komórek i innych źródeł EMG poza Słońcem…” , peryskop bądź poważny !
      Popatrz na odpowiedź Zenobiusza , naprawdę , to z czym człowiek mógł mieć do czynienia w przeszłości może przekraczać wszelkie pojęcie …
      Prawdę objawił nam Chrystus , dlatego musiał i chciał za nią umrzeć bo ta prawda obnażyła i zburzyła dotychczasowy porządek i niesprawiedliwość tego świata …
      No niestety wciąż są z nami ci którzy będą z tym walczyć , a jest o co , o władzę … absolutną , o podział świata na panów i niewolników .

      • zenobiusz 1 marca 2012 o 1:55 pm

       Niemniej jednak,amulety jako takie ,to zwyrodniała forma,najczęściej niosąca emanacje demoniczne.Przeciwnik nauczony doświadczeniami,pomału odbierał ludziom właściwą wiedzę zastępując ją zabobonem.
       Tak więc jako ochrona duchowa ,pewne są poświęcone krzyże, medaliki Św Benedykta,różańce. i podobne dewocionalia,
       technicznie zaś,przeciwko technologicznym atakom, orgonity.
       Jedno i drugie na równi spotyka furię i kpinę zarazem.

      • Peryskop 1 marca 2012 o 2:24 pm

       Orka, miałem na myśli powszechne ozdoby z oprawionymi kryształami, zwane dziś wyrobami jubilerskimi. Zgadzam się, że ich rola jako amuletu może być powiązana z energią zamkniętą w użytych kawałkach struktur krystalicznych.

       Także zgoda co do strachu, który musiał towarzyszyć naszym przodkom wobec nieznajomości praw natury i kataklizmów, jak choćby pioruny, czy huragany, trzęsienia ziemi, zarazy itd.
       Ale czy dziś strach wśród ludzi jest mniejszy ? Jest on innej natury, ale równie niszczący.
       Stąd może bierze się renesans wszelkiego rodzaju amuletów ?

       Natomiast co do odwołania się do Zeno, to jest ono mgliste. zenobiusz 29 Luty 2012 o 11:48 pm : „Były groźniejsze urządzenia,o których nie mamy nawet pojęcia,a jedynie możemy poczytać w hinduskich eposach.A jednak nasi przodkowie wygrali wtedy,i używali energii, którą nazywamy dziś orgonem,lub chi.”

       Jedni wygrali i przetrwali, inni padli, ale czy decydowało użycie orgonu? Zwłaszcza, że Zeno
       sam wspomina – bardzo słusznie ! – „groźniejsze urządzenia,o których nie mamy nawet pojęcia”, a potem odsyła: „jedynie możemy poczytać [o tych urządzeniach] w hinduskich eposach.”.

       Jeśli „nie mamy nawet pojęcia” to czy nie ryzykowne jest stwierdzenie „Były… urządzenia” ? Zwłaszcza gdy zstosować praktykowany przez KK sceptycyzm wobec źródeł wedyjskich.

       Sam mam tzw. mieszane uczucia, bo mitologie to jednak jest mieszanina wspomnień i baśni. Natomiast dowody materialne są zazwyczaj dyskusyjne i nie muszą być autentyczne.

       • zenobiusz 1 marca 2012 o 4:44 pm

        Odsyłam do „Wojny bogów i ludzi” sądziłem że to znasz.Na moich blogach jest o tym wiele.
        Pokutuje u Ciebie wizja jaskiniowców pełnych lęku,ja widzę w przeszłości o której mówimy,broń nuklearną,czy Vimana,mogące latać w przestrzeni kosmicznej.Nawiasem mana ,to inna nazwa orgonu.

       • zenobiusz 1 marca 2012 o 4:53 pm

        „Zwłaszcza gdy zstosować praktykowany przez KK sceptycyzm wobec źródeł wedyjskich.”
        Ta wypowiedź z kolei,zakrawa,na dowcip.Źródła wedyjskie są.Zostały przetłumaczone.
        Co to ma wspólnego z Katolicyzmem??Znane są przy tym wyniki badań archeologicznych potwierdzające stosowanie broni atomowej.

        • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 1:15 am

         @Peryskop
         „konwertyta z protestantyzmu na chrześcijaństwo”; btw. protestantyzm to także religia „chrześcijanska”;… ale twoje uwagi są celne:

        • Peryskop 2 marca 2012 o 2:48 am

         TNP, dzięki za wychwycenie i korektę.
         Tak, Karl Ludwik przekonwertował trochę pod prąd, bo na katolicyzm.
         Gratulacje za spostrzegawczość !

       • Orka 1 marca 2012 o 5:09 pm

        Peryskop@ , jeśliby wierzyć , że na ziemi żyło kilka generacji cywilizacyjnych o różnym stopniu zaawansowania technologicznego i jedne zakończyły się samozagładą , inne jakimiś straszliwymi kataklizmami , na co wskazują wykopaliska , hipotezy o zniszczeniu poprzez wybuch jądrowy Sahary i inne , to dowodziłoby , że ludzie także znajdowali się na różnych stopniach rozwoju .
        Pragnienia człowieka nie zmieniły się aż tak bardzo , ciągle dominuje pożądanie dóbr a nawet posiadanie niewolników , spełnianie wszelkich zachcianek do perwersji włącznie . I jak zwykle znajdowali się ludzie którym nie odpowiadał taki model życia i buntowali się . Dalszy ciąg znany , wojny , mordy , grabieże …
        Co do mitów , to nie muszą być mity , to mogły być wyniki eksperymentów ówczesnych naukowców …

        • hjk 1 marca 2012 o 7:26 pm

         Tez wpadła mi taka myśl, ze himery, pegazy itp. twory mitologiczne to wynik opowieści przekazywanych sobie przez niecywilizowanych mieszkanców jakichś dorzeczy czy dolin górskich, które widzieli jako rzeczywistość, lecz kataklizm zakończył istnienie dawnych cywilizacji i pozostała tylko mitologia…

         My juz zbliżamy sie do tego stadium, ze mamy środki mogące niemal w czasie chwili unicestwić cywilizację, a dochodzimy do etapu „himerowania” i „pegazowania” i kto wie czego jeszcze. Moze jacyś nasi poprzednicy wpadli na idee GMO, zastosowali, sami się wytruli, a po jakimś czasie natura się zregenerowała, przeżyły nieliczne jednostki jakos odporne i cywilizacja zaczynała się na nowo…

        • Peryskop 2 marca 2012 o 12:51 am

         Hjk, Jerkey, Zeno, Orka, Pola, Starża – wielkie dzięki za Wasze uwagi.

         Przemawiają mi przekonania argumenty Orki i Starży o energii w kryształach.
         No i Poli jako oczywiste poglądy, które i ja podzielam, że religie nas uczłowieczają.
         I to niemal wszystkie – poza religiami wyznawców talmudu, kleptomanii, globalnego ocieplenia, itp.

         Kiedyś wierzyłem w św. Mikołaja, potem w UFO, demokrację, Apollo na Księżycu, sprawiedliwość, Lecha Wałęsę, absolutną Prawdę, Atlantów, kapitalizm, Gigantów, nowoczesną medycynę, itp.

         Ale z biegiem czasu i w miarę nabierania doświadczeń stopniowo uporałem się tymi mitami.
         Wzamian nabrałem w tym procesie sporego respektu do autorów tego rodzaju mistyfikacji !

         W moich odkryciach pomogły mi bezpośrednie kontakty ze środowiskiem filmowców – a więc kreatorów sztucznej „rzeczywistości” przy pomocy rekwizytów, makijażu i sprytnych trików.
         Innym źródłem cennej wiedzy były również dość bliskie kontakty z piratami audio-video, i to po obu stronach frontu. Trzecim kanałem inspiracji były zjawiska kreowania „stanu wiedzy” przez co bardziej wyzwolonych przedstawicieli wiodących środowisk naukowych w różnych krajach.

         I efekt analizy swojej wiedzy wyraziłem w poprzednich komentarzach. Za cenę narażenia się na krytykę podtrzymuję wątpliwości co do lansowanych „prawd” o przeszłości oraz współczesości, które – czy nie dziwnie się składa ? – służą głównie celowi realizacji illuminackich planów dominacji.

         Jerkey – zacząłeś ładnie od „tchnięcia energii życiowej” kiedy Bóg tworzył człowieka.

         I potem piszesz: „Biblia mówi tez o “energii życiowej” i o “duchu” będącym w ciele ludzi i zwierząt. O samym Bogu mówi jako o źródle tej energii określając ja jako pełnego dynamicznej energii. A więc wg nie [z logiki wynika, że chyba raczej „mnie” ?] mówi.”

         To cenna uwaga. Zacząłeś od „tchnięcia energii życiowej” (chi ?) gdy Bóg tworzył człowieka.

         Ale zaraz zgubiłeś wątek gdy wpadłeś w pułapkę any-hinduizmu pisząc:
         „To że nie zwraca na to uwagi to zapewne dlatego, że nie jest ona – ta energia – żadnym warunkiem uzyskania życia w kategoriach bożego sposobu myślenia.”

         Skąd i czym uzasadniona ta teza wręcz przeciwstawna do poprzedniej ?
         No to czy „ta energia” jest warunkiem życia, czy nie jest ? Może tylko częsciowo? Jak ?
         Bo chyba nie w ograniczeniu tyko i jedynie do Adama i Ewy ?

         I dalej: „Wręcz przeciwnie można ona stać się elementem odciągającym od Boga co widzę właśnie w religiach dalekiego wschodu, który to zrobił.”

         Skąd o tym wiesz jakoby wyznawcy hinduizmu w Indiach zerwali ze swoim Bogiem/Bogami ?
         Czy nie jest to efekt niuejdżowskich video-promocji zaprawionych na hinduizm i buddyzm ?
         Buddyści uznawali i uznają „boskość” ale – poza Zen – bez utożsamiania go z Buddą. Lecz nie słyszałem i nie widziałem, żeby ich postrzeganie tych relacji było przyćmione energią „chi”.

         Czy nie pochopnie wydałeś swoje osądy o intymnych przeżyciach innych ludzi z innej kultury ?

         Piszesz: „Energia życiowa/chi została dana ludziom jako “zabawka” w celu skupienia się na niej i na tym co ona daje (bo to, że daje i jest istotna do życia to nie ulega wątpliwości). W ten sposób samą energię zaczyna traktować się jak Boga, a porzuca się ideę Boga, który jest źródłem tej energii i który uważa, że istnieją ważniejsze rzeczy dla człowieka niż “ubóstwianie” tej energii.”

         Skąd wiesz, co Bóg „uważa” w ogólności, a w odniesieniu do energii witalnej w szczególności ?
         Takie opinie pełne przekonania co Bóg chce, czego nie chce, i co uważa – pachną demagogią.

         Jakiś czas temu dyskutowaliśmy o istocie człowieczej „wolnej woli” wobec wszechmocy Boga.
         To było także trudne zagadnienie, nad którym łamali i wciąż łamią sobie zęby teologowie.
         Więc nie popadajmy w kompleksy gdy i nam nie udaje się rozwikłać węzłów gordyjskich !

         Bo jak mawiał Karl Ludwig von Haller (1768-1854), szwajcarski ekonomista i twórca prawa, konserwatywny myśliciel polityczny, konwertyta z protestantyzmu na chrześcijaństwo
         „Bogu nie zależy żebyś zwyciężał, ale żebyś walczył !”

         Zaraz zaraz, ale skąd Karl Ludwik wiedział na czym Bogu zależy, a na czym nie zależy ?

        • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 1:08 am

         @Orka
         „Pragnienia człowieka nie zmieniły się aż tak bardzo , ciągle dominuje pożądanie dóbr a nawet posiadanie niewolników , spełnianie wszelkich zachcianek do perwersji włącznie”;
         to się nazywa atawizmy; jak to mówiły nasze babcie: wszystko jest dla ludzi, i nawet nie o to chodzi, by nie przesadzać, bo tylko raz się żyje..; chodzi o to, by nie „przesadzać przesadnie”; oki…. – to ostatnie, to już moje 🙂

        • zenobiusz 2 marca 2012 o 1:29 am

         Peryskop@
         Wobec twoich traumatycznych doświadczeń od UFO po Wałęsę,widzę tylko jedno wyjście.
         Kup sobie orgonit na allegro za 10 zł,nasiona rzeżuchy,i wysiej jedne na wilgotnej gazie ,w pobliżu orgonitu,a drugie ,maksymalnie od niego oddal i patrz co będzie się działo.
         Innej rady ,nie widzę.

        • Peryskop 2 marca 2012 o 2:54 am

         Zeno: „Wobec twoich traumatycznych doświadczeń od UFO po Wałęsę,widzę tylko jedno wyjście. Kup sobie orgonit na allegro za 10 zł,nasiona rzeżuchy,i wysiej jedne na wilgotnej gazie ,w pobliżu orgonitu,a drugie ,maksymalnie od niego oddal i patrz co będzie się działo.
         Innej rady ,nie widzę.”

         Dzięki za porady praktyczne.
         A gdzie mi radzisz posadzić p. Wałęsę ? Obok rzeżuchy ?
         I czego Twoim zdaniem miałbym w tym przypadku oczekiwać ?

    • ozyrys 1 marca 2012 o 1:55 am

     teraz mamy również urządzenia zwane ADR-ami.j
     Jest tego cała rodzina.Doskonale reguluje i chroni pole elektromagnetyczne.Do zastosowania w domu ,ogrodzie ,dla zwierząt ,do łóżka ,do żywności.
     Więcej na : vistafit.manifo.com nie mogę podać teraz szczegółowego linku-bo „Bład-nie odnaleziono serwera !!!!”
     od godziny 0.00-nic nie działa-poczta na onecie -wyłączona ,NK wyłączona ,szukana przeze mnie strona -nie odnaleziona-wszędzie „prace konserwacyjne”???
     proszę na tej stronce poszukać podstronkę -ADR :))))

     • zenobiusz 1 marca 2012 o 1:46 pm

      Technologia ADR to unikalny na skalę światową polski wynalazek. Pozwala ona na budowanie urządzeń, które są w stanie pochłonąć ponad 90% składowej elektrycznej promieniowania elektromagnetycznego w pasmach szkodliwych dla człowieka. Pola takie wytwarzane są głównie przez sieć i podłączone do niej urządzenia elektroniczne, elektryczne i elektromechaniczne.

      Technologię ADR zastosowano:

      ➠ Do budowy cienkich, lekkich i łatwych w użyciu ekranów – mat, pochłaniających składową elektryczną pól elektromagnetycznych w zakresie częstotliwości 1 Hz – 100 MHz.

      Wielką zaletą takiego nowatorskiego rozwiązania jest to, że pochłonięta energia jest zamieniana w nieszkodliwe ciepło (niewyczuwalne dla człowieka).

