Wydarzenia i komentarze, 7 marca 2012r.

15 marca – demonstracja pszczelarzy w Warszawie „ŻĄDŁEM w RZĄD!”
Zbigniew Brzeziński – „nie potrzeba nam wojny”
Anglia: 10 lat ciężkiego więzienia za nielegalne ściągnięcie piosenki z internetu
Prawdziwa przyczyna aresztowania właściciela Megaupload: bezpośrednia sprzedaż utworów muzycznych
 

15 marca – demonstracja pszczelarzy w Warszawie „ŻĄDŁEM w RZĄD!

(Info Koalicji Polska Wolna od GMO)
15 marca o godzinie 12.00 rusza spod Kolumny Zygmunta w Warszawie „MARSZ W OBRONIE PSZCZÓŁ” organizowany przez polskich pszczelarzy. Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO włącza się do MARSZU z hasłami:

 • ŻĄDŁEM w RZĄD! STOP AGROCHEMII!
 • STOP GMO! NATYCHMIASTOWY ZAKAZ DLA MON 810 I AMFLORA!
 • OCALIĆ TRADYCYJNE NASIONA.

Chcemy wspólnie z pszczelarzami uświadomić społeczeństwu, że genetycznie zmodyfikowane uprawy (GMO) oraz dopuszczone przez Rząd RP środki chemiczne stosowane w rolnictwie powodują wymieranie pszczół, rujnują tradycyjne i ekologiczne rolnictwo, pszczelarstwo oraz zdrowie Polaków. http://chronmy.pszczoly.pl/

Zbigniew Brzeziński – „nie potrzeba nam wojny”

Choć już dawno po Wigilii, to Zbigniew Brzeziński dopiero teraz zaczyna mówić jak człowiek. „Musimy to jasno powiedzieć naszym izraelskim przyjaciołom. Nie pójdziemy na wojnę, tak więc też i oni nie będą jej w stanie wywołać gdyż musieli by przelecieć nad naszą przestrzenią powietrzną Iraku. Nie będziemy ich popierać, tak więc będą zdani tylko na siebie, konsekwencje poniosą oni. Jeśli zaczną wielką wojnę to jej koszty mogły by być katastrofalne dla nas, jeśli Irańczycy stwierdzili by, że była wywołana z naszym współudziałem. Ucierpiałaby nasza pozycja w Iraku, Afganistanie, jeśli chodzi o ropę naftową i stabilność na Bliskim Wschodzie”…
Zrozumiałe zaczynają być nerwowe poczynania Izraela, który wyraźnie traci wpływ na decyzje amerykańskiego dowództwa wojskowego. Słowa Brzezińskiego nie są rzucone w próżnię – był on głównym promotorem Baracka Obamy i nadal jest jego doradcą.

Anglia: 10 lat ciężkiego więzienia za nielegalne ściągnięcie piosenki z internetu

ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement)  zaczynają powoli działać w Anglii. Kolejne portale umożliwiające wymiany plików są zamykane. Np. po kliknikęciu na www.rnbxclusive.com pojawia się logo SOCA (Serious Organised Crime Agency – Agencja do Zwalczania Poważnej Przestępczości Zorganizowanej). SOCA ostrzega, że „jeśli się ściągnęło muzykę poprzez tę stronę internetową, to zgodnie z angielskim prawem, popełniło się przestępstwo karane do 10 lat więzienia i nieograniczoną karę finansową”. Jest to kara znacznie wyższa niż za wiele przestępstw z użyciem przemocy. Takie kary obowiązują np. za atak seksualny, gwałt czy zabójstwo. Właściciel portalu rnbxclusive.com został aresztowany, SOCA jednak nie tłumaczy dlaczego straszy użytkowników internetu tak wysokimi karami. Oficjalnie SOCA podała, że „jej celem są kryminalne przedsięwzięcia, które uzyskują profity wykorzystując publiczne i legalnie działające biznesy. Większość muzyki oferowanej przez rnbexclusive.com była zdobyta w sposób nielegalny od artystów, co przyniosło straty przemysłowi muzycznemu w wysokości ok 15 mln funtów rocznie”.
Tak więc policja opłacana z pieniędzy publicznych stała się egzekutorem dla prywatnego przemysłu muzycznego. Wprowadzenie SOCA na teren internetu osłabia walkę z rzeczywistą przestępczością zorganizowaną. Powstaje poza tym bardzo poważne naruszenie prywatności użytkownika internetu, który staje się obiektem z założenia podejrzanym i śledzonym, bez żadnego wyroku sądowego czy nakazu prokuratorskiego. Na razie są to tylko pojedyncze przypadki, jednak w momencie gdy ACTA wejdą w życie, każdy z nas będzie winny do momentu gdy nie udowodni swojej niewinności.
Oczywiście użytkownicy internetu nie dadzą zrobić z siebie kryminalistów i już podejmowane są ostre działania, jak kampanie na twitterze i demonstracje uliczne mające zapobiec totalitarnym zapędom korporacyjnego faszyzmu.

Prawdziwa przyczyna aresztowania właściciela Megaupload: bezpośrednia sprzedaż utworów muzycznych

Geniusz, z którego zrobiono kryminalistę

Jak się okazuje, zamknięcie jednego z największych portali wymiany plików na świecie, Megaupload miało zupełnie inne przyczyny niż to podają ścierwomedia. Akcja była bezprecedensowa, zaangażowano w to wielkie siły policji na terenie 9 krajów, co świadczy o udziale globalnej mafii, która poczuła się zagrożona. Okazuje się, że głównym zagrożeniem było to, że Magaupload opracował niezależny system sprzedaży utworów muzycznych bezpośrednio przez artystów z pominięciem pasożytów w postaci tzw. „przemysłu muzycznego”. Założyciel Megaupload, Kim ‚Dotcom’ Schmitz zainwestowała w projekt niezależnego sklepu internetowego, który miał być na domenie Megabox.com. Artyści, sprzedając swoje utwory dostawaliby 90% dochodu, co więcej, mieliby zyski nawet za darmowe udostępnianie utworów! Pozwalałaby na to przetestowana na milionie użytkowników opcja o nazwie Megakey. Tego typu rewolucyjne rozwiązanie spowodowałoby oczywiście całkowity upadek pasożytniczego biznesu muzycznego, gdzie nieroby dostają do 95% profitów.
Kim ‚Dotcom’ Schmitz zainwestował też w zakup kilku studiów muzycznych z personelem, by samemu produkowac i wydawać utwory muzyczne.
Mafia jednak jest na tyle mocna, że potrafiła zgnieść zagrożenie – można się serio obawiać o życie właściciela MegaUpload, gdyż zniszczenie go ma być zapewne nauczką dla innych, chętnych spróbowania obejścia mafijnego biznesu rynku muzycznego. Rewolucji nie da się jednak uniknąć – jest to tylko kwestią czasu gdy artyści będą bezpośrednio sprzedawać swoje utwory – wielu z nich zresztą robi to już na swoich portalach. Czas mafii jest policzony, a Kim ‚Dotcom” Schmitz przejdzie do historii jako prekursor walki z pasożytniczym przemysłem muzycznym.

Osobiście mam kontakty w USA z ludźmi, którzy są biznesie muzycznym. Jest to przerażające w jaki sposób traktuje się młodych zdolnych artystów. Np. jedna z młodych, świetnie zapowiadających się polskich piosenkarek, dostała propozycję wielkiej kariery. W kontrakcie 5-letnim zaoferowano jej bardzo niewielką sumę rocznie, choć miałaby bardzo ciężko pracować wydając płyty jedna po drugiej. Praktycznie 99% dochodów szło by w ręce nierobów. Ci oczywiście pokrywali by też koszty reklamy. Dopiero po tym 5-letni okresie, artystka miałaby prawo do większych profitów, choć wciąż nie przekraczających 10% dochodów ze sprzedaży płyt.

Zob. też: piosenka MegaUpload zrealizowana w studio Kim ‚Dotcom’ Schmitza

Reklamy

182 responses to “Wydarzenia i komentarze, 7 marca 2012r.

 1. wacpan 7 marca 2012 o 12:23 pm

  przedsmak??

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/slaskie-katastrofa-kolejowa/liberadzki-o-katastrofie-pod-szczekocinami-16-ofia,1,5049412,wiadomosc.html

  Polubienie

  • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 11:53 am

   ze oneta komentarz, bez komentarza, zero pytań, wszystko jasne :
   ~mundek: Zwrotnice na odcinku Psary–Kozłów, na którym w sobotę doszło do tragicznej katastrofy, remontowała spółka Kombud SA. Jej prezes Ryszard Szczygielski jest związany z Platformą Obywatelską, w 2010 r. był członkiem komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego. Rok później, podczas jubileuszu 20-lecia powstania Kombudu, okolicznościowy medal przyznany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczyła Szczygielskiemu ówczesna minister zdrowia Ewa Kopacz.

   List pochwalny do zarządu spółki wysłał też ówczesny przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek (PO). W czerwcu 2011 r. Polskie Linie Kolejowe ogłosiły, że to właśnie radomska spółka wygrała przetarg na prace remontowe na odcinku Psary–Kozłów. Koszt usługi wyniósł 12 mln 750 tys. zł. Prace zostały ukończone w niecałe pół roku – odcinek oddany został w grudniu. Spółka remontowała m.in. urządzenia Sterowania Ruchem Kolejowym (np. zwrotnice). To właśnie ich awaria mogła być jedną z przyczyn tragedii.

   W spółce Kombud SA zapytaliśmy, na jakiej zasadzie przedsiębiorstwo współpracowało z Polskimi Liniami Kolejowymi, oraz o to, kto odebrał wykonaną pracę. W przysłanym nam mejlu członek zarządu spółki Michał Ilczewski napisał, że zgodnie z treścią oświadczenia o zachowaniu poufności stanowiącego załącznik do umowy z zamawiającym (Polskie Linie Kolejowe) nie może ujawniać żadnych informacji związanych z realizacją prac na odcinku Psary–Kozłów.

   Wyremontowany odcinek Psary–Kozłów został oddany do użytku w grudniu u.br. Jest najnowocześniejszy w Polsce. W 2014 r. popędzą nim superszybkie pociągi Pendolino. W założeniach podróż na tej trasie miała być komfortowa, szybka i bezpieczna. Mimo to w sobotę 3 marca w okolicy Szczekocin doszło do katastrofy. Zginęło w niej 16 osób. To największa tragedia na polskich torach od 1990 r.

   Firma Kombud istnieje od 1991 r. Założyciel i prezes spółki Ryszard Szczygielski jest jednym z najbogatszych mieszkańców Radomia. To laureat wielu wyróżnień w kategoriach biznesowych. Był wybierany Radomianinem Roku, a Business Centre Club przyznało mu nagrodę Lidera Biznesu.

   Polubienie

   • Brus_Zły_Lis 8 marca 2012 o 7:19 pm

    dlacego w merdiach nie mówią że rok wcześniej ten odcinek torów remontował kolega redBULA
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/aksamitny-gross.html

    Polubienie

 2. ... 7 marca 2012 o 12:32 pm

  przyszłe ludobójstwo chrześcijan : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=157

  , ale ostatecznie to mordercy i prześladowcy uczniów BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA polegna a zabici sprawiedliwi zmartwychwstana do zycia wiecznego na odnowionej ziemi

  Polubienie

  • ... 7 marca 2012 o 5:13 pm

   http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dpresstv%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D6TK%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.pl&sl=en&twu=1&u=http://www.presstv.ir/detail/230419.html&usg=ALkJrhgicFIuUJLHtgeP-t3p4R1E7stEkg
   pan Ahmadinezad o „nowym porzadku swiata” opartych m.in na sprawiedliwosci – 😉 oczywiscie sprawiedliwosci , jesli porównamy obecny system do tego który zaprowadzi antychryst to dla wielu bedzie to wielka sprawiedliwosc dlatego beda wielbic antychrysta jak boga i nawet nie zobacza w nim nic złego ale oni w grzechu nie widza nic złego wiec i w człowieku grzechu 😉 tez nie zauwaza pułpaki.Kochajacy grzech , mamone i szybko zostana sprowadzeni na ziemie przez BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA

   Polubienie

   • maniek 8 marca 2012 o 7:37 pm

    niedługo to będziesz mówił że Tusk jest Antychrystem lub Łukaszenko. Ten, który chce dobrze dla swego narodu i kraju to od razu wyjeżdżasz z tekstem Jaki on jest Fałszywy. Ron Paul też Antychryst jo???? bez obrazy ale Puknij się młotkiem w łeb otrzeźwiejesz trochę…

    Polubienie

    • Peryskop 8 marca 2012 o 9:54 pm

     Maniek, już dawno trzy@kropek został tu wykryty jako fałszywy podkładacz wyrywków ze Swiętych Pism. A ponieważ ten sprośny wyraz poprawnie pisze się przez „ch”, to go nazywam cztero@kropkiem, bo sieje tu porutę i zamęt dla dystrakcji uwagi i w przebraniu nawracacza podobnego do Pokój@Wama.

     Polubienie

  • Mirek 7 marca 2012 o 5:49 pm

   tam przyszłe, właśnie na WP przeczytałem o podrabianym suszu jajecznym mogącym wywoływać raka, hehe a dopiero co o soli (nieszkodliwej haha) było…
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejna-afera-policja-przeszukuje-kilkadziesiat-firm,wid,14313244,wiadomosc.html

   Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 9:41 pm

   @…
   nie ma „chrześcijan”, buddystów, hinduistów, shintoistów, nawet – ciężko mi to przede gardłuo przechodzi – „muslimów”; sa bracia i siostry, bliźni; co z ciebie za chrześcijanin, skoro piszesz o tych, którzy prześladuja etc, ze oni „polegną”? pragniesz krwi? jesli tak, to dla mnie jesteś jednym „z nich”, a nie „z nas”; nie sądź, abyś nie był sądzony: l@p

   Polubienie

   • ... 8 marca 2012 o 6:51 am

    jesli wg ciebie JEZUS nie jeste Bogiem Stworzycielem to kim jestes śj ? , nie pragne krwie ale ten kto bedzie zabijal sam zostanie zabity przez BOGA

    no włsnie jeslibys czytał ze zrozumieniem Biblie i z modlitwa to bys widział ze jest mnóstwo wersetów mówiacych ze JEZUS jest BOGIEM OBJAWIONYM i STWORZYCIELEM WSZECHRZECZY

    , „przez którego także wszechświat stworzył. ” HEBRAJCZYKÓW 1:3

    ” Na świecie był i świat przezeń powstał, lecz świat go nie poznał.” EWANGELIA JANA 1:10

    , „w nim zostało stworzone wszystko, co jest na niebie i na ziemi, rzeczy widzialne i niewidzialne, czy to trony, czy panowania, czy nadziemskie władze, czy zwierzchności; wszystko przez niego i dla niego zostało stworzone. (17) On też jest przed wszystkimi rzeczami i wszystko na nim jest ugruntowane,” KOLOSAN 1:16-17

    , tak wszyscy na ziemi sa bracmi ale JEZUS jest jedynym posrednikiem i jedyna droga do zbawienia bo tylko on oddał swoje zycie za grzechy swiata – tylko nie pisz ze wszyscy wierza w tego samego Boga bo to bedzie diabelskie kłamstwo

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 9:02 am

     @…
     Jezus nie jest Bogiem Stworzycielem!!! Jezus to… Jezus…; Jezus Maria!!…. bracie w Chrystusie: zaprawdę powiadam Ci – mózg ci sie zlasował!!!

     Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 9:45 pm

   @…
   i jeszcze jedno: Bogiem.,… Alfą i Omegą, Tym, Który Jest, jest Bóg Ojciec, a nie Jego syn… bo ten syn sam mówił, że „tylko Bóg Ojciec wie, kiedy nastapi koniec czasów”; On. Jezus, jest posłańcem, i być może jest generałem, ale Marszałkiem, jest Bóg Stworzyciel…; czytaj Biblie ze zrozumieniem, i bez uprzedzeń;

   Polubienie

 3. madam 7 marca 2012 o 12:54 pm

  Chyba jednak Brzeziński ściemnia.

  Polubienie

  • wacpan 7 marca 2012 o 1:00 pm

   dokladnie chce nas zwiesc,najprawdopodobniej zrobia cos z Euro lub Olimpiada i wtedy pojda na te wojne.

   Polubienie

   • Peryskop 7 marca 2012 o 4:49 pm

    Zbig B. zawsze prowadził politykę ekspansywną.
    Ale ostatnio zaczął zmieniać na gołębi ton.
    Może nie jest to całkiem fałszywa gra ?

    Bowiem pojawił się dekalog przeszkód w kontynuacji zaborczego kursu USA:

    * jego autorska azjatycka „szachownica” nie zachowuje się tak jak zaplanował i obiecywał;
    * obawy o utrzymanie Iraku i Afganistanu są autentyczne – znów 6 Brytyjczyków poległo;
    * wywiad zapewne ustalił rosnącą świadomość globalną i wzrost nastrojów anty-izraelskich;
    * rozliczne próby skompromitowania Iranu w oczach świata i jego izolacji spaliły na panewce;
    * ewidentne fiasko operacji „regime change” w Rosji poderwało taktyczny sojusz z Putinem;
    * rosnące wyobcowanie Ameryki jako światowego hegemona z utratą przewagi nad Chinami;
    * sypanie się w USA kolejnych zabiegów dla uzdrowienia ekonomii oraz wizerunku polityków;
    * erozja skuteczności otumaniania i zastraszania publiczności przez media głównego nurtu;
    * wyeksploatowanie zastosowanych poprzednio pomysłów na „zamachy fałszywej flagi”;
    * atak na Iran jest ryzykowny wobec horrendalnego zadłużenia i realnej wojny domowej;
    * wiek robi swoje (spójrz foto) i nawet cyniczny lis w obliczu śmierci zwykle człowieczeje.

    Ponadto plany wprowadzenia NWO mogą od strony kuchni wyglądać gorzej niż nam się zdaje !

    Polubienie

    • wacpan 7 marca 2012 o 6:34 pm

     mam jedna zasade…. Trust No One!!!

