Manipulacja pogodą – tajna super broń

Czy faktycznie żyjemy w okresie „końca czasów” i czy wielkie anomalie pogodowe, masowe wymieranie zwierząt, niezwykłe nasilenie się trzęsień ziemi są na to dowodem? A może komuś zależy na tym byśmy tak myśleli, byśmy zrezygnowali z oporu wobec wprowadzanego Nowego Ładu Światowego? 
Logiczne rozumowanie prowadzi do tylko jednej konkluzji – to co się dzieje jest  tylko i wyłącznie konspiracją pewnej grupy ludzi, mającym na celu depopulację globu. Gdyby bowiem w najbliższej przyszłości miały się wydarzyć straszliwe kataklizmy, to ludzie, którzy mają dostęp do takich informacji, a więc elity, na pewno nie zajmowaliby się przejmowaniem kontroli nad wszystkimi krajami świata. Nie realizowali by depopulacji za pomocą GMO i zatrutej żywności, szczepionek, ludobójczego systemu opieki „zdrowotnej” itd, bo po co, skoro i tak apokalipsa jest nieunikniona?
Ten jeden prosty argument jest dowodem na to, że anomalie pogodowe i prawdopodobnie wiele tragicznych trzęsień ziemi były spowodowane przez najnowsze rodzaje broni tektoniczno – pogodowych.
Wiele się mówi o HAARP i pokrewnych systemach, co do których nie ma żadnych oficjalnych publikacji, że służą do modyfikacji pogody czy tektoniki. Możemy się zdać tylko na rzetelne badania niezależne.
Istnieją jednak przesłanki by utwierdzić się w przekonaniu, że te „cywilne” projekty są ukrytymi programami militarnymi.

Pewnych dowodów na to dostarcza artykuł „Weather Modification – A Covert Weapon Of Mass Destruction”, z którego zaczerpnąłem tytuł niniejszego wpisu.
Pomiędzy 1962, a 1983 Marynarka USA wraz z Biurem Pogody i Narodową Fundacją Naukową, przeprowadziły eksperymentalny program „Project Stormfury” kontroli huraganów. Osiągnięto ważne sukcesy, jak np. redukcję prędkości wiatru z 130 do 75 mil na godzinę, lecz o dziwo program zawieszono –  modyfikacją pogody zajęły się firmy prywatne (czyt. mafia Rotszylda i Rockefellera). Sprywatyzowano najważniejsze instytucje państwowe zajmujące się badaniami nad pogodą, co pozwoliło na ich całkowicie niekontrolowane działanie. Celem działania tych organizacji stała się nie kontrola pogody i redukcja zniszczeń spowodowanych przez anomalie, a celowe tworzenie tychże – pogoda miała stać się bronią masowego rażenia.

Gordon J. F. MacDonald (1929-2002) był m.in. dyrektorem Instytutu Geofizyki i Fizyki Planetarnej na Uniwersytecie w Los Angeles, członkiem Naukowego Komitetu Doradczego prezydenta Lyndona Johnsona oraz członkiem Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR). W swojej książce z 1968 roku „Chyba, że będzie pokój: Naukowe prognozy nowego typu broni” jeden z rozdziałów był zatytułowany „Niszczenie środowiska”, w którym przewidział, że pewnego dnia pogoda stanie się bronią.
Argumentował to tym, że ludzie, którzy posiądą umiejętności manipulacji pogodą, nie będą się w stanie oprzeć możliwości wykorzystania jej do celów wojennych. Będą oni dążyć do zaniechania przez wszystkie kraje broni jądrowej, by móc bezkarnie stosować manipulacje pogodowe jako tą broń „ostateczną”. Posłuży ona do niszczenia konkurencji ze strony innych krajów, podczas gdy u siebie zadba się o to, by warunki były jak najlepsze. Będzie to praktycznie nie do wykrycia, gdyż pogoda sama w sobie jest zmienna i trudno ją badać (teraz to się zmieniło, można przewidzieć trendy za pomocą analiz komputerowych). Konkurencja byłaby wyniszczana poprzez powodzie, wielkie burze czy susze, a interwencja militarna była by stosowana tylko po wcześniejszym wyniszczeniu pogodą danego państwa.

W 1970 roku Doradca d.s. Bezpieczeństwa prezydenta Cartera, Zbigniew Brzeziński, w swojej książce „Pomiędzy Dwoma Wiekami” (Between Two Ages) uznał modyfikację pogody jako „nową broń” dla amerykańskiej armii oraz jako „kluczowy element strategii”.
„Technologia uczyni dostępne dla liderów czołowych państw, tajne techniki, które będą wymagały niewielkiej ilości sił bezpieczeństwa. Technika modyfikacji pogody będzie wykorzystywana w tworzeniu długich okresów opadów lub suszy.” W tym samym 1970 roku rozpoczęto prywatyzację państwowych instytucji zajmujących się pogodą. Za prezydenta Clintona skonsolidowano National Weather Services (Narodowe Usługi Pogodowe) z firmami prywatnymi.

Obawy przed tragicznymi skutkami modyfikacji pogody były na tyle uzasadnione, że 5 października 1978 roku w Genewie 87 państw podpisało międzynarodowe porozumienie zakazujące używania modyfikacji środowiska w celach militarnych.

Nie zważając na tę umowę w 1996 roku amerykańskie Lotnictwo opublikowało pracę naukową oracowaną przez Departament Obrony pt. „Pogoda jako wzmacniacz siły. Pełna kontrola nad pogodą w 2025 roku”.
Celem kontroli pogody są wg. autorów zadania militarne zarówno w małej jak i globalnej skali.
Zastrzeżono jednak, że praca reprezentuje tylko poglądy autorów, a nie oficjalną amerykańskich Sił Zbrojnych.

Dzięki internetowi na światło dzienne wypłynęło szereg informacji o tajnych programach – nie wszyscy, którzy biorą w nich udział akceptują cel tych działań – dominację pewnych grup ludzi nad innymi oraz ludobójstwo na niespotykaną dotąd skalę. Na pewno pogodą i tektoniką bawią się nie tylko Stany Zjednoczone, dlatego też od połowy lat 90-tych można zaobserwować m.in. stały wzrost ilości trzęsień ziemi i kataklizmów pogodowych.

Gordon J. F. MacDonald (1929-2002) was an associate director of the Institute of Geophysics and Planetary Physics at UCLA,

Reklamy

205 responses to “Manipulacja pogodą – tajna super broń

 1. Sully 8 marca 2012 o 8:39 am

  My tu sobie gady gadu a ktoś nam buchnął kase z ZUS-u ,taki drobiazg 8 mdl. …hmmm, ciekawe kto…kosmici? 😉 Normalnie żenada, ręce mi już opadły, teraz tylko kiwam głową.

  • Irol 8 marca 2012 o 8:51 am

   Nie ktoś tylko Vincent aka Rostowski. I nie buchnął tylko wykupił obligacje, bo inaczej przekroczylibyśmy próg 55% i trzeba by było pozwalniać te 200tys urzędników. A kto by wówczas głosował na PO?

   • centurion 8 marca 2012 o 9:46 am

    Uwierz że beton partyjny + młodzi dobrze wykształceni z dużych miast zapewnią panowanie tej monarchii niekonstytucyjnej.

    • trembacz 8 marca 2012 o 12:13 pm

     Mlodzi dobrze wyksztaleceni ..Bzdura to eunuchy umyslowe na garnuszku pseudo wladzy.Byle
     koryto dobra pensja i BMW.Ot mamy wyksztalcona mlodzierz byle micha byla.Akomu beda sluzyc to dla nich niewazne (moze byc nawet szatan).Dla tego mamy tak jak mamy.I by tej cholocie przetlumaczyc to najpierw musza dostac obuchem w leb.Ale to juz bedzie za pozino
     Na dzisiejsza chwile juz jest za pozino.Zaden Uniwersytet nie robi z czlowieka madrym.On Ci daje dobry dyplom ukonczenia dobrego Uniwersytetu.Przezco wiele drzwi do dobrych firm staje ci otworem.Ale to jeszcze nie madrosc.Zyciowa madrosc znajomosc czlowieka i to doglebna.Wtedy bedziesz naprawde mogl odczytac co jest dobre w tym zyciu a co zle.Poprostu logicznie czlowiek musi myslec.Ale dzisiejsza mlodzierz lubi sluchac ogladac Farmazony i lekka umyslowo tzn.(eunuchy umyslowe).I niestety bedzie caly czas w kieszeni u tych co maja finanse i maja wplyw na wszystko.Przytocze tu slowa naszego Pana Jezusa Chrystusa .(Nie mozecie sluzyc BOGU=wartoscia) i(MAMONIE)obluda falsz bajer rozpusta zbrodnia).Albo jedno albo drugie..Zreszta co tu pisac kazdy niech idzie swoja droga.

     • hjk 8 marca 2012 o 3:31 pm

      http://biznes.onet.pl/z-funduszu-rentowego-znikaja-miliardy-zlotych,18490,5050563,1,news-detal

      Moze sprzeda jakieś nowe obligacje, to odzyska pieniadze dla zus i na refundację leków. Apod koniec roku znowu kombinacje, wiec będą zawirowania. to juz chyba będzie stały element.
      A póki co uruchomili nowy temat zastępczy – ucieli rzadowe finansowanie religii w szkołach, a przerzucili na samorządy. jeśli już to powinni to zrobić z PDŻ-em, gdzie uczą o „alternatywnej” miłości i rodzinie,…

      • Sully 8 marca 2012 o 3:54 pm

       Powiem szczerze tak jak nie rozumiem „zamieszania” z krzyżem tak nei rozumiem usuniecia religi ze szkoły. Przecież nikt nikogo nei zmusza żeby na religię chodził. Ale jak np. rozmawiam ze znajoma to ja najbardziej „boli” te kilkaset zlotych co ksiądz dostaje…”no bo jak to z moich pieniedzy to idzie” …. dziwne podejscie. Chcą niech uczą , ja tam nic przeciwko nie mam, wolę płacić za religię w szkole niż utrzymywac morderców w więzieniach, w końcu to państowwa kasa i to państwowa kasa.
       Wogóle ostatnio sie pokłociłam ze znajoma, no bo ksiądz jeździ samochodem drogim, wyjeżdża na wakacje…ja też nie przepadam za księżmi ( nie wiem czy dobrze napisałam) ale przecież ten facet nie ma rodziny, to na co ma wydawać kasę, no na siebie więc coz w tym dziwnego że ma fajnyc samochód albo fajne ciuchy, nic. A ona na to, że może potrzebującym dać, więc ja się jej pytam ile ona przeznacza na potrzebujących ze swojej wypłaty…i co słyszę,” no wiesz….. jak możesz” .

      • ALFA 8 marca 2012 o 4:35 pm

       A dokąd będziemy tak siedzieć i przyglądać się jak nas okradają.Dlatego podwyższają wiek emerytalny .Trują nas żywnością,żebyśmy nie doczekali i mają czysty biznes.Coś musimy z tymi złodziejami zrobić !!!!!!!!!!!

       • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 8:31 pm

        jeśli przeoczyłem, i podobny tekst był juz tu publikowany, to dajcie sobie z nim spokój; a jeśli nie był – to go przeczytajcie, bo warto!
        Wykopowicze pomóżcie! Poniższy tekst jest często usuwany na większości forów – komuś bardzo zależy, żeby nie znalazł szerokiego grona czytelników.
        Szokująca prawda o aferze solnej i o tym co znalazło się na naszych stołach. Polacy zasługują czegoś lepszego i nie można dopuścić, aby ten skandal zamieciono pod dywan bez ukarania sprawców, inaczej będzie się to stale powtarzać.
        Co jedli Polacy przez ponad 10 lat? Szokujący artykuł. Przeczytaj, skopiuj i podaj dalej.

        Argumenty Sanepidu i innych apologetów – poparte rzekomo obiektywnymi badaniami laboratoryjnymi – że sól odpadowa nie jest szkodliwa dla zdrowia są wprost absurdalne i są zniewagą inteligencji każdego Polaka. Równie dobrze można by powiedzieć, że picie wody z kałuży ulicznej na przestrzeni wielu lat jest bezpieczne, ponieważ woda z kałuży w 98% ma ten sam skład chemiczny co woda z kranu, źródła czy z butelki (H20). Pies jest jednak pogrzebany gdzieś w tych ostatnich 2% czy nawet ostatnim 0,1%… woda w kałuży ulicznej może być zanieczyszczona brudem, piaskiem, benzyną, olejem i cząsteczkami ołowiu lub wyciekającymi płynami z przejeżdżających samochodów, a nawet drobinkami stłuczonego szkła. Nie mówiąc już o spłukanych odchodach ludzkich lub zwierzęcych.

        Sól „wypadowa” to zgrabne, techniczne określenie jednego z ODPADÓW – dlatego bardziej pasuje tutaj określenie „odpadowa” – w procesie produkcji chloru w Zakładzie Chloru i Ługu Sodowego będącym częścią ogromnego kombinatu chemicznego we Włocławku (należącego do spółki ANWIL S.A.), który jest jedynym w Polsce producentem suspensyjnego polichlorku winylu (PCW).

        Sól odpadowa jest więc chemicznym odpadem poprodukcyjnym powstałym w procesie produkcji chloru. Powtórzmy jeszcze raz: nie jest to sól kamienna, nie jest to solanka, nie jest to sól glauberska, nie jest to sól spożywcza – jest to chemiczny odpad poprodukcyjny.

        Czym może zostać zanieczyszczony/skażony odpad poprodukcyjny w kombinacie chemicznym podczas jego odzyskiwania, osuszania i przetwarzania? Otóż mogą to być nie tylko osadzone cząstki szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich, pył, kurz, lecz mogą tam się dostać także inne osady i zanieczyszczenia jakie zwykle są obecne w każdym zakładzie przemysłowym. Na ten temat lepiej niż ja z pewnością mógłby się wypowiedzieć przedstawiciel/pracownik zakładów chemicznych – i rzeczywiście, Anwil S.A. sprzedawał sól odpadową z wyraźnym oznaczeniem, że produkt może być wykorzystany tylko do posypywania dróg lub w przemyśle garbarskim i absolutnie nie nadaje się do wykorzystania w przemyśle spożywczym.

        Jak powiedział prof. dr hab. Włodzimierz Urbaniak z katedry chemii analitycznej UAM:
        – Podczas produkcji chloru, sól przemysłowa jest produktem ubocznym. Z racji tego, że nie jest stosowana w produkcji żywności, nie musi spełniać określonych norm. Dlatego w soli przemysłowej możemy znaleźć zanieczyszczenia nieorganiczne, np. piasek, kawałki papieru lub drewna, czy metale ciężkie (gazeta Fakt z 2 marca 2012)

        Nabywana przez 3 nieuczciwe firmy w Anwilu sól odpadowa transportowana była luzem brudnymi wywrotkami, a następnie wysypywana łopatami przez robotnika w kaloszach na plac w zakładzie niespełniającym żadnych norm higienicznych i sanitarnych (to wszystko pokazane w programie TVN UWAGA).

        W czasie transportu, osuszania, składowania i przesypywania, sól mogła zostać DODATKOWO zanieczyszczona przez: pył, kurz, brud z ziemi, smary, osady i zanieczyszczenia atmosferyczne, drobinki skruszonego szkła, cząstki startego metalu, cząstki asfaltu, betonu, smołę, olej, benzynę, sadzę, piasek, spłukane odchody ludzkie/zwierzęce lub inną materię organiczną – nie można nic wykluczyć, przecież nikt nie sprawdzał tej soli ani jej przydatności do spożycia. To wszystko mogło znaleźć się w naszych wędlinach, serach i rybach. Pies jest niestety pogrzebany właśnie gdzieś w tych ostatnich 2% czy nawet ostatnim 0,1%……..

        Ten skandal jest szokujący nie tylko ze względu na ogromną skalę skażenia – do obiegu wprowadzono setki tysięcy ton skażonej soli – i fakt, że produktów zawierających trefną sól nie wycofano z handlu, co jest rzeczą właściwie bez precedensu w nowoczesnym świecie, lecz także dlatego, że istnieją poważne podejrzenia korupcji. Przecież Prokuratura i Sanepid zostały 10 lat temu poinformowane o tym przestępstwie, a sprawa została zamieciona pod dywan. Poza tym, w przemyśle spożywczym przez wiele lat krążyły plotki o wykorzystywaniu soli odpadowej z Anwil S.A.

        Czy kraj, w którym przez 10+ lat sypano brudną sól odpadową do żywności i w którym pomimo donosów i otrzymanej dokumentacji ani prokuratura, ani organa ścigania, ani służby sanitarne nie zareagowały na ten szwindel, powinien w ogóle być w Unii Europejskiej i nazywać się krajem cywilizowanym? Obowiązkiem tych instytucji – już w 2002 r. – było nie tylko surowe ukaranie przestępców, lecz także ostrzeżenie opinii publicznej o masowym skażeniu żywności oraz podjęcie wszystkich możliwych działań, aby coś takiego nie mogło się powtórzyć – to wszystko powinno być zrobione 10 lat temu. Nie można tego nazwać inaczej niż bandytyzmem i zgwałceniem społeczeństwa przez instytucje zaufania publicznego.

