Wydarzenia i komentarze, 4 marca 2012r

Wybaczcie, wzięło mnie jakieś cholerne przeziębienie, nie mam dziś siły zrobić nowy wpis. Zobaczcie co zrobiło tornado w Indianie: http://www.youtube.com/watch?v=IgkFzpAK3f8

(…) Przed chwilą wysłuchałem jednego z organizatorów manifestacji opozycyjnych o wyglądzie sfrustrowanego geja, który bredził na wzór propagandy ścierwomediów, że „przecież wszyscy oczekiwali innego wyniku wyborów” i że Rosja powinna zaadoptować wartości Zachodu, jak wolność słowa i szanowanie praw człowieka (cha,cha!!!) 

CNN: zwycięstwo Putina oznacza ochłodzenie stosunków USA – Rosja

Przyjrzyjcie się jacy są wściekli! Uruchomili od razu ujemne gwiazdkowanie – 45 gwiazdek w ciągu kilku minut. DOBRY ZNAK!

Kryminaliści przebrani za dziennikarzy są przerażeni

Po podliczeniu ponad 15% głosujących wygląda na to, że Władimir Putin zwycięży w 1 turze. Na nic zdały się miliony wydane przez CIA na podważenie wizerunku dotychczasowego premiera. W tubie propagandy faszystów, którzy opanowali Amerykę (nie mylić z Amerykanami), CNN, wybory ocenia się na niesprawiedliwe, gdyż „opozycja została stłumiona”. Nie jest to oczywiście prawda, bowiem żydowski oligarcha Prochorow dostaje sporo głosów – około 8%. Ludzie dają się wyraźnie nabrać na jego wysoki wzrost, nie uwzględniając faktu, że żaden uczciwy człowiek nie dorobi się takiej fortuny. Sukces Prochorowa jest oczywiście wynikiem włożonych milionów dolarów. Na szczęście większość Rosjan jeszcze myśli logicznie.

„Amerykańskie” ścierwomedia, wyraźnie wściekłe, nadal bombardują widza „przemocą”, którą rzekomo reprezentuje Putin i jego rządy. Ani słowa nie ma o wyjątkowej kontroli sprawiedliwości przebiegu wyborów – Rosjanie zainwestowali 300 mln dolarów na zakup ponad 90 tysięcy kamer, które obserwują non stop punkty wyborcze i programowanie analizujące. Ciekawe czy tak samo będzie można kontrolować wybory w USA?

Tuba Putina, Russia Today z kolei wciąż to podkreśla, kładąc też nacisk na to, że wybory były obserwowane przez 1 milion mężów zaufania (!), w tym wielu zza granicy. Russia Today o wiele bardziej przypomina rzetelną stację newsową niż jakiekolwiek media na zachodzie – nie ma tam czegoś takiego jak poprawność polityczna, każdy temat jest dobry, także i krytyka Izraela.
Russia Today nie ignoruje jednak głosu opozycji. Przed chwilą wysłuchałem jednego z organizatorów manifestacji opozycyjnych o wyglądzie sfrustrowanego geja, który bredził na wzór propagandy ścierwomediów, że „przecież wszyscy oczekiwali innego wyniku wyborów” i że Rosja powinna zaadoptować wartości Zachodu, jak wolność słowa i szanowanie praw człowieka (cha,cha!!!), ale także miał śmiałość grozić – „mam nadzieję, że nie będzie musiało dojść do rozlewu krwi, ale na pewno będziemy walczyć o swoje”.Skurczybyk szkolony na wzór Al Kaidy. Dziwię się opanowaniu dziennikarzy RT, że odpowiednio go nie skasowali.

Indoktrynacja niestety robi swoje – kryminaliści przebrani za dziennikarzy w CNN stosują wszelkie metody dla  zwiedzenia opinii publicznej w USA i na świecie, jednak sądzę, że ich los jest już przesądzony. Amerykańscy patrioci i niezależni dziennikarze, jak Alex Jones docierają do kilkukrotnie większej liczby odbiorców niż ścierwomedia.

Co zmienią te wybory? Głownie zablokują totalitarne zapędy izraelsko-brytyjsko-amerykańskie. Nie dajmy się zwieść kryminalnej propagandzie w Polsce, która reprezentuje te same faszystowsko – syjonistyczne interesy co USrael i Unia Europejska. Dla mnie zwycięstwo Putina to nadzieja na obalenie NWO.
GOOD BYE MIEDWIEDIEW! To była wielka pomyłka.

Iluminaci za sterami polskich elektrowozów?

(nadesłane mailem)
Wyobraźmy sobie na chwilę że władza (rząd czy ktoś tam sterujący tymi marionetkami to gracz) . Patrzy na nas jak gracz właśnie pykający sobie np. w taką kultową „Cywilizację” . Jest problem to pyk przesuwa się jednostkę, niszczy, likwiduje miasto. Gracz nie odczuwa oporów moralnych bo z jego poziomu to gra wirtualna, wirtualne są zatem ludziki. Jeżeli w zasadach gry jest taka, że aby wprowadzić zmiany dla populacji ludzików i by nie pojawiły się w miastach bunty (tak jest w cywilizacji) potrzebny jest chaos. Coś co odwróci uwagę ludzików od kroków gracza , który próbuje z konsoli sterującej zmienić dla nich (programów czy skryptów ludzików) zasady ich działania.
Dlaczego piszę to teraz. Otóż czytając Twoje i innych komentarze widzę , że ludziom zdaje się , że magistralą kolejową steruje jakiś mityczny program i jakieś tam grupy wbudowują back door do niego. Jest to bzdura. Mówię to jako technik budowy dróg i mostów kolejowych , który spędził trochę czasu na magistralach choć już wiele lat temu (chyba że systemy zmieniły się od tego czasu na prymitywniejsze :).
Co zapamiętałem z praktyk i co mnie w związku z tym zmartwiło w szumie medialnym po wczorajszym zdarzeniu. A to , że niestety możesz mieć absolutną rację co do dat – numerologii…. To czego mnie uczyli z elementarza kolei to to iż sytuacja by dwa składy na magistrali znalazły się na jednym torze jest niemożliwa – nawet jeśli jadą jeden za drugim. Istnieje system MECHANICZNYCH switcherów, które powodują fizyczną niemożliwość takiej sytuacji, nawet jakby w pociągach siedzieli zalani w trupa maszyniści a dyspozytor zamówił sobie dziwki do rozrywki (WYJĄTEK OD TEJ REGUŁY STANOWI SYTUACJA, ŻE MASZYNIŚCI OBU POCIĄGÓW JADĄ PAROWOZAMI I UMÓWILI SIĘ , ŻE SIĘ ZDERZĄ).
Pociąg za składem w odległości co bodaj 800m miałby semafory na światło czerwone…. Pamiętam , że to już 20 lat temu był elementarz jak w matmie 2+2 w kolejnictwie. Zorganizowanie sytuacji gdzie dwa składy pędzą naprzeciw siebie po jednym torze na magistrali, wymagało by tam nie wirusa ale sztabu ludzi który fizycznie poprzecinaliby na magistrali kable zasilające na semaforach – inaczej będzie czerwone co 800m właśnie (piszę to z pamięci bo lata minęły)… niech ktoś zgodzi jakiegoś znajomego Kierownika Nadzoru Liniowego lub toromistrza (są na każdej stacji – i niech ci powiedzą co by się musiało stać jakie jest prawdopodobieństwo takiej sytuacji bo mi tłumaczono, że „zero” – a sam jako durny gówniarz będąc na praktyce na nastawi kliknąłem na przekór dyspozytorce , która to tłumaczyła w pulpit – przypadkiem tak, że przełożyła się zwrotnica na kurs kolizyjny dla przetoków. Światełka na pulpicie zapaliły się jak choinka w święta!!!! Piszczało dosłownie wszystko łącznie z czajnikiem na herbatę a ja dostałem takie zjeby…. A był to tylko układ mechaniczny właśnie – analogowy więc trudny do zawirusowania – chyba że sekatorem lub rdzą (kto się interesuje modelarstwem kolejowym jeszcze z dawnych lat i budował makietę ten wie jak to działa w kolejkach analogowych. Czasem na pokazach robi się kolizje składów pod publikę właśnie, ale modelarze muszą się namęczyć by system do tego dopuścił. Oczywiście może zaistnieć sytuacja, w której dwa pociągi jadące z naprzeciwka po sąsiednich torach się zderzają, jeśli jeden przed drugim wyskoczy z toru…. ale chyba to nie o to tu chłodziło….
Reasumując, gdybym patrzył z Twojego spiskowego punktu widzenia powiedział bym tak: masakryczny nakład informacji w mediach, żałoba, winien człowiek – pokażą który i czego się napił, zmiany w ustawie jakiejś (PEWNIE I LUB TAKŻE INTERNET I GMO 🙂  tam zauważone za pół roku gdy kogoś one dotkną… gracz chce zmienić zasady gry w populacji ludzików i potrzebuje chaosu by działania przykryć zdarzeniem.
Jakbym grał z cywilizację tak bym to zdefiniował. Trzeba więc teraz patrzeć w najbliższych dniach (żałoba) na działania w tle, których nie ma na niusach na str.1.
Bo jak powiedziona kiedyś pewien mądry człowiek – po owocach ich poznacie (albo jakoś tak) – wybacz błędy, bo zbyt intensywnie do wczesnego rana myślałem o tym co w szkole mnie uczyli. Szkoda ludzi tylko (choć dla nich to „ludziki”).
komentarz monitorpolski: Nie widzę innej możliwości niż przejęcie kontroli nad elektrowozami. Na pewno maszyniści nie „umówili się”, by zderzyć pociągi. Na pewno nie byli pijani, ani ślepi. Jest jeszcze możliwość, że testowany system nie zawiera semaforów i sygnałów ostrzegawczych – jeśli by tak było, to należałoby powiesić za pewną część ciała tych, którzy takie rzeczy wprowadzają.
Zobaczymy, czy maszyniści (z których jeden się podobno ukrywa!) będą mogli wypowiedzieć się przed kamerami na żywo – jeśli nie, to można być pewnym konspiracji. Jeśli takowa zaszła to można się poważnie obawiać o ich życie.
Reklamy

222 responses to “Wydarzenia i komentarze, 4 marca 2012r

 1. iHe 4 marca 2012 o 7:46 pm

  A w meeediach pornografia katastrofy..Jazgot bez ładu i składu z fahofcami w tle..
  Prawie jak katastrofa Smoleńska,brakuje tylko kija w mrowisku w stylu pogrzeb na Wawelu.
  Wszystkim już POdziękowano ,komu się tylko dało, a akcja przebiegła szybko sprawnie i z POświęceniem.
  Fahofcy zajmują się wyjaśnianiem,maja wiele pytań ,na które będą się starali nie prędko znaleźć odpowiedzi.

  KAZIK NA ŻYWO – Plamy na słońcu
  Nie oglądam telavivzji ,bo nie mam nerwów.
  Zdziwiony jestem bo betonowa część znajomych wietrzy spisek i sabotaż w tej całej sytuacji.
  No po prostu wow.

  Polubienie

  • Lutek 5 marca 2012 o 12:15 am

   A wiecie, co oni robili z tymi wagonami?
   Oni je R O Z S Z C Z E P I A L I. Tak tak, zobaczcie sami:

   Nie wiem tylko czy użyto pryzmatu czy działa neutronowego.
   W każdym razie, czy to aby bezpieczne?

   Oni na prawdę mają nas za idiotów.
   Rzygać się chce kiedy patrzę na gębę Adriana – dyżurnego euroentuzjasty TVP i ulepiony na prędce znaczek o katastrofie. Zatrważające spoty z katastroficzną muzyką i dziennikarzy którzy z kamerami przepychają się w pogoni za dobrym ujęciem.

   Tusku ogłosił w świetle jupiterów, że odczuwa satysfakcję z tego, że służby się spisały na medal.
   Mówił to tak, jakby to wszystko było jego. Cały ten jazgot na prawdę wygląda tak, jakby był zamówiony przez Tuska. Kiedy wstałem rano i to zobaczyłem, od razu powiedziałem, że to Tusk spreparował ten wypadek, to mi domownicy odpowiedzieli, mózgi sprane jedne, ze ja słucham Radia Maryja i żebym się bujał z takimi teoriami.

   Te łajdaki w porozumieniu z mediami robią aferę tylko kiedy jest im na rękę.
   4100 luda poległo w zeszłym roku w wypadkach drogowych i nikt nie bije na alarm, nie puszcza zdjęć z wypadków co 5 minut i nie zaprasza do studia ekspertów. To są jakieś jaja! To jest kpina z inteligencji człowieka o ile ktoś jest wystarczająco inteligentny żeby się choć zastanowić nad tą dysproporcją. Już żałoba, a potem po 100 tysięcy dla rodzin ofiar? Kaczyński tyle sypnął rodzinom ofiar z Grenoble, choć, pamiętam to dobrze, na początku obiecywał milion!

   Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć milionów ludzi to statystyka.

   Tak wg elit III RP jaki i piekłoszczyka Stalina.

   Polubienie

   • obudzic sie 5 marca 2012 o 6:48 am

    Pytanie.Jak dlugo beda nas karmic destrukcja.Niedlugo Prezydent wprowadzi nowe prawo.
    O powszechnym zachipowaniu.Ot tak dla bezpieczenstwa Panstwa..i kochanej (pseudo wladzy).Oni nas przygotowuja do rzeczy najgorszych.Nie daj Boze by cos sie niewydazylo na
    Mistrzosta Europy.A pozniej udaja Franciszkow ze oni tacy zatroskani o Panstwo i Narod.Oni wszystko z robia..Ja tej wladzy nie wierze?????TO sa blagierzy oszusci i burzyciele ladu spolecznego .W imie zysku wszelkich swiatowych korporacji..WZYWAM WSZYSTKICH OBYWATELI TEGO KRAJU O JAK NAJSZYBSZE ARESZTOWANIE TEGO ESTABLISHMENTU POLITYCZNEGO..CZAS START..