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 9:49 pm

      @wacpan
      the same… jakem Mulder! 🙂

      Polubienie

    • sebecx 7 marca 2012 o 6:51 pm

     ostatnio Zbig B. ..to akurat mi się dzisiaj śnił… tłumaczyłem we śnie koledze czemu tak się dzieje w worldzie i miałem jako pomoc naukową „ławkę karną” na której m.in. siedział Zbig B… używałem ichniego „doropku” w prelekcji co nie miara i jeno Zibi się marszczył, gdy cytując go nie używałem przedrostka „pan” …

     Polubienie

     • ALFA 7 marca 2012 o 8:13 pm

      Poznajesz podobny do gada Zbig B……..reptylian

      Polubienie

      • maupa102 7 marca 2012 o 9:07 pm

       SUPER! 😉 😉 identyczny Brzeziński, tylko bardziej „zasuszony”

       Polubienie

      • pola 7 marca 2012 o 11:26 pm

       Aż mną strząsnęło ,brrrrrrrrrrrr

       Polubienie

   • mocniejszy 7 marca 2012 o 6:35 pm

    To może wyglądać tak:

    1. Ogłoszenie, że wojny z Persją jednak nie będzie. I powszechna ulga.
    2. Polskie lotnictwo zgromadzone na manewry w Izraelu na wszelki wypadek, zostaje tam po manewrach. Żeby dopilnować pokoju, odstraszać muzułmanów, których odwołanie ataku na Persję może rozzuchwalić, żeby uspokoić przestraszonych Izraelczyków, że nie są sami.
    3. Na imprezach sportowych w Polsce i Wielkiej Brytanii dochodzi do ataków fałszywej flagi.
    4. Do Europejczyków idzie propaganda: Patrzcie, nie zaatakowaliśmy Persji, a oni to wykorzystali i pierwsi uderzyli.
    5. Polskie lotnictwo w Izraelu „spontanicznie” dokonuje odwetowego ataku na Persję za zamach w Polsce, a izraelskie w akcie solidarności mu pomaga. Jankesi przymykają na to oko, a może nawet też pomagają.
    6. I mamy III wojnę światową. Znów zaczętą w Polsce. Polska bardzo pasuje do roli ofiary. Już sobie wyobrażam te lamenty, że Warszawa znów legła w gruzach. Tym razem nas obronią. Izraela Europa by nie broniła. Ale Polska to co innego. Sam atak fałszywej flagi w Londynie to ciut za mało, zresztą już był zamach w Londynie po tym w Nowym Yorku i to trochę ograne. A może nawet chodzi o to, że centrala NWO na wyspach nie życzy sobie głównych zamachów u siebie, a jedynie takie dopełniające.

    Oby to było tylko gdybanie.

    Na razie to tylko składanie rozsypanych puzli. One po prostu do siebie pasują. Jeśli taki jest plan jakichś szaleńców trzeba go powstrzymać. Wojna to nie gra.

    http://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/06/ostrzezenie-przed-wielkim-zamachem-w-2012-roku-w-europie/

    Proszę przeczytać wszystkie linki i zwrócić uwagę na teledysk piosenki o zniszczeniu Warszawy.

    Polubienie

    • monitorpolski 7 marca 2012 o 8:56 pm

     Ale może być i taka sytuacja, że myśliwy stał się już ofiarą i kto inny dyktuje warunki. Zobaczymy czy Purim zostanie „uświęcone” – jeśli nie, to będziemy mieć pewność, że losy świata się odmieniają. Czuję promyk nadziei!

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:48 pm

      @monitor
      jakby tak miało pierdyknąc w ten „purim”, i miało skasować internet, to zanim pierdyknie, to ja chciałbym (i mam 100-procentową pewnośc, że wszyscy Panowie do mnie dołączą!) – złożyć naszym drogim Paniom-blogowiczkom życzenia wszystkiego tego i owego… obopólnie korzystnego :-); bo nawet jeśli ten najcudownieszy ze światów miałby sie w ten „purim” totalnie skolapsować, to zawsze zostanie on, i ona: and the rest is silence:-) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZE LASKI… I LASENCJE… gdyby Was zabrakło, to mi to lotto, czy ten świat przetrwa, czy nie przetrwa!

      Polubienie

      • monitorpolski 7 marca 2012 o 11:09 pm

       nic nie pierdyknie. uny mają internet po to by nas kontrolować i robić „rewolucyje” – nie zrezygnują z tego, bo tak naprawdę niewiele im zostało możliwości. Uny się już kończą, choć ten koniec niejednego jeszcze życia pozbawi.

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 11:20 pm

        @monitor
        „kto przeżyje – wolnym będzie,
        kto umiera – wolny już”….

        Polubienie

        • hjk 8 marca 2012 o 1:59 am

         @mocniejszy
         to ma ręce i nogi i w połączeniu z „odrazą” USA do ataku, które sobie popsuły już całkowicie wizerunek, tym razem zaatakuje… €pa!
         Tym bardziej ze ‚false flag” bedzie na € i w Polsce oraz na ukrainie i „będzie: ew. powód do „zemsty”. No i odwrócenia uwago od kryzysu i ew. bankructwa Grecji i niekt. banków…
         tak to gady mogą planowac…

         Polubienie

    • iHe 7 marca 2012 o 9:40 pm

     Mnie dekalog Peryskopa przekonuje..

     Jednak jest jeden zasadniczy szkopuł..
     Peryskop jest osoba rozsądną ,logiczną o wyraźnej etyce nie skażonej relatywizmem,
     a my tu mamy do czynienia z fanatykami religijnymi,
     którzy logikę wykorzystują jedynie do marksistowskich zastosowań.
     Wiedzę zamieniają tylko na władze.

     W dodatku spora część ich wiedzy/władzy pochodzi z opętania i praktyk czarnomagicznych.
     To się ładnie nazywa doktryna tajemna.

     Dużo poświęcili czasu,papierków,sztabek ,klątw,rytuałów ,krwi ludzkiej,żeby znaleźć się w tym decydującym ptk. „ich”wymarzonego planu..
     Wydaje się ,że dotarli do momentu z którego trudno jest się wycofać,zresztą cały czas palą za sobą mosty ,żeby uczynić to niemożliwym dla siebie i mniej wierzących swoich dupolizów,
     a może i dla nas wszystkich jak nie zdamy egzaminu z człowieczeństwa..

     W dodatku ich fanatyzm w połączeniu z „pokornym” Brzezińskim może być znakomitym wielkim zwiedzeniem o którym nie raz już tu mówiliśmy.
     W wojnie totalnej bardzo ważnym elementem jest zaskoczenie..
     ZbiG właśnie go teraz zapewnia.

     Zbigiem też można zagrać jak stara pożółkłą kartką papieru..

     Hmm można by go nazwać fałszywy doradca..

     Chciałbym,żeby Peryskop miał racje,no ale czas pokaże.
     Zobaczymy jak wygląda wygrana walka z rakiem ludzkości.
     Rak ludzkości nazwał ludzkość rakiem tak dla przypomnienia.(wszystkim)

     ps.Dla mnie pokorny satanista to najwyższy poziom masonerii i największa karykatura pokory,jak wiemy znakomitej cnoty prowadzącej do wolności.
     Nawet taką cnote można splugawić jakby się tylko postarać.

     Może za dużo czytam cyników i przesiąkłem tym syfem ,ale w przypadku ZbiGa nie ocenić go cynicznie było by błędem.

     Polubienie

     • Peryskop 7 marca 2012 o 10:19 pm

      iHe, dzięki za chłodne przypomnienie jastrzębiej strony „dekalogu” gołębiego.

      Też mam poważne wątpliwości co do przemiany wewnętrznej ZB i jego załogi.

      Ale na zmiękczającym = Może nie jest to całkiem fałszywa gra ? = zebrałem i ułożyłem to, co jak na razie nie całkiem poszło/idzie po myśli szachistów spod lucyferiańskiej gwiazdy.

      @Mocniejszy przedstawił swoje warianty, które przeplatają się z naszymi. Łączy nas nie poddawanie się perswazji, że już wszystko jest zdecydowane, stracone, bo musi się wypełnić jak już to przewidział św. Jan od Apokalipsy i zgodnie ze zmodyfikowanymi planami beznamiętnych, samozwańczych niby-bogów.

      Ale chyba wszyscy mamy też świadomość, że decyzje są w gestii przebiegłej bestii, która kieruje się odmiennymi od naszych systemami wartości, bo wręcz w oparciu o ich przeciwieństwa.

      I pamiętajmy, że z każdego zła można wyprowadzić dobro.

      Polubienie

      • iHe 7 marca 2012 o 11:11 pm

       @Peryskop
       No właśnie też jakoś tak to widzę 🙂
       Dzięki za tą jaśniejszą stronę medalu,
       bo u mnie z nią gorzej.

       Pocieszające jest to ,że Chińczycy raczej chcą wygrać bez jednego wystrzału.
       Na takie zwycięstwo może sobie pozwolić tylko prawdziwy zwycięzca.

       Tego typu podejścia ze świecą szukać w Izraelu i państwach
       podbitych/ubezwłasnowolnionych przez uny.

       Jedno takie udaje nawet supermocarstwo :
       aportuje gdzie piszczel rzucą .
       http://demotywatory.pl/449718/Aport

       Polubienie

       • hjk 8 marca 2012 o 2:06 am

        @peryskop
        * sypanie się w USA kolejnych zabiegów dla uzdrowienia ekonomii oraz wizerunku polityków;
        * atak na Iran jest ryzykowny wobec horrendalnego zadłużenia i realnej wojny domowej;

        Widze tylko w tych 2 pkt słabe ich połówki – mianowicie te ekonomiczne – pokazali, ze ekonomia ich całkowicie nie interesuje, a nawet dążą do zaostrzenia sytuacji, co wskazywało wielu niezaleznych ekonomistów, a my wiemy, ze sami chcą tym położyć ekonomię.
        A tak to faktycznie doraźna kosmetyka wizerunku bardzo pożądana i realna groźba wybuchu albo faktycznie wojny domowej, albo ‚”domowego nieposłuszenstwa”…

        Polubienie

        • Peryskop 8 marca 2012 o 3:12 am

         hjk – dzięki za uwagę. Pisząc zastanawiałem się w podobnym duchu.

         Olewają stan kasy, bo mają drukarki, papier i zieloną farbkę, oraz dość ciekawie zamknięty system obiegu bonów skarbowych, a także Senat który uchwali każdy deficyt. Ponadto atakując Syrię czy Iran można liczyć na zagarnięcie łupów.

         Ale z drugiej strony, jeśli się przyszły konflikt „skomplikuje” – a to nie jest tym razem wykluczone – to może nagle runąć cała finezyjnie wirtualna równowaga finansowa oparta na petro-dolarze, długu, blefie, piramidkach i słupkach na ekranie. Dlatego wymieniłem te czynniki jako pasywa.

         Jeśli się konflikt przedłuży, to potrzebne będzie intensywne uzupełnianie zapasów, a wtedy trzeba by płacić raczej gotówką, z czym nagle mogą powstać kłopoty jeżeli dolar dostałby czkawki.

         Wtedy pozostałoby złoto, o którym wiadomo, że nie wiadomo gdzie jest. Podobno zapasy federalne z Fort Knox wysłano do Bank of England.

         Polubienie

      • mocniejszy 8 marca 2012 o 10:50 am

       „I pamiętajmy, że z każdego zła można wyprowadzić dobro”.

       Wiele osób to powtarza. Niektórzy idą dalej i nawet twierdzą, że zło jest potrzebne dla dobra, a to nie prawda. Nie ze zła można wyprowadzić dobro, tylko mimo zła można czynić dobro.

       Polubienie

       • Peryskop 8 marca 2012 o 11:42 am

        Mocniejszy, i tu też masz rację.

        Na tej mądrej zasadzie byli i są też i tacy – od św. Augustyna oraz Leona XIII poczynając – którzy szatana postrzegają jako element Boga. To się nieco kłóci z chrześcijańskim odbiorem Boga jako przejawem Miłosierdzia, ale ma głębszy sens.

        Bo czyż miłujący swe dziecko rozsądni rodzice nie pomogą mu klapsem gdy potrzeba ?

        Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 6:12 am

      @iHe
      pomijając głębię twojej wypowiedzi (bez ironii – naprawdę jest o czym pomyśleć!!), to chciałbym przypomnieć tu zgromadzonym, że jedna z najgorszych wpadek US military (próba odbicia zakładników w Teheranie, 1980), została zaplanowana przez doradce p. Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego (czy jak to sie tam u nich zwie) – niejakiego Zbiga Brzezinskiego; było 5 helikopterów, z tego co pamietam: jeden w ogóle nie wystartował, bo sie zepsuł, drugi – nie doleciał, bo cos tam…. trzeci został zestrzelony, chociaż – teoretycznie – nie powinien był być; dwa pozostałe (tzn. ci, którzy byli na pokładzie) zostali rozstrzelani przez Pasdaranów („Strażników Rewolucji”), chociaż, wg. planów, to oni mieli rozstrzeliwać, a nie byc rozstrzeliwanymi; od tego czasu (1980) powiedzenie „polish planning” źle sie w Ameryce kojarzy (jeśli w ogóle, kiedykolwiek, dobrze się kojarzyło); ergo – miejmy nadzieję, że plany p. Brzezińskiego, dotyczące NWO, okaża sie równie efektywne, jak wyżej wspomniana operacji militarna sprzed 30 z górą lat);

      Polubienie

      • Peryskop 8 marca 2012 o 11:33 am

       TNP: „…miejmy nadzieję, że plany p. Brzezińskiego, dotyczące NWO, okaża sie równie efektywne, jak wyżej wspomniana operacja militarna sprzed 30 z górą lat…”

       😀 😀 😀

       Polubienie

    • Lamacz Matryc 8 marca 2012 o 9:01 am

     Dobry artykuł no i pasuje mi tu jasno widzenie Jackowskiego który mówi ze widzi jakieś miasto polski kompletnie w gruzach.

     Polubienie

  • AQQ 7 marca 2012 o 2:14 pm

   Te nowo-mowy* znamy, wojny to pokojowe misje stabilizacyjne. Programy POmocowe, fundacje, agencje i inne takie firemki d/s blabla to przechowalnie dla unych do wyczyszczenia naszych budżetów i kieszeni najuboższych…

   http://wolnemedia.net/polityka/usa-i-izrael-uzgodnily-stanowiska-ws-iranu/
   http://wolnemedia.net/gospodarka/finansowe-instrumenty-masowego-razenia/

   Polubienie

   • AQQ 7 marca 2012 o 4:48 pm

    TO jest niezłe!- poszłabym dalej wszystkim zmarłym i rodzinom po równo 1
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Szczekocin-jak-Smolensk-Po-250-tys-zl-dla-krewnych,wid,14313030,wiadomosc.html
    (Ludzi nie stać na pogrzeb, zadłużają się u lichwiarzy i palą zmarłych bo taniej)

    Polubienie

    • Irol 7 marca 2012 o 5:57 pm

     Przynajmniej wiadomo ile dla Unych jest warty płatnik podatków. Jóż tutaj chce się zaśpiewać za grupą Lady Pank ” Mniej niz zerooooo… mniej niz zerooo”. Bo czymże jest wydrukowane za grosze 250k biletów NBP za życie człowieka?

     Polubienie

     • Irol 7 marca 2012 o 8:57 pm

      Aż, się prosi aby powiedzieć (rzondzoncym): „Skoro podatnik warty jest całe 250k zł to po przekroczeniu tej sumy wpłaconej w daninach publicznych , składkach i podatkach każdy Polak urodzony w Polsce prawnie nie musi już zapłacić wam ani grosza”.

      Polubienie

      • Peryskop 7 marca 2012 o 10:26 pm

       Słusznie.
       To już miało miejsce w historii jako „wyzwoleństwo”.

       Zarówno w ustroju niewolniczym, jak i feudalnym, z elementami po różnych rewolucjach.

       Czyżbyśmy teraz mieli podchodzić do ponowienia próby na zasadzie „do trzech razy sztuka” ?

       Polubienie

       • Irol 8 marca 2012 o 7:41 am

        A co? Mamy spłacać „ich” długi aż do śmierci? Każdy pożyczkobiorca odpowiada za swoje długi. Ja nie brałem żadnych kredytów, to po co mam je spłacać? Jak poszczególne bandy=partie brały kredyty to teraz niech je spłacają. Są dorośli to odpowiadają za siebie jak każdy dorosły i zdolny do zawierania umów obywatel. Jak się bawiło przez 4-ry lata to potem trzeba zapłacić rachunek. Takie jest życie :D.

        Polubienie

      • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 9:12 am

       Irol i ten pomysł jest w pyte !!! Zresztą po przeanalizowniu Kostytucji – w świetle naszych praw konstytucyjnych powinniśmiy mieć na nich wyje…….e !!! Az żal że żeśmy dali sie nabierać jak małpy na plastikowego banana, przez tyle lat – dlaczego ? Po dupska nam sie jeszcze nie paliły !!! Ot co !!! Polak jest cierpliwy, ale do czasu !!!

       Polubienie

    • pola 7 marca 2012 o 11:37 pm

     Gdzieś słyszałam ze ludzie którzy zostali spaleni,dopiero na sądzie ostatecznym dostąpią łaski oglądania Pana Jezusa i bycia z Nim,jeśli na to będą zasługiwać,czy ktoś słyszał coś na ten temat.

     Polubienie

  • ciociababcia 8 marca 2012 o 9:59 am

   Zgadzam się – przecież to jego plan jest realizowany.
   Jak „irańscy terroryści” zniszczą Statuę Wolności” to „zmieni” zdanie

   Polubienie

 4. Faith 7 marca 2012 o 1:25 pm

  Co stanie się w 2012 czy ten człowiek i wywiad z 1980 to wie http://www.youtube.com/watch?v=ZAIQJmE75vg&feature=related

  Polubienie

  • Versus3 7 marca 2012 o 2:34 pm

   W komentarzach na youtubie juz rozszyfrowali że to fake – ktoś sobie zrobił żarty, robiąc wspólczesny filmik w pokoiku babci. Jakość jest cyfrowa i nie ma porównania z filmem video (w 1980 mozna bylo nakrecic film tylko na video). Poza tym jakie on ma wspolczesne dzinsy!

   Polubienie

   • Peryskop 7 marca 2012 o 3:31 pm

    Taka wersja Alefa Sterna tylko jeszcze gorsza.
    Wystarczy „wizja” lądowania człowieka w rakiecie na Księżycu w 1969 roku 😉

    Dla mających rozterki w tej materii analiza oficjalnych zdjęć NASA – znikających sukcesywnie:
    An extensive study of Apollo imagery by photo analyst Jack White
    http://aulis.com/jackstudies_index1.html

    Polubienie

   • baba wanda 7 marca 2012 o 6:28 pm

    I po co mu peruka? Szkoda mu bylo wlasnych wlosow uczesac?