      ➠ Do wytwarzania ceramiki dielektrycznej* o specyficznej mikrostrukturze, wykorzystywanej w urządzeniach zmieniających strukturę wody, co powoduje podniesienie jej walorów zdrowotnych.
      http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?33468

      Technologia ADR jest zastrzeżona zgłoszeniem patentowym P 387274.

      ———————————————————————————————————
      Dziękuję ,za przywołanie tematu.Oczywiście urządzenie mimo licznych międzynarodowych nagród,a dodać trzeba że od A do Z polska myśl inż Wosińskiego,,nie uszło niezauważone .Gazeta .pl poświęciła mu nawet uwagę pod tytułem „Stymulator_energii_ADR_4_czyli,bełkot”

      http://forum.gazeta.pl/forum/w,22,58053937,58115626,Re_stymulator_energii_ADR_4_czyli_belkot.html?v=2

      Prosty stąd wniosek,ze wszech miar warto się nim interesować.Osobiście testowałem,na smog em i wodę działa podobnie jak orgonit.

      • Annah. 2 marca 2012 o 6:34 am

       Krążek ADR 4 sprawdzałam przez obudowę magnesem i stwierdziłam że są tam magnesy ułożone na okręgu plus obok minusa – taki łańcuszek. Mam nadzieję że to nie cała innowacyjna polska myśl techniczna, ale obudowy nie będę rozbijać, trochę szkoda.

 14. libro77 29 lutego 2012 o 6:26 pm

  Wszyscy witają Navajo! 😀

  • Słoneczna 29 lutego 2012 o 6:30 pm

   Niektóre panie przesyłają całusy dla Navajo88. 🙂

 15. Sully 29 lutego 2012 o 6:32 pm

  cześć navajo, jak tam słonce świeci na zachodzie?

  • navajo88 29 lutego 2012 o 7:02 pm

   No Sully u mnie to już noc ciemna ! hahahahaha, dziękuję wszystkim paniom i panom za życzenia i wam także wszystkiego to co najlepsze !
   J.M.H

 16. jowram 29 lutego 2012 o 6:34 pm

  Tajne przemówienie Minister Edukacji Narodowej

  Tylko naród,którego warstwy kierownicze zostaną zniszczone da się zepchnąć do roli niewolników czyli Polak hodowlany bywalec supermarketów i nabywca dóbr wielkich korporacji.
  Nadający się do nowoczesnej Europy Polacy otrzymają europejskie nazwiska po przejściu całkowitego procesu wynaradawiania,co trwać będzie od dwóch do trzech pokoleń.Językiem urzędowym,handlowym i potocznym winien być tylko język angielski,urzędnikami zaś na byłych terenach polskich mogą być tylko członkowie platformy obywatelskiej w roli kaPO obozowego.Dążeniem naszym jest zeuropeizowanie w jak najszybszym czasie całej nadającej się do tego ludności.Należy wysiedlić element zdecydowanie polski.Polakom nie wolno uczęszczać do szkół średnich,do szkół zawodowych,ani też wyższych.Nie wolno odprawiać nabożeństw w języku polskim.Zabrania się wszelakich zrzeszeń,korporacji i zjednoczeń świeckich i kościelnych,jak również należy zamknąć polskie restauracje,kawiarnie i kina,a nadto znieść wszelką polską prasę i wydawnictwa książek.Te osoby,które wydają się niezdolne do wynarodowienia,muszą być utrzymywane na najniższym stopniu kultury.Spośród ludności przeznaczonej na wysiedlenie należy wybierać dzieci wartościowe w wieku najwyżej 8–10 lat i umieścić je w euro przedszkolu.Z krewnymi polskimi nie wolno im utrzymywać żadnych kontaktów.Poza tym wysiedlić należy wszystkich Polaków,którzy przybyli na teren Nowej Europy przed 89 r.,całą polską inteligencję,działaczy polskich,tych spośród tzw. neutralnych Polaków,którzy nie dadzą się zeuropeizować.Polskich dzienników nie będzie,jak również nie będą wydawane książki polskie i czasopisma w tym głównie Gazetę Polską,GPC i Nowe Państwo oraz zlikwidować należy telewizje TRWAM i radio Maryja.Musimy podzielić Polskę na tak wiele różnych grup etnicznych,na wiele części i podzielonych grup jak to jest tylko możliwe,musimy starać się uznawać i podtrzymywać jak najwięcej odrębnych narodowości,a więc obok Polaków i Żydów także Ukraińców,Białorusinów,Górali,Łemków i Kaszubów.Jeśli gdziekolwiek jeszcze się da znaleźć jakieś odłamy narodowościowe w tym Śląską–to te także.Chcę przez to powiedzieć,że najbardziej zainteresowani jesteśmy nie tym ażeby ludność polan jednoczyć,lecz przeciwnie,ażeby ją rozbić na możliwie wiele części i odłamów.Nie leży w naszym interesie doprowadzanie wymienionych narodowości do jedności i wielkości i stopniowe budzenie wśród nich świadomości narodowej i rozwijanie kultury narodowej,lecz przeciwnie,rozbicie ich na niezliczone małe odłamy i cząstki.Ustanowimy nowa narodowość Śląska która nam sprzyja Polacy zasadniczo nie powinni mieć teatrów,kin a jeżeli już to powinny one propagować treści antychrześcijańskie,laickie,obrazoburcze i antypolskie.W kraju prywiślańskim należy zamknąć wyższe szkoły i seminaria.Polakom należy zostawić takie możliwości kształcenia,które ukażą im beznadziejność ich położenia narodowego Rozporządzeniem Katarzyny Hall zlikwidować należy na terenie kraju Prywiślańskiego szkolnictwo powyżej podstawowego oraz całkowicie zakazać nauczania historii dlatego że Uniwersytety i inne szkoły wyższe,szkoły zawodowe,jak i szkoły średnie były zawsze ośrodkiem polskiego szowinistycznego wychowania i dlatego powinny być w ogóle zamknięte.Należy zezwolić jedynie na szkoły podstawowe,które powinny nauczać jedynie najbardziej prymitywnych rzeczy rachunków,czytania i pisania.Nauka w ważnych narodowo dziedzinach,jak geografia,historia,historia literatury oraz gimnastyka,musi być zakazana.Proponuje zatem aby na terenie Polski pozostały jedynie czteroklasowe szkoły powszechne,uczono by w nich liczenia do 500,pisania nazwiska i wpajano by zasadę,iż nakazem bożym ludności polskiej jest posłuszeństwo wobec Unii Europejskiej,uczciwość,pilność i grzeczność.Nie byłoby konieczne aby ludność polska potrafiła czytać wystarczy bowiem tylko umiejętność podpisania lojalki i wniosku o kredyt.

  • Starża 29 lutego 2012 o 7:30 pm

   Czy to dowcip? Powtórka z rozrywki? Przecież to już przerabialiśmy. Jedne zabory przez 120 lat nie wystarczyły? Nic ich to nie nauczyło,że polaków nie tak łatwo się pozbyć?

   • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:24 pm

    Dobre podsumowanie tego co się dzieje.

  • ozyrys 1 marca 2012 o 1:58 am

   to jakiś żart???jowram ???skąd masz ten tekst???czy aby na pewno to nie jakaś fałszywka???czy to inny wymiar-czy jacyś debile na stołkach????

   • Peryskop 1 marca 2012 o 4:33 am

    Kto to wygłosił i kiedy – tego nie wiem.

    Ale to jest tekst oparty na historycznych zaleceniach dla Polski przywiezionych przez Bolesława Bieruta, gdy przysłany tu z ZSRR objął urząd prezydenta.

    • kosiardeyablos 1 marca 2012 o 7:25 pm

     w rzeczy samej !!! Czytałem tekst nie oparty ale dokładne zalecenie dla narodu polskiego, podpisany przez samego stalina – grużlika jeb…go. Było tam wszystko co powyżej, łącznie ze spóźnianiem się pociągów czyli wyrafinowaną nie punktualnością środków transportu miejskiego itd, takie smaczki jak zmuszanie (psychologia zdarzeń) do okradania mienia państwowego, machlojek budowlanych i tym podobnych pierdół. Wszystko co jest teraz jest wynikiem zaprogramowanego naonczas działania. Plan Bieruta i Stalina nie spalił na panewce, ale sprawdził się co do „prawie” joty jeśli chodzi o upodlenie obywateli i stworzenie społeczeństwa złodziejskiego……..niestety, Polaka można wqrwić kiedy sie obudzi a jak jest wqrwiony jest nieobliczalny…….artykuł na ten temat ukazał sie juz nie pamiętam w którym numerze tygodnika – „Ziemia i Morze”. czy jakoś tak. to było w 1987 roku ! wydawany był w Szczecinie, ale czy rozchodził sie dalej ? Rok czy dwa lata wcześniej, tam też ukazał się artykuł o Mordzie Katyńskim, w takiej postaci jakim znamy go teraz, obarczającym winą ZSRR ! No i artykuł o zamachu na gen. Sikorskiego.

  • hjk 1 marca 2012 o 8:37 pm

   link:
   http://wiadomosci.onet.pl/forum/czechy-ogromny-protest-studentow-tysiace-ludzi-na-,0,607817,80729027,czytaj.html

 17. ALFA 29 lutego 2012 o 6:36 pm

  Nasze słowiańskie korzenie
  Oglądamy amerykańskie napierdalanki i nie tylko oczywiście, dowiadujemy się o wampirach, a nie wiemy, że były częścią wierzeń naszych przodków. Wampirami stawali się po śmierci ludzie źli – złodzieje, zabójcy itd. Żeby po nocy nie chodziły i nie żywiły się krwią wbijano im osinowy kołek. Wilkołak to też była część naszych wierzeń… Wiedzieliście?
  W dzisiejszych czasach Polacy błądzą. Nie wiemy, czego chcemy i czego powinniśmy się trzymać, kim być. Na boiskach jesteśmy dumni z Polski, krzyczymy „Ole Ole – nie damy się!” A w życiu codziennym? Unikamy spraw związanych z krajem. Nie znamy dziejów Polski. Złościmy się kolejnymi wypowiedziami prowadzących Wiadomości. I nic. Po ich zakończeniu przełączamy na „Taniec z Ciotami”.
  Celem odzyskania Polski powinniśmy zacząć od podstaw. By postawić chałupę, nie zaczyna się od dachu. Myślę, że trzeba najpierw odzyskać wiarę i poznać na nowo własne korzenie. To one przez te wszystkie stulecia dawały siłę. Mieliśmy ogromne wespół z Litwą państwo. Byliśmy przedmurzem chrześcijaństwa. Bóg, Honor i Ojczyzna. Wszystko do czasu, aż znaleźli się zdrajcy i sprzedawczyki, a na końcu – tzw. użyteczne barany, jak Stanisław Poniatowski. Utraciliśmy wszystko.
  II wojna światowa pozbawiła nas przywódców i warstwy dbającej o dobro najwyższe jakim jest Polska i jej społeczeństwo. Zastąpili ich przywiezieni na czołgach T-34, przyuczani do przejęcia władzy obcy, w tym Rosjanie i Żydzi oraz rodzimi zdrajcy i sprzedawczyki. Wtopili się w społeczeństwo, nauczyli języka, zmienili nazwiska na polskie. I się zaczęło sobiepaństwo. Trwa to do dziś. Dziś rządzą ich dzieci i wychowankowie. I rozwalili podstawy naszego bytu. Nie ma nic. A Polacy dalej potulnie jak owce idą za tymi baranami.
  http://wolnemedia.net/historia/nasze-slowianskie-korzenie/

  • centurion 29 lutego 2012 o 8:29 pm

   Wyszła ostatnio taka ciekawa książka o Wladzie Palowniku synu Wlada Diabła którego zwie się zz amerykańska Dracula.

  • AQQ 29 lutego 2012 o 10:17 pm

   Najważniejsze to fakt, że przez długie tysiąclecia Polska była słowiańska, nawet tysiąc lat po tym, jak Jezus, Szaweł i inni stworzyli nową religię żydowską, zwaną chrześcijaństwem. Ale setki lat przed i po tych wydarzeniach na Bliskim Wschodzie i w Rzymie, w świętych gajach dębowych, niezliczone pokolenia Słowian wielbiły przez długie wieki słowiańskiego boga Świętowita i stawiały mu czterotwarzowe pomniki z drzewa dębowego… http://opolczykpl.wordpress.com/my-slowianie/
   Dużo historii odkrywa dla nas Słowian- http://bialczynski.wordpress.com/

   • monitorpolski 1 marca 2012 o 12:39 am

    AQQ – dlaczego siejesz dezinformację? Żydów nie było do XII wieku – zostali wtedy „wynalezieni” na użytek satanistów. To co teraz mówi się, że było „religią żydowską” było sektą chrześcijańską. Dobrze postudiuj zanim zaczniesz pisać bzdury. I nie używaj sieczki informacyjnej, którą nas szpikują. Jezus Chrystus był JUDEJCZYKIEM, a nie Żydem. Chcesz materiały?

    • kosiardeyablos 1 marca 2012 o 7:39 pm

     był Nazareńczykiem !…… Historia podawana oficjalnie jest lekko spierdzielona, na użytek religijno-przemysłowy ! Równie dobrze można wierzyć w SilMarillion J.J.Tolkiena , jako przekaz rzeczywistości, i szukać Shaire, wsi kurdupli zwanych Hobbitami, czyli historii która nie wzięła sie znikąd a może być przecież papką informacyjną, do rycia beretów.

     • kosiardeyablos 1 marca 2012 o 7:56 pm

      …ups…H.R.R. Tokien a nie J.J.Tokien…hm

      • hjk 1 marca 2012 o 9:15 pm

       http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_55.html
       a tu cała praca mgr na temat
       mwconsulting.hostings.pl/htdocs/ymagomundi.eu/PDF/calosc%20mgr.pdf

   • AQQ 1 marca 2012 o 4:52 pm

    @MP>
    Nie wierzę, że tak sobie przybyli w XII w i natychmiast dostali fuchę pilnowania skarbu Mieszka Starego i bili monety w Kaliszu…(starsze zródła mocno wyczyszczone przez zainteresowanych)
    Noo chyba, że narzucając nam siłą chrześcijaństwo dostaliśmy gratisik*2 w 1 w postaci przymuszonej niby-żydków do pilnowania kasy…taki średniowieczny fed-ek…a wszystkie drogi prowadzą do>
    http://www.izrael.badacz.org/zydzi_w_polsce/dzieje.html

    • monitorpolski 1 marca 2012 o 5:44 pm

     Jak będę miał czas to przetłumaczę materiały nt. rzekomych „Żydów”. Zauważ, że w Biblii używa się słowa „faryzeusze” – to z faryzeuszami mamy do czynienia, nie z „Żydami”.

     • kosiardeyablos 1 marca 2012 o 7:50 pm

      „żydzi” to określenie które pojawiło się na początku XI wieku jako określenie sekt chrześcijańskich. JUDE wzielo sie od Judei. Proste….Czyli jak czytać powyżej słowo żyd to spolszczone JUDE, judaś, zidaś, źid……….. Judejczyk to Żyd z Judei. Słowotwórstwo uwczesne (ktoś seplenił i tak wyszło)…..hahaha…podobnie jak z imieniem Maciej…Mattias….Mattjahwe……….

