Żydowski wydawca nawołuje do zabójstwa Prezydenta USA

13 stycznia b.r. wydawca żydowskiego tygodnika Atlanta Jewish Times Andrew Adler, w swojej kolumnie rozważał w jaki sposób premier Izraela Netanyahu powinien się rozprawić z Iranem oraz innymi zagrożeniami dla Izraela. Podał trzy możliwe scenariusze, takie jak atak militarny na Hamas i Hezbollah, bombardowania irańskich ośrodków badań nuklearnych czy wreszcie w trzecim scenariuszu – użycie agentów Mossadu w USA w celu usunięcia prezydenta „nieprzyjaznego” dla Izraela, by w efekcie dać możliwość rządzenia jego zastępcy, który byłby bardziej chętny na usunięcie zagrożenia.

Artykuł, w którym Adler proponuje zabójstwo Obamy

(Jak wiadomo zastępca Obamy, Joe Biden, który deklaruje się, że jest praktykującym katolikiem, jednocześnie publicznie oświadczył, że jest syjonistą (http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3586542,00.html)).

Adler swój pomysł tłumaczy w ten oto sposób:

„Tak, dobrze przeczytaliście numer trzy. Należy wydać rozkaz uderzenia na prezydenta, by Izrael mógł dalej istnieć. Pomyślcie o tym. Jeśli ja wymyśliłem ten scenariusz w stylu Toma Clancy, to czy ten niesamowity pomysł nie mógłby być rozważany przez przywództwo Izraela?
Realizacja scenariusz nr. 3 (przypominam – dotyczy zamordowania Prezydenta USA!) odnosi się do rozważania tego jak radykalne kroki należy podjąć by ocalić naród składający się z 7 milionów Żydów, Chrześcijan i Arabów”

Jak wiadomo, w USA jedynym wyjątkiem, który ogranicza wolność słowa, są groźby wobec Prezydenta, szczególnie zamachem. Secret Service podjął więc śledztwo, Adlera jednak nie aresztowano. Żydowskie grupy adwokackie, jak Anti Defamation League i NJDC próbują odkręcić sprawę oficjalnymi oświadczeniami na temat tej „skandalicznej wypowiedzi”. Dyrektor ADL, Abraham H. Foxman, oświadczył:

„To nawet nie może być rozpatrywane jako fikcja. To są nieodpowiedzialne i ekstremistyczne słowa. Są skandaliczne i nie do zaakceptowania. Szkodę można zapewne naprawić przeprosinami. Brak umiejętności odpowiedniego osądu pana Adlera jako wydawcy, rodzi poważne zastrzeżenia co do pełnienia przez niego tej funkcji”.

NJDC, National Jewish Democratic Council (Państwowa Żydowska Rada Demokratyczna) określiła publikację Adlera jako „godną pogardy”. Jej prezes David Harris uznał, że „ośmielenie się na podsuwanie takich podłych pomysłów na łamach gazety przez jej wydawcę, i to żydowskiej gazety, jest poza wszelką krytyką”.

Andrew Adler przeprosił za tę publikację, jednak nadal jest wydawcą Atlanta Jewish Times. Oto nagranie tego drania przepraszającego na antenie: http://www.youtube.com/watch?v=jnOLxhJQbfc  szuja się popłakał żeby nie wylądować w pierdlu.

Tygodnik powstał w 1925 roku i na początku nazywał się „Southern Israelite” (Południowy Izraelczyk). W 1980 roku przejął go właściciel Baltimore Jewish Times Charles Buerger, po jego śmierci w 1996 roku właścicielem był jego syn Andrew. W 2000 roku sprzedał go Jewish Renaissance Media (Media Żydowskiego Odrodzenia).
Andrew B. Adler z Metro Jewish News, przejął tygodnik 14 kwietnia 2009 roku, który był w stanie upadku z tylko 3,500 osobami kupującymi subskrypcję i 5 członkami redakcji. Udało mu się jednak ponownie ożywić gazetę, przenieść do nowego biura i zwiększyć skład redakcji do 10 osób (Wikipedia).

Sprawa publikacji Adlera w Atlanta Jewish Times została by niezauważona, gdyby nie Fox News Rupperta Murdocha. O dziwo, zaraz po publikacji w Fox News, za rzekome podsłuchy telefoniczne, w Londynie aresztowano 5-ciu dziennikarzy z The Sun, który jest też własnością Murdocha. Aresztowaniem zagrożony jest sam syn Murdocha, James, który już ustąpił z pozycji prezesa News International.

==========================================================================

Przypomina to do złudzenia skandal jaki wybuchł w 2003 roku w New Jersey, po publikacji rasistowskiej książki Romemut Yisrael Ufarashat Hagalut (Żydowska wyższość rasowa i kwestia wygnania) przez rabina Sadya Grama z Lakewood. Książkę wydano za pieniądze federalne przekazane w wysokości 500,000 dolarów społeczności żydowskiej na bibliotekę Holocaustu przez senatorów Franka Lautenberga i Jona Corzine (tak, ten sam, który niedawno zdefraudował bank MF Global na ponad 1,3 miliarda dolarów!).
Książka przedstawiała opinię nie tylko autora, ale i najbardziej prominentnych liderów żydowskich, takich jak sam dyrektor uczelni w Lakewood – rabin Aryeh Malkiel Kotler, który napisał do niej przedmowę.

Grama argumentował, że różnica pomiędzy Żydami i Gojami (nie-żydami) jest jednoznaczna – Żyd jest z natury i w swojej kwintesencji dobry, podczas gdy Goj jest kompletnie diabelski. Kwestia rozróżnienia dotyczy więc nie religii, ale tego, że są to dwa zupełnie odmienne gatunki. Nie jest to różnica kulturowa, ale genetyczna i jest niemożliwa do naprawienia. Grama uważał też, że Żydzi będą odnosić sukcesy tylko wtedy, gdy Goje będą mieli same katastrofy. A Holocaust był wynikiem tego, że ówcześni Żydzi byli aroganccy i dali się zasymilować (!).

Książka została opublikowana po hebrajsku, jednak doniesiono o tych rasistowskich treściach gubernatorowi New Jersey, Jamesowi McGreevey – z mojej wiedzy był to ktoś z otoczenia ówczesnego prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej, Edwarda Moskala, kto czytał w magazynie „Forward” publikację uczciwego Żyda ortodoksyjnego Allena Nadlera, dyrektora Jewish Studies Program na Uniwersytecie Drew w Madison.
Mimo, że sprawa książki rabina Grama była bardzo głośna, to obecnie wszystkie publikacje, które były w internecie znikły, pozostało tylko kilka wzmianek na forach, które można znaleźć tylko znając szczegóły afery.

McGreevey potępił publicznie publikację książki, z tego co pamiętam, została ona wycofana ze sprzedaży. Ale niedługo potem McGreevey musiał zrezygnować ze stanowiska gubernatora New Jersey, gdyż wybuchła afera, że jest on … homoseksualistą!
Doniósł na niego jego doradca d.s. bezpieczeństwa o odpowiednim nazwisku Golan Cipel, który był też izraelskim wojskowym.
Katolik irlandzkiego pochodzenia, James McGreevey, był w bardzo przyjaznych stosunkach z Polonią w tym stanie. Sam rozmawiałem z nim wielokrotnie – uważam, że był to wyjątkowy przykład uczciwego polityka, człowieka, który znalazł się na tej wysokiej pozycji tylko dzięki przedsiębiorczości, a nie poparciu grup lobbystycznych.

Z wiarygodnych źródeł w Kongresie Polonii Amerykańskiej w New Jersey wiadomo mi, że McGreevey wcale nie był homoseksualistą i że tym sposobem dano mu wygodną, choć niezbyt honorową szansę na rezygnację z urzędu gubernatora. Do dzisiaj wiele osób pamięta moment, gdy na łamach ogólnoamerykańskiej telewizji McGreevey oświadczył, że jest”gejem Amerykaninem” i, że ponieważ to ukrył przed wyborcami, to rezygnuje z pozycji gubernatora. Mówiąc to mocno trzymał za rękę swoją żonę, a ona się tajemniczo uśmiechała….
W świetle tej afery, należy też wspomnieć o jeszcze jednym tragicznym wydarzeniu, które moim zdaniem nie jest przypadkowe – śmierci Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej Edwarda Moskala. W ciągu roku zabiła go wyjątkowo agresywna cukrzyca – najpierw odjęto mu nogę, potem po kilku miesiącach skonał w bólu. W kręgach polonijnych mówiło się o zakażeniu wirusem, który może wywoływać tak gwałtownie przebiegającą cukrzycę.
Obecnie, po kilku latach są wyraźne próby zniszczenia pamięci po prezesie Moskalu, robi się z niego agenta komunistycznych służb specjalnych, Mossadu, a pamiętajmy, że to właśnie on był na tyle odważny by krytykować amerykańskich syjonistów za ich rasizm i ksenofobię.

Materiały:

Pikieta pod Sejmem – Koalicja Polska Wolna od GMO

Reklamy

103 responses to “Żydowski wydawca nawołuje do zabójstwa Prezydenta USA

 1. zenobiusz 6 marca 2012 o 5:33 pm

  Tak wygląda wdzięczność,film ilustracja zagadnienia,
  na czasie,być może.

  No teraz będzie lepiej,aha,
  końcówka filmu- ważna głośność,żeby wyraźnie słyszeć.

