Wydarzenia i komentarze, 11 marca 2012 r.

Angielski film o Dywizjonie 303
Wielkie „tornada” i „UFO” na Słońcu
  

Angielski film o Dywizjonie 303

Dla Anglików jest to szok. Film został nakręcony przez brytyjski kanał 4, nie dopuszczono go jednak do emisji na terenie Anglii i Irlandii! Dlaczego, czy jest jakiś logiczny powód? Czy dlatego, że pokazano w nim poświęcenie Polaków, których się przedstawia obecnie jak arabskich terrorystów, gdyż Polska jest celem ludobójstwa światowych gangsterów? Przekaż ten link dalej, nie tylko Polakom:

Wielkie „tornada” i „UFO” na Słońcu

Zobaczcie nagranie wideo na stronie: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1806259/pg1
Wygląda to jakby jakieś ciało wielkości dużej planety wysysało materię z korony słonecznej. Widać to też na zdjęciu z SDO: http://sdo.gsfc.nasa.gov/assets/img/latest/latest_1024_0171.jpg  Na forum godlikeproductions jest więcej zdjęć przedstawiających dziwne struktury: http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1806259/pg7
Nikt jednak nie podaje rozsądnego rozwiązania czym mogą być te wiry. Na filmiku YouTube widać, że to nie jest jedno tornado, ale cała ich rodzina! http://www.youtube.com/watch?v=fTsRhEpp890
Tu są dodatkowe zdjęcia tajemniczych obiektów większych od Ziemi, które rzekomo znajdują się w pobliżu Słońca: http://www.disclose.tv/action/viewvideo/91044/Giant_Ufo_s_Near_the_Sun_AND_Strange_Things_Update_March_10th_2012/
Czy ktoś próbuje wmówić nam, że UFO wielokrotnie większe od Ziemi mogą znajdować się tak blisko naszej gwiazdy?
Być może jest to materia wyrzucona przez Słońce na skutek olbrzymich burz magnetycznych – aktywność słoneczna staje się z dnia na dzień coraz większa. Niedługo zamieszczę tłumaczenie bardzo ważnego materiału na ten temat. Erupcje słoneczne mogą stać się przyczyną poważnych awarii, o ile nie kolapsu całej naszej cywilizacji. Nietrudno wyobrazić sobie co by się stało gdyby wszystkie satelity zostały nagle spalone.

Sorry, że tak krótko – jutro przygotuję ciekawy materiał nt. realnego zagrożenia dla naszej cywilizacji. Na YouTube pojawił się bardzo ciekawy film, jak na razie nikt go nie rozpowszechnia. A jest to prawdziwy szok!

Reklamy

78 responses to “Wydarzenia i komentarze, 11 marca 2012 r.

 1. dziadek 11 marca 2012 o 7:59 pm

  Nie lekajcie sie !
  Beda uzywac roznych form strachu ,az w koncu sami ze strachu „zdechna”.

 2. ALFA 11 marca 2012 o 8:04 pm

  Wiesz monitor już coś takiego oglądałem ,ale tło było czerwone .Chyba coś zmienili i tło zielone coś nie wierzę w to. Robią wszystko ,żebyśmy uwierzyli w to co chcemy wierzyć i piszemy ,że ktoś nas uratuje przed psychopatami.

  • kmicic 11 marca 2012 o 9:48 pm

   UNIA jewropejska jest to destrukcja spoleczenstwa i zniszczenie zycia ludzkiego na ziemi.Koniec klamstw koniec obludy obudz sie Polaku…Wojna globalistom NWO To jest ich
   biznes nie nasz.Bedziemy wszy scy zachipowani ..Chcesz tego bo ja nie .Wypowiadam wojne
   globalistom.Dzisiejsi Politycy to zdrajcy i miernoty intelektualne.Koniec UNI w Polsce.Koniec zlodziejstwa w Polsce.

   • iHe 11 marca 2012 o 10:26 pm

    Ciekawe przemówienie z Francji:
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/marine-le-pen-protesty-nieuchronnie-doprowadza-do-,1,5053551,wiadomosc.html

    „Le Pen podkreśla, że Unia Europejska to nowy Związek Radziecki. – Mamy pseudodemokrację, w której można mówić, nawet krzyczeć, tylko nikt was nie słyszy. Przypomnijcie sobie historię z konstytucją europejską. W referendum Francuzi powiedzieli jej „nie”, lecz ona mimo to funkcjonuje! Czy nam się to podoba, czy nie. Europa jest zarządzana przez europejską biurokrację, które nie tylko nie interesuje się opiniami narodów, ale pracuje przeciwko nim – wyjaśnia.

    – W gospodarce do władzy doszli neoliberałowie, którzy zupełnie rozwalili system opieki społecznej. A nasza polityka zagraniczna jest całkowicie podporządkowana USA. Widać to wyraźnie na przykładzie stosunków UE z Rosją, którą my, Europejczycy, faktycznie odrzucamy jako obcy element. A bez Rosji europejska tożsamość nie może być pełnowartościowa. Jeśli chcemy budować zjednoczoną wielką Europę, to powinna się ona rozciągać od Lizbony do Władywostoku – podkreśla Marine Le Pen.

    Francuska polityk w tym kontekście dodaje, że Władimir Putin „jest interesujący jako polityk” i szanuje go za to, jak próbował przeciwstawić się grupie oligarchów, którzy przywłaszczyli sobie bogactwa naturalne Rosji. – Niewątpliwe za czasów Putina siła oligarchów została osłabiona. U nas we Francji powstała podobna sytuacja, jak w Rosji przed Putinem: grupka europejskich oligarchów trzyma w rękach bogactwo narodowe, ale nikt nie odważy się rozpocząć z nimi walki – ocenia.

    Marine Le Pen uważa, że w obecnej Europie znowu dominują Niemcy. – W istocie Niemcy obecnie narzucają swoje stanowisko słabszym krajom. Nie jest tajemnicą, że Niemcy poprawiły swoją pozycję kosztem peryferii, takich jak Grecja, sprzedając im swoje towary za euro, które jest korzystne jedynie dla Niemiec – mówi.

    Zdaniem Marine Le Pen obecnie „znajdujemy się w sytuacji przedrewolucyjnej”. – Globalizacja i swoboda przepływu kapitału ustanawiają dla pracowników na całym świecie prawa dżungli, warunki bezlitosnej konkurencji.(…) Globalizacja stworzyła wąską klasę ludzi, nadoligarchów, którzy władają wszystkim i trzymają świat w garści. Nazwijmy tę klasę plutokracją. Ludzie próbują protestować, a protesty nieuchronnie doprowadzą do wybuchu – przekonuje.”

    • Peryskop 11 marca 2012 o 11:47 pm

     Nie szkodzi że najnowszy „channeling” Marine Le Pen mamy tu zdublowany, bo dość dokładnie opisuje stan EU. Proszę zwrócić uwagę, że jej ocena pokrywa się z opiniami prezentownymi wcześniej na Monitorze Polskim – łącznie z dość paradoksalnym uznaniem dla Putina.

     A co na to Unia ? Zobaczymy.

