Izraelski agent: zamach na USA w ciągu najbliższych miesięcy

(…) Aviv uspokaja, że nie będzie zamachu z użyciem bomb atomowych, gdyż konwencjonalne środki są o wiele tańsze i prostsze w użyciu, a samobójców gotowych poświęcić życie nie brakuje.
Terrorystami będą tym razem Amerykanie, szczególnie należy uważać na osoby podróżujące tam i z powrotem na Bliski Wschód. (…)

Izraelski agent: zamach na USA w ciągu najbliższych miesięcy

Śmierdząca sprawa. Juval Aviv był ochroniarzem Goldy Meir, na podstawie jego postaci opiera się film Munich – o zamachu terrorystycznym na reprezentację Izraela podczas olimpiady w Monachium.
Podczas programu telewizyjnego Billa O’Reilly „przewidział” zamach w londyńskim metrze, że wydarzy się w ciągu tygodnia. I tak się stało. To właśnie Aviv, miesiąc przed zamachem na WTC, poinformował o planowanym zamachu terrorystycznym z użyciem samolotów jako pocisków, a celem miały być ważne budynki i pomniki. Od tamtej pory jest zatrudniony przez Kongres USA jako doradca d.s. bezpieczeństwa.
Teraz przewiduje zamach terrorystyczny na USA w przeciągu kilku miesięcy. Na pewno nie odbędzie się z użyciem samolotów – gdyż terroryści zdają sobie sprawę z tego, że każda taka próba musi się skończyć niepowodzeniem, gdyż pasażerowie ostro zareagują, wiedząc co im grozi Aviv uważa, że środki bezpieczeństwa na lotniskach, stosowane przez Amerykanów są śmieszne – każde nowe zagrożenie powoduje ich zaostrzenie, a to nie jest droga. Należy przewidywać sposoby terrorystów, a nie reagować dopiero po fakcie. Poza tym sprawdza się tylko przy wejściu na terminale, a nie podczas rejestracji.
Jeśli kiedykolwiek dojdzie do ataku na lotnisku, to właśnie tam jest największe zagrożenie – wystarczy podłożyć walizkę lub dwie pomiędzy bagażami i je zdalnie zdetonować. Dlatego też w Izraelu sprawdza się bagaż przed wejściem na lotnisko.

Aviv ostrzega, że zamach w USA jest pewny i zostanie zrealizowany przez grupy samobójców i przez podłożenie bomb. Odbędzie się w miejscach gdzie gromadzą się duże grupy ludzi – Disneyland, Las Vegas czy też w dużych miastach – Nowy Jork, San Francisco, Chicago itd. Zagrożone są centra sklepowe, stacje metra w godzinach szczytu. Tym razem zagrożone są również stany prowincjonalne (Wyoming, Montana itp).
Atak odbędzie się równocześnie w kilku miejscach – 5-8 miastach i na prowincji.
W dużych miastach samobójcy nie będą potrzebni, gdyż wystarczy samochód wyładowany materiałami wybuchowymi. Rząd amerykański podobno zdaje sobie sprawę z zagrożenia, ale nie chce wywoływać paniki.
Po takim zamachu świat się zmieni nie do poznania, przestaną istnieć takie problemy jak globalne ocieplenie czy polityczna poprawność.

Aviv uspokaja, że nie będzie zamachu z użyciem bomb atomowych, gdyż konwencjonalne środki są o wiele tańsze i prostsze w użyciu, a samobójców gotowych poświęcić życie nie brakuje.
Terrorystami będą tym razem Amerykanie, szczególnie należy uważać na osoby podróżujące tam i z powrotem na Bliski Wschód. Są oni szalenie groźni, gdyż doskonale znają zwyczaje i język Amerykanów, a ci nie mają zielonego pojęcia o mentalności tych ludzi.
Ameryka jest zagrożona, gdyż wywiad ma niewielu ludzi znających język arabski lub farsi – to należy zmienić jak najszybciej.

Co należy zmienić w USA aby uniknąć tego zagrożenia? Wg. Aviva na nic są nowoczesne technologie, jak szpiegowanie z satelitów. Należy zdać się na agentów w społeczeństwie, jak to jest w Izraelu, Irlandii czy w Anglii. Rząd nie może ukrywać „prawdy” o terroryzmie przed społeczeństwem, powinien przestać traktować ludzi jak dzieci. Niedawno przeprowadzone testy z pustą walizką pozostawioną w pięciu często odwiedzanych miejscach w pięciu dużych miastach pokazały, że ludzie kompletnie nie zwracają uwagi na zagrożenie. Nikt nawet nie zadzwonił na policję. W Chicago znalazł się nawet złodziej, który próbował ukraść walizkę.
Dla porównania wytrenowane społeczeństwo Izraela od razu by zareagowało i teren został by opuszczony dla działania policji. Widać, że Ameryka nie została jeszcze odpowiednio doświadczona przez terroryzm, dlatego też pierwsza linia obrony jaką są obywatele nie działa.

Doradza też, że rodziny i szkoły powinny mieć plany odnośnie dzieci – jeśli zdarzyłby się zamach terrorystyczny. Np. po zamachu na WTC wiele dzieciaków przez dłuższy czas było pozostawionych bez rodziców. W Nowym Jorku były przypadki, że trwało to kilka dni. Rodzice powinni żądać od zarządu szkół ustalenia planów na taki wypadek, podobnie jak to jest w Izraelu.
Nie planuje się też sposobów komunikacji na wypadek np. odcięcia połączeń telefonicznych, ludzie nie mają planów gdzie się spotykać gdy coś się stanie. Powinny być one tak proste, że najmłodsze dziecko powinno je zapamiętać. Niestety, ale plan rządu amerykańskiego na wypadek zamachu terrorystycznego przewiduje odcięcie wszystkich łączy telefonicznych, gdyż są one ulubionym sposobem detonacji bomb i komunikacji dla zamachowców.

Komentarz monitorpolski: Jak powiedział prezydent Bush zaraz po zamachu na WTC, celem terroryzmu jest zniszczenie stylu życia Amerykanów, cywilizacji takiej jaką sobie wypracowali.
„Terroryści nienawidzą demokracji i wolności” powiedział Bush, tak jakby czytał im w myślach.
Teraz już wiemy, że Bush, jak i część administracji rządowej USA oraz CIA realizowała plany Mossadu w zamachu na WTC. „Większość wywiadów na świecie o tym doskonale wie” – to są słowa b. prezydenta Włoch Francesco Cossiga – artykuł z 30 listopada Coriere della Sera.
Na długo przed zamachem grupa kilkuset agentów Mossadu udających studentów sztuki grasowała po USA opiekując się m.in. „terrorystami” arabskimi, na których zrzucono później winę za zamach. Terroryści izraelscy zresztą sami się przyznali do udziału w zamachu w audycji telewizyjnej. Podobnie było w Londynie – Arabowie posłużyli jako kozły ofiarne.

Juval Aviv na pewno o tym wie, on po prostu wykonuje zadanie jakie zlecili mu satanistyczni mocodawcy
z Izraela i Londynu. O co więc chodzi, po co Izraelczycy ostrzegają przed planowanym zamachem?
Sądzę, że znów chcą wyjść na speców od terroryzmu, na tych, którzy będą dla USA rozwiązaniem problemu. Że Amerykanie zdają się na ich ekspertyzę i powierzą im ważne funkcje obronne w kraju, jakie zresztą mają i teraz – nie tylko w USA, ale i wielu innych krajach. Jest to kolejny krok w przejęciu kontroli nad USA – ich potencjałem militarnym, arsenałem nuklearnym i społeczeństwem.
Aviv ostrzega, że zmienią się priorytety, gdyż planowane jest totalne spacyfikowanie społeczeństwa – zamach będzie motywem do natychmiastowej konfiskaty broni i mordowania opozycji. Po to m.in. jest NDAA – ustawa zezwalająca na bezterminowe zamykanie i mordowanie Amerykanów przez urzędników państwowych bez jakiegokolwiek postępowania prawnego. Byłby to również cios w patriotyczne pozostałości w rządzie i Kongresie USA. Chodzi o przeforsowanie realizacji planów Izraela inwazji na Iran, Syrię, Pakistan, a następnie Chiny i Rosję, by zrealizować wielki plan syjonistycznego Nowego Porządku Świata z Rządem Światowym w Jerozolimie.

Czy im się to uda? Są bezczelni, są aroganccy, mówią już wprost o tym co mają zamiar zrealizować.
Ale im się spieszy, a pośpiech rodzi błędy. Amerykanie nie są tacy głupi, za jakich uważają ich syjoniści izraelscy. To, że nie poddali się panice „antyterrorystycznej” i że Ameryka się jeszcze jakoś kręci, zawdzięczają swojej wrodzonej prężności i odwadze. Alex Jones bardzo dobrze to niedawno podsumował, ostrzegając terrorystów przed nieprzemyślanymi krokami, że tym razem Amerykanie pójdą na całego. Że przeciętny Amerykanin to potomek bandyty, nie ma w sobie strachu, a jak będzie potrzeba to nie zawaha się użyć broni. Od stycznia padają rekordy w zamówieniach na broń i amunicję, nie wiem w jaki sposób można by zmusić Amerykanów do masowego oddawania broni? Żadne zastraszanie już nie zadziała.

Terroryzm izraelski stanął w punkcie zwrotnym, sataniści o tym wiedzą i są gotowi na radykalne kroki.
Rosja jest obecnie nie do zdobycia bez wojny termojądrowej, podobnie jest z Chinami. Wojna termojądrowa oznacza koniec Izraela, wystarczy bowiem jeden pocisk w centrum Jerozolimy i nigdy już nie będzie możliwe stworzenie wymarzonego satanistycznego Rządu Światowego – cała masa fanatycznych Żydów sabatjańskich straci podstawy religijne tak starannie wypracowywane przez kilka pokoleń Rotszyldów.
Straszenie przez Aviva zamachami terrorystycznymi, to dowód słabości NWO, co nie znaczy, że do nich nie dojdzie. Sądzę, że dojdzie i będą setki tysięcy ofiar. Ale będzie to początek końca NWO.

Reklamy

309 responses to “Izraelski agent: zamach na USA w ciągu najbliższych miesięcy

 1. Rzeczypospolita obojga Narodow 12 marca 2012 o 7:34 am

  Zadam aresztowanie wszystkich politykow w Polsce.I to w trybie natychmiastowym.
  Czas start

  • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 8:40 am

   zaraz sobie poczytam o Ickach, ale najpierw cos wkleję; nie ma w tym tekście żadnych rewelacji i nowych faktów – rewelacyjny dla mnie jest on dlatego, że „łopatologicznie” tłumaczy, dlaczego jest jak jest z emeryturami w PL; swoja drogą – takich argumentów można uzyć w naszych trudnych rozmowach z naszymi bliskimi i znajomymi, trwale zaimpregnowanymi na fakty, i oskarżającymi nas o bycie czubkami, wierzącymi w „teorie spiskowe”.

   „Ja powinienem teraz pracowac i płacić składki zusowskie, jestem przed 40-tką. Ale co z tego, skoro wyślę moje CV, to gdziekolwiek bym nie wysyłał – ląduje w koszu. mam doktorat z fizyki, znam ze 4 języki obce (w tym angielski 1 biegle a 2 średnio komunikacyjnie), znam się na elektryce, elektronice, programowaniu, ślusarstwie, budowlance, mam 2 prawe ręce. I co z tego? Kto zechce mnie zatrudnić do jakiejkolwiek pracy, jesli w Polsce jedyną praca jest wieszanie reklam w PHP-ie w portalu? Taka pracę może wykonywac za 2 tys. student marzący o zyskaniu zdolności kredytowej, albo młody po studiach, z kredytem hipotecznym “konkubenckim” na głowie, który w obawie o pracę będzie godził się na dowolne warunki. Byle mógł wrócić do mieszkania będącego własnoscia banku i w nim sobie wieczorem pociupciać konkubinę.
   Tusk chce zwiększyć wpływy do budżetu podnosząc podatki, ale w ten sposób zwija gospodarkę. Mnie z obiegu wywalił skutecznie. ja nie płacę ZUS-u ani podatków (bo nie mam dochodu). Vatu – tyle, co zjem, akcyzy nie płacę, bo nie używam auta, nie palę i piję wyłacznie napoje nieoakcyzowane. Pozostaje mi tylko VAT za zakąskę, ale nad tym tez pracuję. Umówię się z sąsiadem o wydzierżawienie mi kawałka pola, kupię nieco kur, zasieje pszenicę, będę jadł jajka, zagryzał chlebem, popijał napojami nieakcyzowymi i się modlił. A jak przyjdzie koniec, duszę Bogu oddam. I tyle ze mnie ma społeczeństwo. Skoro mnie nie chce, to ja się nie poczuwam.
   Mógłbym co miesiąc przynosić Skarbowi Państwa z 1000 zł. Ale Tusk chciałby, żebym przynosił 5 tys. Ale w takim razie nie przyniosę nic. Jak Tusk nie zadowoli sie 1000-cem (co i tak uważam za zbrodnię i rozbój), to nie dostanie nic. Bo ja nie mam pracy”.
   Zresztą, co ja kogo obchodzę?

   • Sully 12 marca 2012 o 8:46 am

    Totalski, ok takie tłumaczenie może przemawiać np. do kogoś kto jest singlem i nei ma rodziny. Ale inaczej się myśli będąc za kogoś odpowiedzialnym.
    Widzialam na Discovery taki film w sobotę Prorocy końca świata, oni się z ang. jakoś nazywają. Normalnie ludzie przygotowani na okolicznośc zrzutu bomby, albo załamania gospodarki. Fajna sprawa, ale tez dla kogoś kto mieszka na wsi albo na przedmieściach w domku, bo w bloku raczej niewykonalne.
    A wracając do emerytur, to każdy kurde widzi,że łatają dziurę bo kasy potrzebują, a nic w tym kierunku się nei robi. PSL, zapewne dogada się z PO i i tak będzie tak jak oni chcą. Szkoda, że z taką niekorzyścią dla kobiet. Lecę , miłego dnia!

    • Brus_Zły_Lis 12 marca 2012 o 7:29 pm

     a tutaj coś o ‚znanym’ aktorze marku kondracie
     http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/marek-kondrat-aktor-wybijajacy-sie.html

     • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 10:08 pm

      @Brus
      lubiłem (i lubie) p. Kondrata jako aktora; nie lubie go za to, że sprzedał sie za bankowe srebrniki (a chyba nie musiał); moim zdaniem – „współpraca” z reklamodawcami (a zwłaszcza wysokośc gaży) są bardziej naganne, niz te jego rozmowy z SB-ekiem; i SB-ek, i p. Marek – udawali: SB-ek udawał, że uwierzył w naiwnośc p. Marka, p. Marek udawał, że jest naiwny; fakt faktem, że był na tyle odważny (w tamtych czasach odwaga miała znacznie wyższą cenę, niż obecnie), że tę petycję podpisał; i jak dla mnie, razem z p. Lindą, p. Kondrat stał sie poniekąd nieśmiertelny, za pamiętny dialog z końcówki filmy „Psy”: – Pierdolisz!… – Nie, no co ty, prawdę mówię! – Pierdolisz moją kobietę!

      • hjk 13 marca 2012 o 10:59 am

       Czerwony kle, czemu nam tu pierdółki o pionkach podsyłasz, a pomijasz takie historie u siebie na blogu:
       http://czerwonykiel.blogspot.com/2012/03/my-wezmiemy-wadze-wy-polacy-pojdziecie.html

       • Aśka 13 marca 2012 o 11:22 am

        Ależ to przecież Brus_Zły_Lis podrzucił. Czyżby Brus_Zły_Lis = czerwonykieł?

        • hjk 13 marca 2012 o 11:45 am

         Tak mi się tu „napisało” – nie mam pewności, ale + dla Ciebie za czujność – te burze magnetyczne trochę mnie przyćmiewają…

         A póki co my USA nie zbawimy, ale zajmijmy się naszym podwórkiem, bo ktoś już u nas przepowiadał i to prawie 2 lata temu na €2012:
         http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/EURO-2012-rzezia-dla-baranow-Kto-za-tym-stoi-i-dlaczego-1465

        • hjk 13 marca 2012 o 11:54 am

         W połączeniu z widoczną „niechęcią” USA do atakowania Iranu byłby to „świetny” pretekst do odwetu na ‚irańskich” terrorystach, którzy zaatakowaliby € 2012 za pomocą samolotu liniowego,no bo przecież nawet wzmożona kontrola powietrzna nie moze wstrzymać ruchu cywilnych samolotów, a dzis przejęcie kontroli nad samolotem podchodzącym do lądowania i zmiana jego kursu w przeciągu minuty nie stanowi problemu a i tak nikt nie zdąży zareagować…

        • hjk 13 marca 2012 o 11:55 am

         Aha, zapomniałem dodać, ze to €pa będzie atakować w takim przypadku, a nie „zwyczajowo” USA…

   • luxjacek 12 marca 2012 o 7:40 pm

    Na co czekasz? Samym pisaniem nic nie zrobisz.
    http://ruchwig.pl/index.php/pl/ruch/wydarzenia/90-dzien-gniewu-antysystemowy-bunt-polakow

    • luxjacek 12 marca 2012 o 8:08 pm

     Nie doczytałem że to cudzysłów,ale i tak warto tematem się zainteresować.

     • hjk 13 marca 2012 o 11:42 am

      Ludzie mają poczucie humoru, najlepsza jest tuskanna na 21 marca 🙂 🙂 🙂

      • luxjacek 13 marca 2012 o 12:18 pm

       Drukować i kleić gdzie się da.

    • polskie lasy 14 marca 2012 o 7:56 am

     Zgadza sie a wiec idzmy dzis na marsz by zaprotestowac wydluzaniu wieku emyrytalnego
     Plac trzech krzyzy godz,18.00..Ajutro to znaczy w czwartek o godz.12.00 Plac Zamkowy.
     Marsz w obronie Polskich przyszczul i zachowanie czystego srodowiska naturalnego wolnego
     od GMO.Zapraszamy…

  • dziadek 12 marca 2012 o 11:19 am

   Do kogo te zadania ?
   Kto to ma za ciebie zrobic,przyniesc ci wolnosc,suwerennosc i wszelki dobrobyt ???
   Jestes mlody ,silny ale nie jestes chyba glupi (?) ,wiec licz sily na zamiary i tak dzialaj abys odniosl ZWYCIESTWO ,nie zadajac tego od innych !

   Jestes juz „upierzony/a” ,matka i ojciec nie bedzie budowal ci przyszlosci,ta zalezy od ciebie !

   Wiele bylo prowokacji i prowokatorow w Polsce od 1981 roku i do rewolucji krwawej nie doszlo dzieki madrosci i roztropnosci Polakow,MADRYCH POLAKOW ,ktorzy nie sa dzicza czy cholota,choc na takcih licza,porwia, bazuja „medrcy” tego swiata,na glupich w kazdym narodzie.

   Nie dojdzie i teraz do rewolucji w Polsce ale przyspieszone wybory tak parlamentarne jak i prezydenckie beda,choc byc moze Polacy zrezygnuja z takiej „fuchy” i urzad prezydencki zlikwiduja,bo i po co pasc brzuchy obcym i ich dworom .

   Idzie wiosna a znia wiele pracy i zmian w Polsce !

   Amerykanie tez dadza sobie rady z tymi co prowadza ich do zguby.
   Teraz kiedy zobaczyli „jadke w Afganistanie” ze zwaleniem winy na jednego zolnierza,zrozumieli,ze z psychika zolnierzy i ich „karmieniem/pojeniem” cos nie gra,wiec juz czyni sie odwrot z tej ziemi nie do zdobycia przez lotrow.
   Potem nastapia i inne „cofki”, tym bardziej ,ze nie ma juz chetnych,glupich i naiwnych ginac za obcych interesy.
   Mlodzi Amerykanie podejma walke ale w obronie USA wewnatrz swej Ojczyzny i „przewietrza” Ameryke z wichrzycieli.
   Wszelkie „proroctwa opiekunow” Ameryki mozna miedzy bajki wlozyc ,bo mlodzi juz wszedzie dojrzeli,widza czym ich karmia , poja i to „otrzezwienie” zaczyna sie juz w amerykanskich szkolach srednich,zas mlodzi nie studiujacy przygladaja sie kto w ich Ojczyznie studiuje i czyje sa uczelnie,pragna rownych szans – goj tez czlowiek a nie bydle za jakiego uwaza go wybrany i wywyzszany.
   Goj w ostatecznym rozrachunku potrafi nie tylko odbic zabranej mu dziewczyny,kolezanki, narzeczonej czy juz zony ale stanie w obronie swej Ojczyzny,jej interesow i to w jednym wspolnym zrywie mlodych .
   W szkolach amerykanskich juz dawno zaczely swistac kule ,strzelanina trwa,takze w innych miejscach Ameryki ,w tym przy redukcji zatrudnionych na stanowiskach u „wybrancow”,bo przeciez to ich biznesy,ktore zaczynaja padac !
   Byc moze padna i strzaly w bankach,wiekszych zakladach pracy,na ulicach i kule poleca w kierunku ZNIENAWIDZONYCH nie tylko od posiadaczy broni (cywilow) ale i mundurowi beda wiedziec gdzie skierowac bron .
   To nie jest,nie bedzie lokalny terroryzm, TO JEST i BEDZIE OBRONA WLASNA !!!
   Tej nikt nie zatrzyma az do zwyciestwa na kazdym podworku i skrawku ziemi ojczyznianej.

   Prowokowany terroyzm zaczal odwrot i dobrze,bo co raz mniej glupich ginac w imieniu…….
   (tu sobie wpisz tych co im wmowiono „swiete sprawy” ).

   Na Bliski Wschod nadchodzi MASAKRA i ostateczne zburzenie Jerozolimy,pozostana tylko kamienie i pustynny piasek,malp z brzytwa nie da sie zaczymac niczym innym jak tylko „odstrzeleniem” – malpy sa sprytne,zwinne i skacza – ich drzewa i klatki tez musza ulec zagladzie aby je wylapac.

   Nadchodzi kres dla wszelkiego zla !
   Oby jak najmniej przy tym bylo ofiar niewinnych ludzi ,takich jak tych ostatnio w Afagnistanie czy w Gazie a sen przyniosl im smierc.

   BOG TRACI CIERPLIWOSC.

   • wawrzyniec 13 marca 2012 o 7:22 am

    I teraz tez tak powinno byc Nie dac sie zprowokowac.Cala ta chalastra polityczna ktora niby rzadzi tym krajem .Jest na garnuszku swiatowego syjonizmu..Co trzeba zrobic proste.Na bezczelnego mowic im prosto w ryj cala prawde od okraglego stolu do dzisiaj.I caly czas przeprowadzac marsze i to w wszystkich miastach Polski..Zreszta co tu pisac czy polemizowac
    KONIEC ZYDOSTWA w POLSCE..WYYYYNOOOOCHA Z NASZYCH WLASNNNOSCI…..
    AJ WAJJJJJJJ

    • alexirin 13 marca 2012 o 9:22 pm

     zagraniczne korporacje które zostały wpuszczone do polski po okrągłym stole do dzisiaj nie płacą podatku dochodowego są to miliardy które nigdy nie wpływają do naszego budżetu przez co polacy są pariasami europy mało tego to zniszczyło polski przemysł
     1.Pytanie… ile zostało w Polsce dużych zakładów przemysłowych produkujących coś…cokolwiek co można byłoby sprzedać i zarobić realne pieniądze? (Nie bierzcie pod uwagę małych firm produkujących okna i nie bierzcie pod uwagę firm które transferują cały zysk do matek korporacji)

     2.Pytanie… ile budżetówka daje miejsc pracy, które tak naprawdę nie tworzą pieniędzy i dochodu tylko wątpliwej jakości usługi (prawnicy, lekarze, mundurowi, urzędnicy przede wszystkim ci samorządowi, nauczyciele )?

     Wniosek…
     – świadome działania władzy doprowadzają do likwidacji resztek Polskiego przemysłu a tym samym miejsc pracy, (cukrownie, stocznie, teraz zarzynają KGHM – pieniądze wydane na Qadrę i podatek mogłyby posłużyć na tworzenie tysięcy miejsc pracy w Polsce)

     – banki i korporacje to święte krowy nie do ruszenia ale te niosą tylko upodlenie i niewolę, nie rozwój społeczeństwa,

   • hjk 13 marca 2012 o 11:59 am

    Masz rację dziadku, trzeba się właczyć w pracę różnych oddolnych komitetów, grup czy inicjatyw i po pierwsze opracować program czy konstytucję, jak to wszystko ma funkcjonować, aby było normalnie, a po drugie opracować program przejścia od obecnej nienormalności do pożądanej normalności. Po trzecie znaleźć ludzi, którzy to będą realizować i nadzorować i w razie czego na bieżąco jakoś to korygować czy koordynować.

  • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 9:32 pm

   http://sport.onet.pl/wiadomosci/marek-wieczorek-zrezygnowal-z-funkcji-w-centralnym,1,5054833,wiadomosc.html

   no to se fryzjer poszczotkował…. brawa dla tego pana! – cały miesiąc wytrwał na tym odpowiedzialnym stanowisku, na które go pani Ministra rzuciła;
   pytanie za 50 pkt.: ile wyniesie odprawa za prace w szkodliwych warunkach?
   pytanie za 100 pkt.: who next? osobiscie stanwiam na operatora młota pneumatycznego – ministra to stanowcza babka, żadnych wyzwań sie nie boi!
   pytanie za 200 pkt.: nie sądzicie, że ta wiosna, co to ją tylko jedną taką będziemy mieli w życiu, przyjdzie nawet wcześniej, niż nam sie tu wydawało?

   • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 9:35 pm

    no i jeszcze – to symptomatyczne: ta wiadomośc ukazała sie w rybryce „sport”; bo polityka to w sumie sport ekstremalny, fakt!

    • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 11:43 pm

     i już nie ma tej informacji na superobiektywnym onecie; ścierwa dziennikarskie!

  • Kosmetyki 13 marca 2012 o 11:23 am

   No to Amerykanie mają czego się bać , nigdy się tam nie wybiorę , dla mnie to dziwny kraj , zniesienie wiz też mnie nie interesuje .

  • kmina 13 marca 2012 o 11:21 pm

 2. madam 12 marca 2012 o 8:39 am

  Zastanówmy się czy aby na pewno Putin nie jest syjonistycznym agentem. Czy aby na pewno sataniści nie zadbali o to żeby Rosja była samodzielna. Za czasów ZSRR to było dominium złego, a teraz sobie odpuścił? Nie bądźmy naiwni panie Monitorze.

  • mocniejszy 12 marca 2012 o 9:25 am

   Putin jest wielką zagadką. Chanukuje i myckuje zupełnie jak urzędnicza arystokracja w Polin. Czy on tak dla zmyły, czy sam jest zmyłą? A te zastępy dzieci w ulicy to objaw zaangażowania wierchuszki władz Rosji na rzecz Rosji, czy raczej lekceważenia. Taki wielki kraj z tyloma bogactwami, a dzieci po ulicach się błąkają jak w Brazylii. A co z nimi jest zimą? Przecież nie ma ważniejszej rzeczy w Rosji, jak pomoc tym dzieciom… To jedna z metod wymierania Rosjan. Jedyne co wiem na temat pomocy Putina sierotom, to że jednego Rosyjskiego chłopca dał w prezencie niemieckiemu czołowemu politykowi… Może nie mam racji, ale jakoś nie ufam rządzącym w krajach, gdzie wielka nędza sąsiaduje z fortunami… Albo oni bezsilni, albo sprzedani.

   • dziadek 12 marca 2012 o 11:33 am

    Putin jest soba i kazdy z nas powinien takim byc aby nie dac sobie na glowie kolkow ciosac !
    Nie wczuwajmy sie w role prezydentow i premierow,wczujmy sie we wlasne jestestwo i badzmy takimi ludzmi ktorzy reaguja na kazde zlo obojetnie na jakim poziomie jest ono prowadzone/tworzone/wyrzadzane.
    Czesto na naszych oczach bija czllowieka,niszcza,kradna nasze wspolne dobro.
    Gowniarz/malolat rozrabia w autobusie,pociagu,na ulicy ,paru z nich morduje policjanta po sluzbie i po cywilnemu,ktory temu sie sprzeciwia a inni na przystanku stoja i temu sie przygladaja bez reakcji !
    Czy tacy winni byc ludzie ?
    Niech wszyscy wezma sie za kazde dranstwo od najmniejszego zla po najwyzsze/najwieksze a swiat wokol nas sie zmieni !