  Polubienie

  • Brus_Zły_Lis 6 marca 2012 o 7:21 pm

   A TUTAJ coś o michniku i jego wypowiedziach nt Polaków
   http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/my-wezmiemy-wadze-wy-polacy-pojdziecie.html

   Polubienie

 2. rabarbarek 6 marca 2012 o 6:06 pm

  No to warto do tematu dolozyc cale przemowienie Bibi Netanyahu , ktore calkiem niedawno wyglosil w Ameryce , na zlocie AIPACu. Na wstepie podziekowal swoim wspolplemiencom za aktywne wspieranie interesow Izraela w USA , na zakonczenie zyczyl wszystkim ” happy Purim” , a cale przemowienie to szczyt szczytow. Mount Everest bezczelnosci i klamstw. Po ogolnej radosci , ze na spotkanie przybyla polowa Kongresu Amerykanskiego [ czy aby napewno jeszcze amerykanskiego?] , Bibi przypuscil atak na prezydenta USA , nawolujac go do ataku Iranu. Byl na tyle bezczelny , ze przypomnial rok 1944 , kiedy to Zydzi prosili USA o bombardowanie obozu Oswiecim , aby ratowac swioch , ale Ameryka pozostala nieczula na wezwania . Ale teraz mamy inne czasy i innych przywodcow , powiedzial BN , i wolanie Izraela nie pozostanie bez echa. Malo tego , BN oskarzyl Iran o morderstwo tysiecy Amerykanow , ktorych smierc musi byc pomszczona.
  To co ” uny” wyrabiaja , jest po prostu nie do przyjecia . Brak slow zwyklemu smiertelnikowi , a to swiatowe stado rzadzacych baranow bije brawa na stojaco .

  Echem odbija sie wlasnie przemowienie BN w USA i kolejne postacie ze swiecznika polityki amerykanskiej nawoluja do ataku na Iran. [ McCain]
  Iran wpuscil dzisiaj komisje energii atomowej do wszystkich tajnych miejsc , gdzie prowadzi sie badania nad rozwojem en. nuklearnej. Sytuacja przypomina jednak Irak . Tylko Iran to nie Irak.

  http://www.middleeast.org/mereport/go.php?bWlkZGxlZWFzdC5vcmd8fG1lcnx8aHR0cDovL3d3dy5hbGdlbWVpbmVyLmNvbS8yMDEyLzAzLzA1L2Z1bGwtdGV4dC1vZi1uZXRhbnlhaHUtc3BlZWNoLXRvLWFpcGFjLTIwMTIv

  Polubienie

  • monitorpolski 6 marca 2012 o 6:12 pm

   Tu nawet nie chodzi o Iran, raczej o zniszczenie klasy średniej w USA i Europie – przez podniesienie cen ropy. Jak Iran zostanie zaatakowany to zamknie cieśninę Ormuz, a ceny zwiększą się 2-krotnie

   Polubienie

   • Tomasz 6 marca 2012 o 7:44 pm

    Juz poszly w gore wystarczy ,ze Iran postraszyl,ropa gdzieniegdzie juz 1.47£,benzyna prawie 1.40£

    Polubienie

    • Tomasz 6 marca 2012 o 7:49 pm

     A pamietam jak pare lat temu ceny byly ok 0,75£ Ehhh czasy komus bardzo zalezy na tym zeby nas stlamsic niezaleznie gdzie mieszkamy.

     Polubienie

     • alexirin 6 marca 2012 o 9:14 pm

      dlaczego europa siedzi cicho zamiast protestować przeciwko wojnie?
      gdzie jest angela sarkozy ?
      i cała reszta marionetek ?
      dzięki tej wojnie ropa podrożeje dwa razy czy to będzie dla naszego dobra ?
      ha 🙂

      Polubienie

      • Tomasz 7 marca 2012 o 12:52 am

       Alexirin to tez walcza ,niedawno byly protesty podobne do Polski ,najwiecej chyba w Walii i na pln Anglii. Tu tez byla wolniejsza jazda po Autostradach i tankowanie paliwa na stacjach. Podejrzewam ,ze tu jest wiecej protestow,strajkow niz w Polsce tylko polskie,przepraszam nie polskie media o tym nie napisza

       Polubienie

       • Tomasz 7 marca 2012 o 12:58 am

        Zreszta czego oczekuesz od Camerona. Jego i tak to nie dotyczy. Jedynie za co go szanuje to ze nie podpisuje na slepo wszystkiego jak Tusk-patrz pakt fiskalny.Reszta w rekach krolowej haha. Ja tam sie ciesze ze nie bede placil na ratowanie Grecji

        Polubienie

        • Peryskop 7 marca 2012 o 5:12 am

         Tomasz, czy wiesz że Brytyjczycy wycofali się z eksploatacji gazu łupkowego ?
         Francuzi, Szwedzi, Bułgarzy też. A u nas sprzedajny szont robi wciąż pod siebie.

         Tu otwartym tekstem podane na czym ten przekręt polega i czym grozi: KATASTROFĄ !
         Teraz widać jak potrzebne są odwracacze uwagi aby takie aferalne biznesy mogły się kręcić.

         Waterproof. Gas fracking in Poland [1/ PL]

         Polubienie

        • uwaga 7 marca 2012 o 7:20 am

         Siedz cichutko to zobaczysz jak jeszcze bedziesz mial..POLACY OBUDZIC SIE PROSZE.
         NIE DAJMY POLSKI SYJONISTOM.

         Polubienie

     • hjk 6 marca 2012 o 9:22 pm

      Kilka tyg. temu był art. w „veterans today” z sugestią, ze te atak jest uzgodniony i ‚ustawiony’ m. Iranem a Izraelem, bo jedni chcą zarobic na wyższych cenach, a inni na opcjach na ropę. Pewnie USA chce się pozbyć zdezelowanych okrętów i starego uzbrojenia. Wojna ma być „fake”, jak powoli wszystko w dzisiejszym świecie coraz bardziej wirtualne, sfałszowane, grane, maskowane…

      Polubienie

    • kk7qq 7 marca 2012 o 7:34 am

     U nas paliwo po 1,69 € !

     Polubienie

     • AQQ 7 marca 2012 o 9:51 am

      A u nas na 1litr paliwa jest równy 1h pracy…zastanówcie się co piszecie!

      Polubienie

   • rebeliant 7 marca 2012 o 9:28 pm

    Im więcej źródeł pod kontrolą USSRAELA tym droższa ropa. Nic do tego ma cieśnina. Atak na Irak – ropa w górę. Irak pod kontrolą – ropa w miejscu. To samo z Libią i innymi akcjami podnoszącymi bez powodu cenę….

    Polubienie

  • maran 6 marca 2012 o 7:38 pm

   To sa chorzy ludzie. Mamy psychopatow, sadystow z piekla rodem, oraz tchorzliwe, lizace stopy marionetki na czele swiatowych rzadow . Nie ma co sie ludzic. Doszli do swej wladzy i jej latwo NIE oddadza. Bedzie konfrontacjia ,ale krwawa konfrontacjia i wtedy ratuje sie kto moze.
   Nie wierze, po prostu nie wierze, ze to sie tak ot, rozjedzie po kosciach.
   Oni maja gdzies opinie publiczna. I tak robia co chca, ( lotniskowce USA rozstawione w Zatoce Perskiej?? Rozstawione). Robia te medialna nagonke, ale decyzja o ataku na IRAN JUZ zapadla.
   I ten atak sie oDBEDZIE, niezaleznie do tego co publika o tym sadzi. Zyjemy, jak to @MJ ,ladnie okreslil w czasach Wielkiego Obledu. A to dopiero poczatki.

   Polubienie

   • latarnik 6 marca 2012 o 7:48 pm

    „Naszym społeczeństwem kierują chorzy umysłowo ludzie dla chorych celów. Myślę, że rządzą nami obłąkańcy dla obłąkanych celów i myślę, że za powiedzenie tego mogą mnie zamknąć w szpitalu dla wariatów. Na tym właśnie polega obłęd tego wszystkiego.” – słowa te wypowiedział John Lennon, zanim został zamordowany przez Marka Davida Chapmana, poddanego kontroli umysłu przez CIA.

    Polubienie

   • Peryskop 6 marca 2012 o 8:16 pm

    Maran, decyzja rozwalenia Iranu zapadała wielokrotnie od czasu wyrzucenia od władzy szachinszacha Rezy Pahlavi’ego – parasola dla zachodnich koncernów olejowych, potem w czasie upokorzenia USA podczas okupowania przez ponad rok amerykańskiej ambasady i przetrzymywania jako zakładników jej pracowników. Potem było jeszcze fiasko akcji odbicia zakładników, prowokacyjne zestrzelenie irańskiego pasażerskiego Airbusa i inne harce mające na celu zmuszenie Persów do kontrataku.

    Teraz jest prowadzona bardzo ważna operacja urabiania opinii światowej, że ostateczny atak jest jakoby uzasadniony, że jest formą samoobrony przed rzekomym irańskim zagrożeniem, że jest podobno nieunikniony, że ma na celu wyswobodzenie rzekomo uciemiężonych kobiet w Iranie, że to ratunek dla rzekomo prześladowanej opozycji, jest niesieniem „demokracji i wiolności”, a ponadto pozwoli na utrzymanie niskich cen ropy i jej pochodnych paliw na stacjach.

    Zasadniczym celem tej kampanii deziformacji jest wywołanie przyzwolenia dla ataku na Iran u większości ludzi, po to aby ta większość nie miała potrzeba sprawdzania rzeczywistych przyczyn, i żeby skutecznie wyśmiewała i przekrzykiwała pozostałą mniejszość – do której i my należymy – mającą wiedzę, że jesteśmy świadkami szykowania zbójeckiej napaści w celu mordowania i rabunku.

    To jest bardzo ważny moment całej, planowanej od wieków przez illuminacką klikę operacji ludobójstwa, bo od uzyskanych efektów zależy czy ludzie wreszcie przeciwstawią się mordowaniu ich „na raty”, czy podzieleni i otumanieni pogodzą się z kolejnym etapem globalnej rzezi i dezintegracji – tym razem na Persach.

    A więc w świetle tych procesów nie jest zupełnie tak jak napisałaś : „…Oni maja gdzies opinie publiczna. I tak robia co chca… Robia te medialna nagonke, ale decyzja o ataku na IRAN JUZ zapadla. I ten atak sie oDBEDZIE, niezaleznie do tego co publika o tym sadzi…”

    Jeśli zaatakują przy powszechnej dezaprobacie społecznej, to ryzykują swoją szybszą zgubą.

