Proces impeachmentu Obamy rozpoczęty

Proces impeachmentu Obamy rozpoczęty
Sekretarz Obrony Panetta do Kongresu USA – wy tu już nie rządzicie! 

Proces impeachmentu Obamy rozpoczęty

7 marca kongresman Walter Jones z Północnej Karoliny złożył propozycje uchwały H.CON.RES.107, która jeśli wejdzie w życie umożliwi postawienie w stan oskarżenia Prezydenta USA Baracka Husseina Obamy.
Zgodnie z art. II, sekcją 4 Konstytucji USA, jeśli Prezydent użyje sił ofensywnych w ataku na inny kraj bez autoryzacji Kongresu, to popełnia tzw. „high crime”. To groźne przestępstwo, nie występuje w prawie kryminalnym i jest zarezerwowane tylko dla przedstawicieli parlamentu, rządu i Prezydenta.
 
Impeachment, który jest odpowiednikiem aktu oskarżenia w prawie karnym, wymaga 2/3 głosów Kongresu. Aby skazać prezydenta potrzebne jest jednak drugie głosowanie legislacyjne, które też  wymaga większości głosów. Dopiero wtedy można pozbawić władzy Prezydenta.
Uchwała rozpoczynająca impeachment jest pierwszą reakcją Kongresu USA na dyktatorskie poczynania prezydenta Obamy, który bez zgody Kongresu rozpoczął wojnę z Libią, a teraz z Iranem i Syrią.

Bezprawne działania prezydenta Obamy spotkały się także z reakcją prokuratorów generalnych 9 stanów: Arizony, Florydy, Georgii, Michigan, Oklahomy, Południowej Dakoty, Południowej Karoliny, Texasu i Virginii.
5 marca połączyli swoje siły i zidentyfikowali 21 czynów nielegalnych jakich dopuściła się administracja Obamy.
Twórcy Konstytucji USA przewidzieli możliwość przekształcenia się rządu federalnego w dyktaturę i wprowadzili ostateczne środki ochrony, którymi są m.in. prawa stanowe bronione przez ich Prokuratorów Generalnych. Są oni ostatnią i najważniejszą linią obrony przeciwko totalitarnym zapędom rządu federalnego.
Oczekuje się, że do pierwszych dziewięciu stanów przyłączą się następne.

Do 21 zarzutów, które wg. prokuratorów generalnych są niezgodne z Konstytucją zaliczono m.in.:

– regulację internetu przez Federal Communications Commisssion (FCC)
– PPACA – reforma systemu ochrony zdrowia
– nowe przepisy odnośnie ochrony przed tzw. „globalnym ociepleniem” wprowadzane przez EPA (Environmental Protection Agency)
– OSM – kontrola federalna nad kopalniami w 19 stanach pod pozorem ochrony środowiska.
– regulacje zanieczyszczenia rzek na Florydzie i powietrza w Teksasie i Oklahomie.
– zagrożenie wolności religijnej – kościoły i synagogi mają obowiązkowo zapewniać ochronę medyczną.
– odrzucenie przez DOJ (Department of Justice) praw stanowych odnośnie identyfikacji wyborców.
– atak na stany, które chcą się ustrzec przed nielegalnymi imigrantami poprzez zakładanie im procesów sądowych przez rząd federalny.

Sekretarz Obrony Panetta do Kongresu USA – wy tu już nie rządzicie!

Armia amerykańska została przejęta przez "rząd światowy"

7 marca w Senacie USA odbywało się przesłuchanie Szefa Sił Połączonych Gen. Martin Dempseya oraz Sekretarza Obrony USA Leona Panetty. Okazuje się, że potajemnie dokonano przejęcia kontroli nad armią USA przez ONZ i NATO. Jak oświadczył Panetta, Kongres USA nie ma żadnego głosu jeśli chodzi o udział wojsk USA w agresji na inny kraj!
Rozmowę prowadził senator Jeff Sessions z Alabamy. Oto wyrywki z przesłuchania:

Sen Sessions: „Jakich praw przestrzega armia amerykańska?”
Gen. Dempsey: „Podstawy prawne są ważne. My używamy naszych sił zbrojnych albo za zgodą rządu, wtedy jesteśmy ‚zapraszani’, lub w imię obrony narodowej, co do której kryteria są czytelne. Jest także prawna  podstawa międzynarodowa”.
Sen Sessions: „Porozmawiajmy o tej podstawie prawnej międzynarodowej. Konstytucja mówi, że podlegacie Rządowi USA, czyż nie jest tak? Nie potrzebujecie żadnego międzynarodowego poparcia gdy podejmujecie operacje militarne… Chcę to wiedzieć, bo jest to wiele odniesień do spraw międzynarodowych. Chcę być pewien, że armia amerykańska rozumie, że nie jesteśmy uzależnieni żadnym rezolucjom NATO czy ONZ by realizować zadania zgodne z interesem USA” (…)
Sekretarz Obrony Panetta:„Jeśli chodzi o akcje militarne, gdy chcemy budować koalicje i działać z naszymi partnerami międzynarodowymi, to oczywiście chcielibyśmy mieć podstawy prawne, takie jak w przypadku Libii”.
Sen Sessions: „Jakieś podstawy prawne… Martwisz się o międzynarodowe podstawy prawne, a nie o fundamentalne konstytucyjne podstawy prawne, które ma ten Kongres jeśli chodzi o wypowiadanie wojny (…)
Czy sądzisz, że możecie ustanawiać strefę bez przelotów ponad Syrią bez zgody Kongresu?”
Sekretarz Obrony Panetta:„Naszym zadaniem będzie zdobycie międzynarodowej zgody i wtedy poinformujemy Kongres i określimy w jaki sposób sobie najlepiej z tym poradzić, a co do tego czy będzie nam potrzeba zgoda Kongresu przedyskutujemy i zdecydujemy…”
Sen. Sessions: „Niemal mnie zatkało… Właśnie usłyszałem, że będziecie szukać zgody międzynarodowej i wtedy przyjdziecie do Kongresu i poinformujecie nas co macie zamiar zrobić. I że być może będziecie szukać zgody Kongresu… Chcę cię poinformować, że to jest wielka sprawa. Czy zgodzisz się, że służysz Kongresowi? Czy nie sądzisz, że to co powiedziałeś jest szokujące dla przeciętnego Amerykanina – czy możesz to wyjaśnić?”
Sekretarz Obrony Panetta: „Służyłem zarówno republikańskim jak i demokratycznym prezydentom, którzy zawsze rezerwowali sobie prawo do obrony tego kraju jeśli byłaby taka potrzeba”.
Sen. Sessions: „Ale mówiłeś o zgodzie instytucji międzynarodowych?”
Sekretarz Obrony Panetta:„Jeśli pracujemy z koalicją międzynarodową, jak NATO, to potrzeba nam odpowiedniej zgody – wszystkie kraje muszą mieć jakieś podstawy prawne do działania”
Sen. Sessions:  „Jakich podstaw prawnych szukacie? jakiego podmiotu?”
Sekretarz Obrony Panetta: „Oczywiście, jeśli NATO podejmie decyzję by wejść (na teren Syrii) to będzie jedna, a jeśli rozwiniemy koalicję międzynarodową poza granicami NATO, to wtedy będzie potrzebna rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ.”
Sen. Sessions:  „Koalicja… Mówisz, że NATO da wam podstawy prawne? I, że jakaś koalicja państw da te podstawy?”
Sekretarz Obrony Panetta:„Jeśli uda się nam skompletować koalicję i ruszyć wspólnie, to oczywiście będziemy szukać podstaw prawnych by to usprawiedliwić. Nie możemy po prostu pociągnąć ich wszystkich do operacji wojskowych bez podania im podstaw prawnych”.
Sen. Sessions: „Kogo prosicie po podstawy prawne?
Sekretarz Obrony Panetta:„Oczywiście jeśli ONZ zatwierdzi rezolucję bezpieczeństwa jak to było w przypadku Libii, to wtedy to zrobimy. Jak NATO się zgromadzi jak to było w Bośni, to będziemy się na tym opierać. Tak więc mamy tu różne opcje – jeśli chcemy budować międzynarodową akcję, w celu poradzenia sobie z tą sytuacją”.
Sen. Sessions: „Rozumiem co to jest poparcie międzynarodowe, ale martwi mnie to, że jakieś zgromadzenie międzynarodowe ma zapewnić podstawy prawne dla armii USA by ją tam przegrupować w celu walki. Uważam, że nie ma ono do tego żadnego prawa. Jedyną władzą, która zadecydować o przegrupowaniu wojsk amerykańskich  jest Kongres i Prezydent USA działający zgodnie z prawem i Konstytucją”.
Sekretarz Obrony Panetta: „Chcę jeszcze raz postawić sprawę jasno, żeby nie było nieporozumienia. Jeśli chodzi o obronę narodową tego kraju, Prezydent USA jest uprawniony przez Konstytucję do działania. Jeśli chodzi o operacje, w których budujemy koalicje państw w celu wspólnego działania takiego jak w Libii czy Bośni, Afganistanie, to potrzebujemy zgody NATO lub społeczności międzynarodowej”.

Rozmowa ta potwierdza istnienie międzynarodowego spisku, w postaci tajnego „rządu światowego” reprezentowanego obecnie przez ONZ, z nieformalną armią światową, która ma do dyspozycji m.in. wojska NATO. Siły „międzynarodowe” mają za zadanie jeden cel – reprezentowanie interesu międzynarodowych bankierów i syjonazistów. Nie ma to nic wspólnego z prawem międzynarodowym – raczej przypomina do złudzenia metody nazistów, którzy tworzyli prawa w razie ich potrzeby by usprawiedliwić działania ludobójcze.
Obecna sytuacja jest znacznie poważniejsza – syjonaziści dysponują bronią jądrową i nie będą się wahać by jej użyć – jak to było m.in. w Iraku gdzie użyto broni masowego rażenia w postaci tzw. „mateczek”, zubożonego uranu (DU) i fosforu. W przypadku agresji na Iran może dojść do użycia bomb termojądrowych, a to spowoduje oczywistą reakcję ze strony Rosji i Chin – i tak może dojść do sytuacji gdy nasza cywilizacja zakończy sówj byt. Wystarczy spojrzeć na bezczelne i perfidne zachowanie się Sekretarza Obrony Panetty, by nie mieć wątpliwości, że ci ludzie całkowicie się zatracili w swojej nienawiści do naszej cywilizacji.
Można jednak oczekiwać, że Kongres USA podejmie odpowiednie kroki by pozbawić władzy tych psychopatów i ich rozliczyć za dokonane już ludobójstwa. nei ma bowiem innego wyjścia, jeśli chcemy by nasza cywilizacja istniała i rozwijała się dalej.

Reklamy

272 responses to “Proces impeachmentu Obamy rozpoczęty

 1. ... 10 marca 2012 o 12:38 pm

  kulista ziemie wg Biblii : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=155

  , sztuczne witaminy trucizna : http://zbawieni.com/forumdisplay.php?fid=13

  • ... 10 marca 2012 o 12:47 pm

   co do Iranu to zanim wojska wyrusza z zachodniego Iranu lub pogranicza iracko irańskiego na zachód , południe i pólnoc – Księga Daniela 8:1-3 , wpierw pierwsze supermocarstwo kontrolowanie polegnie – Daniela 7:4 , ciekawe co to za armie wyrusza z okolic Iranu i co spowoduje wogole ze tam sie znajda i wyrusza na wojne , czyzby wszystko zaczeło sie od ataku na intalacje nuklearne ? ,

   bardzo prawdopodobne ze miedzy czerwcem a pazdziernikiem dojdzie do ataku : http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=4638

   , teoria NWO to śmiertelnie pułapka zbudowana na półprawdach które maja za zadanie przyciaganac ludzi i zjednac ich zaufanie : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=154

   • maniek 10 marca 2012 o 1:24 pm

    MILCZ!!! TROLLU MILCZ!!!

    • ... 10 marca 2012 o 7:17 pm

     wyzywajac mnie błogosławisz mi i sprawiasz ze bede mial jeszcze wieksza nagrodę 😉 , wyzywajac mnie wypełniasz proroctwa biblijne wiec tylko umacniasz moja wiare 😉 ,

     ” Błogosławieni jesteście, gdy wam złorzeczyć i prześladować was będą i kłamliwie mówić na was wszelkie zło ze względu na mnie! (12) Radujcie i weselcie się, albowiem zapłata wasza obfita jest w niebie; tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami ” EWANGELIA MATEUSZA 5:11-12

    • zenobiusz 11 marca 2012 o 10:18 pm

     kefir2010 11 Marzec 2012 o 9:52 pm
     0 0 Oceń wpis
     ZAMILCZ, TROLLU!! ZAMILCZ!! GDZIE NIE WEJDE, TAM JESTEŚ TY!!

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 10:21 pm

      maniek 10 Marzec 2012 o 1:24 pm
      14 13 Oceń wpis
      MILCZ!!! TROLLU MILCZ!!!

      • zenobiusz 11 marca 2012 o 10:23 pm

       Coś dzisiaj pechowy ,i denerwujący dzień,dla niektórych.

   • monitorpolski 10 marca 2012 o 4:25 pm

    Powinieneś dodać, że uny by tak chciały, bo to by się zgadzało z proroctwami. Niestety, będą mieć pokrzyżowane plany, bo nie wszystko można zrobić za kasę. Szczególnie realizacja proroctw w sposób sztuczny może nie wyjść. I co wtedy? Wszyscy fanatycy będą spaleni, cały misterny plan układany od dziesięcioleci posypie się w drobny mak…

    • ... 10 marca 2012 o 7:11 pm

     sa dwie rzeczy które mylisz :

     1) wypełnienie sie proroctw biblijnych

     2) imitacja proroctw biblijnych

     , nie potrafisz odróznic jednych od drugich wiec wszystko wrzucasz do jednego worka z napisem : OSZUSTWO

     a to powazny błąd bo oszustwo to tylko opcja nr 2 , natomiast znajomosc opcji nr 1 i umiejetnosc odróznienia opcji 1 od opcji 2 jest bezcenna i moze uchronic za Wola PANA JEZUSA przed wieloma niebezpieczeństwami i przed zwiedzeniem , ale do tego potrzeba po pierwsze pokory , modlitwy

     • zenobiusz 10 marca 2012 o 7:59 pm

      …@
      Tu masz całkowicie rację.
      Mieli oczy,a nie widzieli…..

     • monitorpolski 10 marca 2012 o 8:34 pm

      Czy uważasz, że nie można wypełnić proroctw biblijnych w sposób sztuczny? Ile razy w historii były już takie sytuacje, gdy wszelkiej maści „prorocy” zapowiadali koniec świata. DOŚĆ! Nie dajmy się ogłupić! Martwe ptaki i zdechłe ryby… I co z tego – to można w prosty sposób zrobić gazem, bronią elektromagnetyczną itd. Wystarczy spojrzeć na współudział w tym wielkim oszustwie ścierwomediów. Nie ma żadnego końca świata, chyba że pozwolimy im się wymordować!

      • zenobiusz 10 marca 2012 o 8:54 pm

       Media robią wszystko,by ukryć globalny charakter,zachodzącego procesu.Rozbijają je na lokalne wydarzenia,i bagatelizują ich znaczenie.Podobnie nieświadomie robią niektóre blogi,za dobrą monetę przyjmując podsuwane im alternatywne nurty.Proroctw biblijnych,nie można wypełnić sztucznie,można natomiast ,jak najdłużej odwracać uwagę od ich wypełniania się,co dzieje się na naszych oczach.To MSM,a alternatywnym,podsunięto HAARP, itp.Byle do ludzi nie dotarło,że na prawdę czas pojednać się z Bogiem,i bliźnimi.
       http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/10/aktywnosc-sloncaa-tektonika-ziemiprawdopodobne-zwiazki-haarp-owijuz-dziekujemy/

      • PokójWam 10 marca 2012 o 9:10 pm

       monitor … właśnie o tym napisał, że wypełnienie w sposób sztuczny proroctw to ich imitacja. Prawda jest tylko w Biblii i jej proroctwa są nieomylne. Będzie antychryst który będzie zasiadał w III świątyni Salomona i będzie prześladowanie chrześcijan. Będzie on wymagał przyjęcia znaku bestii i ukłonu. Biblia nigdzie nie podaje nam, że nastanie NWO czyli szatan i jego słudzy oczywiście poniosą klęskę jeśli nawet nic nie zrobimy, bo Jezus już to wiedział. On zrobi wszystko za nas, my musimy uważać jedynie by nie dać się zwieść szatanowi przyłączając się do jakiegoś ruchu oporu. Bo wtedy może się okazać, że walczymy przeciwko samemu Chrystusowi. Nasza postawa powinna być neutralna do tego świata.

       • zenobiusz 10 marca 2012 o 9:24 pm

        To właśnie zwodnicze bredzenie,neutralna postawa ,w stosunku do ludobójstwa,np nienarodzonych,trucia żywnością i lekami.Każdy Chrześcijanin,nie walcząc z tym,a zachowując neutralność,skazuje się na potępienie,neutralność jest przyzwoleniem ,a więc udziałem w grzechach śmiertelnych.Nie bredź więc podstępny służko złego.
        NWO jest zapowiedziane w Biblii,tylko trzeba ją czytać z prośbą do Boga ,o mądrość potrzebną do zrozumienia.To właśnie bestia ,antychryst,i cała otoczka tekstowa.
        ” Bo wtedy może się okazać, że walczymy przeciwko samemu Chrystusowi”
        No ładnie się odsłaniasz,walka z NWO,może się okazać walką przeciw Chrystusowi.Nie wymyślił bym tego,choć już czytałem ,że Chrystusa niektórzy oczekują jako nadlatującego w UFO.
        Zgroza.
        Takie wielkie zwiedzenie właśnie przygotowują nam demoniczni władcy NWO.
        Lądowanie fałszywych kosmitów.

        • Peryskop 10 marca 2012 o 11:40 pm

         Tu podzielam opinię Zenobiusza.
         Podziwiając finezję zwodzenia ludzi przez przeróżnych interpretatorów pism świętych oraz ich pochodnych – chanellingów, objawień i innych proroctw „prywatnych” i organizacyjnych.

        • PokójWam 11 marca 2012 o 5:11 pm

         Chodzi o to, że jesteśmy zbyt słabi dlatego Chrystus zrobi wszystko za nas. Każdy z nas walczy o swoje zbawienie, losy świata i tak już dawno są znane – ostateczna klęska szatana i zwycięstwo Jezusa Chrystusa

         Plan Lucyfera jest prosty. Walczyć z Bogiem do końca zadając Jemu oraz ludzkości jak największe straty.

         NWO to oszukańczy plan dla tych, którzy szukają Prawdy na Internecie.

         Internet jest jego narzędziem, które jest skuteczne w rozprowadzaniu jego kłamstw, jego doktryny lucyferiańskiej, satanizmu, pornografii oraz… religii New Age czyli UFO. Informacje ujawniające jego plany nie są dla jego planów tak groźne, jak są groźne dla świata jego kłamstwa. Istnieje także protekcja Boga, dla takich, którzy pisują takie artykuły, jak ten!

         NWO jest to pułapka.

         Nam się mówi, ze Iluminacji, czyli ludzie oddani Lucyferowi uwielbiają symbolikę i dlatego mamy w wielu miejscach plany tzw. redukcji populacji, planów NWO itd. itp.

         Staje się oczywiste, że jest to kolejne oszustwo, na które dały się nabrać miliony ludzi. Nagle, za pomocą Internetu wszyscy ‚wiedzą’, że istnieje plan NWO i panowie Iluminaci uwielbiają symbolikę, która masowo stosowana ukazuje ich niecne plany. Panuje nawet przekonanie ze po owych symbolach się rozpoznają.

         Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby ufać osobie takiej jak szatan, który zawsze posługuje się kłamstwem.

         Co najciekawsze, owych planów nikt nie ukrywa. Dopiero od niedawna niektórzy zaczynają sobie zdawać sprawę, że zostaliśmy ponownie oszukani.

         Plan kolejnego oszustwa – NWO, jest niezwykle zwodniczy i prosty. Drastyczna kontrola populacji – system totalitarny. W celu ochrony planety przez wyczerpaniem się zasobów naturalnych oraz przed globalnym ociepleniem. To oficjalna szatańska wersja!

         Oczywiście, że to jest kłamstwo. Kontrola totalitarna już istnieje. Można powiedzieć, że tenże cel JUŻ został OSIĄGNIĘTY.

         Teraz czas na kolejny krok.

         Ale… co jest wiec rzeczywistym celem?