    Polubienie

    • Romek. 6 marca 2012 o 3:18 pm

     MOI DRODZY TO. MY NARÓD POLSKI = WYBRALIŚMY REPREZENTACJE POLSKI RZĄDOWĄ Po. KTÓRA . NIESTETY ZAPOMNIAŁA O NAS OBYWATELACH POLSKI . A MY POLACY PO 1989ROKU WIĘKSZOŚĆ OBYWATELI POLSKI WSTYDZI SIĘ SWOJEJ BIEDY . I POWIEDZMY W PROST TYM RZĄDZĄCYM W POLSCE . CZY BY NA SWOICH STANOWISKACH NIE CHCIELI BY ZAMIENIĆ SIĘ PENSJAMI . Ps. POSEŁ W POLSCE ZARABIA MÓWIĘ = 13000TYSIĘCY MIESIĘCZNIE TO TYLKO PODSTAWOWA PENSJA BEZ DODATKÓW POSELSKICH . A KLASA PREMIERA RUDEGO ZARABIA NO NO PARĘ RAZY WIĘCEJ SKARPETA BEZ OGRANICZEŃ. JA PROPONUJE TYM PANIOM I PANOM POSŁOM I KLASIE RUDEGO PENSIE OBYWATELI POLSKICH = TO 800ZŁ = 1200ZŁ = ZAMIENIAJCIE SIĘ POLITYCY POLSCY NA PENSIE Z NARODEM POLSKIM PRACUJĄCYM = A SWOJE PENSIE POSELSKIE I RZĄDOWE ODDAJCIE NAM BIEDNYM POLAKOM GŁODNYM . I POŻYJCIE ZA TE NĘDZNE GROSZE I WTEDY MOŻE ZACZNIECIE PRAWDZIWIE WALCZYĆ O NAS O NAS =O BIEDNY GŁODNY NARÓD POLSKI. PRZECIE AGENT BOLEK MAWIAŁ W STOCZNI MY JESTEŚMY RODZINĄ I WALCZYMY Z GANSTERAMI POLITYCZNYMI = A JAK MYŚLICIE CO NARÓD POLSKI O WASZEJ KLASIE RZĄDZĄCEJ TAK NAPRAWDĘ MYŚLI . POZDRAWIAM RUDEGO EKIPĘ I ZAPRASZAM DO NAPRAWDĘ KONKRETNEJ UCZCIWEJ PRACY . RÓBMY PORZĄDEK NA SWOIM PODWÓRKU ALE UCZCIWIE. PANIE DONALDZIE BEZ URAZY . UCZCIWIE POWIEDZIAŁEM JESTEM ZA OBYWATELAMI POLSKI I ŻEBY IM TEŻ SIĘ DOBRZE ŻYŁO I PANU TEŻ DONALDOWI POZDRAWIAM . ..ROMEK. DO USŁYSZENIA.

     Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 5 marca 2012 o 9:33 am

   co sie porobiło z ta krainą złą… co się porobiło z tą kraina złą!

   Polubienie

   • sebecx 5 marca 2012 o 7:11 pm

    a no chuj strzelił w nią…

    Polubienie

 2. Boryna 4 marca 2012 o 7:50 pm

  W czasach rewelacyjnej techniki łączności taka katastrofa jest niemożliwa. Ktoś musiał ją dobrze zaplanować. A może ktoś chciał odciągnąć uwage społeczeństwa od katastrofalnych skutkow polityki grupy trzymającej władzę?

  Polubienie

  • hjk 5 marca 2012 o 3:42 pm

   Raczej jeśli już to wojna gangów bezpieczniacko – razwiedkowych – zaczęło się od aresztowania gen. Czempińskiego – ktoś wywołał wojnę…
   Millera swego czasu chciano zlikwidować w helikopterze, ale uratował go jakiś zdolny pilot, no to sie gościu sam usunął…

   Polubienie

  • deliriumworld 5 marca 2012 o 7:57 pm

   „- Prawdopodobnie urządzenia na posterunku w Starzynach nie działały prawidłowo, bo tam pociąg z Warszawy do Krakowa stał, bo nie było ustalonej drogi przebiegu, także dyżurny ruchu jakieś czynności podejmował – wyjaśniał Poznański, a Biega dodał: – Pociąg wyruszył z Włoszczowy o czasie, a na posterunku z Starzynach stanął i gdy ruszył był spóźniony około 7 minut. Nie wiemy, co się działo w tym czasie, ale coś spowodowało to opóźnienie.”

   http://www.tvn24.pl/-1,1737139,0,1,blad-czlowieka-poprzedzony-bledem-urzadzenia,wiadomosc.html

   Urządzenia sterujące ruchem pociągów w Starzynach i w Sprowie były sprawne – oświadczył prezes PKP PLK Zbigniew Szafrański. Dlatego, jak stwierdził, na odcinku Starzyny-Sprowa dwa pociągi nie powinny się znaleźć na jednym torze. – A jednak się znalazły. I to jest przedmiotem badania komisji wypadkowej – zaznaczył.
   Szafrański zaznaczył, że bezpieczeństwo na kolei jest zapewnione po pierwsze przez urządzenia, a po drugie przez procedury postępowania.

   „- Wiemy, że człowiek jest omylny. A zatem te urządzenia (sterujące ruchem – red.), niezależnie od tego, jak są skonstruowane (…), nie pozwalają dyżurnemu ruchu zrobić operacji niedozwolonej. Nie można wpuścić dwóch pociągów z dwóch stacji na ten sam tor, nie można tak przepuścić pociągów, żeby na skrzyżowaniach, na rozjazdach uległy kolizji – zaznaczył prezes PKP PLK.”

   http://www.tvn24.pl/0,1737140,0,1,urzadzenia-sterujace-ruchem-pociagow-byly-sprawne,wiadomosc.html

   „- Z materiału dowodowego wynika, że jego zachowanie polegało na tym, że nie przestawił urządzeń w ten sposób, żeby pociąg znalazł się na właściwym torze – dodał. Według informacji prokuratury jest to doświadczony pracownik z kilkunastoletnim stażem. Do sobotniej katastrofy doszło w pierwszych godzinach jego pracy.

   Po zatrzymaniu dyżurny został poddany obserwacji lekarskiej, bo – jak wynikało z informacji konwojujących go policjantów – wymaga tego jego stan zdrowia. Lekarz uznał, że konieczna jest konsultacja psychiatryczna. Mężczyznę przewieziono na oddział psychiatryczny jednego ze szpitala. Zespół biegłych psychiatrów, który oceniał stan zdrowia, stwierdził, że dyżurny nie może uczestniczyć w przesłuchaniu. Nie wiadomo, kiedy będzie to możliwe. ”

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Zarzut-dla-dyzurnego-ruchy-z-posterunku-Starzyny,wid,14306443,wiadomosc.html?ticaid=1e09c

   CZARY MARY… HOKUS…POKUS I JUŻ MAMY PSYCHOLA, który zapewne „powiesi się w szpitalu”, na skutek „obciążenia” psychicznego…. BRAWO prokuratura!!! W dwa dni już są niemal na 100 % pewni czegoś, co według specjalistów jest NIEMOŻLIWE?

   Polubienie

 3. Kruk 4 marca 2012 o 7:59 pm

  „Co zmienią te wybory? Głownie zablokują totalitarne zapędy izraelsko-brytyjsko-amerykańskie. Nie dajmy się zwieść kryminalnej propagandzie w Polsce, która reprezentuje te same faszystowsko – syjonistyczne interesy co USrael i Unia Europejska. Dla mnie zwycięstwo Putina to nadzieja na obalenie NWO.” Czyżby tak wyglądała ta blokada; -„Who is mister Putin” i otwartej, mocnej przyjaźni z rabinem Chabadu Berl Lazarem. Jak to ujął sam Lazar:
  „Nigdy i ani jeden władca Rosji albo ZSRR nie uczynił tak wiele dla żydów jak uczynił Władimir Władimirowicz Putin. We wszystkich dziedzinach. Bez wyjątku”

  „…teraz w Rosji liczni merowie miast, szefowie prowincji i ministrowie rządu to są żydzi. To już jest normą”. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

  Polubienie

  • ... 4 marca 2012 o 8:04 pm

   cytuje : „dla mnie zwycięstwo Putina to nadzieja na obalenie NWO ” – widzicie jak przebiegły jest plan ? 😉 , kazdy kto obali NWO bedzie przez wielu z was wielbiony i podziwiany – jeslidojdzie do tego potezna fałzywa duchowosc to nic dziwnego ze wszyscy oprócz nasladowców i uczniów BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA , pojda w podziwie za antychrystem – przyznajcie ze plan jest genialny 😉 ale z nami jest BÓG JEZUS który za wola BOGA OJCA jest ponad wszystkimi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

   Polubienie

   • monitorpolski 4 marca 2012 o 8:16 pm

    Nie pozostawiasz możliwości dal wyboru uczciwego człowieka. o bo jak wygra, to będzie Antychrystem. Tylko wygrana zła jest wg. twoich argumentów właściwa. Nie mówię tu o Rosji, ale też o USA – gdyby wygrał Ron Paul, to mówiłbyś, że to Antychryst.

    Polubienie

    • ... 4 marca 2012 o 9:52 pm

     😉 , gdybys znał Biblie i obietnice BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA to bys wiedział ze mimo ze za antychrystem pojdzie ogromna ilosc ludzi i ze uczniowie PANA JEZUSA beda przesladowani to na koniec to BÓG zwyciezy a sprawiedliwi nawet jak zostana zabici zmartwychwstana do zycia wiecznego na ziemi , ujawniajcie rózne choroby systemu i zło ale jesli bedziecie bazowali na półprawdzie NWO a nie na PANU JEZUSIE i jego obietnicach to bedziecie robili jak sam to ostatnio napisałes : bedziecie robili robote dla antychrysta – bo on naprawde zniesie NWO – na poziomie ziemskim uzdrowi wszystko i zdobedzie zaufanie a masy pograzy potezna duchowoscia , teoria NWO to pułapka – niebezpieczna półprawda – im szybciej to pojmiecie tym lepiej dla was i innych ludzi , pozdrawiam

     Polubienie

     • monitorpolski 4 marca 2012 o 11:10 pm

      Człowieku, ale ty każde dobro zrównujesz z Antychrystem! Wg twojego rozumowania każdy kto chce robić dobrze i wygrywa może być uznany za Antychrysta. Przedtem dla ciebie Ron Paul był Antychrystem, teraz Putin. Zdecyduj się kto ma być tym Antychrystem, bo nie może ich być kilku. Nie jest to nadużywanie imienia Pana Boga w osobie Jezusa Chrystusa, to co robisz?
      Biblia nie opisała wszystkiego ze szczegółami, żebyśmy się mieli na nią co chwilę powoływać – jakby były czasy napoleońskie, to Napoleon byłby dla ciebie Antychrystem.

      Polubienie

      • ALFA 4 marca 2012 o 11:45 pm

       Wybory w Rosji. Wstępne wyniki: Putin wygrał w pierwszej turze. Wielki wiec w Moskwie
       Władimir Putin został prezydentem Rosji – potwierdzają wstępne wyniki wyborów, ogłoszone w Moskwie przez Centralną Komisję Wyborczą (CKW). Z podliczenia 54 proc. głosów wynika, że Putina poparło 64,63 proc. wyborców. To oznacza, że drugiej tury wyborów nie będzie. W Moskwie trwa radosny wiec. Wystąpili na nim sam Putin i Dmitrij Miedwiediew.
       zobaczcie zdjęcie Putina
       http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,11282613,Wybory_w_Rosji__Wstepne_wyniki__Putin_wygral_w_pierwszej.html

       Polubienie

    • Stach 5 marca 2012 o 1:49 am

     I byc moze wygra,bo nadchodza czasy sprawiedliwe.

     Polubienie

     • Peryskop 5 marca 2012 o 2:35 am

      W Iranie w wyborach do parlamentu przewidywano wzmocnienie ugrupowań opozycyjnych wobec prezydenta Ahmedinejada, choć polityka Iranu nie uległaby większej zmianie.
      Wyniki oficjalne mają być podane we wtorek.

      A może nad nimi pracują, bo ten link właśnie miał przerwę ale już działa: http://www.presstv.ir

      Działa też „prywatny” link do filmu „Thrive” (Wzrost) zdejmowanego z otwartego serwisu YT.
      Kto jeszcze nie widział ma tu możliwość: http://www.youtube.com/watch?v=HmHIMSgtIwM

      Polubienie

      • JA-JESTEM 5 marca 2012 o 2:46 am

       Peryskop@ co wg ciebie jest odkrywczego w tym filmie (wzrost) ? bo ja żadnych rewelacji tam nie znalazłem

       Polubienie

       • Peryskop 5 marca 2012 o 3:10 am

        no meal today!

        Polubienie

        • JA-JESTEM 5 marca 2012 o 3:20 am

         Peryskop@ byłem ciekaw tywoiej opinii – tak na poważnie, możliwe że widzialem już zbyt wiele filmów tego typu, dlatego ten nie wywarł na mnie żadnego wrażenia

         Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2012 o 8:11 pm

   Typowa syjonistyczna ściema – pokazywanie zdjęć z Żydami. A co jest złego z prawdziwymi Żydami? Prawdziwi Żydzi ginęli w komorach gazowych, a teraz ci, którzy się zwią Żydami, a nimi nie są (sataniści, którymi ą też syjonaziści) roszczą sobie prawo do ich majątków. Kto zdecydował o zamordowaniu Polaków w Katyniu, kto rządził partią nazistowską? Syjonaziści. To nie są Żydzi.

   Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 1:51 am

    Madrzy ludzie powiadaja,ze dzisiaj w Polsce Zydzi sa Polakami ,a Polacy zydami.
    Co o tym sadzicie ?

    Polubienie

    • hjk 5 marca 2012 o 3:50 pm

     W dzisiejszych czasach to w ogóle dziwne rzeczy się dzieją 🙂

     Polubienie

   • ALFA 5 marca 2012 o 7:15 pm

    @monitorpolski oj ty słaby człowiek bo mało śpisz ,a trzeba od 22 do 06 rano organizm się regeneruje ,brak ci wit C ,wapna i magnezu ,cynku.Zamykaj blog o godz 22 i niech wszyscy idą spać .To wyjdzie nam wszystkim na zdrowie.I mniej stresu.

    Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2012 o 8:21 pm

   Bardzo mnie dziwi dokładnie taka sama postawa stopsyjonizmowi wobec Putina jak faszystowskich mediów w USA. Dla mnie jest to papierek lakmusowy i lampka się od razu zapala. Nic co jest promowane przez kryminalne media nie może być dobre i na odwrót – ktoś kto przeszkadza syjonazistom jest dla mnie sprzymierzeńcem.
   Jeśli by to było prawdą, że syjoniści przejmują kontrolę nad Rosją, to skąd ta nienawiść do Putina agentów Rotszylda takich jak Bieriezowski? Pamiętajmy, że Putin przegonił niemal wszystkich syjonazistowskich oligarchów z Rosji. Teraz hasbara próbuje przejąć rosję od dołu – mają w swoich rękach część służb. Tak to wygląda i nie trzeba mieć dużego nosa by to widzieć.

   Polubienie

   • Onufry 4 marca 2012 o 9:32 pm

    Rosja to piękny kraj i mili ludzie. Byłem tam kilka razy. Co do tzw. władzy to mieli podobne szczęście jak Polacy. Przeważnie było pod wiatr. Kraj jest ogromny , ma wszystkie bogactwa. Potrzeba by ktoś rozwalił układ i wiedział co z tym zrobić. Wszystkim by starczyło !
    ps. Ostatnio nabyłem na allegro banknot 100 rubli carskich rok 1910 długość 26 cm.” o większy juz trudno”. Ponoć mozna było za niego kupić małą chatę, a ja dałem 19 pln. Ale jak zdrowie pozwoli i finanse to chcę pojechać do Irkucka nad Bajkał . Takie tam może ostatnie życzenie w życiu.