     Jak narazie zreagowali Niemcy i próbują być super-transparentni. Niestety tylko dosłownie 😉
     Ale nie chwalą się tym, że ich „innowacyjny” pomysł został w 100% zerżnięty z pewnej rodziny kałamarnic, które pływając tuż nad dnem „wyświetlają” dynamicznie jego obraz na swoim grzbiecie, stając się w ten sposób niewidzialne od góry. Widziałem to rewelacyjne stworzenie w akcji na filmie National Geographic albo z podobnej wytwórni.

     Ta kałamarnica jest lepsza od UFO, bo istnieje !

     Invisible Mercedes

     • hjk 12 marca 2012 o 1:18 am

      Taaaa, UFO wyssie nam energię i materię ze słońca i nastanie wielka ciemność 🙂

      o U€ jako ZSRR bis przestrzegał chyba ze 20 lat temu Wł.Bukowski i wskazywał, ze struktury są dokładnie skopiowane z ZSRR, nawet nazewnictwo jest to samo – sa komisarze, komisja €pejska jak biuro polityczne zarządzające pracami P€, itd. http://www.youtube.com/watch?v=2QdjBEXNj8U

  • monitorpolski 11 marca 2012 o 10:25 pm

   Kolory są nieważne – można je zmieniać. W jednym widać szczegóły lepiej niż w drugim. Oczywiście, że nie powinno nas to wytrącać z normalnego działania, ale należy się przyglądać temu co się dzieje ze Słońcem, albo jak kto woli ze zdjęciami Słońca. Do czegoś to prowadzi, tylko do czego?

  • Peryskop 11 marca 2012 o 10:34 pm

   Podobnie jak ALFA sceptycznie traktuję tego typu rewelacje, nawet te autoryzowane przez NASA, która po uczestnictwie w sfingowanych załogowych „lądowaniach na Księżycu” rozwinęła się w kierunku agencji pijarowskiej. Znamienne, że jak dotychczas alarmistyczne „odkrycia” i liczne ostrzeżenia nie znalazły potwierdzenia praktycznego, ale za to wspaniale służą realizacji scenariusza NWO: odwracają uwagę, fałszują stan wiedzy naukowej i STRASZĄ !!!

   Przykładowo kilkanaście lat temu modna była histeria dot. tzw dziury ozonowej, teraz mamy się przerażać „globalnym ociepleniem”, bo na wszystko są „niezbite dowody” – także pozyskane z najbardziej zaawansowanych satelitów oraz sond kosmicznych.

   Natomiast odczyty naziemne wzrostu radiacji mogą ukazywać nie tyle aktywność Słońca, ale stan osłabionej bariery ochronnej w jonosferze obrabianej technikami pokrewnymi do HAARP.

 3. Wojox 11 marca 2012 o 8:09 pm

  Biblia opisuje wielokrotnie że Bóg ma swoje „rydwany”. Pisze o tym Izajasz, Ezechiel itd. Skala we wszechświecie nie ma znaczenia. Nam się wydaje że to duże obiekty, a to mogą być najmniejsze, a my to jak ziarenka piasku jesteśmy. Mało kto rozumie naszą małość we wszechświecie…

 4. ... 11 marca 2012 o 8:42 pm

  jesli ktos mysli ze Hollywood przypadkowo promuje kłamstwo o kosmitach ten sie zdzwi : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=131

  • kmina 11 marca 2012 o 9:39 pm

   buuhhaahahaaa mr. trzy kropki -a co moze myslisz ,ze jestesmy sami we wszechswiecie ???
   niezle Ci mózg wyprali Ci zbawieni.com

  • kefir2010 11 marca 2012 o 9:52 pm

   ZAMILCZ, TROLLU!! ZAMILCZ!! GDZIE NIE WEJDE, TAM JESTEŚ TY!!

 5. 34 11 marca 2012 o 8:46 pm

  To wygląda jak hipotetyczny czarny karzeł – super masywna martwa niewidoczna gwiazda (bo pochłania światło) – „planeta” będąca pozostałością po wybuchu supernowej.

  Słońce jest gwiazdą drugiej generacji powstałą tak jak układ Słoneczny z materiału pozostałego po wybuch supernowej.

  Ten czarny karzeł może być więc nawet protoplastą Układu Słonecznego, gdzieś tam sobie orbitował daleko przez miliardy lat a teraz przyssał się do Słońca.
  Twórca Układu Słonecznego może teraz stać się jego niszczycielem.

  Czyżby Majowie byli aż tak precyzyjni ?
  Ponoć mieli kontakty z cywilizacjami pozaziemskimi a to uwiarygadniałoby ich kalendarz.

  Innym problemem jest szokująca różnica pomiędzy czasami starożytności gdy „bogowie” zstępowali z nieba i brali sobie ludzkie kobiety za żony a czasami współczesnymi.
  Bo dziś takich kontaktów nie widać, śmiem twierdzić że to przez fakt drastycznej różnicy pomiędzy mentalnością ludzi starożytnych a współczesnych.
  Może to wielu zaboli ale trzeba spojrzeć prawdzie w twarz – ludzkość w obecnym jej stanie, ZWŁASZCZA TZW. ELITY, to hordy diabolicznych demonów przeżartych zakłamaniem, chciwością, korupcją, zdradą, złą wolą, krzywdzeniem, wyzyskiwaniem innych na skalę nienotowaną w przeszłości.
  Z takimi bestiami zaiste nie utrzymuje się jakichkolwiek kontaktów, także z lemingami głosującymi na takie potwory jak te z Partii Oszustów.

  • monitorpolski 11 marca 2012 o 10:30 pm

   34, A. wybory były sfałszowane, co zostało udowodnione m.in. na tym blogu. Nie można więc winić wszystkich za „elity”. B. Czy to jest czarny karzeł? Co z grawitacją, przecież powodowałby zaburzenia ruchu planet, zmianę osi obrotu Słońca, co spowodowałoby jego wybrzuszenie itd.
   A jeśli masa tego czarnego karła jest mała, to w niczym nie zagraża.

   • 34 12 marca 2012 o 4:54 pm

    No to może jest to początek formowania się czarnej dziury.
    Magicy z LHC stwierdzili ostatnio ze nie mogą znaleźć mikro czarnych dziur które mogły powstać podczas ostatnich eksperymentów.

    A takie maleńkie coś może zachowywać się bardziej nieprzewidywalnie niż nieuchwytne neutrina. Liczenie że uda się taką osobliwość uwięzić w pułapce magnetycznej jest szaleństwem.
    Jeśli w LHC powstały mikro czarne dziury to uległy natychmiastowemu rozproszeniu po wszechświecie. Większość z nich uległa zanikowi ale mogła się znaleźć taka która znalazła się w pobliżu Słońca i rozpoczęła „pożeranie” słonecznej materii.
    Najpierw w sposób niezauważalny ze względu na minimalna masę ale powoli razem ze wzrostem pochłoniętej materii siły oddziaływania grawitacyjnego wzrosły i owo pożeranie stało się już widoczne.
    To co widać to nie sama czarna dziura tylko duży obłok gazowy skupiony wokół niej, jej siły grawitacji są na razie zbyt małe by odkształcić samo Słońce.
    Myślę że nawet czarny karzeł miałby problemy ze znaczącym odkształceniem kształtu Słońca.
    Tu decydującym czynnikiem jest siła grawitacji obu ciał i odległość między nimi.
    Z pewnością wzrost obserwowanego „tornada”, długotrwałość procesu transmisji słonecznej materii byłby bardzo niepokojący.