    • hjk 13 marca 2012 o 12:05 pm

     Tak własnie dziadku jest jak piszesz – albo trzeba działać indywidualnie gdzie się da, a jak nie to łączyć się z innymi i załatwiać wszelkie sprawy od najmniejszych do największych…

   • maniek 12 marca 2012 o 6:39 pm

    moim zdaniem Putin jest niesamowitym człowiekiem. Niby cacy cacy a po cacy jeb po glacy!. Czasem zwinny i przezbiegły jak wąż a czasem stanowczy. Dobrze gra. Jak wroga nie może pokonać to się z nim zaprzyjaźnia by poznać jego wady i zalety a potem wprowadza człowieka do wewnątrz i BUM!!! Wyleciał samochód jakiegoś niewygodnego ludka co za dużo kombinował. Putin jeszcze pokaże pazur nie jednemu oligarchowi.

    • xxxxx 13 marca 2012 o 11:56 pm

     Zacznijmy od tego że putin nie jest człowikiem to typowy Reptail…

     • Peryskop 14 marca 2012 o 3:05 am

      Hej wy tam, iksy, a dlaczego trollujecie tu dziś tylko w piątkę ?
      Szósty na zwolnieniu ?

  • monitorpolski 12 marca 2012 o 10:26 am

   Sprawdzę go u znajomego jasnowidza.

   • zenobiusz 12 marca 2012 o 11:53 am

    Na wszelki wypadek,sprawdź u niego tą informację,podaną,w internecie, w dziwny sposób,a mogącą mieć związek z dzisiejszym wpisem.
    ——————————————————————————
    Rosja zorganizowała Iran otrzymać sześć SS-19 głowic, dwa SS-19 ICBM odpowiedniki-plus 375 walizka broni nuklearnej!
    ET / EDS (pozaziemskie / extradimensionals) powiedzieć Rosja podejmuje wszelkie właściwe dźwięki w odniesieniu do zapobiegania rozprzestrzenianiu broni masowego rażenia (broń masowego rażenia), a robi dokładnie na odwrót. Sprawa w punkcie: trzech ukraińskich SS-550-19 kiloton głowice podobno sprzedawanych do Iranu. Za wysoko poinformował funkcjonariuszy amerykańskiego wywiadu, Rosja skontaktował i powiedział nic takiego się nie stało, wszystkie głowice zostały rozliczone. W rzeczywistości, za ETS / EDS, jest Rosja zorganizowała Iran otrzymać sześć SS-19 głowic dwóch SS-19 ICBM (międzykontynentalne rakiety balistyczne) ekwiwalenty-plus 375 bomby walizkowe! ET / EDS wskazują Libia otrzymała 15-20 pocisków nuklearnych (nieznany typ) o zasięgu do osiągnięcia Izraela, i chaotyczny Syria posiada 35 walizka broni nuklearnej. ET / EDS nie są zadowoleni z tych zmian, ze względu na ET / EDS „publicznie wyraził planujemy denuclearize na Bliskim Wschodzie, ani nie są szczególnie zadowoleni z Wspólnoty Wywiadowczej USA, który uderza je jako nieudolny.

    http://johnkettler.com/etseds-charge-russia-with-illegal-wmd-proliferation/

    • iHe 12 marca 2012 o 2:47 pm

     Dla nas to by była i dobra i zła wiadomość zarazem.

     Dobra,bo NWO przestałoby się bawić w chowanego.
     Strategicznie bez zarzutu bym powiedział.
     Odstraszanie bardzo mocne,zobaczymy co psychole nato.

     Zła ,bo to idealnie po myśi NWO.Pewna zagłada Izraela i spore wyludnienie w okolicy.
     Dalsze konsekwencje nie do końca jasne.Armageddon ,albo coś bardziej rozsądnego.
     Walka ze skutkami..NIe liczyłbym na przedsiębiorstwo holocaust.

     Możliwy powrót do średniowiecza..Miasta państwa i klimaty skansenowe.
     Zabawne ,że bogata chołota nie boi się ,że kurorty i różne przyjemności będą dosyć wiernie odpowiadać najnowszym produkcjom cyberpunkowym.
     Może jeszcze zdążę zagrać w fallout new vegas,nie wiadomo czy się człowiek załapie na luksus życia w takim nowym starym świecie..;(
     Ale jakoś ciągle mi się wydaje ,że lepiej choćby pobiegać.

     W babylon A.D. Usesmanom się upiekło będąc rajem dla zielonokarciastych funboyów straszących ww3.Nic nie wspominali o Izraelu.Widziałem już mapy bez Izraela i sąsiadów,reszta podtopiona w wielu miejscach przez Global Warming..(GRA A.D.2070)
     Rosja też jakoś dała rade,ciekawe co z Europą..Wszyscy pewnie zwiali do Zion raju..
     Albo zeszli do podziemia jak w matrixie..
     O Azji było cicho w Babilonie,ale coś za cicho.
     W każdym razie ciągle jest jeszcze czas na zatrzymanie tego obłędu.

     NWO ma zamiar jakoś rozwiązać problem broni jądrowej,znając ich metody z Iraku to pora realnie pomyśleć o Trybunale Haskim z nieskorumpowanymi nie fartuszkowymi sędziami i odpowiednią dla ich niezależności osądu ochroną.

     • zenobiusz 12 marca 2012 o 4:19 pm

      Znamienne ,jest to ,że to informacje ,jak wynika z artykułu,przekazane przez(sic!) kosmitów,
      a więc te byty,które zapowiadają ,że wylądują by nam udzielić pomocy,bo sami, jako gatunek sobie nie radzimy.
      Oczywiście,jako załogant,leci z nimi Jezus,
      i nie tylko On.

      • zenobiusz 12 marca 2012 o 6:25 pm

       Źródła informacji,są coraz dziwniejsze.

       „Eksperci aktów terroryzmu”, fałszywe self-promotorzy?
       http://www.iranaffairs.com/iran_affairs/2007/10/terrorism-exper.html
       Village Voice ma lekko ciekawy artykuł zatytułowany ” Tajemnica Schmuck agent „Chris Thomson, o jakiegoś faceta imieniem Juval Aviv, który został pozowanie na Fox News jako” eksperta terroryzmem „. Artykuł ma zwykłych podłych szczegółów można oczekiwać od tego typu opowieści, które nie są odpowiednie do mojego postu.

      • iHe 12 marca 2012 o 6:33 pm

       Czyli tak do końca nie wiadomo kto te walizki dostarczy do Izraela bądź Syrii..
       Gdyby nie było kosmitów należałoby ich wymyślić 😀

       Gorzej jak walizki są już na miejscu ,a Jezus nie czeka u bram,ale w niebie..
       Tak czy siak super się wpisuje ten news w ten z nagłówka od Monitora..

       Jak zwykle super historyjka agenta,którą dowolnie można potem rozegrać w mediach.
       Niestety dla nas bezczelnie wskazująca na planowany false flag.

       Kolejna zabawna sprawa jest taka,że jeśli nawet Rosja jeszcze tego nie zrobiła z mateczkami,to teraz powinna pomyśleć jednak o zrobieniu tego bo i tak będzie na nią.
       Za to jak ich łapną na próbie instalacji mateczek to też są w d..e..

       Niezła rzeźnia jak można wszystko zamotać.Prawie jak na onecie.
       (Ciekawe ..może sondują czy mateczki tam są czy nie po nerwowych ruchach przeciwnika)

       I pojawiłaby się karta iluminatów nieudana próba pomocy od kosmitów dla Ziemian..
       W ramach rewanżu spuścimy jakiś kinetyczny rój meteorów na szmuglera..
       Giń zły szmuglerze ,giń..Ekologicznie,ręką boga z precyzją merkaby.

       Chyba nadchodzi nowa epoka w False flagach :”UFO interwencja pokojowa”

       ps.Skoro ktoś w to już wplątał kosmitów i Jezusa,to niestety z dużym 😉 prawdopodobieństwem oznacza,że na pokładzie leci Chrystek z załogą G.
       http://demotywatory.pl/1422838/Chrystek
       http://demotywatory.pl/2244622/Zaloga-G

       Tak się zastanawiam,czy kolejny false flag nie będzie tam gdzie powinien ,czyli na linii frontu,a mossadowiec sobie bredzi dla odwrócenia uwagi.

    • Stefan 12 marca 2012 o 2:49 pm

     wes sie czlowieku skup i zacznij albo tlumaczyc te swoje teksty albo ich nie wklejaj.Nikt tutaj nie bedzie sobie łamał głowy aby rozszyfrowac o co kaman. Tak jak ten wpis, tak wygląda cała Twoja strona.

     • zenobiusz 13 marca 2012 o 9:42 pm

      Moja strona nie jest ,
      dla półmózgów z doskoku. 🙂

      • Peryskop 14 marca 2012 o 3:13 am

       Już chciałem zapytać o całomózgi.
       Ale w samą porę ugryzłem się w piętę achillesa 😀

       Oj Zeno! A gdie Was takich prekrasnych ripostow nałuczili ?

      • monitorpolski 14 marca 2012 o 11:01 am

       Przekłady google nie są jednoznaczne, często wprowadzają w błąd. Ale tu sprawa jest zrozumiała. Nie mam wątpliwości, że ruscy wiedzą, co im się święci i nie pozwolą się zdziesiątkować po raz kolejny jak przez czerwonych satanistów. A co, mają się powiesić na start, bo tak „zachód” sobie życzy?

   • tamara 12 marca 2012 o 3:14 pm

    Ktoś mi bardzo bliski powiedział kiedyś,że w Rosji to tylko szatana brakuje….ale dzis to i on tam jest i sprawuje władze….Ruskich bez wódki nie rozbierzesz 🙂 …..co do Rosji myśle,że oni sa porządnie wplątani w sprawki satanistów….ale w ostatecznej walce Rosja dostanie ostro po dupie….(gdzieś to już pisałam )……..
    również to
    Satanisci zaopatrują obie stron konfliktu w pieniądze i broń, po to ,aby konflikt trwal. Działają bardzo dwulicowo, współpracując ze wszystkimi stronami. Tak jak kiedyś poprzez ZSRR zaopatrywano Palestyńczyków w pieniędzy i broni po to podkreślić „przyjaźni” między Rosją a krajami arabskimi. Obecnie Amerykańscy satanisci z tych samych mylących powodów pomagaja Izraelowi w zdobywaniu w nowej broni.

    Krótko mówiąc, elita kocha grę w szachy, aby ostatecznie wywołać nową wielką wojnę światową.Na chaosie i ruinach starego porządku świata,chcą wprowadzić globalizacje( a nie NWO ….) ze wspomnianą (w jednym z wpisów na MP w tamtym roku)bazą wojskową w Rosji i Europie jako centrum politycznym……..takie są lub były plany tych psycholi…..bo pojawił się groźny przeciwnik,który do walki przygotowywał sie baaaaaaaaardzo długo…kulminacja tej wojny ma być w tym roku…wiecej na ten temat nie wiem lub nie pamiętam…. ;)…..

    • iHe 12 marca 2012 o 3:49 pm

     @tamara ,ale globalizacje już wprowadzili,żyjemy w zglobalizowanym świecie ,teraz pora na nowy zamordyzm bo ,jak wiemy wolność i prawda z depopulacją ,tyranią i wyzyskiem ramie w ramie nie idą.
     Shadow goverment to dość dobrze zdefiniowane zjawisko..

     NWO to coś znacznie więcej niż globalizacja..To jeden z objawów jego działania.

     Rząd planetarny zresztą już działa,chodzi teraz tylko o jego uznanie przez społeczeństwa,bo POmniejsze muppety już dawno dla niego pracują.
     Jak wiadomo „nawet”w rządzie planetarnym różne grupy „dobrych” ludzi będą robić pod siebie kosztem współbraci w niewierze,szachów tu nie unikniemy.
     Po prostu braterstwo wilków czy może bardziej szczurów tak ma.

     Są ściśle ograniczone ramy takiego braterstwa.
     Nie zmienimy faktu,że ptk.widzenia zależy od ptk.siedzenia.
     Optyka jednooczna tego nie zmieni.Pewnie stąd ten brak perspektywy.
     A może celowe kłamstwo na temat jedność w piramidzie kłamstw.

     • tamara 13 marca 2012 o 9:11 am

      Marek; sądziłam że ktoś zareaguje na to co powiedział iHe „ale globalizacje już wprowadzili” jeśli wszyscy tak myślą to mamy problem…. ……czy Ty też myśisz,ze globalizacja to sfinalizowany proces? Czy sądzisz,że sataniści nie muszą obawiać się utraty swoich olbrzymich bogactw. Wierzą, że wszyscy, którzy mogli stanowić dla nich zagrożenie są kupieni i opłaceni lub zneutralizowani….. a „lud”?,….. był zbyt głupi, zbyt tchórzliwy, zbyt słaby i zbyt zastraszony aby
      zdobyć się na odwet.? pokornie zaakceptował swój los jak (……. )prowadzone na rzeź?……

      • iHe 13 marca 2012 o 2:16 pm

       Nie wiem czy się zrozumieliśmy tamara,co innego instytucje,służby,globalne struktury i mechanizmy ,a co innego lud.
       Technokraci nie odtrąbili swojego pełnego sukcesu,bo wciąż obawiają się,że brutalna siła nie wystarczy gdy kłamstwo wyjdzie na jaw.
       Działają z ukrycia bo tak bezpieczniej i skuteczniej,a w dodatku nie zostawia się śladów zbrodniczej działalności.

       Wciąż mimo usłużnych mediów i sprzedajnych polityków projekt jest nie zakończony.
       Dodatkowo Peryskop na forum wyłuszczył bardzo precyzyjnie najważniejsze napięcia na Ośi władzy świadczące o tym ,że Nowy Wspaniały Świat może nie przeżyć buli porodowych.
       (Niby to też jest w planie)

       Na szczęście co innego jest dobre dla Chin co innego dla Rosji ,a jeszcze co innego dla USA.
       I tym sposobem NWO ma problem,który stara się rozwiązać siłą ,kłamstwem i szantażem.
       Bo wzajemne interesy nie idą w parze z planem.

       ps.Nie wiem czy jest zasadne rozważanie czy globalizacja jest sfinalizowana,na pewno proces ten jest bardzo zaawansowany.

       Można by tu POlske dać jako przykład (ACTA,Pakt Fiskalny,zalecenia WHO,FAO,MFW-kogo to kiedyś obchodziło?)Ogrom ludzi np.Polaków pracujących dla instytucji międzynarodowych w zupełnie dobrej wierze lub zwyczajnie za pieniądze

       często srebrniki..- instytucji międzynarodowych,które uzurpują sobie władze do zarządzania tą planetą.
       Efekty ich działalności są takie jak widać ,co ich za bardzo nie zniechęca.
       Za to my mamy na nie coraz mniejszy wpływ ,o ile nie żaden od zawsze.

       Walka wciąż trwa i się nasila jednak NWO stara się wdzierać w coraz to nowe obszary naszego życia niepostrzeżenie korzystając ze swojej sieci ludzkiej.
       Jesteśmy globalną wioska ,ale jeszcze globalne więzienie nie jest na ukończeniu.
       Ktoś za nas stara się decydować ,a my mamy powiedzieć TAK.

       Myszy są zawsze na TAK(yy owce)załoga G:)

       „Globalizacja – ogół procesów prowadzących do coraz większej współzależności i integracji państw, społeczeństw, gospodarek i kultur, czego efektem jest tworzenie się „jednego świata”, światowego społeczeństwa[1]; zanikanie kategorii państwa narodowego; kurczenie się przestrzeni społecznej i wzrost tempa interakcji poprzez wykorzystanie technologii informacyjnych[2] oraz wzrost znaczenia organizacji ponad- i międzynarodowych, w szczególności ponadnarodowych korporacji[3].

       • tamara 13 marca 2012 o 2:56 pm

        iHe ;różnica między wprowadzili a wprowadzają niby nie wielka ale jeśli chodzi o globalizacje; olbrzymia…..jeśli byłoby tak jak u góry napisałeś “globalizacje już wprowadzili,żyjemy w zglobalizowanym świecie” to znaczyłoby tylko jedno ;że mamy ONE WORLD PLUTONOMI a tak narazie nie jest i miejmy nadziej,że do tego nie dojdzie…..dziwne ,że nikt nie zareagował na ten wpis….czyżby wszycsy potrafili czytać w twoich myślach(bo pewnie myślałeś inaczej niż to co wyszło na papierze) tylko ja nie?….
        Globalizacja – to kluczowe słowo satanistów mająca na celu „downsizing” http://en.wikipedia.org/wiki/Layoff (utrzymanie płace na możliwie najniższym poziomie ) 😉

        • Aśka 13 marca 2012 o 8:34 pm

         @Peryskop, nie wypowiadałam się nt. globalizacji (bo to co już można zaobserwować, to i tak za dużo). Grzecznie spytałam tylko, czy Marek założył już forum, o którym wcześniej wspominał.

        • iHe 13 marca 2012 o 11:12 pm

         tamara 🙂
         One world pluton już przecież jest : to NATO i INTERPOL.
         Jeszcze bym dodał misje pokojowe z ONZ i samozwańcze misje krzewienia demokracji i pokoju przez Usrael.
         Najchętniej by już wprowadzili globalne EPA.

         Oni wszyscy mają jakiś tam „międzynarodowy mandat”czasem nawet działają bez mandatu..

         Międzynarodowe sankcje to też taki 1worldpluton tylko ,że papierkowo/głodowy.

         Generalnie shadow goverment trzyma na tym wszystkim łape.
         Jak ktoś się wychyla to ma problemy z pogodą,terroryzmem,katastrofami czy kapitałem spekulacyjnym..
         Przyspieszony kurs z downsizing oprócz tego,że i tak zalecany do zrównoważenia niedorozwoju..

         W końcu znamy dekalog ekonomik hitmana i karciankę wszechczasów dziwnie zbieżną z wydarzeniami na świecie.

         @Aśka
         Wklejam dekalog przeszkód w kontynuacji zaborczego kursu USA by ZbiG,
         (jakby nie patrzeć trzonu militarnej pięści NWO)

         Peryskop© 🙂
         https://monitorpolski.wordpress.com/2012/03/07/wydarzenia-i-komentarze-7-marca-2012r/

         * jego autorska azjatycka “szachownica” nie zachowuje się tak jak zaplanował i obiecywał;
         * obawy o utrzymanie Iraku i Afganistanu są autentyczne – znów 6 Brytyjczyków poległo;
         * wywiad zapewne ustalił rosnącą świadomość globalną i wzrost nastrojów anty-izraelskich;
         * rozliczne próby skompromitowania Iranu w oczach świata i jego izolacji spaliły na panewce;
         * ewidentne fiasko operacji “regime change” w Rosji poderwało taktyczny sojusz z Putinem;
         * rosnące wyobcowanie Ameryki jako światowego hegemona z utratą przewagi nad Chinami;
         * sypanie się w USA kolejnych zabiegów dla uzdrowienia ekonomii oraz wizerunku polityków;
         * erozja skuteczności otumaniania i zastraszania publiczności przez media głównego nurtu;
         * wyeksploatowanie zastosowanych poprzednio pomysłów na “zamachy fałszywej flagi”;
         * atak na Iran jest ryzykowny wobec horrendalnego zadłużenia i realnej wojny domowej;
         * wiek robi swoje (spójrz foto) i nawet cyniczny lis w obliczu śmierci zwykle człowieczeje.

       • Aśka 13 marca 2012 o 4:54 pm

        @iHe: „Dodatkowo Peryskop na forum wyłuszczył (…)”
        O jakim forum piszesz? Marek zapowiadał, że coś takiego tworzy, ale czy już działa i ew. jak tak, to pod jakim linkiem?

        • Peryskop 13 marca 2012 o 6:59 pm

         Tamara, Aśka – jaki ma sens dyskusja czy JUŻ czy może JESZCZE NIE ?

         Zauważmy że przecież wprowadzenie zarówno NWO, jak i globalizacji nigdy nie będzie kompletne, bo zawsze będą istnieli przeciwnicy obu tych POtworów.

         Z drugiej strony – czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że oba POtwory są ostro wdrażane ?
         Werbalnie tylko głupole i trolle, ale trolle mają swoje osobiste dylematy w tych kwestiach.

         Można zatem spekulować co do stopnia przeobrażeń tzn. w ilu % żyjemy w globalizmie ?
         Zaryzykowałbym ocenę, że w znacznym stopniu, na poziomie 70-80 %, bo i Chiny i Rosja.

         A jak oszacować stopień przejęcia władzy przez NWO ? Ten jest niższy, może ok. 30-40%.

         Obawiam się, że dokładniejsze oszacowania nie są możliwe, bo zbyt mało pewnych danych.

         Ale tak czy inaczej jest tego już sporo i zapewne jeszcze nieco wzrośnie tu i tam.
         A potem nieuchronne BUUUUUUM!

         Ciekaw jestem jak to widzicie.

        • zenobiusz 14 marca 2012 o 8:43 am

         Diametralnie inaczej to widzę.Na razie NWO jest bytem wirtualnym.Zbyt daleko,posunięte są tendencje, do zabawy przez blogerów w „kto się boi czarnego luda” .Jest to nieświadomy udział w ,budowaniu właśnie NWO, wmawiania wszystkim dziecka w brzuch. Miernikiem jest odpowiedź na pytanie co się stanie,jeśli nagle nie będzie prądu.W NWO,niezależnie od miejsca,i tak zadziałał by system,tak samo wszędzie.A tak nie będzie.Każdy kraj zareaguje zgodnie ze swoją specyfiką.Oczywiście ,”rewolucja”neokońska,”spowodowała,ferment gnilny poglądów i postaw,ale dotyczy to góra 3% społeczeństw.Aktywiści blogowi,przypominają mi aktyw ZMP,który sądził ,że tak jak ,a zjeździe Młodzieży Postępowej,myślą wszyscy ludzie.
         Wielu skądinąd zacnych blogowych,jak pokazuje obserwacja, ich aktywności na tychże.
         poświęcając tyle czasu internetowi,nie ma się czasu,być pomiędzy ludźmi,i obserwować ich życie i problemy.Prasa,tv,internet,zawsze opisują ,”ciekawe” zagadnienia ekstremalne,by utrzymać uwagę publiczności.Obraz świata,tak tworzony,ma tyle wspólnego z rzeczywistością,co „Stara Baśń” ,Kraszewskiego z historią Prasłowian.
         Na szczęście podejrzewam,że owe „zgniłe 3% elit,robi ten sam błąd.
         Już witają się z gąską,a kudy im do tego.

      • monitorpolski 14 marca 2012 o 11:06 am

       Tak, sfinalizowany w większości krajów. Społeczeństwa nie mają szans obalenia marionetkowych rządów – wyjątkami są może Islandia i Węgry, ale te ostatnie jak widać niewiele mogą wskórać. Globalizacji nie poddają się jeszcze takie kraje jak Rosja, Iran i Pakistan, z Chinami też niepewne sprawa. Ameryka Południowa też szwankuje, ale jako to powiedział Chavez – nie ma wątpliwości, że jak się uporają z krajami arabskimi to tam się przeniesie front.
       Moim zdaniem Rosja ma największą szansę rozwalenia NWO.

       • Peryskop 14 marca 2012 o 11:01 pm

        Tamara, iHe, Zeno, Monitor – a czy nie jest tak, że wszyscy mamy po części rację ?

        Bo globalizacja jako w przeważającej mierze swobodny przepływ towarów, usług, kapitału, informacji oraz osób jest na dobrą sprawę rozpowszechniona pomiędzy większością krajów.

        Są liczne ograniczenia – głównie w strefach konfliktów – ale i tam ma miejsce infiltracja i szmugiel, a nade wszystko ścierają się tam różne interesy, tworząc sploty powiązań, biznesów, dążeń itp.

        Być może Zeno słusznie szacuje „zgniłe elity globalistyczne” na 3% społeczeństwa, bo to wystarcza, żeby ze wsparciem od światowej „centrali” sprawować pseudo-demokratyczne rządy. A więc trzymać na smyczy pozostałe 97%.

        Czy jest to smycz wirtualna, wklepana ludziom do głów ? W znacznej mierze tak, ale żeby się taka dysproporcjonalna fikcja utrzymywała, to trzeba założyć, że druga estymacja Zenobiusza jest błędna, bo dla trzymania się kupy takiego wątłego układu potrzeba znacznie więcej niż 3% ludzi, u których nastąpił „ferment gnilny poglądów i postaw”. Moim zdaniem to musi być na poziomie ok. 30-40% społeczeństwa, tworzące tę NWO-kategorię z tzw „żelaznych elektoratów” tj. osobników odpornych na argumenty i zasady etyczne, byle by była micha, skóra, fura i komóra.

        Przykłady agend NWO, które przejęły operacje niezależnie od państw-członków, podał już iHe. Oprócz NATO i INTERPOLu, mamy też autonomię ONZ i jego agend, z WHO na czele.

        Wyrwane spod wszelkiej demokratycznej kontroli są także International Monetary Fund, World Bank i Bank of International Settlements, oraz większość banków tzw centralnych z FED i Bank of England, które wbrew adresom siedzib i nazwom nie ograniczają się do operacji o zasięgu krajowym.

        Jeśli uwzględnimy malejący wpływ opinii publicznej i demokratycznie wybranych przedstawicieli na działania legislacyjne i decyzyjne Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, oraz Kongresu i Senatu USA – to mamy zarys rozległości władzy NWO.

        Czy jest to władza wirtualna ? W pewnym stopniu tak, bo jest oparta w znacznej mierze na wyłudzonych uprawnieniach, wykuglowanych immunitetach, de-regulacyjnych aktach sabotażu, bezczelnej uzurpacji, demagogii medialnej oraz działań osłonowych dla odwrócenia uwagi od spraw istotnych i wytrącenia ludzi z równowagi poprzez: nałożenie przymusu lichwiarskiego bez szans na spłaty korupcyjnie „udzielanych” kredytów, rozwarstwienie społeczeństw poprzez fiskalizację, protekcję i nepotyzm, relatywizowanie uniwersalnego systemu wartości, poniewieranie uczuć religijnych, propagowanie skandalistów, degradacja kultury i sztuki, lansowanie dewiacji seksualnych, rozwiązłości i przemocy, atomizowanie rodziny, masowe rujnowanie zdrowia i zabijanie – od poczęcia do nienaturalnej śmierci.

        Ale właśnie tak zorientowane, skutecznie osłaniane i ulokowane na rozmaitych szczeblach „władze” wydają rozporządzenia, których większość sukcesywnie przechodzi do fazy egzekwowania. Przepisy są celowo pogmatwane, a elity i podległy im aparat administracyjny korzystają z uprawnień do ich dość dowolnych interpretacji. Jeśli do tego dodamy fasady „niezawisłych” prokuratur, sądów i trybunałów – to zakres oplecenia wielu krajów pajęczyną NWO okaże się dość pokaźny.

        I jak na razie – pomimo skandali, pęknięć i widma bankructwa – ten układ jakoś funkcjonuje !

        Czyli wirtual przechodzi w real, bo iluzjonistyczne prawa generują rzeczywiste skutki !

        A przecież jest to CHUCPA w celu zagrabienia majątku społeczeństw przez zbójeckie „elity”.

        Oczywiście te „elity” i podległa im „sfera obsługi” muszą sobie zdawać sprawę, że pędzą złotym dyliżansem, którego tak naprawdę nie ma. I w każdej chwili może nastąpić krytyczny moment, gdy nasz globalny real oparty na wirtualu nagle z hukiem runie ! Może wystarczyć jeden spektakularny akt odwagi kogoś z członków układu. Albo chwilowy brak zasilania, gdy obraz złotego dyliżansu zniknie ze światowych ekranów i po raz kolejny okaże się, że nasi „królowie” są nadzy. Pomimo licznych zabezpieczeń ta chucpa runie, jak zawala się każda, nawet najbardziej finezyjna struktura, posadowiona na słabym fundamencie.