    Polubienie

    • rabarbarek 8 marca 2012 o 5:44 am

     Czy te zdjecia moga klamac ? Chyba nie…. [ Ksiezyca]

     Polubienie

     • Peryskop 8 marca 2012 o 11:47 am

      😉

      Polubienie

 5. lucas003 7 marca 2012 o 1:26 pm

  Dziś o 17.00 rozpoczęło się spotkanie Komisji Sejmowej Administracji i Spraw Wewnętrznych poświęcone działaniom służb 11.11.11 podczas Marszu Niepodległości. NE postanowił pomóc posłom, by ci mogli wyrobić sobie zdanie na temat KTO KOGO NAPRAWDĘ BIŁ.
  Członkom Komisji zostały rozdane płytki z materiałem nagranym 11.11.11, którego autorami byli w większości redaktorzy i blogerzy NOWEGO EKRANU. Po raz pierwszy publikujemy relację świadka podpalenia wozu TVN – daje sporo do myślenia.

  Polubienie

  • Tola 7 marca 2012 o 1:43 pm

   Troche nie w temacie – bardzo prosze o namiary na jakies e-booki , darmowe lub platne.
   Moze ktos z was ma cos dobrego do czytania.

   Polubienie

   • AQQ 7 marca 2012 o 1:48 pm

    Dużo czytania http://publicdisorder.wordpress.com/
    http://wolnemedia.net/category/biblioteka/

    Polubienie

    • Tola 7 marca 2012 o 2:03 pm

     Dziekuje AQQ za linki !!!
     Bez ksiazek nie umie zyc!
     A ciezko teraz zyc.
     Wczoraj iHe ,dzisiaj ja.

     Hey you, out there in the cold
     Getting lonely, getting old
     Can you feel me?
     Hey you, standing in the aisles
     With itchy feet and fading smiles
     Can you feel me?
     Hey you, dont help them to bury the light
     Don’t give in without a fight.

     Hey you, out there on your own
     Sitting naked by the phone
     Would you touch me?
     Hey you, with you ear against the wall
     Waiting for someone to call out
     Would you touch me?
     Hey you, would you help me to carry the stone?
     Open your heart, I’m coming home.

     But it was only fantasy.
     The wall was too high,
     As you can see.
     No matter how he tried,
     He could not break free.
     And the worms ate into his brain.

     Hey you, standing in the road
     always doing what you’re told,
     Can you help me?
     Hey you, out there beyond the wall,
     Breaking bottles in the hall,
     Can you help me?
     Hey you, don’t tell me there’s no hope at all
     Together we stand, divided we fall.

     Polubienie

     • iHe 7 marca 2012 o 3:16 pm

      Ja się trochę wziąłem za bieganie i pływanie.W końcu Zionada nadchodzi ,trzeba być w dobrej formie;)Rower też już na chodzie,byle tylko nie lało jak w Australii.
      Tak czy siak wreszcie da się wyjść z domu nie tylko z musu i trochę podładować akumulatory i endorfiny.
      Każda metoda jest dobra o ile działa i nie krzywdzi innych.
      Mile byłem zaskoczony,że pomimo intensywnego wysiłku w czystym smogu ,stale się oczyszczającym z powodu rosnących podatków NWO z powietrza mój organizm detoksykował sie w miare w czasie rzeczywistym.No zawsze można się przykro zdziwić za 10lat ;(.
      Ale co tam carpe diem.

      Miałem chwile kryzysu jakiś czas temu ,jak skosiła mnie grypa po takich eksperymentach urban survival ,jednak widze,że po prostu jak za bardzo widać powietrze to jednak trzeba sobie odpuścić..

      Ogólnie polecam!Oprócz książek:)
      http://www.ekonomia24.pl/artykul/532091,834655-Bedzie-polskie-weto-klimatyczne-.html

      ps.PO prostu wow!Może dostaniemy znirzke za ten pociąg palącej się siarki,zawsze to jakiaś nieśmiała próba ochłodzenia klimatu..Przypadkowa czy nie efekt jakiś powinien być.

      http://www.tvn24.pl/0,1737221,0,1,gasza-pociag-z-siarka-akcja-potrwa-wiele-godzin,wiadomosc.html

      Polubienie

      • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:17 pm

       @iHe
       come on, brotha, na Mazury…. tu są górki i dołki (mam na mysli rower:-), ale jeśli je pokonasz, i wciąz nie spadasz z siodełka, to masz zarombiastą satysfakcję; ja ciągle trenuję (bo w Holandii to było płasko, i depresyjnie, i łatwo), i widzę niejakie efekty; ale ciągle mysle, czy aby nie kupic sobie motorynki…. – jak sie człowiek starzeje, to sie robi wygodny 🙂

       Polubienie

       • iHe 7 marca 2012 o 11:51 pm

        Czasem bywam w okolicach Augustowa ,to jeszcze nie Mazury ,ale już jeziora:)
        Ostatnio ostro wyłupało mnie w kościach od temperatury pod koniec lata ,ale się nie zniechęciłem.Kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi..

        Dobrze,że ziomkostwo jeszcze się do was nie wyniosło ze znienawidzonej Rzeszy;)
        Tak bez żartów ,to piękna ta nasza Polska szkoda tylko że w miejsce krzyżaków przyszło,chemitrials,gmo,gaz głupkowy, atom czy jakieś inne korporacje z poprawną politycznie religią chciwości..
        No i Mazowieccy też POzostali.

        Jak będę w okolicy to dam znać:)Z reguły latem.
        Ja totroche jeżdżę po Beskidach, też polecam:)
        No i po hałdach.Ready for NWO.

        Polubienie

        • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 5:17 am

         @iHe
         Beskidy… hmm… pomijając gen Świerczewskiego…. cudowna kraina….; i to zabrzmi totalnie, jakem Totalsky… niepoprawnie politycznie, ale…. dobrze, żeśmy tych Łemków, czy Ukraińców… job ich mać.,., wyrezali z tych kresów… bo gdyby nie my ich, to by oni nas; jeśli za coś lubie „komuchów”, to właśnie za to!; a teraz…. pane. my newynne… pane, my ne wynowaty… Lachy wynowate… my newynne… na pohybel Lachim, na spassanje nam, newynnem,….; szkoda, że Lwów nie jest polski…. marnuje sie na tej Ukrainie…;

         Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 9:53 pm

      @Tola
      does enybody here remember Vera Lynnn…or Tola:-)
      remember how she said that… we would meet again, one sunny day…

      a poza tym: „together we stand, devided we fall”, co na nasze sie tlumaczy: „kupą mości panowie, i Mościanki, bo qpy nikt nie ruszy”!

      Polubienie

      • Tola 8 marca 2012 o 5:02 am

       Dzieki za wsparcie!
       Tez czasami juz lapie dolek po roznych , codziennych informacjach.
       Niecierpliwie wypatruje jakiejkolwiek ,dobrej informacji ,postu ,ktory jakos nas jeszcze trzyma przy nadziei.
       Pozdrawiam!!!!

       Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 5:24 am

        @Tola
        Pink Floyd… i pare innych bandów… to… sorki, zabrzmi bardzo osobiście…. to jest najlepszy dowód na to, że Bóg dał nam muzykę po to, żeby nie tylko psalmy Dawida były „miłe Bogu”; jeśli za bardzo skomplikowałem, to przepraszami:-)))

        Polubienie

        • Tola 8 marca 2012 o 5:56 am

         @TnP – i WIELE innych bandow i w ogole muzyka!!!!
         Jakis czas temu sie zmartwilam,jak bylo parcie na teze ,ze muzyka tylko od satana pochodzi.
         Jesli tak,to ja juz nie mam szans na zbawienie :))))

         Polubienie

   • Misjonarz 7 marca 2012 o 3:38 pm

    http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html

    Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:22 pm

    @Tola
    „Małego Księcia” polecam…. to cienka książeczka, nie musi być „e-bookowata”:-)…. i naprawdę nie jestem metroseksualny:-)

    Polubienie

    • Tola 8 marca 2012 o 5:05 am

     @TnP – „Malego Ksiecia czytalam pare razy!!
     Z tym e-bookiem to nie chodzi o nowomode.
     Nie mam dostepu do ksiazek :(((

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 5:29 am

      @Tola
      pożyczę ci ksero :-))))))))
      jak to tam było? „kochac kogoś, to znaczy tyle, że sie kogoś lubi trochę za bardzo”:-)

      Polubienie

 6. Adam 7 marca 2012 o 1:39 pm

  Nalezy rozpoznac osoby ktore podpalily np. woz TVN i inne prowokacje i ktos niezalezny powinien znalesc dowody na to ze oni wspolpracowali z jakimis sluzbami rzadu.

  Zapraszam na mjego bloga waznesprawy.blog.pl

  Polubienie

 7. jowram 7 marca 2012 o 1:49 pm

  Europoseł Jacek Kurski przyznał, że w jednym z pociągów, które zderzyły się w sobotę pod Szczekocinami mieli jechać ważni politycy Solidarnej Polski. Wśród nich mieli znaleźć się Zbigniew Ziobro i Tadeusz Cymański. Tylko przypadek sprawił, że jechali innymi środkami transportu. – Większość z nas nie zdążyła na ten pociąg – mówił polityk w RMF FM.

  Zgodnie z relacją Kurskiego wielu ważnych polityków Solidarnej Polski było w sobotę w Tarnowie i okolicznych miastach. – Mieliśmy spotkania w tych miejscowościach – opisywał polityk.

  Na spotkania te spóźnił się Zbigniew Ziobro, ponieważ jego wcześniejszy pociąg miał duże opóźnienie z powodu próby samobójczej na torach za Warszawą. – Wszystko się opóźniło i dlatego większość z nas nie zdążyła na ten pociąg – mówił Kurski o składzie TLK „Jan Brzechwa” z Przemyśla do Warszawy, który uczestniczył w tragicznym zderzeniu pod Szczekocinami. Wcześniej ktoś próbował popełnić samobójstwo rzucając sie pod koła tego pociągu.

  Polubienie

  • grypka swinska 7 marca 2012 o 4:59 pm

   Znaczy sie Marek mial nosa juz w pierwszym dniu po katastrofie. I gdzie sie podziali ci wszyscy obszczekiwacze i przesmiewcy, co?

   Polubienie

   • monitorpolski 7 marca 2012 o 8:54 pm

    Jeśli mówisz o mnie – nie przypuszczałem, że może chodzić o zamach na polityków – trudno przewidzieć ile osób zginie i kto będzie siedział w 1 wagonie. Ale przy okazji takiej katastrofy można zabić osobę i powiedzieć, że zginęła w wypadku. Ja bym dokładnie sprawdził czy wszyscy maszyniści zginęli w wypadku, czy któremuś z nich przypadkiem ktoś nie pomógł przenieść się na tamten świat. Bo na mój nos, kontrola nad maszynami została przejęta. Powinni byli hamować, a nic takiego nie miało miejsca. Coś mówią, że jedna z maszyn próbowała, ale brzmi to raczej jak plotka niż rzetelna informacja.

    Polubienie

    • ARTUR 7 marca 2012 o 11:25 pm

     Ten wypadek to ustawka ,pociąg się wykoleił na rozkręconych torach , nie było czołowego zderzenia gdyż lokomotywy byłyby zmiażdżone do przedziałów silnikowych .Na zdjęciach z wypadku widzimy lokomotywę ET22-1105 w całości ,ma wszystkie szyby i szkło górnej lampy ,prawdopodobnie maszynista hamował do końca i tylko dobił do wagonu bo przód nie jest nawet porysowany .Zdjęcia następnych dni pokazują lokomotywę już z powybijanymi szybami leżącą na boku a dziś podjęto decyzję o zezłomowaniu wszystkiego .Przecież na szybie lokomotywy powinna być krew maszynisty gdyż przy sumie 150km/h uderzenie w szybę powoduje pęknięcie czaszki ,szyba była czysta .

     Polubienie

     • Peryskop 8 marca 2012 o 4:58 am

      Artur, może masz rację. A więc znowu z badaniem wraku(-ów) będą schody ?

      Wczoraj rozważając nikłe uszkodzenia lokomotywy sądziłem, że jej sztywna struktura przeniosła impet na bardziej wiotkie wagony. Być może, że jednak nie.

      Jest jeszcza inna kwestia:
      1 …nie było czołowego zderzenia gdyż lokomotywy byłyby zmiażdżone do przedziałów silnikowych…
      2. …na szybie lokomotywy powinna być krew maszynisty gdyż przy sumie 150km/h uderzenie w szybę powoduje pęknięcie czaszki ,szyba była czysta…

      Maszynista widząc, że będzie kolizja mógł się wycofać lub upaść na podłogę.

      Polubienie

      • rabarbarek 8 marca 2012 o 5:12 am

       A moze hamulce nie dzialaly? W ostatniej , lutowej katastrofie w Argentynie podobno maszynista nie mial mozliwosci hamowania. Moze ktos sie o to postaral? Tam i tu. Ten brak proby zatrzymania pociagu w obliczu katastrofy jest zadziwiajacy.

       Polubienie

     • Irol 8 marca 2012 o 7:51 am

      Na zdjęciu widać, że to był TYŁ ET-22. Ile razy mam powtarzać, że elektrowozy są opancerzone i o ile przodów obu pociągów nie było ( zostały zmiażdżone) to od tyłu zmiażdżone zostały wagony.

      Polubienie

      • ARTUR 8 marca 2012 o 10:31 pm

       Jeśli chcesz zobaczyć tył lokomotywy z wbitymi buforami to zajrzyj do RMF 24 dział FAKTY ,jest tam zdjęcie przodu i tyłu przy którym ekipa wybija szyby aby wejść do wewnątrz .Bufory są wbite od gwałtownego hamowania a przednie są nienaruszone .Elektrowozy nie są opancerzone ,to śmieszne , miałem z nimi doczynienia w wojsku gdy były strajki to do remontu rzucano armię ,przy wypadku czołowym nie ma mocnej konstrukcji .

       Polubienie

  • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 9:57 pm

   @jowram
   ok… może tak było, a może miało byc inaczej; to, że oni sa z PiS-u, albo post-PiS-u, to nie zmienia faktu, ze to ta sama, osadzona w poselskich wygodach, ferajna; wszyscy WON!!! – i nowe wybory, a jesli w nich przejda, to chwała tym panom, i paniom….

   Polubienie

  • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 9:29 am

   to nie było samobójstwo tylko próba spowolnienia pociąga mająca na celu jeśli nie zgranie w czasie tego „wypadku” to poświęcenie się osoby w szczerej intencji mającej na celu zahamowanie tego „pociągu (do) smierci”……….czy nikt nie wziął tego pod uwagę, kim była ofiara – ot zagwostka, gdyż temat może mieć drugie dno jeśli to nie był przypadek !

   Polubienie

   • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 9:41 am

    ….i nasze rozważania skierowałoby na ( sorki za ironie ) właściwe tory.

    Polubienie

    • Peryskop 8 marca 2012 o 10:08 pm

     Kosiar@, związek obu tych wydarzeń nie jet wykluczony.

     Polubienie

 8. Aśka 7 marca 2012 o 1:59 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/szczecin/szczecin-nie-dbal-o-swoje-drzewa-zaplaci-17-mln-zl,1,5049610,region-wiadomosc.html
  Szczecin: nie dbał o swoje drzewa, zapłaci 1,7 mln zł kary
  dzisiaj, 12:24 qba / Głos Koszaliński Głos Koszaliński 07.03.2012

  /fragment
  „- Niewłaściwie wykonał zabiegi pielęgnacyjne tych drzew, rosnących na jego nieruchomości – tłumaczą nam urzędnicy.”

  a to jeden z komentarzy pod artykułem:
  ~Lena.
  ~Lena. Użytkownik anonimowy
  do ~Realista:
  ~Realista Użytkownik anonimowy
  dzisiaj, 12:36 użytkownik ~Realista napisał:
  Żyjemy w państwie faszystowskim. Faszyzm bowiem – wbrew potocznej opinii – nie polega na tym, że ulicami biegają jakieś uzbrojone w pały bojówki w czarnych koszulach, i leją mniejszości narodowe czy inne; faszyzm polega na całkowitym PODPORZĄDKOWANIU OBYW
  przejdź do komentarza »
  Dokładnie tak, zielone strzałki na skrzyżowaniach, obowiązkowe pasy, zakaz palenia, pomysły aby alkohol sprzedawać tylko w wyznaczonych sklepach, pomysły aby wprowadzić obowiązkowe badania zdrowotne, odbieranie dzieci rodzicom. To jest Faszyzm !!! Faszyzm nie chodzi ubrany w brunatną koszulę z pałkami i w glanach. Faszyzm ma samochód na kredyt i pracuje w państwowym urzędzie wprowadzając w życie pomysły jak uczynić się bardziej potrzebnym na swoim stanowisku. Co jeszcze skontrolować w życiu przeciętnego człowieka.

  oraz drugi:

  ~paul mark:
  ~paul mark Użytkownik anonimowy
  To bandyckie totalitarne państwo już nie tylko nie daje żyć.Ono eksterminuje jak w obozach zagłady.Czas powiedzieć dość.Na nowo trzeba wywalczyć wolność.
  Uwolnić więźniów politycznych uwięzionych przez obecny polski reżim.Ilość osadzonych to już blisko 100 tyś osób,dalsze ok 40 tyś czekają na swoją kolejkę do polskich kazamatów. Za tzw komuny siedziało tylko 50 tyś.Daje to obraz jakim opresyjnym i totalitarnym reżimem jest Polska obecnie.Ilość mordów politycznych zwanych wypadkami i samobójstwami jest też większa niż w stanie wojennym.

  Jacek J student politechniki programista człowiek władający biegle trzema językami został aresztowany pod pretekstem jazdy bez biletu i przebywa w Olsztyńskim areszcie. Sprawa by wyglądała humorystycznie lecz tak nie jest. Jacek.J jest to młody człowiek biorący również czynny udział w życiu politycznym,a jego rodzice są zaangażowani również. Wydawać by się mogło że prozaizm tej sprawy jest oczywisty . Płaci karę i po sprawie.
  Choć przyczyną tego zamieszania była utrata D.O. a wyrok zapadł zaocznie bez wiedzy i uczestnictwa zainteresowanego . Lecz prawda jest inna. To typowa sprawa polityczna,której celem jest znalezienie pretekstu na osadzenie dziecka i przez takie działanie wywarcie presji na rodzinę zainteresowanego, by ją skutecznie zastraszyć. Jest sprawą wielce prawdopodobną że jest szykowane kolejne morderstwo polityczne. Władza nie zgadza się na grzywnę w przypadku bez biletowego przejazdu. Gdy powszechna praktyka sądowa jest całkowicie odmienna w takich przypadkach. Nie można też kontaktować się z osadzonym mimo jego przewlekłej choroby . Wszystkie instancje Sądów Okręgowego Rejonowego i ich prezesi oraz Zarząd Penitencjarny zostały poinformowane o tym zdarzeniu. Niestety Jacek J. jest typowym więźniem politycznym Jakim „państwem prawa”jesteśmy lepiej nie komentować. Bo można skończyć jak wielu których dosięgły „samobójstwa”i inne „wypadki”.Od rezydenta wspomnianego Aresztu w Olsztynie niejakiego Wojciecha Pazika przez Falzmann Michał, kontroler NIK , Pańko Walerian,cała lista ofiar „wypadku”Smoleńskiego. I to nie koniec tej listy. Dzisiaj, po Wróblu,Michniewiczu, Biskupie Mieczysławie Cieślarze, Zielonce, Knyżu, operator, Marku Duliniczu, Dariuszu Ratajczaku, Eugeniuszu Wróblu przyszedł czas na Leppera. Każde nazwisko na te liście spowodowałoby przewrót w państwie. Nie łudźcie się, że nie przyjdą po Nas.

