Wydarzenia i komentarze, 2 marca 2011r.

Rosyjska opozycja finansowana przez Rotszyldów
St. Petersburg zakazuje promocji homoseksualizmu i pedofilii
Brawo Białoruś. Brawo Prezydent Łukaszenka!

Rosyjska opozycja finansowana przez Rotszyldów

Putin widzi w opozycji tylko kondomy

Czołowy amerykański dziennikarz śledczy, były agent agencji NSA, Wayne Madsen, na podstawie swoich źródeł w wywiadach wschodnioeuropejskich, twierdzi że tzw. „opozycja” polityczna w Rosji jest finansowana przez CIA, MI6 i George’a Sorosa, który jest bezpośrednim agentem Rotszyldów. Pieniądze pochodzą od US Agency for International Development (USAID), która jest przykrywką właśnie dla tych agencji.

Pieniądze są przemycane przez Gruzję, do której trafiają na rzekomą walkę z AIDS-em.

10 grudnia 2011 roku, amerykański ambasador w Gruzji John Bass, uczestniczył w Światowym Dniu AIDS wspólnie z żoną Michaiła Saakashvili, Holenderką Sandrą Roloefs, agentką Sorosa, zwerbowaną podczas studiów na nowojorskim uniwersytecie Columbia. W Tibilisi założyła ona fundację zajmującą się prawami kobiet SOCO, która dostaje pieniądze od Sorosa. Pieniądze fundacji są ulokowane w banku ABN AMRO w Terneuzen, rodzinnym mieście Pierwszej Damy Gruzji.

Pieniądze dla „opozycji” są przemycane przez gruzińskie Ministerstwo Edukacji, którego minister Dmitry Shashkin również uczestniczył w Dniu AIDS w Tibilisi. Uroczystość ta była zasłoną dla pomocy finansowej „opozycjonistom”. Głównym celem jest usunięcie Putina.

Mocno finansowany jest także ruch secesjonistyczny – chodzi o osłabienie Rosji poprzez uaktywnienie mniejszości narodowych – Circasianów, Czeczenów, Inguszetów, Bałkarów, Karbadinów, Abazów, Tatarów, Taliszów i Kumyków. W marcu ub. r. odbyła się nawet konferencja sponsorowana przez MI6, CIA i George’a Sorosa „Ukryte narody, ciągłe zbrodnie. Circassianie i narody Północnego Kaukazu pomiędzy przeszłością i przyszłością”.

Unia Europejska, a właściwie rotszyldowskie MI6 z kolei przemyca pieniądze do rosyjskich „dysydentów” przez tzw. „granty” dla organizacji pozarządowych. Pieniądze płyną z Commission for Enlargement and European Neighborhood Policy, której szefem jest Stefan Fule. Ten czeski dyplomata był ambasadorem w Londynie oraz w NATO, uczył się na Uniwersytecie Moskiewskim w czasach komunistycznych – wtedy to poznał wiele osób obecnie bardzo aktywnych w ruch anty-Putinowskim.

Putin w rozmowach z mediami zachodnimi dał sygnał, że doskonale wie, kto stoi za „Białą” czy też „Śnieżną” rewolucją. Kolor ten nie został wybrany przypadkowo – nawiązuje do Białej Armii, która składała się z lojalistów Cara i próbowała w latach 1917 – 1922 odbić Rosję. Putin ośmieszył cały ten ruch porównując białe wstążki do kondomów, agenturalne media jak Time Magazine, próbowały to wykorzystać przeciwko niemu – z niewielkim powodzeniem.

Na koniec należy dodać, że cała agentura w Solidarności była finansowana z tych samych źródeł. Efekty tej działalności widoczne są już czarno na białym – był to zamach na Polskę i Polaków. Podobny los globalni ludobójcy planują wobec Rosji, miejmy nadzieję, że Putin i rosyjskie środowisko patriotyczne poradzą sobie lepiej niż my z tą „opozycją”.

St. Petersburg zakazuje promocji homoseksualizmu i pedofilii

Geje jeszcze próbują protestować, ale raczej będą musieli się uciszyć

Ustawa o zakazie promocji tych zboczeń została przegłosowana podczas trzeciego czytania w środę. Pięć głosów przeciwnych miało tylko zastrzeżenie co do zbyt łagodnych kar. Promocja homoseksualizmu będzie karana mandatem 5000 rubli,w przypadku osób prywatnych i 50,000 gdy dokona tego osoba na publicznym stanowisku. Organizacje zapłacą karę 250,000 – 500,000 rubli. Za promocję pedofilii kary są znacznie większe – od 500,000 – półtora miliona rubli (50,000 dolarów).

Ustawa została zaproponowana przez Witalija Milonowa z „Jednej Rosji”. Oświadczył, że w momencie gdy ustawa wejdzie w życie, jego pierwszym krokiem będzie ukaranie niemieckiej grupy metalowej Rammstein. Podczas ostatniego koncertu wykonywali oni „skandaliczne sceny o charakterze seksualnym”, a całe przedstawienie było „jedną wielką pornografią”. Milonow obiecał, że znajdzie sposób by ukarać zarówno organizatorów, jak i członków grupy za takie występy.

Ustawa już budzi sprzeciw ze strony organizacji gejowskich w Rosji oraz międzynarodowych organizacji broniących praw człowieka. Organizacja gejowska Vykhod odgraża się, że zażąda veta od prezydenta miasta.

Nie ma to jednak większych szans, ponieważ ustawa spotkała się z aprobacją społeczną. Nie ma ona teżna celu ograniczania praw obywatela, lecz raczej poprawę wizerunku moralnego St. Petersburga, który wg. Milonowa reprezentuje wizerunek moralny całej Europy.

Homoseksualizm został zdekryminalizowany w Rosji w roku 1993, a jako choroba psychiczna przestał być uznawany w 1999 r. Środowisko gejowskie uważa jednak, że ich zachowanie jest uznawane przez społeczeństwo jako niewłaściwe, a małżeństwa gejów z adopcją dzieci są niedozwolone prawnie.

Brawo Białoruś. Brawo Prezydent Łukaszenka!

Pogonił ich jak psy. I dobrze.

Cytuję b. dobry artykuł „Opolczyka” nt. kopa w d. jakiego dał Aleksander Łukaszenko polskiemu sługusowi globalistów. Nie z wszystkimi tezami „Opolczyka” się zgadzam, lecz tu przyznaję, że napisałbym podobnie, może użyłbym tylko nieco innych określeń…

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/02/28/brawo-bialorus-brawo-prezydent-lukaszenka/

W reakcji na kolejne agresywne sankcje wobec jego kraju prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka wywalił na zbity pysk ambasadora naszego unijnego baraku jak i tzw. ambasadora bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej. Białoruś jest ostatnim europejskim państwem powstałym po rozpadzie ZSRR, które nie tylko nie stoczyło się do kategorii unijnego baraku, nie kolaboruje z UE, nie merda ogonem stojąc w kolejce do zabarakowania się w Jewropie, ale zdecydowanie broni własnej suwerenności przed pazernością i zachłannością koczowniczej sitwy z Brukseli.

Wszelkie próby doprowadzenia na Białorusi do sterowanej z Waszyngtonu, Tel Awiwu i Brukseli kolorowej rewolucji, wobec poparcia ludności Białorusi dla własnego prezydenta kończyły się dotąd fiaskiem. Opłacana z Zachodu agenturalna opozycja, ukrywająca się pod płaszczykiem opozycji demokratycznej i pro-jewropejskiej na szczęście jest na Białorusi marginesem.

To jednak tym bardziej rozdrażnia koczowniczą banksterską sitwę i jej płatne marionetki polityczne.

Zapewne myślano w gabinetach banksterów, że Białoruś przestraszy się kolejnych sankcji i zacznie łasić się wobec zachodnich marionetek.

A tutaj guzik z tych oczekiwań…

Posunięcie prezydenta Białorusi pokazało, jak Słowianin powinien postępować z koczowniczą chołotą brukselską i jej wasalami. Zamiast oczekiwanego łaszenia się prezydent Łukaszenka wywalił na zbity pysk ambasadora Unii i Polski. Polski, z której marionetki polityczne tzw. rzondu i knes-sejmu zrobiły najbardziej gorliwego kundla z całej jewropejskij psiarni ujadającej na Białoruś.

Unia Jewropejska zapewne zareaguje kolejnymi sankcjami. Będzie głośno ryczeć, że broni praw człowieka na Białorusi. Ale gdy zbrodnicze NATO zakazanymi bombami kasetowymi tysiącami mordowało ludność cywilną Libii, to skurwysyńskie kundle brukselskie nie tylko nie protestowały, ale zaganiały nadal do dalszych zbrodniczych bombardowań ich najemników.

Więzienia typu Guantanamo nie ma na Białorusi, ale brukselskie kundle ujadające na Białoruś tego nie widzą. Dla nich to Białoruś, a nie koczowniczy Zachód łamie prawa obywatelskie. To, że w USraelu Kongres i Obambo zatwierdzili prawo do bezterminowego więzienia, nawet dożywotnio, dowolnej osoby bez sądu i bez przedstawiania jej jakichkolwiek dowodów winy, załgane koczownicze media unijne praktycznie przemilczały. Ale gdyby prezydent Łukaszenka (lub Putin) takie prawo wprowadził – to zachodnie szczekaczki wyłyby od rana do nocy szaty rozdzierając nad takim bezprawiem. Jeśli jednak takie bezprawie zatwierdza u siebie Waszyngton, to jest OK.

Tak wygląda załgana, skurwysyńska polityka i “rzetelność” dziennikarska opanowanego i zgnojonego przez koczowniczą lichwę Zachodu.

Zapewniam słowiańskich Braci na Białorusi, że nie wszyscy Polacy są tacy jak pełniący obowiązki Polaka Radek Sikorski i jemu podobne marionetki polityczne.

Są w Polsce ludzie solidaryzujący się ze słowiańską Białorusią i z jej prezydentem Aleksandrem Łukaszenką.

komentarz monitorpolski: Ostatnie zdanie podkreśliłem, bowiem nie tylko ja popieram politykę i zdecydowaną postawę Prezydenta Białorusi. Taki facet z jajami przydałby się i Polsce, można byłoby pozbyć się tej watahy agentów, którzy całkowicie opanowali politykę, media i komercję w Polsce. Należy przypomnieć, że Łukaszence się udało uchronić Białoruś przed syjonistycznym przejęciem, głównie przez to, że nie wpuścił do siebie konia trojańskiego w postaci „liberalnych” mediów Sorosa oraz wielkiego biznesu. Białorusini nadal się cieszą zdrową żywnością, normalną opieką medyczną, prawdziwą edukacją i niestrutymi wiadomościami – choć zapewne te ostatnie reprezentują interesy rządzących. Na to jednak nie ma rady, jeśli się chce uchronić państwo i naród przed globalnym przejęciem. Wściekły atak ze strony „Europy” świadczy o nienawiści jaką syjoniści darzą Łukaszenkę – chyba jeszcze gorszą niż w stosunku do Putina. Cała nadzieja w takich ludziach jak Łukaszenko. Tym, którym ten tekst się nie podoba dam jedną radę – najpierw odtrujcie wasze mózgi, a potem zacznijcie analizować co zrobiono z Polską. Praktycznie jej już nie ma.

Reklamy

181 responses to “Wydarzenia i komentarze, 2 marca 2011r.

 1. latarnik 1 marca 2012 o 9:34 pm

  Istnieją dowody na to że zatonięcie Titanica 14 kwietnia 1912 nie było wypadkiem. Pierwszy na świecie niezatapialny statek zatonął dzięki Illuminati, dla zgorszenia ludzkości i zapowiedzi nadchodzącej wojny światowej.

  Podobnie, Bruno Leporatti, prawnik kapitana Schettino, powiedział w momencie gdy jego klient przyjął na siebie część odpowiedzialności za wypadek: “We wszystko zamieszane są też osoby trzecie, śledztwo powinno zostać rozszerzone.”

  Czy prawnik odnosi się do tego że właścicel statku nakazał wykonywanie niebezpiecznego manewru (ciekawy transkrypt rozmowy telefonicznej Schettino tuż przed wypadkiem, uznany przez włoską prokuraturę za autentyczny – przyp. tłum) czy chodzi o coś więcej?

  “Włoskie władze szukają osobistego komputera kapitana. Krążą doniesienia że został on zabrany przez tajemniczą blondynkę w kilka godzin po katastrofie.

  Mówi się że kapitan miał czas na zabranie laptopa z kabiny i mógł dopłynąć z nim do brzegu, pomimo jego wersji zdarzeń z zeszłego tygodnia że sytuacja na statku była tak chaotyczna że przypadkowo “potknął się” i spadł do łodzi ratunkowej.

  Po dopłynięciu do skalistych wybrzeży Giglio w sobotę 14 stycznia wziął taksówkę i pojechał do Hotelu Bahama, jedynego hotelu otwartego o tej godzinie. Właściciele hotelu powiedzieli że kapitan miał ze sobą czerwoną plastikową torbę zawierającą prostokątny przedmiot który mógł być laptopem.

  Udzielał wywiadu włoskiej telewizji, gdy nagle w lobby znalazła się dobrze ubrana blondynka w średnim wieku zatrudniona przez Costa Cruises i zabroniła mu udzielania jakichkolwiek wywiadów.”

  http://radtrap.wordpress.com/2012/02/29/katastrofa-costia-concordii-metafora-i-zapowiedz/#more-6757

  • stopNWO 2 marca 2012 o 2:56 am

   2 marca 2012 – czy dzisiaj rozpocznie się wojna?

   Fragment z Simpsonów http://www.youtube.com/watch?v=_XQTdjTERmE – oryginalna emisja 12 lutego 2012.

   Ten sam fragment, tylko dłuższy http://www.youtube.com/watch?v=MNPkg5IaKgU

   W kalendarzu zaznaczono “DIE” na piątek 2 marca 2012 roku. Dlaczego akurat 2012 rok? Kalendarz wskazuje na rok przestępny, 29 lutego wypada w środę, co ostatnio miało miejsce w roku 1984, aktualnie w 2012 a następny rok spełniający ten warunek to 2040.

   Simpsoni znani są chociażby z tego, że zawierają sporo masońskich/illuminackich symboli http://www.youtube.com/watch?v=WGt2Sgsasrw http://www.youtube.com/watch?v=aLM0TyE_uHg oraz z umieszczonej w nich zapowiedzi ataku z 11 września http://www.youtube.com/watch?v=9cCb3W2P3do

   Piątek 2 marca 2012 – w USA zapiszemy w ten sposób 3/2/2012, początkowe 3 cyfry tworzą liczbę 322 – jeden z głównych symboli Skull and Bones. http://pl.wikipedia.org/wiki/Czaszka_i_Ko%C5%9Bci jest to amerykański oddział Illuminati, “Za jej członków uważa się takie osoby jak William H. Taft, George H. W. Bush, George W. Bush czy John Kerry.”

   Jeszcze jeden ciekawy wpis opublikowany 6 lutego 2012 http://halfpasthuman.com/lastdaysofyourlife.html – “On March 2, 2012, the zionists (isreali mossad and cia agents) who are the stooges of the central banksters, will attack an American naval ship (as they did with the USS Liberty).“

   • maniek 2 marca 2012 o 3:17 pm

    Żadnej wojny nie będzie! Strach i panika musi być w ludziach by nami sterowali. Pozbądź się strachu i nikt tobą nie będzie w stanie manipulować. Polecam Dobrego świra Davida Willcocka 🙂 Dobrze gada

   • largoxx 2 marca 2012 o 4:02 pm

    stopNWO- widzisz cos w tym jest bo nawet nasa straszy ze w 2040 spadnie na ziemie asteroid 2011 AG5
    cytyt -Wszystko wskazuje na to, że w 2040 roku może dojść do kolizji tego ciała niebieskiego z Ziemią. Asteroida została odkryta w 2011 roku. Ma ona około 140 metrów wielkości. Sprawa została potraktowana na tyle poważnie, że zajęto się nią podczas spotkania jednej z agend ONZ, UN Action Team on near-Earth objects (NEOs). Rozprawiano jak ochronić Ziemię i którymi metodami.

    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowo-odkryta-asteroida-moze-uderzyc-w-ziemie

    • hjk 2 marca 2012 o 5:37 pm

     ale bzdury – 140 m asteroida na kursie „kolizyjnym” z ziemią za 30 lat 🙂
     a dlaczego nie za pół rku, za 2 lata czy za 3 dni?
     jak my dokładnie nie znamy co i jak wplynie na nasza orbitę, orbite tego tam znikomego „satelity” i jeszcze w perspektywie 30 lat 🙂

     Przewidywac z jakimś sensem to mozna ale ruchy potężnych ciał niebieskich o ustalonych i znanych od lat orbitach i na tej podstawie projektowac przyszłe ruchy, a i tak nie wiadomo, co moze się zdarzyć, jakie mogą zajść zjawiska astronomiczne czy jakie jeszcze nieznane nam prawa zadziałać,,,

     A nie jakies g..ka, którego nie wiadomo co ruchem kieruje,skąd leci i dokąd…

   • Peryskop 2 marca 2012 o 10:09 pm

    ks. Piotr Natanek – doniosłe kazanie – 1.03.2012

    „Polsko, nie wolno nam zabijać niewinnych ludzi w Persji !”