    Polubienie

    • maran 6 marca 2012 o 8:31 pm

     Peryskop. Illuminati zaplanowali rewolucje francuska ? Zaplanowali . Odbyla sie ? Odbyla. Zaplanowali rew. pazdiernikowa? Tak. Odbyla sie ? Odbyla.
     Zaplanowali 1 i 2 wojne swiatowa?? Tak. Odbyly sie? Odbyly sie.
     Zaplanowali atak na Libie? Tak. Odbyl sie ? Odbyl. Teraz maja w planach 3 wojne swiatowa ,ktora ma sie zaczac od ataku na Iran? Odbedzie sie ? Tak.
     NIEZALEZNIE Od tego co opinia publiczna o tym sadzi lub nie.
     Mark my words. Nie pisze tego ,ot tak sobie. Po prostu fakty trzeba analizowac takimi jakie sa, niezaleznie od tego, czy nam sie podobaja czy nie, czy sie z nimi zgadzamy czy nie.
     Zgube beda mieli , predzej czy pozniej, ale jakim kosztem???????

     Polubienie

     • hjk 6 marca 2012 o 9:40 pm

      @maran
      „Teraz maja w planach 3 wojne swiatowa ,ktora ma sie zaczac od ataku na Iran? Odbedzie sie ? Tak.”

      No tego nie wiadomo, co zaplanowali i czy im się uda, bo plany m. in. mają to do siebie, ze lubią nie wychodzić albo się nie udawać. Moze to tylko straszenie i terroryzowanie społeczeństwa. Miejmy nadzieję, ze sa siły mogące powstrzymać tych szaleńców i ludzie, którzy zdaja sobie sprawe, ze wojna to by była katastrofa. Dzisiaj konspiracja tych szalnców wyszła na jaw i miejmy nadzieję, ze organizuje się jakis opór przeciwko nim.

      Polubienie

      • monitorpolski 6 marca 2012 o 9:51 pm

       Obama się jasno wyraził, że nie będzie ataku na Syrię, mimo, że satanista McCain ‚żądał” natychmiastowego ataku bombowego na ten kraj. Czuję, że czas syjonazistów się kończy.

       Polubienie

       • sebecx 6 marca 2012 o 11:57 pm

        albo czas Obamy się skończy .. gdyby mieszkał w Polsce, to może nawet by się sam powiesił..

        Polubienie

        • iHe 7 marca 2012 o 12:20 am

         Nie można mieć złudzeń po co otwierają te bramy piekła..
         Oczywiście,żeby potem pomóc..

         Prace nad rozwiązaniami już są mocno zaawansowane..
         http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_najnowszym_raporcie_onz,p393494396

         Wszystko się łączy idealnie w jedną całość włącznie z „naszymi” zdradzieckimi elitami i meeediami.

         ONZ tyrania,nawet się z tym nie kryją, tacy są pewni siebie.

         Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:24 am

      @maran
      może masz racje, ale obys jej nie miała; jest jednak nowy element w tej układance: internet; pomijając wszystkie ograniczenia z tym związane – jest to jednak jakościowa zmiana; chociażby to, że o tym dyskutujemy, jest nas tu kilkadziesiąt osób, mamy wpływ na kolejnych kilkaset/kilka tysięcy; no i takich blogów tez sa tysiace na całym świecie; swiadomośc tego, co sie dzieje, jest bez wątpienia o kilka rzędów wielkości wyższa, niz w czasach np. II WŚ; inna sprawa – czy to wystarczy, bo powstrzymać tych sukinsynów; oby!

      Polubienie

      • hjk 7 marca 2012 o 11:45 am

       A poza tym już od chyba 2004 roku mówią o tym ataku na Iran i póki co nic się nie dzieje, widać nie tak łatwo z tym atakiem…

       Polubienie

 3. Peryskop 6 marca 2012 o 6:11 pm

  I tak oto przeforsowane przez Obamę „prawo” do zabicia każdego bez sądowych ceregieli może się obrócić przeciwko niemu !

  Właśnie Generalny Prokurator Eric Holder podał w wczoraj (5.03.2012) wykładnię, według której celowe zabicie obywatela nie jest zamachem, z czego wynika, że w USA morderstwo staje się legalne.

  A więc mamy kolejny „wielki krok ludzkości” na drodze ku przepaści !

  http://blog.alexanderhiggins.com/2012/03/05/holder-targeted-killings-citizens-not-assasination-90922/

  http://www.washingtonsblog.com/2012/03/attorney-general-holder-says-murder-is-legal.html

  Polubienie

  • monitorpolski 6 marca 2012 o 6:32 pm

   To też trzeba nagłośnić – Znalazłem to w … Atlanta Jewish Times.
   http://atlantajewishtimes.com/blog/2012/01/02/woman-who-sent-anti-semitic-package-killed-by-police/
   ZAMORDOWANO KOBIETĘ W JEJ WŁASNYM DOMU.
   Dla Atlanta JT najważniejsze jest to, że kobieta była antysemitką. Wysyłała m.in. „antysemickie” przesyłki do kongresmana Kinga. Wysłano do niej policję, która rzekomo zastała ją z bronią w ręku i nożem. Zabito więc ją jak psa. Kto może zapewnić, że to nie było wykonanie wyroku śmierci na obrzydliwej antysemitce? Uważajcie zanim kogoś wpuścicie do domu – jak to będzie policja to szybko znajdźcie świadka. Dobrze mieć jest system rejestracji wideo z emisją livestream lub łącznością z inną osobą. Zaczyna się robić niebezpiecznie – w ten sposób można zlikwidować każdego. W świetle prawa amerykańskiego, kobieta mogła posiadać broń i trzymać ją w ręce.

   Polubienie

   • diono 6 marca 2012 o 8:52 pm

    kurde to niemozliwe ze beda legalnie zabijac ludzi a ludzie maja prawo zyc… jak by mnie chcieli zamordowac albo ich bym sam wykonczyl to musial bym jechac do wawy i tych zydorzadow bym wykonczyl … wiec po co beda ludzi zabijac jak oni maja prawo zyc a nie beda tak o zabijac wiec do czego ku..wa ten swiat zmierza??? ;//

    Polubienie

    • monitorpolski 6 marca 2012 o 9:44 pm

     diono, spoko to jeszcze nie dzieje się w Polsce, na razie u nas zabijają tylko szwadrony śmierci, jak zrobili z Lepperem i dr Ratajczakiem (i pewnie wielu innymi), ale nie tak jawnie jak tam. Ale musimy być na to przygotowani – syjonaziści planują takie „prawo” na całym świecie.

     Polubienie

     • hjk 7 marca 2012 o 11:49 am

      @peryskop
      „Właśnie Generalny Prokurator Eric Holder podał w wczoraj (5.03.2012) wykładnię, według której celowe zabicie obywatela nie jest zamachem, z czego wynika, że w USA morderstwo staje się legalne. A więc mamy kolejny “wielki krok ludzkości” na drodze ku przepaści!”

      Nie do przepaści, tylko do stanów przedcywilizacyjnych, gdzie ludzie sami się musieli bronić – w Ameryce to normalne, tam zawsze był dziki zachód, a teraz tylko „wrócili do tradycji”. Dobrze że ludzie maja przynajmniej broń, to zaczna się organizować w oddziały samoobrony…

      Polubienie

 4. rabarbarek 6 marca 2012 o 6:21 pm

  ” Mamy moralny obowiazek zaatakowania Syrii i Iranu” powiedzial dzisiaj McCain w Kongresie , byly kandydat na prezydenta USA.

  Z glupim na rozum sie zamienil czy jest zwyklym lajdakiem i zdrajca interesow narodowych USA ?

  Czy slyszeliscie co zrobili w Libii? Pisalam o takich zamiarach, na podstawie jakiegos artykulu . Od Libii odlaczono tereny roponosne [ wschod] i ogloszono autonomie regionu. Czyli , ropa bedzie ” nasza” , a Libia biedna i sponiewierana , bedzie ” wasza” . I tak to za przyzwoleniem calego swiata uratowano narod libijski przed przemoca Kaddafiego. Maja bank , zloto , rope , a Libijczycy stali sie niewolnikami we wlasnym kraju. Hanba i wstyd!!!

  Polubienie

  • monitorpolski 6 marca 2012 o 6:33 pm

   Zobaczymy, czy generałowie Armii Amerykańskiej im na to pozwolą. Są granice draństwa.

   Polubienie

   • rabarbarek 6 marca 2012 o 6:45 pm

    To samo pomyslalam. Nadzieja w wojskowych , ktorzy coraz glosniej i odwazniej sprzeciwiaja sie poronionym pomyslom , poronionych politykow. Nie mowiac juz o dolach militarnych , ktore popieraja Rona Paula i dosc maja maskarady , urzadzonej przez facetow z maskami na twarzach .

    Assad w Syrii pogonil bande . W momencie , kiedy Czerwony Krzyz pomagal rannym, wojsko Assada wyciagnelo na swiatlo dzienne ponad 100 najemnikow – rebeliantow , ktorzy z Syria mieli tyle wspolnego co krowa z ksiezycem. Swiat mial okazje przekonac sie kto stoi za Armia Wolnej Syrii. Teraz po kilku niepowodzeniach Usrael i reszta , probuja przyspieszyc bieg wydarzen , bo czuja , ze czas nie dziala na ich korzysc. No i ten proces w Islandii , odpowiedzialnych za kryzys 2008 roku. Reszta kryminalistow sledzi z niepokojem bieg wydarzen.