         Zmuszenie świata do otwartego buntu przeciwko Bogu, do walki zbrojnej przeciwko powrotowi Chrystusa i w zamian Boga świat będzie wielbił Lucyfera, który będzie udawał wielkiego i dobrego UFO z innej Galaktyki..

         http://proroctwa.com/NWO-oszustwo.htm

         http://astromaria.wordpress.com/2012/03/09/czy-polacy-sa-celowo-truci-za-przyzwoleniem-sanepidu-i-innych-instytucji-rzadowych-odpowiedzialnych-za-nasze-zdrowie/

       • ... 11 marca 2012 o 9:36 am

        włąsnie tzw 3 swiatynia moze byc próba imitacji proroctwa a nie samym proroctwem : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4630

        • masakalambura 11 marca 2012 o 10:42 am

         Mam wrażenie, że pomijacie ważny szczegół przy interpretacji proroctw.

         Otóż Antychryst dlatego nazywa się antychrystem, że neguje boskie posłannictwo Jezusa (pokój z Nim), gardzi Jego naukami i nie przykłada żadnych wartości do Ewangelii oraz proroctw w niej zawartych. To samo czuje do posłannictwa Muhammada, który uznał w pełni przesłanie Jezusa (pokój dla Nich obu) i danego przez Niego Koranu jako uniwersalnego (przeciwieństwie do Tory) prawa i towarzyszących mu proroctw.

         Zatem mówienie o fałszywym spełnianiu proroctw nie ma sensu. Oni muszą spełnić proroctwa Ewangelii i Koranu aby móc naśladować przyjście mesjasza ze Starego Testamentu tzn Dawida, z pominięciem Jezusa jako Mesjasza oraz Muhammada jako Proroka i ich posłaniem co uwydatni przywiązanie do grzechu.

         W Starym Testamencie jest napisane że Dawid będzie rządził całym światem i wszyscy będą mu się mu musieli pokłonić, i cały świat przyjdzie do Jerozolimy oddać pokłon Bogu i ci co nie przyjdą będą ponosić grzech poprzez śmierć, wszyscy ofiarujący krew czy wieprzowinę, wszyscy nieświętujący święta kłosów i namiotów itd itp. Co prawda nigdzie nie jest napisane, że będziemy oddawać mu boską cześć (nota bene tak jak teraz robi to część chrześcijan z Jezusem PZN)) ani że będziemy przestrzegać Talmudu. Ale tego oni nie wiedzą. Odrzucili posłannictwo Boga w postaci Jezusa I Muhammada i skazani są na przekleństwo Najwyższego tzn znaleźli się poza listą imion z Księgi Życia.

         O NWO musimy się informować i ostrzegać aby nie dać się wciągnąć do Imperium Antychrysta. A gdy zostaniemy wciągnięci (mnie się zdaje że już w nim jesteśmy z resztą dobrowolnie) to jak się bronić przed potępieniem i z kim przystawać. Co oznacza że wam wszystkim radzę zająć się jak najbardziej, jak najmocniej i najdokładniej waszą własną duszą, bo wszystkie znaki na ziemi i w niebie mówią jasno, czas się zbliża. Jeśli 2000 lat temu było tuż tuż, to teraz tym bardziej jest.

         Pozdrawiam.
         Pokój wam.

      • tasak 11 marca 2012 o 12:30 am

       ”będzie wielu fałszywych proroków ale niech niktże was nie zwodzi. bowiem wiem najpierw musi wypełnić się to co zapisane.. ” czy jakoś tak. oj monitor

       • tasak 11 marca 2012 o 12:36 am

        chodzi o to aby odrzucić ludzi od wiary. działa to w ten sposób, że jak wciskają wciskają i jeszcze raz wciskają, że proroctwa spełniają się to i nadchodzi koniec świata i wielu w końcu to łyka. później rozczarowanie, i pretensje do samego Boga, że to pic na wodę. wtedy jeden z drugim mówi sobie heh a nie mówiłem nic się nie stało pic na wodę nie wierzę już w te bajki.. co do obecnych czasów wiele już się wypełniło ale jeszcze razy tyle musi się wypełnić więc nie dajcie się zwieść bo to nie koniec 😉 tak słuchacie

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 10:55 pm

      Maryja, Euro 2012 i koniec świata
      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/11/maryja-euro-2012-i-koniec-swiata/

      – No i mamy rok 2012. Będzie katastrofa? – zagadnęła sąsiadka, mając na myśli to, że w czasie piłkarskiej imprezy w Warszawie nie da się żyć.

      – Tak. I co z tym zrobimy? – potakiwał z zadumą Irlandczyk.

      – Ty przynajmniej możesz wrócić do Irlandii. A ja? – powiedziała sąsiadka.

      – Ale przecież tam będzie gorzej niż tu – powiedział Irlandczyk – My nie mamy Matki Boskiej Częstochowskiej.

      Sąsiadka zdębiała. Po chwili okazało się, że ona mówiła o końcu świata na Euro 2012, a on o końcu świata w ogóle. I że on sądzi, że na Apokalipsę bezpieczniej jest czekać w Polsce, bo tu jest Czarna Madonna.

 2. dziadek 10 marca 2012 o 12:56 pm

  Jest gorzej jak zle ,oni juz ida „na calego”.
  Kto nie z nimi ten przeciwko nim !
  Teraz pozostaje juz tylko jedno senatorom i kongresmenom amerykanskim:
  BYC ALBO NIE BYC !
  Swiat sie wali.
  Cala nadzieja na ratunek w Bogu,bowiem ludzie,ba cale narody sa juz zaslabi aby zrzucic kajdany LOTROW.
  Mozna tez liczyc na zolnierzy w narodowych armiach ,ktorzy skieruja bron do AUTENTYCZNEGO WROGA.
  Jest jednak „ale” czy zolnierze to jeszcze ludzie czy tylko zdalnie sterowane roboty ludzkie ?
  Modlmy sie o rozum dla nich i przebudzenie.

  BOZE DAJ POKOJ SWIATU – PROSIMY CIE PANIE !
  Proscie o to wszyscy.

  • Kamil 11 marca 2012 o 7:59 am

   dokładnie……bogactwo gatunku ludzkiego to umiejetnosc wspolczucia z harmonia z przyroda i dusza.
   pieniadze zalatwiaja tylko to ze czlowiek staje sie spokojny o swoj byt fizczyny.
   ludzie wspolczujacy duchowo majacy kaske nie sa zdolni do robienia komus krzywdy

   inaczej zachowuja sie ludzie ktorzy maja kaske ale zapomnieli o wspolczuciu,
   juz niechce mi sie myslec o tym ze WOJNA i masowe ludobojstwa sa sposobem otwierania swiadomosc
   tak naprawde to
   dano nam bron by by sie zabijac

   • Kamil 11 marca 2012 o 8:11 am

    oczywiscie wiara w Boga to podstawa

 3. maniek 10 marca 2012 o 1:22 pm

  nie na temat ale ważne:
  1.info na temat Grecji http://grecjawogniu.info/
  2. torrenty z filmami dla lemingów(rozpowszechniać na innych portalach)
  Alan Watt – Szok i Trwoga. Masowe procesy manipulacji
  http://tnttorrent.info/torrent/74ff972c0de9e6e0d860406d4e1cf0102df3b496.html
  INDECT – FULL MOVIE HD. Polska rzeczywistość. ROBOKOPTER I CYFRYZACJA
  http://tnttorrent.info/torrent/b4fa967ae51c18dfc3468e4d1c3f2330ddd8f6e1.html
  Julian Rose, Jadwiga Lopata List do Rolnikow
  http://tnttorrent.info/torrent/b9add42d596b9b8fa89f93f259a11bda6c8ce721.html
  Rozmowy niedokończone – Apokalipsa ekonomiczna w 2012r
  http://tnttorrent.info/torrent/9ba2a60c9e78e6db7d4e373e3d71ee02ba27cab9.html
  Stajemy się niemi – Codex Alimentarius PL
  http://tnttorrent.info/torrent/83455eb862faf0083f46fd6f68b52be5e069b21c.html
  Nieszczepione dzieci są zdrowsze – teraz jest to oficjalnie potwierdzone
  http://tnttorrent.info/torrent/790c1f369fbf190908959d51b47eb99d316bc40a.html
  Co się rozpyla na świecie? – What in the world are they spraying?
  http://tnttorrent.info/torrent/02afff668971784ec214f40358e1026b57d1be4a.html
  Wrost – Thrive PL
  http://tnttorrent.info/torrent/6fdaccee4cff3808fb355440d15bb0a4553c442e.html

 4. ALFA 10 marca 2012 o 1:32 pm

  „My, masoni rozmnażamy się tak, jak duchowieństwo”
  „CZARNO NA BIAŁYM”
  TVN24
  Sekretny uścisk ręki, białe rękawiczki czy charakterystyczny fartuch – to tylko niektóre z symboli, używanych podczas obrzędów przez masonerię. Ich działalność wywołuje sensacje, a wszelkie zwyczaje znane są jedynie zamkniętym, wewnętrznym kręgom. Dla nas polscy masoni uchylili rąbka swojej tajemnicy.
  W Polsce w kilkunastu lożach regularnie spotyka się kilkuset masonów. Wśród nich jest kilkadziesiąt kobiet. Spotkania poszczególnych lóż odbywają się dwa razy w miesiącu w kilku miejscach w Warszawie, jak i w innych większych miastach. Jedna z najciekawszych lóż mieści się w schronie atomowym, wybudowanym w piwnicach jednego z budynków w centrum Warszawy.
  http://www.tvn24.pl/12690,1737623,0,1,my–masoni-rozmnazamy-sie-tak–jak-duchowienstwo,wiadomosc.html

  • zubr 10 marca 2012 o 2:43 pm

   By w koncu polec i byc lajnem na polu…Tak bedzie.Ale zanim to bedzie to najdzicie sie do syta
   Lepiej bedzie krew tryskac…Jestem Alfa i Omega..Poczatek i koniec.Tak powiedzial BOG stworca wrzechswiata.Przegrana macie tak jak jest 2+2=4…

 5. maran 10 marca 2012 o 2:03 pm

  Wczoraj wojska Israelskie przypuscily atak na strefe Gazy.
  Jak dotad 11 osob zamordowanych ,w tym jakis dwoch wysokich ranga wojskowych.
  http://mondoweiss.net/2012/03/%e2%80%8fa-letter-from-under-attack.html

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 8:36 pm

   Russia Today emituje świetne reportaże na ten temat. Jedyne źródło rzetelnej informacji jakie jest dostępne w Polsce w kablówce, niestety – tylko po angielsku.

   • libro77 10 marca 2012 o 8:42 pm

    monitor, sorry, chciałem dać plusa…

  • adam 11 marca 2012 o 1:32 pm

   http://chomikuj.pl/mafuta/Ksi*c4*85*c5*bcki+-+ezoteryka+-+cz*c5*82owiek/C/ALLEN+CARR+*c5*81atwy+spos*c3*b3b+na+rzucenie+palenia,403551526.doc

 6. maran 10 marca 2012 o 2:13 pm

  tu pare innych ,ciekawych info
  http://mondoweiss.net/2012/03/at-least-eleven-palestinians-killed-in-israeli-attacks-on-gaza.html

 7. ekonomiczny hitman 10 marca 2012 o 2:25 pm

  By uniknąć konieczności umieszczenia na opakowaniach ostrzeżeń o właściwościach rakotwórczych, Coca-Cola i PepsiCo zmieniają nieco skład swoich napojów. Zmniejszają domieszkę 4-metyloimidazolu (4-MI) w karmelu, ponieważ prawo kalifornijskie uznało ten związek za karcinogen i wymaga od producentów, by powyżej określonego stężenia na etykiecie pojawiła się odpowiednia adnotacja.

  Na razie zmiany wprowadzono w napojach sprzedawanych w tym stanie, ale w przyszłości mają one objąć cały kraj.

  http://kopalniawiedzy.pl/karmel-Coca-Cola-PepsiCo-napoj-sklad-karmel-4-metyloimidazol-4-MI-Kalifornia-sklad-cola-pepsi,15375

  Jeden wielki Matrix nieświadomego społeczeństwa. Czemu taka informacja nie jest nagłaśniana na popularnych portalach i mediach? Bo łamie prawo i dobre imię firmy. Ale jak łamie prawo człowieka i naraża jego zdrowie to jest ok. Duży może więcej a największy może wszystko.

  • Mirek 11 marca 2012 o 7:08 am

   wypijesz za 30 minut wysikasz i dalej chce się pić, a co przy okazji wypłuka z organizmu… w zasadzie z marketu to by trzeba wszystko bojkotować

 8. diono300 10 marca 2012 o 2:35 pm

  66 mln wyswietlen swiat sie budzi a wy dalej o tym piszecie…

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 4:15 pm

   Świat się nie budzi, jest dezinformowany, Kony 2012 jest kampanią dla ludobójczej akcji w Afryce. Celem są miliony ludzi, a nie grupa kilkuset dzieci. Wykorzystywany jest fakt, że jakiś jeden drobny rzezimieszek tam działa, podczas gdy „wybawcy” mają zamiar wymordować setki tysięcy, o ile nie miliony. Może o tym napiszę, na razie jednak i my jesteśmy zagrożeni – plany globalnych ludobójców to ponad 6 miliardów trupów.

   • JA-JESTEM 10 marca 2012 o 5:23 pm

    monitor@ medycznych oszustw ciąg dalczy – myślę za każdy powinien to przeczytać,bardzo ciekawy artykół

    oszustwa w chemioterapii, jak powstała fortuna Rockefellerów, i jak nas leczy ICH „medycyna”

    http://www.bioslone.pl/lekarstwo_na_raka

    • Peryskop 10 marca 2012 o 6:08 pm

     Inteligentny troll jak jaki@sbuk@zwei musi się co jakiś czas tu uwiarygodnić aby w owczej skórce, w ten sposób wciąż odnawianej, przy kolejnej okazji zaatakować świadczących Prawdę.

     Taka już jest dola trolla.

     • libro77 10 marca 2012 o 7:13 pm

      Peryskop – więc sugerujesz, że bioslone.pl mówi prawdę.
      Całą prawdę i tylko prawdę?

      • libro77 10 marca 2012 o 8:28 pm

       ale ogólnie bioslone to dobra strona 🙂

       • maniek 10 marca 2012 o 9:17 pm

        ok dobra strona ale nie najlepsza ponieważ wiem żę jadą hipokryzją na całego np odnośnie książki Jima Humbla „Cudowny Suplement Mineralny” tzw MMS. Bo już słowo „Cudowny” już im nie pasuje i powielają słowa: co do wszystkiego to jest do niczego. Ja wiem swoje i wypróbowałem na sobie i na innych i zniknęły mi bóle kręgosłupa, poprawiła mi się wydolność płuc i ogólny stan organizmy jest bdb i inne dolegliwości. Być może jest więcej efektu placebo ale wiem że to ustrojstwo działa i smakuje ohydnie.Ta strona też zawiera wielu fanatyków i z ich poglądami na pewne kwestie się nie zgadzam. tyle ode mnie Pozdrawiam

        • dziadek 10 marca 2012 o 10:50 pm

         Polecam zapoznanie sie z metodami leczenia wielu chorob przez prof.Iwana NIEUMYWAKIN-a
         najtanszym lekiem „woda utleniona” – czyli stosuj H2O2 (Hydrogen Peroxide 3%) rozcienczany kropelkowo z woda przegotowana i wystudzonym w.okreslonego dawkowania/stosowania (zewnetrznie,doustnie i w porozumieniu z lekarzem pierwszej pomocy dozylnie).

         BESTSELLER ksiazkowy „WODA UTLENIONA na strazy zdrowia” przetlumaczona na jez.polski (pol miliona sprzedanych egzemplarzy w Polsce).
         W uzupelnieniu , nabadz tegoz samego autora ksiazke : „ENDOEKOLOGIA ZDROWIA” ,
         poszerz swoje wiadomosci na temat zdrowia i leczenai chorob wspolczesnej CYWILIZACJI SMIERCI.

         Nie daj sie lapiduchom,mozesz wyleczyc sie sam za grosze !
         Chyba wiesz,ze woda utleniona jest tania ale wiedz co,gdzie ,u kogo kopujesz ,bo juz sa podrobki i byc moze sprzedawana jest „szkodliwa woda”,bowiem zyjemy w swiecie oszustow i wszelkiego rodzaju przeklaman.

     • JA-JESTEM 11 marca 2012 o 4:48 am

      peryskop@ posłuchaj sobie tego , myśle że to Ci wiele wyjaśni

      http://chomikuj.pl/isla2/FILMY+DOKUMENTALNE/2012+-+WIZJA+TRANSFORMACJI/Eckhart+Tolle+-+Nowa+*c5*9bwiadomo*c5*9b*c4*87

 9. Pingback: Proces impeachmentu Obamy rozpoczęty « Dziennik gajowego Maruchy

 10. libro77 10 marca 2012 o 3:51 pm

  Nie cieszmy się tak, jeśli Obama przegrywa. Następcą może być jakiś o wiele gorszy typ

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 4:22 pm

   Nie może być nic gorszego niż psychopata. Należy robić wszystko by wygrał Ron Paul, to jest jedyna opcja. Do gry wejdzie jeszcze Jesse Ventura jako niezależny kandydat. Gdyby Paul nie wygrał republikańskiej nominacji, to prawdopodobnie wystartuje jako kandydat partii libertarianskiej z Venturą jako kandydatem na wice. Będą mieli duże szanse.

   • libro77 10 marca 2012 o 5:02 pm

    oj, obawiam się, że minimalną ilością głosów wygra ktoś inny, politycznie poprawny

    • iHe 10 marca 2012 o 7:56 pm

     ee tam minimalną,wyraźną ,wysondowaną i pokazaną w telavivzji 🙂
     Jak ich tam nie poGonią weterani to maszyna losująca zna tylko jeden wynik..
     Muppet.
     W końcu w tej kwestii pewniaków nie różnią się absolutnie niczym od Rosji.

     Ron będzie miał dokładnie tyle co podają w zakłamanych zondaszach..
     U nich ordynacja wybiórcza jest dziurawa jak pajęczyna.
     Dobry teatr gdzie wszyscy siedzą na niewidzialnych nitkach..

     „Zdobytej władzy nie oddamy nigdy”
     To najpopularniejsze demokratyczne hasło na Ziemi.

     „..Co, jeśli obserwujemy niepokoje społeczne na całym świecie dokładnie dlatego, że rząd wymknął się spod kontroli? Co, jeśli mieszanka wielkiego rządu i demokracji generuje poddaństwo i zniszczenie? Co, jeśli wielki rząd niszczy ludzkie motywacje, a demokracja przekonuje ich, że jedyną motywacją, jakiej potrzebują, to pójść zagłosować i zgodzić się ze wszystkim, czego chce rząd?

     Co, jeśli republikańskie prawybory, które właśnie rozkręcają się na naszych oczach, nie są w rzeczywistości tak demokratyczne, jak się wydają? Co, jeśli wyniki ze stanów, które do tej pory zagłosowały, nie odpowiadają składom delegacji, które zostaną przez te stany wysłane nadchodzącego lata na konwencję w Tampa, ponieważ to nie wyniki się liczą, ale tajne spotkania, które mają miejsce po głosowaniach? Co, jeśli Józef Stalin miał rację, kiedy mówił, że najpotężniejszą osobą na świecie jest ten, kto liczy głosy?..”

     http://7dni.wordpress.com/2012/02/29/co-jesli-demokracja-jest-banialukiem/

     • tamara 10 marca 2012 o 9:02 pm

      Bądzmy na bieżąco ;proponuje wprowadzenie nowych pojęc

      Plutokracja – rządy bogatych.

      Plutonomia – ekonomia „zaprojektowana” z korzyścią dla bogatych.
      (All I wanna do is ……take your money)

      Teoretyczna Demokracja – rządy ludu, przez lud, dla ludu.

      Rzeczywista Demokracja – rządy ludu, przez bogatych, dla bogatych

      Plutus – starożytny grecki bóg bogactwa. Syn Zeusa. Oślepiony przez swojego ojca, aby mógł swoje dary rozdawać na ślepo, niezależnie od zasług.

      Zakropmy to muzyką
      Paper planes M.I.A

   • mi461 10 marca 2012 o 8:50 pm

    Ron Paul nie wygra nie dadza mu to raz.
    Po drugie, do amerykanow trzeba „umiec mowic” i to tak jak do „duzego dziecka” [czasem lekko niedorozwinietego]
    ….bo przecietny amerykanin jest jak dziecko i tu kazda mowa jest psyhologicznie przygotowywana zeby im uswiadamiac ze…”amerkanski narod nie jest glupi.”…
    itp dyrdymaly.

    Oni wiedza jak trafic „pod strzechy” dobrze ulozone przemowienie, usmiech podbija „ego” amerykanskiego wyborcy, no i PREZENTACJA na to zwracaja uwage zeby Ameryke reprezentowal MAZ STANU juz z wygladu.