    Wezwanie do wznowienia współpracy z Białorusią zamiast budowania „15-metrowego muru”.

    http://www.gloria.tv/?media=263195

  • dab 2 marca 2012 o 7:44 am

   A jesli chodzi o tak zwanych koszernych.Ich najlepiej jest pokonac prawda,zdecydowanym dzialaniem (lacznie z posunieciami radykalnymi) bez zadnej dyskusji.Oni lubia dyskutowac
   pisac wiecowac .To nie jest cecha prawdziwa Polakow czy slowian.Przyklad jesli masz ogrod
   przydomowy i masz w nim duzo chwastow.To co bedziesz robil patrzyl ogladal i zachwycal sie
   jak ze ten chwast wyrasta ci ..Albo czy jest piekny.Nie nie.Bierzesz rekawiczki lopate i wykopujesz go.I po problemie.Teraz Goju rozumiecie co trzeba zrobic.W ten sposob Polacy zostana. W przeciwnym razie posimietnikach Europy bedziemy szukac..W trudnych sprawach
   niema polemiki i ugody.Oni (chwast) albo my (spoleczenstwo)..Nieda sie zalatwic tylko sama miloscia.AJWAJ

  • alexirin 2 marca 2012 o 7:58 am

   jak nie wiadomo kto za tym stoi to można na 99% być pewnym ze jest to mossad 🙂 twórca wszystkich ataków false flag i tajna agenda rotschildów i rockefellera

  • kk7qq 2 marca 2012 o 8:58 am

  • kk7qq 2 marca 2012 o 9:03 am

   2012 Symbolizm

  • kosiardeyablos 2 marca 2012 o 6:27 pm

   proste to sie wydaje jak konstrukcja grzalki – niewypadek ale zlecenie. A tera w temacie:
   Świetny tekst o Łukaszence, brawo. Przydałby sięu nas to rozgonił by tałatajstwo> Po ’89 zmieniła sietylko nazwaa szmaciarze dalej ci sami.
   Druga rzecz, ciekawe co Putin są czyłdo ucha 2skowi. Postępowanie 2ska sugeruje presje na mózg i parcie na kibel. Przydałby sie taki też Putin. Trudno sądzić jakie ma powiązania i zkim ale brakuje silnej patriotycznej ręki do przetrzepania pysków, dup itd poszczególnym fajansiażom czyli szabasgejom jewropy. No i ? :
   Jak pomyśle o tej Grupie Debilbrgów to aż sie dziwie że żaden jeszcze nie pagip od plaskacza w ryj. NO przecie daloby rade, bez kitu, no kurna som czasem jak na widelcu a żaden sie nie kwapi wywalić takiemu w pysk !!! No cóż, brakuje nam szaleńców ! No i kolejna rzecz !!!
   Bardzo dobrze żę karzajagejów. Mam pomysł na nich skoro niewmożna ich wytępić, choć jest jeden sposób który działa od lat – nie mogą sięmnożyć …..uff ! Bogu, slyszysz mnie ? Całe szczęście!!! Mogą adoptować, choć są przypadki że mogą zajść w ciąże ale to w przypadkach gdy ma hormony babskie. Ja bym zorganizopwał jakieś takie miasto – odgrodzone drutem kolczastym i polem minowym, takie maisteczko jakieś i tam ich ekspediował FOR EVER, kurna molek…niech sie tam pałują……hehehe !!!
   A tera pytanie ? Czy ktoś napisze coś o głosowaniu w sejmie na temat GMO ??? Bo na razie widze wpisy ogólnotematyczne nie na temat? No jeszcze nie dojechałem na dół wpisów a głosowanie zaczęło sie przed czternastą i sie skończyło przewagą głosów przeciw GMO – ot ciekawostka….podobno…… Przed chwilą przylazłem do chaty i odpaliłem kompa więc nie wiem co sie dzieje …..o ! Zara
   polsatnews…ehhh

  • Peryskop 2 marca 2012 o 8:01 pm

   Myślącym logicznie realistom wciąż się wydaje, że pływający statek daje większe korzyści niż zatonięty, a firma funkcjonująca na rynku jest lepsza niż upadła w wyniku bankructwa.

   No bo przecież tak kiedyś rzeczywiście bywało, aż do zaawansowanej fazy kapitalizmu.
   Świat zrobił postępy i od dwóch dekad pragmatyka nakazuje maksymalizować zyski ze strat.

   Właśnie te możliwości są dziś eksplorowane, bo dają wyznawcom „pragmatyki ponad etyką” mocne atuty względem kadry pożytecznych idiotów oraz zdezorientowanej publiczności:
   – przewaga przez zaskoczenie u naiwnych uczestników rynku, wierzących wciąż w etykę biznesu;
   – kreowanie sytuacji przymusowych dla ograniczenia swobody manewru „poczciwych idiotów”;
   – swobodna ekspansja wobec de-regulacji ograniczeń, globalizacji i wciągnięcia służb specjalnych;
   – bezkarność (czasowa) przez uwikłanie legislatorów oraz organów ścigania i „sprawiedliwości”;
   – możliwość prywatyzowania zysków przez przerzucanie kosztów i strat na anonimowe masy;
   – programowanie mentalne absurdami (krzywizna banana), aby zredukować zdrowy rozsądek;
   – marginalizacja tradycji i religii oraz relatywizacja zasad etyki i prawa dla zniszczenia tożsamości;
   – łatwość matactw i przekrętów wobec powszechnej niewiary w działania (pozornie) nielogiczne;
   – stosowanie stałej zasłony dymnej przez msm i czynowników lansowanych jako opiniotwórców.

 2. maran 1 marca 2012 o 9:35 pm

  Tu bardzo nieciekawa wiadomosc.
  http://mondoweiss.net/2012/03/linah-alsaafin-my-grandfather-passed-away-and-i-was-denied-the-right-to-see-him.html
  Potwierdza tylko to jak bardzo syjonisci daza do konfrontacji z Iranem. Czy Stany sie ugna i wespra ich w tych krwawych zamiarach??

  Doradca Netanyahu nawoluje do “Masowego Wyglodzenia” narzuconego jako sankcje przeciw Iranowi.

  “Netanyahu Advisor Advocates Mass Starvation Against Iran
  Iran’s citizens should be starved in order to curb Tehran’s nuclear program, officials in Jerusalem said Wednesday ahead of Prime Minister Benjamin Netanyahu’s upcoming trip to Washington. “North Korea is halting its nuclear program in order to receive aid in food, and this is what should be done with Iran as well,” one unnamed official said. “Suffocating sanctions could lead to a grave economic situation in Iran and to a shortage of food,” the source said. “This would force the regime to consider whether the nuclear adventure is worthwhile, while the Persian people have nothing to eat and may rise up as was the case in Syria, Tunisia and other Arab states.” “The Western world led by the United States must implement stifling sanctions at this time already, rather than wait or hesitate,” the official said. “In order to suffocate Iran economically and diplomatically and lead the regime there to a hopeless situation, this must be done now, without delay.”
  http://www.richardsilverstein.com/tikun_olam/2012/02/29/netanyahu-advisor-advocates-mass-starvation-against-iran/

 3. lucas003 1 marca 2012 o 9:36 pm

  kiedy to sie skończy ? ta cała zabawa w piaskownicy , bo dla nich to jest piaskownica , dla tych poj……..bów syjonistów , tyle ludzi cierpi przez nich , od dawien dawna ,( musi być jakaś opozycja , a czuje ze jest ),dla tych frajerów którzy uzurpują sobie naszą kochaną planetę jako własność i nas jako bydło , czekam az to padnie ich chory świat .
  Wniosek mam taki ,obecnie sytuacja na świecie jest poprostu posrana , ale widze światło w tunelu i z tego się ciesze .

  • Smoke 2 marca 2012 o 4:06 pm

   Jacy ludzie cierpią, ludzie sami są sobie winni bo im służą..

   Oni są geniuszami bo mieszają tak w tym kotle ze ludzie sami zaprzeczają ich istnieniu..
   Jak TV hipnotyzuje, ta symbolika i cholera wie co jeszcze mają

 4. latarnik 1 marca 2012 o 9:36 pm

  Putin nie jest święty, ale czuję ze jak przegra to zło będzie jeszcze szybciej się rozprzestrzeniało niż ma to miejsce teraz.

  • ozyrys 1 marca 2012 o 10:30 pm

   Uważam ,że Putin jest jedyną postacią na rynku politycznym Rosji,mogącą ją ustrzec przed całkowitą utratą suwerenności na rzecz Illuminati i syjonistów.Jak zresztą wiele razy na tym forum mówiono,Rosja jest łakomym kąskiem ze względu na olbrzymie złoża energetyczne ,jaki przede wszystkim złoża -pamiętajmy – złota ,srebra ,miedzi,kamieni szlachetnych.
   Te chciwe ,nienażarte hieny chcą dobrać się do majątku Rosji, atakując Putina z każdej strony.W sobotę wybory.Od 2 tygodni w naszej TV -nagonka na Putina !
   My wiemy kto rządzi w tej chwili Polską, stąd ten zajadły atak medialny na Putina ,a przede wszystkim na psychikę przeciętnego „Kowalskiego”,by urobić sobie przygłupich popleczników.Pamiętajmy ,że Oni doskonale wiedza ,co to jest broń psychotroniczna ,wykorzystują przekazy podprogowe dzięki ,którym rozszerza się tzw.pole morfogenetyczne , i….przekaz wędruje szybciej zataczając coraz szersze kręgi.
   Jeszcze 2 lata temu -byłem przeciwnikiem Rosji i Putina,ale uważam,ze tylko krowa zdania nie zmienia ,a pod wpływem racjonalnych dowodów nie można być betonem.
   Putin jako świetny gracz,wykształcony i wyuczony w tym kierunku-jest jedynym w tej chwili gwarantem ochrony Rosji przed Illuminati.Stąd ta zajadłość !!

   • monitorpolski 1 marca 2012 o 10:45 pm

    ozyrys, ja też się przyznam, że kilka lat temu byłem zdecydowanym przeciwnikiem Putina – a to wynikła tylko z mojej niewiedzy! O tym jak znakomitym jest on graczem uświadomili mi niektórzy amerykańscy (!) eksperci i dziennikarze, a moje zaufanie zdobyli niemal 100% trafnymi ocenami sytuacji politycznej i podawanymi faktami, ukrywanymi przez kryminalne media. Mówię tu o Webster Tarpleyu, Wayne Madsenie i Bobie Chapmanie, ale także kilku innych.
    Dlatego ludziom negatywnie nastawionym do Putina mówię – poczekajcie ze swoimi ocenami, jeszcze może się okazać, że to Putin i silna Rosja wyciągnie Polskę z łap tych zbrodniarzy. Ci zbrodniarze w ciągu ostatnich 2 wieków wymordowali ponad 200 milionów ludzi, w samej Rosji kilkadziesiąt milionów, zatem nie sądzę by się z nimi patyczkowano podczas tych wyborów. Sądzę, że dojdzie do masowych aresztowań „opozycji” i będzie to jedyny właściwy krok gdy zaczną oni używać sprawdzonych w innych krajach argumentów – głownie dezinformacji i demagogii opartej na manipulacji psychiką. Oczywiście wyłożą na to duże pieniądze, zatem media mogą krzyczeć na ich modłę – to też powinno być dla Rosjan łatwe do uciszenia.

    • Tola 2 marca 2012 o 3:31 am

     Z Putinem to ciekawa sprawa poniewaz czesc ludzi jest „za” a czesc : przeciw”.
     Jedna i druga strona ma w reku mocne argumenty na poparcie swoich sympatii.
     Mimo ,ze bardzo podobaja mi sie posuniecia Putina ,to do glowy przychodzi mi pewna idea.
     Wiem ,ze gora NWO dazy do wladzy , trzyma w kieszeni rzady wielu panstw.
     Ale moze jest tak,ze ta powszechna rzadza wladzy objawia sie tym,ze pare panstw , czy glow tych panstw , chce sobie stworzyc swoje NWO , np.Putin czy Chiny.

     • Peryskop 2 marca 2012 o 4:24 am

      Znamienny jest opisany we wstępniaku anty-putinowski sabotaż na Zakaukaziu, boć to przecież pra-ojczyzna żywiołu koczowniczego ! Na jak długo starczy grubych nici aby tak dalej szyć?

      Smutne, że „polskojęzyczny” żont wdał się w narzuconą politykę dyskredytowania Białorusi.
      Ale coraz wyraźniej widać nerwowość tych poczynań np. nagle wycofano z gry Angelikę B.

      Polecam ujawnione przez Rosjan możliwe tło wojny o Syrię tzn. złoża gazu i ich eksploatacja:
      http://marucha.wordpress.com/2012/03/01/a-moze-to-o-to-chodzi-w-demokratyzacji-syrii/

    • Ado 2 marca 2012 o 3:48 pm

     Putin jest ok? a Smoleńsk to nie jesgo sprawka?,to nie on sie przytulał z Tuskiem i czy to nie on jest oskarżany o fałszowanie wyborów?.Czy to nie komuchy przyczyniły sie do Katynia i komunizmu w kraju?,co jak co ale Putinowi nie ufam,za bardzo mi pachnie właśnie takim komunizmem,Rosjanie nigdy nie byli naszymi przyjaciółmi,i tylko same zło zawsze było na nas przez nich sprowadzane.Dodam że widziałem jak traktowano ludzi protestujących przeciwko mu,upychano/kopano ich kolanami by wrzucić ich do radiowozów,jakby u nas tak sie działo od razu byłaby gadka że rząd traktuje ludzi jak bydło pozwalając na takie traktowanie,ale widać już w Rosji tak można i jest to ok?.

     • Ania 2 marca 2012 o 7:54 pm

      Nie, Smoleńsk to nie jego sprawka. Putin to inteligentny facet. Gdyby chciał skasować samolot z naszymi oficjelami poszukałby lepszej okazji. Na pewno nie na swoim terenie. Jakby rosyjskie służby specjalne to zrobiły, to nikt nie miałby wątpliwości, że to wypadek.

      • Ania 2 marca 2012 o 7:56 pm

       A jeszcze, ja szukałabym sprawców na naszym podwórku.

       • Peryskop 2 marca 2012 o 8:10 pm

        …i na kilku innych podwórkach bliskich choć dalekich.

      • Ado 2 marca 2012 o 9:59 pm

       Inteligentny na tyle że miał bardzo zadbane lotnisko,na tyle ze wystawił swoich specjalistów którzy mieli doczynienia z KGB,którzy to kłamstwami i pomówieniami przekonali Polską stronę do winy po naszej stronie,inteligentny na tyle by zastraszyć ludzi będących w pobliży tragedi tak by nic nie mówili,i inteligentny na tyle by mieć swoich ludzi którzy tą wersje u nas będą podtrzymywać,inteligentny na tyle by terroryzować swoich rodaków,inteligentny na tyle że kiedy jest oskarżany o fałszowanie wyborów on mówi że będzie pilnował wyborów,czyli jest sędzią w swojej sprawie,inteligentny na tyle,by robić z Tuskiem pokazówkę w stylu przytulania w celu zrobienia wrażenia jak Rosji jest baardzo ”przykro” z powodu ludzi którzy zginęli w tym z powodu Lecha Kaczyńskiego który wcale złego zdania nie mówił,i ostro nie wypowiadał się kiedy był konflikt w Gruzji.NA tyle inteligentny że po katastrofie zniszczył dowód jakim był wrak samolotu,trzymając go do dzić razem z oryginałem czarnych skrzynek,na tyle inteligentny by planować zabrac ciało prezydenta z miejsca zbrodni,co mu się nie udało dzieki BOR,kiedy odmówili oddania ciała,mówił jeden z BO-rowców że był momenty psychologiczne kiedy rosjanie zgasili światło,myślał że zginą,i widać było ze koleś bał się jak diabli.No cóż nie bądzie naiwni,historia uczyła że Niemcy jak i Rosjanie nigdy nam dobrze nie życzyli,i tak pozostaje do dziś,niestety i do dziś żyjemy w cieniu Rosjanizmu sądząc że oni są tacy dobrzy i są przeciwko Zachodowi będąc równocześnie jednym z trybików jakim jest NWO.

       • Ado 2 marca 2012 o 11:37 pm

        http://ndb2010.wordpress.com/zyski-zamachowcow-oraz-geneza-i-przebieg-zamachu/ Polecam zaznajomić się z tą stroną.

      • Ado 2 marca 2012 o 10:38 pm

       Lepszej? to była idealna okazja!,jeszcze rozegrał to tak że zrzucono to na nas przy tym przejmując i niszcząc dowody,pomoc z Polski przy tej akcji była niezbędna,i wyszło idealnie,Marne przygotowanie strony rosyjskiej,wyłączone oświetlenie,złe namiary które otrzymali piloci,nie wspominając o ruskiej technologii manipulacji pogodą.Mnóstwo dowodów na udział strony Rosyjskiej i współpracy polskich komunistów,nie pamiętam nazwy stronki,ale była to genialna stronka,było wszystko,nawet od strony technicznej analiza przebiegu katastrofy,oraz to co dzieki temu zyskiwały obie strony,oraz to co działo się przed,w tym spotkanie Tuska z Putinem.

       • Orka 2 marca 2012 o 10:59 pm

        Prawie , że masz rację , oprócz udziału w tym Rosjan , oni nie brali udziału w tym wypadku ale zrobili wszystko aby jak najbardziej to śledztwo utrudnić. Dlaczego tak myślę ? Oglądnęłam film „Towarzysz Generał…” i tam okazało się dlaczego Rosjanie nie weszli z interwencją do Polski , po prostu zależało im bardziej na stosunkach z zachodem aby nie doszło do restrykcji gospodarczych niż na pacyfikowaniu Polski . Dokładnie i tym razem okazali , że najważniejszy dla nich jest interes rosyjski i wolą się przypodobać zachodowi niż jakimś tam „poliaczkom”.
        Tak nas będą traktować i to się długo nie zmieni .