    • Peryskop 14 marca 2012 o 12:37 am

     @34 – widać jak bardzo przerażają nas bajki układane przez agencje NWO.

     Dobrze, że trochę się już ograły strachy oparte na „antymaterii”,
     bo na nią też długo „nie było rady” 😀

     A w średniowieczu ludzie lękali się zera.

     Także złych demonów, które chyba tak naprawdę zagrażają nam i dziś.

 6. wacpan 11 marca 2012 o 8:58 pm

  iran

  • monitorpolski 11 marca 2012 o 10:31 pm

   Brzeziński rządzi. Powiedział, że nie będzie ataku, to nie będzie. Należy się tylko cieszyć, że ktoś ma jeszcze trochę oleju w głowie.

   • sebecx 12 marca 2012 o 12:21 am

    dobra …. do czasu ataku terrorystycznego false flag… i Brzezio aktualizuje swoją wypowiedź… nie chcem ale muszem..

 7. Adam_S 11 marca 2012 o 8:58 pm

  Wszechświat ma naturę elektryczną, więc może to odpowiedniki naszych piorunów kulistych?

  • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 10:04 pm

   @Adam S.
   kiedys obejrzałem niezwykle ciekawy film o „elektrycznej naturze Wszechświata”, chyba miał tytuł „Pioruny bogów”, albo podobnie – ale jakoś nie moge namierzyc go ponownie (a chętnie obejrzałbym jeszcze raz; dziwne z tym Słoncem, prawda: korona ma wyższą temperaturę, niz materia wewnątrz gwiazdy; Tesla, to był prawdziwy geniusz (albo „dobrze poinformowany”:-)

   • Jas 11 marca 2012 o 10:17 pm

    Thunderbolts of the Gods – Pioruny Bogów (Napisy PL) 1/7

    • Totalsky No Problemsky 11 marca 2012 o 10:48 pm

     dzięki serdeczne za linka…. chyba będę miał dzis zarwaną noc 🙂

   • marslim 11 marca 2012 o 10:20 pm

    Pioruny bogow 1 z 7

   • monitorpolski 11 marca 2012 o 10:32 pm

    Puszczam go cały czas na Monitorpolski Live.

 8. grey 11 marca 2012 o 9:19 pm

  wybaczcie ale musiałem to wkleić

  Zdarzyło się pewnego razu, że Unia Europejska posiadła złomowisko w samym środku pustyni. Unia orzekła, że ktoś może dokonać kradzieży ze złomowiska, zatem stworzyła stanowisko nocnego stróża i zatrudniła do tej pracy człowieka.
  Następnie Unia powiedziała:
  – Jak stróż nocny może wykonywać swoją … rozwiń całośćpracę, kiedy nie dostał instrukcji?
  Stworzyła zatem Unia Dział Planowania i zatrudniła dwoje ludzi – jednego do pisania instrukcji, drugiego do odmierzania czasu pracy.
  Następnie Unia Europejska rzekła:
  – Skąd mogę wiedzieć, czy nocny stróż wykonuje swą pracę prawidłowo?
  Zatem Unia stworzyła dział Kontroli Pracy i zatrudniła dwoje ludzi, jednego do zbadania problemu, a drugiego do pisania raportów.
  Następnie Unia powiedziała:
  – W jaki sposób należy tym wszystkim ludziom płacić?
  Unia stworzyła więc stanowisko referenta do spraw obliczania czasu pracy i księgowego, po czym zatrudniła na te stanowiska dwoje ludzi.
  I rzekła Unia:
  – Kto będzie odpowiadał za tych ludzi?
  I Unia stworzyła Dział Administracji i zatrudniła w nim troje ludzi – kierownika administracyjnego, jego zastępce i sekretarkę.
  I Unia oznajmiła:
  – Przez rok przekroczyłam budżet o 180 tysięcy euro, muszę zatem dokonać cięć w budżecie.
  I zwolniła Unia z pracy nocnego stróża

  • sebecx 11 marca 2012 o 10:25 pm

   trzeba też przyznać, że gdyby nie miała kogo zatrudnić, to by nie zatrudniła.. dziś sporo ludzi patrzy jak wskoczyć na klimatyzowaną państwową posadkę… ale superkomputery i czipy spowodują, że będą zbędni … van Rompuy kiedyś mówił, że w przyszłości ludzie będą mieszkać w PAŃSTWOWYCH siedliskach.. ciekawe co mógł mieć na myśli… ale najpierw DEPOPULACJA w każdy możliwy sposób…

   • iHe 11 marca 2012 o 10:42 pm

    Mnie osobiście przekonuje Alan Watt ,na szczęście co innego planować co innego wdrażać.Nawet bolszewicy musieli powprowadzać radykalne korekty swoich chorych założeń w życie.

    Krótko mówiąc nasze łuee łżeliberalne komuszki w fartuszkach to tak na prawde pracowite pszczółki..
    http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/alan_watt_nowy_wspanialy,p1704296726

    Aż chce się żyć znając tą mapę drogową do ideału..
    Państwowe siedliska he he..;(
    http://teoriazycia.blogspot.com/2012/03/dania-zrobmy-z-europy-skansen.html

    • sebecx 11 marca 2012 o 10:49 pm

     hehe .. dobry komentarz jest po tym tekstem, który dałeś:
     „AnonimowyMar 10, 2012 01:50 PM

     Proponuję iść na całość można by tak do 2060 zobowiązać się do redukcji o 120% trzeba by wtedy wyłapywać CO2 z atmosfery.
     Rozwiązanie jest trywialne wystarczy schłodzić powietrze atmosferyczne do -78,5st.C i wysypuje się nam suchy lód czyli zestalony CO2 – bingo. Teraz wystarczy tylko wybudować magazyny z odpowiednio niską temperaturą i po problemie.
     Prąd do zasilania instalacji oczywiście bierzemy metodą prof. Nazimka od rektora jakiejś uczelni ( a co tam niech zapłaci rachunek; jak mógł zapłacić za lampy UV to i za sprężarki zapłaci) „…

 9. britisz 11 marca 2012 o 9:27 pm

  ostatnia aktywność słońca + tyle smug na niebie mają coś ze sobą wspólnego
  dziś nagrane http://www.youtube.com/watch?v=bV2upP_GNoU

 10. pola 11 marca 2012 o 9:34 pm

  Przypomnę. Leszek Kopczyński był pod koniec lat dziewięćdziesiątych jednym z najbardziej znanych dealerów Opla w Polsce. Dziś jest bankrutem, jego majątek sprzedaje syndyk.
  Jak to się stało, że ze znakomicie prosperującego przedsiębiorcy stał się niewypłacalny – Leszek Kopczyński postanowił wyjaśnić na swojej stronie internetowej: http://www.leszekkopczynskibelchatow.dbv.pl

  Jak mi powiedział, stronę założył także jako wypełnienie ostatniej woli syna Piotra, który pod koniec
  2010r. targnął się na swoje życie. Przed śmiercią syn napisał do niego List pożegnalny.