        Czy żądza władzy i bogactw, realizowana poprzez blef i zbrodnie, stanowi trwały fundament ?

        Rozgrywany Wielki Blef wymaga nieustannego wywierania szumu medialnego i bombardowania naszych mózgów „hitami”, aby nie miały one spokoju i warunków na rzeczową analizę sytuacji.

        A z tego stanu konieczności wynikają pewne możliwości zaradczego działania 😀

    • zenobiusz 12 marca 2012 o 4:24 pm

     „wiecej na ten temat nie wiem lub nie pamiętam…”
     Bruner i Stierlitz,siedzą w jednej celi.
     Bruner tłucze wciąż głową w ścianę.
     Stierlitz pociesza ..wytrzymasz przesłuchanie.
     Bruner na to.Nie o to chodzi.!!!
     Jak se cholera nie przypomnę,
     to mnie na śmierć zajebią. 🙂

     • tamara 12 marca 2012 o 8:14 pm

      zenobiusz; ty to ostatnio za dużo klniesz,..jak ten………? jak ten co bez butów chodził……jak on sie nazywa? ……. ……….Bruce Willis 🙂 🙂 🙂

      • zenobiusz 12 marca 2012 o 8:19 pm

       To był tylko ,cytat,dowcipu z epoki.
       Autorsko,zakląłem tylko raz,
       i było to przekleństwo sytuacyjne,
       inaczej się nie dało.

     • tamara 14 marca 2012 o 9:13 am

      zenobiusz; .”Na razie NWO jest bytem wirtualnym” …….BINGO!!!!!!!!!!!!!

 3. Faith 12 marca 2012 o 8:48 am

  14 marzec kolejne duże trzęsienie ziemi. Iluminaci zaczynają być coraz bardziej przewidywalni.

  • greenish. 12 marca 2012 o 8:57 pm

   ale dzis jest dopiero 12., potem bedzie 13 i w srode ten 14. bawisz ise w prorokowanie??

   • hjk 13 marca 2012 o 4:10 pm

    Trzesienia zdarzają się raczej w okolicy nowiu księżyca, a do tego mamy chyba tak nieco ponad tydzień…

  • rysiek22 14 marca 2012 o 10:21 pm

   No i się potwierdziło z tym trzęsieniem ziemi: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/japonia-silne-trzesienie-ziemi-z-ostrzezeniem-prze,1,5057708,wiadomosc.html

  • rysiek22 14 marca 2012 o 10:27 pm

   No i się potwierdziło

 4. czytelniczka 12 marca 2012 o 9:04 am

  To jest bardzo ciekawe, a co ciekawsze, mój 12 letni syn w ciągu ostatniego miesiąca przeszedł w szkole szkolenie „jak sie zachować w trakcie ataku terorystycznego…..?????” , przeprowadzone przez policję. Dodam tylko że szkoła znajduje się w Warszawie i ze to podobno nie koniec tego przedziwnego SZKOLENIA. Dzieciak był zdziwiony, przerażony a na wywiadówkach z rodzicami nic nie wspomniano o takim szkoleniu.

  • madam 12 marca 2012 o 9:25 am

   I jak się zachować w trakcie ataku terorystycznego? Mówił coś?

   • czytelniczka 12 marca 2012 o 1:24 pm

    no właśnie mówił dużo, i o tym co mówić, gdzie się chować, jak kontaktować z rodziną, panika itd. osobiście to pewnie sama bym tego chętnie posłuchała, ale czy takie dzieciaki rozumieją co sie dookoła dzieje, nie sądze, a w sytuacji zagrożenia i tak większość wpada w totalną panikę :(((.

  • mocniejszy 12 marca 2012 o 9:30 am

   Zniknie Warszawa?

   http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/10/zniknie-warszawa/

   Nie jestem oszołomem. Mam nadzieję, że to co opisałem w linkowanym tekście jest tylko zbiegiem okoliczności. Mam nadzieję, że nic się złego w Warszawie nie wydarzy. Jednocześnie sumienie nakazuje mi ostrzegać, choćbym narażał się na wyśmianie.

  • mocniejszy 12 marca 2012 o 9:36 am

   Rozumiem, że chce Pani pozostać anonimowa. Mam więc tylko jedno pytanie: Czy szkoła jest na Pradze czy po zachodniej stronie Wisły?

   • madam 12 marca 2012 o 9:41 am

    No właśnie, a może jest w okolicach Wiejskiej?

    • hjk 13 marca 2012 o 4:12 pm

     proszę przeczytać wypowiedz „Matki Polki” z komentarza do tego tekstu, bo to nie tylko Warszawa i niekoniecznie w jakimś gwałtownym zamachu, ale stopniowo cała Polska znika…

   • Ada 12 marca 2012 o 9:54 am

    U mojej corki w szkole tez byla pogadanka ze strazakami i straza miejska, na temat zachowan z sytuacjach zagrozenia zycia. Szkola miesci sie na ochocie w warszawie.

    • mocniejszy 12 marca 2012 o 10:16 am

     Pogadanka o zagrożeniach życia i szkolenie jak się zachować w trakcie ataku terorystycznego, to chyba jednak nie to samo, chociaż to zależy od tego, jaka była treść, a nie nazwa.

     Bardzo możliwe, że szkolenia czy pogadanki obejmą całą Warszawę. Szkolenia tylko w niektórych placówkach oświatowych byłyby dziwne. Ciekawe, czy w innych miastach rozgrywek Euro 2012 też są szkolone dzieci na wypadek zamachu terrorystycznego.

     • Sully 12 marca 2012 o 12:31 pm

      K…nie popadajcie w paranoje. Jak ja chodziłam do szkoły to też były pogadanki jak się zachowac gdyby wybuchł pożar, były pogadanki z policja, kilka razy była ewakuacja…ot dla bezpieczeństwa. TO NORMALNE i tylko w nienormalnych szkołach tego nie ma. A w stolicy pewnei przed euro udają że coś robia i dzieciaki doszkalaja. Kurcze nei dajmy się zwariować Takie coś powinno być raz na pół roku w każdej szkole obowiązkowe, skoro teraz takim zagrożeniem jest terroryzm wg. schematu myślenia władzy oczywiscie.

      • mocniejszy 12 marca 2012 o 2:57 pm

       Pogadanki, szkolenia same w sobie o niczym nie świadczą. Ale w sytuacji, gdyby pojawiły się tylko w jednym z miast gospodarzy mistrzostw, albo tylko w jednej jego dzielnicy – to mogłoby ewentualnie być powodem do zastanowienia i poszukania przyczyny.

       Lepiej dmuchać na zimne, niż poparzyć się.

      • Bromba 12 marca 2012 o 11:08 pm

       Moim zdaniem przy organizacji tego rodzaju wydarzenia o większej skali jak euro są to normalne działania prewencyjne,do tej pory mamy np w środkach komunikacji miejskiej instrukcje jak zachować się w przypadku ogłoszenia określonego alarmu i co dany sygnał oznacza,np czy to atak chemiczny czy też inny,oraz jak należy wtedy działać ,jak się zachować.Byłoby dla mnie dziwne gdyby takich działań w ogóle nie było,służby są też dodatkowo wyposażane np w pojazdy monitorujące powietrze nad danym obszarem i inne.

       • hjk 13 marca 2012 o 12:09 pm

        widzę, ze wkleiłem za wysoko, a trzeba było tu więc ponawiam – analiza sprzed prawie 2 lat:
        http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/EURO-2012-rzezia-dla-baranow-Kto-za-tym-stoi-i-dlaczego-1465

        • Peryskop 14 marca 2012 o 3:34 am

         A tymczasem pojawiło się pytanie czy firma Apple jest więcej warta od Polski ?

         Is Apple really worth more than Poland?
         http://www.bbc.co.uk/news/magazine-17344386

         Okazuje się że nie.

         Swoje rozważania prof. Paul De Grauwe z London School of Economics oparł na założeniu, że o wartości firmy czy gospodarki stanowi przewidywana suma zysków. I do swoich karkołomnych porównań – nie wiadomo na jakiej zasadzie – był laskaw przydzielić nam tylko jeszcze 5 lat generowania produktu krajowego ;-(

         Ale ostatecznie wyszło mu, że jednak jesteśmy wielokrotnie więcej warci od „jabłka” 😀

         Ta zabawa pokazuje jak we współczesnej „ekonomii” ważny jest sufit do pobierania danych.

  • mi461 12 marca 2012 o 5:54 pm

   mysle ze jednak boja sie EURO 2012 takie szkolenie przyda sie.

   Dla nas to czerwone swiatlo zeby miec „oczy i uszy” szeroko otwarte, moze byc roznie.

   Syna uspokoj, wytlumacz ale nie bagatelizuj, dzieci sa niejednokrotnie bardziej rozsadne w roznych sytuacjach niz nam sie wydaje.

   ile mamy dzieci w wieku przedszkolnym a juz uratowaly innych w sytuacjach zgrozenia.
   Bedzie dobrze, nie martw sie.

   • Witold 13 marca 2012 o 12:08 pm

    Dlamnie to co sie w Polsce wyprawia.Pokazuje mi ze juz niedlugo dojdzie do jakiegos wypadku.
    Oczywiscie zrobionego przy biernej postawie naszych sluzb przez (International Ggroup=Mossad=CIA).Jakis straszny wypadek gdzie moze zginac bardzo duzo ludzi.A wiadomo Mistrzostwa Euro 2012 tuz tuz.Potem wprowadza stan wojenny na calym terytorium Polski.Godzina policyjna zmiana prawa obywatelskiego ..Zachipowanie calego spoleczenstwa
    z wzgledow bezpieczenstwa.I tak urodzi nam sie w Polsce NWO..Ale to tylko moja fantazja ..
    I oby to byla tylko fantazja i nigdy sie niesprawdzila..Zreszta nasza kochana wladza (PO PSL inne zalogi G).Tak swietnie robia niszczenie tego kraju ze do radykalnych posuniec mam nadzieje nie dojdzie Oby….Ale badzimy czujni i patrzmy na rece naszej kochanej wladzy

 5. TajemniczyPan 12 marca 2012 o 9:38 am

  Do wykopania

  Obrońca surowego mleka torturowany w USA
  http://www.wykop.pl/ramka/1072563/obronca-surowego-mleka-torturowany-w-usa/

  • mocniejszy 12 marca 2012 o 3:00 pm

   Jeśli takie rzeczy się dzieją, to co jest niemożliwe?
   (Dodałem do ciekawych linków na blogu:)

   http://mocniejszy.wordpress.com/linki/

  • Irol 14 marca 2012 o 9:48 am

   Informacja z brukowca: http://www.agoracosmopolitan.com/news/intrnational/2012/03/11/3361.html. Raczej nie ma nawet 50% pewności, czy to jest prawda, bo gazeta bazuje na szokowaniu czytelników nie dbając za bardzo o rzetelność dziennikarską. Klient został zaaresztowany za oszustwo: sprzedawał zwykłe mleko ( oficjalnie dostępne w handlu – więc pasteryzowane) jako specjalne prosto od krowy za specjalną a wiec znacznie przekraczającą cenę mleka pasteryzowanego cenę.

 6. madam 12 marca 2012 o 9:40 am

  Jest Klątwa która, zawiera ostrzeżenie, aby metropolitą Krakowa nie był człowiek, który będzie miał na imię Stanisław. Według legendy w momencie, kiedy to się stanie, dojdzie do dramatycznych wydarzeń w Polsce i na świecie. Klątwa wydaje się też dotyczyć innych osób o tym imieniu, którzy sprawowali wysokie urzędy w Polsce.

  • pola 12 marca 2012 o 2:47 pm

   Od tragicznej śmierci (1079) krakowskiego biskupa Stanisława Szczepanowskiego żaden król o tym imieniu nie utrzyma się na tronie do końca kadencji i nie zostanie pochowany na Wawelu. Ta prawda, zwana klątwą Stanisława, znana była szeroko w Europie, osobliwie Piastom, Jagiellonom i Wazom – i żaden z nich nie dał dziecku na chrzcie imienia Stanisław. Tragiczne losy zmuszonych do abdykacji królów Stanisława Leszczyńskiego i Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz ich trumien tylko potwierdziły starą prawdę, że nie wolno igrać z losem (obaj monarchowie sami poniekąd dodatkowo prowokowali ów los, koronując się – jako
   jedyni z polskich królów – w Warszawie).
   http://www.historycy.org/index.php?showtopic=67976

 7. mocniejszy 12 marca 2012 o 9:46 am

  Czuję się w obowiązku wrócić jeszcze do wczorajszej rocznicy początku tragedii japońskiej, która wciąż trwa. Rozważania o przyczynach mają znaczenie, ale ważne jest też to, że Japończycy przynajmniej z Prefektury Fukushima są ofiarami zbrodniczej dezinformacji. Powinni być ewakuowani już rok temu, a oni wciąż żyją w napromieniowanych miejscowościach tuż za 20 kilometrową strefą ewakuacji obowiązkowej. Strefa ewakuacji dobrowolnej objęła okolice w promieniu 20-30 km od elektrowni Fukushima I. Ale największe skupiska ludzi są za tymi strefami. I tamtym ludziom japońskie władze wmawiają, że mogą dalej bezpiecznie mieszkać, chociaż chorują dzieci.

  Proszę poczytać:

  Zbrodnia fukushimska w rok po kataklizmie
  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/11/zbrodnia-fukushimska-w-rok-po-kataklizmie/

  I jeśli ktoś z Państwa zna japoński, proszę spóbować ostrzec mieszkańców Prefektury Fukushima, przekazać im co wie o sprawie świat, bo wygląda na to, że oni są przez władze japońskie oszukiwani, tak jak bolszewicy oszukiwali w sprawie Czarnobyla.

 8. gozdek 12 marca 2012 o 10:22 am

 9. AQQ 12 marca 2012 o 10:26 am

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………..
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50090,tusku-twoj-czas-juz-minal-anonimowi-ujawniaja-tajne-dane
  ————————————————————————————————————————————

  • AQQ 12 marca 2012 o 6:05 pm

   Raport Viktora Orbana o stanie Węgier w 2011r.
   http://marucha.wordpress.com/2012/03/11/ofe-marnuja-pieniadze/#comment-150230

   • AQQ 13 marca 2012 o 4:01 pm

    http://marucha.wordpress.com/2012/03/13/nieudany-zamach-stanu/
    W ostatnich miesiącach doszło do trzech prób zamachu stanu na Węgrzech. Próbom obalenia rządu Viktora Orbàna udało się jednak zapobiec, o czym poinformował sam premier podczas trzydniowego posiedzenia parlamentarnego klubu rządzącego Fideszu w miejscowości Eger w północnych Węgrzech.

    • Irol 13 marca 2012 o 4:13 pm

     Mamy wobec Węgrów długi do spłacenia za 1939. W 1939 i 1940 zarówno Węgry jak i Rumunia udowodniła swoją przyjaźń i mimo trudnych czasów nas wspierali jak mogli. Moja rodzina dobrze pamięta opiekę jaką oddziały Węgierskiej Armii roztoczyły nad wsiami w których stacjonowali podczas przygotowań do ataku na Sowietów.

     • Totalsky No Problemsky 14 marca 2012 o 9:23 am


      nie wiem dlaczego, ale ja ich po prostu lubię, bardzo lubie!

      • Irol 14 marca 2012 o 9:54 am

       No to się różnimy: ja wiem dlaczego lubię Węgrów i Rumunów. Oba państwa odmówiły Hitlerowi zaatakowania Rzeczpospolitej w 1939roku ( zaatakowała np. Słowacja). Ponadto dołożyły wszelkich starań aby żołnierze WP w całości mogli się przedostać na zachód.

       • Totalsky No Problemsky 14 marca 2012 o 10:22 am

        chodzi mi o „genetyczne” lubienie…. nie tylko z uwagi na te fakty ze stosunkowo niedawnej przeszłości; inna sprawa, że Wegrzy z Rumunami lubie się juz znacznie mniej…. nie wspominając o Słowakach….

 10. wacpan 12 marca 2012 o 11:16 am

  miodek

  ]http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Szok-Oto-prawda-o-miodzie-od-benedyktynow,wid,14323085,wiadomosc.html?ticaid=1e13c&_ticrsn=5

 11. Tomasz 12 marca 2012 o 12:11 pm

  Truja na potege,a potem sie dziwia,ze pszczoly im gina. Czy to ten sam Roundup rowniez stosowany odkad siegam pamiecia wstecz i w Polsce?

  http://naturalsociety.com/monsantos-roundup-shown-to-be-ravaging-butterfly-population/#ixzz1oiguPLhX

  • dziadek 13 marca 2012 o 6:49 am

   Truja ,to za delikatnie powiedziane – ONI MORDUJA Z PREMEDYTACJA !
   Na wszystkie sposoby i wszystkie czesci ciala,w tym zdegenerowane mozgi !!!

   Znalezli sposob i na Jaruzelskiego ( za dlugo zyjacego) – zamiast rozpraw sadowych i wyroku CHEMIOTERAPAIA .
   Zegnaj generale !
   Nie wiedzialem,ze i ty do naiwnych nalezysz,uwazalem cie do pewnego czasu za rozsadnego i nie dajacego sie „lonym”,przekaz w dobre rece swoje pamietniki.

   Przeciez „lone” maja swoje odwieczne sposby na wykanczanie i zabijanie !!!

   Wojciechu poznales ziemie i ludzi,ziemska sprawiedliwosc,poznasz wkrotce niebo.

   Do swidania – Adieu !

   Podkomendny dziadek

 12. zenobiusz 12 marca 2012 o 12:18 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/12/1112-i-13-marca-2012-roku-egzorcyzm-przeciwko-duchom-nieczystosci-cielesnej-przeprowadzi-ks-adam-skwarczynski/

  11,12 i 13 marca 2012 roku – Egzorcyzm przeciwko duchom nieczystości cielesnej przeprowadzi ks. Adam Skwarczyński.
  Odpowiem na listy i prośby o pomoc w walce z duchem nieczystości w ten sposób, że użyję mocy egzorcyzmu nad wszystkimi, którzy będą się duchowo łączyć w chwili błogosławieństwa kapłańskiego na zakończenie Apelu Jasnogórskiego przez 3 dni: 11, 12 i 13 marca (niedz.,
  poniedz., wtorek ok. godz. 21.20). Bardzo proszę księży, do których te słowa dotrą, by złączyli sie ze mną w tym egzorcyzmie (może być krótki, np. Mocą Najśw. Krwi Chrystusa i Najśw. Imienia Jezus…). Jednocześnie dziękuję tym, którzy przyczynili się do rozpoznania wyjątkowego ataku ducha nieczystości w tych dniach.

 13. gozdek 12 marca 2012 o 12:29 pm

  Proroctwa się spełniają. Watykańscy teologowie chcą “odnowić” biblię.

  „Uczeni teologowie Watykanu postanowili w tym roku dokonać „aktualizacji” (żydomasońskiej manipulacji-tłum.) i uzupełnienia (judejskiego fałszerstwa-tłum.) Biblii.

  Dokładnie co i jak mają zamiar teologowie zmienić w Starym i Nowym Testamencie Księgi Ksiąg, będzie jasne w końcu września, kiedy we włoskiej Modenie teologowie na oficjalnej konferencji prasowej opowiedzą dziennikarzom o swoich planach. W międzyczasie uczeni uzasadniają swoją niesłychaną decyzję wprowadzenia uzupełnień do Nowego Testamentu tym, że Ewangelie w obecnej postaci były napisane po upływie dziesiątków lat po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Chrystusa a zapisy w zwojach wspólnoty Qumran są świadectwami świadków naocznych tych cudownych wydarzeń i powinny być w konsekwencji uznane za bardziej wiarygodne. Przypuszczenia, że gdzieś mogą istnieć wcześniejsze zapisy Ewangelii wyrażano już wcześniej. I oto w 1945 roku w jaskiniach w pobliżu Wadi Qumran odkryto wcześniejsze zapisy ksiąg Starego Testamentu a nawet Nowego Testamentu. W rezultacie badaniem zebranych rękopisów zajęli się uczeni Roland de Vaux i Jerozolimska Biblijna Szkoła Archeologiczna. Rozpętało to krytykę katolików ze strony innych wyznań. A przedstawiciele judaizmu całkowicie oskarżyli katolickich teologów o to, że oni ukrywają tajemnice wczesnego chrześcijaństwa. Być może właśnie z powodu tych oskarżeń w Watykanie zadecydowano o przyspieszeniu prac nad zwojami z nad Morza Martwego. Ponadto na specjalnej konferencji ogłoszono, że przygotowuje się nowe wydanie Biblii. Do czego jest to potrzebne i dlaczego nie można ograniczyć się do zwykłej publikacji nowych źródeł dopóki nie wszystko jest jasne, nie wiadomo.

  (…)”

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/12/proroctwa-sie-spelniaja-watykanscy-teologowie-chca-odnowic-biblie/#more-19768

  http://3rm.info/22164-prorochestva-bibliya-chto-napechatayut.html

  • Jas 12 marca 2012 o 1:57 pm

   Kiedys, na tym blogu, byly wspomniane zamiary Iluminatow m.in. co do wprowadzenia zmian w Biblii, wiec wszystko zgadzaloby sie.

 14. Tomasz 12 marca 2012 o 12:33 pm

  Jak myslisz Monitorze,czy te cale rozmowy Obama-Netanyahu to tylko zaslona dymna?.

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=29681

 15. Stanisław 12 marca 2012 o 1:03 pm

  Jeżeli choć część tego co podane jest w wiadomości jest prawdą, to należy się domyślać że akcja zamachu może być użyta jako punkt zapalny do inwazji na IRAN.

  • zenobiusz 12 marca 2012 o 3:19 pm

   Mogą nie zdążyć ,z realizacja swoich planów.
   http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/12/frightening-volcanic-venting-signals-coming-midwest-megaquake/

   • Stanisław 12 marca 2012 o 4:10 pm

    Wszystko byłoby OK, ale może tak poproszę Waści abyś ten tekst opracował w naszym języku, bo w angielskim jestem raczej w epoce kamienia łupanego 😦 a użycie translatora nie zawsze powie to co chciał przekazać autor.

    • zenobiusz 12 marca 2012 o 4:15 pm

     Przykro mi,tłumaczyłem wielokroć na swoim blogu,nie jestem w stanie tłumaczyć,niestety translator musi wystarczyć nie znającym języka.
     Koncentruję się na wynajdywaniu w sieci,materiałów ,
     niezbyt nagłośnianych,a moim zdaniem istotnych.
     Nikt niestety,nie zdeklarował pomocy,
     w zakresie tłumaczenia,
     ciekawszych znalezisk.

     • 44 13 marca 2012 o 7:09 am

      Ale skoro publikujesz linki u siebie i tutaj, to zakładam, że rozumiesz treść, do których kierują. Wystarczy jedno zdanie komentarza o czym to jest. Trwa to tyle, ile stworzenie przeze mnie tego wpisu, czyli 30 sekund.

      • zenobiusz 13 marca 2012 o 8:39 am

       44@
       Ciekawość,jest jednym,z probierzy,otwartości umysłu.
       Jeśli kogoś zainteresuje .
       ” że akcja zamachu może być użyta jako punkt zapalny do inwazji na IRAN,ale.
       mogą nie zdążyć ,z realizacją swoich planów.”…….
       to kliknie w link.Nie ułatwiam odfajkowywania.
       Cielaki szukające gotowców,to nie czytelnicy mojego bloga.
       U mnie trzeba samemu wyciągać wnioski,nie podaję „gotowców”
       nawet dla mickiewiczowskiego ,a imię jego jest „44”

  • dziadek 13 marca 2012 o 7:26 am

   Dobrze myslisz ale jeszcze abys przy tym dzialal TY i INNI ,to „lone” na Iran nie uderza.
   A jak uderza ,to „boj to bedzie ostatni,krawy skonczy sie……..,gdy zwiazek nasz bratni ,zmiecie ten swiatowy rod i ich smrod !”.

   Tylko czy to stac gojow na dzialanie ?

   Kiedy to w RM slyszymy na powitanie : „Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica !”
   A powinno byc przy tym : „Pedz diablow od siebie !”.
   No i chwalimy Boga i dziewice tez,zyje sie nam jak sie zyje a „lone” zgarniaja kase.

   Tylko czytajacy (wypociny dziadka) niech nie mysla,ze jestem przeciwny chwaleniu Boga ,choc On zadnej „chwalby” nie potrzebuje,podobno tez i modlow dziekczynnych ,bo Bog wie co robi,karze i wynagradza bez prosb i klatw – i to jest BOG SPRAWIEDLIWY, co to za zle karze a za dobro wynagradza.
   Dziadek chce nakierowac mlodszych od siebie na wlasciwa droge myslenia i dzialania,CHWALIC BOGA TO ZA MALO,TRZEBA JESZCZE UCZCIWIE ZYC i ISC ZA PRAWDA,NIKOMU NIE CZYNIC KRZYWD,zas lotrow lac chocby powrozem jak czynil to Jezus w swiatyni uwazanej za wlasosc Ojca.
   Dzisiaj obcy wszystko zabierze ci,okradnie, pod twoja koldre/pierzyne wlezie ,zone,corke ci uwiedzie,syna pusci na manowce a ty nic,masz milosierdzie,modlisz sie i pielgrzymujesz chocby za robota ,gdy ziemia polska ODLOGIEM STOI !!!

   Pomysl rodaku jak sie bronic,jak z niewoli wyjsc,jak nie byc wiedzionym na pokuszenie,jak sie zbawic NA ZIEMI i spokojnie w swej Ojczyznie zyc,dawac pocieszenie bliskim a wrogow gonic !

 16. Jas 12 marca 2012 o 1:53 pm

  http://zmianynaziemi.pl/wideo/kolejne-pytania-o-nature-dziwnych-dzwiekow-slyszalnych-swiecie

  Występowanie takich dźwięków świadczy o występowaniu poważnych zmian w położeniu bieguna magnetycznego. To, że obecnie takie dźwięki występują dowodzi, że nasza planeta jest w okresie poważnych zmian w położeniu bieguna magnetycznego. Zmian, jakie od tysiącleci nie wystąpiły a to z kolei może świadczyć o prawdopodobieństwie nastania dużych przeobrażeń w całokształcie życia fizycznego na planecie ziemi.
  http://www.andrzejstruski.com/index.php?page=articles&op=readArticle&id=161&title=Pierwsze-na-swiecie-pelne-wyjasnienie-zrodla-dziwnych-dzwiekow.html

 17. zenobiusz 12 marca 2012 o 2:47 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/12/czatachowa-swiadectwo-uzdrowieniamoze-i-ciebie-to-czeka/

  W maju 2009 roku miałem “wypadek”. Podczas burzy zostałem bardzo mocno porażony piorunem. Lewa ręka jest jeszcze niesprawna do dziś, napisanie jednego zdania nieraz zajmuje mi kilka minut. Tak więc od czasu porażenia mnie piorunem miałem bardzo duże problemy z ręką i kręgosłupem.
  ……………………………………………………………………………………………………………………………………
  „Kazimierz słuchaj nagrań z 18.06.2011 – to jest dla Ciebie” nie wiedziałem wtedy co to może być dla mnie, ale już od początku słuchania czułem że coś się wydarzy. Słuchając modlitw starałem się w nich uczestniczyć najlepiej jak to jest możliwe słuchając nagrania i nawet już nie wiem, w którym momencie po raz pierwszy otrzymałem dar łez. W czasie modlitwy o uzdrowienie usłyszałem słowa Ojca Daniela „Pan leczy mężczyznę, który ma na imię Kazimierz i leczy jego bolący kręgosłup” wtedy to mój kręgosłup ogarnęło takie nie do opisania ciepło, jakiego nigdy wcześniej nie znałem. Siedziałem dosłownie wbity w fotel bez ruchu i wtedy po raz drugi otrzymałem dar łez i poczułem wielki pokój w sercu. Ból stawał się coraz słabszy a po kilku dniach całkowicie ustąpił, stopniowo ustępują też problemy z ciągłym brakiem czucia i drętwieniem lewej ręki. Dziś już nie mam żadnego bólu kręgosłupa mogę normalnie pracować, ostatnio po Mszy Świętej mogłem spokojnie długo klęczeć, co wcześniej było nie do pomyślenia. Przy komputerze mogłem siedzieć najwyżej godzinę, półtora. Teraz spędzam przy pracy i prowadzeniu tej strony wiele godzin dziennie i nie odczuwam żadnych dolegliwości.