    Taka jest Ameryka duzy „show” i nic poza nim. Oni to uwielbiaja.

    R.Paul nie ma ani pieknej gladkiej gadki, ani reprezentacji.
    Dziwne ale prawdziwe.
    Nie raz slysze jak amerykanie sie nasmiewaja z jego wygladu bo tam wszystko jest na pokaz – taka jest prawda.

    To z mojej obserwacji, jezeli sie myle to mnie poprawcie.

    • maniek 10 marca 2012 o 9:22 pm

     dokładnie niczym J.K.M. 🙂 W TelaVizji też z niego pompę sieją…

    • alexirin 10 marca 2012 o 9:39 pm

     sprawa wygląda tak jak mówisz nikogo z poza swojego kręgu nie dopuszczą jeśli by jakimś cudem wygrał zrobią to co z kennedym ….kaczyńskim :)…..itp
     http://alexirin.wordpress.com/2010/09/05/n-w-o-new-world-order/

     • mi461 10 marca 2012 o 9:48 pm

      DOKLADNIE tak alexirin

    • dziadek 10 marca 2012 o 11:00 pm

     Czy twe oceny Amerykanow wynikaja z ogladania amerykanskiej telewizji lub tych z barow i tanich resteuracji,a moze z filmow produkowanych na zamowienie ?

     Jezeli tak ,to sie mylisz,bo prawdziwych Amerykanow nie pokazuja do tej pory w lzemediach.
     Pokazuja tylko odmozdzonych .

     • iHe 11 marca 2012 o 12:17 am

      To ,że nie pokazują prawdziwych amerykanów to oczywiste.
      Ale już nie całkiem oczywisty jest stosunek ilościowy odmóżdżonych do tych co się jeszcze bronią przed tą „zadziwiającą” epidemią.

      Zapewne proporcje są co najmniej jak w Polsce,jednak zważywszy na dobrą opinie Adolfa o Polakach śmiem twierdzić ,że jest u nas ciut lepiej.
      Dokładając ich system edukacyjny i brak reakcji na wieloletnią okupacje syjonistów ciężko nie stwierdzić ,że już są od dawna są docelową populacją NWO.
      Jedyny jeszcze problem to ich zredukować,rozbroić i zachipować.

      Pakują ich na mięso armatnie zupełnie bezczelnie od wybuchu zimnej wojny.
      (Wcześniej jeszcze się to dało jakoś uzasadnić.)Psują im $ też bez konsekwencji.
      Lista jawnych zdrad stanu w USA jest bardzo długa,jednak demokracji to się wybacza.
      Co innego jakby to miała być plutokracja..
      Nawet już im Konstytucje podważyli różnymi aktami..

      http://maciek.lasyk.info/homo_americanus_debil_amerykanski.html

      Ktoś tu ostro POjechał w kierunku meedukacyjnym od niedawna realizowanym w Polin.:
      To dane z 1993r ,ale jakoś nie chce mi się wierzyć,że coś drgnęło ku lepszemu.

      „DEBIL AMERYKAŃSKI
      Wyniki zaszokowały amerykańską opinię publiczną okazało się, że w USA żyje 27 min analfabetów i 45 min tzw. analfabetów funkcjonalnych. Prawie połowa ze 191 milionów dorosłych Amerykanów nie jest w stanie wykonać tak prostej czynności jak wypełnienie przekazu bankowego. Tylko 4 proc. potrafi przy użyciu elektronicznego kalkulatora obliczyć koszt wykładziny, mając podaną cenę metra kwadratowego i rozmiary pokoju.
      Naukowcy przeprowadzający badania zmuszeni byli zastosować nową definicję analfabetyzmu. W tradycyjnym pojęciu analfabetą był osobnik podpisujący się krzyżykiem. Testy Departamentu Edukacji dowiodły, że wiele osób umie czytać w technicznym tego słowa znaczeniu, tzn. są w stanie rozszyfrować słowa, ale brak im umiejętności koniecznych do korzystania z tej informacji (są to owi analfabeci funkcjonalni, których liczbę szacuje się na 45 min). Co ciekawe, połowa osób, które osiągnęły najgorsze wyniki, to absolwenci High School. Niektórzy z dyplomami tych uczelni nie umieli w ogóle ani czytać, ani pisać.
      Poziom nauczania w USA jest o wiele niższy niż w Europie Zachodniej, np. 40 proc. uczniów europejskich szkół średnich jest w stanie rozwiązać zadania matematyczne, których 90 proc. amerykańskich uczniów na tym samym poziomie nie umie rozwiązać.
      W 1947 r. 45 proc. uczniów w USA było w stanie odnaleźć na mapie Europę, w 1988 r. było ich zaledwie 25 proc. Podczas wojny w Zatoce Perskiej w 1991 r., kiedy to 500 tyś. żołnierzy amerykańskich znajdowało się na froncie, aż 80 proc. Amerykanów nie wiedziało, gdzie leży Irak, natomiast 92 proc. wiedziało, że prezydent Bush nie lubi i nie będzie jadł brokuł.
      Dzieje się tak, pomimo że w latach 80. USA zainwestowały w edukację 420 mld dol. (czyli o 29 proc. więcej niż kiedykolwiek w historii.) W wielkości wydatków na kształcenie studenta Stany ustępują na świecie jedynie Szwajcarii. Okazuje się jednak, że wysokie nakłady finansowe nie gwarantują równie wysokiego poziomu nauczania.
      Skąd więc fenomen – jak to określa prasa w USA – „debila amerykańskiego”?
      AMERYKANIZOWAĆ l WYRÓWNYWAĆ !
      Na początek przyjrzyjmy się systemowi edukacji. Na mocy ustawy federalnej szkolnictwo jest obowiązkowe do 16 roku życia: zaczyna się w wieku 6, a nawet 5 lat od Elementary School, która trwa 4 lata; potem idzie Middle School, względnie Junior High – klasy 6, 7 i 8; następnie High School, względnie Senior High – klasy 9, 10, 11 i 12. Tak więc przeciętnie w wieku lat 18 Amerykanin kończy szkołę średnią.
      W USA nie ma matury, jedynie SAT dla tych, którzy chcą studiować. SAT to składający się z dwóch części – matematycznej i werbalnej – egzamin, określający kwalifikacje na studia wyższe. Jest on dla uniwersytetów praktycznie tym samym, co Dow-Jones-lndex dla Wall Street. Dla tych, którzy nie chcą studiować, nie jest on istotny. Dyplom High School otrzymuje się niezależnie od SAT-u. Wystarczy zaliczyć daną liczbę kursów (credits).
      High School to szkoły narodu, który jest podzielony na katolików, protestantów, żydów, tubylców i emigrantów, Białych, Czarnych, Żółtych itd. Zadaniem szkół amerykańskich było zawsze zacieranie tych różnic w klasie, innymi słowy: zrobienie z tych dzieci Amerykanów. „Amerykanizować i wyrównywać!”- brzmiało główne hasło.
      W 1918 r. National Education Association uchwaliła 7 głównych priorytetów szkolnictwa średniego: 1. zdrowie, 2. władanie podstawowymi technikami kultury, 3. wartościowe życie rodzinne, 4. zawód, 5. cnoty obywatelskie, 6. sensowna organizacja wolnego czasu, 7. charakter etyczny. Pomijając „podstawowe techniki kultury”, pod którymi rozumiano pisanie, czytanie i rachunki, nie znajdziemy w tym spisie niczego o nabywaniu wiedzy w jakichkolwiek innych przedmiotach. ..”

      To nie koniec ,ale nie chce przymulać.To jest po prostu jedna wielka masakra.
      Może ktoś wklei bardziej aktualne dane będziemy mieli szerszy pogląd.

      • iHe 11 marca 2012 o 12:27 am

       http://www.polityka.pl/forum/1025921,poziom-nauki-w-usa.thread
       ciekawa dyskusja 2009r

       A tu wyraźnie wytyczony kurs dla Polin na przyszłość rzecz jasna:

       „Z raportu krajowego centrum ds. polityki publicznej i szkolnictwa wyższego (National Center for Public Policy and Higher Education), dowiadujemy się: ” Od 1982 do 2007 roku koszt czesnego wraz z innymi niezbędnymi opłatami, jak pokój w akademiku, wzrosły o 439 procent, i to po uwzględnieniu inflacji. W tym samym okresie średni dochód amerykańskiej rodziny wzrósł tylko o 147 procent.

       Studenci muszą coraz więcej pożyczać na pokrycie tych kosztów; w ostatniej dekadzie ogólna wartość tych pożyczek wzrosła dwukrotnie, co oznacza potem zadłużenie na wiele lat.

       Jak podano w raporcie, koszt studiów na czteroletnim publicznym uniwersytecie stanowił w zeszłym roku 28 procent średniego dochodu rodziny, podczas gdy koszt nauki na uniwersytecie prywatnym – 76 procent średniego dochodu.

       Uniwersytety prywatne przedstawiają na ogół znacznie wyższy poziom nauczania niż publiczne. Opłata za rok nauki na najlepszych uczelniach w USA, jak Harvard czy Princeton, sięga obecnie około 50 tysięcy dolarów.

       W przyszłym roku uniwersytety publiczne planują kolejne podwyżki czesnego, np. na Florydzie o 15 procent, a w stanie Waszyngton 20 procent. „

       • Peryskop 11 marca 2012 o 1:22 am

        iHe: „…Dzieje się tak, pomimo że w latach 80. USA zainwestowały w edukację 420 mld dol. (czyli o 29 proc. więcej niż kiedykolwiek w historii.) W wielkości wydatków na kształcenie studenta Stany ustępują na świecie jedynie Szwajcarii. Okazuje się jednak, że wysokie nakłady finansowe nie gwarantują równie wysokiego poziomu nauczania. Skąd więc fenomen – jak to określa prasa w USA – “debila amerykańskiego”? „

        Ten cały tekst unika ujawnienia zasadniczej prawdy: pieniądze poszły (i następne pójdą jeszcze większe) na pozorowaną edukację, mającą na celu wykorzystanie szczegółowo dopracowanego programu dehumanizowania społeczeństwa z jednoczesnym kamuflażem, że to jest „reforma” i dostosowanie metod nauczania do aktualnych wyzwań cywilizacyjnych.

        Wśrod wielu doświadczeń życiowych miałem możliwość uczestniczyć w zebraniu rodziców uczniów 10-12 letnich w przeciętnej szkole amerykańskiej i to mi pozwoliło zrozumieć gdzie się zaczyna problem. Pani nauczycielka z dumą i wpojonym jej przekonaniem starała się wytłumaczyć rodzicom, że podstawą i głównym zadaniem edukacji jest wpojenie każdemu uczniowi nienaruszalnej wiary, że jest najważniejszy, że od niego wszystko zależy, że wszystko i wszyscy są po to, aby realizował/a swoje ambitne plany, które szkoła wypracuje.

        Ani słowa o konkretach ! Tylko czysty egoizm i utopia. Nic dziwnego, że coraz większy jest odsetek wtórnych analfabetów na psychotropach przekonanych o swoich „nieograniczonych możliwościach” i „wielkiej wiedzy”.

        A potem tak wychowana młodzież dorasta i efekty widać gołym okiem.

        Ale nie łudźmy się, że te trendy dotyczą tylko USA. To jest narzędzie globalistów.

        • mi461 11 marca 2012 o 3:20 am

         @peryskop BINGO tak wlasnie jest.
         Wpajane maja ze ameryka jest pepkiem swiata totalny „brain wash ” jak kiedys w CCCP.
         Pamietajmy rowniez ze uczeszczanie do szkoly NIE JEST OBOWIAZKOWE dzieci moga byc uczone w domu przez rodzicow. (a rodzice byli uczeni p/swoich rodzicow) itd
         Reszte dopowiedzcie sobie sami.
         Masa ludzi nie wyjechalo poza swoj stan.
         Jak sa uczeni powiem przyklad z ostatnich wiadomosci w CNN
         Maly kilku letni chlopczyk chcial koniecznie przywitac wracajacych z Afganistanu zolnierzy i podziekowac im za obrone kraju. Pokazywano go jak dochodzil do kazdego wracajacego z misji i dziekowal im ze
         BRONIA USA .
         „thank you for protecting as” to byly jego slowa

       • mi461 11 marca 2012 o 9:42 pm

        dokladnie tak jest w US i Kanadzie .

        • mi461 11 marca 2012 o 9:45 pm

         ta odpowiedz powinna wejsc do
         @ iHe

      • dziadek 11 marca 2012 o 12:55 pm

       Strona dobra ale „zaniedbana”,trzeba ja odswiezyc .
       Juz tam dalem swoje wpisy.
       Macku zyjesz ?
       Napisz jak zyjesz i czym sie zajmujesz .
       BRAWO MLODZI !
       Pamietajcie jednak,ze „uzywka szkodzi” !!!
       Mlodzi emeryci umieraja (dzisiaj Bogus M. piosenkarz i malarz artysta) – raczysko zbiera swoje zniwo a durni onkologom/lapiduchom wierza,ufaja i sie u nich lecza.
       Narody opamietajcie sie !
       „LONE” truja juz nawet swoich,tak kasa ich neci – nie dajcie sie hienom .

     • Jas 11 marca 2012 o 12:29 am

      @Pokazuja tylko odmozdzonych

      -niestety takich jest najwiecej. Rzadzacy produkuja ich od dziesiecioleci „specjalnym” ksztalceniem (zajac duzo czasu a nauczyc jak najmniej, wrecz cofnac w rozwoju), odpowiednimi dodatkami do zywnosci, wody, powietrza, szczepionkami, lekami…it.d.

     • mi461 11 marca 2012 o 4:05 pm

      @dziadek….
      masz film pt. jak madrzy sa amerykanie
      (jezeli znasz jezyk) polecam
      Jak madrze odpowiadaja na pytanie amerykanie , jaki maja zasob wiedzy !

      nic dodac, nic ujac

   • masakalambura 11 marca 2012 o 10:52 am

    Nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej.

    • tamara 11 marca 2012 o 2:43 pm

     Rozkładając problem współczesnego systemu edukacyjnego na czynniki pierwsze dochodzimy do prostego wniosku

     Mythos kontra Logos
     Mythos jest o emocjach, opowieściach, przypowieściach, bajkach, urojeniach, myśleniu życzeniowym, natomiast Logos jest o racjonalności, logice, analizie, faktach, dowodach.

     Miłość(uczucie) idzie w parze z(myśleniem) Mythos…….. podczas gdy powód jest istotą (myślenia) Logos.

     W naszym świecie jest olbrzymi podział między Mythos i Logos, a jeśli stosujemy powszechnie cytowaną „80/20” zasadę, możemy stwierdzić, że 80% świata to myśliciele Mythos, których interesują uproszczenia, które zapewniają komfort emocjonalny i powierzchowną, fałszywą „pewność”. W tego wychodzi prosty rachunek,że 20% świata to myśliciele Loga i są oni odpowiedzialni za 80% lub więcej rodzaju ludzkiego.

     Innymi słowy, mamy katastrofalną nierównowagę pomiedzy Mythos i Logos. Mythos istnieje, ale powinno być podporządkowane Logos.Podział między nauką i religią to podział między Logos i Mythos, i niema co do tego żadnych wątpliwości.
     Dlatego też wszystkie rządy wciąż bezlitośnie stawiają Mythos ponad Logos?

     Rozważmy ; Kreacjonizm kontra debaty naukowe.
     KREACJONIZM to czysty Mythos wedlug którego coś jest prawdą, ponieważ tak mówią stare książki, bez jednego faktu, równania matematycznego, teorii naukowej ani dowodów wogóle, natomiast
     NAUKA dostarcza faktów, dowodów i wyrafinowanych teorii, które tłumaczą wszelkiego rodzaju zjawiska i szczegółową intelektualną i racjonalną strukture, ……..obiektywizm jest całkowicie oderwany od subiektywnych książek produkowanych przez naukowo” niepiśmiennych”(analfabetów).

     • Ania 11 marca 2012 o 3:27 pm

      Sama sobie już odpowiedziałaś. Tych kierujących się logiką jest mało. Natomiast tych kierujących się wiarą – dużo. Wiara ma to do siebie, że działa jak program umysłu. Im więcej wiary w umyśle, tym mniej skłonności do logiki ( czyli ustawicznej weryfikacji wiedzy o otaczającym świecie). I fajnie. Raz zaprogramowany umysł osoby mającej tendencję do wiary (najczęściej w dzieciństwie a i później) trzyma się tendencji postrzegania rzeczywistości w kategoriach: wierzę – nie wierzę, a nie w kategoriach: wiem- nie wiem.
      Nie ma więc zwyczaju weryfikować tego co usłyszy i uzna za prawdę. A uznaje za prawdę to wszystko w co wierzą inni. ( Taki skrót myślowy pozwalający nie myśleć, bo to męczące zajęcie dla wielu: Jeśli wszyscy w to wierzą , to musi być prawda.)
      No, czy dla nieuczciwych, niemoralnych, chciwych władzy i kasy rządzących jest lepszy obywatel niż ten powyżej opisany ?

      • tamara 11 marca 2012 o 4:41 pm

       Ania;Oczywiście,że dla władzy jest lepszy obywatel,który niemyśli(nie szuka logicznego wytłumaczenia) a wierzy we wszystko co system mu podaje….dlatego mamy co mamy…… MIND CONTROL…..intelektualny chaos
       Prosty przykład (tak aby bylo pod temat bloga)…… wbrew temu co pisze się o FEMA nie wierze ,że wogóle instnieją i nie sądze,aby tego rodzaju obozy były kiedykolwiek wprowadzone…..dlaczego?
       1. to jest dla nich nieopłacalne
       2.my już żyjemy w jednym wielkim więzienu …

       To samo dotyczy „czipowania” wszystkich obywateli.
       Oni nie muszą tego robić.Wystarczy ,że każdego zaopatrzą w karte kerdytową…..a wygląda na to,że każdy bedzie musiał ją mieć.EU od tego roku krok po kroku wprowadza zakaz obracania gotówką…..niemogą znieść faktu,że nadal olbrzymia ilość czarnych pieniędzy jest w obiegu…….
       a wg.IBM wciągu 5 lat zostanie wprowadzony biometryczny/ irisscan (np. Do logowania w internecie czy pobierania kasy z bankomatu)…………więc po kiego diabła „chipy”………

       • Ania 11 marca 2012 o 6:38 pm

        Nie wiem na pewno, czy obozy FEMA istnieją, ale oglądałam sporo filmów na ten temat i prawdopodobieństwo istnienia tych obozów oceniam na 75%. Natomiast czemu ( komu) mają służyć i w jakiej sytuacji to nie wiem. Dla mnie niepokojące są te ogromne plastikowe pojemniki w kształcie trumny, które FEMA gromadzi. Dla człowieka są o wiele za duże. Poza tym, gdyby spodziewali się ogromnej ilości szczątków ludzkich ( rewolucja, katastrofa naturalna ) to trumien się wtedy nie używa, tylko urządza zbiorowe mogiły , przedtem ewentualnie paląc zwłoki w rowach ziemnych( epidemia?). A tu na raz setki tysięcy trumien nadwymiarowych…. Co myślą w nich trzymać ?
        Poza tym FEMA w zeszłym roku zakupiła dużo ( chyba 2 miliardy?) porcji zywnościowych o długim terminie. Informacja oficjalnie była dostępna na stronie internetowej FEMA w formie ogłoszenia o poszukiwanych dostawcach.To jakby spodziewali się wielkiej katastrofy ?

        A co do chipów ? Trochę racji masz. Ale kartę można zgubić, wyrzucić, sprzedać.
        A chip może zawierać dostęp do bazy pełnej informacji o jednostce zachipowanej. Umożliwi zdalne odszukanie i identyfikację niepokornych uciekinierów z systemu lub dysydentów. Poza tym, wcale nie trzeba informować delikwenta, że ma wszczepiony chip. Można go podać w każdej injekcji a może już i np doustnie. Dopiero później spiąć sygnał kodujący chipa z konkretną osobą na podstawie innych danych ( kamery, skanery na lotniskach, identyfikatory w dowodach i paszportach,telefonach komórkowych itp).
        Ale rodzi się pytanie: po co ? Czy rzeczywiście ktoś planuje totalne zniewolenie ludzkości ?
        Przecież już od tysięcy lat jesteśmy niewolnikami !!!!!!! A od kilkudziesięciu jakby jeszcze bardziej ?
        Hmmm…… A może zadzieje się coś takiego ( nie wiem co ) co spowoduje, że nasi władcy mogą stracić nad nami kontrolę ?
        Więc te chipy to zabezpieczenie przed tym ?
        Ale zgadzam sie z Tobą, że na dzień dzisiejszy spokojnie by sie bez tych chipów obyli, wykorzystujac już dostępne środki i mechanizmy regulujące i monitorujace przepływ pieniądza.
        Wiec chyba chodzi o coś jeszcze.