        • Totalsky No Problemsky 8 marca 2012 o 8:52 pm

         sorry…. doczytałem reszte postów i widzę, że @Ania zamieściła juz podobny tekst;

        • alexirin 8 marca 2012 o 8:57 pm

         Wiesław P. powiedział/a
         2012-03-07 @ 14:55

         Czy kraj, w którym przez 10+ lat sypano brudną sól odpadową do żywności i w którym pomimo donosów i otrzymanej dokumentacji ani prokuratura, ani organa ścigania, ani służby sanitarne nie zareagowały na ten szwindel, powinien w ogóle być w Unii Europejskiej i nazywać się krajem cywilizowanym? Obowiązkiem tych instytucji – już w 2002 r. – było nie tylko surowe ukaranie przestępców, lecz także ostrzeżenie opinii publicznej o masowym skażeniu żywności oraz podjęcie wszystkich możliwych działań, aby coś takiego nie mogło się powtórzyć – to wszystko powinno być zrobione 10 lat temu. Nie można tego nazwać inaczej niż bandytyzmem i zgwałceniem społeczeństwa przez instytucje zaufania publicznego. Sól “wypadowa” to zgrabne, techniczne określenie jednego z ODPADÓW – dlatego bardziej pasuje tutaj określenie „odpadowa” – w procesie produkcji chloru w Zakładzie Chloru i Ługu Sodowego będącym częścią ogromnego kombinatu chemicznego we Włocławku (należącego do spółki ANWIL S.A.), który jest jedynym w Polsce producentem suspensyjnego polichlorku winylu (PCW). Sól odpadowa jest więc chemicznym odpadem poprodukcyjnym powstałym w procesie produkcji chloru. Powtórzmy jeszcze raz: nie jest to sól kamienna, nie jest to solanka, nie jest to sól glauberska, nie jest to sól spożywcza – jest to chemiczny odpad poprodukcyjny. Nabywana przez 3 nieuczciwe firmy w Anwilu sól odpadowa transportowana była luzem brudnymi wywrotkami, a następnie wysypywana łopatami przez robotnika w kaloszach na plac w zakładzie niespełniającym żadnych norm higienicznych i sanitarnych (to wszystko pokazane w programie TVN UWAGA). W czasie transportu, osuszania, składowania i przesypywania, sól mogła zostać DODATKOWO zanieczyszczona przez: pył, kurz, brud z ziemi, smary, osady i zanieczyszczenia atmosferyczne, drobinki skruszonego szkła, cząstki startego metalu, cząstki asfaltu, betonu, smołę, olej, benzynę, sadzę, piasek, spłukane odchody ludzkie/zwierzęce lub inną materię organiczną – nie można nic wykluczyć, przecież nikt nie sprawdzał tej soli ani jej przydatności do spożycia. To wszystko mogło znaleźć się w naszych wędlinach, serach i rybach. Pies jest niestety pogrzebany właśnie gdzieś w tych ostatnich 2% czy nawet ostatnim 0,1%…….. “Prokuratura wyprowadza z tego wniosek, że w ramach prowadzonego śledztwa, w którym zarzuty przedstawiono pięciu osobom, należy wykluczyć paragraf Kodeksu karnego mówiący o powszechnym sprowadzeniu bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia wielu osób. Prokuratura ujawniła wyniki badań, aby uspokoić opinię publiczną. Teraz czeka na wyniki badań produktów, do wyrobu których użyto soli wypadowej (przemysłowej).” proceder trwał 14 lat a prokuratora chce zmienić kwalifikację czynu na podstawie 5 próbek? gdyby mieli 10 000 do zbadania, wziętych z rożnych partii podczas tych nastu lat to można by mówić, że są podstawy pod zmianę kwalifikacji czynu. Mieli dostać max 8 lat, teraz max 1 w więzieniu. To jest przykład jak działa Państwo POlskie wobec przestępców!!! Ludzie! Mają nas za całkowitych idiotów! Równie dobrze można by powiedzieć, że picie wody z kałuży ulicznej na przestrzeni wielu lat jest bezpieczne, ponieważ woda z kałuży w 98% ma ten sam skład chemiczny co woda z kranu, źródła czy z butelki (H20). Pies jest jednak pogrzebany gdzieś w tych ostatnich 2% czy nawet ostatnim 0,1%… woda w kałuży ulicznej może być zanieczyszczona brudem, piaskiem, benzyną, olejem i cząsteczkami ołowiu lub wyciekającymi płynami z przejeżdżających samochodów, a nawet drobinkami stłuczonego szkła. Nie mówiąc już o spłukanych odchodach ludzkich lub zwierzęcych. UWAGA!!!! Ci kłamcy nas oszukują, aby nie wywołać paniki. Podaję PRAWDZIWY skład tej soli, kopiując w całości post jednego z naszych forumowiczów. Mam nadzieję, że nie ma nic przeciwko temu 🙂 Oto analiza: “pracuję w laboratorium nawozów sztucznych, na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej. Poniżej przedstawiam skład: NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 – 5,2 % K4Fe(CN)6 – 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo to żelazocyjanek potasu, substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany, proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej chemikbiuro@o2.pl” Nie wierzę polskim ekspertom/urzędnikom/inspektorom, że sól drogowa jest bezpieczna do spożycia. Zbyt wielka korupcja i kolesiostwo w tym kraju. Bandyci zarobili zarobili kilkadziesiąt milionów zł (!) na tym procederze mają dosyć kasy, żeby opłacić (albo zastraszyć) ekspertów, adwokatów, urzędników, inspektorów, prokuratorów. Niech polscy inspektorzy sami karmią własne dzieci solą drogową. Trefna sól to odpad poprodukcyjny i zawiera związki, które po spożyciu w ludzkim organizmie mogą wytworzyć rakotwórcze dioksyny – potwierdzone laboratoryjnie przez program TVN. Niech zbadają tę sól zagranicą. Jeżeli Niemcy, Szwajcarzy, Austriacy, Amerykanie, Kanadyjczycy i Francuzi powiedzą, że sól drogowa jest bezpieczna do spożycia to wtedy uwierzę. Solarze i prokuratorzy, którzy umorzyli śledztwo 10 lat temu powinni zostać natychmiast postawieni przed sądem, ale nie w kolesiowskiej Polsce, lecz przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze.

         http://wirtualnapolonia.com/2012/03/07/ziobro-i-cymanski-mieli-byc-w-jednym-z-pociagow/

        • Peryskop 8 marca 2012 o 11:03 pm

         Z kraju:
         Kolejna pomyślna wiadomość z Polesia !

         Ponieważ zapowiadane przez meteorologów duże opady śniegu nie nadeszły – sól wysypaną na jezdnie w poszczególnych gminach regionu skrzętnie zebrano w trosce o korzenie drzew oraz buty przechodniów. Odzyskana sól została dostarczona ze zniżką + VAT okolicznym masarniom po tym jak nezależni eksperci z sanitariatu wojewódzkiego wykazali ponad wszelką wątpliwość, że sól jest w pełni przydatna do peklowania wędlin, a nawet zawiera dodatkowe cenne suplementy diety dzięki domieszkom pochodzącym z rur wydechowych pojazdów terenowych z napędem na 4 koła.

         A więc po raz kolejny władze lokalno-centralne zdały egzamin wykazując nadzyczajny zmysł organizacyjny i gospodarczy, a specjalnie powołana komisja mieszana resortów drogownictwa i spożywczarstwa pracuje już nad wspólnym wnioskiem patentowym na innowacyjny produkt o roboczej nazwie „sól suplementarna 4-kołowa”. Światową dystrybucją kolejnego szlagieru eksportowego z Polesia zainteresował się już nasz sprawdzony inwestor z Kataru.

         Ponieważ wójt jednego z powiatów zignorował zalecenia sanitariatu – już usłyszał zarzuty.

   • Brus_Zły_Lis 8 marca 2012 o 7:18 pm

    a tutaj coś o sypaniu grossa w czasie prl
    http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/aksamitny-gross.html

   • monitorpolski 8 marca 2012 o 9:10 pm

    Buchnął, buchnął. Gówno będzie za te obligacje. Zapytajcie siebie skąd się wziął Rostowski, buzia jakaś nie słowiańska, londyński bakgraułnd…Toż to człek rotszyldów moi mili, robią skoki na wszystko co można. O jakim progu 55% my tu mówimy? Przecież te wszystkie pożyczki były i są NIELEGALNE! Pożyczanie dolarów czy euro jak się ma swoją walutę jest czystym bandytyzmem! A ś.p. Sławomir Skrzypek chciał pożyczyć MFW 4 miliardy dolarów, bo w 2010 roku mieliśmy takie rezerwy w NBP… Ci ludzie wszyscy powinni wisieć!!!
    A o ZUS-ie mówił lek. Eugeniusz Sendecki 2 miesiące temu – już wtedy przypuszczał, był pewien, że zostaliśmy obrabowani.

  • JaM 8 marca 2012 o 11:04 am

   …cud goni cud…dzięki dzięki polskim laboratorium okazało się że przez wieki nie potrzebnie wydobywano sól spożywcza w Wieliczce czy Bochni jak również w innych miejscach skoro sól przemysłowa opadowa jest zdatna do spożycia, nie zagraża zdrowiu i życiu. Dioksyny zawarte? nie ma co się przejmować gdzie indziej też są dioksyny więc czy z soli czy z innych potraw . Na coś trzeba uśmiercić społeczeństwo. to jeszcze nie wszystko teraz dochodzi jeszcze masa jajeczna bez jajek natomiast z zawartością mączki rybnej,wapnia oraz kurkumy dla dodania koloru. ot cała polska. Za chwile będzie lament jak żaden kraj nie kupi polskich produktów spożywczych

   Za granica smieją sie z nas, ze jestesmy wszystkożerni jak koreanczycy z północy !! W takim razie zelazo, ktorego pokłady sa olbrzymie w naszej pitnej wodzie – ta nasza woda jest uzywana tylko i wyłacznie do przemysłu w skandynawii – takze nie jest szkodliwa . mimo ze po zrobiniu sobie z niej herbaty pływana jej powierzchni ,,platek,, zelaza – WSZYSTKO JEST OK .!! witamy w Polsce – kraju absolutnego i niepowtarzalnego absurdu !!

   • Joanna 8 marca 2012 o 11:22 am

    Za granicą się śmieją a sami nie wiedzą, co od dawna jedzą. Teraz trucie idzie na maxa w całej Europie- tak poluzowali dopuszczalne normy szkodliwych substancji, że trucizna stała się legalna i powszechnie stosowana.

    • gluchoniemy@o2.pl 8 marca 2012 o 2:31 pm

     Jak masz zamiar takie cos pisac to lepiej ich obudz i przekaz tytuly 2 tytuly to sie obudza a nie pierdolisz glupoty w necie wiesz jak mnie to wkurwia? np. spoleczenstwo sa oglupiane i nic z tym nie zrobimy i jest zapozno po prostu smiech same te same pierdolenie… ludzie nie moga wiedziec i niewiedza co sie dzieje co jedza i skad sie wzial kryzys sam tak mialem i dzieki HG sie obudzilem.. nawet tez otworzylem oczy kolegom czy brata to podalem im 2 tytuly i to wszystko: wezwanie do przebudzenia i illuminati: all conspiracy no theory 1/12, tylko rodzicow sie nie moge przekonac a maja po 60 lat i nic z tym nie zrobie i dalej ogladaja posrane media..

     nie wiem czy dobrze napisalem poprawnie pisac nie umiem i moi bliscy mi wierza bo jestem niepelnosprawny i nieslyszczacy… widze ze oni sie o mnie martwia bo jestem nie pelnosprawny …

     • monitorpolski 8 marca 2012 o 9:15 pm

      Dobrze piszesz, lepiej od tych co słuchają, ale nie słyszą. Masz nawet lepsze pole widzenia, bo ci te ścierwomedia nie robią swoim gadaniem wody z mózgu. Trzeba przekonywać ludzi, żeby zaczęli analizować rzeczywistość, a nie dawać sobą kierować. To klucz do zmiany na lepsze.

     • Joanna 9 marca 2012 o 11:37 am

      A skąd wiesz, że nie przekazuję? Nie dość, że nie wiesz, to jeszcze stosujesz rynsztok. Nieładnie.

    • krist 8 marca 2012 o 4:03 pm

     ponadto za granicą się smieją z polakow z innego powodu….
     —jak mozna pracowac cały miesiąc za „tygodniówkę”…….????

  • Święty 8 marca 2012 o 11:15 am

   Cel czosnkowych finansistów to doszczętnie, zgnoić okraść Polakow aby ickom żyło się lepiej.Od czasów Balcerowicza to same czosnki zostały finansistami,oraz prezydentami Warszawy. Patrzac z perspektywy czasu Socjalizm nie był tak złodziejską spółką jak obecna sitwa która złupiła i lupi nasz kraj. Prawdziwa władza,i także dzisiejszy rząd, tak długo będzie na stanowisku jak długo będzie wiernie spełniał wytyczne czosnkowych za naszymi plecami.

   • AQQ 8 marca 2012 o 12:30 pm

    NIE-zależna proWokatura POrzekła, że sól jest zdrowa!!!
    Się POrobiło prokuratura zamiast orzec o przestępstwie, jest znaFcą od sPOżycia soli…

    • hjk 8 marca 2012 o 3:34 pm

     aha, wczoraj wyczytałem, ze ktos sprzedawał róznym zakładom spożywczym fałszywy proszek jajeczny z kurkumy, chyba mąki i czegoś tam jeszcze…
     jak dobrze poszukać to może więcej takich „fałszywek” w obiegu…
     Pomijając te ‚oficjalne” jak fałszywa kiełbasa, szynka, pseudomleko, kurczaki z waty, itd.

     • hjk 8 marca 2012 o 3:35 pm

      przypomina się jeden film czy program satyryczny za komuny: „zezem”, w jednym odcinku badano zawartość ‚cukru w cukrze”…
      nic nowego…

   • Orka 8 marca 2012 o 4:51 pm

    http://lustracja.net/index.php/ciekawe-publikacje/164-michnik-my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami

   • Olaf 8 marca 2012 o 7:44 pm

    co?

  • zenobiusz 8 marca 2012 o 12:22 pm

   “Technologia uczyni dostępne dla liderów czołowych państw, tajne techniki, które będą wymagały niewielkiej ilości sił bezpieczeństwa. Technika modyfikacji pogody będzie wykorzystywana w tworzeniu długich okresów opadów lub suszy”
   Ina tej zasadzie Izrael ma od 10 lat suszę ,a USA jest masakrowane,przez huragany,i inne zjawiska pogodowe.

   • zenobiusz 8 marca 2012 o 12:23 pm

    http://www.ubalert.com/a/16060
    Tu mała ilustracja.powyższego ,z ostatnich dni w USA

   • zenobiusz 8 marca 2012 o 1:39 pm

    http://zenobiusz.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=18900&action=edit&message=1
    HAARP,przechodzi chrzest bojowy w walce o wszmocnienie jonosfery.
    Magnetosfera słabnie ,i ma „dziury”,
    ja ze zdziwieniem jakiś czas temu stwierdzono.

    • zenobiusz 8 marca 2012 o 1:58 pm

     Słuchajcie wszystkie ya DoomTards i słuchać dobrze. Żyję w WNC, maksymalnie wysokie. Dużo Bogaty i Umber-Rich, takie jak Cheneya Vanderbilta Prescotta (Bush) dostał Domy tutaj. Oni pracują jak szaleni, aby uaktualnić wszystkie nasze elektryczne Line. Wszystkie nowe linie, ankiety, transformatory, wszyscy z niego. przez całą dobę, 3 lub 4 załogi, a nie tylko jeden, w każdej pracy. Ten obszar ma ciągłości gubernator bunkrach. Nie starego firmy nie używają już. The Real Deal. Zamożni są grube jak muchy na shite w tych częściach. Nie chodzę do miasta dużo, więc nie jestem pewien, czy ludzie są tutaj teraz. Jednak jeśli Doom jest blisko, zostaną one powódź w. Jeśli są one na Wschodzie po odsłon Doom, to Evac. punkt. Mają wszystko, czego potrzebują tutaj, w tym bunkrach. było po prostu książę mocy wiedzieli, że potrzebują uaktualnić siatkę, ale byłem monter od kilku lat i nigdy nie pracował ten post. Lubimy wydoić pracę, robią w dniach co zajęłoby nam tygodnie. Są humping osła, coś jest w górze.
     http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1803032/pg12

     • zenobiusz 8 marca 2012 o 2:44 pm

      Cytat,z amerykańskiej strony.

      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/08/ziemskie-pole-magnetyczne-w-opalachczy-haarp-da-rade-wzmocnic-jonosfere/comment-page-1/#comment-41329

      +1. To pokazuje, że CME jest północ biegunowość i tarcze są i wykonują swoją pracę. Mam nadzieję, że Ziemia może zachować władzę w górę na kilka dni, jeśli nie będziemy musieli uruchomić HAARP i eiscat i Sury i rozpocząć kurwa, modląc się, by Scotty’ego może pompować enougth gigawatów w górnych warstwach atmosfery i zwiększenie pola magnetycznego force. (to jest moja teoria i jestem f’ing skłania się do niego)

    • zenobiusz 8 marca 2012 o 2:41 pm

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/08/ziemskie-pole-magnetyczne-w-opalachczy-haarp-da-rade-wzmocnic-jonosfere/
     Właściwy link.Na stronie wszystko o burzy magnetycznej i jednoczesnym działaniu HAARP
     Oczywiście pojawią się głosy ,że ta burza to robota HAARP,złowrogiego.
     Niema to jak głosić wszechmoc „unych”
     Porzućcie więc wszelką nadzieję ?????

     • zenobiusz 8 marca 2012 o 3:00 pm

      Swoją drogą,gdzie ci wszyscy prorocy zapowiadający atak na Syrię lub Iran w święto Purim ??
      Czy to nie burza magnetyczna ,czasem uziemiła lotnictwo,co najmniej na jakiś czas.?No ale jak to.Kto tym HAARPem,popsuł zabawę.???
      Pewnie okaże się ,że to kolorowe smoki Pana Fulforda .

      🙂 🙂 🙂 🙂

      • hjk 8 marca 2012 o 3:45 pm

       Moze haarpem podpompowali słońce i to „błysnęło” powodując burzę, która uziemiła samoloty i poresetowała satelity… gdzieś czytałem, ze prowadzili i takie experymenty, choć to zakrawa na fantazję – słońce chyba jest zbyt duze jak na mozliwości haarpa, chyba ze jakoś wzmacniają moc tych wiązek…

       A rzeczywiście w ostatnich dniach coś dziwnego się dzieje ze słońcem, po rozbłysku nie spada aktywność do 0 tylko utrzymuje się na jakims poziomie, co zapowiada następne rozbłyski…
       tu wykres:
       http://www.swpc.noaa.gov/today.html

       • zenobiusz 8 marca 2012 o 4:50 pm

        „Moze haarpem podpompowali słońce i to “błysnęło” powodując burzę”
        Ty tak na poważnie,dywagujesz ??
        Nie wierzę.

