„Partia Zdrowia” koniecznością w Polsce

Jesteśmy mordowani. Abyśmy nie zauważyli tego wielkiego ludobójstwa, wybrano tzw. inkrementalizm – mordu dokonuje się w sposób powolny, tak żebyśmy się nie zorientowali, że dzień po dniu jest coraz gorzej. Atak idzie nie tylko na ekonomię i poziom życia, ale głównie na nasze zdrowie. Ludzie jednak to zauważają, choć jeszcze nie potrafią połączyć w sensowną całość.
Jednak dla tych, którzy choć trochę czasu poświęcili na tzw. „teorie konspiracji” wszystko jest jasne. Dokonywana jest tzw. „depopulacja” globu – czyli wielka eksterminacja ludzkości.
  Nie są to wnioski wyssane z palca – nie brakuje dokumentów, łącznie z oficjalnymi zaleceniami ONZ, które nie pozostawiają wątpliwości, że celem działań globalistów jest nasza śmierć.

Eksterminatorami są globalni terroryści, którymi są rodziny Illuminati, mające agentów w niemalże każdym rządzie, wielkich korporacjach, ośrodkach religijnych, organizacjach rządowych, pozarządowych i międzynarodowych, w tym ONZ. Oto tylko kilka elementów tego diabelskiego planu, który implementowany jest m.in. w Polsce:

 • Trucie powszechnymi dodatkami do żywności i lekarstw. Niedawna afera z solą przemysłową ujawniła, że jesteśmy celowo truci szkodliwymi substancjami, w tym rakotwórczymi.A jest to tylko „wierzchołek góry lodowej”.
 • Sejm pracuje nad ustawą, w której tylnymi drzwiami akceptuje się bardzo niebezpieczne rośliny GMO, mimo że nie przeprowadzono żadnych rządowych badań nad skutkami ich stosowania. Niezależne badania naukowe dowodzą, że GMO jest bronią biologiczną stworzoną po to by uczynić ludzi bezpłodnymi. Np. szczury żywione GMO w trzecim pokoleniu tracą zdolność rozrodczą, nie mówiąc o poważnych defektach genetycznych.
 • Agenda 21 – system zaleceń dla „prawidłowego rozwoju” społeczeństwa XXI wieku jest jednym wielkim planem depopulacji globu. Jest ona systematycznie realizowana pod pozorem korzystnych dla ludzkości zmian. Jej celem jest m.in. zniszczenie rolnictwa indywidualnego, by ludzie byli zdani tylko na zabójczą żywność GMO wielkich korporacji.
 • Napoje zatruwane są aspartamem i fluorem. Udowodniono, że słodzik dietetyczny aspartam jest bardzo niebezpieczną trucizną, powodującą wiele niebezpiecznych dla życia schorzeń, w tym efekty podobne do choroby Alzheimera i Parkinsona. Związki fluoru, zawarte m.in. w wodzie butelkowanej, są równie niebezpieczne, fluor m.in. jest rakotwórczy, przyspiesza osteoporozę, ma szkodliwe działanie na psychikę i samopoczucie, obniża inteligencję.
 • Jak udowodniło wiele niezależnych badań naukowych, większość szczepień jest szkodliwych. Osoby nieszczepiące się są zdrowsze i nie zapadają na wiele chorób tzw. „cywilizacyjnych”. Winnymi tej sytuacji są głównie dodatki do szczepionek w postaci szkodliwych adjuwantów.
 • Tzw. „pandemia” świńskiej grypy w 2009 roku ujawniła w pełni konspirację Światowej Organizacji Zdrowia (część ONZ), międzynarodowego przemysłu farmaceutycznego i rządów większości państw świata. Tylko dzięki odważnym badaczom oraz interwencji mediów internetowych udało się zapobiec kataklizmowi faktycznej pandemii ptasiej grypy – materiał szczepionkowy firmy Baxter, który rozesłano do różnych laboratoriów do powielenia zawierał śmiertelny wirus ptasiej grypy. Drugą częścią tej broni biologicznej były adjuwanty zawarte w szczepionkach.
 • System medyczny jest bronią masowego rażenia. Lekarze przechodzą indoktrynację podczas studiów, której efektem jest stosowanie lekarstw będących de facto truciznami, podczas gdy większość chorób można leczyć metodami naturalnymi takimi jak zioła. Np. nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia dlaczego wybrano akurat aspartam jako dodatek smakowy do leków.
 • Otwarta eutanazja. W USA już działają „panele śmierci”, które mają decydować o tym który pacjent może, a który nie otrzymać niezbędną dla życia pomoc medyczną. Podobne panele planowane są dla Europy. Jest to wstęp do wprowadzenia oficjalnej eutanazji, gdzie „niepotrzebni” będą likwidowani w odpowiednich ośrodkach.
 • Młodzi ludzie uznani za „chorych psychicznie” mają być sterylizowani. O tym kto ma być chory psychicznie będzie decydowała odpowiednia agentura Illuminati. Każdy może zostać chorym psychicznie – po to organizowane są m.in. banki DNA, gdzie od 1976 roku gromadzi się nielegalnie materiał genetyczny od niemal każdego noworodka.
 • Zgodnie z zaleceniami ONZ wszędzie wprowadza się tzw. Codex Alimentarius, który ogranicza dostęp do naturalnych substancji leczniczych akceptując jednocześnie trującą chemię oraz substancje radioaktywne. Zalecenia ludobójczego w zamierzeniu Codexu promuje się jako konieczność ochrony ludzkiego zdrowia – taktyka ta jest powszechnie stosowana przez system globalnej depopulacji.
 • Mit globalnego ocieplenia – sprytny sposób na zniszczenie cywilizacji. Ograniczenie emisji dwutlenku węgla do zero, jest de facto potwierdzeniem zamiarów elit co do likwidacji cywilizacji. Człowiek ma bardzo mały wpływ na ocieplenie czy ochłodzenie klimatu (de facto odnotowuje się właśnie to drugie) gdyż cała roczna emisja gazów przez naszą cywilizację jest równoważna emisji gazów przez jeden wielki wulkan.
 • Ekonomiczny system wyzysku ma na celu dodatkowe osłabienie społeczeństwa. Nie ma żadnych przesłanek do tego, by zwiększać wiek emerytalny, godziny pracy czy obniżać stawki. Automatyzacja przemysłu powoduje, że człowiek powinien mieć więcej, a nie mniej czasu dla siebie.
 • Zwiększanie podatków jest szkodliwe dla ekonomii – powoduje regres, a nie rozwój. Ludzie nie powinni płacić w ogóle podatków za pracę, dla prawidłowego funkcjonowania rządu w zupełności wystarczyłby podatek od korporacji i sprzedaży detalicznej. Tak więc, podatki są również bronią masowego rażenia.
 • Chemiczny atak na płeć i zachowania seksualne. Niezależne badania naukowe udowodniły, że żywności syntetyczny estrogen w opakowaniach plastikowych, jak np. butelki  jest ważnym czynnikiem zwalniającym rozwój cech męskich u młodych chłopców, powoduje, że pewien procent mężczyzn staje się homoseksualistami.. Wywołuje także raka.  Jest to kolejny element depopulacji, bowiem homoseksualiści rzadko mają dzieci.
 • System niszczenia rodziny jest również elementem ludobójstwa, zresztą zgodnie z jego definicją. System prawny nie dość, że jest systemem represji politycznej, to atak za jego pomocą na rodzinę, jest atakiem na reprodukcję społeczeństwa. Także medialne promowanie homoseksualnych zachowań obniża reproduktywność społeczeństwa.
 • Aborcja jest najbardziej widocznym elementem depopulacji. Ludobójstwo, któremu nie można zaprzeczyć, neguje się poprzez zmianę definicji człowieka, czy przez fałszywą propagandę medialną.
 • Media są ważnym elementem ludobójstwa. Mają na celu zafałszowanie rzeczywistości i ośmieszenie ważnych informacji na temat tego co się naprawdę dzieje. Dostarczane wiadomości mają służyć nie prawdzie, a interesowi Illuminatów, tj. ostatecznemu celowi – depopulacji globu.
 • Dla sprawniejszego przebiegu depopulacji, kraje świata łączone są w tzw. Unie. Główny cel działania tych unii jest już jasny – sprawne wprowadzanie elementów eksterminacji ludności świata. Unie są sterowane przez międzynarodowe korporacje, które są agenturami Illumianti. Np. Komisja Europejska nie jest wybierana demokratycznie, a to ona, a nie Parlament ma największy wpływ na politykę Unii Europejskiej.

Sytuacja jest alarmująca. Społeczeństwa wielu krajów umiejętnie się bronią – co jest widoczne np. w walce z GMO. W USA prężnie działa American Civil Liberties Union (ACLU), która skutecznie zakłada procesy sądowe rządowi oraz organizacjom za łamanie prawa. Coraz silniejsze są partie Konstytucyjna i Libertariańska.
Polacy potrafili się przeciwstawić histerii pandemii w 2009 roku, dzięki czemu jako jedyny kraj nie zakupiliśmy kosztownej nieprzetestowanej szczepionki na H1N1, jednak nie udało się pociągnąć tej dobrej passy mobilizacji społeczeństwa. Afera z solą czy ustawa akceptująca zabójcze GMO, która jest nielegalnie rozpatrywana w Sejmie, wykazały jednak, że inne metody depopulacji są skutecznie stosowane w naszym kraju.
Potrzebna jest natychmiast silna organizacja, która wywierałaby presję na rząd i organizacje międzynarodowe tu działające w celu zapobieżenia tragedii wyludnienia naszego kraju. Organizacja ta powinna się skupić na zagrożeniu zdrowia obywateli – wszelkie dyskusje polityczne można zostawić sobie na później. Zagrożenie zdrowia jest zrozumiałe dla każdego – zatem organizacja taka będzie miała pełne poparcie społeczeństwa.
Zróbmy to jak najszybciej, dopóki agentura Illuminati nie założy kolejnej organizacji fasadowej o tym charakterze, która zamiast nam pomóc zdyskredytuje cały ruch.

Reklamy

203 responses to “„Partia Zdrowia” koniecznością w Polsce

 1. libro77 9 marca 2012 o 2:07 pm

  Widać więc, że rządzi już pan tego świata, ale on nie wygra. Nie poddajmy się zwątpieniu

  • ... 9 marca 2012 o 7:46 pm

   i nie dajmy sie załadowac w smiertelna pułapke zbudowana na teorii NWO – jak i dlczego antychryst zniesie NWO i dlaczego bedzie z pomoca ludzi sobie podległych mordował uczniów i naśladowców BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

   • libro77 10 marca 2012 o 6:55 am

    3kropki – fajnie czasami mówisz, Ty i podobni Tobie, ale zubożyliście sami siebie.
    Byłem wczoraj w 500-letnim kościele na drodze krzyżowej. Niesamowite wrażenia w otoczeniu cudownych, starych kilkumetrowej wielkości obrazów i fresków.
    My katolicy i bracia prawosławni naprawdę nie modlimy się do papieru, farby i tynku…

 2. Jas 9 marca 2012 o 2:13 pm

  W internecie rekordy popularności bije nagranie ratowania stada delfinów. Film został nakręcony przez niemieckiego turystę na plaży w Brazylii i umieszczony w sieci parę dni temu.

  http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/plazowicze-ratuja-stado-delfinow,38015,1,0.html

 3. Sully 9 marca 2012 o 2:14 pm

  Proszę bardzo , znalazłam : http://www.tvn24.pl/-1,1737507,0,1,spor-o-zwiazek-chemiczny-cola-i-pepsi-zmieniaja-sklad,wiadomosc.html , cwaniaki, wmawiaja nam, ze substancje nie s rakotwórcze…. a jednak z nich rezygnują, ale przez tyle lat je stosowali, a ile hektolitrów ludzie wypili..

  • AQQ 9 marca 2012 o 5:17 pm

   http://www.sfora.biz/Polacy-zjedli-tony-jedzenia-z-zepsutych-jaj-Grozne-bakterie-a41316

   Trująca sól, pepsi , cola, susz jajeczny, nie wspomnę o wszechobecnie trujących chemtrailach, fałszowanie wyników badań nad lekami, okaleczanie chirurgiczne chorych na raka, nieujawnianie zdrowych prostych terapii leczenia itp itd…

   Czy My jesteśmy jeszcze ludżmi, czy tylko zwykłą masą zombiaków prowadzoną na rzeż???

   • hjk 9 marca 2012 o 6:08 pm

    „Najlepszy” wyraz tego morderczego szaleństwa albo zabójczej głupoty to chyba aspartam dodawany do … leków (!!). Już mniejsza o gumy do życia, słodycze, czy gazowane napoje zwykłe i tzw. „lajty”, tj. bez cukry, ale zabojcza słodycz musi być.
    Tu najnowsze opracowanie o szkodliwości:
    http://www.naturalnews.com/035195_aspartame_brain_tumors_seizures.html

    Czytac etykiety, póki jeszcze umieszczają infa. niektóre stare tradycyjne leki zmieniły skład po wykupieniu ich przez obce koncerny…

    • Sully 9 marca 2012 o 7:15 pm

     Ale lekarz popatrzał się na mnie jak na wariatkę, jak powiedziałam mu, że nie wezmę leku słodzonego aspartamem.

     • Aśka 9 marca 2012 o 8:55 pm

      Mój plusik dla Ciebie, nie dla lekarza.

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:21 pm

   @Sully
   co cię nie zabije, to cie wzmocni, Sully; osobiście polecam mieszanie ww. odrdzewiacza z (tanią, bo szkoda droższej), whisky: najbardziej oczywiste produkty żywnościowe najtrudniej „zhakować”; prooost!

   • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:35 pm

    no i za co ten minus? :-(( -)))…abstynent sie odezwał?

    • Sully 9 marca 2012 o 8:20 pm

     Dzięki Total za wskazówki 😉 Ale ja tak mało alkoholu pijam…coz może zacznę więcej 😉

    • sebecx 9 marca 2012 o 8:23 pm

     tutaj link do produktów objętych podatkiem koszernym
     http://krakow.jewish.org.pl/pliki/1192126369.pdf

 4. navajo88 9 marca 2012 o 2:23 pm

  Witajcie zatraceńcy jak leci i co słychać wszystko oki? ,wklejam wam znzną już balladę o zielonych beretach !
  To na kolejne rozpalenie waszych emocji ! hahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • helmut 10 marca 2012 o 8:21 am

   Przyjacielu tak nie mozna mowic ..Hameryka jest rozlozona na lopatkach.(Ekonomicznie).I jak
   rozpoczna sie igrzyska ( wojna).To wiedz ze to bedzie koniec wielkich imperii tzn.(Rosia Chiny Hameryka=Bilderberg=ONZ=UNIA.Bo najwiekszy syf robi gruntorodzinka ROTHILDS David Rockefeller..I chory psychicznie motloch z (cywilizacja zachodnia).A odemnie na rozpalenie emocji ….You tube ….Rozszumialy sie wierzby placzace….+film z warszawskich pawazek.Gdyz wszyscy sie tam znajdziemy.Amen

 5. navajo88 9 marca 2012 o 2:23 pm


  ZAPOMNIAŁEM !!!!!!!! hahahahahahaha

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:24 pm

   @navajo
   zajebiste! pamietasz jak Forest Gump wystawił gołą d…ę Nixonowi pod oczy, żeby mu pokazac, gdzie go wietnamska kula trafiła? i to cały mój komentarz do tej trepowskiej piosenki!