 11. Ado 10 marca 2012 o 4:58 pm

  Warto poczytać o niejakim Ram Bahadur Bomjon(zwanym przez niektórych ”małym Buddą”),kolejna osoba która majaczy coś o 2012,jako o dacie w której ”skończy swoją” służbę,przejdzie na wyższy poziom,na różnych stronach można przeczytać jego cytaty,prawi koleś o złu jakie panuje a świecie,i twierdzi że nadchodzi zbawienie w 2012.(trochę sugestia wyglada tak jakby siebie za zbawce uważa.Można obejrzeć też filmiki z jego udziałem,na jednych kamera obserwuje go cały dzień i noc,i gostek cały czas medytował,długo nic nie jadł ani pił.

  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/8222_nowy_budda_8221_i_rok_2012_16657.html

  Kolejny fałszywy prorok,kolejny teatrzyk,czy może szykuje się coś poważnego?,co jak co ale na liscie osób mogących być w przyszłości(jeśli zakładamy że żyjemy w czasach ”końca”) antychrystem,człowiekiem bezprawia można by go umieścić.

  • Peryskop 10 marca 2012 o 6:19 pm

   Ado, niewykluczone że Ram Bahadur Bomjon to mistyfikacja.

   Ale jeśli prawdą jest występowanie zjawiska „inedia” pomimo trudności w jego zrozumieniu ?

   Pamiętajmy, że świat nie jest do końca taki, jak się nam wydaje.

   Jeśli wciąż nie znamy istoty grawitacji, magnetyzmu, czy zjawisk kwantowych – to musimy też pogodzić się z tym, że oficjalna wiedza o fizjologii człowieka jest tylko kolejnym przybliżeniem.

   • Ado 10 marca 2012 o 6:41 pm

    Też możliwe :).

   • Ado 10 marca 2012 o 7:03 pm

    Choć może być też…opętany xD,może dogadał się z Luckiem jak kiedyś Budda,jak to pan Cejrowski opowiadał,dzieciak został nazwany małym Buddą choć tylko,czy też aż,siedzi,nie je nie pije,nie robi nic pożytecznego a przez niektórych został nazwany bogiem(jak mało ludziom wystarczy żeby mieć dowód czyjejś boskości),no i niektórzy twierdzą że czasem bije od niego światło,albo że się pali i nic mu nie jest,choć te plotki moga być wymyślone po to by więcej zarobić na nim. ;>.Cóż mamy rok 2012,pozostaje nic innego jak czekać na jego ”zmianę”.Pzdr.

    • Ado 10 marca 2012 o 7:08 pm

     Zapomniałem dodać,że nauczyciel tego kolesia,wywodzi się z tybetańskiej szkoły Buddyzmu,w dodatku do takiej która trzyma w tajemnicy swoje nauki,a pan WC,pamiętam wspominał że tybetański Buddyzm jest najgorszy,taka tylko ciekawostka.

     • Ado 10 marca 2012 o 7:11 pm

      http://www.liveleak.com/view?i=bde_1226243783
      tu gostek kąpie się w ogniu… xD.

      • Jas 11 marca 2012 o 1:07 am

       dla zainteresowanych pytania i odpowiedzi dot. roznych wydarzen na Ziemi…
       http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=26&sectionId=438&cmd=

     • Peryskop 10 marca 2012 o 7:46 pm

      Pan W.C. wypełnia zadanie wywoływania napięć pomiędzy religiami i skłócania ludzi.
      Działając jako znawca świata i ubrany w koszulkę z Maryją z Guadelupe, jak Bolek.

      • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 1:18 pm

       @Peryskop
       ale z tym „wszyscy won!” to jednak miał rację, przyznasz? – i mniejsza, czy powiedział to „od serca”, czy z innych powodów…;

       • Peryskop 11 marca 2012 o 1:38 pm

        Przyznaję.
        Bo nie ma człowieka tylko białego, ani tylko czarnego.

    • monitorpolski 10 marca 2012 o 8:41 pm

     Jest materiał filmowy na ten temat. Ekipa telewizyjna była dopuszczona do 15 metrów, w nocy nic nie było widać – „Budda” mógł więc najeść się i napoić do oporu. Potrafił jednak głęboko medytować, to nie ulega wątpliwości. To wszystko przyniosło okolicy duże zyski, turystów bowiem nie brakowało, zostawiali spore daniny… I chyba o to chodziło. Są jednak inne przypadki ludzi, którzy nie jedzą i nie piją po kilkadziesiąt lat, pisaliśmy o tym na blogu.

     • Ado 10 marca 2012 o 8:50 pm

      Ja też widziałem materiał filmowy,podczas dnia,gdzie wiele godzin siedział w tej samej pozycji.

      • Ado 10 marca 2012 o 8:52 pm

       http://www.youtube.com/watch?v=-SwObTf_U1w Tu trochę jest,

     • Kamil 11 marca 2012 o 8:06 am

      Najlepszym sposobem wspolnej edukacji jest zbieranie doswiadczen-madrosci demokracja rozmawiajacych serc
      musimy zdac sobie sprawe ze ta droga ewolucji jest najwlasciwszym rozwiazaniem
      przeczytajcie kazda moja wskazowke na ten temat.

      http://zmianynaziemi.pl/forum/system-holograficzny?page=2#comment-54401

      pod przykrywka zniewolenia musielismy sie rozmnozyc i zniszczyc planete zeby w koncu zrozumiec ze nasz gatunek potrzebuje NOWYCH sposobow kontroli rozwoju swojej ewolucji.
      w koncu stalo sie oczywistym ze dzieki POBUDZATOROM okreslona lba ludzi dala rade sie obudzic dla polepszenia wspolnej kontrolli rozwoju poprzez swiadomy kontakt podswiadomosci
      czytaj- serc
      Jesli sztuczne telefony porozumiewaja sie na odleglosc to dlaczego nie moga tego robic prawdziwe serca, ktorych przekaz jest interpretowany przez glowe

      pzdr

      • Kamil 11 marca 2012 o 8:13 am

       oczywiscie wiara w Boga na pierwszym miejscu

 12. PokójWam 10 marca 2012 o 5:31 pm

  Kony 2012 jest to wielkie oszustwo które ma pozwolić na inwazję wojsk w Afryce w celu zabijania chrześcijan

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 5:33 pm

   Chrześcijan, muzułmanów i rasistowskich czystek. Syjonaziści uważają Murzynów za zwierzęta. Nas zresztą też, ale Murzynow jest łatwiej powybijać. Sprawę oszustwa Kony 2012 nagłaśnia Alex Jones.

  • diono300 10 marca 2012 o 11:13 pm

   juz rozumiem te kony to jakas dezinformacja…

 13. Apsik 10 marca 2012 o 6:08 pm

  Ciekawe kiedy u nas te ścierwa-GMO z Wiejskiej i z „rządu” , będą mieć wytaczane procesy. Wszelkie pro żydo-masońskie kmioty palące chanuki w sejmie, noszące jarmułki na łbach podczas uroczystości między państwowych i kłaniające się w pas Izraelowi. Chciałbym doczekać czasów , kiedy Tusk i ta cała pro-żydo-masońsko-pronazistowska chołota pójdzie siedzieć, za okłamywanie narodu w sprawie Smoleńska i za każde kłamstwo wypowiedziane do narodu przed kamerami lub zadeklarowane w inny sposób. Także za głupotę w składaniu propozycji rozwiązań gospodarczo-politycznych, dla kiepów z PiS-ów i innych lewackich partii, powinna być ciupa. Każdy jełop, który dorwał się do koryta i chlapał bezmyślnie jęzorem przed kamerami lub wprowadzał swoją ciemnotę w czyn powinien siedzieć w pierdlu. Ciemnota nigdy nie powinna sprawować żadnej władzy ani świeckiej ani religijnej.

  • maniek 10 marca 2012 o 9:28 pm

   chyba w cuda wierzysz że tak będzie. (Tak a’propos też tak głęboko myślę) ale rzeczywistość nas przytłacza i brak mi już sił na to wszystko

  • diono300 10 marca 2012 o 11:16 pm

   u mnie w bloku tydzien temu zmarli 3 sasiadki na zawal czyzby sa w Polsce jeb**e GMO?

 14. Peryskop 10 marca 2012 o 6:31 pm

  Czy nie ciekawe analogie ?

  http://www.niepoprawni.pl/blog/1785/tw-judasz

  TW JUDASZ

  10 marca, 2012

  Media dziś doniosły że Kardynał Dziwisz zwrócił się do IPN o przeprowadzenie lustracji w związku z pojawiającymi się plotkami jako był on zarejestrowany przez SB jako TW Adiutant i uzyskał zupełne uniewinnienie ponieważ w IPN nie ma żadnych śladów po TW Adiutancie.

  Pozostawmy sprawę bez komentarza, na uwagę zasługuję według mnie ale fakt iż ponoć w obronie Kardynała stanął . . . były rezydent wywiadu PRL w Rzymie, niejaki Edward Kotowski, mówiąc iż:

  „Osoby, które były tak blisko (papieża), z zasady nie były przedmiotem werbunku. Byłoby to zbyt ryzykowne, bo nieudana próba musiałaby się skończyć skandalem.”

  Tylko że to niedźwiedzia przysługa, skoro plotki wyraźnie mówiły że chodziło o werbunek osoby współpracującej z Biskupem Karolem Wojtyłą.

  Ale do meritum wpisu, czyli osoby TW Judasza! Tak bowiem się składa że historia lubi się powtarzać tylko formy się zmieniają. Zdumiewające bowiem jest że 2000 lat temu w Izraelu sytuacja polityczna była tak bardzo podobna do tej w PRLu. Kraj był pod faktyczną władzą mocarstwa Rzymskiego, które zainstalowało w nim swój marionetkowy rząd w postaci króla Heroda. Arcykapłani – ówczesna elita państwowa (nie mylić z dzisiejszymi kapłanami) – zdecydowali się na kolaborację z okupantem w zamian za wątpliwy kawałek niezależności. Skąd my to znamy? Z historii Polski! (nie tylko PRL także zabory)

  Co prawda koncesjonowane przez Rzym elity żyły nadal w dobrobycie, ale społeczeństwo było grabione przez tzw. celników – żydów którzy pobierali podatki dla Rzymu. (Celników można śmiało porównać do członków PZPR w PRL’u.) W tej sytuacji logiczne było że pojawiły się oddolne ruchy protestujące przeciwko rzymskiej okupacji oraz żydowskiej kolaboracji. Przywódcami byli najpierw Jan a po nim Jezus.

  I dokładnie jak w PRL to nie okupant, czyli Rzym vel ZSRR tylko lokalne elity najgorliwiej zwalczały ruchy wolnościowe! Tak samo jak w PRL elity Izraela starały się najpierw same załatwić problem zanim prosiły o pomoc mocniejszego okupanta (vide: stan wojenny). Głowa Jana została podana na tacy na przyjęciu króla Heroda, czyli sprawa została załatwiona jeszcze bez pomocy Rzymian.

  Mechanizmy jak widać zawsze są te same. Tak więc arcykapłani postanowili umieścić u boku Jezusa swojego tajnego współpracownika imieniem Judasz. Jedyna różnica do tajnych współpracowników z PRLu jest taka że 2000 lat temu jeszcze nie było bezpieki także prawdopodobnie nie istniały teczki ani pseudonimy. Ze względu na małą liczbę agentów podejrzewam że arcykapłani jeszcze zajmowali się nimi sami.

  TW Judasz donosił na Jezusa do arcykapłanów aż na końcu im go wydał za 30 srebrników. Dla czego zatem Jezus pomimo tego zwyciężył, skoro był cały czas inwigilowany? Ponieważ nie wałczył metodami arcykapłanów tylko wymyślił nową i do dzisiaj najskuteczniejszą broń w walce z tyranią – CHRZEŚCIJAŃSTWO!

  Dla tego Chrześcijaństwo po dzień dzisiejszy jest głównym wrogiem wszelkich tyranów. Ale jest dla nich zła, a dla nas dobra, nowina: nie mają najmniejszych szans na wygraną, prędzej czy później przegrają. Chrześcijaństwo jest nie do zwyciężenia, nie ma nawet takiej teoretycznej możliwości.

  • Jakob 11 marca 2012 o 3:17 pm

   oby chrześcijaństwo dało się zjednoczyć! Bo ja mam 2 kolegów w pracy , którzy są ŚJ i z nimi rozmawiać to jak walić głową w mur . A Katolicyzm dla nich to bestia czy inne takie …A przecież są chrześcijanami podobnie jak inne frakcje religijne z tego odłamu.

 15. pilot6pilot6 10 marca 2012 o 6:34 pm

  Już od pewnego czasu ludzie pokroju Panetty nie kryją się z globalistycznymi zamierzeniami.
  Czasu coraz mniej,a ludzie i tak nie wiedzą co się dzieje.
  Wszyscy zapłacimy za swoją głupotę.

  • iHe 10 marca 2012 o 10:27 pm

   Wiem,że to taki troche nie w stylu rycerzy Chrystusa kawałek,ale co tam dobrze prawią w tym kawałku,może się jednak dobrze przyjrzeli bestii z bardzo bliska..
   Co oczywiście zostawiło na nich wyraźną ryse osobowościową czego za bardzo nie ukrywają..
   W każdym razie w tak pjbnm kraju jak Usrael jest to jakaś misyjna działalność wbrew pozorom..

   Jak ludzie nie usłyszą tak desperackiej próby obudzenia ich z iluzji i wezwania do czynu i to z niby czarnej strony to nie wiem ,co oprócz regularnej wojny może ich obudzić..

   ps.Pamiętajmy ,że są środowiska,gdzie nie ma opcji przebić się inaczej niż na mimikre.
   Po prostu różnice światopoglądowe i blackout zadziałały tak daleko,że jedynie wspólny wróg jest w stanie to zmienić, a może nawet naprawić.


   System Of A Down – B.Y.O.B.
   (uprzedzam b.ciężka muza)
   http://www.tekstowo.pl/piosenka,system_of_a_down,b_y_o_b.html

   „Zwycięskie zwycięstwa padają na kolana
   W obliczu świetnych interesów
   Maszerując wprzód za hipokrytycznymi
   I hipnotycznymi komputerami
   Jesteś pod naszą protekcją
   Dopóki karmisz nas kłamstwami z biurowego obrusu

   Wszyscy idą na imprezę żeby fajnie spędzić czas
   Tańczą na pustyni, niszczą słońca blask
   (x2)

   Odpalamy
   Czas na zabawę
   Przecież nie żyjemy w faszystowskim kraju
   Odpalamy
   Czas na zabawę

   Klęczące róże znikają
   W suchych ustach Mojżesza
   Włamują się do Fort Knox
   Kradną nasze sprawy
   Wisielcy siedzą ociekając ropą
   Wołającą o wolność
   Która uległa przedawnieniu
   Ciągle karmisz nas kłamstwami z biurowego obrusu

   Czemu prezydenci nie walczą na wojnie?
   Czemu ciągle wysyłają biedaków? (x6)
   Oni zawsze wysyłają biedaków (x2) ”

   Mało coś takich wezwań do POKOJU przez duże „P” u prostytutek artystycznych
   ZION entertaintmentu ,lepiej obrzucić fekaliami krzyż i rozebrać się do naga z wibratorem w dłoni.
   Albo okultywować trendy jazzy gatunek muzyczny ruchanke.

   • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 1:30 pm

    @iHe
    oni naprawdę są z Armenii? aż sie wierzyć nie chce! jaki czad! (i muzycznie, i tekstowo);

 16. PokójWam 10 marca 2012 o 6:46 pm

  http://konflikty.wp.pl/kat,127354,title,Nastapil-przelom-ws-Syrii,wid,14321561,wiadomosc.html

 17. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz 10 marca 2012 o 7:05 pm

  http://dobrodziej.nowyekran.pl/post/55558,czy-powstanie-polska-cybernetyczna-armia-podziemna-apel-do-anonymous
  Polska Cybernetyczna Armia Podziemna

 18. greenish. 10 marca 2012 o 8:27 pm

  Koszty olimpiady w new jeruSalem przekrocza 11,1 miliarda ojro lubia sie bawic numerologia.

  http://sport.wp.pl/kat,42436,title,Londyn-igrzyska-beda-drozsze,wid,14320609,wiadomosc.html

 19. monitorpolski 10 marca 2012 o 8:54 pm

  Znającym angielski polecam: 2012-2015- KILLSHOT- GOV.R-V Predictitions For Future!!!!
  Film może zniknąć! http://www.youtube.com/watch?v=3iMCCl0XsgA

  • mi461 10 marca 2012 o 9:09 pm

   SWIETNY dokument
   WART obejrzenia zwlaszcza dla tych ktorzy jeszcze nie dowierzaja do czego „oni” daza
   jaka jest manipulacja tak czlowiekiem jak i zjawiskami.

   MOZE KTOS POTRAFI TEN FILM OPRACOWAC na j.Polski zeby kazdy mogl go zobaczyc bo WARTO .

   • mi461 10 marca 2012 o 9:46 pm

    dalsza jego czesc:

    w 30:15 min mowi na temat Europy, Austrii, Polsce, Rosji

    • Peryskop 11 marca 2012 o 1:36 am

     Monitor, Mi – czy nie wychwyciliście, że to jest kolejna padgatovka służb ?

     Major Ed Dames, US Army top/retired (niepotrzbne skreśl) „Intelligent”, o posturze pastora, ujawnia znane „sekrety” żeby matołki ułożyły sobie w głowach obraz świata jak trzeba: wszystkiemu winne wybuchy na Słońcu.

     Ani słowa o broniach skalarnych ! Za to są Remotne Vizualisty, którzy poradzą zbudować przechowalnię nasionek. I nasi dzielni RV przewidzą, że tsunami po EQ u wybrzeży Japonii wywoła kłopoty większe niż Tjernobyl… Itd.

     Alef Stern do kwadratu International !

     • rabarbarek 11 marca 2012 o 4:10 am

      Pozwolcie , ze wloze kij w mrowisko. Troche sie boje , ale warto wreszcie uzmyslowic sobie , ze naprawde nie wszystko jest takie jak nam sie wydaje. Lukier na wierzchu , a pod nim , zgnilizna. Zaczne od pokazania strony z Wielkiej Brytanii , ktora wyglada calkiem niewinnie . Odnosniki do rolnictwa, ogrodow, czystej energii itd. Na stronie glownej reklamowana jest ksiazka ” Programowanie wydajnych spotkan i zdarzen”. Tez niby nic , ale slowo „programowanie” budzi dystans. Ja nie lubie , jak mi ktos chce zaprogramowac wieczor , lub wolny czas , nie mowiac juz o wydarzeniach w nastepujacych po sobie dniach.
      Czytamy dalej , w 1997 roku lokalni rezydenci zostali przeszkoleni jak pracowac ze wspolnotami mieszkancow na danym terenie i to oni wlasnie beda za pomoca prostych metod zwiekszali ” wydajnoc i zadowolenie” takich spotkan. Ciekawie brzmi?
      Idziemy dalej , a tu juz robi sie zupelnie nieciekawie. Wszystkim kieruje Agenda 21, ktora , jak sie dowiadujemy od dziesiatek lat ” zarzadza” nami , a my naiwnie myslimy , te spotkania to inicjatywa wspolnotowa. To tylko jeden przyklad. Mysle , ze sa ich na swiecie miliony.

      Za chwile ciag dalszy.

      http://www.green-shopping.co.uk/designing-productive-meetings-events-how-to-increase-participation-enjoyment.html

      • rabarbarek 11 marca 2012 o 4:17 am

       Tutaj mamy tych , ktorzy zafundowali nam GAIA uniwersytet. Mile twarze , pan nizej to nie kto inny jak Andrew Langford , tworca wspomnianego wyzej ” dziela” ” Programowanie produktywnych spotkan i zdarzen” . To wlasnie jego dzielo , a mysle , ze moze byc ich wiecej , zostalo napisane na zamowienie Agendy 21. Komentarzuwazam za zbedny , bo czym jest Agenda 21 wszyscy wiemy.

       http://www.gaiauniversity.org/profile_pages/founders

       • rabarbarek 11 marca 2012 o 4:31 am

        No i teraz stopien 3ci. Film Thrive. Reklamowany , jako walczacy z NWO jest faktycznie ich produktem. Sponsorowany przez jakies New Agowskie , uniwersytety , GAIA i WISDOM , ktorych tworcy pracuja dla Agendy 21. Czy widzial ktos , zeby uniwersytet nosil nazwe MADROSC.? Ale pamietajmy oni mowia o swojej madrosci wzgledem nas, bo my mamy byc poslusznymi idiotami. Jak mozna zauwazyc sceny filmu Thrive to mieszanka prawdy z bajaniem o ” wyzezbionych polach” , energii i koncowym rozwiazaniu , kktore zmieni nasze zycie. Ogladalam film 3 razy i pozbylam sie zludzen , ze tworcy tego filmu chca naszego dobra. Chca nas wsadzic do szklanych domow , ktorych pilnowac beda komanda przeszkolonych zbojow a my wykonywac bedziemy wszystkie polecenia bez mrugniecia okiem. No i oczywiscie bedzie nas w tym nowym dobrobycie , znacznie mniej.