        • sebecx 8 marca 2012 o 5:07 pm

         @Zenobiusz nie oglądałeś Pana Kleksa.. on miał taką pompkę, którą kaczkę na obiad podpompował .. to i może słońce da się? …

        • zenobiusz 8 marca 2012 o 7:09 pm

         sebacx@
         O to ,to właśnie.
         Nie wziąłem tego pod uwagę.
         Skleroza ,Panie tego……:)

        • Peryskop 8 marca 2012 o 7:20 pm

         Mam wrażenie, że rewelacje pozyskane przez Zeno mają jednak związek z HAARP.

         Jedną z jego możliwości jest modyfikowanie jonosfery. Odpowiednie wiązki energii powodują deformacje jonosfery – włącznie z jej przerwaniem w wybranej strefie. A igranie z jonosferą ma związek ze stanem magnetosfery, która również w efekcie jest deformowana. Jako skutek końcowy mamy „podwyższoną radiację Słońca” – w cudzysłowie, bo jeśli jest ona na przeciętnym (wciąż zmieniającym się) poziomie, to w ten sposób naturalne osłony Ziemi są osłabione i więcej cząstek i fal dociera ze Słońca (i z kosmosu w ogóle) do atmosfery – czyli do nas.

         Zeno, to jest abecadło zabaw w HAARP i im wcześniej to zrozumiesz tym mniej błędów zrobisz.

        • zenobiusz 8 marca 2012 o 9:14 pm

         Jakbyś popatrzył na wykresy magnetosfery,to zobaczył byś że coś ją wzmacnia,w chwilach największego osłabienia.I takie jest przeznaczenie ,broń ostatniej szansy.
         Zabobon naukowych zbrodniarzy ,w każdej szafie zaczyna być męczący.
         Po raz kolejny ,pytam,jakie macie moralne prawo,tysiące naukowców ,
         w tym Polaków ,oskarżać o zbrodnie ,które są niczym nie popartym wymysłem.
         ============================================
         monitorpolski: już zamieszczałem patenty, które wykorzystuje HAARP. Może w końcu ktoś zrobi większe tłumaczenie prac dr Nicka Begicha czy nawet ludzi pracujący przy projekcie HAARP, którzy zaczęli sypać jak się zorientowali w którą stronę to zmierza. Jest źle, będzie jeszcze gorzej – moc dostarczana HAARP-owi rośnie, otwierają nowe anteny…

        • zenobiusz 8 marca 2012 o 9:37 pm

         Tak Monitor.To że z pewnością masz w kuchni noże,nie znaczy ,że w przerwach na blogu,biegasz po Krakowie i podcinasz ludziom gardła.

      • Peryskop 8 marca 2012 o 9:33 pm

       Przy dzisiejszym temacie trzeba podkreślić, że skuteczne wykorzystanie urządzeń HAARP wymaga udziału systemu satelitów – zarówno tych pasywnych „naukowo-szpiegowskich” wyposażonych w rozmaite czujniki, jak i tych bardziej aktywnych „naukowo-militarnych” z układami mogącymi emitować rozmaicie skonfigurowane fale EM.

       Również śledzenie i wykrywanie stosowania HAARP najbardziej wydajne jest z kosmosu.
       Monitor zauważył, że bronie skalarne są bardziej niszczycielsko wydajne od bomb atomowych.

       A skoro tak, i jeśli Iran umieścił już w kosmosie kilka własnych satelitów, to widać prawdziwe motywy szykowanej napaści na Iran, który kilkakrotnie już atakowano broniami sejsmicznymi.

       • zenobiusz 8 marca 2012 o 9:42 pm

        http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_big.php

        Rozumiem ,że to robota HAARPA,tylko satelity ,jedna po drugiej wyłączano ,w obawie przed zniszczeniem sprzętu,a wstrząsy jakoś miały się dobrze.
        MAG UTC DATE-TIME
        y/m/d h:m:s LAT
        deg LON
        deg DEPTH
        km Region
        MAP 5.3 2012/03/08 20:03:21 13.523 120.426 78.5 MINDORO, PHILIPPINES
        MAP 5.1 2012/03/08 18:21:38 32.913 46.983 10.0 IRAN-IRAQ BORDER REGION
        MAP 5.1 2012/03/08 15:30:26 13.616 120.553 33.4 MINDORO, PHILIPPINES
        MAP 5.1 2012/03/08 03:51:35 -18.075 166.856 13.1 VANUATU REGION
        MAP 5.1 2012/03/07 13:56:03 -19.526 168.162 21.3 VANUATU
        MAP 5.6 2012/03/07 12:02:53 -57.904 -25.439 62.6 SOUTH SANDWICH ISLANDS REGION
        MAP 5.7 2012/03/07 12:00:45 -2.762 138.871 43.8 PAPUA, INDONESIA
        MAP 5.0 2012/03/07 07:19:45 -19.254 -175.778 253.2 TONGA
        MAP 5.3 2012/03/07 06:18:11 25.650 127.146 42.3 RYUKYU ISLANDS, JAPAN
        MAP 5.2 2012/03/06 11:36:23 -0.835 100.199 103.1 SOUTHERN SUMATRA, INDONESIA
        MAP 5.0 2012/03/06 06:05:50 10.524 140.383 45.6 STATE OF YAP, FED. STATES OF MICRONESIA
        MAP 5.5 2012/03/06 02:52:46 8.640 93.792 41.7 NICOBAR ISLANDS, INDIA REGION
        MAP 5.3 2012/03/05 23:06:31 12.337 123.715 42.0 MASBATE REGION, PHILIPPINES
        MAP 5.1 2012/03/05 12:45:44 -7.120 129.183 156.9 KEPULAUAN BABAR, INDONESIA
        MAP 5.5 2012/03/05 08:12:33 1.927 128.670 43.4 HALMAHERA, INDONESIA
        MAP 6.1 2012/03/05 07:46:10 -28.227 -63.242 550.0 SANTIAGO DEL ESTERO, ARGENTINA
        MAP 5.2 2012/03/05 07:41:06 28.808 76.772 19.1 HARYANA – DELHI REGION, INDIA
        MAP 5.1 2012/03/05 06:55:27 4.167 96.965 17.4 NORTHERN SUMATRA, INDONESIA
        MAP 5.1 2012/03/05 06:24:25 40.212 142.457 33.2 NEAR THE EAST COAST OF HONSHU, JAPAN
        MAP 5.0 2012/03/05 05:14:15 -21.668 170.363 10.0 SOUTHEAST OF THE LOYALTY ISLANDS

        • Peryskop 9 marca 2012 o 1:35 am

         Zeno: „Rozumiem ,że to robota HAARPA,tylko satelity ,jedna po drugiej wyłączano ,w obawie przed zniszczeniem sprzętu,a wstrząsy jakoś miały się dobrze.”

         Czyli nic nie rozumiesz.
         Nawet tego, że satelity stanowią tylko uzupełnienie systemów broni sejsmicznej. I nawet nie rozumiesz tego, że do tektoniki używa się transmiterów podających energię o odpowiednich częstotliwościach bezpośrednio w ziemię, i te fale mogą przeszywać glob na wskroś.

         Ba, nie rozumiesz także, że procesy sejsmiczne mają swoją dynamikę i latencję – okres utajenia, czas od wystąpienia przyczyny do zaistnienia skutku !

         Mam nadzieję, że teraz zaczniesz co nieco rozumieć 😀 😀 😀

        • zenobiusz 9 marca 2012 o 5:14 pm

         Rozumiem ,że starasz się sprawiać wrażenie,lepiej zorientowanego od prostaczków,i coraz to rozbudowujesz straszliwy system,którego mamy się bać.Jak myślisz w czyim interesie jest takie działanie.??
         Jednocześnie negujesz i ośmieszasz jedyną dostępną metodę zwalczania ,rozbudowywanego systemu kontroli umysłu,czyli Orgonity.
         Zastanowiłeś się jak to wygląda,a przede wszystkim czemu,komu to służy ???

       • JA-JESTEM 8 marca 2012 o 9:47 pm

        Peryskop@ „Iran, który kilkakrotnie już atakowano broniami sejsmicznymi.”

        ciekawe skad masz takie informacje geniuszu, moim zdaniem to bzdury wyssane z chorego umyslu

        • Peryskop 9 marca 2012 o 1:09 am

         Masz leniuchu, połącz rozmaite pytania i fakty w jedną całość i wyciągnij wnioski:

         http://earthquaketrack.com/ir-39-qom/recent
         http://www.abovetopsecret.com/forum/thread27664/pg1
         http://vfore.blogspot.com/2011/03/haarp-in-iran-massive-earthquake-caused.html

         http://www.propagandamatrix.com/271203iranearthquake.html
         http://www.disclose.tv/forum/earthquake-swarm-in-iran-haarp-at-work-t38983.html
         http://beforeitsnews.com/story/20/951/Are_We_in_a_HAARP_Earthquake_War.html

         A jak pogoolujesz znajdziesz mapę Iranu z regularną siecią jednoczesnych wstrząsów sejsmicznych w roku 2011. Natura nie działa tak regularnie jak HAARP. I to jest dowód !

        • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 2:15 am

         peryskop@ sądzę że jakimś autorytetem w dziedzinie wstrząsów na tym forum jest Zenobiusz i ja mu tej roli odbieral nie bedę bo sie kompletnie na tym nie znam 😀 wiec dyskutuj z Zenbiuszem , moim zdaniem pieprzysz głupoty nie poparte żadnymi faktmi – i tyle

         a zeno kladzie cie na łopatki faktami

        • Peryskop 9 marca 2012 o 3:01 pm

         JA-JESTEM-jakis-buk, znowu trolllska kompromitacja !

         Wciąż kiepsko ci tu idzie, a Centrallla to uwzględni. No bo przyznajesz się do nieznajomości tematu sejsmicznego, a potem rozsądzasz kto jest w tym ekspertem i kto kogo łopatkuje.

         A przecież my się wszyscy tu uzupełniamy w naszych poszukiwaniach zaginionej PRAWDY.

         Mataczyć, mącić, łgać, rżnąć ramola – taka jest rola każdego trollla.

         A jest jeszcze potwierdzenie co was boli, tam w Centrolli wszelkich trolli ! 😀

        • zenobiusz 9 marca 2012 o 5:23 pm

         Regularność układu wstrząsów,wynika z występowania ich,wzdłuż dość regularnie przebiegających uskoków tektonicznych i ich odgałęzień.Przy okazji serii wstrząsów w Niemczech i Czechach,pojawiły się równie genialne teorie, o drążeniu poprzez wybuchy bunkrów w przyspieszonym tempie.Litości.Tuż za granicą Iranu jest Turcja ,Irak,a i Pakistan ,Indie Afganistan.Tam też HAARP złowrogi,czy tam niekoniecznie ??

        • Peryskop 9 marca 2012 o 9:31 pm

         Zeno: „Rozumiem ,że starasz się sprawiać wrażenie,lepiej zorientowanego od prostaczków,i coraz to rozbudowujesz straszliwy system,którego mamy się bać.Jak myślisz w czyim interesie jest takie działanie.??”

         Odpowiadam: w interesie wszystkich zagrożonych atakami HAARPa, czyli także i Ciebie.

         Zeno: „Jednocześnie negujesz i ośmieszasz jedyną dostępną metodę zwalczania ,rozbudowywanego systemu kontroli umysłu,czyli Orgonity.”

         Odp: Wskaż proszę gdzie miałbym ośmieszać teorię orgonu, działa orgonowe i orgonity.

         Zeno: „Zastanowiłeś się jak to wygląda,a przede wszystkim czemu,komu to służy ???”

         Odp. Odkłamywanie naszej dyskusji służy wszystkim zainteresowanym. Zatem Tobie też.

   • monitorpolski 8 marca 2012 o 9:19 pm

    Jakoś nie narzekają. Powód by zabierać Palestyńczykom, żeby ci mieli jeszcze gorzej…
    Może by im zareklamować rosyjski system manipulacji pogodą?

    • zenobiusz 8 marca 2012 o 9:57 pm

     Piszesz o suszy,mało że narzekają ale modlą się o deszcz ,także w Knesecie.
     Nie można tak wybiórczo naginać rzeczywistości pod lansowane tezy.
     Brak wody,to słabe podbrzusze,które praktycznie uniemożliwia dłuższe prowadzenie wojny temu państwu,To większy problem niż się wydaje ,patrząc z daleka.
     Ich instalacje przesyłu i uzdatniania wody ,są nie do obrony.
     Nie można ich wkopać ,kilometry pod ziemię jak silosy rakiet itp.
     Dla tego Żydzi modlą się o odwrócenie suczy,od dziesięciolecia,
     a niebiosa milczą.

    • JA-JESTEM 8 marca 2012 o 10:07 pm

     Monitor@ gdyby HARP dzialal tak jak tu bredza niektórzy, to izrael byłby dziś zielony jak dżungla, a ościenne kraje były by pustyniami, przecież przy ich nieograniczonych zasobach finansowych zrobili byt to z łatwością, dlaczego wiec tak nie jest ?

     • Peryskop 9 marca 2012 o 1:22 am

      JA-JESTEM-jakis-buk, ościenne kraje nie są tak głupie jak rżnący tu głupa, i zatrudniają specjalistyczne firmy z Europy i USA żeby przechwytywać tyle deszczy ile się da.

      Niekorzystne warunki geo-hydrologiczne Izraela świadczą, że mityczne wybraństwo upadło !

      Wybacz szczerość, ale jak już bardzo chcesz być trolllu nakarmiony, to częstuj się, proszę 😀

     • AQQ 9 marca 2012 o 9:09 am

      Po co im zielona ziemia w Izraelu, przecież pejsiki nigdy nie trudnili się rolnictwem…
      Oni tylko kaskę robić umieją a do tego banki potrzebne.
      A i palestyńczycy niech sobie wymierają z głodu ku chwale okupantom.

    • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 10:13 am

     @Monitor
     właśnie komp mi cos tam samoistnie zainstalował, jakis upgrade, zniknęła gdzieś zakładka „ulubione”, więc musiałem troche poklikać, żeby tu wejśc – no i sie doklikałem… – nie wiedziałem, Marek, że az taki z Ciebie wróg publiczny nr 1 dla co niektórych (jakis wpis „kefira” znalazłem); przy okazji poznałem personalia Zenobiusza, i adres, chociaz wcale nie szukałem:-)… hmmm… hmm… staram sie ważyć słowa, zanim to skomentuję: w sumie dla mnie to nie jest aż tak ważne, w tym kontekście, czy ktos był TW, czy jest PiS-iorem, moherem, katolicką konserwą, etc.; w zasadzie powtórzę to, co juz kiedyś, przy podobnej okazji, napisałem: liczba i jakośc publikowanych tu informacji (nie mysle tylko o Marku, ale – przede wszystkim – o wypowiedziach innych dyskutantów – jest na tyle duża i generalnie dla mnie wartościowa, że mi to lotto, czy host jest wielbłądem, czy nim nie jest; swój pomyslunek mam, staram sie (na miare mojego „rozumku”:-) analizować, weryfikowac, dyskutować – i bez wątpienia mój zasób wiedzy nt. tego, co sie w kraju dzieje, jest obecnie bez porównania większy, niz rok temu, gdy o „monitorpolskiblog” w ogóle nie słyszałem; a swoja drogą – źle sie dzieje w państwie polskim – nie tylko z uwagi na afery solne/kolejowe/bankowe i inne, ale na ogólny klimat „miedzyludzki”; obym nie wykrakał, ale UNE moga nam naprawde drastycznie ograniczyć dostep do sieci, a przynajmniej do specyficznych tej sieci fragmentów, np. do takiego i podobnych blogów; a wtedy zostanie tylko lekka, łatwa, przyjemna i bezstresowa informacja z „tefałenów” – no i ewentualnie ulotki, rozdawane tu i tam, a drukowane na wyciągniętych z lamusa powielaczach, pamietających czasy, kiedy ludzie mieli jeszcze ideały, czyli czasy pierwszej, „sentymentalnej panny S”; jakos mi sie tak smutno zrobiło, chociaż full słonce za oknem…..

     • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 10:16 am

      ups…kolejna niespodzianka: „Twój komentarz oczekuje na moderację”… zdarza mi sie to I raz od bodaj pól roku; czyżbym uzył zakazanego słownictwa? :-)… smutno mi Boże, a Bóg: mienia toże…. (na wszelki wypadek skopiowaem swój post:-)… no i czekam na moderację:-)

     • monitorpolski 9 marca 2012 o 11:47 am

      WordPress coś pozmieniał, może to efekty.

      • Peryskop 9 marca 2012 o 2:50 pm

       TNP – z wyłączaniem internetu to jak z grzebaniem przy niewypałach.

       Bo wtedy ludzie pozbawieni swobodnego dostępu zaczną się kontaktować w inny sposób – także bez pośrednictwa urządzeń nadzorowanych. I wtedy grozi to lawinowym zimnym prysznicem dla wielu wciąż zaspanych, że jednak „ktoś” manipuluje informacją.

       KTO i DLACZEGO ?

       • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:09 pm

        plusik, p. Peryskop; dokładnie tak będzie, jesli bedzie!

  • Ania 8 marca 2012 o 12:53 pm

   Oj Sully, nikt nie buchnął tylko sprywatyzował. Tak się to teraz nazywa.

 2. ALFA 8 marca 2012 o 9:48 am

  Już w radio trąbią ,że przez erupcję na słońcu możemy mieć problemy z komórkami,internetem elektrycznością .Czyżby przygotowywali nas do czegoś i zwalą na wyładowania.

  Największa erupcja na Słońcu od 5 lat. Skutki odczujemy na Ziemi
  Poczynając od dziś, Ziemię zaczną bombardować naładowane cząstki wyrzucone w przestrzeń przez największy od 5 lat wybuch na Słońcu. Erupcja byłą na tyle silna, że może zakłócić łączność satelitarną, działanie urządzeń GPS i sieci przesyłowych energii elektrycznej.
  http://www.rmf24.pl/nauka/news-najwieksza-erupcja-na-sloncu-od-5-lat-skutki-odczujemy-na,nId,443201

  • Sully 8 marca 2012 o 11:09 am

   Aż się dzisiaj zdziwiłam, że wogóle o tym powiedzieli/napisali.