  Polubienie

  • AQQ 7 marca 2012 o 3:38 pm

   Przecież nie trzeba specjalnych praw do zabijania Nas bo są przyjęte wraz z zakamuflowanymi przypisami i aneksami z LESSBONY.

   Polubienie

 9. ALFA 7 marca 2012 o 2:34 pm

  Kolejna afera spożywcza: Podrobiony susz jajeczny
  Policja przeszukuje kilkadziesiąt firm spożywczych w całej Polsce – dowiedział się reporter RMF FM Adam Górczewski. Funkcjonariusze szukają dokumentów dotyczących towaru z firmy w Wielkopolsce. Przez lata dostarczała ona susz jajeczny, który z prawdziwymi jajkami miał niewiele wspólnego.

  Podrobiony susz jajeczny zawierał w rzeczywistości jedynie śladowe ilości jaj za to dużo suszu rybnego z dodatkiem wapnia i kurkumy. Susz jajeczny może być rakotwórczy. Tego jednak dowiemy się dopiero, gdy zostanie zbadany w laboratorium.

  Policja aresztowała już szefa firmy, głównego organizatora procederu. Zarzuty usłyszało także siedem innych osób. Wątek spożywczy to jednak tylko część sprawy. Inne zarzuty dotyczą wyłudzeń i przywłaszczeń na kwotę czterech milionów złotych.
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kolejna-afera-spozywcza-podrobiony-susz-jajeczny,nId,441080

  Polubienie

  • AQQ 7 marca 2012 o 2:58 pm

   Czy ten WYSYP afer to nie jest jakiś kolejny Przypadek” POdległych meNdiów???

   Polubienie

   • Sully 7 marca 2012 o 4:07 pm

    ALFA właśnie miałam o tym pisać, afera goni aferę….żeby to jeszcze o jakiś inny przemysł chodziło, ale tu chodzi o spożywke, a każdy z nas wwiększym lub mniejszym stopniu coś tam w sklepach kujpuje…a oni w tv mówia, że ta sół to nieszkodliwa jest i w zasadzie nikomu nic złego się nie stanie. To ja się pytam, po co normy i ograniczenia, a wpieprzajmy sól wypadową skoro jest bezpieczna…normalnie chore to wszystko. A teraz jeszcze szusz…ręce opadają.

    Polubienie

    • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:03 pm

     susz mnie ominął… cały dzień nie zaglądałem na net, zdrowszy jestem; kiedys byłem młody i impulsywny, dzis juz jestem tylko impulsywny:-)…. – obawiam sie, że bez barykad ten kraj sie nie zmieni; ale czasami barykady wystarczą, jeśli wszyscy zachowają zimna krew, i nikt do nikogo nie będzie musiał strzelać – vide „Solidarność”; UNE nie są tak silne, jak nam sie może wydawać, a MY nie jesteśmy az tak słabi, jak możemy przypuszczać! bądźmy jedna pięścia, a nie pokonają nas!…. a o łupy (polityczne) to sie możemy kłócić, ale PO, a nie PRZED;

     Polubienie

     • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 10:02 am

      w rzeczy samej mości TNP. Pytanie co należało by powiedzieć lub zrobić by ludzie powyłazili z domów i zjechali do warszawki by spuścić manto miotającej się jak żyd po sklepie tej ekipie niedoje….ów saskich. Jak zmotywować ? Naonaczas „wyscig szczuruf” jaki trwa, w znaczący sposób eliminuje zapędy do powstania, ponieważ ludziska są tak zmęczeni tyrką, że ich codziennym marzeniem po, jest pifko, tv i czipsy a potem lulu. Żadnych katastroficznych „męczymózgów” jak to uważają ale „m jak miłość” i tym podobne pierdoły. Tak jest prawdopodobnie z połową społeczności polskiej. Dlatego społeczeństwo zmęczone fizycznie jest niegroźne ale wystarczyło by tylko wyłączyć TV i problem z głowy. Miarka by się przebrała. Drobny niby szczegół ale sądze że „Szczekocin 2012” to próba generalna w razie „W”, gdyby do tego doszło – powstrzymanie mas wqrwionych właściwie ludzi, przed najazdem na siedlisko zła ! Koleje to jeden z niewielu transportów masowych, jeśli chodzi o ilość pasażerów, potem są linie lotnicze, autobusy na trzecim miejscu, na koniec transport własny, czyli auto, rower lub samochód czyli dwusuw -pieta stopa.

      Polubienie

  • ALFA 7 marca 2012 o 4:49 pm

   Ale za pewno czytaliście co stwierdzono w soli .W przebadanych próbkach były metale ciężkie: ołów, kadm i arsen, ale ich ilość oszacowano w ułamkach procentów. To oznacza, że limity związane z bezpieczeństwem żywności nie zostały przekroczone. Nie wierzę ,że nie zostały przekroczone. Ale zażywajmy wapno.
   Wapń przeciwdziała przenikaniu i odkładaniu się w organizmie toksycznych metali ciężkich jak, ołów, kadm, rtęć, beryl lub arsen. Nadmiar wapnia lub jego niedobór może powodować jego odkładanie się w naczyniach krwionośnych, nerkach i innych narządach. Sam nadmiar wapnia nie powoduje takich zmian bez zaistnienia dodatkowych czynników jak, stany zapalne, uszkodzenia tkanek przez wolne rodniki, zbyt tłusta dieta, niski poziom magnezu itd.

   Polubienie

   • ALFA 7 marca 2012 o 4:54 pm

    http://www.berylowce.republika.pl/wapn.htm

    Polubienie

   • ALFA 7 marca 2012 o 5:32 pm

    Oj byka zarobiłam ma być wapń a nie wapno.

    Polubienie

    • Sully 7 marca 2012 o 6:50 pm

     Potocznei mówi się wapno, wszyscy wiemy o co chodzi, wszak niekupimy worka z wapnem 😉
     Tylko, że jesli ten proceder trwał lata…to czy to ma sens…już nam się tych metali pewnie poodkładało ;-(

     Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:37 pm

    @Alfa
    w tym popieprzonym kraju pt. Polska tak sie porobiło, że tylko zysk sie liczy, a nie liczy się sposób, w jaki sie do tego zysku dochodzi; dzis w „Trójce”, z rana, wysłuchałem ciekawej dyskusji dwóch p. dziennikarzy, z Neewsweka i bodaj z Koszernej; no fajnie… no niby pan z PSL… minister rolnictwa, ma rację: ujawnianie listy firm, które ten syf dodawały do żywności, może zagrozić polskiemu eksportowi żywności, bo pewnie tak by sie stało; ale umyka gdzies w tej retoryce meritum: ktoś ciął koszty, a my – konsumenci, wpierdzielaliśmy chemiczny shit!… a te sukinkoty OSZCZĘDZAŁY naszym, konsumentów, kosztem; i spoko…. – i to pójdzie w zapomnienie; skoro nikt nie umarł od tej soli, to znaczy, że – generalnie – jest ok? a w niedziele wszyscy do kościółka, i znak pokoju sobie przekażą, i będąpierdzielić farmazony o braciach i siostrach; Monitor – byc może wybiegam przed szereg: ja nie atakuje religii, ja mam juz dośc tego polskiego udawania, że my tacy religijni, wrażliwi na krzywdę, Mesjasz Narodów… g… k… prawda!!! mamy (jako Naród) mentalność fornali: fornal żywemu nie przepuści (a później sie wyspowiada, i bedzie git); mam dośc tego pojebanego kraju!

    Polubienie

    • Sully 8 marca 2012 o 8:34 am

     Totalski proszę Cie…no już wyluzuj, może nie jest kolorowo, ale żeby aż tak nie lubić…;-( Ale z ta solą to niezłe cyrki odstawiają i jeszcze mają czelność w tv mówic, że w zasadzie to ona nieszkodliwa ….a mowia tak , bo boją się masowych pozwów, tak myślę.

     Polubienie

 10. maran 7 marca 2012 o 2:35 pm

  Tu bardzo ciekawa wiadomosc a propos byc moze przyczyny kolejowej katastrofy.
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/kurski:_cymanski_i_ziobro,_mieli_wracac_do_krakowa_tym_wlasnie_pociagiem_19612
  Oczywisce wiekszosc polactfa w to nie wierzy, bo przeciez polactfwo ma TAAAAKi super, swietny rzad, ktoremu calkowicie ufa i ktory by sie NIGDY nie dopuscil rzeczy TAK haniebnej.
  Zwlaszcza po wzorcowym zajeciu sie sprawa samolotu ,ktory polecial i.. sie ot tak, rozbil, w powietrzu.
  Rzad ten wtedy udowodnil stu-procentowo, jak mozna sprawa sie zajac, tak aby jej, bron Boze , nie rozwiazac.
  Temu tez polactfo ma bezgraniczne, uzasadnione zaufanie do obecnego czystego jak lza (lajza) rzadu.
  Tak trzymac drodzy panstwo. Grunt to ufac i sie ludzic. Ludzic do konca.
  Nie upadajmy w zludzeniach. Zludzenia podstawa naszego bytu.

  Polubienie

 11. Faith 7 marca 2012 o 3:08 pm

  Okres 7 lat od 29 październik 2008 (wybór Obamy na prezydenta) do 23 wrzesień 2015 połowa 1260 dni to 11 kwiecień 2012 w dniu 7 kwiecień 2012 przy pokryciu 99% człowiek z wielką czapką albo zrezygnuje albo zostanie uśmiercony. Po 4 dniach wybiorą ostatniego anty. Nim to nastąpi 5 fala 188 dni uderzy 21/22 marca (Human Sacrifice Nights) od tego czasu +188 27 września 2012 to dopiero zatrzęsie po raz 6.

  Polubienie

  • Sully 7 marca 2012 o 6:51 pm

   A to co…wróżby z ….czego ?

   Polubienie

 12. Malwinaaa 7 marca 2012 o 3:55 pm

  UWAGA:
  ZOBACZCIE TEN LINK: dziwny telefon pracownika strefy 51 do radia z 1997 roku.
  Bardzo mocne. A szczególnie, że podczas rozmowy z tym człowiekiem NAGLE STACJA ZOSTAŁA ODCIĘTA OD PRĄDU!!!
  Do Monitor Polski: kiedyś pisałeś o tym temacie, to może być potwierdzeniem. (na początek dobre i to)

  http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_dziwny_telefon_pracownika_strefy_51_do_radia_napisy_pl_video.html

  Polubienie

  • Aśka 7 marca 2012 o 4:07 pm

   Było to już kiedyś na grypa666, ale pewnie niewielu miało się okazję z tym zapoznać.

   Polubienie

  • monitorpolski 7 marca 2012 o 8:47 pm

   Tak, pisałem, że to ściema CIA. Koleś aktorzyna, aż śmierdzi. Popłakał się biedaczysko. Coast to Coast – jeden z popularniejszych programów w USA, trudno przypuścić by był niekontrolowany. Choć owszem, są i ciekawe audycje. Najważniejszych tematów jednak brakuje…

   Polubienie

 13. wacpan 7 marca 2012 o 3:58 pm

  bUl szaleje…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Projekt-Komorowskiego-to-bubel-niech-to-wycofa,wid,14312937,wiadomosc.html?ticaid=1e0c8&_ticrsn=3

  Polubienie

  • Irol 7 marca 2012 o 6:34 pm

   Konstytucyjne natomiast będzie jak każdy uczestnik będzie bez zasłony, a każdy „policjant” będzie musiał wzorem policji w krajach „demokratycznych” mieć numer taktyczny wymalowany na przodzie, rękawach i tyle munduru w celu natychmiastowej identyfikacji. Dla mnie policjant nierozpoznawalny niczym się nie różni od bandyty z pałką i jako taki powinien być oskarżony o napaść na uczestników demonstracji 11.11.11. z tego co na tym filmie widać to 100% formacji było nierozpoznawalne i to 100% powinno zostać natychmiastowo wraz z dowództwem zwolnione z pracy za złamania prawa.

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:08 pm

    @Irol
    swoja drogą…. – jakos to umknęło, także na tym blogu (niestety), jakie sa dalsze losy tego bandyty w policyjnym uniformie, który kopał bezbronnego człowieka (i złamał sobie paluszki), i tego biedaka, który został skopany (i chyba, skazany) – o 11 Listopada mi chodzi; Marek! – zrób reaserch!… po to jesteśmy, żeby takich spraw pilnować!

    Polubienie

    • Peryskop 7 marca 2012 o 11:12 pm

     Marek! – zrób reaserch!… – zamówił TNP.

     I jeszcze dodał sarkastycznie: – po to jesteśmy, żeby takich spraw pilnować!

     A może sam zrób ten research i podaj tu wyniki ?

     Polubienie

     • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 11:34 pm

      @Peryskop
      nie bądź złośliwy, jak kobieta po klimakterium! Marek siedzi w tych newsach, i ma łatwiejszy dostęp ode mnie, jest na bieżąco! ja tu sobie rzeźbię na tych Mazurach swoją działkę – dobrze że internet dochodzi, a bociany wkrótce przylecą; gdybyś był kobietą, to bym ci delikatnie przysrał; aleś skoro facet…. to Cie zapraszam na nocne Polaków rozmowy:-)… – i możesz wybrac broń: od szpilki do szpady (osobiście proponuję duży kufel 🙂

      Polubienie

      • Peryskop 8 marca 2012 o 12:33 am

       OK, na duże kufle lepiej niż na żelastwo 😀

       Polubienie

      • rabarbarek 8 marca 2012 o 1:32 am

       Totalsky , wcale nie dziwie sie , ze Peryscop Ci ” przysral” , chociaz o klimakterium zadnego z Was nie podejrzewam. To Twoje ” zrob research ” do Monitora zabrzmialo dzwnie , a za chwile dodales , ze ” po to jestesmy zeby takich spraw pilnowac”. Biednemu Monitorowi wydales polecenie zrobienia researchu , ale jak slusznie zauwazyles , wszyscy jestesmy tu po to , zeby ” pilnowac roznych spraw” , wiec do roboty , leniuszku ! . Pyszne !!! Nie musze dodawac , ze uwaga nie jest zlosliwa , po prostu spodobala mi sie Wasza dyskusja.

       Natomiast moje dzisiejsze grzebanie we wiadomosciach ze swiata , i poszukiwanie swiatelka w tunelu zakonczylo sie raczej niepowodzeniem. Szczegolnie jedna wiadomosc dotyczaca polityki amerykanskiej dowodzi , ze niestety polityka amerykanska steruja ” Amerykanie ” , ktorzy z Ameryka nic wspolnego nie maja, poza paszportem oczywiscie. Nie wiem od czego zaczac. Jak wiemy Kongres jest juz praktycznie zdominowany przez ” przyjaciol” Ameryki , ktorzy uzurpuja sobie prawo do dyktowania Wielkiemu Bratu warunkow w wielu znaczacych kwestiach polityki zagranicznej i wewnetrznej. Niewielu kongresmenow probuje bronic wartosci , ktore lezaly u podstaw powstania USA. Niewielu probuje swoja praca udowodnic , ze warto bronic Ameryki przed zakusami tych, ktorzy chcieliby ja widziec na kolanach. Ci nieliczni wolaja ” Wake up , America” . Jednym z nich byl Dennis Kucinich. Pisalismy o nim kilkakrotnie. To taki drugi Ron Paul , tylko po stronie Demokratow. Jego przemowienie wlasnie pod tytulem
       ” Wake up , America” pamietaja miliony Amerykanow i bylo ono czyms niezwyklym , bo dzisiaj politycy siedza cicho , przekupieni przez wielkie koncerny lub grupy nacisku. Kucinich byl wyjatkowo nielubiana postacia przez AIPAC i innych wrogow USA. 10 krotnie wybierany do Kongresu , byl praktycznie politykiem nie do usuniecia. Nie dosc , ze lubiany , to jeszcze czysty jak lza, i w hotelach uwazal na pokojowki. Zaczeto wiec sie glowic w jaki sposob pozbyc sie go z Kongresu i wymyslono.

       Po prostu trudno uwierzyc w to , ze nikt nie protestowal , ze wszyscy przeszli nad tym do porzadku dziennego. A co wymyslono? Po prostu zlikwidowano jego okreg wyborczy. Nie ma okregu , wiec kazano mu walczyc o miejsce tam , gdzie kongresmenka , oplacana przez wiadome lobby , wybierana byla do Kongresu 18 krotnie. Pani ta dostala do wygloszenia ” propagandowe przemowienie” pelne klamstw , ktorego celam bylo osmieszenie Kucinicha . Ciemny narod to kupil i w ten oto sposob , jeden z niewielu uczciwych , oddany sprawie wolnosci Ameryki , glosujacy przeciwko wojnie w Iraku, przeciwko militaryzacji USA , znalazl sie poza Kongresem . I znowu aktualne staje sie pytanie Who next?

       Niedlugo bedziemy mogli nazwe „Kongres Amerykanski ” wlozyc miedzy bajki , a nowa nazwa nie bedzie miala mic wspolnego z Ameryka. Wlasciwie to juz nie ma…

       http://www.dailymail.co.uk/news/article-2111531/Dennis-Kucinich-ousted-Marcy-Kaptur-congressional-primary-faces-Joe-Plumber.html

       Polubienie

       • monitorpolski 8 marca 2012 o 4:35 am

        Faktycznie, wielka strata. Ron Paul też nie będzie już w Kongresie. Jeśli nie wygra wyborów prezydenckich, a jest na to mała szansa w systemie, gdzie można dowolnie manipulować wynikami, to Kongres będzie całkowicie posłuszny Izraelowi.
        Cała nadzieja w potężnym ruchu „American Revolution”, który wykreował właśnie Ron Paul. Jest to wielomilionowa rzesza ludzi młodych, biednych i nie mających nic do stracenia.

        Polubienie

        • Peryskop 8 marca 2012 o 5:08 am

         Przypomnę radę na hedonistów – dać im wszystko czego potrzebują.

         Prędzej czy później pękną jak wielu różnych despotów, a u nas choćby smok wawelski !

         Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 5:47 am

        @rabarbarek
        George Washington się w grobie przewraca…. – dla mnie, osobiście, USA przestało być „Ju Es Ej” after September Eleven; i tylko tak sie teraz, na spokojnie, bo już tyle czasu upłynęło, a Bush ciągle na wolności,… zastanawiam: to, że stało sie, jak sie stało, to wynika z cwaniactwa tzw. „elyt”, czy po prostu Mc Donald’s food tak mocno zryła berety Amerykanom, że każdy shit przełkną, i tylko będą mieli focus na notowania giełdowe? co sie z tym wielkim (kiedyś) narodem porobiło???

        Polubienie

        • Tola 8 marca 2012 o 6:02 am

         @Peryskop -czekam na to wielkie BUUUUUM!
         Byle nas tylko podmuch nie zdmuchnal przy okazji.
         Dobrze,ze Maryla jest z nami ,jej piosenki (czasami!!!) to jak miod na serce!

         Polubienie

       • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 9:26 am

        @rabarbarek
        kiedyś było… „We, The Nation…”… teraz jest: we, the band of (fat) idiots….

        Polubienie

 14. tahion 7 marca 2012 o 4:01 pm

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  …israel prime minister said you are the great satan
  we are the little satan we are you and you are us…
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  _______________________
  pozdr0

  Polubienie

  • centurion 7 marca 2012 o 4:27 pm

   Po prostu Netanjahu użył retoryki panującej na bliskim wschodzie gdzie wszyscy Arabowie mówią o USA jako wielkim szatanie a Izraelu jako o jego mniejszym bracie.
   Co zresztą zważywszy na politykę zagraniczną „satanów” jest prawdą.

   Polubienie

  • wacpan 7 marca 2012 o 5:04 pm

   obama ma tu mine jakby mial sie zesrac zaraz,swoja droga plan juz jest ustalony i czekaja na odpowiedzni moment.

   Polubienie

  • maran 7 marca 2012 o 7:49 pm

   Netanjahu usiluje przekonac Obame, ze USA i Israel to jedno, takie blizniaki jednojajowe, nierozlaczne.
   Netanjahu ma racje w tym ,ze USA ,dzieki swym syjonistycznym doradcom i angazowaniu sie w niepotrzebne wojny i potyczki w swiecie arabslkm ma wsrod nich (Arabow) bardzo zla opinie. Nienawidza Amerykanow . I slusznie, bo niby za co maja ich kochac.
   Politycy USA, zaprzedani i lojalni wobec ich bogatych, syjonistycznych darcow ,wydali ten kraj na prostytuowanie sie i rozboj. Teraz ci bogaci syjonistyczni darcy (pimps) mowia USA :”widzisz koorewko, nkt cie juz nie chce, teraz musisz trzymac z nami i robic to co my ci kazemy. Masz wszystkich przeciw sobie.”

   Polubienie

 15. navajo88 7 marca 2012 o 4:28 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/ogromna-ilosc-zapadlisk-w-centralnych-chinach
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kilkadziesiat-delfinow-wyskoczylo-plaze-w-brazylii
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/burza-protonow-o-predkosci-podswietlnej-moze-zniszczyc-wiekszosc-zycia-ziemi
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bardzo-silny-rozblysk-sloneczny-klasy-x54
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/seria-rozblyskow-slonecznych-plamy-1429
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-obserwacje-kul-ognia-obu-polkulach
  Witajcie wkleiłem wam kilka linków do stronek i sobie poczytajcie , to wszystko zaczyna przyspieszać i to bardzo przyspieszać !!!!!!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • monitorpolski 7 marca 2012 o 8:44 pm

   navajo88 ja już będę ostrożniejszy z tymi „ostrzeżeniami” – to mogą być częściowo „strachy na lachy” dla odciągnięcia uwagi od innych ważnych spraw. Cywilizacja może zginąć, ale nie od protonów z głębi Galaktyki, a od protonów z bomb jądrowych.

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 10:10 pm

    @monitor
    …albo od złych fluidów z jak najbardziej ziemskich mózgów!

    Polubienie

   • navajo88 8 marca 2012 o 1:24 am

    Monitor pożyjemy zobaczymy , ale mam taką zasadę czytam wszystko co fa się czytać nawet ckliwe romanse i chorory , nie mówiąc o powieściach typu Sf ,,,, ale co do jednego po przeczytaniu to zawsze staram się na spokojnie i trzeżwo podchodzić do tego co czytałem i wyciągać WŁASNE !!!!! wnioski ! taką mam zasadę , pozdrawiam J.M.H

    Polubienie

 16. wacpan 7 marca 2012 o 4:45 pm

  cos o zarelku

  http://www.interia.tv/styl-zycia,4680,0,1,1767788

  Polubienie

 17. libro77 7 marca 2012 o 5:05 pm

  Blog jakzawsze@ – dyskusb.wordpress.com zamknięty

  Polubienie

  • zenobiusz 7 marca 2012 o 6:12 pm

   dyskusb.wordpress.com is no longer available.
   This blog has been archived or suspended for a violation of our Terms of Service.

   Polubienie

   • rabarbarek 8 marca 2012 o 1:42 am

    Mialo byc interesujaco i pieknie i jakzawsze splynelo z nieczystosciami…

    Polubienie

 18. AQQ 7 marca 2012 o 5:21 pm

  Patrzcie! jak się nas oszukuje…kup drogie okulary, zmieniaj co 2lata, operacje, mój ojciec 85lat za 2lata ma mieć? operacje zaćmy…
  Najbardziej mnie boli, że lekarz- zawód tak prestiżowy, poważany, szanowany, wprost wyrocznia dla milionów robi z nas kalekich dziadów wpędzając w biedę i uzależnienie…HORROR ludobójstwa trwa.
  Akupunktura czoła przywraca wzrok. !!!

  Polubienie

 19. wacpan 7 marca 2012 o 6:27 pm

  cos nt.przyjazni Polsko-Iranskiej

  http://www.wykop.pl/ramka/942041/stosunek-iranu-do-polski-i-polakow-podczas-ii-wojny-swiatowej/

  Polubienie

 20. Atalanta 7 marca 2012 o 6:45 pm

  taki tekst pojawił się na moim ulubionym blogu -jest prośba o przesłanie dalej więć Wam przesyłam.****
  Dzień Gniewu 21 Marzec 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju! Dlaczego wciąż biernie przyglądamy się upadkowi naszego narodu? Dlaczego wreszcie nie powiemy STOP i zaczniemy walczyć o Ojczyznę? Jeszcze możemy wszystko odwrócić, bo drzemie w nas ogromna siła. Siła ludzkich serc i umysłów, które chcą wolności i poszanowania dla każdego człowieka. Chcą równości i prawa do godnego życia! Nie pozwólmy, by heroiczna walka naszych przodków – ich pot, krew i łzy poszły na marne! Nie pozwólmy, by nasze dzieci cierpiały kiedykolwiek niedostatek, bo ich rodzice nie zrobili nic, by temu zapobiec! Dramatyczna sytuacja w służbie zdrowia, ACTA, podniesienie wieku emerytalnego, niegospodarność przy organizacji EURO 2012 czy wreszcie sprawa wydobycia gazu łupkowego czyli podpisanie nowej ustawy Prawo geologiczne i górnicze, które to jest ostatnim gwoździem do trumny, a dotknie każdego z nas (nieodwracalne zanieczyszczenie środowiska, prawo do wywłaszczenia ziem na terenie niemal 2/3 powierzchni Polski przez firmy, które otrzymały koncesje, a to tylko wierzchołek góry lodowej). Dlaczego nie możemy stworzyć państwa, gdzie o jego losach decydowaliby ludzie z ogromną wiedzą, a nie banda populistów i demagogów jak ma to teraz miejsce? Dlaczego by nie zredukować liczby posłów z 460 do 100, a zamiast polityków wybrać uczonych wybitne autorytety z wszystkich najważniejszych dziedzin (ekonomia, prawo, medycyna itd.)? Dlaczego by nie znieść immunitetów, zlikwidować senat, a pensje nowo wybranych parlamentarzystów rozliczać według godzin spędzonych na sali obrad? Wprowadzić zakaz pełnienia ważnych funkcji w państwie dla osób związanych kiedykolwiek z dowolną partią polityczną? Podobnie by uczynić na szczeblach lokalnych od miast po gminy. Dlaczego by nie wziąć pod lupę stenogramów z głosowań (od 1989 roku) nad najważniejszymi dla Polski sprawami i postawić zarzuty osobom, które działały (głosowały) na szkodę państwa? Dlaczego by nie pozbyć się partii politycznych i polityków z życia naszego kraju raz na zawsze? Nie łudźmy się, że politycy któregokolwiek ugrupowania będą sprawować dobre rządy. Partie polityczne są tylko po to, by dbać o własne interesy kosztem kraju. Dlaczego by nie wprowadzić zapisu mówiącego, że o najważniejszych decyzjach dla Polski będą decydować sami obywatele w referendach powszechnych, a te z kolei będą wiążące i niepodważalne przez Sejm czy Prezydenta RP? Apeluję do Narodu Polskiego! Wstańmy wreszcie z kolan i wywalczmy lepsze jutro dla naszych ojców i matek, nas samych, a przede wszystkim dla naszych dzieci! Musimy wziąć los Polski w swoje ręce! Weźmy przykład z Islandczyków, którzy licznymi manifestacjami doprowadzili do obalenia rządu i wielu bardzo ważnych zmian (z konstytucją włącznie). Wyjdźmy na ulice! Pokażmy rządzącym ilu nas jest biorąc udział w manifestacjach w największych miastach Polski (WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, GDAŃSK, POZNAŃ, ŁÓDŹ, SZCZECIN, KATOWICE, BYDGOSZCZ, LUBLIN, BIAŁYSTOK, GORZÓW WIELKOPOLSKI, KIELCE, OLSZTYN, OPOLE, RZESZÓW, TORUŃ, ZIELONA GÓRA). Dzień Gniewu 21 Marzec 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju! P.S.- Kopiujcie/wklejajcie, drukujcie, przekazujcie dalej, by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o akcji.

  Polubienie

  • peperoncino 7 marca 2012 o 8:23 pm

   pisalem juz na ten temat kilka razy, ale jakos nikt nie podejmuje tej ciekawej inicjatywy co mnie osobiscie dziwi

   Polubienie

   • iHe 7 marca 2012 o 10:41 pm

    Czekamy na pierwsze owoce.To ,że nikt się nie wypowiada nie oznacza,że się temu nie przyglądamy.Wszyscy są czujni ,wiedząc jak wytrwale i pracowicie rozbija się opozycje ,stąd na wylewność bym chwilowo nie liczył.

    Łatwo komuś przypiąć etykietkę lub zostać zaszufladkowanym.
    Łatwo stać się czyimś przyjacielem trudniej potem to domyć.
    Czas pokaże.To dosyć twarda gra i zobaczymy na ile ambitne plany WiGu okażą się skuteczne ,dające nadzieje na realizacje i za jaką cene.

    Oni też będą musieli ostro lawirować,bo beton i styropian to sprawdzona konstrukcja w budownictwie demoludów.
    Jak spalą styropian ,powieje chłodem.Na szczęście mamy globalne ocipienie.
    A poza tym styropianu nie lubię bo wygłusza prawde,a beton najlepszy jest do autozdrad.

    Zawsze można spalić okrągłe meble,żeby troche rozgrzać atmosferę,czy wręcz ją oczyścić..
    Krótko mówiąc nie będą mieli lekko starając się być autentycznymi.
    Zobaczymy jak 1 krucjata wypali i jakie przyniesie owoce.
    Co by nie powiedzieć nieszont i sp. z o.o. to prawdziwi niewierni ;> heretycy 😀

    http://www.wprost.pl/ar/290384/Deifikacja-Tuska/

    Polubienie

  • AQQ 7 marca 2012 o 8:26 pm

   Osiągniecia ekipy donaldinio. Pamiętajmy!
   http://kindow.nowyekran.pl/post/55268,narodzie-otworz-oczy-i-rozlicz-te-kanalie

   Polubienie

   • AQQ 7 marca 2012 o 8:27 pm

    i to. http://acontrario.nowyekran.pl/post/55200,tajne-plany-tuska-skok-na-spolki-panstwa

    Polubienie

    • luxjacek 7 marca 2012 o 11:26 pm

     Dobry artykuł i jeden z wpisów pod nim:
     Pewna rozmowa
     Tuż przed wyborami ‚prezydenckimi’ pracowałem jako tłumacz w Wielkiej Brytanii. Moim klientem był jeden z potentatów biznesu (kilka dużych i znanych firm), pan J. Po skończonej pracy ucięliśmy sobie miłą pogawędkę nt. polityki. Otóż pan J., biorąc mnie a priori za oczywistego wyborcę pana B. K., bez ogródek oświadczył:
     – „No wiesz, to już jest ustalone: musimy wygrać te wybory, żeby dokończyć prywatyzację, tzn. sprzedać wszystko, co zostało do sprzedania. A wtedy będą nam mogli skoczyć.”
     Co ciekawe, nie tylko on tak zakładał. Jako dziennikarz, zadzwoniłem przed wyborami „prezydenckimi” do konsulatu RP w Londynie, aby potwierdzić okręgi wyborcze w Wlk. Brytanii. Pan konsul – nie pytany – „sam z siebie” pojechał następującym tekstem:
     – „No bo wiesz, bez względu na wszystko MY i tak wygramy te wybory. Trzeba ICH wreszcie wyje.ać, no nie?”
     Pozostawiam bez komentarza…
     Pozdrawiam

     Polubienie

     • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 10:21 am

      bez kitu – bez komentarza ! Zakładam że każde biuro poselskie PO łącznie z siedzibami w każdym mieście i wsi jest zalążkiem zła oczywistego. Łącznie z osobnikami tam przebywającymi. A gdyby tak je wszystkie w tym samym momencie ……………..

      Polubienie

  • kosiardeyablos 7 marca 2012 o 9:43 pm

   …..i nadejdzie koniec dnia
   nadejdzie nocy czar
   i oni wolność nieść ci będą
   w obliczu śmierci
   czyhając tu i tam
   na bitew krwawy zew
   będąc niczym
   boski wiatr….
   wzbudzając w besti
   gniew………………………………………..

   Polubienie

  • ksant 7 marca 2012 o 10:10 pm

   Dzień Gniewu: 2+1+3+2+1+2=11

   Polubienie

  • Irol 8 marca 2012 o 8:27 am

   Odpowiem na to cytatem: „Obok Orła, znak Pogoni, poszli Nasi w Bój bez Broni”. W USA ruch REVOLUTION ma sens bo do ruchu należą weterani wojenni i żołnierze służby czynnej. Nikt z nich nie zrobi sobie tarcz strzeleckich i worków treningowych do bicia pałami, czy kopania z buta. Do „Dies Irae” trzeba się przygotować. Ten człowiek jest co najmniej niepoważny. Ewentualnie jego zadaniem jest „wystawić” ostatnich aktywnych przeciwników Syjonistów w Polsce na odstrzał. Takie działanie trzeba zawsze poprzedzić osłabieniem przeciwnika. Trzeba zebrać się do kupy i wszyscy aktywni zawodowo powinni iść na bezrobocie, zażądać zasiłków, zaprzestać płacenia składek i podatków. Szanse z urzędniczą hydrą mamy, ale tylko z osłabioną i zagłodzoną. Potem, jak już „niczego nie będzie” możemy zrobić zdrajcom „Dies Irae”.

   Polubienie

 21. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 7 marca 2012 o 7:38 pm

  Witam!
  W dniu dzisiejszy, ok. 12.00 korporacja Google zablokowała portal „Wolne
  Media” pod pretekstem „złośliwego oprogramowania”. Oto komunikat jaki
  można w FireFoxie i Chrome przeczytać:
  „Strona zgłoszona jako dokonująca ataków! Strona wolnemedia.net została
  zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z
  ustawieniami bezpieczeństwa. Tego rodzaju strony mogą próbować instalować
  oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do
  pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system. Niektóre szkodliwe strony
  celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich
  działa na serwerach, na które nastąpiło włamanie.”
  Po kliknięciu na „Dlaczego strona została zablokowana” można przeczytać
  komunikat z którego wynika, że chociaż w ciągu 90 dni Google nie odnotowała
  na stronie „Wolnych Mediów” żadnego złośliwego oprogramowania, ale
  wcześniej odnotowała 1 taki przypadek (słownie: jeden) 11 grudnia 2011 r., co
  może oznaczać błąd ich oprogramowania.

  Polubienie

  • monitorpolski 7 marca 2012 o 8:40 pm

   Pisaliśmy już o tym. Google niczego nie zablokowało – tylko dodało przekierowanie na swoim serwerze na ostrzeżenie. Nie ma co z google w ogóle korzystać, po co im dawać zarobić? Wchodzimy na http://www.startpage.com i voila – surfujemy anonimowo z pełnymi możliwościami szukania w google.

   Polubienie

   • Aśka 8 marca 2012 o 9:33 am

    Jest tylko jedno ale. Miejsce występowania określonych informacji jest dość ograniczone. Nie ma możliwości wyszukiwania słowa/wyrażenia w tekście. Startpage daje jedynie wariant wyszukiwania taki, że dane słowo/wyrażenie musi być w tytule strony. A to moim zdaniem bardzo ogranicza poszukiwania.

    Polubienie

 22. wacpan 7 marca 2012 o 7:44 pm

  new power……china power!!!!!!!!!!!!!!!!!

  http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Europa-pokonana-w-sile-rosnie-nowa-potega,wid,14314120,wiadomosc.html

  Polubienie

 23. Katon Najmłodszy 7 marca 2012 o 8:04 pm

  Postęp zionie tolerancją

  Postępowe towarzystwa z Gazety Wyborczej, Krytyki Politycznej, tzw. antify i feministyczne oraz prounijne, starają się wmówić Polakom, że są eleganckie, rozsądne, wyważone, nieznane im jest poczucie nienawiści, za to zioną tolerancją niczym smok wawelski rozpaloną siarką. Towarzystwa te brzydzą się przemocą i rękoczynami. Za parę dni na ulice polskich miast wyjdą przedstawiciele środowisk sufrażystowskich. Pod wypłowiałym i przetartym ze starości płaszczykiem walki o prawa kobiet będziemy świadkami mimo woli zmasowanego ataku na polską tradycję, normalność i zdrowy rozsądek. (…) całość http://katonisliwka.wordpress.com/2012/03/07/postep-zionie-tolerancja/

  Polubienie

  • AQQ 7 marca 2012 o 8:09 pm

   Zionie ZIONem….