    Polubienie

    • mi461 6 marca 2012 o 7:40 pm

     a tak na dokladke -> zobaczcie do czego posuwa sie telewizja amerykanska

     ANDERSON COOPER BUSTED! STAGED FAKE CNN NEWS

     CNN i ANDERSONA COOPERA ktorego zlapana na goracym uczynlu przy fabrykowaniu wiadomosci wlasnie z SYRII !
     W glowie sie nie miesci a wydawal sie taki wiarygodny.

     to jest DOWOD Monitor ze to co kiedys pisales jest prawda.

     Newsy i filmy sa „manufactured by Hollywood” !
     Takie mamy czasy DEZINFORMACJI i „face” informacji.

     http://www.futuredatabank.com/cnn-breaking-news.html

     http://www.futuredatabank.com/cnn-breaking-news.html

     Polubienie

     • maran 6 marca 2012 o 8:03 pm

      Ten artykul, ( wywiad z libanska siostra zakonna, ktora od wielu lat mieszka w Syrii), swietnie ukazuje manipulacje, jakie sie odbywaja z przkazem tego ,co sie dzieje obecnie w Syrii.
      Mowi ona m.in o ogromnych klamstwach i przekretach, jakich sie dopuszczaja MSMedia, o najemnikach buszujacych po Syrii i zbierajacych swe krwawe zniwo.
      Naprawde warto przeczytac i rozpowszechnic ten artykul.
      Na wage zlota.!!!!!!!!!!!!
      http://sol.myslpolska.pl/2012/01/w-syrii-trwa-wojna-o-prawde-%E2%80%93-rozmowa-z-fadia-laham-matka-agnieszka/

      Polubienie

      • ALFA 7 marca 2012 o 12:37 pm

       Inwazja NATO na Syrię w tym miesiącu?
       Turcja, państwo członkowskie NATO uzbraja Al-Kaidę i inne grupy terrorystyczne w ramach działań wspólnoty międzynarodowej zmierzającej do wsparcia syryjskich rebeliantów, mających obalić prezydenta Baszara al-Assada. Na marzec zakłada się możliwość realizacji inwazji wojskowej, niemal dokładnie rok po identycznym ataku na Libię, który zrealizowano również przy pomocy terrorystów Al-Kaidy.
       http://www.prisonplanet.pl/polityka/inwazja_nato_na_syrie_w,p56359852

       Polubienie

     • monitorpolski 6 marca 2012 o 8:18 pm

      Oczywiście, niekoniecznie mają stały aktorów, ale na pewno WIĘKSZOŚĆ newsów to zrealizowane scenariusze. To wyszło kilka lat temu w USA, takie same „newsy” Pentagon wysyłał różnym stacjom, ci tylko wstawiali swoich spikerów i lektorów i mieli za darmo materiały do pokazania. Dlatego nazywam to ŚCIERWOMEDIAMI, choć właściwsze byłoby MEDIA MASOWEJ ZAGŁADY.

      Polubienie

  • alexirin 6 marca 2012 o 9:42 pm

   a u nas co zrobili

   http://top1-1.com/polska-i-izrael-to-teraz-jednosc/

   Polubienie

   • alexirin 6 marca 2012 o 9:58 pm

    Skok na strategiczne spółki

    http://wzzw.wordpress.com/2012/03/06/tusk-rzadzi-i-dzieli/

    Polubienie

    • iHe 6 marca 2012 o 11:56 pm

     Jest w tym element POzytywny,platforma pęka i będzie musiała POwstać hybryda
     Ruch Pali2ska kontra reszta..

     Ale za dużo w tym POzytywu nie ma.

     W tą gre społeczeńswo polskie wykulane zostało już wielokrotnie z jak zawsze tym samym dobrym skutkiem dla mafii rządzącej..

     Nie ma winnych,to nie moja ręka,to nie moja wina ,to nie moja piaskownica.Nie znam tych ludzi.
     Zwycięstwo ma wielu ojców.POrażka tylko jednego..
     Ciekawe jaką tekę dostanie 2sk od POklepywaczy PO plecach,jak już opuści POlske..
     Bezpieczna byłaby teka konsultanta ACTA w kraju bez ekstradycji.

     Można by już teraz z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć ruchy pasożytów.

     Zachodzi jednak obawa,że platforma nie tonie chyba,że po naszym trupie.
     Sama nazwa jest ciekawa alegorią placówki odciętej od cywilizacji śródziemnomorskiej,której jedynym celem jest wydobywanie surowców z oceanu tubylców.

     Kolejna obawa,to taka ,że jak trend katastrof się utrzyma to może wpadną na POmysł stanu wyjątkowego..
     No zobaczymy w końcu wiosna się zbliża ,a POmysłów jakby niewiele.
     A tu na świecie też różowo nie jest..Mają troche ustawionych ustaw pod tą tematyke.

     Polubienie

   • monitorpolski 6 marca 2012 o 11:04 pm

    Niech on uważa na to co wygaduje, byli tacy co twierdzili, że Polska i ZSRR to jedność. Niedługo zobaczy co naród potrafi. „jak lawa, z wierzchu zimna i twarda, mokra i plugawa, lecz wewnętrznego ognia….” Ten ogień spali wszelkie draństwo. Może już wiosną.

    Polubienie

 5. largoxx 6 marca 2012 o 7:32 pm

  Dla niedowiarkow podaje link najnowszego filmu ktory sie ukazal

  Chemtrails -News na N-TV 3.03.2012

  I oczywiste ze chemtrails=HAARP -jest to przerazajace i chyba nigdy sie nie zakonczy

  Polubienie

  • Peryskop 6 marca 2012 o 7:40 pm

   largoxx: „…oczywiste ze chemtrails=HAARP…”

   Jest to oczywisty skrót myślowy, polegający na tym, że HAARP jest skuteczniejszy po nasyceniu atmosfery odpowiednimi rozpylanymi z samolotów cząsteczkami, poprawiającymi propagację, czyli rozchodzenie się fal elektromagnetycznych HAARP.

   Polubienie

 6. latarnik 6 marca 2012 o 8:06 pm

  A tutaj ciekawa kaonstrukcja świateł oświetlających nowy stadion olimpijski w Londynie.

  Ciekawe logo:
  http://www.guardian.co.uk/world/2011/feb/28/iran-london-olympics-logo-zion

  Polubienie

 7. wacpan 6 marca 2012 o 8:44 pm

  putin….,czyli raczej jest masonem…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Awantura-o-gratulacje-dla-Putina-to-skandal,wid,14310716,wiadomosc.html

  Polubienie

 8. ozyrys 6 marca 2012 o 9:19 pm

  Wprawdzie główny temat podąża innym śladem ,ale w związku z tym ,że wszystko się zazębia i jest kolejną odnogą ataku na nas ,podaję iż odczytałem przed chwilą taki list na mojej skrzynce,czyżby ACTA zaczęła pracować ??? a google z dniem 1 marca -skrupulatnie zabrało się do pracy???:
  Witam!

  W dniu dzisiejszy, ok. 12.00 korporacja Google zablokowała portal „Wolne
  Media” pod pretekstem „złośliwego oprogramowania”. Oto komunikat jaki
  można w FireFoxie i Chrome przeczytać:

  „Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! Strona wolnemedia.net została
  zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z
  ustawieniami bezpieczeństwa. Tego rodzaju strony mogą próbować instalować
  oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do
  pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system. Niektóre szkodliwe strony
  celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich
  działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.”

  Po kliknięciu na „Dlaczego strona została zablokowana” można przeczytać
  komunikat z którego wynika, że chociaż w ciągu 90 dni Google nie odnotowała
  na stronie „Wolnych Mediów” żadnego złośliwego oprogramowania, ale
  wcześniej odnotowała 1 taki przypadek (słownie: jeden) 11 grudnia 2011 r., co
  może oznaczać błąd ich oprogramowania. Oto ten komunikat:

  „- Jaki jest obecny stan bezpieczeństwa witryny wolnemedia.net?
  – Witryna została uznana za podejrzaną – jej odwiedzanie może stanowić
  zagrożenie dla komputera. W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny
  została odnotowana z uwagi na podejrzane działania następującą liczbę
  razy: 1.

  – Co się stało podczas odwiedzin tej witryny przez Google?
  – W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej witrynie następującą
  liczbę stron: 54. Wyświetlanie 1 z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie
  złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Witryna ta po raz ostatni
  była odwiedzana przez Google 2012-02-20, a po raz ostatni znaleziono w niej
  podejrzane treści 2011-12-11. Ta witryna działała w następującej liczbie
  sieci: 1, m.in. AS8560 (SCHLUND).

  – Czy ta witryna pośredniczyła w rozpowszechnianiu złośliwego
  oprogramowania?
  – Nie wydaje się, aby w ciągu ostatnich 90 dni witryna wolnemedia.net
  pośredniczyła w zarażaniu jakichkolwiek witryn.

  – Czy w tej witrynie działało złośliwe oprogramowanie?
  – Nie, w ciągu ostatnich 90 dni nie było w tej witrynie złośliwego
  oprogramowania.

  – Jak do tego doszło?
  – W pewnych przypadkach osoby trzecie mogą dodawać do legalnych witryn
  złośliwy kod, który spowoduje wyświetlanie przez nas komunikatu
  ostrzegawczego.”

  Długo na efekt działania podobnej „bzdury” nie trzeba było czekać. Od
  godz. 12.00 gwałtownie zaczęła spadać liczba odwiedzin portalu o prawie 50%.
  I spada nadal, co widać po liczniku online.

  Zarejestrowałem się na stronie Google, sprawdziłem stronę i okazało się,
  że owo „złośliwe oprogramowanie” to playlista Radia Wolne Media wgrywana
  na stronę główną portalu obok komiksu, a także skrypt wczytujący listę
  nowości ze strony Odkryj Wolne Media na podstronach. Skrypty zostały napisane
  dla „Wolnych Mediów” i są wolne jest od jakichkolwiek podejrzanych komend,
  wirusów, itd. Google uważa skrypty za podejrzane, ponieważ wczytywane są w
  ramce „iframe” (dla nich „ifreame” = „złośliwe oprogramowanie”).
  Obecnie zgłosiłem stronę do ponownej weryfikacji i dopisałem dla Google
  komentarz wyjaśniający czym są skrypty, które im się nie podobają.