 6. navajo88 9 marca 2012 o 2:24 pm

  na razie znikam !!!! ,J.M.H

 7. rebo3 9 marca 2012 o 2:26 pm

  Do „Monitora”…Być może nie masz aż tak ogromnej świadomości,ale pamiętaj i wiedz o tym,że masz potwornie ogromną armię i przede wszystkim pokojową armię ludzi stojącą po Twojej stronie.Twojego bloga czyta niemalże cały świat.Sam w swoim gronie-środowisku poinformowałem ludzi o Twoim blogu…są pod wrażeniem Twojej osoby,a zarazem ogólnego szoku,że w tak brutalny sposób skonstruowano świat przez nadzianym frajerów z krawatem w zębach.Banda zasranych oprychów na których przyjdzie czas.Otrzymałem od przyjaciela link z materiałem,który również ukazuje nam wszystkim jak dziś robi się ludzi w cymbał i cymbałów z nich samych.Być może zapoznaliście się już z tym materiałem,ale wydaje mi się iż warto przypominać,kto tak naprawdę rozdaje karty w życiu dnia codziennego i kim należałoby gardzić i wytykać palcami. Przeczytajcie…
  http://www.liceum-wroc.salezjanie.pl/files/prolife/uploads/files/tkanki.pdf A co do partii…jestem jak najbardziej za…Czas skończyć to wariactwo jakie się szerzy i promuje na świecie.

  • monitorpolski 9 marca 2012 o 2:32 pm

   Dzięki, to jest szokujący materiał, ale nic nas chyba już nie zdziwi?
   Alex Jones ostrzega przed kolejnym holocaustem jaki szykują ludności Afryki, ale jest to tylko element ogólnoświatowego holocaustu (przypominam – ofiara całopalenia) który dotyczy obecnie nie tylko wojny rasowej z czarnymi, dotyczy i nas. Wszyscy bowiem jesteśmy gojami.

   • sebecx 9 marca 2012 o 8:24 pm

    Ja też jestem za .. piszę się do takiej partii..

  • Tola 9 marca 2012 o 2:40 pm

   Musze to wklic jako teks,zeby nikomu nie umknal:
   Dzieki rebo za linka!

   DZIĘCIECY SMAK W PUSZCE
   Firma PepsiCo została oskarżona o to, że w celu poprawienia smaku wykorzystuje do
   produkcji swoich napojów linie komórek pochodzących z aborcji. Teraz akcjonariusze
   korporacji złożyli wniosek do Komisji Papierów Wartościowych, by firma zaprzestała
   prowadzenia badań z użyciem komórek dzieci zabitych w wyniku aborcji. Jednak nie tylko
   Pepsi wykorzystuje w swoich produktach takie komórki. Dokładnie to samo robią producenci
   kosmetyków.
   O sprawie poinformowała organizacja Children of God. Rok temu PepsiCo zawarła 4-letnią umowę
   z firmą Senomyx, która miała opracować formułę, pozwalającą dłużej utrzymać moc substancji
   słodzących napojów PepsiCo. Korporacja przeznaczyła na badania 30 milionów dolarów.
   Przeciwnicy aborcji wezwali firmy Senomyx i PepsiCo do rezygnacji z doświadczeń z użyciem linii
   komórek pochodzących z abortowanych dzieci. Na wnioski organizacji Children of God
   odpowiedzieli przedstawiciele PepsiCo, którzy tłumaczyli, że nowa technologia, której
   opracowaniem zajmuje się Senomyx, ma pozwolić obniżyć kaloryczność napoi i poprawić ich
   smak.
   „Amerykańscy obrońcy życia rozpoczęli więc bojkot produktów PepsiCo. Dołączyły do nich
   organizacje z Australii, Hiszpanii, Niemiec, Irlandii, Szkocji, Polski i Wielkiej Brytanii. Szefowa
   organizacji Children of God, Debi Vinnedge naciska na korporację, by zerwała kontrakt z Senomyx
   i poinformowała akcjonariuszy, na co idą ich pieniądze. Obrońcy życia chcą, aby Rada Dyrektorów
   PepsiCo przyjęła politykę, która opiera się na przestrzeganiu podstawowych standardów etycznych
   i nie współfinansowała skandalicznych badań, które – by poprawić jakość produktów – uciekają się
   do wykorzystywania komórek uśmierconych dzieci”- informuje PiotrSkraga.pl.
   Na pierwszy rzut oka informacja o tym, że Pepsi wykorzystuje komórki zamordowanych w wyniku
   aborcji dzieci może być odbierana jako skrajne oszołomstwo. Jednak okazuje się, że takie komórki
   są wykorzystywane w wielu innych gałęziach przemysłu. Dwa lata temu pisałem, że szwajcarska
   firma farmaceutyczna Neocutis używa w niektórych swoich produktach komórki z ciał dzieci
   zabitych podczas aborcji. Wówczas proceder również wykryła organizacja Children of God.
   Specjalizująca się w dermatologii firma Neocutis podała mianowicie, że „kluczowym składnikiem”
   jej kremów jest „przetworzone białko skórne” (PSP), sporządzone na Uniwersytecie w Lozannie z
   tkanki skórnej pobranej od 14-tygodniowego abortowanego dziecka płci męskiej. Fragmenty
   ciała dziecka posłużyły do stworzenia komponentu, który ma pomagać w odbudowie starzejących
   się komórek. W ulotkach czytamy, że „komórki płodu mają zdolność niezwykłego rozwoju i są
   bardzo odporne przed stresem oksydacyjnym i fizycznym w porównaniu do komórek skóry
   dorosłych, co czyni je doskonałym źródłem do eksploatacji i wymiany na inny, choć mniej
   kontrowersyjny, środek do produkcji PSP”.
   Kilka lat temu brytyjski dziennik „Daily Mail” opublikował wstrząsający reportaż o
   wykorzystywaniu komórek macierzystych w przemyśle kosmetycznym. „52-letnia gospodyni
   domowa wychodzi z kliniki uśmiechnięta. Mało ją obchodzi, że do odmłodzenia jej twarzy
   używano kontrowersyjnej i zabronionej metody”- pisali dziennikarze, którzy wymienili miejsca,
   gdzie można poddać się zabiegowi, do którego używa się komórek macierzystych. Na Barbadosie
   za 24 tysięcy dolarów, w luksusowych hotelach należących do obywateli byłych republik
   radzieckich, Europejczycy i Amerykanie mogą poddać się upiększającym zabiegom, korzystając z
   tkanek poronionych płodów. Placówki są tak oblegane, że na zabieg czeka się nawet kilka miesięcy.
   Klinika chwali się, że wstrzykuje swoim pacjentom szybko regenerujące się komórki z wątroby 6-
   12 tygodniowego „poronionego” płodu. W 2009 roku policja zamknęła w Budapeszcie
   nielegalnie działającą klinikę, w której leczono ludzi pochodzącymi z dzieci zabitych podczas
   aborcji komórkami macierzystymi. Klientelę placówki stanowili tzw. „turyści komórkowi”,
   pochodzący głównie z USA, którzy widzieli w niej jedyną szansę wyleczenia swoich dolegliwości.
   Taka turystyka jest zresztą coraz popularniejsza.
   Wiele „cywilizowanych” krajów na świecie pozwala na nieograniczone badania nad embrionami.
   Niedawno dołączyło do nich USA, po tym jak Barack Obama cofnął zakaz nad badaniami, który
   wydała administracja wielkiego obrońcy życia- Georga W. Busha. Przemysł aborcyjny lobbuje na
   rzecz legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych nie z uwagi na „prawa kobiet” czy prawo do
   „decyzji”. Czymś takim zajmują się opłaceni przedstawiciele handlowi w przebraniu feministek czy
   inni „pożyteczni idioci”. Wielki biznes chce legalizacji aborcji w jak największej liczbie krajów na
   świecie z uwagi na zyski. Oni potrzebują tych ciałek. Zblazowani starcy wychowani w kulcie
   piękna nie potrafią się już godnie zestarzeć. „Zawsze pieniądze. Zawsze te pieprzone pieniądze”-
   mówi bohater filmu „Kasyno”. Również w tym przypadku ma racje.
   http://prawdaoaborcji.wordpress.com/2011/11/07/dzieciecy-smak-w-puszce/

   • mi461 9 marca 2012 o 3:34 pm

    w latach 60 tch byl krem pod nazwa P..ta znanej polskiej firmy w ktorym znajdowal sie wyciag z > .Lozyska .
    Tak, tak juz wtedy byly stosowane takie metody.

    Pamietam ze duzo mowiono o nim, krem byl drogi, ale podobno – bardzo skuteczny.
    Kilka lat temu znajoma z Polski pisala mi o odzywce do wlosow ktora rowniez miala „taka”zawartosc.
    To nie teraz zaczela sie ta „plaga”.
    Mielismy juz to o wiele wczesniej.

    • Ania 9 marca 2012 o 5:41 pm

     No wybacz , wycią z urodzonego łożyska ( placenta) taka pewnie była nazwa kremu, to całkiem co innego niż wyciąg z embrionów.

     • sebecx 9 marca 2012 o 8:35 pm

      tutaj chińska zupa z ludzkich płodów… jak twierdzą spożywający świetnie wpływa na sprawność seksualną… CZYM trzeba być aby coś takiego zrobić…
      ZDJĘCIA MOGĄ WYWOŁAĆ POGORSZENIE SAMOPOCZUCIA
      http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333

     • mi461 9 marca 2012 o 9:06 pm

      jasne ze to cos innego, ale juz wtedy stosowano rozne metody do domladzania i to my KOBIETY jestesmy tym „skarbem” 😉
      Pamietam jak moja mamusia wspominala ten krem.

      • Peryskop 9 marca 2012 o 9:45 pm

       Kobiety wetrą w siebie niemal wszystko żeby wyglądać jeszcze bardziej SUPER !

       Na blogu Zgrypiona (teraz defunct) była informacja, że do ekskluzywnych kremów na twarz dodaje się też przecieru z… napletków. 😀
       Smacznego !

       • ALFA 9 marca 2012 o 10:23 pm

        @Peryskop toż to czyste białko ,a jaka cera ho ho.Jak u niemowlaka 😀

        • mi461 10 marca 2012 o 1:42 am

         ALFA…. a ty z kad wiesz? tylko blagam nie mow ze probowalas 😉

       • AQQ 9 marca 2012 o 11:03 pm

        @ Peryskop, mam już swoje lata, nigdy nie ciągnęło mnie do kremów ani szczególnych kuracji odmładzających czy diet ale nastoletnie, wypacykowane dziewczyny teraz to koszmar niejedna może mi pozazdrościć….

        • mi461 10 marca 2012 o 1:45 am

         AQQ jak masz dobre geny – to i skora jest dluzej „piekna”.

       • mi461 10 marca 2012 o 2:07 am

        Peryskop, dzisiaj to nam docinacie tak?
        a 8 marca to zaden z was (rodu meskiego) nawet ogolnie nie powiedzial cos milego KOBIETOM na tym blogu

        ehhhh te chlopy!!!!!

        • Peryskop 10 marca 2012 o 3:54 am

         Jak to Mi461? A Totalsky nie złożył życzeń niezawężonych do Sully?
         I nie było protestów.
         Ani specjalnych podziękowań. Czyli raczej normalne towarzystwo z nami leci 😀

         A co do cery AQQ – może Ci i geny pomogły, ale chyba więcej zdrowe podejście do zdrowia.
         Ale zdrowe nawyki zwykle się dziedziczy i wtedy trudno ocenić czy to jest korzyść genetyczna.

        • Totalsky No Problemsky 10 marca 2012 o 8:42 am

         @mi461
         meA CULPA, MEA MAXIMA CULPA :-(… no ja cos tam odpaliłem, ale to było a propos czegos tam, no i chyba dzień wcześniej; mea culpa!!… – ale dzisiaj – podobno – jedna pani w „Trójce” to powiedziała, jest „dzień mężczyzny”, nawet kolegom redaktorom ta pani złożyła, na antenie życzenia, i w nagrodę dostała buziaka, czy nawet dwa… – ja nic nie sugeruję:-)

        • mi461 10 marca 2012 o 6:05 pm

         totalsky wasz dzien kochane „chlopy” jest co dzien ;))
         nasz dzien codzienny to wiecej niz praca zawodowa nie wspomne tego ze rola zony, przyjaciolki i kochanki nam tez czasem leci juz jako „nadgodziny”

         ha ha
         Gdyby dzien mial 36 godz moze bylo by lepiej rozlozyc obowiazki i przyjemnosci 😉 😉

    • Ada 10 marca 2012 o 10:10 am

     Mam kolezanke polozna w modnym warszawskim szpitalu, juz z 20 lat temu mowila mi ze polozne bardzo pilnuja lozysk po porodzie bo kupuja je firmy na kremy itp.

     Ale jak napisala Ania co innego urodzone lozysko a co innego kanibalizm w postaci zupy z plodow, czytalam to juz jakis czas temu na http://zmianynaziemi.pl/forum/aborcja-za-czy-przeciw

   • Sully 9 marca 2012 o 5:14 pm

    Nie zdawałam sobie sprawy z tego co piszesz Tola, chyba muszę pogłębić swoja wiedzę na ten temat. Wiedziałam o kremach na bazie komórek macierzystych, ale nie mialam pojęcia o ich pochodzeniu. A o tej turystyce i klinikach to już zupełnie, powiem szczerze pierwszy raz słyszę. Smutna to niestety wiadomość ;-( żyć i wygladać młodziej, bo ktoś inny zginął…normalnie „zakamuflowany wampiryzm ” .

    • hjk 9 marca 2012 o 6:14 pm

     A raczej kanibalizm – podejrzewam, ze w USA w l. 70 tych wprowadzono aborcję tylko pod pretekstem ideologi „wolności wyboru” i „brzucha, który nalezy do mnie”, a rzeczywistym powodem były powiekszające się jak rak badania nad kanibalnym wykorzystaniem „materiału aborcyjnego”…

    • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 9:25 pm

     @Sully

     to, po pierwsze, fajny kawałek; po drugie jesteśmy ludźmi, i nasze tęsknoty czasami muszą pozostac tylko tęsknotami; moze kiedys, po drugiej stronie tęczy…?

     • Sully 10 marca 2012 o 12:18 pm

      Hej Totalski, bądź optymistą 😉 Nie miej takiego wisielczego nastroju …

  • maran 9 marca 2012 o 2:45 pm

   Tu nie ma co sie cieszyc, bo do radosci ze zwyciestwa to droga daleka.
   Nalezy sie przygotowac na walke, i to na walke na smierc i zycie. DOLSOWNIE.
   Wrog jest potezny, uzbrojony po zeby , swietnie zorganizowany i zdeterminowany aby osiagnac to co zamierza. MY jestesmy slabi, rozproszeni, niezorganizowani, bez broni , wystrasznie, i ludzacy sie ze jakos tak bedzie, ze to sie jakos samo tak rozwiaze , rozjedzie po kosciach, bez walki.
   Nie kochani. Na TO NIE MA co liczyc. Co wiecej . Musimy sie tez modlic ,bo ci co chca nas zniszczczyc oddalli swe dusze silom ZLa i stamted czerpia swa moc i wskazowki.
   MY musimy zwrocic sie do BOga ,bo bez Jego Pomocy zginiemy z kretesem.
   Jestesmy atakowani na WSZYSTKICH frontach, a wielu nawet tego nie chce zauwazyc, a co dopiero mowic o jakiejkolwiek formie sprzeciwu czy obrony. ONi nawet tego nie chca widziec. Wola sie gapic w TElewizornie i bezmyslnie przezuwac trujaca papke im podawana.
   POKI NIE BEDZIE MASOWEGO BOJOTU Mainstreamowych media, poty nie bedzie mowy o zadnym odrodzeniu ,a bym bardziej ocaleniu.
   I na kolana. NAROD ma pasc na KOLANA
   przed Bogiem i blagac o przebaczenie i sie nawracac. Bez tego nie ma mowy o ZADNYM zwyciestwie.