   • hjk 8 marca 2012 o 3:47 pm

    jeszcze i tak jest za słaba, to tylko mała/ średnia burza magnetyczna, resetuje satelity i zakłóca łączność, to wszystko, może tu czy tam spali jakis transformator energetyczny.

    • Peryskop 8 marca 2012 o 7:31 pm

     Zalecam zapoznać się moim wyjaśnieniem powyżej.

     Sully, nie dziw się, że to podali. Zrobili tak, żeby ludzi przestraszyć jakoby Słońce rzeczywiście zachowywało się nienormalnie i zapowiadało w ten sposób rychły koniec świata. Natomiast na dziś „wybuchy na Słońcu” mają uzasadniać drastyczne anomalie pogodowe, niesamowite erupcje pyłów, huragany, susze i powodzie, upały i mrozy, wielkie tsunami tu i tam, setki trzęsień ziemi w Peru, Chile i w innych miejscach – włącznie z Iranem.

     Tymczasem TO JEST JAK W KINO-TEATRZE WSZYSTKO ARANŻOWANE Z POMOCĄ HAARP !

     • monitorpolski 8 marca 2012 o 9:26 pm

      Peryskop, coraz bardziej jestem przekonany, że tak jest – to są zbrodnie jakich jeszcze ludzkość nie znała. Musimy pomyśleć o dotarciu do jakiegoś dobrego polskiego naukowca, który by to wyjaśnił. Tylko czy ktoś się odważy?
      Tymczasem najważniejszy jest argument, który przytoczyłem w artykule – elity nie bawiłyby się w rabunek społeczeństwa, w totalitarne prawa, w szczepionki z nanoczipami, instalowanie kamer – gdyby wiadomo im było, że szykuje się apokalipsa i nic nie będą mogli zrobić. Ładowaliby się albo na promy kosmiczne, albo do schronów wiele kilometrów pod powierzchnią ziemi. Schrony, owszem są, ale na wypadek wypuszczenia wirusa, który zabije większość populacji ludzkiej.

      • monitorpolski 8 marca 2012 o 9:34 pm

       Acha, Słońce raz na 100 lat rzeczywiście ma silne wybuchy – jak to teraz nastąpi to może faktycznie poczynić znaczne szkody. Ale to powinno być wliczone w bilans cywilizacji, raz na jakiś czas przyda się wymiana satelitów.

       • Peryskop 9 marca 2012 o 2:58 am

        Monitor, tego typu cykle podobno odnotowano w historii, ale jak rzetelnie?

        Anomalie pogodowe zawsze były, są i będą, bo pogoda jest skutkiem wzajemnych oddziaływań wody, powietrza, ziemi i ognia – a to przecież są cztery podstawowe żywioły !

        Nie mniej zauważ, proszę, że obecnie nie mamy wyraźnego trendu w rozkładzie temperatur,
        choć w „naukowych” raportach kije hokejowe wkomponowano – za niedrobną opłatą 😀

        Bezczelnie oszukuje się raporty i publikacje, manipuluje na konferencjach, korumpuje ekspertów,
        otumania publiczność za pomocą mediów i podfałszowanych programów adukacyjnych.

        Czy ludzie biorący czynny udział w tym mega-oszustwi e nie wiedzą co naprawdę czynią ?

 3. ~gabriel 8 marca 2012 o 9:56 am


  Kiedy nieprawdopodobne zjawisko pojawia się raz, uważa się je za halucynację, ale jak określić zjawisko, które zdarza się tysiące razy, wielu ludziom i można je powtórzyć dowolną ilość razy w kontrolowanych warunkach?
  Od ponad 40 lat profesjonalnie zajmuje się hipnozą regresyjną. Niespodziewane zdarzenia i okoliczności doprowadziły ją do zaskakujących odkryć dotyczących ludzkiej psychiki.

  • hjk 8 marca 2012 o 3:50 pm

   Hipnoza jest na pograniczu praktyk okultystycznych, a ze demony cały czas istnieją i działają, to nic w tym dziwnego. Rózne praktyki mogą otwierać na ich wpływy, jak zażywanie narkotyków, wchodzenia w jakies transy, wykonywanie rytuałów, przyzywanie duchów… kto wie, co ten hipnotyzer mruczy pod nosem?
   Ktoś tu już podawał link z kilka wpisów temu jak była głośna dyskusja o religii czy przed tym?

 4. Peryskop 8 marca 2012 o 10:01 am

  Wciąż jest sporo osób, uważających się za wykształconych i inteligentnych, którzy nie wierzą w manipulowanie pogodą na wielką skalę.

  Mało tego – ci ludzie bardzo się dziwią, że są tacy, którzy wierzą w „te różne bzdury” !

  To potwierdza jak przemożny wpływ mają media na stan ludzkich umysłów. A przyczyna tego zjawiska leży w braku informacji na ten temat w mediach głównego nurtu. Pamiętam artykuł o możliwościch w tym zakresie który czytałem we „Wprost” lub w „Polityce” – chyba w końcówce lat 90-ych. Potem rzeczywiście zapadła cisza. Nawet chyba nie ma artykułów, które tłumaczyłyby tezę przeciwną – że wszelkie anomalie pogodowe i sejsmiczne nie mają związku z dostępnymi dziś technologiami.

  Pozostał nam internet. Oraz pogłębione refleksje gdy komuś nagle tornado zerwie dach z budynku w środkowej Polsce, lub w wiosce na pogórzu zsunie się i zawali kilkanaście domów postawionych solidnie kilkadziesiąt lat wcześniej na stabilnych terenach.

  • Aśka 8 marca 2012 o 10:11 am

   Rozmawiałam kilka dni temu z osobą, która twierdzi, że szczepienia są zdrowe, bo wszyscy szczepią się i swoje dzieci, a chemtraile nie istnieją, bo wcześniej także smugi nie ginęły na końcu tylko rozpływały się wszerz. Takim osobom to tylko upadek czegoś ciężkiego na głowę może spowodować, że zaczną myśleć i wysuwać twarde argumenty.

   • Aśka 8 marca 2012 o 10:15 am

    A jako wyraz sympatii uzyskałam poradę, aby zrezygnować z używania internetu. 🙂

   • Ania 8 marca 2012 o 1:03 pm

    Nie wiń ich za to. Logiczny, wytłumaczalny, poukładany w szufladki świat jest podstawą poczucia bezpieczeństwa ogromnej większości ludzi. Udawanie przed samym sobą, że czegoś nie ma choć ewidentnie jest, pozwala im normalnie funkcjonować. A tu ktoś przychodzi i burzy im starannie zbudowaną konstrukcję. I tak wykazali dużo spokoju, radząc ci rezygnację z internetu. Zwykle naruszenie czyjegoś spokojnego świata skutkuje najpierw lękiem a zaraz potem złością. Ludzie otwierają oczy na niektóre rzeczy dopiero wtedy, gdy są na to gotowi, wcześniej nie. Najwyżej można oberwać, jak zbyt natarczywie chcemy kogoś edukować. I jego prawo.

    • Aśka 8 marca 2012 o 1:34 pm

     Nie byłam natarczywa, bo wiem, że to nader nieskuteczny sposób na dotarcie do kogoś.
     Nie winię ich, lecz oceniam.

     • hjk 8 marca 2012 o 3:54 pm

      Co do modyfikacji pogody to sa nawet oficjalne patenty na to, ale oczywiscie wiekszość tych działań czy badań jest w gestii wojska czy jakichś tajnych agencji rządowych. Jedynie co jest dostępne dla zwykłego człowieka to rejestracja różnych anomalii. Zawodowcy monitorują układy chmur, prądów powietrza, itd., więc coś wiecej mogliby powiedzieć. Czasami ktos nam tu podrzuca linki…

      • hjk 8 marca 2012 o 3:55 pm

       tegoroczne zawalenie śniegiem Włoch i Rumuni jest kompletną anomalią, moze to był wyraz presji na Włochy w związku z kryzysem fin. w UE, Rumuni też coś tam sie buntowali…

       • rabarbarek 8 marca 2012 o 6:12 pm

        Zgadzam sie z Ania. Ludzie nie sa gotowi na przyjecie wiadomosci , ktore wydaja sie byc ‚ nie z tego swiata”. Niestety proby manipulacji pogoda trwaja juz dziesiatki lat . Wiele krajow prowadzi badania i testuje swoje ustalenia. W samej tylko Ameryce niemal kazdy stan posiada specjalne komorki odpowiedzialne za badania nad zmianami w pogodzie. Informacje na ten temat sa latwo dostepne w sieci. I nie sa to informacje blogerow , a ” informacje rzadowe”.
        HAARP jest instalacja militarna wiec sila rzeczy prawda o nim nie jest dostepna dla przecietnego zjadacza chleba. Wiadomo jednak , ze Pentagon zatrudnia w swoich laboratoriach najlepszych z najlepszych , ktorzy swoja genialnosc przetwarzaja na bron nie z tego swiata. Trudno uwierzyc , ze instalacje na Alasce to dekoracja bazy wojskowej lub niewinne urzadzenia sluzace badaniom naukowym.
        Kiedys czytalam o ” babie” nazywanej Einsteinem XXI wieku , pani Eli Rauscher, ktorej geniusz wykorzystywany jest przez Pentagon , a ona sama mowila , ” dajcie mi pieniadze a wszyscy zaczna myslec tak jak sobie tego zyczycie” . My zwykli smiertelnicy nie mamy pojecia o prawdziwych badaniach, eksperymentach i dzialaniach przemyslu militarnego. Na podstawie dostepnych informacji , wiemy , ze postep w dziedzinie mamipulacji pogoda jest olbrzymi , ze probuje sie tych manipulacji i tylko rezultat koncowy trudno przewidziec , nawet projektantom.
        Kto kilkadzesiat lat temu myslal , ze bezzalogowe samoloty beda w stanie przenosic ladunki nuklearne , [ jeszcze dzisiaj wiele wyksztalconych ludzi nie slyszalo o dronach] , kto myslal o samochodach prowadzonych przez roboty , kto podejrzewal , ze male urzadzenie GPS , bedzie nas prowadzilo do celu za pomoca sygnalow wysylanych z satelity.

        Podaje liste ” stanowych” osrodkow pracujacych na rzecz zmian i manipulacji pogoda.

        http://pastebin.com/kgnfqAYn

        • Peryskop 8 marca 2012 o 7:48 pm

         Rabarbarek, dzięki za wskazówkę w postaci charakterystyki prof. Rauscher.

         Otóż prof. Elizabeth Rauscher rozwija z Nassim’em Haramein’em „ujednoliconą teorię materii i energii” na podstawie bla bla bla… Według nich na podstawie badań nad fundamentalną geometrią hiper-przestrzeni i aspektami mechaniki kwantowej, biologii, chemii, fizyki teoretycznej, kosmologii, antropologii, starożytnych cywilizacji, numerologii, religioznawstwa itp.

         Przyznaję, że również dałem się uwieść N.H. – sympatycznemu i utalentowanemu showmenowi.
         Ale po analizie różnych okoliczności doszedłm do wniosku: HARAMEIN TO TEŻ ŚCIEMNIACZ !

        • O Rzesz 8 marca 2012 o 9:52 pm

         ” dajcie mi pieniądze a wszyscy zaczną myśleć tak jak sobie tego życzycie”
         Tu jeden ze sposobów ukierunkowywania myślenia:

         Umiejętnie wykorzystana animacja komputerowa plus obraz nakręcony kamerą „z ręki” dla zatarcia elementów niedoskonałości animacji i podświadomość ładuje się pożądaną treścią:
         Tu inny sposób … półprawdy: 😀

        • rabarbarek 9 marca 2012 o 1:04 am

         Kilka faktow z ktorymi trudno dyskutowac. Material z 2010 roku po trzesieniu ziemii na Haiti. Linki jak GPS zaprowadza nas do kilku opracowan na temat HAARPa i nie majac odpowiedniego technicznego przygotowania trudno sie spierac o to w jaki sposob wykorzystuje sie zamieszczona w nich wiedze. Bo to , ze sie wykorzystuje , to pewne.

         http://thepowerhour.com/news4/haarp_deleted_records.htm

        • Peryskop 9 marca 2012 o 2:07 am

         4:98 prof. Elizabeth Rauscher we własnej osobie:

         Dzięki ORzesz za przykłady.
         Czy pamiętasz jak w odpowiedzi na niewyraźne reportaże powstała na Monitorze koncepcja innowacyjnego sprzętu do zamazywania przekazu video tj. „NWO Camera” ?

         Ten wynalazek ma wielką przyszłość !

         A muszę przyznać, że zainspirował mnie red. Maciej Wierzyński, który swoje rozmowy w TVN24 kazał emitować w umyślnie zamglonym obrazie. Pewnie cwaniaczek podpatrzył ten trik u speców w USA, gdzie przez parę lat uczył się zaawansowanych technologii pogarszania parametrów dla polepszenia wydajności otumaniania ludzi. To jest baaaardzo sprytny trik dla kontrolowania kognicji i zapamiętywania poprzez pogorszenie percepcji techniczną deprecjacją sygnałów AV.

         Ten przykład trendów każe się zastanowić nad prawdziwymi przyczynami wprowadzania platform cyfrowych – rzekomo dla poprawy jakości obrazu FULLL ADHD HHDD itd, a faktycznie dla zwolnienia dotyczas zajmowanego przez TV zakresu na użytek czipów RFID
         😀

     • maran 9 marca 2012 o 2:26 am

      Eeee tam, powiedz jej (jemu) ze faktycznie jest super duper.
      W Grecji, Wloszech sytuacja jest po prostu fantastyczna, w Polsce tez i jak tak dalej pojdzie to nie wiadomo co z tego nadmiaru szczescia bedziemy robic. Chyba tylko brzuchami lezec do gory na hamaku. Powiedz jej (jemu) ze faktycznie zachorowania na raka sie niesamowice obnizaja na swieicie, benzyna i zywnosc tanieje ,jedzenie coraz zdrowsze, dzieci coraz bardziej odporniejsze
      ( to dzieki szczepionkom) , alergie omijaja ludzi, ufamy coraz bardziej naszym politykom , bankierom i tzw klasie rzadzacej. Powiedz tez tej osobie, ze MSmedia podaja sama i tylko i wylacznie prawde, nigdy nie klamia i nalezy sie ich bezkrytycznie sluchac . Powiedz tez tej osobie ,zeby bron Boze nie wchodzila na niektore internetowe strony bo tam straszne rzeczy pisza, same takie „konspiracyjne „teorie, wyssane z palca ,ktore moga wstrzasanc ta osoba na tyle ,ze juz nie odzyska rownowagi i moze nie powrocic do swojego poprzedniego sposobu myslenia.. Moze ,in fact, zaczac myslec ,a to jednak boli , zwlaszcza na poczatku,tak ze moze lepiej zeby ta osoba faktycznie unikala internetu i czytala tylko Goowniana , ogladala TVN i Polsat.

  • zenobiusz 8 marca 2012 o 1:19 pm

   http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Maps/10/210_60.php
   Właśnie w pobliżu HAARP był wstrząs 4,1 kolejny z 32 na tym terenie.Możesz to jakoś racjonalnie wytłumaczyć.?
   Może to są działania maskujące 🙂

   • Peryskop 8 marca 2012 o 2:45 pm

    Zeno, HAARP emituje ogromne energie z wykorzystaniem anten kierunkowych. Ale najlepsza nawet antena kierunkowa ma tę cechę, że pewne ilości energii są rozpraszane do otoczenia, a nawet może się kumulować w wiązki skierowane zwrotnie tj w ziemię. Stąd podwyższona sejsmika wokół instalacji.

   • centurion 8 marca 2012 o 3:54 pm

    HAARP jest jak działo kiedy strzela pocisk leci ze zwrotem przeciwnym do odrzutu działa.
    Tak to po krótce działa. (za dużo tych dział)

   • zenobiusz 8 marca 2012 o 4:59 pm

    Bardziej ,życzeniowego myślenia,nie popartego żadnymi dowodami,poza tym ,że w internecie było,nie znam.
    Nawet stwierdzenia widziałem w TV,zdają się być bardziej racjonalne.
    To,że istnieje jakiś patent,a realizacja jest utajniona,to żaden dowód.
    Odsyłam ,zainteresowanych do Muzeum nie działających wynalazków.
    http://www.lhup.edu/~dsimanek/museum/unwork.htm

   • sylukot 8 marca 2012 o 7:43 pm

    A moze miedzy soba wala tymi antenami, Rosja-USA-Chiny-Indie, kto ich tam wie.? Moze wreszcie ktos sie jarna ze jest jeb…. w tylek za darmo i teraz sie odgryza bo go boli.

    • Peryskop 8 marca 2012 o 7:58 pm

     Zeno, a może ten klip Ci pokaże jakie są możliwości współczesnej techniki ?

     http://www.video.banzaj.pl/film/11738/muzyczne-quadrocoptery-graja-motyw-przewodni-jamesa-bonda/

     • Peryskop 9 marca 2012 o 3:28 am

      Zeno, na zakończenie tej sekcji tematycznej muszę Ci gorąco podziękować za podsuwanie coraz to innych kontr-argumentów na sens używania HAARP w celu ożywienia naszej dyskusji !

      Dzięki temu zapewne wielu nieprzekonanych dotąd czytelników Monitora mogło zapoznać się realiami kontestowanymi przez niedowiarków i osoby niedoinformowane – a taką niewdzięczną rolę odegrałeś tu dziś znakomicie.