   Polubienie

  • monitorpolski 7 marca 2012 o 8:29 pm

   Ubrać się na czarno, wstawiać w okna czarne zasłony, witać ich czarnymi goździkami. To znak żałoby za normalnością, jakby kto się pytał.

   Polubienie

   • Katon Najmłodszy 7 marca 2012 o 8:36 pm

    Sama demonstracja nie wystarczy.

    Polubienie

    • rabarbarek 8 marca 2012 o 5:34 am

     Grecy wyszli na ulice z flagami czarno-bialymi [ zamiast niebiesko bialymi] Robilo to wrazenie niesamowite.

     Polubienie

 24. Irol 7 marca 2012 o 8:25 pm

  Uwaga:

  W poniższym filmie Oficer Policji stwierdza, że Obama nie jest prezydentem USA.
  Jego oficjalnie przedstawiony przez Biały Dom certyfikat urodzin jest sfabrykowanym komputerowo oszustwem.
  Może dlatego USA/Syjoniści tak nagle spuściło z tonu???
  Wszystkie prawa wprowadzone od momentu wybrania, urodzonego poza terytorium USA, Baraka Obamy będą musiały być unieważnione. A było tego było.

  Polubienie

  • Peryskop 7 marca 2012 o 9:30 pm

   O wątpliwościach wokół faktycznego miejsca urodzin Obamy było wiadomo jeszcze przed jego wyborem. A zatem ktoś sprytnie holuje tę sytuację ażeby w razie potrzeby przytrzymać go za ogon, a jak będzie komuś na tym zależało, to – jak pisze Irol – unieważni się to i owo.
   Bardzo wygodna sytuacja.

   Polubienie

   • Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 11:11 pm

    @Peryskop… i wszyscy

    „to oni wywołuja wojny,
    na których to my giniemy”!

    Polubienie

    • Sully 8 marca 2012 o 8:36 am

     Tylko skoro akt jest sfałszowany, to dlaczego nikt mu tego nie wypomina. gdyby na każdej konferencji ktoś zadawał to samko pytanie, to w końcu musieliby sprawą się zająć.

     Polubienie

     • Irol 8 marca 2012 o 8:45 am

      Ależ się zajmują. tyle trwało wydanie niezależnej opinii specjalistów :). Drugie tyle będzie trwała przepychanka w sadach lokalnych/federalnym i najwyższym :D.

      Polubienie

 25. lucas003 7 marca 2012 o 8:33 pm

  Z tym megauplodem to ja coś tak czułem przez portki ze komuś mocno ten portal przeszkadza
  i to nie chodzi o piractwo , a na marginesie „Anglia: 10 lat ciężkiego więzienia za nielegalne ściągnięcie piosenki z internetu”
  to juz jest jazgot tych skórwisynów na obywateli .jak za sciągnięcie piosenki mozna dostać 10 lat
  moj dawny znajomy z liceum szamrawy taki , jak ukradł zegarek ,to mu odpuścili , bo mała szkodliwość społeczna , zegarek wart według policji 250 zł
  az scyzoryk sie otwiera w kieszeni-metafora taka 🙂 😦

  Polubienie

  • kosiardeyablos 7 marca 2012 o 9:35 pm

   to problem z tym że artyści chcą zarabiać za swoją tyre tyle ile się im należy – to dawał megaup. sam jestem artystą (muzykiem) i mam kumpli którzy są wściekli na ZAIKsowski syf, wiec znam temat z autopsji. Wszędzie są pasożyty które nawet z artystów ciągną haracz – pytanie brzmi ? Z jakiej qrwa paki ?!!! To jest qrwa przegiecie pały !!! Niech ściagają haracza z qrew na ulicy, ćwoki jedne, choć to też wolna forma zarobkowa i moim zdaniem swawolne qrestwo powinno być zwolnione od podatku no chyba zę qrwy założa związek zawodowy, no to było by inaczej> Tu trzeba Wpierdolu na Globalna Skale a nie pitu pitu !!!
   O ! skoro tak to ja domagam się praw autorskich do drachy na gaciach !!! Nikt tego jeszcze nie opatentował, bede pierwszy !!! Ciekawe jak będą sciagać za to haracz ? Od każdego brudno-dupca ?!!! SIe okaże że większość polityków i cioto-etyków ma brudne gacie, no i wtedy dobiore sie do dupy – gumowymi rękawiczkami, polanymi domestosem….aj…bedzie qrwa piekło !!!!!!!
   Wnioskuje o parlamentarne sprawdzanie POsłom i innym ciapciakom odbytu na czystość zwieracza !!! Wnioskuje o konstytucyjne prawo do czystości gaci !!!
   Zamiast bramki z wykrywaczem metali powinno zainstalować sie wykrywacze drachy lub osranej dupy !!! Dupe sie myje a nie tylko wyciera !!! Jak polityk ma mi prawić morały jak ma obsrane gacie, co to za przykład.
   Żadam opodatkowania brudnych gaci osób publicznych, może zaczną być czyści.
   Stare porzekadło brzmi : Wszyscy są w porządku ale każdemu z dupy śmierdzi !!!!!!!!

   Polubienie

 26. sylukot 7 marca 2012 o 8:51 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/protest-przeciw-umowie-acta/flash-mob-i-akcja-mailingowa-w-protescie-przeciwko,1,5050393,wiadomosc.html
  Bardzo dobre komentarze sa napisane
  doni,bolek,zmija,bronek

  Polubienie

 27. Ania 7 marca 2012 o 10:26 pm

  Do poczytania na dobranoc.
  http://treborok.wordpress.com/about/anunnaki/anunnaki-8/

  Polubienie

 28. AQQ 7 marca 2012 o 10:51 pm

  Naród wrze! POmysły 2ska POwinny się skupić na wprowadzeniu obowiązkowej eutanazji po 60-tce POnieważ sie troszkę wstydzi” więc POdnosi co się da…By żyło się lepiej..
  Znowu Misiaczek: Składki emerytalne najbogatszych w Polsce
  W roku 1999 kiedy wprowadzono reformę emerytalną drastycznie ograniczono składki emerytalne płacone przez najlepiej zarabiających. Po przekroczeniu 30 średnich pensji rocznie przestają płacić składkę emerytalną. Już w pierwszym roku obowiązywania tego zapisu do ZUS nie wpłynęło 5 mld zł. Na dzień dzisiejszy po przekroczeniu dochodu 105 tys. zł rocznie przestają płacić składki. Dla prezesów banków zarządów spółek itp. płacenie składki emerytalnej stanowi nikły ułamek promila ich dochodu a my wszyscy płacimy 19,5%. Składki emerytalne są podatkiem ponieważ nie są dziedziczone i przepadają wraz z naszą śmiercią. 40% mężczyzn nie dożywa 64 lat i tracą wszystko co uskładali na koncie emerytalnym w ZUS. Dlaczego najbogatsi płacą darstycznie niski podatek emerytalny?
  Podnoszenie wieku emerytalnego to jest zawzięta walka o to żeby najbogatsi nie płacili podatków. Strategia zakłada dalsze obniżanie podatku PIT dla bogatych. I tylko o to chodzi! W Anglii w roku 2009 premier Cameron wprowadził 50% podatek PIT dla zarabiających powyżej 150 tys. funtów i zatrudnił sztab prawników aby pilnowali płacenia tego podatku! W Izraelu podatek dochodowy dla najlepiej zarabiających wynosi 44% (wcześniej wynosił 47%) podobnie jak w wielu innych krajach. U nas w tym samym czasie w odpowiedzi na kryzys w roku 2009 obniżono podatek PIT z 40% na 32%! I o to chodzi!!!
  http://emerytury.onet.pl/agencyjne/premier-emerytura-czesciowa-dla-osob-w-podeszlym-w,1,5050109,artykul.html?1331135734816

  Polubienie

  • AQQ 7 marca 2012 o 11:03 pm

   Zdążyłam skopiować komentarz Krytyka: (długi ale konkretny i już go nie ma)
   STOP dla emerytalnego ACTA!
   Reforma systemu emerytalnego oparta na podniesieniu wieku emerytalnego jak wynika z badań przeprowadzonych w 2005 r. a opublikowanych w 2007 r. przez Departament Statystyki ZUS, na temat Analiza wyników badania okresów pobierania emerytur i rent jest w praktyce zastosowaniem gułagu do pracującej większości społeczeństwa polskiego. Wynika z nich bowiem, że: „W 2005 r. w badanej populacji – mężczyźni stanowili 52,1%, a kobiety 47,9%. Jednak w zależności od rodzaju pobieranego świadczenia w momencie wyjścia z systemu, struktura badanych według płci, była bardziej zróżnicowana. W przypadku emerytów odsetek mężczyzn wynosił 62,0%, a wśród osób, które pobierały rentę z tytułu niezdolności do pracy – 61,6%. (…) Średni wiek osób wychodzących z systemu wypłatowego wynosił 66,7 lat i był wyższy o 3 lata od przeciętnego wieku osób badanych w 2000 r. Jest to wynikiem większego (w porównaniu z 2000 r.) udziału osób, które w momencie wyjścia z systemu pobierały emerytury i znacznie niższego odsetka świadczeniobiorców pobierających renty z tytułu niezdolności do pracy. Mężczyźni opuszczali w 2005 r. system średnio w wieku 64,5 lat, a kobiety w wieku 69,1 lat.” link
   Nawet jeśli od tego czasu nastąpił lekki wzrost wieku owego „wychdzenia z systemu wypłatowego”, czyli najczęściej śmierci – to i tak, według tej średniej, po 67 roku życia kto dożyje będzie mógł skorzystać ze swojej składki najwyżej przez rok, dwa. Problem w tym, że samo wydłużenie wieku odchodzenia na emeryturę musi spowodować większą śmiertelność wśród wyzyskiwanych do starości pracowników. Tym samym – średni wiek „wychodzących z systemu” prawdopodobnie spadnie i oszczędności na wypłatach naszych emerytur będą jeszcze większe.
   A w tym czasie przez około 47-50 lat giełdowi hochsztaplerzy i zarządy funduszy emerytalnych dzięki hojności tego rządu będą sobie żyli jak pączki w maśle z naszych składek! Bo przecież w ubiegłym roku odbierając część składki dla OFE rząd zarządził, że te fundusze mają zwiększać udział inwestowanych na giełdach składek do 80, a nawet 90 % po 2020 r. Czyli: my, obecni pracownicy i nasi następcy (dzieci, wnuki) zostaliśmy bez uzgadniania z nami – dokładnie tak samo jak w sprawie ACTA – sprzedani na giełdy, żeby ci idioci, którzy doprowadzili do obecnego kryzysu i ich następcy mogli sobie odkuć straty, narobić następnych idiotyzmów i ciągle używać życia na nasz koszt!
   Tym, którzy chcą ogarnąć całość tego systerroru, którego przejawami są: na jednym końcu tzw. reforma emerytalna podnosząca wiek emerytalny, a na drugim ograniczanie wolności słowa i monopolizacja tzw. własności intelektualnej poprzez ACTA, TRIPS i inne sztuczki – pozwalam sobie streścić artykuł Michała Potockiego w „Magazynie” z 16-18 grudnia 2011 dodatku „Dziennika-Gazety Prawnej” nr 243 (3129) i przedstawić swoje wnioski. Artykuł dotyczy raportu Banku Światowego w ramach projektu „The Pup-Masters (Władcy marionetek)”, w którym „przeanalizowano 150 najbardziej bulwersujących przypadków defraudacji, dzięki którym nieuczciwym politykom udało się wyprowadzić z ojczyzn równowartość 56,4 mld dol. (…) Oczywiście 150 ujawnionych przypadków to tylko czybek góry lodowej. Według innych analiz Banku Światowego tylko na szwajcarskich kontach leży 150 mld dol., które zostały w nielegalny sposób wyprowadzone przez polityków i urzędników”. Bo to nie „państwa Trzeciego Świata przodują w handlowaniu swoim dobrym imieniem w zamian za zyski z lokowania podejrzanej gotówki we własnych bankach. Bez wielkiej trójki, na którą poza Szwajcarią składają się Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, defraudacje na tak olbrzymią skalę nie byłyby możliwe”. Raport podaje na podstawie przebadanych przypadków, że w USA założono 107 kont legalizujących kradzione fortuny i zarejestrowano 102 firmy pośredniczące w tym procederze w ramach „tzw. TCSP (Trust and Company Service Providers), czyli korzystania z dostawców usług korporacyjnych i powierniczych. Jednostki te prowadzą konta czy rejestrują firmy w imieniu zleceniodawców, często nie znając nawet ich tożsamości”. W Szwajcarii założono 76 takich kont, w Wielkiej Brytanii 19 i zarejestrowano 24 takie firmy. Inne wymienione w raporcie kraje to w kolejności: Brytyjskie Wyspy Dziewicze (91 firm) i Jersey na Kanale La Manche (11 kont), Pnama (50 firm), Bahamy (27 firm i 18 kont), Lichtenstein (28 firm i 10 kont), była kolonia brytyjska Hongkong (24 firmy i 14 kont), Nigeria (20 firm i 17 kont), RPA (16 firm), Kajmany (15 firm), Cypr (15 kot), Antigua i Barbuda (11 kont). Jednak o skali procederu daleko wykraczającego poza defraudacje nieuczciwych polityków i urzędników – wskazują następujące fakty: na samych brytyjskich Wyspach Dziewiczych zamieszkanych przez 27 tys. ludzi zarejestrowano już – oprócz tych ujawnionych w raporcie – 500 tys. takich firm i co roku przybywa ich 70 tys. Równie powszechne jak TCSP „jest prowadznie działalności poprzez fundacje czy spółki powiernicze. W Panamie samych fundacji jest 26 tys”. Oprócz wymienionych – wiadomo, że pranie tzw. brudnych pieniędzy dokonuje się też na należącej do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, pseudosuwerennej wysepce Guernsey na Kanale La Manche oraz na Nauru, państewku na Pacyfiku zamieszkałym przez 14 tys. wyspiarzy. Do działającej tam od lat 90-tych państwowej korporacji państwowej, poprzez którą można było za 25 tys. dol. Założyć własny bank – takich „banków” powstało setki. Tylko „w 1998 r. z samej Rosji wpłynęło na wyspę 70 mld dol.. W jednopiętrowym biurowcu w wiosce Aiwa obok ambasady Tajwanu zarejestrowano w sumie 104 rosyjskie banki”. Podobnie działo się na Cyprze. Szacuje się, ze do 2010 r. „wyspa zainwestowała (czyli de facto reinwestowała [po wypraniu nielegalnych pieniędzy – R.A.] w Rosji ponad 50 mld dol. , dwukrotność cypryjskiego PKB. Właściciele co trzeciej zarejestrowanej w Nikozji i okolicach firmy maja rosyjskie nazwiska”. Tyle z artykułu o raporcie Banku Światowego. Więcej szczegółów na temat tego, jak okradają własne kraje i nie tylko własne właściciele legalnych i nielegalnych kapitałów podaje Elżbieta Baumgartner, autorka książek pt. „Jak chować pieniądze przed fiskusem – podręcznik agresywnej gry podatkowej”. „Jak oszczędzać na podatkach”, „Jak działa giełda” oraz trzydziestu innych książek-poradników.
   Jednak na tej podstawie można sobie wyrobić szacunkowy obraz tego, jak działa obecna wersja kapitalizmu. Jeśli ujawnione przez raport Banku Światowego malwersacje, to czubek góry lodowej, czyli 1/3 tego, co wyczyniają ludzie władzy na świecie, to można łatwo wyliczyć, że takich spraw powinno być jakieś 450. Dajmy na to, że to tylko metafora i nie chodzi o te 150, czy 450 spraw, ale 1% tego, co skorumpowane władze państw wyprawiają. W takim razie uzyskamy od 15 tys. do 45 tys. takich spraw. Jednak – jak wynika z raportu – na samych tylko brytyjskich Wyspach Dziewiczych działa ponad 500 tys. firm, które piorą kradzione pieniądze. Jeśli dodamy inne wymienione kraje i wyobrazimy sobie te, których nie wymieniono – będzie tych firm i kont z grubsza licząc kilka milionów. Gdyby nawet połowa z nich obsługiwała czarny sektor gospodarczy (tzn. takich malwersantów państwowych i zorganizowany biznes kryminalny), to rodzi się pytanie – komu służą pozostałe? Czy nie reszcie beneficjentów globalnej, giełdowej korpo-kracji hazardowej, która narzuca poprzez niektóre rządy takie regulacje jak ACTA, TRIPS, PIPA itp.?
   Jednocześnie te same środowiska „praczy kradzionych fortun” śmią żądać od większości obywateli państw na świecie: podnoszenia wieku emerytalnego, ograniczania zabezpieczeń socjalnych, regulacji chroniących człowieka w środowisku pracy, cięcia wydatków publicznych, które najpierw ograbiają dla ratowania swoich doprowadzonych do bankructwa idiotycznymi inwestycjami giełdowymi banków, ograniczania podatków, których najpierw nie płacą uciekając do opisanych pralni pieniędzy. A żeby ludzie zbyt wiele z tego wszystkiego nie zrozumieli narzucają ograniczanie przepływu informacji pod pretekstem ochrony własności intelektualnej. To już nie jest hipokryzja, ani światowa targowica szulerów. To już ponadnarodowy skok na kasę i grabież narodów. To globalny zamach stanu przeciw społeczeństwom obywatelskim, demokracjom parlamentarnym, rządom narodowym i państwom, jako sposobowi organizowania życia społeczeństw. To początek nowej ery niewolnictwa.
   A może wystarczy, że finansjera giełdowa i ponadnarodowe korporacje, które poprzez ACTA, TRIPS i inne złodziejskie sztuczki grabią świat, zaczną płacić składki solidarnościowe od swoich mega-zysków z ponadnarodowego wyzysku? Może by wystarczyło i na emerytury, i służbę zdrowia, żeby ludzie powyżej sześćdziesiątki w
   miarę normalnie funkcjonowali i znajdowali swoje miejsce na rynku pracy? Może niech ci ACTA-kraci tworzą miejsca pracy, rozwijają moce wytwórcze społeczeństw, a nie monopolizują „własność intelektualną” i ograniczają rozwój gospodarczy społeczeństw?!…
   Jak więcej młodych będzie pracować, a nie marnować życie na bezrobociu, albo śmieciowych umowach, to i pieniędzy na emerytury będzie więcej. Jeśli ACTA-kracja zamiast wyciągać poprzez tzw. reformy emerytalne i podnoszenie wieku emerytalnego pieniądze całych pokoleń na giełdy z terminem zwrotu już nie 40-tu, ale 50-tu lat, aby nimi spekulować i tracić w wywołanych przez własny chciwy idiotyzm kryzysach – zacznie je inwestować w realnej gospodarce, to dla wszystkich wystarczy na emerytury. Niech sobie przestaną wypłacać miliardowe premie za wywoływanie kryzysów i milionowe pensje za robienie głupot gospodarczych – starczy na emerytury dla każdego uczciwie pracującego przez 30 lat. Niech zaczną działać jako „biznes społecznie odpowiedzialny”, to nie będzie trzeba przedłużać wieku, blokować przez to dostępu młodym do rynku pracy, a więc terroryzować ludzi stałym bezrobociem i nieustająco zwiększać wyzysku, mimo stałego wzrostu wydajności pracy. Niech zaczną o nas dbać w miejscach pracy, żeby nas nie pozbawiać zdrowia i sił; niech zaczną tworzyć miejsca pracy dla młodych, a nie hulają za nasze emerytalne składki do końca życia; niech podwyższają płace, a nie trzymają nas na umowach śmieciowych! Tylko, że to wymaga reorientacji stosunków w gospodarce od spekulacyjo-hazardowej korpo-kracji do społecznie odpowiedzialnej demokracji i przedsiębiorczości. Taka reforma jest potrzebna, a nie zawyżanie wieku, przy prywatyzacji i likwidacji publicznej służby zdrowia.
   Dlatego twierdzę, że jedyną słuszną z ekonomicznego punktu widzenia i sprawiedliwą społecznie reformą systemu emerytalnego nie tylko w polskich warunkach będzie:
   1) przywrócenie składki emerytalnej od całości osiąganych dochodów dla tych, którzy teraz są zwolnieni z jej odprowadzania powyżej trzydziestokrotności prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w gospodarce narodowej na dany rok kalendarzowy, określonego w ustawie budżetowej, ustawie o prowizorium budżetowym lub ich projektach, jeżeli odpowiednie ustawy nie zostały uchwalone;
   2) nałożenie jej na pieszczochów systemu, czyli kler, sędziów, prokuratorów i im podobnych, którzy składek nie płacą lub zgarniają do końca życia pensje w wysokości ostatniej wyśrubowanej płacy;
   3) obłożenie wszystkich zarabiających miesięcznie powyżej pięciokrotnego prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia – składką solidarnościową;
   4) nałożenie składki solidarnościowej na wszystkich osiągających dochody z gry giełdowej powyżej pięciokrotnego prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia;
   5) nałożenie dodatkowej składki solidarnościowej od całości nieujawnionych zysków na wszystkich, którzy unikają płacenia podatków i wyprowadzają dochody poza krajowy system podatkowy.
   Dlatego ruchy anty-ACTA i ruchy przeciw reformie emerytur przez podnoszenie wieku emerytalnego powinny się wzajemnie wspierać, bo zagrożenia jakim się przeciwstawiają mają to samo źródło. Najlepszym sposobem na obronę wolności w internecie i w realu, zabezpieczeń socjalnych i dóbr wspólnych jest włączenie się organizatorów ruchu anty-ACTA w protest central związkowych przeciw podniesieniu wieku emerytalnego. Rzecz w tym, żeby to nie było tylko proste negocjowanie i przetargi. Trzeba tym protestom przeciw tzw. reformie emerytalnej nadać zrozumiały dla pracowników sens przeciw-systemowy. Musi być: „nie” dla podnoszenia wieku emerytalnego, „tak” dla obcięcia wielkich płac bankierów (jak w Portugalii), zarządów i udziałowców wielkokapitałowych korporacji ponadnarodowych oraz hazardzistów giełdowych. „Stop” dla zwiększania wyzysku śmieciowymi umowami pod batem bezrobocia i ograniczania wolności słowa, „tak” dla odrzucenia monopolistycznego dyktatu ACTA, TRIPS itp oraz dla obalenia marionetkowych rządów, które realizują interesy korporacji, a nie swoich społeczności narodowych (jak w Rumunii). „Stop” dla zbrojeń i niszczycielskiego kapitalizmu giełdowego, „tak” dla zabezpieczeń socjalnych i ochrony dóbr wspólnych, w tym środowiska naturalnego!