     • topola 2 marca 2012 o 9:16 pm

      Rosja czy Niemcy oni nigdy niebyli naszymi sprzymiezenicami.No chyba ze tylko sasiadami.Ktorzy pochamsku wlaza nam do domu.Domu ktory niema prawdziwego gospodarza.
      Domu w ktorym wszyscy spia i zyja na pol gwizdka.Domu w ktorym kazdy nieufa drugiemu gdzie niema zadnej dyscypliny spolecznej.Gdzie nikt niemysli nie rozmawia o polityce swoiego kraju.Jaka bedzie przyszlosc naszego kraju pozycja polityczna w swiecie.Jestesmy takie aspoleczne typki.Jak mi jest dobrze i mam kapuche to znaczy ze w Polsce jest dobrze..Przeciez sytuacja obecna w Polsce pokazuje ci .Ze jesli sie nie obudzimy spolecznie
      To przepadlismy z kretesem.Ludzie rozmawiajmy z soba o zeczach naszego kraju wspierajmy sie pomagajmy sobie na wzajem…Tysiac lat istniejemy i nie potrafimy zagospodarowac sie politycznie To wstyd..Noze Polaku do roboty..

    • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 7:19 pm

     @Monitor
     „ja też się przyznam, że kilka lat temu byłem zdecydowanym przeciwnikiem Putina – a to wynikła tylko z mojej niewiedzy!” – no proszę proszę, a tak mnie pryncypialnie opierniczałeś ze dwa miechy temu, gdy miałem podobne zdanie 🙂 zanim się dałem troche przekonać prezentowanym tu argumentom; zapomniał wół…etc :-); w sumie to Słowianin, prawda? i jeśli z kimś miałbym/musiałbym sie napić wódki, to wolałbym z tym byłym KGB-owcem, niz z taką np. Angelą (zresztą, ona chyba „nietrunkowa”:-)

     • Ado 2 marca 2012 o 7:38 pm

      Tuska którego raczej nie darzymy sympatią jest raczej za dobrymi stosunkami z Rosją,a Jarosław Kaczyński który był uważany za najlepszą opcje polityczną dla kraju jest zdecydowanie przeciw,mówiąc wszem i wobec o agentach rosyjskich itd,zresztą katastrofa Smoleńska gdzie miała miejsce?,czemu tak chętnie zostałą oddana tym ”dobrym” Rosjanom,i co z tego wynikło? nic!,zakłamania,zastraszanie swoich obywateli by ci nie chcieli się wypowiadać na temat lotniska czy samej katastrofy,a widac było że ktoś takich ludzi wcześniej odwiedził,a nie było to raczej miłe spotkanie.Dziwne też wcale nie jest że Putin z Miediediewem się wymieniają,i do myślenia nie dają nawet głosy jakoby Putin miał fałszować wybory,nawet kiedy dziś pojawiają się informajce o próbach fałszowania.Komunizm w Rosji się ukrywa,ukrywa się za maskami rządzących,Rosjanie nigdy nie byli i nie będą przychylni naszemu krajowi.Tak samo cała ta wrogość USA vs Rosja to nic innego jak spektakl,na scenie śmiertelni wrogowie,za kurtyną piją herbatkę i się z nas śmieją.

 5. wacpan 1 marca 2012 o 9:39 pm

  Mój błąd….,zwracam honor

  http://niezalezna.pl/24072-generalowie-znow-w-akcji

 6. maran 1 marca 2012 o 9:53 pm

  jeszcze raz przypomne fragment z rewelacyjnego artykulu by Cornelia R. Ferreira ,pt:”ONZ czy Fatima?? Za ktorym z pokojowych planow powinnismy podazac: ”,The UN or Fatima. Whose peace plan should we follow?”.
  Z miesiecznika Catholic Family News.(jan, Feb 2012)
  Ten fragment mowi o tym co sie dzialo i co sie BEDZIE dzialo.
  Caly ten niby „spontaniczny” rozpad komunizmu w tzw bloku Wschodnim byl tylko szczegolowo zaplanowana odgornie i zrealizowana akcja.
  Teraz podobnie dzieje e sie z ta tzw. Wiosna arabska, rebeliami w Libji, Syrii itd.
  To sa CELOWE, odgornie sterowane i zaplanowane akcje majace doprowadzic do wybuchu 3 wojny swaitowej.

  „Obie wojny światowe nie zdarzyly sie ot ,tak sobie. Johnann Fichte mial wpływ na Hegla, który opracował dialektyczny konflikt między teza i jej antyteza. Rozwiązaniem jest synteza, czyli kompromis z przeciwstawnych sił, ktora przybliza do celu ,jakim jest utworzenie rządu światowego.
  Czynności te są powtarzane, aż cel zostanie osiągnięty.
  Po metodę dialektyczną siegnal pod koniec 19 wieku Albert Pike, “papież” Universalnej Masoneri, wraz z włoskim Illuminatii Leaderem Mazzini i zaplanowali ze TRZY wojny światowe i OSTATECZNY kataklizm maja być celowo uczynione/popelnione przez Illuminati, w celu ustanowienia rządu światowego ,pod płaszczykiem propagowania pokoju. Hegel mial tez wplyw zarówno na Marksa jak i Hitlera.
  Illuminati finansowalo Karola Marksa , aby napisal Manifest Komunistyczny, który promuje zasady Illuminati.
  W Planach Illuminati było utworzenie/kontrolowanie komunizmu, nazizmu i politycznego syjonizmu po to, aby dokonac podzialu światowej populacji na przeciwstawne, stale rosnace w liczbach obozy tak, że wyeliminują się one nawzajem. I Wojna Światowa miała narzucic Komunizm i zniszczyc carskia Rosje. Stało się tak.
  WWII miała na celu zderzenie sie Komunizmu i jego sfabrykowanej antytezy czyli Faszyzmu.
  To tez się stało, a Kommunizm rozprzestrzenil sie na całym świecie i wszedl do Kościoła.
  Trzecia wojna swiatowa ma celu naszczucie syjonzimu przeciw muzulmanom. Możemy już zobaczyć jak muzułmańsy terrorysci, rebelianci, fundamentaliści są jako nowy wrog świata.
  W KONCOWYM , czwartym etapie , straszliwy KONFLIKT między pozostalymi Komunistami i chrześcijanami (stad tez sa utrzymywane partie komunistyczne we wszystkich zachodnich krajach),
  doprowadzi do zaakceptowania JEDNEGO SWIATOWEGO rządu dla Pokoju. Illuminati będzie uzurpować sobie prawo do tego rządu i narzuci swoją ideologię Lucyfera na pozostała części ludzkości.
  Uzywanie metody dialektycznej Hegla przy planach rewolucji bolszewickiej , budowy imperium sowieckiego, a także Hitlera i naziśtow, zostalo zFINANSOWANE Z europejskich i amerykańskich bankierów związanych z tajnym stowarzyszeniem Illuminati połączenego z Zakonu Skull & Bones. Duże rodziny związane z tym Zakonu zawieraja Rothschildów i Rockeffellers, a takze wiele z amerykańskiej elity, w tym Bushow. Dziadek Busha był partnerem i dyrektorem firmy bankowych, które finansowaly Hitlera i Sowietów. Co ciekawe, Wielkiej Brytanii wydał “Victory” znaczek pocztowy w 1946 roku, który zawieral masońskie symbole, oglaszajace World WarII jako “zwycięstwo dla masońskiego porządku światowego” .

 7. falszywyprorok 1 marca 2012 o 10:11 pm

  Silna Rosja jest potrzebna Polsce. Jeśli Rosja będzie słaba, wszyscy jej wrogowie zwrócą się przeciwko nam. Wszyscy ci „terroryści” przerzuciliby się na Europę wschodnią. Rosja też nie może być za silna, bo jak pokona swoich wrogów to zwróci się przeciwko nam. Putin jest dobrym przywódcą Rosji dla nas Polaków, utrzymuje balans siły.

  • monitorpolski 1 marca 2012 o 10:18 pm

   Oczywiście. Przejęcie Rosji przez MAFIĘ (jest tylko jedna mafia – Rotszyldów) oznaczałoby natychmiastową eksterminację narodu polskiego. Polska od dawna jest celem exodusu wiadomo kogo z USA.

   • Totalsky No Problemsky 1 marca 2012 o 10:29 pm

    @Marek
    a propos akapitu nt. Białorusi:
    wszystko cacy, tylko że pisanie o „obronie suwerenności Białorusi przed pazernościa sitwy z Brukseli” nadaje sie do potłuczenia o kant pewnej części ciała: jaka suwerenność Białorusi? co to za państwo w ogóle, jaka tam jest swiadomośc narodowa? to przeciez, w 95-97 procentach społeczeństwo, które wtedy byłoby szczęśliwe, gdyby wróciły czasy sekretarzy, którzy wszystko wiedzieli najlepiej i myśleli za całą te bezwolna masę! to fajnie, że Białorus broni sie przed Rotszyldami i Bankiem Światowym, to fajnie, że Assad w Syrii robi to samo – ale nie mierzi cie, jako chrześcijanina, sposób, w jaki to robia (ok…Assad ma krew na rękach, Łukaszenko „tylko” zsyła do lagrów… jak car, a wiadomo, że „za cara, to dopiero było życie”; nie zrozum mnie źle: NWO trzeba zwalczać, ale „przy okazji” nie wolno niszczyć (czy zabijać, jak w przypadky Syrii) Bogu ducha winnych ludzi, których jedyna wina jest to, że maja odmienne poglądy od miłościwie im panującego cara/paszy czy jak ich tam zwał;

    • monitorpolski 1 marca 2012 o 10:47 pm

     Jakie „łagry”? Za zdradę państwa powinna być czapa, więc niech się cieszą, że dostają po 4 lata robót. Obudź się – Białorusini nie mają innego wyjścia niż się bronić. Jeśli bowiem popuszczą, to wejdzie Al Kaida czy jej odpowiednik w postaci wojsk „pokojowych” i wymorduje milion najtrzeźwiej myślących – nie widzisz w jakim świecie żyjemy?!

     • AQQ 1 marca 2012 o 11:07 pm

      Tu film o Białorusi. Druga Japonia-Polska 2011 w połowie filmu o Białorusi.

     • rabarbarek 1 marca 2012 o 11:09 pm

      Totalsky , to nie zupelnie tak. A wlasciwie zupelnie nie tak. O Bialorusi pisal ktos na stronie , kto spedzil tam troche czasu. I nie jest tam tak jak nam sie probuje wmowic. Wiesz dobrze , ze rowniez Polska mieszala tam , z organizacjami polonijnymi. Jednak graf Pruszynski , ktory krytykuje czasem rzady na Bialorusi , zarejestrowany byl jako kandydat na prezydenta Bialorusi i nikt mu w tym nie przeszkadzal.

      Syria? Chyba wiesz ci sie tam dzieje i jaki wybor ma Assad? Toz obcy nakrecili maszyne wojenna , uzbroili rebeliantow , daza do przewrotu rzadowego i krzycza , ze ich bija? A wiesz jak sie zaczelo ponad rok temu? Mieszkancy Homes , chrzescijanie i Alawici zaczeli na wycieraczkach swoich domow znajdowac listy z pogrozkami i zadaniami wyniesienia sie z Homs. Ktos ta akcje rozpoczal , aby podniecic ogien nienawisci. Dzisiaj doniesienia z Homs byly jeszcze gorsze , bo okazalo sie , ze resztki rebeliantow , ktorzy wycofywali sie z miasta zabijali Chrzescijan , ktorzy pozostali w miescie. Nie zapominajmy , ze Homs to trzecie co do wielkosci miasto w Syrii. Rebelia wybuchla w dwoch tylko dzielnicach , dzielnie wspierana przez oplacanych przybyszow z wielu krajow afrykanskich, pod przewodnictwem wiadomych dowodcow.
      Drugie dno, opatrz.
      A tu Bialorus w przyspieszonym tempie.

      • monitorpolski 1 marca 2012 o 11:26 pm

       Dzięki Rabarbarek za ten link do wideo – inspirujące technicznie. A Mińsk w każdym wzbudza podziw. Nie jest to jednak dowód na poziom życia, Stalin też budował „wsio bolsze”. Każdy kto jednak stamtąd wraca mówi, że jest tak „normalnie”. Przypomnę choć moją rozmowę z J. Sanockim: Janusz Sanocki kontra Radosław Sikorski. PRAWDA O BIAŁORUSI: http://www.youtube.com/watch?v=5eddJST3AKg

      • Jas 2 marca 2012 o 12:08 am

       Жизнь в современной Белоруссии

       -same pozytywy

       • monitorpolski 2 marca 2012 o 10:11 pm

        Dlatego się tej Białorusi boją – to jest przykład co można osiągnąć przez pro społeczną politykę i niezależność od banksterów. To samo było w Libii.

      • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 12:44 am

       @rabarbarek
       dzięki za linka; myślę…. ale już powoli zasypiam, sorry… późno już u mnie, w tym cudownym eurokołchozie:-)… jutro „wrócę do tematu”; nie wszystkie narody dorosły do demokracji, zresztą demokracja to takie coś, kiedy dwa wilki i owca głosują za tym, co zjemy na kolację; a republika tym się różni od demokracji, że rzeczona owca ma w kuchni na ścianie podwieszoną wielką flintę, tak na wszelki wypadek:-) SPQR!!!!… brońcie tej Kanady przed chazarskimi Jankesami!!! Kanada, od kiedy istnieje, zawsze była po stronie prawdziwej, mądrej i zdrowej demokracji; a poza tym są/jesteście inni – i nawet wasz angielski akcent bardziej mi sie podoba:-)….; zanim zasnę: cholernie się cieszę, że jakimś (nie pamietam jakim, chyba za sprawą św. Googla) cudem trafiłem na tego bloga!! 🙂

      • parson 2 marca 2012 o 1:23 am

       A gdzie chemtrails na tym filmie?

     • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 12:15 am

      @monitor
      satrapa zawsze będzie satrapą, nawet jeśli owieczki, znajdujące się pod jego miłościwym panowaniem uważają, że jest dobrze, bo „bat’ka” nad wszystkim panuje, i zapewnia spyżę w garnku; tak sobie teraz skojarzyłem: znasz to powiedzenie – „son of a bitch, but OUR son of a bitch”? czy Łukaszenka nie jest właśnie kimś takim (z twojego, a może i mojego, punktu widzenia)?

      • rabarbarek 2 marca 2012 o 1:28 am

       Totalsky, wiesz , ze tego bialoruskiego satrape , demokracje europejskie + usraelska probuja dopasc podobnie jak satrapow na Bliskim Wschodzie. A pelny i niezalezny Bank Bialoruski spedza im sen z powiek. Organizacje uchodzcow bialoruskich prosza” rzady demokratyczne” o wiecej i wiecej sankcji. Pewnie zorganizowaly juz Wolny Biaruski Ruch Oporu.
       27 lutego przedluzono i zwiekszono sankcje przeciwko Lukaszence . Polska oczywiscie w czolowce „przeciwnikow” „satrapy L.” , bo przeciez nasza wladzuchna to wzorcowa sila przewodnia narodu , az ociekajaca demokracja , ktora wyruszyla na pomoc Bialorusi[] w osiagnieciu tego samego poziomu demokracji . Pamietam kiedys czytalam artykuly o Bialorusi i pod jednym z nich wypowiadali sie ludzie z Anglii , ktorzy mieli okazje zobaczyc Bialorus na wlasne oczy. Kilku z nich proponowalo innym przespacerowac sie pod ambasadami i budynkami rzadowymi w Minsku. Przedstawia sie bowiem Bialorus jako panstwo policyjne , a tam turysci spotkali jednego tylko , znudzonego policjanta przechadzajacego sie leniwie pod w/w budynkami. No i przy okazji warto spojrzec na demokracje w wykonaniu ” niesatrapow” . Widac ja dzisiaj wszedzie , we wszystkich zakatkach swiata. Wczoraj na przyklad protestowali studenci na dziesiatkach uczelni w USA. Ogladalam na zywo. Super demokracja , gdybym nie wiedziala , ze to dzieje sie tu i teraz , myslalabym , ze ogladam hollywodzka produkcje.
       Demokracja kaput , a chyba jakis nowy imperializm nam sie narodzil.

       Totalsky , akcent tez lubie , przynajmniej nie musze mowiac , jesc. I dziekuje za odpowiedz kilka dni temu …

       Polska udzialowcem sankcji przeciw Bialorusi..

       http://telegraf.by/en/2012/02/polsha-obeschaet-ne-izmenyat-proceduru-vidachi-viz-iz-za-dipskandala

       • rabarbarek 2 marca 2012 o 1:33 am

        Apropos demokracji. Pewne sily Hamerykanskie stwierdzily dzisiaj , ze Ron Paul jako kandydat wypowiadajacy sie w duchu ” niepoprawnym politycznie ” nie moze zostac Prezydentem USA.

        No i mamy prawdziwa Demokracje , przez duze D !!!!

        • falszywyprorok 2 marca 2012 o 12:24 pm

         Link, źródło…. jakie siły, pewne? Ten post to insynuacja czy lenistwo?