    • pola 1 marca 2012 o 8:12 pm

     Bądźmy poważni. Mamy do czynienia z wielką mistyfikacją. Mit o wypędzeniu Żydów to wytwór chrześcijańskiej propagandy z IV wieku. Miała to być kara za zabicie Syna Bożego. Właśnie do tego mitu nawiązali syjoniści w XIX wieku. Aby zbudować naród, trzeba było spreparować jego pamięć. Francuscy nacjonaliści odwoływali się do starożytnych Galów, włoscy do Juliusza Cezara, a niemieccy do Teutonów. Żydzi wzięli z nich przykład. Ogłosili, że Rzymianie wypędzili ich przodków z Palestyny, ci rozeszli się po całej ziemi, ale teraz muszą znowu połączyć się w jeden naród.

     Ale przecież to jest fakt – w Europie, Afryce i w Azji istniały lub nadal istnieją skupiska Żydów.

     Tak, ale wszyscy ci ludzie nie są wcale potomkami wypędzonych Żydów z Palestyny. Mało tego, w sensie etnicznym wcale nie są Żydami. To przedstawiciele rozmaitych innych ludów i narodów, których przodkowie przed wiekami nawrócili się na religię judaistyczną. Żydzi znaleźli się na całym świecie nie dzięki jakiejś mitycznej wędrówce ludów, tylko dzięki masowemu nawracaniu! Bycie Żydem w Europie czy Afryce nie miało nic wspólnego z narodowością. Żydami byli po prostu wyznawcy judaizmu.

     Wiecej: http://www.eioba.pl/a/2zsk/zydzi-narod-wymyslony#ixzz1ntQ3CWEW
     http://www.eioba.pl/a/2zsk/zydzi-narod-wymyslony

 18. ALFA 29 lutego 2012 o 6:43 pm

  Dlaczego nie nadajemy dzieciom polskich imion?
  Jesteśmy dumnym narodem. Mamy bogate dzieje. Jesteśmy zaradni, myślący i uczynni. Polska myśl twórcza od dawna jest w czołówce. Gdy mamy polskich przywódców i działaczy, umiemy się bić, a przegrane przekuwać w zwycięstwa. I mamy jedyny w swoim rodzaju piękny język, którego mogą nam inne narody tylko pozazdrościć.
  Nawet po latach używania, większość z nich, nie umie tak naprawdę się po polsku wysłowić. Tylko czemu nasz język obrasta w obce naleciałości, gdy mamy polskie odpowiedniki?
  Wciska nam to obca ciemnota nie umiejąca, bądź nie chcąca wymawiać polskich słów. A polskie społeczeństwo jest przez nich rozbite. Na słowie pisanym i mówiony łapę trzymają wrogowie polskości. Nie zależy im na jego pięknie. Mają oni obce imiona i je w zasadzie rozpowszechniają.
  Nie mając styku z dawnymi imionami, Polacy coraz częściej nadają dziwne imiona, mając do wyboru takie piękne polskie. Mają takie prawo, ale ciągnie się za nimi wstyd!
  Dlaczego nie dają polskich imion? Powodów pewnie jest kilka.
  1. Wstyd przed znajomymi. Bo Stasiu to obciach, bo Władek to takie wieśniackie…
  2. Chcą być „postępowi”. Bo Kevin to takie nowoczesne…
  3. Naoglądali się amerykańskich głupot w szklanym oku. Pamela, Monika, Natalia to tak się ładnie kojarzy z ciepłem…
  4. Bo są starodawne. Bolesław, Kazimierz, Władysław, to królowie i niech spoczywają w pokoju. Po co czerpać wzorce i siły z takich postaci….
  5. Chcą dać dzieciom imię z którego nikt nie będzie się śmiał. Dobrosław, Mieczysław, Wieńczysława…Same sławy, przecież to porażka….
  6. Chcą by imię było jedyne w swoim rodzaju. Imieniem, przezwiskiem i kojarzone tylko z jedną osobą z otoczenia. Np. Artiom, Kevin,
  7. I w drugą stronę. Bo takie wszyscy dają. Po co dawać imiona dzieciom takie jak Bogumiła, Ludomiła, Lutosław, Dzierżysława, Gościmir skoro można Józef, Marek, Dawid, Antoni, Jan, Anna, Iwona, Beata, Alicja, Alan…
  Powodów jest pewnie więcej, można ich się tylko domyślać. Pewne jest jedno. Ktoś chce nam świadomie wykreślić nasze wspaniałe, niepowtarzalne imiona.
  Zmieńmy to. Zacznijmy nadawać dzieciom polskie imiona. Bądźmy dumni, że je posiadamy. Nie ma powodu do wstydu. Te imiona są częścią naszych dziejów, zwyczajów i mowy. Nie mogą zaniknąć.
  http://wolnemedia.net/kulturoznawstwo/dlaczego-nie-nadajemy-dzieciom-polskich-imion/

  • hjk 1 marca 2012 o 9:21 pm

   @”Dlaczego nie nadajemy dzieciom polskich imion?”

   Głupota albo odmienność etniczna.
   Jest te trend nawrotu do polskości w nadawaniu imion – pojawiają się Franciszki, Wojtki, Jasie i Stasie…

 19. maran 29 lutego 2012 o 6:53 pm

  Troche na wesolo, bo atmosfera sie robi grobowa na swiecie.
  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/acta_u_nas_na_wsi_34373

  „ACTA u nas na wsi

  Jakiś miesiąc temu dzwoni do mnie syn i mówi – Matka, a ty wiesz, co się dzieje? – Nie, a co? – No internet chcą nam zablokować? – Jak zablokować, jak przecie płacę? Nie tak – mówi. – Bo jak nasz tata nagra na telefonie swoją piosenkę, co ją gra na akordeonie pod stodołą, a potem prześle tobie interetem, a ty wujkowi Stefanowi, to ciebie mogą wsadzić. Bo piosenka nie twoja ino taty. A ty nie masz praw do niej.

  No jak – pytam. Jak ja mam wszystkie prawa do twojego ojca, w tym – miejsca na cmentarzu i konta bankowego nie wyłączając? Ale jeszcze mówi mi mój chłopak, jak ty w telefonie nagrasz siebie jak stoisz na podwórku, a w tle z samochodu sąsiada będzie leciała Doda, to Doda może cię posądzić o złodziejstwo.

  Oj, jak ja się zdenerwowałam, mówię wam. Myślę sobie, to mało było Dodzie z Biblii szydzić, jeszcze będzie mnie szarpać za piosenkę z samochodu Kowaluka? No to się okropniście zdenerwowałam. Omówiłyśmy z kumami po kółku różańcowym i wyszło na to, że pójdziemy protestować pod Pałac Prezydencki. Za te ACTA.

  Ale powiem wam, jakeśmy tak na siebie popatrzyły to okazało się, że my już żadnych masek nie potrzebujemy. Nic a nic! Brody i kości to nam tak samo wystajom jak u tych Animusów! A Hanka to ma identycznie duży nos. Mówię wam – olaboga.

  Powiedziałam kumom przy okazji, że za moich czasów takie sprawy nie nazywały się acta, ino granda.

  No i żeśmy się spotkały pierw u Ulki. I zaczęłymy rozmawiać, jak to nie ma na tym świecie sprawiedliwości. No to Bronka w imię tej sprawiedliwości, przypomniała sobie, że Julcia obgadała ją kiedyś do Hanki, Julcia jakoś tak mimo postępującej sklerozy przypomniała sobie z kolei, że Bronka pożyczyła od niej 12 złotych na świecę i nie oddała. O. No to Bronka tak się zdenerwowała, że musiała polecieć po leki na nadciśnienie.

  No to wtedy Ulki chłop spytał, co my się tak drzemy w sionce, że on meczu nie może oglądać, no to my na niego naskoczyły, że chłopów to nic nie obchodzi co się dzieje w świecie, tylko mecz, abo by pod sklepikiem stali i piwo pili, no to jak on wstał, jak nam wygarnął, że z babami gadać się nie da, to trzasnął dźwiami i poszedł. No to Ulka też musiała wziąć na nadciśnienie.

  A potem to zrobiło się już tak późno, że pod żaden Pałac my nie nie dojechały.

  A jakeśmy z Broncią wracały do domu, to żeśmy se powiedziały że żeby Polak z Polakiem się porządnie pokłócił to żadne ACTA nie są mu potrzebne. No i jeszcze nie wiem, co będzie z Dodą, ale na razie schowałam chłopu akordeon”

 20. greenish 29 lutego 2012 o 7:09 pm

  http://www.google.pl/

  ..przypomnial mi sie ten eksperyment z zaba, ale 1 marca i te zabki to moze zbieg okolicznosci ktory ja paranoicznie wyolbrzymiam troche, juz tak wyczajam.

 21. ciociababcia 29 lutego 2012 o 7:15 pm

  Radio – dziedzina techniki zajmująca się przekazywaniem informacji na odległość za pomocą fal elektromagnetycznych
  http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&start=230

  Jeżeli już przeczytaliście powyższe informacje, czas na zapoznanie się – jak obronić się i swój sprzęt. Myślę, że można też, niewielkim sumptem, zabezpieczyć się przed szpiegowaniem naszych telefonów.

  Klatka Faradaya

  Klatka FaradayaKlatka Faradaya (puszka Faradaya) – metalowy ekran mający chronić przed polem elektrostatycznym. Wymyślona i skonstruowana w 1836 roku przez fizyka angielskiego Michaela Faradaya w celu demonstracji jednego z podstawowych praw elektrostatyki.

  Zasada działania[edytuj]Ponieważ na powierzchni idealnego przewodnika potencjał musi być w każdym punkcie równy, nie następuje wnikanie pola elektrycznego do wnętrza metalu, a tym samym pole elektryczne nie przenika przez metal. Dzięki temu we wnętrzu klatki, niezależnie od tego jak silnie jest ona naładowana, nie ma pola elektrycznego. W praktyce metale mają dostatecznie dużą przewodność elektryczną, aby płynące w nich prądy natychmiastowo kompensowały wymuszane różnice potencjału.

  Tesla cage of death

  więcej: http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&start=260

 22. ksant 29 lutego 2012 o 7:57 pm

  …Jedne z nielicznych badań nad bezpieczeństwem żywności genetycznie zmodyfikowanej prowadzone w Wielkiej Brytanii przez dra Arpada Pusztaia zostały nagle przerwane, gdy uczony wykazał, że ziemniaki genetycznie zmodyfikowane nie tylko mają odmienny od naturalnych skład chemiczny, lecz także powodują u ssaków uszkodzenie narzadów wewnętrznych i systemu odpornościowego, a – co najgorsze- prowadza do cieżkiego wirusowego zapalenia błony śluzowej żołądka, co zapewnie wiąże się z powszechnym stosowaniem w inżynierii genetycznej wirusa choroby mozaikowej kalafiorów.
  Waga odkrycia była tak wielka, że koncerny doprowadziły do natychmiastowego przerwania badań i podjęły udaną początkowo próbę skompromitowania naukowca w oczch opinii publicznej.
  więcej: http://www.ekorolnictwo.pl/gmowolski.doc

  • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:28 pm

   Mówię, że to jest LUDOBÓJSTWO – ci ludzie, którzy chcą to zatwierdzić powinni być od razu izolowani!!!

   • Peryskop 29 lutego 2012 o 10:43 pm

    LUDOBÓJSTWO, ale tak długo uchodzi uwadze i karaniu, bo powolne.

    To nie efekt śmiertelnej rany zadanej bagnetem ani postrzałem, z kałużą krwi i szybkim zgonem.

    To skumulowany rezultat patogennych zmian w organizmie, długo niewidocznych, ale fatalnych.

    Wiele naiwnych osób nie wierzy w takie celowe wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologii do uśmiercania ludzi w trybie zbrodni niemal doskonałej, bez klasycznych dowodów morderstwa.

    Wielu biorących udział w tej nowej formie LUDOBÓJSTWA nie chce nawet dostrzec swojej roli, zasłaniając się niewiedzą i niezrozumieniem skomplikowanych procesów, oraz zadawalając się uspokajającymi wypowiedziami znanych „ekspertów” i politycznych „autorytetów. No bo gdyby te spiskowe teorie były prawdą, to gdzie tu jest logika ? Dlaczego ktoś miałby zabijać swojego ?

    Logika w tym jest. Polega na pazerności, która przysłaniając wszystko tłumi też zakazy etyczne.

    Ale nagle coś gdzieś zawiruje i okaże się, że jednak to był kolejny okres błędów i wypaczeń.

    Nie wszystkim uda się wtedy ujść bezkarnie…

    • AQQ 29 lutego 2012 o 11:00 pm

     Wśród lekarzy panuje zmowa milczenia. Trudno jest udowodnić im winę i trudno też wymagać aby widzieli człowieka jako całość bo ich podzielili na specjalności i wyszkolili na dilerów prochów. Medyczna naŁka nie ma nic wspólnego z wyleczeniem i dlatego dziś mamy tak wiele zdiagnozowanych, kosztownych, nieuleczalnych i przewlekłych chorób.. http://wiadomosci.onet.pl/nauka/dramat-pacjentki-przez-21-lat-byla-zle-leczona,1,5037557,wiadomosc.html

 23. wacpan 29 lutego 2012 o 8:05 pm

  kolejna dymisja,wojna za pasem jak nic….

  http://niezalezna.pl/24373-syn-murdocha-podal-sie-do-dymisji

 24. lucas003 29 lutego 2012 o 8:26 pm

  agentura działa – ale my czytelnicy sikamy na nią jak ona sika na nas [usuwam link agenturalny, MP]
  Niech sie pocą my dziłamy
  tu kolejny link który juz jakiś czas temu podawłem na forum , zresztą to może być ta sama osoba
  [usuwam link agenturalny, MP]

 25. maran 29 lutego 2012 o 8:53 pm

  Zobaczymy co bedzie 8 marca, w swieto zydowskie Purim
  a) atak na Syrie ( NATO, USRAELA), lub jakas kolosalna rzez dokonana tam przez “rebeliantow” inaczej syjonistycznych najemnikow
  b) Atak na Iran
  c) False flag w stylu 9/11 albo w USA, w Europie ,lub ew. w Zatoce Perskiej (zatopienie USanskiego lotniskowca)
  d) atak na Gaze.
  e) inne

  • monitorpolski 29 lutego 2012 o 9:29 pm

   Aresztowanie Davida Rockefellera? To może być znak czy Fulford mówi prawdę, czy ściemnia.

 26. mika 29 lutego 2012 o 8:56 pm

  Może trochę nie na temat, ale nie wiem czy słyszeliście sprawie zbezczeszczenia klasztoru w Ziemi Świętej.. Oto link:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-napis-smierc-chrzescijanom-na-klasztorze,1,5019733,wiadomosc.html

  To jest ohydne i przerażające. W głowie mi się nie mieści, że można chcieć śmierci drugiego człowieka tylko dlatego, że wyznaje on inną religię.