  • Megi 13 marca 2012 o 8:58 am

   Patrzę na oceny ostatnich wpisów Zenobiusza. Minusy to już nie dziwią. Ale mała ilość plusów dziwi.

   Kochani, to są ważne sprawy, przecież bez Boga to możemy sobie gadać, walczyć z NWO a i tak nie wiele z tego będzie.
   Nie przekonują niedowiarków takie cuda ja ten wyżej?
   Przypomnę ocalonych w Hiroszimie. Przecież tego nie da się wytłumaczyć naukowo.
   http://adonai.pl/cuda/?id=46

   „Jezus przechadza się wśród nas jak 2000 lat temu i czyni te same cuda, uwierzcie!” (ks. Michał Olszewski, rekolekcje adwentowe „Ciemne noce Nikodema”
   A po co je czyni? Abyśmy uwierzyli!

   • Megi 13 marca 2012 o 9:27 am

    List od Boga do Ciebie

   • Megi 13 marca 2012 o 9:48 am

    On za Tobą szaleje!
    http://adonai.pl/perelki/jezus/?id=24

    • Peryskop 13 marca 2012 o 8:41 pm

     Megi: „On [Jezus] za Tobą szaleje!”
     Czy to jest właściwe słowo w tym kontekście ?

     • Megi 13 marca 2012 o 8:55 pm

      Doprecyzuj pytanie.
      Czyż nie jest szaleństwem (w dobrym znaczeniu) oddać życie za innych? Kochać kogoś do szaleństwa, jak Jezus kocha ludzi?

      • Peryskop 13 marca 2012 o 10:15 pm

       Rezygnuję z doprecyzowania, bo w moim słowniczku szaleństwo = obłąkanie.

       • Megi 13 marca 2012 o 11:18 pm

        W Słowniku języka polskiego pierwszym znaczeniem słowa „szaleństwo” jest

        1. «postępowanie wykraczające poza przeciętne normy, zwyczaje»

        http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2526010

        • Peryskop 14 marca 2012 o 12:26 am

         szaleństwo
         1. «postępowanie wykraczające poza przeciętne normy, zwyczaje»
         2. «stan psychiczny człowieka niepanującego nad sobą»
         3. «choroba umysłowa»
         4. «hulanka, zabawa»

         Megi, ale czy nie kojarzysz, że gdy mowa o «szaleństwie» to owo „postępowanie wykraczające poza przeciętne normy, zwyczaje” wynika zwykle ze «stanu psychicznego człowieka niepanującego nad sobą» lub wręcz z jego «choroby umysłowej» ?

         To prawda, że we współczesnym slangu młodzieżowym można być „szalenie” zamyślonym, albo „zajebiście” inteligentnym, lub cudownie porąbanym. To uchodzi w komunikacji potocznej. Ale wydaje mi się, że w odniesieniu do Boga warto unikać tego typu wieloznacznych wyrażeń, zwłaszcza że obecnie tak się wąsko porobiło pomiędzy sacrum a profanum.

        • Megi 14 marca 2012 o 8:19 am

         Peryskop, nie zgadzam się z Tobą.

         Jednoznacznie język polski określa szaleństwo również jako postępowanie wykraczające poza przeciętne normy, zwyczaje. I to jako pierwsze znaczenie.
         To, że obecnie częściej kojarzy się to słowo ze stanem psychicznym nie panującym nad sobą, nie ma znaczenia. Wiesz dobrze, ze względu na poprawność „jakąśtam” celowo uwypuklono pewne znaczenia słów albo wręcz je zmieniono. Aborcja kojarzy się z zabiegiem a nie z zabiciem nienarodzonego dziecka, a eutanazja z pomocą choremu człowiekowi w przerwaniu jego męczarni (patrz. wczorajsze wiadomości).
         Nie znaczy to jednak, że mamy brnąć w tę poprawność. Wręcz przeciwnie. Nie nazwałabym Jezusa „cudownie prąbanym” ale szalonym jak najbardziej. Jest to jak najbardziej poprawnie po polsku i nie uwłacza Jego godności i majestatowi. W nawet podkreśla jak bardzo wykroczył dla nas poza przeciętne normy.

         Teoretycznie mogłabym się zgodzić, żeby nie używać takich wieloznacznych określeń, jednak jest we mnie bunt przeciwko równaniu do średniej. Chcę nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem Jezusowego szaleństwa to poczytanie mistyków mogłoby go oswoić z innym wymiarem pojmowania, nie zrozumiałym dla współczesnego świata.

         Nie ja to określenie wymyśliłam ale rozumiem je i podoba mi się. Większość osób na tym forum, na czele z Panem Markiem, to też szaleńcy, wykraczający poza ogólne normy postępowania (czyt. siedzenie przed tv, popijanie piwka, grillowanie).

        • Megi 14 marca 2012 o 10:37 am

         Nie mniej dzięki za poruszenie tej kwestii. Byłoby bardzo źle gdyby zostało to zrozumiane zgodnie z Twoją sugestią. Czasem coś, co wydaje się dla nas oczywistością, dla innych taką nie jest.

         I jeszcze odnośnie tych przeciętnych norm postępowania.
         Samo popijanie piwka przy grillu nie uważam za naganne bo odbywa się w realu i służy umacnianiu więzi i wymianie poglądów. Naganne jest jedynie w pakiecie z tv jako główna, a czasem jedyna norma postępowania.

        • Aśka 14 marca 2012 o 10:56 am

         Stąpacie po cienkiej linie. Rację ma Megi, że wiele słów nabrało ostatnio innych znaczeń, bardziej wygodnych dla jedynie słusznej linii. Rację ma Peryskop, że określenie Jezusa jako szalejącego /szaleńca, jak to później ciągnęła Megi/ jest jednak co najmniej ryzykowne. Przy istniejącej nagonce na Kościół, dość niezręcznym jest powiedzieć, że Jezus szaleje za Tobą.

         Weźmy np. propozycję słownika synonimów http://synonimy.ux.pl/multimatch.php?word=szale%E6&search=1

         Matches for ‚szaleć’
         Synsets:

         * pieklić się, pienić się, szaleć, wkurzać się, wściekać się, zbiesić się, żołądkować się
         * bawić się, fetować, hulać, szaleć, świętować, używać, używać życia
         * bzikować, fiksować, szaleć, świrować, wariować

         Tak też często odbierane jest słowo szaleć w życiu codziennym. I nie zmieni tego fakt, że część szaleńców się po prostu lubi. Zwłaszcza tych, którzy więcej czasu poświęcają na coś, co jest nieszkodliwe, a innym osobom jest obojętne.
         Dla wielu jednak Jezus nie jest obojętny, a w pojęciu niektórych nawet szkodliwy.

       • Totalsky No Problemsky 14 marca 2012 o 4:03 am

        @Peryskop
        dyskutujesz z kobietą (Megi – jak sądzę); wez no się skup, i trzymaj fason, i bądź, wiesz…. na ścieżce, i na kursie, żeby w nas, one, nie zwątpiły!); one sa troche inne, zwłaszcza emocjonalnie; żeby nie były niejasności: bardzo lubię te ich „innośc”…. a ty, „rurko wodna” bron sie przed zramoleniem, czego i sobie życzę!

        • Megi 14 marca 2012 o 8:32 am

         🙂

        • Peryskop 15 marca 2012 o 1:01 am

         😀 😀 😀

        • Peryskop 15 marca 2012 o 1:56 am

         Megi, ASKA, TNP, dzięki za naszą mini dyskusję na boku.

         Ważną bo dotyczy wiary, taktu, kultury, postaw, emocji, języka i różnic K/M w percepcji zjawisk.

         Megi, choć mnie nie przekonałaś to dostałaś po plusie za asertywność, nieszablonowość i refleks.
         Zauważ proszę, że dopiero gdy już nieco się poznaliśmy, to Twoje określenie nabrało sensu dla zwiększenia ekspresji. No bo i w klasycznym zrozumieniu tego słowa trzeba być „szalonym” w pozytywnym sensie, aby ponieść śmierć męczeńską za innych gdy były możliwości jej uniknięcia.

         Ale… Użycie takiego określenia na otwartym forum MP, gdzie zaglądają różni ludzie w różnych
         celach jest niewskazane, bo w kontekście skojarzeń przytoczonych przez AŚKĘ (dzięki za koło ratunkowe !) wychodzi bardzo niezgrabna forma – coś w kierunku szokingu wg Nieznalskiej.

         Zwłaszcza że – jak przypomniała AŚKA – mamy wojnę wokół postaci Chrystusa i bardzo kusi wyrwanie Twojego określenia z kontekstu, żeby pokazać, że jeśli sami „katole” przezywają swego proroka „szaleńcem”, no to muszą zdawać sobie sprawę, że cała ich religia to efekt obłąkania !
         Co z tego, że miałaś szlachetne intencje, kiedy w świat pójdzie zmanipulowana drwina z nas ?

         TNP – dzięki za czuwanie i słuszną uwagę nt naszych różnic, które należy traktować jako harmonijne uzupełnienia. Temat rzeka – ciekawa ale kręta, że aż… Wiadomo że w symulatorach lotu gdy ukradkiem specjalnie zafałszowano wskazania sztucznego horyzontu testowani mężczyźni posądzali, że urządzenie nawaliło, a kobiety winiły siebie że coś im się stało. A to wynika z fizjologii i okresowej zmienności – także w odbieraniu bodźców. Wobec braku stabilności pojawia się niepewność, potem próby jej kompensacji, itd. To dlatego zazwyczaj szefami kuchni w restauracjach są mężczyźni, bo kobietom w cyklu miesięcznym zmienia się poczucie smaku !

         Kto nie zna tego typu uwarunkowań fizjologicznych wyciąga całkowicie błędne wnioski 😀

         A wszystkie związane z tym niedogodności sumują się na olbrzymią przewagę kobiet nad nami, bo tylko one są zdolne do powołania nowego życia – no, z małą pomocą płci brzydszej 😉

         Pozdrowienia

 18. szarak 12 marca 2012 o 3:20 pm

  A propo najbliższych miesięcy: jak wszyscy zgromadzeni tu dobrze wiedzą jasnowidze ze Świętego Lasku lubią kręcić produkcje przepowiadające przyszłość, akurat wczoraj trafiłem na zwiastun filmu „Igrzyska śmierci”, nie wiem jaki jest tytuł w oryginale ale daje do myślenia, wiem natomiast, a raczej przeczuwam że Londyn odbije się szerokim echem na świecie, raz że to idealna okazja na illuminackie harce a dwa nie sądzę aby cała symbolika zawarta w nadchodzącej olimpiadzie była dziełem przypadku czy upodobań. Tyle moje przeczucie, a jak będzie to się przekonamy, nie żebym kogoś straszył, ale osobiście trzymałbym się z daleka od największych aren…

 19. maran 12 marca 2012 o 4:59 pm

  wyglada na to ,ze Izrael wsciekly ,ze nie udaje mu sie namowic USa do ataku na Iran, wyzywa sie obecnie na bezbronnych Palestynczykach w strefie Gazy.
  Czyzby powtorka z operacji Plynny Olow (cast lead)??
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/12/strefa-gazy-atakowana-12-marzec-2012/

  • maran 12 marca 2012 o 5:27 pm

   23 osoby zabite, , ok 70 rannych jak do tej pory w strefie Gazy
   http://mondoweiss.net/2012/03/israel-has-killed-23-in-gaza-most-of-them-civilians-pchr.html

   • oz 12 marca 2012 o 5:56 pm

    oni muszą zabijać żeby nie zapomnieć jak to się robi , ale jak ktoryś dostanie nie chcący w zakuty łeb pustą puszką po browcu – to zaraz holokaust i płynące lotniskowce

    • rabarbarek 12 marca 2012 o 10:42 pm

     ” oni musza zabijac „…. bo jak mawia Monitor realizuja plany zmniejszenia populacji . Walka o tereny i bogactwa jest ich nadrzednym celem. I patrzac na to co sie dzieje na swiecie , widac , ze w pogoni za wladza i pieniedzmi zupelnie oslepli i stracili instynkt samozachowawczy. Wystarczy cofnac sie o kilka, kilkadziesiat lat wstecz i zobaczyc co wtedy mowili . Kiedy to zrobimy zauwazymy , ze plany , ktore nakreslili sobie wtedy , dzisiaj skrupulatnie realizuja.

     Juz we wczesnych latach osiemdziesiatych , w USA dzialaly organizacje , bardzo silne, ktore nie byly zwiazane bezposrednio z prezydentem , a ktore dazyly do planowanej redukcji ludnosci swiata. Europie i Ameryce podrzucily srodki antykoncepcyjne coby sie ludnosc za bardzo nie rozmnozyla , a krajom , ktore opornie przyjmowaly sztuczne metody ” blokady ” , narzucono wojny i glod. Glowna taka organizacja byla przybudowka NSC , Ad Hoc Group on Population Policy.

     Organizacja ta wymyslila sobie , ze poniewaz prosby i grozby , kierowane do rzadow krajow Trzeciego Swiata nie pomagaja w redukcji mieszkancow , to nalezy uzyc metod przymusu . H. Kissinger stal sie jedna z glownych osobistosci , ktory dzieki wielkim pieniadzom zajal sie pracami nad zmianami liczebnosci globu.

     Przykladem takiej wymiszczajacej ludnosc wojny domowej , byl El Salwador. Wczesniej wladze tego kraju dostaly ostrzezenie , ze jesli same nie zredukuja liczby mieszkancow , to ktos im w tym pomoze. Tak tez sie stalo , a czolgi przemalowane po przez mieszkancow , do tej pory stoja na prywatnych dzialkach mieszkancow Salwadoru. Stanowia smutne przypomnienie jatki , ktora zgotowali temu wspanialemu narodowi ” wielcy i zachlanni”

     Wojny domowe to jeden ze sposobow redukcji ludnosci. Jak jednak powiedzial Kissinger , najszybsza metoda pozbycia sie balastu , jaki stanowia niepotrzebne glodomory , jest glod.
     I choroby. Szef organizacji Ad Hoc Group , uznal [ wraz z innymi] , ze bledem bylo pozwolenie na reformy i rozwoj krajow Trzeciego Swiata. Pamietamy z lekcji historii , ze faktycznie byly czasy , gdzie kraje bardzo dzisiaj biedne , byly eksporterami zywnosci . Chocby takie Zimbabwe. Ale tez kraje Ameryki Srodkowej czy Azji… I wtedy swiatowa elita i jej agendy
     powiedzialy , ” To juz koniec , teraz my rzadzimy , zadnego rozwoju , dla nas wasze zloto , ropa,diamenty, banany i kawa , a dla was glod , wojny i nedza…” Koniec apartheidu to wielka zmylka , bo nie o oswobodzenie tal chodzilo , a o doprowadzenie narodow do smierci. Podstawiono ” lokalnych swoich” , ktorzy zadbali , aby narod zdychal z glodu, rozwiazywal problemy za pomoca karabinow , dzial lub w najgorszym wypadku maczet.

     To slowa Kissingera ” Kto kontroluje zapasy zywnosci ma wladze nad ludnoscia, kto kontroluje energie , ma ladze nad kontynentami, a kto kontroluje zasoby finansowe , kontroluje caly swiat”

     Pan Ferguson , szef w/w organizacji powiedzial , ” pojedziemy do danego kraju i powiemy , to wasz plan rozwoju kraju. Wyrzucicie go przez okno , a zajmiecie sie redukcja ludnosci w waszym kraju. Jesli tego nie zrobicie dostaniecie ” El Salvador, Iran, lub Kambodze”.
     Popatrzcie teraz czy to co sie dzieje w Polsce , sprzedaz naszego majatku , zatrzymanie produkcji , zniszczenie przemyslu nie przypomina tego planu?

     W roku 2003 , Pentagon wydal raport , ” Scenariusz zmian klimatycznych i jego reperkusje dla bezpieczenstwa USA” Stwierdza tam , ze zmiany klimatyczne powoduja zmniejszenie sie upraw , a co za tym idzie mozliwosci wykarmienia ludnosci. Brak pozywienia , energii i wody spowoduje wojny , ktore wybuchna na skutek glodu . Wojny te jednak doprowadza do pozytywnego zmniejszenia ludnosci swiata i balans miedzy liczba ludnosci i mozliwosciami dostarczenia pozywienia wyrowna sie. Brzmi strasznie , ale chyba tak wlasnie trzeba rozumiec to co sie dzisiaj dzieje na swiecie , a co ma doprowadzic w ostatecznosci do rzadu swiatowego , ktory bedzie nie czym innym jak kontrola na zasobami swiatowymi i ludnoscia.

     Aborcja , antykoncepcja , trucie pozywienia , wody to czesc tych planow i front walki . To wojna , ktora trwa od lat , a tak niewiele osob zdaje sobie z tego sprawe.

     Nizej film z Indii. Zrobiony jako dramat , na zamowienie Agendy 21. Dla mnie bomba . Warto zobaczyc jak zatruwaja mozgi , aby doprowadzic do osiagniecia swojego celu. Na stronie vimeo , dwa filmy wyzej znajduje sie film , w ktorym sami przyznaja sie do modyfikacji pogoda , ktora tez jest czescia planow , aby zaglodzic sloleczenstwa swiata. Stalinizm w nowym wydaniu.

     • iHe 13 marca 2012 o 11:58 am

      I jak tu z takiego krótkiego wywodu nie wyciągnąć wniosków ,że taki Balcerowicz,Buzek,Miller,Rostowski,Sikorski ,2sk
      nie działają z mandatu agendy21..

      Europa jest na tyle cywilizowana(czytaj POtulna),że wystarczy pałka ,meeerdia i neomalthusianizm.

      Kiedyś wysnułem taką teorie tu na forum,że NWO bawi się w szczurołapa „redukując”populacje ludzką na planecie..
      Ciekawe,że działania NWO do złudzenia przypominają ich badania na szczurach mające imitować naturalne? procesy mające miejsce w populacji szczurów..

      „Stres wywołany przegęszczeniem nasilał furię u zwierzą i wypaczył ich normalne, społeczne zachowania, obejmujące zaburzenia w budowaniu gniazd, w zalotach, zachowaniu seksualnym, reprodukcji i organizacji społecznej, czemu towarzyszyły poważne zmiany fizjologii zwierząt[3].

      I tak zaburzenia w budowie gniazd:bańka na nieruchomościach,lichwa ,spekulacja,bezrobocie,wyzysk,drożyzna,wykluczenie(ostatnio bańki polubiły to słowo)

      zaburzenia w zalotach: promocja dewiacji,głupoty,konsumpcjonizm,satanizm

      zaburzenia w reprodukcji: gmo,PIGpharma,meeedycyna zbankrutowana moralnie,finansowo i często warsztatowo,wynaturzony feminizm (np.sztuczne łona) ,skażenie czego się tylko da

      zaburzenia w organizacji społecznej: przyzwolenie na totalny wyzysk,niesprawiedliwość,korupcje,bezkarność
      (oo np. produkcja fałszywych terrorystów z szontu etc.,totalne zatrucie środowiska i narastająca drożyzna + wrzenie w społeczeństwie=wojna domowa?.)
      Wojna z terroryzmem odmiana wojny domowej tylko globalnie.

      A ratują nas dla „naszego” dobra niby przed tym:
      „Szczury były odizolowane od naturalnych wrogów i miały dostęp do dowolnej ilości pożywienia, jednakże ich liczebność nigdy nie przekroczyła 200 osobników na obszarze 1000 m². Już przy populacji 150 sztuk zażarte walki uniemożliwiały macierzyńską opiekę nad młodymi.

  • dziadek 13 marca 2012 o 7:57 am

   Ta sluchaj !
   Aby USA moglo pomoc zastraszonemu przez Iran Izraelowi wpierw trzeba przerzucic wojska w tamten rejon .
   Kto dokona nalotow na Iran,te kilka „polskich” F-16 (ladnie maja pomalowane czerwonobiale szachownice a jakze), F-ki ktore gdy wystartuja to nie wiadomo czy doleca do celu ?
   To one maja stoczyc boj jak kiedys o Anglie nasze bohatery, tak teraz o Izrael najemnicy ???
   Ta daj sobie na „spocznij” taki czy owaki w tym i ty narodzie pazerny.
   Izraelczyk nie taki skory ginac za kogos ,on sobie najpierw najmie do ciezkiej roboty chlopa czy babe i za niego „sprzata”.

   Zobacz jak to jest z tym Afganistanem, ile tam wyslano „jaskow/iwanow/johnow” za kase i co ?
   Ano pochlali,popili, popalili,wstrzykneli i poszli na dzieci,kobiety i starcow udawac „hiro”.
   Teraz Obama dwoi sie troi jak to wszystko ogarnac ,bo „piczment” ma nad glowa.
   Ot i cala krotka prawda.

   A wystarczy,ze jaski/iwany/johny zloza bron i pokaza generalom „gest kozakeiwicza” , zakrzykna razem : na ..uj z takimi wojnami gdy trzeba niewinnych zabijac i samemu podkladac glupi leb.
   Tylko do tego trzeba miec rozum a nie galarete w glowie !

   Dotyczy to kazdego zolnierza,ktory winien walczyc w obrebie wlasnej ojczyzny w JEJ OBRONIE !

   Za „nasza i wasza” to mozna tylko chlusnac i usnac,pamietajac,ze potem przyjdzie trzezwienie.
   Teraz gdy kazdy najemnik jest naszprycowany „hajem” to widzisz na co go stac .
   Czy wiesz do czego potem taki „kombat” (wrak ludzki),ktory wroci na ojczyzny lono i rodziny co dokonuje ?
   To jest juz psychol i ludzki wrak/sciera,swoich zaczyna mordowac !
   Nigdy nie zazna spokoju majac na sumieniu niewinnych zamordowanych .

   Przemysl to mlody czlowieku niczym ubierzesz mundur,wojna to nie dyskoteka ani grillowanie !

 20. Hieronim 12 marca 2012 o 6:22 pm

  „Co chciałbyś jeść na starość? Jeżeli nie jesteś zbyt wybredny, a Twój żołądek potrafi się skurczyć, to nie musisz odkładać na swoją emeryturę. Jeśli jednak interesuje Cię więcej niż jeden posiłek na tydzień – zacznij już dzisiaj myśleć o tym, jak zaoszczędzić na przyszłość.”
  „Trudno sobie wyobrazić jak będzie wyglądała nasza przyszłość, kiedy przestaniemy pracować. Czy emerytura z ZUS i OFE wystarczy na zachowanie dotychczasowego poziomu życia? Co prawda z informacji KPRM wynika, że nasze emerytury będą rosły, jednak poziom długu publicznego wskazuje na inną tendencję. – Wydłużenie wieku emerytalnego nie zmieni wysokości emerytur. Rodzimy się z 20 tysięcznym długiem publicznym, więc jak mamy dostać coś na starość? – zastanawia się Andrzej Sadowski, wiceprezydent Centrum im. Adama Smitha.”
  Całość: http://biznes.onet.pl/czy-groza-nam-glodowe-emerytury,18493,5037104,3790557,251,1,news-detal

  • AQQ 12 marca 2012 o 8:15 pm

   No, jak tak dalej będziemy patrzeć przez palce, otwierac ze zdumienia oczy, wzruszac ramionami, kiwać głową i mówić co poradze itp na to co robi ten twór zw. żondem to wnet będzie 120tys. na łeb!!!
   „Hajka G-W buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podoba oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250mln. euro.”

   „Faktem jest jednak, że jest to najistotniejszy element, po którym można byłoby zidentyfikować samolot , który wedle oficjalnej i obowiązującej narracji ściął brzozę, przewrócił się na plecki i rozsypał w drobny mak, że nie było co zbierać, mimo przekopania ziemi na 2 metry głębokości… By nikt nie mógł udowodnić jak było naprawdę dlatego kabiny w Smoleńsku nie było.Skoro więc nie było w Smoleńsku kabiny to nie było tam też gen. Błasika. Chyba, że ktoś naoglądał się filmów o niezniszczalnych, supermenach i batmanach…

   Jak doskonale wiemy mundur generała pozbawiony był dystynkcji. Kiedy je zerwano? Czy wtedy, kiedy zmuszano pilotów do nagrań? Kto wie, czy nagrania nie są stworzone syntezatorami mowy? Jest wiele wątpliwości co do skrzynek, nagrań , rejestratorów lotu. Żadne z parametrów się nie zgadzają, a tysiące ludzi zajmuje się tą sprawą bazując na podrzuconych fałszywych danych. Wręcz słyszę chichot mocodawców inscenizacji smoleńskiej.

   Podkreślam raz jeszcze z całą mocą, biorąc odpowiedzialność za słowa, tzw. „katastrofa smoleńska” nie wydarzyła się w Smoleńsku. W Smoleńsku wykonano inscenizację, przedstawienie dla „Gawiedzi”. Pisałem o tym od 2009 roku. Dlatego w mojej książce Pola Laska, która ukazała się w maju 2009 roku są opisane 4 różne upadki samolotu. I dlatego w mojej książce jest też pokazane normalne lądowanie samolotu na innym lotnisku i to, że pasażerowie wsiadają w autobus i są wywożeni w nieznane. Co było dalej możemy sobie wyobrazić, bo żywi i cali do kraju nie wrócili. Jeden z opisanych w książce upadków samolotu spowodowany był również przez porwanie. Skala możliwości pokazuje jak wiele różnych narracji w takiej sprawie można zbudować.”
   http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/50019,dezinformacja-jest-jednym-z-ich-najwazniejszych-orezy-czyli-o-smolenskiej-wsi-potiomkinowskiej-ad-acta

   • xxx 12 marca 2012 o 9:50 pm

    bzdury

 21. AQQ 12 marca 2012 o 6:44 pm

  http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Czy-GMO-da-nam-zarobic,wid,14320347,wiadomosc.html

  Zbierzmy się wreszcie i przegońmy te korpokracje buszujące bezkarnie po kraju i ten egzotyczny żond!

  • dziadek 13 marca 2012 o 8:08 am

   Zacznij pierwszy „sie zbierac” ,daj przyklad jak zwyciezac mamy.
   Potrafisz, z jakim spotkasz sie z odzewem ?
   Dzisiaj ludzie wzajemnie sie nie rozumieja .
   Dzisiaj do ludzi trzeba isc i tak mowic aby ich przekonac – czy to potrafisz,czy ludzie cie zrozumieja a chociazby wysluchaja ?

   CALE NARODY „ZADZUMIONO” – OTUMANIONO !

   Jest na to jedno tylko lekarstwo : PUSTA MICHA !!!

   Gdy glod poczuja w swych wnetrznosciach dopiero sie rusza ale wpierw za jadlem.
   Jeszcze nawet wetdy nie beda w stanie zrozumeic kto im to jadlo „porcjuje” i jakie/czyje to jest jadlo.
   Ludzie zacznijcie jesc wlasna zywnosc i myslec wlasnym nie skazonym rozumem.
   Zacznijcie tworzyc wlasne stanowiska pracy,urobek neiscie do wlasncyh bankow.
   Wtedy wam sie dopiero polepszy – innej drogi niema.
   BOJKOT OBCYCH !

   • Orka 13 marca 2012 o 12:35 pm

    Wygląda na to , że przygotowują się do przejęcia kontroli nad wodą :
    http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/za-50-lat-w-polsce-zabraknie-wody-onz-publikuje-raport-w-sprawie-suszy,38219,1,0.html

    • AQQ 13 marca 2012 o 1:20 pm

     LUDZIE!
     Nie możemy sobie POzwolić odebrać wody oraz innych podstawowych zródeł życia!
     TO jest chore! gaz ma iść 4x w górę, prąd w góre, woda z odpływem po 11zł za m3. SZOK!