  Zapewniam, że skrypty nie pobierają żadnych informacji, nawiązują tylko
  połączenie z playlistą Radia Wolne Media lub bazą danych strony Odkryj WOlne
  Media i wczytują wyniki (spis audycji i spis nowości) na stronę Wolnych
  Mediów.

  Zobaczymy, czy uznają niezłośliwość skryptu radia i jak szybko dokonają
  ponownej weryfikacji strony. Na razie proszę o przekazywanie innym tej
  informacji.

  To prawda, że „Wolne Media” są podejrzaną stroną i stanowią zagrożenie
  – ale nie dla Was i nie dla Waszych komputerów, ale dla korporacji takich,
  jak Google.

  Maurycy Hawranek
  Administrator „Wolnych Mediów”

  Polubienie

  • monitorpolski 6 marca 2012 o 9:42 pm

   Google nie może „blokować” stron nie będących na ich serwerze, najwyżej może usunąć z indeksów wyszukiwania. Dlatego trzeba się rozglądnąć za innymi przeglądarkami. Startpage i wiele innych opiera się niestety na silniku google.

   Polubienie

   • kamil51000 6 marca 2012 o 11:51 pm

    sam się zdziwiłem,czemu gogle mi raczyło zablokować „wolne media”. Czyli co znaleźli polski portal wywrotowy?

    Polubienie

    • monitorpolski 7 marca 2012 o 12:06 am

     WM są dość popularne, może testują o ile spadnie oglądalność.

     Polubienie

     • Wdr 7 marca 2012 o 1:31 am

      Google robi to od lat, ale tylko w momencie gdy jakkolwiek łączymy sie za pośrednictwem search engine tegoż tworu :), wiele razy reklamy wywoływały ten alert.

      Polubienie

      • Irol 7 marca 2012 o 10:49 am

       Nie używać tworów NWO. Szybkość przeglądarek nie ma znaczenia. Do przeglądania neta używać Opery/Opery-mini lub FF+NoScript. Jak FF pokazał mi, że strona jest zgłoszona jako niezaufana wystarczyło kliknąć na link odblokuj i już była dostępna. Do tego do przeglądania Netu zawsze warto mieć zainstalowany jakiś system linuksopodobny. Polecam Ubuntu.

       Polubienie

 9. wacpan 6 marca 2012 o 9:26 pm

  szukaj ch do d

  http://niezalezna.pl/24739-usa-1-mln-dol-za-informacje-o-agencie-fbi

  Polubienie

 10. maran 6 marca 2012 o 9:26 pm

  Tu ciekawostka ktora wyjasnia ogromne poparcie politykow, niby Amerykanskich, dla Israela.
  W USA ,w ktorym zaledwie pare procent ludnosci jest zydowskiego pochodzenia,
  ok 60% kasy dla Demokratow pochodzi od super bogatych zydowsko-syjonistycznych milionerow. To wyjasnia te czolobitnosc, lojalnosc i zapewnienia o dozgonnej wdziecznosci i pomocy dla Israela, jakie kolejni politycy , niby Amerykanscy, deklaruja.
  Ile kasy leci na Republikanow?? Mysle, ze podobnie. Stad tez malutki, tyci, tyci Israel obraca potezna Ameryka jak chce. Przekupil kogo warto bylo przekupic, obsadzili czolowe pozycje w MSMediach, zastraszyli kogo trzeba i Ameryka trzesie przed nimi portkami.
  http://mondoweiss.net/2012/03/commentary-says-amount-of-us-political-money-coming-from-jews-is-staggering.html

  Polubienie

 11. monitorpolski 6 marca 2012 o 9:53 pm

  A jednak sabotaż.
  W Radio Maryja właśnie podano, że już w piątek przestawiono zwrotnicę, ale ktoś to zauważył i poprawił. Gdyby stało się to w piątek, byłoby o wiele więcej ofiar. Pociągi byłyby wypełnione. Jutro będzie to chyba w Naszym Dzienniku. Może już dzisiaj w wersji internetowej.
  Wygląda na to, że nie chodziło o zabicie jakiejś konkretnej osoby czy grupy osób – był to rytuał zbiorowego zabójstwa, być może związany z wyborami w Rosji.

  Polubienie

  • pola 6 marca 2012 o 10:13 pm

   Astrolog Piotr Gibaszewski sporządził horoskop wczorajszej katastrofy kolejowej na Śląsku. Według niego było to „niezwykłe wydarzenie”. – Wczoraj wieczorem Słońce i Mars znalazły się w dokładnej opozycji. Były dokładnie naprzeciwko siebie. Opozycja Słońca do Marsa jest układem niosącym napięcie, konflikty. Można mówić, że wszystko jest przypadkiem, ale dla astrologów działanie Marsa nim nie jest – powiedział w rozmowie
   http://wiadomosci.onet.pl/raporty/slaskie-katastrofa-kolejowa/astrolog-piotr-gibaszewski-na-temat-katastrofy-kol,1,5046715,wiadomosc.html

   Polubienie

   • monitorpolski 6 marca 2012 o 10:59 pm

    Wypadek miał być w piątek, ofiar miało być znacznie więcej – być może ten rytualny mord miał zmienić wyniki wyborów w Rosji. Patrz Nasz Dziennik jutro. Mam nadzieję, że puszczą to co mówili dzisiaj w RM. O mordzie rytualnym nie było oczywiście mowy, ale dla tych, którzy interesują się satanizmem jest to całkiem możliwe.

    Polubienie

  • Peryskop 7 marca 2012 o 3:47 am

   A jednak sabotaż ?

   Info z RM ma chyba związek z tym śladem badanym z inicjatywy posła Jerzego Polaczka:

   – Internautka o nicku „Nika” podaje informację, że: „dzień wcześniej pociąg relacji Kraków – Łódź Kaliska w okolicy Szczekocin zjechał z toru, którym miał jechać i maszynista cofał pociąg do prawidłowego rozjazdu…”

   http://gosc.pl/doc/1098314.Nika-ujawnij-sie-apel-ws-katastrofy

   Polubienie

   • hjk 7 marca 2012 o 11:59 am

    a tu domniemany obiekt ataku
    http://gazetawarszawska.com/2012/03/07/ze-czesc-z-nas-ktora-miala-wracac-tym-pociagiem-nie-zdazyla/

    Polubienie

   • hjk 7 marca 2012 o 12:05 pm

    koment spod apelu:
    „Przecież wystarczy sprawdzić taśmę szybkościomierza lokomotywy prowadzącej ten pociąg i jeżeli potwierdzą się informacje podane przez Nikitę, to przesłuchać całe towarzystwo.”

    No własnie u nas najprostsze sprawy próbuje się załatwiac okrężnymi drogami i w końcu sprawa znajduje się w ślepej ulicy, bo najczęściej „ma się tam znaleźć”…

    Polubienie

 12. mlotnanwo 6 marca 2012 o 10:03 pm

  Witajcie ,:) Wiem że to nie na temat ale syjonistyczne media już zaczynają kolejna antypolską akcję.Jak wiemy w Jedwabnym żydzi zostali rozstrzelani a później spaleni(Kaczyński Lech po znalezieniu pierwszego ciała z niemiecka kulą w porozumieniu z rabinem wstrzymał ekshumację,tera podobna historia.)
  Teraz jest podobny news na syjonistycznych stronach gówna wyborczego.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,11290059,Polacy_zabili_palkami_20_Zydowek_w_Bzurach__IPN_prowadzi.html

  Polubienie

  • monitorpolski 6 marca 2012 o 11:03 pm

   Dlatego też puszczajcie newsa, którego dzisiaj wsadziłem komu się da. Mało kto z Polaków wie jakie diabelskie plany mają niektóre grupy żydowskie. Amerykanie już są w tym lepsi, dlatego los syjonistów będzie kiepski w tym kraju.