    Polubienie

   • Hix 4 marca 2012 o 11:32 pm

    wszystko pięknie tylko tu u Zena jest taki mały szczególik
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/03/rosja-odwraca-sie-od-iranu-i-syrii-dajac-zielone-swiatlo-dla-inwazji/
    jeżeli są przesłanki że Putin jest w tej samej klice, to nalezy założyć najgorszy wariant że tak jest

    Polubienie

    • monitorpolski 5 marca 2012 o 5:02 am

     Zobaczymy czy dojdzie do inwazji. Jerome Corsi wczoraj powiedział u Alexa Jonesa, że ropa podskoczy 2-krotnie gdyż Iran od razu zamknie cieśninę Ormuz – a o to chodzi. Dla Rosji oznacza to potężne dopływy gotówki ze zwiększonej sprzedaży ropy po wyższych cenach. Osobiście jednak nie sądzę by doszło do pełnoskalowej akcji militarnej. Bo to oznacza wojnę atomową.
     Głównym celem NWO jest zrujnowanie zachodu, po to by wprowadzić totalny zamordyzm i bezkarnie wymordować 90% populacji.
     Rosja może być jeszcze krajem dokąd będą ludzie uciekać.

     Polubienie

     • Peryskop 5 marca 2012 o 5:35 am

      Bardzo ich korci, ale zdają sobie sprawę, że bezpieczne numery już się skończyły.
      Rykoszety mogą okazać się zgubne dla strzelca.

      Właśnie król Jordanii powiedział, że nie ma co liczyć na pokój z Izraelem.
      A to wygląda na opowiedzenie się po stronie Syrii i Iranu.

      Tam na tle buńczucznych pokrzykiwań Avigdora Liebermana do ataku, po generałach wciąż fruwa wspomnienie klęski w ekspedycji w 2006 roku żeby Libanowi odebrać rzekę Litani.
      Wtedy Hezbollah dał w kość najeźdźcom.

      Teraz miałoby być inaczej gdy determinacja islamska w rejonie jest większa niż w przeszłości ?

      Czy Obama da się wciągnąć w tę awanturę ?

      Polubienie

      • Peryskop 5 marca 2012 o 5:42 am

       CIA jest sponsorowaną przez państwo organizacją terrorystyczną …
       – ujawnia były agent CIA Verne Lyon.

       „The CIA is a state-sponsored terrorists association. You don’t look at people as human beings. They are nothing but pieces on the chessboard.” — Verne Lyon, former CIA agent in revealing documentary „Secrets of the CIA”: http://www.youtube.com/watch?v=DvRhUZnc7F0

       M.in. pilnują produkcji i przemytu narkotyków.

       Polubienie

       • hjk 5 marca 2012 o 8:00 pm

        Wenus jest w bliskim sasiedztwie Jowisza na niebie, a więc jak bóg Jowisz jest w akcie miłosnym z boginią miłości, no to nie moze być wojny, a Mars gdzies daleko od nich 🙂 , aczkolwiek dzis najblizej ziemi w 2012

        Une kieruja się wskazaniami astrologów, bo dla nich to religia kosmosu i ich bogowie…

        Polubienie

     • hjk 5 marca 2012 o 3:56 pm

      atak atakiem, ale czy są znane jakieś sukcesy wojsk izraelskich (poza biblinymi, a i tak nie zawsze wygrywali) inne niż w pacyfikowaniu Palestyny?
      Podobno w 1967 gdyby nie wsparcie Ameryki, byłoby kiepsko…
      Bo póki co to legendy krążą, ale tylko o sprawności Mossadu…
      A tak to owszem uzbrojenie jest ważne, ale jeszcze trzeba walczyć, a nie tylko sie uzbroic…
      Dlatego pewnie chcą w bagno wciągnąć Amerykę, €pę czy np. nas…

      Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 1:54 am

    W tym swiatowym teatrze nastepuje zmiana rol i scenerii,rezyser sie nie zmienia.

    Polubienie

    • Peryskop 5 marca 2012 o 5:15 am

     Jak to się nie zmienia ?
     Wkurzyła się za niedostanie oskara i złość wyładowała na nagrodzonych konkurentach.

     Polubienie

 4. ... 4 marca 2012 o 8:00 pm

  jak i dlaczego ANTYCHRYST OBALI NWO : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

  Polubienie

 5. Peryskop 4 marca 2012 o 8:06 pm

  Cóż, w przedwczorajszym wpisie dot. Putina podkreśliłem,
  że świat nie jest taki jak się nam wydaje, a polityka tym bardziej.

  Może przypisywana mu „zdrada” Syrii to był tylko medialny trik przedwyborczy ?

  I do czego doszło ?
  Że rosyjskie źródła nie są już mniej wiarygodne od zachodnich !!!

  Jak się w tym wszystkim nie pogubić ?
  Mam nadzieję że pomoże nam w tym leader Monitora Polskiego ze spontanicznym zespołem.

  Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2012 o 8:13 pm

   Są o wiele bardziej wiarygodne! Wystarczy pooglądać Russia Today przez 2 godziny – od razu widać różnicę. Wysoki poziom newsów, a nie tylko błyskotki i serwowanie farmazonów. Polecam – RT pojawiło się u mnie na kablówce, rywalizuje z Planete i Trwam. Reszta to ścierwomedia.

   Polubienie

   • Peryskop 4 marca 2012 o 9:16 pm

    Po minus-łapkach ich poznacie !
    I znów rzucili się na żer !
    No proszę, pobijcie rekordy maran i rabarbarek, bo kolejny temat was zabolał.

    Polubienie

   • Lutek 5 marca 2012 o 12:27 am

    A kto pracuje w ścierwo mediach? ścierwojady naturalnie.

    Polubienie

    • JA-JESTEM 5 marca 2012 o 12:32 am

     Lutek@ a po co ty te ścierwomedia oglądasz ? ja nie oglądam i mam swiety spokój

     Polubienie

     • Lutek 5 marca 2012 o 3:36 am

      Żeby wiedzieć, co jest fikcją a co rzeczywistością.

      Polubienie

      • hjk 5 marca 2012 o 8:03 pm

       …i w jakie fikcje wpakują ludzi, też zeby wiedzieć, co nam będa powtarzać ludziska po nich i jak będą mysleć…

       Polubienie

  • Hix 4 marca 2012 o 11:49 pm

   Putin wytargował coś w zamian za zielone światło do akcji w Syrii oraz Iranie
   rzecz w tym że dzięki temu Rosja jest po drugiej stronie barykady, te kraje po prostu zostały napuszczone na siebie
   idealnie pasuje do tej układanki

   w filmiku nawet mowa ze usa dogadają sie z koreą północna, i co ? tak sie stało pare dni temu, zrewidowanie programu nuklearnego w zamian za ok 250 tyś toń żywności
   wywiad sprzed 5 lat!

   Polubienie

  • Stach 5 marca 2012 o 1:58 am

   Nie pogubi sie ten,ktory nie bedzie przykladal wiekszej uwagi do slow nie dajac sie zwiesc ale bacznie bedzie obserwowal czyny i je wlasciwie ocenial.
   Nie ten kocha co piekne prawi slowa ale ten co daje dowody milosci.

   Polubienie

   • JA-JESTEM 5 marca 2012 o 2:04 am

    Stach@ mądre slowa

    Polubienie

 6. centurion 4 marca 2012 o 8:13 pm

  Plan sytuacyjny zdarzenia katastrofy w ruchu lądowym ewidentnie widać że nawalił ktoś na nastawni.
  http://img214.imageshack.us/img214/1690/pkppy.jpg

  Polubienie

  • Stach 5 marca 2012 o 2:03 am

   Moze to celowo zrobil ?
   W dodatku z poza nastawni.
   Dzisiaj wszystko jest mozliwe wlacznie ze zmiana pogody i klimatu az po wywolanie wojny.
   Spowodowac katastrofe ladowa,powietrzna,morska jakiz to problem dla „silnych”.

   Polubienie

 7. libro77 4 marca 2012 o 8:43 pm

  Dla Putina to Rosja jest najwazniejsza, dlatego dla niej moze poswiecic Syrie – napisal ktos madry u Gajowego.
  I zgadzam sie z tym calkowicie. Musial tez poswiecic Libie, na pewno gdyby mogl, nie zrobilby tego.
  NWO jest zbyt silne, zeby osamotniony Putin moglby mu sie zawsze przeciwstawic.

  Polubienie

  • Stach 5 marca 2012 o 2:05 am

   Na Putina (narazie) nie ma silnych.
   Podobnie jest z Obama.
   Oni przeszli odpowiednie wyszkolenie.
   Wiedza tez jak ujac narod za soba.

   Polubienie

 8. AQQ 4 marca 2012 o 8:53 pm

  Mojej znajomej koleżanka pracuje w wydziale antykryzysowym i na dziś miała ustalony służbowy wyjazd do W-wy!..może kiedyś poznam cel tej wizyty akurat w tą niedzielę.

  Polubienie

  • AQQ 4 marca 2012 o 10:50 pm

   Czy ja mam jakieś przewidzenia (ta koleżanka j.w. jest z woj śląskiego!!!)?
   „16.00 – posiedzenie sztabu kryzysowego wojewody.”
   http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,11282711,20_57_zderzenie__21_02_straz__21_15_karetki__Katastrofa.html

   Polubienie

   • AQQ 4 marca 2012 o 11:03 pm

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,8845644,Chaos_na_kolei__a_sztab_kryzysowy_i_IC____rozdaje.html

    Polubienie

    • JA-JESTEM 4 marca 2012 o 11:12 pm

     AQQ@ geniuszu a widzialeś jaką date ma ten artykuł ? aktualizacja: 20.12.2010 14:12

     Polubienie

     • AQQ 4 marca 2012 o 11:17 pm

      To pomyłka!!! sorry.

      Polubienie

      • JA-JESTEM 4 marca 2012 o 11:22 pm

       AQQ@ zwróciłem ci uwagę bo zacząlem czytać ten artykuł i pomyślałem ze komuś chyba na mózg padlo ale po chwili zobaczyłem date 😀

       Polubienie

       • AQQ 4 marca 2012 o 11:32 pm

        Szukam co można dziś ustalać w W-wie w sztabie kryzysowym???
        Nigdy ta znajoma nie miała podróży służbowych, a ta była planowana już w czwartek….

        Polubienie

        • Onufry 5 marca 2012 o 10:58 am

         Na wojnach zginęły miliony , nikt z tym nic nie robi. Kilkanaście osób to nic dla tych co są przy korycie. Lepiej popatrzcie jakie nowe przepisy wchodzą. Zajmują nas byśmy nie widzieli tego co powinniśmy !

         Polubienie

 9. eloziom 4 marca 2012 o 9:13 pm

  Piątka dla Putina, że przeciwstawia się ideałom panującym w zepsutym zachodnim świecie. Przeciwstawia sie tej mentalności, że wszystko co zagraniczne jest lepsze niż nasze rodzime. Może i jest surowym despotą, ale przynajmniej nie podąża ślepo za panującymi na zachodzie trendami. Na fajki i wódkę Rosjan stać , a mieszkańców tej wspaniałej i zamożnej UE już coraz rzadziej…

  Polubienie

 10. szuwaxpl 4 marca 2012 o 9:29 pm

  Co się dzieje ? Monitor ma tyle minusów ? Coraz weselej przed igrzyskami, jutro od wczoraj żal…

  Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2012 o 11:13 pm

   Wiem kto to robi. Czyści ciasteczka i minusuje. Można to nawet zautomatyzować – już mieliśmy taką sytuację, 900 minusów w ciągu 3 minut…

   Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 2:10 am

    Bywalo i bedzie ,ze sluga tez sie buntuje widzac,ze sluzy zlu zamiast dobru.
    Pojdzie za prawda i sprawiedliwoscia .
    Dobrze gdy czyni to w sama pore wraz z innymi madrymi i sprawiedliwymi.

    Polubienie

 11. Pingback: katastrofa kolejowa pod Szczekocinem – kto winien? « Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

 12. greenish 4 marca 2012 o 10:25 pm

  MAM PYTANIE
  poza ta szczekanina o car-putinie i ofierze szczekocinskiej 03.03 pytam poza tematem na powaznie. CZy dzis ktos musial nader czesto oddawac mocz? tzn czy zauwazyl jake kolwiek nieprawidlowosci w funkcjonowaniu nerek. pytam na powaznie bo mam powody bez zktorych nie wyjezdzal bym na tym forum z takim smiesznym tematem.

  poprostu chce wychwycic to co dzis bylo w cieniu.

  Polubienie

  • eloziom 4 marca 2012 o 10:33 pm

   ja dziś odczuwam syndrom wiecznie pełnego pęcherza…

   Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 2:11 am

    Zwroc uwage na to co jesz i pijesz.

    Polubienie

  • sebecx 4 marca 2012 o 11:00 pm

   a jeśli tak to o co chodzi?

   Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 2:13 am

    O ostanie wejscie silnych w realizacji globalplanu.
    Ostrzezenia otrzymali juz prezydenci !

    Polubienie

  • Tola 5 marca 2012 o 5:21 am

   @greenish – mniej piwa i cieple majtki!

   Polubienie

   • mi461 5 marca 2012 o 5:31 am

    🙂 🙂

    Polubienie

   • greenish 5 marca 2012 o 3:17 pm

    wolalbym wiecej whisky bez majtek ale za to z toba, posuje?

    Polubienie

    • Tola 5 marca 2012 o 4:29 pm

     @greenish – nie posuje , bo ja jestem smakoszem win.

     Polubienie

     • greenish 6 marca 2012 o 2:49 pm

      rozowe carlo rosi to nie wino bo to tak jak nazwac picolo szampanem;p

      Polubienie

    • sebecx 5 marca 2012 o 7:14 pm

     hehehe no i kosz … bo Tola woli jabola … ;)…

     Polubienie

  • maupa102 5 marca 2012 o 11:58 am

   greenish, mój pies dziś sika bardzo często, czy to ma też znaczenie ??

   Polubienie

   • monitorpolski 5 marca 2012 o 12:06 pm

    Może być jakieś skażenie bakteryjne. Trzeba by się raczej zbadać. Miałem coś takiego, trwało pór roku, strasznie męczące.

    Polubienie

    • JA-JESTEM 5 marca 2012 o 12:53 pm

     jak już tak o zdrowiu – jak sie pozbyć kamieni zółciowych ? stosować jakieś diety cud itp czy nie ma sie co zastanawiać i ciąć ? prosze o rade bo wiem że niektórzy sie tu dość mocno zdrowiem interesują

     Polubienie

     • Słoneczna 5 marca 2012 o 1:08 pm

      http://www.bioslone.pl

      Polubienie

     • zenobiusz 5 marca 2012 o 2:06 pm

      http://forum.echirurgia.pl/temat2951.htm
      Domowe sposoby rozpuszczania kamieni żółciowych,receptura kuracji uzyskana u znanego autorytetu polskiego ziołolecznictwa doc dr hab. farm Aleksandra Ożarowskiego:

      Polubienie

      • zenobiusz 5 marca 2012 o 2:09 pm

       Laserowe rozbijanie kamieni żółciowych
       http://forum.echirurgia.pl/temat6627.htm

       W bardzo wielu artykułach na stronach internetowych jest umieszczona informacja, że niektóre placówki medyczne wykonują rozbijanie kamieni żółciowych laserem lub za pomocą ultradźwięków.