     • Tomasz 13 marca 2012 o 4:53 pm

      Tu juz zaczynaja zabraniac,choc deszcz jak to w Anglii pada dosc czesto, wiec skad susza?Podejrzewam ,ze tez zaraz uslysze o podwyzkach.No i gitara, moja mnie miala zagonic do mycia okien haha:)
      http://www.dailymail.co.uk/news/article-2114131/Diktats-drought-police-Not-just-hosepipe-ban-ELEVEN-tough-restrictions-water-use.html

    • xx 13 marca 2012 o 1:44 pm

     Czyli trzeba doprowadzić do ocieplenia klimatu. Nie ma innej rady.
     Kiedy temperatury będą wyższe, zwiększy się prędkość parowania wody z oceanów. To z kolei zwiększy ilość deszczy i zwiększy ilość wody w postaci opadów deszczu.

     Z tego wynika jedno. Człowiek czego się nie dotknie to zaraz sp…doli.

     • hjk 13 marca 2012 o 4:38 pm

      Natura sie obroni, już ie raz pewnie był potop czy inne katastrofy…

 22. Aśka 12 marca 2012 o 7:10 pm

  Dawno nie zajmowałam się już smoleńską jatką, ale dzisiaj wpadł mi w oczy materiał http://zamach.eu/120308/Untitled_1.html
  i niestety (jak dla mnie) brzmi on niestety nader prawdopodobnie i tłumaczy wiele dziwnych sytuacji.

  • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 8:49 pm

   @Aśka
   sprawa Smoleńska śmierdzi mi – bez dwóch zdan, podobnie jak 9/11; nie mam wątpliwości, że prawdziwa wersja była diametralnie różna od tej „oficjalnej”; jednak to, co w podanym przez Ciebie linku przeczytałem, to dla mnie prawdziwe panopticum psychozy; najgorsze w tym wszystkim jest to, że pewne racjonalne wątpliwości tam zaserwowane są otoczone takim stekiem bzdur, że i same zaczynają byc podobną bzdurą; ten facet – autor – powinien sie leczyć, i to na nogi, nie na głowę, bo na to jest juz za późno! (zamiast tego horroru z „maszynka do mielenia mięsa” – jakoś przebrnąłem, te wszystkie filmowe horrory, które obejrzałem , widocznie wystarczająco mnie znieczuliły- wystarczyło wrzucic zwłoki do jakiegoś szczelnego pomieszczenia, i np. obrzucic granatami – pomysł równie absurdalny, jak ten z ta maszynka, ale znacznie bardziej praktyczny); jest jeszcze jedna opcja: ten warjat (autor) albo jest po prostu wariatem (rodzaj pożytecznego idioty), albo elementem celowego ośmieszania rzeczywiście racjonalnych pytan i wątpliwości, jakie wiązą sie z ta tragedią; Lem miał rację: nie miałem pojęcia, ilu idiotów żyje na tym świecie, dopóki nie wszedłem na sieć!

   • Aśka 12 marca 2012 o 10:06 pm

    widziałeś te zdjęcia

    • Totalsky No Problemsky 13 marca 2012 o 8:58 am

     @Aśka
     nie widziałem; dzięki!

  • Jas 12 marca 2012 o 9:02 pm

   @smolenska jatka

   -dawno takiego koszmaru nie czytalem, ale wydaje sie byc bardzo bliski prawdy. Polecam zapoznac sie, bo dobrze wiedziec z kim mamy do czynienia w obecnej Polsce.

  • AQQ 12 marca 2012 o 9:16 pm

   http://akwedukt.nowyekran.pl/post/55808,minister-szczyglo-s-p-wiedzial-o-zleceniu-zamachu-na-prezydenta-kaczynskiego

   • rabarbarek 12 marca 2012 o 9:36 pm

    Totalsky , dostales minusa ode mnie . Cieszysz sie ? Sluchaj , ta maszynka to hipoteza , jedna z wielu. Mnie natomiast poruszylo cos nad czym od dawna zastanawialam sie , ogladajac zdjecia czytajac artykuly, wertujac internet. Dlaczego z wylotu polskiej delegacji do Smolenska nie bylo zadnych relacji i zdjec. No , cholera , wylatuje z lotniska europejskiego , nie trzeciego swiata , delegacja rzadowa , najwazniejsze figury wlacznie z generalicja , bankowcami i nikt ich nie zegna , zadnej gazety , zadnej stacji telewizyjnej. Smierdzi? Potem na lotnisku pod Smolenskiem tez psa z kulawa noga nie ma . Nawet” borowcy ” , ktorzy powinni tam byc odwolani zostali i czekali na prezydenta pod pomnikiem Katynskim . Smierdzi?

    Wszystko tam smierdzi od poczatku do konca .

    • rabarbarek 12 marca 2012 o 9:39 pm

     A te guziki to same odpadly? A te ciala , ktore raz byly a raz ich nie bylo?

     • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 9:57 pm

      @rabarbarek
      bezsprzeczne jest to, ze któreś z nas ma racje; nie zmienia to faktu, że popełniono niewyobrażalne przestępstwo!

      • sebecx 13 marca 2012 o 4:50 pm

       tutaj taka ciekawostka: http://gloria.tv/?media=76338
       czy to przepowiednia tej „katastrofy”??

      • Peryskop 13 marca 2012 o 5:13 pm

       Totalsky: …bezsprzeczne jest to, ze któreś z nas ma racje; nie zmienia to faktu, że popełniono niewyobrażalne przestępstwo!

       Czy wciąż masz nadzieję, że możesz mieć rację ?

       Twoje zdezorientowane opinie o zamachu smoleńskim trudno usprawiedliwiać złamaniem nogi.

       Przecież to dwa lata udawania że prowadzone są „śledztwa”, że maszt radiolatarni, potem że brzoza, kokpit wyparował, odlotu nikt nie widział poza jednym przestraszonym p. Klarkowskim. Lot ani wojskowy ani cywilny, samolotem ni to prezydenckim ni to rządowym, z fałszywym planem ASKIL, według olanej instrukcji „head”, bez potwierdzenia numeru lądowania…

       No i znamienne wyróżnienia i awanse! Pirotechnik oraz BOR. Za co?

       Problemsky

       • Totalsky No Problemsky 14 marca 2012 o 4:08 am

        wiem, ze nic nie wiem, p. Peryskop; ale że ściemniają totalnie, to akurat wiem; a jak bardzo ściemniają, to ani Ty, ani ja, nie wiemy; ale może sie jednak dowiemy…. – „jak Bóg da”;

    • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 9:50 pm

     @rabarbarek
     a Ty masz u mnie permanentnego plusa, jakiem dr. Wassermann (ale nie tamten nieszczęśnik, tylko inny) – testuję twoje poczucie humoru:-) – jeśli test da wynik negatywny, to z góry przepraszam, serio! w okolicach 10 kwietnia A.D. 2010 miałem złamaną nogę, i właśnie wróciłem do NL na ostatnie kilka miesięcy, coby zapracowac na opłacenie kosztów leczenia; mnóstwo szczegółów mi umknęlo (o samej katastrofie dowiedziałem sie dopiero w niedzielę – takie to były wtedy moje realia); oczywiście, że śmierdzi, tak samo jak z tej utylizatorni z inkryminowanego tekstu; ale tak cos mi mówi, że z uwagi na postępująca tępotę umysłową naszego (kiedys) wspaniałego Narodu, aż taki majstersztyk kłamstwa, obłudy i przestępstwa nie był skundlonym przedstawicielom tego narodu pisany; jesli to zrobili, to w znacznie prostszy sposób, tak wiesz: raczej cepem i kłonicą!

     • rabarbarek 12 marca 2012 o 11:07 pm

      Totalski , dziekuje za plusa , ale temat do sprawdzenia mojego poczucia humoru wybrales kiepski. Wiesz , jak wejde w ten temat to piesci mi sie same zaciskaja w kieszeni. Bezradnosc i bol nie maja konca. I tak juz chyba bedzie zawsze. Wiec prosze , odloz test na inny temat.

      Moje wspomnienia tego dnia tez lacza sie z innym krajem. Nie z Polska i nie z Kanada. Bylam w kraju zamieszkalym przez czarnych mieszkancow. W niedziele pojechalam do kosciola , w ktorym na misji byl polski ksiadz . Kosciol byl pelen ludzi. Msza zaczela sie od wspomniena Prezydenta i wyjasnien o wypadku. Ale widac bylo , ze czesc ludzi juz o nim wiedziala. W czasie mszy nieznajomi ludzie podchodzili i skladali mi kondolencje , sciskali i mowili , ze musimy byc wspanialym narodem , jesli mamy takich cudownych ksiezy. Po mszy do naszego ksiedza ustawila sie kolejka i wszyscy chcieli powiedziec choc jedno slowo otuchy. To bylo niesamowite i nigdy tego nie zapomne.

      Takie wspomnienia. I w sumie nie o nasze racje tu chodzi , Totalsky , a o to , zeby ten horror ktos , kiedys wyjasnil . Moze komus wreszcie puszcza nerwy i dowiemy sie co naprawde stalo sie pod Smolenskiem. Pozdrawiam.

      • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 11:17 pm

       @rabarbarek
       no i dopadła mnie ta smoleńska zmora znowu;

       wiem, że wszyscy maja tego dośc, tego pitolenia, oszukiwania, przemilczania, wiem, że dla zdrowia psychicznego lepiej nie pamiętać, pomysleć o czymś innym, bo można sfiksować; ale gdy sie słucha takich wypowiedzi, końcówka tego filmu i wypowiedź p…. zapomniałem nazwiska, to scyzoryk w kieszeni to juz mało: w pierwszym odruchu to chciałoby sie wyjśc na ulicę, i strzelac do wszystkiego, i wszystkich, którzy maja cos wspólnego z rządem, TYM RZĄDEM….; chciałbym, bardzo chciałbym miec mozliwośc popatrzeć przed kilkadziesiąt sekund w twarze p. minister Kopacz, p. ministra Arabskiego, p. ministra Sikorskiego i całej reszty, gdy juz nadejdzie taki czas, kiedy „nic co ukryte ukrytym nie zostanie”; moze bedzie mi dane….; nie powinienem tego filmu oglądac przed snem…. za późno!

       • Totalsky No Problemsky 12 marca 2012 o 11:23 pm

        @rabarbarek
        wierzysz jeszcze w to (poważnie pytam), że ten nasz kraj stanie sie kiedyś znowu (za naszego życia?) chociaz troche normalny? za dużo tych świństw w zbyt krótkim czasie wychodzi (a „Smoleńsk” to taka dodatkowa, wieczna zadra, która tylko podwyższa i tak juz za wysoki poziom złej adrenaliny); jak tu nie kląć? chyba sie jakis climax zbliża…. oby tylko po nieuchronnym przełomie nie zrobiło sie jeszcze gorzej…; chyba wiary mi dzis troche brak, ze „kiedys bedzie lepiej”…; tez pozdrawiam…

        • AQQ 12 marca 2012 o 11:33 pm

         Jak sie robi z Polaków debili. Dziennikarz tvp-info rozmawia z Millerem szefem MSWiA o samolocie i brzozie.

       • rabarbarek 12 marca 2012 o 11:46 pm

        Dobry film Totalsky, widac , ze p. Zagrodzki podobnie jak miliony ludzi , nie wierzy w dobre intencje prokuratury i jej podobnych instytucji. Wszyscy won!!!

        A czy Polska bedzie jeszcze Polska? Nie wyobrazam sobie , ze nie . Musi przyjsc przesilenie , i to wszystko , wlacznie z kolchozem jewropejskim walnie. Ile mozna dmuchac w ten balon ?

    • Ania 13 marca 2012 o 7:18 am

     To jeszcze nic. Na lotniskach jest mnóstwo kamer. A tu nic, nie ma żadnego zapisu. I to jest dopiero dziwne. Znaczy: lotu nie było.

    • brt 13 marca 2012 o 2:16 pm

     nie śmierdzi tylko jest smutną prawdą.
     Rabarbarek, czy mozesz sie skontaktować ze mną na bertwojtek@o2.pl, bo chciałbym poznać kompetentnych ludzi, Aśkę też poproszę o kontakt. dzięki za dzisiejszą wstawkę, ale oczy mi się otworzyły szeroko…….

 23. Wojox 12 marca 2012 o 7:21 pm

  Uwaga coś się podłączyło do Słoneczka i zasysa energię.
  http://innemedium.pl/wideo/cos-podlaczylo-sie-naszego-slonca

  • JA-JESTEM WOLNYM CZŁOWIEKIEM 12 marca 2012 o 8:02 pm

   Wojox@ koniec tankowania 🙂 – niesamowite co to było ? wielkością kilkadziesiąt a może nawet kilkaset razy większe od ziemi

  • Smoke 13 marca 2012 o 2:55 am

   Nic się nie podłączyło, nie wiem co to ale żaden statek to nie jest.. A jeżeli się mylę to się pytam, jak wy z nimi chcecie walczyć jeżeli mają takie statki..

   Na moje oko to Bóg paliwa dolewał..

   • sebecx 13 marca 2012 o 4:44 pm

    gorzej jak to coś po tym tankowaniu pierdnie… może pozostać tylko smoke..

   • hjk 13 marca 2012 o 4:44 pm

    Juz pisałem chyba p- wczoraj – wyssie nam materie i energie ze słońca i nastanie wielka ciemnośc 🙂

    • Peryskop 13 marca 2012 o 5:22 pm

     UWAGA NA DYSTRAKTORÓW !

     • Smoke 13 marca 2012 o 10:48 pm

      Nikt tu nie rozprasza.. Jeżeli nie odpowiada ten poziom, pomijasz i idziesz dalej..

      • Peryskop 14 marca 2012 o 11:07 pm

       Smoke, piaskownica dla dzieciarni z ufo-remkami jest tuż za rogiem.
       Tylko proszę bawić się bez wpuszczania piesków, bo lubią nabrudzić.

    • Totalsky No Problemsky 14 marca 2012 o 8:55 am

     http://qnat21.wrzuta.pl/audio/9J2DUISJPy9/12_kabaret_tey_-_co_to_bedzie_gdy_sloneczko

     stare, dobre (komunistyczne 😉 czasy….

 24. AQQ 12 marca 2012 o 8:34 pm

  Jestem rozczarowana -za zbrodnie przeciwko narodowi grozi…. 2lata (:

  Geir Haarde, były premier Islandii, stanął przed sądem oskarżony o zaniechanie działań, które mogłyby zapobiec krachowi islandzkiego systemu bankowego w 2008 r. Czy inne państwa pójdą śladem Islandii?
  http://wolnemedia.net/prawo/zbrodnia-przeciw-narodowi/

  • iHe 12 marca 2012 o 10:57 pm

   Za mp3: 10 lat ,a za ruinę kraju 2 lata pewnie w zawieszeniu..
   Jak najszybciej 2sk POwinien impelementować te przepisy ,albo powołać się na casus Islandii
   jakby nagle okazało się ,że belka spadła mu na głowe..
   http://www.fakt.pl/10-lat-wiezienia-za-zlamanie-ACTA-,artykuly,144347,1.html

   Sprawiedliwość..
   http://wezsietato.com/2012/01/gdzie-jest-sprawiedliwosc/

   ” Doprawdy, drżę o swój kraj. Jeśli pomyślę, że Bóg jest sprawiedliwy. ”
   — Thomas Jefferson
   ” Niesprawiedliwe rządy nie trwają nigdy w nieskończoność.
   — Seneka Młodszy

 25. lucas003 12 marca 2012 o 9:04 pm


  fajne zdjęcie lecz Bóg go nie wysłucha , nie jest tego wart !!!!!!

 26. greenish. 12 marca 2012 o 9:26 pm

  zanikl mi portal ZnZ niby taki tabloit a.k.a fakt o tematyce pokrewnej zmian na ziemi(ogolnie).
  co sie wlasciwei stalo z ta strona, chcialem opisca tam chemitraile wczorajsze…

  • Wojox 12 marca 2012 o 10:49 pm

   normalnie działa, czasami jakby wolniej z powodu lichego serwera…O LHC jest news…

 27. lucas003 12 marca 2012 o 9:28 pm


  tenże filmik jest juz od dawna ,warto przypomieć
  to wszystko zostało ukartowane . Komorowski pod trybunał stanu , bo innej opcji nie wiedze i sie smieje jeszcze jebany!!!!

 28. AQQ 12 marca 2012 o 11:26 pm

  Zródło-Superstacja!!!!
  Premier przegrał sprawę w sądzie z p.Gosiewską!!
  Temat nr. 1. na cały tydzień w meRdiach trybunał stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry…

 29. iHe 12 marca 2012 o 11:42 pm

  Nawiązując do zgadywanek :)TnP
  Jaki jest główny powód ,że strefa ojro nie może się rozpaść?

  „Czynnikiem łagodzącym potencjalne negatywne skutki wystąpienia ze strefy euro lub ogłoszenia niewypłacalności przez kraj posiadający duże zobowiązania netto w ramach TARGET2 jest mechanizm dzielenia strat z tego tytułu pomiędzy poszczególne kraje strefy euro, proporcjonalnie do ich udziału w kapitale EBC. Krajem najsilniej dotkniętym skutkami materializacji takiego scenariusza byłyby Niemcy, których udział w kapitale EBC wynosi około 27 proc. Należy jednak podkreślić, że istotne uszczuplenie strefy euro, np. z powodu opuszczenia jej przez jeden lub więcej krajów peryferyjnych, mogłoby grozić całkowitym rozpadem unii walutowej i faktyczną koniecznością uznania wszystkich należności w ramach TARGET2 za niemożliwe do odzyskania.”

  http://www.obserwatorfinansowy.pl/2012/03/09/strefa-euro-nie-rozpadnie-sie-bo-nie-wiadomo-jak-sie-rozliczyc/

  u nas na szczęści wszystko dobrze bo belka z wzrostowskym tworzom zgrany duoPOl.
  http://biznes.onet.pl/belka-polska-gospodarka-zwolni-w-2012-r-do-30-proc,18490,5008489,1,news-detal

  http://stojeipatrze.blogspot.com/2012/03/nowy-pakt-fiskalny-nie-wart-funta-kakow.html

  Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle..?
  http://fakty.interia.pl/polska/news/z-kont-emerytalnych-w-zus-zniknelo-ponad-8-mld-zl,1769404,3

  „To bardzo sprytny mechanizm. Gdyby teoretycznie przesunąć wiek emerytalny do 100 lat, to nikt nie dożyje emerytury, a wtedy ponad 2 bln zł długów emerytalnych ZUS zwyczajnie wyparuje” – wyjaśnia dr Cezary Mech. ”

  hehehe spryt z wal sie street..

  Zapamiętajmy te słowa bo niosą nadzieje;
  „”polska gospodarka ma dość zdrową strukturę wewnętrzną”. „Nie jesteśmy zbytnio zadłużeni, a w związku z tym też i konsumpcja rośnie w tempie zadowalającym, ten rynek wewnętrzny niesie gospodarkę” – mówił. Według prezesa NBP Polska ma też zdrowy system bankowy.”

  Już nie płaczą o nowe zasady liczenia długu w Uee niesamowite jak sie POprawiło.
  iThink POsitive.

  „Niemcy ze zrozumieniem odnoszą się do polskiego punktu widzenia dotyczącego odliczenia transferów do OFE od długu publicznego – powiedział premier Donald Tusk podczas poniedziałkowej wizyty w Berlinie. ”

  http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8775199,Niemcy_nas_rozumieja_w_sprawie_liczenia_OFE.html
  (sorki za źródło)

  A tu kolejna zagadka się rozwiązała czemu jest tak dobrze ,skoro jest tak źle:

  „”Cudowny spadek długu” – donosi GW na pierwszej stronie. „Bruksela będzie brała w nawias pieniądze ulokowane w Otwartych Funduszach Emerytalnych przez cały okres ponoszenia przez Polskę kosztów reformy emerytalnej czyli nawet do 2060 roku. Pozwoli to utrzymać dług publiczny poniżej bariery 55 proc. PKB. Gdyby dług ją przekroczył rząd najpewniej musiałby zamrozić pensje budżetówki i obniżyć podwyżki emerytur. Wzrósłby również VAT.”

  http://wyborcza.pl/1,76842,8802865,Snieg_pada__dlug_spada__a_Kaczynski_swoje.html#ixzz1owdEOcnK

  Oj chyba coś kłamiemy panie polski bernake..Od 4 lat w zamrażarce..

  http://www.solidarnosc.org.pl/pl/aktualnosci/bryla-lodu-dla-rostowskiego.html


  Dług Publiczny – piosenka (jakość HD720p) (stare ale jare).

  • Aśka 12 marca 2012 o 11:54 pm

   Rynek wewnętrzny to by był, gdyby dali Polakom zarobić. Aż strach pomyśleć (illuminatim) jakby się Polska rozwijała.

   • iHe 13 marca 2012 o 12:51 am

    Jako druga Japonia nie powinniśmy liczyć na zbyt wiele..Jednak u nas nawet najlepszy rootykiT nie jest w stanie tyle wycisnąć co mafia szondząca Japonią..

    „Każdego roku poziom Japonii dług wzrasta o więcej niż łączny produkt krajowy brutto Grecji i Portugalii.”

    To pewnie niewiele ,bo jak wiemy z meRdiów PIGSy to lenie ,brudasy i roszczeniowi socjałłowcy.Nic tylko na garnuszku u Niemców by siedzieli,zupełnie jak Polacy.
    😉

    Z tego co reuters podpowiada jedyną nadzieją dla Japonii jest podnieść podatki..
    Nie wiem po co kończyć uniwersytet dla takich mądrości..
    No,ale globalna wybiórcza tak ma..
    http://www.reuters.com/article/2012/02/17/us-japan-debt-idUSTRE81G0IZ20120217
    Japonia powoli budzi się do ryzyka zadłużenia zagłady
    http://tiny.pl/hpgvk

    Jedna z rad dla Japoni:
    „”Rząd powinien pokazać konkretny plan odbudowy finansów publicznych, w tym rodzaju reform przyjętych przez Grecję, które wiążą się bolesne pasa zaostrzenie, cięcie wydatków socjalnych i zwiększenie sprzedaży i innych stawek podatkowych,” powiedział.”

    Z tego co widze to mają jakiś pomysł (NWO) jak ich uwalić mimo ich pancernego zabezpieczenia..
    (95% długu ma zabezpieczenie wewnętrzne)

    Jakby wciąż istnieje gorąca potrzeba rozwalenia paru walut i państw wg schematu z obrazka..

    Oj chyba o to chodzi:

    „Kraj odnotował pierwszy od 31 lat deficyt handlowy. Redukcja zamówień eksportowych, załamanie łańcuchów dostaw – spowodowane tsunami, powodziami w Tajlandii – oraz silny jen ciągną gospodarkę na dno. Drukowanie setek miliardów dolarów przez Bank of Japan nie przynosi rezultatów. Produkcja samochodów w 2011 zmniejszyła się o blisko 13% (styczniowe dane – spadek o 29.2%). Przemysł elektroniczny nurkuje: straty roczne koncernu Sharp (największe w historii korporacji) – 3.8 miliarda dolarów, Toshiba – ostatni bilans kwartalny to skurczenie dochodów o 72%; Sony (czwarty rok strat) – 2.9 miliarda dolarów w 2011, Nintendo – straty za ostatnie 9 miesięcy 2011 – 628 milionów dolarów. Właśnie upadł sztandarowy producent półprzewodników, jeden z trzech największych światowych wytwórców pamięci DRAM – Elpida (najbardziej spektakularne bankructwo w kraju po II wojnie światowej). Koncerny sposobią się do ucieczki za granicę (efekt silnego jena; będą kolejne masowe zwolnienia). W 2011 koszty importu wzrosły o 15% – wpływ konieczności zakupu większej ilości ropy i gazu do elektrociepłowni w związku z wyłączeniem reaktorów. Katastrofa w Fukushimie to kryzys bez końca – śmiertelna rana, która przyspieszy agonię gospodarki. Obecnie blisko 95% zadłużenia Japonii finansują obywatele (obsługa zadłużenia nie jest więc uzależniona od kaprysów zagranicznych inwestorów),
    ALE TEN STAN RZECZY ULEGNIE ZMIANIE..

    Myśle ,że kosmici im to sfinansują..oczywiście za ich podatki i banki


    http://exignorant.wordpress.com/2012/03/03/japan-today-koszmarne-scenariusze-nadchodzacego-finansowego-upadku/

    Ciekawe,że taka Japonia nie zrobi akcji wzorem franka czy juana i usztywni swój kurs..
    Hehe to by było nie po myśli wuja sama ,a on ma wielki pistolet.
    Szwajcaria jest za to samo zaś nietykalna..
    Równi i równiejsi.
    Kto ma większą rakietę ten szonci.

    • Peryskop 13 marca 2012 o 10:44 pm

     http://www.uwazamrze.pl/artykul/836208.html

     Piotr Gabryel 11-03-2012

     Brawo! Polska znowu liderem!

     Polska – pod fenomenalnym kierownictwem pana premiera Donalda Tuska, pana wicepremiera Waldemara Pawlaka i pierwszego pośród ministrów, czyli szefa resortu finansów pana Jacka Rostowskiego – nie daje się wyprzedzić państwom Unii Europejskiej w żadnej dziedzinie. Ostatnio do kolekcji swych niekwestionowanych osiągnięć dołożyła następne. Okazało się bowiem – co wprost wynika z najnowszych danych Eurostatu – że nasz kraj jest pierwszy także w rozwijaniu biurokracji.

     Kunszt premiera i wszystkich, bez wyjątku, jego ministrów w sztuce rozmnażania posad dla biuralistów w zasadzie znany był od dawna. Wszelako ostatnie lata pierwszej kadencji rządu Platformy i PSL nie pozostawiły w tej mierze już nawet cienia wątpliwości. A w ciągu całych czterech lat (a cóż to, w końcu są cztery lata!) przysporzył on Polsce ponad 100 000 (słownie: sto tysięcy) biurokratów, zwiększając ich liczbę z 400 do 500 tys., a więc dobrze o jedną czwartą.

     Że to nie byle hetka-pętelka, wiemy nie od dziś. Ale dopiero teraz, gdy znamy ogólnoeuropejskie realia, w jakich naszym rządzącym przyszło się mierzyć z tym niewyobrażalnie trudnym zadaniem, możemy pojąć rozmiary ich (i, co tu ukrywać, także naszego) sukcesu. A są one, te rozmiary – nie bójmy się tego słowa – ogromne.

     Eurostat nie kłamie. Tylko w ubiegłym roku, gdy w pozostałych państwach Unii Europejskiej ubyło w sumie prawie 175 tys. pracowników sfery budżetowej, gdy na Cyprze, w Czechach, Irlandii oraz w Belgii liczba etatów w budżetówce stopniała średnio aż o 4 proc., przodująca administracja naszego państwa potrafiła podnieść zatrudnienie w sferze budżetowej. Co prawda tylko o 1 proc., ale przecież w tych warunkach – tak samo jak wyniki meczów granych na wyjeździe – ten wynik liczy się podwójnie.

     Przy czym, co ważne, Donald Tusk bardzo sprytnie maskował tę przemyślną politykę rozwoju polskiej gospodarki poprzez inwestowanie pieniędzy podatników w sektor biurokratyczny. Zapewne obawiając się, aby inne kraje nie poszły naszą drogą i nie ukradły nam sukcesu, przez te wszystkie długie cztery lata swej pierwszej kadencji uporczywie powtarzał deklarację o konieczności zredukowania liczby biurokratów. Zredukowania równo o 10 proc. I tak skutecznie odwracał uwagę szefów rządów innych państw z UE, tak ich otumaniał, że w końcu dali się na ten prosty chwyt nabrać. I zredukowali swą biurokrację, a z nią swe szanse na gospodarczy sukces.

     Tymczasem my, szczęściarze – dzięki uporowi nieocenionego Donalda Tuska – mamy szansę wydać w tym roku na naszą biurokrację aż 27 mld zł. Czyli niemal tyle, ile wydajemy na armię. A to przecież nie ostatnie słowo naszego premiera.