 27. maran 29 lutego 2012 o 8:58 pm

  tu kapitalny wywiad o sytuacji w Syrii, dla tych co sie tym interseuja
  http://sol.myslpolska.pl/2012/01/w-syrii-trwa-wojna-o-prawde-%E2%80%93-rozmowa-z-fadia-laham-matka-agnieszka/
  Tu info ze UE juz uznala „rebeliantow” syryjskich (wspomaganych, uzbrajanych przez syjonistycznych najemnikow) za prawowity rzad
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/29/ue-uznala-krajowa-rade-syrii-prawowitym-przedstawicielem-syryjczykow/#respond
  Czyli powtarzaja sytuacje Z Libii. Ten sam scenariusz. Zgadza sie to z art. ktory cytowalam wczoraj , ze syjoniscii/Illuminati daza teraz bardzo aktywnie do wywolania 3 WW ze swiatem arabskim. Chca przejac szybko Syrie potem uderzyc na Iran. Jak dotad wszystko im sie udaje.

 28. maran 29 lutego 2012 o 9:03 pm

  Podejrzewam, ze w Purim czyli 8 marca cos sie wydarzy w Syrii, ew bedzie false flag , moze w USA. Dziady z piekla rodem nie ustaja w realizacji swych sztanskich projektow.
  Wiedza, ze ziemia im sie zaczyna palic pod nogami to teraz ida zupelnie na calosc.
  Opinii publiczneje sie nie boja , im ona zwisa, zwlaszcza, ze wiekszosc lemingow i tak woli spac snem zimowym i liczy nie wiadomo na co.

 29. iHe 29 lutego 2012 o 9:04 pm

  A u nas jakby implanty władzy powoli przestawały wierzyć w technologie do usypiania bez względu na to czy analogowo, cyfrowo czy tylko propagandowo..
  Jak wszystko i na to się w końcu człowiek uodPOrn ii..Stały bodziec stępia receptor..
  Głodny tępy receptor to wyjątkowo niekumaty odbiorca podprogowy.Burczenie zagłusza ~myślenie..

  Jest tu patent jak naważyć piwa i Go nie wypić samemu..
  Nadzieje wiązane z Palikmiotem chyba nie są aż tak hurraoptymistyczne jak obiecywali oficerowie ze wsi24.
  http://www.rp.pl/artykul/159563,831120-Czesc-PO-boi-sie-wspolpracy-Donalda-Tuska-z-Palikotem.html

  Jak Peło nie wiarygodnie walczy z PiSem to musi wymyślić wroga wewnętrznego..
  „Zły” Schetyna „podobno ” judzi w tabloidach.PEwnie wbije nóż w plecy tak „dobrze” rozwijającemu sie planowi reform 2ska..

  http://demotywatory.pl/946837/Grzegorz-Schetyna
  http://www.wykop.pl/ramka/1018551/nie-ustapimy-wobec-szantazu/
  http://demotywatory.pl/278028/Ja-umywam-rece
  Tylko skąd wziął się problem gwna..

  • iHe 29 lutego 2012 o 9:19 pm

   Sorki za ort.harpem mnie wzięli przez zaskoczenie;)

   A tak na poważnie ,to jak najbardziej zgadzam się,że technologicznie na dużą skale nas urabiają .
   To nie przypadek ,że ludzie interesujący się zdrową żywnością i zdrowym stylem życia stanowią większość w ruchach antyNWO.
   Tyle ile się wyczynia w polityce ,ograniczaniu praw ,złodziejstwie etc etc i nic..
   Apatia,śpiączka,tumiwisizm.Depresja.
   Ulubiony stan z Orwella społeczeństwa.

   Dostałem depresji czytając rok 1984 dokładnie na tej samej stronie co kumpel..
   Tu nie ma przypadków.
   No i ta buta NWOwców robią co chcą ,jakby mieli do czynienia z zupełnie bezwolnymi masami ludzkimi.
   Jak się gdzieś masa przebudzi ogromne zdziwienie i reakcja zrozumienia rzecz jasna.

   • Peryskop 1 marca 2012 o 12:10 am

    iHe, wśród przyczyn braku protestu przeciw ZŁU dwie szarpią lemingiem najostrzej:

    STRACH by nie stracić dostępu do orzeszków okruchowych z WielkoPańskiego stołu;

    NADZIEJA ażeby do tego bezkarnego zapijania ostryg szampanem kiedyś się dopchać.

    A że z jednej strony STRACH pcha do tyłu, a z drugiej strony NADZIEJA ciągnie do przodu,
    to w rezultacie w zależności od umiejscowienia tych emocji nasz leming w upojnym półśnie pod tv-anestezją co raz to jest gnieciony, za chwilę rozrywany, a najczęściej obracany w te i wewte.

    Czy tych warunkach trudno mu się dziwić że nie bardzo wie co się naprawdę wokół niego dzieje ?

    Już Parmenides stwierdził, że poznanie oparte na zmysłach jest drogą postępowania głupców.
    Kant doprecyzował nieco grzeczniej: rzeczą zmysłów jest oglądać, rzeczą intelektu jest myśleć.

    Niestety, STRACH i NADZIEJA są podstawowymi stanami z repertuaru emocji, nie intelektu.

    • hjk 1 marca 2012 o 9:44 pm

     Jest jeszcze jeden prosty czynnik – niewolnictwo ekonomiczne i brak takowej niezalezności – Dawniej, kiedy wiekszość siedziała na wsi na własnej ziemi, ludzi byli niezalezni w tym sensie, ze przynajmniej nie zgineli z głodu albo mieli gdzie wrócić – a dzisiaj co – kredyt na karku na „własne” M należące przez 30 lat do banku.
     No to trzeba siedzieć cicho i robic, co Pan każe.

     Zresztą są również pewne negatywne doświadczenia jakichś ‚aktywistów’, ze ludzie niechętnie popierają czy przyłączaja się do różnych słusznych spraw. Jka zwykle kiedy będa strzelac i wywozić do łagrów, to może się pobudzą, ale wszystko wskazuje na to, ze nie będą tylko wykończą po cichu haarpem, chipem, lekami czy GMO.

     • Peryskop 2 marca 2012 o 1:55 am

      hjk: „…ludzie niechętnie popierają czy przyłączaja się do różnych słusznych spraw.”

      Prawda.
      No ale to chyba dotyczy ludzi zwanych nad-ludźmi wyznania handlowego.
      Bo wiadomo, że na „rożnych słusznych sprawach” mniej się zarabia 😀

      Natomiast nie budzi żadnych wątpliwości „jeszcze jeden prosty czynnik
      – niewolnictwo ekonomiczne i brak takowej niezalezności.” Dzięki za to uzupełnienie.

      Zatem w naszym modelu typowy leming jest jeszcze przygniatany od góry brakiem zależności !
      Teoretycznie ma jeszcze możliwość uskoczyć w prawo lub w lewo.

      Ale i to jest iluzja odkąd PO = PiS, a SLD = RP. Reszta jest bezgłośnym planktonem.

      W tej sytuacji jedyny sensowny kierunek ewakuacji to ZIEMIA !
      Co prawda twarda, ale zawsze jak Matka.

    • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 9:54 pm

     @Peryskop
     „przywództwo nad tłumem zwykle przypomina przywództwo nad nielicznymi; to tylko kwestia organizacji” – Sun Tzu;
     ty mi zaproponujesz tekę ministra SW, a ja „zaproponuję pana, który mnie zaproponował” i zostaniesz premierem; może być? :-)…. a Monitor zostanie szefem Ministerstwa Prawdy, a Sully…. – a co do Sully, to dasz mi wolną rękę, ok? 😉

    • iHe 1 marca 2012 o 9:59 pm

     @Peryskop

     A pomiędzy te bieguny emocji wstawiono instynkt przetrwania z wyścigu szczurów czy po prostu zmagania z codzienną dżunglą.
     Znika pojęcie moralności , a wraz z nim jakakolwiek możliwość rozróżnienia pomiędzy dobrem ,a złem w odpowiednio trudnych warunkach życiowych,wykorzystanie determinizmu jako usprawiedliwienie.
     Skądinąd też bardzo miłej lucyferianom idei ,bo zakłada ona negacje wolnej woli,uruchamiając tym samym przewidywalny łańcuch zdarzeń..Bardzo sprytnie odzierając ludzi z wpływu na własne życie jaki by nie był.

     Zabawne,że w prawie każdej prawdziwej religii na wyższych stopniach
     opanowywano zmysły,żeby lepiej poznać siebie czy też usłyszeć lepiej Boga,
     a obecnie zmysły stały się naszym więzieniem i drogowskazem donikąd.
     W każdej religii ostrzega się ludzi,że wolna wola istnieje tak długo ,jak długo człowiek panuje nad zmysłami ,a nie one nad nim..

     To wiele mówi o cywilizacji.I jej obecnym kierunku.
     Dobrze ,że mi przypomniałeś Peryskop,że trzeba wystawiać peryskop ponad ocean zmysłów.
     Nie mówię tutaj o ascezie,tylko o świadomych wyborach i stanach.
     Jak to ma wyglądać w praktyce to już zadanie na całe życie.
     Szukajcie a znajdziecie.Ważne jednak ,żeby to robić a nie gonić króliczka..a może skaczącej małpy(nie102;)

     http://www.demoty.biz.pl/demoty/jesli-wybierasz-droge-do-nikad-demotywator-4625

     • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 10:14 pm

      @iHe
      bardzo fajnie i mądrze ubierasz w słowa myśli, które i mnie „skaczą po synapsach” (nie jestem za bardzo spontaniczny? Biedroniem nie jestem, jakby co.. 🙂

      • Peryskop 2 marca 2012 o 2:21 am

       iHe, dzięki za otwieranie nam oczu na manipulowanie „wolną wolą” i „determinizmem”.
       Aż dziw bierze jak łatwo dają się kiwać ci „z napędami na pięć kół”. Bo serwo to pies ?

       Mam wręcz wrażenie, że aktualnym wskaźnikiem genialnej głupoty globalnej GGG jest iloczyn przekątnej max oglądanego ekranu i właśnie ilości kółek napędowych razy współczynik
       „r kwadrat” gdzie r to suma rozwodów/odejść własnych i bieżącej towarzyszki/sza życia.
       Czy masz jakieś sugestie co do mianownika ?

       A Sarko smutny po spotkaniu z „hooliganami” baskijskimi i zamiast jak inni zadekować się już w podziemnym schronie uciekł na godzinę do baru, aby uniknąć obrzucania jajami a la Bayonne !

       Nicolas Sarkozy was forced to take shelter in a bar
       Hundreds of angry protesters have booed French President Nicolas Sarkozy, forcing him to take shelter in a bar as he campaigned in the Basque country ahead of April’s presidential election.
       Some in the crowd then threw eggs at the bar guarded by riot police in the south-western town of Bayonne.
       Mr Sarkozy described the protesters – Basque nationalists and supporters of his rival Socialist candidate Francois Hollande – as „hooligans”.
       He left the bar after about an hour…

       więcej:
       http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-17227438

 30. skurg 29 lutego 2012 o 9:35 pm

  „miała na celu wzmocnienie wiary parafian” – gorszych bzdur dawno nie czytałem. Naprawdę macie narobione w tych swoich głowach.

  • zenobiusz 29 lutego 2012 o 9:56 pm

   To właśnie jest zabawne.Oni próbują nam wmówić że są wszechmocni ,i wszechpotężni,a to nie prawda.Szykują paskudną zagrywkę ,niewątpliwie,i dla tego należy się przyglądać,między wierszami.Ja zauważyłem jedno.Gdy zająłem się tematem orgonitów,i busterów,posypały się ataki z tak różnych stron ,że aż mnie to zadziwiło,od sekt z Nowej Zelandii,poprzez syjonistycznych chrześcijan,po naszą rodzimą hasbarę ,chwilowo na etatach „patriotów”.W Afryce,aktywistów morduje się i więzi,w USA próbuje penalizować ,ruch popularyzatorów orgonu.
   Wniosek.Boją się orgonu,to może im pomieszać szyki.
   Dla tego budujcie chembustery,róbcie orgonity.
   http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/przypomnienie-o-co-walczymy-moj-piekny-orgonowy-swiat/

 31. lucas003 29 lutego 2012 o 9:44 pm

  monitor czemu usunołeś moje linki odnośnie jak cie opluwają ,chciałem zeby czytelnicy wiedzieli , nie miałem złych intencji .?

  • monitorpolski 1 marca 2012 o 12:53 am

   Dyskusje na ten temat już się odbyły w momencie publikacji, a było to 7 miesięcy temu. Nie rozumiem, po co mamy do tego wracać? Szczał na nich powiem krótko.

 32. lucas003 29 lutego 2012 o 9:51 pm

  miałem na myśli jak na ciebie „sikają ” przepraszam za sformułowanie , a to sikanie mi sie nie podoba na ciebie !!!!!!

 33. lucas003 29 lutego 2012 o 9:53 pm

  miałeś jakieś powody , szanuje , ide ogladąć Polaków vs Portugal .
  POLSKA BIAŁO -CZERWONI !!!!!!!!!! 🙂

  • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 10:53 pm

   ufff…. udało sie: trawa urosła, schody nie pękły, dach sie nie zawalił, światło nie zgasło – a i wynik i gra nie były najgorsze; nie odkryje Ameryki jeśli stwierdzę, że obecny rząd RP nie cieszy sie na tym forum zbyt wielka estymą, ale tez chyba każdy sie ze mną zgodzi w tym, że bez względu na to, kto jest premierem, i jakie każdy z nas ma sympatie polityczne – udana inauguracja Stadionu Narodowego (zapomnijmy na chwilę o kosztach, premiach, „poślizgach” z terminem oddania) to dobra wiadomość; skoro juz powiedzieliśmy „a”, i organizujemy to „Euro”, to wypadało by – nie dać ciała i przeprowadzic wszystko, jak należy; nie wiem, jak Wy, ale ja odetchnąłem z ulgą, że było… normalnie, i nawet miałem cos w rodzaju małej satysfakcji, albo i nawet dumy – bo stadion naprawdę prezentuje sie w tiwi dobrze…; oki…wracamy do GMO 🙂

   • AQQ 29 lutego 2012 o 11:04 pm

    TAAAA na ten czas to tylko igrzyska są Nam niezbędne…

    • Totalsky No Problemsky 29 lutego 2012 o 11:18 pm

     @AQQ
     bez, kuźwa, przesady; fajnie sie czyta/pisze tego bloga, ale jakis oddech trzeba złapać, bo inaczej Tworki nieuniknione, prędzej czy później – przynajmniej ja tak mam; każda przesada szkodzi – i uważam, że w tym momencie sporo przesadziłeś, ale to twoja sprawa; ja pozostaje przy swoim zdaniu;

    • Jas 29 lutego 2012 o 11:19 pm

     Polska na Euro 2012 straci miliony
     Aktualizacja: 2012-02-29 3:42 pm
     http://www.bibula.com/?p=52666

     Choć do Euro 2012 zostało jeszcze około 100 dni, to zwycięzcę już znamy. To UEFA, która na mistrzostwach zarobi miliardy złotych i nie zapłaci prawie żadnych podatków. Nie ma w historii Polski drugiej takiej instytucji, którą zwolniono by z płacenia CIT-u, podatków lokalnych czy cła – dowiedziała się Wirtualna Polska. Do polskiego budżetu nie trafi nawet podatek dochodowy od osób pracujących przy organizacji mistrzostw.