  – Syn zażądał wręcz ode mnie, abym wszystko opisał. Bym opublikował wszystkie dokumenty – wyjaśnił L. Kopczyński.
  Na stronie znalazły się więc liczne skany dokumentów mających potwierdzać „historię zniszczenia”.
  Zamieszczony został także List pożegnalny, klepsydra oraz zdjęcie ojca nad trumną syna.

  Bank blokuje stronę

  Strona spotkała się z wielkim zainteresowaniem. W ciągu kilkunastu dni odwiedziło ją kilkadziesiąt tysięcy osób.
  Internauci nie tylko wyrażali współczucie dla ojca w związku z tragiczną śmiercią syna, ale także spontanicznie deklarowali wszelką pomoc (w nagłośnieniu sprawy w Internecie, zatrudnieniu czy nawet przy wybudowaniu nowego domu dla Kopczyńskiego).
  Niestety po kilkudziesięciu dniach, strona została zablokowana. Wchodząc na nią, teraz można przeczytać taki komunikat:
  „Strona zablokowana na wezwanie: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA”.
  http://www.antyegzekucja.pl/miszmasz-artykuly/banki/1644-qtato-popro-ludzi-z-internetu-o-pomocq

  • AQQ 11 marca 2012 o 10:05 pm

   Ryszard Filipski O okupacji niemieckiej.

  • monitorpolski 11 marca 2012 o 10:34 pm

   Proszę info na maila monitorpolski@yahoo.com – zainteresujemy sprawą kogo potrzeba

  • Stanisław 12 marca 2012 o 9:54 am

   PKO BP SA – za taki numer powinna dostać po przysłowiowej mordzie – mam nadzieję iż ojciec dojdzie swoich praw i winni śmierci jego syna odpowiedzą za czyn jakiego się dopuścili.

 11. alexirin 11 marca 2012 o 9:39 pm

  Wzrasta niezadowolenie z opieki zdrowotnej. Taką postawę przejawia 78% ankietowanych. Obecne zadłużenie szpitali wynosi około 10-11 mld złotych.
  Pomimo klauzul tajemnicy handlowej i bankowej, można wysnuć z tego wniosek, że rocznie z pieniędzy otrzymanych za wykonane procedury medyczne około 3,5 mld złotych przejmują banki jako oprocentowanie kredytów, komornicy, firmy windykacyjne i instytucje parabankowe.
  Pozostające na usługach zagranicznego kapitału spekulacyjnego media winą za ten stan obarczają szpitale.
  Lecz to kłamstwo.
  Winę za to ponoszą politycy wszystkich opcji.
  Wystarczyłyby drobne zmiany w Ustawie o NFZ.
  Chodzi mianowicie o zobowiązanie NFZ do comiesięcznego wypłacania szpitalom zaliczki w wysokości wartości 80% zawartego kontraktu i zobowiązania go do wypłacenia reszty najpóźniej w 2 miesiące po otrzymaniu rozliczenia szpitala z wykonanych procedur medycznych.
  Tak by szpitale nie musiały brać kredytów na bieżące wydatki.

  I oczywiście udostępnienia całemu społeczeństwu informacji o wysokości wszystkich zawartych kontraktów z poszczególnymi placówkami służby zdrowia, wraz z cenami za każdą procedurę medyczną. Zarówno z placówkami publicznymi, jak i prywatnymi.

  Żeby było jasne czy prawdą jest, że placówki prywatne dostają ceny 3-4 razy wyższe niż publiczne za tą samą pracę.
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/polska-sluzba-zdrowia-rozczarowuje-obywateli/

  • Tomasz 12 marca 2012 o 1:03 am

   Walic sluzbe zdrowia Alexirin. Samemu sie mozna leczyc. OStatnio mialem tu u mnie na wyspach tesciowa,ktora za kazdym razem chciala wysylac moja corke,gdy tylko troche zakaszlala do lekarza ,bo tak robia w Polsce. Mysmy wyleczyli ja ,czyli core nie tesciowa:)domowymi sposobami,czyli syropki z miodu,cytryny i cebuli plus czosnek. Nie chciala z nami rozmawiac,widocznie dla niej lekarz to rzecz swieta

 12. alexirin 11 marca 2012 o 9:48 pm

  Polska to dziki kraj
  „Niedawno sprzedano cztery tony miedzi i inne dobra za 4 mln złotych. Myślałem, że z tego dostaniemy pieniądze wynikające z porozumienia. bo ludzie chcą jeść Nie otrzymaliśmy nic” – powiedział Wojciech Słomka, przewodniczący stowarzyszenia byłych i obecnych pracowników ZNTK.

  http://www.1917.net.pl/?q=node/7978

 13. Aśka 11 marca 2012 o 10:17 pm

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/marine-le-pen-protesty-nieuchronnie-doprowadza-do-,1,5053551,wiadomosc.html
  Marine Le Pen: protesty nieuchronnie doprowadzą do wybuchu
  54 minuty temu TSz / kp.ru, Onet Wiadomości 11.03.2012

  – Znajdujemy się w sytuacji przedrewolucyjnej. Globalizacja i swoboda przepływu kapitału ustanawiają dla pracowników na całym świecie prawa dżungli, warunki bezlitosnej konkurencji.(…) Globalizacja stworzyła wąską klasę ludzi, nadoligarchów, którzy władają wszystkim i trzymają świat w garści. Nazwijmy tę klasę plutokracją. Ludzie próbują protestować, a protesty nieuchronnie doprowadzą do wybuchu – mówi w wywiadzie dla serwisu kp.ru Marine Le Pen, liderka francuskiego Frontu Narodowego i kandydatka na prezydenta Francji.

  Marine Le Pen przekonuje, że Unia Europejska to projekt, który „zakończył się politycznym i ekonomicznym krachem”. – UE była pomyślana jako przeciwwaga dla USA i nowy gracz polityczny – mówi w rozmowie z kp.ru.

  Le Pen sądzi, że stworzenie Unii Europejskiej doprowadziło do tego, że europejskie narody zostały krok po kroku pozbawione suwerenności. – Stopniowo przekazali ją w ręce technokratów, których nikt nie wybrał i którzy przed nikim nie odpowiadają – dowodzi.

  Le Pen podkreśla, że Unia Europejska to nowy Związek Radziecki. – Mamy pseudodemokrację, w której można mówić, nawet krzyczeć, tylko nikt was nie słyszy.
  Przypomnijcie sobie historię z konstytucją europejską. W referendum Francuzi powiedzieli jej „nie”, lecz ona mimo to funkcjonuje! Czy nam się to podoba, czy nie. Europa jest zarządzana przez europejską biurokrację, które nie tylko nie interesuje się opiniami narodów, ale pracuje przeciwko nim – wyjaśnia.

  – W gospodarce do władzy doszli neoliberałowie, którzy zupełnie rozwalili system opieki społecznej. A nasza polityka zagraniczna jest całkowicie podporządkowana USA. Widać to wyraźnie na przykładzie stosunków UE z Rosją, którą my, Europejczycy, faktycznie odrzucamy jako obcy element. A bez Rosji europejska tożsamość nie może być pełnowartościowa. Jeśli chcemy budować zjednoczoną wielką Europę, to powinna się ona rozciągać od Lizbony do Władywostoku – podkreśla Marine Le Pen.