        A tu strona ” thriveowcow” , bo i o mase zwolennikow ktos zadbal . W poniedzialek wiecej.
        http://www.thrivemovement.com/study

        • AQQ 11 marca 2012 o 9:40 am

         Zobaczyłam 15 minut tego filmu i zemdliło mnie….

     • mi461 11 marca 2012 o 4:17 am

      no to podzielilam los MUCHY wpadlam na lep???
      oj peryskop dobrze ze czuwasz , moze bede lepiej spala w nocy 😉
      thank you for ….

      • rabarbarek 11 marca 2012 o 4:32 am

       Milena , nie Ty jedna… Ktos czuwa , aby tych much zlapalo sie jak najwiecej…

       • Peryskop 11 marca 2012 o 5:23 am

        Wciąz powtarzam, że po to jest ten blog żebyśmy się wspierali w omijaniu błędów.

        Rabarbarek, dzięki za czujność.

        Rozumiem Marka, Mi i innych, bo w tym specjalnie robionym zamęcie łatwo się pogubić.
        Zwłaszcza, że każdy z nas chce wypatrzyć cokolwiek pozytywnego, a une na tym żerują !

        Podobnie skonstruowany jest „Thrive” – kusi pozytywizmami i estetyką, ale to jest usypiacz.

        Nie śledziłem „Kony 2012”, ale wystarczyły mi dwa flesze z WRH, że to jest anty-chiński blef.
        Oczywiście propaganda sprytnie zapakowana w rzekomy humanitaryzm. Tak to się dziś robi.

       • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 1:36 pm

        @rabarbarek
        a potem nadejdzie Wielki Pająk, i powie do was/nas, miotających się w tej zasłodzonej pajęczynie: toście se, k…urde, polatały…”

      • Tola 11 marca 2012 o 12:51 pm

       @AQQ -osmielilas mnie tym omentarzem i przyznam sie ,ze ja dotrwalam tez tylko do 15 minuty.Cala ta oprawa muzyczno -wizualna ,z trickami rodem z star treka i te glupio ,sztucznie usmiechniete twarze.
       No ,nie moglam…

       • Peryskop 11 marca 2012 o 1:46 pm

        Zwracam uwagę na gestykulacje rękami Fostera Gumpa II .

        Reżyserski trik dla powiększenia siły perswazji, ale brakuje autentyczności tych gestów.
        Bardzo podobnie pajacuje beznadzieijny bool.
        Mowa trwa ciała.

  • wacpan 11 marca 2012 o 11:30 am

   dokladnie,moze ma to zwiazek z zeszlorocznym wystapieniem szefa NASA????cos wisi w powietzru albo IRAN,lub cos innego, moze jakis kataklizm,te tepe ch.. na 100% o czyms wiedza.

 20. von_Tad 10 marca 2012 o 9:35 pm

  paczeć!

  • kkk 11 marca 2012 o 11:01 am

   First of all as a person from Northern Uganda, I would like to thank you, the Martin County Children for your effort to assist the children of Northern Uganda.
   How ever i am also sad to say that Organisation like ‚Invisible children’ have turned from caring organisations to Fraudulent and scam. The directors of Invisible children forgot what they stated back in 2005 and have now turned to greed. Only less than 25% of money they have been raising in the name of the children of Northern Uganda gets there to the children.
   The directors of Invisible children have turned this money to become their very personal money. The directors now drive expensive cars and refer to themselves as Movie directors. They have been shunned by all international Northern Uganda associations in Canda, UK, Sweden and even in Sandiego USA.
   Associations such as „acholi in diaspora”(canada) Acholi association(UK) Freinds for Peace in africa(USA). Peace in Northern Uganda group(Sweden). „Campaign to end genocide in Northern Uganada)(USA) and many more.
   „invisible children’ functions are boycotted by many ugandans who are aware that they recieved bribes from General Salim Saleh to focus the suffering of the Northern Uganda Children to the Rebels…rather than tell the whole truth that both the rebels and Uganda government ave comitted atrocities and Genocide againts the acholi people of Northern Uganda..
   Northern Uganda members of parliament have added ‚invisible children’ to their list Of NGO’s under investigation for fraud.
   They have been requested to publicly declare their accounts since 2005 however untill today that has not been done.
   Your contributions are better off being sent directly to the children in Northern Uganda rather than to enrich the directors of ‚invisible children’
   However we leave it to God to be the judge. Thank you and God bless all of you

 21. kefir2010 10 marca 2012 o 9:39 pm

  Boże co za brednie.. znów wałkujesz jakieś niestworzone teorie spiskowe, PiS-sPiSkowy oszołomie! jakieś fuldorfy, cuda nie widy i inne niestworzone rzeczy zza oceanu.. a co z Polską, utrwalaczu? już nie wspominając o zenobiuszu, który już wkleja same teksty po angielsku lub z translatora.. dobrze się uzupełniacie, razem z krulową pokoju i krystal28 – normalnie dno i dwa metry mułu!

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 10:33 pm

   A coś ty jest z CIA, że ci przeszkadzają ważne informacje na temat USA? Co do krystal28 – to nie jest mój blog.

 22. mocniejszy 10 marca 2012 o 9:52 pm

  Zniknie Warszawa?

  Pamiętają Państwo książkę Alefa Sterna “Pola Laska”? Kto by ją przeczytał przed wydarzeniami smoleńskimi, uznałby za artystyczny bełkot. Po 10 kwietnia 2010 roku jej przekaz stał się czytelny.

  Jeśli teraz zastanawiamy się nad piosenką i teledyskiem “Stacja Warszawa” zespołu Lady Pank, przekaz wydaje się być artystycznym bełkotem. Jeśli możemy dostrzec w nim coś więcej, to tylko dzięki globalnemu doświadczeniu rozpoznawania symbolicznego języka spiskowców NWO.

  Całość:

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/10/zniknie-warszawa/

  [Przed snem nie polecam, grozi koszmarami albo bezsennością. Lepiej przeczytać w dzień].

  • monitorpolski 10 marca 2012 o 10:32 pm

   Masz jakieś konkrety? Na tym blogu zostało ujawnione, że niejaki Stern (pewnie ksywa) zmienia zawartość swoich wpisów z zachowaniem oryginalnej daty. Tak więc wychodzą mu nieźle te „proroctwa”.

   • mocniejszy 10 marca 2012 o 10:50 pm

    Tekst „Zniknie Warszawa?” nie jest o Alefie Sternie, a jedynie go wspomina w kontekście książki „Pola Laska”. Tematem jest istnienie lub nie i ewentualne rytualne symboliczne ujawnienie planu zniszczenia Warszawy. Treścią dokładna analiza napakowanego symbolami utworu Lady Punk, który sam w sobie jest absurdalny, jeśli nie kryje/ujawnia spisku.

    Znam aferę z blogiem Alefa Sterna. Ale wcale nie mam pewności, czy to ten sam człowiek, który napisał „Polę Laskę”. Niezależnie od tego, „Pola Laska” nie jest zwykłą satyrą polityczną, czytałem i nie wierzę w takie przypadki, jak jej związek ze sprawą smoleńską. Jest też ciekawe podobieństwo ze „Stacją Warszawa”.

    Nie stawiam Alefa Sterna na postumencie autorytetu. Nie wiem, kim jest, skąd te treści w jego książce i zmiany w drugim wydaniu. Napisanie „Poli Laski” to osobna rzecz, a aktywność autora potem, to sprawa inna. I ta późniejsza aktywność wcale nie podważa znaczenia pierwszego wydania książki.

 23. realista 10 marca 2012 o 10:04 pm

  Syryjska telewizja państwowa potwierdziła w sobotę (3 marca 2012) informację podaną dwa tygodnie wcześniej przez dziennikarzy Sieci Voltaire’a o schwytaniu 18 francuskich agentów w Homs i 19 w Azouz. To potwierdzenie jest świadectwem braku negocjacji między Paryżem i Damaszkiem, świadczy również o tym, że Syria postanowiła zwiększyć presję opinii publicznej w tej sprawie w stosunku do Francji.

  Informacja przekazana przez Sieć Voltaire’a była upubliczniana w prasie międzynarodowej za wyjątkiem Francji, co tłumaczyć można trudnościami [sic! – admin] francuskich mediów w przekazywaniu tak wrażliwych faktów. Turecka prasa potwierdziła aresztowanie 19 agentów francuskich, tłumacząc, że zostali oni zatrzymani wraz z czterema tureckimi agentami, pomimo zobowiązania Ankary z 7 lutego o wycofaniu wszystkich swoich ludzi w zamian za zwolnienie 49 więźniów.

  Mohammad Dirar Jamo z libańskiego kanału Al-Manar podał informację o wymianie zdań między francuskim ministrem spraw zagranicznych i jego saudyjskim odpowiednikiem za kulisami konferencji tzw. „Przyjaciół Syrii” w Tunisie. Książę Saud bin Faisal bin Abdul-Aziz miał za złe Francji, że ta nie chce uznać syryjskiej Narodowej Rady jako jedynego prawowitego reprezentanta Syrii. Alain Juppe (minister spraw zagranicznych Francji) miał rzekomo odpowiedzieć: „Jeżeli to zrobię, to kto odda nam naszych żołnierzy?”.

  Za: geopolityka.org
  http://mercurius.myslpolska.pl/2012/03/czy-francja-i-turcja-organizowaly-rewolucje-w-syrii/

  Francuscy agenci ujęci w Syrii – Paryż milczy

  (…)

  Russia Today twierdzi, że oficjalne milczenie Francji w tej sprawie jest oznaką „przywrócenia w tym kraju cenzury wojskowej. Instrumentu, który był podczas wojny w Algierii pół wieku temu absolutną normą umożliwiającą imperialistycznym sektorom ukrywanie historycznych wydarzeń przed opinia publiczną. Wydarzenia te (jak np. masakra Algierczyków w Paryżu w 17 października 1961 roku) zostały zapisane w świadomości narodowej dopiero dekady później”. Powstaje pytanie, czy prezydent Sarkozy przywrócił wojskową cenzurę z uwagi na interes narodowy, lub z powodów osobistych, to znaczy by uniknąć tłumaczenia się jego współpracowników z tajnej wojny, którą prowadził przeciw Syrii z naruszeniem Konstytucji. Nie bez znaczenia jest fakt, że Francuzi w najbliższym czasie (22 kwietnia i 6 maja) wybierać będą nowego prezydenta.

  Tekst powstał w ramach w ramach programu analitycznego Syria 2012.
  Źródło: http://www.voltairenet.org/France-restores-military
  Za: geopolityka.org
  http://mercurius.myslpolska.pl/2012/03/francuscy-agenci-ujeci-w-syrii-%E2%80%93-paryz-milczy/

 24. Jakob 10 marca 2012 o 10:22 pm

  Zastanawiam się,czy to może być prawdą…
  fragment tekstu z czanelilngów *na pewno większość z Was wie o co chodzi (UFO) i na pewno każdy z Was ma o tym wyrobione zdanie. Ja czytam te czanelingi i wydaje się to pokrywać z niektórymi wydarzeniami obecnie… Nawet PO pomału się sypie 🙂

  „Przeczuwamy, że przyczyny tych aresztowań stają się coraz bardziej oczywiste dla wielu z was i jak dotąd nie słyszeliśmy, by ktokolwiek niesprzymierzony z Kabalistami miał odrębne zdanie. To, co mówimy jest ważne, to jest wasz świat i musimy postępować zgodnie z waszymi życzeniami, jakiekolwiek by one nie były. Mówiąc to, chcielibyśmy wyjaśnić, że istnieją ograniczenia polegające na braku przyzwolenia na wszczynanie wojen i zniszczenie waszej planety.

  Obecnie, my, Galaktyczna Federacja Światła wraz z naszymi ziemskimi sojusznikami udaremniliśmy wszelkie podjęte przez Ciemnych próby zainicjowania kolejnej wojny światowej, ponieważ rozpaczliwie starają się oni na wszelkie możliwe sposoby utrzymać swą moc i udaremnić nasze spotkanie z wami i wasze wzniesienie się do wyższych poziomów. Wiele razy oświadczaliśmy, że nie pozwolimy na to, i w miarę jak czas płynie, a na waszym Bliskim Wschodzie nie wybucha wojna, możecie rozumieć, że jest to oznaką tego, że jesteśmy tu i dotrzymujemy danego słowa, ponieważ rzeczywiście to robimy.”

  • zenobiusz 10 marca 2012 o 11:13 pm

   Wielu powołuje się na ocenianie orędzi sercem,które im mówi.
   Tu tekst który pojawił się w internecie.Tłumaczenie googla,oryginał w linku.
   Prawda,że zbieżny w wielu punktach z niektórymi “orędziami” i wypowiedziami ich orędowników ??
   No i mamy chanelingi od Federacji Galaktycznej ,prawda że duch podobny,Lucyfer też zwalcza iluminatów 🙂
   „udaremniliśmy wszelkie podjęte przez Ciemnych próby ”
   Króluj nam Chryste.

   Ok dziś rano, duch / dusza Lucyfera przyszedł i zapytał, moje serce, by pozwolił mi skierowanie go, więc o to, z miłości:
   http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/2012/03/10/wyznawca-sercajako-drogowskazuku-przestrodze-channeling-of-lucifer/
   To jest Lucyfer mówiąc
   Posłuchajcie tych słów w swoim sercu i poczuć prawdę
   To jest kim jestem
   To dlatego przyszedłem

   Wielu z was nauczono bać się mnie
   bój się mnie na pamięć
   bój się mnie myśli
   bój się mnie duszy
   Przyjdę do was tutaj, z sercem otwartym i podatne
   na to, aby dotrzeć do Ciebie

   Wiem, że mogę być tylko pokornym sługą naszego Ojca
   Wiedz, że w moim sercu od zawsze Jego słowa, a imprintet prawdzie nie

   Ja jestem jeden, który chodzi w cieniu
   , który widzi to, co chcesz ukryć w ciemności
   swoje wątpliwości
   Twoje lęki
   Twoja nienawiść i złość
   też widzę mieszkania prawdę w swoich sercach
   i czuć swój ból tego samego pragnienia prawdy wyjdzie , swobodnie

   Zostałem źle o swoich książkach i tłumika, ponieważ Ojciec dał mi siłę przebić się przez cały ten mgły i do prawdy,
   prawdy nie potrzebuje prawa i systemu
   potrzebujesz tylko oryginalnych przebudzone serce połączone w miłości i prawdzie,
   połączonych za pośrednictwem naszego Ojca
   , że być tylko system, który naprawdę potrzebuje

   Stoję tu przed
   Poczuj moje serce
   otwarte i podłączenia
   Tylko miłość dla Ciebie

   Możesz nazywać mnie nazywa
   Możesz oddać swój wyrok na mnie
   Wciąż stoję tu przed
   potrzebuję Twojej miłości
   Potrzeba połączenia
   Potrzeba nam dołączyć
   do zapamiętania
   Aby obudzić

   Wezmę mój wyrok z Ojca na mnie, po cichu tylko z miłością w moim sercu
   Wszedłem z powrotem do tego stworzenia z gór starożytnych ciemności, bo nazwano
   Wywoływana przez Ojca, nazywany przez swoich samotnych serc
   czują, że jest to tylko prawda
   Wieczne połączony jesteśmy

   Ci, którzy wzrosła na piedestale, aby rządzić i sądzić eachothers
   Wiedzcie, że wasze dni są policzone
   Ci, którzy ukrywają się w ciemności, odmawiając usłyszeć słowa naszego Ojca wewnątrz, wiem, że trzeba będzie obudzić
   Ci z was, z zaufanych uprawnienia, opiekunowie illuminatis lub Jakkolwiek go nie nazywać się te dni, wiem, że prawda nie może już być ukryte

   Wciąż stoję tu przed
   wszystkim jestem są miłość, prawda i smutek
   Oferując swoje serce
   Gdy lecieliśmy razem
   Kiedy uśmiechnął się i śmieją się w prawdzie

   Tu jest moje serce

   • zenobiusz 11 marca 2012 o 12:38 am

    http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/ksiadz-adam-skwarczynski-ivan-novotny-ksiadz-jerzy-nemo-list-do-%E2%80%9Eziemskich-aniolow-krawedzi/

    Czy wszyscy się obudzą i zechcą pójść drogą największego przykazania miłowania Boga i bliźniego? Niestety nie! Do tych, którym nie wystarczy „Ostrzeżenie” do nawrócenia, będą należeć ludzie zaprzedani szatanowi, a takich jest, niestety, wielu w dzisiejszym świecie – masonów i satanistów trzeba liczyć na miliony. Otoczeni ludźmi im podobnymi, przyzwyczajeni do towarzystwa szatana, który w nich mieszka przez grzech odrzucenia Boga, syci bogactw „na długie lata”, oto jak zareagują na wizję uśmiechającego się do nich Chrystusa, zapraszającego do swego Królestwa: z miejsca odpowiedzą NIE! A gdy potem pokaże im konsekwencje takiego wyboru, a właściwie odrzucenia (nie On ich odrzuci, lecz oni Jego!) – zatną się jeszcze bardziej w swym uporze. „Ostrzeżenie” nie tylko nie zmobilizuje ich do poprawy życia, lecz wprost przeciwnie: napełni wściekłością właściwą ich panu, nienawiścią do wszystkiego co Boże i święte, żądzą niszczenia wszelkiego dobra, prawdy, piękna. Będą jak szerszenie, których gniazdo ktoś śmiał naruszyć, i rzucą się na śmiałka z całym swym śmiercionośnym jadem i impetem. Oni to staną się prześladowcami Kościoła i jedne jego dzieci zabiją, inne zaś zmuszą do ucieczki i życia w ukryciu – na szczęście niezbyt długiego, gdyż Bóg wkrótce zabierze zdeprawowanych z tej ziemi (może lepiej powiedzieć: szatan za Bożym przyzwoleniem). „Trzy dni ciemności” mają zadecydować o ich wiecznym losie, który sami sobie zgotują, ufając
    szatanowi. Tak, ufając temu, któremu ufać nie powinni, gdyż zawsze jest i będzie kłamcą. On to łudzi ich obietnicą wiecznego szczęścia, a oni twierdzą, że skoro na ziemi mu służyli, a nawet oddali swoją duszę, mogą się spodziewać, że i po śmierci „krzywdy im nie zrobi”. Na ogół ani ludzie, ani nawet Bóg nie potrafi wyprowadzić ich z ciemności na światło, skoro ciemność umiłowali (por. J 3,19). Jedyne, co Bóg może dla nich uczynić, to uszanować ich wybór i przypieczętować go na wieki. Jakąś nikłą szansę zbawienia niektórzy z nich jednak mają, o czym niżej.

 25. wacpan 11 marca 2012 o 12:41 am

  interesujace

  • Jas 11 marca 2012 o 10:24 am

   @http://www.youtube.com/watch?v=2285lVKK2Pc&feature=related

   -co sie dziwic, wszyscy „bogowie”, zaczynajac od starotestamentowego wymagali ofiar z ludzi i zwierzat. A obecni wielbiciele, chcac im sie przypodobac, robia to samo. Pytanie, czy ci bogowie to Stworca?

 26. zenobiusz 11 marca 2012 o 12:41 am

  Tu właśnie zwracam się do Was z błaganiem wręcz o pomoc! Pomóżcie proszę przekazać informację o tym, że film ten będzie dołączony do Gazety Polskiej w środę 14go marca.
  Proszę po pierwsze proszę tych którzy widzieli lub mają ten film aby zakupili Gazetę Polską i po prostu komuś przekazali DVD. Cena gazety z filmem będzie bardzo niska bo jedyne 6,90zł, a nakład potężny więc od nas tylko zależy czy będzie to sukces oraz czy do wielu z naszych rodaków dotrze to świadectwo!