     – Pracuje w zawodzie już 30 lat i nigdy jeszcze nie słyszałem, by ktoś dostał aż tyle zwolnień podatkowych. To niespotykane. Jeśli w przeszłości kiedyś ktoś dostał takie zwolnienia, to zapewne było to ściśle tajne, bo miało coś wspólnego z obronnością kraju. Euro 2012 samo w sobie nie służy jednak ani obronności państwa, ani jej nie zagraża – mówi Jerzy Bielawny z Instytutu Studiów Podatkowych.

     Choć do Euro 2012 zostało jeszcze około 100 dni, to zwycięzcę już znamy. To UEFA, która na mistrzostwach zarobi miliardy złotych i nie zapłaci prawie żadnych podatków. Nie ma w historii Polski drugiej takiej instytucji, którą zwolniono by z płacenia CIT-u, podatków lokalnych czy cła – dowiedziała się Wirtualna Polska. Do polskiego budżetu nie trafi nawet podatek dochodowy od osób pracujących przy organizacji mistrzostw.

     – Pracuje w zawodzie już 30 lat i nigdy jeszcze nie słyszałem, by ktoś dostał aż tyle zwolnień podatkowych. To niespotykane. Jeśli w przeszłości kiedyś ktoś dostał takie zwolnienia, to zapewne było to ściśle tajne, bo miało coś wspólnego z obronnością kraju. Euro 2012 samo w sobie nie służy jednak ani obronności państwa, ani jej nie zagraża – mówi Jerzy Bielawny z Instytutu Studiów Podatkowych.(…)

    • Peryskop 29 lutego 2012 o 11:32 pm

     Jak trumna do gwożdzia !

     …zapomnijmy na chwilę o kosztach, premiach…
     Samo się zapłaci.

     • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 9:12 am

      @Peryskop
      „zapomnijmy na chwilę” było zwrotem retorycznym, bo przecież mleko juz się rozlało, i już zapłacilismy, i jeszcze będziemy płacić; swoją drogą byłbym wdzięczny, gdyby mi ktos przypomniał: kto, jakie organizacje, i z jakim, czyim poparciem polityczno-rządowym zgłosił kandydaturę Polski do organizacji tego turnieju; naprawdę nie pamietam – byłem wtedy poza Polską i przegapiłem ten moment;

      • iHe 1 marca 2012 o 11:05 am

       @TotalskyNoProblemsky
       Dostaliśmy Euro u schyłku rządów PiS z Samoobroną.
       18 kwietnia 2007.Najprawdopodobniej PZPN się ostro starał.
       Od 16 listopada 2007 r 2sk miał czas i obiecał ,że zdąży.
       Wystarczyło się nie rzucać z motyką na księżyc,skromniej i dopilnować etatowych naciągaczy..
       W każdym razie na zaszczytnej liście hop bęc jesteśmy na 3 miejscu pod względem najkosztowniejszego stadionu..

       Co by nie powiedzieć jest/było to prestiżowe wyróżnienie,jednak w czasie 1wojny światowej gospodarczo/antyterrorystycznej takie wyróżnienia szybko mogą się okazać niedźwiedzią przysługą..

       Niby napędziliśmy sobie tymi inwestycjami spokojne przejście przez początek kryzysu,ale jak to mawiał najtwardszy beton:
       „prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy..”

       Panie z naszego forum na tej podstawie mogłyby wyciągnąć mylny;) wniosek ,że prawdziwych mężczyzn już nie ma..
       Na karcie kredytowej na bezrobotnym też można troche POkibolować,problem co POtem.

       Nie dość ,że zastosowano wariant zastaw się, a postaw się ,to jeszcze ci co zastawiali nie swoje ,czyli całe społeczeństwo,postanowili dużo na tym”zarobić” w niewłaściwy sposób..
       Niestety o pełnej skali niewłaściwości nie dowiemy się za kadencji tego rządu.
       Nawet następny nas nie oświeci w tej kwestii ,o ile będzie siostrzanym tworem obecnego.

       Wierchuszka potraktowała euro2012 w sposób typowo PZPNowski ,czyli nie powinno nas dziwić,że dolina fryzjerów samą odprawą się nie zadowoli,co automatycznie oznacza rosnące lawinowo koszty i problemy dla nas wszystkich.
       Przy jednoczesnym braku korzystnych rozwiązań..
       Życie..Jak z dobrej zabawy robi się polityke,maszynke do robienia kasy i kryptoreligie/ideologie w jednym to na końcu musi pozostać niesmak.

       Smaczku dodaje fakt,że Grecja po Olimpiadzie padła,i trudno to uznać za przypadek..
       Więc jakby można domniemywać,że nie ma przypadków,biorąc pod uwagę kierunek przemian na świecie i wiążącą się z tym zupełną niefrasobliwością „przedstawicieli” demokratycznych o dobro wspólne jak zawsze zresztą co prawda .
       Tylko,że jakby pojawiły się warunki szczególne.
       A tu nie widać zmiany w sposobie niemyślenia o konsekwencjach.
       POnas choćby POtop króluje..

       • AQQ 1 marca 2012 o 1:50 pm

        Słynna była sprawa łapówki ukraińskiego bonza 11mln($ czy E?) za organizacje euro, przyznał to nawet jakiś członek UEFA-(chyba Włoch).

       • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 9:19 pm

        @iHe
        już taki jestem, ze zawsze staram się szukać pozytywów nawet w najbardziej przechlapanej sytuacji, więc… pocieszmy sie (?) że „Euro” to jednak nie Olimpiada: trzeba było „tylko” zbudować 4 stadiony, a nie: baseny, welodromy, wioskę olimpijską etc; może jakoś to przetrwamy…. „jakoś to będzie, Polacy, jakoś to będzie” ;-)…. jak ja nie cierpię tych platformianych smerfów!!!

        • hjk 1 marca 2012 o 10:28 pm

         @”Smaczku dodaje fakt,że Grecja po Olimpiadzie padła,i trudno to uznać za przypadek..”

         Po tym co napisałes nachodza mnie takie myśli, ze nie od parady illu tutaj wymodzili to €2012, no chyba, ze jak pisze Michalkiewicz zrobiono to po to, aby Polskę upokorzyć…

        • iHe 1 marca 2012 o 11:16 pm

         @Totalsky No Problemsky
         Ja to rozumiem,żeby potem w kabarecie nie mówili,
         że Polak tylko narzekać potrafi..
         Co gorsza z tą opinią to nawet trudno jest polemizować.
         Sam znam się na narzekaniu całkiem niezgorzej..:)

         Problem POlega na tym,że mamy do czynienia ze złotoustymi mistrzami autokreacji/pR
         roztaczającymi niebezpieczne masowe POzory,żeby ukryć prawdziwe intencje i prawdziwy cel.
         Stąd u nas na blogu taka zdecydowanie anty reakcja.

         Wiemy,że te sentymenty prędzej czy później zostaną wykorzystane przeciwko nam..
         Wystawią nam słony rachunek za realizacje marzeń karTą visa.
         Sad but true.

         W każdym razie chyba każdy z nas, o ile jest szczery szuka swojego złotego środka dla siebie w tym wszystkim.Trudno kogoś ganić,że stara się jak może nie dołować.
         Na prawde ciężko jest nie zwariować w matrixie,jak zaczynają latać cyferki zamiast obrazków.

   • Piotr 1 marca 2012 o 12:55 pm

    Mam nadzieję, że ludzie się powoli budzą…Tak jak w przypadku wyborów, jeden z techników na chwilę ujawnił prawdziwe wyniki, tak wczoraj jeden z operatorów na kilka chwil uchwycił loże dla VIP’ów, gdzie na balkoniku widać było Owsiaka jak coś sobie kręcił kamerką a z tyłu rozbawionego pana Premiera. Mam nadzieję że ktoś to nagrał…Zero komentarza komentatora, więcej najazdu kamery na tę loże już nie było, a szkoda…Ciekaw jestem nad czym „obradowano” w trakcie przerwy.

 34. lucas003 29 lutego 2012 o 10:10 pm

  Zenobiusz ja juz mam swego chembastera , dokładnie od dziś poszedł w ziemie , dzięki za info z twej strony www, od jutra bedę obserwował zmiany na niebie , choć wydaje mi się iż od dnia dzisiejszego smugi maleją ..Może to moja wyobraźnia , może , zobaczę za kilka dni .
  pozdr ,
  P.s postawiliśmy go zaraz obok małego poletka ogródka ,winogron i malin , zobaczymy niebawem co sie bedzie działo , a bedzie sie działo —same pozytywy
  niemał 1000 zł inwestycja w CB , lecz sie opłaci .

  • zenobiusz 29 lutego 2012 o 11:12 pm

   Nie wiem jak CB działa na rośliny ale orgonity na pewno,a to już koszt nieporównywalnie mniejszy,a plony mogą być trzy razy większe.
   No i witaj w klubie 🙂

   • monitorpolski 1 marca 2012 o 12:58 am

    Widziałem 3-metrowego słonecznika, który wyrósł w pobliżu orgonitu, szok!

   • lucas003 1 marca 2012 o 10:02 am

    czyli co można zakopać oronity w ogródku ?

    • monitorpolski 1 marca 2012 o 10:03 am

     No pewnie, nic ci się nie stanie.

     • zenobiusz 1 marca 2012 o 12:15 pm

      Nie trzeba zakopywać wystarczy położyć między uprawami.

   • waryjat 1 marca 2012 o 4:33 pm

    Orgonity rzeczywiście z plonami robią coś dobrego. Może o tym późną jesienią już tu pisałem, a tej wiosny sprawdzę to dokładnie i zrobię dokumentacje foto. Otóż na jesień w małej szklarence posiałem rzodkiewkę, szklarnia umiejscowiona prosto na południe, a więc światło i ciepło padało mniej więcej równo przez cały dzień. Z jednej strony położyłem orgonita, ale niestety zapomniałem przy ciepłych dniach wpuścić chłodnego powietrza i wybujały mi strasznie. 🙂 A więc ogronit nie taki dobry jak go opisują. Zjadłem tylko 1/4 posianego hahaha

    • zenobiusz 1 marca 2012 o 9:16 pm

     Nie wszyscy ,znają się na rolnictwie.Jeżeli dobrze rozumię
     ,rzodkiewki przerosły do formy niejadalnej,
     na skutek wzmocnienia wegetacji ??

     • Annah. 2 marca 2012 o 6:23 am

      Zeno, znam ten argument czytałam wiele razy w rożnych podaniach, ale nie wiem czy wiesz, że energia sprzyjająca wybujałemu rozwojowi roślin jest akurat niekorzystna dla człowieka? Badania robione również w Polsce dowodzą, że promieniowanie jonizujące a także ostatnio sprawdzono pole elektromagnetyczne – częstotliwości komórek, znacznie sprzyjają wzrostowi roślin. Takie działanie ma również magnes położony pod doniczką – nam służy zdrowotnie minus, roślinie plus.
      Do mnie argument wybujałych roślin nie trafia.

     • waryjat 2 marca 2012 o 11:50 am

      Tak mi się wydaje. Rzodkiewki muszą mieć odpowiednią temperaturę a jeszcze jak są to odmiany wczesne i późne to muszą mieć temp. ok. 15 stopni a nie 35.

 35. AQQ 29 lutego 2012 o 11:48 pm

  Harpa nie pokazali w telawizji i o tym też nie mówili.
  http://marucha.wordpress.com/2012/02/29/przemowienie-inauguracyjne-na-pierwszej-sesji-zydowskiego-parlamentu-europejskiego/

 36. ksant 1 marca 2012 o 12:02 am

  http://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/
  haarp i władcy umysłu; zagrożenie

 37. wacpan 1 marca 2012 o 12:11 am

  swiete slowa…..

 38. cinomorecam 1 marca 2012 o 12:17 am

  Witam,troszeczkę Histori… Ciekawe , poogloądając to uważnie, ? Historia = kołem zatacza ; (zobaczcie jak polityka i ustawy mogą doprowadzić- do ? ) Historie znamy? Tak,czy Nie.? Pozdrawiam,Dobrych Ludzi… i kumatych… na ten czas 😉 http://www.youtube.com/watch?v=WtSfrgvbq5g

 39. cinomorecam 1 marca 2012 o 12:18 am

  • Peryskop 1 marca 2012 o 2:26 am

   cinomorecam, dzięki za link do ciekawego i aktualnego filmu o faszyźmie.

   Noc długich noży – przeprowadzona w nocy z 29 na 30 czerwca 1934 akcja schwytania i wymordowania przeciwników Adolfa Hitlera wewnątrz ruchu narodowo-socjalistycznego. Zabitych zostało od 77 do 400 osób. Pretekstem miał być rzekomo planowany przez nich zamach stanu. 3 lipca rząd Niemiec uchwalił „Prawo odnośnie środków samoobrony Państwa”, które składało się z jednego artykułu, że: „podjęte środki były legalną samoobroną Państwa”. 13 lipca Fuhrer poinformował opinię publiczną o czystce utrzymując, że 61 osób zostało zgładzonych, 13 – zastrzelonych za opór przy aresztowaniu, a trzech popełniło samobójstwo. Adolf Hitler stwierdził też wtedy:

   „Jeśli ktokolwiek wypomni mi to pytając dlaczego nie odwołałem się do zwykłych sądów, oto co powiem: W tej godzinie byłem odpowiedzialny za los narodu niemieckiego, a przez to stałem się sędzią najwyższym tego ludu.”

   No właśnie. Czy obecnie historia się nie powtarza ?

   Zwróćmy uwagę na znamienne okoliczności, ich bliższe i dalsze skutki, a także perspektywy:
   – zamach pod fałszywym pretekstem (prowokacja, false flag, maskirowka, dziś: war on terror);
   – zbiorowy mord na przeciwnikach politycznych, przeszkadzających w osiągnięciu pełni władzy;
   – naprędce uchwalona post factum namiastka przepisu prawnego dla bezkarności sprawców;
   – koncentracja kapitału i władzy, zbrojenia, zaborcza wojna, miliony ofiar, cierpienia, zniszczenia;
   – trzy pokolenia później: koncentracja kapitału i władzy, zbrojenia, zaborcze wojny, groźba III wś.