   • sylukot 9 marca 2012 o 8:22 pm

    Bardzo dobrze napisane.
    Zasiadzmy wszyscy z tego bloga, i pomodlmy sie do BOGA
    Prosmy o przebaczenie. O nawrocenie tych wszyskich zlych ludzi, ktorzy zapomnieli juz o milosci i dobroci.
    Wyobrazcie sobie ze w tym samym dniu, o tej samej godzinie siada 1milion lub wiecej ludz i modli sie o to samo to jest dopiero MOC.

    • iHe 9 marca 2012 o 11:04 pm

     U hansa analizują dosyć hardecorowe scenariusze,których co gorsza spodziewamy się i tutaj..Z partią zdrowia to pomysł super,o ile będzie jeszcze klimat na jakieś partie.

     Bo niestety wydaje się,że raczej powinniśmy pomyśleć o federacji i to nie jewropejskiej a jakiejś lokalnej..
     Wyróżniłbym komentarze Maczety i Piotra.
     W każdym razie Monitor odważnie przeciera szlak,pytanie tylko czy kryzysizm zakłada moment na oddanie władzy narodowi..Czy naród we władze nazistów..

     http://hansklos.blogspot.com/2012/03/jak-nie-obalac-panstwa.html#comment-form

    • maran 10 marca 2012 o 1:16 am

     Sytuacja, gdy prawie caly narod wyszedl na ulice i sie modlil przez pare dni juz byla w niedalekiej historii. Przytaczana tu zreszta tez pare razy. Na Filipinach w 1986 roku i przyczynila sie do obalenia dyktatury Marcosa. Warto o tym cudzie poczytac.
     http://adonai.pl/cuda/?id=28
     Tylko zostaje jedno ale….
     Zgodnie z zasada: „jak trwoga to do Boga”, ludziska klekaja na kolana jak juz widza ,ze to nie przelewki i wrog u progu z mieczem stoi. Jak wrog przegnany zostaje, z powrotem wracaja radosnie do swoich starych nawykow, grzechow, zycia. Piwko, telewizorek, zakupki,samochodziki, pogon za rzeczami, pierduly, pornosiki, panienki , lelum polelum i tak zycie blogo przelatuje im przez palce poki….poty wrog znowu nie zacznie pojawiac sie u proga i wtedy… trwoga, i znow do Boga …zeby pomogl i wroga przpedzil.
     Mysle, ze Bog juz sie znudzil taka zabawa w ciucibabke i nam po prostu da popalic.
     Za to, ze Go lekcewazmy, ze Go olewamy,
     za to ze bezczescimy Jego swiatynie, za to mamy gdzies Jego przykazania, za to ze traktujemy
     Go jak chlopca na posylki, za to ze myslimy ze my jestesmy Jego kumple , ktorym On zawsze ma przebaczac, nawet jak My Go ciagle i w kolko i na okraglo obrazamy, ponizamy. Mysle ze Bog juz powiedziial „Basta moi kochani, miarka sie przebrala. Sami wypijecie to piwo, co se nawarzyliscie. Poczujecie jego gorzki, trujacy smak. Nie chcieliscie isc moja droga. to zobaczycie skutki pojscia droga szatana, ktora to droge znaczna czesc ludzkosci mniej lub bardziej swiadomie wybrala.” Obym sie mylila, ale niestety mysle, za mam racje. To nie BOG nas opuscil. To MY opuscilismy BOga i teraz bedziemy wyc, bo droga bez Boga jest droga rzezi, bezprawia, krwi, mordow, niemoralnosci, rozpasania, zboczen,klamstwa. Tak ze nawracajamy sie kochani, powracajmy na kolanach do Boga, bo jezeli nawet swiata nie uratujemy ,to zawsze mozemy i pwoinnismy walczyc o uratownie naszych dusz. Tego nikt nam nie moze zabrac i zabronic. Bojmy sie tych, ktorzy nasze dusze, nie ciala zniszczyc moga.

     • wawrzyniec wior 10 marca 2012 o 8:36 am

      Pieknie powiedziane Panie[Pani Maran powiedziane..My Polacy tacy jestesmy.Aby hlew jakas robuta nie praca tylko robuta za psie pieniadze.I poziniej sobie jeden drugiemu wmawia /e tam my nic na to nieporadzimy.No co zrobisz nic .Siedzimy cicho lepiej.No i siedza w gownie po uszy.A poziniej jak sie do dobieraja juz fizycznie.To spiewaja w kosciolach Boze Cos Polskie.
      I poziniej z zardzewialym AK-47 bochatera struga..Bojmy sie BOGA ktory nasze ciala i dusze moze zatracic w piekllle .A oni wtedy nie beda nam zagrarzac..Wrocimy do chrzescijanstwa tego antycznego i do naszej tozsamosci narodowej (pieknej histori i kultury)..Sursum Corda

   • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 11:24 pm

    @maran
    naród nigdy nie padnie na kolana przed Panem B. en masse… no bo to masa…; naród (Naród) to takie stado baranów – potrzebuje przewodnika); nie to, ze sie uważam za przewodnika, ale chociaż… za czarnego barana w tym stadzie, który niekoniecznie mądrzejszy, ale przynajmniej oryginalny (skromnośc przez mnie przemawia, a skromnośc, to cecha ludzi wielkich… hehe); ja mysle, że Bóg nas (tu, na tym blogu) lubi – bo przynajmniej staramy sie myśleć; i nie konsumujemy bezwiednie, dóbr tego świata, jak jakieś jamochłony; ale w końcu przyjdzie czas, że to stado będzie potrzebowało przewodnika; jakby co, głosujcie na mnie (a stołki w spólkach skarbu państwa będą wasze!); śmiech przez łzy…;

    • Peryskop 10 marca 2012 o 4:16 am

     Maran, wydaje mi się, że wnioski Twoich rozważań na gruncie wiary są podobne do oceny rozwoju obecnej sytuacji przez ludzi nie dysponujacych wiara w Boga, ale uczciwych i znających prawidła psychologii, socjologii i politologii, a także ważniejsze przykłady z historii – jak choćby wydarzenia na Filipinach, które przypomniałaś.

     Gdy zastanowiłem się nad tą zbieżnością ocen z różnych pozycji, to zauważyłem znamienny szczegół – w ocenach tych samych zjawisk i sytuacji przez ludzi wierzących i niewierzących nie ma większych różnic tak długo jak przedstawicieli obu tych grup charakteryzuje UCZCIWOŚĆ.

     Natomiast inny wniosek już nie tak jednoznaczny – wiara w Boga bywa ekwiwalentem wiedzy.

     Ale optymalna sytuacja jest wtedy gdy się posiada oba te dary.

     No i szeroko rozumianą uczciwość.
     O nią chyba najtrudniej w systemie wypchanym zdradzieckimi mamidłami i wszelkimi pokusami.

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:31 pm

   @rebo
   „cała ludzkość dzieli się na 3 klasy: tych, którzy są nieruchomi, tych, którzy są ruchomi, i tych, którzy poruszają innymi”; a kto to powiedział? ano… niejaki Benjamin Franklin, jeden z tzw. Ojców Założycieli…;

  • mocniejszy 9 marca 2012 o 7:34 pm

   W maju ubiegłego roku przetłumaczyłem z anglojęzycznego serwisu pro life tekst na temat zamieszania Pepsi w komercyjne wykorzystanie komórek dziecka specjalnie zbitego w celu użycia jego ciała do badań naukowych. Morderstwo naukowe czy po prostu morderstwo? Nie wiem czyje było to dziecko, ale znana jest nazwa jego komórek nerkowych: HEK 293 – taki kod/numer nadany dla celów badawczych.

   Co Pepsi ma wspólnego z aborcją?

   http://mocniejszy.wordpress.com/2011/05/30/co-pepsi-ma-wspolnego-z-aborcja/

   Bojkotujący żądali od PepsiCo zerwania współpracy z firmą badawczą Senomyx. Firma Campbell Soup zerwała hańbiący układ z Senomyx przy nagłośnieniu sprawy. A czy w końcu PepsiCo ugięło się? Nie mam takiej wiedzy.

   Nie kupuję żadnych produktów, o których mam informacje, że są od PepsiCo.

  • mocniejszy 9 marca 2012 o 7:44 pm

   Uważam, że podejście do poszanowania życia od poczęcia pokazuje, czy ktoś jest potulnym zwierzątkim w zagrodzie NWO, czy wolnym człowiekiem, który popiera wolność dla życia i o taką walczy.

   Wiecie kim są Anonymus? Podobno 7 marca to oni zaatakowali strony www Watykanu i podobno jednym z powodów był sprzeciw Watykanu wobec zabijania dzieci nienarodzonych… Bardzo tajemnicza sprawa. Albo ktoś wrabia Anonymus w aborcjonizm, albo Anonymus są narzędziem NWO. Jak Al Kaida?

   Jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat, koniecznie podajcie to do wiadomości ogólnej w komentarzu pod tekstem:

   „Atak anonimowych aborcjonistów na Watykan?”
   http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/08/atak-anonimowych-aborcjonistow-na-watykan/

   • monitorpolski 9 marca 2012 o 7:58 pm

    Pod Anonymous może się każdy podszyć. Tak jak na tym blogu niektórzy próbują wrabiać Watykan, tak teraz za pomocą symbolu w postaci Anonymous niszczy się tenże. Łatwo się domyśleć kto może za tym stać.

    • mocniejszy 9 marca 2012 o 8:11 pm

     Akcja 7 września to nie jest tylko atak na Watykan. To próba przeciągnięcia antyglobalistów na stronę aborcjonistów. I dodatkowo skłócenie wrogów NWO. Prznajmniej dwie pieczenie na jednym ogniu… To jak podpis NWO.

     Jeśli tylko posłużono się nazwą Anonymus, to prawdziwi Anonymus powinni zdementować. Jeśli nie zdementują, to też nie jest jasne. Podobno były niedawno na całym świecie aresztowania hakerów antyglobalistycznych atakujących strony rządowe i korporacyjne. Może grupa inicjatywna Anonymus siedzi w jankeskim kiciu na Kubie albo w Klewkach, czy gdziekolwiek, a akcja 7 marca była po to, żeby ich oczernić…

     Są różne możliwości.

   • ciociababcia 9 marca 2012 o 9:53 pm

    Anonimous są finansowani przez Sorosa
    Od naszej korespondentki z USA – „KTO za tym stoi?”

    Od redakcji
    Dołączamy korespondencję Piotra Zarębskiego:

    cyt. fragment: „Z jednej strony ludzie z “kręgu” promują stronę tych którzy chcą regulacji i cenzury internetu a z drugiej strony promuje się ruchy sprzeciwiające się cenzurze poprzez tzw oddolne zrzeszenia sponsorowane przez fundację. Jeśli chodzi o ACTA w Polsce najgłośniej działały grupy sponsorowane przez fundację Sorosa [http://www.panoptykon.org/], podobnie było przy międzynarodowym ruchu okupacji Wallstreet, który był pośrednio sponsorowany w dużej części przez Sorosa [http://www.thenewamerican.com/usnews/politics/9269-big-soros-money-linked-to-occupy-wall-street].
    http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

    (…)

    To się nazywa kontrolowana opozycja. W obecnej sytuacji rządy i wielkie firmy dążą do reglamentacji internetu i przejścia do tzw. internetu 2. Poprzez fundacje tworzy się oddolną kontrolowaną opozycję. W ten sposób kontroluje się tezę i antytezę konfliktu, którego rozwiązaniem będzie regulacja internetu poprzez panele rządowe zawierające zaproszonych reprezentantów kontrolowanej opozycji. Dodajmy, reprezentantów publiki, których nikt nigdy nie wybierał i których nikt nie zna.”
    http://solidarni2010.pl/news.php?readmore=2300&rstart=0
    http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/49491,kim-jest-szef-anonimowych

    Anonymous i Acta – narzędziem do wprowadzenia chaosu i totalnego zniewolenia ludzkości

    Kontrolowana rewolucja w Polsce. Nie dajcie się sprowokować ! (wprowadzenie)

    http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=74&start=50

 8. pola 9 marca 2012 o 2:29 pm

  Jan Vincent Rostowski, uporczywie tytułowany przez TVN, TVP i Gazetę Wyborczą „Jackiem” wspiera obcy kapitał – nawet nie w białych rękawiczkach. Na co zwrócił mu uwagę UOKiK. Tym razem Rostowski może tłumaczyć się przed Trybunałem Stanu. Za zdradę.

  Jak to możliwe, że jeden minister, jednym – a właściwie dwoma – rozporządzeniami chce posprzątać rynek usług finansowych w Polsce w taki sposób, że łamiąc unijne prawo oraz konstytucyjnie zagwarantowaną niezależność i podmiotowość w gospodarce załatwił bankom (a
  ponad 85 proc. banków to kapitał zagraniczny) dwie sprawy – możliwość odpisania złych kredytów oraz położenie na łopatki ich konkurentów? Rozporządzenie Rostowskiego, które weszło w życie 28 stycznia a jest wzorowane na podobnym, też z logiem PO, z grudnia 2008 roku dotyczy spraw bankowej księgowości – na tyle skomplikowanej, że nikt tak naprawdę nie pochylił się nad problemem. I pewnie nieświadomi wierzylibyśmy w uczciwość ministra dalej, gdyby nie reakcja SKOK.
  http://pietkun.nowyekran.pl/post/55458,zdrada-stanu-rostowski-rozporzadza

 9. maran 9 marca 2012 o 2:30 pm

  „Wycieczki zagraniczne dla polskich dziennikarzy w zamian za lobbing za GMO….”
  http://www.bibula.com/?p=53193

 10. libro77 9 marca 2012 o 2:35 pm

  Człowiek zawsze był chciwy i leniwy. Dopiero jednak od niedawna cywilizacja rozwija się w szaleńczym tempie. Powiem jak oszołom – szatan stoi za tak szybkim rozwojem i śmieje się z nas. I ma się z czego śmiać…

 11. lucas003 9 marca 2012 o 2:52 pm

  http://www.google.pl/imgres?q=ratownictwo+medyczne&um=1&hl=pl&client=firefox-a&hs=tyL&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&noj=1&tbm=isch&tbnid=D-qgWjSl1VxPSM:&imgrefurl=http://www.goldenline.pl/forum/ratownictwo-medyczne&docid=1n-j0ONkwDNX-M&imgurl=http://static.goldenline.pl/group_logo/013/group_461_dd2535_huge.jpg&w=480&h=480&ei=VApaT96KM9DGswawnoyIDA&zoom=1&iact=hc&vpx=107&vpy=182&dur=5828&hovh=225&hovw=225&tx=163&ty=106&sig=110806773325281269367&page=1&tbnh=159&tbnw=159&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:0,s:0&biw=1143&bih=574
  Sorka za długi link
  TAk sie zastanawiam jakie jest powalone to logo wąż na jakimś berle ,dodatkowo 6 ramienna gwiazda , oj śmierdzi mi tu iluminatami
  Co o tym sądzicie ?

  • Aśka 9 marca 2012 o 9:20 pm

   Już od dziecka zastanawia mnie, co robi ten wąż na znaczkach/logach służby zdrowia i aptek.

   • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 11:28 pm

    @Aśka
    o ile mnie wiedza historyczna nie myli (nie chwaląc sie, kiedys tam, laureat wojewódzkiej olimpiady historycznej) – to po prostu Eskulap…. – a kiedy toto sie rodziło w tzw. zbiorowej świadomości historycznej ludzkości, to jeszcze Iluminatów na tym świecie nie bylo (bo razem z reszta stada uganiali sie za mastodontami);

    • Peryskop 10 marca 2012 o 4:43 am

     Aska, w wiki jest wytłumaczenie:
     wąż zrzucający skórę (wylinki) symbolizował zdrowienie.