 30. wronski111 12 marca 2012 o 11:52 pm

  Co się stało, a co się definitywnie nie stało 10 Kwietnia 2010?
  Kto za tym stoi i komu się to opłaciło? Putin, Komoruski? Tusk? Merkel?
  Czy po 23 miesiącach zbliżyliśmy się do prawdy?
  O największej tragedii w naszej powojennej historii kolejny raz – kolejny raz o Ofiarach- członkach Delegacji – rozmawiam w części drugiej 3 odcinka z analitykiem i blogerem ZeZorro.
  Radio Wnet tutaj >
  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/mielenie-zezorrem10-kwietnia-prawda-i-fikcja-ofiary-cz32

  Poprzednie rozmowy tutaj:

  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/mielenie-zezorrem10-kwietnia-prawda-i-fikcja-ofiary-cz31
  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/mielenie-zezorrem10-kwietnia-prawda-i-fikcja-cui-bono-cz2
  http://www.radiownet.pl/#/publikacje/mielenie-zezorrem-10-kwietnia-prawda-i-fikcja-cz1

  • monitorpolski 13 marca 2012 o 1:34 am

   Jeszcze raz napiszesz o kretynie zezorro, wiórwie itp fymowatej maskirowce to konsekwencją będzie BAN. Kretyni od maskirowki BAN.

   • Peryskop 13 marca 2012 o 8:34 am

    Marku, czy powyższy wpis od monitor@polski to autentyk czy podkładka ?

    • Aśka 13 marca 2012 o 8:40 pm

     Ten wpis monitorpolski 13 Marzec 2012 o 1:34 am, to pewnie nie Marka, bo dzisiaj milczy.

     • Peryskop 13 marca 2012 o 10:47 pm

      Też tak sądzę, bo nie dawno uprzedzał, że ktoś się podszywa.

   • wronski111 13 marca 2012 o 5:27 pm

    A za inż Grzegorza Rosse i prof M. Dakowskiego, prof Środerbacha, prof Trznadla też ban?
    To tez kretyni wg monitora?
    http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/21594,zniszczenie-tu-154m-101-wybuchem-15m-nad-ziemia-raz-jeszcze

    • psychiatra 13 marca 2012 o 6:33 pm

     wronski wracaj na oddział zamkniety fym

     • Peryskop 13 marca 2012 o 10:51 pm

      No to nawet widać specjaliści z jakiego oddziału kryją się za nagonką na Wrońskiego 😀

      • Aśka 13 marca 2012 o 10:56 pm

       Jakiś nowy przydział?

 31. iHe 12 marca 2012 o 11:55 pm

  Kto pejsbookiem wojuje od pejsbooka ginie?

  http://biznes.onet.pl/egipt-nazywa-izrael-wrogiem-numer-jeden,18515,5054882,1,onet-wiadomosci-detal

  „Egipski parlament, zdominowany przez islamistów, określił w poniedziałek Izrael mianem „wroga numer jeden” i jednogłośnie opowiedział się za wydaleniem izraelskiego ambasadora oraz za wstrzymaniem eksportu gazu do państwa żydowskiego.
  W raporcie wezwano także do rewizji „stosunków i porozumień” z Izraelem oraz do zrewidowania egipskiej polityki nuklearnej w związku z podejrzeniem, że Izrael posiada broń atomową.”

  • rabarbarek 13 marca 2012 o 3:13 am

   I kolejna interesujaca wiadomosc. Dick Cheney mial przybyc do Kanady z wykladami . Tematu wykladow , niestety nie ujawniono. Ale znajac monotematycznosc tego pana , mozna przypuszczac , ze nawolywalby do poparcia planow wojennych … Dzisiaj wizyta DCh. zostala odwolana jak to okreslono , ze wzgledow bezpieczenstwa. Czyzby bal sie juz wlasnego cienia ? Who next? Niedawno wydawal wyroki na niewinnych , a teraz boi sie przyjechac do zaprzyjaznionej Kanady? Oszust, i do tego tchorz …. brrrrr

 32. rabarbarek 13 marca 2012 o 4:16 am

  Eurocalypse ? Bankierzy spac nie moga . Maskuja smutna prawde. Niedlugo banki swiecic beda pustkami , i nacjonalizacja bankow nie pomoze. Zreszta o jakiej nacjonalizacji mozna mowic we wsolnym kolchozie , a takie informacje zaczynaja krazyc po stronach zajmujacych sie finansami ..
  Grecy oprozniaja swoje konta w bankach , i z koniecznosci , i z przezornosci . Kilka miliardow euro zmienilo miejsce, z bankow na miejsce w poduszkach. Tam przynajmniej cieplo i bezpiecznie. Teraz zaczal sie run na banki w Hiszpanii , Portugalii i we Wloszech. To moze byc gwozdziem do trumny systemu bankowego. Kolejki do wyplat lokat coraz dluzsze , w obawie , ze zabraknie gotowki. A w msm cisza , poczta pantoflowa jednak dziala i ma sie dobrze , wiec coraz wiecej przezornych bedzie kierowalo swoje kroki w kierunku bankow. Wyplaty z bankow europejskich odbywja sie juz od jakiegos czasu , ale obecnie przybieraja forme masowego ruchu obywatelskiego, pragnacego za wszelka cene uratowac , szczatki swoich oszczednosci.

  Kilka ciekawych artykulow w linku

  http://boombustblog.com/blog/item/6018-so-can-europe-nationalize-all-of-its-troubled-banks?-place-your-bets-here

  • rabarbarek 13 marca 2012 o 4:39 am

   Z komentarzy :

   zamiast otwierac nowe konta , beda musieli sobie kupic lopaty … [ pracownicy bankow pewnie tak , a co z szefostwem?]

   we Wloszech nalozono na srebro 21 % podatku Vat [ czyzby podwyzka ?]

   we Wloszech coraz ciezej kupic lub sprzedac dom , poniewaz banki nie udzielaja pozyczek.

   brak pieniedzy na pozyczki na zakladanie biznesow

   • dziadek 13 marca 2012 o 8:22 am

    Goju !
    Nim wezmiesz pozyczke zastanow sie czy bedziesz mogl ja splacic .
    Zrobia wszystko aby ci sie to nie udalo.
    Przy tej „okazji” stracisz to co posiadasz,co udalo ci sie wypracowac.

    LICHWA RAK LUDZKOSCI !!!

    Nie chciej posiadac tego na co cie nigdy nie bedzie stac.
    Wiedz z jakich rodow pochodzisz ,nigdy nie dorownasz rodom bogatym.

    Krol umiera krolem a biedak biedakiem !

   • rabarbarek 13 marca 2012 o 3:05 pm

    Jak donosi dzisiaj RT , Grecja wyjdzie ze strefy EURO , poniewaz zaden bailout nie jest w stanie pomoc temu krajowi w rozwiazaniu obecnych problemow. Problemow , ktore narosly w wyniku zlodziejskiej polityki bankierow. Powrot do drachmy jest jedynym rozsadnym wyjsciem , tylko ze krok ten powinien byc zrobiony 1-2 lata temu , kiedy Grecja nie byla jeszcze tak zadluzona jak dzisiaj. Bankructwo , zamknac na stale drzwi za IMF,i cala reszta bankierstwa i zmienic rzad , ktory wykazal sie lojalnoscia w stosunku do zlodziei , zdradzajac wlasny narod.
    To jedyne rozwiazanie , a wlasciwie jedyna droga w dobrym kierunku. Aby wyjsc z zaulka , w ktorym Grecja sie znalazla ” islandzka droga” jest najlepszym drogowskazem.

    W Hiszpanii protesty . Bezrobocie rosnie. Przyszlosc w czarnych barwach. Widzac , co sie dzieje w Grecji , byc moze Hiszpania zrobi wczesniejszy odwrot i opusci strefe , ktora zamiast obiecanych kokosow , podlozyla Europie ” zgnile jaja”.

    Na horyzoncie ciemne chmury , a Unia Europejska wymysla nowe przepisy i regulacje , ktore jeszcze bardziej pograzaja gospodarke europejska. Wymyslono wlasnie , ze skladanie jajek przez kury musi odbywac sie ” humanitarnie” i kury musza miec do tego specjalnie okreslona przestrzen. Rezultat taki , ze farmerzy rezygnuja z prowadzenia ferm kurzych i wkrotce moze okazac sie , ze zabraknie nam jajek , ktore sprowadzac bedziemy z Chin. Dostosowanie sie do nowych przepisow jest dla farmerow zbyt kosztowne.

    • iHe 13 marca 2012 o 3:44 pm

     Kiedyś w Polsce było taki żart,że jakby komunizm wprowadzić na Saharze,to niebawem piasku zabraknie.

  • Peryskop 13 marca 2012 o 8:31 am

   OKAZJA !
   Jest możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro aby pomóc Grecji w kryzysie.
   Grek będzie robić za Ciebie wszystko, na co nie masz czasu. Spać za Ciebie do jedenastej, chodzić za Ciebie na kawę, odbywać poobiednia sjestę, a wieczorem siedzieć za Ciebie w uroczej knajpce. Ja juz adoptowałem i mam luz – mogę teraz zapier…ać od rana do wieczora!
   Oferta ograniczona, ważna tylko do wyczerpania zapasów.

   PS. Należy przeprosić za ten dowcip uczciwych Greków, którzy zostali wmanewrowani w kłopoty bez swej winy i wbrew swoim protestom.

   • mi461 13 marca 2012 o 2:44 pm

    peryskop, ale to jest przwda.
    Bylam tam 2 pelne lata.
    Moj pracodawca mial tawerne, robil dobre pieniadze, kiedy wracal do domu
    w 1 taxi jechal jego kapelusz,
    w 2 taxi jego pies a
    w 3 ON !!
    TO BYLO DZIEN W DZIEN>
    Na wyplate dla nas nie bylo, zawsze zalegal (pracowalismy legalnie)
    jak oni potrafia sie bawic i jakie maja „lewe” rece to tylko ktos kto widzial to moze zrozumiec ze ten „dowcip” ma duzo gozkiej prawdy.
    Sa i pracowici Grecy ktorzy potrafia zapierniczac, ale kochaja sie bawic i to im najlepiej wychodzi. 😉

    • iHe 13 marca 2012 o 3:06 pm

     Generalnie zdrowi ludzie robią to co lubią,a nie zastanawiają się jak to wpłynie na pkb 🙂
     Zdrowe państwo nie wymaga myślenia za to państwo..Jeżeli wymaga ,to nasuwa się pytanie po co nam one?

     Jest też naród którego główną pracą jest dymanie i jakoś prawie nikt im tego nie ma za złe.
     Czasem potrafią wymienić pomarańcze za kamienice jak to kiedyś prześmiewczo Majewski w szontowym tefałenie pokazywał.

     I nikt im tego nie wytyka,że się dobrze tym bawią.Ostatnio ktoś wytknął ,że bawi ich mordowanie Palestyńczyków,kiedy to rodziny z dziećmi jechały na piknik z którego był dobry widok na bombardowanie strefy Gazy(chyba od gazu i gazy do opatrunków)..

     Każdy ma być jak ten robot i się cieszyć ,że wypracował sobie jak ten Niemiec z dowcipu AQQ miche ryżu(yy chleb),bo na reszte czasu/życia nie starczyło..Bo tak jakoś samo wyszło..

     Jakoś zapomina się o tych suwaczkach,widełkach,ustawkach,zaszondzeniach i innych takich okradajkach szondofo-banksterskich,zaleceniach i reformach..

     A już zupełnie zapomina się ,że pomoc dla Grecji poszła na niemiecką broń.To zupełny temat tabu.

  • kkk 13 marca 2012 o 10:25 am

   w Irlandii trzeba uprzedzic na 24 godzinny przed jak chce sie wyciagnac wiecej niz 5000

   • mi461 13 marca 2012 o 2:33 pm

    nie tylko w Irlandii.
    Kanadyjskie banki nie dadza wiecej gotowki niz 2.500 $ , jezeli sie chce wiecej trzeba robic zamowienie 24 godziny przed odbiorem.

    W niektorych sklepach nie mozna placic kartami polatniczymi – tylko gotowka.

   • Irol 13 marca 2012 o 2:47 pm

    Pozwolisz , że się wypowiem. Uprzedzić oczywiście możesz, ale i tak dostaniesz termin na odebranie kasy i to na pewno nie będzie 24godziny. Minimum 3 do 5-ciu dni.

    • mi461 13 marca 2012 o 9:58 pm

     IROL jezeli ty wiesz lepiej (jakie prawo maja wszystkie banki kanadyjskie) to sorry pewnie ja sie myle
     i musze zakonczyc dzialalnosc 😀 😀

     • Irol 14 marca 2012 o 10:06 am

      Nie moja wina, żeś się pod Irlandię wpieprzył. Mój post dotyczy Irlandii, w Kanadzie jeszcze nie byłem i patrząc na jej stan zadłużenia się nie wybiorę. Z dwojga złego z Irlandii mam bliżej do kraju.

   • Tomasz 13 marca 2012 o 4:59 pm

    W UK tak samo. Te pieniadze u nich nie istnieja,musza pozyczac od innych bankow. Zdaje sie , ze ktos juz to kiedys tlumaczyl,jak dziala system bankowy

  • ALFA 13 marca 2012 o 11:00 am

   Rozgniewany emeryt zaatakował Ministra Finansów
   W sobotę „ofiarą” kolejnego jogurtowego ataku padł grecki Minister Finansów i niedoszły lider partii Pasok, Evangelos Venizelos.
   odczas krajowego zjazdu partii do miejsca zajmowanego przez Venizelosa podszedł starszy mężczyzna oblewając go następnie jogurtem. Jak powiedział później w rozmowie z mediami, atak był protestem przeciwko obniżce emerytur wynikającej z przyjętych przez rząd środków oszczędnościowych.
   http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/rozgniewany-emeryt-zaatakowal-ministra-finansow/

 33. Ania 13 marca 2012 o 7:42 am

  O Chrystusie Panie…. A to się będzie działo ?!
  http://krystal28.wordpress.com/2012/03/13/benjamin-fulford-raport-13-marca-2012/

  • rabarbarek 13 marca 2012 o 3:36 pm

   „Ludzkosc zostanie wreszcie uwolniona” , A geje proszone sa o przylaczenie sie do Towarzystwa Bialego Smoka. No to faktycznie czeka nas raj na ziemii .
   Fulford musi czyms sie wzmacniac i „to cos” odbiera mu rozum . Nie ma innego wytlumaczenia na jego ” wizje”.

   Idzie nowe , dziadzie , idzie nowe …. I juz o polowe bedzie lepiej.
   Stare , ale wciaz aktualne …

   • Irol 14 marca 2012 o 10:11 am

    No, geje też się przydają.
    Takie bractwo Białego Smoka to pewnie składa się z samych Macho :).
    Jak już zapiją i za..chają jakąś ładną Pannę to zawsze będą mogli jeszcze jakiemuś pedałowi ryja obić.

 34. Pingback: Izraelski agent: zamach na USA w ciągu najbliższych miesięcy « Dziennik gajowego Maruchy

 35. dziadek 13 marca 2012 o 8:23 am

  ROZWAGI GOJE,
  CZEKAJA WAS CIEZKIE BOJE !

 36. Pingback: Pomóżmy,naszym pasterzom,zgiąć kark,przed Panem żniwa. « Zenobiusz's Blog

 37. Pingback: Obamę ostrzeżono,kto ostrzeże,naszych rządzących.??? « Zenobiusz's Blog

 38. Tola 13 marca 2012 o 10:00 am

  @Peryskop – w twoim dowcipie jest jednak duzo prawdy.Nie raz to obserwowalam i zastanawialam sie.Podobnie jest z Hiszpanami,ktorzy beztrosko sie zadluzaja byle tylko pojechac na wakacje.Myslenie o problemach zostawiaja na potem.Nie twierdze,ze tylko w takiej mentalnosci tkwi zrodlo problemow wielu krajow ,ale znaczaco sie doklada.
  Cos ostatnio bylo w komentarzach o Filipinach.Przepiekny kraj i taka bieda ,ale tam kobiety wygania sie za granice,zeby sprzataly domy a faceci nie robia nic.Jak jeden uklada ceglu to 20 patrzy.A chinczycy ? Daj im tylko mozliwosc to zasuwaja jak mroweczki , a to pieka ziemniaczki czy kasztany na ulicznych wozkach .Cale rodziny zaangazowane w male biznesiki -dlatego taki sukces maja.I kiedy panstwo nie przeszkadza to kraj kwitnie i ludzie sa zadowoleni.
  Niestety nijak to sie ma do Polakow,ktorzy sa bardzo madrzy,sprytni,potrafia ciezko pracowac,sa pomyslowi -tu ewidentnie system to niszczy.
  Pamietam ten boom w Polsce ,jak sie ludzie rzucili na robienie roznych biznesow ,od malych do duzych.Ile bylo radosci i zadowolenia w Polakach ,a potem ktos to obcasikiem zaczal wciskac w ziemie a teraz rozciera.

 39. ALFA 13 marca 2012 o 10:02 am

  Historia szatana
  Czy świat po raz pierwszy dowiedział się o diable z Biblii? Nie, wymyślili go Persowie już 3500 lat temu. Dokument „Historia szatana” w fascynujący sposób pokazuje, jak nasza koncepcja zła, symbolizowana przez diabła, zmieniała się na przestrzeni wieków, dostosowując się do potrzeb rządów, kościołów, demagogów i oportunistów na całym świecie.
  Diabeł w ciągu tysiącleci „dorobił się” rogów, rozwidlonego ogona i niezliczonej liczby określeń. Od wieków odgrywa kluczową rolę w sposobie, w jaki myślimy oraz w wielu aspektach światowej kultury. Jako Szatan, Belzebub czy Lucyfer, diabeł zawsze miał złą reputację. Twórcy dokumentu sugerują, że niezasłużenie. Krucjaty, inkwizycja, palenie czarownic, a nawet obecna wojna z terroryzmem, wszystko jest powodowane wierzeniem, że od narodzin świata walczą ze sobą siły zła i dobra. Film, będący biografią diabła, jest spojrzeniem z przymrużeniem oka na tę jedną z najbardziej wpływowych i mitycznych postaci. Twórcy pokazują zmieniającą się twarz szatana, od nauk Zaratustry do polityki George’a W. Busha.
  http://tv.wolnemedia.net/filmy-dokumentalne/historia-szatana/

  • zenobiusz 13 marca 2012 o 9:26 pm

   Ciekawem,
   kiedy zaczniesz głosić,
   chwałę lucyfera.???

   • AQQ 13 marca 2012 o 9:55 pm

    Oj Zenek – „Modli się przed figurą a diabła ma za skórą”
    Między białym a czarnym jest masa barw, a ludzi się nie mierzy w/g deklaracji pobożności czy przynależności do Twojego wierzenia.
    Ślepe, beznamiętne klepanie zdrowasiek nie czyni nikogo dobrym człowiekiem…

    • zenobiusz 13 marca 2012 o 11:23 pm

     A tak blisko masz na Jasną Górę.
     I nic.
     Jakże mi Cię .żel.Kiedyś zrozumiesz.

     • AQQ 13 marca 2012 o 11:33 pm

      Na Jasnej Górze Bóga szukac próżno…

      • zenobiusz 13 marca 2012 o 11:57 pm

       To może na Górze Syjon spróbuj.

       • zenobiusz 14 marca 2012 o 12:01 am


        Mówię poważnie,niezbadane są ścieżki Pańskie….

      • zenobiusz 14 marca 2012 o 12:03 am

       Bazylika Zaśnięcia NMP dominuje na szczycie Góry Syjon. Zgodnie z tradycją, w tym miejscu Matka Boża zapadła w sen wieczny. Kościół ten jest zwany matką wszystkich kościołów. Kilkakrotnie niszczony, a następnie rozbudowywany swój dzisiejszy wygląd zawdzięcza niemieckim Benedyktynom, którzy wybudowali obecny kościół na początku XX wieku. W krypcie pod górną częścią kościoła, znajduje się rzeźba z drewna wiśniowego i kości słoniowej przedstawiająca śpiącą Maryję, a znajdująca się ponad rzeźbą kopuła ozdobiona jest mozaiką przedstawiającą Chrystusa witającego się z Matką. Główna część kościoła zdobiona jest pięknymi mozaikami – m.in. złocona mozaika nad ołtarzem przedstawiająca Madonnę z Dzieciątkiem. Przepiękne mozaiki na posadzce przedstawiające Trójcę Świętą, Apostołów oraz zodiak.

    • krist 13 marca 2012 o 11:38 pm

     mozna byc dobrym człowiekiem bedąc ateistom… 🙂
     cyt:”Ślepe, beznamiętne klepanie zdrowasiek nie czyni nikogo dobrym człowiekiem…” tak to szczera prawda….

  • pola 13 marca 2012 o 10:35 pm

   Największym sukcesem szatana jest to że wmówił ludkom że go nie ma,hulaj dusza.

 40. latarnik 13 marca 2012 o 10:53 am

  Ciekawa nowa analiza dot. Smoleńska

  http://zamach.eu/120308/Untitled_1.html

  wiele ciekawych faktów mających miejsce 9 i 10 kwietnia

  fragment

  „W260
  J.K. brat L.K. opublikował informację o tym, że otrzymał on połączenie telefoniczne od swego brata z samolotu. Powiedział on parę zdań, ale kiedy go o coś zapytał, to już nie otrzymał odpowiedzi, bo rozmowa została przerwana.

  W270
  Wdowiec po asystentce żony L.K. opublikował informację o tym, że otrzymał on połączenie telefoniczne od swej żony z samolotu.

  Powiedziała ona parę zdań, ale kiedy ją o coś zapytał, to już nie otrzymał odpowiedzi, bo rozmowa została przerwana.”

 41. kaci 13 marca 2012 o 11:08 am

  Ja głosuję na Tuska

  Kochani, zapraszamy do wspólnego wyliczania powodów, dla których powinniśmy dalej głosować na Donalda Tuska! Oczywiście, pół żartem, pół serio. Okupacyjny rząd wykorzystuje fakt, że nie robimy nic. A my wiele robić nie musimy, wystarczy że będziemy mówić prawdę o jego „dokonaniach” i będziemy się śmiać mu prosto w twarz. Żaden przestępca nie wytrzyma prawdy i szyderstwa. Kłamstwo ma krótkie nogi, jak bardzo je skrócimy zależy od naszej inicjatywy.

  Czekamy na wasze propozycje. Napiszcie konkretnie, czego rząd Tuska nie zrealizował w waszym konkretnym przypadku. Np. studentom obiecano utrzymanie ulg studenckich – niech piszą studenci, emerytom obiecano godne emerytury – niech piszą emeryci, kierowcom obiecano rozsądne koszty użytkowania pojazdów – niech piszą kierowcy.

  WSZYSTKIM Z NAS OBIECANO PAŃSTWO PRAWA – a mamy zupełne bezprawie – niech piszą wszyscy.

  Artykuł w finałowej wersji należy rozpowszechniać, kopiować, powielać, wklejać na fora, czy choćby w komentarzach na polskojęzycznych – mainstreamowych portalach. Można go także wydrukować, zostawić w pracy na stołówce kolegom i koleżankom do przeczytania, wrzucić sąsiadowi do skrzynki na listy, przekazywać dalej jak się da, nawet i poprzez komunikator gg czy skype. Pomysłów jest masa. Tyle pomysłów, co głów. Liczymy na wspólną mobilizację i wspólny projekt.

  Rodacy i rodaczki, którzy/które wiedzą dlaczego zagłosują na Tuska: wMordechaj, Polonuska, Misius, Seler, Skrzyp81, Tuskomaniak

  Pora na Twoją cegiełkę.

  Ja głosuję na Tuska

  Głosuję na Tuska, ponieważ wierzę, że to jedyny mąż stanu, który wyprowadzi nasz kraj z kryzysu, a wprowadzi go w nową świetlaną katastrofę.

  Myślę, że nie ma w Polsce człowieka, który byłby bardziej myślący, utalentowany i rozgarnięty. Gdy oglądam oblicze mojego premiera, wydaje mi się, że od bezustannego łgania, dostał już permanentnego zeza.

  Głosuję na Tuska dlatego, że wierzę w jego obietnice. Tyle ich złożył Polakom, że sam już nie pamięta, co obiecywał.

  Głosuję na Tuska dlatego, że w okresie poprzednich 4 lat piastowania najważniejszego urzędu w państwie zrozumiał, co jest dla Polaków najważniejsze. Głosuję na Tuska dlatego, że uważam, iż w ciągu kolejnych 4 lat zrozumie to jeszcze lepiej.

  Głosuję na Tuska dlatego, że jedyny kolor, jaki zna nasz premier, to kolor zielony, kolor nadziei, nadziei na zbliżającą się nieuchronnie katastrofę.

  Głosuję na Tuska dlatego, że stworzył i kieruje partią obywateli, dla obywateli i interesy wszystkich obywateli obchodzą go tak samo, jak jego własne.

  Głosuję na Tuska dlatego, że uwielbiam, gdy z ekranu telewizora słyszę kłamstwa o swoim życiu.

  Głosuję na Tuska dlatego, że nadaje najwyższe odznaczenia państwowe oczywistym zdrajcom i ludziom, którzy pogardzają moją ojczyzną.

  Głosuję na Tuska dlatego, że jeszcze dzisiaj są w Polsce nazwy ulic i pomniki bandytów, którzy mordowali Polskich patriotów.

  Uwielbiam Tuska, ponieważ dzięki jego wytężonej pracy z mojego kraju za granicę wyjeżdżają ludzie w poszukiwaniu pracy i kawałka chleba.

  Głosuję na Tuska dlatego, że wyjątkowo troszczy się o przyszłość naszych dzieci. Wyrazem jego troski jest zamykanie kolejnych szkół i przedszkoli.

  Głosuję na Tuska dlatego, że ludzie z dyplomami coraz częściej nie potrafią napisać prostego dyktanda.

  Głosuję na Tuska dlatego, że dzięki niemu zatrudnienie w urzędach państwowych i samorządowych rośnie corocznie o 15 %.

  Głosuję na Tuska dlatego, że stworzył w Polsce nową rasę hodowlaną – święte krowy, dzięki czemu możemy kontemplować kulturę Indii.

  Głosuję na Tuska dlatego, że nie pozwala sklepikarzom i małemu biznesowi kraść obywatelom ostatniego grosza, za to pozwala rozwijać się bankom i hipermarketom.

  Głosuję na Tuska dlatego, że nie zapomina o emerytach i rencistach, podwyższając im wypłaty z ZUS co roku o 1 zł 50 gr.

  Głosuję na Tuska dlatego, że cena benzyny niedługo uplasuje nasz kraj na 1 miejscu w Europie.

  Głosuję na Tuska dlatego, że nieugięcie kontynuuje politykę uczynienia z mieszkańców Polski bandy nędzarzy i niewolników.

  Głosuję na Tuska dlatego, że nie widzę, jak wielu ludzi w moim kraju nie ma mieszkań i nigdy nie będzie mieszkać we własnym mieszkaniu.

  Pogratulujmy premierowi Tusk, że próbuje robić oszczędności. Nam każe tyrać do 67 roku życia, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze stara się oddać na ratowanie planu emerytalnego biednych Niemców, Francuzów i innych europejczyków. Dowodzi to jego geniuszu, którego my nie potrafimy zrozumieć.

  Pan premier ma gest, godny dobrego Samarytanina. Ostatnio podarował 1,2 mld długu Gazpromowi.

  Pogratulujmy Tuskowi, że samolot w Smoleńsku po prostu spadł, pewnie dlatego że kierowali nim pijacy i degeneraci. A my musimy nauczyć się czytać raporty ze zrozumieniem, bo znajomość języka polskiego to za mało.

  Głosuję na Tuska dlatego, że pluję na to, co się z stanie z moim krajem i moimi dziećmi.

  Wspieram Towarzysza Tuska za to, że dąży do wprowadzenia tylnymi drzwiami GMO, pomyślał o nas i pomimo że już towary takie są na naszym rynku, to on chce je normalnie dla naszego zdrowia zalegalizować. Niech nasze kochane dzieci rosną i rozmnażają się jak te wspaniałe myszki na poniższym foto.