 40. maran 1 marca 2012 o 2:27 am

  sliczne

 41. Konrad 1 marca 2012 o 3:21 am

  „KILL SHOT” – wywiad merytowanym oficerem wojskowym USA

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2012/02/remote-viewing-predictions-major-ed.html

 42. Tola 1 marca 2012 o 6:08 am

  Nawiazujac do dzisiejszej dyskusji o odkrywaniu prawd .
  Przestalam sie ostatnio udzielac na blogu poniewaz zmeczylo mnie pare spraw.
  Przede wszystkim,w mojej opini , za duzo miesza sie roznych spraw i wiaze z religia.
  Pewne rzeczy czasem sa od szatana , potem znowu nie itd.
  Ciagle wtraca sie cytaty z bibli , polemizuje na ich temat i na koncu tlumaczy sie nia np .haarpa (prosze tego harpa nie brac tego doslownie)
  Taki totalny kogiel mogiel .Wszystko razem i nic z sensem.
  Mysle,ze mozna by to porozdzielac.
  Mysle,ze wiara jest duzo bardziej prosta i nie wymaga az takich dyskusji , raczej naszego dzialania.
  Nie ma chyba sensu tak calkowicie nakladac kalki z bibli na to co sie teraz dzieje.
  Wiele nowych osob,ktore tu zagladnie i doswiadczy tego kogla-mogla ,zaraz ucieknie i nigdy tu nie wroci.
  Wiem ,ze czasami zamieszanie tworza nowe osoby , ale sa tez stali uczestnicy a raczej kreatorzy i powinny bardziej kontrolowac to co robia.

  Dla osob chcacych troche podrazyc temat religijny i wschodu polecam artykul ponizej:

  http://radtrap.wordpress.com/2011/08/11/shangdi-starozytne-chiny-i-bog-izraela/

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

  • rabarbarek 1 marca 2012 o 6:52 pm

   Masz Tolu racje. Jak widac po paluszkach to nie tylko moje zdanie. Gdy tymczasem ….

   W Europie protesty na wielka skale. W Grecji, Francji , Hiszpanii, Portugalii, Belgii, i innych krajach miliony ludzi wyszly na ulice , aby przeciwstawic sie dyktatowi bankierow . Niemcy wysylaja do Grecji 160 ekspertow , aby przypilnowac szabrowanie Grecji. Czyzby nowa kolonizacja ?

   W Rosji protesty przeciw Putinowi. Wkrotce wybory , wiec nalezy wywolac zamieszki , aby zwiekszyc szanse opozycji , ktora w przypadku wygranej , gotowa jest na wspolprace z globalistami. Putin pomimo wszelkich niedoskonalosci jest przeszkoda na drodze do stworzenia globalnego kolchozu pod przywodztwem ” wybranych”.

   Nie jest takie pewne czy koalicja szalencow nie wykorzysta goracego okresu wyborczego w Rosji i nie zaatakuje w tym czasie Syrii. Wczorajsze i dzisiejsze wydarzenia w Syrii potwierdzaja , ze Assad wygrywa rozgrywke w Homs i przegonil z miasta rebeliantow. Rebelianci wydali komunikat , ze wycofali sie sami ze wzgledu na brak zywnosci i broni. Panstwa koalicji wpadly w panike i wyslaly do Syrii delegacje UE i ONZtu. Dostawy broni i ” personelu walczacego” zostaly przez Assada zatrzymane. Dzisiaj aresztowano w Homs kilku Francuzow , ktorzy dowodzili rebeliantami. To jeszcze jeden dowod na to , kto rozrabia w Homs.
   Ramsey Clark , byly Attorney General USA, powiedzial dzisiaj , ze prawdziwym zagrozeniem dla pokoju na swiecie jest Izrael i USA., a ONZ stal sie narzedziem wojennym wykorzystywanym przez te kraje. Dodal tez ze jestesmy swiadkami eliminowania rzadow na Bliskim Wschodzie , ktore byly w pewnym stopniu rzadami niezaleznymi.
   Koalicja zapowiedziala bombardowanie Syrii , pomimo spezeciwu Rosji i Chin.

   A tu pelna lista bankierow opuszczajacych tonacy statek. Blogowicz zadal sobie duzo trudu w dotarciu do informacji. Nie uwzglednil tych , ktorzy wycofali sie z prywatnych bankow lub wymazali swoje nazwiska z Internetu. Lista pokazna i zastanawiajaca…
   I dluga…

   http://americankabuki.blogspot.com/2012/02/updated-22912-thanks-kauilapele-for.html

   • Peryskop 2 marca 2012 o 3:06 am

    Ciekawa wiadomość via Rosja !
    W Syrii może chodzić o gaz, a ściślej o dostęp Izraela do syryjskich instalacji – m.in. własnie w rejonie Homs – umożliwiających eksploatację i eksport podobno wielkich złóż gazu pod dnem morskim (jak pamiętam z wcześniejszych przecieków – w okolicach Izreala, Gazy oraz Libanu).

    sporo linków na ten temat tu:
    http://marucha.wordpress.com/2012/03/01/a-moze-to-o-to-chodzi-w-demokratyzacji-syrii/

 43. kk7qq 1 marca 2012 o 7:22 am

  Ktos moze ma pomysl co to ma znaczyc??!!

  Biggerthan a ship horn or train horn!
  /N.A.S.A/

  http:youtu.be/6Masoc/Bqa

 44. kk7qq 1 marca 2012 o 7:24 am

  • kk7qq 1 marca 2012 o 1:44 pm

   mam nadzieje ze znow nie pokrece linka i bedzie aktywny 😉

 45. ALFA 1 marca 2012 o 7:31 am

  Dzisiaj w radio mówili ,że na nowym stadionie w barach nie wolno było płacić gotówką tylko kartą.Ludzie byli wściekli bo nikt ich nie poinformował.Tusk już zrobił państwo policyjne.

  • alexirin 1 marca 2012 o 8:42 am

   dzisiaj kartą jutro chipem dla waszego dobra

   http://gloria.tv/?media=104616

  • monitorpolski 1 marca 2012 o 10:02 am

   To nie kupować, olać. Nie rozumiem, po co w ogóle chodzić na stadiony?
   To nie jest kwestia „Tuska”, to są zarządzenia „rządu światowego”.

   • Jas 1 marca 2012 o 3:09 pm

    @To nie jest kwestia “Tuska”, to są zarządzenia “rządu światowego”.

    -niemniej chyzy ruj jest pierwszy w wykonywaniu zalecen unijnych

  • AQQ 1 marca 2012 o 11:44 am

   Wielu nie zostało wpuszczonych na stadion bo….nie mieli z sobą dokumentów!
   Tyle piszemy o tym aby nie korzystac z kin, prasy, tv, teatrów innych tego typu rozrywek* dzięki którym obławiają się nasi okupanci.
   Barany bo nie ludzie tam poszli!

 46. theaspartam 1 marca 2012 o 8:22 am

  Rewolucja świadomości (revolution of consciousness) [Matrix]. http://www.youtube.com/watch?v=GpzMkMx-EKE

 47. iHe 1 marca 2012 o 9:41 am

  Z kolejnych sukcesów nieszontu,który POmimo wysiłków Palikmiota roztaczania iluzjii rzeczywistości może jednak w końcu zmiotą ten nieszont,
  który za wszelką cenę chce nas przekonać,że prywatyzacja służby zdrowia jest niezbędna..

  http://biznes.onet.pl/nadchodzi-szpitalne-tsunami,18570,5043667,1,prasa-detal

  „Placówki służby zdrowia, które w tym roku wykażą ujemny wynik finansowy, już w kolejnym mogą być zmuszone do przekształcenia się w spółki. A dane z Ministerstwa Zdrowia pokazują, że sytuacja finansowa szpitali jest coraz trudniejsza. Długi placówek na koniec 2011 r. wyniosły 10 mld zł, a wymagalne, czyli te, których termin spłaty minął, 2,37 mld zł.”

  „Zdaniem Marka Wójcika ze Związku Powiatów Polskich, nadchodzi szpitalne tsunami. Wzrost o ponad 10 procent długów wymagalnych może być początkiem spirali zadłużania się placówek służby zdrowia.”

  „Dotychczas planuje się, że samorządy będą mogły korzystać z dodatkowych pieniędzy na przekształcanie szpitali do końca przyszłego roku. Samorządy postulują, by było to do końca 2015 r., bo nie chcą podejmować decyzji o przekształcaniu placówek w spółki pod presją czasu.”

  Następne w kolejce są pewnie samorządy ,które się mogą udławić szpitalami..
  Też je sprywatyzować..
  http://www.ekonomia24.pl/artykul/706229,776664-MF–Dlugi-samorzadow-coraz-wyzsze.html

  Ten prosty mechanizm lichwy działa na każdym pietrze piramidy absurdu zwanej POlską..
  Wszystkich zmusza się do zaciągania długów ,bo nie zabezpieczyło się właściwych funduszy,lub uniemożliwiło zarabianie ,a potem jeden dłużnik ma spłacać drugiego..
  Zastanówmy się do czego prowadzi POlske Chyży Rój?

  Ekonomik hitman działa ,wyburza co jeszcze tylko zostało.Tak działa okupant na terenie wroga.

  Aa PGNiG S.A ma tą samą strategie,jedzie na rezerwach i ciągle sprzedaje najdroższy gaz w Jewropie i tak poniżej kosztów własnych..Ciekawe na ile mu rezerw starczy..

  Staczajmy się POwoli,żeby starczyło na całą kadencje i mniej niż połowę kampanii wybiórczej..
  I tak to leciało,leci i będzie lecieć ,aż do szczęśliwego końca tego kRaju..

  Jonasz Kofta – „Staczać się trzeba powoli” – czyta Wojciech Pszoniak

  • iHe 1 marca 2012 o 10:05 am

   Jeszcze tylko o samorządach,jak to są wspierane..
   http://www.ekonomia24.pl/artykul/757904,794383-Propozycje-fiskusa-sa-dla-samorzadow-bardzo-niekorzystne.html

   „Propozycje fiskusa były dla samorządów bardzo niekorzystne. Eksperci wyliczyli, że ponad tysiąc miast, gmin i województw musiałoby drastycznie ściąć swój deficyt jeszcze w tym roku – w sumie o ponad 5 mld zł. W praktyce oznaczałoby to przerwanie zaczętych inwestycji i zrywanie kontraktów z wykonawcami czy zwrot dotacji z UE.”

   Zawsze byłem zdania ,że nie potrzebujemy fahofców z UE/MFW ,bo oni już tu są..
   Spokojna głowa nikogo nam nie przyślą jak nie odeślemy..

   Ogólnie ciekawy art.jak to władza spycha koszty,a POtem kombinuje upadłości.

   • Tola 1 marca 2012 o 10:48 am

    @iHe – zgadzam sie z twoimi opiniami.
    W gajowce (marucha.wordpress) przeczytalam bardzo fajny komentarz :
    Pozwole sobie wkleic:
    J powiedział/a

    2012-02-28 (wtorek) @ 17:58:13
    Ad.9 – Maniek

    Panie Maniek! Na wojne sie nie spieszmy. Zreszta nie mamy armat…
    Cala madrosc polega na tym by sie organizowac nie do wojny ale przygotowac tak jak na wojne. Zeby przetrwac i uratowac to co dla nas cenne.
    Wymaga to wielkiej madrosci. A zaczac od malych krokow. Konsekwentnie i spokojnie, nie ogladajac sie na podstawionych “sponsorow” czy oplaconych “przywodcow” rozpoczac budowe solidnej sieci wzajemnej pomocy. Odbudowujac wiezi miedzy ludzmi i wzajemne zaufanie mozna zyskac wielu chetnych najpierw w sasiedztwie, potem w gminie, potem w miasteczku, w miescie, w wojewodztwie….
    I robic to na wzor ks. Piotra Natanka. Nasladowac. Nie tylko kopiowac jego talenta organizacyjne i pomysly ale uczyc sie, uczyc sie jak w praktyce realizuje sie Slowo Boze. Skupiac sie wokol dobrych uczciwych kaplanow polskich, ktorych nie brakuje i mozolnie przy ich pomocy budowac wlasnymi rekami polska sile.
    Nie ogladac sie na zdemoralizowany rzad i zdemoralizowane elity. Od nich nie oczekiwac nic dobrego, wrecz przeciwnie, to kiedy nadejdzie czas “wojny” – Polacy nie beda ani tak bezbronni ani tak osamotnieni jak sadza nasi otwarci i ukryci wrogowie. Beda silni wiara katolicka i pewni mocnych wiezi ze swoim kosciolem i ludzmi skupionymi wokol niego.

    • iHe 1 marca 2012 o 12:01 pm

     @Tola
     Może to dobrze ,że Rostowski uderza w samorządy i szpitale,bo to niezły budzik świadomości,szkoda,że potrzebujemy tak mocnych ,wręcz brutalnych bodźców w to budowanie tych lepszych więzi..
     Pozamykane szkoły i szpitale to najlepsza zielona kiełbasa wybiórcza..
     Uważam ,że Słowo Boże jest na pewno świetną odtrutką na miłomściwie panujący nam relatywizm moralny i lichwokracje.

     A tak w kwestii realiów to jestem za dostosowywaniem strategii do możliwości na danym terenie.Tam gdzie są ludzie wierzący ,to są świetne metody.Tam gdzie są charyzmatyczni przywódcy też.Tam gdzie laicyzacja jest zaawansowana szukałbym porozumienia i znalezienia wspólnego frontu w odzieraniu nas z godności i wolności.

     Wróg nas kontroluje dzięki pracowicie utkanej pajęczynie z kłamstw ,niedomówień ,niedoinformowania,lenistwa,manipulacji czy zwykłego szczucia.
     Wszyscy w jakiś sposób siedzimy na tej pajęczynie.
     Bez wspólnego wysiłku podzielonych ludzi,jedni będą przeszkadzać drugim nie widząc wspólnego celu,bo wróg będzie się starał ich sobie przeciwstawić.
     Stąd tak ważna jest świadomość wspólnych celów i zagrożeń.
     Pomimo podziałów.
     Nie ma się co oszukiwać,jakieś większe nawrócenia w narodzie zachodzą raczej dopiero podczas otwartej wojny lub jawnych aktów ludobójstwa.

     Puki jest jeszcze w miarę normalnie zakopujmy te wykopane doły między nami.
     Może się nagle okazać,że tak wiele nas nie dzieli jakby się wydawało,tylko nie chciało nam się sprawdzić ,albo baliśmy się zapytać lub nie chciało nam się.
     Nie da się ukryć ,że wysiłek jest potrzebny z obu stron barykady na tej samej okupowanej wieśniak striT.

     Podsumowując Polska jest krajem głęboko podzielonym na wielu płaszczyznach i powinniśmy się skupić na zakopywaniu linii sztucznych podziałów ,które pracowicie tworzyli nam okupanci wszelkiej maści.
     Powinniśmy się siebie głęboko zapytać,komu tak na prawdę zależy na takim pofragmentowaniu Polaków.