        • rabarbarek 2 marca 2012 o 8:07 pm

         falszywyproroku , nie lenistwo tylko program w RT . Na ten temat jednak mozna znalezc tony materialow w Internecie . Pierwszy z brzegu . A kim sa RP wrogowie , powinienes wiedziec. Ci , ktorzy sie go boja … W razie wyboru RP na prezydenta , swiat wygladalby zupelnie inaczej .

         http://www.humanevents.com/article.php?id=48490

      • monitorpolski 2 marca 2012 o 10:15 pm

       Totalsky, czy ty masz jakieś plany na przyszłość? Dzieci, wnuki, jakiś konkretny zawód, kariera? Pomoc potrzebującym, praca dla Ojczyzny? Jeśli tak, to powinieneś się skupić na zwalczaniu tego bandytyzmu, który ogarnął niemal cały świat. Nieliczne oazy, jak Białoruś należy bronić z całej siły przeciw atakom gangsterów międzynarodowych i użytecznych durni. Jeśli nie masz takich planów, to daj innym je mieć.

       • Totalsky No Problemsky 3 marca 2012 o 1:15 am

        @Monitor
        ??????? Nie ucz ojca dzieci robić!

   • Orka 1 marca 2012 o 10:55 pm

    „…Was Polaków nie będzie…” To trzeba zapamiętać…

    wacpan 28 Luty 2012 o 10:51 am
    ciekawy telefon do RM

    wybacz waćpanie …

    • Wesołych Świąt 2 marca 2012 o 12:43 pm

     Komentarz spod filmiku.
     Zydowka IRMINA SAMULSKA pisze do miesieczniak ROZANIEC, pracuje w Instytucie Pamięci Narodowej – Biuro Edukacji Publicznej: tel. (0-22) 431-83-56, itd….

     Trudno pojac Polakowi mentalnosc zyda.

     Zydowka niby katoliczka a do tego piszaca artykuly do ROZANCA, pracujaca na katolickim uniwersytecie pomaga zydom w okradaniu Polakow i marzy jej sie zrobienie z nas zebrakow zbierajacych odpadki na smietnikach. Jakie to podle ze strony tej kobiety z plemienia zmijowego. Przeciez ona zyje z Polakow.

     ktomasz999 1 dzień temu 7
     —————————————————-
     dzwoniłem do szmaty i sie nie przyznała by tak mówiła, aha i końcówka tel. jest zmieniona, zamiast 56 do niej to 59.

    • monitorpolski 2 marca 2012 o 7:21 pm

     Orka, ten telefon jest wyraźną prowokacją. Takie chwyty stosują środowiska satanistyczne w USA po to by zniszczyć wolność słowa. Sami np. malują swastyki na domach Żydów i krzyczą – „antysemici!”. Teraz wszędzie są jednak kamery zainstalowane i sprawy wychodzą (jeden pozytyw powszechnej inwigilacji).
     W przypadku wyłapywaniu osób z wysokim IQ i wmawianiu im, że Polacy są przeznaczeni na odstrzał jest totalną bzdurą. Czy wyobrażasz sobie, żeby Polak czy Polka z wysokim IQ takie informacje ignorowali i nie przekazywali dalej? Tu trzeba myślenia logicznego – jeśli byłby taki zamach „Żydów” na Polskę, to na pewno nie informowaliby o swoich niecnych zamiarach Polaków i to z wysokim IQ. Kompletna niedorzeczność. Ten telefon wygląda na sprawnie przygotowaną prowokację, najpierw niewinna wstawka by nie zrazić ojca prowadzącego, a potem nagle strzał prosto w czoło.
     No i przy okazji odstrzelili wartościową kobietę, która zapewne przez to ma same kłopoty w pracy, bo nikt jej już nie wierzy. Sprawne, bardzo sprawne działanie – typowo ubeckie metody.

     • rabarbarek 2 marca 2012 o 7:59 pm

      Nawet nie chodzilo w tym wypadku o zrazenie ojca prowadzacego , a o zasady , ktore obowiazuja dzwoniacych do Radia Maryja. Pan Leszek , jak widac i slychac znal te zasady. Chodzi najkrocej o to , ze osoby dzwoniace do radia musza mowic ” na temat” . Jesli osoba dzwoniaca zaczyna mowic nie na temat , jest przepraszana i rozlaczana. Przesluchalam ta rozmowe i odnioslam wrazenie , ze pan Leszek ” na temat” niewiele mial do powiedzenia , [ 50 sekund] , natomiast celem jego polaczenia z RM bylo rzucenie blotem w p. Samulska. Szkoda , ze pan Leszek nie podal nazwiska swojej sasiadki i swojego i nie przedstawil dowodow na swoje slowa. Z tego co wiem , nie ma ani jednego sladu w Internecie potwierdzajacego zarzuty przeciwko niej. Sa natomiast slady jej dzialalnosci dla Polski i w obronie Polakow , sa jej podpisy pod petycjami , w sprawach waznych dla nas. Ciekawe czy sa tam podpisy pana Leszka i jego ” sasiadki” . ktora byc moze jest tylko wytworem jego wyobrazni.?

      Zanim powtorzy sie plotki ” jedna pani , drugiej pani …” , nalezy byc bardzo ostroznym , bo nieswiadomie mozna zrobic komus krzywde. Ksywka zydowska moze byc latwo uzywana jako bron przeciwko osobom niewygodnym . I szybko sie przykleja . Pan Leszek mial tego swiadomosc i wykorzystal to. W jakim celu , to wie tylko on. Kim jest pan Leszek ?

      • Orka 2 marca 2012 o 9:36 pm

       Rabarbarku@ w celu podtrzymania linii obrony pani I.S. proszę o jakieś wiarygodne linki dotyczące :
       „…Z tego co wiem , nie ma ani jednego sladu w Internecie potwierdzajacego zarzuty przeciwko niej. Sa natomiast slady jej dzialalnosci dla Polski i w obronie Polakow , sa jej podpisy pod petycjami , w sprawach waznych dla nas…”
       Postaraj się rabarbarku , bo dla mnie , a może i dla innych , wiele masz wspólnego z p.Leszkiem !

       • monitorpolski 2 marca 2012 o 10:19 pm

        Orka, ten telefon jest paszkwilem. Gość nie podał żadnego dowodu poza rzekomą wypowiedzią anonimowej sąsiadki. Jest bez wartości i żałuję, że w ogóle się tym zainteresowałem. Widzę, że jest to celowa prowokacja i chyba jest jednym z elementów przygotowań do ataku na wolność słowa w Polsce, pod pozorem „antysemityzmu”. Rabarbarek nie musi podawać żadnych linków, bo nie ma do czego. Anonim bez dowodów nie powinien być w ogóle obiektem dyskusji.

       • zenobiusz 2 marca 2012 o 10:19 pm

        Wpisz w Googla Irmina Samulska i poczytaj,
        taki jakiś niezaradny jesteś,nagle???

       • Orka 2 marca 2012 o 11:24 pm

        Rabarbarku@ znalazłam ślady tylko do Różańca i …nic na tematy „…dzialalnosci dla Polski i w obronie Polakow , sa jej podpisy pod petycjami , w sprawach waznych dla nas…” nic. Może ja nie umiem szukać ? W GoogleImage nie znalazłam …ani jednego zdjęcia pani I.S. ! Taka zasłużona osoba ?! To nawet moje zdjęcie można tam znaleźć , choć tylko raz wypowiedziałam się do … lokalnej gazetki !

        • monitorpolski 2 marca 2012 o 11:29 pm

         „Szukajcie aż znajdziecie”. Widzę, żeś taki pewien – musisz mieć dane tej wspaniałej osoby z dużym IQ, która doniosła ludziom o wstrętnej Irminy Samulskiej? Może byś się podzielił, a nie debatował o anonimie?

        • zenobiusz 2 marca 2012 o 11:34 pm

         Ty w dalszym ciągu udajesz Greka.
         Chodzi o to,że linczuje się publicznie osobę,
         na podstawie ewidentnej prowokacji,
         ba podaje się nawet jej numer telefonu.
         To są ubeckie metody zaszczuwania ludzi.
         Przeciw temu każdy uczciwy człowiek,
         powinien protestować.

        • Orka 3 marca 2012 o 12:35 am

         monitor@ ty jakiś fałszywy jesteś…

     • pola 2 marca 2012 o 8:37 pm

      To samo sobie pomyślałam jak odsłuchałam tej audycji,to jest prowokacja ,napuszczanie jednych ludzi na drugich.Pewnie pani o której mowa nadepnęła komuś na odcisk.

     • Orka 2 marca 2012 o 9:28 pm

      monitor@ Czy to jakiś nowy „etap mądrości” na tym blogu ?
      …”Takie chwyty stosują środowiska satanistyczne w USA po to by zniszczyć wolność słowa. Sami np. malują swastyki na domach Żydów i krzyczą – “antysemici!”…” Naprawdę ?!
      http://www.bibula.com/?p=01340
      http://www.bibula.com/?p=2562
      http://www.bibula.com/?p=9137
      http://www.bibula.com/?p=12843

      • zenobiusz 2 marca 2012 o 10:07 pm

       :nowy “etap mądrości”Orka@
       To wiedza,że nie wkleiłeś tego nieświadomie.
       Wacpan@ z premedytacją już to wkleił a,
       Wszystkiego Najlepszego@ rozwinął.
       wywiązała się dyskusja.
       Widać mało wam było więc akcję powtórzyliście .
       Robicie bokami,nie tylko na tym blogu.

       • Wesołych Świąt 2 marca 2012 o 10:18 pm

        A co to krw a za awantura, co jest ? front obrońców sumlińskiej, co to, może sie znacie i wzajemnie se dupy chronicie, te powyrzsze farmazxony to lemingom, dla kogo robicie ?

        • monitorpolski 2 marca 2012 o 10:21 pm

         Kobieta nic złego nie zrobiła, a ten telefon jest anonimowym paszkwilem celowo puszczonym w sieć by zasiać zamęt. Koniec dyskusji na ten temat – proszę!

        • zenobiusz 2 marca 2012 o 10:25 pm

         Wesołych Świąt@
         Ty robisz świadomie dla hasbary,
         jako koncesjonowany antysemita.
         A zaatakowałeś ją, bo propaguje Różaniec.

        • zenobiusz 2 marca 2012 o 10:31 pm

         Ona poza tym nazywa się Samulska
         Sumliński to nazwisko,które ci się wypsnęło,
         widzę że na niego też macie zlecenie.
         http://wpolityce.pl/wydarzenia/14586-wyszla-najnowsza-ksiazka-wojciecha-sumlinskiego-mocy-bezprawia-to-nie-jest-film-to-jest-rzeczywistosc-w-ktorej-zyje-od-trzech-lat
         Pięknie się odsłaniacie.Nie pochwalą was za to.

       • Orka 2 marca 2012 o 10:36 pm

        zenobiusz@ ,
        „…Widać mało wam było więc akcję powtórzyliście .
        Robicie bokami , nie tylko na tym blogu…”
        hahahahahahahaha!!!

      • monitorpolski 2 marca 2012 o 10:23 pm

       Linki, które podałeś to zupełnie inna sprawa niż telefon – to są konkretne dowody na działanie satanistów podających się za Żydów. Tu można dyskutować po co się to robi.

       • Orka 2 marca 2012 o 10:40 pm

        monitor@ na miłość boską…

        • Wesołych Świąt 2 marca 2012 o 10:58 pm

         zenobiusz i montor+ przydupasy, polecieliście teraz, agentura z was wyszła niczym słoma z butów, koncesja na spiski i wentyl flustracji, przejebane macie

         • monitorpolski 2 marca 2012 o 11:31 pm

          Nic na to nie poradzisz, za mocni jesteśmy…. 🙂

        • zenobiusz 2 marca 2012 o 11:24 pm

         No,nie będzie premii,
         tak bywa,jak się pije,
         w pracy co widać,
         po wpisach.

       • rabarbarek 3 marca 2012 o 12:07 am

        Cala ta dyskusja dowodzi jednego … Jak latwo jest zniszczyc drugiego czlowieka , bez dowodow , bez sprawy w sadzie , wystarczy jeden anonim i po czlowieku.
        Nalezy troche pomyslec zanim sie kogos obrzuci nieczystosciami. Tylko tyle.
        A dziwimy sie , ze tylu Polakow , Amerykanow , Europejczykow wierzy w to co im zrodla rzadowe mowia , co im pokaza w tv… Nazywa sie tych ludzi baranami prowadzonymi na rzez, nieoswiecona tluszcza i owcami.
        A my , przebudzeni , oswieceni mamy wierzyc w pierwszy lepszy anonim ? Tak po prostu , bez zadawania pytan kto za tym anonimem stoi ? A zderzcie sie glowa ze sciana i pomyslcie , ze w ten sposob mozna zniszczyc kazdego , wspanialego , prawdziwego Polaka i kto bedzie mial z tego korzysci?

        Na tym blogu tez juz probowano wielu z nas przypiac rozne latki , ja bylam alkoholiczka , Monitor agentem , Peryskop buddysta,a Zenobiusz dowodca sekty . Ludzie otrzasnijcie sie zanim bedzie za pozno.

        • JA-JESTEM 3 marca 2012 o 12:32 am

         rabarbarek@ w przyklejaniu łatek to wiele sie tu można nauczyć od wymienionych przez ciebie , przykład idzie z góry
         w zasadzie można by stwierdzić na podstawie tego co napisałaś krótko
         „i vice versa”

        • zenobiusz 3 marca 2012 o 12:52 am

         JA-JESTEM@
         Widzę że zmieniłeś nicka, Wesołych Świąt@
         Ale to nie o was w sumie chodzi.
         Jesteście tylko katalizatorem,
         wyostrzającym ciekawe zjawisko.
         Z tysięcy ludzi,którzy podobno,
         czytają ten blog
         Zareagowała garstka.
         Czy gdy obok nich będzie się katować ludzi,
         też odwrócą się i pójdą w swoją stronę.????
         Zastanawiam się czasem,czy nie marnuję czasu.
         Czy blogi to droga ,dokądkolwiek.?????

        • JA-JESTEM 3 marca 2012 o 1:20 am

         Zenobiusz@ źle widzisz, jezeli masz jakiś problem z Wesolych swiat, to pisz do niego nie domnie, a ja pisałem nie do ciebie tylko do rabarbarka

         potwierdzasz tylko moje stwierdzenie o doklejaniu łatek, robisz to widze notorycznie bez jakichkolwiek dowodów, o tym wyżej pisze rbarbarek

        • zenobiusz 3 marca 2012 o 1:46 am

         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/02/modlmy-sie-za-nich-to-dopiero-poczatek-sezonu-tornad-town-marysville-indiana-completely-gone-apocalyptic-destruction-east-central-usa-feb-22012/
         Proszę o modlitwa ,za tych którzy zginęli,zostali ranni,stracili wszystko ,dziś w tornadach ,w USA.To dopiero początek sezonu tornad.
         Boże zmiłuj się nad Ameryką.

        • Peryskop 3 marca 2012 o 1:58 am

         Zamiast się kłócić i okładać insynuacjami zauważmy kilka FAKTÓW.

         CO NAM NIE WIADOMO:
         – nie wiadomo czy pani Irmina S. zmieniła swoje nazwisko z „Samuel” czy nie;
         – nie wiadomo czy pani Irmina S. wypowiedziała przypisywane jej słowa czy nie;
         – nie wiadomo czy „sąsiadka pana Leszka” istnieje czy jest postacią zmyśloną;
         – nie wiadomo czy sytuacja opisana przez „pana Leszka” miała miejsce czy nie;

         CO NAM WIADOMO:
         – wiadomo gdzie pani Irmina S. pracuje, co między innymi wykonuje i dla kogo;
         – wiadomo, że cytowana wypowiedź „pana Leszka” została wyemitowana w RM;
         – wiadomo, że nie należy stawiać oskarżeń bez posiadania niezbitych dowodów;
         – wiadomo, że nie należy domniemania niewinności określać mianem „ewidentnie”;
         – wiadomo, że Klub Rzymski zdecydował o redukcji polskiej nacji do 15 milionów;
         – wiadomo, że zbiegiem różnych okoliczności plany Klubu Rzymskiego są realizowane;
         – wiadomo, że zastosowano rozmaite mechanizmy aby Polaków okłamać i redukować;
         – wiadomo, że występuje obca nadreprezentacja w podejmowaniu kluczowych decyzji;
         – wiadomo, że należy dołożyć wszelkich starań aby nie pozwolić na wyniszczenie narodu.

         A z powyższego zestawienia wynika, że wiadomo znacznie więcej niż nie wiadomo, oraz że to co wiadomo wystarcza, żeby przestać się spierać o to czego nie wiadomo.

        • rabarbarek 3 marca 2012 o 3:11 am

         Konczac dyskusje przeczytajcie wiersz Rafaela P. Gonzalesa. Jest piekny i dotyczy kazdego z nas …

         Abys mial ….

         tyle szczescia
         by byc lagodnym ;
         tyle prob ,
         by byc silnym

         tyle bolu,
         by pozostac ludzkim ;
         tyle nadziei,
         by byc szczesliwym ;

         tyle porazek,
         by byc pokornym;
         tyle powodzenia ;
         by miec zapal

         tyle przyjaciol
         by byc pelnym otuchy;
         tyle zasobow,
         by zadosc czynily potrzebom;

         tyle entuzjazmu ,
         by spodziewac sie wszystkiego;
         tyle wiary,
         by oddalic przygnebienie;

         tyle zdecydowania ,
         by uczynic kazdy dzien
         lepszym niz poprzedni.