     Zwracam uwagę na ozdrowieńczy sen – o czym zazwyczaj zapominamy z „tzw. braku czasu”.
     A Totalsky do poprafki ! Bo to jednak nie mastodonty ułożyły, ale greccy proto-illuminaci 😉

     Asklepios (także Eskulap, gr. Ἀσκληπιός Asklēpiós, Asclepius, łac. Aesculapius) – w mitologii greckiej heros, bóg sztuki lekarskiej (medycyny).

     Jego rzymskim odpowiednikiem był Eskulap. Za jedną z postaci Asklepiosa uważany był też fenicki boski uzdrowiciel, Eszmun (Jasumunu).

     Asklepios w mitologii greckiej
     Uchodził za syna boga Apollina i nimfy Koronis. Był mężem Epione (Kojąca ból) i ojcem Higiei, Panakei, Iaso, Ajgle, Akeso oraz lekarzy Machaona (internista) i Podalejriosa (chirurg). Został wychowany przez centaura Chirona, który nauczył go sztuki lekarskiej. Doszedł do takiej wprawy, że posiadł umiejętność wskrzeszania umarłych. Z tego względu Asklepios nazywany był Zbawicielem (gr. Soter)[1]. Widząc to Zeus uśmiercił go, a następnie przemienił w gwiazdozbiór Wężownika. Pragnący zemsty Apollo zabił wszystkie cyklopy.

     Ośrodki kultu
     Głównymi ośrodkami kultu boga był Pergamon, Kos i Epidauros, gdzie co 5 lat obchodzono jego święto. Boga przedstawiano jako węża – symbol odradzającej się siły żywotnej (było to wynikiem cyklicznego zrzucania wylinki), któremu chorzy składali w ofierze koguty.

     Koło świątyni na Kos znajdowała się szkoła lekarska Hipokratesa. Jego świątynie (tzw. asklepiejony) pełniły również funkcje szpitali oraz sanatoriów. Chorzy byli poddawani zabiegom oczyszczającym, takim jak posty i kąpiele, oraz zabiegom magicznym (które zwalczał Hipokrates). Główną metodą uzdrowienia był hipnotyczny sen na terenie świątyni. O takim uzdrowieniu pisze Arystofanes w komedii Plutos. Uzdrowieni pozostawiali ekswota przedstawiające uleczone części ciała (np. ręce, nogi); spisywali historię choroby i uleczenia w formie inskrypcji pozostawianych w świątyni; wrzucali monety do świętej sadzawki.

     Kult boga w starożytnym Rzymie
     W starożytnym Rzymie czczony jako Eskulap, przedstawiany był jako brodaty mężczyzna z laską, wokół której wije się wąż [foto w oryginale]. W 291 roku p.n.e., podczas zarazy, zbudowano mu świątynię na wysepce na Tybrze. Cesarz Klaudiusz wydał rozporządzenie nadające wolność każdemu niewolnikowi, który został tam uzdrowiony. – koniec cytatu

     No proszę, to wystarczało wyzdrowieć, żeby stać się wyzwoleńcem !!!

     Podobnie teraz: KTO WYZDROWIEJE Z EPIDEMII IGNORANCJI, TEN ODZYSKA WOLNOŚĆ !

     Monitor, może ta zasada wg cesarza Klaudiusza byłaby dobrym mottem dla PARTII ZDROWIA ?

     • Aśka 10 marca 2012 o 6:01 pm

      Dzięki za wyjaśnienie. Wiem, że to wąż Eskulapa, ale bardziej jednak widzę tego węża, patrząc na to co się dzieje.

     • Wizzgaa 10 marca 2012 o 8:37 pm

      Nie całkiem Peryskop . Epidemia nie jest chorobą tylko sytuacją masowego zachorowania na jakąś chorobę .Więc ewentualnie : KTO ZWALCZY WIRUSA IGNORANCJI , TEN ODZYSKA WOLNOŚĆ.

 12. Jas 9 marca 2012 o 3:12 pm

  Wikileaks o katastrofie smoleńskiej: Celowe działania Rosjan
  2012-03-09 | Ostatnia aktualizacja: 08:39 | Komentarze: 143 |
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/382435,wikileaks-o-katastrofie-smolenskiej-celowe-dzialania-rosjan.html

  • monitorpolski 9 marca 2012 o 3:19 pm

   Globaliści mogli wykorzystać tę wiedzę nt. tej korespondencji by wykorzystać fakt iż ruscy coś kombinowali. Ktoś o tym pisał, nie pamiętam czyj to był artykuł.

   • O Rzesz 9 marca 2012 o 4:46 pm

    Niewiarygodne.
    WikiLeaks „uwiarygodniło” się podsuwając „społeczności międzynarodowej” nieco pierdoł i „ściganiem” Assange’a a teraz sieją dezinformację. Usiłują nas skłócać z Rosjanami i pchać w łapy miłujących pokój syjonistów bo podnoszą się głosy prawdy o Smoleńsku.
    Ruscy są umaczani w niejednym bagnie ale to, w mojej ocenie, kierowanie uwagi na boczny tor.
    Daleki jestem od miłości do Rosjan ale smród manipulacji „drugiej strony” czuć na mile.
    To tuba propagandowo-dezinformacyjna.

 13. Jas 9 marca 2012 o 3:14 pm

  Bezpieczna dla zdrowia! Naukowcy obalili mit dotyczący kawy
  2012-03-09 | Ostatnia aktualizacja: 07:26 | Komentarze: 31
  http://zdrowie.dziennik.pl/diety/artykuly/382410,kawa-bezpieczna-dla-zdrowia-nie-zwieksza-ryzyka-chorob-przewleklych.html

  • Waldemar E. 9 marca 2012 o 5:11 pm

   Za jakis czas ukaze sie kolejny artykuł ze kawa na cos zle wplywa, a na cos dobrze wplywa, powoduje to i tamto 🙂

   Przez kilka lat tyle sie naczytalem badan naukowcow nt kawy ze jest bardziej niebezpieczne dla zdrowia niz sama kawa hehe 🙂

   • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:38 pm

    dobra kawa nie jest zła (zwłaszcza bladym świtem, o poranku);

   • sebecx 9 marca 2012 o 8:51 pm

    niedługo ukaże się artykuł, że najlepsza dieta to kawa i 3 fajki na śniadanie ..drugie śniadanie – garść suplementów – 2 serdelki i 3 browce heinekeny… obiad – wątroba z cebulą i 2 sety.. podwieczorek – garść suplementów i 5 fajek, kawa i 3 browce… kolacja – ranigast – maloks – boczek – wino lub wódka do pełna .. a od ceny wszystkiego 0,1% dla kogo???

    i wszystko zostanie poparte dowodami naukowymi… tak samo jak to, że człowiek to mięsożerca… dlatego ma szpony i pysk pełen kłów do zagryzania i rozszarpywania ofiar..
    🙂

  • ALFA 9 marca 2012 o 7:31 pm

   @Jasiu oj Jasiu kawa ,ale świeżżżżżżżżżo zmielona ,może ma dobre właściwości.Pozdrawiam

   • sebecx 9 marca 2012 o 8:53 pm

    bardzo dobre właściwości ma dla spekulantów i handlarzy…

 14. Jas 9 marca 2012 o 3:24 pm

  W męskim stylu: córka Agnieszki Holland z partnerką na premierze
  2012-03-09 | Ostatnia aktualizacja: 07:31 | Komentarze: 57
  http://kobieta.dziennik.pl/moda-na-topie/galeria/382430,1,corka-agnieszki-holland-kasia-adamik-z-partnerka-olga-chajdas-galeria-zdjec.html
  Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiły się wiadomości o homoseksualnym związku Kasi Adamik, a już wczoraj dziewczyny pokazały się razem na premierze sztuki „Zrób sobie raj” w Teatrze Studio.

  • Jas 9 marca 2012 o 3:48 pm

   Eugeniusz Sendecki – Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.
   http://eugeniuszsendecki.nowyekran.pl/post/55432,patrza-na-hitlera-i-nowicka-mlodziez-polska-pod-sejmem-historii-ojczystej-uczona
   SPOŁECZEŃSTWO 09.03.2012 05:03
   Patrzą na Hitlera i Nowicką. Młodzież polska pod sejmem historii ojczystej uczona.
   Na pikiecie przed Sejmem w dniu 8 marca 2012 nieocenzurowanym bannerom z kanclerzem Hitlerem i posłanką Nowicką przyglądała się polska młodzież.

   Zbigniew Juźków był na pikiecie i zrealizował dla TELEWIZJI NARODOWEJ relację filmową

   W sferze kultury i wartości trwa nieubłagana wojna. Trwa bitwa o mlode pokolenie – żeby bylo nieliczne, głupie i nie-polskie. Jej ofiarami padają prawdziwie polscy belfrzy i uczniacy.

   Na filmach Zbigniewa Juźków wypowiada się Jan Strzeżek -znany z aktywnego uczestnictwa w prawicowych organizacjach polskich, współpracowik Gabriela Janowskiego, czlonek LPR, skarbnik wielu organizacji.

   TELEWIZJA NARODOWA – jest oddolną autentycznie polską inicjatywą ideową działaczy narodowo-demokratycznych. Zapraszamy do współpracy, Rodacy! Wspierajcie nas! (tel. kont. +48 601 787 407)

  • waryjat 9 marca 2012 o 5:35 pm

   Od razu przypomniał mi się Michalkiewicz. http://www.youtube.com/watch?v=GfVHlUxtIYo hahaha

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:40 pm

   @Jas
   a niech sie pokazują!~a co mnie to obchodzi, co ona robi ze swoją…. cenzura…. kobiecością:-); skoro tak lubi, to pewnie kaszalot!

   • Jas 9 marca 2012 o 9:47 pm

    Niedawno Holland mamusia nakrecila wiadomy film (POlska wyla z zachwytu tzn. scierwomedia) a corka daje przyklad jak nalezy zyc wypelniajac protokoly swojej rasy. Wszystko widac wiec jak na dloni, jaka rasa, takie sklonnosci.

 15. libro77 9 marca 2012 o 4:34 pm

  Ciała niewinnych, nienarodzonych dzieci służą do upiększania… Brak słów. To kpina z Boga i człowieka, to czysty satanizm.

 16. libro77 9 marca 2012 o 4:41 pm

  Kawa to rynek wart miliardy dolarów, dlatego ciągle słyszymy, że jest nieszkodliwa. Pseudonaukowy bełkot.

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:42 pm

   @libro
   no, nie pitol! jak sobie można w ogóle wyobrazić słoneczny poranek, zero chemtrailsów na błękitnym aż do bólu niebie, weekend… kompek…logowanie na monitor-polski etc….. fajka w ustach… i co? i nie ma kawy?; to ja juz wolę umrzeć!!!

   • libro77 9 marca 2012 o 8:32 pm

    ale jedna, nie więcej, bo kawa rozwala układ nerwowy, pozbawia organizm minerałów i witamin

   • sebecx 9 marca 2012 o 9:00 pm

    no nie mogę Totalsky .. facet z jajami, a nie wyobraża sobie dnia bez wypalenia rolki suszonych liści nasączanych amoniakiem oraz wypicia wywaru z prażonych nasion?… i to wielokrotnie przepłacając… czyli bez tego poranek do niczego?… nie wieżę.. jak miałeś 6, 8, 10 lat to też nie wyobrażałeś sobie poranka bez tego? .. co się stało od tamtej pory?..

    • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 9:14 pm

     od trzech miesięcy palę cygaretki…juz o tym kiedys „uprzejmie donosiłem”; więc odpada amoniak, chemia i cały ten akcyzowany syf; kiedys tam, w tej mojej ciągle pamiętanej Holandii, w takim jednym przybytku pt. … w wolnym tłumaczeniu… „sklep z kawą” … znalazłem taki duzy plakat z napisem” God made grass, men made booze: who do you trust”; Bóg wynalazł zioło, człowiek wynalazł bimber: komu ufasz; a ja w Boga wierzę:-)

    • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 9:35 pm

     @sebecx
     jak miałem 6-8-10 lat to też myślałem, że dziewczynki sa niedobre, bo zabierają grabki z piaskownicy i pokazują język; no i coś się stało od tamtej pory, i…. ciągle bardzo szanuję dziewczynki…. – nawet gdy pokazuja język:-)

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:43 pm

   dałem ci minusa, ale to tylko ze względu na kawę!

   • libro77 9 marca 2012 o 8:34 pm

    oki,
    też kiedyś sporo pijałem…

  • Jas 9 marca 2012 o 9:51 pm

   Kawa stosowana jest w terapii Gersona i bez niej nie byloby rezultatow wyleczenia z raka.

   • sebecx 10 marca 2012 o 6:36 am

    w Germańskiej Nowej Medycynie nie stosują w terapii i też maja wyleczenia ….

   • Aśka 10 marca 2012 o 9:32 am

    W terapii Gersona kawa jest wykorzystywana, ale nie jako środek spożywczy, a o tym tutaj mowa. Kawa w tej terapii wykorzystywana jest do lewatyw 🙂

    • sebecx 10 marca 2012 o 6:32 pm

     w dupie właśnie jest jej miejsce.. 🙂

 17. AQQ 9 marca 2012 o 5:02 pm

  W szczepionkach tez są strzepy z padłych zwierząt, abortowanych płodów i białko jaj – skwalen powodujący w czasie np.półpasiec.

  Co z tą Zdrową Partią jestem za.
  Janusz Zagórski tworzy „DOŚĆ” czy coś wiadomo w tej sprawie?

  • monitorpolski 9 marca 2012 o 6:12 pm

   3 partie: Przedsiębiorców, Kibiców i Zdrowia. Mogłyby się potem połączyć we wspólny front patriotyczny.

   • AQQ 9 marca 2012 o 6:31 pm

    http://januszzagorski.pl/category/nauka-i-technika/wynalazki/
    Polacy i ich wynalazki zamiecione pod dywan.
    Pamiętacie fotelik Polaka Lewandowskiego ze stanów, taki miał być niezawodny i pewnie w szufladzie leży…

   • sebecx 10 marca 2012 o 7:09 am

    Korporacyjna Żywność – miłego oglądania http://www.youtube.com/watch?v=elpNdjbZJI8

   • pola 11 marca 2012 o 11:54 am

    Jeszcze partia zadłużonych,ci dopiero zrobią porządek z lichwą .

 18. AQQ 9 marca 2012 o 5:11 pm

  Czyżby następna masakra?
  http://www.sfora.pl/Na-Dolnym-Slasku-runela-hala-Ludzie-pod-gruzami-a41318

  • zenobiusz 9 marca 2012 o 8:49 pm

   Czemu siejesz panikę.Nie czytasz ,tego do czego dajesz linki.Czterech złomiarzy,uciekli,nieczynna hala produkcyjna zawaliła się.

  • Aśka 9 marca 2012 o 9:29 pm

   Masakra w tym sensie, że Polska się wali. Brak środków na renowacje budynków, brak środków na życie. Wszędzie pełno ruin, a wśród nich ludzie, którzy próbują znaleźć coś na przeżycie.

   • zenobiusz 10 marca 2012 o 9:27 am

    Rozumiem że jako AQQ@
    wklejasz linki ,a jako Aśka@ komentujesz????

    • Peryskop 10 marca 2012 o 4:46 pm

     Zeno, czyli nie rozumiesz.

     Choć w wielu innych przypadkach strzały miewałeś celne.
     Także z Fakir vel antymaterialny vel ..