  Francuska polityk w tym kontekście dodaje, że Władimir Putin „jest interesujący jako polityk” i szanuje go za to, jak próbował przeciwstawić się grupie oligarchów, którzy przywłaszczyli sobie bogactwa naturalne Rosji. – Niewątpliwe za czasów Putina siła oligarchów została osłabiona. U nas we Francji powstała podobna sytuacja, jak w Rosji przed Putinem: grupka europejskich oligarchów trzyma w rękach bogactwo narodowe, ale nikt nie odważy się rozpocząć z nimi walki – ocenia.

  Marine Le Pen uważa, że w obecnej Europie znowu dominują Niemcy. – W istocie Niemcy obecnie narzucają swoje stanowisko słabszym krajom. Nie jest tajemnicą, że Niemcy poprawiły swoją pozycję kosztem peryferii, takich jak Grecja, sprzedając im swoje towary za euro, które jest korzystne jedynie dla Niemiec – mówi.

  Zdaniem Marine Le Pen obecnie „znajdujemy się w sytuacji przedrewolucyjnej”. – Globalizacja i swoboda przepływu kapitału ustanawiają dla pracowników na całym świecie prawa dżungli, warunki bezlitosnej konkurencji.(…) Globalizacja stworzyła wąską klasę ludzi, nadoligarchów, którzy władają wszystkim i trzymają świat w garści. Nazwijmy tę klasę plutokracją. Ludzie próbują protestować, a protesty nieuchronnie doprowadzą do wybuchu – przekonuje.

  Le Pen uważa, że element konfliktogenny tkwi również w otwarciu granic, w masowej migracji ludności. – W świecie arabskim kipi „rewolucja żołądków”, rewolucja głodnych, ludzie migrują do Europy z Libii, Egiptu, Tunezji. Oczywiście nie możemy bombardować łodzi, na których płyną, ale powinniśmy prowadzić politykę zapobiegania imigracji – podkreśla. – U nas lepiej odnoszą się do imigrantów niż do Francuzów. Łatwo dostają obywatelstwo, pomoc socjalną, pożyczki mieszkaniowe, bezpłatne leczenie i edukację. Łatwo im nawet znaleźć pracę. Państwo zobowiązuje duże przedsiębiorstwa do przyjmowania do pracy ludzi różnych kultur i różnego pochodzenia. (…) Z powodu poprawności politycznej firmy wolą zatrudniać chłopców o imieniu Mohammed niż Francois – dodaje.

  43-letnia Marine Le Pen wygrała wybory na szefową Frontu Narodowego w styczniu 2011 roku, gdy na emeryturę odszedł jej ojciec i założyciel tej nacjonalistycznej partii – Jean-Marie Le Pen. Zmieniła wizerunek i linię ideologiczną partii. Nadal jest ona wprawdzie antyeuropejska i antyimigrancka, ale w sferze gospodarczej Le Pen odeszła od liberalizmu ojca. Jej propozycje stały się bardziej lewicowe.

  Jak podają sondaże, faworytem wyborów prezydenckich we Francji pozostaje lider socjalistów Francois Hollande, a jego najgroźniejszym rywalem – centroprawicowy prezydent Nicolas Sarkozy.

  Francuzi będą wybierać prezydenta w dwóch turach: 22 kwietnia i 6 maja.
  Autor: TSz Źródła: kp.ru, Onet Wiadomości

  ____
  całość pod wskazanym linkiem; nie, jednak postanowiłam dać całość

 14. Jas 11 marca 2012 o 10:22 pm

  Amerykańskie naloty na głodujący Jemen

  Opublikowano: 11.03.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/amerykanskie-naloty-na-glodujacy-jemen/
  Na skutek przeprowadzonych wczoraj w nocy nalotów na wioski położone na zachód od miasta Bajda w Jemenie zginęły 23 osoby. Wg świadków naloty przeprowadziły samoloty amerykańskie. USA nie przyznają się do prowadzenia takich operacji, ale świadczą o nich ujawnione przez WikiLeaks depesze dyplomatyczne.

  Pretekstem do ataków jest twierdzenie, że Jemen jest w znacznym stopniu kontrolowany przez Al-Kaidę i że to w nią wymierzone są ataki sił powietrznych.(…)
  kom.
  Stanlley 11.03.2012 09:58
  W Libii al-kaida dobra, w Syrii też – pomagają reberiantom… w Jemenie już niedobra.

 15. AQQ 11 marca 2012 o 10:29 pm

  Bank Światowy do polskiego rządu: świetna robota z planem obniżenia emerytur, jeszcze tylko podnieście składkę do OFE!

  http://marucha.wordpress.com/2012/03/11/ofe-marnuja-pieniadze/

  • iHe 11 marca 2012 o 10:55 pm

   To się nazywa sukces. Reforma uratuje finanse publiczne, bo… emerytury będą niższe! I do tego potrzebne były OFE. A bez OFE nie można było obniżyć emerytur??? I zostawić jeszcze w systemie te paręnaście miliardów wynagrodzenia OFE pobieranego – jak w końcu przyznają (co prawda nie wprost tylko bardzo pokrętnie) – zwolennicy OFE za obniżenie stopy zastąpienia.
   Bank Światowy radzi też: „podnieście składkę do OFE (podkreślenie moje) i poprawcie ich działanie”. Z artykułu w Wyborczej nie wynika tylko, czy „podniesienie składki do OFE” ma oznaczać obniżenie jej do ZUS, czy też dodatkową podwyżkę ponad dotychczasowe 19,52%?
   Ja natomiast „dotarłem” do książki Mitchella A. Orensteina – Profesora Johns Hopkins University – „Privatizing Pensions: The Transnational Campaign for Social Security Reform” (Pricenton University Press, 2009), za którą autor otrzymał nagrodę International Political Science Association ′s Research Committee on the Structure of Governance.
   Bardzo chciałbym się dowiedzieć, co sądzą o niej twórcy Wielkiej Kapitałowej Reformy Emerytalnej? Nie znam profesora Orensteina. Może to jakiś amerykański „oszołom”?

   No bo chyba nie może to być nikt poważny, skoro pisze, że reformy emerytalne w krajach postkomunistycznych i afrykańskich zostały zainspirowane i z premedytacją przeprowadzone przez Bank Światowy w celu zasilenia rynków finansowych przez podatników z tychże krajów.

   http://www.bibula.com/?p=32806

 16. AQQ 11 marca 2012 o 10:57 pm

  Janusz Zagórski. Relacja z Warszawskiem imprezy „Giganci Polskiej Wynalazczości”.
  http://niezaleznatelewizja.pl/aktualnosci/

  • Peryskop 11 marca 2012 o 11:52 pm

   Zderzak Łągiewki w bolidach Formuły 1 ? Na razie proces…

   http://superwizjer.tvn.pl/55495,historia-pewnego-wynalazku,aktualnosc.html

   Historia pewnego wynalazku
   14 lutego 2012

   To mogło być przełomowe odkrycie. Zamiast tego wynalazca przez lata był wyśmiewany; jedynemu uczonemu, który zainteresował się jego wynalazkiem, radzono, by zakończył naukową karierę; a na koniec prace badawcze w tajemnicy prowadzono za granicą. Teraz Lucjan Łągiewka zbiera nagrody na świecie. W Polsce nie został doceniony, choć jego nazwisko jest znane od lat. Wciąż walczy o opatentowanie swojego wynalazku.