         1993 tlum. Irmina Samulska

   • teosia 2 marca 2012 o 10:52 am

    Czapa? Za zdradę państwa?
    A cóż to „państwo” ci gwarantuje? Co daje? Jeśli państwo da ci gwarancję życia do 90-tki w dobrobycie, to wtedy można się zastanowić nad karą za niesubordynację, a nie na odwrót! Nie da się uwalić ludzi na kolana i wystawić łapę do całowania. To nie te czasy. „Masa” już jest na tyle świadoma i wykształcona, że jakikolwiek nieudaczny i buraczany rząd nadaje się do lamusa jako eksponat archaicznego systemu sprawowania władzy.

 8. rabarbarek 1 marca 2012 o 10:29 pm

  Rosja i Chiny dolaczyly dzisiaj do czlonkow Security Council ONZtu , ktorzy wzywaja do natychmiastowej zgody rzadu Assada na dopuszczenie do Homs organizacji humanitarnych.
  Czy oznacza to zagrywke taktyczna , aby za pomoca Czerwonego Krzyza ukazac swiatu prawde o Homs czy wymiekanie kolan ?
  Przekonamy sie wkrotce.

  A tu jak politycy , ukrywajac sie przed okiem ludzkim , wchodza na spotkania od tylu , najlepiej miedzy smietnikami. Jedni uciekaja jak szczury inni skradaja sie jak szczury… Tak trzymac , Panowie! Niedlugo bedziecie sie bali wlasnego cienia…

  http://twitpic.com/8kds4o

  • monitorpolski 1 marca 2012 o 10:56 pm

   Zaczynam powoli sądzić, że wszystko się zacznie odkręcać we właściwą stronę. Oświadczenie Brzezińskiego, że USA nie pozwolą Izraelowi na agresję na Iran też jest wymowne. Nie sądzę by to była zagrywka taktyczna – sądzę, że za kulisami toczy się śmiertelna rozgrywka o panowanie nad światem. Lepiej, żeby tę rozgrywkę wygrali goje, a nie sataniści…

   • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 12:19 am

    @monitor
    oby wygrali goje…. a wtedy z prawdziwą radością zatańcze „Hava Nagila” z prawdziwymi Żydami, braćmi, bliźnimi…; od nienawiści chroń mnie, Panie…

    • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 12:23 am

     pamiętajcie, jaka była pierwotna idea: Tego, Który Jest…..

     • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 12:25 am

      Powiedział Pan, powiedział Pan:
      „Daję Wam ogień,podajcie sobie ręce
      I żyjcie w zgodzie,
      Żyjcie w zgodzie z ptakami.
      Niech płoną serca i oczy Wasze niech
      Nigdy nie znają łez. Nie znają łez.”

      Odszedł, a ciało swe pogodził z ptakiem.
      I wiecznym cierpieniem
      I była miłość i była zgoda,
      Każdy był wolny, wolny był każdy ptak.

      Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo
      I lunął straszny deszcz.
      Wtedy krzyknął ktoś
      I chłód ogarnął wszystkie serca,
      A w oczach pojawił się strach.
      Ludzie podali sobie noże zamiast rąk
      I upiekli ptaki!

    • dab 2 marca 2012 o 7:24 am

     Wlasnie a zeby Goie wygraly ta zagrywke to musza sie obudzic z wszelkich mzonek o bogactwie.A szczegulnie Goje Polskie.Bo tu nad wisla tez jest klucz by to wszystko przychamowac. W Polsce jest duzo agentow tego zyda Sorrosa prawdopodobnie wlasciciela Polski.?I oni beda opuzniac caly ten proces wyzwalania sie spoleczenstwa Polskiego od syjonistow.I my zrobimy lepiej jak zlikwidujemy przyczyny tych wszystkich pseudo kryzysow .Niz dyskusje o skutkach .Ajesli chodzi oto czy Polacy beda ..Moge z cala pewnoscia
     powiedziec ze bedziemy bedziemy.To syjonistow niedlugo niebedzie.Bo wszystkich zjemy z glodu.Sam Pan Jezus Chrystus powiedzial ze Szatan walke o swiat przegra..To jest pewne jak
     2+2=4..I mysle ze najwyzszy juz czas powiedziec ludzkosci DOSC ZLA DOSC WOJEN.WIEC NIE SPIJ GLUPI GOJU.JESLI CHCESZ ZYC W POKOJU.Amen

    • Irol 2 marca 2012 o 7:58 am

     Ale zatańczysz tylko z Tymi w Jarmułkach :D. Bo szabes-goje będą już wisieć za swoje ludobójstwo.

     • kosiardeyablos 2 marca 2012 o 7:01 pm

      hahaha…..Irol, dobre !!!…ale …..szabas-geje brzmi zdecydowanie jedną nogą bardziej, bo nie zasługują na końcówke „goje”, ponieważ to obraża już samych goji dodanie przedrostka (?) szabas….ale to prowda, nie na szyjach ale powieszeni będą za naplety….ups….oni nie mają napletów……za fujary !!! Haki powbijane w d…y !!! Za Janosika !!! Ot Co !!!….hahahaha…..jak fajnie że mamy tyle latarni !!! Miejsca nie zabraknie !!!

 9. opolczykpl 1 marca 2012 o 10:49 pm

  Mareczku – balszoje spasiba…
  A Prezydent Łukaszenka rzeczywiście zasługuje na uznanie!

  • Irol 2 marca 2012 o 8:01 am

   Nie tylko Łukaszenka, ale Putin i Janukowycz także. Najciekawsze jest pochodzenie tych panów.
   Łukaszenka i Janukowycz maja korzenie tatarskie, a Putin chazarskie ( czyli tatarzy-żydzi). Czyżby w dzisiejszym skundlonym świecie tylko Tatarzy jeszcze mieli jakiś Honor?

   • monitorpolski 2 marca 2012 o 9:56 am

    Masz jakieś źródła na te tematy. Ja też mogę powiedzieć, że Tusk jest Maorysem. Po tym kto niszczy Putina, nie sądzę by miał chazarskie korzenie.

    • Irol 2 marca 2012 o 12:38 pm

     Ma Pan racje Panie Marku. Osoba od której uzyskałem rewelacje nie potrafiła mi podać żadnych dowodów poza ogólnikowymi „słyszałem gdzieś”, „ktoś mówił”. A mnie tematy władzuchny na tyle nie obchodzą, żebym te tematy sprawdził. Proszę to traktować jako plotki.

 10. rabarbarek 1 marca 2012 o 10:53 pm

  Co to sie wyrabia na swiecie? Wczoraj czesc policji poparla demonstrantow w Grecji. Dzisiaj tysiace czlonkow Gwardii Narodowej wyszlo na ulice razem z demonstrantami w Lizbonie [ Portugalii] i probowalo zajac Ministerstwo Spraw Wewnetrznych. Niestety material po portugalsku , ale zdjecia mowia wiecej niz slowa. Prawda zaczyna docierac do coraz szerszych kregow spolecznych.

  http://sicnoticias.sapo.pt/pais/2012/03/01/militares-da-gnr-derrubam-barreiras-de-protecao-e-tentam-entrar-no-edificio-do-ministerio-da-administracao-interna

  • AQQ 1 marca 2012 o 11:04 pm

   Już dawałam kiedyś, że policja grecka wystosowała list i że poprze demonstrantów.

  • ALFA 2 marca 2012 o 8:53 am

   I zobaczcie na te zdjęcia widać tylko osoby w średnim i starszym wieku ,a młodzi gdzie są.Czy rodzice muszą zawsze za nich coś robić.Oj ta młodzież powinna dostać dobrze w tyłek ,żeby się obudziła.Z jednej strony to też nasza wina za dużo pcha się im w tyłki.żeby dobrze im się żyło.

 11. wirujcie 1 marca 2012 o 11:45 pm

  Przechodząc przez Ciemną Noc Duszy

 12. wacpan 1 marca 2012 o 11:54 pm

  french kissing

  http://niezalezna.pl/24439-wygwizdany-sarkozy-chroni-sie-w-barze

 13. nazwanazwa 2 marca 2012 o 12:31 am

  Lekarze powinni mieć prawo do zabijania noworodka – takie szokujące stanowisko opublikowało dwoje naukowców ze znanych na świecie uczelni. Według nich pozbawić dziecka życia można nie tylko wtedy, gdy urodzi się ono np. niepełnosprawne. Również wtedy, gdy rodzice nie są w stanie zapewnić dziecku opieki lub prostu go nie chcą. Nazwali to aborcją po urodzeniu.
  Alberto Giubilini i Francesca Minerva, włoscy naukowcy związani z uniwersytetami w Oksfordzie, Mediolanie i Melbourne, uważają, że noworodki nie mają jeszcze, podobnie do płodu, osobowości, a jedynie „potencjalną osobowość”. Jako takie nie posiadają „moralnego prawa do życia”. „Noworodek nie jest osobą, ponieważ nie ma świadomości własnej egzystencji. Nie ma, podobnie jak dziecko jeszcze nienarodzone, wykształconego poczucia nadziei, marzeń i celów życiowych ” – napisali w periodyku „Journal of Medical Ethic”.

  „Potencjał, by stać się osobą”

  Dlatego, według nich, ważniejszy powinien być interes rodziców, którzy, jeśli nie mogą lub po prostu nie chcą wychowywać dziecka, mogą dać lekarzowi zielone światło do zabicia noworodka. Nazywają to „aborcją po urodzeniu”.
  „Wychowanie niechcianego dziecka może być zbyt dużym brzemieniem dla rodziny i społeczeństwa. Nie możemy zakazać aborcji, tylko dlatego, że płód, a potem urodzone dziecko, mają jedynie potencjał, by stać się osobą” – argumentują naukowcy, którzy mają tytuły doktorskie z filozofii i etyki medycznej. Cytują też dane, według których w Europie podczas badań prenatalnych wykrywa się jedynie 64 proc. dzieci z zespołem Downa.
  […]

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos…naukowcow.html

  CZAS UMIERAĆ… szatan zbiera coraz większe żniwa

 14. mi461 2 marca 2012 o 1:09 am

  Amerykanski Rzad wymusil na Dubai Bank zatrzymanie transferow bilionow dolarow za Iranska rope.
  W zwiazku z tym Iranski Bank Centralny za iranska rope akceptuje teraz ZLOTO

  Szykujmy sie na gwaltowny wzrost cen paliwa i innych niemilych niespodzianek.

  http://www.turkishweekly.net/news/131861/dubai-bank-stops-transferring-funds-for-iranian-oil-sales.html

 15. mi461 2 marca 2012 o 1:24 am

  Prawdopodobnie
  Dzisiaj Eksplozja zniszczyla rurociag naftowych w Awamiya Arabii Saudyjskiej
  Ktos slyszal wiecej na ten temat?

  http://www.presstv.ir/detail/229494.html

  • zenobiusz 2 marca 2012 o 2:06 am

   http://online.wsj.com/article/BT-CO-20120301-716463.html
   Pytasz ,masz
   Pozdrawiam.

   • zenobiusz 2 marca 2012 o 2:09 am

    W sumie dementują tą wiadomość ,
    ale pytanie jaka jest prawda
    .Jutro będziemy być może wiedzieli.
    🙂

    • mi461 2 marca 2012 o 3:06 am

     jest coraz gozej dostac pewna informacje, no zobaczymy.
     W Kanadzie glosza ze w nastepnych 3 miesiacach paliwo bedzie o 15% drozsze.
     :/

     • Peryskop 2 marca 2012 o 4:38 am

      Ciekawe w jakim celu rozgłaszane są także pogłoski, że atak na Arabię Saudyjską jest nieunikniony. Czyżby tylko dla odwrócenia oczu od Iranu ?

      A może szykują i tam jakąś pejsbukową „rewolucję” ?
      Nawybierali się ropy wystarczająco i następni wybierańcy nie mogą się doczekać na swoją kolej.

    • mi461 2 marca 2012 o 4:32 am

     juz jest panika na rynku paliwowym:
     http://online.wsj.com/article/BT-CO-20120301-716015.html

     • Irol 2 marca 2012 o 8:18 am

      Nie panika tylko spekulacja…..

      • rabarbarek 2 marca 2012 o 8:55 am

       Moze szykuja false flag atak , zeby wreszcie miec pretekst do rozprawienia sie z nieposlusznymi. Oczywiscie ataku dokona Iran [ tak jak niedawno zmajstrowano nieudolnie zamach na ambasadora Arabii S, w USA , do ktorego jednak nie doszlo] W koncu Hilaria Clintonowa zadomowila sie juz na dobre w palacach saudyjskich. Tam planowane sa wszystkie posuniecia w sprawie Syrii i Iranu , a takze Bahrajnu, gdzie Arabia Saudyjska wyslala armie do obrony monarchii.

       Narazie wladz Arabii Saudyjskiej nikt nie ruszy , bo nikt glosniej nie krzyczy ” atakowac Syrie i Iran” . Kiedy jednak ” murzyn zrobi swoje ” moze zostac przeznaczony do odstrzalu . W koncu wydawalo sie , ze Mubarak to przyjaciel , a jednak ” przyjaciele” go opuscili.

       Ciekawa informacja , Izrael zamierza zaglodzic przy pomocy sankcji Iranczykow. Popiera ich wolanie Arabia Saudyjska , Katar i pewnie „przyjaciele” Syrii i Iranu. Stalin nie powstdzilby sie nastepcow.

       http://news.antiwar.com/2012/02/29/israeli-officials-lets-starve-iranian-civilians/

      • mi461 2 marca 2012 o 2:41 pm

       @Irol jak zwal tak zwal, ale oni nie straca, my musimy.

       Mam roczny samochod i musze szybko sie go pozbyc (straszny pijak 😉 )

       • Onufry 2 marca 2012 o 6:59 pm

        To żyj w strachu. Ja mialem ośmioletni i mi ukradli. Myślę co kupić by nie podcieli gardła !

        • mi461 2 marca 2012 o 7:55 pm

         Onufry, w strachu ze ukradna nie zyje, tego nie dadza rady ukrasc, dlatego te modele nie gina 😉

        • sebecx 2 marca 2012 o 8:11 pm

         passata kombi … mało pali i mnogo tego jak mrówek..

        • sebecx 2 marca 2012 o 8:17 pm

         @mi461 …nie bądź taka pewna .. wszystko można ukraść….czytałaś co się Onufremu przydarzyło… mojemu koledze w Angolii ukradli mitsubishi ewo, które miało być nie do ukradzenia… włamali się po prostu po kluczyki i kartę dostępu.. auto zalazł przez satelitę, bo miał gpsy … stało schowane w uliczce na obserwacji… mogą też po prostu wypchnąć Cię z samochodu… albo sama się zatrzymasz, żeby komuś pomóc… i gotowe…

        • mi461 2 marca 2012 o 8:48 pm

         sebecx , technika poszla tak ze satelitarnie namierzany jest p/GPS i OnStar system blokuje doplyw paliwa staje gdzie jest, blokujac zlodzieja w srodku.
         Moga ukrasc , ale razem ze mna , nie otworza, nie odpala i daleko nie zajada. 😉

        • mi461 2 marca 2012 o 9:07 pm

         karty nie mamy, inny system, ale jestes polaczony „na zywo” z servisem (w razie wypadku, pomocy, czy zgubienia sie)
         Tu nie ma takich problemow z kradziezami. Latem szyby w samochodach sa pootwierane,
         Porysowac, tak to potrafia ale nie kradna.

 16. maran 2 marca 2012 o 2:47 am

  wow, mocne i prawdziwe………..
  http://www.deliberation.info/the-criminal-uk-police-looking-to-arrest-me-for-incitement-to-racism/
  „The mass murdering criminal UK Government and its equally corrupt police, the ones who are happy to protect Israeli war criminals in the UK by destroying universal jurisdiction. The same UK that is home to the worlds biggest fraudsters and financial terrorists, otherwise known as the banksters. This same UK Police that falsely arrested me on bogus ‘fraud’ non-charges so it could steal my property and support the criminals who have attempted to destroy the much needed Trade Not Aid Mission. This pathetic and corrupt government and all of its other minions and lackeys can stick it where the sun don’t shine. I will happily go to prison in this Godforsaken land as the price for shouting the truth. So let me repeat; Israel is a criminal state. As is America, which is the ultimate terrorist state and uber-hypocrite. Israeli Mossad worked with high treason traitors in the US government to set explosives in the twin towers and building 7 on 9/11 so as to instigate the fraudulent ‘War on Terror’, a horrendously, purposely un-ending war that has maimed and murdered millions and counting. All for the ‘full spectrum dominance’agenda that intends to enslave every survivor of this madness.

  What I said the other night is more than true, Israel is beyond an Apartheid state. Nelson Mandela and Desmond Tutu have made that ever-clear, the people of Palestine and the scars they bare are a never ending source of proof.

  I repeat, as we continue to sit on the edge of the cliff that is full scale World War III and likely nuclear annihilation, that every racist, corrupt, war murdering state, as well as the UN in its current form, should be destroyed. This includes more than any others, the true ‘Axis of Evil’ in Israel, Britain and America. These three nations are the scourge of humanity and the greatest threat this world has ever faced. Hitler will look like a saint compared to those behind these criminal states if they have their way. Mass de-population is not a ‘theory’, it is their ultimate agenda knowing full well that the fraud they have perpetuated on all of the people is being irreversibly exposed. Their time is running out… and they know this.