   Polubienie

   • Peryskop 8 marca 2012 o 3:59 am

    AQQ, facet dał rzeczywiście komentarz długi i konkretny.

    Ale końcowa diagnoza jest chybiona dlatego, bo autor R. A. (kto to taki?) nie uwzględnił podstawowej okoliczności. Mianowicie, że za wszystkimi wymienionymi nieprawidłowościami w sferze bankowej, ekonomicznej i w systemach emerytalnych nie stoją tylko chciwi bankierzy, którzy robią idiotycznie rzeczy, ale kryje się projekt depopulacji globu.

    A w tym masowym, rozłożonym na lata ludobójstwie kryzys ekonomiczny i kolosalne rozwarstwienie społeczeństw, z dramatyczną redukcją klasy średniej, są narzędziami do osiągnięcia zbrodniczego celu. Jeśli się tego projektu nie zablokuje, to i próżno oczekiwać uczciwych reform.

    Polubienie

    • monitorpolski 8 marca 2012 o 4:29 am

     Dokładnie tak jest – masowa eksterminacja gojów – ostateczny cel, o którym mówią Protokoły Mędrców Syjonu. Pogrubiłem to.

     Polubienie

  • monitorpolski 7 marca 2012 o 11:07 pm

   Problem z Polakami polega na tym, że dajemy się rąbać. Nie potrafimy założyć grup adwokackich walczących o nasze prawa – te nieliczne jak Stow. Przeciwko bezprawiu skupiają nikły promil poszkodowanych obywateli, gdyż „każdy sobie rzepkę skrobie”. Rację ma prezes Jachnik, że nie pomaga osobom nie dającym nic od siebie w pracę takiej organizacji – no bo niby dlaczego? Każdy liczy na pomoc, ale nie zakłada, że sam może pomóc innym. I tak cały naród się stacza, gdyż zostało u nas zniszczone pojęcie interesu ogółu. W USA taki organizacje bardzo aktywnie działają i być może dzięki temu uda się uratować ten kraj. Przykładem jest ACLU. Jeśli w Polsce byłoby coś takiego jak ACLU, to założyłoby od razu sprawę w trybunale międzynarodowym o łamanie praw człowieka i przepisy musiałyby zostać zmienione. To jest jawna dyskryminacja i jako taka nie powinna mieć miejsca a państwie rzekomo demokratycznym. Wszyscy,którzy głosowali za wprowadzeniem takich dyskryminacyjnych przepisów powinni polecieć ze stołków, a pomogłyby im w tym milionowe demonstracje. Milion ludzi w obronie swojej emerytury to nie jest mrzonka – to tylko kwestia organizacji. Wszystko da się wywalczyć, tylko że my nie mamy już odruchu samozachowawczego. Dopiero jak czujemy śmierć na karku to zaczyna się „aj waj”. Tak było ze szczepieniami w 2009 roku – dopiero fizyczne zagrożenie potrafiło zmobilizować setki tysięcy ludzi do działania. A tu trzeba działać w taki sam sposób – i w przypadku GMO, emerytur, podatków, służby medycznej czy Smoleńska – powinien być stały bardzo mocny nadzór społeczny mad skorumpowaną władzą. Jak coś nie tak, to „wszystkich won!”. I tyle chciałem powiedzieć.

   Polubienie

 29. Totalsky No Problemsky 7 marca 2012 o 11:17 pm

  @Monitor
  „to tylko kwestia organizacji”!
  póki nam jeszcze (tym, którzy jeszcze qmają) nie wyżarła resztek IQ: chemia w żywności, chemtrailse na niebie, geobelsowska propaganda w tiwi, złoty cielec w reklamach i soap-opera’s – zróbmy coś (byle nie qpę!); wierzysz w to, ze jeszcze jest czas, czy już – za późno…?

  Polubienie

  • centurion 8 marca 2012 o 8:03 am

   Za dużo ludzi z mentalnością postbolkową spróbujesz coś zrobić to w najlepszym wypadku jesteś pośmiewiskiem dla takich w najgoszym „powiesisz się”(tak jak świadkowie afer albo Lepper) w domu albo w areszcie śledczym.

   Polubienie

 30. wacpan 7 marca 2012 o 11:39 pm

  a jakze by inaczej…..wszystko wg planu

  http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,USA-nie-wykluczaja-interwencji-wojskowej-w-Syrii,wid,14314345,wiadomosc.html

  Polubienie

 31. historykfiolkow 7 marca 2012 o 11:54 pm

  Pozwole sobie na pare zdan moich przemyslen. Uwazam, ze w ataku na Iran lub tez dlugofalowa role w ustanowieniu NWO beda spelniac Anonymous. Ta grupa hakerska nie pojawila sie nagle przy probie wprowadzenia ACTA. Dziala znacznie wczesniej popierajac i wspierajac rewolucjonistow z Egiptu i Libii. Obecnie walcza z rezimem w Syrii. Czytajac codziennie tweety ososb zwiazanych z Anonymous ujawnia sie belkot o demokracji pojmowanej w sposob bardzo dziecinny i naiwny. Ale czy tylko naiwny. Mysle, ze ACTA bylo pewna proba. A onymous stali sie bohaterami walczac z ACTA, w walce tej natomiast pomijali tematy wykraczajace poza sfere show buisnessu- praktycznie pomineli sprawe zywnosci i lekow. Mlodzi ludzie poparli Anonymous tak goraca bo zagrozno im utrata zabawek- a praktycznie malo kto wiedzial o sprawach poza show-buisnessu. Teraz Anonymous regularnie wieszaja strony rzadowe, co jais czas chwalac sie posiadaniem tajnych informacji. Tyle, ze jak dotad jeszcze nic nie ujawnili. Pamietacie ta dluga liste polskich afer na ktore dokumenty mieli ujawnic ? Nic takiego sie nie pojawilo. Szczytowym osciagnieciem bylo zamieszczenie rozmowy glupkow z FBI i Sctoland Yardu z niby super wydzialu do spraw cyberprzestepczosci. Teraz sprawa moze wygladac tak, ze uwielbieni przez mlodziez Anonymous moga wezwac do walki z Iranem. I kilkanascie/set tysiecy ludzi przeprowadzi jakies ataki ddos na serwery iranskie. Wojne rozpoczna sami internauci wlaczacy o pseudo wolnosc i demokracje krajow arabskich. Atak zbronjny na Iran po takim pospolitym ruszeniu internautow bedzie kwestia czasu. Inna sprawa, ze Anonymus moim zdaniem mieli ukarac Hollyszajs i caly show buisness. Ktos podpuscil, ze ACTA ma szanse przejsc w takiej postaci w jakiej bylo proponowane, a skonczylo sie masowy mi protestami i wzrostem niecheci do show buisnessu made in USA czy tez USrael.Teraz mlodzi zrobia na przekor a przemsyl moze stracic, szczegolnie , ze panstwa wycofuja swoje poparcie dla ACTA a rzadu beda baly sie karac piratow internetowych z uwagi na ryzyku utraty waznej czesci elektoratu, kazde wieksze kary za piractwo beda interpretowane jako popracie dla ACTA. A dlaczego kara ? hoolywood przestalo spelniac swoja role. Show buis. nie kreuje juz postaci na ktorych wzoruja sie mlodszi ludzie ktorzy beda miec wplyw na rowiesnikow. Pzredtem byl Rambo, terminator, Szklana pulapka itd. Najwieksi twardziele z podstawowki czy liceum rozmawiali o tych filmach – a teraz zasili szeregi policji czy wojska. Nerdowie informatycy uwielbiali Gwiezdne Wojny. Genialna propaganda. A teraz nie obrazajac nikogo pare wampirkow, jakis niebieski stworek, tanczacy modele- o tym rozmawiaja 12 dziewczynki. wplywowa mlodziez woli mma czy skaterow lub inne sporty ekstremalne. Gaga moze sobie pospiewac ake nigdy nie ososgnie tego co Rolling Stones- a przeciez i oni i ona wyraznie kochaja Szatana…Show B zbija kase ale nic nie tworzy co byloby tak potzerzna propaganda jak kiedys, tfffurcy zapomieli jak maja sluzyc. nie wystarczy piramidka i oko ukryte gdzies w tle w filmie. ramboma, cobra i inni promowali pewien styl zycia sprzyjajacy NWO- Cobra- brutalny ale dobry glina,, mccalin – alkoholik ale spoko gosc zabijajcy z humorem, rambo – troche poklocil sie ze swoimi ale juz wkrotce mordowal diableskich wietnamczykow i arabow, bohater czasu patriotow ryzykowal swoje zycie dla obrony rodziny krolewskiej przed ira, promocja filmow o wietnamie i szerzenie nienawisciu do zoltej rasy, a teraz brak bohatera ktory poprowadzi na Iran , Syrie, pokaze, ze warto ginac dla prezydenta. pozostaly gfilmy oskarowe na ktore wybiora sie dzieci w ramach wyjscia szkolnego do kina … Uni tyle Hollyszajsowi dali a dostaja bardzo malo wychodzi propaganda seksu i rozpusty ale czy ona kiedykolwiek byla potrzebna, mlodzi bez systemu moralnego latwo wpadaja w szybki seks i narkotyki. wedlug mnie podpusczenie show buisnessu aby wykreowac nowych bohaterow- hakerow os siedmiu bolesci- za nimi mlodzi pojda a wraz z nimi swiat prosto w otchlan …

  Polubienie

  • Peryskop 8 marca 2012 o 12:56 am

   @historykfiolkow – też dostrzegasz już nadchodzący kres kreowania nowych idoli ?
   Na tym froncie chyba rzeczywiście animatorzy NWO nadziali się na grubszy problem.

   Bo chociaż zawsze tam coś upichcą, to oczarowanie trwa coraz krócej i bez globalnej uwięzi.
   A przyczyna tkwi nie tylko w wyeksploatowaniu pomysłów, ale także w selekcji negatywnej w branży, gdzie liczy się poklask i wygłup, a nie autentyczny talent, a jeszcze rzadziej gust i smak.
   Chłam jednak się szybciej deprecjonuje niż poprawne rzemiosło, którego zaczyna brakować.

   Czy Anonimowymi można zapchać tę kreatywną depresję ?
   Mam wrażenie, że maski i smart klikanie po kodach i rejestrach wystarczą też na ktrótko.

   Polubienie

 32. zenobiusz 8 marca 2012 o 12:01 am

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/07/swieto-purimw-pelnym-sloncu/
  Nie będzie to tak wyglądało jak się spodziewano,rozbłysk słońca idzie centralnie w kierunku Ziemi.
  Jeśli ktoś planował „piknik”,musi zmienić plany.Zagrożona jest wszelka elektronika kosmiczna i lotnicza,sterowanie rakiet,itp.Zależy jeszcze gdzie dokładnie trafi,to i czołgi mogą zmienić się w złom.Wtedy może zacząć się święto Kałacha.

  Polubienie

  • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 10:42 am

   Kalacha powiadasz ? Hm, raczej sztachety i siekiery. Mało kto ma dostęp do broni takiej jak kałach, (predzej czarnoprochowa – kapiszonowce lub skałkowce) ale wiem że jest tego jeszcze sporo w magazynach broni, (z czego jak nie połowa poszła do „żyda”….hahaha) łącznie z amunicją w razie „W”. W ruch pójdą łuki, szabelki i wlasnoręcznie robione kusze, i zamiast drewnianych bełtów – elektrody. A odnośnie kałacha – ślepak i elektroda – połączenie śmiertelnie skuteczne, biorąc pod uwagę ilość ładunku prochowego użytego w naboju.
   A rozbłysk, tym razem cholernie mocniejszy oznacza że elektryke szlag trafi globalnie.NO chyba żę ktoś na czas zdąży wykręcić korek. Auta w ruchu i z elektrozamkami na parkingach zostaną udupione.Tak że zostaną nam rowerki, samo-chody czyli z buta oraz jak kto ma jazda konna tudzież na mule lub p…ośle.

   Polubienie

  • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 10:48 am

   Zauważ że jedyną osloną przed promieniowaniem słonecznym – rozbłysk, jest gruba warstwa chmur !!! Wystawione na bezpośrednie działanie sloneczka „cokolwiek” zrobi „sajonara” i będzie „asta lawista”. Bez uraz Zeno, ale w tej chwili rozblyskowej radziłbym nie używać „Pogromców Chmurek”. Co by nie było, że pierdoły gadam.

   Polubienie

  • kosiardeyablos 8 marca 2012 o 11:13 am

   A i jeszcze jedna uwaga. „Pogromcy Chmurek” będą nam cholernie potrzebni, gdy dojdzie do nie tyle zadymy nuklearnej, ale jeśli pył wulkaniczny zasloni niebo, to wtedy trzeba będzie podkręcić „PC” na maksa, o ile taki podmuch sloneczny nie uszczupli warstwy ozonowej, i tu jest myk. To tak jak z moim (hahaha..bez kitu, śmieje się z tego jak se przypomne, bo trudno w to uwierzyć) szamanizmem.Czy wsadzisz to miedzy bajki ? Jak uważasz. Przyznam sie bez bicia, że kilkakrotnie wywołałem burze, czyli zmieniałem pogode, ze słonecznej w porywistą. Mam przez to na sumieniu wiele dusz. Karma mnie dogoniła i przez to cierpie – pełna świadoma odpowiedzialność za czyn. To nie bajki. Pierwszy raz wywołałem może nie burze ale śnieg, pod koniec września, bodajże 1999/2000, czyli coś koło tego, a był to piątek. Mam na to świadków. Nazwali mnie przez to „Wyjący Kojot”. Później totalne burze w Europie kiedy nikt sie tego nie spodziewał, lista ofiar jest długa. Dlatego stałem się cholernie ostrożny, dostałem zakaz szamanienia, choć czasem mnie kusi by po-szamanić. Ostatni raz użyłem swej „mocy” w ochronie pewnego miejsca w czasie wichury w Szczecinie, 2002 roku bodajże, stworzyłem tzw kanał, wolny klin od wiatru, (rejon – Rynek Sienny ) troche mnie to wyczerpało ale akurat w tym miejscu odbyło sie bez strat, burza przeszła dalej. Było gorąco, zapewniam. Ilu ludzi w naszej kranie jest o wielkiej mocy, a niewiedzą o tym ? Ot zagwostka.