   Polubienie

 13. peperoncino 6 marca 2012 o 10:26 pm

  http://www.facebook.com/pages/Dzień-Gniewu/323636367673586

  Dzień Gniewu 21 Marzec 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju! Dlaczego wciąż biernie przyglądamy się upadkowi naszego narodu? Dlaczego wreszcie nie powiemy STOP i zaczniemy walczyć o Ojczyznę? Jeszcze możemy wszystko odwrócić, bo drzemie w nas ogromna siła. Siła ludzkich serc i umysł… rozwiń całośćów, które chcą wolności i poszanowania dla każdego człowieka. Chcą równości i prawa do godnego życia! Nie pozwólmy, by heroiczna walka naszych przodków – ich pot, krew i łzy poszły na marne! Nie pozwólmy, by nasze dzieci cierpiały kiedykolwiek niedostatek, bo ich rodzice nie zrobili nic, by temu zapobiec!
  Dramatyczna sytuacja w służbie zdrowia, ACTA, podniesienie wieku emerytalnego, niegospodarność przy organizacji EURO 2012 czy wreszcie sprawa wydobycia gazu łupkowego czyli podpisanie nowej ustawy Prawo geologiczne i górnicze, które to jest ostatnim gwoździem do trumny, a dotknie każdego z nas (nieodwracalne zanieczyszczenie środowiska, prawo do wywłaszczenia ziem na terenie niemal 2/3 powierzchni Polski przez firmy, które otrzymały koncesje, a to tylko wierzchołek góry lodowej).
  Dlaczego nie możemy stworzyć państwa, gdzie o jego losach decydowaliby ludzie z ogromną wiedzą, a nie banda populistów i demagogów jak ma to teraz miejsce? Dlaczego by nie zredukować liczby posłów z 460 do 100, a zamiast polityków wybrać uczonych wybitne autorytety z wszystkich najważniejszych dziedzin (ekonomia, prawo, medycyna itd.)? Dlaczego by nie znieść immunitetów, zlikwidować senat, a pensje nowo wybranych parlamentarzystów rozliczać według godzin spędzonych na sali obrad? Wprowadzić zakaz pełnienia ważnych funkcji w państwie dla osób związanych kiedykolwiek z dowolną partią polityczną? Podobnie by uczynić na szczeblach lokalnych od miast po gminy.
  Dlaczego by nie wziąć pod lupę stenogramów z głosowań (od 1989 roku) nad najważniejszymi dla Polski sprawami i postawić zarzuty osobom, które działały (głosowały) na szkodę państwa? Dlaczego by nie pozbyć się partii politycznych i polityków z życia naszego kraju raz na zawsze? Nie łudźmy się, że politycy któregokolwiek ugrupowania będą sprawować dobre rządy. Partie polityczne są tylko po to, by dbać o własne interesy kosztem kraju. Dlaczego by nie wprowadzić zapisu mówiącego, że o najważniejszych decyzjach dla Polski będą decydować sami obywatele w referendach powszechnych, a te z kolei będą wiążące i niepodważalne przez Sejm czy Prezydenta RP? Apeluję do Narodu Polskiego!
  Wstańmy wreszcie z kolan i wywalczmy lepsze jutro dla naszych ojców i matek, nas samych, a przede wszystkim dla naszych dzieci! Musimy wziąć los Polski w swoje ręce! Weźmy przykład z Islandczyków, którzy licznymi manifestacjami doprowadzili do obalenia rządu i wielu bardzo ważnych zmian (z konstytucją włącznie). Wyjdźmy na ulice! Pokażmy rządzącym ilu nas jest biorąc udział w manifestacjach w największych miastach Polski (WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, GDAŃSK, POZNAŃ, ŁÓDŹ, SZCZECIN, KATOWICE, BYDGOSZCZ, LUBLIN, BIAŁYSTOK, GORZÓW WIELKOPOLSKI, KIELCE, OLSZTYN, OPOLE, RZESZÓW, TORUŃ, ZIELONA GÓRA). Dzień Gniewu 21 Marzec 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju! P.S.- Kopiujcie/wklejajcie, drukujcie, przekazujcie dalej, by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o akcji.

  http://www.facebook.com/pages/Dzień-Gniewu/323636367673586

  Polubienie

 14. alexirin 6 marca 2012 o 10:56 pm

  BARAK Z BIRKENAU PRZEDMIOTEM RABUNKU STANÓW ZJEDNOCZONYCH Z AMERYKAŃSKIM LOBBY ŻYDOWSKIM W TLE
  http://blogpress.pl/node/11901

  Polubienie

  • alexirin 6 marca 2012 o 10:58 pm

   Nie jestem antysemitą ale myślącym gojem i moherem…

   Hmmm po wielu przemyśleniach dochodzę do wniosku że za całe zło które dzieje się w Polsce od kilku lat odpowiadają żydki…
   Od dawna słychać wszędzie że szykują sobie w Polsce drugi „izrael”.
   Jeśli faktycznie tak jest,to wszystko zaczyna być klarowne i oczywiste,oni mają interes aby osłabić Polskę i zlikwidować elitę Polską,przejąc wszystkie najważniejsze stanowiska w panstwie i zredukować ilość polaków do minimum…
   Czy aby zamach w Mirosławcu i Smoleńsku nie pozbawił nas elity???
   Czy Chemitrale,trująca sól,mięso z dioksynami z Niemiec to nie niszczenie narodu Polskiego???
   Czy celowe niszczenie służby zdrowia i 100% odpłatność za leki to nie niszczenie Polaków???
   Czy kradzież naszych rezerw i kradzież naszych funduszy emerytalnych to nie niszczenie Polaków???
   Czy inestowanie w infrastrukturę kolejową i drogową,nie przekłada się na niszczenie Polaków przez różnego rodzaju wypadki,ze względu na fatalny stan infrast..
   Czy setki podatków i drożyzna wszystkiego to nie niszczenie Polaków???
   Moim skromnym zdaniem żydki się ostro szykują sobie grunt pod nowy „izrael…Jm Polacy są nie potrzebni,oni potrzebują naszą ziemię i nasze dobra…Pozdrawiam myślących…

   http://niezalezna.pl/24712-smolensk-tajemnice-zarekwirowanych-dowodow#comment-646104

   Polubienie

   • alexirin 7 marca 2012 o 7:29 am

    Budżet zapłaci za infoaferę
    http://fakty.interia.pl/polska/news/budzet-zaplaci-za-infoafere,1768823

    Straszne skutki spożycia soli
    http://marucha.wordpress.com/2012/03/06/straszne-skutki-spozycia-soli/

    tutaj znowu powyżej mamy 2 przykłady jak się okrada i morduje(truje)polaków ludzie albo wybierzecie patriotów w następnych wyborach albo nie przeżyjecie tego i udostępnicie ten kraj w całości dla zydów przykład poniżej
    http://wzzw.wordpress.com/2012/03/06/michnik-my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami/

    Polubienie

    • monitorpolski 7 marca 2012 o 10:31 am

     Z taką różnicą, że nie pójdziemy z „torbami”, a „do piachu”

     Polubienie

   • monitorpolski 7 marca 2012 o 10:34 am

    Ten artykuł w „Niezależnej” nie do końca jest rzetelny. W Muzeum Wojska Polskiego są eksponaty ze Smoleńska – pamiątki po funkcjonariuszach BOR. Jest ich sporo.

    Polubienie

 15. maran 7 marca 2012 o 1:06 am

  Cejrowski mowi ciekawie o religii
  „Polscy buddyści biją w Wojciecha Cejrowskiego. O co poszło?
  TVN wyemitował program „Wojciech Cejrowski Boso” w piątek, 27 lutego.
  Cejrowski odwiedza w nim tajską świątynię. Podróżnik mówi w programie, o tym, że buddyzm to „religia bez boga, a więc w świątyni nie ma sensu się modlić, bo nie ma do kogo”.
  Sugeruje także, że Dalajlama modli się codziennie do Lucyfera. A grupę turystów obchodzących dookoła świątynię nazywa „głupimi ludźmi………………………..”
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/cejrowski:_nie_zgadzam_sie_z_teza,_ze_religie_sa_sobie_rowne._nie_sa_na_rano_____19573/strona/2

  Polubienie

  • Peryskop 7 marca 2012 o 2:37 am

   Ten film skandalisty i profana podającego się za katolika był już tu dyskutowany.

   Tylko naiwni nabiorą się – jak kiedyś na Bolka z ikoną w klapie – na koszulkę z Matką Boską z Gwadelupe i frazesy wygłaszane w telavizjach z uporem lansujących „wojującego moralistę”.
   Jaka jest cena za korzystanie z promocji i udostępnionej przestrzeni w czołowych merdiach ?

   Teraz komentarzem autorskim WC potwierdził, że jego nie ukrywanym celem była realizacja programu globalistów: sianie zamętu przez podsycanie waśni międzyreligijnych i skłócanie ludzi. Chyba nikt nie ma złudzeń, że cyniczna pogarda dla wyznawców buddyzmu wywoła reakcję.

   Powoływanie się na „ekspertów buddyjskich” celnie skomentował ktoś w dyskusji: to tak jakby wiedzę o katolicyzmie czerpać z „katechez” p. Turnau z GW.

   WC dał się tu poznać na Monitorze przed i podczas niedawnego ataku na Marka z odskoczeniem do kolejnych „anytmaterialnych” aranżacji w pozorowanej trosce o tradycyjne wartości.

   A zatem nie pierwsze i nie ostatnie smutne odkrywanie ciemnej strony ludzkich charakterów.

   Polubienie

   • JA-JESTEM 7 marca 2012 o 2:48 am

    telavizje pokazują tego głupka bo wiedzą, że ciemny lud wszystko kupi, to taka doda obieżyświat 🙂

    Polubienie

    • JA-JESTEM 7 marca 2012 o 3:46 am

     co to jest prawdziwe szczęście

     http://www.youtube.com/user/AspenTrees78?feature=chclk#p/u/11/XEeLJlmAOz4

     polecam inne wypowiedzi Anthony de Mello

     wake up – obudż sie 🙂

     Polubienie

     • zenobiusz 7 marca 2012 o 9:01 am

      No, mamy ,jednego z mistrzów ,nowej religii NWO.Anthony de Mello

      W 1998 jego publikacje zostały skrytykowane przez Kongregację Nauki Wiary Kościoła katolickiego (na czele której stał kardynał Ratzinger, późniejszy papież) jako niedopuszczalne odejście od doktryny katolickiej w stronę religii Wschodu (buddyzmu, taoizmu) i panteizmu.
      Główne zarzuty kierowane przez autorów krytycznej Notyfikacji pod adresem poglądów hinduskiego jezuity[25]:
      Zastąpienie przez niego objawienia Bożego dokonanego w Chrystusie przez intuicję Boga, twierdzenie, że aby dojść do Boga, wystarczy patrzeć na stworzony świat, pewna forma religii naturalnej.
      Odejście od chrześcijańskiej definicji Boga: określenie Boga jako czystej pustki, Niepoznawalnego, twierdzenie, że jedyna znajomość jest nieznajomością, poglądy głoszące, że nawet pytanie o Jego istnienie jest już czystym absurdem.
      Traktowanie Pisma Świętego i innych świętych ksiąg oraz wszystkich religii wyłącznie jako informacji służącej do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, która interpretowana nieodpowiednio jest przeszkodą w dążeniu do Prawdy i czyni ludzi agresywnymi oraz ograniczonymi.
      Zrównanie Jezusa z innymi mistrzami duchowymi.
      Niechrześcijańska koncepcja losu człowieka po śmierci – „rozpłynięcia” w Bogu nieosobowym na podobieństwo soli w wodzie.
      Bagatelizowanie pytania o ostateczne przeznaczenie człowieka.
      Dobro i zło są tylko rozumowym wartościowaniem narzuconym na rzeczywistość; nie można mówić o obiektywnych zasadach moralnych, ponieważ zło jest jedynie nieznajomością dobra.