  These three nations, along with a disgraced and disgusting UN, must be destroyed in their current form, in their place must be people who represent the true will of the people and an absolute commitment to respect for every single persons rights. The right of people to be free and to be happy is sacrosanct, fuck you with your ‘security’ bullshit, the people want freedom and a dignified life, your Orwellian frauds are your own demise should you continue to maintain this facade of ‘democracy’ and ‘civility’. The west have acted like true barbarians and all of us from these lands are guilty for the actions of our criminal governments to one degree or another.

  We as people must take responsibility, we must stop shifting blame. These bastards could never get away with what they are doing if we were not so weak, divided and ultimately pathetic. Whereas they are tyrants, we are pathetic for allowing them to exploit and violate us as they do.

  There will never be peace in this world as long as we the people allow this disgusting, fraudulent scam to continue. The truth is the truth, and when we rise, the banksters more than anybody else, better beg for forgiveness. And their minions, servile minions to the powers that be, these revolting, stomach churning puppets like the Tony Blair’s and Obama’s and so on, should just spend a few years in Guantanamo to think things out a bit… if they are lucky that is.

  I propose a one year amnesty period for all the criminals who come clean, but if they do not, then they should be treated as they have treated others, like sub-human animals with no rights whatsoever.

  In a world like this I am ready for whatever comes my way, slander, threats, torture, imprisonment, death, I like every genuine, intelligent person know all too well the price for wielding the truth. So it really does not matter what happens to me, because whenever it is that I meet my maker I shall smile, knowing that I did my best in this very, very fucked up world of ours. I have shown my ultimate respect for all life and made my life an example of the price we should be willing to pay in order to make the world right. I am not alone, I am proud to follow in the footsteps of countless people who made one decision, to face the tyranny without fear and without compromise.

  And I am hopeful, I know we the people have the ultimate power. I know it is merely a matter for us to realise this fact, to seize that power, to ultimately create a better world. A world built on truth, justice and ultimately peace.

  Watch and share the speech that could mark my imprisonment. Here is the Jewish supremacist Jewish Chronicle’s article spouting their same old hasbara.

  http://www.thejc.com/news/uk-news/64305/police-probe-tonges-israel-apartheid-week-rant

 17. maran 2 marca 2012 o 2:49 am

  ” Israel is a criminal state. As is America, which is the ultimate terrorist state and uber-hypocrite. Israeli Mossad worked with high treason traitors in the US government to set explosives in the twin towers and building 7 on 9/11 so as to instigate the fraudulent ‘War on Terror’, a horrendously, purposely un-ending war that has maimed and murdered millions and counting. All for the ‘full spectrum dominance’agenda that intends to enslave every survivor of this madness….

  I repeat, as we continue to sit on the edge of the cliff that is full scale World War III and likely nuclear annihilation, that every racist, corrupt, war murdering state, as well as the UN in its current form, should be destroyed. This includes more than any others, the true ‘Axis of Evil’ in Israel, Britain and America. These three nations are the scourge of humanity and the greatest threat this world has ever faced. Hitler will look like a saint compared to those behind these criminal states if they have their way. Mass de-population is not a ‘theory’, it is their ultimate agenda knowing full well that the fraud they have perpetuated on all of the people is being irreversibly exposed. Their time is running out… and they know this.

  These three nations, along with a disgraced and disgusting UN, must be destroyed in their current form, in their place must be people who represent the true will of the people and an absolute commitment to respect for every single persons rights.
  The right of people to be free and to be happy is sacrosanct, fuck you with your ‘security’ bullshit, the people want freedom and a dignified life, your Orwellian frauds are your own demise should you continue to maintain this facade of ‘democracy’ and ‘civility’. The west have acted like true barbarians and all of us from these lands are guilty for the actions of our criminal governments to one degree or another…”

  • monitorpolski 2 marca 2012 o 9:52 am

   Przydałby się skrót po polsku i link do artykułu…

 18. rabarbarek 2 marca 2012 o 2:56 am

  Przewiduje sie , ze Putin powinien latwo wygrac wybory, ale sily , ktorym uklad ten nie podoba sie , nie odpuszczaja. Dzisiaj Lavrow ostrzegl USA , zeby nie wtracaly sie w wewnetrzne sprawy Rosji. Sponsorowanie organizacji anty- rzadowych to mieszanie sie w sprawy obcego kraju. Czasy sie zmienily , powiedzial Lavrow i USA musza to przyjac do wiadomosci. Skonczyly sie czasy , kiedy mozna bylo wplywac na wybory Rosjan … Oni zaglosuja sami i pomoc z zewnatrz im niepotrzebna ..
  Tlumaczac na jezyk jeszcze latwiej zrozumialy , Lavrow ostrzegl USA ,
  ” Od……..e sie od nas , naszego kraju , to my decydujemy o sobie u siebie”!!!

  http://www.presstv.ir/detail/229479.html

 19. rabarbarek 2 marca 2012 o 3:43 am

  Izrael i Azerbejdzan podpisaly kontrakt na dostawy nowoczesnej broni . W ramach umowy Izrael dostarczy b. republice sowieckiej drony i sprzet do obrony przeciwpowietrznej. Zakupy do najtanszych nie nalezaly [ prawie 2 miliardy dolarow] , ale niewiele krajow sprzedaje nowoczesne zasoby swojego uzbrojenia. W tym jednak wypadku chodzi bardziej o nawiazanie przyjazni miedzy dwoma krajami i stworzenie wspolnego frontu przeciwko Iranowi . Politycy i msm w Azerbejdzanie krytykuja wladze za ” konszachty” z Izraelem , ktory najzwyczajniej chce wykorzystac terytorium Azerbejdzanu do stworzenia bazy wypadowej na wypadek wojny . A i do Rosji niedaleko .
  Podobnie bylo z Gruzja , teraz kolejna b. republika rosyjska wpada w lapy syjonistycznego Izraela.
  Wedlug dostepnych informacji w Azerbejdzanie , zainstaluje sie Mossad .
  W momencie podpisania umowy Azerbejdzan wpisuje sie na liste wrogow Iranu, Rosji, Chin i Turcji.
  Iran ostrzegl Azerbejdzan przed pochopnymi decyzjami , ale widocznie argumenty i propozycje Izraela byly ” nie do odrzucenia” .
  Osmiornica w natarciu..

  http://www.presstv.ir/detail/229285.html

 20. rabarbarek 2 marca 2012 o 7:44 am

  Japonczycy zbudowali ciekawe urzadzenie. Matrix do kwadratu. Oficjalnie tlumacza , ze urzadzenie mozna stosowac np. w bibliotekach ,gdzie czytelnicy przeszkadzaja sobie nawzajem glosnymi dyskusjami. Kto bedzie mowil za glosno , zostanie przywolany do porzadku karabinkiem . Czyli Big Brother bedzie nas uczyl kultury. Zastosowania moga byc zreszta rozne. Glosne rozmowy moga byc w kazdej chwili przetwane, klotnie np. kandydatow na prezydenta tez. Totalna kontrola tego co mowimy i jak mowimy. Za glosno , za madrze , za szybko , strzela nam w twarz i milczymy . Zobaczcie jak to bedzie wygladalo .
  Poniewaz w artykule , autor porownuje urzadzenie do urzadzenia opisanego w krotkim opowiadaniu , ktorego tytul niedawno podawalam , jeszcze raz polecam przeczytanie . Jest to opowiadanie napisane przez k. Vonneguta, Harrison Bergeron . Jak widac wiecej osob je lubi i choc napisane kikadziesiat lat temu , jeszcze przed 1984 Orwella , z wielka precyzja opisuje nasze czasy , choc wtedy wydarzenia tam opisane wydawaly sie fikcja i majakami chorej wyobrazni. A tu fikcja puka do drzwi i stala sie calkiem namacalna.
  Ciekawe kto bedzie mogl kupic takie urzadzenie zamykajace buzie. Jesli kazdy , to dopiero bedzie spokoj w domu , na ulicy , szkole. Narazie sama idea takiego urzadzenia smieszy , ale gdyby rzeczywiscie zaczeto „uciszacia” uzywac , byloby troche mniej smiesznie.

  http://www.extremetech.com/computing/120583-new-speech-jamming-gun-hints-at-dystopian-big-brother-future

  • Irol 2 marca 2012 o 8:22 am

   No to trzeba nauczyć się teraz języka migowego :D.

   • Totalsky No Problemsky 2 marca 2012 o 3:46 pm

    @Irol
    czasami może też pomóc „body language” 🙂

  • Peryskop 2 marca 2012 o 1:39 pm

   Są filmiki nawiązujące do proroctwa Vonneguta w „Harrison Bergeron”.
   Zasada: wszyscy mamy być wreszcie równi, a faktycznie gorsi niż możemy.

   2081: Everyone Will Finally Be Equal http://www.youtube.com/watch?v=YKHzFWkH0Po

 21. Jony 2 marca 2012 o 7:49 am

  2 marca 2012 – czy dzisiaj rozpocznie się wojna?

  Fragment z Simpsonów http://www.youtube.com/watch?v=_XQTdjTERmE – oryginalna emisja 12 lutego 2012.

  Ten sam fragment, tylko dłuższy http://www.youtube.com/watch?v=MNPkg5IaKgU

  W kalendarzu zaznaczono „DIE” na piątek 2 marca 2012 roku. Dlaczego akurat 2012 rok? Kalendarz wskazuje na rok przestępny, 29 lutego wypada w środę, co ostatnio miało miejsce w roku 1984, aktualnie w 2012 a następny rok spełniający ten warunek to 2040.

  Simpsoni znani są chociażby z tego, że zawierają sporo masońskich/illuminackich symboli http://www.youtube.com/watch?v=WGt2Sgsasrw http://www.youtube.com/watch?v=aLM0TyE_uHg oraz z umieszczonej w nich zapowiedzi ataku z 11 września http://www.youtube.com/watch?v=9cCb3W2P3do

  Piątek 2 marca 2012 – w USA zapiszemy w ten sposób 3/2/2012, początkowe 3 cyfry tworzą liczbę 322 – jeden z głównych symboli Skull and Bones. http://pl.wikipedia.org/wiki/Czaszka_i_Ko%C5%9Bci jest to amerykański oddział Illuminati, „Za jej członków uważa się takie osoby jak William H. Taft, George H. W. Bush, George W. Bush czy John Kerry.”

  Jeszcze jeden ciekawy wpis opublikowany 6 lutego 2012 http://halfpasthuman.com/lastdaysofyourlife.html – „On March 2, 2012, the zionists (isreali mossad and cia agents) who are the stooges of the central banksters, will attack an American naval ship (as they did with the USS Liberty).”

 22. alexirin 2 marca 2012 o 8:32 am

  pilne znajoma była na targu chciała kupić jajka sprzedawczyni powiedziała że cena za jajko dojdzie już za miesiąc do 1zł ponieważ unia kazała wyrżnąć kury w polsce ponieważ jest ich za dużo
  do czego to doprowadzi?
  ano do bardzo wysokich cen tych ze jajek znowu dla naszego dobra
  powiedzmy nie unii europejskiej teraz bo jutro będzie już za póżno

  • alexirin 2 marca 2012 o 8:37 am

   nie idzmy tą drogą jeśli będziemy słuchali wszystkiego co unia chce u nas wprowadzic to niebawem wyzdychamy i pozostanie nas 20 milionów a o to im chodzi

   • rabarbarek 2 marca 2012 o 9:17 am

    Taka sponsorowana rewolucja . Wyrznac krowy , kury, swinie , zniszczyc pola GMO , zamorzyc glodem [ jak wyzej opisalam propozycje przedstawiciela narodu wybranego w stosunku do Iranu} i wtedy moze nas zostac tylko 5 milionow , a nie 20.
    Zadnego wyrzynania kur i swin. Decyzje UE i bankierow to jak bron masowej zaglady , a niedawno zaatakowali Irak , bo posiadal jakoby WMD.

    • ALFA 2 marca 2012 o 10:00 am

     Prezydencki projekt ustawy otwiera Polskę na GMO
     Poprzednia ustawa o nasiennictwie, zawierająca zapisy dotyczące GMO – uchwalona przez Sejm 1 lipca 2011 roku – została zawetowana przez prezydenta. W Sejmie 29 lutego br. odbyło się pierwsze czytanie prezydenckiego projektu zmian w ustawie o nasiennictwie. Projekt Bronisława Komorowskiego uzyskał poparcie klubów koalicji PO-PSL, SLD i Solidarnej Polski, przeciw opowiedzieli się politycy PiS, co przesądza sprawę skierowania tego dokumentu do dalszych prac w komisji rolnictwa.
     Protestujemy przeciwko uwalnianiu GMO do środowiska, gdyż jest to proces nieodwracalny. To m.in. powód, dla którego Niemcy, Francja, Włochy, Austria, Szwajcaria, Luksemburg i in kraje UE zakazały u siebie GMO.
     Protestujemy przeciwko manipulowaniu społeczeństwa polskiego poprzez dezinformację. Protestujemy przeciwko rozsiewaniu mitów, np że GMO mamy już wszędzie i od dawien dawna. GMO nie jest pozyskiwane na drodze zapyleń krzyżowych, lecz w wyniku łączenia genów organizmów, które by nigdy nie miały możliwości się ze sobą skrzyżować (np. gen ryby w
     pomidorze, gen szczura w sałacie, gen meduzy w ziemniaku, gen ludzki w ryżu i w karpiu itp). Protestujemy wreszcie przeciwko patentowaniu natury – przeciwko ACTA.

     http://wolnemedia.net/ekologia/prezydencki-projekt-to-kolejna-proba-otwarcia-polski-na-uprawy-gmo/

    • iHe 2 marca 2012 o 11:12 am

     Na dobry początek trzeba się pozbyć zhackowanego chyżego rója i jego zaplecza.

     http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/zdrojewski-przygotowywal-dokument-idacy-dalej-niz-,1,5044864,wiadomosc.html

     http://wiadomosci.onet.pl/swiat/25-panstw-ue-podpisalo-nowy-traktat,1,5045042,wiadomosc.html

     POtem powinno pójść z GGGórki.
     Od razu dołączamy do państw niekoshernych PIIGSów.

     Virus świńskiego długu bez szczepionki z MFW/EBC zaatakuje skrycie i podstępnie..
     Nagle się okaże,że bez marionetki banksterów jesteśmy goli jak d..pa PO
     bez d…chronu meeerdiów.
     2sk to nasz certyfikat ZOGa.
     Czyli państwa całkowicie kontrolowanego przez banksterów.
     Dla bandy Sorosa to więcej niż rating AAA+!

 23. kk7qq 2 marca 2012 o 9:11 am

  Niewiem moze juz tu pewnie byl ale warto powtorzyc bardzo dobry film pt”Druga Japonia”

  Pokazujacy prawdziwa sytuacje w Polsce i na Bialorusi

 24. theaspartam 2 marca 2012 o 9:49 am

  http://wolnemedia.net/swiat-komputerow/od-dzisiaj-nowa-polityka-prywatnosci-google/comment-page-1/#comment-69064 Ghost Navigator to przeglądarka pozwalająca na anonimowe poruszanie się w internecie (ukrywa IP, blokuje popupy, ukrywa adresy stron, które odwiedzasz, blokuje cookies, wyłącza możliwość sprawdzenia skąd pobierasz stronę i wiele więcej).

  Pobieranie stron jest szybsze, ponieważ dane najpierw trafiają do dedykowanych serwerów firmy produkującej Ghost Navigatora, a one wysyłają dane do Ciebie. http://www.darmoweprogramy.org/970/Ghost-Navigator

  • Peryskop 2 marca 2012 o 1:29 pm

   Ciekawe kiedy wyjdzie na jaw na czyich usługach był Ghost Navigator ?

   • Peryskop 2 marca 2012 o 2:27 pm

    Waldemar Łysiak

    Porzekadło twierdzi: „Przypadki chodzą po ludziach”. A mnożą się jak króliki. Wszędzie. Mega-kanciarze, którzy rozgrywają globalny kryzys, dopiero co zdymisjonowali premierów Grecji i Włoch, zastępując ich kolegą Papadimosem i kolegą Montim, kolegę o nazwisku Draghi zrobili szefem Europejskiego Ban­ku Centralnego, a szefem Banku Światowe­go mianowali kolegę o nazwisku Zoellick. Przez zupełny przypadek wszyscy ci czte­rej panowie to niedawni dygnitarze banku Goldman Sachs, który dzięki amerykańskie­mu sekretarzowi skarbu, Paulsonowi (przez czysty przypadek eks-dygnitarzowi w Goldman Sachs), tasuje dziś główne karty. Przez ten sam przypadek wszyscy kuglarze finan­sowi ze sztabu prezydenta Obamy to eks-dygnitarze Goldmana Sachsa…

    …bezpieczeństwo UE (zwłasz­cza militarne) jest warunkowane stopniem ochrony jej sekretów (zwłaszcza wojsko­wych) przed Wschodem (zwłaszcza przed Rosją), trzeba zatem sprawdzać oficerów, którzy będą mieli certyfikat dostępu do ta­jemnic NATO. Nad Wisłą takiej weryfika­cji nie przeszedł gen. Izydorczyk (eks-szef WSI), wykryto bowiem, że zataił kurs szko­leniowy GRU, jak również kontakty z ofice­rami FSB (następczyni KGB) po roku 1990. Jego starania o funkcję oficera łącznikowe­go NATO zostały tedy zaopiniowane nega­tywnie, i taką właśnie opinię – dezawuują­cą kandydata – położono na biurku mini­stra obrony narodowej, Bronisława Komorowskiego. Przez zupełny przypadek i z so­bie tylko znanych powodów szef MON-u uchylił zastrzeżenia, więc absolwent kursu GRU otrzymał certyfikat dostępu i wyjechał do Brukseli pracować wewnątrz NATO. Za­szokowani politycy anty-salonowi wyraża­ją nadzieję, że między tym faktem a póź­niejszym potajemnym spotkaniem prezy­denta Komorowskiego z byłym szefem FSB Nikołajem Patruszewem istnieje całkowi­cie przypadkowa zbieżność. W końcu przy­padki chodzą po myśliwych także…

    więcej:
    http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5763&Itemid=119

    • szuwaxpl 2 marca 2012 o 7:02 pm

     W życiu naszym są jesdnak same przypadki 😉
     Kocham Cię Polsko, tylko WC – ‚WSZYSCY WON’

 25. iHe 2 marca 2012 o 11:40 am

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/zyja-za-400-zlotych-miesiecznie-jest-nadzieja,1,5044518,region-wiadomosc.html

  Ale jaja nie wklejałbym ,ale rozwaliło mnie info z filmu załączonego do art.