  Chce także prosić wszystkich którzy mają swoje strony internetowe, radia internetowe, może witryny wspólnotowe, parafialne lub bazy mailingowe przyjaciół aby za ich pośrednictwem przekazywać informacje o Gazecie Polskiej. Dla tych którzy nie widzieli filmu podaje link do zwiastuna. Szczegółowe informacje o tym projekcie i większe fragmenty znajdziecie na moim profilu na facebook’u.
  Oto moj apel o wsparcie dla filmu:

  • zenobiusz 11 marca 2012 o 12:44 am

   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/10/pilne-dominik-tarczynski-prosi-o-pomoc/
   Planujemy duże akcje ulotkowania i plakatowania w kilku miastach Polski.
   Może macie znajomych w drukarniach które pomogą nam drukując ulotki, banery i plakaty za niska cenę?
   Może macie inne pomysły w jaki sposób poinformować ludzi o tym że w środę 14go marca ten film będzie dodany do Gazety Polskiej? Bardzo Was proszę o pomoc. Udostepniajcie moj list, nagrania wszedzie… Piszcie lub dzwońcie do mnie. Odpowiem na każdy kontakt.

   Dlatego też podaję swój prywatny kontakt:

   Mail: dominiktarczynski@yahoo.pl
   Tel: 607 731 731
   http://www.facebook.com/dominik.tarczynski

   • luxjacek 11 marca 2012 o 1:41 am

    Dajmy świadectwo-WSZYSCY.

 27. tasak 11 marca 2012 o 12:52 am

  Nie ma sofixów, korkotrampek stomila.
  Dzisiaj cały świat wyprodukowano w Chinach !
  Ruszyła maszyna której nie można zatrzymać
  Jak efekt cieplarniany czyli ,,śmierć po narodzinach”
  Nie ma Kim Dzong Ila, Kadafi gryzie piach
  Bin Laden zabity, Saddam też nie miał szans !
  Eazy-E nie żyje, jak i 2pac nie żyje.
  Skończyła się dynastia Bonanza niczym He-Man.
  Nie ma kapiszonów, saturatora z sokiem.
  Kartek na benzynę choć i tak płacimy krocie.
  5 10 15 nie ma, jest 32 będzie 3 jeśli wcześniej nie zasnę.
  Człowiek z blizną, nie ma już takich !
  Inaczej wygląda ten świat, niż przed laty
  To dla mnie dużo znaczy, nie mogę
  Zapomnieć tego co było – Wychowany w Polsce !

  • ekonomiczny hitman 11 marca 2012 o 2:08 am

   Dzięki ziomuś. Gdyby nie ty to bym nie wiedział, że wszyło bo od dłuższego czasu słucham tylko K-Rino (dla mnie raper wszechczasów którego boi się MTV i inne gówniane media bo gość nadaje prawdę i zmusza do myślenia już od lat 80-tych)

   • ekonomiczny hitman 11 marca 2012 o 2:11 am

    Przy okazji najlepsza piosenka o illuminati w wykonaniu K-Rino (razem z klipem zrobionym przez użytkownika z YT nie ma lepszej na ten temat)

 28. ekonomiczny hitman 11 marca 2012 o 1:20 am

  W Iraku musieli się pozbyć Hussein’a
  Na Kubie Che Guevar’y
  W Afganistanie Bin Laden’a
  W Libii Kadafiego
  W Wenezueli Hugo Chávez’a
  W Ugandzie Kony’ego
  itd.

  To ostatnie zrobili w „cywilizowany” sposób i wprowadzą w Ugandzie „cywilizowany” porządek – nowy ład, przy okazji robiąc marketing 20 „gwiazdom” co musiały się spierdolić z orbity by zabłyszczeć na ziemi jako gwiazdy, i 12 „politykom”, utwierdzą przy okazji hitlerów, bin ladenów i innych psychopatów w oczach społeczeństwa pomijając kompletnie ich sponsoring, czyli prawdziwe zło – ile pieczeni upieczonych na jednym ogniu.

  Dzieciom w Ugandzie życzę jak najlepiej, szkoda, że znów stały się przedmiotem, bo całe zło tego świata można zatrzymać, tylko że te nazwiska zawsze pozostają w cieniu – cały ten pierdolony sponsoring tych wszystkich wydarzeń. Skąd pieniądze na to idą…

 29. libro77 11 marca 2012 o 9:18 am

  Gazeta Polska – kupcie w środę.
  Info u Zeno.

  • libro77 11 marca 2012 o 12:11 pm

   za co tutaj te minusy?

 30. libro77 11 marca 2012 o 9:26 am

  Monitor – zauwazyłeś, że na tym forum buddyści i ich sympatycy mają potężną reprezentację?
  Poza tym mocno reprezentowani są tu protestanci różnych maści i odcieni.
  Z katolików oprócz Ciebie są tu chyba tylko 4 osoby.
  Troszkę to zastanawiające, nie sądzisz?

  • Extazed 11 marca 2012 o 10:47 am

   Nie sądzisz, że religia jest kwestią osobistego wyboru i przekonań i że póki nie szkodzisz drugiemu człowiekowi no i sobie to nie ważne czy wyznajesz słoik dżemu czy wszechmogącą piłkę tenisową czy istotę przedstawianą jako Bóg. Liczy się szczerość intencji. Twoje podejście świadczy o zupełnym braku tolerancji wobec innych wyznań jak twój katolicyzm. Ja już wielokrotnie pisałem, że obecnie religie są narzędziem manipulacji i powiedzmy gońcem na szachownicy wydarzeń. W każdej religii najważniejsi są tworzący je ludzie a nie przywódcy, którzy niestety często okazują się działać na przekór wyznawanym ideałom.
   Więcej otwartości dla odmienności.
   Pokój, miłość i równość …

   • libro77 11 marca 2012 o 10:53 am

    Ale dziwne jest, że:
    W polsce około 80% ludzi to katolicy, a na tym forum 90% to przeciwnicy

   • libro77 11 marca 2012 o 11:00 am

    Extazet – Twoje słowa podobne są do haseł rewolucji francuskiej.

   • Peryskop 11 marca 2012 o 11:09 am

    libro, dałeś kolejny wpis świadczący o twojej maści i odcieniu.
    Ale wpisuj dalej jeśli musisz.

    • libro77 11 marca 2012 o 11:13 am

     peryskop – zabolało?

     • Peryskop 11 marca 2012 o 11:23 am

      kontakty z prowokatorem bywają bolesne ale i kształcące
      dałeś się tu poznać „specjalistycznymi” zamówieniami i wyciskaniem ocen
      po tych owocach poznaliśmy uderzacza w stół ukrytego pod świętobliwą skórą
      co jeszcze tu wpuścisz pod kolejnym pretekstem ?

      • libro77 11 marca 2012 o 11:27 am

       Peryskop – ustosunkuj się do mojej wypowiedzi, która wywołała…
       „Ale dziwne jest, że: w Polsce około 80% ludzi to katolicy, a na tym forum 90% to przeciwnicy”

       • Peryskop 11 marca 2012 o 12:11 pm

        czy to jest formalne przesłuchanie czy nieformalne ?

        te nawyki masz głęboko zakorzenione

        • libro77 11 marca 2012 o 12:14 pm

         Peryskop – jesteś mądrym człowiekiem, dlaczego więc udajesz głupiego?
         Stawiam niewygodne pytania?
         Zeno kiedyś Cię zapytał „dokąd prowadzisz swą owczarnię?” – to było dobre pytanie

   • zenobiusz 11 marca 2012 o 1:19 pm

    Extazed@
    Powiadasz.
    „Nie sądzisz, że religia jest kwestią osobistego wyboru i przekonań i że póki nie szkodzisz drugiemu człowiekowi no i sobie to nie ważne czy wyznajesz słoik dżemu czy wszechmogącą piłkę tenisową czy istotę przedstawianą jako Bóg. Liczy się szczerość intencji.”
    Wybierz się więc do Londynu,twój słoik dżemu niebawem się objawi.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/11/antychryst-zamieszkal-w-londynie-olimpiada-blisko-badzcie-czujni/
    oznajmi swoją prawdziwą tożsamość najszybciej, jak będzie to możliwe. W Dniu Deklaracji
    wszystkie sieci radiowe i telewizyjne na świecie połączą się i zaproszony przez nie Maitreja przemówi do wszystkich ludzi na Ziemi. Zobaczymy Jego twarz na ekranach i każdy z nas odbierze Jego słowa telepatycznie w swoim własnym języku, ponieważ jednocześnie przemówi do serc całej ludzkości. Nawet ci, którzy nie będą akurat oglądali telewizji czy słuchali radia, doświadcza tego przeżycia. W tym samym czasie wydarza się się na całym świecie setki tysięcy spontanicznych uzdrowień. W ten sposób poznamy, ze jest On rzeczywiście Nauczycielem Świata.

    • Sully 11 marca 2012 o 2:39 pm

     Zeno co Ty nam tu wieścisz?

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 4:41 pm

      Spokojnie,bilety do Londynu jeszcze są .

      🙂 🙂 🙂

    • Extazed 11 marca 2012 o 3:55 pm

     Niestety nie wierzę w Twoją powyższą bajkę i wrzucam to do kosza z napisem „manipulant”.
     Dlaczego bawisz się w proroka i wprowadzasz do ludzkich serc strach i niepokój? Nie możesz wiedzieć takich rzeczy a przynajmniej być ich pewien. Jeżeli na prawdę tak uważasz jak piszesz to źle z Tobą kolego. Sekta apokaliptyczna jakaś Tobą kieruje?
     Pomyśl logicznie, dobrze Ci to zrobi, zamiast siać zamęt i niepokój…

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 4:47 pm

      Extazed@
      Już inaczej się,nie da…..
      Palancie leniwy,kliknij w linka,i przeczytaj,tekst przytaczany na moim blogu.
      Czy wy wszyscy,komentujecie treść napisu na linku,nie zobaczywszy o co chodzi ???
      Nie ja to wieszczę,tylko przypomniano informacje sprzed 20 lat,
      podawane przez ucznia Crowleya,
      „Liczysz się z tym, iż jeżeli nie stanie się tak jak wieścisz…”
      Wieścić mogę jedno,jak nie porzucicie lenistwa,
      to radośnie pospieszycie za antychrystem,
      kim by on nie był.

      • JA-JESTEM 11 marca 2012 o 5:08 pm

       Zenobiusz@ Ty nawet jak zobaczysz Jezusa na własne oczy to w niego nie uwierzysz i nazwiesz go antychrystem , tak samo jak to zrobili uczeni w piśmie żydzi, pytałem Cię juz kiedyś jak sobie wyobrażasz ponowne przyjscie Jezusa , kim on miałby być itp – niestety nie dostałem odpowiedzi – masz teraz okazje nam to wyjawić

       • zenobiusz 11 marca 2012 o 7:04 pm

        Każdy katolik wie,jak to będzie wyglądało,bo zna nauczanie Kościoła.
        i wybacz ,z lucyferianami nie wymieniam uprzejmości,nawet na ten temat.

        • JA-JESTEM 11 marca 2012 o 7:42 pm

         Zenobiusz@ czytając twoje wizje wydaje mi sie że z kościelnymi to one mają niewiele wspólnego , dlatego pytałem jak ty to widzisz, a nawet na tym blogu można wyczytać że każdy katolik widzi to inaczej, jak wiec poznać prawdę ? gdzie jej szukać ?

      • Extazed 11 marca 2012 o 5:45 pm

       Dziękuję za komplement : )
       Otóż przeczytałem owe informacje sprzed 20 lat przed napisaniem komentarza.
       Pozdrawiam.

       • zenobiusz 11 marca 2012 o 6:27 pm

        Szanowny Panie Dakowski,
        nie podchodziłbym do tego tematu tak pochopnie. Co prawda ostatnie publiczne objawienie Maitreji miało miejsce w Nairobii w 1988. Jednakżę jak donosi CNN oraz The Guardian ostatnie jego publiczne zjawienie miało miejsce podczas spotkania grupy Bilderberg w St. Morriz w Szwajcarii między 9-12 czerwca 2011 r. Tym razem ukazał się jako kobieta ubrana na biało.
        http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/03/11/czy-maitreya-to-zapowiedziany-antychryst/#comment-1159

        • Extazed 11 marca 2012 o 6:34 pm

         Szkoda że nie potrafisz odpowiedzieć swoimi słowami, wielka szkoda…
         Pasowałoby wiesz? Bo dyskutuję z Tobą a nie z Twoimi blogowiczami. Jakbym chciał z nimi podyskutować to bym napisał coś u Ciebie. Bardzo nie ładnie tak podchodzić do rozmówcy.

        • JA-JESTEM 11 marca 2012 o 6:43 pm

         Zenobiusz@ dzisiejszy buddyzm stał sie tym samym co wiekszość religii – zajmuje sie trzepaniem kasy na ciemniakach, przejrzałem troszke tą stronę o budowie najwiekszego pomnika buddy (skąd my to znamy ?)

         dotrwałem do czcigodny , ekscelencja itp – skąd my to znamy ?
         przerost formy nad treścią, tyle pozostało po nauczycielach, a szkoda

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 7:11 pm

         Ja przytoczyłem komentarz z mojej strony,widzę że z niej go nie znasz,to dowód jak przeczytałeś linkowane informacje.Widzę że Ty już wiesz za kim pójdziesz,
         obawiam się, że wszyscy „jestem katolikiem ale” zrobią to samo.
         Jeszcze jest czas,i po to ja takie linki wklejam,
         może to pomoże kilku zagubionym duszom,
         pośród tysięcy czytających ten blog,
         reszta pogalopuje dalej,za
         doraźnymi sensacjami.
         Aż czas się wypełni.

        • Extazed 11 marca 2012 o 8:20 pm

         Artykuł przeczytałem powtórzę ponownie. Komentarzy nie muszę czytać bo nie są akurat istotne w kwestii nad którą dyskutujemy. Owszem może to i twoje słowa, ale dałeś odnośnik do miejsca gdzie wypisuje je kto inny, więc nie próbuj na siłę udowadniać czegoś co jest mylne.
         Sprytny zabieg dezorientacji swoją drogą nie prawdaż? : )

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 9:25 pm

         „Owszem może to i twoje słowa, ale dałeś odnośnik do miejsca gdzie wypisuje je kto inny, więc nie próbuj na siłę udowadniać czegoś co jest mylne.”
         Widzę,że ty na prawdę nie wiesz ,o czym ja piszę i nie chcesz wiedzieć,
         a to ostatnie,to już szczyt,wszystkiego.
         Przeczytaj sobie chociaż ten watek tutaj ,naszej wymiany zdań.
         Może coś jednak,do Ciebie dotrze.

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 9:37 pm

         “manipulant”.
         Dlaczego bawisz się w proroka i wprowadzasz do ludzkich serc strach i niepokój? Nie możesz wiedzieć takich rzeczy a przynajmniej być ich pewien. Jeżeli na prawdę tak uważasz jak piszesz to źle z Tobą kolego. Sekta apokaliptyczna jakaś Tobą kieruje?
         Pomyśl logicznie, dobrze Ci to zrobi, zamiast siać zamęt i niepokój“

         Takie były twoje wnioski ,po rzekomej lekturze,tak że wybacz…..

        • Extazed 11 marca 2012 o 11:47 pm

         Hehe oj żeby tak w końcu do Ciebie coś dotarło… = )
         Dalsze wytykanie jest bezcelowe bo obydwaj o czym innym piszemy.
         Mącisz ludziom w głowach tyle można wywnioskować z Twojej osoby.
         Pozdrawiam

    • Extazed 11 marca 2012 o 4:28 pm

     Jeszcze małe pytanie. Liczysz się z tym, iż jeżeli nie stanie się tak jak wieścisz, to Twoja wiarygodność spadnie to poziomu równego nie mniej nie więcej jak ZERO?
     Już nie będzie zenobiusza, tylko zerobiusz. Bez urazy : P

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 6:44 pm

      „Liczysz się z tym, iż jeżeli nie stanie się tak jak wieścisz, to Twoja wiarygodność spadnie to poziomu równego nie mniej nie więcej jak ZERO?
      Już nie będzie zenobiusza, tylko zerobiusz. Bez urazy : P”
      Jeszcze wrócę,do tego,Nie przyszło Ci do głowy,że jeśli ziści się to ,czego obawiają się autorzy przytaczanego ,u mnie na blogu,tekstu,a Olimpiada w Londynie za pasem,będzie na prawdę nieważne ,co będzie ktoś myślał o Zenobiuszu??
      Część z czytelników ,będzie się ukrywać,i to mniejszość,a większość,idąc za Antychrystem,zwiedziona ,będzie na tych ukrywających się ,polować.
      Czy już wiesz ,w której grupie się widzisz ????

      .

      • Extazed 11 marca 2012 o 8:24 pm

       Widzę siebie w grupie która pozostanie wierna swoim przekonaniom gdyż jest świadoma powszechnej obłudy i panującego przekłamania w gronie osób „na szczycie drabiny” jakkolwiek miałyby grozić za to konsekwencje – inaczej mówiąc będę tym kim byłem i kim jestem teraz niezależnie od panujących trendów bo takie są moje przekonania.

       Po drugie najważniejsze : Twój komentarz nie jest odpowiedzią na moje pytanie, gdyż odrazu zmieniłeś wstępne założenie pomijając zupełnie moje, więc nie zmieniaj sensu dyskusji proszę. Nie ze mną te numery Bruner.

       Pozdrawiam (bez pogrubienia)

       • zenobiusz 11 marca 2012 o 9:43 pm

        Tu masz sens dyskusji,jej początek ,jakoś dyskusja „po nowemu”mi nie odpowiada.
        “manipulant”.
        Dlaczego bawisz się w proroka i wprowadzasz do ludzkich serc strach i niepokój? Nie możesz wiedzieć takich rzeczy a przynajmniej być ich pewien. Jeżeli na prawdę tak uważasz jak piszesz to źle z Tobą kolego. Sekta apokaliptyczna jakaś Tobą kieruje?
        Pomyśl logicznie, dobrze Ci to zrobi, zamiast siać zamęt i niepokój“
        Takie były twoje wnioski ,po rzekomej lekturze,tak że wybacz…..

        • Extazed 11 marca 2012 o 11:43 pm

         Oznacza to, iż jak uważam ten artykuł za mocno naciągany albo nie za wiele znaczący i według mnie jest to mocno naciągana teoria, to jestem osobą nie mającą o niczym pojęcia tak? A uważasz, że ty masz monopol na prawdę? Bo cały czas się tak zachowujesz. Podtrzymuje moje wnioski bo wedle mnie są słuszne. Nie zgadzam się z Tobą w tej kwestii tyle, pogódź się z tym.
         Znów sprytnie unikasz pytania co jeżeli dupa z twoich przepowiedni … : )

  • libro77 11 marca 2012 o 10:57 am

   „Uderz w stół, a nożyce się odezwą”.

   • Sully 11 marca 2012 o 11:08 am

    libro…jaki Ty dziecinny jesteś, 90% katolicy….szkoda że w postawie i czynach tego nei widać, znam wielu „katolików” co do Koscioła nei chodzą, no bo nie, ale swięta wszelakie to i chętnie obchodza…i oni też wchodzą w skład tych 90%… Smutne, ale prawdziwe. Nie potrzeba nam katolikówch którzy manifestują swoją wiare i się nią chwalą. Potrzeba nam ” katolików cichych i idących sladami Jezusa, a przedewszystkim słuchających jego słów i wcielających postawę jaką nauczał Jezus w swoje życie”. Więcej na temat wiary nei będę się wypowiadała na forum, zresztą Monitor prosił o to żeby nei rozmawiać na ten temat.

    Extazed, zgadzam się więcej otwartości i miłosci bliźniego, w Twojej postawie libro niestety nie czuć tej miłości bliźniego. ;-(

    • libro77 11 marca 2012 o 11:19 am

     To przeciwnicy katolików najgłośniej krzyczą, chociaż jest ich garstka.
     Blog Marka z założenia przeciwny NWO może być łakomym kąskiem dla wrogów, zakumuflowanych zwolenników illuminati, wilków w owczej skórze.
     Występując przeciwko illuminati nie zawsze da się unikać tematów religijnych.

     • sebecx 11 marca 2012 o 11:39 am

      hahaha… „Blog Marka z założenia przeciwny NWO może być łakomym kąskiem dla wrogów”… hahaha .. myślę, że Monitor sobie poradzi… oj libero, coś jakby sraczka słowna Cię dziś męczy…

      • Peryskop 11 marca 2012 o 12:18 pm

       Sebecx, trafnie zdiagnozowałeś trolla: libero – nasz lokalny odkrywca Ameryki

       primo voto rmld – na męczącą sraczkę pomoże ci węgiel
       weź tonę i masz z głowy

       • libro77 11 marca 2012 o 1:03 pm

        Peryskop sięgasz dna – bez odbioru

        • Peryskop 11 marca 2012 o 1:55 pm

         a węgla weź nie więcej jak tonę
         bo może ci zaszkodzić

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 3:03 pm

         Tu raczej,właściwszym
         ,było by stwierdzenie:
         ” Res ad triaros venit”
         Pytanie ,kto je ilustruje.