   Polskie instytucje złożyły obietnice, że będą go wspierać dopiero teraz, kiedy toczy spór arbitrażowy przed Europejskim Urzędem Patentowym z prestiżowym i bogatym uniwersytetem Cambridge. Wynalazca z Kowar ma dowody, że wynalazek opatentowany i sprzedany Formule 1 przez prof. Malcolma Smitha jest bardzo podobny do jego odkrycia.

   Lucjan Łągiewka od urodzenia mieszka w Kowarach na Dolnym Śląsku. Po ukończeniu liceum ożenił się, urodziły mu się dzieci. Zatrudnił się w tartaku żeby utrzymać rodzinę, jednak cały czas się uczył. Jego pasją była fizyka, przede wszystkim klasyczna mechanika. Przez lata prowadził badania, budował prototypy. Aż skonstruował urządzenie, które za pomocą wirnika pochłaniało energię powstałą przy zderzeniu. Najbardziej znanym prototypem, w którym zastosowano to innowacyjne rozwiązanie jest tzw. „zderzak Łągiewki”, czyli mechaniczny transformator energii kinetycznej chroniący pojazd oraz pasażerów przed skutkami zderzeń.

   Historia tego wynalazku ciągnie się od kilkudziesięciu lat i stawia w – mówiąc delikatnie – nie najlepszym świetle polskie instytucje naukowe i urzędy zajmujące się promowaniem wynalazczości. Lucjan Łągiewka usiłował swoim odkryciem zainteresować uczelnie i uczonych. Ale nie było to łatwe.

   – Traktowali mnie z przymrużeniem oka – mówi Lucjan Łągiewka. – Niektórzy klepali mnie po plecach i mówili: panie Lucjanie, niech się pan pójdzie przespać.

   Z podobną reakcją w swoim środowisku spotkał się jedyny uczony, prof. Stanisław Gumuła z Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, który na wynalazek Lucjana Łągiewki zwrócił uwagę i specjalnie pojechał do Kowar, aby sprawdzić działanie urządzenia. Kiedy zaczął prowadzić badania z Łągiewką niektórzy z naukowców protestowali przeciwko zaangażowaniu autorytetu uczelni we współpracę z niewykształconym, nikomu nieznanym wynalazcą.

   – Dostałem klocki lego, żebym się nimi bawił. Nie pamiętam żadnej pozytywnej reakcji – mówi prof. Gumuła.

   Znalazł się jednak ktoś, kto się wynalazkiem zainteresował, tyle że skutkiem było pozbawienie Łągiewki całej dokumentacji badań i prototypów urządzeń. Wszystko zabrali oficerowie Wojskowych Służb Informacyjnych, zakazując prezentowania wynalazku i publicznych wystąpień. Łągiewka i prof. Gumuła przez następne lata w tajemnicy prowadzili badania.

   Jak zakończyłaby się ta historia gdyby nie to, że został ujawniony pewien patent stosowany w bolidach Formuły 1 ? Jaki ma on związek z wynalazkiem Lucjana Łągiewki? Jak oceniają go dziś specjaliści z Zachodu? I czy pan Lucjan ma szansę na zasłużoną sławę i pieniądze?

 17. maran 11 marca 2012 o 11:08 pm

  ciekawy wpis @mocniejszy na temat pewnego video i piosenki „Zniknie Warszawa” Lady Pank.
  Warto zajrzec.
  http://marucha.wordpress.com/2012/03/11/zniknie-warszawa/

 18. maran 11 marca 2012 o 11:12 pm

  Tutaj kolejny, ciekawy wpis o noszeniu czerwonych, kabalskich niteczek przez rozne celebrytki.
  Takie sprawy trzeba naglasiac, bo ukazuja glupote i ignorancje owych lewakow (-czek),
  ktorzy w Boga nie wierza, ale w noszenie idiotycznych ,czerwonych niteczek wokol nadgarstka to wierza. Cala ta palikociarnia z Boga sie nasmiewa, a nosi na powaznie czerwone niteczki do eleganckich sukienek,jak jakas gowniarzeria. I jeszcze sie tym kretynki chwala.
  http://marucha.wordpress.com/2012/03/11/walesowna-i-herbus-w-szponach-kabaly/

 19. Jas 11 marca 2012 o 11:49 pm

  Blog Bogdana Goczyńskiego
  Bogdan Goczyński
  11 komentarzy
  SPOŁECZEŃSTWO 11.03.2012 11:03 11 komentarzy
  Terror III RP. Brońmy się przed psychopatami.
  http://bogdangoczynski.nowyekran.pl/post/55679,terror-iii-rp-bronmy-sie-przed-psychopatami

  (…)W państwie narastającego terroru jakim jest obecnie Polska, do więzienia można trafić na skutek widzimisię urzędniczego dewianta z bezpieki, tak jak w czasach Gestapo czy NKWD. Ludzi ci bowiem uważają, że mają boskie prawo do władzy nad nami. Jak typowe dla psychopatów, nie mają oni wyrzutów sumienia czy uczucia wstydu, że są posłusznym narzędziem w złej sprawie. Liczy się poczucie władzy. Co więcej, odnoszę wrażenie, że owo narastanie terroru jest odgórnie sterowane i wraz z masowym szpiegowaniem, olbrzymimi podatkami tudzież faszerowaniem „lekami”, ma na celu stworzenie społeczeństwa posłusznych debilnych niewolników.(…)Trzeba w końcu stawić czoło narastającej fali psychopatycznego terroru. Dlatego my normalni, zdrowi psychicznie obywatele, powinniśmy organizować się i tworzyć niezależne instytucje włącznie z samoobroną dla dobra nas samych i naszych dzieci. Dopóki nie jest za późno.

  Gwoli rzetelności blogerskiej przedstawiam pismo od kuratora Majewskiego z Pruszkowa, przedstawiciela urzędniczej rasy panów.(…)

 20. grey 11 marca 2012 o 11:51 pm

  ciekawostka odnośnie hollywodzkich produkcji przepowiadających zamachy na WTC
  w kreskówce johhny bravo w 53 sekundzie jest plakat z palącą się wieżą z napisem cooming soon
  http://www.mojvideo.com/video-johnny-bravo-chain-gang-johnny/18fe84afbbf472c5ab2c
  natomiast odcinek został wyemitowany 27 kwietnia 2001 ok 5 miesięcy przed zamachami
  http://www.imdb.com/title/tt1777845/combined
  ot tak gwoli ciekawostki

  • maran 12 marca 2012 o 12:12 am

   Tych filmikow bylo troche ,ale to nawet nie chodzi o te filmiki.
   Jest wiele faktow, nie do zbicia, jawnie dokumentujacych ze 9/11 bylo wewnetrzana robota i co z tego??
   Ano nic z tego. Czesc w to wierzy, znaczna czesc nie wierzy, bo oficjalne MSMedia im tego nie zapodaly do wierzenia, temu tez wola nie myslec i nie wierzyc. Oni maja ludzi ,i tak wlasciwie slusznie za stada, bezroumnych, latwowiernych, bezmyslnych baranow. Wiekszosc ludzi nie chce myslec, chca, aby za nich myslono.
   Oni chca tylko odbebnic swa robote i przesiedzeic reszte dnia nie wysilajac swojej i tak rachitycznej mozgownicy. Grunt, aby cos do zarcia i picia bylo, jakas tania , nie wysilajaca lepetyny rozrywka i dzien po dniu jakos leci. Zatracilsmy zdolnosc do oceny zagrozenia, reakcji na nie i samoobrony, a to juz droga tylko ku przepasci.