      Być może niektórzy pomyślą sobie czy my obaj takiego scenariusza mi ędzy sobą przedtem
      nie ustaliliśmy ? Haha ! Los sam potrafi najlepiej poukładać bieg wydarzeń i nasze dzialania 😀

 5. ALFA 8 marca 2012 o 10:02 am

  Prawdziwe przyczyny chorób serca
  My, lekarze, po tym, jak już mamy za sobą lata praktyki, wiedzę i uznanie, częstokroć obrastamy w tak wielkie Ego, że z trudem przychodzi nam przyznać, że się myliliśmy. A trzeba to zrobić. Niczym nie przymuszony, ja osobiście przyznaję, że nie miałem racji. Jako kardiolog z 25-letnią praktyką w zawodzie, który wykonał ponad 5000 operacji na otwartym sercu, dzisiaj muszę oddać sprawiedliwość temu, co uważałem za błędne, w oparciu o fakty medyczne i naukowe.
  Przez wiele lat uprawiałem swój zawód przy współpracy z innymi ważnymi lekarzami, jakich tytułowano “autorytetami w dziedzinie wydawania opinii”. Bombardowani byliśmy literaturą naukową, uczestniczyliśmy wciąż w różnych seminariach naukowych, w wyniku czego, my, twórcy powszechnych opinii, twierdziliśmy, że choroby serca biorą się po prostu z faktu nadmiernej ilości cholesterolu we krwi.

  Jedyną akceptowalną terapią, jaka wchodziła w grę, było wypisywanie medykamentów w celu obniżenia poziomu cholesterolu i dieta, polegająca na wielkim ograniczeniu przyjmowania tłuszczów. Ta dieta miała oczywiście, tak uważaliśmy, obniżyć poziom cholesterolu i zapobiegać chorobom serca. Odstępstwa od tych zaleceń zwykliśmy uważać za herezję, która mogłaby doprowadzić do możliwego przyjęcia złego modelu leczenia.
  http://wolnemedia.net/zdrowie/prawdziwe-przyczyny-chorob-serca/

  • Irol 8 marca 2012 o 10:09 am

   Ja od 2 lat stosuje: http://dietamm.com/indeks-glikemiczny. Bo w Irlandii z ich systemem żarcia chipsów i picia Guinness’a po każdym posiłku, roztyłem się do rozmiarów wieloryba. Chudnę powoli, powoli ale nie jestem głodny i mam znacznie więcej energii i siły. Diety to głupota liczy się ruch i aktywność fizyczna.

   • Sully 8 marca 2012 o 11:12 am

    Irol, ruch + dietka 1200 kcal.” Jedz co chcesz” bylebys nei przkeroczyl tej granicy kalorycznej i chdniesz jak ta lala 😉 chyba że ktoś fizycznie pracuje to wtedy …nei wiem jak z ta dietą, trzeba pewno zmodyfikować.

   • Irol 8 marca 2012 o 11:18 am

    Chudniesz… …chudniesz a potem nagle po skończonej diecie skok w górę. Twój sposób to prosta droga do efektu yo-yo. Od 3 lat nie liczę kalorii, jem rzeczy nieprzetworzone, nie mieszam Węglowodanów z Tłuszczami, nie jem cukru ( stevia rabaudana jest znacznie smaczniejsza) i pomalutku chudnę :). Oczywiście mój samochód stoi na kołkach i poruszam się w miarę możliwości pieszo, na rowerze ( w Irlandii rowerzyści dostają zwrot ceny nowego roweru co 5 lat) lub transportem publicznym ( również są upusty podatkowe).

    • Słoneczna 8 marca 2012 o 11:56 am

     http://www.bioslone.pl/odzywianie/podstawy-wiedzy/lekko-czy-ciezkostrawne

    • Sully 8 marca 2012 o 12:06 pm

     Chyba żartujesz, po tej diecie NIE MA EFEKTU JO-JO, pod warunkiem, ze po uzyskaniu wagi nie zaczniesz się obżerać. Powiem Ci tak, ci którzy mają tendencję do tycie juz zawsze będą musieli uważać na to co jedzą ;-( niestety . Więc tu nie ma „Skończona dieta i już” , Jedni wpieprzają wszystko i nic nawet kilogram im nei przybędzie a u innych tłuszczyk się osadza…nie ma sprawiedliwości i trza to sobie uzmysłowić. To co piszesz czyli nei mieszanie węglowodanów z tłuszczami tez jest ok, ale dodatkowo do tej diety. Nad stevią się zastanawiam, nie znam nikogo kto używa jej jako cukru więc mam takie lekkie obawy 😉

     • Orka 8 marca 2012 o 5:01 pm

      Używaj śmiało , ja używam od dwóch lat i sama ją hoduję

      • Nowaja 8 marca 2012 o 8:46 pm

       Orka 🙂
       Czy to znaczy,że używasz suszonych liści?
       A skąd wzięłaś nasiona?
       Napisz coś więcej 😉

       • Orka 8 marca 2012 o 10:54 pm

        Dwa lata temu kupiłam sadzonki , które hodowałam w dużych donicach i na zimę zabrałam je do piwnicy . Na wiosnę zaczęły puszczać pędy , porobiłam sobie z nich sadzonki i wsadziłam do gruntu . Teraz też będę robić sadzonki , trzy rośliny znów przetrzymałam w piwnicy i widzę , że zaczynają puszczać młode pędy . Sadzonki można robić cały czas , ja jeszcze ukorzeniam je w lipcu i coś zawsze urośnie . Można rozmnażać je z nasion ale ja nie próbowałam , ponoć bardzo mało ich wschodzi , taka już jest natura tej rośliny . Suszę obcięte pędy w cieniu i później obrywam z liści , które mielę w młynku na proszek .

        • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 10:27 am

         @Orka
         zabrzmiało jak instrukcja obsługi niejakiej Marysi:-)))…. spoko, bez urazy i obrazy, to tylko żart; miłego dnia!

  • kk7qq 9 marca 2012 o 10:16 am

   Alfa@ byc moze moglby istniec swiat bez chorob serca .Wielce obiecujaca ksiazka autorstwa Rolf-Jürgen Petra & Prof.Hans Schaefer pt.” Die Lösung des Herzinfrakt-Problems durch Strophanthin ”
   Strophanthin -jest roslinna substancja pochodzaca z Afryki okreslana mianem „insuliny dla chorych na serce” . Niesamowicie poprawa zaburzenia zwiazane z krazeniem jak i demencji ,astmy, erdogennej depresji i pomocna w leczeniu tinnitus i wielu innych.(to z ulotki, sorry nie jestem dobrym tlumaczemn ;))
   Inna przelomowa ksiazka obalajaca dotychczasowe teorie na temat cholesterolu jest autorstwa Anthony Colpo pt”Der großte Cholesterin-Schwindel”

 6. Aśka 8 marca 2012 o 10:05 am

  Jakieś 5-7 lat temu czytałam informację o tym, że do upublicznianych prognoz pogody nie wykorzystuje się prac Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, lecz jakiegoś odpowiednika w Wielkiej Brytanii. Niestety nie skopiowałam tej informacji i teraz nie mogę jej znaleźć.

 7. ciociababcia 8 marca 2012 o 10:17 am

  ALFA 8 Marzec 2012 o 10:02 amWracasz mi nadzieję, że pójdę kiedyś do lekarza!
  W ubiegłym roku zaczęłam jeść czeremchę (owoce). Zawierają vit.B 17 i trochę innych suplementów.

  Od 2001 nie mogłam ustabilizować cholesterolu, a trójgliderydy rooosły… oczywiście wraz z poziomem cholesterolu i trójglicerydów rosły dawki atroxu i ból wątroby. DZSIAJ wyniki są wręcz doskonałe. W 2003 doczekałam się poważnego zawału.

  W międzyczasie wprowadzałam inne zioła, nawet udałam się o „szarlatana” (ponieważ zabrakło mi amidaliny). Wierz mi, że teraz, w okresie przesilenia wiosennego czuję się wspaniale, jem nawet bigosik ukochany. NIE WSPIERAM KONCERNÓW FARMAKOLOGICZNYCH!!! JUŻ NIGDY!!!
  Niniejszym dziękuję wszystkim internautom, którzy kiedykolwiek pisali o alternatywnych metodach leczenia!!!

  • ALFA 8 marca 2012 o 10:42 am

   @ciociababcia masz tu Wynajdywacze chorób – jak robi się z nas pacjentów http://www.youtube.com/watch?v=RcI0Zxz0mzY&feature=player_embedded

  • Aśka 8 marca 2012 o 12:07 pm

   @ciociababcia, w jakiej postaci jesz owoce z czeremchy?

 8. OddanyBogu 8 marca 2012 o 11:07 am

  zpewne juz ktos slyszal, wiekszosc moze i nie ale warto wspomniec bo zaczyna sie dziac cos dobrego dla nas biedakow…
  http://www.piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/1254443,zus-jest-jak-polip-i-uwiera-nie-tylko-mnie-z-grzegorzem,id,t.html

 9. Sully 8 marca 2012 o 11:13 am

  Ale wiecie co, że ja od dawna mam takie poczucie, że jak pójdę do lekarza to mi ku…cos wmówia. Wyjątkiem jest mój ginekolog. A tak, to zawsze coś znajdą, ostatecznie zawsze jakas alergia się znajdzie…

  • Ania 8 marca 2012 o 9:26 pm

   No wiesz, bez recepty na co najmniej 5 dych z pewnością cię nie wypuszczą. A średnio na 100 zł. A i jeszcze witamin i probiotyków dokupić każą, bo takie zdrowe przecież są…

 10. Joanna 8 marca 2012 o 12:03 pm

  Pepsi wykorzystuje do produkcji swoich napojów komórki pochodzące z aborcji.
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/_do_diabla_z_pepsi_19589

 11. JA-JESTEM 8 marca 2012 o 12:08 pm

  Jak informuje RMF FM dyżurny ruchu z miejscowości Starzyny był przekonany, że puścił pociąg prawidłowo. Udało się dotrzeć do nagranej rozmowy pomiędzy dyżurnym a jego koleżanką z sąsiedniej stacji. Po katastrofie kolejowej pod Szczekocinami nagranie zostało zabezpieczone przez prokuraturę. Jednocześnie prokurator Tomasz Ozimek poinformował, że ze względu na stan zdrowia dyżurny ruchu nadal nie może zostać przesłuchany.

  Z rozmowy dyżurnych wynika, że oboje wiedzieli, iż w Starzynach nie działa zdalne sterowanie zwrotnicą. Dyżurny mówi na nagraniu, że musi iść i przestawić ją ręcznie. Jego koleżanka wywoływała go chwilę później przez radio, jednak ten się nie odzywał. Wynika z tego, że w tym czasie przestawiał on zwrotnicę. …

  Jak informuje RMF FM dyżurny ruchu z miejscowości Starzyny był przekonany, że puścił pociąg prawidłowo. Udało się dotrzeć do nagranej rozmowy pomiędzy dyżurnym a jego koleżanką z sąsiedniej stacji. Po katastrofie kolejowej pod Szczekocinami nagranie zostało zabezpieczone przez prokuraturę. Jednocześnie prokurator Tomasz Ozimek poinformował, że ze względu na stan zdrowia dyżurny ruchu nadal nie może zostać przesłuchany.

  Z rozmowy dyżurnych wynika, że oboje wiedzieli, iż w Starzynach nie działa zdalne sterowanie zwrotnicą. Dyżurny mówi na nagraniu, że musi iść i przestawić ją ręcznie. Jego koleżanka wywoływała go chwilę później przez radio, jednak ten się nie odzywał. Wynika z tego, że w tym czasie przestawiał on zwrotnicę.

  • monitorpolski 8 marca 2012 o 2:01 pm

   JA-JESTEM, wiesz że nie jesteś przez wielu komentujących mile widziany. Wpuszczam to, gdyż ma wartość merytoryczną.

  • centurion 8 marca 2012 o 4:02 pm

   Z obserwacji merytorycznych na wielu forach wynika że pani dyżurna ze posterunku odg. Sprowy się dziwnym trafem wybroniła i nie ma zarzutów a powinna mieć za współudział w katastrofie bo na SZ przy braku zabezpieczeń osoby dyżurujące odpowiadają za bezpieczną współpracę.

 12. Sully 8 marca 2012 o 12:08 pm

  Tak Joanno czytałam o tym już kiedyś, ale jakoś sceptycznie do tego podeszłam…no bo jak…nie rozumiem tego na czym to miałoby polegać

 13. Faith 8 marca 2012 o 12:22 pm

  Jak myślicie co dzisiaj bądź jutro się stanie wyłączenie internetu http://www.youtube.com/watch?v=RI39xx2as5Y&feature=related 8 marzec 2012 koniec świata 8-9 marzec znowu jeżdżą po stanach z tablicami i znów znaleźli połączenie pomiędzy 21 maj 2011 i 8-9 marzec 2012 http://www.youtube.com/watch?v=Pfyk9H4G0kE i strona internetowa http://www.ebiblefellowship.com/ czy nastąpi porwanie kościoła rapture http://www.fivedoves.com/letters/march2012/ronr35-2.htm czy iran zaatakuje izrael,

  • Sully 8 marca 2012 o 1:09 pm

   Faith 8 marca, kurde wcześniej jeździli chociaż miesiąc wcześniej, a teraz tak z nienacka…ale to może podam numer swojego konta tym co wieszczą ten koniec, jak tak w niego wierzą to niech kasę na moje konto przeleja, 😉

 14. Stanisław 8 marca 2012 o 12:40 pm

  Ciekawy materiał, postaram się rozesłać linki na stronę do swoich znajomych. Dziękuję za zamieszczenie na stronie , mam nadzieję iż ludziska powoli zaczną się uświadamiać i spoglądając w niebo zaczną odróżniać zwykłe smugi od chemtrails i zaczną drążyć temat zadając pytania odpowiednim osobą, które powinny doprowadzić by nasze Polskie niebo było zawsze czyste !

 15. sylukot 8 marca 2012 o 12:57 pm

  Banda najpierw rozpyla smugi a potem zrzuca wine na LODOWIEC!!!!! Smiechu warte.
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/spadek-pokrywy-lodowej-w-arktyce-skutkuje-kaskadowa-reakcja-chemiczna-bromu-w-atmosferze
  To jest dopiero BANDA.

 16. Życiorys 8 marca 2012 o 2:05 pm

  Czy wy na prawdę wierzycie, że pogodą się manipulować??

  • OddanyBogu 8 marca 2012 o 11:42 pm

   Oczywiscie 🙂 i nie tylko pogoda http://www.zwiastun2009.republika.pl/

   • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 12:09 am

    manipulować to sie da jedynie ludzkimi umysłami, czego dowodow mamy na peczki, ale ja w manipulacje pogodą nie wierze , za mali jesteśmy narazie aby to zrobić na wiekszą skalę

    • Peryskop 9 marca 2012 o 2:27 am

     Mataczyć, mącić, łgać, rżnąć ramola
     – taka jest rola każdego trollla.

 17. Faith 8 marca 2012 o 2:28 pm

  Od zakończenia 2 wojny światowej mija dzisiaj dokładnie 66 lat 6 miesięcy i 6 dni

  • Peryskop 8 marca 2012 o 8:04 pm

   Faith, brzmi ładnie, ale kłopot w tym że II w.ś. miała kilka zakończeń: 8 maja, 9 maja – bo Rosjanie nie dogadali się z aliantami, oraz środek sierpnia 1945 po kapitulacji Japonii.

   A więc i ta „Bestia” jest rozmyta i omyłkowa 😀

 18. Faith 8 marca 2012 o 3:02 pm

  od uderzenia Huraganu Katrina mija dzisiaj dokładnie 6 lat 6 miesięcy i 6 dni. 666

  • centurion 8 marca 2012 o 3:57 pm

   2379 dni więc?

 19. TajemniczyPan 8 marca 2012 o 3:08 pm

  LECZENIE NA RECEPTĘ
  http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_leczenie_na_recepte.html

 20. libro77 8 marca 2012 o 4:37 pm

  Od czasu katastrofy kolejowej nad Warszawą czyste niebo.

 21. libro77 8 marca 2012 o 4:42 pm

  HAARP – kto nie wierzy w możliwości wojny pogodowej niech się zastanowi. Czy kiedyś ktoś by uwierzył, że kilogram metalu może zniszczyć duże miasto i zabić setki tysięcy ludzi?

 22. libro77 8 marca 2012 o 4:54 pm

  Wszędzie w Internecie, również na tym forum pisze się dużo o rzekomo cudownych receptach na wszelkie choroby. Nie ma takich recept i nie będzie. Człowiek, organizm jest zbyt
  skomplikowany, żeby to było możliwe. Można tylko stracić do końca zdrowie i pieniądze.

 23. rabarbarek 8 marca 2012 o 5:24 pm

  Za chwile na temat… Teraz wazna wiadomosc pt. Eugenicy w natarciu. W Australi trwaja przygotowania do wprowadzenia prawa do sterylizacji i ” leczenia” dzieci chorych psychicznie. Tylko psychiatra decydowac bedzie o rodzaju zabiegow , wlacznie ze sterylizacja dzieci i mlodziezy do lat 18. Metody leczenia pozostana tajemnica i rodzice nie beda mieli dostepu do informacji na temat zabiegow , ktorym poddawane jest ich dziecko. W wyjatkowych wypadkach dzieci moga byc odbierane rodzicom , nawet wbrew ich woli. W dzisiejszym swiecie sily wystepujace przeciwko zyciu , bardzo latwo uznaja dewiacje i zboczenia za naturalne , normalne zachowania . Najgorsze jest to , ze sily te , glosami otumanionych i oszukanych spoleczenstw, wybrane zostaly do ustanawiania praw , ktore normalnosc moga w kazdej chwili uznac za nienormalnosc.
  Agenda eugenikow probuje teraz dobrac sie do naszych dzieci i wedlug wlasnych sadow uznawac je za nienormalne.
  Pod filmem znajduja sie odnosniki do informacji, numery kontaktowe do australijskich poslow i decydentow . Prawdziwy horror!!! Obozowi lekarze z czasow II wojny Swiatowej buliby dumni ze swoich uczniow.

  • inka 8 marca 2012 o 6:03 pm

   czego spodziewać się po potomkach skazańców? przeciez na wczasy nie zsyłano do Australii…

   • Peryskop 8 marca 2012 o 8:13 pm

    Charakterystyczne, że pani premier Australii jest zdeklarowaną lesbijlką.
    Również tego typu orientację seksualną reprezentuje pani premier Islandii.