   Polubienie

 33. iHe 8 marca 2012 o 12:17 am

  http://hansklos.blogspot.com/2012/03/indect-czyli-acta-do-kwadratu.html

  „Szefem projektu w Polsce jest Mikołaj Leszczuk, któremu unijne pieniądze zdaje się iż wypłukały resztki tkanki mózgowej.-) INDECT to po prawdzie nowa i kosztowna (~ 15 miliardów euro) eurofaszystowska zabawka, która będzie korzystać ze wszystkich urządzeń podłaczonych do sieci, w tym z kamer zainstalowanych w laptopach i telefonach komórkowych, a uruchamianych zdalnie za pomocą specjalnych kodów pozyskiwanych od producentów urządzeń. W myśl unijnej dyrektywy system krajowy może być przejęty przez administrację w Brukseli w przypadkach wyższej konieczności.-) Elementy i skutki takiego działania podobnego systemu można było zaobserwować w USA, gdy to jeden student przeglądający arabskie strony w bibliotece a opisujące akty terroryzmu został aresztowany i przesiedział w areszcie miesiąc, gdy tymczasem jego adwokat próbował udowodnić jego niewinność.-)”

  Niby wesoło a jednak nie do śmiechu z takim root kiTem.

  Polubienie

  • Irol 8 marca 2012 o 8:11 am

   Rozwiązaniem jest żółta karteczka stick-it :D. Dobrze naklejona karteczka nad kamerą i można ją włączać do woli. Do tego mikrofon zewnętrzny z wyłącznikiem galwanicznym i tez można podsłuchiwać do woli. do tego Linux-Ubuntu i można podglądać do woli :D. Kto tego nie stosuje ten może od razu zacząć :).

   Polubienie

  • AQQ 8 marca 2012 o 11:19 am

   Faciu-mikuś jest wybitnym przedstawicielem mł.wyksz. z w.miast oporny na wiedzę z półkuli logicznego myślenia, okaz trudny do zaj..nia. Pisałam* z nim z 2lata temu na jakimś? blogu odkrywając II stronę medalu „INDECT”…
   Wklejam POnownie
   Naród wrze!
   POmysły 2ska POwinny się skupić na wprowadzeniu obowiązkowej eutanazji po 60-tce POnieważ sie troszkę wstydzi” więc POdnosi co się da…By żyło się lepiej..

   Znowu Misiaczek: Składki emerytalne najbogatszych w Polsce
   W roku 1999 kiedy wprowadzono reformę emerytalną drastycznie ograniczono składki emerytalne płacone przez najlepiej zarabiających. Po przekroczeniu 30 średnich pensji rocznie przestają płacić składkę emerytalną.
   Już w pierwszym roku obowiązywania tego zapisu do ZUS nie wpłynęło 5 mld zł. Na dzień dzisiejszy po przekroczeniu dochodu 105 tys. zł rocznie przestają płacić składki. Dla prezesów banków zarządów spółek itp. płacenie składki emerytalnej stanowi nikły ułamek promila ich dochodu a my wszyscy płacimy 19,5%.
   Składki emerytalne są podatkiem ponieważ nie są dziedziczone i przepadają wraz z naszą śmiercią. 40% mężczyzn nie dożywa 64 lat i tracą wszystko co uskładali na koncie emerytalnym w ZUS.
   Dlaczego najbogatsi płacą darstycznie niski podatek emerytalny?
   Podnoszenie wieku emerytalnego to jest zawzięta walka o to żeby najbogatsi nie płacili podatków. Strategia zakłada dalsze obniżanie podatku PIT dla bogatych. I tylko o to chodzi! W Anglii w roku 2009 premier Cameron wprowadził 50% podatek PIT dla zarabiających powyżej 150 tys. funtów i zatrudnił sztab prawników aby pilnowali płacenia tego podatku! W Izraelu podatek dochodowy dla najlepiej zarabiających wynosi 44% (wcześniej wynosił 47%) podobnie jak w wielu innych krajach. U nas w tym samym czasie w odpowiedzi na kryzys w roku 2009 obniżono podatek PIT z 40% na 32%! I o to chodzi!!!

   Polubienie

 34. maran 8 marca 2012 o 12:31 am

  a tu pan red. Adamski z Frondy sie strasnie, strasnie uzala, ze banda chuliganow( -ek) ,ktora wpadla do cerkwii i bezczelnie zbeszczescila ja poprzez swoje szatanskie wybryki ,moze zostac skazana przez zlego Putina na 7 lat wiezienia. Pan Adamski uwaza ,ze owszem, nieco sie banda zapedzila ,ale zeby od razu 7 lat.
  Na pocieszenie panu Adamskiemu dodam, ze w krajach arabskich owe panienki by prawdopodobnie stracily glowe za taki akt swietokradzta.
  W Polsce na pewno by je Goowniana rozgrzeszla, a wrecz uznala za bohaterki, a TVN by zaczelo glosic ich chwale, a polactfo im bezmyslnie przytakiwac.
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/prosily_bogurodzice_by_przepedzila_putina._teraz_sa_aresztowane_przez_fsb_19624

  Polubienie

 35. rabarbarek 8 marca 2012 o 5:06 am

  No i nasza UE juz wie , ze krajom europejskim potrzebne bedzie 600 miliardow euro na ” ratowanie” upadajacych gospodarek . Nie szkodzi , ze narazie znane jest tylko jedno nazwisko upadlego kraju [ Grecja] , kolejne wkrotce dopisze sie. Oby tylko srodkow platniczych starczylo , bo w Grecje wpompowane zostanie 130 miliardow. A lista robi sie coraz dluzsza.

  Tak ladnie msm zawiadamiaja nas o kolejnych posunieciach ” rzadu greckiego” w sprawie wdrazania uzgodnien z Trojka , majacych ustabilizowac sytuacje finansowa Grecji [ czytaj majacych ja calkowicie pograzyc ] , a wiadomo , ze rzad grecki nie ma w swoim kraju juz nic do powiedzenia. Bank niemiecki i HSBC nadzoruja wszelkie posuniecia sektora bankowego i razem z IMF opracowuja plany , ktorych celem bedzie wyciagniecie z gospodarki greckiej pieniedzy , ktore im sie nigdy nie nalezaly i nigdy nalezec nie beda.
  Jedno z ostatnich posuniec to wylapanie prywatnych inwestorow , zaproponowanie im zamiany obecnych akcji na akcje ” bardzo dlugoterminowe” , oprocentowane ok. 3,65 % [ zamiast dawnych 30/40 %] i tchnienie w nich nadziei , ze kiedys w koncu zobacza swoje pieniadze.

  Podobne kroki podjeto w Argentynie w pamietnych latach kryzysu. Wtedy Argentyna podjela te same kroki , ale poniewaz do zadnej Unii nie nalezala , wiec oglosila bankructwo , a te obnizone akcje czy raczej bony przelezaly swoj czas i teraz ma zamiar wywiazac sie ze swoich zobowiazan. Ale nagle obudzili sie ci , ktorzy tej umowy z Argentyna nie zawarli i rzucili sie do sadow amerykanskich o uznanie ich zadan o wyplate pieniedzy. Niestety ich akcje zostaly ” zbankrutowane” i nie sa wogole brane pod uwage przy ewentualnych wyplatach. Walka trwa . Przegrani bankierzy nie odpuszczaja .
  Jednak czy Grecja wyjdzie kiedykolwiek na prosta? Moze wtedy , kiedy bankierzy beda zmuszeni do ucieczki z golymi d….i . A poniewaz juz dzisiaj widac , ze sytuacja komplikuje sie z dnia na dzien i prawa reka zupelnie nie wie co robi lewa [ i w finansach i w polityce] , wiec wszystko jest mozliwe.

  Dzisiaj w moim ogrodku orzel zaatakowal jedna z synogarlic , ktore tu od lat przesiadywaly na plocie. Niestety na ratunek bylo za pozno i zostaly po niej tylko piora. Pomyslalam , ze takie sa prawa natury. Te same prawa wprowadzili ” wielcy” w stosunku do malych , biedniejszych krajow. Rzucaja sie na nie jak ten wyglodnialy orzel , aby pozrec je nawet z piorami. Ale to co oni robia , nie ma nic wspolnego z natura wiec ciagle istnieje duze prawdopodobienstwo , ze zostana pozarci przez wlasna manie wielkosci , nieomylnosci i zachlannosc.

  http://www.reuters.com/article/2012/02/24/us-greece-idUSTRE8120HI20120224

  Polubienie

  • Peryskop 8 marca 2012 o 5:15 am

   Rabarbarek, powtórzę raz jeszcze sposób na hedonistów:
   – dać im wszystko czego tylko potrzebują.

   Prędzej czy później pękną jak wielu innych despotów, a u nas choćby smok wawelski !

   Polubienie

   • rabarbarek 8 marca 2012 o 5:26 am

    Peryskop , oni sami sobie biora przy dzwiekach Ody do Radosci. Ale w mysl zasady ” co za duzo to niezdrowo” miejmy nadzieje , ze w koncu dopadnie ich niestrawnosc.

    Polubienie

    • Tola 8 marca 2012 o 6:04 am

     @ „czujny koles „rabarbarek!!!
     miejmy nadzieje rabarbarku :)))

     Polubienie

 36. Annah. 8 marca 2012 o 7:33 am

  Nie wiem jak do końca jest z tą „niezaleznością”, ale ta wiadomość jest rewelacyjna
  http://niezalezna.pl/24804-billboardy-krucjaty-rozancowej-na-ulicach-miast

  Polubienie

  • Megi 8 marca 2012 o 7:50 am

   Piękne 🙂
   Jesienią widziałam też w wielkim mieście, wielki bilbord Chrystusa Króla.

   Polubienie

 37. theaspartam 8 marca 2012 o 9:16 am

  Siergiej Łunin. Ja głosuję na Putina!- Głosuję na Putina dlatego, że wierzę w to, iż w całej wielomilionowej Rosji jest tylko jeden człowiek zdolny rządzić państwem. Wierzę, że nasz kraj nie może dać sobie i światu choćby odrobinę bardziej myślącego, utalentowanego i rozgarniętego człowieka częściej niż raz na sto lat.

  Głosuję na Putina dlatego, że wierzę w jego obietnice. Staram się nie pamiętać o tym, co było złe, dlatego o tym zapominam, że zwycięstwo w walce z korupcją Putin obiecał już w 2000 roku. Zapomniałem, że ogłoszone przez Putina ukrócenie polowań na ludzi, aby zwędzić komuś biznes, skończyło się zwiększeniem ilości urzędników i kontrolerów.

  Głosuję na Putina dlatego, że pluję na pamięć o założycielach “Nord-Ost”, którzy zginęli z rąk „wyzwolicieli”. Głosuję na Putina dlatego, że okręt podwodny „Kursk” po prostu zatonął, a zmarli na jego pokładzie marynarze wypełnili swój obowiązek – zabrali do grobu wraz ze sobą tajemnicę państwową. Głosuję na Putina dlatego, że w okresie 12 lat zajmowania wyższych stanowisk w kraju, Putin zrozumiał, co należy robić. Głosuję na Putina dlatego, że uważam, iż w ciągu kolejnych 6 lat zrozumie on to jeszcze lepiej.

  Głosuję na Putina dlatego, że on nie ma do mnie zaufania. Jestem tak słabo wykształcony i głupi, że nie jestem zdolny wybrać, jaki gubernator albo mer, mi odpowiada. Głosuję na Putina dlatego, że tylko on wie, który gubernator najlepiej nadaje się w moim regionie. Głosuję na Putina dlatego, że ustawił prasę na właściwym miejscu. Głosuję na Putina dlatego, że uwielbiam, gdy z ekranu telewizora słyszę kłamstwa o swoim życiu.

  Głosuję na Putina dlatego, że on przyznaje tytuł Bohatera Rosji bandytom i terrorystom. Głosuję na Putina dlatego, że nazwiskiem bandyty i zabójcy rosyjskich żołnierzy nazwano ulicę w Moskwie. Głosuję na Putina dlatego, że chroni on moich ziomków w krajach bałtyckich i wydaje Rosjan na rozszarpanie w państwach Średniej Azji. Głosuję na Putina dlatego, że chcę, żeby Rosjanie choćby na Łotwie mogli żyć po ludzku, jeśli w samej Rosji nie dano im tego.

  Głosuję na Putina dlatego, że podoba mi się fakt, iż życie rosyjskich dzieci emigrantów w Ameryce cenimy o wiele bardziej niż życie dzieci w Rosji. Głosuję na Putina dlatego, że drugie i „następujące po nim” dzieci, które narodziły się po roku 2000, są dziećmi pierwsza klasa, a dzieci, które urodziły się przed tą datą i wszystkie pierworodne, są nikomu niepotrzebnymi wyrodkami.

  Głosuję na Putina dlatego, że ludzie z dyplomami coraz częściej nie potrafią napisać prostego dyktanda. Głosuję na Putina dlatego, że przyjeżdżający do nas do pracy tadżycy i chińczycy będą zdawać egzaminy z języka rosyjskiego, literatury i historii Rosji, a urzędnicy rosyjscy takich egzaminów zdawać nie będą. Uważam, że jest w tym sens. Dlatego, że Putin nie chce, aby ktoś podszywał się pod urzędników rosyjskich.

  Głosuję na Putina dlatego, że troszczy się o ludzi otrzymujących pieniądze z budżetówki, a jest mu obojętny los tych, którzy zasilają budżet. Głosuję na Putina dlatego, że zwiększa emerytury i renty o sto rubli, dzięki czemu rosną ceny, a koszty emerytów i rencistów zwiększają się o 500.

  Głosuję na Putina dlatego, że wrogowie mojego kraju to pomyślnie rozwijające się państwa zachodniej, chrześcijańskiej cywilizacji. Głosuję na Putina dlatego, że przyjaciółmi mojego kraju są żebrzący dyktatorowie Korei Północnej, Kuby i Wenezueli.

  Głosuję na Putina dlatego, że nie widzę, jak wielu ludzi w moim kraju nie ma mieszkań i nigdy nie będzie mieszkać we własnym mieszkaniu. Głosuję na Putina dlatego, że naszej ropy i gazu nie dostaną nasi następcy, a z naszych samochodów i samolotów śmieje się cały świat, w tym również my sami.

  Głosuję na Putina dlatego, że dzieli nasz naród na „swoich” i „obcych”, że nazywa sprzedawczykami tych, którym on się nie podoba i nie podoba się jego władza. Głosuję na Putina dlatego, że wśród tych „sprzedawczyków” i „wrogów” mogą znaleźć się moi krewni i przyjaciele.

  Głosuję na Putina dlatego, że pluję na to, co się z stanie z moim krajem i moimi dziećmi.

  I w ogóle pluje na wszystko i mi to zwisa. Dlatego, że ja głosuję na Putina. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/07/siergiej-lunin-ja-glosuje-na-putina/#more-19568

  Polubienie

 38. theaspartam 8 marca 2012 o 9:24 am

  Żydomasońska rewolucja w “Kościele Katolickim”: Jan Paweł II (Żyd Wojtyła-Katz) i judaizm czyli apokalipsa – cz. II http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

  Polubienie

 39. ALFA 8 marca 2012 o 9:36 am

  Nowa dyscyplina olimpijska – mycie rąk
  już straszą psychopaci zarazkami ,wirusami widać coś szykują na olimpiadę .Zacznijcie chodzić w rękawiczkach,maskach bo turyści was zarażą bóg wie czym paranoja.

  Takie zachowanie na stadionach, pływalniach i torach wyścigowych zaleca sportowcom Departament Zdrowia Brytyjskiego Stowarzyszenia Olimpijskiego. Zdaniem jego ekspertów, uścisk dłoni może doprowadzić do zarażenia się niebezpiecznymi wirusami i w efekcie zniweczyć medalowe szanse olimpijczyków. Zalecenia takie pojawiły się nawet w specjalnej broszurze, wydanej przez stowarzyszenie.
  Unikanie cudzych dłoni jest szczególnie wskazane w przypadku gier zespołowych. Gdy na murawie boiska czy parkiecie trzeba przywitać kilkanaście osób. Wprawdzie eksperci zalecają sportowcom zdrowy rozsądek, są już mniej wyrozumiali jak chodzi o dotykanie klamek i używania sztućców. Dla ponad pół tysiąca brytyjskich sportowców, którzy uczestniczyć będą w igrzyskach Brytyjskiego Stowarzyszenia Olimpijskiego stworzyło jedną wspólną dyscyplinę – częste mycie rąk.
  http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-nowa-dyscyplina-olimpijska-mycie-rak,nId,437483
  Najlepiej siedżcie w domu i na olimpiadę się nie wybierajcie .Unikniecie zarażenia się.

  Polubienie

 40. kosiardeyablos 8 marca 2012 o 11:56 am

  może nie na temat ale przedsmak z oneta:
  Dramatyczny finał wejścia na stronę porno
  dzisiaj, 06:55 PG / dailymail.co.uk

  43-letniemu ojcu zakazano przebywania sam na sam ze swoją ośmioletnią córeczką, gdy policja została poinformowana, że mężczyzna, gdy pobierał z internetu muzykę, miał przypadkowy dostęp do dziecięcej pornografii – podaje serwis dailymail.co.uk.

  Nigel Robinson twierdzi, że jego życie przemieniło się w koszmar, ponieważ w akcie postawy obywatelskiej zgłosił się na policję, by poinformować o złamaniu prawa.

  Podczas ściągania plików z muzyką oczom 43-letniego hydraulika okazał się nieoczekiwany widok: zdjęcia z nagimi młodymi dziewczętami.

  – Kiedy zobaczyłem te zdjęcia postanowiłem coś z tym zrobić. Nie chciałem, aby inne dzieci były wykorzystywane w ten sposób. Natychmiast zadzwoniłem do swojej żony. Byłem spanikowany. Zapytałem ją, co sądzi, że powinienem teraz zrobić. Odpowiedziała mi, że powinienem zadzwonić na policję – relacjonuje przebieg wydarzeń Robinson.

  Mężczyzna posłuchał się rad żony i zawiadomił funkcjonariuszy. Kolejne wydarzenia jednak zaskoczyły rodzinę.

  Laptop 43-latka został zarekwirowany, a ze względu na długi czas oczekiwania na analizę policyjnych ekspertów, śledztwo może zakończyć się tym, że ojciec nie będzie mógł przebywać sam na sam ze swoją córeczką przez rok.

  Pracownicy ośrodka społecznego poinformowali, że zakaz przebywania z córką był „proporcjonalną odpowiedzią” opartą „na informacjach dotyczących tego przypadku”.

  Rodzina musiała zmienić swoje życie. Kiedy Liz, żona 43-latka, pracuje na nocnej zmianie musi zorganizować jakąś osobę, która będzie przebywać w domu, gdy jednocześnie w mieszkaniu przebywa ośmiolatka i jej mąż. – Dlaczego moja córka musi cierpieć? Moja córka może stracić rok z życia bez kontaktu ze swoim tatą. Biurokracja oszalała – mówi rozgoryczona kobieta.
  Ot ci jajca ! Tak żę chopy i kobity uważać, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu…hahahaha……sąsiad też może być twoim wrogiem jak mu powiesz.

  Polubienie