 19. Kamil 9 marca 2012 o 5:12 pm

  22.51 min

  http://www.youtube.com/wa…=5&feature=plcp

  pzdr
  __________

  • maniek 9 marca 2012 o 10:48 pm

   „To konto zostało zawieszone z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube mających na celu przeciwdziałanie spamowi, oszustwom i nieuczciwym treściom komercyjnym. ” Google zmieniło politykę prywatności… i zamyka konta na youtube…

 20. kk7qq 9 marca 2012 o 5:14 pm

  Przypadkiem wpadl mi art. dotyczacy poprzedniego tematu o HAARP.
  Mianowicie czytam i jeszcze nie bardzo kumam o co tu biega – Haarp-Woronesh ?

  http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2012/03/09/36863/

  Woronesh dziala przeciw Haarp-Lois-Rostock-Merlow – NEUTRALIZUJE ich dzialanie !!!???

  • monitorpolski 9 marca 2012 o 6:07 pm

   Ciekawe, warto by się temu bliżej przyjrzeć.

  • libro77 9 marca 2012 o 8:42 pm

   SUPER CIEKAWIE wygląda ten blog. I widać, że ma wielu czytelników.
   Dzięki.

  • libro77 9 marca 2012 o 10:18 pm

   http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2012/03/09/36863/
   Z tekstu wynika, że ten system w Woroneża chroni Rosję przed Haarpem, być może mógłby chronić również Niemcy, a więc i Polskę.
   Może ci Rosjanie nie tacy głupi i źli…?
   Naprawdę niezwykły artykuł.

   • sylukot 10 marca 2012 o 12:43 am

    Radary Woronez
    http://magnum-x.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=935&catid=4&Itemid=12

   • sylukot 10 marca 2012 o 12:46 am

    Radary nowej generacji prawdopodobnie dzialaja od 11.02.2012
    http://jaron.salon24.pl/390536,rosyjski-system-ostrzegania-przed-atakiem-woronez-w-kalinigradz

   • zenobiusz 10 marca 2012 o 1:33 am

    libro77@
    Czytaj też dyskusje,gdzie proputinowską propagandę potraktowano,jak na to zasługuje,a dodano i to;
    http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2012/03/09/36863/
    Diesonnne
    Powtarzam to, aby ją tam i ostatni: można się chronić przed promieniowaniem
    elektromagnetycznym bardzo dobrze, z orgonite.
    Jak dobrze to działa, świadczy fakt, że słowo to jest ocenzurowanych na youtube zablokowane na razie postów /. To elita paskudztwo, ponieważ zapobiega manipulacji ludzi do elektromagnetycznego podstawie.
    szukać filmów jak Orgonite produkowane za mniejsze pieniądze, albo troska o tym, że internet (nie prosimy ebay, jest maszyna produkowana bzdura) staniesz po 36 godzin w okolicach orgonite nie rozpoznać, więc efekt jest pozytywny.

    • sylukot 10 marca 2012 o 1:51 am

     zeno czy aby nie przesadzasz z tym blokowaniem orgonite na youtube

     jest tego troche, a to ze ludzie nie wierza to ich sprawa-koszt nie jest durzy zrobienia orgonitu trzeba tylko poszukac materialu na allegro lub ebay

     • zenobiusz 10 marca 2012 o 9:25 am

      sylukot@
      „zeno czy aby nie przesadzasz”
      Ja zacytowałem niemiecki blog,Czy wy na prawdę komentujecie z marszu bez sprawdzenie a co chodzi ???

     • O Rzesz 10 marca 2012 o 11:17 am

      „Że słowo to jest ocenzurowanych na youtube” … das ist ein (kleine) lüge.
      Przesada. Może jest mało po Niemiecku ale jest:

      i komentarze można nadal dodawać.
      Niektórzy mają tendencję do przesady. Mimo dobrych intencji. Zwykła, ludzka rzecz.
      Nie zmienia to faktu że tą tematyką warto się zajmować i ją badać!.

      http://www.youtube.com/results?search_query=orgonite&oq=orgonite&aq=f&aqi=g1&aql=&gs_sm=12&gs_upl=1422l1422l0l2295l1l1l0l0l0l0l421l421l4-1l1l0

  • zenobiusz 9 marca 2012 o 11:35 pm

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/09/zrozumiec-tektonikeby-nie-bredzic-o-haarp/
   Sensacja ,goni sensacje,.Czemu nie zwalczali pożarów,latem trawiących Rosję,czemu grozi im pęknięcie tamy, w jednej z największych na świecie hydroelektrowni, na Syberii,w rejonie której występują wciąż silne wstrząsy.

 21. alexirin 9 marca 2012 o 5:14 pm

  niedawno 2 znajome osoby poczuły się zle więc poszły do szpitala na badania niestety po 2 dniach pobytu obie zmarły jest to podejrzane jedna miała zator płucny druga przewróciła się i zmarła nagle według mnie w szpitalach działają jakieś komanda smierci które pomagają w szybkich zgonach bo jak to inaczej wytłumaczyć i takie pytanie czy inni też znają podobne zdażenia?

  • ALFA 9 marca 2012 o 5:37 pm

   Może testują leki na chorych,które dostają od koncernów farmaceutycznych.

   • alexirin 9 marca 2012 o 6:37 pm

    alfa być może faktycznie coś testują ponieważ te 2 przypadki nie są jedyne zdarzają się też udary mózgu już po dwudniowych pobytach w szpitalu czyżby kolejna po solnej afera w polsce ?

    • monitorpolski 9 marca 2012 o 7:15 pm

     alexirin, szpitale to są fabryki śmierci. Mówię wam, jeśli społeczeństwo nie zacznie się poważnie organizować, to po nas.

     • ALFA 9 marca 2012 o 7:59 pm

      @monitorpolski ludzie są tak ogłupiali ,że jak im się mówi to się stajesz ty wariatem nie oni.Chociaż dasz przykład ,że dawniej nie było tyle chorób i tyle leków .Ale głupota wygrywa .
      Raz w życiu miałem zapalenie płuc dawali mi antybiotyki,które mi szkodziły banki pomogły.Mój organizm odrzuca wszystkie leki i tak się martwiłem nie ma dla mnie ratunku w razie choroby.A okazało się ,że wysoka gorączka robiła swoje.Gorączka do 39c powyżej były okłady z bardzo zimniej wody.Organizm sam się leczy.I już ponad 30 lat nie widziałem lekarza.

      • Aśka 9 marca 2012 o 9:48 pm

       Tydzień temu wyciągnęłam z ropnej anginy syna. Poszedł co prawda do lekarza, bo mnie akurat nie było w domu, ale telefonicznie uzgodniliśmy, że przepisanego antybiotyku brał nie będzie. Kuracja była w pełni naturalna na bazie ziół, srebra koloidalnego i wody utlenionej. Przesilenie nastąpiło po kilku dniach w nocy, kiedy to temperatura skoczyła do ponad 39 stopni. Zbijana była zimnymi okładami przez kilka godzin i z każdym następnym dniem było już coraz lepiej.

       • Aśka 9 marca 2012 o 9:52 pm

        Oczywiście także czosnek był jedzony.

        • Jas 9 marca 2012 o 10:39 pm

         Na wszelkie anginy i inne stany zapalne gardla dawniej stosowano plukanki z jodem i pedzlowanie jodem z gliceryna. Teraz wiedza o jodzie jest pomijana, bo wychodziloby zbyt tanio, skutecznie i bez skutkow ubocznych a antybiotyki musza byc sprzedawane, zeby rujnowac nam zdrowie. Spytajcie starszych lekarzy jak skuteczny jest jod.

        • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 10:43 pm

         Aśka@ gorączka to zbawienie dla organizmu, nie problem

         wiecej tu
         http://bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych/goraczka

     • alexirin 9 marca 2012 o 8:18 pm

      Pierwszym prezydentem polskiego oddziału B’nai B’rith został prof. Andrzej Friedman, lekarz-neurolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego,czyli wszystko staje się jasne starsi bracia w wierze 🙂 dbają o nasze zdrowie 🙂 hehe
      http://poznajmy-prawde.blog.onet.pl/Bliski-wspolpracownik-Komorows,2,ID406485495,n

      http://alexirin.wordpress.com/2012/02/15/bnai-brith-w-polsce/

      • alexirin 9 marca 2012 o 8:21 pm

       proszę was pokazcie mi czym jeszcze zydzi w polsce nie rządzą 🙂 ?

     • Stanisław 9 marca 2012 o 9:37 pm

      Masz rację Monitor – trzeba mieć zdrowie by iść do szpitala – proszę przypatrzeć się postawie niektórych lekarzy. Uważają się oni za panów życia i śmierci. Duża liczba z nich wykorzystuje ten fakt, by kierować pacjentów do swoich prywatnych gabinetów, i tam dopiero zaczyna się dojenie kasy z portfela. W służbie zdrowia państwowej wymyślają numerki – u nas w pewnej przychodni jak nie załapiesz się w pierwszej 20, to zapomnij by dopchać się do specjalisty, jednak ten sam „specjalista” prywatnie to już inna para „kaloszy” Wchodzi ci w d…. i zachowuje się inaczej niż na państwowej posadzie. Tu najpierw trzeba zrobić porządek i rozgraniczyć publiczną służbę od prywaty. Co do Partii Zdrowia, dobry pomysł, tylko jest jedno ale . . . jak zapewne wiecie Państwo, każda taka idea, stowarzyszenie będące PRO POLSKIE jest niszczone wszelakimi sposobami przez UNYCH. Tu trzeba dobrze opracować zabezpieczenie przed przyjmowaniem dywersantów w nasze szeregi, by ta swołocz nie mogła robić brudu. Kolejna sprawa to finansowanie – myślę iż nie powinno się liczyć na „dotacje” państwowe, tylko samemu robić rzutkę, by nie być „sponsorowanym” przez podejrzane typy o korzeniach UNYCH. Czy to się uda ? Myślę że tak gdy na czele staną takie osoby jak Monitor i Grypa666 – ludzie ci udowodnili że potrafią walczyć o nasze sprawy, nawet gdy UNA swołocz kładła im kłody pod nogi.

      • ALFA 9 marca 2012 o 10:37 pm

       @Stanisław jedno jest wyjście ,złapać paru znachorów dupę pejczem złoić ,żeby miesiąc sobie zaglądali.I z trzy szczepionki im dać.Może wtedy będą leczyć, a nie kasę liczyć.

       • Stanisław 10 marca 2012 o 11:48 am

        „Marzenie ściętej głowy” 😦 środowisko lekarzy to coś na kształt środowiska adwokatów ( jednak nie wszystkich tak zaliczyć można ) są w śród nich też uczciwi, jeszcze ze „starej szkoły” , ale to mniejszość. Myślę że tych dobrych należałoby zainteresować ruchem, dać im poparcie w walce z rakowatą tkanką służby zdrowia.

  • monitorpolski 9 marca 2012 o 6:10 pm

   Rozmawiałem ze znajomymi w Krakowie, wiele osób ciężko choruje na dziwną grypę, która wraca. Ledwo się podleczysz, a znów cię bierze. Gorączka, atakuje tchawicę, duża ilość śluzu, zator płucny bardzo możliwy. Nie wykluczyłbym jakiegoś nowego wirusa. Szczepionki raczej nie działają, chorują ludzie, którzy się szczepili na grypę. Witamina C w dużych ilościach znacznie łagodzi przebieg (jak u mnie). No i czosnek! Działa niemal od razu.

   • isarhecht 9 marca 2012 o 6:57 pm

    Mialem to (+straszny bol glowy i kaszel a nigdy nie choruje ) w karnawal 2 dni zamist Hofbreuhaus w domu pomogla acerola,robilem srebro koloidalne ,MMS ,czosnek ale najb. pomogla stara recepta od Casiego_bialko miod cytrna krpola gliceryny taki mix .

   • ALFA 9 marca 2012 o 7:20 pm

    Bo to głupota się szczepić .Nie ma leków ,które nas leczą .Duże dawki wit C tj co godz 1000mg.Robić sobie herbatkę z imbiru,cynamonu i gożdzików .Pić zieloną herbatę ,2-3 ząbki czonsku ,selen,cynk ,proteiny ,dziurawiec ale unikać słońca.Unikać wszelkich cukrów,bananów.kawy,herbaty czarnej,alkoholu,papierosy,algi,nabiał i czarny bez.

    • Atalanta 9 marca 2012 o 8:03 pm

     ALFA herbata z imbiru ale z sokim pomarańczowym (przepis o. Klimuszki). Imbir rozgrzewa za bardzo , trzeba jego właściwości zładodzić sokim .

     • ALFA 9 marca 2012 o 8:09 pm

      @Atalanta nie łagodzę niczym ,imbir musi rozgrzać wywołuje poty i to jest znak oczyszczania organizmu.

   • xx 10 marca 2012 o 1:22 pm

    Też miałem jakieś takie cholerstwo, które złapałem w Niemczech. Nic nie pomagało (żadne antybiotyki przepisane przez konowałów). Kaszel miałem taki, że myślałem, że się uduszę.
    Dopiero pomógł mi przepis moich rodziców. Syrop z cebuli i czosnku i cytryny
    Kilka cebul i kilka główek czosnku pokroić i wsypywać warstwami do słoika, każdą parę warstw przesypać cukrem i tak do pełna litrowego słoika. Zostawić to na 24 godziny, żeby puściło sok. Po 24h dolać sok z kilku cytryn, zostawić na 12 godzin, żeby się wymieszało. A potem to już tylko pić po 1-2 łyżki stołowe kilka razy dziennie.
    Ma to tylko jedną wadę, śmierdzi niemiłosiernie, żona to mnie z domu z tym wyrzuciła.
    Ale pomogło

  • Jas 9 marca 2012 o 10:31 pm

   @jedna miała zator płucny
   -trzeba nabywac wiedzy z sieci i samemu sie leczyc. Mnie juz dawno by nie bylo wsrod zywych, gdyby nie internet.

 22. ALFA 9 marca 2012 o 5:33 pm

  POLACY ZJEDLI TONY JEDZENIA Z ZEPSUTYCH JAJ-GROŻNE BAKTERIE

  http://www.sfora.biz/Polacy-zjedli-tony-jedzenia-z-zepsutych-jaj-Grozne-bakterie-a41316

  • alexirin 9 marca 2012 o 6:45 pm

   a pro po tych zepsutych jaj i soli było by dobrze gdyby ktoś zdradził nam które firmy używały tego do swojej produkcji bo media milczą ?

   • ALFA 9 marca 2012 o 7:24 pm

    Po co nam firmy nie kupować jedzenie gotowego przygotowywać sobie w domu wiesz z czego przygotowujesz sobie jedzenie.

  • grypka swinska 9 marca 2012 o 7:33 pm

   Na powyzszym forum ktos podal wyniki analizy soli jadalnej w Polsce:
   ************************

   Gość 4 godziny temu
   skopiowane od innego użytkownika!!!!
   Skandal !!!!
   UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE !!!
   Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych, na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam -POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład: NaCl min 94,6 % ; H2O max 0,2 %; SO42 – 5,2 %; K4Fe(CN)6 – 31 mg/kg; pH 5-9 Najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu, substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post wszedzie jest usuwany, proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej – wklejajcie wszędzie gdzie się da!
   RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!
   Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają wszystkich firm-trucicieli?!) – w imię czego???!
   SKANDAL i SZOK!!!! 100

   • ALFA 9 marca 2012 o 7:44 pm

    @grypka swinska masz na opakowaniu E536 tylko ludzie nie zwracali na to uwagi.Już ludzie się przyzwyczaili się do E i nie czytają co to oznacza.Substancja przeciwdziałająca zbrylaniu produktów spożywczych (np. soli kuchennej) – symbol E 536.Tj żelazocyjanek potasu.

