Czy giganci uratują Ziemię?

Dla znających angielski polecam wywiad z Klausem Dona, który ma dowody na istnienie ludzkich gigantów na Ziemi. Fragment kości, którą posiada wskazuje na wzrost tego osobnika 7,5 metra! 
Dona opowiada też o rosyjskim uczonym, który widział gigantów w jaskini, niektórzy z nich mieli 10 metrów. Giganci są w stanie hibernacji, w każdej chwili mogą się obudzić. Można by to wsadzić do kosza, ale ten uczony jest członkiem rosyjskiej Akademii Nauki i przeprowadził jedyną w świecie udaną operację przeszczepienia oka. Jaskinia jest chroniona przez dziwne pole, które powoduje w miarę wchodzenia do niej coraz większy ból głowy, aż do śmierci. Mnisi, którzy go tam wprowadzili nauczyli go specjalnej medytacji, dzięki której można przejść tę drogę.

Proszę Was o zaprzestanie ataków personalnych, nie mamy na to czasu, niczemu nie służą. Z powodu niedyspozycji, nawet nie byłem w stanie przeglądnąć wszystkich komentarzy, ale kilka z tych, które widziałem są nieakceptowalne. Te, które zauważyłem usunąłem, ale już widzę, że jest ich więcej.
Apeluję też do Augustyna z Florydy – podpisuj się jednym nickiem, to cię będę wpuszczał. Wybierz jeden z tych, które używasz: dziadek, logika, starszy, nie używaj „Polak” bowiem w ten sposób zakładasz, że my nie jesteśmy Polakami. Poza tym jak wsadzasz 50 (!) komentarzy, każdy po kilka słów, to nie licz na to, że znajdą się na blogu. Szkoda twojego czasu.

Reklamy