       Polubienie

      • cartman10 5 marca 2012 o 6:53 pm

       polecam chińskie tabletki shilintong(w sklepach zielarskichi ok 12 zeta),naprawde pomagają

       Polubienie

       • mi461 5 marca 2012 o 8:44 pm

        te chinskie tabletki sa tez dobre ALE moga odwapniac kosci
        Jezeli sie bierze to nie wiecej jak 2 dni ale po zakonczenie diety (jezeli nie wyszly wszystkie z woreczka zolciowego) to jest ta od ZENONA http://forum.echirurgia.pl/temat2951.htm

        Polubienie

      • mi461 5 marca 2012 o 8:01 pm

       TA DIETE stosowalam wlasnie ale tylko 3 dni (dostalam ja od Filipinki)
       jest w a r u n e k
       sok jablkowy MUSI BYC ze swiezo tartych kwasnych jablek (nie kupny!! )

       najlepiej diete robic w dni niepracujace …bo niestety lata sie i to bardz…. 😉
       ale S K U T K U J E

       Polubienie

       • mi461 5 marca 2012 o 8:39 pm

        TA sprawdzilam jest DOBRA http://forum.echirurgia.pl/temat2951.htm

        Polubienie

     • zenobiusz 5 marca 2012 o 2:14 pm

      A w zależności,kim na prawdę jesteś,możesz ciąć.
      Masz parę atrakcyjnych opcji,na dodatek w tej metodzie,
      chip bez kolejki jako awangarda,
      lub niewybudzenie się z narkozy,
      względnie, zator żylny,
      opcjonalnie.

      🙂 🙂 🙂 🙂

      Polubienie

      • Tola 5 marca 2012 o 3:05 pm

       @Zeno -plus zoltaczka typu C
       NAGMINNIE !!!!! i NIEROZGLASZANA!!!!
       Poniewaz objawy pokazuja sie gdzies 10-2- lat pozniej.

       Polubienie

       • Tola 5 marca 2012 o 3:08 pm

        @ja-jestem – mozesz tez sprobowac wiecej piwa i pampersy (obecnie dostepne w kazdym rozmiarze) ,zeby za duzo nie biegac!
        No i stanowczo zmienic prace,na niesiedzaca,szczegolnie przed „monitorem „

        Polubienie

        • Peryskop 5 marca 2012 o 9:33 pm

         Tola, chyba masz nową osełkę, bo humor Ci się wyostrzył. Brawo !

         Pozdrawia
         Maryla R.

         Polubienie

     • AQQ 5 marca 2012 o 2:23 pm

      http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/jak-dziala-mikstura-oczyszczajaca
      podstawa o działaniu układu pokarmowego, a tu juz biosłonejczycy opisuja swoje doswiadczenia z „drogi żólciowej” http://www.bioslone.pl/forum/index.php?action=search2

      Polubienie

      • AQQ 5 marca 2012 o 2:38 pm

       Nie wolno usuwać żadnych swoich organów!
       3-migdał działa jak diodka ostrzegawcza, worek i wyrostek jako kosz na odpady-gdy brak kosza robi sie bałagan w… ciele i wszędzie.
       Lekarze wręcz uwielbiają wycinać i nas okaleczać a przy tym robić kasę.
       Jak za dużo i niepoprawnie myślisz głową to ją też eliminują…mają na to wyrafinowane sposoby.

       Polubienie

       • greenish 5 marca 2012 o 3:15 pm

        gdybym pil piwo wczesniej to nawet bym nie pomyslal zeby pisac o tym i wystawiac sie na smiech. pisalem bardzo powaznie o tym temacie bo chcialem wiedziec jaki jest odestek ludzi ktorzy cos nie pokojacego zauwazyli. a poruszylem ten temat bo w moim otoczeniu znajomych byl dziwny zbieg okolicznosci wiec chcialem sie dowiedziec czy ewentualnie ta anomalia fizjologiczna wystapila szerzej w spoleczenstwie.!!!!!!!ostatnio brak chemitraila, bralem pod uwage kontrolne promieniowanie strumieniowe i ta sol o ktorej ostatnio slyszelismy. o to cala sprawa !!!!!!!!!!

        Polubienie

       • JA-JESTEM 5 marca 2012 o 3:17 pm

        Dzieki kochani za wszelkie rady – nie chodzi akurat o mnie, tylko o moją żonę 🙂 którą lekarze chca pokroić nie dajac żadnej alternatywy – kilka kamieni po 15 mm
        ja osobiście podzielam zdanie AQQ i jestem przeciwny wycinaniu sobie czegokolwiek

        Polubienie

        • sebecx 5 marca 2012 o 7:23 pm

         podstawowe pytanie: czy kamień został Jej włożony w drodze operacji? Nie!!! to i taką samą drogą może zostać usunięty… proste jak pier….e..

         Polubienie

       • sebecx 5 marca 2012 o 7:33 pm

        dokładnie @AQQ ..powiem tak, póki co nie za bardzo mogę krytykować chirurgów, bo się szkolą w firmie w której pracuję, a praca na ulicy nie leży… ale jak mnie zwolnią to mogę co nieco napisać o czym rozmawiają chirurdzy onkolodzy i jaki stosunek mają do kobiet gdzy one ich nie słyszą… tymczasem —– od doktorów UCHOWAJ NAS BOŻE !!!

        Polubienie

     • mi461 5 marca 2012 o 7:52 pm

      NIE CIAC !!!!
      ja mialam dzien wyznaczony na operacje ale zaczelam szukac po zrodlach naturalnego usuwania [dieta trwa 3 dni] doslownie 5 dni przed zabiegiem robilam 2 x ultra sade i KAMIEN (duzy jak orzech laskowy) wyszedl.
      Jest kilka metod a operacja jest tylko jak jest OSTATECZNOSC .
      Jestm zywym przykladem 15 lat minelo a kamien sie nie pokazal.

      Polubienie

      • ALFA 5 marca 2012 o 8:02 pm

       @mi461 nie każdy wyjdzie może zablokować przewody żłóciowe i trzeba operować.Trzeba znać wielkość kamienia.Bo kamień może być w wielkości woreczka.U mnie był jeden w wielkości woreczka ,a bóle były żołądkowe .Piękny na 5cm .Też robiłem oczyszczanie i to by się żle skończyło.

       Polubienie

       • mi461 6 marca 2012 o 4:53 am

        @alfa wlasnie mialam kamien zaklinowany w przewodzie, 2cm i dzieki Bogu poszedl, ale czulam jak sie przekrecal po diecie i dlatego zmusilam lekarza na ultra sade ktora potwierdzila ze zostal usuniety.
        Musialam zapisac dokladnie jak to robilam, lekarz to wykorzystal dla innych 🙂
        Czasem sa lekarze ktorzy chca poznac „inne metody”
        Niestety juz nie pracuje jako lekarz rodzinny, moze komus sie to nie spodobalo.

        Polubienie

    • sebecx 5 marca 2012 o 7:20 pm

     w lubelskim – szkoła Piaski dzieci chorują na jakieś niby anginy czy coś… doktory – antybiotyki dają… moja zdrowa, bo nie szczepiuno no i homełopatio leczuno.. a reszta, no cóż w piasku się bawią i do niego się przyzwyczają… bo ich doktory antybiotykami wyleczają..

     Polubienie

     • ALFA 5 marca 2012 o 7:42 pm

      @sebecx może zaczniemy wymieniać na blogu tych niedouczonych lekarzy,nie mówię nie ,że niektóre leki mogą uratować życie .Ale natura leczy i trzeba uświadamiać ludzi.Mój organizm był mądrzejszy odrzucał to gówno i leczył się sam ,może dlatego nie chodzę po lekarzach .Bogu dzięki ,że organizm jest mądrzejszy.

      Polubienie

    • ALFA 5 marca 2012 o 7:24 pm

     @monitorpolski wapno usuwa metale ciężkie.Kto pamięta Delbet to chlorek magnezu dawano nam w wojsku.Byśmy byli zdrowi.Chroni nasze płuca ,serce i płuca.Chlorek magnezowy przynosi bardzo dobre efekty w leczeniu chorób zakaźnych, stymulując białe ciałka, a tym samym – system immunologiczny.

     Polubienie

     • hjk 5 marca 2012 o 8:15 pm

      To te słynne zastrzyki pod łopatkę?

      Polubienie

 13. Jas 4 marca 2012 o 10:26 pm

  http://www.tvn24.pl/12691,1737031,0,1,dosypywanie-glosow–karuzela-naruszenia-niepodwazalne,wiadomosc.html
  Niezależni obserwatorzy niedzielnych wyborów prezydenckich w Rosji, monitorujący głosowanie dla projektu RosWybory Aleksieja Nawalnego, odnotowali już ponad 2,7 tys. przypadków złamania prawa wyborczego.
  Liczba skarg wpływających do centrum analityczno-informacyjnego RosWyborów w Moskwie rośnie z każdą godziną. Do godz. 15.30 czasu moskiewskiego (13.30 czasu polskiego) odebrano tam prawie 6 tys. telefonów z różnymi skargami. Sami obserwatorzy zanotowali 2712 naruszeń.
  „Karuzela”, dorzucanie do urn
  Wśród tych naruszeń są przypadki wrzucania do urn wyborczych dodatkowych kart do głosowania oraz „karuzeli”, tj. wielokrotnego głosowanie tych samych ludzi, wożonych autobusami od jednego lokalu wyborczego do drugiego.(…)

  Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2012 o 11:04 pm

   62% dla Putina – tego nie zmontujesz. 90 tys kamer, milion obserwatorów. Na pewno są manipulacje, gdyby nie było to nie byłaby Rosja. Te zgłoszenia są po to by potem wywoływać burdy uliczne, że wybory były sfałszowane – zobaczysz. A wystarczy spojrzeć na miliony ludzi na ulicach Moskwy z poparciem dla Putina.

   Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 2:15 am

    Ale rewolucje sa w stanie zmontowac.
    Do wybuchu wystarcza mala iskra,wczesniej pieniadze.

    Polubienie

    • hjk 5 marca 2012 o 8:18 pm

     …i banda płatnych gangsterów

     Polubienie

 14. Max 4 marca 2012 o 10:27 pm

  trzymam kciuki za rosje, bo to nasza ostatnia nadzieja

  a tak poza tym…

  zobaczcie jaka jest nagonka usa, syjonistow na Putina
  zastanowicie sie, usa maja podsluchy tel satelitarnych, maja podsluchy lacznosci, maja zdjecia satelitarne

  czy amerykanie nie zechceli by ich ujawnic jesli to naprawde Putin stal by za katastrofa smolenska??
  to bylo by po ich lini przeciez, w ich interesie

  czy czasem nagonka na rosje w polsce, kierowanie podejrzen w sprawie smolenska to nie jest ta sama propaganda przeciw putinowi ktora widzielismy w ostatnich miesiacach w samej rosji?

  czy czasem ci ktorzy szczuja przeciw rosji nie wpisuja sie w ten caly schemat za ktorym stoi usa i syjonisci?

  jak ogladam nasze media to non stop widze mega propagande anty-putinowska
  a jeszcze rok temu Putin byl kochany, media pokazywaly programy jak w rosji kochaja Putina, pokazywaly reportarze o obrazach, matrioszkach przedstawiajacych Putina
  a teraz co? rok, pol roku i odwrot o 180 stopni

  jak myslicie, jak zachowywali by sie rosjanie widzac ze zostali wsadzeni na mine z ta katastrofa?? wiedzac ze na pokladzie byla bomba, ale nie boma rosyjska?
  przeciez gdyby to potwierdzili kto by im uwierzyl ze to nie byli oni nie majac dowodow ze zrobil to ktos inny?

  polacy (macierewicz, experci z usa) maja dowody ze byl to zamach, sam w ich swietle jestem przekonany ze to byl zamach
  ale nie ma zadnego dowodu ze stali za tym rosjanie, poza tym ze zdarzylo sie to w Rosji przy akompaniamencie rosyjskiej i polskiej nieudolnosci

  pamietajcie jak dziala usa, destabilizuje sytuacje u wroga
  ten zamach to wlasnie destbilizacja na lini Rosja Polska
  poza tym zamach przyniosl usa i syjonistom wymierne korzysci
  duzo wieksze niz Rosji!

  Polubienie

  • Peryskop 4 marca 2012 o 10:54 pm

   Max, dużo rozsądnych ocen, może z pewnym zastrzeżeniem w takiej ocenie:
   „polacy (macierewicz, experci z usa) maja dowody ze byl to zamach…”

   I tu nie chodzi o „zamach”, ale o „dowody”.

   Z bliżej nieznanych (jak dotąd) powodów zespół AM z uporem pomija wariant „dwóch miejsc”,
   a na dobrą sprawę trzech, bo należałoby też prześwietlić – i policzyć – wyloty z Okęcia.
   Czy to naprawdę jest takie trudne, nawet po kilku zgonach i rozwiązaniu spec-pułku ?
   Pogoogluj.

   Polubienie

   • navigator 5 marca 2012 o 8:03 pm

    @Peryskop
    Ja mam prosbe do Ciebie, jeśli jest taka mozliwosc to sprawdz czy nasze F-16 juz odleciały na cwiczenia do Izraela? Jakoś w tych dniach miały leciec, i jeśli poleciały to czy miały nałozone na grzbiety zbiorniki konforemne (wydłużające zasięg)?

    Polubienie

    • Peryskop 5 marca 2012 o 10:05 pm

     Navigator, nie mam wieży kontroli odlotów yaszczembji pod sobą.
     Więc przekazuję Twoje zapotrzebowanie ku ogólnej uwadze załogantom Monitora.

     Zbiorniki pewnie ubiorą, co najmniej na dolot żeby nie siadać co trzy kwadranse gdzie popadnie.

     Jak może czytałeś izraelscy piloci podczas poprzedniej randki z naszymi byli zaskoczeni Su-27, a tu Ruscy odpuścili kilka numerów i już latają na Su-34, podczas gdy Raptor puchnie na deskach kreślarskich – od kosztów – i nie jest takie pewne czy się uniesie, a WSZYSTKIE stealthy uziemione bezterminowo z powodu ‚kłopotów w systemach dostarczania tlenu’. Chyba tylko w filmach s-f
     jeszcze sobie latają i tam sprawują się bez zarzutu – jak lądowniki Apollo „na Księżycu” w Arizonie.

     http://www.defenseindustrydaily.com/russia-to-begin-receiving-su34-longrange-strike-fighters-02595/

     Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2012 o 11:02 pm

   Dzięki Max, tak jest jak piszesz. Będą ze mnie robić rusofila, ale po prostu chcę być uczciwy wobec siebie. Co z tego, że był w KGB? Przez to się nauczył z nimi walczyć. Nie mogą się go pozbyć, bo to twardziel. Zmienił się gdy zrozumiał o co idzie walka – wszyscy się radykalizujemy, gdy zaczynamy rozumieć, że tu nie ma dróg pośrednich – albo walka z NWO, albo śmierć. Na razie to info-walka, choć na pewno dojdzie do momentu gdy zaczną nas masowo mordować. Wtedy jednak musimy być przygotowani. Amerykanie są. Rosjanie mając przywództwo przeciwne NWO będą mieć dobry punkt wyjścia by to draństwo obalić. NWO się chwieje, stąd ich wściekłość na to, że Rosja nie dała się omamić „wolnością”.
   Acha – to nie USA destabilizuje, to są wrogowie USA i wolności, którzy przejęli ster rządów.