  „Przykro nam ,ale ten materiał nie jest dostępny w twoim rejonie”

  Na bogatym Ślunsku nie ogląda się bidoty z ciemnogrodu..
  Myślałem,że rejonizacja dotyczy tylko judetuba .
  No, no za niedługo inny onet będzie na Śląsku inny w Lublinie a jeszcze inny w Dublinie..
  W sumie już jest(.eu)

  To dopiero będzie majstersztyk dziennikarstwa.
  Coś jak google beast,czytasz co system uznał dla ciebie za wskazane i w czasie rzeczywistym komponuje stronke dla ciebie..

  Infodajnia menażerem umysłu..Albo kozetka psychoanalityka przed monitorem.
  System z tobą pracuje on line i jeszcze w czasie rzeczywistym.

  Już coś w ten deseń kombinują skoro każdy ma mieć swój profil,
  w końcu marzy im się antyutopia cybernetyczna.

  Wielki brat redaktorem naczelnym dla każdego.To dopiero będzie synchronizacja korporacyjnych meeediów.Wiadomo w jaką stronę ten system zmierza .

 26. ALFA 2 marca 2012 o 12:21 pm

  Uwaga! Sól przemysłowa w mleku, serach i śmietanie
  Coraz więcej firm na czarnej liście.
  Już 90 firm branży spożywczej jest na liście tych, do których trafiała sól przemysłowa zamiast spożywczej. Wciąż przybywają nowe.
  GIGANTYCZNA AFERA! TONY SKAŻONEJ WĘDLINY W POLSKICH SKLEPACH
  Po ujawnieniu procederu inspektorzy sanitarni pobrali próbki podejrzanej substancji i wiadomo już, że w soli szukają metali ciężkich oraz m.in. siarczanu magnezu.
  I dlatego Polacy będą mieli problemy z dostaniem się do szpitali,lekarzy .A NO UMIERAJCIE BO TRZEBA MIEJSCE ZROBIĆ DLA LUDU Z KOSMOSU 😀
  http://www.sfora.pl/Uwaga-Sol-przemyslowa-w-mleku-serach-i-smietanie-a41070

  • Irol 2 marca 2012 o 1:38 pm

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Siarczan_magnezu

   Siarczan Magnezu jest stosowany miedzy innymi w medycynie.
   Wiem, że Wikipedia to niezbyt pewne źródło informacji , ale niestety w wyszukiwarce zawsze pojawia się na pierwszych pozycjach. Jeżeli coś przeczyszcza to oczywiście nie może być zdrowe, ale tez nie może być w sensownych ilościach znacząco szkodliwe. Nikt tych soli nie żarł kilogramami. Niech lepiej ktoś pokaże, że fluor dodawany do wody wodociągowej nie jest szkodliwy. Fluor jest TRUCIZNĄ. Co do metali ciężkich to oczywiście się zgodzę, nie są wskazane do spożycia.

   • Friend_of_Mine 2 marca 2012 o 2:20 pm

    Bzdura ALFA z tą solą, to kolejny temat zastępczy!!! Kolejna ściema po CO2, wszelkich chorobach wściekłych i szalonych krów, pandemią etc etc etc… Trzeba przykryć to się naprawdę dzieje i o to jest!!! Gro polactfa dyskutuje zawzięcie jaka ta sól szkodliwa bo tak mówi WYROCZNIA tvn , onet i fakt!
    Po tym co najwyżej (gorzkiej soli albo w sumie też po oglądnięciu szmatławych wiadomości) można sraczki dostać.
    Czemu te kur…y nie wspomną o tym że mięso zaczynamy w Polsce nabijać gmo, przez skarmianie bydła paszami pochodzącymi z ułesa? Co też kończy się sterylizacją ludzi. Obudźcie się i zacznijcie wyciągać wnioski zamiast papugować mainsyf.

    • ALFA 2 marca 2012 o 2:54 pm

     @Friend_of_Mine ,może i ściema przynajmniej ludzie nie będą jeść tej wędliny naszpikowanej chemią wyjdzie im na zdrowie.Tak samo z nabiałem .Może to obudzi ludzi co jedzą,piją i zaczną myśleć co się dzieje wokół nich.

     • Friend_of_Mine 2 marca 2012 o 3:55 pm

      hmmm ludzie dostali info: sól jest zła, naturalnie peklowane wędliny ze wsi są be. Sterylne mięsko nafaszerowane gmo jest ok.
      I masz rację w ludziach świadomość wzrasta z czasem, jednak wielu jednostek nie da się uratować , oni tego nie chcą , ignorują ten przekaz, są zbyt leniwi, chcą by ktoś inni myślał za nich, chcą mieć autorytety i być „wolni” od trudnej rzeczy jaką jest myślenie, oni odpadną (brak potomstwa) czyżby na tym polegała ewolucja…

      • Friend_of_Mine 2 marca 2012 o 4:01 pm

       Rzucam skrótami… nie ważne. W każdym razie, sól, która od stuleci jest używana w produktach, nagle zostanie postrzegana jako „zło”, bo tak chce wyrocznia. To prosta socjotechnika medialna, zastępowanie jednego problemu innym, zupełnie nieistniejącym, stwarzanie demona tam gdzie go nie ma. Huknięcie z prawej strony żeby ludki tam spojrzały a nie widziały co się dzieje po ich lewej. Tak często niestety z nami Polakami, naród cierpliwy, silny, potężny, a daje się oszukiwać jak dziecko.

       • sebecx 2 marca 2012 o 4:49 pm

        Artykuł opublikowany w Journal of Medical Ethics stwierdzający, że aborcja powinna być rozszerzona o zabijanie noworodków, nawet jeśli dziecko jest całkowicie zdrowe, jest szokującym przykładem na to, że medyczny establishment jest nadal zdominowany przez podejście eugeniczne.

        Autorami publikacji są Alberto Giubilini z Monash University w Melbourne i Francesca Minerwa z Applied Philosophy and Public Ethic na Uniwersytecie w Melbourne.

        http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/etycy_argumentuja_ze,p1261305334

        • kosiardeyablos 2 marca 2012 o 7:16 pm

         no to ja bym ich wysterylizował, własnoręcznie, bez znieczulenia – obcążkami !!!

     • iHe 2 marca 2012 o 4:17 pm

      Jak zwykle prawdziwych źródeł problemów się nie POkazuje typowe w meeerdiach,zawsze pokazywać coś wybiórczo nawet jak mówią prawde z różnym natężeniem hałasu zależnie od problemów o których mają nie mówić.
      Tak czy siak ukazanie wierzchołka góry lodowej znowu przybliża moment upadku tego systemu.
      Przy okazji wyszła pełna nieudolność państwa w radzeniu sobie z tymi patologiami.
      Za niedługo na słowo administracja POlak będzie reagował objawami zatrucia pokarmowego.
      Ugrali trochę na czasie,ale nawet na tym im za bardzo nie zbywa.
      Czas działa jedynie na korzyść Chińczyków..No i może Rosjan ,którzy w szybkim tempie zaczęli siebie i swoich sojuszników zbroić..

      Tak PO mojemu to nasz rząd ubootów tak na prawde już sobie szykuje plecy w Moskwie..
      Oni mają tak samo mało złudzeń ,jak i my na tym blogu.
      Szykuje się zmiana kursu,oj szykuje.
      Co prawda tłuszcza sejmowa tego nie dostrzega ,
      ale 2sk już chyba wie ,inaczej PO co by to robił,i czemu BP by dawało noge z zielonego Raju..

      Jest jeszcze opcja ,że mają haki na 2ska,co nie POwinno dziwić.A wtedy też można dużo ugrać..Ale follow the BP świadczy,że nie czują tu zdrowego klimatu amerykańskich patriotów do obrony ich interesów.Real politick.
      Si vis pacem para bellum
      Zawsze jaszczempie mogą zagrać dywizjon 606 btw.

      Niby wygraliśmy jako Polacy,ale zachodzi pytanie co w ten sposób chciał kupić 2sk..?

      Panowie ze WSI o wiele lepiej wiedzą z której strony wieje wiatr, nawet jak jaszczempie lecą na złomowanie w rejon dużych koshernych złóż gazu nie dla głupków.
      W dodatku Rosja nie widzi w tym problemu..
      Myśle ,że dlatego 2sk podpisuje wszystko już jak leci..
      Z jednej strony wie ,że kiedyś ktoś to ostro zaneguje, a z drugiej..
      To wszystko robi się coraz trudniejsze do interpretacji ,ale może wspólnym wysiłkiem damy rade.Zresztą nasi gracze dobrze trzymają karty przy orderach.Na stole za to pokoju coraz mniej mimo oficjalnych zapewnień każdy szykuje się na wojne ,żeby zachowac pokój.

      http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/381589,awantura-o-lotos-w-sejmie-koalicja-przegrala-glosowanie.html

      ps.Wolałbym,żeby chodziło o haki,ale historia kołem się toczy.

      • iHe 2 marca 2012 o 4:29 pm

       W każdym razie cieszy,że Sejm zaczyna być troche ciekawszym miejscem niż za PZPR.
       Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.Zobaczymy czy to obróci się w trend zamiast w przyspieszonych wybiorów?

       Polska Zjednoczona Platforma Antyobywatelska jest słynna z różnych akcji pod publiczke,różnych symulowanych działań etc.
       Więc jedyne co widzimy ,to,że coś się dzieje..

   • sebecx 2 marca 2012 o 2:46 pm

    pisalismy juz u monitora o siarczanie magnezu tzw. gorzkiej soli.. jest uzywany w spozywce przy produkcji m.in. tofu… takze uzywany jest do kapieli … to dobra rzecz…
    ————-
    sorry czcionke pl mi wcielo…

   • Ania 2 marca 2012 o 8:14 pm

    Siarczan magnezu to gorzka sól. W małych ilościach działa żółciopędnie i jest stosowany przy zbyt małej ilości wydzielanej żółci. W ilości kilkunastu gram ( czyli okrągła łyżka na szklankę wody) działa silnie przeczyszczająco i czyszcząco na limfę.
    Ale w tej soli drogowej to chyba chodzi o siarczan sodowy. Nie ma medycznego zastosowania, raczej przemysłowe.

 27. ALFA 2 marca 2012 o 1:08 pm

  Version in English below
  Drodzy Przyjaciele z całej Europy,
  Za parę dni Komisja Europejska podejmie ostatnią próbę ożywienia ACTA. Jeśli teraz się nie poddamy i podejmiemy odpowiednie działania, ten światowy atak na wolność w Internecie zostanie na zawsze zażegnany.
  Wygrana jest już bardzo blisko — nasza petycja licząca ponad 2,4 mln podpisów, zaskoczyła polityków w całej Europie i powstrzymała najzagorzalszych cenzorów. Teraz Komisja Europejska czeka na zielone światło od Trybunału Sprawiedliwości, któremu zadała bardzo specjalistyczne pytania, oczekując że dzięki temu otrzyma pozytywną odpowiedź.
  Jeśli ponownie wyrazimy swój wspólny sprzeciw, możemy być pewni, że Trybunał będzie zmuszony przyjrzeć się dokładnie wszystkim prawnym konsekwencjom ACTA i opublikuje rzetelny raport na temat wpływu ACTA na nasze prawa. Podpisz naglącą petycję do przewodniczącego Komisji Europejskiej José Manuel Barroso wzywającą Trybunał do wyjawienia całej prawdy:
  http://www.avaaz.org/en/acta_time_to_win_pl//?vl
  Komisja Europejska przez pięć lat za zamkniętymi drzwiami negocjowała ACTA z największymi korporacjami świata. Przez ostatnich pięć tygodni nam udało się przenieść dyskusję na temat nowego prawa na forum publiczne. Teraz Komisja chce przywrócić ACTA do życia prosząc Trybunał Sprawiedliwości UE o zielone światło. Komisja, świetnie zorientowana w biurokratycznych unikach, może zadać Trybunałowi bardzo szczegółowe, specjalistyczne pytanie, odwracając tym samym uwagę Trybunału od oceny praw podstawowych, wolności słowa, prywatności, wolności i demokracji.
  Dzięki waszemu zaangażowaniu, rządy Polski, Niemiec, Bułgarii i innych krajów wstrzymały ratyfikację ACTA. Teraz jeśli tylko uda nam się wygrać bitwę w Komisji Europejskiej, możemy na zawsze powstrzymać ACTA. Jeśli UE jej nie ratyfikuje, ACTA nie będzie mieć mocy prawnej, a jej negocjatorzy będą zmuszeni wrócić do stołów negocjacyjnych i rozpisać nową umowę, która powstrzyma prawdziwe nadużycia, ale jednocześnie zapewni ochronę naszych podstawowych praw.
  Wezwijmy Komisję i Trybunał do rzetelnej i jawnej dyskusji, upewnijmy się, że cała prawda na teman zagrożenia naszych podstawowych wolności wyjdzie na jaw. Podpisz teraz i roześlij tę wiadomość znajomym:
  http://www.avaaz.org/en/acta_time_to_win_pl//?vl
  Miliony z nas zjednoczyły się by walczyć o wolność Internetu i sprzeciwić się amerykańskiej cenzurze. Wygraliśmy, ale zagrożenie znowu powróciło, tym razem w postaci ACTA. Dokonaliśmy niemożliwego i wstrzymaliśmy proces ratyfikacji umowy. Zakończmy wreszcie to co zaczęliśmy i na zawsze pogrzebmy ACTA!

  Z nadzieją i determinacją,

  Alex, Pascal, Laura, Alice, Ricken, Dalia, Diego oraz cały zespół Avaaz

  PS. Media o naszej 2,4-millionowej petycji, którą dostarczyliśmy we wtorek do Parlamentu Europejskiego — wywołaliśmy dość duże zamieszanie !

  Aktywiści wręczają UE petycję anty-ACTA (Associated Press)
  http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5goN98YMyvwPqQiW31gBs8U-xnvIg?docId=7afd9eef4f6b44acbb43b1029820bc87

  Petycja anty-ACTA dociera do Parlamentu Europejskiego (The Inquirer)
  http://www.theinquirer.net/inquirer/news/2155775/anti-acta-petition-hits-european-parliament

  Przeciwnicy ACTA dostarczają UE 2-milionową petycję (Washington Post)
  http://www.washingtonpost.com/business/opponents-of-acta-anti-counterfeiting-treaty-present-petition-with-2-million-names-to-eu/2012/02/28/gIQAmHCsfR_story.html

  Więcej informacji

  Petycja przeciw ACTA w Parlamencie Europejskim (Gazeta Wyborcza)
  http://wyborcza.pl/1,75248,11250284,Petycja_przeciw_ACTA_w_Parlamencie_Europejskim.html

  Komisja Europejska przeciąga proces przyjęcia ACTA (Guardian):
  http://www.guardian.co.uk/technology/2012/feb/22/acta-stalled-european-commission?newsfeed=true

  UE wstrzymuje ratyfikację ACTA (Euractiv):
  http://www.euractiv.com/infosociety/eu-suspends-acta-ratification-news-511054

  UE oddaje ACTA do oceny Trybunału Sprawiedliwości (Wall St Journal):
  http://online.wsj.com/article/BT-CO-20120222-715091.html

  Dlaczego ACTA jest tak kontrowersyjna (EDRI):
  http://www.edri.org/files/acta-bklt-p2s.pdf

  • alexirin 2 marca 2012 o 4:21 pm

   Tusk poinformował, że i tak musimy przyjąć GMO
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tusk-poinformowal-ze-tak-musimy-przyjac-gmo

   • centurion 2 marca 2012 o 4:57 pm

    Proponuje żeby na początek on przyjął GMO w dawkach śmiertelnych tak dla przykładu jakie to zdrowe i wogóle modne no bo przecież wszyscy tak robią.

 28. Henek 2 marca 2012 o 4:06 pm

  Trafiłem tutaj i natychmiast spodobało mi się tu. Szczerze, jest merytorycznie super. Zachęcam!