    Ale nie w tym tkwi problem, bo w obu tych krajach przemiany idą w przeciwnych kierunkach !

    • maran 9 marca 2012 o 12:11 am

     Pani premier Australli zostala odpowiedno potraktowana ,jakis czas temu, przez tlum wkurzonych Australijczykow.
     Warto obejrzec.

     • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 12:30 am

      maran@ szkoda tylko że rdzenna ludnosć australii została wyrżnieta w pień przez religie ktorą tak tu głosisz, w usa zreszta to samo, dobrze sie z tym czujesz ?
      ja niestety mam dyskomfort zważając na fakt, że kolub (polak) odkryl ameryke, lepiejżeby jej nie odkrywał , bo dla rdzennych amerykanów to bylo ludobujstwo – prawda ?

      • maran 9 marca 2012 o 12:48 am

       Poczytaj co nieco historii ,a wyjdzie na to, ze za wyrznieciem Indian z Ameryki Pln. staly glownie protestanckie/heretyckie kraje i masoni, a ci wierza w Lucyfera. Wiec z laski swojej odczep sie od katollikow.
       A jezeli chodzi o Am Pd i Centralna to obejrzyj sobie znakomity film Gibsona” Apocalypto” i sie zastanow.
       Nie mowie ,ze katolicyzm jest zupelnie bez winy (gdzie sa ludzie tam jest grzech), ale rzez niewinnych nigdy nie lezala w doktrynie katolicyzmu i jezeli ktos ja propaguje, to automatycznie naraza sie na wykopsanie z KK, w moim mniemaniu.

       • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 1:35 am

        maran@ wybasz ale dla mnie, nie ma znaczenia kto wyrżnął indian w ameryce czy aborygenów w australii – faktem jest ze to byli chrześcijanie, nie bron pozycji której obrnic sie nie da, historia mówi o tym jednoznacznie

        ja nie winie ciebie za historyczne grzechy koscoła, bo przecież wtedy nie było Ciebie na świecie – ale patrz na świat taki jaki jest i był – nie możesz tego zmienić, to sie wydarzylo i basta

        maran bardzo szanuje ludzi wierzacych – ale – ale wierzacych naprawdę , a takich jest w moim mniemaniu niewielu

        i tu jest problem o którym mówił Jezus – gdyby wasza wiara była jak zairnko gorczycy 🙂 wiesz o co chodzi

        podsumowując – Jezus chciał aby ludzie robili tak jak on – czy ty to robisz ?
        bo ja choć obecnie nie należę do żadnej religi – przynajmniej sie staram robić wszystko tak jak Jezus – czy źle robię ?

        oczywiscie jestem malutkim robaczkiem który nie może mu sie równać popelniam mase błedów, ulegam swojemu EGO i umyslowi (bo tak mnie programowano przez lata ) , ale staram się nad tym zapanować , niestety jesteśmy jak komputery , co nam do łba włoza tak myslimy , ja dzieki takim mistykom jak de Mello, Eckchart tolle i innym zrozumialem co Jezus miał na myśli (ludzie częst o blędnie interpretuja jego slowa )i dziś czuje sie wolnym i oświeconym człowiekiem , nie chwale sie , to nie ma znaczenia , sztuką jest zrozumieć siebie, poznac kim naprawdę jestesmy , zrozumieć że tak naprawdę jesteśmy kierowcą avatara na ziemi 🙂 a w rzeczywistości jesteśmy nieśmiertelnym bytem 😀
        i to jest wspaniale 🙂

       • Peryskop 9 marca 2012 o 2:33 am

        JA-JESTEM-jakis-buk, znowu pudło!
        Kiepsko ci tu idzie, a Centrallla to uwzględni.

        Mataczyć, mącić, łgać, rżnąć ramola – taka jest rola każdego trollla.

        • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 3:02 am

         Peryskop@ może mi nie uwierzysz ale ja to cie lubie :d choć nie mam zielonego pijecia jak człowiek o takiej inteligncji jak ty mógł uwierzyc w harp , czy ty aby nie zaprzeczasz swojej inteligencji ?

        • Peryskop 9 marca 2012 o 3:13 pm

         Ciebie też lubię trolllu – jeszcze od czasów gdy strugałeś tu jakiego@sbuka.

         I w dalszym ciągu bardzo proszę – wrzucaj tu wszystko co tylko klawiatura przeniesie.
         A my już zrobimy z tego materiału użytek pro publico bono.

      • mi6 9 marca 2012 o 1:01 pm

       do ja-jestem – znowu tu jestes ciulu poj…ny !!! jeszcze chwila i zostaniesz znaleziony a wtedy dugi raz czosnek ze scyzorykiem pojdzie w ruch

 24. Ania 8 marca 2012 o 7:10 pm

  A takie teraz znalazłam. Chyba człowiek wie co pisze.

  Jeżeli ktokolwiek potrafi odpowiedzieć na następujące pytanie, uprzejmie proszę.
  Skoro Prokuratura, Urząd Skarbowy i Sanepid wiedziały od 2003 roku że brudna sól przemysłowa jest dosypywana do żywności, dlaczego nie wiedzieli o tym polscy konsumenci oraz
  przejdź do komentarza »
  Poniższy komentarz pewnie za chwilę zniknie z sieci, dlatego już teraz skopiuj go, zapisz, a potem prześlij do swoich znajomych.
  Zawiera odpowiedzi na pytania o sól wypadową, na które odpowiedzi na pewno nie znajdziesz w mediach, a tym bardziej nie udzielą ci jej (wielko)polskie instytuty powołane … rozwiń całośćdo badania żywności

  Sól soli nierówna
  Sól kamienna nie składa się wyłącznie z chloru i sodu. Jest skałą osadową, w której występują również domieszki różnych innych pierwiastków, np. siarki, kwarcu, żelaza czy miedzi, w tym również metali ciężkich czy związków promieniotwórczych. O tym, czy sól z danego złoża nadaje się do spożycia, decyduje tzw. Polska Norma. Jest to zbiór wytycznych informujących, jakie jest graniczne dopuszczalne stężenie zanieczyszczeń w soli, których przekroczenie dyskwalifikuje tę substancję jako bezpieczną dla zdrowia ludzkiego po spożyciu.

  Skąd się bierze sól wypadowa?
  Sól kamienna, w której poziom zanieczyszczeń przekracza dopuszczalne normy, klasyfikowana jest jako tzw. sól przemysłowa. Choć nie wolno jej trafić na stół, może być wykorzystywana w zakładach przemysłowych do przeprowadzania różnych reakcji chemicznych. Na przykład w procesie produkcji polichlorku winylu w firmie Anwil. Aby ten polichlorek winylu mógł w ogóle zaistnieć, potrzebny jest jednak chlor. Pozyskuje się go właśnie z soli przemysłowej w reakcji elektrolizy. Jeśli nie pamiętasz z lekcji chemii: sól rozpuszcza się w wodzie i w takim roztworze zanurza się dwie elektrody, przez które przepuszcza się prąd. W efekcie powstaje tlen, wodór i chlor, a na anodach osadza się sód. Gdy gazy przestają wydzielać się w pożądanej ilości, reakcję przerywa się, po czym przygotowuje kolejny roztwór soli – itd.
  Co się dzieje ze zużytym roztworem? Mówiąc w uproszczeniu: jest to dalej sól, tylko z mniejszą zawartością chlorku sodu. Wystarczy odparować wodę, by substancja uległa ponownej krystalizacji i mogła zostać wykorzystana jako odpad przemysłowy, np. do rozpuszczania lodu na jezdniach.
  Dlaczego tej soli nie rozpuści się po raz drugi i nie wykorzysta do ponownej reakcji, choć byłoby to uzasadnione ekonomicznie? To proste. Wraz ze spadkiem zawartości chlorku sodu relatywnie wzrasta poziom naturalnych zanieczyszczeń. Uzyskują one tak wysokie stężenie, że mogłyby zakłócić prawidłowy przebieg reakcji i zaburzyć cały proces otrzymywania chloru.
  Już sam powyższy fakt – dodawania do jedzenia odpadu przemysłowego – powinien wywołać natychmiastową i zdecydowaną reakcję odpowiednich służb. Ale tak się nie stało, a co więcej…

  Co ujawniła analiza sanepidu?
  W próbkach soli pobranych przez sanepid obecne były siarczany (naturalne), żelazocyjanek potasu (w minimalnych ilościach nieszkodliwy związek o działaniu antyzbrylającym, w większych ilościach szkodliwy), ponadto metale ciężkie (kadmu, ołowiu) oraz dioksyny. Pierwsze dwie substancje, choć brzmią złowrogo, można pominąć. Ale skupmy się na ostatnich dwóch. Związki metali ciężkich są rakotwórcze. Przy jednorazowym spożyciu śladowych ilości nic nam nie grozi, ale jeśli regularnie zjadamy je przez naście lat, sprawa się komplikuje. Pierwiastki te odkładają się w organizmie, który nie umie ich zneutralizować ani rozłożyć ani strawić ani w żaden inny sposób się ich pozbyć. Jeszcze gorsze są dioksyny – jedne z najbardziej toksycznych związków, jakie kiedykolwiek otrzymano w wyniku syntezy chemicznej. Ich obecność w soli wypadowej dziwi, ponieważ nie występują one naturalnie w soli kamiennej. Są zanieczyszczeniem, które dostało się do substancji prawdopodobnie już na terenie Anwilu, ale w trakcie późniejszych etapów produkcji winylu (jako produkt uboczny reakcji chloru z tlenkiem etylenu – jej produktem jest chlorek winylu). A to oznacza, że sól wypadową mieszano z innymi odpadami wygenerowanymi w zakładzie!

  O czym analiza sanepidu nie mówi?
  Nie mówi wcale o tym, co dodawane było przez ostatnie lata do jedzenia, lecz o tym, co znaleziono kilka dni temu na terenie pewnych firm, które miały kilka dób na przygotowanie się do kontroli. Prawidłowo przeprowadzona procedura powinna polegać na pobraniu próbek soli wypadowej z Anwilu, a następnie porównaniu wyników z badaniami soli zabezpieczonej na terenie firm podejrzewanych o przekręt, oraz soli obecnej w produktach spożywczych, do których mogła zostać dodana. Nie jest prawdą, że obecności niektórych związków „nie da się oznaczyć, bo jest zbyt niska” – przy obecnym zaawansowaniu urządzeń wykorzystywanych w chemii analitycznej można badać zawartość substancji śladowych w ilościach do milionowych części po przecinku (np. 0,00001% uranu). Ponadto Sanepid nie opublikował wyników badań soli wypadowej , tylko… soli i soli peklującej. A to taka różnica, jak między samochodem i samolotem – oba zaczynają się na „samo” i służą do przemieszczania, tylko diabeł tkwi w szczegółach.

  Na filmach nagranych przez dziennikarzy TVN wyraźnie widać, w jaki sposób obchodzi się z solą przemysłową. Nikt nie dotyka jej w sterylnych rękawiczkach – chodzi się po niej butami, wozi brudnymi wywrotkami, przesypuje ciężkimi maszynami (np. ładowarkami). Analiza sanepidu dotyczyła składu makro pobranych próbek, czyli zawartości podstawowych związków chemicznych. Nikt nie badał ich (albo nie ujawniono wyników badań prowadzonych) pod kątem np. epidemiologicznym. Ktoś wcześniej trafnie porównał to do picia wody z kałuży (w sumie to też woda, prawda?).

  Dlaczego jest tak cicho?
  Od nastu lat dodawano odpady przemysłowe do żywności. Wiedzieli o tym kontrolerzy skarbowi, urzędnicy (również sanepidu), prokuratorzy, itp. Nikt nie zareagował, a właściwie zareagował, ale w dziwny sposób: zamiatając sprawę pod dywan. Od kilku/nastu dni wie o tym cała Polska. Nie doczekaliśmy się jednak ani jednego oficjalnego komentarza przedstawicieli najwyższych władz krajowych. Wręcz przeciwnie – prokurator, przedstawiciel sanepidu, wojewoda – jeśli już zabierają głos, to jednomyślnie przekonują, że nic się nie stało, sól jest nieszkodliwa, nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, a wręcz powinna być traktowana jako suplement diety. A skoro nie wiadomo, o co chodzi, to przecież już wiadomo, o co chodzi. Sól dodawana była do wszystkiego. Pieczywa, mięsa, wędlin, przetworów warzywnych, ryb, nabiału – WSZYSTKIEGO. Przyznanie się do błędu spowodowałoby konieczność natychmiastowego wycofania całej żywności, albo prawie całej żywności dostępnej na rynku. A to oznaczałoby gigantyczne straty, nie tylko u drobnych firemek, lecz przede wszystkim u największych potentatów z branży mięsnej czy owocowo-warzywnej. Tymczasem wielu właścicieli ogromnych zakładów przetwórstwa spożywczego robi właśnie kariery w… no? proszę sobie samemu sprawdzić – i wszystko stanie się jasne.

  • greenish. 8 marca 2012 o 9:17 pm

   Brawo jeden z lepszych komentarzy jakie tu ostatnio czytalem. przewaznie dlugie teksty odrzucaja i tylko tryb szybkiego czytania pozwala mi przejsc takowe ale z twoim bylo odwrotnie wczytalem sie.plus ze to znalazlas.

  • sylukot 9 marca 2012 o 12:50 am

   Aniu wlasnie to co podalas, nadaje superwizjer.tvn
   Doslownie to samo, ze za ta cala afera z SOLA stoi ANWIL.
   SZOK.
   TO DOPIERO JEST WAL. BANDA

  • sylukot 9 marca 2012 o 12:54 am

   http://superwizjer.tvn.pl/56167,sanepid-nadal-nie-ujawnia-listy-zakladow_-do-ktorych-trafiala-sol-drogowa_,aktualnosc.html

 25. zenobiusz 8 marca 2012 o 7:25 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/08/pan-jezus-do-masonow-wybraliscie-szatana-dokonam-amputacji-waszych-nog-padniecie-na-kolana/
  Proponuję tekst drukować i jako ulotki wysyłać do posłów,i innych „postępowych” działaczy.Może oni na prawdę nie wiedzą co czynią ,i co im grozi???

  • Ania 8 marca 2012 o 9:09 pm

   Zenobiusz, pogięło cię ?
   Co ty tu ludziom zapodajesz?
   Jezus będzie ludziom nogi obcinał ? Choćby i najgorszym ?
   Czyś ty się do jakiej idiotycznej sekty czasem nie zapisał ?
   I jeszcze to rozsyłać każesz ?

   A najgorsze, że nikt nie reaguje !?

   • zenobiusz 8 marca 2012 o 11:37 pm

    To tylko łagodne napomnienie.W Biblii ,jest napisane,że finalnie spali ich tchnieniem ust swoich.Nie sugeruj więc sekty,i jeśli poczułaś się zaniepokojona ,zrób rachunek sumienia,może nie od rzeczy będzie.Rozejrzyj się też po znajomych,a nuż taka ulotka ,powstrzyma kogoś,i zawróci z drogi ku zatraceniu.

    • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 12:05 am

     Zenobiusz@ Jezus glosił miłosc , wiec kim jest ten co sie za niego podaje, sieje strach i chce obcinać nogi ? zastanow sie , bo może do żadnej sekty nie należysz ale chyba daleś sie zwieść

     • masakalambura 9 marca 2012 o 12:18 am

      Głosił miłość, ale zapowiedział, że powróci jako sędzia. I nie zapowiadał ogłoszenia powszechnej amnestii. A raczej, że oddzieli spełniających wolę Boga Ojca od tych, co jej nie spełniają i pokaże dwa różne kierunki tym dwom grupom.

      • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 12:46 am

       masakalambur@ absolutnie sie z tobą zgadzam, tylko zachodzi pytanie, co w dzisiejszych czasach zostało z nauk Jezusa, przecież gdyby zebrać jego wypowiedzi , można by je zapisać na kilku kartkacha papieru, co z nich wynika ? jego przesłanie można by streścić w kilku punktach , nie bedze tego robil bo każdy kto zna biblie wie o co chodzi, alez pewnością jego nauki nie opierały sie na strachu, a na nadzieii, oczywiscie znajdą sie w biblii wypowiedzi Jezusa które mogą sugerować straszenie karą itp, ale czy mamy pewność że ON to powiedzial ?

       Jezus dał dwa przykazania i powiedzial że znosi stare prawo , dalczego wiec nadal niektóre religie nadal głoszą dekalog ?

       monitor przepraszam że temat rozwija sie w kierunku religijnym – ale zauważ że to nie ja go wywołuje

      • zenobiusz 9 marca 2012 o 1:09 am

       Taż ty sprawiasz wrażenie ,jakbyś nigdy nie czytał Ewangelii,
       Wszystko zatem przed Tobą.
       „Jezus powiedział do swoich uczniów: „Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę powiadam wam, nie utraci swojej nagrody. Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze. Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony. I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła. Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie. Bo każdy ogniem będzie posolony. Dobra jest sól; lecz jeśli sól smak swój utraci, czymże ją przyprawicie? Miejcie sól w sobie i zachowujcie pokój między sobą”. (Mk 9,41-50)

       • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 2:06 am

        Zenobiusz@ ok – wszystko sie zgadza oprócz jednej rzeczy, kto to napisał i kiedy ? żadna z ewangeli tak naprawdę nie ma autora – przypisano ewawngeliom twórców zanacznie potem – ale ich prawdziwych utrow nie znamy, pczytwj hitori to sie dowiesz, na czym wiec pierasz swoja wiarę ? na domniemaniach – niczym więcej, ja nie mam zamiaru obalać twojej wiary – sugeruje tylko zabadać fakty

    • Ania 9 marca 2012 o 12:29 am

     No popatrz 1 Osoba, która była najszlachetniejszą z istot, które kiedykolwiek stąpały po Ziemi w końcu i za Bazyliszka robić bedzie !
     No, to obcinanie nóg ludziom w takim kontekście wydaje się całkiem w porządku……
     Tylko, oświeć mnie proszę, gdzie to Jezus wspomina o swoim palacym tchnieniu, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć ! a może i czegoś nie doczytałam ?