   Polubienie

   • Max 4 marca 2012 o 11:29 pm

    oczywiscie mam, kazdy moze miec zastrzezenia do putina
    ale z kim bym nie rozmawial, polak chcialby miec takiego przywodce

    dlatego nawet ktos w tv walnal komenatrz iz putin wygral by nawet w polsce 🙂

    jest masa artykulow o tym ze w rosji nie dzieje sie dobrze, masa o tym ze putin to zyd i dziala w imieniu syjonistow

    teoria ze putin to zyd i syjonista zaczyna sie sypac po tej nagonce na putina i rosje

    z tym ze nie dzieje sie dobrze to racja, tragiczna sytuacja dzieci, bezdomnych
    ale powiedzcie mi, kto da gwarancje ze to sie zmieni? kto da gwarancje ze majatek rosji, gaz, zloto, ropa zostanie w rekach rosyjskich??

    putin jest mimo wielu zasterzen w obecnej sytuacji najlepszym rozwiazaniem
    kto mial tam wygrac jak nie putin??

    a jak widze ta propagande, te sponsorwowane przez cia rewolucje to tym bardziej kibicuje putinowi

    wierzylem ze rosja wstawi sie za iranem, za syria, ale chyba sie mylilem bo ostatnio przebakuja ze rosja poswieci syrie, z iranem moze byc podobnie
    ale mam nadzieje ze jest to taktyka, aby zdobyc czas na przygotowanie sie do ostatecznego starcia, zachod kontra rosja i ze rosja wygra to starcie

    dlatego napisalem w poprzednim poscie ze to jedyna nadzieja dla wolnego swiata
    na swiecie MUSI BYC ROWNOWAGA! do lat 80tych byla i byl wzgledny spokoj

    niestety rozmontowaniezwiazku radzieckiego spowodowalo zburzenie tego wzglednego spokoju na swiecie

    niestety usa za bardzo zaczely sie panoszyc i stad mamy teraz to co mamy, „wojny o pokoj”, o wojnosc
    mordercy dostaja nobla, zbrodniarze wojenni chodza wolni
    bo nie ma rownowagi militarnej na swiecie!

    co chwile mamy wojny gdzie gina tysiace pod pozorem demokracji wolnosci

    usa ostrzy sobie zeby na rosje, na rope, na surowce, widac jak bardzo chca wsadzic swojego czlowieka zamiast putina

    mam nadzieje ze rosja stwi im skutecznie czolo

    Polubienie

    • Hix 5 marca 2012 o 10:27 am

     Powiem Ci jak będzie, to Iran (Chiny) i Syrię właśnie zwrócono na Rosję, dąży się do konfliktu między tymi krajami, Rosję dobije Europa
     zgadnij kto na tym wszystkim najbardziej zyska ?
     Tak, uSSrael

     Polubienie

   • Irol 5 marca 2012 o 11:30 am

    Rosjanie też są przygotowani. Mają całkiem dobrze wyszkolona armię i cała masę wyszkolonych w boju weteranów wojennych. Co więcej ilość broni w Rosji jest znacznie większa na 100000 obywateli niż w Polsce. USA i Rosja będzie trudnym przeciwnikiem dla Syjonistów. Nie to co My :(.

    Polubienie

  • Stach 5 marca 2012 o 2:17 am

   Na szczescie to tylko bogowie ziemscy ,a ci zawsze w ostneie rozgrywce zle koncza.

   Polubienie

   • Peryskop 5 marca 2012 o 3:07 am

    Aleksander Wielki, Oliver Cromwell, Maximilien de Robespierre, Georges Danton, Napoleon Bonaparte, Lew Trocki, Włodzimierz Lenin, Benito Mussolini, Adolf Hitler, Nicolae Caucescu…

    Who next ?

    Polubienie

    • zenobiusz 5 marca 2012 o 2:19 pm

     Dziwny zestaw.Co tu robi Mussolini i Caucescu ,w tym zestawie?
     O Aleksandra Macedońskiego już nie pytam,bo otworzył by się worek.

     Polubienie

     • Peryskop 5 marca 2012 o 6:25 pm

      Łączy ich wszystkich znakomite samo-poczucie – bliskie boskości !
      I poczucie władzy bezgranicznej. Do pewnego momentu, potem ponura końcówka.

      W tym podręcznym „areopagu” tylko Ilicz zmarł mało gwałtownie, choć i mało dostojnie.

      Pytaj o Aleksandra Macedońskiego bo był jednym z mistrzów deifikacji człowieka na wielką skalę.

      Zapytaj też, dlaczego wykopano trupa wielce zasłużonego Cromwella i go powieszono…
      Podobnie potraktowano „duce” Mussoliniego, ale bez wykopywania, i z głową w dół.

      Tak, losy wielkich możnowładców tego świata bywają tragiczne.
      A zanosi się na wysyp.

      Polubienie

      • JA-JESTEM 5 marca 2012 o 6:43 pm

       Zenobiusz@ „Duce również wykonał kilka gestów w stronę Watykanu: zaczęto z kasy państwa wypłacać pensje proboszczom i biskupom, wprowadzono religię w wojsku i szkołach, zawieszono krzyże w salach lekcyjnych, zniesiono rozwody, zakazano pornografii, zwrócono majątki niektórym klasztorom.”

       skąd ja to znam 🙂

       Polubienie

       • hjk 5 marca 2012 o 8:25 pm

        No to na tym polu przyzwoicie się zachował, zwłaszcza ze zniesieniem porno i zwrotem zagrabionych przez masonerię majątków…

        Polubienie

        • zenobiusz 5 marca 2012 o 10:55 pm

         Niestety,nie da się ,nauczyć od nowa historii.
         Ja się w każdym razie poddaję.

         Polubienie

      • iHe 5 marca 2012 o 11:17 pm

       Fajne słowo ta deifikacja:)

       http://www.wprost.pl/ar/290384/Deifikacja-Tuska/

       Jak się pluje na 2ska,to chociaż w ostatnim zdaniu musi być wzmianka o J.Kaczyńskim 😀
       „Cynicznie przyznał się do błędu..”
       Ach ta POprawność POlityczna

       Jednak trzeba być też cynikiem ,żeby coś takiego zauważyć lub stwierdzić..

       „Cynizm wiąże się z negatywnym poglądem na naturę ludzką. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich egoistycznych interesów, i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań.”

       Polubienie

       • Peryskop 6 marca 2012 o 4:18 am

        iHe, i to bodajże właśnie cynizm zgubił facetów z listy Darwinsteina.

        Bo na początku „chcieli dobrze” i „się starali”. A z czasem upojeni sukcesami i władzą zaczęli zachowywać się cynicznie – zwłaszcza wobec słów krytyki. I właśnie to ten cynizm ich zgubił.

        Aleksander M. lubił sobie „puknąć” przyjaciela, który z tą chwilą przestawał być przyjacielem.
        Nie jest jasne, czy otruł się sam (przedawkowaniem szkodliwego leku) czy mu dopomożono,
        co nie jest wykluczone, bo wszak pozostali (przy życiu) przyjaciele musieli się zacząć martwić o swoją przyszłość.

        Trochę inny mechanizm zastosowali komunardzi paryscy zauroczeni wynalazkiem pana Gillotine.

        Ale jest taka dobra rada na hedonistów – dać im WSZYSTKO ! Za jakiś czas popękają jak smoki.
        Teraz mamy właśnie etap karmienia hedonistów wszelkiego płazu czym popadnie. I czekamy…
        „Oni mają zegarki, a my mamy czas…”

        Oczywiście deifikacja ma swój urok. Także w tym że tak bliski to wyraz defekacji.
        I jest pomiędzy nimi jeszcze podobieństwo funkcjonalne: co jakiś czas po prostu CZEBA !

        Również z-deifikować co się u-deifikowało.

        Polubienie

 15. eloziom 4 marca 2012 o 10:31 pm

  w obecnej sytuacji geopolitycznej Putin zapewnia względny spokój na świcie oraz w Europie. Jako polityk piastujący od 12 lat najwyższe państwowe funkcje daje pewną przewidywalność swoich ruchów i to przy bardzo napiętej obecnie atmosferze jest dobre. Może i trzyma naród żelazną ręką za mordę, może i budzi pewien strach wśród swoich oponentów ale taki Putin musi po prostu być, aby został zachowany względny spokój. Nie daje sobie dmuchać w kaszę, pokazuje że trzeba się liczyć z nim i narodem rosyjskim!

  Polubienie

  • Stach 5 marca 2012 o 2:19 am

   Silny i twardy czlowiek ale sie poplakal po wygraniu,za takim pojda ludzie.
   Lotry nie placza.

   Polubienie

   • maupa102 5 marca 2012 o 12:12 pm

    Lotry też czasem płaczą, ja np.płaczę 😉 😉 czasem

    Polubienie

 16. centurion 4 marca 2012 o 10:35 pm

  filmy zmiejsca katastrofy

  Polubienie

 17. wacpan 4 marca 2012 o 10:37 pm

  jak sol w oku tych sku-ynow

  http://niezalezna.pl/24609-20-tysiecy-na-naszej-manifestacji

  Polubienie

 18. Wojox 4 marca 2012 o 10:41 pm

  Od pewnego czasu jest to już pewien rytuał. Zdarzenie, biadolenie, reagowanie i zamulanie ludzi. I tak na okrętkę. Podejżewam że niewypaliły te statki włoskie „Concordia”, tam miało być więcej ofiar. Obserwujmy dalej. Zdarzenie, biadolenie….
  Ktoś potrzebuje ofiar ??? A kto je na tacy podaje ??

  Polubienie

  • as 4 marca 2012 o 10:51 pm

   ludzie potrzebuja igrzysk .
   ====================================
   pro sowiecka propaganda na tym blogu to działanie gorsze od zboczenia .nie robcie wiecej kastratow intelektoalnych z Polakow .

   Polubienie

   • monitorpolski 4 marca 2012 o 10:55 pm

    intelektoalnych piszę się przez „u” zwykłe inteligencie

    Polubienie

    • as 4 marca 2012 o 11:53 pm

     juz byl taki jeden inteligent co mowił o hojowym narodzie wiec nie uprawiaj plagiatu.rozumiemy sie?

     Polubienie

     • maupa102 5 marca 2012 o 12:23 pm

      as, „hojowym” pisze się przez „ch” i „u” otwarte, gwoli przypomnienia 😉

      Polubienie

    • as 5 marca 2012 o 12:08 am

     pewnie masz bogate pozycie z wlascicielem ruskiej budy i odstrzalem watach po zakrapianej bimbrem bibie .przeslosc sie ciagnie jak smierdzace gowno ktore szczescia nie przynosi .

     Polubienie

  • monitorpolski 4 marca 2012 o 10:57 pm

   Już się mówi, że w Polsce jest za dużo spółek = że pociągi były każdy z innej i dlatego. A co to kuśwa ma do rzeczy?! Na lotniskach lądują samoloty różnych krajów i nie ma problemów. Po prostu ktoś chce przejąć PKP za grosze. Takie metody to w stylu unych. Może prokuratura w Częstochowie będzie ok, choć można sądzić, że „góra” to tak poprowadzi, żeby ludzie nic nie skumali.

   Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 2:22 am

    Przeciez wiadomo,kto zawzse parl na Wschod .

    Polubienie

   • wronski111 5 marca 2012 o 1:18 pm

    http://pluszak.nowyekran.pl/post/54990,szef-zwiazku-zawodowego-maszynistow-do-ministra-transportu-slawomira-nowaka

    Polubienie

    • hjk 5 marca 2012 o 8:35 pm

     Niesamowite, niecały miesiąc przed i wskazywał, ze

     „Związek Zawodowy Maszynistów Kolejowych w Polsce wielokrotnie występował do Ministerstwa Infrastruktury sygnalizując poważne zagrożenia w obszarach związanych z bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Efektem wystąpień było powołanie Zespołu ds. Bezpieczeństwa w Transporcie Kolejowym wcześniej pod przewodnictwem Pana Juliusza Engelhardta, a obecnie Pana Andrzeja Massela – Podsekretarzy Stanu odpowiedzialnych za kolej. Niestety z perspektywy blisko trzech lat pracy Zespołu zauważam, że nie spełnia on oczekiwanej roli rozumianej jako przeciwdziałanie i eliminowanie zagrożeń.”

     To w zasadzie dowody winy decydentów – jak wcześniej napisałem, musi się zdarzyc katastrofa..

     Polubienie

 19. dziadek Piotr 4 marca 2012 o 11:55 pm

  Czwarta Dywizja Opancerzona, dowodzona przez Mahera al-Asada, po ponad trzech tygodniach walk zyskała pełną kontrolę nad kluczową twierdzą rebeliantów w centrum Homs, zmuszając ich do wycofania się z miasta.

  Zbrojni opozycjoniści z Wolnej Armii Syrii informują, że opuścili dzielnicę Baba Amr w mieście Homs ze względów taktycznych. Tym samym 1 marca 2012 roku padł największy i jeden z ostatnich bastionów uzbrojonych przeciwników prezydenta Baszara al-Asada.

  Z doniesień Syryjczyków wracających do Polski z wakacji w Syrii sytuacja absolutnie odbiega od tego co serwują nam demoliberalne media z Gazetą Wyborczą na czele. W miastach takich jak Damaszek czy Latakia ludzie spacerują, siedzą w knajpach, kupują, bawią się – prowadzą normalne życie. Wolne od twardych islamskich zasad wcielonych w życie w Arabii Saudyjskiej czy Bahrajnie. Taki żywot zapewnia im prezydent kraju oraz armia syryjska stojąca w obronie władzy i ludzi.

  Dzięki przełomowi w walce z rebelią prawdopodobnie nie dojdzie do masowych prześladowań chrześcijan w Syrii, których to życie mogłoby być naprawdę ciężkie gdyby obalono Al-Asada, a do władzy by doszli fundamentaliści “islamscy” obecni w Wolnej Armii Syryjskiej [wspomaganej przez NATO].

  Polubienie

 20. Hjk 5 marca 2012 o 12:32 am

  Mamy zatem chyba to co @peryskop wczoraj napisał, że jednak kogoś ocalałego poszukiwali, co może zobaczył co się dzieje i wyskoczył jak już nic nie dało się zrobić?

  Polubienie

  • as 5 marca 2012 o 12:45 am

   teraz do zbawy wciagnieta zostanie publicznosc .kto kolwiek widzial kto kolwiekwie .
   kolejna sciema i emocje w rozrywkowych mediach .a ci u gory w huja robia pospolstwo wierzace w szklany ekran o ,przepraszam niektorzy maja plastikowy .ciemny lud wszystko kupi,znacie to ?

   Polubienie

  • Peryskop 5 marca 2012 o 12:48 am

   Maszynista ?

   Polubienie

  • centurion 5 marca 2012 o 1:24 am

   Co ty pierd… wyskoczyć z pędzącego 100km/h elektrowozu po co żeby i tak zginąć po prostu wyleciał w czasie uderzenia bo tam pasów bezpieczeństwa nie ma bo i po co to nie samochód tutaj pasy i poduszka powietrzna maszynisty nie uratuje za duża energia kinetyczna.