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 11:43 pm

   @Alfa
   a swoja droga… – skoro tyle ześmy zeżarli tej soli w mięchu, tych jajek, bez jajek… – i ciągle żyjemy, a nawet, wszyscy tu wspólnie, próbujemy wciąz pozostać – pardon – YNTELEKTUALYSTAMY – to znaczy tyle, że Słowianie nie tylko mogą wypic więcej, niz europejska norma przewiduje, ale jeszcze – daj Boże – będziemy w stanie ten eurokołchoz, albo skasować, albo znormalizować; co oby nam sie…; (oprócz Slowian, do grona wybranych dodaje Madziarów – to takie moje, prywatne, idee fix);

 23. Malwinaaa 9 marca 2012 o 6:02 pm

  Media.
  Teledysk Rihanny.

  W tym teledysku znajdziesz: parę razy pentagram, liczbę 13, piramidę, motyw jednego oka, odwrócone krzyże, napis hell i end, swastykę, czaszkę z rogami, gwiazdę Dawida, czaszki i kości, krew, czerwony krąg i UWAGA najmocniejsze: przez dosłownie sekundę (ciężko nawet było zrobić stop) pojawiło się parę szóstek (666) a potem też w sekundę wszystkie zamieniły się w odwrócone krzyże.Ja się pytam w jakim celu jest w tym teledysku tyle satanistycznych symboli???

  • Marlon Kozaky 9 marca 2012 o 6:53 pm

   Jeszcze nie dodałaś masońskiej szachownicy (1:39), Saturna (1:03), błyskawicy przypominającej logo SS i logo związanego z Lady Gagą (0:45), tego że czas na kamerze to same 6 (1:14), tego że Guetta ma na słuchawkach też 6 (logo?) (1:08)…

   I jeszcze polecam zobaczyć co w 1:52-1:53 jest podpisane jako SEXY : )

   2:08 – niezły hardkor…

   No ale w końcu ludzie uświadomieni nie są targetem tej muzyki, a plebs łyknie wszystko bez masła i jeszcze będzie zadowolony że kupując jej (i reszty „gwiazd”) płytkę dziecku pod choinkę jest cool i trendy…

   • kacper 9 marca 2012 o 9:29 pm

    Nie dajmy sie zwariowac, ‚6’ na sluchawkach guetty to nie szostka, a literka ‚b’, poniewaz te sluchawki to beats by dr dre..

  • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 7:34 pm

   @Malwinaaa
   Rihanna… od kiedy pierwszy raz usłyszalem jej nick… zawsze kojarzyła mi sie z czasownikiem, określającym pewną czynnośą seksualną, związaną z „ruchami posuwisto-zwrotnymi”;

   • Peryskop 9 marca 2012 o 10:12 pm

    Oj Totalsky Totalsky, masz przebogaty wachlarz skojarzeń.
    Tyle że dość, jakby, monotematyczny.
    Ale przecież to też jest coś.
    Tylko co ?

    • Totalsky No Problemsky 9 marca 2012 o 11:35 pm

     @Peryskop
     pamietasz „Seksmisję”?… „co to, co to…. – życie”! poza tym, generalnie, staram sie mysleć głową (ale zdarzają sie wyjątki od reguły); ps. ciągle namawiam na pojedynek na kufle;

     • Peryskop 10 marca 2012 o 5:38 am

      😉

 24. Kamil 9 marca 2012 o 7:26 pm

  Jeśli wspólnie zechcemy to zadecydujemy o tym aby wygenerować SUPERISTOTĘ wszystko zależy od naszej intencji.
  To nasza planeta Ziemia i NIKT Z ZEWNATRZ niema juz prawa decydowac o naszym rozwoju.
  Miejmy swiadomość ze jestesmy sami dla siebie.
  Ja dla Ciebie Ty dla mnie.

  pzdr

  • Kamil 9 marca 2012 o 7:27 pm

   http://zmianynaziemi.pl/forum/ponowne-przyjscie-nauczyciela#comment-54428

   • JA-JESTEM 9 marca 2012 o 8:03 pm

    Kamil@ jeszcze to – ciekawe opracowanie o nadejściu zbawiciela

    „W świecie kultury chrześcijańskiej, do której należy także nasz kraj, ludzie powtarzają opowieści o powtórnym przyjściu Zbawiciela na świat. … ”
    wiecej w linku
    http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=724

    • libro77 9 marca 2012 o 8:51 pm

     TY-NIE-JESTEŚ – zmień nicka

 25. kokos 9 marca 2012 o 7:59 pm

  dawajcie zrobimy rewolucje tak jak Che Guavara 😀

 26. tomcias10 9 marca 2012 o 8:29 pm

  Na TVN24 własnie o masonach sobie program leci 🙂

  • hjk 9 marca 2012 o 11:26 pm

   Czy coś ciekawego powiedzieli?

   • tomcias10 10 marca 2012 o 8:03 am

    Ogólnie to nie oglądnąłem całości ale z tej części co oglądałem to nic ciekawego 🙂

 27. Roma 9 marca 2012 o 8:45 pm

  sorry, ale ja jeszcze taki drobiazg o ACTA

  stanowisko ministra zdrojewskiego = skandal
  co ten facet jeszcze robi na tym stanowisku po takiej kompromitacji ?

  Ad 1. Odnosząc się do postulatu upublicznienia przez rząd RP dokumentu dotyczącego negocjacji w sprawie porozumienia ACTA o nr 6347/10, należy zająć zdecydowanie negatywne stanowisko.

  reszta tekstu tutaj:
  http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/3C03E285

  ps. wiem, że nie na temat, wiem, ale nie wiem czy wszyscy to wiedzą, a powinni !

 28. maran 9 marca 2012 o 8:57 pm

  Tu jedno ostatnich kazan Ks Piotra Natanka.
  Od ok 30 min daje popalic rozmaitym Judaszom,V kolumnie ,ktora juz od dawna wsliznela sie do KK i rozwala ten Kosciol od srodka.
  Malo juz jest prawdziwych kaplanow/rycerzy oddanych do konca Bogu i Kosciolowi.
  Ksiadz Piotr jest chlubnym wyjatkiem. Szanujmy Go, sluchajmy Jego slow, modlmy sie z Nim i za Niego, bo dobrych przywodcow to teraz jak na lekarstwo. A jestesmy jako narod, jako swiat , smiertelnie chorzy i ciagle pod atakiem sil Zla, ktore juz sie dumnie panosza, coraz bardziej pewni swego ostatecznego zwyciestwa. Pycha , pycha jest i bedzie powodem naszego upadku, zarowno osobistego jak i w skali swiata. Mamy sie ugiac przed Bogiem i prosic Go o opieke, wskazowki, sile i nadzieje. Sami guzik osiagniemy, stojac z cepami, kamieniami i miotlami naprzeciw armii uzbrojonej po zeby w najnowsze technologie.
  http://pl.gloria.tv/?media=265701

 29. ksant 9 marca 2012 o 9:04 pm

  Truciciele!
  http://freeisoft.pl/2010/03/truciciele-film-o-oszustwach-produkcji-zywnosci/

 30. maran 9 marca 2012 o 9:51 pm

  swietne vidoe z Giladem Atzmon
  http://www.gilad.co.uk/writings/gilad-atzmon-questions-students-defaming-him-cu-boulder.html

 31. lucas003 9 marca 2012 o 10:09 pm

  A ja poruszę kwestię SANEPIDU , a mianowicie , afera za aferą od lat 90 , ten organ bada nieprawidłowości w przemyśle od lat ,lecz od lat jak wyjdzie afera to dlaczego ta pseudo instytucja nie ujawnia jakie firmy kombinują na niekorzyść obywateli -dla swych jebaniutkich korzyści. po kiego wała ogłaszać afere jak sprawców brak !!!!!!!!!! ,ewentualnie mozna sie domyślać , owa istytucja powinna wskazać winnych i do sądu , proste, żeby inni szubrawcy tak nie czynili ,ale nie jest afera ,pogadają w gówno mediach i sprawa przycicha po czasie , i tak w kółko . a nas zabijają po cichu -ale cicho ja tego nie napisałem , wszystko jest w porządku .:(

  • hjk 9 marca 2012 o 10:25 pm

   Prawdopodobnie wszytskie te pseudokontrolne istytucje sa przejęte przez gang globalnych ludobójców i trucicieli, a mają tylko dla uspokojenia reagować w lokalnych i ewidentnych przypadkach, zeby się przy okazji uwiarygodnić…

  • Totalsky No Problemsky 10 marca 2012 o 12:05 am

   @lucas
   pracownicy takiej instytucji (plus prokuratura, plus NIK, plus inne organa kontrolne – np. antykorupcjoniści) powinni miec takie gaże (i taką fizyczną ochronę), plus odpowiedni poziom moralności, o co najtrudniej!, zeby im to wiewało koło ogona, kto aktualnie rządzi, i jakie sa aktualne regulacje prawne a propos emerytury; tego wszystkiego w Najjaśniejszej brakuje – więc jest, jak jest…;

 32. hjk 9 marca 2012 o 10:22 pm

  W naszym temacie:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/03/09/mordowanie-ludzi-na-przemyslowa-skale/

 33. greenish. 9 marca 2012 o 10:40 pm

  hmm kurde coraz wiecej rzeczy ktore mozna wypomniec na dniu gniewu 21.03(ponoc) nie znam dokladnie tematu ale juz sama nazwa pozwala myslec ze to jest dzien zwrocenia uwagi na to wyszystko co ostatnio sie dzialo, zeby napedzic ta kule sniegowa. ma to jakis sens bo gdyby co miesiac byl taki dzien pikiet strajkow manifestacji to moze byc sie az tak zle nie dzialo, ale i tak jak juz 2sek znajdzie sie po murem to beda nowe wyboru i tak w kolko. podobalo mi sie to ze manifestacje przeciwko ataka byly apolityczne.

 34. Jas 9 marca 2012 o 11:19 pm

  Z cyklu zdrowie: Kora sosnowa oraz koenzym Q10 we wspólnym związku, poprawiają kondycję fizyczną i stan serca
  9 Marzec 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/09/z-cyklu-zdrowie-kora-sosnowa-oraz-koenzym-q10-we-wspolnym-zwiazku-poprawiaja-kondycje-fizyczna-i-stan-serca/
  Źródło: http://www.laleva.org

  24/06/2011

  Opracował: Jonathan Benson, tłum. wMordechaj

  Nowe badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Chieti-Pescara we Włoszech dowodzą, że przyjmowanie wyciągu z kory sosnowej w połączeniu z koenzymem Q10 służy poprawie kondycji fizycznej u pacjentów, którzy cierpią na schorzenia serca, poprzez wspomaganie utrzymania regularnego ciśnienia krwi, wzmacnianie funkcji śródbłonkowej, redukowanie nadciśnienia oraz poprawia ogólną kondycję fizyczną.(…)

 35. iHe 9 marca 2012 o 11:43 pm

  News of the week donosi jakim złym włdca zapowiada się być dla Rosji Putin:

  „Arsenał 400 nowych międzykontynentalnych rakiet z głowicami jądrowymi, 
28 atomowych okrętów podwodnych, 
600 samolotów, tysiąc śmigłowców, dwa tysiące czołgów – to wszystko ma kosztować aż 23 tryliony rubli (około 790 mld dolarów). Do 2014 r. wydatki Rosji na obronę wzrosną o 180 proc.! Tyle Putin chce wydać na zbrojenia w ciągu najbliższej dekady. I nie są to wyłącznie przedwyborcze hasła. Szampana mogą już otwierać zawodowi wojskowi, których płace w ciągu zaledwie miesiąca wzrosły nawet trzykrotnie! Zgodnie z nowymi założeniami budżetowymi na najbliższe trzy lata Rosjanie przeznaczą na armię prawie 19 proc. całego budżetu Federacji Rosyjskiej. To niewiele mniej, niż wydawał ZSRR w okresie zimnej wojny. Czy można zatem mówić o niebezpieczeństwie powrotu klimatu zimnej wojny? Rosjanie kładą nacisk na zbrojenia ofensywne, a najbardziej wzmacniane są jednostki tzw. zachodniego okręgu wojskowego, czyli sąsiadujące z krajami NATO. W obwodzie kaliningradzkim już stanął nowoczesny radar Woroneż. W kwietniu w nadbałtyckiej enklawie zostanie zainstalowany najnowszy system przeciwlotniczy S-400 (podobny ma tylko Moskwa). Zgodnie z kontrolowanymi przeciekami do rosyjskich mediów za kilka miesięcy tuż przy polskich granicach ma się znaleźć dywizjon rakiet Iskander. Ich zasięg z grubsza obejmuje całą Polskę.”

  „Krytycznie ocenił też amerykańską politykę w Afganistanie. – Putin to typowy homo sovieticus, za granicą widzi same spiski przeciw Rosji – mówi publicysta i pisarz Dmitrij Bykow. – Taka paranoiczna wizja świata doskonale jednak przemawia do tej części Rosjan, którym strach przed światem zaszczepiła jeszcze władza radziecka.”

  Jakbym czytał polińskie merdia,pusty śmiech człowieka ogarnia na nocnikarzy.

  „Dlatego nowy-stary prezydent zrobi wiele, by podstawić Amerykanom nogę: sprzymierzy się z Chinami, będzie pomagał upadającym reżimom na Bliskim Wschodzie i sabotował działania 
w Afganistanie.”

  Nic tylko siąść i płakać ,albo w celu odsunięcia w czasie bombardowania Iranu wysłać im hiper nowoczesne bomby ..

  http://www.polskatimes.pl/artykul/526133,izrael-prosi-usa-o-bron-obama-zgodzil-sie-pod-warunkiem-ze,id,t.html

  http://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/usa-groza-iranowi-wyprodukowaly-superbombe,1,5051793,wiadomosc.html

  Spalonym mostem NWO zaczyna też być 1Japonia..

  http://exignorant.wordpress.com/2012/03/03/japan-today-koszmarne-scenariusze-nadchodzacego-finansowego-upadku/

  • iHe 9 marca 2012 o 11:48 pm

   http://m.newsweek.pl/www,title,89040,2,1.html
   zapomniałem źródła o Putinie

   A tak btw ,bo jak wiemy 2 Japonią jesteśmy.
   Co profesor radzi 1szej Japonii,a właściwie wydymanym pzrze Zion Japończykom:

   Po pierwsze słuchać Ruhanny..nieee żartowałem..;)

   „W obliczu gospodarki, która nie jest już zdolna utrzymać ludzi, co mogą uczynić Japończycy, aby zapewnić sobie przetrwanie? Profesor sugeruje przedsięwzięcie pięciu środków zaradczych. Po pierwsze, znaleźć sposoby na wprowadzenie na rynek umiejętności, które prawdopodobnie będą popularne wśród obcokrajowców, jak licencja kucharza sushi lub kaiseki ryori. Po drugie, ćwiczyć i poprawić kondycję fizyczną, chociażby poprzez trening sztuk walki, który stworzy większe szanse, kiedy załamie się publiczny porządek. Po trzecie, młodzi ludzie winni utrzymywać bliskie relacje ze swoimi rodzicami, których wsparcie może okazać się niezbędne. Po czwarte, opanować język angielski, chociaż inne języki obce, nawet chiński, mogą być pomocne. I po piąte, postarać się o 100% samowystarczalność poprzez naturalny styl życia. Hodujmy kurczęta, sami łapmy ryby i konsumujmy płody własnej ziemi.”

   http://www.japantoday.com/category/kuchikomi/view/nightmarish-scenarios-of-the-coming-financial-collapse

 36. maran 9 marca 2012 o 11:43 pm

  Tu wpis starego A. Gudzowatego.
  Komentarze Kateriny404 pod wpisem bezcenne.
  http://gudzowaty.nowyekran.pl/post/54504,ten-paskudny-walesa

 37. tamara 10 marca 2012 o 12:21 am

  Skoro dziś we wpisach jest troche o kobietach to tak pod temat MIND CONTROL dołoże swoje 3 grosze….( skąd wzieło sie właściwie to powiedzenie? ……3 grosze)

  W czasopismach kobiecych nigdy niema ani słowa o nauce, historii, ekonomii, polityce, filozofii, religii, technologii. O teoriach spiskowych nie wspomne. Czasopisma kobiece rozprawiają o wyglądzie fizycznym, modzie, plotkach i celebrytach. Kto jest gruby, kto jest chudy, kto ładny, kto
  jest brzydki;kto w co sie ubiera, kim są nowe gwiazdy, co robią stare gwiazdy ? Czasopisma kobiece są poświęcone ciekawostkom -błahostkom. Są one pozbawione inteligentnego myślenia. Sex and the City – jeden z najpopularniejszych serialii ostatnich lat dla kobiet – to historia kobiety karierowiczki z drogimi butami. Ot i to wszystko! Jęczą o mężczyzn, ale mają obsesję na punkcie Mr Right…………

  Po dziesięcioleciach feminizmu, kobiety nadal są zablokowane w frywolnym intelektualnie jałowym świecie opisanym 200 lat temu przez Jane Austen w Duma i Uprzedzenie(Pride and Prejudice).