     Oczywiście nie mam złudzeń,że z ludźmi stojącymi za kopaniem pod nami dołków porozumienie jest niemożliwe..
     I tych trzeba odszukać i uniemożliwić im dalszą krecią robote.
     Temat rzeka jak się dogadać z kim,i na jakich warunkach.
     Chyba to tutaj trenujemy u Monitora oprócz wielu innych poruszanych spraw.

     • Peryskop 1 marca 2012 o 3:10 pm

      Otwieranie oczu i serc musimy kontynuować ze świadomością, że:

      „Nie ma się co oszukiwać, jakieś większe nawrócenia w narodzie zachodzą raczej dopiero podczas otwartej wojny lub jawnych aktów ludobójstwa.”

      I to bodaj w każdym narodzie. Czyli Ludzkim.

  • AQQ 1 marca 2012 o 11:24 am

   Hospicja zostaną skomercjalizowane, będą? funkcjonować? na zasadzie działalności gospodarczej…
   Szpitale muszą wyłożyć ogromną kasę na ubezpieczenie są to kwoty rzędu nawet 750tys.!
   Do czego to prowadzi odpowiedzmy sobie sami.

   • AQQ 1 marca 2012 o 1:53 pm

    A od czerwca lekarze wymówią umowy z NFZem…

 48. Sully 1 marca 2012 o 10:12 am

  Słuchajcie , apropos GMO, wczoraj chcialam zjeść „deser” taki kupiony w sklepie z „dobrej ” firmy. Czytam sobie skład a tam co: skrobia z kukurydzy…a w drugiej linijce…modyfikowanej!!!

  • centurion 1 marca 2012 o 11:12 am

   Taka mała ciekawostka wszystkie produkty sojowe w marketach są z soji modyfikowanej a ryż kupowany z tajlandii czy chin również.

   • Irol 1 marca 2012 o 1:38 pm

    Nie jeść ryżu, jeść nasze słowiańskie kasze. Co prawda znacznie droższe ale i zdrowsze. Co do soi to unikać jak ognia wszystkiego co sojowe. Cała soja dostępna na rynku jest GMO.

    • AQQ 1 marca 2012 o 1:56 pm

     Kukurydza, rzepak podejrzewam też gmo.
     Uwaga na śmietanki, serki, jogurciki danony i piątnicę.

     • Sully 1 marca 2012 o 3:09 pm

      Masz racje AQQ dodałabym jeszcze firme na Bak….też używają modyfikowanych produktów…ryż niestety bardzo lubię ;-(

     • Aśka 1 marca 2012 o 6:06 pm

      Piątnicę też? Masz jakiegoś linka na ten temat?

   • alexirin 1 marca 2012 o 8:23 pm

    takie pytanie czy tylko dla nas przygotowali gmo czy dla obrzezanych tez?
    czy koszerne jedzenie zawiera tez gmo czy nie?

  • Jas 1 marca 2012 o 3:04 pm

   Skrobia modyfikowana – jak podaje Polska Norma PN-87/a-74820 jest to skrobia naturalna obrabiana w sposób zmieniający jedną lub więcej jej początkowych właściwości fizycznych lub chemicznych. Modyfikowanie skrobi ma na celu poprawę właściwości funkcjonalnych skrobi lub nadanie jej nowych cech. Należy też zwrócić uwagę iż skrobia modyfikowana nie ma nic wspólnego z modyfikacja genetyczną.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Skrobia_modyfikowana

  • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 9:26 pm

   @Sully
   to pakuj się!!! – zapraszam na sałatkę z pomidorów („od chłopa”) i śmietany (od krowy:-); ciągle masz wątpliwości, czy już nie muszę cię przekonywać, że nie jestem wielbłądem o imieniu na „Z”? 🙂

 49. TajemniczyPan 1 marca 2012 o 10:25 am

  7 milionów obywateli w 2007 roku w Północnej Kalifornii było spryskiwanych z powietrza toksynami

 50. lucas003 1 marca 2012 o 10:55 am

  Sully lepiej daj sobie spokój z tymi kefirkami raz ze kupe chemi to po 2 one zawierają żywe kultury bakterii owszem , jednak nasz organim sam je produkuje , nadmierna ilość spożywanych kefirków powoduje iż organizm zapomina je produkować sam z siebie , co w konsekwencji powoduje uzależnienie od tego szrotu.

 51. Ricopolo 1 marca 2012 o 11:08 am

  taka perełka mi wpadła…słynne expose Józefa Becka wygłoszone 5 maja 1939 roku jako odpowiedź na żądania Hitlera wobec Polski http://www.sadistic.pl/expose-jozefa-becka-vt106100.htm tak dla przypomnienia….

  • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 9:42 pm

   @Ricopolo
   znam to przemówienie na pamięć, ale za każdym razem, gdy je słyszę, ciarki mnie przechodzą (a może nawet oczy się troche szklą, chociaż akurat nie dziś:-); szkoda, ogromna, nieodwracalna szkoda, że tylu dobrych Polaków, i naprawdę wartościowych ludzi, Sowieci nam odstrzelili w Katyniu, a Niemcy – w Powstaniu…; zwróćcie uwagę, jaka intonacja, i jaka dykcja… i to wszystko bez „pijaru”, tak po prostu” z serca”…; honor rzeczywiście jest bezcenny, z drugiej strony – tacy np. Holendrzy…: „honorowo” przelawirowali przez I WŚ, „honorowo” się poddali po 5 dniach podczas II WŚ, mają socjal, o jakiej pensji współczesnym Polakom może się tylko śnić, a teraz jaja sobie z nas robią (Wilders), z Polaków, którzy za ich leniwe dupy tyle istnień poświęcili; honor… piękne słowo…. – a później trzeba było pisać na Berdyczów…;

   • Peryskop 2 marca 2012 o 3:18 am

    TNP – nie tylko Holendrzy.
    Anglicy, Szwedzi, Belgowie, Francuzi też odnieśli korzyści na polskiej krwawicy.
    Chyba coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie z tych faktów sprawę.

 52. nikt 1 marca 2012 o 11:37 am

  Wiem, że nie na temat ale z pozoru idiotyczny komentarz pod artykułem: „Komisja Europejska grozi Holandii Trybunałem za dyskryminację Polaków” na http://www.gazeta.pl/wiadomości nieco mnie zaniepokoił. Oto jego treść:

  „…do HAGI to Polacy i USA chili chili HOLLYWOODŹ za Libię i Syrię i całe 12-lecie…a reszta Unii za negocje i przyjęcie Poland do UE z Barroso na czele…11 przykazanie- nie rozmawiaj z Polakiem bo FATUM rzuciłem na tą CHORĄ nację jako Super Duke King Ufo-Ludek HOŁOTO Poland z Planety Ozor trzymający w ręku zaczarowany ołowek czarnoksiężnika z Planety OZ…Płoooń Płoooooooooń Watykanie Płoooń Płoooooooooń 11.03.2012 podczas spotkania z kustoszem MIKI MAUS o 12 h chili chili 12real a nie 12rael…w kosmosie znak głupiec na chmurze jako NIKT spadnę na Plac jakiegoś Piotra a ofiarą będzie WATYKAN…i nie jestem szalony RZYM zostanie ocalony…Płoń Płoooooooooń kolejny Łupieżu MIKI MAUS i będzie koniec przeklętego Łupiestwa…Sekret Człowieka z Kosmosu wam dziś zdradzę przed katolico przestrzegam a z wrogami sobie poradzę Tłumoki z TUMu…Płonący Okrutny Mark od wody aż po HORYZONTU kres z nieustającym śmiechem na ustach SZCZUROŁAP niosący śmierć Polakom i USA…”
  Na pierwszy rzut oka to bełkot jakiegoś oszołoma ale kiedy przeczyta się po raz kolejny to po pierwsze brzmi podobnie jak „Pola Laska” a po drugie jak groźba lub co najmniej przepowiednia…….
  No chyba, że autor, czyli KTOŚ TAM vel Alef Stern ma zidiociałego naśladowcę, albo ktoś wrzucił cytat dla jaj ( Alefa albo cholera wie kogo) albo……….faktycznie coś jest na rzeczy.

 53. AQQ 1 marca 2012 o 11:46 am

  Fulford-ek http://www.politaia.org/englische-reporte/fulford/fulford-update-vom-07-02-2012-der-sturz-der-satanischen-kabale-lauft-wie-geschmiert/

 54. ALFA 1 marca 2012 o 11:50 am

  Kartel Rezerwy Federalnej: Osiem rodzin
  Czterej jeźdźcy systemu bankowego (Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup i Wells Fargo) są właścicielami Exxon Mobil, Royal Dutch/Shell, BP i Chevron Texaco; wspólnie z Deutsche Bank, BNP, Barclays i innymi europejskimi bankowymi molochami. Jednak ich monopol w globalnej gospodarce nie kończy się na ropie. Z raportu 10K amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych są oni również posiadaczami wszystkich największych korporacji Fortune 500 (pięciuset największych korporacji świata).
  Kim więc są posiadacze udziałów w tych bankach?
  http://wolnemedia.net/gospodarka/kartel-rezerwy-federalnej-osiem-rodzin/

 55. iHe 1 marca 2012 o 1:10 pm

  http://www.polskieradio.pl/7/473/Artykul/547547,Czekaja-na-zielone-swiatlo-z-Warszawy

  W Wielkopolsce bez pracy jest 145 tys. ludzi. W ciągu zaledwie miesiąca przybyło kolejne 10 tysięcy bezrobotnych. Z urzędu odchodzą z kwitkiem.

  http://biznes.onet.pl/prawo-do-leczenia-tylko-dla-pracowitych,18570,5043654,1,prasa-detal

 56. kamil51000 1 marca 2012 o 1:39 pm

  http://kwejk.pl/obrazek/980312/rz%C4%85d,i,ludzie.html

 57. lucas003 1 marca 2012 o 1:52 pm

  Jakaś dziwna ta strona http://www.sejm.gov.pl/ z czarnymi elementami i poszarpaną czcionką
  marny informatyk ? czy coś innego ?

 58. sylukot 1 marca 2012 o 2:28 pm

  Pytanie do wszyskich czy nad wami sieja SMUGI? Bo nad Irlandia Hrabstwo Kerry od trzech dni cisza, samoloty lataja jak zawsze ale i tu jest szok niema SMUG!!! Chyba ze nad oceanem sieja?

  • waryjat 1 marca 2012 o 4:53 pm

   Właśnie o to samo pytałem we wczorajszych komentarzach. Dość niespotykana sytuacja, że przez 3 dni był rewelacyjny błękit przeplatany chmurkami, czy nawet śniegiem. Dziś na południu kraju od rana mam „ciężkie” niskie chmury, także nawet smugi nie widziałem. 🙂

   • Aśka 1 marca 2012 o 6:10 pm

    na południu środkowym pryskali cały czas

 59. wacpan 1 marca 2012 o 3:13 pm

  ACTA LIVE STREAM!!!!!!!!!!!!!!

  http://events.europarl.europa.eu/

  • hjk 2 marca 2012 o 2:00 pm

   Drodzy Przyjaciele z całej Europy,
   Nasz głośny sprzeciw zaskoczył europejskich polityków i podważył słuszność ustaleń ACTA, ale Komisja Europejska nie daje za wygraną – podjęto właśnie kolejne kroki by podnieść oprotestowaną umowę z popiołów. Możemy się tym ostatnim próbom przeciwstawić, jeśli uda nam się ponownie zjednoczyć nasze głosy, zmusimy Trybunał Europejski do gruntownej analizy wpływu ACTA na nasze internetowe prawa i wolności.
   Za parę dni Komisja Europejska podejmie ostatnią próbę ożywienia ACTA. Jeśli teraz się nie poddamy i podejmiemy odpowiednie działania, ten światowy atak na wolność w Internecie zostanie na zawsze zażegnany.
   Wygrana jest już bardzo blisko — nasza petycja licząca ponad 2,4 mln podpisów, zaskoczyła polityków w całej Europie i powstrzymała najzagorzalszych cenzorów. Teraz Komisja Europejska czeka na zielone światło od Trybunału Sprawiedliwości, któremu zadała bardzo specjalistyczne pytania, oczekując że dzięki temu otrzyma pozytywną odpowiedź.

   Jeśli ponownie wyrazimy swój wspólny sprzeciw, możemy być pewni, że Trybunał będzie zmuszony przyjrzeć się dokładnie wszystkim prawnym konsekwencjom ACTA i opublikuje rzetelny raport na temat wpływu ACTA na nasze prawa. Podpisz naglącą petycję do przewodniczącego Komisji Europejskiej José Manuel Barroso wzywającą Trybunał do wyjawienia całej prawdy:

   http://www.avaaz.org/en/acta_time_to_win_pl//?vl

   Komisja Europejska przez pięć lat za zamkniętymi drzwiami negocjowała ACTA z największymi korporacjami świata. Przez ostatnich pięć tygodni nam udało się przenieść dyskusję na temat nowego prawa na forum publiczne. Teraz Komisja chce przywrócić ACTA do życia prosząc Trybunał Sprawiedliwości UE o zielone światło. Komisja, świetnie zorientowana w biurokratycznych unikach, może zadać Trybunałowi bardzo szczegółowe, specjalistyczne pytanie, odwracając tym samym uwagę Trybunału od oceny praw podstawowych, wolności słowa, prywatności, wolności i demokracji.

   Dzięki waszemu zaangażowaniu, rządy Polski, Niemiec, Bułgarii i innych krajów wstrzymały ratyfikację ACTA. Teraz jeśli tylko uda nam się wygrać bitwę w Komisji Europejskiej, możemy na zawsze powstrzymać ACTA. Jeśli UE jej nie ratyfikuje, ACTA nie będzie mieć mocy prawnej, a jej negocjatorzy będą zmuszeni wrócić do stołów negocjacyjnych i rozpisać nową umowę, która powstrzyma prawdziwe nadużycia, ale jednocześnie zapewni ochronę naszych podstawowych praw.

   Wezwijmy Komisję i Trybunał do rzetelnej i jawnej dyskusji, upewnijmy się, że cała prawda na temat zagrożenia naszych podstawowych wolności wyjdzie na jaw. Podpisz teraz i roześlij tę wiadomość znajomym:

   http://www.avaaz.org/en/acta_time_to_win_pl//?vl

 60. AQQ 1 marca 2012 o 3:17 pm

  Prawdopodobnie w Izraelu odkryto największe na świecie złoża gazu i….! czyt. 2 wpis od Wojwit.
  http://marucha.wordpress.com/2012/03/01/kleska-koscielnych-ugodowcow/

  • hjk 2 marca 2012 o 1:57 pm

   tu link do materiałów:
   http://www.fajnegry.krakow.pl/forum/viewtopic.php?t=6732

 61. xxxxx 1 marca 2012 o 3:37 pm

  Ludu mój wyjdz z tego cholernego babilonu.Babilon upadnie. Nastawcie sie tylko na Boska milosc w sercach i tylko tyle wam potrzeba odrzuccie chore religie i pajacow autorytety. Badzcie soba.