  • Peryskop 12 marca 2012 o 3:38 pm

   O planach 9/11 wiedziało z wyprzedzeniem nie tylko Święte Drzewo tj. Hollywood.

   W tygodniku TIME z początku września 2001 był reportaż ze spotkania prezydenta George’a W. Busha ze strajkującymi pracownikami likwidowanych firm metalurgicznych w Pensylwanii.

   Ówczesny prezydent enigmatycznie zapewnił: „mamy plan i wkrótce każdy będzie miał robotę”.
   I prawie się sprawdziło: młodsi „pracują” w Iraku i Afganistanie, a starsi obmacują na lotniskach.

 21. diono 12 marca 2012 o 12:26 am

  tak bedzie wygladala Polska !

 22. Friend_of_Mine 12 marca 2012 o 12:34 am

  Obserwować księżyc! Aktualne jest bardzo dziwne zjawisko w postaci jego częściowego zaćmienia.

  • Tomasz 12 marca 2012 o 12:51 am

   Gdzies to znalazlem z jakiegos bloga-,enjoy:)
   http://stargazerslounge.com/imaging-planetary/179925-venus-jupiter-possible-moon-shadow-11-03-2012-a.html

   • Friend_of_Mine 12 marca 2012 o 10:09 am

    Jest tam na temat zaćmienia Jowisza, ale nic na temat okołoziemskiej bazy księżyc.

    • Tomasz 12 marca 2012 o 11:55 am

     no tak caly ja haha:)

 23. maran 12 marca 2012 o 12:41 am

  a tu artykul o mantife zorganizowanje w W-wie ,na ktorej stada oglupionych lucyferianek i lucyferianow robily poslusznie robote zlecona im przez swego miszcza.
  Tylko jedna , jedna, samotna pani miala odwage stanac naprzeciw tej rozbestwionej swoloczy z piekla rodem.
  I wy tu mowicie o walce, o zwyciestwie????????????????????????????????????????????
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/bartkowska_na_manifie:_jestesmy_czarownicami__zobacz_fotoreportaz_jeszcze_nie_19708/strona/2

  • maran 12 marca 2012 o 2:20 am

   a tu ciekawy wpis o tzw. czasopismach kobiecych jak robia one wode z mozgu u kobiet.
   Czyli, do Bojkotu TV mozna jeszcze dodac Bojkot wszelkich idiotycznych ,” kobiecych” czasopism.
   Fragement z wpisu:
   ‚Analizując żniwo, jakie zbiera dziś świat za sprawą feministek, nie mam wątpliwości, kto dał im to ‚ziarno kąkolu’. Kolejny raz w historii ludzkości szatan zwrócił się do kobiety, by uderzyć w człowieka. Tak jak niegdyś z winy Ewy, tak i dziś za sprawą kobiety współczesny świat popada w ruinę… ”
   http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/uwazam_rze:_formatowanie_polek_34634
   Te skunksy dzialaja na wszystkich frontach. Niszcza rodzine, niszcza macierzynstwo, niszcza kobiety, niszcza mezczyzn.
   Ilu (-e)sie jeszcze daje nabierac na te szatanska, oszukancza ideologie???

   • JA-JESTEM 12 marca 2012 o 3:40 am

    maran@ cenniejszą rzeczą jest znaleźć jedną wade w sobie, niż dziesiątki wad u innych
    to jest droga do zrozumienia i naprawy tego swiata
    nie obwiniaj śwaiata że jest zły bo zły jest w twoich oczach przez pryzmat tego jak dałaś sie zaprogramować, świat jest jaki jest, i nie zmienisz go opisująć go tutaj na blogu – bo ten świat który opisujesz tego bloga nie czyta – tu nie nawrócisz nawróconych, bo im już to nie potrzbne

    • zenobiusz 12 marca 2012 o 11:40 am

     „bo ten świat który opisujesz, tego bloga nie czyta – tu nie nawrócisz nawróconych, bo im już to nie potrzebne”(adiustacja zen)
     No i co my tu mamy.Po pierwsze…
     Nawrócił nam się ,po cichutku,nasz dyżurny trolik.
     Więc teraz,z zapałem neofity,ruszaj,na blogi feministek,gejów,lewaków,
     masonów,i roznoś stąd,z matecznika oszołomów ,
     linki,gromadzone pieczołowicie przez maran@

 24. theaspartam 12 marca 2012 o 1:08 am

  Survival Dariusz Kwiecień http://www.youtube.com/watch?v=Ah_DZA4XfZg&context=C48a561dADvjVQa1PpcFP1EcoiT_UhkCdZ2VUzQOz8o9kwZxTbFRE=

 25. wirujcie 12 marca 2012 o 1:48 am

  Zobaczcie taką mowę ,troszkę w bok można skopiować sam tekst sobie ,ale jest ładnie dla oczu widoczność
  http://dotsub.com/view/15f0467f-d351-4224-acf5-df3f2ba9d5a0

 26. theaspartam 12 marca 2012 o 2:43 am

  TERRORIST- hip hop MUSIC VIDEO- http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=W-inkinT4k8

 27. Stanisław 12 marca 2012 o 7:09 am

  Dziękuję za materiał, pozwoliłem sobie wkleić na stronę, jak też wysłać pocztą ze wskazaniem źródła.

 28. Katon Najmłodszy 12 marca 2012 o 9:33 am

  DRUGA WIEŻA BABEL
  (…) współczesna nowa lewica porzuciła ideologię walki klas na rzecz walki płci, która stała się wyższą formą realizacji raju na ziemi – dzisiejszymi proletariuszami nie są: robotnik fabryczny, szwaczka czy fornal, których kiedyś trzeba było wyzwalać z kajdan i przesądów rozum ćmiących, ale uciemiężeni opresją katolickiego kleru i duszeni polskim zaściankowym kołtunem: gej i lesbijka. całość http://katonisliwka.wordpress.com/2012/03/10/druga-wieza-babel/

 29. Fotograf ślubny Gdynia 12 marca 2012 o 1:20 pm

  No tak teraz już wszystko jasne. Na słońcu największe wybuchy materii w przeciągu kilku lat i chyba przez to padł mi modem od internetu. Zresztą było o tym mówione, że przez takie rzeczy mogą przestać działać na ziemi urządzenia elektroniczne. U mnie się już zaczęło 😦

 30. Ditka 12 marca 2012 o 1:26 pm

  Dziękuję za film. To właśnie oczekuję oglądać zamiast debilnych seriali

 31. Pingback: Kiedy Słońce mówi: Halo! « Fizyka jest ciekawa!

 32. Degustator 12 marca 2012 o 3:51 pm

  Naprawdę coś się złego szykuje,oczywiście media będą milczały aż do samego końca,jedynie z przecieków do sieci będziemy mogli zobaczyć co się dzieje,musimy sami sie domyślać bo nikt nam nie powie co się naprawdę dzieje,dużo dziwnych zjawisk pojawia sie na naszej planecie i w naszym układzie słonecznym,dziwne dźwięki występujące praktycznie na całej planecie,dziwne obiekty koło naszego słońca,trzęsienia ziemi, naprawdę coś się złego szykuje a my nic nie wiemy.