  Stary Porządek Świata(moje OWO wasze NWO) wymyślili doskonałą formule neutralizującą kobiety . „TERAPIA DETALICZNA” Daj kobiecie sklep i karte kredytową, aby mogła nią wymachiwać a będzie posłuszna,……………………. posłuszny konsument, nie stwarzający żadnych problemów.

  Riesman w swoich rozważaniach trafnie zdefiniował większości kobiet ,większości pracowników biurowych,jego opis pasuje również do użytkowników serwisów społecznościowych. Żyjemy w społeczeństwie wyreżyserowanym przez innych…., gdzie większość ludzi obawia się odbiegać od normalności, przeciętności „DOPASOWANIE ” jest imperatywem( koniecznością). Mało kto ma odwagę być sobą.

  Kobiety cierpią na syndrom sztokholmski – darzą sympatią OBECNY SYSETEM, który trzyma je w niewoli. Pomyślcie, jaki łatwy jest świat dla ludzi obecnego systemu, kiedy czlowiek poprost chce bycia ich ofiarą.

  Czy widzicie teraz, jak trudno jest ich (OWO)obalić?Oni nie są okrutni ,nie są głupcami – ponieważ są tak często przedstawiani – ale inteligentnymi, wyrafinowanymi manipulatorami umysłu. A która z ich taktyk jest najbardziej udana?
  – Dostarczanie ludziom nieważnych rzeczy, których chcą -……. Czy kobieta czuje się uciskana, kiedy właśnie udało jej się kupić sukienkę znanego projektanta? Czy ona będzie przeciwko OWO? NIE…………….. Nawet za milion lat!!!!!

  Pod wieloma względami KOBIETY są KLUCZEM do obalenia obecnego systemu. Niestety, jest to mało prawdopodobne. Shopoholizm i uzależnienie plotkami nie tworzy żadnego zagrożenia dla obecnego systemu. Jest dokładnie tak, jak to sobie zaplanowali manipulatorzy umysłów………..

  • Tola 10 marca 2012 o 1:11 am

   @Tamara – smutna prawda
   Oczywiscie nie wszytskie ,ale wiekszosc.

   • maran 10 marca 2012 o 1:52 am

    Kobietom, ( facetom tez) , wmowiono skutecznie , w ramach brainwashingowej propagandy ,ze liczy sie glownie wyglad, cialo, a co za tym idzie powabnosc i pozadanie seksualne.
    Stad tez ten kult mlodosci, piekna, mody i urody etc. ,jaki jest nachalny w mass mediach , reklamach, filmach i innych bajerach-rowerach. Kobiety daly sobie wmowic , ze im bardziej atrakcyjna fizycznie jest. tym bardziej wartosciowa jest jako kobieta. Bzdura wielka, ale jak kazde inne klamstwo, powielana na okraglo dala sie zakodowac w umyslach wiekszosci kobiet i sporej czesci mezczyzn. Piekno powinno glownie oznaczac piekno duchowe, wrazliwosc, dobro, delikatnosci, troske i macierzynstwo. Macierzystwo upieksza, uszlachetnia, ubogaca kobiete, daje z niej to co najlepsze. Zamiast tego media i inne profesjonalne srodki odmozdzania reklamuja rozne kremy, ubiory, botoksy, fryzury, buciory, rozwiazlosc seksualna,spelnianie sie zawodowe, niezaleznosc od nikogo ( egoizm) i taki happy-go-lucky , niezobowiazujacy styl zycia.
    Masy kobiet daly sie na to nabrac. Czesto dobrze wyksztalconych i nieglupich ,ale zakompleksionych i w sumie pustych duchowo, ktore daly sobie wmowic ,ze posiadanie wielu kochankow, zajebistych orgazmow i gromady casanowych spod ciemnej gwiazdy jest niejakim ukoronowaniem ich „kobiecosci”. Ukoronowaniem kobiecosci jest rodzina, dobry, kochajcy, wierny maz i gromadka dzieci, a nie szlajanie sie po barach i lozkach z przygodnymi , egoistycznymi don juanmi.
    Kobiecosc to mily gest, dobre slowo, cieply usmiech, przytulenie dziecka, radosc z ogladania spiacych maluchow. Kobiecosc to nie najnowszy, krzykliwy ciuch, najmodniejszy bucior, droga firmowa torba czy krem za pol pensji. To nie tapeta na twarzy , wlos zawsze od fryzjera i dekolt do pasa. Kobiecosc to to piekno, sila i pogoda ducha, to troska o najblizszych, to mily usmiech i cieple slowo, ale i konkretne, rzeczowe dzialanie jak trzeba. To szacunek dla siebie, dla swojego ciala, swojej seksualnosci, swojej kobiecosci. Kobiety ( taki jak i mezczyzni) maja sie nastawiac na rozwoj przymiotow ducha, aby ten je oslanial w potrzebie. Dbanie o cialo to rzecz drugorzedna ,a nie czolowa.

    • Peryskop 10 marca 2012 o 6:04 am

     😀 😀 😀 😀 😀

    • Totalsky No Problemsky 10 marca 2012 o 9:05 am

     @maran
     chyba sie w Tobie zakochałem, za te słowa!!… – z jednej strony oczywiście żartuję, ale jednak nie do konca…;

     • Sully 10 marca 2012 o 12:28 pm

      Maran, kobiety dały sobie tez wmówic, że facet który ma „branie” to „maczo”, a kobieta która miala kilku facetów to kurw… ot takie myslenie szowinistycznych świń, które chętnie przelecą laskę, ale za żonę to by chcieli miec dziewicę , to się chyba nazywa hipokryzja. 😉 Nierzadko niestety takie myslenie jest jeszcze obecne.
      A wracając do Twojej wypowiedzi, to cóz…masz rację, ale gdyby nie mozna było załatwić spraw przez ładny wygląd, i nei chodzi tutaj o super sexy lachona, tylko o odpowiedni strój, makijaż i zachowanie, to kobiety by tego nei robiły. A skoro to dziala, to cóz odpowiedz sobie sam . Tworzy się blędne koło.

  • Peryskop 10 marca 2012 o 6:26 am

   Smutna prawda.

   Ale z ważnym wyjątkiem: „Pod wieloma względami KOBIETY są KLUCZEM do obalenia obecnego systemu. Niestety, jest to mało prawdopodobne. Shopoholizm i uzależnienie plotkami nie tworzy żadnego zagrożenia dla obecnego systemu. Jest dokładnie tak, jak to sobie zaplanowali manipulatorzy umysłów…

   Bo przecież nie wszystkie kobiety zwariowały na punkcie shopoholizmu i plotek !
   Dlatego jest nadzieja że i tym razem ozdrowieńczy impuls przyjdzie od tych wspaniałych kobiet.

   • Sully 10 marca 2012 o 12:22 pm

    Peryskop to się nazywa „szoping ” 😉 ale żeby uprawiać ten extremalny sport, trzeba miec odpowiedniej grubości portfel badź kartę płatniczą bez limitu 😉
    Dzisiaj już małe dziewczynki sa tego „uczone” poprzez kult barbie, zmienianie jej ubranek, kupowanie dodatków itp.

  • Totalsky No Problemsky 10 marca 2012 o 9:02 am

   @tamara
   jak w reklamach z udziałem Pakosy, tzn. p. Pakosińskiej (blondynka-brunetka); swoja drogą – te akurat reklamy bardzo lubię, w odróżnieniu od całej reszty; no a faceci – browar w łapie, pilot od tiwi w drugiej… i… Ferdek Kiepski w całej okazałości; i tak sie to kręci….

 38. filmyprawdy 10 marca 2012 o 1:30 am

  NOWA PUBLIKACJA NA STRONIE FILMY PRAWDY.

  ———————————–

  ZACHĘCAMY DO ROZSYŁANIA DO INNYCH TEGO ARTYKUŁU PÓKI MAMY WOLNY INTERNET, NIECH WIE O TYM JAK NAJWIĘCEJ OSÓB.

  ———————-

  DZIAŁAJMY PÓKI JEST NA TO CZAS.

  —————————————————

  PUBLIKACJA:

  NAZISTOWSKI PROGRAM REDUKCJI POPULACJI NA ŚWIECIE

  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/03/02/nazistowski-program-redukcji-populacji-na-swiecie/

  —————————————————————–

  POZDRAWIAMY
  REDAKCJA FILMY PRAWDY

 39. Tomasz 10 marca 2012 o 3:11 am

  To dla tych co im sie wydaje ze im sie uda. Niech wam sie dalej wydaje szuje!

 40. rabarbarek 10 marca 2012 o 4:04 am

  Wbrew pozorom to zdjecie nie ma nic wspolnego z wpisem Tamary i Maran. On , moze niezbyt przystojny , ale bogaty , otoczony trzema mlodymi dziewczynami. High life …. Wszyscy szczesliwi , usmiechnieci , na przyjeciu dzieki , ktoremu zebrane maja byc pieniadze na badania nad rakiem. Cel szczytny , ale miliony z takich ” charities” po prostu rozplywaja sie we mgle i nikt ich nigdy nie widzial…
  Wracajac do radosnej czworki. A raczej tego jednego rodzynka miedzy mlodymi dziewczynami. Wiecie kto , to? To dosc wysoko postawiony pracownik Bank of America , wczesniej pracujacy w roznych instytucjach Wall Street. Ten ” czarujacy” facet jest maklerem , zajmujacym sie inwestycjami na gieldzie. To on wlasnie jakis czas temu nabral emerytow na olbrzymie pieniadze i wraz z kumplem po prostu ukradl je.Kiedy nadszedl czas wyplaty ulotnil sie z pieniedzmi i nikt nie przyszedl emerytom z pomoca , a faceta nikt nie zwolnil z pracy , a nawet zostal zatrudniony w blizniaczych instytucjach. Chyba w nagrode za ” dobre sprawowanie” , bo nie oszukujmy sie , to plotka , ale na jej przykladzie mozemy domyslac sie co robia rekiny.

  Sprawe odkryla blogerka Teri Buhl. Zajmuje sie ona na blogu TeriBuhl.com kombinacjami finansowymi nie tylko na szczeblu Wall street , ale tez na szczeblach stanowych. To mloda , odwazna dziewczyna , ktora zajela sie dziennikarstwem sledczym , majac dosc klamstw i kradziezy , ktore zlodziejom uchodza tylko dlatego , ze maja pieniadze, Niestety , okazalo sie , ze komus to nie na reke i dostala pozew do sadu. Wczesniej dzwoniono do niej i straszono ja. Dzisiaj ujal sie za nia Max Kaiser i zaprosil ja do RT . Dziewczyna ,majac jego poparcie , twierdzi , ze sie nie boi. W ciagu 48 godzin zebrala od blogerow kilka tysiecy dolarow na sprawe. Wniosek jednak z tego , ze blogi sa zagrozeniem dla politykow i bankierow. Sa przez nich czytane i w tym nasza sila , bo moze czegos sie o sobie dowiedza i zastanowia nad soba , zanim nacisna guzik podczas kolejnego glosowania …

  Victoria Secret Models Candice Swanepoel, Lindsay Ellingson, Michael Nierenberg and Victoria Secret Model Rosie Huntington-Whiteley

  • rabarbarek 10 marca 2012 o 4:07 am

   A tu blog Teri Buhl. Dzisiaj w telewizji pokazala cala twarz , nie tylko oczy. Takich odwaznych nam wszystkim potrzeba.

   http://www.teribuhl.com/tag/bear-traders-cheat-and-keep-millions/

 41. ARMOR_CAGE 10 marca 2012 o 5:03 am

  Ostatnie dni zbierania wniosków przeciwko ACTA
  http://www.referendumacta.pl
  akcja kończy się 16 marca a do 12 można składać wnioski osobiście

 42. libro77 10 marca 2012 o 6:40 am

  „mówi świnia do świni: słyszałaś że chodują nas na schabowe, mielone itd ? No co ty, w teorie spiskowe wierzysz ?
  Znalezione w komentarzach na O2

  • rabarbarek 10 marca 2012 o 8:10 am

   Prawda boli….

   Kowboj Bud pilnowal stada na pastwisku , gdzies w Kalifornii. Nagle w oblokach kurzu , zatrzymalo sie kolo niego nowiutkie BMW.

   Kierowca , elegancko ubrany , wystawil glowe przez okno i zapytal , ” Kowboju , czy jak ci powiem dokladnie ile krow i cielakow masz w swoim stadzie , to dasz mi jednego cielaka?”

   Kowboj patrzac to na swoje stado to na ” elegancika” , zgodzil sie.

   „Elegancik” wysiadl z BMW , wyciagnal Dell notebook , polaczyl go szybko z telefonem komorkowym , wszedl na strone NASA , polaczyl sie z GPSem, potem jeszcze siegnal do drugiego satelity , zeskanowal fotografie okolice , wyslal do Hamburga w Niemczech i otrzymal e-mail na Palm Pilota, ze obraz wlasnie jest przetwarzany. Kilka minut zajela mu stukanie i laczenie , az w koncu dostal odpowiedz.
   ” Masz dokladnie 1765 krow i cielakow w swoim stadzie ” , powiedzial do kowboja.

   Masz racje , bierz cielaka”

   Po czym patrzyl kowboj jak ” elegancik” pakuje do auta zwierze.

   Szkoda mu zwierzecia , wiec pyta elegancika , ” A jak powiem ci kim jestes z zawodu to oddasz cielaka ?

   Tym razem elegancik sie zgodzil , bedac pewnym , ze kowboj nie zgadnie.

   Niewiele myslac kowboj mowi ” Jestes Kongresmenem , Amerykanskiego Kongresu”

   Elegancik az zaniemowil , a potem pyta kowboja , jak na to wpadl.

   To bylo latwe, mowi kowboj. ” Zjawiles sie tu , choc nikt cie nie zapraszal. Zazadales zaplaty za odpowiedz na pytanie , ktore nie ja zadalem , ale znalem na nie odpowiedz. . Uzywales sprzetu wartego miliony dolarow , zeby pokazac mi , ze jestes madrzejszy ode mnie a do tego nie masz pojecia jak zwykli ludzie zarabiaja na chleb. Nie wiesz nawet jak krowa wyglada..
   To jest stado baranow …. osle.
   A teraz dawaj z powrotem mojego psa…..