      Polubienie

      • Irol 7 marca 2012 o 9:39 am

       Zgadzam się z Kol. Zenobiuszem. I powtórzę z drugiej strony „barykady” 😀 : Uważajcie na New Age. Wszelkie mieszanie pojęć prowadzi do tzw. „pomieszania” i hamuje nasz rozwój. Trzymać się swojej drogi/religii i z dala od oszustów. Oszustów łatwo poznać, trzeba być krytycznym i obserwować nie słowa , ale czyny.

       Polubienie

   • Irol 7 marca 2012 o 10:25 am

    Niestety to nie jest „głupek”. Z moich doświadczeń/przemyśleń wynika że tak jak J.K.M. tak i W.C. są delegowani przez Mitycznych-Unych żeby siać ferment u po prawej stronie sceny politycznej. Tutaj chodzi o kompletne skłócenie lub/i spowodowanie walk czysto religijnych pomiędzy konserwatystami. Zgodnie z przysłowiem „Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta” Une tylko czyhają na to, żeby znowu zarabiać/cieszyć się na/ze śmierci gojów.

    Polubienie

 16. maran 7 marca 2012 o 1:21 am

  bardzo ciekawy artykul o roli UN w tworzeniu NWO.
  http://www.catholicapologetics.info/modernproblems/currenterrors/unation.htm

  Polubienie

 17. zenobiusz 7 marca 2012 o 2:03 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/06/afera-solna-powazniejszaniz-zdac-sie-moglo-kto-nas-po-cichu-truldla-czegonie-pytam/
  Afera z solą zdaje się być poważniejsza,i ktoś ją celowo bagatelizuje,
  to zakrawa,na ciche ludobójstwo.Dowody w linku.

  Polubienie

  • Irol 7 marca 2012 o 9:34 am

   Kolego Zenobiuszu, ale mnie nastraszyłeś :). Po przeczytaniu wszystkiego ….. Ufff, jednak nie jest szkodliwy w ilościach typowo spożywanych przez ludzi. Ilość cząsteczek wolnego cyjanku w 1 kg soli skażonej żelazocyjankiem potasu waha się od 0 do max 2 z tym, że ilościami szkodliwymi jest minimum 20-50mg a śmiertelną 150-200mg. Czyli praktycznie aby zostać otrutym potrzeba by minimum 10kg soli skażonej samym cyjankiem a nie żelazocyjankiem potasu :).

   Polubienie

   • zenobiusz 7 marca 2012 o 9:49 am

    Zastanawiam się nad paradoksalną sytuacją,że taki dodatek do diety,powinien uodparniać organizm na środek którego minimalne dawki są mu podawane.Użycie soli ,może być po prostu szwindlem biznesowym,o nieprzewidywalnych skutkach.Niemniej kot nie chce jeść kiełbasy,którą ja jem,tzw polska pieczona..Muszę zmienić „dostawcę.

    Polubienie

    • Irol 7 marca 2012 o 10:13 am

     Zawsze sprawdzam, czy w składzie kiełbasy jest dodatek białka sojowego. Jak jest Soja = dodatek GMO, wtedy nie kupuję (psy czy koty mają czuły węch i GMO nie będą jadły – moja suczka też nie chciała kiełbas, a ja nawet sam się zastanawiałem czy aby psie żarcie nie będzie zdrowsze od ludzkiego). Sam się zastanawiałem czy aby ta śladowa ilość Cyjanku nie będzie działała jak leki homeopatyczne. Pytania tylko czy ta homeopatia działa czy to tylko efekt placebo?

     Polubienie

    • monitorpolski 7 marca 2012 o 10:22 am

     Nie tylko szwindlem, ale wykonaniem zalecenia z Protokołów Mędrców Syjonu… To, że są tam małe ilości żelazocyjanku, nie znaczy że nie jest on szkodliwy. Warto by zresztą zbadać analizą chemiczną czy jest go aż tak mało. Przecież widzicie, że kłamstwo jest ich główna bronią w wojnie z gojami. Poza tym skąd naprawdę wiemy jakie jest jego działanie. W USA do wody dodaje się związki fluoru razem z całą gamą innych składników, w tym … uranu! Ludzie piją promieniotwórczą wodę, przez co zapadalność na raka musi wzrastać.

     Polubienie

     • zenobiusz 7 marca 2012 o 10:39 am

      Pytanie ,czy to świństwo się nie kumuluje w organizmie,by w pewnej chwili wywołać falę zgonów,o „nieznanej przyczynie.”

      Polubienie

      • Irol 7 marca 2012 o 5:43 pm

       Coś się kumuluje, bo od jakiś 5-ciu lat po zjedzeniu wyrobów z różnymi E??? mam straszliwe uczulenie. Gdy wyjechałem na kontrakt do Libii i zacząłem jeść tamtejsze wyroby i produkty moje uczulenie zniknęło i po powrocie do europy po 6-ciu miesiącach powróciło. z moich obserwacji wynika, że substancje oznaczone jako E??? kumulują się w organizmie i powodują różne problemy w odżywianiu komórek, ale po zmianie diety są powoli wydalane i organizm się samoistnie oczyszcza.

       Polubienie

 18. Pingback: Żydowskie nawoływania do zabójstwa Prezydenta USA « ZYGFRYD GDECZYK

 19. ALFA 7 marca 2012 o 9:49 am

  Bojkot produktów PepsiCo.
  Obrońcy życia na całym świecie zapowiadają jeszcze intensywniejszy bojkot produktów giganta spożywczego PepsiCo., który mimo licznych protestów i stanowiska akcjonariuszy, zamierza wypuścić na rynek napój ze słodzikiem wykorzystującym komórki abortowanych dzieci.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/bojkot-produktow-pepsico/

  Polubienie

  • monitorpolski 7 marca 2012 o 10:21 am

   Czy nie zadaliście sobie pytania – po co takie składniki w słodziku?
   Wydaje mi się, że jest to kolejny przejaw psychopatycznej nienawiści satanistów do gojów, rodzaj tortury, którą ci sadyści się epatują. Nie mam innego wytłumaczenia.

   Polubienie

   • Irol 7 marca 2012 o 12:22 pm

    Np. popularne kiedyś PRIONY. Które przenosiły chorobę Creutzfelda-Jacoba? Od jakiś 5ciu lat nie kupuje niczego zawierającego w sobie cukry proste. Piję tylko roztwór miodu i cytryny oraz Chińskie Herbaty czerwone i zielone, a także wody lekko gazowane. Zacukrzone wody są głównym powodem postępującej otyłości i cukrzycy.

    Polubienie

 20. ALFA 7 marca 2012 o 9:53 am

  Milionowe łapówki
  Proceder zawyżania przez urzędników cen w kontraktach informatycznych miał charakter powszechny, alarmuje „Rzeczpospolita”.

  Według tej gazety można już mówić o trwałym systemie korupcyjnym w administracji państwowej. W zamian za gwarancje pracy i korzyści materialne pracownicy największych instytucji publicznych włącznie z MSWiA, ZUS, policją i strażą pożarną podpisywali z firmami kontrakty na niebotyczne sumy, z aneksami uniemożliwiającymi w praktyce ich zerwanie.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/milionowe-lapowki/

  Polubienie

 21. ALFA 7 marca 2012 o 10:29 am

  Alternatywna rzeczywistość zwolenników GMO
  „Gazeta Wyborcza” kolejny raz otwiera szeroko łamy dla zwolenników otwarcia Polski na genetycznie modyfikowane organizmy – GMO. W weekendowym wydaniu „Magazynu Gazety Wyborczej” ukazał się artykuł prof. Piotra Węgleńskiego pt. „Dużo pożytku z diabła zwanego GMO”. Główną tezą artykułu profesora, który nazywa Greenpeace organizacją „zajmującą czołowe miejsce wśród organizacji zajadle walczących z GMO” jest to, że „ataki na żywność modyfikowaną to ciemnogród”. Greenpeace apeluje o uczciwą debatę, do której zostaną dopuszczeni naukowcy krytyczni wobec tej technologii.
  http://wolnemedia.net/ekologia/alternatywna-rzeczywistosc-zwolennikow-gmo/

  Polubienie

 22. kosiardeyablos 7 marca 2012 o 10:42 am

  I nagle mnie oświeciło : to małe ale znaczące spostrzeżenie
  Alkohol jako przewodnik dla fal o niskich częstotliwościach – w zależności od rodzaju alkoholu i jego znaczącego wpływu na degradacje tanki mózgowej istnieje możliwość wiekszego przenikania określonych fal radiowych (HAARP) służących do wprost-proporcjonalnego lub optymalnego wpływania na reakcje zachowań osób będących pod wpływem alkoholu.
  Jeśli alkohol ( nie piwo )stanowi już pewien skłądnik organizmu (uzależnienie) jest on wystaraczającą bazą do destruktywnego wpływu na zachowania jako przewodnik ( vóda, jabole i tym podobne wynalazki). Zauważcie że gdy, a mniemam że każdy z tutejszych blogowiczów lubi sobie czasem chlapnąć, jakie następują reakcje, nie w organizmie ale we łbie, po określonej przekroczonej optymalnej ilości podanego alkoholu oraz podniesienia poziomu adrenaliny odpowiedzialnej za istotę naszych zachowań . Urwany film to betka. Czasem się zdaża że w ciało osób pod wpływem wstępuje tzw „diabeł”. Nie jest to przypadek, ale cały czas jesteśmy bombardowani falami o niskich częstotliwościach. Będąc na trzeźwo, możemy nad tym zapanować lecz kiedy włacza się „fazka” tylko od siły umysłu zależy czy poddamy się kontroli – tzw opętanie czy odeprzemy atak. O co chodzi. Alkohol jak wyżej wymieniłem to przewodnik, płyn umożliwiający dostrojenie się i „podłączenie” mózgu do fal radiowych o nis….częs…bla bla bla……to żaden cytat tylko nagły „strzał objawienia”.
  Środek który nie jest przewodnikiem ale uzależnia jest nikotyna i gandzia. Powoduje rozluźnienie fałdów mózgowych……czyli uspokajacz.