     • zenobiusz 9 marca 2012 o 1:03 am

      Słyszałaś o czymś takim ,jak przenośnia,Jezus mówił najczęściej w formie przypowieści,to bardzo pasuje,do jego stylu,a zrozumieją Ci do których to jest skierowane,już będą wiedzieli o co chodzi.W końcu,nie wymaga od nich by sami je sobie ucinali, 🙂

      • Ania 9 marca 2012 o 1:43 am

       No niech cię !
       Mam do Ciebie duży szacunek, Zenobiusz, to Ci już dam spokój.
       Pomysł z przenośnią jest kiepski, no ale zaraz 2.00 to i brak polotu jest zrozumiały.

       • Peryskop 9 marca 2012 o 4:41 am

        Zeno, przy całym szacunku i poparcia dla Twoich dobrych intencji, rozumiem porządkujące uzupełnienie św. Marka: “Jezus powiedział do swoich uczniów:”

        Ale co zasugerowałeś jako słowa Jezusa, wyjaśniając potem że to było w ramach „przenośni”, czy to nie jest relatywizowaniem – delikatnie biorąc ?

        Po co tworzysz fałszywy cytat Jezusa „dokonam amputacji waszych nóg padniecie na kolana” ?

        Każdy może się pomylić. Ale bodaj najważniejsze jest w jakim stylu nasz błąd naprawiamy.

        • zenobiusz 9 marca 2012 o 8:38 am

         Szanowny peryskop@
         „Po co tworzysz fałszywy cytat Jezusa “dokonam amputacji waszych nóg padniecie na kolana” Bądź łaskaw kliknąć w linka ,i nie przypisuj mi autorstwa,objawień z Ontario.
         Twój brak rzetelności intelektualnej zaczyna być żenujący.

        • zenobiusz 9 marca 2012 o 9:17 am

         Masoni Świata.
         Ja Jestem. Ja Jestem Wspaniały.Wielki Jestem.

         Wybraliście szatana. Przygotujcie się na wieczność w mękach. Rozpoczęły się amputacje. Dokonam amputacji waszych nóg. Padniecie na kolana!
         Będziecie cierpieć w tym czasie oczyszczania. Wszystkie Dzieci Światłości będą mogły z łatwością was rozpoznać, ponieważ wasze nogi zostaną wam przeze Mnie zabrane!

         Im wyższy jest wasz stopień/ranga, tym więcej nogi odbiorę… Rozejrzyjcie się wokół was. Już niektórzy z waszych braci stracili kończynę! Niektórzy już umarli i zostali wrzuceni do Mojego więzienia, by trwali przez wieczność w mękach. Wybraliście szatana, i uszanuję wasze decyzje, pozwalając wam odejść.

         To jest ostatnie zaproszenie dla was do okazania skruchy, do nawrócenia, i powrotu do Owczarni. Jesteście teraz dziećmi ciemności. Zamknęliście swoje serca na Miłość. Sami siebie skazaliście na wstąpienie w duchową rzeczywistość ognia!

         Jesteście naznaczeni na zatracenie. Drżyjcie teraz. Drżyjcie na myśl, co was czeka. Od tej chwili będziecie na ziemi cierpieć. Wasze czyny zostaną ujawnione. Wasze pragnienia, aby zniszczyć Mój Święty Kościół, nie powiodą się. To Ja zwyciężę.

         Nie odrzucajcie Mojego Miłosierdzia nad waszymi duszami.Powróćcie do Mnie zanim zaczerpniecie swój ostatni oddech. Jest to już ostatni raz, kiedy z Miłości negocjuję z wami. Usłyszcie Mnie. Ja Jestem. Jestem Królem Wszystkich Narodów. Moje więzienie czeka na was wszystkich.

         POZNACIE MÓJ GNIEW! NADCHODZI DZIEŃ WASZEGO SĄDU. ZBIERZECIE ŻNIWO NIEWYOBRAŻALNEGO CIERPIENIA. OSTRZEGAM!!!

        • zenobiusz 9 marca 2012 o 9:19 am

         Peryskop@
         i inni,w link nie klikający,
         tu macie tekst,
         ułatwię wam życie.

        • masakalambura 9 marca 2012 o 11:21 am

         Zenobiusz, tak tylko dodam od siebie, że Dadżdżal (antychryst w Islamie) kiedy przyjdzie, będzie miał specjalną torturę dla tych, którzy nie uznają go pierw za proroka, potem za Mesjasza a na końcu jego działalności jako Boga. Otóż będzie sprowadzał duchy ludzi którzy już umarli a te będą mówić „uwierzcie w niego, to Bóg wcielony” i większość uwierzy a będą to demony mówiły. Inną będzie próba polegająca na rozcinaniu ciała na pół bez znieczulenia. A potem cudowne złączenie z powrotem. Tylko Jeden człowiek przetrwa tą próbę i pozostanie wierny Prawdziwemu Bogu. Będzie to na samym końcu jego działalności. Będzie jeszcze wiele innych metod „nawracania na Dadżdżala” ale amputacja żywo przypomina powyższe. Dlatego zalecam szeroko rozumianą ostrożność przy wszelkich tzw objawieniach. Nie wiemy i nie sposób sprawdzić kto i po co to robi.

         Tylko w Bogu nadzieja. Bogu Jedynym.

         Assalam Alejkum.

        • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:00 pm

         @Peryskop
         chyba przegapiłem ten twój speech… no nie, sprawdziłem godzinę… nie przegapiłem; szacuneczek… kuźwa: IQ ciązy ku IQ… i pitolic tam tzw. fałszywą skromność; a teraz poczytam, co pan Budyń, pardon…[…]… odpowiedział:-)

     • jerkey 9 marca 2012 o 9:27 am

      Zwracałem uwagę @Zena, aby sobie dał spokój z tymi objawieniami, bo raczej ich pochodzenie jest bardzo „wątpliwe”.
      Wszakże należy przyznać, że Biblia mówi o czymś podobnym np:
      2 Tesaloniczan 2:8 „wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia”
      który można połączyć z
      Izajasza 11:4: „raczej rozsądzi biednych sprawiedliwie i pokornym w kraju wyda słuszny wyrok. Rózgą swoich ust uderzy gwałtownika, tchnieniem swoich warg uśmierci bezbożnego.” <–werset ten jak i okoliczne sa proroctwem wskazującym na przyszła rolę Jezusa.
      Oczywiście to wcale nie jest dowodem na prawdziwość objawień. Wszakże największym znawcą Biblii na ziemi jest Szatan.

      • zenobiusz 9 marca 2012 o 9:59 am

       Papież Urban VIII UrbanusOctavus
       zmarły w 1644 roku napisał takie słowa:
       „W przypadkach związanych z objawieniami prywatnymi lepiej jest wierzyć, niż nie wierzyć, ponieważ jeśli wierzycie, a rzecz okaże się fałszywa, otrzymacie wszelkie błogosławieństwa, tak jakby były one prawdziwe. Uwierzyliście bowiem, że są one prawdziwymi.”

       • jerkey 9 marca 2012 o 10:44 am

        To czy papież jeden, czy drugi tak powiedział – czy to przesądza o czymkolwiek @Zeno? Przecież to w ogóle nie ma znaczenia, jeśli objawienie jest sprzeczne z tym co mówi Biblia.
        To objawienie jest bez sensu, bo:
        1. Biblia nie dzieli ludzi na niegodziwych tak i niegodziwych inaczej. To dlaczego ktoś jest niegodziwy jest tak naprawdę kompletnie nie ważne, ponieważ każda niegodziwość oddziela od Boga i powoduje TAKI SAM osąd. Dlatego kierowanie oddzielnych ostrzeżeń dla kłamców, oddzielnych dla morderców, oddzielnych dla cyklistów, dla masonów etc. jest bezsensem. To tak jakby wyliczać, że mąka do wypieku nie może być z: ziemią, benzyną, fenolem, guzikami, igłami, etc. etc. etc. etc…..
        2. Od kiedy to Jezus lub Bóg „negocjuje” z niegodziwcami?
        3. Jezus „odcinający” nogi – nawet jeśli w przenośni to w jakim stawia go to świetle?
        4. „Im wyższy jest wasz stopień/ranga, tym więcej nogi odbiorę …” – no comments – to już jest kabaret.

        Tak naprawdę @Zeno ten przekaz OŚMIESZA Jezusa. Podobnie jak chciałem wykazać ci poprzednio, że inny ośmieszał Boga. Ale Ty tego nie widzisz,bo nie chcesz widzieć – chcesz w to wierzyć. Twoja wola.

        • zenobiusz 9 marca 2012 o 11:32 am

         „To dlaczego ktoś jest niegodziwy jest tak naprawdę kompletnie nie ważne, ponieważ każda niegodziwość oddziela od Boga i powoduje TAKI SAM osąd.”
         Nie sądzę,nis nie jest takie samo,są różne typy niegodziwości,a najbardziej zaawansowana,to działanie w synagodze szatana,prowadzące do niesłychanych ,aktów ludobójstwa.Aż dziw dla mnie ,że Bóg jeszcze daje im szansę.Zauważ ,jakie choroby powodują amputację kończyn,i śleź pilnie,informacje o losach,i stanie zdrowia,wybitnych masonów.
         Opinia Papieża,jest tylko wskazówką,a jeśli możesz mi wskazać,jaką szkodę na duszy poniesie kto potraktuje ten tekst poważnie,będę wdzięczny.

        • zenobiusz 9 marca 2012 o 11:48 am

         Można to widzieć i tak;
         „z pewnością nie chodzi o ucięcie dosłowne kończyn . Bóg uświadomi im w jakimś momencie pełnię zła ,któremu służą . Uświadomi im też ,że ten , któremu służą wcale nie jest nimi zainteresowany i opuści ich w tzw. najgorszym momencie .Amputacja to po prostu podcięcie gałęzi złudzeń jakim ulegają oni , mniej lub bardziej świadomie .Kiedy już spadną to i łatwiej uklęknąć na ziemi niż na gałęzi .”
         http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/08/pan-jezus-do-masonow-wybraliscie-szatana-dokonam-amputacji-waszych-nog-padniecie-na-kolana/

        • Peryskop 9 marca 2012 o 3:43 pm

         Dzięki Aniu, Jerkey i Masakalambura za apele do Zenobiusza o porzucenie współtworzenia wątpliwych objawień przez ich dystrybucję – jak mniemam w dobrych intencjach.

         „Tak naprawdę … ten przekaz OŚMIESZA Jezusa” i takich chytrych trików powinniśmy się wystrzegać, bo są tylko atrakcyjnym opakowaniem – niosąc z pozoru nabożne przesłanie.
         Ale w istocie w swym wnętrzu są źródłem rozterek i smutnych dyskusji jak ta niniejsza.

         Co znamienne – „objawienie” z pogróżkami amputacji kończyn zapewne będzie potraktowane przez adresatów, czyli masonów, z szyderstwem – jesli w ogóle do nich dotrze, bo nie jest pewne czy czytają te blogi. A więc u nich skutek „objawienia” żaden ! Natomiast my – postronne ofiary masońskich przekrętów – jesteśmy angażowani czasowo i dodatkowo zniesmaczani i skłócani.

         Czy taki był cel autora tego prywatnego „objawienia” ?

         Zeno, przemyśl czy w takim razie „objawienia” tego typu nie powstają z podszeptu szatana ?

         Ale dziękuję Ci za stworzenie okazji, aby się nad tym problemem głębiej zastanowić. 😀

       • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:04 pm

        @zenobiusz
        a papież jakis tam, sto lat wcześniej, z dynastii Borgiów, robił takie rzeczy na ołtarzach, o których słuchac hadko’; powoływanie sie na Papiestwo, w aspekcie konspektu, jest co najmniej – ryzykowne;

    • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:13 pm

     @Zenobiusz
     powtórze sie: nofita z Waści; kto naprawdę wierzy, to wierzy; a kto sie musi wykazać (za grzechy tzw. młodości). ten musi wybiegac przed szereg; ale…. witamy w klubie (wierzących) :-)))

   • zenobiusz 9 marca 2012 o 8:26 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/08/pan-jezus-do-masonow-wybraliscie-szatana-dokonam-amputacji-waszych-nog-padniecie-na-kolana/#comment-41388
    Jasiek powiedział/a

    Marzec 9, 2012 @ 04:58
    DO TYCH BARDZO WRAŻLIWYCH dwa słowa….do pewnego małego kraju przywozi się z całego świata tysiące tysięcy dzieci do burdeli dla pedofili. Te dzieci muszą obsłużyć dziennie 10 i więcej zwyrodnialców….Co zostaje z tych dzieci po miesiącu….możecie to sobie wyobrazić…stale są nowe dostawy, a co z tamtymi…was serce boli ale po stronie zwyrodnialców a nie ofiar.

    • ALFA 9 marca 2012 o 9:33 am

     TAK POWINNO SIĘ Z NIMI POSTĄPIĆ
     Makabryczna zemsta we Francji, obciął członka kochankowi swojej konkubiny
     Sprawa barbarzyńskiej zemsty z zazdrości „a la française” trafiła przed sąd w Aix-en-Provence na Francuskiej Riwierze. Oskarżony 38-letni robotnik stoczniowy obciął członka rywalowi, z którym zdradzała go jego konkubina. Co gorsza, wyrzucił organ do toalety i spuścił wodę. Teraz grozi mu 15 lat więzienia.
     http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-makabryczna-zemsta-we-francji-obcial-czlonka-kochankowi,nId,451757

    • Tola 9 marca 2012 o 1:47 pm

     @Zeno – pisalam juz pare dni temu ,ze takie dyskusje z „wklejkami” z Biblii tylko ludzi odstraszaja.
     Duza czesc komentarzy dzisiaj poszla na twoja dyskusje z jerkey , na temat czy Pan Jezus moze komus obciac noge czy raczej zabic oddechem.
     Przepraszam za ironiczna forme,ktora odnosi sie tylko do was.
     No zastanow sie ,jakie sa skutki waszej dyskusji?
     Co chciales osiagnac i czy to osiagnales?
     Przeciez to wszystko , jak i to co Jezus glosil , jest proste ,jak drut !!!!
     I objawia sie glownie w naszym dzialaniu , nie recytowaniu.
     Czasami taka dyskusja wrecz odstrasza sie ludzi ,ktorzy sie potem z kogos nasmiewaja mowiac ,ze jest nawiedzony albo sekciarz.
     Mam nadzieje Zeno ,ze dobrze mnie zrozumiales.

 26. Ada 8 marca 2012 o 7:44 pm

  Ale bardzo przepraszam jak trzeba byc nieswiadomym zeby zajadac „wedliny” ze sklepow?…
  Chodzilam do SOS w Warszawie, starego SOS, gotowali nam krysznowcy, jedzenie bylo bezmiesne ale wiadomo bylo kto i jak je robi, bo robione bylo w kuchni do ktorej mielismy dostep.
  To bylo dziwne liceum 🙂
  Niechcacy nauczyli mnie ze jedzenie robi sie samemu dla siebie i najblizszych, wlasnymi rekami, bo to jest prawdziwe jedzenie. Zadne gotowe wyroby ze sklepu.
  Zostalo mi do dzis, wszystko robie sama chociaz mam piecioosobowa rodzine i duzo tego jedzenia do zrobienia 🙂
  Kupuje sol morska i wylacznie olej z pestek winogron.
  Gotowe zarcie ze sklepow kojarzy mi sie ze smieciami i nigdy nie wpadlabym na to zeby je kupic.

 27. greenish.szaman 8 marca 2012 o 8:06 pm

  M.P. says:

  „Czy faktycznie żyjemy w okresie “końca czasów” i czy wielkie anomalie pogodowe, masowe wymieranie zwierząt, niezwykłe nasilenie się trzęsień ziemi są na to dowodem?”

  „Ten jeden prosty argument jest dowodem na to, że anomalie pogodowe i prawdopodobnie wiele tragicznych trzęsień ziemi były spowodowane przez najnowsze rodzaje broni tektoniczno – pogodowych.”

  Panie Marku ,panie pan, pan nam to uzmyslawiasz czy sobie? ten patos z pierwszego wersu przygniata, w dniu takim jak dzis nie mowie tu o dniu kobitek, tylko o tym co dzis dotarlo i nadal dociera do naszej planety z najbliszej gwiazdy. Zrobiilo troche zamieszania w glowach wiekszosci istot z tej ziemi. Troche dobrego zamieszania, by byc krok wczesniej a nawet dwa.

  a tak swoja droga ten harpagan to dokladnie gdzie na tej lasce lezy, bo sie totroche laska dzis zwibrowala.

  „Koniec wojny widza tylko umarli”

 28. karolpolak80 8 marca 2012 o 8:13 pm

  ciekawy reportaż sprzed dwóch dni o dowodach potwierdzający fałszerstwo aktu urodzenia Obamy, co więcej jest to materiał z telewizji CBS, pewnie jak sprawa nabierze rozgłosu atak na Iran jest nieuchronny byle odwrócić uwagę ludzi od tego przekrętu

  • Peryskop 8 marca 2012 o 8:26 pm

   To jest raczej forma nacisku na Obamę, żeby jednak dał się wpuścić w perskie maliny.

 29. mocniejszy 8 marca 2012 o 8:48 pm

  Czy Anonimowi popierają swobodę zabijania dzieci nienarodzonych?
  A może ktoś ich chce w to wrobić?

  Atak anonimowych aborcjonistów na Watykan?

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/08/atak-anonimowych-aborcjonistow-na-watykan/

 30. sylukot 8 marca 2012 o 8:59 pm

  Na luzie, zaczytane na interia.pl
  Niedzwiedz powiada: ” jak zaryczę w lesie to
  wszystkie
  zwierzęta drżą ze
  strachu”
  Lew mowi : ” jak zaryczę na stepie, to wszystkie
  zwierzeta
  uciekają”
  Kurczak na to : A jak ja kichnę, to cały świat sra
  w gacie”.
  Nie kpij ze zwierzat!