   To sie nazywa lacznosc rzadzacych z poddanymi, lub gory z dolami…

 43. libro77 10 marca 2012 o 7:14 am

  O trzech kropkach w podpisie i masonerii w Unii
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120310&typ=my&id=my07.txt

 44. pola 10 marca 2012 o 7:20 am

  Zaledwie jedna telewizja zauważyła, że 8 marca to nie tylko idiotyczny „dzień kobiet”, ale także rocznica śmierci profesora Zbigniewa Religi. Człowieka, który zrobił za życia wiele dobrego, a teraz, niemal dokładnie w rocznicę zgonu, został bezczelnie okradziony z części swego dorobku.

  Dokonała tego aktu przywłaszczenia, z wyjątkowym tupetem, fatalnej pamięci następczyni profesora w resorcie zdrowia, była minister, a obecnie, z woli panującego, marszałek Ewa Kopacz. I to wielokrotnie – bo mam na myśli całe tournee, jakie odbyła po katastrofie w Szczekocinach po
  rozmaitych mediach, zachwalając nowy system ratownictwa medycznego. Karetki i helikoptery dotarły na miejsce szybko, sprawnie udzielono pomocy na miejscu, rozwieziono poszkodowanych do szpitali. Sukces! Sukces, z którego powinniśmy być dumni, i który niech nam przysłoni tę katastrofę oraz wszystkie poprzednie i, nie daj Boże, spodziewane.

  Pani marszałek nie wspomniała tylko, że jest to sukces poprzedniego rządu. To właśnie Religa był, jako minister, inicjatorem i promotorem ustawy o ratownictwie medycznym, to jego ekipa obmyśliła i zorganizowała cały system, nawet kupiła te helikoptery, którymi puszą się dziś platformersi, przypisując zasługi sobie
  http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/podwojna-gruba-kreska,1770060

  • Peryskop 10 marca 2012 o 5:02 pm

   Czy Metr Wgłąb nie ma w oczach czegoś … reptyliańskiego ?

 45. libro77 10 marca 2012 o 7:25 am

  http://innemedium.pl/wiadomosc/maszynerie-sprzed-400-milionow-lat-odnaleziono-w-rosji
  według mnie, to nie maszyna sprzed 400 milionów lat, tylko skamieniałe muszelki
  (uprzedzam i pozdrawiam Navajo)

 46. rabarbarek 10 marca 2012 o 9:29 am

  Moi bohaterowie umarli zniszczeni , ale nie pokonani…

  … Myslimy o sobie jak o ludziach wolnych, ale rzeczywistosc jest zgola inna. Zyjemy w Uber-84. Zyjemy w wyimaginowanym wolnym swiecie, gdzie wszyscy mysla , ze sa wolni. …

  Kilka imperialnych dekretow dzieli nas od zycia w totalitarnym kraju. …Jako pisarz malego formatu , uwaznie sledze losy innych pisarzy , ktorzy nie chca plynac z pradem. Gary Webb i James Hatfield odrzucili wspolprace z wielkimi i zbyt szybko opuscili ten swiat. Ci , ktorzy wybrali droge wspolpracy , ktorzy optowali za wojnami jak Max Boots i Charles Krauthammers pisza dalej , a linijki ich prac ociekaja krwia. I zadaja kolejnych wojen . Jaki to heroizm.

  Jednym z tych , ktorzy mowili prawde byl Danny Jowenko , ktory pisal , ze WTC-7 zawalilo sie na skutek kontrolowanej eksplozji. Nie bylo tam zadnych ” czy, ale, i” Sobaczcie sami [ w tekscie link]
  i zadecydujcie czy mowil prawde. Danny stal za swoja profesjonalna opinia , kiedy oferowal Galilejska opcje . Jak bohater , Danny nie wybral latwej drogi. Niedlugo po tym zginal w wypadku samochodowym jak wielu przed nim , ktorzy mieli wyjawic tajemnice..

  Brawo dla Wiliama Rodrigeza , ostatniego czlowieka , ktory zywy opuscil wieze. Wiliam … nigdy nie zmienil wersji 9/11 , a teraz przyciaga tlumy w Europie , gdzie nadchodzacy upadek ekonomiczny moze byc silniejszy od upadlych wiez . Obydwa wydarzenia mozna przyrownac do siebie , obydwa byly kontrolowane i po obydwoch pozostanie tylko kurz.

  Zwroccie jeszcze uwage , ze twarze tych , ktorzy mowia prawde sa niezmienione , a co sie stalo z twarzami socjopatycznych klamcow jak Cheney, Rumsfeld, Wolfowitz, Bush, Clinton.Powykrecane przez klamstwa.

  Na mojej liscie sa tysiace bohaterow , ktorych wspominali w swoich wizjonerskich ksiazkach
  Solzenicyn i Dolgun . Jak Wiliam , jak Dolgun nie zaprzestaniemy walki , widzac jak inni , walczac , zgineli za prawde.

  http://www.strike-the-root.com/all-my-heroes-died-broke-broken-not-beaten

 47. AQQ 10 marca 2012 o 10:09 am

  Społeczeństwo wyznaje wiele mitów ekonomicznych, które wypaczają poglądy na istotne kwestie, co prowadzi do akceptacji niezdrowych i fałszywych działań rządu. Oto dziesięć z najbardziej niebezpiecznych mitów oraz analiza, co jest z nimi nie tak.

  http://wolnemedia.net/gospodarka/dziesiec-wielkich-gospodarczych-mitow/

 48. rabarbarek 10 marca 2012 o 10:09 am

  Nawet Dunczycy przyznali , ze to co zrobila Islandia w 2009 roku bylo najlepszym rozwiazaniem naroslego problemu finansowego [ zmajstrowanego przez elity oczywiscie] . Szybka reakcja , bankructwo i mamy przyklad jak nalezy potraktowac zlodziei.

  Mowi sie o jednej osobie [ b. szef banku] , ktora ma w sadzie rozprawe za doprowadzenie kraju do upadku finansowego. Tymczasem okazuje sie , ze sadzonych bedzie 200 osob.

  A co sie dzieje w Grecji? Grecja umowy podpisala. Wszystko co jej Trojka zaproponowala , przyjela . Pozyczka zatwierdzona, a rating spadl jeszcze nizej , choc juz naprawde nie wiadomo jak nisko . Kilka dni temu mowiono , ze osiagnal dno , a dzisiaj spadl jeszcze nizej. Moze specjalnie dla Grecji dopisali jeszcze jeden dolny prog?

  Dwa kraje w podobnej sytuacji , a rezultat kosmicznie inny. Tak to jest jak sie do kolchozu przynalezy. Kolchoz najpierw troche daje na rozwoj , a potem zabiera , razem z lichwiarskimi procentami…

  http://www.bloomberg.com/news/2012-02-20/icelandic-anger-brings-record-debt-relief-in-best-crisis-recovery-story.html

  • Peryskop 10 marca 2012 o 5:43 pm

   Przypomnę, że gdy wybuchł islandzki kryzys pojawiły sie zatroskane opinie tamtejszych polityków i kręgów „opinio-twórczych” (czyt. propaganda), że jedynym ratunkiem dla Islandii jest jak najszybsze jej wejście w trybie expresowym do eurolandu i strefy euro.

   Przypomnę, że na tamtym etapie Donald T. udzielił Islandii „pożyczki” 100 mln €.

   Przypomnę, że na tamtym etapie rząd UK premiera Browna próbował szantażować Islandczyków groźbą, że jak nie spłacą „długu” to będzie użyte przeciwko nim prawo o zwalczaniu terroryzmu !

 49. tamara 10 marca 2012 o 10:32 am

  Ppojawiła sie wątpliwość co do prawdziwych intencji Ron-a Paul-ego…..kolejny podstawiony kandydat?
  Teksański republikanin Ron Paul, libertarianin-ski kandydat na prezydenta w wyborach jest wielkim fanem Hayek. …(Był przeciwnikiem interwencjonizmu państwowego….. http://pl.wikipedia.org/wiki/Friedrich_Hayek )
  Moze dlatego jego syn Rand Paul, republikański kandydat do Senatu Kentucky w listopadzie 2010 roku nie głosował za przyjęciem aktu do Praw Obywatelskich (Civil Rights), który zakazuje dyskryminacji Afroamerykanów. Jego uzasadnieniem było, że taka ustawa jest sprzeczna ze ściśle libertariańskim dogmatem ………..PONIEWAŻ DOPUSZCZA INGERENCJE PAŃSTWA W SEKTOR PRYWATNY !!!!!!.
  .
  Książka Hayeka jest często porównywana do groteskowego „Atlas zbuntowanych”, ogromny hołd Ayn Rand(Jew) dla super bogaty. Rand była mentorem dla Alan Greenspan (inny Jew), ten z koleji był głównym architektem kryzysu finansowego w 2008 roku. Jeszcze inny Jew- libertarianin bohaterem jest żydowski ekonomista Milton Friedman.

  Libertarianizm jest jak najbardziej żydowską ideologią. Dla Żydów taka ideologia jest chyba zrozumiała, ponieważ mają naturalną niechęć wobec władzy państwowej, ponieważ ta często jest brutalnie skierowana przeciwko nim. Oczywiście syjonistycnie sterowane media są bardziej niż szczęśliwe zaprezentowac libertarianską wiadomość: (czyli)więcej mocy dla syjonistycznych miliarderów; mniej dla każdego rządu, który stara się kontrolować i regulować interesy banków syjonistycznych.

  Wszyscy zwolennicy libertarianizmu, (świadomie lub nie), służą syjonistycznym siłą SUPER BOGATYCH a są przeciwko interesom zwykłych ludzi.

  Libertarianizm jest rzeczywistym mechanizmem, dzięki któremu stary porządkek świata(OWO), zawsze miał nadzieję przejąć globalną kontrolę.Libertarianizm idzie w parze z nieuregulowaną globalizacją: zmniejszenie ludności świata do poddaństwa i niewoli w służbie starych mistrzów – starego porządku świata.

  Każdy, kto popiera Hayeka, Rand, Friedman, i libertarianizm jest wrogiem ludu.

  Libertarianizm jest kluczowym słowem dla rasizmu, syjonizmu i ultra kapitalizmu.Czyli wszystkiego co ma związek z obecnym systemem (starego porządku świata -OWO)

  • Peryskop 10 marca 2012 o 5:09 pm

   Tamara, czy tych „rewelacji” nie gromadziłaś w okolicach Vancouver ?
   Tak tylko pytam.
   Dla retoryki.

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 5:43 pm

   Daj spokój, patrz na życie Rona Paula, słuchaj co mówi, obserwuj co robi. Nie ma nic co by świadczyło o tym, że to jest kolejny agent. Masz jakiś inny wybór? Pamiętaj, że zrobią wszystko, jak z Kaczyńskimi, żeby zmieszać z błotem.

   • tamara 10 marca 2012 o 7:59 pm

    Marek; Niestety niemam takiej możliwości ,aby go obserwować…..:)…. Tak to już jest…grupa ogląda wspólnie to samo widowisko ,ale każdy ma swoją odrębną opinie……każdy odbiera to inaczej(zupełnie inaczej).wszystkim nam brakuje empatii i sympatii z tymi, którzy są psychologicznie różni od nas. ………co do naszego kandydata to…….pożyjemy ,zobaczymy….

    Peryskop? a dlaczego Vancouver?……czy tam wychodzisz na głębokie wody?

 50. rebo3 10 marca 2012 o 10:33 am

  Przykre to wszystko…czasami brakuje sił by móc normalnie funkcjonować.Mam córkę , która w tym roku skończy swój 13 rok życia.Czasami zastanawiam się jak przygotować ją na to wszystko, by mogła sama umiejętnie stawić czoła tym wszystkim nadzianym skorumpowanym sprzedajnym szmatom.Wybaczcie te wyniosłe i odważne epitety,ale jak do jasnej cholery można zupełnie normalnie i spokojnie o tym pisać skoro napada czasami wrażenie totalnej agresji podłóg tych wszystkich gnoi, którzy zaprojektowali ten świat takim jaki jest…?Myślę iż powinnismy silnie się jednoczyć uświadamiać każdego napotkanego na swej drodze.Przyznam Wam szczerze,że udaje mi się prowadzenie tego rodzaju praktyk…nie na siłe,ale skutecznym argumentem bezpośrednio dotyczącym osoby,z którą rozmawiam na tego rodzaju tematy.Moonitor- jeżeli mielibyśmy założyć partię zdrowia,to róbmy to,rozmawiajmy o tym,niech pomysł Twój nie umrze w samym zarodku.Ja sam w Koszalinie tworzę ruch,który otworzy koszalinianom oczy…a przynajmniej spróbuje i przyczyni się do zastanowienia czy świat prezentowany w telewizji jest faktycznie takim jakim go malują.Tak jak wspomniałem Wam wcześniej latem tego roku powinienem wystartować z kampaniom ,która ma na celu ogólne uświadamianie Koszalina ,co się tak naprawdę dzieje…?!Filarem tego przedsięwzięcia jestem ja z kilkoma moimi przyjaciółmi.Powstaje strona,którą będziemy mocno promować.Znajdą się na niej przyziemne sprwy dotyczące codziennego życia,począwszy od uświadomienia ludziom co tak naprawdę jedzą kupując produkty z paczek,torebek,słoików.Większość z nas nawet nie wie czym jest tabela „E” i bez jakiegokolwiek zastanowienia bierzemy co ładnie wygląda na kolorowej torebce.Wszyscy jeżeli możemy jednoczmy się…czas zmian przyjdzie.Obiecuję…!Już tak na koniec moich posłanych do Was liter chciałbym zaprezentować Wam materiał,który jest najzwyczajniej…interesującym.Zapraszam… http://youtu.be/Y7HLev07NBE Monitor-wiem,że masz mało czasu,ale w wolnej chwili obejrzyj i wypowiedz się na ten temat.Co o tym sądzisz…?Wszystkich,którzy chcieliby rozpocząć współpracę ze mną na rzecz normalności w świecie piszcie na adres : rebo3@interia.pl
  Pozdrawiam

  • Dziecko Maryi 10 marca 2012 o 5:32 pm

   Wystarczy tylko zobaczyc twarz tego oszusta i agenta new age Davida Icka aby nie dac sobie robic wody z mozgu. Jesli masz Boga w sercu odpusc sobie ten propagandowy filmik …

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 5:41 pm

   Od czegoś trzeba zacząć. Ja robię to na co mnie stać – jeśli ktoś to przedrukuje, zrobi ulotki, może nie każdy potraktuje to jako oszołomstwo, zainteresuje się poruszanymi tematami – dzięki google łatwo dotrzeć do obszernych artykułów. Ja robię trochę, ty robisz trochę, a pamiętaj, że kapanie żłobi skałę. Tych kropel będzie tak dużo, że w końcu ich zalejemy wielką falą, zobaczysz.

   • Aśka 10 marca 2012 o 6:59 pm

    Oj Monitor, gdyby nie Ty … życie byłoby jeszcze bardziej przerażające. Dajesz nam codziennie kopa do działania, pozwalasz rankiem otwierać oczy bez beznadziei w nich. Zróbmy tę partię …

 51. AQQ 10 marca 2012 o 10:55 am

  Jak z Polaków robi sie debili? posłuchajcie eHsperta…

 52. wacpan 10 marca 2012 o 11:48 am

  Kolumbia – świadectwo dla świata

 53. TajemniczyPan 10 marca 2012 o 12:13 pm

  TIOMERSAL
  http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_tiomersal.html

 54. xx 10 marca 2012 o 1:39 pm

  A może coś na poprawę nastrojów? W końcu nie tylko problemami człowiek żyje.