   Polubienie

   • Stach 5 marca 2012 o 2:24 am

    Jezeli to dobry czlowiek ,to Bog z nim .

    Polubienie

   • Peryskop 5 marca 2012 o 3:34 am

    grypka swinska 4 Marzec 2012 o 6:29 pm

    Marku, przed chwila wpadla mi w rece notka faceta, ktory pracowal na kolei. Moze cos wyjasni.
    ***************
    ~anonimowy pracownik PKP: Jestem pracownikiem koleii.
    Na 99,9% znam przyczyne katastrofy!!
    Przeczytajcie!!!
    Na kilka kilometrów przed miejscem katastrofy pociąg TLK “Brzechwa” z Przemyśla do Warszawy zatrzymał się w szczerym polu (tak relacjonują świadkowie-pasażerowie…

    Polubienie

    • Ktoś 5 marca 2012 o 3:53 am

     Według postów ludzi podpisujących się „kolejarz” jeden ze składów miał około 10 minut opóźnienia względem rozkładu. Jeśli jak mówisz „stał w polu” to ta „katastrofa” była celowym sabotażem w stylu 9/11.

     Polubienie

    • mi461 5 marca 2012 o 5:27 am

     no to „smierdzi” i to bardzo.
     Wyglada na „akcje” za wczesnie byli?
     byl ustalony czas? zeby 2 pociag mogl zjechac na ten sam tor?

     Macie racje to zaczyna byc podejrzane, ciekawe czy bedzie mowione o tym postoj w polu czy znow zamydla oczy.

     Mnie jeszcze zastanawia czy nie jest to jakis „zarcik” malolata ktory chcial sobie popatrzec co sie bedzie dzialo, mam na mysli chlopca (16 latka) ktory chcial koniecznie kilka dni przed zapisac sie do strazy ale mu odmowili.
     Ale to tak mi sie skojarzylo po obejrzeniu recenzji z miejsca wypadku.
     Moge sie mylic, nie chcialabym nikogo oskarzac tak mi to jakos chodzi po glowie. 😦

     Polubienie

    • largoxx 5 marca 2012 o 7:43 pm

     jesli stanol w polu to ktos musial na torach polozyc specjalne kapiszony ostrzegawcze czy jakos tak to sie nazywalo pracowalem kiedys na kolei ,kladzie sie to na torach i jesli pociag jedzie naprzyklad bez kierowcy wtedy kapiszony wybuchaja urachamiajac hamulce bespieczenstwa czy jakos tak ,mogl ktos tak zrobic maszyniste wywalic z pociagu i samemu ruszyc pociagiem po tym samym torze wyskakujac zanim pociag sie rospedzil do 100km moja teoria

     Polubienie

     • hjk 5 marca 2012 o 8:44 pm

      Tak mogło być, co dobrze tłumaczy brak (ciała ew. żywego) maszynisty.
      Ale w takim razie gdzieś go zlikwidowano.

      Polubienie

      • Peryskop 5 marca 2012 o 10:21 pm

       Albo zaszył się gdzieś w Bieszczadach lub na Mokotowie bo wie za dużo, albo nie jest w stanie udowodnić braku swojej winy.

       A może jest (współ?)winny ?

       Polubienie

   • Ktoś 5 marca 2012 o 3:54 am

    Maszyniści jak jest wypadek to starają się uciec do przedziału z silnikiem w elektrowozie. Tam maja największą szansę przeżycia.

    Polubienie

   • hjk 5 marca 2012 o 8:40 pm

    @wyskoczyć z pędzącego 100km/h elektrowozu po co żeby i tak zginąć
    jeszcze nie pokazano, ze pędził 100 km/h, a poza tym było gwałtowne hamowanie przed…
    Inna sprawa, ze wyskok to była jedyna szansa na ocalenie życia, nie neguję, ze desperacka.
    Ale skoro go nie znaleźli, to jedno z 2: przeżył i się ukrywa, bo wie, co się działo i jest jedynym świadkiem celowego sabotażu, albo w ogóle go nie było w pociągu…

    Polubienie

 21. Smoke 5 marca 2012 o 12:33 am

  Next False Flag: FBI DNS Virus in March / WW3: The Push for War with Iran + Syria

  I proste tlumaczenie filmu by google

  Oficjalna wersja jest taka, że ​​tam był trojan, że biegałam w Internecie kilka lat temu o nazwie DNS changer. Co FBI mówi, to mieli pewne zrywa instalację zrobić bez przekierowania DNS, aby złapać tych maszyn, które były wysyłane do tego fałszywego serwera DNS.FBI mówi, że mają nakaz odłączenia coś czterech milionów użytkowników z internetu w marcu 8’th.Oryginalna historia była jadą do odłączenia tych serwerów DNS, które są już uruchomione, aby zastąpić te, które zostały przekierowujące ludzi do złych miejscach … teraz mówią, mają zamiar odłączyć cztery miliony użytkowników internetu na 8 marca w celu ochrony reszty Internetu od tego trojana.

  Nie kupuję go. Nie ma powodu, dla nich nawet mówić o tej rzeczy. Trojan ten jest wyjątkowo łatwy do zablokowania. Większość firm złośliwego oprogramowania mogą już ją oczyścić, więc trzeba pamiętać:

  Sześć dni przed 9-11, FBI dzieje dookoła USA i ich zamykanie witryn z muzułmańskich organizacji charytatywnych. Powodem z perspektywy czasu, dlaczego robią to było, że nie było nikogo na internecie, że był głos spokoju i rozumu mówiąc chwileczkę, nie wiemy kto powalony wieże światowego handlu.

  W marcu 8’th ma rację w tym żydowskiego święta Purim, które jest bardzo istotny czas, aby przeprowadzić atak, może to być początek wielkiej włożyć do II wojny światowej. 3.

  – — –
  Kto wie o co chodzi z tym trojanem

  Polubienie

  • hjk 5 marca 2012 o 8:50 pm

   Ja czytałem, ze kiedyś zakaziło się sporo kompów instytucji w USA tym „dns changerem” czyli wirusem podmieniaczem adresów DNS potrzebnych w działaniu netu. I pewnie powoduje on jakieś zakłócenia. Z tego jakoby powodu mają 8 marca wyłączyć część netu, żeby pousuwać tego wira, ale powyższy art. sugeruje, ze to lipa.

   Polubienie

 22. hippopl 5 marca 2012 o 12:35 am

  http://www.tvn24.pl/-1,1737033,0,1,kondolencje-plyna-z-calego-swiata,wiadomosc.html
  To bardzo dziwne, tak naprawdę to nie jest jakaś straszna katastrofa, a nagle wszyscy żalą się i solidaryzują, nawet bardziej niż po katastrofie smoleńskiej. Coraz bardziej śmierdzi ta sprawa…

  Polubienie

 23. Ktoś 5 marca 2012 o 3:51 am

  Ta katastrofa to kolejny , po melodramacie pt „zaginiony surfer” odwracacz uwagi społeczeństwa od kantów rządu. Obecnie na dniach polscy z nazwy piloci będą trenowali bombardowania wespół z odwiecznymi nazistami instalacji przemysłowych w Iranie. Wiadomo, iż to nie pozostanie bez odpowiedzi i dyplomatycznej i militarnej także ze szkoda dla naszego Kraju.

  Sama katastrofa jak mało kto zauważa, jej scenariusz, był „trenowany” we Warszawie jakieś pół roku temu. Teraz tylko dokonali manipulacji sygnałami kolejowej sieci nadzoru ruchu i rząd i reszta ma szanse pobłyszczeć w mediach swoim „zatroskanym” obliczem grzmiąc na (własne celowe) zaniedbania. I przecież o to chodzi w tym kolejnym medialnym robieniu ludzi w przysłowiowe wacki. Kto teraz pamięta o ACTA, GMO czy innych kantach rządu. Jest „KATASTROFA”, można popozować do obiektywów zbierając głosy baranów do rankingów w sondażach. Słowem, żyć nie umierać. I dalej kroić frajerów z kasy aż nie pozostanie w Polsce niczego poza Saharą jak w Egipcie po wypędzeniu przez faraonów złodziejskiego robactwa na wschód.

  Polubienie

  • Peryskop 5 marca 2012 o 4:39 am

   Ktos, dzięki za Twoje uwagi. Mają sens.

   Jak narazie nie wiemy co tam się stało naprawdę.

   Ten cytowany powyżej „~anonimowy pracownik PKP” przypuszacza, że zatrzymanie pociągu w polu przed katastrofą było skutkiem zadziałania hamulca bezpieczeństwa.
   Czy to jest prawda? Jeśli tak, to kto go uruchomił ? W jakim celu ?
   Dając wczoraj koment do enigmatycznej wypowiedzi 2ska, że teren jest przeszukiwany – nie wiedziałem o tych okolicznościach. Ale jeśli one się potwierdzą no to otwiera się nowy ślad.
   Mógł być to tylko przypadek, albo chuligański wybryk, ale też i zaplanowana akcja.

   Dwa inne ślady dodała AQQ – wycięcie drzew tuż przed zdarzeniem i nasiadówka antykryzysowa.

   Te wszystkie trzy okoliczności sprawy mogą się łączyć ze sobą, ale nie muszą.

   Ale nie mniej znamienna jest czwarta okoliczność: wyraźny trollll-atak na Monitora.
   Gwałtowny someback sbuka w nowej szacie, a do tego jeszcze ewidentni dystraktorzy uwagi.
   Czy ta nerwowość to jeszcze przez GMO, czy już przez zderzenie na kolei ? Chyba przez oba.
   I to ostro, co było widać po bluzgach proroczej@fałszywki. Tak nie reaguje zwykły gość.

   Zastanawia powrót kefiro@bazaro@mizi w tej sytucji, bez przeproszenia jak gdyby nigdy nic.
   Czy to z emocji, przerażenia, niezaspokojonych ambicji, czy może zwykłe polecenie służbowe ?
   Może wszystko razem, bo zdaje się ostatni atak na Marka i Zenobiusza to było fiasko totalne.

   W każdym razie cały szondowy show pro-słupkowy i nad-amok medialny dają złe skojarzenia.

   Polubienie

   • navajo88 5 marca 2012 o 5:10 am

    Peryskop poczekajmy do jutra ,a sprawa tego maszynisty co go nie mogą znależ to jest dziwne bo nawet jak by go spracsowało na miazgę to i tak była by miazga na miejscu ,albo pozostałości tej miazgi sprawa zaczyna robić się coraz dziwniejsza i kto wie może chłopaki z żądu postanowili sobie zrobić sprawdizan w zaplanowanej katastrofie !!!! kto wie ?????? , ale zaznaczam to takie moje domysły !!!!! ale to wszystko jest coraz dziwniejsze !!!!
    J.M.H

    Polubienie

    • Ania 5 marca 2012 o 10:17 pm

     Może zwyczajnie do roboty nie przyszedł, a reszta go kryła.

     Polubienie

   • Tola 5 marca 2012 o 5:35 am

    Moze dobrze ,ze przychodz.
    To jak taki probierz dla nas i znak ,ze dobrze celujemy.

    Polubienie

   • AQQ 5 marca 2012 o 11:15 am

    Jak już pisałam, śledziłam na gorąco tv-infi i tvn-24. Wiele z tych spotkań i wywiadów na gorąco* już się nie pokazuje, a redaktorzy pytali w nocy uczestników ratownictwa; strażak powiedział, że mają wiedzę iż pociągiem podróżowała grupa Ukraińców (teraz nie ma o tym słowa)…miejscowy powiedział o wycince drzew, poszkodowany mówił, że pociąg stał w polu ok 10minut !
    Pierwszy komunikat na pasku był o 59osobach rannych
    bo tak było w „planie”

    Polubienie

   • sebecx 5 marca 2012 o 7:46 pm

    „Zastanawia powrót kefiro@bazaro@mizi w tej sytucji, bez przeproszenia jak gdyby nigdy nic.”

    ..toć fekalia tak mają.. srają, srają i myślą, że inni też tak mają.. cóż .. gówniany rodowód…

    Polubienie

   • hjk 5 marca 2012 o 8:57 pm

    @peryskop
    „zadziałania hamulca bezpieczeństwa.”

    To nie taki zwykły hamulec bezpieczeństwa – gdzieś wyjasniali, ze owszem, on może też być uruchomiony przez podróznego w przedziale tą rączką na gorze, ale przez różne inne wyzwalacze, m. in. przez taką sytuację, ze jest się na „kursie kolizyjnym” i wtedy pociąg staje. To mógł być ten przypadek. Ale ów ktoś „dopowiedział”, ze często maszyniści wyłączaja hamulec bezp., bo dość sporo jest „fałszywych alarmów”. Moze tak było w tym wypadku, bo maszynista skądś mógł „dostać” info, ze wszystko jesy OK…

    Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2012 o 5:09 am

   Zachodzi pytanie – z jakimi ludźmi mamy do czynienia? Czy to są naziści, czy gorzej?! Ja sądzę, że znacznie gorzej – ci ludzie się nie cofną przed niczym. Mają wbite, że świat do nich ma należeć i fanatycznie wykonują rozkazy z satanistycznej stolicy. Przejadą się tak, że pozostała część ludzkości wymaże ich kompletnie z historii. Czy oni wyobrażają sobie, że Chiny się włączą w ten diaboliczny NWO po to by wymordować większość własnego narodu? To samo z Rosją, Brazylią, Indiami, Pakistanem, Iranem itd.

   Polubienie

 24. Tola 5 marca 2012 o 5:41 am

  Mnie sie wydaje , Putin ze swoja sila ,konsekwencja i cholerna ambicja che sobie urzadzic swoje wlasne rosyjskie NWO – do tej tezy pasuja mi wszystkie jego zle kroki.
  Chiny maja juz tez swoje wlasne NWO ,ale bardziej z sensem ,bo nie zabieraja im kasy.Wtedy nikt sie specjalnie polityka nie interesuje.
  Nas ,gdyby nie zaczeli cisnac finansowo ,to mozliwe ,ze te wszystkie sprawy nie wyszly by na jaw.
  Tak mi sie wydaje….

  Polubienie

 25. realista 5 marca 2012 o 7:47 am

  „Rosja może mieć dowolną ilość jądrowych bomb walizkowych i guzików jądrowych ale ponieważ 500 miliardów dolarów rosyjskiej elity leży w naszych bankach to się zastanówcie czy to jest wasza elita czy już nasza?”

  Zbigniew Brzeziński, 22 grudnia 2009 roku
  Nigdy i ani jeden władca Rosji albo ZSRR nie uczynił tak wiele dla żydów jak uczynił Władimir Władimirowicz Putin. We wszystkich dziedzinach. Bez wyjątku”

  „…teraz w Rosji liczni merowie miast, szefowie prowincji i ministrowie rządu to są żydzi. To już jest normą”.

  Polubienie

 26. centurion 5 marca 2012 o 8:09 am

  Skoro jak twierdzicie wywołano ten sztuczny tłok czyli kolizję pociągów to bym teraz skierował oczy na USrael co wyrabia i jaki w tym wszystkim mają udział nasze „jaszczomby” co do Izraela poleciały.