 31. wacpan 8 marca 2012 o 9:31 pm

  dobre

  http://wpodrozy.wp.pl/title,Zobacz-jak-latwo-mozna-oszukac-skanery-do-ciala,wid,14315432,wiadomosc.html

 32. wacpan 8 marca 2012 o 10:19 pm

  monarch??

  http://natropie.onet.pl/najnowsze/bede-zabijal-bestia-z-zytomierza-odzyska-wolnosc,1,5048575,artykul.html

 33. Jas 8 marca 2012 o 11:36 pm

  Ile kosztuje nas Tomasz Lis
  Aktualizacja: 2012-03-7 9:06 am
  http://www.bibula.com/?p=53088

  „Gazeta Polska” dotarła do umów, które TVP podpisała z firmą Tomasza Lisa. Wynika z nich, że co miesiąc telewizja publiczna płaci firmie publicysty kilkaset tysięcy złotych za program Tomasz Lis na żywo.

  Ponad 92 tys. zł brutto dla firmy Tomasza Lisa Deadline Productions. Dodatkowe honorarium tylko dla publicysty – 20 tys. Ponad drugie tyle – koszty producenckie, co w sumie daje sumę blisko 300 tys. zł za odcinek. Nietrudno policzyć, że przy czterech odcinkach w miesiącu z kieszeni podatników na program Tomasza Lisa w państwowej telewizji wypływa ponad milion złotych.(…)

 34. Jas 8 marca 2012 o 11:41 pm

  Matczyne ciepło zwalcza choroby u dzieci
  Aktualizacja: 2012-02-28 10:25 am
  http://www.bibula.com/?p=52567

  O tym, że przytulanie i całusy od mamy potrafią złagodzić każdy ból i smutek wiedzą wszystkie dzieci. Teraz naukowcy z Kanady wykazali, że matczyne ciepło, zapewniając dzieciom poczucie bezpieczeństwa, zmniejsza w ich organizmach produkcję białek prozapalnych, co pozwala zredukować ryzyko depresji i chorób sercowo-naczyniowych nawet u dzieci z biednych rodzin.(…)

 35. Jas 9 marca 2012 o 12:04 am

  19 oznak że Ameryka staje się szalenie kontrolowanym krajem w którym niemal wszystko jest nielegalne
  Aktualizacja: 2012-03-8 9:40 am
  http://www.bibula.com/?p=53154
  (…)Oto 19 oznak, że Ameryka staje się zwariowanym krajem.
  Urzędnicy z pewnego miasta w Californi rozważają zakazanie palenia w prywatnych ogródkach przydomowych.
  W Lujzianie pewnemu kościołowi zakazano ostatnio rozdawać wodę, ponieważ nie miał na to pozwolenia.
  W USA zabrania się prowadzić pociąg, który nie ma wypisanej litery „F” na przedzie. Widocznie bez tego możemy nie wiedzieć, gdzie pociąg się „zaczyna”.
  W wielu stanach nielegalne jest gromadzenie deszczówki, która spada z nieba na Twoją własność.
  W Ameryce nielegalne jest dojenie własnej krowy i sprzedawanie mleka sąsiadowi. Jeśli to zrobisz, istnieje duże prawdopodobieństwo że agenci federalni nawiedzą Twój dom.
  W stanie Washington Dystrykt Columbia nielegalne jest nierecyklingowanie kocich „odpadków”.
  Nielegalnym jest oprowadzanie wycieczek po pomnikach Washington D.C. bez posiadania licencji.
  W USA nielegalne jest sprzedawanie naturalnych lekarstw na raka.
  W stanie Massachusetts nielegalne jest zamazywanie kartonów na mleko.
  W stanie Alabama zapasy niedźwiedzi są nielegalne.
  W Fairbanks na Alasce nielegalne jest podawanie łosiom napojów alkoholowych.
  W Jeziorze Elmo, Minnesota, nielegalne jest sprzedawanie dyń i choinek, które rosną poza granicami miejscowości.
  Istnieje prawo federalne, które zabrania być „przykrym” w internecie.
  Jeśli zapiszesz się do Facebooka lub MySpace’a pod fałszywym nazwiskiem – możesz trafić do więzienia federalnego na pięć lat.
  W Hazelwood, Missouri, młode harcerki nie mogą sprzedawać ciastek przed własnymi domami.
  W całych Stanach Zjednoczonych skasowano wszystkie lemoniadowe stragany prowadzone przez dzieci, ponieważ nie miały odpowiednich zezwoleń.
  Na Florydzie nie można nosić do szkoły plastikowego noża do masła.
  W San Juan Capistrano, California, nie można trzymać w domu Biblii w celu studiowania jej bez odpowiedniego pozwolenia.
  W Philadelphii, Pennsylvania, nielegalne jest zarobienie choćby jednego dolara na blogu, dopóki nie zakupi się licencji kosztującej trzysta dolarów.

  Niestety ta lista szalonych praw i durnowatych regulacji może być ciągnięta w nieskończoność.(…)

 36. maran 9 marca 2012 o 12:23 am

  Tu kolejny, odwazny polityk mowi Junii w czym lezy problem.
  Oczywisce jest to glos wolajacego na pustyni ,bo Junia ma duzo powodow do samo-zadowolenia.
  Jak na razie wszystko idzie wedlug ich planu.
  Europa rozwalona juz prawie do konca.
  W Polsce tez wszystko odbywa sie wedlug z gory ustalonego planu.
  A ludzie sie jeszcze ludza. I czekaja nie wiadomo na co. I mysla, ze JAKOS to bedzie.
  I maja nadzieje, ze INNI za nich to wyprostuja.
  Mozna by rzucic haslo: „Ludzacy sie ze wszystkich krajow laczcie sie i ludzcie sie dalej”.
  Zludzenia niech wam tworza (zastepuja) swiadomosc. Niech zyja zludzenia!!!
  Im wiecej sie ludzisz, tym mniej sie (intelektualnie) trudzisz.
  Do czasu oczywisce , bo obudzenie sie z reka w nocniku bedzie bardzo, bardzo przykre.

 37. maran 9 marca 2012 o 12:40 am

  a tutaj o szokujacych zarobkach w tV publicznej.
  Nic dziwnego, ze sluga robi tak jak pan mu kaze.
  Sluga ma dobrze placone za swa wierna, skundlona sluzbe.
  http://www.bibula.com/?p=53106

  • monitorpolski 9 marca 2012 o 10:03 am

   maran, jest nawet gorzej. Wiem, bo współpracowałem z tvp. Średnia może jest b.wysoka, ale wiele osób współpracuje na zasadzie „na zlecenie” i długo czekają na wypłaty. Ja nie miałem z tym problemu, byliśmy w sztandarowym (za PiS) programie „Misja Specjalna”. Dochód z reklam – 1,5 – 2 mln na odcinek, koszt produkcji odcinka 30-60 tys. Tak więc pieniądze były.
   Ale te pieniądze nie szły dla osób współpracujących – dziewczyny, które robiły krecią robotę (research, telefony itd) żaliły się, że czekają na wypłaty po kilka miesięcy! A tymczasem wybuchła afera, którą szybko zdławiono – producent okradł tvp na kilkadziesiąt milionów!
   Sprawa się jednak jakoś „wyjaśniła”, producenta zmieniono, ale tamtego wcale nie zwolniono.
   Tam gdzie jest kasa, są i szwindle, boję się że duża część zarobków idzie na nieznane nam cele.

  • Aśka 9 marca 2012 o 6:12 pm

   A tutaj o warunkach życia poza telewizją i głową tuska i innych decydentów.

   http://www.rzeczkrotoszynska.pl/index2.php?nr=878&doc=2
   Znów tragedia w Biadkach
   31-letni mieszkaniec Biadek popełnił samobójstwo. Powieszonego w oborze mężczyznę znalazła jego siostra. W listopadzie, również w tej wsi, pod pociąg rzucił się 16-letni chłopak.

   http://polskalokalna.pl/wiadomosci/podkarpackie/stalowa-wola/news/tragedia-w-stalowej-woli-20-latek-skoczyl-z-wiezowca,1770147,4499
   Tragedia w Stalowej Woli. 20-latek skoczył z wieżowca
   Piątek, 9 marca (15:53) 2012
   […[
   To już kolejna śmierć samobójcza w Stalowej Woli. Pod koniec października z dachu 11-piętrowego bloku przy ul. Wojska Polskego skoczył 18-latek. Wcześniej, w połowie sierpnia, w taki sam sposób samobójstwo popełnił 32-latek mieszkający w wieżowcu niedaleko kościoła św. Floriana.

 38. maran 9 marca 2012 o 2:31 am

  a tu taka smieszna ciekawostka. Sowa w obliczu zagrozenia zmienia sie w wychudzonego wampirka/demona:)
  Od ok 1 min 10 sec

 39. Kamil 9 marca 2012 o 6:47 am

  Dla przybliżenia obrazu wielowymiarowości z obecnego punktu widzenia

  tekst dla zainteresowanych:

  http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_krysztalowa_komnata_szyszynka.html

  pzdr

  • Kamil 9 marca 2012 o 6:57 am

   Czakry te otwierają się jako narządy do wykrywania wysoce zharmonizowanych częstotliwości dla lepszego zrozumienia natury świadomości, w konsekwencji lepszego wcielania się w część nurtu wszechświata dla osiągnięcia zamierzeń czysto gatunkowych 🙂

   pzdr

   • Peryskop 9 marca 2012 o 3:52 pm

    Kamilku, przecież sam zapowiedziałeś, że dasz nam już spokój.
    Uszanuj swoje słowo, proszę.

 40. kk7qq 9 marca 2012 o 7:39 am

  W Niemczech zaawansowana grupa aktywistow pod nazwa „Czyste niebo” („Sauberen Himmels”)
  pod przewodnictwem mecenasa Dominika Storr i Wernera Altnickel dlugoletniego Geenpace aktywisty nieustannie walcza o czyste niebo .

  http://www.sauberer-himmel.de/

  http://chemtrail.de

 41. kk7qq 9 marca 2012 o 7:43 am

  Na tym drugim linku zamieszczony jest ciekawy film z dr.Maxem na temat jak ryzykowne sa dzialania geoinzynieryjne.

 42. Jony 9 marca 2012 o 8:04 am

  Znalezione na sforze:
  skopiowane od innego użytkownika!!!!skandal UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 – 5,2 % K4Fe(CN)6 – 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany,proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej – wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!!

 43. ALFA 9 marca 2012 o 8:55 am

  No 70-latki brać przykład

  • AQQ 9 marca 2012 o 9:12 am

   OJ Alfa jak to doniu zobaczy to nam każe do śmierci robić….

 44. Kamil 9 marca 2012 o 9:27 am

  http://zmianynaziemi.pl/forum/ponowne-przyjscie-nauczyciela ?????????????

  • Kamil 9 marca 2012 o 9:57 am

   I tak oto znowu pozostawiono Nas wszystkich w rozterce
   hehe

   pzdr

   • Kamil 9 marca 2012 o 10:30 am

    Właśnie zdałem sobie sprawę że jeśli wspólnie zdamy sobie sprawę z tej kwestii to wszystko pod kontrolą

    hehe

    POLSKA ŚWIĄTYNIA ŚWIADOMOŚCI 😀

    pzdr

    • Kamil 9 marca 2012 o 11:17 am

     Przepowiednia Indiam Hopi mówi o tym że ludzie posiadający wiedzę mogą sobie zaszkodzić ”tworząc nowe zwierzęta” według własnej projekcji świadomości.

     W tych kwestiach wolałbym posłuchać nauk WSZECH-NAUCZYCIELA. Jednak co mnie utwierdzi w przekonaniu do jego autentyczności?

     http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=724

     pzdr

     • Kamil 9 marca 2012 o 11:31 am

      http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=195112&highlight=#195112

     • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 1:02 pm

      czyż to nie piękne co mówi ten człowiek ? 🙂

    • Peryskop 9 marca 2012 o 4:01 pm

     Kamilku, przecież sam zapowiedziałeś, że dasz nam już spokój.
     Uszanuj swoje słowo, proszę ponownie.
     Orka też prosiła.

 45. Jas 9 marca 2012 o 10:14 am

  Rzecznik episkopatu o zmianach MEN w sprawie religii w szkołach
  Aktualizacja: 2012-03-8 1:41 pm

  http://www.bibula.com/?p=53169
  Duże zaniepokojenie wywołało rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, które może spowodować, że lekcje religii znikną z polskich szkół. W ramowym programie nauczania, który w życie ma wejść 1 września br., nie ma lekcji religii. Zajęcia te wpisano w szkolny plan nauczania finansowany przez samorządy. Te zaś mogą zrezygnować z opłacania pracy katechetów.(…)

 46. Ania 9 marca 2012 o 10:44 am

  Ja z trochę innej bajki, bo chodzi o szczepienia.

  Przymus rodem z PRL-u – poznański sanepid nie odpuszcza

  Wbrew oświadczeniom Głównego Inspektora Sanitarnego, Przemysława Bilińskiego mówiącym, że: „stosowanie środków egzekucji administracyjnej nie jest najlepszą drogą promocji szczepień” oraz wypowiedziom dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, Andrzeja Trybusza, że woli przekonywanie od przymuszania i „to ostatnia rzecz jaką chcielibyśmy robić”, sanepid w Poznaniu zapowiada kolejną serię postępowań administracyjnych wobec 100 osób, które zrezygnowały ze szczepień całkowicie lub częściowo.

  Oto fragment materiału z Teleskopu z 22.01.2012 r.:
  Redaktorka: „Pan rok temu obiecywał, że będziecie robić wszystko żeby nie karać, bo nie jest to skuteczne. Mówił pan wtedy, że trzeba większą wagę położyć na informację.”
  A.. Trybusz: „I oczywiście zdania nie zmieniłem, bo jest sprawą oczywistą, że sięganie po restrykcje nie rozwiązuje problemu. No może wymusić, natomiast nie nabiera się przekonania pod wpływem kary i oczywiście to co przede wszystkim staramy się robić, co starają się robić lekarze, na których zresztą jest nałożony teraz ustawowy obowiązek, to co starają się robić pracownicy inspekcji sanitarnej, to przekonywać. Natomiast ja pragnę zwrócić uwagę, że to nie jest nasza nadgorliwość, że to nie jest straszenie, to jest po prostu wymóg prawny i my w pewnym momencie nie mamy wyboru. My nie możemy jako organ władzy publicznej stosować prawa wybiórczo. W odniesieniu do żywności będziemy egzekwować, w stosunku do szczepień nie. Nam tego nie wolno robić. Przy czym chcę jeszcze raz powiedzieć – jest to ostatnia rzecz, którą chcielibyśmy robić w pełni rozumiejąc niepokoje, lęki osób, które w stosunku do szczepień je mają.”

  Co ciekawe, w wielu sanepidach w kraju szanuje się decyzje obywateli dotyczące ich zdrowia, lecz w niektórych urzędnicy, pomimo braku delegacji w tym zakresie, poczuwają się do obowiązku przymuszania pacjentów przychodni do poddawania siebie lub członków rodziny długiej serii szczepień, wydając decyzje administracyjne (bezprawnie, kilkanaście przegranych spraw w sądach administracyjnych tylko w ciągu ostatniego roku) czy wydawanie postanowień (bez odpowiedniej delegacji, sprawy w toku, co teraz zgodnie z zapowiedziami może mieć miejsce również w Wielkopolsce). Dochodzi przy tym do złamania wielu przepisów, w tym marnowania środków publicznych, jak to bezsprzecznie miało miejsce w przypadku sanepidów wielokrotnie wydających decyzje administracyjne w takich samych sprawach i wielokrotnie ponoszących koszty sądowe przegranych spraw.

  Przez prawie rok w Poznaniu nie nakładano nowych grzywien, a sanepid był zmuszony zwracać te, które poprzednio bezprawnie pobrał z kont bankowych lub pensji sceptycznych wobec szczepień rodziców (do dzisiaj nie ma pewności czy zwrócono je również osobom, które nie odwołały się w terminie i nie złożyły odpowiedniego wniosku o uznanie bezprawnie wydanej decyzji administracyjnej za nieważną).

  W Głosie Wielkopolskim z 3 marca 2012 r. http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/521935,rodzice-nie-chca-szczepic-dzieci,id,t.html#komentarze czytamy, iż Andrzej Trybusz: „zdradza, że takie środki będą zastosowane wobec 100 wielkopolskich rodzin. Sprawa zmierza ku finałowi, ale na razie nie wiadomo czy organem uprawnionym będzie inspektorat czy też władze wojewódzkie.”
  Jak to się ma do zapewnień A. Trybusza sprzed ponad miesiąca???

  W ww artykule napisano również:
  „Według statystyk Wielkopolskiego Inspektoratu Sanitarnego liczba rodziców, którzy odmawiają udziału w obowiązkowym programie szczepień ochronnych z roku na rok rośnie. Obecnie jest to od 350 do 400 rodzin. Ponad połowę stanowią rodzice z Poznania”.

  Według naszej wiedzy grzywny są nakładane również w Krakowie, Łodzi, Zielonej Górze, Ostrowie Wielkopolskim i Szczecinie.

  Zapraszamy do kontaktu osoby potrzebujące pomocy prawnej, jak również osoby, których dotyczą powikłania poszczepienne. http://stopnop.pl/stowarzyszenie/pomoc/100-pomoc-prawna

  W związku z tym kontynuujemy OBYWATELSKĄ AKCJĘ W SPRAWIE PEŁNEJ INFORMACJI I WOLNOŚCI WYBORU SZCZEPIEŃ i zapraszamy wszystkie osoby przeciwne przymusowi i popierające postulaty zawarte w naszym apelu do parlamentarzystów i petycji do Ministra Zdrowia, na pikietę, która odbędzie się 21 kwietnia 2012 r. w Poznaniu. Więcej szczegółów wkrótce.

  http://stopnop.pl

 47. AQQ 9 marca 2012 o 1:06 pm

  http://marucha.wordpress.com/2012/03/09/19-oznak-ze-ameryka-staje-sie-szalenie-kontrolowanym-krajem-w-ktorym-niemal-wszystko-jest-nielegalne/