  Jeden powód to za mało by go wspierać nade wszystko, szacunek i wspaniałomyślność za wspieranie naszego zdrowia i dorzucanie nam brakujących mikroelementów w powietrzu i wodzie. Trzeba spryskać “swoje roślinki” aby się znakomicie rozwijały wspaniałym nawozem z dodatkami aluminium, baru , strątu itp., bez tych dodatków do tlenu nie dotrzemy do urny by okazać naszą wdzięczność w kolejnych “demokratycznych” wyborach.

  W ogóle kocham ten świat bajek, pluje na wszystko i mi to zwisa. Dlatego, że ja głosuję na Tuska.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/12/ja-glosuje-na-tuska/#comments

 42. ALFA 13 marca 2012 o 11:10 am

  Mądry Tusk po szkodzie
  W tej sprawie od wielu tygodni Polska zapowiadała weto i zmaterializowało się ono wczoraj, bo Donald Tusk wystraszył się już skutków tzw. paktu klimatycznego – energetycznego, który bez głębszego zastanowienia podpisał w grudniu 2008 roku
  Premier Tusk chyba sądził, że te konsekwencje przyjdą dopiero w roku 2020, a więc kiedy on już nie będzie nie tylko rządził ale nawet nie będzie go już w polityce, więc łatwiej było mu zaakceptować, te niekorzystne dla Polski decyzje.
  Teraz im bliżej do początku stycznia 2013 roku kiedy to zaczną obowiązywać nowe rozwiązania, tym więcej nerwowych reakcji koncernów energetycznych, a także firm, w których koszty energii elektrycznej stanowią znaczącą pozycję, a także coraz więcej raportów niezależnych instytucji, które szczegółowo opisują skutki pakietu klimatycznego dla polskiej gospodarki.
  http://wolnemedia.net/gospodarka/madry-tusk-po-szkodzie/

  • kaci 13 marca 2012 o 2:56 pm

   ………..niestety z liczebnością Polski jest problem,wystarczy się przejść po szkołach do których się chodziło za komuny i zobaczyć ile jest rzeczywiście dzieciaków,W mieście w którym ja mieszkałem a nie jest to mała mieścina na Śląsku,zauważyłem ze jest to 20% stanu jaki ja pamiętam.Proszę się przejść po polskich cmentarzach i zobaczyć ile ludzi umiera i w jakim średnim wieku.Wiec z tego prosty wniosek ze nie ma szans aby się ludność utrzymywała na stałym poziomie od 12 lat.Jakiś rok temu wdziałem na niezależnej krotka wypowiedz ministra za rządu pisu oficjalnie stwierdził ze ludność liczy obecnie 26 milionów

   • ALFA 13 marca 2012 o 7:02 pm

    I tak ktoś wpadł na pomysł przerwać II WŚ .po co ludzi truć i eksperymenty robić w obozach i mieć kłopot z zwłokami .Więc przerwano wojnę i wymyślono nam choroby i chemię .Tak same rodziny będą chować swoich bliskich,a przy tym ksiądz i grabarz zarobi.Zobaczcie ile chorób przybyło nam po II wojnie.Gdzie nasi pradziadkowie chodzili do lekarzy .Teraz wymyśli badania na cholesterol,cukier we krwi ,psa poobniżali wskażniki i tak robią choroby i eksperymenty .I od razu leki, a one nas zabijają.Teraz nam szkodzi wszystko .Dlaczego dawniej nie szkodziła nam słonina wędzona,mleko,śmietana i masło bo to było naturalne.Tego nasz organizm potrzebuje.
    Wróćmy do żywienia naturalnego.Oleje tylko na surowo nic nie smażyć na nim.Smalec tylko wytrzymuje duże temperatury.Jedzmy to co dawniej .Jedzcie pestki z moreli,śliwek i jabłek.One nas nie trują, ale leczą.Omijajcie markety tam same trucizny ,a będzie nas więcej.Jedzcie nasze owoce .Róbcie swoje przetwory na zimę jak nasze prababki.I życzę żeby więcej wyłączali prąd ,a panie odstawiły środki antykoncepcyjne ,które prowadzą do wielu chorób .BĘDZIE NAS DUŻO.ZOBACZCIE ILE DZIECI MAJĄ KOSMICI nas ma być jeszcze więcej.Prezydent nie nasz ma pięcioro ,a ile już ma wnuków???????????
    DO ROBOTY POLACY I ZDROWE MYŚLENIE. 😀

 43. Pingback: Śmierdzące sprawy w wolnym świecie a przewidywany zamach na USA « ZYGFRYD GDECZYK

 44. AQQ 13 marca 2012 o 11:12 am

  Czytajcie i działajcie.
  http://astromaria.wordpress.com/2012/03/13/prokuratura-okregowa-w-poznaniu-nie-wyrazila-zgody-na-opublikowanie-list-firm-ktore-mogly-uzywac-niejadalnej-soli-ale-my-ich-do-tego-zmusimy/

  • iHe 13 marca 2012 o 12:25 pm

   Hihi prowokatura jak zwykle PO obywatelskiej stronie barykady.
   Trzeba budować zaufanie do instytucji publicznych małymi krokami..

  • Stanisław 13 marca 2012 o 1:54 pm

   Mam nadzieję że ktoś zdrowo myślący poda listę olewając zakaz prowokatorów z wiadomej instytucji. Szczerze też wątpię w badania sanepidu – na zdrowy rozum nie można było podać prawdziwych danych, ponieważ mogłoby to zaowocować pozwami sądowymi dla tych biznesmenów, którzy w swoich firmach używali tę sól do celów spożywczych. Nie po raz pierwszy ukręca się sprawę w imię spokoju publicznego.

 45. ALFA 13 marca 2012 o 11:14 am

  Tanie panie na sponiewieranie
  Jedna z największych brytyjskich agencji pośrednictwa pracy dopuściła się oszustw i wyzysku wobec Polek zatrudnionych jako obsługa hotelowa. – „Polki pracują ponad siły i są oszukiwane w kwestii wynagrodzeń” – ustaliła stacja BBC 2.
  Jedna z kobiet opowiada: „Byłam przerażona tym, co mnie tam spotkało. Kierowniczka traktowała nas jak bydło. Często nie było środków czystości i musiałyśmy używać tego, co było pod ręką, szamponu i mydła. Pracowałyśmy ze łzami w oczach, ale musiałyśmy zacisnąć zęby. Miałyśmy rodziny na utrzymaniu” – wspomina 24-letnia Barbara W., która zrezygnowała z pracy w jednym z hoteli należących do sieci Park Plaza.
  http://wolnemedia.net/prawo/tanie-panie-na-sponiewieranie/

 46. zenobiusz 13 marca 2012 o 11:20 am

  Dziwne dźwięki,niepokojące ludzi,w różnych miejscach na Ziemi,tłumaczone są w różny sposób.A może chodzi,o to.??Może działanie testowanych pojazdów,z omawianym niżej napędem,powoduje te dźwięki (zen).
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/13/czy-oni-juz-to-maja-alcubierre-warp-drive-a-doomsday-weapon/

 47. ALFA 13 marca 2012 o 11:32 am

  Polacy w Holandii: Jesteśmy obywatelami drugiej kategorii
  Dziś w Parlamencie Europejskim debata ws. portalu dyskryminującego Polaków pracujących w Holandii. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Nasi rodacy są traktowani w tym kraju jak obywatele drugiej kategorii.
  Bezprecedensowa rezolucja ma wezwać holenderski rząd, żeby potępił antypolski portal i zbadał, czy jego istnienie nie jest sprzeczne z prawem. Taka przynajmniej jest pierwsza wersja dokumentu, nad którym pracują jeszcze eurodeputowani.

  Przypomnijmy – ksenofobiczny portal założyła holenderska partia Wolności, której szefem jest Geerta Wilders. Na stronach portalu można składać skargi na Polaków i innych obywateli Europy Środkowej przebywających w Holandii. Można skarżyć się na złe zachowanie obcokrajowców, ale także na to, że Polak zabrał Holendrowi pracę.
  http://www.rmf24.pl/news-polacy-w-holandii-jestesmy-obywatelami-drugiej-kategorii,nId,556976

  • AQQ 13 marca 2012 o 1:14 pm

   Jakby ktoś miał wątpliwości to we własnej ojczyżnie jestesmy obywatelami ostatniej kategorii!

 48. Beak kodu 13 marca 2012 o 11:41 am

  czy ktoś wie skąd mogę pobrać książkę „Kod Uzdrawiania” Alexandra Loyda ?

 49. wacpan 13 marca 2012 o 12:58 pm

  hehehehhe pewna zydowka napisala dzis na fcb:

  TAK SIE ZYJE DZIS W ISRAELU….MUSZE COS DODAC ? …CHYBA NIE…

  • mocniejszy 13 marca 2012 o 3:21 pm

   Bloki ładnie odmalowane, żadnych śladów zniszczeń, kurort w porównaniu z Gazą… …a że nikt z mieszkańców żydowskich osiedli nie chce spotkać się nawet z rzemieślniczej produkcji rakietą, to się rozumie, bo kto chciałby zostać kaleką lub nieboszczykiem. Młodzi Izraelczycy, którzy się tam narodzili albo których rodzice tam przywieźli bez pytania w ramach „repatriacji”, po praniu mózgów od przedszkola po synagogę i przez tv – mogą nie rozumieć, że Palestyńczycy też ludzie i to bardziej pokrzywdzeni…
   Jeśli Izraelczycy chcą rządzić się w Kanaan prawem silniejszego, niech nie narzekają, że słabszy próbuje odzyskać, co stracił.
   Z czysto ludzkiego punktu widzenia Izraelczycy też są ofiarą braku pokojowych dążeń własnego rządu i totalitarnego ogłupiania społeczeństwa. Szkoda mi tych, którzy to widza i chcieliby żyć po ludzku dobrze z sąsiadami, a ich rząd i tamtejsze lemingi sami siedzą w tym szambie wojennym i innych zmuszają. Z podziałem na równych i równiejszych tak jest, że równiejszość jest stopniowalna i nawet obywatele zwycięskiego imperium są tylko podnóżkiem własnych wodzów albo armatnim mięsem. Karmi się zwykłych Izraelczyków bajkami o wybraństwie, o lepszości, o proroctwach itp. itd., a wszystko po to żeby wierchuszce żyło się lepiej.
   Czy młodzi Izraelczycy różnią się od rówieśników z innych ludów? Marzą o pięknym życiu czy o tym by robić za gestapo wobec palestyńczyków? Rodzą się z poczuciem wyobcowania, wyższości i wrogości od innych ludów, czy im ktoś to sączy od małego zatruwając młode umysły?
   Ludzka natóra jest jedna, jednakie stawanie się lepszym i jednakie upadki bez względu na przynależność etniczną.

   Pokój ludziom dobrej woli! A tym złej woli życzę odmiany na lepsze.

   • mocniejszy 13 marca 2012 o 3:28 pm

    Przepraszam za literówki.

  • krist 13 marca 2012 o 11:35 pm

   tylko ze te odgłosy to nie rakiety spadajace na głowy moskow tylko ostrzał palestynczyków….
   jak to okreslili eliminowanie potencjalnych palestynskich terrorystów…
   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/13/parlament-egiptu-oswiadcza-ze-izrael-jest-wrogiem-nr-1-dla-egiptu/#more-19941
   Wiemy, że od piątku Izrael prowadzi ostrzał Strefy Gaza, w której zginęło już ponad 20 osób. Izraelczycy twierdzą, że likwidują „potencjalnych” terrorystów, wymieniając nawet ich personalia. Nic nie wskazuje na to, żeby strzelali Palestyńczycy. Wszystko to wygląda na niesprowokowany, bandycki napad na bezbronnych cywilów….

 50. wacpan 13 marca 2012 o 1:01 pm

  a i dodala jeszcze to :]]]]]]]]]]]]]]]]]]

  Israel jest krajem ,ktory powstal jako „Ojczyzna zydowska”.
  Kazdy zyd ma prawo tam mieszkac – to jest jego krajem.
  Zydzi mieszkali tam juz 3300 lat temu, ale 2000 lat temu, po tym jak Rzym wypchnal wiekszac zydow (jako rabow) do swojej Imperii i gdzie sie dalo , zydzi zostali tam w mniejszosci. No w ciagu 2000 lat duzo sie tam dzialo, az w 1946 roku UN postanowil , ze bedzie to krajem zydowskim (bo po Holocauscie zydzi nie mieli gdzie zyc).Arabowie ,mieszkajace tam wtenczas, albo uciekli albo sprzedali co mieli zydom. I wiekszac z nich osiedlila sie w Jordanii (80% obywateli tam – to „palestynczycy”). Wszystkie inne cholerne kraje „braci” arabow – im tego nie dozwolili.
  A „Problem Palestynski” byl sztucznie stworzony , po tym jak Zydzi z pustyni (ktora dostali w roku 1946)
  zrobili kraj europejski , ladny , w ktorym wszystko jest !!! O !!! Teraz – Zydow do morza , a arabow do Izraela !!!!!!!!!!!!!
  Na dzis – starczy . Jak masz pytania – chetnie ci pomoge.

  • mocniejszy 13 marca 2012 o 2:54 pm

   W tym skrótowym szkicu są braki. Zanim Hebrajczycy podbili Kanaan, mieszkały tam ludy wybite przez nich, co sami opisali, a opisy są czytane przez chrześcijan jako rzekome słowo boże. Takie to zbójeckie prawo do Palestyny maja potomkowie Hebrajczyków. Rzym 2000 lat temu Judejczyków nigdzie nie wypychał, sami do większych miast dla lepszego życia migrowali, większość diaspory w Imperium Rzymskim powstała z dobrowolnych migracji, dopiero po powstaniach antyrzymskich nastąpiły przesiedlenia, ale ich skala i tak była raczej mniejsza niż wcześniejszych miracji. Żydzi po II wojnie światowej mieli gdzie żyć, cały świat stanął przed nimi otworem, bo wygrała Wielka Żydowska Trójka. I dzięki sile tej Trójki mogli zabrać się za rekonkwistę Kanaanu, zwanego od czasów rzymskich Palestyną. Rzekomi Arabowie (a naprawdę potomkowie starożytnych mieszkańców Palestyny – Judejczyków oraz Fenicjan zchrystianizowanych i zislamizowanych) Żydom ziemię sprzedawali dobrowolnie zanim się zorientowali, że zaczęła się planowa rekonkwista, i że Żydzi mają już przewagę strategiczną, potem sprzedawali tylko pod przymusem. Ale większość ziem po Palestyńczykach trafiła do Izraelczyków wyniku masowych rzezi i wysiedleń przede wszystkim w czasie tuż po ogłoszeniu niepodległości Izraela. W Jordaniii większość mieszkańców jest Palestyńczykami dlatego, że Jordania przez wieki była po prostu częścią Palestyny – to naród Jordański powołano sztucznie po I wojnie światowej dzieląc Palestyńczyków, na Palestyńczyków i Jordańczyków.

   Pomogłem?

   • wacpan 13 marca 2012 o 3:38 pm

    ok

    • Peryskop 13 marca 2012 o 6:11 pm

     Habiru (także Habiri, Khabiri, Hapiru, `Apiru, `Eperu) to starożytna nazwa grupy ludzi zamieszkujących rejon Syropalestyny, którzy nie posiadali własnego państwa. Byli przybyszami (zza Eufratu) i prowadzili głównie koczowniczy tryb życia, przez co można ich porównać do wędrownych Cyganów. Do grupy tej należeli głównie Huryci i Semici, zaś w starożytnych inskrypcjach występują jako włóczędzy i rabusie, zaciężni wojownicy, słudzy i niewolnicy oraz kupcy i handlarze. Z racji zbliżonego brzmienia oraz wspólnego źródłosłowu nazwy, podobnego stylu życia, a także relacjach o podboju Kanaanu w listach amarneńskich wielu uczonych uważa, że do grupy tej zaliczano także Hebrajczyków…

     więcej :
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Habiru

     Pomogłem?

   • ket 13 marca 2012 o 9:09 pm

    A jeśli mało ,to odsyłam do obejrzenia świetnego filmu poświęconemu tej tematyce-
    ,,Jaffa. Chimeryczna pomarańcza”
    http://www.filmweb.pl/film/Jaffa.+Chimeryczna+pomara%C5%84cza-2009-565458
    Film już tylko do ,,zdobycia w sieci”,ale wart zachodu.
    Np. tu:
    http://chomikuj.pl/a1-X-Men12345/Filmy+TVP+%28emitowane+w+TVP%29/Jaffa+-+Chimeryczno*c5*9b*c4*87+pomara*c5*84czy

  • Ania 13 marca 2012 o 6:48 pm

   Palestyńczycy to tacy Żydzi, którzy w VII w przeszli na Islam. No i mieszkają nadal w Palestynie.

 51. ALFA 13 marca 2012 o 1:21 pm

  Rzeczy z katastrofy smoleńskiej ukryte w garażu rolnika
  Wojskowa prokuratura przesłucha burmistrza Ursynowa, który podczas wizyty w Smoleńsku widział ukryte części prezydenckiego tupolewa i rzeczy osobiste ofiar katastrofy 10 kwietnia. Podczas wizyty dotyczącej partnerstwa między Warszawą a Smoleńskiem Piotr Guział został zaprowadzony przez mieszkańca Smoleńska do garażu, w którym zgromadzono części zebrane z miejsca katastrofy.
  Mężczyzna, który pokazał polskiej delegacji rzeczy z katastrofy zgromadzone w garażu, twierdzi, że odkupił wszystko od zbieraczy złomu. Za 250 rubli czyli 25 złotych. On to odkupił i uratował – mówi burmistrz Ursynowa.
  http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-rzeczy-z-katastrofy-smolenskiej-ukryte-w-garazu-rolnika,nId,562279

  • Aśka 13 marca 2012 o 6:46 pm

   Takie rzeczy powinny leżeć w garażach do czasu, kiedy pojawią się ludzie, którym będzie zależało na ujawnieniu wszelkiej prawdy (niezależnie od tego jaka by ona nie była).

 52. AQQ 13 marca 2012 o 1:54 pm

  Ciekawe ile wezmie Fryzjer muchy na odchodne?
  10 mln zł dla Jaromira Netzla, 5,5 mln zł dla Kaczmarka. Rekordowe pozwy za aferę gruntową.
  (jak nic do konca roku tych żondów wyjdzie na łeb niewolnika PO 120tys długu)

 53. Peryskop 13 marca 2012 o 1:58 pm

  Ciekawe za ile rubli poszedł kokpit i w którym garażu jest przechowywany ?

 54. wacpan 13 marca 2012 o 2:39 pm

  bardzo dobry wyklad dla poczatkujacych..

 55. kaci 13 marca 2012 o 3:19 pm

  10 zakazanych miejsc

  10 najbardziej strzeżonych i tajnych miejsc na świecie – nie wolno wam tam wchodzić i prawdopodobnie nikt z was nigdy się tam nie dostanie.

 56. pola 13 marca 2012 o 3:37 pm

  Miało być o roli naszego regionu w Europie, a było m.in. o … zniesieniu w Polsce niewolnictwa. Spotkanie prezydenta ze studentami lubelskich uczelni trudno uznać za udane. Na padające z sali pytania publiczność reagowała śmiechem, a Bronisław Komorowski z rosnącym zdziwieniem. UMCS odcina się od tego wydarzenia. – Uniwersytet tylko użyczył aulę – informuje rzecznik uczelni.
  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20120312%2FLUBLIN%2F120319876

  • iHe 13 marca 2012 o 6:42 pm

   Ale żarty to ma ciężkie jakzawsze..
   Podkłada się jakmoże 🙂
   A ciekawe czy ktoś zadał pytanko kiedy polowanie na grubego zwierza?

   „– Dla mnie powiedzieć, żeby coś tam wysadzić, to pięć minut, z największą przyjemnością – żartował. (PAB)”(Prezydent wspominał)

 57. rabarbarek 13 marca 2012 o 4:44 pm

  Vlad de Putinator [ czyli Putin we wlasnej osobie] po wygranych wyborach w Rosji , wrocil na stanowisko prezydenta. Z pozycja ta wiaza sie takze inne zaszczyty i obowiazki , ktore z racji zajmowanej pozycji , musi przejac . I o to wlasnie chodzilo. Jako Prezydent , Putin jest znowu glownodowodzacym armii, odpowiada za bezpieczenstwo kraju i polityke zagraniczna.

  I spedza sen z powiek wlascicielom Bialego Domu i silom , ktore maja inne niz on plany dla swiata. Dobry artykul ukazal sie w Asia Times , przedrukowany przez m. in. strone veteranow. Dogadac sie z nim nie idzie , na nowe wojny wyrazic zgody nie chce , z Chinczykami zawiera przymierza euro-azjatyckie i stanowi glowna przeszkode dla zbudowania nowego swiata.

  Mozna Putinatora lubic lub nie . Mozna go krytykowac i wielu Rosjan robi to prawdziwie , widzac i czujac biede [ a jest jej duzo , zwlaszcza na prowincji] , ale trzeba uznac fakt , ze gdyby nie postawa Rosji , nasz ” zawojowany” swiat wygladalby dzisiaj duzo gorzej. Rosja jest sola w oku Waszyngtonu i szczypie coraz bardziej. Rosja nie godzac sie na dyktaty USraela , sprzymierza sie z krajami Azji , broni swoich interesow na swiecie . Po upadku ZSRR swiat mial sie stac jednobiegunowym tworem , razno maszeujacym w kierunku nowej , swietlanej przyszlosci. Putin ten marsz wyraznie opoznia i to sie w Waszyngtonie i Tel Awiwie nie podoba.

  Wlasnie dzisiaj , w Rosji polecial ze stanowiska,” zarzadca” Rusalu , wielkiej korporacji , zajmujacej sie metalami jak nikel i aluminium. Oficjalnie podano , ze zrezygnowal sam , ale chyba ktos mu podszepnal , ze bedzie lepiej dla niego , jak poda sie do dymisji. To kolejny oligarcha ” rosyjski” o pieknie brzmiacym rosyjskim nazwisku , Victor Vekselberg. Who next?

  http://www.atimes.com/atimes/Central_Asia/NC09Ag01.html

 58. ALFA 13 marca 2012 o 4:53 pm

  Strajk konsumencki
  Hiszpański związek zawodowy CGT obok przygotowań do zwołanego na 29 marca strajku generalnego nawołuje swoich członków i sympatyków do wsparcia akcji strajkowej bojkotem konsumenckim.
  „Nie kupuj niczego, nie używaj telefonu, nie tankuj, korzystaj z transportu publicznego, elektryczności czy gazu używaj tylko w ilościach niezbędnych, nie załatwiaj nic w banku, niech tego dnia ani jedna moneta nie wpadnie do kieszeni, tych którzy nas wyzyskują. Ten strajk jest przeciwko bankom, korporacjom, spekulantom i rządom, które pokornie im służą.”
  http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/strajk-konsumencki/
  Może u nas też zrobimy strajk konsumencki.

  • tamara 13 marca 2012 o 6:28 pm

   „Nie kupuj niczego, nie używaj telefonu, nie tankuj, korzystaj z transportu publicznego, elektryczności czy gazu używaj tylko w ilościach niezbędnych, nie załatwiaj nic w banku, niech tego dnia ani jedna moneta nie wpadnie do kieszeni, tych którzy nas wyzyskują. Ten strajk jest przeciwko bankom, korporacjom, spekulantom i rządom, które pokornie im służą.”…………..

   Tego teksu każdy z nas powinien nauczyć sie jak pacierza……właśnie tak można ich wykończyć…..bez jednego wystrzału….bez przelewu krwi

   • Irol 14 marca 2012 o 10:18 am

    Właśnie przestaje płacić za internet. Wczoraj byłem w Warszawie i załatwiłem sobie kartę darmowego dostępu do internetu AERO2. Teraz tylko zakupię modem i już 15zł podatków miesięcznie mniej do budżetu.

 59. zenobiusz 13 marca 2012 o 5:06 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/13/aniol-stroz-polski-%E2%80%9Ebog-chce-was-oczyscic-i-obudzic-wasze-sumienia/
  Patrzcie z uwagą na wschód od waszej granicy. Niedźwiedź wychodzi ze swej gawry i wkrótce zapragnie nasycenia. Jak bardzo nieświadomi jesteście, że wtajemniczeni wspierają budzącego się niedźwiedzia udając, że są mu przeciwni!
  Podnieście wasz oręż, a ja okażę wam swoją tarczę. Nie lękajcie się bronić prawdy i sprawiedliwości – wasza Królowa wesprze was swym orędownictwem i pomocą.Musicie tylko wytrwać w modlitwie, a Duch Święty udzieli wam siły; abyście [tylko] byli świadomi tego, że Bóg sam pokona waszych wrogów.

  • zenobiusz 13 marca 2012 o 7:18 pm

   Minusujcie miedwiedputy,minusujcie.
   Za was też się modlimy,mimo wszystko.

   • ALFA 13 marca 2012 o 7:40 pm

    @zeno nie gniewaj się ,ale ludzie się modlą od wieków i nic .Módl się módl. Może ciebie BÓG wysłucha.Ale to nie pomoże ,jak dupy nie podniesiemy.I sami nie zrobimy porządku.

    • AQQ 13 marca 2012 o 8:21 pm

     Bóg już dawno o nas ludziach zapomniał, albo…

     • zenobiusz 13 marca 2012 o 8:28 pm

      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/13/wola-boza-dla-utrapionychku-pociesze/

      Odpowiedź jest w Tobie,
      tylko nie masz odwagi spytać.

     • pola 14 marca 2012 o 10:26 am

      AQQ ,To co mamy to na własne zyczenie,dlatego ponieważ nie żyjemy zgodnie z przykazaniami jakie Dał Nam Bóg Ojciec,gdybyśmy przestrzegali Bożego Prawa nie byłoby zła na świecie a taki portal jak ten pewnie by nie istniał,ponieważ nie miałby sensu.Wyobrażasz sobie świat bez wojny,nienawiści ,złodziejstwa,wyzysku ,zdrady,czyż nie byłby piękny.Ludzie zaslepieni życiem doczesnym ulegającym wszelkim pokusom,zapominaja co tak naprawdę jest ważne,życie przemija jak sen a życie w Domu Ojca jest wieczne i o tym powinniśmy pamiętać w każdej chwili naszego życia.Bóg o nas zawsze pamięta tylko my zapominamy o Bogu nie respektując jego nauk .

   • Megi 13 marca 2012 o 8:03 pm

    Moje wpisy też się nie spodobały. Nawet blogowiczom. Dostałam same minusy.

    „Dzieci, zachęcam was dzisiaj, abyście byli świadectwem dla innych. Świadczcie w całej prostocie. Dzielcie się z waszymi zagubionymi braćmi i siostrami tym, co dla was uczyniłem. Wielu zanim zdecyduje się na powrót do Owczarni, potrzebuje usłyszeć wasze świadectwo miłości. Nie dopuśćcie, aby lęk zablokował Mój Główny Plan. Macie świadczyć dla Mojej Chwały. Mówcie głośno.”

    http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/03/12/3389/#comments

    Dodam jeszcze bonus:
    http://slowopana.com/category/360sekund/

    • zenobiusz 13 marca 2012 o 8:26 pm

     Dzielcie się z waszymi zagubionymi braćmi i siostrami tym, co dla was uczyniłem.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/11/ksiadz-adam-skwarczynski-ostatnie-slowo-polakow-slowo-milosci-nieprzyjaciol/

     🙂

    • zenobiusz 13 marca 2012 o 11:38 pm

     Swoją drogą nie dziw się,masz do czynienia, z apostołami odprysków „nowego”
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/13/skad-nadreprezentacja-wrogow-kosciola-w-internecie-ekspansja-poganstwa-w-polsce/

 60. nowy84 13 marca 2012 o 5:20 pm

  Dziwna sfera na słońcu…odleciała!!!!