  Polubienie

  • hjk 5 marca 2012 o 9:06 pm

   Faktycznie może to jakaś „maskirowka”…

   Polubienie

 27. mirek 5 marca 2012 o 8:34 am

  U mnie wybory prezydenckie były takie uczciwe, że nawet mężowie zaufania wszyscy razem wyszli zapalić do wc. (znaczy w Polsce ostatnio) haha

  Polubienie

 28. Stanisław 5 marca 2012 o 8:35 am

  Zaciekawił mnie mail jaki wkleiłeś do nowych informacji, być może końcowy wniosek jest bardziej niż słuszny – ta tragedia jaka rozegrała się na torach ma przykryć coś innego. GMO ? Może swołocz rządowa myśli że ludzie skupieni na tej tragedii zapomną o innych ważnych dla Polski sprawach i UNY w tle zrobią to w czym ostatnio się im tyle bruździło ?

  Polubienie

  • hjk 5 marca 2012 o 1:00 pm

   To moze być, ostatnio wiele się działo nie po myśli rządu – ACTA, GMO, emerytury, żołnierze wyklęci, ludzie zaczynaja organizować coraz więcej tego typu event’ów, Sprawa porwanego dziecka nie wyszła, bo Rutkowski sprawę w dzień „rozwalił”…

   Polubienie

 29. wacpan 5 marca 2012 o 11:20 am

  taka mala ciekawostka….

  http://finanse.wp.pl/kat,72914,title,Abramowicz-kupil-loze-na-Narodowym-Za-5-mln-zl,wid,14304138,wiadomosc.html

  Polubienie

  • monitorpolski 5 marca 2012 o 12:07 pm

   No to można być pewnym, że Stadionu nikt nie wysadzi.

   Polubienie

   • wacpan 5 marca 2012 o 12:12 pm

    hmmmmmmmmmmm………..to tylko jeden mecz

    Polubienie

    • iHe 5 marca 2012 o 2:18 pm

     Albo wręcz przeciwnie..
     Właśnie wysadzi na zasadzie symetrycznej do Smoleńska akcjii..
     Można by pogdybać ,co można ugrać na takiej akcjii..
     Chaos murowany,nieufność do sześcianu..
     Pytanie jak luźno powiązany jest z pro-klemlowską opcją..I czy dla NWO to nie jest dobry czas na pozbywanie się inwestycji rosyjskich Ukraela..
     Zawsze to organizacja bez miejscowej głowy przez chwile jest ślepa,a wtedy łatwiej uderzyć..
     Albo wiadomo stracił zaufanie..W każdym razie na szachownicy pojawiają się figury na gorących krzesłach..

     Ciekawe,czy nasze sprzedajne służby diabli wiedzą komu wykażą się prewencją czy rozszczepianiem..Powiem szczerze ,że nieźle nas NWO wsadziło na mine z tymi IGrzyskami Zabłockiego.Na mydle to zawsze źle wychodziliśmy szczególnie wazelinowym.

     Mi np.się nie podoba inspekcja Izraelskich arbitrów zaraz w dzień otwarcia.

     Niezłe jaja się szykują,bo Polska wyraźnie jest terenem krwawych rozgrywek..
     Gdzie Polska to tylko logo dla NWO.
     Smoleńsk coś się słabo hajcuje ,trzeba dorzucić do pieca..
     W sumie grając na chaos idealna sytuacja,dla każdego coś miłego..

     Polubienie

     • AQQ 5 marca 2012 o 3:27 pm

      ObaWa się zgadza z izraelską chucią p/Iranowi.
      Od Mizi- w Izraelu malują biało-czerwone szachownice no nowiutkich F-16…

      Polska chce kupić od USA warte 447 mln. dolarów uzbrojenie i wyposażenie do samolotów F-16. Na liście życzeń MON są m.in. rakiety taktyczne Sidewinder oraz bomby kierowane Paveway i JDM. Amerykanie mieliby też wesprzeć przez 5 lat obsługę samolotów. Co ważne, nie ucierpi na tym budżet….
      http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,11105424,USA_dozbroja_polskie_F_16_za_pol_miliarda_dolarow_.html

      Polubienie

   • Peryskop 5 marca 2012 o 12:30 pm

    Hop, hop, hop!
    A jeśli ktoś zechce wysadzić Abramowicza i/lub jego gości ?
    Nie pamiętasz jatki w 2004 na stadionie w Groznym gdy zabito m.in. prezydenta Czeczenii Achmada Kadyrowa ?

    Polubienie

    • iHe 5 marca 2012 o 2:20 pm

     :)ha ha nie czytałem ,ale też sobie pomyślałem

     Polubienie

     • Peryskop 5 marca 2012 o 2:44 pm

      iHe, a może by tak dać jednak sobie spokój z maskro przewidywaniami ?

      No ale czy jakiś pozytywniejszy sposób widzenia przyszłości da radę się ziścić ?
      Przecież był już taki, co przewidywał tylko wszystko co najlepsze, z miłością na wyspie włącznie…

      Nic nie mówił o planach zamordyzmu internetowego, o nasionach GMO „na własny użytek”,
      o zbilansowaniu zredukowanych emerytur podwyższeniem wieku przejścia, o pękających drogach i płatnych obwodnicach, o de-refundacji leków, o uzależnieniu fiskalnym od unijnego banksterstwa, o…

      Samo przyszło.

      Polubienie

      • iHe 5 marca 2012 o 2:53 pm

       Może ktoś stwierdzi,że jakoś ta masakra nie układa się do końca po jego myśli i scenariusz zostanie jednostronnie zmieniony..
       W każdym razie jedyne co możemy zrobić to włączyć reflektory,żeby lepiej było widać graczy w maskirowke..Dziwnym trafem to jedna z nielicznych gier zespołowych co to nie lubi być pod lupą..

       Szkoda,że „samo przyszło”,bo samo na pewno nie pójdzie..
       Samo tak działa;)
       PO dobroci zachęcone językiem miłości..

       Polubienie

   • zenobiusz 5 marca 2012 o 2:54 pm

    Wedle pogłosek, następny cios Putin zada Romanowi Abramowiczowi .
    http://www.niniwa2.cba.pl/50najbogatszych.htm
    Niektórzy widzę,wiecznie się dziwią.

    Polubienie

    • Peryskop 5 marca 2012 o 4:00 pm

     Zada albo nie zada.

     Na wsiakij słuczaj Miedwiediew na odchodnym zamówił sprawdzenie sprawy Chodorkowskiego.

     Polubienie

 30. hjk 5 marca 2012 o 12:45 pm

  Słoneczko nam dało dziś rano rozbłysk klasy X1, dosć spory
  http://www.swpc.noaa.gov/today.html
  Po wczoraszym C się nie uspokoiło tylko dziś poprawiło. Zobaczymy co dalej moze jutro będzie, jak już 2 fale po sobie, to lubi byc 3cia najsilniejsza…
  CME czyli wyrzut masy dotrze jutro albo po do nas i spowoduje jakieś zakłócenia…
  No i Mars dziś najbliżej ziemi w 2012
  zdjęcia i dane:
  http://spaceweather.com/

  Polubienie

  • Peryskop 5 marca 2012 o 1:42 pm

   Słonko nie świeci wszystkim równo ! A niektórym doświeca z opóźnieniem.
   Dziś w Reykjaviku rozpoczyna się proces b. „słonka Islandii”.

   Nie przyznaje się do winy, bo robił tylko to co jego zdaniem było najlepsze dla Islandii.

   Trial of Iceland ex-PM Haarde over 2008 crisis begins.
   Geir Haarde says he was only doing what he thought was best for Iceland

   The trial of former Icelandic Prime Minister Geir Haarde, on charges of negligence over the 2008 financial crisis, has begun in Reykjavik.

   Mr Haarde is thought to be the first world leader to face criminal charges over the crisis.

   He rejects the charges as „political persecution” and has said he will be vindicated during the trial.

   The country’s three main banks collapsed during economic turmoil and the failure of Icesave hit thousands…

   http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-17254544

   Polubienie

   • Tola 5 marca 2012 o 3:03 pm

    Mam nadzieje,ze nieostatni
    GOOD NEWS!!!!!!!!!

    Polubienie

 31. Konrad 5 marca 2012 o 1:46 pm

  Rzeczywistosc i zaplanowana przyszlosc

  Polubienie

 32. adam 5 marca 2012 o 2:11 pm

  25 lutego, święto PURIM – Starzyny: w wyniku zderzenia pociągów pasażerskich zginęła jedna osoba, a 7 zostało rannych.

  Po 18 latach przed świętem PURIM katastrofa Szczekocinie.

  Taki zbieg okoliczności

  Polubienie

 33. Pingback: CNN: zwycięstwo Putina oznacza ochłodzenie stosunków USA – Rosja « Dziennik gajowego Maruchy

 34. Pingback: Iluminaci za sterami polskich elektrowozów? « Dziennik gajowego Maruchy

 35. Mariusz 5 marca 2012 o 2:58 pm

  Noworodek – podobnie jak płód, nie jest jeszcze „osobą”, nie ma więc moralnego prawa do życia. Taką tezę postawili związani z Oksfordem etycy – Alberto Giubilini i Francesca Minerva w brytyjskim piśmie „The Journal of Medical Ethics”.

  Nie ucichła jeszcze burza wywołana kilka tygodni temu przez brytyjską etyk Annę Smajdor, która w innym piśmie „Cambridge Quarterly of Healthcare Ethic” dowodziła, że eugenika i sztuczne macice są jedynym rozwiązaniem dla panującej nierówności płci i szansą na wyzwolenie kobiet. Tymczasem teorie Giubiliniego i Minervy jeszcze bardziej oburzyły opinię publiczną.

  Naukowcy doszli do wniosku, że rodzice mają prawo decydować o życiu nowo narodzonego dziecka, ponieważ nie jest ono jeszcze osobą. W ten sposób pozbawianie życia kalekich lub chorych noworodków byłoby według nich, moralnie dopuszczalne. Pomysł eliminowania dzieci z wadami genetycznymi, nieujawnionymi w trakcie badań prenatalnych, nazywają „aborcją po urodzeniu” i dowodzą, że jest ona tak samo uzasadniona, jak usuwanie ciąży.
  http://dzieci.pl/cid,1024121,paid,14299307,title,Aborcja-po-urodzeniu,wciazy_artykul.html?smgputicaid=6e097
  Cesarstwo Rzymskie tuż przed upadkiem też zabijało nowo narodzonych…

  Polubienie

  • centurion 5 marca 2012 o 3:17 pm

   Czyli teraz matka będzie mogła legalnie zostawić noworodka na śmietniku. No bomba.

   Polubienie

   • hjk 5 marca 2012 o 9:32 pm

    A ja twierdzę, ze jest osobą i co państwo etycy na to?
    A zresztą czego się spodziewać po tej wylęgarni postępu, pewnie mocno czerwonej…

    Polubienie

 36. zenobiusz 5 marca 2012 o 3:19 pm

  Radość,nie tylko na tym blogu.Haaretz,donosi:
  Netanyahu welcomes Obama’s statements on Israel’s right to self-defense
  http://www.haaretz.com/news/international/top-russian-analyst-putin-is-good-for-israel-1.416618
  Władimir Putin jest dobre dla Izraela, góry analityk polityczny powiedział w niedzielę wieczorem, jak Rosjanie wybrali premiera jego trzecia z rzędu prezydentury na Kremlu.

  „To zawsze było dla niego ważne, aby utrzymać dobre stosunki z Izraelem i społeczności żydowskiej w Rosji”, Stanislav Belkovsky, założyciel i dyrektor Narodowego Instytutu Strategii Rosji, powiedział Haaretz.

  Władimir Putin.

  Zdjęcie: AP

  Belkovsky wyjaśnił, że zdrowy związek pomiędzy Rosją i Izraelem byłoby ważne również z innego rosyjskiego prezydenta. „Nawet jeśli inny przywódca miały zastąpić Putina, że ​​będzie lojalny wobec Izraela, ponieważ te dni muzułmańska imigracja jest większym problemem dla Rosji niż antysemityzmu, i że jest dynamiczny, że będzie rozwijać, islamofobia wzmocni antysemityzm będzie
  naruszać „.

  Analityk polityczny wyjaśnił również rosyjskie sprzedaż broni do Syrii, punkt napięcia między urzędnikami Izraela i Rosji, nie były skierowane przeciwko Izraelowi. „Po prostu jakość rosyjskich broni pogorszyła się na tyle, że jest poziom klienta, który pozostaje. Jest to kwestia wyboru jedyną możliwą klienta i bez klientów dla produktów wojskowych Rosji, on [Putin] będzie zmuszony do okroić setki tysięcy ludzi pracujących w przemyśle, co mieszać zamieszanie. „

  Polubienie

 37. Tomasz 5 marca 2012 o 3:28 pm

  W cywilizowanym kraju minister transportu moglby o sobie juz mowic byly minister,a tak znalezli kozla ofiarnego
  http://www.tvn24.pl/-1,1737098,0,1,dyzurny-ruchu-z-zarzutami–grozi-mu-8-lat,wiadomosc.html

  Polubienie

 38. Peryskop 5 marca 2012 o 3:32 pm

  Gdy na Monitorze o tym było pisane już parę miesięcy temu, to trolllle się prześmiewały.
  Dziś tego rodzaju zjawiska zaczynają obwąchiwać nawet g.w..metro merdia.

  Dziwne dźwięki słychać na całym świecie
  http://www.emetro.pl/emetro/1,88815,11267723,Dziwne_dzwieki_slychac_na_calym_swiecie.html

  Polubienie

 39. greenish 5 marca 2012 o 3:35 pm

  c.d.
  gdybym pil piwo wczesniej to nawet bym nie pomyslal zeby pisac o tym i wystawiac sie na smiech. pisalem bardzo powaznie o tym temacie bo chcialem wiedziec jaki jest odestek ludzi ktorzy cos nie pokojacego zauwazyli. a poruszylem ten temat bo w moim otoczeniu znajomych byl dziwny zbieg okolicznosci wiec chcialem sie dowiedziec czy ewentualnie ta anomalia fizjologiczna wystapila szerzej w spoleczenstwie.!!!!!!!ostatnio brak chemitraila, bralem pod uwage kontrolne promieniowanie strumieniowe i ta sol o ktorej ostatnio slyszelismy. o to cala sprawa !!!!!!!!!!
  @Tola wolalbym wiecej whisky bez majtek ale za to z toba;P

  Polubienie

 40. AQQ 5 marca 2012 o 3:58 pm

  Pisałam, że powstanie prywatna policja i jest jaskółka.
  http://wolnemedia.net/prawo/prywatyzacja-policji-w-wielkiej-brytanii/

  Polubienie

  • Peryskop 5 marca 2012 o 4:18 pm

   AQQ, to nie jest całkiem nowa tendencja.
   Przecież od półwiecza City of London ma już „swoją” policję.

   W ślad za tym także u nas formuje się para-policyjne „służby miejskie”, podlegające lokalnym kacykom – więc prywatne w znacznej mierze, bo zależne od lokalnych „ludzi trzymających władzę”, a finansowane z budżetów czyli z kieszeni podatników.