  Bez odbioru!!!!!

 62. Tomasz 1 marca 2012 o 4:18 pm

  ACTA to byl pikus,prosze co wyszykowalo Google

  http://www.digitaltrends.com/computing/googles-privacy-shift-is-march-1-everything-you-need-to-know/

  • monitorpolski 1 marca 2012 o 4:27 pm

   To było dawno planowane, ale nie przewidzieli jednego, że „genie is out of the bottle”, tzn. sprawa się rypła, jak to mawiają górale. Tajne informacje konspiracji, rządzie światowym i planowanej eksterminacji gojów wyszły ba jaw, teraz juz nad tym pracują tysiące różnych grup ludzi i szataństwo ma coraz mniej opcji w rękawie.

   • Tomasz 1 marca 2012 o 5:08 pm

    Nawet Unia mowi,ze to nielegalne. A co niby maja mowic,jak juz wiadomo

    • Tomasz 1 marca 2012 o 6:00 pm

     Zawsze na czasie,dodaje mi sil jak tego slucham:)

 63. Konarski 1 marca 2012 o 4:23 pm

  Grekom już nadano komisarza jak za czasów Związku Sowieckiego za Stalina.

  Będzie nowy unijny komisarz. Tylko do nadzoru Greków
  http://www.sfora.biz/Bedzie-nowy-unijny-komisarz-Tylko-do-nadzoru-Grekow-a41040

  Dariusz Kwiecień – ciekawe materiały:
  Kamienica

  Cmentarz

  Radegast1.AVI

  Radegast2.AVI

  • monitorpolski 1 marca 2012 o 4:24 pm

   Wsadzą go do pierdla razem z bankierami i będzie po ptokach.

 64. ksant 1 marca 2012 o 5:04 pm

  Świński Patent Monsanto – wielki genetyczny interes

  Paniczna ucieczka delfinów – http: youtu.be/ZEXwlilZqnM
  (zmianynaziemi.pl) Zwierzęta odczuwają z wprzedzeniem…

 65. ksant 1 marca 2012 o 5:17 pm

  jeszcze raz
  http://youtu.be/2IiZ4cqY7x0 – wielki genetyczny interes
  http://youtu.be/ZEXwlilZqnM – paniczna ucieczka delfinów

 66. Konarski 1 marca 2012 o 5:47 pm

  Ekspertyza z Niemiec potwierdza strzały
  http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/ekspertyza-z-niemiec-potwierdza-strzaly

  Niemiecka analiza filmu 1,24 potwierdza strzały
  http://bombardier.nowyekran.pl/post/54574,niemiecka-analiza-filmu-1-24-potwierdza-strzaly

 67. maran 1 marca 2012 o 5:48 pm

  Tu jest bardzo ciekawa info
  http://mondoweiss.net/2012/03/israel-attacked-nuclear-facilities-in-iran-last-year-wikileaks.html
  fragment.

  “The Israelis already destroyed all the Iranian nuclear infrastructure on the ground weeks ago.
  The current “let’s bomb Iran” campaign was ordered by the EU leaders to divert the public attention from their at home financial problems”.
  “Izraelczycy już zniszczyli cala irańskia nuklearna infrastrukture na ziemi tygodzien temu.
  Obecna kampania pod nazwa “zbombardujmy Iran” zostala zamowiona na zlecenie przywódców UE, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od swoich problemów finansowych”.

  Czy jeszcze raz potwierdza sie opinia ze prawdziwymi swiatowymi terrorystami sa Izrael i wspoplracujacy z nim politycy UE i USA. Ale do ludzi to i tak nie dociera, bo maja medialnie wyprane mozgownice i nadal sie podkladaja dobrowolnie pod trujaca medialna kroplowke.
  Malo ma tyle odwagi czy woli, aby ja usnac, zrezygnowac z codziennej dawki tych trujacych umysl, dusze i serce MSMedialnych pomyj. Dlatego ci, co nami tak manewruja zwyciezaja …bo wiedza, ze moga.

 68. Kamil 1 marca 2012 o 6:06 pm

  Muszę się wtrącić w międzyczasie………..
  Całe uczucie boskości minie z Nami Jeśli nie zaczniemy szanować EKOSYSTEMU.
  Jeśli nie staniemy się JEDNOŚCIĄ z naturą to dołożą NAM jeszcze 3ecią WOJNE ŚWIATOWĄ i pare wybuchów elektrowni jądrowych……….chcecie tego?Ja już drugiej takiej fuku nie przetrzymam.
  Przyszłość w rękach świadomości prostych ludzi.
  pzdr

 69. maran 1 marca 2012 o 6:28 pm

  Bardzo interesujaca wypowiedz starca Efraima.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/01/starzec-efraim-z-arizony-bron-masowego-razenia-gotowa/comment-page-1/#comment-13850

  Ciekawe sformulowanie „ziemia jako ofiara”. Czyli my ludzie mamy byc tez zlozeni demonowi jako ofiara. Szatan od zawsze nienawidzil czlowieka, jako tego ,ktorego ukochal Bog i zawsze dazyl do jego (czlowieka)zniszczenia. Ziemia tez jest tworem Boga,wiec szatan chce zniszczyc za jednym zamachem i Ziemie i ludzi. A to ze ludzie w wiekszosci ulegli zlu jakie szatan od zawsze rozsiewa po ziemi, czyni ten ostateczny zamiar mozliwym. Odeszlismy od Boga, odrzucilsmy prawa i przykazania dane nam od Boga, weszlismy w bagno uszykowane nam przez demony i co teraz??
  Czy bedziemy mieli wystarczajaco sil i woli i rozsadku aby zwrocic swe oczy i serca ku Bogu , czy siedzac w tym bagnie bedziemy Mu zlorzeczyc zatapiajac sie coraz bardziej w otchlamiach piekielno-bagiennych??
  Oby nie bylo za pozno?? Moze juz jest za pozno???

 70. maran 1 marca 2012 o 6:45 pm

  kapitalny artykul. Polecam przeczytanie.
  http://wielodzietni.org/discussion/7836/egzorcysta-opowiada-polecam-txt-z-ff/p1
  Tu fragment. Rozsylajcie wartosciowe materialy gdzie sie da!!!!!
  „…..Ciągły pośpiech
  Wszystko co mówimy o naturze aniołów, a więc i demonów, dotyczy nie tylko Ziemi, ale całej przestrzeni galaktycznej. Aniołowie mogą poruszać się w tej przestrzeni â?? ale walka przecież idzie o człowieka, który jest na ziemi. To człowiek jest oczkiem w głowie Pana Boga, dlatego ten bój toczy się na ziemi. Szatan został strącony na ziemię i ma świadomość tego, że ma niewiele czasu. A jeżeli ktoś ma niewiele czasu, to się spieszy. Szatan ma w sobie ciągły pośpiech. Sam już jest w piekle i spieszy się, by jak najwięcej nas tam trafiło. Dlatego im bardziej czas się kończy, im bardziej wypełnia się orędzie zbawienia, tym bardziej jego niepokój rośnie.

  Czas miłosierdzia, czas szukania

  Jezus mówił: teraz jest czas miłosierdzia. Teraz. Ale kto wzgardzi czasem miłosierdzia, tego czeka sprawiedliwość. A sprawiedliwość domaga się kary. Dlatego szatan jest tak wredny: bo on już jest w piekle, ale chce tam jeszcze za wszelką cenę mieć ciebie i mnie. I mając mało czasu, staje się jeszcze bardziej agresywny. Szybko, szybko, szybko. Co gorsza, my na to mu pozwalamy.
  W pierwszym liście św. Piotr pisał: „Diabeł jest jak lew ryczący, krąży wokół szukając, kogo by pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu”. Pytam się o waszą wiarę. Kiedy rozmawiam o diabłach, to albo ludzie się śmieją w swojej ignorancji, albo też mówią: „Proszę księdza, tego nie ma!” A to wcale nie jest tak, że to, czego nie widzimy, tego nie ma. Ten świat niewidzialny na nas oddziałuje. Diabeł się spieszy. Ze względu na to, że ma naturę anioła, nie męczy się i nie musi odpoczywać, nie śpi, nie je, nie regeneruje sił, bo on sił nie traci. Dlatego krąży wokół nieustannie i szuka….”

  • Peryskop 2 marca 2012 o 3:30 am

   Maran, widać że Cię poniosło w inny wymiar – podpuchy totalnej.

   Przecież wszystkie 3 przytoczone rewelacje to medialna piana dla zmącenia nam w głowach !

   • hjk 2 marca 2012 o 1:34 pm

    Faktycznie jednak Maran ma trochę racji z tymi diabelskimi knowaniami, jednak nie jest on wszechmocny, tak jak Bóg i działa tylko o tyle, na ile mu On pozwoli i na ile ludzie poddają się pod jego wpływ.

    Znany jest fakt o iście demonicznym, bo kompletnie irracjonalnym zniszczeniu Warszawy przez Niemców – ludzie już byli wybici lub wysiedleni, powstańczy opór zdławiony, a Niemcy szli i metodycznie dom po domu i budynek po budynku wysadzali, marnujac materiały wybuchowe potrzebne na wojnie, czas i wysiłek wojska… Ale Wa-wa przedwojenna i wojenna była znana ze swej niemoralności i mordowania nienarodzonych dzieci, więc ściągnęła sobie zło niejako na własne życzenie.

    A „ulubione” działania demonów to różnego rodzaju niespodziewana i nagła śmierć, jak na wojnie czy w czasie różnych wypadków drogowych. To że Polska wiedzie prym w ilości zabitych i rannych na drogach to też nie jest przypadek, ale znowu idzie tu w parze głupota i arogancja ludzka…

 71. navajo88 1 marca 2012 o 7:12 pm

  Poczytajcie o szczurach tunelowych z Vietnamu ,wklejam wam artykół znaleziony na wykopie , tak kiedyś się walczyło w vietnamie !!!!!!
  http://www.wykop.pl/ramka/1060455/szczury-tunelowe-jednostka-walczaca-w-malych-ciemnych-tunelach/
  J.M.H

 72. zenobiusz 1 marca 2012 o 7:35 pm

 73. lucas003 1 marca 2012 o 8:14 pm

  Dziś przez przypadek zobaczyłem oto owe zdjęcie , fotoshop ale jak ze wymowny , ten „per” „Pan”
  powinien mieć takie zdjęcie w dowodzie osobistym , ale nie Rzeczypospolitej Polskiej\
  http://w752.wrzuta.pl/obraz/5LvFAC2mECo/joker_tusk

 74. alexirin 1 marca 2012 o 8:57 pm

  Milion złotych premii może otrzymać prezes spółki PL.2012

  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/599325,milion_zlotych_premii_moze_otrzymac_prezes_spolki_pl_2012.html
  a tutaj odpowiedz s kąd na to biorą kasę 🙂

  http://polonuska.wordpress.com/2012/02/26/wyprzedajemy-majatek-i-co-nam-zrobicie/

 75. ksant 1 marca 2012 o 9:29 pm

  http://www.izba-ochrona.pl/
  Książka o GMO – prof. Stanisława.K. Wiąckowskiego
  http://www.izba-ochrona.pl/img/genetycznie-modyfikowane-organizmy-gmo-obietnice-i-fakty.pdf
  str. 73-76 __ zwierzęta lepiej wyczuwaja niebezpieczeństwo niż ludzie!
  więcej „Zwierzęta madrzejsze od naukowców” a raczej pseudonaukowców, którzy próbują poprawiać Boga!!!

 76. filmyprawdy 2 marca 2012 o 1:33 am

  “Wszystko to czego nie mówią Ci , którym opłacasz abonament”

  https://filmyprawdy.wordpress.com/

  -W Polsce ruszyła pierwsza tego typu inicjatywa-

  Polega ona na tym, iż wysyłamy bardzo ciekawe płyty z wykonanym nadrukiem w oryginalnych opakowaniach.

  Wiemy, iż płyty z opracowaną pełną grafiką szybciej rzucają się w oczy i znajdują większe zainteresowanie osoby, która je otrzyma, a siła przekazanej informacji wzrasta.

  Jest to idealny prezent dla swojego znajomego, bądź też nauczyciela, lekarze, prawnika, polityka, profesora, księdza, sędziego i wielu innych osób, gdyż wyszkolone informacyjnie społeczeństwo stanowi siłę, zwłaszcza w czasach gdy na różne sposoby jesteśmy uczeni bierności i zrażani do działania.

 77. hjk 2 marca 2012 o 12:44 pm

  kibice i ”
  zolnierze wykleci”

 78. L'an-nu 3 marca 2012 o 11:14 am

  Co za teorie spiskowe :). Sam się ‚szprycuję’ takimi falami i nie jestem ani trochę zahipnotyzowany, zdepresjonowany ani chętny do rozrób. Czy wgl jakieś inne spiskowe teorie.
  Program BrainWave Generator. Może warto by było poczytać o falach mózgowych? http://www.treningmozgu.pl/index.php?s=fale_mozgowe Fale alpha, beta, gamma, theta, delta. Każde wprowadzają w konkretny stan.

  „7,83 Hz (naturalna częstotliwość Ziemi) powoduje, że ludzie czują się bardzo dobrze, 10,8 Hz powoduje gwałtowne zachowania (sztuczne wywoływanie rozruchów społecznych?!), a 6,6 Hz – depresję.”

  Uno – Częstotliwosć Shumana (częstotliwość ziemi) zwiększyła się od 1980 roku do 12hz.
  Due – 10,8 Hz wprowadza w bardzo fajny relaksacyjny stan, dokładnie taki jaki towarzyszy nam zaraz po przebudzeniu i przed zaśnięciem. Przy okazji towarzyszy temu super skupienie.
  Tre – 6,6 Hz – No to jest fala odpowiednia dla stanu lekkiego snu. Można powiedzieć, że trans, , jeśli wywoływane sztucznie, jesteśmy w pełni świadomi. Nigdy to na mnie nie wywołało depresji, jest to naturalna częstotliwość przy medytacji.

  Jednak te bardzo wysokie fale mogą wprowadzać w dziwne stany depresyjne. Jednak te fale nie są przez nas słyszalne (nie słyszymy fal powyżej 20 KHz).

 79. filmyprawdy 3 marca 2012 o 12:13 pm

  NOWA PUBLIKACJA NA STRONIE FILMY PRAWDY.

  ———————————–

  ZACHĘCAMY DO ROZSYŁANIA DO INNYCH TEGO ARTYKUŁU PÓKI MAMY WOLNY INTERNET, NIECH WIE O TYM JAK NAJWIĘCEJ OSÓB.

  ———————-

  DZIAŁAJMY PÓKI JEST NA TO CZAS.

  —————————————————

  PUBLIKACJA:

  NAZISTOWSKI PROGRAM REDUKCJI POPULACJI NA ŚWIECIE

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/03/02/nazistowski-program-redukcji-populacji-na-swiecie/

  —————————————————————–

  POZDRAWIAMY
  REDAKCJA FILMY PRAWDY