  Polubienie

  • monitorpolski 7 marca 2012 o 10:51 am

   Chyba działanie alkoholu zostało już wytłumaczone w inny sposób… Ile możesz wypić, żeby się nie zatruć na śmierć? Litr wódy? Znałem takiego, co potrafił wypić 2 litry i jeszcze szedł an imprezę. Ale nawet taka ilość jest zbyt nikła by zmienić przewodnictwo dźwiękowe. Poza tym infradźwięki sobie świetnie radzą z każdym przewodnikiem dźwięku, przenikają praktycznie przez wszystko, może z wyjątkiem próżni.

   Polubienie

   • kosiardeyablos 7 marca 2012 o 11:09 am

    No tak, ale zauważ lub zaobserwuj zachowanie ludzi, nie można ich posądzać o schize ale warto wziąć pod uwagę możliwość jaką daje alkohol odnośnie skutecznego przenikania fal. Mózg jest odbiornikiem, pod kontrolą naszej Jaźni czyli umysłu. Udowodniono wiele rzeczy ale nie skupiono się na oddzialywaniu fal. Zauważ żę rozruby najlepiej sie rozkręca jak wszyscy są „nawaleni” albo na lekkim rauszu. Są jednostki mocne i słabe. Tego się nie da ukryć. Czy pod wpływem A istnieje zdrowy rozsądek ? Czy można „regulować” poziom adrenaliny odpowiedzialnej za forme zachowań. A to że nie które (chyba wiekszość ) żóle mają po prostu powyłączane umysły i za jabola „zrobią nawet l….e” to głód alkoholowy. To wiemy. To taki drobny szczegół, a ucieka uwadze. Druga rzecz to fakt łatwej dostępności do alkoholu.

    Polubienie

    • kosiardeyablos 7 marca 2012 o 11:22 am

     Co do ilości, to nie ma znaczenia, też znam ludków potrafiących wydoić litra wódy i nic. Zatrucie alkoholem to też osobna sprawka. Chodzi tu o wpływ nawet niewielkiej ilości. Powiem ci żę badałem to sam na sobie, przy okazji jak miałem w bani. Zdażało sie, święty nie jestem. Nie jestem alkoholikiem, raczej pijakiem. Powiem tak. Są dwa rodzaje ludzi pijących alkohol. Alkoholik pije bo musi, pijak pije bo lubi. I nie ma inaczej. Okrutne ale prawdziwe. I to się tyczy każdego osobnika połykającego nawet niewielkie ilości, nie ma przebacz. Czy każdy jest wstanie przyznać sie do tego. A swoje uwagi opieram na autopsji, nie koniecznie tylko mojej, ale obserwuje ludzi. Czasami gadamy z żoną czy też z kumplami na ten temat. I tu jest myk – przewodnik? czy nie ? Ot zagwostka. Zauważ że alkohol jet też czynnikiem rozwalania więzów rodzinnych i takie tam. Ale znamy to od dawna. Skoro mamy się bronić, to zacznijmy od siebie, nie uważasz ? warto sie przy okazji skupić na tym temacie, tak przy okazji. Szabasgeje uwielbiają pijaństwo gojów, łatwiej jest ich kontrolować, choćby przez HAAARPIK, a czemu nie. To moje spostrzeżenia 😉

     Polubienie

     • kosiardeyablos 7 marca 2012 o 11:40 am

      Moja wypowiedź nie jest antyalkoholowa. Uważam że alkohol to odtrutka na prawie wszystkie „syfki” z jakimi mamy do czynienia. Pifko czyści nery a na anginke na ten przykład dobry jest kieliszek wódki posypany pieprzem, a grype szklaną dobrego bimbra. A – z umiarem !

      Polubienie

     • zenobiusz 7 marca 2012 o 11:45 am

      Mam podobne doświadczenia,i potwierdzam,Twoją wstępną diagnozę.
      Temat wart drążenia,choć trudny.

      Polubienie

      • Peryskop 7 marca 2012 o 12:52 pm

       Uporządkujmy co się da.

       Na początek ustalmy co jak dotąd od niedawna wiadomo:
       HAARP to fale elektromagnetyczne EM z komponentą w zakresie niskich częstotliwości VLF.
       EM VLF są odbierane przez mózg – ale osobniczo w różnym stopniu i z różnymi skutkami.
       Badania potwierdzają możliwość wymuszania HAARPem zmian rytmu pracy mózgu (EEG).
       HAARP może w ten sposób wpływać „hipnotycznie” na stany emocjonalne, skupienie, mętlik…
       U niektórych bardziej wrażliwych osób różne fale EM mogą wywoływać wrażenia słuchowe.

       Ponadto od dawna wiadomo:
       Alkohol – podobnie jak i inne u żywki – redukuje kontrolę mózgu przez jego część świadomą.
       Alkohol – jak i inne używki – może zwiększać wpływ podświadomości na funkcje mózgowe.

       Hipoteza Kosiardeyablos:
       Alkohol może w istotnym stopniu zwiększać podatność mózgu na fale EM z HAARP/bluetooth.

       Przypuszczenia:
       Możliwe ale raczej A jako „neuro-moderator” niż wskutek poprawy przewodności akustycznej.
       Możliwe, że wskutek po-alkoholowego przełączenia mózgu ze świadomości na podświadomość programowanie HAARP jest o wiele skuteczniejsze w stanie po spożyciu alkoholu.

       No to do twórczego eksperymentowania we własnych zakresach !!!

       Polubienie

       • zenobiusz 7 marca 2012 o 1:19 pm

        Alkohol,przede wszystkim,otwiera mózg na dostęp sił demonicznych,stąd nawet w prawie karnym,przypadki wyłączające karalność,tzw.upojenie patologiczne,,czy na podłożu patologicznym,bo boją się nazwać sprawę po imieniu,przejściowe zawładnięcie..Nie radzę eksperymentowa.,Łatwo można przekroczyć granicę,tzw,poszerzania świadomości,co podobnie jak narkotyki może doprowadzić do trwałego opętania.Zjawiska te są znane, od kiedy znany jest alkohol,a Haarpik nikomu się nawet nie śnił.Jednego z demonów w naszej XVII wiecznej literaturze,nazywano swojsko „opój”.

        Polubienie

        • Peryskop 7 marca 2012 o 10:56 pm

         Zeno, masz rację, że z eksperymantami tego typu trzeba bardzo uważać.

         Miałem na myśli nie opilstwo, ani igranie z demonami, ale baczniejsze obserwowanie swoich reakcji i innych gości „u cioci na imieninach” – z większą świadomością, że możemy być akurat pod jednoczesnym dodatkowym wpływem dzięciołowatego haarpika.

         Bo hipoteza Kosiardeyablos’a jest realistyczna, niestety.

         A jeśli oferowane są agregaty do kontrolowania pogody lokalnie (czytałem np. o szwajcarskiej firmie świadczącej stały dozór nad opadami deszczów w Emiratach Arabskich), to idąc za tym przykładem nie trudno sobie wyobrazić przenośne haarpiki, których zadaniem byłoby np. podtrzymywanie dobrego nastroju wśród uczestników jakiejś imprezy… Albo złego nastroju…

         Polubienie

  • kosiardeyablos 7 marca 2012 o 10:55 am

   …na ten przykład, omijając temat alkoholu, jestem cholernie uczulony na „bluetoth”. Uczucie to objawia sie „ściskaniem” w skroniach, jakbym wsadził łeb w imadło i powoli zaciskał.
   Słyszalny „pisk” to standart, szczególnie w mieście. W dziczy nie mam takich odczuć. Zdążyłem się już przyzwyczaić. Jelśi to HAARPIAKI to napewno szaleją od połowy lat osiemdziesiątych. Choć wystarczy zwykła bazówka CB-Radio by drażnić komóry.

   Polubienie

 23. ALFA 7 marca 2012 o 10:42 am

  Kanibalizm na menu dla deputowanych.
  Kanibalizm na menu dla deputowanych.
  W niedawnym artykule Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #4 pisaliśmy o kolejnych etapach deprawacji społeczeństwa. Etapach, które są planowane jako część polityki niszczenia państw narodowych i ich etyki, kultury itd. Poniżej zamieszczony artykuł pokazuje kolejny krok, który jest już obecny w Wielkiej Brytanii, a który niedługo rozprzestrzeni się na cały zachodni system.
  Parlamentarne dochodzenie w sprawie lekcji etyki w szkolnych klasach miało nieprzewidziany obrót, gdy poruszono drażliwe tematy takie jak seks ze zwierzętami, eutanazja niepełnosprawnych dzieci i kanibalizm.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kanibalizm_na_menu_dla,p461229814

  Polubienie

 24. wacpan 7 marca 2012 o 11:29 am

  bez komentarza

  http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Pepsi-wykorzystuje-komorki-ludzkich-embrionow,wid,14311730,wiadomosc.html?ticaid=1e0c4&_ticrsn=3

  Polubienie

 25. wacpan 7 marca 2012 o 11:44 am

  MAKE KONY FAMOUS!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=Y4MnpzG5Sqc

  Polubienie

 26. Kamil 7 marca 2012 o 11:47 am

  Tutaj:
  -system kontra reinkarnacja

  http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=194908#194908

  pzdr

  Polubienie

 27. wacpan 7 marca 2012 o 12:01 pm

  fiu fiu
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/slaskie-katastrofa-kolejowa/katastrofa-kolejowa-ziobro-i-cymanski-mieli-byc-w-,1,5049455,wiadomosc.html

  Polubienie