 61. wacpan 13 marca 2012 o 8:21 pm

  pysznosci…

  http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Test-energetykow-czyli-jak-nas-koluja,wid,14326411,wiadomosc.html

  • Smoke 13 marca 2012 o 10:45 pm

   a kto takie gówno pije.. Ja kilka razy w życiu
   Koluje każdy bo zarobić a ci co mają honor, padają

   • Ania 14 marca 2012 o 11:08 am

    No piją rózni ludzie, co tyle roboty sobie nabrali, że im doba mała. No a potem to dochodzi uzależnienie od kofeiny i cukru. Wtedy już piją, żeby rano przypomnieć sobie jak się nazywają i po co budzik dzwonił.
    Nie myślą jak to kupują, bo jakoś zakładają,że jak jest w sklepie do kupienia, to nie jest szkodliwe. Tak jak chińskie zupki np.

 62. AQQ 13 marca 2012 o 8:24 pm


  HAARP terroryzuje kraje świata! – Benjamin Fulford ze Społeczeństwa Białego Smoka [PL]

 63. greenish. 13 marca 2012 o 9:27 pm

  uwazam ze jutro nie bedzie e.quake’a po wyzej 7.6…

 64. Aśka 13 marca 2012 o 10:07 pm

  http://pkn.blox.pl/2011/07/Jerzy-Tatol-POWSTAN-POLSKO-ZRZUC-KAJDANY.html

 65. Aśka 13 marca 2012 o 11:25 pm

  http://www.gazetaprawna.pl/grafika/590249,90603,ile_paliwa_mozna_kupic_za_przecietna_pensje.html
  na podanych 16 krajów, Polska zajmuje 10 miejsce. Za nami są tylko Słowacja, Węgry, Ukraina, Rumunia i Bułgaria. Przed nami Czechy, Słowenia, Grecja, Hiszpania, W.Brytania, Francja, Dania, Niemcy, Norwegia i Luksemburg.
  Luksemburczyk za przeciętną netto może nabyć 1755 litów ON, Niemiec – 1398, Polak – 414 l ON, Grek – 608, a Hiszpan – 950

 66. iHe 14 marca 2012 o 12:50 am

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/565319,Syndrom-kiwania-zabija-dzieci-Skad-sie-bierze

  Cieeekawe skąd się wziął ten syndrom..

  „Przestają rosnąć, są niedorozwinięte umysłowo i zaczynają kiwać głową, jakby potakiwały. Czasami mają drgawki, wiele z nich umiera.

  W Ugandzie powstały właśnie pierwsze hospicja dla chorych. Rząd szacuje, że w ciągu ostatnich dwóch lat „syndrom kiwania” wykryto u trzech tysięcy dzieci. Dotknięte są również inne kraje, na przykład Sudan Południowy.

  Nikt nie wie, skąd bierze się choroba. – Być może przyczyną jest niedożywienie, może skażenie środowiska, albo jakaś infekcja – mówił Abdinasir Abubakar ze Światowej Organizacji Zdrowia.”

  WHO jest bezsilne,jakie to przykre..

  http://rebuildsudan.org/private-aid/bill-gates-foundation-donates-5m-for-south-sudan-capital/

  http://www.gatesfoundation.org/learning/Pages/millions-fed-video.aspx

  How the Bill Gates Foundation is Genetically Manipulating Nature and Devastating Our Health

  http://birthofanewearth.blogspot.com/2012/01/bill-gates-foundation-buys-500000-share.html
  Ta stronka to antynazistowska kopalnia.Cicho sza budujemy nowy wspaniały świat..

  „The Bill and Melinda Gates Foundation has purchased 500,000 shares of Monsanto stock. Monsanto is the world’s largest producer of genetically modified food, which has been tied to numerous health ailments such as sterility and infant mortality.”

  Może przydałby się jakiś art. jak świetnie sobie radzi micronazi$ta w Afryce..
  Nawet troche podobny do mengele.
  Mengelesoft inc. green revolution.
  Relovfiution ,nowy człowiek z wysokiego zamku,marzenie Adolfa..

  Dla tych co jeszcze nie wiedzą:
  Monsanto jest największym na świecie producentem żywności modyfikowanej genetycznie, która została powiązana z licznymi dolegliwościami zdrowotnymi, takimi jak bezpłodność i śmiertelność
  u niemowląt.
  http://demotywatory.pl/2841278/Cywilizacja-czlowieczenstwo-moralnosc

  Jakby od razu się to idealnie wpisuje w KONYy trojańskie.O czym już tu była dyskusja..
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/kolejny_front_w_afryce,p1774041428

 67. theaspartam 14 marca 2012 o 3:58 am

  Telefon Do Radio Maryja.Planowana eksterminacja Polaków przez naród żydowski. http://www.youtube.com/watch?v=a1xfjxhVClw

  • JA-JESTEM 14 marca 2012 o 4:57 am

   theaspartam @ temat był już tu walkowany , po co wiec do niego wracasz ?

 68. Peryskop 14 marca 2012 o 4:04 am

  Kolejne potwierdzenie, że wchodzimy w decydujący etap historii 😉
  Padają mity gdy materialni, jak i anymaterialni odkrywają swe oblicza !

  Niepublikowany wywiad z Cejrowskim dla “Newsweeka
  http://marucha.wordpress.com/2012/03/13/niepublikowany-wywiad-z-cejrowskim-dla-newsweeka/

  Dwa pierwsze komentarze spośród 46 obecnych wpisów
  (pominięto omawiane tu naigrywanie się WC z buddyzmu):

  1. Zerohero powiedział/a
  2012-03-13 (wtorek) @ 14:24:54
  Apelował by do Rosjan strzelać bo to nasi odwieczni wrogowie? No, no…Dziwnym trafem Cejrowski ma na koncie kilka żydofilskich wypowiedzi, a w kwestii Izraela doradzał daleko idącą współpracę. Za każdym razem gdy w sposób niepolitycznie poprawny mówi o kwestiach religii, to jako przykład negatywny podaje islam. To samo w sobie nic jeszcze nie znaczy, ale mamy komplecik:

  -żydolfilstwo
  -nienawiść do Rosjan
  -niechęć do islamu

  do tego jeszcze dochodzi wręcz głupkowate uwielbienie dla USA. Cejrowski miał okazję zobacyzć nędzę krajów Ameryki Południowej w których tamtejsi “balcerowicze” opłacani z USA robili swoje “reformy”. I co? Gucio. Jemu się podoba.

  Komplecik poglądów które możemy znaleźć u Ziemkiewicza, Wildsteina, nowej ekipy Frondy. Czyli judeochrześcijan, przechrzt, kryptożydów, całej tej frankistowskiej szlachty jerozolimskiej udającej “katoli” albo “prawicę”.

  2. Marucha powiedział/a
  2012-03-13 (wtorek) @ 14:28:33
  Re 1:
  Wypada się zgodzić z Panem.
  Nawiasem mówiąc, dla Newsweeka stonował nieco swą rusofobię. Taktycznie.

  • Totalsky No Problemsky 14 marca 2012 o 4:19 am

   @Peryskop
   nie lubiłem, i niegdy nie będę lubił ludzi, niewątpliwie inteligentnych, którzy swoje górnolotne idee obrazują w tak prostacki sposób, ja Maryja z Gwadelupy na T-shircie pana W.C; dla mnie to jest „oczywista oczywistość”, że jest to robione pod publiczkę; a jeśli nie pod publiczkę, to „inna alternatywa” 🙂 oznacza, że ww. po prostu ma schizę!

   • JA-JESTEM 14 marca 2012 o 5:09 am

    Peryskop@ i tnp – nic dodac nic ująć , trudno tego faceta rozszyfrować:) ale moja intujcja od zawsze mi mówi – nie słuchaj go bo to oszolom 🙂 ja osobiście nie akceptuje jego rewelacji i basta , uważam że gra pod publike wykorzystując zasadę że „ciemny naród wszystko kupi” – wyrazilem swoje zdanie mozecie sie znim nie zgadzać – dal mnie WC to doda elekroda tylko w innym temacie

    • Peryskop 14 marca 2012 o 6:58 am

     a może i bardziej niż doda

     http://mocniejszy.wordpress.com/2011/03/30/czy-wojciech-cejrowski-jest-skrajnym-syjonista/

    • Totalsky No Problemsky 14 marca 2012 o 8:40 am

     TW „Bolek” tez lubi podobne gadżety; „po owocach poznacie ich”, a nie po breloczkach….

   • Peryskop 14 marca 2012 o 6:12 am

    TNP, mam podobne wrażenie.
    Obnoszenie się z emblematami i buńczucznymi deklaracjami jest typowe dla fałszywych wyznawców wiary, a charakterystyczne dla genotypu handlowego.

    Podpadł mi znów za ten akapit:

    …Na zakończenie dodam, że demony są sprytniejsze, bardziej inteligentne i ogólnie pod każdym względem szybsze i sprawniejsze od człowieka. A zatem nie da się przechytrzyć demona, wykołować go ani oszukać. Nie da się też demona oswoić dla swoich celów, co próbują
    robić buddyści. Skoro demon zawsze i wszędzie nienawidzi człowieka, to nawet jeśli chwilowo daje się udobruchać, to ma w tym jakiś cel skierowany przeciwko człowiekowi. Koniec lekcji…

    Wykład, pewniki zza pazuchy, oplucie ofiary (tu buddystow) i zerwanie dyskusji !
    Czy nie w podobnym stylu zerwał kontakt z MP niedawno fuckir plując za sobą jak demon?

    • pola 14 marca 2012 o 1:34 pm

     Nie tak do końca,sporo w tym racji co mówi,nie zagłebiałam się w buddyzm ale z tego co wiem polega on na doskonaleniu ciała i otwieraniu czakramów,nie wiadomo co przez tę drogę duchową się przesliznie ale to tylko moje dyletanckie przepuszczenia.

     • Peryskop 15 marca 2012 o 12:35 am

      Pola, każdy sofista ukrywa zgniłe śliwki pod dobrymi żeby całość ludzie kupili.
      Dyskutowaliśmy tu zarzuty, że buddyzm to satanizm. Owszem są i takie ekstremy jak w każdej religii, zwłaszcza że jest to tak modny ostatnio trend być buddystą. Ale nie można całości mierzyć jedna miarką, bo to tak jakby ktoś na podstawie dwuznacznych wypowiedzi ks. Bonieckiego u red. Olejnik uznał, że katolicyzm właściwe akceptuje satanizm Nergala, więc …
      I można taką wypowiedź rozpropagować, coś nawet dodać i lansować z tezą, że Kościół Katolicki akceptuje satanizm. A na wzmocnienie podać fakt, że przecież kardynał Dziwisz odebrał nagrodę Bnai Brith tj od żydowskiej masonerii, a więc….

      Ale uczciwie podałaś, że „nie zagłebiałaś się w buddyzm ale z tego co wiesz polega on na doskonaleniu ciała i otwieraniu czakramów, nie wiadomo co przez tę drogę duchową się przesliznie ale to tylko Twoje dyletanckie przepuszczenia.” Ale na podstawie przypuszczeń nie należy zabierać głosu w bardzo delikatnej kwestii, czy buddyzm jest satanizmem, czy nie jest.

      Buddyzm to przede wszystkim humanistyczna filozofia życiowa i kolebka wiedzy o świecie – łącznie z matematyką i fizyką, która dużo lepiej tłumaczy fizykę kwantową niż nasza. W Nalanda (w stanie Bihar) zwiedziłem m.in. ruiny jednego z najstarszych uniwersytetów świata – 2,5 tys. lat – w okresie rozkwitu (wczesne średniowiecze) kształcono tam do 10 tys. studentów na raz. Mieszko urodził się 5 wieków później ! A Uniwersytet Jagielloński powstał po kolejnych 4 wiekach !

      Poznałem buddystów w Nepalu, Indiach, a także w Chinach, Japonii, Wietnamie i na Tajwanie. To bbyły szczególnie sympatyczne osoby, dlatego WIEM, że wrzucanie ich do jednego worka z szatańską etykietą jest perfidną grą mającą na celu skłócanie ludzi i podżeganie do waśni między religiami. Niestety skądinąd błyskotliwy WC robi to świadomie, bo jest zbyt bystry i ma zbyt dużo wiedzy, żeby buddystów demonizował przez pomyłkę lub z naiwności.

 69. rabarbarek 14 marca 2012 o 4:25 am

  Nauczyciel prosi Jasia , ” Odmien Jasiu w czasie terazniejszym , slowo ” gonic” .

  Ja gonie , ty gonisz, on goni
  My gonimy , wy gonicie …. Jasiu skonczyl ….

  Jasiu zapomniales , ” oni” , podpowiada nauczyciel .

  Nie zapomnialem , tylko ONI UCIEKAJA !!!

  Ewakuacja bankierow!!!!
  Dzieki blogerom wiemy kto , gdzie i kiedy ucieka z tonacego statku. Jak szczury …Kilka dni bylo sto kilkadziesiat nazwisk , dzisiaj mamy juz ponad 300.

  Jak my pogonimy i wy pogonicie , to banki trzeba bedzie wreszcie zamknac…

  http://americankabuki.blogspot.com/p/131-resignations-from-world-banks.html#endoflist

  • Smoke 14 marca 2012 o 7:30 am

   Znaczy to tylko ze nie będą brać na siebie odpowiedzialności jak coś się stanie, tylko na tych nowych spadnie cała wina i tłumaczenie się 🙂

 70. Smoke 14 marca 2012 o 7:28 am

  Co do tych dźwięków z całego świata to oczywiście nic to nie znaczy (moim zdaniem), czyli albo fake albo grzeją silniki i ta pompa co ssała słonce, cholera.. 😀

  War of the Worlds in 31 seconds

  Oba dźwięki niby podobne..
  🙂

 71. Kamil 14 marca 2012 o 9:17 am

  0:50:00 min

  RADIO i TV
  Zasada:Różnoraka manipulacja intencją

  Skutek:

  Brak świadomości wpływu wspólnej puli podświadomości na znaczący wpływ na zmianę celu naszej wspólnej egzystencji:

  http://www.youtube.com/wa…player_embedded

  Bądźmy świadomi.Mamy wpływ na swoje ruchy będąc świadomymi.
  Nasze serca rozmawiają.Trenujcie czakry.
  Z kundalini niema żartów.
  Kod serca sam odpowie za swoje czyny.
  Związek z naturą to podstawa.

  ”Pozytywnie myśląca substancja staje się pozytywnie myślącą substancją, negatywnie myśląca substancja staje się negatywnie myślącą substacją.”

  Jesteśmy jedną substancją.
  Przemyślcie to.

  pzdr

  • brt 14 marca 2012 o 9:43 am

   Super Kamil.
   Ja nie rozumiem całej pseudomądrej reszty dlaczego nie odnosicie się do tak elementarnej wypowiedzi i innych celnych wypowiedzi Kamila. Wy wolicie politykować. Ale i tak super że czasem ktoś mądry jak Aśka wrzuci istną prawdę, jak dziś z zama eu i odpowiedni numer. Peryskop, wypowiedz się mądry tu człowieku, a jeszcze lepiej daj znac smsem na 601 914 932 abym mógł Cię osobiście poznać.
   Pozdr

   • Peryskop 14 marca 2012 o 7:50 pm

    @brt, skorzystaj z kontaktów z libro77 rmld77 oraz pozostałymi nickami.
    Jeszcze i Kamil „wam” pomoże !
    Poczwórna moc w jednym 😀
    Oczywiście nie rozumiesz.
    Ja też.

 72. Kamil 14 marca 2012 o 9:21 am

  pzdr

 73. ALFA 14 marca 2012 o 9:30 am

  Co było w fałszywym suszu jajecznym? Pytanie, czego nie było
  Oszust dodawał do suszu praktycznie wszystko, co od jajek jest tańsze, a daje się tak przygotować, że klient może się nabrać. Mieszanka serwatki i jaj mogła też zawierać mąkę. Czasami wystarczała sama mąka z jajkami. W innych przypadkach używał mąki sojowej lub mąki z olejem. To zależało od tego, czy mieszankę kupował piekarz, ciastkarz, czy na przykład producent pasztetu.
  Do tego mężczyzna, któremu sąd wczoraj przedłużył areszt o kolejne trzy miesiące, stosował też składniki pasz. A wśród nich choćby kredę pastewną, czyli źródło wapnia dla rosnących zwierząt.
  W fałszowanym suszu z Wielkopolski były niebezpieczne bakterie. Zamknięte firmy skupowały w dużych ilościach nieświeże jaja. Taki proces mógł trwać nawet przez 5 lat. Biegli, którzy zbadali w laboratorium niewielką partię wyprodukowanego proszku, ocenili, że produkt był szkodliwy dla zdrowia.
  Susz jajeczny, inaczej sproszkowane jajko lub samo żółtko bądź białko, wykorzystywany jest w produkcji m.in. makaronów, lodów, wędlin, pasztetów. Stosowany jest także w cukiernictwie i garmażerce oraz wszędzie tam, gdzie zastępuje jajka.
  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-co-bylo-w-falszywym-suszu-jajecznym-pytanie-czego-nie-bylo,nId,592510

 74. zenobiusz 14 marca 2012 o 9:31 am

  Czytelników,zatroskanych o losy Ojczyzny,proszę o wklejanie

  tej informacji,na wszystkie możliwe strony,facebooka,twittera

  Nk,i gdzie tylko się da.Im nas będzie więcej,tym wyraźniejsze

  uzyskamy efekty.

  Króluj nam Chryste.

  Piątek 16 marca – egzorcyzm nad Polską! Przekaż tę wiadomość dalej!

  Opublikowano 13 Marzec 2012
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/03/13/piatek-16-marca-egzorcyzm-nad-polska-przekaz-te-wiadomosc-dalej/
  Ks. Adam Skwarczyński otrzymał, przez osobę uprzywilejowaną, prośbę Matki Bożej, by w najbliższy piątekudzielił błogosławieństwa z tą samą intencją, co w 3 ostatnich dniach (niedziela-wtorek): ograniczenia mocy szatana nad naszą ojczyzną Polską. Matka Boża, stojąca pod Krzyżem, obiecuje, że będzie wspomagać tę modlitwę. Jak z tego wynika, dzień ten jest szczególnie ważny w oczach mieszkańców Nieba.
  W związku z tym:

  – Ksiądz prosi wszystkich o duchową łączność w piątek przy Apelu Jasnogórskim;

  – prosi Księży, do których dotrze ta wiadmość, by apelowe błogosławieństwo w piątek połączyli z egzorcyzmem nad Polską. Intencja: o ograniczenie mocy szatana nad Polską.

  • brt 14 marca 2012 o 9:47 am

   chłopaki, można takie coś samemu powizualizować, oczywiście w synergii ma kolosalnie większą moc, ale dlaczego w formie pogańskiej? Powinniśmy wyzwolić się od myśli ze ktoś coś za nas zrobi a w szczególności jacyś od 1700 lat ustabilizowani pośrednicy. Zachawajmy sie jak LUDZIE i działajmy. każdy powinien to zrozumieć.

   • zenobiusz 14 marca 2012 o 10:02 am

    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/13/skad-nadreprezentacja-wrogow-kosciola-w-internecie-ekspansja-poganstwa-w-polsce/

    Widzę ,że zawsze ktoś tam na posterunku.Wykorzystaj czas,i dokształć się.

 75. theaspartam 14 marca 2012 o 10:02 am

  Piątek 16 marca – egzorcyzm nad Polską! ???Matka Boża, stojąca pod Krzyżem, obiecuje, że będzie wspomagać tę modlitwę.???Dla czego miliony poprzednich modlitw nie osiągneły jakiegokolwiek sukcesu ??? Żydo masoneria illuminati robi z Polską to co chce okradając kraj niszcząc polskie rodziny a naszym jedynym ratunkiem ma być ignorancja czyli modlitwa?Znowu???Jest was tylu do modlitwy to idzcie z ateistami pod sejm wyciągnijcie za fraki kogo trzeba czyli 100% wsadzcie na Rakowiecką na dożywocie i żądzcie jak potraficie lepiej,modlitwa was nie uchroni ,nie myślcie o własnej dupie tylko ją ruszcie z pod obrazków i krzyżów.

  • zenobiusz 14 marca 2012 o 10:24 am

   Może zrozumiesz,masz już po temu lata.

   http://aniol-ave.blogspot.com/

   ————————————————————————————————————

   ANIOŁ STRÓŻ POLSKI
   ____________________________________________
   „Bóg chce was oczyścić i obudzić wasze sumienia”
   ____________________________________________

   12 marca 2012

   ANIOŁ AVE:
   «Pisz, człowiecze. Wsłuchaj się w moje słowa do dzieci tego narodu, które przynoszę z polecenia Bożego.
   Polacy, nabierzcie odwagi i nie dajcie się ugiąć pod pręgierzem waszych ciemiężców. Z odwagą rozwińcie wasze sztandary, na których zawsze na pierwszym miejscu widniał BÓG. Nie lękajcie się o nic, bo Jezus – Syn Boży – domaga się od was świadectwa! Jeśli spełnicie Jego warunek, jeśli wytrwacie w tym duchowym zrywie do boju z Różańcem w ręku [Krucjata], to także On spełni swoją obietnicę i wywyższy waszą Ojczyznę w potędze, okazując wam szczególną Łaskę Miłosierdzia!
   Pamiętajcie, że żadna ofiara, złożona na ołtarzu Ojczyzny dla większej Chwały Boga, nie idzie na marne i w swoim czasie przyniesie owoc. Jedynie Bóg zna przyczynę i skutek tych ofiar, ponieważ zna serca i zamiary. Krew niewinnych – chociaż byli grzesznikami – przynosi owoc obfity, bo o nich pamięta Bóg. Zbrodnia i zdrada katyńska, smoleńska oraz wiele zbiorowych mogił, są wołaniem do Boga o sprawiedliwość, i chociaż czarne orły ostrzą pazury, wy nie możecie uginać kolan przed nikim, jak tylko przed Bogiem.
   Gdyby wasze świadectwo miało być tylko w wymiarze duchowym, to Król i Pan nie powiedziałby: „Polskę szczególnie sobie umiłowałem”. Wróg chce was upokorzyć i zniszczyć, aby wyrwać wiarę z waszych serc. Posługuje się wszelkimi dostępnymi mu metodami. I chociaż udało mu się zwieść wiele dusz, to nie może wciąż stłumić tego, co jest mocą i siłą tego narodu: przywiązania do Maryi Królowej. Ona jest Tarczą, Hetmanką i Obrończynią Jej poświęconego ludu i staje w obronie tego narodu. Maryja dodaje wam otuchy i daje wam siłę do obrony Krzyża!
   Patrzcie z uwagą na wschód od waszej granicy. Niedźwiedź wychodzi ze swej gawry i wkrótce zapragnie nasycenia. Jak bardzo nieświadomi jesteście, że wtajemniczeni wspierają budzącego się niedźwiedzia udając, że są mu przeciwni!
   Podnieście wasz oręż, a ja okażę wam swoją tarczę. Nie lękajcie się bronić prawdy i sprawiedliwości – wasza Królowa wesprze was swym orędownictwem i pomocą. Musicie tylko wytrwać w modlitwie, a Duch Święty udzieli wam siły; abyście [tylko] byli świadomi tego, że Bóg sam pokona waszych wrogów.
   To jest czas waszej próby, czas wytrwałości i czas świadectwa. Pamiętajcie, że w znaku Krzyża jest wasza prawdziwa wolność. Ten znak stał się już dawno znakiem sprzeciwu nie tylko w Europie, ale w całym świecie. Każdy publicznie postawiony krzyż, każde publiczne wyznanie wiary jest solą w oku dla wszystkich waszych wrogów. I chociaż teraz wasi przeciwnicy czynią z was pośmiewisko i chcą was zniewolić, to ich czas jest ograniczony, ponieważ wasze modlitwy oraz ofiary nie idą na marne. Nie pozwólcie, by podstępnie, w imię tolerancji i demokracji, wyrywano Boga z waszych serc i z serc waszych dzieci. Bądźcie przez cały czas świadomi waszego powołania, które jest świadectwem nie tylko dla was samych, lecz również dla innych narodów.
   Bóg chce was oczyścić i obudzić wasze sumienia, dlatego doświadczacie teraz niesprawiedliwości. Bóg zezwala na działanie wroga w waszym narodzie, ponieważ zbyt mocno ulegacie duchowi tego czasu i księciu tego świata. Choć słabi jesteście, jednak Boża Opatrzność czuwa i prowadzi was aż po zjednoczenie z Krzyżem, aż do godziny opuszczenia, abyście mogli otrzymać światło i moc Zmartwychwstałego Pana.
   Nie trwóżcie się i nie lękajcie w dniach niedoli. Ze spokojem i z poddaniem ufajcie w Miłosierdzie Boże, którego nikt nie przekupi swoimi bogactwami i nie zwiedzie swoimi kłamstwami.
   Módlcie się za „namaszczonego”, którego chwila nadejścia jest bliska. Jego poprowadzi Duch Święty, Który przemieni oblicze waszej umęczonej ziemi.
   Przyjmijcie Boże błogosławieństwo: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego».

 76. Ania 14 marca 2012 o 10:05 am

  `Moze warto się przyłączyć ?
  http://www.hotmoney.pl/artykul/prasa-polska-mamy-dosc-drogich-paliw-kierowcy-znowu-zablokuja-pol-polski-24431

 77. michal 14 marca 2012 o 10:06 am

  Nie dajmy się ogłupiać

  „… Nie lubimy propagandy i indoktrynacji. Nie lubimy agentur, które traktują Polaków, jak stado baranów, którym można dowolnie manipulować, ale choć skrupulatnie tropimy przejawy działalności różnorakich Hasbar i powiązanych z CIA ośrodków, zadziwiającą ślepotą wykazujemy się wobec działań podejmowanych przez znacznie bardziej wrogo do Polski nastawiony Kreml i FSB.
  Nie rozumiem, jak to jest, że gdy pojawia się jakaś rewelacja z odciskiem palca rosyjskich służb, Polacy łykają wszystko jak młode pelikany. – No jasne, nasz tradycyjny wróg to Amerykanie i Żydzi, a ochronić nas przed nimi może tylko Matiuszka Rossija…”

  KonserVat

 78. Kamil 14 marca 2012 o 10:25 am

  poznaj swój talent-rozwijaj swoje zdolnosci

  pzdr

  • Kamil 14 marca 2012 o 10:26 am

   polski eckhart tolle 😀
   pzdr

 79. theaspartam 14 marca 2012 o 10:35 am

  No tak już 2um osobą nie pasuje mój wpis to do was mowa biblijne weterany nie warzcie się narzekać na swój los skoro wasza walka ze złem sprowadza się do modlitw ,weźcie swój los w swoje ręce i zacznijcie cokolwiek robić sensownego, a jeśli modlitwa ma was uchronić to módlcie się i nie narzekajcie jak się na nic nie zda bo widocznie bóg tak chciał.

 80. theaspartam 14 marca 2012 o 10:44 am

  Religijny zenobiuszu może zacznijcie od przestania składania ofiar z bratnich istot tej ziemi naszych ziomków, zwierząt i przestaniecie jeść mięso?Jak bardzo jesteś religijny wierny bogowi? Czy potrafisz tak naprawdę odróżnić dobro od zła swojej religii?Święta, święcone jajka kura w rosole chwalmy pana!?Szatana!

 81. theaspartam 14 marca 2012 o 10:48 am

  Niektórzy mają nawyki modlić się przed jedzeniem,w podzięce dla boga za te dary( mięsko),a co tam że trzeba było zajebać świniaka siekierą a co tam że nadal żył podcinając mu gardło aż się humanitarnie wykrwawi,a potem przy stole modlitwa do szatana dzięki ci panie za te dary fajnego macie boga 🙂

  • zenobiusz 14 marca 2012 o 11:01 am

   I jaka jest konsekwencja twojego światopoglądu ?????
   Tych wszystkich ,należy się pozbyć,jest ich za dużo,i jedzą mięso.
   Co robisz na tym blogu.Powinieneś studiować cierpienie deptanej trawy,
   czy krojonych ogórków,i odżywiać się energią słoneczną.
   ” podcinając mu gardło aż się humanitarnie wykrwawi,”
   zaś o koszerny ubój,pretensje ,pod niewłaściwym adresem.