 29. wacpan 2 marca 2012 o 5:16 pm

  !!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!! OLIMPIADA 2012 CD….

  http://newworldorder.com.pl/artykul,3348,Tajemnicza-symbolika-Igrzysk-Olimpijskich-Londyn-2012

  • rabarbarek 2 marca 2012 o 8:27 pm

   Pamietam , kiedys zainteresowalam sie dziejami Rika Clay , ktory jako pierwszy na swiecie odkryl symbol syjomistyczny w logo olimpiady. Pamietam , ze jego strona zostala nagle zamknieta . Na zainteresowanie blogerow , jego losem , odezwal sie ojciec , ktory prosil o wyrozumialosc , poniewaz Rik potrzebuje spokoju , jest chory i nie jest w stanie prowadzic strony. Potem przyszla wiadomosc o jego smierci. Mlody , dwudziestoparoletni chlopak , ciekawy zycia , podroznik , pelen energii , umiera. Czy ktos mu pomogl , czy doprowadzony do wyczerpania nerwowego , sam odebral sobie zycie , czy jak artysci , przedawkowal?
   Faktem jest , ze po przypadkowym odkryciu symbolu syjonistow , byl zszokowany i odkryciem i reakcja blogosfery , i zainteresowaniem , jakie odkrycie wzbudzilo. Czy przyplacil to zyciem? Bardzo mozliwe.

   A tu o Riku i jego zdjecia.

   http://www.firetown.com/blog/2010/10/12/what-happened-to-rik-clay/

 30. kolekcjonersurowcow 2 marca 2012 o 5:53 pm

  Przeciwieństwem GMO jest Żywność Funkcjonalna. Warto o tym wiedzieć. Znalazłem na ten temat ciekawy atrykuł.
  http://gielda-inwestora.pl/gielda-inwestora/klasyczne/surowce-klasyczne/surowce_pozostale/zywnosc-funkcjonalna-czy-polacy-wiedza-co-konsumuja

 31. hdfhfg 2 marca 2012 o 6:16 pm


  Wygwizdany Nicolas Sarkozy ucieka przed tłumem.

 32. hdfhfg 2 marca 2012 o 6:21 pm

  W sieci pojawiła się instrukcja Dep. Bezpieczeństwa USA dot. metod śledzenia internautów. Dla smaku dodam, że jest też lista słów kluczowych, z których niektóre mogą dziwić. Po co śledzić wpisy ze słowem „social media”?

  http://orwellsky.blogspot.com/2012/03/uwazaj-co-piszesz-lista-sow-kluczowych.html

 33. maran 2 marca 2012 o 6:23 pm

  tutaj bardzo ciekawa dyskusja o Biblii, wierze i KK.
  Prosze jednak skupic sie na wpisach /komentarzach niejakiego @ mj, ktorego to wpisy uwazam
  za REWELACYJNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
  tu fragment.
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/dzieci_kaina_19165/strona/10

 34. alexirin 2 marca 2012 o 6:37 pm

  Inna Rzeczywistość
  wawel jest dalej zaminowany ?
  http://www.moje-riese.blogspot.com/2012/03/krakow.html

 35. rebo3 2 marca 2012 o 6:42 pm

  Wybaczcie,że nie na temat,ale..muszę wrzucić interesujący materiał.Nie wiem,być może ten materiał już widzieliście,ale uważam że notorycznie powinniśmy przypominać o tym ,co dla nas ludzkości cholernie istotne,albo najistotniejsze.Czas aby powiedzieć sobie,że w chwili ostatecznej powinniśmy się zjednoczyć i powiedzieć…dość wyzysku i śmierci na świecie.Pierdole wszystkich agentów,tych poukrywanych i tych jawnych…mam to w dupie.Chcę sam normalnie kurwa żyć.Dosyć wyborów na prezydenta,do parlamentu.Ludzie nie tedy droga…Tusk,Komorowski i ta cała ferajna,co mnie kurwa oni obchodzą.Dla mnie najważniejsza jest moja rodzina i jej normalne życie.Ile będziemy jeszcze pisać na forach,na portalach,że jest źle i trzeba im zrobić …nu,nu?!Wyjdźmy w końcu na ulice i powiedzmy STOP PIEPRZONE DUPKI!Życie nie na tym polega…Mam dość tej jebanej UNI,ONZi tych innych sprzedajnych ćwoków.Polecam ten materiał http://youtu.be/Y7HLev07NBE Dziś moja żona ma urodziny…obiecałem jej,że wprowadzę ją w normalny Świat…bez przemocy,jebanego zła i tych wszystkich sprzedajnych korporacyjnych świń.

 36. filmyprawdy 2 marca 2012 o 6:43 pm

  UWAGA – informacja dla czytelników
  W najbliższych dniach planujemy udostępnić na stronie bazując się na wielkiej wagi dokumentach informacje o planach depopulacji.
  —————
  Redakcja: FILMY PRAWDY
  ——————
  NOWY FILM W NASZEJ KOLEKCJI:

  44) Wojna jako pokój
  O efektach destabilizacji Bliskiego Wschodu.

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/04/filmy-prawdy-wojna-informacyjna/

  ——————————————————————–
  Na naszej stronie polecamy przeglądać poniższą publikacje:
  Harmonogram planów światowej elity:

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/02/27/harmonogram-planow-swiatowej-elity/

 37. szuwaxpl 2 marca 2012 o 7:18 pm

  Fiskalna unia:
  Stara mądrość mówi, że kiedy odkryjemy, iż padł koń, na którym jedziemy, najlepszym wyjściem jest z niego zsiąść.
  Jednakże w polityce UE znane są również inne strategie. Między innymi:
  1. Kupno mocniejszego bata.
  2. Zmiana jeźdźca.
  3. Zapewnienia typu „Zawsze jeździliśmy w ten sposób na koniu.”
  4. Zwołanie komisji do zbadania konia.
  5. Organizowanie delegacji mających na celu sprawdzenie, jak gdzie indziej jeździ się na martwych koniach.
  6. Opracowanie standardów dotyczących jazdy na martwych koniach.
  7. Zatrudnienie psychologa mającego przywrócić martwemu koniowi chęć do jazdy.
  8. Szkolenie dla pracowników w celu podniesienia ich zdolności jeździeckich.
  9. Analiza sytuacji martwych koni w dzisiejszym otoczeniu.
  10. Zmiana norm, dzięki której koń nie zostanie uznany za martwego.
  11. Zatrudnienie podwykonawców mających ujeżdżać martwego konia.
  12. Zebranie wielu martwych koni w celu zwiększenia szybkości.
  13. Ogłoszenie, że żaden koń nie jest zbyt martwy.
  14. Przeznaczenie dodatkowych środków na zwiększenie wydajności konia.
  15. Przeprowadzanie analizy rynku mającej wykazać, czy podwykonawcy mogą ujeżdżać tego konia taniej.
  16. Kupno produktu mającego sprawić, że martwy koń będzie biegał szybciej.
  17. Ogłoszenie, że koń jest teraz: lepszy, tańszy i szybszy.
  18. Przeprowadzenie badań nad sposobami wykorzystania martwych koni.
  19. Dostosowanie wymagań wydajności dla koni
  20. Ogłoszenie, że przy produkcji tego konia, koszt był zmienną egzogeniczną.
  21. Uznanie obecnego stanu konia za standard.
  22. Awansowanie konia na stanowisko kierownicze.

 38. peperoncino 2 marca 2012 o 7:42 pm

  Monitor co sadzisz o takim poglądzie? Chcecie zrobić coś co system odczuje i to boleśnie? Spróbujmy rozwalić piramidę władzy od góry TO ZNACZY w dzień gniewu 21 marca 2012 wycofajmy wszystkie pieniądze jakie mamy na kontach bankowych. W ten sposób damy znać mafii finansowej, że przestało się to nam podobać.

 39. hjk 2 marca 2012 o 7:53 pm

  http://sad-przysieglych.nowyekran.pl/post/54331,akt-powolania-sadu-obywatelskiego
  a
  tu koment do linka:
  http://marucha.wordpress.com/2012/02/29/polska-na-euro-2012-straci-miliony/#comment-147914

 40. wacpan 2 marca 2012 o 8:03 pm

  Nasz maly sukces…..

  http://niezalezna.pl/24506-sprawa-lotosu-sukces-obywateli-i-opozycji

 41. pterodaktylwkaftanie 2 marca 2012 o 8:47 pm

  Totalsky zainspirował mnie do zrobienia eksperymentu jak działa demokracja.Eksperyment przeprowadziłem z moim psem Felkiem :).Kupiłem mu kość,którą maltretuje od tygodnia i warczy na mnie jak chcę mu ją zabrać i wyrzucić.Zrobiłem głosowanie przez podniesienie ręki,za wyrzuceniem kości byłem ja co było zrozumiałe,przeciwko nikt nie podniósł łapy.Kość poleciała w kosz.
  Pomyślicie,że to głupie a ja to widzę na co dzień.

  • Onufry 2 marca 2012 o 11:55 pm

   Ja kiedyś miałem psa przy budzie , zerwał się ! Po paru minutach euforii i tak wrócił do budy mimo iż był wolny. Po prostu nie umiał żyć inaczej. A co zrobiono z nami ? Jest analogia ?

   • JA-JESTEM 3 marca 2012 o 12:12 am

    moje psy tez mają demokracje a może nawet komunizm, bo micha zawsze pełna , jedank jak jem objad siedzą i patrzą żebym im coś dał z pańskiego stołu, i zawsze coś wysępią – to też chyba jakaś analogia

 42. rabarbarek 2 marca 2012 o 9:20 pm

  Program na RT. na temat wyborow w Rosji. Media zachodnie juz poaly do wiadomosci , ze wybory w Rosji beda sfalszowane . One juz wiedza , i zanim rozpoczna sie wybory , probuja zmobilizowac przeciwnikow Putina do wyjscia na ulice. Wiedza , kto wygra , poniewaz zaden z pozostalych 4 kandydatow nie ma szans z Putinem. Z zalem tez wspominaja Jelcyna , ktory kochal oligarchow i podpisywal bez zastanowienia kazdy dokument ” europejczykow” , ” amarykanczykow” , byle miec swiety spokoj. Choc dzisiejsza Rosja doswiadcza wiele niedostatkow , to jednak Rosjanie patrzac na to co dzieje sie w Europie , w USA , na Bliskim Wschodzie nie maja zludzen , co do swoich wyborow. Nie zamierzaja zamieniac siekierki na kijek.
  Dzisiaj Putin wezwal sily miedzynarodowe do zaprzestania dostarczania broni rebeliantom w Syrii i wezwal rebeliantow do rozmow z Assadem . Glos wolajacy na pustyni . Politycy i msm gluche na glos rozsadku , prowadza swoje zakulisowe gry przeciwko Rosji i probuja wywolac rebelie na wzor bliskowschodnich rewolucji. Zobaczymy czy te obawy potwierdza sie po niedzielnych wyborach.

 43. Kamil 2 marca 2012 o 9:38 pm

  http://zmianynaziemi.pl/forum/umysl-boga

 44. Kamil 2 marca 2012 o 9:41 pm

  http://wolnemedia.net/wia…zecza-masakrze/

  MASOWE LUDOBÓJSTWA były i są NADAL działaniem polegającym NA PODNOSZENIU siłą ogółu ludzkiej świadomości.

  A czy będą?
  Wybór należy do NAS SAMYCH.
  W karmie serca istnieje TYLKO ROZWOJ, kiedy jest sprzężony z podstawowymi prawami natury.
  Kiedy przeżyjemy wszystko wtedy możemy się nauczyć ROZMAWIAĆ SERCAMI.
  Wystarczy sobie tylko to uświadomić………
  PODŚWIADOMOŚĆ=SERCE
  KOD SERCA SAM ODPOWIE ZA SWOJE CZYNY.

  Lepiej BYĆ świadomym SWOJEJ przynależności do NATURY kiedy mamy wpływ wspólną harmonią na ostateczny kształt swojego rodzaju.
  Ucieleśnienie szczęścia to najwartościowsze co dała NAM natura swoją PULĄ dla rozwoju wrażliwości NASZYCH zmysłów.
  Nie warto polegać na ŹRÓDŁACH SZTUCZNEJ ingerencji w nasze organizmy typu MULTIWITAMINY itp.
  Jeżeli chcemy zachować swoje uczucie BOSKOŚĆI musimy korzystać z natury w pełnym tego słowa ZNACZENIU.
  I powiem coś na dodatek DIETA NISKOWĘGLOWODANOWA chroni od KAŻDEJ choroby
  Surowe tłuszcze roślinne i jadło od chłopa TO JEST PRZYSZŁOŚĆ schorowanego narodu
  przez promieniowanie zanieczyszczenia itp
  Każdy MA WYBÓR jeśli jest świadomy.
  Świadomość każdego NASZEGO ruchu i czynu ma OGROMNY wpływ na to co dzieje się na świecie i na nas.Nasze serca rozmawiają ale NIE WSZYSCY to dostrzegamy.
  Wystarczy sobie to uświadomić a już jesteśmy krok do przodu.
  Człowiek który chce EWOLUOWAĆ nie zabija podobnego sobie ale dąży do porozumienia z Nim/Nią co otwiera mu wiele dróg do własnej i czyjejś samorealizacji.

  Już nie mówie o lewitacji i innych…….w tym momencie chodzi o wykorzystanie wszystkiego co oferuje EKOSYSTEM. Dla zachowania każdej istoty w NASZYM UMYŚLE.
  Już wiecie po co są książki przyrodnicze ? Po to żeby zapamiętać że KAŻDY gatunek ma wpływ na bogactwo DUSZY LUDZKIEJ, dopóki NIE JESTEŚMY TEGO ŚWIADOMI.
  Kiedy już MAMY ŚWIADOMOŚĆ że wszystko w naturze harmonijnie współpracuje możemy mieć wpływ na NOWE drogi ewolucji świadomości KAŻDEGO SZCZEBLA, porozumiewaniem się NA ODLEGŁOŚĆ i UZYSKIWANIEM zgody demokracją serc .
  To jeszcze polityka ale z górnej półki gdzie MY ZWYKLI LUDZI WSPÓLNIE decydujemy o wspólnym dobrze NIEZALEŻNIE od MEDIÓW plakatów WYBORCZYCH, RADIA itp.
  Wystarczy sobie to uświadomić a w ten sposób SYSTEM HOLOGRAFICZNY dopasuje się do każdych warunków JAKIE da NAM NATURA aby życie KONTYNUOWAĆ.

  I po co czytać książki ? Skoro można je czuć i oglądać !
  A no po to żeby nie zapomnieć że każde słowo jest tematem DO ROZMÓW i żeby sobie uświadomić że oczy jeszcze rozróżniają litery.
  Przedstawiam tylko swój pogląd na sytuację.
  Każdy ma dokonać własnego wyboru, Ja stawiam w tym roku NA KURY i sprzedaż jaj z własnego chowu.
  pzdr

 45. hendrix 2 marca 2012 o 10:41 pm

  Witajcie gaduły co słychać na świecie ,dzieje się coś ciekawego czy raczej nudy na pudy ???
  J.M.H

  • monitorpolski 2 marca 2012 o 11:32 pm

   Nic specjalnego, tylko Sejm nad ludobójstwem wszystkich Polaków debatuje. A tak reszta, to wszystko w porzo…

   • hendrix 3 marca 2012 o 12:19 am

    aha ! czyli na froncie wschodnim bez zmian ,a na zachodzie tym bardziej bez zmian czyli mówiąc po ludzku wszystko do dupy TAK ????? , hahahahahahahahahahaha
    pozdrawiam , J.M.H

 46. wacpan 2 marca 2012 o 11:30 pm

  🙂

 47. AQQ 3 marca 2012 o 12:33 am

  No i doigraliśmy się z solą, teraz już musimy zamknąć rodzime przetwórstwo i jeśc GMO bo okaże sie zdrowiutkie”.
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/afera-solna/panika-u-sasiada-polski-szukaja-skazonej-soli,1,5045874,wiadomosc.html

 48. AQQ 3 marca 2012 o 12:42 am

  Cudowna współpraca gojowsko-pejsata u najmłodszych. Kujemy u podstaw.
  http://urzad.targowek.waw.pl/page/index.php?str=42&id=1438

 49. filmyprawdy 3 marca 2012 o 1:09 am

  NOWA PUBLIKACJA NA STRONIE FILMY PRAWDY.

  ZACHĘCAMY DO ROZSYŁANIA DO INNYCH TEGO ARTYKUŁU PÓKI MAMY WOLNY INTERNET, NIECH WIE O TYM JAK NAJWIĘCEJ OSÓB.

  DZIAŁAJMY PÓKI JEST NA TO CZAS.

  PUBLIKACJA:

  NAZISTOWSKI PROGRAM REDUKCJI POPULACJI NA ŚWIECIE

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/03/02/nazistowski-program-redukcji-populacji-na-swiecie/

  POZDRAWIAMY
  REDAKCJA FILMY PRAWDY

 50. filmyprawdy 3 marca 2012 o 12:12 pm

  NOWA PUBLIKACJA NA STRONIE FILMY PRAWDY.

  ———————————–

  ZACHĘCAMY DO ROZSYŁANIA DO INNYCH TEGO ARTYKUŁU PÓKI MAMY WOLNY INTERNET, NIECH WIE O TYM JAK NAJWIĘCEJ OSÓB.

  ———————-

  DZIAŁAJMY PÓKI JEST NA TO CZAS.

  —————————————————

  PUBLIKACJA:

  NAZISTOWSKI PROGRAM REDUKCJI POPULACJI NA ŚWIECIE

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/03/02/nazistowski-program-redukcji-populacji-na-swiecie/

  —————————————————————–

  POZDRAWIAMY
  REDAKCJA FILMY PRAWDY