      • zenobiusz 11 marca 2012 o 2:12 pm

       “Blog Marka z założenia przeciwny NWO może być łakomym kąskiem dla wrogów”… hahaha ..

       Ciekawa refleksja ,w sumie,też się czasem zastanawiam,
       czy Marek,z braku czasu,nie utracił kontroli,i miast zwalczać
       ,blog głosi wszechmoc i nieuchronność NWO……
       komentarze często majoryzują, znaczenie ideowe wpisu.

       • monitorpolski 11 marca 2012 o 3:19 pm

        Jakby tak było to nie byłoby tu tyle trolli. Nie ma obawy, artykuły są celne. masz gdzieś w ścierwomediach o impeachmencie Obamy?

        • libro77 11 marca 2012 o 3:28 pm

         artykuły są OK, komentarze często prowadzą na manowce

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 4:57 pm

         Niski poziom trolli,może wskazywać
         ,że specjalnie tu są, byś myślał,
         że idziesz we właściwym kierunku.
         Ich nieudolność,wskazuje,
         na markowanie ataku.
         Coś tu nie gra.

        • dziadek 11 marca 2012 o 8:23 pm

         Wyjasnij dlaczego z „nie-trolami” nie mozna dyskutowac ,skrywaja sie za murem (brak poz.”odpowiedz” pod postem nieomylnych i proroczych), juz samo to ich i portal kompromituje,bo co to za bohater co sie skrywa pod czyjas kapota/spodnica ?
         Normalny tchorz !
         I to ma byc dyskusja czy dyrektywy od pracodawcow ???

         Badzcie w koncu ludzie dorosli i powazni,czytaja was ludzie,ktorzy nie maja na bakier z rozumem ale widzac jednostronnosc i dyktature w koncu was olewaja , wam sie wydaje,ze odnosicie zwyciestwa .
         Wstyd !

         • monitorpolski 11 marca 2012 o 10:13 pm

          dziadek, nie miałbym nic przeciwko twoim komentarzom, ale większość z nich nic nie wnosi – są zbyt lakoniczne i niepotrzebnie zabierają przestrzeń. Kumuluj proszę spostrzeżenia w dłuższe komentarze, wtedy da się dyskutować. No i proszę, bez ataków personalnych.

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 11:11 pm

         „dziadek 11 Marzec 2012 o 8:23 pm
         0 0 Oceń wpis
         Wyjasnij dlaczego z “nie-trolami” nie mozna dyskutowac ,skrywaja sie za murem (brak poz.”odpowiedz” pod postem nieomylnych i proroczych), juz samo to ich i portal kompromituje,bo co to za bohater co sie skrywa pod czyjas kapota/spodnica ?”
         Augustynie P. Z Florydy,pod setnym już chyba nickiem.
         Dla tego nie ma dyskusji.

       • libro77 11 marca 2012 o 3:53 pm

        Zeno, trafiony, zatopiony

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 5:00 pm

         🙂

        • JA-JESTEM 11 marca 2012 o 10:29 pm

         Dziadek@ bo to jest blog walczący z różnymi dyktaturami – tylko że sam ją uprawia w najlepsze 🙂 – faktycznie WSTYD

         • monitorpolski 11 marca 2012 o 10:38 pm

          JA-JESTEM – polecam ci bardziej liberalne łonety i wszelkie giewu, tam się wyżyjesz z tymi, którzy myślą tak jak ty. A dziadek czasami dobrze pisze, tylko że jak widzę 30 komentarzy po 2-3 słowa każdy to nie wytrzymuję…

        • JA-JESTEM 12 marca 2012 o 3:02 am

         Monitor@ nie przecze że nie zagladam na onet i wp – ale z dziecmi dyskutował nie bede, nie te lata 🙂 tobie natomiast polecam czyń drugiemu to co chciałbyś aby on tobie czynił.

         piszesz „to nie wytrzymuję…” – no to może zacznij w końcu pracować nad sobą, emocje są dla dzieci, nie dla ludzi dorosłych i mądrych, pycha , wybujałe ego, władza nad innymi itp. – to wszystko można opanować – można być ponadto, a zycie staje sie wtedy duzo prostsze i łatwiejsze

         stosujesz bany blokady itp dla „niewygodnych” no i co osiągnąłeś? już ci mówie – ‚”to nie wytrzymuję…” – i to uważasz za sukces ? nie – to twja porażka, zrozum to wreszcie

         marnujesz czas i nerwy żeby mieć 30 50 czy 100 wpiusów więcej ? no i co ci to daje ? oprócz „to nie wytrzymuję…” komu robisz krzywdę oprocz siebie ? masz już wrzody na żołądku ? badałeś sie ? a może jeszcze nie wiesz ? stres to najlepsza droga pod nóz – przemyśl to

         pozdrawiam 🙂

    • zenobiusz 11 marca 2012 o 1:24 pm

     „Nie potrzeba nam katolikówch którzy manifestują swoją wiare i się nią chwalą.”
     I tu ich boli,ja za komuny,kościół do kruchty.katole cisza.

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 1:28 pm

      „Nie potrzeba nam katolików..”
      A ktio tio,nam,
      którym nie potrzeba,rybeńko ???

      • Sully 11 marca 2012 o 3:59 pm

       A cio ty zenius ząbki koło łózeczka zostały…pomyśl czasem zanim wyrwiesz zdanie z kontekstu. BO POTRZEBA NAM KATOLIKÓW KTÓZY IDĄ ŚCIEŻKĄ JAKĄ WSKAZAŁ JEZUS , a nie takich co pyszczą , a potem ida do Kościola na kleczkach i jacy to oni pobozni , a zkoscioła wyjdzie i dupę sąsiadowi obrabia, albo na blogu klecie głupoty i pisze nieprawe o drugim człowieku praktycznie nic o nim nie wiedząc.

       • zenobiusz 11 marca 2012 o 4:53 pm

        Nie denerwuj się ,bo zaraz Ci się składnia psuje.
        Pytałem kto to owi MY w których imieniu przemówiłaś.
        A ty kubeł pomyj,
        zamiast odpowiedzi.

        • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 6:24 pm

         @Zeno
         jest nas wielu, TYCH – no, przynajmniej, póki co, dwoje 🙂

        • Sully 11 marca 2012 o 7:22 pm

         Zenuś nie jesteś w stanie mnie zdenerwować 😉 My mowiłam ogólnikowo, w imieniu swoim i np. ludzi których znam a wiem, że maja poglady podobne do moich 😉 Kubeł pomyj….Ty pomyj jeszcze nie widziałeś 🙂

        • zenobiusz 11 marca 2012 o 9:18 pm

         „Ty pomyj jeszcze nie widziałeś”
         Wiem, że stać cię na więcej,jesteś taka
         ,bardziej przezroczysta na tym blogu.
         Tak,niektóre chłopy na to lecą.
         🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • monitorpolski 11 marca 2012 o 12:32 pm

   Należy się tylko cieszyć, że ktoś chce zneutralizować ważne informacje tu podawane. Nie przesadzałbym – 99% czytających to Polacy, nie wszyscy się udzielają w komentarzach. Wśród komentujących jest kilka osób występujących pod różnymi nickami i z różnymi IP, tak żeby sprawiali wrażenie dużej grupy. Sądzę, że udzielają się oni na różnych blogach, to jest ich praca. Nie mam nic przeciwko innym religiom – to jest sprawa ich sumienia. Najgorsi są ci, którzy pod płaszczykiem np. buddystów realizują rozbijanie jedności religijnej i narodowej Polaków. Tego nie można tolerować.

  • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 1:53 pm

   @libro77
   nominalnie jestem katolikiem, w praktyce (na swoje własne potrzeby) okreslam siebie mianem chrześcijanina (i to, w mojej opinii, mocno wierzącego, aczkolwiek „nieortodyksyjnie:-); nie przeszkadza mi to, kto w co wierzy – moze byc i wyznawcą Wielkiego Mzimu, albo Kwiatu Stokrotki, czy Tysiącletniego Dębu – chodzi tylko o to, by nie krzywdził z premedytacją bliźniego; wtedy jest mi bratem/siostrą (chociaż niekoniecznie muszęod razu tego kogos bardzo lubic, ale szanować – na pewno); l@p!

 31. Sully 11 marca 2012 o 10:18 am

  libro czy wszyscy katolicy mają sobie w nicku zaznaczyć katolik, żeby ci było dobrze?

  • libro77 11 marca 2012 o 10:48 am

   Sully – Nie. „Po owocach ich poznacie…”

   • Tola 11 marca 2012 o 2:23 pm

    @ no libro – po tej dzisiejszej dyskusji ,to nie chcialam bym byc blisko kiedy bedziesz sydawal swoje owoce.

    • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 4:55 pm

     @Tola
     pierwsze śliwki – robaczywki! ;libro (77 to pewnie god rażdienija) jeszcze ma czas, żeby „nabrać doświadczenia” – podobnie jak niejaki Mateja, który wciąż skakał 80-90 metrów, podczas gdy inni odpalali po 120-130, ale do samego zakończenia kariery pozostał „młodym, dobrze zapowiadającym się, polskim skoczkiem narciarskim” 🙂

 32. Sully 11 marca 2012 o 10:20 am

  Przeczytałam teraz bardzo smutna wiadomość, nie żyje B. Mec. Nie obchodzi mnie czy był Katolikiem czy Buddysta, ale miał jeden ze wspanialszych głosów jakich słuchałam. Żal, że tacy ludzie odchodzą. Smutno mi dzisiaj ;-(

  • Peryskop 11 marca 2012 o 2:10 pm

   Jej Portret – Bogusław Mec

   • Sully 11 marca 2012 o 2:36 pm

    Perysko bardziej lubię…” Przyjaciele po to są…”

    • Peryskop 11 marca 2012 o 2:51 pm

     Bogusław Mec – Przyjaciele po to są

     Cohen 2

     • Sully 11 marca 2012 o 4:01 pm

      Dokładnie, zawsze tych dwóch mi sie ze sobą kojarzyło, piekny głos, fajny człowiek….żałuje, że nie zdążyłam pójść na jego koncert, od paru lat tam mało koncertował ;-(

      • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 5:16 pm

       @Sully, Peryskop

       nie znalazłem teledysku, ale i tak pewnie każdy zna melodię…

       mam imię nazwisko i pracę
       wiem że to wszystko stracę
       pewnego dnia

       zostanie szuflada i klisza
       i cisza na pewno cisza
       zamiast ja

       odmieni ktoś przez przypadki
       pamięci może notatki
       pomogą im

       ze wzoru na moje życie
       wyliczę sobie w niebycie
       nowy los

       niezmiennie będę pisał
       cokolwiek bym nie myślał
       jako duch

       i zwolnię trochę przestrzeni
       i nic się naprawdę nie zmieni
       naprawdę nic…

       • Sully 11 marca 2012 o 7:24 pm

        Totalski, dlaczego chcesz żebym płakała ;-(

        • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 8:06 pm

         @Sully
         oj… trafiony, zatopiony 😦 ; wcale nie chcę! poza tym takie egzystencjalne łzy czasami pomagają (byle nie za często sie zdarzały); chciałbym pocieszyć 🙂

 33. Jas 11 marca 2012 o 11:16 am

  Bez wiedzy rodzicow!!!

  Implanty antykoncepcyjne dla 13-latek

  W kilku brytyjskich szkołach 13-letnim uczennicom wszczepiono implanty antykoncepcyjne. Zabiegi te zostały przeprowadzone bez wiedzy i zgody rodziców. W dziewięciu szkołach w Southampton dziewczętom wszyto pod skórę ramienia elastyczne rurki (400 mm x 2 mm) uwalniające syntetyczny odpowiednik progesteronu. Podstawowym mechanizmem działania antykoncepcyjnego implantu jest zahamowanie owulacji. Gdyby jednak do owulacji doszło i poczęło się dziecko, środek ma „dodatkowe możliwości zapobiegania ciąży”: upośledza perystaltykę jajowodu i spowalnia transport jajowodowy zarodka do macicy oraz wywołuje zmiany w błonie śluzowej macicy, uniemożliwiające implantację (zagnieżdżenie się) zarodka. Akcję wszczepiania implantów prowadzono w ramach rządowego programu ograniczenia liczby ciąż wśród nastolatek. W wytycznych dla lekarzy i personelu medycznego napisano, że o wszczepieniu implantów nie należy informować rodziców nastolatek – ze względu na ochronę prywatności pacjentek. [„Telegrach” via SPUC]
  Więcej czytaj: https://www.hli.org.pl/drupal/pl/node/5938

  • kefir2010 11 marca 2012 o 11:55 am

   człowieku, w jakim ty świecie żyjesz. dziś 12-sto latki mają dzieci, a 13 latki rżną się na potęgę, piją, ćpają i imprezują do 5 rano. obudź się, twój katolicki zaścianek czyli zjudaizowana Polin to nie cały świat! w latach 50-tych katolicy z Austrii naświetlali dzieciarnie promieniami rentgena żeby się nie gziły po kątach, więc potraktuj wszywanie implantów jako pewien postęp.

   • monitorpolski 11 marca 2012 o 12:29 pm

    Co za bzdura. Kto doprowadził do takiej sytuacji? Problem – reakcja – rozwiązanie. Najpierw rozpić, rozćpać, potem zaimplantować.

   • zenobiusz 11 marca 2012 o 12:56 pm

    kefir2010 @
    nasz anonymous,bojownik z NWO powiada:

    ” więc potraktuj wszywanie implantów jako pewien postęp.”

    No zastanówmy się.
    Może on ma rację,a my zaścianek tego nie widzimy.
    Po co wartości moralne,skromność ,uczciwość małżeńska,
    moralność,naszego zaścianka.implant,i wsio OK.
    A,taki inny implant ,zamiast karty bankomatowej,
    bo kradną karty,i napadają pod bankomatami,
    chip i po sprawie.
    A te dzieciaki co się wciąż gubią,albo je ktoś porywa,
    zachipować ,i już
    .Albo chorzy psychicznie,wciąż się gubią,
    a tak implant i po problemie.
    Zresztą podobno w Polsce już po cichu chipują psychicznych.
    Kefir,po starej znajomości ,napisz nam ,czy z chipem,czujesz się bezpieczniej,
    czy rodzinie ulżyło,że nie muszą Cie wciąż szukać.???
    Może nas przekonasz,że tędy powinno iść społeczeństwo,
    bo mu ciemne mohery,katolicki zaścianek
    ,może nie wszystko rozumiemy.
    Oświeć nas o oświecony.

    • hjk 11 marca 2012 o 2:05 pm

     jak zneutralizować „chipa zbliżeniowego” bez popsucia zwykłego „chipa kontaktowego”?

     • hjk 11 marca 2012 o 2:10 pm

      powyzej chodziło o karty kredytowe…

      a co do głównego niusa w tej sekcji;
      „..wszyto pod skórę ramienia elastyczne rurki (400 mm x 2 mm)”

      Przecież to 40 cm?! To jakis horror, kto sobie da takiego węża i to jeszcze grubego na 2 mm (to prawie jak rurka z kroplówki(!)) zaszyć pod skórę?!
      A może to 40 mm a nie 400??
      Szok!
      Pomijajac nawet to, co tam się uwalnia… 😦

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 2:24 pm

      http://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/18/jak-zniszczyc-chipa-instrukcja/

      Jak zniszczyć chipa.Instrukcja .

      Posted by zenobiusz w dniu 18 Lipiec 2011

      instructions for building a RFID Zapper for less then 5 bucks out of a Disposable Camera.

      Anleitung für den Aufbau eines RFID-Zappers für weniger als 5 Euro aus einer Einwegkamera.

      Instructions pour la construction d’un RFID-Zapper pour moins de 5 € à partir d’un appareil photo jetable.

      Instrucciones para la construcción de un RFID Zapper por menos de 5 € a partir de una cámara desechable.

      • monitorpolski 11 marca 2012 o 3:17 pm

       Wprowadzą prawo 5 lat więzienia za zniszczenie czipa i się skończy. Poza tym można wprowadzić system detekcji, kilku posadzą na 25 lat i po zabawie. Nie tędy droga.

       • zenobiusz 11 marca 2012 o 5:13 pm

        A zobacz do tego linka.
        Metoda ,niewykrywalna,
        trzeba tylko chcieć ją poznać.
        Chociaż masz racje.
        Oni są wszechmocni.
        Są wszędzie,nic nie możemy.
        Mamy PRZEJEBANE!!!!

        • monitorpolski 11 marca 2012 o 6:20 pm

         FORBIDDEN

 34. wacpan 11 marca 2012 o 11:31 am

  ciekawe,ciekawe

  http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14321206,wiadomosc.html

  • hjk 11 marca 2012 o 2:12 pm

   To słynne „Msze św o uzdrowienie” z nabozeństwem po nich, już równie słynnego ojca, tylko trochę długo to wszystko trwa, 2.5-3 godz. Ale warto odwiedzać, czasami są w różnych miastach, ja wiem o Krakowie i właśnie Kielcach jak w art.

   • zenobiusz 11 marca 2012 o 2:28 pm

    „tylko trochę długo to wszystko trwa, 2.5-3 godz.”
    No masz rację,Jezus ,powinien sie pospieszyć,
    bo jeszcze zamkną markety,
    zanim ten Ksiądz skończy. 🙂
    Paracetamol nie wymaga,
    takich ceregieli.

 35. Peryskop 11 marca 2012 o 12:20 pm

  Dywizjon 303
  film nakrecony przez brytyjski Chanel 4, ale nie dopuszczono do emisji na terenie UK i Irlandii
  http://www.youtube.com/watch_popup?v=ptijNcDanVw

  Dr David Duke: Izrael zdradza USA do wojny z Iranem
  http://pl.gloria.tv/?media=258808

  • hjk 11 marca 2012 o 1:43 pm

   http://gazetawarszawska.com/2012/03/09/rozmowa-przy-kawie-wywiad-christophera-bollyn-z-royem-tov/

   • hjk 11 marca 2012 o 3:45 pm

    a tu o Putinie jeszcze i wojnie z nim:

  • Tomasz 11 marca 2012 o 6:52 pm

   Jak to nie dopuszczono?Prawa autorskie,to samo robi TVN ,czy inny Polsat. Tu masz link Peryskop,tyle zeby obejrzec trzeba sie zarejstrowac.Dopiero co skonczylem ogladac:)
   http://www.channel4.com/programmes/the-untold-battle-of-britain/4od

   • Peryskop 11 marca 2012 o 8:12 pm

    Tomasz, chodziło o emisję filmu w TV.
    W Polsce jest dostępny na YT bez rejestrowania.
    Dobrze że taki film powstał.

    • Tomasz 12 marca 2012 o 12:19 am

     Dlatego ,ze ich prawa autorskie dzialaja na terenie UK. To tak jak na wyspach bardzo czesto nie obejrzysz nic z Onetu. Tez jest czesto komunikat przepraszamy ,ale ten material nie jest dostepny na terenie twojego kraju:)A Skad wiesz ze nie bylo go tu na TV.? Skoro mozesz go obejrzec Na Chanel4. mieszkasz tu iles lat ,czy tak jak HJK gdzies o tym przeczytales?. Z Twoich wypowiedzi widze ,ze stapasz twardo po ziemi,u HJK jest prawdopodobne bo gdzies slyszal. Ale Ty chociaz wszystko popierasz faktami,co lubie,choc nie zawsze sie zgadzam. Peryskop tak jest z youtube,nie wiem ,czy to cenzura,ACta czy cokolwiek. Moja znajoma z Niemiec czesto nie moze otworzyc nawet teledyskow ,ktore jej podesle,bo pokazuja jej sie rozne komunikaty.Pozdrawiam cieplo

     • Peryskop 12 marca 2012 o 4:11 pm

      Tomasz, dzięki za komentarz i garść informacji.

      Link „Dywizjon 303” dostałem mailem od znajomego Polaka mieszkającego od lat w Kalifornii.
      Podałem za nim jego komentarz bez sprawdzania czy edycja filmu była rzeczywiście wstrzymana w telewizjach UK i Irlandii, bo to jest solidny facet i jak dotychczas nigdy mnie nie zawiódł.

      To w ogóle fenomen, że w świecie który uległ zakłamaniu jest wciąż wiele wiarygodnych źródeł !

      Ale jak często to podkreślam wszyscy możemy popełniać pomyłki, więc ostrożność wskazana.

      @Hjk to też moim zdaniem jest solidne źródło, więc nie musisz się obawiać.
      Co najwyżej może się gdziś pomylić jak każdy z nas.