 33. Degustator 12 marca 2012 o 4:04 pm

  Posłuchajcie i oceńcie sami http://www.youtube.com/watch?v=if1Y2_VjocI to ze światu,http://www.youtube.com/watch?v=cf96on0Uvyw&feature=related To z Polski,
  Warszawa -http://www.youtube.com/watch?v=Z2ymr0NFVr4&feature=related
  Lublin-http://www.youtube.com/watch?v=Z2ymr0NFVr4&feature=related
  Tak się dzieje na całym świecie…Co jest grane? …..

  • kosiardeyablos 13 marca 2012 o 9:27 pm

   pewnie gdzieś tam „pudźe” robią ……hehehe……..
   http://mapa.targeo.pl/kategoria/Buddyjski%20O%C5%9Brodek,Przytok,2291,16647

 34. Degustator 12 marca 2012 o 4:28 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-pytania-o-nature-dziwnych-dzwiekow-slyszalnych-swiecie Następny Link–http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-pytania-o-nature-dziwnych-dzwiekow-slyszalnych-swiecie
  Odgłosy nieznanego pochodzenia są słyszane i w Europie i w Kanadzie i w Rosji, praktycznie na całym świecie. Odgłosy przypominają niektórym trąby. Są to harmoniczne dźwięki o określonej częstotliwości. Powyższe wideo przedstawia nagranie fenomenu w Niemczech i w tle rzeczywiście słychać włączające się alarmy samochodowe.

  W Internecie można znaleźć wiele wyjaśnień na temat istoty tych dźwięków. Większość z nich brzmi nieprawdopodobnie, są teorie, że to zapowiedź przebiegunowania, zamaskowane statki UFO a nawet, że to zapowiedź powrotu Jezusa. Naukowcy, którzy zajęli się tematem stwierdzają, że są racjonalne wytłumaczenia.

  Według NASA Ziemia generuje naturalną emisję radiową i gdyby ludzie zamiast uszu mieli anteny to mogliby usłyszeć całą gamę odgłosów. Według sejsmologa Briana W. Stumpa z Uniwersytetu w Dallas również trzęsienia ziemi mogą wywoływać takie fenomeny dźwiękowe. Nie ma jednak korelacji między miejscami występowania dźwięków a zjawiskami sejsmicznymi.

  Naukowcy nie odpowiadają też na cisnące się pytanie: skoro to takie normalne to, czemu nigdy tego nie słyszeliśmy? Nie doczekamy się odpowiedzi, bo po prostu nikt tego nie wie. Można tylko podejrzewać, że znacznie zmieniło się otoczenie, w jakim znalazł się Układ Słoneczny. To by tez mogło tłumaczyć duża ilość kul ognistych obserwowanych na nocnym niebie.

  • Jakob 13 marca 2012 o 9:54 pm

   „To by tez mogło tłumaczyć duża ilość kul ognistych obserwowanych na nocnym niebie.” – No właśnie jak taką szybka „kulę ognistą” widziałem wieczorem ok. godz 22.00. Przeleciała bardzo szybko, to było dziwne uczucie. Bezszelestnie

 35. Wojox 12 marca 2012 o 6:55 pm

  Co do filmu o dywizjonie 303, nie obejżę bo jest tylko komunikat o blokadzie w moim kraju. Mieszkam w Anglii.

  • kosiardeyablos 13 marca 2012 o 9:30 pm

   w Anglii czy Unglii ? Pytam z ciekawości bo piszesz „MOIM KRAJU”

 36. Jakob 12 marca 2012 o 8:27 pm

  Na tym blogu jest ewidentna obrona religii Katolickiej jak i jej atak. Ale pomyślcie przez chwilę, czy Jezus zakładał jakąś religię ? Zrobili to później ludzie. Nasz król Jezus Chrystus dał nam jasne przesłanie „kochaj Boga ponad wszystko z całych sił , a bliźniego swego tak jak siebie” Dwa najważniejsze przykazania. A co robicie w imię religii ? Skaczecie sobie do gardeł, bo jeden wierzy w to a drugi w tamto. Wierzyć trzeba w Boga, a kim on jest ? Kto może mi powiedzieć , kim jest Bóg , jak wygląda ? Atrybuty Boga znam i nie musi mi nikt mówić jaki On jest , to objawił mi Jezus.

  Czy w Naszej pysze i dumie możemy stwierdzić,że wszystko wiemy już o Bogu i możemy z czystym sercem powiedzieć o nim wszystko drugiemu i tak samo uparcie walczyć o słuszność jakieś religii ? Ja wierzę w Boga, wierzę Jezusowi i tyle . Ale nie wierze religii… Po prostu czuję to sercem , kiedy czytam biblie… Jest wiele niewyjaśnionych rzeczy na tym świecie , że tak po prostu nie mogę powiedzieć ,że UFO istnieje czy nie i , że jest dobre lub nie … Uczciwie przed samym sobą nie mogę tego stwierdzić…

  • kosiardeyablos 14 marca 2012 o 12:48 am

   historia cywilizacji ziemskich jest zagmatwana – przez utracone dowody na rzecz istnienia takowojakowych cywilizacji w historii ziemi a było ich wiele. Każda kończyła sie katastrofą, bądź przez głupote lub tudzież nature (pierdnięcia wulkaniczne lub zabłakana asteroida) Każda cywilizacja odbudowująca się pisze swoją historie, na swoją modłę…….. i w tym jest problem że :
   najpierw jest wydarzenie
   później jest opowieść
   potem jest legenda
   a na końcu mit…..
   Brak dowodów sprawia że tworząc ją na nowo poprzez widzi misie ludzi, – samozwańczych władców od siedmiu boleści, każda nowa cywilizacja zawsze uważać się będzie za pierwszą……..

 37. tamara 12 marca 2012 o 9:35 pm

  Ten, kto zna innych jest mądry
  Ten, kto zna samego siebie jest oświecony.
  Ten, kto zwycięża innych jest silny.
  Ten, kto zwycięża samego siebie jest potężny.
  Ten, kto poznał szczęście jest bogaty.
  Ten, kto trzyma się swojej ścieżki jest rozważny.
  Bądź pokorny, a odczujesz obfitość.

  Pochyl się, a staniesz się prosty.
  Bądź pusty, a odczujesz pełnię.
  Zrzuć swoje odzienie, a staniesz się nowym
  Mędrzec nie popisuje się mądrością, a mimo to błyszczy.
  Nie stara się o sławę, a mimo to jest rozpoznawany.
  Nie chwali się, a dostrzega się jego zasługi.
  Ponieważ nie konkuruje, nikt na świecie nie chce z nim konkurować

 38. kuba 12 marca 2012 o 9:46 pm

  jest jakis inny dzialajacy link do filmu o 303? W/W nie dziala….
  Pozdro