   Znacznie ciekawsze są pomysły z prywatyzacją więzień, a także przymiarki w UK do prywatyzacji sektora medycyny sądowej. Bo po co się jeszcze denerwować co wyjdzie z sekcji zwłok ?

   No i chyba naturalnym następnym krokiem będzie prywatyzacja sądów. Bo jak już nam tu wyłożyli F.prorocy&Co wszystko co jest w rękach prywatnych nagle działa dużo sprawniej.

   Polubienie

   • hjk 5 marca 2012 o 10:10 pm

    tylko czemu nie ma jeszcze prywatnego prawa 🙂
    to tez powinno lepiej funkcjonować 🙂

    Polubienie

    • Peryskop 6 marca 2012 o 5:59 am

     Na razie testują prywatne religie 😀
     Oraz prywatne lewo 😉
     Potem prawo :-((

     Polubienie

 41. Tola 5 marca 2012 o 4:37 pm

  Ciekawy artykul na
  http://radtrap.wordpress.com/2012/03/04/wymierajaca-japonia/#more-6833

  „Od dłuższego czasu Azja jest poligonem doświadczalnym dla eksperymentów społecznych Illuminati. Celem tych eksperymentów są dwie rzeczy: po pierwsze sprawdzenie jak daleko można popchnąć społeczeństwo w kierunku nieludzkich i zaniżających reprodukcję zachowań. Po drugie- udoskonalenie technik społecznych służących dezintegracji rodzaju ludzkiego.”

  Polubienie

  • hjk 5 marca 2012 o 10:11 pm

   tylko trzeba uwzględniać czynik kulturowo – cywilizacyjny – pewne kultury są przyzwyczajone do zamordyzmu, a pewne do wolności i swobody…
   Ale pewnie wszędzie robią te „experymenty”

   Polubienie

 42. zenobiusz 5 marca 2012 o 6:32 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/05/to-juz-niebawem-od-lat-cierpiacy-bez-nadziei-na-poprawe-sytuacji-nagle-uslysza-jestescie-blogoslawieni-uzdrawiam-was-i-oczyszczam-daje-wam-nowa-ziemie-bez-kredytow-dlugow-i-niesprawiedliwosci/
  Nie jest to mgliste” Objawienie” ,z nieznanego źródła.To nasz

  Rodak,polski Kapłan,pisze te słowa,świadek bezpośredni,który był

  w tym nowym świecie.Pod linkiem ,można zadawać mu

  bezpośredni pytania,za pośrednictwem jego “duchowych dzieci.”

  ————————————————————————————————————————————
  ————————————————————————

  Być może wielu z nas nigdy by o tym nie usłyszało,tym większa winna być nasza radość, z faktu że nie będziemy zaskoczeni.Proszę was,czytelnicy mojego bloga, rozsyłajcie linki do tego tekstu.To najważniejsze słowa ,jakie są do przeczytania w całym Internecie.

  Od dawna na nie czekałem. Całość tekstu i u mnie na stronie głównej.

  Polubienie

  • Ironizator 5 marca 2012 o 7:35 pm

   …no to kamien z serca. ufff nareszcie

   Polubienie

  • ALFA 5 marca 2012 o 7:48 pm

   @zenobiusz przestań straszyć ludzi film z 2008 roku.Czekamy i czekamy a tu nic .Już śledzę ten temat od paru lat. Jak się coś zacznie dziać to daj znać OK.

   Polubienie

   • zenobiusz 5 marca 2012 o 7:59 pm

    Z 2009,ale nie zechciałeś zrozumieć kontekstu.Widzę że nowego tekstu nie czytałeś..Warto,i linkować jego źródło,bardziej niż sekty himawanti.

    Polubienie

 43. wacpan 5 marca 2012 o 7:24 pm

  bez komentarza, brak slow co te k….z nami robia!!!

  http://www.wetgiw.gov.pl/files/aktualnosci/29-02-12-komunikat-glw-gis.pdf

  Polubienie

  • dalmat 5 marca 2012 o 9:15 pm

   Sq-ny w pierwszej części zamydlają że niby nie sól przemysłowa jest nieszkodliwa, jednak dla świętego spokoju wycofają wszystkie produkty w których była użyta z obrotu. No, i wszystko jest ok. Banda smyków usprawiedliwiła swoją głupotę.
   Sanepidowi najlepiej wychodzi dopieprzanie się np w restauracjach. na jakiej wysokości wisi umywalka. To tak samo jak glinom, ci najlepiej czują się z radarem w łapie.

   Polubienie

   • hjk 5 marca 2012 o 10:42 pm

    a tu wyprzedadza panstwową ziemie – ciekawe komu…
    http://biznes.onet.pl/sawicki-ze-sprzedazy-panstwowej-ziemi-do-budzetu-w,18565,5047993,1,news-detal

    Polubienie

   • hjk 5 marca 2012 o 10:45 pm

    czesi wydali ostrzeżenie z tego powodu przed naszą zywnością…
    http://stooq.com/n/?f=579851

    Polubienie

 44. maran 5 marca 2012 o 7:38 pm

  Kapitalne wyjasnienie rytu nadzwyczajnego Mszy Sw ( tzw. tradtycjonalistycznej, lacinskiej itp).
  Niestety po angielsku. Widac na tym przykladzie jak zmasakrowano Msze Sw po 2 Soborze Watykanskim. Msza Sw ma byc przede wszystkim Bezkrwawa Ofiara czyniona na pamiatke Krwawej Ofiary Chrystusa na Kalwarii (Golgocie) . Bezkrwara Ofara za nasze grzechy, za grzechy tego swiata. A stala sie owa Msza Sw szolem, przedstawieniem , uczta. Przykladow z pajacowania, jakie sie odbywaja na posoborowych Mszach sw na ju tubie jest bez liku.
  Tu jak powinno byc

  a tu jak czesto jest

  Polubienie

 45. Pingback: Czy to nie jest przykrywka dla polskiej wojny w Iranie? « ZYGFRYD GDECZYK

 46. alexirin 5 marca 2012 o 8:36 pm

  To jest ciekawa sprawa, że tak długo, jak długo Polska miała w sobie gotowość do nabijania na pal różnych szubrawców, zdrajców i rozdokazywanej czerni, tak długo była potęgą, przed którą czapkowała i Germania i Kreml. Wychodzi więc na to, że bez powrotu do palowania nic z tego nie będzie. Co tu dużo gadać, jeśli Polska ma się odrodzić naprawdę, to aktem sprawiedliwości założycielskiej byłoby publiczne nabicie na pal takiego Urbana, czy innego Palikota. Żeby nie było, ja tu do niczego nie nawołuję, ja wyrażam swoją opinię. 😉 Więc jak tam już na komendzie włączył się alarm, to niech go ktoś wyłączy, bo bez sensu tarabani.

  http://nicek.info/2011/10/01/skowyt-zydokomuny/

  Polubienie

  • alexirin 5 marca 2012 o 8:40 pm

   Rząd fałszywych żałobników! z firmy D. Tuska „Ostatnia POsługa”! Nie zapłakali po Smoleńsku, nie płaczą po Szczekocinach!

   http://niepoprawni.pl/blog/162/rzad-falszywych-zalobnikow-z-firmy-d-tuska-ostatnia-posluga-nie-zaplakali-po-smolensku-nie-

   Polubienie

   • alexirin 5 marca 2012 o 8:47 pm

    Zamach, Sabotaż w Polsce jest niemożliwy. Jesteśmy mięsem.
    Na zmodernizowanej świeżutko trasie kolejowej z obsługą nawigacyjną najnowszą w Europie, na trasie gdzie każdy polityk mógł jechać w pociągu, każdy dziennikarz, każdy biznesmen, każdy Generał dochodzi do tak ogromnej katastrofy i polski rząd oraz media nie biorą pod uwagę zamachu, sabotażu czy aktu terroru bo nie zginął nikt ważny, bo to tylko obywatele Polski, Ukrainy, USA, Hiszpanii…? Koszmar.
    Gratuluję Tuskowi Donaldowi, Komorowskiemu Bronisławowi, Nowakowi Sławomirowi, Koziejowi nieudacznikowi. umiejętności przekazania PIĘKNA AKCJI RATOWNICZEJ.

    Bądź WIDZEM, nie myśl, my powiemy tobie co masz myśleć, my powiemy tobie co zobaczyłes, my powiemy tobie co usłyszałeś, my mamy ekspertów. MEDIA.

    http://niepoprawni.pl/blog/3021/zamach-sabotaz-w-polsce-jest-niemozliwy-jestesmy-miesem#comment-270559

    Polubienie

    • hjk 5 marca 2012 o 11:09 pm

     „Jeżeli dwa pociągi jadą na czołówkę, co jest niemożliwe nawet gdyby maszyniści umówili się na taką „solówę”, i nie ma mozliwości wyjaśnienia jak to się stało, jednocześnie wykluczając udział osób trzecich to oznacza, że rząd Polski jest w swojej niekompetencji numerem jeden na świecie. Nie wstydźmy się tego słowa, mistrzami świata jesteśmy.”

     Polubienie

 47. wacpan 5 marca 2012 o 9:15 pm

  buhahahahhahaha……………..

  Polubienie

  • Peryskop 6 marca 2012 o 6:26 am

   Fszelkie anty-feministyczne komentarze do tej sądy będom niestety zasadne.
   Dla wyruwnania parytetu popełniam błądy ortograficzne.
   I ften sposup mamy genderowy remiz.

   A swoją drogą czy możemy się dziwić, że w MF pod vinCentem dzieją się tzw. „istne cuda” ?
   Tylko kto za nie zapłaci ?

   Polubienie

 48. rabarbarek 5 marca 2012 o 10:49 pm

  Ekskluzywny wywiad z uwiezionym szefem zamknietej strony Megapload, Kimem Dotcom. Nie tylko warto , ale trzeba obejrzec. To przyklad tego co as czeka w niedalekiej przyszlosci. W Anglii juz zaczely obowiazywac przepisy , wedlug , ktorych mozemy byc wtraceni do wiezienia za nagranie nielegalnych filmow, piosenek na … 10 lat. Tak , morderca moze dostac 5 lat odsiadki , uzytkownik Internetu 10.

  Kilka akapitow przetlumacze. Dla zachety.

  Interview z Kimem . Campbell live.

  Moj biznes istnieje 7 lat. Nigdy nie bylismy powolywani do sadu przez jakakolwiek kompanie dystrybucji filmow i w ciagu ostatnich wydalismy miliony dolarow na porady adwokatow w sprawie prowadzenia biznesu. Adwokaci zapewniali nas , ze biznes jest bezpieczny i chronia nas przepisy DMCA, ktore w USA sa prawem.

  Nie mozemy odpowiadac za dzialolnosc tzw. trzeciej partii czyli uzytkownikow Megaupload.
  Serwer byl niezwykle szybki i pozwalal na 800 flie transfers na sekunde, podczas gdy inne mail servers odmawialy ” przesylek” z roznych powodow. Istnieja prawa , ktore chronia uzytkownikow Internetu [ w USA Electronic Communication Privacy Act] i ktore zabraniaja wgladu do kont uzytkownikow. Natomiast nasze wlasne przepisy mowily wyraznie ” Nie wolno nagrywac czegokolwiek , co jest czyjas wlasnoscia …”
  Oczywiste jest , ze Internet pelen jest legalnych i nielegalnych ” uzyc”. Kazdy service online napotyka podobne problemy. You Tube, Google , wszyscy siedza w tej samej lodzi.
  You Tube miala ten sam co my problem , jednak poniewaz You Tube jest bardzo bogate , spawe wygralo , ja niestety siedze w wiezieniu. Wszystkie moje aktywa zostaly zamrozone, moj dom przeszukany, bez nakazu , bez przesluchania. To kompletny idiotyzm .

  Jestem przekonany , ze wygram , poniewaz nie jestem kryminalista. Nie zrobilem niczego nielegalnego…

  Za chwile wysle link do wywiadu. Podejrzewam , ze takich przypadkow bedziemy mieli wiecej i wiecej. Zlikwiduje sie konkurencje , a przy okazji postraszy niepoprawnych politycznie.

  Polubienie

  • rabarbarek 5 marca 2012 o 10:50 pm

   Polubienie

   • Peryskop 6 marca 2012 o 6:44 am

    Sympatyczny facio ten Kim.
    Oby się wyślizgał z łap IT-siepaczy.

    Polubienie

 49. obserwator 7 marca 2012 o 12:39 am

  Chciałem się podzielić z wami pewną ciekawostką, jako że jestem pasjonatem w wielu dziedzinach więc i PKP nie jest mi obce a i prywatne śledztwa jako dawny bloger znam; szperając samemu w poszukiwaniu info nt. przyczyn wypadku, znalazłem się na forum kolejowym, gdzie z trudnością dostają się nowicjusze a wypowiadają kolejarze, wcześniejszymi doświadczeniami byłem przygotowany na rozwój sytuacji ale jeszcze nie wiedziałem na co czy: ban, ignor, czy wyśmianie? jako że nie było paragrafu, skończyło się na dziwnych pytaniach na priv oraz szybkim zamknięciu sporego tematu?! tylko dlatego że przyszedł nowicjusz czyli ja i w dwóch tylko postach położył na łopatki cały temat! Jak?

  1 Odpowiadając w dwóch postach co zrobiłby pasażer kolei widząc przelatującego maszynistę na sygnale zastępczym albo robiącym coś co jest sprzeczne z zasadami? pociągnął za hamulec bezpieczeństwa i nagłośnił sprawę!

  2 Zadając pytanie jak to się stało że brak było komunikacji radiowej pomiędzy obydwoma posterunkami i kontaktu kto gdzie kieruje skład.

  3 Kontynuowania dyskusji nt. info z tego linku: http://gosc.pl/doc/1098314.Nika-ujawnij-sie-apel-ws-katastrofy

  4 Zadania pytania że jeśli padają podejrzenia że wystąpiła tam awaria to dlaczego prędko naprawia się szlak i ciągu kilkunastu najbliższych godzin przywróci ruch pociągów skoro nie ma 100% pewności co do bezpieczeństwa na tych torach.

  Wątek zamknięty zdaniem administracji:

  „Do czasu opublikowania przez organy śledcze oficjalnych ustaleń, wątek pozostanie zamknięty.”

  Dziwne ze względu na to że forum nie jest na państwowych stronach typu gov.pl ale to zwykłe popularne i z prywatnej inicjatywy forum kolejnictwa gdzie zagląda po prostu sporo osób związanych z PKP i chciało wyjaśniać sprawę na drodze prywatnej 😀

  Pozdrawiam samo myślących i i zdesperowanych do poszukiwań prawdy na własną rękę. 😉

  Polubienie

 50. ARMOR_CAGE 7 marca 2012 o 12:43 am

  Drogi monitorze pozwól że dopiszę, co do rosji, co jeżeli to gra na 2 fronty ? Co jeżeli jedni i drudzy są źli. To nie taka prosta sprawa. Jak dla mnie tu bardziej stoją ludzie przed wyborem mniejszego zła, ale nadal jest to zło.
  Pozdrawiam.

  Polubienie