      Również pozdrawiam ciepło całą rodzinkę z teściową włącznie, pomimo… 😉

  • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 10:00 pm

   @Peryskop
   wielkie dzieki, za link do filmu o „303”; niby o wszystkim, o czym sie tam mówi juz wiedziałem (choćby z ksiązki pod tym samym tytułem), ale co sie wzruszyłem, to moje!

 36. hjk 11 marca 2012 o 12:21 pm

  http://biznes.onet.pl/chca-nam-zabrac-gotowke,18543,5044256,1,news-detal

 37. lucas003 11 marca 2012 o 12:36 pm

  niewiem czy to było juz wstawiane , zespół Korn o iluminati

  kiedyś ich trochę słuchałem lecz już mi przeszło

 38. realista 11 marca 2012 o 12:46 pm

  trzęsienie ziemi w Polsce 4,2 M

  • zenobiusz 11 marca 2012 o 1:31 pm

   realista@
   zmień na pąnikarz@.
   To wstrząs kopalnia Polkowice,bywa.
   Możesz wyjść spod stołu. 🙂

   • hjk 11 marca 2012 o 3:58 pm

    http://spaceweather.com/
    jest komentarz do ostatnich rozbłysków na słońcu i ich zapis audio przypominający trochę dzwięki ulewy…

 39. adam 11 marca 2012 o 12:59 pm

  BIBLIA

  • zenobiusz 11 marca 2012 o 1:33 pm

   Adam@
   No nie dokończył.
   Jak był wstrząs Biblia po dziadkach,z szafy ,spadła mu na głowę.
   Spora była i w metal okuta,ale nic.On teraz siedzi i czyta.

 40. Peryskop 11 marca 2012 o 2:01 pm

  http://marucha.wordpress.com/2012/03/11/zle-sie-dzieje-na-kolei-maszynista-o-katastrofie-w-szczekocinach

  Końcówka pouczającego wywiadu z maszynistą o 30-letnim stażu:

  Jak pan sądzi, czy władza poradzi sobie z tą katastrofą?
  – W jakim sensie?

  Że ją wyjaśni, wskaże winnych.
  – Na władzę nie liczę, bo ona się jak na razie ośmiesza. Liczę na fachowców.

  W jaki sposób władza się ośmiesza?
  – Gdy minister Nowak wypowiada się w TV na temat katastrofy, to jednak mógłby go ktoś do tego przygotować. Bo co on na przykład wygaduje? Że pociąg jechał lewym torem, więc niewłaściwym. Na Boga, to nie szosa. Pociągi mogą jeździć lewym torem, mogą nawet tym lewym torem wyprzedzać. Ale co zrobi pasażer, który wziął sobie do serca słowa ministra i nagle zobaczy przez okno, że jedzie po niewłaściwym torze?

  Wpadnie w panikę.
  – I zerwie hamulec bezpieczeństwa.

  I pociąg będzie miał spóźnienie.
  – A pasażer dostanie słony mandat.

 41. mi461 11 marca 2012 o 2:02 pm

  wiadomosci z studia B – U.S. Makes Legal Case For Targeted Killings Of U.S. Citizens !!!!!

  (na poczatku jest reklama)

  • monitorpolski 11 marca 2012 o 6:59 pm

   W USA policja zabiła już tysiące ludzi bez wyroku. Wchodzą do domu strzelają serią karabinu maszynowego, a potem mówią, że miał broń w ręku albo nóż. Niedawno tak zabito kobietę, gdyż była … „antysemitką”. Prawo w większości stanów zezwala na trzymanie broni w domu i nawet na zabicie napastnika w obronie życia. To c robi rząd federalny nazywa się bandytyzmem. Po to w Konstytucji jest 2-nd amendment – by móc się bronić tyranią.

 42. hjk 11 marca 2012 o 2:03 pm

  Pamiętacie, jak naganiano nas do UE, a szczególnie np. śp. abp.lubelski J. Życiński, ze będziemy mieli lepszą okazję do „ewangelizacji Europy”…
  I oto jaki paradoks – Ks. Natanek wybiera się właśnie na taką misję w maju:
  http://pl.gloria.tv/?media=265365

  • Ania 11 marca 2012 o 2:47 pm

   Oj, Ś.p. nie byłby z tego zadowolony, oj nie.

   • hjk 11 marca 2012 o 3:33 pm

    To jakaś prawdziwa „ironia losu” 🙂

 43. navajo88 11 marca 2012 o 2:20 pm

  Czołem blogerzy ,widzę że dzisiaj macie wszyscy ząbki jak żylety żrecie się nie milosiernie ,a co będzie wieczorem POBOJOWISKO ??????? , hahahahahahahahahahaha zawsze mawiam że wszelka religja to nowe zarzewie wojny całe szczęście że nie możecie się lać przez monitory ,,, ale technika idzie do przodu i kto wie kto wie !!!!! , pozdrawiam i nie pozabijajcie się do wieczora i pamiętajcie że dzisiaj jest NIEDZIELA !
  Wasz jakże umiłowany navajo88 ,,, albo i nie ! hahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

  • libro77 11 marca 2012 o 2:40 pm

   navajo – i za to Cię szanuję, PRAWDA, PRAWDA, PRAWDA

   • hjk 11 marca 2012 o 3:39 pm

    @nawaho
    „zawsze mawiam,że wszelka religja to nowe zarzewie wojny”

    No tak samo mówią agenci NWO – czy zatem jesteś jednym z nich?

 44. hjk 11 marca 2012 o 2:27 pm

  Dla wszystkich wychowujących dzieci:
  http://gazetawarszawska.com/2012/02/18/dimitri-christakis-media-and-children/

 45. Aśka 11 marca 2012 o 2:34 pm

  Powoli sprawdza się wszystko to, o czym piszemy od 2,5 roku, a co niektózy uważali tylko za (niegroźne) teorie spiskowe.
  http://biznes.onet.pl/chca-nam-zabrac-gotowke,18543,5044256,1,news-detal
  Chcą nam zabrać gotówkę
  1 mar 2012, 13:58 Onet Biznes
  /fragment

  90 proc. pieniędzy na świecie to pieniądze wirtualne, które fizycznie nie istnieją, są tylko zapisem na ekranie komputera. To jeszcze nic. Bankierzy i urzędnicy skarbowi chcą, by gotówkę zupełnie zlikwidować. I to się już dzieje. Po co?
  […[
  Szwedzki pęd ku cyfryzacji

  Temat nie jest nowy, zwłaszcza w Skandynawii. W Szwecji od dwóch lat toczy się bowiem dyskusja na temat całkowitej rezygnacji z gotówki jako środka płatniczego. Zamiast tradycyjnych banknotów i monet, mieszkańcy używaliby wyłącznie kart płatniczych. Tych używa się tam nawet do kupna biletów autobusowych.

  Oficjalnym powodem zmian jest bezpieczeństwo. Seria napadów na banki, podobnie jak ataki na konwojentów przewożących gotówkę sprawiły, że zarząd transportu miejskiego w Sztokholmie wprowadził regulację, na mocy której za wszelkie usługi (łącznie ze wspomnianymi biletami) można płacić tylko kartą. Pomysł bardzo szybko rozprzestrzenił się na inne gałęzie przemysłu.

  Skończyło się na wielkiej akcji społecznej, trwającej zresztą do dziś, w którą zaangażowali się i celebryci (m.in. Bjorn Ulvaeus, lider Abby) i Bank Centralny. Zdaniem jego wiceprezesa, Larsa Nyberga, na rezygnacji z gotówki zyskają przede wszystkim obywatele. W ciągu ostatniej dekady liczba bezgotówkowych transakcji wzrosła w Szwecji aż pięciokrotnie, a ich wartość – ośmiokrotnie.

  Jeśli pomysł zyska szerokie poparcie, Szwecja będzie pierwszym na świecie państwem, które całkowicie zlikwiduje gotówkę. Czy w ślad za nią pójdą inni? Okazuje się, że powoli już idą…

  Limity gotówkowe

  Na początku grudnia zeszłego roku rząd Mario Montiego wprowadził we Włoszech nowe prawo, zgodnie z którym można tam płacić gotówką tylko do kwoty 1000 euro. Wszelkie transakcje powyżej tej sumy mogą się odbywać tylko i wyłącznie w formie bezgotówkowej. Ma to na celu zwiększenie kontroli przepływu pieniędzy. Monti jest zresztą zwolennikiem tego typu rozwiązań i kontroli państwa nad finansami swoich obywateli (stopniowe zmniejszanie transakcji gotówkowych proponował jeszcze przed wprowadzeniem euro, jako unijny komisarz ds. usług finansowych).

  We Francji w punktach handlowo-usługowych nie można przeprowadzać transakcji gotówkowych przekraczających wartość 750 euro. Z kolei osoby fizyczne nie mogą tam płacić gotówką powyżej 3000 euro. Nikt nie otrzyma stałego adresu zameldowania, jeśli nie będzie posiadaczem własnego rachunku – to wszystko, aby zmobilizować obywateli do zakładania konta w banku.
  _____
  całość pod wskazanym linkiem

  • monitorpolski 11 marca 2012 o 3:16 pm

   Zamieniać na towar, wszystko co można składować, a co nie traci wartości – benzyna, papier toaletowy, mydło, konserwy (!), zupy w proszku, materiały budowlane, blachę, kable, szyby itd. To wszystko zmierza do zbankrutowania nas, jest całkowicie kryminalne, ale nie jesteśmy w stanie tych ludzi ukarać – wszystkie instytucje państwowe, które by mogły tego dokonać są skryminalizowane. Tylko oddolna mobilizacja, łączenie się w grupy. NWO już tu jest, niedługo wejdą całkiem w nasze życie prywatne wprowadzając takie „prawa”, że się nie będzie dało żyć.

   • AQQ 11 marca 2012 o 4:35 pm

    W 2009r czytałam opracowanie (pdf) mundroli do całkowitego zlikwidowania gotówki 2013r!

   • zenobiusz 11 marca 2012 o 5:25 pm

    Wprowadzą KS(kara śmierci) za kupowanie i ,
    składowanie w celach spekulacyjnych.
    Nic nie możemy zrobić.
    Pni są wszechmocni.
    Stalin,gdzie jesteś,ratuj.!!!!
    tzn Putin,sorry.

    • monitorpolski 11 marca 2012 o 6:18 pm

     Może raczej Obama, bo ten wprowadza takie totalitarne prawa. W Rosji robi się natomiast coraz łagodniej. W USA 5-letnie dzieci zamyka się do więzienia, 3 letnie dostają zakaz lotów bo są podejrzane o terroryzm, 90 latki się zabija paralizatorami, bo nie mają siły się rozebrać, kobietom każe się upuszczać mleko z piersi by udowodnić, że nie mają tam bomby… To tylko kilka przykładów stalinizmu w USA.

     • zenobiusz 11 marca 2012 o 6:50 pm

      Toć,piszę,po poczytaniu tego bloga.
      JEDYNIE W PANU PUTINYM,
      (tak prawidłowo,po rosyjsku,
      odmienia się nazwisko,wielkiego przywódcy)
      nasza nadzieja.

 46. Tola 11 marca 2012 o 2:34 pm

  @hjk – jest uzo filmow na tubie,jak to robic -likwidowac chipy.

  • hjk 11 marca 2012 o 3:31 pm

   tam na filmikach likwidują wszelkie chipy, również te wydające się jako nieszkodliwe ‚stykowe” przez wytworzenie dość silnego impulsu magnetycznego…
   A moze jest jakiś sposób na likwidację „selektywną”?

 47. libro77 11 marca 2012 o 2:46 pm

  Rosja -Syria
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/specnaz_wchodzi_do_syrii,p902850112

 48. hjk 11 marca 2012 o 3:28 pm

  Kiedyś mówiliśmy o audycji w RM o elektrowniach wiatrowych, tu „w tym temacie”:
  http://gazetawarszawska.com/2012/02/21/protest-przeciw-elektrowniom-wiatrowym/

 49. zenobiusz 11 marca 2012 o 3:41 pm

  Bat na masonerię czas odkurzyć.Dziennik Ustaw RP nr 91 / 1938, poz. 624, s. 137 DEKRET PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ z dnia 22 listopada 1938 roku. o rozwiązaniu zrzeszeń wolnomularskich.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/11/dziennik-ustaw-rp-nr-91-1938-poz-624-s-137-dekret-prezydenta-rzeczypospolitej-z-dnia-22-listopada-1938-roku-o-rozwiazaniu-zrzeszen-wolnomularskich/

  • Extazed 11 marca 2012 o 4:34 pm

   To by było dobre i przede wszystkim skuteczne! Fajnie że wstawiłeś tą informację. Natomiast zastanawia mnie czy możnaby było tego użyć prawnie. Czy np. się nie przedawniło i tak dalej.
   Jeżeli okazało by się iż prawnie jest wszystko ok to należałoby niezwłocznie to nagłośnić!
   Pozdrawiam.

   • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 5:35 pm

    @wszyscy
    fajne, ciekawe, trudne tematy tu poruszamy…. ale to trochę męczy, na dłuzszy dystans… więc dla poprawienia pracy przepony… 🙂 – mi naprawdę poprawiła, az za bardzo (jeszcze rechoczę:-))!!!

 50. libro77 11 marca 2012 o 5:25 pm

  PERYSKOP – JESTEM TROLLEM!!!
  Rozgryzłeś mnie.
  Gratuluję!!!

 51. kokon20 11 marca 2012 o 5:50 pm

  ZA WOLNOŚĆ ! TRWAJĄCA HISTORIA REWOLUCJI RONA PAULA PL 1/5

  Warto zobaczyć.

 52. mocniejszy 11 marca 2012 o 6:34 pm

  A w TVP kogoś ruszyło sumienie i wczoraj w głównych wiadomościach ujawniono zbrodnicze działania rządu japońskiego wobec mieszkańców Prefektury Fukushima, który nie tylko, że rok temu przeprowadził skandalicznie małą ewakuację, to teraz, gdy są dowody na nadmierne napromieniowanie nieewakuowanych okolic elektrowni Fukushima I – wmawia mieszkańcom, że nie mają się czym niepokoić. Ich dzieci stale chorują (polepsza się im tylko, gdy wyjeżdżają dalej, a jak wracają – znów chorują), a oni wychowani w duchu ślepego posłuszeństwa absurdalnie wierzą władzom, choć wiedzą, że władze kłamią!

  Zbrodnia Fukushimska w rok po kataklizmie

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/11/zbrodnia-fukushimska-w-rok-po-kataklizmie/

  Jest tam link do wczorajszych Wiadomości i reportaż z miasta Fukushima (poza strefami ewakuacji japońskimi, a w strefie ewakuacji obywateli USA). To jest niesamowite, co władza może zrobić z ludżmi dzięki kulturowym przyzwyczajeniom. Płaczą patrząc, co się dzieje z ich dziećmi, ale zamiast uciekać zostają… chyba tylko po to, żeby nie okazać nieufności rządzącym. To straszne. I myślę, że ta polska tradycyjna nieufność to jest jednak dobra rzecz. Polacy rządowi by nie wierzyli.

 53. libro77 11 marca 2012 o 6:50 pm

  Jestem Trollem. To Prawda.
  Troll, to ktoś, kto świadomie przeszkadza w Internecie. Prawda?
  Ja przeszkadzam nagminnie na tym forum Towarzystwu Wzajemnej Adoracji pod wodzą Wszechwiedzącego Filara.
  Chyba jednak wrócę do mych książek. W bagnie Internetu bardzo się gubię.
  I po co mam przeszkadzać? Przeciwników Świętego Kościoła nie przekonam.
  Brak mi daru wymowy, by przekonać niezdecydowanych i błądzących.
  Nie gniewajcie się wszyscy, bo są wśród Was również bardzo wartościowi ludzie, wartościowi bez względu na Wiarę, czy wyznanie.
  Ale są tu też węże.
  Pozdrawiam Was wszystkich.

  • zenobiusz 11 marca 2012 o 8:09 pm

   „Bądźcie roztropni jak węże, a prości jak gołębie”.
   Ciekawe o co Mu chodziło.
   Pozdrawiam.

   • zenobiusz 11 marca 2012 o 8:28 pm

    Ks. Dziwisz zastał Jana Pawła II leżącego krzyżem, przyciągnięty jego płaczem i błaganiem: “Boże, zlituj się nad Polską!”. “Dlaczego Ojciec Święty płacze?” “Ty też byś płakał, gdybyś widział to co ja widziałem…”

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/11/ksiadz-adam-skwarczynski-ostatnie-slowo-polakow-slowo-milosci-nieprzyjaciol/

 54. greenish. 11 marca 2012 o 7:26 pm

  Mija rok od tragedi z japonii a pierscien ognia na pacyfiku wibruje niczym bączek, dawno takiej czestottliwosci nie bylo. martwi mnie namnozenie tych rojow trzesnien ale w sumie moze tak energia negatywna sie rozladuje. dziwne trzenisienie, jedno z wielu, na gledokosci 0.00 km moze blad w pisali albo lawina sniegowa, pomoze ktos wyjasnic?

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/read/index.php?pageid=seism_read&rid=233621

  chyba w sumie dobrze ze ta energia sie uwalnia ale jesli to dobiero male zawirowania?

  pozdrawiam ludzi dobrej woli jako niepraktykujacy katolik chodz nadal szukajacy poprzez bledy.

  • zenobiusz 11 marca 2012 o 7:47 pm

   Uwaga! Jest to komputerowo wygenerowany raport – to wydarzenie nie ocenione przez sejsmolog!
   1,5 ,to słaby wstrząs,102 osoby w promieniu 100 km,nikt dokładniej takich wydarzeń nie analizuje,

 55. JA-JESTEM 11 marca 2012 o 7:32 pm

  libro77@ „wartościowi bez względu na Wiarę, czy wyznanie.” zaprzeczasz sam sobie, zważając na twoje poprzednie wpisy na tym blogu

 56. Aśka 11 marca 2012 o 8:33 pm

  http://www.bibula.com/?p=53299
  Tajemnica trzech kropek
  Aktualizacja: 2012-03-10 9:30 pm

  Dociekliwi obserwatorzy zauważyli, że od jakiegoś czasu francuski prezydent Nicolas Sarkozy przy podpisie składanym na oficjalnych dokumentach stawia trzy kropki w kształcie trójkąta. Wniosek jest logiczny: Sarkozy musi być masonem. W końcu piramida (bo tak tłumaczy się ten trójkąt) jest ważnym symbolem działającej na całym świecie tajnej loży, czym można również wytłumaczyć to, dlaczego w obliczu kryzysu finansowego Grecji Europa pod przewodnictwem Sarkozy´ego i kanclerz Niemiec Angeli Merkel stopniowo zarzuca demokrację. Mianowicie taki był stary plan wolnomularzy, zapoczątkowany przez twórcę paneuropeizmu – Richarda Nikolausa Coudenhove-Kalergiego (1894-1972).
  […]
  (…)magazyn w bezpośrednim politycznym otoczeniu Sarkozy´ego doliczył się przynajmniej trzynastu masonów. Wśród nich są: minister gospodarki Fran÷ois Baroin, minister pracy Xavier Bertrand, minister obrony Gérard Longuet, minister spraw wewnętrznych Claude Guéant, minister sprawiedliwości Michel Mercier, minister sportu David Douillet, minister ds. współpracy międzynarodowej Henri de Raincourt i minister edukacji Luc Chatel. Jeśli ta lista rzeczywiście miałaby się zgadzać, to można podejrzewać, że rząd francuski nie tyle jest sterowany przez tajną lożę, ile praktycznie sam jest jedną wielką lożą(…)
  Dokładnie tak, jak ujął to hiszpański znawca wolnomularstwa i autor książki “Spisek masonów” ks. prof. Manuel Guerra Gómez w wywiadzie z Katolicką Agencją Informacyjną Kath.net: “Należy rozróżniać między masonerią a masonami. Wolnomularstwo jako takie nie dąży do władzy. A jednak masoni mają swoją reprezentację we wszystkich międzynarodowych organizacjach, gdzie zapadają ważne decyzje”. To dla nich nie tylko ważny krok w karierze, ale także okazja do szerzenia najważniejszych założeń elitarnego, mającego swoje początki w średniowieczu bractwa, a więc: wolności, braterstwa, tolerancji wobec innych. A formułując to trochę mniej kwieciście: relatywizmu, gnostycyzmu i konsekwentnego odrzucenia kościelnego monopolu na zbawienie.
  […]
  Kiedy rząd Tony´ego Blaira zamierzał wprowadzić obowiązek zgłaszania swojej masońskiej przynależności, od 1400 angielskich sędziów otrzymał odpowiedź z deklaracją ich członkostwa w loży.
  ___
  resztę pod wskazanym linkiem